לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
2156921,569 עוקבים אודות עסקים
פורום סקס לנוער
ברוכים הבאים לפורום סקס לנוער. הפורום נועד בשבילכם. זה המקום שבו תוכלו לשאול כל מה שאי פעם לא העזתם לשאול. (ולא מדובר בשאלה "אמא, מאיפה באים תינוקות לעולם?"). הנושא 'סקס' הוא נושא כל כך נחשק- בעיקר בגיל שלנו. המון תהיות, שאלות ולבטים נכנסים לנושא. אנחנו פה למענכם. להעביר חוויות יחד, לשאול, להתייעץ ועוד. הפורום משמש כמענה ראשוני לכל אותם בני הנוער שנתקלו בשאלות בנושא סקס, אם מחוויות אישיות, נסיונות או סקרנות ורצון אנחנו כאן בשבילכם ובשביל שנוכל להפיק את ההנאה המירב מהפורום יש לשמור על מספר כללים: הפורום הוא לא מקום להכרויות\פגישות למטרות סקס וכל היוצא בזה. זו לא המטרה שלו. אז חסכו מאיתנו ומכם אי נעימות והשתדלו לא לפרסם הודעות בעלות תוכן כזה או אחר. חל איסור מוחלט על פרסום תכנים\קבצים בעלי תוכן פורנוגרפי בפורום. אין להציף\לקלל\לפרסם פרטים אישיים בפורום. נא להשתמש במערכת המסרים. בנוסף, הפורום אינו פורום סקרי סקס ואינו מיועד לכך. רוב הסקרים הם חסרי תוכן וחסרי תכלית, נא להימנע מפרסום סקרים מהסוג הזה. שרשורי (שאינם קשורים לנושא הפורום), ייפתחו בצורה מסודרת ע"י ההנהלה ורק אליהם יהיה אפשר לשרשר הודעות כאלה. הודעות שלא ישורשרו, יימחקו או ישורשרו עפ"י החלטת ההנהלה בלבד. אנא הימנעו מתגובות ציניות וירידות על חברי הפורום או אורחים שבאים ושואלים שאלות/מביעים דיעה וכד'. זה המקום בו צריכים להרגיש רצויים ולהיענות בהתאם. בשבילכם, מנהלות פורום סקס לנוער, רון ויעל.

אודות הפורום סקס לנוער

ברוכים הבאים לפורום סקס לנוער. הפורום נועד בשבילכם. זה המקום שבו תוכלו לשאול כל מה שאי פעם לא העזתם לשאול. (ולא מדובר בשאלה "אמא, מאיפה באים תינוקות לעולם?"). הנושא 'סקס' הוא נושא כל כך נחשק- בעיקר בגיל שלנו. המון תהיות, שאלות ולבטים נכנסים לנושא. אנחנו פה למענכם. להעביר חוויות יחד, לשאול, להתייעץ ועוד. הפורום משמש כמענה ראשוני לכל אותם בני הנוער שנתקלו בשאלות בנושא סקס, אם מחוויות אישיות, נסיונות או סקרנות ורצון אנחנו כאן בשבילכם ובשביל שנוכל להפיק את ההנאה המירב מהפורום יש לשמור על מספר כללים: הפורום הוא לא מקום להכרויות\פגישות למטרות סקס וכל היוצא בזה. זו לא המטרה שלו. אז חסכו מאיתנו ומכם אי נעימות והשתדלו לא לפרסם הודעות בעלות תוכן כזה או אחר. חל איסור מוחלט על פרסום תכנים\קבצים בעלי תוכן פורנוגרפי בפורום. אין להציף\לקלל\לפרסם פרטים אישיים בפורום. נא להשתמש במערכת המסרים. בנוסף, הפורום אינו פורום סקרי סקס ואינו מיועד לכך. רוב הסקרים הם חסרי תוכן וחסרי תכלית, נא להימנע מפרסום סקרים מהסוג הזה. שרשורי (שאינם קשורים לנושא הפורום), ייפתחו בצורה מסודרת ע"י ההנהלה ורק אליהם יהיה אפשר לשרשר הודעות כאלה. הודעות שלא ישורשרו, יימחקו או ישורשרו עפ"י החלטת ההנהלה בלבד. אנא הימנעו מתגובות ציניות וירידות על חברי הפורום או אורחים שבאים ושואלים שאלות/מביעים דיעה וכד'. זה המקום בו צריכים להרגיש רצויים ולהיענות בהתאם. בשבילכם, מנהלות פורום סקס לנוער, רון ויעל.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
תקנון הפורום
מנהלי הפורום וגולשיו אינם רופאים או אנשי מקצוע ואין לראות בהצעותיהם משום סיוע מקצועי.
מדגמים לבגרויות ומחקרים יש לשרשר לשרשור |א-ט| טופיק בלבד. כל הודעה חדשה בנושא תימחק ללא אזהרה.
פורום סקס לנוער הוא לא פורום סטוצים ו/או הכרויות, הודעות בנושאים אלו ימחקו ללא אזהרה.
המשך >>

גלולות למסירה
26/04/2014 | 20:37
523
יש לי 3 חבילות חדשות עם תוקף ארוך של yaz אם מישהי רוצה רק לבוא ולקחת מפרדס חנה ניתן ליצור איתי קשר במייל lirazcbd@gmail.com
שאלה
06/12/2013 | 16:57
1
1177
אז ככה אני וחבר שלי מקיימים יחסי מין כבר הרבה זמן. לאחרונה אני והוא מנסים גם לעשות אנאלי אבל כשהוא מנסה להחדיר לי זה ממש כואב ושורף לי.  יש מישהו שיודע אולי על משהו שיעזור לי או יקל עלי?
תודה.
.
23/08/2014 | 12:17
140
חומר סיכה
גלולות, סקס לא מוגן וזה..
13/12/2012 | 09:16
2
1958
היי, נראה לי שאתם מבינים פה בגלולות וסקס לא מוגן... פספסתי גלולה בתחילת החודש (גלולה שלישית..) וקיימתי יחסי מין לא מוגנים אתמול (כשנגמרה לי הקופסא שלשום).. כלומר עברו כמעט 3 שבועות.. האם אני מוגנת??
יש מוקד אחיות בקופ"ח כללית..
15/12/2013 | 15:55
210
כעיקרון
21/01/2014 | 08:40
261
אחרי שמפספסים גלולה צריך להשתמש כשבוע באמצעי מניעה אחר.. אם עבר יותר משבוע אז זה אמור להיות בסדר במידה והמשכת לקחת סדיר
גלולות....
13/12/2012 | 09:08
727
היי, נראה לי שאתם מבינים פה בגלולות וסקס לא מוגן... פספסתי גלולה בתחילת החודש (גלולה שלישית..) וקיימתי יחסי מין לא מוגנים אתמול (כשנגמרה לי הקופסא שלשום).. כלומר עברו כמעט 3 שבועות.. האם אני מוגנת??
גלולות
13/12/2012 | 09:05
296
גלולות
13/12/2012 | 09:04
242
סגירת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
24/09/2012 | 17:08
1611
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
פורומים חדשים ב|תפוז|
( לעמוד שלי בתפוז )
23/09/2012 | 18:21
440
|גלובוס| הקומדיה הכי חכמה בטלווייזה מגיעה לתפוז|!|
אתם מוזמנים למצוא את המקום הכי טוב לשבת בו (בדיוק איפה שהתצפית הכי טובה והרוח הכי נעימה) ולהצטרף לשאר המעריצים של לנארד, ראג', הווארד ושלדון בפורום החדש של קומדיית הקאלט המפץ הגדול.
בזינגה|!| למה אתם מחכים?
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

|תו| דאבסטפ הוא ז'אנר מוסיקלי שכבש בסערה את העולם בשנים האחרונות והולך ונהיה יותר ויותר פופלרי. אם גם אתם ממעריצי הז'אנר או מעוניינים להחשף למוסיקה אלקטרונית חדשה ומשובחת, פורום דאבסטפ החדש הוא המקום בשבילכם|!|

|סביון| ל- 200,000 תושבים מגיע פורום|!|
אם גם אתם תושבי בירת השרון, בוודאי תוכלו למצוא הרבה נושאים לשיחה על על המתרחש ליד מקום מגוריכם בפורום החדש של העיר נתניה

הריון
22/09/2012 | 18:26
3
1781
יש לי שאלה ... אני עוד שבוע צריכה לקבל מחזור , ושכבתי עם גבר לפני כיומיים והוא גמר בפנים .. מה הסיכויים שאני בהריון ? או יכולה להכנס להריון ?
ללא נושא
22/09/2012 | 18:34
991
זה ממש דחוף , צריכה תשובה בהקדם
השתמשתם באמצעי מניעה?
22/09/2012 | 23:25
775
אם הוא גמר בפנים ואת לא על גלולות
23/09/2012 | 06:19
1554
ו/או הוא לא השתמש בקונדום, יש סיכוי להריון.
מבחינת אחוזים אף אחד לא באמת יודע, זה תלוי בהמון גורמים....
בשלב הזה הייתי ממליץ בחום לפנות לרופא נשים וכמה שיותר מהר.
הריון ..
22/09/2012 | 18:25
888
יש לי שאלה ... אני עוד שבוע צריכה לקבל מחזור , ושכבתי עם גבר לפני כיומיים והוא גמר בפנים .. מה הסיכויים שאני בהריון ? או יכולה להכנס להריון ?
הריון ..
22/09/2012 | 18:25
439
הריון ..
22/09/2012 | 18:24
361
אשמח לעזרה בבקשה :)
22/09/2012 | 14:35
2
1520
שלום ,
אני אלונה תלמידת מגמת תקשורת .
אשמח אם תענו על השאלון שלי אשר עוסק בנושא סגירת ערוץ 10.
תודה מראש, אלונה  .  
תיקון קישור
22/09/2012 | 15:21
310
22/09/2012 | 23:26
67
הכניסה לעמוד היא מגיל 18, אבל גם מגיל 5
20/09/2012 | 13:10
2824
מבצע אמצע העונה שבין הקיץ לסתיו במיוחד ללקוחות, לאו דווקא שלי, לרגל בין החגים, אולי חלמתם על זה, אני בספק, אין דברים כאלה!!(בלי נדר!!)
כתובות אינטרנט מצורפות:
סקס יבש
19/09/2012 | 04:16
3796
רציתי לדעת מהבנות כאן , לפני ששכבתן עם חבר שלכן והייתם עושים סקס יבש (עם חזייה ותחתונים כאילו) , מה ההיתן עושות עם זה שיש הפרשות מהנרתיק ?
גלולות אסטל 35
18/09/2012 | 13:59
771
לקחתי אותן במשך שלושה חודשים, ואתמול לקחתי את האחרונה שלי. אני עוברת לגלולות קלייר בעוד שבוע, לאחר שבוע ההפסקה.
הן היו נוראיות בשבילי, שינו לי את ההתנהגות אפילו וממש הקשו עליי. השאלה היא, כמה זמן לוקח להורמונים שהגלולות הכניסו לגוף לצאת ממנו?
כלומר, תוך כמה ימים אני לא ארגיש יותר כאילו אני רוצה לבכות כל הזמן?
ולגבי הגלולות החדשות, כמה זמן לוקח להן להשפיע הורמונלית עליי?

תודה!
גלולת אסטל 35
16/09/2012 | 08:37
3
1328
שלום, לאור בעיית אקנה רופאת הנשים נתנה לי גלולה אסטל 35. אשמח לחוות דעת עליה היות וכל מה שאני מוצאת עליה באינטרנט הוא שלילי (עם זאת אני יודעת שמדובר בעניין אנדיוידואלי). אני חוששת מהשמנה ומגדילה ונפיחות של החזה כתוצאה מנטילת הגלולה וכן חוששת שלאחר שאפסיק להשתמש בה, היות ומדובר במינון הורמונלי גבוה, תחזור לי בעיית האקנה. אשמח לעזרה. תודה רבה ושנה טובה
אני השתמשתי בה בשלושת החודשים האחרונים
17/09/2012 | 10:23
726
ובעיקר סבלתי. היא מאוד שינתה לי את מצבי הרוח ואפילו הכניסה אותי לדיכאון קל.
אמנם היו תופעות לוואי שאהבתי כמו הגדלה של החזה (!) וסידור של המחזור, אבל חוץ מזה היה לי קשה מאוד איתה מבחינה הורמונלית ולכן עברתי לגלולה אחרת שאמורה להיות טבעית יותר ויש בה מינון נמוך יותר.

אני לא יכולה לומר לך מה יקרה לך כשאת לוקחת אותה כי אנשים שונים מגיבים אחרת לאותה הגלולה, אבל ממה שהבנתי, כשאת מפסיקה לקחת גלולות ההשפעה שלהן עוברת - ההורמונים יוצאים מהגוף. כנראה שהאקנה יחזור, אבל רק בתנאי שהוא הורמונלי - אם זה אקנה שנגרם מזיהום וכו' אני לא בטוחה שהגלולות יעזרו בכלל, כי הן מטפלות בהורמונים.
אני משתמשת
21/09/2012 | 00:06
585
דווקא ממש אחלה, לא השמנתי בכלל.
בחודש הראשון גדל לי הציצי בטירוף, המחזור ממש קל...
אבל זה אינדיבידואלי כמו שאמרת .
שלילי..
22/09/2012 | 23:32
479
כל אחת מגיבה שונה, אני לוקחת סוג אחר של גלולות, אבל בכל סוג של גלולות שי סיכון לתופעות לווואי, גם לרוב תופעות הלוואי החזקות מופיעות בחודשיים-שלושה הראשונים לנטילתן, אם אלו תופעות חזקות אפשר להחליף לסוג אחר בהמלצת הרופאה, בכל מקרה אם את מעוניינת לקחת ואם הרופאה המליצה על הגלולות, אין סיבה שלא תנסי.
היי , לספר להורים ..
11/09/2012 | 20:41
3
2008
אני וחבר שלי במערכת יחסים כבר שנה וקצת
והתחלנו לקיים יחסי מין לפני בערך 3 חודשים .
הגיעה נקודה כלשהי ( עכשיו ) והייתה לי שיחה עם אמא -
שממנה החלטתי שזה הזמן לספר לה .

רציתי לבקש עצות ,
איך לעשות את זה קל יותר ,
מה אפשר להגיד לה כדי שהיא לא תכעס ,
איך לדבר , כמה לדבר , על מה לדבר ..
ואם יש לכם ניסיון , אם פעם סיפרתם להורים שלכם ואיך זה היה .

חשוב שתדעו שהיינו הכי אחראים , הלכתי לרופא ולקחתי גלולות ,
עכשיו אנחנו משתמשים בקונדומים כי החלטתי שגלולות לא מתאים לי .
לא סיכנו את עצמנו אף פעם אפילו לשנייה .
להדגיש את זה שאתם אחראים
12/09/2012 | 21:21
843
זה הדבר שהכי ירכך את ”המכה” לדעתי.
הרבה יותר פשוט לקבל משהו כשיש את הרושם שהצד השני בטוח במה שהוא עושה ויודע מה הוא עושה.
לא חושב שיש איזו דרך ”עקיפה” לומר את זה בלי להיכנס לפינות מביכות. פשוט תגיעי לנקודה בשיחה שבה הכי נכון לך להגיד - ותגידי.
היי
12/09/2012 | 21:30
1
684
דבר ראשון - כל הכבוד על זה שאתה מקיימים יחסים רק מוגנים !
דבר שני - זה דבר אישי שלך לכן זאת החלטה שלך אם לספר לה או לא , ואיך ? אני אישית לא מכירה את אמא שלך ולא יודעת איך היא תגיב אבל גם אני חושבת שאם תספרי לה שזה רק יחסים מוגנים לדעתי "זה ירכך את המכה "...
ויכול להיות שהיא תקבל את זה .

והכי חשוב - תיהי רגועה ..
בהצלחה
היי זאת אני (:
14/09/2012 | 10:39
626
בובה119 .. פשוט הייתה לי בעיה עם הסיסמה .
תודה רבה על העצות ..
רציתי שתדעו שסיפרתי לה , עבר .. סביר .
יהיה בסדר .

תודה רבה (:
פרישת מנהלת הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
13/09/2012 | 18:42
427
אנו מודים ל Maldini Girl על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

קצת חפירות על הבוקר
11/09/2012 | 09:39
1
1091
אתמול בערב נירדמתי אצל החצי..
בלילה שכבנו ורק בבוקר כשקמתי נזכרתי שאני ממש סתומה כי הגלולות בכלל אצלי בבית בארון בגדים.
עכשיו אני בסטרסים ולא יודעת מה לעשות אם בכל זאת לקחת את הגלולה של אתמול? אם לרוץ לבית מרקחת לקנות גלולת חירום מהסוג הזה של נורלבו או משהו כזה? אני מתביישת להייעץ עם מישהו בטלפון או פנים מול פנים. אתם יודעים מה לעשות במקרה??
כמה שאלות
11/09/2012 | 09:46
652
1.האם את שאר הגלולות החודש לקחת כראוי?
2.מה כתוב בעלון הצרכן?
רוב העלונים ברורים מאד וכותבים במדויק מה לעשות אם קיימת יחסים לא מוגנים ושכחת גלולה.
חם בפורומים של תפוז
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
דיכאון החגים
דיכאון החגים
אנחנו נשואים כבר 7 שנים וכך היה בכל שנה מחדש
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
בתוך החדר האינטימי שלי
בתוך החדר האינטימי שלי
עכשיו בפורום, טיפים מעולים לשדרוג חדר הילדים
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
רוצה לנהל את הפורום?
מוביל בתחום שלך ?
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
20:37 | 26.04.14 lirco85
15:57 | 06.12.13 סקסי ביץ9
08:16 | 13.12.12 HaDaS KuTcHeR
08:08 | 13.12.12 HaDaS KuTcHeR
08:05 | 13.12.12 HaDaS KuTcHeR
08:04 | 13.12.12 HaDaS KuTcHeR
18:26 | 22.09.12 בר 49970
18:25 | 22.09.12 בר 49970
18:25 | 22.09.12 בר 49970
18:24 | 22.09.12 בר 49970
14:35 | 22.09.12 alona0120