לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברגע אחד הפכנו מזוג (עם בטן...) לאמא ואבא. למשפחה. פתחנו כאן בית חם -להכיר הורים אחרים, להחליף דעות, לקבל עיצות, להנות מתמיכה ושותפות מאנשים שעוברים חוויות דומות. מקום להשוויץ בתמונות ולהשוות סוגי משחה לטוסיק המעבר מהריון ולידה לסטטוס של אמא (או אבא) הוא מאוד לא קל, אנחנו כבר לא חלק מהווית ההריון וכבר אחרי הלידה והפחדים שכמובן מלווים אותה, אבל עדין לא הורה מנוסה. האוצר הקטן הזה שהגיע איתנו הביתה מעסיק אותנו 24 שעות ביממה (ובדרך כלל גם את המצלמה ), ואנחנו נורררא רוצים לחלוק את זה עם אנשים מבלי להרגיש שאנחנו פולשים או מכבידים בדברים שרק אנחנו מתלהבים מהם... בשביל זה אנחנו כאן!

אז זה המקום שלכן/ם אמהות (או אבות) טריים, לחלוק, לשאול, להשוויץ ולהתייעץ..

את הפורום מנהלות ענת אמא ליובל הקטן, ושחף, אמא של איתמר ויותם, וכמובן משתתפים בו המון מומחים בנושאים שונים והמון אמהות בסטטוס זהה עם או בלי נסיון.

תקנון הפורום  -  הנחיות כתיבה בפורום  -  הפרסום בפורום אסור בהחלט!
נא הקפידו לשרשר הודעות בעלות מכנה דומה

הודעה חדשה

שאלת חיתולים
29/01/15 20:51
249צפיות
הקטנצ׳יק בן עשרה וחצי חודשים, הגיע כבר למידה 6 בפמפרס! אין לי מושג איך, הוא רחוק מהמשקל שמצוין על גבי החבילה, אבל מה לעשות, מידה 5 לא מחזיקה מעמד, ויש נזילות... זה נראה לכם הגיוני בגיל כזה? הוא שותה רגיל, בסביבות 800 מ״ל נוזלים ביום (כולל תמ״ל ומים). מה עושים כשגם אלה יהיו קטנים מדי? זו המידה הכי גדולה שיש...
תנסי להחליף לחברה אחרת
29/01/15 21:00
114צפיות
לפעמים הטיטול דולף בגלל שלא מתאים למבנה הגוף של התינוק, תנסי להחליף סוג ותראי אם זה עוזר.
אנחנו אומנם משתמשים גם בפמפרס אקטיב, ומרוצים מאד, אבל בהתחלה השתמשנו בהאגיס, ודלף אצלנו כל הזמן, ומאז שעברנו לפמפרס זה הסתדר.

אגב, יש סיכוי שהוא דולף דווקא בגלל שהוא גדול לו מדי?
אולי הגזרה של פמפרס לא מתאימה לו
29/01/15 21:01
115צפיות
שווה לחפש אצל חברים או הורים אחרים בגן או בגינה חיתולים של חברות אחרות בגודל שמתאים לו לפי המשקל ולנסות.
3-4 חיתולים מכל סוג אמורים להספיק לכם.
לילדים שונים יש מבנה גוף שונה, ולא סביר שחיתול אחד יתאים לכולם.
לקטנטונת שלי התאים רק פמפרס, זה היחידי שלא דלף עליה.
לבן של חברים בגילה התאים רק האגיס, והפמפרס דלף בטרוף.
לקטנצ'יק שלי התאימו כל הסוגים, אז אנחנו קונים כל פעם את מה שהכי זול במבצע הנוכחי.
תודה על התגובות,
29/01/15 21:11
124צפיות
החיתול לא גדול מדי, 6 יושב עליו טוב, היינו ידה 4 עד לפני חודש, התחילו דליפות, עברנו לחמש, החזיק מעמד שבועיים ועכשיו אנחנו עם 6. חיתולים של חברות אחרות לא ניסיתי עכשיו, בשבועות הראשונים היו לנו גם המון בעיות של דליפות ועברנו על כל הסוגים והמינים , עד שמצאנו שפמפרס היחידים שלא דולפים. אבל מאז הוא גדל כמובן... טוב ננסה עם ה6 כמה זמן שיחזיק מעמד, ואחר כך ננסה חברה אחרת.
אצלי תמיד דלף בפמפרס
29/01/15 23:09
108צפיות
לא משנה איזו מידה שמתי. רק ההאגיס החזיק מעמד - וניסינו כל סוג אפשרי. אני גם הייתי מבקשת אפילו ערכת התנסות של האגיס ובודקת אם קורה אותו הדבר.
תודה על העיצה,
29/01/15 23:37
91צפיות
הבעיה היא שאני לא גרה בארץ, ולא מוכרים כאן האגיס לצערי. בקרוב אנחנו בביקור בארץ, ננסה את האגיס, אם יעבוד אז נסיר איתנו סטוק הביתה
היתה לי בעייה כמו שלך בזמנו (הילד כבר גמול...כמעט)
30/01/15 04:35
125צפיות
הלכתי לכולבו המקומי וקניתי חבילה מכל חברה שמצאתי שם. חזרתי הביתה עם איזה 6-7 חבילות חיתולים של כל מני חברות ומידות. פשוט ניסיתי כל יומיים חבילה אחרת עד שמצאתי משהו שעבד מעולה.
הכי מצחיק שהחיתול שהיה הכי טוב לבן שלי בכלל לא היה אחד מהחברות היקרות. דוקא אחת החברות המקומיות שלא נחשבת ליוקרתית.
ודרך אגב, עם האגיס היו בעיות בעבר, כל מני תלונות על תינוקות שיצאה להם פריחה מהחיתול ובעבר החברה עצמה קראה להחזיר לה חבילות חיתולים שהיתה איתם בעייה. אני לא זוכרת פרטים ספציפיים אבל לילדים שלי לא קניתי ואני לא קונה האגיס. למרות שהורים שכן משתמשים אומרים שהם ממש טובים בספיגה. אצלי הביתה לא נכנס.

תודה,
30/01/15 11:45
64צפיות
יכול להיות שבגלל זה הפסיקו למכור כאן (הולנד) האגיס? חיפשתי בזמנו, כשהיה בן חודש בערך והיו לנו בעיות של נזילות, ופשוט אמרו לי שהפסיקו לפני כמה חודשים למכור כאן האגיס. חשבתי שאצליח להתחכם, ולהזמין אונליין ממדינה סמוכה, אבל בכל מדינה שחיפשתי לא מכרו האגיס, לא גרמניה, לא בלגיה, לא אנגליה, האגיס נעלמו מעל פני האדמה...
מעניין.... יכול להיות. בארה"ב וישראל מוכרים
01/02/15 00:41
42צפיות
אותם בכל מקום.

מנסה;
30/01/15 09:03
130צפיות
קודם כל, תבדקי מאיפה הנזילות - מלמעלה, מהצדדים, ייתכן שיש בעיה בסגירה של החיתול...
כל כמה זמן אתם מחליפים לו? מה מבנה הגוף שלו? את עוברת מידה רק לפי נזילות או שיש לך אינדיקציות נוספות שזה קטן עליו (למשל, החיתול לוחץ ומשאיר סימנים על הגוף, או לא נסגר)? הנזילות הן רק כשהחיתול כבר עמוס או גם כשהוא יכול היה לספוג עוד?

ההתרשמות שלי היתה שהאגיס ולייף טובים יותר לתינוקות נמוכים ואילו המבנה של פמפרס ובייביסיטר הוא לתינוקות יותר גבוהים ורזים. עוד משהו, הייתי בטוחה שאין שום הבדל בין המותג הרגיל לפרימיום מלבד המחיר, אבל אחרי שעברנו להשתמש בפרימיום גיליתי שזה לא נכון, אז אולי שווה לנסות.
עוד דבר שקראתי באיזה בלוג לפני שילדתי היה שצריך לכוון את הזרנוק של הילד שיפנה מטה כדי להימנע מנזילות. אני אישית לא מתעסקת בכיוונים, אבל אולי אצל תינוקות אחרים זה כן משפיע...
תודה,
30/01/15 11:54
107צפיות
זה נראה כאילו מידה 6 נסגרת עליו הכי טוב, יותר טוב מ 5. הנזילות היו מלמעלה אחרי השינה, כשהחיתול כבר מלא לגמרי, אבל גם ביום, היתה לי בעיה, החלפתי לו חיתול, הלך לנוח שעתיים וקם עם חיתול מלא לגמרי ונזילה...
לגבי מבנה גוף, הוא יחסית תינוק גדול, מאד גבוה, קרוב ל80 סנטימטר ושוקל בסביבות 11.5 קילו. את הפרימיום ניסינו בגיל חודש כשהיו נזילות, וגם הוא דלף, רק בפמפרס הרגיל עבד בזמנו, אבל יכול להיות שעכשיו הוא עובד יותר טוב, ננסה. בכל מקרה גיליתי שהמכנסונים של פמפרס גם עובדים במידה 6, מידה 5 נוסתה וגם איתה היו דליפות.
ולגבי הזרנוק, חחח... מוכר, זה הדבר הראשון שלימדו אותי בבית חולים אחרי שנולד
לי אף אחד לא אמר כלום על זה
31/01/15 09:51
96צפיות
(סתם, הייתי כועסת אם זה באמת היה משפיע, אבל אצל הזאטוט שלי אין לזה משמעות)

אני פשוט סוגרת את החיתול יותר גבוה מקדימה על חשבון החלק האחורי. אצלנו גם יש לו שעות ביום או שגרה מסוימת של מתי הוא עושה יותר, ואז פשוט מחליפים בתדירות גבוהה יותר בשעות המועדות לפורענות. ראיתי שאת לא גרה בארץ, כך שאני לא יודעת לייעץ לך בנוגע למותגים שיש אצלכם, אני יכולה לומר לך שאצלנו הפמפרס הרגיל החזיק מצוין עד שהילד הגיע ל-5 קילו, ואז התחיל לקרוס. כשניסינו את הפרימיום הוא החזיק מעמד. גם אנחנו עוברים למידה גדולה יותר ברגע שהילד מגיע לסף המינימום, כי למרות החפיפה בין המידות החיתולים מתחילים לנזול (הילד גבוה). נתנו לך עצה מצוינת להעמיס חבילה מכל מותג שיש אצלכם בסופר ופשוט לנסות את כולם עד שתמצאי משהו שעובד. אני תמיד מנחמת את עצמי שלא משנה איזו בעיה תצוץ, אנחנו לא ההורים הראשונים שנתקלים בה כך שבטוח יש לה פתרון כלשהו

גרמת לי לחשוש, גם הבן שלי גבוה יחסית ואם הוא ימשיך בקצב הזה גם אני אכתוב הודעה כזו בעוד כמה חודשים... תעדכני מה עבד עבורך בסוף.

יהיה בסדר,
31/01/15 10:11
51צפיות
בינתיים אנחנו עם פמפרס 6, אם יהיה שינוי ואעבור לחיתולים אחרים, אעדכן. אנחנו בטוחה שגם לתינוקות גבוהים יש מספיק חיתולים בשוק, ואם לא, אז נעבור לחיתולי לילה לילדים שעדיין מרטיבים (לא יודעת עד כמה זה אמור לעזור, אבל זו העיצה שקיבלתי מהמוכרת ב״סופר פארם״ המקומי...)
אויש גם אני בבעיית חיתולים
31/01/15 14:12
92צפיות
הפיצקי שלי קטן יותר - 3 חודשים.
עד עכשיו היינו עם פמפרס פרימיום מידה 1 שמתאים עד 5 ק"ג (כן - הוא באמת פיצקי...).
עכשיו עברנו למידה 2 - והוא כל הזמן דולף...

אז מהתגובות פה אני מבינה שכדאי פשוט להתחיל לנסות מותג מותג, עד שמוצאים את מה שמתאים...

בהצלחה! (גם לי...)

א את מרוצה מהחיתול, תנסי מידה יותר גדולה,
31/01/15 14:34
47צפיות
זה בדרך כלל פותר את הבעיה. אני פשוט הגעתי למידה הכי גדולה, ומתלבטת מה לעשות כשהיא תתחיל לדלוף...
אבל אם מידה 2 דולפת - איך מידה 3 תהיה בסדר?
31/01/15 15:28
46צפיות
פספסתי משהו?
החיתול מלא כשהיא דולפת?
31/01/15 19:19
41צפיות
אם הוא מלא, אז המידה קטנה מדי וצריך מידה יותר גדולה. אם הוא לא מלא, אז כנראה שהחילול לא יושב טוב וצריך לנסות חיתולים מסוג אחר.
תגידו.. מה הסיכוי שאתן פשוט לא מחליפות
31/01/15 19:24
76צפיות
מספיק?
הרי בתכלס כל טיטול ידלוף כשהוא מלא לגמריי בפיפי! אם הוא דולף כשהוא מלא, כנראה שהוא פשוט מלא מדיי, והיה כדאי להחליף לפני..
הבעיה בד״כ בלילה
31/01/15 19:55
68צפיות
גם לנו יש בעיית דליפה חוזרת ניסינו פמפרס, האגיס וכלום לא עזר. זו בעיה רק בבוקר כשקם רטוב והחיתול מפוצץ. מצד שני, הוא כבר כמעט בן שנה וחצי אז אין האכלות לילה ואני לא מחליפה חיתולים באמצע הלילה (זה מעיר אותו).
אוקיי..עכשיו הבנתי, פשוט..
31/01/15 20:07
65צפיות
התינוק שלי בן 8 חודשים ועדיין קם לפעמים לאכול, אבל בלילות שישן כל בלילה סלי להתעורר, הוא גם לא עושה כמעט פיפי! חח אז חשבתי שזה הגיוני.. שהוא לא אוכל בלילה ואז גם אין לו הרבה פיפי..
זה באמת בעיקר בלילה, אבל לא רק
31/01/15 21:02
47צפיות
הלילה הוא הכי קריטי, כי הוא ישן הרבה שעות ברצף וגם אני לא מעירה אותו בשביל החתלה.

אבל יש איזה משהו בגזרה של מידה 2 ששונה לגמרי ממידה 1 וממש לא יושב עליו טוב. אני צריכה ממש "להנדס" את החיתול כדי שלא ישארו פתחים בצדדים.
אם יש פתחים בצדדים, אז יכול להיות שהחיתול
01/02/15 11:07
19צפיות
באמת כבר קטן עליו, סך הכל הם גדלים בקצב מסחרר בגיל הזה, והגיוני שצריך להחליף למידה גדולה יותר בחיתולים יחסית בתכיפות.
גם אצלי הבעיה היא בלילות בעיקר,
01/02/15 11:04
22צפיות
ביום אני מחליפה לו בלי סוף חיתולים, בלילה אני לא מעירה אותו בשביל זה. אבל הוא גם שותה מים לפני השינה, יכול להיות שגם זה משפיע.
שאלת הדיוטות
01/02/15 14:05
16צפיות
את מתייחסת למידת החיתול כמשהו שמסמן את יכולת הספיגה שלו.
המידה לא אמורה להתייחס לגודל הפיזי של התינוק?
גם.
01/02/15 15:20
11צפיות
ההנחה שלי היא שככל שהחיתול גדול יותר, הוא סופג יותר, וככל שהתינוק גדול יותר הוא שותה/אוכל יותר ועושה יותר פיפי.
אבל אם החיתול גדול יותר
01/02/15 16:33
2צפיות
הוא אולי סופג יותר אבל צמוד פחות...
מתעניינת
31/01/15 17:14
68צפיות
אף אחד לא משתמש בטיטולים? ואם אכן כך אז למה? אנחנו עם טיטולים ונראה לי שאנחנו היחידים (דוקא מרוצים מהם)
גם אנחנו עם טיטולים
31/01/15 18:50
65צפיות
נראה לי שפשוט לפמפרס והאגיס יש יותר פירסום, אז יותר משתמשים בהם.
ניסיתי את הטיטולים,
31/01/15 19:22
60צפיות
והיה נראה שלא נוח לו בהם, ניסיתי גם את אלה של לייף, אבל הם עבים בטרוף כבר ממידה 1!

מה שהכי אהבתי בפמפרס, זה באמת שהטיטול דק מאד, וקליל.
נראה שמאד נוח לו, אפילו האגיס דיי עבה לדעתי
אישית, אחרי שגיליתי שהאגיס לא טובים לנו
01/02/15 10:35
31צפיות
לא טרחתי לנסות מותגים אחרים של אותו יצרן. חבל לי לקנות חבילה שלמה רק בשביל לגלות שיש להם אותה גזרה גם בפרימיום וגם במותג ה"רגיל". בחוגלה (בצדק מצדם) נותנים דוגמיות של האגיס ולא של טיטולים, ואני מתעצלת להתקשר אליהם לבקש במיוחד. הדוגמיות שקיבלנו מפמפרס היו מוצלחות, אז נשארנו עם אותה חברה (גם הם מחלקים דוגמיות של הפרימיום, אבל ראינו שהגזרה טובה אז "ירדנו" לחיתולים הרגילים שלהם וחזרנו לפרימיום רק אחרי שהם התחילו לנזול).
אולי זה לא עניין של מידה
01/02/15 11:41
31צפיות
אולי זה איכות החיתול. ניסית האגיס בנים? החיתול שלהם מצויין. מה שמיוחד בו זה מרכז ספיגה מוגבה שמותאם אנטומית לבנים. כל תינוק והמבנה שלו אבל לי לא היו איתם בעיות.
אין כמו בארץ, ואין האגיס כמו בארץ,
01/02/15 15:21
15צפיות
כמו שעניתי למישהי למעלה, אני גרה בחו״ל ולצערי לא מוכרים כאן האגיס יותר.
אפשר סקר קטן למי שהתינוק שלה ישן כל הלילה?
31/01/15 14:15
165צפיות
אשמח לשמוע ממי שהתינוק/ת שלה ישן/ה לילה שלם רצוף:
1. בן/ת כמה?
2. באיזו שעה הולך/ת לישון?
3. באיזו שעה מתעורר/ת?
4. כמה ארוחות אוכל/ת ביום? (לא משנה לי הכמות, כי זה תלוי משקל...רק מעניין אותי מס' הארוחות היומי).

תודה
º
כל הלילה, 12 שעות? (+-)
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
31/01/15 17:13
50צפיות
כל הלילה = לא קם לארוחה בלילה...
31/01/15 18:25
107צפיות
כלומר הולך לישון מתישהו בערב וקם בשעה סבירה (או בחמש...) בבוקר, אבל לא מתעורר לאכול באמצע.

אצלי זה לא ממש 12 שעות.  יותר לכיוון 9-10, אבל אולי יש כאלה שאצלם זה 12. מחכה לתשובות כדי לדעת...
זה פחות עניין של כמה ארוחות ביום, אלא יותר תלוי אופי תינוק
31/01/15 21:19
101צפיות
וכל מיני גורמים אחרים.
זה אני אומרת לך מנסיון עם ילדה בת שנה וחצי שישנה לילה שלם מגיל חודש בערך. עברנו תקופות של לא מספיק אוכל (לחרדתי שהתבררה שגויה), תקופות של חוסר שינה ביום, הרבה שינה ביום, חוסר תיאבון מכל מיני סיבות, מעבר למוצקים, הגדלת כמויות ארוחות ומספר ארוחות כשהילדה גדלה קצת... השינה נשארה פחות או יותר אותו דבר.
כל התינוקות לומדים מתישהו לישון כל הלילה וברגע שהם מתרגלים זה נשאר, בלי קשר לכמה מתי ואיך אוכלים.
תודה
01/02/15 12:04
29צפיות
השאלה שלי היא פחות על השינה, כמו על הארוחות.
תודה לאל הוא ישן רצוף.
רק שאני מנסה להבין איך לדאוג שהוא יאכל כמות מספיקה בלי להאכיל אותו בלילה ובלי שיהיה לו קשה להתמודד עם כמות האוכל.
בגדול
01/02/15 13:45
18צפיות
תינוקות אוכלים כמה שהם צריכים. יש להם תחושת שובע פנימית שטרם התקלקלה ע״יאכילה רגשית, תפיסות חברתיות וכו.
אם אין לכם בעיה ספציפית או הנחיה אחרת מרופא/דיאטנית אין מה לדאוג והוא ישלים במהלך היום את שהוא לא אוכל בלילה בלי שאת צריכה להרגיש שאת דוחפת לו עוד ארוחה בשביל השקט הנפשי (ותשמחי- לא כולם ישנים כל הלילה ככה סתם)
ישן מ 8 בערב עד 5 וחצי בערך..
01/02/15 11:02
70צפיות
אוכל החל מ 6 (ולא בוכה לאוכל לפני כמובן... )
1. בן חצי שנה (+שבוע) אבל זה ככה כבר כמה חודשים
2. הולך לישון ב 19:45-20:00
3. מתעורר בד"כ החל מ 5 וחצי
4. 5 ארוחות ביום (עכשיו 2 מהן מוצקים - פירות ומרק)

אז המצב אצלי דומה
01/02/15 12:03
47צפיות
רק שאצלי הוא בן 3 חודשים.
אני פשוט מנסה להבין אם 5 ארוחות ביום זה נורמיל, כי הוא כל הזמן גדל וצריך להגדיל לו את הכמות, אבל הוא בקושי מסתדר עם כמויות גדולות.
ומצד שני - אם אקטין את הכמות - אצטרך להאכיל אותו באמצע הלילה...
בקיצור - מנסה להבין מה המצב אצל אחרים ואם אנחנו לא חריגים או משהו...
תודה!

כמה הוא אוכל בארוחה?
01/02/15 12:06
41צפיות
אצלנו הוא נשאר עם ארוחות של 180 (זאת לפני השניה גדלה לאחרונה ל 240) מגיל 3 בערך..
וזה מספיק לו והוא עלה סבבה במשקל.
אז ככה
01/02/15 14:41
23צפיות
2 הארוחות הראשונות הן של 165
3 האחרונות הן 150
אבל הוא פיצקי קטנטן ולכן עדיין לא צריך כ"כ הרבה (רק לפני כמה ימים הוא הגיע ל-5 ק"ג).
אנחנו פשוט מעלים את הכמות ממש ממש בהדרגה ולאט, כי מאד קשה לו עם כל תוספת מבחינת העיכול (הוא אוכל אנפמיל, שזאת פורמולה די קשה לעיכול...)
עצה מבעלות ניסיון -
31/01/15 09:50
200צפיות
כמה יוצא לכן לחתל בטיולון?
אני שוקלת לקנות את העגלה ממבה של abc design, והחיסרון היחיד שיש לה מבחינתי הוא שזוית הישיבה קבועה.. כלומר - אפשר להוריד למצב שכיבה של 170 מעלות, אבל תמיד תהיה זוית קטנה בטוסיק.. ואת הרגליים גם אפשר להרים.. מקווה שהבנתן למה הכוונה...
כמה זה קריטי?
בחיים לא חיתלתי בטיולון. גם לא בשלב האמבטיה.
31/01/15 09:59
116צפיות
מכן שכן, תחשבי שיש תינוקות שישנים בטיולון (לא התינוק שלי, אבל מכירה הרבה שכן), ואז הרגליים בעצם נשארות תלויות? זה לא נראה לי נוח.
אנחנו עדיין עם עגלה - ובאמת מחתלים בה לפעמים
31/01/15 11:36
102צפיות
כשאנחנו בחוץ. היא נשכבת 180 מעלות (פג ונציה מלפני 10 שנים...). הילדה כבר בת שנה ושלושה חודשים, וכבר מעדיפה להיות כמה שפחות בעגלה...
יוצא מידי פעם
31/01/15 13:05
99צפיות
הייתה לי עגלה עם זווית קבועה בטיולון וזה היה זוועה. אי אפשר להשכיב על הבטן ואי אפשר לחתל וזה גם מגביל קצת את התנועות של התינוק. בסוף קניתי עגלה אחרת. בקיצור, אני ממש לא ממליצה.

שמעתי המלצות על הארמדילו פליפ החדשה של מאמאס אנד פאפאס, שווה לך לבדוק אותה במקום.
הארמדילו נראית מעולה,
31/01/15 18:10
53צפיות
אבל הייתי מעדיפה עגלה עם אמבטיה.. לחשוב שבחודשים הראשונים התינוק כל כך קטן - שהייתי מעדיפה משהו שנראה יותר מגונן ונוח..
אבל תודה בכל מקרה!
אפשר לשאול איזו עגלה היתה לך עם זוית קבועה בטיולון? ואיזו עגלה חדשה קנית? את ממליצה?
הייתה לי סטוקי
31/01/15 22:03
43צפיות
קיבלתי אותה במתנה, היא ממש לא הייתה הבחירה הראשונה שלי

כשנגמר שלב האמבטיה קניתי ג׳ואי כרום - עגלה יחסית חדשה בארץ אבל הביקורות היו מעולות. מראש לא רציתי עגלה יקרה יותר כי בטח נעבור לטיולון קליל בשלב מסויים.
הכרום גם כן עגלה טובה - אמבטיה גבוהה, טיולון רחב יחסית, סל ענק ועבירות טובה (לתנאי עיר, כן? ). עולה 1990 ש״ח ונותנת תמורה יפה לכסף.

יש לי עוד כמה המלצות - סולה 2 של מאמאס אנד פאפאס, ובטווח מחירים יותר גבוה אבל כנראה שהיא שווה את זה - פג פרגו על דגמיה השונים.
אני מחתלת המון
01/02/15 14:23
25צפיות
גם עם הגדולה וגם עכשיו בגלל שאנחנו מסתובבים המון יוצא לא מעט שצריך להחליף חיתול ואנחנו באמצע הרחוב 
באמבטיה זה ממש נוח בטיולון מן הסתם קצת פחות (מצד שני כשעוברים לטיולון זה כבר תינוק קצת יותר גדול אז זה קורה פחות)
ואם כבר אז אני לא הייתי מוותרת על האמבטיה בשום פנים ואופן 
חייבת לשאול..
30/01/15 14:08
518צפיות
חייבת לשאול..
יש לנו כסא בטיחות של איוונפלו דגם סנאגלי שזה גרסה חדשה של הטריומף.
לא מוצאת חן בעיני הזוית של הישיבה שלה (למקות שסו הזוית הכי שכובה שאפשר..) כל פעם שהיא נרדמת (וזה המצב הכמעט קבוע שלה בנסיעות) הראש נזרק לצד או קדימה וזה נראה לי כזה לא נוח אז אני תומכת בה עם היד שלי כל הנסיעה..
חזרתי למקום ממנו רכשתי את הכסא שלוש פעמים וכל פעם מישהו אחר הסתכל וכולם אמרו שככה זה אמור להראות...
אני מצרפת שתי תמונות שצילמתי עכשיו.. בבקשה תגידו לי אם זה נראה לכן תקין...

שמת מגבת?
30/01/15 14:23
160צפיות
אנחנו שמנו מגבת ענקית מגולגלת (אמרו לנו בחנות וגם קראתי שמותר. אבל תבדקי בכל מקרה) מתחת למושב וזה עוזר לזווית. אבל עקרונית גם אצלנו בפעמים הדי נדירות שהוא ישן בנסיעה הראש קצת בצד. אני גם תומכת לו בראש למרות שזה לא בזווית כזו אלא יותר גדולה.
יש מגבת..
30/01/15 14:29
120צפיות
זה ממש מבאס אותי כי היא ישר נרדמת איך שהאוטו מתחיל לנסוע ולראות אותה ישנה ככה שמוטה זה ממש מבאס.
אכן מבאס.
30/01/15 15:27
77צפיות
אולי עוד מגבת? למרות שאולי אם היא מצליחה לישון זה לא כ״כ מפריע לה?
לא יודעת. אולי לבנות כאן יהיו הארות.
אני לא מכירה את הכיסא הזה,
30/01/15 14:31
106צפיות
אבל אי אפשר להטות את המושב קצת קדימה ולמעלה? גם אצלנו זה היה ככה, עד ששינינו את הזוית.
אגב, הרצועות הודקו חזרה..
30/01/15 14:57
97צפיות
כשאני מסתכלת על התמונה זה זועק בעין..
אז אל דאגה, הרצועות מהודקות שוב
לא רוצה לצאת החננה התורנית
30/01/15 16:14
215צפיות
אבל אתן תומכות בראש שלהם עם אחת הידיים תוך כדי הנסיעה (ראיתי עוד משהי בשרשור עושה את זה)? נשמע לי הרבה יותר חשוב להתרכז בנסיעה עם שתי הידיים על ההגה ,במיוחד עם ילד קטן באוטו, מאשר לנסות למנוע מהראש להישמט. אם כואב או לא נוח הילד יתעורר ויתלונן.
בעד לנסות לפתור את הבעיה אם זה מפריע אבל לא בדרך כזאת.
גם אנחנו עם אוונפלו וגם אצלנו הראש נשמט הצידה בזמן הנסיעה. פיצקי עוד קטן ולכן הכיסא יחסית שוכב והראש לא נשמט קדימה. אולי באמת כדאי לשנות טיפה את הזווית.

סליחה אם נשמעתי ביקורתית אבל כל עניין הבטיחות בנהיגה צורם לי מאוד. דרך אגב, אצלי הכסא נמצא במושב האחורי בדיוק בשביל למנוע ממני את הפיתוי להתחיל להתעסק עם הילד בזמן הנסיעה. אז ישתעמם ויבכה קצת - יותר חשוב להגיע הביתה בריאים ושלמים.

אל דאגה
30/01/15 16:27
172צפיות
אני לא נוהגת, אני יושבת איתה מאחור ובעלי נוהג מקדימה..
לו הייתי נוהגת אין סיכוי שהייתי עושה זאת עם יד אחת..
ולא יצאת חננה ולא ביקורתית , רק איכפתית
אוי
30/01/15 17:00
133צפיות
משום מה שכחתי בכלל מהאופציה שאת יושבת בעצמך במושב האחורי - כנראה בגלל שיוצא לי יחסית הרבה לנהוג לבד עם הקטן וישר דמיינתי שאת הנהגת.
שלא לדבר על תרבות הנהיגה הנפוצה בארצנו עם יד אחת על ההגה ויד שניה מתעסקת בפלאפון\עושה גבות\מכינה קפה

סורי על אי ההבנה
אני. אבל אל דאגה, זה רק כשאני יושבת איתו מאחור.
31/01/15 20:50
40צפיות
וגם זה בפעמים מאוד נדירות. הוא לא ישן בנסיעות בד״כ, וגם אם הייתי רוצה לא יכולתי לתמוך בו תוך נהיגה כי כאמור המושב שלו מאחור.

תודה על הדאגה.
התומך ראש ממוקם נמוך מדי
30/01/15 20:11
100צפיות
לפי התמונה הימנית אני רואה שתומך הראש ממוקם נמוך מדי.
רואים שהכתפיים שלה נתקעות בצידי התומך.
התומך אמור להיות דרגה אחת לפחות למעלה יותר,כך שהכתפיים נשענות על גב הכסא,
ורק הראש נשען על התומך,זה יפחית את ההטיה קדימה של הראש.
אנחנו השתמשנו בכסא בטיחות מגיל 0 של צ'יקו דגם נקסטפיט.
מה שעזר לראש לא להשמט ימינה ושמאלה,הוא חיתול פלנל מקופל שהיה מתחת לראש,סוג של ריפוד שייצב את הראש.
לנו יש אוונפלו טריומף
30/01/15 23:24
68צפיות
ואותי הטריפה הזווית הלא הגיונית עד שקראתי בעיון את חוברת ההדרכה וראיתי שכתוב שברכבים מסויימים יתכן ויהיה צורך במגבת, הכנסנו מגבת מגולגלת וזה הסתדר.
בכל מקרה קניתי גם כרית תומכת שמונעת את הנפילה של הראש והיא מאוד עוזרת.
עוד משהו לגבי אבזמי החזה. בלי קשר.
31/01/15 09:38
104צפיות
ואולי גם הם מוקמו מחדש...בכל מיקרה הם צריכים להיות בקו הכתפיים כדי למנוע זריקה קדימה של חלק הגוף העליון בזמן תאונה.
כמו כאן
הודעה זו מכילה תמונות
31/01/15 09:41
155צפיות
ועכשיו כשאני מסתכלת נראה לי משהו לא תקין בזווית של המושב. תבדקי אם הרכבתם אותו נכון.
גם אצלנו זה קורה
31/01/15 10:30
68צפיות
לא נראה לי שיש הרבה איך לפתור את זה חוץ מלקנות כרית תמיכה לראש
רק שאצלי היא מתעקשת לתת לי אותה לדרוש שאני אשן עליה ונרדמת שוב עם ראש שמוט
תודה רבה על התשובות..
31/01/15 12:02
78צפיות
כפי שכתבתי כבר יש מגבת..
את הכסא התקינו לנו בחנות שקנינו מתקין מוסמך.
הבת שלי באמת לא מתלוננת אבל זה משגע אותי לראות אותה ישנה בצורה כזאת.
אני אשים לב בפעם הבאה לעניין מיקום התומך ראש, אולי באמת הנחנו אותו נמוך מדי..
במידה וזה לא העניין, אשמח לשמוע מאלו שציינו שקנו כרית לראש מהיכן רכשתם אותה?.
יש לי שתיים
01/02/15 14:19
13צפיות
אחת שהזמנתי במיוחד כי היא היתה מגניבה נורא ומיועדת לתינוקות וכאלה והפיצית ממש לא סובלת אותה 
ואחת שקניתי במקסטוק בעשרה שקלים וגם עליה הפיצית לא מתה אבל מוכנה לפעמים כשהיא ממש שפוכה שאני אמקם אותה 
ולכן מבחינתי ההמלצה היא על מה שאת מוצאת הכי בזול

גם לנו יש כיסא של אוונפלו
31/01/15 20:49
77צפיות
וגם אני מתבאסת על הזווית, יש לנו ממש את אותה הבעיה כשהיא נרדמת וכואב לי עליה!
דרך אגב, שימי לב שאת הסוגר העליון צריך להעלות עד לגובה של בית השחי, רשום את זה על הכיסא וגיליתי את זה ממש לא מזמן....!
איך עושים את זה?
31/01/15 23:04
49צפיות
משחקים עם הרצועות או בדרך אחרת?
שמתי לב לזה היום בעקבות מה שנכתב וזה באמת לא בקו בית השחי.
שאלת כביסה
31/01/15 15:53
148צפיות
איך אתן מורידות כתמים מהבגדים של הזאטוטים? הגננת מחזירה לי בשקית בגדים מוכתמים ברוטב בשרוולים וזה לא יורד בכביסה!
2 דברים שעובדים אצלי
01/02/15 09:33
89צפיות
1. סבון כלים (לא לכל הכתמים) , אבל לאחרונה אמרו לי שזה עושה נזק למכונה. לא יודעת....
2. לא זוכרת את השם במדוייק... אבל קליה - בבקבוק הורוד - לנקות איתו את הכתם לפני הכביסה + להוסיף נוזל לכביסה עצמה.

שונאת שונאת שונאת להתעסק בכתמים האלה.

כמה דרכים
01/02/15 11:30
49צפיות
סבון כלים (פיירי אוב לזה במיוחד)- משפשפת את הכתם ושוטפת בכיור ואז למכונה. זה מומלץ במיוחד לכתמים על בסיס שומני (רוטב עגבניות, שמן וכו).
קליה- אני מוסיפה פקק של קליה בבקבוק הורוד לכל מכונה של בגדים של הדרדס, עוזר עם כתמים קטנים/קלים
סנו אוקסיג׳ן- בד״כ משתמשת לכתמים שאחרי כביסה בשיטות למעלה סירבו להעלם.
בנוסף עוזר לתלות בשמש שמבהירה את הכתמים.
והכי חשוב- לא שולחת למטפלת עם בגדים יפים/שאיכפת לי מהם מדי בשביל לא להתבאס על מה שלא יוצא לגמרי.
תודה
01/02/15 13:50
28צפיות
סבון כלים לא יצא לי לשים אבל אני אנסה..
קליה אני מתיזה על הכתם ומשפשפת את הבגד וזורקת לכביסה, אבל זה לא תמיד מוריד. נשארים כתמים..
אני לא שולחת בגדים יפים, אבל חבל גם על בגדי הגן..
סבון הכלים (מצטרף להמלצה על פיירי, במיוחד הפלטינום)
01/02/15 14:06
28צפיות
עובד אחרת מסבון כביסה מבחינת טיפול בכתם. בחומרים שומניים, השרייה קצרה עם הפיירי ואז שטיפה בכיור עם קצת שפשוף (כביסה ביד למעשה, אבל קצרה), מורידה את מרבית המרכיבים של הכתם, ואז הקליה מחסלת אותו סופית... :)

בשנה וחצי מאז שהקטנצי'ק נולד, ובפרט בחצי השנה שהוא בגן - היו אולי שני כתמים שלא הצלחנו להוריד.

עם יד על הלב, טלוויזיה לקטנטנים...
29/01/15 17:44
208צפיות
היום גיליתי שהקטנה, בת חצי שנה צוחקת ומברברת עם הטלוויזיה. עד עכשיו הייתי אנטי, אבל היה לי כל כך כך הרבה שקטטטטט,  במקום בכי בחצי שעה הקשה של היום.

אז מה אתן אומרות?
טלוויזיה כן או לא?
למה וכמה?
בצורה לא מפתיעה, אני אנטי :D
29/01/15 17:53
181צפיות
הילד שלי רואה טלויזיה - עם כמה סייגים.
הוא רואה סרטון כשגוזרים לו ציפורניים, וכשמלבישים אותו לישון (אחרת הוא לא מוכן לשכב על הגב, ומתחילה סצינה היסטרית מהטלנובלות). ואני שמה המון מוסיקה בבית, דרך הסטרימר.. אז לפעמים רצים קליפים על המרקע (לאו דווקא שירי ילדים), ואם אני רואה שהוא נתקע על המרקע, עוברים לעשות משהו אחר.

למה לא? יותר טוב לשאול למה כן. אין סיבה. תינוקות רכים, הם חוקרים צעירים; הכל מעניין אותם... להכות קוביה זו בזו, לראות ציפור שיושבת על החלון, ללקק נעל בסלון והטלוויזיה - זה סוג של ״גירוי יתר״.
עכשיו את מוזמנת לבדוק אותי, כי הדברים האלה מגובים מחקרית..
יבואו ויגידו ״אבל אנחנו ראינו טלויזיה, ויצאנו בסדר״. שיגידו. אני קוראת גם המון נשים במאמאזון שמספרות כי עישנו כרגיל
בזמן ההריון והילדים יצאו בסדר. So what.
תינוקי חולה, ומסכים לישון רק עליי,
29/01/15 18:17
170צפיות
אז יש לי הרבה זמן להגיב.

תראי -
http://m.pediatrics.aappublications.org/content/11...

אני לגמריי נגד, אבל לא רק לתינוקות.
29/01/15 18:20
169צפיות
יש המון סיבות שבגללן אין לנו ממיר או כבלים, אנחנו רואים סרטים מהאינטרנט מדי פעם, אבל בגדול הטלוויזיה כבויה 90% מהזמן...

מהסיבה הזאת, שאנחנו בעצמנו לא צופים בטלוויזיה, אז הקטן שלנו לא רואה כרגע בכלל.
אבל אם נכנסים לעומק העניין, אז בגדול זה לא בריא להם לראות טלויזיה... יש מחקרים בנושא, וההמלצה היא שעד גיל שנתיים לא לתת לתינוקות לראות טלויזיה.
יש כלמני טענות שזה מגביר את הסיכון לבעיות למידה, קשב וריכוז, ועוד כלמני..
יש שטוענים שזה ממש משפיע על התפתחות המוח של הקטנטנים.
אני דיי בטוחה שמתכוונים לחשיפה ממושכת, ולא ל10-20 דקות בשבוע.

יש המון דברים שמזיקים לנו, ולתינוקות שלנו.. אנחנו חיים בסביבה מזוהמת ולא טבעית, אם זה האוכל שמלא בהורמונים, חומרים כימיים מה ריסוסים וכו׳, ואם זה הזיהום אוויר (אני חיפאית, אז הנושא מאד מאד רגיש אצלי, אני רואה את בתי הזיקוק מהחלון, אומנם נמצאת רחוק מהם, אבל בא לי להקיא כל פעם שאני חושבת על זה, ואנחנו גם מתכוונים לעבור לצפון הרחוק מהסיבה הזו..)

קשה מאד להימנע מ-כ-ל מה שמזיק, אבל עושים מה שאפשר..
כרגע לא רואה צורך לתת לו לראות טלוויזיה.
אם היינו מכורים בעצמנו, ומנויים לאיזשהו ממיר, אולי הוא היה נחשף מדי פעם, אבל האורח חיים שלנו כמעט נטול טלויזיה..
וגם הטאבלט, והאייפון, מושכים את הבונבון בטרוף, ואני משתדלת שלא לתת לו לבהות במסכים בכלל.

בכל מקרה, ברור שזה קנה לך שקט, זה מרתק אותם, המון צבעים, דמויות זזות וכו׳, אבל בשורה תחתונה, לדעתי ממש מיותר...למזלי הבונבון מת על מוזיקה, ואני משמיעה לו כלמני, בעיקר מוזיקה שאני אוהבת, אבל גם מוזיקה קלאסית, ושירי ילדים, וכשאני שמה לו chill out , או מוזיקה מדיטטיבית, בדרך כלל הוא נרגע ואני יכולה לעבור את הזמנים הקשים של היום, בעזרת המוזיקה הזאת..
תראי...
01/02/15 13:30
37צפיות
אצלנו (שנה) הוא לא רואה טלוויזיה. פעם היה רואה כשגוזרים לו ציפורניים, אבל זה הפסיק לעבוד מתישהו.
לדעתי, אם הם רואים טלוויזיה עדיף לעשות את זה עם ההורים שיתווכו לו. אני אישית תהיתי אם כדאי להראות לו סרטונים קצרים של כל החיות שהוא לומד עליהן, אבל זה יהיה אתי כמובן, אם באמת אעשה את זה.

אבל.... לדעתי עדיין עדיף תינוק שרואה טלוויזיה חצי שעה ביום מאשר תינוק עם אמא עייפה ועצבנית שכל מה שהיא צריכה זה חצי שעה מנוחה... לא צריך להיות קיצוניים לשום כיוון.

אבל הנה שאלה אחרת: מה זה השעה הכי קשה ביום? למה היא קשה? אולי זה עייפות? אולי אפשר לפתור את השעה הקשה עם שינויי סדרי שינה, ואז את ממילא תקבלי קצת יותר מנוחה במשך היום? (אם זה לא רלוונטי את מוזמנת להתעלם).
הפינה של ענת
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
01/02/15 07:41
29צפיות
שבוע טוב לכולם
כמידי יום א גם היום אני כאן
אתם מוזמנים לשאול ולעדכן בנושא התפחות מוטורית של תינוקות ואני אשוב לכאן מחר כדי לענות לכולם
שיהיה לנו יום נעים
ענת
שוב אני עם זחילה של בן חצי שנה (פלוס שבוע)
01/02/15 11:06
40צפיות
זה נראה שהקטן ממש רוצה לזחול, אבל כאילו מחליק כל הזמן על המשטח..
אני שמה אותו גם בלי מכנסיים, אבל מודה שלא הרבה פשוט כי קר בבית גם כשהמזגן עובד
או כמו שבעלי אומר - את היית רוצה להיות פה עכשיו בלי מכנסיים? והוא טוען שאני סתם מלחיצה את הילד (ואת עצמי בעיקר) ושזה עוד מוקדם גם ככה..

הוא יצליח בסוף גם עם המכנסיים נכון?

תודה

תינוק בן 4 חודשים
01/02/15 11:22
40צפיות
לא עושה כמעט כלום.
רוצה כל היום על הידיים.
מרים את הראש.(לא אוהב הרבה על הבטן אבל מרים יפה שצריך)
מושיט קצת את היד לחפצים(ממש קצת לא כמו האחיות שלו שעשו את זה בגיל 3 חודשים כבר)- מושיט ןנוגע לא תופס כמעט
לא מתהפך ואפילו לא רוצה להתהפך.
האם זה תקין?
האם העובדה שנולד בשבוע 37+6 משפיעה על זה שהוא מאחר בשבועיים בהתפתחות?
תודה
היי ענת - מה שלומך?
01/02/15 12:24
42צפיות
אשמח לשמוע לדעתך.
האם בגיל 10 חודשים כבר מתפתחת העדפת יד?
בני מצביע בעיקר באצבע המורה ביד שמאל, מנופף לשלום ביד שמאל, דוחף (חוטף לי מהיד יותר נכון...) את הכפית של האוכל לפה - ביד שמאל... וכך הלאה.
האם זה אומר בהכרח שיהיה שמאלי? (גם אני וגם בעלי ימניים).
אמי סיפרה לי, שבעבר זה, יחד עם הרבה דברים אחרים (שהופרכו ממזמן...), נחשב ללא טוב.
יש לך מושג למה? יש דברים בגו?

תודה!

הי ענת! באיזה גיל מתחילים לקפוץ?
01/02/15 12:50
30צפיות
הקטנה בת שנה ושלושה חודשים, הולכת חודש וחצי ככה, ומנסה לקפוץ - מתי היא אמורה להצליח?
גן/משפחתון לתינוק בן 1.5 לספטמבר
01/02/15 12:43
24צפיות
מחפשת המלצות על גן/משפחתון באור יהודה (עדיפות לנווה סביון) או קרית אונו או יהוד
מחפשת בנרות המלצה לרופא מוהל בדרום
01/02/15 11:59
14צפיות
לא מאוד דרום, כשעה נסיעה מתל אביב אבל אף רופא מוהל מבין המומלצים לא מוכן להגיע 

תודה!
אפשר להצטרף?
31/01/15 20:59
101צפיות
שלום פורום מקסים!
אמא טריה לבת שבעה שבועות, המכונה פיצי (בין היתר) 
קוראת כאן ומאוד מתפעלת מהאווירה, מהנושאים המעניינים ומהשיתוף. 
עברתי את השבועות הראשונים של השוק הגדול... משברי הנקה, המון בכי וסגורה בבית. זה לאחר כשבועיים של אופוריה מטורפת.
כעת לאחר ששיחררתי את עניין ההנקה, ומבינה לאט לאט שלמרות שבאופיי אני אדם של סדר ושגרה, ימים חדשים הגיעו...
מתחילה להנות הרבה יותר :)
וכמובן מתעסקת המון ב: עגלות, מוביילים, קקי איך כמה למה, הנקה איך כמה למה, תמל איך כמה למה, שינה - איך???
וכו וכו וכו.
אז היי לכולם! ושבוע טוב.
קרמבו מוקה
שבוע מעולה!
31/01/15 21:01
56צפיות
ברוכה הבאה ומזל טוב!
º
תודה רבה!
31/01/15 21:06
13צפיות
ברוכות המצטרפות!
01/02/15 11:45
32צפיות
אנחנו פה בשבילך בשביל כל שאלה :)
גם לי היו משברים בהנקה שהביאו אותי לדכאונות רבים אחרי שהבנתי שהבריאות הנפשית שלי יותר חשובה, שיחררתי ונתתי תמ"ל והפכתי לאמא יותר מאושרת ורגועה.

מיואשת כבר מהחיפוש אחר עגלה
31/01/15 18:18
137צפיות
הייתי סגורה על הממבה - אבל אז גיליתי שיש זוית ישיבה קבועה בטיולון. זה אומר שגם כשמשכיבים את הטיולון ל-170 מעלות, יש עדיין מעין זוית ישיבה בטוסיק.. עדיין מנסה להבין כמה זה קריטי - אשמח לתגובות ממישהי שמכירה.
בינתיים חושבת אולי על המקס ספיריט של איה בייבי, אבל בעלי טוען שהבדים נראים פחות איכותיים... הוא פחות התלהב ממנה, למרות שמכל הביקורות עליה - לא מצאתי חסרונות...
מישהי יודעת להמליץ מבין השתיים - ממבה של abc design לעומת המקס ספיריט? או בלי קשר להשוואה - מישהי מכירה את אחת העגלות ויכולה לכתוב עליה לחיוב או לשלילה?
המון המון תודה!
מרגישה כבר אבודה עם כל העגלות שראיתי ופסלתי...
לי יש את הקמיליין
31/01/15 18:53
96צפיות
והיא גם עם כיסא בזווית קבועה, לא יודעת עד כמה זה דומה, אבל זה נוח לקטנה שהייתה שונאת להיות בעגלה. התחלנו עם הבייבי ג'וגר שכביכול בלי שקע לטוסיק ונראה יותר נוח אבל היא תמיד הייתה מחליקה למטה לזווית מוזרה כזו ופשוט בוכה כל הטיול. בקיצור, לנו הזווית ישיבה הזו עובדת מעולה ומחזיקה את הטוסיק הקטן במקום שלא יחליק: -)
אני לא חושבת שלזה היא מתכוונת.
31/01/15 18:58
89צפיות
כשהעגלה במצב שכיבה - הרגליים של התינוק, יהיו בעצם באוויר? ״מקופלות״? זו הכוונה?
גם בעיני זה חסרון..
לא, האמת שנראה לי שpollie1 הבינה כי
31/01/15 21:53
61צפיות
גם בבוגבו קמיליון אני יודעת שיש את אותה הבעיה של זוית קבועה בטיולון..
אני יודעת שאני לא מסבירה טוב מה זה אומר זוית קבועה בטיולון.. אבל אם יוצא לך לראות ב-google תמונות של הטיולון של בוגבו קמיליון או של ממבה, שימי לב לזוית של הטוסיק כשהטיולון במצב שכיבה... הרגליים ישרות, אבל הטוסיק נשאר בזווית...

יש לי את הקמיליון, אני מבינה עכשיו
01/02/15 09:41
33צפיות
למה התכוונת. זו לא בעיה, לפחות לא אצלנו. לילד נוח, ואני חושבת שהקטע הזה, עם הטוסיק ״השוקע״, נועד בכדי להוריד עומס מהגב בשכיבה (השערה שלי, לא יודעת עד כמה זה נכון).
אני מבסוטה מהטיולון שלי.
נשמע מעודד.. ;)
31/01/15 21:55
46צפיות
ומה לגבי החתלה בעגלה? יצא לך? זה אפשרי בכלל עם זוית כזו?
לא רוצה לבלבל אותך, אבל.
31/01/15 22:00
78צפיות
מבינה שירדת מהאינגליזינה. לא מכירה מניסיון את העגלות שציינת אבל אולי תבדקי את האויסטר?
עומדת כנראה בתקציב שלך אם שקלת את הטרילוג׳י (4000 ₪ +-) ולכמה בנות כאן יש אותה והן מאוד מאוד מרוצות לפי התגובות.
מה הדרישות שלך מהעגלה?
31/01/15 22:04
50צפיות
תכתבי מה את מחפשת ואולי נוכל להמליץ לך על דגמים בהתאם
חיסון של גיל שנה
31/01/15 18:47
103צפיות
שלום, ביום ראשון שעבר (לפני כמעט שבוע) הקטנה שלי בת השנה קיבלה את החיסון של גיל שנה. הסבירו לנו שאחרי שבוע - עשרה ימים יעלה לה החום ליומיים בערך. אך מיום רביעי האחרון היא עם חום גבוה מעל 38.8, אנחנו נותנים נובימול זה יורד לכמה שעות אך בערב שוב עולה. היום, מוצ"ש, עדיין יש לה חום, חשוב לציין שהיא לא מראה סימנים אחרים של שפעת לדוגמא, כלומר, אין שיעול, נזלת וכד'. האם זה קרה כאן למישהו? חום של 4 ימים אחרי החיסון?
שבוע טוב
º
בעקרון זה אפשרי אבל הייתי פונה לרופא ליתר בטחון.
31/01/15 20:15
17צפיות
בכל מקרה כדאי שתלכי לרופא
01/02/15 09:30
29צפיות
תני לו להחליט אם מדובר בתופעת לוואי של החיסון או במשהו אחר.
זה חום גבוה שנמשך 4 ימים - בהחלט הגיע הזמן לביקור אצל הרופא.

הרבה בריאות
וסת בהנקה
31/01/15 03:05
162צפיות
אני מניקה כבר 5 חודשים כמעט הנקה כמעט מלאה (4 מתוך 6 האכלות ביממה). לפני כחודש עשיתי התקן (היה דימום קל מספר ימים) ועכשיו יש לי דימום שנראה כמו וסת רגילה.
האם יתכן שיש לי וסת למרות שאני מניקה??
תודה מראש לעונות.
ברור, בעיקר אם את לא מניקה מלא.
31/01/15 08:14
150צפיות
ברגע שאצלנו ירדה תדירות ההנקות (בגלל מוצקים), קיבלתי מחזור (סביב 9 חודשים של הקטן).
יש נשים שמניקות מלא לגמרי, בלי תמל, וכבר בחודשים הראשונים מקבלות וסת.
º
גם אצלי זה קורה תמיד בסביבות גיל 9 חודשים.
31/01/15 11:37
33צפיות
למה? כי הן התחילו לאכול ממש טוב גם אצלך סביב הגיל הזה?
31/01/15 13:39
87צפיות
אצל חברה שלי, המחזור הגיע רק אחרי שנה..
לא. כל אחת אכלה באופן אחר, מי יותר מי פחות
31/01/15 16:23
70צפיות
אני מניחה שזה קשור גם לגוף שלי ולא רק להרגלי האכילה שלהן.
זה הפתיע אותי
31/01/15 19:30
77צפיות
כי אני מכירה נשים שהניקו מעל לשנה ואפילו שנתיים ולא קיבלו וסת. ובגילאים האלה בטוח שההנקה היא משנית מבחינת האוכל. ואני מניקה 2/3 מההנקות...
טוב לפחות זה אומר שהכל עדיין עובד שם כמו שצריך..
בוודאי שקורה
31/01/15 23:33
44צפיות
אני קיבלתי וסת ראשונה אחרי 5 חודשים מהלידה הראשונה בהנקה מלאה, ובלידה השנייה אפילו קודם, וזה בהנקה מלאה + טנדם
כן, אני למשל
31/01/15 22:28
61צפיות
הנקה מלאה עד גיל חצי שנה, ואז עוד חודש וחצי מלאה בשילוב מוצקים - 3 חודשים בול אחרי לידה מחזור ראשון ומאז כל 25 יום כמו שעון.... האמת - תפס אותי לגמרי בהפתעה, עד היום אני מוחה על חוסר ההגינות 
בטח! אני קיבלתי וסת חמישה חודשים אחרי הלידה והנקתי
31/01/15 20:48
63צפיות
הנקה מלאה ביותר (התבאסתי קשות!)
יש לי חברה שקיבלה חודש אחרי הלידה (בהנקה מלאה) וחברה אחרת שקיבלה פעם ראשונה רק אחרי שגמלה לגמרי מהנקה, בגיל שנתיים אחרי שכמה חודשים טובים היא הניקה ממש מעט...
אין בנושא הזה אחידות בכלל.
שת"פ תפוז - חיתולי האגיס Freedom Dry
הודעה זו מכילה תמונות
29/01/15 11:34
164צפיות

אז גם אני קיבלתי חבילה של חיתולי האגיס Freedom Dry החדשים וחיכיתי לנסות אותם על שני השובבים שלי (תאומים בני 1.8).
אתמול בלילה הייתה ההתנסות הראשונה וואלה - זה עובד!
קודם כל, אני חייבת לציין שיש לי שני גמלים קטנים בבית ששותים ה-מ-ו-ן והרבה פעמים קמו רטובים או לחים משנת הלילה שלהם, זה קרה עם כל חיתול שניסיתי (וניסיתי בערך את כולם!) לכן ממש שמחתי לנסות חיתולים שמבטיחים שיפור משמעותי בתחום הזה:
1.       טכנולוגיית Quick Dry, טכנולוגיה מתקדמת לקליטה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק
2.       ספיגה מהירה יותר  להגנה על עור התינוק
3.       שכבת קליטת נוזלים גדולה לספיגה טובה יותר לאורך זמן
4.       חיתול דק יותר המשפר את תחושת הנוחות של התינוק
5.        מותנית אחורית גמישה יותר להתאמה טובה יותר לגוף התינוק

הבוקר הם קמו יבשים! לגמרי! החיתול מפוצץ, אבל הם לא לחים אפילו.
החיתול גם לא השאיר את הסימנים המעצבנים שמשאירים חלק גדול מהמתחרים שלו.
גם אני וגם הקטנים היינו מרוצים 
ממתינה כבר שיתחילו לשווק את החיתולים האלה (וכולי תקווה שגם המחיר יהיה הוגן) כי נראה לי שאני והקטנים שלי מצאנו את החיתול שלנו!

משתרשרת אלייך -
הודעה זו מכילה תמונות
30/01/15 20:13
262צפיות
אני לא יודעת אם שמתן לב, אבל אני די לא מתה על שת"פ-ים. אבל פה ממילא הייתי בשלב שבו הייתי צריכה להחליף חיתול, אז אמרתי יאללה.. למה לא בעצם (כי אני לא מחויבת לרשום שומדבר חיובי ממילא).
אנחנו היינו תקופה ארוכה מאוד עם פמפרס, והיינו מאוד מרוצים (אחרי שלא אהבתי בכלל את האגיס בחודשים הראשונים), אבל לאחרונה היו לנו ה-מ-ו-ן דליפות. לא כיף, וברוך גדול בבוקר, בטח ובטח אם מדובר באמצע הלילה. 
עם המון סקפטיות (כרגיל ) ניסיתי את החיתולים החדשים, שנקראים HUGGIES FREEDOM DRY. הם באמת טובים לדעתנו (גם בעלי שם לב, אז זו לא פיקציה). 
אני לא יודעת מתי הם מגיעים לחנויות, אבל אחי הגדול שבד"כ אמון על קניית החיתולים במשפחה, כבר קיבל הוראה לקנות את האריזה הגדולה שלהם, כשיהיו. 
מצרפת את התמונה של מידה 4+, שזו המידה שאנחנו קיבלנו. והיא מתאימה בול לטוסיקון הבוטילישס של התינוקי שלי.

ו... כמו שנכתב מעליי - 
החיתולים כוללים - 
1.       טכנולוגיית Quick Dry, טכנולוגיה מתקדמת לקליטה מהירה של הנוזלים והרחקתם מגוף התינוק
2.       ספיגה מהירה יותר ב-20% להגנה על עור התינוק
3.       שכבת קליטת נוזלים גדולה ב-30% לספיגה טובה יותר לאורך זמן
4.       חיתול דק יותר ב-25% המשפר את תחושת הנוחות של התינוק
5.        מותנית אחורית גמישה יותר ב-66% להתאמה טובה יותר לגוף התינוק
* בהשוואה לHuggies Freedom+

http://www.huggies.co.il/

שבת שלום חברות.
º
מתפלאת עלייך...
30/01/15 22:33
62צפיות
למה?
31/01/15 08:43
124צפיות
מפריע לי מאוד שהאתר מלא בפרסומות, זה לא סוד, אבל השתרשרתי כבר *ממילא* לשרשור קיים, לא פתחתי הודעה חדשה, ולא הצפתי. בכלל, הכי נוח לדעתי, אם היה שרשור שת״פ שבועי, כמו בפורום שבו אני ואת גלשנו בו פעם.
אני לא מחוייבת בשום דרך לרשום חווד חיובית, וזה בדיוק סגר לי את הפינה של חיתולים חדשים לאותו השבוע - אז זרמתי. מה גם שאני משתמשת בדרך קבע בחיתול המתחרה.
º
נו, את יודעת - שטן, נשמה, כאלה...
31/01/15 09:47
36צפיות
בהחלט מסתקרנת לגבי החיתול הזה
31/01/15 21:33
62צפיות
אני בסך הכל מרוצה מהאגיס ה"רגילים" אבל מעניין אותי מה יש לחתול החדש להציע

ולמה לי לא מציעים את השת"פים האלו אף פעם? חחחח 
"אם רק היו אומרים לי" - דברים שהורי הפורום למדו עם השנים
45תגובות
29/01/15 09:21
436צפיות
אני פותחת שרשור "עצות" בנושאים שונים - הייתי קוראת סמויה בפורום הזה המון זמן, ומאוד נעזרתי בעצות השונות.
אתם כמובן מוזמנים לשרשר תחת הקטגוריות השונות או להוסיף עוד קטגוריות - ככל שיותר אמהות יכתבו דברים שהן למדו, השרשור הזה יהיה אפקטיבי יותר.
בהצלחה לכולם. מבטיחה לכם...

(המשך...)
אני פותחת שרשור "עצות" בנושאים שונים - הייתי קוראת סמויה בפורום הזה המון זמן, ומאוד נעזרתי בעצות השונות.
אתם כמובן מוזמנים לשרשר תחת הקטגוריות השונות או להוסיף עוד קטגוריות - ככל שיותר אמהות יכתבו דברים שהן למדו, השרשור הזה יהיה אפקטיבי יותר.
בהצלחה לכולם. מבטיחה לכם שזה נעשה כיף יותר!

אורניר לתזונה נכונה

תזונה נכונה -המומחיות

בואו לרדת במשקל, יש הוכחות! חייגו לאורניר 073-7581703

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

הריון ולידה

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה