לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

ממצא בסקירה ראשונה CPC- צסטה במוח

מאת: p o o p i
16/10/09 19:57
אז עשיתי היום את הסקירה הראשונה.
הייתה לי הרגשה שמשהו לא טוב יהיה....
כבר כשראיתי את המוח של העוברית( כן, זאת בת ) ראיתי עיגול שחור..אי אפשר היה לפספס את זה.
זה נקרא CPC- צסטה במוח( 5 מ"מ )-היא נראית ממש גדולה.....
כמעט התחלתי לבכות שם בUS..בקושי עצרתי את עצמי.
פרט לCPC הכל תקין - הרופאה אומרת שזה יעלם עד הסקירה שניה( אבל קראתי באינטרנט שלפעמים זה לא נעלם).
הרופאה טוענת שאם הכל תקין חוץ מזה אין מה לדאוג וצריך לחכות לסקירה השניה. אז למה אני דואגת?
לנסיכה שיש בבית הכל תמיד היה תקין.
איך זה שיש ציסטות? זה לא בא על חשבון תאי מוח? איך זה יתפתח בעתיד? מישהי נתקלה בתופעה וזה עבר לה? או לא עבר לה?
מה שמדאיג אותי גם שכשאיילה הייתה בבטן היא תמיד הייתה פעלתנית וזזה וכו, ופיצי תמיד רדומה... בשקיפות אי אפשר היה להעיר אותה והפעם גם הייתי צריכה לאכול מתוק בUS שהיא תתחיל לזוז- זה מעיד על משהו? אולי משהו באמת לא תקין?
עצוב  לי
ב30.3.08 הפכתי לאמא  וב12.4.10 זה קרה בפעם השניה  
 20.9.2012
מצטערת מראש על שגיאות ההגהה וההקלדה אני תמיד ממהרת
ממצא בסקירה ראשונה CPC- צסטה במוח
<< ההודעה הנוכחית
16/10/2009 | 19:57
51
743
אז עשיתי היום את הסקירה הראשונה.
הייתה לי הרגשה שמשהו לא טוב יהיה....
כבר כשראיתי את המוח של העוברית( כן, זאת בת ) ראיתי עיגול שחור..אי אפשר היה לפספס את זה.
זה נקרא CPC- צסטה במוח( 5 מ"מ )-היא נראית ממש גדולה.....
כמעט התחלתי לבכות שם בUS..בקושי עצרתי את עצמי.
פרט לCPC הכל תקין - הרופאה אומרת שזה יעלם עד הסקירה שניה( אבל קראתי באינטרנט שלפעמים זה לא נעלם).
הרופאה טוענת שאם הכל תקין חוץ מזה אין מה לדאוג וצריך לחכות לסקירה השניה. אז למה אני דואגת?
לנסיכה שיש בבית הכל תמיד היה תקין.
איך זה שיש ציסטות? זה לא בא על חשבון תאי מוח? איך זה יתפתח בעתיד? מישהי נתקלה בתופעה וזה עבר לה? או לא עבר לה?
מה שמדאיג אותי גם שכשאיילה הייתה בבטן היא תמיד הייתה פעלתנית וזזה וכו, ופיצי תמיד רדומה... בשקיפות אי אפשר היה להעיר אותה והפעם גם הייתי צריכה לאכול מתוק בUS שהיא תתחיל לזוז- זה מעיד על משהו? אולי משהו באמת לא תקין?
עצוב  לי
16/10/2009 | 20:10
5
63
אוי יקירתי!

לפי דעתי באמת כדאי להרגע ולחכות לסקירה שניה..זה ידוע שבסקר ראשון רואים כל מיני דברים שבסוף נעלמים כלא היו!!!

אגב, יש בבית חולים וולפסון מומחה בעל שם עולמי בכל מה שקשרו למוח העובר ד"ר גד מלינגר, את יכולה לבקש מהרופא שלך הפניה אליו ליעוץ..הוא מקבל גם פרטי בראשון לציון..את יכולה לנסות להתייעץ עמו או לקבוע סקירה שניה אליו (זה עולה 700 ש"ח בבית חולים אבל כדאי לקבוע מראש הרבה זמן)..

לגבי תזוזות: אני בשבוע 20 ובקושי מרגישה משהו...ממש אין לך מה לדאוג בשלב מוקדמת כל כך לדעתי..

תהיו אופטימיים!!! אני בטוחה שיהיה בסדר!
שמעתי שמלינגר בחו"ל
16/10/2009 | 20:23
3
96
באמת? את יודעת עד מתי?
16/10/2009 | 20:28
2
70
יש לי אליו תור עוד שבועיים..
לא אין לי מושג. אבל אני משערת שאם לא
16/10/2009 | 20:41
43
התקשרו לבטל/לדחות/להקדים אז עד התור הוא יחזור
מלינגר חוזר השבוע
17/10/2009 | 22:25
24
תודה! רשמתי לפי את השם
17/10/2009 | 07:01
27
לצערי, כבר "בזבזתי" את הסקירה בפרטי, אבל אם בסקירה השניה יהיו ציסטות אני בהחלט אפנה אליו.
תודה!
ל-poopi
16/10/2009 | 20:12
3
76
בדיוק היום חגגנו ברית לקטן המהמם שלנו שבסקירה הראשונה גילו לו CPC .

עשו לי מעקב אולטרסאונד כל 3 שבועות ובשבוע 27 כבר לא היה זכר לציסטות. שימי לב שככה זה בדר"כ וראם תראו את הציסטות גם בסקירה השנייה אין צורך להילחץ.

זה כמעט תמיד נעלם

לכשעצמו זה לא מזיק בכלל (אין כל השפעה על המוח חלילה) אלא, זה מעלה חשד לתסמונת דאון ובעיקר תסמונת אדוארד, אבל בעיקר כשזה מופיע כחלק מעוד ממצאים ולא כשזה מופיע לבדו כמו אצלך (וכמו אצלי)

קרי, במידה והיו מוצאים גם CPC וגם אגני כליה מורחבים ומוקד אקוגני (למשל, אלה סתם תופעות נוספות שאני מכירה מהפורום) אזי ייעוץ גנטי כנראה היה ממליץ על מי שפיר.

אנחנו הופנינו לייעוץ גנטי שם היועצת לא המליצה על מי שפיר וגם לא עשינו מי שפיר.

זה לא כיף ומלחיץ כשמשהו לא תקין, אני ממליצה לך לערוך חיפוש על CPC באינטרנט בעיקר לראות התייחסויות לממצא הזה בפורום אולטרסאונד של פרופ' ירון צלאל ופרופ' ערן כסיף.

אגב, עשיתי גם אקו לב עובר שהופניתי אליו מהקופה

יונתן הוא ילד מהמממממממם ומתוק ובריא בריא בריא

שיהיה בהצלחה ושיהיה הריון קל ומשעמם
מזל טוב לך
16/10/2009 | 20:27
1
35
פרגננט 3 תודה רבה לך!!
16/10/2009 | 20:36
26
איזה יופי כ"כ שמחה לשמוע
17/10/2009 | 07:04
32
תודה רבה רבה רבה על העידוד!
שיהיה המון מזל טוב
בהריון ראשון שלי גם נמצאה ציסטה במח
16/10/2009 | 20:15
1
155
ולא קטנה (לא זוכרת כמה בדיוק)- עברה, גם עברה עד הסקירה השנייה והיום הנסיכה שלי כבר בת שנה ו-3 חודשים.
אין לך מה להיות בסרטים, ממש חבל. חוץ מזה, מהודעות אחרות שלך הבנתי שתכננת לעשות מי-שפיר בכל מקרה, אז אחרי זה בכלל תהיי רגועה.

שיהיה לך סופשבוע מקסים ורגוע
תודה על העידוד
17/10/2009 | 07:05
41
כ"כ שמחה לשמוע על סיפורים שזה עבר.
עכשיו אני באמת אעשה מי שפיר. כבר רציתי לבטל....
POOPI אני לא מבינה גדולה אבל אני משערת
16/10/2009 | 20:26
1
73
שאם היה לה ספק היא היתה שולחת אתכם לייעוץ גנטי דחוף וגם למי שפיר

אני מקווה שהכל יהיה בסדר

אני רואה כאן תגובות של בנות שגם לעוברים שלהם היו ממצאים דומים
והכל בסדר,
תשמרי על אופטימיות
תודה
17/10/2009 | 07:05
21
פופי מותק
16/10/2009 | 21:05
1
51
אני לא מבינה בממצא הזה, אבל מאמינה בחשיבה חיובית ובמידה והכל תקין פרט לממצא הזה בואי נחזיק אצבעות שעד הממצא הבא זה ירגע.
ואשר לזה שהיא רגועה, ממה שהבנתי ממך איילה קצת היפרית כמו יובלי שלי, שבבטן אגב היה משתולל בלי הפסקה ומכסח לי את הצורה (הופתענו כשיצא תינוק רגוע שאוהב לישון, אבל כנראה שהוא נח ואגר כוחות לקראת השלב שבו הוא יתחיל ללכת..)

אני יודעת גם מחברות שלי שיש תינוקות שהם רגועים בבטן ויש שהם מופרעים, כל אחד והאופי שלו וכל הריון הוא שונה.
תנסי להעיר אותה עם פחית קולה.. אני הייתי שותה לפעמים לפני בדיקות אם הוא היה ישן.
טאקית
17/10/2009 | 07:07
23
כן, איילה באמת קצת היפרית
האמת שהופתעתי ויצאנו עם חברים וגילינו שהילד שלהם ( בן שנתיים) הרבה יותר היפר ממנה( באותו יום היא הייתה ממש שקטה).
אני באמת מקווה שהכל בסדר והפיצקית תהיה בסדר.
תודה על העידוד
הייתי בדיוק שם...
16/10/2009 | 22:18
1
88
לבוביקית שלנו גם מצאו ציסטות באותו המקום ופרט לכך הכל היה תקין. מלינגר הוא זה שמצא.

אם, תודה לאל, פרט לזה הכל תקין והמוח מתפתח תקין- אין מה לדאוג!!!!

גם אצלנו, (בשבוע 32 דאז) זה התחיל להיעלם.

הציסטות במיקום הזה הן שכיחות לחלוטין ומופיעות אצל 30% מהעוברים. אצל 99% הכל בסדר!!! (סטטיסטיקה מספרי רפואה)

מלינגר אמר שהוא מכיר רק מקרה אחד בספרות הרפואית שהציסטה אכן גרמה לאיזה לחץ על המוח, וגם אז, אחרי הלידה ניתחו את התינוק והכל היה בסדר.

בקיצור-

אני מאחלת לך שלא כמוני, תדעי באמת לא להילחץ מזה ולא לדאוג.

אם את רוצה שאני עוד אשתף אותך, כי קצת קשה לי ככה בכתב, אז את מוזמנת לכתוב לי סמבר, אני אדבר איתך טלפונית

הכל יהיה בסדר!!

שתהיה לך שבת שלום

סיוון
תודה רבה על העידוד
17/10/2009 | 07:08
28
אני באמת מתחילה להרגע קצת
מקווה שזה יעבור עד הסקירה שניה.
תודה
פןפי יקרה
16/10/2009 | 22:33
2
44
אני לא מבינה בממצא הזה, אבל אם הרופאה אומרת שזה יעבור אז תנסי להיות אופטימית. אולי באמת תנסי לקבוע את הסקירה השניה אצל מומחה בעניין, ראיתי שהמליצו לך על מלינגר, כדי להיות בטוחה שהכל בסדר.
ולא נראה לי שאת צריכה לדאוג לגבי זה שהיא רדומה. עדיין מוקדם להרגיש תנועות ובסה"כ היית בשתי בדיקות עד עכשיו.... מכאן ועד להסיק שהיא לא זזה, הדרך ארוכה. עוד מעט תתחילי להרגיש והכל יהיה בסדר.
אגב, הייתי היום בשקיפות מול הבית שלך הכל בסדר, ראינו את בוטן, הרופא כמובן לא הסכים להתחיב על מין, אבל אמר שיש מצב שזה בן.... נחכה לסקירה בעוד שבועיים וחצי.....
שמחה לשמוע שהכל בסדר עד עכשיו!
16/10/2009 | 23:20
37
שמחה שהכל בסדר
17/10/2009 | 07:10
25
איזה כיף1 נכון כיף לראות אותם?
מחזיקה לך אצבעות לסקירה.
תודה על העידוד
פופי'לה, כמה חיכיתי להודעה ממך..
16/10/2009 | 22:33
3
37
אני שמחה לשמוע שבסה"כ הקטנה (איזה כיף ) מתפתחת כמו שצריך
ולגבי הציסטה - קטונתי, אני לא מבינה בזה כלום. מאמינה לדברי כל שאר הבנות שאלו ממצאים שכיחים וחסרי משמעות בריאותית עם נטייה להיעלם בהמשך.
אני גם זוכרת בפירוש שלחברה מהעבודה נראו שתי ציסטות בסקירה הראשונה, היא הייתה אכולת דאגות עד אשר הן נעלמו לקראת הטרימסטר השני. ואיזו בת יש לה...
עכשיו אני מחכה (עוד יותר ממקודם) שתעדכני אותנו בהמשך שהממצא נספג כלא היה

היינו בטוחים שזה בן
17/10/2009 | 07:16
2
22
עכשיו מוזר לדבר עליו כבת, אבל אני שמחה - כבר סכסוך אחד של כלה חמה יש לי, אני לא צריכה כאלה בעתיד ( עם הכלות שלי )
מקווה באמת שהצסטה תספג וכל ההרגשה הזאת תהיה סתם.
בכל מקרה אני אעשה מי שפיר( כבר תכננתי לבטל).
הלוואי והיא תהיה דומה לאיילה ( למרות שנדמה לי שאף אחד לא יהיה מושלם כמו הנסיכה שלי ) או, עזבי את זה, רק שתהיה בריאה וזהו
מתי תדעי את המין? יש לך העדפה?
ברור שתיספג, בסקירה השנייה כבר לא יהיה זכר
17/10/2009 | 10:34
1
42
אם הרופאה אמרה שזה יעבור והסטטיסטיקה (וסיפורים מהשטח) מעידה שזה נפוץ וזמני, צריך הרבה סבלנות ואורך רוח אבל יהיה בסדר!
אני אעשה שקיפות אצל רופאת המעקב שלי (כמו בהריון הקודם) ואני מניחה שזה יהיה עוד שבועיים וחצי-שלושה. יש עוד זמן... יש לי US בחמישי הקרוב ובטח נתאם לשבועיים לאחר מכן.
בזמנו, בשקיפות בשבוע 11 וכמה ימים היא ממש לא ראתה את המין, אבל שבוע לאחר מכן (חזרנו מחו"ל ורציתי ביקורת להירגע) היא אמרה 90% בת וצדקה. כך שאני מהמרת שבשקיפות הפעם היא כבר תדע...
העדפה? הבעלול ישמח לבן לי ממש לא קריטי, רק שי/תהיה בריא/ה. אמן.
הלוואי
17/10/2009 | 11:45
10
שרק תהיה בריאה.
תעדכני מה יהיה בשקיפות- אני כבר רוצה לדעת שהכל בסדר
16/10/2009 | 23:16
1
6
פופי אל תהיי עצובה מסיפורי הבנות כאן זה משהו שעובר אז אל תדאגי תהיי אופטימית ותראי שזה יעבור בדיוק כמו שהרופאה אומרת!!!

תודה מותק האמת שהבנות כאן עודדו אותי
17/10/2009 | 07:17
6
מקווה שבאמת הסיפור יגמר בטוב.
תודה!
דבר ראשון קבלי חיבוק
16/10/2009 | 23:24
1
22
בנושא ציסטות אני לא מבינה אבל בהריון הראשון גילו לנו אגני כליה מורחבים וגם נכנסתי לסרטים חבל על הזמן.
רק כשהתחלתי לקרוא באינטרנט ולשמוע מחברות התברר שזה מאוד נפוץ.
היום יש לי בן מקסים בן שנתיים וקצת שעדיין יש לו הרחבה אבל נמצא במעקב וכרגע נראה שיהיה טוב.
ככה שאני יכולה להבין אותך שזה מפחיד ושהרגשת שחרב עולמך, אבל....חכי עוד קצת, לכי לעוד סקירה, אולי מי שפיר ואני בטוחה שהמצב ישתפר.
וחוץ מזה- שמחה שיש לך בת. גם לי! (שתינו תל"מ אפריל)
תודה שתדעי שבנות זה כיף!
17/10/2009 | 07:21
8
יש לי כבר אחת וממש לא היה אכפת לי מה יצא.
כמובן שההגיון אמר לי שצריך בן- כי אין לי בן, אבל ידעתי שם תצא לי בת אני אשמח כי כבר יש לי אחת ואני כ"כ נהנית ממנה
תודה על העידוד
גם אצלי בהריון הראשון
17/10/2009 | 10:00
1
71
נמצא cpc דו צדדי ואמרו לי שצריך לעקוב שזה נסגר עד הסקירה השניה
מה שכן, בסקירה הודגמו 2 כפות ידיים פתוחות לרווחה - מה שמאוד חשוב לדברי הרופא- אח"כ בשיטוט באינטרנט גיליתי כי ילדים שנולדים עם הפגם הנ"ל לא מסוגלים כלל לפתוח את כפות ידיהם... אז תבדקי אם הודגמו אצלכם גם כפות ידיים פתוחות..
ורק להרגיעך - בסקירה השניה באמת כבר לא הופיע הממצא הנ"ל והיום הילד המהמם הזה כבר בן שנתיים ו- 7...
בהצלחה
כן! ראיתי כף יד פתוחה
17/10/2009 | 11:31
45
תודה על העידוד!
משמח אותי לשמוע שהיו בנות המצב שלי והכל הסתיים בטוב.
תודה!
אצלנו לא היה
17/10/2009 | 10:03
1
46
אבל שמעתי על כמה שכן היה להן וזה עבר עד הסקירה השנייה.
אומרים שזה די נפוץ, אז אין לך מה להילחץ.
חוץ מזה כל השאר תקין- יהיה טוב!
תודה
17/10/2009 | 11:43
4
מחזיקה לך אצבעות
17/10/2009 | 10:21
1
13
הי POOPI
אין לי מידע על התופעה שתיארת אבל אם הרופאה אמרה שזה יעבור עד הסקירה הבאה וכל כך הרבה בנות כתבו לך כאן  שזה עובר אז יהיה בסדר. אני בטוחה שאי אפשר פשוט להפסיק לדאוג או לחשוב על זה אבל כשאת חושבת על זה תמיד תסיימי את המחשבה בזה שאת בסקירה השנייה ורואים שהכל תקין. אני בטוחה שיהיה בסדר.
תודה! אני כ"כ מקווה
17/10/2009 | 11:44
6
רק מתקבל?
17/10/2009 | 12:50
1
7
אין לי מושג מה זה, אבל נראה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר. יש משהו מאוד מלחיץ עם כל הבדיקות האלו. כאן אנחנו פטורים מכל הסקירות למינהן. אולי זה כבר יותר עדיף. עדיף שלא לדעת.... ולעבור את ההריון בצורה רגועה יותר.
מתקבל בברכה
17/10/2009 | 12:58
8
תודה מותק! הכי כיף זה לקבל חיבוק.
יש משהו במה שאת אומת, למרות שאני תמיד מעדיפה לדעת מאשר לא לדעת.
אני בטוחה שבודקים אצלכם את מה שצריך וזה העיקר
היי
17/10/2009 | 13:29
1
13
אל תהיי עצובה, אצלנו גם היה לעוברית והרופא הדגיש שכממצא יחיד לרוב זה נעלם, זה גם לא במוח אלא בנוזל שבמוח (לפי מה שאני זוכרת)... אנחנו החלטנו בכל מקרה לעשות מי שפיר ובאמת הכל יצא תקין
עד שבוע 24 הממצא כבר נעלם!
תהיי אופטימית, אני מאמינה שהכל יהיה בסדר
בהצלחה!
אני כ"כ מקווה שה יעלם
17/10/2009 | 19:49
9
תודה על העידוד
גם לי היה......
17/10/2009 | 18:53
3
65
אצלי הכל היה בסדר גמור ותקין בקירה הראשונה וגם בשקיפות. בסקירה השניה הרופא מצא CPC במוח (ציסטה) בגודל של 5.9 מ"מ.
גם אני כמעט בכיתי בחדר שלו ובאמת בכיתי כשהייתי באוטו, כל הדרך הביתה....... (אצלי ממש הדאיג כי יש לי גיס עם פיגור שכלי, והייתי בטוחה שזה מה שזה!)
הגעתי הביתנ, הבעלול  הרגיע אותי והתקשרנו לקרוב משפחה מומחה שיש לנו שאמר ש- 99% שזה  נעלם.
קבעתי תור לרופא שלי שנתן לי הפניה לייעוץ גנטי (ממש כאב ראש מיותר....מליון שאלות שלא מובילות לכלום), וביקש להמשיך לעקוב ב- US כל שבועיים מעקב לבדוק שזה נהיה קטן יותר ויותר עד היעלמות......
וכך היה, הלכתנו לייעוץ גנטי ולבדיקה הראשונה שבה ה- CPC ירד ל- 4 מ"מ, יצאתי משם ממש מאושרת :)......... כי הבנתי שזה הולך בכיוון הנכון.
אחרי שבועיים, ירד ל- 3 מ"מ ואחרי שלושה שבועות הגעתי וה- CPC נעלם! ממש רציתי לבכות מאושר!!!!!!!
לפי כל הרופאיםן שדיברו איתי נדיר שזה נשאר באמת עד סוף הלידה, אני ממליצה לך לעשות מעקב, ומקווה בשבילך שגם אצלך זה יעלם...............
המון הצחלה ורק בריאות.
גם לי יש גיס עם פיגור שכלי+צסטה 4 מ"מ במוח
17/10/2009 | 19:52
2
75
בגלל זה אני מודאגת.
חמותי סיפרה היום לבעלי שלאח שלו יש צסטה 4 מ"מ והרופאים אמרו שזה מה שהרס לו את ההתפתחות השכלית ( הוא מוגדר כבעל פיגור+ שיתוק ביד).
אין לי מושג אם זה בגלל זה או לא, אבל זה מלחיץ.
נקווה שיהיה בסדר.
תודה שמחתי לקרוא שהסיפור שלכם נגמר טוב
אין לך מושג כמה מעודד אותי לקרוא את הסיפורים האלה.
שמחתי לשמוע שעודדתי אותך.....
17/10/2009 | 20:15
1
18
האמת בכנות רבה, שהלוואי שהיה לי אז מי שיספר לי סיפורים כאלו עם סוף טוב שמעודדים......
17/10/2009 | 20:26
4
אני לא מבינה
17/10/2009 | 19:05
1
35
גדולה בציסטות אבל קבלי חיבוק!!גם של עידוד
וגם של שמחה!!הכל בסדר חוץ מזה!!
וגם,יש לך עוד בת!!נסיכה חברה לאחותה הגדולה!!
תודה
17/10/2009 | 19:52
6
גם אני שמחתי שהיא בת- תהיה לנסיכה שלי חברה- זאת חברות אמיתית לכל החיים
כממצא יחיד, זה ממש לא מדאיג
17/10/2009 | 20:09
1
69
אצלנו גם התגלו ציסטות כאלו, שנעלמו רק לקראת סוף ההריון
שמעתי על הרבה עוברים כאלו.
והרופא שלי טוען שיש לא מעט אנשים בעולם שמסתובבים עם ציסטות כאלה (CPC) ואפילו לא מודעים לכך.

תודה זה בהחלט מעודד אותי
17/10/2009 | 20:27
14
היי פופי היקרה
17/10/2009 | 21:37
1
33
אין לי מושג מה זה אומר, אבל תחכי בסבלנות לסקירה השניה, אני יודעת זה קשה אבל תחשבי שהכל יהיה בסדר ורק תחשבי חיובי.
מחזיקה לך אצבעות להמשך תקין !!!

ומזל טוב על הבת!!
תודה שמחה שאת כאן
18/10/2009 | 07:53
14
גם אצלי מצאו בהריון הקודם
17/10/2009 | 22:23
1
89
הרופא אמר לי באמת שברוב המקרים זה נעלם, אך בכל זאת הפנה אותי לייעוץ גנטי.
אצלי בעקבות תוצאות אלו בשילוב עם חלבון עוברי לא כ"כ טוב, המליצו לי לבצע מי שפיר.
בכל מקרה הציסטה באמת נעלמה בסקירה הבאה.
בהצלחה
תודה! מקווה שאצלי יהיה אותו הדבר
18/10/2009 | 08:02
28
הודעות אחרונות
10:38 | 02.09.15 אמן שנצליח
08:45 | 01.09.15 mitmit11
08:43 | 01.09.15 mitmit11
08:42 | 01.09.15 mitmit11
08:34 | 01.09.15 mitmit11
10:26 | 30.08.15 אורחים בפורום