לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
...Welcome to
פורום טלוויזיה בריטית!
מאז שנות השבעים שודרו בארץ סדרות רבות שמוצאן בממלכה המאוחדת, כמו למשל "המלון של פולטי", "מישהו מטפל בך" ועוד.
תוכניות אלו זכו להצלחה רבה בארץ, וביחד עם הסדרות הבריטיות החדשות (כמו "החוליה החלשה" ו"המהפך"), הן מרכיבות את הטלוויזיה הטובה ביותר בעולם. ועכשיו, יש להן מקום משלהן!
כאן אפשר לדבר על כל הדרמות המשובחות והקומדיות המצחיקות, השעשועונים שכולנו אוהבים ועוד. ניתן גם לדבר על גרסאות מקומיות לאותן סדרות (כמו "המהפך" ו"הכי טעים שיש") ולהשוות אותן להפקות המקור.
אז, קדימה, ...let´s play
.Mycroft

WELCOME TO
ROYSTON VASEY
!YOU'LL NEVER LEAVE

המשך...
הודעה חדשה

לכבוד יום האהבה.. למי שמאוהב ולמי שלא..
הודעה זו מכילה תמונות
11/08/14 10:01
86צפיות
אז לכבוד ט"ו באב, למי שחוגג/ת אותו ולמי שלא, נשאלת השאלה החשובה: מי הזוג הטלוויזיוני הבריטי המועדף עליכם? מי תמיד חיכיתם שיהיו ביחד, ומי נראו כל כך לא מתאימים, שגם אחרי שנהיו זוג זה נראה מאולץ?
התמונות לפי הסדר מתוך:
Black Books
Doctor Who Season 2
Downton Abbey
Luther
My Mad Fat Diary
Spaced
The Office
º
נתפסתי קצת לראשון (בלאק בוקס). שילוב ייחודי.
11/08/14 11:35
13צפיות
מונטי פייטון
05/08/14 19:24
39צפיות
ביס פלנט (בתי הקולנוע) מעלים עכשיו את האיחוד של מונטי פייטון. מישהו ראה?
האמת שזה לא כזה מושך לראות
09/08/14 14:02
38צפיות
בעיקר אחרי שקראתי את הביקורות הפושרות שהם קיבלו.. 
תמליצו לי על סדרה בריטית טובה?
04/08/14 14:14
88צפיות
סדרות בריטיות שראיתי ומאוד אהבתי, shameless, misfits.
בבקשה המלצות לסדרות בריטיות טובות?

במידה ויש לך
04/08/14 23:43
110צפיות
הוט, יש להם בvod כמה סדרות טובות. שמעתי שכנופיית בריינהם מצויינת.
במידה ויש לך
04/08/14 23:43
61צפיות
הוט, יש להם בvod כמה סדרות טובות. שמעתי שכנופיית בריינהם מצויינת.
התחלתי את החדשה שם של טננט. לא רעה. עשויה בקצב
05/08/14 00:57
85צפיות
עדיין לא משנה את דעתי עליו ועל ה'cold fish' שהוא משדר, אבל אפשר לראות.
אני חייבת לציין
05/08/14 19:22
73צפיות
שבאמן הבריחה, השחקנית ששיחקה מולו (עורכת הדין). הייתה בהרבה יותר טובה.
כמה סדרות שוות מהתקופה האחרונה (לדעתי, כמובן..)
05/08/14 08:48
569צפיות
Broadchurch
Happy Valley
Utopia
Moone Boy
The Fear
My Mad Fat Diary
Doll & Em
The Wrond Mans
Mt Selfridge
מחפשת המלצות
04/08/14 19:22
41צפיות
היי, אפשר לקבל המלצות לסדרות קומיות בריטיות מהשנים האחרונות...
תודה ויום מצויין!
אילה :)
כמה המלצות מהשנים האחרונות
05/08/14 08:44
160צפיות
ברוכה הבאה לפורום!
אני יכולה להמליץ על הקומדיות שראיתי ושאת רובן גם אהבתי, וחלקן לא היו ממש לטעמי, אבל כל אחד והסגנון שלו..
The IT Crowd
Vicious
Twenty Twleve 
W1A (המשך של Twenty Twelve)
Almost Royal
Miranda
Rev
Moone Boy
The Walshes
עדכני אם אהבת!
לפעמים צריך סדרות כמו Prey
הודעה זו מכילה תמונות
03/08/14 11:30
68צפיות
Prey היא מיני-סידרת אקשן מבית itv, בכיכובו של ג'ון-רוץ-מהר-קפוץ-למטה-סים, בתפקיד הבלש המשטרתי מרקוס פארו, שמואשם על רצח אשתו ואחד מבניו, כמובן שבלא עוול בכפו (ברור כאילו, הלו?! זה ג'ון סים!), ובורח על חייו מהבלשית שהופקדה על התיק שלו (רוזי קוולרו המצויינת), כדי לנסות לתפוס את הרוצח האמיתי ולהביאם לדין.
העלילה לא ממש מקורית ומזכירה יותר מדי את עלילת "הנמלט" בזמנו (הסידרה או הסרט לצורך העניין.) - יש לנו פה גבר הגון ושרמנטי, שנקלע למצב של חיים ומוות ומרדף אחרי הזמן כדי למצוא את הרשע האמיתי. ויש לנו כמובן כמו טוויסטים עלילתיים די צפויים. בנוסף, אין הרבה אמינות או הגיון בדרך בה שוב ושוב מצליח הבלש פארו להימלט מידי השוטרים, שיוצאים פה די נקניקים, האמת..
סך הכל, זאת עוד סידרת בידור קלה לעיכול, עם הרבה ריצות בין בתי דירות אפורים נוסח מנצ'סטר, והרבה אנשים שמסתובבים פצועים וחבולים.
אבל... אפשר גם להסתכל על זה מהמקום ההפוך: מי שמחפש להעביר ערב של אקשן עשוי לא רע, יכול להסתדר טוב מאד עם שלושת הפרקים ברצף. גם אפשר לתת ציון לשבח לדמותה של הבלשית סוזן ריינהארט, אישה קצת שרוטה, לא חתיכה ולא כריזמטית, אבל יש בה משהו שובה לב, ואני שמחה שהבריטים לא מהססים להציג דמויות נשיות כאלה על המסך.
שורה תחתונה: עוד ניסיון ראוי להערכה של הבריטים להביא קצת אקשן ישן וטוב נוסח הוליווד למסך הקטן באנגליה. וג'ון סים תמיד מוזמן אלי הביתה! 
עוד קצת, אוטוטו פרק 3
השם מבלבל כי היתה סידרת מד"ב באותו השם, על דינוזאורים.
04/08/14 00:48
24צפיות
אבל תודה על הפניה. נבדוק.

את סים ראיתי בפעם האחרונה בסידרה עם ג'ים ברודבנט המצויין, על בן שעוזר לאביו שהולך ונעשה דמנטי, ובתוך כך מגלה פרשיה מהעבר.

גם נראה שהזדקן קצת. לא עוד מה שהיה ב'החיים על המאדים'.

+ עוד מהדברים המעניינים ב-CBS - טורי איימוס בת 50...
05/08/14 00:56
36צפיות
זמן טס. חשבתי שהיתה צעירה יותר כשהחלה (ב-91').

נראה שהדמיון בינה לקייט בוש (שתמיד הוזכר) קרוב מתמיד, כי גם היא חיה באירלנד באיזור קסום (איך זה שלא עשו עדיין סידרה על בוש? מתבקש).
º
בשבילי הוא תמיד יהיה דני בסידרת המופת The Lakes
הודעה זו מכילה תמונות
05/08/14 08:50
42צפיות
º
ה'אגמים' הסוריאליסטית?
05/08/14 12:42
18צפיות
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:35
7צפיות
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.

|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
החוליה החלשה - סדרות בריטיות
30/07/14 23:08
17צפיות
בפורום ערוצי הסדרות של יס
אשמח שגם אתם תקחו חלק מהמשחק.

הפעם מועמדים כל הסדרות שנמצאות במשחק וצריך לבחור את 10 הסדרות הטובות/אהבות ביותר ואת ה-10 שאתם רוצים להעיף...

רק לשם ההבהרה.
31/07/14 11:31
8צפיות
מדובר אך ורק בסדרות ששודרו בעבר או משודרות כיום ביס, אז אל תופתעו לא למצוא שם הרבה סדרות בריטיות אחרות שאתם מכירים ואוהבים.
הן פשוט לא שודרו ביס.
על ההצלחה העצומה של הבלשים המיוסרים
27/07/14 09:44
130צפיות
על ההצלחה העצומה של הבלשים המיוסרים
בפרודיה המשטרתית Touch of Cloth שכתב צ'ארלי ברוקר, מגלם ג'ון האנה את הבלש קלות', שדמותו המיוסרת, מתאבלת, לא מגולחת, אלכוהוליסטית אך פותרת כל פרשת רצח, אינה אלא תמצית כל הקלישאות של ז'אנר סדרות הבלש. ברוקר לוקח את כל חוקי הז'אנר, מפרק אותם ומרכיב אותם כראות עיניו, עם הרבה הומור.
דמות הבלש/שוטר המתאבל כבר קיימת שנים רבות, גם בהוליווד וגם מחוצה לה, והמדהים הוא שגם כיום למרות הקלישאות שחוזרות על עצמן שוב ושוב - ההצלחה מובטחת, כמו זו של ברודצ'רץ', בכיכובו של דיויד טננט כבלש לא מגולח ומיוסר, הוכיחה שהצופה הממוצע עדיין מעדיף את הבלשים שלו פצועים ומדוכאים.
בשנה האחרונה שודרו בביביסי שתי סדרות בלשיות קודרות במיוחד, עם גיבורים מיוסרים, מתאבלים ועצובים, ושתיהן נחשבות להצלחות הגדולות ביותר של 2014 - עד כה. בשתיהן איבדו הגיבורים בת משפחה, בשתיהן הם עדיין מתאבלים על מותה, בשתיהן הם יעשו הכל כדי לתפוס את הפושעים, בשתיהן יש להם מערכות יחסים מורכבות עם עצמם ועם האנשים שעובדים איתם. ושתיהן זכו לנתוני צפייה גבוהים בטירוף, לשמחת אנשי ה- BBC, שתמיד רוצים לתת פייט לרשתות מסחריות כמו itv ו- Sky.
בסידרת המתח Happy Valley, השוטרת קת'רין קאווד עדיין מתאבלת על מותה בטרם עת של ביתה, שהתאבדה אחרי שנאנסה ונכנסה להריון מבחור נאלח (אך סופר חתיך!) במיוחד. אותו בחור משתחרר מהכלא, וקת'רין מתחילה לעקוב אחריו. מה שהיא לא יודעת, זה שהבחור סיבך עצמו בתוך פרשיית חטיפה ורצח וגורר אותה ואת כל המשטרה והעיירה איתו. קת'רין היא אישה קשה אך אוהבת, עקשנית אך טובה, מלאת תסבוכות אך מרתקת. אין ספק שדמות כמו שלה - שוטרת בגיל המעבר עם טראומות - לא הייתה מחזיקה ולו פרק אחד מסידרה משטרתית אמריקאית. הבחירה דווקא לשים אישה כזו במרכז ראויה לשאפו רציני. לא אסגיר את כל שבעת מדורי הגיהנום שמתרחשים במהלך ששת הפרקים של הסידרה, אך אומר שהיא מתהדקת ומתקדרת מפרק לפרק, ומומלצת ביותר. גם הבריטים מסכימים איתי, כשבפרק הסיום צפו מעל 8 מיליון איש (!), והמבקרים היללו בפה אחד וכינו אותה סידרת השנה.
ב- Shetland, לעומת זאת, העלילות הן יותר בלשיות מוכרות ממיטב מסורת ה- whodunit - ששת פרקי העונה ה- 2 מלווים שלוש פרשיות רצח שחוקר הבלש המתאבל והעצוב ג'ימי פרז (דגלאס הנשל הכריזמטי) באיי שטלאנד הצפון סקוטים. קודם כל, מי ידע שיש כל כך הרבה רציחות באי המנותק והיפה הזה?.. אז גם כאן הגיבור מתמודד עם מותה בטרם עת של אשתו ממחלת הסרטן, מגדל את ביתו החורגת אך אוהבת ומתמודד עם כל הרציחות בשקט ובענווה. הוא מעולם לא מרים קולו, מעולם לא מפעיל אלימות על חשודים, אלא מתהלך בצעדים כבדים מחור אחד באי - לחור אחר באי.. אך למרות זאת, יש בו משהו מאד כובש ונוגע ללב. אין ספק שלהנשל, שחקן סקוטי אהוב בממלכה המאוחדת, יש חלק גדול בהצלחתה של הסידרה. הנשל מעולם לא הצליח למנף את עצמו אחרי שעלה לכוכבות בסוף שנות ה- 90, ומיד נעלם לתיאטרון הבריטי. העלילות עצמן די סטנדרטיות ומזכירות את הסיפורים המיושנים של "מי רצח את הקורבן? האם זה זה היה הבעל עם האקדח? או המשרתת עם המקל?", ואני מודה שחלקן קצת שעממו אותי, אבל מבט אחד באיים היפיפיים של צפון סקוטלנד משכיח את הכל..
בלשים
29/07/14 16:59
13צפיות
מיוסרים, תמיד נראים יותר אמינים. איך אדם יכול להתמודד עם כל הסבל והייסורים ועדו להיות מאושר אחר כך?
גם בראנה ב'וולאנדר' עגום למדי (אבל זה משום
29/07/14 17:25
14צפיות
שהוא סקנדינאבי. דיכאוניות מובנית).

תמיד הבלש היה אנדרדוג, עוד מימי מחדשי הז'אנר המודרני (צ'אנדלר והאמט).
אבל הייסורים זו תוספת עכשווית, כביכול איכותית יותר. לטעמי זה חלק מטרנד הדיכאון הקיומי שהוזכר למטה.   

דומה גם שפעם הבלש היה קצת יותר 'מעמד בינוני' (כמו דאלגליש המחוייט), והיום רק 'מעמד פועלים'. שום רמז ל-POSH. לכן הם גם עגומים יותר - חיים קשים...
דגלס הנשל כריזמטי?
01/08/14 00:29
19צפיות
נו שוין. לעומתו אני מאד מאד אוהבת את ג'ון האנה (את ברוקר פחות) ולא שמעתי על הסדרה הזו אז על התגלית המהממת.
אנסה לצלוח פרק אחד ולבדוק אם זה צָפִי*.

טוב אני קצת סובייקטיבית לגבי הנשל..
הודעה זו מכילה תמונות
01/08/14 07:48
31צפיות
מאז שראיתי מיני סידרה בה הוא כיכב בסוף שנות ה- 90, בה הוא גילם רופא במחלקה פסיכיאטרית שבעצמו מאובחן עם מחלת נפש, תמיד הייתה לי חולשה כלפיו והשיער הגולש שהיה לו.. 
מממ
מזכיר לי שחקן אמריקאי מהשמונים
01/08/14 15:34
11צפיות
אנדרו מקארת'י -

אבל זה 'זיכרון הפנים' המוגבל שלי.
הלהבת אותי עם הנופים של צפון סקוטלנד
01/08/14 01:38
19צפיות
איזה כיף שהפורום הזה קיים!
כל כך הרבה אופציות נפתחות בפניי בתחום הסדרות הבריטיות לפתע.

ברוכה הבאה!
01/08/14 07:49
11צפיות
מה הסדרות הבריטיות שהכי אהבת בשנים האחרונות?
תודה
01/08/14 12:31
6צפיות
האמת היא שבעוונותיי, אהבתי את דאונטון, ד"ר הו החדשה (אבל זה כבר מהעשור האחרון, לא השנים האחרונות...), מיני סדרות למיניהן כמו אמן הבריחה ועוד, שאינני זוכרת את שמן והייתי מכורה תקופה מסויימת ל Two pints of lager and a packet of crisps שהיתה משעשעת מאוד בזמנה. לא התחברתי לטורצ'ווד ומיספיטס. סדרה סקוטית שראיתי היתה ליפ סרוויס ודי אהבתי.
תמיד הרגשתי שחסרים לי מקורות אינפורמציה ראויים כדי להגיע לסדרות בריטיות שוות מעבר לאיסט אנדרס ותוכניות מעולות על אוכל (שתי נשים שמנות - מופלא). אהבתי גם את Creature Comforts וכל מה שיצא מהסטודיו של ניק פארק (וואלאס וגרומיט, מרד התרנגולים ועוד).
כבר עכשיו מרפרוף שטחי מאוד בפורום צדתי 4-5 סדרות שמעניינות אותי מאוד ואדווח איך התרשמתי מהן בהמשך :)
בקרוב תהיה סיבה טובה יותר להתלהב - 'נוכריה'
01/08/14 15:32
34צפיות
בשבת הבאה (9.8).

הנה ראיון עם הסופרת והצמד שקוסאט -

הבנתי שההוא שווה משהו.

ועוד המלצות יש בהודעה שלי
01/08/14 15:39
23צפיות
שמפנה לסדרות תקופתיות שהיו ביוטיוב (חלקן עוד שם) -
(מההודעות הנצפות ביותר במערכת, אולי...)

+ של חברי הפורום לפני שנה -
אני פחות בקטע של סדרות תקופתיות
01/08/14 17:06
20צפיות
אבל בעלי ממש יעריך את זה...
תודה על הלינק לשאלון! הוא מכניס אותי לעניינים
נראה חמוד ביותר
01/08/14 17:01
17צפיות
אני מניחה שהסדרה תהיה איכותית יותר ממקבילות אמריקאיות באותו ז'אנר...
ואגב הראיון כל כך חמוד!!
01/08/14 17:04
14צפיות
גרם לי להתגעגע לבריטניה ובמיוחד לסקוטלנד הנפלאה
היא מגלה שם בין השאר שההשראה באה מפרק של ד"ר
01/08/14 20:36
15צפיות
הו, שתיאר סקוטי מהמאה ה-17...

אגב חשבתי ששמה מבוטא גייבלדון אבל הוא פונטי יותר: גאבלדון.

תוכנית הבוקר היומית של CBS היא מהנעימות שישנן. תמיד בודק היילייטס מהאתר שלהם. מביאים אנשים מעניינים.
אני עכשיו קוראת את הספר
01/08/14 18:14
11צפיות
אני גם מאד מקווה שזה ישודר ביס...
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:18
7צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

אמן הבריחה
23/07/14 20:58
78צפיות

ראיתי את הסדרה, והסדרה טובה מאוד.
בהחלט יש בתוכנית משהו מאוד מדכא ועצוב, אני לא יודעת עד כמה כדאי לראות את זה בימים האלו, שיש מספיק דברים מדכאים לראות בטלוויזיה.

מצרפת ביקורת על הסדרה
כתובות אינטרנט מצורפות:
הדיכאוניות היא בון טון היום. ר' the fall
24/07/14 00:45
51צפיות
שהיא דיכאון מזוכך, וכן גם רוב פרקי 'מראה שחורה' וכמובן 'אין דה פלש' ו'אוטופיה'. גם ברואדצ'רץ' לא מהשמחות.

מעריך שהגירסה האמריקאית הקרובה תהיה אופטימית יותר. דוגמא להבדל במנטאליות. כדאי לנטר אחוזי התאבדות: יתכן שנראה עליה בלתי מוסברת...

בעניין טננט - לא מחובביו (אם כי 'המרגל מוורשה' סביל), אבל אולי אנסה.     
חוץ מטננט
24/07/14 08:46
41צפיות
יש שם עוד כמה שחקנים טובים. אז שווה לנסות.  לגבי הסדרות האמריקאיות- קצת קשה לי לסבול אץ היותר מידי האופטימיות והסוכר שלהן. יש בזה משהו מזויף.
לא כולן. הדיכאוניות חדרה גם ל'איכותיות' כמו
24/07/14 12:17
42צפיות
פארגו וה-LEFTOVERS החדשה. אבל יש גם מאוזנות יותר.

אני חושד בשני הקצוות.
שמחה שאהבת
24/07/14 08:58
48צפיות
אני אישית לא ממש מבינה את הנטייה של הטלוויזיה הבריטית כיום, בעיקר של ה- BBC, להפיק סדרות של שלושה פרקים וזהו, בהרבה מקרים העלילה מסתבכת ונפתרת מהר מדי, או שלא נפתרת כלל, כי אין זמן. יש משהו קצת קמצני בזה וחבל שכך.
טננט הוא שחקן מצויין, ולקח לו הרבה זמן לנתק עצמו (למרות שזה לא קרה עד הסוף) מהפופולריות העצומה שלו כדוקטור הו, הבחירה שלו בתפקידים מגוונת, ונסלח לו על נסיונותיו החוזרים ונשנים להצליח גם בהוליווד.
º
לדעתי הוא פנומנה בריטית בלבד. לא יצליח בחו"ל
24/07/14 12:18
15צפיות
אני מבינה את הרצון
24/07/14 20:23
32צפיות
להצליח בהווליווד- שם זה הכסף והפרסום.
אבל אני חושבת שחלק גדול מהשחקנים שם, די דומים אחד לשני ומשחקים בערך אותו דבר .  נורא קשה להיות שם קצת שונה (אני יודעת שאני נורא מכלילה, אבל עדיין, בגדול).
הייתי שמחה לראות, מידי פעם, אנשים שהם לא שיא היופי, שמדברים במבטא קצת שונה ושסוף הסדרה הוא לא בהכרח הסוף הטוב והמאושר.

לגבי זה שיש מעט פרקים- מצד אחד, זה משאיר טעם של עוד. לא סוחטים את הסדרה עד הסוף.
מצד שני, לפעמים, זה לא באמת ממצה את הסדרה.
º
מהשחקנים שם=מהשחקנים בהליווד
24/07/14 20:24
8צפיות
אני תמיד אומר שעדיף להשאיר טעם לעוד, מאשר
25/07/14 23:13
20צפיות
להמשיך עד שנמאס והשיא כבר מאחור.

אם ירצו, יש שפע של סדרות שניתן להמשיך... אבל הבריטים מעדיפים להיות מקורייים, למרבה המזל (או לעיתים לחדש - אבל בעיקר קלאסיקות).
ראיתי ואהבתי מאוד
01/08/14 01:45
17צפיות
דיוויד טננט בתפקיד אופי מעולה.
גם השחקנים האחרים (במיוחד השחקנית שמשחקת את מרגרט והשחקן שמשחק את הרוצח) מצוינים.
זה נכון שהפרק הראשון הוא הכי טוב. מצד שני, ראיתי את המיני סדרה עם חברים ולא יכולנו להתאפק - פשוט ראינו את הסדרה ברצף עד שסיימנו.

כן זו בהחלט סידרה לצפייה ברצף
01/08/14 07:52
19צפיות
דחסו שם די הרבה לתוך 3 פרקים בלבד.. איפפפ עם הביביסי הקמצנים האלה!
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/14 11:25
15צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
כאוהבי סדרות בריטיות
18/07/14 13:57
61צפיות
אתם מוזמנים להשתתף במשחק חדש בפורום ערוצי הסדרות של יס - "החוליה החלשה - סדרות בריטיות"

כל קול משפיע

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אוקיי Strain. דעה ראשונית
24/07/14 01:03
31צפיות
זו דרמת ערפדים חדשה, מודרנית ומעניינת. הרבה יותר 'שמרנית' במבנה שלה מ'פני דרדפול', אבל גם 'קלאסית' יותר (עם קמצוץ קומיקס - המגע של דל-טורו). ככה צריך לבנות סידרה. בלי חריגות לא נחוצות ובלתי מתואמות.

הקאסט לא מוכר ברובו, אבל מתאים לתפקיד: בלי צעירים מדי או מבוגרים מדי; הצילום לא כהה מדי או מפולטר (דגש על כתום), ומשאיל אלמנטים קטנים מ'בלייד ראנר' (במעלית; בצווארון המורם).   

מאחר והסידרה מבוססת על טרילוגיית ספרים, יש לה רקע מוצק יותר וקצב בטוח, שיכול להיפרש כמו שצריך, בלי נסיונות שווא.  

יש זוועתיות בסוף. לא מוצדקת במיוחד. אבל צריך לתת תמורה.
ערימת טריילרים פריכה כמו פיש אנד צ'יפס
17/07/14 08:53
130צפיות
ערימת טריילרים פריכה כמו פיש אנד צ'יפס
* העונה ה- 2 של הממתק האוסטרלי Please Like Me עולה באוסטרליה באמצע אוגוסט (ולא מכבר היא חודשה גם לעונה 3), דרמדיה על חיי היום יום של ג'וש תומאס שובה הלב לאחר שיצא מהארון  – https://www.youtube.com/watch?v=mowFqlYoV2Y

* לפני מספר שבועות שודרה הדרמה Murdered By My Boyfriend, סיפור אזהרה חברתי על מערכת יחסים אלימה שמתפתחת בין צעירה תמימה לבן זוגה. הביקורות לרוב היו חיוביות - https://www.youtube.com/watch?v=gxMS9NlJy-I

* דרמה נוספת ששודרה לא מכבר הייתה Common, היצירה החדשה של ג'ימי מקגוורן, אחד מהכותבים המפורסמים ביותר בטלוויזיה בריטית (המפצח, האגמים, הרחוב), שזורקת אור על החוק הבעייתי באנגליה של שפיטת אדם על רצח למרות שלא נכח באירוע. בכיכובו של ניקו מירלגרו, שהופך בהדרגה להיות אחד השחקנים הצעירים המעניינים ביותר בממלכה המאוחדת - https://www.youtube.com/watch?v=1B1Uqh12xJI

* טריילר לסידרת הריגול של ה- BBC וערוץ סאנדנס באמריקאי, שעלילתה סובבת את הסכסוך הישראלי-פלסטיני דרך עיניים בריטיות, בכיכובה של מגי ג'ילנהול המושלמת המגלמת את ביתו של ישראלי שמוצאת עצמה עמוק מדי בבוץ שאביה הותיר אחריו. לצידה מככב אנדרו ביוקאן, בתקווה שסוף סוף יקבל את פריצת הדרך לה ייחלתי עבורו שנים כה רבות... - https://www.youtube.com/watch?v=xQYsZEbu1RI
אגב סיכסוך ישראלי, מדהים איך תמיד יש 2 באותו
17/07/14 16:27
63צפיות
נושא - כמו 'טייראנט' שכבר החלה (ושצולמה בארץ בחלקה).

לא יכול לומר שאני בעד ג'ילינהול (או בעד אחיה, לטובת חובביו); לא מצאתי אצלה כריזמה (תפקידה ב'האביר האפל' היה מביך). מתאימה לדברים קטנים ותפקידי אופי. עדיף עם משקפיים... (אגב זה, מה קרה לג'נין גראפולו, הממושקפת-ממורמרת הדגולה?).
וגם: טריילר ראשון לעונה ה- 2 של The Fall
21/07/14 09:13
49צפיות
וגם: טריילר ראשון לעונה ה- 2 של The Fall
כבר חלפה עברה שנה והעונה ה- 2 של The Fall, בכיכובם של ג'יליאן אנדרסן וג'יימי דורהאן אודות המשך המצוד של הבלשית הקודרת אחרי הרוצח הסידרתי המצודד, תשודר בסתיו בביביסי.
הטריילר הראשון כבר כאן, והוא מאיים ומסקרן כצפוי - https://www.youtube.com/watch?v=yXuJONpEpXg
חשבתי שהוא כבר נתפס...
21/07/14 09:23
29צפיות
מפתיע שהצימוד נשמר. לרוב הרעים מתחלפים.
וגם חלק ג' לפרודיה המשטרתית של צ'ארלי ברוקר
22/07/14 09:32
40צפיות
הומור מטופש ומבטיח..
http://www.sky.com/tv/show/a-touch-of-cloth/video/...
º
ג'ינג'ית חביבה שם ב-00:10. מי זו?
22/07/14 11:50
8צפיות
זאת קרן גילאן הסקוטית
22/07/14 14:24
35צפיות
המוכרת בעיקר מתפקידה ב"דוקטור הו" - http://www.kasterborous.com/2013/09/karen-gillan-i...
º
יש תקווה לממלכה
22/07/14 18:23
8צפיות
אהבתי יותר את הילדה ששיחקה את אמיליה הצעירה
01/08/14 12:40
6צפיות
אגב, השחקנית הילדה היא בת דודתה של קרן גילאן.
לדעתי יש לה עתיד גדול במשחק.
פרומו חדש לדוקטור הו
14/07/14 08:42
67צפיות
פרומו חדש לדוקטור הו
פששש כמה דרמות בשבוע אחד! גם תסריטים שהודלפו לרשת, ואחריהם הודלפה גם גירסא לא סופית של הפרק הפותח, עכשיו גם יצא הפרומו ה"רשמי" של דוקטור הו והעולם דרוך לדרמה הבאה!
מי כאן מצפה ומחכה לה בכיליון עיניים?
הפעם את הקדמת אותי... :)
14/07/14 16:28
29צפיות
אגב מי שרוצה  לינק לעותק הלא ערוך של הפרק הראשון . אפשר למצוא אותו כבר ב TPB
אולי יהיה כאן מקרה GOT, כשיותר יצפו אונליין
14/07/14 18:46
35צפיות
באמצעים לא רשמיים, מאשר הרשמיים.
LISTEN!!
27/07/14 14:45
18צפיות
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז!|*|
10/07/14 10:56
20צפיות
|גלובוס|חולמים על נכס בארה"ב?
פורום השקעות נדל"ן בארה"ב קם על מנת לספק לכם את כל המידע בנוגע לרכישת נכס מעבר לים.
בארה"ב תהליך רכישת נדל"ן הינו קל ופשוט בהשוואה לארץ - כך שעל מנת להצליח צריך רק לדעת לעשות זאת נכון ולבדוק את כל הנתונים לפני הרכישה.

מנהל הפורום, מומחה בתחומו, יספק לכם את כל המידע והתשובות לשאלות עכשיו בפורום השקעות נדל"ן בארה"ב.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בית| בואו לחדש את הבית! בפורום החדש צביעה בהתזה.
פורום צביעה בהתזה פועל על מנת לספק לכם מענה לכל השאלות שעלו לכם בנוגע לאלמנטים שברצונכם לצבוע מחדש כגון אלומיניום, שערים, דלתות ועוד.
בפורום ניתן לקבל מידע, לשאול שאלות, לקבל תמיכה בזמן התהליך ולהפוך את הצביעה לחוויה מהנה. מנהל הפורום הינו מומחה בתחומו וישמח לסייע בכל.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
'צביעה בהתזה' כן, ו'דרקונים' לא...
10/07/14 23:42
33צפיות
מצער שאלה העדיפויות. וגם 'ארץ עוץ', 'אימה / באפי' ועוד טובים ומוכרים ('מיתולוגיות', 'מלחמת הכוכבים', 'סדרות אקשן', 'אגדות רוק').

כנראה שהשיפוצים נעשו התרבות החדשה.
מרטין פרימן סוחף את בימת לונדון ואת העולם
08/07/14 10:05
126צפיות
מרטין פרימן סוחף את בימת לונדון ואת העולם
מרטין פרימן עבר כברת דרך מאז שהתפרסם לראשונה בתפקידו כטים שובה הלב ב"משרד" בתחילת שנות ה- 2000.. כשחקן שהחל את דרכו בתכניות מערכונים חביבות, הוא רק התפתח, התקדם והצליח יותר ויותר, החל מהתפקיד הראשי ב"מדריך הטרמפיסט בגלקסיה" ב- 2005, לשלל תפקידי קולנוע (יחסית לא מוכרים), עד לעלייתו לדרגת סופר-כוכב כשגילם את ווטסון ב"שרלוק", לוהק לתפקיד הנחשק של ההוביט בטרילוגייה של פיטר ג'קסון, וגילם את לסטר נייגארד הטוב-שהופך-לרע ב"פארגו" המצויינת.
לכן אך טבעי שהוא יתנסה גם בתיאטרון, בתפקיד הראשי השייקספירי ריצ'ארד השלישי בהפקת הווסט-אנד. עד כה התגובות נלהבות, גם מצד הקהל וגם מצד הביקורות, שמהללות את ההפקה בכלל ואת משחקו של פרימן בפרט.
מעריציו של פרימן, שהתרבו בשנים האחרונות, נוהרים להצגה ואף לא מתביישים להביע את הערכתם במהלך ההצגה עצמה, לתרעומת שאר הנוכחים הבריטים המעונבים.
אין ספק שפרימן נמצא כרגע בשיא הקריירה שלו, והוא מרשה לעצמו לבחור בתפקידים אפלים, קודרים ומורכבים יותר ויותר, לצד עבודתו בסרטי פנטזיה עצומי תקציב, מהסוג שיכול לשחוק שחקן שפוי ומוערך עד עפר (ע"ע קנת בראנה).  
אבל בשבילי הוא תמיד יהיה טים הנוגה, שתקוע בעבודה משרדית משמימה עם שותף מהגיהנום, גר עם ההורים בגיל 30, ומאוהב עד כלות בדון השקטה..  
ומישהו ערך קליפ עם כל תפקידיו בין 1997-2014
08/07/14 10:24
52צפיות
מדהים כמה תפקידים - משניים או ראשיים - עושה ומקבל שחקן מהרגע בו הוא מתחיל לעבוד באופן יציב - https://www.youtube.com/watch?v=4zNb5_dBnVI
ומדהים כמה שחקן, מוערך ככל שיהיה, מתנהג כמו נער מתבגר על סט הצילומים - https://www.youtube.com/watch?v=qcvASfcSxkg
לדעתי יש להם זמני דריכה ודעיכה
09/07/14 10:53
37צפיות
פתאום הם נעשים מעניינים, כמו שלא היו לפני. לרוב אחרי כמה שנים הם יחלשו.

אבל הבריטים הטובים תמיד יהיו טובים - זה אחד הדברים שמייחדים אותם (כנראה פחות אגו ויותר מקצוענות).
ועכשיו הוא גם מועמד לאמי
10/07/14 16:28
30צפיות
הרגע הוכרזו המועמדים לאמי, ופרימן מועמד בקטגוריית שחקן במיני סידרה עבור "פרגו", אז שיהיה במז"ט!
הטארדיס דולפת...
07/07/14 20:13
64צפיות
תסריטים של העונה השמינית של דוקטור הו דלפו לרשת .
http://tvline.com/2014/07/07/doctor-who-leaked-scr...

הזהרו מספויילרים .
הקדמת אותי!
08/07/14 08:16
36צפיות
גם אני קראתי על ההדלפה של התסריטים אתמול, וגם שהביביסי שחררו בקשה נרגשת למעריצים שלא להפיץ את התסריטים הלאה ולשמור לעצמם את הסודות של העלילה.
אבל אולי... הם בעצמם שחררו את התסריטים כחלק ממסע היח"צ?
צעקתי SHoTGUN :)
08/07/14 11:07
22צפיות
אגב, לא נראה לי שזה חלק מיח"צ . הם התנצלו אתמול וזה לא ממש תואם את ה BBC
וחוץ מזה חמישה פרקים ?  מילא אם הייתה דולפת סצינה אחת שלא מגלה הרבה מילא
אבל שליש עונה דולפת זה כבר להרוס למעריצים לגמרי .

בכל אופן אני לא הלכתי לקרוא. כמו שאמרה ריבר, ספויילר'ז...

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה