לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
הרופא נתן לי נרות אגיסטן,אתמול בערב שמתי נרלפני שעה הנר יצא (בצורת אבקה)1. האם הנר לא עלול להזיק?2. הנר אמור לצאת לאחר מספר שעות - פורום הריון ולידה - תמיכה המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

יש לי פטריה בנרתיק

מאת: אביה35
27/01/08 14:56
הרופא נתן לי נרות אגיסטן,
אתמול בערב שמתי נר
לפני שעה הנר יצא (בצורת אבקה)

1. האם הנר לא עלול להזיק?
2. הנר אמור לצאת לאחר מספר שעות
יש לי פטריה בנרתיק
<< ההודעה הנוכחית
27/01/2008 | 14:56
14
3419
הרופא נתן לי נרות אגיסטן,
אתמול בערב שמתי נר
לפני שעה הנר יצא (בצורת אבקה)

1. האם הנר לא עלול להזיק?
2. הנר אמור לצאת לאחר מספר שעות
מותר לשים אגיסטן בהריון...
27/01/2008 | 14:59
1330
... ולפעמים באמת בסוף יוצא קצת...מקווה שתרגישי יותר טוב
פטריה בנרתיק בראייה ההוליסטית
27/01/2008 | 15:20
9
1044
אם זה מעניין אותך, לפטרייה בנרתיק יש גם פתרונות תזונתיים. הרעיון הוא להרעיב אותה למוות. היא חיה על מתוק (גם תפוחים אסור), שמרים, מוצרי חלב ופטריות. חודש יש להמנע מהנ"ל, בעיקר שמרים ומתוקים.
בנוסף, אפשר למרוח גם חומץ תפוחים.
וחשוב להמנע מיחסי מין עד יעבור זעם...
תודה רבה לך
27/01/2008 | 15:30
4
540
קשה לי להתנזר ממתוקים....

האם אגיסטן עלול להזיק?
פחות מנפילה מקיר שזה עתה טיפסת עליו מרוב
27/01/2008 | 15:40
3
589
גירודים.
אני פשוט מאמינה שאגיסטן לא יעביר את הבעיה, ולצערי היא תצוץ שוב ושוב אם לא תשני את התזונה שלך.
אני מאחלת לך שזה ייעלם מהר מהר, הייתי שם, מאד לא נעים.
האגיסטן לא יגרום חלילה נזק לעובר, אבל זה לא ויטמין C, ועבור ועבור מערכת החיסון שלך רצוי לקחת כמה שפחות, ולכן הצעתי לשלב עם שינוי תזונתי.
בכלל לא מגרד
27/01/2008 | 15:43
1
533
יש אי נעימות בגלל הריח הנוראי וההפרשות המדיפות ריח.......
נו אז מצבך טוב. כשמגרד מוכנים גם
27/01/2008 | 15:46
565
לאכול כרובית כל היום, רק שיפסיק...
חייבת לציין שאני מאוד מאמינה בלהרעיב את הפטרי
27/01/2008 | 19:43
560
אבל היתה לי פטריה - לקחתי 3 ימי אגיסטן. עברה וחזרה אחרי שבוע (כמובן)
לקחתי שוב 3 ימים וברוך השם בלי שום שינוי תזונה - היא איננה בנתיים כבר 4 שבועות.

בהריון הנוכחי זה היה בלתי אפשרי בשיטה הטבעית מכמה סיבות:

הראשונה - ממש קשה לי למצוא מה לאכול אם לא מוצרי חלב, לא פחמימות, לא סוכרים... כי כשיש לי חשק - אני רוצה אחד מהדברים האלה.

השניה - זה לוקח לפחות שבועיים שבועיים וחצי להרוג אותה על ידי שינוי תזונה בלבד, מה שאומר שבמשך הזמן הזה אני יכולה להרוג מישהו מהגירודים/צריבה כי ביחד עם ההורמונים - זה בעייתי

השלישית: קשורה לבן הזוג... גם ככה לא תמיד יש לי חשק, אז כשכבר יש וצריך להתנזר מעל שבועיים וחצי - בעייתי וריחמתי עליו (ועלי)
beware of diets during pregnancy!
27/01/2008 | 15:47
3
350
I tried this diet for a few months before being pregnant. It is very difficult to keep, and I'm not sure it is a good idea when the baby needs all those ingredients for building up its body. I had very little energy during the first month, and was constantly hungry - do you need this at this time?

In my case it didn't really help.

Try looking up candida+diet. But it's best to consult a hollistic therapist before starting.

Never heard about avoiding sex as a must in this situation - not from doctors, nor from my chinese medicine therapist
avpiding sugars
27/01/2008 | 15:49
152
On the other hand, if you eat many sweetend thigs, it's not such a bad idea to reduce the amount of sugar and pastries. The diet requirs absolutely no sugar, on the other hand
ראשית, אנו דואגים לתינוק לכל טוב
27/01/2008 | 15:56
1
507
גם אם לא נאכל שמרים ומתוקים. לגבי מוצרי חלב את ודאי מסכימה איתי שהדעות חלוקות אם בכלל ראוי לאכול אותם, ובכל מקרה כשמשנים דיאטה, וזה חשוב שאזכיר, רצוי לקבל ייעוץ מלא ולא להסתפק בעצות איטרנט, גם לא של מטפלים הוליסטיים.
לגבי העצה על הסקס- דווקא אני קיבלתי אותה מרופא, שכן יש הדבקה חוזרת, גם אם הגבר לא חש בה.
ואם נוסיף לרגע את הצד ההוליסטי - יש טענה המופיעה בספר המופלא "גופה של אישה תבונתה של אישה" (אותו כתבה כמובן גניקולוגית) שפטריות בנרתיק מופיעות לעיתים תכופות כשהגוף מנסה לומר 'לא' לקיום יחסי מין. לתפיסתי המאד מאד אישית, המנעות מסקס מלא לתקופה קצרה זו לא יכולה להזיק, במיוחד כשיש עוד דרכים להנאה....
בסה"כ הכל נכון - אבל בזמן הריון?
27/01/2008 | 16:20
479
תראי, אני מסכימה איתך בגדול לגבי רכיבי התזונה. אבל, והאבל הגדול, הוא שהריון זה זמן מאוד לא טוב לשינויי תזונה דרסטיים.

להפסיק להוסיף סוכר לקפה, לא לאכול עוגה כל יום ולהוריד קצת מהלחם זה דבר אחד. גם לאכול פחות אוכל מוכן עם כל החומרים המשמרים שבו זה נפלא.  אבל הדיאטה המדוברת מחמירה הרבה יותר מכך. אחד הצדדים הקשים זו ההגבלה על פחממות פשוטות. אינני מומחית, ואני יכולה לספר רק על חוויתי האישית.  במשך שלושת החודשים בהם שמרתי על דיאטה הרגשתי רעבה כל הזמן, ובייחוד בהתחלה. בחודש הראשון, תקופת ההסתגלות, מרגישים חולשה וישנוניות, הראש לא עובד טוב. כל הזמן צריך לתדלק - די דומה לשליש הראשון בעצם. וכל הזמן צריך להתעסק עם אוכל, כי יש המון דברים שאסור לאכול. רזיתי בכמה קילוגרמים טובים בתקופה הזאת, קילוגרמים שממש לא הייתי צריכה להוריד. כל מה שאני אומרת - צריך נורא להזהר עם המשחקים האלה בזמן הריון.

מכיוון שכבר התנסיתי בדיאטה הזו, ואני כבר מכירה את הגוף שלי במידה מסויימת, אני בחיים לא הייתי מתחילה את  הדיאטה הזו בזמן הריון.

לגבי יחסי מין - מחשבה מעניינת. כל שאמרתי הוא שאף פעם לא שמעתי על ההמלצה הזו. ואמן לעוד דרכים להנאה
מותר אגיסטן
27/01/2008 | 18:32
2
778
גם בנרות וגם במשחה.
וזה לא מזיק - לא לך ולא לעובר.

הטיפול המומלץ הוא בד"כ שילוב בין השניים למשך 3 ימים.
דהיינו, לפני שאת הולכת לישון תשימי נר - 3 לילות רצופים.
משחה מורחים פעמיים ביום כמדומני.

בד"כ הטיפול הזה עוזר, אבל זה מבטיח שזה לא יחזור.
ביו אסידופולוס
27/01/2008 | 19:32
1
503
מומלץ בחום!!
בעצם כל פרוביוטיקה תסייע
27/01/2008 | 19:45
469
הודעות אחרונות
23:26 | 04.08.15 madhuri
20:43 | 04.08.15 slave of the mind
19:58 | 04.08.15 פשוט בחורה
18:30 | 04.08.15 הריון ראשון9
15:38 | 04.08.15 gilati10
15:31 | 04.08.15 mmh85
14:12 | 04.08.15 פיקוס123
13:32 | 04.08.15 itzik242
11:40 | 02.08.15 mitmit11
08:38 | 02.08.15 mitmit11
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
הכלבה בדיכאון
הכלבה בדיכאון
עכשיו בפורום, איך להפחית את העצבות שלה?
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
חולם בספרדית
חולם בספרדית
ברצלונה, מדריד וטולדו - התמונות שיעשו לכם חשק
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מוכרת לי מפעם
מוכרת לי מפעם
לפגוש אהוב ישן מלפני 20 שנה - מקרה או שלא?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ