לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הפרויקט של עידן רייכל
 ברוכים הבאים לפורום הרשמי של הפרויקט של עידן רייכל! 
עידן רייכל הוא המוח והרגש שמאחורי הפרויקט. 
עד היום ראו אור ארבעה אלבומים מצליחים. הראשון שבהם נקרא "הפרויקט של עידן רייכל" אשר היה האלבום הנמכר ביותר בישראל בשנת 2003. באותה שנה זכה ההרכב בתואר "הרכב השנה" במצעד השנתי ברשת ג' ובגלגל"צ. 
האלבום השני הנקרא "ממעמקים" אשר יצא לאור בשנת 2005, הגיע למעמד אלבום זהב בתוך יומיים בלבד. 
בנובמבר 2008 יצא לאור האלבום השלישי "בין קירות ביתי" שזכה אף הוא להצלחה רבה. 
הפרויקט של עידן רייכל נבחר ע"י צופי ערוץ 24 כהרכב העשור והשיר "ממעמקים" נבחר לשיר העשור
ביולי 2011 יצא לאור האלבום "הביתה הלוך חזור" אשר כלל ביצועים מהופעות חיות ושירים נוספים אשר היו חדשים לאוזנינו. 
בינואר 2013 יצא הסינגל הראשון "עכשיו קרוב" מתוך האלבום החדש של הפרויקט.

בין היתר יצר עידן שיתוף פעולה עם זמרת הנשמה אינדיה ארי והופיע עימה בטקס פרס נובל לשלום
שיתוף פעולה נוסף נוצר עם אביב גפן ויחד הפיקו את הסינגלים- "קוצים", "בובות" ו"מסילת הרכבת". 
בשנה האחרונה הוציא עידן רייכל אלבום משותף עם הגיטריסט ויו פארקה טורה אשר גורף ביקורות נלהבות מצד מבקרי מוזיקה וקהל מכל רחבי העולם. 

הפורום נפתח מחדש מתוך צורך וידיעה כי לפרויקט של עידן רייכל יש קהל מעריצים רחב אשר רוצה לשתף, לשאול, להביע את הערכתו ולהתעדכן במידע אשר טרם נחשף אליו. 

הפורום הוא שלכם ובשבילכם אך לטובת כולנו בואו נשמור על מספר כללים כגון כבוד מינימלי אחד לשני, הימנעות מקללות ותגובות גזעניות, דאגו לשרשר את תגובותיכם בהמשך לשרשור קיים והימנעו מפתיחת שרשור חדש כשאין צורך בכך. 

אז קדימה חברים- דברו אלינו מילים פשוטות...

אודות הפורום הפרויקט של עידן רייכל

ברוכים הבאים לפורום הרשמי של הפרויקט של עידן רייכל! 
עידן רייכל הוא המוח והרגש שמאחורי הפרויקט. 
עד היום ראו אור ארבעה אלבומים מצליחים. הראשון שבהם נקרא "הפרויקט של עידן רייכל" אשר היה האלבום הנמכר ביותר בישראל בשנת 2003. באותה שנה זכה ההרכב בתואר "הרכב השנה" במצעד השנתי ברשת ג' ובגלגל"צ. 
האלבום השני הנקרא "ממעמקים" אשר יצא לאור בשנת 2005, הגיע למעמד אלבום זהב בתוך יומיים בלבד. 
בנובמבר 2008 יצא לאור האלבום השלישי "בין קירות ביתי" שזכה אף הוא להצלחה רבה. 
הפרויקט של עידן רייכל נבחר ע"י צופי ערוץ 24 כהרכב העשור והשיר "ממעמקים" נבחר לשיר העשור
ביולי 2011 יצא לאור האלבום "הביתה הלוך חזור" אשר כלל ביצועים מהופעות חיות ושירים נוספים אשר היו חדשים לאוזנינו. 
בינואר 2013 יצא הסינגל הראשון "עכשיו קרוב" מתוך האלבום החדש של הפרויקט.

בין היתר יצר עידן שיתוף פעולה עם זמרת הנשמה אינדיה ארי והופיע עימה בטקס פרס נובל לשלום
שיתוף פעולה נוסף נוצר עם אביב גפן ויחד הפיקו את הסינגלים- "קוצים", "בובות" ו"מסילת הרכבת". 
בשנה האחרונה הוציא עידן רייכל אלבום משותף עם הגיטריסט ויו פארקה טורה אשר גורף ביקורות נלהבות מצד מבקרי מוזיקה וקהל מכל רחבי העולם. 

הפורום נפתח מחדש מתוך צורך וידיעה כי לפרויקט של עידן רייכל יש קהל מעריצים רחב אשר רוצה לשתף, לשאול, להביע את הערכתו ולהתעדכן במידע אשר טרם נחשף אליו. 

הפורום הוא שלכם ובשבילכם אך לטובת כולנו בואו נשמור על מספר כללים כגון כבוד מינימלי אחד לשני, הימנעות מקללות ותגובות גזעניות, דאגו לשרשר את תגובותיכם בהמשך לשרשור קיים והימנעו מפתיחת שרשור חדש כשאין צורך בכך. 

אז קדימה חברים- דברו אלינו מילים פשוטות...
`

יש אמת בדברים שאת אומרת?

30/04/13 20:56
"יש אמת בדברים שאת אומרת"- במילים אלו נפתח הסינגל השלישי והיפהפה של הפרויקט שיצא היום - "Sabe Deus".
השיר הינו דואט של עידן עם אנה מורה השרה בשפה הפורטוגזית.

האם אתם חושבים שניתן תמיד לומר את האמת או ששקר הוא בסך הכל דבר אנושי
חשבו רגע על סוג של קשרים שיש לכם בחיים- קשר עם אחים, קשר עם חברים לספסל הלימודים, קשר עם קולגות, קשר כבני זוג הנשואים אחד לשני וכדו'...
האם זה נכון לומר תמיד את האמת או שדווקא צריך וכדאי לשקר כדי לשמור על יחסים טובים ותקינים אחד עם השני

מנהלת פורום הפרויקט של עידן רייכל
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1254

מוזמנים להתעדכן גם דרך עמוד הפייסבוק של הפורום!! לחצו לייק!!
http://www.facebook.com/PwrwmHprwyqtSlydnRyykl
יש אמת בדברים שאת אומרת?
<< ההודעה הנוכחית
30/04/2013 | 20:56
8
1268
"יש אמת בדברים שאת אומרת"- במילים אלו נפתח הסינגל השלישי והיפהפה של הפרויקט שיצא היום - "Sabe Deus".
השיר הינו דואט של עידן עם אנה מורה השרה בשפה הפורטוגזית.

האם אתם חושבים שניתן תמיד לומר את האמת או ששקר הוא בסך הכל דבר אנושי
חשבו רגע על סוג של קשרים שיש לכם בחיים- קשר עם אחים, קשר עם חברים לספסל הלימודים, קשר עם קולגות, קשר כבני זוג הנשואים אחד לשני וכדו'...
האם זה נכון לומר תמיד את האמת או שדווקא צריך וכדאי לשקר כדי לשמור על יחסים טובים ותקינים אחד עם השני

האמת תמיד טובה וחשובה..
01/05/2013 | 20:52
40
שיר מקסים !
02/05/2013 | 11:54
50
ולדעתי שקר זה דבר אנושי למרות שתמיד האמת עדיפה על השקר.
וכן לפעמים שאתה לא אומר את האמת למשהו זה לטובתו ואתה עושה את זה לא מתוך רוע אלה מתוך דאגה.
אבל האמת תמיד עדיפה ותמיד אני מעדיפה לדעת את האמת אפילו שהיא יכולה להיות קשה.
דעתי בעניין
03/05/2013 | 22:41
34
יש פעמים שהאמת חשובה והכנות בקשר היא בעיני אחד הדברים החשובים ביותר.. אך יש מקרים שבהם גם השקר הוא חשוב, כל מה שנקרא שקר לבן, על מנת לא להעליב אנשים שחשובים לנו (או גם אנשים זרים).. אפילו הבעת עניין במשהו שלא מעניין אותנו יכולה להיתפס כשקר, אך פשוט נתנו לזה שם יותר יפה, נימוסים..
אני תמיד בעד לומר את האמת
04/05/2013 | 01:20
26
שקר סופו להתגלות, גם אם הוא צץ בדרכים עקיפות.
במיוחד במה שקשור לנושא הרגש.
האמת היא ש...
05/05/2013 | 10:02
41
צריך להגיד את האמת. האמת שלנו. אבל לשם מה?
כי לא נראה לי נכון להגיב תמיד לכל מה שכל אחד אומר. לפעמים אני לא מסכימה עם מישהו אבל אני לא אגיד לו כי אני לא חושבת שצריך להתעמת על כל דבר. או אם אני מרגישה שזה יכול לפגוע. אני חושבת טוב טוב לפני שאני פותחת את הפה. ואומרת את האמת אחרי שחשבתי איך להגיד את זה בצורה הכי נחמדה ולא פוגעת. לפעמים אנחנו מגיבים כי אנחנו רוצים להיות צודקים. אז לשם מה להגיד את האמת?
על דברים שמאוד חשובים לי למשל אני כן אפתח את הפה. ואני אפילו אצא לסוג של מלחמה. אני לא מפחדת למשל לצאת נגד תרבות הצריכה שבעיני הופכת את האנשים להיות פסיבים מכל הבחינות...
אבל צריך להבהיר קודם כל מהי האמת שלנו.
בפורטוגזית השיר הוא על משהו אחר לגמרי
27/05/2013 | 09:17
1
87
דובר פורטוגזית תרגם לי- מדובר בשיר לאהוב שמת. מה הקשר למילים בעברית? אין. יש אמת- והאמת היא שזה מפריע לי, למרות שהחלק הפורטוגזי יפיפה ועמוק.
מעניין...
27/05/2013 | 11:00
21
קודם כל, ברוכה הבאה לפורום!

אני מבינה ממך שאין נושא משותף בין המילים שבעברית למילים שבפורטוגזית.
נשמח אם תשתפי אותנו בתרגום השיר (כמובן בהודעה חדשה, כך כולם יוכלו להנות ממנו)
תרגום מפורטוגזית
18/07/2013 | 08:56
76
אלוהים יודע
מי נכנס לי בנשמה
אלוהים יודע
איפה אני מוצאת את השלווה שלי
רק אלוהים יודע
כמה שליו היה הבוקר שבו יצאת
ביום הזה שבו עזבת אותי לתמיד

אלוהים יודע
כמה קר במיטה שלנו