לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום רב, השירות הלאומי נועד כדי לתת מענה לאלו אשר קיבלו פטור מהצבא מסיבות שונות, ומעוניינים לתרום למדינה בדרך שונה, אך כמו כן מספקת. רוצים להתנדב אך לא יודעים היכן? רוצים לשתף את כולם בחוויות מהשירות? או פשוט לדבר על זה? אתם מוזמנים להיכנס... אנו נשמח אם תפנו אלינו בכל שאלה הקשורה לנושא, אלו שמעוניינים להתנדב ולא יודעים היכן וכיצד, אלו שרוצים לדבר עם מתנדבים אחרים על השירות ובכלל כל מי שרוצה לדבר על הנושא.

הודעה חדשה

פרס טעים ליום האהבה ב-
14/02/12 14:45
1צפיות
על הקשר בין ADHD לתפקוד מיני
אם אי פעם תהיתם האם להפרעת הקשב והריכוז שלכם יש קשר לחשק מיני - כדאי לכם להישאר
היום ב-21:00 יגיע לפורום הפסיכיאטר והסקסולוג המוכר דר' יצחק (צחי) בן ציון
ויסביר על הקשר בין ADHD לבין תפקוד מיני, חשק מיני רדום או מוגבר ועוד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לכבוד יום אהבה: מי יזכה בארוחה זוגית ורומנטית
נחמד לחגוג את יום האהבה, אבל בזוגיות חשוב להשקיע כל הזמן
ספרו לנו כיצד אתם חוגגים את הרומנטיקה ביום-יום -
ואולי תזכו בשובר לארוחה זוגית במסעדת פלורנטינה המעולה

ערוץ דיסני מחלק חולצה של פיניאס ופרב ומדבקות של תוכנית הדגים - http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/disney/disne...
עשרות כרטיסים זוגיים לסרט ב-
13/02/12 13:10
2צפיות
המלכות של ארמון הספרים
מקימות האתר המדהים ארמון הספרים מגיעות להתארח בפורום הורים לפעוטות!
באירוח יענו קרן דובקובסקי ונטע הרשקוביץ על שאלות בנושא בחירת ספרים מתאימים לידיכם, הפיכת ילד לאורייני ועוד.
האירוח יתקיים מחר - התחילו לשרשר שאלות כבר עכשיו

רוצים כרטיס זוגי לסרט על חשבוננו
דנזל וושינגטון משחק את הסוכן טובין פרוסט, סוכן CIA בעברו שסרח, אשר מחזיק בידו במודיעין הכי נפיץ שאי פעם נפל לידיו...
בואו לנחש מהו דבר המודיעין הנפיץ והסודי הזה -
ואולי תזכו באחד מ-30 הכרטיסים הזוגיים לסרט האקשן החדש "טעון הגנה"
עשיתי חצי שנה צבא, ומסיים שנה שירות לאומי
13/02/12 11:07
83צפיות
(עוד חצי שנה)

מתלבט לגבי שנה הבאה: האם להמשיך בשירות לאומי, ואם כן-חצי שנה בלבד או שנה?

הייתי שמח לשמוע לצורך מה כדאי לעשות עוד (חצי) שנת שירות?

בכל מקרה, אם אני עושה רק עוד חצי שנה, אני מניח שאני מחוייב להודיע על כך מראש למקום שבו אני עושה את השירות?

תודה!
בבקשה עזרו לי! בנוגע לשירות לאומי בבית ספר
12/02/12 15:11
27צפיות
שלום רב, בתחילת השנה, ב1 בספטמבר טסתי לחוץ לארץ (טיול שנקבע זמן רב לפני השירות).
אני בת שירות שנה ראשונה והתחלתי את השירות שלי בבית ספר, רק ב21 בספטמבר, ולא ב1 בספטמבר כשם שהייתי אמורה.
חזרתי מחו"ל ב12 בספטמבר ויום לאחר מכן, כשהייתי אמורה להתחיל להתנדב בבית חולים- אמרתי לממונים עלי שם- שאני לא מעוניינת לעבוד שם, כיוון שבתי חולים מפחידים אותי וגם כי תפסו את התקנים הנורמליים באותו בית חולים בזמן שאני הייתי בחו"ל.
לפיכך, הייתי נטולת שירות עד ה21 בספטמבר- שבו התחלתי לעבוד בבית ספר.
מה שמפריע לי הוא שבית הספר יסתיים ב30 ביוני ואותי בוודאי יתקעו בבית תמחוי או במקום התנדבות דומה- שמעטות הבנות הרוצות להתנדב שם בגלל היחס הרע שמעניקים שם וכן בגלל העבודה שאותה אמורים לבצע, אשר לא נשמעת נעימה במיוחד.
אני לא רוצה לעבוד עד ספטמבר במקום שירות גרוע שבו ימררו את חיי! מה עלי לעשות?! אם אומר לרכזת שלי- אז היא בוודאי תאמר שאין מה לעשות ושאני חייבת להשלים את הזמן הזה ושהאפשרויות שלי מצטמצות לבתי תמחוי ובתי אבות! זו תהייה מעיין שאלת קיטבג אם אשאל אותה, כי אז היא אולי אפילו תתחיל ליצור קשר עם מקומות מהזן הזה.
מה עלי לעשות? אנא עזרו לי, הדבר מעיק עלי כל כך!!!
שאלה
12/02/12 09:40
15צפיות
אם שירתתי קצת יותר מ11 וחצי חודשים של שירות לאומי, זה נחשב לי כשנה?
עזרה
09/02/12 18:10
33צפיות
אני מעוניינת לעשות שירות לאומי בתפקיד משרדי באזור באר שבע, אשקלון.
ראיתי כמה אופציות שעניינו אותי באתר של בת עמי והתקשרתי למוקד של בת עמי/של"י,
בגלל שאני מסורתית ואני לא לובשת חצאיות אמרו לי שעדיף לי פנות לשל"י וגם אמרו לי שהתקנים בבת עמי שונים ברובם מאלה של של"י אבל לא אמרו לי איזה תקנים יש שם בדיוק.
הפנו אותי לכמה אנשים וכל אחד מפנה אותי למישהו אחר ככה שקצת נמאס לי מהטלפונים,
אז אם מישהו יודע אני ישמח אם תעדכנו,
תודה מראש=]
שירות לאומי בדרום
11/02/12 18:02
23צפיות
שלום,
את מוזמנת ליצור קשר עם הרכזות שלנו בדרום ולראות אילו תקנים יש להן להציע לך.
אנחנו, האגודה להתנדבות - ש.ל.מ, העמותה הגדולה והותיקה במערך השירות הלאומי ואני בטוח שתמצאי את המקום הנכון בשבילך...
דנה, רכזת באר שבע - 050-9521017
קלרה, רכזת אשקלון - 050-9521051
בהצלחה!!!
º
תודה רבה
15/02/12 22:57
6צפיות
תפני אל
15/02/12 12:06
15צפיות
רחלי חסון
נייד - 0526070643
ואם עדיין בעיה תעדכני אותי,
תודה
תודה, אבל כבר ניסיתי להתקשר למספר הזה
15/02/12 23:01
12צפיות
והיא לא עונה..
זוכים בפינוקים לקטנטנים ב
09/02/12 18:25
3צפיות
מה תנאי הפנסיה למורים? מה עושים כשלא רוצים לחזור משנת שבתון? תוך כמה זמן ניתן לקבל קביעות?
זה הזמן לקבל תשובות לשאלות אלו!
עירית זהבי-בעלת משרד ייעוץ, תתארח היום בין השעות 19:00 -21:00 בפורום מורים ותענה על שאלות בנושא פנסיה, שנות שבתון, רכיבי שכר וזכויות בעבודה

מה הערך התזונתי של מוצרי חלב? מה הסיפור האמיתי שעומד מאחורי שוקולד עם קרם חלב? ואיך בכלל שף ורופא יכולים להשתלב ביחד?
השף הרופא- ד"ר רני פולק יתארח היום בין 20:00 -22:00 בפורום בישול לילדים ויענה על שאלות בנושא בישול לילדים עם מוצרי חלב: טיפים טעימים, מתכונים יצירתיים ובריאים ועוד.

במה משתמשים קודם – מי פנים או קרם לחות?  איך יודעים לבחור את מוצרי הטיפוח המתאימים לנו ביותר מהמגוון העצום הקיים בשוק? מה עושים כשצצים הקמטים הראשנים? איך מחזירים את החיוניות לעור הפנים לאחר יום עבודה מפרך וטיפול בילדים?
מראה רענן ומטופח מסייע לנו לשדר החוצה תדמית חיובית. אז איך עושים את זה נכון?
פורום הורות מאוחרת מארח את גילה, יועצת יופי וטיפוח, אשר תשיב על שאלות בנושא טיפוח לאמהות ובכלל ביום שבת ה-11/2 בין השעות 10:00- 16:00

התינוק שלכם בוכה? אחרי שוידאתן שלא מדובר בחיתול מלוכלך או רעב, מה אתן עושות בשביל להרגיעו? פוצחות בריקוד? משתמשות בשלל פרצופים הזויים  שלא ידעתם שיש לכן את היכולת להוציא אותם מעצמכן?
זה הזמן להיכנס לפורום הריון ולידה - תמיכה, ולספר לנו על הדרכים הכי משעשעות בהן הרגעתן את הקטנצ'יק שלכן כשבכה..
הגולשות שיכתבו את הסיפורים המשעשעים ביותר יזכו בפחיות סימילאק ג'נטל ושלל מוצרים מפנקים לקטנטנים

קונדוליסה רייס היא בעצם סוכנת ביון אירנית? אובאמה בכלל לבן? תחזית האפוקליפסה ל-2012 אכן עומדת להתרחש?
אולי בכלל יש לכם תסריט אחר, משעשע ומקורי, לסוד הדרמטי שמחזיק באמתחתו סוכן ממשלתי סורר?
כנסו לפורום שיחת גברים, שתפו אותנו בגרסא המעשעת שלכם לסוד הנפיץ שמחזיק בידיו דמותו של סוכן ה-CIA טובין פרוסט, ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים לסרט האקשן החדש "טעון הנגה" בכיכובו של דנזל וושינגטון
כמה שאלות לבירור
04/02/12 17:52
54צפיות
שלום רב, אני חייל שמשרת כ-7 חודשים  בצה"ל..לצערי  אינני יכול להמשיך יותר במסגרת הזאת וכנראה ישוחרר מטעמי בריאות.
בלי שום קשר לא מצאתי את מסופק מהשירות שלי. ותמיד רציתי לתרום יותר, ותמיד חלמתי לעזור לנוער במצוקה, אנשים עם מגבליות ואולי להקים אפילו קבוצת תיאטרון לנוער במצוקה (אני בוגר מגמת תיאטרון , השתתפתי בהמון סדנאות והשתתפתי בהצגות מחוץ לבית הספר, ואני בדעה שתיאטרון יכול לרפא הכל :) )..אז במידה ואכן אני אשתחרר מצה"ל
אני מעוניין להתנדב ולעשות שירות לאומי. יש לי כמה שאלות .
א. הבנתי שברגע שאני משתחרר מהצבא ואני עושה שירות לאומי, אז החודשים בצבא מצטברים לשירות לאומי? (בלי שום קשר מעוניין לעשות שנה- שנתיים)
ב. האם אפשר בכל רגע נתון להתחיל שירות לאומי? ומה התהליך?
ג. האם אני אקבל תעודת שיחרור מהצבא אם אני יוצא אחרי חצי שנה..?
ד. איך זה הולך עם הפקדון והמענק? אני אקבל את המענק והפיקדון מהצבא...ואז אקבל את המענק והפיקדון מהשירות לאומי? או שזה יצטבר גם כן?

וזהו בעקרון מצטער אם חפרתי :)
היי
06/02/12 18:51
27צפיות
אתה צריך למצוא עמותה שיש לה תקנים עם נוער בסיכון ולגבי שאר השאלות התקופה שלך בצבא נחשבת  כתקופה ולא תצטרך לשרת יותר בשירות לאומי אפשר בכול רגע נתון אבל יש פחות מבחר בישבילך ואתה מקבל פשוט פטור ועליו רשום התקופה שעשית והפיקדון והמענק זה מצטבר מהשירות הצבאי שלך והלאומי
בהצלחה :)
שלום שי
11/02/12 18:11
26צפיות
ראשית, לפני כל תהליך הקבלה לשירות הלאומי עליך להיות פטור משירות צבאי.
אם ובמידה ואתה באמת מקבל פטור אז כמובן שאתה מוזמן להתחיל את תהליך ההרשמה לשירות לאומי ואנו באגודה להתנדבות - ש.ל.מ נשמח לשלב אותך.
לגבי השאלות ששאלת:
א. החודשים שעשית בצבא נספרים לך ואתה יכול להשלים עם חודשי שירות לאומי עד 24 חודשים סה"כ בשתי המסגרות.
ב. ניתן בכל רגע נתון להתחיל שירות לאומי, רק צריך לקחת בחשבון שישנם שלבים במהלך השנה בהם מרבית התפקידים מלאים ויש פחות מבחר בניגוד לתחילת השנה. התהליך ההתחלתי כולל מפגש עם הרכז/ת באזורך ומשם אתה מתמיין לתפקידים השונים.
ג. אתה מקבל תעודת שחרור מהצבא בכל מקרה.
ד. הפקדון והמענק גם כן מצטברים.
בהצלחה!!!
תשובות
09/04/12 00:50
21צפיות
היי שי,
גם אני השתחררתי מטעמי בריאות מהצבא לאחר תקופה של 10 חודשים.
והחלטתי שבכל זאת אני רוצה לתרום למדינה.
לאחר שבוע התנדבתי לשירות לאומי, פניתי לעמותת ש"ל, שתוך יומיים מצאה לי מקום שירות נפלא!
עברו כבר 3 חודשים ואני מאוד מאוד מרוצה.

קיבלתי תעודת שחרור מהצבא על סך 10 חודשי שירות, וכרגע אני משלימה עוד שנה וחודשיים, כך שבסך הכול שרתתי שנתיים.
בסופו של דבר מקבלים תעודה ממשרד הביטחון של שירות מלא.

אני קיבלתי את המענק שחרור מהצבא עכשיו.
את הפיקדון שתהיה לי סיבה טובה, כמו לימודים או נישואין, או בעוד 7 שנים.

בהצלחה
כמה דקות מזמנכם, בבקשה
05/02/12 16:35
8צפיות
גולשים יקרים,

בימים אלה אנו מבצעים חשיבה אודות שיפור פני האתר וחוויית השימוש בו.
לצורך הנעת התהליך, נשמח לשמוע אודות הרגלי הגלישה שלכם באתר והשימוש באפליקציות השונות בפורומים וכאן אתם נכנסים לתמונה:
בקישור http://bit.ly/tapuzsurvey2 תמצאו סקר קצר, שמטרתו איסוף נתונים על דפוסי השימוש שלכם, הגולשים.  

מילוי הסקר אורך כמה דקות והוא אנונימי לחלוטין. בשום שלב לא תתבקשו להזין פרטים מזהים, והמידע שייאסף יישאר בתפוז ולא יועבר לגורמים חיצוניים.
נשמח אם תקדישו מזמנכם לכניסה לקישור ולמענה על הסקר. חשוב לנו לשמוע את דעתכם!

תודה מראש על שיתוף הפעולה!
מיטל, יוני, גל ולולו - צוות הנהלת הפורומים
לימודים ושירות לאומי
03/02/12 18:06
17צפיות
האם יש איזשהן הנחות ללימודים בזמן השירות הלאומי (אפילו קורסים של פעם בשבוע)?

וגם: מהם התנאים לקבלת שירות לאומי של 30 במקום 40 שעות שבועיות?
האם זה תקף בכל מקום שירות, והאם ידוע לכם על תוכניות מיוחדות שכאלה לבעלי פטור נפשי?

תודה מראש לעונים
שירות לאומי
01/02/12 21:32
62צפיות
אני בת 20, קיבלתי פטור רפואי מהצבא לאחרונה.
אני חילונית,עם רקע ארוך ומשמעותי בהדרכה בטווח גילאים 9-18, והחלטתי עכשיו שאני רוצה לעשות שירות לאומי, כי נמאס לי מהמבטים העקומים של כולם על זה שאני לא בצבא.
בלי קשר אני מתנדבת תמיד, אז חשבתי כבר לשלב את זה עם שירות לאומי.
מישהו יכול להמליץ על מקום טוב לעשות בו את השירות?שקשור לחינוך, הדרכה, ילדים,חברה וקהילה?
בעיקרון אני מעדיפה לעשות משהו שלא דורש מעבר מגורים, כי אני לא רוצה שייכנסו לי לחיים, משום שלפי מה שקראתי ממש יושבים ובודקים כל דבר שאתה עושה,וזה לא מתאים לי.
אם יהיה משהו טוב ששווה לעבור מגורים בשבילו- כמו שקראתי על כפר נהר הירדן, או גרעין דבש, שזה גרעין אקולוגי, אז אשקול.
מקווה שיהיו רעיונות והצעות.
תודה,נעה.
º
איפה את גרה?
03/02/12 11:16
18צפיות
º
באזור השרון
04/02/12 17:35
20צפיות
תגובה כלשהי? מישהו?
07/02/12 01:00
28צפיות
אני לא מצליחה להבין מתי מתחיל השירות הלאומי- האם זה כמו שנת לימודים או שנת שירות שמתחילה בזמן מסוים,או כמו שירות צבאי שאפשר בכל רגע?
ובבקשה-שאלתי המון שאלות בהודעה הראשונה שלי,אשמח לתשובה כלשהי.
תודה.
היי,
07/02/12 21:18
26צפיות

שנת שירות מתחילה ב-1.9 בכל שנה ומסתיימת ב- 31.8.
בנוגע לרעיונות לתקנים ספציפיים, אני ממליצה לך להיכנס לאתרי האגודות השונות ולנסות לבדוק דרכן.

המון בהצלחה :)
º
ניסיתי ליצור קשר דרך האגודות אבל לא חזרו אליי
08/02/12 02:40
18צפיות
אני מציעה לך להתקשר ולברר בטלפון.
08/02/12 19:58
20צפיות

אם את צריכה עזרה בתחום ספציפי או טלפונים, אשמח לעזור :)
אז ככה...
08/02/12 09:39
19צפיות
בעיקרון, שנת שירות אכן מתחילה ב-1.9 ומסתיימת ב-31.8,
אבל אם יש תקנים פנויים- אפשר להתחיל כשהם מתפנים.

יש כמה דרכים למצוא מקום שירות:
1. למצוא עמותה ויחד עם הרכזת לחפש משהו שמתאים לך, מהתקנים ששייכים לעמותה.
2. למצוא מקום שירות בעצמך (אינטרנט, לשאול אנשים מהתחום שבו את מעוניינת) ושם לשאול את האחראי לאיזו עמותה התקן שלהם שייך, ואז לגשת לעמותה הזו.

בא לך חינוך? תתחילי לחפש באינטרנט... גם באתרים של העמותות יש רשימות של מקומות שירות.
אני לא מהאזור שלך, אבל חברה שלי שירתה באחד מבתי הספר הדמוקרטים באזור שלך ומאוד נהנתה.

נעה של הים
11/02/12 18:24
15צפיות
שלום,
את מוזמנה להרים טלפון חינם למוקד האגודה להתנדבות 1-800-233-133 ולברר מתי והיכן יש ראיון הכרות לשירות הלאומי במקום הקרוב לביתך.
בינתיים אני ממליץ לך להיכנס לפייסבוק ולאתר שלנו ולראות מה מעניין אותך ואיזה לחום שירות מושך אותך.
שיהיה בהצלחה!
שירות לאומי בתחום החינוך במקום מעניין ומקסים
13/03/12 23:22
29צפיות
שלום נעה.
ראיתי שאת מעוניינת במקום בתחום החינוך. אני מנהל את בית הספר הפתוח "הבית העגול" בפרדס חנה.
אנו מחפשים בן/בת שירות לאומי. אפשרי לשנת הלימודים הבאה או אולי אפילו לפני כן.
פרטים נוספים עלינו תוכלו לראות באתרנו - http://www.bait-agol.com.
אם מוצא חן בעינייך מוזמנים ליצור איתי קשר דרך הטופס באתר.
ניסיתי לשלוח לך גם מייל - לא יודע אם צלח בידי.
תודה,
קולו.
עבודות תחזוקה והשבתת האתר
29/01/12 18:00
2צפיות
גולשים יקרים,

השבוע יבוצעו עבודות תחזוקה באתר בשני מועדים:
בלילה בין יום שני ליום שלישי
בלילה שבין יום רביעי ליום חמישי

כתוצאה מכך, בשני המועדים הללו, אתר תפוז יהיה מושבת בין השעות 01:00-06:00.

תודה לכולם על הסבלנות,
לילות שקטים לכולנו
בול נסיעות
28/01/12 15:16
63צפיות
האם הוא תופס רק באגד או שבכול חברות האוטובוסים?
עזרה לגבי שירותי לאומי
24/01/12 22:16
68צפיות
אני הולכת לקבל פטור מהצבא ורוצה ללכת לשירות לאומי .
יצרתי קשר עם אגודת שלומית ואני מחכה לטפסים שאמורים להגיעה בדואר.... עכשיו מישהו יודע משהו על האגודה ? האם כדי ? איך זה לשרת בשירות לאומי ?
היתי רוצה מאוד לשרת במכבי , אבל קראתי שצריך בגרות מלאה לזה ? וחסרה לי רק יחידה שלישית במטמתיקה ? יש מצב שייקחו אותי ככה או שכדי לי ללכת להשלים ?

תעזרו לי בבקשה :(
מניסיון שלי
25/01/12 22:06
51צפיות
שלום לך,

אני משרתת כרגע בקופ"ח מכבי דרך עמותת ש"ל. אני לא מאמינה שבמקום השירות עצמו יעשו לך בעיות עם העניין של הבגרות. הם בודקים מוטיבציה.
קחי בחשבון ששירות לאומי מעצם היותו מופעל על ידי עמותות , הוא תהליך שדורש המון סבלנות.
מניסיון שלי עם עמותת שלומית הם עמותה מאוד מאוד מסודרת והתהליך הוא איטי ביותר. המוטו שלהם הוא "הזכות לשרת" (פחות הזכות של המדינה לקבל בן שירות שרוצה לשרת והיחס בהתאם).
תעמדי על שלך ואל תתפשרי על הרגשה טובה בשירות . זה גם מאוד חשוב. צרי קשר עם עוד עמותות כדי שיהיה לך מקור להשוואה.

בהצלחה,

סול
לסול..!
26/01/12 01:34
36צפיות
סול תודה לך, עזרת לי בהרבה.
ושאלה אחרונה, איך זה לשרת במכבי ?...

re:
26/01/12 07:14
30צפיות
אף אחד לא בא לקופת חולים כי טוב לו. חשוב לא לקחת את הדברים אישית. כאב גורם לכעס. אני מזכירה רפואית, אגב, בקומת הרופאים. זו עבודה קשה אך מתגמלת. רואים את תוצאות השירות בשטח. אצל כל אדם זה אינדיבידואלי. מה לך חשוב בשירות?
אז ככה....
26/01/12 23:34
26צפיות
אני כבר סיימתי את השירות שלי, את השנה הראשונה עשיתי בעמותת ש"ל ואת השניה בעמותת שלומית.
אל תעשי את הטעות שאני עשיתי ותלכי לש"ל- ישר לשלומית! אין כמוהם, הם ישרים, מקצועיים והגונים.
חשוב לי להגיב
27/01/12 00:20
27צפיות
שלום,

אמנם התגובה שלך לא הייתה ממוענת אליי , אבל חשוב לי להבהיר שאין דבר כזה "טעות". קודם כל מאוד חשובה סיבת הפטור. לאחר מכן יש להבין שאצל כל בן שירות זה אינדיבידואלי.
יש שיתחברו יותר לשיטת הפעולה של שלומית.<אני אישית, לא> ויש שיתחברו לשיטה של עמותות אחרות. זה גם מאוד תלוי ברכזת המטפלת במועמד. כמו גם בהיצע התקנים ובההעדפה של כל מועמד.

סול
זה לא עניין של חיבור
28/01/12 23:24
24צפיות
או שיטות...
אלא יושר, הגינות ולעבוד על פי החוק.
לכן אני ממליצה לא להגיע לש"ל ואז לעבור כמוני, אחרי מסע עינויים. אלא להגיע ישר לשלומית- שם הם הגונים, ישרים, ובנוסף לכל גם מקסימים.
גרעין חברתי-קהילתי בבאר שבע
26/01/12 18:47
19צפיות
חדש חדש חדש!!! גרעין חברתי-קהילתי בבאר שבע!!
אז מה זה אומר? זה אומר שאתם מגיעים לעיר פחות מוכרת עם המון תוכן וחיים, זה אומר שאתם מגלים עולם חדש של תרבות, עשייה וחברה, זה אומר שאתם עושים משהו סופר משמעותי במשך השנה!
העבודה בשעות היום היא בעיקר חינוכית עם אוכלוסיות נזקקות ומיוחדות, בשעות הערב יש חיי התנדבות ענפים ומטורפים!
החיים הם בדירה בעיר עם ליווי צמוד.
לפרטים נוספים, פנו לענבר: 050-9521030

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה