לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום סקס לנוער. הפורום נועד בשבילכם. זה המקום שבו תוכלו לשאול כל מה שאי פעם לא העזתם לשאול. (ולא מדובר בשאלה "אמא, מאיפה באים תינוקות לעולם?"). הנושא 'סקס' הוא נושא כל כך נחשק- בעיקר בגיל שלנו. המון תהיות, שאלות ולבטים נכנסים לנושא. אנחנו פה למענכם. להעביר חוויות יחד, לשאול, להתייעץ ועוד. הפורום משמש כמענה ראשוני לכל אותם בני הנוער שנתקלו בשאלות בנושא סקס, אם מחוויות אישיות, נסיונות או סקרנות ורצון אנחנו כאן בשבילכם ובשביל שנוכל להפיק את ההנאה המירב מהפורום יש לשמור על מספר כללים: הפורום הוא לא מקום להכרויות\פגישות למטרות סקס וכל היוצא בזה. זו לא המטרה שלו. אז חסכו מאיתנו ומכם אי נעימות והשתדלו לא לפרסם הודעות בעלות תוכן כזה או אחר. חל איסור מוחלט על פרסום תכנים\קבצים בעלי תוכן פורנוגרפי בפורום. אין להציף\לקלל\לפרסם פרטים אישיים בפורום. נא להשתמש במערכת המסרים. בנוסף, הפורום אינו פורום סקרי סקס ואינו מיועד לכך. רוב הסקרים הם חסרי תוכן וחסרי תכלית, נא להימנע מפרסום סקרים מהסוג הזה. שרשורי (שאינם קשורים לנושא הפורום), ייפתחו בצורה מסודרת ע"י ההנהלה ורק אליהם יהיה אפשר לשרשר הודעות כאלה. הודעות שלא ישורשרו, יימחקו או ישורשרו עפ"י החלטת ההנהלה בלבד. אנא הימנעו מתגובות ציניות וירידות על חברי הפורום או אורחים שבאים ושואלים שאלות/מביעים דיעה וכד'. זה המקום בו צריכים להרגיש רצויים ולהיענות בהתאם. בשבילכם, מנהלות פורום סקס לנוער, רון ויעל.

תקנון הפורום
מנהלי הפורום וגולשיו אינם רופאים או אנשי מקצוע ואין לראות בהצעותיהם משום סיוע מקצועי.
המשך...
הודעה חדשה

גלולות למסירה
26/04/14 20:37
249צפיות
יש לי 3 חבילות חדשות עם תוקף ארוך של yaz אם מישהי רוצה רק לבוא ולקחת מפרדס חנה ניתן ליצור איתי קשר במייל lirazcbd@gmail.com
שאלה
06/12/13 16:57
742צפיות
אז ככה אני וחבר שלי מקיימים יחסי מין כבר הרבה זמן. לאחרונה אני והוא מנסים גם לעשות אנאלי אבל כשהוא מנסה להחדיר לי זה ממש כואב ושורף לי.  יש מישהו שיודע אולי על משהו שיעזור לי או יקל עלי?
תודה.
.
23/08/14 12:17
32צפיות
חומר סיכה
גלולות, סקס לא מוגן וזה..
13/12/12 09:16
1658צפיות
היי, נראה לי שאתם מבינים פה בגלולות וסקס לא מוגן... פספסתי גלולה בתחילת החודש (גלולה שלישית..) וקיימתי יחסי מין לא מוגנים אתמול (כשנגמרה לי הקופסא שלשום).. כלומר עברו כמעט 3 שבועות.. האם אני מוגנת??
º
יש מוקד אחיות בקופ"ח כללית..
15/12/13 15:55
150צפיות
כעיקרון
21/01/14 08:40
161צפיות
אחרי שמפספסים גלולה צריך להשתמש כשבוע באמצעי מניעה אחר.. אם עבר יותר משבוע אז זה אמור להיות בסדר במידה והמשכת לקחת סדיר
גלולות....
13/12/12 09:08
615צפיות
היי, נראה לי שאתם מבינים פה בגלולות וסקס לא מוגן... פספסתי גלולה בתחילת החודש (גלולה שלישית..) וקיימתי יחסי מין לא מוגנים אתמול (כשנגמרה לי הקופסא שלשום).. כלומר עברו כמעט 3 שבועות.. האם אני מוגנת??
גלולות
13/12/12 09:05
267צפיות
גלולות
13/12/12 09:04
207צפיות
סגירת הפורום
24/09/12 17:08
1472צפיות
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
פורומים חדשים ב|תפוז|
23/09/12 18:21
391צפיות
|גלובוס| הקומדיה הכי חכמה בטלווייזה מגיעה לתפוז|!|
אתם מוזמנים למצוא את המקום הכי טוב לשבת בו (בדיוק איפה שהתצפית הכי טובה והרוח הכי נעימה) ולהצטרף לשאר המעריצים של לנארד, ראג', הווארד ושלדון בפורום החדש של קומדיית הקאלט המפץ הגדול.
בזינגה|!| למה אתם מחכים?
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...

|תו| דאבסטפ הוא ז'אנר מוסיקלי שכבש בסערה את העולם בשנים האחרונות והולך ונהיה יותר ויותר פופלרי. אם גם אתם ממעריצי הז'אנר או מעוניינים להחשף למוסיקה אלקטרונית חדשה ומשובחת, פורום דאבסטפ החדש הוא המקום בשבילכם|!|

|סביון| ל- 200,000 תושבים מגיע פורום|!|
אם גם אתם תושבי בירת השרון, בוודאי תוכלו למצוא הרבה נושאים לשיחה על על המתרחש ליד מקום מגוריכם בפורום החדש של העיר נתניה

הריון
22/09/12 18:26
1569צפיות
יש לי שאלה ... אני עוד שבוע צריכה לקבל מחזור , ושכבתי עם גבר לפני כיומיים והוא גמר בפנים .. מה הסיכויים שאני בהריון ? או יכולה להכנס להריון ?
ללא נושא
22/09/12 18:34
899צפיות
זה ממש דחוף , צריכה תשובה בהקדם
º
השתמשתם באמצעי מניעה?
22/09/12 23:25
700צפיות
אם הוא גמר בפנים ואת לא על גלולות
23/09/12 06:19
1377צפיות
ו/או הוא לא השתמש בקונדום, יש סיכוי להריון.
מבחינת אחוזים אף אחד לא באמת יודע, זה תלוי בהמון גורמים....
בשלב הזה הייתי ממליץ בחום לפנות לרופא נשים וכמה שיותר מהר.
הריון ..
22/09/12 18:25
768צפיות
יש לי שאלה ... אני עוד שבוע צריכה לקבל מחזור , ושכבתי עם גבר לפני כיומיים והוא גמר בפנים .. מה הסיכויים שאני בהריון ? או יכולה להכנס להריון ?
הריון ..
22/09/12 18:25
364צפיות
הריון ..
22/09/12 18:24
299צפיות
אשמח לעזרה בבקשה :)
22/09/12 14:35
1302צפיות
שלום ,
אני אלונה תלמידת מגמת תקשורת .
אשמח אם תענו על השאלון שלי אשר עוסק בנושא סגירת ערוץ 10.
תודה מראש, אלונה  .  
תיקון קישור
22/09/12 15:21
280צפיות
º
22/09/12 23:26
59צפיות
הכניסה לעמוד היא מגיל 18, אבל גם מגיל 5
20/09/12 13:10
2434צפיות
מבצע אמצע העונה שבין הקיץ לסתיו במיוחד ללקוחות, לאו דווקא שלי, לרגל בין החגים, אולי חלמתם על זה, אני בספק, אין דברים כאלה!!(בלי נדר!!)
כתובות אינטרנט מצורפות:
סקס יבש
19/09/12 04:16
3232צפיות
רציתי לדעת מהבנות כאן , לפני ששכבתן עם חבר שלכן והייתם עושים סקס יבש (עם חזייה ותחתונים כאילו) , מה ההיתן עושות עם זה שיש הפרשות מהנרתיק ?

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה