בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
"לכתוב משמעו להאמין שבאמצעות האמנות, אדם יכול להיות יותר מעצמו" (סטיבן ספנדר)

זהו פורום של חלומות ומשאלות, של הגיגים ותהיות ובעיקר של תקוות מכל המינים,הסוגים, הצבעים והגדלים.
זהו אי קטן של שפיות ושלווה זוהרת בו נאספים חברים למשמרת.

בשל העובדה שהמקום הוא אי שכזה תשמר בו מכל משמר הגינות הכתיבה ושלום ורוגע החברים. כל פגיעה או חוסר כבוד כלפי אחד החברים יימחקו לאלתר ומיידית!
מברכת את כל באי הפורום!
רק טוב!!!

ניקו.. גחלילית
22/12/13 01:22
27צפיות
מלא מלא זמן
אך עכשיו אני כאן
גם אם לרגע קט
אומר ולא אשקט
זה רק לחרוז
שאף אחד לא יזוז
גחלילית מביאה קינוח טעים
ניקו כותב ועם שיר הוא מנעים.
היי זו אני מתוקית -
השארתי לכם כאן שקית.
נצנוצים , כוכבים,
המון געגועים.
שולחת חיוכים
וגם כמה מילים.
לילה טוב חברים
ג'ולי
22/12/13 01:23
18צפיות
שכחתי לחתום את שמי  ((:
ואוו את מי אני רואה??
22/12/13 02:08
18צפיות
ג'ולינקהההההההההההההה איזו שמחה לראותך.
עולה לפה דה ברבור עפה על המנורה שמעל המזנון עושה פירואט חגיגי ונוחתת בעדינות על הספה בסלון.
מה שלומך יקירה??????? שנים שנים, יו כמה שמחה לראות לך וכמה געגעתי. שבת קצת מייד מביאה גלון של מיץ צוף וצלחת גדולה של עוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים וחיבוק ענקיייייייי.
ספרי מה מי איפה למה כמה וכל מה שבא לך.
רק טוב!!!
לא סתם את גחלילית זוהרת
22/12/13 23:22
11צפיות
את אישה מאירה ומוארת(: תמיד כיף לנחות כאן. את יודעת איך לחבק דרך המילים.מקסימה אחת.
מה היה... עבדתי כמו כולנו ..המשכתי וממשיכה לגדל את הילדים המקסימים ספיר כבר אחרי צבא מזמן -גרה בדירה שלה (ומשלה) בת 24 לומדת ועובדת.יאן בן עשר וחצי מתוק ילד חרוץ ופיקח לומד כל יום עד מאוחר וחוץ מהלימודים כמו כל ילד רגיל.הוא שנה שנייה באוניברסיטה.השנה זה מתמטיקה ומדעי הרוח.מיקוש הקטנה תלמידה טובה נלחמת על כל ציון מרויחה בעמל רב - ילדה כזאת בילבי חחח מקסימה משגעת.בעלי לומד שנה ראשונה מהנדס בניין,הוא אלוף. ואני עזבתי לפני שנתיים את שופרסל לשמחתי הרבה.עברו שנתיים לא קלים(בריאות,אובדן,וכו וכו )הכל חוזר למסלול כמו תמיד(: אני עוד מעט מתחילה תואר ראשון משאבי אנוש.הכי חשוב הוא. שלפני כחודש וחצי עשיתי ניתוח שרוול(בגלל הסכרת) באותו היום הפסקתי לעשן. אז אני בכיף מאבדת משקל עוד ומתפטרת מהסכרת ולא מעשנת.אהההה>> פיהוק<< כמה אני מדברת... בקיצור החיים במסלול הנכון .ואני כרגיל עם חיוך. תבואי גם את וניקו לבקר מדי פעם. אני בפייסבוק . תמיד כשאני כבר נכנסת לתפוז אני אוטומטית מזפזפת הנה.  לילה קסום. ג'ולי
כתובות אינטרנט מצורפות:
אוהוווווו
22/12/13 10:04
24צפיות
כמה מתוק ונעים ,
לראות שוב אלו הפנים .

כמה טוב ונעים ,
להיזכר בימים יפים .

כמה נעים וטוב ,
הן זה מה שחשוב ,

כמה נעים וטוב ,
אל זה הבית לשוב .

לכבודך :
adieu jolie candy jean francois michael
22/12/13 19:29
9צפיות
כבוד נהדר נתת לה, גם אני נהנתי לי
רק טוב!!!
איזה שיר ניקו
22/12/13 22:59
15צפיות
מלא זמן שלא האזנתי לו. איזו נוסטלגיה(:
º
ספרי ספרי ... איך מתוך הפרח יעלה הפרי
23/12/13 12:12
10צפיות
אלסטיות
20/12/13 20:54
30צפיות
"אלסטיות היא תכונה של החומר המצליח לחזור ממעוות תחת עומס או מאמץ, לממדים המקוריים ולצורה המקורית כאשר הוסר ממנו העומס או המאמץ."
מאז ומעולם חשבתי שההשתייכות אל האלסטיות היא כמו במילון: לקפיצים, לחומרים ולעוד כל מיני אובייקטים, אבל בוודאי שלא לבני אדם.
אבל.... והנה מופיע האבל הגדול, מסתבר שאלסטיות יכולה להתרחש, להופיע, להתקיים, להוות תכונה גם אצל בני אדם.
אם ניקח את העובדה שאני בן אדם, כאקסיומה, שלא ניתנת כרגע לערעור ... הצלחתי להוכיח לעצמי למשפחתי לעובדיי ולחברים "אחרים", שאני אלסטית (למען הדיוק הנאות, לפחות מבחינת יכולת העבודה.)  
ולמה הכוונה: השבועיים האחרונים היו משהו כמו חלק מההגדרה המילונית העוסקת בחומרים אלסטיים מתנגשים, דהיינו, מה שחשוב בתכונות של האלסטיות הגופיות, שהאנרגיה שלהם נשמרת.  ובעיקר מה שנשמר זה הגופים המתנגשים. הווה אומר שאם יש לחץ בין כל מיני "חומרים" מתנגשים ואני פגשתי ונתקלתי ולמעשה התנגשתי בכמה "חומרים" כאלה, נשמרת האלסטיות ולא רק זה אלא, האלסטיות שומרת על החומר (זו כמובן הפרשנות שלי אולי אני עוד אזכה בפרס נובל לפיסיקה אלסטית וסוף כל סוף אביא קצת נחת למשפחה הפולנייה שלי שרק מעקמת את הפרצוף ומצקצקת בלשון כל פעם שאני מותחת את האלסטיות עוד טיפ טיפה.)
איך שלא יהיה, מדע הפיסיקה מלמד אותנו את הייחוד הבלתי ברור (לפחות להדיוט כמותי) כמה יופי יש באלסטיות חומרית נמתחת – תענוג. אם נוסיף לכך שאנרגיה פנימית יכולה להשתנות או ע"י עבודה או ע"י חום הרי שזה מרגש  ומרגיע כאחד בהתחשב בכך שהשבועות האחרונים היו קרים מהרגיל והצריכו שימוש רב יותר בחום ועבודה רבה מעלה את האנרגיה, אם כך עמדתי בדרישות ההוכחה! (יששש)
אם נוסיף לכל זה גם את המשוואה: (ומי שלא מבין אותה שישב על חלקו האחורי של גופו וילמד פיסיקה)
ש....
W= שזה אומר ואווו
(r) = שזה אומר ררררר כמה עבודה או רררר כמה קר למה אני עובדת עד שעה כל כך מאוחרת כשבחוץ כל כך קררר?!
כל זה ביחד = wo  שזה אומר שוב ואווווו ,אבל אין ברירה חייבים לעשות הכל על הצד הטוב ביותר
+ כלומר פלוס דהיינו מה מתחבר לכל זה (כמה מדהים שאפשר עוד לחבר לכל הררר הזה משהו נוסף)
שווהK = ומה אומרת האות קיי??שזה מה שיוצא למי שעובד כל כך הרבה.....
כפול אממממ עכשיו מגיע השוס או בלשון מדעית ההפתעה המרשימה... את כל מה שכתבתי עד כה מכפילים ב-----
(r-ro) בחזקת 2!!!! מדהים פשוט מדהים, לא מבינה איך הרשתי לעצמי כל השנים לפספס את לימודי הפסיקה האלקטרווגנדית הזו??. דהיינו-רררר מקודם פחות ררררר אוווווו של עכשיו בחזקת 2!
 2= שני גופים מתנגשים הבוס למשל במישהו /מישהם אחרים, או רצון של מישהו ללכת הביתה בשעה סבירה מול הכורח הבלתי רציונאלי לסיים את כל העבודה של חודש ביום! או שבשל הסופה כל הדרכים חסומות....
מי שמבין מתמטיקה יעשה את החשבון לבד מהי התוצאה. ומי שלא, יאמין לי שהתוצאה מרשימה ביותר.
וכל זה עוד מבלי שבכלל נגעתי בעובדה שתחת מאמץ מסוים רוב החומרים מתעוותים באופן יחסי ישר למאמץ (זה אולי מסביר למה כל העובדים שלי הלכו עקום בסוף השבוע וגבם נתפס?!) אבל החשיבות היא יחס הישר למאמץ כלומר מאמץ = ישר (פרשנות שלי כמובן..)
אני כמובן שמרתי לעצמי פרט חשוב ביותר זה, שבהסרת העומס או המאמץ שגרם לעוות, הגוף אינו חוזר לצורתו או לממדיו המקוריים ונותר בו מעוות שיורי. אבל נו מה, אחרי הסערה אלכסה, לא נשארו כמה בלי העץ שליד ביתם? אחרי הסופה הזו לא עלה מחיר העגבניות פלאים? המלפפונים הירוקים לא התעוותו בצורתם?? לכן, נשאלת השאלה המהותית אם אחרי המאמץ האלסטי פלסטי פקופלי הנ"ל יישאר עיוות קטן, ולא ממש משמעותי.... האם זה לא שווה מול הרררר הנצחי??!
מה עוד צריך הבן אדם? קצת מאמץ קצת אלסטיות, קצת קוונטים כמה חלומות ואם אפשר מיטה כדי לישון בה.
מכל זה יוצא--- או המסקנה המתבקשת =
האלסטיות היא תכונה מדהימה ושווה כל שמץ של אנרגיה.

רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
אז ככה : מתוך תקווה שהבנתי אותך
21/12/13 09:33
17צפיות
אז ככה :  מתוך תקווה שהבנתי אותך
אז ... את למעשה ... (ותחשבי טוב על הדימוי )
צבר של מסטיקים (בזוקה) :
ניתן ללעוס
ניתן לירוק , לירות על הקיר וזה ידבק .
ניתן למתוח עוד ועוד ועוד ...
ניתן ללחוץ עם האצבע וליצור עומק ועוד כמה מיימדים ..
ולמעשה יש כמעט אין ספור אפשרויות (תבחרי את המועדף והרצוי .)

ואני ... שולח אותך בחזרה אל הספרייה לשלוף משם את ספרם של סירס זימנסקי :
תוכנית לימודים לקורס מבוא (מכינה) פיזיקה תחת הכותרת והפרק : מתקף ותנע ואף תמצאי בקישור המצורף ניסוי פשוט ומעולה
אשר ימחיש לך את האלסטיות המדוברת לעי"ל .
( : מתקף ותנע. ... חוק שימור התנע קובע כי במערכת סגורה (כלומר מערכת שבה לא פועלים כוחות חיצוניים) התנע הכולל נשמר.)

ממליץ לך לפתוח את 2 הקישורים ולשנן היטב הכתוב בהם . וכן להגדיל התמונה המצורפת להמחשה .

החסרתי משהו ?
נו באמת
21/12/13 10:36
15צפיות
נו באמת
לא הבנת דבר וחצי דבר ! החסרת ים של דברים.
אני מצפה ממך לשבת על ישבנך וללמוד שוב את הפרק על אלסטיות.
בבקשה לשנן את המשוואה הרצ"ב היטב!
W(r) = W0 + k · (r - r0)2
מבחן חוזר יהיה בהקדם.
רק טוב!!!
פסטטטט
22/12/13 19:30
9צפיות
סיימת לחזור על כל החומר? אתה מוכן למבחן?
רק טוב!!!
º
סיימתי חוק לימודי מאוד מנמזמן
23/12/13 07:13
8צפיות
בוקר טוב של שבת נהדרת,
21/12/13 06:10
28צפיות
בוקר טוב של שבת נהדרת,
יום אחד, הגיע אדם אל עורך הדין המתמחה בגירושין כשהוא נסער,
"נמאס לי מהנישואים האלה" אמר לו,
"אשתי לא מתייחסת אלי, מתלוננת כל הזמן, וכבר איני נמשך אליה, אני רוצה להתגרש, אבל קודם הייתי רוצה למרר את חייה כפי שהיא עושה לי".

עורך הדין האזין בקשב רב למצוקת הבעל, ולאחר מכן יעץ לו:

יש לי תוכנית מושלמת עבורך . אני רוצה שתתחיל להתייחס לאשתך כאל מלכה.
עשה כל מה שביכולתך לשרת אותה, לרצותה, לענג אותה ולתת לה להרגיש כמו מלכה.
הקשב לכל מלה שלה ברצינות, עזור לה בעבודות הבית, צא איתה לארוחת ערב לאור נרות, ובדרכך הביתה קנה לה זר פרחים.  
אחרי חודשיים שלושה של יחס מלכותי כזה, פשוט ארוז אב חפציך ועזוב את הבית.  זה יפגע בה קשות. למעשה קשה לי לחשוב על משהו  "פוגע יותר".

הבעל חשב מספר רגעים על הרעיון ואמר:   "זה נשמע רעיון נהדר, היא לעולם לא תצפה ליחס כזה ממני".
הוא היה ממש קצר רוח להגיע לביתו, ובדרך קנה מספר ורדים.  באותו ערב עזר לאשתו להדיח את הכלים, ובבוקר למחרת הביא לה ארוחת בוקר למיטה.   הוא החל להחמיא לה על בגדיה, מאכליה ועיסוקיה הרבים.  
הם יצאו יחד למספר סופי שבוע והבעל באמת ידע כיצד להתמיד ביחס זה ולקנות את ליבה.

אחרי כחודשיים טלפן אליו עורך הדין.
"תשמע" אמר,  
 מסמכי הגט מוכנים אם אתה מוכן  בתוך רגעים אחדים תוכל לחזור ולהיות רווק מאושר.

"אתה צוחק ממני?" ענה הבעל "הרי אני נשוי למלכה של ממש. לא תאמין כיצד השתנתה. למעשה, חל מפנה של ממש בהתנהגותה ובגישה שלה. איני מוכן להתגרש ממנה, גם אם יתנו לי מיליון דולר".

אני מוחה נמרצות בתור הגבר היחידי כאן בבית
21/12/13 09:38
13צפיות
גמני רוצה שיתייחסו אלי לפחות כאל נסיך מולדביה אם לא כאל מלך .

אהההההההההההה ?

שושק'ה את נהדרת .... ככה פותחים לי ת'יום ולא ע"י רענון מחודש בלימודי הפיזיקה שלי

תבורכי
שבת שלום לכוווולם
21/12/13 10:20
9צפיות
סיפור נהדר שושקלה
שתהיה שבת נעימה וצבעונית
רק טוב!!!
לבעלי עיניים גדולות
21/12/13 15:13
15צפיות
לבעלי עיניים גדולות

מיליונר אחד יושב בבית קפה,
פתאום נכנס איש זקן עם מצת מוזהב, ומציע לו לקנות ממנו את המצת תמורת כל נכסיו.

"השתגעת", צחק המיליונר, "כל נכסיי תמורת מצת פשוט?!" "זה לא סתם מצת", משיב הזקן.

הוא לוחץ על הכפתור ומהמצת יוצא שדון שאומר "כן אדוני, מה רצונך?". "תביא לי תה אחד", אומר הזקן, ותוך שניה כוס תה חמה מונחת על שולחנו.

המיליונר ההמום מתלהב וממהר להוציא מסמכים ומעביר את כל נכסיו על שם הזקן, תמורת המצת.

אחר כך הוא רץ הביתה לנסות את השדון. לוחץ על המצת, יוצא השדון ואומר: "כן אדוני, מה רצונך?".

והמיליונר לשעבר כולו נלהב ומתרגש: "אני רוצה שתחזיר לי את כל הנכסים שלי,

ותוסיף לי גם מטוס פרטי, יאכטה ואישה מהממת ביופייה עם עיניים ירוקות ושיער בלונדיני".

"מצטער", משיב השדון, "כל מה שאני עושה זה רק תה או קפה"..​
º
יפהההה איטף יפהההה
22/12/13 19:28
2צפיות
הבוקר אפתח בבלדה עתיקה וטעימהכמועתיק
18/12/13 08:30
22צפיות
עתיק , ישן ואין משובח ממנו :

Nat King Cole The Ballad Of Cat Ballou

שיהיה לכולנו יום מחויך
כתובות אינטרנט מצורפות:
לילה טוב
19/12/13 12:34
14צפיות
אופס זה בעצם בוקר טוב או צהריים טובים , לא זוכרת מה היום מה השעה ואיזה תאריך מה שאני כן יודעת הוא שעומד להסתיים השבוע איזה אושררררררררררררר
לא זוכרת מתי הגעתי לעבודה מתישהו בתחילת השבוע ועוד 11 שעות בערך אוכל לצאת ולשוב לביתי ישששש
תודה על הבלדה הנהדרת ניקולהההה
שיהיה יום נפלא לה לכוווולם
רק טוב!!!
הערב עוד צעירוככה חושב ביני לביני ש...
19/12/13 17:54
12צפיות
אתמול מלאו לשובי אל המולדת שנים .
והייתי אז עולל צעיר ובהיר ....

מזל טוב לך ניקו

ולזכר הימים מהמולדת הישנה
º
ניקו,שיהיו לך עודשנים נפלאות
20/12/13 06:50
12צפיות
סופ שבוע נעים וחמים לכולנו,
20/12/13 07:10
15צפיות
סופ שבוע נעים וחמים לכולנו,
- זוג נשוי החליטו לצאת לחופשה בשוייץ כשהגיעו השניים לחדר במלון, פנתה האישה הנרגשת לבעלה ואמרה: "תסתכל בחלון, יש פה איילה "
ענה לה הבעל: יקירתי, יש לך שתי טעויות. ראשית זאת לא איילה אלא פרה, ושנית זה לא חלון אלא מראה".
º
נפלאאאאא
20/12/13 07:23
6צפיות
חחחחחח שושקלהההה
20/12/13 13:49
5צפיות
נפלא!
שבת נפלאה לך
רק טוב!!!
º
תודה נשומה
20/12/13 07:22
6צפיות
שיבה למולדת?!
20/12/13 13:53
6צפיות
כאילו כזה הגעת אלינו לפני 55 שנים??? אממממממ זו סיבה למסיבה. הכנת ממליגה??? הבאת כיבוד? הכנת שקיות מומלדת או שלקחת את הכל והחבאת שיהיה רק לך, הא??????
מומולדת מאושרת להגעה הזו.... תגיד ככה בנינו אתה חושב שזו הייתה בחירה מוצלחת ונכונה להגיע לכאן.?? הא??
רק טוב!!!
היא צוחקת ממני
20/12/13 17:33
14צפיות
היא צוחקת ממני
ת'אמת ... עד היום אני שואל את אמי למה לא נשארה ביוון בדרך ל... כנען .
ואני כ"כ רציתי להישאר בסלוניקי .

ואני דווקא בקטע של מלאי
º
להגדיל ת'תמונה
20/12/13 17:51
4צפיות
º
כמובן
21/12/13 10:39
3צפיות
שבוע טוב חבריי החדשים!
14/12/13 19:46
27צפיות
אאחל לכולנו שבוע שקט, חמים, שליו, מאור, והכי חשוב מלא ברק טוב
15/12/13 00:56
14צפיות
חן חן על הברכות.
שיהיה שבוע טוב ונעים לכווולם.
אלקסה עברה אותנו Alexa storm ואנחנו ממתינים ליהושוע נה נני נננה נה
רק טוב!!!
מצטרף באהדה אל הברכות
15/12/13 09:53
19צפיות
מצטרף באהדה אל הברכות
שיהיה לנו שבוע חמים ,
מואר ,
שקט ורגוע .

ובעיקר ... שבוע של למידה והפקת לקחים .

אגב ... מישהו ראה את השר לענייני משברי עורף "השר ארדן" ?
וכמה המשרד שלו עולה לי ?

ובואו ביחד נרכב אל הסופה הבאה :
ושוב איתכם בצהרי שבוע טוב,
15/12/13 12:15
14צפיות
ושוב איתכם בצהרי שבוע טוב,
ניקו ראיתי ושמעתי רק ת'דלתות,
לא ת'דלתות של בית שנטרקות , יום  אצלנו שמש פז זורחת בלי  סערות,
15/12/13 19:59
5צפיות
השבוע התחיל קר מהרגיל. אני יצאתי מוקדם מאאאאד והמד של החום אמר לי ברררר קר לי והראה רק 4 מעלות (איזה כיייייף) במהלך היום התחמם והשמש זרחה לה כל הזמן אמנם שמש קרירה אבל מה 'כפת לי אני שמחה החורף הגיע ! למרות ששמעתי היום ברדיו שזה רק סתיו והחורף מתחיל רשמית רק ב-21/12 אממממ כלומר יכול להיות שיהיו לנו עוד כמה סערות כאילו??? ניקולהההה יש תחזית להמשך??
שיהיה שבוע נפלא לההה
רק טוב!!!
אז ככה ... ואנסה לנסח זאת פרופוציונאלי
16/12/13 08:40
9צפיות
הסופה האחרונה הייתה מלהיבה ומעוררת סף גירויים לכל מי שסופות וסערות בנשמתו .
אבל ...
אינני יכול להתעלם מנזקי הסופה אשר אמללו המוני אדם וגרמו לנזקים מרים וקשים .

ובזאת אני מביע צער והשתתפות בצער של אותם אנשים טובים באשר הם . בארץ ומחוצה לה בסביבתנו ה"שכונתית" .
אשר הגיע עד ... ערב הסעודית .

אינני צופה בטווח הנראה לעין מערכת חורפית משמעותית ואולי טוב שכך .

מביא כאן סקופ אשר נצפה בתכנית הטלוויזיה .
נשבר שיא השיאים של אין מעלות .

וממני ... שבוע חמים ונטול מאורעות
מינוס 91???
16/12/13 09:46
8צפיות
אממממ אפילו בשבילי זה קר
נכון שיש לסופה גם חלקים פחות טובים ועדיין אסור לצאת מפרופורציה ולקחת את הקור בכיף.
שיהיה יום נפלא לההההה לכוווולם
רק טוב!!!
ככה יעשה לטורף החמדן
16/12/13 13:24
7צפיות
ריקוד יווני - סירטקי
16/12/13 17:55
12צפיות
תהנו
כתובות אינטרנט מצורפות:
נהדר איטפקה
16/12/13 20:29
5צפיות
יאסוווו
רק טוב!!!
º
נפלאאאיטף נהדרררר
17/12/13 06:43
4צפיות
אממממ ניקולההה
16/12/13 20:20
12צפיות
איך בא לי ככה בקטנה לעשות אותו הדבר לכמה........ אמממממ נה נני ננננה נה
רק טוב!!!
º
אז ... זקוקה רק לקרניים ? או לפחות לחד קרן
17/12/13 06:41
8צפיות
º
לא מגלה מה בא לי
18/12/13 01:22
11צפיות
º
והסקרנות תהרוג את ה-
18/12/13 08:26
7צפיות
בוקר טוב ,
13/12/13 07:43
22צפיות
 קררררררר  רטוב וסעור,,אי אפשר לשוטט בחוץ , אז ננעים בחום  השיר,
כתובות אינטרנט מצורפות:
מה אגיד לך שושק'ה
13/12/13 11:29
17צפיות
מה אגיד לך שושק'ה
יצאתי רגלית לקנות את חלת השבת כי בלעדיה אינני מקבל שבת .
והקור היה בעוצמה מוכרת מעבר לא נשכח .

בהחלט היה לי קר .
כאן כרגע 5 מעלות וגשוםםםםם מאוד
יכולה לתאר את גווני הים הנגלה לעינייך ?

שתהיה לנו שבת חמימה ויבשה (בבית)

הקישור שלך לא עולה
º
מישהו ראה את הזוהרתשירדה אולי אל הצוללת
13/12/13 11:33
15צפיות
מישהו ראה את הזוהרתשירדה אולי אל הצוללת
בוווווווווו
13/12/13 13:21
14צפיות
הנה אני נה נני ננננה נה
היה לי שבוע בלתי נסבל מזריחת החמה ועד צאת הנשמה אתמול חזרתי אי שם אפילו לא זוכרת איך נכנסתי (מזל שנכנסתי לדירה הנכונה) והיום אממממ חגגתי לי מהבוקר
קר בתל אביב, לא זוכרת חורף כזה אישה אושר ישששששששששש אין מאושרת ממני
המון גשם הרבה רוח ולא ממש 'כפת לי שיסגרו את הכבישים ושמכונית יעצרו בצד אני מאושרת!
איך עוברת עליכם השישי הזה??. אני מקנאה ביושבי עיר הבירה שיש להם כזה שלג, שוקלת אם לא ליישר זנב ומשוש ולעוף לשחק בשלג.
שיהיה יום שישי חורפי ומאושר.
רק טוב!!!
איף כמה "שגיאים"
13/12/13 13:25
10צפיות
אישה אושר=איזה אושר
איך עוברת-=איך עובר
רק טוב!!!
º
כנראה שאת עייפה
14/12/13 09:00
6צפיות
ניקו,למה לא עולה לי השיר ב'תפוז' כי ב,
14/12/13 03:45
8צפיות
בפייסבוק הכל עולה חלק,
כנראה שתפוז בפוס עם הפייסבוק
14/12/13 08:55
8צפיות
תנסי שוב בבקשה
בוקר טוב מירושלים במצור:)
13/12/13 11:40
15צפיות
אצלנו יש מעט הפוגה בשלג- אין על מה לדבר על לצאת....
השמנתולים שלי לא מוכנים להוציא את האף מהפוך, ובטח שלא לשחק איתי בשלג...
שבת שלום לכולנו:)
º
נאושינקה איזה כיף לך
13/12/13 13:26
13צפיות
חברים יקרים שלי
13/12/13 13:43
16צפיות
השארו בבית מי שלא צריך לצאת אל הכביש החלקלק והרטוב
הכבישים מכוסים קרח, ישנם כבישים חסומים וטוב שכך
שימרו על עצמכם שנוכל להפגש.
מ'כפת לכם עוד יום של כיף חמים ונעים בבית?
שבת שלום חמים וטעים ונעים וכיפים
מחבקשת ואוהבת את כולכם
נשיבוקים
13/12/13 14:05
15צפיות
יו איטפקהההה תודה לך.
אני שולחת לכוווולם גם כמה נשיבוקים איזה כיייייף
רק טוב!!!
מזת'ומרת לא רוצים ?תנערי אותם מהר ל...
14/12/13 09:03
12צפיות
מגרש המשחקים הלבן ולמלחמת כדורי שלג .

אצלי לצערי ניתן לשחק רק בכדורי בוץ אשר "יורים" אותם על "חרקים מעופפים"

º
אי אפשר להכריח אותם. הם שמנתולים עדינים
14/12/13 12:29
8צפיות
º
עדינים ?זה הזמן לחשל אותם
15/12/13 09:28
5צפיות
15/12/13 00:52
12צפיות
חרקים מעופפים הא? רוצה מלחמת שלג ואו בוץ??? חכה חכה
רק טוב!!!
º
15/12/13 09:27
4צפיות
שבת נעימה וחמימה
14/12/13 07:03
13צפיות
אברך יהודי מאודסה, קיבל רשיון לבקר במוסקבה. הוא עלה על רכבת ומצא מושב ריק. בתחנה הבאה עלה בחור צעיר והתיישב לצידו.
האברך הביט בבחור הצעיר וחשב: הבחור הזה לא נראה כמו איכר, ואם הוא לא איכר סביר להניח שהוא מגיע מהמחוז בו אנו נמצאים. ואם הוא מגיע מהמחוז הזה, הוא מוכרח להיות יהודי, משום שזהו, לאחר הכול, מחוז יהודי. מצד שני, אם הוא יהודי, לאן הוא יכול לנסוע? אני היחיד בכל המחוז שזכיתי באישור כניסה למוסקבה.
רגע - ממש ליד מוסקבה ישנו כפר קטן שנקרא סמווט, ולשם אין צורך באשרה מיוחדת.
אבל למה שהוא ייסע לסמווט? כנראה הוא נוסע לבקר את אחת המשפחות היהודיות שם. אבל כמה משפחות יהודיות יש בסמווט? רק שתיים - משפחת ברנשטיין ומשפחת שטיינברג. הברנשטיינים הם משפחה איומה, אז בטח הוא נוסע לבקר את שטיינברג.
אבל למה הוא נוסע? לשטיינברגים יש רק בנות, אז אולי הוא החתן שלהם. אבל אם זה מה שהוא, אז למי מהבנות הוא נשוי? שרה התחתנה עם עורך-דין נחמד מבודפשט, ואסתר נשואה לאיש עסקים מז'יטומיר. אז זה מוכרח להיות בעלה של שרה. מה שאומר שקוראים לו אלכסנדר כהן, אם אני לא טועה,
רגע, אם הוא מגיע מבודפשט, עם כל האנטישמים שיש שם, הוא בטח שינה את השם שלו. מה המקבילה ההונגרית לכהן? קובאץ'.
אבל אם הוא שינה את שמו, בטח יש לו מעמד מיוחד. מה זה יכול להיות? דוקטוראט מהאוניברסיטה.
בנקודה הזאת פונה האברך אל הבחור הצעיר ואומר "מה שלומך דוקטור קובאץ'?"
"טוב מאוד, תודה." עונה הנוסע, "אבל מאיפה אתה יודע איך קוראים לי"
"נו," משיב האברך, "זה הרי ברור מאליו."
מעולה זה כ"כ יהודי , ממש מדויק
14/12/13 09:00
5צפיות
ועכשיו ספרי לי בבקשה מהו שמי ע"פ אותו ניתוח של מוח יהודי ?

|שי|תפוז חוגגים ואתם זוכים!
12/12/13 17:15
9צפיות
תפוזניקים יקרים,
בימים אלו האתר שלנו חוגג 17 שנים (שבזמן אינטרנט זה נחשב כמעט לתקופה של נצח). 17 שנים של פורומים, בלוגים, סרטונים, דיונים, שרשורים, תחרויות, פעילויות, מפגשים, חברויות...
כל ציון דרך שכזה, הוא הזדמנות לעצור לרגע אחד את הכל, לקחת פסק זמן, לפנות אילכם באופן אישי ולומר ? תודה!

|*| כרגיל, בתקופת יום ההולדת תוכלו ליהנות ממבחר שרשורים, תחרויות ופעילויות נוספות באתר:

|קדימה| נזכרים ברגעים היפים מהשנים שחלפו בפורום שיחת נשים, משתפים אותנו ברגע התפוזי שלכם ויכולים לזכות בטיסה בכדור פורח.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|קדימה| יום הולדת זו גם הזדמנות נפלאה להתחדש בבגד חדש. ספרו לנו בפורום  אופנת נשים על בגד שלבשתם בגיל 17 (או בגיל העשרה) ולא הייתם מעיזים ללבוש היום ותוכלו לזכות בשובר לקניית בגדי מעצבים.

|קדימה| אבל לא רק בגדים, יש עוד הרבה דברים מפנקים שאוהבים לעשות ביום ההולדת, ספרו לנו בפורום 40 פלוס איך אתם מפנקים מישהו אהוב ותוכלו לזכות ביום ספא מפנק.

|קדימה| אי אפשר באמת לחגוג יום הולדת בלי עוגה טעימה. שתפו אותנו בפורום מתכונים במתכון המנצח שלכם ותוכלו לזכות בסדנת שוקולד!

|קדימה| אבל לפני שזוללים את העוגה, צריך לכבות את הנרות ולהביע משאלה. ספרו לנו בפורום עולם המיסטיקה על משאלה שהתגשמה ותוכלו לזכות ביום ספא מפנק וספרים.

|קדימה| ואחרי העוגה מגיע תור המתנות. ספרו לנו בפורום ניהול בית מהי המתנה המקורית ביותר שקיבלתם או נתתם ותוכלו לזכות בסדנת עיצוב שולחן

|קדימה| הכי כיף לחגוג עם מישהו שאוהבים. ספרו לנו בפורום צימרים, חופשות וכיף עם איזה דמות מפורסמת הייתם רוצים לצאת לחופשה ותוכלו לזכות בחופשה מפנקת בצימר (את הדמות המפורסמת לא נוכל להביא)

|קדימה| חגיגות טובות תמיד נהיות טובות יותר בחברת החברים הכי טובים. ספרו לנו בפורום טלוויזיה מה יקרה בעונה ה-17 של הסדרה האהובה עליכם ותוכלו לזכות ב-17 כרטיסים לסרט לכם ולכל החברים!

|קדימה| אם אתם והחברים שלכם פחות מתחברים לסרטים, אז ספרו לנו בפורום הורים לתינוקות  על מסר שהייתם רוצים להעביר לילדיכם כשיגיעו לגיל 17 ותוכלו לבלות עם תשעה חברים בהפלגה ביאכטה!

בהצלחה לכולם|4U|
נו??
09/12/13 20:00
24צפיות
אז איך עבר עליכם היום?
אני הייתי עסוקה בהכנות לקראת יום רביעי נשאר לי עוד יום אחד לסיים את הכל
קשרתי את כל מה שיכול לעוף. בעיקר את הערסל שלי.
הכנתי פוחי אדמה למרק וכמה קנקים של מיץ צוף. מחר בערב אכין כמה מגשים של תופינים, את המצרכים כבר קניתי היום מה שנקרא הכינותי מראש
הכנתי כמות מספקת של גרביים ערדליים וכיסוי לכנפיים.
אני ממתינה בציפייה ליום רביעי, ואתם??
רק טוב!!!
בסוף עם כל הטאררם ...
09/12/13 20:21
15צפיות
ירד זרזיף ...
בהכנות גם כן:)
09/12/13 20:31
20צפיות
בעיקר בחיפוש מקומות מסתור לתלתולי רחוב שלי ותלתולי בית שלי , ובהכנת מרק וגם קצת בעבודה:)
קר עכשיו ממש בעיר הקודש....
הגזמתם...
09/12/13 23:06
20צפיות
צילום מחלון החדר
המדינה בפניקה, מזג אוויר סוער מתקרב אלינו.
SO? רק לפני חודש חזרתי מהאלפים בשווויץ, באתר שבו הייתי
היה שלג בכל האזור. אף אחד לא התרגש כולל אני.
מתלבשים בהתאם כאשר יוצאים החוצה. בבית סוגרים חלונות
נעים וטוב, שותים בכיף את התה ו\או הקפה ונהנים מהטבע שבחוץ.
אז מה איטף,,,, קטן עלייך פה בארצנו,,,
10/12/13 03:36
19צפיות
בתחילת החמישים ירד שלג ברחובות כשהייתי ידה קטנה אבל לא כמו בשוויץ ,זה היה יותר להתבוסס בבוץ בלי מגלשיים בלי לבוש חם , ובלי עמיית,
לא קטן, אבל צריך להערך בעוד מועד
10/12/13 19:20
10צפיות
לא לחכות לרגע האחרון.
קצת גשם סוחף וכל הרחובות מוצפים בשל חוסר ניקוז הולם.
למה לא נערכים בעוד מועד ע"מ שלא נהייה במצב של פניקה כאשר
תגיע אלינו הסופה.
שושי נו...צדקת
13/12/13 11:15
9צפיות
איזה מזג אוויר כל הארץ משותקת בצדק
הכבישים מסוכנים לנסיעה מכוסים בקרח, זהירות  החלקה
רוב הכבישים סגורים נא להמנע מנסיעה - שימרו על נפשותיכם.
לא כדאי לצאת מהבית באם לא צריך דחוף..
שתהייה לנו שבת ברוכה ונעימה חמים טעים וכיפית
מחבקת אותכם בחום
º
אישה כלבבי
10/12/13 08:15
15צפיות
ואני ... נסעתי לעיר הבירה
10/12/13 08:24
18צפיות
ואני ... נסעתי לעיר הבירה
לראות את תערוכת ספר הספרים במוזיאון ארצות המקרא .
ממליץ בכל פה (גם אף אוזן וגרון )
בכלל ... בניין המוזיאון עשיר ומרתק בממצאים הרבים , המגוונים והמיוחדים .

ממתין בקוצר רוח לסער אשר בשער .
למרות שהתחזית אומרת שהצפון לא יהיה גשום מאוד זולת קור מקפיא ושלג בהרים הגבוהים .

הדרום אמור לחטוף הפעם באבי אביו .

וממני .... בהנאה מרובה ורטובה
היום שלפני
10/12/13 09:23
15צפיות
בוקר אור לכווולם איזו שמש יפה בחוץ שמש שקרית כמו שקוראים אותה........ שמש קפואה, איזה אושר!
פלומקלההה אני מקווה שזה יהיה זרנוק ולא זרזיף
noushhh יפה לך שאת שמורת על החתולים גם להם מגיע כד חלב לכבוד החגיגה. איטפקהההה אממממ אני מוכנה בזה הרגע ליישר זנב אל כנף ולעוף לשוויץ, אבל בינתיים זה מה שיש לנו. שושקלהההה השמועות אומרות שבשנות החמישים ירד גם שלג בתל אביב איזה כייייייייייף
וניקולההההה אין כמו לעצור הכל כך באמצע השבוע לביקור בירושלים הלוואי היה לי זמן.
שיהיה יום נפלא להההה לכוווולם, הכנות אחרונות לפני המבול הגדול נה נני נננה נה
רק טוב!!!
10/12/13 20:04
11צפיות
אצלנו התחילו לרדת כמה טיפות של גשם---- ואצלכם???
שיהיה ערב נעים לכווווולם
רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצאתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
11/12/13 11:17
14צפיות
מהמיטהההההההה הלווווו כבר בוקר אתם מפסידים את כל הכיף.
רק טוב!!!
עושה הרושם שאפשר להכריז שהחורף כאן
11/12/13 16:21
9צפיות
כל הסממנים לחורף קיימים .
ברקים
רעמים קוררררררררררר
רוחות
גשם עז .
שלוליות לבע"ח דו חיים .

שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה .
ברוך נותן טובו על הארץ הזאת (אל תחפשו את זה בכתובים כי לא תמצאו )
וממטיר ממטריו בנדיבות .
אווווו
11/12/13 19:00
12צפיות
הנה אחד שלא פוחד להוציא את הראש מתחת למיטה נה נני נננה נה
לא יודעת מה אתם עשיתם היום, אבל אני התגברתי על שלוליות ענק. קפצתי לתוך כמה מהן כדי להשפריץ קצת. עפתי בין המון עצים שבורים שקרסו מהרוח ועבדתי גרררר הרבה עבודה ועכשיו נכנסתי הביתה ומשהו בחוץ מבשר לדעתי את הסופה. כל היום היו ממטרים הייתה רוח ובעיקר קר אבל לא סופה חזקה, בשעה האחרונה משהו השתנה באוויר הרוח חזקה הרבה יותר ומורגשת מאד, לפחות אצלנו, רעמים נשמעים בשמים והרבה גשם יורד. אין מאושרת ממני אני מציעה ללבוש סודר חם, לאכול מרק טעים, לשבת ליד התנור ולהאזין למוסיקת החורף המדהימה שמתנהלת לה בחוץ
רק טוב!!!
כן , שמעתי אודות הדיווחים ממחוזך
12/12/13 16:36
8צפיות
כן , שמעתי אודות הדיווחים ממחוזך
ודי התמלאתי בקנאה .
פה בגליל לא ממש היה סוער ואף לא גשום במיוחד .
כל החורף נדד דרומה ומזרחה .

וממה שאני רואה בתמונת המכ"מ הוא שאת הולכת לחטוף על הראש בשעה הקרובה .
אז .... באם את בעבודה ממליץ לך להשאר שם עד יחלוף זעם .

ומחר ... כבר רואה בדמיוני חרק מעופף בין שלולית לשלולית ונח לו על גבי כנף נרקיס .

11/12/13 19:59
17צפיות
נזיר נכנס להתקלח במקלחות הגברים ולאחר שהתפשט גילה כי אין סבון במקלחת.
מכיוון שהתעצל להתלבש, תלש וילון, כיסה את גופו והתחמק בשקט למקלחות הנשים שהיו ריקות.
הוא נטל משם שני סבונים ועמד לצאת, כשלפתע שמע נזירות מגיעות.
הנזיר נעמד מיד בפינה והרים את הוילון מעל ראשו, מה שחשף בחלק התחתון את איבר מינו...
לחדר נכנסו שלוש נזירות ונעמדו בפליאה למראה הוילון המוזר.
מה זה? שאלה הראשונה. היא משכה באיבר מינו של הנזיר, ואחד הסבונים נשמט מידיו. אה, זה מתקן חדש לסבונים, אמרה.
באה הנזירה השניה ומשכה גם היא באיברו. הסבון השני נשמט מידיו. נכון, זה מתקן לסבונים, הסכימה.
באה הנזירה השלישית וניסתה גם היא למשוך, אך דבר לא קרה.
היא משכה שוב ושוב ומשכה, עד שלפתע פלטה: יופי! סבון נוזלי...
º
שובבה מעולהההההההההה
12/12/13 16:14
9צפיות
הודעה אודות "הכרזת שלג"
07/12/13 18:08
29צפיות
הודעה אודות "הכרזת שלג"
השבוע צפויים משקעים רבים ברחבי צפון הארץ .

כוננות שלג משמעותי ראשון לחורף זה
השלג יתחיל ב12 לחודש בבוקר מוקדם בתור שלג קל 1 סנטימטר

אחר כך יתגבר

השיא יהיה 14 לחודש
º
שלגגגגגגגגגגג
07/12/13 18:13
13צפיות
שלגגגגגגגגגגג
º
סערה ממש אוצר
07/12/13 18:15
13צפיות
סערה ממש אוצר
או סוף סוף
08/12/13 01:11
13צפיות
חדשות משמחות יששששששש אמנם השלג לא מגיע עד אלי אבל אין מאושרת ממני למשמע הודעה כל כך משמחת טרה לה לה לה
וזה אומר שהשבוע נפתח בסימן של חורף.
שיהיה שבוע נפלא לה לכוווולם
רק טוב!!!
רגע שאני אבין
08/12/13 17:01
10צפיות
רגע שאני אבין
מה קורה כאן? בשל הכרזת החורף כולם נכנסו מתחת לפוך?? הלווווו רק אני בעבודה עד הלילה?? זה לא פייר
טוב נו אלך לחפש מישהו שאני יכולה לעצבן קצת
המשך ערב נעים לכוווולם
רק טוב!!!
לא יודע מה קורהכי מאז שהחלת לדבר על
08/12/13 17:44
13צפיות
ההולכים ועל היושב במרומים אודות ההולכים מבלי שוב גם ...
המעט ששכנו כאן התאדו ....

אבל אני הרי אמרתי שאני נוצר את לשוני
º
ומסתמן משהו הזוי לקראת שני הבא
08/12/13 17:45
19צפיות
ומסתמן משהו הזוי לקראת שני הבא
תגלה לי נוווווו
09/12/13 01:26
11צפיות
מה עומד להתרחש ביום שני הבא??? שלג בתל אביב??? אממממ מייד לובשת את נוצותיי הנוצצות שמה כמה פייטים ויוצאת לטיסה קלילה מתחת לעננים ולגשם.
רק טוב!!!
הביטי בתמונה המצורפת
10/12/13 08:14
11צפיות
את הולכת "לחטוף" על הראש ... אוייייייייייייי וייזמיר
היי לכולם, האם אפשר להצטרף?
08/12/13 20:17
20צפיות
אני עוברת תקופה מעט קשה ובודדה ואשמח להצטרף לאי השקט והשפוי שלכם....
º
ברוכה הבאה זה הבית הכי שקט ושפוי בתפוז
08/12/13 21:26
8צפיות
קודם כל תודה רבה:)
08/12/13 21:28
15צפיות
אני אכן זקוקה למעט שפיות בחיי כי כרגע חיי נראים כמו קומדיית טעויות ממש גרועה....
בוודאי שאפשר!
09/12/13 01:29
11צפיות
מייד אני מגישה לך כוס מיץ צוף חם! ועוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים, מתכון אמממ סודי בהחלט
אנחנו פורום קטנצ'יק אבל איכותי ביותר ויש כאן חברים מופלאים. חלקם ישנים מידי פעם, חלקם נוחרים בקולי קולות (תגלי מהר מאד מי זה מי) חלקם אוהבים מוסיקה, ולספר סיפורים או בדיחות וחלקם אוהבים כמוני לעוף
ברוכה הבאה.
רק טוב!!!
º
תודה רבה
09/12/13 09:15
4צפיות
תבואי פה שושק'ה ווקשה
05/12/13 07:57
24צפיות
תבואי פה שושק'ה ווקשה
לילה לילה הרוח נושבת
לילה לילה הומה הצמרת
לילה לילה כוכב מזמר
נומי נומי כבי את הנר
נומי נומי כבי את הנר

לילה לילה
נומי נומי כבי את הנר

לילה לילה עצמי את עינייך,
לילה לילה בדרך אלייך
לילה לילה רכבו חמושים
נומי נומי שלושה פרשים
נומי נומי שלושה פרשים

לילה....

לילה לילה אחד היה טרף
לילה לילה שני מת בחרב
לילה לילה וזה שנותר
נומי נומי את שמך לא זכר
נומי נומי את שמך לא זכר

לילה....

לילה לילה הרוח גוברת
לילה לילה הומה הצמרת
לילה לילה רק את מחכה
נומי נומי הדרך ריקה
נומי נומי הדרך ריקה
איפה הן???
05/12/13 09:45
21צפיות
שושקלהההה ופלומקלההה??? הלכו לצפות בברקים וברעמים?
ואתה ניקולה???? האם ראית בלילה את הברקים? האם שמעת את הרעמים? האם ירדו אצלכם בצפון כמה טיפות של גשם?? או שנחרת לך כהרגלך בקודש ופספסת את המופע הלילי הזה??. הא???
אצלנו נעים הבוקר והאוויר נקי אמממ תענוג אחרי לילה חביב של גשם.
שיהיה בוקר נעים לכוווולם
רק טוב!!!
ניקו,גחלי, אותכם שמעתי,,,ת'רעמים לא,
05/12/13 11:54
21צפיות
ניקו,גחלי, אותכם שמעתי,,,ת'רעמים לא,
וגם לא ראיתי ברקים, אצלנו יורד גשם  מאד נעים לאט ובטוח לא רועם  ועצבני,  
עכשו האוויר פה חושני,
אז ככה זוהרת בורקת
05/12/13 18:16
13צפיות
אני בלילה ישן . נקודה .
לא , לא שמעתי מאומה . אבל מאומה זולת יצחק נוי באזניות אשר נעוצות באזני .

אני מבין שהגיע הגשם ושטף את ערפיח העיר האורבנית והמעושנת שלך .

ומבחינתי (ואני רציני) :
כל זמן שאין באדמה 60 מ"מ גשם אין מבחינתי חורף .

וזה השיר ... אולי יחזיר את פלומה בלנקה אלינו ....
היכונו היכונו שלג בהרים החל מיום..
05/12/13 19:01
16צפיות
היכונו היכונו שלג בהרים החל מיום..
שלישי ערב בהרים מגובה 450-500 מטר

יורד שלג בהרים ,
ואת לא תבואי הערב .
שלג בחוץ
העצים כוסו בלובן ,
ואת ... לא תבואי הערב
שיר יפה ניקו
07/12/13 10:19
12צפיות
אני זוכר אותו עוד מילדותי בביצוע של אסתר עופרים

http://www.youtube.com/watch?v=_WpWlWkiMY8
אהלן קלמן, יש לי תתקליט של עופרים עד היום, זה
07/12/13 12:19
11צפיות
אחי הבכור קנה אותו כשיצא  ובא חדש לרחובות,
אני קניתי אז, רק את כל תקליטי  אלביס ששמורים אצלי בארכיון,
היי שוש, מה נשמע?
07/12/13 12:32
12צפיות
הנה עוד שיר של אסתר עופרים - סתיו

http://www.youtube.com/watch?v=JfqkMfJ8UzU
º
קמצנית
07/12/13 18:05
4צפיות
º
אכן , מכיר גם מכירונעים להזכר
07/12/13 18:05
7צפיות
ניקו, שיר יפה הבאת,
05/12/13 11:59
20צפיות
לפני שאלחץ על הלילה בכחול, ישר בלופנטה עלה לי לראש עוד משנות השישים, תמיד גיחכתי שזר שר את זה, אם כי הוא שר את זה ברגש אחרי ה- מתילדה האקזוטי,
איזה בוקר נהדר מתדפק על חלוני .......
05/12/13 12:15
25צפיות
שלוםםםםםםםםםם לכולםםםםםםםםם
באתי לבדוק שכולם מאושרים מהגשם שיורד.....
שחלילה וחס ביתו של אף אחד לא הוצף
ושכולם נהנים מיום החופש האחרון של חג חנוכה
ישששששששששששששששש
מחר הילדים חוזרים ללימודים ....

ומכיוון שאני קצרה בזמן אספר בדיחה ואחזור לי
בצער רב לעיסוקי ....

דייג כורדי אחד העלה בחכתו דג זהב שהבטיח לו שלוש משאלות אם ישחרר אותו.
חשב הכורדי וחשב ואז אמר: "אני רוצה מכונית טויוטה!"
"אין בעיה", ענה הדג, ותוך רגע חנתה לידו טויוטה. "ומהי משאלתך השנייה?"
חשב הכורדי ואמר: "אני רוצה עוד טויוטה!"
"אין בעיה" השיב הדג, ומיד הופיעה לצדו טויוטה שנייה. "ומהי משאלתך השלישית?"
"חשב הכורדי ואמר: "אני רוצה עוד טויוטה אחת!"
"אין בעיה" השיב הדג, ומיד הופיעה טויוטה שלישית.
"רק תגיד לי" הסתקרן הדג, "למה בחרת לבקש דווקא שלוש מכוניות טויוטה מכל הדברים בעולם?"
"מה זאת אומרת?", חייך הכורדי, "אני מוכר אותן וקונה בכסף מרצדס!"

אין אין על הכורדים .  

אהבל מצוי
05/12/13 18:40
11צפיות
לא רוצה להישמע גזעני אבל ... כל שנאמר על הכורדים זה ....
אמתי ! ואמת לאמיתה

מעולהההההההה חני מעולהההההההההה

קצת טל ירד עליה ומיד אמרה סופת גשמים ....

מטילדה מטילדה שלי
עכשיו הבנתי איך קיבלתי
05/12/13 22:20
18צפיות
מרצדס חדשה-חללית בהשכרה בשוויץ.
ואני נוסעת על טויוטה ישנה אבל......כמו מטוס.
מחכה לכורדי שיגיע למכור לו את הטויוטה שלי.
º
יפה איטף
06/12/13 12:28
9צפיות
חחחחחח חנילההה
06/12/13 11:51
12צפיות
לי יש בינתיים שליש מרצדס, זה נחשב? נה נני נננה נה
רק טוב!!!
הפתעה נעימה , נכון ?
05/12/13 18:11
12צפיות
תמיד אהבתי את הרי בלפונטה

לכבודך : Banana Boat
אני כועסת
06/12/13 17:12
26צפיות
ביום שישי זה כשאני יושבת ליד הקפה ועוגיית השוקולד הנימוחה בפה, מתבוננת בטיפות הגשם הזולגות על החלון ומסכמת דברים , אני יכולה להגיד שאני כועסת, ולא סתם כעס מינורי, אלא כועסת על באמת עם דגש על ה-א'!
נראה לי שלמישהו משעמם שם.... ובשל העובדה שמשעמם לו הוא יורה לכל כיוון וכל ירייה בודדת – בול קליעה. אבל מה אנחנו אשמים בשעמום שלו?? מה אנחנו סוג של משחק "קליעה למטרה"?!

לימדו אותי כשהייתי קטנה כשמשעמם לי אני צריכה לקרוא ספר, רעיון נפלא! או לצייר ציור, רעיון נפלא לא פחות. אז מה, כשמשעמם לו אנחנו הופכים לכלי משחק?!

אני לא מצליחה להבין את סדר הפעולות שלו, אפ'עם לא ממש הבנתי.
אמת יש בעובדה, שאנחנו ככה דיי מסוכסכים ואפילו שנים ארוכות ומפותלות... אני בעיקר לא מדברת איתו, יש לי אופי בעייתי כזה אני לא שוכחת ולא סולחת. הנה זהו אמרתי את זה בְּרֵישׁ גְּלֵי. אבל אפילו אני מבינה שלכל דבר יש גבול ולכל משחק יש סוף.
אז אם אני הבנתי –  אתה לא מסוגל?

אני מנסה להבין, מה קרה... יש ספירת מלאי וחסרים ניצבים?
סוף שנה אזרחית צריך לסיים מלאי של דוחות?
חסרים לוחות קליעה למטרה?
החלטת להצטרף לשורות מס הכנסה? ביטוח לאומי? מס ערך מוסף... טוב זה כבר לא ממש שייך.
אבל אני כועסת, כועסת על "האיסוף" המהיר הזה בתקופה האחרונה .
זה התחיל עוד בשנה שעברה או לפני מי זוכר, ענת גוב, שמוליק קראוס, זהרירה חריפאי, אחר כך דב לאוטמן, אריק איינשטיין , ספי רבלין, האלוף במיל' דני מט, מעצבת האופנה דניאלה להבי, על הדרך לא ממש שלנו אבל אישיות מיוחדת נלסון מנדלה. (בוודאי, למה שלא תהיה חגיגה אוניברסלית למעלה...)

ולכן אני מוצאת את עצמי שואלת אותי ואותך,  מה קרה??
אי אפשר לבקש כאן קצת שקט ? ולא, אנחנו לא מעוניינים להשתתף בחגיגות שלך וגם לא לשלוח נציגים אם לא הבנת.
אם רצית לרמוז לנו משהו – רמזת.
אם רצית להזהיר אותנו – הוזהרנו.
אם רצית להביע דעתך – אין ספק שעשית זאת ובגדול.
אם רצית ללמד אותנו משחק קליעה למטרה – הפנמנו ולמדנו.
אבל זהו, די! הרף חדל!
ספדנו, מחינו דמעה, כאבנו, עכשיו אנחנו רוצים לחייך, אתה זוכר שיש דבר כזה... חיוך....
אנחנו רוצים סתם לשחק דמקה ולהפסיד בשמחה.
החורף בפתח יש פה ושם כמה טיפות של גשם, אתמול אפילו הייתה קשת בענן.
צלחנו את הסופגניות, את מחירי העגבניות,
עכשיו כל מה שאנחנו מבקשים זה חיוך קטן על הדרך וקצת שקט.
אפשר?!

רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
רק באמצע הפוסט הבנתי מה את בכלל רוצה
06/12/13 18:33
12צפיות
ולעניין כעסך......

נכון שיש ריכוז של "גדולים ויפים" שהולכים אחר אחרי השני ....
אבל יש גם "קטנים ופחות יפים" שהולכים בזה אחר זה ואף אחד לא יודע או שומע למעט המשפחה הקרובה.

לדעתי "חאפלות שמיימיות " תמיד היו ויהיו. ההבדל הוא המדיה שמאפשר לכולם לדעת הזמן אמת.

ובמקום לכעוס יקירתי קחי את המסקנות וצאי להנות מהחיים בכל רגע :)
נו שויין
06/12/13 18:51
16צפיות
העיקר שהבנת לקראת הסוף נה נני נננה נה
ואני יודעת שגם הפשוטים הולכים להם ככה וגם הפחות טובים הולכים להם ככה ואני פשוט נמאס לי ורציתי להגיד לו את זה. מה יש רק לו מותר להגיד לי כל הזמן? הא??
ואל דאגה יש לי כלל ברזל כל פעם שמשהו רע קורה אני קונה לי איזה פיצ'פקע לפינוק עצמי אמממ תענוג שמיימי אממממ לו ואמממ לו
רק טוב!!!
אני משתתף בכעסך
06/12/13 19:11
16צפיות
אנשים ידועים נוספים שעזבו אותנו השנה

פסח גרופר
רון נחמן - ראש עיריית אריאל
הסופרת דבורה עומר
יורם קניוק
אמנון דנקנר
מרגרט תאצ'ר

וראש ממשלת ונצואלה הוגו צ'אבס
º
ברוך בואך אלינו קלמן
07/12/13 09:25
6צפיות
º
תודה ניקו
07/12/13 10:14
5צפיות
אל תכעסי אשה על דרכו של עולם
07/12/13 08:42
10צפיות
הזיכרון האנושי קצר .
הזיכרון שלך עוד יותר קצר .
אני כתבתי מנמזמן בבית הזה (13/09/10 07:23) אודות האנשים הטובים שמתים במעברים שבין הסתיו לחורף . ובחורף    לכתם של ההולכים גובר .

הרשימה שלך הייתה חלקית אבל בהחלט מובהקת .

ציטוט מאת ניקו 45

אינני זקוק להכרזה רשמית על המצאותו של הסתיו אשר נמצא כבר כאן .
מכל העונות הסתיו הוא המעיק , הקשה , המחניק מכולם .
והסימנים מהלכים , נקרים מולי ובדרכי .
רגב אדמה מבוקע וסדוק .
עלים יבשים צמאים למים .
השמים ... משנים , מחליפים גוונים ,
והאוויר ... דחוס , סוגר עלי מכל עבר .

והאדם הזקן מביט בחיל ובשקט בנוף המשתנה , בסימנים מולו והוא יודע ,
משהו פנימי בו אומר  : לא במילים ולא בצליל . מן קול שמיימי שכזה שרק מי שמיועד נועד לדעת .

החורף הינו שעתו האחרונה של הזקן .
בחורף הזה לא יעמוד כוחם של כמה וכמה אשר הילכו ביננו באביב ימיהם ,
אשר בקיץ הבא לא יקיצו יותר משנתם .
בחורף הזה החיים יפנו עורף למי שנפרד בסתיו מהחיים .

סתיו היא עונה של נשל ,
סתיו היא עונה של התחדשות לאחר הנשל ,
אך יותר מכל ... סתיו היא עונה של פרידה .

תרנגול כפרות
יוסי בנאי
מילים: יוסי בנאי
לחן: מיכה שטרית

בסתיו תמיד בסתיו בשקט ודממה
יוצאים זיכרונותי על גב ענן קטן
והם שטים להם מעל האדמה
כדי להתבשם מכל נופי הזמן

וכמו תמיד בסתיו אני נפרד בצער
מקיץ שעכשיו רואים את קצה סופו
ובין עלים צמאים אני עומד כמו נער
ממתין בסקרנות לחורף שיבוא

אני זוכר תרנגול כפרות
ציפור קטנה על גג
מלאכים מטיילים על קירות
מפה לבנה בכל חג

בסתיו תמיד בסתיו חוזרים אלי קולות
שעם הזמן חלפו אבדו כבר ואינם
והם נושאים איתם זמירות חג ותפילות
והם נושאים איתם עולם שנעלם

אבל עמוק בלב נפשי תמיד חוזרת
אל דוכנים של שוק וממתקי סוכר
רומנסות רחוקות שאריות מסורת
וערמונים של אש בטעם חורף קר

אני זוכר תרנגול כפרות...

בסתיו תמיד בסתיו אבי חוזר בשקט
מארץ הדממה כולו מאיר פנים
והוא מביט אלי ונשמתו שותקת
ושוב עושה דרכו אל קץ כל הימים

ענן כחול הלב ורוח בו נושבת
מכל עלה צמא קוראים אלי רוחות
אני רואה אחים ומשפחה אוהבת
ועיר ילדות קטנה כולה שק אנחות

עוד בהיותי נער שם בכפר הגדול ,
התוודעתי לדבר הבלתי מובן , לבלתי נסבל , לבלתי נכון וצודק .
עת הופיעו ענני גשם ברום והממטרים הומטרו על שדות העמק הצמאים .
החלו נושרים אחד אחד בני ה-90 ככה בשקט , בלי אומר מילה .
ומאז ימי נערותי כבר למדתי ש...יש לקבל באהבה , בהפנמה את לכתם של ההולכים .
אתה ממש מפתיע אותי
07/12/13 10:51
10צפיות
כנראה שטיפות הגשם שירדו על אפך הפריעו לך להבין את מה שכתבתי.
אני מכירה או הו כמה מכירה את סדרי העולם, נו אז מה? מכירה יודעת ומבינה, so????
(אנחנו לא מדברים רק על בני 90 אם לא 'כפת לך!)
ומי אמר שאנחנו צריכים לקבל באהבה דברים כאילו? אתה רוצה לקבל באהבה? זבש"ך אני לא מוכנה לא מקבלת ולא אקבל. קאפיש?
ואני מבקשת שלא תתערב בוויכוח שיש לי איתו. זה משהו בנינו! קאפיש?
ומה קרה לחוש ההומור שלך? עף עם עלה של סתיו?? ויי זמיר....
אוייי מה שהסתיו עושה לזקנים נחרנים מהצפון
שתהיה שבת נעימה ורטובה
רק טוב!!!
º
תדבק לשוני לחכי
07/12/13 11:28
3צפיות
בסוף הבנתי
07/12/13 12:05
11צפיות
גם לי יש קצת כעס מדוע הוא לוקח את כל הטובים המוכשרים ועוד
ב'בת אחת, למה?
06/12/13 11:29
21צפיות
גבר נשוי לרופא:
- אשתי לא רוצה לשכב איתי.
- הייתי רוצה לדבר עם אשתך, אומר לו הרופא.
האשה מתייצבת. אצל הרופא:
- האם זה נכון מה שאמר לי בעלך? מדוע את לא רוצה ?
- עונה לו האישה...אני מתה מעייפות... כל היום אני עובדת....
בבוקר אני נוסעת במונית כדי להגיע לעבודה....
בסיום הנסיעה שואל אותי הנהג: "נעשה חשבון או ש...?".
על-מנת לחסוך, אני בוחרת ב"או ש..."
כשאני מגיעה לעבודה הבוס שואל: " שוב איחרת. מה עושים ??
להוריד בשכר או ש...?" כמובן אני בוחרת ב"או ש...".
אחרי העבודה, עייפה, אני חוזרת במונית ושוב קורה לי אותו הדבר...
בנקודה זו מתערב הרופא ושואל:
-ועכשיו מה דעתך, נספר לבעלך, או ש...?"
בהחלט!
06/12/13 11:50
11צפיות
או ש.... חחחחח נהדר ואיזה מזל שיורדות כמה טיפות של גשם, פלומקלה מציצה מתחת לענן
רק טוב!!!
והאורחים שלי לשבת הם צמד ה...
06/12/13 12:54
18צפיות
והאורחים שלי לשבת הם צמד ה...
צמד העמרנים :