לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום הריון ולידה - תמיכה
קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
`
x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

דופק מואץ

07/10/07 18:34
הי בנות!
בשבועות האחרונים אני סובלת מהתקפים של דופק מואץ, וזה יכול להמשך די הרבה זמן וממש מפריע לי.
יש עוד מישהי שסובלת מזה? אני לא יודעת אם זה בשל ההריון או שיש לי אולי איזה התקף חרדה..יש משהו שאפשר לעשות בנוגע לזה?
תודה!
  28/01/2008   ליאב
02/06/2011     אדל
דופק מואץ
<< ההודעה הנוכחית
07/10/2007 | 18:34
12
1740
הי בנות!
בשבועות האחרונים אני סובלת מהתקפים של דופק מואץ, וזה יכול להמשך די הרבה זמן וממש מפריע לי.
יש עוד מישהי שסובלת מזה? אני לא יודעת אם זה בשל ההריון או שיש לי אולי איזה התקף חרדה..יש משהו שאפשר לעשות בנוגע לזה?
תודה!
אני לא רוצה להבהיל לכי מהר לעשות בדיקות
07/10/2007 | 18:55
620
תקשיבי לא ידוע לי שיכול להיגרם דופק מואץ בגלל הריון אלא אם כן הרגע סיימת פעילות פיסית שהקשתה עלייך
אני ממש לא רוצה להבהיל אותך אבל תלכי מחר על הבוקר לרופא/ת משפחה שיפנה/תפנה אותך
לבדיקות לחץ דם א.ק.ג יבדקו לך דופק במנוחה ונראה מה התוצאות אם הכל יצא תקין והורפא יגיד לך אין לך שום דבר אל תשבי בשקט ותחכי שחס וחלילה משהו יקרה תלכי לבדיקות תשאלי בפורומים ביראותים כמו אתר של דוקטורס
ובYNET NRG לא חסרים פורומים ותלכי לפורום קרדיולוגיה ותשאלי אותם ותראי מה זה יכול להיות
והם כבר יגידו לך מה לעשות אוקיי

אני ממש לא רוצה להבהיל אותך אבל אני לפני שנה וחצי עברתי דום לב כן ואני כולה בת 24
לא נשמתי 12 דקות והייתי בקומה של 7 שעות הייתי במצב של מוות קליני כן מוות קליני

בתקופה לפני הדום לב אני הייתי עצבנית לחוצה לא הרגשתי טוב הייתה תקופת לחץ בעבודה והיו לי מבחנים בודדים כדי לקבל תואר בראיית חשבון אם הייתי מקשיבה לגוף שלי ובודקת וחוקרת למה אני מרגישה ככה אז אולי הייתי מונעת ממני להגיע למצב שכזה שהרופאים העריכו שאני או אשאר צמח או אהיה משותקת תודה לאל יצאתי מזה ללא נזק נס פשוט נס ממקרים שאני עברתי אחוזים שניצלים זה 5% רק 5% ולא רואים עלי שעברתי דבר שכזה יאתי בלי נזק בכלל תודה לאל

אז מצטערת שנבהלת והפחדתי אותך אבל תשמרי על עצמך תקשיבי לגופך ואך תזניחי שום דבר בנוגע אלייך ובמיוחד בריאות לטובת לימודים עבודה או כל דבר אחר

אני מצרפת לך מספר אתרים בריאותיים שתוכלי להתייעץ איתם ואת לא צריכה להירשם שם כמובן

תרגישי טוב וערב נעים!
תעדכני אותי במסר אם לא אכפת לך מה קורה איתך
כתובות אינטרנט מצורפות:
אז אני קצת ארגיע אותך...
07/10/2007 | 19:12
2
679
גם לי יש את התופעה הזו.
והמוזר הוא שאני מרגישה אותה יותר במנוחה מאשר במאמץ.
רופאת המשפחה בדקה אותי והפנתה אותי לבדיקה של בלוטת המגן (TSH).

הכל יצא תקין והבנתי שזו כן תופעה של הריון.

בכל מקרה - בלי פאניקה ממליצה לך לדווח לרופא נשים שלך וללכת להיבדק.

מקווה שהכל יתברר כתקין

גם לי זה קורה בעיקר כשאני נחה..
07/10/2007 | 19:46
1
465
גם לי זה קורה בעיקר כשאני נשכבת לישון
07/10/2007 | 21:34
384
לכי להבדק,
07/10/2007 | 20:10
351
זה יכול להיות מחלה של בלוטת התריס, או הפרעת קצב הלב, דופק מהיר בגלל ההריון, במיוחד אחרי מאמץ או באמת התקף חרדה אבל כן צריך לבדוק את זה. את יכולה להתחיל גם אצל רופא/ת משפחה.
גם לי זה קורה.. בעיקר בשכיבה...
07/10/2007 | 20:18
406
הייתי מאושפזת (לא בגלל זה) ושאלתי בבית החולים את הרופאים
וזוהי תופעה דיי טבעית (פעילות הלב גוברת)
אבל ישנן שתי בדיקות שניתן לעשות:
1. תפקודי תריס (בלוטה)
2. תפקודי ריאה

בהצלחה..
יהיה בסדר.. את יכולה להיות רגועה :)
היי אלוש!!!
07/10/2007 | 21:20
321

אמנם אני מפורום אחר, אבל אני בהריון עם תאומים.ובגלל שהתלמ שלך זה היומולדת שלי  אז אני אשתף אותך..
ואתמול הייתי במיון בגלל קוצר נשימה, תוך כדי שינה.בגלל מום מולד בלב שלי נלחצתי ורצתי למיון
נבדקתי מכף רגל ועד ראש והכל בסדר מה שכן טבעי להריון זה שהתינוק יושב לנו במיוחד בשכיבה
וחוסם לנו את האויר. לצערי אין טיפול ולדבריהם זה יהיה גרוע יותר רק לישון עם רבה כריות ולא בשכיבה מלאה.
שיהיה המון בהצלחה!!
תרגישי טוב.
מצטרפת להרגעות
07/10/2007 | 23:41
432
בהריון יש תוספת של  50% בכמות הדם. דפיקות לב מואצות הן מצב שכיח אם כי מעיק.
אכן כדאי לדבר עם הרופא שלך, אבל סביר שלא יהיה להם איך לעזור לך.
לעומת זאת, יש בשיאצו טיפול ספציפי שיכול מאד לעזור לך. במקרה של התקף שכבי על הגב ובקשי מבן הזוג שלך ללחוץ קלות על החלק העליון של החזה, והוציאי את כל האוויר המלוכלך. אויר חדש ייכנס ויביא עמו הקלה, ולו זמנית. מקווה שהסברתי טוב, אם לא שאלי.
שריקת הרגעה גם לי זה קורה די הרבה ודווקא
08/10/2007 | 05:01
1
430
כשאני קמה ממנוחה להליכה והכל בסדר גמור
גם לי זה היה קורה הרבה
08/10/2007 | 10:14
347
במיוחד בתחילת ההריון עד חודש חמישי ככה
עכשיו זה קורה לי לעיתים יותר רחוקות ואני חודש שביעי ברוך ה'
גם לי זה קורה
08/10/2007 | 10:52
333
זה התחיל בערך בחודש חמישי ואני זוכרת שזה היה לי גם בהריון הקודם.
זה חולף אחרי כמה דקות, אבל באמת לא נעים.
לי עוזר רגע לשבת ולשתות משהו ממותק-קולה או משהו וזה עובר.
גם לי זה קורה ואני ממש שמחה לשמוע שאני לא לבד
09/10/2007 | 09:03
384
בזה
כי האמת זה דיי הלחיץ אותי ...
הודעות אחרונות
Flix וידאו
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום