לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום וברוכים הבאים לפורום The Voice

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  "The Voice" המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה והשלישית חזרה לפריים טיים...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל להתכונן שוב  לזמרים, לשופטים ולכיסא המסתובב

אז אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על המתמודד שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 

על השופטים וכל דבר שתרצו

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו 

ברוכים הבאים 
לפורום The Voice - התוכנית שכבשה את העולם מגיעה לישראל!
במיוחד לגולשי תפוז- רוצים להיות קהל בתוכנית היכנסו לקישור :   http://reshet.tv/Shows/The_Voice_Israel/kahal_voice/

המשך...
הודעה חדשה

כתבה על השינוי בהצבעות
19/08/14 08:32
145צפיות
19/08/14 09:06
72צפיות
אה, אז זה רק מחצי הגמר, לא לפני. נשמע הגיוני.
º
בדיוק כמו בפעם הקודמת
19/08/14 10:11
40צפיות
הכתבה סותרת את עצמה
19/08/14 10:45
77צפיות
 בהתחלה כתוב "החל משלב ההופעות החיות, הקהל בלבד יהיה זה שיקבע מי המתמודדים שימשיכו בתכנית"

אבל בהמשך  כבר כתוב :
"משלב חצי הגמר, ההדחה אינה רק בתוך הנבחרת של כל מנטור, אלא בכל תכנית המודחים יהיו מתוך כל הנבחרות"

אני משער שיעשו כמו באמריקאי , בשבועות הראשונים של ההופעות החיות , הקהל יבחר כמה מתמודדים (לא יודע כמה סה"כ) והשופט יציל עוד אחד
עד שלב חצי הגמר שבו כבר רק הקהל יבחר , בלי שום השפעות מהמנטורים
זה עדיין שונה מעונות קודמות שבו למנטור היה השפעה עד לגמר
לא בדיוק
19/08/14 10:58
46צפיות
אני זוכרת את מיכאל אלוני אמר בעונה הקודמת שמפה זה ההשפעה של הצופים בבית. לא זוכרת מאיזה שלב, לדעתי הרבה לפני חצי הגמר. ממתי שהחלו למעשה לשדר בשידור חי, ולא תוכניות מוקלטות.
לדעתי השוני הוא שאפשר להדיח מכל הנבחרות, ולא רק משתיים כמו שהיה בתוכנית הקודמת. אולי אפשר להצביע גם למי שלא משתתף בניגוד לפעם הקודמת שההצבעה הייתה רק למתמודדים ששרו באותה תוכנית
זה מאוד תלוי
19/08/14 11:34
42צפיות
עכשיו לפני הדו קרב יש 56 מתמודדים
אחרי קיצוץ יהיו 28 מתמודדים + 8 (2 הצלות לכל שופט)
36 מתמודדים בסה"כ
אחר כך הם חייבים לעשות עוד קיצוץ בשלב הנוקאוט - גם 2 מתמודדים
אחד נגד השני , רק כל אחד שר בנפרד 
ואז ישארו 18 אבל אם יהיה עוד הצלה אחת של כל שופט אז
יהיו 22 מתמודדים

בכל מקרה , 18 או 22 מתמודדים , אי אפשר לשמוע את כולם באותו הערב
לכן מחלקים אותם לערבים , כל ערב 2 מנטורים
ואז לדעתי , הקהל יצביע ויעלה כמה מתמודדים לשלב הבא מכל קבוצה של המנטור והשופט יציל עוד אחד 
בכל מקרה אין מצב שההצבעה תהיה למתמודדים שלא שרים באותה התוכנית , אחרת על סמך מה מצביעים?
מה זאת אומרת?
19/08/14 13:33
25צפיות
במרבית התוכניות אנשים מצביעים לפייבורטים שלהם. כלומר, אם הם אוהבים מתמודד מנבחרת מסוימת הם יכולים להצביע לו כל השבוע, על-סמך הביצועים שהם שמעו בעבר.
ולא חייבים לחלק שתיים בערב אחד, ושתיים בערב אחר. אפשר ארבעה, כל אחד מנבחרת אחרת כדי להעשיר את הערב, ולמעשה לשמוע את כל המנטורים מגנים על המתמודדים שלהם. במקום שרק שניים יהיו דומננטיים והשאר עציצים.

קצת לא ברור איך תעשה ההדחה אצל אביב
19/08/14 18:24
48צפיות
היו לו 14 מתמודדים כולל גילי ארגוב שפרש. כלומר- תכלס, יש לו 13 מתמודדים בנבחרת
זה אומר שנשאר מישהם מיותר בנבחרת שאין לו/ה מול מי להתמודד בדו קרב (אלא אם מתמודד/ת אחר/ת ת/יצטרך להתמודד פעמיים)...

º
גם אני תהיתי...
19/08/14 19:31
15צפיות
אני חושבת שהם יעשו פשוט נוקאאוט של שלישייה שמתוכם
19/08/14 19:52
44צפיות
ילך אחד
זה קרה לשלומי בעונה השניה כשאחת המתמודדות פרשה מרצונה, לא זוכרת מי
בעונה השניה
19/08/14 20:18
34צפיות
שלומי קיבל עוד מתמודד אליו לנבחרת וככה יצא תלת-קרב
קצת לא הוגן, לא?
19/08/14 22:20
43צפיות
יש פחות סיכוי להיות מודח ויותר סיכוי להישאר כשרק אחד מתוך 3  (בהשוואה לאחד מזוג) הולך הביתה...
º
19/08/14 23:34
5צפיות
º
קראתי וקראתי וסתירה לא מצאתי... שני המשפטים מסתדרים זה עם זה
19/08/14 11:05
19צפיות
ככה בדיוק נראה לי ז"א שזה יהיה במודל האמריקאי
19/08/14 13:38
42צפיות
לא סביר שאם משנים ישנו למשהו חדש ששונה מהמודל האמריקאי האחרון(אלא אם כן זה משהו מאוד מוצלח כמו ה-save)
וגם זה בדיוק משמעות הטקסט
º
עונה 3 פרק 10 תוכנית I של שלב הדו קרב
17/08/14 15:11
131צפיות
17/08/14 15:27
172צפיות
זוהי רשימת הקרבות להערב:
טום אטיאס VS יערה שאוליאן
שיראל ביתן VS שני קורט
 דר ואורין VS דנה ליקוורניק
 איציק קדם VS אלקנה מרציאנו
תמר עמר VS כנרת הנדלס

אין לי ספוילר לגבי תוצאות הקרבות...

ממה שנראה להערכתי לפחות 3 קרבות מצדיקים שימוש בפונקצית save מצד המנטורים האחרים(השני השלישי והחמישי).
החמישי בטוח יביא לשימוש ב-save

save היא פונקציה מצויינת שהוסיפו לדה וויס ישראל.
מתמודדים טובים לא יעופו כל כך בקלות עקב זה שמנטורים נעולים סובייקטיבית על מתמודדים מסויימים אחרים.

מכל עשרת המתמודדים שמופיעים היום מקווה שדנה ליקוורניק תישאר בתוכנית
17/08/14 16:27
107צפיות
התוכן איננו ספוילרי הוא רק מקושר לנתון ספוילרי-

להערכתי מי שינצח בדו קרבים הערב(ויישארו אצל המנטורים המקוריים שלהם)הם
טום אטיאס
שני קורט
דר ואורין
אלקנה מרציאנו
תמר עמר(אבל אני לא ממש אופתע אם אביב יבחר בכנרת במקום-בכל זאת כנרת הנדלס מושכת רייטינג וסימפטיה ועשויה להתחבב חזק על הציבור מה גם שהיא אחת הטובות)
º
תודה על המידע
17/08/14 20:49
35צפיות
ממש לא ברור
17/08/14 21:35
149צפיות
למה שלומי שם 2 מהכוכבות שלו בדו קרב על ההתחלה.
מגיע לו שהוא מסתבך לבחור
17/08/14 21:44
113צפיות
הוא הכניס את עצמו לבור הזה.
מקווה שיהיה save למפסידה.
שני קורט היא זמרת אמבטיות.
17/08/14 23:38
101צפיות
לא התפעלתי ממנה בכלל...שיראל הרבה הרבה הרבה יותר טובה ממנה...

באמת הגזמת
18/08/14 00:49
84צפיות
שיראל זמרת מקצוענית וגם מצוינת ותענוג לשמוע אותה
אבל שני קורט עם צבע קול חלומי וסופר קטיפתי והקול שלה נוטף רגש והתחברות לטקסט רק שהיא גולמית.
אבל בכל מקרה יש לה את זה והיא בהחלט שייכת לעולם השירה ואין לה במה להתבייש יחסית לזמרות קטיפתיות שקיימות בעולם.
היא רק צריכה להחליט שהיא עוברת את הקו מחובבנות למקצוענות ואז היא על הגל.
ייתכן שצבע הקול שלה לא דיבר אלייך ומזה נגזר כל מה שחשבת.
מסכים
18/08/14 06:39
55צפיות
הקול של שני פשוט מעלף, היא הרבה יותר מחוברת לשירים ולקהל משיראל
אם ככה היא בתחילת הדרך , אז אני כבר מחכה לראות מה יהיה בהמשך
שלומי טעה בבחירה , אני שמח שמוש הציל אותה
אהבתי את הפרק הזה
18/08/14 03:38
113צפיות
תודות לאלוהי ה-save, לא נפרדנו הפעם מזמרות טובות כמו שני וכנרת. 
האמת ששני קצת אכזבה אותי. היא היתה כל כך טובה עם השיר של שרה מקלכלן באודישן, והפעם היא היתה כל כך כבוייה וחסרת אמביציה. הדו קרב היה מוזר וחסר אנרגיה, לא מבין מה ההתפעלות הגדולה. הובכתי עבור שתיהן ועבור שלומי בפרט. נו טוב, לפחות שני תקבל עוד צ'אנס להוכיח עצמה בהמשך. 

לא מסכים עם הביקורת שמוש ספג מאביב. הביצוע של הצמד יחד עם הבלונדה הרים את הבמה אחרי שני דו-קרבות חלשים ביותר, אבל דנה (הבלונדה. לא טעיתי בשם, נכון?) היתה מנייריסטית מדיי ולא זיהיתי בה כישרון יוצא דופן.

לא ממש מצפה לפרק הבא. אין בו אף זמר שאכפת לי ממנו/ממנה. עושה רושם שגם השנה זו תהיה עונה נשית במיוחד, וזאת דווקא אפלייה מתקנת מבורכת בהשוואה לקטל הואגינות בתכנית ההיא בזכיינית השנייה שאין להזכיר את שמה 

הביצוע שלהן היה סביר רק כי לפניו היו שירים מרדימים להחריד
19/08/14 01:43
35צפיות
שכ"כ לא מתאימים לתחרות הזאת שבקושי הצלחתי להקשיב לביצועים... אז פתאום שיר קצת קצבי היה הקלה מסוימת... אם כי העיבוד לא היה טוב והביצועים צעקניים. של דנה היה מלא בעודף פוזה ושל דר ואורין פשוט לא מתאים להן בשיט. אבל זה בסדר, כי אחריו חזרו להרדים אותי...
טעויות מבישות של ההפקה בדוקרב של שני ושיראל
הודעה זו מכילה תמונות
18/08/14 10:07
132צפיות
בדוקרב של שני ושיראל, נכתב שהשיר במקור של 
Lili Ellen

אבל היו כאן רק 2 טעויות, 
קודם כל שם הזמרת הוא Lily Allen 
ודבר שני הוא שהשיר במקור של Keane.... משנת 2004

אני מקווה שבעתיד לפחות ההפקה תקפיד קצת יותר.
תודה על המידע ותשומת הלב לפרטים!
18/08/14 10:53
64צפיות

בגלל זה העיבוד המוזר!
18/08/14 12:48
69צפיות
הם העתיקו את העיבוד של הקאבר, במקום של המקור (המצויין). אין לי ספק ששלומי בכלל לא מכיר את Keane.
יש לי שאלה
18/08/14 10:57
107צפיות
מה זאת הפרסומת הזאת של המתמודדים לפני כל דו-קרב?
לא הבנתי מה מנסים להגיד בזה.
לגבי התוכנית. חבל היו צריכים להציל את דנה.
מוש בהחלט יודע לענות לאביב. ואני חשבתי שהדו-קרב היה הרבה יותר מעניין מהשניים שקדמו לו
זה נראה משהו ממש לא שייך על גבול המפחיד כאילו
18/08/14 12:34
81צפיות
רק חסר להוסיף לקולות שלהם אפקט מתכתי ואז זה יהיה ממש מושלם...
לא חשוב מה הטקסט כאילו האח הגדול(לא מהריאליטי)אלא מאיזשהו משטר אפל רוצה להפגין אוטוריטה שדעו שלפני שתנסו להנות אתם הצופים לא יותר מאשר נתינים שפוטים חסרי זהות וחשיבות.

וכן היו צריכים להציל את דנה

ובכלל מוש לא ברור למה הציב את הצמד לדו קרב מולה,הרי אין לו 12 מתמודדים יותר טובים מדנה שאף אחד אחר לא יכל להיות מוצב במקום.
למה צריך לייצר דו-קרבות שיהיו מוכרעים בנקודות ספורות.
הרי יש לו לפחות 7 מתמודדים בינוניים שהוא לבחור מהם שיעמדו הן מול הצמד והן מול דנה והן מול עוד 5 מתמודדים טובים לפי בחירתו ולהעביר את כל ה-7 להופעות החיות(יחד עם עוד 2 מה-save).  
אני בכלל לא בטוחה שהמנטור
18/08/14 13:03
68צפיות
בוחר את הדו-קרב. נראה לי שההפקה עוזרת לו בבחירה, והרעיון הוא לבחור שני מתמודדים שהמנטור יגיד: " אני לא יודע במי לבחור" בכל הוורציות האפשריות.

ולגבי הפרסומת "אני דה וויס". זה מפחיד כמו שאמרת עם טקסט קלישאתי ברמות הזויות, ומעל הכל לא הבנתי את המטרה של זה.
נראה כמו משהו שנכתב ע"י יועצי התקשורת של נתניהו
18/08/14 13:03
78צפיות
גרוטסקי ביותר.
אז מה היה לנו?
18/08/14 18:08
108צפיות
תוכנית בסימן "ניגודים", בינונית מינוס.

בחירת השירים היתה פשוט משעממת (the scientist?tainted love? מאמי די?Somewhere Only We Know? יש את זה ביותר בנאלי?)

הדו קרב הראשון אצל אביב הפגיש את טום אטיאס ואת יערה שאוליאן.
לא היה משהו של דואט, יערה היתה טובה יותר (אבל שניהם מתחרים "ממלאי מקום" לא כאלו שמגיעים לגמר ממילא. או ככה לפחות אני מקווה)

שלומי הפגיש את שיראל ביתן () עם שני קורט.
הביצוע הטוב היחיד בתוכנית.
אבל זה לא הוגן- בשיראל קשה להתחרות - היא פשוט נהדרת. שני סבבה. לא בטוחה שאני הייתי מצילה אותה.

אצל מוש - דר ואורין היו נגד דנה.
הביצוע היה לא להיט בכלל.
דנה אכלה את הבמה (ואני לא מתחברת בכלל לכל המניירות האלו). היא היתה טובה בהרבה מהצמד. לא ברור איך לא הצילו אותה.
(אבל גם אני הייתי זוכרת חסד נעורים לצמד, האודישן שלהם היה אחד הטובים בתולדות התוכנית)

אצל שרית ה"הפכים" היו איציק קדם ואלקנה מרציאנו. אלקנה מסלסל יפה יותר אין ספק.
(איך רואים ששרית רק רצתה להיפטר מ"מסלסל"? התירוץ שלה לדו קרב הזה:
לאיציק -"אתה שר ארצישראלי ואלקנה, אתה שר מזרחי ". כן, ברור).

הדואט השני של אביב הפגיש את כנרת מול תמר.
לתמר יש קול מעניין והיא שולטת בו מעולה. כינרת נתנה הופעה מעולה, אבל עושה רושם שאביב למד מטעויות העונה שעברה - ומתחילת העונה הוא מכריז על הפייבוריטית שלו בנבחרת - תמר (לו הוא היה עושה את זה בשנה שעברה מתחילת העונה, אולי אופיר היתה זוכה ולא לינה). חוץ מזה, הוא ציפה שכינרת תהיה "אמנית מיוסרת" אבל לה, תכלס לא הפריעה התהילה, איזה אסון...

אז 2 מ8 ההצלות נוצלו אתמול.
ו2 נבחרות (אביב ושלומי) די סגורות לגבי הפייבוריטיות של המנטור לגמר...
שיראל ממש לא
18/08/14 19:51
72צפיות
הפייבוריטית של שלומי שבת , יש את שובל עמיאל גם
שיראל זמרת טובה אבל משהו לא עובר , שני יותר מחוברת לטקסטים ולקהל , הקול שלה קטיפתי , נוגע
בך, שלומי עשה טעות
דנה בכלל לא הייתה טובה בהרבה מהצמד , והיה אחלה ביצוע , יותר טוב מרוב הביצועים בערב
ולא לשכוח שהפעם מההופעות החיות לקהל יש יותר השפעה בבחירת המתמודדים לגמר , אין יותר שלמנטור
חייב להיות אחד בגמר

וואו על טעם ועל ריח אין מה להתווכח -
18/08/14 20:26
58צפיות
כאילו לא ראינו אותה תוכנית:)

ראיתי את התוכנית אתמול והיום כשבאתי לסכם צפיתי שוב-
כן מחוברת לקהל או לא (לא מסכימה בכלל- היא פשוט הופיעה. רואים שהיא יודעת מה זה במה ואיך לדבר לקהל) הקול של שיראל פשוט מדהים.
אבל סבבה (אישית לא התלהבתי משובל , היא נשמעת כמו ילדה קטנה, ככה שלא ברור לי למה שהיא תהיה פייבוריטית של מישהו) - צריך לראות את הדינימקה בינו לבין שובל.
אם לשלומי יש שכל, הוא ימשיך עם שיראל לגמר.

הביצוע של דנה והצמד לא היה כזה שזכרתי משמיעה ראשונה (רק זכרתי שאביב ושרית קטלו) והיום בשמיעה חוזרת - זה פשוט לא היה טוב.

(בטוח שלא חייב להיות לכל מנטור רק מתמודד אחד בגמר? אז מה הטעם ב"תחרות" אם ככה?)
על טעם ועל ריח
18/08/14 20:54
49צפיות
יש זמרות השנה עם קול הרבה יותר חזק ומעניין משיראל - מורן מגל , דניס סקורפיץ , תמר עמר
חוץ מזה כל הזמן אומרים בתוכנית , שהאלה המקצועיים , שכבר הופיעו על במה לא מתאימים לתוכנית הזאת
אז למה פה זה שונה?
זהירות ספוילר -

אותו סיפור עם אוהד ריין שאני מקווה שלא יעלה על חשבון מורן מגל שהיא תהיה בדו קרב איתו
, מה גם שהוא חבר של אביב ואם הוא ינצח זה לגמרי יראה לא פייר

הביצוע של דנה והצמד היה פשוט מעולה , לא יודע מה שמעת  , רוק לפנים
בטוח שכן , ככה היה כתוב בכתבה לפני תחילת התוכנית , בדיוק כמו שעשו בגרסות בחול כולל האמריקאית
להיפך ככה זה יותר טוב ,ככה יהיה יותר תחרות מעניינת , שמנטור אחד יכול להיות מחוץ לגמר או שלמנטור אחד יהיו כמה
בגמר , זה יוצר יותר עניין ומונע קומבינות של השופטים
נסכים שלא להסכים:)
18/08/14 21:04
37צפיות
איך אתה יודע מי מתמודד מול מי?

לא חושבת שהעובדה שמישהו כבר זמר אמורה למנוע ממנו להופיע בדה וייס, כמט כולם שם שרים ומופיעים במסגרת להקות וכאלו.
לגבי אוהד ריין- לא התלהבתי מהאודישן שלו, ואני בהחלט מעדיפה את מורן עליו.

אם זה באמת ככה, תכלס, היפותטית, יכול/ה להגיע לגמר זמר/ת שהמנטור/ית בכלל לא מחבב/ת.
תוספת מעניינת.

אנחנו יכולים גם להסכים
18/08/14 21:13
36צפיות
על מורן מגל שבעיניי היא הכי טובה העונה , מין איימי לי הישראלית , איכות נדירה בארץ
אני יודע שהיא מול אוהד רק בגלל שראיתי בפרומו לדו קרב , היא על פסנתר והוא בגיטרה
חוץ מזה ומנוגה מול ג'וש לא זיהיתי עוד

כן, למורן היה אודישן מצויין
18/08/14 21:20
34צפיות
ויש לה קול ממש מיוחד ׁ(וגם היא כבר זמרת עם ותק).

בפייסבוק של דה וייס 'חשפו' גם שיהיו:

שובל נגד עמית (שלומי)
ולידור מול ניב (מוש)

מעניין מי אצל שרית?
יא אללה, איזה שעמום... *פיהוק*
19/08/14 01:40
51צפיות
גם ככה שלב הדו-קרב הוא השלב הדפוק של התכנית... הוא תמיד נפילה לעומת האודישנים שבהם כל מתמודד זכה לבחור שיר שמתאים לו (בד"כ; אלה שלא עשו זאת לרוב לא עברו) בעיבוד ובסולם מתאימים לו ולהגיש אותו סולו, בחליפה תפורה היטב למידותיו. הדו-קרב הוא ההפך הגמור: הוא מחבר לשיר אחד (שהמנטור קובע) זמרים שונים שבמקרה הטוב השיר מתאים לכל היותר לאחד מהם (אם בכלל), הסולם לא מתאים, העיבוד לא מתאים, הביצוע על הפנים... והבאסה היא שיותר מדי טובים הולכים בבת אחת אחרי ששרו שיר גרוע.

הפעם נבחרו שירים משמימים אחד אחד... לא רק שאת רובם אני לא אוהבת גם ככה, אף ביצוע לא התרומם לשום מקום. התעצבנתי גם שכולם בחרו שירים באנגלית למעט ל"מסלסלים" שהם כמובן שרים בעברית... וכמה אפשר לשמוע את המנטורים מחניפים "זה היה ביצוע טוב" (לא זה לא!) והכי נורא החלק הקריפי שהוסיפו לפני כל שיר שבו המתמודדים מדקלמים איזה טקסט פלצני או הופכים להיות חצי פנים אחד של השני...

יותר מכולם נדפקו אורין ודר שבתור שתי בנות לא מקצועיות דפקו אודישן פצצה, מבוצע לעילא ולעילא, רק כדי ליפול על שיר ועיבוד שלא התאימו להן כלל משום בחינה שהיא (גם לא בסולם, כנראה) ואז עוד לספוג ביקורת שלא הגיעה להן בגלל הבחירה האומללה של מוש... השיר הזה התאים לדנה, שהדבר הכי טוב שאני יכולה לומר עליה הוא שהיא נראית מצוין, כי את הסטיילינג, השירה ועודף הפוזה שיש עליה (שרית אמרה "קצת" והייתה עדינה עד מאוד) אני ממש לא חובבת. לפחות מוש בחר בהן ובכך חסך ממני את דנה (קשה לי עם זמרות שיש להן כמות מניירות שמספיקה לעוד שתי זמרות לפחות ונשאר עודף ) וגם חסך "הצלה" מהמנטורים האחרים.

הנחתי שמוש יבחר בהן בכל זאת כי בין כל הנבחרת שלו הן היו אחד האודישנים הכי חזקים שיש, ואם הוא יעבוד איתן נכון יש להן סיכוי חזק להגיע לגמר ואולי אף לזכות. לשמחתי לא התבדיתי. נראה שאין הרבה קשר בין הביצוע בדו-קרב לבחירת המנטורים... אני מהמרת שרובם מגיעים לשלב הזה בידיעה די ברורה במי הם יבחרו, אלא אם תקרה הפתעה לא צפויה. למרבה המזל נראה שהעונה סוף סוף המנטורים החליטו להפסיק לבחור בחלשים שזקוקים לטיפוח וללכת עם המקצועיים יותר שיש להם סיכוי בגמר. כתוצאה מכך הבחירות גם היו צפויות להפליא ולא הופתעתי מהן (וגם לא הצטערתי עליהן). לא למרבה המזל שתי הצלות (מתוך שמונה) כבר בוזבזו בתכנית הזו, מה שדי דופק את הטובים שיתחרו בסוף...

לסיכום: ביצועים גרועים, מריחות מייגעות, דקלומים מקריפים, חנפנויות מעיקות ובחירות צפויות (אבל אני די מרוצה מהן עד כה, אז אני לא מתלוננת).
וטוב שערבבו בתכנית מתמודדים מכל הנבחרות
19/08/14 01:55
90צפיות
ולא רק משתי נבחרות כפי שהיה בעונות הקודמות (עד כמה שזכור לי).
הערה קטנה על הדו-קרב של טום ויערה
20/08/14 17:43
54צפיות
הדו קרב היה מאוד לא הוגן לדעתי.
הscientist זה שיר מאוד קשה, יש בו הרבה מילים שקטות ברצף מונוטוני ופזמון רך ומשגע.
מה עשה אביב,נתן את כל המילים הארוכות,הלא מובנות והקשות למתמודד אחד ולמתמודדת נתן את הפזמון האיטי הרך והמענג.
אם זה היה הפוך,תום היה עובר
כל מי שיראה שוב את הקרב http://www.youtube.com/watch?v=Lyt1V8wqBNk&list=UUFd5jX2gx5wEYZMVCxPi1ug  יראה שהוא לא היה צודק
הוא לא היה צודק מכמה בחינות
20/08/14 18:18
39צפיות
בדה וויס זה די נדיר לראות ששני מינים מנוגדים מתחרים זה בזה. זה או בנות או בנים. נראה שהסיפור של טום היה בעוכריו
º
כ"כ נדיר שגם בפרק שאחריו היה כזה דו-קרב?
20/08/14 20:08
12צפיות
הדו-קרב היה גרוע כי זה שיר לא מוצלח שלא מתאים לתכנית כזאת
20/08/14 20:11
41צפיות
גם השיר של קולדפליי שהיה לפניו אותו סיפור...
אני לא חושבת שאביב היה לא הוגן בחלוקה, שניהם לא הבריקו, אבל יערה פשוט יותר מנוסה, בעלת יותר ביטחון עצמי וקול יותר חזק ולכן אביב העדיף להמשיך איתה. כל עוד זה הקריטריון (וכך התרשמתי) אני בספק אם בחלוקה הפוכה או בשיר אחר היה משנה משהו לטום. הוא מעניין אבל בוסרי מדי אפילו לתכנית הזאת, והעונה נראה שאביב כבר לא הולך יותר עם הבוסריים.
תבדוק שוב
20/08/14 21:37
26צפיות
אני לא יודע אם בחלוקה אחרת הוא היה עובר,אבל לפחות הקרב היה הוגן.
כדי לתת לשניהם צ'אנס,הוא היה צריך לתת לכל אחד לשיר בתים ופזמון,
הוא קיבל את הבתים הקשים וחסרי הרגש והיא את הפזמונים החביבים
ראשית, אני אישה; שנית, אין לי מה לבדוק
20/08/14 21:40
21צפיות
אני לא חושבת שזו הייתה הבעיה בביצוע, וכפי שראו גם באודישן, הוא הגיע בנחיתות לעומתה. הייתי בטוחה שאביב דווקא ילך איתו כי מתאים לו כל מיני מיוחדים כאלה, אבל ברגע שהבנתי שהעונה הוא הולך על המקצועיים, לא היה לו סיכוי. הוא הגיע פחות אפוי, הוא עדיין בוסרי, ואביב העדיף אותה.
תקשיבי למה שאני אומר
24/08/14 14:30
7צפיות
לא אמרתי שהוא יותר טוב ממנה אמרתי שהדו קרב לא היה הוגן, הוא קיבל את החלקים היבשים והקשים בשיר והיא קיבלה את החלקים הקלים לשירה והמלודים.
זה שהחלטת מראש שברור שהיא הייתה עוברת,זה החלטה שלך, יכול להיות שכן יכןל להיות שהוא היה מפתיע, אבל בטוח קרב הוגן לא היה כאן
תקשיב למה שאני אומרת
24/08/14 14:38
8צפיות
לא החלטתי מראש שברור שהיא עוברת, זה ממש לא מה שכתבתי.
אני לא חושבת שהדו-קרב לא היה הוגן, אבל לא מעניין אותי להידיין על זה. זכותך לחשוב כך, אני אמשיך לחשוב אחרת.
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:51
7צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
º
בסיכום שלב האודישנים מיהם הפייבוריטים לדעתכם/לטעמכם
14/08/14 08:27
85צפיות
מתחיל
14/08/14 09:19
117צפיות
אצל שלומי
עמית עמוס
שובל עמיאל
שיראל ביתן
שני קורט
רומה עמר
לפי סדר זה(וכנ"ל בהמשך)

אצל אביב
אייל כהן
ג'סיקה כץ
תמר עמר
כנרת הנדלס
מורן מגל

אצל שרית
גל פרל
ואולי גם ספיר פוקס

אצל מוש
דנה ליקוורניק
נוי אייזן
דר ואורין

אישית אהבתי גם את
יובל חן וגל צברי(של שלומי),ארינה פופובה ויהל יצחק(של אביב),שרה בת מרסון,אילון חודפי,נגה משיח(של שרית),לבלי גורן(של מוש)

אבל לא נראה שיש מצב שאלה יהיו פייבוריטים לציבור
כבר כתבתי כאן
15/08/14 01:46
87צפיות
כפי שאמרתי
15/08/14 13:27
80צפיות
לפי דירוג
אביב גפן - 1) מורן מגל 2) לני גומל 3) מיכל כהן 4) יהל יצחק 5)תמר עמר 6) אריאנה
מוש בן ארי - 1) דניס סקורפיץ 2)דר ואורין 3) נוי אייזן 4) אורטל אופק   5) מתן אמית
שרית חדד - 1)ספיר פוקס  2) שרה בת'
שלומית שבת - 1) עמית עמוס 2)שובל עמיאל  3) שני קורט  4) דוד פארין 
לא יודעת את מי הקהל אוהב
16/08/14 21:54
80צפיות
הפייבוריטים שלי כרגע-
שיראל ביתן של שלומי
אייל כהן של אביב
ספיר פוקס ויונתן עמוס תמם של שרית
טליה לונדונר, בר רוזנר ווקס, והצמד של מוש ( בכללי, יש לו את הנבחרת הכי מעניינת לדעתי).
רגע לפני שהדו קרב מתחיל
16/08/14 21:32
74צפיות
מה האודישנים שהכי אהבתם?
אז אני
16/08/14 21:38
59צפיות
שומעת בלופ - את אגדה יפנית ( אף פעם לא אהבתי את השיר הזה עד לביצוע הזה...)
והביצוע של צמד הבנות היה מעולה ביותר.
האודישנים שאהבתי
17/08/14 12:18
72צפיות
היו איזה 20-25 לפחות אבל אני ארשום רק את אלה שנתקעתי עליהם בלופים{מסודר לפי אורך הלופים(כמות השמעות עצמית)}:
נוי אייזן
עמית עמוס
דנה ליקוורניק
שובל עמיאל
רומה עמר
שרה בת' מרסון
לבלי גרין

היו עוד זמרים/ות טובים/ות מאוד עם אודישנים מצוינים שאני גם אחכה להם בהמשך אבל אלה שרשמתי פשוט תקעו אותי בלופים בשילוב בין הקול לבחירת השיר.
עונה 3, פרק 10
12/08/14 20:19
105צפיות
היום האודישנים נגמרים וסוגרים נבחרות....
מענין מי ייבחר היום
תביעו דעה על הכל: על המנטורים, המתמודדים, הלבוש, מיכאל אלוני
מחכים לכם כאן אחרי התוכנית....

º
f
12/08/14 23:16
18צפיות
אהבתי
13/08/14 07:59
82צפיות
במיוחד את דניס סקורפיץ בביצוע ממש יפה לROXANE 
מתן אמית LEARN TO FLY
בר וקס - השיר שבחרה לא היה מתאים כי יש בו יותר מדי לה לה לה אבל 
יש לה קול יפה
שרה שפירא - חבל שהיא לא עברה , יותר טובה בעיניי מההוא שבסוף אביב
כן בחר
אביב הרג את כולם
13/08/14 08:05
103צפיות
עד שבחר את השניים שהיו חסרים לו
תכנית די משעממת ברובה... גם זו שלפניה
14/08/14 02:51
79צפיות
לשלומי יש השנה נבחרת חלשה במיוחד... רוב המתמודדים שלו (למעט המסלסלים שלא מדברים אליי מלכתחילה) בינוניים ולא הרשימו אותי בכלל.

אביב התיש את כולם אבל בסוף בחר שני מתמודדים חזקים לסיום, ויש לו נבחרת פצצה, אני לא חושבת שיש לו אפילו מתמודד אחד חלש... אני מניחה (ובעיקר מקווה) שבשלב הדו-קרב יעוטו על השאריות שיעופו ממנו, כי יהיה שם "מרחץ דמים"...
דווקא לשלומי יש נבחרת לא רעה
14/08/14 07:53
64צפיות
יש לו את:
עמית עמוס
שובל עמיאל
שיראל ביתן
רומה עמר
שני קורט

וגם לפחות חצי מהנותרים הם לא רעים.

בנבחרת של אביב:
היה לו תותח על(הבן של ארגוב) שיכל לקחת את הזכייה בעונה בהליכה או אפילו בשינה עם 2 ידיים קשורות מאחורי הגב- אבל הוא פרש או יותר נכון הפרישו אותו.

יש לו כעת רק איזה 3-5 פייבוריטים
אבל יש לו גם כמה בינוניים
אלה הטובים (ובעיקר הטובות) יותר בנבחרת שלו
14/08/14 11:46
58צפיות
לגבי אביב, יש לו נבחרת תותחית והוא ממש לא זקוק לגילי ארגוב; אני בספק לו הוא היה זוכה בגמר גם לו היה מחזיק מעמד נקי ובריא. הוא לא אבא שלו ומי שמכיר אותו הם בעיקר אנשים מבוגרים, שהם האוכלוסייה שמצביעה פחות. הנתח העיקרי של מצביעי תכניות כאלה הם צעירים, ועבור רובם גילי ארגוב ממש לא תותח... שלא לדבר על כך ששתי העונות הקודמות הוכיחו שאף מסלסל לא מגיע לגמר.
לגבי ארגוב
14/08/14 21:51
48צפיות
האודישן שלו מדבר בעד עצמו.
9 דקות היה צריך בשביל להרגיע את הקהל אחרי הביצוע.
והקהל אגב היה בעיקרו בנות בגילאי 15-25. לא בני 60 ואפילו לא בני 40.
תראי לי עוד מתמודד ב-3 עונות שבאודישן שלו שהיה צורך - לא ב-9 דקות - בדקה שלמה בשביל להרגיע את הקהל.
אני לא יודע אם בחו"ל היה עוד מתמודד שהצליח להטריף את הקהל 9 דקות שלמות אפטר הביצוע. יותר נראה לי שלא היה.
רשת כל כך ידעו שיש להם אס רציני או אפילו ג'וקר עד שעשו לו ערב ספיישל אפילו שהם ידעו שהוא כבר פרש/הופרש עוד לפני מועד השידור. וכמה פרסומות הם חבלז מכרו באותו ערב וגם בטריילר בערב שלפני.
אין צעיר/ה חובב/ת ז'אנר מזרחי שלא יודע מי זה זוהר ארגוב. עוד בבטן הוא/היא היה/היתה מקשיב/ה לאימו/ה שומעת ארגוב בלופים
זה בערך כמו שיהיה אמריקאי חובב רוק'נ'רול שלא יודע מי זה אלביס.
לגלות שלארגוב היה בן והוא עוד זמר זה אפילו יותר עוצמתי מלגלות קסטה נסתרת עם שירים לא ידועים של האבא ארגוב.
אני לא יודעת מאין המידע וגם לא יודעת מה קרה באודישנים אחרים
15/08/14 01:45
56צפיות
אז אני לא יכולה להראות לך כלום... אני גם לא יכולה לשפוט את הקהל באולם כי לא הייתי שם, אין לי למה להשוות, אני יודעת רק מה מראים לי בתכנית הערוכה בסופו של דבר (ולוקחת בחשבון שיש לא מעט עריכה).
לגבי מה שרשת עשו עם האודישן שלו, זה היה גועל נפש. החל מהחליבה של קלטת בר המצווה שלו, הניסיון לפרוט על נימי הרגש בכל מחיר ולא לתת לאף אחד לשכוח חלילה שהוא הבן של המלך... וכלה בהפרדת האודישן שלו למיני תכנית משלו, מרוחה ומבוזבזת. לא פחות דוחה היה השקר לצופים בבית שהנה, האודישן הכה מדובר ישודר להם אחרי הפרסומות (ועוד אחרי שכבר פורסם בתקשורת העובדה שהוא התקבל ופרש!) ואז רק כדי לגלות שלא, בעצם עבדנו עליכם, זה יהיה רק מחר...

דווקא העונה אני חושבת שהעריכה טובה יותר ושיבחתי אותה, למעט הנקודה השחורה הזאת, שהגעילה אותי מכל בחינה שהיא. כבר באותו ערב הכרזתי שגם אם אהיה בבית לא אצפה בשידור האודישן במיוחד, רק מתוך עיקרון, ואכן צפיתי מאוחר יותר ביוטיוב רק בחלק של השירה (מתוך כל הקשקשת והעטיפה המרוחה מסביבו).

בכל מקרה, עם כל הכבוד לארגוב ג'וניור, יש סיבה שהוא לא הגיע עד היום לשום מקום כזמר, ולכן הוא גם לא בתכנית. זו טרגדיה שהוא ירש מאביו כ"כ הרבה, כולל הדברים הרעים... אבל זה מה יש. לעומת זאת לאביב גפן יש נבחרת פצצה, צעירים מוכשרים שרובם (עדיין) אלמונים, אבל רובם מוזיקאים מוכשרים מלאי פוטנציאל בזכות עצמם, בלי להיות ילדים של ובלי סמים ובלי היסטריה. אני לא יודעת אם הוא יזכה בעונה הזאת, אבל אני משוכנעת שמהנבחרת הזאת יצאו יותר זמרים שישמעו עליהם במוזיקה הישראלית בעשור הקרוב.
סורי, אבל לדעתי גילי ארגוב לא יודע לשיר
17/08/14 23:36
29צפיות
ולא ידע לשיר מעולם. הוא לא ירש אפילו חלקיק מהכישרון האדיר של אבא שלו ז"ל. האודישן שלו היה בדיחה עצובה וטוב שהוא ברח מהתוכנית עוד לפני שהתחילה. בין אם מרצונו ובין אם לא.
º
תיקון: פרק 9 דה-פקטו (פרק סגירת הנבחרות)
14/08/14 02:56
22צפיות
תודה על תשומת הלב
17/08/14 20:50
21צפיות
ותיקון הפרקים כפי שמופיע באתר רשת

בתוכנית האחרונה של האודישנים היו כמה מתמודדים בהחלט לא רעים
14/08/14 06:14
64צפיות
גל פרל הקול הנעים בתוכנית מבחינתי שהפגינה גם את ערבות קולה בנמוכים וגם יכולתה בגבוהים זיכתה את שרית(סוף סוף) במתמודדת חזקה שתיתן את הטון לפחות עד חצי הגמר מול ספיר פוקס(המתמודדת השניה הטובה של שרית).

ג'סיקה כץ ממש זמרת זמרת שבאמת צפויה לנצוץ בנבחרת של אביב מרימה את ממוצע רמת המתמודדים ועושה כבוד לדה וויס ישראל שאחת כזאת מתמודדת בו.

דניס סקורפיץ גם קול לא רע בהחלט שאף משפרת הנבחרת של מוש. לא סביר שהיא תודח בשלב הדו קרבים.

סי ג'יי גלס גם זמר די נחמד

שרה שפירא הפספוס של התוכנית שנפלה קורבן למילוי 3 מתוך 4 הנבחרות.

הפונקציה save שהתווספה לתוכנית משפרת מקטינה עיוותים ומוסיפה עניין  לשלב הדו-קרבים.
בשביל לשכלל עוד יותר את הפונקציה הזאת צריך לצייד את יתר המנטורים ברשימת הדו-קרבים שכל מנטור משבץ בנבחרת שלו על מנת לאפשר ליתר המנטורים להכין בתבונה את השימוש שלהם בפונקציה הזאת.
מקווה שהמנטורים לא ישחקו משחק מתוחכם/"מלוכלך" וישבצו את הדו קרבים של המתמודדים החזקים שהם רוצים ל"היפטר" מהם כדו-קרב אחרון או אז יש סיכוי שיתר המנטורים ביזבזו את כל ה-save-ים שהיה להם.
לכן רצוי שיתר המנטורים יקבעו למנטור בעל הנבחרת את סדר שיבוץ הקרבות אצלו.
בצורה הזאת יהיה ניתן להציל כמה שיותר קולות ולא יהיו לנו מקרים דוגמת אריאל בנואש מהשנה הראשונה ועוד מקרים דומים מהשנה הראשונה והשניה.
º
זאת רק אני או שמתן אמית הוא ג'וש מהסדרה נויורק ?
15/08/14 16:35
41צפיות
º
אין לי מושג מי כל אחד מהם... תמונות?
15/08/14 16:36
24צפיות
עכשיו אני זוכרת אותו מאחד האודישנים
15/08/14 16:57
40צפיות
(אפילו לא מצליחה להיזכר כרגע אם עבר או לא... ). בסדרה אני לא צופה אז אין לי מושג; אבל הוא נראה טוב.
º
עבר . הוא היה ראשון בפרק של שלישי
15/08/14 17:03
17צפיות
זאת לא רק את
15/08/14 16:47
46צפיות
אכן זה ג'וש מהסדרה ניו-יורק
זה משגע אותי שהם לא מעלים פרק מלא
17/08/14 23:38
39צפיות
לאתר או ליוטיוב רק את כל הקטעים מהיום. למה?
אקס פקטור היו מעלים ישר בסיום התוכנית את הפרק.. ואני צריך לחכות עכשיו עד מחר בשביל זה.
על מה אתה מדבר? הפרק של הערב (10) כבר באתר רשת, הנה:
17/08/14 23:43
34צפיות
(אני כרגע לא מצליחה לנגן אותו, אולי הוא לא סיים לעלות במלואו, אנסה שוב בשעה הקרובה).
ליוטיוב זה לוקח קצת יותר זמן, אבל גם מתישהו במהלך הלילה הוא בד"כ עולה.
כשאני לא בבית בשעות הערב (כפי שקרה היום, למשל) אני קבוע צופה בפרקים באתר רשת במהלך הלילה.
הם לרוב לא עולים ממש בשנייה שהתכנית מסתיימת אלא תוך שעה-שעתיים, אבל הם עולים.
º
עכשיו מנגן, רק באיכות 650; בטח בהמשך תעלה גם ה-800
18/08/14 00:00
6צפיות
עונה 3, פרק 9
11/08/14 20:02
94צפיות
היום אמורה להיות תוכנית חדשה וכנראה אחרונה של האודישנים
אותי הצחיקה התגובה
12/08/14 13:43
90צפיות
"איזה מזל שלא הסתובבתם...."
האם אתמול היה קול ששווה להגיע לגמר?
12/08/14 16:02
87צפיות
חיכינו חודש שהתוכנית תחזור, ועכשיו הם מפגיזים כל יום. אז....
מה דעתכם על המתמודדים אתמול? היה מישהו שווה?
º
שני קורט
14/08/14 09:24
32צפיות
היום התוכנית האחרונה של האודישנים
12/08/14 17:51
76צפיות
איזה כיף שחזרה התוכנית:)למרות שלא היה משהו מרגש יותר מדי, עדיין כיף!
כן
12/08/14 18:23
52צפיות
נראה איך תהיה תוכנית האודישנים האחרונה
º
תיקון: פרק 8 דה-פקטו
14/08/14 02:56
20צפיות
מה אתם אומרים
11/08/14 18:21
57צפיות
עונה 3, פרק 8
10/08/14 20:22
77צפיות
האומנם?
מחזקים אצבעות שהיום, כן, היום תשודר תוכנית אחרי הפסקה של חודש.
בואו להביע את דעתכם על התוכנית
איזה מתמודדים אהבתם / לא אהבתם
מה חשבתם על המנטורים בתוכנית זו?
הפרק של היום- סיכום של האודישנים עד עכשיו
10/08/14 20:48
105צפיות

למרות שרשמו פה הערב בערוץ 2
היה ברור לי לחלוטין שאחרי הפסקה של חודש זה מה שחייבים לעשות
11/08/14 02:39
59צפיות
כך או אחרת; לא ציפיתי שזה יהפוך לתכנית שלמה, אבל בדיעבד נשארו מעט מאוד מקומות פנויים בנבחרות, אז זה באמת הרבה מתמודדים, ורוצים להזכיר את כולם למי שכבר הספיק לשכוח או פספס. לגיטימי.
לא יודע... בינתיים אף מתמודד לא מלהיב אותי
11/08/14 03:00
53צפיות
מקווה שעוד תהיינה לנו הפתעות עם סגירת הנבחרות.
העונה יש דווקא כמה וכמה שמלהיבים אותי
11/08/14 05:35
93צפיות
וכן אני מתבאסת כי כמו תמיד ברור לי שרובם יעופו כבר בדו-קרב ויותר לא נראה אותם ונישאר עם הרבה שלא מעניינים אותי כלל... יא אללה איזה פורמט מחורבן (הדו-קרב).

אורטל אופק מוכשרת (וכבר עם קבלות); ספיר פוקס (החברה של מישה) מעניינת; תמרה פרץ (ביג מאמא) מסקרנת; דר ואורין הרדיואקטיביות הפגיזו באודישן איכותי ומהוקצע (מהבודדים שחזרתי אליהם שוב ושוב כי הוא פשוט עושה לי טוב לאוזן, ולא הכרתי את השיר לפני כן; אחרי ששמעתי את הביצוע המקורי ההערכה שלי אליהן רק גדלה).

אבל יותר מכולם לאביב יש נבחרת מ-ע-ו-ל-ה, חזקה מאוד, עם זמרים כמו אייל כהן (הפסנתרן התימני שדפק ביצוע ל"אגדה יפנית"); תמר עמר החמודה בעלת הקול המיוחד; כנרת הנדלס האנרגטית להפליא (בלי היד); ארינה פופובה מיוחדת ומקצועית (הפסנתרנית הרוסייה); יהל יצחק (בוב דילן עם המפוחית והגיטרה) מקסימה; טום אטיאס בעל הקול וסיפור החיים הלא שגרתי (שינוי מין)... וגם השאר טובים (פשוט פחות הלהיבו אותי אישית, בפרט החבר האוסטרלי של אביב) ומבאס שחלקם ייעלמו כ"כ מהר.

רק אצל שלומי השנה יש כמה בנות חמודות אבל אין ממש הברקות.
איך לא הזכרת את מורן מגל
11/08/14 05:54
56צפיות
האודישן שלה בעיניי היה האודישן הכי טוב בתולדות התוכנית , כן יותר מיובל דיין
היא מזכירה לי את איימי לי מאוונסנס וכבר יצא לי להוריד את כל השירים של מורן מהYOUTUBE , הבחורה פשוט פצצת כישרון
השירים יפים אחד אחד והקול שלה יפהפה

חוץ מזה , אני אוהב את דר ואורין שהפגינו הרמוניה יפה , ספיר פוקס שהיא גם מוכשרת והיא החברה של מישה שאהבתי מאוד בעונה הקודמת , לאביב גפן יש מלא בחורות נהדרות : תמר עמר , כנרת הנדלס,לני גומל , מיכל כהן , יהל יצחק ולשלומי שבת יש את עמית עמוס ושובל עמיאל

בקלות: היא לא הלהיבה אותי...
11/08/14 05:55
41צפיות
כל הנבחרת של אביב טובים אחד אחד, אבל היא לא עשתה לי את זה.
º
כן, לא מפתיע
11/08/14 12:09
23צפיות
לא ידעתי שזה חזר
11/08/14 17:49
47צפיות
איפה אפשר לראות את הפרק המלא?
לא הפסדת כלום
11/08/14 17:55
50צפיות
זאת הייתה תוכנית סקירה של כל אלה שהתקבלו לנבחרות, ואת המנטורים מדברים עליהם. אם בכל זאת את רוצה לצפות או ביו-טיוב או באתר רשת. בכל מקרה אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, היום יש גם פרק.
º
אוף! לא ידעתי שיש גם היום...
11/08/14 23:15
17צפיות
º
באתר של רשת כמובן
14/08/14 02:52
11צפיות
זה לא באמת היה פרק 8 אלא פרק סיכום ביניים בשם "קולות מנצחים"
14/08/14 02:54
29צפיות
שימי לב למספור באתר רשת:
פרק 8 הוא הפרק ששודר ביום שני (פרק האודישנים הלפני אחרון) ופרק 9 הוא פרק האודישנים האחרון.
כדאי לסכרן את מספור הפרקים בפורום אחרת סתם יווצר בלבול (לטובת מי שעוקב באתר של רשת או ביוטיוב למשל).
פורום דם אמיתי נפתח ב|תפוז|!
11/08/14 16:53
11צפיות
|ערפד| אנו נמצאים בשיאה של העונה האחרונה של דם אמיתי!
בבון טמפס קיים דו קיום בין הערפדים לבני אנוש, בלב ארצות הברית, עיירה דמיונית. רוצים לספר כמה אתם מעריכים מלצרית בעלת יכולות טלפתיות? רוצים להיזכר ברגעים גדולים מהעונות הקודומות?

בואו לדבר על הסדרה בפורום דם אמיתי
נחמד שנזכרתם באמת
11/08/14 17:01
17צפיות
עוד שבועיים הסדרה מחזירה את נשמתה לבורא (HBO), אבל אחלה..
|*|נפתח פורום פוליטיקה עולמית |*|
11/08/14 11:16
3צפיות
|גלובוס|רוצים לדעת מה קורה עכשיו בממשלת בארה"ב? מעוצבנים על פוטין? רוצים ללמוד מהאירופאים?
פתחנו בשבילכם את פורום פוליטיקה עולמית. בפורום תוכלו להתווכח  על סוגיות העומדות על סדר היום, לדבר על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית.

היכנסו כבר עכשיו |שמאל|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
מתי ישודר הפרק הבא, אמיתי?
06/08/14 15:43
110צפיות
ביום ראשון הקרוב!
07/08/14 10:28
58צפיות
כן, היא חוזרת. התוכנית שחיכינו לה שתבוא! מיום ראשון ממשיכים לראות את דה וויס! (על-פי הרישום באתר רשת)

ועל פי הפייסבוק
07/08/14 10:38
43צפיות
מקווה שהחמאס לא יהרוס שוב
ואני רק אומרת, נגד מרפי, לפתוח את השרשור אחרי שמתחיל
07/08/14 12:34
47צפיות
ובאמת משודר הפרק...

כי לפי מה שקראתי החמאס דיברו על חידוש הרקטות כבר מחר בבוקר...
אף אחד לא פותח שרשורים
07/08/14 16:58
38צפיות
פשוט מחזיקים אצבעות שביום ראשון ייתכן, שאולי, שיש מצב, שאפשרי, שיכול להיות, שיש סיכוי שישודר הפרק....
º
לא כתבתי שמישהו פותח; פשוט מניסיון העבר...
07/08/14 16:59
21צפיות
אנחנו מאמינים בני מאמינים....
07/08/14 17:03
31צפיות
ונקווה שביום ראשון התוכנית תחזור, או שלא...
ראיתי עכשיו את הפרסומת
08/08/14 16:31
45צפיות
דה וויס ביום ראשון,שני ושלישי
ואחרי זה בתוכנית של ארז טל בערוץ 2 הוא אומר שהפרומו הזה מדאיג , שפעם קודמת
ששמו את הפרומו 3 שבועות ברצף והתוכנית לא שודרה
ושהמבצע ימשך עוד חודש וחצי
ככה זה באמת נראה
08/08/14 16:51
31צפיות
אבל לא נותר לנו אלא לקוות שהפעם רשת יעמדו במילה שלהם וישדרו את התוכנית
º
שעשע אותי... היה להם אולפן נחמד
10/08/14 02:35
13צפיות
יש לי הרגשה
10/08/14 06:23
38צפיות
לא יודע למה שהם הולכים להראות את כל הפרקים מהתחלה
זה היה הדבר ההגיוני לעשות
10/08/14 09:11
38צפיות
אבל בגלל שהם בלחץ של זמן וגם בגלל שבאתר הזמינו את הצופים לצפות שוב באודישנים שכבר נראו על המסך - לא נראה לי שזה יקרה.
אני עוד מחזיקה אצבעות שבכלל פרק, לא משנה איזה, ישודר היום....
º
לא, זה גוזל זמן יקר שאין להם; אבל לקט ערוך כן, וכך היה
11/08/14 02:40
9צפיות
הלוואי
09/08/14 07:49
20צפיות
הלוואי הלוואי הלוואי(למרות שעם המצב קשה לראות את זה קורה).
ראיתי שהם כבר פרסמו
10/08/14 09:53
41צפיות
היי,
ראיתי שהם פרסמו כבר מתי: https://www.youtube.com/watch?v=zircosfELTE

אגב, בממשק החדש של ההודעות
10/08/14 14:26
36צפיות
אתה יכול להעלות את הסרטון של יו-טיוב להודעה במקום רק את הקישור. תבחר וידיאו.
דבר שני, מאוד חכם מצידם להביא אודישן שארבעתם הסתובבו. אותי זה מעניין לדעת במי היא תבחר.
ודבר אחרון, מאוד מקווה שהם לא ישתפנו ברגע האחרון....
כי המלחמה עדיין נמשכת
המלחמה כבר לא בדיוק נמשכת, יש חזרה מסיבית לשגרה
11/08/14 02:42
22צפיות
צה"ל יצא מעזה, יש הפסקות אש ארוכות יותר... זו כבר ממש לא האינטנסיביות של החודש האחרון; שלא לדבר על כך שבניגוד למצב שהיה לפני חודש, "משגרים רקטות" זה כבר לא חדשות ולא עוצרים בגלל זה תכנית; פשוט מקרינים על המסך איפה יש אזעקה וזהו (וכך היה).
המבצע עוד נמשך
11/08/14 07:43
16צפיות
צה"ל לא יצא מעזה. כדאי שתתעדכני בחדשות. פשוט כרגע לא משגרים, תודה לאל, לכיוון המרכז אלא רק לדרום. דבר שלצערנו הוא בשגרה, ולכן החדשות חזרו  למימדם הטבעיים. למרות שאתמול התוכנית התחילה רבע שעה יותר מאוחר

לא כפי שהיה עד עכשיו, ואני מעודכנת היטב, תודה
11/08/14 14:30
16צפיות
הייתה יציאה קרקעית, משגרים פחות, וגם התקשורת חזרה לפרופורציות רגילות ולדבר על דברים נוספים. ערוצי הטלוויזיה סגרו את האולפנים הפתוחים ועברו למתכונת שידור רגילה, פחות או יותר.
|*|פורום אכילת יתר ב|תפוז| אנשים|*|
06/08/14 11:20
5צפיות
|שמאל| סובל מהפרעות אכילה, אכילת יתר, או מהתמכרויות מזון?
פורום אכילת יתר הוא בית חם ומחבק לכל מי שרק מחליט שמעכשיו מבקש את חייו בחזרה.

אנו מזמינים אתכם לקבל טפיחה וחיבוק, לשאול ולייעץ, לשתף ולהשתתף.
קיץ 2014
03/08/14 10:47
39צפיות
היה אמור להיות אחרת לגמרי...
ובמקום זה הלב נקרע מהחדשות ומההרוגים והפצועים
ולא רואים את הסוף....
התחלנו את חודש אוגוסט, ואני חושבת שהעונה הזאת של דה וויס תדחה לאחרי החגים. מה נראה לכם? האם העונה עוד תשודר הקיץ?
לא
03/08/14 10:58
18צפיות
יש לי תחושה שהעונה פשוט תעלם..
קשה לי להאמין
03/08/14 11:12
13צפיות
הם השקיעו הרבה כסף בעונה הזאת. יש מתמודדים. לפי כתבות שנערכו, המנטורים עבדו איתם לשלב ההופעות החיות. הם לא יעלימו את הכל. נראה לי שהם ידחו את השידור לאחרי החגים, ואולי ישדרו את כל העונה מהתחלה. כולה היו שבעה פרקים שודרו, זה כלום
º
הלוואי..
03/08/14 11:22
4צפיות
אחרי החגים אמורה להתחיל העונה הבאה של האקס פקטור, לא?
03/08/14 19:38
14צפיות
ואין מצב שהם ישדרו 2 תחרויות שירה בו זמנית, הרגולטור לא ייאפשר להם בחיים.
מה לעשות?
04/08/14 07:15
14צפיות
בגלל המלחמה והקפאת התוכנית דה וויס. הם יצטרכו לשנות את לוח השידורים העתידי שלהם. לכן אני חושבת שדה וויס ישודר אחרי החגים ולגבי מועד שידורה של אקס פקטור כבר תבוא הודעה מטעמם מתי ישודר
אבל
04/08/14 07:58
15צפיות
בפעם הקודמת היה את הכוכב הבא ואקס פקטור באותה תקופה, וגם מאסטר שף ותוכנית הבישול השנייה (שכחתי את שמה) היו באותה תקופה..
אז למה לא בעצם?
כי אקס פקטור ודה וויס
04/08/14 08:57
21צפיות
שייכים לרשת. בדוגמאות שנתת מדובר על תוכניות דומות מזכיניות שונות. משחקי השף - רשת. מאסטר שף - קשת. הכוכב הבא - קשת. אקס פקטור - רשת. זה ההבדל
אה..
04/08/14 11:37
12צפיות
יחי ההבדל הקטן
|*| נפתח פורום לרזות בראש אחר |*|
03/08/14 15:32
5צפיות
|שמאל|ניסיתם את כל הדיאטות האפשריות? דיאטת כרוב לא עזרה לכם?
אנחנו מזמינים אתכם לפורום לרזות בראש אחר, בו תוכלו להתייעץ, לשתף וללמוד איך משנים את התפיסה כלפי האוכל לא רק מהבטן, אלא גם מהראש!

היכנסו עכשיו |קדימה|
תהוניה מתחתנת
31/07/14 01:15
26צפיות
מזל טוב יפיופה אנחנו געים בך סימי פס על כול הגישי ים
כן, סימי. הרבה פסים (בשיער בעיקר)
31/07/14 03:14
22צפיות
ואל תיבהלי מהגישי ים. הם הכי נוראיים הגישי ים.
התבלבלת בפורום
31/07/14 12:57
20צפיות
זה פורום של התוכנית דה וויס, לא האח הגדול

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה