לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ששי מתתיהו, בעלים של חברת גילוי נאות חקירות. החברה פועלת ברישיון משרד המשפטים ואף חברה בלשכת החוקרים הפרטיים. החברה רשמה מספר רב של הצלחות במהלך השנים בחקירות מסועפות ומסובכות אשר חלקן התפרסמו בכלי התקשורת השונים. 

בין תחומי התמחות החברה: תיקי אישות, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות ומסחריות, חקירות למתן אשראי, קניין רוחני, חשיפות הונאה, חקירות בני נוער וחקירות באירופה וארה"ב.בין לקוחות החברה נמנים עיריית ראשל"צ, מועצה מקומית גני תקווה, רשות הטבע והגנים, חברת AIG, ערוץ 2, ערוץ 10, קבוצת הדר, חברת תות תקשורת ותוצאות, חברת פאר לוין תקשורת ועוד. כמו כן בין לקוחות החברה נמנים מספר רב של משרדי עו"ד וחלקם מהמובילים בישראל.

בבואכם לקבל שירות מחוקר פרטי הקפידו כי יהיה בעל רישיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים. ניתן לבחור במשרדי חקירות החברים בלשכת החוקרים הפרטיים אשר מבטיחה ערובה לשמירת חוקי האתיקה של החוקרים הפרטיים, הוגנות במחירים ובשירות. 

ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות כאן תוכלו לקבל את כל התשובות בתחום המרתק של עולם החקירות
המשך...
הודעה חדשה

חשד בעו"ד שמייצג
04/07/15 12:40
23צפיות
אנו מנהלים תביעת נזיקין ת.ד כבר שנים ויש חשד שהעו"ד לא פועל לטובתנו כי הליכים לא הגיוניים מצידו
האם ניתן לעלות על כך עי" חוקר פרטי?
חשד בעו"ד מייצג
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
05/07/15 00:02
12צפיות
שלום רב, יש מספר פעולות שמשרד חקירות יכול לבצע על מנת לבדוק באם העו"ד שלכם לא פועל כשורה. בין היתר ניתן לבדוק באם קיים אינטרס שלו מול חברת הביטוח הנתבעת, קשר כלשהו שיש לו עם העו"ד של הנתבע או עם נתבע עצמו אם יש כזה. בין היתר הדברים שנבדקים הם עבר צבאי משותף, עבר אקדמי, איזורי מגורים, שותפויות שהיו בעבר, קשרים עסקיים אחרים, קשרי משפחה, חברות ועוד.
בבואך לקבל שירות עליך לפרט בדיוק מה העלה את חשדך ומה הפעולות שהעו"ד שלך נקט שהביאו אותך לחשדות אלו.
איתור אנשים
03/07/15 02:57
18צפיות
שלום, 
האם ניתן לאתר אנשים לפי מספר טלפון ? (ניסיתי גוגל ופייסבוק לא נתן תוצאה)
אם כן אצל מי ?
תודה מראש
איתור לפי מספר טלפון
03/07/15 23:47
9צפיות
ערב טוב,
כל משרד חקירות יוכל לבצע את העבודה,
צריך לקחת בחשבון שיש קווי טלפון ללא בעלים כדוגמת "טוקמן", במקרים כאלה יש צורך בחקירה מקיפה יותר על מנת לאתר את הבנאדם.
כשאתה מנסה להתקשר למספר עונים לך או שהשיחה מועברת ישירות למענה קולי או שהקו מנותק?
איתור לפי מספר טלפון
04/07/15 21:39
9צפיות
כשאני מתקשר עונים לטלפון,
יש לי בערך 10 מספרים שאני רוצה לבדוק.
מה העלות (בערך) של כזאת עבודה ? והאם יש לך מישהו שאתה ממליץ עליו ?
תודה
עלות בדיקת בעלות של קו טלפון
04/07/15 23:46
6צפיות
אין מחיר קבוע, זה נע בין 400 ל-1000 שקלים לבדיקה של מספר אחד. תוכל לפנות אליי בפרטי לגבי המלצות על משרדים.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
30/06/15 18:44
|לק| מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה ויש לכן שאלות? מחפשות רעיונות מגניבים לערב נשים מהסרטים?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מסיבת רווקות ערבי נשים ותקבלו את כל המידע הדרוש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב| הזוגיות שלכם נקלעה למשבר? את מרגישה שהקשר תקוע אך לא רוצה לוותר?
|קדימה|פורום טיפול זוגי הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|מייל| מעוניינים להגדיל את המכירות ולא יודעים בדיוק איך? רוצים ללמוד על שיטות שיווק מומלצות?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מכירות ותלמדו מהי הדרך הנכונה ביותר!

|בית| מתעניינים בתחום התכנון והבנייה? חובבי אומנות וטכנולוגיה?
|קדימה|פורום אדריכלות הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|שמש| חולמים על יום כיף חלומי ומתלבטים בין מגוון הטיפולים המוצעים בספא? סובלים מכאבי גב ורוצים לשמוע על טיפול באבנים חמות?
|קדימה|פורום ספא הוא המקום האידיאלי בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|כלב| הכלב מתנהג בצורה מוזרה? החתול לא מפסיק לילל?
|קדימה|היכנסו לפורום רפואת חיות מחמד והתייעצו עם וטרינר מוסמך:

|סביון| חולמים על חופשה מיוחדת ולא שגרתית בארצנו היפה?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום קארוונים קמפינג ותתכננו את הטיול המושלם!
אפליקציה להיכרויות
16/06/15 15:58
45צפיות
שלום רב, אני מתכתב עם בחורה שהכרתי מאפליקציה של הכרויות. ההתכתבות הראשונית הייתה באפליקציה ולאחר מכן עברנו לואצ אפ. התפתחו בנינו שיחות עמוקות מאוד, וחשפתי בפניה מידע מאוד רגיש אודותי. לאחר מספר שבועות ניתק הקשר ולא הצלחתי לאתר אותה יותר. אני מרגיש שזו הייתה מתחזה שניסתה לדלות ממני מידע... אני די לחוץ שמה שחשפתי בפניה יגיע לאוזניים הלא נכונות... הטלפון אינו זמין יותר ואין לה חשבון פייסובק. אני יודע רק את שמה הפרטי.
מה אפשר לעשות בכדי להגיע אליה?
מתחזים ברשת
18/06/15 17:16
29צפיות
שלום נתי, 
עניין חשיפת המתחזים ברשת הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר, בכל מקרה לגופו אנו בודקים את אפשרויות החקירה, בדרך כלל זה יבוא לדי ביטוי בבדיקת 
הטלפון הסלולרי ממנו היא התכתבה איתך ולאחר מכן חקירה סמויה ללכידת אותה מתחזה בשיטות חקירות דרך המקומות בהם היכרתם ברשת וברשתות חברתיות נוספות. 
בגידה וגירושין
15/06/15 16:07
44צפיות
שלום, אני לא מתגאה בכך, אך אסור לשפוט אם לא באמת הייתם שם - ולא הייתם... אני בוגדת בבעלי מזה 5 חודשים. אתמול, כשחזרתי הביתה, חיכתה לי בתיבת הדואר תביעת גירושין. באותו ערב בעלי לא חזר הביתה. יש לנו שלושה ילדים ואני נמצאת בחרדות. אני חוששת שבעלי גילה שאני בוגדת בו ולכן מבקש להתגרש. אני חוששת שיקח ממני את הילדים כי יוכיח שאינני אם ראויה. יתכן ובלש פרטי עקב אחרי ותיעד את הבגידות...יש לי סיבה לחשדות אלה כי הרגשתי כל מיני דברים...מה עלי לעשות כעת? איך אפשר להמתיק את המכה? אם באמת בעלי הציב בלש לעקוב אחרי, האם אלו ראיות מספיק טובות בשביל למנוע ממני לקבל משמורת על ילדיי?
משמורת על ילדים לאחר מקרה בגידה
16/06/15 14:15
37צפיות
צהריים טובים, 
מנסיוני וממיטב זיכרוני במספר לא מעט של תיקים, לא זכור לי שלקחו ילדים מאמם עקב מעשה בגידה. 
כמובן שהעניין תלוי במספר דברים, אם במעקבים אחריך צילמו אותך משתכרת כל ערב, או שאם כל ערב תיעדו אותך עם גבר אחר במערכת יחסים סוערת רחמנא לצלן 
אזיי זה כן יכול להוות פקטור בבית משפט. 
את צריכה לשאול עו"ד לדיני משפחה את השאלה על מנת שיחדד יותר את התשובה. 
תודה
17/06/15 18:09
20צפיות
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
11/06/15 15:44
11צפיות
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
חובות לפני חתונה
09/06/15 18:04
60צפיות
שום רב, בני הצעיר עומד לחגוג יומולדת 29 ובקרוב יתחתן עם בחירת ליבו. הייתי אמורה לשמוח אך מתעוררות בי לא מעט חששות כיוון שמדובר באם חד הורית שמגדלת שני תינוקות לבדה. אני יודעת שהיא גרה בדירה שכורה, אך חוששת מאוד שהיא מצויה בחובות כלכליים והיא אינה משתפת בכך את בני. החשדות מציפים אותי כיוון שהם יוצאים בסה"כ חצי שנה והיא מאוד לוחצת על בני למסד את הקשר. העלתי את הנושא בפניו, אך לטענתו מדובר במניעים ניטרלים לחלוטין - אהבה וכו... הייתי שמחה לוודא שהבחורה לא מצויה בחובות ומבקשת להתחתן רק בשביל להבטיח את עתידה הכלכלי (לבני לא חסר כסף..יש לו עסק והוא מרוויח לא מעט). מה היית מציע לי לעשות? האם יש דרך לבדוק את הדברים הללו?
תודה 
בדיקת חובות לפני החתונה
10/06/15 17:19
48צפיות
שלום רב לאם המודאגת, 
ניתן לבדוק חובות אודות הכלה העתידית שלך, הבדיקות יכולות לכלול תיקי הוצאה לפועל, תביעות אזרחיות בהן היא מעורבת והתראות חוב באם יש מול הבנקים וחברות האשראי. 
לדעתי חשוב לדעת איפה אתם עומדים מבחינת חובותיה.
את צריכה לחשוב היטב מה תעשי באם ממצאי החקירה יראו שאכן היא בחובות, הצגת ההוכחות לבן יכולה בהחלט להביא תוצאה הפוכה בה הוא יהיה לטובת אשתו לעתיד ונגדכם. 
אשמח להמשיך ולייעץ בעניין. 

אז איך נכון להציג ממצאים שכאלה?
14/06/15 17:34
21צפיות
הייתי שמחה לשמוע מניסיונך...
תודה רבה על המענה!!
הצגת ממצאי חקירה
15/06/15 11:18
20צפיות
ברגע שהבן / בת מגלים שביצעו חקירה על הבן/בת זוג בעצם הפגיעה היא כפולה, מצד אחד ההורים לא סמכו על שיקול דעתי וביצעו חקירה מאחורי גבי ומצד שני 
גם בן/בת זוגי בגדו בי בכך שהסתירו מידע. 
לכן רגע לפני שרצים לספר לבן מה מצאנו, אולי עדיף לא לספר בכלל. אם הסתרת המידע של הכלה העתידית מסתכמת בחוב של 60 אלף שקל לבנק וזהו, 
אני לא הייתי רץ לספר לבן שלי על העניין שחקרנו וזה מה שמצאנו, בל נשכח שיכול מאוד להיות שהוא גם יודע מזה, כי יש דברים שנשארים בין בני הזוג. 
אבל אם נניח שממצאי החקירה יעלו כי חובותיה נאמדים במאות אלפי שקלים ו/או שיש כנגדה תביעות הונאה / פלילי וכדומה, 
הסיפור הכי טוב הוא לומר לבן שאחד ההורים מכיר עו"ד / חוקר פרטי / שוטר או כל דבר אחר שיכול להיות קשור שכשהוא שמע את השם זה הדליק נורה אדומה ואז 
התחלתם יותר ויותר לבדוק וכך הגעתם לביצוע חקירה. 
אפשרי גם כאילו לשתף את הבן בתהליך מרמת החשד ולראות איך יגיב לביצוע חקירה או בדיקה מעמיקה יותר על בת זוגו ופה משרד החקירות יכול גם לשתף פעולה בתהליך. 
כמו כן בהבאת חומר החקירה ניתן גם להשתמש בחוקר הפרטי שביצע את החקירה על מנת שיישב עם הבן/בת ויסביר את ממצאי החקירה והשלכותיה. 
כשאיש מקצוע מראה את הממצאים ומסביר על השלכותיהם זה איכשהו יותר מרתיע ומראה כי מדובר במשהו רציני. 
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
09/06/15 17:55
4צפיות
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
חשד בגננת
07/06/15 17:30
45צפיות
שלום רב, הנכד שלי חוזר לאחרונה מאוד עצבני מהגן, ובבוקר הוא בוכה המון ומסרב ללכת. אני מוציא אותו בדר"כ אחרי הצהריים ורואה עד כמה הוא עצבני ולא סובלני. הבת שלי דיברה עם אמהות נוספות בגן ועולה שיש שינוי בהתנהגות של הרבה מהילדים. הגננת נמצאת בהליכי גירושין, ואני חושש שזו הסיבה. ניסנו לדבר איתה אך היא מכחישה כל שינוי בהתנהגות שלה. האם לדעתך כדאי לשלב חוקר פרטי או מצלמות נסתרות שיוכיחו שהגננת מוציאה את העצבים שלה והתסכול על ילדי הגן? שלא תביא את הבעיות הפרטיות שלה אל האוצרות שלנו!
חשד בגננת
07/06/15 18:23
37צפיות
שלום ג'ורג', 
ראשית יש מספר פרטים שהייתי רוצה לדעת כגון האם מדובר בגן פרטי או עירייה, בן כמה הילד, האם יש גננות מתחלפות בצהרון... 
בפניכם שתי אפשרויות, האחת היא להתאגד כל ההורים שחשים כי יש שינוי בילדיהם ולפנות עם זה לממונה על הגנים במחלקת החינוך בעירייה.
וכמובן שאפשרות שנייה היא לצייד את הילד בצילום סמוי או במכשיר הקלטה סמוי ולשלוח אותו לגן. זה כמובן נתון לשיקול דעתכם באיזו דרך לנהוג. 
מניסיוני אני יכול לומר שבמקרים בהם הורים התאגדו ופנו לאחראים בעניין הם לא נתקלו באוזניים אטומות וכן טיפלו לעומק בבעיה. 

תודה על תשובתך המפורטת
08/06/15 16:21
22צפיות
נכדי בן שנתיים ומדובר בגן פרטי.
בשעות הצהריים אכן מתחלפת הגננת. קשה לי לדעת מה בדיוק קורה שם. אני חושב שפנייה לאחראים אכן תיהיה הדרך הנכונה.
מודה לך על הייעוץ. אמסור זאת לבתי ונתייעץ איתך שוב במידת הצורך.

חושדת בעוזרת
04/06/15 14:56
94צפיות
אני חושדת שעוזרת הבית שלנו מעלימה חפצים יקרי ערך מהבית. ניסיתי לבחון זאת מספר פעמים, השארתי מטבעות על השולחן בסלון והם נעלמו. החשד שלי התעורר כיוון שאינני מוצאת טבעת יוקרתית שאני בטוחה שהשארתי במקלחת ביום בו העוזרת הגיעה. כששאלתי אותה אם ראתה, היא טענה שלא והאדימה. אני לא עובדת איתה יותר מידי זמן.... לא סומכת עליה.
אני שוקלת לפטר אותה, אך לפני כן אני רוצה לתפוס אותה על חם כדי להכריח אותה להשיב לי את הטבעת שיקרה לליבי.
היית ממליץ לי להתקין מצלמות נסתרות בכל הבית, או רק באזורים ספציפים? האם אוכל לתבוע אותה על גניבת הטבעת?
חשדות בעוזרת הבית
04/06/15 17:22
83צפיות
שלום מריאנה,
ניתן להתקין מצלמות נסתרות שיכסו את האזורים הרלוונטיים שמועדים לפורענות כגון שידות חדר השינה וכדומה.
ישנן מערכות מורכבות הכוללות צפייה באמצעות הסלולר וישנן מערכות הקלטה פשוטות לתפעול וזולות יותר המוסלקות בתוך מכשירי חשמל שונים. למען הגילוי הנאות לדעתי לאחר העימות שלך עם העוזרת היא לא תחזור על המקרה שוב, מה שכן את יכולה לעשות זה לבקש ממנה להגיע לבדיקת פוליגרף. במקרים כאלה אנו ממליצים לומר שיחד איתה יבדקו גם המטפלת של הילד וגם המבשלת
(כמובן שגם אם אין כאלה עדיף לומר זאת על מנת שתרגיש יותר בנוח להסכים ואי הסכמה כמובן שמפלילה אותה עוד יותר).
תעבדי עליה
07/06/15 11:54
44צפיות
מריאנה שלום,
מניסיון עבר שלי עם עוזרת גנבה פשוט תעבידי עליה, שאת יודעת שהיא גנבה לך את הטבעת כי יש לך את זה מצולם ויש לך מצלמות נסתרות בבית שהיא לא יודעת. כמובן שאת יכולה להתקין מצלמות נסתרות /גלויות אבל, לפי דעתי היא תפחד לעשות משהו אחרי שדיברת איתה. ולכן, אני חושב שהכי טוב בשלב זה, זה לעבוד עליה. 
לעוזרת הבאה את יכולה להתקין מצלמות אבטחה בבית וליידע אותה שיש מצלמות בבית כי המטרה שלך היא למנוע שיגנבו ולא "לתפוס על חם".

בהצלחה ואני מקווה שהיא תחזיר לך במהרה את הטבעת.
תביעה
04/06/15 15:05
86צפיות
ששלום רב ובהצלחה!
אני עומד לתבוע מישהו על סכום לא קטן, יש אפשרות לדעת אם בכלל יש לו כסף לשלם? 

חקירה לפני תביעה
04/06/15 17:14
53צפיות
שלום יהב ותודה רבה!
לגבי שאלתך, לפני תביעה בכלל ותביעה על סכום לא קטן בפרט, רגע לפני שמשלמים אגרות בית משפט ושכר טרחת עורך דין,  מומלץ בחום לבצע חקירה כלכלית על הנתבע על מנת לבדוק אם הוא חייב כספים רבים לנושים נוספים ואם יש לו היכולת הכלכלית לשלם. ניתן להיכנס לאתר שלנו תחת לשונית "חקירה כלכלית" ולראות מה כוללת החקירה.
שלום. אני חושדת שהאקס התקין אצלי בבית מצלמות נסתרות
01/06/15 13:18
674צפיות
והייתי רוצה להזמין בדיקה לאיתורן.
מה טווח המחירים לדבר כזה?
תודה רבה!
בדיקת האזנות ומצלמות סמויות
04/06/15 09:06
367צפיות
בוקר טוב,
המחיר לאיתור ציוד סמוי בביתך תלוי במספר החדרים של הבית ומאיזה אזור אתם בארץ.
כמו כן, השאלה היא האם החשד הוא רק במצלמות נסתרות או שיכול להיות גם באמצעות המחשב האישי, האזנות לטלפון או תוכנת ריגול בסמארטפון? אחרי שתעני על אלה אשמח להשיב.
תודה רבה על ההתייחסות, ששי.
07/06/15 06:40
171צפיות
אני מאזור ירושלים ובדירה שלי יש 3 חדרים. 
המחשב נבדק ולא נמצא בו שום דבר חריג וסמארטפון נעול בסיסמא מורכבת ואף פעם לא השארתי אותו ליד האקס. אגב, איזו תוכנה אפשר להתקין בסמארטפון?
תוכנת ריגול לסמארטפון ובדיקת מצלמות סמויות
07/06/15 17:37
73צפיות
היי, 
ראשית תוכנות ריגול לטלפונים החכמים ניתן להתקין גם אם המכשיר לא אצל המתקין פיזית ביד, התוכנה ניתנת להתקנה מרחוק באמצעות שליחת הודעה / מייל / וואטס אם עם קישור, 
ברגע שנפתח את הקישור התוכנה תותקן על המכשיר בלי שנדע. זאת אומרת שגם אם הגנת על המכשיר באמצעות קוד כניסה הרי שזה לא יעזור כל כך וכן ניתן יהיה להתקין את התוכנה. 
באמצעות התוכנת ריגול ניתן לראות את תוכן המכשיר שלך כגון הודעות SMS, מיילים, הודעות וואטס אפ, תמונות ואף שיחות הטלפון נשלחות באמצעות קובץ אודיו למייל של מתקין התוכנה. 
בחלק מהתוכנות ריגול ניתן גם להאזין לחלל החדר בו מונח המכשיר. 
כמו כן ניתן לראות היכן המכשיר המותקן נמצא בכל רגע נתון. כל זאת תלוי כמובן בסוג התוכנה המותקנת 
ניתן לעשות בדיקה לסמארטפון במעבדה באם קיימת תוכנה כזו. יש רק מעט מעבדות שמחזיקות את הציוד המתאים. 
ישנם מספר סימנים מקדימים שניתן לבצע לפני ששולחים את הטלפון לבדיקה: 1. באם הסוללה נגמרת מהר מהרגיל ולא ביצעת שום פעולות חריגות מחודשים קודמים. 2. אם המכשיר נשאר קצת חם גם כשלא ביצעת שום פעולה איתו. 
3. בדיקה מול חברת הסלולר באם יש קפיצה בנפח הגלישה ממתי שאת חושדת שיש לך תוכנה כזו. 
על מנת להיפטר מתוכנה כזו עדיף להחליף את המכשיר בכלל או לרכוש טלפון נוסף כדוגמת "טוקמן". קחי בחשבון שעל גבי טלפונים דור 2 (לא טלפון חכם) לא ניתן לבצע התקנת תוכנת ריגול כזו. 
בעניין בדיקת המצלמות המחירים נעים בין 1,500 ל-3,000 ש', כמובן שזה שוק מאוד תחרותי ופתוח, אין מחירון קבוע בין בעלי המקצוע. 

אני מאוד מודה לך על התשובה המפורטת.
08/06/15 13:24
24צפיות
האם יש מצב שאני בעצמי אצליח לאתר דברים כאלה או שזה בלתי אפשרי?
לאתר תוכנת ריגול בסלולר באופן עצמאי
08/06/15 15:29
32צפיות
הקמסימום שאת יכולה לאתר זה את הרמזים המעידים על חשש לקיום תוכנה כזו. 
יש מספר רב של סוגי תוכנות ריגול ובלי אמצעים מתאימים לא ניתן יהיה לאתר אותן. 
שאלה
07/06/15 09:01
146צפיות
על סמך מה התעוררו החשדות האלה אצלך?

אני שואלת זאת כי גם אני חשבתי בזמנו בדיוק את אותן המחשבות שהתבררו בהמשך כלא נכונות.
חשוב לציין, כי ישנו אלמנט של שבירת האמון בין בני הזוג -
מה שמוביל ,לעיתים, למחשבות פרנואידיות ( במיקרה זה של מעקב וציטוט).

על סמך התיאור שלו של אחד הערבים שהמשפחה שלי התארחה
07/06/15 11:10
121צפיות
אצלי. ציטוטים מתוך השיחות שהתנהלו (כמו למשל הריב שפרץ בין אחים הקטנים שלי), תיאור לבוש ואפילו תיאור מדויק של תחתונים שלבשתי בבוקר כשהתארגנתי לעבודה.
אולי אני פרונואידית. מעדיפה היות כזו מאשר להתעלם ולכי תדעי לאן זה יגיע.
ציוד ריגול
02/06/15 10:05
69צפיות
אהלן, לא יודעת אם זה הפורום המתאים, אני מחפשת גאג'דט מיוחד.
אני רוצה משקפי ריגול, מהסוג האיכותי, שמשדר בזמן אמת וגם אזניה, יכול להיות בנפרד, אבל משהו שעובד טוב.
אם מישהו מכיר כזה דבר, אשמח לשמוע!!
ציוד ריגול
04/06/15 08:53
53צפיות
בוקר טוב חבי, 
יש מגוון רחב של ציוד ריגול, ניתן לרכוש הן באמצעות אתרי האינטרנט והן בחנויות המתמחות לכך, כגון "הבולשת" ו"גולן ספיי שופ" . 
שאלות והתייעצויות
03/06/15 22:58
30צפיות
שלום רב לכולם, 
אני מזמין אתכם לשאול ולהתייעץ בכל תחומי החקירות הפרטיות. 
כניסת מנהל חדש
02/06/15 16:35
33צפיות
הנהלת הפורומים שמחה לברך את ששי מתיתיהו עם כניסתו לניהול הפורום רוצה לאחל לו הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

מנהל/ת הפורום

אודות:
ששי מתתיהו, בעלים של חברת גילוי נאות חקירות המתמחה בחקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות ומסחריות ועוד.
Flix
ששי מתתיהו- מנהל פורום חקירות פרטיות

להתייעצות עם מנהל הפורום

ששי מתתיהו: 073-7581769 לפרטים נוספים לחצו>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום