בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

איך מפסיקים נביחות?
16/04/14 22:38
96צפיות
נולי מאז ומתמיד הייתה נבחנית, אבל בזמן האחרון אנחנו מרגישים שאנחנו מתחרפנים. היא פשוט לא מפסיקה לנבוח או לנהום על דברים.
ברור לנו שהיא *מאד* טריטוריאלית כלפי אנשים שהיא לא מכירה, וזה אחלה וברור - אבל לאנשים בבניין שלנו יש זכות לחיות! ולהזמין חברים ואת הילדים שלהם וגם כלבים אחרים... והיא ממש לא מסתגלת לזה ואני מרגישה שזה כבר פוגע בה. היא כלבה יחסית ממושמעת בד"כ, אם היא עושה משהו אסור היא תמיד בודקת אם אנחנו מסתכלים ומספיק צקצוק לשון קטנטן שלנו והיא תפסיק. דברים חדשים שהיא עוד לא יודעת שהם אסורים - אם אומרים לה "לא!" פעם אחת היא תפסיק ותחפש תעסוקה אחרת. באמת כלבה נהדרת.
עד שזה מגיע לנביחות. היא כאילו ממש לא מבינה שאסור או שפשוט לא אכפת לה, לא יודעת, אבל אנחנו כבר על סף בכי
יש טיפים כלשהם לאיך ללמד אותה להפסיק לעשות את זה? היא כלבה חכמה, לומדת מהר ואוהבת לרצות - אבל אנחנו פשוט לא יודעים מה לעשות כדי שהיא תפסיק. בעבר כשעבדנו עם מאלף ושיטת תיקונים () אפילו התיקון לא עזר. טוב תכלס התיקונים לא עזרו איתה בכלום, היא עקשנית

מה עושים?
יש דרכים לטפל
16/04/14 23:01
107צפיות
אשמח לעזור אמיר 0507312029
אתה מוכן לפרט במקום רק להציע את שירותיך?
17/04/14 09:03
62צפיות
אתה מוכן גם קצת לתרום לפורום מהידע שלך במקום לרכב עליו בתור פלטפורמה לפירסומת עצמית חינמית ואסורה?

זה יהיה מאוד נחמד. תודה.

(זאת לא הפעם הראשונה שמעירים לך על כך וכל הודעותיך גם נמחקו. אבל זו לבטח תהיה הפעם האחרונה).
º
למה לא פשוט למחוק לו?
17/04/14 09:50
21צפיות
º
רוצה לתת לו עוד צ'אנס, אחד אחרון.
17/04/14 10:57
13צפיות
שלום לך
17/04/14 11:13
61צפיות
אני מאד מקווה שבנושאים של אילוף כלבים אתה מתנהל באופן מתוחכם, יצירתי ואפקטיבי יותר מאשר באופן שבו אתה מנסה לשווק את עצמך.
אני מציע לך לפנות לעזרה מקצועית בנושא שיווק, שכנוע והעברת מסרים . אשמח לעזור.

הנביחות הן רק הסימפטום
16/04/14 23:45
85צפיות
הכלבה נובחת לא בכלל שהיא לא מבינה שאסור, או בגלל שלא אכפת לה, אלא בגלל שהיא כדברייך מאוד טריטוריאלית ולכאן הנביחות הן סימפטום לחשש, חשדנות, חוסר בטחון, שמירה.
תטפלי בשורש הבעיה- תלמדי אותה שאין סיבה לחשוש מהגירויים שעליהם היא נובחת, בין אם זה שכנים, אנשים ברחוב, רעשים שהיא שומעת וכו' .

ענישה אכן לא עוזרת כמו שכתבת מפני שלהוסיף גירוי שלילי לסיטואציה שגם ככה שלילית עבור הכלב זה רק להחמיר או לכל הפחות לשמר את הבעיה...

אני לא יודעת איפה את גרה, דברי עם מאלף מאזור מגורייך ותעבדו על שורש הבעיה
אנחנו באמת לא מענישים, למרות שכל העולם וסבתו
17/04/14 11:25
46צפיות
אומרים לנו שזו הדרך.
כרגע אין לי אפשרות כלכלית לקחת מאלף.
הקטע שהיא יודעת שאין סיבה לחשוש והיא יכולה לנבוח על אותו אדם יום כן יום לא... לפעמים היא מזהה מתוך הבית שזה שכן שגר פה ולא נובחת ונובחת רק על זרים, לפעמים היא שוב נובחת על השכן... אין לה דפוס פעולה זהה. ניסינו לחשוב מה מייחד את הפעמים שהיא נובחת ופשוט אין לנו מושג, זה כאילו רנדומלי לחלוטין
יש טיפים לגרום לה להפסיק לנבוח? לפעמים היא כבר מכניסה את עצמה למצב ופשוט ממשיכה וממשיכה עד שמתחילים להתעסק איתה (משחקים, חטיפים...) אבל יש מצב שזה חיזוק חיובי למה שהיא עושה, וגם לא תמיד יש לנו פנאי לזה.
תודה!
מה עושים?
17/04/14 18:29
מתחילים לעבוד על זה! ממליצה לך לצפות באחד הסרטונים האחרונים של קיקופאפ בדיוק בנושא הזה. סרטון מעולה! https://www.youtube.com/watch?v=bpzvqN9JNUA
מחפשת מאלף בעל נסיון באילוף בעזרת קולר חשמלי
16/04/14 14:13
142צפיות
באיזור המרכז.
ממליצה לך לחפש מאלף בשיטות חיוביות
16/04/14 14:14
130צפיות
שיעבוד עם הכלב בצורה נכונה, ללא ענישה, ללא הפחדה וללא כאב. קולר חשמלי הוא אמצעי בזוי ופסול לתקשורת ולאילוף של כלבים.
16/04/14 14:18
72צפיות
הכי בזוי ונבזי שיש האמצעי הזה. תתארי ילד שחוטף חישמולים כל פעם שהוא עושה משהו שלא נראה למבוגר האחראי עליו.
לצערי ניסיתי אילוף בשיטה החיובית ללא כל הצלחה
16/04/14 14:18
158צפיות
כנ"ל לגבי השיטה המיושנת עם הלטי וחנק.
הכלבה כבר בת שנה וחצי וממש לא ממושמעת בסביבת אוכל. היא רואה אוכל ומוכנה ממש להתאבד עליו. (לפעמים זה גם מסכן חיים).
הכוונה שלי לא להשתמש בזה הרבה אלא רק מספר פעמים עד שתלמד. כמו כן מחפשת מישהו בעל נסיון עם קולר כזה.

לא יודעת אם ניסית לבד או לא
16/04/14 16:32
131צפיות
במידה וניסית לעבוד לבד, ממליצה לפנות למאלף/ת.
במידה ועבדת עם מאלף/ת, ממליצה מאוד לפנות לאחד/ת אחר/ת עדיין חיובי/ת.
הרבה פעמים מה שמאלף אחד לא הצליח לפתור בגלל חוסר כימיה / פחות נסיון / חוסר יצירתיות מאלף אחר כן יצליח.
אל תתייאשי כ"כ מהר מהחיובי. ובינתיים כדאי ללכת עם הכלבה עם מחסום על מנת שלא תזיק לעצמה עם רעל / עצמות וכו'..
מסכימה
16/04/14 16:48
119צפיות
דווקא כלב עם פוקוס חזק על אוכל אמור להיות כלב שאפשר וצריך לעבוד איתו בחיובי.

ייש כמובן כלבים עם פוקוס מוגזם על אוכל, ואיתם צריך באמת לעבוד בצורה מקצועית. אני לא בטוחה שחשמל בהקשר של אוכל זה רעיון מוצלח כלל וכלל אפילו מבחינת חסידי השיטה.

מה שכן, אני קוראת את ההודעה הפותחת ורואה שעם כלבה בת שנה וחצי כבר ”ניסו” גם חיובי, גם חנק, גם האלטי ו”כל השיטות המיושנות”. לא ברור אם עבדו עם ייעוץ מקצועי, לא ברור מה זה כל הקפיצות בין שיטות - כשמדובר במשהו שמערב דרייב גבוה (כמו אוכל בכלבים מסויימים, מרדף אחרי משהו באחרים וכו') אין זבנג וגמרנו אלא נדרשת עבודה עם התמדה לאורך זמן. זה שניסו כל כך הרבה דברים מעלה שאלות לגבי יצירת דפוסי הרגל בסיסיים והתמדה לאורך זמן.
ומתי היא יכולה להתייאש?
16/04/14 22:52
96צפיות
אם לבד לא עזר ועם מאלף לא עזר ועם עוד אחד לא עזר, מתי היא יכולה להניח שהשיטה לא עובדת במקרה הזה?
אני יוצאת מנקודת הנלה שהמשאבים שלה מוגבלים..
האמת? לעולם לא ...
17/04/14 07:55
65צפיות
תמיד יהיה עוד מאלף שלא ניסית, עוד דרך שאף אחד לא חשב עליה קודם, עוד רעיון שפתאום צץ.
האילוף החיובי מושתת המון על יצירתיות ודרכים שונות ומגוונות לפתור בעיות. רק צריך לצאת קצת מהקופסא.
ושוב, במקרה כזה אני הייתי מתחילה בלשים מחסום על הכלבה ולו רק כדי שלא תתנסה בינתיים שוב ושוב ושוב. הרי אם תברח כמה פעמים בשביל אוכל בחוץ ולא תצליח לאכול, הפעמים שתנסה לברוח יפחתו.
לצערי, אני מכירה את זה בהקשר אחר
אני מסכימה איתך בנושא האוכל, לא הייתי שמה
17/04/14 08:05
71צפיות
קולר חשמלי על אוכל אלא באמת מחסום

אבל בדברים אחרים שעלולים לגרום לכלב להזרק מהבית? הרי לכל אחד יש משאבים מוגבלים של זמן+כסף, כמה בן אדם יכול להרשות לעצמו לערוך נסיונות?

בכל מקרה אין ספק שתמיד עדיף בחיובי!
קודם כל אני ממש שמחה לשמוע את זה ממך!!!
17/04/14 08:21
50צפיות
שמחה שהתחלת את המהפך

אולי בגלל שאצלי הכלבים = ילדים ואני אשקיע כל משאב ואקח הלוואה ואמכור את האוטו בשבילם, אז זה נראה לי טריוויאלי.
אבל בדיוק כמו שאם יש ילד חולה עושים הכל כדי לעזור לו, same sameה עם כלבים מבחינתי.
אני יודעת שאני לעולם לא אשים שום כלי אברסיבי על אף אחד מהכלבים שלי
אבל אני תמיד אמרתי ככה
17/04/14 08:35
57צפיות
שקודם כל חיובי, תמיד.
אם לא עוזר ויש קושי רב בלגדל את הכלב- לא שוללת שום שיטה אחרת
מקווה שתמצאי
16/04/14 21:52
90צפיות
ולכל אלו שקופצים נגד-
קולר חשמלי יכול להיות כלי מצויין, לכלבים מסויימים, ובשימוש נכון.
זה שמשתמשים בקולר חשמלי לא אומר שלא משתמשים בחיזוקים חיוביים גם.
זה כלי נוסף, שיכול לעזור מאוד. (לא מתאים לכל הכלבים).
מעבר לזה, כל התיאורים המטופשים שנתנו פה-
עם רוב הקולרים אפשר לעבור עם רטט, וזה מספיק לכלב.
זה בסדר גמור להתייעץ עם אנשים שיודעים לעבוד נכון ולהשתמש בזה.
בהצלחה.
לכל אלו שקופצים בעד
16/04/14 22:26
95צפיות
קולר חשמלי מתאים רק למקרים מסוימים - בכל מקרה אחר הוא יכול לגרום להחמרה משמעותית במצב. ודאי שיש בעיה כאשר ההקשר היחיד שברור פה הוא שעברו משיטת אילוף אחת לאחרות בתקופת זמן קצרה, וכל השאר הןא בגדר נעלם:

לדוגמא, מה זה 'מצב מסכן חיים' בהקשר של אוכל? אם במקרה מדובר בתוקפנות מסוג רכושנות משאב, קולר חשמלי עלול להחמיר מאוד את המצב.

בקיצור, במקום לקפוץ עם איזה כלי נפלא הוא קולר חשמךי רצוי לגלות אחריות ודבר ראשון להבהיר שזה כלי של מוצא אחרון, ורק אחרי עבודה עם מאלף מקצועי ולא עם 'מישהו שיש לו קולר חשמלי'.
ברור
17/04/14 14:08
17צפיות
שכמו כל כלי חריף, הוא יכול גם להחמיר את המצב.
יש דברים שזה פשוט לא מתאים עבורם.
יש כלבים שזה פשוט לא מתאים עבורם.
אבל זה שיש שימוש לא נכון בכלי מסויים לא הופך את הכלי ל"לא טוב".
ממש כמו סכין.
סכין הוא כלי מצויין לחיתוך סלט, ולביצוע ניתוח (ועוד)
אם יבוא מישהו ויגיד שסכין זה דבר נוראי, והוא הורג אנשים- הוא לא לגמרי
טועה, כי בשימוש לא נכון הוא אכן כלי קטלני.
מכאן ועד להגיד שלעולם אין לאנשי מקצוע להשתמש בסכין זה הליכה מרחיקת לכת.

אני מסכימה איתך במאה אחוז שאם הבעיה היא רכושנות- הכיוון של קולר חשמלי לא נכון.
אבל אם זה אכילת רעל ברחוב, הסיפור קצת אחר.
גם אני לא הייתי קופצת דבר ראשון על קולר חשמלי או רטט.
ודווקא בנוגע לאכול העבודה עם חיזוק של אוכל עובדת טוב- והייתי משקיעה בזה.
אבל, כל זמן שהיא מחפשת לעשות את זה בצורה מודרכת ונכונה, זה כיוון טוב בעיני.
אין סיבה להיות צרים בפיתרונות.
הקבלה נכונה יותר תהיה
17/04/14 17:07
8צפיות
”ממש כמו אקדח”.

אקדח שאין מי שנוגע בו לא עושה דבר ואינו מזיק.

יש אנשים רבים הרואים באקדח משהו חיוני, שאי אפשר בלעדיו במצבים מסוימים, ואף ימרדו ויילחמו במי שחושבים שיש להגביל שימוש באקדחים.

עם זאת, בשימוש נפוץ אקדחים גורמים הרבה יותר נזק מתועלת, ובסביבה נקייה מאקדחים מגלים שהחיים עדיפים כך ושאין בהם צורך אמיתי- בדיוק כמו עם הקולר החשמלי שבשימוש נפוץ גורם נזקים חמורים, אך במדינות בן הוצא אל מחוץ לחוק לא נרשמה שום עלייה בבעייתיות של כלבים.
אני סתם תוהה
17/04/14 02:44
66צפיות
אם הכלבה בת שנה וחצי, מתי הספיקו להתמיד בכל שאר השיטות ולהגיע למסקנה שאף אחת מהן לא עובדת?
גורים גורים לאימוץ!
16/04/14 21:29
124צפיות
גורים גורים לאימוץ!
לאוהבי הכלבים הגדולים
יהיו גדולים (לא ענקיים)
מאוד ישמחו גם לאומנה, כרגע בכלוב, חבל על כל יום שעובר

לאימוץ לפנות לזיו-0506924885
או ל ויוי-0506505073
ניתן לפנות גם אלי
גורים לאימוץ איזור ירושלים
16/04/14 21:31
92צפיות
גורים לאימוץ איזור ירושלים
יהיה בינוני גדול
לאימוץ מאיזור ירושלים
אני יכולה להסיע אותו לכל איזור המרכז
או ל ויוי-0506505073
גורים בינונים קטנים
16/04/14 21:37
111צפיות
גורים בינונים קטנים
גורים מזכירים ג'ק ראסל,
יהיו בינונים.
גם האמא העדינה והמקסימה לאימוץ

לאימוץ מאיזור ירושלים
אני יכולה להסיע לכל איזור המרכז
או ל ויוי-0506505073
או אלי בהודעה פרטית
מי חיפש גורי ג'ק ראסל מעורבים?
17/04/14 08:38
54צפיות
אולי יכול להתאים..
גורה מעורבת בורדר קולי
16/04/14 21:39
102צפיות
גורה מעורבת בורדר קולי
נמצאת באומנה
מחפשת בית אמיתי.
אפשר לשמוע מהאומנה המון המון פרטים.

או ל ויוי-0506505073
או אלי בהודעה פרטית
הגורה המהממת של היום!
16/04/14 21:43
111צפיות
הגורה המהממת של היום!
כתם היא הגורה היפיפיה,
שלא ברור איך לא חוטפים דבר יפה כזה..

תיהיה בינונית
לאימוץ מאיזור ירושלים
או ל ויוי-0506505073
או אלי בהודעה פרטית
גור לבן-קרם גדול
17/04/14 15:21
34צפיות
גור לבן-קרם גדול
נמצא בהסגר במטה יהודה ביחד עם אמו.
מחפש אומנה או בית,
אני יכולה לעזור בהסעות

או ל ויוי-0506505073
ניתן לפנות גם אלי
להבין את הכלבה החדשה
14/04/14 16:29
255צפיות
היי, הבאתי לפני כחודש כלבה בוגרת הביתה. יחסית גדולה, ומעורב בכל טוב (רואים רוטווילר, על השאר אפשר רק לנחש)
אני מבקשת מראש לא לזעום על חוסר היכולת שלי לגדל כלבה כזו. אם לא היינו לוקחים אותה (אני ובן זוגי) היא היתה מגיעה לכלביה עירונית, וכולנו יודעים מה הולך שם.
רוב הזמן היא כלבה מדהימה, הפסיקה מהר מאוד להרוס את הבית, לקח לה פחות משבועיים להתאהב בנו כמו שרק כלב יכול, לא פוגעת בחתול גם כשהוא מחטיף לה... אבל יש כמה בעיות שאני פשוט לא יודעת איך להתמודד איתן. אני סטודנטית, רק בן זוגי עובד בבית, לכן מאלף בזמן הקרוב לא נוכל להרשות לעצמינו. כמו כן זו הכלבה הראשונה שלי, אז אני הרבה פעמים לא מבינה כל כך את שפת הגוף והמוטיבים שלה.
הבעיה הכי נוראית שלה היא שהיא קופצת על כלבים אחרים איך שהיא רואה אותם, ומתחילה לנבוח. יכול להיות שזה משחק, אני לא יודעת. בשבוע האחרון זה החמיר והיא התחילה לנהום.
כמובן שאצלי היא תמיד תמיד עם חוסם פה, ועם רתמת כלבים נגד משיכות, אבל אני לא רוצה כל טיול להיות בהיכון ולפחד שיגיח כלב מעבר לפינה ואני אתחיל להלחם איתה. אני רוצה לקחת אותה לחוף לרוץ ולשחק, אבל אם יהיה שם עוד כחב זה יכול להגיע לאסון. איך אני מביאה אותה לתקשורת בין כלבית תקינה?
דבר קצת פחות מטריד, אבל עדיין מאוד מסוכן - הנטיה שלה לקפוץ על אוטובוסים. כל פעם שעובר אוטובוס היא מתחילה לנבוח ולנסות להתנפל עליו.
כבר יש לי סיוטים על כלבים (לא היה לי מעולם), אם כי עדיין לא בכיכובה.
אני מאוד אוהבת אותה, ומאוד לא רוצה למסור אותה. ואני גם לא הולכת למסור אותה, במקרה הכי נורא בן זוגי ואני נקצץ קצת הוצאות או שאני אלך לעבוד וניקח אותה לאילוף מקצועי. רק שלפני שמגיעים לכאלה מקומות קיצוניים הייתי רוצה לנסות להתמודד... אני רק לא יודעת איך.
יצא לכם לקחת אותה לגינת כלבים ולראות איך
14/04/14 16:47
150צפיות
האינטרקציה שלה עם כלבים אחרים כשהיא לא על רצועה?
סוג של
14/04/14 18:34
135צפיות
אין לנו גינות כלבים כל כך בחיפה, למיטב ידיעתי. יש כלב אחד שהיא בסדר גמור איתו גם כשהיא על רצועה.
עם עוד כלב היא נהמה ונבחה איזה 10 דקות (שניהם היו עם חוסם) ואז הם התרוצצו קצת, ואז שוב היא ניסה לרחרח אותה והיא לא נתנה לו ונבחה ופילו עשתה סימנים של "נשיכה באויר"
היי
14/04/14 18:42
168צפיות
בכלב בוגר, אם אכן יש בעיות תקשורת, כמעט בלתי אפשרי לתקן את זה. מה שכן אפשרי זה להפחית את הפחד אצלה אם הוא קיים, וללמד אותכם ואותה איך להתנהל מבלי שקיומם של כלבים אחרים בעולם יהפכו את החיים שלכם לסיוט.
אבל - מהתיאור שלך לא בטוח שמדובר על חוסר תקשורת, התוקפנות יכולה לנבוע מסיבות אחרות. קשה מאוד להבין מה הבעיה מתיאור בפורום, אתם כן תצטרכו איש מקצוע שיאבחן את הבעיה.

עם אוטובוסים זה פשוט יותר - קודם כל להמנע כרגע מלטייל ברחובות בהם הם נוסעים, עד שתסיימו לעבוד עם זה.
קחו איתכם חטיפים וצאו לרחוב שקט, ממנו רואים אוטובוסים מרחוק (אם היא מגיבה גם לאוטובוסים שלא נוסעים - תתחילו שם), אבל במרחק כזה שלא גורר תגובה. כל פעם שעובר אוטובוס והיא מודעת אליו - הסבו את שתומת ליבה אליכם ותנו לה חטיף. מהר מאוד היא תראה אוטובוס ותחפש אותכם ואת החטיף. לאט לאט הקטינו את המרחק בינכם לבין האוטובוסים אבל תדאגו להשאר תמיד במרחק שלא גורר תגובה של הכלבה.
זה תהליך, לפעמים תצטרכו לחזור אחרוה, לפעמים תתקדמו מהר. בכל אופן זה ייקח כמה שבועות (כמה בדיוק תלוי בכמות ההשקעה שלכם) כדי שתוכלו לטייל בנוחות ברחוב הומה אוטובוסים.
לא נראה לי
16/04/14 09:24
54צפיות
בסך הכל לקחנו אותה מעמותה, והיא שהתה בבית עם עוד עשרה כלבים, ולא נכנסה לקונפליקט עם אף אחד, ניראה שהתוקפנות התחילה עם הגעתה אלי. לכן אני שוכנעת שאני שעושה משהו לא בסדר, והכלבה דווקא בסדר גמור.
הייתי רוצה להפגיש אותה באופן יזום עם כלבים לצורך משחק, כדי שאולי תתקשר קצת יותר עם בני מינה. יכול להיות שמה שהיא מפגינה זה לא אגרסיה, אלא היא פשוט רגילה לשחק עם כלבים אחרים, ועכשיו זה נורא חסר לה אז היא מגיבה באובר-אמוציונליות על כל כלב שהיא רואה. אבל מה אני אעשה, אכתוב בקבוצת מקום מגורים "היי, אני לא יודעת אם הכלבה שלי תוקפנית או לא, כי אני לא מבינה כלבים. אבל היא רוטווילרית. בואו נפגיש ביניהם"? לא נשמע מלהיב במיוחד.

דווקא לגבי האוטובוסים מה שתיארת ייתכן ופחות יעזור, כי אני חיה על צומת סוהנת. ניסיתי לשבת איתה על כיכר, ולתת לה חטיף כל פעם שעובר אוטובוס. אבל אחרי כמה פעמים הבנתי שזה חסר תועלת. מחד גיסא היא לא מגיבה בכלל אם האוטובוס עומד, או נמצא במרחק יותר מ5 מטר ממנה.  וגם לא לכל אוטובוס נוסע.
מצד שני כשהיא מחליטה כן להגיב על אוטובוס שחולף על פנינו אני נאלצת להחזיק אותה בקולר, אין יותר מדי הזדמנויות לדחוף לה חטיף לפה.
מזל ש היא לא גזעית, אם הייתי נאלצת להחזיק מהקולר משקל יותר גדול ממני שנינו היינו נדרסות
לא בהכרח נכון שאי אפשר ללמד לפחות לא חלקית
17/04/14 15:11
12צפיות
כשגוגל הגיע אליי הוא אמנם לא היה בוגר לגמרי אלא בן שנה בערך עם בערך אפס תקשורת כלבית. תקשורת כלבית מבחינתו הייתה במקרה הרע לתפוס כלב ולעשות לו דברים לא נעימים, ובמקרה הטוב שהוא רוצה להיות חבר שלו זה לדרוס אותו. כמעט אף כלב לא היה מוכן לשחק איתו, וזה כולל רוטווילר, דוג דה בורדו, ועוד כמה יצורים ענקיים כי הוא היה משפיט אותם ומרסק אותם על הרצפה. מה שהיה יותר מלחיץ שהוא היה מתייחס אותו דבר לדוג דה בורדו ולפינצ'רים והיה ישר עובר לאובר דרייב מה שמאוד מסוכן לכלבים קטנים כי הוא יכול לפגוע בהם שלא במתכוון. החבר היחיד שהיה לו בזמנו חוץ מבאפי היה פירנאי שהיה יותר מפי 2 בגודל ממנו והיה יכול להתמודד איתו פיזית. עם הזמן הוא נרגע, לא נוהם על כלבים בשביל להזמין אותם לשחק, למד להעריך את מי שמולו ונותן לכלב השני להכתיב את קצב ועוצמת המשחק ולא ישר לעבור למוד דריסה לא משנה מי עומד מולו.
הוא גם למד שתיקון מכלב שני זה בסדר והוא יכול ללכת אחורה ולא ישר להתנפל על הכלב השני. זה לקח זמן אבל זה מאוד השתפר.
נכון הוא לא 100% ואף פעם לא יהיה אבל זה מאוד רחוק מהפסיכופת הדורסני שהוא היה כשלקחתי אותו.
חטיפים כלהזמן חטיפים..
15/04/14 11:06
131צפיות

תנסו לעבוד כמו שילדה בלבן הסבירה. אפילו לבקש ממנה להתיישב כל פעם שרואים אוטובוס ולהתחיל לתת לה חתיכות קטנות מחטיף. המטרה בלשבת היא לעזור לה להתמקד, להתפקס עליכם ועל החטיף. בהמשך היא תחפש חטיף/תתישב לבד, זה קורה.. לעודד במילים וליטופים כל הזמן שהיא מצליחה לשמור על פוקוס ואם הוא נשבר והיא נובחת לנסות להרגיע בטון נמוך, לא בצעקות.
כך שגם ה"דוגמא אישית" וגם הצ'ופר מגיעים כשהיא מתאפקת..
לאט לאט היא תרגע יותר ויותר.
גם מול כלבים אחרים אפשר לעבוד באותה דרך. תנסו לסגל לעצמך משפטים קבועים שיהיה לה קל לזהות את הטון והצליל.
כמו למשל - כשכלב לא מוכר מתקרב ואני מרגישה שהכלבה שלי מתלבטת אם לשמוח לקראתו או לא, אני אומרת - ש-לום, איזה כלב חמוד. כלב טוב.
זה לא צריך להיות פקודה, רק מילים שיוצאות לכם בטבעיות ויהיה לכם קל לזכור לשלוף אותן שוב ושוב. לה זה יהיה מוכר והסטואציה תזכיר לה מה עושים, מה אתם מבקשים.

ו3 דברים קטנים - זה ככה עם כלב ראשון. לוקח זמן להבין את כל הניואנסים בהתנהגות שלה ולוקח לה זמן להבין אתכם. אל תתיאשו ואל תלחצו ממה שאולי אחרים אומרים לכם על הגזע שלה. יהיה טוב
- תנסו לחפש סרטוני הדרכה של kikopup. יש אלפים מעולים, בהרבה נושאים
- חטיף זול וקל - קונים עוף/הודו טחון (בערך חצי קילו ב13 שקל, מספיק לשבועיים/שלושה), משטחים על תבנית עם נייר אפיה לעובי ממש דק, אופים ב50-75 מעלות כל הלילה (או 6-8 שעות). מקבלים מין חטיף יבש שאפשר לשבור בקלות בידיים ולגעת בלי ללכלך את האצבעות. כדי שלא יתקלקל אנחנו שומרים אותו בהקפאה  וכשיוצאים לטיול לוקחים איתנו חתיכה קטנה בשקית. היא ממש ממש מתלהבת מזה ומוכנה לעשות הרבה כדי לקבל חתיכה.
וואוו, תודה
16/04/14 09:28
67צפיות
אני באמת אנסה את החטיף הזה, נשמע פינוק יותר מוצלח ממה שאפשר לקנות בחנות.
אני לא מפחדת מהגזע.
כאילו אני ממש מפחדת מכלבים בכללי, מה שהופך את האימוץ שלה למצחיק, אבל דווקא רוטווילרים בעיניי הם כלבים שעברו הרבה יותר השמצה מפיט בולים, לצורך העניין.
הרי פיטבולים, כמה הם מקסימים, חברותיים ועדינים, עדיין גזע שנועד לקרבות. ככה שאפשר להבין את החשש מהם, אפילו אם הוא לא מוצדק. אבל רוטווילר? זה כחלב עבודה! היעוד שלו זה להיות רועה בקר. בסך הכל רוטווילר זה רועה שמנמן, אבל התקשורת עשתה ממנו כלב מסוכן, והנה הוא כבר מפקודת המסוכנים.
אופציה אחרת לעצלנים
16/04/14 10:21
74צפיות
זה לקנות נקניקיות ולחתוך, אפילו בררני האוכל שלי עפים על זה.
בגדול נראה שאתם בדרך הנכונה, ההושבה זאת גם הדרך שלי עם כלבים שמגיבים בריאקטיביות לסביבה. בסוף הם עושים את זה כבר באוטומט

אם בא לך אני בעד להפגיש את המפלצת שלך עם שלי, מעניין לראות איך תהיה התגובה שלה במגרש סגור ובלי רצועות.
כפרה עליך נששששמה
16/04/14 10:31
50צפיות
נקניקיות זה טעים
גם חתיכות קפואות הולך
איפה?
16/04/14 10:58
63צפיות
האמת היא שאני אשמח :)
כמובן ששלי תהיה עם חוסם, כי אני לא בטוחה בתגובה שלה עדיין.

נקניקיות? זה לא רע כזה להרגיל אותם לאוכל של בני אדם? לא מזיק? כעקרון אני מוכנה לנסות גם את זה
בינתיים שלי מגיבה לחטיפים בדיוק באותה צורה שבה היא מגיבה לאוכל שלה, אין התלהבות יתר. אז אני לא רואה טעם להשקיע 20 שקל ל 100 גרם חטיפים שהיא אפילו לא תראה בהם פינוק מיוחד.
אני מפנקת אותה בעצמות מח גדולות, וחתיכות בשר טרי או כדורי בשר טחון. לזה היא באמת מגיבה בצורה מאוד נלהבת, ברמה של לשבור את הבית כשהיא רצה לקריאה.
וכמובן ששלי עוף מוזר, ומשום מה מעדיפה ליטוף וחיבוק על אוכל. כל אוכל שהוא. היא שואב אבק שמחסל כל דבר שניתן להגיע אליו, אבל רק אם אני נמצאת בחדר. אם לא, אני יכולה להשאיר נתחי בקר על הרצפה ולצאת מהחדר, והיא תהיה לידי ולא ליד הבשר.
נקניקיות זה לא אוכל לבני אדם! איכ...
16/04/14 20:31
62צפיות
לגבי איפה נקבע כבר בפייסבוק
בכיף
16/04/14 10:26
51צפיות
לי היה ממש קשה לשחרר את עניין החטיפים ולתת לה כל הזמן.
חשבתי (וגם קבלתי ריקושטים מאנשים נודניקים) שאני נותנת יותר מדי ומה זה לתת לה כל כך הרבה וכל הזמן לשכנע אותה בחטיף. שתרגע וזהו, "בפקודה"... בסופו של דבר, זה כל כך עובד!! והכמויות מתמעטות מעצמן..
אבל ההרגל שסגלתי לה של- להרגע, להתרכז בי במקום במה שהלחיץ/עצבן אותה , להתקרב אליי - נשאר. וזה מה שחשוב...
אז אל תרגישו לא נעים, כל פעם שצריך להפוך לה את הפוקוס תשתמשו בחטיף ובמילה קבועה (בואי, קחי..). זה ממש ממש עוזר
בהצלחה!! הם כלבים מקסימים בעיניי..
לטיולי יצאנו,ותמונות צילמנו מידאס בזכותך!
16/04/14 22:18
212צפיות
לטיולי יצאנו,ותמונות צילמנו  מידאס בזכותך!
בהשראת מידאס המלכה ! לקחנו את הכלבלב לטיול בשדות בסמוך לפתח תקווה.
בהתחלה קשור וכשראינו שאנחנו לבד שיחררנו את הרצועה (אני החסרתי פעימה) אבל בצורה מפתיעה- הוא תמיד שמר על קשר עין ותמיד חיפש אותנו בהתפצלות שבילים ונצמד.

ממש היה כייף ומשחרר לראות אותו רץ אחרי פרפר וסקרן מכל פרח (וקוץ) .

לקחנו אותו ישר אחרי מקלחת ושכחתי לנעוד לו את הסירסטו חזרה ..יצא שסיימנו את הטיול עם בערך 13 קרציות (שמצאתי והוצאנו) מיד בבית שמתי לו את הסרסטו חזרה וסירקתי ממש ממש טוב עם מסרק.

קיבלנו זוג הורים ממש ממש גאה בכלב שלהם.
כלב- מותש וממש ממש שמח.

בתמונות: תמונה טובה שלו עם הבעל. תמונה שלו משוחרר בשדות ותמונה שהוא קפץ עלי בפחדנות כשהוא רץ אחרי שפן סלע והשפן לא היה ממש פחדן ורדף אחריו בחזרה.

אוסיף רק שאלה קצרה- איך מרגילים כלב להפסיק לנהום ????
אני מפחדת שאני מקנה לו הרגלים רעים , כי הוא נוהם כשהוא מתקרב לכלבים לא מהפחד או מכעס..אלא כי הוא חושב שככה הם ירצו לשחק איתו, וכשאני תופסת אותו ואומרת "אסור !" הוא מתרחק מהכלב ולא נוהם..
האם אני בעצם מלמדת אותו לא להתקרב לכלבים? ואותו דבר כשאנחנו משחקים איתו והוא נוהם. כשאני אומרת אסור הוא מפסיק לנהום אבל גם לשחק איתנו-אז יצא שבעצם הוא קישר את זה שאסור לשחק ?
איך מבדלים את הנהימה מהמעשה ומפסיקים אותה? (אין עיניין של חשיפת שיניים ..רק נהימות)

תודה לכולם !
וחג אביב שמחחחחחחחחח
איך הכלבים מקבלים את זה?
16/04/14 22:40
96צפיות
שלי נוהמת, וגם חושפת שיניים..
הכלבים לצערה לא מתרשמים ומזמינים אותה לשחק והיא זורמת
הבעיה אצלי זה בעיקר בעלים שנרתעים.
נוהמים חזרה ואף חושפים שיניים (בשני מקרים)
16/04/14 23:09
72צפיות
חלק מהכלבים התרגלו אליו אבל רובם לא. וזה מלחיץ כשהם אוחזים באותו צעצוע או באותו ענף עץ.
אוף
כעת זה הזמן המסוכן ביותר לטיולים
17/04/14 06:20
88צפיות
חבל מאד שאת מקבלת השראה ממעשים כל כך חסרי אחריות.  
סכנת הנחשים היא החמורה ביותר בתקופה זו. וגם 13 הקרציות שעליו מעמידות את הכלב בסכנה חמורה.  
אני לא מתקרב לשדות בתקופה זו.

תהנו ובהצלחה.  

כתובות אינטרנט מצורפות:
17/04/14 09:48
52צפיות
אנחנו יצאנו אתמול לרכיבה בשדות, להריץ קצת את הכלבים. שכחתי לבדוק בסוף מה אומר הספידומטר אבל נראה לי שזה יצא משהו בסביבות 10 ק"מ
היה טיפה חם מדי אז שמרנו על קצב איטי. נהנינו מאוד

היום בטח נצא להליכה רגילה
הבן זוג עובד ימים קצרים יחסית בחול המועד אז סוף סוף אנחנו יכולים לטייל יחד (בדרך כלל הוא מגיע הביתה אחרי שכבר סיימתי את הטיול)

יש שפני סלע בפתח תקווה?
בטוחה בזיהוי?
היו לו אוזניים וקפץ..מבחינתי או שפן או נימייה
17/04/14 10:22
44צפיות
עם אופציה לסנאי או חתול בר.

תגידי..מאיפה אני יודעת להבדיל !!!
מבחינתי אם זה רץ ומקפץ זה ארנב/שפן/שרקן/אוגר.

את ממש ממש אבל מ-מ-ש הפרסומת לטיולים בחיי, ישבנו בפורום סתם לבדוק מספר דברים וכשנכנסנו לפוסט שלך ישר אמרנו בוא נצא גם לטייל.
את מדליקה עכשיו שוב עם הטיול אופניים אבל אין סיכוי שטרי שלי ירוץ אפילו 100 מטר ..התחלנו לעבוד איתו על ריצות איתנו ביחד וזה מחזיק ממש כמה שניות כי מתעייף מהר- אבל אכן הדלקת,מקווה שעוד מספר חודשים נצליח לטייל איתו באופניים גם.
17/04/14 12:46
26צפיות
אז תגידי ארנב רגיל

שפן סלע זו חיה אחרת לגמרי...
www.mat.co.il/nmP

אגב, רוב הטיולים שאנחנו עושים לא מתפרסמים פה... אין לי סבלנות להעלות תמונות בממשק המזעזע של תפוז
המלצה
17/04/14 09:51
85צפיות
לקנות תרסיס פרונטליין, ולפני יציאה לטיול להתיז 2-3 שפריצים על הכלבה, בעיקר באיזור הרגליים והבטן.
זה מונע מהקרציות לעלות על הכלב, גם לזמן קצר.

לגבי הנהימות - מה קורה אחריהן? איך כלבים אחרים מגיבים לזה?
מסורס מסורס אבל..כלב לא כלבה
17/04/14 10:23
51צפיות
את התרסיס להוסיף לסרסטו או במקומו?
התפתחות גורים
16/04/14 08:27
292צפיות
התפתחות גורים
התינוק כבר בן 3 חודשים, גדל במהירות שיא, חמוד ומתוק להפליא. הולך ברחובות העיר כמו גדול, משחק בגינות כלבים ובגדול- כלב נפלא. גם החינוך לצרכים מתקדם לא רע- במשך היום כשאנחנו בבית בשבתות וכמובן עכשיו בחג- כמעט ואין פספוסים... מן הסתם בגלל שיוצא בערך כל שעתיים. בלילה דווקא משתין בבית חופשי . הוא לא תחום. מה דעתכם- האם יש טעם לתחום בלילה או שבאופן טבעי עם הגיל ילמד להתאפק? ברור לי כמובן שהוא לא מסוגל להתאפק 8 שעות בלילה השאלה היא רק אם כלבים לומדים לבד להתאפק או שתיחום הוא must לעניין? אני לא תוחמת כי הוא בוכה ואני לא רואה ממש צורך- הוא לא הורס את הבית, מתנהג נפלא ומשחית לרוב רק את הצעצועים שלו, משחק נפלא עם הכלבה השניה שלנו ועם החתולה וחוץ עניין הפיפי בלילה אין לי שום צורך בתחימה. אשמח לשמוע ממביני דבר.
תודה וחג שמח ומצרפת כמובן גם תמונת שוחד.
אם הוא לא יוצר הרס
16/04/14 09:30
135צפיות
ומבין שבעיקרון, פיפי עושים בחוץ, אני לא רואה טעם לתחום אותו.
איזה צעצוע טעים!!!!
16/04/14 09:50
144צפיות
העם דורש עוד תמונות! העם דורש תמונות של הבטן!
º
בבקשה בטן
16/04/14 12:43
181צפיות
בבקשה בטן
17/04/14 07:03
14צפיות
מדהים התינוק
כדאי לתחום לידכם
16/04/14 10:05
124צפיות
את הכלבים שלי קשרתי למיטה כשהיו גורים.
היתה מיטה נוחה ומים וצעצוע בהישג יד, כשהגור בכה קמתי והוצאתי אותו לפיפי/קקי עם חגיגה וצ'ופרים כשעשה...
מהר מאוד הם למדו להתאפק כמעט לילה שלם ולבקש לצאת לצרכים.
כשלמדו להתאפק ולבקש לצאת הפסקתי עם הקשירה

הוא חמוד
קשירה נראית לי בעייתית ומסוכנת
16/04/14 12:42
107צפיות
יותר פשוט לסגור את דלת חדר השינה, לא?
לגמרי.
16/04/14 13:04
197צפיות
לגמרי.
מניסיוני,
את הגורים שאצלי אני ממקמת בלילה במיטה שלהם למרגלות המיטה שלנו.
הם ישנים בשקט,מרגישים בטוחים ורגועים.
אני מהקמים בלילה לפחות פעמיים לשרותים בעצמי,ובכל פעם אני מוציאה אותו/ם לפיפי  לרגע לגינה.ככה שגם בלילה כרגע הוא ישן בערך 4 שעות ולא צריך להתאפק מעבר לכך...
החדר שינה עצמו הוא התיחום שלהם,הדלת סגורה ואין שום פיספוס בחדר.

הנה למשל סם המתוק בצד ימין של התמונה , בן 10 שבועות,וישן בצורה כזאת עם אפס פיספוסים מזה חודש.
דלת סגורה לא מספיקה
16/04/14 14:23
96צפיות
כי אז הוא פשוט ילך הצידה להשתין.
קשירה בלילה היא לא כזאת בעייתית כי הגור בעיקר ישן או בוכה לפיפי ואז יוצאים.
בנוסף הוא ממש לידכם אז יש השגחה...

לנו לא היתה בעיה עם אף גור, ותוך ימים ספורים הם למדו להתאפק ולבקש לצאת אם צריך.
אז זהו,שלא.
16/04/14 16:48
85צפיות
החדר הוא התחימה עצמה,רק לא בקשירה ולא בגדר.
זה עובד ועוד אייך ובין המוני הגורים שעוברים אצלנו ,פשוט זאת כבר שיטה שרצה....
החדר נקי ויבש,אין אפילו פיספוס אחד.

מה שכן מחייב הוצאה בלילה .
לי היו רק 2 גורים ובשניהם זה לא עבד ללא קשירה
17/04/14 10:36
27צפיות
הם היו פשוט משתינים בצד בלי לבקש

וזה גם הגיוני, גור חדש בבית וקטן, השטח שהוא מחשיב כשלו ושעליו צריך לשמור נקי קטן מאוד
גדר גורים, ארגז גדול או כלוב גם יעבדו אם נרתעים מהקשירה אבל השטח הזמין להם צריך להיות ממש קטן
פחות מחדר...
מסכימה עם סיוי ומוסיפה -
16/04/14 13:14
87צפיות
אין צורך לתחום או לקשור, במיוחד אם הוא כזה כלב טוב. הוא עוד ממש תינוק, אבל אתם מתקדמים וזה טוב. תמשיכו לצ'פר כשהוא עושה בחוץ והוא יבין את העניין. מבטיחה.
הייתי מרגילה אותו לפיפי עם משטח של פאפי פד.
16/04/14 22:09
55צפיות
עולה גרושים ועושה נפלאות.
אצלי רכשתי חבילה של מאה ב80 ש"ח ונשארו לי איזה 50 (אם תרצו אשלח לכם בשמחה )
בלילה הייתי מניחה את המשטח בנקודה קבועה. הוא היה הולך רק לשם לעשות פיפי ולאט לאט המשטח התקרב לנקודה ליד הדלת.. וכשראיתי בבקרים לאט לאט שכמות הפיפי ירדה הייתי מארגנת שהטיולי לילה יהיו לשעות הכי מאוחרות ככל שיכלתי ושהטיולי בוקר הכי מוקדם שיכלתי (בהדרגה ..גם לי וגם לו ) ככה הוא הבין כנראה שהשד לא נורא להתאפק ..וכשראיתי שפד כבר יבש..התחלתי להוביל את הפד לגינה ושם היה עושה בכייף פיפי.. ושמחה וצהלה כל פעם כמובן.
לאט לאט החזרתי את הטיולים למצב שפוי עבורי ועבורו ככל שהתבקר .
תהליך שלקח כחודש וחצי אבל טפו חמסה עבד כמו שצריך.
בהצלחה!
מבקש המלצה לפנסיון ביתי
17/04/14 07:26
47צפיות
לימים הקרובים, באיזור ירושלים-מודיעין-גוש עציון.

חשוב לי שזה יהיה פנסיון ביתי ולא כלובים, ושיבין שגם פיטבול יכול להיות נחמד לכלבים אחרים ולא יבודד אותו כמו שקרה לי עם הפנסיון הקודם.

יש לכם המלצות?

בירושלים
17/04/14 10:32
27צפיות
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
16/04/14 18:07
58צפיות
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
עשרות כלבים משוועים לבית
יפים, מטופלים וחברותיים.. נמסרים תמורת סל אימוץ
ותוך התאמת הכלב למאמצים
ניתן לאמץ בתיאום מראש

0506282018
לתמונות של כולם לחצו כאן
רביעיית הלברודרים עדיין מחכה
16/04/14 18:10
91צפיות
רביעיית הלברודרים עדיין מחכה
שניים מהם באומנה מחונכים לבית, מקסימים
כולם יהיו גדולים ויפיפיים,, מחוסנים ומשובבים.. בני 5.5 חודשים
לבתים מעולים שיוציאו להם מספיק אנרגיה ויתחייבו לתמיד!
ניקה, לברדורית מעורבת בת כשנתיים
16/04/14 18:36
68צפיות
ניקה, לברדורית מעורבת בת כשנתיים
מעוקרת ומחוסנת, חברותית וטובה
רימון, רוטויילר מעורב בן כשנה וחצי
17/04/14 08:42
48צפיות
רימון, רוטויילר מעורב בן כשנה וחצי
מחוסן ומסורס, חברותי, לבית אחראי ורציני בלבד1
מלא זמן לא שיתפתי תמונות של הגימלים ואורין
15/04/14 17:24
226צפיות
מלא זמן לא שיתפתי תמונות של הגימלים ואורין
אז קבלו קצת
º
אחחחחח כמה שהיא אוהבת לרוץ
15/04/14 17:27
150צפיות
אחחחחח כמה שהיא אוהבת לרוץ
אורין מתחפשת לגור רוע"ג
15/04/14 17:29
157צפיות
אורין מתחפשת לגור רוע"ג
אני מכורה לאזניים האלה!!!!
º
מפלצת אחת + מפלצת שתיים
15/04/14 17:35
127צפיות
מפלצת אחת + מפלצת שתיים
º
שועטות לכיוון המצלמה
15/04/14 17:40
117צפיות
שועטות לכיוון המצלמה
º
וגם עם מיני מפלץ מס שלוש
15/04/14 17:44
135צפיות
וגם עם מיני מפלץ מס שלוש
º
איזה יפים :)
16/04/14 21:15
11צפיות
תודה
17/04/14 07:58
35צפיות
º
משפחה יפה!
17/04/14 08:07
4צפיות
אפליקציה חדשה
17/04/14 00:20
48צפיות
שלום לכולם,
ברצוני להמליץ על אפליקציה חברתית חדשה פטס אין סייט שעוזרת לבעלי חיות מחמד בגידול הכלבים, עזרה הדדית. יש הולכת כלבים וגם שמירה, סוג של פנסיון.
רעיון מעולה. www.petsinsite.com
זקוק להמלצה על פנסיון באיזור גן-יבנה / אשדוד
16/04/14 21:47
35צפיות
והסביבה...
פנסיונים מומלצים...
( לעסק שלי )
16/04/14 22:48
51צפיות
הפנסיון של שני ומאור בבית יעקב...
הפנסיון בברור חיל..

קחו בחשבון שעכשיו סביר להניח שרובם מלאים...
מחפש
15/04/14 19:44
196צפיות
חברים רוצים לאמץ גור.
הם נורא רצו ג'ק ראסל/קבליר אבל יש מצב שהצלחתי לשכנע שיקחו גורצ'יק מעמותה/אומנה.
אין להם עדיפות לזכר/נקבה אבל כן חשוב להם שיהיה כלב בגודל של ג'ק ראסל/קבליר אבל עם רמת אנרגיה יותר לכיוון הקבליר ולא הג'ק ראסל.
צרפו תמונות ופרטים על גורים שיכולים להתאים בבקשה :)
הנה אחד
15/04/14 19:51
154צפיות
מוסיפה עוד תמונה של פונצ'ו- קבלייר מעורב
16/04/14 21:06
76צפיות
מוסיפה עוד תמונה של פונצ'ו- קבלייר מעורב
או ל ויוי-0506505073
ועוד... נטושים טריים מהיום
16/04/14 11:38
201צפיות
ועוד... נטושים טריים מהיום
נמצאו בפארק בבאר שבע. החום זכר.. הפרוותית נקבה. מעורבים בכל טוב, יגיעו לגודל קטן ולא אנרגטיים במיוחד.
ישמחו גם לשיתופים עד שנמצא להם אומנה! (לפני שאני אמצא את עצמי בלי מקום לגור בו )
https://www.facebook.com/dorshim/photos/a.38920483...
לא גור, אבל ג'ק ראסל
16/04/14 11:43
235צפיות
לא גור, אבל ג'ק ראסל
ברחובות אוהבת חיות...
סנופ, קטן-בינוני בגודלו, כלב ביתי ומשפחתי.  חברותי ומקסים!
מחוסן ומסורס.
לפרטים:  050-6282018, 054-6841613
לסנופ יש כבר אמא ואבא
16/04/14 20:07
153צפיות
לסנופ יש כבר אמא ואבא
עדיין לא רשמי
ההכרזה בקרוב

º
16/04/14 20:09
102צפיות
º
בבית שלו
16/04/14 20:15
116צפיות
בבית שלו
º
נשיקות כל היום
16/04/14 20:19
100צפיות
נשיקות כל היום
º
צ'ופר גדול
16/04/14 20:23
98צפיות
צ'ופר גדול
º
חובב טבע וטיולים
16/04/14 20:39
87צפיות
חובב טבע וטיולים
º
16/04/14 20:28
10צפיות
גורים שמזכירים ג'ק רסאל
16/04/14 21:07
118צפיות
גורים שמזכירים ג'ק רסאל
או ל ויוי-0506505073
לפרטים ניתן גם לפנות אלי
תמונה נוספת
16/04/14 21:09
96צפיות
תמונה נוספת
או ל ויוי-0506505073
לפרטים ניתן לפנות גם אלי
לתת כדור הרדמה או לא
16/04/14 16:12
118צפיות
שלום לכל חברי הפורום
אני מתלבטת המון זמן ובסוף החלטתי לשאול לדעות נוספות :
אנחנו טסים עוד שבועיים -טיסה ארוכה כ16 שעות ,כמובן עם הכלב -הוא יהיה בתא מטען ולא איתנו .
היינו אצל וטרינר ולקחנו כדור הרדמה ,רופא אמר שהוא משפיע בממוצע ל16 ש (פחות או יותר ) .אך עדיין מתלבטת האם לתת לכלב או לא  ? הוא סה"כ כלבלב רגוע מאוד ,קצת פחדן ויש לו פחד נטישה  (נראה לי ) כי הוא ב90 אחוז נמצא איתנו ,כמעט ולא עוזבים אותו במשך היום וגם הלילה .כמובן חוששת איך הוא יעבור את הטיסה ,בטח יפחד נורא להיות לבד  כל כך הרבה זמן .
תודה לכל העונים
איך הכלב עם כלוב? מורגל כמו שצריך?
16/04/14 16:34
75צפיות
הטיסה רצופה?
הוטרינר שלנו
16/04/14 17:27
96צפיות
שהיה לא מעט שנים בעוקץ, לא ממליץ להרדים לפני טיסה. הוא אומר שהנסיון המצטבר שלהם בהטסת כלבים אומר שהלחץ שהם נכנסים אליו מהבלגאן של ההכנסה למטוס קטן יותר מהלחץ שהם נכנסים אליו במקרה בו הם נרדמים במקום מוכר ופתאום מתעוררים לבד במטוס המוזר והרועש, וזה גם מה שהוא ממליץ ללקוחות שלו שמטיסים כלבים היום.
מצד שני, הכלבים שלהם לא סובלים מחרדת נטישה.
תודה רבה עומר - זו נקודה חשובה .ופיונה
16/04/14 18:36
70צפיות
כלב לא כל כך אוהב את הכלוב שלו והטיסה עם הפסקה של 3 שעות .
יום אימוצולדת שמח
13/04/14 15:39
358צפיות
יום אימוצולדת שמח
באיחור של יום. לפני שנה ויום אימצנו את אנג'לו היקר: הכלב המופז הזה, כולו אור, שלווה ונועם, מביא לנו יום יום שמחה והנאה. לקחנו אותו ביום הולדתי, שביקשתי לחגוג עם חבר חדש. הוא לבבי, טוב מזג ואוהב: מקדם את פנינו בבואנו הביתה בחפץ שהוא נושא בפיו הלוך ושוב, משחק עם אחותו האנושית, האוהבת אותו מאוד, ועם איזבלה, אחותו הכלבית הקשורה אליו ונהנית להשתעשע עמו, ומשרה שלווה בבית. אנו נקשרנו אליו, למרות השוני בינו לבין אלגרו במראה ובאישיות: האופי האצילי והשלו שלו, ומראהו המלכותי, פרוות זהב ועיניים עגולות צלולות מפיקות טוב לב שבה אותנו.  יום אימוץ שמח, יקר שלנו, שיהיו לנו הרבה שנים יחד, ורק חוויות יפות.. תודה ל"רחובות אוהבת חיות" על שטיפחו אותו כל כך יפה עד שהגיע אלינו, ועל ההתאמה הכל כך מוצלחת בינינו. הלוואי שכל הכלבים אצלכם ובעמותות ובהסגרים האחרים ימצאו בתים טובים במהרה.
º
עם איזבלה
13/04/14 15:41
198צפיות
עם איזבלה
º
עוד תמונה
13/04/14 15:46
158צפיות
עוד תמונה
º
ועוד אחת
13/04/14 15:50
148צפיות
ועוד אחת
לא שמתי לב שהאחרונה היא זו שמופיעה בהתחלה
13/04/14 15:52
175צפיות
לא שמתי לב שהאחרונה היא זו שמופיעה בהתחלה
הנה עוד אחת.
איזה יופי!
13/04/14 16:05
64צפיות
יום אימוצולודת שמח!!
º
תודה!
13/04/14 17:39
19צפיות
כתבת מקסים
13/04/14 22:34
40צפיות
יום אימוצולדת שמח, שתמשיכו ליהנות ממנו עוד הרבה רבה שנים
º
תודה רבה!
15/04/14 12:55
2צפיות
מקסים כתבת.. מאוד מרגש!
13/04/14 23:17
48צפיות
זכה שהגיע אליכם..
תודה, אלין,
15/04/14 12:58
21צפיות
גם אנחנו זכינו בו, נשמה ענקית ואוהבת בגוף של אריה זהוב. הלוואי שכולם ימצאו בתים טובים.
כתבת ממש מרגש
14/04/14 09:42
48צפיות
יום אימוצולדת שמח
תודה רבה
15/04/14 12:59
24צפיות
שנדע רק בשורות טובות.
באותו יום אמצנו את גיא מרחובות אוהבת חיות
15/04/14 21:35
144צפיות
גיא
הכלב עם הנשמה הכי טובה

מזל טוב לאנגלו וגם לגיא
תודה, כתם,
15/04/14 22:15
64צפיות
אימצתם את גיא באותו תאריך לפני שנה? שגם לכם יהיו חיים טובים יחד.
לגיא מגיע שתפתחי לו שרשור משלו!!!!!
16/04/14 09:32
56צפיות
ותשימי מלא תמונות של החתיכות שלו

המון מזלטובים גם לגיא אחד הכלבים הכי ברי מזל
די, זה היה באותו יום?! איזה קטע..
16/04/14 14:51
48צפיות
היה לי יום עמוס טוב, אתם הגעתם בבוקר עם הפתיחה...
מזל טוב גם לכם, שוב אני לא מאמינה שחלפה כבר שנה!
מדהים! יש לי עדיין את התמונה שלך ושל הבת שלך עם גיא ברתמה כחולה לפני שהלכתם..
[כמובן גם של אנג'לו, בין אמא ואחות החדשות שלו, על המושב האחורי באוטו, יושב שם הכי בטבעיות- רגע לפני הנסיעה הביתה]
לולו, אנא שלחי לנו את התמונה,
16/04/14 21:15
21צפיות
זה חשוב לנו. תודה.
המון מזלטובים!!
15/04/14 21:55
57צפיות
שתזכו לחגוג עוד מלא ימיאימוץ
תודה, פיונה,
15/04/14 22:17
36צפיות
שגם לכם יהיו חיים טובים וארוכים יחדיו.
האימוץ הכי מרגש שהיה לי! לא יאמן
16/04/14 14:46
68צפיות
שחלפה כבר שנה. ג'קי-אנג'לו אחד היחידים שהצליח להיכנס ללי ללב [בהסגר יותר קל כשנמנעים מלהיקשר] וזה היה יום מאושר. עכשיו הגיוני לי גם שזה היה לפני שנה, כי אני זוכרת שדיברנו יום אחרי, והייתי ביום ההולדת של אחיין שלי, שחגג באמת השבוע שוב יום הולדת
אני זוכרת שכתבת בפורום על אלגרו קצת אחרי שמת.. זה היה קצת אחרי שאגנס שלנו מתה ומאוד התרגשתי לקרוא כמה הייתם קשורים אליו.. מדהים ששנה לאחר מכן הגעתם דווקא אלינו ואימצתם דווקא אותו..

מאחלת לכם עוד שנים רבות ונפלאות יחד. כמה תהפוכות הוא עבר בכלבייה ופשוט כיף לראות שהגיע למנוחה ולנחלה, יחד עם משפחה אוהבת ואפילו חברה-כלבית.
ולא סתם בית, בית עם אחות נקבה קטנה
16/04/14 15:55
43צפיות
כמו שהוא כל כך אוהב. אני זוכרת כאשר הגיע עם קים כמה הוא היה קשור אליה, זה נפלא שהלך לבית אוהב ועוד עם אחות על 4!
היי לולו,
16/04/14 21:10
19צפיות
האחיין שלך נולד יום אחד אחריי, ב-13.4, אם כך..כן, אני זוכרת שהתקשרתי אלייך כשהיית במסיבה שלו...
אלגרו חי תמיד בלבנו, ואני מאמינה שהוא אתנו, וכמוהו אגנס, אתכם. איך אפשר להימנע מלהיקשר לכלבים, עם כל מנגנוני ההגנה שמפתחים? ראיתי את התמונה שלו באתר שלכם, והוא מצא חן בעיניי. הוא באמת שובה לב, ועובדה שחשתי כלפיו משיכה, חום וקרבה כבר בהתחלה, עם הצער על אלגרו, שנפטר שנה לפני כן.
דבר מוזר שקורה בשבוע האחרון, הוא מסרב לצאת בשעות אחר הצהריים והערב, וצריך ממש לגרור אותו במדרגות, מה שאני לא אוהבת וגם למעלה מכוחותיי. לא ברור לי למה: אין כבר נפצים; זכור לי שאלגרו, בגיל 10, התנהג כך, כי התחיל להתפתח לו קטרקט, אבל אני לא מאמינה שזה המצב.
עוד שני דברים, אני מנסה לסרק אותו, אך ללא הצלחה, כי הוא נרתע מהמברשת. אני משתדלת להרגיל אותו אליה בחמאת בוטנים. בחוץ כשהוא קשור ברצועה הוא תוקפני לכלבים אחרים, ואני מנסה לעבוד אתו בעזרת חטיפים.
תודה על הברכות. שגם לכם יהיה טוב עם חבריכם על ארבע. מה עם צ'יפ? עדיין אצלכם? ההזמנה עומדת בעינה, כמובן. נשמח מאוד אם תבואו לבקר, אז הודיעו כשאתם מזדמנים לכאן.
אימוצולדת שמח מאד
16/04/14 17:16
32צפיות
כי אין כמו כלב שמביא יום יום שמחה והנאה !
תודה
16/04/14 21:13
14צפיות
שגם לכם תהיה רק נחת מהכלבים. כל הכבוד על מעשי ההצלה האציליים שלכם.
º
מזל טוב!
17/04/14 16:24
הרבה זמן לא השווצתי. אני רוצה להשוויץ.
16/04/14 12:39
223צפיות
הרבה זמן לא השווצתי. אני רוצה להשוויץ.
חוצמזה תמונות חמודות של ג'וני תמיד עושות שמח
מביט בערגה אל עבר הפיקניק השכן שעושה על האש
16/04/14 12:51
173צפיות
מביט בערגה אל עבר הפיקניק השכן שעושה על האש
אבל הכלב מנומס, אז הוא חזר לפיקניק הצמחוני של אמא.
גם חתיך
16/04/14 14:24
49צפיות
וגם מנומס. חלום של כלב
איזה יופי
16/04/14 14:27
38צפיות
הבהמה שלי היתה מחרבת להם את הפיקניק
º
חוטם
16/04/14 12:52
122צפיות