בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום וברוכים הבאים לפורום The Voice

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  "The Voice" המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה והשלישית חזרה לפריים טיים...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל להתכונן שוב  לזמרים, לשופטים ולכיסא המסתובב

אז אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על המתמודד שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 

על השופטים וכל דבר שתרצו

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו 

ברוכים הבאים 
לפורום The Voice - התוכנית שכבשה את העולם מגיעה לישראל!
במיוחד לגולשי תפוז- רוצים להיות קהל בתוכנית היכנסו לקישור :   http://reshet.tv/Shows/The_Voice_Israel/kahal_voice/

המשך...
הודעה חדשה

התפקדות חצי חודש
14/06/14 23:32
39צפיות
טוב בגלל שהפורום נפתח מחדש, אני אשמח אם נעשה היכרות קצרה.

*שם:
*שיר ששמעת ואהבת לאחרונה:
*הסרט האחרון שראית:
*המאכל האהוב ביותר:

15/06/14 12:14
25צפיות
בת 8

בעונה הראשונה אהבתי את אביב בעונה השניה אני לא סובלת אותו בתור בן אדם, למרות שמאז ומתמיד אהבתי אותו והערכתי אותו למרות שהוא שמאלני
והיום אין לי עדיפות, אני אוהבת את הפנאל של אקס פאקטור למרות כל הפאקים

Céline Dion duet with Ne-Yo - Incredible
https://www.youtube.com/watch?v=QvO5z5tx4ZA#t=96

לא רואה סרטים

אני אוהבת הרבה דברים.. ממה שעולה לי לראש כרגע ניוקי ברוטב פסטו
º
15/06/14 19:55
4צפיות
פרק 2 - האודישנים ממשיכים
10/06/14 19:50
151צפיות
כתבו כאן דעות על הפרק..
לוסיל התקשרה
10/06/14 22:42
210צפיות
היא רוצה את הגימיק של הילדה החוצפנית שעולה על העצבים.

המלצה.
10/06/14 23:37
187צפיות
תדפדף בהיסטוריה של הפורום לתקופת האודישנים של העונות הקודמות. אולי תשאב משם רעיונות לדרכים להעיר את הפורום.
º
טוב, אחי.
10/06/14 23:56
49צפיות
היה פרק יותר טוב מיום ראשון
10/06/14 23:58
178צפיות
מסכן מישה קירקילן... מנסה את מזלו בשנית...
כן נכון פרק יותר מוצלח
11/06/14 06:59
147צפיות
לגבי קירקילן אולי זה טוב שהוא נכשל אולי זה יגמול אותו מריאליטים והוא סוף סוף ינסה לייצר קריירה אמיתית ולא וירטואלית כי הוא באמת נשמע טוב.

הטובים היו דנה, אייל ושיראל ובמידה מסוימת גם יהב.
מעניין שאותו אין להם מה ללמד אבל את שיראל
11/06/14 18:38
115צפיות
יש להם מה ללמד

וגם מעניין שמתמודד שהיה אנטי לא עבר
ברוך שובך!
12/06/14 07:12
65צפיות
לא ראיתי אותך  המון זמן!
לא הבנתי מה זה יותר מידי טוב?
12/06/14 09:10
81צפיות

ומה זה הצביעות הזו?

הצרפתיה אחריו לא היתה יותר מידיי טובה ובכל זאת הצביעו לה?

זה פשוט צביעות ומקומם
אהבתי רק את המתנחל
15/06/14 12:16
63צפיות
סורי על הכינוי חחח אבל אני לא זוכרת שמות עדיין
אני לא בטוחה כמה הוא יכול להגיע רחוק כי הוא נראה לי תמים מדי לעולם הזה

והצרפתייה גם טובה אבל כרגע לא עשתה לי את זה, נחכה ונראה מה יהיה איתה בהמשך
איך אביב גפן מעז ללכלך על ג׳ק באג?
17/06/14 06:15
47צפיות
עד שמגיח לעולם המוזיקה אומן סנסציוני ומעורר השתאות ברמות, גם אותו אביב גפן החוצפן מנסה לבטל, איך אביב גפן מרשה לעצמו לזלזל ככה, איך הוא מביא את הפרימיטיביות לקבוע שרק בגלל שהוא בן 17 הוא לא אותנטי ולא אמין(גם בגיל 17 אפשר להיות בעל רגש יוצא דופן ולהתכוון למה שאתה שר), אביב גפן בושה!
º
*זה אמור להיות בשרשור של פרק 3
17/06/14 06:18
13צפיות
היכן נרשמים לתוכנית דה וויס
10/06/14 09:16
83צפיות
איך  נרשמים  לתוכנית דה וויס
º
ההרשמה נגמרה..
10/06/14 19:49
29צפיות
אולי תתפוש עוד את ההרשמה לאקס פקטור
11/06/14 07:15
78צפיות
או שתחכה חצי שנה-שנה לתחילת האודישנים לדה וויס 4(אם שווה לך).
פרק 1 - האודישנים מתחילים
08/06/14 21:24
173צפיות
מה חשבתם על המתמודדים?
עונה 3 פרק 1
08/06/14 19:30
221צפיות
מה אתם חושבים על הפרק הפותח של העונה?
תגובות, הערות והארות הכל לכאן....
º
ובהצלחה לאיתי בתפקידו
08/06/14 19:31
85צפיות
כצפוי לא להיט
08/06/14 22:38
233צפיות
כנרת ולבלי שרו מקסים וריגשו אבל הביצועים
עד עכשיו היו פרווה

שלומי שבת ושרית ועכשיו גם מוש נופלים מכל סלסול
והשיא היה כשחיכינו רבע שעה פרסומות בשביל אודישן
שלא שודר בסוף של גילי ארגוב שגם ככה יחתך מהתוכנית
לא הבנתי מתי הפרקים ישודרו
08/06/14 23:39
186צפיות
זה אמור להיות ראשון ושלישי ב-21:00, לא? אז איך גם מחר יש פרק? בגלל גילי ארגוב?
למה לא העלו את הפרק?
08/06/14 23:53
170צפיות
באקס פקטור מעלים אותו לאינטרנט איך שהוא מסתיים!!
º
הפרק כבר ביו טיוב
09/06/14 01:46
48צפיות
מסחטת הרייטינג / פרסומות / דמעות ע"ח ארגוב
09/06/14 01:46
190צפיות
ג'וניור הייתה פשוט דוחה בעיניי. ממש השאיר טעם רע בפה לסיום הפרק הראשון. רשת, יש גבול לכל תעלול. ככה לא מתנהגים. אין לי כוונה לצפות מחר מתי שזה לא יהיה שישודר. אני כבר אחפש ביוטיוב בהזדמנות.

צר לי על האב החביב ששר שלמה ארצי כמו שלמה ארצי... איך אפשר לצפות בשתי עונות של התכנית (ואם מתכננים לגשת לאודישנים של עונה שלישית, ראוי להכין שיעורי בית, כן?) בלי להבין שזו טעות איומה? היה ברור לחלוטין שלא יסתובבו אליו, הופתעתי מהתמימות של המשפחה.
לא משהו
09/06/14 02:32
163צפיות
אף אחד לא ריגש אותי מבחינת צבע קול פרט ללבלי המקסימה שהיתה די מעניינת עם חשק לחזור לשמוע את הביצוע ומסקרנת להמשך. גם בתור טיפוס היא נראית לי אישיות. ונוסף על הכל יש לי חולשה לזמרים/ות ותגליות ביישנים. לדעתי יש לה פוטנציאל לאחרי התוכנית למרות שריאליטי בשנים האחרונות "עושה נאחס" לתגליות האלה בעלי הפוטנציאל(לגבי סיבות,טוב כבר נשפכו על זה מגילות שלמות) וכמעט ללא יוצא מן הכלל כולם חוזרים לאפלוליות וחבל.
התגעגעתי לדה וויס
09/06/14 11:35
137צפיות
אפשר זיהוי של השירים ששרו טליה וכינרת
תודה
דעתי לגבי הפרק
09/06/14 13:37
140צפיות
קודם כל התחיל מאוד מצחיק ומבדר בשבילי לפחות אני אוהבת
זה ממש עצוב ששרית לא יודעת אנגלית! אבל מצחיק הדחקות של אביב על זה חחח כמה שזה מרושע
טליה באמת מיוחדת ומוכשרת ותארתי לעצמי שהיא מחו"ל על השניה הראשונה
זה עצוב שצריך ליבא כשרונות מחו"ל כי מריבוי הריאליטי כבר אין את מי לגלות כאן
ומצחיק שהיא אמרה "לעזזאל לחלום האריקאי" כאילו בדוק היא ניסתה לפרוץ בכמה ריאליטי בארה"ב ולא הלך לה כי יש יש עודף כשרונות וצריך מלא מזל

את ג'וש אני מכירה מהאינטרנט ומכירה את הסינגלים הקודמים שלו, גם לו יש המון פוטנציאל אם יבחרו לו שירים נכונים
אביב ירד עליו חזק ואני מבינה למה, זה ידוע שפה אובר מגזימים עם כשרונות או ביצועים לא טובים
אני הייתי מעדיפה שילך יותר לכיוון הסול האמריקאי וישיר משהו סטייל אלישיה קיז
לא הבנתי את הקטע של לבלי
09/06/14 16:35
183צפיות
חוץ מהשם היפה שלה היא פשוט לא שרה. היא מהמהמת ומדקלמת. צריך פשוט ללחוש ולדבר לאט עם פה ושם איזה תו יורד שמעוות את השיר, וכולם יסתובבו אליך.
מה פתאום
09/06/14 22:03
122צפיות
היא שרה אחלא.
גם בגירסת המקור ניל יאנג לא יותר "שר" מלבלי בקאבר או במילים אחרות לבלי שרה ממש לא רע.
זכותי לחשוב אחרת
09/06/14 22:44
85צפיות
על טעם וריח, וזה.
זה לא הענין פה של זכויות המחשבה
10/06/14 00:03
79צפיות
פשוט היא עשתה קאבר, וקאבר לשיר קשה לביצוע, וצלחה אותו בלי זיופים וכמוכן היא לא גילחה רבדים מהמקור.
ואפילו נראה לי שרק התרגשות גרמה לה את הירידה ברמת הגרוביות(עד כמה שניתן להתייחס לגרוביות בשיר כזה)מהמקור.
בקיצור עשתה קאבר מוצלח.
אם את לא אוהבת את ביצוע המקור או שצבע הקול שלה לא עושה לך את זה אז פה באמת נכנסות זכויות המחשבה והטעם והריח וכל מה שתרצי אגב זה.
בלי זיופים? אולי זה לא היה זיוף, אולי זה היה
10/06/14 00:10
74צפיות
מכוון, אבל את השורות שמסתיימות במקור בעלייה היא סיימה בירידה. ואני לא אוהבת את הז'אנר הזה של הדיבור במקום שירה. אני לא מבינה מה מרגש בזה. אבל זכותך, וזה.
תגידו, אינכם מוצאים זאת כמוזר ומקאברי ש...שמה
09/06/14 01:38
275צפיות
של הבחורה הנחמדה ללא היד הוא...הנדלס?
רציני???????????
09/06/14 16:25
152צפיות
אוי, גדול!
ביקורת על פארסת גילי ארגוב
09/06/14 12:36
196צפיות
מישהו מזהה את השיר מהפרומו
08/06/14 20:05
178צפיות
בפרסומת? feels like משהו ....?
מישהו?
זוהה בהצלחה, חזלש
08/06/14 20:12
166צפיות
º
10/06/14 11:52
6צפיות
ברוכים השבים לפורום דה וויס
08/06/14 12:46
103צפיות
היום בשעה 21:00 תתחיל העונה החדשה והשלישית של התוכנית המצליחה!

אתם מוזמנים להשתתף בפורום ולשתף חוויות ואת דעותיכם על המתמודדים!

שתיהיה לכולנו צפייה מהנה
כיף לחזור!
08/06/14 15:11
73צפיות
שלום לכולם!

במקרה אתמול ראיתי איזה פרומו, אחר-כך לא הייתי יודעת שהעונה החדשה מתחילה כבר היום.

מה אתם אומרים איך יהיה מוש בן ארי? ואיך הוא ישתלב בחבורה?
º
מזל שיש פרסום בתפוז, בכלל לא ידעתי שמתחילים..
08/06/14 19:34
40צפיות
|*|פורום The Voice נפתח ב|תפוז|
08/06/14 13:11
42צפיות
ארבעה אישים גדולים מתחום המוזיקה הישראלית מתחרים ביניהם על מציאת הקול הגדול הבא של ישראל -אביב גפן, שרית חדד, שלומי שבת והשופט החדש מוש בן ארי בוחרים את הזמרים אותם ירצו לקדם, באופן בלתי מושפע ממראה חיצוני - בעזרת "האודישן העיוור" - והופכים למנטורים שלהם|!|

הפרק הראשון של העונה השלישית ישודר היום בערב ואתם מוזמנים לפורום The Voice המחודש כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
פתיחת פורום דה וויס- The Voice
08/06/14 12:41
43צפיות
אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום דה וויס- The Voice

בהזדמנות זה נאחל למנהל הפורום itaikadosi הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה
סגירת הפורום
13/06/13 13:10
223צפיות

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה .

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לכם הגולשים על שהפכתם את הפורום לקהילה חמה, מקסימה ונעימה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

The Voice:US4 חצי הגמר: הופעות ותוצאות
12/06/13 11:20
201צפיות
האשכול הזה יוקדש גם לתכנית ההופעות וגם לתכנית התוצאות. שרשרו לכאן את כל מה שקשור לתכניות חצי הגמר.

זכרו לסמן בכותרת ההודעה ולא לכתוב מידע שמהווה בכותרת.
צפייה מהנה.
עונה שהתחילה מצויין
13/06/13 05:58
182צפיות
עונה שהתחילה מצויין פשוט נהרסה, בשל הצבעות הזויות, בדיוק כמו שקרה בעונת האקס פקטור האחרונה. ושוב האחים המשעממים סוואן של בלייק מפילים שתי כשרונות ענקיים כמו סשה אלן ואמבר קרינגטון. אדם וגם שאקירה נותרו שניהם שלא בצדק מחוץ לתחרות, והשועל כועס מאוד על אמריקה וההצבעה ההזויה שלה שהשבוע פשוט שברה את כל השיאים. האחים סוואן בגמר, כי ככה החליטה אמריקה. לא יאומן כי יסופר. השועל עדיין מתקשה לעכל את ההצבעה השערורייתית. שוב שתי פייבוריטיות ענקיות של השועל מודחות, רגע לפני הגמר הגדול. אולי לאחר שהשועל יירגע קצת מההלם והתדהמה שאחזו בו, השועל יביא לכם סקירה קצרה על הביצועים וההופעות עצמן. אך כרגע השועל עדיין מנסה ומתקשה לעכל מה קרה....
מסכימה
13/06/13 09:57
97צפיות
הבחירות הזויות לחלוטין.
אצלי עדיין ג'ודית ושרה הן הוויס.
וזו הבעיה בשיטה שהצבעה היא כללית לכולם ביחד. בארץ קטרו כאשר לכל קבוצה יש רק מתמודד אחד בגמר בעוד שחשבו שיש קבוצות שלאף אחד לא מגיע להיות בגמר. מסתבר שיש חסרונות לכל שיטה.
האחים סוואן שרים בהרמוניה ויש משהו נוסטלגי וגם נעים וכובש בשירתם ומכאן הצלחתם.
האמת כבר קשה לדעת מי יזכה. הפעם התלהבתי ממישל ושיר אחד מכל האחרים.
דניאל שרה יפה אבל בעיני היא לא הזוכה.
מישל מקורית ומיוחדת
האחים סוואן זה נוסטלגיה.
דווקא נראה לי שהם יזכו.
|טבעת|נפתח פורום "הרווק" בתפוז
12/06/13 16:43
31צפיות
הערב תעלה לשידור העונה השנייה של התכנית המצליחה "הרווק".
הפעם ינסו למצוא שידוך מתאים לאחד הרווקים הכי מפורסמים ומבוקשים במדינה - דודו אהרון!
|לב|האם יזכה דודו למצוא את בחירת ליבו בין כל עלמות החן שיגיעו במיוחד כדי לכבוש את ליבו|?|
|שמש|אתם מוזמנים לדבר על תכנית הרווקים שתלהיט לנו את הקיץ בפורום הרשמי של תכנית "הרווק"
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|כריש|מזמינים אתכם לסרט יצאת כריש 2
12/06/13 13:35
16צפיות
|שמש|חם! ומה עושים כשחם? הולכים לים! אבל מה עושים כשחם מדי אפילו מכדי ללכת לים?
הולכים לסרט שעוסק בים|!| ככה גם נשארים קרובים למזגן וגם נהנים מלהתבונן במים הקרירים ובדגים היפהפיים. זה הזמן לקחת את הילדים ולפתוח את החופש הגדול בבילוי דגי במיוחד.|דג|

אנו שמחים להזמין אתכם להקרנה לגולשי תפוז של הסרט יצאת כריש 2.

פרטים על הסרט, מועד ההקרנה וטופס הרשמה תוכלו למצוא כאן
הדיסק של דה וויס
10/06/13 13:02
138צפיות
איפה אפשר לקנות את הדיסק של דה וויס
|אקשן|אתם מוזמנים לסרט "האשליה"
09/06/13 16:14
13צפיות
אתם מוזמנים להרשם להקרנה מיוחדת לגולשי תפוז של הסרט האשליה|!|

ארבעה קוסמים מדהימים את הקהל שלהם על הבמה בלאס וגאס כאשר הם פורצים וירטואלית לבנק פריזאי ושודדים אותו מתכולתו. כה גדול ובלתי ייאמן ההישג שלהם, שחוקרי ה-FBI נאלצים לעכב אותם לחקירה בכדי לנסות ולהבין כיצד הם ביצעו את הבלתי אפשרי.

בין השחקנים בקאסט המרשים תוכלו למצוא את ג'סי אייזנברג (הרשת החברתית), מייקל קיין, מארק רופלו (הנוקמים) , וודי הרלסון ומורגן פרימן.

לפרטים נוספים והרשמה
The Voice:US - טופ6: הופעות ותוצאות
05/06/13 11:17
109צפיות
האשכול הזה יוקדש גם לתכנית ההופעות וגם לתכנית התוצאות. שרשרו לכאן את כל מה שקשור ל- TOP6.

זכרו לסמן בכותרת ההודעה ולא לכתוב מידע שמהווה בכותרת.
צפייה מהנה.
והפעם
05/06/13 21:46
65צפיות
ההדחה היתה נכונה.
הזוכה של העונה הקודמת חמודה אך לא התרשמתי מכשרון יוצא דופן.
לגבי ההופעות- נחמד שהיו שירי נוסטלגיה
ההופעות היו טובות והכי נהניתי מהאחים סוואן הפעם.
דניאל ואמבר היו טובות וסשה ומישל שמרו על רמה.

אם הייתי בטוחה שג'ודית ומישל מועמדות לגמר היום אני די בדילמה.

הדחה צפויה בעיני: אמבר או מישל למרות שלדעתי מוכשרת מאוד ומגיע לה להמשיך.

דרך אגב: למה חשוב לשים את האייקון?

וכל הכבוד לך שאתה ממשיך לנו את הפינה לפחות עד הגמר.
משהו לא מובן עובר על אמריקה העונה
06/06/13 09:42
67צפיות
אם האחים סוואן הגיעו עד לשלב חצי הגמר של העונה. לא מובן לשועל איך כל כך הרבה מתמודדים ובעיקר מתמודדות מצויינות ומוכשרות עם קול ענק נפלו במקומם.
בקצב הזה הם עוד עלולים להגיע לגמר ואולי אפילו לזכות, כמו שקרה בXF2 עם זמר הקאנטרי המבוגר סולל הכבישים שלקח מקארלי את הניצחון שהכי הגיע לה בגמר.

אז נכון, הולי השועלה היתה הפחות אהובה על השועל מחמישיית השועלות מנבחרתו של השועל שעדיין נותרו בתחרות.
אך האחים סוואן שיודעים לשיר אך ורק קאנטרי וגם אין להם כבר שום דבר לחדש, ממש לא יותר טובים ממנה ולא הגיע להם להגיע לכאלה שלבים.

השועל כבר קיווה שהשבוע זה יקרה והגימיק שנקרא אחים סוואן יילכו הביתה, וכמו בדה ווייס הישראלי יישארו רק הבנות בגמר.
השועל מקווה שלפחות בגמר יהיו רק שועלות. ושהטובה מביניהן שתוכיח את עצמה בגמר תנצח. זה עוד יכול לקרות אם האחים יודחו בשבוע הבא.

לגבי ההופעות עצמן, השועל אהב רק 7 ביצועים מתוך ה12 שהיו בערב הטופ 6. את Somewhere Only We Know  ו-I Knew You Were Trouble של מישל, את Ain't No Way ו-Before He Cheats של סשה, את I Remember You ו-Crazy של אמבר ואת A Little Bit Stronger של דניאל שלראשונה אף הוכיחה שהיא לא רק נערה יפהפיה עם קול טוב, אלא זמרת ענקית, כשהביאה סיום ענק של לפחות 3-4 סולמות לגובה והדהימה את כל הצופים והמנטורים. אך אף בצוע השבוע לא הגיע לרמת הביצוע של אמבר מהשבוע שעבר לשירה של אדל, שנשאר בעיני השועל הביצוע של העונה.

כמו כן השועל גם אהב הדואטים בפרק הדחה. גם הביצוע של קאסידי פופ זוכת העונה הקודמת לסינגל הבכורה שלה נשמע מבטיח. וגם היא עצמה יפהפיה. השועל בהחלט שוקל לצפות בעונה השלישית שהחמיץ.

כאמור השבוע היתה רק הדחה אחת ובשבוע הבא כבר החצי גמר שיתחרו בו הטופ 5.
אז מה היה לנו הפעם...
07/06/13 11:09
37צפיות
כל אחד מהמתחרים שר 2 שירים - בחירה שלו ובחירה של המאמן שלו. בנוסף רק מתחרה אחד הודח השבוע, מה שגורם לי לתהות האם הגמר השנה יהיה בין 3 מתחרים, כך שמאמן אחד בטוח כבר לא יהיה במשחק בנקודה זו, או שמא 4 מתחרים, משמע שיש סיכוי שלכל המאמנים יהיה נציג בגמר.
כעת ההופעות... את ההופעה של הערב אני הפעם אתן לסשה אלן עם השיר השני שלה(הבחירה של שאקירה) איתו היא גם סגרה את תכנית ההופעות. לאחים סוואן, לצערי, נגמר הסוס. הם מתחילים לשעמם יותר מלבדר. הולי... הולי בכלל לא הבריקה. דניאל... השיר הראשון שלה היה הרבה יותר מוצלח מהשיר השני שלה, אבל היא , לצערי, מעבר לקול המעולה שלה לא מראה הרבה יותר. לאמבר, לטעמי היה ערב חלש. אחרי ההופעות שלה מאוד חששתי להמשך דרכה בתחרות, כי נראה לי שהדרך היחידה של אמבר  להמשיך בתחרות היא לספק את הסחורה, ובגדול, בכל פעם שהיא מופיעה אחרת...  
מישל...לטעמי גם לה לא היה ערב חזק במיוחד, אבל אני חייב לתת לה מחמאות על התגובה שלה, ברגע שהיא ראתה את טיילור סוויפט שקפצה לבקר... שמרה על קור רוח מוחלט והמשיכה לשיר, כאילו כלום. אני מעריץ אותה!
לסיכום...ערב הופעות די חלש, ובכלל ערב ההופעות היה משמעם ברובו.

ולגבי התוצאות... לרגע לא הופתעתי שהולי הודחה. לאחים סוואן יש כרגע יתרון גדול עליה - קולטון. אני בטוח שהרבה מצביעות להם בזכות המראה שלו  ולגבי ההופעה של קאסאדי פופ... חייב להגיד שהופתעתי קצת, כי אני לא רגיל לשמוע ממנה כל כך הרבה מתח בקול וזיופים במהלך הביצועים שלה.
09/06/13 00:15
34צפיות
שאלה לגבי סדר ההופעות- מי קובע אותן? אמבר הופיעה כבר פעמיים אחרונה (+עוד פעם בתוכנית האחרונה בסבב הראשון, אבל זה לא ממש נחשב), הולי תמיד ראשונה/שנייה (מה שממש דופק אותה), האחים סוואן תמיד באמצע כזה (שזה גם מעפן).. דניאל תמיד לקראת הסוף וגם סשה.. ע"י מי זה נקבע? כידוע סדר הופעות משפיע על התוצאות ולא סתם בתוכניות אחרות מנסים להקפיד על רוטציה כלשהי, אבל כאן נראה שאותם מתמודדים נמצאים בד"כ באותם המקומות פחות או יותר...

אני ממש לא מבינה את ההתלהבות ממישל, יש לה אופי די מגניב, אבל קול ממש ממוצע, שום דבר שמעניין אותי להמשיך ולשמוע אותה. כל השאר סבבה- לסשה יש קול מדהים (למרות שאני משתעממת ממנה לעיתים קרובות), אמבר מעולה, גם דניאל סבבה ואני מתה על האחים סוואן החמודים והכייפיים... ואני עדיין קצת מבואסת על ההדחה של שרה

לא אכפת לי מי ינצח כל עוד הוא מהקבוצה של בלייק אני פשוט חולה עליו והקשר שלו עם המתמודדים שלו תמיד מרגש אותי, הלוואי שייקח שוב.
המפיקים אחראים על הסדר, סביר להניח.
09/06/13 11:59
43צפיות
זאת הדרך שלהם לקדם את המועמדים המועדפים עליהם ולנסות להיפטר מאלה שלא. אני מניח שזה אומר שאמבר ודניאל הן פשוט צמד המתחרות המועדפות עליהם, שהם היו רוצים שינצחו.
למרות שבטח לכל עניין הקבוצות גם יש השפעה על הסדר.
כן, אני גם חשבתי ככה
09/06/13 23:25
32צפיות
אבל זה יוצא לא הוגן... אמנם אין לי בעיה שאמבר/דניאל ייקחו (אני מחבבת מאוד את שתיהן ולמרות שמבחינת שירה אני מעדיפה את אמבר, יש לי הטיה לטובת מתמודדי בלייק אז אני לא ממש אובייקטיבית כאן), אבל יוצא שמתמודדים אחרים לא מקבלים הזדמנות שווה.. אם הולי למשל הייתה מופיעה אחרונה וסשה ראשונה, יכול להיות שסשה הייתה מודחת ולא הולי (הן תמיד היו מאוד צמודות בהורדות באייטונס)... בקיצור, כידוע בכל תוכנית ריאליטי- סדר הופעות קובע וזה יוצא לא הוגן שאותם מתמודדים תמיד מופיעים ראשונים ואחרים תמיד אחרונים.

אגב, חשבתי בהתחלה שכל מנטור מקבל משבצות שונות והוא מחליט איך לסדר את המתמודדים שלו.. למשל, נותנים לאדם את מספרי ההופעות-  1,4 8 ובלייק מקבל 2, 6, 7 ואז בלייק שרוצה לדחוף את דניאל- שם אותה ב-7 ואת הולי ב-2.. ואדם שחושב שגודית' בטוחה שם אותה ב1 ואת אמבר דוחף ל-8.. אבל עכשיו זה נראה לי פחות הגיוני וזה בטח באמת פשוט נקבע ע"י המפיקים.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה