לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

האם קיימת סכנה לתת לתינוק בן חודש מים לשתייה?

מאת: ASISIT1
23/10/10 20:37
כמובן שהכוונה היא למים רתוחים פושרים
ושאלה נוספת: ישנה סכנה במתן מיץ ענבים סחוט טרי ביתי (מספר טיפות בודדות לצורך הפחתת גזים)
אינני יודעת אם זה באמת נכון..לי אישית ידוע שאסור, אבל הייתי רוצה לשמוע את דעתכן ואם ידוע לכן מדוע.
תודה ושבוע טוב!
איה
האם קיימת סכנה לתת לתינוק בן חודש מים לשתייה?
<< ההודעה הנוכחית
23/10/2010 | 20:37
9
1284
כמובן שהכוונה היא למים רתוחים פושרים
ושאלה נוספת: ישנה סכנה במתן מיץ ענבים סחוט טרי ביתי (מספר טיפות בודדות לצורך הפחתת גזים)
אינני יודעת אם זה באמת נכון..לי אישית ידוע שאסור, אבל הייתי רוצה לשמוע את דעתכן ואם ידוע לכן מדוע.
תודה ושבוע טוב!
איה
כן
23/10/2010 | 20:44
343
גם בנוגע למיץ
הבעיה היא כזו:
קודם כל הקיבה של התינוק בגיל הזה ממש ממש קטנה וכל טיפת נוזל שנכנסת לשם היא במקום אוכל וזו בעיה! אבל זו לא הבעיה האמיתית
הבעיה האמיתית היא באיזון המלחים בגוף, ברגע שנותנים לו לשתות מים או מיץ, כל איזון המלחים בגוף משתנה (ולא לטובה) וגורם לכליות לעבוד שעות נוספות ולעבוד קשה מאוד.
אם מדובר על 3-4 טיפות פעם באף פעם, אז לא יקרה כלום אבל אם מדובר על כמה CC ביום זה אסור עד מסוכן.
בהחלט, ואל תעשי את זה.
23/10/2010 | 20:47
335
זה גם לא נחוץ וגם יכול, במקרים מסוימים, לגרום לנזק לכליות!
לא נראה לי רעיון טוב
23/10/2010 | 20:48
181
כעקרון לא נותנים לתינוקות כלום חוץ מחלב אם או תמ"ל עד גיל 4 חודשים, אבל אני יודעת שפעם היו נותנים מים גם לתינוקות קטנים מאד. אני נתתי גרייפווטר נגד גזים אבל לא נראה לי שממש עזר.
לא יודעת אם סכנה, אבל לא מומלץ בכלל
23/10/2010 | 23:28
194
קודם כל, אני לא יודעת מי אמר לך שמיץ ענבים מפחית גזים. לדעתי, הסוכרים במיץ הענבים מש לא יתרמו לענין הזה...
באופן כללי, תינוק בן חודש מקבל את כל צרכיו מחלב אם או תמ"ל, ואין צורך להוסיף לו דבר. צריך לקחת בחשבון גם שצמחיית המעיים של תינוק קטן כל כך, רגישה ועדינה למדי, ואני לא בטוחה שיהיה לו נכון להתמודד עם מי ברז, מורתחים ככל שיהיו.
בקצור, אני הייתי מוותרת.
נראה לי שאת קצת מתבלבלת..
23/10/2010 | 23:43
243
יכול להיות ששמעת על "גרייפ ווטר" ובגלל זה את סוחטת ענבים..?
אם כן, אז גרייפ ווטר זה בכלל משומר.. כן.. כן.. לא ברור לי הקטע הזה..

לגבי מים, אני רק יודעת שלתינוק יונק (לא יודעת לגבי פורמולות) אסור לתת מים לפני גיל חצי שנה... הכי טוב להתייעץ עם רופא הילדים.

מזל טוב! ובהצלחה!
תודה רבה על ההתייחסות והתשובות המלמדות
24/10/2010 | 00:01
89
אז מאיזה גיל כן מותר לתת מים?
24/10/2010 | 00:24
2
172
מים מתחילים כשהמזון המוצק
24/10/2010 | 01:04
1
165
מתחיל להוות ארוחה - לא בשלב הטעימות (2-4 כפיות ביום) אלא כשהמוצקים מחליפים ארוחה (הנקה או תמ"ל) אז אפשר להתחיל לתת מים ואף מומלץ כדי למנוע עצירויות
תודה
24/10/2010 | 13:13
37
הודעות אחרונות
22:41 | 31.08.15 יהודית2014
22:10 | 31.08.15 Chloe1988
19:53 | 31.08.15 יאללה יאללה2
19:03 | 31.08.15 Sariel4
17:13 | 31.08.15 ARUA
11:08 | 31.08.15 גילת1981
09:49 | 31.08.15 תותית עם שוקולד
07:50 | 31.08.15 נונועיתה