לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
"לכתוב משמעו להאמין שבאמצעות האמנות, אדם יכול להיות יותר מעצמו" (סטיבן ספנדר)

זהו פורום של חלומות ומשאלות, של הגיגים ותהיות ובעיקר של תקוות מכל המינים,הסוגים, הצבעים והגדלים.
זהו אי קטן של שפיות ושלווה זוהרת בו נאספים חברים למשמרת.

בשל העובדה שהמקום הוא אי שכזה תשמר בו מכל משמר הגינות הכתיבה ושלום ורוגע החברים. כל פגיעה או חוסר כבוד כלפי אחד החברים יימחקו לאלתר ומיידית!
מברכת את כל באי הפורום!
רק טוב!!!

שבת שלום
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 15:29
13צפיות
איך מזג האוויר אצלכם? אצלנו אין היום לפחות עד עכשיו אף לא טיפה אחת אבל בשעה האחרונה יש רוח ואווווווווווו ואוווווווווו הערסל שלי התהפך פעמיים נה נני ננננה נה איזה כייף.
יצאתי לי לטיסה לפני זמן מה וראיתי שלל בעלי כנף מכונסים זה עם זה, החלטתי להביא לכם את התמונה הזו שעשתה לי טוב במשאבה
רק טוב!!!
חסרה ציפור(ה) אחת למניין, אולי אלמנה?
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 17:01
19צפיות
שבוע טוב לך, לנחרן ולכל החברים ובאי הפורום.

נחרן אההההה איטפק'ה???
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 17:29
19צפיות
מאחל לך שתחזרי אחורה בזמן עד לימי ה... תמונה הזאת
ואח"כ תקראי לי שוב .... נחרן   
רק לגחלולה מותר לקרוא לך "נחרן" מהצפון?
02/11/14 14:23
9צפיות
נפגעת ידידי ניקו?
מוצא חן בעיני שם הכינוי שלך "נחרן".
נו טוףףףףףףףףףףף אתה צודק
צהרים טובים לך ניקו.
ואני יצאתי לחפש גחליליות ו....
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 17:26
17צפיות
מצאתי אחת והנחתיה על כף ידי 
הודעה זו מכילה סרטונים
01/11/14 17:35
13צפיות
גחלילית מדהימה וציפורים יפות אולי ננסה לצייר בצוותא עבורן, מה דעתכם??
רק טוב!!!
מה אגיד לכם ?
01/11/14 17:39
17צפיות
אתמול אחה"צ ניתחו כאן מתכי זלעפות של 43 מ"מ בפרק זמן של חצי שעה .
לא להאמין 
תגיד תגיד
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 17:53
19צפיות
וזה רע? לא הבנתי למה אתה עושה פרצוף, הא???? זה מבורך, הלוואי ימשיך ככה והרבה
והנה משהו שאולי יחייך אותך
רק טוב!!!
º
גדוללללללללללללללללל
02/11/14 09:43
7צפיות
מה כל כך מפתיע אותך? הרי את יודעת מהיכן.......
02/11/14 14:30
11צפיות
צמחו כל המנהלים ואף נשיאנו לשעבר.
דבר פשוט כל כך כמו הגהה על מכתב ו\או כל הודעה במיוחד כזו שכל עם ישראל ואשתו רואים.
רק המנהל החכם אשם,לא יזיק קצת תשומת לב לדברים היוצאים תחת ידם.

|*|נפתח פורום בירוקרטיה|*|
02/11/14 14:26
1צפיות
|שמאל|אין דבר יותר מעצבן ומתיש מבירוקרטיה, ההמתנה הארוכה בתור, הפקידה הלא סבלנית שמסבירה לכם בסופו של דבר שצריך למלא טופס כזה ואחר.
לבסוף אתם מוצאים את עצמכם מטורטרים בכל משרד אפשרי וממתינים שעות רק בשביל לקבל את מה שמגיע לכם.

פורום בירוקרטיה יעזור לכם גולשי |תפוז| להתגבר על הבירוקרטיות המתישות,  תוכלו לשתף את הסיפורים שלכם ולתת טיפים לגולשים אחרים כיצד משיגים את מה שרוצים ביעילות ומהירות.
אם אתם מרגישים שקיבלתם שירות גרוע, שנעשה לכם עוול, שטרטרו אתכם, שלא התייחסו לפניות שלכם - היכנסו לפורום בירוקרטיה.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 01:26
16צפיות
פורסם בידיעות אחרונות חחחח
רק טוב!!!
בוקר אור לכוווווולם
30/10/14 09:10
10צפיות
הלוווו לקום! כבר אמצע היום
שיהיה לכוווולם יום עליז וצבעוני לא לשכוח היום חמישי והסוף של השבוע מתקרב יששששששש
הבטיחו גשם נה נני נננה וקר ישששששש מה עוד צריך הבן אדם??. (הגחלילית צריכה גם ערסל)
יום נפלא לה לכוווולם
רק טוב!!!
31/10/14 01:04
5צפיות
מה? אפ'חד לא בא לבקר??
אם זה מעניין מישהו, למרות שהיה לי שבוע מתיש ויום לא פשוט הייתי היום הכי מאושרת כי---------- ירד מבול, ישששששששש נה נני נננה נה, אפילו היו שלוליות
רק טוב!!!
איפה הייתי כשזה קרה אהההה???
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 07:21
10צפיות
איך יכול להיות שהחמצתי את החגיגה : הטבעת ה"טיטניק" העיר תל אביב .
הייתי שם ... וממש לא ראיתי קמצוץ ממה שתואר כאן למטה 

מזג האוויר הבהיר והטמפרטורות הנעימות שהורגשו אתמול בבוקר (חמישי) התחלפו בצהריים במזג אוויר סגרירי וגשום. גשם מקומי החל לרדת ברחבי הארץ, ותפס רבים לא מוכנים. החזאי אסף רייצפלד מהשירות המטאורולוגי מסר כי עד לשעות הערב ירדו רוב המשקעים באזור צפון תל אביב והשרון. לדבריו, התחנה בכפר הירוק מדדה נתון מרשים של 53 מילימטרים.
בשכונת צהלה שבצפון תל אביב אף נרשמו הצפות ומים שהגיעו לגובה של עשרות סנטימטרים. "ברגע שהתחיל לרדת גשם, אני חושבת שזה היה בשעה 16:00, פתחי הביוב כאן נסתמו, המים הגיעו עד הברכיים והמכוניות צפו", סיפרה סופרי כפיר, תושבת השכונה.
31/10/14 14:03
9צפיות
כשכל הסערה התחילה אני דווקא הייתי בשרון ואיייייי איזה גשם ואוווו כמה שלוליות נה נני נננה נה אני עם עצמי ואיתי קפצנו לכמה שלוליות ואני הייתי עם סנדלים אז גם נרטבתי כהוגן ואיי איזה אושר, אז מה אם יש לי עכשיו אף מטפטף
רק טוב!!!
º
31/10/14 19:43
3צפיות
º
אויייי זה כ"כ מוכר לי
31/10/14 07:17
7צפיות
נקודה למחשבה
31/10/14 07:54
14צפיות
אחרי שגילו שעגבניות יכולות למנוע סרטן הערמונית, מחקר חדש מצא כי הפתרון נמצא דווקא בין הסדינים. לפי המחקר, גברים ששכבו עם יותר מ-20 נשים הורידו את הסיכון שלהם לחלות במחלה בכשליש. המחקר שפורסם במגזין Cancer Epidemiology מצא בנוסף כי גברים ששכבו עם מעל 20 נשים הורידו את הסיכון שלהם לחלות במחלות סרטן אחרות בכ-19 אחוזים. פרישות מחיי מין, לפי הממצאים, מעלה את הסיכון לחלות בסרטן הערמונית ב-50 אחוזים.
סרטן הערמונית הוא הסרטן הנפוץ ביותר בקרב גברים בעולם, וכל שנה מאובחנים מאות אלפים חולים חדשים במחלה. במחקרי עבר נמצא כי יחסי מין ואוננות עשויים להוריד את סיכויי המחלה, מפני שהם מורידים את ריכוז הקרצינוגן, שהוא חומר מסרטן המצוי בנוזל בלוטת הערמונית. במחקר הנוכחי, שבוצע באוניברסיטת מונטריאול, זו הפעם הראשונה שלא כמות יחסי המין אלא מספר הפרטנרים היא שהשפיעה על הסיכון לחלות במחלה. המחקר התבסס על שאלונים שמילאו כ-3,000 גברים, כמחציתם חלו בסרטן הערמונית.

אצל הומואים המצב הפוך
באופן לא מפתיע, התוצאות הראו כי לאלה שהיו קרובי משפחה שחלו במחלה בעבר, הסיכוי לחלות בסרטן הערמונית היה כפול, אך עדיין נמצא כי מספר הפרטנרים ליחסי מין השפיע גם הוא על התפתחות המחלה. נתון מעניין נוסף היה כי בקרב גברים הומואים שקיימו יחסי מין עם 20 פרטנרים ומעלה, הסיכוי לחלות בסרטן הערמונית היה גבוה פי שניים מאצל סטרייטים.
"למיטב ידיעתי זו הפעם הראשונה שמבחינים בין הזהות המגדרית של הפרטנרים המיניים איתם גבר מקיים יחסי מין", אמרה עורכת המחקר פרופסור מארי פארנט מאוניברסיטת מונטריאול. לדבריה, "אנחנו עדיין לא יודעים מה גורם להיפוך התוצאות אצל הומואים, אבל אנחנו משערים כי הסיבות לכך יכולות להיות חשיפה מוגברת למחלות מין או שיחסי המין האנאליים מהווים טראומה לבלוטת הערמונית שממוקמת מתחת לצוואר שלפוחית השתן".
"לא מן הנמנע כי ריבוי פרטנריות ליחסי מין מעיד על שפיכה מוגברת ולכן נקשר למניעת המחלה, כפי שהראו גם מחקרים קודמים", אמרה פרופסור פארנט. "הממצאים שנמצאו בקרב קבוצת הנחקרים ההומואים מחייבים אותנו למחקרים נוספים ומקיפים יותר".
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 14:39
9צפיות
מה לא תמציאו כדי להביא תירוצים כאלה ואחרים, הא???? החוקרת היא בטח אישה בכסות של גבר, לא? חחחחחחח נה נני נננה נה
שלחתי את המחקר לכל חברותיי הפולניות, ממתינה לתגובה חחחחחח
רק טוב!!!
שבת שלום
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 14:42
11צפיות
ובינתיים לאור המזג של האוויר הנפלא, מה יותר טוב מלהכין לשבת הזו סיר צ'ולנט או חמין כזה או אחר.
אצלי הוא כבר על הכיריים מתבשל לו.
שיהיה סוף שבוע שקט ונעים.
שבת שלום לכווווולם
רק טוב!!!
º
זה נראה טוב, זה מריח מעולה וזה טעיםםםלמות
31/10/14 19:44
3צפיות
מדור חיפוש קרובים
הודעה זו מכילה סרטונים
28/10/14 20:42
26צפיות
אם מישהו מצא במקרה את הנחרן הצפוני, הוא מתבקש להודיע על כך, מובטח פרס שווה ביותר
ומה דעתכם שננגן בצוותא בערב זה?? לא מסובך לכוווולם יש את הכלים, קדימה: אחת----- שתייייים----- ו----שלושששש
שיהיה ערב נעים ושקט. בת"א יש עוצר, מסע אופנים, הכל סגור, בקושי הצלחתי להגיע הביתה איףףףףףף גם כן אני דורשת מסע גחליליות, מה דעתכם??
רק טוב!!!
בוקר טוב אנשים
29/10/14 09:38
10צפיות
מה שלומכם הבוקר ?????
מסע גחלליות נשמע נהדר אפילו מקסים,
אבל.....
את חייבת לדאוג שזה יהיה בלילה ,
את חייבת לדאוג שזה יהיה בהאפלה מלאה,
כדי שנוכל להנות מהאור הזוהר והמקסים שלכן 
והכי הכי הכי חשוב, ואת חייבת לדאוג לי לכנפיים גם כן 

הסרטון שצרפת , חחחחחח  , ישנם אנשים בעולם שלא
יודעים מה לעשות עם עודף הזמן שיש להם, 
אבל שאפו על הרעיון והביצוע. 

ומשהו שיעלה חיוך על הפנים ,

אגוזים
שני ילדים מצאו שק אגוזים ליד בית הקברות המקומי, והחליטו למצוא פינה נסתרת
כדי לחלק את האגוזים ביניהם.
הניחו השניים שני אגוזים מתחת לשער הכניסה לבית הקברות כדי שיישאר פתוח,
והתיישבו מאחורי החומה.
מגיע רב בית הקברות ורואה שהשער פתוח. התקרב בשקט לשער, והוא שומע קול
אומר: "אחד לי, אחד לך. אחד לי, אחד לך".
פחד הרב להיכנס, הציץ מעבר לחומה אך לא ראה איש בפנים. בינתיים נמשכו הקולות
האומרים: "אחד לי, אחד לך".
נבהל הרב, רץ במהירות אל רב הקהילה ונכנס אליו מתנשף: "רבי, רבי, מלאכי הגיהנום וגן עדן
ירדו אל בית הקברות, והם מחלקים ביניהם את המתים!"
"מה אתה מקשקש?", תמה רב הקהילה.
"במו אוזניי שמעתי!", התעקש רב בית הקברות. "הם אמרו: "אחד לי, אחד לך!"
מיהר רב הקהילה יחד עם רעהו אל בית הקברות. התקרבו בשקט לשער, והנה הם שומעים:
"אחד לי, אחד לך, אחד לי, אחד לך".
בדיוק אז נגמר שק האגוזים לילדים, ושאל אחד מהם את חברו:
"מה עם שני אלה שבשער?"
השיב החבר: "אחד לי, אחד לך".
נסו שני הרבנים על נפשם, ולא שבו עוד לבית הקברות בעודם בחיים ....

מצטער מצטער ומתנצל
29/10/14 11:45
10צפיות
אני עסוק , טרוד וממש לא במוד .
אתכם הסליחה ....

אממממ יש איזו עוגה ראויה בסביבה ? 
מישהו ביקש עוגה ולא קיבל
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 12:47
15צפיות
האם זאת מתאימה לך ??????

למרות שאני מעדיפה
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 13:39
14צפיות
את זאת .......
למרות שהייתי מוותרת על העוגה 
לטובת שהות במקום   במקום 
עוגת היער השחור
º
הולאמה לטובה בריאות הנחרן מארץ חורן
29/10/14 16:25
8צפיות
אממממממהסמקקקקקה
29/10/14 16:24
10צפיות
בטחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
תופין לניקולהה
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 20:18
11צפיות
משהו קטן לחיזוק המצב
רק טוב!!!
º
אחחחחח זה נהדרררר וטעיםםםם
31/10/14 07:22
1צפיות
ניקולהההה
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 20:15
13צפיות
מה זה פה קורה פה? מה זאת אומרת אתה לא ב-mood?? חשבתי שמוד זה רק הפרבילגיה של פולניות כשרות נה נני ננננה נה ובמה אתה עסוק כל הזמן?? אתה מכין את עצמך לחורף?? מי מטריד אותך?? תגיד לי מייד סוגרת איתו ת'חשבון
רק טוב!!!
º
כשרואה/קורא טותך כאן מיד המוד מתחלף
31/10/14 07:23
3צפיות
אין , אבל אין על תומתם של ילדים
הודעה זו מכילה סרטונים
29/10/14 16:26
14צפיות
אפילו לא הצליחה למצמץ כשראתה בפעם הראשונה בחייה ....
רכבת
º
ומה תגידו על הילדה הזאת ?
29/10/14 16:30
7צפיות
º
מתוקהההה
29/10/14 20:19
5צפיות
לא לשכוח!
26/10/14 01:31
19צפיות
איך יודעים אם להזיז את השעון אחורה או קדימה?
חורף - מתחיל באות ח'. חזור חזרה.
קיץ - מתחיל באות ק'. קדימה. שעה קדימה.
ולאלו שמתקשים להבין הסבר פשוט:
היום מזיזים את השעה אחורה!!! יששששששששש נה ננני ננננה נה, אתם חושבים שאפשר גם מחר??
שיהיה שבוע טוב וקל
רק טוב!!!
צהריים טובים לכולםםםםםםםםםם
26/10/14 13:00
15צפיות

מה שלומכם, ???????
גחלולה מה דעתך שיום אחד נעבוד לפי שעון קיץ 
ולמחרת לפי שעון חורף???? 
ככה נרוויח מכל כיוון אפשרי 
אז ככה,
ניקולה לצערי לא צרפת את המתכון שהבטחת......
והמצורפים שלך תמיד מדהימים ונפלאים . 
שושקלה, הסיפורים שלך תמיד מרגשים .
ואיטפוש, למדה מניקולה לגנוב..........   

אז ככה , לקחתי לי קצת פסק זמן בשבוע שעבר והייתי בחופשה
 טיילנו בארץ המדהימה שלנו, 
ובי נשבעתי יש לנו באמת ובתמים ארץ נהדרת.
האוויר היה נקי אחרי הגשם בתחילת השבוע,
הראות היתה מדהימה, את החופשה התחלנו
ברמת הגולן, וכל יום ביקרנו באתרים שונים
כאשר אנחנו מסמנים לעצמנו על המפה 
שלצערנו ישנם עוד עשרות אתרים שעדיין לא 
ביקרנו בהם. 
באחד מהימים צפינו על גבול לבנון ויכולנו 
לראות אפילו את מבצר הבופור. 

ביום אחר ,  ביקרנו באתר ההנצחה 
לזכרם של הרוגי אסון המסוקים בשאר ישוב ,
וכמאמר השיר "העצב אין לו סוף, לאושר יש ויש ...."
וכאילו בכוונת מכוון באותו יום פורסם שיר מדהים
בעיתון ידיעות אחרונות , שיר שנכתב על ידי
יהודה שוחט, וברשותכם אני כותבת אותו
עבורכם ולהנאתכם.

"הוא חמק מבין אצבעותי, 
שקע אט אט ונעלם,
לפני רגע היה וכעת איננו,
כאילו לא היה מעולם,
ניסיתי הכל ,
חייתי,
צעקתי,
בעטתי,
התחננתי לשוא,
הוא התפוגג והותיר
רק זכרונות,
שאיש מלבדי, לא ידע
כמה נפלאים או כואבים היו,
הוא הלך כדרכו של עולם,
ולא עשיתי איתו די,
עם הזמן,
ועכשיו זמן אחר,
זמן לעצור, לעשות , לחיות 
לא לתת לו לחמוק מבין האצבעות. "
יקרים שלי, שיר מדהים שקראתי 
בעיתוי מדהים, ואני משערת שכל אחד
ואחד מאיתנו מבין היטב את המסר.
המשך יום מקסים , מלא אהבה ,
מלא חוויות וזיכרונות נעימים לכולםםםםםםםםםםםםםם

26/10/14 18:58
11צפיות
ואווו איזה שיר, מילים חזקות, תודה חנילה.
שמחה לשמוע שלקחת לך פסק זמן קצרצר ונסעת לטייל ברחבי ישראל. אכן אין כמו הארץ שלנו, פה ושם כמה תיקונים והכל יהיה נפלא לה לההה.
אני הגעתי עכשיו מהעבודה, ברחתי היום מוקדם, כי מחר נשארת עד הלילה איףףףף.
הולכת לנשנש לי כמה תופינים ולשכשך בגיגית שלי.
שיהיה ערב נפלא, שבוע טוב וחודש נהדר לכווווולם
רק טוב!!!
חני הנחמדת,
27/10/14 02:51
9צפיות
כיף לך שטיילת ובלית בגליל,
את לא תאמיני,,,כשאני בחו"ל אני מתגעגעת לגליל הקסום שלנו,
סובבתי וחרשתי את הגליל מאות פעמים בפרטי, במאורגן, וגם  בחוגי מטיבי לכת,
לא שכחתי, הקדמתי לכוון את כל שעוני הבית
26/10/14 19:14
15צפיות
אלא מאי, אני כבר עייפה ורק 7 בערב שהוא בעצם 8...
נו טוףףףףףףף בעוד יום יומיים הכל יסתדר.
הולכת עכשיו להתפנק וישר למיטה
ישששששששששששששששש נה ננני ננננננננה (גנבתי לך את הננננה) רק לך מותר?
שיהיה לך ערב נפלא ולכולם
עוד רומנים??
27/10/14 02:01
15צפיות
חחחחחחחחח איטפקה לא ידעתי שגם את רומניה, נו שויין שיהיה נה נני נננה נה.
שיהיה יום נפלא לכולם
רק טוב!!!
טוק טוק מישהו ער???
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 01:06
7צפיות
אז מה אם הגעתי הביתה לפני שעה? אז מה אם אני עייפה מאאאאד איףףףף גרררר וגם פררררר, אז מה אם לא הייתי כל היום, זה אומר שאפ'חד לא צריך להתעניין בשלומי??, הלווווווווווווווווו, איפה כולם?? אממממ אני מניחה שישנים (שומעת את הנחירות של ניקולההה)
שיהיה לילה טוב ויום נפלא לה
רק טוב!!!
בוקר טוב יקירה, אני כאן לברך את כל באי הפורום
הודעה זו מכילה סרטונים
28/10/14 08:48
10צפיות
מפגן אווירי מדהים בודפשט הונגריה 2014

28/10/14 20:38
אמממממ אוהבת את בודפשט, מוכנה ליישר משוש אל כנף ולעוף עכשיו.
רק טוב!!!
בוקר נפלא לכולם,
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 11:10
11צפיות
גברת גחלולה , 
אין לך מה לעשות בחיים ????
מי חוזר מהעבודה בשעות שכאלה ,???
ולא רק שאת חוזרת כל כך מאוחר 
את צריכה להעיר את כולם?????
איזה חוסר התחשבות באנשים הישנים 
אני מבקשת בפעם הבאה שאת חוזרת כל כך 
מאוחר , לעוף בשקט בשקט ולא להניע אפילו
את המשושים שלך , קפיש?????

יום נפלא לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

ניקולה השמע קול ........
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 11:40
12צפיות
איכה, אתה חסר כאן , שם , ובכלל 

תראו אותה
28/10/14 20:37
10צפיות
אני מגיעה מאוחר, עייפה, רעבה, מותשת וזוווותי כועסת שאני מעירה אותה, גררררררר  חכי חכי מה יהיה בפעם הבאה, נה נני ננננה נה
רק טוב!!!
º
29/10/14 16:29
1צפיות
איטף לא רומניה
29/10/14 16:32
4צפיות
º
תגיד לה ניקו, איטף לא רומניה רק חצי...
29/10/14 17:10
3צפיות
29/10/14 20:06
4צפיות
1/2 3/4 זה לא משנה ברגע שיש קורט זה מספיק נה ננני ננננה נה
רק טוב!!!
קורט יכול להיות...
30/10/14 16:57
4צפיות
אין אין על הרומני הנחרן מהצפון שלנו.נקודה
רומני בדם, אני רומניה פאלש, קצת קצת -פוקו פוקו
מעכשיו שתדעי אני ח'ונגריה כן כן מה ל'שות? זהו.
º
טוב נו אפ'חד לא מושלם
31/10/14 14:04
3צפיות
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:06
4צפיות
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/14 10:37
2צפיות
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

אשת השנה שלי, תמונת השבוע שלי, מתכון השבת שלי
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
24/10/14 09:04
24צפיות
אפתח בסיפור הקטן שתפש לבי בגדול : 

נשארה בסניף KFC שבוע שלם בגלל פרידה מבן הזוג
"הייתי זקוקה למעט זמן לחשוב", הסבירה סינית בת 26, שנכנסה לסניף רשת המזון המהיר הפתוח 24 שעות, ונשארה שם במשך שבוע. "היא אמרה שהיא בסדר. עכשיו אנחנו מתגעגעים", סיפרו העובדים
לאחר שבן זוגה של טאן שן, תושבת העיר צ'נגדו בדרום-מערב סין בת 26, נפרד ממנה - היא העבירה שבוע שלם בסניף של רשת המזון המהיר KFC, הפתוח 24 שעות ביממה, והטביעה שם את יגונה בכנפי עוף מטוגנות. בשיחה עם אתר החדשות "יאהו!", הסבירה שן: "הייתי זקוקה למעט זמן לחשוב".
במהלך שבוע שלם היא לא יצאה מהסניף, ואף לקחה חופשת מחלה מעבודתה, בעודה מנסה להתאושש מהפרידה הקשה. "הרגשתי אומללה, והחלטתי לעצור ב-KFC ליד תחנת הרכבת", סיפרה, "לא תכננתי להישאר שם כל כך הרבה זמן, פשוט רציתי כנפי עוף".
"לא רציתי לחזור לדירה שלי, כי היא הייתה מלאה בדברים שהזכירו לי אותו, אז נשארתי", הבהירה. לעובדי הסניף לקח כמה ימים להבחין במתרחש. אחת העובדות, ג'יאנג לי לונג, בת 22, הסבירה: "אנחנו עובדים במשמרות, והמסעדה פתוחה 24 שעות ביממה, אז הרבה אנשים עוברים פה".
לדבריה, "בהתחלה לא ממש שמנו לב אליה, אבל אחרי כמה ימים התחלתי לחשוב שהיא נראית ממש מוכרת, ואז הבנתי ששירתנו אותה בימים האחרונים, ושהיא בעצם בכלל לא עזבה. כששאלנו אותה אם היא בסדר, היא אמרה שכן, ופשוט הייתה צריכה קצת זמן לחשוב, וביקשה עוד קופסה של כנפי עוף עם צ'יפס גדול".
לאחר שבוע, כלי התקשורת המקומיים הגיעו למקום והחלו לדווח על "הלקוחה המוזרה" – ואז הבינה שן שהגיע הזמן לעזוב. "החלטתי שהדבר הטוב ביותר לעשות יהיה לעזוב את העיר ולשוב להוריי", סיפרה, "גם נמאס לי מטעם העוף, אז כבר לא הייתה שום סיבה עבורי להישאר שם".
היא עלתה על הרכבת הראשונה לעיר שינגאדו, במזרח סין, ומצאה מנוחה בבית הוריה. אחת המלצריות סיכמה: "נראה לי שאנחנו די מתגעגעים אליה. זה בהחלט הפך את העבודה למעניינת הרבה יותר".

תמונת השבוע שלי נתונה לשיח שני המקסימים הללו : 

מתכון השבוע שלי בקובץ המצורף : פולנטה עם פטריות וביצה עלומה

שתהיה לכולנו שבת נהדרת .
ואסיים בשיר השבת שלי : אהובתי שלי לבנת צוואר

24/10/14 13:59
17צפיות
ואווו איזה סיפור מקסים ומרגש. כל הכבוד לעובדים, לכנפיים ולצ'יפס כמובן.
השיר שהוספת ניקולההה, נהדר.
רק טוב!!!
º
לא תביאי עבורי משהו לשבת ?
הודעה זו מכילה סרטונים
24/10/14 16:35
9צפיות
הודעה זו מכילה סרטונים
24/10/14 17:49
15צפיות
צ'יביבי בו לכבוד שבת הכנתי ריקוד מאחד השירים שאני יכולה לשמוע שעות, מי רוצה לרקוד??
ניקולההההה קדימה הושט יד והופה הייייי רק תשתדל לא לדרוך לי על המשוש
רק טוב!!!
באתי להגיד שבת שלום
25/10/14 05:58
17צפיות
 כאשר חזר הרב מבית הכנסת בליל שבת ראה את אשתו יושבת בפינת החדר אבלה וחפוית ראש. ואז סיפרה לו הרבנית את סיפור המעשה ואת גודל הביזיון שספגה מאשת הגביר 
כאשר קיבל רבי שמשון את משרת הרבנות בזיבלין התנה שני תנאים עם פרנסי הקהילה: האחד, שכל דבר חשוב בחיי הקהילה יובא לפתחו ויצטרך את אישורו. התנאי השני היה שאין לבוא אליו בענייני הציבור בימי אמצע השבוע, שבהם הוא עסוק בתלמודו, אלא במוצאי שבת בלבד.
הרב נהג לחבוש את ספסלי בית המדרש מיום ראשון עד יום שישי, ושם השיב לשואלים בענייני תורה והלכה בלבד. ביום שישי שב לביתו ובמוצאי שבת הגיעו אליו ראשי הקהילה והעלו בפניו את כל סוגיות הציבור כדי שיכריע בהן.
יום שלישי אחד יצאה אשתו של רבי שמשון לשוק. כאשר הגיעה לחנות הדגים ראתה דג משובח במיוחד וחשבה לקנותו לכבוד שבת. היא הושיטה את ידה אל הדג, ובדיוק אז נכנסה לחנות אשתו של גביר העיירה, שהבחינה גם היא באותו דג ומיהרה לאחוז בו. המוכר שהבחין במתרחש ניסה לשכנע את אשת הגביר לוותר על הדג, אבל היא לא הסכימה בשום אופן, הוציאה מארנקה מטבע שערכו עולה בהרבה על מחיר הדג והניחה לפני המוכר. לפני שיצאה עם הדג העטוף ברשותה פנתה אל הרבנית המושפלת והטיחה בה מילות גנאי ועלבון.
שמע האירוע התפשט ברחבי העיירה ותושביה נסערו. זה מכבר חשו מושפלים מגביר העיירה ואשתו, אבל הפעם חשו שהדבר עבר כל גבול. איך ייתכן שאשת הגביר נהגה באופן כה מחפיר באשת הרב?! גם פרנסי העיר היו נסערים ורצו ללמד את הגביר ואשתו לקח, אבל ידעו שכל החלטה כזו צריכה לזכות באישורו של הרב.
נגשו פרנסי העיירה לרבנית ויעצו לה כי במהלך השבת תספר לרב מה אירע וכך תכשיר את הקרקע להעלאת העניין על ידם במוצאי שבת.
כאשר חזר הרב מבית הכנסת בליל שבת ראה את אשתו יושבת בפינת החדר אבלה וחפוית ראש. הוא הביע את תמיהתו על כך ואז סיפרה לו הרבנית את סיפור המעשה ואת גודל הביזיון שספגה מאשת הגביר. לבסוף אמרה:
"הציבור כולו מזועזע מהתנהגותה של אשת הגביר. ראשי הקהל רצו לקונסה מיד, אבל הם כבולים באישורך במוצאי שבת ואינם יכולים לעשות דבר בינתיים".
רבי שמשון הקשיב היטב לסיפורה של אשתו וניסה להרגיעה עד שהצליח לבסוף לשכנעה לגשת לשולחן כדי לערוך את הקידוש. הוא מילא את גביעו יין, הרימו ביד ימינו ועמד לפתוח במילים "יום השישי..."
לפתע חלף רעד בתוכו ומעט יין נשפך מגביעו הגדוש. הוא הניח את הגביע ואמר לאשתו: "נא אמרי לי, אשתי, מתי אירע כל המקרה שסיפרת לי עליו?"
"ביום שלישי", השיבה.
"ביום שלישי?!", הזדעק הרב, "כלומר שמיום שלישי עד היום את שומרת לה טינה?!"
הרבנית נבהלה מעט מתגובת בעלה, וכשראתה כי הדבר נוגע עד עמקי נפשו, מלמלה: "אם כך, אני מוחלת לה בלב שלם!"
דעתו של רבי שמשון עדיין לא נחה.
"אדם מישראל שנטרו לו טינה מיום שלישי ועד יום שישי, חובה לפייסו! בואי נלך ונפייס את אשת הגביר".
קשה היה לרבנית לקבל את דברי בעלה. איפה נשמע מימות עולם שהנעלב יבוא לפייס את העולב?! אבל בגלל שהתייחסה לדבריו כאל דברי קודש קיבלה את הדין באהבה. הרב והרבנית התעטפו במעיליהם ויצאו יחד לעבר ביתו של הגביר כשהם מותירים על שולחנם את גביע היין מלא.
הגביר ואשתו שישבו על שולחנם הופתעו לראות את הרב והרבנית בפתח ביתם. הם היו בטוחים שהרב בא לייסרם במילים קשות ולתבוע את עלבון אשתו. בני הזוג החלו לגמגם מילות התנצלות. הרב קטע אותם ואמר בעיניים מושפלות:
"באנו כדי לבקש את סליחתכם על הטינה שנשמרה בלבנו כלפי בעלת הבית מיום שלישי עד היום".
הגביר ואשתו נדהמו לגמרי. הם לא הצליחו להבין מה קורה. אשת הגביר פרצה בבכי. אחרי רגע ממושך אמר הגביר:
"וכי אתם צריכים לבקש מחילה מאתנו, הלוא אנו גרמנו בהתנהגותנו ובדיבורינו לפגיעה ברבנית ובכבוד התורה!" כך עמדו שני בני הזוג שעה ארוכה וביקשו מחילה זה מזה וזו מזו. לאחר שנחה דעתו של רבי שמשון, שב עם רעייתו לביתם. היין המתין להם על שולחן השבת ליד החלות העטופות במפה. רבי שמשון הרים את הכוס הגדושה והחל לקדש לאור הנרות.  

שושקלההה
25/10/14 15:17
11צפיות
כמו תמיד אוהבת את סיפורי השבת שלך.
רק טוב!!!
מת על השיר של פאולו קונטי "זה נפלא"
25/10/14 09:19
7צפיות
והריקוד .... ביצוע מרהיב 
פרח השבוע: בן חצב סתווני
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 09:22
9צפיות
פרח השבוע: בן חצב סתווני - הזעיר מבין 30 מיני הצמחים הפורחים ללא עלים לפני הגשם ומכונים, לכן, "מבשרי הגשם". בעוד כל השאר הצמחים בקבוצה פורחים פעם אחת, מין זה פורח, בתנאים טובים, כמה שבועות, לאחר הגשם גם שנייה וגם בשלישית. הפריחות שלאחר הגשם (מאותו הבצל!) כבר ניזונות מהעלים שהופיעו ולידן נמצא גבעול הפרחים של סוף הקיץ המפזר את זרעיו. זרעים אלו נובטים מייד לאחר הגשם וחוסכים בכך "המתנה" של שנה וסכנת חשיפה לאוכלי זרעים.
סוד צמיחת העלים המהירה, מיד לאחר הגשם הראשון, נעוצה בשורשים רב שנתיים רדומים. אלו מתעוררים עם ההרטבה הראשונה ותוך כמה ימים מתחילים להנץ העלים החדשים.
הבצל רעיל ומכאן שמו הערבי "בצל הנחש". הוא מכונה גם "בצל בר". אומר הפתגם "לא כל בצל בצל הוא ובצל הבר מזיק". כלומר לא כל מה שנראה כבצל ראוי למאכל - והנמשל שיש להיזהר ממי שאינו מוכר, אך דומה למישהו הדומה לו.
טקסט: פרופ' אמוץ דפני / צילום: יהודה מרטה
אוניברסיטת חיפה
ניקולההה
הודעה זו מכילה סרטונים
25/10/14 15:20
15צפיות
אוהבת את פרח החצב אחד מסימני החורף המוקדמים. מעניינים הדברים שכתבת
מוסיפה את השיר המוכר והאהוב של נעמי שמיר דווקא בביצוע שונה.
שבת שלום לכווווולם
רק טוב!!!
º
ת'אמת זוהרת ? לא אוהב כלל את העמיר הנ"ל
05/11/14 08:48
2צפיות
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:18
12צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
נו טוב ...
הודעה זו מכילה תמונות
22/10/14 08:27
23צפיות
זונה נכנסת בבהלה לתחנת המשטרה וצועק לכל עבר, “אונס… אונס…”
שואל אותה השוטר בקבלה, “מתי זה קרה?”
“לפני שבועיים”, היא עונה לו.
השוטר המבולבל שואל, “אז למה באת רק עכשיו?”
היא משיבה לו, “כי הצ’ק חזר…”

אחחחחח זה יפההההה
הודעה זו מכילה סרטונים
22/10/14 08:42
23צפיות
אחד לקח מנת יתר של ויאגרה. 
אשתו קיבלה את זה מאוד קשה...

נו באמת ....עד 70 ק"ג
22/10/14 09:30
19צפיות
מכשיר הרכיבה החדשני שכבש את העולם בסערה Gauswheel Stage +1 | משקל רוכב עד 70 ק"ג | חובה לצפות בסרטון

אהבתי, גנבתי, העברתי
22/10/14 09:45
15צפיות
בוקר טוב ניקו למנהלת ולכל באי הפורום
רצה בייייייייייייייייייי

º
שיהיה לך יום נפלא איטפקה
23/10/14 01:08
7צפיות
º
לבריאות איטף
24/10/14 08:50
4צפיות
º
נהדר!
23/10/14 01:06
6צפיות
20/10/14 19:50
10צפיות
אני, חזרתי עכשיו מהעבודה, מה התירוץ שלכם??
שיהיה ערב שקט ונעים
רק טוב!!!

אין כמו אמא
הודעה זו מכילה סרטונים
20/10/14 19:52
21צפיות
פיל פילון יקר מכל
רק טוב!!!
איזה צבע
הודעה זו מכילה סרטונים
20/10/14 19:54
17צפיות
אתם מעדיפים?
רק טוב!!!
º
גם את הזיקית אהבתי
21/10/14 14:03
8צפיות
º
מדהיםםםםםם
21/10/14 17:21
3צפיות
אהבתי, אלא הורים ...
21/10/14 14:01
6צפיות
קריאה ראשונה לעזרה ומיד מתיצבים לעזרה,
כמה חמוד
º
אלה הורים ולא כפי שנכתב בטעות
21/10/14 14:02
3צפיות
º
אין עליהם החיות הללו
21/10/14 17:19
4צפיות
ערב טוב לכוווולם
הודעה זו מכילה סרטונים
21/10/14 18:49
10צפיות
איףףףףף איזה ימים ארוכים יש לי וזה עוד לא התחיל גרררר עוד יומיים וקצת ויגיע סוף השבוע איזה אושר
איך עבר עליכם היום?
מה דתעכם לשמוע קצת מוסיקה לערב הזה? בשל העובדה שאתם לא עונים, אני בחרתי לכוווולם שיר
רק טוב!!!
º
היא נהדרתתתת
22/10/14 08:35
2צפיות
שבוע חדש וטוב
19/10/14 00:48
14צפיות
לכווווולם!
הבטיחו שהוא יתחיל בהרבה גשם אני ממתינה
ובינתיים משהו קטן לחיוך:
זקנה נכנסת לבית מרקחת ושואלת את הרוקח, סליחה יש לכם כדורים נגד עצירות?
בוודאי גברתי
הזקנה:סליחה יש לכם כדורים שינה ? בוודאי גברתי
הזקנה:סליחה יש לכם חיתולים למבוגרים? בוודאי גברתי
הזקנה: סליחה יש לכם מקל סבא? בוודאי גברתי
הזקנה: סליחה יש לכם מים לחיטוי תותבות? בוודאי גברתי
הזקנה: סליחה יש לכם סיר לילה? בוודאי גברתי
הזקנה: סליחה יש לכם מכשיר למדידת לחץ דם? בוודאי גברתי
הזקנה: סליחה יש לכם.....
רגע.... רגע.... עצרי .מדוע את שואלת כל כך הרבה שאלות??
כי ארתור החבר שלי, בן 85 ואנו מתחתנים בעוד שבועיים. רצינו לדעת אם אצלכם אפשר להשאיר רשימת מתנות לחתונה
שיהיה שבוע נפלא לה לכוווולם
רק טוב!!!
שבוע טוב לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
19/10/14 15:01
13צפיות
תאמרו לי מה שלומכם ????
ותאמרו לי עוד דבר ...... מותר לספר סיפור שלא בערב שבת ????
כי אם כן , אז יש לי סיפור חבל"ז .....
ועל הבדיחה שלך גחלולה, אמא שלי שתהייה בריאה הייתה
קופצת ואומרת..................
"מה היא לא מתביישת להיכנס לבית מרקחת ולשאול ככה ???? ".......
ותזכרו , שרק נהייה בריאים ונצחק כל החיים . 
סתם צוחקת
19/10/14 16:18
13צפיות
מהכפת לי אם מותר או אסור......
מה שכן אני עמוסה כרגע בעבודה
אז כשאסיים מבטיחה לספר את הסיפור...
זה ממש לא אותו דבר כמו בערב מספרי סיפורים
אבל אנסה כמיטב יכולתי .....
איפה חנילהההה
19/10/14 18:35
8צפיות
לא הבטיחה סיפור??? ככה? הבטחות צריך לקיים!
רק טוב!!!
º
ספרי ספרי ספרי
19/10/14 16:52
3צפיות
º
איאעעע ככה ... לא משהו
19/10/14 16:51
9צפיות
º
בשעה 17:20 ענן רווי גשם עומד להתפוצץ עלי
19/10/14 16:55
12צפיות
ניקולהההה
19/10/14 18:42
12צפיות
יצאתי הבוקר מוקדם בסביבות 6 נעולה בנעליים גבוהות ומטריה ענקית לצידי..... הבטיחו גשם, איזה גשם ואיזה נעליים היה לי חם ומזל שהיו לי בתיק סנדלים.
אבללללללל, החלטתי לצאת מהעבודה מוקדם, לא בא לי להישאר עד מאוחר בשעה 17.00, נכנסתי לביתי, פשטתי נוצות ושאר ירקות ובשעה 17.15 - שעון גחלילית התחיל מבול ואווו ואווווו ואווווווווווווווו. ניקולההההההה הצליח לך הפעם נה ננני ננננה נה, אושר גדול כאן במישור של החוף
המשך ערב קריר גשום ונעים לכווולם
רק טוב!!!
ראיתי את זה בא , ראיתי את זה מגיע
21/10/14 17:17
6צפיות
היה לך יותר מזל משכל ... 

|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:51
4צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
שישי כאן
הודעה זו מכילה סרטונים
17/10/14 13:53
15צפיות
זהו זה הסתיימו החגים של תשרי (אוףףףףף) עכשיו צריך לעבוד עד---- המון זמן
הסתיימו החגיגות, האושפיזין, המאכלים והאירוחים, עכשיו נשארה רק השיגרה והצפייה לחגים הבאים
כדי לעודד את מצב הרוח הבאתי משהו שגרם לי חיוכים.
שיהיה סוף שבוע נעים ורגוע.
רק טוב!!!
מי לא היה
הודעה זו מכילה סרטונים
17/10/14 14:46
15צפיות
בסופר היום??? הא??? תם מוזמנים לסופר הזה!
יאללה לה לה לילי נה ננני ננננה נה  תודו שאי אפשר להפסיק לנענע
שבת שלום
רק טוב!!!
17/10/14 19:18
18צפיות
אפ'חד לא בא להגיד לי שבת שלום?!
אין בעיה, לא צריך, אני אלך לי לבד לשבת בפינה של החדר העגול שלי ואוכל את הקשה של הלחם הטרי שקניתי לי ואמרח בעצמי ולבדי את חמאת השום שמיר שלי
אה גוטע שאבעס
רק טוב!!!
º
גחלי,גמני באתי להגיד גוטע שאבעס שבת קסומה
18/10/14 05:35
8צפיות
º
בלי סיפור ?
18/10/14 07:57
6צפיות
º
שושקלהההה שבת נהדרת
18/10/14 10:11
6צפיות
º
18/10/14 07:56
4צפיות
בהמשך ישיר למילותייך כאןזוהרת
הודעה זו מכילה סרטונים
18/10/14 08:21
12צפיות
אבקש להביא סוגיה ספרותית .
בעוד שבוע בדיוק יסתיים חודש תשרי ובשבת הבאה יחול א' חשוון .
כן זה נכון גם להגיד שהסתיימו "חגי תשרי" 

כולנו מכירים את השיר המפורסם מפי צביקה פיק בשם : "נאסף תשרי" המתחיל במילים הללו : 

מֵת אָב וּמֵת אֵלוּל, וּמֵת חֻמָּם
גַּם נֶאֱסַף תִּשְׁרֵי וּמֵת עִמָּם,
וכשבודקים בשירונט אזיי כתוב : 
נאסף תשרי 
צביקה פיק 
מילים: נתן יונתן
לחן: צביקה פיק
ואני אומר אופסססססס 
את המילים הללו כתב יהודי גדול/דגול/מנהיג/מצביא/שר האוצר, צבא,ביטחון,חוץ , משנה למלך  של ממלכה מוסלמית ענקית במאה ה-9 לספירה .
ואלה מילות השיר המקוריות . היודעים אתם מי כתב מילים אלו ? מי האיש היהודי הדגול ?

מֵת אָב וּמֵת אֵלוּל, וּמֵת חֻמָּם
גַּם נֶאֱסַף תִּשְׁרֵי וּמֵת עִמָּם,

בָּאוּ יְמֵי הַקֹּר, וְהַתִּירוֹשׁ
אָדַם וְקוֹלוֹ בַכְּלִי דָמַם.

לָכֵן, יְדִידִי, סֹב אֱלֵי רֵעִים
כָּל אִישׁ וְאִישׁ יַעַשׂ אֲשֶׁר זָמַם!

אָמְרוּ: חֲזֵה עָבִים בְּהַגְשִׁימָם
וּשְׁמַע שְׁמֵי מָרוֹם בְּהַרְעִימָם

וּרְאֵה כְפוֹר וּלְשׁוֹן מְדוּרָה – זֶה
יֵרֵד וְזֶה יַעַל וְיִתְרוֹמָם.

קוּמָה, שְׁתֵה בַכּוֹס וְשׁוּב וּשְׁתֵה
בַכַּד, וּבַלַּיִל וְגַם יוֹמָם!

פרושי מילים :
נאסף תשרי - מת, נאסף אל אבותיו.
תירוש – יין.
דמם - הפך להיות שקט.
אדם - הפך להיות אדום.
יעש – יעשה.
זמם - תכנן, ביקש לעשות.
חזה – ראה.
כפור - ברד או שלג.

תגיד לי
18/10/14 10:06
11צפיות
אתה עושה צחוק? או שאתה צוחק???
מרגיז אותי כל פעם (וזה קורה בעיקר אצל בני נוער ) שאומרים שאת השיר כתב צביקה פיקה איףףףףף
הלווווווווווווווווו כתב אותו שמואל הנגיד! הלווווווו זה שיר יין שמזמין את החברים ביום קריר של חורף לבוא לשתות יין. קאפיש???
לפני שנים שיכתב נתן יותן את מילותיו הגדולות של שמואל הנגיד וניסה להפוך את השיר לקרוב יותר. קאפישששש??
ועכשיו אלך לי ללגום קצת צוף של בוקר שבת זה.
רק טוב!!!
סיפור : מה קרה כשיצאתי עם אישה אחרת
18/10/14 09:09
9צפיות
לפני זמן מה, התחלתי לצאת עם אישה אחרת. האמת, הרעיון היה של אישתי.
"אתה יודע שאתה אוהב אותה!" היא אמרה לי יום אחד, בהפתעה.
"החיים קצרים, תקדיש לה זמן..."
"אבל אני אוהב אותך, יקירתי."
"אני יודעת, אבל אתה אוהב גם אותה."
האישה האחרת שאישתי רצתה שאבקר, הייתה אמא שלי.
אלמנה כבר מספר שנים, שבגלל עבודתי והילדים, הייתי מבקר אותה רק מדי פעם.
באותו ערב התקשרתי אליה כדי להזמינה לארוחת ערב וסרט.
"מה קרה? אתה בסדר?" שאלה.
אמא שלי שייכת לסוג האנשים שעבורם צלצול טלפון בשעות הערב המאוחרות זה רמז לחדשות רעות.
"חשבתי שיהיה נחמד לבלות מעט יחד, עניתי לה, שנינו לבד... מה דעתך?"
לאחר מחשבה קצרה, אמרה: "הייתי רוצה מאד..."
היה זה יום שישי, הייתי בדרכי אליה, אחרי העבודה, כדי לאסוף אותה.
הייתי עצבני, מן עצבנות שלפני פגישה... ולמען האמת, כשהגעתי לביתה, ראיתי שגם היא נרגשת מאד!
היא חיכתה לי בחוץ, לבושה במעיל הישן, השיער מסודר, והיא לבשה את השמלה שלבשה כשחגגה את יום הנישואין האחרון.
פניה צוחקות ומקרינות אור כמו מלאך.
"אמרתי לחברותי שאני יוצאת הערב עם בני והן היו מאד נרגשות", סיפרה לי כשנכנסה לרכב.
הינו במסעדה לא הכי מפוארת, אבל מאד ידידותית.
אמא נתמכה בזרועי, כאילו הייתה 'הגברת הראשונה של האומה'.
כשהתיישבנו, הייתי צריך לקרוא לה את התפריט. עיניה רואות רק את האותיות הגדולות. באמצע קריאת התפריט, הרמתי אליה את מבטי. אמא, ישובה בצד השני של השולחן,
רק הביטה בי וחיוך נוסטלגי על שפתיה.
"כשהיית קטן, אני הייתי זו שקוראת לך את התפריט. אתה זוכר?"
"אז הגיע הזמן ליהנות. אפשרי לי עכשיו להחזיר לך טובה", עניתי לה.

במהלך הארוחה הייתה לנו שיחה נעימה, שום דבר יוצא דופן, רק עדכנו האחד את השני על חיינו. דברנו כל כך הרבה, שאיבדנו את חוט השיחה.
"אני אצא איתך גם בפעם אחרת, אבל רק בתנאי שתרשה לי להזמין אותך", אמרה לי אמא.
כשהחזרתי אותה הביתה, הצטערתי להיפרד ממנה.
נתתי לה נשיקה, חיבקתי אותה ואמרתי לה כמה אני אוהב אותה.
"איך הייתה הפגישה?" רצתה לדעת אישתי כשחזרתי באותו לילה.
"מאד נעימה, תודה לך."
הבטתי בה אסיר תודה ואמרתי: "הרבה יותר ממה שחשבתי שזה יכול להיות!"
יעניין אותך גם:
מה באמת הכי חסר לנו בחיים? סיפור מרגש!
רציתי להודות לך, אמא, על שנים של מסירות ואהבה
המלאך השומר של כולנו - מצגת מרגשת!
כמה ימים לאחר מכן, אמא נפטרה מהתקף לב.
הכל היה מהיר כל כך, שלא ניתן היה לעשות דבר.
לאחר זמן מה, קיבלתי מעטפה מהמסעדה בה התארחנו עם אמא באותו ערב.
במעטפה היה פתק ובו כתוב:

הארוחה שולמה מראש, הייתי כמעט בטוחה שלא אוכל להיות כאן, בכל מקרה שילמתי עבורך ועבור אישתך... 
אתה לעולם לא תוכל להבין מה היה אותו ערב בשבילי... אוהבת אותך!

אמא.  

באותו רגע הבנתי כמה חשוב להגיד בזמן 'אני אוהב אותך', ולתת ליקירינו את המקום שמגיע להם בחיינו.
שום דבר לא חשוב יותר בחיים, מאשר המשפחה.
תן להם מזמנך, כי הם לא יכולים לחכות.

אם אמא שלך עדיין בחיים . . . תעריך אותה!
אם לא . . . תיזכר בה!
18/10/14 10:10
11צפיות
אני אפ'עם לא מוותרת על פגישה עם הפולניה שלי שיהא בעצם ליטאית גאה
תודה על הסיפור ניקולה, הוא יותר מחשוב!
רק טוב!!!
º
יודע גם יודע
19/10/14 16:50
2צפיות
ניקו ידידי, הסיפור ריגש אותי עד דמעות
18/10/14 22:00
8צפיות
ברשותך מעבירה הלאה...
תודה
º
בשמחה גדולה
19/10/14 16:48
6צפיות
º
מה קרה שם בעיר שלכם היום ?
15/10/14 10:49
26צפיות
הפתעה
15/10/14 11:08
21צפיות
אז אם אתה שואל ניקולה הנה תשובתי המלומדה: החליטו שוב לסגור לי את הרחובות וחצי עיר בערב חג, בטח, למה לא? אם אפשר להקשות קצת על התושבים מה טוב.  לשמחתי הרבה המארגנים לא שמעו כמוני חדשות  ולמה באמת לשמוע? אז מה אם אמרו אתמול שיש סיכוי לגשם?? ממתי אנחנו מאמינים לחזאים? הא?! השיא של כל החכמולוגים היה שנמסר מהעירייה כי "קיום האירוע מורכב ממערך גדול של שיקולים שונים (מעניין איזה למשל?!) בניהם אבטחה וחסימת כבישים (נו בטח למה לא?!)וכן תכנון מראש של משתתפים רבים. לנוכח המורכבות ובדיקת תחזיות מזג האוויר (הם באמת בדקו?? מעניין עם מי?!) הוחלט לקיים את האירוע כמתוכנן. על פי תחזיות מזג האוויר, לא היה צפוי גשם עד השעה 11" ואללה אני בשוק בהלם אני המומה למי מהעירייה היה דיבור ישיר עם אלוהים על מזג האוויר???? פששששש אני כולי נפעמת!
העיקר שהמירוץ הופסק, הרחובות שוחררו והחשוב מכל ניקולההההההההההה איזה גשם ירד כאן ואוווו המלקוש בהתגלמותו כולל מופע רעמים איזה אושר, אני הייתי כמובן בחוץ עם סנדלים ונרטבתי עד התחתונים, איזה אושר נה נני נננה נה
חג שמח ויום נפלא לה לכווווולם
רק טוב!!!
הייתי מת להיותרחוב שרואה אותך
הודעה זו מכילה תמונות
15/10/14 11:19
18צפיות
נרטבת עד התחתונים 
מסקנה גחלילית .... יש לשאול את בעלי התקווה טרם מתכננים מירוץ מזחלות , אופניים , לפידים .

והעיקר שיהיה חג שמח ומהנה .
איזו טעות
15/10/14 12:44
15צפיות
פויה! מהר הולכת לפינה של החדר העגול. מרוב עליזות ופזיזות וגזיזות של הממטרים התבלבלתי בין היורה והמלקוש.
אז למען הסר כל טעות:
יורה הוא הגשם הראשון, ומלקוש הוא הגשם האחרון.
יורה = גשם היורד בחשוון, מייד אחרי הזריעה, שמרווה את הזרעים (רש”י על דברים יא14, ע”פ תלמוד בבלי תענית ו); גשם זה חשוב במיוחד כי בלעדיו הזרעים יתייבשו.
מלקוש = גשם היורד בניסן, קצת לפני הקציר, ש ממלא ומקשה את התבואה ,גשם זה חשוב במיוחד כי בלעדיו לא יהיה אפשר להתחיל בקציר בעתו, והתבואה שנשמרה באסמים מעונת הקציר הקודמת תיגמר.
עכשיו אחרי שתוקנו הטעויות ואחורי שהחלפתי תחתוניים הולכת לשבת על אחד הענפים הרטובים להמתין לממטרים הבאים יה בה דה בה טריללם
רק טוב!!!
הטיול השבועי - אל חבצלת החוף
הודעה זו מכילה תמונות
15/10/14 11:29
14צפיות
הטיול השבועי - אל חבצלת החוף
דב גרינבלט

הגיאופיט הגדול פורח בשבועות אלה במקומות רבים
השבוע נמליץ לכם על טיול עצמאי בסימן פריחה, של פרח לבן, גדול ומרשים - חבצלת החוף, הגדל בקרבת החופים.

חבצלת החוף, גיאופיט בעל בצל גדול ועמוק ממשפחת הנרקיסיים, צומח בכורכר ובחולות באזור החוף של הים התיכון. העלים שלו רבים, גדולים, מסולסלים. כל גבעול פריחה נושא תפרחת אחת, ובה 3-10 פרחים גדולים ולבנים. כל פרח פורח יום אחד בלבד. הפריחה של חבצלת החוף היא בחודשים אוגוסט – נובמבר. 
ישנם מקומות רבים שבהם ניתן לראות אותו, אני בחרתי אחד מהם – בשטחים הפתוחים שבין חוף תל ברוך לפרויקט סי אנד סאן. 

איך להגיע: מחוף תל ברוך ממשיכים צפונה, לכיוון סי אנד סאן, כאשר מגיעים לתחנת הדלק, פונים שמאלה ומחנים את הרכב בצד, בעלייה, לפני הבסיס הצבאי הנטוש. משם הולכים ברגל לכיוון הפרויקט, ופשוט מחפשים את הפרח בשטח. לעיתים הוא לבד, לעיתים בקבוצות, ניתן לראות אותו בלב השטח, או סמוך מאוד למצוק, אבל הוא שם. 

הכותב הוא דובר החברה להגנת הטבע. 
15/10/14 12:46
11צפיות
המלצה נהדרת.
רק טוב!!!
נפלא, תודה
15/10/14 13:34
13צפיות
חג שמח
Flix
מסע אל ילד- קורס בניסים לנשים בטיפולי פוריות.

קורס בניסים

לנשים בטיפולי פוריות לפרטים נוספים כנסי עכשיו>>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה