לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום התמיכה הטכנית של צ'אט תפוז.

כדי לקבל מענה מהיר ויעיל, אנא ציינו בהודעתכם כל פרט חיוני לתקלה אותה אתם מעלים.
כמו כן, שרשרו הודעות דומות, ובדקו לפי שאתם מעלים הודעה חדשה, האם כבר נשאלה השאלה בפורום.

תלונות לגבי שומרים בצ'אט יש להפנות אל chat@tapuz.co.il

שתהיה גלישה נעימה לכולנו!

לפני הכתיבה בפורום נא ללחוץ על "המשך" לקריאת ההודעות המנהלתיות ->>
המשך...
הודעה חדשה

כככ
12/05/13 01:07
479צפיות
אאא
סגירת הפורום
12/02/13 18:14
1836צפיות
גולשות וגולשים יקרים,

בימים האחרונים נעשו מספר שינויים במערכת הצ'אט החדשה על בסיס הפידבקים שקיבלנו מכם. אנו ממשיכים לעבוד על שיפורים ושינויים נוספים. נשמח להמשיך לקבל מכם פידבקים,הערות והארות ברמה האישית.

נוכח המעבר למערכת הצ'אט החדשה אנו סוגרים את הפורום והחל מעתה המענה יינתן במייל support@invokemobile.com

חשוב לנו במעמד זה להודות לסיגלית31 על  ניהול הפורום ועל התרומה, האכפתיות והאהבה לאורך השנים.

המשך גלישה נעימה ב אנשים

|מכשפה|מזמינים אתכם לסרט מכושף
12/02/13 09:35
207צפיות
יש להן צחוק מרושע, הן אוהבות להתנייד ממקום למקום על מטאטא מרחף, להכין שיקויים בקלחת גדולה ומדי פעם לאכול ילדים. זה בערך מה שידענו על מכשפות עד היום, אבל הגיע הזמן לשנות את כל מה שאנחנו יודעים. אחרי שהערפדים ואנשי הזאב הפכו את עורם ונהיו הדבר הכי לוהט בסביבה, הגיע תורן של המכשפות לבצע את המהפך הגדול.
אנחנו שמחים להזמין אתכם להקרנה מיוחדת של הסרט "יצורים יפהפיים" המבוסס על רב המכר של קמי גרסיה ומרגרט סטול.

לכל הפרטים והרשמה לחצו כאן

פורום חסרי ניסיון זוגי ומיני נפתח
10/02/13 22:20
501צפיות
החששות, הפחדים, הביישנות, חוסר הביטחון וכל מה שקשור לחוסר ניסיון זוגי או מיני - עכשיו כבר לא חייבים להתמודד עם זה לבד. פורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר הוא המקום לפרוק, להתייעץ, לקבל תמיכה, לשאול שאלות ולהכיר חברים!|חיבוק|

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
למה הפכתם את הצ'ט לכתום?
08/02/13 00:26
559צפיות
אתם מנסים לשפר... אתם רק הורסים... יותר מדיי כתום עושה לי כאב ראש... תחזירו את הצ'ט ללבן...
ביצענו שינויים עיצוביים בהתאם לבקשות שקיבלנו
10/02/13 11:03
520צפיות
צר לנו כי השינוי אינו לרוחך.
גרמתם להרים ידיים מהצאט המעפן שפתחתם
09/02/13 21:45
833צפיות
החרכתם אותנו לעבור לצאט שלא היא מוכן בכלל וטענתם מתקדם אבל לאן מתקדם מאות גולשים חדרים שלמים ברחו עכשיו המעט שנותר בורח לא רואים מי ניכנס ומי נימצא בחדר ומה כותבים בכלל הצאט דפוק+ פונים להנהלה שם כעלק דיווח על תקלות ולא מתיחסים בכלל אז בצער רב הנותרים התיאשו שבוע טוב
הצ'אט החדש
10/02/13 11:02
1404צפיות
בימים האחרונים נעשו שינויים על בסיס הפידבקים שקיבלנו וזו רק ההתחלה. אם יש לך הערות או הצעות לשיפור אתה מוזמן להעבירן. בנוסף אם לא קיבלת תשובה למייל ששלחת, נשמח אם תשלחו אותו פעם נוספת ובמקביל תעבירו אלינו במסר אישי.
שלום תפוז מה קורה , שדרוג הצ'אט בבקשה
09/02/13 05:16
671צפיות

אני רוצה לייעץ לכם בכמה אופנים שאני חושב שכדאי לכם לפתח את הכיוון אם אתה רוצים לשפר את האיכלוס בצ'אטים
כי זה בסיכומו האינטרס של המודל העסקיש ל תפוז. מה שאני מבקש ממכם זה להוסיף פונקציות לצ'אט כי הוא נראה
באמת על גבול הפטאתי וחבל כי יש לתפוז אחלה וייב או היה אחלה וויב וצריך להחזיר אותו.

המלצות על שידרוגים:
1. אי אפשר לשלוח לינקים URL לדפים אחרים
2. אי אפשר להעלות תמונות על גבי הממשק
3. אי אפשר לגרור ולזרוק תמונות ע"ג הממשק שיופיעו, בכללי אני מבין שאין צורך אבל למה אי אפשר בפרטי?
4. אי אפשר לנהל שיחת מולטי וידאו בחדר (פעם האופציה הזאת הייתה קיימת היום אתם הולכים אחורה?)
5. צריך לאפשר להערכתי לראות קובץ תמונה בגודל קטן שבצורה אינטרקטיבית אם מניחים עליו את העכבר הוא גודל למימד בנוני
   בהקלקה יהיה ניתן לצפות בו בגודל אמיתי.

תפוז אתם באמת סבבה ואני חושב שאתם יכולים להיות מצויינים
יש לכם את היכולת לבצע כזה דבר אתם תקבלו המון פרגון

בהצלחה
אפשר לעתיק ליניקים במערכת החדשה
09/02/13 17:18
345צפיות
כרגע הצאט בבניה ובשידרוג כנראה שיעשו את כל האופציות בעתיד
מרים ידיים.
09/02/13 11:31
635צפיות
לתומי חשבתי שלאחר לחץ מצד הגולשים ,  וההצבעה ברגליים ( שימו לב למיספרים בשעות היום והלילה ) יזוז משהוא אצלכם ותפנימו את העובדה שההצ'ט במתקונתו הנוכחית הוא אכזבה אחת גדולה.
" אינווק " יודעים לבנות גם צ'אטים אחרים , טובים בהרבה מהנוכחי.
לכן , מתגנבת המחשבה המטרידה , שאתם , מנהליי תפוז בחרתם דווקא בפורמט ההזוי הזה משיקולים שלא ברורים.
מכיוון שאתם נחושים בהחלטתכם לשמור את הצורה הקיימת , למרות המחאות וההצבעה ברגליים , לא נותר לי אלא להגיע למסקנה שזה פשוט לא אכפת לכם.
שאו ברכות , והצליחו בדרככם המשונה..
אני כבר מעבר לזה..
אנחנו צריכים להבין
09/02/13 13:43
512צפיות
ש"תפוז אנשים" הם לא "תפוז חברים שלנו מהגן שנועדו לרצות אותנו"
זה גוף עסקי למטרות רווח עצמי.
היתה להם מערכת צאטים שניהלה בשבילם חברה מסויימת,הם ביטלו את החוזה מולם ועשו חוזה חדש עם חברה אחרת.
תפוז לא ילכו לבטל את ההסכם החדש רק כי "כמה" גולשים התרגלו במשך שנים לצאט הישן ויצרו לעצמם חיים במקבילים בו.

היה נחמד אם למרות הכל "תפוז אנשים" היו בוחרים ליידע אותנו על ביטול מערכת הצאטים הקודמים מבעוד מועד כדי שנוכל להחליף פרטים עם אנשים שנקשרנו אליהם בצאטים הקודמים ויצירת הקשר היחידה שלנו היתה דרך הצאט,אבל כמו כל גוף עסקי גדול לשיטתם הצרכנים הם עדר ואם ילכו יבואו אחרים במקומם.
אז אולי הגיע הזמן להשלים על המצב ולהתקדם הלאה...
מערכת הצאטים הקודמת שכללה כמה צאטים היתה מאוד נוחה לשימוש ויצירת קשר עם אנשים לעומת המערכת החדשה שקשה לשבת בה יותר מכמה דקות,והסיבה שהיו בה כלכך הרבה משתמשים היתה בעיקרה כי לא היתה עוד מערכת צאטים כזאת בעברית,וכרגע הצאט החדש מיישר קו עם הצאטים (הכושלים)  של שאר הפורטלים הגדולים.
אפשר לראות לפי כמות המשתמשים בצאט החדש את גודל הטעות שהם עשו,אבל לנו בתור גולשים אין מה לעשות כדי לשנות את המצב חוץ מלהבין לאן נושבת הרוח ו"להצביע ברגליים" אם לא טוב לנו.
º
תפוז אמר שיבטל את מערכת הצאט החדשה וישדרג
09/02/13 17:17
417צפיות
ניזרקתי סתם מישהו יכול לענות לי?
05/02/13 15:02
352צפיות
זרקו אותי סתם מהצאט החדש אני לא מבין מה זה צריך ליהות לא קיללתי ולא כלום תענו לי תוך כמה זמן אני אוכל לחזור לצאט עפתי על כלום בבקשה תענו
º
אנא פנה למייל support@invokemobile.com
10/02/13 11:03
279צפיות
ניזרקתי בצאט החדש סתם
05/02/13 14:45
248צפיות
זרקו אוותי סתם מהצאט לא קיללתי ולא כלום תוך כמה זמן אני אוכל לחזור?
תלונות על תקלות ועל חסימות
03/02/13 19:31
912צפיות
יש להעביר למייל: support@invokemobile.com
כל הצאט הזה - תלונה אחת גדולה
03/02/13 20:01
525צפיות
כל כך הרבה תלונות  יש כאן על הצאט , למה לא ללכת לקראת הגולשים הנאמנים שלכם
ולהשאיר את הצאט הישן בנוסף לחדש ?
לפעמים לא כל שדרוג זה לטובה , להפך צריך לקבל החלטה ע"פ רוב הגולשים , אחרי הכל הם אלו שמבקרים באתר בסופו של דבר
וצריך לרצות אותם .

והטענה שלא ניתן להתחבר לצאט הישן מדפדפנים אחרים לא לעניין , מי שרוצה להתחבר לישן שישתמש באקפסלורר .
אי אפשר לרצות את כולם
09/02/13 14:29
204צפיות

יש משתמשים שדולפים בן החדש לישן זה מפחית את כמות הגולשים
ואת הדינמיקה בצ'אטים, לצורך העניין אם תפוז זה מועדון לילה
ויש לו שני שמות עם שני כניסות , שני המועדונים נראים ריקים
לעומת זאת אם יש "מועדון" אחד שהוא קצת קטן יותר
הוא תמיד יראה מלא..... קפיש?

תפוז זה אתר רציני
09/02/13 17:20
269צפיות
בגלל שהצאט שונה זה לא אומר שצריך לכעוס אני מאמין שיתקנו את האייקונים והתצוגה של הצאט

עכשיו בואו נהנה בצאט החדש למרות שהמתקדם נראה יותר קל

כל גירסאות הצטים עברו לבסיס פלאש ולא IRC
\
לכן זה נראה קצת שונה אני מאמין שיתקנו את התצוגה.
חסמו אותי מהצ'ט על כלום...
11/02/13 00:15
228צפיות
רשום שיש הצפה ושנייה אחר כך אני מגלה שאני בחוץ ולא יכולה להכנס.. שלחתי מייל לכתובת שהצגתם אבל עד שיחזרו וזה.. אני לא יכולה להכנס לצ'ט... קצת מבאס...
הצאט החדש...
04/02/13 01:56
885צפיות
האיטיות בצ'ט פשוט מחרידה... עד שרואים מה מישהו רושם יוצאת לך הנשמה... גם בכללי וגם בשיחות הפרטיות.. האיטיות פשוט הורסת... בנוסף בצ'ט הקודם הייתה אופציה לראות מי הבן אדם... עכשיו בשביל לראות את הניק צריך להזמין את האדם לשיחה פרטית...  היו כל כך הרבה אופציות בצ'ט הישן שאין בצ'ט החדש... אנא החזירו את הצ'ט הישן... התחשבו ברצון הגולשים. מה רק בגלל שאי אפשר לגלוש בדפדפנים אחרים זו סיבה למחוק צ'ט ישן שכה אהוב על כולם? כל כך בעיה להשתמש בדפדפן אקספולרר... ?
בנוסף, אי אפשר לשים התעלם על בן אדם, גם אם יש מישהו שמציף בכללי... אי אפשר להתעלם ממנו... אם אתם עושים צ'ט חדש.. לפחות שיהיה באותה רמה כמו הישן אם לא יותר... לא כך?

תודה.
פרטי בצאט החדש
03/02/13 20:56
438צפיות
הצאט החדש אחלההה ......אבל לא מצליח לראות את הפרטיים רואה את הריבוע משמאל לריבוע של המילה החרדים עם השם של שולח הפרטי אבל שאני לוחץ עליו לא משתנה כלום ואני ממשיך לראות את החדר ואת הכללי... עזרה בבקשה
יום ראשון שעה 14:08
03/02/13 14:26
225צפיות
צאט וואלה הישן 1816 משתמשים, צאט ואלה החדש 81 משתמשים

צאט נענע הישן277 משתמשים,צאט נענע החדש -שומם

צאט תפוז היחיד 359 משתמשים

ממערכת צאטים שהיו בה אלפי משתמשים בכל שעה נתונה -גם באמצע הלילה אתם  הופכים לעוד צ'אט רגיל שמישר קו עם שאר הצאטים הגרועים של הפורטלים בישראל.
ותכלס חלק מאוד גדול מהמשתמשים נשאר בתפוז כל השנים  ולא יצא ל"עולם הגדול" ויש באינטרנט עולם גדול של תוכנות מסרים אתרי לצ'טוט וכו'  מתוך הרגל,הרגל שכרגע לקחתם לו .
לפחות תפעילו את ה latenight צאט שפעל רק בלילות מבטיחים ללחוץ על כל הפרסומות שיהיו בו...

אנחנו אוהבים אותך תפוז וסולחים על הכל!!!! תחזיר לנו אהבה  !
סוס מנצח לא מחליפים
30/01/13 20:34
689צפיות
למה לקחת צ'ט פעיל ושוקק חיים ולשנות את הממשק שלו למשהו, מיושן, ילדותי ומסורבל?!

כשמשדרגים משהו, השדרוג צריך להביא משהו משופר ואיכותי יותר. בממשק הנוכחי זה לא בא לידי ביטוי בשום צורה ההיפך הגמור הוא הנכון. אנשים פשוט יתחילו להצביע ברגליים ופשוט לא יכנסו יותר לצ'ט תפוז וזה כבר קורה. כפי שאתם רואים אתם מקבלים תלונות רבות על הצ'ט החדש ומוטב שתקחו זאת לתשומת ליבכם. גם אני נמנית בין האנשים שהיו מעדיפים שתחזירו את הממשק הקודם.

כשהחליפו בתפוז את תצורת הפורמים למשל לא הלכו והחליפו את זה בצורה קיצונית, הייתה גם תקופת הסתגלות שנתנו לנו הגולשים לבחור באיזו צורה אנו מעדיפים לגלוש. מדוע לא השארתם פה את האופציה הזו גם? זו חוצפה מצידכם להחליט עבורנו באיזה ממשק לגלוש. לפחות הייתם נותנים תקופת הרצה ובודקים מה הגולשים מעדיפים.
מערכת הצ'אט החדשה
31/01/13 11:52
854צפיות
אנו רואים חשיבות במערכת צ'אט אחידה, שכן היא מאפשרת להשקיע את כל המשאבים במקום אחד.
אם יש לך הערות נקודתיות נשמח לקבלן.
בעעעע
03/02/13 00:27
363צפיות
איזה מערכת יחידה שלא מתפקדת שרק חוסמת על הצפה כל ערב טוב שני וחסמת לשעות כאילו יש לכם אלפי גולשים הגעתם בקושי לחמש מאות תמשיכו לזלזל ימשיכו לברוח ואין למי לפנות בצאט מה הקטע העיקר להעביר גולשים לפרספ צאט מתקדם בולשיט הכל עינין של רווח כספי בבקשההה סדרו הצאט הוה תתכוננו לסגור אותו ותזכור דבריי
º
תחליף אי פי מחק קוקיס וזה יחבר אותך
03/02/13 15:14
286צפיות
בושה
03/02/13 15:32
251צפיות
336 גולשים שבישן היו רק 300+ בחדר הומואים טוב חבל שמחכים  לסוף  ושמעבירים בכפיה צאט לפחות דואגים שהצאט יעבוד ולא מפרסמים שקר כעלק צאט מתקדם חחחחח לא יודע לבכות הוא לצחוק הרבה עברו חדרים שלמים עברו לצאט טרנד וזה רק ההתחלה   תהנו מהסוף של תפוז ויוסי חץ לא עוזר מחיקה ולא שינוי אייפי  הצאט החדש במקום יורד החסימה עוד גורם למי שנישאר להתיאש ולברוח לצאט אחר לא יתכן תגיד ערב טוב פעמים רצוף תיחסם כמה שעות לא לזה הצאט נועד
אולי יש אי פי קבוע לכן לא עזר
04/02/13 23:20
159צפיות
בכל אופן שינוי אי פי מחזיר אותך לשרת.
הלוואי זאת רק הבעיה יוסי
09/02/13 21:49
98צפיות
הצאט מעפן לא רואים מי ניכנס ומי נימצא בחדר מה כותבים הצאט בקושי מגיעה עכשיו ל500 גולשים ולא מענין אף אחד ומי שנישאר לאט לאט עוזב שבוע טוב הרמתי ידיים לא השב כמו עמה מול מסך ריק
º
יש מלא באגים שאני מאמין שעובדים על זה
10/02/13 12:57
102צפיות
כל מילה בסלע..
01/02/13 17:46
262צפיות
הלוואי שמישהו שם יקשיב באמת.. בנתיים נתקלים בחומה בצורה אףףףףףף אחד לא מחזיר לנו את הצאט הבסיסי כמה חבל.
צרכנות או צרחנות כוחנית !! יוחזר הצאט הבסיסי
03/02/13 13:50
173צפיות
רוב בחברות בתחומי הצרכנות והשרותים שנעלמו ונכחדו מהעולם עשו זאת בעיקבות 2 דברים. מוצר פגום וחוסר הענות לטעם ודרישות הקהל. אתם חברים בדיוק בדרך הנכונה ......!! מקווה שאתם לא צריכים "נאום לוויתינים" בסגנון חיים רמון, על מנת לחזור בכם, להתנצל, ולהחזיר לפחות את הצאט הבסיסי לפעולה . ובדוגמה מעולם הסלולר, לא כל העולם זקוק לדור 3 וחצי יש כאלו שפשוט משוחחים בטלפון...
ה"צרחות" חסרות ההגיון שלכם אינן מדגימות צרכנות נבונה !!!
למה אין בצאט החדש אפשרות לשיחה אנונימית
02/02/13 23:04
196צפיות
כמו שהיה בצאט הישן?
שבוע טוב ומבורך.
02/02/13 18:47
138צפיות
שבוע טוב..

לא!! לא ברור לי למה העיפו אותי מהצ'ט...על לא עוול בכפי....נא לחבר אותי מיידי..תודה.

גם אם מנתקים אדם מהצ'ט...אחרי רבע שעה אפשר לחבר אותו מחדש. לא כן??

טוב..אני זכה וברה..אנא מייד לחברני לצ'ט.
הרסתם את בצאט,למה אני לא יכול לרשום בשם בדוי?
02/02/13 12:34
197צפיות
אתם תהפכו לנענע צאט בלי גולשים
ענין של זמן
מדיניות סתימת פיות??
01/02/13 19:42
167צפיות
כתבתי שתי הודעות מנומסות בהן הבעתי חוסר שביעות רצון מהצ'אט החדש. שתיהן לא עלו. זה לא הופך את הצ'אט למוצלח וזה הופך את הפורום לפורום מטעם, בו לא ניתן להביע דעות לגיטימיות אך ורק מהסיבה שהן מנוגדות לדעת "ההנהלה".
אנא אפשרו את הצ'אט הקודם במקביל.
המצ'וטטים מצביעים ברגלים וחבל. בנוסף, אפשרו הדבקת לינקים וגישה אליהם בקליק בצ'אט החדש. אם לא בכללי (כי זה אסור) אז לפחות בפרטי.
פשוט צודק ! תלמדו מפורטל START
03/02/13 14:00
192צפיות
START שינו את עמוד הכניסה של הפורטל, בעיקבות בקשות הגולשים הם איפשרו המשך שימוש בעמוד הישן לשנוחות מי שרוצה בכך ושימוש בעמוד החדש למי שהדבר נוח לו יותר . כדאי שתלמדו צרכנות נבונה מהי!!!!
טוטל צאט-בעיית כניסה
01/02/13 15:41
245צפיות
שלום רב
אני גולש בתפוז כבר שנים רבות ומאוד אהבתי את הצאט הישן
כרגע אני מנסה להכנס לצאט החדש(הטוטל צאט) וברגע שאני מקליק על הקישור שאמור לפתוח את הצאט אני נתקל בדבר הבא:

קופץ לי חלון שמבקש ממני להתקין/להוריד קובץ בשם "login.aspx" ויש לי 3 אפשרויות "לשמור" "לחפש" או "ביטול"
משום מה הקובץ הוא "קובץ לא ידוע"

אם אני שומר את הקובץ אז אני לא מצליח לפתוח אותו ,ואם אני מחפש אותו אז לא מצליח למצוא תוכנה תומכת

מה עליי לעשות על מנת לפתור את הבעיה הזאת? אני חייב לציין שבצאט הקודם לא היתה לי בעיה להכנס

אני משתמש ב WINDOWS XP PRO עם דפדפן אקספולרר 8
ואני חיב לציין שדרך דפדפן פיירפוקס אני כן מצליח להכנס לטוטל צאט.

מה עליי לעשות?
תודה
הצ'ט החדש מאכזב
01/02/13 10:16
171צפיות
אין בו שום יתרון, ממשק לא ידידותי, לא ניתן להדביק בו לינקים (לפחות בפרטי ניתן היה לאפשר אופציה כזו) .אין אפשרות זיהוי חברים ועוד ועוד. אהבתי את הצ'ט הישן ואפילו התמכרתי אליו. את זה אני לא אוהבת ומחפשת אופציה אחרת.
הדרך היחידה להניא את הנהלת תפוז לאפשר לנו חופש בחירה ולתת אופציות אחרות היא להצביע ברגליים כמו שאכן עשו מרבית המשתמשים המאוכזבים בצ'ט.אז אם יש למישהו כתובת של צ'ט אחר ידידותי (כמו שהיה הצ'ט הקודם) זה הזמן להעלות אותה ולשתף.
אגב.. אחד מראשי הממשלות בעבר התעקש להטיל מס על הבורסה. התגובה היתה עזיבת משקיעים. איש חכם אמר לו אז.. יש לך מס, אבל אין לך בורסה.

הנהלת תפוז.. יש לכם צ'ט.. אין לכם גולשים.
בבקשה תחזירו את הצ'אט הישן של תפוז...
01/02/13 00:14
171צפיות
איכות הצ'ט החדש לא מתקרב... איבדתם את רוב הגולשים... הצ'ט החדש גוסס... עד שרואים מה אנשים רושמים יוצאת לך הנשמה... מה זה הסמיילים הדפוקים האלה גם כן... ? לא נוח .. לא נוח.. לא נוח.. .לא מתאים.. אני לא מבינה מה היה רע עם הצ'ט הקודם...
נזרקתי סתם.. וגם נחסמתי
01/02/13 11:48
109צפיות
נזרקתי סתם.. וגם נחסמתי, על לא עוול בכפי. אבל אפילו אני לא מבקשת להסיר את החסימה. כי ממש אין לאן להתחבר. יוחזר הצ'אט הישן לאלתר.
צאט תפוז 594 מחוברים צאט וואלה 2234 מחוברים
02/02/13 21:39
271צפיות
המספרים מדברים בעד עצמם
אטומים
01/02/13 22:35
229צפיות
כל יום שעובר , מראה על גודל האטימות שלכם לציבור הגולשים...
על כל הערה  , בקשה או ביקורת יש לכם תשובה מלומדת ומתנשאת.
הצ'אט החדש פשוט דפוק !!!
וזה לא עיניין של להתרגל או לא .
הוא פשוט פחות טוב , לפי כל קריטריון שתשפטו ,  מהממשקים הקודמים.
כזה בלאגאן בעיניים אני כבר לא זוכר הרבה זמן.......
פשוט לא נעים להסתכל , ולא נעים להתעסק עם זה...
אבל מה ??
אתם יותר חכמים מאיתנו , ואתם שם בהנהלת הצא'ט יודעים יותר טוב מאיתנו מה טוב לנו...
שיבושם לכם...
ניסיתי...באמת ניסיתי ל " התרגל ולהסתגל "...
זה פשוט לא עובד !!!
כל המימשק בנוי בצורה לא נעימה וידידותית !!!
למה ???למה ???
לחכמי תפוז הפיתרונים...
טוטאלוס
02/02/13 10:58
192צפיות
בעיה נוספת היא האיטיות והתקיעות. זה בעיני הדבר הכי בעייתי כרגע, אני כותבת לאנשים והם מקבלים את ההודעות שלי אחרי דקות ארוכות, וכנ"ל גם אני!! ואז אין רצף שיחה נורמלי ופשוט זה מתסכל וגורם לצאת מייד ולא להשקיע בשיחה. סוגרים לי חלונות כי חושבים שלא הגבתי להם. כמו כן מספר פעמים החלון רשם שקיבלתי הודעה פרטית אבל לא ראיתי שום הודעה פרטית. נורא ואיום!!!
הצ'אט החדש
02/02/13 12:59
195צפיות
אכן.. ממש אטומים. אין ולו תגובה אחת אוהדת לצ'אט החדש. ואף אחד לא מבין.אף אחד גם לא מתייחס. יוחזר הצ'אט הקודם לאלתר.
הצא החדש
01/02/13 15:01
170צפיות
עד עכשיו גלשתי כיאות  ופתאום שזה מנתק כל שנייה אני מנסה לכנס לצאטוזה נותן לי
Server Error in '/' Application.

Compilation Error
מזה זה בכלל יש תקלה?
תלמדו מהטעות של "נענע"
01/02/13 16:27
341צפיות
גם הם חשבו שהם "מאגניבים" והכריחו את כולם לעבוד עם אתר חדש, ירקרק שחרחר מאפן
ששילמו עליו למעצב כמה מליוני ש"ח ועוצב כמו הפרצוף של סבתא שלי ביום טוב. זו היתה
הטעות שקברה את נענע, וזו הטעות שקברה ותקבור את הצ'אט שלכם טוטאלית אם לא
תחזירו את הישן והטוב.

לתשומת ליבכם.
לא בעיה ללמוד איך לשלוט בצאט החדש, אבל....
30/01/13 22:44
288צפיות
יש בו המון פגמים, קודם כל מאוד לא נוח מבחינת המראה, הכל מבולגן וצבעוני יתר על המידה, ונראה דיי כמו צאט לילדים קטנים.
האיטיות שלו זה דבר מאוד מעיק, בחינת זה שאני כותבת משו, ולוקח לו דקה להראות על שורת הכתיבה, ועוד כמה שניות עד שהוא מגיע אל הצאט עצמו...
כמו כן גם הודעות של אחרים מופיעות בקבוצות ולא הודעה הודעה כמו בצאט הישן...
יש לציין שאני התנסתי בצאט בוואלה לפני כמה חודשים, כי בתפוז הייתה תקלה בצאט, אז הוא לא היה זמין, והצאט שם היה נוראי... שם ובנענע...
אז פשוט חיכיתי עד שהצאט בתפוז יסתדר, וזו בדיוק הסיבה למה אני נכנסת רק לצאת בתפוז, כמו כן אני בצאט 6 שנים... וצברתי פה חברים דיי קרובים וותיקים, שלא יצאו מכותלי הצאט ולכן הקשר נותק...
הצעות ליעול? אולי לגרום לצאת החדש להראות כמו הצאט הישן? זאת ההצעה הכי טובה שלי.
לנסות לסדר שהצאט הבסיסי יוכל לעבוד גם על כרום אקפלורר פיירפוקס וכל שאר הדפדפנים...
בקשר לפרסומות, שמתי לב שבצאט החדש יש הרבה פחות מקום לפרסומות... ובישן היה הרבה יותר, עוד הצעה טובה? אם אתם לא רוצים לפזר את הפרסומות בשני צאטים, אולי כדאי להשאיר את זה שרוב הגולשים אוהבים... שהוא הבסיסי, וכך כל הפרסומות שאתם מפרסמים יהיו אצלו, והחדש פשוט ירד.
אני לא מבינה למה אתם מתעקשים להשאיר את החדש...
ביליתי צאט הזה שש שנים ניפלאות, וכנראה כאן אפרוש לי ואמשיך בדרכי בלי תפוז, לפחות עד שתחזירו אאת הצאט הבסיסי (קצת אופטימיות לא תזיק :)  )
בכל אופן, לתשומת ליבכם, ואם אפשר לא לתת לי תגובות של "הצאט החדש ישתפר וכו וכו" השיפור היחידי שאני רואה לנכון, זה לגרום לו להראות בדיוק כמו הצאט הקודם.

תודה רבה על ההקשבה.

אליס.
רק מילה בודדת ל מ ה
31/01/13 09:03
267צפיות
היה צאט ישן בסיסי וטוב
גלשתי בו 8 שנים, הכל היה טוב
עכשיו הרסתם הכל , ואתם מאלצים אותנו לגלוש בשדות זרים  חזרה  לוואלה  ואם זה ימשיך עוד נחזור לתקופת  IOL

תחזירו את הצאט הבסיסי והטוב לכל קהל  המצוטטים הוותיקים , הצאט החדש עושה לנו אלרגיות  לתפוזים
הצ'אט הישן
30/01/13 21:15
326צפיות
לתשומת לב מנהלי הצא'ט..
מסכימה עם כל מה שנאמר פה, הצ'אט החדש פשוט מבזה.
לפחות אהייתם משאירים אחד מהצאטים הישנים ונותנים את האופציה לבחור , גם אם לא רציתם שלושה..ולא כופים את החדש עלינו ללא בבחינה מוקדמת של יעילות הצ'אט החדש או מידת שבועות הרצון של הגולשים שלכם
אולי הרווחתם עוד כמה מתבגרים אבל הפסדתם הרבה מהגולשים הישנים והטובים שכבר לא טורחים להכנס אליכם
חבל
מערכת הצאט החדשה
03/02/13 19:28
487צפיות
עברנו על ההודעות האחרונות שכתבתם וחשוב לנו להדגיש שאנחנו מכבדים את התגובות שעלו ואת האכפתיות שעמדו מאחוריהם.

אנחנו מבקשים לזכור שמדובר במערכת חדשה ולכן מטבע הדברים ייקח זמן להתרגל אליה ולאפשרויות הטמונות בה.

עברנו על ההודעות שכתבתם.
התקלות עליהם דיווחתם הועברו לטיפול
ההצעות לשיפור שלכם הועברו אף הן וחלקן יעלו לאוויר בימים הקרובים.

אנחנו מבקשים מכם לגלות סבלנות ולתת למערכת הצ"אט החדשה,ולנו, הזדמנות.
צודקים אני תומך בתפוז! אי אפשר לנהל 10 צ'אטים
09/02/13 14:35
208צפיות
כשאין הצדקה. צריך צ'אט אחד טוב
ואני מאמין שהם יכניסו מקצה שיפורים פונקציונלים לצ'אט.
גם הישן היה גרוע וגם החדש טעון שיפור.
תפוז יצליחו לבנות משהו טוב יותר, היה להם לפני כמה שנים
צ'אט מולטי CAM יותר טוב מהנוכחי מבחינה פונקציונלית.
בקיצור אם הם רוצים הם יכולים תנו להם זמן.

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה