לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך...
הודעה חדשה

עגלת תינוק ברייטקס בי מובייל

21/07/10 20:10
אחותי נדלקה על הדגם הזה והלכתי איתה לחנות לראות אותו
העיצוב מקסים , אין מה לדבר
העגלה יחסית קלה והבנתי שהיא מצויינת מבחינת עבירות
קיפול קל ושכיבה מלאה

עד פה המפרט נרא המצויין

בר ייטקס ידועים כבעלי מוצרים מעולים אבל אישית לא מכירה את העגלה לכן אשמח להמלצות :)

תגיות:
<< ההודעה הנוכחית
21/07/10 20:10
826צפיות
אחותי נדלקה על הדגם הזה והלכתי איתה לחנות לראות אותו
העיצוב מקסים , אין מה לדבר
העגלה יחסית קלה והבנתי שהיא מצויינת מבחינת עבירות
קיפול קל ושכיבה מלאה

עד פה המפרט נרא המצויין

בר ייטקס ידועים כבעלי מוצרים מעולים אבל אישית לא מכירה את העגלה לכן אשמח להמלצות :)

לא מכירה אבל שאלה
21/07/10 20:14
186צפיות
יש לך עוד תמונות שלה? כי מפה זה נראה כמו סלקל על בסיס - אני משערת שזה לא כך אבל מהתמונה כך זה נראה.
º
מצאתי עוד תמונה :)
22/07/10 21:46
178צפיות
מצאתי עוד תמונה :)
אני אהבתי את הבי סמארט שלהם
21/07/10 22:07
211צפיות
אני אהבתי את הבי סמארט שלהם
וגם הולכת להזמין ביום שישי ב"ה

העגלה חדשה בארץ אבל בחו"ל בריטקס מובילה
והתמונה שמישו משו צירפפה זה אכן סלקל
21/07/10 22:08
126צפיות
זה הסל שכיבה של דגם הבי מובייל
º
אהבתי..כמה עולה?
22/07/10 07:48
110צפיות
בבייבי שיק בגבעת שמואל
22/07/10 15:00
160צפיות
3600 עבור טיולון, אמבטיה וסלקל שהוא ממש ממש שווה
º
סביב ה1500 ש"ח
22/07/10 21:49
109צפיות
גם אני
22/07/10 11:24
86צפיות
ויש דגם חדש בחו"ל שלא מייבאים לארץ B-READY
אנחנו הזמנו את הבריטקס בי סמרט
21/07/10 22:28
191צפיות
בשבוע שעבר.
היא עונה לכל הצרכים שלנו, נסגרת ממש בקלות ונפתחת עוד יותר בקלות (ביד אחת).
היתרון המשמעותי בשבילנו היה המשקל הנמוך שלה.
º
שאלה
21/07/10 22:32
114צפיות
אז השאלה בעצם...
21/07/10 22:36
135צפיות
הטיולון נראה מאוד גבוה, שזה נוח לאמא במיוחד אם היא גבוהה אבל מה קורה שהילד רוצה לקום או לעלות לבד על העגלה (שהוא קצת יותר גדול כמובן)? זה לא מסוכן?

מקווה שהשאלה לא נשמעת טיפשית מדי.
מנצל"ש שאלות בנושא ציוד ועגלות לסופ"ש........
22/07/10 06:40
104צפיות
אז הגענו לשלב המתיש והמייאש של להביט על ציוד....

מה זה המבחר הזה??!! למי יש כוח, לבדוק עוד עגלה ועוד סלקל.... {אייקון של תפוז מתוסכל, תולש שערות מהראש}

ANYWAYYYYYYYY
1. עגלות:
איזו קניתן , למה ואיפה - איזה פרמטרים חשובים לכן בבחירת עגלה.

2. שידת החתלה:
בעד נגד, איזו, למה , כמה ואיפה.

כמובן, שאני צריכה למצוא איזו עגלה וציוד נוח לי.
אבל, יש לי כמה אופציות ומעניין אותי לראות מה ואיך אתן חושבות...
ומלבד זה אני ערה מארבע וחצי.

* הידעתן: אם נועצים מבט בבן הזוג - (גם אם מבט חודר) הוא לא מתעורר.
(לעומת זאת, מרפק שננעץ - זה כבר סיפור אחר. - לא לנסות את זה בבית )

יום פורה ומפרה לכולןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

עוד לא שבע בבוקר
22/07/10 07:08
83צפיות
ואת כבר בעינייני ציוד??
פפפווףףף..
וכן, מבחר יתר הוא בהחלט אחד הדברים הכי מעייפים שיש,
לכן אנחנו החלטנו לא להיכנס ליותר מחנות אחת (גדולה),
אחרי שסחבק עשתה סקר קטן באינטרנט..

עגלה -
תחשבי על משקל,
כניסה לבגאז' של רכב (אם רלוונטי) - אם מתקפלת נכון,
יציבות - ככל שיותר רחב יותר יציב אבל גם יותר כבד (בעסה אם את צריכה לטפס שלוש קומות הביתה..)
אני מעדיפה את הארבעה גלגלים - נראה לי הרבה יותר יציב,
יש כמובן גם את שיקולי הידית הטלסקופית (חשוב אם הפרש הגבהים ביניכם הוא מכובד..)
הצבע,
המחיר,
הגודל של הסל שמתחת לעגלה וכו' וכו'...

שידה - אני מאוד בעד, נראה לי נוח.
הכי חשוב - שיהיה לה תו תקן (לא מאיקאה או איזה שטות כזו..)
כנסי לאתרים של רהיטי משכל, רהיטי טל, שילב..
ותבחרי...

אגב - ב"מוצצים" שמול קניון רמת גן המחירים נמוכים יותר כי מוניציפאלית זה נחשב בני ברק,  אז שווה לסור לבדוק ת'עיניינים...

בהצלחה!!
וואללה, עוד לא שבע בבוקר, לא שמתי לב
22/07/10 08:42
48צפיות
תודה לך על התשובה המפורטת ועל העצות.
כמובן שאלו פרמטרים שידעתי קודם- אז תודה על כלום! (אייקון תפוז עם שקיות זבל שחורות מתחת לעיינים, מדבר בגסות לBELLI)

ההפרש גבהים בינוני הוא מינורי - שנינו גמדים. אז עדשה טלסקופית זה לא רלוונטי לנו.

לא להכנס לחנות אחת זה באמת רעיון גאוני.
נכנסנו בטמטומנו לכבר איזה 3-4 חנויות... אללה איסטור איזו חוויה מפוקפקת!
רק ניגש אלי מוכר, עם מבט אל הבטן שלי וחיוך אני חוטפת חררה:
דבר ראשון 'סתכל לי לעיינים.
דבר שני: מה אתה מחייך?! סע סע לי מהעיינים. "רגע, נו.... סליחה אתה יכול בבקשה להראות לי איך מקפלים את
העגלה/(החרא) הזה"? תודה... עכשיו סע סע לי מהעיניים...

והמבחררררררררר!!! ובכל חנות יש דברים שונים לגמריי ואז מה שקורה זה שמבטחון מלא במה שאת רוצה, את פתאום רואה עוד -  והמבחר גדללללללללללללל וגדדדדדדדדללל , וסחבק (כן, גם לי יש סחבק :))בודק כל עגלה ואומר לי תקפלי תרימי, תראי שנוח לך....וסחבק אומר: "אבל, למה זה כ"כ זול? מה לא בסדר עם העגלה הזו?"

ותפוז אומררררררררר די!! נמאס לי . יש לנו 3 אופציות טובות ומומלצות, עכשיו בוא נתמקד!

אז אם לא איכפת לך בBELLI יקרה, אימרי לי במטוטה ממך על איזו עגלה ושידה, שמתם עין (יתקבל בברכה גם במסר אם בא לך) , סתם על מנת לדעת מה הראש שלך ושל סחבק.

עכשיו תסלחי לי, לטובתי ולטובת הפורום אני הולכת לשתות את הקפה שלי... עלי

פופטיץ,
22/07/10 08:57
41צפיות
זה שהמוכר מסתכל לך על הבטן זה לא בגלל שאת מעניינת אותו באיזושהיא דרך, חתיכות כמוך הוא מדפדף בכל ג'ורנל, ועשרות ביום.
הוא מסתכל לך על הבטן כדי להעריך אם את באה ברצינות לקנות דברים ושווה להשקיע בך מאמצים כי בסוף את מקפיצה לו את העמלה,
או שבאת סתם "להסתכל" ואז קפצי לו, הוא לא מתכוון להתרוצץ בשבילך..

אכן - טעות גדולה להכנס ליותר מידי חנויות.
המח הסוציאל-דמוקרטי לא עומד בכל כך הרבה שפע,
והמח ההריוני לא עומד בכל כך הרבה נתונים..

אני הייתי אמורה לקבל את ה"מוצי" של אחותי, שידועה בתור רודפת מותגים,
אבל רבנו לאללה, והיא בכלל גרה בקצה השני של הגלובוס,
בקיצור - קניתי ABC יד שנייה, במצב חדש לגמרי, עלתה לי 2000 במקום 4500...

שידה ומיטה - קנינו ב"מוצצים" - ברמת גן/בני ברק  יעני כי יותר זול שם.
המוכרות שם מתקתות עיניינים ומאוד מאוד עוזרות!
תהרגי אותי אם אני יודעת מאיזה דגם הן,
אני רק יודעת שהשידה היא מהזן הרחב יותר, כי סומסום ענק והילדים שלו אמורים לצאת גבוהים
(זה לפני שעשינו US השבוע וגילינו שמוסקה עושה שביתה איטלקית והפסיקה לגדול כבר לפני שבועיים..
עזבי, העצבים שלי גם ככה מרוטים לגמרי.. )

בשישי האחרון שלחתי את סומסום להשלים את כל הקניות - מצעים, אמבטיה, ביגוד ראשוני, בייבי-סנס, בקבוקים, מוצצים וכו'  -
ויצא לא נורא נורא יקר...

בכיף שיהיה לך עם הקפה של הבוקר,
אני עוד מפנטזת לחזור לישון מתישהוא היום...

{תפוז מפוקס מקפה, ונבוך מהתקף המגלומניה}
22/07/10 09:21
25צפיות
כן, יש עוד מיליון כמוני... בטניות הריוניות, והמוכר באמת רק רוצה לבדוק את מידת ריצינותי... :)
ואני חשבתי שאני היחידה.

תקשיבי,
אולי תהרגי אותי שאני מחמיאה לך בפומבי אבל מה 'כפת לי. מגיע לך:
הקוליות שלך והמגניבות שלך נוטפות ממך.
הקלות וקור הרוח שבהם נעשים הדברים אצלך...התשובות: הברורות הענייניות, החכמות! השנונות, האמיתיות
פשוט גורמים לי לחייך כל פעם מחדש . אז תודה לך יקירה - על שאת את.

לגבי מוסקה.
תחזיקי מעמד יקירתי. אני בטוחה שבבדיקה הבאה תראו שהיא חדלה מהשביתה והיא גדלה כמו שצריך,
היא פשוט עושה לך הפתעה ליום הולדת - מחבקת אותך חיבוק וירטואלי. ושולחת אנרגיות חיוביות.

תודה לך על התשובה המפורטת.

שיהיה יום נפלא מלא בשורות טובות

º
22/07/10 09:25
2צפיות
אין לי מושג על מה את מדברת
22/07/10 09:40
31צפיות
זה פשוט נראה לך ככה כי את עוד מתאוששת עם הקפה של הבוקר,
בעוד שלי יש כבר חמש שעות של עירנות ברזומה היומי...
(ותודה לחצי ה על ההשכמה בדמות קיפצוץ ישיר על השלפוחית בארבע וחצי בבוקר... )

תודה מותק,
חיממת לי את הלב ואת הבטן עם גרגורים של נועם...
גם מוסקה מוסרת...

עכשיו תלכי לשים מיים, ואני מקווה שיש משהו מתוק לנשנש ליד, הא?
מוסקה צריכה לגדול, ואיך נעשה את זה אם לא נדחוף לה ים של עוגיות??

שימי מים כפרה
22/07/10 11:56
14צפיות
אני באה.

ומה עוגיות?! לא סגרנו על לחם אחיד מקמח לבן ושוקולד השחר???
יאלה מוסקה לפתוח פה גדול! אנחנו הופכות אותך לבודילישס!

הפרעות אכילה זה בגיל ההתבגרות -  לא עכשיו.

וחוץ מזה זה כ"כ פאסה.
שוקולד השחר...
22/07/10 15:20
10צפיות
האם מדובר באהבת אמת או בזכרון של חסד נעורים?

אולי הגיע הזמן לבחון את הסוגייה הזו קצת יותר לעומק..

אני הולכת למרוח לי פרוסה כדי לעמוד על העיניין מקרוב.

º
22/07/10 15:33
בוקר טוב :)
22/07/10 08:58
13צפיות
אני הלכתי על עגלת פג סוויץ', כי היה לי חשוב הקיפול הקטן והקל (בגאז' קטן יחסית).. פחות היה לי עקרוני המשקל, כי שנינו לא קטנים.. הרמתי את הסוויץ' מול הP3, ולא היה לי הבדל.. בינתיים, בשימוש של כמעט 4 חודשים, אני סופר מרוצה.. עבירות מעולה, נוחה לתפעול ולילדה.. גם הסלקל מאוד נוח.. לגבי שידה, זה בעיקר עניין של טעם.. אני לקחתי את השידה הכי רחבה שיש (1.2 מטר) מאחר ויש לי מקום בחדר.. היה לי חשוב שבחלק העליון יהיו 3-4 מגירות קטנות לגרביים, חיתולים וכו'.. קנינו של רהיטי טל.. קניה מהנה!
בוקר אור שירבת יקרה
22/07/10 09:28
11צפיות
תודה לך על העצות, וההמלצות.
אני בהחלט אבדוק במה מדובר בעניין העגלה.

גם אני שמתי עין על שידה וריהוט מרהיטי טל - יופי של דברים.

אם בא לך להעלות תמונות של החדר שהכנת אני ממש אשמח סתם בשביל הסקרנות. ראיתי עכשיו את האתר של בעלך מהחתימה - אחלה צילומים!!! איזה יופי.

האם הוא שותף בעיצוב הבית והחדר? אתם תולים עבודות שלו?

שוב, תודה לך על התשובות. שיהיה המשך יום נפלא
שירה ביט :)
22/07/10 11:15
9צפיות
תודה על המחמאות :) הוא אכן מוכשר.. החדר, והכל הבית, עוצב יחד, כך שהוא בהחלט היה שותף פעיל.. והתמונות שתלויות בבית הן כולן שלו.. גאוות יחידה שכזאת..
מצרפת תמונה של החדר של יובל (מאז הוספנו כורסת הנקה מפנקת אבל התמונה על המחשב השני..)... הרהיטים עצמם לקחנו פשוטים יחסית, מאחר וה"עיקר" של החדר זה הקירות הצבעוניים.. (מתוך מחשבה שקירות קל לצבוע, ואילו רהיטים זה כבר סיפור אחר לגמרי..)
שיהיה אחלה יום!
סורי! שירה ביט ולא שירה בת!!!
22/07/10 11:51
8צפיות
(יאמר להגנתי שאני ערה מארבע וחצי , אני בהריון   ואני בלונדה, אז תרגום לפנות בוקר זה לא בשבילי.)
בכל אופן - עימך הסליחה.

בכל אופן! כייף שלמוע שבן זוגך שותף פעיל ושהבית עוצב יחדיו. זה כ"כ חשוב וכ"כ כייף כזו זוגיות. וגאוות היחידה שלך מרגשת :) תמשיכו כך!

שיהיה רק נחת.

שכחת לצרף תמונה! אני במתח!
לא שכחתי,
22/07/10 17:43
29צפיות
לא שכחתי,
תפוזבל לא אפשר לי :) מנסה עכשיו שוב.. וזאת התמונה המעודכנת יותר.. :)
והתירוץ של הריון לא תופס. אחרי לידה זה מחמיר עוד יותר.
יוווו!
22/07/10 18:28
11צפיות
יש לנו את אותו סט של "ספארי" של כלי מיטה + מגן ראש+משטח לשידה.
סומסום קנה אותו בשישי שעבר ועכשיו הוא מתייבש על החבל..
נכון שזה מתוק?
הוא מהמם!
22/07/10 18:33
14צפיות
אבל לי אין את השמיכה של הסט, "רק" את המגן ראש, מזרון לשידה וסל כביסה...
תתחדשו!! לסומסום יש טעם טוב (בסטים לתינוקות, לא בנשים.. P-:)
ברור בסטים
22/07/10 18:41
6צפיות
בנשים יש לו את הטעם הכי מוזר בעולם.
לא מבינה אותו...

º
נו, גברים.. לכי תביני..
22/07/10 19:28
2צפיות
סחתיין שירה ביט!
22/07/10 20:29
3צפיות
נראה מאוד יפה! איזה מרגש שהחדר כבר מוכן ומזומן!
גם אני רוצה כבר!!!

מה התאריך שלך בכלל?

(ולכן נתתי 3 תירוצים ולא רק אחד. שיהיה לי גיבוי וגיבוי לגיבוי. )

אני כבר אחרי..
22/07/10 20:42
5צפיות
רק לא מסוגלת להתנתק מהפורום..
יובל בת 4 חודשים בעוד שבוע.. :)
מתי התאריך שלך?
מצחיקולה!
22/07/10 20:48
4צפיות
קודם כל - יובל זה שם מדהים!
שיהיה במזל טופ!

התאריך שלי הוא ב-18.9.10
יום כיפור
ויש לי בולבולון ענוג בבטן!

22/07/10 09:23
1צפיות
אנחנו לצורך הציוד ה"גדול" - עגלה, מיטה, שידה - היינו רק בשתי חנויות. "מוצצים" בקניון איילון - שם הזמנו מיטה, שידה וכל מה שקשור אליהם ו"ד"ר בייבי" - שם הזמנו עגלה.
כל שאר הציוד - ייקנה בחנות באור יהודה, שהמליצו לנו עליה פעמיים ואמרו שהיא הכי זולה מבחינת הציוד (השוותי מחירים עם שתי בחנויות האחרות וראיתי שזה אכן כך!). נדמה לי שהיא נקראת "בייבי קט" - חנות קטנה, נעימה, גדושה בדברים וזולה.

לא ממליצה לראות ולהתלבט יותר מדיי ולבלבל לעצמך את המוח..

בהצלחה!

שאלה ל-belli80
22/07/10 10:42
16צפיות
מתנצלת מראש על הבורות בעניין אבל אשמח להבהרה קטנה בקשר לשידה.
ראיתי בקטלוג של איקאה שידה שמאוד מצאה חן בעיני ורציתי לשאול למה כל-כך חשוב תו התקן?
המשטח העליון נראה לי זהה בכל השידות (חוץ מהמשטחים עם הדפנות בצדדים)...
עיניין של בטיחות.
22/07/10 10:50
19צפיות
תו התקן מתייחס קודם כל לרמת הבטיחות של השידה עצמה.
את קונה שידה ממקום מסודר- מגיעים אלייך הביתה להתקין ולהרכיב, אין שאלה לגבי יציבות או האם הרכבתי נכון או לא..
שידות מאיקאה - את מרכיבה בעצמך.
שלא ישתמע לא נכון - חצי מהדברים אצלי בבית הם מאיקאה, אבל להבדיל משולחן קפה- למידת היציבות של שידת ההחתלה יש חשיבות בעיניי...

גם בכל מה שקשור לסוגרי ביטחון של המגירות - שלא ייסגרו על האצבעות - לאיקאה, עד כמה שראיתי, אין את הפטנט הזה,
ולא בא לי לרוץ עם אצבעות שבורות לחדרי מיון...

גם מבחינת ביטוח- אם חלילה ייקרה משהו- את יכולה לתבוע את החברה שהרכיבו לך את השידה או שמכרו לך אותה,
ומול איקאה אין לך מענה בכלל (גם אם את סתם מחפשת מזלג.. )

דבר שני הוא לגבי הצבע - תינוקות מכניסים כל דבר לפה,
גם את המעקה של המיטה ברגע שהם מגיעים אליו..
ואת לא יודעת מה יש בצבע של הריהוט באיקאה, להבדיל מהרהיטים שעומדים בתקן - שנבדקו ואושרו לשימוש.

התקן הישראלי מחמיר יותר מזה האירופאי, גם לגבי סוג העץ המותר וגם לגבי כל הדברים הנלווים (ידיות, צבע, לק וכו..)
ולכן אני, באופן אישי, העדפתי את מה שעומד בו.

מקווה שעניתי...

תודה רבה על התשובה המפורטת
22/07/10 11:02
3צפיות
האמת שהעלית כמה נקודות מאוד חשובות שלא חשבתי עליהן קודם, כמו העניין של ההרכבה והיציבות -מה שבהחלט יתן לי חומר למחשבה!

בכיף!
22/07/10 15:18
2צפיות
שיהיה בהצלחה ותהני בקנייה!

איזה כיף לכן שאתן מתעסקות בציוד וכו'
22/07/10 09:10
15צפיות
אני בהריון שלישי ויש לי הכל (חוץ ממנשא רך שאני רוצה וסלקל).
ופתאום עשיתן לי חשק להסתובב בחנויות ולבחור מיליון מוצרים כמו בהריון הראשון! גרררר מגרד לי באצבעות (ובבטן) לקנות כבר דברים!! הבעיה שאני רק שבוע 19 אז אצטרך לשבת על הטוסיק (הגדל) שלי בסבלנות, ואז גם ככה יהיו לי שלושה דברים וחצי להכין.
מצד שני, הכיס שלי מאוד שמח שיש לי כבר את כל הציוד
מצד שני הריון שלישי יכול להראות אחרת...
22/07/10 09:43
6צפיות
אני בהריון שלישי, לאחר שש שנות הפסקה בהן הספקתי לתרום ה כ ל . בתחילת ההריון עוד בכיתי על מר גורלי ועכשיו בשבוע 18 אין מאושרת ממני, הספקתי כבר לקנות מיטה ועגלה וכל זה סתם מתוך התלהבות,
תובנות בהריון שלישי???
1. עגלה - ממילא לא נשארת לנצח ובכולן יש לפחות חסרון אחד ולכן בחרתי ב-X-MAX של דוקטור בייבי, גם כי רציתי להתחדש וגם כי במחיר מבצע של 1700 ש"ח קיבלתי עגלה מעוצבת ונחמדה, אמבטיה  וסלקל איזופיקס. דבר אחד לא שכחתי לבדוק - משקל 9 ק"ג כולל אמבטיה.
כל השאר זניח כרגע בהתחשב בזה שלא השקעתי סכום כפול ולא נאלצתי לבקש מאחרים.
2. בדיקות - הרבה פחות הסטרית, יש לי כבר שתי בנות שותפות לתהליך ולכן אני לא רצה לספר לבעלי על כל חידוש אלא דווקא להן.
3. מדד האושר - קצת יומרני לומר שאני מאושרת יותר, אולי כמהה זו הגדרה נכונה. אבל בדיוק כמו בהריון הראשון אני חסרת סבלנות לחלוטין.
מדמיינת, חולמת בהקיץ, מתרגשת בטירוף. עכשיו כבר מותר כי את החודשים הראשונים העברתי בהקאות מטורפות, אישפוזים ודיאטה מהירה של מינוס שבעה ק"ג בחודשיים... בקיצור עכשיו אפשר להנות.

תובנה אחרונה למי שקראה את כל השטויות שלי עד כה- אני מסתובבת כאן כבר כמה ימים, מתרגשת מלקרוא תגובות של אחרות, צוחקת ובוכה לחילופין ובעיקר מקווה שיהיה לי כאן מקום נחמד של שקט, בתקווה שאפשר להצטרף...
בהריון הראשון - את זה - לא היה לי. לפחות לא היה פורום כזה שידעתי עליו לפני 9 שנים.... תהנו בהריון.
אני דווקא יותר בלחץ בהריון הזה
22/07/10 11:02
4צפיות
מאשר בשנים הקודמים. פשוט עודף מידע...... זה החסרון של להסתובב ברשת ובפורום. אה וגם היתה לי הפלה טבעית לפני ההריון הזה אז זה בטח מוסיף..
עגלה יש לי - טנק אינגלזינה שנראה לי שאסתדר איתו לעוד תינוק אחד. קניתי אותה יד שניה ב-200 ש"ח בהריון השני.
צודקת! את הלחץ שכחתי
22/07/10 14:35
5צפיות
אולי בגלל שהוא כ"כ מורגש בהריון הזה. לא רק מהמקום של לדעת כי אחרי כ"כ הרבה זמן פשוט שכחתי, בעיקר בגלל הגיל, שכיחות הבעיות, עד עכשיו פשוט הייתי מרוכזת כל כולי בבחילות והקאות אין סוף. עכשיו כשאני עוברת את כל הבדיקות זה מפחיד יותר.

לגבי העגלה- מאחר ואני מקווה שזה לא יהיה ההריון האחרון העדפתי לקנות חדשה, סה"כ גם היתה אופציית מחיר נהדרת.
לחץ יכול להפריע לשגשוג
22/07/10 20:46
3צפיות
הפלה טבעית יכולה להשאיר הרבה רגשות שלא נפרקו, פחדים וחששות .
מזל טוב לך על ההריון הזה, שב"ה יעבור בבריאות ובקלות.
ממליצה לך לגשת לפגישה- או יותר של טיפול רגשי כלשהוא.
גם כדי שההריון ישגשג ותהיי שמחה ובטוחה בו וגם כדי שהתינוק
שלך יהיה משוחרר מלחץ שאת חווה.
בטוחה שאת אמא נהדרת.

בהצלחה.
אני פה להמלצות.

עינב דה ניניו www.breeaa.co.il
0549983355
תענוג לקרוא
22/07/10 20:40
3צפיות
נעים לקרוא על ההתרגשות שלך .
אמנם הריון שלישי אבל מדובר בעולם חדש , אדם חדש שמתהווה לו אצלך בבטן.
מנסיון אישי ומקצועי, ממליצה לך על הכנה ללידה גם בהריון שלישי (בכל הריון מחדש).
בעיקר עבודה על חששות בהמשך, עיסוי בהריון ובלידה, תנוחות לידה ועוד.
שש שנים זה הרבה זמן.
אם תצטרכי המלצות, אני כאן.

עינב דה ניניו שנער www.breeaa.co.il
0549983355
גם אני הריון שלישי והתחדשתי בעגלה וסלקל
22/07/10 19:16
18צפיות
וגם מתכוונת עוד לקנות בגדים (בת אחרי שני בנים) אמבטיה,מגבות ,הכל -זרקתי את כל מה שהיה לי מהריונות קודמים .
לא שאלה טיפשית בכלל
22/07/10 12:31
14צפיות
דווקא חכמה והתשובה היא להעדיף טיולון נמוך. לא חסרים ילדים שנפלו מטיולון גבוה (אפילו אני! ואמא שלי חטפה התקף לב מזה כי נפגשתי עם הקצה של המדרכה...עד היום אני סתומה בגלל זה )

בכל אופן אני חושבת שאין עגלה שמתאימה מגיל 0 ועד הסוף, אז רוכשים עגלה להתחלה ואח"כ טיולון כמו שטיולון צריך להיות - נמוך, יציב וקל כנוצה
מנסיון לא כדאי שילד יטפס לבד על העגלה
22/07/10 21:52
10צפיות
לא משנה מה גובה העגלה הוא יכול להחליק העגלה יכולה להתהפך

אמנם לא מכירה את העגלה הזו אבל עם עדלה זולה שהיה לי העגלה התהפכה וסגרה את הילד כמו אוהל וזה היה מאודדד מפחיד!!!

הוא פשוט זחל וניסה להעמד ע"י משיכה בעגלה

עגלה נועדה לישיבה חגורה לא לקחת סיכונים לא משנה כמה העגלה יציבה כבדה וכו

רק אני חושבת שכל חדרי התינוקות מכוערים
22/07/10 15:20
23צפיות

מעשה שהיה כך היה, הלכתי אתמול עם אמוש כדי להתלבט יחד על החדרים, אני שונאת את החדרים של טל, שונאת את של סגל, שונאת את של משכל, שונאת את של כולם. לא מבינה למה אי אפשר לעשות דגמים פשוטים, למה לנסות להיות מה שאתה לא, זה לא חדר מפואר, זה לא חדר של טולמנס אז למה לנסות לכפות על זה בדקורציות מכוערות??? לטעמי.... וסליחה אם מי שלא חושבת ככה.

אז היה חדר אחד ובודד שאהבתי בשילב, ועוד חדר אחד שאפילו לא העזתי להסתכל עליו בגלל המחיר. ונכנסו לחדר שאהבתי ואמא שלי פסלה אותו תוך שניה, כי לדעתה |(והאמת שגם לדעתי פשוט כבר מתחיל להמאס עליי החדרי תינוקות) השידה מאסיבית מידי, וכמובן שתוך שניה היא העלתה את מחיר העיסקה פי שניים כשבחרה את החדר הכי הכי יקר שיש לשילב.

ואז אחרי זה פתאום חשבנו שאם אנחנו משלמות כזה מחיר, אז למה לקנות בשילב? עדיף כבר לקנות אצל חגית סער, או נועה, או עולם יפה מעץ או אפילו מיטה של סטוקי.... ובאמת באמת יוצאת כבר נשמתי מחיפוש אחרי חדר ראוי. למישהי יש אינדיקציה על מחירים לחדר (מיטה ושידה) אצל הנעצבים הנ"ל??? או רעיון איפה אפשר לקנות חדר יפה לגושקראט הגדל בקרבי לפני שאני שורפת איזה מפעל מרוב תסכול!

כל רעיון יתקבל בברכה אל תהססו לרגע! (אבל מחירים... כן?! לכלול מחירים...)

עונה
22/07/10 19:02
13צפיות
למה שלא תקני פשוט את הדגמים הפשוטים? לא חייבים חדר קומפלט (בחיים לא תמצאי חדר פשוט כי אין לזה ביקוש).

אני קניתי מיטה פשוטה , ללא שום קישוט. אני מאחלת לכולם שינה כמו של הבן שלי במיטה הזו - ישן לילה שלם מגיל 3 שבועות...

שידה לא קניתי אבל יש פשוטות או עם קישוטים קטנים וחביבים.

מה עוד יש בחדר בכלל?
מנסה לעזור
22/07/10 20:42
8צפיות
כשאת אומרת חדר, אני מניחה שאת מתכוונת למיטה ושידה. תראי, אם עשית איזשהו סקר קטן בחנויות, אז ודאי שמת לב שהעיצובים מאוד דומים, וזה לא ממש משנה איזו חברה מייצרת אותם - הם די מעתיקים אחד מהשני. מה שחשוב זה שהשידה והמיטה יהיו עם תו תקן (אגב, עד כמה שאני יודעת לסגל למשל אין תו תקן).
אני ביקרתי גם בשילב, וכמעט קניתי אצלם את אחד החדרים, אבל רגע לפני בעלי עצר אותי ועשינו עוד סקר קטן שלאחריו הבנתי שאין הצדקה למחיר של שילב. גם עם ההנחה שלהם עכשיו על החדרים (50% על הרהיט השני), המחירים שלהם עדין יקרים יותר מרוב החנויות.
את רהיטי טל את יכולה למצוא בעוד רשתות ולא רק בשילב. שימי לב שיש מבצעים עכשיו גם בד"ר בייבי (שעובדים עם משכל), וגם במוצצים.
לגבי המעצבים למיניהם שציינת, אני לא מכירה. זה פשוט נראה לי קצת ביזבוז להוציא הון על מיטה ושידה. אני הייתי משקיעה בעיצוב החדר אם זה ממש מהותי לך, והולכת על שידה פרקטית ונוחה, בלי יותר מדי עיצובים, אם הם לא לטעמך.
º
יש המלצות על עגלת פרימיום של LUCA??
23/07/10 13:26
13צפיות
Flix
ד

לייעוץ אורולוג ילדים

לד"ר יובל בר יוסף אורולוג ילדים מוסמך לחצי כאן >>

פורום ייבוא מסין

פורום ייבוא מסין

הכל על שילוח בינלאומי לפרטים נוספים>>

עסקים נבחרים