לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום מאגיה!

הפורום נועד להולכים בדרכי המיסתורין של הכישוף ועבודת המאגיה. מאגיה היא שיטה רוחנית שבעזרת קשר לאיתני הטבע והאלוהות (ובעיקר קשר עם העצמי הפנימי) ניתן ליצור שינויים במציאות. המסע המאגי נמשך חיים שלמים, ואפילו יותר מחיים שלמים, אבל התהליך חשוב יותר מהסוף.

כל שאלה או דיון על הנושא תתקבלנה בברכה-

הנהלת פורום מאגיה.

ברוכים הבאים לפורום, מקצוענים, חובבנים,סקרנים ומבקשי עצה! לפחות תיהנו! ברכו והתברכו (אבל בלי קללות דיר באלכ...) 

המשך...
הודעה חדשה

חלום
28/06/11 15:55
12צפיות
אני לא בטוחה שזה המקום לשאול, אבל זה היה קשור לכישוף וגם הייתה בו סוג של נבואה של מכשפה
אני חייבת לדעת אם יש לו איזשהי משמעות כי הוא לא קשור לשום דבר שחשבתי עליו או שמעתי עליו, אף פעם לא חלמתי משהו בסגנון והוא היה מאוד חזק ותחושתי אם מישהו יכול לעזור אני אכתוב במסרים...
º
תחלקי חופשי, נשמח לעזור.
28/06/11 17:27
2צפיות
º
את מוזמנת לספר - אבל אם לא בא לך, פני במסר
28/06/11 23:57
3צפיות
היי, יש לי איזו הרגשה בקשר לחלום שלך...
30/06/11 01:44
7צפיות
רוצה לשמוע אותו.
כלומר - אני פוגשת מדי פעם באינטרנט
01/07/11 09:20
7צפיות
אנשים שזוכרים חלומות המתקשרים לחלומות שלי

האם זה המקרה?

הייתי שמחה לבדוק, במסרים
צרי קשר (ואם לא עניתי - סימן שהמסר לא הגיע אלי - זה קורה לי לפעמים. ואז רשמי כאן ששלחת לי מסר, ואנסה לטפל בזה...)
º
שלחתי, תודה:)
01/07/11 13:45
3צפיות
º
קיבלתי, ואו! כשאגמור למחוק ולחסום, אענה לך
01/07/11 20:23
4צפיות
º
היי, עניתי לך פעם שנייה
04/07/11 19:59
5צפיות
תקשור לחלום של אחרת
02/07/11 09:50
6צפיות
fire snake   אייך אני עושה שאני מתקשר לחלום של  משיהי  אחרת  אני לא מדבר עלייך  אני מתכוון למשיהי אחרת ויש לי עוד שאלה  שמעניינת אותי חלומות זה התת מודע שלנו שמשדר לנו אבל רק בצורת חלום  נכון?  
איך לחלום ביחד
03/07/11 03:40
2צפיות
קודם שניכם צריכים לדעת לחלום - לשלוט בחלום - לבד. שזה קורס בפני עצמו.

שלב ב: אתם צריכים אדם שלישי שיסכים לעזור

היפגשו שלושתכם (במציאות! לא בחלום!)

עמדו במעגל.
הצמידו מצח למצח - א עם ב, ב עם ג, ג עם א
החליפו כיוון - א עם ג, ג עם ב, ב עם א

חזרו בדמיון לפני השינה - עד שתירדמו.

ספרו לי תוצאות בבקשה.

תת מודע: חלומות רגילים הם פאנטום, דמות שיוצר הדמיון, מתוך המודע , התת מודע, העל מודע, גם עם קצת רמזים מן העתיד, העבר, מחשבות של אחרים, כל טוב.

" חלומות צלולים" הם גם פאנטום, רק בשליטה.

"חלומות מודעים" הם ביקור בגוף החלימה (או בלי גוף בכלל) בעולם אמיתי כלשהו, זה או אחד האחרים.
לילה טוב.
ואני בשלי
01/07/11 06:28
6צפיות
לא משתתף בפולמוס הדקוראטיבי .
אבל חשבתי להאיר עוד פאן קטן .
ואולי להסיר את הלוט מעל מספר דברים .
אז היכן נתחיל?
העלתי על כתב את דבר המעבר בין הפנימי לחיצוני ובהתאמה הרמות של אורו של האדם בכל רמה
ומה משמש האור המקיף בתהליך זה והיכן המאגיה פה .
אז חשבתי לתאר את המעבר הזה בצורה חז"לית .
נתחיל ב-"ארוך"- אז ככה כל דבר שפועל מתחיל מהאל רק שבדרך יש תחנות של מאמרות וכו' והיכן הדברים עומדים בתוך הבריאה  
ומשם התחלות משניות , עד לרמות שבהם אנו מפעילים עצמאית כביכול הכל .
המילה ארוך בעצם נותנת את הטווח בו הפעולה המצויינת באות א' פועלת ומקיימת ,
ה-א' - מציינת את הפעולה , ה-ר' את ירידתה או הפחתה בעוצמת האור (ואז זה נותן טווח של רמות) שבהם יש:  ו'-קיום שקיום זה הוא בעצם מורכב
מכוונת הפעולה ואיפיונה כברת חולף ,ולכן :ך-המציינת את הכוונה שהתכוונה וחלפה מהקיום .
דהיינו כל זה נותן לי טווח של פעולת האור ומגדיר את עוצמתו הנחלשת ככל שמתרחקים מהפעולה , היבט שיוצר יחס בין פנים לחוץ .
ולעומת גופינו את הפעולה דרך טווח כל הרמות המאפיין בכללות גם כל רמה לחוד .
ואז בעצם תוחם לנו את הגדרי ורמות הכלי/גוף .
בהמשך  
אז בו נתייחס לאור הפנימי הנמשך ומתמעט מרמה לרמה כלפי חוץ ,כמו מלבושים יותר אוורירים ככול שמגיעים החוצה יותר ,
ונייחס להמשכת האור לאות צ' , (משום ששני המשכות המתחילות באופן יחסי המציינות ב-"יי" , וכאשר משלבים זאת עם מפיק(נקודה פנימית)
+האות נ' המסמלת תהליך , מקבלים את מובן האות צ' , דהיינו שני המשכות אור +נקודה פנימית +תהליך-שסה"כ זה מצב הצבירה של האות צ')
ואז בעצם המשכות האור הפנימי מסומלות באות צ' .
ונמשיך
ב-קצר , אז אנו רואים פה ק+ר מעבר להמשכת אור ה-צ' ,
שזה בא לציין הק'-את התחלפות העולם הרוחבית שלעומת המשכת האור (דווקא התחלפות העולם מההבנה שהפעולה של האור יוצרת ממשק קיומי הנקרא עולם)
+הר'- ירידתה ,
דהיינו העניין הנ"ל בא ללמד אותנו שאור הנמשך של ה-צ', מתלווה אליו הארה כעולם רוחבי (לעומת ה-א' של הארוך) שיורד , היבט שמסביר כביכול את המעבר מרמה לרמה בגוף וסיבת יצירת הרמה הנמוכה יותר .
ועד כאן ראינו את הפעולה בארוך על טווחיה ופריסתה הרוחבית הנמשכת בקצר .
דהיינו מעברים בין רמה לרמה של אור .
ולבסוף ההיבט המשאיר את הרמה כ-רמה אבל לא קובע אותה  היבט ה-בינוני .
דהיינו היווצרות הטווח של כל רמה תלוי באות ב' , שהיא מורכבת מ-ר' ירידה + ו'-שוכבת ,(דהיינו קיום רוחבי )
ואז לזה נוספים יחסיות ההמשכות בתוך הרמה והתהליכים הקיומיים המתהלכים ביחסיות =בינוני .
ואז בעצם כל הסיפור הנ"ל הזה של חז"ל ,
מתאר לנו פעולה פריסה על טווחים ורמות ויצובם הקיומי , בדיוק מה שצריך כדי לתאר מעבר של אור מרמה לרמה בעוצמה מוחלשת .
ןלהסרת הלוט ,
כאשר משלבים את הארוך קצר ובינוני , יש לזה מאפיינים משולבים .
דהיינו מה בא לזה באופן יחסי במקיף כיחסיות מתקיימת וחולפת מהקיום (דהיינו פירוש המילה "ימין",והיכן נכנסת פה המאגיה עם האור המקיף)
ואז ראה איזה פלא יש לנו את הבסיס לכל הטענות של קו ימין .
עכשיו בפעולה המשולבת כשיש המשכה נוספת של אור ה-צ' , המתלווה לפעולה במקיף כהיבט של עולם יש לנו "אמצע",
רק רגע אמרנו מקיף אז גם זה שייך למאגיה .
ולבסוף שמאל רק מה גם שם יש מקיף (האות מ') אז זה גם מאגי .
אבל נחזור לתיאור האות ש' (עם הסימן בצד שמאל ) שהיא מראה על שלוש המשכות קיומיות של אור המחוברות ב-ו שוכבת .
(ונהוג לא לצייר זאת כ-ו' שלא יהיו דינים בחיבור ) .
ולזה נוסף ראיה אספקלריטיבית המתבוננת על ההמשכות ונותנת לזה ראייה עתידית .דהיינו לאן זה זורם .
בדומה נניח אם אני רואה כוס על שולחן , אני ישר משליך על זה מאיפה זה בא בעבר ומה יהיה העתיד של זה והתודעה שביניהם יוצרת לי את הסובב הראלי .
ואז אם נחזור מהדוגמא הזאת של הכוס , ונתמקד בכך ששלושת ההמשכות עם החיבור וראיית העתיד הנמשך מתייחסות למקיף(מ) ולפעולה(א) ולבסוף מה מתעצב מכל זה ומשתלשל (ל) .
ואז יש לנו את מוטיב השמאל .
ובכך השלמנו את התאוריה על ארוך קצר בינוני ימין אמצע ושמאל .
ואת הקשרם , ומה כל אלה שלא מבינים מייחסים לזה .
רוצים שנמשיך למה כל קו זה גבורות או חסדים או תפארת ושאר משחקי אותיות שכבר מחוץ לגוף כמו הספירות .
ואני יכול להמשיך ולתאר את ההתפתחויות מזה גם עד לרמת קלפי הטארות של מסדר שחר הזהב ,
כולל ספירות עד לרמת תוכן הציורים .
טוב אני כבר סתם נסחף ...
אבל חשבתי שזה יסיר משהוא מחוסר ההבנה התאורטית בכל מיני עניינים מאגים מיסטים קבליים וכו'
מקווה שתהנו מהשיתוף למרות כבדות התיאור .
דוד
דיוק קל
01/07/11 06:42
4צפיות
הימין עצמו אין לו א' , ולכן מדברים על אור מקיף ולא רק על מקיף ,
דהיינו סוג פעולה מהאל ,
ואז צריך לעשות הבחנה בין הימין לבין אמצע ושמאל ששניהם מכילות מ+א , ולכן מייצגות היבט שימושי
מאגי , כאשר הימין מיוחס רק לאל ופעולתו .
דוד
º
01/07/11 11:18
3צפיות
º
01/07/11 15:52
2צפיות
º
אני שמח שאתה מסכים איתי, "דוד היחיד"
01/07/11 16:01
5צפיות
º
ממש לא
01/07/11 18:20
8צפיות
פייר סנייק תתעורר בבוקר,תפתח את הפורום ו...
01/07/11 00:55
15צפיות
יחשכו עיניה.
יופי של ''זובור'' jmx. ביום הראשון כמנהלת.היית חייב. לא יכולת להתאפק. אתה מגעיל. אם באמת תפיל את הפורום אחרי יום אחד של נורמליות תחת פייר סנייק, אז אתה חרא של בן אדם.

אני מהמר שאתה ג'רלד משהו.
אם אני טועה,אז סליחה מעומק הלב.
וואו זה ממש לא הוא...
01/07/11 00:56
10צפיות
מכירה את ג'רלד ההוא אישית, זה לא הוא..
אביה, זה לגמרי מוכיח את הטענה שלי
01/07/11 01:00
9צפיות
סיילנט תמיד אוהב לשלוח אצבע מאשימה אל גורמים אחרים, בניקים שונים. כדי להרחיק ממנו את הסכנה ב"להתגלות".
סיילנט לא יכול לסבול את העובדה שניק שהוא מאוד מגן עליו מתפורר.

זה מדהים כמה שאני מכיר את הליצן הזה.
אז זהו ש..
01/07/11 01:01
6צפיות
אני מכירה מישהו שמכיר את ריימונד וזה לא הוא..
תבררי בבקשה שוב את טיב ההיכרות
01/07/11 01:02
6צפיות
קשה לי להאמין שאני טועה בעניין הזה. ביליתי בקריאת תגובות שלו יותר מדיי זמן (ביזבוז זמן משווע, אגב)
º
מחר. אבל אברר.
01/07/11 01:03
1צפיות
תודה
01/07/11 01:05
4צפיות
כמו שכתבתי קודם, אני לא טועה לגביו.
כבר לפני קצת יותר משנתיים זיהיתי דפוסי כתיבה של סיילנט ופניתי למנהל באותה התקופה.
הדפוס העיקרי- ניסיון לשייך את עצמו לקבוצה שהוא באמת לא שייך אליה. הוא ידבר בשם "אנחנו המאגים" הרבה.
שוב, אני אברר. אבל ממה שידוע לי כבר עכשיו..
01/07/11 01:06
5צפיות
סיכוי די נמוך שזה באמת הוא.
º
אוקיי
01/07/11 01:11
מצטער שביזבזת זמן על ההודעות שלי
01/07/11 01:12
3צפיות
האמת ביזבוז.
º
גם את בפרויקט של קיקאה?
01/07/11 01:04
2צפיות
º
לא בפרוייקט אבל שמעתי עליו
01/07/11 01:04
2צפיות
º
דרך זה את מכירה אנשים שמכירים אותי?
01/07/11 01:06
1צפיות
º
משהו כזה.
01/07/11 01:07
2צפיות
º
טוב
01/07/11 01:08
6צפיות
אם כבר תדברי עם קיקאה תגידי לו בבקשה
01/07/11 01:14
5צפיות
ליצור איתי קשר כדי שנתקדם בפרויקט שדי נתקע כבר חדשיים,למרות שכתבתי מאז.
º
אוקיי,סורי
01/07/11 01:01
5צפיות
אני מהמר שזה אתה
01/07/11 00:56
3צפיות
בעצם זה לא הימור. זה יותר כמו ניחוש מושכל... מושכל מאוד, הייתי אומר.
כניסת מנהלת חדשה לפורום
45תגובות
28/06/11 19:01
8צפיות
אנו מברכים את fire snake עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

(המשך...)
אנו מברכים את fire snake עם כניסתה לניהול הפורום ומאחלים לה הצלחה והנאה בתפקיד.

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

משהוא מגניב
61תגובות
28/06/11 15:53
24צפיות
הלכתי לשוטט בארכיון כדי למצוא את המאמרים של בליעל ,
ואז להפתעתי יש ארכיון אחר לא מה ששקדתי וקראתי לפני כמה חודשים ,
ויש שם גם כתבים שלי מגילגולים קודמים , דהיינו מאז עליית לשמיים ונולדתי מספר פעמיים ,
והפלא שגם אז הייתי דוד היחיד וגם דוד999 שזה שני גילגולים באותו שדה ארכיוני .
התפלאתי שקראתי...

(המשך...)
הלכתי לשוטט בארכיון כדי למצוא את המאמרים של בליעל ,
ואז להפתעתי יש ארכיון אחר לא מה ששקדתי וקראתי לפני כמה חודשים ,
ויש שם גם כתבים שלי מגילגולים קודמים , דהיינו מאז עליית לשמיים ונולדתי מספר פעמיים ,
והפלא שגם אז הייתי דוד היחיד וגם דוד999 שזה שני גילגולים באותו שדה ארכיוני .
התפלאתי שקראתי לראשונה בגילגול זה את הארכיון שלא היתה המנהלת צילה שיר אל .
ואילו אתה בארכיון יש אותה .
אז כנראה הגעתי ליישוב הדברים , ויש לי פרספקטיבה של עוד מספר גילגולים מאז .
מאוד מיסתורי כל העניין הזה ,
אולי יש ניסיון של יישור קו בין הגילגולים ולכן כל התשובות המתחכמות של כל מיני שקראו מארכיונים אחירים והציגו
דברים פה כשלהם .
וניתקלתי הרבה בהפוכות הללו , שזה גניבת דעת של קניין רוחני של דברים שכתבתי .
מעניין לדעת כמה ארכיונים יש , בסרט העוקב שלי עכשיו כבר נתקלתי ב-2 ,
ואני זוכר שיש יותר , זכור לי גילגול עם ארכיון עם 3000 דפים בו ,
ועוד ארכיון עם 1500 דפים בקירוב , ועוד ארכיונים עפ גדלים קטנים יותר .
ומכיוון שהדטה לא נמחק ונשמר , ורק מציגים לנו תמונה חד ערכית דהיינו את הארכיון הנוכחי .
האם גניבת דברים שכתבי בארכיונים נוספים והצגתם לעומתי ע"י כותבים אחירים היא שיטה ?
יעני יש פה חירטוט עלי ברמות גבוהות .
סתם הגיג לשיתוף .
דוד
פלייייזזז עזרהההה
27/06/11 23:42
40צפיות
למי אפשר לפנות שיברר אם יש כישוף על בן זוגי?
אני בטוחה שקורה משהו!
מישהי הבטיחה לו שאם לא יהיה איתה הוא לא יהיה אם אף אחת....וזה היה קצת לפני שאני והוא חזרנו להיות יחד ...
ועכשיו הוא פשוט נעלם לי !
בבקשה אובדת עצות!
צרי קשר במסר בבקשה
28/06/11 06:53
15צפיות
ואני אנסה לברר.
גם אלי את מוזמנת לשלוח מסר
28/06/11 13:02
17צפיות
אם לא עניתי-ודאי שהמסר הגיע; יש  "כישוף" על התקשורת שלי באינטרנט...
אני בטוח שאם תפסיקי להאמין בזה...
30/06/11 09:49
15צפיות
הכישוף יעלם מאליו.
º
שלחתי לך מסר - האם קיבלת?
30/06/11 13:47
5צפיות
חיפוש מידע
29/06/11 14:35
10צפיות
העלתי לפורום את הטענה כי המאגיה הקבלית קשורה לאור המקיף ,
ואף העלתי מספר הגיגים תיאורטים איך ולמה זה פועל .
אותי מעניין האם יש עוד תיאוריות מקיפות על כל תחום המאגיה ,
או שזה יותר אקלקטי היסטורי , ואם יש למישהוא תאוריה מאגית מקיפה אשמח לשיתופים .
דוד
אתם מוזמנים לתרום
29/06/11 22:08
1צפיות
כל החכמים ויודעי המאגיה שבפורום , אולי זה יתרום לכללות הפורום ?
דוד
אירוח הרב זמיר כהן ב- 'קבלה בראי היהדות'
29/06/11 15:48
2צפיות
בס"ד
אנו שמחים לבשר על אירוח כבוד הרב זמיר כהן אצלנו בפורום 'קבלה בראי היהדות', היום, יום רביעי 30.6.11 החל משעה 17.00 עד 18.30, בנושא: האם יש חיים לאחר המוות? ותכלית החיים על פי הקבלה!

הרב זמיר כהן - מבכירי המרצים בישראל בנושאי קבלה ויהדות, מחבר הספרים רבי המכר: 'המהפך', 'הצופן', ועוד... וראש ארגון 'הדברות'- ערוץ המשדר באפיק 97 ב- HOT וב- YES ובאינטרנט.

הנכם מוזמנים להתחיל לשרשר שאלות לכבוד הרב בנושא הנ"ל (או בכל נושא קבלי אחר), כל הקודם זוכה !

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

אני נתקל בתופעה
63תגובות
25/06/11 23:09
4צפיות
שאם אני מעלה דבר מה , רק שוללים כל מיני אנשים
ולא כותבים משהוא שקשור לנושא , וזה מוריד את רמת הפורום
כי לא מתפתח דיון בכלל , ואז נוצר שירשור שלא קשור למאמר וחבל .
וזה קורה הרבה ולא רק לי ,
אני שמח על תגובות , והייתי יותר שמח עם הם היו לעניין .
דוד

(המשך...)
שאם אני מעלה דבר מה , רק שוללים כל מיני אנשים
ולא כותבים משהוא שקשור לנושא , וזה מוריד את רמת הפורום
כי לא מתפתח דיון בכלל , ואז נוצר שירשור שלא קשור למאמר וחבל .
וזה קורה הרבה ולא רק לי ,
אני שמח על תגובות , והייתי יותר שמח עם הם היו לעניין .
דוד
פורומים חדשים ב- אנשים
27/06/11 16:04
1צפיות

אחרי הצלחתה הסוחפת של העונה הראשונה, מאסטר שף חוזרת בעונה חדשה!
ארבעה שופטים, עשרות מתכונים טעימים ורק טבח חובב אחד שיקבל את התואר מאסטר שף. מי זה יהיה? בואו לגלות בפורום הרשמי החדש לתכנית
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

דודו אהרון, זהבה בן, אביהו שבת, אתי לוי, אלון דה לוקו וג'ולייטה טסים ל-L.A ומתחרים על ההזדמנות לפרוץ לקריירה בינ"ל. מי מהם יקטוף את התהילה?
בואו להתמכר לריאליטי הכי רותח על המסך בפורום חי בלה לה לנד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
מדע וכישוף: באוצול, מדע הוא כישוף.
26/06/11 22:24
23צפיות
כך היה כשהעולם היה תקין.

- בעולמנו המצוי במצב פוסט-טראומתי -  התפצל הידע למיסטיקה ולמדע. המיסטיקה כוללת את שרידי הידע שמלפני היסגרות התַּמָהְּטֻפָה *, והמדע - את מה ששכלנו , במגבלותיו הנוכחיות, יכול להבין.

האדמה, שהיא יצור חי, שהיא אמנו, היא המצויה במצב פוסט טראומתי, ובהיות כל החיים עליה מצויים בתוך שדה השראתה, לכולם נסגרה התַּמָהְּטֻפָה.

מן הידע ה"מיסטי",שפעם  היה אינטואטיבי, מובן מאליו כזריחה(למשל - גימטריה, או נומרולוגיה), נותרו קרעי ערפל.

המיסטיקה נשלחה לקבץ נדבות - שלא לומר לזנות - עם הצוענים.

ואילו המדע נותר בהיכל, עם כל ההטבות הסוציאליות הנלוות.

האם תיפתח התַּמָהְּטֻפָה?

האם ייפתחו שערי כלא הקיום?

אולי עד  21.12.2012 נחכים קמעא בעניין.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
*
*תַּמָהְּטֻפָה – כך קרוי מערך המרכזים בגופי האנרגיה של יצור (הגוף האסטראלי, הגוף האתרי...) בתחילת התפתחותו לקראת היציאה אל השמש [=המעבר לשדה המימדים הבא, לאחר סיום תקופות החיים בזה, החומרי). בסוף ההתפתחות (האורכת משכי חיים רבים) קרוי המערך הזה מַרְ^כַּו (קשור לביטוי "מרכבות האלים").  יחס התַּמָהְּטֻפָה למַרְ^כַּו כיחס הניצן לפרח. להמחשת ההבדל: מי שתַּמָהְּטֻפָתּוֹ נפתחה והיתה למַרְ^כַּו, יבין לאלתר  כל שפה שבה יפנו אליו וגם יוכל לענות. מַרְ^כַּו עלול לשוב ולהיסגר לתַּמָהְּטֻפָה כתגובה לטראומה; ואמנזיה היא סגירת תַּמָהְּטֻפָה קיצונית.

התַּמָהְּטֻפָה של האדמה נסגרה באירוע הטראומטי של נפילת בית השערים, הואמגדל בבל, שקרה דקות ספורות לאחר אירוע טראומתי אחר בצד השני של הכדור: התפוצצות תָּגֻורָ^ [=אטלנטיס].

מכיוון שכל יושבי האדמה מצויים בתוך שדה ההשראה של האדמה, ומושפעים ממנו - נסגרה התַּמָהְּטֻפָה  לכולם - כמו בסיפור היפהפיה הנרדמת... כולם פה ישנים ומחכים לנסיך (או לגורדייב) שיעיר אותם.

בית השערים היה רמפה שעליה הוצבו שבעה שערים, לשם העברת עדרים (של עבדים, בני אדם) למקום אחר כלשהו.

עד כאן המאורעות המתוארים בספרי שבכתובים "סגירת התַּמָהְּטֻפָה "

כמה פירורי מבוא, פרק א, תקציר, נספח ב - בבלוג של fire snake (קישור בחתימתי).
ההגיון מאחורי מטה .
26/06/11 13:44
9צפיות
לפי הרעיון שאנו בנויים ממספר רמות (חיה נשמה רוח נפש גוף, (יחידה בפעם אחרת))
ידוע כי עוברת החלטה פנימית בין הרמות עד לביצוע המעשי .
בין כל רמה לרמה כזו יש שכבת אור מקיף , שבה תלוי אור חלש יותר ובו הרובד של הרמה הבאה .
יחס כללי זה מכונה מ"ט =(מ-מקיף, ט-החלטה/ביטול), וזה נובע דרך כל רמותינו .
אולם מה שעובר בפנימי גם בא לביטוי בחיצוני, בצורה של השראה של המוטיבים הפנימיים לרמותיהם החוצה .
כאשר אספקטים של תופעה זו , קשורים להרבה פעולות של מאג או מקובל בהכוונתו כלפי חוץ .
האלמנטים הפנימיים הללו מגולמים אף בטבע העומד לעומת פנימיותינו .
דהיינו מוטיבי ה-מ"ט + היחס הנתפש של שינויי המודעות מהיבט זה המצויין באות ה', יחד:מ"ט+ה = מטה .
ולכן רצוי להתאים מטה למבנה הרוחני האינדווידואלי , ואז המטה יכול לשמש כהמשך השראתי של הגוף ורמותיו .

מטות בתחילת דרכו של מאג יהיה ממרכיבים אשר יכילו את המומנטום הפנימי של החלטותיו הפנימיו וזרימתם במרחב .
ואז עם המרכיבים תואמים את הפנימי הזורם החוצה , אז המטה אפקטיבי , ויכול להיות גורם משפיע דרך השלכה ונדרש
כיול למטה להשפעותיו .
כאשר המאג למד את אופני זרימתו הפנימית , ובהתאמה את מטהו , הוא יכול אם יש גדילה של טווח ועוצמת זרימתו הפנימית ,
לעבור למטה מורכב יותר שיכיל מרכיבים יותר ייחודיים , ואז טווח ההשפעות שלו גדל וכן אפשרויותיו להשפיע .
לבסוף אפשר להגיע לנביעה ישירה ללא מטה , אבל זה רק לאחר שאתה כבר יכול להפוך מטה לנחש חי .
(ולאלו שאומרים שהם כבר לא צריכים מטה , אני מה זה מרים גבה .(זה שהבנתם שכלית משהוא לא אומר שיש לכם את הכוח)) .

המאג צריך לבחון איזה אלמנטים הוא משפיע באופן טבעי , וכן כל אחד משפיע , רק יש כאלה שברמות הנמוכות זורם להם טבעי אופן מסויים חזק ,
ובדרך כלל כאלה ניגשים לתחום , רק שהוא יכול להילמד ולהירכש ע"י כל אחד אם נפתחת לו הדרך ,
וכאשר הוא לומד את אופני השפעתו הוא יוכל להרכיב מזה מטה .
סתם לרכוש מטה או להכין ללא התאמה אישית יביא למפח , וזה פשוט לא יפעל .
רמז קריסטלים או אבנים טובות במטה זה למתקדמים ולא למתחילים , רצוי למתחיל אלמנטים טבעיים ופשוטים מהטבע בדר"כ מהצומח .

כאשר המאג מתקדם יותר אופני זרימתו הפנימית הם יותר רחבים ומגוונים , ויש רמות פנימיות יותר וחיצוניות יותר בזרימה ,
ובהתאמה אולי ישלבו בתוך המטה מיתרי דרקון או כל מרכיב עוצמתי הפועל עם רמות הפנימיות יותר של הזרימה .
אני העלתי רעיון של גיד של גדי , כי גיד הגדי דומה בתבניתו הרוחנית לגיד האדם , ומאפשר התאמה גבוהה למתחיל .
כך שחומרים ראשוניים צריכים לבוא מהחי והצומח , בשלבים של עוצמה גדולה יותר של זרימה ניתן לשלב אבנים טובות קריסטלים וכו' .
זהו קצת על ... מטה .
נשמח לתגובות ושיתופים .
דוד

יפה
26/06/11 21:47
3צפיות
אני בעיקר חושבת שזה נושא חשוב ומעניין.
איך מוציאים אל הפועל החלטות ורצונות?

זו בוודאי אחת השאלות המרכזיות של כל מי שעוסק במאגיה.
איך באמת שולטים בכל היסודות?
באופן  אישי אני לא מוצאת שמטה מוחשי הוא שימושי במיוחד. אולי לכמה דברים.
אבל באופן אישי יש גם המון המון דברים שאני לא יודעת איך עושים.
º
זו כבר פרובוקציה
26/06/11 22:01
3צפיות
הבהרה לגל סופר ולבליעל
45תגובות
23/06/11 20:49
9צפיות
בו נומר שאני מעורב בזה שהיום לא קוראים לפורום חוכמת הקבלה, חוכמת הקבלה אלא
קבלה בעידן המודרני , כי הם לא מצייגים את הקבלה נקודה .
ובמודרנה הם יכולים לכתוב ולהמציא מה שבא להם .
ולדעתי העניין האמיתי ניצח , דהיינו דרכי .
יחי כוח השקט.
דוד

(המשך...)
בו נומר שאני מעורב בזה שהיום לא קוראים לפורום חוכמת הקבלה, חוכמת הקבלה אלא
קבלה בעידן המודרני , כי הם לא מצייגים את הקבלה נקודה .
ובמודרנה הם יכולים לכתוב ולהמציא מה שבא להם .
ולדעתי העניין האמיתי ניצח , דהיינו דרכי .
יחי כוח השקט.
דוד
שאלה קצרה.
45תגובות
21/06/11 21:38
7צפיות
האם אתם חושבים שניתן להעמיד את המאגיה במבחן מדעי אובייקטיבי?
אם לא, למה?
אם כן, למה לא עושים את זה?

(המשך...)
האם אתם חושבים שניתן להעמיד את המאגיה במבחן מדעי אובייקטיבי?
אם לא, למה?
אם כן, למה לא עושים את זה?
איפה ניתן להשיג מידע בנושא מאגיה?
21/06/11 01:38
25צפיות
שלום לכם,
מאגיה מאז ומתמיד מושכת ומשכה אותי.לצערי איני מכירה אף אחד שיוכל להנחות אותי וללמד אותי ורציתי לשאול מאיפה ניתן למצוא מידע? מאיפה אתם מצאתם?האם יש מידע בעברית?
מה שדליתי בחיפוש אחר ספרים בעברית בסיפריות הציבוריות היה מעניין מאוד אך מועט ביותר.הרבה תיאוריה וניתוח ה'תופעה' לאורך ההיסטוריה..
אשמח להכוונה :)
לימוד מאגיה
21/06/11 08:21
89צפיות
לשמחתי המצב היום טוב בהרבה ממה שהיה נגיד לפני עשור.
בעבר כמעט ולא היה חומר בעברית אבל עם הזמן זה משתנה, נתחיל בזה שיש לך כאן בפורום מאמרים, צירפתי קישור בסוף ההודעה.
מעבר לזה יש ספרים בעברית, למשל דרך הקסם שכתבה רינה קסם ויש את עוצמת האדמה וויקה שאת שניהם כתב סקוט קאניגהאם ותורגמו לעברית, את כול הספרים האלו את יכולה למצוא בחנויות ספרים כאן בארץ.
לשמחתנו הזמן התקדם ובימנו אפילו יש כמות מכובדת של מורים למאגיה בארץ, חלקם טובים יותר וחלקם טובים (הרבה) פחות, ככה שנדרשת בבחירת מורה קצת זהירות כי יש לא מעט נוכלים שרק יחפשו לקחת את הכסף שלך.
אם תרצי הכוונה לגבי מורים את מוזמנת לשלוח לי מסר אישי כאן ואני אשתדל להפנות אותך למורים הכי טובים שאני מכיר.
שאלות נוספות?

שיהיה רק בהצלחה
כתובות אינטרנט מצורפות:
אולי זה יותר נגיש
21/06/11 15:59
21צפיות
אבל מצריך גם הרבה יותר זהירות. ככל שמשהו נגיש יותר כך ההסתברות להיתקל בשרלטן גבוהה יותר.

וכמו שאתה יודע, וכמו שהפורום הזה חווה, יש לא מעט שרלטנים שצצים כאשר נאמרת המילה "מאגיה".
הייתי רוצה
21/06/11 16:12
18צפיות
מאוד להגיד שאתה טועה, אבל לצערי אתה צודק, יש לא מעט שרלטנים שרוצים לעשות כסף ממאגיה.
לכן אני משתדל להפנות לגורמים אמינים...
תקרא קצת את התגובה שלי
22/06/11 20:38
10צפיות
לצערי יש בה לא מעט ביקורת כלפי הדרך בה ניהלת את הפורום.
יש גבול דק מאוד שמפריד בין פלורליזם לבין נתינת יד לשרלטנות. הפורום הזה שהיה במה למגוון דעות הפך לפורום בעייתי מאוד שחווה שרלטנות על ימין ועל שמאל.

אני מתנצל על הביקורת, אבל בתור מנהל פורום היית יכול להשתמש בכלים שנתנו לך על מנת למנוע נפילה כזו. מצד שני אני לא מאשים רק אותך, הרי אתה סה"כ החלטת להיות רב החובל של ספינה טובעת.
חבל לי אולם לא מפתיע
23/06/11 00:21
9צפיות
העובדה היא שאולי הפורום לא היה לטעמך אולם מצד שני כל הזמן ישבת ושתקת, לא טרחת לקום ולפנות אלי, אם לא טובה לך הדרך שבה ניהלתי, בבקשה, בוא נהל אתה, נראה איך ילך לך כאן.
מעבר לזה, עליך להבין שבתפוז יש חוקים ברורים, ותאמין או לא, בחוקים לא כתוב תעשה מה בדודה שלך ותעיף את מי שבא לך, לא יכולתי לזרוק משתתפים רק על סמך זה שלא מצאו חן בעיניי.
גל יקירי, אל יתהלל חוגר כמפתח, אל תשפוט אותי בסוף דרכי במחשבה שלך היה הולך יותר טוב... מצד שני למה אני לא מופתע...
אני שמח שזה לא מפתיע
23/06/11 07:39
5צפיות
ניהלתי פורום בתפוז, אני מכיר את החוקים. לא טרחתי לקום ולפנות אליך כיוון שלא ראיתי טעם- הרי היית נותן לי את אותו הטיעון שנתת כעת, "לא יכולתי לזרוק משתתפים רק על סמך זה שלא מצאו חן בעיניי"... לעולם לא אמרתי שיש לזרוק משתתפים שלא מוצאים חן בעיניך. אמרתי שיש לזרוק משתתפים שיוצרים אווירה שרלטנית בפורום ומונעים דיוני עומק.
אני לא יודע אם לי היה הולך יותר טוב, מעולם לא התעניינתי בניהול הפורום הזה וכנראה שלעולם לא אתעניין. אתה יכול להיות רגוע (וקצת יותר מופתע)- אני האחרון בעולם שיגיש הצעה לניהול הפורום הזה. אני פשוט לא חושב שאני מספיק טוב.

יום נעים
למה? עדיף שתנהל אותו
23/06/11 17:25
7צפיות
אחרת הוא עלול להסגר
אני מאמין שיש טובים ממני
23/06/11 23:12
6צפיות
ואני לא מרגיש בנוח לנהל במצב כזה.
חוץ מזה, אין לי את הזמן והאפשרות (טכנית) לעשות זאת...
חבל. אני בטוח שהיית מנהל פורום מצויין דווקא
23/06/11 23:15
10צפיות
יש לך המון דבקות במטרה והמון תשוקה לנושא. למעשה אני לא חושב שצריך יותר מזה.
ארדן, אני מעריך את שכתבת
23/06/11 23:30
6צפיות
אך דע לך שמדיי חצי שנה אני נכנס למג'יק, עם איזשהו קמצוץ של תקווה שאולי הוא יחזור.
זה היה פורום איכותי באמת. הפורום הישראלי היחיד בארץ שידע להדביק את הפער עם פורומים מחו"ל.

ואני בכלל חושב שלנו יש יתרון בהרבה תחומים (כמו חלק מהגרימוארים)- בעיקר בגלל העברית.
הפורום ההוא היה הרבה יותר הטרוגני
23/06/11 23:56
5צפיות
אבל מבחינת איכות היו בו אנשים ברמות משתנות. וגם זה בסדר. העניין בפורום הוא לא רק ההנהגה אלא גם החומר האנושי שנכנס לתוכו. בתפוז העניין פרוץ יותר, אבל השאלה היא, למה למשל, מאג'יק לא שיחזר את עצמו ב"שאזא"מ" שהיה דאז וגם היו כמו אי צף, הוא מרחף עירום באינטרנט?

ארדן.
º
לאלוהים פתרונים...
24/06/11 00:20
7צפיות
Flix

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה