לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!
OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.

היסטוריה:
את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.
עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז.

מטרות:
בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...
אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.
הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .

מידע:
בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.

כל טוב!

ד"ר אורינג משיב בפורום בהתנדבות אחת לשלושה שבועות. שאלות דחופות ניתן לפנות לפורום יעוץ פסיכולוגי, בו ישנו מענה מקצועי על בסיס קבוע 
מפגשי הפורום נערכים אחת לשבועיים, בימי חמישי בערב. הודעות מקדימות יכתבו בתחילת השבוע.
הודעה חדשה

תרופות + DEEP TMS
28/01/15 01:15
53צפיות
היי
אני מטופל כבר 10 חודשים עקב OCD שלי שנוצר עקב אירוע קצת טראומטי (שאירע לפני פחות משנתיים)
בעיקרון - מאז שהתחלתי את הטיפול המצב התודעתי השתפר, אך מבחינה מעשית החמיר.
אני לא חושב שיש מקום להאשים את המטפל בכך, לדעתי הוא עושה עבודה מצויינת,
במידה ויש כאן מישהו שיכול לטעון לי אחרת, כלומר לדעת האם באמת המטפל עוזר לך או לא, אשמח להקשיב.
חוץ מזה - בעקבות הזמן הממושך וההתקדמות הכה מועטה, הוא הציע לי תרופות.
החשש שלי - להתמכר לזה. אשמח לחוויות מכם בנושא.
בנוסף, מישהו שמע על הטיפול בשם DEEP TMS?
היי
28/01/15 05:57
44צפיות
אני בעיקרון נוטלת כדורים ולא התמכרתי לזה. אני יודעת שאם אני ארצה אי פעם להפסיק אותם זאת לא תהיה בעיה. לא כל כדור ממכר.
אני לא חושב שהתגובה שלך עוזרת
29/01/15 02:05
26צפיות
את נוטלת כדורים ולא התמכרת לזה - עצם נטילת הכדורים לאורך זמן.... איך את יודעת שלא התמכרת לזה?
את טוענת שאם תרצי להפסיק אותם זאת לא תהיה בעיה - ניסית להפסיק איתם?
היי
29/01/15 04:48
26צפיות
כן היתה תקופה שהפסקתי אותם וזה לא היתה בעיה.
היי שוב
29/01/15 04:54
22צפיות
אם הרגשת נעלב מהתגובה שלי שוב אני מצטערת לא היה במטרתי לפגוע.
נעלבתי, תגידי סליחה 50 פעם
29/01/15 12:46
17צפיות
כיאה לרובנו פה.
סתם.. מקווה שיצא לי קצת מצחיק
תודה על ההסבר
מפגש קבוצת תמיכה ירושלים יום שלישי השבוע בערב
25/01/15 23:03
12צפיות
מפגש של קבוצת התמיכה בירושלים יתקיים ביום שלישי ז' בשבט 27 בינואר,  בין השעות 20:30-23:00.
במפגש מועלים נושאים שונים בקשר ל ocd וההתמודדות איתו
אבל גם כמפגש חברים לצרה, שיותר מכל מקום אחר מבינים אחד את השני .
המפגש באווירה נחמדה אבל כמובן מתחייבים לסודיות מלאה.
המפגש לא עולה כסף למעט 5-10 ש"ח השתתפות בכיבוד.

המפגש ייערך במרכז קל"ע (קבוצות לעזרה עצמית) רח' בר-כוכבא 66, הגבעה הצרפתית, ירושלים  
(לא כדאי להכנס לרחוב בכניסה הראשונה כיוון שזהו רחוב מעגלי ארוך, לכן עדיף להיכנס בכניסה השניה לרחוב - להסבר מפורט אפשר לפנות אלי).
משה 0547-973422

המפגש מתקיים אחת לשבועיים ביום שלישי בערב בשעות 20:30-23:00.
מודיעים כאן בפורום בתחילת שבוע על המפגש.
מפגש פורום מחר בערב, יום ה' - שימו לב, מקום המפגש השתנה.
28/01/15 23:22
32צפיות
מחר, יום ה', 29/1/15 יערך מפגש פורום בתל אביב.

נפגשים ב-8 במרכז "חיבורים" , רחוב כ"ג יורדי הסירה 1. 
הנגר 8, נמל תל-אביב אשר מוקף כולו בחניונים להגעה נוחה. מחיר חניה 8 ש"ח.
חניה חינם בחניון רידינג בצפון הנמל. 
המרכז נמצא בקומה 2 של האנגר 8, הכניסה למבנה נמצאת בצמוד לחנות מגה ספורט,
מימינה, יש לעלות במדרגות, להמשיך ישר למרכז "חיבורים ".

המפגש מיועד רק למי שיש OCD.
יצויין כי אנו מקפידים על דיסקרטיות בנוגע לתכני המפגש.

נא להביא פריט כיבוד קל, חטיף או בקבוק שתיה.

עלות למשתתף כ-20 ש"ח.

לכל שאלה, הכוונה וכו' לפנות למשתתפים אחרים.

להתראות.

תגובת פסיכולוג הפורום
28/01/15 16:17
52צפיות

שלום לכל חברי הפורום
תגובתי לשאלות:
1) יש לי שאלה מענינת, הבנתי שלפעמים אוסידי יכול להעלם בגיל מסוים ולחזור המון שנים אחרי זה. למה זה באמת קורה?
תגובה: אם צופים בתסמיני  אוסידי לאורך עשרות שנים (בהנחה שאדם לא עבר טיפול) לרוב נראה שינויים בעוצמת התסמינים שמתבטא בהחמרה או התמתנות של התסמינים, עד לכדי כך שהם נעלמים
אפרט כמה גורמים המשפיעים על החמרה או החלשות של מסמיני אוסידי.גורם משפיע אחד זה אירועי  חיים, כאשר יש אירועי חיים שנחוים כחיוביים (לדוגמא, קשר  רומנטי, או אדם מובטל שמוצא עבודה מצויינת) זה עלול לגרום להתמתנות בתסמיני האוסידי, ןמצד שני ואירועי חיים שליליים ( סיום קשר רומנטי, או פיטורים, או מחלה שלבן/בת משפחה) עלולים להביא להחמרה של התסמינים. גורם נוסף זה מצב רוח. ידוע שעצבות ודכאון לעתים קרובות מגבירים את תסמיני האוסידי, ומצד שני מצב רוח מרומם מפחיתים את תסמיני האוסידי. גורם נוסף שמשפיע הוא חשיפה לגירויים שמעוררים את תסמיני האוסידי. לדוגמא, אדם שהאוסידי פורץ כאשר הוא נמצא בקשר רומנטי.ומתמקד סביב הספק האם הוא הוא באמת אוהב את בת הזוג. כאשר אותו אדם לא נמצא בקשר נעלמים לגמרי תסמיני האוסידי!!! או דוגמא אחרת אדם שחי לבד וסובל מבדיקות כפייתיות של הגז, הדלת, הדוד, ומכשירים חשמליים כל פעם שהוא עוזב  את הדירה. אותו אדם עובר לגור בדירה עם שותפים, והאוסידי נעלם. למה? כי הוא העביר את האחריות לשותפים. אולם לאחר 5 שנים הוא חוזר לגור לבד, ופתאום פעולות הבדיקה הכפייתיות חזרו!!! כי אותו אדם שוב לוקח אחריות, אין לו עוד שותפים שאתם אפשר להעביר את האחריות!! עוד גורם שמשפיע על רמת התסמינים זה הנוכחות של הפרעה רגשית נוספת. לדוגמא, אדם עם אוסידי המתבטא בסדר וניקיון כפייתי ש  מדכאון שויש הפחתה משמעותית בפעולות הסדר והניקיון. מצד שני הפרעה נפשית נוספת יכולה לגרום להחמרה של התסמינים. לדוגמא, אדם עם אובססיות סביב איבוד שליטה (לדוגמא, שהוא עלול לפגוע בעמצו אף על פי שזה נוגד את רצונו) מתחיל לחוות התקפי חרדה המלווים בחשש של איבוד שליטה, ובעקבותיהם יש גם עלייה בשכיחות המחשבות הטורדניות סביב פגיעה עצמית.
לסיכום, כפי שתארתי אוסידי (דגש על אוסידי שלא טופל) היא לעתים קרובות הפרעה שעוברת שינויים משמעותיים ברמת התסמינים  לאורך רצף החיים .

שלכם
ד"ר ריצ'רד אורינג

תודה לדוקטור ריצרד אורינג
28/01/15 17:50
21צפיות
תודה רבה דוקטור ריצרד אורינג על מתן התשובות:)
העליתי כמה תמונות נועזות שלי בלי חזיה.......................
28/01/15 19:19
56צפיות
העליתי כמה תמונות נועזות שלי בלי חזיה...............................
באתר הזה:

אשמח לקבל תגובות..מעיין
די!!!!!!! לא מסוגל עוד!!
26/01/15 10:13
70צפיות
היי, אני חדש פה.
ראשית אקדים ואומר שתודה לאל, אין לי בעיות מהסוג הזה. אני סובל מהיותי אח של אחד כזה.
הוא בבחור בן 20+ נושק ל30, הסובל מOCD כבר מעל לעשור. הוא מסרב לטפל בעצמו, ולא מוכן אפילו לחשוב על שיקום.
אנחנו בבית כבר הגענו למצב של קטסטרופה. אין שינויים, אין אורחים, בקיצור אין שום דבר שהוא לו מוכן לתת לו אישור.
והיה והוא לא מוכן לקבל משהו, הוא יצעק במשך שעות, ואין לנו כוחות נפש להתמודד איתו. הוא פשוט מהלך איימים בבית.. 
מרבית המריבות איתו מסתיימות שחלק מהמשפחה מסתגרת בחדרים או יוצאת מהבית, הקטנים בוכים, וההורים שבורים. אני ממש רואה את אמא שלי קורסת מול העיניים שלי.
המקרה האחרון היה הלילה. הוא התעצבן מפרט שטותי כל כך, - לאן הזזנו את הצלחות. והוא ידע את התשובה כי אמרנו לו שנזיז את הצלחות, ואני באופן אישי אמרתי לו שהזזנו את הצלחות. אבל זה לא שינה לו. בשעה 3 לפנות בוקר הוא החליט שזה הרגע הנכון "לנזוף" בהוריו על כך שהזיזו את הצלחות בלי לידע אותו (לטענתו). הוא צעק על הורי במשך לפחות 20 דקות והעיר את כל הבית, תוך כדי תירוצים שאנחנו לא התחשבנו בו ולכן הוא עכשיו לא מתחשב בנו.
גם אחרי שסיים את הקריזה שלו, אימא שלי לא הצליחה במשך שעה ארוכה לחזור לישון.
הבוקר ראיתי אותה מוטשת............... אין היא כבר לא מסוגלת להתמודד איתו.......... כולנו כבר לא מסוגלים...............
המטרה הראשית שלי כרגע היא למצוא דרך להוציא אותו מהבית, כי בקצב שלו אנחנו נתמוטת מהר מאוד. אבל לפי החוק הארור, אי אפשר להוציא אותו לאישפוז בכפייה כל עוד שהוא לא משתמש באלימות פיזית. שוכחים את הנזק הנפשים שהוא עושה לנו.......

כמות ההתפרצויות שלו מחמירים מיום ליום, ואפילו עם הדוקטור שמטפל בו כביכול אסור לנו לדבר כי הילד כבר בגיר.. איזו בדיחה.......
אני פונה אליכם פשוט כי אין לי מושג למי אני יכול לפנות, אנו מרגישים חסרי אונים בתחום הזה. יש לנו בבית חולה שהפך לדיקטטור.

אנא, עצות יתקבלו בברכה.
ותודה מראש. זה עוזר לשחרר.

היי אח של
26/01/15 13:31
32צפיות
קודם כל ברוך הבא לפורום. אינני יכולה להצדיק את אחיך אבל אני יכולה להזהות איתו כי הייתי בול כמוהו.
הילכתי טרור על בני ביתי וזה היה אחת התקופות הכי נוראות בחיי. אני מציעה לקחת את האח לשיחה ב4 עיניים בינך לבינו.
להסביר לו שיש לו את כל התמיכה  שהוא צריך, אבל שהוא חייב לקחת את עצמו בידיים, כי הוא פוגע באנשים שהכי יקרים לו.
תוכל להכיר לו את הפורום ואפילו אני אשמח לדבר איתו בטלפון ולנסות להסביר לו את המצב.
אישפוז כפוי אינו הפיתרון. רצוי להתיעץ עם איש מקצוע אפילו עם רופא המשפחה שיפנה לכם עזרה.
אל דאגה אפשר לפתור את המצב.
מוכר וידוע וזה לא קל!
26/01/15 14:44
24צפיות
אדם עם OCD (אקוטי, שכנראה זה מצבו עכשיו) מרגיש מאויים מכל שטות הכי קטנה, ובעיניו הכל (אנשים חפצים ואירועים קטנים כגדולים) חוברים נגדו, ותגובותיו התוקפניות באות בעצם ״כהגנה״ שלו (בעיני עצמו) מפני אותם ״איומים״.
לא ידוע לי על מענה ציבורי לבעיה כזו שבעצם נופלת בין הכסאות ונמצאת בתחום האפור.
אם אחיך יסכים, הבא אותו למחשב שיתכתב אתי באמצעות התיבה האישית של הכינוי שאני כותב בו כאן.
אולי כאשר מישהו שמכיר את זה מקרוב ישוחח איתו ״בשפה״ שלו, (מכיר את ״שפת״ הocd) זה יתן לו פרספיקטיבה אחרת על הדברים.
אשמח לשמוע ממנו ועקרונית אין גם מניעה לאחר תקשורת ראשונית, לשוחח טלפונית.
״מישהו שאכפת לי ממנו לא מטפל באוסידי שלו״
26/01/15 16:55
30צפיות
זה מאמר באתר המאמרים שלי, אתה מוזמן לעיין. הכתובת בחתימה.
אני גם יכולה להציע מאמר בשם ״הימנעות מהחלמה״  שאני יכולה לשלוח במייל, אני לא מורשית להפיץ אותי. במייל אפשר.
״מישהו שאכפת לי ממנו לא מטפל באוסידי שלו״
26/01/15 16:55
11צפיות
זה מאמר באתר המאמרים שלי, אתה מוזמן לעיין. הכתובת בחתימה.
אני גם יכולה להציע מאמר בשם ״הימנעות מהחלמה״  שאני יכולה לשלוח במייל, אני לא מורשית להפיץ אותי. במייל אפשר.
אגב, שיהיה ברור, אני רק מתרגמת את המאמרים
26/01/15 17:58
12צפיות
מאנגלית לעברית וכל מאמר באתר קיבל אישור תרגום.
דבר ראשון, תודה על התמיכה. זה באמת עוזר.
26/01/15 21:15
25צפיות
אבל אני חייב לחדד קצת כמה דברים.
"דוקטור הו" ו"רועי10", אחי לא נמצא במצב הזה עדיין.
מנקודת המבט שלו אף אחד מהאחים לא אמור לדעת שיש איזה שהיא בעיה. הוא לא יודע שאנו מודעים, ובטח שהוא גם לא חושב שאנחנו מדברים על זה ביינו. אם הוא יגלה את זה התוצאה תיהיה מחרידה (אם על צלחות הוא עושה סיפור, אז על זה...?...).
מה גם שהוא לא מוכן לקבל את זה שיש עוד אנשים כמוהו, שמתמודדים עם בעיות כמו שלו. מבחינתו הוא במצב כ"כ נורא שהוא אפילו לא מוכן להתחיל שיקום. 
אם נספר לו על הפורום הזה. הוא בסופו של דבר יגלה שכתבתי עליו, ושוב חזרנו לאותו הפיצוץ...

עכשיו הוא חפר במשך שעה לאימא שלי על כך שזה היה צעד מוצדק מצדו להפוך את כל הבית באמצע הלילה רק בגלל שהוא נעלב מאוד. אני שומע את רצף השקרים שהפה שלו פולט במשפט אחד, ואני מתחרפן (והוא גם חייב לחזור על כל משפט איזה 10 פעמים) 

בעיה לא פשוטה וחייבים למצוא פתרון
27/01/15 09:09
26צפיות
הרשויות לא נתנו את הדעת לתחום האפור הזה.
מבחינת החוק יש או ״אדם מסוכן לעצמו או לסביבה״ שאז מאשפזים/מטפלים אותו בניגוד לרצונו
או ״אדם שאינו מסוכן לעצמו ולסביבה״ שאי אפשר לתת לו טיפול בלי הסכמתו
את הרמה של ״אדם העושה טרור לסביבתו״ (אך אינו מסכן אותה) בגלל הפרעה מהסוג הנפשי, החוק לא השכיל להגדיר ולתת פתרונות
אבל זה המצב וצריך למצוא עצמאית פתרונות.

נתקלתי בעבר במקרים כאלה ובני הבית חוו סבל רב בגלל מצב כזה.
לא עולה לי פתרון ברור למצב ברגע זה

האם יש איזה סמכות שהאח שלך קשור אליה?
(סמכות דתית, ערכית, חבר טוב, וכו׳)
האם יש מצב לשבת עם האח לשיחה פתוחה ורגועה?

מה רמת/ סוג/איכות הקשר שלך או של מישהו אחר עם האח ברמה האישית ובלי קשר ״לבעיות״ האלה?

אני ממש רק מגשש באפלה ואין לי מענה ברור.
אבל אם תרצה לשוחח באופן פרטי, אתה מוזמן לכתוב לי לתיבה האישית ודרך שם אפשר להחליף מספרי טלפון
אולי תוך שיחה אישית יעלו פרטים שיובילו לפתרון, אני לא יודע.

(בעבר הייתי הרבה יותר פעיל בתחום זה של אוסידי, וככה נתקלתי בהרבה סיפורים מאוד דומים, כך שאני רואה שהתופעה הזו של מישהו שמשליט טרור בבית בגלל אוסידי זה דבר מצוי יותר ממה שאנשים  מעלים בדעתם, והנה עדיין לא נמצאו פתרונות לבעיה הזו מהבחינה הציבורית, אף שייתכן שברמה הפרטית אפשר למצוא פתרונות נקודתיים)

לצורך כתיבה לתיבה הפרטית צריך להיות רשום בתפוז.
אם יש בעיה תגיד ואתן לך את כתובת האימייל
רועי10

היי
27/01/15 13:02
21צפיות
אני מציעה באמת למצוא מישהו שאחיך מקשיב ומכבד אותו ולדבר איתו. אם המצב לא יצלח אז תהיו חייבים לדבר איתו בעצמכם גם אם הוא יצעק ויעשה בלאגן, הוא חייב לדעת מה הוא גורם. גם כשאני הטלתי טרור עדיין פקחתי עיני לסביבה וכשדיברו איתי הבנתי.
שוב אני אשמח לדבר איתו.
דוקטור ריצרד אורינג יענה לשאלות ביום שלישי 27.1
22/01/15 18:33
12צפיות
דוקטור ריצרד אורינג יענה לשאלות ביום שלישי הקרוב ה27.1 .
שאלות נא לשרשר לכאן.
היי
24/01/15 07:28
15צפיות
יש לי שאלה מענינת, הבנתי שלפעמים אוסידי יכול להעלם בגיל מסוים ולחזור המון שנים אחרי זה. למה זה באמת קורה?
אני כאן כחבר פורום,
25/01/15 22:16
17צפיות
פתרתי את זה שלא הצלחתי להיכנס כחבר, בתקופה האחרונה הייתי כאן "אורח". במילים אחרות - אפשר לשלוח לי מסרים.
º
שמחים שחזרת
26/01/15 13:31
3צפיות
נגמר לי הציפרלקס
25/01/15 20:07
28צפיות
היי,

נגמר לי הציפרלקס. יש כאן מישהו מאזור המרכז שיכול לתת לי שני כדורים עד שאחדש את המרשם?

תודה

סליחה אולי על התגובה אבל קרעת אותי מצחוק :)
25/01/15 22:56
24צפיות
להלהלהלה אוסידי טיפש
האם ocd שלא טופל אצל פסיכולוג יכול לחזור?
23/01/15 01:56
29צפיות
שלום ! בילדותי סבלתי מocd קשה מאוד עד גיל 18 עם כל התסמינים האפשריים..מגיל 4 אני זוכרת טקסים שהיו לי החל בשטיפתידיים אובססיבית עד למחשבות טקסים וכו ..  הרמה היתה חמורה מאוד אך לא ידעתי מה יש לי..
בגיל 18 כשאפסה תקוותי לקחתי עצמי בידיים והפסקתי עם הטקסים לאט ובקושי רב ולבסוף בצלחתי..לאחרונה עתה )גיל 20) אני מרגישה כי המחשבות חוזרות במעט בדברים קטנים ..האם יתכן שזה חזר? האם אפשר להתגבר על ocd ללא פסיכולוג ?  האם חייבים תרופות ? אני אובדת עצות וכל כך שמחה שמצאתי פורום כזה ..מקווה שתוכלו לעזור לי במשהו.. תודה מראש
היי כוכבית. ברוכה הבאה לפורום !
23/01/15 14:29
21צפיות
אני שמחה שמצאת אותנו ומקווה שנוכל לעזור לך .
הטיפול המוכח מחקרית לעזור לאוסידי הוא שילוב של טיפול התנהגותי-קוגנטיבי (CBT) ותרופות אם צריך.
את מוזמנת לקרוא קצת באתר המאמרים שלי על אוסידי - מה זה ? מה זה לא ? איזה סוגים של אוסידי יש ומה הטיפולים המומלצים, כולל שימוש בתרופות אם צריך. את גם מוזמנת למגזין הפייסבוק (שניהם בחתימה שלי פה למטה) שהוא מעין נקודת מפגש לעדכונים ולקבל מוטיבציה.
גם הספריה של הפורום בתגית "כלים ומידע" מכילה הרבה קטגוריות עם המון מידע על אוסידי.
לאט לאט. אנחנו פה לשאלות, לא בורחים. קחי את הזמן. יש הרבה מידע.
ושוב ברוכה הבאה  !

תודה רבה !!!!!
23/01/15 20:29
10צפיות
תודה רבה..האמת שקראתי את רוב המאמרים הללו ..הדבר שאני הכי חוששת ממנו זה חזרה לocd ..רק לא מצאתי תשובה לשאלה האם יתכן שיצאתי מזה לבד גם בגיל 18 אחרי שנים או שיש סיכוי שזה יחזור..
שוב תודה רבה על התגובה זה באמת מחזק
על לא דבר
24/01/15 10:03
7צפיות
ואני חושבת שהכל יכול להיות. אני שומעת כל מיני תרחישים. יש אנשים שמתגברים על האוסידי שלהם בעצמם והוא לא חוזר יותר.
תתייעצי עם מטפל. חוץ מזה תתרכזי בהווה, כשאין לך אוסידי. כמה כיף ! וואל תתעסקי בפחד שהוא יחזור. היה וחזר, תדאגי לסלק אותו שוב.
º
צודקת לחלוטין ! תודההה
24/01/15 18:41
9צפיות
º
צודקת לחלוטין ! תודההה
24/01/15 18:41
4צפיות
היי כוכבית
23/01/15 23:10
12צפיות
קודם כל כמו שאנטיתזה אמרה ברוכה הבאה לפורום
אפשר להתגבר על אוסידי בלי פסיכולוגים ותרופות אבל שווה להיות במעקב. אחי הצליח לצאת מטוראט בלי תרופות או פסיכולוג כך שהדבר אפשרי.
בכל זאת שוב שווה לקחת את כל האופציות ולא לפחד מטיפול:)
אם תרצי לדבר אני פנויה במסרים:)
º
איזה כיף לשמוע ! תודה !!
24/01/15 18:45
7צפיות
º
איזה כיף לשמוע ! תודה !!
4צפיות
º
איזה כיף לשמוע ! תודה !!
2צפיות
º
איזה כיף לשמוע ! תודה !!
2צפיות
º
איזה כיף לשמוע ! תודה !!
1צפיות
התחלתי שימוש בתרופות
22/01/15 19:33
22צפיות
בשעה טובה : ] אתמול אחרי מפגש עם הפיסיכאטרית שאיבחנה אותי הביאה לי ציפרלקס 20 מ"ג (להתחיל עם 10 ) 

אני מאוד מאוד מקווה שעם הזמן התרופות יעשו את השפעתם ואוכל סוף סוף לתפקיד ואוכל לדבר עם אנשים באופן רציף בלי להיתקע 
כי יש לי הרבה מה להציע וחבל שהחיים שלי נהרסים ככה  :  \

בנוסף אני מתחיל טיפול אצל ליאור כרמי מי מכיר אותו ? יש המלצות?
היי מתן :)
22/01/15 22:42
11צפיות
קודם כל, בשעה טובה. אני אומרת את זה כי
אם אנשים מרגישים שהגיעו למצב שיש בעיה קשה בתפקוד ובאיכות החיים, אז אני בעד תרופות.
כמובן שזהו תהליך ואם הציפרלקס לא יתאים, יש מגוון של תרופות היום, צריך סבלנות.
אני בטוחה שיש לך הרבה מה להציע, ואין שום סיבה שחייך יהיו פחות מנהדרים.
בקשר לליאור כרמי הפסיכולוג, יש קבוצה בפייסבוק שנקראת 
''הפרעה טורדנית כפייתית - תמיכה''.
היא בניהולו של בחור בשם יוסי לוי שעבר טיפול אצל ליאור כרמי ואמר שכרמי עזר לו לצאת מעיקר ההפרעה.
חוץ מזה שיוסי מנהל את הקבוצה, היא גם תחת פיקוח והכוונה של הפסיכולוג ליאור כרמי :)
אני מקווה שאנחנו מדברים על אותו ליאור כרמי...
אני אישית לא מכירה את הפסיכולוג כרמי, אז אין לי דיעה.
למזלי תרופות הספיקו לי בשביל להחלים מ-או.סי.די ואינני צריכה פסיכולוג. 
אני כן הולכת לקואוצ'רית לפעמים, אבל זה בקשר לקריירה, לא ל-או.סי.די.
שיהיה בהצלחה. 

º
בהצלחה !
23/01/15 00:03
2צפיות
היי מתן
23/01/15 23:11
4צפיות
המון הצלחה ותעדכן אותנו מה קורה:)
חזרתייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!
20/01/15 19:22
48צפיות
סוף סוף אחרי חודשיים פלוס בלי אינטרנט וכתיבה דרך הסמארטפון של אחי חזר לי האינטרנט!!
תודה שהייתם סבלנים איתי ותודה לכול מי שהציע את עזרתו, אינני לוקחת את זה כמובן מאיליו זה מאוד ריגש אותי.
תודה ענקית לאמא11 ולאנטיתזה גלגל המדהימות שניהלו את הפורום בדרך נפלאה בהעדרי.
מהיום אני חוזרת בתפוקה מלאה ואתם יכולים לכתוב לי גם במסרים, וגם ליצור איתי קשר דרך הטלפון 0525406588 אני זמינה תמיד ואני כאן בשבילכם:)
אז שוב שלום!!!
º
ברוכה השבה ! : )
20/01/15 21:40
9צפיות
º
תודה:)
20/01/15 21:47
5צפיות
מחפש מישהי דתיה לקשר רציני שיוביל לחתונה
23/01/15 07:58
11צפיות
אני אדם דתי בן 37
מחפשת בחור עם אוסידי נקיון שנובע מפחד בהדבקות במחלות
22/01/15 00:24
19צפיות
המעוניין יכול להשאיר פרטים ואחזור אליו ��
נקיון ..<>
22/01/15 00:30
15צפיות
הי !
אני אובססיבי לנקיון אך עם טעם טוב .. כאילו לא 
הסטרי יותר מדאיי..
כמו"כ אין לי חשש ממחלות .. 
אם מתאים לך אשמח להתקשר איתך .
לילה טוב 
º
איך אוכל ליצור איתך קשר?
22/01/15 00:36
6צפיות
היי.
27/01/15 08:51
18צפיות
מייל שלי !!::
לאיזו מטרה את מחפשת בחור? הכרות?
22/01/15 17:04
16צפיות
חפשי אותי לירון לוי בפייסוש עם תמונה של ילד בלונדיני ומתולתל
גם אצלכם תפוז מקולקל?
21/01/15 16:39
5צפיות
אני לא אשחית את זמני לכתוב כאן משהו ארוך. קודם נראה שזה שולח את זה באופן תקין.
הודעה שנייה
21/01/15 17:55
2צפיות
חשבתי שזה מקולקל כי זה לא נתן לי לשלוח תגובה לבלוג של כהנא. רציתי לשאול אותה מאיפה התמונה של האורקית והאם יש סיפור מאחוריה. אחר כך חיפשתי את המונח "אורקית" בפורום כותבי מד"ב ופנטזיה וזה לא מצא לי כלום, למרות שאני בטוח שמישהי בשם "אורקית בהכחשה" כתבה שם פעם.
היי
21/01/15 23:24
4צפיות
גם לי לפעמים קורה שיש בעיות בתפוז. עכשיו זה הסתדר:)
אנטיתזה, חשבתי שעניתי... ובכל זאת
21/01/15 10:23
12צפיות
שיהיה ברור אני מאוד מעריך ואוהב את הגישה של זה מה שאני ומי שלא יקבל בעיה שלו. אבל בפועל לדעתי חלק גדול מבעיית האוסידי נובעת מלחץ חברתי. לפני או בעת קטע חברתי יש ציפיות ולחץ של להיות בסדר והאוסידי מתעצם ומתפרץ כי הרי הבעיה היא צורך לסגירת מעגל בראש שהכל % 100 ומה אם לא?... ומעבר למודעות הבעייתית גם עושים טקס כדי שיהיה 100% עד שמתעייפים. אבל שוב אני באמת אוהב את הגישה שלך.ומעבר לאכזבות מסויימות שהיו לי מקרובים היו כמה שמאוד הפתיעו לטובה. שאלה טובה היא איך הייתי מתנהג בדיעבד ? הייתי חושף אבל יותר בחוכמה  במידה  ולאנשים המאוד נכונים. כמעט בלתי אפשרי להסביר אוסידי ,גם לא לעצמנו
º
אוקיי. תודה. עכשיו ענית
21/01/15 13:29
5צפיות
"במידה". זו מילת המפתח.
21/01/15 13:32
7צפיות
אני חושבת שאני שומרת על הגבול הזה. לא שלא עשיתי טעויות בדיעבד, וגם אותי הפתיעו לטובה אנשים שזה היה מאוד מרגש ומשמח. עוד אני גם ממש מסכימה איתך שקשה להסביר אוסידי וגם לעצמנו... זה עצוב אבל זה נכון.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה