לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

פורום עוסי"ם נולד בתחילת שנת 2007.

מטרת הפורום להוות פינה חמה לעוסי"ם ולאלו שבדרך.

פה ניתן להעלות שאלות, תהיות, התייעצויות ולקבל פידבק מחברים למקצוע.

בנוסף, הפורום משמש גם את הקהל הרחב, בהתייעצויות בנושאים שעוסי"ם עשויים לסייע בהם.

אם את/ה מתעניין/נת בנושאים חברתיים, בשאלות הנוגעות לטיפול ובמצב הרווחה בארץ- הגעת למקום המתאים.

קריאה וכתיבה נעימה!


ברוכים הבאים לפורום עובדים סוציאלים!
אנא קיראו את כללי הכתיבה של הפורום.
המשך...
הודעה חדשה

אתר שתיל

23/10/07 23:10
הוא שמלאני קיצוני. מה זה הדבר הזה. אתמול חיפשתי שם משרות פנויות. ותחת הקטגוריה של מקום גאוגרפי הם הוסיפו "שטחים כבושים".
 
תגיות:
אתר שתיל
<< ההודעה הנוכחית
23/10/07 23:10
49צפיות
הוא שמלאני קיצוני. מה זה הדבר הזה. אתמול חיפשתי שם משרות פנויות. ותחת הקטגוריה של מקום גאוגרפי הם הוסיפו "שטחים כבושים".
אז את לא חייבת להשתמש בו.
24/10/07 11:35
1צפיות
זה אתר פרטי של עמותה שזכותה לעמדותיה (שהן אגב שמאליות שפויות, אין צורך להתלהם ולהוסיף "קיצוני"). זו מדינה חופשית  - לא מתאים לך דיעותיהם של מפעילי האתר, תחפשי עבודה באתר אחר.

נ.ב. אין דבר כזה "שמאלני" - יש "ימני" ויש "שמאלי". שמאלני זו המצאה לשונית, שיבוש,  עם טון בגוון עולב.
אני באמת לא ישתמש בו...
24/10/07 15:36
1צפיות
ובעני לקרוא ליהודה ושומרון שיותר מ100,000 תושבים גרים בו שטחים כבושים זו קיצוניות.
זה בדיוק העניין! בשטחים גרים מיליוני בני אדם.
24/10/07 19:19
2צפיות
אבל את סופרת רק את היהודים, אזרחי ישראל, הנהנים מחופש תנועה וכל הזכויות והשפע, כולל הטבות מופלגות וסובסידות שרוב אזרחי המדינה בגבולות הקו הירוק יכולים רק לחלום עליהן. העובדה שיש כ"כ הרבה אנשים שגרים בשטחים כבושים, שמעולם לא סופחו לחוק הישראלי והן מעין חצי מדינה תחת שלטון הצבא, חצי שטח כבוש של אוכלוסיה משוללת זכויות אזרח ואדם זו באמת קיצוניות!
מבחינתי, ישר כוח לאנשי שתי"ל. צריך אומץ לא להשתמש בשפה המכובסת של הצבא וממשלות ישראל (כולן) - מדובר בשטח כבוש לפי כל הגדרה משפטית והומניטרית.

[ואל תגידו לי למה אני נכנס לפוליטיקה כי באמת נמאס מהצביעות ויפות הנפש  - של הימין]
אענה בקצרה למרות ש
24/10/07 21:28
2צפיות
זה לא המקום להכנס לוייכוח פוליטי, רואים שאין לך מושג וחצי מושג באיזה מציאות אתה חי. אבל בלא תגובה אי אפשר אז הנה:
ביהודה ושומרון גרים מליון וחצי "פלשתינאים" ולא מיליונים. כנראה שלקחת בחשבון גם את עזה ששם חיים יותר ממליון פלשתינאים בלי זכויות, בלי תנאים מינימלים, בלי חשמל ראוי ועוד. מובן הכל באשמת הכובש הישראלי האכזר וכמובן המתנחלים. אה רגע, בעזה אין כיבוש, אין אפילו התנחלות אחת ברצועת עזה (האמת שגם כשגוש קטיף היה קיים- זה לא היה בעזה) ברצועת עזה יש שלטון פלשתינאי מלא! יש משרדי ממשלה שונים, מנגנון "ביטחון" וכד'. הפלשתינאים מקבלים מליוני דולרים בכל שנה ממדינות אירופה, ארה"ב ואפילו ישראל. אז למה אין בתי חולים נורמליים? למה אין כלכלה, תרבות פנאי, שירותים לאזרח? למה רק יורים קסאמים לשדרות כל היום? אני אענה כי הבעיה היא לא ה"כיבוש" הבעיה היא מלחמה של האיסלם על כל ארץ ישראל! עד שאחרון היהודים לא יזרק לים- לא יהיה שלום לשיטתם. והאמת?- לפי השקפת עולמך הם צודקים, אנחנו כבשנו את תל אביב (שייך מוניס) את בת ים, באר שבע, חיפה ועוד, זרקנו את תושבי הבתים הערבים וגרשנו אותם (בעיית הפליטים- מכיר?) אז הכיבוש אם כן התחיל הרבה לפני 67 ולכן גם אש"ף - ארגון שיחרור פלשתין הוקם לפני 67 (הוקם ב64). אם כן הכיבוש הוא סוג של עבודת אלילים של השמאלנים שטרתם היחידה בחיים היא פולחן עקירת ההתנחלויות. כשיצליחו לעקור את כל ההתנחלויות וחזון השלום שלהם יתנפץ להם בפנים, הם יחלקו לשלוש קבוצות: חלקם ירדו מהארץ, חלקם יריצו את רעיון המדינה הדו-לאומית (לא כולל אוטונומיה נוספת לערביי הגליל וכמובן ירידה מהגולן), והחלק השלישי פשוט יקלע לתיסכול נפשי עד כדי התאבדות/אישפוז.
לפי השקפת עולמי ארץ ישראל שייכת לעם ישראל, זוהי הסיבה שהורי עלו ארצה והתיישבו כאן למרות שהארץ היתה מלאה בערבים, זוהי הסיבה שאפילו השמאל הקים את ההתיישבויות וההתנחלויות בקיבוצים השונים. כדי ליישב את ארץ ישראל ביהודים.
מי שלא מבין שיהודה ושומרון הם יותר ארץ ישראל מתל אביב - לא מבין איפה הוא חי וסופו להיזרק גם מיהודה ושומרון וגם מתל אביב. לכן אני מצפה מאתר אינטרנט "ישראלי" להתייחס לתושבי מדינת ישראל החיים ביהודה ושומרון אם לא ליחס מועדף (על עצם היותם חגורת ביטחון ושומרי הקרקעות של המדינה) לפחות ליחס שווה. ואם כבר לקרוא לאיזור "שטחים כבושים" מן הראוי לא לחטוא לאמת ההיסטורית ולא לכבס מילים ולקרוא כך לתושבי השטחים הכבושים באמת- באר שבע, חיפה, עכו, יפו, תל אביב וכד'.

אל תתנשאי בבקשה
24/10/07 21:37
1צפיות
אני יודע היטב באיזו מציאות אני חי - השקפתי פשוט שונה מהשקפתך. מעבר לזה אני מסכים שזה לא הפורום.
נו באמת
25/10/07 11:33
1צפיות
א. השטחים האלה הם אובייקטיבית כבושים.
ב. שתיל עשושים לנו שירות בחיפושי עבודה וכו'...את לא חייבת להשתמש בו ואפשר גם להבין שלאחרים יש דעות אחרות.
ג. אין לי שום כוונה להיכנס לויכוח פוליטי- כי ויכוחים כאלה לעולם אינם מובילים למקומות מצמיחים...כמובן שזו חוצפה להתלונן על זה, אבל
29/10/07 15:40
1צפיות
כן, אלו הם שטחים כבושים, אבל זה ממש מתגרה וחד צדדי לשים כזו כותרת. אני מבינה לחלוטין את עמדתם וזוהי גם זכותם מתוקף היותם בעלי האתר אשר עושים עבודה חשובה ביותר.

26/10/07 09:41
זה באמת מדהים עד לאן חוצפה יכולה להגיע -
קיימת עמותה ששמה לה למטרה לחתור למען שוויון בתוך החברה הישראלית כולה - חילוניים, דתיים, יהודים, ערבים. ובכלל להילחם בקיפוח וניצול של קבוצה אחת את השניה.
העמותה הזו פתחה לוח דרושים ברשת, שמסייע לאלפי עובדים סוציאליים - גם כן אוכלוסיה מדוכאת מבחינת תנאים ושכר, במציאת עבודה. וכל זה ללא כל מטרות רווח.
ואז תמיד יש מי שיודעים לשתות מהבאר הזו ובסוף גם לירוק לתוכה!

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...
Flix
פורום תביעות בנקים

פורום תביעות בנקים

כאן בכדי לענות כל כל השאלות לפרטים נוספים>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום