לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
38103,810 עוקבים אודות עסקים
פורום כלבוטק
גולשים וגולשות יקריםהתכנית כלבוטק חוזרת בקרוב לעונה נוספת!אתם מוזמנים להמשיך לכתוב בפורום על כל בעיה שמציקה (כל עוד התחשבות בכללי הפורום כמובן ) לכם.לפניות-כלבוטק 5090* מכל מכשיר טלפוןאו לפקס 5090*.יום מקסים לכולם

אודות הפורום כלבוטק

גולשים וגולשות יקריםהתכנית כלבוטק חוזרת בקרוב לעונה נוספת!אתם מוזמנים להמשיך לכתוב בפורום על כל בעיה שמציקה (כל עוד התחשבות בכללי הפורום כמובן ) לכם.לפניות-כלבוטק 5090* מכל מכשיר טלפוןאו לפקס 5090*.יום מקסים לכולם
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

למוקד כלבוטק 5090* מכל קו טלפון (וגם בפקס, 5090*) ,אנא המנעו מלהשאיר פרטים אישיים, הן של אנשים והן של עסקים על גבי הפורום! הודעות כאלו יימחקו ללא אזהרה וכותבן יוזהר בחסימה!
המשך >>

יפה האתר שלכם אהבתי
22/10/2007 | 23:25
http://www.reshet.tv/content_page.aspx?dynamic_page_id=136
זה טוב שיש שידורים מוקלטים, במיוחד ביגלל שאין שידורים חוזרים לתוכניות.

מישהו יודע מה עשו להם??!!!
22/10/2007 | 20:28
1
1
בחדשות לא מדברים על זה בכלל~!
העידכון האחרון שאני מכיר הוא מאמצע ספט'
22/10/2007 | 21:10
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3450818,00.html
כל הכבוד לכולבוטק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22/10/2007 | 12:44
1
5
ולכל הבאים בטענות על משך הצילומים,ברצוני לספר לכם על מקרה דומה [מבלי למסור פרטים מזהים,כי הפעוטון נסגר].
גם אנחנו כשכנים התלוננו במשטרה מספר פעמים [לפני כ 6 שנים] על צעקות ובכי לאורך כל שעות פעילות הפעוטון והתשובה היתה תמיד סיכסוך שכנים ולא התערבה.
רק יזמה של אחד השכנים שהסיט אחת ממצלמות האבטחה שבביתו לעבר חצר הפעוטון קלטה את אלימות המטפלות.
כאשר הוצגה הקלטת למשטרה התשובה היתה:"רוצים רצף של מקרים ולא מקרה בודד"
הרצף אכן היגיע ורק "אוסף" של כ 10 ימי פעילות של הפעוטון תוך הפעלת אלימות שכנע את המשטרה לפעול...כמובן שההורים הנדהמים מיד עצרו את הפעילות בגן והוא נסגר לתמיד.
לדעתי,לא היתה ברירה והיו חיבים לאסוף חומר ומידע מוקלט.
שוב,כל הכבוד.
עכשיו זה מובן מדוע היו צריכים כמה ימים.
22/10/2007 | 14:36
3
למשטרה צריך להוכיח שזה קורה לפחות כמה וכמה פעמיים אחרת הם לא מתייחסים לעניין ברצינות.
תקשיבו לילדים
21/10/2007 | 22:36
2
לא יכול להיות שלא היו סימנים מחשידים. לכולנו, ההורים, נוח לעיתים להתעלם מסימנים שעלולים להתפרש כמחשידים כי נראה על פניו שאין אלטרנטיבה אחרת ושאולי אנחנו דאגנים מידי. כמובן שההורים לא יחשפו בפני המצלמות חשדות שעלו אצליהם כי אז הם עלולים להתפש כהורים מזניחים והאשמה תדבק גם בהם. אני אישית נתקלתי בכמה מקרים שהורים דווחו על אלימות מצד צוות חינוכי (מכה על הפה אחרי נשיכה דחיפה של ילד וכו') והעדיפו להתעלם ולפקפק באמינות המקור, נטול האינטרס, והמשיכו לשלוח את הילד לגן, כאילו כלום לא קרה.
זה גן לאה.?
21/10/2007 | 22:19
2
ההרגשה ממש לא נראת או נשמעת כמו גן
זה נראה יותר כמו כלא......
אבל מסכנים הילדים המקסימים האלה .
שלא יודעים לעשות שום דבר רע... ולקבל עונש כזה
אני מקווה שהילדים לא יגררו אחריהם את הטראומה שחוו
ומקווה שהזוג המגעיל ישלמו על כל הרע שגרמו לילדים הטהורים האלה
ויושבים בכלא......כי זה מה שמגיע להם
מי נימצא
21/10/2007 | 22:13
מי נימצא כרגע בפורום שיכול לענות על שאלות
גן לאה
21/10/2007 | 22:11
1
תודה לכלבוטק שחשף לפני ההורים את המציאות בגן הנוראי הזה.
נמסר שם כי לגן היו המלצות טובות איך? הגננת מדברת בעברית איומה והתכנים שלה נראים דלים עד מאד.
קשה להאמין שההורים לא שמו לב לילדים עצבנים, ומפוחדים  כי ילדים רגישים לכל שינוי ומראים ישר הכל בהתנהגות שלהם.
להורים     כולם מכל גן שיש הגן הוא לא "ביב סיטר" והילדים זו לא חבילה שמשאירים בגן, כולנו ממהרים בבוקר אבל קצת תשומת לב היא הכרחית.
גן אם מצלמה הוא הפתרון לענין בכל גם צריכים ההורים לדרוש מצלמות אינטרנט ולפי התגובה של הגגנת  לחוש אם יש לה מה להסתיר או לא.
להורי גן לאה אל תרגישו אשמים זה יכול לקרות לכולנו., רק חפשו לילדים גן אחר או קחו מעט חופשה כדי להחזיר לילדים את החום והאהבה שחסרה להם בגן או לפחות קחו זמן כדי להיות איתם בגן החדש.
עונש מקסימלי
21/10/2007 | 22:08
1
צריך לתת להם את העונש המקסימלי בחוק,למען ...
נכון מאוד.
21/10/2007 | 22:08
עם כל זה, שכלבוטק מחפשים 'סקופים' ומכפישים את שמן של חברות כמו 'יטבתה' ו'טיב טעם',
הפעם, הם לא עשו סתם סצנה.
כל העניין עם גן לאה פשוט נוראי! איך יכלו להתעלל ככה בילדים?
ובהתחלה כאשר סיפרה לאה לסיירת החדשה שהכי חשוב זהו הרושם על ההורים 'לא חשוב מה באמת מרגישים כלפי הילד, הכי חשוב זה לשבח אותו מול ההורים ולהתחנף אליהם'.
אני מאוד מקווה שיחילו להתייחס לעניין הגנים בחשיבות רבה יותר ולהתקין בכל גם מצלמה נסתרת.
כי רק הידיעה שהגננת מודעת לכך שצופים בכל צעד שלה, בין אם היא רוצה לאיים\להרים יד\וכו' או לא רוצה, היא יודעת שהיא לא יכולה וזה כבר נותן שקט ושלווה.
מחר המשפט הפלילי נגד 'מגן לחתול' מכתבת כלבוטק
16/10/2007 | 20:39
12
4
מחר, דיון נוסף במשפט הפלילי של המדינה כנגד 'המגן לחתול'  - אותו גוף שזומן ע"י 'טיב טעם' לטפל בחתולים.
משפט זה הוא בעניין הרעלה של חתולים בכפר סבא.
עצוב איך במדינה שלנו גוף העומד למשפט פלילי מקבל ממש בו זמנית ובדיוק באותו עניין פרסום שכזה בתוכנית כה מכובדת וחשובה.
קישטה.
לא יאומן שמגן לחתול עוד מתפקדת! בושה וחרפה!!
16/10/2007 | 21:18
11
1
תנו לבית המשפט לומר את דברו.
18/10/2007 | 09:48
10
1
כל עוד אדם/חברה לא הורשעו בדבר...

עם כל הכבוד, אנשים לוקחים לעצמם את תפקיד השופט, התליין, והקהל הצוהל, כל התפקידים גם יחד.

תנו למערכות המדינה לעשות את שלהן, ואחרי כן אימרו את שלכם.
איזה מין גישה מוזרה יש לך???
19/10/2007 | 00:28
2
למה אי אפשר לדבר כל עוד אין החלטה של בית המשפט??????

רק להם יש יכולת לחשוב, להסיק מסקנות, לחוות דעה???

גם אם אין הרשעה, אדם זכאי להגיד את אשר על ליבו, ללא קשר אם הוא שופט או אם לאו.

ממש תגובה מוזרה...
בהחלט אפשר לדבר. בהחלט אפשר להעביר ביקורת.
19/10/2007 | 19:22
1
1
אבל יש דרך לעשות את אלה.

נקודה נוספת.
לפעמים אני מגיב כתגובה כללית, לאו דווקא למישהו מסויים.

אבל לצורך העניין, אם אדם כלשהו יש דיון בעניינו בבית משפט, כל עוד שהוא לא הורשע בדין, להגיד שהוא אשם - עשוי ועלול להיות נחשב להוצאת דיבה. לכן מקפידים להגיד "אשר נאשם בבית המשפט ב (למשל) הקפצת טקילות באישון לילה" ולא אומרים "אשר הקפיץ טקילות באישון לילה"

היה תיעוד למעשים שלה בשידור
22/10/2007 | 22:53
1
מעניין, מאחר ולפי מה שכתבת כאן, לתוכניות כמו
20/10/2007 | 01:07
6
1
"כולבוטק" ודומותיה אין מקום, מאחר והן מראות את המצב ל פ נ י הטיפול המערכתי (אלא אם כן, מתישהו, איכשהו, מישהו הפך את התוכנית לחלק ממערכות המדינה, כהגדרתך) ...
<אגב: בהמשך לאותו קו המחשבה, מר גינת היה צריך לשבץ בכל משפט שני שלו את המילה "לכאורה", לא זכור לי כי כך הוא נוהג...:) >
ורק לידיעתך, בנוגע ל"מגן לחתול",
20/10/2007 | 01:17
אני מצטטת:
"באשר לטענה נגד ביצוע המתת חתולי רחוב על-ידי "מגן לחתול", קובעת דורנר, כי אכן מדובר באצילת סמכויות אסורה, שכן תפקידה אינו "טכני" או "מסייע", אלא תפקיד הכרוך בהפעלת שיקול דעת שלטוני. יתר על כן, היא מציינת, "מגן לחתול" פועלת תוך ניגוד אינטרסים. "הגם שלא הוצג בפנינו ההסכם שנערך עם החברה", כותבת דורנר, "הדעת נותנת - כל עוד לא הוכח אחרת - כי לחברה אינטרס כלכלי להפגין פעילות, כלומר, לצוד חתולי-רחוב ולהשמידם.
אנשיה מצוידים בכמות גדולה של סמים וניתנת להם יד חופשית לעשות בהם שימוש. ההחלטה אם להמית חתולים נתונה בכל מקרה בידיהם". במצב זה, קובעת דורנר, המתת חתולי הרחוב באמצעות החברה אינה חוקית."

מכאן...

אני מניחה שהמשפט "המתת חתולי הרחוב באמצעות החברה אינה חוקית" של כבוד השופטת דורנר, מספק הוכחה מספקת לדעתה של המערכת המשפטית על דרך פעולת "מגן לחתול".
מה שאנשים אחרים עושים זה עניינם.
20/10/2007 | 19:43
4
1
בפורום, אני שומר על כותבי הפורום ועל המערכת בה הפורום נמצא.
רפי גינת ותחקירנים אחרים עובדים בזה, את רוצה לקחת סיכון כזה סתם ?
צר לי, אבל לא הבנתי את תשובתך והקשרה
20/10/2007 | 22:09
3
1
להודעה שלי...
הסבר להקשר..
21/10/2007 | 09:56
2
1
אני מתאר לעצמי (ייתכן ואני טועה) שלרפי גינת, ולעוסקים בתחקירים כאלה ואחרים, יש סוללת עורכי דין מאחוריהם, ומאחורי ההפקה שלהם, שאומרים להם בדיוק מה אפשר להגיד, מה אי אפשר להגיד, ובכל מקרה, במקרה של תביעה, יש להם גב כלכלי שיחזיק את עורכי הדין האלה.

אני "מרשה לעצמי" להיות הרבה יותר זהיר ומחושב ממה שאחרים מרשים לעצמם.

ובכל מקרה, כל זה התחיל מאמירה כנגד "מגן לחתול".
השופטת אמרה, ואת ציטטת, שהחברה פועלת לכאורה (!!!) מתוך ניגוד אינטרסים.
שימי לב שגם כבוד השופטת ציינה "כל עוד לא הוכח אחרת", ואף ציינה "הדעת נותנת ש...".

בכל מקרה, השופטת לא פסקה על הפסקת פעילות החברה - אחרת החברה היתה מפסיקה לפעול, לא ?
זה לא קרה, ונאמר כאן "בושה וחרפה שהחברה עוד מתפקדת". נגד זה יצאתי, ואני עדיין חושב שזו, בנקודת הזמן ההיא, היתה אמירה לא ראוייה.

(מבלי כל קשר לפעילות החברה, להסכמתי או לאי הסכמתי עם אופי פעילותה וכו')

בלב בלה בלה בלה
22/10/2007 | 16:39
1
בגלל תוכנית כלבוטק המהוללת עכשיו הולכים להרוג אלפי חתולים .
זה לפחות מה שאני מבין וקולט בלי שבכלל אני רואה תתוכנית הזאתי .
אבל מה זה משנה למפיקים ולצוות כמה אלפי חתולים שימותו הרייטינג הריע שווה את זה
המטרה מקדשת את האמצעים
תסלח לי אבל אולי שכחת את פרשת מגן לחתול
22/10/2007 | 23:00
בתקופה בה השידור שודר בו רואים את אותם בזמן פעולה, אף אחד לא חשב שאמירה כזו אינה ראוייה. כל כך יפה להעיר הערות מטיפות בקור רוח....
עכשיו אני יודע מאיכן צצו כל אוהבי החתולים....
17/10/2007 | 11:48
11
לפורום כלבוטק...
בתחילה חשבתי שזו דעתו של הציבור הרחב,אבל מסתבר שמישהו מארגן את ההתנפלות הזו ומדובר בכל גולשי "פורום חתולים" בתפוז.
להלן:
כל אוהבי החתולים מוזמנים להדליק נרו אשתר1   ו 22:34 | 14/10/07  

בשירשור לזכר חתולי טיב טעם בפורום כלבוטק תפוז

כתובות אינטרנט נילוות:
שירשור לזכר חתולי טיב טעם

עכשיו אני רגוע,מסתבר שזו רק דעתם ולא דעת הציבור הרחב מאחר ובשאר הטוקבקים [בוואלה,מעריב וידיעות אחרונות] התוכנית מקבלת רק תשבוחות.
יום טוב לכולם.
עושה רושם שממש משעמם לך בחיים
17/10/2007 | 12:27
1
שוב אתה משקיע סתם מאמץ מיותר
17/10/2007 | 12:31
6
לבדוק לחקור ולהגיע למסקנות שכבר כתוב במפורש פה בפורום  שתגובות רבות הן של  חובבי החתולים שהגיעו מפורום חתולים תפוז, חבל  שאתה עובד כל כך קשה ,הכל גלוי,פורום  חתולים בתפוז הוא אחד הפורומים הפעילים ורב משתתפים ,זה  אומר שאוהבי החתולים  אינם מיעוט זניח,אלא מדגם מייצג  (בכבוד)  של כלל  ציבור האוכלוסיה בארץ.
כתובות אינטרנט מצורפות:
הכתובת להתקפות שלכם לא נכונה...
17/10/2007 | 13:41
5
הכתובת היא טיב טעם שלא משקיעה בגדרות להגנת החצר ומעדיפה חיסול חתולים [יותר זול]
החסכון של הרשת הזו עולה לה עכשיו ביוקר.
דע לך שכבר השופטת דליה דורנר כתבה
17/10/2007 | 14:23
שאוהבי החתולים זוכים לתמיכה ציבורית רחבה והרבה אנשים אוהבים חתולים ולכן פגיעה בחתולים היא גם פגיעה ברגשותיהם.
ציטוט מהבג"ץ.
הגנה על חייהם של בעלי-חיים ואיסור להתעלל בהם ולגרום להם סבל הינם אינטרסים מוכרים במשפטנו. הם מעוגנים בשורה של הוראות בחוקים ובתקנות, וביניהן: סעיף 2 לחוק צער בעלי חיים (הגנה על בעלי חיים), תשנ"ד-1994; סעיף 4 לחוק צער בעלי חיים (ניסויים בבעלי חיים), תשנ"ד-1994; ותקנות הבהמות והעופות (הובלה בדרך הים), 1936. גם ההלכה הפסוקה הכירה בחשיבות של ערכים אלה.
בפסק-דין העמותה למען החתול הנ"ל קבעה השופטת שטרסברג-כהן, בע' 778, כי אינטרס ההגנה על בעלי-החיים "מהווה חלק מתרבותנו ומתחושה פנימית ערכית ותועלתית כאחד, בדבר החובה והצורך להגן על כל אשר נברא עלי אדמות ורוח חיים באפו". לטעמים שונים להגנה על בעלי-חיים ראו גם דברי השופטת שטרסברג-כהן בבג"ץ 9232/01 "נח" ההתאחדות הישראלית של הארגונים להגנת בעלי-חיים נ' היועץ המשפטי לממשלה (טרם פורסם, ניתן ביום 11.8.03), בסעיף 2; רע"א 1684/96 עמותת "תנו לחיות לחיות" נ' מפעלי נופש חמת גדר בע"מ ואח', פ"ד נא(3) 832, בע' 865-858. ראו גם אבינועם בן-זאב, "הטעם שבאיסור לצער תנינים", משפט וממשל ד (תשנ"ח) 763; זאב לוי ונדב לוי, אתיקה, רגשות ובעלי-חיים (תשס"ב), בע' 199-171.

מספרם הרב של אוהבי החתולים הוכח בעשרות פעילויות כאשר היו מעשי התעללות בחתולים. לא כולם כותבים בפורום חתולים אבל הם לא תומכים שכל מעשה שגורם להרג חתולים בלי סיבה.

כלבוטק היה חייב לוודא שלא יאנה רע לחתולים אחרי שבעקבות הכתבה שלו הומתו יצורים שנשמה באפם כמו שכתבו כבוד השופטות העליונות דליה דורנר וטובה שטרסברג כהן.
הומניות לבעלי חיים היא לא מילה גסה כמו שאיכות היא לא מילה גסה.
טיב טעם לא נקיים מאשמה כי הזמינו את הלוכדים אבל הם לא מנקים את כולבוטק מאשמה של חוסר הומניות בטיפול בחתולים.

לפי שתי השופטות העליונות ושורה של פסקי דין של בית המשפט העליון של שופטים כמו כב' הנשיא הבא של בית המשפט העליון אשר גרוניס אתה צריך להבין שרוב הציבור הנאור בישראל הוא נגד התעללות בבעלי חיים.
נו סוף סוף אנחנו מסכימים
17/10/2007 | 14:23
3
2
סוף..סוף..???
17/10/2007 | 16:47
2
אבל זו דעתי היתה מההתחלה.
הכתובת היא לא כולבוטק!!!
תציפו את הפורום של טיב טעם [שם יחסמו אותכם מיד]
תשלחו מכתבים לטיב טעם...[אבל לא תעשו זאת כי  חבל לכם על הכסף לבול ומעטפה]
אבל אתם מעדיפים לתקוף את כולבוטק כי קל לכם ואתם ניגררים האחד אחרי השני....
לידעתכם ועיונכם...
17/10/2007 | 16:50
1
מסכימים לגבי כך שטיב טעם
17/10/2007 | 17:32
היתה צריכה להשקיע מאמצים בבנית והקמת גדרות ושערים שימנעו את הגישה של החתולים למפעל,שלא ישאירו בשר חשוף המהווה פירצה קוראת לגנב המסכן  והרעב (חתול)  ומהווה סיכון בריאותי לבני אדם, שלא יפעילו לוכדים  שיעבירו את החתולים כפי הניראה להמתה, אלא ידאגן קודם כל להרחקה הומאנית,עיקורים וסירוסים כפי שהציעו להם אירגוני בעלי החיים,תוך דאגה למזון במקום מרוחק מהמתחם ,חתול שבע אינו מחפש באשפה מקור מזון,גם לא במפעלים.

אבל כלבוטק במקום להדגיש את הסכנה הבריאותית במאכל בשר שנישאר (לטענתם)  חשוף ללא קירור,שוב ושוב עשתה דמגוגיה והפחדה על חשבון חתול אחד מסכן. ובשל כך כל כך הרבה חתולים אומללים שילמו בחייהם.
סופר מיסטר מה כואב לך כך כך?
19/10/2007 | 18:41
1
אתה מקנא מהאכפתיות שלנו כלפי היצורים האלה?
חסרה לך תשומת לב כנראה..
פשוט פאתט.
נ.ב לחבריי אוהבי החתולים :)
19/10/2007 | 18:43
תקראו תטור של רענן שקד ב7 לילות היום.
שווה ביותר!
אני נתתי כאן תגובה בקשר לזה
22/10/2007 | 16:42
ואני לא כותב בפורום חתולים בתפוז .
האם הקשר של רפי גינת להון והשלטון אמת הוא?
19/10/2007 | 14:25
4
3
לכאורה ניתן לראות את הקשר בסידרת הלינקים שאצרף.

בלי שאכנס לשאלה מי צודק , הנה השתלשלות הדברים.

איש פרסום בבלוד בדה מארקר פרספ פוסט ביקורת על רפי גינת והתוכנית על טיב טעם והחתולים, כתוצאה מהפירסום הזה , האיש די בכיר מאבד את מקום עבודתו ופרנסתו.

צ"ל בלוג
19/10/2007 | 14:26
1
16
צ"ל פרסם
19/10/2007 | 14:38
2
הקישורים הוסרו מהודעתך.
23/10/2007 | 23:11
1
1
הוגשה תביעת לשון הרע בדיוק  על הלינקים שהבאת כאן
(ראה כאן : http://www.nrg.co.il/online/4/ART1/649/950.html)
לא הבנתי
26/10/2007 | 00:01
מה לא בסדר בקישורים , אז מה אם גינת הגיש תביעת דיבה, בנתיים הוא עדיין לא הוכיח שום דבר, ובכל העיתונים הקישורים האלה מופיעים, למה גינת לא תובע את העיתונים?

אתה גיבור גדול עלי?
להעמיד לדין את רפי גינת ותחקירני כלבוטק
15/10/2007 | 16:48
15
14
על אי מניעת פשע.

נניח, לצורך הדיון, שכל מה שהוצג בכתבה על טיב טעם הינו נכון: התנהגות רשלנית של עובדי מפעל הבשר גורמת לכך שבשר שאמור להיות מאוחסן בתנאי קירור מופקר באוויר החם, חתולים מדושנים נוגסים בו והבשר לאחר מכן נשלח לסניפי טיב טעם או מעדניות חיצוניות.

אחד הדברים שצדו את אוזני במהלך צפיה בכתבה היא שנטען כי התנהלות פושעת (לכאורה) זו נמשכת חודשים רבים.
כלומר, רפי גינת ותחקירני כלבוטק ידעו כי בשר אשר מוגדר על ידם כ-"פסול למאכל אדם" משווק במשך חודשים רבים ונמכר לרוכשים תמימים תוך כדי סיכון בריאותם.

מדוע לא עלה בדעתם לנסות ולמנוע את הגעת הסחורה המקולקלת אל הצרכנים?
מדוע הם לא נקטו בפעולה הכה פשוטה כפי שנעשתה בתחקיר של "שומר מסך" בסוגיית "עוף טוב" והיא לדווח לגורם חיצוני אשר מוסמך להורות על השמדת הבשר אם אכן התחקיר דובר אמת?

משהו מסריח בתחקיר הזה וזה לא רק העוף של טיב טעם (לכאורה).
מיד אחרי שיעמידו את טיב טעם (על כלל ההנהלה)
16/10/2007 | 19:03
1
הוט' של טיב טעם, הוט' הרשותי  של עמק חפר אשר אישר את לכידת החתולים, מגן לחתול אשר לכדו את החתולים והביאו אותם (ככל הנראה) למותם, עובדת המחלקה הוט' של ב"ש שלא טרחה לבדוק את טמפ' הבשר אלא רק את טמפ' תא הקירור וכו'.

מסכימה עם כל מלה
16/10/2007 | 19:36
amaretto אל תבלבל לנו את המח עם השטויות שלך.
18/10/2007 | 15:04
12
1
כלבוטק הביאה לציבור את האמת וזה הכי חשוב. ולידיעתך הרבה אנשים לא קונים טיב טעם בכלל ההכשר שלהם.

כל בוטק חייבת לבדוק את הנושא לעומקו ולצלם כמה פעמיים, לבלוש אחריהם בכדי שלא יהיה טעות חלילה בידיהם.

אל נשכח שכלבוטק הודיע לרוכשי הבשר בבאר שבע על הקרטון הנגוע, והם סרבו להאמין ואמרו שכל מה שמגיע
מטיב טעם נבדק ואין איתו שום בעיה.

ככה זה שיש כסף מסביב. כל האנשים שדאגו לכיסם, מחברת טיב טעם ולא היה איכפת להם מהציבור הרחב,
יקבלו את עונשם בקרוב.
את מוזמנת להגיב עם כותרת פחות "טוקבקיסטית".
18/10/2007 | 18:47
11
1
אין הוכחה טובה יותר מאשר פיצוץ הפרשה (תוך כדי צילום התהליך, לדוגמא, תחקיר של אמנון לוי בשומר מסך בו הם הזמינו את הוטרינרית העירונית שתפסה את השר "על חם", תרתי משמע).

כלבוטק העדיפו, מסיבה תמוהה, למהנע מתהליך כזה, כנראה בגלל שמדובר במקסם שווא של תחקיר מבוים וערוך היטב.

לגבי מעדני מניה, לא הזהירו אותם אלא שלחו בדיעבד מכתב המבקש את תגובתם לנושא.
טוב זה ברור לנו שאתה מטיב טעם עכשיו
18/10/2007 | 20:09
10
1
אין ספק שאתה אחד מהחבריה שלהם לכן אתה מגיב ככה.

ראינו במו עינינו את המהלך המזעזע שם, לעולם, לעולם לא
אקנה ממעדני טיב טעם ולא רק אני.

נקודה.
ברור, כל תגובה הנוגדת את דעותיך היא בוודאי
19/10/2007 | 00:08
9
1
"הודעה מטעם".

מטעם מי את כותב, גברת חסידה? כלבוטק? רשת שיווק מתחרה בטיב טעם?

מה שראית בחקיר אלו ארגזים שאין לך מושג מה יש בהם וחתולים מסתובבים לידם.

מבלי להכנס לשאלה מה באמת התרחש שם (ואני לא פוסל שהוא אכן התרחש), התחקיר עצמו היה חובבני ונעשה בצורה כזו שגם אם אכן טיב טעם הפקירה בשר המיועד לשיווק ללא קירור, אין התחקיר יכול להוכיח זאת על סמך הצילומים.

העדר סימון הארגזים, העדר צילום תוכן הארגזים, העדר צילום מד טמפרטורה המראה כי הבשר שבארגזים הופשר, העדר עימות מצולם עם אחראי או עובדים במפעל בנוגע לארגזים שהושארו בחוץ (השיחה המצולמת היחידה עם עובדים בפעל נסבה אך ורק סביב השאלה אם יש חתולים בחצר המפעל או לא), כל אלו מראים כי התחקיר הינו חובבני להחריד.

אם את, על סמך תחקיר זה בלבד, משנה את דעתך מקונה בפועל בטיב טעם לאחת ש-"לעולם לא אקנה ממעדני טיב טעם", כנראה שניתן להשפיע עליך בקלות.

משום מה, הרגשה שלי, שלא רכשת או תיכננת לרכוש מוצרים מטיב טעם בלי שום קשר לתחקירי כלבוטק.
נראה לך כי אני צריכה יותר הוכחות ממה שראיתי ב
19/10/2007 | 22:45
8
1
בתוכנית?

אין מה להתווכח, אם אתה חושב שכל מה שראינו אינו אמת, תמשיך לקנות את מוצאי טיב טעם.

אני לא.

שבת שלום
בואי נמצא מנקודת הנחה לצורך הדיון שאני לא
21/10/2007 | 09:30
7
2
נוהג לקנות בטיב טעם.

האם את מקבלת באופן אוטומטי כל מה שאת רואה או שאת מנסה לנתח ולהבין מה בעצם מראים לך?

אני לא אומר שבהכרח התחקיר מזויף, אולם הוא ברמה כה חובבנית עד כי לא ניתן להשתמש בו בתור הוכחה מוחצת למחדל שהראו בתוכנית, ותמוה בעיני שתוכנית תחקירים שפועלת כבר יותר מעשרים שנה תוציא תחקיר כה חובבן.

להלן מספר תהיות (שכבר פירסמתי בפורום) לגבי התחקיר, את מוזמנת לקרוא אותן, לעמת אותן עם התחקיר עצמו ולהגיע למסקנות לבד.

א) בצילומי הוידאו אין ציון של תאריך ושעה, פונקציה הקיימת כבט בכל ציוד צילום, מדוע לא היה שימוש בפונקציה זו?

ב)מדוע לא בוצע סימון של המשטחים? סימון שכזה, יחד עם ציון תאריך ושעה היה יכול לתת לצופה אינדיקציה כמה זמן אותו משטח היה בחוץ.

ג) מדוע אין צילום של מד טמפרטורה המראה מה הטמפרטורה בחוץ? את המידע הנ"ל אנחנו מקבלים אך ורק ע"י קריינותו של רפי גינת. כמו כן, לא ניצלו את העובדה שתחקירן שלהם נכנס למפעל על מנת לבצע מדידת טמפרטורה למשטח עצמו.

ד) בשיחות שנערכות עם עובדי טיב טעם ע"י התחקירן שהתקבל לעבודה לא מוזכר אפילו לא פעם אחת נושא הבשר שהושאר בחוץ ללא קירור. מדוע השאלות היחידות הן על המצאות החתולים בשטח חצר המפעל?

ה) מדוע לא נעשה כל נסיון להתמקד בסימן זיהוי אפשרי במשאית עליה הועלה לכאורה המשטח עם הבשר ממנו נגסו החתולים? עובדה זו יחד עם העדר סימון המשטחים והעדר ציון תאריך ושעה נותנים פתח רחב לאלו שיטענו כי היתה עריכה מגמתית ואותו משטח לא הובל למעדני מניה.

ו)מדוע לא נעשה כל נסיון למנוע את חלוקת הבשר שהוגדר ע"י התחקיר כ-"פסול למאכל אדם"? לפי טענת התוכנית התחקיר נערך חודשים רבים והפקרת הבשר הינה דבר שבשגרה. בתחקיר מקביל (שומר מסך, תקרית "עוף טוב") הם הזעיקו את הוטרינרית העירונית שהשמידה טונות של בשר, כך גם מנעו הגעת בשר מקולקל לחנויות וגם נתנו לצופים הוכחה מוחלטת לאמיתות האירוע.

ז) מדוע לא היה כל עימות מתועד עם גורם אחראי? עימות כזה היה יכול לספק הוכחה לגבי הנעשה במפעל, כולל יעוד אותם משטחי בשר.

ח) מדוע לא צולם משטח בשר שהופקר באוויר הצח ע"י תחקירן כלבוטק שעבד במפעל? מדוע לא נפתח אחד הארגזים בו על מנת לצלם מקרוב את הבשר המופשר?

ההודעה הנ"ל נשלחה מספר פעמים לפורום כלבוטק באתר רשת אך לא פורסמה מסיבה "לא ידועה".
קודם כל טיב טעם אין לא הכשר טוב אז ב"ה אני
21/10/2007 | 17:02
6
1
אחת מהלקוחות שלהם, והתמזל מזלי שאני אוכלת אוכל כשר למהדרין.

דבר שני, אני רואה, אני מאמינה, רפי גינת לא ילד קטן שילך וירדוף אחרי אנשים
בשביל להכשיל אותם, אז אל תהיה נאיבי בבקשה.

עזוב אותך מהסברים ומונחים שינסו לשנות את דעתך, מה שראיתי זו עבודה!!!

למה אתה מתעקש שזה לא נכון? אתה רוצה לקנות מהם בשר ולאכול? בבקשה עשה זאת
על אחריותך בלבד...

רוב העם צודק נקודה.

שבוע טוב לך

יצא המרצע מהשק, את מעוניינת בהכפשת טיב טעם
21/10/2007 | 18:24
5
עקב העובדה שהם מוכרים בשר לא כשר ולא מעניינות אותך העובדות שבשטח.
האם עיין בנקודות שהעלתי בהודעתי הקודמת?
מה התגובות שלך לכל סעיף וסעיף?

שבוע מצוין לך.
טיב טעם ידוע שהוא מוכר בשר לא כשר.
21/10/2007 | 18:42
4
אין שום חדש בענין. והמרצע יצא מן השק לפני שאני הגעתי לפה.

אני לא מתכוונת לשבת ולדון איתך על כל סעיף, מכיוון שאתה
לא נושא בשבילי ולא טיב טעם.

סליחה מראש.
טיב טעם אכן מוכרים מזון לא כשר,
21/10/2007 | 20:04
3
אולם העובדה שאת מתנגדת למכירת מזון בלתי כשר הינה חדשה בשבילי ולכן היא מעמידה בסימן שאלה את המניעים שלך לתמיכה הבלתי מסוייגת בתחקיר כלבוטק.

ברור שאת לא מנסה לשאול, לחקור ולהגיע לאמת. נוח לך עם ה"אמת" שהציגה תוכנית כלבוטק מפני שהיא משרתת את האמונה שלך, גם אם העובדות בשטח מראות תמונה שונה.
אני מזועזעת מהאי איכפתיות שלך מכל לקוחות טיב
21/10/2007 | 23:55
2
טעם.

עזוב אותי, מה עם כל הלקוחות שאכלו את הבשר הדוחה הזה? שנגסו בו חתולי רחוב?

אנשים נעשו חולים, חטפו מחלות, שילמו בכספם הטוב הייתי אומרת, ואכלו חרא.

אני פה כי כואב לי, ואתה מה איתך? איכפת לך בכלל? מה עם השכנים שלך?
החברים שלך? שאוכלים אוכל לא רק שלא כשר אלא מזוהם במחלות ...

פשוט בא לי להקיא סליחה כן...ואתה עוד מגן עליהם? אז לך, לך תקנה את כל הסניף
שלהם, ותאכל באוות נפשך, טמבל.

כמה אפשר להסביר לך? כמה? באיזה גיל תבין שמה שראינו בכל בוטק אמיתי לחלוטין.

שבוע טוב
על פי אילו קריטריונים את קובעת כי כל מה שהוצג
22/10/2007 | 00:41
1
הינו אמת לאמיתה?

במיוחד בשביל זה ציינתי את ההערות שלי לגבי התחקיר, מהן את בחרת להתעלם.

לגבי אותם אנשים שלכאורה חטפו מחלות, על פי מה את קובעת זאת? יש לך תיעוד של רישום בבתי חולים או תלונות של אנשים אשר רכשו בשר מטיב טעם ודיווחו לאחר מכן על מיחושים?

המעבר שלך להתקפה אישית ("לך תקנה את כל הסניף שלהם, ותאכל באוות נפשך, טמבל") רק מראה את הרמה שלך וכי אין טעם (או טיב) לערוך איתך דיון תרבותי.

תמשיכי לאכול בשר פיגולים "גלאט כושר" ותגאלי אותנו מיסוריך.
כאן נמחק חלק מהשרשור
23/10/2007 | 09:15
חברי הפורום נקראים לסדר,
תרבות דיון היא חלק בלתי נפרד מהתנהלות ויכוח תקינה.
אני מוריד את הכובע...
15/10/2007 | 08:56
13
2
בפני צוות כולבוטק על תחקיר טיב טעם.
כולי תקווה שהתוכנית תשפר את רמת התברואה בשאר המפעלים והחנויות.
חבל ש"חובבי" החתולים גוררים את הנושא למקום אחר...אין לי כל רצון לאכול בשר שעבר את ציפורני החתולים.
חובבי החתולים ואני ביניהם...
15/10/2007 | 09:53
1
לוקחים את הנושא למקום אחר מאחר שאנחנו חובבי כל יצור חי ומה שנעשה לחתולים זהו עוול. גם אני אינני רוצה לאכול בשר שנגוע ע"י חיה שאינה חיה בביתי. ממש ממש רחוק מזה!!! הנהלת טיב טעם הייתה צריכה להתמודד עם העניין בצורה הומנית. באותה המידה גם חולדה יכולה לקרוע את הניילון של הבשר. אז? יש לשים את הבשר בקירור, לאטום אותו היטב כדי שלא יגיעו אליו חיות למיניהן. כל "חובבי החתולים" הם גם חובבי כלבים וחובבי סוסים וחובבי כל יצור חי כפי שכבר הצהרתי. חבל שאתה לא כזה הומני ולא מסתכל על היצורים האצילים האלה שרק חיפשו ארוחה ומצאו להם ארוחה  נגישה וגורלם היה מר!!! איך זה ששלושת החתולים שאצלי לא מגיעים לאוכל שעל השיש שסגור בקופסאות? תחשוב על זה!!!
אתה יכול להוריד אלף כובעים
15/10/2007 | 10:33
5
אבל זה לא יעזור לחתולים שנאלצו לשלם בחייהם בגלל תוכנית טלויזיה
בגלל כולבוטק הרבה משפחות נפגעו גם לא רק חתולי
16/10/2007 | 13:54
4
בעקבות תחקירים כוזבים של כולבטוק המון משפחות
איבדו פרנסה, נפגע שמם הטוב, וכלכלית נפגעו
בגלל תחקירי כולבוטק ש"כאילו" עשו את עבודתם

עגום ביותר כמה שהם מנצלים את המדיה התקשורתית
להציג את שקריהם.
יש לך הוכחה לטענותייך ?
16/10/2007 | 17:32
2
או שזה "תחושת בטן" או אפילו "משאלת לב" ?

יש הוכחות , וגם בכתב, אבל צוות כולבטק התעלם
16/10/2007 | 17:40
1
התעלם מאותן המסרים
התעלם מהניירת שצורפה
התעלם מעובדות קיימות ומוצקות
ושידר תוכנית שיקרית
כוזבת, לא מבוססת
שפגעה באנשים ובכלכלתם

ההוכחות בכתב
ובעל פה
וגם אנשים מוכנים היום לבוא
כנגד הצוות והמערכת כולבוטק
אבל הנזק כבר נגרם

בגלל הכוח שיש לו הוא מנצל את זה
אז איפה תביעת הדיבה ?
18/10/2007 | 09:49
מסכימה עם כל מילה.
16/10/2007 | 22:46
מכירה באופן אישי מישהו שנהרסו לו החיים בגללכם. הצגתם אותו כנוכל ואילו המשטרה אחרי חקירה קצרה הבינה שמדובר בעסק ש"פשט את הרגל". ואני מדברת על אדם שלא לקח אפילו עו"ד אלא השתמש בשרותי הסנגוריה הציבורית. לא היה צריך להתאמץ להוכיח את חפותו. אולם מר גינת בקולו הדרמטי אמר כי הפרקליטות צריכה לשקול היטב את החומר שבידה.
זוהי תוכנית שרודפת אחר הרייטינג בלבד. העובדות לא מעניינות אף אחד, גם לא האמת. אכפת לכם שהרסתם לבן אדם את החיים?
ממש לא. אבל אתם כנראה חלק ממדינת ישראל המושחתת. כמו שרבים כותבים כאן- בעלי ההון מקבלים חסינות ואילו החלשים נדפקים. ואתם יודעים טוב מאד מי לא מסוגל להלחם בכם. אתם מרושתים בעורכי דין וביועצים משפטיים.
עצוב שכך אתם והמדינה נראים. העולם כולו רואה את השחיתות והגועל שבמדינה הזו. לא סתם יהודי התפוצות לא עולים בהמוניהם לארץ הקודש, שמזמן כבר אינה כזאת.
כלבוטק היא דוגמית של מה שקורה במדינת ישראל בשנת 2007. גועל נפש אחד גדול.
בלי החתולים היית אוכל בשר שנגסו בו חולדות
16/10/2007 | 09:01
4
וחולדות כן מעבירות מחלות לאנשים (בניגוד לחתולים)
חתולים ומחלות...
16/10/2007 | 09:47
2
חתולים יכולים גם למנוע מחלות
16/10/2007 | 14:59
1
http://www.labait.co.il/mador_item.asp?mador=green...
בסוף אולי עוד תאמץ לך חתול..
ומי אמר שאין לי חתול....?
16/10/2007 | 18:04
יש לי חתול ויש לי גם שני כלבים.
ההבדל ביניהם לבין חתולי וכלבי רחוב הוא ביקורים סדיר  אצל וטרינר חיסונים וטיפולים מונעים.
מכת החולדות בדרך לטיב טעם
16/10/2007 | 15:56
1
מסכימה איתך לגמרי!!
17/10/2007 | 22:10
בקשר לבשר- גועל נפש..ובאמת חובבי החתולים הגזימו ושכחו את העיקר! וכל הכבוד לכלבוטק!! תוכנית מקסימה וישרה לחלוטין!!
איך טיב טעם לא מתביישים??!?
17/10/2007 | 21:53
פעם אחת טעו- ביקשו סליחה ואנשים סלחו להם, פעם שניה עוד אכשיהו ופעם שלישית זה כבר עובר כל גבול!!!
ראיתי את תחקיר טוב טעם ורציתי לבכות
14/10/2007 | 21:33
29
3
הבעיה בטיב טעם היא החתולים? עכשיו יהרגו את כל החתולים המסכנים. יכולים לבקש שיתנו לחתולים אוכל וישימו את האריזות עם הבשר במיכלים סגורים ולא לבקש שיהרגו אותם.

כלבוטק, איכזבתם אותי ואת כל אוהבי החתולים.
התחקיר הוא כאילו שכל הבעיה היא החתולים ואם הבשר היה עומד בחוץ בלי חתולים הכל בסדר.
כאילו שכולבטק שונא חתולים והם הבעיה.

עד שהיתה הכתבה נגד החתולים הייתי בעד כולבוטק.
החתולים הם רק חלק מהעניין. חלק קטן, למעשה.
14/10/2007 | 21:36
8
1
כמדומני הודגש חזור והדגש, שפשוט ריח הבשר משגע את החתולים, והבשר היחידי בשטח היה במשטחים.
כלומר - אין בשר - אין חתולים. המשוואה שהוצגה היתה פשוטה מאוד.
לא היתה בכתבה קריאה לפעולה כלשהי שקשורה לחתולים גרידא.
ומה רע במשטח שנגנב ממנו הבשר???????????
14/10/2007 | 21:50
1
1
זה כל העיניין וכמה רעש מסביב
התחקיר הלז הוא בדיחה רעה והפחתה ברצינותה של התוכנית.ראוי היה לגנוז את התחקיר הזה.
בני האדם נושאים על עצמם יותר חיידקים מזיקים מאשר איזו ציפורן "סטרילית " שחדרה אולי לאיזו מעטפת נילון .
באמת עצוב אבל הרבה יותר מרגיז שבזה מצאתם טעם להתעסק.
אם לא אכפת לך לאכול בשר שאכלו ממנו חתולים או
17/10/2007 | 21:58
אם לא אכפת לך לאכול בשר שאכלו ממנו חתולים או בשר שעמד בחוץ והתקלקל- בכיף!
רוב הקצבים הטובים מאכילים במסודק את
14/10/2007 | 21:51
2
יש הרבה שאריות למפעל בשר ואם היו מאכילים בשאריות במסודר את החתולים ושומרים שהמזון לאנשים יהיה סגור במיכל מקורר ואטום היו יכולים להשאיר את החתולים ולא לפנות שיהרגו אותם.
אין אפשרות להעביר חתולים בוגרים בקלות ואין סיבה שלא יתנו להם שאריות בצורה מסודרת כמו אצל כל קצב טוב ונקי. שף אחד אמר לי שהוא קונה רק אצל קצבים שמחזיקים ליד החנות חתולים שנראים טוב כי הם מראים שהבשר טוב. נותנים להם שאריות פעם ביום והם יכולים לחיות.

הם יצורים חיים עם נשמה. צער בעלי חיים להרוג אותם. למה צילמו כל הזמן את החתולים ולא הדגישו שמבקשים רק שהמזון יהיה במיכלים סגורים ומקוררים? מזון שעומד בחוץ בלי חתולים במשך שעת הוא בסדר? החתולים הם לא הבעיה.

מה יקרה לחתולים? מה עושים איתם אחרי הכתבה? הזמינו מישהו שיהרוג אותם? כלבוטק עוקב מה גורל החתולים? זאת אחריותכם לבדוק מה יהיה איתם כי בגלל הכתבה שלכם הם כעת בסכנת חיים.
מאכילים במסודר
14/10/2007 | 21:52
1
גם הבשר היה פעם יצור חי להזכירך
21/10/2007 | 12:58
1
הכי נוח להאשים את החתולים, במקום לטפל בבעיה האמיתית שהיא הבשר הנרקב.
להלן ציטוט שאני חושבת שמסכם הכל הרבה יותר טוב: (הציטוט מnrg)

"התחקיר נקרא 'תחקיר החתולים' ואכן זהו שמו הראוי ולא תחקיר הבשר הנרקב... להימצאותם של החתולים אין ולא היה שום כל קשר לבריאות הציבור. החתולים נגסו בבשר רק בגלל מחדל השארת הבשר שעות בשטח. החתולים יכלו לנגוס בבשר רק לאחר שממילא הופשר ובמצב זה, הוא כבר אסור לשיווק ולמאכל אדם, בלי קשר לחתולים בחצר המפעל."
כן אבל בכתבה חזרו והדגישו
14/10/2007 | 22:37
והראו לנו את החתולים כל מה שהובן מהכתבה זה שהבעיה היא החתולים לא המשטחים שעומדים שם שעות. זו הבעיה , זה לא הגיוני ולא צריך להיות. אבל לא, לא יפטרו את מנהל המחסן או את העובדים שהשאירו את המשטחים. פשוט יביאו לוכדים שיבואו ויקחו את החתולים לצער בעלי חיים תל אביב שם הם ימצאו את מותם.
בושה של תחקיר
חתולים אומללים
השורה התחתונה היא שחתולים תמימים הומתו
15/10/2007 | 06:01
בגלל זה.

אל תנסה ללכת סחור סחור שזה לא העניין בכתבה.

אם מישהו קיפח את חייו בגלל המחדל המזעזע, אלו החתולים, לא אני ולא אתה ובטח לא רפי גינת.

נורא קל להרוג את מי שלא אשם רק כדי להגיד "עשינו משהו", נכון?
חלק מאוד מאוד קטן
21/10/2007 | 12:53
ונוח להטפל אליה בשביל לא לחשוב על הבעיה האמיתית
14/10/2007 | 22:40
1
הבעיה היא לא החתולים.
14/10/2007 | 22:50
הבעיה היא הבשר שמפשיר בחוץ, והחתולים --יכולים-- לקחת ולאכול ממנו.

הבעיה שהבשר הזה מופץ אחר כך לחנויות, והוא מכיל חיידקים וטפילים מסוכנים לבריאות.

בשר אשר מסריח שמים בחומץ ומים ומתבלים ומוכרים אותו שוב.

החתולים המסכנים לא אשמים בכך שהם רעבים
14/10/2007 | 22:52
מפעל מכובד צריך לדעת לאחסן ולהגן על הבשר שלו, אם הבשר מוגן חתולים יכולים להסתובב בכל מקום, חתולים מגינים על בני אדם ממזיקים כמו עכברים וחרקים. לאאהבתי גם איך שהציגו את החתולים בכלבוטק במין לגלוג סרקסטי שכזה. מאחלת לך רפי גינת לעולם לא להרגיש מה זה חיי חתול רחוב.
קורבנות תמימים שלא פשעו ולא חטאו.
כלבוטק פיספסו את העיקר ונטפלו לזוטות.
15/10/2007 | 11:24
10
1
תחקיר כלבוטק האחרון בנושא "טיב-טעם" לוקה בפיספוס של העיקר והיטפלות לזוטות. ממש חבל. זה לא אופייני להם בדרך-כלל.

אמנם, הם הודו בפירוש שהחתולים לא אשמים, אבל במקום להתמקד בהשארת חלקי הגוויות ללא קירור במשך שעות, הם עסקו במשך לפחות 90% מזמן הכתבה בדמוניזציה של החתולים, שבסך-הכל מנסים לשרוד.

אם רצו להתמקד בחתולים, היו צריכים לחקור איך קרה, שהגיעו לשם כל-כך הרבה מהם (כלומר, מי נטש אותם שם) -- זה משהו שבאמת שווה תחקיר עיתונאי מקצועי.

עובדה חשובה שהם הסתירו מהציבור, או שאולי בעצמם לא יודעים, היא שמחלות של חתולים לא עוברות לבני-אדם.
עובדה נוספת שלא ציינו היא, שחתולים נוטים לשמור על ניקיון במקום שבו הם אוכלים (לעולם לא יעשו את צרכיהם באותו מקום).
ההגינות המינימלית והאתיקה העיתונאית מחייבות לציין את הדברים.

אישית, התרשמתי לטובה מהעובדה, שעובדי "טיב-טעם" קיבלו את נוכחות החתולים בשיוויון נפש. כלבוטק הציגו את הדברים כהזנחה פושעת. אני, לעומת זאת, ראיתי שם חמלה אנושית בסיסית (אפשר גם לקרוא לזה הפרשת מעשר לטובת אוכלוסיה חלשה).

עוד דבר קטן אבל מרגיז, מה פירוש המושג החדש שהם טבעו, "הבשר החתולי"? הם התכוונו לבשר שממנו נגס אחד החתולים, אבל אני החסרתי פעימה, כיוון שחשבתי לרגע שמדובר בחתול לכוד...
לי מה שהפריע זה שהם לא שאלו את עובדי טיב טעם
16/10/2007 | 01:52
8
לגבי הבשר שאוחסן ללא קירור אלא התמקדו אך ורק בשאלות על חתולים.

יתכן והבשר הנ"ל באמת היה מיועד להשמדה?
לו היה מיועד להשמדה מדוע יצא טיב טעם
16/10/2007 | 11:48
7
בקמפיין כל כך אגרסיבי?
טיב טעם טענו כי התחקיר בויים.
16/10/2007 | 15:03
6
זה בדיוק עונה להגדרה של הצגת משטחי בשר המיועדים להשמדה כמשטחי בשר המיועדים לשיווק.
זה ממש לא עונה להגדרה.
16/10/2007 | 18:59
5
סורי, נסה שנית.
לצלם מציאות X ולהציג אותה כמציאות Y זו ההגדרה
17/10/2007 | 01:18
4
של תחקיר מבוים.
אם התחקיר היה מבויים והבשר היה מיועד להשמדה
17/10/2007 | 17:13
3
טיב טעם לא הייתה משקיעה כסף בשיווק אלא עושה את מה שתנובה עשו, מתנצלת ומשתפרת.

כנראה שהיה (ויש) להם מה להסתיר.
ההיקשים הלוגיים שלך תמוהים.
18/10/2007 | 18:44
2
תנובה אכן פישלו, כנ"ל אוסם עם מותג "עוף טוב", לכן הן התנצלו וקיוו שהצרכנים יסלחו להם.

אם אכן הבשר היה מיועד להשמדה וטיב טעם תתנצל, הרי שהם מודים לכאורה לטענה כי מדובר בבשר המיועד לשיווק ולכן הם נלחמו בתחקיר (שבמקרה זה מתברר כשקרי). את מכירה דרך לחימה לא אגרסיבית?
ואולי ההיקשים שלך אינם לוגים?
19/10/2007 | 20:00
1
שני אנשים  - ראייה שונה (וטוב שכך).
כבר ממזמן אמרו של-2 יהודים יש 5 דעות שונות
21/10/2007 | 20:35
לפחות :)

הנסיון שלי הוא לבודד את המשתנים. לא מעניין אותי שהתחקיר הוא על טיב טעם ולא מעניין אותי שהוא נעשה ע"י כלבוטק.
אני מנסה להתסכל על כלל הנתונים כפי שהם: נעשה תחקיר על מחדל, מה הסיפא של התחקיר (המסקנה הסופית), מה מוצג בתחקיר, מה נראה בתחקיר (זה לא תמיד חופף) והאם ניתן על סמך כל הנתונים להגיע לסיפא.

אני לא עושה דבר לא מאהבת מרדכי ולא משנאת המן, פשוט לנסות ולהצמד לעובדות כפי שהן הוצגו בתחקיר ולנסות לבחון האם במידה והמציאות אותה הם מנסים להציג הינה נכונה, תחקיר טוב היה בוחר להראות זאת באותם אמצעים או לא.

אין לראות בזאת המלצה לרכוש בטיב טעם או להמנע מרכישת מוצרים בטיב טעם, רק לנסות ולשמור על ראש פתוח ככל שניתן, כי מי שמתפתה להאמין לכל מה שמראים בטלויזיה, אוכל אותה, ואוכל אותה בגדול.
גם אני נחרדתי לראות את ההתעסקות בנושא החתולים
16/10/2007 | 02:59
פשוט הפחדה סרת טעם ומתקפה מיותרת של שנאת חתולים.
מי ששילם את המחיר - החתולים האומללים וחתולים נוספים ברחבי הארץ, שהותר דמם.
ארגונים למען בעלי החיים נחרדים ובצדק.

אני מקווה שיש בפורום עוד אנשים שהנושא הזה הפריע להם ואני רוצה לקרוא לפעולה -
אני מתנדבת כבר מספר שנים בעמותה שפנתה להתלונן על הנושא בפני הרשות השניה לטלוויזיה - עמותת אהב"ה, התנדבתי באופן אינטנסיבי לפני שנתיים בתקופת ההתנתקות וראיתי איזה דברים ענקיים עושים בעמותה בלי שאף אחד ישמע על זה, כי מרוב עבודה למען בעלי החיים לא נותר זמן לפרסום הפעילות ואפילו לא לחפש מתנדבים ותרומות, שהעמותה זקוקה להן כמו לחמצן.
העמותה לעולם לא תרדים בעל חיים שיש שביב סיכוי להצלתו - גם אם הדבר כרוך בלילות ללא שינה והוצאת אלפי שקלים רבים, ולכן קשה לי במיוחד לקבל את הזילות בחיי החתולים בפרשה זו. פשוט לא נתפס.
אני יודעת שהעמותה מחפשת מתנדבים למניעת הרעלות - שאין ספק שיקרו בגין ההסתה המזעזעת בתוכנית.
שמעתי גם שמחפשים עורכ/ת דין מתנדב שיעזור עם נושא כלבוטק, וגם מתנדבים להפעלת המוקד הטלפוני.
אנא פנו והצטרפו למלחמה בהכפשה המיותרת הזו.

(הטלפונים - בכתבה, ואני מזמינה לפנות אליי במסרים בנושא)
כתובות אינטרנט מצורפות:
איזה עצוב, גם לאנשים וגם לחתולים.
16/10/2007 | 09:00
2
חתולים, בשר וטריות
16/10/2007 | 09:22
1
לא ראיתי את הכתבה, כי מגעיל אותי כל הויכו הזה -  אם מישהו מהצדדים לא בדר שיוריד את הכובע בלי אגו ויגיד חטאנו, פשענו ואז הכל יגמר בשקט. התוצאה תהיה מחסור עז ברייטינג ופרסום... ולכן לא עזרתי לאף צד.
יש לי בבית שני חתולים וידוע שכדי לבדוק טריות של בשר, נותנים לחתול לטעום והוא לא יגע בבשר מקולקל.
יש להם חושים חדים עד מאוד, ועל כן אני מתלבטת מה מנסים להגיד פה.שהבשר טרי ועם החתולים הוא לא בסדר. שהבשר מקולקל ואז זה לא הגיוני כי חתול בריא בנפשו לא יגע בבשר מקולקל...
אז זהו.
עזבו בשקט את החתולים הם המדביר הביולוגי הכי יעיל בכל הקשור למכרסמים וזוחלים. להזכירכם מגפה אחת קטנטנה ושחורה שחיסלה חלקים גדולים מהאנושות.
תנו לחיות לחיות בלעדיהם אנחנו חצאי אנשים או יותר מזה רקובים יותר מכל בשר רקוב בעולם.
צודקת. הודות לחתולים יש פחות חולדות ועכברים.
16/10/2007 | 13:43
וכידוע הם אלו שמפיצים מחלות. וכמו שאמרת, הדבר, הופץ בין השאר בעקבות השמדה מאסיבית של חתולים. דבר שאיפשר למכרסמים להתרבות ללא פגע.

אותי אישית הכתבה לא הגעילה. היה אפילו מעט מלבב לראות את החתולים השמנמנים ומרוצים מהחיים.
אני עדיין בוכה
16/10/2007 | 16:01
2
למה למחוק הודעות סתם?
16/10/2007 | 18:00
3
זה בככל לא נגד החתולים, באמת..זה אפילו מצחיק
17/10/2007 | 22:04
זה בככל לא נגד החתולים, באמת..זה אפילו מצחיק ,ואפילו טיפשי לחשוב כך!!
לזכרם של חתולי טיב טעם
14/10/2007 | 22:30
83
7
צדקת מר גינת שהיחידים שלא עברו על החוק הם החתולים, לזכר קורבנות תמימים שלא פשעו ,ולמען מניעת הרג לא הומאני של חתולים במתחם טיב טעם. המשך>>
צדקת מר גינת שהיחידים שלא עברו על החוק הם החתולים, לזכר קורבנות תמימים שלא פשעו ,ולמען מניעת הרג לא הומאני של חתולים במתחם טיב טעם.
רפי גינת וכל צוות התוכנית: "כל הכבוד לכם"!
17/10/2007 | 03:47
ראיתי את התוכנית באינטרנט כיוון שאני מתכוררת בניו יורק, פשוט אתם עושים את העבודה
כראוי.

אנא הביאו לעם עוד חומר בכדי שאנשים יתחילו להתייחס לציבור כבני אדם ולא לחשוב רק
על הכספים שהם מרוויחים מכך, הנה מה קרה עם טיב טעם? לא קונים יותר...

אלפי ישראליים החליטו: אין יותר טיס טעם וכדאי להוריד אותם מן המדפים.

חזקו ואמצו כל הכבוד שוב.
נגיד שלא ראינו חתולים מה בנוגע לעוף המסריח
14/10/2007 | 21:56
22
1
בוא נגיד שבכל מפעלים שונים יש המון חתולים
לא כאלה כמו במפעלי טיב טעם אולי קטנים יותר או גדולים יותר
ואפילו אריות
זה לא משנה

מה בנוגע לעוף המסריח ???
עוף מסריח מוכנס לחומץ ומים
ויוצא לא מסריח
בפועל מי אוכל את זה ?
אנשים טובי לב שמאמינים בחברה
ואם העוף טרי בגלל התהליך של החומץ והמים שלא מצליחים לדעת שהוא מסריח
ואם נגיד שלא היה ולא נברא הכל טרי מה בנוגע להודאה של העובדים בחברה שמעידים אודות
התהליך
מה בנוגע לכמויות החיידקים ??? זה נבדק במעבדה
למה הכתבה היתה על חתולים?אצלי בבית יש חתול
14/10/2007 | 22:44
21
אני שומרת על ניקיון ויש אצלי בבית שני חתולים ותינוק. החתולים לא מפריעים לניקיון. במקום לצלם את המשטחים ואיפה המזון מאוחסן צילמו את החתולים. מה רע עשו החתולים? למה רוב הכתבה הראתה חתולים?
היו כמה כתבות על טיב טעם...
14/10/2007 | 22:51
2
הפעם התמקדו בגישה הכל כך קלה של החתולים לבשר.
כשהמזון לא נגיש עם פינת האכלה החתולים לא מטרד
14/10/2007 | 22:54
1
1
ברור ברקנית.
14/10/2007 | 22:57
3
הגיון פשוט במקום שיש בשר לא יהיו בעלי חיים
14/10/2007 | 23:06
17
1
לא רק חתולים
מדוע צילמו את החתולים
כי הם אכלו מהמשטחים שעמדו לשיווק בבוקר
ואם לא הבנת מספיק
גם אם החתולים לא היו עומדים שמה ולא היו מצלמים אותם אז עדיין יש בעיה
כי הבשר היה מופשר וחזר להיות מוקפא הוא יכול להתקלקל
החתולים לא אשמים אפילו רפי גינת אמר

בבית שלך החתולים לא פותחים את המקרר ואוכלים
או להבדיל מכך את לא אוכלת מהמזון שהחתולים אוכלים

אם היית אוכלת מהמזון של החתולים
היית רוצה לדעת או לאכול מבלי לדעת שאכלו מזה חתולים
שלפני כן היו בביוב
החתולים לא אשמים!
14/10/2007 | 23:55
מי שאשם אלו שלא דאגו שלא יהיה מגע עם הבשר והחתולים או  עכברים או כל חיה אחרת. עכשיו, אחרי שהרגו את החתולים יהיו להם עכברים. כולבוטק שם את כל הדגש על החתולים תוך תיאורים עסיסיים כך שנדמה שאם ירחיקו אותם הכל יהיה בסדר. זה לא כך! אם ירחיקו אותם ולא ידאגו לסביבה הרמטית סביב הבשר- יבואו אחרים. אבל למה להרוג????????
תיקון - חתולים לא חיים בביוב
15/10/2007 | 00:46
4
מעולם לא ראיתי חתול שחי בביוב, ואני תוהה אם אי פעם מישהו ראה חתול כזה.

החתולים הם חיות נקיות ביותר שמבלות חלק ניכר מזמנן בשמירה על ניקיונן הכללי וניקיון פרוותם.
החתול שחי בביתנו ישן במיטות, ומעולם לא חלה כאן איש במחלה שהיתה עלולה לעבור אליו מחתול. האמת היא שמחלות כאלה הינן נדירות ביותר, ולחיצת יד "תמימה" בין 2 אנשים מהווה סכנה בריאותית חמורה יותר מאשר מגע עם חתול!!

במידה והחתולים שחיים במתחם המפעל יושמדו, אזי יצאו מהביוב חולדות ועכברים שיבדקו את טיב התוצרת.
תשאלי דוקטור יגיד לך
15/10/2007 | 08:31
3
חחחחח
אל תדברי שטויות
אם את לא יודעת תשאלי דוקטור שיגיד לך
מי מזיק יותר

החיה שהכי מזיקה היא "בני אדם"
15/10/2007 | 08:33
5
במקרה זה הבורות היא שלך
15/10/2007 | 11:31
1
לצערי בחרת להגיב בבוטות וגסות, כך שלא מתחשק לי להשחית את זמני בנסיונות שכנוע.

רק אומר בקצרה כי חוסר הידע במקרה הזה הוא שלך, אני מכירה את העובדות הרפואיות היטב, וחד משמעית - אנשים מסוכנים לאנשים הרבה יותר מחתולים.

15/10/2007 | 12:08
2
חתול זו חיה יותר נקיה ממך yzmot
15/10/2007 | 02:20
9
5
אם לא הבנתם אני יקנה גם מוצרי טיב טעם בעתיד
15/10/2007 | 08:30
8
1
יש להם מוצרים איכותיים
במפעלי בשר לא ישרצו כל בעל חיים
יש חוקים

כשחתולים יוגלו מטיב טעם יופיעו עכברים וחולדות
15/10/2007 | 11:37
1
ביום שבו ימנעו מחתולים להיות בטיב טעם, יופיעו עכברים וחולדות בשטח, פשוט כך.

אגב, אני רואה שאתה קצת מתקשה בכתיבה וניקוד נכונים, מציעה לך לחזור על החומר בעברית מביה"ס היסודי (כנראה שלא שרצת מספיק בבית הספר).
אני מתקשה בכל דבר
15/10/2007 | 21:05
רוצה להיות המורה שלי ?
העיקר שאתה מקפיד על חוקים.מה דעתך על הקפדה על
15/10/2007 | 12:15
2
חוקי השפה העברית?
לפי חוקי השפה אין לומר ,אני יקנה אלא  ,אני אקנה.
יקנה הוא גוף שלישי יחיד עתיד וכשאתה מדבר על עצמך ,בשפה העברית זהו גוף ראשון יחיד .גוף ראשון יחיד עתיד מצויין ב"א"
אני אקנה
אני אבשל
אני אלך
אני אכתוב

מי שמדקדק בחוקים עדיף ואך רצוי שיקפיד בשפתו,רק אחר כך יבוא בתלונות על אי הקפדה על חוקים שרירותיים הכוללים הכל ללא פירוט מפאת עצלות ואו כסת"ח.
אין צורך בציניות או במתקפה אישית.
15/10/2007 | 13:02
מה גם שכתיבה שלא לפי חוקי השפה העברית מותרת.
בשביל עולה חדש שבארץ 4 שנים זה יחסי
15/10/2007 | 21:09
קושי זה עניין יחסי
כניראה שלא השקעתי בשפה העברית
אבל לא ממש איכפת לי את ה 78 בבגרות
קיבלתי כבר

noziz mum , כל אחד וטעמו הוא
16/10/2007 | 16:17
1
1
אם את אוהב בשר מקולקל ושרצים שיבושם לך. רק אל תבוא אלינו בטענות שלא אמרנו לך!
סליחה הכוונה היתה ל-yzmot
16/10/2007 | 16:18
2
yzmot , תזהר שלא יקפוץ לך נחש
16/10/2007 | 16:23
מהחורשה שליד.
חתולים הם לא עכברושים
15/10/2007 | 12:07
מה להם ולביוב? נהפוך הוא את מגפת הדבר גורמים החולדות-עכברושים.
החתול ממגר אותם השכילו חכמי מצרים לתרבת חתולים כדי שישמרו את האסמים נטולי חולדות ועכברים .
חתולים לא מעבירים מחלות ונניח אפילו שחתול נגס חתיכה מבשר העוף ,אתה אוכל בשר עוף נע? אתה מבשל אותו לרתיחה נכון? אף חיידק לא שורד את הבישול
ואם אנשים לא מקפידים לשמור על נקיון בין חיתוך בשר לחיתוך סלט משמע הבעיה היא אצל האנשים שלא לימדו אותם כללי שמירה על נקיון וההגיון שבדבר.
העיקר שמקפידים על כשרות....
טוקבקיסטים מטעם טיב טעם
15/10/2007 | 13:42
18
כל כך ברור שלפחות 90% מהתגובות של 'אוהבי החתולים' (ודרך אגב גם לי יש חתולה בבית אבל היא לא מלקקת את הסטייקים לפני שהם על הגריל ... )  שמנסים להסיט את הדיון מהבעיה האמיתית שנחשפה !! ודרך אגב איך בגיעו כולם בכזאת מהירות לפורום כלבוטק ???
אם היינו מטיב טעם נראה לך שהחתולים
15/10/2007 | 13:51
1
היו עכשיו מלאכים?
עוד אחד שלא מבין בחתולים.
ובשבילי הבעיה האמיתית שחתולים שלא עשו כל רע מתו בגלל תוכנית טלויזיה.
15/10/2007 | 13:55
1
מסכים
כתבה פה עורכת עיתון ידועה וחברי פורום חתולים
15/10/2007 | 14:05
2
כמעט כל התגובות שהיו כאן הן של אנשים שמוכרים בשמם וידועים כחובבי חתולים. על עצומות שהוגשו כנגד הרג חתולים חתומים מאות אלפי אזרחים בישראל בשמם המלא.

כולם הגיעו במהירות לפורום כלבוטק בתפוז כי אנחנו גולשים ותיקים בתפוז. כשיש לנו מחאה אנחנו יודעים לפנות לפורום המתאים בתפוז כמו שאנחנו מצפים שאם יש שאלה על חתולים לאנשים יהיה השכל לשאול בפורום חתולים בתפוז.
תפוז הוא פורטל פופולרי בין הגולשים בישראל.
אל תהיה כזה אטום!!!
15/10/2007 | 14:23
כל אוהבי החתולים (ולא במרכאות) הגיעו לכאן בגלל אהבתם לחתולים!! למה שננסה להסיט את הדיון מהבעיה האמיתית? מבחינתנו הבעיה האמיתית היא מה שעוללו לחתולים!! ואגב, לי יש 3 חתולים והם כן מלקקים את הסטייקים לפני שאני שמה על הגריל... וזה לא אומר שאני רוצה בשר שלוקק ע"י כל חיה שהיא... ותאמין לי- לא שילמו לאף אחד מאוהבי החתולים לכתוב תגובות על העניין...
שטויות והאשמות חסרות-שחר
15/10/2007 | 14:29
4
8
לכל אוהבי החתולים....
15/10/2007 | 14:55
3
תבואו בטענות לטיב טעם ולא לכולבוטק מהסיבות הבאות:
1.על שמאפשרים לחתולים גישה למזון המיועד לבני אדם.
2.על זילזול בקהל הצרכנים.
3.על מציאת פיתרון "קל וזול" השמדת חתולים במקום הקמת גדר אפקטיבית [ויקרה]
אהבתכם לחתולים מטשטשת לכם את ההגיון הישר.
הטענה שלנו היתה על הכתבה שהדגישה דמוניות
15/10/2007 | 15:00
2
בחתולים והזכירה כמה פעמים שהחתולים שמנים.  החתולים הוצגו כמפגע תברואתי.
החתולים לא היו צריכים להיות מוזכרים בכתבה כי אם לא היו חתולים היו עכברים וחולדות. החתולים שומרים שלא יהיו עכברים וחולדות. אפשר להאכיל חתולים בפינת האכלה מסודרת מחוץ לשטח עם הבשר. החתולים לא יוצרים מפגע אצל אף אחד מאיתנו ולכולנו יש חתולים.
ציפינו שידגישו את החשיבות שבהאכלה מסודרת של חתולים במקומות כאלה ולא יציגו את החתולים כמפגע תברואתי.
בדיוק.
15/10/2007 | 15:14
1
הכתבה חשפה מחדלים של השארת משטחי בשר ללא קירור במשך שעות. אולם, מאיזושהי סיבה לא ברורה, התמקדה בפרט שולי שהינו תופעת הלואי של המחדל, תוך דמוניזציה של החתולים חסרי-הבית.

החתולים האלה כלל לא היו מגיעים לשם, אילו לא היו משאירים את הבשר מחוץ למקררים.
אילו היו פותחים תחנת-האכלה לחתולים חסרי-בית, מחוץ לתחומי המפעל, הם לא היו טורחים להתאמץ ולטפס פנימה.
כל מילה אמת
15/10/2007 | 15:25
התחקיר התמקד בבעיית החתולים שמצטלמת טוב ומביאה ריטיינג גבוה,החתולים לא היו מוקד הבעיה אלא תופעת לוואי בבחינת פירצה קוראת לגנב,בשל השארת הבשר ללא קירור,בחוץ.
הפתרון הוא דאגה לעיקור וסירוס חתולים באיזור המפעל, והאכלה מסודרת באיזור מרוחק שימנע מהם לחפש מקור מזון במפעל, מובן שהכי חשוב  פעולת איטום של כל הכניסות למפעל וסביבותיו.ואי הפקרת מזון ללא השגחה בחוץ.
רובנו (אוהבי החתולים) הם צמחונים וטבעונים.
15/10/2007 | 22:20
2
ואנחנו האחרונים שנגן על מקום כמו טיב טעם.
לא רק שהוא הורג חתולים חפים מפשע, הוא גם הורג פרות, כבשים, תרנגולות, חזירים, דגים ומי יודע אילו עוד בעלי חיים, כדי לעשות כסף ועוד כסף ועוד כסף.
לא דיברנו על טיב טעם אלא שהרגו חתולים תמימים
15/10/2007 | 22:23
כל מה שאמרנו היה על הרג החתולים התמימים שכל חטאם היה שרצו לאכול. חשבתי שיש זמן להציל את החתולים אחרי הכתבה אבל מספרים פה דברים קשים.
אני בוכה מאז אתמול על החתולים היפים והתמימים שראינו בכתבה.
פה אני כבר חייב להתערב.
16/10/2007 | 14:50
שים לב, מדובר על עסק לגיטימי במדינת ישראל.
טיב טעם בעניין זה הם בדיוק כמו כל חברה אחרת שמייצרת "מוצרי מזון מן החי".
ככל שלא נוח לך עם כך, אבקש לא להכניס טרמינולוגיות של "אנונימוס" לפורום זה.

מה השטויות האלה
15/10/2007 | 22:39
4

איני מכירה איש מטיב טעם כמו שאיני מכירה איש מכלבוטק. אני בסך הכל אחת שאוהבת חתולים וכשפוגעים במישהו שאני אוהבת ויקר לי מתפקידי הוא לקום ולהגן עליו. כל אחד יעשה כך עם מושא אהבתו. מה ציפית? שאראה איך מוציאים שם רע לחתולים ואשתוק החתולים יכולים להגן על עצמם האם מערכת כלבוטק תבקש מהם תגובה

מכיוון שאני גם אוהבת חתולים ואני גם עיתונאית יש לי בעיה. תאמין לי שאני יכולה להסתכל על הסיפור מכל הזוויות האלה ושיש לי בלב אי אלה התקוטטויות ביני לביני.

אבל דבר אחד ברור לי ללא ספק. היחיד שלא אשמים בסיפור הזה הם החתולים. זה נהיר וברור לי. אם הייתי עושה תחקיר כזה - לא הייתי ישנה בלילות מעתה ועד הודעה חדשה אם הייתי יודעת שלו חתול אחד ישלם בחייו בגללי. מה הייתי עושה? הייתי משתפת נניח את "תנו לחיות לחיות" טרם הוצאת התחקיר לאור וביחד איתם מטכסת עצה מה עושים עם החתולים, כדי שהם לא ישלמו את המחיר. איך אפשר להעביר ככה תחקיר בידיעה שמישהו ישלם אחר כך בחייו? גם אם זה "רק" חתול. חתול חי ונושם בדיוק כמו אדם.

בשורה התחתונה - התחקיר של כלבוטק פגום בדיוק כמו הבשר של טיב טעם. זו נבלה, זו טרפה, והחתול שהשתובב שם הוא לצערי כבר מזמן גופה. כמה עצוב
וזה בשביל הנוף
15/10/2007 | 22:45
3

אלה רן ודן. הם נקיים יותר מהרבה אנשים שאני מכירה
הם ממתקים תמימים ומתוקים
15/10/2007 | 22:56
2
13
איזה פושפושים הם שירה!
16/10/2007 | 00:39
1
4
רן ודן מוסרים לכן "תודה"!
16/10/2007 | 01:02
98
אותנו אוהבי חתולים לא קונים ולא מוכרים
16/10/2007 | 16:07
אנחנו נר תמיד לחתולים שאחרים הורגים.
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
פורומים
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
17:18 | 19.10.12 אורחים בפורום
22:32 | 29.09.12 אורחים בפורום
13:58 | 11.07.12 אורחים בפורום
21:15 | 16.05.12 אורחים בפורום
11:08 | 03.05.12 אורחים בפורום
08:56 | 08.03.12 trig11
20:16 | 02.01.08 מזכירה אים חזה ענק
18:27 | 26.12.07 חייבלנצח
22:42 | 22.12.07 טל טולי 1
14:37 | 17.12.07 מפתח של חביתוש
08:13 | 11.12.07 גני אביב1