לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
...Welcome to
פורום טלוויזיה בריטית!
מאז שנות השבעים שודרו בארץ סדרות רבות שמוצאן בממלכה המאוחדת, כמו למשל "המלון של פולטי", "מישהו מטפל בך" ועוד.
תוכניות אלו זכו להצלחה רבה בארץ, וביחד עם הסדרות הבריטיות החדשות (כמו "החוליה החלשה" ו"המהפך"), הן מרכיבות את הטלוויזיה הטובה ביותר בעולם. ועכשיו, יש להן מקום משלהן!
כאן אפשר לדבר על כל הדרמות המשובחות והקומדיות המצחיקות, השעשועונים שכולנו אוהבים ועוד. ניתן גם לדבר על גרסאות מקומיות לאותן סדרות (כמו "המהפך" ו"הכי טעים שיש") ולהשוות אותן להפקות המקור.
אז, קדימה, ...let´s play
.Mycroft

WELCOME TO
ROYSTON VASEY
!YOU'LL NEVER LEAVE

המשך...
הודעה חדשה

שימו לב כל מעריצי שרלוק!
03/07/14 08:53
109צפיות
שימו לב כל מעריצי שרלוק!
ה- BBC הודיעו אתמול ש"שרלוק" יחל את הצילומים בינואר 2015, וישוב לספיישל חג המולד דצמבר 2015, ואחריו תשודר העונה ה- 4 של הסידרה המגה-מצליחה.

יוצר הסידרה, מרק גטיס, גם רמז שאנו נראה שוב את הארכי-נבל המפורסם ביותר - מוריארטי. אני תוהה האם ההסבר שהם יביאו לזיוף מותו יהיה יותר טוב מההסבר שנתנו לזיוף מותו של שרלוק בתחילת העונה ה- 3...

מעריצי הסידרה השרופים בוודאי יתמלאו שמחה מהולה בעצב על זמן ההמתנה הארוך, אבל מה לעשות ששני כוכבי הסידרה הם כיום מהשחקנים הבריטים העסוקים ביותר בעולם?
מונטי פייטון - קליפים מהופעת האיחוד
02/07/14 09:17
48צפיות
º
איזה נחמד :)
02/07/14 13:25
8צפיות
אבל לא כל התגובות למופע היו חיוביות
02/07/14 15:17
64צפיות
אבל לא כל התגובות למופע היו חיוביות
היו כאלה שבחרו להתעלם מקולו הצרוד של ג'ון קליז, או מכך שחלקם נזקקו לכרטיסיות שהזכירו להם את השורות, או מכך שניכר היה שלא היה להם זמן רב לחזרות או לכתוב מערכונים חדשים... והיו כאלה שהתאכזבו וטענו שלא לשם כך התכנסו הצופים בלונדון ושילמו ממיטב כספם.
ההאפימגטון פוסט הבריטי סיכם את הביקורות, ובשורה התחתונה אמר שהרי זה לא משנה איך היו ביצועי חבורת מונטי פייטון, כל עשרת המופעים כבר נמכרו מראש, והקהל ינהר בהמוניו לראות את המערכונים שהוא יודע לצטט בע"פ...  
תקשיבי
02/07/14 18:07
38צפיות
אני חושבת שזה מהמקרים שהיו ציפיות מאוד מאוד גבוהות. אבל צריך לזכור, שעברו כמה עשורים והם לא הופיעו ביחד, כקבוצה, וזה משפיע על המופע.  אני הייתי שמחה לראות אותם בהופעה חיה.
º
בהחלט, הלוואי והייתי שם גם
02/07/14 21:09
7צפיות
אוקיי The Leftovers. מוזר מאוד
01/07/14 01:30
89צפיות

כנראה שהטרנד החדש ב-TV הוא מוזרות וביזאריות. כבר החלו סימנים ראשונים עם 'פארגו' ו'פני דרדפול', ועכשיו הסידרה הזו של לינדלוף.

לכאורה מד"ב (2 אחוזים מהאוכלוסיה נעלמו), אבל בפועל עוד טייק על טראומת 9/11 (ולו בתאריך), והקיצוניות של החיים כיום (בעיקר של הנוער, שעוסק בכל דבר פרוורטי).

השאלה אם יש ערך מעבר לביזאריות; לא הבחנתי בפרק הזה במשהו. אולי בבאים. נראה. קשה לומר שזה מבטיח.

לפחות אגב אצל לינץ', הביזאריסט הראשון שכולם מחקים, היה הומור פנימי. כאן אין וחבל.

בעניין השמות - יש כמה מעניינים (בעיקר הצעירה); המוכרים יותר פחות. אקלסטון עדיין לא קיבל נפח - רק מסתובב עם מבט מוזר. יש עוד בריטי בתפקיד הנביא ויין.
º
עוד לא ראיתי, אנסה בסופ"ש
01/07/14 09:20
17צפיות
אנגליה בשוק! מנחה בי"ח לחיות הורשע בפדופיליה
30/06/14 20:44
97צפיות
אנגליה בשוק! מנחה בי"ח לחיות הורשע בפדופיליה
רולף האריס, המנחה האוסטרלי החביב שהנחה במשך שנים ארוכות תכניות פופולאריות על בעלי חיים בביביסי, הורשע ע"י ביהמ"ש באנגליה על עבירות מיניות בנערות ואף בילדות, מעשים שנמשכו שנים רבות.
סיפור מפתיע. אפילו יותר מהמנחה ההוא שהלך
01/07/14 01:23
59צפיות
ראיתי פעם פרק מתוכנית החיות שלו. לפחות הועיל בקטע הזה.
כך מחליש ההומור הבריטי את מעמד הפועלים במדינה
30/06/14 09:16
101צפיות
כך מחליש ההומור הבריטי את מעמד הפועלים במדינה
כתבה מעניינת מתוך "הארץ" הבוקר (מאת טלי קרופקין):

חוקרים מתריעים כי הצגה סטריאוטיפית של עניי המדינה בתקשורת משפיעה לרעה על דעת הקהל לגבי האוכלוסייה המוחלשת ומאיימת על קצבאות הרווחה.

עניי בריטניה זוכים לאחרונה לשלל נציגים סגנוניים בתרבות הפופולרית. לפני כעשור, הקומדיה פורצת הדרך "הממלכה הקטנה", הציגה לצופים את ויקי פולארד, מתבגרת אלימה וגסת רוח, שמטילה אימה על חברותיה ובהמשך הסדרה אף יולדת שלל ילדים מגברים שונים. מאז, סרטים דוקומנטריים אינם חוששים להראות את עניי בריטניה מתבטלים וצורכים סמים, וסדרות ריאליטי המצולמות בשכונות עוני מציגות תמונה עגומה אך מבדרת של האוכלוסייה המוחלשת. אולם, מחקרים חדשים מתריעים כי ההצגה החד-מימדית של מעמד הפועלים הלבן פוגעת בדימוי של האוכלוסייה, ואף משפיעה על תמיכת הציבור במענקי האבטלה ותוכניות הכשרה מקצועית לעניים.

בין המבקרים הבולטים של הצגת עניי הממלכה בתקשורת הוא אוון ג'ונס, מחבר הספר "Chavs: The Demonization of the Working Class", שעוסק בין היתר בשם הפוגעני chav (ערס), שהתפשט בתרבות הבריטית. "העשירים לועגים לפחות אמידים, ואני תוהה, כיצד השנאה לפועלים הפכה למקובלת חברתית?", תוהה אוון בספר. "שחקני קומדיה מולטי-מיליונרים, שזכו לחינוך פרטי, מתחפשים לעניים בקומדיות פופולריות בהן 'הממלכה הקטנה'. העיתונים שלנו רודפים אחר סיפורים על 'חיי העניים', ומשדרים אותם כמייצגים אוכלוסייה שלמה. נראה שהפועלים הפכו לקבוצה היחידה בחברה עליה אפשר להגיד מה שרוצים". אוון ג'ונס אף כינה את הסרטים הדוקומנטריים על העניים הלבנים "פורנו עוני": "עורכים את המציאות הקשה של העניים עד שמתקבלות קריקטורות קיצוניות וסנסציוניות".

ב-2009, הצהובון הבריטי "סאן" עורר סערה בבריטניה כשפרסם תמונות של הנסיך ויליאם במסיבת תחפושות בבית הספר לקצינים, כשהוא מחופש ל"chav". "מדובר בבדיחה, לא כל יום אתה רואה את יורש העצר מנסה לדבר במבטא טיפשי כשהוא לבוש כעני", סיפר אחד הנוכחים במסיבה. מאז הביקורת על התחפושת של ויליאם, ההצגה הסטריאוטיפית של האכלוסייה הפכה מקובלת עוד יותר בחברה הבריטית, ומחקרים מראים כי הדימויים הסטריאוטיפיים כבר שינו את האופן בו האנגלים רואים את העניים.

כך, בריטים שנשאלו על מתבגרות הנכנסות להריון בעודן בבית הספר, תופעה הזוכה לסיקור תקשורתי רחב בסדרות על עניים, העריכו כי 23% מהנערות הבריטיות מתחת לגיל 16 נכנסות להריון מדי שנה, וכשישית מהנשאלים אף סברו כי מדובר ביותר מ-40%, כך דווח בטלגרף. למעשה, מדובר ב-0.8% מהמתבגרות. למרות הנתונים, בסקר שנערך בפסטיבל הטלוויזיה השנתי באדינבורו, אליו מגיעים המפיקים הבכירים של רשות השידור הבריטית, יותר מ-70% מאנשי התקשורת ענו כי דמותה של ויקי פולארד מייצגת במדויק את צעירי "מעמד הפועלים הלבן".

לפי מומחים, ההצגה הסטריאוטיפית של מעמד הפועלים אף עלולה להשפיע על מדיניות הרווחה בממלכה. כך, פוליטיקאים בריטים מרבים להתייחס בפרלמנט לסדרת הריאליטי החדשה Benefits Street (רחוב המענקים), המציגה את מעמד הפועלים הלבן כמובטלים החיים על מענקים ממשלתיים. בינואר, השר לענייני עבודה ופנסיה אף התייחס לסדרה, ששוברת שיאי צפיה בבריטניה, כדי להצדיק את הקיצוצים במענקים. "אנשים מזועזעים ממה שהם רואים, ולכן הציבור תומך ברפורמה, שתגרום לאנשים לעבוד ותפסיק את ניצול המערכת", אמר השר. למרות הפופולריות, הסדרה עוררה אנטוגוניזם בקרב בריטים רבים, ואף בוטלה בשבוע שעבר בעקבות מחאת הצופים.

בעקבות השינוי בדעת הקהל בבריטניה וגם במדינות נוספות בצפון אירופה, שגם בהן מעמד הפועלים הלבן זוכה לאחרונה לייצוג מזלזל, בארגון Open Society Foundations, שחקר בעבר את אוכלוסיות המהגרים באירופה, החליטו השנה להתמקד בחקר העניים הלבנים. "כשחקרנו את אוכלוסיית המיעוט של המהגרים הסומלים והמוסלמים בצפון אירופה, ראינו שגם הרוב באוכלוסיות מוחלשות כלכלית אלה מופלה ונדחק לשוליים. אולי צורות האפליה שונות, אך התוצאות דומות", מציינים החוקרים.

המחקר נערך באוכלוסיות מוחלשות בערים אמסטרדם, ברלין, ליון, מנצ'סטר, אורהוס (דנמרק) ושטוקהולם, והממצאים שפורסמו החודש מעידים על תחושת הייאוש בקרב מעמד הפועלים הלבן בעקבות העוני והאבטלה אך גם הזלזול מצד החברה למצבם. "למרות סטריאוטיפים על אוכלוסייה עצלה, גילינו מוסר עבודה גבוה, גם אצל האנשים החיים על קצבאות", נכתב במחקר. "הם רוצים לעבוד, אך ללא משרות והזדמנות, העתיד נראה קודר".

החוקרים מדגישים את ההשלכות ההרסניות של תהליך מעבר התעשייה מאירופה לאזורים אחרים בעולם, שגרם לאיבוד מקורות פרנסה רבים. כך, במחוז הייר בלקלי במנצ'סטר נסגר ב-2011 מפעל של חברת תרופות ממשלתית, שהעסיק 14 אלף אנשים, כמחצית מהכוח ה עובד במחוז. "יש מיליון מועמדים לכל משרה", סיפר פול, תושב המחוז בן 15. "יש לך סיכויים גבוהים יותר לזכות בלוטו".

החוקרים אף התייחסו לטענות על הגזענות של מעמד הפועלים הלבן ברחבי אירופה, ושוחחו עם הנחקרים על הסיבות למתחים בין התושבים הוותיקים למהגרים. לדברי החוקרים, הפועלים העניים ברחבי אירופה הראו "מוכנות לשיח עם המהגרים", והעידו בפניהם כי נסיבות חברתיות וכלכליות הן שגורמות למתיחות בשכונות העניות. "אם היתה כאן תעסוקה ודיור, כל מה שאני צריך, אז לא היתה לי בעיה עם הגירה. אך כשאנשים גוועים מרעב ואתה זורק להם כיכר לחם, יהיה רצח על כיכר הלחם הזאת. זה מה שקורה כאן, רק בקנה מידה גדול יותר", אמר תושב מנצ'סטר לחוקרים.

"אנו זקוקים ליותר תכניות טלוויזיה המציגות את המציאות: רוב עניי בריטניה עובדים אך עדיין לכודים בעוני", אמר אוון בנאום מול אנשי התקשורת הבריטית. "יש להציג את הייאוש של המובטלים שמחפשים עבודה, כמו המקרה בו 645 אנשים הגישו מועמדות למשרה אדמיניסטרטיבית אחת באוניברסיטה ביורקשייר. כמו כן, חשוב לאפשר לעניים להציג את החוויות שלהם ללא עריכה סנסציונית ומשפילה".
סיפור מעניין. תודה על ההפניה
30/06/14 12:16
46צפיות
ועל הסידרה שהזכרת - בנפיטס סטריט (אולי 'רחוב התלושים').

לדעתי תמיד היתה התנשאות על העניים באנגליה; עניין מסורתי שם עוד מהמאה ה-18 (כאשר ראו בעצם העוני סוג של פשע, וגירשו רבים מהם לאוסטרליה). החוק לרוב החמיר איתם והעניש על עבירות קלות (כמו גניבה) בתליה.

אפילו בסידרה כמו 'ליין אוף דיוטי', העניים מוצגים באופן נלעג  - עוסקים בסקס בפארקים, מסוממים ונהנים מהעצלות ומהשחיתות - על חשבון משלם המסים כמובן.

כך שזו הדעה שהשתרשה.
מצער שעדיין לא למדו לצמצם את העוני דרך הכשרה מקצועית עם מימון - להתלות את התמיכה בלימוד.
יש התייחסות מצחיקה לזה ב- Touch of Cloth
30/06/14 13:18
55צפיות
צ'ארלי ברוקר בהחלט שם לב לקלישאות הרבות בהן משתמשת הטלוויזיה הבריטית כשהיא מתארת את חיי ה"שיכונים"...
https://www.youtube.com/watch?v=B67xhWEOVlA
מרתק ממש
01/08/14 12:37
4צפיות
לא יכולתי שלא לחשוב על המהומות שהיו בלונדון לפני כמה שנים.
נכון ששם דובר דווקא על שחורים וערבים אבל איכשהו נדמה לי שזה מחלחל לכל זרמי מעמד הפועלים.
אני יודעת שזה לא קשור לבריטים
30/06/14 11:14
73צפיות
אבל ההקשר נעשה בגלל שזה סדרת חו"ל..
יש למישהו מושג איך למצוא צפייה ישירה או הורדה למשפחת קרדישיאן? חוץ מערוץ e!

תודה!
היי
30/06/14 11:51
47צפיות
לצערי, חל איסור בפורומים של תפוז לתת קישורים לצפיות ישירות ולא חוקיות.
º
אוקי, תודה!
30/06/14 12:14
9צפיות
אוהבים לקנות אופנה ברשת|?|
30/06/14 11:30
7צפיות
|תיק|טרנד השופניג אונליין הפך בשנים האחרונות לתופעה מטורפת ברחבי העולם, במיוחד בארה"ב ובאירופה. מאות אלפי נשים מעדיפות לעשות את הקניות שלהן ברשת, כבר לא צריך לצאת מהבית לבזבז דלק, לחפש חנייה ולהסתובב שעות בין החנויות השונות ולהתעייף.  
אפשר לקנות ברשת מהבית, לשבת בסבבה בפיג'מה ולגלוש בין האתרים השונים.

|קדימה|אז אם מתים לקנות ברשת אבל מפחדים? או רוצים לקנות מותג שלא נמכר בארץ ולא בטוחים אם האתר אמין? יש לנו את הפורום המתאים בשבילכם!
היכנסו לפורום קניית אופנה ברשת ותוכלו להתלבש הכי יפה שיש הכי זול שיש!

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מסיבת תה בופה לכ-30 איש
27/06/14 07:49
71צפיות
בריטיפילים יקרים אני מתנצלת מראש זה לא הכי קשור לפורום ובכל זאת..

אני עורכת מסיבת תה אנגלית לכבוד יום הולדתה הראשון של הבת שלי :)

אני מתקשה להעריך את כמות הכיבוד הרצויה..

אני יוצאת מנקודת הנחה שאולי יש פה בריטיפילים עם ניסיון כלשהו בעניין..

ואם לא תמשיכו להנות "מטלויזיה מצויינת... כך, שהייאוש נעשה יותר נוח..."
וואו
27/06/14 09:40
47צפיות
קודם כל, שיהיה במזל טוב לבת המזל שאימא שלה עורכת לה מסיבת תה אנגלית...
שנית כל, מסיבת תה אנגלית מורכבת, אם אני לא טועה, מכריכים, עוגות וכמובן הרבה תה. את הכריכים והעוגות מגישים לרוב בפרוסות קטנות, מה שנקרא bite size, על צלחות מפונפנות, וקומקוי תה מעוצבים עם כוסות תואמות וכל מיני מפיות יפות וכדומה. אם מדובר ב- 30 איש, אני מניחה שכדאי לפזר הרבה כריכונים והרבה עוגות..
את יכולה לקבל רעיונות מהמאמר הזה של ה- BBC על עריכת מסיבת תה אנגלית: http://www.bbcgoodfood.com/howto/guide/how-throw-a...
תודה
29/06/14 07:32
21צפיות
לבת שלי יש משפחה עם שורשים בריטיים, חשבתי שאולי מישהו כאן מתורגל באיזו כמות היא נכונה , אני בוודאי מכירה את הנוהגים והגינונים הכרוכים במסיבת תה, ובכל זאת הוספתי כמה אדפטציות ישראליות..

תודה על המאמר בכל מקרה :)
ממליץ על 'עוגה אנגלית' טובה, מקונדיטוריה טובה
27/06/14 15:09
62צפיות
בירוש' - 'דובדבן' שליד השוק.

יש גם רשת מקומית בשם 'אינגליש קייק', שהתחילה כמקום שהתמחה רק בעוגות כאלה, אבל היום הם התמסחרו.
º
ליד השוק? באיזו עיר? :)
29/06/14 07:07
11צפיות
º
ירוש' = ירושלים
29/06/14 15:30
8צפיות
ותמונה מהרחוב -
29/06/14 15:33
27צפיות
דוקטור הו - תאריך שידור עונה שמינית שוחרר |עד
28/06/14 11:46
42צפיות
חיכינו חיכינו
ציפינו ציפינו
וזה הולך לקרות ממש לא עוד הרבה זמן
דוקטור הו חוזרת

וזה הולך לקרות בשבת  23 באוגוסט

שוחררו עוד שני טריילרים
29/06/14 08:26
37צפיות
ידוע משהו על הסידרה של פרי והג'ינג' מהארי פוט
29/06/14 11:55
31צפיות
ראיתי פעם פיילוט של סדרה בריטית(?) בכיכובו של הג'ינג'י מהארי פוטר ופריי (לא זוכר את השם משפחה שלו - הזה מ-QI). הסדרה הייתה על עשיר(?) שמאבד ארנקים ומתגמל את אילו שהחזירו לו אותם.

מה עם הסדרה? בסוף לא עושים אותה?
אם כוונתך ל"סופר קלייד"..
29/06/14 12:18
36צפיות
הסרט לא הוזמן לסידרה ע"י CBS, כפי שדווח לפני שנה באתר imdb.. מצטערת!
º
תודה!
29/06/14 12:19
4צפיות
טיזר לעונה 5 של דאונטון, מירנדה בהוליווד ועוד
26/06/14 09:09
134צפיות
טיזר לעונה 5 של דאונטון, מירנדה בהוליווד ועוד
הקומיקאית מירנדה הארט, שהתפרסמה באנגליה בזכות תפקדיה הכובשים ב- Call The midwife ו- Miranda, מופיעה בקומדיית ריגול הוליוודית שמצולמת כעת בבודפשט, ומתיידדת עם הקומיקאיות המככבות לצידה, כמו מליסה מקארתי ואליסון ג'ני, שהפכה למעריצה שלה בעקבות צפייה בפרקי "מירנדה". אני משערת שתפקידים נוספים של החברה הטובה ביותר של הגיבורה בקומדיות רומנטיות טפשיות - יגיעו בהמשך!
http://www.radiotimes.com/news/2014-06-24/miranda-...

ביקורה המיוח"צן של מלכת אנגליה בסט הצילומים של "משחקי הכס" עלה לכותרות גם בזכותו של ילד אמיץ אחד, שהעז להגניב סלפי שלו ושל המלכה ולהפוך לגיבור האינטרנט לכמה דקות -
http://www.digitalspy.co.uk/fun/news/a580102/one-d...

העונה ה- 5 של Downton Abbey מתוכננת לעלות בשלהי הקיץ, ובינתיים הופץ הטיזר הראשון שלא מסגיר כמעט כלום, אבל בטח יקפיץ בכמה דרגות את הציפייה המתוחה של מעריצי הסבונייה הזו, שיתארח בה, בין השאר, גם ריצ'ארד אי גרנט המהמם -
http://www.digitalspy.co.uk/tv/s183/downton-abbey/...

טריילר נוסף שיצא השבוע הוא לעונה ה- 2 של הדרמדיה המתוקה The Mimic, אודות אדם שלמרות כישרונו לחקות קולות של מפורסמים, לא ממש מצליח לשפר את חייו האישיים והמקצועיים. העונה ה- 1 הייתה הפתע הנעימה, אם כי נטתה למתיקות יתר, אבל עדיין שוות צפייה-
http://www.radiotimes.com/news/2014-06-24/the-mimi...
לדאונטון יש תאריך (באפ' שלי TV Traker)
26/06/14 12:08
49צפיות
- 22.9.

אגב 'קרוסבונז' מאבדת מהאמינות שלה וחבל: טקסט שמנסה להישמע כמו אנגלית של המאה ה-17 בלי הצלחה, וסיפור מעוקם. רק נופי הקאריביים (או הוואי?) מכפרים. לא תשלים את העונה.

אגב משחקי - הלוקיישנים באירלנד מושכים תיירים, כמעט כמו ניו זילאנד אחרי שרה"ט...
ועוד מביקור המלכה -
26/06/14 12:20
54צפיות
http://www.cbsnews.com/videos/watch-queen-elizabet...

אבל היה צריך לארגן את זה כך שהמלכים שם ישבו על הכס שלהם, והיא תעבור לפניהם ו-do homage, כמו שמלכים עושים. מגיע להם גם.
שאלה לגבי 'מירנדה'
28/06/14 02:03
32צפיות
צפיתי בעונות שיצאו (נדמה לי שלוש) ורציתי לשאול אם מישהו פה יודע- האם תצא עונה נוספת,או שסגרו את הבאסטה?...

תודה.
כנראה תהיה עונה רביעית
28/06/14 10:52
31צפיות
לפי מה שהבנתי, היא עובדת על עונה רביעית, אבל אין על זה הודעה רשמית עדיין, רק רמיזות..
תודה. כבר עברה למעלה משנה
29/06/14 04:52
21צפיות
מאז הסתיימה הקודמת... נקווה שהרמיזות אכן יגובו בקרוב בהודעה רישמית :)
כן, לצערי ככה זה בביביסי
29/06/14 06:46
30צפיות
יש להם את היכולת המופלאה להזמין עונות חדשות כעבור שנים רבות.. לפעמים, עד שהם מחליטים להזמין עוד עונה, הצופים שכחו כבר מהסידרה (ע"ע מרק אהבה, שעד שהיא חודשה השחקן הראשי היה תפוס ונאלצו לשנות את כל הקונספט, וככה זה גם נראה)..
+ הבלש העל חושי ההוא, ג'ונתן קריק.
29/06/14 15:36
24צפיות
עד שכבר חזר, היה מיותר.
שלום
25/06/14 19:30
98צפיות
יש לי שאלה, אני מקווה שזהו הפורום המתאים..
יצאה סדרה יחסית חדשה של דוייד טננט the escape artist/
מישהו יודע אם היא משודרת/ תשודר בארץ?
יש לי הוט בבית ולא מצאתי את זה בVOD.
תודה :)
נרכשה בזמנו ע"י הוט
26/06/14 08:15
68צפיות
לפחות היא הייתה זמינה לפני כמה חודשים ב- VOD, יכול להיות שהסירו אותה מפאת חוסר הזמנות..
אני מציעה לבדוק בדף הפייסבוק של הוט ולשאול אותם, הם שמחים לענות על שאלות כאלה (במקום שאלות של מנויים עצבניים שלא עונים להם במוקד..)
תודה רבה :)
26/06/14 08:17
29צפיות
מישהו צפה בסדרה? יש ביקורות?
אני צפיתי בה בזמנו, והיא לא רעה בכלל
26/06/14 08:51
47צפיות
לפני חצי שנה כתבתי כאן ביקורת עליה, את מוזמנת להציץ
שורה תחתונה: סידרה עשויה טוב, משוחקת מצויין, עם כמה וכמה "טוויסטים" בעלילה, אין ספק שהיא סיפקה לטננט את אחד מתפקידו המעניינים יותר בשנים האחרונות.
יש להם אגב ב-VOD את עונה 1 של אורפאן בלאק
26/06/14 12:10
40צפיות

אבל לדעתי זמנם קצוב, מהרגע שסלקום תיכנס עם הממיר שלה.

º
תודה רבה
26/06/14 19:15
8צפיות
קבלי תשובה מעודכנת לשאלתך
30/06/14 14:12
35צפיות
בפורום טלוויזיה פורסמו הסדרות החדשות שיעלו בהוט, ו- The Escape Artist היא אחת מהן
ראיתי. תודה:)
30/06/14 16:42
14צפיות
נראה לי שאני אראה את כל הפרקים ברצף..
º
ספרי אחר כך מה חשבת
30/06/14 20:28
4צפיות
מונטי פייטון מלכלכים, Utopia אוטוטו פה ועוד..
22/06/14 09:25
112צפיות
מונטי פייטון מלכלכים, Utopia אוטוטו פה ועוד..
ג'ון קליז מלכלך על ה- BBC בראיון המקדם את מופע האיחוד ההיסטורי של חבורת מונטי פייטון, ומכנה את אנשי מחלקת הקומדיה של הביביסי "חבורת מטומטמים שמייצרים הרבה זבל". אמנם הוא התכוון לתקופה בה הוא וחבריו נאלצו להתמודד עם בכירי הרשת בתחילת שנות ה- 70, בזמן שידור תכנית המערכונים שלהם, אבל זה תקף מן הסתם גם להיום...
http://www.huffingtonpost.co.uk/2014/06/18/monty-p...

בכיר ב- BBC נלחם על כבודה של הדרמה הבריטית, וטוען שזה לא נכון לומר שהטלוויזיה האמריקאית היום יותר טובה מזו הבריטית, ושתרבות ה"צפייה ברצף" בסידרה שלמה היא לאו דווקא חיובית. הוא מציין כמה וכמה סדרות דרמטיות שהצליחו באנגליה, כשהיו לה "רק" 6 פרקים. דבריו אלה עוררו תגובות רבות, שבעיקר אמרו שהוא מפספס את הנקודה ואין מה להשוות בין איכות הסדרות, ושהוא רק מוכיח את הטענה נגדה הוא הולך.
http://www.theartsdesk.com/tv/american-tv-not-alwa...

השחקן קים בודניה, שמשחק את דמות הבלש הראשי בסידרה הדנית הסופר מצליחה "הגשר", הודיע כי לא ישוב לעונה ה- 3 –
http://www.digitalspy.co.uk/tv/news/a576714/the-br...

זה מתקרב! אוטוטו מתחילה העונה ה- 2 הכה מצופה של Utopia -
http://www.theguardian.com/tv-and-radio/tvandradio...

ה- BBC ו- ITV שיחררו טריילרים עם הסדרות החדשות שלהם שצפויות לעלות באביב-קיץ 2015:
BBC1 – http://www.youtube.com/watch?v=-KE-j9Nf1dU
ITV - http://www.youtube.com/watch?v=WFKwzBj43PQ
הם אומרים שזה בגלל הכסף...
22/06/14 12:31
47צפיות
אבל זה מעורר מחשבות על רמת הקומדיה היום (האם יש בכלל?), או על הקומיקאים שבאו אחרים (מ'חדשות השעה 9' ועוד) שלא עובדים עוד בתחום.

'אוטופיה' תסקרן מאוד. מהמקוריות שנראו. אחד הדברים הבודדים שנשארו (אפילו את 'אורפאן בלאק' יצרו קנדים).
אגב יש להם 'מעושרות' משלהם - Ladies Of London
25/06/14 00:39
26צפיות
סידרה חדשה שעלתה החודש. על 5 אמריקאיות צעירות ועשירות שמנסות להסתנן להיי-סוסאייטי הבריטית. לא טראשי מדי, אבל גם לא רחוק.
דרושה כתבת שטח לארמניה!
24/06/14 13:58
11צפיות
Magma Challenge הוא מסע שטח המיועד לנשים שרוצות להתמודד עם אתגרים ומאמינות שהן יכולות.

המסע הקרוב יצא אל הנופים הנפלאים של ארמניה בין התאריכים 19-26/8/2014.

ספרי לנו בפורום שיחת נשים למה את צריכה להיות שם ואולי נשלח אותך למסע שטח נשי על חשבוננו.

הזוכה תצא בחינם למסע מאגמה צ'אלנג 2014 לארמניה ותכתוב בלוג על חוויותיה מהמסע!

|*| המסע הבא צפוי להתרחש בקוסטה ריקה. גולשות תפוז אשר ירשמו אליו יקבלו הטבה מיוחדת.
כדי להירשם למסע בקוסטה ריקה הקליקי כאן.
יומן השומן/My mad fat diary-היש צופים?
23/06/14 10:12
50צפיות
אם גולשי פורום טלויזיה בריטית לא צפו בסדרה-רוצו ועישו זאת!
למי שכבר הספיק לצפות, מה דעתכם על הסדרה? במקום להעתיק את כל הסיכום, שם קישור לסיכום שכתבתי על הסדרה ועל הפרק האחרון()

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מסכימה אתך, אם כי הסוף ממש ביאס אותי
23/06/14 11:26
48צפיות
גם אני מאד אהבתי שהעלילה ממוקמת בשנות ה- 90, בערך בתקופה בה גם אני הייתי מתבגרת שמנמנה דחוייה-בחולצות פלנל משובצות-מקשיבה לאואזיס ובלייר..
הפרקים היו כתובים היטב, משוחקים היטב, מעניינים וסוחפים. אני מסכימה אתך שהיו כמה דברים תלושים מהמציאות, אבל העדפתי להתעלם מהם כדי ליהנות.

החלק האהוב עלי היה ללא כל ספק הסצינות של ריי עם הפסיכולוג שלה, ולא רק כי יש לי חולשה לאיאן הארט המהמם מאז Backbeat, אלא כי הן היו הדרמטיות והיפות ביותר בסידרה.

למרות שאפשר לקבל את הסוף היחסית קיטשי של הסידרה, התקשתי לאהוב אותו והוא קצת הרס לי, האמת... הרי הסידרה חתרה, פחות או יותר, לתאר בצורה ריאליסטית את ריי והבעיות שלה, את ההתמודדות שלה ואת זה שלא הכל מושלם בחיים. ואז בא הסוף שלמעשה היה מושלם, כל בעיותיה נפתרו - היא השלימה עם אימה ובן זוגה, היא ניתקה קשרים עם אנשים בעיתיים, והיא ופין חיו להם באושר ועושר. משהו שם לגמרי הרגיש לא אמין, מעין פתרון כל יכול של ספר למתבגרים, וחבל.

אבל שורה תחתונה: אחת הסדרות הטובות שנעשו באנגליה בשנים האחרונות, וללא ספק עוד נשמע משרון רוני המופלאה.
º
מה היה הסוף האידיאלי עבורך, אם אפשר לשאול?
23/06/14 12:13
15צפיות
סוף יותר מעוגן במציאות
23/06/14 12:24
42צפיות
שלא הכל בחיים נפתר, שלא הכל בחיים מגיע לתוצאה הכי נפלאה שיש, יש דברים שאולי ישתפרו, אבל יש דברים שתמיד יהיו בעיתיים.
להדגים מה היה סוף אידאלי בשבילי בסידרת נוער? Freaks and Geeks
לא, תסריט היפותטי משלך
23/06/14 14:47
36צפיות
כלומר פין וריי למשל לא היו צריכים לסיים יחד? וכו'
שאלה טובה
23/06/14 14:52
40צפיות
טוב, בעצם אחרי מה שריי העבירה את פין עם כל התסבוכות שלה, והוא נשאר מאאאד סבלן כלפיה - כנראה שהם מגיעים זה לזו...
מחפש סדרה שנקראה כנראה חדר ביון
23/06/14 00:15
32צפיות
זו היתה מיניסדרה בת 6 פרקים ששודרה בערוץ 1 כנראה ב1988 ועקבה אחרי מחלקה שעסקה בתחקירים בטחוניים של מועמדים לשירות הבטחון ושהמפקד שלה מתחיל להתפרע.
º
מקפיץ
20/09/14 03:10

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה