לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

שמירת הריון- צירים מוקדמים

מאת: גילי012
05/10/10 08:22
היי בנות,
חייבת עצה וחיזוק כי אני כבר לא עומדת יותר בלחץ ההריון...
אני בשבוע 27 ובבדיקה שגרתית אצל הרופא, אחרי שראינו את העובר המתוק ששוקל קילו, מצאו שיש לי צירים ולא מעטים בכלל.
לא ידעתי שמדובר בצירים כיוון שלא כאב לי (למעט כאבי גב איומים) אבל הרגשתי די טפשה לעומת כמות הצירים..

על כל פנים, הרופא רצה לאשפז וביקתי שלא אם אפשר, הוא שחרר אותי הביתה עם כדורים ושתי זריקות להבשלת הראות(אני מכירה את הרופא בתור אדם רגוע ומרגיע וחשתי שהוא מעט בלחץ), חוץ מזה מנוחה מוחלטת בבית.

אני יודעת שאני צריכה לשמוע ולהודות שתפסנו בזמן והעיקר הבריאות שלי ושל העובר שלי, אבל..... אני כל כך בדכאון!
אני אוהבת לעבוד ואת העבודה שלי, קשה לי לא לצאת מהבית ולהיות תלויה באחרים ואני בעיקר חוששת שבסוף עוד יאשפזו אותי.

מישהי עברה משהו דומה? האם הכדורים נלקחים עד הלידה? האם זה מעיד על הלידה ומועדה? אני כמובן גם מאוד חוששת מלידה מוקדמת (אנחנו אחרי מסכת טיפולים לא קלה בלשון המעטה).

תודה רבה!!!
תגיות:
שמירת הריון- צירים מוקדמים
<< ההודעה הנוכחית
05/10/2010 | 08:22
20
938
היי בנות,
חייבת עצה וחיזוק כי אני כבר לא עומדת יותר בלחץ ההריון...
אני בשבוע 27 ובבדיקה שגרתית אצל הרופא, אחרי שראינו את העובר המתוק ששוקל קילו, מצאו שיש לי צירים ולא מעטים בכלל.
לא ידעתי שמדובר בצירים כיוון שלא כאב לי (למעט כאבי גב איומים) אבל הרגשתי די טפשה לעומת כמות הצירים..

על כל פנים, הרופא רצה לאשפז וביקתי שלא אם אפשר, הוא שחרר אותי הביתה עם כדורים ושתי זריקות להבשלת הראות(אני מכירה את הרופא בתור אדם רגוע ומרגיע וחשתי שהוא מעט בלחץ), חוץ מזה מנוחה מוחלטת בבית.

אני יודעת שאני צריכה לשמוע ולהודות שתפסנו בזמן והעיקר הבריאות שלי ושל העובר שלי, אבל..... אני כל כך בדכאון!
אני אוהבת לעבוד ואת העבודה שלי, קשה לי לא לצאת מהבית ולהיות תלויה באחרים ואני בעיקר חוששת שבסוף עוד יאשפזו אותי.

מישהי עברה משהו דומה? האם הכדורים נלקחים עד הלידה? האם זה מעיד על הלידה ומועדה? אני כמובן גם מאוד חוששת מלידה מוקדמת (אנחנו אחרי מסכת טיפולים לא קלה בלשון המעטה).

תודה רבה!!!
גילי בוקר טוב,
05/10/2010 | 08:34
5
282
אני אושפזתי בשבוע 28 למשך חמישה ימים עם צירים מוקדמים, סדירים כל 2 דקות, לא הרגשתי כאב ולא הבנתי מה רוצים ממני בנוסף היתה לי מחיקה של 50% וצוואר הרחם התקצר עד 20 ס"מ , קיבלתי  כדורים והפסקת הצירים,2 זריקות להבשלת הריאות ומנוחה בבית.

כרגע אני בשבוע 34 וברוך ה', הוא עוד בפנים. אל תדאגי יתר על המידה כי זה בדיוק מה שיביא אותך לעוד צירים, תהיי עירנית וכמובן אם צריך אישפוז תתאשפזי כי הכי חשוב זה העובר ואת ושיהיה צוות רפואי במקום למקרה ש..וכמובן שבבית לא נחים כמו בבית חולים.

אל תחששי מלידה מוקדמת-הישמעי להוראות הרופא ובעז"ה הכל יבוא על מקומו לשלום

ואם את כבר בבית, תנוחי ותנוחי ותשתי הרבה, אל תתאמצי ואל תחשבי על העבודה שלך.

את הכדורים בדרך כלל לוקחים עד שבוע 36-תחילת תשיעי אבל זה כמובן נתון לשיקול דעתו של הרופא וכל מקרה לגופו.

תודה רבה...
05/10/2010 | 08:38
4
138
האם עד היום את בשמירה בבית? או שכבר ניתן לצאת? כמה זמן השמירה היתה במנוחת שכיבה?

תודה על התשובה המהירה, הטיפול  שקיבלנו זהה למעט האשפוז.

שיהיה לך בהצלחה ובקלות:)
אין בעד מה..
05/10/2010 | 09:08
1
110
אני בשמירה עד סוף ההריון

זה לא אומר שכיבה מוחלטת ומותר לצאת מהבית ולזוז כדי שהגוף יהיה פעיל

אני לא שכבתי אפילו יום כי אני לא מסוגלת לא להיות בתנועה אבל כן חשוב שאם את מרגישה לחץ או אם את מסוגלת לשכב ולא להיות הרבה בתנועה אז לשכב עם ראש קצת גבוה ורגליים מורמות

יותר מזה אין מה לעשות

מה אמרו לך?מנוחה מוחלטת? לא לזוז מהמיטה?

הצוואר רחם ארוך?קצר?יש פתיחה?

שגם לך יהיה המון בהמלחה ויעבור בקלות ורק לא לדאוג!!

אז ככה...
05/10/2010 | 09:22
115
בינתיים הוא ביקש ממני לנוח באופן מוחלט ולהפסיק כמובן עם ספורט ועבודה.
אני שמחה לשמוע שגם את כמוני לא יכולה שלא להיות בתזוזה, אבל אני בהחלט כרגע בשכיבה וקימה רק מדי פעם.

אין פתיחה אבל צוואר הרחם התקצר עם כל ציר עד ל-24. אני חושבת שהכדורים עזרו כי אחרי ש"למדתי" מה ציר, שמתי לב שאני מרגישה פחות ופחות.

על כלפנים, אני מודה לך על ההכנסה לפרופורציה ושיעבור בקלות כמובן.
הי גילי גם אני בשמירה אחרי צירים מוקדמים
05/10/2010 | 09:38
1
169
והתקצרות   צוואר הרחם - אצלי זה קרה בשבוע 26 (הריון תאומים) בלי הודעה מוקדמת - הרגשתי ניפלא הייתי פעילה ולילה אחד התחלתי להרגיש התקשויות בבטן שנראו לי שונות מהרגיל - ביקור במוקד הקופה שאליו הגעתי בטוחה לחלוטין שיגידו לי שאני היסטרית, הסתיים ביום במיון נשים. אותי לא אישפזו כי שכנעתי אותם שאם זה רק להשגחה אז אין טעם - קיבלתי צלסטון ונר אנדומד וביום למחרת הגעתי למרפאה להריון בסיכון שבה אני מטופלת. הרופא שלי אמנם לא מאמין בפרסולט כך שאני לא נוטלת כדורים - אבל מאז אני בשמירה - בשבוע הראשון הייתי בשמירה מלאה רק בבית ובמיטה - עד שצוואר הרחם התארך חזרה - וזה החדשות הטובות בעניין הזה, עם המון מנוחה ו3 ליטר מים ביום (קשה!) צוואר הרחם יכול ובהחלט מתארך ונסגר חזרה. עכשיו אני שוב בשמירה מלאה (שבוע 33) כי שוב היתה לי קצת התקצרות, אבל בהריון תאומים בשלב הזה זה די שיגרתי.
זה לא פשוט להיות בבית ולהיות תלותית, חשוב שתדאגי לך לתעסוקה - ספרים, סרטים, חברות - כל מה שיעזור לך להישאר במנוחה ורגועה.
חשוב חשוב לשתות, לא להסתובב ולשמור על אופטימיות.
שיהיה בהצלחה!
תודה רבה! אני משתדלת לשמור על מה שאמרת, אופט'
05/10/2010 | 22:28
52
ושמירה ....:)
היי גילי
05/10/2010 | 08:48
2
108
מנסיון אישי..... כמוך (אני הייתי בשמירה כמעט מהיום הראשון של ההריון.... ומאדם פעיל ביותר הפכתי לשבר כלי של ממש....

אני מבינה מה את מרגישה אבל את צריכה לסדר את סדר העדיפויות שלך עכשיו.
את לא במקום הראשון יותר התינוק שלך עכשיו צריך להיות בטוח זה הכל ובשבילו את תעשי כמובן את הכל.

כל יום בפנים הוא קריטי כל יום!!!!! מאמץ אחד קטן ומטופש עלול להביא ללידה מוקדמת (מי כמונייודעת שאחרי 4 חודשים העזתי ללכת לסופר להביא חלב וכמעט התעלפתי שם מכאבים פתאומיים)  צירים מוקדמים בשבוע כזה ללא השגחה מתמדת עלולים להביא ללידה מוקדמת ואז זה פגייה ופגייה זה מקום נורא לתינוק ולאמא שלו.

צ'לסטון שקיבלת סדרה ראשונה  יכולה גם לא לתפוס כלל (בטח הסבירו לך את זה) ותינוק מונשם זה נורא ואיום...

הביטי, ראי את זה כחופשה ממלכתית בשבילך ולמען ילדך הקטן את כבר אמא עכשיו.
תתחברי לVOD יש סדרות מדהימות חלקן בחינם, תעשי משלוחים בסופר, אני ניהלתי את הבית מהמיטה בבית החולים, קבל עזרה זה לא להיות תלויה באחרים זה לדאוג לתינוק שלך וזו לא בושה כלל.

חייו תלויים בך.
אני לקחתי פרסולאט כמה שבועות עד שבוע 34 מלא ויומיים לאחר מכן נולד התינוק שלי בשבוע 34.... שבועים פגייה הספיקו לי לטראומה לכל החיים... וזה פג לייט בריא וחזק שתביני.

אין לך מה להיות בדיכאון את צריכה עכשיו לצאת לעמדת הגנה על התינוק שלך זו העבודה שלך, והעבודה בחיים בחוץ תחכה לך את רק מתחילה את החיים האמיתיים, בקרוב יהיה לך תינוק כלום לא חשוב אחרי.

כל כך התאמצץ להיות בהריון, עברת טיפולים, עוד כמה שבועות זה לא הרבה מהחיים לשמור עליו היי גיאה בעצמך, את נושאת ילד ואת תצליחי לעשות את זה.
05/10/2010 | 08:53
20
אני לא הגבתי מקודם כי לא עברתי את זה, אבל מאוד רציתי להגיד שכרגע התפקיד הוא לשמור על התינוק - גם אם זה אומר להיות מושבתת לגמרי, ואני אישית בכלל הייתי מעדיפה להתאשפז - להיות בשמירה, לעשות מוניטור, לקבל נוזלים וכל מה שצריך. במיוחד במצב בו הצירים בכלל לא מורגשים....
תודה לך
05/10/2010 | 22:31
38
תודה על הפרופורציה. הצלחת להכניס לי שכל למרות שידעתי כנראה שהייתי צריכה לשמוע או לקרוא, אכן הצלחת להפחיד אותי (פגיה...:(

אני לא יוצאת מהבית ושומרת על מינימום של פעילות. הייתי היום בביקורת והצירים פחתו אבל עדיין קיימים אני עם 10 כדורי פרסולאט ביום כרגע, מקווה שיסתדר.

תודה!!!!!!!!
בשמירה משבוע 16
05/10/2010 | 09:02
3
136
בגלל צירים מוקדמים. היום בשבוע 28.

בהריון שעבר ילדתי בשבוע 26 בגלל צירים מוקדמים. "בילינו" שלושה וחצי חודשי פגייה, ולו יכולתי הייתי נותנת כל רגע של שמירה ושיעמום בבית כדי שהילד לא יעבור את מה שעבר.

שום דבר לא חשוב עכשיו כמו שמירה על התינוק שלך. ולמרות שמאוד מתסכל שאני לא יכולה להרים את הילד או להעביר מכונת כביסה (מי בכלל חושב על עבודה במצב הזה), את חייבת להיכנס ל"מוד" אחר, רגוע ושלו יותר.. להתרכז בתינוק ובשמירה שלך עליו.

מאחלת לך שתלדי בזמן ולא תדעי מה זו פגייה.
בנות- תודה!!
05/10/2010 | 09:26
2
44
ידעתי כשכתבתי את ההודעה שהיא גובלת באוגואיסטיות, אבל אם לא כאן אין לי איפה לפרוק ולהרגיש שזה בסדר רק לפרוק.
אחרי שקראתי את ההודעות שלכן, הבנתי שאני אגואיסטית וחייבת להכניס עצמי לפרופורציה.
העניין הוא שאני יודעת את זה. אני יודעת שזה היה ועלול לגרום למשהו מאוד מאוד לא טוב, אבל בכל זאת, הקושי... המחשבה שאני מפסיקה לעבוד ואולי לצאת מחודש שביעי..

אני מודה לכן על התשובות והמילים , אין ספק שמנסיון והלב

תודה ושיעבור בקלות לכולן
ואגב...
05/10/2010 | 09:27
1
46
האם הכדורים עשו לכן תופעות לוואי?
אני מקפידה על שתיה מרובה אבל נורא סובלת צרבות ובחילה(או חוסר תיאבון נכון יותר).
אני מקבלת פרוגסטרון ולא מקבלת עדיין פרסולאט.
05/10/2010 | 09:37
62
(כי טפו טפו הכל בסדר ואין צורך).

זה לא עניין של אגואיזם, המעבר מפעילות לאפס פעילות הוא קשה ולוקח זמן להתרגל אליו. גם אני "התאבלתי" בהדרגה עד שהתרגלתי, וגם היום יש ימים שאני מרגישה שהראש שלי כל כך ריק שאני עומדת לצאת משפיות.

חשוב להיות, אגב, עם אצבע על הדופק לגבי דיכאון בהריון, ששכיחותו עולה בשמירת הריון.
לא עברתי את זה, אבל אם זה מעודד
05/10/2010 | 09:40
59
אני מכיר כמישהי שמשבוע 16 היו לה צירים והיא ילדה בשבוע 38.
אני יכולה להבין את הלחץ, בהריון הקודם היתה לי הפלה מאיימת בשליש הראשון והייתי פשוט בוכיה וטרודה, אבל תסתכלי על הצד הטוב.. את יכולה לנוח עכשיו, לקרוא ספרים, להתמכר לאיזו סדרת טלוויזיה חדשה.. אולי זה לא מה שאת רוצה עכשיו, אבל אפשר איכשהו למצוא את הטוב שבזה, וזה לא אומר שתהיי כל ההריון בשמירה.

לי היו ועדיין יש צירים מוקדמים אך כיוון
05/10/2010 | 09:47
173
שצוואר הרחם סגור וארוך, לא נאמר לי שאני צריכה להיות בשמירת הריון- ואני הכי לא בשמירה (פעילה כמו איזה אריה). בכל מקרה, אם תנוחי ותקשיבי להוראות הרופאים, אולי לא תגיעי למצב של אישפוז ובטח אין לך מה להיות בדיכאון! נשמע לי שתפסת את זה בזמן.

יכולה לספר על חברה של ( עכשיו היא בהריון שני) בהריון הראשון, בשבוע 28 היא התחילה עם הצירים, נכנסה לשמירת הריון ואז בשבוע 36 הצירים הפסיקו. המסכנה סחבה את הילד עד שבוע 42!!!!! ואז גם הוא נולד עם זירוז ובסוף קיסרי! אז אל תהיה מודאגת ואל תפחדי- אבל כן תעשי מה שאומרים לך וכמובן תנוחי ותשתי המון, לדעתי זה אמור להפסיק אותם- אצלי לפחות זה עובד.

רינת.
לוידת לענות לגמרי,
05/10/2010 | 09:52
80
אבל יש לי נטייה לצירים מוקדמים שתודה לאל לא עושים דינמיקה צווארית ולכן הם בבחינת מעקב בלבד. ללא טיפול, ללא שמירה.

בהריון הקודם משבוע די מוקדם (20? 23? בשבועות שעוד לא עושים מוניטור דופק...) עד שבוע 42 (טוב, בשבוע 42 הם לא נחשבו למוקדמים כל כך...). בסוף התחלנו השראת לידה

בהריון הזה משבוע 16...

אני יכולה להגיד שמתישהו למדתי לדעת מתי הם מתגברים. אחרת זה יכול לשגע פילים- כל היום לספור ולמדוד ולחשוב- זה היה ציר? לא היה ציר? לומדים לא לפספס צירים שמרגישים כמו כאב גב או דקירות או שאולי היו אלו בכלל תנועות עובר וזה הופך להיות שגרה.

מנפלאות ההריון
היה לי אותו דבר בהריון הראשון
05/10/2010 | 10:55
1
133
שבוע 27, נתפס לי שריר בבטן. רק בגלל שהרופא שלי הכריח אותי הסכמתי לנסוע לבי"ח לבדיקה. אפילו לא אמרתי לבעלי שאני נוסעת כי הוא היה באמצע הרצאה וחשבתי שאני אחזור עוד לפניו
מסתבר שאלו צירים- כל דקה, פתיחה של חצי אצבע ומחיקה 50%. כבר הבהילו אותי לחדר לידה, מוניטורים ואולטראסאונד לבדוק מנח עובר. לא צריכה לספר לך כמה זה לא נעים שכולם מסביבך חושבים שאת אוטוטו יולדת...

בבי"ח הייתי 3 ימים. קיבלתי צלסטון, נוזלים וכל מיני תרופות לעצור את הצירים.
אח"כ הייתי בשמירה בבית בערך חודש, עד שבוע 31. לא הייתי צריכה לשכב אלא רק לנוח הרבה, בלי סקס, לשתות המון ולעקוב אחרי הצירים.
בשבוע 31 חזרתי לעבודה כרגיל.
שבוע 35+5 ירדו לי המים באמצע הלילה....  31 שעות אח"כ הילד היה בחוץ...

אם תנוחי אין סיבה שתגיעי לאשפוז. תדאגי לעשות מה שאומרים לך ותבדקי אופציה של לעבוד מהבית. אני עשיתי את זה וזה מעביר את הזמן מעולה- לשבת במיטה ולעבוד עם הלפטופ...
תודה!!!!!!!!!!!!
05/10/2010 | 21:45
37
אין לך מושג כמה עזר לי לקרוא את ההודעה שלך.
היא מחזקת, מבינה ומאוד מרגיעה.
אני אכן עובדת מהבית ומצליחה קצת ללמוד.
מאוד מאוד מודה לך על התגובה

תודה!!!!!!
היי
05/10/2010 | 11:24
1
86
אני מבינה אותך מאוד. מצד אחד הריון רצוי אחרי המאמצים. מצד שני קריירה.
משום מה האישה תמיד צריכה לבחור. והבחירה בתקופה הנוכחית היא די ברורה.
צירים מוקדמים גורמים לפתיחה ומחיקה של צוואר הרחם ובהמשך ללידה מוקדמת. הם לא תמיד כואבים או מורגשים.
אם קיבלת זריקה להבשלת הריאות(צלסטון) את צריכה זריקה חוזרת תוך 24 שעות.
לא להתאשפז במצב כזה זה חוסר אחריות מצדך. גם ככה לא חסרות לך רגשות אשם.
אם תהיה לידה מוקדמת איך תרגישי?
כל עוד הדברים בשליטה שלך תקחי את האחריות.
ואם את זריכה חיזוקים ואוזן קשבת אני מוכנה יום יום להקשיב ולתמוך.
בהצלחה זה שווה את המאמץץץץץץץ
תודה רבה, אבל את באמת חושבת שאני לא אחראית..?
05/10/2010 | 22:26
66
אני מקפידה לעשות מה שהרופא מורה לי על מנת שלא לשמוע יותר מדי דעות ולהכנס ללחץ.
אני האמנתי שאם הרופא משחרר אותי למנוחה בבית, כך אני צריכה לנהוג ולא לאשפז עצמי.
אשמח לשמוע אם מניסיונך אני שוגה.

על כל פנים תודה על תשובתך:)
הודעות אחרונות
08:45 | 01.09.15 mitmit11
08:43 | 01.09.15 mitmit11
08:42 | 01.09.15 mitmit11
08:34 | 01.09.15 mitmit11
10:26 | 30.08.15 אורחים בפורום
19:54 | 29.08.15 turner11
16:53 | 29.08.15 יעל329
22:54 | 27.08.15 mitmit11
Flix וידאו