בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
...Welcome to
פורום טלוויזיה בריטית!
מאז שנות השבעים שודרו בארץ סדרות רבות שמוצאן בממלכה המאוחדת, כמו למשל "המלון של פולטי", "מישהו מטפל בך" ועוד.
תוכניות אלו זכו להצלחה רבה בארץ, וביחד עם הסדרות הבריטיות החדשות (כמו "החוליה החלשה" ו"המהפך"), הן מרכיבות את הטלוויזיה הטובה ביותר בעולם. ועכשיו, יש להן מקום משלהן!
כאן אפשר לדבר על כל הדרמות המשובחות והקומדיות המצחיקות, השעשועונים שכולנו אוהבים ועוד. ניתן גם לדבר על גרסאות מקומיות לאותן סדרות (כמו "המהפך" ו"הכי טעים שיש") ולהשוות אותן להפקות המקור.
אז, קדימה, ...let´s play
.Mycroft

WELCOME TO
ROYSTON VASEY
!YOU'LL NEVER LEAVE
 
המשך...
הודעה חדשה

עשרת הסדרות הטובות של שנת 2013-2014! *סרטון*
18/06/14 12:35
71צפיות
https://www.youtube.com/watch?v=UVhIVXwHDQ8 צפייה מהנה חברים טובים!
עשור ללילה האלים באח הגדול-ששינה את כל החוקים
17/06/14 09:34
124צפיות
עשור ללילה האלים באח הגדול-ששינה את כל החוקים
היום לפני עשר שנים, במהלך העונה ה- 5 של "האח הגדול בריטניה", התרחש בשידור חי אחד האירועים המטלטלים, האלימים, המביכים והקשים לצפייה בהיסטוריה של הטלוויזיה הבריטית בכלל וב"האח הגדול" בפרט, ועל כן גם היה לאחד האירועים המכוננים בתרבות העכשווית, שהשפעתו ניכרת עד היום.

האירוע, שכונה Fight Night, התחולל בין משתתפי התכנית שהיו רויי אלכוהול, זעם ותסכול, והתדרדר במהירה לקללות, איומים ואף אלימות פיסית והשלכת חפצים, עד שהפקת התכנית נאלצה לשלוח אל תוך הבית מאבטחים שהפרידו בין המשתתפים, השגיחו עליהם לעוד שעות ארוכות ובסופו של דבר גם להדחתה של אחת המשתתפות. לצד השוק הקולקטיבי, היו כאלה שראו את זה מגיע כבר זמן רב. אז איך זה הגיע לרמה כזו של אלימות?

הכל כמובן, התחיל באנשי הפקה.. אחרי עונה רביעית שזכתה לנתוני צפייה נמוכים, עם משתתפים יחסית "שפויים", מחסור באירועים דרמטיים וזוכה לא כריזמטי, החליטו מפיקי התכנית לערוך כמה שינויים בעונה ה- 5.
העונה, שהחלה את שידוריה בסוף מאי 2004, קודמה בפרומו המקסים: Big Brother Goes Evil, והמשתתפים שלוהקו היו עירוב קטלני של דמויות קיצוניות יחסית, שלא היה ספק כלל שיתנגשו זו בזו (מן הסתם ההפקה קיוותה שזה מה שיקרה), כמו לסבית מוצהרת מיליטנטית (שסירבה לעזוב את הבית גם אחרי שהודחה), או טרנסג'נדרית בשם נדיה (שאף זכתה) - שהסתירה את זהותה האמיתית מדיירי הבית. משתתפים בולטים נוספים היו שני בריונים גברתניים שריריים ושקועים בעצמם. כמו בכל תכנית של "האח הגדול" (גם בישראל), נחלק הבית די מהר לקבוצות, והיו כמה חיכוכים ורכילויות, אבל לא בולטים יותר מדי.

ואז החליטה ההפקה שבמקום להדיח את שתי המשתתפות הפחות אהודות, היא שמה אותן בחדר צדדי, נפרד משאר הבית, ללא ידיעת המשתתפים האחרים, בו הן יכלו לצפות בטלוויזיה בכל מה שהתרחש בבית, לשמוע מה אמרו עליהן ועל אחרים ולדעת ה-כ-ל (אם אני לא טועה, עשו גם אצלנו דבר זהה בעונה ה- 3 עם זוג התאומות). שתי הבנות קלטו די מהר עד כמה השמחה בקבוצה של שני הגברים הייתה גדולה על עזיבתן.

כעבור שבוע, בתחילתו של הלילה האלים, ארגנה ההפקה מסיבת תחפושות לדיירים, ובעיצומה הכינה להם "הפתעה" - שתי הבנות זינקו מתוך העוגה, לתדהמתם של כולם. תוך זמן קצר התפתח בין השתיים ויכוח קולני עם שני הגברים שריכלו עליהן, בהדרגה התערבו שאר המשתתפים, ותוך זמן לא רב הפך הויכוח לצעקות, האשמות, צרחות, קללות, איומים - ואז אחת הבנות הרימה מגש וזרקה אותו בכל הכוח על אחד הבנים. וכמו שנאמר - All hell broke loose!

השידור החי מהבית המשיך לרוץ 20 דקות לפני שהתמונה הוחשכה (הקולות של הריב עוד נשמעו דקות ארוכות לאחר מכן), כל זאת כאשר בתחתית המסך רצו הודעות טקסט של צופים שעודדו את המכות, או לחילופין התחננו בפני המפיקים לערב את המשטרה. בסופו של דבר השידור הופסק כליל, המשתתפים הופרדו ואחת הבנות (זו שהשליכה את המגש) הועפה מהתכנית באופן סופי.

גם לאחר שהאירועים שככו, נשמע ההד שלהם ברחבי בריטניה. שוטרים הגיעו למקום וביקשו לצפות בקלטות מהתכנית, נשמעו דרישות מהפקת התכנית להפסיק את הצילומים לאלתר, ותלונות רבות הגיעו לערוץ 4 הבריטי על שהרשו למצב להתדרדר כך בבית. למרות שהמצב בין הדיירים נרגע לאחר מכן, גם אם הם נשארו מחולקים לקבוצות יריבות, אותו לילה חתם את הגולל על התמימות היחסית של הרצון להפיק תכנית מבדרת וקלילה לקיץ, עם הרבה תככים ומזימות..
 
בעונות המאוחרות יותר הוגבלה כמות האלכוהול בבית, ההחלטות של ההפקה היו יחסית יותר שקולות, ולוהקו משתתפים יותר "מתונים". אבל עד היום, עשר שנים לאחר מכן, זוכרים כולם את אותו Fight Night ששינה את כל החוקים בבית האח הגדול, ואולי גם מחוצה לו.

אני תוהה אם אי פעם אירוע קיצוני כזה יכול להתרחש בגירסא הישראלית. זכורים לנו כמה אירועים אלימים מפורסמים, בעקבותיהם הועפו הדיירים האשמים במהירה מהבית, אבל ההפקה הואשמה בכך שידעה שהיא מכניסה אנשים עם נטייה אלימות לתוך קבוצה של אנשים תקועים בישבן זה של זה..  
סביר שיהיה. הכל בשם הרייטינג.
17/06/14 11:27
47צפיות
אם ערוץ 2 יחלש ויצטרך יותר כסף ממפרסמים, הוא ירד נמוך יותר.

גם האירוע ההוא תוכנן לרייטינג (או לפני כן עם השחקנית ההודית שנעלבה, ונעשתה בעקבות זה כוכבת בהודו).  

הכל מקצין - בכל מקום. זו התקופה החדשה.
הבקסטריט בויז מגיעים ל|תפוז| אנשים!
16/06/14 11:39
6צפיות
|מאוהב|אי אפשר להתעלם מהעבודה שאחת מלהקות הבנים הכי פופולאריות בעולם מגיעה לארץ!
הבקסטריט בויז כבשו את העולם, והיו להקת הבנים הכי גדולה של שנות ה-90, ובכלל. בשנת 1993 התאחדו חמישה בחורים צעירים - איי ג'יי מקלין, האווי דורו, ניק קרטר, קווין ריצ'רדסון ובריאן ליטרל - ויצרו את מעצמת העל שנקראת ה"בקסטריט בויז". אז רגע לפני שהם מגיעים לארץ בואו להיזכר בלהקה הכי שווה שיש ולהתעדכן בכל מה שחדש|!|

|*|היכנסו עכשיו לפורום הבקסטריט בויז|*|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
כאן גרה בכיף המשפחה האירית הממוצעת
15/06/14 10:01
109צפיות
כאן גרה בכיף המשפחה האירית הממוצעת
האירים הם אנשים מגניבים.. הם חיים באחת המדינות היפות ביותר בעולם אך עדיין מצליחים לגרום לכל הערים שלהם להיראות אפרוריות ומשעממות.. מצד אחד אין להם הרבה מודעות עצמית ומצד שני יש להם הומור עצמי מאד מפותח.. הם אנשים די צנועים בלי הרבה שאיפות גרנדיוזיות, עם הרבה חום אנושי, שמחת חיים, אלכוהול ומוסיקה.. למרות היותם אנשים מאד מאמינים, הם מסוגלים גם לצחוק על הכנסייה ועל המקום הגדול שיש לה בחיי היום יום שלהם..

אחד היוצרים הקומיים הבולטים ביותר הוא גרהאם לינהאן, שחתום בין השאר על הקומדיות Black Books ו- The IT Crowd. סידרת הדגל שלו תמיד הייתה - ותישאר - Father Ted מאמצע שנות ה- 90, במסגרתה הראה לינהאן הרבה אהבה לבני עמו - אך גם הרבה ביקורת, אותה הוא מתח בדרכו ההומוריסטית. למרות היותה סיטקום "קלאסי", הייתה הסידרה משהו שלא נראה בעבר בטלוויזיה הבריטית - סידרה אירית לחלוטין שמלגלגת על האירים ועל הקלישאות שסובבות אותם.

לא מזמן שודרה ב- BBC קומדיה חדשה פרי עטו של לינהאן, The Walshes, אודות משפחה קטנה שחיה בפרוורי דבלין. הדמויות הראשיות מצויירות באופן כמעט קריקטוריסטי מכוון - האימא היא האם הכל אירית הפוריטנית עם התסרוקת המיושנת שטורחת במטבח, האבא הוא האב הבדחן והפדחן שמתנהג כמו ילד מגודל, כמעט כמו בן המשפחה, שלמרות הצהרתו שהוא בן 20+, ניכר כי הוא נתקע בגיל 14. רק הבת במשפחה היא יחסית שפויה, למרות שיש לה חבר די נחנח.
לסידרה יש 3 פרקים בלבד, אבל היא די משעשעת ונחמדה. הדמויות די מזכירות את אלה של Father Ted, על החיים הקטנים שלהן וההתעסקות בזוטות.

לינהאן הוא גם האחראי להצלחתו של הקומיקאי האירי כריס אודאוד, כשליהק אותו לתפקיד של רוי הלא-יוצלח ב- The IT Crowd.
אודאוד כבר עובד בהצלחה בתעשייה ההוליוודית עם תפקידים ב"בנות" ו"מסיבת רווקות", אבל ה"בייבי" שלו, ללא ספק, היא סידרת ההתבגרות החיננית Moone Boy, שסיימה לא מכבר את עונתה ה- 2 בערוץ SKY הבריטי.
אודאוד כתב סידרה קומית קטנה שמבוססת על ילדותו והתבגרותו בסוף שנות ה- 80 ותחילת שנות ה- 90 בעיר בוייל שבצפון אירלנד, ומתארת את מערכת היחסים של הילד גיבור הסידרה עם חברו הדימיוני (בגילומו של אודאוד). גם פה בני המשפחה הם אנשים פשוטים ששורדים את חיי היום יום, גם פה יש מבט מפוכח אך מתוק על החיים בפרבר אירי צנוע ומשעמם. גם כאן מדובר בסידרה קטנה וחמודה עם הרבה לב והומור. היא כבר חודשה לעונה 3.

האירים תמיד יזכירו לי קצת את הישראלים, אבל להם יש הומור עצמי הרבה יותר מפוכח משלנו, לצערי...
º
וגם קלטיות, דבר שאין ולא יהיה כאן...
15/06/14 16:07
16צפיות
מכירים את miranda?
12/06/14 19:53
72צפיות
קומיקאית בריטית מבריקה ומצחיקה בטירוף שיש לה תכנית סיטקום משלה. מומלץ מומלץ מומלץ!
האישיות שלה, האומץ, המראה והבדיחות- שילוב חד פעמי ובריטי להפליא
צריך להודות שהיא אמיצה
12/06/14 22:39
44צפיות
אין הרבה קומיקאיות שעושות מה שבא להן בטלוויזיה.. למרות שאישית לא התחברתי להומור שלה..
זו ההיא שיש לה קטע חיקוי על שפות שונות,
15/06/14 01:24
30צפיות
עם קול נמוך?

ריק מאייל חי! במצעד הסינגלים באנגליה
12/06/14 14:44
55צפיות
ארבע שנים אחרי, שיר המונדיאל של ריק מאייל עושה קאמבק באנגליה. ככה זה: אין כמוות להאיץ מכירות בקצב מטורף. noble england הוקלט למשחקי גמר הגביע העולמי 2010 אבל אפילו לא נכנס אז למצעד הבריטי. מאייל, כזכור, מת בתחילת השבוע, בגיל 56 . ימים אחדים לאחר מכן, השיר מככב באייטונס ועושה סימנים שהוא יגיע רחוק במצעד הסינגלים הרשמי.
https://www.youtube.com/watch?v=oMAFme1hBH0
º
איזה קטע הזוי
12/06/14 15:36
11צפיות
לבי נשבר! היה שלום ריק מייאל
09/06/14 18:59
137צפיות
לבי נשבר! היה שלום ריק מייאל
ריק מויאל, אחד הקומיקאים הגדולים של אנגליה בשנות ה-80 וה-90, נפטר היום בגיל 56. הוא התפרסם כחלק מחבורת the young ones, והמשיך בתור הפוליטיקאי החלקיק אלן בסטארד, וגם בקומדיה bottom. בנוסף, הופיע ב- blackadder. יהי זיכרו ברוך..
וואו. היה צעיר. only the good die young
09/06/14 23:02
41צפיות
ולא רק ב'פוליטיקאי קטן שלי' (כמו שנקראה כששודרה בערוץ 2 הנסיוני, 90'-91'), אלא בעוד מערכונים מסוף השמונים ותחילת התשעים, שעברו פה ושם ב-PRIME כשהחל כאן (ושמזמן כבר אין בו משהו שווה).

מזכיר לי שהיתה כתבה לאחרונה על ביוגרפיה חדשה על דגלאס אדמס, שגם נפטר בצעירותו (7 שנים פחות מממאיאל), עם חומרים חדשים שלו שהתגלו בארגזים -
http://www.haaretz.co.il/gallery/literature/.premi...  
מחלוצי הקומדיה האלטרנטיבית של שנות ה- 80
10/06/14 11:11
78צפיות
מחלוצי הקומדיה האלטרנטיבית של שנות ה- 80
מייאל החל דרכו בתחילת שנות ה- 80, יחד עם שותפו לשנים רבות אדריאן אדמונדסון, והשניים חיפשו ליצור קומדיה שתהווה ניגוד מוחלט להומור הפופולארי באנגליה של אותה תקופה - קומדיות של טעויות שפנו לקהל שמרן ומבוגר. ברוח תקופת הפאנק והמרד שנולדו בחצר האחורית והענייה של אנגליה התאצ'ריסטית, פיתחו השניים את מה שהוגדר כ"קומדיה האלטנרטיבית הבריטית" - הומור שמבוסס בעיקר על אלימות, צרחות, סלפסטיק שגבל במכות, עלילה חסרת פשר ודמויות הזויות. כמה שיותר אלים - יותר טוב.

ב- 1982 שודרה העונה ה- 1 של The Young Ones, שהציגה ארבעה שותפים לדירה שהיו כל מה שאנגליה לא ראתה בטלוויזיה עד אז: מוזנחים, טיפשים, קולניים, חסרי תרבות, חסרי מודעות, אלימים והכי לא בריטים שיש.. הרייטינג היה נמוך והביקורות לא נפלו, אבל אט אט צברה הסידרה קהל מעריצים, בעיקר בעונה ה- 2 עם שידור הפרודיה על התכנית הפופולארית של אותה תקופה: University Challenge (אפשר גם לזהות בין שאר השחקנים את יו לורי, סטפן פריי, בן אלטון ואמה תומפסון, כולם חלק מהגל החדש שהתשתלט על הקומדיה הבריטית אז).

בעקבות הצלחת הסידרה, הופיע מייאל בקומדיות רבות, כמו דמותו הידועה ב- Blackadder, וב- 1987 עלה לגדולה עם דמותו של הפוליטיקאי הסופר-שמרן וסופר-מניאק אלן בסטארד בקומדיה The New Statesman, סאטירה פוליטית על הממשל השמרן ששלט באנגליה באותן שנים.

ב- 1991 שודרה הקומדיה Bottom בכיכובם של מייאל ואדמונדסון, על זוג שותפים לדירה עניים ומבודדים חברתית, שהיו בה נסיונות להחזיר לתודעה את ההומור האלים שפירסם את השניים. הם אף יצאו למסע הופעות שהיה מבוסס על הסידרה וזכו להצלחה רבה. במקביל ניסה מייאל, כמו כולם, את מזלו בהוליווד, עם הקומדיה Drop Dead Fred שהייתה קצת משונה.

ב- 1998 עבר מייאל תאונת דרכים על האופניים שלו ליד ביתו בדבון שבאנגליה. הוא אושפז בתרדמת לכמה ימים, ומאז ועד יומו האחרון סבל מתופעות התאונה.
לא דווחה הסיבה הרשמית לפטירתו, אבל ההנחה היא שיש לכך קשר לתאונה.
ולסיכום: 10 ההופעות הטובות שלו עפ"י הטלגרף
10/06/14 11:14
50צפיות
יש הרבה אהבלים בערוץ הציבורי
09/06/14 08:28
83צפיות
יש הרבה אהבלים בערוץ הציבורי
טוב, הכוונה היא ב- BBC אבל לא ניכנס לסמליות גם בישראל..

הסידרה W1A, על ארבעת פרקיה בלבד, מציגה את מאחורי הקלעים של ה- BBC, ועושה זאת באופן מוצלח למדי. מדובר בסידרת המשך לסידרה המקסימה Twenty Twelve שרצה שתי עונות ו"תיעדה" את הצוות הבכיר שהיה אמון על ארגון משחקי האולימפיאדה בלונדון 2012.

יו בונוויל (לורד גרנת'ם בשבילכם..) שב ומגלם את דמותו של איאן פלטשר, המנהל הבכיר חסר האונים שמתמודד עם חבורת עובדים אטומים, קצת טפשים, שקועים בעצמם וחסרי יכולת הבנה בסיסית במשרה שלהם. הפעם הם עובדים בכירים של ה- BBC, שמוצגת כגוף ענק, ארכאי שמנסה בכל כוחו להיות מעודכן, מגניב וטכנולוגי. למעשה הם משקיעים את רוב זמנם בכיסוי תחת של פשלה אחר פשלה של הערוץ, או של אחד מעובדיו, ועושים זאת בחוסר תבונה משווע ומצחיק ביותר.

הסידרה כתובה קצת כמו שורת מערכונים, כשכמו בכל מערכון יש את האיש ה"רגיל" שמתמודד עם דמויות קיצוניות קומיות קריקטוריות - המנהל המחוייך שלא מקשיב למילה, המתמחה שכנראה קצת מפגר, המפיקה שצריכה שישרתו אותה - ועושה זאת באופן הבריטי המנומס והמאופק הידוע, עד שהוא שובר את הכלים..

גם ג'סיקה היינס משחזרת כאן את דמות היחצ"נית האטומה והמעופפת, והסצינות שלה הן מהמצחיקות ביותר בכל פרק. מצאתי עצמי צוחקת בקול רם לפחות פעמיים בכל פרק, שמצליח להעביר את האבסורד שמאחורי כל ערוץ טלוויזיה ענק ומסורבל שממומן ע"י כסף ציבורי. המצחיק הוא, שה- BBC עצמם משדרים את הסידרה, אז השאלה היא האם יש להם הומור עצמי מפותח, או שהסידרה מעדנת את הביקורת כלפיי הערוץ ולא ממש נדע מה באמת קורה שם מאחורי הקלעים..
|*|פורום The Voice נפתח ב|תפוז|
08/06/14 13:07
5צפיות
ארבעה אישים גדולים מתחום המוזיקה הישראלית מתחרים ביניהם על מציאת הקול הגדול הבא של ישראל -אביב גפן, שרית חדד, שלומי שבת והשופט החדש מוש בן ארי בוחרים את הזמרים אותם ירצו לקדם, באופן בלתי מושפע ממראה חיצוני - בעזרת "האודישן העיוור" - והופכים למנטורים שלהם|!|

הפרק הראשון של העונה השלישית ישודר היום בערב ואתם מוזמנים לפורום The Voice המחודש כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
שרלוק ודוקטור הו לא סקסיים? ועוד מלמולים
04/06/14 19:20
112צפיות
שרלוק ודוקטור הו לא סקסיים? ועוד מלמולים
הרבה דרמות התרחשו ב- BBC לאחרונה..

- שרלוק ודוקטור הו לא סקסיים מספיק? מסתבר כי מישהו ב- BBC טען כי בנדיקט קאמברבאץ' לא סקסי מספיק לתפקיד הבלש המפורסם, שלא לדבר על ליהוקו של דיויד טננט ל"דוקטור הו", שגרם להרמת גבות ברשת, בטענה שהוא לא יפה מספיק.. לגבי קאמברבאץ, אני מודה שאפשר להבין מדוע חשבו כך, שהרי עד הסידרה הוא הופיע בתפקידי משנה של הבריטי המעונב/סנוב/חיוור/פוש, בלי בדל של סקס אפיל. מזל שיוצרי "שרלוק" התעקשו..
http://tv.uk.msn.com/news/cumberbatchs-sex-appeal-...

- ג'ניפר סונדרס הודתה בפני קהל צופים כי היא אכן עובדת על תסריט לסרט קולנוע על פי Ab-Fab, שכנראה ייצא ב- 2015. אני רק תוהה אם הסרט לא יתרחש בבית אבות.. –
http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a573336/je...

- פרשת מאמבל-גייט מסתעפת.. התסריטאי של המיני סידרה האירית, Quirk, הודה שהוא ואשתו נאלצו לצפות עם כתוביות בסידרה שהוא עצמו כתב. תלונות רבות הגיעו ל- BBC בעקבות שידור הסידרה, וזה לא הוסיף אחרי ההתנצלות התקשורתית שהרשת נאלצה לתת בעקבות המלמולים של "גמ'ייקה אין"..
http://www.radiotimes.com/news/2014-06-04/quirke-w...

- בעקבות מחסור ברייטינג, החליטו ב- BBC לבטל את הערוץ BBC3, ששידור בעיקר סדרות שפנו לקהל צעיר, כמו In The Flesh, וקומדיות. ברדיו-טיימס פרסם מאמר שתוהה איך ישפיע הביטול הזה על ערוצים אחרים, שאף הם פונים לקהל צעיר:
http://www.radiotimes.com/news/2014-05-27/bbc3-wil...
בלי קשר - להסביר לבת הזוג מה קורה, הרבה יותר
06/06/14 12:16
55צפיות
רומנטי... ויתר על הרומנטיקה לטובת כתוביות. אולי זה מעיד משהו.

נחמד לראות שביירן חוזר לדרמה תקופתית (ה-40' באופנה לאחרונה). נקוה למשהו טוב יותר מהקודמת שלו, 'סטייט' שהיתה רגועה מדי.

ורה חזרה לעונה רביעית
05/06/14 00:48
66צפיות
בלי שנשים לב (טוב  , לפחות אני ) וורה חזרה לעונה רביעית . הבלשית הלא שגרתית עם הלוק האפרורי אך עם המוח
החריף , חזרה לעונה נוספת . עוד לא הספקתי לצפות . כרגע מוריד את ארבעת פרקי העונה.
בכל מקרה למי שלא מכיר . מדובר במיני סדרה בה כל עונה היא בת ארבעה פרקים שכל אחד מהם
בן שעה וחצי כמעט  . לרוב הפרקים מביאים סיפור אחד שמתחיל ונגמר באותו פרק ואין המשכיות
מבחינת התעלומות בין הפרקים . למרות שאם אני זוכר נכון בעונה השלישית זה היה שונה.
בכל אופן היא מומלצת בחום   .
והיום היא חודשה לעונה חמישית
05/06/14 18:39
46צפיות
סידרה עשויה טוב, משוחקת טוב - לא פלא ש- itv מאמינים בה מספיק כדי לחדש אותה עונה אחרי עונה, והינה עכשיו הם הודיעו שהיא תחודש לעונה חמישית
אכן - חדשות טובות
05/06/14 18:46
38צפיות
נותר לחכות לעונה השנייה של ברודצ'רץ והשלישית של מראה שחורה
|*| פורום 24 נפתח בתפוז |*|
02/06/14 12:10
8צפיות
|פצצה| אנו שמחים לבשר על פתיחתו של הפורום לסדרה המצליחה 24. שש שנים אחרי ירידת הסדרה המקורית, 24 חזרה לעונה חדשה ומותחת!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולהתעדכן בפרקים השבועיים וכמובן להיזכר בעונות הקודמות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
בקרוב: מיני-סדרה על סילה בלאק
01/06/14 12:29
74צפיות
בכיכובה של שרידן סמית.
http://www.express.co.uk/news/showbiz/479543/Cilla...
שרידן סמית
02/06/14 09:12
54צפיות
נראה ששרידן סמית היא השחקנית אליה פונים כשמלהקים דמות אמיתית.. אני מודה שאני עדיין לא השתכנעתי באהדה הרבה שיש כלפיה באנגליה, אבל אני במיעוט.
היא כבר שיחקה במיני סידרה (הדי משעממת) Mrs Biggs על אשתו של אחד ממשתתפי שוד הרכבות הגדול בשנות ה- 60, ולאחר מכן שיחקה את אשתו הראשונה (ז"ל) של מלקולם וובסטר ב- The Widower..
The Mystery of Edwin Drood 2012
29/05/14 06:41
331צפיות
הי, אני חדשה כאן. אשמח להצטרף לדיונים.
רציתי להמליץ על סדרה בהפקת ה-BBC, על פי ספרו הלא גמור של דיקנס
ראיתי אותה אתמול ומאד נהניתי. מישהו צפה בה במקרה?

http://www.imdb.com/title/tt1991897
ברוכה הבאה
29/05/14 09:45
70צפיות
לא יצא לי לראות את הסידרה הזו, היא שווה? אני מודה שלא יצא לי לראות הרבה סדרות תקופתיות בריטיות..  
את מוזמנת להיכנס לשרשורים קודמים ולשתף אותנו בסדרות האהובות עליך, ומי השחקן או שחקנית שאת הכי מעריכה..
לא נראה לי שזה נופל
29/05/14 19:00
70צפיות
תחת קטגוריה של סדרה תקופתית (אף פעם לא הבנתי מה זה אומר באמת...)
זהו סרט בן שעתיים שנעשה על פי הספר האחרון של דיקנס שמת לפני שהספיק להשלימו. התסריטאים של ה-BBC השלימו אותו, ובהצלחה רבה.
לא אכנס לפרטי העלילה כדי לא לספיילר, רק אומר שלי באופן אישי ההתחלה היתה קצת מוזרה, קצת משעממת, מאד לא ברורה. אבל אחרי כ-20 דקות ההתרחשויות מתבהרות (תרתי משמע) ומתחברות לכדי עלילה מרתקת וכמובן קודרת, שחורה, ואפילו טיפה הורורית (horror), בסגנון הדיקנסי הידוע.
מאד מומלץ.

מיני סידרה ב-2 חלקים במקור. מצויינת. ריס אדיר
30/05/14 17:08
74צפיות
ככומר הסובל מייסורי התאהבות. הדהים אותי (ולא יכולתי לקשר לדמויות אחרות שגילם, כמו ב'אחים ואחיות'; רמה אחרת).

בכלל אוירה נאה, הודים (במקור אגב) וגותיקה טובה (דיקנס לא המציא את זה, אבל השתמש לעיתים). וכן רון קוק הוותיק בתפקיד הקברן. מבליח ברוב התקופתיות השנים האחרונות (כולל עוד דיקנסית אחת  - 'דוריט הקטנה').
מתיו ריס
01/06/14 02:58
49צפיות
באמת מעולה, גם ב"האמריקאים" שלא הצלחתי לסיים.  מן ה"אחים והאחיות" ראיתי רק חצי פרק....
אני חושבת שהוא עושה סדרות אמריקאיות פופולריות בשביל הפרנסה, ומשתתף בסרטי איכות בשביל הנשמה.
עובד קשה מתיו. בשנים האחרונות הופיע גם ב-the scapegoat הבריטי וגם במיני סדרה (בריטית) Death Comes to Pemberley. עדיין לא צפיתי בהם.
ראיתי בזמנו את scapegoat עם אלק גינס ולא ממש התלהבתי. הספר של דפנה דה מורואה מאד ריתק אותי בזמנו, כתלמידת תיכון.
את פמברלי ראיתי לאחרונה והזכרתי כאן (למטה)
01/06/14 09:44
48צפיות
הלוקיישן והתקופתיות (תפאורה, סט, תלבושות) משכנעים, אבל הסיפור דק מדי. הוא סביר שם, אבל לא יותר מזה. אנה מקס' מרטין גונבת את ההצגה. היופי הפנימי.

אגב דה-מורואה - יש גם 'פונדק ג'מייקה' החדש, אבל בעייתי למדי.
אגב עוד תקופתית סבירה חדשה - new worlds
03/06/14 20:27
36צפיות
על המתיישבים הראשונים באמריקה, האינדיאנים ועוד. קו-פרודוקציה בריטית-אמריקאית, אבל מוצגת ראשונה בבריטניה.
ועוד תקופתית - Crossbones
15/06/14 01:35
14צפיות
לא בריטית (של NBC) אבל עם כמה בריטים בצוות.

העלילה מזכירה מאוד מאוד בפתיחה את סידרת הפיראטים שהחלה באביב השנה (Black Sails), אבל הרבה יותר מוצלחת מאופרת-הסבון ההיא (מרוב קשקשת לא השלמתי את הפרק הראשון).

למרות הרוגים רבים ועינויים כמעט כל 5 דקות, יש עניין, והראשי לא רע בכלל - ריצ'ארד קוייל ( http://www.imdb.com/name/nm0185404 ). פרצוף מוכר מהיכנשהו. אולי מ'זוגות' שבקושי ראיתי. עוד אחד מבני הדור הטוב (71'-72').

מפתיע שג'ון מלקוביץ' גם מופיע - לראשונה מזה שנים במסך הקטן.

ועדיין, אין כמו 'בחזרה לא המטמון' הקלאסית (עם בראיין בלסד). לא היתה ולא תהיה.
פורום הסרת שיער נפתח ב|תפוז|
28/05/14 12:12
4צפיות
|שמאל| טיפול הסרת שיער נהפך להיות חלק מהשגרה של חיינו, שפע המונחים והטכנולוגיות הקיימים בשוק יוצרים לא פעם בלבול. רבים מאיתנו חולמים על גוף חלק, נעים וסקסי. הסרת שיער בלייזר היא דרך נפלאה להשיג תוצאות מצויינות אך לעיתים התהליך לא פשוט ולפעמים אם נעשה בצורה לא נכונה הדבר יכול להוביל לנזק קוסמטי קשה. לפני שמגיעים לטיפול  חשוב לדעת את כל המידע על מנת שנוכל לקבל החלטה נכונה ולא נתאכזב מהתוצאות או מהתהליך!

לכן פתחנו בשבילכם את פורום הסרת שיער בו תוכלו לקבל מענה על כל שאלה שיש לכם בנושא, ללמוד ולהחכים.

אתם מומזנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה