לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום קיבוצניקים ןחיבוקן. האווירה הקיבוצית הפסטורלית והנעימה, עכשיו גם דרך מסך המחשב - כאן בתפוז. אתם מוזמנים גדולים-כקטנים, בני משק-כחברים, וכן כן-גם אתם העירוניים הסקרנים שרוצים להרגיש קיבוצניקים מדי פעם, ולחלוק את חוויותיכם מהעיר או ממקום מגוריכם באשר הוא. תופעות האופייניות רק לבני הקיבוצים, כמו חליבות מתישות באמצע הלילה, עבודה בנוי, בלול, שעות החובה, האוכל בחדר האוכל, חרושת השמועות, החטטנות הבלתי נסבלת - בעיקר בקרב גיל הזהב בקיבוץ, על הכל מדברים פה והכל בחברת האוכלוסייה הכי איכותית בארץ, הלא הם הקיבוצניקים ... על אף צורת ההתיישבות הזהה, השוני בין הקיבוצים בארץ הוא רב. בואו לדבר, לקרוא, לחלוק, לשתף ולהשתתף בסקרים שיעודכנו בצורה שותפת, ובדיונים שיתפתחו על בסיס יומי. הקיבוצים של היום הם לא מה שהיה פעם. רבים עוברים הפרטות, מעבר לשכר דיפרנציאלי, ריבויי שכירים, פרשיות סמים, מיעוט מגויסים לצה"ל, חקיקת חוקים חדשים ועוד... הם לוקחים חלק נכבד באקטואליה של היום בארץ. בואו לדבר גם על כך, כאן בפורום קיבוצניקים. נשמח לשמוע את דעתכם ואת עמדתכם בנוגע לנושאים האלה ועוד רבים אחרים שיועלו בפורום, וליהנות מנוכחותכם כחלק ממשפחה מאוחדת ומיוחדת. אני מאחלת לכם קריאה מהנה ומזמינה את כולכם לבקר אצלנו, בפורום קיבוצניקים, כאן בתפוז. שלכם, MsUnderstood (דנה)

הקיבוץ המתחדש בימינו אינו זקוק למתנדבים או לעובדים זמניים. למחפשי עבודות בקיבוצים/קיבוצים ספיציפיים ניתן לבדוק באתר הקיבוצים http://www.kibbutz.org.il/ או בעיתוני הקיבוצים - הדף הירוק/ הקיבוץ.
 
המשך...
הודעה חדשה

עבודה בקיבוץ

30/03/08 11:38
היי,
אנחנו שני חברים, בני 22, אחרי צבא.
אנחנו מאוד נשמח להשתלב בקיבוץ אחרי הלימודים באוניברסיטה, אבל עד אז החלטנו לבוא ולעבוד לכמה חודשים בקיבוץ בצפון, כשהרעיון הוא בעיקר לראות איך נראים החיים בקיבוץ.
מישהו מכיר קיבוץ שמחפשים בו עובדים? רוב הקיבוצים שהתקשרו אליהם אמרו שהם בקושי מוצאים עבודה לבני הקיבוץ. הרעיון ריאלי בכלל?

המון תודה מראש..
 
תגיות:
עבודה בקיבוץ
<< ההודעה הנוכחית
30/03/08 11:38
250צפיות
הרעיון ריאלי..גם הביצוע..רק צריך לחפש
30/03/08 12:03
62צפיות
º
עשית את עבודתי, אבל אל תצפה לקבל את שכרי
30/03/08 13:19
46צפיות
עבודה בקיבוץ
30/03/08 16:07
62צפיות
Flix

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום