לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום וברוכים הבאים לפורום The Voice

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  "The Voice" המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל להתכונן  לזמרים, לשופטים ולכיסא המסתובב

אז אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על המתמודד שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 

על השופטים וכל דבר שתרצו

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו 

ברוכים הבאים 
לפורום The Voice - התוכנית שכבשה את העולם מגיעה לישראל!
במיוחד לגולשי תפוז- רוצים להיות קהל בתוכנית היכנסו לקישור :   http://reshet.tv/Shows/The_Voice_Israel/kahal_voice/
המשך...
הודעה חדשה

סרטים לצפייה ישירה
08/04/13 02:08
44צפיות
האם יש אתר לסרטים בצפייה ישירה?
ללינה יש חבר יהודי??? ראיתם?
04/04/13 21:06
206צפיות
https://www.facebook.com/yediothahronoth?sk=app_17...

או שיכול להיות שזה סוג של כפל לשון....
אולי בכתבה היא תגיד מה דעתה (באופן תיאורטי) על דבר כזה....

היא אמרה שהיא לא יצאה אף פעם לדייט
04/04/13 22:14
113צפיות
אז מה אם היא אף פעם לא יצאה לדייט?
04/04/13 23:42
96צפיות
היא יכולה להתחיל מערכת יחסים בלי הקטע הפורמלי של דייט.
º
יכול להיות... נראה מחר
04/04/13 23:46
31צפיות
הם מדברים בתאוריה על חבר יהודי
05/04/13 12:16
98צפיות
אין לה חבר כי היא בעצמה אמרה שלעולם לא היתה בדייט עם מישהו ולעולם לא היה לה חבר.
חבל... דווקא נראה לי שהיא מציאה שחבל על הזמן
05/04/13 20:06
64צפיות
אולי הבנים מהמגזר לא מספיק טובים בשבילה.
בנים יהודים, הייתם יוצאים עם לינה?
05/04/13 20:08
90צפיות
בעיניי היא בחורה משהו-משהו. גם יפה, גם חכמה, גם אישיות....

הבעיה היא עם העניין המגדרי.
הייתם יוצאים איתה או מנהלים מערכת יחסים רומנטית עם ערבייה כמוה?
אם השועל היה בגילה, והיא היתה מסכימה
05/04/13 20:16
95צפיות
על בליינד.
º
למרות שהשועל יהודי ולינה ערביה?!
06/04/13 12:16
40צפיות
למה לא?
06/04/13 17:12
76צפיות
הבעיה נוצרת (לצערי) כשיש רצון למחויבות/חתונה ואז המשפחות מתערבות וקשה נורא להגיע להסדר. אבל לינה בחורה מקסימה, יהיה קל לבחור יהודי להתאהב בה, בדיוק כמו לבחור ערבי.
קודם כל, להעמיד דברים על דיוקם, לינה נוצריה
06/04/13 18:51
96צפיות
ולא מוסלמית. וחוץ מזה, השועל הוא רווק נצחי, הוא לא מתכוון להתחתן עם אף אחת.
אתה נחש, לא שועל.
06/04/13 18:53
90צפיות
לצאת אפשר עם כל אחת. השאלה היא מה קורה כשזה מגיע לחתונה.
שועלים הם יונקים, לא זוחלים
07/04/13 03:56
63צפיות
וכבר אמרתי שהשועל הוא רווק נצחי. כך שחתונה אפילו לא באופק של השועל.
חבר חבר ? לא נראלי
05/04/13 20:50
81צפיות
גם אם כן שיהיה לה בהצלחה
זה לא כזה מעניין אותי בשורה התחתונה שתצליח
סיכום שבועי
05/04/13 12:23
68צפיות

פסח עבר,
דה וייס נגמר
לצה"ל התגייס המנהל
אז לתפארת מדינת ישראל
כי סוף סוף הסופ"ש
הגיע הזמן לסכמ"ש
(מילים- יוסי גיספן, לחן עממי)

שיר השבוע-
אמן השבוע-
משהו טוב שקרה  השבוע-
משהו רע שקרה  השבוע-
ספר/סרט השבוע-
סדרת הטלויזיה של השבוע-
מאכל השבוע-

לצופים בגירסא האמריקאית של דה וייס-
 אודישן השבוע בדה וייס?
 מי השופט שאת/ה הכי מחבב/ת?

תמונה\ציטוט השבוע-
 משהו להוסיף?

מסכמת:
05/04/13 12:48
74צפיות
שיר השבוע- הפרויקט של עידן רייכל- עכשיו קרוב- http://www.youtube.com/watch?v=Q5lBb8Ortoo. מקסים .
אמן השבוע-דיויד בלאט. מאמן על (ואני בכלל לא אוהבת ).
משהו טוב שקרה  השבוע-  מכבי ת"א בהצלבה ואפילו עם סיכוי ממשי לעבור לשלב הבא( עם הכבוד לריאל מדריד וזה...).
משהו רע שקרה  השבוע- יותר מדי קשישים מותקפים ע"י יותר מדי נוער. צריך להפסיק את זה איכשהו.
ספר/סרט השבוע- עשתונות/אופיר טושה גופלה. איזה כיף למצוא סופר ישראלי שיודע לכתוב ככה.
סדרת הטלויזיה של השבוע- דה וייס אמריקה.
מאכל השבוע-, , .יאמי.

אודישן השבוע בדה וייס? סוואנה ברי- http://www.youtube.com/watch?v=iPYXv58izU8. וואו. .
 מי השופט שאת/ה הכי מחבב/ת?  את אשר הכי פחות, אבל בלייק, אדם ושאקירה פשוט נהדרים :

תמונה\ציטוט השבוע- סרטון השבוע- מחמם ת' http://news.walla.co.il/?w=//2629387&fromAii=2...
משהו להוסיף? סופ"ש נעים/שבת שלום .
º
עוד קורבן נפל לרגלי בלאדם.
05/04/13 13:57
32צפיות
09/04/13 20:33
10צפיות
אוף, למה אין לנו כאלו בארץ??
שיר ענק של גיספן, עמוק! סיכום:
05/04/13 13:10
56צפיות
שיר השבוע- David Berkeley - Fire Sign (http://www.youtube.com/watch?v=sz1qfuX24Ak) - שיר עצוב
אמן השבוע- Lene Marlin.
משהו טוב שקרה  השבוע- נגמרה חופשת פסח
משהו רע שקרה  השבוע- נגמרה העונה של The Walking Dead בפרק עצוב במיוחד.
ספר/סרט השבוע- רוצה להגיד ג'נגו אבל טרם צפיתי
סדרת הטלויזיה של השבוע-  The Walking Dead
מאכל השבוע- פסטה
משהו להוסיף: סופ"ש מהנה ובטוח לכולם
כמעט בחרתי בו לשיר השבוע
09/04/13 20:34
21צפיות
ברגע האחרון החלפתי לעידן רייכל...

מסכם
05/04/13 18:54
43צפיות
שיר השבוע- שלמה ארצי - ירח (השמיעו לנו את השיר בטירונות)
אמן השבוע- שלמה ארצי
משהו טוב שקרה השבוע- הגיוס בסה"כ ממש נהניתי עד עכשיו. יש אחלה תנאים
משהו רע שקרה השבוע- העזיבה את הבית. אין יותר לישון עד מאוחר
ספר/סרט השבוע- אין
סדרת הטלויזיה של השבוע- משחקי הכס!!!!!!!!
מאכל השבוע- לחם עם שוקולד

אודישן השבוע בדה וייס? לא ראיתי ולא בטוח שיהיה לי זמן להשלים
מי השופט שאת/ה הכי מחבב/ת? אדם!

תמונה\ציטוט השבוע- "אתמול היה טוב ויהיה גם מחר", ציטוט יפה ורלוונטי לצבא מהשיר של שלמה ארצי.
משהו להוסיף? שיהיה שבוע נהדר לכולם
05/04/13 19:43
33צפיות
זה מנחם לשמוע שיש תנאים טובים (מפונקת שכמותי)
º
אין ספק
05/04/13 19:59
14צפיות
מסכמת
05/04/13 19:52
31צפיות
שיר השבוע- וואי היו מלא. נלך על whatever של אואזיס
אמן השבוע- טראוויס וא-הא
משהו טוב שקרה  השבוע- היום יום הולדת...
משהו רע שקרה  השבוע- מבחנים, מבחנים ועוד מבחנים.
ספר/סרט השבוע- ואנדטה. ראיתי אותו בערך 3 פעמים וכל פעם אני יוצאת ממנו במין תחושה כזו שכקשה להסביר אותה
סדרת הטלויזיה של השבוע- דה וויס (למרות שהיה די מאכזב לאחרונה)
מאכל השבוע- אהה...עוגה?
משהו להוסיף? שיהיה שבוע טוב לכולם
º
מזל טוב(באיחור מן הסתם:))
09/04/13 20:37
7צפיות
º
תודה
11/04/13 21:25
4צפיות
חחחח מסכמת
05/04/13 21:01
32צפיות
השירון נחמד מאוד חחחח

סיכוםשלי :

שיר השבוע- רז שמואלי - פנסים
אמן השבוע- רז שמואלי
משהו טוב שקרה  השבוע- שיחת חיזוקים מהצד שלא חשבתי עליו בכלל וזה הפתיע אותי ושימח ביחד
משהו רע שקרה  השבוע- אין  אני תמיד חיובית חחחח
ספר/סרט השבוע- בעיקר סרט על השואה אם מישהו מכיר "הנער וכותנת הפסים" אחד הסרטים המצמררים ביותר שנפגשתי בהם שקשורים לשואה
סדרת הטלויזיה של השבוע- דה וויס
מאכל השבוע- פיצה חחחחח

לצופים בגירסא האמריקאית של דה וייס- כן צופה השבוע לא יצא לי
אודישן השבוע בדה וייס? לא צפיתי השבוע
מי השופט שאת/ה הכי מחבב/ת? אדם החתיךךךךךךךךךך חחח

משהו להוסיף?  פורום חמדמד פורום חבים חחחחחח זהו ...
נחמד? לא פחות מיצירת מופת!!
09/04/13 20:38
10צפיות

אדם .
סיכומון שבועי של השועל
05/04/13 21:25
45צפיות
שיר השבוע Adele - Skyfall
אמן השבוע אדל
משהו טוב שקרה השבוע נגמרו הות וחזרנו ל, לות ול
משהו רע שקרה השבוע האיום הצפון קוריאני על התקפה גרעינית
ספר/סרט השבוע ג'י איי ג'ו 2: סוגרים חשבון
סדרת הטלויזיה של השבוע דה ווייס 4
מאכל השבוע באגט עם פרגיות צ'יפס וסלט
לצופים בגירסא האמריקאית של דה וייס
אודישן השבוע בדה וייס? האודישן של מוניק אבאדי וגם של מישל שמיוול, שתיהן באותו פרק.
מי השופט שאת/ה הכי מחבב/ת? שאקירה גם בלייק ואדם מאוהבים בה. ראיתם את הסקר שעשו להם?

תמונה\ציטוט השבוע
משהו להוסיף? ראיתם כבר את הפרומו של האקס-פקטור הישראלי עם סיימון קאוול?
מי היית רוצה שיספר אותך?
09/04/13 20:40
29צפיות
שאקירה, ככה היא תיגע בי

הם קרועים...

יודעים כבר מי השופטים בX פאקטור?
הימורים
09/04/13 22:37
30צפיות
גואטה המנהל של שרית, אביהו שבת, יונתן גפן ומשי קליינשטיין. או שלא (אבל אם זו היתה החבורה זה היה קורע).
פה חשדתי!
09/04/13 23:06
24צפיות

(מיותר לומר שאני באמת מקוה שלא?)
The Voice:US 4X04 - אודישנים עיוורים חלק 4.
03/04/13 11:37
82צפיות
פרק 4 יצא וכאן אתם מוזמנים להגיב עליו. לא לשכוח לסמן -ים.
והפעם נבחנו...
03/04/13 15:41
94צפיות
היום התכנית נפתחה עם אודרי קאראש שבחרה לשיר ג'סי ג'יי – "Price tag". וואו... היא זייפה ברמות. השליטה שלה על הקול שלה בכלל לא משהו והיא התפזרה ליותר מדי מקומות. יש לה קול סביר והמראה שלה בטוח לא מזיק, אבל בכלל לא התרשמתי. בלייק ואשר הסתובבו. היא בחרה באשר, בלי המון התלבטויות. ציון:3.

אחריה עלה ברנדון ראוש שבחר לשיר ביטלס - "With a little help of my friends". לטעמי זה היה די...נורא.  בכלל כל הביצוע היה ממש אירוני לטעמי, כי כל מה שהשיר מבטיח לא קויים על ידי ברנדון – הוא היה מחוץ לסולם, הוא זייף, הוא צרח קצת יותר מדי. עזוב אותך ביטלס, ברנדון, אתה צריך להתעסק עם רוק כבד בלבד. שאקירה הייתה היחידה שהסתובבה. ציון: 3.

אחריו זאת הייתה בטסי בארטה, זמרת רחוב שהחליטה לנסות את מזלה בקנה מידה יותר גדול. היא בחרה לשיר אדל – "Set fire to the rain". יש לה קול מקסים וגם משהו בה מאוד מעניין אותי. היא לא אדל, אבל יש על מה לעבוד איתה. לצערי אף אחד לא הסתובב אליה. טוב בינתיים, לטעמי, היא ההחמצה של העונה. חבל. ציון: 8.

אולי לפטריק דוד יהיה יותר מזל... כשהוא הלך בממפיס לאוטו שלו הוא כנראה החליט לעולת עם השיר "Walking in Mempis". יש לו קול כזה צרוד שאולי יכול להיות מעניין, אבל ההופעה עצמה, לדעתי, הייתה די משעממת. שאקירה ואדם הסתובבו. הוא בחר באדם. די צפוי האמת, למרות ששאקירה הראתה הרבה יותר רצון ואמונה בו. ציון: 7.

עכשיו היה עוד לקט של נבחנים שעברו, אחרי שהם הצליחו לסובב כיסא אחד.

עכשיו הגיע הזמן של אורלנדו דיקסון לעלות. הוא בחר לשיר "So sick". יש לו קול טוב, ללא ספק, אבל הביצוע שלו נשמע קצת שטוח, נראה שהוא די מוגבל בקול שלו, ולרגע או שניים נשמע היה שהקול שלו קצת נשבר. אשר היה היחיד שהסתובב, למרות שלרגע נראה היה שגם שאקירה שוקלת את זה. ציון:6.

סאוונה ברי נבחרה לסגור את הפרק הזה. והיא לא סתם עוד מישהי. כבר יצא לה לשיר דואט עם אחת מלהקות הקאנטרי המצליחות ביותר בארה"ב– שוגרלנד(ואפילו התלוותה אליהם לטקס פרסי ה- ACM לפני שנתיים) ומתברר מחיפוש ברשת שהיא אמורה להוציא אלבום משלה בקרוב. בכל מקרה היא עלתה עם השיר "Safe and Sound". יש לה קול מעניין, אבל אין לה עדיין שליטה טובה עליו. בעיקר כשהיא ניסתה לעלות לתווים גבוהים, כי נשמע שבמקום לעלות סולם כשהיא ניסתה הוא נשבר מהר מדי. מה שחיבבתי אצלה זה, שמהביצוע שלה אני לא יכול לשייך אותה מייד לז'אנר מסוים, אז מסקרן אותי מה הכיוון שהיא רוצה ללכת בו. אדם, שאקירה ובלייק הסתובבו. אגב מתברר שהכיוון שלה הוא קאנטרי ושהיא מעריצה של מירנדה למברט(אשתו של בלייק), בין השאר. מממ... אני תוהה במי היא תבחר. NOT. היא בחרה, כצפוי, בבלייק. ציון: 8.

לסיכום: עוד ערב די חלש בסה"כ, שרק 10 הדקות האחרונות שלו הצליחו להציל אותו מלהיות שיממון אחד גדול, לטעמי. המריבות של בלאדם ממשיכות להיות אחד הקטעים הכי משעשעים בשלב הזה של התכנית. לצערי בפרק הזה כמעט לא הרגישו, שוב, את אשר וגם בקושי הרגישו את שאקירה. אני עדיין מנסה להבין איך בטסי בארטה לא נבחרה ו... בהתחשב בכך שבשבוע הבא הולך להסתיים השלב הזה של האודישנים העיוורים, נראה לי שכל הכישרונות האמיתיים בתכנית כבר הופיעו ועכשיו נשארנו רק עם השיירים.
03/04/13 21:03
41צפיות

אודרי, הייתה חמודה ואנרגטית, ובלייק הצחיק אותי
סוואנה שרה ממש יפה, רק חבל שברגע שהיא אמרה "מירנדה למברט" זה היה אבוד, אני מבינה שבלייק הוא הסגנון שלהם ובלייק הוא מאמן טוב! מצוין, דואג לחבר'ה שלו ממש טוב, ועד היום הוא בקשר עם דיה ועוזר לה לקדם וזה , אבל הם כל כך טובים !!!!!!!! שיבחרו באדם שיעשו בחירה מפתיעה !
בכל אופן סוואנה הייתה טובה וכמובן שבלייק זכה בה
הייתה עוד איזה אחת ששרה ברחובות, נדמה לי שקראו לה בטי, ואף אחד לא הסתובב אלייה, היא שרה ממש יפה וזה קצת הפליא אותי, חבל עלייה

אדם בתפקיד המנחם הסדרתי - ברגע שמתמודד שאף אחד לא הסתובב אליו מתחיל להזיל דמעה - אדם ישר רץ אליו בחיבוקים חמוד
רק בשביל זה שווה לבחורות להיבחן, לא?
03/04/13 21:30
51צפיות
שאדם ירוץ אליהן, גם אם אף אחד לא מסתובב.

חוץ מזה, אני חייב להגיד שיש לי הרגשה שהסיבה שאף אחד לא הסתובב לבטסי היא שהיא בפועל עלתה בשלב מאוד מאוחר של האודישנים, כשלפחות חצי מהקבוצות היו מלאות. זאת פשוט ההרגשה שלי, אחרי שגיליתי שהעריכה של הפרקים לגמרי לא שיקפה את המציאות בה עלו הנבחנים.
º
קטן מעלי. ראו הוזהרתם.
03/04/13 21:31
22צפיות
יכול להיות...
03/04/13 22:24
30צפיות
זה הגיוני שיעשו את זה רק בשביל ליצור עניין, גם התגובות של המנטורים לא תמיד נעשו בהופעה של המתמודד שמראים, בגלל זה הם תמיד עם אותם בגדים (באמריקאי לא שמתי לב אבל בישראל זה ככה).
דר"א, בעונה הנוכחית בישראל, כשהגיעו לשלב שבו נשארו אקסטרה מתמודדים ונתנו למנטורים אפשרות להוסיף עוד מישהו, המתמודדים שהראו בפרק לא היו המתמודדים שהשתתפו בשלב הזה, הייתי בצילומים
חחחחחח לא רק לבחורות
03/04/13 22:38
31צפיות

ראה ערך בלייק שלטון

חחח סתם, לפי מה שהבנתי שום אודישן לא באמת לפי הסדר וזה בהחלט שיקולי עריכה, יש מצב מאוד גדול שהיא הייתה לקראת הסוף, זה הגיוני אפילו
+קישור ביוטיוב לפרק 4
03/04/13 23:48
55צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=JkxdeOVeCXg

המנטורים פשוט אלופים, הם כאלו קרועים
זה הפרק הכי מהנה עד עכשיו- גם מבחינת המנטורים, גם מבחינת הכשרונות

אודרי- אני ממש ממש מקווה שהיא טיפשה, כי זה פשוט לא הוגן שהיא גם יפה וגם  זכתה בקול כזה...

ברנדון - כמו בלייק, גם לי הוא היה נשמע מו DUDE שחור בהרבה חלקים. זה היה ביצוע קצת מוזר- אין ספק שיש לו קול מצוין, אבל הוא הגיע איתו למקומות הזויים- לא בטוחה שזו הדרך הטובה להציג את עצמך באודישן- אבל זה עבד בשבילו:)

בטסי- וואו, יש לה קול מהמם. איזה פראיירים!!!(חיבוק מאדם)

פטריק- מתה על הסגנון קול הזה והוא נתן אודישן מ צ ו י ן .

(והצלחתי לנחש מי יסתובב למי- באלו שסובבו רק כיסא אחד, הוריי לי)

אורלנדו- זה היה ביצוע סביר, חוץ מהמשפחה הצורחת שלו לא הבנתי למה לא הכניסו אותו גם לקב'  האלו שסובבו רק כסא אחד (אני לא הייתי מסתובבת בשבילו- הוא מותק והכל, אבל אין לו שום דבר מיוחד בקול..)

סוואנה- וואו!!!
יש לה קול - ו ו א ו.
(יש לה עוד על מה לעבוד וזה, אבל באמת- וואו!!)
המנטורים פשוט קורעים!

סוף סוף פרק שבו לא רק המנטורים היו שווי על.
זהו? רק שלושתנו?
04/04/13 17:26
48צפיות
איפה השועל? איפה שאר המגיבים משבוע שעבר?
(:
04/04/13 17:29
30צפיות
אני בדיוק צופה עכשיו בפרק 1  
ובמקביל קוראת שירשור ההוא   
ואתה כותב בצורה הכי ברורה  
במיוחד שאני שומעת וגולשת בתפוז
אז יותר קל להבין מהודעה שלך מה חשבת על כל אחד מאשר מהודעות של אחרים
אני כמובן מקווה להגיע לקצב שלכם מהר

קיצר בדיוק חשבתי עליך עכשיו
הייתי שמחה לצפות אבל הרמקולים שלי התקלקלו
04/04/13 20:44
32צפיות
אפילו את דה וויס פרק הגמר לא ראיתי/שמעתי עדיין.
תהנו!
אני ראיתי...
05/04/13 00:20
24צפיות
אבל לא היה משהו בכלל, אין לי מה לכתוב
את פרק 3 עוד לא ראיתי, שווה משהו?
º
אז תכתוב שהיה גרוע ולא שווה התייחסות.
05/04/13 13:53
11צפיות
פרק מאוד קצר, עם מעט מאוד מתמודדים
05/04/13 04:35
40צפיות
אבל עם 3 מתמודדות לא רעות בכלל

אודרי קאראש הדוגמנית היפה שיודעת גם לשיר וגם הקול שלה סקסי כמו הלוק שלה.

סוואנה בארי זמרת הקאנטרי הצעירה והיפה עם הקול המיוחד שמתאים לא רק לקאנטרי.

ובטסי בארטה זמרת הרחוב היפה ששרה את השיר של אדל ולא עברה כי אף אחד מהמנטורים לא הסתובב אליה. ולדעתו של השועל החמצה גדולה של העונה.
אהבת את אודרי? באמת?
05/04/13 13:55
23צפיות
אפילו הגרסא החלדה של עתליה פירס באודישן שלה בגירסא הישראלית היה יותר מוצלחת...
º
החלדה = החלשה.
05/04/13 13:59
6צפיות
השועל אוהב מאוד את הלוק שלה
05/04/13 20:13
19צפיות
אבל גם הקול שלה סקסי כמוה.
TV:US עונה 4 פרק 3
02/04/13 12:06
64צפיות
פרק 3 יצא, לא לשכוח לסמן ספויילר :)
לא שכחתי לסמן .
02/04/13 20:03
73צפיות
היום ראשונים לעלות הם צמד האחים קולטון וזאק סוואן – האחים סוואן. הם בחרו לשיר "American Girl"...רגע, זה אומר שהם רואים עצמם כצמד רוק? בכל מקרה הביצוע היה... סביר, אבל לא משהו לכתוב עליו הביתה. שאקירה, בלייק ואשר הסתובבו. אם רוק זה הסגנון שלהם עדיף להם, לטעמי, ללכת עם שאקירה או אשר. הם בחרו בבלייק. לדעתי עשו טעות. אצל בלייק אני בטוח שהם לא יישרדו את הדו-קרב ולא יעזור להם שגם הם מאוקלוהומה. ציון: 5.

אחריהם הגיעה המתעמלת לשעבר – טיילור בקהאם. היא בחרה לשיר את "I'm going down". טוב לטעמי הקול שלה לא מתאים לשיר הזה והיא גם זייפה לא מעט. יש לה קול מתוק מדי בשבילו, לדעתי. הייתה צריכה ללכת על משהו יותר פופי או אפילו קאנטרי או פולק. אשר ושאקירה הסתובבו. לדעתי יהיה יותר מעניין אם היא תלך עם שאקירה(אגב מתברר שבעברה גם שאקירה הייתה מתעמלת.), אבל אשר נלחם עליה הרבה יותר. היא בחרה באשר. ציון: 6.

אחריה עלה סם אלווס. הוא בחר לשיר את "Feeling Good". ההתחלה הייתה מאוד מתוחה, בגלל שהוא היה מאוד מתוח. יש לו קול מעניין, אבל לטעמי גם הוא בחר בשיר לא מתאים, שגדול עליו בכמה מידות. הוא גם התחיל בצורה מאוד איטית את השיר ולקח לו איזה חצי שיר עד שהוא ממש נכנס אליו וזה בטוח לא עוזר. בכל מקרה אני לא התרשמתי. גם המאמנים לא, כי אף אחד לא הסתובב. ציון: 3.

אחרי הכישלון של סם הגיעה קארינה איגלסיאס. היא בחרה לשיר את "I'm the only one". לטעמי גם היא לא מספיק טובה. בכלל לטעמי, כמורה לפיתוח קול לילדים, לה בעצמה אין ממש שליטה טובה על הקול שלה או על המלודיה. אדם ובלייק הסתובבו ברגע האחרון. בעיקר בשביל המשחק נראה לי, פחות בגלל שהם חשבו שהיא כזאת טובה. קשה לי לראות אותה עוברת את הדו-קרב. היא בחרה באדם. ציון: 4.

אחריה עלה גארט גרדנר, שמתברר שגם נבחן לעונה ה-3 אבל לא הצליח לסובב אף כיסא. הוא שר את "Seven nation Army". אממ... אני תוהה האם אדם עכשיו משווה את זה בראש שלו למלאני מרטינז, שהייתה בקבוצה שלו בעונה הקודמת. טוב, הביצוע הזה, לטעמי, היה זוועתי. הקול שלו כל כך לא הלם את השיר. שאקירה הייתה היחידה שהסתובבה. ציון: 3.

עכשיו קיבלנו לקט של נבחנים שגם נכנסו לקבוצות של המאמנים. אוי נו, באמת. אני לא אוהב את הלקטים האלה. הם פשוט לא הוגנים כלפי הנבחנים. בעיקר לצ'לסי M, שמתברר שעברה והצליחה לסובב 2 כיסאות...

עכשיו הגיע זמנה של הולי טאקר להיראות בטלוויזיה. היא שרה את "To make you feel my love". לקח לה בערך 10 שניות לסובב את אדם, שאקירה ואשר. אחרי חצי דקה גם בלייק הסתובב. לדעתי, ברגע שהסתובבו כולם הביצוע שלה ממש הדרדר. חבל לי כי היא התחילה מאוד טוב. היא בחרה בבלייק. כצפוי וחבל שכך. ציון: 6.

אחרי זה היה עוד אוסף. הפעם של כאלה שבכלל לא עברו.

ואחרי הלקט הזה עלה לבמה לנדון מדווק ששר את "You give me something". יש לו קול מעניין, אבל הוא לא ממש הצליח להשאיר רושם בל יימחה עלי. כנראה גם לא על המאמנים כי אף אחד מהם לא הסתובב. ציון: 5.

אולי למישל צ'מיוול יהיה יותר מזל... היא עלתה עם השיר "I kissed a girl". ובכן יש לה קול מעניין לרוק, וזה כנראה הכיוון שלה, לפי האלמנטים הרוקיסטיים שהיא הכניסה לשיר(בסוף מתברר שהכיוון שהיא רואה את עצמה בו הוא בכלל פופ אלטרנטיבי אלקטרוני). אומנם, לדעתי, השליטה שלה בקול שלה קצת בעייתית, כרגע וגם היו לה כמה זיופים צורמים ורגעי "oversinging", אבל בסה"כ, לטעמי, היא אחת היותר מוצלחות בינתיים מהתכנית הזאת. אדם, שאקירה ואשר הסתובבו. היא בחרה ב....(אני מקווה שבאדם) אשר. ציון: 7.

ג'ולי רוברטס עלתה אחריה עם ביצוע ל...שיר של בלייק עצמו – "God gave me you". יש לה קול מעניין, אבל אני לא בטוח מה אני חושב עליו. גם משהו בביצוע נשמע לי מאוד 80s, ואני לא בטוח אם זה טוב או לא. אף אחד לא הסתובב אליה. העיקר בפרק הזה טרחו להראות כל כך הרבה נבחנים שלא סובבו כיסאות, במקום נבחנים שכן. ציון: 5.

אחרי הכישלון של ג'ולי עלתה מוניק אבאדי. ילדה כוכבת לשעבר בערוץ לטיני מתברר. היא עלתה עם שיר של שאקירה – "Loca". בלייק הסתובב אחרי כמה שניות. לא הרבה אחריו כל שאר המאמנים הסתובבו לחגיגה. מיותר לציין שבלייק לא אהב את זה.
לדעתי יש לה קול רגיל מדי ולא משהו מיוחד, אבל יש לה גרון. היא בחרה בשאקירה, כמובן. ציון: 7.

סוגר את הפרק הוא וורן סטון. כבאי גרוש. הוא בחר לשיר "Colder Weather". אדם, שאקירה ובלייק הסתובבו. וורן משום מה הוצג כזמר קאנטרי בהקדמה, אבל לא ברור לי מאיפה זה הגיע. עם כל הכבוד הסאונד שלו אולי מזכיר קצת קאנטרי, אבל הוא לא ממש. אני לא התרשמתי יותר מדי מהביצוע. לטעמי משהו בו נשמע קצת משעמם מדי. הוא בחר באדם. ציון: 6.

לסיכום הייתה תכנית די חלשה, לטעמי. אף אחד או אחת(או צמד) לא ממש הצליחו להרשים אותי. היו לאדם כמה קטעים ממש מוצלחים בתכנית הזאת. לבלייק פחות, אבל הוא עדיין מצחיק מדי. נראה שאשר מתחיל להשתחרר קצת, כי הוא הצליח לתרום קצת יותר הפעם ושאקירה... די! היא משעשעת אותי יותר מדי. אני מעריץ אותה יותר ויותר בתכנית עם כל תכנית נוספת. כבר מעניין אותי לראות איך היא תתפקד כמאמנת ובעיקר כשופטת, כשהיא תצטרך להגיב להופעות של המתחרים שלה ושל האחרים. זה יהיה מעניין.
הי
02/04/13 21:46
35צפיות
איך אפשר לצפות בזה?

אין פרקים מלאים ביוטיוב והאתר לא מאפשר.

תודה רבה
אני צופה רק ביוטיוב:
02/04/13 22:06
46צפיות
הDUDE הזה מעלה את הפרקים כל שבוע ומוחק אותם שניה אחרי-
אז את פרק 1 ו 2 הוא כבר מחק, אבל הנה:
פרק שלישי
http://www.youtube.com/watch?v=Q4MrewuSi1k
מה?
02/04/13 22:13
26צפיות
אני גם רוצה לראות (בגלל אשר) ואני לא מורידה דברים
ותוכנית כזאת קל לראות ולעשות דברים אחרים  שזה דבר נוסף שמונע ממני לראות דברים בנט  

אבל אז אנדרי  כתב שאין את זה ביוטיוב יותר   והתבאסתי   שהייתה אפשרות כזאת ועכשיו אין

קיצר מה כוונה "מוחק אותם אחרי שניה" ?
איך את  מספיקה לראות?
זו שניה מטאפורית
02/04/13 22:37
30צפיות
אני ראיתי את שני הפרקים של שבוע שעבר ביוטיוב(וגם הוספתי קישורים בשרשור של הפרק הראשון) ביום רביעי, ואח``כ גם בחמישי, אז אני מניחה שהוא מוחק אותם אח``כ... אז אני מניחה שאת יכולה לצפות בקישור הזה שצירפתי גם מחר ואפילו מחרתיים (חבל, דווקא בפרק הזה שאקירה לא מחקה את ההתנהגות של אשר..:))
יש מצב שהוא מוחק שעולים פרקים חדשים?
02/04/13 22:45
27צפיות
בכלאופן     אבל טוב שעכשיו אני יודעת שיש את אפשרות
ואני אתחיל לעקוב
יכול להיות
02/04/13 23:17
25צפיות
ואם את אוהבת את אשר, את תאהבי את שני הפרקים הראשונים...
º
אבל כבר אין אותם לא?
02/04/13 23:43
9צפיות
לא ביוטיוב
03/04/13 00:04
45צפיות
אבל אם תכתבי בגוגל the voice season 4 episode 3
תקבלי קישורי צפיה ישירה...
º
מצאתי:)
04/04/13 15:32
8צפיות
º
מי מוחק שועלים?
05/04/13 05:17
8צפיות
º
תודה רבה!
02/04/13 22:40
8צפיות
º
02/04/13 22:08
5צפיות
שאקירה נראית לי ממש פאסיבית כזאת
02/04/13 22:00
44צפיות

לא יודעת לא הצלחתי להבין אותה עדיין
ואשר בכלל, אני לא זוכרת אותו מדבר כמעט, כשחושבים על זה
פאסיבית או לא- שאקירה משעשעת אותי בתכנית.
02/04/13 22:23
38צפיות
ואשר באמת לא מדבר הרבה, אבל נראה שבכל פרק נוסף שמשודר הוא משתחרר יותר ומדבר יותר.
02/04/13 21:46
63צפיות
האחים היו סבבה- אבל לא מיוחדים יותר מדי. לא הבנתי למה בלייק הסתובב.
(וכמה צמדים יש בוייס האמריקאי...)
את טיילור(המתעמלת) לא אהבתי. ילדותי לי מדי הקול שלה ויש לה עוד הרבה על מה לעבוד...

קארינה סבבה.

סם (עם הסיפור היותר מדי ארוך על איך הוא אומץ וכאלו - באיזשהוא שלב הייתי בטוחה שאמא שלו חטפה אותו מאיזו משפחה שם וסיפרה לו סיפורים אח"כ) - היה סתמי לגמרי. חשבתי שיש סינון בדה וייס..

גארט(ההוא שכבר היה וניסה שוב)- היה צריך לשלוח אותו שוב הביתה. הוא בהחלט צריך להשתפשף על במות לפני שהוא מופיע בתוכנית כזו מול חצי אמריקה. יש לו צבע קול אחלה אבל זה היה ביצוע לא אחיד בכלל. יש לו פוטנציאל, אז אני מקווה להתאכזב לטובה ממנו.

הולי היתה טובה, אבל לא מצוינת. הבחירה שלה היתה די צפויה.

לאנדון היה טוב יותר מגארט בכמה רמות. הוא לא 'בזבוז' כי הוא לא זמר מעולה כ"כ- מצד שני, זה די מסכם את רוב הזמרים בעונה הזו של די וייס- אז למה הם כן והוא לא?

מישל מאגניבה. היא נראית כמו בלוסום (איימי פארה פאולר [המלצה חמה: להחליף משקפים:)]) ככה שלא ציפיתי לביצוע הזה שהיא נתנה. אחד האודישנים הטובים.

מוניק יודעת לתת שואו, יש לה ביטחון על במה וקול מצוין. היא גם עשתה בחירה נכונה לטעמי.

מרגישים שג'ולי כבר זמרת בשלה, אבל לא אהבתי את הקול שלה כ"כ..

וורן- אני צופה בזה תוך כדי שאני עושה דברים אחרים, ורק אם זמר מסקרן אותי אני גם מסתכלת עליו- איך שהוא פתח את הפה, עברתי לחלונית של הפרק- לראות מי זה הזמר הזה. יש לו אחלה קול (והוא כבאי- זה מקדם חמידות ענק בארה"ב...).

אני חייבת לומר שציפיתי ליותר מתוכנית כמו דה וייס באמריקה- ציפיתי לקולות גדולים מהחיים וכאלו ולבינתיים זה לא הולך בכיוון הזה... נכון לעכשיו, השופטים מעניינים בהרבה מרוב המתחרים..
ככה זה תמיד היה בגרסא האמריקאית.
02/04/13 22:28
34צפיות
המאמנים הרבה יותר מעניינים מהמתחרים(מרובם, לפחות). לא שמת לב לזה?
פעם ראשונה שאני צופה בגירסא האמריקאית
02/04/13 22:50
30צפיות
זה כנראה מסביר את זה..:)
º
זה מה שחשבתי.
02/04/13 23:31
8צפיות
02/04/13 21:55
63צפיות
קודם כל, חייבת לציין שאני צופה בתוכנית הזאת כבר 4 שנים בערך, מאז העונה הראשונה, ולא פספסתי אף פרק, ואין ספק שהפרק הזה הוא הפרק הכי מצחיק שהיה בתוכנית הזאת אי פעם
בלייק ואדם כ-ל-כ-ך מצחיקים אותי בלייק כזה חמור, ואדם מצחיק הפרק הזה הם הרגו אותי שזה כלום לעומת הקטע של "מה שלא ראיתם"  האדיר שההפקה העלתה לערוץ היוטיוב שלהם, שבו אדם 'מחרים' לבלייק את המחברת ומגלה בה תמונות  שלו ושל בלייק גזורות, ומשפטי אהבה שבלייק כותב עליו ועל אשר בלאדם שליטה

ועכשיו לתוכנית
עוד אין לי פייבוריט, אבל אני מחכה שיבוא איזה מישהו רוקיסט כזה במקום כל הקאנטרים האלה שהולכים לבלייק כל הזמן
הייתה אחת ששרה i kissed a girl שהייתה מוזרה בטירוף אבל מוכשרת, שבסוף הלכה לאשר
והייתה זו עם המוהוק שממש בשניות האחרונות בלייק ואדם לחצו ביחד שהיא שרה נחמד אבל לא יותר מזה
והיה זה בסוף, הקאנטרי הזה, שהלך לאדם, שהוא שר ממש יפה! היה לו קול נעים, ותודה לאל שהם גיוונו שם סוף סוף ולא הלכו לבלייק דווקא
היה גם את הילד הזה שבא בעונה שעברה ואף אחד לא הסתובב, שהיה לו קול ממש לא נעים ומחוספס כזה, שאקירה כנראה לא חשבה ככה, כי היא לחצה על הכפתור
מחכה לפרק שלך מחררררר
4 עונות את מתכוונת...
02/04/13 22:32
44צפיות
אל תשכחי ש- NBC החליטו לשדר את התכנית פעמיים בשנה.
אם אני לא טועה, היא רק עלתה באמצע שנת 2011, ככה שעברו בקושי שנתיים מאז.
º
מה שלא יהיה, זה היה מזמן
02/04/13 23:19
11צפיות
03/04/13 15:12
39צפיות
פרק מאוד חלש מבחינת רמה של מתמודדים.
אף אחד לבינתיים לא מגיע לרמה של Sarah Simmons ( חוץ מJudith) ואני מקווה שזה ישאר ככה
הכי טובה הפרק הייתה מוניק ששרה "Loca"
טוב, זה היה פרק ממש מצחיק
05/04/13 05:14
38צפיות
עם 5 מתמודדים שהשועל פחות או יותר אהב

הולי טאקר, בת 19 מחצרצת בתזמורת מצעדים מטקסס, חובבת קאנטרי ששרה שיר של אדל והצליחה לסובב את כל המנטורים, אך בסוף כמה צפוי בחרה בבלייק.

מישל שמיוול, הרוקיסטית הממושקפת שקצת הזכירה לשועל את לוסיל בלקרמן, ששרה את השיר של קייטי פרי, ובחרה מכולם דווקא באשר, שלדעתו של השועל הכי לא מתאים לה.

טיילור בקהאם, בת ה17 שהיתה מתעמלת מילדות ואז בגיל 12 נמאס לה מהתעמלות והיא פנתה לשירה, ובעיקר לR'N'B, שרה שיר של מרי ג'יי בלייג' סובבה 3 מנטורים, חוץ מבלייק, ובחרה באשר.

מוניק אבאדי, קובנית ג'ינג'ית יפה, ילדה כוכבת לשעבר בתוכנית נוער מוזיקלית, ומעריצה גדולה של שאקירה כבר מילדות, שגם הצטלמה איתה כשהיתה ילדה, וכמובן ביצעה את שירה ואחרי שהסתובבה אליה כצפוי בחרה בה.

וורן סטון, כבאי ואב לילדים שנפרד מאשתו, שכבר שר בלהקה ועזב בגלל אשתו, ועכשיו מנסה לחזור למוזיקה. ביצע שיר קאנטרי קשה בצורה ממש חלקה והצליח להרשים את בלייק, אבל בסוף הפתיע ובחר דווקא באדם.

הקטע הכי מצחיק בפרק הזה היה החיבוק של אדם ובלייק, שלא הירפה ממנו וניסה גם לנשק אותו. אבל היו גם קטעים מצחיקים של שאקירה

בקיצור פרק מאוד מצחיק עם לא מעט כשרונות.
התפקדות אפריל
01/04/13 21:29
62צפיות
נתונים על חודש מרץ בפורום
נכתבו 4628 הודעות על ידי 160 כותבים

10 הכותבים הפעילים ביותר:

kobyz21
lakilaki12
ה ש מ ח ה
X יו יו S
איזו מן שלווה
amit0423
doctorwhat
trilliane
שועל הדיסקו
andre93

ועכשיו להתפקדות: (מאוד רלוונטי בשבילי )

שיר החודש:
אומן החודש:
סדרת החודש:
ספר החודש:
סרט החודש:
ארוע החודש:
משהו להוסיף:

חודש נפלא לכולם
מתפקד רגע לפני צבא
01/04/13 22:01
69צפיות
שיר החודש: השיר של נורבגיה באירוויזיון השנה- http://www.youtube.com/watch?v=5logmS3SvRQ
אומן החודש: רוני פרי
סדרת החודש: קאסל
ספר החודש: אין
סרט החודש: ג'אנגו ללא מעצורים
ארוע החודש: גמר קדם האירוויזיון כמובן
משהו להוסיף: יאללה לצבא איזה פחד!
גיוס קל ונעים - שמור על עצמך. סיכום:
02/04/13 11:12
56צפיות
שיר החודש: לא חדש, אבל הביצוע של בריאן אדאמס והרמיקס של פרוטו מרגש כל פעם מחדש http://www.youtube.com/watch?v=NDOdIaGsIrk
אמן החודש: קשה לי לקרוא לזמר קאוורים אמן, אבל הזמר קאוורים שעשה לי את החודש הוא בריאן אדאמס התימני - ניב מנצור
סדרת החודש: The Walking Dead
ספר החודש: אין
סרט החודש: ראיתי רק סרטים גרועים, עדיין צריך לראות ג'אנגו
ארוע החודש: A State Of Trance בדן בוס, מסיבת הטראנס הגדולה בכל הזמנים
גיוס קל
02/04/13 21:39
21צפיות

המון המוןןןן בהצלחה
º
גיוס נעים!
03/04/13 13:59
10צפיות
מתפקד
01/04/13 22:15
44צפיות

שיר החודש:Mariah Carey - Almost Home
אומן החודש:לינה מחול
סדרת החודש: אשנה לתכנית השבוע : דה וויס
ספר החודש: אל עצמי גלילה רון פדר
סרט החודש:המנסרים מטקסס
ארוע החודש: גמר דה וויס
משהו להוסיף:
תהנה בגיוס
º
תודה
01/04/13 23:22
11צפיות
מתפקדת
01/04/13 23:32
40צפיות

שיר החודש: השיר של גרמניה באירוויזיון 2013 קסקדה גלוריוס
אומן החודש: קטלין רייטר חחחחחח
סדרת החודש: דה וויס
ספר החודש: -
סרט החודש: -
ארוע החודש: כמובן שזה שנולדה לי אחותתתתת אלא מההה ? :)
משהו להוסיף: אני יהרוג אותך מזה מתגייסססס???? למי אני יציק בפורום הזה למייי  (אגב לי יש עוד כמה חודשים טובים חחח)
מתפקד
02/04/13 00:08
34צפיות
שיר החודש: Happiness של קרולינה
אומן החודש: קרולינה
סדרת החודש: דוקטור הו שחזר סופסוף
ספר החודש: כסא פנוי / JK רולינג
סרט החודש: וואי ראיתי מלא... יעד סופי 5 + החבובות (סרט ענק!)
ארוע החודש: אין משהו ספציפי, היה חודש אש
משהו להוסיף: נגמר החופש
התפקדות השועל
02/04/13 00:48
32צפיות
שיר החודש: Depeche Mode - Heaven
אומן החודש: דפש מוד
סדרת החודש: המירוץ למיליון 22 האמריקאי. 7 פרקים ראשונים ששודרו בארה"ב כבר עלו ליוטיב. ולשועל יש פייבוריטיות, נחשו מי?
ספר החודש: כבר ב
סרט החודש: נעולים
ארוע החודש: גמר דה ווייס 2
משהו להוסיף: גיוס נעים אנדרה והשועל מאחל לך בהצלחה בצבא
סיכום חודש
02/04/13 21:13
26צפיות
שיר החודש: שמעתי בלופים את הדואט הזה(http://www.youtube.com/watch?v=r4sPEVxaSt8) מדה וייס בעונה שעברה. לא נמאס לי ממנו עדיין...
אומן החודש: אדם לוין.
סדרת החודש: דה וייס וגם ללא עקבות.
ספר החודש: סיפורה של שפחה/ מרגרט אטווד. ספר מטריד.
סרט החודש: ג'אנגו עדיין נחשב?
ארוע החודש: חופש פסח!:)
משהו להוסיף: שיהיה לך שירות מעניין ומהנה, ושיהיה חודש טוב לכולם
º
אדם
03/04/13 21:08
4צפיות
MEEEE
02/04/13 21:37
21צפיות

שיר החודש: The killers - Who let you go?
אומן החודש: קילרז ומארון 5
סדרת החודש: אממממ בואו נגיד The voice האמריקאית, שבדיוק התחילה לפני שבוע
ספר החודש: ~~~~
סרט החודש: לא יצא לי לראות סרטים
ארוע החודש: חופש א-ר-ו-ך והפרמיירה של The Voice (חיכיתי חודשייייייםםם)
משהו להוסיף: I got soul but i'm not a soldier
מתפקדת
03/04/13 14:02
35צפיות
שיר החודש: https://www.youtube.com/watch?v=D2o99jGlZ2o של a-ha
אומן החודש: Travis
סדרת החודש: דה וייס האמריקאית
ספר החודש: אין :(
סרט החודש: אין :(
ארוע החודש: חופשחופשחופש
משהו להוסיף:אממ...יש לי יום הולדת מחר!
º
מזלטוב (:
04/04/13 15:27
10צפיות
º
תודה
05/04/13 13:10
5צפיות
º
הרבה מזל טוב!!
05/04/13 18:32
13צפיות
º
תודה
05/04/13 19:44
7צפיות
º
גיוס קל ובהצלחה!
04/04/13 20:42
14צפיות
קרן הכט נגד אביב גפן
58תגובות
30/03/13 23:45
440צפיות
קרן הכט, הזמרת הראשונה שאביב גפן היה המנטור שלה, פותחת פה לראשונה אחרי 20 שנה וחושפת כיצד "המנטור של המדינה" הפך את העבודה על האלבום שלה לסיוט. בראיון ל"מעריב" מספרת הכט על מסכת של התנכלויות מצד גפן. לדבריה הוא ניסה להפריד בינה לבין החבר שלה, שהיה הגיטריסט שלו, אחרי שלא נענתה לחיזוריו.

(המשך...)
קרן הכט, הזמרת הראשונה שאביב גפן היה המנטור שלה, פותחת פה לראשונה אחרי 20 שנה וחושפת כיצד "המנטור של המדינה" הפך את העבודה על האלבום שלה לסיוט. בראיון ל"מעריב" מספרת הכט על מסכת של התנכלויות מצד גפן. לדבריה הוא ניסה להפריד בינה לבין החבר שלה, שהיה הגיטריסט שלו, אחרי שלא נענתה לחיזוריו.
כתובות אינטרנט מצורפות:
הודעה לחברי הפורום
01/04/13 21:09
127צפיות
ממחר אני רכוש צה"ל
העניין הוא שעדיין לא ידוע אם יהיה לי מנהל מחליף בקרוב ונראה כרגע שאמשיך בניהול לעת עתה( למרות שאני אחזור רק בסופשים).
לכן הפורום נשאר כרגע בידיים שלכם ואני סומך עליכם שתפעילו אותו בלעדיי

אז כמה הדגשים:
- שרשורי הדיון של העונה החדשה של דה וויס האמריקאי באחריותכם, אז אשמח אם מישהו יפתח את השרשורים( בימים שלישי ורביעי, עדיף בבוקר)
- ההמשך התחרות של הביצוע המצטיין של העונה יהיה בקרוב. צריך קודם לסדר כמה דברים וכנראה התחרות תנוהל על ידי חבר פורום אחר
- פינת הסיכום השבועי גם עוברת אליכם. 'איזו מן שלווה', אשמח אם תקחי על עצמך את הפינה( כמו בפעם שעברה)

המשך שבוע מעולה לכולם
בנתיים אעלה את ההתפקדות החודשית
01/04/13 21:14
51צפיות
כמו בכל חודש
º
שיהיה לך גיוס קל ונעים:)
01/04/13 23:29
80צפיות
דייי אנחנו יתומים חחח
01/04/13 23:33
49צפיות
אנדריוש חסר לך ואתה לא תכנס לפה
º
02/04/13 23:21
2צפיות
º
גיוס קל!
02/04/13 00:04
25צפיות
השועל מאחל לך גיוס קל ושפשוף נעים
02/04/13 00:55
46צפיות
בהצלחה בצבא אנדרה.
היית אחלה של מנהל והשועל יתגעגע אליך.
אך אל תדאג, 3 שנים עוברות מהר, תשאל את השועל ועוד רוצים עכשיו גם לקצץ את השירות הצבאי לבנים בחצי שנה. אז זה יעבור אפילו יותר מהר.
אה, והשועל גם מקדיש לך שיר
02/04/13 00:57
45צפיות
רגע לפני הבקום, מודה לכולם על האיחולים
02/04/13 06:44
56צפיות
ואני לא נעלם, אני אחזור בסופשים
º
גיוס קל
02/04/13 14:13
15צפיות
גיוס קל ונעים
02/04/13 21:04
34צפיות
ושירות מהנה ומגוון

אין שום בעיה, אשמח לקחת את הפינה על עצמי:)
חזרתי לסופש שוב תודה למברכים
05/04/13 11:29
32צפיות
מסתבר שבצבא אין זמן לכלום ואוכל לכתוב כאן רק בסופשים, אם בכלל יהיה לי זמן וכוח...
מאחלת לך שירות מעניין וכייפי
05/04/13 15:41
29צפיות
שירות צבאי יכול להיות חוויה מעשירה, צריך מזל וגם גישה נכונה לדברים ונדמה לי שאת זה יש לך.
מודה לך על הרוח הטובה בה ניהלת את הפורום.
לזכותך צירפת  הרבה חברים חדשים והפכת את הפורום שהיה בעונה הקודמת פורום רדום לפורום תוסס שנעים היה  להיות חלק ממנו.
תודה היה לי ממש כיף להיות שותף להתפתחות
05/04/13 18:34
26צפיות
של הפורום
º
איך בצבא?
05/04/13 18:34
17צפיות
בצבא ממש סבבה (: יש תנאים מאוד טובים
05/04/13 18:46
29צפיות
ויש חבר'ה טובים. מיום ליום המצב רוח משתפר
º
היי אנדרה אתה כבר יודע באיזה חיל אתה?
05/04/13 20:18
15צפיות
היי
05/04/13 20:37
32צפיות
אני בחיל תקשוב (:
התפקיד ככל הנראה מפעיל תקשוב מבצעי
תקשוב זה מחשבים, לא?
06/04/13 06:11
24צפיות
ואם השועל לא טועה, זה בקרייה. אחלה חיל, תוכל להתקדם ממנו גם באזרחות.
פורומים חדשים ב|תפוז|
02/04/13 17:28
13צפיות
|*| אם אתם מנהלים או שיש אנשים אחרים שמכנים אתכם "בוס", תוכלו בוודאי למצוא נושא טוב לשיחה בפורום מנהלים ובוסים בעבודה.זה המקום להעלות לדיון את כל הנושאים הקשורים לניהול כגון עובדים, התנהלות במקום העבודה, תרבות אירגונית ועוד...
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*| קיבלתם דו"ח לא הוגן ואין לכם מושג מה עכשיו לעשות? חייבים לדחות את הצו הדחוף? צריכים עזרה ולא יודעים למי לפנות? פורום סיוע וייעוץ לפניות אזרחים הוקם במיוחד בשבילכם! בפורום תוכלו לקבל הפנייה והכוונה לגורמים הרלוונטים במשרדי הממשלה, עירייה, בריאות, צבא, דיור, צרכנות, רווחה, עבודה, תחבורה, כלכלה, חינוך ועוד...
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
שלום לכולם שיר מקורי שלי בעברית.
03/04/13 20:21
37צפיות
עובד על עוד שירים כרגע

קישור לשיר
הרשמה
02/04/13 01:47
28צפיות
איך נרשמים לעונה הבאה? ניסיתי דרך האפליקציה ואין שם אפשרות כזו של הרשמה
חייבת שאלה על הרמיקס
31/03/13 17:59
64צפיות
ראיתם אותו?
על מי אביב אמר שהיאא הנמבאר וואן?
מגזין ארצי ורשת חברתית "הכשרון שלי" אודישנים
01/04/13 14:17
57צפיות
מגזין ארצי ורשת חברתית "הכשרון שלי" אודישנים
מגזין ארצי "הכשרון שלי" ,אפריל 2013 ,מחולק חינם!

אלפי עותקים כבר בהדפסה!

אתם שווים שיכתבו עליכם,
כבר היום אנחנו מחפשים דוגמנים ובעלי כישרון בכל תחום!

אם אתם מיוחדים-תכתבו לנו!
אנו נשמח לפרסם ולקדם אותכם חינם!נעזור לכם להיות פופולריים!

כי אתם חשובים לנו!

המשך מגזין: http://kisharonsheli.co.il/?section=99

בכבוד רב "הכשרון שלי" !

הרשמה חינם!
אודישנים חמים לשחקנים,זמרים,דוגמנים,מוזיקאים,ניצבים,פרודיסטים,רקדנים!

לרשת חברתית "הכשרון שלי" דרושים לאודישנים :שחקנים,זמרים,צלמים,ציירים,דוגמנים,רקדנים,אמנים,במאים וכל בעלי כישרון בז'אנרים אחרים!

אנו מחפשים אנשים עם כישרונות בכל תחום מי גיל 18-120.תנאים טובים למתאימים!

כל יום אתם מקבלים מידע על אודישנים(חינם),כל שבוע אתם מוזמנים למסיבות שלנו(חינם),

יש לנו יכולת לפרסם אותכם במגזין החדש שלנו "הכישרון שלי" (אלפי עותקים מחלקים ברחבי הארץ),

כל שבוע אנו מענקים עשרות מתנות ועושים מהפכה בהגרלות שלנו!

למשתמשי האתר קורס הכנה לאודישן(חינם)+לימודי תאטרון.

למוזיקאים קיימים פרויקטים מיוחדים לרדיו שלנו!

ופעם בחודש אנו מזמינים אותכם על חשבוננו להצגה ולמופע סטנד אפ(כרטיס זוגי)!

חוץ מי זה הכל חינם-כולל הרשמה,אתם לא מפסידים שום דבר,מה שנדרש זה רק להירשם ולבדוק אותנו!

אתם מאוד חשובים לנו-המטרה שלנו לעזור לכם להתפרסם-חינם(וזה אפשרי)!

בכבוד רב: http://kisharonsheli.co.il/

חינם!

ט.ל.ח.

כחובב שלב הBLIND,
01/04/13 12:58
52צפיות
אני צופה בוויס הבריטי, ושם לב שהדגש של המנטורים שם הוא על מה שמתאים למתמודד לא רק מה האג'נדה האישית שלהם. זה רק נדמה לי, או שאצלנו זה מאד הפוך?
כן, אצלנו זה מאוד הפוך
01/04/13 16:44
38צפיות
המנטורים רוצים לזכות ולא ממש אכפת להם מהמתמודדים, ראו את זה אצל משינה, ראו את זה אצל שלומי שבת, וראו את זה אצל שרית חדד. היחיד שמתיימר להיות אכפת לו מהמתמודדים זה אביב גפן ואני לא ממש קונה את זה.
כן, נראה שתכלס הוא רוצה להמיר את "דתם"
03/04/13 19:13
25צפיות
המוסיקלית, לשכנע את כולם כמה המוסיקה שלו נעלה יותר.
מגזין ארצי ורשת חברתית הכשון שלי אודישנים
01/04/13 14:21
36צפיות
מגזין ארצי ורשת חברתית הכשון שלי אודישנים
מגזין ארצי "הכשרון שלי" ,אפריל 2013 ,מחולק חינם!

אלפי עותקים כבר בהדפסה!

אתם שווים שיכתבו עליכם,
כבר היום אנחנו מחפשים דוגמנים ובעלי כישרון בכל תחום!

אם אתם מיוחדים-תכתבו לנו!
אנו נשמח לפרסם ולקדם אותכם חינם!נעזור לכם להיות פופולריים!

כי אתם חשובים לנו!

המשך מגזין: http://kisharonsheli.co.il/?section=99

בכבוד רב "הכשרון שלי" !

הרשמה חינם!
אודישנים חמים לשחקנים,זמרים,דוגמנים,מוזיקאים,ניצבים,פרודיסטים,רקדנים!

לרשת חברתית "הכשרון שלי" דרושים לאודישנים :שחקנים,זמרים,צלמים,ציירים,דוגמנים,רקדנים,אמנים,במאים וכל בעלי כישרון בז'אנרים אחרים!

אנו מחפשים אנשים עם כישרונות בכל תחום מי גיל 18-120.תנאים טובים למתאימים!

כל יום אתם מקבלים מידע על אודישנים(חינם),כל שבוע אתם מוזמנים למסיבות שלנו(חינם),

יש לנו יכולת לפרסם אותכם במגזין החדש שלנו "הכישרון שלי" (אלפי עותקים מחלקים ברחבי הארץ),

כל שבוע אנו מענקים עשרות מתנות ועושים מהפכה בהגרלות שלנו!

למשתמשי האתר קורס הכנה לאודישן(חינם)+לימודי תאטרון.

למוזיקאים קיימים פרויקטים מיוחדים לרדיו שלנו!

ופעם בחודש אנו מזמינים אותכם על חשבוננו להצגה ולמופע סטנד אפ(כרטיס זוגי)!

חוץ מי זה הכל חינם-כולל הרשמה,אתם לא מפסידים שום דבר,מה שנדרש זה רק להירשם ולבדוק אותנו!

אתם מאוד חשובים לנו-המטרה שלנו לעזור לכם להתפרסם-חינם(וזה אפשרי)!

בכבוד רב: http://kisharonsheli.co.il/

חינם!

ט.ל.ח.

הגמר
01/04/13 17:59
30צפיות
רודי הייתה צריכה לנצח בהליכה את הגמר היא לא שמה את לינה פי 200 על לינה הזמרת הכי טובה שעלתה על במת דה וויס
יש לי שאלה ששכחתי לשאול בגמר
01/04/13 21:15
45צפיות
ואין לי מושג אם מישהו יכול לעזור כאן...  מסקרן אותי לדעת מה השירים שבחרו רודי ודנה במקרה והיו עולות לדו קרב.
אם הגמר היה נקבע
30/03/13 21:57
206צפיות
לפי המצעד שרץ כרגע, יש מצב שהתוצאות היו לגמרי אחרות!

אנאל, למשל, מקום שלישי:)
º
שמתם לב שדנה צלח בכלל לא קיימת בטופ 20?
30/03/13 22:07
73צפיות
º
בהחלט
30/03/13 22:10
47צפיות
זה עצוב לראות את זה יותר מזה
30/03/13 22:21
151צפיות
אני חושבת שלשרית לא הייתה נבחרת כזאת מוצלחת העונה וזה נבע בעיקר מכך שלהרבה מתמודדים מוכשלים היא פשוט לא הסתובבה כאילו היא נרדמה
למעט  כמה שהיא לפחות שמה עלייהם משהו כמו רודיי
מזל שהיה לה את מישה בנבחרת

מעניין אותי לדעת עד כמה היא יכלה להגיע גבוה אם סיוון בהנם שנפסלה בשלב הדו קרב
º
אבל גם מישה לא קיים בכלל בטופ 20
30/03/13 22:50
49צפיות
נכון היחידה שקיימת בטופ זאת עטליה
30/03/13 23:00
84צפיות
גם היא סוגשל מזל ממש על הקסקסשרית הסתובבה אלייה
º
אם תשאלי את השועל, יש יותר מדי עתליה בטופ 20
30/03/13 23:07
51צפיות
פה אני לגמרי מסכים עם השועל
30/03/13 23:21
76צפיות
גם ביצוע אחד של עתליה זה ביצוע אחד יותר מדיי. אני שר יותר טוב מעתליה, ואני לא שר, נקודה.
המתמודדים המוכשרים לא היו בוחרים בה בכל מקרה
30/03/13 23:39
110צפיות
חבל שהיא ציוותה את מישה עם סיוון ואז הדיחה את סיוון
מאוד חבל אתה יודע
30/03/13 23:57
85צפיות
כמעט אמרתי לעצמי שלא לינה ולא נעליים כל עוד ישלה את סיוון בנבחרת יש לה סיכוי לא רע לקחתגם  את העונה והיא לדעתי ויתרה עלייה יותר מידי מהר רק בגלל שיר אחד שלא עבד כמו שצריך עלייה
אבל מצד שני היה לה את המחסום הזה היא בכל זאת זמרת מוכנה והכל זה קצת קשה לנסות לשנות זמרת שכבר יש לה משהו מאחוריה והופיעה בקדם אירוויזיון וכמעט ייצגה את המדינה

ולגבי הזמרים המוכשרים
צודק אבל בכל זאת תסתובבי מי יודע  
אני חושבת שקטלין בזמנה באודישן הייתה צעד כלכך קטן מי ללכת עם שלומי שבת ושריתשכנעה אותה ברגע האחרוןללכת איתה אז גם הפעם אם היא קצת הייתה פחות רדומה היא יכלה לשכנע כמו שצריך את רוני פרי למשל או את מנאר ולא חסר באמת לא חסר וחבל
נכון, באמת שרית הצליחה לשכנע בשנייה
31/03/13 00:00
79צפיות
האחרונה את קטלין להצטרף אליה

לגבי סיוון, היא בכל מקרה לא היתה מגיעה לגמר אבל יחסית לרמה של הנבחרת של שרית היה לסיוון מקום ב- 6 האחרונים.
הנבחרת של שרית היתה ביזיון
31/03/13 01:01
75צפיות
לא ברור מה קרה שם. היו שם כמה מוכשרים (מישה לדוגמא), אבל נדמה היה ששרית עשתה כמה בחירות שגויות ובאופן תמוה לא הסתובבה להרבה מתמודדים בולטים שהמנטורים האחרים דווקא כן. לעיתים היה נדמה לי ששרית באה לעונה הזו בידיעה שהיא מפסידה ולכן לא ממש אכפת לה.
אנאל פוספסה לגמרי ע"י שלומי שבת
30/03/13 22:28
113צפיות
לא שאני חושב שיש לה כשרון ששווה גמר או אפילו חצי גמר, אני חושב שאלו שהגיעו לחצי אצל שלומי אכן הגיע להם יותר מאנאל. אבל אנאל שרה המון שירים שלא החמיאו לה כלל והיא צרחה המון. בשלב מסוים אביב גפן החליט למרר לה את החיים. אין לי ספק שאנאל הגיעה עד לרבע הגמר כי שלומי שבת שמר לה חסד נעורים מהאודישן הטוב שלה, ובגלל הפוטנציאל שלה (וחייבים להודות, גם בגלל המראה), אבל מהר מאוד אפשר היה לראות שזה פשוט לא זה, ושאנאל היא לא ממשיכת דרכה של יובל דיין.
דבר נוסף ששמתי לב לפי התוצאות שפרסמתם
30/03/13 22:36
146צפיות
חובבי מוזיקה מזרחית כנראה ממש לא צופים בדה וויס ומעדיפים את אייל גולן קורא לך ואת כוכב נולד. סהר שרב, אור בן עטר, יהודה מימרן, יאיר לוי וחי אילן - כולם נעדרו מהמצעד. היחיד שהופיע במצעד הוא ניב ולא במקומות הגבוהים. מצחיק שאף על פי שיש כביכול שני מנטורים של מוזיקה מזרחית ושני מנטורים של רוק, המנטורים המזרחיים מנסים להעלים את המוזיקה המזרחית וללכת לכיוונים יותר בינלאומיים (כאשר אפילו למתחרים המזרחיים בקושי נתנו שירים מזרחיים), כנראה הבינו שאין קהל יעד אצל האוכלוסיה הזו. לא אופתע כלל אם בעונה השלישית ההפקה תדחוף שזמר/ת מזרחי/ת יזכה/תזכה. זה קרה בכוכב נולד בעונה השלישית עם סעדו, ובעונה הרביעית הם הלכו על טהרת הרוק עם מאיה/ג'קו.
היה עוד משהו לא הגיוני
30/03/13 23:10
117צפיות
הם כאילו דירגו את שירי הגמר? אז איך אופיר פעמיים?
כי השירים שלה ולינה מהגמר הכי נצפים ביוטיוב
30/03/13 23:15
120צפיות
זה הדירוג נכון לרגע זה, ע"פי בדיקה ביוטיוב שהשועל ערך הערב:

אופיר בן שטרית - אם ננעלו
http://www.youtube.com/watch?v=eY0wvCztlLA
41,527 צפיות

לינה מחול - Hallelujah
http://www.youtube.com/watch?v=hawzmyb4Zps
31,922 צפיות

אופיר בן שטרית - הקיץ האחרון
http://www.youtube.com/watch?v=r1IjRa2uNr4
20,563 צפיות

לינה מחול - What A Feeling
http://www.youtube.com/watch?v=1zyqVblbIlc
17,234 צפיות
אגב, ע"פי הדירוג הזה
30/03/13 23:19
91צפיות
אופיר ניצחה את לינה בסיבוב הראשון בגמר, וכנראה שגלל זה היא גם עלתה ראשונה לסיבוב השני.
אבל בסיבוב השני הקובע, רואים בבירור שלינה מנצחת אותה.
אם ננעלו זה מהגמר?
30/03/13 23:21
89צפיות
אה, היו להן שני שירים...
זה השיר הראשון שבוצע בגמר.
30/03/13 23:24
71צפיות
ולדעתו של השועל גם השיר שקיבל הכי הרבה קולות ובגלל זה עלה ראשון לסיבוב השני והמכריע.
אבל איך דרגו בכלל?
30/03/13 23:23
99צפיות
כלומר - מי אחראי על הדירוג?
ובכוכב נולד 3- לא היתה דחיפה לכיוון סעדו, להפך. השופטים עשו לו סוג של ניב מנצור- מעוך וכל הבולשיט הזה...
º
את הטופ 3 האלה לפי הצפיות ביוטיוב
30/03/13 23:26
45צפיות
האמת שבמקרה הזה אני מסתמך על מה שסיפרו לי
31/03/13 02:18
86צפיות
כי לא צפיתי כל כך בעונה השלישית, אבל לפי מה שהבנתי מעוך היה סוג של מחמאה או כינוי חיבה או משהו כזה, לא?
אתה מכיר את זה
31/03/13 11:19
63צפיות
שלמישהו יש קסם- אתה יודע שהוא מותק אבל עדיין אתה ממש לא מסכים עם צורת ההתנהגות שלו?
אז סוג של מחמאה כזו היתה ׳מעוך׳- זמר עם קול טוב( עמיר בניון להומלסים) שלא מתאמץ, שאין לו ביטחון עצמי, שלא נותן שואו, שמתבלבל( וגם שוכח) במילים של השירים. כזה.

וניב מנצור- נניח לרגע בצד את זה שממש התחברת  לשירה שלו-
הוא צייר את עצמו ( וההפקה לא רק שלא התערבה, הוא אשכרה שווק ככה) ככזה שבכלל לא בטוח שמגיע לו להיות שם, כחסר ביטחון, כזמר עם קול טוב אבל ׳מעוך׳
בהחלט מכיר את זה - אצל מנצור :)
31/03/13 11:33
56צפיות
אני לגמרי מסכים שככה הוא שיווק את עצמו, רק לקראת הסוף הוא צבר בטחון אבל זה היה too little too late. היה לו שיווק עצמי רע מאוד, אני לא אשכח איך הוא היה בשוק אמיתי כשהדיחו את אנאל ולא אותו, כלומר, נכון שהיה בזה משהו חביב ותמים וצנוע אבל באותו רגע זה היה ברור שהוא פסל את עצמו לחלוטין מלהיות מתמודד אמיתי על זכייה בתחרות. וכל הדיבורים על חוסר בטחון וזה שהוא בטוח בכל תכנית שהוא הולך הביתה, זה הרס לו הרבה, לדעתי. אבל אני חושב שההפקה אחראית לזה גם כן, כלומר, הוא סיפק את השמן למדורה אבל היא לא חסכה באש. ובכל זאת, הגיע לחצי גמר, נציג הזמר המזרחי היחיד שם, ויחד עם דן הגבר האחרון בתכנית, אז בסך הכל זה הישג לא רע יחסית. כנראה שבמקרה שלו הקול שלו דיבר בעד עצמו.
גם יהודה סעדו
31/03/13 11:47
39צפיות
זכה בכוכב נולד 3 למרות השופטים, ולמרות ההפקה ולמרות שגם הוא חייך חיוך נבוך שכזה כל פעם ובאמת לא הבין מה הוא עושה שם.
יש משהו בחוסר ביטחון של אדם מוכשר שגורם לאנשים להיפתח אליו יותר. הענין הוא שגם אם אתה חסר ביטחון בעצמך, אתה צריך להיות בטוח בזה שהקהל אוהב אותך ושאתה במקום שאתה בזכות ולא בחסד.
ההפקה אמצה את התדמית הזו לגמרי. אפילו מיכאל אלוני(והוא מנחה שנראה היה שמחבב את כולם שם) זרם איתה.
ובגלל שכוכב נולד 3 היתה סוגשל מדורת שבט (ושברה) אז מעיכות כזו כבר ראינו. אין בה חידוש. בטח שלא מול זמרת כמו לינה(בלי קשר לאחוזי ההצבעה)-  שלא רק שמביאה ביצועים ברמה גבוהה כל שבוע, היא חייכנית ובטוחה בעצמה ובמקום שלה ובאהבת הקהל והשופטים.
אני לא בטוח שהוא מעוך בדיוק באותו מובן
31/03/13 13:18
41צפיות
כלומר, כן ברמת הביישנות, צניעות וחוסר בטחון, והטעות הגדולה שלו היא שהוא דווקא כן גרם לכולם לחשוב שהוא שם בחסד ולא בזכות. אבל לא ברמת הביצועים, כלומר ניב לא שכח או התבלבל במילים והיה תמיד מאוד מקצועי בביצועיו בין אם התחברת אליהם או לא. ללינה היה הרבה מעבר לקול למכור, היה לה קול טוב, אבל היתה לה גם כריזמה, היא ידעה לזוז על הבמה ולהופיע בעוד שלניב לא היה מושג אפילו איך עומדים (אפילו שלומי שבת צחק עליו בהתחלה שהוא נראה כאילו הוא בא להלוות למישהו כסף), לינה אלופת ההגשות, יש לה נסיון בימתי וזה ניכר מאוד, אצל ניב האודישן היה הפעם הראשונה שבכלל היה על במה מול אנשים שאינם משפחתו/חבריו, וראו לפי התגובה של האודישן שאין לו ממש מושג מה לעשות עם עצמו, הדבר היחיד שהיה לו למכור גם בביצועים אחר כך זה הקול שלו. מה שכן בחירת השיר באודישן הראתה לי אינטילגנציה מוזיקלית אדירה, הוא בשקט יכל ללכת על איזה שיר מוכר של אייל גולן ולעבור.

לא יודע, אני חושב שלמרות שזה שיווק רע זה היה חלק מהקסם שלו, כי כשאני בא לצפות בתכנית כזו, אני רוצה לראות תהליך. לינה, לדעתי, לא עברה תהליך, כי כבר מהאודישן היא היתה כל כך מקצועית, שכפי שכבר אמרתי, היא יכלה גם בשקט לשבת על הכסא בתור מנטורית כי נדמה היה שיש שנים של ניסיון מאחוריה. אצל ניב כן ראיתי תהליך גם של צבירת נסיון ובטחון אמיתיים (והיה ניתן לראות שהוא לא מתחזה, שזה אמיתי לגמרי), גם בלמידה שיש סגנונות מוזיקליים אחרים חוץ ממזרחית (והוא עצמו הודה שלא הכיר אפילו שירים של משינה או אביב גפן לפני התכנית, עד כדי כך היה מנותק), גם בעמידה על במה ותנועות גוף. נכון שבמקצועיות הוא לא מתקרב לקרסוליים של לינה, גם אחרי צבירת הנסיון, אבל כמו שאמרתי, זה חלק מהקסם. אם אני צריך לחשוב על עוד מתמודד שכן עבר תהליך, זו דווקא דנה צלח, לא שאני מחבב את קולה כלל וכלל אבל בהחלט ניכר שהיא למדה והתפתחה בתכנית, היא באה יחסית חסרת בטחון ודי חסרת ריכוז ועם התכניות היא התייצבה והשתפרה עד כמה שכשרונה מאפשר לה.

ולמרות שאני כלל לא מתחבר למוזיקה מזרחית (כלל וכלל), ולא צפיתי בכ"נ 3, אני די שמחתי שסעדו זכה (אפילו שלא מתחבר לשירתו) כי לפי מה שסיפרו לי האופי הצנוע, הביישן וה"מעוך" זה מה שכבש את הקהל.
כן, אבל זו הנק'
02/04/13 22:00
16צפיות
שיהודה סעדו כבר מתח את גבולות המעיכות הכי רחוק שרק אפשר.
אין משהו שניב יכל לעשות שסעדו לא עשה כבר. גם ברמות החוסר ביטחון, גם ברמות הצניעות
הוא אפילו שכח מילים של אחד השירים היותר קצרים ומאוד קאנוניים בישראל(מקום לדאגה).
אבל- (למעט שדות של אירוסים) הוא ביצע מקסים את השירים(אפילו את מקום לדאגה). לא סתם הוא זכה באותה עונה.
אז נכון- ניב היה מקצועי להפליא ויש לו אחלה קול, אבל זה שוק קטן.
ושטיק (ואני די בטוחה שזה לא היה מכוון מצד ניב, אבל נראה לי שההפקה קפצה בשמחה לעגלה הזו) של 'אני חסר ביטחון בעצמי אבל מבצע טוב שירים' כבר נעשה בעבר. ולא רק זה- מולו היתה אחת המתמודדות היותר טובות שיש(אני לא בטוחה שסעדו היה זוכה מול לינה או מישהי בסגנון שלה).
נכון שכיף לראות זמר שמתחיל מ0 ומגיע ל 70, אבל בתוכנית שירה שפונה לקהל, הרבה יותר כיף לראות זמרת שמתחילה ב80 ומגיעה ל 100.
(אבל נראה לי שחפרנו מספיק בענין הזה...)
אכן
02/04/13 23:31
18צפיות
ושוב נסכים שלא להסכים לגבי איכויות וביצועי מנצור vs. לינה
ולמה את מתכוונת כשאת אומרת
31/03/13 11:10
38צפיות
שהשופטים עשו לו ניב מנצור...לא הבנתי. מה השופטים עשו לו ומה השופטים עשו למנצור?
נבחרת the voice ישראל במופע השקה חגיגי
31/03/13 10:40
189צפיות
 נבחרת the voice ישראל במופע השקה חגיגי
נבחרת "דה וויס" במופע השקה חגיגי - מכירת הכרטיסים החלה !
אורחות מיוחדות במופע ההשקה: קטלין רייטר ויובל דיין :)

לפרטים נוספים הגדילו את התמונה ותקראו :)
מוזר...זו הלהקה?
31/03/13 10:46
119צפיות
בלי דן, רוני ועתליה ועם סהר שרב?
זה תמיד יוצא מוזר
31/03/13 10:55
93צפיות
גם שנה שעברה

בלי צחי הלוי שהיה פיינליסט
ועם אור אדי למשל
או עם גל
ההשערה שלי
31/03/13 11:03
99צפיות
דן ורוני רוצים כנראה לנתק את עצמם כרגע מהתכנית וללכת על קריירה עצמאית, ניב רצה (מבין אותו, מה בנאדם לא יעשה בשביל לקבל עוד קצת חופשה מהצבא חחח) אבל הם היו צריכים עוד מישהו, וכנראה לא רצו עוד זמרת כי אז זה היה מוזר 5 זמרות וזמר אחד, אז לקחו את מי שהכי פופולרי אחרי ניב ודן שזה סהר שרב. רק לגבי עתליה זה מוזר, הייתי בטוח שלא יוותרו עליה, או על אנאל, ואני בספק רב שעתליה לא רצתה להשתתף. יכול להיות גם שזה סתם הרכב חד פעמי שישתנה בהופעות אחרות.
הרכב משעמם
31/03/13 16:04
71צפיות
מחכה להופעות של דן
מה לניב מנצור ולסהר שרב בנבחרת?
31/03/13 20:27
80צפיות
מילא ניב שעוד הגיע לחצי גמר, אבל סהר אפילו לחצי לא הגיע. חוץ מזה, אם כבר ניב וסהר במבחרת איפה השאר שהגיעו לחצי עם ניב? ובכלל נאמר שרק הפיינליסטיות ירכיבו אותה.
בקיצור זה מאוד מוזר ההרכב הזה של הנבחרת.
ניב הגיוני, סהר לא
31/03/13 23:03
63צפיות
מיכאל אלוני כבר אמר ששמיניית חצי הגמר ירכיבו את להקת דה וויס, כך שתמוה שרוני, דן ועתליה לא שם. כמו שאמרתי, אני מניח שרוני ודן רוצים להתרחק כמה שיותר מהר מדה וויס. לגבי עתליה אין לי מושג, אולי הליקון הבינו שהקשר בינה לבין שירה הוא מקרי בהחלט.
הם לא יכולים גם אם הם רוצים, החוזה כובל אותם
01/04/13 03:44
51צפיות
אפילו למאי כהן אסור לעסוק בזה בחו"ל, איפה שהיא גרה. אך ורק באישור של ההפקה, כש50% מכל רווחיה הולכים אליהם.
אבל הם לא חייבים להשתתף בלהקת התכנית
01/04/13 12:16
52צפיות
נדמה לי שכרגע הם מעדיפים להתנתק, וזה צעד חכם מבחינת. שניהם אמנים/יוצרים ואת החשיפה הנדרשת הם קיבלו כבר, עכשיו הם בטח יעדיפו להישאר בשקט, לעבוד על חומרים ולהוציא אותם כשהם כבר לא כבולים להפקה.
אבל זה בדיוק העניין, שאף אחד לא שואל אותם
01/04/13 12:28
48צפיות
מה הם רוצים או מעדיפים. כל עוד הם כבולים בחוזה הם חייבים לעשות מה שההפקה או חברת הליקון מבקשת מהם. אם ההפקה לא רוצה אותם, זה סיפור אחר, אבל הם עצמם לא יכולים לסרב.
אז כנראה שההפקה עשתה חישובי פופולריות
01/04/13 16:41
44צפיות
כנראה שהם רצו עוד גבר מלבד ניב והגיעו למסקנה שסהר שרב פופולרי מדן בקרב הקהל (דבר שמאוד לא יפתיע אותי דווקא כי דן איכותי יותר מסהר) אפילו שדן הגיע לחצי הגמר וסהר נפל ברבע. ייתכן גם שבגלל ש- 4 הפיינליסטיות הן על טהרת הפופ וההפקה רצתה סגנון מעט מזרחי גם, הם לקחו את ניב וסהר, למרות שניב לא ממש ביצע אף שיר מזרחי בתכנית, לדעתי הוא יותר רוקיסט ממזרחי למעט המבטא והסלסולים. ובגלל שרוני ודן הם יותר רוקיסטיים יכול להיות שההפקה חשבה שזה לא מתאים למופע שקהל היעד שלו הוא בעיקר ילדים וילדות בגילאי 16.
ראיתם מה הולך הלילה בפורום אירוויזיון?
01/04/13 03:48
104צפיות
השועל מקווה מאוד שמדובר במתיחה לכבוד ה1 באפריל, ושלא תהיה שום הודעת פרישה הערב.
º
בטוח בדיחות של 1 סאפריל
01/04/13 09:04
28צפיות
º
1 סאפריל זה נחמד נשמע כמו תרופה חחחחח
01/04/13 10:24
26צפיות
01/04/13 16:32
49צפיות
כתבתי את זה בחיפזון
השירים האהובים
30/03/13 12:14
132צפיות
הערב ב21:00 תכנית מיוחדת של The voice עם כל הביצועים האהובים!
http://reshet.tv/Shows/The_Voice_Israel/video/.asp...
חג שמח!
עד עכשיו אנאל מקום 20, עתליה 19, ניב 18.
30/03/13 21:09
59צפיות
עתליה וניב שירי האודישנים, אנאל השיר והיא שעמדה.
º
מקום 17 הדו קרב של ניב נגד אסף
30/03/13 21:14
27צפיות
º
מקום 16 עטליה פירס בשיר של ביונסה
30/03/13 21:20
47צפיות
º
מקום 15 דו קרב של דפנה שילון נגד אופיר
30/03/13 21:21
36צפיות
º
מקום 14 מנאר שהאב - האודישן
30/03/13 21:23
29צפיות
º
מקום 13 הדו קרב של סוזנה נגד דניאלה
30/03/13 21:25
33צפיות
מקום 12 אופיר בן שטרית - עד שתעזוב
30/03/13 21:28
50צפיות
הופעה ראשונה שלה בבימת ההופעותהחיות
º
מקום 11 רוני פרי - האודישן
30/03/13 21:30
80צפיות
ברצינות?
30/03/13 22:17
79צפיות
מישהו חשב שזה ביצוע טוב? מזל שלא הכניסו את ׳כשהלב בוכה׳
º
30/03/13 23:40
15צפיות
º
מקום 15 הדו קרב של אופיר מול דפנה שילון
30/03/13 21:22
35צפיות
º
עשרת הגדולים
30/03/13 21:33
70צפיות
º
מקום 10 - דו קרב של לינה נגד הדר סיידוף
30/03/13 21:39
55צפיות
º
מקום 9 - יעל שושנה כהן - האודישן
30/03/13 21:40
45צפיות
מקום 8 - לוסיל בלקרמן - האודישן
30/03/13 21:43
38צפיות
השיר של כריסטינה פררי :)
º
מקום 7 - הדו קרב של נופר נגד עטליה
30/03/13 21:45
17צפיות
מקום 6 - לינה מחול - הופעות חיות
30/03/13 21:48
64צפיות
השיר בערבית
º
מקום 5 - רוני פרי - ההופעות החיות
30/03/13 21:52
49צפיות
º
Space Odity
30/03/13 21:54
24צפיות
º
מקום 4 - אופיר בן שטרית - האודישן
55צפיות
º
מקום 3 - אנאל ולנזי - האודישן
31/03/13 21:26
43צפיות
º
מקום 2 - רודי ביינסה - האודישן
31/03/13 21:27
39צפיות
º
מקום ראשון - לינה מחול - האודישן
31/03/13 21:29
56צפיות
º
אוי איזה ביצוע ענק !!!
30/03/13 23:02
35צפיות
לאן נעלמו מקומות 1-3 ?
31/03/13 20:33
54צפיות
השועל יכול להישבע שאתמול בערב הם היו כאן. אלא אם כן הסניליות מתחילה להכות בשועל
מוזר מאוד
31/03/13 20:52
50צפיות
כשאתמול ניסיתי להפריד את השרשור של הביצועים, זה לא עבד לי ומאז המקומות 1-3 נעלמו כלא היו
º
אז נחדש אותם
31/03/13 21:25
23צפיות
דו קרב היפות!!
31/03/13 04:50
81צפיות
רק חבל שהדואט עצמו קצת פחות יפה
מוזר לי שרק אחד של רודי נכנס
31/03/13 22:40
54צפיות
איפה FALLIN' המעולה? גם מודה אני היה ממש טוב והשיר המזרחי ההוא ששכחתי את שמו
קליפ סיום העונה
30/03/13 21:14
85צפיות
היי חג שמח!!

יש לנו וויכוח קטנטן בבית,
אני זוכרת שראיתי בסיום העונה של דה וויס 2 , קליפ שצילמו אותם בתחנות סולאריות בדרום
וחלק מבני המשפחה אמרו שזה לא בתוכנית הזאת אלא בתוכנית אחרת

מישהו זוכר קליפ כזה? יש למישהו קישור?

תודה על העזרה!
זה היה הקליפ של 4 הפיינליסטיות
30/03/13 21:17
55צפיות
הביצוע היחיד מהגמר שלא עלה עד עכשיו ליוטיוב.
כן היה בגמר את הקליפ של 4 הפיינליסטיות
30/03/13 21:29
65צפיות
שצילמו אותו במקרה גם אם כל חצי הגמר :)

זה פרויקט הקיימות זה קליפ הסיום
º
אפשר לינק?
30/03/13 21:46
20צפיות
º
אין. זה לא עלה ליוטיוב
30/03/13 21:53
21צפיות
º
גם לא באתר של מאקו? עברתי על הכל... :S
23צפיות
º
מה קשור מאקו של קשת? זו המתחרה שלה רשת
30/03/13 21:55
28צפיות
אופס חח תמיד מתבלבלת
30/03/13 22:00
29צפיות
עברתי על הפרקים וזה לא מופיע... חבל שזה לא מופיע.. אי אפשר להשיג את הקליפ משום מקום??
º
אם היה אפשר, השועל היה הראשון שמשיג אותו
30/03/13 22:04
15צפיות
צילמו אותו לפני שידעו את התוצאות של חצי הגמר
31/03/13 17:01
39צפיות
עם כל שמונת המתמודדים, ולאחר התוצאות ערכו אותו כדי שיראו רק את רביעיית הגמר שרה ואת רביעיית חצי הגמר מטושטשים ברקע. מסקרן אותי לראות את הקליפ הלא ערוך שבו כל השמונה שרים.
אופיר בן שטרית בהופעה של אביב גפן
30/03/13 23:32
311צפיות
מאי כהן בהופעה של אביב גפן
30/03/13 23:33
121צפיות
שרה יפה :) חבל לי רק
30/03/13 23:59
115צפיות
שמשום מה מתי שכל הנבחרת ביצעה את השיר המשותף וזה היא לאשרה סתם עמדה בצד ולא התחילה לשיר אפילו
רוני פרי בהופעה של אביב גפן
30/03/13 23:34
141צפיות
º
מדהימה
30/03/13 23:36
30צפיות
º
ואוו רוני פרי הזאת קול מדהם יש לה והביצוע יפה
31/03/13 00:03
55צפיות
מאי כהן מבצעת את נוסטלגיה של גפן ביחד איתו
30/03/13 23:36
77צפיות
זה מחזיר אותי לדואט המקסים של אביב עם רז
30/03/13 23:37
76צפיות
בגמר של העונה הראשונה
ואווו אחד ה-דואטים שביותר אהבתי
31/03/13 00:10
70צפיות
רז זמרת מדהימה זה אין ספק

גם הסינגל הראשון שלה מצמרר אותי בפעם האלף כבר מי לראותאת הקליפ זה משהו
פנסים
31/03/13 00:15
49צפיות
אחותי חורשת על זה ומתפוצץ לי כבר הראש מכמות הפעמים ששמעתי את השיר הזה
º
שיר יפה :) ביצוע יפה
31/03/13 00:07
28צפיות
עוד ביצוע של אופיר בהופעה של גפן
30/03/13 23:38
123צפיות
º
כלכך סטריאוטיפי שהיא תשיר את זה חחח
31/03/13 00:11
43צפיות
º
זה היה הדואט שלה איתו גם בגמר
31/03/13 00:16
47צפיות
כן שחכתי בכלל חחח גם בגמר אמרתי את זה
31/03/13 00:19
59צפיות
לעמי
שיר מדהים!
30/03/13 23:42
67צפיות
ואופיר עשתה כבוד לשיר!
רוני פרי מבצעת את יומן מסע של גפן ביחד איתו
30/03/13 23:56
79צפיות
º
עדיין מדהימה
31/03/13 00:02
28צפיות
º
כלכך יפה לה לשיר את זה מדהימה תמיד מדהימה
31/03/13 00:14
27צפיות
רוני פרי מעולה!
06/04/13 14:04
28צפיות
מקווה שלא תעלם לנו.
רוני פרי מבצעת את סוף העולם של גפן איתו בזאפה
31/03/13 00:00
76צפיות
אני חייבת להגיד שאני משוחדת למשהי אחרת
97צפיות
ששרה את זה כי אהבתי ממש את הביצוע שלה

מיי פיינגולד מי כוכב נולד 7 היא עשתה את זה בעני מושלם אם הקול המצמרר שלה וזה אהבתי ביותר

רוני זמרת מדהימה אך בביצוע הזה רק בגלל שקשה לי לקבל ביצוע אחר
ברור שהביצוע של מיי הוא הכי
31/03/13 00:17
60צפיות
בכלל כל הביצועים של מיי בתוכנית היו מעולים
השועל הכי אהב את הביצוע של אריאל בנואש
62צפיות
בעונה הראשונה של דה ווייס. והיא גם שרה את השירהזה איתו בהופעה שבה הוא אירח אותה.
º
גם ביצוע אדיר!
31/03/13 00:20
23צפיות
º
31/03/13 11:05
22צפיות
השועל מקווה שאופיר לא תפסיק לשיר
98צפיות
הקול של הילדה הזאת זה הכי קרוב לעפרה חזה האגדית שהשועל שמע. והשועל צופה לשועלונת המתוקה עתיד גדול. בייחוד שהוא שמע אותה גם שרה באנגלית.
כולנו מקווים לא רק השועל
76צפיות
אם ננעלו זה פשוט צמרר אותי כמו ששמעתי את עפרה חזה ביוטיוב פעם והצטמררתי מי השיר הזה
הביצוע שלה לא יוצא לי מהראש פשוט חרוט
דייויד ברוזה מארח את מאי כהן ב2010
31/03/13 00:29
83צפיות
º
השיר כל כך לא מתאים לקול של אופיר.
31/03/13 13:39
50צפיות

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים