לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע

אנא הקפידו לקרוא את נוהלי פורום אבטחת מידע במאמרים

מספר כללי התנהגות
* אנא קראו את כללי הפורום לפני כתיבת ההודעה הראשונה.
* אין לפרסם בפורום - בשביל זה נועדו הלוחות
* אנא הקפידו לשרשר, כל הודעה חדשה דוחקת אחרת לדף הקודם
* אין לעבור על חוקי מדינת ישראל בכל הקשור לפריצות וכיו'
* לפעמים אמירת אינה פשע..

Deviation ו- Y0NaTaN

חוקי פורום כלליים למשתמשים חדשים וותיקים
15/11/14 20:58
34צפיות
שלום רב וברוכים הבאים לפורום אבטחת מידע של תפוז.
הפורום עוסק באבטחת מידע  מכל נגזרותיו(תשתיות,האקינג,אטחת מידע אפליקטיבי וכו'..)בלבד.
פורום זה הוא לא פורום תמיכה טכנית,סיסטם או לוח מודעות.
אלו החוקים הבסיסיים של הפורום:
1.אין לפתוח שרשור שלא קשור לאבטחת מידע(לדוגמא הדפדפן שלי לא עובד לא קשור לפורום!)
אין לייעץ או לתת תשובות לפתיחת שרשור כזה יש להפנותו למקום הנכון וביום למרת הודעתו תמחק.
2. אין לפרסם עסק ,בעל מקצוע או כל דבר שלא סוכם מול הנהלת תפוז
3. אין לקלל,לאיים,להוציא דיבה על כל אדם תאין להתנקם באנשים אחרים דרך הפורום אין להציף את הפורום.
4. הפורום אומנם פורום אבטחת מידע אך הוא אינו פורום שמייעץ כיצד לפרוץ לשכנה לראוטר או  להפיל את האתר של החברה הקודמת שלך שכלכך בא לך להתנקם בהם על שפיטרו אותך... זה לא חוקי!! .

שיהיה גלישה מהנה
משתמש שיעבור את כלי 2 ו\או 3 ימחק ויחסם לתמיד.

º
17/11/14 12:46
3צפיות
הפנים של הרשת האפלה?
12/11/14 21:38
102צפיות
נתקלתי בכתבה מעניינת בynet ,
איך זה הגיוני שמישהו שמשתמש בTOR נתפס..
אשמח לשמוע דעות
זאת הכתבה:
http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4590360
כתבה של Sophos בנושא
13/11/14 19:52
54צפיות
ובאותו איזור - אותר באג בן 20 שנה ב-IE...
16/11/14 00:07
37צפיות

שימיו עוד מימי חלונות 95'...

מחכה עוד ליום שבו MS תוותר על המנוע שלו לטובת זה של מוזילה או כרום...
זה לא רק TOR
18/11/14 22:25
42צפיות
TOR זה היום כלי סטנדרטי לגלישה רגילה .

מדובר ב-Freenet
כלי שמאפשר לך לגלוש לכל מיני אתרים מיוחדים שאי אפשר להגיע אליהם בדפדפן הרגיל.

|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/14 11:29
6צפיות
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
11/11/14 17:33
5צפיות
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
פייסבוק
09/11/14 20:02
46צפיות
שלום למומחים,
בסופ"ש אחד החלטתי לסגור את כל אמצעי המיחשוב שלי כולל הניידים, הביתיים ובקיצור ה-כ-ל היו סגור ולא השתמשתי במחשב ובנייד במשך יממה רצופה (לפחות 24 שעות), בתום הסופ"ש כשהדלקתי את הנייד ומיד אחרי שהכל עלה ונדלק קיבלתי התראה על אישור חברות מאיש שמעולם לא ראיתי, לא הכרתי ובוודאי שלא ביקשתי ממנו חברות, מעיון בכרטיס הפייסבוק שלו הבנתי שמדובר בטיפוס מפוקפק לאללה, מעיירה כלשהיא ברומניה וכמובן שחסמתי אותו מייד. מס' ימים לאחר מכן קיבלתי שוב התראה בנייד על אישור חברות מבחורה שגם היא מרומניה ומופיעה בכרטיס של הרומני המופרע ההוא.
אודה לכם מאוד על כיוון והסבר טכני מקצועי שיפתור לי את התעלומה.
ORELL פעיל עדיין ?
09/11/14 22:37
45צפיות
מתי בדיוק המומחה/ים עונים לנו ?
º
לא
10/11/14 14:43
9צפיות
פעיל ועוד איך
11/11/14 08:18
33צפיות
מעבר להצעת חברות קיבלת משהו נוסף?
אין כאן מומחיות טכנית מיוחדת.
יש כאלה שמשתמשים בכלי תקשורת כמו פייסבוק, gmail , whatsapp וכו׳ לקידום מתקפות (מה שנקרא social engineering )
לקידום מתקפות והונאות.
לדוגמא שולחים לך לינק למייל ורשום מעל הלינק זכית בפרס כספי אנא לחצי על הלינק כדי לראות מה הפרס, ברגע הלחיצה יקרה בכלל משהו אחר. כמו הגעה לדף זדוני , הורדה אוטומטית של קובץ זדוני. וכו ..
המסקנה,
לא לאשר אנשים שאנחנו לא מכירים, לא להתפתות לכל מני פרסים שקיבלנו משום מקום במייל/ פייסבוק .
אני מקווה שהדברים הובהרו.
ושוב אין כאן משהו טכנולוגי מטורף שמאתרים דווקא אותך בדרך מיוחדת ומטורפת.
אם יש עוד שאלות אשמח לענות
º
לא סביר שמישהו מחפש אותך אישית - שולח לחמו ע"פ המים
11/11/14 00:18
8צפיות
יש לי פירצת אבטחה בעסק
09/11/14 14:51
59צפיות
אני מחפש מישהו שיכול לפתור אותה
050-9865959
שלום
11/11/14 07:16
40צפיות
לא נהוג לרשום טלפון בפורום
אנא תסביר את הבעיה וננסה לעזור
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/14 12:12
1צפיות
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/14 11:55
1צפיות
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

פניה לעזרה
06/11/14 23:25
50צפיות
תשתפו בבקשה חברים ותעשו מצווה וצדקה למטרה באמת חשובה ואמיתית  כל ההוכחות למצב שזה אמיתי ישלח בפרטי!!!!
היי שלום לכולם פונה אני לעזרה דחופה עם ישראל היקר פתחו את ליבכם ותעזרו לנו קוראים לי אלכס אני בן 26 נשוי עם תינוקת בת 3 חודשים נקלענו למשבר מאוד מאד קשה מבחינה כלכלית אשתי בחופשת לידה ואני חליתי ולא יכולתי להמשיך לעבוד כרגע מטופל רפואית..חשבון הבנק שלי מוגבל ומעוקל. כבר כמה שנים בגלל חובות העבר כי עזרתי לפרנס את הבית והזנחתי את עצמי מבחינה אישית וכלכלית בזמן שאבא שלי היה חולה ולצערי הרב נפטר מהמחלה לפני שנה בשנת 2013.....לפני כמה חודשים הוגבל חשבון של אשתי חשבון היחיד שיכולנו להתקיים....ההגבלה קרתה בגלל שחליתי ולא יכולתי לעבוד ואשתי בחופשת לידה ללא הכנסה...כרגע מקבלים סיוע ב2000 שקלים בחודש יש לנו המון המון הוצאות גם לילדה ולקחנו הלוואות חוץ בנקאיות ההלוואות שלקחנו היה לפני שחליתי ולפני שאשתי יצאה לחופשת לידה לאור המצב לא יכולנו להמשיך לעמוד בתשלומים והתחלנו לקבל איומים במשך כל היממה ללא סוף רק אז התברר לנו שמדובר בשוק אפור כל יום על איחור בתשלום מחייבים אותנו בריבית של כמעט 200 שקלים החוב הולך וגודל בצורה מטורפת אני ברגע שיסיים את הטיפול הרפואי יחזור בהדרגה לעבודה וגם אשתי אחרי שנמצא פיתרון לילדה היא תחזור לעבודה כרגע בשביל שהחובות בשוק האפור לא יגיעו לסכומים ענקיים כי אחרי זה לא נוכל לצאת מזה ועתיד שלנו המשפחתי יהיה פשוט בסכנה אנחנו חייבים מיידית לסגור את החובות האלו ולעמוד על הרגליים ככה שברגע שאני יחלים ויצא לעבודה גם אשתי נוכל להבטיח את עתידנו כי אז בעצם אחרי שנסגור הכל נשאר עם חובות קטנים ללא שוק האפור ונסגור מהר ונתחיל את חיינו ברגל ימין.....במידה ולא נסגור את החובות בשוק האפור החוב יגיע לסכומים ענקיים בנוסף נהייה חשופים לפגיעה פיזית ונפשית מצד גורמים האלו השייכים לשוק האפור....ובגלל זה אנחנו פונים אליכם אנשים יקרים תתנו לנו יד במצבנו תעזרו לנו באמת למטרה מאוד חשובה אין לנו מאיפה להביא את הכסף פשוט אין רק עזרתכם תעמיד אותנו על הרגליים..... תתרמו כל אחד כמה שביכולתכם מספיק שכל אחד יתרום 20 שקלים נגיע לסכום שאנחנו צריכים ונוכל לסגור את החובות האלו לתרומה: פרטי חשבון בנק הפועלים: סניף: 12 מספר בנק: 738 מספר חשבון: 552836 בתודה רבה רבה לכולם
נורא אודה מאוד עם תוכלי לעזור ולתרום סכום סמלי
רבקה ואלכס רודנקו
האם שני אנטיוירוסים בו זמנית על המחשב באמת מפריעים זה לזה?
05/11/14 13:27
30צפיות
יש לי AVG והתקנתי היום בנוסף Bitdefender (בשניהם מדובר בגרסאות החינמיות), בזמן ההתקנה הופיעה "המלצה" להסיר את האנטיוירוס הקיים. לא קיבלתי את ההמלצה כי אני רוצה קודם להיווכח שהחדש באמת טוב כמו שכתוב בכל מיני מקומות ברשת. מה אתם ממליצים?
כך נהוג לחשוב
05/11/14 14:03
38צפיות
AVG מצויין, וגם השני טוב מאד
אתה יכול להסיר אחד מהם בלי חשש

תודה, ועוד שאלה
05/11/14 14:15
31צפיות
בפאנל של Bitdefender כתוב בין השאר ".Not logged in, 29 days left". האם זה אומר שהגרסה החינמית שהתקנתי היא בעצם גירסה להתנסות למשך 30 יום? לא זוכר שבאתר שלהם היה כתוב משהו על גירסה זמנית להתנסות, לדעתי הגרסה החינמית מוצגת שם כאחד המוצרים וללא שום הגבלת זמן, אבל אולי אני טועה(?).
אינני מכיר את התוכנה הזאת
06/11/14 10:00
21צפיות
אני עם AVG כבר מספר שנים ומאד מרוצה

שלוש סיבות למה לא
06/11/14 07:23
36צפיות

הם מפריעים אחד לשני :
אנטי וירוס, בין השאר, שולח מידע ל"אתר הבית" שלו על המחשב שלך.
הרעיון מציק ומעצבן, אבל זו דרך של חברות האנטי וירוס לקבל מידע
בזמן אמת על התפרצויות של וירוס לא ידוע, באם המחשב שלך נפגע.
האישו הוא שההודעות האלה נתפסות ע"י אנטי וירוסים אחרים כסוג
של העברת מידע לא תקין, וזה ייחסם.
נשמע טוב מבחינת אבטחת המחשב שלך, אבל המשמעות היא פגיעה
באחד ממנועי האנטי וירוס.

הם יריבו על וירוסים :
כאשר נמצא וירוס במחשב שלך תוכנת האנטי וירוס מעבירה אותו להסגר.
ברגע שתוכנה נוספת תזהה שיש וירוס בהסגר, היא לא מתייחסת לעובדה
שהוירוס כבר בהסגר של תוכנה אחרת, אלא מנסה להסגיר אותו בעצמה.
המשמעות, מבחינתך, הרבה מאד הודעות מיותרות ובזבוז זמן יקר.

הם יגרמו למחשב שלך לעבוד קשה :
תוכנות אנטי וירוס היום הן תוכנות לא קלות. הן גוזלות מעט CPU, והרבה
memory usage. שני אנטי וירוס ייגזלו הרבה מאד משאבי זיכרון, שלפעמים
הוא כל מה שיש לך, וזה יאט את פעולת המחשב.
º
תודה על ההסבר המפורט
06/11/14 10:57
6צפיות
º
הסברים טובים. אם להוסיף משהו לקיים, אז אנטי רוגלות
07/11/14 16:28
18צפיות
|*|נפתח פורום ברית מילה|*|
04/11/14 11:54
4צפיות
|מוצץ|ברית מילה היא המצווה הראשונה שנצטווה אברהם אבינו, ועליה נאמר במקורות כי היא גדולה משאר מצווה עשה. במצווה זו נותן היהודי בבשרו אות לקשר עם בורא עולם.
ברית המילה היא סמל יהודי מובהק, ולכן רוב מוחלט של היהודים מכל הגוונים מלים את בניהם.

עם זאת, להורים רבים מדובר באירוע רגיש ולא קל. בזמן שהציבור חוגג, התינוק כואב ומדמם.
פתחנו את פורום ברית מילה בכדי לנסות ככל האפשר לתת מקום, ואולי גם מענה, לשאלות של הורים בעניין ברית המילה ? המעשה עצמו, הטקס שסביבו, שאלות הלכתיות, התלבטויות, חששות וכל דבר שיושב לכם על הלב.

|קדימה|מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
מי זה rsa-Israel-ltd-LAN אשר תקוע אצלי במחשב?
01/11/14 11:32
41צפיות
כל מספר שניות המחשב שלי מנסה לשדר לאתר הנ״ל בפורט tcp443. כתובת היעד משתנה כל פעם, אבל יש לה קידומת קבועה של 212.179.154.2xx. ולא, אני לא מנסה באותה עת לגלוש לאתר של rsa. האם למישהו יש נסיון דומה עם המטרידנים האלה?
צריך תוכנת פיירוול (או כלי יעודי) כדי לברר מי שולח את הפינג
04/11/14 01:39
26צפיות
לשם (הפורט הוא של תקשורת מאובטחת). יתכן שיש רכיב בדפדפן.

לא הייתי אומר שזה משהו מזיק, אבל אפשר לברר.
נשמח לראות צילום מסך
04/11/14 08:53
22צפיות
ואולי נוכל לעזור
º
צילום מסך:
הודעה זו מכילה תמונות
05/11/14 13:15
33צפיות
º
אבל איזה תהליך שולח?
07/11/14 16:30
13צפיות
תוכנה חינמית שמציגה חיבורים ואת מצב הפיירוול בויסטה עד 8
20/11/14 18:35
6צפיות
Windows Firewall Notifier

סביר שהיא תראה את התהליך שמתקשר לכתובת הנ"ל.
הצעה לתכנים/סרטים בנושא אבטחת מידע לכיתות א-ג
03/11/14 10:34
32צפיות
בוקר-טוב,
נידבו אותי להעביר הרצאה של חצי שעה לכיתות א' עד ג', אשמח לכל הצעה לתכנים או סרטונים בנושא שאפשר להעביר לילדים בגילאים הנ"ל,
תודה רבה!

אחלה של דבר
03/11/14 11:15
32צפיות
היום לכל אחד יש פייסבוק ומייל וכל כלי תקשורת אחר..
הייתי מדבר קצת על הסכנות של פתיחת קבצים והעברת מידע אישי לזרים כמו צאטים שילדים לפעמים נכנסים ולזלוג טיפה לנושא של לא לדבר עם אנשים שלא מכירים .
אני לא מכיר את הרקע שלך לכן קצת קשה לי להרחיב עוד.
ראשית תודה...
03/11/14 11:38
20צפיות
אני לחלוטין מהתחום, איש forensic ומנהל סיכונים, הרבה תעודות וכל מיני צירופי אותיות מתחת לשמי אז תרגיש חופשי לדבר במונחים מקצועיים....
קהל היעד הינו ילדים כמו שציינתי, אני מחפש איזה סרטון כדי "להעיר" אותם פה וש... האמת שחשבתי על סלוגן מסוים שיהיה על הלוח ואחזור עליו מספר פעמים במהלך ההרצאה, משהו כמו "האיקס שבפינה הוא חבר לכל צרה" או משהו כזה...
כמובן שאדבר על הסיכונים בצ'אטים, פרסומות שקופצות ו...כל הדבר ה"בנאליים" הללו, מחפש איזה סרטון/גיפ מעניין בנושא לילדים, בעיקר אנימציה.....

תודה

קודם כל
03/11/14 12:45
21צפיות
תוכל להראות להם סרטון של צייד הפדופילים אבי דוביצקי,
תופס פדופילים , יש לו סרטונים תבחר לך אחד ותציג את זה בתור הדגמה לסכנות בצטים.
בנוסף תרצה קצת על טרויאנים ושאר ירקות שנשלחים במייל ..
דווקא זה יכול לעניין אותם
אתה יכול להראות להם סרטון של "פשוט אמרו לא"
03/11/14 19:36
31צפיות
ולהסביר להם שהסכנה קיימת גם במרחב הווירטואלי
º
מעולה, תודה!
04/11/14 08:55
11צפיות
נשמח אם תשתף
11/11/14 08:23
12צפיות
ותספר מה עשית ועל מה הרצת
º
אמור להתקיים לקראת סוף החודש, מבטיח לעדכן....
11/11/14 11:54
6צפיות
FIREFOX-מחיקה-אי אפשר לסמן טפסים וחיפוש
הודעה זו מכילה תמונות
01/11/14 20:16
36צפיות
אולי בגלל שבהגדרות ההסטוריה  בפיירפוקס בחרתי שלא ישמור אותה ?
FIREFOX-מחיקה-אי אפשר לסמן טפסים וחיםוש
null
אין קשר לפורום
03/11/14 11:16
15צפיות
זה בפורום, תנסי בפורום שקשור לתמיכה טכנית, מחשוב אישי אולי..
תודה orell ,צודק
03/11/14 15:14
9צפיות
זה היה ב"אפשרויות ->פרטיות" ולא באבטחה ...התבלבלתי

|*|נפתח פורום בירוקרטיה|*|
02/11/14 14:26
2צפיות
|שמאל|אין דבר יותר מעצבן ומתיש מבירוקרטיה, ההמתנה הארוכה בתור, הפקידה הלא סבלנית שמסבירה לכם בסופו של דבר שצריך למלא טופס כזה ואחר.
לבסוף אתם מוצאים את עצמכם מטורטרים בכל משרד אפשרי וממתינים שעות רק בשביל לקבל את מה שמגיע לכם.

פורום בירוקרטיה יעזור לכם גולשי |תפוז| להתגבר על הבירוקרטיות המתישות,  תוכלו לשתף את הסיפורים שלכם ולתת טיפים לגולשים אחרים כיצד משיגים את מה שרוצים ביעילות ומהירות.
אם אתם מרגישים שקיבלתם שירות גרוע, שנעשה לכם עוול, שטרטרו אתכם, שלא התייחסו לפניות שלכם - היכנסו לפורום בירוקרטיה.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה