בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
"לכתוב משמעו להאמין שבאמצעות האמנות, אדם יכול להיות יותר מעצמו" (סטיבן ספנדר)

זהו פורום של חלומות ומשאלות, של הגיגים ותהיות ובעיקר של תקוות מכל המינים,הסוגים, הצבעים והגדלים.
זהו אי קטן של שפיות ושלווה זוהרת בו נאספים חברים למשמרת.

בשל העובדה שהמקום הוא אי שכזה תשמר בו מכל משמר הגינות הכתיבה ושלום ורוגע החברים. כל פגיעה או חוסר כבוד כלפי אחד החברים יימחקו לאלתר ומיידית!
מברכת את כל באי הפורום!
רק טוב!!!

סיפור לפסח,בשידור חוזר?תזכירו לי אם כבר סופר,
15/04/14 09:03
14צפיות

מצב-רוחו של הלל, הסוחר המפורסם, היה קרוב לדיכדוך. נסיעתו החשאית לרומא נתמשכה יותר מהמתוכנן. לפי תוכניתו המקורית היה צריך להימצא זה מכבר בביתו, במחיצת בני- משפחתו, ולהתכונן יחד עמם לחג-הפסח. אבל הקב"ה רצה, כנראה, אחרת. הנה, הגיע כבר ערב-פסח ועליו לעשות את החג ברומא.

באותה תקופה חל איסור חמור על הימצאותם של יהודים ברומא. יהודי שהיה מעיז להציב את כף רגלו על אדמת העיר היה צפוי לעונש מוות מיידי. אבל מה יעשה סוחר גדול כהלל, כאשר עיסקא חשובה ביותר תלוייה בהסכמתם של כמה אנשים ברומא? הוא החליט להתחפש לנוכרי ובדר זו נכנס אל העיר והסדיר בה את עסקיו, שנתמשכו, כאמור, יותר מהמתוכנן.

אין פלא אפוא שהוא היה מדוכדך. וכי מה יעשה לבדו בעיר נוכריה? היכן יערו את ה'סדר'? מניין ישיג מצות? כיצד יישמר מאכילת חמץ בפסח? המחשבה שעליו לחגוג את חג- החירות בתנאים כאלה, גרמה לו עוגמת-נפש עמוקה ביותר.

ולפתע נצנץ רעיון במוחו: "קשה להאמין שאכן אין ברומא יהודים", אמר בלבו. "ודאי חיים בה יהודים המסתירים את עובדת יהדותם. אם כן, אצא לשוק ואראה אם מישהו קונה מוצרים 'פסחיים' מובהקים, כגון חזרת למרור וכדומה. מי שיקנה דברים כאלה, יש להניח שהינו יהודי".

הרעיון הזה הפיח בלבו תקווה והוא מיהר לצאת אל השוק. הוא עמד והתבונן סביבו שעה ארוכה ולמרבה צערו לא מצא את אשר חיפש. חלפה שעה ועוד שעה, השמש כבר החלה לנטות לכיוון מערב, והלל כבר היה קרוב לייאוש. ולפתע הבחין בכרכרה הדורה שהתקרבה אל השוק וממנה ירד לא אחר מאשר ראש-העיר בכבודו ובעצמו. הלל, שהתבונן בו היטב, ראהו לוחש משהו למשרתו, והלה ניגש אל דוכן ירקות וקנה ...חופן חזרת! בינתיים התאסף קהל רב סביב כרכרתו של ראש-העיר, וזה הסביר לקהל, שבא במיוחד כדי לעמוד על מצב העניינים בשוק וכדי לראות אילו שיפורים ניתן להכניס בו...

אבל הלל כבר ראה את מה שראה. הוא גם הבחין, שברגע שהמשרת חזר עם החזרת עלה ראש- העיר על הכרכרה וחזר לביתו. ליותר מזה הוא לא היה זקוק.

להלל לא היה עתה ספק בכך, שראש-עיריית רומא בכבודו ובעצמו הוא יהודי. ולא זו בלבד, אלא שהוא יהודי שומר-מצוות, שבא בעצמו לשוק כדי לקנות את המרור לליל- הסדר. אבל כיצד יוכל הלל להגיע אליו ולגלות לו את בעייתו?

הרבה אפשרויות לא עמדו בפניו, כשהחליט לגשת לביתו של ראש- העיר ולבקש ראיון דחוף בעניין שאינו סובל דיחוי. הוא נתקבל אצל ראש-העיר וביקש לשוחח עמו בארבע- עיניים.

"אני יהודי", פתח ואמר, כשעיניו בוחנות את פני ראש-העיר. "התעכבתי כאן שלא באשמתי ואין לי היכן לחגוג את ה'סדר'. ראיתי קונה בשוק חזרת והחלטתי שאתה יהודי. אני מבקש ממך, שתאפשר לי להתארח בבית בשמונת ימי החג".

כשהלל דיבר היו פניו של ראש-העיר אטומות, רק עיניו הביטו בו בעירנות. כשסיים את דבריו, לא אמר ראש-העיר דבר. הוא קם ממקומו, אחז בזרועו של הלל והכניסו לחדר שני. שם פתח דלת סודית שהובילה לאולם תת-קרקעי גדול. באולם הזה עמדו שולחנות ערוכים וריח של מאכלי-חג עמד באוויר. ראש-העיר הכניסו לחדר צדדי ואמר לו: "כאן תוכל לעשות את החג בביטחון".

הלל לא האמין למראה עיניו. היה נדמה לו שהוא מצוי בתוך איזשהו חלום לא- מציאותי. לקראת שעת המנחה קרא לו משרת לתפילה, והובילו לבית-כנסת קטן, אך יפה ומהודר מאין כמותו. שם התקבצו כעשרים יהודים שחיו חיי-יהדות במחתרת ברומא.

בתום תפילת ערבית איחלו המתפללים 'חג-שמח' איש לרעהו ונכנסו לאולם הגדול כדי לערוך את הסדר. ראש-העיר הושיב את הלל בראש השולחן והוא ממש היה צריך לצבוט את עצמו כדי להאמין שאינו חולם. "הזאת רומא, העיר שבה אסור ליהודים לגור?!", שאל את עצמו.

ה'סדר' התנהל כדת וכדין, באווירה מרוממת, כאשר הלל, שהיה תלמיד-חכם, מוסיף מפעם לפעם הסברים ומדרשים על דברי ה'הגדה'.

לאחר אמירת ה'הגדה' החלה הסעודה, שאף היא התנהלה ברוח טובה ומתוך שמחה. ולפתע ראה הלל דבר שהקפיץ אותו ממקומו. לתדהמתו ראה את אחד המשרתים מגיש לנוכחים, שאכלו זה עתה בשר, עוגת-גבינה, והכול נוטלים ממנה ואוכלים לתיאבון. "מה קורה כאן?!", שאל את עצמו בחרדה. "האם יהודים אינם יודעים שאסור לאכול גבינה אחרי בשר?!"

"אני חשבתי שאתם יהודים שומרי-מצוות", קרא לעברו של ראש-העיר, כשדמעות חונקות את גרונו. "עכשיו אני כבר לא יודע אם לא נכשלתי באכילת חמץ בפסח".

במקום להשיב על דבריו, ביקשו ראש-העיר להתכבד בעוגת-הגבינה הטעימה, והתחיל להסביר, שאין הם גורסים שזו עבירה לאכול גבינה אחרי בשר, שאין הדבר חמור כל כך וכו' וכו'. מדבריו היה ניכר, שהוא מחשיב את עצמו ללמדן גדול, והדבר הזה העלה את חמתו של הלל.

הלל פרץ בבכי מר כשנוכח עם מי יש לו עסק ועל שולחנו של מי אכל בליל-הסדר. באולם השתררה דממה והכול הביטו ביהודי המתייפח.

חלפו כמה שניות וראש-העיר אחז בזרועו ואמר ברוך: "אתה יכול להירגע, הלל. אנו שומרים על דיני התורה בדיוק כמוך. אילו היית טועם מהעוגה היית מוצא, שאין היא עוגת- גבינה, אלא 'פרווה' - למרות המראה המטעה שלה".

"אז למה לא אמרתם לי זאת מיד?", זעק הלל. "למה גרמתם לי עוגמת נפש כה רבה?"

"עליך להבין", השיבו ראש-העיר, "שהיה מקום לחשד שמא מרגל אתה שנשלח אלינו ברמייה כדי לגלות את סודנו. רצינו להעמידך בנסיון, ושמחנו לראות, שאתה יהודי תמים וירא- שמים. עכשיו נוכל לשמוח באמת בשמחת חג-הפסח"...
º
תודה שושקלההה
15/04/14 09:56
5צפיות
º
תודה שושינק'ה סיפור נפלא
15/04/14 11:30
8צפיות
שושק'ה קרידה אמנם באיחור מה
17/04/14 06:53
5צפיות
אבל בהמון תודה על סיפור נפלא .
וזו לי הפעם הראשונה לקוראה .

º
תודה שוש.חג שמח
17/04/14 08:19
7צפיות
º
בוקר טוב ליום ערב חג פסח שמח
14/04/14 03:36
16צפיות
בוקר טוב ליום ערב חג פסח שמח
º
חג שמח שושי,לך ולכול הפורום
14/04/14 06:20
9צפיות
º
חג שמח ומפנק גם לך אילנה דרגה
14/04/14 09:50
10צפיות
º
אילנלההה
14/04/14 10:42
7צפיות
º
תודה לגחלילית וניקו
14/04/14 11:29
4צפיות
חג שמח ומאושר גם לך
14/04/14 12:00
12צפיות
חג שמח ומאושר גם לך
מאחל לך מנוחה מוחלטת מס.ק.ס למשך 4 שנים .

ושיהיה לך יותר פנאי ל... ובעיקר של .... ל....

חג שמח לך
º
חג שמח גם לך שושק'ה
14/04/14 09:47
7צפיות
חג פסח שמח לכולםםםםםם
14/04/14 10:46
14צפיות
חג שמח יקיריי לא לאכול הרבה מצות שלא תהייה לכם עצירות-חלילה
תהנו מארוחת החג והביחד
מאחלת את כל הברכות הכי טובות שאדם יכול לאחל לעצמו
בבריאות ובאושר
חג פסח שמח
חג שמח חברים ושיהיה כאן סדר,אה?
14/04/14 10:48
26צפיות
אצלי כל המחבתות בשימוש
לכוווולם
14/04/14 13:03
20צפיות
 לכוווולם
לכל אחת ואחד מכם: לאלה שמגיעים ביום יום ובלילה...ולאלה שקופצים מידי פעם, לאלה שזוכים במחבת ולאלה שרק בשוקולד לכל החברים המיוחדים של התקוות, אני מאחלת באופן אישי: חג חירות משמעותי!, חג פריחות נפלאות ומריחות, חג בריא ומאושר, חג טעים וחג שמח ונהדר!

כָּל אָדָם צָרִיך מִצְרַיִם/אמנון ריבק
" כָּל אָדָם צָרִיך שֶׁתִּהְיֶה לוֹ
אֵיזוֹ מִצְרַיִם,
לִהְיוֹת מֹשֶׁה עַצְמוֹ מִתּוֹכָהּ
בְּיָד חֲזָקָה,
אוֹ בַּחֲרִיקַת שִׁנַּיִם.
כָּל אָדָם צָרִיך אֵימָה וַחֲשֵׁכָה גְּדוֹלָה,
וְנֶחָמָה, וְהַבְטָחָה, וְהַצָּלָה,
שֶׁיֵּדַע לָשֵׂאת עֵינָיו אֶל הַשָּׁמַיִם.
כָּל אָדָם צָרִיך תְּפִלָּה
אַחַת,
שְׁתֵּהֵא שְׁגוּרָה אֶצְלוֹ עַל הַשְּׂפָתַייִם
....
כָּל אָדָם צָרִיך שֶׁתִּהְיֶה לוֹ
אֵיזוֹ מִצְרַיִם,
לִגְאֹל עַצְּמוֹ מִמֶּנָה מִבֵּית עֲבָדִים,
לָצֵאת בַּחֲצִי הַלַּיִל אֶל מִדְבַּר הַפְּחָדִים,
לִצְעֹד הַיְשֵׁר אֶל תּוֹך הַמַּיִם,
לִרְאוֹתָם נִפְתָּחִים מִפָּנָיו לַצְּדָדִים.
...
כָּל אָדָם צָרִיך שֶׁתִּהְיֶה לוֹ
אֵיזוֹ מִצְרַיִם.
וִירוּשָׁלַיִם,
וּמַסָּע אָרוֹך אֱחָד,
לִזְכֹּר אוֹתוֹ לָעַד
בְּכַפּוֹת הָרַגְלַיִם."

חג פסח שמח לכם ולבני משפחותיכם!

רק טוב!!!
º
חג אביבי ופסח נעים לכולכם
14/04/14 13:14
9צפיות
חג אביבי ופסח נעים לכולכם
קוליתתת
15/04/14 09:57
12צפיות
שמחה לראות לך כאן! שיהיה חג שמח ומאושר.
רק טוב!!!
קופ"ח
11/04/14 18:36
26צפיות
אני משתדלת לא להגיע לקופ"ח אם אני ל א חייבת, ואם אני כבר חייבת, אני משתדלת שהמפגש יהיה מדויק, מאורגן, ובעיקר מהיר.
כל ביקור כזה עולה לי בשנת חיים (של כלב מינימום ... אם נעשה את החשבון זה משהו כמו 7 פלוס מינוס...) וברמת עצבים כזו, שתוצאות הבדיקות שלי אם אני נאותה לעשות, הופכות להיות מרהיבות ודרושות מפגשים נוספים! מלכוד 22
השבוע יצא לי לערוך מפגש כזה .
הגעתי בבוקר לקופ"ח לעשות בדיקת דם, נכנסתי והתיישבתי כולי מחייכת (מה כבר יכול להיות נורא בבדיקת דם?!) נכון שאין לי וורידים.... אבל תמיד אפשר למצוא משהו אם יודעים איך.
כשהגיע תורי נכנסתי לחדר האחות ושאלתי את הבחורה שישבה "את חדשה?" (כאילו שהייתי אמורה להכיר אותה, שנים לא עשיתי בדיקת ערפד, כלומר דם)
"לא, אני מתנדבת" היא ענתה לי (אמממ מריח לא משהו אם נוסיף לזה את הריח הנוראי של קופ"ח) "אבל אין לך מה לדאוג אני אחות" הוסיפה.
חייכתי ברוגע, "אני כלל לא דואגת" (חוסר הדאגה שלי מדאיג כשלעצמו...) מתנדבים יודעים לעשות בדיקות דם?? שאלתי "קחי בחשבון שאין לי וורידים ותמיד זה סיפור למצוא אותם" הודעתי כלאחר יד....
"איזו שאלה מעליבה. את חושבת שאם לא הייתי יודעת לעשות הייתי יושבת כאן?" נכון, חשבתי לעצמי אם היא לא הייתה יודעת היא בוודאי הייתה בוחרת לשבת בחנות סריגה ....
בחיוך מתקתק ביקשה שאעשה אגרוף, שמה על הזרוע את הגומי שאמור להוציא את הווריד ו----- המתנו... כמובן ששום וריד לא הועיל בטובו להופיע.... ואיך שיופיע? הם תמיד מסרבים לצאת כשמבקשים מהם... אני ממשיכה לאגרף את ידי והתנדבת בשמחה אומרת לי "או הנה הוא.. חמוד כזה, את רואה?!" (לא ראיתי כלום..) "ואת עוד שאלת אותי אם אני יודעת לעשות חחח"
לא ראיתי כלום, שום וריד. שום וריד שלי מעולם לא נכנע במהירות ולא הופיע בקלות "אני לא רואה כלום אולי כדאי שתמשיכי לחפש???? איייי! המחט הוכנסה.... אין לי מושג לאן ..שום טיפת דם לא בצבצה לה....
" תקשיבי לא הכנסת למקום הנכון ..." ניסיתי בעדינות...
"שששש חמודה הנה אני אוציא ואכניס שוב (טראחחחח) ותראי איך הדם יוצא....." ושוב המחט יוצאת ונכנסת אין לי מושג לאן....
הוריד הראשי שלי במצח התחיל לרטוט! ניסיתי לחשוב על שיר שיעשה לי טוב וירגיע אותי because I'm happy המחט הוצאה ואני רואה את המתנדבת מזיעה מתקרבת אלי ואומרת: "אולי ננסה להוציא דם מכאן ומראה על חלק ביד שלא ידיעתי שאפשר להוציא ממנו דם.." כשכמה טיפות דם זולגות להן מהמקום שבו הוכנסה והוצאה המחט כמה פעמים.... הסימן הכחול התחיל להופיע שם כהוכחה למעשה.
ראיתי בזווית העין את האחות הראשית מגיעה, איפה היא הייתה עד עכשיו תהיתי ביני לביני ובין המחט והמזרק?? ושוב המחט הוצאה והוכנסה.... חאלס! עד כאן. happy  או לא נמאס לי "בואי מתנדבת יקירה" לחשתי לה "תביאי מזרק חדש ואני אראה לך איך עושים בדיקה..." לקחתי את המחט  מכוונת אותה לאזור שנראה לי שיש בו שבב של וריד האחות ראשית הרימה את קולה "השתגעת?? מה את עושה" שיקראו לשומר"
"גברת" צעקתי  "גם את מתנדבת? אולי וטרינרית? אולי קצבית? משהו? תקראו באמת מהר לשומר כי בעוד זמן קצר יצטרכו לאסוף כאן את כל הפצועים" הרעמתי בקולי. בסה"כ באתי לעשות בדיקת דם ואם אתם לא יודעים לעשות אני אעשה לבד. או שאולי נעשה לכן ונראה אם אצלכן מוצאים וריד כלשהו? קדימה שבי מיד" צעקתי על המתנדבת שהתחילה להתנדנד קלות (אלרגית למראה דם??.....)
"תראי ניסתה האחראית להסביר לי, "לפעמים זה קורה שלא מוצאים את הוריד הראשי"... "איזה ראשי ??" התחלחלתי, " מה את מחפשת אצלי את העורק הראשי???" שומו שמיים ידעתי שאסור להגיע לקופת חולים Happy  אני מפזמת לעצמי הישארי רגועה זה עוד מעט יסתיים אני מעודדת את עצמי.....
המתנדבת המתנדנדת תקרבה בעדינות, "בואי ננסה עוד פעם אחד ודי מותק, בסדר??"
היד הלא עסוקה בניסיון הוצאת הדם נשלפה במהירות לשולחן ואחזה במחט בודדה שנשארה לה שם מהניסיון הראשון אולי השני או השלישי מי סופר...  (לא נדבר עכשיו על היגיינה על כללי ביטחון ורפואה תקינים... למה להעכיר את האווירה?!) החזקתי אותה שלופה קדימה.
"עוד צעד אחד את מתקרבת אלי אני דוחפת לך את המחט למקום שאותו את תרגישי לעוד הרבה שנים, הבנת?" מלמלתי במתיקות. המתנדבת נסוגה אל הדלת... ועכשיו את תשירי יחד איתי ובקול רם שאני אשמע אותך היטב בזמן שהקצבית הראשית תנסה לשאוב דם!
Because I'm happy נו קדימה אני לא שומעת, צעקתי.... להפתעתי הגדולה היא התחילה לשיר, אפילו לא רע.... אולי זה הייעוד שלה.....
האחות הראשית התקרבה, "אני אנסה גברתי"  "יש לך ניסיון אחד בלבד" עניתי ובמקומך הייתי מאד משתדלת... שהוא גם יצליח"
הבדיקה הסתיימה בהצלחה לכל שירתה החזקה של המתנדבת המתנדנדת  because I'm happy  הוריד נמצא, הדם הוצא ,ואני יצאתי עליזה וטובת לב לא לפני שהרמתי את המחט אל על.... זורקת לעבר המתנדבת....." יקירתי את שרה מעולה אולי כדאי לך להתנדב במקהלת צדיקוב....
"אבל היא כבר לא קיימת מלמלה התנדבת... הוא זה שאמרתי..... Because I'm happy יצאתי לי ברינה דיצה וגילה מקופ"ח!

.c

רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
הרגת אותי, בסה"כ בדיקת דם?
11/04/14 20:01
28צפיות
ממש מרחמת עליך על הסבל שעברת.
מכירה את הנושא, לבעלי ז"ל גם היתה אותה בעיה.
אחרי בדיקת דם היו צריכים להזמין אמבולס
למזלי הטוב, הוריד הראשי בפרק ידי בולט,
אלאמה שהדקירת המחט תמיד כואבת, אני מבקשת מחט בצורת פרפר כמו לתינוקות דקה דקה

חג שמח לך יקירה ולכל בני משפחתך
12/04/14 00:28
12צפיות
מה בסה"כ מה, הא???? את חושבת שזה פשוט לעשות בדיקת דם בעורק הראשי? הא??? ואני ביקשתי פרפר ועוד איך, קיבלתי סכין קצבים במקום
גררררר!
שיהיה גם לך חג מאושר איטפקה, מבטיחה לברך בהרחבה עוד כמה ימים.
רק טוב!!!
מה יש לצפות איטף?את מצפה ...
12/04/14 07:37
20צפיות
שימצאו דם אצל חרקית עם מזרקית ?
הן ידוע שלחרקים יש דם קר
חרקית עם מזרקית חחחחה
12/04/14 23:40
16צפיות
קורעעע
º
13/04/14 10:48
1צפיות
עכשיו את מנוקבת ומחוררת כמו רשתדייגים
12/04/14 07:51
13צפיות
עכשיו את מנוקבת ומחוררת כמו רשתדייגים
שיווווווווווווו
הללויה ...

סוף כל סוף מישהי "עושה עלייך סטאז' "

סתם , סתם ועכשיו לא בבדיחות דעת .

יש אמרה עתיקה האומרת : "אל תעורר מעצמה ישנה"
ובעברית עכשווית מדוברת : "באשר יגורתי בא לי"
ולמה כוונתי ?
לכל אחד ואחת יש שדים חבויים עמוק עמוק בפנוכו של הנשמה .
ואין לבקש להעיר אותם ואפילו לא ברמיזה .
וזה מה שעשית ... ביקשת את ששנוא עלייך שיבוא יתקיים עלייך .

אז להבא : תלמדי לנצור לשונך המחודדת והמפוצלת ולשיר שירי מארש
של הצבא האדום וכלל לא לחשוב על .... שיראה מפניו .
קפישה ?

אההההה אז סיפור הדמים של גחלי אמיתי?
12/04/14 08:44
18צפיות
אההההה אז סיפור הדמים של גחלי אמיתי?
רבאק,,, לא היה יותר פשוט אם יתוש היה שואב ? המתנדבת היתה פורשת עליו  רשת וישר למעבדה,
º
רעיון גאוני
12/04/14 09:20
5צפיות
שושקלהההה
12/04/14 09:59
16צפיות
הסיפור שלי אמיתי לחלוטין ואת צודקת לגבי היתושים אבל כולם היו עסוקים בהכנות לפסח
רק טוב!!!
חרקית, הא?!
12/04/14 09:57
19צפיות
אם לא הייתה כואבת לי היד הייתי מניפה מחבת אל על!
ואתה צודק בגדול, אבל זו חוויה שחוזרת על עצמה כל פעם מחדש. מעטי מעט הצליחו לשאוב את דמי הקר ( חכה חכה) ללא התעללות יתר
ודרך אגב השדים שלי לא חבויים בשום מקום הם מסתובבים להם חופשי. - קפיש??
רק טוב!!!
תגידי גחי..כמה כבר חטפו את'מחבט בראש?
12/04/14 23:43
13צפיות
היא במצב טוב שאת עוד מאיימת בה? אני מדמיינת אותך רצה אחרי אנשי עם המחבט ביד
13/04/14 10:46
6צפיות
והנשיקה ע"מ לשחד את השדים המשוחררים ומשחרים לטרף .
פחדנית אחת
12/04/14 23:44
19צפיות
נננה נה ני נה
יו.........
13/04/14 01:14
16צפיות
תזהרי לך, הא?! חחחחח המחבת שלי ישנה כבדה וטובה, יעילה עד מאד ועושה פעולתה יוצא מהכלל
רק טוב!!!
º
חחחה
13/04/14 09:22
3צפיות
º
רב שימושית ורב תכליתית אההה?
13/04/14 10:49
7צפיות
תגידו
13/04/14 19:44
10צפיות
תגידו
אתם צוחקים עלי או שנדמה לי???? אני מריחה דו קרב לאור יום
רק טוב!!!
º
מסרב לריב אתך
14/04/14 10:12
6צפיות
האא!
14/04/14 10:41
8צפיות
כי אתה יודע שאני אנצח נה נני נננה נה!
רק טוב!!!
º
מסוגלת לחשוב על סיבה נוספת?
14/04/14 12:02
4צפיות
º
נה נני נננה נה
14/04/14 13:06
10צפיות
בוקר טוב,
13/04/14 09:10
14צפיות
בוקר טוב,
שבוע חדש בפתח  והמלאכה מרובה  לקראת החג,
למרות שחצי מיושבי ארץ  ציון  מתארחים,
חלק מהעם גם בורחים לחו"ל, כי כל אחד בוחר לו ת'חרות שלו,,
ובכל זאת משנה לשנה מסורת הקניות מוגזמות , וזה לפי  מה שמספרים לי וגם מהעיתונות
כבר אמרתי? שקניות של  טרום חג תופס חלק חגיגי נכבד,
בוקר אור לכוווולם
13/04/14 10:08
10צפיות
התחיל לו שבוע חדש, שבוע שכולו חג! ואכן שושקלה רבים הולכים עם שקיות, לטעמי זה נהדר ללכת עם שלל שקיות צבעוניות עם כל מיני פיצ'פקעס אני אוהבת שיש לי ביד שלל צבעוני שכזה.
שיהיה יום נחמד ונעים אני עפה למטבח הגיע זמן להתחיל לבשל
בוקר טוב לכווולם
רק טוב!!!
º
13/04/14 10:13
7צפיות
º
13/04/14 10:14
4צפיות
º
לכבודך יש לי בשורת שחרוראיברים
13/04/14 10:53
12צפיות
לכבודך יש לי בשורת שחרוראיברים
ואיפה היית עם הסיפור לשבת?
13/04/14 10:51
11צפיות
ואיפה היית עם הסיפור לשבת?
עד שמתרגלים למשהו טוב ...
קשה להיגמל .
שישי
11/04/14 12:06
13צפיות
הגיע נה נני נננה נה ישששששש
אני אחרי כל הס.ק.ס של שישי ועכשיו עולה על נוצות חגיגיות מיישרת זנב ויוצאת לשבת לי בקפה עם מאפה ושוקו חם להציץ לאנשים ולראות מה הם עושים
שיהיה שישי עליז וצבעוני.
מקווה שתאהבו את השיר שהבאתי אמממ מלודיה עדינה כמו תמיד, לפחות בעייני.
רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
ועד ששוכנת אל מול ים תגיע עם הסיפור לשבת
11/04/14 13:36
14צפיות
אבי חיוך ציוני קטן :

באקדמיה הצבאית של רוסיה התקיימה הרצאה בנושא חשיבה אסטרטגית ותורת המלחמה.
בסוף ההרצאה, הגנרל הבכיר נתן זמן לשאלות ותשובות.
אחד הקצינים הצעירים שאל אותו, "האם תהיה מלחמת עולם שלישית והאם רוסיה תאלץ לקחת בה חלק?"
הגנרל ענה בחיוב.
"ומי יהיה האויב שלנו?", הקשה הקצין.
הגנרל ענה: "כל ההיבטים מצביעים על סין".
כל הנוכחים באולם די הופתעו מהתשובה.
"אבל גנרל", אמר הקצין, "אנחנו רק 150 מיליון והם יותר ממיליארד. הנוכל לנצח אותם?"
הגנרל השיב, "אם תחשוב על כך היטב, תיווכח כי במלחמות המודרניות לא חשובה הכמות אלא האיכות. הנה תראה, לאחרונה במזרח התיכון, 6 מיליון יהודים נלחמים כנגד 60 מיליון ערבים, והיהודים תמיד מנצחים."
לאחר מחשבה קצרה שאל הקצין, "יש לנו מספיק יהודים?

במהלך הרצאה במועדון אומר המרצה: "פר הרבעה מקיים יחסי מין בממוצע 20 פעמים בשבוע".
"כמה? כמה??", נשמע קול נשי מהשורה הראשונה.
"20 פעמים בשבוע", משיב המרצה.
"תוכל בבקשה לחזור על זה שוב, חזק יותר", מבקשת האישה בשורה הראשונה, "עבור בעלי שיושב בשורה האחרונה?"
"תסלח לי", שואל הבעל מהשורה האחרונה, "האם הפר עושה זאת עם אותה הפרה, או עם 20 פרות שונות?"
"כמובן עם 20 פרות שונות", משיב המרצה.
הבעל: "אתה יכול בבקשה לחזור על זה שוב, חזק יותר, עבור אשתי בשורה הראשונה?"...

רק לגו'קים לא עוזר להתפלל מול הקוטל

ניסיון.........אם מצמידים קרטון חלב ריק לאוזן אפשר לשמוע את שרה נתניהו צורחת

שמעתי שניקול קידמן ביטחה את הישבן שלה במיליוני דולרים, וליאו מסי ביטח את הרגליים שלו במיליוני דולרים.
זה אומר שאם מסי בועט לניקול קידמן בתחת, הם צריכים להחליף פרטים?...

11/04/14 18:33
11צפיות
חחחח גדול!
רק טוב!!!
º
13/04/14 10:43
בוקר טוב חברים
08/04/14 09:18
20צפיות
החיים מכבידים עליכם?
08/04/14 10:39
18צפיות
החיים מכבידים עליכם?
לפעמים אנחנו יכולים להרגיש שהחיים קשים. אין לנו כוח לעשות כלום, הכול נראה לנו רע ואין לנו חשק להיות בחברת אנשים. מה עלינו לעשות כאשר החיים הופכים לקשים מנשוא? כאשר אנחנו מרגישים שהחיים מכבידים עלינו אנחנו צריכים לקחת צעד אחד אחורה. אולי לצאת לחופשה, אולי ללכת לטייל בחוץ ולנשום אוויר צח. אחרים ירגישו יותר טוב אחרי שהם ישתו קפה בבית קפה או אחרי ארוחה טובה במסעדה. מה שחשוב שנזכור שהמשא שלנו שלפעמים נראה לנו כבד תלוי רק בנו. אנחנו יכולים לבחור מה "לארוז" על הגב שלנו ולקחת אתנו למסע שנקרא חיינו. אנחנו יכולים לפוצץ את עצמנו ברגשות אשם, ברגשות שליליים ובפחדים. אבל אפשר גם אחרת. במקום לארוז כל כך הרבה עד שלא נשאר מקום או כוח לסחוב את "התיק" שלנו אנחנו יכולים לארוז התחלות חדשות, אהבות וזיכרונות חיוביים.

מה שנכון לדברים שאנחנו לוקחים אתנו לחיים נכון גם כשזה מגיע לתיקים שאנחנו ארוזים לחופשה. כדאי לנו לא לארוז הרבה דברים לחופש ולמצוא שם בחופשה את מה שאנחנו אוהבים.
ומה הביא אותך לבחור את הבחירה הנ"ל?
08/04/14 10:41
19צפיות
עכשיו זה מסקרן אותי .

אהבתי מאוד את הסדרה הנ"ל בזמנו .

בוקר אור לכווולם
08/04/14 10:58
31צפיות
בוקר אור לכווולם
בחוף נעים אחורי החום של אתמול. אני הספקתי המון מהבוקר כבר בשמונה הייתי בחוץ (חוויות אספר בהמשך)
שיר נחמד על הבוקר, את הסדרה אהבתי מאד את השיר פחות.
ועל חופש אממממ ממליצה לכוווולם, הבעיה שלא תמיד זה אפשרי.
שיהיה בוקר נעים ויום שמח.
רק טוב!!!

לא לשכוח תמיד להגדיל ת'תמונות
כתובות אינטרנט מצורפות:
איזה שיר מקסיםיום שמח גם לך גחיל'ה:- P
08/04/14 17:20
12צפיות
אהבתי את השילוב של המפוחית.אהבתי מאד
אין על מפוחית
08/04/14 18:27
13צפיות
כמו שאין על הפסנתר ועל עוד כמה כלים.
המשך ערב נעים
רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
מקסים
10/04/14 22:06
1צפיות
תמונה מקסימה
09/04/14 09:35
9צפיות
רשמתי המלצותייך לפני באהדה רבה
תודה
וואו שיר מהמם.מאד לטעמי.אהבתי את שילוב הקולות
10/04/14 22:11
7צפיות
את הלחן.פשוט מושלם.ת'אמת בקושי שמעתי משיריו של הזמר שלומי שבן אפשר לאמר שערכת לי הכרות עימו אז התחברתי והוספתי לרשימת השירים שלי.
תודה
הבחירה בעיקר המילים.אפשר להתאים אותם
08/04/14 17:18
14צפיות
לטוב ולרע.ואני לגמרי עם הטוב רק שבבוקר היה קצת קשה להתעורר מחמת הטירוף של הימים האחרונים
לגבי המלצתך לארוז מזוודות אני בהחלט חושבת לצאת אחרי החגים.מגיע לנו-כל דבר בעיתו בהחלט מרענן
עכשיו יש לי קצת יותר סדר בראש
09/04/14 11:33
16צפיות

אולי זה יתאים יותר ?

התחיל להיות קשה לקום בבוקר
ולא בגלל שהלכתי לישון מאוחר
הרגשתי כמו קלפן שקיבל יד גרועה בפוקר
איבדתי כיוון, לא ידעתי מה יהיה מחר
נו שויין
09/04/14 20:14
8צפיות
אין כמו קצת סדר לכבוד הסדר. שהחיינו.
רק טוב!!!
º
יצא לך יפהההה
10/04/14 13:40
1צפיות
חחה איזה סדר עשית לך בראש?
10/04/14 22:05
12צפיות
ועכשו תורך לענות לי ניקו...ת'אמת מה עבר לך בראש? אה
º
דני ליטני...טוב.רק שאין לי מושג בפוקר ומשפחתו
10/04/14 22:08
14צפיות
חברות וחברים יום חמישי
10/04/14 08:02
19צפיות
חברות וחברים יום חמישי
כאן!! המלאכה רבה, החג ממש בפתח ויש להמשיך בהכנות, ובשל כך אני מייד מכינה לי כוס מיץ צוף חם וכמה עוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים ועולה על ערסלי לנוח קצת
שיהיה יום שופע פעילות ברוכה וחיוכים רבים - בוקר טוב לכוווולם
רק טוב!!!
שתהיי לי בריאה וחסונה
10/04/14 13:39
10צפיות
ומה כתוב האגדה ?

ומה העבודה הזאת לכן ?

כן , ניתן גם להקשיב לשיר הזה מפיו של אריק לביא ז"ל

אהבה אחרונה
מילים: חיים חפר
לחן: סשה ארגוב

ולך אתן במתנה
אהבתי האחרונה
ואגל טל על שושנה
כי זה כל מה שיש לי
ואין יותר

ואת כמו רוח מדברית
תלכי ולאן את לא תאמרי
מילים של חסד תדברי
ובעיני תביטי
כמו מבאר

באהבה
יש, כך אמרנו,
גם תקווה
וגם ימי מחר
באהבה
איך להרגיש מיהרנו
כלום לך לא השארנו
שום דבר...

במשחקי הנדנדות
וסיפורי האגדות
היית נשים וילדות
היית כולן ביחד
אישה אחת
אני נשארתי לידך
אצבעותי בתוך ידך
והזרות במבטך
והר גדול של פחד
גולש לאט...

באהבה...

אמרת לי בוא כבר בן אדם
אמרת לשנינו העולם
אמרת נשתה את כל הים
אך אישוני עינייך
הסגירו לי
כי בסופה של הפגישה
נהיה רק גבר ואישה
וגל קוצף ולחישה
וים רחב של מים
בין הוא והיא

באהבה...

º
שלום שלום אני רק שאלה
10/04/14 14:09
16צפיות
ייייייייווווווווווווווווווו אני לא מאמינה
10/04/14 14:11
17צפיות
תפוז העניק לי הרשאה  לכתוב בפורום
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אני לא מאמינה
זה הולך קצת לאט אבל בטוח |חיבוק
10/04/14 14:24
16צפיות
אז מדוע כולי פליאה , שבו פרקדן ואספר לכם,

כבר למעלה משלושה שבועות שאני מנסה
להיכנס לכתוב בפורום המדהים שלנו
ללא הצלחה.

למי לא פניתי, עם מי לא דיברתי,
פניתי לשר הפנים ולשר החוץ
פניתי לראש המוסד והבטחתי לו
שאני לא מגלה סודות מדינה ולא סודות צבאיים
פניתי ללשכת ראש הממשלה , רק ששרה
לא הסכימה שאכנס עם נעליים מלאות בוץ
ונזרקתי בבושת פנים.
פניתי לכל גורם אפשרי , ושום דבר לא קרה
עד שהחלטתי לעלות על השרפרף וקבל עם ועדה
הודעתי חד משמעית , שאם לא יתאפשר לי
להיכנס לפורום ולכתוב , אני קופצת לריצפה
ומתאבדת .
זהו הבנתםםםםםםםםם
הבנתם למה אני כל כך מאושרת שמחה וצוהלת
מהאפשרות לכתוב כאן ,
זהו עכשיו אתם הולכים לסבול ממני
אני חייבת להשלים את כל מה שהחסרתי במהלך
השבועות שלא כתבתי.

ושם למעלה מנהלי תפוז, ראש הממשלה,
שרים , חברי כנסת , ראש המוסד, הרמט"כל
ויסלח לי מי ששכחתי , ראו הוזהרתם,

אני עדיין על השרפרף ואם שוב חס וחסה
לא יתאפשר לי לכתוב בתפוז אני קופצת לריצפה
וזה יהיה על מצפונכם
הזהרתי אותכם נכון ????
10/04/14 15:31
11צפיות
בדיחה ארוכה אבל עם מוסר השכל בצידה ...........

איזו מתנה קנה הבעל לאישתו?

ביום הולדתה ה-50 של אישתו, מגיע הבעל הביתה ומגיש לה זר פרחים ענק
וציור ממוסגר יפה במתנה.
לאחר החיבוקים והנשיקות המתבקשות, האישה מסתכלת על הציור שזה עתה
קיבלה כמתנת יום הולדת: שולחן ועליו מונחים ורד אדום, בקבוק שמפניה,
כיכר לחם ובקבוק חלב.
היא פונה אל הבעל ושואלת מה לדעתו המשמעות של הציור, בגללה הוא בחר בו למתנה.
הבעל עונה:
"חביבתי, כאשר התחתנו, בשנות העשרים שלך, היית כורד רענן,
בשנות השלושים היית לי כשמפניה, תוססת ומשכרת חושים,
בשנות הארבעים היית כמו לחם טרי, חם ומשביע,
ועתה בשנות החמישים את מזכירה לי פרה המניבה חלב לרוב".

האישה לא ממש התלהבה מהמשל של הבעל ומיד ענתה לו:
"יקירי, יש איזשהו עומק במשל שלך, אך אני רוצה להוסיף כדי שתדע - באמת,
בת עשרים הייתי כמו ורד אדום וריחני, אלא שאת עלי הכותרת הראשונים, לא אתה תלשת.

בשנות השלושים שלי, אכן הייתי כמו שמפניה תוססת ומשכרת, אלה שאתה שתית רק
את השארית מהבקבוק לאחר שרוב השמפניה התפזרה בין החוגגים, מיד עם שליפת הפקק.

בשנות הארבעים, באמת הייתי כמו לחם טרי: חם, מהביל ומשביע, אלא שאתה קיבלת רק
את הפירורים שנשארו בערב עם חזרתך מהעבודה,
ואילו עתה, כשאני בת חמישים, אמרת שאני דומה לפרה המניבה חלב,
אז כדאי שתדע שיש בסביבה לא מעט פרים המתעניינים לדעת מתי החמור יוצא מהבית..."

שובבה מעולהההההההה
10/04/14 18:31
5צפיות
שישים מסיכת אף
º
חחחחחחחחחח מעולה!
10/04/14 20:25
2צפיות
יכולה לרדת מהשרפרף
10/04/14 18:29
8צפיות
ברוך שובך אלינו מיידל'ה
חנילהההה
10/04/14 20:24
9צפיות
סוף סוף את כאן יששששששששששששששששש! הצדק בסוף תמיד מנצח ותמיד צריך לקוות הכל מסתדר בסופו של דבר.
ותרדי מיד מהרצפה, אחורי שניקיתי הכל נראה לך שאני אנקה שוב לפני ראש השנה.??.? הלווווו קצת התחשבות שם
שמחה שאת כאן, כבר אמרתי??
רק טוב!!!
º
11/04/14 06:40
1צפיות
אה אה אה גב' חני...אל תאיימי כי אני על סול
10/04/14 21:59
15צפיות
וכי למה לתת לנו לסבול חניל'ה לא דיי בסבל שנגרם לנו בגלל פרעה אני כבר מותשת ממנו
ובכן חני אהבתי לקרוא אותך כתיבה עם הרבה הומור. אני כאן חברה חדשה ומקווה שתפוז לא יציק לך יותר ונפגוש בך יותר.ואם חס וחסה כן החליט להתעלל אז אני פה למעלה על הסולם  
º
11/04/14 06:42
3צפיות
את זוכרת מה כתוב על חודש ניסן?
10/04/14 18:27
5צפיות
אזכיר לך ... חודש הגאולה .
שהחיינו וקיימנו אמן
10/04/14 18:26
7צפיות
אוףףףףףףףףףףףאיתך
איטף ... איפה את ?
07/04/14 18:54
18צפיות
תביאי איזה סיפור דרומי מרתק ... אהההה ?
ואפילו במעשייה אסתפק .

נסי לדמיין ... לילה מואר בירח מלא ,
ניקו הצעיר מאייש עמדה במוצב קדמי בבקעת הירדן .

הס מסביב,
אין רחש ואף לא ברחש בכחש ...
כשמהנגן אשר ניזון מסוללה גמורה של מ.ק 25 בוקעים צלילים כגון אלו ...

Ghost Riders In The Sky

ואז ... או אז ... שמעתי לראשונה והתמוססתי מהשיר :
Blue Skies
אחחחח קיבלתי עור ברווז

ואת ... ספרי ספרי ...
איטפקהההה
07/04/14 20:03
14צפיות
איפה אתתתתת?? השמיעי קול, קוקוריקו תרנגול.
הלוווו, לא חייבים לנקות כל כך הרבה בואי לשתות קצת מיצ צוף ולאכול כמה עוגיות שוקולד עם פצפוצי כוכבים (אולי גם צקבלי מתנה מהרומני)
רק טוב!!!
º
08/04/14 08:59
4צפיות
חברים יקרים אני כאן לפקודה!
08/04/14 19:34
12צפיות
פשוט קצת עסוקה סתםםםםםםםםם תירוץ...
ווס הרצעכ? חחחחח כתבתי נכון?
ניקו ידידי אצלך הסיפורים, לי אין, הכל בשליטה הכל כרגיל, אין חדשות...
זוהרת יקרה, לא מתאמצת יתר על המידה אולי בכלל לא.
אצלי בכל השנה פסח, אמרו לי שאבק אינו חמץ ואם יהייה נישט גפרליכט
( אני מנסה את היידיש שלי שאינני יודעת רק מספר מיליםחח).
זוהרה, הזכירה לי שאתה חייב לי מתנה, מה הבאת לי לשם שינוי?
מספרד קניתי מניפות יפות לחלוקה לחברים אז בזמנו עלה כל אחד בדולר.
נו טוףףףףףף בינתיים להשתמע אוהבת את כולכם

או הנה אתתתתתתת
09/04/14 01:44
6צפיות
איף כמה חייייפשנו, מתחת לסולם, מעל הארון, ליד המזנון, הלוווווו
ואם את שואלת אז הרצעך גוט ואת בהחלט צודקת לגבי האבק, אבל את יודעת.... האורחים, השבט הפולני כולם יבואו לבדוק, לא נעים
ואת בהחלט צודקת לגבי המתנות, האיש הזה היה אמור להביא לנו משהו ו----נאדה, כלום, גורנישט.
לפחות היה מביא איזה ספרדי אחד......
שיהיה לילה טוב וחלומות פז.
רק טוב!!!
בוקר אור לכוווולם
09/04/14 09:25
8צפיות
בוקר אור לכוווולם
מה שלום כולם? אני עובדת קשה מהבוקר, עלה ויורדת מהסולם, מנקה ומצחצחת גררררר לא מבינה מדוע ולמה, הרי בין כה בעוד יומיים הכל יתלכלך מחדש, לא?! ההספק שלי בהחלט מרשים, בעוד זמן קצר אקח לי הפסקה קלה למיץ ותופין ואמשיך בעבודה.... כפי שנאמר מחירות לעבדות אה לא זה בעצם מעבדות לחירות לא?!
שיהיה יום נפלא לה לכווווולם יום שכולו חיוכים.
רק טוב!!!
לא יודעת למה
09/04/14 10:41
7צפיות
נזכרתי במערכון הזה.
רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
מה את אומרת, נשלח אותו חזרה?
10/04/14 18:11
3צפיות
איך הוא מעז להציג כאן את פניו ללא מתנות?
אפילו סוכריה ספרדית על מקל, העיקר מששששששששווווווו
הרצאך גם אצלי בסדר
שהחיינו איטף אופפפפףףףף
09/04/14 11:11
9צפיות
כבר חששתי שאופגדאפען עם איטף .

הנה למדתי משפט יפה , נכון וחכם : "אבק לא חמץ" נהדר .

עזבי אידיש ... תעברי ללדינו זה יותר אין עכשיו .

אז ככה :
אני לא "חייב" מתנה ,
אני רוצה להעניק לך מתנה (בסתר. רק אגלה שזה בושם פריחת אזובי הקיר שלאחר היורה ) מתאים ?
יש לזה ממש ניחוח של רעננות דרומית .

אההההההההההה?
הולך ועוד איך, העיקר תשומת הלב...
10/04/14 18:16
7צפיות
כל מה שתביא מכל הלב, יתקבל בברכה.
נו........ספר אפאס?

מה המילה המוזרה הזו "שאופגדאפען" אני לא ברמה שלך..
אני עדיין בבסיק אפאס..
אידיש שפה יפה חבל שהיא הולכת ונעלמת.
לדינו אני לא יודעת, גורנישט מיט גורנישט אפילו לא וורד אחד.
יו איטפקהההה
10/04/14 20:21
4צפיות
את קבלת מתנה!!! איזה יופי ואני---------- נאדה כלום גרונשיט מיט גורנשיט. נראה לי אני הולכת להכין שניצל עם הפטיש הגדול לדפוק אותו היטב היטב גררררר והמבין יבין
רק טוב!!!
בוקר אור לכווווולם
06/04/14 08:18
16צפיות
בוקר אור לכווווולם
התחיל לו שבוע חדש, שבוע לא פשוט--- חייבים לנקות לקראת פסח.
אני בחופש נה נני נננה נה, אז את כל הניקיונות אני משאירה לאחורי זה (אין לי מושג מה זה, "הזה" הזה) אבל מה 'כפת לי. עכשיו שתיתי לי כוס מיץ צוף חם ואכלתי תופין טעים ואני הולכת לחשוב על הניקיונות והבישולים
בשל העובדה שהרומני הגיע ועדיין לא מצא לנכון לחלק מתנות, אני משאירה כאן לכוווולם שי קטן
שיהיה יום נפלא להההה לכווולם
רק טוב!!!
בוקר אל שבוע חדש
06/04/14 12:13
11צפיות
אז ככה ....
יש לי ממש עומס כביר בחזרה אל מסלול השגרה .
היה לי מחסור כביר בשעות שינה (השלמתי באופן חלקי )

השבוע קיבל את פנינו בשמש חמימה וחייכנית .
כך שהטבע בירך אותנו בברכתו הנפלאה .

שיהיה לכולנו שבוע נפלא ומאיר .

וזה השיר שמתאים לי היום
06/04/14 15:02
17צפיות
נראה לי שמשיהו זקוק כאן לחופשה שאחורי החופש גרררררר
נו ככה זה עם זקנים, הם תמיד רוצים לישון נה נני ננננה נה.
שולחת לך חיבוק, נראה לי שזה ישפר את מצב הרוח (להגדיל ת'תמונה)
ואת צביקה פיקה אני לא ממש מחבבת בבקשה להשתדל יותר
שיהיה יום טוב
רק טוב!!!
תגיד יא נחרן
06/04/14 18:41
14צפיות
תגיד יא נחרן
מה עם המתנות שלנו, הא????? תצא מהמיטה כבר ותפרק את המזוודות!
הסבלנות שלי נגמרת
איפה המתנות שלנו??? ושליייייייייי איפה??????
רק טוב!!!
שערורייייהה
07/04/14 09:30
13צפיות
שערורייייהה
לא יאומן כי יסופר. אני בחופש נכון? נכון!
אני ישנה נכון? נכון!
אבל יש אנשים שלא מפרגנים ומתקשרים על הבוקר ומעירים אותי משנתי גררררררררררררר זה יעלה להם במחבת ענקיייייייייייייייייי
וביום שרבי זה אני מציעה לא לצאת בכלל מהבית. לנוח, להינות (טוב נו אפשר לנקות קצת לכבוד פסח) ולשתות הרבה מיצ צוף.
שיהיה יום נפלא להההה לכוווולם
רק טוב!!!
תגידי.. מה את צועקת על הבוקר?הערת'ותי;-
07/04/14 10:01
14צפיות
אין עליך גחלילה והמחבת הזאת חחחה כבר התחתלתי לראות אותה נוחתת על כל מיני אנשים
(אתמול במקרה קניתי מחבת......עכשו גם אני יוכל לנפנף בו
תהני מהחופש שלך גחלילה
חחחח גופרינקהההה
07/04/14 12:48
15צפיות
חחחח גופרינקהההה
נו אני הרי אמרתי שאין כמו מחבת טוב ביד! נה נני ננננה נה האמיני לי למחבת יש יתרונות רבים מאאאאד
ולכבוד החופש ויען כי אני מסרבת בתוקף לנקות כראוי וצריך להיפטר מכל הקמח הכנתי משהו קטן, תתכבדו מהר לפני שהרומני הנחרן יקום משנתו
רק טוב!!!
º
הייתי פה ולא ממש השארתי עקבות ופירורים
07/04/14 19:44
4צפיות
יאמי אני מתה על זה
07/04/14 19:53
13צפיות
ניקו אתה לא רציני נכון?מה לא השארת כלום? טוב אני לא מתפלאה
כל הכבוד גחלילית
מתנצל אבל...לא יכולתי להפסיקולזלול
08/04/14 08:42
3צפיות
עד שסוף כל סוף היא מביאה משהו ראוי לשמו ....
ואפילו טעים רצח ....

מעניין מי האידיוט הבלתי מתחשבהזה
07/04/14 18:46
7צפיות
בנשים קשישות ומותשות ... עד כלות ...

הלוווווווווווו בוקר בא להתעורר , לעורר ...

מה באמתחתך הים למעט מחבתות ?
אידיוט?
07/04/14 19:54
11צפיות
 אידיוט?
למי מהחברים שלי אתה קורא אידיוט הא????
קשישות??? למי בדיוק התכוונת שכתבת קשישות??? גרררררררר הולכת להביא ציוד מהמטבח, חכה חכה
ומעניין?? אמממממ לא עשיתי היום כלום סיימתי לנקות את כלי הכסף, להכין עוגה ולראות סרטים אוי החופששששששש
רק טוב!!!
חחחחה
07/04/14 20:11
14צפיות
הזכרת לי את הסיפור ההוא עם המארוך יש לו היסטוריה
כן כן אדיוט להוא שמפריעלמנוחת ה"יגעות"
08/04/14 08:45
5צפיות
הקשישות .

כלי כסף אמממממ ... כמה הן שוות בשקלים שלמים ?

ואיזה סרטים ראית ?
חחחה.... טוב שאמרת שלנו?
07/04/14 10:02
13צפיות
את ממש מעולה בבחירת התמונות
07/04/14 18:28
12צפיות
כן , הייתי ועדיין זקוק לזמן התאוששות מהנופששות (זה לא בעברית אבל בהחלט בניקואית )

החיבוק שלך בהחלט ... בהחלט מאושש ומעורר חיים .

וככה בשעת בין ערביים כשאשתי שתחיה מחטטת בחנות X בסמטה צרה של ברצלונה בירת קטלוניה . ואני ... חצי משועמם מענייני הנשים מקשיב לקולות הבוקעים מהסאונד משין ...
כן .. אשיר אותו לכבודך זוהרת נחמדת ומחבקת ...

Norah Jones & Willie Nelson - The Wurlitzer Prize
מוסיקת קאנטרי משגעת
07/04/14 19:48
12צפיות
שקט ורגוע,המיזוג של הקולות העדינים שלהם משתלבים נהדר.כל הכבוד ניקו נהנתי מאד להאזין אל תוך האוזן עם האוזניות.נטו מוסיקה
אהההה ומאוד נכון
08/04/14 08:39
4צפיות
כבר לא מייצרים מוסיקה שכזאת לדאבוני .

אהלן ניקו אגב ..גם שיר הוא מתנה
07/04/14 10:05
12צפיות
קדימה..פרגן לנו בשיר לעיניין:-.P
כשמבקשים ממני שיר ....אין בי היכולת לסרב
07/04/14 18:16
12צפיות
כן , בהחלט ...
אשמיע את קני ידידי הקשיש עם אחד השירים היותר מרגשים אותי ...
ויכול להיות שבשעת ערב זו אני זקוק למעט ריגוש מנטלי ...

היא מאמינה בי ... Kenny Rogers - She Believes In Me

יש ורצוי להקשיב בקשב וריכוז מיטבי למילות השיר ולצליל הבוקע ...

בהנאה ממני
הואה איזה שיר יפה
07/04/14 19:42
18צפיות
ובאווירה משגעת זאת משגרת שיר יפייפה
http://www.youtube.com/watch?v=VIGQwpYHBxU
בהחלט ראוי ונהדר
07/04/14 19:45
11צפיות
תודה
תודה על המוסיקה הנהדרת
07/04/14 19:59
12צפיות
שהבאתם היום
רק טוב!!!
גבירותיי ורבותיי
04/04/14 12:27
23צפיות
גבירותיי ורבותיי
בשמחה גדולה תוך כדי רעש רם וצלצולים גדולים, הודעתי לכווווולם שאני יוצאת לחופש נה נני ננננה נה
חזרתי לפני מחצית השעה מהעבודה והשארתי להם תמונה שלי שלרגע לא ישכחו אותי הבטחתי שאני אקפוץ לפגישה כזו או אחרת אבל גם זה יהיה בחשאי בלי שאיש ירגיש
ועכשיו לכבוד יום שישי ולכבוד היציאה לחופשי אני מוותרת על ס.ק.ס היום ויוצאת לי לטייל בעיר הגדולה
שיהיה שישי צבעוני לכווווולם
רק טוב!!!
זוהרת, שיהיה לך חופשה נעימה
04/04/14 14:37
16צפיות
שבת שלום לך ולכל באי הפורום
º
אחלה,,גחלי,, תעשי חיים,,
04/04/14 15:58
13צפיות
04/04/14 17:58
12צפיות
מתכוונת שושקלה אכן מתכוונת. ובינתיים חזרתי עם סל מלא בפיצ'פקעס בלתי נחוצים אבל ממש הכרחיים
שבת שלום לכווווולם
רק טוב!!!
נמפית החורשף
04/04/14 20:38
11צפיות
נמפית החורשף
אם פגשתם או תפגשו אחד תמסרו לו ד"ש
רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
איזה בוקר יפה של פרפרים
05/04/14 09:17
13צפיות
בהזדמנות אעלה תמונה של המפוחלצים כ 90 סוגים.(קניתי מאספן לפני 25 שנים)
º
למה לפחלץ אותם?!
05/04/14 10:18
6צפיות
יש זנים שנכחדים וזאת דרך למזכרת
05/04/14 13:26
9צפיות
קנינו אותם מאספן שנתקלנו בו במקרה
הו הו איזה כיף גחלילה אין לחפוש
05/04/14 09:14
11צפיות
שמחה שנהנת והתפנקת
º
אין כמו לחפוש(חופש)
05/04/14 09:15
3צפיות
º
נהנתי ואמשיך
05/04/14 10:19
4צפיות
שבת טובה חברים מאלה בחיוכיםםםם קבלו:
05/04/14 09:21
13צפיות

What a wonderful world - LOUIS ARMSTRONG.  
.
הצלחתם לחייך?
נווו?
05/04/14 09:22
12צפיות
05/04/14 10:17
9צפיות
נהדר! אוהבת את השיר הזה ואין כמותו לפתוח את השבת הזו, שפע של פריחות, צוף וחיוכים לרוב.
שבת נפלאה לההה לכווווולם
רק טוב!!!
אני מריחה תרנגול בשטח?!
05/04/14 10:41
7צפיות
אני מריחה תרנגול בשטח?!
האם אני מריחה היטב??? האם מישהו ראה, שמע, הריח כמוני שהתרנגול מסתובב בשטח??
רק טוב!!!
חחחה תמשיכי להסתובב
05/04/14 12:38
11צפיות
אגב מה עם החיוכים,אהבת את החיוכים שלו(של הזמר)?מה חשבת לחינם צירפתי אייקון צוחק?
אני ממש פחדתי
05/04/14 12:42
14צפיות
אני ממש פחדתי
שיייייפלו לו השיניים! חחחחחחחחחח נה נני ננננה נה
רק טוב!!!
אז הוא כאן
05/04/14 12:49
13צפיות
אז הוא כאן
נכנס לו הרומני בשקט---- לאחר שאני הכרזתי שהרחתי תרנגול.... אפילו לא התייחס וענה על כמה הודעות למטה בשורה, איףףףףף גרררררר אני סיימתי עכשיו להכניס תרנגול שלם לתנור אמממממ והקפצתי כמה דברים במחבת (אוייי מחבתי החביב איך הריח את התרנגול)
ולגבי מתנות ושנאה---- אני אוהבת מתנות ועזוב את החיים אפ'עם לא הבנתי את הקשר במשפט הזה. אני בעד אוהב מתנות יחייה הרבה!
הולכת להבריק את כלי הכסף---- פסח ממש כאן
רק טוב!!!
אז הנה הוא התרנגול יאמי מה עשית ממנו|ליקוק
05/04/14 13:22
10צפיות
איזה ארוחה טעימה.רק להזכירך ניקו כבר כאן ורמז משו על מתנות אז אני מתארת לעצמי שקודם את הולכת להבריק את המחבת
º
05/04/14 13:18
02/04/14 01:13
23צפיות
היום מתוך כלי התקשורת:
הוגשה תלונה כנגד קצין צה"ל בכיר(בדימוס)
ע"י נ. תושבת המרכז.
על פי עדותה בהיותה חניכה בקורס מ"כים של הפלמ"ח בג'וערה (1947) הקצין בהיותו מפקדה הזמינה לאוהל וביצע בה מעשים מגונים,
המשטרה הגיעה לבית אבות בשרון בו שוהה כיום הקצין וגבתה ממנו עדות.
להגנתו טען שאינו זוכר אם היה בפלמ"ח.
נ. בעדותה נשאלה מדוע הגישה תלונה רק לאחר 67 שנה??
תשובתה הייתה: תמיד טוב להיזכר.

שיהיה יום נפלא לה לכווווולם
רק טוב!!!
הומור טוב גחלי,,,,,,,
02/04/14 06:39
16צפיות
הומור טוב גחלי,,,,,,,
והנה עוד חיוך ליום נעים,
שושקלהההה
02/04/14 20:13
8צפיות
זה טוב!
רק טוב!!!
º
Jחחחחחחחחחחחח
02/04/14 13:13
8צפיות
כמה טיפים חשובים
02/04/14 20:42
9צפיות
שווה לצפות
רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
עוד אחת
03/04/14 09:01
14צפיות
היום תפסתי את אישתי רואה תוכנית בישול. אמרתי לה: "למה את רואה את זה? גם ככה את לא יודעת לבשל…" היא ענתה בשאלה: "מאותו סיבה שאתה רואה פורנו?"
נו סיימתם את הקפה?מספיק לקשקש..רבוטה מחכה
בוקר טוב לכולם
03/04/14 19:16
7צפיות
חחחחחח גדול!
רק טוב!!!
בוקר טוב לבעלי התקווה
31/03/14 09:46
26צפיות
כאן ניקו שולח לכם מלוא אהבתי וגעגועי מהעיר הקסומה אשר .....
חידה :
בספר עובדיה( פסוק כ') מופיעות שתי ארצות . ואני מצוי בעיר השוכנת  לחופי הים התיכון . רמז( יש האומרים כי יונה הנביא היה כאן )
קצת גשום , קצת קריר אבל .... המון קסם ותרבות יפה .
עד הפעם הבאה .... להשתמע
צ'או
יוווו מי זה כאן??
31/03/14 13:43
19צפיות
האם זה הרומני הצפוני שנסע לו מעבר לים וחד לנו חידות?! יששששששש מה שלום לך???
על החידה אנסה לענות מאוחר יותר כשאסיים את הישיבות שלי---- יש אנשים שעובדים בבית הזה
המשך טיול מהנה.
רק טוב!!!
תגידי גחלילית יש סיכויי למתנות מהרומני?
31/03/14 17:24
18צפיות
חחחחח גופרינקההה
01/04/14 01:16
10צפיות
מתנות מרומני??? אממממ אם הוא יצליח לפלח משהו..... אולי
רק טוב!!!
כן זה הרומני מחצי האי האיברי
01/04/14 00:22
14צפיות
קדימההההה ספרי משהו מהטעימים שלך בבקשה .
לבינתיים יש סיכוי לשושק'ה בסביבה ?
ואיטף ??? אייך ????
כן, חידה היתה לי אלייך ופתרונות אין .
קראת לי ידידי, באתי בריצה
01/04/14 16:35
12צפיות
שלומי טוב, ושלומך? לא פחות טוב, תגיד כן כן...
יופי תהנה את הרגע, לא חשוב היכן אתה העיקר שכיף לך
אתה חסר לנו,לי.
חזור בשלום וספר חוויות.
אני מחכה.
הנה חזרתי וכל כולי בטוב
05/04/14 07:14
9צפיות
חוויות ....
הופתעתי מאוד לטובה מהספרדים .
נחמדים ,
בני תרבות (למרות ההיסטוריה החשוכה שלהם ) ואדיבים .

ברוך בואך ניקווווו
05/04/14 09:26
7צפיות
שמחה שנהנת!
ברוך הבא בטוב
05/04/14 11:03
7צפיות
עכשיו לחוויות ולספורים,
מתנות הן תפקידה של זוהרת, היא הממונה הראשית,
ניתן לה את הכבוד לחלק לכולנו מטוב ליבה ממתנותיך...
ומה תביא לנו מספרד ניקו?
31/03/14 17:21
19צפיות
כיף לשמוע ממך.המשך להנות איזה כיף לך, כל כך מרעננים הטיולים האלה
º
ואיך ולמה חושבת שאני בספרד ?
01/04/14 00:23
10צפיות
שתי הערים המוזכרות הם צרפת וספרד
01/04/14 09:54
12צפיות
בהתייחס לרמז,יונה הנביא ביקר בעיר תרשיש שנחשבה לעיר מסחרית גדולה הנמצאת בין שני אפיקי נהר בדרום ספרד.
יום מהנה ניקו
ניקו,,,ביאנבנידו דה נואבו עה נוסוטרוס
06/04/14 03:40
5צפיות
ניקו,,,ביאנבנידו דה נואבו עה נוסוטרוס
ובעברית,,,ברוך שובך אלינו,,,
ברוכה הנמצאת שושק'ה דרגה
07/04/14 18:38
7צפיות
ובעברית ברורה וצלולה :
געגתי לך ...

האם גם מחר ... ? שושקה ... ?

"Will You Still Love Me tomorrow"
כן ניקו, אתמול היום מחר ותמיד,
08/04/14 02:15
8צפיות
הדואט של נלסון וקרול יפה ,
אני אוהבת דואטים של שירי עם,
הנה הצמד המנצח,,
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
לא ממש הצליח לך שושק'התנסי שוב בבקשה
08/04/14 09:02
2צפיות
ניקו, זה רק פה לא מצליח לי,
09/04/14 03:59
4צפיות
בכלל קשה בתפוז , קורה שאני כותבת וזה גם לא עולה, עולה רק אחרי כמה פעמים כשאני מתעקשת,
בפייסבוק אין בעיות, הכל עולה לי מיד מהיוטיוב ובכלל,
º
ולמה לי מצליח בלי בעיות ?
09/04/14 10:57
6צפיות
º
למה?, כי תפוז אוהב את ניקו יותר ממני,
10/04/14 02:20
3צפיות
את לא מאמינה לשטות הזאת נכון?
10/04/14 13:41
3צפיות
קחי אחד מהסוג ה"טעים" ויותר עכשווי
08/04/14 09:13
7צפיות
כששני ענקים חוברים יחד ... התוצאה מרגשת

Cose Della Vita
º
משובח מאד בחירה נהדרת!
08/04/14 12:22
2צפיות
º
מרסי דרגה
09/04/14 11:34
2צפיות
º
מה תבקשי ?
01/04/14 00:24
7צפיות
ניקו,,, אהלן ביק יא חביב,,
01/04/14 02:40
18צפיות
גם אני כמו גופרא ,חושבת שאתה נמצא בספרד,
שזה רמז לחידה שאתה מתייר עכשו,
º
יפה , נכון ומדויק
05/04/14 11:33
4צפיות
באמת?רומני מביא מתנות?:-0
01/04/14 10:00
19צפיות
תודה תודה,שיחקת אותה ג'נטלמן אמיתי ניקו.
מתנות?סתם התלוצצתי.
המשך טיול מהנה
מתנות?!
01/04/14 17:32
20צפיות
חחחחחחח הצחקתן אותי ממתי רומני מביא מתנות? במקרה הטוב הוא משאיל כמה ומעביר הלאה חחחחחחח נה נני ננננה נה איזה כיף שהוא לא כאן כדי להגיב חחחחחחח
רק טוב!!!
03/04/14 09:06
11צפיות
לפי התחזית כאן נראה לי שניקו לא יקח סיכון ויביא מתנה רק לגחלילית.אבל בינינו עדיף גם לא לשאול אותו מה ואיך..
אמממממ הוא יודע
03/04/14 19:17
16צפיות
שאם הוא לי יביא לי מתנה גדולהההה ומושקעת......... המחבת תרדוף אחריו
רק טוב!!!
עכשיו אגיב ומאוחר יותר ארחיב
05/04/14 11:35
12צפיות
שונא מתנות יחיה !!!!!
º
נה ננני נננה נה
05/04/14 12:50
4צפיות
º
אוי יו יו יוי אויייי
07/04/14 18:42
3צפיות
אתה לא מפ'חד אה?
05/04/14 13:29
19צפיות
מה שהולך להיות כאן אני לא מקנאה בך
º
את חכמה!
05/04/14 16:58
5צפיות
לא ממש ברור לי למה כוונתך "מפ'חד ?
07/04/14 18:41
4צפיות
אבל אני בהחלט לא אדם שירא מאדם

יש לך איזה סיפור מעניין ?
º
וממחבת כן?!
07/04/14 20:32
3צפיות
º
גם לא ממחבט בייסבול או שטיחים
08/04/14 09:00
2צפיות
סיפור לקראת חג פסח,
28/03/14 19:46
14צפיות
סיפור לקראת חג פסח,
פעם אחת, היה עני דך מך והנה הולך ומתקרב פסח והוא כל היום בבית יושב ולומד תורה
ואשתו כועסת מה יהיה? אנחנו מאיפוא ניקח כסף לעשות את החג? צריך כסף למצות, לדגים, ליין, לנעלים לילדים והיהודי אומר - ירחם השם.
החג מתקרב ועוד כמה ימים ליל הסדר. האישה אינה מחזיקה יותר את עצמה ומתפרצת על
בעלה לצאת לעשות משהו.
הבן אדם הזה מה עושה? ממשיך לשבת אבל לוקח דף נייר וכותב מכתב לא פחות ולא יותר
לריבונו של עולם - אלוהים אני מבקש ממך שתשלח לי אלף לירות לעבור את החג, אין
לי גרוש על הנשמה, אתה מכיר אותי זה אני טויטו משכונת הארגזים 7 כמו שאתה יודע אני
לא עובד. רק יושב ולומד תורה ואשתי צריכה  לקנות מצות, יין, דגים, בקיצור אנחנו עניים
מרודים ואם לא תשלח אלף לירות לא יהיה מאיפוא לעשות את החג.
לוקח היהודי העני שלנו את המכתב מכניס למעטפה ועל המעטפה כותב את הכתובת הבאה "אל הקדוש ברוך הוא אבינו  שבשמים" ומשלשל את המכתב לתיבת הדואר.
המכתב עושה את דרכו לבית הדואר הסמוך כדרכם של מכתבים למיון. והפקיד הממיין
המכתב עושה את דרכו לבית הדואר הסמוך כדרכם של מכתבים למיון. והפקיד הממיין
מבחין שאין בול, הוא מסתכל על הכתובת  מחייך ולוקח את המכתב למפקח  לשאול מה לעשות. המפקח פותח את המעטפה, קורא את המכתב ומיד מבין שיש לו עסק עם יהודי תמים ומאמין קורא לכל הפקידים ומספר להם שהנה יש  להם הזדמנות לעשות מצווה ולהשתתף כל אחד לפי יכולתו לעזור ליהודי מאמין שנקלע לקשיים ואינו יכול לעשות את החג.
אלה היו עשרה פקידים, מיד כל אחד נתן מאה לירות. הכניסו למעטפה ושלחו את הכסף
אליו. אשתו של העני נדהמה כשקיבלה את המעטפה עם הכסף. רק בעלה חייך בביטחון ויצא
להכין בשמחה את החג כמו כולם.
עוברת שנה ושוב הקשיים מרובים וגם הפעם האישה כבר לא יכולה יותר ומתנפלת על
בעלה שיעשה משהו.
גם השנה מתיישב היהודי שלנו וכותב לריבונו של עולם   - אלוהים שבשמים, זה
אני טויטו, עזרת לי בשנה שעברה, שלחת לי אלף לירות באמת תודה. גם השנה
הקשיים מרובים ואפילו שהכל עלה, אסתפק גם השנה באלף לירות.
שוב כתב על המעטפה לכבוד אבינו שבשמים ושוב שם אותה  בתיבת הדואר. המכתב מגיע
שוב  לידי המפקח. והוא קורא לכל הפקידים ומבקש להשלים את המצווה. אלא שהפעם הוא
מצליח לגייס במאמץ  רב תשע  מאות לירות. הכסף מוכנס למעטפה ונשלח אל היהודי
העני. פותחת האישה את המעטפה סופרת את הכסף והנה רק תשע מאות לירות בפנים, רצה לבעלה ואומרת לו - אתה הרי בקשת אלף לירות ומה קרה שלח לך רק תשע מאות.
לא! ענה היהודי, ריבונו של עולם שלח לי אלף לירות, רק מה אלה הפקידים של הדואר
בטח לקחו לי מאה לירות.

29/03/14 00:46
8צפיות
תודה שושקלה על הסיפור הנהדר.
שבת שלום
רק טוב!!!
31/03/14 17:29
9צפיות
חחחה
תודה להשקעה שוש
28/03/14 01:49
21צפיות
בהחלט שווה ציפייה!
יום טוב לכוווולם
רק טוב!!!
כתובות אינטרנט מצורפות:
גחלי,זהו לונדון הזקן חחח
28/03/14 06:14
15צפיות
גם בצעירותו היה ציניקן, שאז כל המדינה התייחסה לזה יותר  כשהעליב את ניסים סרוסי ,
שבת שלום לכוווולם
28/03/14 14:49
16צפיות
שבת שלום לכוווולם
לא להאמין אבל סוף השבוע הגיע יששששששששש
שיהיה סוף שבוע נעים ושקט לכווולם
רק טוב!!!
דוגמית
28/03/14 18:02
12צפיות
דוגמית
לקניות עם בעל - כל בעל שהואאאאאאאאא נה נני נננה נה
רק טוב!!!
º
דוגמית 2
28/03/14 18:04
12צפיות
דוגמית 2
דוגמית 3
28/03/14 18:05
14צפיות
דוגמית 3
רק טוב!!!
29/03/14 09:49
9צפיות
שבת טובה לכולם.
29/03/14 09:46
15צפיות
לונדון-תגובה גזענית דוחה.נו מה יהיה?זה יפסק מתישהו?
גופרינקההההה
29/03/14 12:27
16צפיות
גופרינקההההה
שמחה לראות לך כאן. תגידי הכנת משהו לשבת??? אני ת'עוררתי לפני מחצית השעה זה כי אברשה יצא לטייל בגינה ועשה רעש נוראי איףףףף. ועכשיו יושבי הבית דורשים מזון, גרררררר יש הצעות, משהו? לא בא לי להכין כלום ואתמול לא עשיתי כלום ובא לי לחזור לערסל נה נני נננה נה ובהתחשב בזה שאני אמורה להיות עכשיו על הסולם לנקות לקראת פסח יש הצעות מה להכין??
אז קדימה מישהו? משהו???
\שבת נהדרת לכוווולם
רק טוב!!!
קלי קלות
29/03/14 14:47
12צפיות
עד שמישהו יביא לי דוגמית לשים פה גרררר הכנתי משהו פשוט וטעים יאמי
פטריות ממולאות בגבינה:
2 סלסילות פטריות שמפיניון גדולות
קופסת גבינת לבנה 9%
2-5 כפות גבינה בולגרית או מלוחה 5%
צרור שמיר, קצוץ דק
2 כפות גבינת שום שמיר הכי שמנה והכי טעימה
1 כף תבלין לפיצה
כמה כפות גבינה צהובה קשבל מגורדת
מערבבים הכל היטב.
מורידים לפטרייה את הרגל וקצת מהבפנוכו שלה...
מערבבים את כל החומרים וממלאים את הפיטרייה בכפית והיטב.
יאמיייייייייייי.
מי שרוצה יכול גם לטגן בפירורי לחם וביצה. לדעתי מיותר לחלוטין...... חלומי גם ככה.
בתאבון

רק טוב!!!

אני רואה שהתסדרת יפה מאד גחלילית
29/03/14 15:09
12צפיות
יאמי נשמע טעים.יופי של מתכון תודה רבה
ראשית למקסים שבתמונה.איזה בונבוני
29/03/14 15:07
13צפיות
צ'טערת שעניתי באיחור בוודאי אכלתם ולא חיכית למתכון ממני אצלי להיום היה בבוקר ג'חנון+ביצים+גבינות+ירקות.ולצהריים חמין טעים

הלווווו
29/03/14 20:28
14צפיות
ומה עם איזו דוגמית קטנה? הא?
שבוע טוב
רק טוב!!!
דוגמית?לפני שנוגעיםהרבה אחרי כבר אין ממה:-
30/03/14 19:25
8צפיות
הרבה בריאות
גם אני על הסולם מנקה לפסחחחח אוטוטו חוטפת התכווצויות
גרררררר
31/03/14 01:35
8צפיות
כן כן את צודקת ההתכווצויות האלה איףףףףף והכל בגלל הסולם ואני עולה על הסולם במקום לעוף כי אני צריכה להחזיק את הווילון וגם את המטאטא וגם את המטלית איףףףףף כמה אבק איך הוא הגיע לשם, הא??
רק טוב!!!
31/03/14 17:25
10צפיות
חחחה
01/04/14 17:34
8צפיות
מה את צוחקת מה?! בואי לעזור
רק טוב!!!
דר' רחל פרץ N.D, נטורופתית

סובל מלחץ וסטרס?

בעזרת אבחון מדויק תיפטר מהבעיה! לשיחת יעוץ חינם 073-7569406

עסקים נבחרים