לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

הריון ומחזור אפשרי???

08/09/11 23:16
לילה טוב לכן

זאת ההודעה שרשמתי לפני כשבועיים+

יש יל שאלה ואמשח מאד לשמוע אם קרה למישהי..
יש לי מחזור מאד מאד סדיר כל 30 יום..מאחר לי המחזור כבר ב8 ימים בערך עשיתי בדיקה לנפי כמה ימים מהבדיקות החדשותה אלה שרואים גם את הורמון ההריון של מעבדת זר.. יצא לי בראשון 2 פסים אחד ממאד חלש ממש בלתי נראה אבל רואים..

אחרי יומיים הרגשתי שאי עומדת לקבל מחזור והיו הפרשות חומות ולמחרת היה בניגוב עמוד קצת דם וכמו קריש דם פיצי נורא נבלהתי ודי התבאסתי כי הבנתי שזהו הנה המחזור.. ומה זה היה ממש רק ליום אחד ושוב הכל פסק,קניתי 2 בדיקות של ה ריון נוספות ועשיתי יום אחרי יום ופתאום שלילי:( ועדיין אין מחזור.מה שיש זה בעיקר עייפות גדולה בשעות מוקדמות בחילות רק בבוקר וזהו..

קבעתי לשבוע הקרוב בדיקת דם אבל המ אתן אומרות יש סיכוי??

לא מבינה גם איך יצא יל חיובי אפילו שהיה חלש ואז אח"כ כבר שום דבר...

ועכשיו ...משהו מוזר קורה אני כבר לא יודעת..בסוף לא הלכתי לא לבידקת בטא ולא כלום כי אמרתי וואלה המחזור הגיע..והיה באמת שבוע שלם וחזק... אבל מה.. התופעות של ההריון חזרו שוב..בחילות בבוקר...חוש הריח שלי התעורר לחיים בטירוף..אני מריחה ה-כ-ל!!! שזה מפחיד..החזה  מלא בטירוף... ורק יום ראשון יש לי גם בטא וגם US אצל רופאת נשים..ואני משתגעת!! קרה למישהי דבר כזה? זה אפשרי?? לקבל "מחזור" ולהיות בהריון???
הריון ומחזור אפשרי???
<< ההודעה הנוכחית
08/09/2011 | 23:16
25
17754
לילה טוב לכן

זאת ההודעה שרשמתי לפני כשבועיים+

יש יל שאלה ואמשח מאד לשמוע אם קרה למישהי..
יש לי מחזור מאד מאד סדיר כל 30 יום..מאחר לי המחזור כבר ב8 ימים בערך עשיתי בדיקה לנפי כמה ימים מהבדיקות החדשותה אלה שרואים גם את הורמון ההריון של מעבדת זר.. יצא לי בראשון 2 פסים אחד ממאד חלש ממש בלתי נראה אבל רואים..

אחרי יומיים הרגשתי שאי עומדת לקבל מחזור והיו הפרשות חומות ולמחרת היה בניגוב עמוד קצת דם וכמו קריש דם פיצי נורא נבלהתי ודי התבאסתי כי הבנתי שזהו הנה המחזור.. ומה זה היה ממש רק ליום אחד ושוב הכל פסק,קניתי 2 בדיקות של ה ריון נוספות ועשיתי יום אחרי יום ופתאום שלילי:( ועדיין אין מחזור.מה שיש זה בעיקר עייפות גדולה בשעות מוקדמות בחילות רק בבוקר וזהו..

קבעתי לשבוע הקרוב בדיקת דם אבל המ אתן אומרות יש סיכוי??

לא מבינה גם איך יצא יל חיובי אפילו שהיה חלש ואז אח"כ כבר שום דבר...

ועכשיו ...משהו מוזר קורה אני כבר לא יודעת..בסוף לא הלכתי לא לבידקת בטא ולא כלום כי אמרתי וואלה המחזור הגיע..והיה באמת שבוע שלם וחזק... אבל מה.. התופעות של ההריון חזרו שוב..בחילות בבוקר...חוש הריח שלי התעורר לחיים בטירוף..אני מריחה ה-כ-ל!!! שזה מפחיד..החזה  מלא בטירוף... ורק יום ראשון יש לי גם בטא וגם US אצל רופאת נשים..ואני משתגעת!! קרה למישהי דבר כזה? זה אפשרי?? לקבל "מחזור" ולהיות בהריון???
אה ושכחתי עייפות כלכך מטורפת שפשוט
08/09/2011 | 23:24
5
1835
נעצמות לי העיניים....
מה השאלה בכלל?
08/09/2011 | 23:28
4
2950
פשוט תעשי בדיקת בטא (דם). מה ההתלבטות?
אין חשיבות לבדיקות האחרות ויש בהן גם טעויות.
אם את בהריון, ייתכן שזה בכלל לא מחזור אלא דימומים של תחילת הריון.
אבל מה דימום כזה מסיבי של מחזור?
08/09/2011 | 23:33
3
2608
הקטע הוא שבחיי כלכך חשבתי שזהו נגמר והבאסתי כלכך אבל פתאום הרגשות כאלה מזורות.. ועכשי נגיד כביכול אני שבועיים אחרי המחזור ויש לי כאבי מחזור אני ממש מרגישה את הרחם..עייפות,בחילות מריחות ומה לא..

אני כולי במתח מטורף...כי מה עד שכבר השלמתי שזהו אין כלום וגם בגלל זה ביטלתי אז את כל הבדיקות פתאום יכול להיו תשכן יש שם משהו??
בטח שכן.
08/09/2011 | 23:36
2
2985
חלק מההריונות מתחילים עם דימום מסיבי.
יא רציני????????????
08/09/2011 | 23:43
1
1996
טוב מה שיהיה יהיה... אם הייתי יודעת איך לכסוס ציפורניי הייתי עושה את זה חח

תודה רבה

מקווה שיראו משהו יש לי ממש על הבוקר גם בדיקת דם וגם רופאת נשים(ביום ראשון)
לגמרי רציני
09/09/2011 | 13:53
1677
לי בשבועות 8 ו- 9 היו דימומים כאלה, שהייתי בטוחה שההריון הלך פייפן. הלכתי למיון נשים רק כדי לשמוע את גזר הדין...

וגזר הדין היה שיש דופק

אני בשבוע 27 עכשיו...
אלו אותן תופעות של הריון
08/09/2011 | 23:26
7
2932
הכי בטוח להיות סבלנית ולחכות ליום ראשון -  אבל אני יודעת כמה זה קשה כי כבר רוצים לדעת!

התופעות שאת מתארת הן לא בלעדיות למחזור. גם בהריון יש את אותן תופעות. לי בעיקר הייתה עייפות רנדומלית באמצע היום שהייתי פשוט נרדמת ממש בתחילת ההריון (שבוע 8 בערך).

אנחנו קנינו בערך 3 ערכות לבדיקת הריון ביתית רק כדי להיות בטוחים - את יכולה לנסות ולראות אם יש שוני או לא בתוצאה. לפעמים מוקדם מדי בכדי שהערכה תוכל לגלות אם יש או אין את ההורמון של ההריון.

תחזיקי מעמד! אוטוטו יום ראשון!
יא זה לא נורמלי חחחח בטעות לחצתי אהבתי בפייס
08/09/2011 | 23:39
6
1423
אלוהים ישמור איך מבטלים את הדבר הזה???????. מזל שמחקתי חחחחחח

תודה מותק אני כבר מרוטת עצבים מכל העניין

מה שמפליא אותי זה בעיקר שהיה לי מחזור ממש מאסיבי עם סליחה על הגועל מעין קרישי דם קטנים...כי בדיקה ביתית עשיתי ויצא פס כמעט בלתי נראה וזה גם אחרי איזה שעתיים שזה כבר לא אמין
היי
08/09/2011 | 23:53
5
1388
אני בהריון ראשון ואצלי התחילו דימומים כמו שאת מציינת עד סוף חודש שלישי.
היום אני עוד מעט תחילת רביעי וברוך ד'!! הפסיק לגמרי.

לדעתי המתיני יומיומיים וגשי לעשות בדיקה ביתית חוזרת.

זה לא שיצא לך בדיקה אחת שלילית אלא 2 .
יש בדיקה שהראתה לי את ההריון כבר שבוע לפני האיחור במחזור yes or no בצבע סגול שהגעתי לרופא לבקש בדיקת דם לאשר את ההריון היא אמרה שאין צורך ואם בדיקה ביתית הראתה חיובי לא צריך לעשות גם בדיקת דם (עשיתי פעמיים כדי להיות בטוחה).

בקיצור מאחלת לך הצלחה ומחכה לשמוע בשורות טובות.
היי
08/09/2011 | 23:57
4
1147
אמ תראי אצלי זה לא הראשון אמנם..אני קצת מופתעת מכל העניין של ה"מחזור"

אבל הבדיקה שהראתה חיובי והשניה גם פס בלתי נראה כמעט אחרי כמה שעות הכל נעלם:( בבדיקה השניה..וקניתי עוד אחת אתמול וגם היא הראתה שלילית אבל הסימני "הריון" מתחזקים..לא יודעת...אבל מקווה אולי זה זה..בעזרת ה'

שיהיה לך המשך הריון תקין עגול ומשעמם
כנראה היה לך הריון כימי
09/09/2011 | 10:39
3
1913
זו הפלה מאוד מוקדמת ומאוד נפוצה (לרוב הנשים יש כמה כאלה במהלך חייהן, לפעמים בלי שהן בכלל יודעות)
לגבי זה שסימני ההריון מתחזקים, יכול להיות שזה הביוץ, יכול להיות שזה פסיכולוגי...
אם בדיקה ביתית הראתה פס וכבר לא מראה, לא יכול להיות שמתפתח הריון. כשהוא מתפתח, הפס רק מתחזק.
מצטערת לאכזב...
אף פעם לא חוייתי הריון כימי
09/09/2011 | 14:50
2
1165
או שפשוט כנראה אף פעם לא ידעתי..אבל איחר לי המחזור ובאמת אח"כ קיבלתי מחזור ממש חזק רק שאני לא מבינה למה אני מרגישה תופעות הריון (כבר חוייתי הריון)
כי באמת כל ה בדיקות הביתיות הראו שלילי..בכל מקרה אני הולכת לבדוק אצל הרופאת נשים שהכל בסדר שם...מקווהשבאמת יהיה טוב ואם לא הפעם אז פעם הבאה..
הכי טוב להיבדק בצורה מסודרת.בהצלחה
09/09/2011 | 17:35
1
581
קבעתי ליום ראשון
09/09/2011 | 22:26
530
מה שיהיה יהיה ..אני אחת שמאמינה בניסים מי יודע אולי..וגם אם אל אולי באמת לא הגיע הזמן..רק שיהיה טוב זה הכי חשוב
תודה רבה:)
לי היה!!! ובדיוק בתאריך של המחזור
08/09/2011 | 23:48
3
3291
וגיליתי שאני בהריון רק בשבוע 8!!!
באבלס איזה הזויי!!
08/09/2011 | 23:50
2
1578
ומה היה לך מחזור רגיל??? כי מה היה יל איחור במחזור של כמה ימים והמחזור שלי כמו שעון בלי עין רעה..וא פתאום היו כתמים ולמחרת קיבלתי... והיה מחזור ממש רגיל...יא איזה מוזר..ורגע..הרגשת משהו?? ואחרי שקיבלת בכל זאת הלכת לעשות את הבדיקות???
הרגשתי קצת מוזר...
09/09/2011 | 13:49
1
1628
הרגשתי קצת מוזר עייפות, המחזור היה טיפה חום ולא ממש ממש ממש דם (כמו שאני רגילה) איחר ביומיים אבל שבוע המשיך שבוע שלם!!!!!!!!!!!
את האמת שלא בדקתי הייתי בטוחה שזה בגלל הכדור שלקחתי חודש לפני לדחות את המחזור (בגלל שנפל לי בדיוק על החתונה) רק אחרי שבועיים בדקתי כשהיו לי בחילות איומות וארורות.... אני זוכרת שעשיתי במהלך החודש איזשהי בדיקה ביתית אבל זה היה לפני "המחזור" וזה הראה שלילי היום בדיעבד מתברר כשעשיתי את הבדיקה הייתי שבוע 2 לכן לא גיליתי.... רק בשבוע 8 עשיתי בדיקה ביתית מכאן הכל היסטוריה...........
בכל אופן מאחלת לך שאם את רוצה כמובן שתתבשרי בהריון!!!!!!!!!!
באבלס איזה יופי מאמי
09/09/2011 | 14:48
992
אבל אני עשיתי בדיקה היום שוב ויצא שלילי..ובעיקרון אם אני נגיד באמת בהריו ן  אז הייתי אמורה להיות שבוע 7 כבר אז בטח היה צריך  לצאת חיובי לא?הבאסה היחידה שיש לי ממש תופעות של הריון..אויל באמת זה כימי
קניתי עוד בדיקה אחת
09/09/2011 | 09:27
6
1739
למה אני עושה את זה לעצמי לא יודעת..היא גם יצאה שלילי...

קרה למישהי דבר כזה שבהריון נגיד בשבוע "מתקדם" 7-8 יצא לה בדיקה שלילית ובכל זאת היה הריון תקין??
לצערי לא
09/09/2011 | 10:00
5
1245
הבדיקות האלו מאוד אמינות . אם לא היית מקבלת מחזור מילא.. הרבה התחלות של הריון מסתיימות . מצטערת בשבילך. מחזיקה לך אצבעןת
תודה רבה
09/09/2011 | 10:09
4
826
מה שיהיה מקווה שיהיה בסדר.בכל מקרה יום ראשון יש לי בדיקת בטא וגם רופאת נשים.. הרופאת נשים מוקדם יותר אז אולי אם יש משהו יראו..בכל אופן אני אעדכן...מקווה שמשהו טוב
לדעתי
09/09/2011 | 14:21
3
1208
היה לך הריון כימי, אבל אין לך מה להתעצב כל כך, כי חודש הבא אפשר לנסות מחדש
אני מבינה שזה מאוד מעציב אותך וזה גורם לבאסה רצינית, אבל היי כל חודש יש הזדמנות חדשה- ובסוף זה יצליח, באמת שכן.
תהיי אופטימית ותחזיקי אצבעות ובאמת תאמיני שהכל באמת לטובה. ובכלל זה עדיין לא 100 אחוז, רק ביום ראשון תדעי... אבל באמת תהיי מוכנה לכל מה שיגידו ואל תרימי ידיים, תנסי להשאר אופטימית :)
מרינה את מקסימהה
09/09/2011 | 14:46
2
933
כן יהיה בסדר גם אם אל הפעם אז פעם הבאה בעזרת ה'..תמיד אני אופטימית...אבל קצת כואב לי כי גם בעלי כל הזמן חושב שכן יש משהו אמרתי לו בבקשה בבקשה אל תצפה כי אם אין שם כלום?? אז הוא אומר לי אני מרגיש שיש..הוא כלכך מצפה לזה..אבל יהיה טוב גם אם לא כנראה זה הכל מלמעלה..

תודה מתוקה
:)
09/09/2011 | 14:53
1
331
אמא שלי תמיד אומרת שמי שצריך להוולד הוא יוולד בסוף, פשוט כל אחד צריך את הזמן שלו...
זה כמו שגם בעת לידה חלק מתהליך הלידה זה תלוי בעובר עצמו, וגם כשמתחיל או לא מתחיל הריון.
בסוף את ובעלך תזכו לילד מקסים, אבל בזמן שלכם ושלו.
המון בהצלחה לך מותק, בהכל!
את צודקת מרינה אני גם מאמינה בזה
09/09/2011 | 22:28
964
תודה רבה מותק אני יעדכן אתכן אם יהיה משהו:)
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום