לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום מאגיה!

הפורום נועד להולכים בדרכי המיסתורין של הכישוף ועבודת המאגיה. מאגיה היא שיטה רוחנית שבעזרת קשר לאיתני הטבע והאלוהות (ובעיקר קשר עם העצמי הפנימי) ניתן ליצור שינויים במציאות. המסע המאגי נמשך חיים שלמים, ואפילו יותר מחיים שלמים, אבל התהליך חשוב יותר מהסוף.

כל שאלה או דיון על הנושא תתקבלנה בברכה-

הנהלת פורום מאגיה.

ברוכים הבאים לפורום, מקצוענים, חובבנים,סקרנים ומבקשי עצה! לפחות תיהנו! ברכו והתברכו (אבל בלי קללות דיר באלכ...) 

המשך...
הודעה חדשה

כניסת מנהלת חדשה לפורום
45תגובות
28/06/11 19:01
5צפיות
אנו מברכים את fire snake עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

(המשך...)
אנו מברכים את fire snake עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

משהוא מגניב
61תגובות
28/06/11 15:53
24צפיות
הלכתי לשוטט בארכיון כדי למצוא את המאמרים של בליעל ,
ואז להפתעתי יש ארכיון אחר לא מה ששקדתי וקראתי לפני כמה חודשים ,
ויש שם גם כתבים שלי מגילגולים קודמים , דהיינו מאז עליית לשמיים ונולדתי מספר פעמיים ,
והפלא שגם אז הייתי דוד היחיד וגם דוד999 שזה שני גילגולים באותו שדה ארכיוני .
התפלאתי שקראתי...

(המשך...)
הלכתי לשוטט בארכיון כדי למצוא את המאמרים של בליעל ,
ואז להפתעתי יש ארכיון אחר לא מה ששקדתי וקראתי לפני כמה חודשים ,
ויש שם גם כתבים שלי מגילגולים קודמים , דהיינו מאז עליית לשמיים ונולדתי מספר פעמיים ,
והפלא שגם אז הייתי דוד היחיד וגם דוד999 שזה שני גילגולים באותו שדה ארכיוני .
התפלאתי שקראתי לראשונה בגילגול זה את הארכיון שלא היתה המנהלת צילה שיר אל .
ואילו אתה בארכיון יש אותה .
אז כנראה הגעתי ליישוב הדברים , ויש לי פרספקטיבה של עוד מספר גילגולים מאז .
מאוד מיסתורי כל העניין הזה ,
אולי יש ניסיון של יישור קו בין הגילגולים ולכן כל התשובות המתחכמות של כל מיני שקראו מארכיונים אחירים והציגו
דברים פה כשלהם .
וניתקלתי הרבה בהפוכות הללו , שזה גניבת דעת של קניין רוחני של דברים שכתבתי .
מעניין לדעת כמה ארכיונים יש , בסרט העוקב שלי עכשיו כבר נתקלתי ב-2 ,
ואני זוכר שיש יותר , זכור לי גילגול עם ארכיון עם 3000 דפים בו ,
ועוד ארכיון עם 1500 דפים בקירוב , ועוד ארכיונים עפ גדלים קטנים יותר .
ומכיוון שהדטה לא נמחק ונשמר , ורק מציגים לנו תמונה חד ערכית דהיינו את הארכיון הנוכחי .
האם גניבת דברים שכתבי בארכיונים נוספים והצגתם לעומתי ע"י כותבים אחירים היא שיטה ?
יעני יש פה חירטוט עלי ברמות גבוהות .
סתם הגיג לשיתוף .
דוד
פלייייזזז עזרהההה
27/06/11 23:42
30צפיות
למי אפשר לפנות שיברר אם יש כישוף על בן זוגי?
אני בטוחה שקורה משהו!
מישהי הבטיחה לו שאם לא יהיה איתה הוא לא יהיה אם אף אחת....וזה היה קצת לפני שאני והוא חזרנו להיות יחד ...
ועכשיו הוא פשוט נעלם לי !
בבקשה אובדת עצות!
צרי קשר במסר בבקשה
28/06/11 06:53
13צפיות
ואני אנסה לברר.
גם אלי את מוזמנת לשלוח מסר
28/06/11 13:02
15צפיות
אם לא עניתי-ודאי שהמסר הגיע; יש  "כישוף" על התקשורת שלי באינטרנט...
אני בטוח שאם תפסיקי להאמין בזה...
30/06/11 09:49
13צפיות
הכישוף יעלם מאליו.
º
שלחתי לך מסר - האם קיבלת?
30/06/11 13:47
4צפיות
חיפוש מידע
29/06/11 14:35
9צפיות
העלתי לפורום את הטענה כי המאגיה הקבלית קשורה לאור המקיף ,
ואף העלתי מספר הגיגים תיאורטים איך ולמה זה פועל .
אותי מעניין האם יש עוד תיאוריות מקיפות על כל תחום המאגיה ,
או שזה יותר אקלקטי היסטורי , ואם יש למישהוא תאוריה מאגית מקיפה אשמח לשיתופים .
דוד
אתם מוזמנים לתרום
29/06/11 22:08
1צפיות
כל החכמים ויודעי המאגיה שבפורום , אולי זה יתרום לכללות הפורום ?
דוד
אירוח הרב זמיר כהן ב- 'קבלה בראי היהדות'
29/06/11 15:48
2צפיות
בס"ד
אנו שמחים לבשר על אירוח כבוד הרב זמיר כהן אצלנו בפורום 'קבלה בראי היהדות', היום, יום רביעי 30.6.11 החל משעה 17.00 עד 18.30, בנושא: האם יש חיים לאחר המוות? ותכלית החיים על פי הקבלה!

הרב זמיר כהן - מבכירי המרצים בישראל בנושאי קבלה ויהדות, מחבר הספרים רבי המכר: 'המהפך', 'הצופן', ועוד... וראש ארגון 'הדברות'- ערוץ המשדר באפיק 97 ב- HOT וב- YES ובאינטרנט.

הנכם מוזמנים להתחיל לשרשר שאלות לכבוד הרב בנושא הנ"ל (או בכל נושא קבלי אחר), כל הקודם זוכה !

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

אני נתקל בתופעה
63תגובות
25/06/11 23:09
3צפיות
שאם אני מעלה דבר מה , רק שוללים כל מיני אנשים
ולא כותבים משהוא שקשור לנושא , וזה מוריד את רמת הפורום
כי לא מתפתח דיון בכלל , ואז נוצר שירשור שלא קשור למאמר וחבל .
וזה קורה הרבה ולא רק לי ,
אני שמח על תגובות , והייתי יותר שמח עם הם היו לעניין .
דוד

(המשך...)
שאם אני מעלה דבר מה , רק שוללים כל מיני אנשים
ולא כותבים משהוא שקשור לנושא , וזה מוריד את רמת הפורום
כי לא מתפתח דיון בכלל , ואז נוצר שירשור שלא קשור למאמר וחבל .
וזה קורה הרבה ולא רק לי ,
אני שמח על תגובות , והייתי יותר שמח עם הם היו לעניין .
דוד
פורומים חדשים ב- אנשים
27/06/11 16:04
1צפיות

אחרי הצלחתה הסוחפת של העונה הראשונה, מאסטר שף חוזרת בעונה חדשה!
ארבעה שופטים, עשרות מתכונים טעימים ורק טבח חובב אחד שיקבל את התואר מאסטר שף. מי זה יהיה? בואו לגלות בפורום הרשמי החדש לתכנית
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

דודו אהרון, זהבה בן, אביהו שבת, אתי לוי, אלון דה לוקו וג'ולייטה טסים ל-L.A ומתחרים על ההזדמנות לפרוץ לקריירה בינ"ל. מי מהם יקטוף את התהילה?
בואו להתמכר לריאליטי הכי רותח על המסך בפורום חי בלה לה לנד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
מדע וכישוף: באוצול, מדע הוא כישוף.
26/06/11 22:24
21צפיות
כך היה כשהעולם היה תקין.

- בעולמנו המצוי במצב פוסט-טראומתי -  התפצל הידע למיסטיקה ולמדע. המיסטיקה כוללת את שרידי הידע שמלפני היסגרות התַּמָהְּטֻפָה *, והמדע - את מה ששכלנו , במגבלותיו הנוכחיות, יכול להבין.

האדמה, שהיא יצור חי, שהיא אמנו, היא המצויה במצב פוסט טראומתי, ובהיות כל החיים עליה מצויים בתוך שדה השראתה, לכולם נסגרה התַּמָהְּטֻפָה.

מן הידע ה"מיסטי",שפעם  היה אינטואטיבי, מובן מאליו כזריחה(למשל - גימטריה, או נומרולוגיה), נותרו קרעי ערפל.

המיסטיקה נשלחה לקבץ נדבות - שלא לומר לזנות - עם הצוענים.

ואילו המדע נותר בהיכל, עם כל ההטבות הסוציאליות הנלוות.

האם תיפתח התַּמָהְּטֻפָה?

האם ייפתחו שערי כלא הקיום?

אולי עד  21.12.2012 נחכים קמעא בעניין.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
*
*תַּמָהְּטֻפָה – כך קרוי מערך המרכזים בגופי האנרגיה של יצור (הגוף האסטראלי, הגוף האתרי...) בתחילת התפתחותו לקראת היציאה אל השמש [=המעבר לשדה המימדים הבא, לאחר סיום תקופות החיים בזה, החומרי). בסוף ההתפתחות (האורכת משכי חיים רבים) קרוי המערך הזה מַרְ^כַּו (קשור לביטוי "מרכבות האלים").  יחס התַּמָהְּטֻפָה למַרְ^כַּו כיחס הניצן לפרח. להמחשת ההבדל: מי שתַּמָהְּטֻפָתּוֹ נפתחה והיתה למַרְ^כַּו, יבין לאלתר  כל שפה שבה יפנו אליו וגם יוכל לענות. מַרְ^כַּו עלול לשוב ולהיסגר לתַּמָהְּטֻפָה כתגובה לטראומה; ואמנזיה היא סגירת תַּמָהְּטֻפָה קיצונית.

התַּמָהְּטֻפָה של האדמה נסגרה באירוע הטראומטי של נפילת בית השערים, הואמגדל בבל, שקרה דקות ספורות לאחר אירוע טראומתי אחר בצד השני של הכדור: התפוצצות תָּגֻורָ^ [=אטלנטיס].

מכיוון שכל יושבי האדמה מצויים בתוך שדה ההשראה של האדמה, ומושפעים ממנו - נסגרה התַּמָהְּטֻפָה  לכולם - כמו בסיפור היפהפיה הנרדמת... כולם פה ישנים ומחכים לנסיך (או לגורדייב) שיעיר אותם.

בית השערים היה רמפה שעליה הוצבו שבעה שערים, לשם העברת עדרים (של עבדים, בני אדם) למקום אחר כלשהו.

עד כאן המאורעות המתוארים בספרי שבכתובים "סגירת התַּמָהְּטֻפָה "

כמה פירורי מבוא, פרק א, תקציר, נספח ב - בבלוג של fire snake (קישור בחתימתי).
ההגיון מאחורי מטה .
26/06/11 13:44
8צפיות
לפי הרעיון שאנו בנויים ממספר רמות (חיה נשמה רוח נפש גוף, (יחידה בפעם אחרת))
ידוע כי עוברת החלטה פנימית בין הרמות עד לביצוע המעשי .
בין כל רמה לרמה כזו יש שכבת אור מקיף , שבה תלוי אור חלש יותר ובו הרובד של הרמה הבאה .
יחס כללי זה מכונה מ"ט =(מ-מקיף, ט-החלטה/ביטול), וזה נובע דרך כל רמותינו .
אולם מה שעובר בפנימי גם בא לביטוי בחיצוני, בצורה של השראה של המוטיבים הפנימיים לרמותיהם החוצה .
כאשר אספקטים של תופעה זו , קשורים להרבה פעולות של מאג או מקובל בהכוונתו כלפי חוץ .
האלמנטים הפנימיים הללו מגולמים אף בטבע העומד לעומת פנימיותינו .
דהיינו מוטיבי ה-מ"ט + היחס הנתפש של שינויי המודעות מהיבט זה המצויין באות ה', יחד:מ"ט+ה = מטה .
ולכן רצוי להתאים מטה למבנה הרוחני האינדווידואלי , ואז המטה יכול לשמש כהמשך השראתי של הגוף ורמותיו .

מטות בתחילת דרכו של מאג יהיה ממרכיבים אשר יכילו את המומנטום הפנימי של החלטותיו הפנימיו וזרימתם במרחב .
ואז עם המרכיבים תואמים את הפנימי הזורם החוצה , אז המטה אפקטיבי , ויכול להיות גורם משפיע דרך השלכה ונדרש
כיול למטה להשפעותיו .
כאשר המאג למד את אופני זרימתו הפנימית , ובהתאמה את מטהו , הוא יכול אם יש גדילה של טווח ועוצמת זרימתו הפנימית ,
לעבור למטה מורכב יותר שיכיל מרכיבים יותר ייחודיים , ואז טווח ההשפעות שלו גדל וכן אפשרויותיו להשפיע .
לבסוף אפשר להגיע לנביעה ישירה ללא מטה , אבל זה רק לאחר שאתה כבר יכול להפוך מטה לנחש חי .
(ולאלו שאומרים שהם כבר לא צריכים מטה , אני מה זה מרים גבה .(זה שהבנתם שכלית משהוא לא אומר שיש לכם את הכוח)) .

המאג צריך לבחון איזה אלמנטים הוא משפיע באופן טבעי , וכן כל אחד משפיע , רק יש כאלה שברמות הנמוכות זורם להם טבעי אופן מסויים חזק ,
ובדרך כלל כאלה ניגשים לתחום , רק שהוא יכול להילמד ולהירכש ע"י כל אחד אם נפתחת לו הדרך ,
וכאשר הוא לומד את אופני השפעתו הוא יוכל להרכיב מזה מטה .
סתם לרכוש מטה או להכין ללא התאמה אישית יביא למפח , וזה פשוט לא יפעל .
רמז קריסטלים או אבנים טובות במטה זה למתקדמים ולא למתחילים , רצוי למתחיל אלמנטים טבעיים ופשוטים מהטבע בדר"כ מהצומח .

כאשר המאג מתקדם יותר אופני זרימתו הפנימית הם יותר רחבים ומגוונים , ויש רמות פנימיות יותר וחיצוניות יותר בזרימה ,
ובהתאמה אולי ישלבו בתוך המטה מיתרי דרקון או כל מרכיב עוצמתי הפועל עם רמות הפנימיות יותר של הזרימה .
אני העלתי רעיון של גיד של גדי , כי גיד הגדי דומה בתבניתו הרוחנית לגיד האדם , ומאפשר התאמה גבוהה למתחיל .
כך שחומרים ראשוניים צריכים לבוא מהחי והצומח , בשלבים של עוצמה גדולה יותר של זרימה ניתן לשלב אבנים טובות קריסטלים וכו' .
זהו קצת על ... מטה .
נשמח לתגובות ושיתופים .
דוד

יפה
26/06/11 21:47
2צפיות
אני בעיקר חושבת שזה נושא חשוב ומעניין.
איך מוציאים אל הפועל החלטות ורצונות?

זו בוודאי אחת השאלות המרכזיות של כל מי שעוסק במאגיה.
איך באמת שולטים בכל היסודות?
באופן  אישי אני לא מוצאת שמטה מוחשי הוא שימושי במיוחד. אולי לכמה דברים.
אבל באופן אישי יש גם המון המון דברים שאני לא יודעת איך עושים.
º
זו כבר פרובוקציה
26/06/11 22:01
1צפיות
הבהרה לגל סופר ולבליעל
45תגובות
23/06/11 20:49
9צפיות
בו נומר שאני מעורב בזה שהיום לא קוראים לפורום חוכמת הקבלה, חוכמת הקבלה אלא
קבלה בעידן המודרני , כי הם לא מצייגים את הקבלה נקודה .
ובמודרנה הם יכולים לכתוב ולהמציא מה שבא להם .
ולדעתי העניין האמיתי ניצח , דהיינו דרכי .
יחי כוח השקט.
דוד

(המשך...)
בו נומר שאני מעורב בזה שהיום לא קוראים לפורום חוכמת הקבלה, חוכמת הקבלה אלא
קבלה בעידן המודרני , כי הם לא מצייגים את הקבלה נקודה .
ובמודרנה הם יכולים לכתוב ולהמציא מה שבא להם .
ולדעתי העניין האמיתי ניצח , דהיינו דרכי .
יחי כוח השקט.
דוד
שאלה קצרה.
45תגובות
21/06/11 21:38
4צפיות
האם אתם חושבים שניתן להעמיד את המאגיה במבחן מדעי אובייקטיבי?
אם לא, למה?
אם כן, למה לא עושים את זה?

(המשך...)
האם אתם חושבים שניתן להעמיד את המאגיה במבחן מדעי אובייקטיבי?
אם לא, למה?
אם כן, למה לא עושים את זה?
איפה ניתן להשיג מידע בנושא מאגיה?
21/06/11 01:38
24צפיות
שלום לכם,
מאגיה מאז ומתמיד מושכת ומשכה אותי.לצערי איני מכירה אף אחד שיוכל להנחות אותי וללמד אותי ורציתי לשאול מאיפה ניתן למצוא מידע? מאיפה אתם מצאתם?האם יש מידע בעברית?
מה שדליתי בחיפוש אחר ספרים בעברית בסיפריות הציבוריות היה מעניין מאוד אך מועט ביותר.הרבה תיאוריה וניתוח ה'תופעה' לאורך ההיסטוריה..
אשמח להכוונה :)
לימוד מאגיה
21/06/11 08:21
79צפיות
לשמחתי המצב היום טוב בהרבה ממה שהיה נגיד לפני עשור.
בעבר כמעט ולא היה חומר בעברית אבל עם הזמן זה משתנה, נתחיל בזה שיש לך כאן בפורום מאמרים, צירפתי קישור בסוף ההודעה.
מעבר לזה יש ספרים בעברית, למשל דרך הקסם שכתבה רינה קסם ויש את עוצמת האדמה וויקה שאת שניהם כתב סקוט קאניגהאם ותורגמו לעברית, את כול הספרים האלו את יכולה למצוא בחנויות ספרים כאן בארץ.
לשמחתנו הזמן התקדם ובימנו אפילו יש כמות מכובדת של מורים למאגיה בארץ, חלקם טובים יותר וחלקם טובים (הרבה) פחות, ככה שנדרשת בבחירת מורה קצת זהירות כי יש לא מעט נוכלים שרק יחפשו לקחת את הכסף שלך.
אם תרצי הכוונה לגבי מורים את מוזמנת לשלוח לי מסר אישי כאן ואני אשתדל להפנות אותך למורים הכי טובים שאני מכיר.
שאלות נוספות?

שיהיה רק בהצלחה
כתובות אינטרנט מצורפות:
אולי זה יותר נגיש
21/06/11 15:59
17צפיות
אבל מצריך גם הרבה יותר זהירות. ככל שמשהו נגיש יותר כך ההסתברות להיתקל בשרלטן גבוהה יותר.

וכמו שאתה יודע, וכמו שהפורום הזה חווה, יש לא מעט שרלטנים שצצים כאשר נאמרת המילה "מאגיה".
הייתי רוצה
21/06/11 16:12
12צפיות
מאוד להגיד שאתה טועה, אבל לצערי אתה צודק, יש לא מעט שרלטנים שרוצים לעשות כסף ממאגיה.
לכן אני משתדל להפנות לגורמים אמינים...
תקרא קצת את התגובה שלי
22/06/11 20:38
9צפיות
לצערי יש בה לא מעט ביקורת כלפי הדרך בה ניהלת את הפורום.
יש גבול דק מאוד שמפריד בין פלורליזם לבין נתינת יד לשרלטנות. הפורום הזה שהיה במה למגוון דעות הפך לפורום בעייתי מאוד שחווה שרלטנות על ימין ועל שמאל.

אני מתנצל על הביקורת, אבל בתור מנהל פורום היית יכול להשתמש בכלים שנתנו לך על מנת למנוע נפילה כזו. מצד שני אני לא מאשים רק אותך, הרי אתה סה"כ החלטת להיות רב החובל של ספינה טובעת.
חבל לי אולם לא מפתיע
23/06/11 00:21
7צפיות
העובדה היא שאולי הפורום לא היה לטעמך אולם מצד שני כל הזמן ישבת ושתקת, לא טרחת לקום ולפנות אלי, אם לא טובה לך הדרך שבה ניהלתי, בבקשה, בוא נהל אתה, נראה איך ילך לך כאן.
מעבר לזה, עליך להבין שבתפוז יש חוקים ברורים, ותאמין או לא, בחוקים לא כתוב תעשה מה בדודה שלך ותעיף את מי שבא לך, לא יכולתי לזרוק משתתפים רק על סמך זה שלא מצאו חן בעיניי.
גל יקירי, אל יתהלל חוגר כמפתח, אל תשפוט אותי בסוף דרכי במחשבה שלך היה הולך יותר טוב... מצד שני למה אני לא מופתע...
אני שמח שזה לא מפתיע
23/06/11 07:39
5צפיות
ניהלתי פורום בתפוז, אני מכיר את החוקים. לא טרחתי לקום ולפנות אליך כיוון שלא ראיתי טעם- הרי היית נותן לי את אותו הטיעון שנתת כעת, "לא יכולתי לזרוק משתתפים רק על סמך זה שלא מצאו חן בעיניי"... לעולם לא אמרתי שיש לזרוק משתתפים שלא מוצאים חן בעיניך. אמרתי שיש לזרוק משתתפים שיוצרים אווירה שרלטנית בפורום ומונעים דיוני עומק.
אני לא יודע אם לי היה הולך יותר טוב, מעולם לא התעניינתי בניהול הפורום הזה וכנראה שלעולם לא אתעניין. אתה יכול להיות רגוע (וקצת יותר מופתע)- אני האחרון בעולם שיגיש הצעה לניהול הפורום הזה. אני פשוט לא חושב שאני מספיק טוב.

יום נעים
למה? עדיף שתנהל אותו
23/06/11 17:25
5צפיות
אחרת הוא עלול להסגר
אני מאמין שיש טובים ממני
23/06/11 23:12
5צפיות
ואני לא מרגיש בנוח לנהל במצב כזה.
חוץ מזה, אין לי את הזמן והאפשרות (טכנית) לעשות זאת...
חבל. אני בטוח שהיית מנהל פורום מצויין דווקא
23/06/11 23:15
7צפיות
יש לך המון דבקות במטרה והמון תשוקה לנושא. למעשה אני לא חושב שצריך יותר מזה.
ארדן, אני מעריך את שכתבת
23/06/11 23:30
5צפיות
אך דע לך שמדיי חצי שנה אני נכנס למג'יק, עם איזשהו קמצוץ של תקווה שאולי הוא יחזור.
זה היה פורום איכותי באמת. הפורום הישראלי היחיד בארץ שידע להדביק את הפער עם פורומים מחו"ל.

ואני בכלל חושב שלנו יש יתרון בהרבה תחומים (כמו חלק מהגרימוארים)- בעיקר בגלל העברית.
הפורום ההוא היה הרבה יותר הטרוגני
23/06/11 23:56
4צפיות
אבל מבחינת איכות היו בו אנשים ברמות משתנות. וגם זה בסדר. העניין בפורום הוא לא רק ההנהגה אלא גם החומר האנושי שנכנס לתוכו. בתפוז העניין פרוץ יותר, אבל השאלה היא, למה למשל, מאג'יק לא שיחזר את עצמו ב"שאזא"מ" שהיה דאז וגם היו כמו אי צף, הוא מרחף עירום באינטרנט?

ארדן.
º
לאלוהים פתרונים...
24/06/11 00:20
7צפיות
שירשור חיזוי
20/06/11 23:18
19צפיות
כאן זה המקום לכל השואלים, האם הם מקוללים או כל מה שקשור לזה, ואני (ואולי חברי פורום אחרים) נשתמש בכלי חיזוי שונים לענות על השאלות:

יאללה, ככל ששאלה יותר ספציפית ככה התשובה תהיה יותר מדויקת. אפשר לשאול גם בנוגע לכישופים שנעשו על ידכם ותוצאותיהם.

ארדן.
º
22/06/11 13:37
2צפיות
אזהרה וסיפור אישי
22/06/11 19:54
19צפיות
בעצם הצגת בעייתכם בפתיל הזה - בשונה מהצגתה בפתיל שתפתחו בעצמכם - אתם נותנים רשות מראש לארדן - ריינבירד - ולכל מי שבא לו להשתמש בכלי חיזוי לגביכם...

...מה שעלול להתגלות כבעייתי

אספר לכם מה קרה לי כשנתתי לארדן לקרוא לי בטארות...

בתקופה שארדן ואני היינו מיודדים,ביקשתי פעם את עצתו

(*לא כישופים*- עצה! פעם ריינבירד אמר שהטיל -  בלי לשאול אותי - בשבילי איזה כישוף,  כשהצ'ט התנתק לנו כל הזמן, והתקשורת האינטרנטית שלי התיישרה לזמן מה - אז ביקשתי ממנו שלא יעשה שום דבר עבורי, כישוף או משהו אחר, ללא רשותי המפורשת, והוא הבטיח שלא.)

ובכן... ביקשתי את עצת ארדן – ריינבירד -  בעניין רגיש: היה צו איסור פרסום על יומני בתי המנוחה, שניתן לבקשת האקס שלי, ואני הרגשתי - מרגישה – שזו בקשתה האחרונה, שיצאו לאור. (למרות שלא ביקשה במפורש- אבל את הלילה האחרון בחייה הקדישה לעריכתם) ואני כמובן מחויבת למלאה.

הבת שלי התאבדה, בגיל ארבע עשרה וחצי. לפני יותר משלוש שנים.

חשבתי  שלא ייתכן שהאקס שלי לא יסכים לפרסום, הרי זה ללא ספק רצונה האחרון - והוא אהב אותה. עד כמה שהוא נגדי, לא ייתכן שלא יחרוג מהקטנוניות, התייעצתי עם ארדן  איך לגשת אליו בגישה נכונה.

ארדן הציע קריאת טארות, והסכמתי. קריאת טארות מרשימה - שאמרה, בשורה התחתונה, שאצטרך לוותר ולרדת פרופיל באופן פרסום היומנים.
(זה היה אצלו בבית, הפעם שהיגעתי צפונה לבקשתו לטפל בבעיה שיצר לזולתו ולו בהתנהגות אמממ... לא כל כך אחראית, והוא אמר שיחשוב על הפתרון שהצעתי, ואז משך זמן, ואז הודיע לי שטיפל לפי דרכו -  ומשם אולי התחילו הצרות)
כעבור זמן מה, יום שישי בצהריים, רציף תחנת הרכבת - ביקשתי מארדן עזרה - בדיוק עזרה זו: שיחייג מהסלולרי שלו לאקס שלי, (כי כשאני מחייגת הוא לא עונה,) יגיד לו שאני רוצה לדבר אתו, ויעביר לו את השפופרת.

ארדן אמר "את רוצה שאעשה כישוף שיסיר את כל מחיצות התקשורת ביניכם?"
אמרתי "לא."
"כמה את נואשת  וצריכה שהוא יענה לך?"
"אני לא צריכה להיות נואשת." (תכננתי, במקרה שהאקס יישאר בעמדתו, לפנות לבית המשפט.)
"להראות לך?"
"חייג אליו. אני לא רוצה כישופים, כבר הבהרנו את הנקודה."
"אני רוצה רק להראות לך - לא אפעיל את זה. תני לי דף ועט."
נתתי לו.

הוא צייר איזשהו סיג'יל, ואז אמר "טוב, נוסיף קצת וודו. אני מוסיף את הסיג'יל של [לא זוכרת את שמה - ישות הוודו שהוא כהן שלה] - זו ששיניה אדומות מדם של הורים שהתעללו בילדיהם."

"לא. תן לי את זה, אני אשרוף את זה."
"אבל שריפת הדף היא מה שיפעיל את הכישוף."

הרכבת שלהם הגיעה.
"אם כך, קח את זה אתה ותבטל את זה."
הם עלו.

ארדן טען שביטל - אבל הרגשתי שלמרות שהכישוף לא הופעל, הוא גם לא הושמד, והוא עומד כאיום, אנרגיה דולפת ממנו ולא מניחה לי לתפוס את האקס שלי ברגע של רצון טוב.

ביקשתי מארדן שישלח לי את הדף כדי שאטפל בו בעצמי. הוא אמר "בסדר, אני יוצא להביא אותו מהחצר עכשיו" (שם לדבריו הוא עמד בקערת מים עם לחש ריקבון.)
הוא אמר (כעבור שנייה) "הנה זה, אני מחפש רעל בשבילך."
"אתה מחפש רעל בשבילי?"
"אני מחפש בול בשבילך, זה מה שאמרתי."
"שמעתי 'אני מחפש רעל בשבילך.' " (בימינו הטובים הסביר לי ארדן שאם הוא מאיים על מישהו, הוא דואג שהמאוים יידע על כך, כי לפַּחד תפקיד חשוב בהצלחת כישופיו.)
"לא,  אני מחפש בול, אני הולך לשלוח את זה עכשיו."

המעטפה שהגיעה בדואר הכילה שני קרעי נייר לבן, נקי, ללא סימן פיסי או אנרגטי של שייכות לעניין. חשבתי שזה מן הסתם דף חדש. המעטפה לעומת זאת דרשה טיפול אינטנסיבי כדי לפתוח אותה בשלום.

חבר משותף התנדב לבקש מארדן את הנייר האמיתי, חזר אלי שהוא מאמין לו ששלח לי את שרידי הנייר האמיתי, ושאין יותר.

...אוקצור - כשהצלחתי לדבר עם האקס, הוא אמר "לא ואל תדברי אתי" וטרק (כדרכו).

הגשתי בקשה לבית המשפט לביטול צו איסור הפרסום.

השופטת ביקשה שנעבור תהליך גישור להשגת הסכמה בינינו. התייצבתי במוסד הגישור, והמגשרת - עובדת סוציאלית - אמרה שהאקס מסרב לדבר איתם, והשופטת ביקשה לראות את היומנים.  הקדשתי שבועיים  לעריכת העותק המוקלד (שחלקים ממנו נמחקו באופן מסתורי), ואז הגיעה שביתת העובדות הסוציאליות . כך שנסעתי לחיפה למסור עותק נייר של היומנים מיד ליד. (הנסיעה היתה קרב דרך לא קל.)
פסק הדין היה נגדי – בנימוק (המפגר) שבעצת פסיכולוג, הגיעה השופטת למסקנה שפרסום כתבי מתאבדת עלול להדיח את הנוער לחקות את המעשה.
זו רק דוגמה אחת, זו המוכרת לי היטב כי עברתיה על בשרי, לאופן שבו ארדן פועל כשמבקשים ממנו עזרה בכישופים – וגם כשלא.
ארדן טוען שלא הבין שכשאמרתי "לא" התכוונתי "לא" – הוא בכלל לא זוכר שאמרתי "לא".
...עוד לפני כל זה היה הקטע שארדן הזהיר אותי שמישהם (?) שלחו אלי בהשקעה כספית של 50,000 דולר לאחד שישה "כותשי מוח," אנשים מלאכותיים, משהו מטיפוס הגולם -  ("נחוץ המון מין כדי ליצור אותם וזה עולה הרבה כסף") – שאותם העפתי בחמישה קרבות חלימה.

הסיפור המלא עוד צריך להיכתב.

אבל – היזהרו נא! לבקש עזרה ממכשף וודו שלא עוצר באדום... מסוכן קצת.

כפי שכתב לי ארדן אחר כך פה בפורום כשהזכרתי לו את הסיפור הזה, (ציטוט מזכרוני) "אני ביטלתי את הכישוף - אבל אם את בדמיונך נתת לו קיום וגרמת לו להתגשם, (אגב - ממש לא עשיתי זאת) זו רק אשמתך."
את הדיון הנ"ל בפורום לא תמצאו
22/06/11 20:04
11צפיות

ארדן כתב לי (בעניין הכישוף שיצא לפועל [?] "באשמתי" כי "כנראה דמיינתי דברים שליליים" ) שאם לא אפסיק עם השליליות הזאת אצטרך לעמוד בתוצאות... וגם אני פתחתי פה... עברנו על חוקי תפוז, והמנהל מחק.
אויי אמא מה את אומרת
23/06/11 13:00
16צפיות
בתך התאבדה למה?מה קש/ר לארדן לבתך?
אז התגרשת מאקסך או מה?
אני ממש מצטערת לשמוע על מה שקרה לבתך?

היא בת יחידה?

למה לא התלוננת בהתחלה
לארדן כעת יש קשרים עוד עם אנשים
היית בחיפה ותתלוני במשטרה
אני רק הצעתי פריסה בטארוט
23/06/11 14:37
17צפיות
למי שמרגיש צורך. ממש אין שום סיבה להתקיף אותי אישית ככה.

ארדן.
היי, הבנת הנקרא שלך ממש שגויה
23/06/11 15:19
14צפיות
היכרתי את ארדן שנתיים לאחר שבתי התאבדה, כך שהבנתך, כאילו קישרתי אותו למותה, לא קשורה למציאות.

קריאת הטארות שקרא עבורי ארדן, בהסכמתי, היתה לקראת האזכרה למלאת שלוש שנים למותה.

ההתערבות שהציע ארדן היתה  בעניין התקשורת שלי עם האקס - לא יותר ולא פחות.

כישוף איננו עבירה על החוק בישראל.

תהיי זהירה בבקשה, כשאת באה לזרוק האשמות חסרות כל בסיס.
גם ככה מספיק קשה.

תודה על השתתפותך בצערי. זה באמת נחוץ.

אבל הסלט שעשית מהסיפור...

באמת זה מה שהבנת?
אני תוהה...
לבקשת ארדן - התנצלות\הבהרה על שני פרטים:
23/06/11 15:39
14צפיות
1. לא פה - אבל איפשהו כתבתי "ידידי כהן הוודו האיום"  - אז אם לא היה ברור - זה נאמר באירוניה, ובבדיחות הדעת. (ולא, לא התכוונתי לפגיעה בחופש הדת, או בדת הוודו, או להסתבכות עם עוד ממסד דתי מאורגן)

2. היה עלי לבקש רשות ממנו לספר את הסיפור תוך הזכרת שמו              המפורש. וזו אשכרה עבירה על חוקי תפוז!

ארדן לא מתנגד לעצם הפרסום, הוא רק אמר ש"חבל שיצאת כזאת הזויה...

"כולנו פה הזויים, לא?"

"לא לא... הקטע עם המעטפה הוציא אותך ממש הזויה..."

אולי.

אז סליחה ארדן שלא ביקשתי רשות (הליך קצת לא כנה, כי היה ברור שללא הסכמתך הייתי יכולה פשוט להעניק לדמויות שמות בדויים... יוצאת גבר - כלומר אישה - עם תפוז, ומעצבנת אותך בצדק... עדיף לא לעצבן יותר מדי כהן וודו... אוי... בבדיחות הדעת, כן? נודע לתהילה...)
º
23/06/11 16:03
2צפיות
כאן נמחקו הודעות ע"י הנהלת הפורומים
26/06/11 15:11
6צפיות
הינכם מתבקשים שלא להעליב או לפגוע בגולשי הפורום וכמו כן להעביר את הדיונים האישיים למערכת המסרים.

º
(למעלה תשובה לטלי 99 6)
23/06/11 15:42
5צפיות
º
אהה סליחה נראה שלא הבנתי
23/06/11 16:00
3צפיות
הטענה שלך לגבי חוקיות הכישוף בעייתית
26/06/11 17:23
8צפיות
סעיף 417 לחוק העונשין אומר "(א) המתחזה לעשות מעשה כישוף בכוונה לקבל דבר, דינו – מאסר שנתיים; קיבל דבר בעד מעשה הכישוף או על פיו, דינו – מאסר שלוש שנים; לענין סעיף זה, "כישוף" – לרבות מעשה קוסם והגדת עתידות.

(ב) הוראות סעיף קטן (א) לא יחולו על מעשה קוסם או הגדת עתידות שאינם חורגים מגדר שעשוע או בידור, והשעשוע או הבידור ניתנים ללא תמורה, או שתמורתם היא מחיר הכניסה בלבד למקום עריכתם."

המשתתפים בפורום עשויים להבחין בין מי שמתחזה ובין מי שאינו "מתחזה לעשות מעשה כישוף", אבל מבחינת שופט בבית המשפט אין הבחנה כזאת, וכולם מתחזים. למיטב ידיעתי, המדינה לא ששה להפעיל את הסעיף בחוק בלי עבירות אחרות, מחשש לבעיות קואליציוניות - יש שורה ארוכה של רבנים מקובלים שעוברים על החוק באופן שוטף.
וזה אומר שאסור לקחת כסף על כישוף
26/06/11 19:14
8צפיות
וזה ברור. אבל לא נאמר שאסור להטיל כשפים (אלא אם כן בכוונה לקבל דבר- כמו תשלום). אני חושב שהחוק הזה ששרד את המנדט הבריטי בסופו של דבר משומש רק נגד שרלטנים שלוקחים אלפים ועשרות אלפים של שקלים מלקוחות מסכנים- שלא יודעים לנקות את הבית שלהם במי מלח כמו שצריך.

ארדן.
חוק העונשין הועבר על-ידי הכנסת
27/06/11 10:23
5צפיות
הוא אולי הועתק ממקורות בריטיים, אבל הוא לא שרד. למנדט הבריטי לא היה חוק, היו לו פקודות, תוצאה ישירה של העובדה שישראל לא סופחה לבריטניה אלא נמצאה תחת שלטון צבאי של הבריטים.

זה דומה למה שקורה כרגע בגדה. הירדנים סיפחו את הגדה ב 48', והחילו עליו את החוק הירדני. ישראל כבשה את השטחים, אבל לא סיפחה אותה, ולכן החוק שם הוא ירדני + הפקודות של הקצין הבכיר באיזור. זה היה גם המצב בישראל - הבריטים השאירו את החוק העותומני, והוסיפו עליו פקודות. לעיתים קרובות אילו היו פקודות בנושאים אזרחיים, כמו פקודת זכויות יוצרים שהוחלפה לפני שנים ספורות בלבד ע"י חוק זכויות יוצרים הישראלי.

לגבי הכוונה לקבל דבר, אתה צודק.
אני לא חושבת שזה לעניין
23/06/11 16:53
9צפיות
לפרסם דבר כזה על פני הפורום.
לא משנה מה ארדן עשה לך או לא עשה לך, זה ממש לא לעניין לכתוב את זה כאן- זה לרדת לפסים אישיים וזה לא מתאים.
מילא אם היית אומרת לאנשים שיפנו אלייך במסרים כדי לקבל את הגירסה שלך לסיפור...

אוי סורי...
23/06/11 16:55
7צפיות
לא הספקתי לקרוא שהתנצלת לפני ששלחתי.

סליחה:)
התנצלותי ממוקדת -
23/06/11 17:09
2צפיות
על הביטוי "כהן וודו איום" ועל האאוטינג ללא קבלת רשות.

על עצם העלאת הסיפור אני לא מוצאת לנכון להתנצל - אני חושבת שהאזהרה במקומה.
ולא התבקשת להתנצל על שום דבר אחר.
23/06/11 17:33
3צפיות
תודה.
אם לא עניתי למסר- סימן שהמסר לא הגיע
23/06/11 17:57
7צפיות
איך ייתכן? לא יודעת, אבל הנה, הודעה נמחקה לי... לא בפעם הראשונה...

אז פשוט - שלחו שנית, ואם עדיין לא עונה - השאירו לי הודעה בפורום שאמור להיות לי מסר (החליפו ניק אם רצונכם בסודיות)

תודה
חלומות ורוחות-מבקש עזרה
21/06/11 15:03
13צפיות
אנו זוג בני 30 עם ילדה קטנה, מתגוררים בדירת 3 חדרים שכורה בשרון

לפני חודש בערך היה לי חלום מוזר(בדר"כ אני לא זוכר חלומות)
הייתה מין גמדה קטנה, דמות נמוכה, מין גוצית עם פנים מכוערות
היא רדפה אחריי נתפסה לי על הרגל והציקה לי, השתובבה איתי, אבל לי זה הפריע
ניסיתי לסלק אותה ללא הצלחה
בקטע הבא הייתי במיטה וזוגתי קמה לשירותים(כך רק חשבתי)
הדמות הייתה לידי במיטה והצלחתי לתפוס אותה, היא ניסתה להשתחרר וחייכה
ואני קראתי לזוגתי שתבוא מהר וחשבתי שהיא חוזרת מהשירותים, שהיא הבינה שהיא לא מצליחה להשתחרר
היא נבהלה ונעלמה או שאני רק התעוררתי

חיכיתי לזוגתי שחשבתי שהיא בשירותים אך שהסתובבתי היא שכבה לידי
חיבקתי אותה(חשבתי שהיא ישנה)ושבסה"כ חלמתי חלום
ואז היא פנתה אליי מפוחדת ואמרה לי שהיא ראתה משהו במטבח
ששאלתי אותה בפחד מה, היא תיארה לי את הדמות שראיתי בחלום
היא סיפרה שהיא קמה למטבח וראתה את הדמות רצה בין המטבח לסלון
גם הילדה התעוררה בפחד לאחר מכן ואמרה שראתה חתול בסלון

זאת לא הפעם הראשונה שקורים לנו דברים מוזרים
אך עד היום אלו היו דברים קטנים שהתעלמנו מהם

מאז המקרה כמעט כל לילה אנו מתעוררים
יש קולות בבית של דברים זזים ורעשים מוזרים
אנו מרגישים נוכחות חזקה של מישהו נוסף

אתמול בלילה זה שוב קרה
היה חם ולא הצלחתי להירדם
פתאום הרגשתי קור ושוב נוכחות בבית
הילדה התעוררה ורק אמרה לא,לא,לא
ולא נתנה לי או לזוגתי להתקרב אלייה

זוגתי הרגישה מועקה גדולה ושהבטן שלה מתהפכת
אנו כבר עובדי עצות ולא יודעים מה לעשות
ואו!! כאן נמחקה הודעה שלי, ארוכה ומפורטת!
23/06/11 17:50
13צפיות
אז חזור:

קודם כל - טהרו את הבית עם עשן מרווה (מפינה לפינה)

(אחרי ניקיון)

שנית - ממליצה, עד חלוף המשבר, שתישנו שלשתכם ביחד

מבוגר שייתקל בגמדה המכוערת, שישאל אותה:
"מי את?"
"מה את רוצה?"

ובמידה שתשובותיה לא ישנו את התסריט -

"לכי מפה!"

לעזרה נוספת פנו אלי במסר

אני מציעה באמצעות ריקוד על שאלות להגיע לאיסטרטגיה לפתרון הבעיה.

מצרפת פלאייר.
º
האם מישהו מלבדי ראה את הודעתי הקודמת, שנמחקה?
23/06/11 17:52
5צפיות
º
זה אומר לא?
25/06/11 21:49
5צפיות
לא ראיתי הודעה שנמחקה...
26/06/11 01:19
8צפיות
סורי :S
º
תודה
27/06/11 17:18
3צפיות
מתנצל על התשובה המאוחרת
26/06/11 01:44
7צפיות
זוהי דעתי בהתאם למה שתיארת לאחר מסר שקיבלתי אודות המצב.

כמה שזה יישמע אולי לך מוזר, הזוי, בדיחתי, לא הגיוני  - אני קיבלתי שהמפתח הוא בילדה שלך.

הילדה שלך היא כמו דרבן.

הילדה שלך יודעת לשחק בתום לב ובשמחת חיים גדולה אבל כשהיא מאויימת היא יודעת לתקוע קוצים בצורה מאוד כואבת.

הייתי מציע לך את הדבר הבא בנוסף למה שעמיתי רשמה כאן בשקדנות רבה.

בשעות היום - תושיב את הילדה שלך במקום טבעי שהיא אוהבת (גן משחקים, ים) וכשהיא במקום שטוף שמש (לא במקום מוצל).

שהילדה תצייר את הבית שלכם ושתצייר את הישות הלא רצויה בתוך הבית עם חץ שמפנה מעבר לדלת על גבי נייר ממוחזר.

תחזרו על זה פעם אחת ושמרו את הציור(הוראות בהמשך עד מתי).

לפני השינה בחלון פתוח ובתריס פתוח(שיראו את הירח) - תדליקו נר ביחד לכל אחד מכם עם לבנדר ותאמרו "אנחנו מבקשים ממי שמלווה אותנו עזרה בשמירה עלינו".
סגרו את התריס אבל לא את החלון והשאירו כוס מים על אדן החלון כמנחה למי ששומר עליכם.
יש לחזור על הטקס הזה עד שאתם מרגישים שעולה הלילה והנוכחות הלא רצויה קיימת בביתכם (אני מאמין שזה לא ייארך זמן רב).

בבוקר שלאחרי שבו אתם מרגישים שהנוכחות הלא רצויה נעלמה, יש לקרוע את הציור(מסור את סליחתי לילדה) בייחוד בחלק של היישות המצויירת ולקבור אותו באדמה של מקום אינו בנוי או אם אפילו אפשרי ומומלץ בתוך אדמה של הים.
מכאן, אין יותר צורך לחזור על הטקס של לפני השינה.

אם אתם לא בטוחים במה שקורה, אתה מוזמן להעלות שאלות ועדכונים כאן או לפנות אליי במסר(פונקציה של הגדרת הפרטיות שלך).
טוב...זה ממשיך
28/06/11 11:40
7צפיות
אחרי מספר ימים של שקט זה חזר
שלשום  היה לילה חם והאוויר עמד, ישנו עם חלון פתוח
פתאם חדרה לחדר ממש רוח פרצים קרה
ולאחר מכן היו רעשים בבית ורהיטים זזו

אתמול בלילה זוגתי שמעה רעש והתעוררה
היא ראתה אדם שמן ומוזנח בסביבות גיל ה50
הולך הלוך וחזור בן דלת הכניסה לסלון(די אובד אצות)
הילדה גם התעוררה ובכתה

מה יהיה הסוף?
הצעה- במקומות שבהם הרוחות מתגשמות
28/06/11 17:10
11צפיות
תשים חפץ מברזל, אפילו תתקע מסמר מברזל, כי זה מונע מהן להתממש. האם ביקשת מהרוח יפה לעזוב במילים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה