לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלומות יקרים, לאחר עשר שנים של פעילות הפורום במתכונת הזו, ועם כניסתו של פלוטו לסימן גדי גם הפורום שלנו משנה את פניו ועובר ט-ר-נ-ס-פ-ו-ר-מ-צ-י-ה. כאשר נוסד פורום רוחני הוותיק, באפריל 1999, הוא היה הפורום השני בקטגוריה ה'רוחנית' הקדים אותו פורום 'אסטרולוגיה' שמנהל עד היום יאיר טריבלסקי ומיד אחריו נוסד גם פורום 'מאגיה לבנה' ההיסטורי שניהלה צילה שיר-אל. מטרתו הראשונית של פורום 'רוחני' הייתה, להיות מעין מורה נבוכים ולענות על שאלות הגולשים בכל התחומים הקשורים בדרך הרוחנית שבה אנו הולכים ולתרום את תרומתו הצנועה להעלאת רמת המודעות והתודעה האנושית, אוניברסלית. אך מים רבים זרמו מאז בירדן ופורומים בנושאים רוחניים התרבו כפטריות אחרי הגשם. מאז נוסדו עוד 43 פורומים באשכול רוחניות-כן ירבו. וכפי שהתודעה האנושית לא שקטה על שמריה בעשור האחרון, כך אף אני, המשכתי בדרכי האישית אל האור. לכן, לאחר כמעט עשר שנות פעילותו של הפורום, אני רואה צורך לשנות את פניו ולהביא אליכם, הגולשים יותר מידע וסיוע על המעבר לאורח חיים רוחני, הוליסטי, המרחיב את גבולות התודעה ומכין אותנו להגשמה עצמית תרתי משמע. השם החדש שנבחר לפורום הוא : יעוץ ואימון רוחני. היות שזהו התחום שבו אני עוסקת כבר למעלה מ 22 שנה אם כי ההגדרות שהיו אז, השתנו. המונח ' אימון' שהפך פופולרי מאד בעת האחרונה, מתיחס בעצם למה שאנו, המורים והמלווים הרוחניים, עושים מזה עידן ועידנים כאשר תלמיד רציני המוכן להתחייב לתהליך התפתחות רוחנית נקרא בדרכינו. ואולם, כאמור, התחום הזה התרחב. כיום אנשים רבים מבינים שהם יכולים להעזר ביעוץ, הכוונה והנחיה (אימון) לא רק בדרך הרוחנית, אלא בכלל, על מנת להגשים את החזון האישי שלהם. הפורום הזה פותח את דלתו לכל מי שמעוניין לדעת מעט יותר מקרוב על יעוץ ואימון רוחני ולהיעזר בתחומים אלו.וכמובן לשיח עם יועצים ומאמנים רוחניים אחרים, המעוניינים להחליף רעיונות, רשמים והתנסויות. . מטרת הפורום היא להביא למודעות הקיבוצית את יכולתנו לקחת סמכות כשותפים-יוצרים ביצירה הקוסמית ולבטא את המהות הפנימית בדרך שיכולה לשנות את תוואי חיינו ואף את איכות החיים שלנו בפרט ועל פני "כדור השיש הכחול" שלנו בכלל. להביא למודעות את נוכחותה של האהבה, ואת נוכחות השפע, שהם מורשתנו הטבעית.

זימון רוחות=סיאנס B-()

מאת: Tal_Ya_Tal
18/03/01 18:41

היי צ`יפ,
אינני יודעת אילו מילים אומרים כשמזמנים `רוח`,
אני יודעת אילו מילים אומרים כשרוצים להניס `רוח`
או לבדוק את אמינותה:
``קדוש, קדוש, קדוש, ה` צבאות``

אינני ממליצה לך להזמין `רוחות` לא בסיאנס ולא מחוצה לו.
אינני מתמצאת אמנם בקבלה, אך כמו הכוהנת, גם אני יודעת שאין נהוג לזמן רוחות בקבלה. וגם לא בתורות רוחניות אחרות.

רוחות ברמת נשמה שמגיעות לסיאנסים, הן בדרך כלל, מה שנקרא:
``earth bound``. כלומר, כבולים לעולם החומר. אלו נשמות טועות, שבשל רצונן להמשיך לתפקד בעולם הזה, או בשל טראומה של המוות ואי ידיעה שהם אכן מתו, אבדו את דרכן אל האור וממשיכות לשהות ברובד הזה.

הן עשויות לרצות לחפש שליטה בעולם החומר דרכך. ואתה מספיק לא מנוסה על מנת לתת להן קרקע פוריה לכך. אז אנא, בזהירות. ראיתי בני נוער עם קרעים בלתי ניתנים לאיחוי בהילתם כתוצאה מעשיית סיאנסים לא מבוקרים.

דבר חשוב נוסף. כאשר בן משפחה נפטר, הוא אמור להמשיך בדרכו וצריך לשחרר אותו. לכן נוצרו מנהגי האבלות והם עוזרים בכך. ישנן דרגות שחרור אחדות, שבהם אנו משחררים את הנפטר. אך אם אנו קוראים לו שוב ושוב, או ממאנים להינחם, נפשו נקשרת לעולם החומר בעבותות ואין הוא יכול לעזוב ולהמשיך בדרכו הלאה.

על זה ישנו סיפור נפלא שמספר אושו: אם, שבנה נהרג במלחמה, הלכה לעולמה. בדרכה לגן העדן, היא פוגשת בבנה האהוב, שמעולם לא הפסיקה להתאבל עליו. הבן עומד לפני שערי גן העדן, אך אינו יכול להיכנס, מפני שבינו לבין השערים מפריד נהר.

``איך יתכן, בני האהוב,`` שואלת האם ``שאתה, שהיית כה טהור ונפלא בחייך, אינך נמצא בגן עדן?`` ``את רואה את הנהר הזה, המפריד ביני ובין גן העדן?`` שואל הבן, ``זהו נהר הדמעות שלך שמנע ממני את הכניסה``...

אם בכל זאת ולמרות הכל, אתה מתכוון להמשיך בכך, פנה לאדם מנוסה בתחום (כפי שאמרתי, איני ממליצה על כך. זה איננו תקשור!!!) או לפחות, רשום את השם המפורש במרכז הלוח ותראה מה יקרה. תוכל להוסיף גם מגן דוד במרכז. (סמל קוסמי של הגנה).

L&L
TALYA

תגיות:
אנשים אתם חייבים לעזור לי
17/03/01 16:42
7צפיות
לא מזמנים רוחות בדת היהודית.
18/03/01 09:51
4צפיות
איסור חמור לעשיית סינסים
28/03/01 14:09
20צפיות