לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום תקוות גדולות
"לכתוב משמעו להאמין שבאמצעות האמנות, אדם יכול להיות יותר מעצמו" (סטיבן ספנדר)זהו פורום של חלומות ומשאלות, של הגיגים ותהיות ובעיקר של תקוות מכל המינים,הסוגים, הצבעים והגדלים.זהו אי קטן של שפיות ושלווה זוהרת בו נאספים חברים למשמרת.בשל העובדה שהמקום הוא אי שכזה תשמר בו מכל משמר הגינות הכתיבה ושלום ורוגע החברים. כל פגיעה או חוסר כבוד כלפי אחד החברים יימחקו לאלתר ומיידית!מברכת את כל באי הפורום!רק טוב!!!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תקוות גדולות

"לכתוב משמעו להאמין שבאמצעות האמנות, אדם יכול להיות יותר מעצמו" (סטיבן ספנדר)זהו פורום של חלומות ומשאלות, של הגיגים ותהיות ובעיקר של תקוות מכל המינים,הסוגים, הצבעים והגדלים.זהו אי קטן של שפיות ושלווה זוהרת בו נאספים חברים למשמרת.בשל העובדה שהמקום הוא אי שכזה תשמר בו מכל משמר הגינות הכתיבה ושלום ורוגע החברים. כל פגיעה או חוסר כבוד כלפי אחד החברים יימחקו לאלתר ומיידית!מברכת את כל באי הפורום!רק טוב!!!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

ובאם אתה סתם בסביבהאז תכנס. א"י יפה
06/02/2015 | 13:44
4
21
סיפור ארץ ישראלי יפה לשבת 
 
עץ שוקולד ושעועית גלידה
בחצר שלהם בכפר מימון מגדלים אורה וראובן רוזנבלט עצים מיוחדים, מייצרים ריבות ובירה ומבשלים אוכל תימני
 
אפילו אם לא היו כלניות ולא היה פסטיבל דרום אדום (אבל יש!), היה שווה לעשות מאמץ, לנסוע עד כפר מימון ולפגוש את ראובן ואורה רוזנבלט. סיפור החיים של בני הזוג האלה כמעט לא ייאמן. "כמעט" - כי בישראל יש לא מעט סיפורים כאלה. ובכל זאת, לא כולם מספרים אותם כמו ראובן.

ראובן נולד לפני כשמונים שנה בפולין. כשהיה ילד קטן והנאצים נכנסו לעיר מגוריו, לודז'. הדבר הראשון שעשו היה לשרוף את בתי הכנסת. "הזיכרון שלי מגיל שלוש וחצי הוא שאני עומד עם המשפחה בחלון הבית ואנחנו מסתכלים החוצה. לבית הכנסת הייתה כיפת זהב ובראשה מגן דוד מזהב. אני זוכר שראינו את הכיפה קורסת לתוך האש".

כמו משפחות רבות הם התפצלו, נאלצו להיפרד ועברו בין מחנות ריכוז, על כל הסיוטים הנוראים שהיו בהם. ובכל זאת, "בנס גלוי", אומר ראובן, שרדו כל בני המשפחה. אחרי המלחמה הם שבו ונפגשו ועלו ארצה כמשפחה מאוחדת.

שנים אחדות לפני שמשפחת רוזנבלט עלתה לישראל נולדה אורה בתימן. משפחתה גרה בעיירה מרוחקת בצפון המדינה, ובכל זאת הגיעו אליהם שמועות על כך שיש התעוררות בארץ ישראל, שיש עלייה. הם רצו מאוד להגיע לכאן אבל לא הייתה שום אפשרות לכך במקום שבו גרו. האפשרות היחידה הייתה מעדן, שם היה שלטון בריטי.

ארבעים יהודים התארגנו בקבוצה ויצאו למסע רגלי במדבריות תימן. במשך שלוש שנים הם צעדו, נאבקו בקשיים רבים, בגנבים ובשודדים. עם חשיכה היו הנשים אופות פיתות והקבוצה הייתה יוצאת לדרך. בסוף המסע הגיעו עשרים מהם לעדן. השאר נקברו בבתי הקברות היהודיים בדרך. גם הוריה של אורה נפטרו בדרך.

עם הסוכנות היהודית הפליגה הילדה היתומה לאלכסנדריה, ומשם ברכבת המנדטורית לחיפה. היא הגיעה לקיבוץ שדה אליהו, וכעבור כמה שנים התגייסה. "השדכן שהקב"ה שלח לנו זה צה"ל", מחייך ראובן.
 

שניהם הצטרפו לנח"ל ונפגשו כאשר אורה הביאה אוכל לחיילים בעמדת התצפית. "הסתכלתי אחורה, ראיתי חיילת יפהפייה מתקרבת אלינו עם מגש אוכל ביד וכד מים על הראש, כמו שרק תימנים יודעים. המצרים ניסו לירות עליה, והיא קפצה לתוך העמדה. היא הייתה חייבת לחכות לחושך כדי לצאת חזרה. ככה בילינו שבע שעות ביחד, ומאז אנחנו נשואים 57 שנים. יש לנו שישה ילדים, 15 נכדים והשבט שלנו מונה 60 איש. נקמה מתוקה בהיטלר".

הזוג התמקם בכפר מימון, ראובן היה בהנהגת המועצה האזורית ואורה עסקה בקליטת עלייה מאתיופיה. כשפרשו לגמלאות החליטו להמשיך להיות פעילים. "התלבטנו מה לעשות כדי שיהיה לנו למה לקום בבוקר", מספרת אורה, "לא רציתי רק לטפל בילדים ובנכדים. חיפשנו משהו אחר".
 
הם שמעו על מגדל שמביא לארץ עצים מיוחדים והחלו לשתול עצים ושיחים עם שמות כמו אמרולה וספודילה, ימבולנה וקטמבילה.

"צחקתי, מי יבוא לכפר מימון בשביל לראות עצים? אבל באו", היא מספרת בסיפוק. "ואז שאלו אותנו, ואיפה אוכלים?". כך נפתחה גם מסעדה תימנית מבישוליה של אורה, שמתחילה במרק תימני עם לחוח וסחוג ונגמרת בריבות מפירות המטע. בני הזוג מכינים גם ליקרים ותרכיזים מהפירות.
במטע אפשר למצוא בין השאר את "עץ השוקולד" (או בשמו האמיתי: ספוטה שחורה), פרי בעל קליפה דקה שתוכו דומה לממרח שוקולד אבל בלי הקלוריות והשומנים. אפשר להכין מהפרי ליקר שוקולד, עוגה ואפילו גלידת שוקולד.

יש גם "שעועית גלידה", עם פרי בצורת תרמיל מאורך וגדול שתוכו נראה כמו צמר גפן לבן בטעם שמזכיר גלידה. ויש אתרוג תימני עם פירות ענקים, תפוז בטעם בננה ועוד כהנה.

כבר עשרים שנה הם מטפחים את המקום במרץ וביצירתיות, מוסיפים עצים ומוצרים. לאחרונה למדו ייצור בירה וכעת הם מגישים "בירה אורה".

"אני עוד כמה חודשים בן 80, ועדיין כל העבודה נעשית על ידינו", מתגאה ראובן. "עם ישראל מגיע אלינו ונהנה".
 
"בחצר של אורה", כפר מימון. טלפון: 08-9941285 / 054-4234833. סגור בשבתות ובחגים.
 
הבוקר יהיה חם ויבש; מהצהריים - התקררות ניכרת
07/02/2015 | 07:55
8
הבוקר יהיה חם ויבש; מהצהריים - התקררות ניכרת
הבוקר עוד צפויות טמפרטורות גבוהות מהממוצע בעונה, אך משעות הצהריים ירדו הטמפרטורות בצורה ניכרת ואף ייתכן טפטוף. מחר תימשך מגמת ההתקררות ויירד גשם מקומי בצפון. מיום שני - שלג בחרמון .
 
מזג האוויר האביבי שהורגש בארץ בימים האחרונים ימשיך ללוות אותנו גם היום – אך רק עד שעות הצהריים. הבוקר יהיה חם ויבש והטמפרטורות יהיו גבוהות מהממוצע בעונה. עם זאת, בהמשך היום יחול שינוי משמעותי בטמפרטורות - ייעשה מעונן חלקית עד מעונן, הטמפרטורות ירדו במידה ניכרת והלחות תעלה. כמו כן, ייתכן אובך וטפטוף. הלילה יהיה מעונן חלקית עד מעונן בעננות נמוכה ובשירות המטאורולוגי מזהירים כי יתכנו הגבלות ראות קלות לאורך מישור החוף
מחר יהיה מעונן חלקית עד מעונן, תחול התקררות ניכרת נוספת והטמפרטורות יהיו נמוכות מהממוצע בעונה. כמו כן, הרוחות יתחזקו וירד גשם מקומי, בעיקר בצפון הארץ. ביום שני יהיה מעונן חלקית וינשבו רוחות ערות. בצפון הארץ ירד גשם לפרקים ובחרמון ירד שלג. במרכז ובדרום ייעשה אביך וייתכן גשם מקומי. ביום שלישי יוסיפו לנשוב רוחות עזות. בצפון ירד גשם לפרקים ובחרמון ירד שלג. במרכז ישרור אובך וייתכן גשם מקומי ובדרום הארץ יתחוללו סופות חול.
 
סיפור נהדר
08/02/2015 | 01:47
2
6
ראשון ראשון ואחרון אחרון
08/02/2015 | 12:38
1
6
צהריים טובים לכם אנשים חמודים,
והאואו איזה תהפוכות במזג האוויר, אבל מכיוון
שיש לי סמפטיה לגחלולה   אתגבר על הרצון
לצאת בגידופים ובתלונות.....
 
ט"ו בשבט, ממממממ, השתדלתי בחיי שהשתדלתי
לא להגזים עם הפירות היבשים, אבל משהו שאני 
גיליתי רק השנה , עגבניות שרי מיובשות מסוכרות ליט.
יאמי......... זה טעים ..... כמעט כמו ריבה מעגבניותשרי
אבל פחות מתוק.
 
ניקולה ניקולה ניקולה, שאפו, על הסרטונים, הסירטון לט"ו בשבט
גם אני ניסיתי להוריד אבל משום מה ההורדה הצליחה
אבל הסרטון לא נפתח. 
הסירטון עם הכלב.......... חחחחחחח , נראה לי שהכלב
יותר ממושמע מהילד, כל זמן הצפיה בסירטון חשבתי על
הסיטואציה, שהאמא /מי שמצלם היה מקציב זמן לילד 
להשתעשע בדוגמית שלולית, זה היה נגמר בבכי ובצרחות
ואילו הילד עצמו מציא את הרעיון והמשיך לדרכו. 
 
שושקלה, רק ספרי לי מהיכן את מביאה את כל הסיפורים
המקסימים שלך, עוד לא היה סיפור שהבאת לכאן שקראתי
ולא עלתה לחלוחית בעיני. 
 
גיזרית, חחחחחחחח האישה עם אלף הפרצופים והניקים,
ברור שכשמסבירים לי לאט , אני נזכרת מהר......
איזה ימים אחרים ...... 
 
ואחרונה חביבה גחלולה, האם הלחוח שבתמונה
מעשי ידיך להתפאר ???
ועוד דבר אחרון, תאמרי לי לא מספיק פראיירית אחת
בפורום הזה שלנו, שעובדת מצאת החמה עד צאת הנשמה
את עושה איתי תחרות ??????
 
אז שיהיה שבוע טוב לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםם
גשם, שמש, חם, קר, ממש לא משנה 
העיקר , כמו בשיר ..... זה הרומנטיקה ........
 
 
חנילהההה
08/02/2015 | 20:45
5
הבטיחו לי השבוע חורף נה נני ננננה נה אני מאד מבקשת ממך לא להפריע. קיבלת בשבוע שחלף מנת קיץ וחום עכשיו אני נה נני נננה נה
הלחוח לא מעשה ידי, למי יש זמן להכין אוכל? הפריזר שלי שופע במאכלים שכל מה שצריך הוא להפשיר ולחמם ומזל שיש חברים טובים ואמא יקרה שדואגים לשלוח מטעמים בני הבית מסתפקים בלחמניה ונקניקיה, זה מאד טעים לפעמים בסלט ירקות בצד, זה אפילו בריא ועוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים זה תמיד יש במלאי
לגבי התחרות אממממ אני לא עושה, כי אני מנצחת במילא (מוכנה להפסיד בשמחה!)
רק טוב!!!
שבת קסומה לכם ידידיי התקוותים,
06/02/2015 | 17:28
5
11
היי שוש ... געגתי מאוד
07/02/2015 | 07:57
4
7
גם אני התגעגעתי ניקוב'של כך באתי,(סיפור לשבת)
07/02/2015 | 11:06
3
11

בעיירה קטנה ברוסיה התכוננו התושבים לקראת חתונתם המרגשת של יתום ויתומה. יהודי העיירה עסקו במצוות הכנסת כלה וכל אחד תרם את חלקו, אחד כלי בית, השני שמלה לכלה והשלישי חליפה לחתן. בעיצומן של ההכנות, שעות ספורות לפני החופה, הגיעה לכפר ידיעה נוראה: החתן נעצר על ידי מפקד המשטרה המקומית וגויס בכפיה לצבא הצאר. יהיה עליו לשרת מספר שנים עד שישוחרר ויוכל להתחתן, אם בכלל. באותם ימים, ימי הצאר אלכסנדר הראשון, היה ניתן אמנם להשתחרר מהצבא תמורת תשלום מסוים, אבל מפקד המשטרה החדש התנכל ליהודים, וכאשר קיבל פקודה לגייס צעיר יהודי, בחר דווקא בחתן ביום חופתו. משלחת נכבדים הלכה מיד לאותו מפקד כדי להציע לו כסף תמורת שחרור החתן, אך המפקד לא רצה לשמוע את דבריהם, ואיים שאם יעזו לפנות אליו שוב, יגרשם לסיביר. ראשי הקהילה היו אובדי עצות. בשעה קשה זו הגיע מהעיירה הסמוכה רבי שניאור זלמן מליאדי, שהיה מעורב בשידוך ובא לשמח חתן וכלה, ולהפתעתו ראה את בני העיירה עצובים וממורמרים. כאשר שמע על הגזירה זימן את רב העיירה ושניהם ניגשו למפקד המשטרה. המפקד זעם בראותו את נכבדי היהודים באים לרצותו שוב למרות אזהרתו, אך מבטו הנוקב של הרבי מנע ממנו להתפרץ. במקום לנזוף בהם שאל המפקד לרצונם, והרבי אמר: "באנו לכאן כדי שתשחרר את הבחור שחתונתו עומדת להיערך הערב. אנו מוכנים לשלם לך בתמורה לכך". מפקד המשטרה פסק: "שחרורו של החתן ייעשה תמורת אלף רובל!". הרבי השיב מיד: "הכסף יהיה אצלך לפני השקיעה". בדרכם חזרה תמה רב העיירה: "איך נוכל לגייס בעיירתנו הענייה סכום עתק שכזה תוך כמה שעות?!"הם פנו לביתו של רב העיירה והחלו לערוך רשימה של נגידי העיירה, שיידרשו לתרום למצווה הנעלה של פדיון שבויים. רבי שניאור זלמן שאל: "מדוע גביר העיירה, העשיר מכולם, נפקד מהרשימה?" הרב הסביר כי הגביר הוא קמצן שאין כדוגמתו, המציע לכל מבקש נדבה פרוטה אחת בלבד. הקבצנים התייאשו ממנו וכבר לא פונים אליו בבקשת צדקה. רבי שניאור זלמן לא ויתר ומיקם את הגביר בראש הרשימה. עקב התעקשותו ניגשו בתחילה לאותו גביר קמצן. הם הקישו על דלתו וכאשר פתח הגביר, חייך לעומתם במאור פנים. רבי שניאור זלמן הסביר כי הם באו לגייס סכום עצום של אלף רובל, כדי שהחתן היתום ישוחרר מצבא הצאר ויזכה להתחתן הערב. העשיר ניגש לקופת הברזל המהודרת והוציא את הפרוטה החלודה. הוא הגישה לרבי ואמר בחיוך רחב: "זוהי תרומתי לכם!" רב העיירה היה נסער ולא ידע כיצד להגיב. מחד רצה לצעוק על הגביר בגלל חוצפתו, ומאידך תמה על רבי שניאור זלמן שמבזבז זמן כה יקר על פרוטתו החלודה של הקמצן חסר התקנה. לפני שהגיב, נטל רבי שניאור זלמן את הפרוטה ואמר לעשיר: "תזכה למצוות רבות!" הוא פנה עם רב העיירה לדלת היציאה. הגביר רץ אחריהם: "סלח לי רבי. אני חושב שתרמתי מעט מדי... הנה, קחו רובל שלם!" רבי שניאור זלמן הודה לו שוב ופנה לצאת. "חכה רגע... סלח לי רבי, אני רוצה לתת יותר..." הוא הושיט לרבי שטר של עשרה רובל. הרבי לקח את השטר בתודה ופנה לצאת. וכך נשנה הדבר שוב ושוב, כאשר הגביר מגדיל את תרומתו בכל פעם, עד שפרץ בבכי חסר מעצורים והתוודה: "רבי, פעם נתתי לעני שהתדפק על דלתי פרוטה אחת והוא זרק לי אותה בפרצופי. מאוד נפגעתי, ובכעסי נשבעתי שמטבע זו תהיה תרומתי לכל מבקש נדבה, עד שיבוא מישהו ויודה לי עליה. אף אחד לא הסכים לקבל פרוטה מעשיר כמוני, וכך נותרה בקופתי ואף החלידה..." לאחר שנרגע, המשיך: "אתה היית הראשון שהסכים לקבלה ואף הודה לי עליה בחביבות, וכך חילצת אותי משבועתי וזיכית אותי במצוות פדיון שבויים. לעולם לא אשכח מה עשית עבורי... כעת אני נותן לך את מלוא הסכום הנדרש לפדיון השבויים - אלף רובל - ומתפלל שזה יכפר על כל השנים שעברו עלי ללא נתינת צדקה".סעודת החתונה, המלווה בשירה ובריקודים, נמשכה עד לשעות הקטנות של הלילה. לפתע הגיעה בשורה כי מפקד המשטרה נסע לבילוי עם חבריו וכאשר רכב על סוסו בגשר, החל הסוס להשתולל והעיף את רוכבו לתוך הנהר החוצה את העיירה, שם טבע.
למחרת בבוקר הלך החתן לטבול בנהר ומצא על גדתו ארנק עור גדוש בכסף. הוא הלך לרב העיירה וביחד ספרו אלף רובל בדיוק. הרב אמר לחתן בהתרגשות:
"הכסף שייך לך לפי החוק וגם לפי הצדק. זו, ללא ספק, מתנת הנישואין שניתנה לך מאת ה...".
 
שושקלההההה
08/02/2015 | 01:38
1
9
געגענו לך מאאאאאד!
תודה על הסיפור שהבאת, אוהבת את הסיפורים שלך
רק טוב!!!
מה תגידו
08/02/2015 | 01:44
9
על המזג של האוויר המוזר הזה??
בשבת בבוקר היה חם - קיץ ממש
ומאחר הצהריים הכל נהיה אפור אובך כבד עלה על העיר שלי, לא רואים ממטר, קצות הבניינים נעלמו כמעט לגמרי
הבטיחו שבעוד כמה שעות תתחיל רוח ויהיה קר---- אני ממתינה
שיהיה שבוע נעים וקל ובייחוד מהיר
שבוע טוב לכוווווולם
רק טוב!!!
שושק'הההה הסיפורים שלך... משהו...משהואוהב אותם מאוד
08/02/2015 | 08:46
5
ט״ו בשבט – החג הוויראלי הראשון
04/02/2015 | 09:16
6
23
מה עשה ספר אחד שנכתב בצפת ליום משני ביהדות, כיצד הפך לחג, מה לפי המסורת היהודית שומעים אנשים מסוימים כאשר נכרת עץ פרי, מדוע אינו מוזכר בתורה, הרמב"ם,  רחוב סומסום, שבעת המינים, חקלאות בימי קדם ועל הכבוד העצום שרוחשים ביהדות לעצים.
 
 
מוזיקה
Trees – Sara Mulford
01 Big Yellow Taxi – Mockingbird Aficionado
Carol Boyd Leon- Groundhog Noses
Carol Boyd Leon- Tu Tu Tu B'shevat children's song
שיר לט"ו בשבט – מלים לאה גולדברג, לחן: גלעד פרי, שירה: רותי פאוסט
רוחמה רז – שלג על עירי – ירושלים
אז ירננו בביצוע יהודה פתיה וארז לב ארי, מתוך מופע שנערך בבית הלל
רחוב סומסום – ט"ו בשבט
 
 
זה נראה מעולה ניקו
04/02/2015 | 13:50
20
בהחלט כך! רק מה, לא מצליחה לפתוח את הקישור  
 
אכן ובהחלט
05/02/2015 | 16:57
4
11
חיי שוטר
06/02/2015 | 08:27
9
פעם שוטר היה מסיים את תפקידו ופושט את מדיו.
היום הוא פושט את מדיו ומסיים את תפקידו...
 
 
06/02/2015 | 14:19
2
14
חג שמח לכל צמחי הגן
רק טוב!!!
אכלת משהו טעים ?
06/02/2015 | 18:00
1
8
בוודאי!
08/02/2015 | 01:40
4
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
05/02/2015 | 16:48
3
|בלוןכ|פורום מדריכים, איך עושים?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום משפחות חד הוריות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום יומני הערפד והמקוריים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום לגליזציה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום קאפקייקס
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום מתכונים קלים ופשוטים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום בישול מולקולרי מודרני
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום גוגל אנליטיקס
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום הפנטהאוז 18+
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בלוןכ|פורום זאב צעיר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|אלון גל מגיע לפורום עסקים|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
04/02/2015 | 11:30
3
|שמאל|אחד הדברים החשובים ביותר שכל בעל עסק חייב להשקיע בו במהלך כל השנה הוא קידום העסק שלו, וזאת על מנת להגדיל הכנסות בכמה שפחות הוצאות.
אלון גל מגיע להתארח בפורום עסקים ולהשיב על שאלותיהם של בעלי העסקים בכל הקשור להתמודדות עם אתגרי התקציב של העסק, מה עושים שנקלעים לקשיים פיננסים, ואיך מרימים ומקדמים  את העסק בזמן החשוב ביותר, כאשר הוא נקלע למשבר.

האירוח יערך ביום ראשון, ה-8 בפברואר בין השעות 18:00-20:00. אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות את שאלותיכם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...|שמאל|הילד שלכם סובל מאדמומיות בעור? יובש או גרד? כדאי שתבדקו את זה!
מחר, יום חמישי, ה-5 בפברואר, בין השעות 11:00-13:00, ד"ר יצחק קונפינו, מומחה בנושא אסטמה של העור אצל ילדים, יגיע להתארח בפורום הורים לפעוטות.

זאת ההזדמנות שלכם להתייעץ בכל נושא שקשור למחלה, התמודדות ודרכי טיפול.
אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר מעכשיו!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
היי לכולם געגעתי אז באתי
02/02/2015 | 10:54
12
36
מקווה שמוצאת את כולכם בקו הבריאות ובאופטימיות האופייניות לכם בית התקוות הגדולות 
באופטימיות האופיינית
02/02/2015 | 14:19
15
הופההההההה
02/02/2015 | 20:23
6
14
את מי אני רואה כאן???? אני בקושי רואה משהו, כי חזרתי לפני מחצית השעה מהעבודה (עכשיו זה שלב הקיטורים שלי) ואני עייפה עצבנית ורעבההההה
ואת מי אני רואה כאן??? גייזרייייתתתתת ספרי מה שלום לך, מה עשית , מה היה מה יהיה איפה למה כמה וכד'
שמחה לראותך.
רק טוב!!!
היי גחלולה
03/02/2015 | 10:27
2
22
שלומי מצויין גחלולה יקרה 
היה טוב ויהיה טוב תמיד.. הגוזלים עזבו ממזמן את הקן אך חזרו עם אוצרות יקרות ערך. הרי אין דבר יותר נפלא וממכר מנכדים.
יש לי את הזמן עם עצמי ועיסוקיי הרבים ויש לי את הזמן עם הנכדים כל אחד בתורו/ה 
יום טוב ומלא ברכה 
אוהבת 
 
סבתא גייזרית מי היה מאמין שהזמן כך טס
04/02/2015 | 09:04
1
8
בהמון המון מזלים טובים , נחת . והמון נחת מהיורשים הקטנים אשר 
יגרמו לך להיות צעירה לנצח ושהם .... יגדלו אל מדינה , עולם טוב ויפה יותר .
תודה קפיטן
04/02/2015 | 10:15
14
כמה כיף לראותך ניקולה יקר 
גיל זה לגמרי רק מספר ניקולה ואכן הזמן אץ לו ואינו מתחשב פוייה 
אז קדימה ניקולה להעיף עפיפונים ולהיות תמיד צעירים לנצח  
באשר למדינתנו מקווה שעוד יהיה טוב למרות כל הסיאוב.(מה לעשות עדיין אופטימית ללא תקנה)
חג נטיעות שמייח!  
 
שלום שלום ,
03/02/2015 | 11:11
2
14
גחלולה, או בעצם גיזרית, מי האישה שמאחורי הניק ??????
ואם את מוכרת לגחלולה, מדוע אינך מוכרת לי ????
ואם את מוכרת לגחלולה, אז מדוע אינך מבקרת אותנו בקביעות,
ואם ............
ואם ...............
ואם ..................
בכל מקרה מכירים, לא מכירים ברוכה השבה,
אשמח להכיר, 
ומכיוון שגחלולה היתה עייפה אתמול ולא צרפה
עוגיות ודברי מתיקה אעשה זאת אני ,
והצעתי לך תאכלי מהר לפני שיבוא הרומני
שלנו ניקולה ויגנוב לך הכלללללללללללללללל.
 
יום נעים והמון המון אהבה וחיוכים . 
היי חני האחת
03/02/2015 | 11:43
1
23
איך היה קורא לך תמיד ניקולה חני האחת שאין בלתה
הניק הקודם שלי היה געזר והיה לי בלוג בתפוז ממש ממזמן  והייתי מבקרת כאן באופן קבוע.
הבלוג שלי היה - החיים על פי פנינת - קיצ קצ מקווה שיש לך כעת איזה הבזק של זכרון 
יום מבורך ומואר לך חני שאין בלתה
איזה עצביםםםם
03/02/2015 | 19:08
13
איפה כל השוקולד שהביאה חנילה הא??????? ניקולההההההה תצא מתחת למיטה גרררר, הוא אכל הכל???!
אני חזרתי עכשיו, אני מותשת לחלוטין אם מישהו יודע איפה קונים קצת כוח בבקשה להגיד לי אני מסתכלת כבר כמה דקות על הגיגית ובועות הסבון שלי אפילו אין לי כוח לעוף פנימה.
בינתיים הבאתי כמה עוגיות שוקולד תאכלו מהר לפני שההוא מהצפון הרחוק יגמור גם את זה
רק טוב!!!
גייזרית ???
04/02/2015 | 08:55
1
13
רגעעעע הולך לשפשף ת'עיניים   , לצבוט ת'לחיים וחוזר ....
04/02/2015 | 10:18
7
איזה שיר כניסה הבאת שאפווווו עדיין במיטבה
04/02/2015 | 08:58
1
9
הזיכרון עדיין במיטבה אצלך ....  
 
ברוכה הבאה עם שלל הצלילים , הצבעים והחיוכים .
 
 
ברוך הנמצא ניקולה קפיטנו
04/02/2015 | 10:19
11
לא יאומן
30/01/2015 | 18:27
19
27
חברים יקרים שישי הגיע ישששששששששש נה ננני ננננה נה סוף כל סוף הגיע הסוף של השבוע
שיהיה לכוווולם, סוף שבוע נעים ושקט, סוף שבוע של מנוחה.
שבת שלום לכוווווולם
רק טוב!!!
31/01/2015 | 01:54
2
22
משהו קטן לשבת
רק טוב!!!
נפלא , נפלא נהדררררררביצוע מרשים מאוד
31/01/2015 | 09:08
1
16
תודה
שיחקת אותה גחלולה
01/02/2015 | 10:26
10
והאואו מאוד מאוד אוהבת מוסיקה ווקאלית 
ואם היא בסגנון רגאי .... יאמי, 
אין על בוב מארלי , זמר רגאי ענק.
וכפי שניקו אמר , תודה תודה. 
אצלי כל יום מתחיל בראשון ומסתיים בשישי
31/01/2015 | 09:07
14
אהההההההה ? 
ואלה חמשת המצחיקים שהגיעו לגמר השבוע
31/01/2015 | 09:10
14
16
 
מה דעתכן ?
31/01/2015 | 11:08
13
16
חמישה מעולים!!!!! והדירוג שלי, לא לפי הסדר:
עמידת הראש נפלאה!
החתולה והגורים נהדרים!
כלב הים מקסיםםםם!!!
התינוק שרץ חחחח חמוד!
החמישי הכי פחות.
תודהההה ניקולהההה
שבת נפלאה לה לכוווולם
רק טוב!!!
גם אני אהבתי...
31/01/2015 | 14:30
11
14
הדירוג שלי 1-10 בשכלול 5
1.הכלב מקסים
2. חתולה עם גורי הכלבים - נפלא
3. התינוק שרץ...בינוני
4. הילד באקווריום - נהדר (ילדים וחיות עושים לי את זה)
שבת שלום לכולם
יאמי
01/02/2015 | 10:40
9
11
חחחחח, אהבתי,
ממתי התחלתם לדרג,  הרי אלו זכו במובחרים 
סתם סתם,
הכלב הראה לכולם שמטעויות לומדים ,
החתולה הראתה שלא חייבים מסגיסט צמרת בשביל פינוק
התינוק שרץ ............ ממממממ - מסכן האבא 
האשה בהורדת ידים , חחחחחחחח ענק, הראתה מי המין החלש .....
והילד באקווריום ......... חמוד 
שיהיה לכולנווווו שבוע טוב 
ולשיר מדהים מדהים מדהים
01/02/2015 | 10:52
2
15
בעיני בכל מקרה ,
מקווה שהצלחתי לצרף,
כולי תקווה שתהנו ממנו כמוני .
 
 
נפלא ומרגש, תודה שהבאת
01/02/2015 | 14:12
6
שיר בהחלט יפה אבל האקצנט מזכיר קצתמקנס ? טנג'יר?
01/02/2015 | 17:33
7
שיר מקסים
בואי ואמוסס אותך לגמרי חני יחידתנו ואותירך ללא מילים
01/02/2015 | 17:31
5
13
01/02/2015 | 19:43
7
סרטון חשוב, אני עושה בו לא פעם שימוש.
רק טוב!!!
ניקולה , ניקולה, ניקולה
02/02/2015 | 13:33
3
10
אכן סירטון ממיס, מדהים איך חיות יודעות להרגיש 
אין לי מושג היכן ראיתי את הסרטון שאני מצרפת כאן
יתכן שאתה עצמך צרפת אותו בעבר , אבל הוא מדהים
כמו הסרטון הקודם , על רגשות של חיות . 
כלב שמנסה להיות דגים ..........
 
נו מה----
02/02/2015 | 20:24
1
5
אני תמיד אמרתי שאין על חיות! נה נני ננננה נה
אני כל כך חכמה
רק טוב!!!
04/02/2015 | 08:44
4
אכן חני חביבה
04/02/2015 | 08:41
5
זה סרטון שאני העלתי כאן ....
 
החיות יותא בני אדם מבני אדם ....
אמממממעניין איטף
01/02/2015 | 17:26
9
אהבתייי
01/02/2015 | 17:25
6
נו טוב .... שאאיר אני את היום
01/02/2015 | 17:36
3
15
ואלה הבחירות שלי להיום 
התמונה הראשונה בהוקרה לזוהרת הבלתי נגמרת .
והתמונה השניה פשוט מדהימה ביופיה 
01/02/2015 | 19:49
2
9
בטלה???? איפה בטלה?? מי מתבטל? הא? אני מניחה שאתה גרררררר. חוצפה שכזו איףףףףףףףף
שיסתיים כבר השבוע נה נני נננה נה
שיהיה שבוע נעים לכוווולם - שבוע טוב
רק טוב!!!
הנה שוב התמונה
01/02/2015 | 19:52
9
אין , אין עלייך ....
01/02/2015 | 20:35
7
28/01/2015 | 01:24
11
26
את היום הזה בא לי לפתוח עם הסרטון הזה.
שיהיה יום נפלא לה לכוווולם
רק טוב!!!
בוקר טוב לכולםםםםםםםםםםםם
28/01/2015 | 10:48
2
12
איזה סרטון חמוד ובעיקר מעניק השראה 
צרפת לנו הבוקר,
אז ככה, 
בפעם הבאה שאני מתלוננת על הקור
אני מבקשת לגלות אמפטיה כלפי 
ולהתחבר לזה שאינני סובלת קורררררררררר
ואני אגלה מעט סימפטיה כלפיך ואומר
"נו טוב לפחות אני יודעת שאחרי הקור
יהיה חם וגב' מנהלת נהנת מהקור , אז
נתחשב גם בה ...........
איזה ציון את נותנת לתלמידה המבריקה ?????
28/01/2015 | 19:45
10
ת'שמעייי חנילהההה את פשוט אבל פשוט תלמידה מבריקה!
מעריכה מאד את ההקשבה היישום והכנת שיעורי הבית!
רק טוב!!!
נכון ובהחלט מסכים תודה
29/01/2015 | 09:29
8
ולך התודה בהמון סימפטיה
29/01/2015 | 09:28
15
בוקר אל יום בהיר
29/01/2015 | 09:31
2
12
ניקולה
29/01/2015 | 18:04
1
13
תמיד טוב להגדיל את המינון , 
בכל תחום ....................
 
מה ??? מה ???? 
אמממממממ בטוחה ?
29/01/2015 | 20:31
10
הייתה לי פעם שושק'ה אחת חמודה כאן
29/01/2015 | 09:33
3
15
היא בטח עסוקה מאוד באם .... בוששת מלהגיע ...
 
 
29/01/2015 | 11:30
2
11
 חמוד חמוד ניקולה המענה של הסבא והסבתא
וכל כך , כל כך נכון ........
אומרים שצרת רבים חצי נחמה, אני אומרת 
שצרת רבים נחמת טיפשים , אבל 
בכל דבר בהמשך לאמפטיה ולספטיה של גב'
מנהלת מאתמול, צריך בכל דבר רע למצוא את
הטוב, ואז יהיה לנו הרבה הרבה יותר נעים .
ועל מנת להעלות חיוך נוסף על הבוקר
אצרף גם אני  בדיחה, ומכיוון שכל העולם פוליטיקה 
אז גם שלי תהייה בהתאם .
 
נשיא ארה"ב ברק אובמה יוצא לרכיבת בוקר
כשלפתע הוא סוטה מהנתיב, נתקל במעקה
הגשר שעליו רכב ונופל לנהר, בעוד שומרי
הראש שלו מתכננים לקפוץ חתרו במהירות
שלושה ילדים שעסקו בדייג בדיוק במקום
אליו ומשו אותו לסירתם. 
אובמה רטוב כולו ורועד מקור, אבל נירגש
מאומץ ליבם של הילדים, ואומר להם שהם
גיבורים, והוא רוצה להעניק להם משהו 
שהם מאוד רוצים .
הראשון אומר שהוא רוצה לבקר בדיסנילנד
והנשיא מבטיח לו להטיס אותו לשם 
במטוסו הנשיאותי אירפורס 1.
השני מבקש בצניעות מבקש נעלי נייק
וג'ינס ליוויס והנשיא מבטיח לו עשרה
זוגות.
השלישי מבקש, כסא גלגלים, מחשב
ומסך וטבאלט מובנה, הנשיא מביט
בו נבוך ושואל , "מדוע אתה מבקש
כסא גלגלים חמוד, אתה הרי אינך 
נכה " ???? 
"הסר דאגה מליבך אדוני הנשיא "
עונה הנער, "כאשר אבא שלי ישמע
שהצלתי אותך בטוח אהייה נכה ......."
לילה טוב לכוווולם
30/01/2015 | 02:06
1
8
אני רואה שעבר עליכם יום נעים, מלווה במוסיקה טובה ובדיחות חביבות,
לגבי ההגדלה האם הכוונה זה כמו במקדונלד?? חנילההההה זה טוב, לא?!
אני מאושרת שהשבוע הסתיים יששששששששששש
שיהיה שישי צבעוני ועליז.
רק טוב!!!
איפה שושקלההההה
30/01/2015 | 02:08
7
מישהו יודע היכן שושקלה??? המוצא הישר יזכה בסלסלה מלאה בעוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים
רק טוב!!!
אשמח לרעיונות לאתרי בית חיוביים
29/01/2015 | 18:47
12
אתר הבית שלי, הוא אתר חדשות... ונמאס לי לקרוא חדשות.. מחפש רעיונות לאתרי בית חיוביים רוחניים ונחמדים... (לא פייסבוק, ואתר שמתעדכן כל יום)
 
תודה רבה
בוקר אל שבוע חדש עם בדש
25/01/2015 | 08:25
6
10
26/01/2015 | 00:58
4
4
חחחחחחח אהבתי.
ומה תגידו על הערפל הזה? הא??? מי שלא חייב לעלות על הכביש מתבקש להישאר בבית.
פעם ראשונה שנהגתי ולא ממש ראיתי את הדרך איףףףףף מה זה המזג של האוויר הזה, הכל חנילההההה אשמה
נקווה שעד הבוקר יתבהר קצת, ניקולהההה יש לך איזו בשורה טובה עבורי???
שיהיה יום נפלא לה לכוווולם
רק טוב!!!
בשורתי אלייך ביום שכזה
26/01/2015 | 10:10
3
10
צאי אל צפון מערב הנגב .
נצבע כל כולו באדום פורח ומרשים .
 
אהההההה הבנתי .... את שואלת אודת למתת שמים ? כנראה לקראת סופש בסבירות בינונית .... ומשהו לא ראוי לציון במיוחד .
 
 
אוףףףףףףףףףףףף
26/01/2015 | 20:27
2
8
מעצבן אותי הקיץ הזה באמצע החורף שלי. אני בטוחה שחנילההההה אשמה! איפה את יא פחדנית תצאי בחוץ נראה את הזנב שלך אמממ כלומר יד או רגל
אני אוהבת את הפריחה המופלאה הזו ניקולהההה רק שהיא מדאיגה אותי, נותנת תחושה כאילו האביב בפתח וזה לא מוצא חן לי כלל וכלל. קאפיש???
וחוץ מזה מה שלום כוווולם? איך הגעתם לעבודה היום, (אם יצאתם בכלל מהבית?!) הערפל הכבד בבוקר היה לא משהו, אני עפתי בתוך הענן והערפל נכנס לי בזנב ככה ממש באמצע איףףףףף, לא פשוט התמרון
רק טוב!!!
ואולי רק ליום אחד תהיי רומניה אופטימיתולא פולנייה נרגנת?
29/01/2015 | 09:25
1
5
אני??????????
30/01/2015 | 14:56
2
רומניה??? הלו התבלבלת לחלטין היפוך פיל אפו? התהפוך הנמלה צבעה??
אין סיכוי אמממממ לך ואמממממ לך
רק טוב!!!
היה פעם סיפור שכזה : המצור על רחוב סידני
26/01/2015 | 10:14
6
זה מזכיר לכם משהו עכשווי ? 
מעניין איך ההיסטוריה יודעת לחזור על עצמה "בקסם" רנדומלי . אההההה ?
 
בשנת 1911 אירע מקרה שלונדון לא שכחה גם מאה שנים מאוחר יותר. המצור על רחוב סידני.  מה קרה שם? מדוע הגיע צ'רצ'יל לזירה? בלפור עשה מה??? ואיך כל זה קשור לעם היהודי?  הכל בסרטון שלפניכם.
 
 
 
 
5 הגדולים של השבוע לקחת כדור הרגעה קודם
24/01/2015 | 09:05
6
13
 
אשמח לקבל חיוכים כאן
 
שבת שלום
שושק'ה הלכה עם הסיפורים שלה
24/01/2015 | 09:12
1
24/01/2015 | 14:07
4
1
אז ככה ראיתי את כוווום ואלה הציונים שלי
1. נהדר
2. אהה חלק יותר חלק פחות
3. אהה קומסי קומסה
4. מוצלח מאאאד
5. חביב למדי
תודה על כל חמשת החיוכים.
רק טוב!!!
מקבל חמישיה של
24/01/2015 | 19:45
2
3
הלו הלו ליצ'יניקהההה
25/01/2015 | 02:06
1
ככה בקלות את נותנת לו חמישיה???
שיהיה שבוע נפלא לה לכווולם
רק טוב!!!
וואוווווווווו ממש קרוב להצבעתי
25/01/2015 | 08:14
3
היי ג'וד 
נחמד מצידך , רשמתי לפני
25/01/2015 | 08:13
3
סופגניה
21/01/2015 | 11:21
11
3
סוף גן יה
על פי המסורת אדם וחוה גורשו מגן העדן בשל החטא הקדמון,
הם אכלו מפרי העץ האסור, פרי עץ הדעת ואז הקדוש ברוך הוא מצווה לגרשם מגן העדן וכשהם יוצאים מגן העדן,
הם רוצים לחזור לגן העדן ולהט החרב המתהפכת מונע מהם לחזור לגן העדן.
והם יושבים בפתח שער גן העדן ובוכים ובוכים ומתחננים לחזור לגן העדן.
והמלאכים רואים בצערם ואינם יכולים. הם עולים לפני כיסא הכבוד ומבקשים מריבונו של עולם שיסלח להם,
שירחם עליהם, שיחזיר אותם לגן העדן. אבל הקדוש ברוך הוא ממאן.
ואדם וחוה ממשיכים לבכות ומתחננים ובוכים. ועוברים עוד כמה ימים והמלאכים אינם יכולים לראות בצערם.
עולים לפני כיסא הכבוד ומבקשים מרבונו של עולם: אנא סלח להם, בסך הכל חטא אחד הם חטאו,
סלח להם והקדוש ברוך הוא משיב: הם סמל לדורות הבאים, לא אסלח להם.
ואז מתחננים המלאכים ואומרים: אתה אל חנון ורחום, ארך אפיים ורב חסד. סלח להם.
והקדוש ברוך הוא אינו סולח. ועוברים עוד כמה ימים ואדם וחוה סובלים וסובלים והמלאכים
הולכים לריבונו של עולם ומתחננים מתוך ליבם, שיחזיר את אדם וחוה לגן העדן.
ואז הקדוש ברוך הוא אומר: להחזיר אותם לגן העדן לא אחזיר,
אבל אתן להם מתנה והמתנה הזאת תהיה עגולה, בבחינת אם אתה למעלה, אל יגבה לבבך, חס וחלילה אתה יכול ליפול
'מאיגרא רמא לבירא עמיקתא' ואם אתה למטה, עדיין יש תקווה, יש דרך לעלות, יש לאן לשאוף.
 
והמתנה הזאת מבחוץ לא יהיה בה שום דבר מיוחד. ערכה יהיה בפנים בבחינת 'אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו'
והמתנה הזאת תהיה חד פעמית – מאכל .
הגיש הקדוש ברוך הוא, את המתנה למלאכים ושם נתן לה – סוף –גן – יה .
בימינו השתבש השם מעט והוא נקרא סופגניה. אותה סופגניה מתוקה שאנחנו אוכלים, שיש בה משהו, משהו מטעמו של גן העדן המתוק.
לא יכולתי להתאפק ולאלשים את הקישור המרגש
22/01/2015 | 07:53
6
5
כאן שתתרגשו גם אתם 
 
 
יום חמים ופורח לנו 
וטוב שכך
22/01/2015 | 20:42
5
3
מקסים ומרגש! למרות שאני לא אוהבת את כל הפוצ'י קוצ'י הזה, הסרטון נפלא.
רק טוב!!!
אשמח ואף יותר מאשמח באם תביאי משהו שאוהבת
23/01/2015 | 11:03
4
3
הנה הבאתי
23/01/2015 | 20:41
3
4
משהו שאני ממש אבל ממש אוהבת
שבת נהדרת לכוווולם - שבת שלום
רק טוב!!!
וחשבת לאכול את זה לבד ? הטוהר נשומה שכמותך
24/01/2015 | 09:00
5
וחשבת לאכול את לבד? הטוהר נשומה שכמותך
24/01/2015 | 09:02
1
1
זה הולך טוב עם שמפניה 
למה לבד??
24/01/2015 | 13:59
2
את השמפנייה השארתי את כולהההה לך, מה לא יפה מצידי
רק טוב!!!
אהבתי את הסיפור
23/01/2015 | 15:46
3
1
לא הכרתי את הסיפור, אבל...עכשיו הבנתי את מקור השם "סופגניה" מתוקה ומשמינה
שבת שלום
24/01/2015 | 09:03
2
2
שבוע טוב לכולםםםםםםםםםםםםםםםם
25/01/2015 | 18:14
1
4
ממממממ, ניקולה, איזה סיפורים , איזה חיוכים,
היכן אתה מוצא אותם ,
כאלה מקסימים, כאלה דביקים , כאלה שגורמים
לך לחשוב על הדברים הקטנים והבאמת חשובים
בחיינו. 
תגידי לי גב' מנהלת נכבדת  יש משהו שאת 
כן אוהבת , חוץ מעוגת הגבינה שגנבת ממני ???
 
קיץ היא לא אוהבת , חום היא לא אוהבת ,
דביקות היא לא אוהבת, ..............
יופי, מצאה לה מה לאהוב דווקא עוגת גבינה.
 
אני מציעה להקים ועדת חקירה מידית
אודות הדברים שגב' גחלולה אוהבת
ובעיקר את אלה שהיא לא אוהבת.
 
וכרגיל לבדיחה חמודה :
לשני כורדים יש חמורים בעסק משותף,
יום אחד הם רבים ומחליטים להיפרד ,
אבל אינם יודעים איך ידעו למי שייך כל חמור
הם מחליטים לקצץ את אוזנו של האחד 
וכך ידעו, וכך באמת עשו. 
שמע השכן מלמעלה את השיחה שלהם  וראה את מעשיהם,
והחליט לצחוק עליהם ובאמצע הלילה קצץ את אוזנו של
החמור השני.
קמו 2 הכורדים בבוקר, והנה נצבת אותה בעייה לפניהם.
שוב עמדו השניים ודיברו והחליטו לקצוץ את זנבו של האחד
וכך ידעו,  וכך באמת עשו.
שמע השכן מלמעלה את השיחה ושוב החליט לצחוק עליהם
ובאמצע הלילה קצץ את זנבו של השני .
קמו 2 הכורדים בבוקר, והנה שוב נצבת אותה בעייה לפניהם.
בפעם השלישית, עמדו השנים ודיברו והחליטו לבדוק את הגובה
של כל אחד מהחמורים וכך ידעו. 
עמדו 2 הכורדים ומדדו , והסתבר כי .................
החמור הלבן גבוה מהחמור השחור .......
****************
 
חנילההההההההההההה
26/01/2015 | 01:00
3
הכי אני אוהבת אותך! אממממ לך ואממממ לך
רק טוב!!!
17/01/2015 | 10:03
11
13
בוקר טוב לכוווולם, לטעמי האישי הסרטון הזה חזק ושווה צפייה כמה פעמים
אז--- מי רוצה חיבק?
רק טב!!!
שבוע טוב ידידי היקרים
17/01/2015 | 19:14
1
11
18/01/2015 | 20:10
6
תגידו???? פסטטטטט הלוווווו, איפה כולם???
מילא אני עובדת מצאת החמה ועד צאת הנשמה, מה התרוץ שלכם???
שיהיה לך שבוע נפלא איטפקההההה
רק טוב!!!
אויייייי זה נהדר .... אוייייייייייי זה נהדר
19/01/2015 | 06:57
8
8
פשוט גאוני .... נהדר .
 
 
שלום לכולםםםםםםםם
19/01/2015 | 12:56
3
10
ניקולה , מה נהדר ,??? מה גאוני ????
אל תאמר לי שלא הכרת את השיר ???
אז מה שלומכם ???
שלומי טפו טפו טפו , הרבה יותר טוב 
משבוע שעבר, 
גברת גחלולה, ווקשה כנסי למשרדי בדחיפות
ושילחי מסר דחוף למנהלי הפורום ,בזה הנוסח
"לאמעניין אותי מהחלפת השרתים שלכם וכו'
וכו' וכו', אם תהייה ל"או חני או כלום" בעיה להיכנס
לפורום , הגב' לא מתבלבלה , באה שורפת מועדון .
קפיש ........
 
ניקולה המתכון שצרפת נשמע לעילא ולעילא
הדפסתי את המתכון וככול הנראה הוא יעלה
על שולחננו ביום שישי הקרוב. 
 
הסיפורים שצירפתם מדהימים כל אחד.
 
ולבדיחה טובה ששמעתי ,
 
השמועה  מספרת על אב חרדי שבנו הקטן חזר מה"חדר" 
ושאל אותו , "אבא מה זה גיי??", האב הזיע, בלע רוק,
גירד בראשו, הכחיל, האדים, ולבסוף אזר אומץ והסביר
לבנו הקטן, שככה זה בעולמו של הקדוש ברוך הוא,
יש נשים שאוהבות גברים , יש גברים שאוהבים נשים
ויש גברים שנמשכים לגברים וההיפך, הילד הקשיב
בקשב רב ובסבלנות להסבר של אביו, הנהן בראשו
ולבסוף שאל , " או-קיי, אבא , הבנתי , ומה זה 
צלמוות " ???? 
מי שלא הבין, מוזמן לכתוב מייל לאו חני או כלום
ויקבל הסבר מפורט .....
 
המון המון אהבה לכולם ושרק נחייך לעולם 
 
חנילההה
19/01/2015 | 20:37
1
9
גררררר תגידי לי בבקשה איזה שיר הבאתי? הא???? את לא קוראת בעיון ת'הודעות ולכן צפוי כאן עונש רציני. אני הבאתי חיבוק של דובי עם מוסר השכל מה לא הבנת כאן, הא???? כנראה הצינון עשה את שלו!
שמחה לשמוע שאת מרגישה הרבה יותר טוב.
ואני מקווה שהיום בלילה לא יעלה ריח שרוף באפי
רק טוב!!!
זוהרת , חסכת לי הסבר ל"או כלום"
20/01/2015 | 16:05
8
הסבר בגוף הסרטון 
ועל כך אענה לך בדרכך האופיינית .
20/01/2015 | 17:01
8
לכל המילים העבריות יש הופכי : חופש/ עבדות , עבודה / בטלה וכו' 
למעט פועל אחת והוא .... "ניצול" (לנצל) גם לא באנגלית .
באם תבקשי הסבר תפני אלי באופן ישיר כאן 
 
אז מה היה לנו ?
צלמוות ? צלמוות משמעו ... חושך . אההההה ?
ניקולהההה
19/01/2015 | 20:32
3
11
אוהבת מאאאאאאאד את השיר הזה
רק טוב!!!
גברת מנהלת שלום וברכה,
20/01/2015 | 14:49
1
12
נראה לי שהימים החמים השפיעו על הבנת הנקרא אצלך , יקירתי
שיר ??? איזה שיר ואיזה נעליים , קראי שוב יקירתי את ההודעה 
שלי, עניין השיר, כוון כולו לניקולה .....
לגבייך , את יכולה להוריד את כוננות השריפות, כיוון שהנהלת
תפוז לקחה כנראה ברצינות   יתרה  את האיומים שלי, 
ועשו מאמץ כביר כדי שאוכל להיכנס היום לפורום המדהים שלנו. 
 
ועכשיו תאמרי לי את האמת, לא יותר נחמד ביום שימשי יפיפה
כזה???? יאמי , לשבת בבית קפה על חוף הים , מי צריך יותר
מזה ????, הכנרת הנחמדה שלנו , שתמתין מספר ימים, שתתן
לי לנשום מעט, ואז שיחזור הגשם , ביום שבת , כשאני בבית
מתחת לפוך. 
המשך יום מקסים לכולםםםםםםם
והמון המון המון אהבה 
 
איףףףף החנילה הזו
20/01/2015 | 19:16
6
מה כל כך נחמד בקיץ הזה שפתאום הגיע, הא???? גרררררר היה לי חם היום לבשתי חולצה קצרה על הכנפיים ובשל העובדה שמישהו החרים לי בעבודה את השלט של המזגן לא יכולתי לפתוח את הקירור גרררררר - יוחזר במיידית החורף!
שמחה שלא פרצה אצלנו שריפה ושיכולתי לנמנם כמה רגעים על הערסל.
שיהיה המשך שבוע נפלא לה לכוווווולם.
רק טוב!!!
כל שעהכל שעתיים
20/01/2015 | 16:06
9
|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
( לעמוד שלי בתפוז )
19/01/2015 | 12:00
2
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.


ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.


שיהיה לנו בהצלחה |@|

|*|פורומים עסקיים חדשים בתפוז!|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2015 | 14:31
1
בעלי עסקים קטנים ובינוניים? שוחים לבד בין הכרישים הגדולים? הצטרפו לפורומים העסקיים של תפוז!

|סביון|פורום נשים בעסקים
אם את מנהלת עסק וחיי משפחה במקביל, הצטרפי עכשיו לקהילת הוונדר-וומנז הישראליות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום מימון עסקים
אם העסק שלכם נתקע בבעיית תזרים ומשקיעים סוררים, בואו למצוא פתרונות קסם:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום יעוץ עסקי
גם אם אתם כבר לא חדשים בעסק ומכירים איזו שיטה או שתיים, אולי תחסכו פה כמה שקלים:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


סיפור לשבת,
16/01/2015 | 09:37
10
9
 

נערה צעירה עמדה ליד אביה על המזח הנמל הפולני, לרגליה מזוודה גדולה, מוכנה להפלגה באוניית קיטור. מתוך המשפחה ברוכבת הילדים, נבחרה דוקא רוזה בת השתים עשרה להישלח לאמריקה, ארץ הזהב. החיים בפולין היו קשים, והרעב היה אורח קבוע בבית. משפחתה חסכה פרוטה לפרוטה עד שהצליחה לקנות כרטיס בכיוון אחד לארה"ב. ורוזה, הצעירה מבין הילדים היתה ברת המזל שנבחרה לנסוע.
אביה הרים את המזוודה ופסע בשקט, כששולי מעילו מתנפנפים ברוח. רוזה יכלה לראות כמה התאמץ לשלוט ברגשותיו. הקמטים שבפניו, העצבות היוקדת בעיניו החכמות גילו את הסבל שהיה מנת חלקו.
האב פלט אנחה והניח את המזוודה על הסיפון. הוא הרכין את ראשו אל פניה התמימות של רוזה, והביט הייש אל עיניה. הוא רצה לצעוק, למחות על אכזריות הגורל. כמה רצה לחטוף את בתו חזרה הביתה, להחזיק אותה כפי שהיה מחזיק אותה כשהייתה תינוקת. במקום זה הוא הניח יד רועדת על לחיה.
"רוזה ילדתי, זכרי: ה' נמצא איתך היכן שתהיי. זכרי את חוקיו ומצוותיו ושמרי עליהם היטב. לעולם אל תשכחי, שיותר מששמרו היהודים את השבת, שמרה השבת עליהם. אולי זה יהיה קשה בארץ החדשה, אך אל תשכחי מי את ומהיכן באת. שמרי את השבת – בכל מחיר שבעולם".
"אבא! אבא!"
רוזה קברה פניה במעילו המחוספס של אביה, זרועותיה הצנומות כרוכות חזק סביב צווארו כאילו רצתה להיאחז בכל מה שהיה מוכר וטוב. אביה נאנח שוב, כתפיו התכופפו לעבר בתו כשדמעותיו מתערבבות בדמעותיה שלה. שריקת האניה סימנה את הפרידה. האבא רכן שוב וחיבק את בתו חזק עד שכמעט נעתקה ממנה נשמתה, הסתובב ופסע לאורך כבש האניה. הא נראה כפוף ומובס על ידי קשיי החיים. כשהחלה האניה להתרחק מחיי העיירה בפולין, נשבה רוח ים רעננה על הנוסעים המתכוננים להתחיל חיים חדשים.
עבור רוזה הנסיעה היתה מלאה בספיקות. האם הקרובים שלה אכן יקבלו אותה בפנים יפות, או שהיא תהיה לבדה בארץ החדשה? כמה מפחידה היתה המחשבה על חיים חדשים ללא קרוביה האהובים!
כשהתקרבה האניה לחופי ניו-יורק, עמדו הנוסעים בסיפון, צועקים ומוחאים כפיים כשראו את היבשת החדשה. רוזה עמדה בצד, ביישנית ולא בטוחה. האם הארץ החדשה תגשים את הבטחתה לתקווה, חופש ועושר? האם קרוביה יבואו לפגוש אותה – או שהיא עתה חסרת בית?
רוזה לא היתה צריכה לדאוג זמן רב. הקרובים שלה כבר חיכו לה, חרדים ודואגים לבת הדודה הטירונית שלהם. לא ארך זמן רב ורוזה התבססה במעונה החדש. בהתנהגותה והופעתה הבוגרת מצאה רוזה תוך זמן קצר עבודה כתופרת.
החיים באמריקה היו לה חדשים ומוזרים. היא השילה מעליה גינונים פולניים במהירות וכך גם את גינוני הדת. צניעות, כשרות ותורה ננטשו, יחד עם ביגוד לא אופנתי ומיושן. קרוביה של רוזה התעקשו על כך שהדת היא מיושנת, או, לדבריהם, אביזר בלתי נחוץ באמריקה. אולם רוזה לעולם לא שכחה את מילותיו האחרונות של אביה כשנפרדו. היא אמנם לבשה את הבגדים החדשים שקרוביה נתנו לה, הסתפרה כצו האופנה, אך לעולם, לעולם, לא ויתרה על שמירת שבת.
כל שבוע, בלי יוצא מן הכלל, רוזה המציאה תירוץ חדש לבוס שלה כדי להסביר מדוע אינה מופיעה לעבודה בשבת. שבוע אחד היה זה כאב שיניים, שבוע שני כאב בטן, וכו'. אחרי שלושה שבועות מנהל העבודה שלה עלה על העניין. הוא קרא לה ואמר לה בנימה של רצון טוב: "רוזה, אני מחבב את עבודתך ואני מחבב אותך, אבל סיפורי השבת שלך חייבים להיפסק. או שאת מופיעה לעבודה בשבת הקרובה, או שאת יכולה לחפש לך מקום עבודה אחר".
כשקרוביה של רוזה שמעו על מה שאירע, הם היו נחושים בדעתם שרוזה צריכה לעבוד בשבת. הם הפעילו עליה לחץ; היא שידלה, הסבירה וניסתה לשכנע. רוזה הרגישה כמו עלה שנתפס בין משבי רוח חזקים, נדחף ונמשך, ללא משקל או חיים משלו. היא היתה כה צעירה ופגיעה. היא רצתה להשביע את רצונם של קרוביה, אך מילותיו של אביה הדהדו ללא הרף בראשה. מה תעשה?
השבוע עבר על רוזה במבוכה. רגשותיה היו נסערים. מצד אחד, אבא איננו פה כדי לעזור לי. אני רוצה להשביע את רצונם של חבריי החדשים, אני רוצה חברות, אני רוצה להתאים לארץ החדשה, ניסתה לטעון. ואז, באותה מהירות, הופיעה מחשבה אחרת: מצד שני, איך אני יכולה לשכוח את השבת? איך אני יכולה לוותר על היופי שאבא לימד אותי?
שוב ושוב טענו הקרובים "רוזה, יקירתי, תקשיבי לנו. זה לטובתך". כך המשיכו, ורוזה לא ידעה מה לעשות.
ביום שישי הלכה רוזה לעבודה כשבידה תיק אוכל וראשה טרוד במחשבות. היא ישבה ליד מכונת התפירה במשך כל היום, מאזינה לזמזום המכונות, ובלי משים מטפלת בעבודת הייצור המסיבי שלה. האם יהיה זה כה נורא לעשות זאת גם מחר? הרהרה. הגיע הזמן להחליט.
רעשי מכונות התפירה תאמו את מחשבות המצוקה של רוזה. מה עליה לעשות, או יותר נכון מה יכלה לעשות? כשהשמש שקעה אט-אט, ידעה רוזה שבעצם אין כאן שאלה כלל. היא היתה יהודיה, ועליה לשמור שבת.
שבת באמריקה לא היתה כמו היום החמים והמשפחתי שרוזה הכירה בבית. השבוע היה זה הגרוע ביותר. לא היה לה אומץ לעמוד מול קרוביה ולומר להם את החלטתה. במקום זה היא עזבה את הבית בבוקר כשהיא מעמידה פנים שהיא הולכת לעבודה. למעשה היא צעדה הלוך וחזור ברחובות העיר הגדולה, ויחד עם היונים הלכה לנוח בפארק שבכיכר. "אבא, השיר הזה בשבילך" לחשה. היונים פרעו את נוצותיהם. "יונה מצאה בו (בשבת) מנוח". היא ישבה שם בין היונים, שרה את זמירות השבת שהכירה, כשדמעות בעיניה, ומפעם לפעם פורצת בבכי חרישי. כשהופיעו לבסוף שלושה כוכבים בשמים המבשרים את סיומה של השבת, החל הירח לזרוח על הילדה העייפה ושטף אותה באור מבהיק. רוזה ניצחה, אך זה עלה לה ביוקר. היא איבדה את מקום עבודתה והתנכרה למשפחתה.
"ברוך המבדיל..." (ברכת ההבדלה שנאמרת במוצאי שבת). זהו, שוב צריך לעמוד בפני קשיי היומיום. רוזה הלכה הביתה בכבדות כשהיא מפחדת מן הסצנה הלא נעימה שתתרחש כשקרוביה יבינו שהיא לא היתה בעבודה.
בעודה מתקרבת לביתה, פילחו זעקות את רצף הרהוריה. "רוזה! מה.... מה..... מה את עושה פה? את פה? איפה היית?
רוזה הביטה בבן דודה ג'ו ומבטה מדוכדך.
"ג'ו, מה יהיה איתי? שמרתי שבת ואיבדתי את עבודתי. עכשיו כולם יכעסו. ומה אעשה, ג'ו"? היא דיברה ובכתה בבת-אחת.
ג'ו הסתכל עליה ושאל בעדינות: "רוזה, לא שמעת?"
"שמעתי מה?"
"היתה שריפה נוראית במפעל. רק ארבעים אנשים ניצלו. אי אפשר היה לצאת מהבניין. אנשים אפילו קפצו אל מותם". קולו של ג'ו התחלף בבכי "רוזי, את לא רואה? בגלל ששמרת את השבת, נשארת בחיים. בגלל ששמרת שבת, חייך ניצלו".
שישי חברים
16/01/2015 | 10:46
3
8
חברים יקרים סוף השבוע הגיע, יששששששששששש כמה המתנתי לו נה נני נננה נה
השבועות שלי ארוכים ומתישים אבל מה שטוב בהם, שהם תמיד אבל תמיד מסתיימים יהההההה!
לא יודעת מה המצב של מזג האוויר אצלכם, אצלנו קר והרבה גשם (חנילה לא שומעת נכון?? אז אני יכולה להגיד יששששששששש!)
את הסיר של המרק כבר העמדתי מוקדם בבוקר, הקציצות מתבשלות להן והאורז מוכן. הסלטים במקרר והכל כמעט מוכן. הבית נקי ומצוחצח עכשיו נשאר רק כמה סידורים קטנים ואוכל לנמנם לי כמה שעות ארוכות
תודה שושקלה על הסיפור לשבת, כרגיל אוהבת את הסיפורים שלך.
שיהיה סוף שבוע נפלא לה לכווווולם
רק טוב!!!
תכף אחזור אלייך
16/01/2015 | 11:27
6
אין לי ספק שהכנתטעים , משביע והולם .
16/01/2015 | 11:36
1
10
אבל בהחלט בא לי שתנסי פעם תבשיל קדרה מדהיםםםםם
 
מה דעתך ? 
16/01/2015 | 20:32
3
נשמע מעולה, שמרתי לי את הוראות ההכנה ואכין את התבשיל בקרוב
רק טוב!!!
תבורכי , תבורכי 7 פעמים
16/01/2015 | 11:26
8
כמניין ימות השבוע .
 
תודה
שבת שלום
אסתר מנואל / סיפור לשבת
16/01/2015 | 11:31
4
10
כאן במובאה יש סיפור מדהים 
 
שבת מרתקת וגשומה 
אכן סיפור מדהים
16/01/2015 | 20:30
3
5
כן ניקו,זה סיפור מיוחד על אשה מיוחדת במינה
17/01/2015 | 02:48
1
1
19/01/2015 | 06:51
1
19/01/2015 | 06:52
גברת מנהלת בואי לכאן ווקשה
12/01/2015 | 16:50
8
17
והרי החדשות, 
מאז יום חמישי, הגב' הידוע בכינויה
"או חני או כלום "
שוכבת במיטה, לבד , (בעצם לא לבד
עם בת זוג מגעילה בשם שפעת ) רועדת מקור,
מצמרמורות , ועוד כל מיני תופעות לוואי ,
שנגרמו כתוצאה .............................
מהתעקשותה הבלתי פוסקת של גב' מנהלת
לקור, לסערת ברקים , לרוחות עזות וכו' וכו'.
אי לכך ובהתאם לזאת שוקלת הגב'
"או חני או כלום" להגיש נגד הגב' המנהלת
בשמה ובשם כל חולי השפעת שנפלו
למשכב בסוף השבוע האחרון , תביעה
יצוגית , שכן היא הגב' מנהלת ורק היא
אחראית לקור המקפיא לשלג ולגשם
הזלעפות שירד בסוף השבוע . 
 
עד לכאן , מבזק החדשות של השעה
ארבע ארבעים וחמש . 
 
חני או כלום יקרה
12/01/2015 | 17:38
18
רק בריאות, שכבי במיטה החמה. בחוץ קור כלבים, אפילו סנדי כלבתי לא רצתה כל כך לרדת...
אם אין לך משהו דחוף לעשות , השארי מתחת לפוך החם
קשה להשאר לבד מסכימה איתך...אני מקווה שאת מסתדרת,
שתי הרבה נוזלים
מאחלת לך החלמה מהירה ובריאות איתנה.
מיד שולחת לך
שימרי על עצמך
 
 
איייף את גם כן
13/01/2015 | 01:31
1
12
כמה רעש את עושה גרררררר כמה תשומת לב את מחפשת, מה קרה מה כל הרעש הזה, הא???!
אופססססס את שוכבת עם שפעת??? ויי זמיר, לא נעים.
אבל את אשמה ולא אני! מי שהולכת לישון בלי גרביים ומצנפת שלא  תתפלא שיש לה צמרמורת.
מהר לגרוב גרביים, ולחבוש כובע, לשתות הרבה מיץ פוזים ומיץ צוף חם, לאכול הרבה עוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים ולנוח הרבה במיטה. קאפיש??
הרבה בריאותתתתת חנילה!
רק טוב!!!
עוד כמה שעות....
14/01/2015 | 00:55
13
והחזאי הבטיח שירדו עוד כמה טיפות ויהיה שוב קר. בלי לפגוע בחנילהההה שלנו, אני מאושרת נה נני ננננה נה
רק טוב!!!
מה ? היית חולהולא סיפרת לי ?
14/01/2015 | 09:33
8
אוישששששששששששששששש
רפואה שלמה לך "או כלום"  
איך שאני אוהב את המתיחות השטותיות הללו
14/01/2015 | 10:01
3
8
לא לנסות בבית בבקשה 
 
איך?? כמה??
14/01/2015 | 20:01
2
8
את הלימבו אהבתי מאד  את השני הרבה פחות
רק טוב!!!
15/01/2015 | 16:38
1
7
יש לך משהו של חיוך ?
16/01/2015 | 00:50
6
משהו ממש ישן אבל מעלה חיוך שזה טוב, נכון?
רק טוב!!!
נפתחו פורומים פוסט טראומה וגמילה מעישון
( לעמוד שלי בתפוז )
14/01/2015 | 13:43
2
|חיבוק| מעכשיו אתם לא לבד!
מציאות החיים בכלל והמציאות הישראלית בפרט עלולות להעמיד אותנו בפני אירועים המהווים איום על חיינו, גופנו או על אלו של האנשים הקרובים לנו, כמו תאונות דרכים, פיגועים, תאונות עבודה, תקיפות מיניות ועוד.
לכן פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום פוסט טראומה.

פורום זה מיועד לאנשים אשר הם עצמם או יקיריהם חוו אירועים טראומטיים, ומכוון לתת מענה לשאלות הנוגעות להתמודדות, מניעת התפתחותה של הפרעה פוסט טראומטית, ליווי בן משפחה אשר עבר טראומה ועוד.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


|סיגריה| ידוע שהרבה מעשנים רוצים להפסיק לעשן אך לא סומכים על עצמם שאכן יצליחו. יש מעשנים שהפסיקו וחזרו לעשן ויש מעשנים לשעבר שמידי פעם רוצים לעשן סיגריה אבל יודעים שזה עלול להסתיים בעישון החפיסה כולה ולכן פשוט לא מעשנים.
אתם רוצים להפסיק לעשן, אך קשה לעשות זאת לבד?

מוזמנים להיכנס לפורום גמילה מעישון וננסה לתת לכם עצות, רעיונות, סיוע ומידע בכל הקשור לעישון ולהפסקת עישון.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
פורומים משפטיים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
11/01/2015 | 16:08
7
עורכי הדין המובילים בתחומם הגיעו לתפוז! יש לכם שאלה משפטית? רוצים להכיר לעומק את הזכויות שלכם? היכנסו עכשיו!

|*| נעשה לכם עוול? החלטתם להרים את הכפפה ואתם לא בטוחים איך? בואו לדבר על זה בפורום תביעות ייצוגיות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


|*| למי מותר להאזין לכם? עד כמה הנייד שלכם יכול להסגיר אתכם? היכנסו עכשיו לפורום חקירות פרטיות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*| חשבון המים שוב הוכפל? רוצים לדעת מה הזכויות שלכם מול העירייה? בואו לבדוק בפורום מיסוי עירוני
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


|*| נגרם לכם או לרכושכם נזק? רוצים לברר מי חייב לפצות אתכם? בואו להתייעץ בפורום נזיקין
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
חם בפורומים של תפוז
הבן שלך לא שומר שבת
הבן שלך לא שומר שבת
למה הוא לא לוקח את הצד שלי ועומד מולה?
הבן שלך לא שומר שבת
הבן שלך לא שומר שבת
למה הוא לא לוקח את הצד שלי ועומד מולה?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום ספא
פורום ספא
פורום עולם המיסטיקה
פורום עולם המיסטיקה
פורום פיתוח הקול ובריאות הקול
מקול צרוד לקול צלול
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
02:49 | 28.11.15 גחלילית זוהרת
14:39 | 21.11.15 גחלילית זוהרת
12:17 | 19.11.15 amit14556
09:27 | 13.11.15 גחלילית זוהרת
12:20 | 29.10.15 או חני או כלום
13:33 | 19.10.15 או חני או כלום
10:08 | 15.10.15 מיכאלה 32
09:57 | 15.10.15 או חני או כלום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ