לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום אמנות המאגיה
ברוכים הבאים לפורום מאגיה!הפורום נועד להולכים בדרכי המיסתורין של הכישוף ועבודת המאגיה. מאגיה היא שיטה רוחנית שבעזרת קשר לאיתני הטבע והאלוהות (ובעיקר קשר עם העצמי הפנימי) ניתן ליצור שינויים במציאות. המסע המאגי נמשך חיים שלמים, ואפילו יותר מחיים שלמים, אבל התהליך חשוב יותר מהסוף.כל שאלה או דיון על הנושא תתקבלנה בברכה-הנהלת פורום מאגיה.

אודות הפורום אמנות המאגיה

ברוכים הבאים לפורום מאגיה!הפורום נועד להולכים בדרכי המיסתורין של הכישוף ועבודת המאגיה. מאגיה היא שיטה רוחנית שבעזרת קשר לאיתני הטבע והאלוהות (ובעיקר קשר עם העצמי הפנימי) ניתן ליצור שינויים במציאות. המסע המאגי נמשך חיים שלמים, ואפילו יותר מחיים שלמים, אבל התהליך חשוב יותר מהסוף.כל שאלה או דיון על הנושא תתקבלנה בברכה-הנהלת פורום מאגיה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום, מקצוענים, חובבנים,סקרנים ומבקשי עצה! לפחות תיהנו! ברכו והתברכו (אבל בלי קללות דיר באלכ...) 

כישוף, קסם, מאגיה: אומנות ההתכוונות בהשראה מגבוה כדי לחולל שינויים במציאות.

לו תתרומנה כוונותיכם הצנועות (או השאפתניות...) להשתכללות המציאות, להתרוממות הרוח ולעליית מדרגה!

המידע המתפרסם באתר אינו באחריותה של תפוז ו/או מי מטעמה והשימוש וההסתמכות עליו הם באחריותך בלבד.
המשך >>

מה משמעות של לאטה בבית??יש אמונות??
22/06/2011 | 01:16
9
לאנרגיה הקפצת קונדאליני
22/06/2011 | 00:48
4
ידוע שהאור המקיים את העצמי נכנס מהראש(מקום החור בראש של התינוק המציין באות פ' וגם נראה כך)
מגיע לאיזור האגן והמפסעה ומשם עולה חזרה  .
ובתוך הטווח הזה מתהווה הגוף , (ראיה מהפנימי לחיצוני שהאור היורד ועולה הוא מרכז ההוויה לעומת הגוף כחיצוני ומלבוש לו )
כאשר רוצים להעלות את מצב העירות או לתעל אנרגיות יותר נמוכות וייצריות הבאות מהאגן (בשפה ההודית קונדאליני)
אזי יש תרגיל פשוט מומלץ לעייפים , או לאלה הרוצים לתעל אנרגיה נמוכה לגבוהה לשימוש מאגי או הכוונתי השפעתי .
בתוך מעגל של עוצמה או למצבים שונים של העלאת האנרגיה . תוצאות מיידיות .
אם אתם חולים במשהוא כדי להיוועץ ברופא קודם .
אז ככה תרגיל פשוט .
נושמים נשימה עמוקה הממלא את כל הריאות , ובאותו זמן מעלים את הכתפיים הכי גבוהה שאפשר ,
ואז נושפים החוצה תוך שמיטת הכתפיים בעוצמה .
חוזרים על כך שלוש פעמים .
ואז עושים אותו דבר עם תוספת של עמידה על קצות האצבעות של הרגליים ,
ובנשיפה נוחתים על העקבים בעוצמה ביחד עם שמיטת הכתפיים .
וחוזרים על זה 3 פעמים .

הקיצר 3 פעמים כתפיים ו-3 פעמים כתפיים+עקבים .

זה מקפיץ את האור הנמוך בכל הכלי וממריץ אותו .
ואז יש קצת עירבול של עוצמות , ואם עושים זאת במעגל של עוצמה , ניתן לזהות נתיבי העצמה אישית ביחס למעגל .
לעשות פעולה מאגית ישר אחרי זה לא מומלץ , לחכות מספר דקות עדיף ,
נסו ודווחו .
דוד
midsummer התחיל לפני יומיים,והיום היום הארוך
21/06/2011 | 16:46
2
ביותר בשנה! הקיץ התחיל!
קווי אנרגיה ומרדניאנים
21/06/2011 | 09:48
1
3
גוף האדם מורכב מאור רמ"ח +אור שס"ה +הארה מרחבית.
כאשר אור הרמ"ח מאיר מבפנים ומבחוץ את מצב הגוף ועולמו בשס"ה .
ולפי זה קבעו את חגי ומועדי ישראל , דהיינו מתי מאיר אור הרמ"ח לשס"ה .
דהיינו אם האור הגבוהה הפנימי בא בחיצוני לי ברמתי בשס"ה .
אזי הוא מתאפיין בהארות במציאותי .
וכאן הקשר בין המרדיאן הפנימי וקווי עוצמה .

לגבי המרידיאן , לפי הקבלה נתיבי ההארה הפנימיים של אור הרמ"ח החודרים דרך הגוף לרמותיו(שס"ה +מרחב הארתי)
יוצרים תנועה באור המקיף הפנימי דהיינו בין הרמות השונות .
ואזי נוצרת מעטפת של אור מקיף היורד מרמה לרמה המלווה את רמת אור הרמ"ח .
ביהדות מתעסקים באור הרמ"ח והשס"ה ואילו בפולקלור במזרח הרחוק מתעסקים בהארות הנלוות ,
שכאמור בהם מתקיימים מסלולים הארתיים של אור + אור מקיף היורדים מרמה לרמה דהיינו המרידיאנים .
כאשר הסברנו כאמור את הקשר בין הארת הרמ"ח לתוך שדה השס"ה +המרחב ההארתי של הגוף והמציאות .
אם כן , אור הרמ"ח או אור השס"ה נמצאים לא רק בתוכי אלא גם במציאות החיצונית לי .
כאשר לימוד הנתיבים של האורות עם אלמנטים של הטבע האחירים זה הרעיון מאחורי פנג-שוואי .
ואילו כאשר יש התלכדות של אורות במקום מסויים , דהיינו נתיבי אנרגיה ,אור ואור שס"ה העוברים באדמה
ומתלכדים במקום היוצר השראה מקומית של אורות רמ"ח ושס"ה , כאשר זה משפיע על המציאות המקומית .
דוגמא מפורסמת למקום כזה היא סטונהג' , בו ניתן לעקוב אחרי קווי העוצמה/אור עד למקום עצמו .
ואז שם יש התלכדות של מספר אורות מרחב הארתי +אור שס"ה +ניצוץ רמ"ח , שמשפיע על הבאים לשמה ,
כהיבט השראתי של התלכדות אורות , לפי הממשק הייחודי של חיבורי האורות במקום זה .
ומיתוך כך פתיחה של אפשרויות רוחניות הקשורות למקום .
כאשר ביקור במקום כזה למשך זמן מה משרה על האדם את התבנית המקומית של חיבורי האורות המקומיים .
וכבר בימים עתיקים זיהו את סגולות המקום , ופיתחו טקסים הקשורים לאיך תושבי המקום זיהו את נביעת האנרגיה המקומית .
התלכדויות כגון אלו נוצרות בדרך כלל , לאחר שמישהוא (יישות אור אל צדיק וכו') אם אור גבוהה ביקר במקום, והדביק למקום את החיבור
של האורות הייחודי למקום .
ישנם עוד מקומות בהם יש השראה כזו .
ועכשיו לעניין , כאשר מאג מגיע למקום כזה , הוא לא מחפש דרואידים או אנגלים המחופשים לכאלה .
הוא יתעסק בהשראת אורותיו הפנימיים + המרידיאנים הפנימיים וכיצד הם תואמים להשראת המקום ,
ומשם יחפש לרתום את הייחודים המקומיים של האורות לאורותיו שלו למען יתברך בסגולות או יוכל למשוך כוח וכו'.
ואז אחרי עבודת מטה מדוקדקת של אורותיו חיבוריו הפנימיים למרדיאנים הפרטיים , הוא יעבוד על חיבורי האורות המקומיים ,
וינסה לקשרם אליו ,שהתוצאה של זה תהיה באמצעות פולחן או טקס .שהמאג ירכיב בזהירות רבה .
חובבן יגיע למקום וינסה להתחבר רק עם האינטואציה ומה זה עושה לו , ויקבל איזה טקס מאנגלי שמחופש לדרואידי .
שאגב גם זה עובד .וזה הרי הרבה יותר נחמד חוויתית .
אולם המאג הרציני ינסה לכייל את אורותיו לאורות המקום . ובאמצעות כך להרחיב עוד אורות סגולות ברכות יכולות ועוד ריבוי עניינים מאגים .

ישנם מספר מקומות כאילו אפילו בארץ , בהר הבית זה כבר עם אלמנט של קודש , אולם יש עוד מקומות ללא אלמנט הקודש המחייב .
ובהם חיבורי אורות מרחב + אורות שס"ה ואורות רמ"ח .
המנגנון החיבורי של האדם לזה הוא דרך השס"ה גידי גוף ויחסם לשס"ה ימי השנה .
דהיינו שזה בעצם המשך למוטיב המגולם בגוף של המרחב החיצוני , שמתייחס לשס"ה גידי אור הפנימיים של כללות האדם או לכל פרט ברמת אורותיו .

מאג יחפש מקומות של התלכדות קווי אור , בעבור ההשראה של הנביעה המקומית וייחודי האורות המקומיים , ושם יעשה מעגלי עוצמה ,
ושאר טקסים ופולחנים .
קצת על...
דוד

מרידיאנים
21/06/2011 | 12:15
6
התשובה שאת זקוקה לה))
19/06/2011 | 23:58
4
18
קודם כל...אני ממליצה לך ללכת להילרית מקצועית(ולא שרלטנית) ש"תנקה" ותטהר אותך מכל האנרגיות השליליות(החלומות וכל מה שתיארת) ושהיא "תשים" עליך
הגנה אנרגטית ויש המון דברים שיכולים לעזור לך לגן על עצמך מאנשים כאלה כמו שיש מאגיה שחורה יש גם מאגיה לבנה..
בכל מקרה,כדאי לך לעשות את זה כמה שיותר מהר כי חס וחלילה זה יכול להתגבר ..ועדיף שלא ))
תחפשי אפילו בגוגל -- הילרים משל אני יכולה להמליץ כמובן על תמי גולדשטיין ויש עוד הרבה !
בהצלחה ! המון אור ואהבה ))
אבל למה בהודעה חדשה?
20/06/2011 | 12:26
1
הנה, זה יעזור לך:
20/06/2011 | 12:28
2
8
בהצלחה
זה מה שעשיתי!
20/06/2011 | 23:43
1
2
לחצתי על הוספת תגובה ) אני פעם ראשונה מגיבה בפורום ..)
זה מה שעשית *עכשיו*
21/06/2011 | 00:51
2
לאט לאט לומדים.
חדשים ודרושים ב אנשים
20/06/2011 | 15:29
3

שפות, עדות, מאכלים, טלוויזיה, אינטרנט, תאטרון, קולנוע, אומנות: עולמו העשיר של המזרח התיכון מורכב מתחומים אלו ורבים אחרים.
בואו להתוודע אל כולם בפורום החדש מוזיקה ותרבויות המזרח התיכון
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

האם הריאליטי שישבור את מונופל האח הגדול הגיע?
פורום הדור הבא – 24/7 ממתין לכם להתוודע, להתכונן ולהעלות השערות רגע לפני שהריאליטי הכי מסתורי במדינה עולה למסך:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

רוצים לנהל את הפורום? עקבו אחר הפרטים בסוף ההודעה.

דרושים נוספים:

דרוש/ה מנהל/ת לפורום שירה ופרוזה - הפורום בו משתפים אחרים ביצירות שלכם ומחווים דעה על יצירות של אחרים:

חולה על הפייסבוק? לא עוברת חצי שעה מבלי סטטוס חדש או צ'ק אין? פורום פייסבוק ורשתות חברתיות מחפש מנהל/ת ששרופ/ה על שיתופים ברשת:

אם המילה "אייפון" לא מרגשת אותך אבל "אנדרויד" דווקא כן – פורום אנדרויד – Android מחפש מנהל/ת:

בא לכם לנהל את אחד הפורומים הנ"ל וחושבים שאתם הכי מתאימים?
מלאו את הטופס שבקישור ואולי עוד תכתבו בו בכחול:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

שיתוף קטורת
19/06/2011 | 15:22
2
13
טוב נדרשת עבודת מטה פיקודי .
אז יאלה .
קטורת (בקבלה) (במקלות קטורת)מכניסה מוטיב של אורות כאש .
מעבר של מאורי אור לאש דרך בעירת חומר התבערה .
כאשר עצם הבעירה מכניסה אורות מרמה בה נוצרו החומרים של הקטורת ,
ונדרשת הבנה במרכיבים של הקטורת ואילו אורות נכנסים כתוצאה מהבעירה .
לדוגמא: אם חומר אחד במקל הקטורת בא מצמח , שמקורו מעולם גבוהה יותר ,
אזי מוטיבים ואורות מעולם גבוהה יותר ישתחררו בשריפתו .
ולכן במסורות שונות יש צמחים בקטורות מאלים, או מכאילו אגדות .
ואז האיכויות הללו משתחררות אצלינו בעולמינו .
כאשר הרציונאל גורס שאור מעולם גבוהה יותר הוא יותר דומננטי ממרכיבי היש פה .
ולכן מעט אור יגרש כל מיני מוטיבים השפעתים מהיש המיידי .

לדוגמא:
כאשר המקל קטורת שאני מבעיר (נניח הנאג צ'אמפה ברוגטי/יסמין )
פועל הוא מכניס מוטיבים מרמות קיום גבוהות יותר המגרשות מוטיבים הקיימים בעולמינו ,
כגון רוח הפוכה ,טומאה וחושך , ואז במקום שהשתנה היבט הפריסה של המוטיבים הקיימים ,
נכנס יותר מהמוטיבים הגבוהיים ,אורות חזקים יותר , ולכן מיוחס לזה אלמנט של טהרה וביטול השפעות שליליות וחשוכות .

כאשר מישהוא מדליק לדוגמא נאנג צ'מפה הוא מעורב עם היבטיו מהפנימי לחיצוני בעצמו
דהיינו הוא משרה את היבטיו בנוסף למה שיש במקום .
וניתן לראות בקטורת הנאנג צ'אמפה , אם יוצא עשן שחור , או אפור או לבן .
דבר המצביע על סינטזה של דברים , אחד מצבי האישי (מבחינת אורות)האחר מצב המקום בו העלנו קטורת .
כאשר העשן העולה הוא שחור , זה אומר שהמקום ואני תפושים עמוק ברוח הפוכה חושך וטומאה .
מצבי קשה וסביבתי קשה אין הרבה אור בחיי ובמקום (מועד לנזקים חגיגה למאגיה השחורה).
כאשר העשן אפור יש שיוויון בין הרוח הישרה וההפוכה , ומצבי בינוני .
כאשר העשן לבן יש יותר אור , ואני נמצא בטווח של האור בחיי ובמקומי .
נוסף על כך עם העשן עולה בקו ישר נניח ל-10 ס"מ .אזי יש כניסה של אור ישר למקום ואני מלווה אור .

השימוש הטקסי בסוגי קטורות שונים , מוביל לתוצאות שונות ,
כאשר השימוש בקטורות עם עשן שחור נחשבות במעלות המאגיה השחורה , והתעסקות עם חושך טומאה ורוח הפוכה .
להבנה בסיסית, ברוח ישרה מצב רוחי יהיה חיובי , ברוח הפוכה רוחי תהיה שלילית .
זה בכללי .
כאשר מגוון הסוגים והשימושים הוא נרחב ביותר .
וכאשר עושים מעגל עוצמה עם קטורות רצוי לדעת איזה סוג קטורת ואיזה סוג עשן , ומה אני בעצם רותם לעוצמה שלי .
יש שבוחרים להתחבר לשחור ויש ללבן .
וסתם לחרטט אין מאגיה שחורה אפורה לבנה וכו' , מראה שהמאג לא באמת מבין .
ואם אתם לא מאמינים לי , תבדקו ,
מקום עם עשן שחור ומצב רוחכם ,
ומקום עם עשן לבן ומצב רוחכם .
וזה עוד קצה המזלג מבחינה רוחנית .
למאג המוכשר חשוב לדעת באיזה כלים הוא משתמש בשביל תוצאות רצויות .
ומה האלמנטים שבשימוש .
אשמח לשיתופים על סוגי קטורת ואולי נכין קטלוג של סוגים ושימושים לפורום ....אתגר ....
דוד
אחד האמצעים לאבחן עם יש כישוף עליך
20/06/2011 | 07:34
1
11
הוא עם קטורת , פשוט מדליקים מקל קטורת בחדר סגור ,
במרחק של פלג הגוף העליון , כחצי מטר ממך ,
ומתיישבים ליד בצד מערב , ואז אם העשן נוהג להסתלסל כל הזמן לכיוון שלך ,
ולהגיע עד עליך ,יש עליך כישוף .
יש להבין שחלק מהכישופים הם מדורות קודמים , שהופלו על משפחות וצאצאיהם .
עוד מהימים שמנהגים כגון אלו היו נפוצים .
וזה רק אמצעי אחד של אבחון עם קטורת שמעיד על כישופים גבוהים .
יכול להיות שהראדר של הקטורת לא יאבחן כישופים קלים של מאגים לא מוצלחים .
למומחים בפורום , נא לדווח ולאשש את הנטען כאן .
דוד

ואו, אז נטיית עשן מדורות להשתנות לכיווני
22/06/2011 | 20:29
8
(הוא בד"כ מסולסל) מצביעה על הכישוף העתיק היושב עלי?

חשבתי שזו אינדיקציה לעצמה...

ואולי בעצם זה אותו דבר - אני מושכת אש בין השאר בגלל עצמתי.

בהזדמנות אבדוק את הנושא ואדווח, מ ניין.
ועוד משהו חשוב )
20/06/2011 | 00:02
7
אם אתם מרגישים שיש עליכם קללה או עין או מה שיהיה או שסתם לא הולך לכם בתחום מסויים בחיים--תפנו לרפואה האלטרנטיבית..אני יודעת מנסיון שרק הילינג יכול לעזור במקרים כאלה ))
אני חושבת שפתחו עליי קללה...
19/06/2011 | 22:18
1
19
אני במצב גרוע שכמותו לא זכור לי בחיי. אני כבר לא יודעת מה לחשוב, במה להאמין, במה לא.
אמרו לי שיכול להיות שמשהוא פתח עליי קללה.
פיטרו אותי 4 פעמים השנה. 3 פעמים בחודשיים וחצי. כל גבר שאני יוצאת איתו זורק אותי אחרי תקופה מאוד קצרה וזה במקרה הטוב שיצאנו קצת.
את הלימודים הקודמים שלי עזבתי כי נכשלתי ב3 מבחנים.
תמיד אומרים שדברים מסתדרים, אבל אצלי המצב רק מדרדר.
קורים לי רק דברים רעים כל הזמן!
אני לא יודעת מי ירצה לעשות לי דבר כזה, אני בסה"כ בן אדם טוב וחברותי מאוד.

אני מאמינה במאגיה ועל טבעי, בגיל ההתבגרות גם מאוד התעניינתי בזה.
אז אחרי כל ההתבכיינויות שלי בפרומים של תמיכה ונפשית ושיחות עם פסיכולוגית, חשבתי אולי לפנות למשהו אחר, אולי זה משהו שהוא מעבר לשליטתי!

איך אני יכולה לדעת אם באמת הוטלה עליי קללה ומה אפשר לעשות?

תודה
ענת
פני אלי במסר אם את רוצה
22/06/2011 | 22:33
11
אייך יודעים שמשהוא כישף אותך
19/06/2011 | 20:00
21
שלום כולם אני חדשה ורציתי לדעת אייך יודעים עם משהוא כישף אותך או קילל
ותוך כמה זמן זה יכול לעבור עם לא יודעים או לא עשינו כלום
שלום אני חדשה פה
19/06/2011 | 09:16
1
16
‏ רציתי לשאול שאלה,יש לי בלימודים חברה שעם הזמן אני מבינה שהיא לא חברה אלא אחת שדלוקה על אותו בחור שאני דלוקה עליו ושיש לי קשרי ידידות טובים איתו,בכל מקרה אני מרגישה שהיא מנסה לעשות לי עין רע,לא יודעת אך לתאר את זה פשוט מרגישים את זה,היא כל דקה אומרת לי את יפה יפה,וליד הבחור משפילה אותי ואומרת שאני נראת רע,בקיצור אני מבקשת עזרה בחסימה מאנשים כאלה,יש לציין שקשה לי להתחמק ממנה כי היא בלימודים נדבקת
פני במסר אם תרצי
23/06/2011 | 02:32
10
מה עושים נגד מישהו שמנסה לכשף אותי?
16/06/2011 | 08:24
116
123
שלום,
יש בן אדם שעבדתי אצלו כמה שנים והחזיק אותי עם מניפולציות וכשהלכתי ממנו הוא תמיד החזיר אותי בדרך של כישוף (אפשר להשפיע גם דרך חלום).לא היה לי שום קשר מיני/רגשי עם אותו מעסיק,והוא גם אף פעם לא רמז לזה.
אני לפני כמה זמן הלכתי ממנו , ומאז הוא גם ניסה להחזיר אותי באותן שיטות שלא הצליחו , ועכשיו...
המשך>>
שלום,
יש בן אדם שעבדתי אצלו כמה שנים והחזיק אותי עם מניפולציות וכשהלכתי ממנו הוא תמיד החזיר אותי בדרך של כישוף (אפשר להשפיע גם דרך חלום).לא היה לי שום קשר מיני/רגשי עם אותו מעסיק,והוא גם אף פעם לא רמז לזה.
אני לפני כמה זמן הלכתי ממנו , ומאז הוא גם ניסה להחזיר אותי באותן שיטות שלא הצליחו , ועכשיו הוא עבר לדברים יותר אלימים - פקודות תת הכרתיות ונסיון לשתול מחשבות אבסורדיות שהן לא שלי . מיותר לציין שכבר עשיתי חקר בתוך עצמי ולמחשבות האלה שמנסות להידבק אליי כמו מסטיק אין שום בסיס הגיני/רגשי,והעיתוי שבו הם באות זה בכלל לא הגיוני.זה כאילו הוא מנסה לשלוח לי פקודות למוח שלי , והמטרה שלו היא שאני אחזור לעבוד אצלו , כי אני מוכשרת כאשת מקצוע בתחום שלי והוא רוצה תמיג להשפיע אליי (אולי יש עוד סיבות למה בן אדם רוצה לכפות על מישהו אחר שיהיה אצלו בצורה כל כך אלימה ואגרסיבית).יכול להיות שבנוסף לכישוף הוא משתמש בטכניקות NLP.
מה אני עושה?איך אני חוסמת את  הנסיונות האלה?כי בגלל שעבדתי אצל המנוול הזה , אז יש לו תמונות שלי , יש לו כמה חפצים שקשורים לעבודה שבהם נגעתי , יש מצב שהיו זרוקות כמה שערות שלי (לכל בן אדם נופלים שערות) .
שאלת קטורת
18/06/2011 | 23:36
2
15
אני מחפש אינפורמציה , על משמעות סוגי העשן בקטורת ,
אם לבן ,אפור או שחור וכו',
אשמח לכל מידע שיש למישהוא בעניין זה .
דוד
כבר שאלת את השאלה הזו
19/06/2011 | 00:45
11
ונענית. זה מצחיק, אבל לפני כמה רגעים רקחתי קטורת תוצרת בית.
עשן לבן ממסך, כמו ערפל, ומטהר
19/06/2011 | 01:31
10
(זה יותר הריח, וחומר הבעירה, מאשר הצבע)

שחור ומסריח (נפט, זפת) מזהם, מפצל ומשחית
שחור ריחני נכנס לווריד - כפייה, כלומר קללות, חס וחלילה

את זה ראיתי בשבילך - חדש בשבילי, לפחות הניסוח

האסכולה האגבית: כישוף העולם בקונדומים משומשים
16/06/2011 | 00:38
32
59

נכון קונדומים משומשים? נכון נהוג לקשור  ולזרוק?

נכון זרע הוא החומר האולטימטיבי לכישוף?

נקלעתם פעם לאתר של נערות עובדות, או סתם של נאהבים המשליכים את קונדומיהם החוצה מחלון המכונית? שמתם לב להלכי הרוח שמקומות כאלה משרים? . סכנת נפשות!

אני לא רוצה לחשוב מה זה עושה לפולטי הזרע.

תשתדלו להתארגן על אמצעי מניעה פחות גרוע... ולהמנע מסטוצים עם בני זוג  נגועים במשהו קטלני...

אבל אם אתם באמת מוכרחים להשתמש בגועל-נפש הזה...

אנשים, היזהרו בקונדומיכם! אל תקשרו זרע בתוך קונדומים! (ועוד בקשר סבתא!( (אם=אמא של  הקשירות החוסמות!)

יש כוחות בעולם שישתמשו בזה לרעה, וגם עליכם זה ישפיע... ועוד איך!
מה שאמאשירן עשתה לאהובה זה עוד פיצוחים ליד מה שיעשו לכם הממ... הישויות הבאות למקומות כאלה להתענג!  
יש לשטוף את פנים הקונדום היטב במים, להשליך עליו קצת עפר לח (או חומר אורגני לח אחר - קפה, טבק...) ולהשליך לפח.

(אישית אני חושבת שהקונצנזוס הגלובאלי שקונדומים זה must היא אחת ההצלחות הגדולות של האוייב=כוחות הזדון בעולם.

קונדום זה חוסם, ומכניס יסוד  מחושב, ציני, לרגעים הכי רגישים של החיים.
חינוך לאחריות? חינוך לאי מחויבות רגשית. ולא שאני פוריטאנית - סתם זקנה - אבל הקלות הבלתי נסבלת של הסטוץ לא עושה טוב לנשים ולא לגברים.)

אגב: חופן עפר לח, המכסה  למחצה (ןלא קובר) עצם, הוא אמצעי להיפטר מכל דבר בעל אנרגיה זדונית. כשייבש העפר, האנרגייה עלולה לחזור - אבל במשליך העפר היא לא תידבק (אלא אם כן ייגע בחפץ שעפרו יבש).

יש לחש לנשים שרוצות שהגברים לא יבגדו בהם
16/06/2011 | 01:09
25
53
הוא יעבוד רק לאלו שיש להן כישרון והכשרה מאגית
הן סופגות את הזרע בחוט שחור, ואז כאשר הגבר ישן הן קוראות בשמו, ברגע שבו הוא עונה, הן קושרות בחוט קשר, וכך, עם כל אישה מלבד זו ששומרת את הקשר בשקיק שחור, הוא לא יכול לשכב, כי הוא לא יקבל זיקפה.
תודה על הדוגמה לכוחו להרע של קשר סבתא
16/06/2011 | 11:10
8
30
עוד מכוהן וודו
בתור ממציא הקשר סבתא הרשי לי להתנגד
16/06/2011 | 16:21
5
28
קשירת זרע בקשר סבתא , היא למטרת התרת שפיכת הזרע לבטלה
לפי הפנימיות המשותפת לתיקון כלל העם .
ולכן אין פה כוח רע , יש פרשנות של מרעים .
דוד
לא הבנתי
17/06/2011 | 09:39
3
19
"למטרת התרת שפיכת זרע לבטלה?"

וזה טוב, לשיטתך?

כנראה סתם פליטת קולמוס פרוידיאנית - התכוונת ל"איסור" או "מניעת התרת?"

הסבר
17/06/2011 | 14:31
2
16
כאשר נימול פולט זרע לבטלה , הוא מכניס היבט מאור ליבו ,(לב +טל+ה )(לא כל פליטה היא לבטלה)
כאשר באים לתקן מצב זה שליבו רוחנית תפוס בכל מיני ,
אזי תיקונו הוא עם שאר העם , והתרה של אור ליבו על פי תבנית נכונה פנימית של האדם ,
מתבצעת בין השאר כאשר קושרים קשר סבתא לקונדום עם הזרע .
אבל זה כשבאים לתקן .
וקשר הסבתא אומנם מצר את צעדיו הרוחניים , כי הוא מכוונם לתבנית התיקון הקיימת בעם ,
והיכן דרך שיחרור אור ליבו התפוס .
וכן קשר סבתא מכוון את האחזות המציאות המלווה את הגוף , בנעלים זה עניין מועיל ומיטיב .
אבל כל זה שבאים לתקן .
דוד
כישוף שחור לצורך תיקון אור הלב? חזיז ורעם!
19/06/2011 | 01:08
1
24
~~~~~~~~~~~~~~~
אתה אומר שזה מתקן,כמו שעון שבת, או עירוב, עוקף איסור פליטת זרע לבטלה - כלומר עוקף איסור שימוש בקונדום??!!

שומו שמיים!

"כשקושרים" - מי קושר?
זרע של מי?

אני מקווה שלא מפקידים עניין כה רגיש בידי בנות זוג מתחשבות כמו אמאשירן, או מכשפים אלטרואיסטים כמו ארדן?

אבל, איך לא? זה הרי ההיגיון שלפיו הורים מניחים לאיש עם סכין לקלף ולחתוך את ערלת תינוקם הרך בייסורי תופת, כי זה כאילו ברית עם אלוהים...

(למה כאילו? כי  ברית בכפייה איננה ברית אמת - אם הבן-זכר היה מל את עצמו כמו אברהם מבחירתו בהיותו מבוגר - סיפור אחר)

והפעם תרגם נא לעברית מילה מילה:

"הוא מכניס"
-לאן?
"היבט"
?
"מאור ליבו"
כללומר? ,
"(לב +טל+ה )"
?
"(לא כל פליטה היא לבטלה)"
ברוררר, פליטה לצורך פרו ורבו איננה לבטלה, לא?

"כאשר באים לתקן מצב זה שליבו רוחנית תפוס בכל מיני" ,

אה, זו התוצאה מפליטה לבטלה?
"אזי תיקונו הוא עם שאר העם ,"

מזתומרת?
"והתרה של אור ליבו על פי תבנית נכונה פנימית של האדם ,
מתבצעת בין השאר"

מה השאר?

...
"וקשר הסבתא אומנם מצר את צעדיו הרוחניים ,"

ברוררר!

" כי הוא מכוונם לתבנית התיקון הקיימת בעם ,"

לא ולא. זה כמו שארדן אמר - זה יצר את זקפתו.  מה שיצר כמובן גם את צעדיו הרוחניים - כפי שהמילה עושה; אי אפשר לפגוע בשלמות האביונה בלי לפגוע בשלמות הרוחנית - אבל הקשר היחיד ל"תבנית התיקון הקיימת בעם" הוא שטיפת המוח הנלווית.

סליחה שאני בוטה, אבל תיקון זה תיקון, ו-וודו זה וודו זה וודו.

"והיכן דרך שיחרור אור ליבו התפוס ."

קשר סבתא על קונדום עם זרע ישחרר את אור לבו התפוס של מי שפלט זרע לבטלה???  אוי! -אולי זה ייתן לזה שקושר את קשר הסבתא שליטה עליו שבכוחה יוכל להחזיר את הסורר לתלם - אם חרג ממנו - ולזה לא קוראים "שחרור", ולא ""אור הלב" כי אם "כפייה" ו"עמעום הלב" או "חשכת ימי הביניים."

"וכן קשר סבתא מכוון את האחזות המציאות המלווה את הגוף , בנעלים זה עניין מועיל ומיטיב ."

זה לא אותו קשר - קשר המחבר בין שני חוטים אינו חוסם כמו קשר  של חוט של עצמו, שהוא, לע"ד, אבי אבות הוודו (אני לא מומחית לוודו - אבל אני  אנרגיות אני מרגישה.)
בכלל לא כישוף
19/06/2011 | 14:11
18
הקשר סבתא במהותו הוא מימוש של פעולה דרשנית ,
וכאשר אדם בא לתקן את היבטיו הרוחניים הפנימיים , אזי במקרה כזה
קשירת הקשר סבתא , לקונדום ששומש , עוזרת ,
זה לא כישוף ובטח לא שחור .
כישוף שחור יהיה :אחרי BLOW JOB  לשתות יין אדום תוך 10 דקות .
וזה יבטיח שתשומת ליבו של הבחור תינעץ מעבר לזמן העוקב , אבל זה לא יחזיר אהבה
בדרך כלל רק יוביל לאותה פעולה עצמה עוד הפעם , במוטיבים שמעבר לזמן העוקב על פני גילגולים וכו' .
אם תוסיפי לזה קריאת תהילים פ"ג + ס"ב ו-ע"א .בעשר דקות הראשונות .
יהיה מרתון בינך למושא ולאו דווקא עם אהבה .
דוד
מרתק כמה פרשנויות שגויות ניתלו באותה פרשה
19/06/2011 | 09:23
13
כל מי שיש לו כישורים בסיסיים בהבנת הנקרא, מבין שהחטא של אונן היה בסירובו לייבם את אלמנת אחיו.
מה סבתא בקשר הזה?
17/06/2011 | 01:05
1
12
ללא חוש הומור
17/06/2011 | 14:39
13
סבתא=
ס- בסובב (את פנימיותו של הברנש)
ב-כבריאת (היכן מיוצבת ה-ב' או תחילת תוואי מסלולו )
ת-התחום (דהיינו התחום המונח בסובב ובבריאה )
א-לעומת הפעילות (דהינו כר שדה הפעילויות הנוצרות ממשוב היבט הסבתא התלויה בחלל לעומת פנימיות הברנש)
דהיינו הסבתא מייצגת את התלוי בסובב לעומת מציאותי , ולכן יש שניים כי על פי שניים יקום דבר .
טקסים שונים לייצוב היבטים של סבתות(ס.ב.ת.א.) , הם שורש הוודו והוודון , שגם הם באים מתורת כהנים .
ויש לזה אפליקציה ישירה במשא ומתן באמונה .
דוד
אמאשירן, מתאים לך?
16/06/2011 | 11:12
6
24
רק קחי בחשבון מה זה יעשה לאהבתו... (כי בתת  מודע הוא ידע שזו את עשית)
איך ידע שאני עשיתי?
19/06/2011 | 08:59
5
20
הוא גם שוכב עם נשים אחרות
אבל הוא לא קושר לך את השחלות, או - אני יודעת
23/06/2011 | 03:17
4
19
- את הדגדגן
לא הבנתי! אני והוא מסכוסכים כבר חודש
23/06/2011 | 09:39
3
17
אז לא שומעת ממנו ושמעתי שיצא עם בחורה לפני שבוע וגם שכב איתה! אז מה יש פה להתלונן יאללה
נניח אפילו שהוא בגד בך
23/06/2011 | 20:46
2
17
(ואם הבנתי אותך נכון הוא לא מחויב אלייך בכלל)

-היית חותכת לו את האיבר כעונש?

מה שארדן הציע זה לייבש לו את האבר, להפוך אותו לאימפוטנט

לא הגזים?
הבנתי לא היתי רוצה שיהפוך לאימפונטנט
24/06/2011 | 23:16
1
16
אז היתי מעדיפה שיהיה פעיל מאשר לאימפונטנט כי גרושי היה כזה לא אהבתי

אז מעדיפה אפילו לוותר את כישופים אפילו

העיקר שיהיה פעיל ולא אימפונטנט
בראבו! קלטת! באמת לא כדאי
25/06/2011 | 22:55
12
בסוף יהיה עולם כל כך מגעיל... מלא אימפוטנטים
ומה דעתך על הזוועה הזו מבחינה מוסרית? אסתטית?
19/06/2011 | 02:27
6
19
באמת נראה לך רעיון טוב להפיץ דברים כאלה בציבור, ארדן?

תאר לך שהיית מציע לציבור הנשים הקנאיות - המממ - כימיקל נוגד זקפה להוסיף לקפה של בחירי ליבן?

מזה היית נמנע בגלל המשטרה, כמו שאני מכירה אותך -

אבל אם היה לך מסלול עוקף משטרה?
הייץ עושה את זה ללא הנד עפעף, נכון?

להפיץ? כל אדם עם שמץ יכולת להשתמש
19/06/2011 | 10:17
5
16
בגוגל ימצא דברים כאלה וגרועים מאלו בקלות רבה מאוד. לא סיפרתי סוד נסתר, והלחש הזה פשוט קיים. כל מאגיה ראוי ללמוד- גם אם לא להשתמש בה.
גם כל אחד יכול להכין בקבוק מולוטוב
23/06/2011 | 03:22
4
23
קלי קלות
סיבה לתת את המרשם לטרוריסט?
אז יש לי רעיון בשבילך
23/06/2011 | 08:23
3
16
ציד מכשפות. קחי את כל המכשפות, עם כל לחש שיש להם שעשוי להיות שלילי, כולל אתרי אינטרנט שמסבירים איך עושים לחשים שליליים, ותשרפי אותן יחד עם הסרבר הזה. זו הדרך היחידה שבה תוכלי באמת להביס את הידע הזה. אם לא, תקבלי את זה, שיש את המידע הזה חופשי בכל מקום, וחזרה עליו על מנת למידה אינו דבר שלילי לכשעצמו.
אתה טועה-לא ביקשתי שתביס את הזדון
23/06/2011 | 20:42
2
11
לא צריך לנצח את המאפיה כדי לא להיות פושע בעצמך.

וכשבנוכחות פנייה של גברת הרוצה לכשף מישהו כך שלא יוכל לבחור מישהי אחרת אתה נותן לה שיעור איך לייבש את זקפתו...

צר לי, יקיר, אבל זה נפשע.

יותר מעברה על תקנות תפוז, לא?

בעיני זה בלתי נסבל.
זו חסימה אנרגטית גועלית ומשחיתה במיוחד.
איך זה עבירה על תקנון תפוז?
23/06/2011 | 20:49
1
10
האם את יכולה לתת לי את הציטוט המדויק בבקשה?
*לא*עבירה על תקנות תפוז - *יותר* מעבירה על
25/06/2011 | 23:01
9
תקנות תפוז - כלומר יותר חמור.

הגישה שלי לחוק איננה איך לא לעבור על תקנות אלה או אחרות - אלא איך לפעול לפי עקרונות מסוימים.

אם הכללים והעקרונות אינם חופפים, אתיישר עם הכללים לנוחיותי כל עוד הסתירה איננה עקרונית.
זה נבדק מדעית?
19/06/2011 | 19:24
1
10
ברור שלא
19/06/2011 | 19:58
10
אז מה את מציעה? ....
16/06/2011 | 03:52
5
13
שאנשים יעשו יחסי מין לא מוגנים וידבקו במחלות? קונדום זה בהחלט MUST
או לבטל את מוסד היזיזות והסטוצים
16/06/2011 | 08:16
18
או למצוא תרופה למחלות מין חשוכות מרפא...
לדעת בדיוק עם מי אתה נמצא
16/06/2011 | 10:47
3
14
ומה הסכנות - כולל הידבקויות

אם כישוף לא מספיק, שלח את יזיזותיך לבדיקה והמתן בסבלנות לתוצאות.

אבל, כמובן, לשם כך נחוצים מניעים יותר עמוקים מאשר סלידה מקונדומים, ויחסים טיפה יותר בנויי אמון משר בסטוץ המצוי.

ואם בכל זאת באיזשהו מצב השתמשת במלכודת הזרע - דאג לפחות לשמור על נקיון מאגי אישי וסביבתי.
זה לא רק הידבקויות ...
16/06/2011 | 20:26
2
12
לעשות מין לא בטוח, ללא אמצעי מניעה, גורר אחריו מלא סכנות, מחלות, להכניס בחורה להיריון, ועוד מלא מחלות זיהומיות כאלו ואחרות... אי לכך או בהתאם לכך אמצעי מניעה הם הכרחיים למניעת האסונות הללו.  לא היית רוצה חלילה שהבת שלך שהיא מתחת לגיל 18 תיכנס להיריון מחבר שלה בגלל שהיא שמעה לעצתך שקונדומים זה דבר רע!!
כידוע יש שני ימי פוריות בחודש בלבד
17/06/2011 | 09:36
1
11
שיש שיטות לאתרם במדויק
ויש גלולות, ויש התקן תוך רחמי...

הייתי מציעה לחברים הצעירים - או המבוגרים - עם כל ההיקסמות מקסם הרגע והכאן-ועכשיו ומיד - לתכנן קצת מראש.
השאלה כמה זמן תודעה מגיעה ששורפים כישוף זרע?
20/06/2011 | 16:33
33
אם זה לא פועל או שכן פועל?
הזיה
17/06/2011 | 09:09
2
22
יש עניין כזה בזבחים שיוצר הזיות ,
וחכמי ישראל ציינו את מספר המתנות מההזיות הללו , זה מופיע בכל סידור .
מה אתם יודעים על זבחים לאלים ?
ההזיות הנובעות מהם?
ומתנותיהם, דהיינו מה זה נותן לנו ?
ומה עניין ההזיה בהקשר זה?
והאם בגלל זה על כל דבר שני אומרים הזוי?
דיעות שיתופים !
דוד
הזבחים לע"ד הם רעיון אלילי ביסודו
17/06/2011 | 10:04
1
12
אלים\שדים\ישויות ממקור לא ברור (חייזרים? יש מאמינים שכן) הניזונים מאנרגיית חיים מוצאים עניין בחיים המוקרבים להם, כפי שאנו היינו יכולים למצוא עניין שיקריבו לנו סטייקים.

אם הם שיתפו את המקריבים בהזיותיהם? די מתאים להם.

אם בגלל זה אומרין "הזוי?" לא, פער הדורות...

אני שמחה שאתה עושה מאמץ לרדת אל העם, דוד, ולקבל שיתופים (בחירת נושא שבו לאחרים בפורום [לא כולל אותי] יש ידע, שיוכלו לתרום)

הייתי יותר בכיוון של...
17/06/2011 | 14:21
12
הזיה למי שברמת אור גבוהה יותר , היא המציאות של מישהוא פחות עם אור .
ומכיוון שהמבנה האנושי הפנימי ברמות השונות דומה , כל אחד יכול להתחבר .
רק שזה פועל כ-הזיה .
וחשבתי לנכון שבתחום העיסוק המאגי , מי שמתעסק עם אורות במקיף או חיבור ליישויות ואלים ,
יכיר היבט זה , ואת האנרציה ממקור גבוהה לנמוך , כסיבה של למה להקשיב לאלים ,
כי תרגום האנרציה ממקור גבוהה יותר היא זאת שתפעל במציאות ביתר שאת .
ואז המקבל את ההשראה מהאל אלים אלות וכו' , נתקל בהיבט שהוא כמו הזייתי ,
או בכל אופן מעבר לפרמטרים הברורים של החושים ולכן נחווה כהזוי ,
למרות ההגיון הצרוף מאחורי היבטים גבוהיים אלו , לאדם ממוצע זה מעבר ליכולתו המנטאלית והחושית ,
נתנו מייצג כזה בסרט HULK איך ומה ההבדל הנחווה ,
ופשוט בהתעסקות עם רמות גבוהות ויישויות ואלים , חשבתי לנכון שאולי מישהוא נתקל בזה ,ורוצה לשתף
או מכיר שיטת בניה ולימוד כגון זה התואם לסידור הפנימי של הבן אדם כמו שמופיע בסידורים היהודיים .
או לחלופה בשיטות ומפגשים עם אלים ויישויות גבוהות .
אשמח לשיתופים ...
דוד
פרישת מנהל הפורום ועתיד הפורום
14/06/2011 | 13:06
24
18
גולשים יקרים,
לפני כחודש הוחלט לסגור את הפורום בשל אי מציאת מנהל מתאים.
לאחר שקיבלנו פניות מכם וראינו כמה חשוב לכם הפורום, הוחלט לא לסגור אותו באותו השלב ולהמשיך ולחפש מנהל אשר יוכל להשקיע מזמנו בפורום.
לאחר מאמצים רבים לא נמצא מנהל מתאים לפורום.
אנו נשמח לקבל המלצות והצעות למנהל מתאים.
במידה ולא נמצא מנהל בשבוע הקרוב, אנו נאלץ לסגור את הפורום.

בהזדמנות הזו אנחנו רוצים להודות ל kickaha על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

ארדן יכול להיות מנהל הוא טוב
14/06/2011 | 23:21
23
15
ארדן היה המנהל לפני קיקאה
15/06/2011 | 11:33
22
10
אהה הבנתי אז הוא יכול לחזור בלי בעיה
15/06/2011 | 13:52
21
11
כל מה שנשאר זהעניין "קטן" אחד
15/06/2011 | 20:52
20
13
שהוא יסכים. ולא נראה לי שזה יקרה. הוא בחר להפסיק לנהל את הפורופ מסיבה מסויימת.
סתם קטע של ניסוי מעניין
16/06/2011 | 00:00
19
15
תשלחו לתפוז, כל מי שרוצה שאני אהיה מנהל הפורום הזה מסר, ונראה מה תהיה התוצאה.

ארדן.
כן רוצה שתשאר הכי עזרת לי כפרה עלייך
1
6
שלחתי לך מסר
5
ומה בדיוק מטרת הניסוי?
16/06/2011 | 04:20
16
5
מטרת הניסוי: לראות את תגובת תפוז.
16/06/2011 | 08:15
15
6
לשם מה? למה מסקרן אותך לראות את תגובת תפוז?
16/06/2011 | 20:23
14
6
אני לא בתנאים הטובים ביותר איתם
17/06/2011 | 01:06
13
9
בלשון המעטה.
מה זאת אומרת לא בתנאים טובים איתם?? אתה מנהל
17/06/2011 | 03:17
12
5
אצלם שני פורומים בתפוז.
ניהלתי את מדיטציה ומאגיה
17/06/2011 | 08:07
11
9
ועכשיו אני לא מנהל
ארדן, אז מה דעתך להשכין שלום איתם ולנהל את
17/06/2011 | 22:35
10
6
הפורום על מנת להצילו? חבל שייסגר.
למה שאתה לא תנהל את הפורום?
17/06/2011 | 22:51
9
10
ואולי הם צריכים להשכין שלום איתי קודם? אני לא רוצה שהפורום ייסגר... אבל האיום על הפורום הוא חלק מתופעה גדולה יותר. אין לי רצון להמשיך לדבר על זה על גבי הפורום עם כל הכבוד.
הצעתי את מועמדותי לניהול הפורום...
17/06/2011 | 23:29
8
11
נותר לי רק להמתין לתשובה.. בכול אופן, נדמה לי שאתה צודק , נראה שאכן האיום על הפורום הוא חלק מתופעה גדולה יותר.  זה מסביר את העובדה שהם מסננים פניות לניהול מחברי הפורום כאן.. הם לא באמת מחפשים מנהל.  יש מספיק משתמשים כאן שישמחו לקחת על עצמם את התפקיד בכדיי להציל את הפורום, ואני הוא אחד מהם. הבעיה היא שהם משחקים אותה כאילו שהבעיה טמונה בכך שאין מנהל שמנגד לא באמת חסר אנשים שיסכימו לנהל תפורום. בגדול, נדמה לי שהם מחפשים לסגור את הפורום הזה בלי קשר למנהל או לא- וסיבותיהם שמורות עימם.
בהצלחה אני אשמח להישאר בפורום
17/06/2011 | 23:42
7
ולענות על שאלות גולשים וכו'- ולהתדיין כאחד האדם. האמת, שזה יותר כיף לי מסתם לנהל....

ארדן.
חוץ ממך, מי עוד מעוניין לנהל?
18/06/2011 | 10:06
6
8
kikca שלח לי מסר בפרטי ואמר שחוץ ממני
18/06/2011 | 11:38
5
10
יש עוד שלושה שמעוניינים בתפקיד.   "חוסר מנהל"  זו לא הסיבה האמיתית שבגינה מערכת תפוז רוצים לסגור את הפורום. יש להם מניעים ואינטרסים אחרים. אין לי מושג למה הם רוצים לסגור את הפורום, מה שבטוח זה לא בגלל שאין מי שינהל אותו. ריין בירד יודע משהו לגבי זה, אבל הוא לא משתף.
הא אוקיי
18/06/2011 | 13:24
4
8
מעניין.
גמני מתנדבת אם אין אפחד אחר
19/06/2011 | 01:23
3
8
לא מתה על זה, אני גם לא בלב הקונצנזוס פה - אבל כפעולת החיאה, אקבל עלי, אם זה נראה לכם, חברים, עד שיופיע מישהו יותר מתאים.

אבל כנראה שיש מתאימים ממני - בטח אנג'לאקספרס.

דוד? אולי אתה? זה יהיה לך תרגיל תקשורת מצוין

אביה? מה איתך?

אגב - אני סוגרת פורומים סדרתית. כמה וכמה פורומים שהשתתפתי בהם נסגרו לפתע פתאום. ("דרך הלוחמים", Nagual-Net"' , Dreaming and Lucid Dreams, Navigating Awareness, Warriors' Temporarry
Assemblage Point
אולי  הטילו עלי קללה או משו.

פייר סנייק...
19/06/2011 | 02:08
1
10
רעיון מצוין. תגישי את המעומדות שלך לניהול. תשלחי להנהלת הפורומים מסר בפרטי. העיקר שלא יגידו וימציאו תירוצים שאין מנהלים ואז הם בשל זאת נאלצים לסגור תפורום.. כי איתך זה כבר חמישה אנשים שמוכנים לנהל על מנת להציל תפורום. אביה מואביה? מה איתך באמת? תשלחי תשלחי... העיקר שהנהלת הפורומים של תפוז יראו שלא חסר מועמדים.
בעבר לפורום הזה הייתה מעט איכות
19/06/2011 | 12:12
10
והמעט שהיה, גם הוא נהרס.
ותיקי הפורום יודעים שדיון כאן היה דיון, לא גיבובי סרק על כל מיני פסאודו-מאגיה ועאלק מחפש-שותף-למחקר-מאגי-כדי-לכתוב-גרימואר-ולספר-לחבר'ה.

בעבר הפורום הזה היה קהילה. היום הוא סתם מקום לעוברי אורח שקראו על מאגיה אצל רוג'ר זילאזני. אנשים מביעים פה דעה על ימין ועל שמאל ללא הרצינות הנדרשת מנושאים אלו. אנשים איבדו את הצפון, ודיוני עומק צללו עמוק אל תוך תהום הנשיה. איפה הדיונים על שחר הזהב? על 'מאגיה גבוהה'? הכל היום הפך לאבני-חן ואנרגיות צבעוניות. הספרות המומלצת בפורום הפכה מגרימוארים וספרי מחקר רציניים לספרות פנטסטית ומיתולוגיה. מתי בפעם האחרונה קראתם בפורום ישראלי על LBRP או טקסיות דומה? אני לא אומר שצריך לדון רק על 'מאגיה גבוהה', אבל אם דנים כאן רק על קטורות, קריסטלים וצמחים- אולי ראוי לקרוא לפורום הזה בשמו האמיתי- ניו אייג'.

בעבר היה פה טוב... היום- מוטב לפורום הזה להיסגר, אם לא ימצא אדם שידע להחזיר את הגלגל לאחור ולהחזיר הנה דמויות מפתח במה שהיה פעם 'קהילה מאגית' בישראל. לא כאלו שמחליטים להקים קהילות על דעת עצמם אחרי שקראו ספרי ויקה 101 או מאגיה לטיפשים. אנשים שבאמת אהבו את המקום וטיפחו אותו, שיתפו בידע. הסטנדרטים עליהם אני מדבר מופיעים בפורומים בחו"ל... זה לא דמיון. זו מציאות שאפשר לקיים.

בהצלחה למנהל הבא, אם יהיה כזה.
וואלה
19/06/2011 | 14:29
10
עוד לומד את הנושא , ולאט לאט נזכר בעוד חומרים ונושאים יש ימבה
שעוד לא הועלו מתוך מה שקראתי עד כה בארכיון והפורום .
אני מחפש יותר ידע טכני מהפולקלורים המאגים השונים , להרחבת הרפטוואר .
תרגיל תקשורת ?! קצת מוקדם בשביל זה ,אני עוד צריך להתעורר על עצמי .
אני נזכר בגילגולים קודמים ומה עשיתי ומי לימדתי מאגיה וזה לא פשוט בלשון המעטה .
אני קצת יותר מידי תפוס במטאפיזיקה של האותיות ולאט לאט משתחרר ,
כי כתבתי ספר קבלי שדי התיש אותי .אבל הוסיף עוד אור לעולם .
ולכן די תפוס ועדיין לא זורם תקשורתית .
אבל מעט אינטראקציה איתכם מוסיפה לי עוד איזורי התאוששות .
תעלו מבחינתי כמה שיותר נושאים מכל תחום מאגי קבלי כישופי אני די בקיא בריבוי עניינים ,
רק המוח עוד' לא זורם , ולכן גם התקשורת .
דוד

מישהו מתמצא במדורי הגיהינום?
15/06/2011 | 17:11
5
24
האלה של דאנטה?

החמישי? השביעי? התשיעי (אמורה להיות איזו גרסה מאוחרת של תשעה)?

התוכלו לשתף במידע?
תודה
יצא תרגום חדש ונהדר של התופת של דנטה
15/06/2011 | 18:56
4
16
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/919076.html

שהפך קאנוני לספרות המערבית. הגיהנום החמישי שייך למכשפות ולחוזי העתידות, הם הולכים לנצח קדימה אבל ראשיהם מחוברים הפוך- הם שראו את העתיד, חייבים לנצח להסתכל על העבר בחרטה- לדוגמא. הספר לא קשה להשגה, וחג הספר העברי מתקרב. אם את כה מתעניינת, אולי שווה לך להשיג עותק?
לא תודה, hell isn't my cup of tea!
15/06/2011 | 22:29
3
10
ואתה תוכל ללא ספק לענות לי על השאלה שמעניינת אותי באמת -

מה יכלה להיות כוונת המשורר של המכשף הנודע לשמצה (או לתהילה) כשאמר לי (בטלפון) "רשיון הנהיגה הבינגאלאקטי שלי עוד בתוקף? את רוצה שאקח אותך למדור החמישי (? או שנקב מספר אחר?)"

האם הוא במסע נקמה?
או שזה משהו אחר?
תגובתי הספונטאנית, המשועשעת, היתה "מה, מכשפוש, [שם בדוי] שוב אתה מאיים עלי?"

"את לוחמת, לא? ודאי תשמחי ללכת לגיהינום החמישי ולהילחם."

האמת שכבר קיבלתי תיאור מחופף של המדור החמישי, שלפיו הוא עונש על חטא הגאווה ("אפשר ליחס לך הרבה חטאים, אבל דווקא גאווה?" אמר לי החבר שמצא את התשובה) והעונש הוא - סלע התלוי על צואר הנענש ומכריחו להרכין ראש, להסתכל כל הזמן למטה, על כל הפדיחות של חייו.

התיאור אכן התאים לכמה תופעות שהופיעו אצלי בתקופה הזו.

האם מסיבה כלשהי (שלא ידועה לי) "רשיון הנהיגה הבינגאלאקטי" שלו תלוי בי? והוא ניסה להערים עלי ולקבל ממני, בלי משים, אישור לתוקפו?
אם כן, אז - לא, מכשפוש,  לא בתוקף!

טוב - ואולי בשבילו סירובי  לא נחשב לסירוב? עניתי לו "לא צריכה שתנהל לי את הלחימה.יש לי אג'נדה ולו"ז משלי." ברור די הצורך, נכון? אז זהו, שאצלו לא בטוח - כבר ראיתי אותו טוען שהסכמתי לדברים יותר חמורים, כי רק אמרתי "לא", אבל לא מנעתי אותו מלצייר סיג'יל ("רק להראות לך") - ואחר כך התברר שאמנם הוא לא הפעיל את הכישוף האיום שהציע לעשות עבורי במתנה, אבל גם לא השמיד אותו כפי שביקשתי (הוא טוען שכן - אבל האנרגייה מכישופו זלגה למציאות וגרמה נזקים בלתי הפיכים.)

ועכשיו כשאני חושבת על זה - האם היתה לו אג'נדה משלו לרצות לסבך אותי עם הגיהינום הזה? האם קיווה שאפתח דרך החוצה גם בשבילו?

לא מכשפוש, זה לא רעיון טוב לסבך אותי. אמנם אני לוחמת ואצא מזה יחסית בקלות, אבל לך לא ייצא לך מזה שום דבר טוב.

(השמועה אומרת שגם אחרים קיבלו ממנו הצעות שאי אפשר לסרב להן - כלומר  לסרב אפשר, אבל הוא בכל זאת מבצע אותן...)

אז, מכשפוש: להסיר ספק: לא, אין לך רשות ממני לקחת אותי לשום מקום, או להתערב בפעולותי בשום צורה.
ואם אתה מתנקם בי על משהו... [אנחה]

...צרות
(למי?)
(נחש?)
אין לי שמץ של מושג על מה את מדברת
15/06/2011 | 22:35
2
11
שאלת שאלה, ואני עניתי עליה. אם את רוצה להאשים אותי במשהו או לגרור אותי לדיון שאני לא מעוניין בו, אני מפסיק את הדיון כאן.

ערב טוב.

ארדן.
אה לא?
16/06/2011 | 00:45
1
4
טוב, חזרה למדור החמישי,מישהו?
16/06/2011 | 00:49
5
(כמו בבדיחת הגיהינום - "יאללה, חברה, לחזור! ההפסקה נגמרה!")
היום עוד שעה ליקוי ירח,זמן מצוין לכישוף!
15/06/2011 | 22:01
5
26
תודה
15/06/2011 | 22:34
13
אה, אז בגלל זה אני נסחבת עם זה מהבוקר!
פרוייקט: קבלת אור ירח
15/06/2011 | 22:52
3
14
רכיבים: גביש קווארץ מטוהר, שקיק או בד בצבע כהה ומנחה לירח.
קחו את הגביש לטיול לאור הירח. שעה ככה, החזיקו אותו לאור הירח. לפי האנשים העתיקים גביש קווארץ הוא למעשה קרח שמעולם לא נמס. בקשו מן הירח הכוח של הרגע להיכנס בגביש. העניקו מנחה. אחסנו את הגביש בשקיק כהה או שחור.

למה זה שימושי? במסורות שונות כמו ריקליימינג יש איסוף גדול של חומרים ואנרגיות מרחבי העולם. ירח בליקוי יכול לסמן העלמה של אנרגיה או כוח שאיננו רוצים בחיינו. זה יכול להיות גם הגברה של הירח השחור שבו למעשה, האנרגיה כאוטית ויכולה להגביר לחשים שצריכים העצמה על חשבון יציבותם.

בהצלחה!
ארדן.
ארדן!
15/06/2011 | 23:13
2
10
שמחתי לראות שחזרת לפורום.
אני נהנתי מן הליקוי הזה (ועדיין נהנה), ביצעתי ריטואל עם מצפן,שאבתי אנרגיה מהירח, רקחתי שיקוי שמבוסס על נענע...
היה כיף.
בליבי מעולם לא עזבתי
15/06/2011 | 23:57
1
2
מה מטרות הריטואל והשיקוי? לי היו הבנות עמוקות עם הירח.
הריטואל היה להבנות, והשיקוי לכאבי ראש.
16/06/2011 | 08:27
5
מה עושים עם כישוף זרע? כמה זמן יקח שיחזור אלי
12/06/2011 | 12:02
42
1621
המשך>>
חיפוש אנשים לעיסוק במאגיה
11/06/2011 | 23:47
3
14
מחפשים אנשים רציניים מכל ניסיון למעגל למידה מאגי. לדיון וחילוף ניסיון ופיתוח אישי. לעיסוקים ו פרוייקטים רציניים בתחום המאגיה. אנשים עם בריאות פיזית ו מנטלית תקינה.
Email
11/06/2011 | 23:50
5
מייל: nefarious89@gmail.com
ומי אתה? ומאלו אנשים יורכב המעגל? ומי הם?...
12/06/2011 | 11:13
8
המון שאלות סביב זה...
ומה זה "פרוייקטים רציניים בתחום המאגיה"?
ומה זה "בריאות מנטלית תקינה"?

...
בוא ספר לנו קצת על הזרם שאתה בו
12/06/2011 | 19:58
9
משהו על התפיסה הרוחנית שלך ומה המדד המוסרי שמגביל אותך בעבודה מאגית בבקשה
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
21:21 | 16.08.15 אניסה
08:36 | 09.07.15 איה תפוס
08:31 | 09.07.15 איה תפוס
08:28 | 09.07.15 איה תפוס
09:22 | 19.10.12 אורחים בפורום
11:01 | 08.06.12 אורחים בפורום
23:50 | 30.04.12 אורחים בפורום
23:03 | 25.04.12 אורחים בפורום
09:32 | 21.08.11 דוד היחיד
22:32 | 13.08.11 feathers
12:43 | 13.08.11 ליאוור האחד