לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך...
הודעה חדשה

חבילת לידה משתלמת איפה הכי כדאי לקנות??? |4U

מאת: popkorn3
05/11/12 17:24
באיזור המרכז מבחינת עלות ואיכות , שרשרו בנות, תודה

תגיות:
º
ציוד ורכש לשבוע חדש
03/11/12 23:47
882צפיות
אפינו למכירה - חדש עם הניילון, לא נפתח כלל.
03/11/12 21:02
762צפיות
תוקף: 6/2016.
דגם: אפינו דולפין פלוס

זה מה כתוב עליו באתר המכירה:
אפי-נו דלפין פלוס 645 ₪
אפי-נו דלפין פלוס הנו מאמן לידה מכני המורכב מבלון, משאבה, צינור, מד-לחץ ושסתום לשחרור האויר. דגם זה הנו דו שימושי וניתן להשתמש בו הן להכנה ללידה, והן לאחר הלידה לחיזוק, שיקום ואימון רצפת האגן. מומלץ לנשים לפני לידה ראשונה ולידה חוזרת.

מוכרת אותו ב100 ש"ח פחות.

אם את מעוניינת - צרי קשר במסר.
מתנצלת על פתיחת נושא חדש-חייבת עזרה-עגלות!
03/11/12 10:30
491צפיות
אהלן בנות.
אני ממש קוראת בשקיקה את הודעות הפורום, מידי פעם מוסיפה הודעה משלי מקווה להיות פעילה יותר...
כבר כמה שבועות אני בבעיה:
למישהי אולי יש איזשהו קובץ אקסל/וורד שהיא עשתה בו השוואות של עגלות - אני לא מצליחה להיתפס על עצמי, נראה לי קובץ מוכן יעזור
HELP PLEASE

תודה
צירפתי קישור לסקר עגלות
03/11/12 10:43
446צפיות
º
תודה, זה עוזר... אולי בכל זאת מישהי עשתה קובץ
03/11/12 13:15
190צפיות
ממליצה בחום
04/11/12 12:35
341צפיות
לראות מה הצרכים שלכם, זה הרבה יותר חשוב ממה שהסקר מראה.
אנחנו גרים בקומה ג בלי מעלית ולכן היה חשוב לי המשקל ונוחות הקיפול,
בנוסף אנחנו אוהבים ללכת ברגל ולכן גם עבירות גבוהה הייתה חשובה לנו
חשוב לבדוק האם נכנסת למעלית ולדלת הבית, לבגז׳....
האם צריכים קיפול ביד אחת?
º
תודה התחלנו לחשוב... מסובך... מסובך
04/11/12 13:12
144צפיות
גם אני הסתבכתי קשות
04/11/12 15:30
280צפיות
אז ישבתי והגדרתי בדיוק מה הצרכים שלי ולפי זה נכנסתי לסקר העגלות ושאלתי שאלות ובסופו של דבר נסגרתי על שתי עגלות.

אז ככה:
*משקל
*קיפול
*סלקל איכותי שמתחבר לעגלה
*כן אמבטיה לא אמבטיה
*עמידות
*ניקיון
*טיולון מתאים מגיל 0 או לא
*עבירות - אזור עירוני או כפרי, מדרכות או דרכי אפר וכורכר וכד'
*מחיר - יש עגלות שעולות כמו אוטו ויש כאלו במחיר סביר ויש במחיר נמוך, תקבעי מה התקציב שלך מראש.

אלו הדברים שאת צריכה לשים לב אליהם כשאת מגבשת דעה, אחרי שתחליטי מה הצרכים הבסיסיים שלך תוכלי לבדוק איזו עגלה תענה על הצרכים שלך באופן הטוב ביותר ולהחליט.
º
תודה על הרשימה - זה בדיוק מה שהייתי צריכה
04/11/12 18:01
111צפיות
מתאמים לסלקל ביסייף‬
04/11/12 08:07
208צפיות
אשמח לשמוע מבנות עם ניסיון האם המתאמים לסלקל של מקסי קוזי מתאימים גם לביסייף כמו שטוענים בחנות?
תודה
ממליצה על בייבי סטאר בבארות יצחק
04/11/12 08:29
416צפיות
היינו שם ביום שישי
וקנינו שידה מיטה ומזרון מאוד אהבתי את יחס המוכרים שלא מנסים לדחוף ..
והמחירים בסדר גמור להערכתי .
º
הזמנו שם את כל חבילת הלידה שלנו...
04/11/12 09:59
272צפיות
º
מומלץ!!! לא לחשוב פעמיים!
04/11/12 14:20
251צפיות
דווקא לא ממליצה בכלל
04/11/12 20:55
294צפיות
אולי דברים השתנו מלפני שנתיים+, אבל לי יש חוויה לא נעימה בכלל מהחנות הזאת.
אנחנו קנינו שם בעקבות המלצה של זוג חברים את השידה, המיטה והמוצי לפני הולדת הבת שלי.
עשינו הובלה של הדברים כשבועיים לפני הלידה.
השידה הגיעה עקומה לגמרי. המובילים היו ילדים והם לא ידעו מה להגיד. אמרו לי להתקשר לשירות לקוחות של רהיטי טל.
למחרת התקשרתי לשירות של רהיטי טל, ואחרי כמה ימים הם הגיעו. יאמר לזכותם של רהיטי טל שהם נתנו לי שירות מצויין, אבל האיש שלהם היה בהלם מהשידה. הוא אמר שהם הרכיבו מגירה שבכלל לא שייכת לשידה ובגלל זה הכל היה שם עקום. היו גם שריטות שקשה היה לפספס. הוא נתן הוראה להחליף את השידה במיידי.
שלושה ימים אחרי שילדתי רהיטי טל הגיעו ולקחו את השידה, נתנו לי שידה אחרת חדשה ומורכבת כראוי!
זו הייתה עוגמת נפש והתעסקות שלא היתה ראויה ביחס למחיר ששילמתי! רהיטי טל נתנו שירות מצויין, אבל בייבי סטאר די התנערו מאחריות, היה קשה לתפוס אותם ולא ממש עניין אותם מה קורה אחרי שהסחורה הגיעה. אותי זה הרתיח.
בכל אופן ממליצה למי שרכשה דרכם להיות עם היד על הדופק. מקווה שאולי הם עשו שינוי לטובה בשנתיים האחרונות בכל הקשור לשירות לקוחות שלהם...
רק עשינו הזמנה, עוד לא לקחנו כלום
05/11/12 16:18
158צפיות
ככה שאני מקווה שיעבור חלק....
º
מומלץ!
05/11/12 21:40
106צפיות
לבנות עם דופלר ביתי
04/11/12 08:54
252צפיות
של איזה חברה קניתן? באיזה מחיר? והאם הייתן ממליצות?
פג בוק
04/11/12 08:54
323צפיות
שלום לכולן, למישהי יש את הפג בוק החדשה ויש לה המלצות או הערות לגביה?
אשמח לשמוע ממישהי שקנתה
לא בטוחה שהוא הגיע בכלל
05/11/12 09:09
167צפיות
הגיע... וכבר ראיתי אותה מאז שכתבתי את ההודעה
05/11/12 18:29
143צפיות
נראית אחלה עגלה!
היום גיליתי את המחיר שלה
05/11/12 21:25
156צפיות
ירד לי החשק
גם אני ראיתי אותה אצל מישהי
06/11/12 00:31
121צפיות
התגובה שלי הייתה,
"ממתי פג יפה?"
כמה היא עולה בערך?
פג בוק
06/11/12 07:30
125צפיות
היי,
אשמח לדעת איפה ראית אותה?
אני הזמנתי אבל אין להם במלאי ואני חוששת שזה לא יספיק להגיע עד הלידה..
ראיתי אותה בתצוגה במוצצים בני ברק
06/11/12 20:57
79צפיות
נמכרת בשתי אפשרויות:
טיולון בלבד (אבל זה דגם שלא ניתן לסובב את העגלה עם הפנים כלפי האמא,) - עולה כמעט 2500
כל הסט - טיולון שניתן לסובב עם הפנים לאמא ועם הפנים קדימה, אמבטיה, סלקל ותיק - עולה מעל 5000.
לא זוכרת בדיוק את המחירים, אבל אלה הם סדרי הגודל.
בעיני זה ממש יקר...

לפני שבוע הייתי גם בבייבי אאוטלט בבצרה, להם אין אותה עדיין. מצפים לקבל באמצע דצמבר-ינואר. לא אמרו מחיר
פג בוק
07/11/12 07:02
58צפיות
ראיתי אותה במוצצים בראשון הבעיה היא שאין להם אותה עדין במלאי.... ולא כל כך ברור מתי היא אמורה להגיע אז אני מחפשת מקום שיש להם אותה כבר במחסן.
תודה :)
º
יש אותה בעגליס במלאי
07/11/12 13:24
50צפיות
איזה סלקל לבחור...?
04/11/12 09:07
192צפיות
אז הייתי בטוחה כל הזמן שאני אלך על המקסי קוזי.
הייתי בשילב והיה נראה לי שהקבריו יהיה סבבה והמחיר עוד יחסית נורמלי (הפבל עולה 300 ש"ח יותר).
אבל אז ראיתי את הרשימה של אבי ורון (שמעודכנת ל-2011) והבנתי שהקבריו קיבל 4 כוכבים רק עם הבסיס שלא מתאים לרכב שלי, בלי הבסיס קיבל 3 כוכבים.
לעומת הפבל שקיבל 4 כוכבים עם או בלי בסיס.
בנוסף ברשימה יש עוד מלא סלקלים... ואז כבר הלכתי לאיבוד...

אז אשמח להמלצות וגם טווחי מחירים למי שיודעת.
תודה!
אני בחרתי באטון2 של סייבקס.
05/11/12 21:44
100צפיות
תכנסי לפייסבוק של סייבקס ישראל לפרטים :)
לדעתי הוא אחד הטובים בעולם.
למכירה - להריון, לידה, הנקה ומנשא
04/11/12 10:23
255צפיות
מוצרים איכותיים שנרכשו לפני כשנה, שמורים היטב ונמצאים במצב כמו חדש.

הספר: What to Expect When You're Expecting. מחברות: Heidi Murkoff, Arlene Eisenberg and Sandy Hathaway B.S.N,  הוצאה אחרונה 2002. - 30 ש"ח.
הספר: Active Birth (פופולרי ומומלץ בפורום לידה פעילה וביתית). מחברת: Janet Balaskas. - 30 ש"ח.

כרית הנקה my brest friend עם כיסוי כביס (נרכשה בארה"ב ב 45$, היתה בשימוש כ 3 שבועות, פעם ביום, בגלל קשיי הנקה) - 100 ש"ח.

משאבת חלב סווינג של מדלה, מתאימה ל 3 שאיבות ביום עפ"י המלצת היצרן, לא למי ששואבת בלעדית או מסיבית (נרכשה בכ 900 ש"ח בשילב, היתה בשימוש 3 שבועות לאחר מכן שכרתי משאבה "תעשייתית" של מדלה) - 450 ש"ח.
מוסרת יחד עם המשאבה שקיות לאחסון חלב ורפידות הנקה ג'ונסון הכל חדש כמובן.

מנשא כריכות (בד) של שרון דרור, מידה אחת, המנשא מתכוונן למידות ההורה והתינוק. צבע: רצועות בסגול וחגורת בד באפור כהה (נרכש ב 280 ש"ח, היה בשימוש כחמש פעמים בלבד) - 150 ש"ח.

צעצועים: כדור בד עם דמויות, צפרדע מעודד זחילה, ואולי יתווספו עוד (כולם איכותיים ובמצב מעולה) - יימסרו ללא תוספת תשלום ברכישה של כל/רוב הנ"ל.

לאיסוף מהגליל המערבי. תיאום במסרים.

(פורסם בפורומים נוספים)

שבוע טוב.

השכרת אמבטיה לברייטקס
04/11/12 11:30
298צפיות
שאלה לבנות ולנציג עגליס הורן (שמופיע פה מדי פעם), האם ניתן להשכיר אמבטיה לברייטקס בי אג'ייל 4 גלגלים? ואם כן, היכן? ואם כן, האם זה באמת חוסך? כמה עולה להשכיר אמבטיה לחודש?
º
התורן*
04/11/12 12:59
73צפיות
השכרת אמבטיה לברייטקס
05/11/12 22:46
106צפיות
היי... בעיקרון יש אפשרות להשכרת אמבטיה לברייטקס,
האם כבר רכשת את העגלה ?
נשמח אם תתקשרי אלינו כדי שנבדוק לך מלאי לתאריך המשוער...
074-7022286

*השכרת אמבטיות לבייבי ג'וגר, פג פרגו ועוד מותגים!!!!
עדיין לא רכשתי
06/11/12 07:47
61צפיות
אני בינתיים מבררת.
תודה
שאלה קצת מטופשת
04/11/12 11:50
612צפיות
אבל לאור פניות רבות מחברים וקרובים-
האם עשיתן רשימת מתנות לפני הלידה?
מה מבקשים/ מצפים בדר"כ ממתנות מחברים ומשפחה?
שואלים אותי רבות מה אני צריכה, מה אני רוצה מתנה.. זה תמיד מביך אותי, מעמיד אותי במקום לא נעים. אבל אני גם מבינה את הצורך הזה להביא מתנה והרצון של אחרים להביא משהו שימושי...

אז האם אתן ביקשתן? אם כן אז מה?
מה צריך בכלל?????  
כן אני עשיתי אבל זה הדדי
04/11/12 12:05
358צפיות
גם אני העדפתי להביא לחברות מתנות שהם ביקשו לאחר הלידה שהן ראו מה חסר להן .
אני השארתי פריטים שלא קניתי כגון מובייל , אוניברסיטה  , צעצוע לעגלה  וכו..
אני גם עשיתי רשימונת
04/11/12 13:55
229צפיות
השארתי לאמא אם ישאלו אז להגיד :
אוניברסיטה, כרית הנקה, צעצועים של tiny love , טרמפולינה. אלה הם דברים יקרים. אז זו היא רשימה למשפחה יותר. לחברה אחד אמרתי להביא לי סושי לבית חולים. חברים מעבודה אני יודעת שמתארגנים לקנות מובייל  של  tiny love .
אני עשיתי את זה
04/11/12 14:02
226צפיות
מחברות קרובות מאוד ביקשתי לא לקנות רק אחריי שאני אראה מה אני מקבלת ואז אני אבקש מהן.
לאמא שלי שלחתי רשימת חנויות שאם איזה קרוב משפחה שואל אז אני הכי מעדיפה גיפט קארד ורשמתי לה שאני רוצה משילב, מוצצים ובייבי טבע.
תכלס שם יש את הדברים שאני רוצה (ולא קונה מראש) אני לא אגיד (חוץ מלחברות) אני רוצה גיטה באג דגם מספר____ או מזרן פעילות של מימננה וכדומה. מעדיפה לצבור גיפט קארדים ולקנות דברים במרוכז.

אני גם קיבלתי מחברות רשימות.
למשל אני קניתי לחברה גיטה באג :)
אני מכינה רשימה לאמא
04/11/12 15:40
210צפיות
אם ישאלו אותה מה רוצים או מה צריכים שהיא תדע מה לענות.

º
ומה ביקשת?
04/11/12 15:51
72צפיות
אז ככה
04/11/12 16:12
197צפיות
סט מצעים למיטת תינוק של פו הדב בצבע ורוד כולל שמיכה
טרמפולינה של ד"ר פישר כזאת שזזה
מזרן פעילות או אוניברסיטה או את הכרית פעילות ששמים את התינוק על הבטן ויש לו מראה ורעשים
בגדים מh&m או מפוקס בייבי או לחילופין כרטיסי מתנה נטענים לכל אחת מהחנויות הנ"ל
כרטיס נטען לשילב או סופר פארם
כרית הנקה גדולה
משחק כזה שנתפס לעגלה או לסלקל

הדגשתי לאמא שלי שתבקש לא להביא בובות פרווה!!! יש לי מלאנתלפים שלי ושרצוי לפנק אותי בכרטיסים נטענים או בבגדים, אבל אני לוקחת בחשבון שיביאו לי דברים שאני אבקש להחליף.

ביקשתי מאמא גם שיצמדו לחנויות כמו פוקס, שילב, h&m וכאלו ושימנעו מלקנות מתנות בכל מיני אתרי אינטרנט ששולחים חבילות של בגד מעוצב לתינוק וחיתולי טטרה בזר וכאלו כי עם זה אין הרבה מה לעשות.

זהו בינתיים, הרשימה עדיין בעבודה...
בכלל לא מטופשת. אני מאד בעד
06/11/12 12:15
67צפיות
אחרת את עלולה למצוא את עצמך עם אינספור סטים לגיל 0-3 ושום דבר להמשך. אם לא בא לך להתרוצץ כל חופשת הלידה שלך בין שילב לפוקס להחליף מתנות, אז פשוט תבקשי.
אני יודעת שזה מביך, אבל הם שאלו, הציעו, נכון? זה לא שאת באה למישהו ואומרת: "אני רוצה שתקנה לי כך וכך". החברים והמשפחה שלך שואלים כי הם רוצים באמת לקנות לך משהו מוצלח, משהו שאת צריכה.
כל מי ששאל אותי קיבל אותה תשובה: חיתולים. בתכלס, זה מה שהייתי צריכה הכי הרבה. ומחבר אחד ביקשתי מנשא שרציתי. כל השאר - חיתולים. זה גם חוסך סחיבות.
º
06/11/12 12:30
3צפיות
סלקל אטון של סייבקס
04/11/12 15:05
252צפיות
מישהי יודעת האם הסלקל הזה מתחבר למוצי (ובפרט למוצי evo)?
למיטב ידיעתי כן
04/11/12 18:36
80צפיות
עם מתאמים כמובן
º
תודה!
04/11/12 21:53
20צפיות
לאטון יש בסיס?
04/11/12 19:02
69צפיות
אחותי רוצה לקנות אותו ולא ידעתי להגיד לה..
לגביי החיבור- למיטב ידיעתי הוא מתחבר למוצי..
º
כן
04/11/12 19:34
20צפיות
ל-Evo מתאימים רק שני סלקלים
04/11/12 21:05
119צפיות
גרקו ומקסי קוזי.
º
בדקתי ואת צודקת
04/11/12 22:38
44צפיות
אבל אבל אבל
05/11/12 08:05
94צפיות
איך זה יכול להיות שמוכרים מתאמים של סייבקס למוצי?
בכל אופן, שאלתי בפייסבוק של מוצי.
חייבת להוסיף
05/11/12 17:13
66צפיות
פעם אחרונה שבדקתי (לפני חודש), בכלל לא היו בנמצא מתאמים למוצי evo! המתאמים של הריידר לא תופסים פה.
כלומר, הם אומרים ששני הסלקלים היחידים שמתחברים אליה הם מקסי קוזי וגרקו, אבל הם עדיין לא משווקים את המתאמים וצפויים לעשות זאת רק לקראת סוף השנה.
אם מישהי מכירה אחרת, אשמח לשמוע.
שמן שקדים - מחיר וכמות
04/11/12 15:15
633צפיות
הבנתי שהרבה קנות שמן שקדים למריחה על הבטן (לא יועיל לא יזיק), לעיסוי הפרינאום וללידה עצמה.
היה כתוב 3 בקבוקים, אבל כמה יש בכל בקבוק? וכמה שילמתן?
בבתי המרקחת ובסופר פארם אני רואה מחירים של 60-12 ש"ח ל-125 מ"ל. יש לי אפשרות לקנות שמן שקדים ב-64 שקלים לליטר. אבל זה ליטר . יהיה לו שימוש גם אחרי הלידה?
שתי תשובות
04/11/12 15:36
359צפיות
מצד אחד יש היגיון, כי אחרי הלידה אפשר להשתמש בשמן שקדים לעיסוי התינוק - זה הרבה יותר בריא לו משמנים אחרים.
מצד שני, ללידה עצמה צריך להביא בקבוק (עדיף שניים) סגורים. ככה בית החולים דורש. אז עדיף לקנות כמה קטנים וסגורים...
כמה קטן זה קטן?
04/11/12 17:02
232צפיות
וכמה עלה לך?
עונה לךשמן שקדים,יש מבצע בסופר פארם
04/11/12 18:44
301צפיות
קניתי 2 בקבוקים ב45 ש"ח 125 מ"ל
אני לא מורחת אותו על הבטן והרגע הבאת לי רעיון לעשות את זה ..
אחד שמתי כבר בתיק לחדר לידה ועם השני אעשה עיסויים לתינוק למרות שכבר קניתי לו שמן עיסוי טיפולי אז עכשיו גם נימרח קצת על הבטן ..לא יועיל לא יזיק העיקר שלא ייזרק לזבל .

º
שמן שקדים טוב למניעת סימני מתיחה?
04/11/12 19:37
216צפיות
גנטיקה טובה למניעת סימני מתיחה
04/11/12 19:48
192צפיות
כל השאר נחשבים למל"מ (לא מועיל לא מזיק).

אבל אם כבר למרוח משהו אז או שמן שקדים או קרם שמכיל ויטמין E.
שמן שקדים בסופר פארם
05/11/12 08:59
188צפיות
היי,
אני בדיוק בהתלבטות אם לקנות ואיזה.
אשמח לדעת של איזו חברה השמן שיש עליו מבצע בסופר פארם.

תודה
השמן שקניתי רשום עליו :PURE OIL הוא
05/11/12 17:05
166צפיות
בקבוק כהה עם מעטפת נייר בצבע כחול ..מצויירות עליו עלים אדומות , שבעצם זה "שמן טהור" .

עוד לא קניתי
04/11/12 19:48
135צפיות
אבל יש מארזים של שני בקבוקים ביחד, אג, לגבי מה שהריונית צעירה כתבה לך, תבדקי את נהלי בית החולים, בליס המליצו להביא מהבית שני בקבוקים סגורים, אז אני קונה שלושה, אחד לבית ועוד שניים לתיק. זה בטח תלוי בבית חולים
º
מה לבקש בסופרפארם? שמן שקדים מכבישה קרה?
05/11/12 16:31
77צפיות
זה נמצא במדפים באיזור של החומצה הפולית
05/11/12 16:51
134צפיות
במדפי הבריאות והטבע, תוכלי למצוא שם את שמני ההריון נגד סימני מתיחה וגם את שמן השקדים.
אגב, יש גם כמובן בכל חנויות הטבע... את מבקשת שמן שקדים ללידה.. .
º
תדגישי - טהור! מכבישה קרה!
05/11/12 18:44
74צפיות
הוא משמש לעיסוי מקצועי....אז...
04/11/12 15:41
232צפיות
תלוי כמה בעלך בכיוון....
תווי קניה של שילב
04/11/12 15:40
382צפיות
מישהי יודעת מה האותיות הקטנות של כרטיסי המתנה האלה?
לא כולל מבצעים? הגבלה על סכום בקניה? משהו?
º
תוקף שנה!
04/11/12 20:05
59צפיות
רשימת ציוד של הדברים ה"קטנים"
05/11/12 09:07
262צפיות
לא שהם בדיוק קטנים בעלות אבל זולים ו/או קטנים אחרי הסל קל והעגלה...
אז... הלידה מתקרבת ואני רוצה להתחיל להתארגן מבחינת הדברים הנוספים לרכישה. אשמח לעזרתכן ולתשובותיכם המנוסות - כל המלצה וביקורת תתקבל בשמחה:
1. אמבטיה + מעמד + דפני - יש משהו מומלץ? משהו שכדאי לשים אליו לב כשאני קונה?
2. תיק לעגלה - יש כ"כ הרבה ולא ממש ברור לי עוד מה אני הולכת לשים בו. אשמח לחוו"ד על התיקים הקיימים - minene, גיטה וכו'
3. לגבי ציוד לטיפול בבייבי - איזה סבון עדיף? שמפו? שמן אמבט? משחת החתלה? אבקת כביסה? תרופה להורדת חום?
יש דברים מומלצים במיוחד? מוצרים שכדאי להתרחק מהם? יש טיפים שאתן יכולות לתת לי לגביהם?
4. לגבי אביזרי בטיחות/לחדר - האם הכרחי אינטרקום/בייבי סנס? מה עדיף נחשוש או מגן מיטה?
5. ביגוד ראשוני - הלידה תהיה כשכבר יהיה פה חורף - מה כדאי לקנות? כמה חזיות? מכנסיים? בגדי גוף? עדיף לקנות NB או 0-3? איךו פריטים ממש חשובים ומה כדאי לדחות בשלב הזה?
6. חיתולי טטרה וחיתולי פלנל - כמה כדאי מכל סוג?

מצטערת אם קצת הצפתי בשאלות... מקווה שבכל זאת תהיינה סבלניות ותעזרו לי

תודה רבה מראש!
תשובה חלקית
05/11/12 16:04
164צפיות
1. אמבטיה + מעמד + דפני - יש משהו מומלץ? משהו שכדאי לשים אליו לב כשאני קונה? אנחנו קנינו אמבטיה עם רגליים ודפני. שימש אותנו מצוין. לנו יש של ליטף. הכול תלוי אם יש לך מספיק מקום.... אם לא אז מנסיון גם הבטיה מצויינת אבל אז צריך להתכופף...
2. תיק לעגלה - יש כ"כ הרבה ולא ממש ברור לי עוד מה אני הולכת לשים בו. אשמח לחוו"ד על התיקים הקיימים - minene, גיטה וכו' לי יש אחד פשוט. לא רציתי להשקיע בזה.
3. לגבי ציוד לטיפול בבייבי - איזה סבון עדיף? שמפו? שמן אמבט? משחת החתלה? אבקת כביסה? תרופה להורדת חום? סבון לתינוקות של ג'ונסון מעולה וגם של ד"ר פישר.
שמן אמבטיה אמול או בלנאום, משחת החתלה אהבנו את עדינול יש מלא מצויינות, תינוקלין לכביסה ובדין בייבי אהובים עלי, לתינוקות קטנטנים רק  אקמולי.
יש דברים מומלצים במיוחד? מוצרים שכדאי להתרחק מהם? יש טיפים שאתן יכולות לתת לי לגביהם? מוצרי מאמי קר שו לנו פריחה.
4. לגבי אביזרי בטיחות/לחדר - האם הכרחי אינטרקום/בייבי סנס? מה עדיף נחשוש או מגן מיטה? בעיני מיותר בייבי סנס ואנטרקום.לנו יש מגן מיטה.

5. ביגוד ראשוני - הלידה תהיה כשכבר יהיה פה חורף - מה כדאי לקנות? כמה חזיות? מכנסיים? בגדי גוף? עדיף לקנות NB או 0-3? איךו פריטים ממש חשובים ומה כדאי לדחות בשלב הזה? כמה אין לי מושג.... בגדי גוף אוברולים שלמים הכי נוח. מידה? תלוי בגודל התינוק.... מראש לא הייתי קונההרבה ניו בורן
6. חיתולי טטרה וחיתולי פלנל - כמה כדאי מכל סוג? ממש לי יודעת. תלוי איזה תדירות מכבסים. לי יש 10 בערך ביחד
פרסמתי רשימה כזאת לפני כמה ימים, בכל זאת...
05/11/12 17:09
178צפיות
1. אמבטיה + מעמד + דפני - זה לא ממש משנה, יש כמה סוגים, אמבטיות החל מ-ממש פשוטות עד משוכללות עם מד טמפרטורה בשילב. אני לא מתכוונת להשקיע בזה יותר מידי. מעמד - מעדיפה את הערסל המרופד הזה בזוית ופחות את הדפני כי צריך בשבילו ריפוד בנפרד, אבל זה עניין של טעם, פחות אהבתי את הבטיה כי זה נראה לי לא יציב.

2. תיק לעגלה - במיוחד אם לא ברור לך למה צריך אחד כזה, אין סיבה להשקיע במותגים היקרים. קניתי אחד קטן יחסית ופשוט, העיקר שיהיה לו תאים/ חלוקה פנימית/ רק כדי שיהיה קל לתפעל ולשלוף ממנו דברים. (מה שמים בו - כל מה שצריך כשיוצאים מהבית - חיתולים, משחות, בקבוק, תמ"ל, טטרה, מוצץ, מגבונים, בגדים להחלפה...)

3. לגבי ציוד לטיפול בבייבי - מקריאה פה בפורום הבנתי שעדיף בהתחלה לא להשתמש בסבון אלא בבלנאום, וזה מה שקניתי, זה עניין של העדפה, יש כאלה שאומרות שזה שומני מידי, ויש כאלה שאוהבות מאוד. שמפו לא צריך בהתחלה... שמן אמבט זה הבלנאום. משחת החתלה - יש המון סוגים, אני קניתי של קנדלה כי זה חומרים טבעיים ואורגניים, יש גם פשוטים יותר שאומרים שעושים את העבודה מצויין. אבקת כביסה - אני גם ככה משתמשת בנוזל ומרכך אקולוגיים שאין בהם חומרים כימיים ולכן לא מחליפה את הסוג. עדיף להשתמש במשהו יעודי לתינוקות כי אין עליו חומרים כימיים, או את הסוג של הסנסטיב. בכל מקרה בשביל הסביבה עדיף את האקולוגי :) תרופה להורדת חום - לא יודעת, משערת שקונים אקמולי (יש נוזלי ויש בנרות, אפשר להתייעץ בבית מרקחת)

יש דברים מומלצים במיוחד? תעשי חיפוש בשרשור קישורים חשובים, אולי אפילו שמרו אותו בהודעות החשובות, העלתי טבלה מסודרת עם כל מה שצריך לקנות (ירדו עלי שיש שם יותר מידי דברים, אבל אני בגישה של עדיף יותר מידי מפחות מידי...)

4. לגבי אביזרי בטיחות/לחדר - האם הכרחי אינטרקום/בייבי סנס? לא יודעת אם הכרחי, שמעתי שהבייבי סנס לא תמיד אמין, אני קונה בכל מקרה.  מה עדיף נחשוש או מגן מיטה - מגן מיטה זה לא בטיחותי כנראה, קניתי ואני מתכוונת לשים רק בצד אחד בשביל היופי, להתחיל ולראות אם התינוקת באמת זזה הרבה לכיוון הסורגים או לא ולפי זה להחליט. אגב, ראיתי בבייבי לנד שמגיע בקרוב לארץ מגן ראש עשוי מסוג של רשת, ואז אין סכנת חנק...

5. ביגוד ראשוני - הלידה תהיה כשכבר יהיה פה חורף - מה כדאי לקנות? כמה חזיות? מכנסיים? בגדי גוף? עדיף לקנות NB או 0-3? איךו פריטים ממש חשובים ומה כדאי לדחות בשלב הזה? אני כתבתי 6 מכל דבר, אמרו לי שזה יותר מידי, ואז אמרו לי שזה פחות מידי כי מחליפים הרבה. אין לי דרך לדעת. אני בונה על לפחות 6 מכל דבר (גם של בגדים תחתונים כמו חזיות ומכנסיים וגם של אוברולים חמים) חלק מהדברים קניתי NB וחלק 0-3 כי אני לא יודעת אם היא תצא קטנה מאוד או גדולה יחסית.

6. חיתולי טטרה וחיתולי פלנל - כמה כדאי מכל סוג? כולם אומרים שלא צריך חיתולי פלנל. אני דווקא אוהבת אותם וקניתי בינתיים חבילה אחת של 3. טטרה לעומת זאת צריך תמיד, אז קניתי 2 חבילות אחת של 4 ואחת של 6.

מה הכוונה ב"הערסל המרופד הזה בזוית"?
05/11/12 18:43
93צפיות
גם אני לא מתחברת לדפני ולבטיה. אז מהי האלטרנטיבה?
משהו כזה
05/11/12 21:22
92צפיות
http://www.nemashim-baby.com/136422/%D7%A2%D7%A8%D...

זה ספציפית נורא יקר, ראיתי פשוטים יותר, אבל הוא נראה לי נוח
התינוק לא יכול ליפול ממנו?
06/11/12 08:26
56צפיות
לדפני יש חלק פלסטיק שמונע תזוזה של התינוק, השאלה אם מהערסל הזה התינוק לא יכול להתחלק לצדדים?
גם מהדפני הוא יכול ליפול
06/11/12 13:16
44צפיות
ולכן לא מורידים ממנו את היד לרגע ולא את העיניים כשהוא במקלחת.
הרעיון של זה שהוא נותן תמיכה, כך שיש לך יד אחת פנויה והוא נשען בסבבה. זה לא מחליף את ההחזקה בכלל
תודה רבה + כיסוי לדפני
06/11/12 09:22
135צפיות
מה זה? איך נראה?

שוב - תודה. עזרתן לי!
מצרפת תמונה
06/11/12 10:33
77צפיות
http://www.babytech.co.il/catalog.html?item=35

לא ממליצה בהכרח על זה או על האתר, סתם תמונה שמצאתי בגוגל אימג.
יש בכל חנות שמוכרת דפני.
כל הריפודים הללו נראה לי מסריחים מאוד
06/11/12 17:09
48צפיות
מהר (ואי אפשר לכבס בתדירות מאוד גבוהה) וגם מקבלים עובש.
לא כדאי פשוט להשתמש במגבת ואחרי כל מקלחת להחליף?
זה גם נראה לי שיסריח מאוד מהר.
06/11/12 17:28
42צפיות
ויצבור עובש....

הנה הקישור לרשימה
05/11/12 17:11
127צפיות
עונה מניסיון של חודש:)
05/11/12 17:30
159צפיות
1. קנינו אמבטיה ודפני, החזרנו אמבטיה וקנינו טאמי טאב, לאחר ניסיון אחד באמבטיה והעדפה לגיגית ע״י הנסיכה.
2. עדיין לא קניצי מאוצן סיבות שאת מתלבטת, בינתיים משתמשת בתיק גב שהיה בבית עם מערכת טובה, כמובן עבר שטיפה במכונה.
3. שוטפת טוסיק עם סבון טבעי לתינוק של בייבי טבע וגם נשתמשת בשמן שלהם לאמבטיה. לאחר המקלחת לפעמים מחזקת עם שמן לתינוק של חברת לאור- קיבלתי מתנה והוא מצויין !!
אבקת כביסה תינוקלין ומרכך בדין-  כי זה מה שחברה המליצה וזה בינתיים טוב, ראיתי שגם לפרסיל יש ג׳ל מיוחד לתינוק- אנסה בעתיד כשיגמר....
תרופות לא בבית ספרינו בטח שלא מראש ובטח שלא בלי להתייעץ עם רופא.
משטח החתלה- מחפשת עדיין, ראיתי משהו של פנג, אבל לא בחנויות רק באתר, בינתיים מחתלת על שמיכה מעליה מגבת ומעליה חיתול- נוח אבל קצת מחליק...
משחת החתלה של וולדה מעולה עזרה למקרה קיצוני ממש ולהתרחק מפמפרס פרימיום כותנה- עשו לנו שמות בטוסיק :(
4. לא הגענו לשם עדיין
5. אצלי nb ממש לא עולה כבר אחרי שבועיים, בהחלט עדיף 0-3. אני אישית גם לא מסתדרת עם החזיות האלו הן עולות וכל הבטן והגב בחוץ. מעדיפה אוברולים ובגדי גוף. הייתי קונה איזה 10 סטים אם אין לך כלום ואח״כ רואה מה נוח לך וקונה בהתאם, יש אחלה מקום בת״א רחוב השלבים 18 מחירים מעולים !!!
שיהיה לך גם כובע אחד.
6. חיתולי טטרה קיבלתי מלא יש לי איזה 40-50 וזה נורא נוח, ככה מחליפה בלי לחשבן, גם סדיניות כאלו לראש למקרי פליטה מומלצות בחום כמה שיותר. אבל תתחילי עם איזה 20 חיתולים ותראי מה את באמת צריכה.
7. מגבות חשוב, שיהיו נעימות ושיהיו כמה למקרי השתנה ופליטות...
אלכוהול לחיטוי הטבור, משחה לפטמות אם תניקי וגם רפידות.
בהצלחה :)
º
איך אתם משתמשים בטאמי טאב? שמים על הרצפה?
05/11/12 18:54
67צפיות
נושא מעצבן...
06/11/12 11:49
82צפיות
מסתבר שבחו״ל קיים לו מעמד, ננסה להביא עם משפחה שנוסעת.
בינתיים על כסא עם מגבת מתחת לחיזוק היציבות.
מה אתם עושים?
זהו שלנו עדיין אין אבל חשבתי לקנות
06/11/12 18:10
35צפיות
ובאמת תהיתי אם יש מעמד כזה בארץ
כי עם הבעיות גב שלי נראה לי שיהיה מאוד קשה בלי מעמד
ממליצה בחום
07/11/12 18:18
35צפיות
מוצאים פתרון על כסא או שיש רחב
התינוקת ממש אוהבת את זה !!!!
את יכולה אבל פשוט לקנות דלי לא חובה את הטאמי ספציפית, זה יעשה בדיוק את אותה עבודה בשליש מהסכום....
לנו הפמפרס פרימיום היו נפלאים!
05/11/12 18:56
70צפיות
סופגים, רכים, דקים!! לא מחליפה אותם.

החיתולי כותנה הם בכלל של האגיס, לא?

עונה מנסיוני
06/11/12 07:52
67צפיות
1. אמבטיה + מעמד + דפני - יש משהו מומלץ? משהו שכדאי לשים אליו לב כשאני קונה? בגדול הרוב די אותו דבר שימי לב כמה מקום יש לך בשביל זה, יש כאלה שמעדיפים להכניס את האמבטיה לתוך האמבטיה הגדולה כדי לחסוך מקום אבל אז צריך להתכופף. דפני יש כמה סוגים ויש גם בטיה שזו מעין כרית שעליה מניחים את הקטן/ה, לי זה לא היה נוח, השתמשתי בדפני מהפלסטיק תנסי לראות מה נראה לך נוח לך. אם את קונה דפני רגיל כדי לקנות לו גם כיסוי שזה מעין מזרון רך שמתלבש עליו כי הדפני די קשה, אפשר לא לקנות ולהשתמש בחיתול טטרה אבל הוא עולה גרושים אז שווה לקנות

2. תיק לעגלה - יש כ"כ הרבה ולא ממש ברור לי עוד מה אני הולכת לשים בו. אשמח לחוו"ד על התיקים הקיימים - minene, גיטה וכו'
דבר ראשון בכלל לא חייבים, כל תיק ישן שיש לך בבית יכול לעשות את העבודה באותה מידה. עם בא לך להתפנק בתיק שעולה כמה מאות שקלים אז בכיף, אבל תדעי שזה ממש לא הכרחי. אח"כ את צריכה לענות על שאלות כמו האם את אוהבת תיקי גב או צד (כשאת לוקחת אותו איתך), ואם את מתכננת להניק או לא. כי מי שצריכה בקבוקים אז צריכה תיק גדול יותר מאשר מניקה, ויש גם תיקים עם חלקים טרמים וכו' שמאוד נוחים בתינוק בקבוק ולא רלוונטים ליונק. חוץ מזה זה גם תלוי אם את מהסוג המנינימליסטי או מאלה שלוקחות את כל הבית גם ביום יום. בקיצור תנסי להגדיר צרכים ותקציב ותעשי סיבוב לראות את כל האופציות הקיימות. מה שנוח לאחת לא דווקא נוח לשנייה.

3. לגבי ציוד לטיפול בבייבי - איזה סבון עדיף? שמפו? שמן אמבט? משחת החתלה? אבקת כביסה? תרופה להורדת חום? באופן כללי אין מוצר אחד עדיף. כל הורה וכל תינוק עם המוצרים שטובים לו, זה יכול להשתנות בין ילדים שונים באותה משפחה וגם לאותו ילד בזמנים שונים. אני אוהבת מוצרים טבעיים לתינוקות אז השתמשתי במוצרים של וולדה, לבידו ואינקולינה. אבקת כביסה השתמשתי באקולוגית של אקובר והיום יש גם ישראליות זולות יותר. תרופות להורדת חום יש אקמול ונורופן, על כל צרה שלא תבוא כדאי לקנות את שתיהן וגם נרות. אני באופן כללי בגישה שהחנויות לא נסגרות אף פעם ועדיף לקנות פחות מאשר יותר, אבל דווקא תרופות אני תמיד אוהבת שיהיה, זה לא נעים לרוץ למצוא בית מרקחת פתוח (למרות שיש המון) עם תינוק קודח מחום.

יש דברים מומלצים במיוחד? מוצרים שכדאי להתרחק מהם? יש טיפים שאתן יכולות לתת לי לגביהם? אין שום מוצר שהוא מועדף במיוחד/ לא מומלץ במיוחד, הכל תלוי בהשקפת העולם של ההורים ובהתאמה האישית לילד שלך. מומלץ לא לקנות להתחלה חבילות/אריזות גדולות משום מוצר עד שאת בודקת שהוא טוב לבייבי הפרטי שלך.

4. לגבי אביזרי בטיחות/לחדר - האם הכרחי אינטרקום/בייבי סנס? מה עדיף נחשוש או מגן מיטה? לדעתי בייבי סנס לא הכרחי, אין מחקרים מסודרים שהראו שהוא מפחית מוות בעריסה. גם אינטרקום, בדירות קטנות בכלל לא צריך וגם בבתים גדולים לדעתי לא צריך הם יודעים לבכות מספיק טוב בשביל שתשמעי ואם את לא שומעת כנראה שהם לא היו ממש צריכים אותך (אלא אם כן מדובר בפג או במקרה קיצון אחר, תינוק נורמלי יודע לבכות חזק מספיק בשביל שישמעו אותו). פעם היתה מקובלת שיטת חמש הדקות: כל פעם שהילד בוכה מחכים חמש דקות לפני שניגשים אליו וככה ניגשים אליו רק כשהוא באמת צריך ולא מפנקים אותו. לא בטוחה שאני מסכימה עם השיטה כשיטה אבל אם הוא בוכה בעוצמה שלא מספיקה לך לשמוע אותו כנראה שהוא לא צריך אותך מספיק ויכול להרגע לבד.
היה פה שרשור ארוך לאחרונה על זה שמגן ראש למיטה זה מסוכן ויכול להעלות את הסיכון למוות בעריסה, נאמר שם שמקור המגן ראש בתקופה שלא היה תקן לסורגים והם בעצמם היו מסוכנים לתינוק, מאז שיש תקן מסודר לרווח בין הסורגים לא דווח על אפילו מקרה אחד של פגיעת תינוקות מהסורגים עצמם, ולעומת זאת כבר דווח על כמה תינוקות שנחנקו בגלל המגן ראש. ככה שאני אישית יוותר עליו. גם לא כל התינוקות מרגישים לא מוגנים/קטנים בתוך מיטה או עריסה גדולים, זו תחושה שלנו הרבה פעמים, אז אלא אם כן הבייבי שלי יהיה לא שקט ללא נחשוש אני לא הולכת להשתמש באבזרים שעלולים לסכן אותו. וגם אם הוא יהיה לא שקט יש סוודלמי/חיבוקית ודברים דומים שיכולים להקל עליהם בלי לסכן אותם.

5. ביגוד ראשוני - הלידה תהיה כשכבר יהיה פה חורף - מה כדאי לקנות? כמה חזיות? מכנסיים? בגדי גוף? עדיף לקנות NB או 0-3? איךו פריטים ממש חשובים ומה כדאי לדחות בשלב הזה?
גם פה זה עניין של עדיפות יש תינוקות/הורים שממש לא נוח להם כל דבר שבו צריך להעביר את הראש של התינוק (בגד גוף) ומעדיפים אוורולים, אני אישית תמיד העדפתי בגדי גוף ורגליות מלבישים אותם הרבה יותר מהר מאשר את כל הכפתורים האלה. אבל שוב זה עניין של עדיפות שלך ושל התינוק, אני תמיד העדפתי לקנות כמה שפחות ולהשלים אחר כך כשאני אדע מה אני והתינוק שלי אוהבים. ביגוד ממש ראשוני כדאי גם לנסות לקבל מחברות/משפחה כי הוא טוב לשלב ממש ממש קצר וחבל על הכסף. עם את קונה תנסי לקנות שכבה עליונה יפה ושכבה תחתונה הכי זולה שתמצאי במילא אף אחד לא רואה וזה מתלכלך מאוד.

6. חיתולי טטרה וחיתולי פלנל - כמה כדאי מכל סוג? שוב כמו כל דבר בחיים הכל תלוי בך ובמה את תעדיפי. אני הייתי קונה שלוש מכל סוג ואחר כך רואה מה את מעדיפה וקונה עוד.
לא מצאתי שרשור ציוד להצטרף אליו
05/11/12 14:29
131צפיות
אני גם לא בטוחה שזה הפורום המתאים, אבל הלידה האחרונה שלי היתה לפני 5 שנים ואני מתלבטת נורא איזה עגלה לקנות
האמת, הייתי בטוחה שאני מסודרת, שיש לי הכל - ביקור קצר בשילב הבהיר לי שיש לי הרבהההה מה לקנות
אודה מאוד לעצות,
תודה
עגלה
05/11/12 14:44
114צפיות
לגבי השרשור - צריך לחפש ב-2 העמודים הראשונים, לרוב הכל שם

עגלה: נסי להגדיר קריטריונים שחשובים לך. צמצמי ל 2-3 שאת לא מתפשרת בהם, הגדירי תקציב ואז האפשרויות שלך הרבה יותר מצומצמות. חזרי אלינו עם הדילמות הספציפיות ואולי נוכל לעזור. יש פה לא מעט בנות שעשו דוקטורט על עגלות. בנוסף, תחת מידע וכלים הודעות נבחרות יש שרשור "עגלות או לא להיות" של חוויות של הגולשות מעגלות שונות - שווה הצצה.
º
הי - מחפשת המלצות לצלמת הריון באיזור המרכז
05/11/12 13:49
47צפיות
היה שרשור ממש לפני שבועיים עם המלצות
05/11/12 14:42
54צפיות
ליאת שניטמן
05/11/12 14:54
41צפיות
הייתה צלמת החתונה שלנו, מוכשרת ונהדרת :)
יוני שור.היא מת"א
05/11/12 15:47
35צפיות
ואת יכולה לראות עבודות שלה גם בפייסבוק.
היא מהממת ומקצועית בטירוף. בעיקר בעיקר והכי חשוב-היא נעימה לעבוד איתה (אנחנו הצטלמנו איתה). וגם לא יקרה לטעמי
עדיגיטל
05/11/12 20:58
62צפיות
הייתי בסטודיו שלה ביום ששי (ממוקם באלנבי פינת רחוב הס) בסגנון באוהאוס. התרשמתי מאוד מהאישיות החמה, העבודה המקצועית והסגנון.
אני מצתלמת אצלה ביום ששי הבא.
אם יש לך זמן לחכות עד אז - תהיה לי התרשמות מעמיקה יותר.

בנתיים, כנסי לאתרים של צלמים שונים ותראי לאיזה סגנון את מתחברת.
בהנחה שאני מתכוונת להניק איזה בקבוק של אוונט
05/11/12 16:30
129צפיות
לרכוש מראש (מעוניינת לרכוש אחד 125מל)?
אוונט גולד?
אוונט רגיל?
אוונט נטורל?
והאם לכל אחד יש כמה סוגים של פטמה או שיש רק "דגם" אחד?

לגבי מוצצים:
מוצץ של אוונט?
מוצץ של מאמ?
מוצץ לסרבנים של ביבי?
אין הבדל בעניין הזה בין הגולד לרגיל
05/11/12 18:53
79צפיות
הנטורל הוא חדש אז אני לא מכירה אותו, לא הייתי קונה לפני שיבדקו אותו אנשי המקצוע (אין מה להתייחס להמלצות של החברה עצמה). מה שכן - חשוב לקנות פטמה מספר 1 ולא גדולה יותר. ובכלל - אני לא הייתי קונה בקבוקים לפני הלידה. ממילא לא מומלץ לשלב בקבוקים מההתחלה (בגלל חשש לבלבול פטמות ובעיה בייצור החלב שיכולה להיווצר אם משלבים בקבוק מוקדם מדי, יש המון חומר בפורום הנקה אם תרצי לקרוא). כשתרצי להשתמש - תקני.
גם עם מוצצים כדאי לחכות כשמניקים, ובכל אופן לא הייתי קונה את המוצץ לסרבנים לפני שהייתי מנסה מוצצים זולים יותר.
תודה!
05/11/12 19:00
37צפיות
וד"א, מה קורה אם התינוקי יצטרך השלמה בימים הראשונים (אם ההנקה לא תלך חלק)? האם אפשר להשלים את זה מבלי לתת בקבוק?

ד"א, האוונט הרגיל זה עם הרקע התכלת(אוונט פוליפרופילן)?
אני חושבת שכדאי להתכונן לטוב ביותר
05/11/12 19:21
49צפיות
אם יש קושי - הסופרפארם פתוח... בכל אופן מאד לא מומלץ לרוץ מיד להשלמות ובקבוקים. בדרך כלל הבעיה היא לא שאין מספיק חלב אלא שהתינוק לא יונק באופן יעיל מספיק, ולזה לא יעזרו בקבוקים (להיפך). לכן כדאי להצטייד מראש בטלפון של יועצת הנקה טובה ואפילו להזמין אותה לבי"ח. אני הזמנתי יועצת מיד כשילדתי והיא באה אליי למחלקה ל10 דקות, הראתה לי איך לחבר אותה לשד, תיקנה כמה דברים וזה כל מה שהייתי צריכה.
אין הבדל בין הגולד לרגיל?
05/11/12 19:09
55צפיות
אם אני זוכרת נכון, הגולד לא מכיל ביספינול והרגיל כן.
זה הבדל מאוד מאוד מאוד משמעותי וחשוב בעיני.
את הנטורל גם אני לא מכירה.
אני אישית גם לא מתכוונת לקנות שום דבר שקשור לבקבוקים לפני הלידה, כי אני מאוד רוצה לנסות להניק. כשיש את כל הציוד בבית הרבה יותר קל להישבר ולוותר. בעיקר אני חוששת מבעלי שילחץ עלי לתת בקבוק אם האופציה הזאת תהיה זמינה.
חוצמזה שיש את הערכה של הסופר פארם שאני חושבת שיש שם בקבוק אוונט אחד וסימילאק, אז מכסימום יהיה לנו את זה אחרי כמה ימים - למקרה הצורך...
רק לגבי ההנקה. לא התייחסתי לשאר
05/11/12 19:18
51צפיות
אני חושבת שאת צודקת לגבי הBPA.
גם לגבי ההנקה את מאד צודקת. אגב, יש מחקרים שמראים שסטטיסטית, עצם ההימצאות של קופסת תמ"ל בבית מקצרת את משך ההנקה. אם אין לך סביבה תומכת הנקה, אני מאד ממליצה למצוא יועצת שתלווה אותך מההתחלה ותוכל לחזק אותך, וגם למצוא סביבה תומכת הנקה (אפשר קבוצה של לה לצ'ה ואפשר להיכנס לפורום שלנו - 317, לתמיכה וירטואלית)
לפי מה שאני ראיתי
06/11/12 10:40
23צפיות
אין כרגע בשוק אף בקבוק שמכיל ביספנול.
גם בקבוקים רגילים של אוונט גם BFREE
º
נכון. גם האוונט פוליפרופילן הוא B-free
06/11/12 16:46
11צפיות
מוצצים ובקבוקים
06/11/12 08:36
44צפיות
אני קניתי בקבוק אחד, נוח שיהיה אפילו למים (רלוונטי יותר בקיץ).
אני אוהבת את האוונט גולד כי הוא B פרי, לפחות בזמני כל יועצות ההנקה המליצו על אוונט הרגיל, הנטורל הוא נראה לי חיקוי של הטומי טיפי והוא נראה לי יותר לעיניים שלנו מאשר להם, כל מי שחושב שפטמת סיליקון יכולה להחליף שד הוא קצת מטורלל או חושב שהתינוק שלי הוא אידיוט.

פטמות מומלץ לקנות את זה עם החור הכי קטן ולא להחליף. לתינוקות יונקים לא עולים עם גודל החור ככל שהם גדלים, זו דרך בטוחה לגרום להם להעדיף את הבקבוק.

מוצץ אני השתמשתי באוונט לפי המלצת רופאת השיניים שלנו. אין מה להשקיע במוצץ של סרבנים לפני שיודעים שהוא סרבן. אני נתתי מוצץ מגיל אפס ובדרך כלל בגיל הזה הם פחות סרבנים (זה בניגוד להמלצת יועצות ההנקה אבל אני לא באמת חושבת שילד נורמלי במשקל נורמלי יכול לבלבל בין פטמת סיליקון שלא יוצא ממנה חלב לפטמה אנושית שיוצא ממנה חלב).

ההמלצות הכי חשובות שלי להצלחת ההנקה הן לא המנעות מבקבוקים/מוצצים אלא הכנה טובה להנקה (חומר קריאה שיש בפורום הנקה), אחרי שאת בוחרת בית חולים תבדקי איך קוראים ליועצות ההנקה המוסמכות באותו בית חולים (אלא אם כל האותיות לא סתם אחיות שעברו הדרכה של חצי דקה על הנקה), ותוודאי שאת פוגשת אותן אחרי הלידה, גם אם זה אומר שאת צריכה לרדוף אחריהן. וגם אם את חושבת שהכל בסדר והילד יונק מעולה עדיין כדאי לראות אותן כי לפעמים ביום השני שלישי אחרי הלידה מגלים שהתינוק לא ינק בכלל עד עכשיו (בדרך כלל אם אין לו יציאות ולך יש גודש). גם טלפון מוכן מראש של יועצת הנקה באזור הבית חולים יכול מאוד לעזור במקרה הצורך.
תיק עגלה איזי לייף. מישהי מכירה? התיק שווה?
05/11/12 19:05
104צפיות
חבילת טיטולים
05/11/12 21:42
93צפיות
לפני הלידה - לרכוש חבילת טיטולים למשקל 2-5 או 3-6?
אני מעוניינת בפמפרס. אז מה כדאי - פמפרס פרמיום או רגיל?
יש את הnb
05/11/12 23:56
69צפיות
שזה 2-5 אם אני לא טועה, זה מסומן המידה 1 זו חבילה קטנה יחסית ויותר זולה מחבילות רגילות. זה מה שהבנתי בבייבילנד
אני רכשתי של פמפרס 2-5..
06/11/12 03:41
65צפיות
וגיסתי קנתה לי גם 3-6..כרגע משתמשת ב 5- 2.
בעני שניהם מעולים אבל
06/11/12 08:08
43צפיות
הייתי מעדיפה את הפרימיום.
ממליצה להתחיל עם הניו בורן ( בחבילה קטנה)
לקנות חבילה אחת 2-5? זה מספיק?
06/11/12 16:47
26צפיות
או שלקנות גם אחת 3-6?
חבילת לידה משתלמת איפה הכי כדאי לקנות??? |4U
<< ההודעה הנוכחית
05/11/12 17:24
2208צפיות
באיזור המרכז מבחינת עלות ואיכות , שרשרו בנות, תודה
בבייבי לאב.
05/11/12 22:43
249צפיות
בראשון.
בחולון.
מקום נחמד.עלויות ..לא יקר בכלל. מחירים סבירים.
מוצרים ..מרוצה מאד. קנינו שידה ב 650 ש"ח .
עגלת טיולון בשכיבה.לא מותג .אבל היא מאד נוחה.זה היה במבצע.ב 700 ש"ח .
וקנינו אמבטיה וציוד ראשוני לתינוק..בקבוקים,מוצצים , מגבת,תיק לעגלה,וביגוד רגליות וחזיות.
בקיצור מחירים סבירים מאד.
קנייה נעימה
שידה ב-650?
06/11/12 15:54
103צפיות
אפשר לדעת איזה דגם? חברה שלי מחפשת מאוד שידה במחיר 'שפוי'.
בייבי סטאר?
06/11/12 08:51
207צפיות
אומרים גם בייבי שיק
אני קניתי בבייבי שיק בגבעת שמואל
06/11/12 11:43
152צפיות
כשתיסגרי על מה את רוצה מבחינת ריהוט ועגלה ספציפית לכי לבדוק בכמה מקומות ולהשוות מחירים.
בייבי שיק בגבעת שמואל
06/11/12 14:25
122צפיות
קניתי אצלם את רוב הציוד ואת העגלה ועוד כמה דברים קטנים קניתי בייבי סטאר בארות יצחק.
בשניהם שירות מעולה
נראה לי שמכל מה ששמעתי-בייבי סטאר ובייבי שיק
06/11/12 16:58
338צפיות
אין לי ניסיון עם בייבי שיק, אבל אני מאוד מרוצה מבייבי סטאר.
אחלה שירות ומחירים טובים!
נעלי ילדים קטנטנות ליופי, איפה משיגים??
05/11/12 21:43
123צפיות
הי,
מקווה שההודעה נמצאת במקום הנכון מבחינת נהלי הפורום.

אני רוצה לתת לבעלי מתנה לכבוד היותו אבא לעתיד ואני מחפשת נעליים קטנטנות שיתלה ברכב שלו.
הייתי בשילב היום והן לא היו קטנות מספיק.

איפה אפשר למצוא כאלה?
יש לי את של הגדולה באוטו, זה כזה חמוד!
06/11/12 10:09
55צפיות
היום היא כבר בת 3..
ניסית בפוקס? אני זוכרת ששם קניתי לגדולה מגפיים מהממות בשביל שיהיו כמו גרביים

2 מיטות תינוק למכירה
06/11/12 06:01
77צפיות
כל הפרטים פה
כתובות אינטרנט מצורפות:
מגן שקע
06/11/12 08:24
58צפיות
בקיר בו אנחנו רוצים לשים את מיטת התינוק יש שקע חשמל. אנחנו רוצים לקנות מגן שקע כדי לחסום את הגישה אליו. ראיתי שיש מוצרים כאלה מסיליקון ומפלסטיק. מישהי יודעת מה יותר מומלץ לשימוש?
º
כל מה שחוסם גישה לזרם ועשוי מחומר מבודד
06/11/12 11:34
25צפיות
שאלה בבקשה לגבי כביסה של בגדי התינוק
06/11/12 11:26
135צפיות
שלום לכולם,
לא ידעתי היכן לשרשר, מקווה שזה המקום המתאים ביותר.
אני בשבוע 35 להריוני הראשון ומעוניינת להכין כבר את התיק לחדר הלידה.
שאלה לגבי כביסה של הדברים של התינוק.
האם יש לכבס הכל אבל ממש ממש ה-כ-ל?
בגדים אני בטוחה שכן, אבל גם סמיכות? וסדינים? מגן ראש? חיתולי טטרא? חליפות עליוניות?
הכל ניתן לכבס במכונת כביסה? (אם כן כמה מעלות? אני מניחה שכביסה עדינה) או שיש דברים שצריך רק ביד?

תודה לכן

כן
06/11/12 11:39
120צפיות
הרעיון הוא לכבס ולנקות כל מה שבא במגע ישיר עם עור התינוק וגם מה שנמצא בסביבתו זמן רב יחסית. שמיכות סדינים טטרה חליפות עליוניות - הכל לכבס. מכונת כביסה עושה את זה הכי טוב
לגבי מגן ראש - אם הוא מתפרק מהספוג אז אפשר להכניס למכונת כביסה. הכי טוב לבדוק את ההוראות על המוצר כדי שלא יתחרבש.

אני מכבסת תמיד כביסה רגילה 30-40 מעלות. עדינה זה רק אם יש פריטים מאוד עדינים ומיוחדים (ואז אני בד"כ גם עושה ללא סחיטה).
º
תודה רבה
06/11/12 15:39
35צפיות
Flix
פורום ייבוא מסין

פורום ייבוא מסין

הכל על שילוח בינלאומי לפרטים נוספים>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום