לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

הריון ומחזור

31/03/13 10:23
היי רציתי לשאול האם יכול להיות שאני בהריון עם דימום של מחזור...הקדים לי המחזור ביומיים במקום 28 קיבלתי ביום ה26.
יש לציין שהתחתנתי לפני חודשיים ולאורך התקופה אנו מנסים להיכנס להריון...והאם יש אפשרות להיכנס להריון כמה שיותר מהר להריון?
התחלות ושליש ראשון
30/03/2013 | 09:54
16
162
לחוצה
29/03/2013 | 13:41
3
730
היי,

אני נכנסת עכשיו לשבוע 8,זה הריון ראשון שלי,כך שאין לי מושג מה צריך להיות חוץ ממה שאני שומעת מנשים סביבי שכבר עברו הריון.
יש לי רק בעוד שבוע בדיקת דופק ולראות שהעובר מתפתח ושהכל בסדר.
אני לא מרגישה כלום חוץ ממעט עייפות וחזה כואב בלילה ובבוקר שאני קמה.
לפני שבוע הבטן טיפה התקשתה לי ולא יכולתי לשכב על הבטן בכלל. עכשיו כאילו כלום.
האם זה תקין? האם אני צריכה להרגיש עוד משהו? איך אני אדע שהכל בסדר?
אין לי סבלנות לחכות עוד שבוע לבדיקה, אני כל כך רוצה לדעת שהכל תקין...

זה תקין
29/03/2013 | 17:25
2
281
הריון זה מלחיץ, גם אימהות... קחי אוויר ותתחילי לחשוב איך את לומדת לחיות לצד המחשבות האלה בלי לצאת מדעתך
מותק(:
29/03/2013 | 17:46
1
231
הכל בעז״ה בסדר! אין לך מה להלחץ מכאלו דברים((: גם אני בהריון ראשון, אמנם שבוע 37( תודה לאל) אבל את לומדת הכל ולאט לאט. את יכולה תמיד להתייעץ לשאול, ולפתוח שרשורים, הבנות כאן סופר מתוקות וגם בכללי, אפשר להתייעץ עם מוקד אחיות( בכללית יש) ועם הרופא/ה שלך. עצתי? תקראי הרבה על הריון. אין צורך בספר, הכל המצא בנט וגוגל לשירותך(: רק לא להכנס לפניאקות כי גם כתובים הרבה שטויות. תקראי במקומות רלוונטים, תורידי אפליקציה של מעקב הריון( ממליצה בחום על 40 שבועות של כללית, והריון של ד״ר ליאת גינדס) ותחייכי! יש לך מתנה בבטן! שיהיה הריון עגול ומשעמם ובשעה טובה בובה!
תודה רבה לכן
29/03/2013 | 18:38
135
אני יודעת שאני צריכה להיות רגוע ואופטימית ואני כזאת מטבעי, אבל אני פשוט כל כך מתרגשת,
אני ובעלי חכנו זמן רב להריון הזה ואני כל כך רוצה שיהיה בסדר ולדעת בוודאות שהכל בסדר.
ההמתנה הזאת משגעת !!!
אני קוראת המווווווווון מאמרים וקישורים בפורום, זה בהחלט עוזר ומחזק.
אני יודעת שיהיה בסדר ושכבר הכל בסדר. אני אנשום עמוק ופשוט אהיה סבלנית.
אין ברירה אחרת...

תודה רבה לכן ובשורות טובות לכולן
הריון ומחזור
<< ההודעה הנוכחית
31/03/2013 | 10:23
1
276
היי רציתי לשאול האם יכול להיות שאני בהריון עם דימום של מחזור...הקדים לי המחזור ביומיים במקום 28 קיבלתי ביום ה26.
יש לציין שהתחתנתי לפני חודשיים ולאורך התקופה אנו מנסים להיכנס להריון...והאם יש אפשרות להיכנס להריון כמה שיותר מהר להריון?
בעקרון כן
31/03/2013 | 10:27
170
לי היו דימומים כמו של מחזור בהריון השני שלי, גיליתי אותו רק בחודש רביעי כשהתחילה לי טמטמת הריון.
היו לי קצת בחילות וטמטמת וחשבתי שזה או אלצהיימר או סרטן, לקח לי הרבה זמן לקלוט שאולי כדאי לשלול קודם הריון.
כשסיפרתי בעבודה אז כולם צחקו עלי שבגלל הטמטמת הם ידעו שאני בהריון כבר ממזמן, לצערי הם לא טרחו לספר לי...

לא מזמן ראיתי סרט על מישהיא שילדה בלי לדעת שהיא בהריון, והיא אמרה שהמשיך לה המחזור לאורך כל התקופה
זה פס?
31/03/2013 | 14:11
6
661
זה פס?
אני והאיש שלי בהינו בבדיקה שעה.
כמובן שקבעתי בדיקת דם אבל זה רק ביום שלישי. מה דעתכן?
מזל טוב, זה אכן פס
31/03/2013 | 14:13
112
גם לי היה פס כזה חלש..
31/03/2013 | 15:07
187
כנראה שאכן זה היריון.. תתאפקי עד הבדיקה..
הפס החלש שלי כבר בת 2.5
31/03/2013 | 16:50
72
בהריון השני שלי, הפס שלי היה חלש יותר
31/03/2013 | 17:11
129
בשעה טובה ובהצלחה!
את הפס החלש שלי ילדתי לפני 4 ימים
31/03/2013 | 17:31
133
בשעה טובה :)
פס בהחלט
31/03/2013 | 19:01
23
אני לא מבינה
31/03/2013 | 17:38
225
המחזור מאחר כבר בשבוע, יש בחילות, הבדיקות יוצאות לי שליליות, אז אני עוד לא בטוחה אם אני מצטרפת אליכן או לא...
מקווה שכן. בהמשך השבוע אני אנסה לעשות בדיקות דם.
הריונית בפעם הראשונה בע"ה
31/03/2013 | 15:57
1
295
יכול להיות שאני בהריון אבל יש לי דימום כמו במחזור עם התופעות לוואי הנלוות לכך כמו עייפות כאבי גב כבדות ויש לציין שהקדים לי המחזור אם זה בכלל מחזור?
כשיגיע יום שבו אמור להיות איחור,
31/03/2013 | 20:33
133
תעשי בדיקה.
ייתן לך תשובה יותר ודאית מאשר על סמך תסמינים.
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום