לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

פורום חרדים בעל כורחם

ברוכים הבאים לבית האמתי שלכם 

פורום לחרדים שחרדים בעל כורחם ומכורח המציאות.  פורום לחרדים שלא יוצאים בשאלה בגלל הסביבה, העבודה, המשפחה, האישה, הילדים, המעמד החברתי, בעצם בגלל הכל.

כאן תוכלו לשתף, לספר, לקטר, לבכות, לצעוק, להתלונן, להאשים, להגזים, להתחרט, לבקר, לצאת, לחזור, להישאר, לאהוב, לשנוא, לעניין, לדון, ליפול, לקום, כל מה שתרצו, העיקר תהיו אתם.

הצעות, הארות, הערות ובקשות, יתקבלו בברכה במסר האישי. מחיקת הודעות או חסימת חברים יימנעו, כל עוד אתם שומרים על הכללים. אז נא להתנהג בהתאם.

לפני כתיבת הודעה חובה לקרוא את תקנון הפורום. מה זה "חרדים בעל כורחם"?   - התשובה כאן.  תחקירנים/ מפיקים/ סטודנטים לקולנוע- לפני פרסום הודעה בפורום אנא קיראו כאן.
הודעה חדשה

|*|הפורומים מתחדשים|*|
02/08/15 18:47
1צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.
אח שחזר בתשובה
31/07/15 13:06
55צפיות
יש לי אח בן 21 שהתחתן החודש... את תהליך החזרה בתשובה הוא החל בגיל 16 בערך... (יש לציין שאנחנו משפחה מסורתית, שומרים שבת אבל לא יותר מזה..האבא הולך ללא כיפה, אמא עם מכנסיים וכו..) האח  שהיה בחטיבה (ז'-ח') היה בישיבה תורנית כי לשם כל חבריו מהיסודי הלכו.. ופשוט לא סבל את המקום, הוא וחבריו עברו לבית ספר חילוני... לאחר שנתיים שם (שהיה בכיתה יא בערך) התחיל את התהליך.. ככה סתם על דעת עצמו, התחיל לבדוק ולחקור.. אף אחד לא השפיע עליו או משהו כזה..עשה טובה שסיים את התיכון ואת הבגרויות(בשביל ההורים) וביקש מהוריי לרשום אותו לישיבה, בהתחלה היתה זאת ישיבה של לימוד תורה ולאחר מכן גיוס של שנה וחצי לצהל, לאחר חודש החליט שזה לא מספיק דתי לו וזה לא בשבילו .. עד שהגיע לישיבה בירושלים..בשנתיים האחרונות הוא ממש התחזק... הקטע שמפריע לי בכל הדבר הזה הוא ששמתי לב שהדת הזאת מרחיקה אותם מהמשפחה..איך זה יכול להיות? הם לימדו אותו שם שהוא צריך לשמור נגיעה מאחיות שלו.. אפילו ללחוץ לו את היד ולהגיד לו שבת שלום אי אפשר.. זה נראה לי הזוי לגמרי.. מאז שהוא נכנס לעולם הזה אני ממש מרגישה שאין לי אח.. היינו בקשר מאוד טוב.. הוא התהפך מקצה לקצה...(היה מת על מסיבות, בילויים, כדורגל,חברים, טינייג'ר רגיל) ואז פתאום זה קרה.. אני לא מבינה למה הדת שאמורה לאחד במיוחד במשפחה עצמה , גורמת לריחוק הזה.. אפילו שהוא מדבר הוא בקושי מסתכל עליי ועל אחותי כאילו אנחנו איזה "מוקצה" ..הרגשה נוראית... אין לי בעיה עם שמירת שבת, זה יפה.. אבל החרדים הפכו את הדת לשנואה עם כל השטיפות מוח שהם עושים לאנשים.
זה פשוט טירוף הדעת .כמו כת לכי תביני
02/08/15 10:40
11צפיות
מה עובר על בן אדם שעוזב הכל גם את החשיבה העצמית ומתבטל בפני איזה פוץ.
לי נראה שזו מין הפרעה נפשית .אחרת אין לזה הסבר.
הייתי שם
02/08/15 12:11
14צפיות
גם אני עשיתי את זה בכיתה י"א. התחתנתי ילדונת בת 19 וחרדית משוגעת.

אני יכולה לנחם אותך:
א. רוב הסיכויים שטוב לו כרגע. הוא שוגה בהזיה נעימה שהוא מצא את האור והוא עושה את הדבר האמיתי עם עצמו.
ב. אני יצאתי מזה וחזרתי לעצמי אחרי כמה שנים, אז אל תאבדי תקווה.

וחוץ מזה.. לשמור נגיעה מאחיות?? ביזארי בעיניי לגמרי. אולי תראי לו שכתוב אצל הרבה פוסקים שאחיות לא אסורות בנגיעה?

אשמח אם תוכלי להראות לי איפה נמצאים הפסוקים..
02/08/15 12:50
7צפיות
אני מצאתי רק דבר אחד שראיתי שהיה כתוב לו בחוברת של "הדרכת חתנים בזמן האירוסין" שרשום על כל העניין של ייחוד שמותר לו להיות בחדר רק עם אימו, אחותו או סבתו...אבל לא מצאתי משהו על נגיעה...
והקטע בחתונה שאמא שלי שואלת אותו אם אנחנו (האחיות) יכולות להצטלם איתו אז אישתו ישר קפצה" לא הוא לא יכול".. עכשיו לידה בכלל הוא גם קובר את המבט שלו בבלטות.. הזוי לגמרי..
ועוד קטע שלא הבנתי... הקטע עם הכתובה- הגבר מתחייב שם לפרנס לכלכל וכל העניין הזה.. ובפועל האישה היא זו שעושה את זה,  היא עכשיו תצטרך למצוא עבודה.. והם הולכים ללמוד בישיבה...יש הסבר לכך באיזה שהוא מקום?
והיא ראתה גם שההורים שלי עד עכשיו שילמו ומימנו אז היא לא בדיוק מחפשת עבודה , למה השם יתברך יזרים להם הכל...
מעניין שמשום מה הם האנשים שמחפשים חינם, מחפשים טרמפים ונדבות... אני מהחתונה פשוט לא מעכלת.. מצחיק שבחטיבה הוא התחנן שיוציאו אותו מהבית ספר הדתי ואומר להורים שלי : " מה זה רק תורה לומדים פה מה אני רוצה להיות רב"? ואז מגיע השליח שמושך אותך לשיעורי תורה(זה גיליתי אתמול כי הוא אמר שלא) ואז משם הוא התחיל לחקור ולחקור וכל השאר היסטוריה.... קשה לי מאוד מאוד מאוד להאמין שהוא יצא מזה.. הוא כל כך מאמין וכל כך דבוק בזה ברמות מפחידות
קוממיות האנוסים
02/08/15 02:20
23צפיות
בארץ ישראל קם היהודי.
בה יצר ובישר לעולם את המנותאיזם, המוסר והערכים.
ובה יצר את העריצות וחוסר הסובלנות.

בעולם של ניגודים, של מדע, ומודרנה.
אחרי אלפיים שנות גלות, מתי מעט עזי נפש, פרקו מעל צווארם עול הא-ל והגלות, מרדו במוסכמות ובגזירת הגורל. 
והקימו מחדש את מלכות ישראל השלישית.

מתוך דחפים אבולוציונים.
ומתוך פחדים קמאיים.
ומתוך פשיזם חברתי, בורות, ובערות.
קמו להם מנהיגים פונדמנטליסטים, יצרו להם מובלעה בתוך החברה הנאורה, בארה"ב בישראל ושאר האומות הנאורות.
כולאים בתוכה את חירות האדם, מתוך זלזול עמוק ומתנשא בערכי העולם הנאור והפלורליזם, ומתוך דריסת חופש הביטוי, הנגישות למידע, חופש דת, חירות האדם, והגנת המיעוט, כשהעולם הערבי הפרסי ומדינות רבות אחרות, נדרסות תחת עריצות הפשיזם המוסלמי.

בעת התפוררות הערכיות והאידיאלים בחברה המערבית, ובשיא תקופת האינדיוודואליזם האגוצנטרי וההדוניזם המתירני.
קמו להם חבורה חדשה, מתוך אידיאל להקים מחדש את תחיית האומה העברית החופשית.
לתת תקווה לאלו שהינם, נחמה לאלו שאינם. ואופק לדורות הבאים.

מתוך סולידריות של אנוסים. 
מתוך הכרה ודחיית העריצות הדתית לדורתיה החל מימי אברהם הקדמוני, מסעי הצלב האינקיווזיציה הטאליבן ודאעש תוצרי האסלאם הפשיסטי.
מתוך הבנת צרכי הקהילה הייחודים.
ומתוך הסכמה רחבה של מועצת המנהיגים.

אנו מכריזים בזאת, על הקמת התנועה היודוו-דמוקרטית הישראלית, הלא היא התנועה הציונית החדשה בארץ ישראל, זו היא תנועת האנוסים החופשים.

(מחיאות כפיים)

|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/15 15:48
5צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
וורט חסידי פרשת ואתחנן מרבינו רבי נפתלי מרפשיץ
29/07/15 09:36
25צפיות
ואתחנן אל ה' בעת ההיא לאמר וגו'
   "ואתחנן אל ה' בעת ההיא" ולא אמר באיזה עת, שרומז על כל עת ועת, והתורה באה ללמד אותנו, שאל יאמר אדם עכשיו אין לי מוח כראוי לתפילה ולכן לא אתפלל עתה, ורק כשארגיש שאני יכול להתפלל כמו שצריך אעמוד להתפלל, אלא רק בכל עת ועת תתפלל לפי המצב שאתה נמצא בה כעת, יהיה העת איזה שיהיה, וזה שנאמר בהמשך הפרשה  "ובקשתם משם את ה' אלוקיך ומצאת", שאמר ג"כ "משם" ולא אמר מאיזה מקום וזמן, והפירוש "משם", מכל מקום ומצב שאתה נמצא שם, אז "תדרוש את ה' אלקיך ומצאת כי תדרשנו" וגו'
התורה ניתנה בהר סיני או נכתבה בבבל? בדיקה פשוטה
25/07/15 20:56
119צפיות

ספרתי כמה פעמים מוזכר "ספר תורה" בספרי שופטים, שמואל ומלכים (עד מציאת ספר התורה בבית המקדש, בימי המלך יאשיהו, קצת לפני החורבן וגלות בבל. מלכים ב' י"ב),כמו כן בספרי הנביאים בתקופה זו. סה"כ כ-800 שנה.
כמה יצא בספירה? 0. אפס.
 גם כשהעם מבקש משמואל מלך במקום שופט הוא לא מצטט את "תורת המלך" מספר דברים.
גם הנביאים שמטיפים נגד עבודת אלילים (עיניים להם ולא יראו...) לא מזכירים את ספר התורה.
עוד בדיקה:
  מיפיתי את 2 תצורות התאריך בתנ"ך: ללא חלוקת השנה לחודש ויום ועם חלוקה כזו.
  מה יצא?
  ב-800 השנה דליעל- רק פעמיים  (בזמן שלמה ורחבעם-עם עקבות בולטים של שכתוב הטקסט)
  אחרי גלות בבל-למכביר: בירמיהו (שחי אחרי יאשיהו), בספרי יחזקאל, עזרא, נחמיה ואסתר. ואיפה עוד? יפה ניחשתם: בחומש!
     בַּחֹדֶשׁ הַשֵּׁנִי בְּשִׁבְעָה עָשָׂר יוֹם לַחֹדֶשׁ בַּיּוֹם הַזֶּה נִבְקְעוּ כָּל מַעְיְנֹת... (בראשית, ז')
     בַּחֹדֶשׁ הַשְּׁבִיעִי בֶּעָשׂוֹר לַחֹדֶשׁ תְּעַנּוּ אֶת נַפְשֹׁתֵיכֶם... (ויקרא, ט"ז)
     בְּאַרְבָּעָה עָשָׂר יוֹם בַּחֹדֶשׁ הַזֶּה בֵּין הָעֲרְבַּיִם תַּעֲשׂוּ אֹתוֹ...   (במדבר, ט')
 שמות החודשים (תשרי חשוון) כידוע הינם אכדיים. תמוז הוא אפילו שם של אל בבלי!!!
מי שלא מתעצל מוזמן לבדוק את זה כאן:
http://sparks.simania.co.il/
תשובות שקבלתי עד היום:
    נחזור אליך
    יש כאלה שיודעים
    אם מתעמקים יש תשובות
    שטויות
    החוקרים באים מראש עם מטרה להוכיח את השקפת עולמם.
שכוייח
26/07/15 11:11
72צפיות
החכמתני
לוח השנה השמשי הוחלף
26/07/15 22:56
63צפיות
לוח השנה של בית ראשון היה לוח שנה שמשי, המתאים לעונות השנה ולחגים חקלאיים התלויים בעונות. החודש הראשון התחיל בניסן שהוא בערך חודש אפריל. גם השנה האסטרונומית מתחיל באותו זמן באביב- ב
יום השיוויון האביבי 21.3 או 22.3 (לפעמים יש הבדל בין שנה לשנה) שאז השמש "נכנסת" למזל טלה. בימי בית שני, בהשפעת בית סלווקוס היווני-סורי או  יותר נכון ההלני, השושלת  החשמונאית שהשתלטה על בית המקדש , ערכה בו הפיכת חצר ולקחה את הכהונה מדי שושלת בית צדוק, החליטה לשנות גם את לוח השנה המקודש ולהפוך אותו ללוח ירחי, עם צורך בעיבור שנים, כדי להתאימם לעונות השנה. על כך אפשר לקרוא רבות אצל החוקרת פרופ' רחל אליאור. את שמות החודשים הביאו עולי בבל בתקופת שיבת ציון, והם הביאו גם פירות נחמדים כמו האתרוג ורימון וגם ואת הקנאות הדתית ללא פשרות, שאת תוצאותיה רואים אצל החרדים על כל פלגיהם.
יאשיהו המציא את ההיסטוריה של העם ביהודה ובכך איחד את הממלכה סביבו וסביב ירושלים. איך? - פשוט - מצאו את ספר התורה! היה מלך צדיק ולמרות זאת נהרג בקרב. האם הגיע מהר לגן עדן? לא, גן עדן השמימי השמור לצדיקים, עדין לא הומצא .
º
מהפייס
הודעה זו מכילה תמונות
25/07/15 20:39
85צפיות
הרב יעקב דויטש מכירים?
23/07/15 09:57
137צפיות
אנס קטינים וקטינות קיבל 9 שנים בפנים.איך אחד כזה יכול מסוגל לזה?
והנה עוד סיפור עסיסי על מטפל ב״עזר מציון״
26/07/15 22:02
108צפיות
והפעם ניצול מיני של קטינות

אוי א-ברוך...
º
עסיסי?? נראה לי שבכלל לא. איום ונורא - כן
26/07/15 22:44
36צפיות
משהו קורה באיזור החלציים של הרבנים
27/07/15 11:53
45צפיות
אולי החום? אולי התחתונים צמודים לחבילה וזה מחרמן אותם מי יודע. מה שבטוח הם מתפרעים חופשי תוקעים כל דבר שזז ילדות ילדים נשואות הכל הולך.ואז הם הולכים להתפלל....
נראה לי שהיום קשה יותר להסתיר
27/07/15 21:46
35צפיות
בעידן התקשורת הכל איך שהוא דולף. אני בטוחה שגם בעבר היו דברים כאלה, אבל היה יותר קל להסתיר,בעיקר בחברה החרדית הסגורה.
וורט פרשת דברים מרבינו לוי יצחק מברדיצ'ב
22/07/15 09:43
69צפיות
אלה הדברים אשר דבר משה אל בני ישראל '
   "אלה הדברים" דברי מוסר ותוכחה לא אמרם משה רבנו ע"ה רק כשהיה מדבר אל בני ישראל, אולם כשהיה מדבר ומכוון דבריו כלפי שמיא אל הקב"ה, לא היה מזכיר חלילה עוונותיהם של בני ישראל, אדרבה, היה מרבה לספר בשבחם, מפריז על מידותיהם הטובות, מפליג על זכויותיהם, וממליץ אך טוב על כלל ישראל.
מי ביקש ממנו לבלבל את המוח?
22/07/15 10:17
71צפיות
אני שמעתי שנתבקש לעלות אל הר העברים הר נבו. ולא להטריד את כל ישראל בסיפורי אלף ליליה ולילה. ואילו משה ביצע עבירה זו בצבא, כמדומני היה נשפט על נפקדות לפי סעיף 94 ו 92

מה גם שברוב דברים לא יחדל פשע. ופיו ענה בו שלפני 38 שנה
"גַּם בִּי הִתְאַנַּף יְהֹוָה בִּגְלַלְכֶם לֵאמֹר גַּם אַתָּה לֹא תָבֹא שָׁם: יְהוֹשֻׁעַ בִּן נוּן הָעֹמֵד לְפָנֶיךָ הוּא יָבֹא שָׁמָּה אֹתוֹ חַזֵּק כִּי הוּא יַנְחִלֶנָּה אֶת יִשְׂרָאֵל:" והרועה הלוא נאמן חשב את אלהים לסינילי "וַיְדַבֵּר משֶׁה אֶל יְהֹוָה לֵאמֹר: יִפְקֹד יְהֹוָה אֱלֹהֵי הָרוּחֹת לְכָל בָּשָׂר אִישׁ עַל הָעֵדָה: אֲשֶׁר יֵצֵא לִפְנֵיהֶם וַאֲשֶׁר יָבֹא לִפְנֵיהֶם וַאֲשֶׁר יוֹצִיאֵם וַאֲשֶׁר יְבִיאֵם וְלֹא תִהְיֶה עֲדַת יְהֹוָה כַּצֹּאן אֲשֶׁר אֵין לָהֶם רֹעֶה:"
º
פלמוני תרגע זה היה. נגמר .על תתעצבן על מוישה.
22/07/15 12:07
30צפיות
איזה נגמר?
22/07/15 22:40
37צפיות
מידי שנה בשנה עוברים מחדש על כל הקשקשת. ובפרט בליל הושענה רבא.
º
פלמוני קטן עלינו פעם בשנה
23/07/15 09:53
16צפיות
נעדר בקודש
20/07/15 16:50
138צפיות
נעדר בקודש
פירצת הטולרנטיות כלפי דתות היא הקוראת לאבסורד השֵריר בעולמנו.
אם נתרכז בזו שלנו, ברור שכמו אחיותיה לעולם האמונות, גם היא מושתתת על מוטיב ה"קדושה" אותו היא תדרוש בשם גרם קדמון מלא סתירות, אבסורדים וחוסר הגיון - כל עוד נרשה זאת. ...
ה"אלהים" הזה, לא מזיק כיון שלשם כך שומה 'עליו' לצאת קודם מארון הברית - בתנאי שהוא לפחות שם.
המזיקים הם נציגיו עלי האדמה - אותה הם חורכים בשם הוד העדרותו.
היות וכבר כלו כל הכלים להגדיר את דתינו כמיטיבה ואת נושאי שמו כחכמים, מוסריים, דמוקרטים ונעימי הליכות, קיים צורך דחוף לשקלל מחדש את רוחב פירצת הטולרנטיות.
כך תוחזר ההסתאבות הבלתי נסבלת של כהני הדת היהודיים בתשובה לטובת הכלל: החוק, המוסר, הכלכלה, הבטחון, הסדר, איכות החיים, הקידמה....
לו היו כהני הדת היהודיים ישרים, היו מברכים על הושטת יד מבוגרת זו, שתפסיק את הפיכת הדת למוקצה מחמת מיאוס
...ואולי אף תביא לה עדנה סבירה בתנאים מגבילים
יש לי שאלה מענינת לדעתי
16/07/15 11:46
268צפיות
האם  באמת יש  אנשים  שפויים  שאינם "חרדים בעל כורחם"  אלא  מתוך הכרה  שזו דרך החיים  הנכונה  והאמיתית ? 
אם כן, תמהני על  שפיותם....
תתפלא... אבל יש אנשים
18/07/15 22:00
163צפיות
המאמינים באורח החיים שלהם על באמת. לא יודעת כמה, אבל יש. ולדעתם, דווקא אתה הלא שפוי...  אבל זו אחת הבעיות עם חרדים, לא משנה מה, הם בטוחים שהאמת האבסלוטית אצלם בכיס הקטן של הווסט...
º
בגילך את גם בגדר "בעל כורחך" ?
20/07/15 09:52
62צפיות
כולם שפויים...
21/07/15 20:40
79צפיות
אני אישית מכירה אנשים ואני בטוחה שגם אתם מכירים אנשים שפשוט טוב להם. הם מרוצים ממה שיש להם, לא קוצים
שיט, נלחץ לי על שלח לפני שסיימתי..
21/07/15 20:47
69צפיות
אני חושבת שזה עניין של להיות מרוצה.
החיים החרדים לא קלים אבל יש אנשים שטוב להם ככה והם לא מחפשים משהו אחר... פשוט טוב להם.
כל מי שלא טוב לא ולא מרוצה מאורח החיים החרדי מנסה לשנות משהו.
זה לא עניין של שפיות. כולם שפויים. ואם אתה חושב שהם לא שפויים בגלל שהם חרדים אז אתה הלא שפוי פה.
כל אחד שילך בדרך שהוא רוצה ללכת והעיקר שיהיה לו טוב אם זה , אף אחד לא צריך לכפות אל אף אחד מה לעשות.
ודוגרי אני קצת מקנה בהם. טוב להם והם מרוצים אם עצמם. והלוואי שכולנו נהיה מרוצים מעצמינו ולא נחפש כל הזמן את מה שיעשה לנו טוב...

º
ואם אתם תוהים לגבי השגיעות שלי, פשוט לא גדלתי בארץ...
21/07/15 20:50
33צפיות
הצלחתי למצוא רק שגיאת כתיב אחת שזה יפה מאד
21/07/15 23:12
44צפיות
מקנה=מקנאה
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
16/07/15 11:14
20צפיות
|פרח|מחפשים עבודה? מתלבטים מה לכתוב בקורות החיים?
בפורום דרושים עובדים תוכלו לקבל הכוונה מלאה בדרך לעבודה המושלמת עבורכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באיטליה? מתכננים מסלול הטיול ברומא ויש לכם בתלבטיות?
בפורום טיולים לאיטליה תמצאו את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|כסף|יש לכם שאלות בתחום הבנקאות? נתקלים בקשיים מול המערכת הבנקאית?
בפורום תביעות בנקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|נורה|מעצבים מחדש את הבית ומתלבטים לגבי תאורה? מעוניינים לדעת מהו סוג התאורה החסכוני ביותר עבורכם?
בפורום ייעוץ תאורה תמצאו את כל המידע הנחוץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|אופניים|חולמת על אופניים חשמליים? שללו לך את רשיון הנהיגה ואתה מחפש דרך נוחה להתנייד?
בפורום אופניים חשמליים תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|מחשב|עומדים לפתוח עסק חדש? יש לכם שאלות לגבי הגדלת רווחים?
בפורום עסקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|@|מתלבטים לגבי מכשיר שמיעה? מעוניינים לדעת מהו המכשיר שמתאים ביותר עבורכם?
בפורום מכשירי שמיעה תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
º
אני מעונין להצטרף לפורום..חרדי בבאסה
13/07/15 11:10
166צפיות
º
אתה מצורף
13/07/15 12:08
84צפיות
ושוב רב ״מקובל״ מקיים יחסים אסורים עם נשים שבאות לקבל ישועה
11/07/15 23:28
217צפיות
ותודה לרב הנ״ל שמחזק לי את האמונה בצדקת הדרך שלנו.
מגוחך שרבנים
12/07/15 09:33
179צפיות
מתעסקים בענייני רפואה למרות שלא הוסמכו לזה.

ואנשים חסרי השכלה הולכים לרבנים לקבל יעוץ.
לדעתי יש אינפלציה של רבנים ואברכים.
מהמבט הנשי
12/07/15 10:25
188צפיות
שוב החינוך לצייתנות עיוורת, הורס לנשים חרדיות/דתיות את החיים
הדת של פעם שונה מהדת
12/07/15 10:34
143צפיות
של היום. אז היתה אישה נביאה, דבורה, .
זה אולי מעיד שהדת זה יצירה של בני אדם ולא של אלוהים.
גם היום
12/07/15 11:50
104צפיות
ישנן רבניות שיש להן קהל מעריצות.
אך רוב הנערות/הנשים החרדיות הולכות בצייתנות מוחלטת אחר הרב/ הבעל/ ההורים/ הקהילה/ מה שכתוב בעיתון החרדי
º
גם אלוהים זה יצירה של בני האדם...
16/07/15 11:42
36צפיות
לא האלוהים כשלעצמו.
28/07/15 23:33
15צפיות
אינך מבדיל בין "אלוהים" ל"דבר אלוהים".
º
מה זה "דבר אלוהים" ללא אלוהים ?
29/07/15 09:35
7צפיות
º
בדיוק! "אלוהים" קיים גם ללא "דבר אלוהים" אבל לא ההיפך.
30/07/15 10:01
5צפיות
השאלה היא מה זה "אלוהים" מבחינתך ..
30/07/15 11:38
11צפיות
האם זהה הוא  שנתן לנו  כביכול את  לוחות  הברית  במעמד  הר סיני  ?
האם  אנו  מחויבים  אליו  באיזושהיא  צורה ?
ומה יקרה אם לא  נקיים  את  מצוותיו ?
האם  אתה  מאמין  במחויבות של  כל  יהודי  לציית לכל  תרי"ג  מצוות ?
התשובה שלי לכל השאלות שלך היא "לא".
30/07/15 12:05
11צפיות
עכשיו אני שואל:
האם "אלוהים" מבחינתך הוא
מתכנן ה-DNA
מתכנן היסודות הכימיים?
מתכנן מחזור הדם?
מתכנן הכלורופיל והפוטוסינטזה?
מתכנן הקוורקים הפוטונים ושאר היסודות התת-אטומיים?
מתכנן גרמי השמיים בכל היקום?

התשובה שלי לכל השאלות היא "לא"
30/07/15 12:22
9צפיות
לא  חושב  שאיזושהיא  ישות כלשהיא  ישבה ו"תכננה" את כל  הדברים  האלה, אלא  הכל  זה  האבולוציה של  הטבע . טוב  לקח  לטבע  אי אלו  מילארדי  שנים  אז  בשיטה של "נסוי  וטעיה"  ו "ברירה טבעית"  יצא  מה  שיצא ,  ולא  הכל מושלם   בכל זאת. אם הייתי  מאמין  שאלוהים  הכל יכול   ברא  את  הכל  אז למה הוא לא  ברא  הכל מושלם  וללא  פגמים  ומחלות  ומלחמות  וכו  ?
º
תכנס ללינק בחטמת שלי, באתר לדף "מהי הברירה הטבעית"
30/07/15 13:46
3צפיות
º
מצטער ארוך לי ופלספי לי מידי
30/07/15 18:50
1צפיות
עוד אתה מדבר ורב מברסלב בצפת טחן ילדים חופשי.
12/07/15 11:17
138צפיות
ברסלב הם חוד החנית בעינייני קטינים .נשים .. הרב הנ"ל עשה מעשה ברח לאנגליה כמו קודמיו
שיק וברלנד.הוא היה מ"האצולה" והילדים היו סתם סוג ג' בנים של חוזרים בתשובה .שבכל מקום
נחשבים לכלום ושום דבר.אז יאללה בלגן.
º
מה עושה אנוס כשבא לו סטוץ
09/07/15 19:07
209צפיות
אם יש לו הזדמנות לתקוע מישהי הוא לא חושב פעמיים
12/07/15 11:42
199צפיות
כמו כל אדם שפוי שהזדמנות שבאה לידך אל תחמיצנה....
Flix
פורום עדשות מגע ומשקפיים

חדש בתפוז!

פורום עדשות מגע ומשקפיים להתייעצות עם בעלת מקצוע היכנסו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום