לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

מחלת האלצהיימר עברה את גיל ה- 100(תוארה ע"י ד"ר אלואיס אלצהיימר בשנת 1906 )והיא - גריאטרית

העליה בתוחלת החיים בקרב האוכלוסיה המבוגרת בעולם המערבי ובעיקר בארץ נותנת ביטוי למחלות הזיקנה ,ביניהן תסמונות דימנטיות. מחלת אלצהיימר מוערכת בכ- 50% מכלל הדימנציות.

דרכי ההתמודדות עם המחלה , גישה אבחונית וטיפולית רב-מקצועית המשלבת אנשי צוות מדיסיפלינות פרה-רפואיות (ריפוי בעיסוק, פיזיותראפיה, עבודה סוציאלית, תעסוקה) מאפשרות טיפול מיטבי לקבוצת מטופלי אלצהיימר, הסובלים בד"כ מ"ריבוי מחלות" כרוניות נוספות אחרות, ונוטלים לא מעט תרופות , מבקרים אצל רופאים מומחים מדיסיפלינות שונות ומבקרים לא מעט בחדרי מיון ובבתי חולים.

ביצירת פורום תמיכה מקצועי ניצור קבוצת עניין לעזרה הדדית כחלק מהתמודדות בטיפול במחלה.

בהצלחה לכולנו

רון 

ברוכים הבאים לפורום אלצהיימר העוסק במטופל מטפל ותומך עיקרי בחולה אלצהיימר ודימנציות אחרות 
המשך...
הודעה חדשה

פסיכיאטר או גריאטר שבא הביתה בחיפה

מאת: anica51
11/05/11 09:56
אימי חולת אלצהיימר
מסרבת ללכת לגריאריה בקופת חולים
כך שאני קונה ממוריט באופן פרטי
אני מעונינת באישור ויותר חשוב מכיוון שמצבה מורע כלומר התקפי דמינות שווא כגון חרקים במיטה או הזיות בעלות אופי מיני וכו '
לכן אם מישהו מכיר רופא פסיכיאטר או גרייאטר שמגיע הביתה אבקש מאוד שימליץ לי עליו

בתודה מראש

תגיות:
פסיכיאטר או גריאטר שבא הביתה בחיפה
<< ההודעה הנוכחית
11/05/11 09:56
60צפיות
שלום,
11/05/11 17:46
18צפיות
איפה רואים את המסר
11/05/11 20:39
6צפיות
את המסר את
12/05/11 00:38
13צפיות
º
הרבה הרבה תודה על התשובות המהירות
12/05/11 07:58
8צפיות

מנהל/ת הפורום

אודות:
בשיבה בריאה הוקמה על ידי ד"ר רון בן יצחק מומחה בגריאטריה ופסיכוגריאטר. בשיבה בריאה הינה מרכז יחיד מסוגו בארץ לרפואת הזקנה הפועלת במודל חדשני וייחודי.
עוד...
מנהל פורום אלצהיימר

ד"ר רון בן יצחק

מנהל פורום אלצהיימר זמין לכם גם בטלפון: 073-7569495

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום