לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום וברוכים הבאים לפורום The Voice

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  "The Voice" המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל להתכונן  לזמרים, לשופטים ולכיסא המסתובב

אז אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על המתמודד שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 

על השופטים וכל דבר שתרצו

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו 

ברוכים הבאים 
לפורום The Voice - התוכנית שכבשה את העולם מגיעה לישראל!
במיוחד לגולשי תפוז- רוצים להיות קהל בתוכנית היכנסו לקישור :   http://reshet.tv/Shows/The_Voice_Israel/kahal_voice/
המשך...
הודעה חדשה

סיכום שבועי
41תגובות
29/03/13 11:41
91צפיות
אמנם העונה הישראלית נגמרה אבל הפורום עדיין חי ונושם
אז לסיכום השבוע שהיה לנו יחד עם הגמר הגדול:

דעתכם על זוכת דה וויס לינה מחול-
הציון שהייתם נותנים לעונה הזו?
ביצוע השבוע שלכם בדה וויס-
שיר השבוע-
אמן...

(המשך...)
אמנם העונה הישראלית נגמרה אבל הפורום עדיין חי ונושם
אז לסיכום השבוע שהיה לנו יחד עם הגמר הגדול:

דעתכם על זוכת דה וויס לינה מחול-
הציון שהייתם נותנים לעונה הזו?
ביצוע השבוע שלכם בדה וויס-
שיר השבוע-
אמן השבוע-
דבר טוב שקרה השבוע-
דבר רע שקרה השבוע-
ספר\חומר קריאה השבוע-
סדרת הטלוויזיה של השבוע-
מאכל השבוע-
תמונה\ציטוט השבוע-

מחר בשעה 21:00 בערב ספיישל סיכום העונה
29/03/13 20:42
80צפיות
ע"פי לוח המשדרים וגם הפרומואים שרצים בימים האחרונים, מחר בשעה 21:00 בערב ישודר בערוץ 2 פרק ספיישל לסיכום העונה.
ואפרופו מחר...
29/03/13 21:14
88צפיות
אם זה מעניין אותכם, מחר אמורה להתחיל העונה השנייה של TV:UK. המאמנים שם הם...ג'סי ג'יי, דני אודוונגו(או איך שמבטאים את השם של הסולן של להקת "The Script"), וויל IM וטום ג'ונס.
טום ג'ונס?
29/03/13 21:46
60צפיות
הירשו לו לצאת מהבית אבות?
º
ואפילו הביאו לו כיסא מסתובב.
30/03/13 00:33
20צפיות
אני זוכר שהיו כמה מאוד מוכשרים בעונה שעברה
30/03/13 00:48
51צפיות
בעיקר זכור לי לטובה הדואט הזה- http://www.youtube.com/watch?v=hva1zMzGRz
והביצוע הזה- http://www.youtube.com/watch?v=_5Y8rYDv1jU
הביצוע הטוב ביותר לדעתי כבר שודר
30/03/13 21:12
68צפיות
עכשיו אפשר להעביר, המשך צפייה מהנה
º
איזה ?
30/03/13 21:15
19צפיות
º
האודישן של מנצור כמובן (לדעתי) :)
30/03/13 21:16
31צפיות
º
אז למה הוא רק במקום ה18? ועוד מתחת לעתליה
30/03/13 21:18
18צפיות
מה קשור? אמרתי לדעתי. אני לא אחראי על הקהל
30/03/13 21:23
36צפיות
ובכל זאת אנסה לענות:

למה? כי עתליה זמרת פופ עם גרוב ולאמנות כמו האודישן של ניב הרבה יותר קשה להתחבר, במיוחד חובבי מוזיקה מזרחית שממש לא מבינים מה נפל עליהם עם קול מוזר ולא זך כזה שלא שמעו מעולם. אתה יודע, איכות בדרך היא לא פופולרית, וככל שהיא יותר פופולרית, היא יורדת באיכות. ככה זה, רוב האנשים בורים. בגלל זה זמרים כמו דודו אהרון ששרים "תגידו לה שיש" יותר נצפים ונשמעים מזמרים כמו שלום חנוך, שאחראי לקלאסיקות ישראליות מן המשובחות שיש.
במהלך כל העונה טענת שהוא עובר את עתליה
30/03/13 21:25
38צפיות
ושאם היה בנבחרת של שרית היה עולה לגמר. ורק בגלל שהיה מול לינה הוא לא עלה
מבחינת הצבעות או צפיות? תחליט
30/03/13 22:21
31צפיות
מדובר פה בצפיות. כן, אין לי ספק שהיה עובר את עתליה כי אלה שצופים בעתליה ביוטיוב לא ממש צופים בגלל השירה שלה, אלא בגלל הגרוב, המראה, וההופעה ולא ממש אכפת להם להצביע לה בתור זמרת. לדנה אין בכלל צפיות והיא עברה את עתליה, להזכירך. הפייסבוק הוא מדד הרבה יותר טוב מיוטיוב להצבעות האמת.
ע"פ מה הם בודקים? כי...
30/03/13 21:38
42צפיות
הסתכלתי בצפיות של הסרטונים והיו כמה שהצפיות היו נמוכות אבל הם דורגו גבוהה במצעד.. לא ברור
º
לא ברור...
30/03/13 22:04
11צפיות
עכשיו הטופ 3 שירים מהגמר הכי נצפים ביוטיוב
30/03/13 22:16
91צפיות
3.אופיר בן שטרית - הקיץ האחרון
2.לינה מחול - הלללויה
1.אופיר בן שטרית - אם ננעלו
וואוו הביצוע המרטיט של אופיר
30/03/13 22:23
52צפיות
הביצוע היחיד העונה שמתברג לטופ 5 שלי שאינו ע"י מנצור, רוני או לינה.
מפתיע שדווקא "הקיץ האחרון" במקום ה- 1
30/03/13 22:40
49צפיות
חשבתי ש"אם ננעלו" יהיה ראשון.
אבלאם ננעלו במקום הראשון הקיץ האחרון במקום
30/03/13 22:41
41צפיות
השלישי

ואיפה כל המצעד נעלם ?
המצעד לא נעלם
30/03/13 22:44
29צפיות
אבל ניסיתי להפריד את השרשור והיתה איזושהי בעיה. מקווה שזה יתוקן.
אהה אוקי
30/03/13 22:47
24צפיות
בכל מקרה

מקום שלישי - אופיר - הקיץ האחרון
מקום שני - לינה - הללויה
מקום ראשון - אופיר - אם ננעלו

חחחח :)
אהה ומצאתי את זה, בסדר
30/03/13 22:48
20צפיות
ראיתי איפה שמת את זה :)
משהו מוזר הולך פה
30/03/13 23:09
24צפיות
השרשור של הביצועים הכי טובים נתקע לי איפשהו ואני לא מצליח לחלץ אותו
פרומו לסיכום שיוקרן מחר
29/03/13 15:00
57צפיות
האם למישהו יש לינק לפרומו שמופיע בטלוויזיה לסיכום שיוקרן מחר?
יש ברקע שיר בשם "HIT ME" מהאלבום החדש של SUEDE שנקרא "Bloodsports".

תודה רבה ושבת שלום,

נורית
סיכום של מה? דה וויס?
29/03/13 15:13
43צפיות
אל תגידו לי שעושים עוד תכנית סיכום/דרך אל הגמר/לקט. לא זה לא אמיתי...
º
יש הבחירות של הקהל נראלי משהו כזה מחר
29/03/13 15:26
22צפיות
פרומו
29/03/13 15:26
51צפיות
מסתבר שכן. אין לי מושג אם זה שידור חוזר או לא.
רק מעוניינת בפרומו. ומזל טוב ובהצלחה ללינה :)
בהצלחה ללינה במה? היא כבר זכתה.
29/03/13 16:06
40צפיות
ואיפה בחירות קהל? לא זכור לי שהיה מקום שאפשר להצביע...
לא יודעת זה מה שהיה בפרומו
29/03/13 16:36
40צפיות
גם אני קצת לא הבנתי

אני חושבת שהפרמטר שלהם זה הצפיות ביוטיוב
The Voice US - פרק מס' 2
27/03/13 11:27
101צפיות
האודישנים נמשכים.
כאן אפשר לדון על הפרק.
נא לסמן ספויילר למען מי שעוד לא ראה את הפרק.
קודם כל אתחיל בזה ששאקירה ואשר
27/03/13 12:35
108צפיות
תוספת אדירה לתוכנית
כבר מהאודישן הראשון הם מבדרים וחמודים!
אהה והקטע של שאקירה
27/03/13 12:37
107צפיות
עם המילון אנגלי-קאנטרי היה גדול!
º
27/03/13 13:20
9צפיות
º
לגמרי!
27/03/13 20:36
9צפיות
סיכום הפרק השני
27/03/13 13:21
108צפיות
המתמודדים שאהבתי:

ג'וסייה הולי- שר את sunday morning של מארון 5. אני אוהב קולות כאלה אם כי הוא קצת תיאטרלי מדי. בתור התחלה זה יפה מאוד.

מיידאס ווייל(הצמד)- שני זמרי הפולק. לאחרונה התחלתי ממש לאהוב את מוסיקת הפולק אז ממש אהבתי את האודישן הם מצויינים!
השילוב שלהם עם אדם יכול להניב תוצאות מעולות!

קטייה- היא לטינית, לא להתבלבל קול מצויין! השפה הספרדית הוציאה ממנה אודישן מעולה! היא גם ממש חמודה ומשעשעת

שרה סימונס- מוכשרת בטירוף! היא יכולה לעשות הכל, לשיר שקט, לשיר רוק, לשיר סול.
מה הולך בעונה הזו? אדם מקבל את כל המוכשרים
º
ככה זה בדרך כלל אצל אדם. הוא גונב את הטובים.
27/03/13 13:35
23צפיות
את העברת ביקורת יפה אנדרית
27/03/13 18:01
53צפיות
חחחח סתם איתך זה לא ילך זה שם של בן חחחח אנדרי

º
27/03/13 18:11
18צפיות
º
אדם יודע לשכנע
28/03/13 15:26
10צפיות
סיכום הפרק.
27/03/13 13:41
91צפיות
טוניה ריינולדס הופיעה ראשונה הערב עם השיר "Mammas don't let you babies grow up to be cowboys " ( זה היה ארוך). ברגע ששמעתי אותה אמרתי לעצמי, בטח בלייק יאהב איתה כי יש לה קול קלאסי של זמרת קאנטרי, אבל דווקא אדם ושאקירה הסתובבו ראשונים. אשר הצטרף אליהם ברגע האחרון. בלייק לא הסתובב. האמת אולי לא באמת מפתיע כי הביצוע שלה נשמע קצת מיושן וקצת משעמם. לטעמי עדיף לה ללכת עם אשר, אבל אני דווקא מקווה שהיא תלך עם שאקירה. היא בחרה בשאקירה. ציון: 6.

הבא בתור הוא ג'ושיה הולי, דוגמן לשעבר, שבחר לשיר את "Sunday morning" של מארון 5. זה היה... מעניין. בכנות, אני דווקא רואה אותו יותר כחלק מלהקת בנים מסולואיסט, כי הוא לא באמת הצליח להחזיק את כל השיר עליו, והוא נשמע לי קצת מוגבל מבחינה קולית. בלייק, אשר ואדם הסתובבו. הוא בחר באשר. ציון:7.

הצמד ג'ון פיטר לואיס וריאן הייז שקוראים לעצמם - Midas Whale עלו לשיר את "Folsom prison blues". בכנות הם ממש לא הרשימו, לטעמי. נשמעו יותר מדי כמו מופע בידור על ספינת נופש או משהו בסגנון. קשה לי לראות אותם כיותר מזה. זה לא שהם היו גרועים, אבל הם לא נשמעו כמו משהו שיכול להצליח ברדיו. כל 4 המאמנים הסתובבו. מהסאונד שלהם, נשמע שהם יותר יתאימו לבלייק. הם בחרו באדם. אצלו אולי יש להם סיכוי לשרוד את הדו-קרב, אבל אני לא בטוח אם הם יגיעו יותר רחוק מזה. ציון: 6.

אחריהם מגיע האודישן של אברהם מקדונאלדס, שבחר לשיר "Best thing I never had". כבר מהתו הראשון הרגשתי שזה פשוט לא זה. יש לו קול קצת מוזר ולא חזק במיוחד וגם היו לו כמה זיופים ממש כואבים. זאת לא הייתה הפתעה שאף אחד לא הסתובב אליו. ציון: 3.

אחרי האודישן הכושל של אייב עלתה לבמה קאט'יה וביצעה שיר בספרדית בשם "No me doy por venchido". בסה"כ היא הייתה טובה. יש לקול שלה עוצמות והיא אפילו הצליחה להעביר לא מעט רגש בביצוע הזה. טוב, אני חושב כי לא הבנתי מה היא שרה. דווקא חיבבתי אותה. אשר, שאקירה ובלייק הסתובבו. בהתחשב בכך ששפת האם של קאת'יה היא ספרדית, נראה לי שעדיף לה לבחור בשאקירה. היא בחרה בשאקירה. ציון: 7.

אחרונה חביבה להערב היא שרה סימונס. היא בחרה לשיר את "One of us". כשהיא התחילה לשיר אמרתי לעצמי שיש לי פה פייבוריטית. בערך באמצע השיר ירדתי מזה, כי היא התפזרה ליותר מדי כיוונים. אני לא יודע אם זה היה מכוון או שפשוט אין לה שליטה טובה על הקול שלה או על עצמה. העדפתי את ההתחלה של הביצוע שלה הרבה יותר. אחרי שכל המאמנים הסתובבו וניסו לשכנע אותה לבחור בהם היא בחרה באדם. בסוף היא אמרה שהיא דווקא חשבה לבחור בבלייק, אבל אני חושב שהיא עשתה בשכל שהיא הלכה בסוף עם אדם, כי לטעמי אצל בלייק היא תהיה מוגבלת מדי. אגב מישהו זוכר את קאטרינה פרקר  מהעונה השנייה של התכנית? זה רק אני או ששרה ממש מזכירה אותה במראה שלה ואולי אפילו בקול שלה. ציון:6.

לסיכום: עוד פרק אודישנים מוצלח שאפילו היה הרבה יותר משעשע מהפרק הראשון. אני ממש מחבב את שאקירה בתפקיד החדש שלה. אשר הורגש קצת יותר בפרק הזה. בלאדם היו קצת רגועים, לטעמי. והכישרון... כצפוי לא מעט עשבים שוטים ומעט מאוד מתחרים בולטים(לטעמי, כמובן). אני שוב רוצה להודות לכפתור ההרצה קדימה על החיסכון שלי בזמן ו...בינתיים אני מרוצה מאיך שהעונה התחילה. גם הופתעתי קצת כשגיליתי שהפרק הוא רק של שעה, כי הייתי משוכנע שיהיה מדובר בעוד פרק של שעתיים.
בעונה ה- 2 אני בכלל לא שמתי לב
27/03/13 14:12
53צפיות
לקטרינה פארקר והיא לא מספיק התבלטה מבחינתי אבל יש לי הרגשה ששרה סימונס הולכת מאוד להתבלט העונה והיא יותר טובה מקטרינה לדעתי.
היא ורסטילית וזה היתרון הגדול שלה.
תראו מה גיליתי דרך פורום AI.
27/03/13 18:49
55צפיות
זוכרים את הצמד MIDAS WHALE? מתברר שאחד מהם(ג'ון פיטר לואיס, הבחור עם הגיטרה) היה בעונה 3 של AI. הוא כנראה לא שרד הרבה שם, אבל הוא הגיע לתכניות החיות בעונה הזאת.
הנה קטע שלו - JPL.
אהה מגניב!
27/03/13 19:07
33צפיות
אני ממש אוהב את הצמד הזה!
לאחר שראיתי סיכומון
27/03/13 17:15
73צפיות
טוב על פי הפרק

שרה - שרה יפה מאוד צופה לה הצלחה בהמשך
טוניה - היא נחמדה אך מהביצוע הזה ספציפית לא עשיתי וואו
קטי - שרה מדהים חולה על השפה הזאת (ועל צרפתית   )
אברהם - מזעזע
גוסיה -  גם זאת שרה מדהים  אהבתי כלכך את זה שהיא בחרה לשיר את Sunday morning גם לה אני צופה הצלחה לא קטנה

מי שנשאר ולא אמרתי אותו סימן שלא התחברתי

אההה ...
את מודעת לזה
27/03/13 17:21
41צפיות
שגוסייה זה בן, נכון?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח להההה
27/03/13 17:37
39צפיות
עזוב - אתה לא תבין חחחחחחחחחחחחחחחחחחח (ידעתי אגב שתכתוב את זה)
בכל מקרה אני מאוד אוהבת אותו

בעצם אתה כן תבין חחחח
27/03/13 17:40
30צפיות
תחשוב על השם

אני מבין חח גם אני הייתי מתבלבל אם לא הייתי
27/03/13 17:43
27צפיות
רואה אותו
חחחחחחחח דווקא כן ראיתי
27/03/13 17:49
30צפיות
אתה עדיין לא מבין חחחח

השם שלההה***********  דיי אומר הכל חחחחחחחחח

מרוב שאני כל הזמן מתבלבלת בשמות עצמם זה מצחיק אותי

עזוב לא משנה

בכל מקרה אחלה זמר

אז כתבת את זה בכוונה?
27/03/13 17:55
20צפיות
ערמומית את
אגב מה אתה חושב על
27/03/13 17:57
38צפיות
קטי ? או איך שלא קוראים לה ? חחחחח

**אמרתי כבר שאני שונאת את השמות המוזרים ?  אפילו. זה בלבל אותי עם שמות מוכרים
אני חושבת שיש לך פוטנציאל ענק בהמשך
27/03/13 17:58
27צפיות
מה אתה ?
º
*לה מקלדת עילגתתתתתתתת
27/03/13 17:59
21צפיות
קטייה מצויינת! זה טוב שיש זמרת לטינית בתוכנית
27/03/13 18:00
30צפיות
ויש לה גם אחלה גרון, ולא כמו שאר הזמרים הלטיניים שהשתתפו בעבר בתוכנית.
27/03/13 18:25
64צפיות
מותר לי להיות פאקצה לרגע?
אדם לוין כזה הורררררס!!

ועכשיו שהוצאתי את זה מהמערכת:
אני פשוט אוהבת את השופטים בגירסא האמריקאית . את כולם. ויש להם חוש הומור - מי היה מאמין שזה אפשרי?

התוכנית השניה היתה טובה יותר מהראשונה לדעתי. הצמד היה אדיר, טוניה ריינולדס היתה נהדרת וגם שרה סימנס היתה מעולה. ג'ושיה הולי חמוד- אבל לא מפיל מהרגליים, וקאטיה חמודה אבל לא הלהיבה אותי כ"כ...
º
אדם באמת הורססססס
27/03/13 18:31
18צפיות
אל תהיי פאקצה אדם לא שייך לפאקצות
28/03/13 15:28
18צפיות

והוא מושלם זה ידוע
º
אשמח לקבל לינק לשני הפרקים בפרטי |מסר|
27/03/13 18:27
24צפיות
פרק 2
27/03/13 20:00
47צפיות
התחלתי מפרק 2 בזמן שפרק 1 הארוך משהו יורד...

ממש אהבתי! לא ראיתי דה וויס האמריקאי מאז עונה 1 (וגם אז ראיתי בחפיף עד הדו קרבים בערך כי בדיוק התחיל דה וויס הישראלי).
יש אווירה ממש כיפית כשרואים, המנטורים ממש חביבים והמלחמות והירידות בינהן נעשים בטעם טוב ולא בטעם אביב גפן.
לגבי הבחירות של המתמודדים קצת קשה לי להגיד כי אני לא ממש יודע, בעיקר כזה מאד ראשוני לפי הסגנונות של המוזיקה שלהם.
מה שכן, בלייק לוקה בתסמונת שלומי שבת ולוחץ ללא מעצורים על הכפתור, ונראה ששאקירה בדיוק ההפך לוקה בתסמונת אביב גפן ומאד שקולה בבחירות שלה. מה שכן, היא קורעת (אחרי ה10 דקות שלוקח להתרגל למבטא שלה) וגם מאד צודקת באיך שהיא ירדה על אשר שמפלרטת עם המתמודדים כדי שיבחרו בו

לגבי המתמודדים עצמם, היו טובים יותר ופחות. בעיקר אהבתי את קטיה ואת אנאל ולנזי. אופס, שרה.
ופרק 1
28/03/13 21:13
17צפיות
הרבה פחות טוב מהשני. המנטורים עדיין כייפים מאד לצפייה אבל המתמודדים הרבה פחות טובים (וכמובן שזה מתבטא בחוסר המלחמה בין המנטורים ). אף אחד לא תפס אותי, מלבד כמובן המורגניות
אה, ועוד משהו
28/03/13 21:16
21צפיות
מה הקטע להראות לנו כל כך הרבה מתמודדים שלא עוברים, במיוחד כשאף אחד מהם לא מדהים במיוחד שכיף להיות בשוק למה לא הסתובבו, אבל באמת יכלו לשים הכל בקליפון קצר ולאף אחד זה לא היה מפריע, וזה היה חוסך מכולנו את הרצח שעשו לטיטניום
28/03/13 21:32
18צפיות
זה באמת לא מועיל הדבר הזה אבל כנראה זה חלק בלתי נפרד מזמן השידור.
סיכומון שועלי לפרק 2 של עונה 4
27/03/13 20:20
64צפיות
השועל מדלג על הכל ומגיע ישר לסוף. לשועל סוף סוף יש לא פייבוריטית אחת, אלא 2. קטיה ושרה.
º
השועל יודע לבחור פייבורטיות
27/03/13 20:46
23צפיות
28/03/13 00:09
35צפיות
סיכום מתמודדים :

Cathia - ממש לא אהבתי את הקול שלה. אבל אולי בגלל שהיא שרה בשפה שאני לא מבין. אני רוצה לשמוע אותה באנגלית.

Josiah Hawley - מזעזע

Tawnya - מיוחדת. אהבתי את הקול שלה. לא שיש לה כל כך הרבה סיכוי בתוכנית, אבל יהיה מעניין לראות אותה בהמשך.

Sarah Simmons -  טוב.. אז... יש לי פייבוריטית
אני כל כך אוהב את גוון הקול שלה. מקווה מאוד שהיא לא תאכזב במשך העונה! יש מצב שהיא ברמה של קאסידי!

הצמד -  לא אהבתי.. אז כן, יש להם קול, אבל הם ממש לא מתאימים  לדעתי למסגרת של The Voice.

הרוב היו לא משהו,חוץ משרה כמובן
לא ראיתי את הפרק עצמו, רק השלמתי את הביצועים
28/03/13 11:41
23צפיות
גם אצלי היא הפייבוריטית
28/03/13 15:25
18צפיות

אהבתי את הקול של שרה וגם את הצמד, הם היו מוזרים בטירוף אבל דווקא שרו יפה, זה שבחר sunday morning שר יפה אבל טיפונת הרס את השיר והייתי בטוחה שהוא יבחר באדם אבל.... לא מי צריך אותו בכלל
בלייק כזה מצחיק תמיד הוא מצליח לבדר אותי
ואדם הוא כזה מקסים! לא פלא שרוב האנשים שהוא משכנע רוצים להצטרף אליו טוב, הוא הסיבה שאני צופה בזה
רואים ששאקריה ואשר חדשים, לוחצים כמעט בכל אודישן על הכפתור

אני חושבת שהכי טובים הולכים לבלייק (הוא יודע לבחור!) וכמובן לאדם

º
קטן מעל כמובן
28/03/13 15:27
13צפיות
קטלין ורז משדרות מי רדיו חיפה
29/03/13 16:39
35צפיות
המאמר הכי מדוייק שהשועל קרא על העונה השבוע
26/03/13 14:48
145צפיות
"דה וויס": הניצחון השקרי של הדו-קיום

הזכייה של לינה מחול בגמר הגדול של "דה וויס" היא עוד רגע חלומי של קבלת האחר בעונה שמכרה לנו הרבה חלומות כאלה. ועדיין, צריך לשאול מה יקרה כשנתעורר מחר בבוקר

לינה מחול, ערביה-נוצריה מעכו, זכתה בעונה השנייה של "דה וויס" עם תפילה יהודית של לאונרד כהן, וזה נחמד, זה נחמד. אפשר לראות בזה היסטוריה: ערביה מנצחת בתחרות בפריים-טיים של ערוץ 2, בבחירה של הקהל. נסרין קדרי ופיראס חורי היו שם קודם, אבל לא בערוץ 2, לא בזרם המרכזי. לאורך כל העונה מחול הילכה בזהירות מחושבת בין הטיפות, ואיתה כל ההפקה, כדי להיזהר ממשבצת נציגת המגזר הערבי ומהמתח הנגזר מהעמדה הזאת. גם הערב, כשהזכירה למאות אלפי צופים בבית ש"היו גם תגובות גזעניות", הטעימה והוסיפה שרוב התגובות היו מחבקות, ובהחלט "הרוב קובע". ראוי לחבק את לינה. היא זמרת מצוינת בזכות עצמה, והדברים שאמרה הוכיחו שהיא גם אדם ערכי. נדמה היה גם כי כל המנטורים חשבו אף הם שהיא הראויה לזכות מבין המתמודדות.

"דה וויס", ככל תכנית מציאות, היא חנות של חלומות וסיפורי סינדרלה. כצופים לא יכולנו גם אנו שלא לקנות את הסיפור הזה, שהוא נפלא באמת. הגיע הזמן למנצחת ערבית בזכות בתחרות, הגיע הזמן לחיבוק גדול של האחר, ולהאמין בלב שלם שכולנו בני אדם, ואין בלבנו דבר איש על רעהו ועמו. "מדינה שלמה אהבה אותך", אמרה בסרטון מרגש אמהּ של מחול לבתהּ, והצופה רואה ומתמוגג. אולי לא הכל מחורבן כאן, הוא אומר לעצמו בנחת, נהנה מרגע מופלא של אסקפיזם. אבל, ויש אבל, תכנית ריאליטי איננה המציאות עצמה. השלום עוד לא כאן. זוכה ערביה בתכנית ריאליטי, כמו מגישת חדשות ערביה, כמו חברי כנסת ערבים, הם לא הערובה לסוף הקיפוח ולא ההוכחה לפתיחוּת וקבלת האחר. זה צעד קטן מאוד בדרך לשם, חיובי - אבל קטן.

המשך הכתבה בקישור הבא:
http://e.walla.co.il/?w=//2627750

ומספיק לראות את התגובות בפייסבוק, בקטע הניצחון של לינה בגמר ביוטיוב, ואפילו פה בחלק מהתגובות בפורום, בכדי להבין עד כמה שזה נכון. עצוב אבל נכון.
ואני אומר: למי *פאקינג* אכפת?
26/03/13 16:17
76צפיות
היא אחת הזמרות המוכשרות והמרגשות שיצא לי לשמוע,
ומעניין לי את התחת לאיזה "שבט" היא שייכת.
לה עצמה למשל שנאלצה להתמודד עם תגובות גזעניות
26/03/13 17:13
63צפיות
במהלך כל העונה. אפילו בקטע הזכיה שלה שעלה ליוטיוב, יש תגובות כאלה.

וקרא למשל את תגובה 244 לכתבה הזאת עצמה:

244
אין מילים לתאר את זה ..
אין שם
 |  12:20   24.03.13
התכנית היא לחפש את הקול הבא של ישראל לא של עזה ! וזה מכעיס כי אופיר כזו טובה , היא פשוט נשמה טובה .. אבל זה הכל עניין של רייטינג , לפי דעתי מצאנו את עופרה חזה הבאה , קול פעמונים .. במלכת היופי זכתה אתיופית , במאסטר שף זכה גרמני , עונה לפני זכתה רוסייה , ובדה וויס ערבייה .. פשוט עצוב !

השועל לא קרא כל כך הרבה סוגים של גזענות בתגובה אחת כמו בתגובה הזאת.
כתובות אינטרנט מצורפות:
אני יודע שיש תגובות כאלו
26/03/13 17:19
44צפיות
אני פשוט אומר שלא ראוי בכלל להתעסק בזה.
מי שרוצה לחפור על המוצא שלה שייבושם לו.
אני חי במאה ה-21, ומה שמעניין אותי זה הכישרון שלה. לא שום דבר אחר.
גם את השועל זה מה שמעניין
26/03/13 17:29
36צפיות
אך מה לעשות שיש הרבה כאלה שמעניין אות דברים אחרים שלא קשורים בכלל למוזיקה
סתם שתדע
26/03/13 17:37
60צפיות
גם קטלין התמודדה עם סוג של תגובות כאילו ואחרות מגעילות לפני ואחרי הניצחון שלה זה לא שקטלין היתה נקייה מזה
אני זוכרת תגובות כמו ל למשל "מהי עושה פה שתחזור לקנדה"
"היא מגעילה , לא צריכים כאילו בישראל"
ועוד ועוד תגובות דוחות ....
זה המיעוט הקטן עשה את תררם

גם עכשיו יש את המיעוט הקטן שעושה את הטררם שנה שעברה זה בגלל שזמרת מי קנדה שהיא גם יהודייה שעלתה לארץ זכתה והשנה זה בגלל שערבייה זכתה תמיד יש את הגזענות הזאת

אני למשל לפני כמה ימים פתחתי סוג של דיון לגבי ההצבעות שלה אבל עזבתי את זה כי אין תועלת בכך
חוץ מזה שהפרדתי את השירה שלה מי הקטע של ההצבעות

אבל כמו עם קטלין כל המיעוט שמנבל את הפה שלו
לא ידבר יותר על זה אחרי שיראו שזה כבר לא משנה
אם כבר, אהבתי את הסיכום של עוז אלמוג יותר:
28/03/13 14:13
43צפיות
'
מי לדעתכם מייצג טוב יותר את ערביי ישראל? ח"כ חנין זועבי ש"הצליחה" להיות חברת הכנסת השנואה במדינה, ושגם שלשום שפכה שמן על המדורה התורכית הדועכת, או לינה מחול, נסיכת הדה וויס, ששרה אתמול בקול צלול "הללויה" וריגשה מיליוני ישראלים? אני חושב שהתשובה ברורה.
באוקטובר 2012 יצא עיתון "הארץ" עם כותרת רעשנית ומכפישה: ישראל היא מדינת אפרטהייד.
איש הבשורות היה, איך לא, אוהב ישראל, גדעון לוי. רבות נכתב על הסקר המוטה, הרשלני והזדוני שעליו התבססה הכותרת השקרית. אבל אתמול ניתנה להארץ ולנביא השקר שלו תשובה ניצחת - תשובתה של לינה מחול, ותשובת בוחריה הרבים: ישראל איננה ומעולם לא היתה חברה גזענית. יש בה, כמו ברוב המדינות המערביות, מיעוט שטוף דעות קדומות, אבל רוב אזרחיה אנשים הגונים, המוקירים כל מי שרוצה להשתייך לקהלם - בין שהוא יהודי או ערבי, חילוני או דתי, מהגר או וותיק.
המסר של הזכייה של לינה הוא ברור: מי שמקלל מקבל קללות ומי שמחבק מקבל חיבוק.

'

אבל כמו גיא- זה לא מעניין. היא לא זכתה כי היא ערבייה, היא זכתה כי היא היתה ברמה אחת מעל כולן/ם במשך כל העונה.
שאפו לה על הניצחון ונקווה שהיא תדע למנף אותו..
º
29/03/13 19:05
10צפיות
אני ערביה ואני מחזיקה ממנה מאוד
28/03/13 17:19
56צפיות
גם היא וגם אופיר ראויות מאוד לנצח
מה שכן, אני באמת לא מאמינה שהתוצאות האלה אמיתיות, כמובן שמגיע לה כפי שציינתי...אבל פשוט קשה לי להאמין שיהיו כל כך הרבה יהודים שיצביעו לערביה או ערבים שיצביעו ליהודיה
הערבים יצביעו ללינה, היהודים ברובם לאופיר...ככה זה
היא נצחה גם בהפרש לא הגיוני, ובאמת שהיא ואופיר שתיהן עם קול מצמרר מדהים.
זה ברור
28/03/13 19:21
40צפיות
אני משוכנע שאת צודקת במיליון אחוז. וגם אני מאוד מחזיק מלינה, אבל אין לי צל של ספק שהפער נגרם מהצבעת הערבים. אבל הדיון הזה כבר ישן ולינה נצחה ואיך אומרים...מאברוק. מקווה שהיא באמת תעשה משהו עם כשרונה ותוציא חומרים טובים, יסקרן אותי לשמוע ממנה בהמשך, וגם מאופיר שבשקט יכולה להיות רוני דלומי מס' 2.
אני מאמינה שאלה התוצאות האמיתיות
29/03/13 17:45
63צפיות
למרות שכמובן אני לא יכולה לדעת בוודאות.
בעבר כבר השתתפו זמרות ערביות  ב"כוכב נולד" וב"דה וויס".
אני למשל הערכתי מאד את השירה של מרים טוקאן אבל צרם לי המבטא הזר, קשה היה לי ליהנות מהביצועים שלה.
ללינה אין כמעט מבטא , היא זמרת מעולה והיא שידרה  בגישה שלה אוניברסליות כך שליהודים לא הייתה כל בעיה להתחבר אליה.
לדעתי, להוציא מיעוט צר אופקים, רוב האנשים שמחים לחיות באחווה.
אין ספק שהרבה יהודים תמכו בלינה
30/03/13 13:58
40צפיות
אבל אם רק יהודים היו תומכים בלינה, יכול להיות שעדיין היתה מנצחת אבל גם מאוד יכול להיות שלא. תמיכת היהודים בלינה היתה מאוד שקולה (ואולי אפילו פחות) למתמודדים אחרים, ואני לא מדבר כרגע על יהודים גזעניים שמביישים את עמנו, אני מדבר כרגע על יהודים שמצביעים מוזיקלית נטו. ללינה יש 21000 אוהדים בקבוצת הפייסבוק, אני מוכן להתערב שלפחות 70% מהם הם מהמגזר. נראה לך שלולא המגזר לינה היתה מגיעה ל- 21000 אוהדים בעמוד הרשמי שלה בעוד שכל שאר המתמודדים יושבים על 2000-5000 למעט אופיר שהצליחה להגיע ל- 7000? אלו פערים עצומים מדיי, לא הגיוניים. מרים טוקאן לא הצליחה כי ערבים לא מתחברים לשירה עברית = כוכב נולד. יהודים גם פחות התחברו אליה בגלל המבטא וסגנון השירה הערבי.
º
תאמיני, זו עובדה... אין מספיק ערבים להפרש כזה
29/03/13 19:07
33צפיות
זו עובדה? עברת אחד אחד?
30/03/13 13:48
39צפיות
יש מספיק ערבים ועוד איך כי זה לא משנה כמה יהודים וכמה ערבים יש במדינה, אחוזי ההצבעה במגזר הערבי היו גבוהים בהרבה מהאחוזים במגזר היהודי, לדעתי כמובן. אני לא אומר "עובדה" כי אני לא יכול לדעת בוודאות, אני מסתמך על המחקר האינטרנטי שביצעתי וזהו. היחידים שיודעים בוודאות זו החברה שמטפלת בהצבעות בשביל רשת. ושוב אני אומר, 10 דקות בפייסבוק מספיקות כדי לראות את כל התמונה.
כן, הדמוגרפיה של מדינת ישראל אינה סוד
30/03/13 14:53
47צפיות
ואני לא מתכוונת להסתמך על המחקר האינטרנטי שביצעת, ולא, אין לי כוונה להתווכח איתך. תאמין במה שאתה רוצה.
º
אאמין, אאמין
30/03/13 15:27
21צפיות
01/04/13 12:56
12צפיות
אנחנו עוברים שטיפת מח מפלצתית במימדיה, וקשה מאד לעובדות לחדור כזו דעה קדומה לגבי האופי האמיתי של האזרחים,בניגוד לכותרות המפוצצות שעיתונים צריכים כדי לעשות כסף.
קראתם את הריאיון עם יובל בנאי ב"7 ימים" השבת?
26/03/13 01:02
224צפיות
אני לרוב לא קוראת עיתונים אבל עכשיו אני בחג אצל ההורים, אז הוא צד את עיני.
בנאי התגאה בכך שבניגוד לאביב שבחר שירי רוק קלאסיים כמו "אנג'י" או שירי ארץ ישראל הם בחרו לרודי שירים של כל מיני להקות רוק אלטרנטיבי עדכניות... איזה אדיוט!

הוא לא מבין שאביב הבין איך התכנית עובדת, מה אנשים רוצים לשמוע בפריים טריים של ערוץ 2, וזה לא לנסות להביא כל מיני שירים שהם אולי נורא אוהבים אבל אף אחד לא מכיר ולא מתאימים למתמודדים!

כשנשאל על הביקות של אביב על העיבודים שלהם (ובצדק...) הוא קשקש על כך שגם הוא וגם ברכה (וגם רודי) "אנשים של אינטואיציה" . בקיצור, זורמים ולא מתכננים ולא בונים, וככה זה באמת נראה... בנאי מסרב להבין שמה שטוב למשינה לא עובד כשמפיקים לאחרים.

הוא לא יודע לעבד (כמו אביב), הוא לא יודע לעבוד עם זמרים על השירה (כמו שרית) והוא לא יודע להיות "אבא" של המתמודדים (כמו שלומי). אמנם הריאיון היה לפני הגמר והתוצאות לא היו ידועות, אבל קראתי לא מעט ביקורות על השירים שהם בחרו לרודי אז אני כבר יודעת שזו ממש לא רק אני.

לרודי יש כ"כ הרבה פוטנציאל שאפשר להתפוצץ, היא הייתה אמורה לקחת את הגמר בהליכה! נכון, היא הגיעה עד אליו כי היא באמת הייתה הטובה ביותר בנבחרת של משינה (גם כשלא סיפקה את הסחורה ולא מימשה את הפוטנציאל) אבל אפילו לא עלתה לגמר של הגמר וזה כישלון. לא שלה, שלהם. כי עם טיפול נכון, עם עבודה נכונה היא הייתה אמורה להפגיז כל שבוע בשירים שיפילו אנשים לרצפה ואז להיות המלכה של היכל נוקיה. וזה כישלון של יובל ושלומי. לא מרוע לב, לא כי הם לא מוזיקאים, אלא כי לא מספיק להיות רוקנרול ולצעוק את זה ולהתלהב מעצמך ומשירים שאתה אוהב כדי להפיק לאמן אחר ולעבוד עם זמר צעיר שזקוק להדרכה צמודה.

אני חושבת שלו רודי הייתה בוחרת בשרית היא הייתה זוכה. שרית יודעת  להדריך ולעבוד עם זמרות גם ווקאלית וגם מבחינת ההופעה הבימתית. לא היה לי מושג שהיא כזאת, אבל ראיתי אותה בעונה שעברה ובזאת במיוחד (עכשיו כשסוף סוף הראו לי את הנעשה בחדרי החזרות) והיא עבדה איתן הרבה על השירה. אני חושבת שהיא הייתה לוקחת את רודי למקומות של עצמה נשית, של שירים שהיו מחמיאים לקול וליכולות שלה ולא שירים מאגניבים עדכניים או שירים של אמנים שהמשינאים נורא אוהבים ומעריכים אבל לא קשורים לכלום ובטח שלא לרודי ולגוון הקול שלה.

אני מקווה שהם לא ימשיכו לעונה הבאה כי בעיניי זה יהיה פספוס. אני גם מקווה שיחליפו את המנטורים במוזיקאים אחרים מרעננים יותר, שנשמע דעות וקולות שעוד לא שמענו, שנראה גם קצת יותר גיוון ולא שניים מזרחי ושניים רוק. יש עוד סוגות מוזיקליות! בפרט אני רוצה לקוות שידעו לבחור מוזיקאים לא רק לפי מידת היכולת שלהם למלא את קיסריה אלא כאלה מעניינים וכנים ובעיקר כאלה שיודעים לעבוד עם זמרים צעירים.
לדעתי המשינות מוסיפים הרבה צבע לתוכנית.
26/03/13 01:27
116צפיות
ובנוסף הם נמצאים בנישה שמאפשר להם לאסוף זמרים מאוד מוכשרים( משהו שהיה שייך לאביב בלבד בעונה שעברה)

אבל אני מסכים שיכלו לעשות עבודה טובה יותר עם רודי. רק שלא בטוח מה הם כבר יכלו לעשות כדי להביא את רודי יותר רחוק( זכייה בכל מקרה לא היתה באה בחשבון בעונה כזו כל עוד לינה השתתפה).
אגב אני חושב שהמשינות עבדו עם דן ודניאלה בצורה מצויינת, ואת רודי פיספסו כי השירים לא התאימו לה.
לא יודעת, לא התרשמתי מהתובנות שלהם רוב הזמן
26/03/13 01:41
104צפיות
ולאסוף זמרים מוכשרים זו לא חכמה גדולה, זה מה שכולם מנסים לעשות... רוב הזמן הם קיבלו את אלה שלא בחרו באביב (או שאביב לא בחר בהם). בוא נגיד שעל הצלחה בהרכבת נבחרת אני לא נותנת הרבה נקודות, זה לא מעט עניין של מזל.

מה הם כבר יכלו לעשות כדי להביא את רודי יותר רחוק? הכול!
ל-ע-ב-ו-ד איתה. להדריך אותה איך שרים נכון ולא רק צועקים. לבחור לה שירים שישקפו את סגנון השירה שלה. להביא את ניו אורלינס לישראל!

לגבי דן אין לי מה לומר כי אני לא מצליחה להבין איך מחשיבים אותו כזמר, וכמוזיקאי הוא ממש לא צריך אותם, הוא כבר כזה בזכות עצמו (ולדעתי הרבה יותר מהם...).

לגבי דניאלה, היא חיית במה ולא בזכותם. היא הצליחה למרות השירים שבחרו לה ולא בגללם. רוב הזמן הם בחרו לה שירים שלא התאימו לה (למשל בסולם, אם אתה זוכר את הדו-קרב) או כאלה שהתאימו לה דווקא יותר מדי, ואז היא נשמעה כמו חיקוי טוב למקור (פרנטה) קריוקי איכותי מאוד, אבל שום ערך מוסף.

בקיצור, אני חושבת שהמועמדים שלהם הצליחו למרות בחירות שירים לא מוצלחות ולא בזכותן.

אני לא מסכימה איתך שזכייה לא באה בחשבון כל עוד לינה השתתפה. אני רוצה להזכיר לך שהאודישן של רודי הוא זה שנבחר לקדם את העונה, ובצדק! הוא היה פצצה. אנשים רצו מאוד לשמוע מה יש לה להציע. רק שהיא לא הצליחה לספק את הסחורה. לא היו לה נפילות כי היא זמרת טובה, אבל זה לא היה הילד שלו פיללנו. בשעה שלינה הפגיזה כל תכנית ושמרה על רמה גבוהה, אצל רודי זה היה פספוס שבוע אחרי שבוע (וגם כשזה היה לא רע זה עדיין לא היה טוב כמו שהיה יכול וצריך להיות). לו רודי הייתה מפגיזה בביצועים מתוקתקים ותפורים למידותיה בכל שבוע אני חושבת שהיא הייתה זוכה, כי היא מביאה איתה יכולת קולית לא פחות טובה (אם לא יותר) והיא גם צבע שונה בנוף המקומי. היא אמריקה, ולא הפופ/רוק שהתרגלנו אליהם, היא לא סתם שרה באנגלית. היא נכנסה לנעליים הע-נ-ק-י-ו-ת של ארית'ה המלכה פרנקלין! זה הישג ע-צ-ו-ם.

היתרון של לינה היה שהיא הגיעה בשלה, עם רקע בשירה וידעה לספק את הסחורה גם אצל מנטור ישנוני כמו שלומי. הוא זרם איתה ובחר לה גם שירים מוצלחים (בניגוד לחפלות המזעזעות שדפק לרוב מתמודדיו...) והיא הייתה צריכה להגיש כהלכה והיא נמצאת במקום שבו היא יודעת את העבודה. היא כבר אפויה, היא גדולה, היא יכולה להסתדר לבד. רודי לא נמצאת שם, היא הגיעה חסרת ניסיון ושיוועה ליד מכוונת ולבחירת שירים שתדגיש את מה שיש לה להציע ובמקום זה משינה נתנו לה לשיר שירים שהם אוהבים. אז אולי הם נהנו שמישהי כמו רודי מגישה להם שירים שהם אוהבים, אבל זה לא עובד כך...
יכול להיות שאת צודקת בזה שהמשינות בחרו
26/03/13 12:28
79צפיות
למתמודדים שלהם שירים שהם אוהבים, כנראה חלק מהעניין הוא שהם רצו להיות מאגניבים  ו"לתת בראש"...
(נעזוב את הסיכויים בצד כי אפילו ההבדל בין אופיר ללינה היה אסטרונומי)
אז באמת יכול להיות שהמשינות פיספסו את הפואנטה של התוכנית במעטה של "להיות קולים".
גם לאופיר הייתה עונה מתנדנדת מבחינת ביצועים
26/03/13 12:40
100צפיות
אני לא חושבת שאביב עשה עבודה טובה איתה. סבירה, לא טובה. לאופיר היה גמר מוצלח, אבל זה היה מעט מדי ומאוחר מדי...
הצלחה בגמר, וזה ידוע, ברור והגיוני, היא סיכום של כל העונה.

לינה לא נהייתה פופולרית מהאוויר או כי יש לה חיוך יפה; היא צברה פופולריות כי היא נתנה ביצועים טובים תכנית אחר תכנית. ללינה הייתה עונה מוצלחת, לאופיר ולרודי בינונית. לא כי הן פחות מוכשרות או זמרות פחות טובות (לפחות ווקאלית נטו), אבל יש להן פחות ניסיון ואני חושבת שהמנטורים שלהן לא הצליחו למצות את מלוא הפוטנציאל שלהן.

היחידה לדעתי שהצליחה להיות באותה רמת ביצועים (אם לא יותר) של לינה היא רוני, אבל היא לא מספיק מיינסטרים והייתה לה תחרות ביתית קשה... (וכזכור, הפער היה מאוד נמוך והמאבק צמוד). היא הייתה ראויה לגמר לא פחות מהאחרות, אבל הפורמט הוא כזה שרק אחת מהן יכלה לעלות, אז בסדר, אלה חוקי המשחק.
אביב הצטיין בעיבודים? ממש לא.
26/03/13 12:11
113צפיות
אביב הצטיין רק בעיבודים שלו לרוני פרי, וזו לא חוכמה גדולה כי זה ממש הסגנון שלו. מה עם העיבוד אלקטרו-עלאק שעשה לאופיר ב"עד שתעזוב"? או העיבוד הרוקיסטי בכאילו שעשה לה שפשוט לא התאים לקולה? ואיך אביב הרס את סהר שרב (לא שאני חושב ששרב זמר מצטיין, בכלל לא) עם עיבוד המראות המגוחך ההוא? זה נכון שאביב היה יותר אמיץ ממשינה בעיבודים ובכלל יותר מכל המנטורים, אבל האומץ הזה עשה למתמודדים יותר רע מטוב.
כן, בעיבודים לרוני, וגם למאי וגם לסהר
26/03/13 12:42
94צפיות
אני מסכימה שהעיבודים לאופיר לא היו טובים, הוא ניסה להוסיף לה אלקטרוני כדי להפוך אותה ליותר "אדג'ית" וזה לא עבד. אני גם חושבת שהוא ממש רצח את "הרדופים"... אבל בסדר, אין 100%. לפחות הוא ניסה, ואני דווקא חושבת שהאומץ שלו כן עשה למתמודדים הרבה יותר טוב מרע.
אביב הרס את סהר במו ידיו
26/03/13 13:37
87צפיות
ולא שסהר הוא כשרון גדול בעיניי, הוא קול מזרחי טיפוסי בדיוק מהסוג שמרגיש לי כמו זבוב באוזן. אבל מרבית העיבודים שלו היו מצחיקים. מאי לא השאירה אצלי רושם גדול, רק רוני כן. אופיר וסהר ממש לא הגיעו לפוטנציאל שלהם הרבה אודות לעיבודים רעים של אביב. לסהר היה עדיף להיות אצל שרית ולאופיר לא באמת היה מנטור שיכל לטפל בה באופן ראוי
דעתך. דעתי היא שאביב הביא את סהר הכי רחוק
26/03/13 14:08
86צפיות
שהוא יכול היה להגיע בתכנית, ושבכל נבחרת אחרת הוא לא היה מגיע כ"כ רחוק ולכן עשה בשכל שהלך עם אביב.
סבבה, אבל רק תזכרי דבר אחד
26/03/13 17:38
70צפיות
את מתלוננת על שירי חאפלה (דבר שאני לא ממש זוכר) אצל הזמרים של שלומי. אצל סהר היה את ביצוע המראות המחריד שאפילו המנטורים הרדומים והתמיד מחמיאים (שבת וחדד) לא ממש סבלו  ומה שר סהר בשלב רבע הגמר? את "נשבע"! שיר הקיטש סיום טירונות קלאסי בעיבוד סתמי מאוד של אביב. לא היה כלום בשיר הזה, וכלום בעיבוד. זה היה הכי מזרחי לייט טיפוסי רגיל ומשעמם שיכול להיות. אני בכלל בדעה שסהר היה צריך ללכת לפני רבע הגמר, לא כי הוא זמר רע (חוץ מעתליה אני לא זוכר זמרים רעים בתכנית), אלא כי הוא הקול הכי טיפוסי שיש בז'אנר שלו. ועם זאת, אביב לא השכיל לנסות לפתח אותו. החיבור ביניהם היה נראה יותר כמו קטע מגניב שאביב רצה להוכיח מאשר חיבור מוזיקלי/אמנותי אמיתי.
ביצוע המראות? אין לי מושג למה הכוונה
26/03/13 19:28
54צפיות
איזה שיר זה היה?

לגבי רבע הגמר, זכור לי במעומעם שזה היה שיר שסהר ביקש לשיר ואביב הסכים. לא חושבת שזו הייתה בחירה טובה, אבל בשום שלב לא טענתי שכל הביצועים של סהר היו הברקה. הוא לא היה מועמד אהוד עליי בשום שלב ולא ממש היה אכפת לי ממנו, אבל אני עומדת מאחורי מה שכתבתי לך: אני חושבת שאביב לקח אותו הרבה יותר רחוק מכפי שהיה מגיע בנבחרות אחרות.
ביצוע המראות
26/03/13 19:41
62צפיות
זה היה ביצוע, אני חושב, בתכנית שהמתמודדים שרו את השירים של המנטורים, בתפאורה היו מראות שהראו את סהר, בגלל זה אני קורא לזה ביצוע המראות :)

לא זכור לי איזה שיר זה היה, אני רק זוכר שהעיבוד של אביב חטף קטילות מכל המנטורים, כנ"ל העיבוד שלו לאופיר שחטף קטילות. האמת, יש מצב שזה היה עליהום על אביב מהמנטורים על כל הסכסוכים המדוברים ביניהם. אבל גם אני ישבתי בבית וחשבתי שהעיבודים זוועה, ולי אביב לא עשה כלום באופן אישי. אגב בגדול אני מסכים לגבי ההתקדמות שאביב לקח את סהר למרות שנדמה לי שאצל שלומי שבת סהר היה מגיע לאותו שלב, כי נדמה היה שלשלומי היתה חיבה מיוחדת לסהר שרב, למרות שלשלומי בעצמו היו לפחות שלושה זמרים מזרחיים טובים מסהר שרב.
בואי נגיד כך
26/03/13 14:27
114צפיות
אם רודי היתה מבצעת את שיריה בתוכנית כמו שהיא ביצעה את האוישן שלה, היא זו שהיתה עולה לגמר מול לינה ולא אופיר, ורוב הסיכויים שגם היתה מנצחת.
אבל הביצועים שלה לאורך העונה למרות שהיו טובים וחלקם אפילו מדהימים, עדיין לא השתוו לביצוע הענק שלה מהגמר, שלא בכדי הוחלט להפוך אותו לפרומו של האודישנים.
הבעיה של רודי שהיא הציבה רף מאוד גבוה לעצמה מכתחילה, ומאז אותו רף אנשים ציפו ממנה להמשיך בו ואף להתעלות מעליו. אך היא לא הצליחה לחזור לדרגות ולרמה שהציבה באודישן.
למרות זאת, אין ספק שרודי זמרת ענקית עם פוטנציאל אדיר. והאודישן שלה הוא ההוכחה הכי גדולה לכך. בואי גם לא נשכח שרודי עברה גם בצקת בגרון וכמעט ולא השתתפה העונה בגלל זה.
אגב, גם לינה עלתה לשיר חולה בגרון, למשל ביצוע שלה למקסיקו, שבעיני השועל הוא אחד הביצועים היותר גדולים של לינה. ולמרות זאת סיפקה את הסחורה ועמדה בציפיות שכולם תלו בה.
אין לי מושג לגבי מצבן הרפואי של המתמודדות
26/03/13 14:36
92צפיות
אז אני לא יכולה להתייחס, אבל הבעיה עם רודי היא לא שהיא הציבה רף גבוה מדי, לדעתי; אני חושבת שהיא הראתה בדיוק מה היא שווה ולמה היא מסוגלת. יש מקרים שבהם זמר מוגבל בוחר לאודישן שיר שבו הוא נשמע טוב ומיוחד (מי אמר דנה צלח?) ואח"כ בשירים אחרים מגלים שהוא לא כזה טוב ושהוא למעשה one trick pony. אני ממש לא חושבת שזה המקרה של רודי. כפי שכתבתי, אני מאמינה שהיא נפלה לידיים מקצועיות שלא התאימו לה ולכן במקום לעזור לה למצות את הפוטנציאל שמו לה מקלות בגלגלים (לא בכוונה רעה, אבל זה מה שקרה). כפי שכתבתי, אני חושבת שלו הייתה בוחרת בשרית ומפגיזה כל העונה לא פחות מלינה היא הייתה מגיעה לשלב האחרון ולא מן הנמנע שגם זוכה.
קחי כל שיר שרודי בצעה בתוכנית
26/03/13 15:01
74צפיות
גם את הצעקניים ביותר שבהם, ותשווי לאודישן שלה. את תגלי שבשום ביצוע לה במהלך התוכנית, רודי לא מגיעה לגבהים ולעוצמת הדציבלים שהפגינה במהלך האודישן שלה.
וזה שרודי עברה בצקת קשה בגרון אחרי האודישן שלה, ואפילו לא יכלה לדבר, שלא לדבר בכלל על לשיר, במשך כמה שבועות, וכבר חשבו שהיא כנראה לא תוכל לההשתתף בהופעות החיות, זה פורסם בכל כלי התקשורת.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לא מסכימה איתך
26/03/13 15:19
59צפיות
ובכל מקרה אני לא חושבת שמה שחסר לרודי בהופעות היו גבהים או דציבלים (להפך; לא פעם היא צעקה הרבה יותר מדי, בפרט בגמר). הבעיה הייתה בגישה – בחירת השיר, באופן ההגשה.

אני לא קוראת עיתונים ואם היו לה בעיות בקול לא שמעו את זה בפועל וזה מה שחשוב, אז כל הכבוד לה על המאמץ. אם לא היה ברור, אין לי ולו טענה אחת אליה. אני חושבת שהיא כישרון גדול והטענות היחידות שלי הן למנטורים שלה שלא השכילו להכין לימונדה משובחת מהלימון האיכותי שקיבלו.
את לא חושבת למשל שאם רודי היתה מבצעת
26/03/13 15:59
57צפיות
את השיר שביצעה באודישן שלה ובאותה רמה כמו שביצעה באודישן שלה היא היתה זוכה?

והשועל כבר אמר שאם היה המנטור שלה היה נותן לה לבצע את Listen של ביונסה בגמר, כי זה שיר שבו היא יכולה להפגין את יכולותיה ויתרונותיה, ולצאת גדולה.
אתה מתכוון בגמר?
26/03/13 16:09
47צפיות
אני נגד מִחזור של שירים בגמר, אבל למען האמת בשלב הגמר אני לא חושבת שרודי הייתה זוכה לא משנה מה הייתה עושה. אי אפשר לתקן בעיה של עונה שלמה בגמר, זה לא עובד כך, בפרט שאנשים כבר הצביעו כל השבוע. להופעות בגמר עצמו יש משקל קטן יחסית כי כאמור, הוא משקף מכלול של עונה שלמה.
השועל מתכוון אם זה לא היה השיר שלה באודישן
26/03/13 16:15
48צפיות
והיא היתה עולה איתו לגמר ומביאה את אותו ביצוע שהביאה בגמר. יש לך בכלל ספק שהי היתה זוכה עם כזה ביצוע? כל נוקיה היתה עומדת על הרגליים ומריעה לה.
זה "אם" גדול והיפותטי מדי
26/03/13 16:28
42צפיות
כי אם זה לא היה השיר שלה באודישן אנחנו לא יודעים איך היה האודישן שלה, אם היו מסתובבים אליה בכלל, או אם משינה היו מסתובבים, אם היו מעבירים אותה בדו-קרב ובתכניות ההמשך, ובקיצור זו הייתה יכולה להיות עונה שונה לחלוטין.
ברור שזה היפוטתי, העונה הסתיימה ויש מנצחת
26/03/13 16:49
36צפיות
אך בהנחה שהיא כן היתה נבחרת עם שיר אודישן פחות טוב ומגיעה לגמר, האם את לא חושבת שאם היא היתה מבצעת את השיר הזה באותה רמה שהיא ביצעה אותו באודישן שלה בגמר היא לא היתה זוכה? או לפחות עולה מול לינה?
זה היפותטי *מדי* כי אתה משנה את תנאי הפתיחה
26/03/13 17:02
28צפיות
ולכן יש כאן כבר יותר מדי משתנים תלויים (ראה הסבר בהודעה הקודמת).
אבל גם כך כל הדיון הזה הוא היפוטתי
26/03/13 17:18
29צפיות
הרי העונה הסתיימה ויש מנצחת. מה רודי היתה עושה או לא היתה עושה, כבר לא ישנה שום דבר. ולכן ברור שאנחנו מדברים היפוטתית.
במידה מסוימת, אבל לא במידה כזאת
26/03/13 19:39
30צפיות
אפשר בדיעבד לנתח מה היה צריך לעשות כדי להגיע לתוצאה מסוימת (אניליסטים ומנהלים עושים זאת כל הזמן) אבל כשאתה משנה לגמרי את תנאי הסף זה דיון מיותר מלכתחילה כי כבר אין בסיס משותף.
לא משנה בכלל מה היתה שרה
26/03/13 17:50
47צפיות
הביצועים בגמר לא שינו דבר, מי שמצביע בשלב הגמר כבר מגובש בדעתו עוד משלבים הרבה יותר מוקדמים. לא משנה מה רודי היתה שרה, היא היתה מגיעה למקום שלישי/רביעי כפי שהגיעה.
עזבו אתכם מהתכנית, לכו להופעה!
26/03/13 20:19
98צפיות
אני חושב שהם הרכב מעולה, מוכשר ואיכותי! ולדעתי מבין שאר השופטים הם תרמו הכי הרבה לנבחרת שלהם וגם ראו על המתמודדים שלהם איך הם אוהבים אחד את השני ומפרגנים לכולם ובכלל כל עיבוד בצבע, אבל באמת שהכל שטויות כי הם הולכים להופיע בנוקיה ממש בקרוב וזה מה שחשוב!!
בניגוד לשאר ההופעות שלהם שהיה צריך למשכן את הבית כדי לקבל כרטיס עכשיו אפשר לקבל שובר ברכבת ולשלם רק 50 שקל לכרטיס, אז גם מוזיקה איכותית וגם במעט כסף, תגידו מה צריך יותר מזה???
לכו ליהנות!!!
º
לא חובבת את השירים של משינה...
26/03/13 20:46
61צפיות
עזבו אתכם מהתכנית, לכו להופעה!
26/03/13 20:21
61צפיות
אני חושב שהם הרכב מעולה, מוכשר ואיכותי! ולדעתי מבין שאר השופטים הם תרמו הכי הרבה לנבחרת שלהם וגם ראו על המתמודדים שלהם איך הם אוהבים אחד את השני ומפרגנים לכולם ובכלל כל עיבוד בצבע, אבל באמת שהכל שטויות כי הם הולכים להופיע בנוקיה ממש בקרוב וזה מה שחשוב!!
בניגוד לשאר ההופעות שלהם שהיה צריך למשכן את הבית כדי לקבל כרטיס עכשיו אפשר לקבל שובר ברכבת ולשלם רק 50 שקל לכרטיס, אז גם מוזיקה איכותית וגם במעט כסף, תגידו מה צריך יותר מזה???
וואלה, חשבתי שאין מצב שזה אמיתי, אבל
27/03/13 10:14
57צפיות
זה אשכרה נכון... נכנסתי לאתר של הרכבת כי לא האמנתי והנה תקראו על המבצע של  משינה . הקטע הוא שזה אפילו עוד יותר שווה ממה שתארת, כי כולה צריך לקנות כרטיס לרכבת ב9 ש"ח. מתה על משינה והכי על מפלצות התהילה שלהם וחושבת שהפעם האחרונה ששמעתי אותם בהופעה היתה לפני איזה 15 שנה או משהו כזה. מתחילה להתרגש...
גם לי יש כרטיס להופעה שלהם
27/03/13 22:22
29צפיות
50 ש"ח להופעה של משינה. אני עדיין מחפש את הקאץ'
28/03/13 18:20
20צפיות
גם אני ציפיתי מרודי לגדולות ונצורות. את האודישן שלה שמעתי לפחות חמש פעמים או יותר. אבל בשאר העונה היא לא הפציצה, והשיר שהמשינות הכי אהבו אצלה זה השיר של שרית חדד בשבוע המנטורים, שאני, באופן אישי לא התחברתי אליו. אני באמת חושבת שעם הדרכה יותר הדוקה ובחירת שירים אחרת, בהחלט יכול להיות שרודי הייתה מנצחת העונה.
º
עדכונים ושאלות
25/03/13 11:26
101צפיות
הבגדים
25/03/13 01:45
104צפיות
מאיפה הבגדים של אופיר בן שיטרי?
הופעה של משינה - עם או בלי רודי?
25/03/13 09:57
175צפיות
יש הופעה של משינה בקרוב. מישהו יודע אם הם הזמינו את רודי להופיע איתם?
לדעתי הם צריכים לתת לה להופיע אפילו רק בשיר אחד או משהו כזה בשביל יחסי הציבור שלה. מה דעתכם?
(אגב, השגתי כרטיס להופעה ב 50 שח)
אביב גפן עושה את זה לכל הנבחרת שלו אז..
25/03/13 10:06
151צפיות
נראלי לגיטימי לחלוטין שיזמינו את רודי ואולי גם את דן
º
איך השגת כרטיס במחיר כזה?
25/03/13 12:12
44צפיות
אני ממש מקווה!
25/03/13 12:21
98צפיות
מקווה מאוד שהם יביאו אותה להופיע איתם..
ההופעה האחרונה שלהם הייתה מדהימה והיא תעשה אותה עוד יותר מרגשת!
שילמתי 170 שקל להופעה בשוני!
מאיפה השגת ב50??
הרכבת מחלקת לנוסעים כרטיס ב50 ש"ח
27/03/13 10:57
44צפיות
מתה על משינה והרכבת שחקה אותה עם המבצע הזה. צריך לנסוע במינימום 9 ש"ח ואז מקבלים כרטיס ב50 למשינה בשוני (מחר!) או בנוקיה ב4.4. אני הולכת לחזור ברכבת מהעבודה איזה תחנה וחצי כדי ללכת מחר לשוני. שנים שלא ראיתי את משינה בהופעה!
אני תמיד מחפש מבצעים לדברים כאלה
27/03/13 22:24
23צפיות
אף פעם לא משלם מחיר מלא. וכמו שכבר כתבו לך זה מחיר מסובסד של נוסעי הרכבת
לאורך כל העונה...
25/03/13 12:32
142צפיות
מי שבחר את הבגדים של רודי, עשה עבודה גרועה. אף שמלה לא החמיאה לה. בכולם היא נראתה הרבה יותר שמנה ממה שהיא באמת. החל מהדו קרב שהלבישו לה שמלה אדומה שהכפילה אותה בהקפים, בהמשך ששמו לה שמלה כחולה עם חבל מסביב לבטן שעוד יותר הדגישה. וכשהיא התלבשה לעבודה עם המנטורים היא פשוט לבשה בגדים שכל-כך התאימו לה, כאילו שתפרו אותם בשבילה.

חבל שבתקופתנו שיש מבחר עצום של בגדים שמתאימים לכולן! לא השכילו למצוא את הבגדים הנכונים עבורה

ולא שאני רומזת שהיא שמנה או מלאה, או שהיא צריכה דיאטה! ממש לא! אלא שפשוט לא ידעו לבחור את הבגדים הנכונים עבורה! וחבל!
יש מצב. אמנם אני לא מבין בזה אבל גם
25/03/13 16:28
88צפיות
הרגשתי שרודי היתה צריכה בגד יותר משוחרר
אכן, המלבישים התעללו בה לא מעט...
26/03/13 19:04
48צפיות
התייחסתי לכך לאורך העונה.
לרגל סיכום העונה נוי אלוש הכין רמיקס מצחיק
25/03/13 18:48
107צפיות
לרגל סיכום העונה השנייה של דה ווייס נוי אלוש הכין רמיקס מדליק במיוחד שמכיל את כל פנינות החוכמה והרגעים המצחיקים של העונה
https://www.youtube.com/watch?v=EPMTKMbpLZs&fe...
אהבתי!!
25/03/13 18:54
55צפיות
אין על הרמיקסים של נוי אלוש
בעיקר אין על הבוקרס של שלומי שבת
25/03/13 19:01
63צפיות
זה בורקס טורקי שועלי אסלי
דיבוב מצחיק לדה וויס
25/03/13 19:04
200צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=_KhNVhL5PUg

אני לא יודעת מה איתכם אבל הייתי על הרצפה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
במיוחד בקטע עם דן עשו דיבוב מזה מצחיק תשימו לב לשרית באמצע הדיבוב חחחחחחחחחחחחח זה נמצא בערך באמצע  הסרטון הדיבוב שלו
אהה זה בן דאב, אני מכיר אותו
25/03/13 19:08
100צפיות
יש לו דיבובים קורעים
º
ענק. נקרעתי מצחוק
26/03/13 12:17
41צפיות
הרשמה לדה וויס 3
25/03/13 22:10
850צפיות
איךנרשמים דרך האינטרנט לעונה החדשה ?
º
באיזה ימים משודרת דה וייס האמריקאית<?
27/03/13 20:41
44צפיות
בימי שני ושלישי( שעון אמריקה)
27/03/13 21:05
30צפיות
זה אומר שאפשר יהיה לצפות בפרקים בימי שלישי ורביעי אצלינו (:
º
27/03/13 22:03
4צפיות
מנאר - נפאע יאסמין
28/03/13 15:51
24צפיות
מנאר את חמודה מאוד מדהימה באופי שלך ו את הקול שלך מיהםם
עידן עמדי מארח את דן סולומון בהופעה
29/03/13 17:43
75צפיות
The Voice US - האודישנים מתחילים
90תגובות
26/03/13 11:48
225צפיות
העונה ה- 4 של דה וויס האמריקאי מתחילה עם המנטורים החדשים- שאקירה ואשר.

כאן אפשר לדון על הפרק הראשון, אפשר לסכם אותו, לציין את המתמודדים שהכי אהבתם, את הכימיה בין המנטורים וכו'

(המשך...)
העונה ה- 4 של דה וויס האמריקאי מתחילה עם המנטורים החדשים- שאקירה ואשר.

כאן אפשר לדון על הפרק הראשון, אפשר לסכם אותו, לציין את המתמודדים שהכי אהבתם, את הכימיה בין המנטורים וכו'
היום שאחרי הגמר של לינה מחול והפיינליסטיות
25/03/13 18:57
213צפיות
הידעתם שבהליקון ורשת החליטו לאחד את 4 הפיינליסטיות של דה ווייס 2 ללהקת בנות למשך כחצי שנה שבה הן יופיעו בכל רחבי הארץ? לא? אז הנה, עכשיו אתם יודעים.
כתובות אינטרנט מצורפות:
חחחח נוו זה ברור
25/03/13 19:05
105צפיות
יש הופעות אחרי דה וויס וכל הפיינליסטים מופיעים והשנה זה שתי בנות אז זה כמו להגיד את מה שאמרתי במילים אחרות חחחח
פיינליסטיות בנות סליחה
25/03/13 19:27
83צפיות
וגם יובל וקטלין הולכות להופיעה באחת ההופעות פרסמתי פה
מוזר
26/03/13 00:33
90צפיות
מיכאל אלוני אמר בחצי הגמר שכל שמיניית חצי הגמר תרכיב את להקת דה וויס ותצא למסע הופעות ברחבי הארץ.
º
בהליקון החליטו שרק הפיינליסטיות יאוחדו ללהקה
26/03/13 14:42
52צפיות
האמת, עדיף כך
26/03/13 17:44
65צפיות
מוטב למתמודדים המועדפים עליי לסיים כמה שיותר מהר עם כל מה שקשור לתכנית ולהתחיל לאסוף חומרים מקוריים. אני כבר יודע שמישה סוחינין כתב שיר לניב, והשילוב של הסגנון הייחודי של מישה עם הקול הייחודי של ניב נשמע לי מעניין. מחכה כבר לשמוע את הסינגל. ולגבי רוני כל מה שהיא תשיר פשוט יעשה לי עור ברווז, הבחורה הזאת זה משהו אחר.
אם השועל לא טועה, כל המתמודדים כבולים בחוזה
26/03/13 17:56
68צפיות
עם רשת. כלומר ש50% מהרווחים שלהם על מכירת אלבומים, סינגלים, פרסומות, קידום מכירות ועוד יילכו לרשת. גם לינה הזוכה וגם כל השאר.
מוזר...לכמה זמן זה בתוקף?
26/03/13 18:13
61צפיות
ובאלו מתמודדים מדובר? לא נראה לי שזה כולל כאלה שנפלו בשלב הדו קרב. אולי רק שמיניית חצי הגמר?

על כל פנים אני מקווה שזה אומר שרשת גם תתמוך בהם מוזיקלית, למרות שאני ממש בספק שרשת תשים קצוץ על דן וניב, הם בטוח יצטרכו לתקצב את עצמם כדי להוציא סינגלים.
º
בערך 8 שנים אני חושבת 8 , 7 שנים
26/03/13 18:15
45צפיות
8 שנים הם כבולים לשטן?
26/03/13 18:23
55צפיות
ועוד כאלה שבקושי הגיעו לשלב הדו קרב? נשמע לי מאוד תמוה. אני ממש בספק שלדוגמא דפנה שילון שנפלה בדו קרב מחוייבת עכשיו 8 שנים לרשת על כל פעילות מוזיקלית שתעסוק בה. ממש חשוד. מה גם שאם הם חתומים אצל רשת, אז רשת אמורה לעזור להם בתקציב ובהפקה מוזיקלית.
תקרא את הכתבה הבאה שהתפרסמה בתחילת 2012
26/03/13 18:28
53צפיות
המתמודדים לא אבל גם קטלין וגם לינה
26/03/13 18:31
63צפיות
כבולות שנים רבות להפקת דה וויס ולהליקון אני חושבת ששניהם הולכות באות מסלול

קטלין זה מינוס שנה לינה מתחילה מעכשיו את החוזה הדרקוני שלה עם דה וויס
ע"פי מה שכתוב בכתבה שהשועל הביא שנתיים ולא 8
26/03/13 18:48
52צפיות
וכולם מחוייבים תקופה מסויימת. החל מחצי שנה למי שנשרו אחרי האודישו ועד שנתיים ל4 הפיינליסטים. 8 הפיינליסטים אגב מחוייבים ע"פי אותה כתבה ל18 חודשים.
שנתיים זה הפיינליסטים כולם אבל
26/03/13 18:49
56צפיות
הבנתי שהזוכות קצת הרבה יותר מי הפיינליסטים
º
קראת את הכתבה המפורטת שהשועל הביא?
26/03/13 18:51
39צפיות
כן ושוב פעם
26/03/13 18:57
43צפיות
בכתבה מצויין על הפיינליסטים רק לא על הזוכות
שנתיים זה מה שגם הזוכות כולל כל הפיינליסטים מחוייבים אני זוכרת את זה כמו לא יודעת מה קראתי אלפי כתבות על זה אז בזמן שיובל דיין פרשה בגלל זה אז אני יודעת על מה אני מדברת
הנה זה כתוב בציטוט הבא:
26/03/13 19:03
45צפיות
משתתפים שיגיעו לשלב הדו קרב ולא יצליחו לעלות לשלבים הבאים מחויבים לתקופה של תשעה חודשים. משתתפים שיגיעו להופעות החיות ולא יעברו הלאה, מחויבים לשנה. המשתתפים בשמיניית הגמר - אלה שסיימו את שלב ההופעות החיות בהצלחה - חתומים ל-18 חודשים. ואילו ארבעת משתתפי הגמר (בניגוד ל"כוכב נולד", כאן יש ארבעה פיינליסטים) מחויבים לשנתיים, ועם הרבה פחות היתרים. במהלך השנתיים שלאחר סיום התוכנית אסור להם להשתתף בשום פרויקט מתחום הבידור והמוסיקה ללא רשות ההפקה ומנהליהם.
נווו כן אבל כתוב משתתפי הגמר
26/03/13 19:06
41צפיות
מדברים כאן על כל. ה4
גם על הזוכות
אבל הם לא מציינים פה כמה זמן הזוכות כבולות אז אני אומרת את מה שקראתי בתקופה ההיא על 6 שנים משהו כזה
זה הכל
התכנית הזו זה ממש השטן
26/03/13 19:07
43צפיות
עכשיו זה, קודם היתה הכתבה על המנטורים המסוכסכים, ועכשיו מצאתי את הכתבה על טל עציון מהעונה הראשונה http://omritv.co.il/archives/4063

אולי במקום The Voice הם צריכים להיקרא The Devil.
המתמודדים קראו את החיוזה שעליו הם חתומים
26/03/13 19:22
43צפיות
השועל למשל לעולם לא היה חותם על חוזה דרקוני כזה. אבל מי שמסכים לחתום על כזה חוזה זו בעיה שלו. זה לא שהם לא ידעו על מה הם חותמים.
º
החוזה כמובן
26/03/13 19:23
37צפיות
קראו כן, אבל אתה לא יכול לצפות מילדים בני 19
27/03/13 12:09
46צפיות
שיבינו את ההשלכות של זה + כל האותיות הקטנות. ממש צריך להגיע לאודישנים עם עורך דין. זוועה.
ו8 זה בהגזמה כמובן
26/03/13 18:54
35צפיות
אני יותר הולכת בכיוון של 6 שנים זה ממש גדול זה יותר גדול מי החוזה של כוכב נולד ששם מחזיקים אומנים 3 שנים משהו כזה
לשועל אין מושג לכמה זמן זה בתוקף, כנראה לשנה
26/03/13 18:18
45צפיות
ושוב, אם השועל לא טועה, זה תקף לכל מי שעבר את האודישן בהצלחה והתקבל לתוכנית. אבל יכול להיות שהשועל טועה לגבי זה.
שנה זה בחלומות הטובים החוזה שלהם
26/03/13 18:23
48צפיות
זה חוזה דרקוני לפחות ללינה זה ככה האחרים אולי משוחררים אחרי שנה
º
כבר אמרתי שלשועל אין מושג לכמה זמן זה בתוקף
26/03/13 18:27
23צפיות
זה לא הגיוני אפילו לגבי לינה.
26/03/13 18:31
50צפיות
רבאק, הבחורה תרצה להתשחרר מתישהו מכיפת "דה וויס" כמו שנינט מהר מאוד רצתה להשתחרר מכוכב נולד (והיום לא מוכנה אפילו לדבר על זה יותר). עד שלוש שנים ללינה הייתי אומר שזה בסדר, ולגבי מתמודדים אחרים אולי רק לפיינליסטיות עד שנה. כל היתר לא צריכים להיות כבולים בעיקר כי הפרסום שקיבלו בתכנית כבר לא יהיה שווה הרבה בעוד חודש. אף אחד לא יזכור מי זו עתליה פירס בעוד חודש אלא אם היא תוציא שירים טובים (והיא לא). היחידה שתיזכר זו לינה ואולי אולי אופיר.
זה כן הגיוני ניצחת בתוכנית קיבלת את זה
26/03/13 18:35
63צפיות
ושוב פעם זה תקף לגבי קטלין ולינה שתי םהזוכות גם הפיינליסטים של העונה הקודמת כמו העונה הזאת מחוייבים לשנתיים
אצל הזוכות זה קצת (הרבה יותר)
אני חושבת יותר בכיוון של 6 שנים משהו כזה הם כבולים

זה אחת הסיבות אגב שיובל דיין פרשה בגללן אם אני לא טועה אבא שלה וההורים שלה לא היו מוכנים לקבל את החוזה הזה
אוי ואבוי
26/03/13 18:48
46צפיות
במקרה הזה אני דואג רק לשניים. נחשו מי...
תקרא את הכתבה שהשועל הביא מהעונה הראשונה
26/03/13 18:43
49צפיות
כולם מחוייבים, כל מי שעבר אודישן בהצלחה והתקבל לתוכנית.
דה וויס -ביצוע העונה -דירוג שלב הגמר
51תגובות
24/03/13 14:19
264צפיות
הביצועים שעברו לשלב הבא עד כה:

מישה סוחינין - Toxic
לוסיל בלקרמן - אוהבת לא אוהבת
דניאלה מילוא - Son Of A Preacher Man
רוני פרי - space oddity
לינה מחול - שיר אהובת הספן
אופיר בן שטרית - עד שתעזוב
רוני פרי - בדד
אופיר בן שטרית - קטנתי
מישה סוחינין - תני לי יד
לינה...

(המשך...)
הביצועים שעברו לשלב הבא עד כה:

מישה סוחינין - Toxic
לוסיל בלקרמן - אוהבת לא אוהבת
דניאלה מילוא - Son Of A Preacher Man
רוני פרי - space oddity
לינה מחול - שיר אהובת הספן
אופיר בן שטרית - עד שתעזוב
רוני פרי - בדד
אופיר בן שטרית - קטנתי
מישה סוחינין - תני לי יד
לינה מחול - Feuilles Mortes
דניאלה מילוא - Bizarre Love Triangle
רודי ביינסין - מודה אני
לינה מחול - מקסיקו
דנה צלח - אנה
אנאל ולנזי - הייתי בגן עדן
רודי ביינסין - שירה של לילה
רוני פרי - הכוכבים דולקים על אש קטנה
מאי כהן - ברחובות שלנו
רוני פרי - Nothing Compares To You
רודי ביינסין - Falling
דן סלומון - עכשיו אני
לינה מחול- לא יודע מה עובר לך בראש
רודי ביינסין - שדות של אירוסים

ומהתוכנית האחרונה:

רוני פרי - Angie
רודי ביינסין - Heavy Cross

דה וויס עונה 2 - הגמר הגדול
409תגובות
23/03/13 20:17
4788צפיות
זהו השרשור של הגמר הגדול של דה וויס שיערך בהיכל נוקיה
כל התגובות והתחושות על הגמר לכאן

רודי, לינה, דנה ואופיר
מי מהן תזכה? נגלה היום.

(המשך...)
זהו השרשור של הגמר הגדול של דה וויס שיערך בהיכל נוקיה
כל התגובות והתחושות על הגמר לכאן

רודי, לינה, דנה ואופיר
מי מהן תזכה? נגלה היום.

דעתי האישית....
24/03/13 00:21
368צפיות
לינה אכן זמרת מוכשרת ואדם מדהים, אבל אני לא חושב שמבחינה מוסיקלית היא הייתה הטובה מבין הרביעייה.

הזוכה שלי, לפחות, היא רודי. גם בדו-קרב בין לינה לאופיר, אני חושב שאופיר הייתה טובה יותר, צלולה יותר, מדוייקת יותר.

נראה לי שמשהו בשירה של לינה לא חלק לגמרי. היא לא לגמרי מדוייקת. הקול שלה לא לגמרי מוצק. יש הרבה אוויר בשירה שלה. משהו בשליטה בקצב של השיר. זה הרבה דברים קטנים.

רודי ואופיר, לעומתה, הן ווקאליסטיות מדהימות. לרודי יש את האינטיליגנציה המוסיקלית שלאופיר אין, ולכן לדעתי היא הייתה צריכה לזכות.

הפער העצום בין אופיר ללינה נובע לדעתי מהעניין המגדרי. אני חושב שכמעט כל הערבים שצופים ב THE VOICE הצביעו ללינה באופן אוטומטי, לעומת היהודים שהתפזרו פחות או יותר בין לינה, רודי ואופיר. גם בשנה שעברה הקהל נתן עדיפות לדנה דור על פני זמרות טובות ממנה בהרבה, ואני חושב שזה מה שהיה גם השנה.

אפשר להגיד שלינה טובה יותר מאופיר. הפער ביניהן הוא לא בכזה סדר גודל.

מסכים איתך על רודי
24/03/13 00:26
160צפיות
לגבי לינה, גם אני שמעתי היום אי אילו אי דיוקים מצידה למרות שהיא דווקא יודעת לשלוט על הקול הכי טוב מכולם שם.
אני דווקא חושב ששליטה בקול זה הצד
24/03/13 00:33
115צפיות
החזק של אופיר ושל רודי.

לינה לדעתי לאורך כל העונה הייתה לא מדויקת.
יש לה מין סלסולונים קטנים כאלה שהיא לא מצליחה להיפטר מהם. אני חושב שיש לה בעיה עם שמירה על קצב נכון בשירה.
הסלסולים האלה הם השיטה של לינה להגיע לתווים
24/03/13 00:34
118צפיות
גבוהים ואני חושב שזה מצביע על הקול המפותח שלה.
זה מצביע על...
24/03/13 00:51
104צפיות
פרכוסים
מסכימה שווקאלית נטו אופיר ורודי טובות ממנה
24/03/13 00:42
181צפיות
מבחינת איכות הקול, שליטה ודיוק אופיר גם טובה מרודי בעיניי, אם כי זה גוון קול שונה מאוד אז לא בטוחה שיש טעם בהשוואה (ולרודי יש ללא ספק הרבה יותר עצמה).
אבל הקול אינו הכול... אלא גם מה שעושים איתו, הגוון הקולי, ההגשה, הנוכחות הבימתית – כל האריזה, וכאן לינה לוקחת, לפחות בשלב הזה. אני חושבת שהיא בעיקר הגיעה הרבה יותר מוכנה ובשלה וזה עמד לזכותה.
לו התחרות הייתה נערכת בעוד כמה שנים אחרי שרודי ואופיר היו צוברות יותר ניסיון בימתי וגם עובדות עם האנשים הנכונים, לא בטוח שלינה הייתה מנצחת. אבל זה הרבה "אילו" וזה לא רלוונטי כי הגמר היה הערב וללינה הייתה עונה מוצלחת של ביצועים טובים וזה עמד לזכותה.
ההופעה הבימתית של רודי
24/03/13 01:01
154צפיות
אמנם פחות טובה. זה מתבטא גם במראה (מה לעשות, יש לה כמה ק"ג עודפים) וגם בהבעות פנים overrated. זה נכון.

אבל במה ההופעה של לינה עולה על זו של אופיר?
שתיהן רזות ונאות. שפת הגוף של שתיהן על הבמה די דומה.
הייתי קורא לזה הופעה סולידית בלי הרבה שטיקים על הבמה.
ההופעה הבימתית שלה דווקא בסדר גמור והיא יפה
24/03/13 01:11
128צפיות
מאוד בעיניי, אם כי לא רזה כמובן; אבל זה לא נורא, מה שהמלבישים מעוללים לה זה כבר נורא מאוד...

אני מרגישה שללינה יש נוכחות בימתית, שהיא יותר מגישה לי את השיר ו"מופיעה" בשעה שאופיר בעיקר מתרכזת בלשיר ותו לא, היא קצת כמו בטקס בית ספר. אני לא אומרת את זה לרעתה, היא צנועה וחמודה ובעלת קול צלול ומדויק, אבל עוד אין לה די ניסיון בימתי. הערב למשל היא הייתה הרבה יותר טובה, "אם ננעלו" וגם ה"הקיץ האחרון" היו ביצועים טובים גם מבחינת ההופעה והנוכחות. לו כל העונה שלה הייתה ככה, היה לה בהחלט סיכוי שווה מול לינה.

בסופו של דבר ההגשה של לינה, המכלול כולו (קולל הפקת הקול שדווקא קצת פחות צלולה או מדויקת) יוצרת אצלי יותר עניין. היו לה (עד לאחרונה; I will always love you קיטשי נורא ו"הללויה" נדוש להחריד) גם בחירות שירים טובות ומעניינות יותר בעיניי וביצועים שתפסו לי את האוזן ונהניתי יותר להאזין להם.
אצל אופיר זה יותר גרוע מטקס בית ספר
24/03/13 01:22
147צפיות
אני מרגיש שהיא פשוט חסרת מיומנות ורגש בהגשת השיר, לטעמי זה לא להתרכז בלשיר ותו לו אלא המון חוסר אינטליגנציה בשירה וזה נראה ומרגיש לא טוב.
º
*יותר נכון נשמע לא טוב
24/03/13 01:23
46צפיות
אין קשר בין מיומנות לאינטליגנציה
24/03/13 01:33
96צפיות
אני לא חושבת שיש לה חוסר אינטליגנציה, לא בשירה ולא בכלל, ואני לא מוכנה להמשיך דיון שגולש לכיוונים כאלה כי זה פשוט מכוער בעיניי.
חושב שדווקא יש קשר
24/03/13 02:10
78צפיות
האינטליגנציה בהחלט משפיעה על היכולת המעשית שלך.
ואני טהור, אני לא עושה פה שום דבר מכוער, אולי את, אז אל תנסי להטיל בי דופי.
מיומנות = יכולת לבצע פעולה במהירות וביעילות
24/03/13 02:17
60צפיות
נרכשת באמצעות תרגול וניסיון. אדם יכול להיות מיומן מאוד במלאכה בלי שום קשר לאינטליגנציה שלו.
בכל מקרה, אין שום דבר טהור בניתוח אישיותם של המתמודדים או מנת המשכל שלהם, ואני אמשיך להטיל דופי בהתייחסות לנקודות האלה.
אז אני התייחסתי למושג מיומנות במשמעות
24/03/13 02:33
65צפיות
היותר רחבה ומופשטת שלו, שזה אומר כישרון ומשהו יותר כללי, אבל מה זה משנה, אין לה לא זה ולא זה.
הכל אצלי טהור, פשוט הפרשנות שלך מוטעית כנראה, אני מתייחס אליה כמתמודדת וזמרת, ואם צריך לפעמים לנתח גורמים מסויימים שקשורים לנושא אין שום דבר פסול בזה, כל עוד לא משמיצים.
מיומנות וכישרון הם דברים שונים
24/03/13 02:35
45צפיות
ואם אתה מערבב בין מושגים ומשמעויותיהם אל תתפלא שלא מבינים אותך. מעבר לכך אמרתי את שהיה לי לומר.
לא שונים לגמרי ואפילו שייכים אחד לשני
24/03/13 03:00
43צפיות
בכל מקרה הכוונה היתה ברורה, את זו שנטפלת לדברים שוליים.
שונים לגמרי. כישרון הוא פוטנציאל גולמי
24/03/13 03:24
49צפיות
בעוד מיומנות היא יכולת נרכשת. וכוונתך לא הייתה ברורה לי, אחרת הייתי מבינה אותך מיד. מעבר לכך אני לא נטפלת לדברים שוליים; בעיניי לבקר את האישיות או האינטליגנציה של המתמודדים זה מכוער וזה עקרוני ומהותי מאוד בעיניי ולא שולי בכלל.
את שוב טועה, תבדקי מיומנות במילון...
24/03/13 14:48
39צפיות
ובקשר לעניין השני, זה יהיה יפה אם תנקי קצת מהצביעות אצלך...
מצאת עם מי להתווכח בלשון. בבקשה, קישור למילון
24/03/13 18:17
43צפיות
"תכוּנתו של המיוּמן, כּושֶר פּעוּלה, יכולת לבַצֵעַ פּעוּלות בזריזוּת"
http://www.milononline.net/value.php?vldid=1020908...

כישרון:
יכולֶת טִבעית לקנות ידיעות או להצליח במעשׂים שונים
http://www.milononline.net/value.php?vldid=1070875...

ואין לי מושג על איזו צביעות מדובר. אני שופטת מתמודדים לפי ההופעה הבימתית שלהם, לא לפי האישיות שהם מפגינים מחוץ לבמה. גם כשכתבו כאן על לוסיל דברים לא יפים שהיא שחצנית וכו' יצאתי להגנתה וכתבתי שזה לא הוגן ובפרט אין טעם לשפוט אופי של מתמודד לפי איך שמציגים אותו בהפקה, אף על פי שאני לא מאוהדותיה ולמעשה הייתי בעד נועה בדו-קרב.
יש גם הגדרות אחרות למיומנות
24/03/13 22:00
40צפיות
מתוך ויקיפדיה: מיומנות היא יכולת נרכשת או כישרון לבצע פעולות מסוימות המיועדות להניב תוצר או תוצאה רצוייה, באופן יעיל מבחינת משאבי זמן ואנרגיה,  http://he.wikipedia.org/wiki/מיומנות
וגם ערך מיומנות בבילון: אימון, כושר, יכולת, כשרון, כישורים; מקצועיות, מומחיות, מקצוענות, בקיאות, ניסיון, עדיפות

אבל שוב, זה לא האישיו, זה משהו שולי, אם זה מפריע לך אני מוכן להחליף את המילה לכישרון.

אני אשית שופט מתמודדים לעיתים על אישיות כי אני חושב שאישיות ואופי במובן מסויים זה חלק בלתי נפרד מהשירה וההופעה הבימתית, יש מקרים שזה רלוונטי. ואת בעצמך דווקא כן שופטת מתמודדים על פי ההתנהגות שלהם מחוץ לבמה ודברים כאלה, לטוב ולרע(שכחת איך קטלת פה את קטלין), לא שיש לי בעיה אם כל זה , להיפך, אשמח לשמוע מה את חושבת כל עוד זאת דעתך הכנה.

ויקיפדיה נכתבת ע"י גולשים ולא אנשי מקצוע
24/03/13 22:13
36צפיות
ובבילון מוציא לך רשימת מילים קשורות מהתזאורוס, אבל לאו דווקא נרדפות (ובטח שלא באופן מלא). בקיצור, אלה לא המקורות שהייתי בודקת בהם, אבל עזוב, הבהרתי את כוונתי.

לגבי קטלין, לא שפטתי את אישיותה בפרט לא בהקשר להופעתה. למעשה אני חושבת שהייתה לה הופעה טובה מאוד (השיר לא היה חזק, אבל טוב יותר מרוב הזוועות שהיו שם) עד כדי כך שבזבזתי שקל כדי להצביע לה וייתכן בהחלט שהייתי עושה זאת שוב בגמר, לו הייתה טורחת להופיע בו.

אכן ביקרתי את התנהגותה הציבורית (המוצהרת, לפי מה שהיא עצמה כתבה בדף הספרצוף שלה) מאחר שאני חושבת שהיא הייתה מכוערת (וזה לא גורעה דבר משירתה היפה). אני לא רואה בעיה לשפוט אדם, בפרט ידוען, על התנהגותו הפומבית. היא פרשה מהתחרות בצורה לא ספורטיבית תוך שהיא מלכלכת על השופטים, מאשימה אותם בדברים חמורים ופוגעת בשמם הטוב. אני לא רואה סיבה שלא לבקר את מי שמרשה לעצמה להתבטא כך על כל העולם ואשתו.

זה ממש, אבל ממש לא קשור לענייננו.
כן קשור, זה אותו עיקרון
25/03/13 14:33
25צפיות
מדובר על לשפוט ולבקר התנהגות/אופי/אישיות של בן אדם, נסיבות אחרות אבל אותו עיקרון.
שוב, לא.
25/03/13 16:50
21צפיות
יש הבדל בין לשפוט אישיות של אדם ע"ס קטעים ערוכים של ההפקה (שמנסה להציג אותו כך או אחרת) או ע"ס ההופעה הבימתית שלו לומר שהוא לא אינטליגנט או שהצניעות שלו מזויפת וכו', לבין לבקר התנהגות מסוימת שלו.

אין לי למשל בעיה עם אנשים שביקרו את לוסיל על מה שאמרה בפומבי על הבמה. אני לא חושבת שהביקורות היו מוצדקות, אבל הן לגיטימיות באופן כללי. אבל הפרדתי אותן מהשירה שלה בדיוק כמו קטלין, אגב. בשום שלב לא ערבבתי בין האופן שבו היא התנהלה בתחרות לבין ההופעה הבימתית שלה, וגם לא קבעתי שהיא לא אינטליגנטית, נגיד.

חבל שאתה לא רואה את ההבדל, אבל הוא קיים והוא מהותי.
זה שהשיפוט שלי לא לטעמך זה משהו אחר
25/03/13 18:24
23צפיות
הבדל בסגנון יכול להיות שיש אבל עדיין זה אותו עיקרון וזה לא הופך את מה שאני עושה לפסול.
אתה פשוט מסרב להבין...
26/03/13 00:25
25צפיות
אין שום בעיה לשפוט תוצרים של אדם. זו יכולה להיות הופעה שלו על במה, אלה יכולים להיות דברים שהוא כותב או אומר או התנהלות ציבורית שהוא עושה במופגן ובאופן פומבי.

אם קטלין מאשימה את השופטים שהם XYZ וכותבת מכתב מאשים פומבי בקיר הפייסבוק שלה, אין שום סיבה בעולם לא להתייחס לזה. זו התנהלות ציבורית שהיא עושה מטעמה וככזו אין שום סיבה לא להגיב לה ולהתייחס אליה או לבקר אותה.

אבל:
א. זה לא אומר שיש קשר בין זה להופעה המוזיקלית שלה. אני חושבת שהיא לא התנהגה לעניין בתחרות אבל אני כן חושבת שהיא שרה מצוין (הרבה יותר למעשה מכפי ששרה אי פעם על בימת The Voice). כלומר, להתנהלות שלה מחוץ לבמה אין שום השפעה מבחינתי על ההערכה שלי אליה כמבצעת.

ב. אני לא שופטת את האישיות שלה, את האופי שלה, את האינטליגנציה שלה או מתייחסת אליה כאילו אני מכירה אותה ע"ס תכנית טלוויזיה כזו או אחרת. אני לא שופטת אותה כאדם.
את מנסה לעשות הפרדה מלאכותית
26/03/13 11:50
39צפיות
שקשה ללכת אתה עד הסוף.
האדם הוא מכלול אחד על כל תכונותיו.
אדם עם מנת משכל גבוהה מבין טקסט טוב יותר מאדם עם מנת משכל נמוכה ובהכרח הדבר ישפיע על ביצועיו.
עומק רגשותיו של אדם באים לידי ביטוי בביצועיו.
הביטחון העצמי משפיע ועוד הרבה תכונות אחרות.

איך קרה שהפער בהצבעות בין דן לרודי היה קטן יחסית למרות הקול הענק שלה לעומת  הקול שלו שזקוק דחוף לפתוח ?
לדעתי זה נבע מכך שדן יודע להגיש טקסט, הוא מסקרן הרבה יותר ממנה.
רודי שמעת אותה פעמיים, שמעת את כל מה שיש לה להציע, היא שוב ושוב מציגה את אותם משחקי קול , היחס שלה לטקסט רדוד וזה משעמם.
נכון שעם הדרכה נכונה היא יכולה להגיע לביצועים טובים יותר אבל זה לא יהיה בזכותה אלא בזכות מי שינחה אותה.
זו לא הסיבה אבל
26/03/13 12:07
19צפיות
יש בפורום הזה אובר-הערכה לפופולריות של רודי. רודי, לפי פייסבוק וצפיות יוטיוב, מעולם לא נחשבה מועמדת רצינית לזכייה (לפחות לא אצלי) וידעתי שהפופולריות שלה מוגבלת לנבחרת של משינה שבאופן כללי לא היתה נבחרת חזקה ופופולרית בקרב הקהל. דן ורודי אכן הגיעו קרוב אחד לשני, בדיוק כפי שמצביע עליו פייסבוק - קצת יותר אוהדים לרודי מאשר לדן, אבל לשניהם אין הרבה מלכתחילה יחסית למתמודדים אחרים. אפילו בתגובות הפייסבוק בעמוד הכללי של דה וויס יש מעט מאוד תגובות על רודי ודן מאשר על מתמודדים אחרים. דן דווקא סיקרן מאוד בביצועים ונתן כמה ביצועים מצויינים, אבל היה ברור לי שהסיכוי שלו לעלות לגמר הוא קטן מאוד, כי מעבר לביצועים טובים הוא לא הצליח להתבלט בתכנית. לגבי ביצועיה של רודי השתעממתי מהביצוע הראשון כבר.
לא אני לא, כי אני לא שופטת את האדם עצמו!
26/03/13 12:33
24צפיות
אם אני שופטת הופעה, אני שופטת את הביצוע, את האמן, את הזמר. לא מעניינת אותי מנת המשכל שלו או אם הוא תורם צדקה או אם הוא נחמד לשכנים שלו. זמר יכול להיות חרא של בן אדם וגם לא צריך להיות חכם גדול אבל מוזיקאי מעולה. להבדיל, הוא יכול להיות גם נשמה טובה ומלא אומץ וסיפור אנושי מרגש אבל זמר גרוע (דנה).

אני יודעת שבתכניות מהסוג הזה מקובל לפשפש בקרביים של המתמודדים ולכן אם בטלוויזיה עושים זאת זה כנראה "בסדר" להתייחס אליהם כאילו אנחנו מכירים אותם אבל אותי זה מגעיל ואני לא נכנסת למסחרה הזאת. לא אכפת לי מי הבן אדם מאחורי הקול וזו הסיבה שמלכתחילה התחלתי לצפות בתכנית שהאודישנים שלה בנויים כך ששופטים רק את הביצוע בלי לראות אפילו מי עומד מאחוריו (עד כדי כך שלא תמיד יודעים אם זה גבר או אישה). כמו כן הבעתי כאן יותר מפעם אחת תרעומת כלפי סרטוני הטלנובלה המעיקים על המתמודדים שבהם כל אחד ניסה להציג "סיפור אנושי מרגש" בשנקל... זו גם אחת הסיבות שהפסקתי לצפות בתכנית בשידור חי, כי זה היה מגעיל ומאוס ובהקלטות יכולתי פשוט להריץ את החלקים האלה קדימה ולהגיע לשיר עצמו.

לו היית כותב שהזמר לא מרגש אותך או לדעתך הוא לא מבין את השיר שהוא שר, בסדר, ביקורת לגיטימית. אבל לשפוט את מנת המשכל שלו ע"ס שיר?! סליחה? זו יומרה חסרת סיכוי וכן, זה מכוער. אם אתה לא מכיר את הבן אדם ולא בדקת כמה קיבל במבחני IQ לטעון עליו דברים כאלה זה לא לעניין בעיניי.

אין לי מושג למה דן זכה להצלחה בתכנית, זו תעלומה מבחינתי. אני מאוד לא אוהבת אותו כזמר ואני חושבת שיש לו קול לא מוצלח בכלל. היו לו עיבודים לא רעים כי הוא מוזיקאי מוצלח ופסנתרן טוב. אני מניחה שאם הוא זכה לפופולריות זה מכיוון שאנשים אחרים (שאינם אני...) כן נהנו מההופעה שלו.

אני ממש לא חושבת ששמענו את מה שיש לרודי להציע, אני חושבת ששמענו את כל מה שיש למנטורים הכושלים שלה להציע לה, וזה באמת לא הרבה לצערי... אני מחזיקה אצבעות שהיא תשכיל לא להמשיך איתם אחרי התכנית (אם הייתה מחשבה כזאת) ולמצוא מישהו שידע לעבוד איתה ולבנות אותה כמו שצריך בהתאמה לגוון הקול ולסגנון ההגשה שלה (ולא לשירי הרוקנרול שהוא אוהב... ).
את מסרבת להפנים
26/03/13 12:57
24צפיות
שאומן מורכב גם מתכונות אופי ואישיות שמשפיעות על איכותו... וכמו שאת מבקרת אדם על סמך "התנהלות ציבורית שהוא עושה במופגן ובאופן פומבי" כך גם אני יכול לבקר אומן על סמך דברים שאני מרגיש או קולט מהתנהלותו.  
ושימי לב שאת מסלפת דברים, אני לא שפטתי את האינטלגנציה שלה אלא את האינטליגנציה המוזיקלית שלה שקשורה לשירה.
לפעמים כן ולפעמים לא, אבל זה לא קשור
26/03/13 14:07
20צפיות
גם אם התכונות משפיעות על ההופעה, אני שופטת את ההופעה. לא אותו כבן אדם, לא את מנת המשכל שלו, לא את מידת הנחמדות או טוב הלב או מה שזה לא יהיה שלו.

ושוב, אני לא מבקרת אדם על סמך התנהלותו הציבורית, אני מבקרת את ההתנהלות הציבורית שלו עצמה. אני מבקרת את התוצרים שלו, את המעשים שלו, את מה שהוא אומר ועושה ופועל. לא אם הוא נחמד, לא אם הוא חכם, לא אם הוא אבא טוב.

אין לי מושג מה זה "אינטליגנציה מוזיקלית" לכל הרוחות.
אז אני אומר שהמהות היא אותה מהות
26/03/13 16:21
21צפיות
הנסיבות שונות אבל את לא יכולה להצדיק את המהות רק כשזה נוגע לקטע שלך ולפסול אותו אצל אחרים. אם את לא רוצה לתת לי קרדיט שהשיפוט עצמו שלי הוא נבון ולעניין זה כבר משהו אחר וזה ויכוח אחר... וגם אני מבקר רק דברים חשובים ומה שקשור להופעה ולשירה...

איטליגנציה מוזיקלית כוללת כל מיני דברים, יכולת להבין טקסט, להגיש, להכניס אופי, לדעת איך לטפל בשיר וכו'...
זה לא קשור לקטע "שלי"...
26/03/13 16:26
19צפיות
וכאמור, לו היית כותב שההגשה שלה לא טובה ושאתה מרגיש שהיא לא מבינה את הטקסט, לא הייתה לי בעיה עם זה (אף שאיני מסכימה עם הדברים).
כתבתי שההגשה שלה לא טובה
26/03/13 17:07
18צפיות
ואז הסברתי גם למה לפי דעתי.
כאמור, האופן שבו הסברת היה מגעיל בעיניי
26/03/13 17:13
23צפיות
כי נכנסת לשיפוט אופי של אינטליגנציה, צניעות וכו'.
º
אני בכלל לא חושב ככה אבל לא ניכנס לזה עכשיו
26/03/13 18:00
21צפיות
The Voice
24/03/13 01:00
105צפיות
אני מסכימה עם כל מילה שלך , גם אני איני חושבת שלינה יכולה לשיר כל ז'אנר , ובעיקר כשהיא בטונים הגבוהים , סוג הקול שלה אינו נקי וגם קצת מנדנד , אפילו לוחץ , אין לה מנעד כל כך רחב, מה שכן היא למדה
טכניקה וכיוצ"ב. מבחן אמיתי הוא האם היית יכול לשמוע דיסק שלם שלה, והתשובה לגביי היא לא !! חד משמעית כי זהו סוג קול שאי אפשר לשמוע כל כך הרבה בטונים גבוהים. לעומת זאת רודי היא זמרת נשמה אמיתית,
טבעית , ללא כל מניירות והצגות חיצוניות או מלומדרמתיות כרגע , עם פוטנציאל אדיר שעוד לא היה כמותה בארץ, תמיד חשבתי שבגלל הרקע התרבותי משהו, השירה העמוקה תצמח מהאתיופים או מהעברים בדימונה.

לצערי השיר שהיום בחרו לרודי לא שיקף את מהותה כזמרת, כל הזמן ציפיתי שיבחרו לה שירים של זמרות נשמה ענקיות כארתה פרנקלין וכדו' , או בלוז ואז היא היתה מתגלה בכל עוצמתה. דיסק שלה הייתי רוצה להאזין לו.
.
אבל הזכיר מישהו כאן  שהמשחק הינו מכור מאחר ונתנו לקהל להצביע ואז ככל שתגייס מצביעים באופן שרירותי ללא קשר לכשרון או ליכולת האמנותית שלך כך תנצח. אז כל הערבים פתחו במערך מאוד אגרסיבי
של הצבעות , ואילו האתיופים הצנועים , כנציגתם הצנועה , הסתפקו בהצבעה בממדים יותר קטנים. חבל !!!!!

מגיע לנו שהרמה תעלה כאן בארץ..........
מסכים כמעט עם הכל
25/03/13 22:58
57צפיות
כן רודי ללא ספק הכי טובה העונה (אולי היחידה שעוקפת אותה היא רוני פרי, אבל אני עוד לא סגור על דעתי בעניין הזה)
אבל אני לא חושב שלינה זכתה רק בעניין מגדרי. ללא ספק זה יצר את הפער הגדול אבל לדעתי היא הייתה זוכה גם בלי העניין המגדרי, בהפרש קטן יותר סביר להניח אבל עדיין זוכה.
º
מגזרי, לא מגדרי... (מגדר = gender)
26/03/13 00:31
34צפיות
º
חחחח צודק, התבלבלתי :)
26/03/13 19:32
15צפיות
לינה היא לא רק זמרת
26/03/13 00:24
62צפיות
היא מפוצצת בכריזמה, יש לה הרבה חן, היא מתוקה וכן גם יש לה קול טוב והיא יודעת לשחק איתו. לינה מופיעה על הבמה מאוד בשלה, כאילו יש שנות נסיון רבות מאחוריה, היא יודעת להגיש, היא יודעת מתי לשיר בקטן ומתי להפציץ. נדמה לי שהבשלות הזו זו אחת הסיבות שפחות התחברתי ללינה, אבל אין ספק שיש לה את זה. לינה גם היחידה מבין רביעיית הגמר שמצליחה לגרום לי להקשיב לביצוע שלם בלי להעביר או להחליש, גם אם פחות התחברתי לביצועים באופן כללי. הדבר שהפריע לי אצל לינה הוא שלא נדמה שהיא עברה התפתחות או תהליך אמיתי בעונה, מכיוון שהיא באה כל כך בשלה, בערך כמו שנינט תלך להתמודד שוב בכוכב נולד. לינה בשקט יכלה לבוא בתור מנטורית, עד כדי כך היא מקצועית.

הביצועים של רודי עברו לידי לכל אורך העונה, הסגנון של השירה הגדולה כבר לא עושה לי את זה. למעשה, מעבר ל- Nobody's Wife שביצעה בגמר והשיר ההוא עם החביבי של שרית חדד, אני לא זוכר ביצוע אחד של רודי לכל אורך העונה. אני במיעוט, אבל לדעתי אצל המשינות היו כמה מתמודדים שהיו טובים יותר. תמיד היה לי נדמה שרודי לא יודעת לשיר בקטן וזה הפריע לי, משום מה זה תמיד נשמע לי כצעקות. ברמה האישית אגב מאוד חיבבתי את רודי, תמיד היא נראתה כמו בחורה עם הרגליים בקרקע, רגועה וחייכנית, שאפו.

אופיר היתה טובה מלינה בגמר (גם כי אופיר היתה מעולה וגם כי לינה די אכזבה בביצועים), אבל ביתר העונה כשרונה התפספס והיא היתה עוגת פרווה במקרה הטוב. הפסקתי לקחת את אופיר ברצינות מאז העיבוד המגוחך ל"עד שתעזוב" בז'אנר שאני קורא לו אלקטרו-עלאק. אביב ניסה לחדש בעיבוד אלקטרוני מגניב ויצא לו על הפרצוף. זה לא עזר כשאופיר ניסתה לשיר רוקיסטי, הקול שלה מלאכי מדיי בשביל זה.

לינה היא באמת המתמודדת היחידה מרביעיית הגמר שהשכילה לבחור שירים שמתאימים לה ושמחמיאים לקולה וליכולותיה לכל אורך העונה. היא ממש לא הפייבוריטית שלי, אבל אני מעריך אותה על כך.
הלילה הדבר האמיתי חוזר - TV:US.
25/03/13 12:28
121צפיות
עונה 4. אני בטוח שבמהלך העונה האמריקאית לא יהיה פה כל כך עמוס, אבל אני מקווה שחלק ממבקרי הפורום והכותבים שלו צופים בגרסא האמריקאית וייכתבו גם עליה.
אני מוכן. בתקווה לעונה לא פחות טובה מהעונה ה-3 המצוינת.

להזכירכם ככה זה הולך בגרסא האמריקאית(בהנחה שלא יישנו שם כלום)... המאמנים הם צמד הוותיקים - אדם לווין, נציג הרוק-פופ בתכנית ובלייק שלטון, נציג הקאנטרי בתכנית. אליהם העונה מצטרפים הזמר אשר - נציג המוזיקה השחורה - והזמרת שאקירה נציגת ה...פופ ומוזיקת עולם(נראה לי) שמחליפים העונה את סי-לו גרין וכריסטינה אגילרה.
בסיבוב הראשון - ה"אודישנים העיוורים" כל אחד מה-4 צריך לבנות לו קבוצה של 16 מתמודדים.
בשלב השני - "שלב הדו-קרב" הם צריכים לצמצם את הקבוצה שלהם בחצי באמצעות צימוד של 2 אקטים ובחירת השיר שלהם, באמצעותו המתמודדיים ינסו לשכנע את המנטור שלהם שצריך לבחור בהם. בנוסף יש לכל אחד מהמאמנים 2 הצלות(גניבות) שמאפשרים להם "לגנוב" מתחרים מהקבוצות של אחד המנטורים האחרים שמודח בשלב הדו-קרב.
בשלב השלישי - "שלב הנוק-אאוט" המאמנים מצמדים את 10 המתחרים שנותרו ל- 5 צמדים. הפעם כל אחד מהמתחרים בוחר את השיר שלו ומבצע אותו למול המאמנים. 5 המצטיינים מכל צמד, לדעת המאמן, ממשיכים לסיבוב הראשון של שלב ההופעות החיות..."שלב הפלייאוף" בו הוא והמצביעים בבית צריכים לצמצם את הקבוצה של כל מנטור ל- 3 מתמודדים, בלבד, שעוברים לשלב הבא של ההופעות החיות - שלב, שאני קורא לו... "כולם נגד כולם". למה? כי אף אחד לא בטוח. הכל תלוי בהצבעת הקהל בבית. המאמנים לא יכולים להציל אף אחד מהמתחרים שלהם, אלא רק לקוות שהם לא יגיעו לגמר בלי אף נציג של קבוצתם(כמו שקרה בעונה הקודמת לכריסטינה ואדם).

אני מוכן להרבה הומור, מעט זמרים בולטים, אפילו יותר מעט ביקורות בונות אבל בסה"כ להנאה לא קטנה. בתקווה.
25/03/13 15:39
30צפיות
נשמע מעניין:)
אם זה היה ככה בארץ- סיון טלמור היתה מבצעת יותר מחצי ביצוע ואז עפה בעונה שעברה ולשרית לא היתה אף מתמודדת בגמר בעונה הזו
הולך להיות מעניין
25/03/13 16:14
32צפיות
אם זו תהיה עונה לא פחות טובה מהעונה האחרונה אז צפוי לנו תענוג גדול!
º
25/03/13 16:21
11צפיות
שאקירה?
25/03/13 17:03
49צפיות
זה נשמע מאוד מעניין, ואם ניתן לצפות בשידור חי אונלין, אז בכלל השועל בעד.
º
בשידור חי אונליין בארץ... לא נראה לי.
25/03/13 18:07
26צפיות
º
מי דיבר על הארץ?
25/03/13 18:34
22צפיות
º
למה? אתה גר בחו"ל?
25/03/13 18:39
30צפיות
לא, השועל גר בבית של השועל
25/03/13 19:34
39צפיות
אבל ציפור קטנה לחשה לשועל איפה אפשר לצפות בשידור אונליין. יש לך מושג מי זאת הציפור הזאת?
º
אין לי מושג מי הציפור
25/03/13 21:30
12צפיות
בעצם לא משנה
25/03/13 19:22
26צפיות
בקיצור גם אני לא חושב שאפשר למצוא שידור חי...
מתמודדי דה ווייס מאחלים לכולנו חג פסח שמח
25/03/13 19:16
55צפיות
מתמודדי העונה והפיינליסטיות לקחו רגע מזמנם על מנת לאחל לכולם חג שמח
http://reshet.tv/Shows/The_Voice_Israel/videomarkl...

ובהזדמנות זו, גם השועל, רגע לפני שהולך לטרוף את ארוחת הסדר, רוצה לאחל לכולם, לכל חברי הפורום והאורחים חג פסח שמח ותעשו חיים.
º
פסח שמח לכולם!
25/03/13 19:19
9צפיות
º
חג שמח לכולם
25/03/13 19:24
11צפיות
º
חג פסח שמח לכולם
25/03/13 23:45
12צפיות
º
חג שמח לכולם :)
26/03/13 02:05
10צפיות
הראיון הראשון של המנטור והזוכה שלו העונה
25/03/13 01:16
144צפיות
שימו לב ששלומי לא מוותר על לשיר ביחד עם לינה את שיר הניצחון שהוא לא שר בגמר, כי המקרופון שלו היה סגור. אז הוא מפצה על כך באולפן של עודד בן עמי.
כתובות אינטרנט מצורפות:
איזה חמודים! אהבתי את הדואט
25/03/13 03:54
76צפיות
ומעניין לראות גם השקפה שונה – רבים חשים שהעובדה שלינה זכתה היא דווקא הוכחה לאי מגזריות כי צופים רבים הצביעו לה בשל יכולותיה הקוליות ולא נמנעו מכך בשל מוצאה.

אהבתי שעודד אמר שהיא התעלתה על מתחרותיה פשוט כי הצליחה לשמור על רמה אחידה לאורך כל העונה בעוד שהן התנדנדו. זה נחמד לשמוע אנשים בטלוויזיה אומרים בקול את מה שאני חושבת...
וסיכום יפה בגיא פינס
25/03/13 04:11
110צפיות
http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=96687...
איזו חמודה לינה! ויש לה חיוך כובש, חייבים להודות.

ונזכרתי מה עצבן אותי בביצוע של אופיר ל"הקיץ האחרון": שהיא צעקה אחרי הפאוזה "אז תזכרו ש*הֶבטחתם לא לבכות" הִבטחתם! הי הי הי הי! אררררג!
מירית ליבה דווקא שרה בסדר במקור, כפרה עליה:
http://youtu.be/0DYLaPpatdk?t=3m10s
25/03/13 08:40
65צפיות
סחתיין עליך, אני חושבת שאת היחידה בישראל ששמה לב לזה..
(אבל תחליקי לה, זה היה ביצוע אדיר וגמר והתרגשות וכל זה...:))

ומה עוד למדתי מלהשאיר את הקישור פתוח רגע? שכל הראיון ה'מטלטל' הזה של בועז מעודה הוא סתם כי אחרי לג' בעומר הוא הולך להשיק סינגל מהאלבום החדש...
:)אהבתי את ראיון של לינה
25/03/13 14:53
57צפיות
כל שיחה עם כתב שהיא ישבה על כיסא של המנטור  הייתה כל כך מקסימה
וסנדלים   של רודי הם להיט  רק בגלל זה היא הפסידה
אויי זה היה הורס אם היא
25/03/13 15:00
44צפיות
הייתה עולה איתם לבמה חחחחחחחחחחחחח

השועל אהב את התשובה של אופיר למראיין
25/03/13 18:37
50צפיות
ששאל אותה בפעם האלף לגבי שמירת נגיעה, השועלונת ענתה לו: כבר אמרתי אלף פעם שאני לא שומרת נגיעה, אבל מה זה כבר משנה, זה כבר בכלל לא רלוונטי.

שועלה או לא שועלה?
חחח מדהימים ראיתי את הראיון :)
25/03/13 08:06
74צפיות
הקולות שלהם משתלבים יפה מאוד :)
ראיון חביב ביותר
25/03/13 15:11
42צפיות
שלומי שבת נראה ממש מאושר ולינה דווקא נראית מאופקת ובוגרת. יפה להם.
שיעשו עוד הרבה דואטים
25/03/13 08:18
50צפיות
הם כאלו מקסימים.
º
איזה תותח השלומי הזה
25/03/13 09:58
29צפיות
בהחלט חמודים
25/03/13 11:50
39צפיות
ולינה בכלל יפהפיה