לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום וברוכים הבאים לפורום The Voice

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  "The Voice" המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה והשלישית חזרה לפריים טיים...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל להתכונן שוב  לזמרים, לשופטים ולכיסא המסתובב

אז אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על המתמודד שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 

על השופטים וכל דבר שתרצו

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו 

ברוכים הבאים 
לפורום The Voice - התוכנית שכבשה את העולם מגיעה לישראל!
במיוחד לגולשי תפוז- רוצים להיות קהל בתוכנית היכנסו לקישור :   http://reshet.tv/Shows/The_Voice_Israel/kahal_voice/

המשך...
הודעה חדשה

עונה 3, פרק 18 - שלב ההופעות החיות ב'
195תגובות
14/09/14 16:00
785צפיות
עוד מעט, עוד רגע זה קורה.
הנבחרות של מוש ושלומי יתנו לתת בראש.
ממי נפרד? מי יזכה בקול המנטורים?
מי יתן את הופעת חייו? מי יפשל מרוב שהוא כל-כך יתרגש?
כל התשובות היום בתשע, אז אל תשכחו לפתוח את הטילוויזיה והמחשב (או הנייד)....

הביקורות,...

(המשך...)
עוד מעט, עוד רגע זה קורה.
הנבחרות של מוש ושלומי יתנו לתת בראש.
ממי נפרד? מי יזכה בקול המנטורים?
מי יתן את הופעת חייו? מי יפשל מרוב שהוא כל-כך יתרגש?
כל התשובות היום בתשע, אז אל תשכחו לפתוח את הטילוויזיה והמחשב (או הנייד)....

הביקורות, הערות, הכעסים והשמחה בשרשור זה....
אם הייתם מנטורים - איזה שירים הייתם בוחרים לשלב הבא ?
15/09/14 12:33
105צפיות
קובץ מצורף
º
בעיקר שירים ישראליים
15/09/14 17:18
29צפיות
כל הכבוד על ההשקעה והמחשבה!
15/09/14 17:41
64צפיות
אני עוד בהלם איך הם בוחרים שיר מבין אלפי שירים שקיימים. מי עוזר למנטור לבחור שיר למתמודדים?
קשה לי לחשוב על שיר לכל מתמודד ולכן אני אפילו יותר מעריכה את מה שכתבת!
º
תודה תודה
16/09/14 00:17
17צפיות
אני לא חושבת שהמנטורים צריכים לבחור שירים
15/09/14 18:58
76צפיות
אם יש משהו שהתכנית הזו מוכיחה היא שלרוב הבחירות של המתמודדים (למשל באודישנים) טובות בהרבה מאלה שהמנטורים מנחיתים עליהם. כמובן, יש כאלה שעושים בחירות מטופשות (למשל שיר של זמר בעל יכולות ווקאליות בשמים או כזה שהם נשמעים דומים לו עד כדי חיקוי) אבל הרוב בוחרים טוב.
נכון
15/09/14 19:07
45צפיות
צריך שילוב של המנטור והמתמודד לבחירת שיר. ושהמנטור לא יכפה על המתמודד שיר הזוי שהוא חלם עליו בלילה
עונה 3, פרק 17, שלב ההופעות החיות
125תגובות
09/09/14 16:55
1487צפיות
סוף-סוף הגענו לרגע המושקע בתוכנית - ההעמדה. עכשיו מעבר לעיבודים ולשירה נוכל להנות מיצירתיות בדרך שבה הבמה מסודרת ומבגדים מתאימים יותר, מתאימים פחות.

זה השלב שאני אוהבת בתוכנית ושמחה שסוף-סוף הגענו אליו.

אז מי ימשיך הלאה? ומי יגיע ומיד יפרוש?

כל...

(המשך...)
סוף-סוף הגענו לרגע המושקע בתוכנית - ההעמדה. עכשיו מעבר לעיבודים ולשירה נוכל להנות מיצירתיות בדרך שבה הבמה מסודרת ומבגדים מתאימים יותר, מתאימים פחות.

זה השלב שאני אוהבת בתוכנית ושמחה שסוף-סוף הגענו אליו.

אז מי ימשיך הלאה? ומי יגיע ומיד יפרוש?

כל המחשבות, העצבים וההנאות בשרשור הזה.

על-מנת שהשרשור יהיה יותר מסודר, ולא יהיו כפילויות בשם המתמודד והשיר שהוא שר. ברגע שאדע אכתוב הודעה, ואשמח לקרוא את דעותיכם לגבי המתמודד והשיר. תודה.

השיר החדש של מורן מגל
הודעה זו מכילה סרטונים
11/09/14 19:30
100צפיות
הקול שלה באמת מעולה.
וב19.9 יש לה מופע
הודעה זו מכילה תמונות
11/09/14 19:34
55צפיות
שבו היא מארחת את דניס סקורפיץ (ההצעות שפייסבוק מציע לי...:)).

דווקא את השיר אהבתי יותר מאת הקול...
11/09/14 19:46
64צפיות
משהו בו נשמע לי קצת "תקוע", לא זורם פתוח ומשוחרר, כאילו היא קצת צרודה או משהו. יש לה גוון קול לא רע, אבל משהו בהפקת השירה מקלקל לי (קשה לי להסביר במילים, אני יכולה להדגים קולית...).
|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/14 17:32
6צפיות
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
העונה הם רעננו את הפורמט
11/09/14 12:29
86צפיות
או הרסו אותו, תלוי את מי שואלים.
הSAVE, ההצלה או החסינות עוברת כחוט שני לאורך העונה, גם בדו-קרב, גם בשלב הנוסף סופר באטלס, גם בהופעות החיות.
מה אתם אומרים כל החסינויות האלו מוסיפים לתוכנית או גורעים ממנה?
החסינות זה לא חידוש של השנה
11/09/14 12:39
79צפיות
וה-save בדו קרב זה דבר טוב למרות שהשנה לא בטוח שיראו את התועלת של זה ולמרות שלא תמיד המתמודדים שהוצלו מצליחים להתרגל למנטורים חדשים. ובכל זאת היה עדיף 3 save-ים. אולי היינו נהנים מעוד קול שספק גדול אם נזכה לשמוע אותו אחרי התוכנית.(ואולי היה עוד שביב סיכוי שהקול הזה יקודם גם לאחרי התוכנית ואז היה בכלל נחמד).
בסופר-באטל ה-save היה משהו על הפנים. יותר מזיק מאשר מועיל. כבר היה עדיף שנשמע 3 ביצועים ושהמנטורים יבחרו 2 מתוכם להופעות החיות. ועוד יותר טוב אם הציבור היה בוחר 2 מתוכם. ואם רוצים להיות ממש מתוחכמים על כל שלישיה כזאת היו נותנים לציבור לבחור את הקול שהוא לא יכול בלעדיו ומבין שני הנותרים היו מאפשרים למנטור לבחור את הקול שהוא לא יכול בלעדיו
העונה השימוש בחסינות מורגש הרבה יותר
11/09/14 12:46
56צפיות
וכן, הם לא השתמשו בתבונה בחסינות בדו-קרב, וגם כל הסופר באטל הזה היה קצת מוזר. למרות שנהניתי לראות אותם שרים, כמו באודישן, שירים שהם בחרו.
עונה 3, פרק 16,החלק השני של הבאטלים(פרק אחרון לפני הלייב-ים)
177תגובות
07/09/14 20:23
599צפיות
שרשרו לפה את כל מחשבותיכם,הוויותיכם,מסקנותיכם,הערותיכם ותובנותיכם על הפרק.

(המשך...)
שרשרו לפה את כל מחשבותיכם,הוויותיכם,מסקנותיכם,הערותיכם ותובנותיכם על הפרק.
סיכום שלב חיסול הSAVEים
08/09/14 02:55
167צפיות

אז לאחר השלב ההזוי הזה שכל תכליתו הייתה להעיף את כל מי שקיבל SAVE בשלב הקודם (חוץ מכנרת, שבנינו - גם לא הייתה צריכה לעבור את השלב הזב) נשארנו עם הטופ 24 וההופעות החיות.
להלן הנבחרות:

Team Mosh
ניב דמירל
נוי אייזן
לבלי גורן
דניס סקורפיץ
דר ואורין
טליה לונדונר

Team Sarit
טל פלורה לוי
כנרת הנדלס
יהב אלגרבלי
ג׳וש פרץ
אלקנה מרציאנו
איילון חודפי

Team Aviv
תמר עמר
ארינה פופובה
אוהד ריין
אייל כהן
לני גומל
ג'סיקה כץ

Team Shlomi
שובל עמיאל
ירדן פרץ
רומה עמר
לידור ויצמן
שיראל ביתן
לירון אברג'ל

סכמו את המצב כפי שתרצו
מי הנבחרת הכי חזקה? מי הפייבוריט שלכם מכל נבחרת ו/או בכללי? מה ההימור שלכם להמשך? ועל מי אתם הכי מצטערים שלא הגיע לשלב הזה?
אני אתחיל
08/09/14 15:11
84צפיות
מבין הנבחרות:
מוש - כרגע רק דר ואורין. מדהים כמה שהנבחרת שלו הייתה חזקה ואיפה היא עכשיו אחרי שהדיח את מתן, דנה, בר, שני, דורין, מיכל...
שרית - כנראה הנבחרת הכי חלשה, עם המתמודדת הכי חזקה בעיני - טל פלורה לוי גם היא ויתרה על כמה יהלומים כמו ספיר וסיוון
אביב - כרגיל הנבחרת הכי חזקה בפער. תמר מדהימה, גם אייל למרות שקצת עיצבן אותי בפרק האחרון. גם לארינה לא חסר. אולי סופסוף ייצא מפה מנצח.
שלומי - גם לו נבחרת לא רעה חוץ מירדן שאליו אני לא מתחבר בכלל. הבעיה היא שאין לו פה מישהו שהוא סופר מיוחד. שיראל טובה מאד וכנראה תגיע רחוק ויש לה סיכוי לזכות אבל יש בה משהו קצת זקן ואני לא רואה אותה משתלבת פה בתעשייה. רומה מיוחדת מאד אבל העמידה שלה על במה מזעזעת ומביכה.
וההימור האישי שלי למי שיגיע רחוק - שיראל, תמר, אייל, כנרת, ג'וש וטליה. אולי גם הצמד אבל זה מאד תלוי בהופעות שלהן.
טל פלורה לניצחון!
אני!
08/09/14 21:50
81צפיות
מי הנבחרת הכי חזקה?
כנראה אביב (כצפוי).

מי הפייבוריט שלכם מכל נבחרת ו/או בכללי?
מוש - ניב
שרית - כנרת
אביב - ג'סיקה
שלומי - רומה

מה ההימור שלכם להמשך?

קראתי באיזשהו מקום שהשנה התחרות היא לאו דווקא בתוך הנבחרות, אלא שבאיזשהו שלב, כולם מתמודדים מול כולם, מה שנותן אפשרות (תיאורטית) לגמר המורכב ממתמודדים של מנטור אחד, או סתם למספר לא זהה של מתמודדים מכל מנטור.
אם זה נכון - אז אני מניח שהגמר יהיה מורכב מתמר, אילון, שובל, טל פלורה (סורי, מוש. נו גמר פור יו!) 

ועל מי אתם הכי מצטערים שלא הגיע לשלב הזה - מורן, שני, מתן, ספיר
אם זה ככה
09/09/14 08:37
53צפיות
יהיה אז זה גמר חלש מאוד , אילון וטל פלורה חלשים , שובל מוכשרת אבל צעירה מדי ותמר סומנה מהרגע הראשון כפייבוריטית
בגלל שאני יודע שהטעם שלי שונה מטעם הקהל בדרך כלל אז
כנראה בתוכנית הראשונה יודחו : דניס ולני
º
גם לידור ויצמן קיבל Save ועבר (ואפילו בלי צורך ב-battle)
09/09/14 12:40
29צפיות
לא בדיוק שלב חיסול
09/09/14 20:32
72צפיות
כי לידור וכינרת הגיעו להופעות החיות, אבל כן, דימאכזב שהמנטורים ננעלים על המתמודדים שלהם, לא יעזור כלום.

הנבחרת הכי חזקה היא של אביב אבל ממש בנק'. ישר אחריו שלומי ואז שרית ובסוף מוש (מאכזב משהו, כ היתה לו את הנבחרת הכי מעניינת בסוף שלב האודישנים)

הפייבוריטים שלי:
1. אביב- אייל וארינה (וגם קצת תמר).
2. שלומי- שיראל.
3. שרית- טל פלורה.
4. מוש- טליה.
הייתי ממש שמחה לגמר כזה
ההימור שלי הוא שאביב ימשיך להיות אנטיפת. מוש ימשיך להיות למלם (ממש ממש התאכזבתי ממנו) שרית תמשיך להיות מנטורית סבבה ושלומי ימשיך להיות לא ברור בעיני לפעמים יש לו הערות שאני ממש מסכימה איתן, לפעמים הוא פשוט "סתם") .

ממש חבל על - עמית, שני, מורן, דנה,ספיר.
הנבחרת של אביב.
הודעה זו מכילה תמונות
09/09/14 12:52
152צפיות
ברור לכולם שלני וג'סיקה ילכו הביתה ראשונות ולא משנה איזה הופעה. אביב הורס את הריאליטיות של התכנית.
אוהד ריין, אייל כהן וארינה פופובה הם מקצוענים שרק באו לקבל חשיפה, ואביב בעד לתת להם פרסום כי זה הטעם המוזיקלי שלו ו"לשם צריכה ללכת המוזיקה בישראל".
עם תמר עמר הוא ילך רחוק כי הוא דלוק על הקול שלה, ואין לי לפחות ספק שהיא צריכה להגיע רחוק.

*יש לו גם את הנבחרת הכי זקנה (בהפרש משמעותי) מכל הנבחרות..
עונה 3 דה וויס
אז?
09/09/14 16:34
84צפיות
לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד בזה
º
אמרתי שהכל צפוי אצלו. לא משנה איזה טייק יביאו המתמודדים.
09/09/14 16:55
39צפיות
אייל כהן הוא מקצוען?
09/09/14 19:19
96צפיות
הם נורא צעירים שם בדה וייס...
אין לאביב הרבה מה לעשות בתור מנטור- מההופעות החיות זה כבר רק הקהל, לא?
כלומר- מרגע שהגיעו לשלב הזה, זה תלוי רק בהן.
|גביע|טקס תפוח הזהב 2014|גביע|
09/09/14 18:56
10צפיות
התאספנו לנו אתמול צוות הנהלת הפורומים בסינמטק תל אביב ביחד עם מבחר המנהלים מכל רחבי הפורומים והאשכולות של הפרדס.
המנהלים המקסימים והמוכשרים, שמשקיעים את כל כולם וליבם בפורומים, הם הליבה של הפרדס. ואחרי שעות, ימים ואפילו שנים של השקעה, רצינו לנצל את ההזדמנות כדי להגיד להם משהו חשוב: תודה!

האירוע התחיל עם אוכל איטלקי, מינגלינג ומפגש מרגש. והמשיך עם הקרנה מיוחדת של סרטון מבית היוצר של הנהלת הפורומים|!| :
http://tinyurl.com/mnkz7yf

בהמשך עוד נהנינו מהופעה מגניבה ומקפיצה של הMagical Mystery Tour עם כל שירי הביטלס האהובים ואוהבים עוד יותר, אבל לא לפני שערכנו כפי מיטב המסורת את טקס תפוח הזהב של שנת 2014|!|

סקרנים לדעת מי היו הזוכים|?|

|*|הפורום המבטיח: מבשלים כשר
הבת המתהוללת

|*|הפורום החברתי: הורים לילדים ביסודי
הפתעות נעימות ו-הפוך עם ראש כפול

|*|הפורום המקצועי: סלולארי
z1george

|*|פורום 24/7: האח הגדול
Maybe Mary ו-תרמוס עם נענע

|*|הפורום לשעות הפנאי: טיולים וחופשות בחו"ל
דניאלה1311

|*|והמנהל הוותיק
OrEl74 (מפורום NBA)
אריה31 (מפורום מצעדים וביקורת מוזיקה)
Aלון (מפורום  BDSM ויחסי שליטה)

|כתר|תודה לכל המנהלים של תפוז על התרומה הנפלאה והיום-יומית שלהם לאתר! |כתר|

מוזמנים לקבל קצת טעימה ממה שהיה לנו, בעזרת התמונות שלנו מהארוע:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=4321846
על דר ואורין
הודעה זו מכילה סרטונים
08/09/14 01:02
158צפיות
השירים שהן מבצעות זה הכי יפה בעולם, ההרמוניה שלהן כובשת את כולנו אבל.....

ביוטיוב שלהן (צירפתי 2 סרטונים) רואים איך הן מבצעות Coverים לשירים שביצעו באודישן ובסופר באטל, ב-Tainted Love (שזה 'קצת' יציאה מהקופסא שלהן) הן הסתבכו לגמרי.

אני לא צופה להן עתיד רחוק בתכנית כי נראה שיהיה להן מאוד קשה אם יצטרכו לבצע שיר שהם לא יתנסו בו (לדוג' אם מוש ילביש עליהן איזה שיר בעברית), יש סבירות גבוהה שהן יהיו בנות ששרות מקסים, יודעות לבצע Coverים בצורה יפה, אבל לא יצליחו כי הן לא כותבות שירים ונראה שהם לא רוצות לצאת מה-Zone שלהן.

אני מקווה שיפתיעו אותי כי זה יכול להיות הכי יפה בעולם, נחכה ונראה... :)

08/09/14 01:48
43צפיות
ראיתי גם את הביצועים ביוטיוב עכשיו- הן באמת מבצעות מעולה את רדיואקטיב, ובאמת שפחות טוב בעיני את השיר
מהסופר באטל.
שלומי צדק בניתוח שלו נראה לי - הרבה יותר קשה להרשים בצמד והן צריכות לבחור שירים
באמת יוצאי דופן שיתאימו להן.

כשזה מצליח זה מדהים, אז נקווה בשבילן שיצליחו למצוא את *זה*.
בינתיים הן בחרו שני שירים שהתאימו להן וביצעו אותם מעולה
08/09/14 02:37
72צפיות
ואני לא מאשימה אותן בביצוע הגרוע בדו-קרב בשיר כי מוש בחר שיר בשביל דנה וכפה אותו עליהן אף שלא התאים להן כלל. למוש היו בחירות די גרועות של שירים בדו-קרב וזה נכתב כאן וגם נאמר אפילו בתכנית (הוא הודה בכך לפחות פעם אחת, זכור לי) אז אני לא חושבת שזו דוגמה מייצגת.

אני חושבת שכל עוד יבחרו שירים שמתאימים להן הן יצליחו ויגיעו רחוק מאוד ואני לא חושבת שתהיה להן בעיה לשיר בעברית כל עוד השיר יהיה טוב (על הבחירות של מוש אני לא כ"כ סומכת... ). אני לא חושבת שהן צריכות לצאת מהאזור שבו נוח להן; יש להן אחלה אזור, זה הסגנון שלהן... זה לא "נולד לרקוד" שבה כל רקדן צריך להוכיח שליטה בסגנונות שונים... לגיטימי שלזמר יהיה סגנון מסוים והוא ידבק בו, זה המצב בד"כ בשוק המוזיקה.

לגבי כתיבת שירים, אני לא יודעת אם הן כותבות או לא, אבל גם אם לא זה יכול להיות זמני בלבד; יש אין ספור אמנים שהחלו כזמרים בלבד והחלו לכתוב בהמשך. אפילו הביטלס הגדולים החלו את דרכם כלהקת קאברים, ועברו לכתוב שירים עצמאיים כדי להתבלט מבחינת הרפרטואר... (ועדיין באלבומים הראשונים שלהם היו לא מעט גרסאות כיסוי). גם בישראל אני יכולה לחשוב על דוגמאות כמו חוה אלברשטיין, עפרה חזה, הכל עובר חביבי...

לסיכום, בינתיים היו להם שני ביצועים מצוינים בעיניי, ואחד מאוד לא טוב בנסיבות שמבחינתי לא היו צריכות להתקיים מלכתחילה (ולא סביר שיקרו אם וכשהן ינסו לפתח קריירה מוזיקלית). אני חושבת שבהינתן התנאים המתאימים (וזה היה די מכעיס אם מוש יקלקל) הן יגיעו רחוק, להערכתי גם עד הגמר, בקלות. הן מוכשרות מאוד, שילוב קולות מצוין, הפקת קול טובה, מחזיקות הרמוניות בצורה מדויקת ומקצועית – זה ממש לא בסיס של מה בכך.
לטעמי מבצעות ילדותי, שטוח ובנאלי
09/09/14 16:47
56צפיות
בינוניות גם מבחינת הרמוניות שכולם משבחים אותן... הגימיק, הבוסר, העממיות שלהן משום מה עושה רושם על אנשים אבל אין שם כמעט איכות ...
מה ילדותי ובינוני בהרמוניות שלהן? מה זה בדיוק אומר?
11/09/14 04:28
34צפיות
מה "שטוח" בביצוע שלהן? אני לא מצליחה להבין איך התואר הזה קשור למשהו.

לגבי "עממיות" אני לא חושבת שזה נכון אבל גם אם כן זה ממש לא רלוונטי (הן ממש לא ביצעו שירי "שכונה" וזה אירוני להאשים אותן בעממיות בביצוע כשיש אין ספור מתמודדים עממיים פי כמה).

אני חושבת שהביצועים שלהם כן איכותיים ומקצועיים, לכן הם הרשימו אותי (ולא "משום מה").

הבנתי שהן לא לטעמך (לגיטימי) אבל זה נשמע פשוט כמו אוסף קטילות ותו לא. אתה יותר ממוזמן לפרט ולנמק.
השירה שלהן מתחנפת וחסרת כוונה
11/09/14 08:14
37צפיות
תשמעי איך הם הרסו את השיר של לורד, הוציאו כל משמעות מהשיר, שיר מרתק עם כאב הם הפכו לממתק גועל נפש...
אני לא מסכימה שהן הרסו אותו, לא חושבת שהשירה חנפנית
11/09/14 14:11
25צפיות
רק כי היא נעימה לאוזן. זה עניין של טעם... אבל יש הבדל בין להגיד "זה מתוק לי מדי ולא מדבר אליי" לבין שיפוט שמנסה להישמע מקצועי אבל הוא, סלח לי, בעיקר גיבוב של מילים שמתאמצות לקטול מכל הכיוונים אבל לא מתגבשות לביקורת קוהרנטית ברורה.
מצטער שלא יצאה לי ביקורת ברורה
11/09/14 17:25
22צפיות
אבל אני לא קוטל אותן סתם...
ברור לי שזה לא "סתם" מהבחינה שבא לך לקטול מישהו נפלת עליהן
11/09/14 17:29
23צפיות
אלא שלא אהבת; אבל מעבר לחוסר הבהירות, זה נראה כמו ניסיון לצרף כמה שיותר מילים שליליות, שחלקן לא ממש קשורות לביצוע עצמו ולא ברור מה ניסית לומר בהן (מלבד שלא אהבת את הביצוע, זה ברור לי לחלוטין). יש הבדל בין לא לאהוב לבין לטעון שהביצוע לא מקצועי או שהן "עממיות" (ביקורת מאד לא עניינית בעיניי).
הביקורת שלי היתה בצד המקצועי
11/09/14 18:04
24צפיות
ניסיתי להסביר ללא הצלחה מה חלש באופי ואיכות הביצוע שלהן בלי קשר לזה שהקולות שלהן אכן לא לטעמי... עממיות לא היה חלק מהביקורת על השירה, זה היה להסביר למה יש הרבה שמתלהבים מהן באופן מוטעה ולא ענייני, שבגלל הגימיק ובגלל שהן נראות בחורות עממיות שבאופן לא צפוי שרות באנגלית וסגנון כאילו מודרני, הרושם החיצוני הזה גורם לאנשים להעריך לא נכון את התוכן החלש...
|*|נפתח פורום חוויות ובילויים בארץ
08/09/14 12:26
1צפיות
|דגל|רוצים לדעת איזה הופעות שוות יש השבוע? רוצים להמליץ על מקומות בילוי? מחפשים מה לעשות הסופ"ש?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום חוויות ובילויים בארץ, היכנסו לפורום ותוכלו לשתף, לעדכן ולהתעדכן בכל הופעה/טיול/ אטרקציה אפשרית|!|

מוזמנים להיכנס קישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
חשבתי על דרך לשפר את הקשר בין הצבעת הצופים בלייב לבין איכות
47תגובות
05/09/14 09:59
93צפיות
המתמודדים.

אחת הפאלטות של פורמטי הריאליטי היא שמתמודדים איכותיים ומובילים עלולים לעוף ביום שחור(שיש לכל זמר גם המקצועי והמנוסה ביותר) או בבחירת שיר לא מספיק טובה ו/או מתאימה להם או התרגשות מבלבלת.

בקיצור הרעיון שבא לי הוא שהצבעת הצופים תהיה...

(המשך...)
המתמודדים.

אחת הפאלטות של פורמטי הריאליטי היא שמתמודדים איכותיים ומובילים עלולים לעוף ביום שחור(שיש לכל זמר גם המקצועי והמנוסה ביותר) או בבחירת שיר לא מספיק טובה ו/או מתאימה להם או התרגשות מבלבלת.

בקיצור הרעיון שבא לי הוא שהצבעת הצופים תהיה מצטברת  ולא רק לאותו ביצוע. והמתמודד שיועמד להדחה יהיה זה שבאופן מצטבר קיבל את מינימום ההצבעות.

בצורה הזאת המתמודד הכי איכותי והכי מרגש תמיד יהיה לו יותר סיכוי לשרוד לאורך התחרות. 

אבל בשביל להוריד את הבעיה שציינתי לעיל של יום שחור או בחירת שיר לא נכונה או התרגשות חריגה,כאירוע חד פעמי,הפתרון יהיה לא להחשיב הצבעה על תוכנית אחת לכל מתמודד-את ההצבעה הכי נמוכה לאותו מתמודד.

לדוגמא:
אם מתמודד א' התוצאות הטובות שלו היו בתוכניות 1,3,4 והתוצאה החלשה שלו היתה בתוכנית 2
ומתמודד ב' התוצאות הטובות שלו היו בתוכניות 2,3,4 והתוצאה החלשה שלו היתה בתוכנית 1 למשל
אז ישוו את סך 3 ההצבעות הטובות בלבד של כל מתמודד ולפי זה ידרגו ביניהם.

ואפשר בתור אופציה להוסיף הצבעה וירטואלית למתמודדים שעברו אודישן הצבעה שלא תשנה את המהלכים והניהול ע"י המנטורים והקידום שלהם כפי שקורה בפורמט הנוכחי אבל היא תעמוד לזכות המתמודד אם בתוכנית הראשונה של הלייב המתמודד דווקא בלייב הראשון שלו הוציא תוצאה לא טובה.
או שאפשרות נוספת היא שדירוג המתמודדים אחרי הלייב הראשון יהיה חיבור הקולות בין מה שהצביעו להם וירטואלית על האודישן שלהם יחד עם ההצבעה על הלייב הראשון עצמו. ככה הלייב הראשון "יתמחר" גם את ביצועי האודישן. והמתמודד החלש ייחשב מי שהיה חלש באודישן ובלייב הראשון גם יחד.

לדעתי זאת שיטה שיכולה לקדם באמת את הטובים והיציבים ולא שמתמודד חלש בהופעה מוצלחת כאירוע חד פעמי יעיף מתמודדים טובים ממנו בהרבה שנפלו על יום חלש
מה נראה לכם שקרה? פוסט שדוד דניאל העלה
הודעה זו מכילה תמונות
07/09/14 18:01
117צפיות
דוד העלה את הפוסט הזה גם בעמוד שלו וגם בעמוד של דה וויס בפייסבוק.

מישהו יודע מה קרה?
את רוצה שאני אעשה ספקולציה?
07/09/14 20:08
89צפיות
השלשה שנשארה לשלומי היא:
שיראל,לירון ודוד דניאל.

שיראל בליינד קיבלה save.
ובבאטל שלומי העדיף את לירון על פניו של דוד דניאל.

נראה שיש לצפות לביצוע טוב של לירון הערב

(הדברים שנכתבו הם ספקולציה נטו ולא ידע מודלף וגם לא נבואה מן הסתם)
נמחקה כאן הודעה שנשאה אופי פרסומי
06/09/14 20:32
43צפיות
הפרסום בתפוז אסור!

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה