לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

יש חנויות ציוד פתוחות בחג / שבת?

מאת: ילדותי2
28/05/09 16:38
מה לעשות שזה הזמן היחידי שלנו לחפש עגלות?
אם אתן מכירות חנויות פתוחות באזור המרכז / השרון - אשמח מאוד מאוד לשמוע!
יש חנויות ציוד פתוחות בחג / שבת?
<< ההודעה הנוכחית
28/05/2009 | 16:38
8
217
מה לעשות שזה הזמן היחידי שלנו לחפש עגלות?
אם אתן מכירות חנויות פתוחות באזור המרכז / השרון - אשמח מאוד מאוד לשמוע!
ביג בייבי בתל אביב (גלילות) -
28/05/2009 | 18:06
6
65
והנה הלינק -
http://www.bigbaby.co.il/big-baby/content.asp?cat=...
פתוח בשבת 10.00-22.00
(גם הסניף שלהם בביל"ו פתוח בשבת...)

בהצלחה!
כילה למיטת תינוק
28/05/2009 | 18:12
5
20
מישהי יודעת איפה אפשר לקנות כילה למיטת תינוק יחד עם מן מתקן פלסטיק שהכילה מחוברת אליו?
מקווה שהסברתי את עצמי נכון, זה מן מוט כזה לא עבה במיוחד שמחובר למיטת תינוק ואליו מחוברת הכילה.... (או שכולם כאלה? כי אני מכירה כאלה שכאילו תלויים מהתקרה- ואני לא רוצה כזה...)
ואם מישהי יודעת לומר לי סדר גודל של מחיר, אני אשמח
בכל חנות למוצרי תינוקות
28/05/2009 | 18:14
29
את שלנו קנינו ב ד"ר בייבי, עלה 80 ש"ח
בערך 100 ש"ח ומאפיה את בארץ????
28/05/2009 | 18:14
3
9
זה כולל את המוט שמחובר למיטה?
28/05/2009 | 18:42
2
5
אני ממש לא רוצה כזה שנתלה מהתקרה...
ואני מאזור כפר סבא..
זה מגיע יחד עם המוט, אבל
28/05/2009 | 21:43
5
תסתכלי במיטות שבתצוגה - בד"ר בייבי למשל זה הסוג שיש על המיטות בתצוגה, ולי נראה שזה לא מכסה טוב את המיטה ונשאר פתח.
אגב, את הסוג שתולים על התקרה אפשר לחבר גם לקיר.

טיפה של שמן אקליפטוס לימוני על הוילון או בד בחדר אמורה לעזור בהרחקת יתושים.
מקפיצה- אולי מישהו יודע בקשר לכילה+מוט
29/05/2009 | 13:21
5
קפיץ
     קפוץ
           קפיץ
                 קפוץ
מוצש- רוב החנויות פתוחות
28/05/2009 | 20:46
31
(אנחנו תמיד עושים קניות שאי אפשר בשבת עצמה- במוצש).

ירכא - מיי בייבי- כל השבת.
הודעות אחרונות
10:26 | 30.08.15 אורחים בפורום
00:54 | 30.08.15 Amanda10
19:54 | 29.08.15 turner11
16:53 | 29.08.15 יעל329
17:10 | 28.08.15 ענת 19791
22:54 | 27.08.15 mitmit11
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום