לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע

אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים

מספר כללי התנהגות
* אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.
* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות
* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם
* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'
* לפעמים אמירת אינה פשע..

Deviation ו- Y0NaTaN

שלום רב . מדוע המחשב שלי עובד לאט מאוד ? לאחר
11/12/14 10:12
40צפיות
בדיקת מהירות אינטרנט . מראה לי שהכול בסדר ואין שום בעיה . אבל המחשב עולה לי לאט וגם כאשר אני פותח דף הוא עולה לאט מאוד כמו בשנות ה90 .
מה עושים ?
אולי הוא עמוס מידי או איך אפשר למחוק קבצים שאני לא צריך 
תודה לעונים 
השאלה מתאימה יותר לפורום תמיכה טכנית
13/12/14 10:49
38צפיות
אלא אם כן יש לך חשד סביר שהאיטיות קשורה לנושאי הפורום.
שלום רב
14/12/14 09:06
30צפיות
ברוכים הבאים לפורום,
אין קשר למהירות המחשב פיזית למהירות הגלישה באינטרנט.
מציע לבצע סריקת אנטיוירוס לזיהוי וירוסים ידועים.
מציע להכנס לפורום תמיכה טכנית כלשהי ולספר שם על בעיות נוספות.
במידה והאנטי וירוס זיהה וירוס כלשהו ננסה לעזור.
שלום רב
12צפיות
ברוכים הבאים לפורום,
שלום רב
6צפיות
ברוכים הבאים לפורום,
קיבלתי מייל עם המשפט הבא: HACKED BY THE KEY40
13/12/14 18:55
35צפיות
מה זה אומר?
האקר כלשהו מאלג'יריה שמכונה KEY40
13/12/14 19:58
47צפיות
מכיוון שלא מצאתי סימוכין לפעילות נקודתית של הבחור, אני מניח שהזנת את כתובת המייל לאתר כלשהו שנפרץ ולכן הכתובת זלגה. כצעד מניעתי, החלף את סיסמת התיבה ודאג לבחור סיסמה שאינה קלה לניחוש או מניה (ולו בשל הספק הקל שהשתמשת באותה סיסמה בעת ההרשמה לאותו אתר). בחן בזהירות ובספקנות הודעות שאתה מקבל בהמשך מכיוון שלא ניתן לדעת איזה עוד מידע דלף לצד כתובת המייל (אפשרי שיעשו שימוש במידע זה לצורך הנדסה חברתית).

Better safe than sorry, רצוי לבדוק את המערכת לנוכחות תוכניות זדוניות (ניתן לשתמש בHitman pro במצב EWS), תקינות תוכנת ה- AV ולוודא שכל התוכנות מעודכנות (לרבות מערכת ההפעלה עצמה, הדפדפן, תוכנות Adobe ו-Java).
אבטחת מידע לעסק קטן
10/12/14 09:52
44צפיות
שלום רב,

אני הבעלים של חברת הזנק קטנה שמונה כרגע 5 אנשים, ויושבת בקמפוס של אחת האוניברסיטאות הגדולות בארה"ב.
לצורך העבודה השוטפת נדרש חיבור של כל העובדים לרשת האינטרנט (אחרת מבחינתי הייתי מעדיף לעבוד אופליין).
המידע שאנחנו עובדים איתו הוא רגיש מאוד מבחינה מסחרית, ואפשר לומר שגם מבחינה בטחונית.

אסרתי על העובדים לעבוד מהבית ולהשתמש בכונני USB של העבודה בבית ולהיפך, אבל כמובן שאין לי יכולת אמיתית לאכוף זאת.
באילו אמצעים (זולים) אני יכול למזער את הסיכונים לדליפת מידע או ריגול תעשייתי?
התקציב שלנו כרגע קטן מאוד ומספיק לחודשים ספורים של פעילות ואני לא חושב שיתאפשר לנו להשקיע סכומים גדולים בתחום.

רב תודות.

בגדול ...
11/12/14 10:42
29צפיות

אבטחת מידע, לפני כל מיכשור אלקטרוני, מתחיל באנשים שעובדים איתך.
המשמעות היא שאם תעביר להם הדרכות הולמות, אתה כבר נמצא במקום
טוב יותר מאשר קודם לכן.

נקודתית לגבי  usb  - הזול ביותר הוא לרכוש אנטי וירוס שכולל גם נעילה של
כונני ה  usb. גירסאות מסויימות של  symantec נותנות את הפיצ'ר הזה, ואני
בטוח שגם אנטי וירוסים אחרים ..

אבל אז אתה נכנס לבעיה אחרת : איך תמנע ממשלוח של הנתונים האלה במייל ?
או דרופבוקס ? או כל אופציה אחרת בסגנון ?  
במילים אחרות - בשלב מסויים תהיו חייבים להתחיל להשקיע בטכנולוגיה שתיתן לכם
שקט נפשי.
עם תקציב קטן המצב בעייתי
11/12/14 11:59
35צפיות
במיוחד אם אתה רוצה למנוע ריגול תעשייתי.

כמו שנאמר, התקני USB אפשר לנתר ולחסום ע"י מגוון תוכנות גם לא יקרות במיוחד. כדי למנוע זליגת חומר יש להתקין מערכת DLP.

אם התקציב בעייתי הייתי שוקל בחיוב הפרדת רשתות אבל כדי לאפיין את העניין צריך יותר פירוט לגבי אופן שימוש העובדים באינטרנט.

האם קיימת מערכת DLP
12/12/14 10:09
25צפיות
שניתן להתקין התקנה חד פעמית בדומה לתוכנת אנטי-וירוס, או שמדובר במערכת עם רכיבים שונים שצריך לשלם עליהם אחזקה ודמי שימוש תקופתיים?

אני מכיר מערכות מורכבות יותר, אבל אתה יכול לנסות לבדוק את
14/12/14 13:27
16צפיות
אני חושב שיש אפילו גרסת קומיוניטי חינמית.

אם צריך את האינטרנט רק בשביל תקשורת פנימית
12/12/14 10:16
26צפיות
(שאפשר למיטב ידיעתי להפריד מהרשת החיצונית), אבל נדרשת גם גישה לרשת חיצונית בעיקר בשביל למצוא מאמרים.

נניח שהגישה אל הרשת החיצונית נעשית רק בשביל הורדה של מידע ובמסגרת העבודה לא נחוצה שליחה של מידע כלשהו החוצה
(שליחה של מידע נחוצה רק במסגרת התקשורת הפנימית).
האם יהיה הגיוני למשל להריץ על החומרה שלנו (לפטופ לכל עובד) מכונה וירטואלית בתוך לינוקס שאין לה גישה לקבצים שאנחנו עובדים איתם, ויכולה רק לכתוב
קבצים אל הדיסק (למשל להוריד קבצי פידיאף), אבל לא לקרוא את הקבצים שהורדו בעבר, או נוצרו על המכונה?

לא יודע אם זה הגיוני, אבל זה אפשרי.
14/12/14 13:28
16צפיות
אם קבצי הPDF מגיעים ממקור ספציפי, אפשר להשתמש בFW כדי לאפשר גישה רק אליו.

תלוי בפורמטים - קבצי אופיס או תוכנות אחרות
18/12/14 23:46
15צפיות
אם אופיס או דומות, ניתן לאכסן אותם בחשבונות מייל (ג'ימייל, ONE DRIVE) שבהם ניתן להגדיר הרשאות - מי יכול לקרוא וכן מי יכול לשנות.

האבטחה בשרתים עצמם אמורה להיות טובה דיה (לפחות לפי דברי שתי החברות על ההצפנה המובנית). העלות כמובן אפסית.  

אם צריך רמה *גבוהה יותר* ויש תקציב, אז שרת 2012 או דומה של MS, יכול להגדיר מגוון רמות של הרשאות ותיעוד של כל גישה; שרת מייל כמו אקסצ'יינג' יכול לתעד את כל תעבורת הדואר, ושרת share point יכול להגדיר רמות אבטחה לקבצי אופיס.

כמובן שצריך נאמנות אישית...  הכי חשוב.  
איך לבטל סימוני אבטחה
הודעה זו מכילה תמונות
10/12/14 15:03
50צפיות
איך אני מבטל את הסימונים הירוקים?
זה מופיע רק בפיירפוקס ועם סמל של האנטי וירוס AVAST,
ת'
10/12/14 19:03
32צפיות
בתפריט Firefox לבחור בExtras, לאחר מכן Add-ons. חפש את Avast ובחר בDisable.
לא עבד
10/12/14 20:05
18צפיות
לא פתר את הבעיה...
>>
11/12/14 00:53
24צפיות
בתפריט Avast בחר ב"ADDITIONAL PROTECTION" ולאחר מכן ב"WebRep". לחץ על Uninstall ליד Mozilla Firefox.
º
איפה זה ישנו..?
הודעה זו מכילה תמונות
11/12/14 17:02
17צפיות
כנראה לא מופיע בכל הגרסאות
הודעה זו מכילה תמונות
11/12/14 21:55
19צפיות
טוב, האופציה האחרונה היא להסיר את WebRep כולו (מכל הדפדפנים). לשם כך יש להיכנס להוספת/הסרת תוכניות, לאתר את Avast וללחוץ על "שנה". בתפריט ההתקנה יש לבחור ב"שינוי רכיבים" ולאחר מכן להסיר את ה-V מ"מגן הדפדפן".
º
תודה רבה
12/12/14 09:21
4צפיות
במילה אחת - intrusive...
18/12/14 23:48
14צפיות
או בשתי מלים - אם אפשר להראות לי מה לא בטוח, ולא מה שכן. זה גם אני יכול.
º
19/12/14 14:35
23צפיות
לא יאמן. קלטו איזה נוכלים bitdefender
הודעה זו מכילה תמונות
07/12/14 09:29
92צפיות
הייתי מאוד מרוצה מההגנה שלהם  במהלך השנה, אבל למהלך כזה לא ציפיתי - הם אשכרה מחייבים אוטומטית את כרטיס האשראי שלך במקרה ואתה לא רוכש את המוצר שלהם שוב בשנה הבאה!!!

שימו לב שאתם גם לא תבחינו במכתב הכיסוי שלהם משום שהם שולחים פרסומות על בסיס קבוע שנכנסות בGMAIL לתיבת הpromotions ולא מוצגות. לא סביר שתיתקלו בכלל במכתב ואם אתם לא עוקבים בדקדקנות אחר החיובים האחרונים בכרטיס פשוט תחוייבו אוטומטית!

לא יאמן!
חיוב אוטומטי של כרטיס האשראי
תופעה מוכרת מכמה אתרים (וגם חברות ישראליות)
07/12/14 17:59
46צפיות
שמנצלות את העובדה שניתן להפוך תשלום חד-פעמי בכרטיס אשראי למנוי, מבלי צורך לקבל את האישור שלך.

אפילו בפייפאל זה אפשרי, וצריך לחפור קצת כדי לבדוק מי.

זה מראה שחברות האשראי מעדיפות את הסוחרים (merchants) יותר מהקונים. אולי הדור הבא יתקן את זה.
יש רק בעיה אחת עם האסטרטגיה לכסף קל של bitdefender (ואחרות)
07/12/14 18:55
44צפיות
זה כל כך מושחת לגנוב דווקא מהלקוחות שלך, שבטווח הארוך זה בטוח לא כדאי.
גילוי נאות:
אני בסוף בכל זאת קניתי אצלם גם השנה.

היום, אחרי שראיתי מה הם עשו, מיד דרשתי refound ופרסמתי את הסיפור.
הם איבדו אותי לתמיד עם התרגיל הזה.
מגוחך שהחברה הזו היא מי שהתיימר להגן עלי ברשת...

זו מדיניות, וכן, זו לא החברה היחידה שנוקטת בה
07/12/14 19:17
46צפיות
בעת שרכשת בפעם הראשונה, נתנה לך האפשרות לבטל את החידוש האוטומטי. אפשר לומר שהאפשרות הזאת הולכת לאיבוד בתוך שלל המלל, אולי בכוונה תחילה ואולי לא. אם לשפוט לפי תגובות לקוחות רבים כמוך, כנראה שBitDefender כבר מודעת לסוגיה ולא מאתמול.

יש במדיניות הזו היגיון מסוים שאינו דווקא עסקי. יש מספר לא מבוטל של מערכות שבהן מותקנת תוכנת אנטיוירוס בתשלום וללא מנוי. הסיכון בכך הוא כפול כי לא רק שהמשתמש אינו מוגן, הוא עלול לחשוב שהוא מוגן. מצד שני, יש גבול לתמימות והרי שיש פה גם מימד עסקי לא מבוטל, יש שיגידו גם סוג של שיטת מצליח. אני שותף לדעתך שחסרה התראה ברורה יותר הן בעת הרכישה והן לקראת הגביה החוזרת.  

בסופו של דבר, BitDefender היא חברה מכובדת ולכן אין לי צל של ספק שתקבל את כספך בחזרה (אני אישית קיבלתי מהם החזר לפני כמה שנים).  
Piav, אתה יודע כמה אני מכבד אותך, אבל אני לא אכנה
07/12/14 21:40
47צפיות
מעילה באמון בכינוי המכובד "מדיניות". זו לא מדיניות. זו נוכלות פשוטה.
גם אני מאמין שאקבל חזרה את הכסף אבל לא - bitdefender היא לא חברה "מכובדת". פשוט במקרה הקטן שלי יש קצת יותר מה להפסיד מלהרויח. זה הכול.

גם אני הערכתי את bitdefender לפני כן. זו הסיבה שחזרתי וקניתי מהם אפילו שרמזת לי שאין בכך צורך. אבל אני יודע לומר היום שטעיתי.
אני עדין מאמין שהם עושים עבודה טובה במלחמה בנזקים שגורמים אחרים,
אבל העובדה שהם מועלים באמון של אנשים שהפקידו בידם את את מספר כרטיס האשראי - המפתח לחשבון הבנק שלהם,
ומעיזים לנצל את הידע  כדי לגעת בכסף שאינו שלהם, גורמת לכל "זכות" אחרת שלהם להיראות הרבה פחות זוהרת.

אני מחשיב את עצמי כאדם עירני בכל מה שנוגע לתוכנות שנכנסות לי למחשב.
אני חושב שהתכונה הזו משותפת לרוב החברים פה בפורום אבטחת מידע.
ואם לא הבחנתי שכתוב שאת הסכום שהסכמתי לשלם פעם אחת יחייבו את כרטיס האשראי שלי כל שנה מחדש
- אז תהיה בטוח שלא רצו שאבחין בכך.
אכן "שיטת מצליח"
אבל לא מאחרון הרוכלים בתחנה המרכזית.

גם אני מאמין שאקבל את הכסף בחזרה אבל לא. bitdefender היא לא "חברה מכובדת".
פשוט במקרה הקטן שלי יש קצת יותר מה להפסיד מלהרוויח.

לפעמים קל יותר לסלוח לאדם מפורסם או לחברה גדולה.
אכלתי אתמול במסעדה טובה מאוד.
אבל אם בעל המקום היה מעיז לשמור את פרטי האשרי שלי אצלו בפנקס, להכין לי מנה נוספת, ולחייב את כרטיס האשראי שלי גם מחר בטענה שרשום בתחתית החשבונית שהעסקה מתחדשת אוטומטית מידי יום - הוא היה מוצא את עצמו בבית המשפט.
גם מאחורי חברה גדולה (לא יודע כמה היא באמת גדולה בפועל - זה לא באמת משנה) עומד בן אדם שמחליט איך להתנהל מול אנשים אחרים. יש פה אנשים שהחליטו לשחק מלוכלך. זה שהם לבושים בחליפות יקרות או מסתתרים מאחורי הכותרת "חברה מכובדת" לא משנה כלום.

זו לא החברה היחידה שעושה את זה? גם אחרים מרמים? התירוץ הזה לא עבד לי בגן וכנראה שהוא לא יעבוד גם פה.
למעשה אם כל חברה שבחרתי לרכוש ממנה מוצר בשנה שעברה היתה נוהגת כמו bitdefender הייתי מפסיד מיד את כל מה שאני עובד בשבילו.

ושוב, כל מה שכתבתי נאמר לגבי הגישה למקרה הזה בלבד.
אני מאוד מכבד את המקצועיות שלך. הלוואי על כולנו (:

זאת ממש לא רמאות
08/12/14 17:19
42צפיות
ואם התריעו על כך מראש, ואתה הסכמת (כמו שקרה), אז זה בסדר גמור
אינני רואה כאן כל בעיה

מצחיק לראות
09/12/14 01:08
30צפיות
מצחיק לראות את ההבדל בין מחשבה למעשה.  על מחשבה אתה מדבר במונחים גבוהים של "חירות".  אבל החירות הזו טובה רק למחשבה. כשמממשים את החירות הזו אתה פתאום עובר לדבר על "נפולת של נמושות".
נפולת של נמושות ?
09/12/14 09:45
25צפיות
איפה כתבתי את הבטוי הזה ?
אינני יורד לסוף דעתך

º
בחתימה שלך.
09/12/14 09:47
11צפיות
נו, מה הבעיה ?
09/12/14 09:58
30צפיות
האם אסור לצטט את יצחק רבין הי"ד ?
זה פשע נגד האנושות ?
זכותך לחשוב אחרת, ולכתוב זאת בחתימתך - אני אכבד זאת

מי אמר שיש בעיה?
09/12/14 10:50
24צפיות
מותר לצטט ומותר לחשוב.

מה שמשעשע אותי זה שזה לא מסתדר עם הציטוט של רוזה לוקסמבורג. לגור במקום בו אדם חושב שיהיה לו טוב זו דוגמה לחירות עליה מדברת רוזה לוקסמבורג וגם לאותו מעשה שמגנה יצחק רבין.
כמו שציינתי, זה חיסרון בשיטת התשלום. כדאי לבחור בשיטה שאינה
09/12/14 00:42
19צפיות
מסתירה ממך מתי הקימעונאי/סוחר, הופך תשלום חד-פעמי למנוי.

פיי-פאל למשל מאפשרת לוודא אילו 'מינויים' יש לך, ולבטל אותם בקלות. מקוה שגם שיטת התשלום של אפל.  

אבטחת מידע
09/12/14 19:15
46צפיות
שלום!
נגנב לי טאבלט אתמול, ושם היה לי גישה ל3 גימיילים עם משתמשים שונים.
העניין הוא שזה נמצא במצב מחובר שלא מצריך שנכנסים לבקש סיסמה.
איך אני יכול לעצור את העניין שאותו מי שלקח את הטאבלט לא יראה את הגימייל ויבקש ממנו סיסמה?
אם אשנה את הסיסמאות דרך המחשב שלי, אז בטאבלט יבקש ממנו סיסמה?
ברוכים הבאים
09/12/14 20:10
30צפיות
קודם כל תשנה את הסיסמה.
לגבי אם יראה את התוכן אם האפליקציה פתוחה זה אני לא יודע בוודאות , בוא נחכה לתגובות החבר׳ה כאן
º
כן, שינוי סיסמה יפסיק את הסנכרון של החשבון
09/12/14 21:06
14צפיות
שנה סיסמה כאמור, וודא שיש אופציית וידוא דרך סלולארי
18/12/14 23:49
6צפיות
שהיא המגן האחרון מפני גניבת החשבון.
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/14 18:18
1צפיות
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|נפתח פורום תמ"א 38|*|
02/12/14 18:10
7צפיות
|פירמידה|חיזוק של מבנים ישנים כנגד רעידות אדמה אמנם משפר את עמידותם, אך לא בהכרח עד כדי הנדרש בתקן - לפעמים אף לא קרוב לכך.
בשביל זה פתחנו לכם את פורום תמ"א 38 - תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה!

מה מקבלים הדיירים במסגרת הליך תמ"א 38? איך מתמודדים עם דייר סרבן ? איך בודקים חברה יזמית שבאה להציע לכם את שירותיה? כמה חניות צריך להוסיף במסגרת התמ"א  ?
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, לשאול כל שאלה ולקבל ליווי צמוד במשך כל התהליך
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
º
קבצי קוקיז - מה רע לקבל פרסומות על דברים שאתה מתעניין בהם???
01/12/14 11:29
35צפיות
מה ז״א מה רע?
01/12/14 15:48
44צפיות
אם זה משהו שאת מתעניינת אז לא הבנתי מה מהות השאלה..
פרסומות היכן? במייל? ביוטיוב? קצת תמקדי את שאלתך
ניסוח לא טוב
01/12/14 23:09
41צפיות
הניסוח של השאלה שלך אינו טוב.  הנה ניסוח יותר מדוייק:

קבצי קוקיז - מה רע בלאסוף מידע אישי על אנשים, להסתיר מהם את סוג המידע שנאסף, לא לספר להם את ההשלכות של מה ניתן ללמוד עליהם מהמידע שנאסף, בוודאי לא לגלות להם מה יודעים על כל אחד מהם ולא לאפשר להם לתקן את המידע במידה והוא שגוי, למכור את המידע הזה לכל המרבה לשלם עליו, מבלי לידע את האנשים שאת המידע עליהם מוכרים ולנצל את המידע בשביל לנצל את החולשות של האנשים ולגרום להם לצרוך מוצרים שהם לא צריכים?

את רואה, כשמנסחים את השאלה בצורה הנכונה התשובה נעשית ברורה מאליה...
º
כי החיים קצרים...
02/12/14 17:39
23צפיות
ואלה חוד החנית אתה...
04/12/14 20:30
43צפיות
לא הבנתי את העניין בלתת תגובה כזאת..
לא מכובד
א. אתה צודק (בחנית) ב. לא הבנת...
04/12/14 20:32
39צפיות
הוא שאל 'מה רע לקבל פירסומות'.

התשובה - זה גוזל מזמנך היקר ומתשומת הלב שלך, מסיח אותך מעבודה ומסב לך הוצאות לא רצויות.

אילו החיים היו ארוכים - לא נורא; היה גם זמן וגם זמן לעשות כסף. אבל הם לא.
WEBINAR
01/12/14 00:44
35צפיות
שלום רב,
רציתי לדעת מה הסכנות מבחינת אבטחת מידע בארגון כאשר רוצים לעשות webinar?
והאם אפשר להשתלט מהצד השני למחשב שלך ולעשות שיתופים בין מסכים ולשלוח קבצים?
אשמח לעזרה בשאלות והדרכה.
תודה לעוזרים.
היי
01/12/14 15:56
30צפיות
ברוכים הבאים
תשמע בכל מה שקשור לswcurity יש vulnerabilities
לדעתי webiner  יושב על Java applet
לא חסר בעיות שם כמו כל אתר web .
אם תחפש בגוגל פגיעויות תמצא מלא
אזהרת אבטחה בגוגל כרום בטלפון נייד
30/11/14 21:36
50צפיות
שלום,
כאשר אני פותחת את גוגל כרום בטלפון הנייד, אין אפשרות לגלוש ויש הודעה- "החיבור שלך אינו פרטי, ייתכן שתוקפים מנסים לגנוב את המידע שלך מ- E2%80%AAwww.google.at%E2%80%AC%
ראיתי בייתכן שזו בעית הגדרה של תאריך ושעה, אך הם מוגדרים אצלי.
אשמח לעזרה
תודה
º
כדאי לבדוק שהוא מעודכן
02/12/14 17:39
18צפיות
piav תגיד Bit defender עדין מאוד מומלץ כמו בשנה שעברה?
28/11/14 17:09
36צפיות
קניתי אותו לפני שנה בערך בהמלצתך ולא התאכזבתי. התוקף כמעט פג ואני רוצה לקנות היום אנטיוירוס. אתה ממליץ פשוט לחדש את המנוי שלו או יש היום מוצר יותר מוצלח?

...
29/11/14 00:54
53צפיות
BitDefender עדיין נחשבת לבעלת מנוע מעולה, כלומר, היא עדיין ממוקמת בצמרת בכל הנוגע ליכולות זיהוי ולא מעט תוכנות אנטיוירוס אחרות משתמשות במנוע שלה. בנוגע לתוכנה עצמה, יש לחלק הסתייגות מבחינת Usability, הן של התוכנה עצמה והן של מערכת ההפעלה אחרי התקנת התוכנה.
בשנה האחרונה ראינו כמה חינמיות שהגיעו להישגים מרשימים, ביניהן Panda free (לשעבר Panda cloud) שלמעט במבחן האחרון של AV-Comparatives (אוקטובר), הצליחה להשתבץ לצד BitDefender מבחינת יכולות זיהוי (Real world tests). גם Avira השתפרה פלאים וכמובן שזה משליך על הגרסה החינמית. אם אתה שואל לדעתי, אני לא רואה סיבה ממשית לשלם על תוכנת אנטיוירוס כשההיצע החינמי לא נופל מההיצע בתשלום.
º
29/11/14 08:30
12צפיות
º
תודה אין עליך
29/11/14 15:26
18צפיות
דרך אגב, אנטי וירוסים חינמיים נוהגים להתעדכן אוטומטית?
02/12/14 21:41
22צפיות
כשאתה רוכש אנטי וירוס המפתחים שלו דואגים כל הזמן להתעדכן וכל כמה זמן יוצא עדכון אוטומטי. זה המצב גם בחינמיים? או שבחינמיים חובת העדכון חלה על המשתמש והוא צריך להוריד גרסה מעודכנת כל תקופה?
ניקח לדוגמה את FREE PANDA
כמובן
03/12/14 22:15
19צפיות
וכלל, תוכנות אנטיוירוס מסתמכות פחות ופחות על אותם עדכוני חתימות ענקיים שהיינו רגילים לקבל. היום רוב תוכנות האנטיוירוס תמיד מעודכנות, מפני שהן מבצעות סנכרון תדיר עם הענן. הן מוצמצמות יותר, מכילות קומץ של חתימות בכל רגע נתון (מאגר מקומי של חתימות התוכנות הזדוניות הנפוצות בשטח) ויכולות בסיסיות של ניתוח היוריסטי והתנהגותי.

כאשר התוכנה נתקלת בקובץ לא מוכר (כלומר, אין התאמה לחתימות המקומיות), היא מתשאלת את הענן, שמכיל את מאגר החתימות המלא. אם הקובץ זוהה כזדוני לפי המאגר המלא, ייתכן מאוד שזיהוי זה יגרור את הוספת החתימה למאגר המקומי (באופן זמני) של כל הקליינטים האחרים (התוכנה הזדונית חזרה להיות נפוצה בשטח).

אם לא זוהה לפי המאגר, התוכנה תתשאל את הענן לגבי הדירוג (המוניטין) הקולקטיבי שלו (דירוג זה נגזר בין היתר ממקור הקובץ ומאופי התנהגות הקובץ במערכות אחרות, כפי שדווח חזרה לענן ע"י מנגנון הניתוח ההתנהגותי). אם הדירוג הקולקטיבי מצביע על דפוסים חשודים, התוכנה לא תאפשר את הפעלת הקובץ.

אם אין דירוג, זכינו, אנחנו נהיה הראשונים לבדוק את אמינות הקובץ. התוכנה תאפשר לקובץ לרוץ, כמעט תמיד בתוך סביבה מוגבלת כדי למנוע נזק, ותלמד את התנהגותו. אם ההתנהגות חשודה, היא תעדכן בכך את הענן שיוריד את דירוג הקובץ בהתאם וימנע מאחרים להריצו מבעוד מועד.

הרעיון הזה הופך כל אחת ואחת ממערכות הקצה למעבדת ניתוח קטנה. כולם נהנים מזה; חברות האנטיוירוס הודות לביזוריות והנגשת המידע ואנחנו בשל מהירות התגובה של תוכנות האנטיוירוס וההפחתה המשמעותית בצריכת משאבי המערכת.

אז לא, כמעט ואין כבר משמעות לעדכונים. וכן, אתה מקבל את כל זה ויותר גם בגרסאות חינמיות

º
חייבות. רובן פעמיים-שלוש ביום. למניעת zero day.
07/12/14 18:00
8צפיות
º
מהגדרה, לא יכול להיות עדכון עבור Zero day
07/12/14 18:59
12צפיות
º
בבקשה
03/12/14 21:46
25צפיות
מבצע למעוניינים NOD32 ב- $5
26/11/14 20:31
52צפיות

75% הנחה מהמחיר בארץ
חובה כ.א. עם כתובת בארה"ב
מקבלים את הרישיון במייל
רישיון לשנה אחת
אפשר לקנות כמה ולאקטב בשנים עוקבות
עובד תמיד עם הגירסה העדכנית ביותר של NOD32
מגבלה של 5 יח' להזמנה
אין מגבלה אזורית [= עובד בישראל]

º
נראה שאפשר גם עם פייפאל. בכל מקרה - out of stock
27/11/14 08:57
13צפיות
º
מופיע in stock אצלי [כמו"כ זו הורדה PC Download]
27/11/14 13:55
15צפיות
עכשיו חזר. אבל כשמנסים לשנות לאירלנד - 'תקלה'.
27/11/14 18:41
26צפיות
אין עקיפה כנראה דרך פייפאל.
בזמן האחרון לא מופיעות לי חלונות הודעת שגיאה מ אנטיוירוס
25/11/14 01:05
23צפיות
בזמן האחרון לא מופיעות לי  חלונות הודעת שגיאה מ אנטיוירוס  nod.
מה יכולה   להיות הסיבה לכך?
למה את רוצה לקבל
25/11/14 10:41
19צפיות
למה את רוצה לקבל הודעות שגיאה מהאנטיוירוס?
עשיתי סריקה עם אנאודי, אחרי שעתיים של סריקה :
25/11/14 18:34
24צפיות
עשיתי סריקה עם אנאודי, אחרי שעתיים של סריקה :
number of  infected objects: 0   number of  cleaned objects: 0
 והרבה קבצים בסגנון זה:
C:\Users\User\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\fla2FE6.tmp - error opening
מה זה אומר: קבצים או שגיאות? מחק או ללא מחק?
לפי מה שאני מצליח להבין
25/11/14 19:21
22צפיות
אני עם הנייד אז אני לא רואה את כל השורה אבל זה אומר כנראה שהקובץ שהוא מנסה לסרוק תפוס והאנטי וירוס לא מצליח לפתוח את הקובץ כדי לסרוק אותו אז הוא זורק שגיאה.
יכול להיות שאלה קבצי תמונות של מצלמה שהכרטיס זיכרון
25/11/14 20:00
12צפיות
של המצלמה לא מצליח להראות אותם.
צריך למחוק אותם?
אפשר דרכם לפתוח את התמונות?
נראים כמו סרגלי כלים לדפדפן, או JS שונים. זה בדרג פוטנציאל
26/11/14 18:54
10צפיות
להפריע (unwanted), לא מזיקים נטו.

אפשר למחוק את הקבצים עצמם, או להריץ אנטי רוגלות כמו malwarebytes, שיודעת להתמודד איתם טוב יותר.  
חברת סוני בצרות
26/11/14 04:29
58צפיות
ארוע שלא ייאמן
"האקרים השביתו את חטיבת הבידור של סוני
מחשבי Sony Pictures, חברת בת של של התאגיד הרב לאומי סוני האחראי על הפקות טלוויזיה ומשחקים ניידים, נפרצו וננעלו, ועתה מוחזקים כבני ערובה תמורת כופר"

זה בעיקר פוליטיקה. אובדן אמיתי אין כאן.
26/11/14 07:31
47צפיות

ארגון בסדר גודל של סוני עומד ברגולציות שמחייבות אותו לגיבוי הדאטה.
המשמעות היא שרוב הדברים לא נשמרים על המחשבים, אלא על כונני
רשת כאלה ואחרים, שמגובים תדירות. במקרים מהסוג של התקפות כאלה
פשוט מוחקים את התוכן במוצפן, משחזרים לתיקיית המקור את החומר
ששוכב בגיבויים, ובא לסוני גואל.
כמובן שיש חומר לא מגובה, אבל מדובר במעט מאד חומר בדר"כ.

אמה-מה ?
זה לא נראה טוב. ולא נשמע טוב שחברה בסדר גודל של סוני נופלת ככה.
מצד שני  shit happens
ההאקרים מודעים לזה...
26/11/14 09:47
35צפיות
הם לא מאיימים שימחקו את המידע - הם מאיימים שיפיצו אותו. אני לא יודע באיזה מידע הם מחזיקים אבל לסוני יכול להיות הרבה מה להפסיד פה.
מסכים איתך
26/11/14 09:58
27צפיות
פרסום חומר פנימי של סוני, בכמויות מסחריות הוא אסון
אבל אני לא יודע אם ההאקרים גנבו את החומר, או רק הצפינו אותו על הדיסקים המקומיים
עוד כמה ימים, ניווכח בכך

קשה לי להאמין
26/11/14 14:41
33צפיות

שהרבה דאטה יוצא מחברה מסויימת בלי שהיא תדע,
בטח ובטח אם החברה רוצה להגן באופן מיוחד על החומר שלה.
אני כן מאמין שבעקבות טעות החומר הוצפן.
אבל לא יצא מתחומי החברה.

אם אני טועה - והחומר אכן יצא מהחברה, זו טעות שצריכה
לעלות לכל מערך אבטחת המידע בארגון הזה במשרה שלהם.
עד האחרון שבהם.

חברים אין לכם מושג איזה דברים אפשר למצוא
26/11/14 16:43
31צפיות
בחברות גדולות, בעיקר בחברות דיש להם ים אתרים וים אפליקציות..
אכן זה עניין של reputation  ולא איזה DOS אבל חברים אני חושב שסוני קיבלה כבר פעם שניה מכה ולדעתי היו עוד פעמים שאנחנו בכלל לא ידענו עליהם..
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה