בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום וברוכים הבאים לפורום The Voice

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  "The Voice" המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה והשלישית חזרה לפריים טיים...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל להתכונן שוב  לזמרים, לשופטים ולכיסא המסתובב

אז אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על המתמודד שאהבתם שנה שעברה, על מה שאתם מצפים שיהיה השנה בעונה, 

על השופטים וכל דבר שתרצו

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו 

ברוכים הבאים 
לפורום The Voice - התוכנית שכבשה את העולם מגיעה לישראל!
במיוחד לגולשי תפוז- רוצים להיות קהל בתוכנית היכנסו לקישור :   http://reshet.tv/Shows/The_Voice_Israel/kahal_voice/

המשך...
הודעה חדשה

The Voice : US - TOP12
14/05/13 10:41
51צפיות
האשכול הזה יוקדש גם לתכנית ההופעות וגם לתכנית התוצאות. שרשרו לכאן את כל מה שקשור לסיבוב הראשון של השלב שבארה"ב נקרא - "Live finals" - ה- TOP12.

זכרו לסמן בכותרת ההודעה ולא לכתוב מידע שמהווה ספוילר בכותרת.
צפייה מהנה.
TOP12 - הופעות.
14/05/13 15:01
43צפיות
את הטופ12 בחרו לפתוח עם הופעה של וידו מהקבוצה של אשר. הערב הוא ישיר שיר של מייקל ג'קסון ז"ל – "Rock with you". מאז תחילת העונה האמנתי שאם יבוצעו בתכנית שירים של מייקל, זאת תהיה ג'ודית שתבצע לראשונה שיר שלו. אחרי הכול צריך לפמפם את זה שהיא הייתה זמרת ליווי של מייקל ג'קסון, לא?
אני מניח שבבחירה הזאת ווידו רצה להראות את הצד הכיפי שלו. נו, הוא בהחלט נהנה ואני שמח בשבילו, אבל אני, אישית, מצאתי את ההופעה חסרת מעוף. גם ברוב השיר היה נשמע שהוא לא בדיוק בסולם הנכון. חשבתי בהתחלה שזה עצבים, אבל אחרי שזה נמשך לאורך כל השיר... אני לא בטוח בזה. ציון: 5.

אחריו עלתה הולי טאקר עם השיר "A Broken Wing" של מרטינה מקברייד. אגב מתברר שלהולי יש כבר כמה דיסקים שהיא הוציאה. אני חייב להגיד שזה לא התחיל כל כך טוב, כי היא קצת זייפה והביצוע הרגיש...רגוע מדי. בהמשך היא פתחה מבערים ונשמעה הרבה יותר טוב, אבל אני חייב גם להגיד שאני לא הרגשתי את החיבור לשיר שבלייק רצה שהיא תראה. זה פשוט נראה כאילו הולי באה לעבודה, עשתה מה שצריך והמשיכה הלאה. ציון: 7.

אחריה עלה גארט גארדנר. שאקירה בחרה לו את השיר "I want it that way" של הבקסטריט בויז. את צוחקת, נכון שאקירה? מתברר שלא...
טוב, ההופעה – זה... היה... מעניין. אני עדיין לא בטוח מה אני חושב על הביצוע. מצד אחד הטוויסט של הרוק על השיר היה מקורי, אבל מצד שני אני לא חושב שבחירת השיר הייתה חכמה. הוא עשה כמיטב יכולתו, אבל השיר... פשוט בחירה שגויה. ציון: 6.

אחריו עלתה שרה סימונס. היא ביצעה את "The story" של ברנדי קרלייל. חייב להגיד שהפעם שרה הרשימה. אומנם זה לא היה מושלם, וכשהיא עלתה לתווים הגבוהים נשמע היה שהיא קצת מתקשה והצלילים שיצאו לה נשמעו קצת...off, אבל בסה"כ זה היה ביצוע טוב שלה. ציון: 8.

אחריה עלו האחים סוואן. הפעם הם ביצעו את "Who's gonna fill their shoes" של ג'ורג' ג'ונס. קודם כל הרשו לי לברך את האחים על זה שקולטון סוף סוף שר גם סולו. דבר שני הרשו לי לשבח את הביצוע שלהם. עד כה התרגלתי לדברים יותר קצביים מהם, אבל אני חייב להגיד שדווקא הביצוע הרך והאיטי הזה נשמע לי כמו הדבר הכי טוב שהם עשו בתכנית עד כה. חוץ מזה שאולי הביצוע יכול להיראות קצת משעמם, אין לי דברים רעים להגיד עליו. ציון: 8.

אחריהם עלתה סשה אלן עם השיר "Alone" של הלב(Heart). למרות ההתחלה הרעועה, והצלילים החדים שיצאו לה כמה פעמים כשהיא עלתה גבוה, שלא היו הכי נעימים לאוזן. אני חושב שזה היה ביצוע מצוין של סשה. ציון: 8.

אחריה עלה ג'ושיה הולי. הפעם אשר בחר לו את שירם של הסקריפט – "The man who can't be moved". וואו...ממש נהנים למחזר את השיר הזה בתכנית הזאת. זה לא היה רע, כפי שציפיתי, אבל זה עדיין היה די רע. הקול שלו פשוט לא הלם את השיר ולא באמת הצליח להראות חיבור למילים של השיר(וזה שהקול שלו די בינוני בטוח לא עזר). מצטער. ציון: 4.

אחרי ההופעה החלשה של ג'וסיה עלתה דניאל בראדברי. הפעם עם השיר "Wasted" של קרי אנדרווד. אני חושב שהשיר לא הכי התאים לה. בלייק היה צריך לנסות איתה משהו אחר. למה? כי היא נשמעה בדיוק כמו שהיא נשמעה עד כה. שום חידוש, שום שינוי. הקול שלה עדיין מושלם, אבל היא פשוט טכנית מדי. הגיע הזמן שבלייק באמת יאתגר אותה, כדי לראות ממה היא באמת עשויה.  ציון: 6.

אחריה עלתה ג'ודית היל. הפעם עם השיר "You've got a friend" של קרול קינג. לדעתי ג'ודית עשתה קצת יותר מדי ריצות עם הקול שלה. האטה את השיר יותר מדי וממשיכה להיות קצת יותר מדי טכנית ומחושבת בביצועים שלה, לטעמי. ציון: 5.

אחריה עלתה מישל שמואל. הפעם אשר בחר לה את השיר "Call your Girlfriend" של רובין. די! הבחורה פשוט גדולה. בעיקר כשהיא מתעסקת עם שירים קצביים יותר. מה שאני כן אגיד זה, שלטעמי המוזיקה ברקע הייתה רמה מדי, ולפעמים מישל התקשתה להתגבר עליה עם הקול שלה. מעבר לזה בחזרות נראה היה שהיא הייתה אמורה להגיע לתווים הרבה יותר גבוהים, ממה שהיא בפועל הגיעה אליהם בהופעה עצמה. ציון: 9.

אחריה עלה כריס תומאס. הוא הפעם נבחר לתקל שיר של "חמישיית הג'קסונים" – "I'll be there".  לטעמי השיר לא עשה לו טוב. הוא בכלל לא הצליח להתבלט בו, אבל הבעיה הכי גדולה של קריס, הפעם, לטעמי הייתה ההגשה. יותר מדי זיופים, חוסר שמירה על הסולם. אה ו...הביצוע היה די משעמם. ציון: 4.

נבחרה לסגור את הערב אמבר קרינגטון. היא עלתה עם עוד שיר של מרטינה מקברייד. הפעם השיר "I'm gonna love you through it".  ההתחלה הייתה קצת בעייתית, כי נשמע היה שאמבר נתנה לרגשות לגבור עליה ושמעו את זה בקול שלה, אבל אחרי חצי דקה היא הצליחה להשתלט על זה וסה"כ נתנה עוד הופעה טובה. אני לא בטוח אם היא הייתה צריכה ללכת על שיר די חדש כזה. בעיקר שיר של מרטינה מקברייד, שהיא זמרת קאנטרי מאוד מאוד מצליחה בארה"ב, אבל דבר אחד בטוח – אמבר ממשיכה לספק את הסחורה על הבמה. ובגדול. ציון: 8.

לסיכום: לטעמי הייתה תכנית מעולה הערב. אני תוהה אם זה בזכות המזגן שלא עבד באולפן בו הוקלטה התכנית, בחצי הראשון שלה. אירוע שהצליח להוציא כמה פנינים מקרסון, שהוא לרוב די נוקשה ומשעמם כמנחה, ומהמאמנים. מעבר לזה, הפעם קיבלנו גם ממש ביקורת בונה מחלק מהמאמנים כלפי המתמודדים וההופעות שלהם. כשזה סוף סוף קורה בתכנית הזאת זאת תמיד סיבה לחגיגה. שאקירה ממשיכה להיות מקסימה, אבל לפעמים לדבר קצת יותר מדי. בלייק היה קצת רגוע מבחינת ההומור, אבל גם כשהוא רגוע הוא מצליח להוציא כמה בדיחות תחת ידו. אני גם חושב שהתכנית הייתה מוצלחת הערב בזכות בחירות השירים, שרק מעט מאוד מהם היו שירים חרושים, לשם שינוי.

מי לטעמי צריך ללכת הביתה הערב? ג'וסייה הולי וקריס תומאס. אם לא אחד מהם(או שניהם) אז אני לא אתנגד לראות את ג'ודית ו/או וידו הולכים הביתה. מה שבטוח זה שאני מקווה מאוד שמישל, אמבר והאחים סוואן ימשיכו לשבוע הבא.
תוצאות TOP12
15/05/13 14:36
23צפיות
אחרי תקציר ארוך של הערב שעבר התחילה התכנית עם הופעה של רובין ת'יק, פארל וראפר בשם טי.איי אליהם הצטרפו 2 מהמתחרים בתכנית – כריס תומאס ווידו... *מריץ קדימה*.

אחרי זה היה קטע בו המתמודדים חשפו סודות עסיסיים על עצמם ועל המתמודדים האחרים... זה היה משעשע ברובו.
סוף סוף קצת תוצאות... הצמד הראשון שיחזור גם ל- TOP10. אלו הם...כריס תומאס והאחים סוואן.

אחרי זה בלייק עלה עם הקבוצה שלו להופעה עם שיר קאנטרי בשם "Play something country". חייב להגיד שזה לא היה משהו. נראה לי שזה בגלל שהשיר לא התאים כל כך לחצי מהאנשים על הבמה. ציון: 6.

חשפו עוד צמד שעבר לשבוע הבא...הפעם אלה שרה סימונס וג'וסייה הולי().

אחרי זה עלו לבמה להקת ליידי אנטבלום, אליהם הצטרפו כל חברות הקבוצה של אדם. *מריץ קדימה*

הצמד הבא לעבור הם...ג'ודית היל ודניאל בראדברי.

אחרי זה עלו לבמה אדם והקבוצה שלו עם השיר "Love song". זה היה ביצוע הרבה יותר טוב מהביצוע של בלייק והקבוצה שלו. רק חבל שאדם לקח את רוב הסולואים, במקום לתת אותם לקבוצה שלו. ציון: 8.

הבאים לעבור הם... מישל שמואל ואמבר קרינגטון.   והצמד האחרון לעבור הם הולי טאקר ו...סשה אלן. כאילו זה לא היה ברור? קצת כאב לי על שאקירה, אבל לא יכול להיות שהיא באמת הייתה מופתעת מזה שגארט הודח.

בכל מקרה הצמד שעוזב הלילה את התכנית הם וידו מהקבוצה של אשר וגארט גרדנר מהקבוצה של שאקירה.

האיחולים של קרסון אחרי ההכרזה האחרונה(הוא בירך את סשה וגארט. ).

לסיכום... אחת הסיבות שאני לא אוהב את תכניות התוצאות זה בגלל המריחות בתכנית. בעיקר כל השניות המתות שמתבזבזות בין המשפט "אמריקה הצילה את" לבין המשפט "מהקבוצה של X. Y"). אני מתעב את זה. מבחינת ההופעות של האורחים המוזיקליים בתכנית... אני לא יודע, כי הרצתי אותם קדימה. הם פשוט לא עניינו אותי מספיק. ההופעות הקבוצתיות... הקבוצה של אדם ממשיכה להראות למה היא נחשבת הכי טובה בתכנית.
סקירת שלב הטופ 12 של השועל
16/05/13 15:35
35צפיות
זוהי סקירת שלב הטופ 12 של השועל, שיובא כאן בשני חלקים כפי שנכתבו במקביל למה שהשועל ראה ושמע בלייב על המסך, ערב אחרי ערב.

בשעה טובה ומוצלחת, הגענו כבר אל שלב הטופ 12 של העונה, וההופעות החיות נמצאות בשיאן.

נתחיל מזה שבתחילת הערב של ההופעות החיות מערכת המיזוג באולם התקלקלה ושרר חום אימים באולם, עד כדי כך שאשר היה צריך להוריד את החולצה והמתמודדים הראשונים הזיעו קשות על הבמה. רק אחרי ביצוע השיר הרביעי תוקנה מערכת המיזוג והחום הנורא החל להיעלם בהדרגה, כשמשב רוח רענן החליפו. ואם נוסיף לכל אגלי הזיעה גם את כל הפרסומות המעצבנות לאחר כל ביצוע, אפשר לאמר שזה די מציק בעין.

הערב כל 12 המתמודדים הנותרים בתחרות מכל 4 הנבחרות של המנטורים השתתפו וביצעו את שיריהם.

ראשון עלה לבמה וידו מהנבחרת של אשר שביצע את השיר Rock With You של מייקל ג'קסון. וביצע אלה ריקוד, אך זייף את עצמו לדעת, אולי בגלל החום ההנורא, הבן אדם הזיע קשות ואגלי זיעה נטפו מפניו. כך שמבחינת השירה של הבחור הצעיר השועל ממש לא התלהב ויש לשועל תחושה שהוא הולך הביתה הערב.

שנייה עלתה לבמה הולי טאקר מהנבחרת של בלייק שביצה את השיר A Broken Wing של מרטינה מקברייד. ביצוע מאוד פושר שכל גם כמה זיופים על הדרך ושימוש יתר בקו חצוצרתי משהו . בקיצור השועל לא אהב, היו להולי ביצועים הרבה יותר טובים מהביצוע הזה, לפחות היא יכולה להתנחם בעובדה שגם היא שרה תחת חום כבד והזיעה קשות על הבמה. כך שאולי זו הסיבה לביצוע הפושר שלה הערב. לעומת זאת, המנטורים דווקא התלהבו מהביצוע והחמיאו לה עליו. ובלייק המנטור שלה הצהיר שהביאה עם הביצוע הזה כבוד למרטינה ולנאשוויל כולה.

שלישי עלה לבמה גארט גרדנר מהנבחרת של שאקירה שביצע את השיר I Want It That Way של הבאקסטריט בוייס. ביצוע ממש נוראי, השועל ממש לא אהב את הביצוע ואת העיבוד הנורא שעשו לו, ושתבינו, זה חד שירים האהובים על השועל חובב הניינטיז. אך הבחור פשוט החריב את השיר ועל כך מגיע לו לעוף הערב הביתה. ובנגוד למנטורית המתלהבת שלו שאקירה, השועל ממש לא חושב שאמריקה תאהב את העיבוד הזוועתי הזה לשירם של הבאקסריט בוייס ותצביע לו בהמוניה. יש לציין שבשלב הזה אשר נשבר והוריד את חולצתו עקב החום הכבד ששרר באולם. ואדם עלה לבמה ונפנף על המנחה האומלל שהזיע קשות וכמעט נמס מהחום הכבד. הראו רק את זרועו והמנחה ציין שמדובר באדם, לכל הצופים שלא זיהו את זרועו המקועקעת.

רביעית עלתה לבמה הפייבוריטית הכי גדולה העונה של השועל, שרה סימונס מהנבחרת של אדם שבביצעה את השיר The Story של ברנדי קרלייל. השועל די אמביוולנטי לגבי הביצוע הזה שלה הערב, בעיקר מכיוון שאינו מכיר את השיר המקורי. אך יחד עם זאת השועל לא יכול שלא להידהם מרמת הכישרון שיש לבחורה הזאת במיתרי הקול ואיך היא יכולה לגוון מאקסטרים אחד לאקסטרים ההפוך לו לחלוטין, קרי מקול ויברטו חזק לקול רך נעים ומלטף. והגיוון האקסטרימי הזה בקולה של שרה פשוט מדהים, והשועל לא מבין איך אמריקה לא בחרה בה בשבוע שעבר, שאם לא הצלתו של אדם המנטור שלה היא היתה הולכת הביתה והעונה היתה מאבדת את אחת המתמודדות הכי טובות ומכשרות שלה. זה פשוט נשגב מבינתו של השועל. נקווה שאמריקה תשכיל להצביע הערב, בניגוד לשבוע שעבר. בכל אופן, השועל מחזיק אצבעות לשועלה שלו. כמו כן יש לציין שמיד לאחר הביצוע הרביעי תוקנה מערכת המיזוג באולם ובעקבות זאת אשר שב ולבש את חולצתו.

חמישי עלה לבמה צמד האחים סוואן מהנבחרת של בלייק שביצעו את השיר Who's Gonna Fill Their Shoes של זמר הקאנטרי ג'ורג' ג'ונס. ושוב השועל לא ממש התלהב מהביצוע, אך מה שכן השועל שם לב שהפעם לשם שינוי גם האח הצעיר שר ולא רק שימש כזמר ליווי של אחיו הבכור, שזה אכן שיפור משמעותי מבחינת צמד האחים. כך שמהבחינה הזאת הם בהחלט הפתיעו לטובה את השועל, ויש סיכוי שימשיכו לשלב הבא ולא יילכו הביתה.

שישית עלתה לבמה סשה אלן מהנבחרת של שאקירה שביצעה את השיר Alone של הרכב הרוק Heart. ביצוע נהדר ועד כה הביצוע של הערב מבחינת השועל. כך שלא פלא שהמנטורית שלה שאקירה התלהבה והבטיחה שאם אמריקה מצביעה לה ומצילה אותה מהדחה, היא מתחייבת לכתוב ולבצע שיר שייקרא My Sasha. מעניין יהיה לשמוע את השיר הזה כשייצא.

שביעי עלה לבמה ג'וסיה הולי מהנבחרת של אשר שביצע את השיר The Man Who Can't Be Moved של הסקריפט. ביצוע אקוסטי לא רע בכלל, והבחור מלא כריזמה. השועל אהב והבחור בהחלט מתחיל להתחבב על השועל.

שמינית עלתה לבמה המתמודדת הכי צעירה בתחרות והשועלה החדשה בנבחרת השועלות של השועל, דניאל בריידברי בת ה16 המתמודדת האחרונה מהנבחרת של אדם שביצעה את השיר Wasted של קארי אנדרווד. ביצוע מצויין, אין ספק שלילדה הזאת יש קל ענק, והיא גם מאוד יפה ומתוקה. השועל אהב את הביצוע וכנ"ל המנטורים כולם. אדם אפילו הרחיק והצהיר שזו המתמודדות שצריך להביס בגמר, ובלייק יריבו הותיק בהחלט הסכים איתו.

תשיעית עלתה לבמה ג'ודית היל מהנבחרת של אדם שביצעה את השיר You've Got A Friend של ג'יימס טיילור. ביצוע יפה מאוד עם עיבוד מיוחד שלה לשיר הזה. ללא ספק אחת המתמודדות היותר מוכשרות עם אחד הקולות הגדולים בתכנית העונה. השועל בהחלט אהב את הביצוע וגם המנטורים אהבו.

עשירית עלתה לבמה מישל שמיואל מהנבחרת של אשר, שחזרה להתנועע על הבמה וביצעה את השיר Call Your Girlfriend של רובין. ביצוע טוב והופעה מצויינת כהרגלה, רק חבל שהמשקפיים הגדולות והמכוערות שהיא מתעקשת להרכיב על פניה מכערים אותה. בעדן של ימינו השועל במקומה היה מוותר על המשקפיים לטובת זוג עדשות מגע. אך אין ספק שמדובר באחת המתמודדות היותר אנרגטיות וכישרוניות בתחרות העונה.

אחריה עלה לבמה כריס טאקר המתמודד האחרון מהנבחרת של שאקירה שביצע את השיר I'll Be There של חמישיית הג'קסונים שכללו את מייקל ג'קסון הצעיר ואחיו. ביצוע יפהפה ומיוחד של הבחור הצעיר עם קולו הרב-גוני. והשועל אהב מאוד את הרב-גוניות בביצוע שלו, ובעיקר איך הוא שולט בפלצטים שלו, דבר נדיר לזמר זכר. עכשיו שהשועל חושב על זה, לא פלא שאשר ובלייק חשבו שמדובר בבחורה בבליינד אודישן.

אחריו עלתה לבמה אמבר קרינגטון המתמודדת האחרונה מהנבחרת של אדם ומי שחותמת את הערב כולו בכלל, שביצעה את השיר I'm Gonna Love You Through It שגם הוא של מרטינה מקברייד. שיר שאמבר מאוד מתחברת אליו רגשית, בגלל הסיפור המשפחתי הקשה שלה. ביצוע ענק, השועל אהב ואפילו מאוד. מתברר שלילדה הזאת יש וואחד קול. השועל מאוד יצטער אם היא תודח אחרי כזה ביצוע אדיר. יש לציין שלמרות שכאב לו, וראו זאת על פניו, בלייק יריבו הוותיק של אדם, החמיא לאמבר ולמנטור שלה על הביצוע הזה, והצהיר שגם היא הביאה הערב כבוד למרטינה ולנאשוויל כולה.

ועכשיו לאחר שהסתיים הערב והופיעו כל 12 המתמודדים, השועל יכול להחליט מה היו הביצועים הכי אהובים עליו הערב, ומי לדעתו צריכים ללכת הביתה מחר בערב.

אז מכל 12 הביצועים של המתמודדים בשלב הטופ 12 של ההופעות החיות, הביצועים שהשועל הכי אהב בשלב הזה לפי סדר הופעתם:

סשה אלן שביצעה את השיר Alone של Heart

ג'וסיה הולי שביצע את השיר The Man Who Can't Be Moved של הסקריפט

דניאל בריידברי שביצעה את השיר Wasted של קארי אנדרווד

ג'ודית היל שביצעה את השיר You've Got A Friend של ג'יימס טיילור

מישל שאמואל שביצעה את השיר Call Your Girlfriend של רובין

כריס תומאס שביצע את השיר I'll Be There של חמישיית הג'קסונים

ואמבר קרינגטון שביצעה את השיר I'm Gonna Love You Through It של מרטינה מקברייד

לדעתו של השועל עפ"י הביצועים הערב, שלושת המתמודדים שייאבקו בתחתית על הכרטיס לשלב הבא של הטופ 10 יהיו: וידו, גארט וצמד האחים סוואן, שלהם יש קצת יותר סיכויים מלשניים האחרים.

ועכשיו נותר רק לחכות למחר בערב ולראות אם השועל צדק.

בכל אופן, השועל מחזיק אצבעות לשועלות שלו, ובעיקר לשרה הפייבוריטית הכי גדולה שלו העונה, שהיו לה כבר ביצועים הרבה יותר טובים מהביצוע שלה הערב, ומקווה שזה יספיק לה לעבור לשלב הבא.
סקירת ערב התוצאות וההדחות של השועל
16/05/13 15:39
24צפיות
הגענו לשלב התוצאות של הערב הקודם, והפעם מערכת המיזוג באולם עובדת מצויין ואף אחד, כולל המנחה, אינו מזיע ונוטף אגלי זיעה. למעשה כל המנטורים מחייכים כאילו ערב חג ולא ערב הדחה.

עוד לפני התוצאות הראשונות שקבעו בסדר אקרעי מי שני המתמודדים שנשארים בתחרות וממשיכים לשלב הבא, עלה להופיע רובין תיקה ביחד עם T.I. ופארל וויליאמס יועצו של אדם, כשמלווים אותם וידו וכריס שביצעו את השיר Blurred Lines. ההופעה לא היתה משהו, ומשום מה למרות שמערכת המיזוג באולם תוקנה כבר בערב הקודם, הזמר רובין די נטף אגלי זיעה וראו זאת היטב, בעיקר לאחר שהסי את משקפי השמש שלו לקראת סוף ההופעה. מה שכן, השועל מאוד אהב את הבנות הלבושות כחדרניות צרפתיות שהופיעו איתו.

ועכשיו הגענו לשלב התוצאות הראשונות של ערב האלימינציה.
שני המתמודדים שאמריקה בחרה להציל מהדחה הערב הם כריס תומאס מהנבחרת של שאקירה וצמד האחים סוואן מהנבחרת של בלייק שהצילם בעצמו מהדחה בשבוע שעבר.

מיד אח"כ עלו להופיע המנטור בלייק שלטון עם שלושת/ארבעת הפיינליסטים שלו שביצעו את השיר Play Something Country של ברוקס ודאן. ביצוע קאנטרי נחמד, אך לא יותר מזה.

ושוב הגענו לשלב התוצאות הבאות של ערב האלימינציה.
שני המתמודדים הבאים שאמריקה בחרה להציל מהדחה הערב הם שרה סימונס (ישששששששששששש) מהנבחרת של אדם שהצילה בעצמו מהדחה בשבוע שעבר. וג'וסיה הולי מהנבחרת של אשר שהצילו בעצמו מהדחה בשבוע שעבר.

בשלב הזה השעל כבר כמעט בטוח שגארט הולך הביתה הערב, מכיוון שהוא המתמדד היחיד שניצל מהדחה ע"י המנטור שלו בשבוע שעבר שלא הוקרא שמו עדיין. שלא לדבר על כך שהביצוע שלו אתמול בערב היה פוט נוראי.

מיד אח"כ, ועוד צרור פרסומות מעצבנות, עלו להופיע ההרכב Lady Antebellum כשהם מלווים בשלושת הפיינליסטיות מהנבחרת של אדם, וביצעו את שירם החדש Goodbye Town. הופעה לא משהו, מלד החלק של בנות הנבחרת של אדם, ובעיקר סיום השיר, שהיה מאוד מרשים והציל קצת את ההופעה משיעמום טוטאלי.

שני המתמודדים הבאים שאמריקה בחרה להציל מהדחה הערב הם ג'ודית היל מהנבחרת של אדם ודניאל בריידברי מהנבחרת של בלייק, שממשיכות אף הן, ובצדק לדעתו של השועל, לשלב הבא של התחרות.

מיד אח"כ, ועוד צרור פרסומות מעצבנות, עלו להופיע המנטור אדם לווין עם שלושת הפיינליסטיות שלו שביצעו את השיר Lovesong של הקיור. אחלה הופעה מבחינה ווקאלית. זה היה לא פחות ממושלם והשועל מאוד אהב.

שני המתמודדים הבאים שאמריקה בחרה להציל מהדחה הערב הם מישל שמיוא מהנבחרת של אשר ואמבר קרינגטון מהנבחרת של אדם שהוא המנטור הראשון הערב שכל הפיינליסטיות שלו ניצלו מהדחה, והחיוך שנסוך על פניו לא יכול להסתיר את האושר שמציף אותו. לעומתו, שאר המנטורים ובעיקר שאקירה ואשר מתחילים לדאוג ורואים זאת על פניהם.

עכשיו יוצאים שוב לצרור פרסומות שבסיומן נדע סופית מי שני המתמודדים שיודחו הערב ולא ימשיכו לשלב הבא של התחרות העונה.

זהו. סוף סוף הגענו לשלב התוצאות האחרונות של ערב האלימינציה.
ושני המתמודדים האחרונים שאמריקה בחרה להציל מהדחה הערב הם הולי טאקר מהנבחרת של בלייק שנושם לרווחה עכשיו על כסאו לאחר שגם כל הפיינליסטים שלו ניצלו מהדחה הערב ע"י אמריקה. ועכשיו המתח בשיאו, נו טוב, לא ממש, בהתייחס לעובדה שנותרו רק סשה, וידו וגארט. השועל לא מאמין שאמריקה לא תציל מהדחה את סשה המצויינת שנתנה את אחד הביצועים הטובים ביותר בערב הקודם. ואכן, אמריקה לא מאכזבת את השועל וסשה אלן היא המתמודדת האחרונה שאמריקה בחרה להציל הערב מהדחה. מה שאומר שבדיוק כפי שהשועל הימר בערב קודם, וידו וגארט הם שני המתמודדים שמודחים הערב וא ממשיכים לשלב הבא של הטופ 10 של העונה.

אין צורך לאמר ששאקירה ואשר מאוד מאוכזבים ורואים זאת היטב על פניהם של שני המנטורים החדשים העונה. לדעתו של השועל שאקירה שאקירה עשתה טעות קשה שבחרה להציל את גארט ולא את קארינה בשבוע שעבר. ועוד יותר מזה שויתרה על כל המתמודדות הלאטיניות בנבחרתה. אך היא יכולה לפחות להתנחם ברכש החדש שלה סשה אלן שבהחלט עשויה הגיע לגמר ואולי אף לנצח בו. כך שלא הכל אבוד העונה עבור המנטורית שאקירה.

כך שנכון לעכשיו זהו מצב הנבחרות לאחר האלימינציה הערב:

הנבחרת של אדם, שנותרה כולה על כנה:
שרה סימונס, ג'ודית היל ואמבר קרינגטון.

הנבחרת של בלייק,  שגם היא נותרה כולה על כנה:
דניאל בריידברי, הולי טאקר והאחים סוואן.

הנבחרת של שאקירה:
סאשה אלן וכריס תומאס.

והנבחרת של אשר:
מישל שאמואל וג'וסיה הולי.

זהו זה. תם ונשלם לו גם שלב הטופ 12 של ההופעות החיות העונה וכעת נותרו רק 10 מתמודדים בתחרות.

השועל מצפה כבר בקוצר רוח לשני פרקי הטופ 10 של שלב ההופעות החיות שישודרו בלייב בשבוע הבא.
מסכימה עם מה שרשמת על שאקירה
16/05/13 20:10
26צפיות
הטעות הראשונה שלה עם גארת הייתה עוד בדו קרב שהיא בחרה להשאיר אותו במקום ג'ייסון
ידעתי שהקהל יעיף אותו בהיזדמנות הראשונה וצדקתי וזה עוד לפני בחירת השיר הלא קשורה וההחרבה שהוא עשה לו
(ושלא תטעו זה באמת אחד השירים היפים בעייני של בקסטריט ואחד היפים בכללי)
שני הפרקים ביחד
16/05/13 21:18
26צפיות
גארט - השיר של הבקסטריט מצויין אבל הוא פשוט החריב אותו . זה היה נורא.

אמבר, שרה, דניאל, סשה, הולי -

כל השאר לא עניינו אותי.....

הקבוצה של אשר כל כך משעממת

ההופעה של הקבוצה של בלייק השיר היה מוזר, ומעצבן

ההופעה של הקבוצה של אדם איזה יפה זה היה (בכלל, הבנות של אדם נורא מוכשרות)

ואיזה כיףףף , בדיוק מי שרציתי יצא התפללתי לרגע שוידו יודח, הוא כזה גרוע שלא שווה התייחסות, (מה זה היה הריקוד המטופש הזה זה שאשר רוקד ונראה מטופש לא אומר שגם הוא צריך להיות כזה )

וגארט דווקא היה בסדר, אבל בעקבות ההחרבה שלו לשיר של הבקסטריט זה היה קצת מגיע לו....

הקבוצות של בלייק ואדם נשארו שלמות (יאייי) ולא הייתי מתנגדת אם לאשר היה נשאר רק מתמודד אחד.... בגלל שהקבוצה של שאקירה קצת יותר טובה מהקבוצה שלו....

כתבה מעניינת שקראתי על אביבבבבב
12/05/13 15:18
113צפיות
אופיר בשער של לאישה
16/05/13 12:29
77צפיות
קראתי את הכתבה ומסתבר שהיא הלכה גם לאודישנים של העונה האחרונה של כוכב נולד ולא התקבלה?!!!!! אתם קולטים
פשוט ביזיון לתכנית הזאת ולעונה האחרונה בפרט, בושה למוזיקה הישראלית!!!!

http://www.xnet.co.il/laisha/articles/0,14961,L-31...
ראיון על אסף גד חנון מ-YNET
16/05/13 19:55
58צפיות
"אסף גד חנון מהוד השרון עבר דרך ארוכה עד שהצליח להתקבל לתוכנית "דה וויס", ושרד בה עד רבע הגמר.
אבל אז נחתה עליו מכה נוספת - עשרה ימים אחרי שהודח, נפטרה אמו ממחלת הסרטן. עכשיו הוא שוב מנסה לקום,
מופיע בבתי ספר ומזהיר את בני הנוער מפני הצפוי להם בתוכניות הריאליטי"

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4379797,0...
ביצוע השבוע - TV:US
11/05/13 14:20
59צפיות
והפעם עולים לבחירה 15 ביצועים(לצערי לא הצלחתי לאתר את ההופעה של ווידו ביוטיוב, אז הסרתי אותו מהרשימה).
הבקשה שלי לא השתנתה - להלן 15 ביצועים של המתמודדים מהשבוע של "הפלייאןף החי".  למטה אתם תמצאו קישורים לכל הופעות אלה. הפעם אני אבקש מכם לבחור לא יותר מ- TOP10.  ושוב - לא צריך להיות חלק מצופי התכנית כדי לחוות את דעתכם על הביצועים. פשוט רק תצפו בקישורים האלה ו...תחליטו.  
לפני הסיבוב הבא של התכנית אני אסכם את ההצבעות ואדרגם בהתאם.
תהנו.

אמבר קרינגטון – Stay
http://www.youtube.com/watch?v=ewWDHqVKBkA

ג'וסיה הולי – Starlight
http://www.youtube.com/watch?v=NkhqzCFyAEE

שרה סימונס – Angel
http://www.youtube.com/watch?v=Swk16Tmmvyo

קאת'יה – I have nothing
http://www.youtube.com/watch?v=aNzKEN2DI3k

קרוליין גלייזר – The A Team
http://www.youtube.com/watch?v=Pw4OqjTbXig

מישל שמואל – True Colors
http://www.youtube.com/watch?v=feKLMqD_G8k

ג'ודית' היל – Feeling Good
http://www.youtube.com/watch?v=S0GQHL9_2LE

גארט גרדנר – Imagine
http://www.youtube.com/watch?v=5YcOMovNPp8

הולי טאקר –  How do I live
http://www.youtube.com/watch?v=PGxvHo0-YvM

כריס תומאס – When I was your man
http://www.youtube.com/watch?v=Hl8b8tMXtfU

האחים סוואן – Fishin' in the dark
http://www.youtube.com/watch?v=F27oUrDsEfI

קורינה איגלסיאס – Let's stay together
http://www.youtube.com/watch?v=lTcj9j0clog

ג'סטין ריברס – Meet in the middle
http://www.youtube.com/watch?v=qFeFqkfAt2U

דניאל בראדברי – Maybe it was Memphis
http://www.youtube.com/watch?v=YUFUTREQ8-w

סשה אלן – Oh! Darling (מתנצל על האיכות, אבל לא מצאתי משהו טוב יותר)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detail...
דירוג ה- TOP10 שלי.
11/05/13 19:38
39צפיות
1. אמבר קרינגטון – Stay
2. דניאל בראדברי – Maybe it was Memphis
3. האחים סוואן – Fishin' in the dark
4. קרוליין גלייזר – The A Team
5. הולי טאקר –  How do I live
6. סשה אלן – Oh! Darling
7. מישל שמואל – True Colors
8. קאת'יה – I have nothing
9. כריס תומאס – When I was your man
10. גארט גרדנר – Imagine
נהנתי תודה! טופ 10 שלי
11/05/13 22:00
26צפיות
שרה סימונס
ג'ודית היל
אמבר קרינגטון
גארט גרדנר
מישל שמואל
האחים סוואן
ג'וסיה הולי
קרינה איגלסיאס
דניאל ברדברי
קרולין גלייזר

שבוע טוב!
השבוע שבועות ונראה לי שאוכל לצפות רק במוצ"ש.
גם כך לא הצלחתי השבוע לצפות בקישור שקבלתי בתוכנית המלאה. אני אוהבת מאוד לשמוע את חוות דעת המנטורים.
אופס פספסתי רת סשה!!!!!!!!!!!!!
11/05/13 22:07
28צפיות
סשה אלן
שרה סימונס
ג'ודית היל
אמבר קרינגטון
גארט גרדנר
מישל שמואל
האחים סוואן
ג'וסיה הולי
קרינה איגלסיאס
דניאל ברדברי
דירוג הטופ 10 של השועל
12/05/13 02:07
27צפיות
1.שרה סימונס – Angel
2.סשה אלן – Oh! Darling
3.ג'ודית' היל – Feeling Good
4.דניאל בראדברי – Maybe It Was Memphis
5.אמבר קרינגטון – Stay
6.הולי טאקר –  How Do I live
7.מישל שמואל – True Colors
8.קאת'יה – I Have Nothing
9.ג'וסיה הולי – Starlight
10.קורינה איגלסיאס – Let's Stay Together
º
עוד אנשים?
13/05/13 13:04
8צפיות
תוצאות.
14/05/13 14:35
32צפיות
השבוע רק 3 השתתפו בהצבעה. אני מודה לכם.
ולהלן הטופ10:

1. סשה אלן – Oh! Darling
2. אמבר קרינגטון – Stay
3. דניאל בראדברי – Maybe it was Memphis
4. מישל שמואל – True Colors
5. שרה סימונס -  Angel
6. ג'ודית' היל – Feeling Good
7. האחים סוואן – Fishin' in the dark
8. הולי טאקר –  How do I live
9. גארט גרדנר – Imagine
10. קאת'יה – I have nothing

מזל טוב לסשה כהן על זכייתה במקום הראשון השבוע.
סשה כהן?
14/05/13 21:58
29צפיות
יש מצב שהיא יהודיה.
º
מעניין על מה חשבתי כשכתבתי את זה.
14/05/13 22:38
12צפיות
º
כנראה עליו
15/05/13 02:30
27צפיות
כנראה  עליו
º
לא נראה לי. אולי על מחליקת הקרח...
15/05/13 13:10
10צפיות
הטופ 10 שלי, קשה לי לדרג
16/05/13 12:24
22צפיות
אמבר קרינגטון – Stay
שרה סימונס – Angel
קורינה איגלסיאס – Let's stay together
מישל שמואל – True Colors
ג'ודית' היל – Feeling Good
הולי טאקר –  How do I live
כריס תומאס – When I was your man
סשה אלן – Oh! Darling
קאת'יה – I have nothing
קרוליין גלייזר – The A Team

באמת שהייתי שמחה לדרג את קתיה וסשה הרבה יותר גבוה אבל הבחירת שיר פשוט פגעה ביכולות שלהן!
הנבחרת של השועל אחרי שלב הפלייאוף
10/05/13 00:00
70צפיות
מתוך 17 המתמודדים שנותרו בנבחרת של השועל בתום שלב הדו-קרב, הודחו עוד 11.
מה שמותיר את השועל עם נבחרת של 6 מתמודדות. כי כל המתמודדים הזרים בנבחרת של השועל הודחו.
והשועל מצרף לנבחרתו את דניאל, התגלית הצעירה של בלייק, שבאודישנים לא בלטה במיוחד, אך מאז הילדה רק הלכה והשתבחה.
ועכשיו נבחרתו של השועל עומדת על 7 מתמודדות. השועלות החדשות של השועל, בתקווה שרובן יגיעו לשלבים המתקדמים יותר של התחרות העונה.

אז קבלו במחיאות כפיים מסעירות את נבחרת השועלות החדשה של השועל:

שרה סימונס
סאשה אלן
ג'ודית היל
אמבר קרינגטון
הולי טאקר
מישל שאמואל
והמצטרפת החדשה דניאל בריידברי

בהצלחה לכל 7 השועלות.
השועל ערמומי וקצת תחמן.
10/05/13 11:40
35צפיות
די הייתי חייב לכתוב את זה.
תודה על המחמאה
10/05/13 17:25
20צפיות
שועלים ערמומיים ותחמנים מטבעם. אחרת הם לא היו שועלים.
חחח תמיד ישארו לך בסוף שועלות
11/05/13 11:20
31צפיות
זהו גורלו של שועל
º
אכן גורלו של שועל
12/05/13 01:56
8צפיות
אגב, איך הולך בטירונות?
12/05/13 01:59
26צפיות
יש שועלות שוות בבסיס?
סיימתי כבר טירונות והיה ממש טוב!
17/05/13 12:07
13צפיות
כשחושבים בדיעבד הטירונות זו חוויה אדירה.
להגיד לך את האמת, אין יותר מדי שועלות שוות אצלינו
השועל שמח לשמוע שאתה נהנה מהחוויה הצבאית
17/05/13 22:34
12צפיות
ויותר מדי שועלות שוות לא היה גם בבסיס של השועל, אך מספיק שיש אחת או שתיים כאלו
TV:US - שלב הפלייאוף החי - חלק א'.
07/05/13 11:01
162צפיות
שרשרו לכאן את כל מה שקשור לחלק הראשון של של שלב ה- "live playoffs"' כפי שמכנים אותו בגירסא האמריקאית.

צפייה מהנה.
מבקר.
07/05/13 14:15
54צפיות
את סיבוב הפלייאוף החי פותחים הקבוצות של אדם ואשר. טוב נראה לי שאולי אני אוותר על הצפייה המלאה בחלק השני, כי כל הפייבוריטים שלי מופיעים כבר היום.

את הערב בחרו לפתוח עם הופעה משותפת של הקבוצה של אשר עם השיר "Black and gold". מה שההופעה הוכיחה לי זה שווידו וג'ושייה די מיותרים, כי הסולואים שלהם לא היו משהו. אולי פשוט השיר לא הלם את הקול שלהם?  מה שכן, נראה שברגע שהם היו צריכים לעבוד על הרמונייה קבוצתית במהלך השיר הם בלטו יותר מהבנות. מה שבטוח – כל הארבעה נשמעו מעולה כלהקה בשיר הזה, אני חייב להגיד. ציון: 8.

אחרי ההופעה הזאת עלתה אמבר קרינגטון, הנציגה של אדם. היא עלתה עם השיר "Stay" של ריאהנה. מה אני אגיד לכם – אמבר ממשיכה להפתיע. חוץ מכמה צלילים שטוחים, 2-3 רגעים שנדמה היה שאיבדה קצת את הנשימה, היא נתנה הופעה טובה, למרות שקצת היה חסר לי לשמוע אותה פותחת יותר את הגרון. ציון: 9.

אחריה עלה הנציג של אשר – ג'ושייה הולי. אשר בחר לו את השיר "starlight" של מיוז. הוא התחיל את ההופעה ו...רגע לא אמרו שזה ערב של Strip down  - יענו ביצועים "ערומים", בלי יותר מדי הסחות של מוזיקה מהרקע. לאן זה נעלם? טוב ההופעה... אני שמח שג'ושייה נהנה, אבל הוא פשוט רגיל מדי ולא באמת מביא משהו מיוחד לבמה. לא התרשמתי. ציון: 5.

אחריו עלתה שרה סימונס עם שירה של שרה מקלאכלן – "Angel". נו, באמת כמה אפשר למחזר את השיר הזה בתכנית? כבר הייתי מעדיף את "Angels" של רובי וויליאמס, אם כבר במלאכים עסקנו. בכל מקרה, לטעמי, חוץ מזה שהשיר קצת משעמם, שרה קצת פישלה עם השירה שלה – היו שם יותר מדי צלילים שטוחים, יותר מדי רגעים של כמעט איבודי סולם, והקול שלה כמעט והלך לאיבוד כמה פעמים. אני חושב שאולי צריך להאשים קצת את אדם שבחר לה את השיר הזה. ציון: 4.

אחריה עלתה קאת'יה מהקבוצה של אשר עם עוד שיר חרוש למוות בתכניות מסוג זה, שאשר בחר לה – "I have nothing" של וויטני יוסטון. עד הפזמון הראשון זה היה די רע, כי הצלילים שהיא הוציאה מהגרון פשוט לא היו טובים. בפזמון הראשון זה השתפר והצליח לשמור על רמה גבוהה, יחסית מהנקודה הזו. בכל מקרה ממה ששמעתי, זה סוג של שירים שלא ממש מתאימים לקאת'יה לטעמי. בחירה גרועה של שיר. ציון: 5.

אחריה היה דואט של אשר ואדם. מצטער זה לא ממש עניין אותי אז...*מעביר קדימה*.

אחרי זה הגיעה תורה של קרוליין לעלות לבמה. הפעם היא עלתה עם השיר "The eighteen"(נראה לי זה שם השיר) של... לא ממש קלטתי. הביצוע הצליח להיות מצמרר, אבל גם לא הרגיש כאילו הוא ממש הולך לאנשהו. בנוסף הבעיות של קרוליין שהיו גם ב- 3 הסיבובים הקודמים באו לידי ביטוי גם פה, אבל אני מתחיל לחשוב שזה אולי משהו מכוון ומשהו שהו8א חלק מהסגנון שלה. היה מרדים, אבל אני נהנה מהקול שלה, כל פעם מחדש.  ציון:7.

אחריה עלה ווידו. אשר בחר לו שיר של פיל קולינס – "Against all odds". אמממ...מה בדיוק הקשר בין השיר הזה לסגנון של ווידו? כן. מה שחשבתי – השיר לא באמת הלם את הקול של ווידו, והביצוע שלו בהחלט לא גרם לו להתבלט או משהו. ההגשה של השיר אולי הייתה טובה, אבל.... ציון: 5.

אחרי הביצוע הזה עלתה הקבוצה של אדם לביצוע הקבוצתי שלה. הפעם זה השיר – "Shake it out". זה היה...מעניין. ג'ודית, שרה ואמבר די הטביעו את הקול של קרוליין כשכולן שרו ביחד, אבל בסולואים שלה קרוליין הראתה שהיא כן מסוגלת לעלות יותר גבוה אם צריך. בסה"כ הביצוע היה... בסדר, אבל בהחלט לא מדהים. ציון: 6.

אחריהן עלתה לבמה מישל שמואל. אשר בחר לה את השיר "True colors" של סינדי לאופר. טוב, אשר, אתה רציני? מה אלו בחירות השירים הקלישאתיות והחרושות האלה??? הביצוע של מישל היה הרבה יותר מדי רגוע בשביל מה שאני רגיל ממנה. גם העיבוד מחדש שעשו לשיר לא עזר, ולטעמי משך אותה יותר מדי למטה והגביל אותה. נו, באמת. ציון: 6.  אגב, אם יורשה לי, לטעמי המאמנים שפכו עליה הרבה יותר שבחים משהגיע לה על הביצוע הזה. אני הייתי רוצה שמישהו מהם יישאל את אשר מאיפה הגיעו הבחירות הלעוסות שלו לאמנים שלו להערב.

סוגרת את הערב היא ג'ודית היל עם עוד שיר חרוש – "Feeling good" של נינה סימונס. יו, אני מקווה שהבחירות הערב בקבוצות של בלייק ושאקירה יהיו הרבה פחות חרושות. הביצוע הוכיח לי שוב, שאולי יש לג'ודית' קול טוב, אבל היא דומה לעוד עשרות זמרות אחרות מהסגנון שלה. היא לא באמת בולטת מעליהן. בכנות – אני חושב שגם בחירת השיר לא ממש עזרה לה. משהו אומר לי שהיא מסוגלת להרבה, הרבה יותר ממה שנותנים לה להראות. אה ו...מצאתי את הביצוע די משעמם, אם יורשה לי. ציון: 5.

לסיכום: בחירות השירים... GOD!!! מה זה היה צריך להיות. ביקורות בונות? כצפוי כמעט ולא היו, ואם היו ביקורות הן היו יותר מרומזות מישירות. מעניין מי מהאמנים קלט את הביקורות האלה. התכנית עצמה – נמרחת למדי, כצפוי. אשר ממשיך להצחיק אותי עם סגנון האימון שלו, אבל זה לא הופך אותו למאמן פחות טוב. מבחינת בידור? התכנית הייתה די יבשה בגזרה הזאת. מבחינת הופעות? תכנית מאוד חלשה.

למי לטעמי מגיע להמשיך הלאה מהערב הזה?
אצל אדם – אמבר, קרוליין וג'ודית'. אצל אשר – מישל ו...מישל. כל ה- 3 האחרים בכלל לא הרשימו, לדעתי. הכי חבל לי על קאת'יה, שסבלה מאוד מהשיר שאשר הפיל עליה, לטעמי. אני מאוד מקווה שהקולות הלטיניים בארה"ב יצליחו לשריין לה מקום בשלב הבא.
º
קישור?
07/05/13 22:19
13צפיות
פלייאוף חי - חלק ב'.
08/05/13 11:06
38צפיות
בגלל שיש 3 פרקים השבוע החלטתי שזה פשוט חבל לפתוח 3 אשכולות נפרדים, אז אני משרשר...
שרשרו לכאן את כל מה שקשור לחלק השני של של שלב ה- "live playoffs"' כפי שמכנים אותו בגירסא האמריקאית.

צפייה מהנה.
º
לא מצליחה לראות
08/05/13 12:37
24צפיות
º
ניסית את הכתובת ששלחתי לך?
08/05/13 21:47
14צפיות
º
כן
08/05/13 23:29
8צפיות
זה מגיע לך לדף של התכנית?
09/05/13 00:21
15צפיות
אם כן... בחרת את הפרק המתאים שמפנה אותך לרשימת הצפייה?

אגב, רק תדאגי לסגור את כל החלונות הקופצים המיותרים שנפתחים ולשים לב שאת לא סוגרת את העמוד עצמו.
חותמים את הסיבוב.
08/05/13 21:55
32צפיות
החלק האחרון של הפלייאוף, לפני התוצאות הערב, העלה לבמה את הקבוצות של בלייק ושאקירה. מאחר שכל הפייבוריטים שלי הופיעו כבר אתמול, אני בעיקר התרכזתי בהופעות ולא מעבר לכך, אז אני מקווה שזה יהיה קצר מהרגיל.

הראשון להערב היה גארט גרדנר מהקבוצה של שאקירה. הוא שר את "Imagine" של ג'ון לנון. לטובתו שלא יהרוס את השיר! הוא לא הרס אותו, כי הוא די נצמד למלודיה , חוץ מכמה קטעים קצרים. והסוף של השיר. האם הוא הרשים? לטעמי לא. הוא היה קצת יותר מדי קריוקי וקצת נהם יותר מדי . ציון: 5.

אחריו עלתה הולי טאקר מהקבוצה של בלייק. השיר איתו היא עלתה היה "How do I live" של ליאן ריימס. בסולמות הנמוכים היא לא נשמעה טוב. בסולמות הגבוהים יותר היא נשמעה הרבה יותר טוב. רק חבל לי קצת על ההגזמות בשירה שלה בחלקים מהשיר. היא קצת זייפה, אבל בסה"כ הייתה בסדר. ציון: 7.

אחריה עלה כריס תומאס. הוא עלה עם השיר "When I was your man" של ברונו מארס. לטעמי היו לו יותר מדי זיופים ויותר מדי רעידות בקול. אה והביצוע היה.... ציון: 5.

אחריו עלו האחים סוואן. הם עלו עם השיר "Fishin' in the dark" של להקה עם שם ארוך. הם, נראה לי, אקט הקאנטרי עם הקול הכי קלאסי לז'אנר והם גם די מהנים. רוב הזמן תהיתי האם קולטון – האח הקטן- גם ישיר איזה סולו, אבל זה לא קרה. בסה"כ הם היו מהנים, אבל באותו הזמן גם קצת משעממים. מצד שני, עד כה לטעמי הם היו הכי טובים הערב. ציון: 8.

הערב גם היה דואט של בלייק ושאקירה עם השיר של "ליידי אנטבולום – "Need you now". כן, כן שאקירה ניסתה קצת קאנטרי. בכל מקרה נחזור למתמודדים...

הבאה לעלות היא קארינה איגלסיאס. היא עלתה עם השיר "Lets stay together" של אל גרין. לטעמי, קארינה ממשיכה לא להרשים. גם לא נראה לי שזה סוג השירים שהיא צריכה לשיר. לקראת הסוף זה קצת השתפר, אבל...לא התרשמתי בכלל. ציון: 4.

אחריה עלה ג'סטין ריברס עם "Meet in the middle" של דיאמונד ריו. גם ג'סטין לא הצליח ממש להרשים, ובכנות, אני חושב שהשיר היה קצת משעמם וגם היו לו קטעים שנשמע שהוא הולך לאבד את הסולם של השיר בכל רגע. ציון: 4.

דניאל בראדברי היא המתחרה הבאה לתפוס את הבמה. היא עלתה עם השיר "Maybe it was Memphis" של פאם טיליס. חוץ מזה שגם את השיר הזה מצאתי קצת משעמם מדי, דניאל הצליחה להתבלט בין חברי הקבוצה שלה. היא באמת תגלית ענקית, אבל הלוואי שהאישיות שלה הייתה קצת יותר מעניינת ושהיא הייתה מראה קצת יותר גיוון. ציון: 8.

סוגרת את הערב היא סשה אלן. היא עלתה עם השיר "Oh! Darling" של החיפושיות. החצי הראשון של השיר היה מעולה. החלק השני...כבר פחות. למה? בגלל כל הריצות שלה וההגזמות שלה בשירה ובעיקר הצרחות שלה. לא אהבתי את זה. ציון: 6.

לסיכום: יחסית לאתמול, מבחינת הופעות, הרמה לא הייתה הרבה יותר טובה. הייתי באמת רוצה שכל "הדיוות" שבתכנית יפסיקו להגזים בשירה שלהן ושיישלטו יותר על עצמן מהבחינה הזאת. אני פשוט לא אוהב את זה.

מי לטעמי צריך להמשיך הלאה? מהקבוצה של בלייק – דניאל בראדברי, האחים סוואן ו...הולי טאקר.  מהקבוצה של שאקירה – סשה אלן, ו... ו... גארט גארדנר. קארינה וכריס לא הרשימו בכלל, אז כל עוד אחד מהם הולך הביתה, זה לא משנה לי.
השועל נהנה מאוד משני פרקי הפלייאוף
09/05/13 07:04
35צפיות
לדעתו של השועל, שני פרקי הפלייאוף היו בהחלט שני הפרקים הכי טובים ומהנים של התוכנית מתחילת העונה, עם ביצועים ענקיים אחד אחד, אמנם לא של כל המתמודדים, אך בהחלט של רובם, עם הרבה צחוקים, המשך הריבים המטופשים בין בלייק שנראה לשועל קצת שיכור, ולא מלאטה, ליריבו הוותיק אדם, והופעות משותפות, הן של הנבחרות עצמן והן של דואטים בין המנטורים שנבחרותיהם התמודדו זו מול זו באותו ערב.

מכל 16 הביצועים של המתמודדים בשלב הפלייאוף, הביצועים שהשועל הכי אהב בשלב הזה לפי סדר הופעתם:

אמבר קרינגטון שביצעה את השיר Stay של ריהאנה

ג'וסיה הולי שביצע את השיר Starlight של מיוז

שרה סימונס שביצעה את השיר Angel של שרה מקלכלן

קאת'יה שביצעה את השיר I Have Nothing של וויטני יוסטון המנוחה

מישל שאמואל שביצעה את השיר True Colors של סינדי לאופר

ג'ודית היל שביצעה את השיר Feeling Good של נינה סימון

הולי טאקר שביצעה את השיר How Do I Live של ליאן ריימס

כריס תומאס שביצע את השיר When I Was Your Man של ברונו מארס

קארינה איגלסיאס שביצעה את השיר Let's Stay Together של אל גרין

דניאל בריידברי שביצעה את השיר Maybe It Was Memphis של פאם טיליס

וסאשה אלן המדהימה שביצעה את השיר Oh! Darling של הביטלס, והביאה ביצוע מהסרטים.

ומהביצועים של הנבחרות השועל הכי אהב את הביצוע של הנבחרת של אשר, שגם אימן את נבחרתו לפני זה במכון איגרוף, לשיר Black And Gold של סאם ספארו, ואת הביצוע של בנות הנבחרת של אדם לשיר Shake It Out של פלורנס והמכונה.

את הביצוע של הנבחרת של בלייק לשיר Boondocks של ליטל ביג טאון, והביצוע של הנבחרת של שאקירה לשיר We Are The Champions של קווין, השועל קצת פחות אהב, למרות שגם הם היו לא רעים בכלל.

גם הדואט של בלייק ושאקירה, שביצעו יחד את השיר Need You Now של ליידי אנטבלום, היה טוב, בעיקר בזכות שאקירה שקולה גבר על קולו של בלייק, והוא בקושי נשמע בקטעים המשותפים שלהם.
את הדואט של אדם ואשר, שביצעו יחד את השיר Superstition של סטיבי וונדר, השועל פחות אהב.

שני הפרקים של הפלייאוף ששודרו בלייב בשני ושלישי שעון ארה"ב, שלישי ורביעי שעון ישראל, הותירו את השועל במתח עצום לקראת הלילה, שבו שודר סוף סוף הפרק השלישי של שלב הפלייאוף המשולש השבוע, פרק האלימינציה והתוצאות שכלל את הבחירה של אמריקה בכל 4 הנבחרות, וההצלות של המנטורים בכל נבחרת. הפרק השלישי המותח כלל גם הופעות אורח של רוד סטיוארט הוותיק שביצע ביחד עם כל המתמודדים של העונה את השיר Finest Woman I've Ever Known, וביחד עם ג'וסיה הולי, קארינה איגלסיאס וגארט גרדנר את השיר Forever Young. וגם של סילו גרין המנטור לשעבר שביצע דואט ביחד עם ג'ולייט סימנס הפיינליסטית שלו מעונה 2 לשיר Only You. בנוסף היו גם שילובים בין הנבחרות לביצועים משותפים יחד. הנבחרות של אדם ואשר ביצעו יחד את השיר Don't You Worry Child של סווידיש האוס מאפיה וג'ון מרטין, והנבחרות של בלייק ושאקירה ביצעו יחד את השיר Hall Of Fame של הסקריפט עם וויל.איי.אם.

השועל אהב יותר את הביצוע המשותף של הנבחרות של אדם ואשר מאשר את הביצוע המשותף של הנבחרות של בלייק ושאקירה.

רק 2 מתמודדים ניצלו הלילה מכל נבחרת ע"י הצופים בארה"ב:

הולי ודניאל מהנבחרת של בלייק, סאשה אלן וכריס מהנבחרת של שאקירה, ג'ודית ואמבר מהנבחרת של אדם, וידו ומישל מהנבחרת של אשר.

לאחר חשיפת תוצאות ההצבעה של הצופים, התבקשו המנטורים להחליט החלטות קשות את מי הם מצילים מבין שני המתמודדים הנותרים בנבחרותיהם שלא ניצלו ע"י הצופים בארה"ב.

בלייק בחר להציל את האחים סוואן, אל תשאלו את השועל למה, כי זה נשגב מבינתו מה בדיוק הוא מוצא בצמד הזה שרק האח הבכור שר והאח הצעיר משמש רק כזמר הליווי שלו, ושלח את ג'סטין ריברס הביתה.

שאקירה בחרה להציל את גארט חביבה הצעיר, בטענה שהוא עדיין זקוק לטיפוחיה של הדיוויה הלאטינית, ושלחה את קארינה איגלסיאס, שטענה שהיא כבר זמרת מוכנה ובשלה שאינה זקוקה יותר לטיפוחיה, הביתה.

אדם בחר להציל את שרה סימונס המצויינת ושלח את קרוליין גלייזר הממושקפת הביתה. פה השועל כבר נשם לרווחה, כי לרגע הוא חשב שאדם הולך להדיח את הפייבוריטית הכי גדולה של השועל העונה.

ואשר המתלבט בחר בסופו של דבר להציל דווקא את ג'וסיה הולי מבין שני המתמודדים הנותרים שאמריקה לא הצילה מנבחרתו, ושלח את קאת'יה שאותה הציל מהדחה ממש ברגע האחרון בשלב הדו-קרב, הביתה.

כך שנכון לעכשיו מצב הנבחרות לאחר האלימינציה המותחת הלילה:

הנבחרת של בלייק:
הולי טאקר, דניאל בריידברי והאחים סוואן.

הנבחרת של שאקירה:
סאשה אלן, כריס תומאס וגארט גרדנר.

הנבחרת של אדם:
ג'ודית היל, אמבר קרינגטון ושרה סימונס.

והנבחרת של אשר:
מישל שאמואל, וידו וג'וסיה הולי.

זהו זה. תם ונשלם לו גם שלב הפלייאוף המצויין וכעת נותרו רק 3 מתמודדים מכל נבחרת.

השועל מצפה כבר בקוצר רוח לשני פרקי הטופ 12 של שלב ההופעות החיות שישודרו בלייב בשבוע הבא.
תוצאות.
09/05/13 23:27
30צפיות
אחרי שעדכנו אותנו על בעיות בהצבעות, שבגינן כנראה נאלצו לפסול חלק מההצבעות, התחילה התכנית.

התחילו עם ביצוע קבוצתי משותף של הקבוצה של בלייק ושאקירה עם השיר "Hall of fame". זה היה...די מבולגן. 8 אנשים עם קולות שונים מדי פשוט לא עובדים כל כך טוב ביחד. היו כאלה שהתבלטו יותר, אבל...Meh.

סוף סוף קצת תוצאות – בקבוצה של בלייק.
הצופים העבירו את הולי ודניאל. זה היה צפוי. בלייק העביר את האחים סוואן. משמע – ג'סטין ריברס הודח. לדעתי בלייק עשה את ההחלטה הנכונה וגם קבע שיא חדש – הצמד הראשון, אי פעם, שעובר שלב בתכניות החיות.

אחרי זה היו הופעות של רוד סטוארט, אליו הצטרפה בסוף לשיר גם הקבוצה של אשר. אחריהם הייתה הופעה משותפת של סי-לו גרין, שהיה מאמן בתכנית ב- 3 העונות הראשונות שלה. איתו עלתה גם ג'ולייט סימס(ג'ולי!), לשעבר מתחרה בקבוצה של סי-לו בעונה 2 והנציגה שלו בגמר שהגיעה למקום השני באותה עונה.  סי-לו לא היה משהו בביצוע, אבל ג'ולייט... הרבה זמן לא שמעתי אותה נשמעת כל כך טוב!

הקבוצה הבאה לגלות את גורלה היא הקבוצה של שאקירה. אמריקה הצילה את סשה אלן וכריס תומאס. שאקירה, אחרי נאום ארוך, ארוך, ארוך שהראה בצורה ממש בולטת שאנגלית היא לא שפת האם שלה, בחרה להציל את גארט. מישהו היה מופתע מזה? אני לא חושב.

אחרי זה הייתה עוד הופעה קבוצתית. הפעם של הקבוצות של אדם ואשר עם "Don't you worry child". מצטער אבל... מעביר קדימה.

עכשיו הגיעה זמנה של הקבוצה של אשר. אמריקה הצילה את מישל שמואל ואת ווידו. משמע אשר צריך לבחור בין קאת'יה וג'ושיה. אני מקווה שהוא יעשה את הדבר הנכון ויציל את קאת'יה. הוא הציל את ג'וסייה. הוא כנראה עדיין מאמין שהמראה שלו ייקח אותו יותר רחוק בתחרות מהקולות הלטיניים.

את הערב מסיימים עם הקבוצה של אדם. אמריקה הצילה את ג'ודית היל ואת אמבר קרינגטון. אדם בחר להציל את שרה.

אחרי הערב הזה איבדתי חצי מהפייבוריטים שלי. נו, לפחות מישל עדיין שם. וגם אמבר, שלטעמי היא ההפתעה הכי גדולה של העונה, ואני מקווה שבגמר נראה אותה, את דניאל ואת מישל. אבל עד אז... יש עוד הרבה זמן.
השועל שם לב ש
09/05/13 23:48
28צפיות
חיסלו את כל הלאטיניות העונה. מכל שלל המתמודדות הלאטיניות לא נשארה אף אחת. רק שאקירה מייצגת את הלאטינים.
ולטעמי זאת הייתה טעות מבחינה פרסומית.
10/05/13 11:47
25צפיות
למה? כי אם הייתה נשארת לטינית אחת בתחרות, אני בטוח שהם היו מקבלים יותר צופים והצבעות מהפלח הלטיני במדינה.
למרות שאני לא בטוח שאם זאת הייתה קארינה זה היה מנצל את הפוטנציאל הזה עד תומו.

לטעמי אשר, ברגע שראה ששאקירה וויתרה על הלטינית שלה, היה צריך לקדם את קאת'יה.
12/05/13 00:10
19צפיות

טובב אז אני לא כ"כ זוכרת, אבתי את קרוליין עם the A team , למרות שהיא לפעמים מרעידה טיפה את הקול, וזה מעצבן, לא שזה משנה, היא הודחה

דניאל היא כזו חמודה ומוכשרת, שרה יפה

הקבוצה של אשר לא מעניינת אותי בכלל ~.~

אהבתי את סשה עם השיר של הביטלס, אני לא זוכרת מאיזה קבוצה היא, אבל היא שרה אותו ממש יפה ונעים לאוזן

ההופעה של אשר ואדם בדר"כ כשמראים את אשר אני מריצה עם השלט קדימה.... אבל הפעם הוא הופיע עם אדם אם רק היה אפשר להריץ חצי מסך.................. בכל אופן הייתי חייבת לראות את זה, ואדם המוכשר גם ניגן בגיטרה אז מי בכלל הסתכל על האשר הזה

אהבתי גם את הדואט של שאקירה ובלייק, למרות ששאקירה שרה קצת מעצבן......... מצחיק לשמוע את בלייק שר i'm a little drunk חחחחחחחח

חוץ מזה אני אוהבת את כל הבנות בקבוצה של אדם, באמת מוכשרות, ואהבתי את ג'סטין מהקבוצה של בלייק, חבל שהודח, הוא דווקא שר טוב.....
אההה, וזה שבלייק לקח את הקבוצה שלו
12/05/13 07:04
17צפיות

לעשות קריוקי הוא כזה מצחיק

ואדם לקח את הקבוצה שלו לחנות של אבא שלו
נראה לי שההפקה של דה וויס עובדים קשה
12/05/13 14:35
24צפיות
להסיר כל קישור אפשרי לצפיה או הורדה של הפרקים האחרונים.
פשוט אין כלום! הכל הוסר, דווקא שרציתי להתחיל לראות את הלייב שזה הכי מעניין, אין לי איך
עד כמה חשובה לך האיכות?
12/05/13 22:13
15צפיות
אם לא כל כך חשוב לך איכות HD, אם תחפשי טוב יותר את תמצאי לא מעט מקורות לצפייה.
חיפשתי כל קישור אפשרי!
12/05/13 22:18
14צפיות
אם יש לך משהו שעובד עדיין, אני מאוד אשמח לקבל במסר!
מה הבעיה? תצפי באתר הרשמי
13/05/13 01:32
17צפיות
יש שם את כל הפרקים, כולל קטעים מיוחדים שלא נמצאים בפרקים עצמם.
השועל צופה רק בלייב ורק באתר הרשמי של התכנית.
איך אתה מצליח? זה חסום למי שלא תושב ארה"ב
13/05/13 09:51
19צפיות
אפילו קטעים ליוטוב הם לא מעלים השנה וגם לא נותנים להצביע למי שלא תושב, לעומת העונה הקודמת.
º
לא מזמן הוא כתב פוסט שלם על העניין.
13/05/13 13:05
7צפיות
השועל כבר הסביר איך
13/05/13 23:02
18צפיות
אך לטובת מי שפיספס, כנסו לגוגל ותרשמו בשורת החיפוש: איך לצפות בהולו.
באחד מהקישורים הראשונים שתקבלו מתוצאות החיפוש יש תוספת קטנה הן לכרום והן לשועל.
כל מה שצריך לעשות זה לגלוש או בכרום או בשועל לקישור הזה, להתקין את התוספת הקטנה שמתאימה לדפדפן שבו אתם גולשים, ושלום על ישראל,
מעכשיו אתם גולשים אמריקאים לכל דבר. תוכלו לגלוש חופשי בכל האתרים האמריקאים ולצפות חופשי בכל התוכניות האמריקאיות, כולל באתר הולו ובאתר NBC הרשמי של דה ווייס האמריקאית.

בהצלחה מהשועל
אגב, התוספת לא עובדת באקספלורר ולא בסמארטפון
13/05/13 23:05
16צפיות
רק במחשב ורק בכרום או בשועל. כך שאל תנסו להתקין אותה בסלולארי או באקספלורר, היא לא תעבוד.
זה כבר לא ספוילר נכון? הביקורת שלי
13/05/13 19:21
24צפיות
אני מסכימה עם השועל גם אני נהניתי מהשתי תכניות האלה הכי הרבה העונה ואהבתי את רוב הביצועים.

אמבר - ביצוע מרגש מאוד, היא מצוינת! ואני בדר"כ לא אוהבת קאברים לשירים של ריהאנה, אני מאוד מחוברת לביצועים שלה כי השירים שהיא שרה הם מאוד "ריהאנה" כאלה חחחח

ג'וסייה - הוא בהחלט החתיך של העונה הזאת, השיר הזה של מיוז הוא אחד האהובים עלי.
הביצוע הקולי היה טוב אך נטול כל רגש, מה זה החיוכים האלה? מה הם קשורים לשיר? אני באמת לא מבינה איך אפשר להיראות
כל כך לא קשור למה שאתה מבצע. באמת חבל כי ווקאלית יש פוטנציאל.

שרה - הייתה מרגשת מאוד, אפילו שהביצוע לא מושלם טכנית, וכן אני מתכוונת לציין עוד הרבה ש"התרגשתי"  מכמה קולות וביצועים וזה לא מובן מאליו כי מאוד קשה לרגש אותי בשירה!
בעייני השיר דווקא לא חרוש, אני אישית לא נתקלתי בו הרבה זמן.

קטיה - כמה פוטנציאל ואיזה בחירת שיר גרועה, אני לא אוהבת שעושים קאברים לקלאסיקות של וויטני, סלין ומאריה,
גם כי השירים האלו כל כך מושלמים במקום אז לא צריך לגעת וגם כי לרוב הזמרת שתעשה את הקאבר לא תבצע אותו מספיק טוב ופה באמת זה לא היה ברמה גבוהה מספיק.
מה שכן יש לה נוכחות בימתית טובה.

קרוליין , בגדול היא ממש חמודה ואני אוהבת את הקול שלה אבל השיר הזה קצת שיעמם אותי.

וידו - קודם כל אני לא מאמינה שהוא לא הכיר את השיר הזה, איפה הבן אדם חיי? איך הוא יכול לקרוא לעצמו זמר מבלי להכיר שיר כזה, עזבו שהביצוע היה משעמם נטול תוכן.

מישל - עוד ביצוע מרגש מהבחורה הכי מגניבה בתכנית! אני אוהבת זמרות עם אופי, אהבתי את הביצוע שלה מאוד! זה שיר מקסים ולא נמאס לי ממנו.
המחמאות כלפיה בכלל לא היו מוגזמות ובעייני זה ביצוע ברמה של גמר!

ג'ודית - אהובתי, מהרגע שראיתי את האודישן שלה אמרתי שהיא הזוכה של העונה וכך יהיה. הביצוע שלה לשיר המאוס הזה היה מצוין והכי טוב ששמעתי עד כה לשיר הזה.
כמובן שבהמשך אני אשמח לבחירת שיר יותר מעניינת בשבילה.

חלק ב'

גארת - הוא נשמע כמו זמר בריטי קלאסי, לא משהו יוצא דופן, מזכיר לי מאוד את ג'יימס מוריסון שהוא גם מוזיקאי מוכשר, משהו שאני לא יכולה להגיד כרגע על גארת.
אני עדיין בשוק מיזה ששאקירה העדיפה אותו על פני ג'ייסון המצוין בדו קרב. ועוד יותר בשוק מיזה שהיא בחרה בו על פני קארינה המדהימה!
זה פשוט לא חוקי, ולא מעניין אותי סיפור החיים העצוב שלו, זה שארינה זמרת מוכנה ואין מה ללמד אותה כל כך זה נכון אבל היא באה לתכנית בשביל החשיפה לקהל וזה ממש לא פר שמישהו הרבה פחות מוכשר ממנה שאני בטוחה שאחרי התכנית בחיים לא נשמע ממנו יותר, יקבל את החשיפה הזאת במקומה, הלוואי והקהל ידיח אותו השבוע!.

הולי - זמרת מקסימה, אני מרוצה מכל הביצועים שלה עדכה, הבחירת שיר הזאת הייתה ממש מוצלחת ומתאימה לה, זה אחד השירים האהובים עלי,
היא אומנם לא התקרבה לשלמות של ליאן ריימס אבל בהחלט נתנה ביצוע טוב ומלא רגש.

כריס תומאס - הזמר היחידי הטוב שנשאר בשלב הזה בעייני. אהבתי את הביצוע שלו ועוד יותר אהבתי את התו הגבוה שהוא עשה בביצוע הקבוצתי לשיר של קוווין.

קרינה - זמרת מקצועית ברמות אחרות, בעייני היא, סשה וג'ודית הכי טובות בתכנית הזאת מבחינת איכויות ווקאליות. ממש חבל לי עליה

דניאל - אני מאוד אוהבת את הנוכחות הטבעית שלהעל הבמה, שהיא מרגישה כל כך בנוח כפי שציינו המנטורים מספר פעמים. באמת לא יאומן שהיא בת 16
בחירת שיר טובה מצד בלייק וביצוע מושלם מצידה. נראה לי היא פייבוריטית שלי בקבוצה של בלייק כרגע.

סשה - ביצוע קולי מצויין ושיר משעמם!

נשאר לי לראות רק את התכנית של התוצאות, למרות שאני יודעת אותן.
º
אולי תתרמי גם לדירוג הביצוע של הסיבוב?
13/05/13 22:58
8צפיות
פורומים חדשים ב|תפוז|
07/05/13 13:50
11צפיות
|מטוס| לקראת העונה החדשה של המירוץ למיליון ורגע לפני שהישראלים חוזרים ליפול על כל העולם, פורום המירוץ למיליון נפתח מחדש. לא לשכוח דרכונים!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|תיק| המעושרות חוזרות והן נוצצות מתמיד! העונה החדשה של תוכנית הקאלט כבר פה ואם גם אתם רוצים שיהיה לכם פאן פאן פאן, פורום מעושרות מחכה במיוחד לכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

º
ה- ביצוע המצטיין The voice עונה 2
05/05/13 17:26
67צפיות
דירוג ביצועי רבע הגמר:
05/05/13 17:27
57צפיות
1 Feuilles Mortes - לינה מחול
2 space oddity - רוני פרי
3 Nothing Compares To You - רוני פרי
4 שירה של לילה - רודי ביינסין
5 Falling - רודי ביינסין
6 לא יודע מה עובר לך בראש - לינה מחול
7 אם ננעלו - אופיר בן שטרית
8 מקסיקו - לינה מחול
9 הקיץ האחרון - אופיר בן שטרית
10 עכשיו אני - דן סלומון
11 Toxic - מישה סוחינין
12 Bizarre Love Triangle - דניאלה מילוא
13 ברחובות שלנו- מאי כהן
14 Son Of A Preacher Man - דניאלה מילוא
15 קטנתי - אופיר בן שטרית
16 מודה אני - רודי ביינסין
17 שיר אהובת הספן - לינה מחול
18 Heavy Cross - רודי ביינסין
19 Angie - רוני פרי
20 הכוכבים דולקים על אש קטנה - רוני פרי
21 אנה - דנה צלח
22 שדות של אירוסים - רודי ביינסין
23 בדד - רוני פרי
24 עד שתעזוב - אופיר בן שטרית
25 תני לי יד - מישה סוחינין
26 אוהבת לא אוהבת - לוסיל בלקרמן
27 הייתי בגן עדן- אנאל ולנזי
דירוג ביצועי חצי הגמר:
05/05/13 17:27
44צפיות
1 Feuilles Mortes - לינה מחול
2 Falling - רודי ביינסין
3 Space oddity - רוני פרי
4 לא יודע מה עובר לך בראש - לינה מחול
5 שירה של לילה - רודי ביינסין
6 מקסיקו - לינה מחול
7 Nothing Compares To You - רוני פרי
8 הקיץ האחרון - אופיר בן שטרית
9 עכשיו אני - דן סלומון
10 Toxic - מישה סוחינין
11 אם ננעלו - אופיר בן שטרית
12 Bizarre Love Triangle - דניאלה מילוא
13 ברחובות שלנו- מאי כהן
ה-ביצוע המצטיין- המקום ה3:
05/05/13 17:29
54צפיות
במקום השלישי:

מקסיקו - לינה מחול .
ה-ביצוע המצטיין- המקום השני:
05/05/13 17:30
50צפיות
Space oddity - רוני פרי
.
ובמקום הראשון:
05/05/13 17:35
66צפיות
אומנם רק 6 אנשים דירגו את ביצועי הגמר, אבל במקום הראשון
זכה השיר שהוביל לאורך כל התחרות, וזכתה המבצעת שזכתה גם בעונה עצמה.

המנצח בתחרות הביצוע המצטיין , The voice , עונה 2 הוא:

Feuilles Mortes - לינה מחול

תודה לכל המדרגים/ות.
שמחה לתוצאות
06/05/13 15:44
41צפיות
חושבת שאלה באמת היו הביצועים הטובים של העונה.

תודה ל"איזו מן שלווה" על ההשקעה
תוצאות מוצדקות
09/05/13 01:29
26צפיות
וכל הכבוד על ההשקעה והזמן שהקדשת.
º
כל הכבוד על השקעה
08/05/13 17:37
41צפיות
תודה על המצעד ועל זה שהחלפת אותי
11/05/13 11:18
24צפיות
מצטער שאני לאחרונה ממש לא מחובר לכל עניין הפורומים. הצבא פשוט הוציא ממני את כל הכוחות
כל הכבוד על ההשקעה
ביצוע השבוע TV:US - סיבוב אחרון.
03/05/13 23:07
53צפיות
בשלב הקודם ביקשתי מכם לכתוב את הטופ10(פחות או יותר) שלכם מ- 32 הביצועים בצמד התכניות השבועיות, מהזיכרון. 4 אנשים השתתפו - תודה לכם!
אחרי שקלול הקולות יש לנו טופ12. לצערי אף אחד מהקישורים שמצאתי הוא לא באיכות גבוהה. יש כמה שהאיכות ממש נמוכה, כי זה קטע שצולם בןוידאו מהטלוויזיה. לצערי ב- NBC ממשיכים לא לשים את הביצועים זמינים מחוץ לאמריקה, אז הייתי צריך לנסות לאתר אחרים. זה לא היה קל, אבל איתרתי את כולם, בסופו של דבר.

הבקשה שלי לא השתנתה - להלן 12 הביצועים שהגיעו לשלב הזה.  למטה אתם תמצאו קישורים לכל הופעות אלה. אתם מוזמנים לדרגם מהטוב ביותר ל...הכי פחות טוב, לדעתכם, או פשוט לבחור את הביצוע(ים) הטוב(ים) ביותר, לטעמכם.
ושוב - לא צריך להיות חלק מצופי התכנית כדי לחוות את דעתכם על הביצועים. פשוט רק תצפו בקישורים האלה ו...תחליטו.  
ביום שני אני אסכם את ההצבעות, ואנסה לדרגם בהתאם.

ולהלן הביצועים שהגיעו עד הלום:

-. קרוליין גלייזר -  Little talks.
http://www.youtube.com/watch?v=1rnw2bSN9hI
-. ג'ודית' היל  Always on my mind VS אורלנדו דיקסון - All my life(שניהם נכנסו).
http://www.youtube.com/watch?v=Uvv01vALYAU
-. מוניק אבאדי - The power of Love.
http://www.youtube.com/watch?v=lwx_SOvL-Qk
-. קורינה איגלסיאס – Are you gonna go my way
http://www.youtube.com/watch?v=cBMGpaeeUlw
-. סשה אלן - At Last
http://www.youtube.com/watch?v=x3ZlZKgS7GA
-. סוואנה ברי – "As Long as you love me"  וג'סטין ריברס – The Climb(שניהם נכנסו)
http://www.youtube.com/watch?v=k5cyX7hi-Z8
-. ג'וסיה הולי – Back to Black.
http://www.youtube.com/watch?v=OJAAFl8VWI0
-. מישל שמואל - Raise your Glass.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detail...
-. דניאל בראדברי - Jesus take the Wheel
http://www.youtube.com/watch?v=OZsRmYnbsMY
-. האחים סוואן - Drift away
http://www.youtube.com/watch?v=BXoiFbU7QFA
-. קאת'יה - Mr knows it all
http://www.youtube.com/watch?v=es365w-9whg
מדרג.
04/05/13 12:22
39צפיות
1. האחים סוואן - Drift away.
2. קאת'יה - Mr knows it all.
3. קרוליין גלייזר -  Little talks.
4. מוניק אבאדי - The power of Love
5. אורלנדו דיקסון - All my life.
6. ג'ודית' היל - Always on my mind.
7. דניאל בראדברי -  Jesus take the Wheel.
8. מישל שמואל - Raise your Glass.
9. סוואנה ברי – As Long as you love me.
10. סשה אלן - At Last.
11. ג'סטין ריברס – The Climb.
12. ג'וסיה הולי – Back to Black.
ושלי
05/05/13 09:58
16צפיות
ג'ודית' היל - Always on my mind.
סשה אלן - At Last
מישל שמואל - Raise your Glass
האחים סוואן - Drift away
קרוליין גלייזר -  Little talks
קאת'יה - Mr knows it all
ג'וסיה הולי – Back to Black
מוניק אבאדי - The power of Love
אורלנדו דיקסון - All my life
דניאל בראדברי -  Jesus take the Wheel
סוואנה ברי – As Long as you love me
קורינה איגלסיאס
מדרגת
05/05/13 17:38
17צפיות
1. מישל
2. קאטיה
3. ג'סטין
4. קורינה
5. דניאל
6. ג'ודית
7.ג'וסיה
8.האחים סוואן
9.סוואנה
10. סשה
11. קרוליין
12. מוניק
פספסתי את אורלנדו:
05/05/13 17:48
8צפיות
1. מישל
2. קאטיה
3. ג'סטין
4. קורינה
5. דניאל
6. ג'ודית
7.ג'וסיה
8.האחים סוואן
9.אורלנדו
10. סוואנה
11.סשה
12. קרוליין
13. מוניק
נותרו עוד 24 שעות ו...התנצלות.
05/05/13 19:49
22צפיות
התנצלות: מההצבעה המקדימה קרינה לא נכנסה ל-TOP12. היא השתחלה לרשימה הסופית של ה- TOP12 בטעות. אני מתנצל.
כל השאר - כן.
º
נותרו עוד פחות מ- 12 שעות להשפיע.
06/05/13 11:04
8צפיות
º
06/05/13 14:27
3צפיות
º
הזדמנות אחרונה להשפיע.
06/05/13 21:04
10צפיות
הקולות נספרו ואלו התוצאות.
06/05/13 23:53
20צפיות
תודה לכל מי שהשתתף.
כפי שתראו במקום השני יש שוויון בין 3 ביצועים, אבל מנצח אחד ברור, או שמא עלי לדייק ולהגיד מנצחת,  גם יש..

1.קאת'יה -  Mr knows it all
2. ג'ודית' היל -  Always on my mind
-. האחים סוואן - Drift away
-. מישל שמואל - Raise your Glass
5. קרוליין גלייזר - Little talks
6. דניאל בראדברי - Jesus take the Wheel
7. אורלנדו דיקסון - All my life
8. סשה אלן - At Last
9. מוניק אבאדי - The power of Love
10. ג'וסיה הולי - Back to Black
11. ג'סטין ריברס - The Climb
12. סוואנה ברי - As Long as you love me
|*|חדש בפורומים, התראות על תגובות
05/05/13 14:12
8צפיות
גולשים יקרים,
לאור הביקוש הרב, אנו שמחים להציג את מערכת ההתראות החדשה. המערכת מדווחת ונותנת התראות בזמן אמת על תגובות להודעות שלכם באתר.  

ההתראות ממוקמות בסרגל הכלים העליון של הפורום (סימן של לוגו תפוז ליד תיבת המסרים).

|קדימה| באמצעות המערכת החדשה תוכלו להישאר מעודכנים ולקבל תזכורת לשלל ההודעות שפרסמתם בפורומים ולתגובות אליהן בזמן אמת בעת הגלישה שלכם בפורומים אחרים באתר.
|קדימה| המערכת תדווח לכם על כל תגובה להודעה שלכם ועל תגובות נוספות להודעה שאליה הגבתם בשרשור.
ביצוע השבוע ב- TV:US: חלק א'
01/05/13 23:24
31צפיות
הפעם, לצערי, אני אצטרך לפנות בהתחלה רק לאלה מבינינו שצופים בתכנית. אח"כ ננסה לשתף אחרים.
האשכול הזה הוא הסיבוב הראשון בו ננסה לבחור את ביצוע השבוע ב- TV:US. מאחר שהיו השבוע הרבה הופעות, נתחיל על ידי בחירת ה- TOP10(פחות או יותר - זה תלוי בכם) באופן סובייקטיבי לחלוטין ותוך הסתמכות על הזיכרון שלכם מההופעות. עוד יומיים(יום שבת), אני אשקלל את ה- TOP10 שהוצעו פה ואעלה את ה- TOP10 שקיבל הכי הרבה קולות. כשיהיה לנו את ה-TOP10 הזה, אני אפתח את זה גם לשאר המבקרים פה, כשאני אנסה לאתר את הביצועים ברשת של אנשי ה- TOP10 ואקשר אליהם, ככה גם אלה שלא רואים יוכלו להשתתף בשלב האחרון.
אז... מה ה - TOP10 שלכם?

Choose wisely.
כרגיל, אני פתחתי ואני אתחיל...
01/05/13 23:42
36צפיות
אני אלך על TOP11(לפי סדר ההופעות בצמד התכניות).

1. קרוליין גלייזר - "Little talks".
2. ג'ודית' היל - Always on my mind
3. אורלנדו דיקסון - "All my life"
4. מוניק אבאדי - "The power of Love"
5. סשה אלן - "At Last".
6. סוואנה ברי -  "As Long as you love me".
7. לוק הדג'מון - "Teenage Dreams".
8. מישל שמואל - "Raise your Glass".
9. דניאל בראדברי  - "Jesus take the Wheel".
10. האחים סוואן - "Drift away".
11. קאת'יה - "Mr knows it all".
TOP 10:
02/05/13 00:08
30צפיות
1. מישל
2. קאטיה
3.שונה
4.ג'סטין
5.קורינה
6. גרייס
7. דניאל
8. ג'ודית
9. איימי
10. ג'וסיה

ואם צריך גם 11:  האחים סוואן, שיהיה...
לא זוכרת את כולם אבל דרגתי
02/05/13 10:45
27צפיות
איכשהו
אני אלך על TOP11(לפי סדר ההופעות בצמד התכניות).

סשה אלן - "At Last".
מישל שמואל - "Raise your Glass".
ג'ודית' היל - Always on my mind
אורלנדו דיקסון - "All my life"
מוניק אבאדי - "The power of Love"
קרוליין גלייזר - "Little talks"
קאת'יה - "Mr knows it all".
סוואנה ברי -  "As Long as you love me".
לוק הדג'מון - "Teenage Dreams".
האחים סוואן - "Drift away".

º
אופס טעות העתק הדבק
02/05/13 10:48
13צפיות
אז...שאני אקח את הדירוג בחשבון או לא?
02/05/13 13:50
20צפיות
אגב, את לא צריכה לתמוך באותן הופעות שאני ושלווה העלינו. את יכולה הכניס גם הופעות אחרות, שלטעמך היו מוצלחות יותר.

אתם חושבים שכדאי להכין רשימה של כל הביצועים, כדי לנסות להקל את העניין?
º
כן יעזור. פשוט לא ממש זכרתי.
02/05/13 16:22
10צפיות
º
אני אעלה רשימה. קישורים לא נראה לי שאוכל לתת.
02/05/13 16:31
15צפיות
רשימת הביצועים.
02/05/13 17:18
24צפיות
אמבר קאנינגהאם – I'm with you.
מיידאס וויל – Higher Ground.
גארט גרדנר – Too Close.
טוניה ריינולדס- Hell on heels.
איימי וויטקומב – The house of the rising sun.
קרוליין גלייזר -  Little talks.
כריס תומאס – What a wonderful world.
מארי מירנדה – Every breath you taske.
ג'ודית' היל - Always on my mind.
אורלנדו דיקסון - All my life.
קורינה איגלסיאס – Are you gonna go my way.
מוניק אבאדי - The power of Love.
וורן סטון – (I just) died in your arms
שרה סימונס – Wild horses.
סשה אלן - At Last.
שונה P -  Maybe I'm amazed.
סוואנה ברי – "As Long as you love me".
ג'סטין ריברס – The Climb.
ג'וסיה הולי – Back to Black.
ג'ס קלנר – You give me something.
הולי טאקר – Live like you were dying.
לוק הדג'מון - Teenage Dreams.
אודרי קאראש – How to love.
מישל שמואל - Raise your Glass.
דניאל בראדברי -  Jesus take the Wheel.
טיילור בקאהם – Russian Roulette.
סי. פרקינס – She ain't you.
ווידו – Everything I do) I do it for you).
האחים סוואן - Drift away.
גרייס אסקיו – I can't stand the rain.
קאת'יה - Mr knows it all.
ראיין אינס – I don’t want to be.
º
נותרו 24 שעות לסיום שלב א'.
02/05/13 20:50
18צפיות
יש שינוי קל
02/05/13 21:49
20צפיות
סשה אלן - "At Last".
מישל שמואל - "Raise your Glass".
ג'ודית' היל - Always on my mind
אורלנדו דיקסון - "All my life"
מוניק אבאדי - "The power of Love"
קרוליין גלייזר - "Little talks"
ג'וסיה הולי – Back to Black.
קאת'יה - "Mr knows it all".
סוואנה ברי -  "As Long as you love me".
גארט גרדנר – Too Close
האחים סוואן - "Drift away".

º
נותר עוד פחות מ- 12 שעות.
03/05/13 12:50
6צפיות
הטופ 12 ביצועים של השועל משלב הנוקאאוט
03/05/13 14:28
17צפיות
1. שרה סימונס - Wild Horses
2. סשה אלן - At Last
3. מוניק אבאדי - The Power Of Love
4. ג'ודית' היל - Always On My Mind
5. קרוליין גלייזר - Little Talks
6. אמבר קרינגטון - I'm With You
7. דניאל בראדברי  - Jesus Take The Wheel
8. מישל שמואל - Raise your Glass
9. קאת'יה - Mr Knows It All
10. טיילור בקהאם - Russian Roulette
11. ג'סטין ריברס - The Climb
12. סוואנה ברי -  As Long As You Love Me
תם הסיבוב הראשון. תודה לכל מי שתרם.
03/05/13 22:16
12צפיות
מיד יתחיל הסיבוב השני.
לפורום דה וויס- דרוש מנהל
30/04/13 15:57
54צפיות
מי ירים את הכפפה
לפורום The Voice דרוש/ה  מנהל/ת פורום

אם אתם מעוניינים לנהל את הפורום  הינכם מוזמנים למלא את הטופס הבא:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

אני מציע את השועל או את שלווה.
30/04/13 16:54
73צפיות
הייתי אולי גם מציע את שושו, אבל היא בטח לא תעשה את זה.
º
מי?
30/04/13 17:17
10צפיות
º
מה את לא מכירה את השועל?
30/04/13 17:28
18צפיות
º
אבל מי זאת שושו?
30/04/13 19:18
11צפיות
º
את שושו. ככה מכנים אותך בפורום AI, לא?
30/04/13 19:34
22צפיות
º
אין לי מושג על מה אתה מדבר
30/04/13 19:45
13צפיות
º
XUUS...שוש...שושו... דווקא מסתדר.
30/04/13 21:11
11צפיות
אני בעד השועל או IS00
30/04/13 19:31
41צפיות
להמליץ עלי לניהול פורום- למי יש זמן, תגיד לי?

(אבל על המחשבה וכאלו..:))
טוב, אז כולנו מסכימים לגבי השועל.
30/04/13 19:39
38צפיות
לגבי המועמדות שלי...אם זה היה פורום שמוקדש לגרסה האמריקאית, הייתי מוכן לקחת את זה על עצמי, אבל זה לא. זה פורום של הגרסה הישראלית ו...שנתיים ניסיתי לעקוב ושנתיים התייאשתי, הרבה לפני הגמר, בגלל אופי התכנית והמריחה הישראלית, ואין לי שום... רצון לקחת את זה על עצמי.
אבל גם לך על המחשבה.
לשועל אין זמן לנהל פורום
30/04/13 20:18
52צפיות
וכבר הציעו לו את התפקיד, והוא סירב בנימוס.
º
ואם השועלות שלך יבקשו יפה?
30/04/13 21:12
14צפיות
º
זה לא ישנה את העובדה שאין לשועל זמן לנהל
30/04/13 22:10
13צפיות
º
האמת היא שגם לי הציעו, וסירבתי
01/05/13 11:42
21צפיות
מעניין מאיפה הם ישיגו מנהל לפורום.
01/05/13 20:01
44צפיות
בעיקר בהתחשב בכך שעד סוף השנה האזרחית, כל מה שיש זה את הגרסה האמריקאית, ונראה שרק 4 או 5 מאיתנו צופים בה.
לדעתי אנחנו צריכים לפתוח אשכול הימורים על הזמן שנותר לפורום הזה, לפני שתפוז יחליטו לסגור אותו עד העונה הבאה של הגרסה המקומית.
אני לא צופה באמריקאי
02/05/13 15:02
35צפיות
והאמת היא שגם בישראלי, רק העונה השנייה באמת סחפה אותי, בראשונה השתעממתי לא פעם.
גם לי הציעו וסירבתי, אני פשוט לא צופה
02/05/13 19:00
36צפיות

בגרסה הישראלית... וזה בעיה
צופי TV:US - התייעצות.
01/05/13 20:16
34צפיות
לפני שבועיים חנכתי את הפינה "ביצוע השבוע" ב- TV:US, אבל זה היה כשבכל שבוע היה מספר הגיוני של הופעות. השבוע זאת בעיה קצת יותר גדולה כי...היו 32 הופעות ולעלות ולדרג 32 הופעות זה סיפור די מסובך, לכן ברצוני להתייעץ עמכם, לגבי הגישה שלנו לתכניות השבוע מבחינת דירוג/בחירת הופעות השבוע... מה ההצעות שלכם?

גם תיקחו בחשבון שביוטיוב, לצערי, הרבה יותר קשה למצוא את ההופעות כדי לקשר אליהם. איך אתם חושבים כדאי לגשת לזה השבוע? לחלק לקטגוריות? לוותר על זה השבוע ולחזור לזה בשבוע  הבא(בשבוע הבא יהיה מדובר ב- 16 הופעות, כנראה או לכל היותר 20, אם ניקח בחשבון את ההופעות הקבוצתיות)? הצעות אחרות?
אני בעד לא לדרג את כל ה32
01/05/13 21:16
22צפיות
אלא רק את עשרת הטובים ביותר.
(גם ככה לא היו יותר..)
חשבתי על זה, אבל יש בעיה אחת...
01/05/13 21:54
22צפיות
אנחנו לכל היותר 5 צופים שמשתפים פה חוויות.
מה הדעה על האפשרות שכל אחד שמעוניין ייתן את ה- TOP10(או יותר, אם יש לכם יותר) שלו מהשבוע, ועוד יומיים נשקלל ואני אעלה TOP10 משוקלל, ממנו נבחר את הביצוע המצטיין?
º
סבבה מבחינתי.
01/05/13 21:56
13צפיות
טופ 10 בהחלט עדיף
01/05/13 22:37
18צפיות
אגב, השועל זוכר שבפורום אקס-פקטור השכן נערכו בכל שבוע הימורים לגבי השבוע הבא. למשל איזה נבחרות יתחרו השבוע, מי יילך הביתה מכל נבחרת, מי ייבצע שיר עם תזמורת, מי יבצע שיר שקט ומי קצבי וכו'... ההימורים השבועיים האלה גרמו לפורום להתמלא בגולשים. לשועל אין זמן לערוך שרשורי הימורים, אבל אם מישהו מעוניין להרים את הכפפה, השועל בהחלט בעד. אפשר לדפדף בארכיון של הפורום השכן לבדוק איך נערכו שם ההימורים השבועיים שנמשכו עד שלב הגמר, כולל מי יזכה בו.
לא בטוח כמה זה ילך פה.
01/05/13 23:13
19צפיות
בשביל אשכול הימורים כזה צריך כמות ראשונית של כותבים וצופים ו...כרגע בפורום הזה אין כמעט כאלה.
אולי כשתחזור הגרסה הישראלית תוכלו לנסות להרים את זה.
עצוב שהקהל בישראל לא צופה בגירסה האמריקאית
16/05/13 20:17
10צפיות
זאת פשוט ליגה אחרת לגמרי, אולי הצופים פה היו לומדים אמנים אמיתיים מה הם

הבעיה בגירסה הישראלית היא הפער העצום בין המתמודדים הממש כישרוניים לבין אלו שממש גרועים וכל קשר בינהם לבין שירה/מוזיקה מקרי לחלוטין
ושעקב כך גם מתמודדים טובים עפים מוקדם מדי ואז לא נשאר מספיק כישרון בשלבים המתקדמים והמעניינים של התכנית.

וגם שלא נדבר על זה שיש הרבה כישרונות שלא מוערכים פה בכלל כמו אדם להב למשל שהוא הבחור היחידי בעונה האחרונה שהייתי יכולה להגיד עליו שהוא היה יכול לסובב כיסא
גם בארה"ב.
º
לדעתי גם מנאר הייתה מסובבת כיסא.
17/05/13 23:06
15צפיות
התכוונתי מהגברים
18/05/13 20:22
5צפיות
מהבנות גם לרודי, לינה, רוני יכלו  להסתובב בכיף
אדם להב עם קול מעולה
18/05/13 23:34
13צפיות
ובאמת תמוה איך לא המשיך.
אני חושבת שהוא לא מופיע טוב וגם איכשהוא לא הצליח להעביר את הקול והכשרון טוב על הבמה.
ולגבי האומנים בגירסה האמריקאית רק עכשיו אפשר לומר שהטובים נשארו. היו בדרך הרבה בינוניים.
ואגב למה את לא מדרגת אתנו? יהיה נחמד לשמוע את דעתך על המתמודדים. את מומחית!
שבוע טוב!
לא הצליח להעביר את הכישרון?
19/05/13 01:02
9צפיות
מי ישמע הילדודס המסלסלים בשתי שקל של שרית ושלומי מופיעים ושרים טוב
בטח שלא יותר ממנו.... פשוט עצוב שזמרים טובים לא מקבלים פה מספיק במה והיזדמנות, תעשייה מגעילה
בעייני גם רוב המתמודדים שלא יסתובבו אליהם בארה"ב הרבה יותר טובים מ-70% מהמתמודדים שכן הסתובבו אליהם בארץ.
היי
01/05/13 22:08
40צפיות
מישהו יודע מה שמותיהם המלאים של הבמאי המפיק והתסריטאי של דה וויס במקרה?
º
של איזה דה ווייס? הגירסה האמריקאית?
01/05/13 22:41
7צפיות
º
מפיק ראשי דה וויס ישראל טובי נוישטד
01/05/13 23:08
121צפיות
The Voice:US- 4x12 - שלב הנוקאאוט: חלק אחרון.
01/05/13 11:33
34צפיות
זהו האשכול להגיב על החלק האחרון של שלב הנוקאאוט; להתרשם, להגיב, לקטר, להתמרמר, להתאכזב ופשוט לחוות את הדעה על הפרק האחרון בשלב זה. אל תשכחו לסמן -ים.
שבוע הבא... ההופעות החיות מתחילות, וגם שם הפורמט קצת שונה ממה שהצופה הישראלי רגיל אליו.

צפייה נעימה!
חפירות בע"מ.
01/05/13 17:02
30צפיות
זהו זה – התכנית האחרונה בשלב הנוקאאוט. שבוע הבא מתחילות ההופעות החיות. הערב אלו הקבוצות של בלייק ושל אשר.

את הערב פתחה הקבוצה של בלייק. סוואנה ברי VS ג'סטין ריברס. סוואנה בחרה לשיר ג'סטין ביבר. ג'סטין בחר לשיר מיילי סיירוס.
הביצוע של סוואנה הייה...מעניין. אני לא בטוח שאהבתי את ספין הקאנטרי שהיא הכניסה לשיר. גם היו לה קצת בעיות של זיופים, ולפעמים הקול שלה טבע מתחת למוזיקה. בסה"כ הייתה טובה, אבל אנחנו כבר יודעים שהיא טובה מהשלבים הקודמים, והיא לא ממש חיזקה את המעמד שלה. ציון: 7.

הביצוע של ג'סטין נשמע טוב יותר בחזרות עם בלייק. הרגשתי שהוא נתן את הלב והנשמה שלו וכל מה שהיה לו לתת בביצוע הזה, אבל הוא עדיין לא הצליח להרשים מספיק עם הביצוע שלו. ציון:5.
אף אחד מהם לא הרשים מאוד, לטעמי, אבל סוואנה הייתה טובה יותר, ואני הייתי נותן לה את הניצחון. בלייק בחר בג'סטין.

הצימוד הראשון בנבחרת של אשר הוא ג'ושייה הולי VS ג'ס קלנר. ג'ושייה בחר לשיר "Back to black". ג'ס בחרה לשיר "You Give me something".
הביצוע של ג'ושייה היה... די רע, לטעמי. לא אהבתי את השינויים במלודיה ובביטוי של המילים שהוא הכניס. בכלל אני לא חושב שהוא הצליח להעביר את המשמעות האמיתית של השיר.  ציון: 3.

הביצוע של ג'ס לא היה הרבה יותר טוב. כשהיא ניסתה לעלות גבוה הצליל שיצא לה היה חד מדי וקצת צורם. נשמע שהקול שלה התאים למלודיה של השיר, אבל , לטעמי, הביצוע שלה פשוט לא הצליח להוציא ממנו שום.... ציון: 5.
שניהם לא היו טובים, אבל הביצוע של ג'ס היה קצת מוצלח יותר, ולכן הייתי בוחר בה. בלייק המליץ על ג'ס. אדם חשב שג'ס וג'ושייה היו צריכים להתחלף בשירים. אשר בחר בג'ושייה.

הצימוד הבא של בלייק הוא הולי טאקר VS לוק אדג'מון. הולי בחרה לשיר "Live like you were dying". לוק בחר לשיר קייטי פרי.
הביצוע של הולי... בכנות, לטעמי, בחירה שגויה של שיר. הקול שלה מתוק מדי בשבילו. גם נשמע היה שלאורך כל הביצוע היא לא הייתה בסולם הנכון. מה שכן, הולי תמיד הרשימה אותי עם היכולת שלה להחזיק תווים, וגם פה היא עשתה את זה. ציון: 4.

הביצוע של לוק הפתיע לטובה. ההאטה של הקצב של השיר דווקא הצליחה. הוא בהחלט הרשים...עד לחצי הדקה האחרונה של השיר שם הוא התחיל קצת לזייף, איבד את הסולם ונשמע היה שהוא גם איבד את הנשימה שלו. בסה"כ – לוק הרשים. ציון: 7.
על סמך הביצועים האלה הייתי בוחר בלוק. הוא גם נראה אמן יותר מעניין מהולי.  אשר המליץ על הולי. אדם ושאקירה על לוק. בלייק בחר בהולי. כאילו...דה!

הצימוד הבא של אשר הוא אודרי קארש VS מישל שמואל. אודרי בחרה לשיר "How to love". מישל בחרה להרים כוס ולשיר פינק(די. ידעתם שזה יגיע. ).

מהמעט שהראו מהביצוע של אודרי זה לא היה טוב. היא התחילה טוב. היה לה קול צרוד כזה ומיוחד. משהו שהיא לא הראתה בעבר. זה היה מעניין, אבל אז היא ניסתה לפתוח מבערים ולעלות גבוה. מה שאני בעיקר שמעתי היה שהיא הייתה לגמרי מחוץ לסולם הנכון ושהקול שלה היה חד מדי ולא ממש נעים לאוזן. ציון: 4.

הביצוע של מישל...די, אני מעריץ אותה! היא בחורה משעשעת, פרפורמרית בחסד ומלאת כריזמה. אפילו אהבתי את הבגדים שהיא לבשה. הבעיה... בפזמון של השיר היא נשמעה הרבה יותר טוב מבבתים שלו. השוני הזה בין החלקים של השיר קצת מדאיג אותי. ציון: 7.
כמובן שאני הייתי בוחר במישל. היא מתמודדת הרבה יותר מעניינת, לטעמי. כל המאמנים כולל אשר הסכימו על מישל.

הצימוד הבא של בלייק הוא דניאל בראדברי VS טיילור בקהאם. טוב זה היה צפוי. היה ברור שאם לא טיילור וסאוונה, אז זה יהיה טיילור ודניאל. דניאל בחרה לשיר קרי אנדרווד. טיילור בחרה לשיר ריהאנה.
הביצוע של דניאל היה מרשים. בעיקר בגיל כל כך צעיר. הבעיה שלי עם הביצוע שלה היה ש...זה היה די משעמם. בכנות, לטעמי, השיר הזה הוא שיר שלא צריך לבצע אותו בתכניות מסוג זה. הוא פשוט לא נותן למבצע ממש להתבלט. ציון: 7.

העצבים של טיילור בביצוע שלה לא עשו איתה חסד. בכלל. שמעו אותם בקול שלה. מעבר לזה, לא אהבתי את הקול שלה בשיר הזה. נראה לי שהיא ניסתה לגרום לקול שלה להישמע הרבה פחות מתוק, והרבה יותר אגרסיבי ו... לדעתי היא פשוט הלכה כנגד מה שהטבע נתן לה בניסיון הזה שלה. טיילור צריכה לקחת לעצמה כמה שנים, כדי להתפתח ואז לנסות שוב. ציון: 5.
לטעמי, דניאל בהחלט לקחה את הסיבוב הזה בנוקאאוט. כל המאמנים הסכימו על זה. כולל בלייק שבחר בה.

הצימוד הבא של אשר הוא סי. פרקינס VS ווידו. הראשון בחר לשיר "She ain't you" . ווידו בחר לשיר בריאן אדאמס(מצטער שם השיר ארוך מדי).
הביצוע של סי. פרקינס היה...אני לא יודע. ממה שהראו נראה שהוא יצא מונוטוני מדי ולא הגיע לשום מקום. קטע הראפ בשיר היה מוצלח יותר מכל שאר השיר. ציון: 5.

הביצוע של ווידו היה עמוס מדי ברגשות שלו, נראה לי, וזה ממש לא עשה טוב לביצוע שלו. נשמע שרוב השיר הרגשות שלו גברו על הביצוע, ולפעמים הקול שלו פשוט... נעלם. ציון: 5.
בקיצור, אף אחד לא הרשים. בכנות שניהם די שיעממו. אולי עכשיו אפשר להיפרד משניהם ולהחזיר את מוניק אבאדי, בבקשה?   הרבה המלצות מצד המאמנים לא היו, חוץ ממריבה בין בלייק ואדם על "השם" C. אשר בחר בווידו.

הצימוד האחרון של בלייק הוא גרייס אסקיו VS האחים סוואן. גרייס בחרה לתקל שיר של טינה טרנר. האחים סוואן בחרו לשיר את "Drift away".
הביצוע של גרייס היה... אני פשוט אגיד שלא אהבתי אותו. הוא היה משעמם מדי, לטעמי וגרייס שיחקה יותר מדי עם הקול שלה במהלך השיר. ציון: 3.

הביצוע של האחים היה הרבה, הרבה יותר טוב. אפילו מצוין. רק חבל שבצמד הזה נראה שבעיקר האח הגדול הוא זה ששר, והאח השני נמצא שם בעיקר בשביל ללוות אותו בגיטרה וליצור הרמוניות עם אחיו, מפעם לפעם. ציון: 9.
אני הייתי בוחר באחים. אשר ואדם תמכו בי. שאקירה דווקא לא. בגלל הייחודיות והשוני שגרייס מביאה לתחרות, לדעתה. בלייק בחר באחים. לדעתי פעל נכון.

אז הרביעייה של בלייק להופעות החיות הם: ג'סטין ריברס, הולי טאקר, דניאל בראדברי והאחים סוואן.

הצמד שנותר בקבוצה של אשר – קאת'יה VS ריאן אינס  סוגרים את השלב הזה של התכנית. חבל שקאת'יה מצאה את עצמה עם ריאן, כי זה אומר שיש לה סיכוי קטן(אם בכלל) להתקדם עוד. ואם זה אכן נכון, זה רק מעצים, לדעתי, את הטעות ששאקירה עשתה כשהיא לא לקחה איתה לתכניות החיות את אף אחת מהלטיניות הצעירות שלה.
קאת'יה בחרה לתקל שיר חרוש של קלי קלארקסון – "Mr. know it all". ריאן בחר לעלות עם "I don't want to be".
הביצוע של קאת'יה מתווסף לאוסף הביצועים המצוינים שלה(יחסית) בתכנית, והוכיח לי שברגע שהיא הולכת(כי בוא נהיה כנים – אין לה סיכוי לעבור את ריאן, לצערי), התכנית מאבדת את אחד הפוטנציאלים הכי גדולים להצלחה בשוק הלטיני(אבל לא רק). אומנם במהלך הביצוע היו כמה קטעים שהיא הגזימה בשירה שלה, ופה ושם קצת איבודים של הסולם וזיוף אחד או שניים, אבל בסה"כ היא נתנה ביצוע מוצלח. לדעתי. ציון: 8.

הביצוע של ראיין הוכיח לי דבר אחד – הוא ממשיך לא להרשים אותי יותר מדי, ואפילו די לשעמם אותי. אני חושב שהשיר שהוא בחר לא הוציא ממנו את המיטב. חבל שזה לא יישנה כלום והוא ימשיך להופעות החיות וסביר להניח שימשיך לשעמם אותי למוות במהלכם. ציון: 4.
! אשר בחר בקאת'יה. בחיים לא הייתי צופה את זה! נראה לי שגם קאת'יה ושאקירה היו ממש מופתעות מההחלטה הזו. תודה לך אשר.

לסיכום – אני רוצה להודות לאשר שהעביר את קאת'יה לשלב הבא. אני רוצה להודות לאשר שנתן לנו עוד שבוע עם קאת'יה. אני רוצה להודות לאשר שלא נתן לבאז ברשת להשפיע עליו בבחירות שלו. אני רוצה להודות לאשר שהוא לא הדיח את קאת'יה. אני רוצה להודות לאשר...  טוב, אני מתחיל לחזור על עצמי, אז נעבור נושא - הפרק עצמו, אני חייב להגיד היה די משעמם. בלייק ממשיך לבדר, רק חבל שהוא די הרס לעצמו את הסיכויים לנצח השנה כשהוא הרכיב קבוצה על טהרת הקאנטרי. שאקירה ממשיכה להקסים ואשר...אשר נראה לי יכול באמת לנצח השנה עם מתחרה שלו, כי הוא הרכיב קבוצה מאוד טובה ומגוונת לתכניות החיות. בנוסף לזה הוא מתגלה כמאמן ממש טוב בתכנית, שמבין טוב את העסק ואת השוק. זה בטוח לא יזיק לו.

לשבוע הבא בהופעות החיות.
הערב השני והאחרון של שלב הנוקאאוט
01/05/13 17:27
28צפיות
נתחיל בזה ששתי הפרסומות המעצבנות מהערב הראשון הוחלפו בפרסומות חדשות, אלא שהפעם היה יותר מגוון של פרסומות. מה שפחות שיעמם את השועל.

ונעבור לחלק היותר מעניין של הערב, הביצועים.

שתי הנבחרות שמשתתפות בסיבוב השני והאחרון של שלב הנוקאאוט הן נבחרתו של בלייק ונבחרתו של אשר.

קרב הנוקאאוט הראשון בנבחרת של בלייק: סאוונה ברי נגד ג'סטין ריברס.
סאוונה בחרה לבצע את השיר As Long You Love Me של ג'סטין ביבר, ושינתה אותו כך שנשמע כמו שיר מקורי שלה. אבל החלק הראשון של השיר יצא די משעמם.
ג'סטין בחר לבצע את השיר The Climb של מיילי סיירוס, והצליח להפתיע לטובה את השועל. ביצוע ענק של ג'סטין. לדעתו של השועל הוא הזוכה של קרב הנוקאאוט הזה.
ואכן כל המנטורים קבעו פה אחד שג'סטין הזוכה, וגם בלייק שהיה בטוח שסאוונה תזכה, אך דווקא ג'סטין הצליח להפתיעו לטובה, בחר בו כזוכה של הקרב הזה ושלח את סאוונה הבוכייה הביתה.

קרב הנוקאאוט הראשון בנבחרת של אשר: ג'וסיה הולי נגד ג'ס קלנר.
ג'וסיה בחר לבצע את השיר Back To Black של איימי וויינהאוס, והביצוע שלו למרות שהיה לא רע בכלל, לא השתווה לביצוע המקורי.
ג'ס בחרה לבצע את השיר You Give Me Something של ג'יימס מוריסון, והביצוע שלה היה קצת יותר חלש מהביצוע של ג'וסיה, ולכן לדעתו של השועל ג'וסיה הוא הזוכה של קרב הנוקאאוט הזה. ואכן גם אשר בחר בג'וסיה כזוכה של הקרב הזה ושלח גם את ג'ס הבוכייה הביתה.

קרב הנוקאאוט השני בנבחרת של בלייק: הולי טאקר נגד לוק אדג'מון.
הולי בחרה לבצע את השיר Live Like You Were Dying של טים מקגרו. ביצוע לא רע בכלל, למרות שהיא נשארת בתחום המוגן של הקאנטרי ולא ממש מגוונת.
לוק שבלייק הצילו בשלב הדו-קרב בחר לבצע את השיר Teenage Dream של קייטי פרי, בעיבוד שונה מהשיר המקורי, והביצוע שלו היה די משעמם באוזני השועל.
על כן לדעתו של השועל הולי היא הזוכה של קרב הנוקאאוט הזה. ואכן בלייק, למרות שיריבו המושבע אדם המליץ לו על לוק, בחר בהולי כזוכה של הקרב הזה ושלח גם את לוק הביתה.

קרב הנוקאאוט השני בנבחרת של אשר: אודרי קאראש נגד מישל שאמואל.
אודרי בחרה לבצע את השיר How To Love של ליל וויין. והביצוע שלה היה לא רע, אבל לא יותר מזה. מה שכן ייאמר לזכותה שהיא הרבה יותר יפה ממישל, ואולי הכי יפה העונה.
מישל בחרה לבצע את השיר Raise Your Glass של פינק,  והביאה ביצוע מעולה הופעה אדירה, כאילו שמישהו הודיע לה לפני שעלתה לבמה להופיע שהיא זכתה בלוטו (כדברי בלייק), לרגעים מספר היה נדמה לשועל שעומד להיגמר לבחורה האוויר לנשימה, אך מדהים איך שהיא הצליחה להתגבר על זה. ולכן לדעתו של השועל מישל היא זוכה של קרב הנוקאאוט הזה. ואכן גם אשר בחר במישל כזוכה של הקרב הזה ושלח את אודרי היפה הביתה.

קרב הנוקאאוט השלישי בנבחרת של בלייק: דניאל בריידברי נגד טיילור בקהאם.
דניאל בחרה לבצע את השיר Jesus, Take The Wheel של קארי אנדרוד, והביאה ביצוע בהחלט יפהפה. ומה שמדהים שהבחורה שרה בטבעיות כאילו היא שרה כבר שנים, למרות שזו בסה"כ הופעתה השלישית על במה.
טיילור שבלייק הצילה בשלב הדו-קרב בחרה לבצע את השיר Russian Roulette של ריהאנה, ואדמונית השיער הביאה ביצוע טוב שהדגיש את עוצמת הקול שלה.
אך עדיין לדעתו של השועל הזוכה של קרב הנוקאאוט הזה היא דניאל שהיתה קצת יותר טובה וטבעית על הבמה מטיילור. ואכן בלייק בחר בדניאל כזוכה של הקרב הזה ושלח גם את טיילור הביתה.

קרב הנוקאאוט השלישי בנבחרת של אשר: סי פרקינס נגד וידו.
סי שאשר הצילו בשלב הדו-קרב בחר לבצע את השיר She Ain't You של כריס בראון. והביצוע שלו לא היה מי יודע מה טוב, בחלק מהשיר הוא אף נשמע כאילו אין לו כבר אוויר בריאות.
וידו בחר לבצע את השיר (Everything I Do) I Do It for You של בראיין אדמס, והביא ביצוע בהחלט טוב. ולכן לדעתו של השועל וידו הוא הזוכה של קרב הנוקאאוט הזה.
ואכן גם אשר בחר בוידו כזוכה של הקרב הזה ושלח גם את סי הביתה. לא לפני שבלייק אמר לאדם יריבו המושבע לנשק את עכוזו, אחרי שאדם הציע לו לשנות את שמו לבי שלטון כמו סי פרקינס.

קרב הנוקאאוט הרביעי והאחרון בנבחרת של בלייק: האחים סוואן נגד גרייס אסקיו.
גרייס בחרה לבצע את השיר "I Can't Stand The Rain של טינה טרנר. והביאה ביצוע.... ובכן מעניין.
האחים סוואן שהם הצמד האחרון שנותר עדיין בתוכנית, בחרו לבצע את השיר Drift Away של דובי גריי, והביאו ביצוע יותר קצבי והרמוני, אך נראה שרק המזוקן שר וחברו משמש בעיקר כזמר הליווי שלו.
ולכן לדעתו של השועל הזוכה של קרב הנוקאאוט הזה היא גרייס. אך בלייק חשב אחרת והעניק את הזכייה בקרב הזה דווקא לאחים סוואן ושלח גם את גרייס הביתה.

קרב הנוקאאוט הרביעי והאחרון בנבחרת של אשר שהוא גם קרב הנוקאוט האחרון לערב השני והאחרון של שלב הנוקאאוט: קאת'יה נגד ריאן אינס.
קאת'יה שאשר הצילה בשלב הדו-קרב, בחרה לבצע את השיר Mr. Know It All של קלי קלארקסון, והביצוע שלה היה לא רע בכלל, למרות שהיה מעט צווחני, אך מאוד סקסי.
ריאן שהוא המבצע האחרון לערב השני והאחרון של שלב הנוקאאוט, בחר לבצע את השיר I Don't Want To Be של גאווין דה גרו, שהוא שיר הפתיחה של הסדרה המצליחה מגרש ביתי. וגם הביצוע שלו למרבה הפלא לא היה משהו וגם הוא היה די מבולבל וצווחני, למעשה הוא נשמע לשועל נורא, כאילו החליפו אותו בכפיל. אי לכך לדעתו של השועל הזוכה בקרב הנוקאאוט האחרון של שלב הנוקאאוט היא קאת'יה. ואכן גם המנטורים התרשמו יותר מקאת'יה, ואשר בחר בה כזוכה בקרב הזה ושלח את גם את ריאן הביתה. מה שמראה שקאת'יה רק הרוויחה מכך שהפסידה בדו-קרב בינה לבין מרי מירנדה שהודחה בסופו של דבר בשלב הנוקאאוט. מי היה מאמין שריאן אינס שכל 4 המנטורים הסתובבו אליו והתלהבו ממנו ומקולו,לא ימשיך לשלב ההופעות החיות, ועוד יפסיד לקאת'יה שכבר כמעט הודחה וניצלה ממש ברגע האחרון.

מצב הנבחרות של בלייק ואשר כרגע לאחר שלב הנוקאאוט:

הנבחרת של בלייק:
ג'סטין ריברס, הולי טאקר, דניאל בריידברי והאחים סוואן. נבחרת לא רעה, אך גם לא הכי חזקה העונה.

הנבחרת של אשר:
ג'וסיה הולי, מישל שאמואל, וידו וקאת'יה. גם כן נבחרת לא רעה, אך גם זו לא הנבחרת הכי חזקה העונה.

זהו זה. בשעה טובה ומוצלחת, לחלק יותר ולחלק קצת פחות, תם ונשלם גם שלב הנוקאאוט של העונה הרביעית של דה ווייס האמריקאית.
השועל מצפה כבר בקוצר רוח לתחילת שלב ההופעות החיות, שזה השלב היותר מעניין.

Let The Live Show Begin
+ קישור לפרק 12
01/05/13 19:04
28צפיות
http://tv-eps.com/the-voice-season-4-episode-12-th...

יאללה- משבוע הבא סופסוף תוכנית!
(לפחות את התקציר קיצרו ל2:30 דק')

נוקאאוט מס ' 1- הנבחרת של בלייק:
סוואנה  מול ג'סטין:
לא פייר, לא פייר , לא פייר. בלי לראות- מה הסיכוי של איימי, שיש לה קול נהדר, אבל הראו אותה עשרים שניות בערך בכל התוכניות עד עכשיו, מול קרוליין - שהראו כל שלב שלה בתחרות (וחוץ מזה יש לה קול סופר מהמם?)
בחיי שיש לי דה ז'ה וו...
סוואנה- היו לה ביצועים טובים יותר, לא שזה היה רע, זה פשוט 'לא זכיר'.
ג'סטין- אהבתי ממש את הביצוע שלו, אני באמת אוהבת את הקול שלו.
בלייק בוחר ב..... ג'סטין!  
(טעות שלו לשים אותם אחד מול השני, וטעות שלו לוותר על סוואנה, למרות שג'סטין מצוין..)

נוקאאוט מס' 2- הנבחרת של אשר:
ג'וסיה מול ג'ס:
הנבחרת של אשר היא הכי חלשה - לא תפסתי ממנו  עד עכשיו כשופט ו/או מנטור. זה השתפר בתוכנית האחרונה, אבל לכאורה- אין ספק שג'ס אמורה לקחת את הדו קרב הזה בלי להתאמץ בכלל...
בחזרות שניהם נשמעו מצוין.
ג'וסיה- זה היה לא רע, בחירה מוזרה שדווקא די עבדה בשבילו.
ג'ס- לא ביצוע מוצלח שלה.
ואשר בוחר בג'וסיה ()
ממש לא אהבתי את הקטע של אשר בהודעה- מה זה המשחקים האלו?

2 הפתעות מתוך 2 בחירות. מה צפוי בהמשך?

נוקאאוט מס' 3- הנבחרת של בלייק:
הולי מול לוק:
הולי- יש לה קול ממש נעים. זה היה ביצוע נחמד למדי (גם אם לא תמיד מדויק).
לוק- ללוק יש קול מעניין, אבל זה היה ביצוע די משעמם.
הסכמתי עם אשר לגמרי.
היה ברור שהוא יבחר בהולי, ולשם שינוי הברור מאליו אכן קרה.

נוקאאוט מס' 4- הנבחרת של אשר:
אודרי מול מישל:
אשר מחסל את הנבחרת שלו במו ידיו. יש לו בערך 3 זמרות מוכשרות בנבחרת- אודרי, מישל וג'ס. ג'ס כבר עפה ועכשיו אודרי או מישל יעופו?
בחזרות- (אם אשר ימשיך ככה, אני עוד אלמד בטעות לחבב אותו עד סוף העונה..) אודרי זייפה ומישל (שחייבת להחליף משקפיים. מה זה העונק הזה של המשקפיים שלה?) פשוט אלופת עולם.
אודרי- טוב, זה היה ביצוע די גרוע שלה...
מישל- ביצוע מצוין שלה. היא פשוט אדירה
טוב, די ברור מי צריכה לנצח.
גם לשאר המנטורים זה היה ברור- וגם אשר הסכים.

נוקאאוט מס' 5 - הנבחרת של בלייק:
דניאל מול טיילור:
שתי הדיסני של הנבחרת של בלייק. דווקא החלטה טובה לגרום להם להתחרות זו בזו.
דניאל- הקול שלה בהחלט מושלם. זה היה אחלה ביצוע שלה (לשיר די משעמם...).
טיילור- ביצוע די לא משהו.
דניאל לקחה את הסיבוב בקלות,  וכולם כולל בלייק ראו את זה.

נוקאאוט מס' 6 - הנבחרת של אשר:
סי מול ווידו:
קרב השמות המוזרים
סי- זה היה ביצוע חביב, פחות השירה (שלא התעלתה לגבהים) יותר התזוזות שלו..
וידו- חתכו את השיר וחבל. זה היה ביצוע סביר לוידו, אבל ראו עליו שהוא התרגש.
(אדם ובלייק)
אשר בחר בוידו (אבל זה באמת לא משנה, זה לא שוידו יזכה...)

נוקאאוט מס' 7 - הנבחרת של בלייק:
גרייס מול האחים סוואן:
גרייס - יש לה קול מהמם. זו היתה הופעה טובה שלה.
האחים סוואן- גם להם היתה הופעה טובה (אם כי קצת נשכחת).
אני הייתי ממשיכה עם גרייס (אבל אני מראש לא הייתי מסתובבת לסוואנ'ס). בלייק בחר באחים סוואן.

נוקאאוט מס' 8 - הנבחרת של אשר:
קאטיה נגד ראין:
קאטיה- וואו, יש לבחורה קול!! אחלה קול.
ראיין- בחיי שאני לא מבינה ממה כולם כ"כ מתלהבים בו (מההתחלה זה לא היה ברור). בחירת השיר סבבה, אבל הביצוע הזה הוא כמו אלף אחרים, הוא לא היה מיוחד בשום צורה.
אשר בחר בקאטיה, תכלס- הגיע לה.

ועוד 2 נבחרות נסגרו:

בלייק-  ג'סטין, הולי, דניאל, האחים סוואן - דניאל הכי טובה בנבחרת של בלייק (הוא ויתר על קרוליין וסוואנה. מה נסגר עם הבחירות של האיש הזה?). גם הולי די טובה (אבל שתיהן לא מיוחדות כ"כ). ג'סטין והאחים סוואן הם סבבה, אבל קשה לי להאמין שמי מהם יעלה לגמר. סה"כ נבחרת די בינונית.
אשר - ג'וסייה, מישל, וידו, קאטיה. ככה פתאום הנבחרת של אשר כבר לא הכי גרועה בתחרות מישל מעולה, קאטיה טובה ממש, ווידו וג'וסיה טובים, אבל פוטנציאל העליה לגמר שלהם הוא די אפסי.

והן מצטרפות ל2 הנבחרות מאתמול:
שאקירה- גארט, קריס, סשה וקורינה.
אדם- ג'ודית, אמבר, קרוליין ושרה.

אז כרגע- הנבחרת הכי חזקה היא של אדם, ממש אחריו - שאקירה, קצת אחריה - אשר והנבחרת הכי פחות טובה- בלייק.
LETS THE SHOW BEAGIN
דווקא בשלה הזה הראו את כל הביצועים במלואם
01/05/13 19:58
21צפיות
השועל ראה גם בערב הראשון וגם ערב השני את כל הביועים במלואם, ללא תקצירים מעצבנים של חלק מהקרבות כמו שהיה בשלב הדו-קרב.
והשועל בהחלט מסכים עם הקביעה שבנבחרת של אדם אחרי שלב הנוקאאוט היא הנבחרת הכי חזקה עם הכי הרבה פוטנציאל. לכל השאר נבחרות בינוניות. אבל לשאקירה יש את סאשה.
השועל הפך לשועל דיסלקט בגלל בל
01/05/13 19:59
18צפיות
חוץ מהנטיה המעצבנת שלהם
01/05/13 20:53
23צפיות
לתת רק תקצירים של חלק מהקרבות,
יש לדה וייס ארה"ב נטיה מעצבנת  נוספת- לתת סוג של הצצה למה שהולך להיות בתוכנית, ככה שיוצא שעל תחילת הפרק אנחנו מקבלים 3 דק' של חפירה שאותה נזכה לראות אח"כ שוב- טעים ממה שהולך להיות משודר באותו הערב

(בדו קרב בין דניאל לטיילור זה ממש בלט- נגמר הביצוע של דניאל, ואז מראים לנו פריויו לביצוע של טיילור- אבל אנחנו נראה את זה עוד 20 שנ' בערך)
באמ'שכם

לשאקירה יש את סשה, קורינה וקריס,
לאשר יש את מישל (הוא יריץ אותה כל הדרך עד הגמר אם יש לו שכל) ואם קאטיה תמשיך לתת הופעות כמו של אתמול- השמיים הם הגבול.
אצל אדם לכל ה4 יש פוטנציאל בשמים
רק הנבחרת של בלייק מדשדשת מאחור...
The Voice:US 4X11 - שלב הנוקאאוט - חלק ראשון.
30/04/13 12:27
41צפיות
רגע אחד לפני ההופעות החיות מהגיע עוד שלב אחד קטן - שלב הנוקאאוט. צופי הגרסה הישראלית, שלא צפו בגרסה האמריקאית לפני כן, יתוודעו לשלב הזה בפעם הראשונה. וכאן זה המקום שלנו - הוותיקים והחדשים כאחד -  להגיב על שלב זה; לקטר, להביע אכזבות, להתרשם, לכתוב נאצות(טוב על זה אולי תוותרו. ) ופשוט לחוות את הדיעה שלכם על הפרק. אל תשכחו לסמן -ים.
צפייה נעימה!
רגע לפני ההופעות החיות.-ים.
30/04/13 17:27
43צפיות
זה הולך להיות ארוך, ראו הוזהרתם.

את סיבוב הנוקאאוט מתחילות הקבוצות של אדם ושאקירה(הייתי בטוח שישאירו את הקבוצה של אדם לסוף). הצמד הראשון שנבחר להילחם הוא אמבר קרינגטון VS מיידאס וויל. אמבר בחרה לשיר שיר של אווריל לווין. מיידאס וול בחרו לשיר סטיבי וונדר.
הביצוע של אמבר היה נחמד, והיא ממשיכה להרשים. הבעיה העיקרית בביצוע, לטעמי, הייתה שהיא לפעמים עלתה פשוט גבוה מדי בסולם, ואני לא בטוח אם לא היה עדיף שהיא יותר תשלוט בקטע הזה. אני גם חייב להגיד שמהמעט שהראו לנו מהביצוע שלה זה לא היה הכי מעניין, ולא ממש הרגישו חיבור רגשי מצידה לשיר. ציון: 6.

"מיידאס וויל"  משעשעים ומבדרים, ללא ספק, אבל ההרמוניות ביניהם בשיר לא היו טובות. הקולות שלהם שונים מדי בכדי שהם יתמזגו טוב, כשהם מנסים הרמוניות. הביצוע נשמע קצת מיושן וגם הפעם, בדיוק כמו באודישן שלהם, הם נשמעו לי כמו מופע בידור מצוין לשייט תענוגות, אבל לא יותר מזה. ציון: 3.
במי אני הייתי בוחר? כמובן שבאמבר. בלייק ושאקירה תמכו בי. אשר... לא ברור. בסוף הקטע כולו, נשמע שגם הוא תמך באמבר. אדם בחר באמבר.

הקרב הבא הוא בקבוצה של שאקירה – גארט גרדנר VS טוניה רייונולדס. גארט בחר לשיר את "Too Close". טוניה בחרה לשיר את " Hell on heels".
הביצוע של גארט, לטעמי, היה קצת רגוע מדי וככזה הוא היה גם משעמם בעיקר. ציון: 6.

הביצוע של טוניה לא היה הרבה יותר טוב, לטעמי. דבר ראשון היא האטה את השיר יותר מדי, לטעמי. דבר שני יש לה קול קאנטרי טהור, אבל באותו הזמן גם די רגיל. היא לא באמת מצליחה להתבלט בין כל זמרי הקאנטרי בתכנית העונה. ציון: 5.
אפשר להיפרד משניהם במקום לבחור ביניהם? הם משעממים מדי, לטעמי. שאקירה בחרה בגארט. לא הופתעתי. נראה לי שיש לשאקירה איזה "קראש" עליו.

הצימוד הבא של אדם הוא איימי וויטקומב VS קרוליין גלייזר(הייתה לי הרגשה שזה מה שיהיה). איימי בחרה לשיר את "House of the rising sun". קרוליין הלכה על השיר – "Little talks".
הביצוע של איימי היה...די זוועתי. היא זייפה המון, שרה כמה פעמים מחוץ לסולם ו... בקיצור זה היה ביצוע רע. זה שיש לה קול עוצמתי לא חיפה על כל הטעויות שלה במהלך הביצוע הזה. אולי עדיף לה לדבוק בלהקת האקפלה שלה. ציון: 3.  

קרוליין נשמעה הרבה יותר טוב בחזרות שלה מבביצוע שלה על הבמה, אבל היא הייתה הרבה יותר טובה מאיימי. עדיין אין לה שליטה טובה על הקול והנשימה שלה כשהיא שרה. לפעמים נשמע היה שהיא נעלמה במהלך השיר. יש לה קול מקסים ומאוד... מנחם. לא יעזור מה, היא פייבוריטית שלי ואני מקווה שאדם ימשיך איתה. ציון: 7. בלייק תמך בי. אשר לא. אדם בחר בקרוליין.

הצימוד הבא של שאקירה הוא כריס תומאס VS מרי מירנדה. כריס בחר לשיר ריי צ'רלס. מרי בחרה לשיר The Police. פעם ראשונה של מרי עם שיר באנגלית בתכנית.
את הביצוע של כריס לא אהבתי. השיר "What a wonderful world" הוא קלאסיקה - מבחינת המילים, הלחן והמלודיה ולדעתי כל השינויים במלודיה של השיר, שהוא הכניס, לא היו מוצלחים. פשוט לא אהבתי את זה. ציון: 4.

הביצוע של מרי הפתיע אותי. לטובה, כמובן. הוא לא היה מדהים, אבל המקומות שהיא הצליחה להגיע בשיר והעובדה שכמעט ולא שמעו את המבטא שלה בביצוע, לטעמי היה מאוד מרשים. היו זיופים, היו קצת בעיות עם העמידה בקצב של השיר, אבל בסה"כ – הפתיעה לטובה. ציון: 6.
אני הייתי בוחר במרי. אדם הסכים איתי. אשר לא. בלייק לא ממש תרם. שאקירה הלכה עם כריס. די! את רצינית?

הצימוד הבא של אדם הוא ג'ודית' היל VS אורלנדו דיקסון. ג'ודית' בחרה לשיר ""Always on my mind. אורלנדו בחר לשיר "All my life".
הביצוע של ג'ודית היה מצוין מבחינה קולית. הבעיה היא שלדעתי הוא היה משעמם במקצת. אין ספק שהיא הזמרת הכי מוצלחת, כרגע, בתחרות, אבל היא פשוט לא מצליחה לעניין אותי מספיק. ציון: 8.

הביצוע של אורלנדו היה כמעט מושלם, לדעתי. למה כמעט? כי הוא נשמע הרבה יותר מדי טכני. כנראה לא מפתיע בהתחשב בכך, שהוא לומד מוזיקולוגיה(או משהו דומה).  ציון: 9
אני הייתי בוחר באורלנדו. אין סיכוי שזה ייקרה, אבל אני מנסה להיות כנה. בלייק ושאקירה המליצו על ג'ודית'. אשר... לא נראה לי שהוא המליץ על מישהו ממה שהעורכים הראו לנו.  ברור שאדם בחר בג'ודית'.

הצימוד הבא של שאקירה הוא קורינה איגלסיאס VS מוניק אבאדי. ידעתי! מהרגע ששאקירה גנבה את קורינה והעבירה את מוניק שלב היה ברור שיהיה עוד קרב לטינות בקבוצה שלה! קארינה בחרה לשיר לני קרביץ. מוניק שמה את מבטחה בכוח האהבה ובחרה לשיר סלין דיון().
השיר שקורינה בחרה, לטעמי, היה בעייתי כי הוא לא הולך לאן שהוא, אלא פשוט נועד ל..."לתת בראש". ככזה הוא לא באמת נותן למבצע שלו דרך לבלוט וזה בדיוק מה שהיה בביצוע שלה – הוא לא באמת הראה את היכולות שלה. חוץ מזה, גם בשיר הזה היה בולט שלקורינה אין שליטה טובה על הקול שלה והיא גם לא ממש... חיית במה. ציון: 6.

הביצוע של מוניק כבר היה משהו אחר. הוא הלך לאן שהוא. הוא הראה שמוניק יכולה להיות אמנית מאוד מגוונת, הראה את עוצמות הקול שלה וגם הצליח להראות קצת את האישיות שלה. נכון, זה שיר ממש חרוש בתכניות מסוג זה, היו לה כמה צלילים שטוחים. קצת זיופים, אבל בסה"כ, מהדו-קרב הזה היא הייתה טובה יותר והראתה פוטנציאל גדול יותר. ציון: 8.
אני הייתי בוחר במוניק, בלי לתלבט. אדם המליץ על קורינה(מהדברים שהוא אמר, לדעתי ההמלצה שלו הייתה משחק טקטי קצת מלוכלך מצידו. ). בלייק המליץ על מוניק. אשר...העריכה לא הראתה לנו על מי הוא המליץ. שאקירה בחרה ב...קורינה. תגידי שאקירה את השתגעת? החלטה ממש גרועה מצידה של שאקירה, לדעתי. ההחלטות שלה מתחילות לאט, לאט להזכיר את ההחלטות הגרועות של כריסטינה אגילרה משלוש העונות שלה בתכנית. שאקירה באמת חושבת שקורינה תגיע יותר רחוק ממוניק, כשהכול יהיה תלוי בקהל? אם כן... היא חיה בסרט. נו, אולי זה בגלל שהתינוק שלה לא נתן לה לישון בלילה לפני והחשיבה שלה לא הייתה כל כך צלולה באותו יום.

הצימוד האחרון של אדם הוא וורן סטון VS שרה סימונס. וורן בחר לשיר "(I just) died in your arms". שרה אחרי כמה אבנים מתגלגלות בחרה לשיר "Wild horses"().
הביצוע של וורן, לטעמי, היה משעמם ומוגזם. בעיקר בחלק האחרון שלו. אין לי מושג למה הוא החליט שהוא חייב להראות שיש לו מנעד קולי גדול(הבעיה שאין לו באמת), אבל השירה בסוף פשוט הייתה מוגזמת מדי. לא אהבתי. ציון: 4.

הביצוע של שרה, לצערי, לא היה מוצלח יותר. לטעמי, הוא אפילו היה גרוע יותר. הוא היה רגוע מדי, היא לא ניצלה את נקודת החוזק שלה - המנעד הקולי שלה והיא אפילו זייפה לא מעט, ונשמעה כאילו אין לה שליטה ממש טובה על הקול שלה. זה היה ממש מאכזב.  ציון: 3.
במי הייתי בוחר? אפשר לזרוק את שניהם ולהחזיר את מוניק במקום? בלייק, אשר ושאקירה המליצו על שרה. כנראה החליטו לפמפם העונה את שרה סימונס. אדם בחר ב...שרה. כאילו דה!

אז הקבוצה של אדם להופעות החיות סגורה, והיא על טהרת המין הנשי. טוב, נו... זה אדם. Adam loves the ladies אתם יודעים.

את הערב מסיימת הקבוצה של שאקירה – סשה אלן VS שונה P. סשה בחרה לשיר "At last". שונה בחרה לשיר "Maybe I'm amazed".
הביצוע של סשה...לדעתי העריכה בביצוע שלה הייתה גרועה. רגע אחד היא הייתה בסולם הזה, ושנייה אחר כך היא הייתה גבוה, גבוה. זה נראה לי כמו עניין של עריכה. אני אף פעם לא הייתי חובב של בלדות, כי לרוב הן בעיקר משעממות אותי. הבלדה של סשה לא הייתה שונה. היא בעיקר שיעממה אותי, אבל אני  בהחלט מעריך את מה שהיא מביאה לתחרות וגם את השירה שלה, אבל אני גם מקווה שאם היא תעבור להופעות החיות היא תשיר דברים אחרים, חוץ מבלדות. ציון: 7.

הביצוע של שונה היה ממש מאכזב, לטעמי. זה שיר שבכל פעם שמבצעים אותו חייבים להראות מנעד קולי מאוד גדול. צריך להגיע בפזמון מאוד גבוה. הגרסא של שונה הייתה מאופקת מדי, ולא הצליחה לספק שום שיא מחלק ההופעה שראינו. הוא השאיר אותי עם... חצי תאוותי בידי. מהחזרה של שאקירה עם שונה שהראו, נראה לי שלשאקירה היה חלק בזה. ציון: 5.
אני הייתי בוחר בסשה. שאקירה בחרה בסשה. נו, לפחות החלטה אחת נכונה שאקירה עשתה הערב.

לסיכום: כמה החלטות ממש גרועות של שאקירה. יותר מדי הופעות בינוניות ומטה. בלייק was on fire  הלילה.
+ קישור לפרק 11
30/04/13 19:27
51צפיות
http://vidbull.com/embed-sygevi7aksbp-640x318.html

יאללה בנוק אאוט
(אני אתמרמר שוב- מה הענין עם להראות לנו סיכום של התוכנית ב3 הדקות הראשונות של הפרק? )

נוקאאוט מס' 1- הנבחרת של אדם:
אמבר- מידאס ווייל:

אמבר בעיקר צעקה וחבל- כי יש לה קול מצוין אבל היא לוחצת מדי - זה לא היה ביצוע שאני אאזין לו שוב, אבל הוא סביר.
מידאס נשמעו כמו קריוקי. זה מתווסף לביצוע הלא משהו שלהם בשבוע שעבר- אני הייתי בוחרת באמבר.
אחרי חפירה של כולם  - אדם בוחר נכון וממשיך עם אמבר.

נוקאאוט מס' 2 - הנבחרת של שאקירה:
גארט מול טוניה:
לפני הכל- אני ממש נהנית מהמקצועיות של שאקירה- יש לה תמיד סיבות טובות ללמה היא בוחרת לעמת אנשים זה מול זה - זה אף פעם לא נשמע כמו תירוץ. גם העבודה שלה עם המתחרים מצויינת.
הביצוע של גארט היה משעמם בהתחלה והשתפר בהמשך.
טוניה- יש לה קול מצוין. אבל השיר הזה קצת איטי מדי- למה לא לתת בראש עם איזה שיר קצבי כשיש לך קול כזה?
עדיין הייתי בוחרת בטוניה. הקול שלה מהמם.
שאקירה בחרה דווקא בגארט - לא כזה חבל, כי אף אחד מהם לא יזכה- אבל באסה שלא יהיה את הקול של טאניה בתחרות יותר...

נוקאאוט מס' 3- הנבחרת של אדם:
איימי מול קרוליין:
לא פייר, לא פייר , לא פייר. בלי לראות- מה הסיכוי של איימי, שיש לה קול נהדר, אבל הראו אותה עשרים שניות בערך בכל התוכניות עד עכשיו, מול קרוליין - שהראו כל שלב שלה בתחרות (וחוץ מזה יש לה קול סופר מהמם?)
איימי- זה התחיל ממש רע, אבל השתפר בהמשך והיה אפילו די טוב לקראת האמצע והסוף. יש לה קול חזק בעיני.
קרוליין- אני אוהבת את הקול שלה. בלייק עשה טעות שויתר עליה.
having said that- זה לא היה ביצוע טוב שלה כ"כ- היו בו הרבה זיופים, היא לא הצליחה לשיר את כל התוים (עד כדי כך שהקול שלה פשוט לא נשמע בחלק מהשיר).
היה די ברור שאדם יבחר בקרוליין (גם אם היא לא היתה עולה לשיר- היא היתה נבחרת..)- והוא אכן בחר בה.

נוקאאוט מס' 4- הנבחרת של שאקירה:
קריס מול מרי:
לכאורה, מבחינה קולית- קריס אוכל את מרי בלי מלח.
הבחירה שלו בשיר היא קיטשית על- והביצוע היה מפוספס לחלוטין, כי זה שיר שממש מתלבש לו על הקול- ויש לו מה להראות בקול. זה היה פשוט עמוס מדי בשטיקים ושינויים.
אפרופו קיטש-על: הבחירה של מרי.
והביצוע של מרי היה לא משהו בכלל. היא עלתה וירדה בלי קשר לשיר, היו זיופים- והקול שלה היה מחוספס מאוד וממש לא נעים בחלק מהשיר.
אני הייתי הולכת עם קריס. גם שאקירה חשבה ככה.

נוקאאוט מס' 5- הנבחרת של אדם:
ג'ודית מול אורלנדו:
אני חושבת שבשלב הזה אדם כבר בחר פייבוריטיות מהנבחרת שלו-  אמבר, ג'ודית ושרה (ולקרוליין יש סיכוי להשתחל פנימה אם היא תשתפר מבחינת זיופים). לא משנה איך י/תשיר המתמודד/ת מולן- הוא יבחר אותן, תמיד.
המסקנה מהאמור לעיל: לא משנה מה או איך אורלנדו ישיר - די ברור שג'ודית תעלה לשלב הבא.
לג'ודית יש קול סבבה, אבל זה היה ממש משעמם בהתחלה. זה השתפר לקראת הסיום - אבל אי אפשר לומר על הביצוע הזה שהוא היה מעניין.
אורלנדו- הפתיע לטובה. הענין הוא שדי ברור שגם אם עכשיו הוא היה שר כמו מלאך- אדם עדיין יבחר בג'ודית.
ו...
אני בשוק אני בהלם אני ה-מ-ו-מ-ה - אדם בחר בג'ודית...

נוקאאוט מס' 6- הנבחרת של שאקירה: קורינה מול מוניק.
לכאורה, גם כאן- קורינה אוכלת את מוניק מבחינה קולית בלי מלח.
קורינה-rock on, sister - היא התעייפה קצת לקראת הסוף, אבל הקול שלה אדיר.
מוניק- בלי קשר לביצוע- יש לחלק מהמתמודדים בחירות סופר סופר קיטשיות- באמ'שכם, מה זה השירים האלו?
אם הייתי ריקי גל- הייתי מעירה לה על ההגיה א' זה לא ה' !
And you Are my man
ולא
Hand you Har my man
אני הייתי הולכת על קורינה. גם שאקירה מסתבר.

נוקאאוט מס' 7 - הנבחרת של אדם:
שרה מול וורן:
שניהם היו לא משהו בדו קרב, אבל נתנו אודישן מצוין. היות שלאדם כבר יש פייבוריטיות- גם אם וורן היה שר בצורה מושלמת זה לא היה עוזר לו- אני אהבתי את גוון הקול שלו אבל זה היה ביצוע חביב לא יותר.
שרה- זה היה ביצוע לא רע שלה - למרות שבחלקים מהשיר זה היה נשמע כאילו יש לה עצירות או משהו.
(החלקים שאני אהבתי בשיר היו אלו שבהם הקול שלה נשמע כמו של קרוליין -עדין ורך שכזה..)
אדם (אני בשוק אני בהלם אני ה-מ-ו-מ-ה 2) בחר בשרה.

נוקאאוט מס' 8 -הנבחרת של שאקירה:
סשה מול שונה:
סשה- יש לה יכולת קולית מרשימה, אבל זה היה נראה קצת לא מאורגן- פתאום עליה, פתאום ירידה - לא ברור. זה היה סתמי להפליא.
שונה- זה היה הביצוע הכי טוב בתחרות אתמול. אחלה ביצוע.
רק ע"ס אתמול- שונה. אבל די ברור ששאקירה תבחר בסשה. וזה אכן מה שקורה.

אז 2 נבחרות נסגרו:
אצל שאקירה- גארט, קריס, סשה וקורינה. גארט סביר, הקולות של קריס, שזה וקורינה זו מתנת שמיים..
אצל אדם: ג'ודית, אמבר, קרוליין ושרה -  לשרה וקרוליין יש פוטנציאל (אבל קרוליין חייבת ללמוד לא לזייף ושרה צריכה לעשות משהו עם השליטה בקול) לג'ודית יש קול נהדר- אבל היא משעממת . ולאמבר יש קול מצוין- אבל היא לוחצת מדי.

(בדה וייס אמריקה, יש גם ביצועים קבוצתיים?)

כמה נק' מהערב:
אשר משתפר לחלוטין כשופט. הסכמתי כמעט עם כל מה שהוא אמר.
בהתחלה ממש התלהבתי מאדם- והוא מצליח לגייס מתמודדות חזקות- אבל העבודה שלו עם המתמודדים שלו פשוט לא משהו.
בלייק אחד האלופים.
ושאקירה
בחירות השירים של חלק מהמתמודדים פשוט נוראיות. תתחילו להקשיב למוזיקה. דיסק 'להיטים דביקים משנות תרפפ"ו' זה חביב, אבל באמ'שכם.
גם מחר זו תוכנית של שעתיים, ואני כבר דאגתי איך הם יספיקו גם לחפור וגם לשיר מחר
לגבי השאלה על ביצועים קבוצתיים.
30/04/13 19:49
35צפיות
מ- 3 העונות שראיתי - בהחלט כן. אבל לא רק. לפעמים את גם תמצאי דואטים, שלישיות, רביעיות ואפילו חמישיות. ובחלק לא קטן מהמקרים אלו יהיו  קבוצות מעורבות מכמה נבחרות. בעיקר בגמר. חוץ מזה, כמעט כל שבוע, נציגי הנבחרות(כולם או חלקם) מצטרפים לאמנים האורחים בתכניות, כדי לשיר איתם.
מצוין
01/05/13 19:05
15צפיות
הם מופיעים עם המנטורים?
גם בUS מביאים אמנים אורחים?
כשזה מגיע לביצועים עם המנטורים - זה זהה.
01/05/13 19:53
12צפיות
בגרסה האמריקאית ובישראלית. בסיבוב הראשון של ההופעות החיות כל המנטורים מבצעים שיר עם הנבחרות שלהם. זה היה ככה בכל העונות עד כה. אין סיבה שזה יהיה שונה העונה.
בגמר המנטורים מבצעים דואטים עם הנציגים שלהם בו, רק עם הבדל אחד קטן...  יש מצב שתראי שם רק מנטור אחד או שניים, כי החל מהטופ12 זה שונה לגמרי מהגירסא הישראלית.
º
סוף סוף יש לי פייבוריטים
30/04/13 21:52
9צפיות
אופס
30/04/13 22:05
21צפיות

אמבר מול הצמד-
העדפתי את הצמד. לא אוהבת את הקול והסגנון של אמבר.

טוניה מול גרי-
אהבתי מאוד את גרי ואת טוניה פחות

קרוליין מול איימי-
לאיימי הופעה יותר טובה אבל קרוליין כובשת.

מרי מירנדה מול כריס-
מרי כובשת אבל כריס תומס יותר טוב

ג'ודית מול אורלנדו דיקסון-
ג'ודית מעולה ואומנותית מאוד ויותר טובה מאורלנדו פי כמה וכמה

מוניק מול קורינה-
לא אהבתי את שתיהן. לקורינה המון אנרגיה אבל לא הסגנון שלי ומוניק שחקה מדי.

שונה מול סשה-
אוהבת מאוד את שונה אבל סשה נתנה הופעה אדירה.

שרה מול
שרה ענקית! וורן היה בסדר

העריכה של דה וויס אמריקה גרועה בעיני. מראים יותר מדי פלשים ולא מתמקדים בשירה של המועמדים
לכתוב נאצות
30/04/13 23:12
21צפיות

חחח סתם, האמת שהפרק היה מאוד משעמם, ראיתי רק את הקטעים של הקבוצה של אדם בקושי, וכמה משל שאקירה, אהבתי את קרוליין, אהבתי עוד מישהו אבל הספקתי לשכוח
וכמובן שראיתי את הקטעים של אדם מדבר אדם עם משקפיים כ"כ יפה לו

יאללה שיגיעו ההופעות חיות
הערב הראשון של שלב הנוקאאוט
01/05/13 00:09
30צפיות
טוב, סוף סוף בשעה טובה ומוצלחת הגענו לשלב הנוקאאוט. וזו הפעם הראשונה שהשועל, שלא צפה בעונה הקודמת, צופה בשלב הזה.

ראשית כל השועל רוצה לספר לכם על החווייה של הצפייה בלייב בתוכנית. זה שונה לגמרי מלצפות בפרק המוקלט והערוך. אבל.... יש לזה גם חסרונות לצד היתרונות.
והחיסרו הכי גדול הן הפרסומות המעצבנות שNBC תוקעים נראה לשועל בכוונה לפני כל ביצוע. רק תחשבו אם היו שני נבחרות שבכל אחת מהן 8 מתמודדים שנתנו ביצוע כל אחד, זה אומר 16 ביצועים. עכשיו תחשבו שלפני כל ביצוע יש שתי פרסומות, פרסומת לפנטן עם אווה מנדז והפן פרסומת לתרפה בשם אנברל, זה יוצא 32 פרסומות. ומילא אם היה מגוון, אבל מה שהכי מעצבן שמדובר באותן שתי פרסומות, שהשועל נאלץ לצפות בהן שוב ושוב ושוב עד שלמד אותן כבר בעל פה וזה כבר התחיל לשעמם. שלא לדבר על זה שבגלל הפרסומות שהפרק מלא בהן הוא גם הרבה יותר ארוך ממה שהוא גם כך. כמובן שיש גם יתרונות בלצפות בלייב, והיתרון העיקרי הוא.... ובכן לראות לפני כולם.

ועכשיו אחרי שהשועל שיתף אתכם בחוויית הצפייה שלו בלייב בתוכנית, הגיע הזמן לסקירת החלק הראשון של שלב הנוקאאוט עצמו.

שתי הנבחרות שמשתתפות בסיבוב הראשון של שלב הנוקאאוט הן נבחרתו של אדם ונבחרתה של שאקירה.

קרב הנוקאאוט הראשון בנבחרת של אדם: אמבר קרינגטון נגד הצמד מידאס ווייל.
אמבר בחרה לבצע את השיר I'm With You של אבריל לוין. והבחורה שיחקה אותה עם ביצוע לא רע בכלל.
מידאס ווייל בחרו לבצע את השיר Higher Ground של סטיבי וונדר, והביצוע שלהם לא היה בכלל משהו.
אין ספק מבחינת השועל מי הזוכה בקרב הזה. ואכן אדם בחר באמבר שאותה הציל בשלב הדו-קרב, ושלח את הצמד הבנאלי הביתה.

קרב הנוקאאוט הראשון בנבחרת של שאקירה: גארט גרדנר נגד טוניה ריינולדס.
גארט בחר לבצע את השיר Too Close של אלכס קלייר. ונתן להפתעת השועל ביצוע לא רע בכלל.
טוניה בחרה לבצע את השיר Hell On Heels של להקת בנות הקאנטרי Pistol Annies, והצליחה להרשים את בלייק. גם השועל אהב את הביצוע של טוניה.
לדעתו של השועל הגיע לה לזכות בקרב הזה, אבל שאקירה חשבה אחרת והעניקה את הזכיה לגארט חביבה עם הנזם המעצבן בפה, ושלחה את טוניה הביתה.

קרב הנוקאאוט השני בנבחרת של אדם: איימי וויטקומב נגד קרוליין גלייזר.
איימי שבקושי הראו לנו אותה הן באודישנים והן בשלב הדו-קרב, בחרה לבצע את השיר The House Of The Rising Sun של האנימלס, והראתה שיש לה קול עוצמתי, אבל גם חוסר שליטה בו, כי היו לה לא מעט זיופים.
קרוליין שגם אותה אדם הציל בשלב הדו-קרב, בחרה לבצע את השיר Little Talks של Of Monsters And Men, וקולה המתקתק והמיוחד בהחלט עשה את העבודה. לדעתו של השועל קרוליין היא הזוכה של הקרב הזה. ואכן אדם העניק לה את הזכייה ושלח את איימי חברתה הטובה הביתה.

קרב הנוקאאוט השני בנבחרת של שאקירה: כריס תומאס נגד מרי מירנדה.
כריס בחר לבצע את השיר What A Wonderful World של לואי ארמסטרונג, והשועל לא אהב את הביצוע, כי הוא שינה אותו יותר מדי.
מרי בחרה לבצע את השיר Every Breath You Take של הפוליס, זו הפעם הראשונה מתחילת העונה שהיא שרה באנגלית, והביצוע שלה הרבה יותר טוב משל כריס. אחד הביצועים הטובים מתחילת הערב. מבחינת השועל מרי מירנדה היא הזוכה של הקרב הזה.
אך למרבה הפלא, שאקירה, שטעתה בגדול לדעתו של השועל, העניקה את הזכייה דווקא לכריס ושלחה את מרי הלאטינית הצעירה הביתה. כבר היה עדיף למרי להפסיד בשלב הדו-קרב.

קרב הנוקאאוט השלישי בנבחרת של אדם: ג'ודית היל נגד אורלנדו דיקסון.
ג'ודית בחרה לבצע את השיר Always On My Mind של ווילי נלסון, והביצוע שלה היה מצויין. לדעתו של השועל לאורלנדו האומלל אין סיכוי נגדה.
אורלנדו בחר לבצע את השיר All My Life של קייסי וג'וג'ו. ביצוע לא רע, אבל לא משתווה כלל לביצוע של ג'ודית, שהיא הוכה של השועל בקרב הזה.
ואכן כל המנטורים החמיאו לג'ודית ובחרו בה כזוכה של הקרב הזה, וכך גם אדם שבחר בה כזוכה של הקרב ושלח את אורלנדו חסר הסיכויים הביתה.

קרב הנוקאאוט השלישי בנבחרת של שאקירה: קארינה איגלסיאס נגד מוניק אבאדי.
קארינה המורה לפיתוח קול והרוקיסטית הלאטינית ששאקירה הצילה בשלב הדו-קרב בחרה לבצע את השיר Are You Gonna Go My Way  של לני קרביץ. השועל לא התלהב הביצוע, הוא שמע כבר ביצועים יותר טובים.מוניק הלאטינית הצעירה והאדמונית בחרה לבצע את השיר The Power Of Love של סלין דיון, והביאה ביצוע שלא השאיר בכלל שום מקום לספק, לבחורה הצעירה הזאת יש קול ענק. והיא הזוכה של השועל בקרב הזה.
אך שוב למרבה הפלא שאקירה שוב עשתה טעות ובחרה דווקא בקארינה כזוכה של הקרב הזה, ושלחה גם את מוניק אבאדי, המתמודדת הלאטינית הצעירה השנייה והאחרונה בנבחרתה הביתה. ועוד אחרי כזה ביצוע ענק של הילדה.

קרב הנוקאאוט הרביעי והאחרון בנבחרת של אדם: וורן סטון נגד שרה סימונס הפייבוריטית הכי גדולה של השועל העונה.
וורן הכבאי בחר לבצע את השיר (I Just) Died In Your Arms  של קאטינג קרו. ונתן ביצוע לא רע בכלל, בהתחשב בכך שהוא בכלל שר קאנטרי.
שרה בחרה לבצע את השיר Wild Horses של האבנים המתגלגלות, והביאה אולי את הבצוע של הערב והוכיחה לשועל שוב איזו זמרת ענקית הבחורה הזאת. איזה ביצוע ענק. ללא ספק שרה היא הזוכה של הקרב הזה ועד עכשיו של הערב כולו. ואכן כל המנטורים בחרו בה פה אחד כזוכה של הקרב הזה, וכך גם אדם שבכלל לא היה שום ספק לשועל שיפספס את הזוכה הפוטנציאלית של התחרות כולה וישלח אותה הביתה, ועוד לפני בכלל שלב ההופעות החיות. ואכן אדם בחר בשרה כזכה של הקרב הזה ושלח את וורן הכבאי הביתה. השועל מאושר ששרה ממשיכה לשלב ההופעות החיות.

קרב הנוקאאוט הרביעי והאחרון בנבחרת של שאקירה שהוא גם קרב הנוקאוט האחרון לערב הראשון של שלב הנוקאאוט: סאשה אלן נגד שונה פי.
סאשה שגם אותה שאקירה הצילה בשלב הדו-קרב, בחרה לבצע את השיר At Last של אטה ג'יימס, והצליחה לגרום לשועל עור של ברווז, למרות שהוא נשאר שועל, כן? איזה יופי של ביצוע, לבחורה יש קול גדול וצלול והיא אף יודעת לשלוט בו היטב. ללא ספק הביצוע השני הכי טוב של הערב.
שונה בחרה לבצע את השיר Maybe I'm Amazed של פול מקרטני ולהקת כנפיים שלו. הביצוע שלה לא היה מי יודע מה, וגם הקול שלה ממש לא מתאים לשיר הזה. לדעתו של השועל הזוכה בקרב הזה היא ללא ספק סאשה. ושאקירה פשוט תצא פראיירית אם לא תבחר בה ותשלח גם את הסיכוי האחרון שלה לזכייה בתחרות העונה הביתה. ואכן, לשם שינוי, שאקירה הפעם בחרה נכון והעניקה לסאשה את הזכייה בקרב הזה ושלחה גם את שונה הביתה. כל הכבוד שאקירה, סוף סוף החלטה נכונה שלך הערב.

מצב הנבחרות של אדם ושאקירה כרגע לאחר שלב הנוקאאוט:

הנבחרת של אדם:
אמבר קרינגטון, קרוליין גלייזר, ג'ודית היל ושרה סימונס. בהחלט נבחרת חזקה עם לפחות שתי זוכות פוטנציאליות: ג'ודית ושרה סימונס. אדם בהחלט בחר נכון.

הנבחרת של שאקירה:
גארט גרדנר, כריס תומאס, קארינה איגלסיאס וסאשה אלן. נבחרת די חלשה, חוץ מסאשה בעלת הפוטנציאל להגיע לגמר ואולי אף לנצח בו. אלא אם כן היא תפשל ותודח בשלב ההופעות החיות.

עכשיו נותר לראות מה יעשו ואיך ייראו הנבחרות של בלייק ואשר בערב השני של שלב הנוקאאוט.
אתה יודע למה בלייק התלהב מטוניה, נכון?
01/05/13 11:21
20צפיות
ולא, זה לא בגלל שהיא זמרת קאנטרי ונתנה ביצוע מדהים. את הלהקה פיסטול אנני'ס מובילה אשתו של בלייק - מירנדה למברט.
º
יש מצב, אך השועל לא בטוח שרק בגלל זה
01/05/13 17:59
7צפיות
ועוד דבר שהשועל שכח לציין
01/05/13 20:15
16צפיות
השועל ממש אבל ממש לא אוהב את שאקירה עם קוקו, זה עושה אותה הרבה יותר מבוגרת ממה שהיא.  ששאקירה לא תעשה קוקו יותר, גם לא בחזרות, מתאים לה רק שיער פזור.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה