לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

בנות---למישהיא בבית יש מתקן מים חמים/קרים

13/01/08 18:25
נביעות או מי- עדן?
מרוצות?
לאוכל של התינוק/ת?
מה עדיף לדעתכן-נביעות או מי עדן?
קבלתי הצעת מחיר עכשיו למיתקן וכדים--ונביעות קצת יותר זול
מה כדאי?
נבחינת תו תקן לאוכל של תינוקות--יש משהו עדיף?
תודה...

בנות---למישהיא בבית יש מתקן מים חמים/קרים
<< ההודעה הנוכחית
13/01/2008 | 18:25
50
131
נביעות או מי- עדן?
מרוצות?
לאוכל של התינוק/ת?
מה עדיף לדעתכן-נביעות או מי עדן?
קבלתי הצעת מחיר עכשיו למיתקן וכדים--ונביעות קצת יותר זול
מה כדאי?
נבחינת תו תקן לאוכל של תינוקות--יש משהו עדיף?
תודה...
מתקן מצויין, אבל ממש לא מתאים לשימוש
13/01/2008 | 18:49
15
47
לתינוקות. המים בו מגיעים לטמפרטורה שאינה 100 מעלות, אלא 97-98 מעלות וזו אינה טמפ' רתיחה.
מה?
13/01/2008 | 18:54
14
28
אז מה אני אמורה לעשות?
להרתיח שוב את המים הרתוחים?
מיקמיקמיקמיק
13/01/2008 | 19:14
13
31
אחלה שאלה

תשובות בבקשה
13/01/2008 | 19:21
12
7
אני גם מחכה לתשובות..
כי הנציגים אמורים לחזור אלי ב9 וחצי--וניראה מה ניסגור..
חוץ מזה לא ברור לי...
חיידקים שמתים ב97 מעלות של המיתקן, עוד 3 מעלות זה מה שקריטי??????
תודה...
לא נשמע לי קריטי.
13/01/2008 | 20:23
2
29
בהנחה שזה אכן 97 מעלות ולא עוד פחות.

מה שכן, שמעתי שלא מומלץ בכלל להשתמש לתמ"ל במי עדן/נביעות וכ' (מים מינרליים).

ובמיוחד לא להרתיח אותם.

שווה בדיקה.
צריך מים מורתחים
14/01/2008 | 08:10
30
לא משנה אם אלו מים מינרלים או מי ברז
באמת? אני זוכרת שאחותי השתמשה
14/01/2008 | 08:47
25
היא קנתה כזה מתקן במיוחד בשביל התינוקות( טוב. היו תינוקות. עכשיו הם כבר גדולים  )
תגידי מיק, כמה זה עולה? זה שווה?
14/01/2008 | 08:48
8
17
שוקלת גם
מעדכנת מחירים למי שמעוניינת...לדעתי?שוווווההה
14/01/2008 | 10:56
7
29
נביעות: (מה שהזמנתי)
אתן אומרות שאתן בהריון/לידה--ויש דיל כזה:
3 חודשים ראשונים 84 שקל
9 חודשים אחר כך 99 שקל.
מה זה כולל?
מתקן חמים/קרים ריצפתי, 2 כדים כל חודש-כל כד 19 ליטר, שירות עד הבית.
כל כד נוסף שאתן רוצות-29 שקל.
מתנה: 2 סטים של כוסות וסט מצעים לתינוק מבית כיתן.
לדעתי? שווה ביותר ביותר--גם אם לא לתינוקות--לנו כמבוגרות...
נשמע ממש שווה תודה
14/01/2008 | 11:12
10
מה לגבי מי עדן? מישהי יודעת מחירים?
14/01/2008 | 12:41
5
15
ואני לא רוצה לבאס אבל מישהו מפורום הורים לתינוקות כתבה שהיא משלמת על אותה חבילה 75 שקלים...
אני אחפש את ההודעה שלה בנושא.
14/01/2008 | 12:55
1
5
תחפשייייייייייי  ותשלחי לי קישורררר
תודה...
הנה
14/01/2008 | 13:13
13
מפורום תינוקות

נביעות
Vתקשרתי למי עדן....אז ככה:
14/01/2008 | 13:04
2
16
3 חודשים ראשונים-84 שקל
9 חודשים אח"כ: 115 שקל

או חודש ראשון חינם ו11 חודשים 115 שקל..
מצטרפים למועדון ביבי משהו-ומקבלים הנחות/הטבות לתינוק...
1.30 לליטר לעומת 2.80 לליטר
14/01/2008 | 13:21
1
11
זה פחות או יותר הפרש המחירים בין מתקן לבקבוקים.

ממוצע של שישיית מים עולה 12 ש"ח (יש גם ב 10) - 1.30 לליטר
ההמוצע החודשי למבצע שכתבת הוא 108 ש"ח לחודש , מקבלים 38 ליטר מים - 2.80 לליטר

אם נקנה בבקבוקים 38 ליטר מים נשלם 49 שקל
ההפרש הוא עוד 59 שקל

צריך לעשות את החשבון האם בשביל הנוחות בשימוש אנחנו רוצים להוסיף הוצאה של כ 60 ש"ח בחודש (מינימום - ככל שנזמין יותר כדים כך ה"תוספת" של ההוצאות גודלת)

ומה לגבי צריכת החשמל של המתקן? או שזה ממש עניין שולי...

אנחנו עוד בהתלבטות!
או קיי..ההודעה לא מהזמן האחרון
14/01/2008 | 13:28
7
כך שיתכן מאוד שהמחירים עלו???(ניראה לי שכן...) בואי נאמר שניסיתי הכל לדעת אם אפשר להוריד במחיר-והדיל שקבלתי שייך לדיל הריון-לידה..
לא יודעת אם זה כזה טוב--אבל האמת היא שממש התחשק לי-וב100 שקל לחודש נעמוד בזה..(בעלי דווקא עודד אותי--כי אני החסכנית בד"כ..)
החשמל של זה? ניראה לי שולי--אבל שבעלי יבוא בערב,אשאל אותו כמה וואט המיתקן צורך.
לגבי הכדים--ברור שאת צודקת..זה הרווח שלהם-אבל שוב----זה יותר נוח..מה עוד שבעלי לא יסחוב יותר מיים--שזה אחלה מבחינתי..
מקסימום-אחרי שנה עפים מהתוכנית--אבל אני מכירה את עצמי-אני אקסטרה עצלנית להכין לי שוקו/תה,ועכשיו שיהיו מים חמים זמינים--בטח אשתה הרבה יותר--שזה מעולה...
תעדכני!!!!
(את מוזמנת להתקשר לנביעות לקבל הצעת מחיר--בלי קשר לזה שאת רוצה או לא רוצה----תיבדקי--אולי יאמרו לך משהו אחר???)
אני ממש מרוצה מהמתקן
13/01/2008 | 19:11
4
17
לא השתמשתי בו לתינוקות (עדיין אין לי ) ואני גם לא אשתמש כי כמו שאמרו לך פה המתקן ממש לא מגיע ל- 100 מעלות (לדעתי אפילו פחות מ-97 מעלות ) בעלי אפילו לא משתמש בו לקפה שחור

אבל זה ממש נוח לשימוש יומיומי של שתיה חמה וקרה
איזה יש לך?נביעות או מי עדן?
13/01/2008 | 19:13
1
6
הבנתי שצריך להרתיח גם את המים הרתוחים...
ברור..
יש לי מי עדן
14/01/2008 | 00:12
10
בשונה מהרבה חוברות שאני לא רוצה לנקוב את שמן כאן, השירות שלהם ממש טוב

אבל אני יודעת שחברים שלנו השיגו דיל טוב יוצר בנביעות, אז אולי כדאי לברר מחירים ואז להחליט, כמובן, אם אין העדפה לטעם המים של חברה מסויימת
למה צריך מים בטמפ' של 100 מעלות ?
13/01/2008 | 19:15
1
17
זו נקודת הרתיחה של המים
13/01/2008 | 19:37
8
במעלות נמוכות יותר הם לא מגיעים ממש לרתיחה.
לא עדיף אף אחד מהם
13/01/2008 | 20:33
1
15
להכנת תמ"ל לתינוקות צריך להרתיח מים ל- 100 מעלות.
אז זה לא חוסך לך את פרצדורת המים הרתוחים.

אנחנו נפלנו בפח הזה לפני ששני נולדה, ורכשנו מתקן של מי עדן.
נציג המכירות שלהם כמובן ספר לנו סיפורים...

א"כ הסתבר לנו שזה לא טוב להכנת אוכל לתינוקות. אז בשביל מה בעצם רכשנו?
נתקענו עם המכשיר שנה, וא"כ נפתרנו ממנו.
למה בדיוק זה לא טוב? כי אחותי השתמשה בזה לתמ"
14/01/2008 | 08:49
12
תמיד. ולא הייתה בעיה. גם אני חשבתי לקנות עד עכשיו... זה בעייתי שזה לא מגיע ל100 מעלות?
מעבר לעניין הרתיחה - וכן יש חשיבות ל 100
13/01/2008 | 20:38
3
19
מעלות בהרתחה, יש עוד בעיה עם מים מינרליים וזה שהם דלים בנתרן, ויכולים ליצור אצל תינוקות חסרים.
עדיף מים רגילים רתוחים, לפחות לשנה הראשונה.
חוץ מזה יש לי מתקן של נביעות ואני מאוד מרוצה, כי עם ילד שהוא מעל גיל שנה (ומה לעשות הם יותר זמן בחיים מעל גיל שנה מאשר מתחת...) זה מאוד נח, וגם לנו הגדולים זה כיף שיש מים קרים וחמים זמינים כל הזמן
האלו....משום מה כל הנשים שאני מכירה
13/01/2008 | 22:47
1
15
עושות את התמל עם מים מהמתקן...
לא ידעתי שזה לא מומלץ..
על כל פנים---הזמנו את המתקן של נביעות!!איזה כייף!!!!
דיברתי שעה עם הנציג--קראתי מחקרים של זה משרד הבריאות על כך שצריך להרתיח גם את המינרלים..
ועכשיו יהיה לנו מים חמים /קרים כל הזמן!!
איזה פאןןן!!!

בנוסף----מקבלים מתנה---(בגלל שזה נחשב דיל הריון/לידה) סט מצעים לתינוק של כיתן!!!
יוו-אני מרוצה!
וואלה? אני מתקשרת מחר
14/01/2008 | 05:42
2
אבל קחי בחשבון שעוד יותר לא בריא להרתיח מים מינרליים.
דווקא דלים בנתרן זה הכי טוב לתינוקות
14/01/2008 | 12:21
9
לנו יש מתקן מים מינרלים ולא לקחתי את המתקן בגלל החיסכון בהרתחה כי צריך להרתיח בכל מקרה את המים לפחות דקה. השיקול שלי היה לשתות מים שאין בהם חלודה, זיהומים כימיים, כלור, פלואור ושאריות חולרות שיש במים שזורמים אצלי בבית. תמי 4 לא מסנן את רוב הדברים האלו ובגלל זה לקחתי מתקן מים מינרלים. אז ההרתחה זה לא שיקול מבחנתי.
חברים שלנו לקחו עכשיו מתקן של מי עדן וקבלו חודש מתקן ושני כדים מתנה ועוד כל מיני מתנות מהמועדון תינוקות שיש במי עדן.עוד שיקול , זה שבמי עדן אין התחייבות לתקופה או למתקן אפשר לעזוב מתי שרוצים בלי קנס.
אומרים שצריך לתת לתינוקות מיים מהברז
14/01/2008 | 03:10
4
7
בגלל שמוסף להם פלואוריד שזה מונע עששת.
אבל לתינוקות אין שיניים אז בטח אין עששת
14/01/2008 | 08:15
1
4
יש להם שיניים
14/01/2008 | 09:34
5
רק שהם נמצאים מתחת לחניכיים והם יוצאים אחרי כמה חודשים
דקא זה יכול להיות בעייתי אצל תינוקות שניזונים
14/01/2008 | 09:32
1
10
מתמ"ל, שיהיה להם עודף פלואור ומכאן פלואורוזיס. קראתי לא מזמן מאמר בנושא, אבל לצערי אני לא זוכרת היכן, ולכן לא יכולה לצרף קישור, אבל אני בטוחה שגיגול קטן יתן מענה.
כשבתי הגדולה היתה תינוקת, לפני כ- 9 שנים היתה המלצה של משרד הבריאות לתת לכל התינוקות טיפות פלואוריד פעם ביום, לא זוכרת בדיוק מאיזה גיל. כעבור כמה חודשים פסקה ההנחיה הזאת מחשש לפלואורוזיס.
דעתי על מתן תוספת פלואור במים היא שלילית ביותר. פלואוריד יעיל כאשר הוא ניתן חיצונית במגע עם השיניים בלבד (במשחת השיניים, ולגדולים יותר גם במי-פה) אך בשום אופן לא לבלוע!
בדיוק !!!
14/01/2008 | 10:38
2
עדיף מיחם חשמלי
14/01/2008 | 07:06
1
8
שיעמוד על השיש וכשאת צריכה מים יותר רותחים לעיקור בקבוקים לוקח דקה להרתחה משנית.
יותר מכל מאוד מהר הילד מתחיל לגלות עולם ואחד הדברים המדליקים ביותר אלו המכשירים שאת מתלבטת בעניינם וזה מסוכן מאוד (הבן שלי בן שנה וחצי קלט מהר מאוד איך מורידים מים חמים למרות האבטחות השונות).
מיחם חשמלי
14/01/2008 | 11:43
6
מרתיח פעם אחת את המים ואח"כ שומר על חום המים. ישנה אפשרות גם להרתחה חוזרת. לנו 5 ליטר מספיקים ל-24 שעות- אבל אנילא מכינה תמ"ל אלא משתמשת במים לחימום בקבוקי חלב אם שאוב ולקפה שלי.... שדרג לי את החיים כי לא צריך לחכות דקות ארוכות לרתיחת המים בעוד התינוק צורח לאוכל
אנחנו חשבנו על תמי-בר
14/01/2008 | 08:02
1
9
כן/לא?
לנו יש תמי בר ואנחנו מרוצים
14/01/2008 | 11:13
12
לפי המפרט של המתקן ישנו כפתור Extra Hot "למים ברתיחה מלאה" (ציטוט של החברה).
אצלנו הבכורה ינקה עד גיל 9 חודשים, ואז התחילה לאכול סימילאק. בשלב הזה מכיוון שכבר אכלה הרבה דברים (כולל אדמה ודשא...) היה נראה לי פחות חשוב עניין ההרתחה (כן, על אף הוראות משרד הבריאות) ולא השתמשנו באופציית ההרתחה של המתקן אלא במים הפושרים (שהם ערבוב של המים הרותחים והמים הקרים שאינם עברו הרתחה כלשהי).
לקטנצ'יק - בן שלושה חודשים וקצת - התחלנו לפני כמה ימים לשלב בקבוק (בערך פעם ביומיים) ואיתו אנחנו משתמשים במים הרותחים מהמתקן (לאחר שצוננו על השיש מס' שעות). אני מניחה שלאחר שיתחיל לאוכל מוצקים - בגיל 6חודשים - נעבור גם איתו למים פושרים מהמתקן.
נכון, לא בדקתי שאכן המים במתקן של תמי 4 אכן מגיעים ל"רתיחה מלאה" כפי שהחברה מתחייבת, אבל גם אין לי מושג אם בקומקום שלנו הפקק "קופץ" ב-100 מעלות או ב-99 מעלות והאמת - זה לא נראה לי קריטי.
(בלי לזלזל בהוראות משרד הבריאות, בסופו של דבר כל הורה יחליט מה "נכון" עבור ילדיו וייקח אחריות על ההחלטות שלו).
לנו יש מתקן מי עדן כבר שנים (בלי חמים)
14/01/2008 | 08:17
3
10
עם הגדול הכנו את התל"מ עם המים מהמתקן והכנסנו לכמה שניות למיקרו רק כדיי שיהיה חמים וזהו.
ככה עשינו מהיום שנולד ולא היו שום בעיות וחוסרים למיניהן.
אגב - כמה שאני יודעת המים המינרלים מועשרים בנתרן...
לפי המלצת משרד הבריאות
14/01/2008 | 08:33
2
15
יש להכין לתינוקות תמ"ל ממים רתוחים בלבד (רצוי מי ברז אפשר גם מינרלים רתוחים).
חימום במיקרו אינו מומלץ כיוון שהוא משנה את הרכב המזון.
מי דיבר על חימום המזון במיקרו?
14/01/2008 | 10:41
1
6
דיברתי על חימום המים (!!!) במיקרו מס' שניות. אח"כ מוסיפים את התל"מ, מנערים, בודקים חום על פרק כף היד וזהו. מה הסיפור?
דרך אגב...המלצת משרד הבריאות באה כדיי למנוע מצב של מעבר מים מזוהמים לתינוק, לכן יש להרתיח מי ברז.
מים מינרלים הם מים שטוהרו וטופלו לכן אין צורך להרתיח אותם.
טוב, זה לא היה ממש ברור מאיך שכתבת...
14/01/2008 | 11:16
2
וההמלצה בחודשים הראשונים היא להרתיח גם מים מינרלים.
יש לי נביעות מלפני שהבן הבכור נולד ואישית
14/01/2008 | 11:41
12
מאוד מרוצה ולמען האמת השתמשתי במים לאוכל של התינוק מההתחלה ואפילו עירבבתי חמים אם קרים על מנת להגיע לטמ"פ שמתאימה לאכילה, אני ממש לא חושבת שעשיתי משהו שאסור ועובדה שטפו טפו גדל בסדר גמור וכולנו מרוצים
לחברה שלי עכשיו יש תינוקת בת 4 חודשים והיא לא מניקה וגם היא נותת לילדה לאכול מהמים של המתקן אבל כל אחד ושיקולו האישי אני בטוחה שהפעם אנהג אותו הדבר מה גם שזה נוח מאוד בלילה.
לנו יש מתקן
14/01/2008 | 12:18
8
11
של מי עדן, בלי קשר לקטנה שעוד מעט תגיע...
מתכוונת להניק כך שלא חשבתי על נושא המים בשלב זה.

ממה ששמעתי אכן יש צורך בהרתחת מי ברז ולא מים מינרלים
או קיי באופן סופי התחרפנתי
14/01/2008 | 12:29
7
7
יש מישהיא עם תשובה חד משמעית?
אולי יועצת הנקה או משהו כזה?
אני באמת לא יודעת מה צריך לעשות!
כל אחת אומרת משהו אחר!
מיק מיק מצאתי לך משהו להפסקת החירפון
14/01/2008 | 12:37
4
17
משהו לא ברור לי כאן !!
14/01/2008 | 12:45
1
10
הרי גם אם משתמשים במים מינרלים או רתוחים מהקומקום,
בכל מקרה צריך לערבב מים פושרים עם מים חמים כדי להגיע לטמפ' הרצויה לאוכל של התינוק
ולפי מה שאני יודעת הרבה משתמשים במים מינרלים מבקבוק לערבוב עם החמים...

אז לפי הכתבה הזאת , גם את זה אסור לעשות?
מותר לערבב
14/01/2008 | 12:54
2
אבל שהמים הפושרים יהיו גם מים שהורתחו. מה שאני עשיתי, כל בוקר הרתחתי קנקן מים, סיננתי אותם דרך חיתול בד מקופל ל- 4 (בגלל האבנית) ושמרתי אותם בקנקן סגור. כשהייתי צריכה להכין תמ"ל, היו לי מים מוכנים בטמפ' החדר  (הטמפ' הנכונה ביותר להאכיל תינוק), לא הייתי צריכה להתאים טמפ' וההכנה לוקחת בדיוק 15 שניות.
14/01/2008 | 13:02
1
מה אומר לך--אני עדיין קצת לא בטוחה..
ניראה לי שאשאל בפורום דוקטורס ברפואת ילדים מה הכי מומלץ ואחזור לעדכן...
תודה.!
14/01/2008 | 13:30
מסתבר שהשאלה ממש חשובה, הא?
מיק, העניין הוא הצורך בהרתחה של המים
14/01/2008 | 13:30
1
12
לא משנה אם הם מי ברז או מים מבקבוק/מתקן.
משרד הבריאות ממליץ לתת לתינוקות, עד גיל שנה, רק מים שעברו הרתחה.
המתקן לא מרתיח את המים, אלא מחמם אותם מאוד.
לכן המים ממנו לא מתאימים להכנת תמ"ל (או לתת לתינוק לשתות, בגיל חצי שנה) אם לא הרתחת אותם קודם.
סבבה--אם זאת הבעיה--אז זה לא בעיה
14/01/2008 | 13:57
7
אז ארתיח את המינרלים או את הברז..
אז למה יש בנות שאומרות כאן שגם אם מרתיחים את המינרלים זה לא טוב, ועדיף להרתיח מי ברז?
זאת הדילמה שלי..
הודעות אחרונות
21:03 | 02.09.15 חיפאית88
08:45 | 01.09.15 mitmit11
08:43 | 01.09.15 mitmit11
08:42 | 01.09.15 mitmit11
08:34 | 01.09.15 mitmit11
10:26 | 30.08.15 אורחים בפורום
19:54 | 29.08.15 turner11
16:53 | 29.08.15 יעל329
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז