לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום אחים לצרה, שלום מתעניינים ושלום לכל מי שבא לכאן!
OCD או ``הפרעה טורדנית כפייתית`` היא הפרעה חמקמקה שיכולה לתקוף בכל גיל, להתבטא באופן מאד שונה אצל כל אחד, וגם בדרגות עוצמה שונות באופן ניכר.

היסטוריה:
את הפורום הראשון, שנסגר, פתח רועי-10, ניהל אותו מספר חודשים וצירף אליו את אחת. שניהלה איתו את הפורום במקביל. לפני מספר שנים פתח קורווין את הפורום בתפוז על מנת לתת במה נוספת לחולי ה-OCD, ועל מנת להגיע לקהל יעד גדול יותר.
עם סגירת הפורום המקורי, עברנו לתפוז.

מטרות:
בפורום ניתנה לכם במה, מקום שבו תוכלו להתבטא ולספר איך אתם מרגישים, לספר על טיפולים מוצלחים או פחות מוצלחים, להחליף ``מתכונים`` של טיפול ובכלל לספר על כל מה שקורה לכם...
אני מקווה שנמשיך לפתח כאן את קהילת ה-OCD, קהילה שתוכל לשתף פעולה עם גורמים שונים בנושאים שונים ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך את חיינו לקלים יותר.
הסיבה העיקרית בגללה נפתח הפורום, היתה הרצון ליצור את המודעות לבעיה. הן אצלנו, הסובלים ממנה ומתביישים לספר כי נראה לנו ש``זה רק אנחנו`` והן אצל הציבור הרחב שלא ממש יודע מה זה OCD .

מידע:
בדף הפורום, בשורה העליונה הכחולה למעלה ובעיקר ב"קישורים" בקטגוריות השונות.

כל טוב!

ד"ר אורינג משיב בפורום בהתנדבות אחת לשלושה שבועות. שאלות דחופות ניתן לפנות לפורום יעוץ פסיכולוגי, בו ישנו מענה מקצועי על בסיס קבוע 
מפגשי הפורום נערכים אחת לשבועיים, בימי חמישי בערב. הודעות מקדימות יכתבו בתחילת השבוע.
הודעה חדשה

הודעה נעוצה סכמ"ש !
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 13:48
31צפיות
ברוכים הבאים לפינה החודשית (שאני מקווה לעשות אותה שבועית אם תהיי העינות)
אז אתם מוזמנים להעתיק ולענות על השאלות!

במה האוסידי שלך מתבטא?
מה את הכי שונא באוסידי?
האם יש משהו שאתה אוהב באוסידי?
סדרת החודש?
סרט החודש?
מוסיקת החודש?
מישהו שעשה לי את החודש מעניין?
מאכל החודש?
ציטוט מצחיק ששמעתי?
מה אתם מעדיפים בחורף, חתול או כלב?
מה אתם מעדיפים בחורף סחלב או שוקולטה?

אני אתחיל
21/11/14 13:52
27צפיות

במה האוסידי שלך מתבטא? בדרך כלל בניקיון ופחד מפחים ודברים מלוכלכים כמו כביסה לא מכובסת
מה את הכי שונא באוסידי? את המחשבות הטורדניות
האם יש משהו שאתה אוהב באוסידי? שהוא הופך אותי לשונה ומיוחדת מהשאר:)
סדרת החודש?פיירי טייל
סרט החודש? בוב ספוג הסרט
מוסיקת החודש? פיטר הולינס
מישהו שעשה לי את החודש מעניין?אחי
מאכל החודש?מרק עוף
ציטוט מצחיק ששמעתי?אין לי
מה אתם מעדיפים בחורף, חתול או כלב? חתול!
מה אתם מעדיפים בחורף סחלב או שוקולטה?סחלבבבבבבבב

אני אמשיך...
22/11/14 22:00
2צפיות
במה האוסידי שלך מתבטא? נקיון ידיים בגדים וחפצים
מה את הכי שונא באוסידי? גם מחשבות טורדניות
האם יש משהו שאתה אוהב באוסידי? לא, כלום.
סדרת החודש? בייבי בום
סרט החודש? לא ראיתי החודש
מוסיקת החודש? מוסיקת קאנטרי של blake shelton
מישהו שעשה לי את החודש מעניין? לא עולה לי מישהו בראש
מאכל החודש? מרק בצל
ציטוט מצחיק ששמעתי? מקומה של האשה במטבח. מרימה רגליים וכוס יין ביד ובעלה מכין את ארוחת הערב !
מה אתם מעדיפים בחורף, חתול או כלב? עקרונית מעדיפה כלב אבל אין לי לא זה ולא זה
מה אתם מעדיפים בחורף סחלב או שוקולטה ? לחלוטין שוקולטה....
הודעה נעוצה הודעה חשובה
22/11/14 13:53
30צפיות
בניגוד להאשמות \שמועות שרצות בפורום על הקבוצה החברתית של אנטיתזה גלגל, ברצוני לומר שהצביון וההילה המקצועית שאופפת את הקבוצה החברתית של אנטיתזה גלגל נובע מהעובדה שאניטתזה גלגל נותנת את ליבה ונשמתה לאנשים שיקרים לה ולאלו שנרשמו לקבוצה שלה.
אין שום דבר רע בלתת עצות מקצועיות במיוחד אם יש לך ידע בנושא, אפילו אם הידע נובע ממאמרים רפואיים ומדעים, (מה שנותן לקבוצה שלה הילה מקצועית) מה שכן , אנטיתזה מעולם לא טענה שהיא רופאה או מטפלת  ו\או נותנת עצות שקשורות בחוות דעת רפואית.
כל העצות שלה הן בגדר עצות שנועדו אך ורק לתת תמיכה ופרספקטיבה נוספת על מגוון נושאים באמצעות מאמרים מדעיים שנכתבו על ידי רופאים.
אין בכך כל טענה שהיא לוקחת אחריות רפואית שכן כל עצותיה הן בגדר תמיכה ועצות ועל כל מי שלוקח עצות ולא משנה אם הוא מתיעץ עם פורומים\מאמרים\רופאים מקצועיים, חייב תמיד לקחת חוות דעת נוספת על מנת להגדיל את הפרספקטיבה שלו על הנושא שבו ביקש עזרה.
אני בתור מנהלת פורום שסובלת מאוסידי , מברכת כל קבוצה או אירגון או רופא שמוכן לתת את ליבו ונשמתו לנושא הכאוב של האוסידי שכולנו סובלים ממנו.
אבל אינני מוכנה שקבוצות שאמורות לעזור בנושא לחולי אוסידי ישתמשו בכל תירוץ ובמיוחד בנושאי אתיקה ומקצועיות כדי לנגח קבוצות ופורומים אחרים מכל סיבה שהיא. זה לא אתי, וגובל בפוליטקה  שאסור שיהיה לה מקום בפורום הזה ובכל נושא בריאותי בין אם הינו רפואי או פסיכיאטרי.
רק אלוהים יודע כמה חולי אוסידי זקוקים לפעמים רק לתמיכה רגשית, מקצועיות לא תמיד משחקת, ומנהלי קבוצות איטרנטיות צריכות לקחת אחריות בנושא,ולהחליט החלטות נטולי אינטריגות מכיוון שחולי אוסידי ממש לא זקוקים לזה.
שוב אני מברכת את הקבוצות הנ"ל עם באמת כל מה שהם מציעים הם עזרה ותמיכה לחולי אוסידי,מקצועיות ולא מקצועיות כאחד.
כולנו צריכים להתאחד מאחורי המטרה, אנחנו לא חברי כנסת...
טעות
22/11/14 14:16
25צפיות
יש טעות במייל באתר בפייסבוק
דוא"ל
Aniteza.GalGal@Gmail.com

º
תוקן. תודה.
22/11/14 14:45
7צפיות
דברים היוצאים מהלב..
22/11/14 21:59
שלום לכולם!
אני מצרף לכאן משהו שכתבתי היום בעניין הocd, אשמח לתגובות:

אינני יודע איך להתחיל לכתוב, אז פשוט אתחיל לכתוב את כל מה שמתרוצץ כרגע בראשי. המון פעמים, אדם המותקף ע"י ocd יכול לתכנן דבר מסוים אותו הוא רוצה לעשות לפרטי פרטים, הדמיון שלו יכול לדמיין כבר את התוצר הסופי של התהליך לאחר העבודה הרבה, יותר מזה, יכול הוא להרגיש בדיוק איך תהיה ההרגשה כאשר ייראה את התוצאה מסיום התהליך, ולהתרגש מכך רבות. אמנם, כאשר הוא מנסה להתחיל לעבוד על אותו הדבר, מנסה הוא להתחיל את התהליך אותו הוא כ"כ רוצה לעשות, הוא אינו מסוגל להתקדם אפילו בשלבים המוקדמים שלו. הספק שנובע ומבצבץ בכל פעם מחדש, הקול שנובע במוחו ושואל אותו שוב ושוב "האם כדאי לעשות את הפעולה הבאה?", "האם לא כדאי לעשות משהו אחר כרגע?", "האם אין זה בזבוז זמן אחד גדול?", גורמים לו להתייאש מן התהליך כולו. נראה, כי באותה רמה שבה יכול הוא לדמיין כל פרט בתהליך שלו, כך גם מופיעות השאלות על מהות התהליך שאינן נותנות לו מרגוע. המון פעמים, מתכנן אני דבר מה לפרטי פרטים, אך כאשר מגיע הדבר לידי ביצוע, המחשבות והחרדות שאופפות אותי לא נותנות לי מרגוע. לעיתים, אינני מצליח להתחיל את התהליך כלל. לעיתים, אני מצליח להתחיל את התהליך בעוצמה גדולה וגם המחשבות לא מצליחות להזיז אותי ממקומי, אך ההתנהלות שלי בתוך התהליך היא חרדתית ונוראית. כאשר אני רוצה לקדם דבר מסוים בתהליך, מגיעות לי מחשבות וחרדות שגורמות לי לדחות את הדבר (תופעה שמאוד מאפיינת בעלי ocd), ולפעמים לא להוציא אותו כלל אל הפועל. ולעיתים, מצליח אני לגמור את התהליך בהצלחה, אבל החרדות הגדולות שאופפות אותי מכל פינה, הספק הרב שמלווה אותי בכל התהליך, גורמות לי לחוות גיהנום מתמשך. לפעמים, מתלבט אני האם לא היה כדאי בדיעבד לוותר על משימה מסוימת וכך גם לוותר על כל הגיהנום המתמשך. אמנם, כאשר אני מוסיף לכך מחשבה, אני מבין שגם האופציה הנמצאת בצד השני אינה "גן עדן" בלשון עדינה. שכן, כאשר מוותר אני על משימה מסוימת, מגיעות מחשבות על כך ש"אינני עושה כלום", שאני "בטלן", ש"לא ייצא ממני כלום", ש"לא יעריכו אותי בחברה", ולכן אני נמצא המון פעמים במצב של התלבטות קשה ואין סופית. דרך הטיפול שאותה אני מאמץ, סוברת כי צריך אני לעשות ולקחת על עצמי כל מיני משימות שאני אוהב להמשיך איתן למרות הספקות והמחשבות, אבל כמו שכבר אמרתי, הדבר הופך את המשימה לקשה עוד יותר.

תודה רבה מראש, נתנאל.
שלום לכל חברי פורום ושבוע טוב:)
22/11/14 20:02
13צפיות

אני קוראת סמוייה פה ויש פה תמיכה טובה לאנשים עם OCD. יש לי OCD.

אני כרגע מחפשת עבודה (סיימתי לא מזמן לימודים). מה שמפחיד אותי בעבודה זה שצריכים לבצע משימות שנותן מנהל וצריכים לעמוד בלוח זמנים. דגש על מילה צריכים ולא משנה אם רוצים או לא רוצים. לפעמים כאשר אני עושה משימות שלא רוצה, אבל חייבת, אני יכולה להתעצבן (אני מכירה זאת על עצמי מעבודות שעשיתי לפני תואר). ברור שאני לא יכולה להראות עצבים שלי  כלפי חוץ וחייבת להחזיק בפנים בעבודה (בעיקר מול מנהל).

האם בעיה של עצבים אצלי קשורה לOCD (בזמן עבודות לפני עבודה ובזמן לימודים לא טופלתי תרופתי, אלה התעצבנתי על משימות והחזקתי פנים כדי לא להראות כלפי חוץ )?
דגש שלי על משימות שחייבים לבצע ולא רוצים.
למישהו היה פה בעיה של עצבים על משימות כאלה בגלל OCD .

תודה מראש וסליחה על הודעה עם חפירות. אני מאוד מקווה שהסברתי את עצמי מובן.

שלום לך סמויה
22/11/14 20:17
9צפיות
אני יכול להגיד לך דבר כזה:תעשי הפרדה בין את״ האמיתי, לבין ״את״ העובדת במקום עבודה.את ה״את״ האמיתי, תשמרי למחוץ למקום העבודה, את ה״את״ העובדת, תפעילי במקום העבודה.באיזשהו מובן, עבודה היא דבר שנכפה עלינו לצורך פרנסה.(כמה כבר באמת באמת עושים את עבודתם בכל הכייף?)באמצעות ההפרדה הזו, את מנתקת את המשימות בעבודתך מהרגש, ומבצעת אותם דרך השכל ולא הרגש.ככה את גם לא תתעצבני מהם, כי הם עוברות רק דרך השכל בלבד.(כמובן הדברים לא אמורים לגבי משימות הנוגדות את עקרונותייך, שאני מניח שאין בתפקידך בעבודה משימות כאלה)אני פועל ככה, ובניגוד לעבר בהם היה לי קשה ״לעשות מה שאומרים לי״ או איך שאומרים לי, מאז ששיניתי אסטרטגיה, אין לי שום בעיה רגשית עם זה, ואני לא מתעצבן מזה שאני עושה בעבודה דברים, שאם הייתי צריך לעשות אותם באופן פרטי, הייתי עושה אותם אחרת לגמרי.(בכפוף לכך שהם לא נוגדים את עקרונותי)מקווה שהעצה תעזור לךרועי10
תודה על תשובה מהירה:).
22/11/14 21:06
3צפיות
אני אשתדל ללמוד שיטה שלך ולבצע כך, אחרת פשוט אצטרך להחליף מקומות עבודה בתדירות גבוה. אבל לא מעוניינת בהחלפת מקומות אלה מעדיפה להשאר כמה שיותר במקום קבוע.
מזל טובלבבו!
19/11/14 15:20
45צפיות
לבבו שלנו נולדה ילדה והוא אבא מעתה והלאה! בואו לאחל מזל טוב!
º
חחחח תודה
19/11/14 19:28
12צפיות
º
מזל טוב ! ברכות !
19/11/14 23:01
9צפיות
º
בשעה טובה, כל טוב
20/11/14 12:34
30צפיות
אור בקצה המנהרה
20/11/14 14:59
22צפיות
מזל טובבב...איזה כייף
קבוצה חברתית הראשונה בישראל
22/11/14 10:16
26צפיות
פתחתי בהצלחה קבוצת פייסבוק סגורה לחברים בלבד. נועדה לשיתוף חוויות ותמיכה הדדית. ולא להבעת דעה מקצועית ע''י מטופלים.
משתתפים יוכלו בקרוב לשאול שאלות את ד''ר ליאור כרמי (מי שעזר לי הכי הרבה לצאת מההפרעה) מהמקצועיים בתחום.
קישור
https://m.facebook.com/groups/743305545738517?ref=...
כל מיני שאלות...
21/11/14 00:16
52צפיות
היי כולם:)

רציתי לשאול כמה שאלות..  רמת הOCD נקבעת ע"פ בכמה תחומים יש "ביטוי של OCD"- של התנהגויות ומחשבות.. ? או שהיא בעצם נקבעת ע"פ רמת השליטה שלי על פעולות?- זה יכול להשתנות? אם לאט לאט אני מרגישה שאני "מאבדת את זה" ושולטת פחות על הפעולות שלי זה אומר החמרה? - 

מה בעצם כדאי/צריך לעשות?- "להלחם" בדחפים ומחשבות או לא.. ? זה מעאוד מעייף, מתיש ומתסכל ואני כבר לא יודעת מה לעשות  כי בשני המקרים אני לא מרגישה סיפוק/טוב..

ומתי לפי דעתכם כדאי לקחת תרופות..?

תודה רבה:)
היי מור
21/11/14 13:07
18צפיות
בעיקרון אוסידי נקבע ברמת הבעיות שהוא גורם. אפילו אם את מרגישה סוג של החמרה תמיד אפשר להלחם בזה ולהוריד את החרדה ואת האובססיות.
אני פועלת בשיטה של לעשות לעצמך טוב. אם את מרגישה שאת יכולה להלחם בדחפים שווה לעשות זאת:)
אני כן ממליצה על תרופות אבל שוב כל עיניין לגופו:)
אני אשמח לדבר איתך:)
היוש מור מחפש להכיר מישהי אם את או משהי מעוניינת נא להוסיף
21/11/14 15:13
14צפיות
בפייסבוק לירון לוי עם תמונה של ילד קטן ובלונדיני ומתולתל
מתי מפגש קבוצתי באזור המרכז?
19/11/14 15:49
33צפיות
שלום לכולם , הייתי בפגישה לפני כמה חודשים ,הייתי שמחה לדבר פנים מול פנים ולהתעדכן מתי יש פגישה נוספת 
היי לירון
19/11/14 18:04
27צפיות
המפגש בת"א נערך אחת לשבועיים. הודעה על מפגש תבוא לפני על ידי אמא11
היי לירון, מחפש להכיר מישהי אם את מעוניינת חפשי בפייסבוק
21/11/14 15:04
11צפיות
לירון לוי עם תמונה של ילד קטן ובלונדיני מתולתל ותוסיפי אותי או אם כל אחת מעוניינת...
רציתי לספר לכם.... ש...
21/11/14 04:58
37צפיות
נפגשתי עם רופא פרטי שהכרתי אותו מזה מספר שנים ...>>
אשר המליץ לי עוד מלפני לקיחת תרופות..>> על טיפול אצלו בקליניקה טיפול קוגנטיבי התנהגותי ממטפלת .
אני מאוד נרגש וגם קצת ספקטי כזה אך 
רוצה מאוד לתת צאנס לטיפול עליו המליץ .
הוא גם לאחר בדיקה לא איבחן אותי בהפרעות שייש לי אלא 
רק הפרעת חרדה כללית .
שמחתי לעדכן אשמח בהמשך. 
תודה 
היי קליבר
21/11/14 12:53
9צפיות
אני כול כך שמחה לשמוע:)
אנחנו מחכים לעוד עידכונים:) בהצלחה!
מחפש פסיכאטר טוב באזור המרכז או הצפון
21/11/14 05:35
13צפיות
שלום לכולם

אני מחפש פסיכאטר טוב עם דגש יותר על מתן טיפול תרופתי, רצוי שיהיה מוכר על ידי מכבי אך לא חייב.
למישהו יש המלצה?
החלטתי ללכת לטיפול
18/11/14 00:15
105צפיות
אחרי שנתיים של אובססיה וחצי שנה של סבל החלטתי ללכת לטיפול 
איפה עודד בן ארוש מקבל רק בירושלים ?
אשמח למומלצים מתחום המרכז והשרון .

תודה רבה !
היי מתן
18/11/14 15:34
39צפיות
שימחת אותי עם המוטיבציה שלך! אומנם אין לי מטפל באיזורים הללו אבל אני שמחה בשימחתך! כול הכבוד!
מטפלת מעולה
20/11/14 18:57
36צפיות
היי מתן,
אני הייתי בטיפול אצל מטפלת מצויינת בשם אתי בצלאל- היא בטלפון 050-6265604

היתרון אצלה האוזן הקשבת זה שהיא נמצאת שם בשבילך וזאת מעבר לניסיון הרב שיש לה.

שווה לך להתקשר אליה היא ממש מעולה.
מייקל
בהצלחה מתן
22/11/14 17:55
7צפיות
אני יכול להגיד לך שטיפול מאוד מאוד עוזר ...רק הכי חשוב זה שתהיה חזק
מפגש קבוצת תמיכה ירושלים יום שלישי הקרוב בערב
17/11/14 09:54
32צפיות
מפגש של קבוצת התמיכה בירושלים יתקיים ביום שלישי ,כ"ה בחשוון  18 בנובמבר,  בין השעות 20:30-23:00.
במפגש מועלים נושאים שונים בקשר ל ocd וההתמודדות איתו
אבל גם כמפגש חברים לצרה, שיותר מכל מקום אחר מבינים אחד את השני .
המפגש באווירה נחמדה אבל כמובן מתחייבים לסודיות מלאה.
המפגש לא עולה כסף למעט 5-10 ש"ח השתתפות בכיבוד.

המפגש ייערך במרכז קל"ע (קבוצות לעזרה עצמית) רח' בר-כוכבא 66, הגבעה הצרפתית, ירושלים  
(לא כדאי להכנס לרחוב בכניסה הראשונה כיוון שזהו רחוב מעגלי ארוך, לכן עדיף להיכנס בכניסה השניה לרחוב - להסבר מפורט אפשר לפנות אלי).
משה 0547-973422

המפגש מתקיים אחת לשבועיים ביום שלישי בערב בשעות 20:30-23:00.
מודיעים כאן בפורום בתחילת שבוע על המפגש.
עקב החלפת מכשיר הפלאפון שלי יתכן ולא אספיק לשלוח תזכורות sms
17/11/14 09:58
26צפיות
כמו שאני עושה כל פעם

למה אני ממשיך לבצע טקסים אם אני לא מפחד מהתוכן \ מה שיקרה?
19/11/14 15:58
59צפיות
לפעמים אני בטוח שאני יכול לטפל בשטות הזאת בעצמי כי זה כזה מגוחך.
לפעמים יש מחשבות עם תוכן מסוים
והטקס שאני עושה זה סתם לתת מכה חזקה בקיר 
אני יודע שהמכה הזאת לא תשנה כלום ואם אני לא אעשה את זה או כן אעשה זה לא ישנה משו
אז למה אני ממשיך לעשות את זה?
כאילו לפעמים אני מרגיש שהתוכן של המחשבות בכלל לא מפחיד אותי וסתם מה שמפחיד אותי אולי זה שאני אצטרך לעשות טקס
מכירים את זה?

היי מתן
19/11/14 18:04
30צפיות
לפעמים הטקס עצמו נהפך לחלק מהאובססיה. גם לי יש את הצורך החזק לעשות את הטקס למרות שאינני מאמינה כבר בהשפעה שלו.
זה יכול להיות גם הרגל וגם לעשות זאת ליתר ביטחון על כל צרה שלא תבוא .
שאלה מעניינת מתן
19/11/14 21:28
21צפיות
מעניין ששאלת את השאלה הזו  כי אף פעם לא ראיתי מי ששאל שאלה כזו.גם אני נמצא במצב כזה, וגם אני שמתי לב  בדיוק לנקודה הזו אצלי.אגיד לך על מה אני חשבתי כתשובה.הקומפולסיה מכילה שני מרכיבים (שהם בד״כ מעורבבים ולא מבחינים שבעצם מדובר בשני מרכיבים)מרכיב אחד זה התוכן המפחידהמרכיב השני הוא הטקס עצמו.לרוב האוסידיסטים שני המרכיבים מופיעים שלובים לגמרי.לכן תמיד תמצא שאלה או טענה (גם מצד בעלי מקצוע, שלטעמי מעט מאוד מהם באמת מבינים מה זה אוסידי) כמו ״ואם לא תעשה את הטקס אז מה״?והם לא מבינים שהטקס תפס עצמאות והפרדה מהתוכן ומהפחד, כך שגם אם אין פחד, יש טקס, ואם אין פחד יש לפעמים חרדה שגם היא תפסה עצמאות ונפרדה לגמרי מהפחד המודע.
דו״ח מצב אני אבא
19/11/14 12:20
46צפיות
אז הילדה נולדה בשעה טובה .
והיא מלאך הכי קסום ויפה בעולם
האוסידי היה איתי לפני, בחדר לידה ,ואחרי.
וניסיתי בכל הכח לא לתת לו מקום כמה שאני יכול...
ועכשיו הוא נתפס בכל הכח לדבר החדש הכי חשוב בחיי , והוא חזק מאוד, הוא בועט וצועק, והורס . אמי מנסה שלא להתייחס , אני מנסה שלא להגיב , אני הרבה פעמים נופל ועושה טקסים , ונכנס לתיסבוכות וקשיים .
אבל עדיין זה שווה את זה שייחנק אני מאוהב ומאושר .וכל מי ששקל בחייו אם להביא ילדים או שלא הביא בגללו . אני אומר לא לוותר לו ולהביא !!!!
ואו!!!! מזל טוב!!!
19/11/14 13:32
14צפיות
ואי זה כזה מרגש לשמוע את זה ברכות לאבא החדש!!! לא משנה האוסידי עכשיו יש לך ילךדה וזה היה שווה את זה. אתה תצליח אל דאגה כולנו מאחוריך:)
ושוב מזל טוב!
המון המון מזל טוב : ] !
19/11/14 16:01
13צפיות
גם עם האוסידי אתה עדיין תוכל להיות מאושר עם הילדה ולגדל אותה עם המון המון אהבה
אל תתייאש אף פעם !  המון מזל טוב !
º
תודה חברים
19/11/14 19:27
8צפיות
º
המון מזל טוב!!
21/11/14 00:07
3צפיות
º
תודה לכוללללם
21/11/14 11:08
3צפיות
º
מזל טוב כל הכבוד, לא להכנע!
21/11/14 14:50
6צפיות
המון מזל טוב. לדעתי ההודעה שלך מביאה גם כוחות
22/11/14 20:48
6צפיות
לאנשים אחרים שמתמודדים עם OCD שגורם לנו להתעסק מאוד עם עצמנו ושהאהבה לאדם אחר (במקרה הזה בן שנולד) "מוציאה" אותנו מעצמנו ויכולה להביא להקלה גדולה בOCD. אולי תנסה לחשוב על זה כך ויכול להיות שזה יעזור לך.

ושוב המון מזל טוב!!
מזל טוב גדול
22/11/14 22:50
וטוב לקרא פה גם דברים משמחים
דו״ח מצב אני אבא
19/11/14 12:20
20צפיות
אז הילדה נולדה בשעה טובה .
והיא מלאך הכי קסום ויפה בעולם
האוסידי היה איתי לפני, בחדר לידה ,ואחרי.
וניסיתי בכל הכח לא לתת לו מקום כמה שאני יכול...
ועכשיו הוא נתפס בכל הכח לדבר החדש הכי חשוב בחיי , והוא חזק מאוד, הוא בועט וצועק, והורס . אמי מנסה שלא להתייחס , אני מנסה שלא להגיב , אני הרבה פעמים נופל ועושה טקסים , ונכנס לתיסבוכות וקשיים .
אבל עדיין זה שווה את זה שייחנק אני מאוהב ומאושר .וכל מי ששקל בחייו אם להביא ילדים או שלא הביא בגללו . אני אומר לא לוותר לו ולהביא !!!!

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה