בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

פורום חרדים בעל כורחם

ברוכים הבאים לבית האמתי שלכם 

פורום לחרדים שחרדים בעל כורחם ומכורח המציאות.  פורום לחרדים שלא יוצאים בשאלה בגלל הסביבה, העבודה, המשפחה, האישה, הילדים, המעמד החברתי, בעצם בגלל הכל.

כאן תוכלו לשתף, לספר, לקטר, לבכות, לצעוק, להתלונן, להאשים, להגזים, להתחרט, לבקר, לצאת, לחזור, להישאר, לאהוב, לשנוא, לעניין, לדון, ליפול, לקום, כל מה שתרצו, העיקר תהיו אתם.

הצעות, הארות, הערות ובקשות, יתקבלו בברכה במסר האישי. מחיקת הודעות או חסימת חברים יימנעו, כל עוד אתם שומרים על הכללים. אז נא להתנהג בהתאם.

לפני כתיבת הודעה חובה לקרוא את תקנון הפורום. מה זה "חרדים בעל כורחם"?   - התשובה כאן.  תחקירנים/ מפיקים/ סטודנטים לקולנוע- לפני פרסום הודעה בפורום אנא קיראו כאן.
הודעה חדשה

נעצרו חרדים בפרשת זיוף תרופות
02/09/14 18:23
2צפיות
משטרת לונדון בשיתוף האינטרפול, פשטה הבוקר על מבנה השייך לפלג המשיחי בתנועת חב"ד שבשכונת סטנפורד היל, ומנהלי המקום - רב ובנו - נעצרו. חשוד נוסף נמלט ככל הנראה לישראל. במרכז הפרשה הנחקרת כבר שנתיים, מכירת תרופות מזויפות ומסכנות חיים ברחבי אירופה. החשד: המרכז שימש זרוע ביצועית להלבנת הרווחים
חחחחח חרדים העיקר הכסף הוא האלוקים כל יכול.
תחרות 8 שעות של שקט ב|תפוז|
02/09/14 10:17
2צפיות
|שמאל| שלב ההצבעות מתחיל ובחירת הזוכה בידיים שלכם! בואו להצביע לשמונה השעות שהכי קסמו לכם!, ותזכו את חביב הקהל בטיפול פנים בלוקסיטן.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות והגיבו עם האייקון |כן| להודעה שאתם רוצים שתזכה.

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מטוס| לפני חודשיים יצאנו בתחרות מאגמה צ'לנג' - מסע נשי לארמניה. אנו גאים להציג לכם את הבלוג של הזוכה בתחרות!
אצם מוזמנים להיכנס ולקרוא חוויות מהמסע המופלא!

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
אלול....
30/08/14 12:19
90צפיות
זכור לי איך פעם אלול היה מסמל את תחילת הטירוף.

מוות סחטו מאיתנו התנהגות טובה, בקשות הסליחה הלכו ונערמו, ופתאום אני מוצאת את עצמי רק בד' אלול מתוודעת לעובדה שעכשיו אלול
בשם האר"י הקדוש
30/08/14 13:27
63צפיות
אם אדם מרגיש פחד בימים הנוראים זה בגלל שעכשיו ממש הוא אישית עומד למשפט בשמים ושולחים לו תזכורת כדי שיחזור בתשובה, היום אני יודע שזו תזכורת שהגיע הזמן לחפש פסיכיאטר טוב.
שאלה שתמיד מסקרנת אותי, האם הנביאים (בראשם יחזקאל מיודעינו מהזיות מעשה המרכבה) וממציאי הקבלה שמביניהם האר"י הקדוש, לקחו חומר טוב או סבלו מסכיזופרניה? או אולי בסך הכל היו נוכלים שצחקו על כולם בעת שספרו את הכסף של מאמיניהם.
למה הזכרת לי
30/08/14 13:14
46צפיות
עד היום יש לי טראומה  מימים נוראים מכל הלחץ והפחדים שהכניסו לי , אני מקווה שאני ימצא מקום נורמלי להיות בו בימים  הנוראים האלו.
אני מזמן לא משתמשת
31/08/14 19:01
40צפיות
בתאריכים עבריים..
חוץ מר״ח אלול שהילדים מתחילים חיידר
מה הטעם בכל העסק של אלול והימים הנוראים
31/08/14 19:57
28צפיות
שדקה אחרי יום כיפור הכל חוזר כאילו כלום לא קרה וחוזר חלילה.
לכל דת
01/09/14 13:48
19צפיות
יש חגים.. זה חלק ממהות הדת
אלול
01/09/14 16:05
21צפיות
מעולם לא ריגש אותי במיוחד. כל מערכת הפחד שהשיתו עלינו פשוט חמקה מעליי.
גם אני
01/09/14 17:51
17צפיות
אף פעם לא חשתי את התחושות המתבקשות, גם כתלמידה בבית יעקב..
זה פשוט לא עובד
01/09/14 18:00
22צפיות
המשגיח היה בוכה שדגים רועדים בים ואני הייתי עסוק בלדמיין כריש עם פרקינסון ולהיקרע מצחוק.
המשגיח היה צועק שאוי לנו מיום הדין ואני הייתי תוהה עם הגפילטע-פיש רועד בצנצנות (התשובה היא כן, כמובן)
המשגיח היה מייבב על שנעמוד למשפט ואני הייתי תוהה אם אוכל להשיג לעצמי עורך דין כריש (אבל בלי פרקינסון הפעם)

באחת הפעמים הרבות בהן המשגיח נזף בי שליצנות אחת דוחה 1000 תוכחות, עניתי לו שתוכחה אחת הורסת 1000 ליצנויות. אני חושב שאני ניצחתי בסופו של יום.
זווית חדשה
02/09/14 00:08
15צפיות
וחיובית לימים הנוראים ;)
נייס! אהבתי...
02/09/14 00:46
13צפיות
תכתוב ספר איך לגרום לדת להראות משעשעת.
אודה לאל לבב חוקר
02/09/14 03:22
13צפיות
המקסימום שלי בכתיבה היה סיפורון של אולי 15 שורות, שהיה ציני לחלוטין וכל המטרה שלו הייתה להתנגח בכותבים מתחילים שכותבים סיפורים ב 20 שניות ללא מחשבה או השקעה. אז זה היה סיפור ארסי, כפשוטו. 

לכותרת אין קשר. זה פשוט נדחף לי לראש איכשהו.

צ"ל דת = טירוף. מש"ל
02/09/14 00:47
19צפיות

שהיו נותנים לי את המכשירים :(
לא בהכרח
02/09/14 01:54
9צפיות
מכיר מספיק דתיים שאינם מטורפים ומטורפים שאינם דתיים (וגם מטורפים שאינם מטורפים ודתיים שאינם דתיים למען האמת)

קיצוניות זה הטירוף.
תודה ענקית לאשה הנפלאה
30/08/14 23:06
70צפיות
תודה ענקית לאשה הנפלאה על יעוץ והכונה נכונה בזמן ובמועד הנכון קלרה הגדולה מהחיים
שלום הרבה זמן לא כתבתי פה
28/08/14 14:24
97צפיות
אנוסים! אני אשמח לעזור ליעץ, לתמוך, לארח....
º
יאללה תתחילי לתת בראש
28/08/14 16:44
30צפיות
º
28/08/14 17:54
9צפיות
עמיתי לפורם השייגץ.כיוון דאינך יודע פרושה של האימרה.
30/08/14 18:48
52צפיות
אותה אימרה "לתת בראש" מוטב אם כך שלא תשתמש בה.
שהרי אלו היודעים מובכים מאד.
ואתך הסליחה.
צ'י
כנראה שאתה לא יודע מה הפירוש
30/08/14 18:59
40צפיות
הפירוש במובן החיובי הוא להצליח או להביס והיא הבינה טוב מאוד את הכוונה שלי.
לפי התגובה שלה .אז בשביל מה לצאת ולהכריז אני מוישה גרויס כולם טמבלים
לא מבינים כלום ואני הגבר.
º
שייגץ .אקצר "סליחה" צ'י
30/08/14 19:07
15צפיות
º
ברוכה השבה
30/08/14 12:17
17צפיות
גוט שבת פאר אלע
29/08/14 20:23
58צפיות
לא שמעתי מכם הרבה זמן ;)
º
שבת שלום....
30/08/14 12:17
14צפיות
º
א גיטע שאבעס אלע יידן זענען דא
30/08/14 15:57
15צפיות
מזקיר לי סיפור על שבת.(הומור של זקנים)
30/08/14 18:43
41צפיות
הרבי  האלמן כיוון שיצרו גבר עליו לבש שחורים ונסע לעיר אחרת.
ולקח עמו את הטלית בייטל. שאל השמש "והטלית לשם מה?"
ענה הרבי "אם ימצא חן בעייני אולי אשאר לשבת"
º
זה עתה שמעתי על הפורם
27/08/14 23:17
75צפיות
º
ברוך הבא....
28/08/14 10:37
27צפיות
º
תן משהו מנקודת המבט שלך על הפורום
28/08/14 16:45
23צפיות
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:39
8צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים|*|
24/08/14 13:08
10צפיות
|חיבוק|פתחנו בשבילכם את פורום הורים לילדים מיוחדים בו תוכלו לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלכם, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם.
אתם מוזמנים לשתף ברגשותיכם העמוקים, לפרוק ולחלוק בהתמודדות שלכם ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
א גיטע שאבעס
23/08/14 18:40
67צפיות
התייעצות אישית
20/08/14 21:06
253צפיות
שלום לכולם
ברצוני להתייעץ איתכם בעניין אישי ורגיש . אציג את עצמי בקצרה. מזה כשנתיים אני כופר, אך כלפי חוץ עדיין חרדי. כדי לא להיחשף אומר שגילי הוא בטווח 24-28, רווק.  סיפור החזרה בשאלה שלי ארוך (כמו כולם)  ואני יכול לכתוב עליו ספרון. בגדול, ההתחלנות שלי נבעה בעיקר מהצד השכלי אך גם מכך שסבלתי רגשית מהדת. במשך השנים אמונתי נסדקה והתערערה מכיוונים שונים, אך הקפדתי "להתחזק" באמצעים הרגילים ולהתרחק מדברי כפירה, השם ישמרנו. לאחר שנים של ספקות והרהורים אסורים, התחזקויות ונפילות,   החלטתי יום אחד החלטה אמיצה שאני בודק באובייקטיביות את כל הנושאים ולא בוחל בספרי הכפירה הנוראים ביותר (כגון "יש אלוהים?"),  לומד את טענות הכופרים במקור, מעמתם עם דברי הרבנים - ואז נראה. המחקר היה די ארוך וכלל לימוד של נושאים כגון אבולוציה, ארכיאולוגיה מקראית, חקר המקרא ופילוסופיה.  כפי שאתם מתארים, הגעתי למסקנה שאין סיבה להאמין בשום דבר, ולהפך, אמונה זו היא לא הגיונית ואפילו מזיקה. 
למרות שהתחלנתי מבפנים, מבחוץ אני חרדי וחי עם חרדים בכל תחומי החיים - עבודה, חברים וכו'. אני לא נוהג לכתוב בפורומים או להשתתף במפגשי אנוסים. אני יודע שעלי לצאת מהארון ואני מתכוון לעשות זאת בעתיד, אך כרגע אני כבול באלפי חוטים למשפחתי, חברי, וסביבתי. אבל זה לא הנושא.

למה אני פונה אליכם?

יש לי בעיה שאני מתבייש בה שמציקה לי הרבה זמן , ותתייחסו אליה ברצינות.
אני לגמרי בתול. מעולם הזרת שלי לא נגעה בזרת באשה. למרות שהתחלנתי, לא יצאתי במסע הפקרות מינית. תמיד אמרתי לעצמי שסקס זה לא הדבר החשוב בתהליך ושאין מה למהר. כך או כך, היום אני מתהלך בעולם בהרגשה שחסר לי חוויה אנושית בסיסית . אין באפשרותי לקיים כרגע מערכת יחסים רצינית עם בחורה - בין השאר בגלל המראה החרדי, אך הייתי רוצה להרגיש ולו פעם אחת את החוויה  של סקס. חשבתי ללכת לזונה אבל אין לי מושג איפה הן נמצאות, וזה מרתיע אותי. זה אולי לא מוסרי, ובכלל זה נראה לי משפיל. אין לי מושג איך אני, אדם שאין לו ניסיון מיני מינימלי (למעט 'עבודת יד'), שנראה חרדי  - איך אני משיג את החוויה הזו. אין לי שום ניסיון וידע בסיסי בתחום של סטוצים ותחומים דומים. אני לפחות רוצה 'לסמן וי' להרגיש זאת פעם אחת. אין לי מושג ירוק מה אפשר לעשות. 

בבקשה חברים, אל תצחקו עלי - אני רציני. אשמח לקבל מכם עצות ידידותיות בפורום או במסר האישי. 

תודה לכם

במופלא ממך אל תדרוש
21/08/14 09:41
165צפיות
רק קצת אומץ אם יש טקט וזהו לא שמישהי מחכה עם רגליים פשוקות .
תצליח קח הכל בקלות שהכל יעבור ממול.
נראה לי שכדאי להרשם לאתרי הכרויות באינט'
22/08/14 22:19
123צפיות
אתה צריך להכיר בחורה חילונית נחמדה לקשר חברי. אפשר לעשות זאת בדיסרטיות יחסית באתרי הכרויות, אבל גם שם  זה לוקח הרבה זמן ולא פשוט בכלל וגם עולה כסף. עדיף שהתתנסה בקשר אהבה נעים ולא בקשר רגעי משפיל ומביך שעלול לעשות לך נזקים לכל החיים. יכול להיות שבאיזה שהוא אתר, נמצאת בחורה סקרנית ופתוחה להכרות מסוג אחר, או אולי בחורה שהיתה במצב שלך. לשם כך עליך להרשם לכמה אתרי הכרויות וליצור לעצמך כרטיס ( מודעת הכרות)  אטרקטיבי כולל תמונהממש מוצלחת  ללא כובע או פיאות . עליך להיכנס לחיפוש כל יומים שלושה , כי התאריך נרשם.  במודעה אל תזכיר סקס, כי זה עלול להרחיק בנות רציניות ונחמדות. אם תכיר מישהי מתאימה, ולא תאיץ בה, הסקס יבוא במשך הזמן , אל דאגה.
אבל מה הסיכויים שלי?
23/08/14 21:48
107צפיות
תראה, זה בדיוק התסבוך שלי. אני נרשם לאתר היכרויות חילוני - למה שמישהי תסתכל עלי? הרי יש לה מלא חילונים כמוה, למה שתרצה קשר עם דוס? הסיכוי שחילונית איכותית תרצה אותי שואף לאפס.  כמובן שהכל יכול להיות, אבל אני לא מחפש לנסות את מזלי בסגנון לוטו. 

אפשרות אחרת היא לנסות דרך אתרי סטוצים למיניהם, אבל פה החשש שלי הוא (שנובע מחוסר הניסיון המשווע שלי בנושא): איך אדע עם מי אפגש? מי יודע על איזה חולת נפש נפלת?  - אין לי מושג ירוק איך זה עובד, ולכן פניתי אליהם לקבל מידע ראשוני. 
לא נפגשים כל כך מהר!
24/08/14 17:09
95צפיות
אתרי הכרויות הולכים לאט, עקב בצד אגודל. קודם פונים בכתב  לבחורה שמעניינת אותך ומבקשים טלפון.  נכון שרוב החילוניות אולי 99.9% לא יפנו אליך כלל, יש להם היצע רב גם כך, אבל אתה צריך רק אחת שכן תתעניין. יש בנות שהן סקרניות ואם יש לך מודעה  ( כרטיס) אטרקטיבי, כתוב היטב,  מיוחד, מושך, קליל, אמפטי, רגיש, ליודעות ח"ן  ועוד כל מה שבנות אוהבות - תהייה אחת שתסתקרן והיא תכתוב לך.  זה לא יהיה מייד, זה יכול לקחת אפילו שנה. לכן צריך להרשם לכמה אתרים ולפקוד אותם פעם בשבוע, כי התאריך נרשם. כמו כן יש לצרף תמונה אטרקטיבית ( אפלו יותר מאחת, לכן לחנות צילום ותצטלם באופן מקצועי!)  בלבוש חילוני אבל לכתוב שאתה חרדי אנוס ולהסביר קצת, לא כל אחת יודעת מה זה. לגרום לבחורה להתעניין. אם יש בחורות שכותבות לאסירי עולם, יש בחורות שיכתוב לדוס אנוס, (שגם זה סוג של מאסר לצערנו). אולי תמצא אחת ממש כמובך שגם היא מייחלת להכיר בחור מאותו רקע ועם מצוקות משותפות. זמנית אפשר להתכתב עם הבחורה דרך האתר, או אם מחליפים כתובת של דוא"ל  אפשר בדוא"ל, אחר כך עוברים לטלפון.
קודם תצפה באתרים הללו ותבין איך הם הולכים. קודם כל יש להרשם חינם וזה אומר שאינך יכול לענות לפניות , אבל אתה יכול לקבל פניות. כדי לענות אתה צריך לשלם חודשי. תרשם חינם ותראה אם אתה מקבל פניות. תתנסה בעניין הזה ואז תחליט אם אתה רוצה להמשיך או לא. בגלל שאתה חסר נסיון, עדיף לעשות משהו שאינו בוטה, אלא זהיר ויכול לתת תוצאות טובות. אתה צריך בחורה רצינית ונחמדה שתבין אותך ותסייע לך ושם יש לך סיכוי למצוא.
º
תודה
24/08/14 20:51
25צפיות
º
יפה - תולעת כל הכבוד.
01/09/14 16:06
8צפיות
זה תלוי
23/08/14 04:49
105צפיות
אם אתה ממש מוכן להתפשר, אז תוכל למצוא נשים שגם הן מתקשות למצוא בן זוג ולכן מוכנות לנסות גם דברים לא מקובלים כמו סקס עם חרדי, תוכל לחפש בצ'טים או באתרי הכרויות.
בנוסף אם אתה מאוד חברותי ומתחבר בקלות לאנשים תוכל לצאת לאתרי בילוי כמו בארים ומועדונים, בתחילה אמנם תהיה רתיעה מהמראה החרדי, אך בהמשך כשתתחבר עם אנשים ונשים, המחיצות יפלו, ואם בנוסף יש לך כמה ג'ובות בצד, כדי לפנק בהן את בת הזוג הפוטנציאלית, זה מאוד יעזור.
לאדם ביישן ברים ומועדונים גרועים להכרויות
23/08/14 13:06
102צפיות
הרעש יכול להיות גבוה וקשה לדבר. עשן הסיגריות עלול להכביד על הנשימה. המראה החרדי הוא מאוד מרתיע חילוניות בדרך כלל. רבים יעירו לו שהמקום אינו כשר, או הערות אחרות. אפשר לנסות כמובן, אבל פיקניק זה לא יהיה.
טוב שהעלת את נושא הבארים
23/08/14 21:52
108צפיות
תאמין לי שבחיים לא הייתי בבאר או מועדון. בלי קשר לסקס, אני רוצה ללכת פעם אחת לראות מה זה, איך זה נראה, מה עושים שם וכדו'. כמובן שכשאבוא לשם אטשטש את המראה החרדי שלי.  מה עושים שם? איך אני עושה זאת פעם ראשונה? אתה יכול לתת לי מידע ראשוני או לצרף לי איזה לינק יעיל? אני פשוט לא רוצה לעשות טעויות מגוחכות ולהחליף שם צבעים. 
לגבי בארים
24/08/14 14:04
85צפיות
באר מזכיר מסעדה, רק שמתמקד יותר בשתייה, ויש שולחן ארוך אליו מתרכזים הרבה אנשים. נועד לישיבה רגועה ובנועם+ משקאות. בהנחה והמוסיקה שקטה מספיק, יכול להיות מקום טוב להכרות.
מועדון מכיל גם שתיה וגם את שולחן הבאר, אבל הוא נועד לריקודים ולכן המוסיקה חזקה יותר, יש רחבת ריקודים מרכזית, והרבה יותר קשה להכיר שם אנשים שלא למטרות סקס. אל תלך לשם אלא אם אתה מכיר את הדרך להתחיל שם עם מישהי, זה משחק מורכב קצת.
תודה + שאלת המשך
24/08/14 20:50
86צפיות
תודה על ההסבר הפשוט. תענה לי בבקשה על עוד כמה שאלות בסיסיות, כי אני רוצה ללכת לבאר פעם ראשונה, אך אני מפחד לעשות טעויות פטליות:

1. מקובל להגיע לבר לבד? אולי רק עם חברים?
2. וכשמגיעים - מה עושים? בן-אדם מזמין כוס בירה, יושב ומתחיל שיחות עם אנשים? עם בחורות? ואם אין לך עם מי לדבר? אז אתה יושב ושותק?
3. ובמועדון: אשכרה המטרה הרשמית היא היכרות לסקס? או שאולי אנשים באים סתם כדי לדפוק את הראש?
4. גם בבאר וגם במועדון, מקובל להגיע עם בגדים יותר מיוחדים או שאנשים מגיעים עם בגדי היומיום?

אני מקווה שזה לא נשמע אינפנטילי מדי, אך תאמין לי שבאמת אין לי מושג בעניינים הללו. 
תשובות
24/08/14 22:04
83צפיות
1.לבר מקובל להגיע גם לבד וגם עם חברים. ממליץ לך בפעמים הראשונות שלך להגיע עם חברים, יתן לך יותר מה לעשות תוך כדי.
2. באופן כללי גם מקובל שאנשים מגיעים לבאר, מזמינים להם בירה, ויושבים להם בשקט, או מדברים מדי פעם עם אנשים אחרים.
3.מועדון מתחלק בד"כ לשניים לרוב. אנשים שמגיעים כדי לרקוד(רוב הנשים ומיעוט הגברים) ואנשים שמגיעים כדי "לצוד"(הפוך) לא ממליץ להגיע לשם כשאין לך נסיון.
מועדונים נוטים גם להתמקד בקהלי יעד, למשל הרבה מועדוני ערסים, מועדונים כללים שבד"כ מנגנים פופ נורא, מועדונים לסגנונות מוסיקה שונים, וגם לדברים כמו BDSM(הדאנג'ן) או לדברים אחרים. בכל מקרה, לכל מועדון יש סוג של "קוד לבוש", ויש סלקטור בכניסה שמחליט מי יכנס ומי לא.
4.כמו שאמרתי, למועדונים נהוג להגיע עם בגדים יפים יותר, אבל זה יותר תלוי במועדון. מועדונים שהם רק לריקודים ייטו לסגנון לבוש יפה אבל משוחרר יותר, מועדונים לחברה הגבוהה יותר מעונב, מועדוני מזרחית ללבוש ערסי, וכו'.
בבארים אין סלקטור שבוחר מי יכנס ומי לא, ואלא אם תתלבש מוזר במיוחד אנשים לא ככ יתרגשו מאיך אתה לבוש. באר יותר דומה למסעדה אבל עם דגש על אלכוהול. ברוב הפאבים מגישים אוכל, אבל כזה שמתאים לבירה בד"כ, יחד עם תפריט משקאות גדול.
בגלל זה האופי השונה של המקומות:
בוא נעשה סדר:
פאב- שקט יותר בד"כ, מכיל כמה עשרות אנשים, לרוב קטן. מוסיקה רגועה יותר, מאפשר לרוב יותר הזדמנות לפתוח בשיחה. אנשים יושבים על הבאר עצמו עם משקאות, או מסובים לשולחנות קטנים או גדולים יותר עם חברים, שם הם אוכלים ושותים, ואם הם באו להתחיל עם המין השני, אז גם קמים מדי פעם ומנסים לפתוח שיחה, לרוב בזוגות(פחות מלחיץ) או לבד. פאב ממוצע:

מועדון: גדול, מאות אנשים, רועש. מוסיקה רועשת, רחבה גדולה של אנשים שרוקדים. קשה לדבר שם, יש שפת גוף שמשתמשים בה לסטוצים(מי שרוצה). יש באר עם משקאות יקרים בד"כ, יותר דגש על שתייה חריפה ופחות על בירה. נועד נטו לרקוד ולחגוג, עם פעילות של הכרות בשוליים. מועדון ממוצע: http://en.rotterdam.info/data/organisation/12065/l...

כמה עצות לגבי היכרויות:
1. אל תחפש ישר סטוצים. עדיף שתכיר מישהי ותעשה את זה לאט לאט. אולי עדיף מישהי שכבר נמצאת או הייתה במצב שבו אתה נמצא. לא מומלץ להתחיל ישר לקפוץ לעמוקים, צריך לבנות את זה לאט לאט, במיוחד אם אין לך שום ידע בנושא. בנות ובנים מתנהגים וחושבים אחרת לגמרי, וצריך ללמוד איך מדברים ומתנהגים.
2.אם בכל זאת אתה רוצה להכיר מישהי, כמה טיפים חשובים:
א.הכי חשוב- לא זה לא. אם היא אומרת שהיא לא מעוניינת, או הפסיקה לדבר איתך ומתעסקת במשהו אחר, או שסימנה לך שהיא לא רוצה יותר לדבר איתך, זה הזמן לוותר. בכלל, להתחיל עם בנות זה 5% הצלחה ו95% כישלון, בטח בהתחלה. כל הזמן תשמע לא, מדי פעם תשמע כן. אל תתייאש.
3.אם תשרוף את עצמך בפאב מסויים, הבנות האחרות בפאב ישימו לב שאתה מתנהג בגסות/לא יודע לוותר/מציק וכו'. באותו רגע כנראה לא תשיג שום דבר בפאב הזה. לכן חשוב לא להציק.
4. תגיע לבוש בצורה סבירה, בסוף עם גברים יותר סלחנים בנושא הלבוש, אבל אם תגיע לבוש מוזר הסיכוי שלך ירד.
5. התחלת עם אחת, ולא הלך? אל תעבור מיד למישהי אחרת, ככה תביא על עצמך את 3. שב, שתה קצת מהבירה שלך, אחרי קצת זמן לך למישהי אחרת.
6.אם אחת בקבוצה של בנות דחתה אותך, ואף אחת אחרת לא נראית מתעניינת, אל תחזור.
7. תלמד לפרש שפת גוף של בנות, תראה אם מישהי מעוניינת בך. אם מישהי מסתכת עליך, וכשאתה מסתכל לה בעיניים מורידה את המבט, יכול להיות שהיא מעוניינת. בהנחה שאתה לא איזה מחזה הזוי, ואם זה קרה שוב, או שהיא מסמנת לך לבוא עם העיניים, זו ההזדמנות שלך.
8. גוון בבארים שלך. לרוב אנשים יגיעו לאותם הבארים, ואחרי כמה פעמים תראה שהתחלת כבר עם כל בחורה שנראית לך מעניינת. תחליף פאבים מדי פעם.
בהצלחה!
תודה על המידע הקריטי
25/08/14 09:09
63צפיות
אני מודה לך על העצות היקרות והמידע החשוב. תודה.
מעולה - גזור ושמור.
01/09/14 16:12
8צפיות
מידע שיכול להועיל לכל יוצא/אנוס מתחיל.

ולכותב: יש פרוייקט של עמותת יוצאים לשינוי, ליצירת פורטל מידע ליוצאים בשאלה, כולל מדריכים לכל דבר שנדרש, כגון זה. מעוניין לסייע?
יש בטוח בחורות במצבך
23/08/14 22:05
137צפיות
כנס לצ'אטים למיניהם. קרא לעצמך חילוני בלבוש חרדי למשל. ותמצא מישהי שהיא כמוך או שמעוניינת.
זה לא מצחיק
28/08/14 14:37
52צפיות
זה עצוב. אני לא ממליצה לך ללכת לזונה כי העניין משפיל מגעיל ולא מוסרי. מה שאתה צריך זה "מדריכת מין" או בספה פסיכולוגית surragate יש דבר כזה זה שרות מיני פסיכולוגי לכל דבר. אין לי מושג איפה  משיגים את השרות הזה אולי דרך רופא
למרות שהשרשור ישן
01/09/14 16:37
10צפיות
שווה לשים תגובה למען הסיכוי שמישהו יתקל בזה.

נתחיל בכך שאין לך בעיה. יש חילונים וחילוניות שעדיין בתולים בגיל 28, זה לגיטימי. בתולין זה לא ״עול״ שאתה חייב לשים לו קץ כאן ועכשיו. וכיוון שמדובר בחוויה ראשונה שלך, עדיף שתחכה ותעשה את זה בצורה נכונה, מאשר שהפעם הראשונה תהיה בעייתית. (למשל: ללכת לזונה) למרות שזו עצה שנותנים מדרך כלל לבנות, היא נכונה כלפי כל אחד. אם הפעם הראשונה תהיה מעוותת (ולדעתי האישית ללכת לזונה זה סקס מעוות) זה עלול לפגוע בהמשך.

אני חושב שהמחשבה שלך לא אמורה להיות ״לסמן וי״ כי סקס זה כל-כך הרבה יותר.

אז מה הלאה?
יש המון דרכים להכיר אנשים ונשים. אבל - כשאתה מחפש להכיר בחורה לצורך סקס, או סקס כמטרה ראשית, המגוון יורד (ולא לך)
יש מקומות שנועדו להיכרויות סקס. יש אפילו פורום כזה בתפוז. רק צריך לקחת בחשבון שגם פורום ״סטוצים״ (באמת יש פה פורום כזה) יש יותר סיכוי להכיר מישהי, כאשר אתה חלק מהפורום, כותב מוכר ואיכותי שפעיל.
כי בחייך, אין הרבה בחורות איכותיות שיענו למודעה ״אני דוס שמחפש סטוצ״ מאדם אנונימי שמעולם לא שמעו עליו.
בעוד שכותב מוכר, איכותי, מצחיק, שכותב לאורך זמן, זה כבר משהו אחר.
לחלופין יש אתרים שנועדו להיכרויות, למערכות יחסים. סקס יבוא אם זה ילך, אם לא, נפרדים כידידים. לא מבין בתחום, תולעת כתבה יופי של הסבר בנושא

אישית, המקומות האהובים עליי להכיר אנשים, לא נועדו להיכרות, אלא מדובר בקהילות. למשל: נניח שאתה אוהב ספרות טובה. אתה הולך לפורום ספרות, מציג את עצמך כחובב ספרות ומה אתה אוהב בספרות. מתערבב בפורום, נהיה חלק מהקהילה, מכיר אנשים הולך למפגשי פורום אם יש.
באיזהשהו שלב ככל הנראה תכיר גם בחורות מהקהילה, יש לכן נושאי עניין משותפים, יש לכם היכרות ראשונית כבר מהפורום ואם יש כימיה, אפשר לזרום הלאה, לסטוצ או מערכת יחסים קצרת/ארוכת טווח.
(ספרות זו דוגמא בגלל שאני גיק, אתה מוזמן לחפש כל פלטפורמה לכל קהילה שמעניינת אותך, יש גם פורום קעקועים איפשהו.)

לפני שאתה מגיע למיטה, אני מציע לך ללכת לפורום ״חסרי נסיון מיני״ (או משהו כזה) בתפוז ולהתחיל לקרוא. מעולם לא קראתי שם אבל אני בטוח שהם כבר דיברו על איך לספר שאתה בתול ומתי וכל המסתעף.

קח נשימה, סבלנות, יהיה בסדר.

כמובן שהכל בהכללה, יש יוצאי דופן לפה, לשם ובחזרה.

הפתעה: ענף התיירות פורח בבני ברק
20/08/14 20:34
149צפיות
הפתעה מדהימה פשוט לא מובנת נס גלוי .אלא מאי מדובר כולה ב64 חדרי מלון
במלון ויזניץ זה ההפתעה של התירות בבני ברק .חחחחחחח

לקרוא למקום הזה מלון, זה
22/08/14 18:46
97צפיות
פגיעה במושג מלונאות. הייתי בהוסטלים טובים יותר...

מה שכן מניחה שז עומד בתקציב של אלו מבין החרדים שידם אינה משגת חופשה טובה יותר או שלא מתפשרים על כשרות וכד'
סמינר אלעד אף אשכנזיה לא נרשמה
21/08/14 09:36
112צפיות
מדהים כמה שינאה וגזענות יש במגזר החרדי .דרום אפריקה הוא המודל
שלהם.
מעשה במעילה
18/08/14 19:32
200צפיות
היום גיליתי על מעילה שהתרחשה בחברה בה אני עובדת. המעילה (גניבת כספים חובבנית) התבצעה ע״י אחת העובדות, חרדית, אמא לכמה ילדים צפופים.
אני הייתי די בשוק מהסיפור, מדובר באישה שנראת תמימה וצידקנית.
אני לא יודעת אם זו שוב התמימות שלי, או שיש הרבה אנשים שיכולים להתנהג בפיצול אישיות שכזה..
מה אתם אומרים?
º
ממתי מראה חיצוני מלמד על מהות האדם??
18/08/14 20:23
75צפיות
לא המראה
18/08/14 20:35
97צפיות
אני מכירה אותה, יצא לי לדבר איתה מס׳ פעמים, היא נשמעת תמימה מאד
התמימות האלה הם הכי מסוכנות
18/08/14 22:02
104צפיות
היה מקרה אצלינו שאחת כזאת שנראית כמו בובת ברבי ראתה פתאום
כסף גדול וזמין היא התחרפנה והתהפכה לגמרי.
הכסף זו התאוה הגדולה ביותר עלי אדמות .וגם היה מקרה של גבאי
של החסידות שראה צ'ק שמן שקרץ לו ואם לא עירנות בעניין גם זה
היה הולך פיפן.
המראה לא אומר כלום.מה שמדבר זה הכסף.
לא יאומן
18/08/14 22:50
79צפיות
מה שכסף עושה לחלק מהאנשים..
אולי זה לא פיצול אישיות בכלל? זו גנבת מצווה!
20/08/14 15:08
84צפיות
המדינה היא הפריץ, האנשים בחברה שאת עובדת הם חילוניים. מצווה לגנוב מהם כדי לכלכל ילדים חרדים זכים ותמימים , שתפילותיהם בוקעות שערי שמים, בפרט שהילדים הללו הם שלה.
את חושבת
20/08/14 18:48
78צפיות
שהיא עד כדי כך הזויה?
היא לא מהאנשים שחיים בפלנטה נפרדת.
היא עובדת במקום ללא הפרדה, ומתקשרת באופן תקין עם אנשים..

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה