לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

כאבי מחזור - שבוע 9?!?

15/01/08 20:26
שבוע 9+5.
אחרי בחילות מתמשכות משבוע 5, היום פתאום - כמעט ונעלמו, אבל במקום זה הופיעו כאבי גב הדומים לאכבי מחזור ולחצים בבטן... האם סיבה לדאגה?
אני יודעת שזה נשמע קצת היסטרי מצידי, אבל אני אחרי הריון כימי ומאוד לחוצה...
מישהיא מכירה את התופעה?
כאבי מחזור - שבוע 9?!?
<< ההודעה הנוכחית
15/01/2008 | 20:26
12
2074
שבוע 9+5.
אחרי בחילות מתמשכות משבוע 5, היום פתאום - כמעט ונעלמו, אבל במקום זה הופיעו כאבי גב הדומים לאכבי מחזור ולחצים בבטן... האם סיבה לדאגה?
אני יודעת שזה נשמע קצת היסטרי מצידי, אבל אני אחרי הריון כימי ומאוד לחוצה...
מישהיא מכירה את התופעה?
יו... גם אצלי
15/01/2008 | 21:07
5
764
היי. אני שבוע 8-9
אחרי שבועיים של בחילות והקאות. פתאום הפסיקו (שמחתי מאוד שהפסיקו) אבל גם חוששת שמא...
יש לי כאבי בטן קצת...
השאלה איזה כאבים יש לך?נסבלים?
אני חושבת שפשוט עכשיו אנחנו מתחילות להתרחב בפנים...
אני כבר התרחבתי בחוץ.כל המכנסיים לוחצים לי   לא יודעת אם זה בגלל שאכלתי יותר בעקבות הבחילות (כל שעה וחצי הכנסתי משהו לפה)
16/01/2008 | 09:38
3
196
נחמד לדעת שאני לא היחדיה ובעיקר שאני לא היחידהשזה מלחיץ אותה...
היום הבחילות קצת חזרו ואני כבר מתגעגעת לאתמול ומתחרטת שלא נהנתי ממנו יותר.
כאבי מתיחה
16/01/2008 | 09:43
586
בתחילת ההריון יש הרבה פעמים כאבים בבטן תחתונה ממתיחת הרצועות שקושרות את הרחם. הרצועות נמתחות כי הרחם מתחיל לצאת מהאגן. בדרך כלל זה יותר בצד שמאל. תעקבי ותראי שזה לא מחמיר..
תרגישי טוב, ותדעי שכל הנשים בהריון נלחצות מכל כאב ושינוי בתחושה. זה טבעי והגיוני.
אתמול בלילה חזרו הצרבות והבחילה
16/01/2008 | 09:55
1
351
היום אני בסדר רק חלשלושה
הבעיה אצלי היא בעיקר בערב...
איך את מתמודדת עם הבחילות?לוקחת משהו? מה אוכלת?
עם הבחילות - נשנושים מלוחים
16/01/2008 | 10:54
293
קרקרים יבשים

וסוכריות חמוצות
אה, ובקשר לכאבים
16/01/2008 | 09:40
506
הכאבים נסבלים לגמרי, ההיסטריה מפריעה יותר.... יש רגעים שכאבי הגב טיפה התחזקו אבל זה היה לדקות בודדות
הרחם מתחיל להתרחב...סימן טוב
16/01/2008 | 09:46
544
אני לא רוצה להלחיץ
16/01/2008 | 09:50
2
726
אבל נשמע לא משהו

בגלל שהבחילות נעלמו לדבריך... ויש כאבי מחזור...

אין דימום אני מבינה - שזה מצוין

אני מודה - אני הייתי הולכת לרופא, אם זה לא נרגע עד הערב או אפילו מחמיר

סליחה אם אני נשמעת היסטרית - אני הייתי אחרי הפלה ובהריון הנוכחי הייתי אצל הרופא יותר מהרגיל כי כל הזמן חששתי.
הוא היה מבין ורגיש ובדק כל פעם והרגיע.
זה דווקא מאד מתאים לשבוע שלה
16/01/2008 | 10:43
1
560
זה הזמן שהרחם מתחיל להתמתח וזה מרגיש כמו כאבי מחזור.
לא סיבה לרוץ להיבדק.
אבל היא כתבה שהבחילות הפסיקו
16/01/2008 | 10:51
434
וזה מה שהחשיד אותי.

לי בהריון שלפני הנוכחי הפסיקו בבת אחת הבחילות בשבוע 9 והיו כאבי מחזור חזקים ואחרי 24 שעות התחיל דימום והיתה הפלה טבעית.
ואו גם אצלי ככה אבל עם הבחילות הנוראיות
16/01/2008 | 10:26
476
ממש כמו כאב מחזור או שירותים ( ודווקא אין לי בעיה )
גם אותי קצת מלחיץ
במיוחד שרק עוד שבועיים+- נראה את הבייבי שוב בשקיפות ואין מושג אם הכל בסדר ....
היה לי בדיוק ככה
16/01/2008 | 10:56
583
היו לי בחילות שבועיים ונפסו פתאום,כאבי מחזור גם היה לי -הבנתי שזה קשור בהתרחבות של הרחם..
היום טפו טפו הכל בסדר אני בשבוע 12  +6  בלי בחילות,האולטרה ס. האחרון הראה שהכל תקין
היום יש לי שקיפות -איזו התרגשות!!!
בקיצור אל תדאגע הכל תקין
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום