בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

עזרה עם אימוץ כלב
23/04/14 19:08
101צפיות
אני רוצה כלב אבל ההורים שלי  לא כל-כך מסכימים לי יש לי בית בינוני בבקשה הציעו לי איך לשכנע את ההורים שלי
לשכנע?
23/04/14 19:47
78צפיות
עדיך להתחיל מלהראות רצינות בטיפול.
אינני יודעת בן/בת כמה את/ה
אבל האופציה של התנדבות בעמותה הקרובה למקום מגוריך יכולה גם לתת מענה לרצון לטפל בכלב, גם להראות להורים שאת/ה רציני/ת ואחראי/ת ולא מתכוון/ת להפיל עליהם את הטיפול ובעיקר לעזור לכלבים שכל כך זקוקים למישהו שיבוא ויתן להם יחס
לך יש בית בינוני?
24/04/14 07:42
36צפיות
התכוונת שלהורים שלך יש
ואם הם לא רוצים כלב, זו זכותם
אחרי שתעזוב את בית ההורים ותעמוד ברשות עצמך תוכל לאמץ איזה כלב שתרצה. אפילו כמה.
חחח גם לי אמרו את זה פעם
24/04/14 11:50
2צפיות
היום אני מיישמת את זה לפי משקל :P
º
מחזירה להם לפי שנה, בריבית דריבית.
24/04/14 11:54
נמצאו גורי פינצ'ר מעורבים באיזור מודיעין|דחוף
23/04/14 16:03
146צפיות
הילד מסר שאבא שלו ישים אותם בארגז וישאיר אותם לגורלם.
מהעמותות נמסר כי אין להם מקום. כנראה בני פחות מ3 חודשים.
מה ניתן לעשות לפני שהגורים האלה ימצאו את עצמם ברחוב?!?
טלפון של עמותות נוספות שפועלות באיזור?
º
*
23/04/14 16:04
22צפיות
זה בעיה בעמותות
23/04/14 17:58
139צפיות
הם רק רוצים שיעזרו להם אבל כשאת נתקעת עם כלב ואת רק רוצה למנוע ממנו להזרק לרחוב הם פתאום מלאים ולא אכפת להם מכלום...
אני במצב בדיוק כמוך
רק רוצים שיעזרו להם?!
23/04/14 18:18
119צפיות
לא אכפת להם מכלום?! נראה אותך מתמודדת עם נטישות אינסופיות, טלפונים לעזרה, סיפורים זוועתיים ובעיקר המון שברון לב. שלא נדבר על ניקיון כלובים, אילוף, ימי אימוץ וכו'.
ולא, אני לא קשורה לשום עמותה רק צרם לי הזלזול שלך באנשים שעושים עבודת קודש שדורשת משאבים פיזיים ונפשיים אינסופיים והקרבה עצמית.
לא אומרת שלא אכפת להם ולא מזלזלת
23/04/14 19:23
95צפיות
אבל אני בתור אחת שתורמת לעמותות כל חודש באופן קבוע ועושה כל שביכולתי כדי לעזור לכלבים נטושים ומשתפת ואני בעצמי הלכתי ואימצתי 2 כלבים כי לא יכולתי לראות את הסבל שלהם.
עכשיו יש כלבה שעלולה למצוא את עצמה ברחוב ואני מבקשת עזרה ומנסה לברר דרכם איך אני יכולה לקחת אותה לימי אימוץ, או שיעזרו לי במתן תשובה זמנית עד שאמצא לא מאמץ מתאים הם אומרים לי מצטערים אנחנו מלאים אין לנו איך לעזור לך.
אז זה קצת מקומם, אי אפשר רק לדרוש עזרה וכאשר שמבקשים מהם עזרה ולו הקטנה ביותר הם טורקים לך את הדלת בפרצוף...
אם הכלבה הזאת לא תמצא מקום תוך יומיים היא מוצאת את עצמה ברחוב, ולי אין מה לעשות, ניסיתי לקחת אותה אליי אבל הכלבים שלי תוקפים אותה, ומי שאחראי על הכלבה הזאת לא מעניין אותו כלום, הוא רוצה אותה תוך יומיים בחוץ!!!!
מה אני אמורה לעשות עם זה עכשיו?
כן מצטערת ציפיתי שעמותה שתשמע שעומדים לזרוק כלבה לרחוב תתן קצת יד, טיפה...
ממש הופתעתי לרעה.
מצטערת
אם אמרו שאין איך לעזור
23/04/14 19:45
86צפיות
כנראה שאין.
יש גבול גם לרצון וליכולת לעזור. יש גבול לתקציב. לכח האדם. לפניות של מתנדבים ובוודאי של בתי אומנה.

מה שאת נתקלת בו הוא מנת חלקן של העמותות ואנשהן מדי יום. כמויות הנטושים, המורעבים, אלה שהתעללו בהם, אלה שמאיימים להשליכם ועוד היא כה גדולה. הופתעת לרעה כי....? אם את תורמת על בסיס קבוע הרי את בוודאי יודעת מה המצב ומהן ברירות המחדל שעומדות בפני מי שצריך להחליט.
את יודעת כמה כמוך יש?
23/04/14 22:27
66צפיות
אנשים טובים שרוצים לעזור ופונים לעמותה..
לצערי לא ניתן לעזור גם לא לאלו שעוזרים לנו כי פשוט אין..
אין מקום
אין כסף
אין מספיק אימוצים..

הלוואי ויכלנו לעזור לכל פונה!

בכל מקרה דברי איתי מחר, אני אנסה לעזור..
0526630302
ובגלל שאת תורמת
24/04/14 09:16
34צפיות
ציפית לקבל עדיפות?
את מודעת לעובדה שמדובר באנשים פרטיים, כמוני וכמוך, שפשוט החליטו להגדיל ראש?
שהכסף שעומד לרשותם מוגבל, המקום שעומד לרשותם מוגבל?
לא עבר לך בראש אפילו לרגע, שאולי באמת אין מקום ואין כסף ואין, פשוט אין?
מה נראה לך, שעשו לך דווקא? שמחביאים איזה תא ריק ומצחקקים להם שהצליחו לנפנף אותך? נראה לך שהם שמחו לנפנף אותך?
שלא נחמץ להם הלב כששמעו ולא יכלו לעזור?
את יודעת כמה כמוך מתקשרים אליהם ביום? עשרות. באמת נראה לך שאפשר לעזור לכולם?

אבל אני סתם שופכת מילים.
זה משהו שאו שמבינים מהתחלה, בהיגיון פשוט, או לא מבינים בכלל.
את כנראה מאלו שלא מבינים ולא יבינו.
ציטוט מהחתימה שלך
24/04/14 10:07
28צפיות
אם אתה מתווכח עם טיפש, כנראה שהוא עושה את אותו הדבר.

מאמצת, אני לא מתווכחת עם טיפשים
בהצלחה!!!!
שלום לך, .. קראתי גם את התגובה שנוספת שלך
23/04/14 19:56
121צפיות
ועדיין אני חושב שהמסקנה שלך שגויה.

את כותבת - "זה בעיה בעמותות ....". מה הבעיה בעמותות? שעל כל כלב שהם מצליחים להציל הם צריכים לסרב ל- 10 אחרים?

זו לא הבעיה של העמותות, זו הבעיה שהן מנסות לפתור.

תקראי שוב את המשפטים הבאים, ותחשבי שוב איפה הבעיה....:

מתוך ההודעת הפתיחה של השרשור:
"הילד מסר שאבא שלו ישים אותם בארגז וישאיר אותם לגורלם.".

ומתוך ההודעה שלך:
"אם הכלבה הזאת לא תמצא מקום תוך יומיים היא מוצאת את עצמה ברחוב, ולי אין מה לעשות, .... ומי שאחראי על הכלבה הזאת לא מעניין אותו כלום, הוא רוצה אותה תוך יומיים בחוץ!!!!".

אז אני כן הייתי מצפה שלפחות ינסו לעזור לך בהכוונה, אבל כמו שאת כותבת "ולי אין מה לעשות ..." למרות שאת ניסית ורצית לעזור, לפעמים (או כמעט תמיד?) זהו גם המצב של העמותות (לפחות אלו שמתנהלות הצורה הוגנת).

זה לא שהעמותה יושבת בגייסלנד, ואומרים לך "אי-אפשר". גם להם יש תמיד מחסור בכוח-אדם, כסף (לאוכל, תרופות, וכו'), וכן מקום מוגבל - פיסית.

כן זו בעיה בעמותות, אבל מי שאשם בה הוא אנחנו, כחברה.
º
**** זה לא שהעמותה יושבת בגרייסלנד ...
23/04/14 19:57
35צפיות
העמותות בסדר גמור
24/04/14 10:03
35צפיות
בכל זאת היום הולכת להזרק כלבה לרחוב, וכל המאמצים שעשיתי ביומיים האחרונים לא העלו דבר, וגם לא עזרה מאף עמותה.
אפשר להלל אתם ואני באמת יודעת שהם עושים עבודת קודש...
אבל עדיין הכלבה היום הולכת למצוא את עצמה ברחוב.
אז תיקחי אותה.
24/04/14 10:29
25צפיות
זה בדיוק באותו המשקל כמו הטענה שלך שהעמותה לא עוזרת.

º
24/04/14 10:30
2צפיות
לקחתי
24/04/14 10:40
21צפיות
הכלבים שלי תוקפים אותה.
אם הייתי יכולה להשאיר אותה אצלי נראה לך שלא הייתי עושה?
לא ביקשתי שהעמותות יקחו אותה, אני לא רוצה שהיא תיהיה בכלוב .לפחות יציעו לי הצעות מה ניתן לעשות? עזרה בפרסומים שלה, מידי לגביי ימי אימוץ והגעה לשם, אומנות דברים כאלה. אני מוכנה לשלם את הכסף של האוכל שלה.
אם הייתי ניידת הייתי לוקחת אותה כל יום שישי וכל יום שבת לימי אימוץ של SOS אבל אין לי את האפשרות הזאת...
אני רואה פרסומים בפייסבוק שעוזרים בהסעות ואומנות, אבל להגיד לי אין לנו איך לעזור לך זה קצת נוגד את מה שחשבתי עד היום על עמותות.

בלי קשר ניסיתי לתפוס אותך ולא ענית, אמרת שאולי תנסי לעזור.
תגובה
24/04/14 11:22
10צפיות
קודם כל, אנשי עמותה הם אנשים עובדים ולא תמיד יכולים להיות זמינים לאנשים שרוצים עזרה/ייעוץ, הרי רובם לא מקבלים גרוש מהעמותה ורק נותנים מעצמם כל הזמן. אני משערת שגם פנדידי כרגע עסוקה בעבודה שלה.
שנית, כמו שעמותה מבקשת הסעות לימי אימוץ, גם את יכולה, לא חסרים לוחות בפייסבוק "'קח אותי טרמפ על הדרך' - הסעות לבעלי חיים!" וקבוצות בעלי חיים אחרות. וגם אם היית מפרסמת בפורום הזה בקשה להסעה ליום אימוץ בלשון נעימה ולא מתלהמת, יש סיכוי לא רע שהיית מוצאת מישהו שיעזור לך.
את יכולה לשים אותה בפנסיון על חשבונך ולפרסם בקשה לעזרה במימון. את לא תאמיני כמה כסף פעילי עמותות משקיעים בכלבים, חתולים וחיות אחרות, היי בטוחה שהרבה יותר ממך.
צלמי תמונות יפות שלה, פרסמי בפייסבוק, תלי בלוחות מודעות ובדקי טוב טוב את המאמצים הפוטנציאלים - שהם יודעים שכלב זו התחייבות ל-15 שנים, שתנאי מחייה הם ראויים ושהם לא לוקחים כלב רק כי הילד רוצה.
אני מרגישה שאת מצפה שמישהו ייקח ממך את האחריות על ההצלה של הכלבה הזאת בלי יותר מידי מאמץ מצדך. אין מה לעשות, למצוא כלב נטוש זו באסה אבל אני לא מבינה איך לזרוק כלב לרחוב זו אופציה בעינייך. שימי אותה בחדר נפרד מהכלבים שלך והם לא יתקפו אותה.
ומי אמר לך שלא עשיתי את זה?
24/04/14 11:39
1צפיות
כל מה שאמרת עשיתי, פנייה לפורום הזה הוא ניסיון נוסף במציאת פתרונות עבורה.
בינתיים מצאתי לה אומנה זמנית רחוקה ממני שמקשה עליי מאוד לקחת אותי לימי אימוץ של SOS שמתקיימים בימי שישי או שבת.
ההרגשה שלך מטעה אותך, אני לא מנסה שיקחו ממני אחריות אני רק מבקשת עזרה מאנשים שיש להם קרבה לנושא.
ואולי לקרב אותי למאמצים פוטנציאלים ובפרסומה.

23/04/14 21:00
53צפיות

הבעייה הכי גדולה היא באנשים על 2 שמייצרים את כל הסבל האינסופי הזה.

כל היתר...בטל בשישים.

כמה גורים?
23/04/14 18:19
100צפיות
לאילו עמותות כבר התקשרתם?
º
דברי איתי, ננסה לעזור 0526630302
24/04/14 06:00
16צפיות
קולר Seresto וילדים
24/04/14 05:42
82צפיות
קניתי סרסטו, הוא הגיע מחול... ועכשיו נוצרה לי דילמה. יש לנו בבית ניובורן, ואני תוהה אם הדבר הזה לא רעיל בטירוף (הרי אמור לשמש במקום אמפולות + קילטיקס..).
אמנם עדיין לא התחילה עונת ההתגרדות הרצינית, אבל אוטוטו זה כאן.
מה היתם עושים?
הכלב כל היום בבית איתנו, נוגעים בו מלא.. כך שהאופציה לשטוף אחרי זה ידיים, לא ריאלית כל כך.
ניובורן זה הכי קל, כי הם עדיין לא זוחלים
24/04/14 07:37
56צפיות
ולא מנסים להכניס לפה את הקולר של הכלב. בשלב הזה לא הייתי מודאגת מנוכחות הקולר על הכלב, אבל כשתינוק יתחיל לזחול ולהכניס את הכל לפה הייתי ממליצה לעבור לאמפולות.
אבל אנחנו כל הזמן במגע ען הכלב...
24/04/14 07:42
45צפיות
ועם התינוק.
מצטרף לשאלה
24/04/14 08:41
37צפיות
גם אצלי יש ילדים קטנים בבית (שנתיים ושלוש)
וגם אני שאלתי את עצמי על השילוב בין סרסטו לילדים.

אסור שהקולר יגיע לפה של התינוק
24/04/14 10:31
25צפיות
אסור שהקולר יגיע לפה של התינוק - זה מספיק ברור או שאני צריך לכתוב את זה שלוש פעמים כמו שאת כותבת כל דבר שלוש פעמים?

אני עדיין לא שמתי את הקולר לכלבה למרות שרכשתי אתו מכיוון שלטעמי הבית שלי לא מאוורר מספיק.
השתמשתי במקום בתרסיס פרונטליין. בינתיים הוא עושה את העבודה. לכלבה אין קרציות - והיא עוברת כל בוקר מסדר קרציוית.
º
באסה, כי תיכננתי לתת לתינוק קצת מהקולר
24/04/14 10:41
6צפיות
אולי לשים את הקולר על התינוק?????
24/04/14 11:38
חבל שאין קולר לילדים נגד כינים.......
או קשת לשיער נגד כינים......
לנשוך את היד שמאכילה?
24/04/14 00:04
88צפיות
יש לי כלב כבר 5 שנים. אתמול, כשאכל, ניסיתי לקחת לו את האוכל כדי להכניס פנימה כדור שהוא צריך לקחת.
הופתעתי כשהכלב הגיב כלפיי בנהמה כאילו הוא הולך לנשוך אותי.
למעשה- הייתי בשוק מזה. זה מעולם לא קרה קודם וזו לא פעם ראשונה שאני לוקחת לו רגע את האוכל (פולקע של עוף) כדי להחביא בה תרופה.
האם משהו לא בסדר עם הכלב?
יש לציין שלפני שנהם עלי- הבת שלי ניסתה לקחת לו את האוכל והוא נהם עליה אז אולי כשזו הייתי אני- הוא טעה וחשב שזו היא שוב ולכן הרשה לעצמו לנהום?
אני מרגישה נבגדת על ידי הכלב....
אין לך סיבה להרגיש נבגדת..
24/04/14 00:20
77צפיות
כלבים להבדיל מאיתנו מאוד מכבדים אחד את השני בזמן האוכל ויודעים לא להפריע אחד לשני, זמן האוכל הוא זמן "קדוש". בדיוק כמו שאנחנו לא אוהבים שמפריעים לנו בזמן האוכל אין סיבה להפריע לכלב בזמן האוכל.. אם את רוצה לתת לו כדור, הכניסי אותו לחתיכת מזון והניחי לו בקערה בזמן שהוא אוכל, או לחילופין שימי את הכדור מראש בקערה לפני שאת מניחה לו את הצלחת. אוכל זה משאב השרדותי מספר אחת ועלינו להראות לכלב שלנו שאנחנו לא בתחרות עליו איתו, גם אם המניעים שלנו טובים ותמימים לחלוטין.

כדי לטפל ברכושנות הקלה שאת מתארת כרגע (קלה מפני שהכלב שלך נחמד ועדיין מזהיר ע"י נהמות.. ולא פונה ישר לתקיפה) את יכולה להנחות את הבת שלך (וגם את כמובן) לגשת אל הכלב לפעמים בזמן שהוא אוכל, להניח לו חתיכת מזון טעימה בקערה, וללכת. כך הוא ילמד שהתקרבותכן לקערה שלו בזמן האוכל זה דבר חיובי ולא דבר מאיים.

לעוד תובנות בנושא רכושנות את יכולה לעיין במאמר שלי
http://lital-look.co.il/?p=938
לא "להפריע" לכלב?
24/04/14 11:03
12צפיות
מאז ששני הכלבים שלי אצלי אני כל הזמן נוגע בהם בזמן שהם אוכלים, לפעמים לוקח או מזיז את הקערה ומבקש מאחרים לעשות זאת גם כן. זאת בשביל להרגיל אותם שזה לא דבר שלילי ובכל מקרה אין שום מצב שבו הם מפתחים רכושנות כלפי אוכל. לא מעט ממקרי התקיפה של ילדים על ידי כלב המשפחה נבעה בדיוק מזה שהילד "התקרב יותר מידיי" לאוכל של הכלב והוא תקף. רק ביישוב שלי זה קרה לא מזמן עם כלבת פיטבול ותינוק. מבחינתי הכלב צריך לדעת שאין דבר כזה להתקרב יותר מידיי! אם אני רוצה אני ייגע בו בזמן האוכל ואם אני רוצה אני גם אקח לו את האוכל.
כיצד בדיוק אתה מבהיר להם שזה לא דבר שלילי?
24/04/14 11:18
במקרה שלהם הם לא חווים זאת כמשהו שלילי, אבל אם נניח הם כן היו רואים בזה משהו שלילי (כמו במקרה הנדון)? מה אז? איך היית מגיב אז? למשל, אם היו חושפים שיניים, או מגרגרים?

מאוד ייתכן שאתה משחק באש כשאתה מבקש מאחרים לגעת בהם בזמן האוכל, מבלי שתהפוך את ה"משחק" בהם למשהו חיובי, מתגמל, כייפי. ככה בדיוק קורות תאונות הנשיכה שעליהן אתה מדבר - לאו דווקא כשנגעו בכלב שלא הורגל לזה, אלא כשנגעו בכלב, בזמן האוכל, שהורגל לזה באופן מלחיץ ושאיננו בהכרח חיובי. (ואיננו חיובי זה לא אומר בהכרח שלילי או אברסיסי. לא חיובי יכול להיות גם סתם לא נעים, קצת מלחיץ, לא רצוי... עד שיום אחד הסטרס החבוי הופך להיות קצת יותר מדי... ואז באה הנשיכה).

לגבי מה שכתבת בסוף ("אם אני רוצה אני ייגע בו בזמן האוכל ואם אני רוצה אני גם אקח לו את האוכל") זה ממש הזמנה לעימות עם הכלב. אני מסכים איתך שהשורה התחתונה אמורה להיות מה שכתבת, השאלה היא רק איך מגיעים אליה - מתוך לחץ, מתוך עימות פסיב-אגרסיב, או מתוך משחק מתגמל וכיפי ואפילו רצוי מבחינת הכלב.

בקיצור, באמת שהייתי נזהר במשחקי השליטה סביב האוכל שאתה מתרגל. ועוד עם אנשים זרים. אגב, אם המשחקים הללו נעשים בצורה לא מתגמלת וסטרסית מדי עבור הכלב זה בהחלט יכול גם לפתח רכושנות לאוכל מצד הכלב. רכושנות שלא היתה קיימת קודם.
סליחה, אבל אני לא מבין ...
24/04/14 00:58
70צפיות
אם הוא נוהם על הילדה זה לא הרגיש לך כבגידה, אבל כשהוא נוהם עליך אז כן?

לדעתי האישית יש שתי אפשרויות (שכרגע עולות לי לראש):
או שזהו אכן אקט מפתיע שהגיע פתאום נשום מקום.
או שזהו אקט שהוא תוצאה מתהליך ארוך יותר של פגיעה באמון בינכם.

בכל מקרה שני דברים:
ראשית מפה הדרך להגיע לתחושות לא-טובות מול הכלב היא מאוד קצרה! ולכן ההמלצה שלי היא מייד לטפל בעניין! גם כי בעיות קטנות (או שלפחות הרגע הציצו מתחת לפני השטח) הוא קל יותר מאשר אם הם משתרשות.
וגם, והרבה יותר חשוב - כל דחיה של העניין רק תביא להמשך/החרפת המשבר באמון, שיכול להגיע למקומות לא-טובים, רק בגלל שלא תיקנו את המצב ושיקמנו את האימון מייד.

אם את תתחילי לחיות ליד הכלב ולהתנהל מולו בתחושה שלילית ושל חוסר אמון, זו הדרך למטה, ומהר מאוד. את חייבת להחזיר את הסדר והאמון הבייתה!

שנית, בכל מה שנודע לתוקפנות, בטח ליד אוכל, ובטח ובטח ליד ילדים, אל תעשי כלום לבד! קחי כמה ימים להתאפס על איש-מקצוע טוב, ועד אז תביני שיש כרגע בעיה נקודתית סביב האוכל ותמנעי מלהגיע לסיטואציות בעניין. לא לטוב ולא לרע. ותני לבעל-מקצוע (שבשאיפה נבחר נכון ...) לעשות איתכם את העבודה נכון.

ובלי כל קשר, זה שהיום יש לכלב הרגלים טובים זה ממש לא מבטיח שהם יהיו שם גם מחר! בכדי להבטיח זהם יהיו גם מחר, צריך לעבוד על חיזוק ההרגלים הטובים היום - כשהם קיימים. או בקיצור, ישנם המון מקומות בסיסיים שיש לתרגל את ההרגלים הטובים בהם על בסיס יומי (ובשלב מסויים אולי שבועי).
אני מתערב לכלבה שלי באוכל לפחות 4-5 פעמים בשבוע (14 ארוחות), ואני עושה זאת גם בכך שהיא מקבלת את האוכל בדרך מסויימתת, ולא שאני רק מניח את הכלי על הריצפה והולך. וכן בדומה למה שכתבו לפני, אני מגיע עם תוספות טעימות לאוכל היבש, ואכן יוצר מציאות לכלב בה בכל פעם שהיד שלי מגיע לכלי האוכל זה כי אני נותן לו עוד אוכל, טוב יותר.

בפעמים הראשונות, אני לפעמים אגיע ופשוט אוסיף לו אוכל מרחוק, אבל מהר מאוד אני אבקש מהכלב קודם לזוז ולפנות לי מקום, ורק אז אני אושיט את היד ואשים את האוכל בכלי. ולא שאמשיך להגיע ופשוט אוסיף לו אוכל - ככה סתם.
כל דבר הוא צריך להרוויח, ככה זה טעים יותר עבורו :) , וככה גם נוצר הסכם/חוזה ביני לבין הכלב :). זה לא רק שהוא יכול לסמוך עלי (אני תמיד מוסיף לו אוכל), אלא שהוא גם צריך לכבד אותי, וזה משתלם לו :).

לילה-טוב, ובהצלחה.
מתי משחררים את הגור?
23/04/14 10:55
82צפיות
שלום לאנשי הפורום.
אשמח ללמוד מהניסיון שלכם.
יש לנו גור מקסים, ג'ק ראסל, בן 5 חודשים.
הוא הגיב מאוד יפה לתהליך הגמילה. עושה רק בחוץ, בטיול.
כשאנשי הבית בבית הוא משוחרר ואין פספוסים. כרגע כשאנחנו יוצאים משאירים אותו בשטח מותחם....והנה השאלה...עד מתי?
האם כבר אפשר "לשחרר" אותו שיוכל להסתובב קצת כשאנחנו לא בבית? (בכל זאת רק באיזור הסלון, אפשר לסגור את דלתות החדרים והשרותים...)
האם מוקדם? האם בכלל לא?
תודה רבה!
זה עניין של ניסוי וטעייה
23/04/14 11:15
43צפיות
וקחו בחשבון שמעבר לצרכים בבית, הוא גם עלול להרוס דברים
כשגומלים מתיחום עושים זאת בהדרגה
23/04/14 11:37
54צפיות
ותחילה לזמנים קצרים בלבד. יציאות של רבע שעה, חצי שעה, שעה.. כל עוד אין צרכים/הרס מעלים זמנים. אם יש צרכים הרס-חוזרים צעד אחורה. ותמיד אחרי טיול מעייף ועם השארת תעסוקה ללעיסה
º
הבנתי... תודה!
23/04/14 11:44
9צפיות
ועדיין הייתי מחכה כמה חודשים
24/04/14 11:09
יותר סביר שכלב בן שנה לא יעשה ניסיונות שגור בן חמישה חודשים כן.. בכלל לא הייתי עושה את הניסיון ומחכה שיתבגר עוד קצת תוך המשכת מניעה מוחלטת ושחרור כשאתם משגיחים.
הטסת כלב מאפריקה לישראל
23/04/14 17:02
94צפיות
שלום לכולם
בן זוגי נמצא באפריקה, ולאחרונה אימץ לו כלב .
כרגע הוא בן 4 חודשים , עבר חיסון לכלבת , ועוד 3 חודשים נוכל לתת לו את השבב .
רצינו להביא אותו ארצה ( אחרי שהחבר שלי יסיים את העבודה שלו באפריקה ) .
ניסיתי להתקשר מכמה מספרי טלפון שונים לוטריינר בנתב"ג , או מרכז רפואי לחיות אבל אין מענה .
רציתי לדעת מה צריך להביא , מה חסר , מה להשלים , איזה  טפסים להביא .
ממש להיות מסודרים , שלא יהיה אי נעימויות .
עם מי מדברים ?
איך מבאים את הכלב ארצה באותה טיסה עם הבן זוג
אשמח מאוד לעזרה
תודה מראש
הילה
כלב מאפריקה
24/04/14 07:40
45צפיות
אני חושבת שזה עוד לא היה לנו..

אם לא תקבלי עצות פה, יכו להיות שכדאי לפנת לחברה בסגנון של טרמינל פור פטס לעזרה מקצועית בהכנות לטיסה
http://www.terminal4pets.com/he/

אגב, למה צריך לחכות עוד שלושה חודשים עם שבב? אני די בטוחה שחייבים להכניס שבב לפני שטסים. בארץ נדרש שבב מגיל 3 חודשים (יחד עם חיסון הכלבת) כך שלא צריכה להיות בעיה טכנית להחדיר שבב לגור בן 4 חודשים
הי תודה על התגובה והעזרה
24/04/14 10:31
25צפיות
אומרים שאחרי חיסון הכלבת , רק אחרי 3 חודשים אפשר לראות שהחיסון התפשט ושאין נוגדנים ושהכל תקין .
ככה אמרו לחבר של באפריקה .
בנוגע לאתר שצירפת , השרות שלהם בתשלום ? זה חברה פרטית ?
אכן חברה פרטית
24/04/14 10:46
16צפיות
והשירות בתשלום לא סמלי בכלל
למען הסר ספק, אין לי קשר אליהם. הם פשוט הכי מוכרים בתחום. אני בטוחה שיש חברות נוספות עם התמחות דומה

מה הקשר בין שבב לנוגדני כלבת?
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
21/04/14 11:08
109צפיות
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
עשרות כלבים משוועים לבית
יפים, מטופלים וחברותיים.. נמסרים תמורת סל אימוץ
ותוך התאמת הכלב למאמצים
ניתן לאמץ בתיאום מראש

0506282018
לתמונות של כולם לחצו כאן
עשרות כלבים מקסימים מחפשים בית
21/04/14 11:10
114צפיות
עשרות כלבים מקסימים מחפשים בית
האימוץ בתיאום טלפוני מראש!
מיילו - כלב מושלם, שובב ומצחיק בטירוףףף
21/04/14 11:13
153צפיות
 מיילו - כלב מושלם, שובב ומצחיק בטירוףףף
שועלי מעורב, בן כשנה, חכם ואנרגטי, קטן בגודלו (רק 8 ק"ג).  
אוהב טיולים ארוכים, משחקים, עצמות וקונגים ממולאים כל טוב :)
מסתדר עם כולם, כלבים אחרים, אנשים  וילדים...
נותן יםםםםםםםםם של אהבה, מלקק ומנשק המון :)
מטופח, מחוסן ומסורס.
משווע לבית חם ומשפחה אוהבת !

כלב שכולו אהבה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עלמה, נמסרת עקב מחלה קשה של בעליה
21/04/14 11:22
189צפיות
עלמה, נמסרת עקב מחלה קשה של בעליה
מעורבת יפיפיה, בת 4, מקסימה אמיתית !!!!
כלבה ביתית, מחונכת וחברותית.

עלמה נמסרת עקב מחלה קשה של בעליה.
יולי, נקבה מעורבת בינונית
21/04/14 18:59
106צפיות
יולי, נקבה מעורבת בינונית
בת 3, מעוקרת ומחוסנת
טובה ועדינה.. מקסימה ..
סיליה, נקבה מעורבת בינונית
22/04/14 09:37
75צפיות
סיליה, נקבה מעורבת בינונית
מקסימה עם כולם.. מעוקרת ומחוסנת
בת כשנה וחצי..
באדי, בולדוג צרפתי מעורב
22/04/14 20:17
72צפיות
באדי, בולדוג צרפתי מעורב
בן 4, מחוסן ומסורס
חברותי..
לא מוותרים על ווינקס!
23/04/14 08:50
63צפיות
לא מוותרים על ווינקס!
זכר קטן, מתוק ועדין
מחוסן ומסורס.. בן כשנה וחצי, בריא, חברותי לכלבים אחרים
ישמח לבית שקט שיתן לו ביטחון ויבין את פחדיו.
מקסים!
יום אימוץ, שבת 3.5 !
23/04/14 10:02
35צפיות
יום אימוץ, שבת 3.5 !
.
.
.
.
.
כריס, זכר גדול ומקסים
23/04/14 15:42
37צפיות
כריס, זכר גדול ומקסים
שאופיו המעולה לא מתגלה בכלביה
כריס, בריא, מחוסן ומסורס
מעולה עם אנשים, יסתדר גם עם כלבים אחרים
בן לוויה משגע!
ראסט, כלבן עדין שמשווע לאהבה...
24/04/14 08:11
27צפיות
ראסט, כלבן עדין שמשווע לאהבה...
כלב בית בן שנתים וחצי שננטש  וסובל מאוד בכלוב...
.
.
.
.

איך מתמודדים עם זה?
23/04/14 14:13
119צפיות
לכלב שלי יש לקראת הקיץ כל פעם דמודקס והבנו שזה קשור לעונה ואנחנו מטפלים בזה כל שנה. עכשיו הדמודקס רגוע יחסית אבל הפרעושים לא מפסיקים לתקוף אותו.
כבר ניסינו אפילו לשים אמפולה באותו שבוע שכבר שמנו והוא ממשיך להתגרד. קילחתי אותו, אני מסרקת אותו קבוע ואני לא יודעת איך עוברים את זה
חשבתם לנסות פתרונות טבעיים?
23/04/14 15:58
50צפיות
לדוגמא, אני חושבת שלא מעט אנשים בפורום הזה ניסו להוסיף מעט חומץ תפוחים למי השתייה של הכלב - כי החומץ אמור ליצור דחיית פרעושים טבעית.

במקרה שלכם ייתכן שכדאי בכלל להתיעץ עם מישהו שבאמת מבין ברפואה משלימה לבע"ח. מקווה שמותר להגיד בעניין זה שמחר יש אירוח של מומחית בתחום (נעמי דוד) בפורום חתולים, בשעה 20:30, ושאתם יכולים כמובן לשאול אותה על הדמודקס והפרעושים בכלב שלכם. כבר עכשיו כותבים לה שאלות בשרשור הנעוץ בראש פורום חתולים (פורום מס'16).

רפואה סינית?
24/04/14 07:49
15צפיות
מאמר על התחום
http://www.dogslife.org.il/1738-2/

"למי שמעדיף להסתכל על זה מנקודת מבט מדעית יותר… אז ככה, סטימולציה של נקודות הדיקור, הוכחו כמשפיעות על תוצאות מדידות בגוף, זה כולל העלאת רמת החמצן והדם באזור המטופל, שחרור משככי כאב פנימיים כמו אנדורפינים ושיפור מערכת החיסון על ידי העלאת כדוריות הדם הלבנות.

דוגמאות לבעיות פיזיות והתנהגותיות שניתנות לטיפול:
בעיות פיזיות

בעיות שלד ושריר: צליעה אקוטית או כרונית, ארטריטיס, מחלות ניווניות, כאב כרוני, פציעה בצוואר או בגב.
בעיות עור, זיהומים חוזרים, דלקות אוזניים, הוט ספוט, אלרגיה .
פגיעה בעצבים: שיתוק, חולשה של שרירים או שיתוק שנגרם מפגיעה בצוואר או בגב,  ניוון של העצבים.
בעיות נשימה: אסטמה, מחלת ריאות כרונית, בעיות נשימה שנגרמות בגלל פגיעה בלב, אלרגיה לחומרים שונים בבית.
מערכת השתן: בעיות חוזרות בשלפוחית או בפרוסטטה, טפטוף, השתנה לא נשלטת. גם כאן תוספת צמחי מרפא מאוד מתאימה."

"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה
כמה נהוג לשלם לדוג ווקר
23/04/14 17:31
59צפיות
הי, כמה נהוג לשלם לדוג ווקר? מהו טווח המחירים? האם נהוג לשלם פר טיול או לפי שעה?
תודה לעוזרים
נהוג לשלם פר טיול באורך סטנדרטי
23/04/14 18:38
124צפיות
למשל מחיר x לטיול סטנדרטי של חצי שעה, או על פי סעכום ברור עםהדוג ווקר. לקווים כלליים של מה לחפש בדוגווקר אפשר להסתכל במאמר באתר 'חיי כלב' (גילוי נאות: אני המחברת):

http://www.dogslife.org.il/2642-2/4377-2/

באשר לתעריף, במרכז (גוש דן וכו') נחשב יותר יקר. בן נוער לעתים זול יותר ממבוגר. אז זה לא קבוע. לא אזכיר סכומים כי זה לא ממש במקום בתור דוג ווקרית בעצמי, אבל אפשר לשאול במסר אם רוצים.
מצד שני
23/04/14 18:49
70צפיות
אני רואה שאת מת'א והסביבה ואני לא, אז כנראה לא ייחשב,לבעיה אם אכתוב,פרטים, אבל נמתין לראות מה המנהלים חושבים
º
אחלה מאמר! :)
23/04/14 18:59
15צפיות
תלוי בכמה גורמים
24/04/14 07:47
29צפיות
מיקום בארץ
מי הדוגווקר
אורך הטיול
מספר הכלבים

במרכז יקר יותר מבפריפריה. הבת של השכנים תיקח כנראה פחות מדוגווקר שזה מקור הפרנסה שלו. טיול צרכים של כמה דקות מול טיול ארוך יותר, הוצאת מרץ וכו'. וכמובן אם יש כמה כלבים להוציא זה מעלה את המחיר...

טווח כללי של 20 עד 50 ש"ח לטיול
טיסה עם כלב
22/04/14 12:42
201צפיות
שלום לכולם.
אני טס עוד שבוע עם הכלב הגדול שלי והייתי רוצה לדעת איך נעשה כל העניין בשדה תעופה.
יש לו את כל האישורים והיינו כבר בוטרינר המחוזי אבל הנציגה של אל על לא ידעה בדיוק להסביר איך נעשית כל הפרוצדורה בשדה.
פעם ראשונה שאני טס עם כלב ומאחר שהוא גדול מאד גם הכלוב כבד והייתי שמח לשמוע ממישהו שטס כבר מבן גוריון איפה אני מוסר אותו בדיוק, כמה זמן לפני הטיסה והאם זה לפני או אחרי בידוק דרכונים והפקדת מזוודות אישיות.

תודה רבה לעוזרים
היי
22/04/14 14:03
141צפיות
הפרוצדורה לא מסובכת במיוחד.
אתה מגיע לשדה, עושה צ'ק אין כרגיל. אח"כ הולך לעמדת התשלום של אל על (זה שם מסביב, הם יסבירו לך), משלם את הכרטיס של הכלב (200 או 400 דולר, תלוי במשקל - עד 50 קג כולל הכלוב זה 200). ואז מטייל עם הכלב עד בערך שעה לפני הטיסה. בצ'ק אין יגידו לך מתי לחזור למסור את הכלב. את הכלב לוקחים כשהוא בתוך הכלוב למעלית של הכבודה החריגה.

חשוב להקפיד להזכיר לצוות המטוס שיש כלב בטיסה ושידאגו לחימום בתא המטען. גם אחרי ההמראה לוודא שעידכנו את הטייס. אני בד"כ מציקה להם כמה פעמים במהלך הטיסה לוודא שלא כיבו את הכפתור של החימום בטעות.

בנחיתה גם הכלב יגיע במסוע של כבודה חריגה בד"כ בליווי של אדם. הכלב יגיע אחרי המזוודה, אז אתה יכול בשקט לחכות למזוודה ואז ללכת לאיזור הכבודה החריגה לחכות לכלב.

חשוב להכין איתך מספריים במזוודה שתוכל לחתוך את האזיקונים שהם שמים על הכלוב (שים במזוודה כי לא נותנים לעלות עם מספריים בתיק יד), וכלי מים ובקבוק מים על מנת לתת לו לשתות כשאתם נוחתים.

שתהיה טיסה קלה ונעימה
עכשיו הנציגה שם אמרה
22/04/14 16:16
149צפיות
לי שאני צריך למסור אותו לפני שאני מוסר את המזוודות ועושה את הצ'ק אין.
זה סתר או שלא הבנתי אותך/אותה?
בפעמיים שטסתי עם הכלבה שלי קודם מסרתי את
22/04/14 16:30
175צפיות
המזוודות ורק שעה בערך לפני הטיסה מסרתי את הכלבה. אלא אם אתה לא רוצה לוותר על הדיוטי פרי, אז תיאלץ למסור אותה מוקדם. אני העדפתי לוותר על הדיוטי
ממש לא מעניין אותי הדיוטי
22/04/14 16:42
127צפיות
אני רוצה לתת אותו ברגע האחרון האפשרי.

תודה רבה לך על העזרה
עוד דבר קטן. לפני המסירה תקפיד שיעשה פיפי
22/04/14 16:54
134צפיות
שלא יהיה לחוץ לו בטיסה
גם אצלי זה היה ככה, ב-3 הפעמים שטסתי עם הכלב
23/04/14 07:54
80צפיות
ב-3 חברות תעופה שונות (אל על + 2 חברות תעופה זרות).
אני לא בטוחה מה קורה שם עכשיו
22/04/14 17:23
132צפיות
אבל כבר יצא לי לראות שלא כדאי לטוס עם החברות הישראליות כשמדובר בבעלי חיים. הם מתנהלים בצורה לא ברורה ולא מתואמת, ועושים טעויות. במקרה שלי, הנציג של חברה (יש לציי שלא היה מדובר באל על, אלא בחברה ישראלית אחרת) החליט שהוא יודע יותר טוב מהבריטים מה התקנות שלהם לגבי הכנסת בע"ח לבריטנה, ולמרות שממש התחננתי בפניו שלא יעשה שטויות הוא העלים את שטר המטען שהיה מחובר בתוך תיק פלסטיק לכלוב הנשיאה של החתולה. הבריטים כמעט סירבו לקבל אותה בכלל, והיה צורך בתשלום קנס כבד כדי שלא ישימו אותה על מטוס חזרה לישראל מבלי למסור אותה לי או לחברה המקבלת (כי אז היה צורךבהסגר דרך חברה מתאימה). באותה הזדמנות, גם כן לא היה ברור איך עושים את הצ'ק אין ואיפה, לא היו ברורים, לא התנהלו על פי הנהלים.

אני לא חושבת שארצה להטיס בע"ח עם חברה ישראלית עד שאשמע על שיפור משמעותי במודעות לגבי הטסה כזאת.

אני טסתי עם אל על גם כשהבאתי את אורין
22/04/14 17:33
124צפיות
מאוסטריה, וגם לפני חודש וחצי לתערוכה באנגליה וחזרה. דווקא הייתי מאוד מרוצה
º
גם אני הייתי מאוד מרוצה מאל על עם הכלב..
23/04/14 06:34
27צפיות
אמנם טסנו עם חברה אחרת (זרה),
22/04/14 21:08
105צפיות
אך קודם כל התבקשנו למסור את בעלי החיים (כלב גדול ושני חתולים) ורק אחר כך לעשות צ'ק אין. בכל מקרה, אני לא מציעה לך למסור את הכלב ברגע האחרון, כי זו פרוצדורה שלמה ואתה לא רוצה להיות בלחץ.
תגיד... כמה עולה להטיס כלב?
35צפיות
והאם יש להם כלובים יעודיים לזה או שאתה צריך להביא?
תלוי
24/04/14 02:22
25צפיות
אם הכלב טס איתך או במטען. אם הוא טס איתך אז זה בסביבות ה100$ (לפחות כך היה כשטסתי ב2013). במטען אני לא יודעת כמה עולה אבל זה מצוין באתר של כל חברת תעופה. את הכלוב אתה מביא איתך.
חסימת מעבר דלת
23/04/14 23:23
38צפיות
לכלבה מאוד עקשנית, יש פתרונות זולים יותר מגדר בטיחות לילדים שעולה 400 שקל? היה פעם הודעה על מישהוא שמוכר כאלה בפייסבוק אבל אני לא מצליחה למצוא את זה.. אשמח לעזרה!
חייבים לשים את כל האמפולה?
23/04/14 12:15
139צפיות
שאלה של טירון, אבל כל פעם אני מסתבך עם זה :)

הכלב שלי שוקל 11 ק"ג ואני משתמש באמפולה של 10-25 ק"ג.

באמת שיש שם המון חומר ביחס לגודל של הכלב ורשום שזה צריך לגעת בעור ככה שיצא שבמקום ב-3 נקודות שמתי אותה באיזה 7 נקודות שונות על הגב כדי שיגע בעור ולא סתם ימרח על השיער.

ועדיין, נשאר לי איזה שליש אמפולה.

מה אני עושה  לא בסדר?
אתהבסדר רק קצת חסר סבלנות
23/04/14 12:20
109צפיות
גם אני צריך לחלק ל 20-30 נקודות כדי שלא הכל יהיה על הפרווה, ועדיין לא מעט נשאר על הפרווה.
º
כנ"ל
23/04/14 15:07
13צפיות
צריך לשים את הכל
23/04/14 15:22
81צפיות
לא צריך לפזר.. מספיקה נקודה אחת ולשים הכל..
קל לך להגיד...
23/04/14 16:05
76צפיות
על כל כלב יש לך משטח פיזור בגודל של נושאת מטוסים!
אהא! באתר של advantage רשום שאפשר להפחית
23/04/14 18:55
42צפיות
טוב, בסוף עניתי לעצמי.

הם רושמים כמה כמות צריך לפי ק"ג משקל גוף ומה המינימום הנדרש.

http://www.animalhealth.bayer.com/4897.0.html

תקנו אותי אם אני טועה (אם הבנתי לא נכון מה כתוב שם, לא אתר כזה ברור)
כתובות אינטרנט מצורפות:
מהמעט שאני יודע, בעיקר דרך זה ששאלתי
23/04/14 17:53
65צפיות
על העניין ....

לאמפולות השונות יש דרכי שימוש שונות, יש כאלה בהן יש לפזר את החומר לאורך כל עמוד השדרה, בחלק רק ב 2-3 נקודות בין השכמות, ובחלק בנקודה אחת.
והבנתי שיש חשיבות רבה להצמד להוראות, אחרת היעילות תפגם. כלומר פיזור על כל הגב של חומר שאמור להינתן בנקודה אחת - זה לא מומלץ.

מקווה שמי שיודע יותר טוב ירחיב על העניין.
אין חשיבות רבה להיצמדות למספר הנקודות
23/04/14 22:41
34צפיות
הרעיון הוא שיהיה מגע של החומר בעור, ולא בפרווה. אם עושים את זה בשתי נקודות או בעשרים - זה ממש לא משנה. אישית מעדיפה לפזר קצת בכל נקודה ולעשות הרבה נקודות בשביל לוודא שיותר חומר נוגע בעור ופחות בפרווה.
º
תודה-רבה, זה גם יקל עלי את המשימה :).
24/04/14 00:11
5צפיות
אז.. תגידו.. איך סולטיפ בתור אמפולות?
23/04/14 20:15
48צפיות
הייתי היום בסבב חנויות וכולם דחפו לי את האמפולות האלה..
º
אמפולות מצויינות אבל יש כלבים שרגישים אליהן
23/04/14 22:01
17צפיות
ממליצה להימנע
23/04/14 22:39
51צפיות
יותר מידי כלבים סובלים בגללן מתופעות לוואי. יש יופי של אמפולות בשוק שאינן גורמות לתופעות לוואי. אין סיבה לבחור דווקא באלו שבשכיחות לא נמוכה גורמות לכך.

ד"ר טלית נודדת, רופאה וטרינרית.
בשורה משמחת שקיבלתי
22/04/14 08:11
370צפיות
זוכרים את הגור של השכנה שאימצה אותו וזרקה אחרי חצי שנה או יותר במושב?
אחרי כמה טלפונים גיליתי שהוא נלקח להסגר מגדים,זיהיתי אותו לפי התמונה שהאחראי של ההסגר שלח לי ,הודעתי על כך לעין איילה
והוא חזר אליהם ובחג אומץ למשפחה אוהבת

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?For...

איזה כיף!
22/04/14 21:16
60צפיות
כל הכבוד לך על האכפתיות!!! בזכותך לכלבון יהיו חיים טובים :)
23/04/14 09:41
41צפיות
הרבה בהצלחה לו!
וואו! איזה כיף לשמוע!
23/04/14 11:59
71צפיות
איזו תחושה עילאית את בטח חשה! דבר כזה יכול לעשות לנו את החודש, את השנה! את בטח מרגישה בעננים!

כל הכבוד לך על האכפתיות ועל המעורבות וכל הטרחה. זה ללא ספק המון בזכותך שהכלבון זכה בסוף להגיע לבית נורמלי ולחיים ראויים. (מחזיק לו אצבעות שלפחות הבית הזה יהיה נורמלי ).

רק מה חסר לנו?
תמונה!
יש לי רק תמונה אחת שלו
125צפיות
יש לי רק תמונה אחת שלו
ששלח לי אחראי ההסגר ועל פיה זיהיתי אותו.

למעשה, היה לי מזל שהצלחתי לגלות שהוא בעצם נשאר במושב ולא נמסר לעמותה,
שאחראי ההסגר הסכים לשלוח לי תמונה כדי לזהות אותו (מיד זיהיתי את החיוך הרחב של המקסים הזה ,שאפילו בהסגר היה שמח)
שעין איילה הסכימו לקבל אותו בחזרה
והכי חשוב - שסופסוף אומץ לבית טוב!
לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לא הייתי מטילה ספק כשהיא סיפרה לי בהתחלה שהיא החזירה אותו לעמותה...משהו גרם לי לפקפק ולחקור וטוב שכך.

הלוואי שכל הכלבים האבודים,הסובלים, אלה שנזרקו,ימצאו מי שידאג להם ויזכו לבית אוהב
אויש, איזה מקסימון!
23/04/14 21:18
37צפיות
אני אוהב כלבים אופטימיים כאלה.
גם אני
23/04/14 21:31
26צפיות
ומאוד אהבתי אותו,הוא היה גורון שמח תמיד,אבל תמיד!
התלהב בכל פעם כשנפגשנו,קפץ עלי לקבל ליטופים והשמיע קולות שמחה .
מקווה בכל ליבי שהפעם הגיע למשפחה טובה שתאהב אותו
ותבין שהוא לא צעצוע,אלא יצור חי ומקסים,שיש בו הרבה מרץ ויודע להחזיר אהבה בכמויות....
תמיד כשראיתי אותו מרחוק,עלה לי חיוך על הפנים,
השמחה שלו הייתה מדבקת,אי אפשר היה להשאר אדיש ליצור המדהים הזה שרק רצה להיות אהוב.
º
23/04/14 13:19
14צפיות
º
23/04/14 19:48
7צפיות
אשמח לשמוע על ימי אימוץ בתל אביב /רמת גן
23/04/14 18:02
53צפיות
שבהם אני יכולה להביא כלב משלי לאימוץ...
אני חייבת את זה דחוף!!!
יש כלב שאני חייבת למצוא לו בית תוך חודש ולא הוא ישלח לכלבייה או לרחוב...

אני חייבת את עזרתכם לגביי הפרוצדורה
כנסי לאתר של אס או אס.
23/04/14 21:05
35צפיות
יש להם ימי אימוץ בשישי שבת בהרצליה/כפר שמריהו.
יש נוהל שונה בין שישי לשבת קראי באתר ונסי  להביא אותה לשם בהמשך להנחיות שלהם.

העלי תמונות טובות גם כאן+כל האינפורמציה המלאה על הכלב.
וכמובן נסי בפייסבוק,יש לזה כוח רב במידה וישנם שיתופים וחשיפה.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה