לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

גזר לגורה
04/07/15 08:03
49צפיות
מסתבר שהגורה שלי (3 חודשים)ממש אוהבת גזר. 
ניסינו לתת לה גזר שלם קלוף והיא כרסמה אותו והתלהבה מאוד. 
קראתי שגזר זה בריא לכלבים אבל - האם אין סכנת חנק אצל גורים?
תודה!
º
נשמע סבבה. הלוואי הכלבה שלי היתה אוהבת...
04/07/15 21:31
6צפיות
כדי להרגיל לטעם של גזר או קולורבי למשל
05/07/15 12:28
אפשר להתחיל לגרד אותם(עם מגרדת) בכמות קטנה מאוד מעל האוכל היבש.
אח"כ אפשר לתת חתיכות קצת יותר גדולות לכרסום. מרענן את ריח הפה ואני מניח שתורם באופן כללי. (אם כי הגזר נראה לי מפוצץ בסוכר אבל לא בדקתי באופן "מדעי". שווה לשאול וטרינר.)
º
שתי אחיות שגדלו ביחד - היום ולפני 3 שנים
הודעה זו מכילה תמונות
03/07/15 16:08
181צפיות
ילדה וכלבה.
º
מתוקות ומהממות
03/07/15 21:48
15צפיות
º
04/07/15 11:57
6צפיות
º
עונג צרוף
04/07/15 12:22
18צפיות
נסענו בששי בצהריים לבקר
הודעה זו מכילה תמונות
04/07/15 12:25
128צפיות
את סוזי אצל יוסף, עם כ-ל הילדים
כמות האוקסיטוצין שרצה שם, לא יאומן
º
עצוב ושמח
04/07/15 13:10
33צפיות
מאד
הודעה זו מכילה תמונות
04/07/15 13:19
100צפיות
היא נראית טוב, שמחה, מתלטפת, מטופלת, רגועה ונאהבת
(אצל כולנו עברה המחשבה "אולי ניקח אותה הביתה?" אבל אנחנו יודעים שזה לא בטוח בתנאים הנוכחיים)

ובכל זאת דמעות לקראת עזיבה
גיבורה את
04/07/15 15:42
58צפיות
אותי זה היה מרסק 
º
04/07/15 14:10
6צפיות
º
מה יש לסוזי?
04/07/15 23:03
15צפיות
יש לה ספור ארוך
04/07/15 23:18
54צפיות
שהסתיים בפתרון המהמם בדמות חיים אצל יוסף טוויטו
אין לי סבלנות לשחזר את כל הדרך שנעשתה עד הלום.
מצטערת
אם אתם אצל יוסף
05/07/15 00:04
57צפיות
אני מניחה שזה התנהגותי והכלבה לא עומדת למות כן?
למות???
05/07/15 09:04
30צפיות
ברור שלא
היא שם כי יש לה מזל ענק שהיא נאהבת ושיש מי שלוקח עליה אחריות ומוכן לשלם על כל הוצאה שנדרשת עבורה ובלבד שתהיה בסביבה תואמת לקשיים ולאופי שלה
רועה אסיאתית מעורבת כנראה בכנעני
הודעה זו מכילה תמונות
05/07/15 09:12
30צפיות
משהו באמת יוצא דופן מצד התכונות והיצרים
חשדנית, טריטוריאלית, אוהבת מאד מאד לנווט לבד בשטח,
שילוב של שני גזעים כששניהם באים חזק לידי ביטוי במערכת שרירית ואתלטית שזקוקה למרחב, סדר יום קבוע ללא הרבה שינויים
ואפשרות להפרדה בטוחה לכל הצדדים בעת הצורך
º
מתוקה אמיתית
05/07/15 10:44
1צפיות
זאת לא הייתה הכוונה
05/07/15 10:43
12צפיות
פשוט כולם היו כל כך עצובים מהתמונה שחשבתי שהכלבה חולה חלילה וגוססת או משהו כזה
ועודחת
הודעה זו מכילה תמונות
04/07/15 12:32
104צפיות
מחילה על ההשתלטות פשוט באותו נושא ומקפיץ גם את שלך אז...
º
05/07/15 10:20
מה המחיר הממוצע למנוי אצל וטרינר?
04/07/15 17:11
31צפיות
מה מקבלים בד"כ?
יש הנחה לשני כלבים?
האם אפשר לקבל הנחה(ובכמה היא תתבטא) אם אוותר על תולעת הפארק לכלבה. (הכלבה מעורבת בבורדר קולי. מקבלת אמפולה של אדווקט במקום הזריקה.)

תודה לעונים.
אין חוקים בעניין הזה
05/07/15 07:52
24צפיות
צריך לעבור אצל הוטרינרים בסביבה ולבקש הצעות מחיר.
סקובה אבדה בתל אביב בפינקס פינת ויצמן!
הודעה זו מכילה תמונות
04/07/15 22:51
58צפיות
אנא עיזרו לנו למצוא את סקובה!! סקובה כלבה קטנה וחששנית.אומצה רק היום וברחה לפני חצי שעה באזור ויצמן פינת פינקס בתל אביב.היא חששנית וצריך יהיה לקנות את אמונה.יש לה שבב ע"ש רחובות אוהבת חיות ותג שם עם הטלפון של המאמצים.אנא עיזרו לנו ולה .לכל מידע צרו קשר או סמסו לטלפון 0506282018
"חיי כלב" התיעצות
04/07/15 18:45
72צפיות

אני תוהה אלו נושאים חסרים לתחושתכם באתר שלנו?
אלו דברים הייתם רוצים למצוא ואין
המלצות על מוצרים אין ולא תהיינה זה עקרוני
נשמח לפתוח את האפשרות להמלצות גולשים על עמותות/ מוסדות ללא כוונת רווח שעוסקים בכלבים, עם המלצות מנומקות ולינק לאתר
ההמלצות שתיבדקנה ותעמודנה בקריטריונים
תפורסמנה במסגרת גולשים ממליצים, לשונית חדשה

הפניה בענין זה דרך צור קשר באתר

שבוע טוב
"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה
º
אפחד?
05/07/15 09:08
אימון בלהקה מאוזנת
03/07/15 02:29
69צפיות
היי,

לפני כשנתיים וחצי אימצתי את הסולמייט המהממת שלי.
היא עברה חיים קשים בשנה וחצי לפני שנפגשנו, כולל הסתובבות ברחוב, פעמיים אימוץ ופעמיים מכות.
היא עברה תהליך מדהים, ונפתחת לאט לאט, וכבר כמעט שנה שהיא אפילו מחייכת. הסיוטים שלה בלילה הצטצמצמו, וכו'.

אבל, כמו שאתם בטח יודעים, בעיה באה- אחרת ממלאת את מקומה.

לאחרונה הבחנתי בתקשורת לקוייה ממש עם כלים אחרים, היא לא זזה נכון, לא נכנעת, מגיעה עם המון אנרגיה לריחרוח.
והכלבים האחרים ממש לא זורמים איתה, דבר שמסתיים לא אחת בביסים.
כשמדובר בגורים, למשל, היא ממש לא יודעת מה לעשות. היא נורא רוצה לשחק, אבל גם מאוד נבהלת מהם.

אז נכון, אני סטודנט תפרן, אבל בחודשים האחרונים אני חוסך פרוטה לפרוטה כדי לאפשר לה (וגם קצת לי) יכולת תקשורת  טובה יותר.
חשבתי על מאלף שמצרף אל להקה מאוזנת בביתו. זה הכיוון הנכון לדעתכם?
יש לכם המלצות על מאלף שכזה?
בהזדמנות זו, מקובל לבקש עזרה בסוגיות נוספות (כמו ריאקטיביות כלפי חתולים, או לחץ מילדים) או שעבודה בתחומים האלו מתבצעת רק בשיעורים  יחד איטי?
מאמין שיש וריאציה גבוהה, אבל (בשביל לוודא שאכן צברתי מספיק ממון) מה העלות של חוויה שכזו? ומה משכה?

המון תודה!

נ.ב.
שאלה שמציקה לי קצת. היא לא מוכנה ללקק ידיים, ומעדיפה שלא ללקק בכלל (חוץ מכשהיא מאושרת ממש, ואז היא  מוכנה לתת נשיקות בפנים. רק בפנים). זה עניין של אופי, או שמהכרותכם זה גם קשור לטראומה ויכול להשתחרר?
מנסיוננו
04/07/15 17:39
41צפיות
כלבים שסובלים מחוסר חשיפה ובעקבות כך מפחדים וחרדות
זו עבודה של הבעלים. ולמה? כי איתנו הם נמצאים ביום יום ובדיוק כמו שכתבת, דבר נפתר ומתעורר אחר. ברגע שיש לנו כלי שעובד אנחנו יכולים להפעיל אותו במגוון של מצבים.
עבודה של מאלף איתך ואיתה תיתן בידך את השפה המתאימה ואת ארגז הכלים לעבוד איתה לא משנה מה.
אין קסמים
זו עבודה ארוכה, הדרגתית ולעיתים מאד מאד מתסכלת משום שהתהליך ארוך ויש רגרסיות
אבל כשמצליחים, הו כשמצליחים זה שווה כל רגע

אני הייתי פונה לאיש/אשת מקצוע מתחום העבטדה בחיזוק חיובי
לוקחת נשימה עמוקה וממשיכה במפעל המהם שהתחלת בו- הצלתה של הכלבה הזו מגורל אכזר
מצלמה לכלבה
04/07/15 16:50
37צפיות
מחפש מצלמה שאוכל לצפות בכלבה כשאני לא בבית להשמיע לה קול. חבר המלציץ על זו:
http://www.aliexpress.com/item/H-264-1-0MP-HD-720P...
מישהו מכיר משהוא אחר?
שלום לכולם. אימצנו גורה בת 3 חודשים
הודעה זו מכילה תמונות
02/07/15 12:21
179צפיות
קטנה ותישאר קטנה (עד 10 ק"ג).
הגורה עושה פיפי על עיתונים במקום מסויים וזה מצוין. הקקי בכל הבית. אנחנו גם מגבילים אותה לשטח סלון בלבד. אין טיול בשאר הבית. חסמנו את הכניסה שתלמד שזה שטח מחייה שלה (לפי המלצת וטרינר) וגם שלא תעשה נזקים בבית.
אנחנו רוצים כמובן ללמד אותה צרכים וזה זמן טוב עכשיו הילדים בחופש גם בחוץ אבל לא לבטל את העיתונים למקרה שאנחנו הרבה זמן לא בבית שתהיה לה אופציה של עיתונים.
ממה מתחילים?
אשמח לטיפים.
מאמר על אילוף לצרכים
02/07/15 13:16
63צפיות

"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה

תשובה
02/07/15 14:12
68צפיות
קודם כל חשוב להבין מהי יכולת ההתאפקות שלה...ככלל אצבע זה 4 שעות אבל תלוי בכלבה. אחרי שינה, אוכל, משחקים יש יותר סבירות שהיא תצטרך.
בזמן שאתם לא בבית אפשר לתחום אותה בגדר גורים (בהרגלה נכונה...) והיא תעשה רק בפנים.
להוריד אותה למטה הרבה ולשבח אותה כשהיא עושה (אפשר גם עם חטיף), להתעלם כשהיא עושה בבית...

מה זאת אומרת להתעלם כשהיא עושה בבית?
02/07/15 15:16
71צפיות
המטרה ללמד אותה לא לעשות בבית בכלל. אלא אם אנחנו הרבה זמן לא בבית אז שתעשה בעיתונים.
כל פעם שאני כועסת עליה כשהיא עושה קקי בבית היא נעלבת והולכת למיטה שלה ויושבת שם עצובה. ואחרי כמה דקות כבר רודפת אחרי ילדים.
עושה רושם שהיא מבינה למה אני כועסת עליה.
לעומת זאת הילדים כמובן רק משחקים איתה ולא מלמדים בכלל. יאמר לזכותם מנקים אחריה. הקטן אפילו מנגב לה רגליים כשחוזרים מבחוץ. ממש דואג לה.
האם אני טועה?
כלומר לא לכעוס כשהיא עושה בבית
02/07/15 15:23
58צפיות
כך יווצר מצב שהיא תפחד לעשות לידך ואז תברח לעשות באיזה פינה בבית...ולמטה תפחד לעשות כשתורידי אותה...
אז איך היא תלמד לא לעשות בבית?
03/07/15 08:28
42צפיות
אתמול למשל בטעות הילדים שכחו לסגור את המחסום והיא הגיעה למטבח. הייתי באותו רגע במטבח ולא שמתי לב ובמקרה, ממש במקרה הלכתי לחדר כביסה לקחת משהו ותפסתי אותה בתחילת מעשה. לקחתי אותה בידיים ורצתי למטה (קומה 6 עם מעלית). התסובבתי 40 דקות לא עשתה כלום. איך שחזרנו עשתה בעיתונים.
נראה לי שהמאמר ....
04/07/15 16:01
27צפיות
אליו הפנתה מיקי מהי נותן תמונה די טובה לגבי תהליך הגמילה.
וכן, כלבים נגמלים גם (ובעיקר) אם לא כועסים עליהם...
הנטייה הטבעית של כלב היא לא לעשות בבית,
אבל זה דורש בגרות והתפתחות, כולל שליטה על שלפוחית השתן,
אבל לא רק.

לגבי הכעס - הנטייה שלנו היא לחשוב שהכלבים מבינים כשכועסים עליהם, 
אבל האמת שמדובר בפחד נטו, ללא שיוך וקישור עם ה"סיבה" שנמצאת בראשנו
ובהבנתינו האנושית בלבד. הדבר היחיד שאמנם נכון, שהם עלולים לפחד מאיתנו,
מה שכמובן לא מועיל למאומה.

ובאופן כללי - כלב בן 3 חודשים אין סיכוי בעולם שיגמל לגמרי, גם אם מתאים לכם לסיים
את התהליך במהלך החופש הגדול. כל מה שאתם יכולים לעשות הוא לנסות ולנהוג עפ"י כללי
האצבע, כמפורט במאמר שצורף כאן, ללא כל כעס ו/או הענשה.

לגבי הדוגמא שהבאת - טוב עשית שירדת עם הכלבה, גם אם לא עשתה הפעם בחוץ. שם המשחק
הוא סבלנות והתמדה. העובדה שעשתה במטבח מעידה שהיא מחפשת מקום מרוחק, דבר שיכול
לתת לך הדגמה שבאופן טבעי הכלבה מנסה לעשות את הצרכים הרחק ככל האפשר משטח המגורים שלכם.

הכלבה לא עשתה בחוץ, מכיוון שהיא עדיין קטנה, חוששת ומאויימת מהחוץ, וכמובן לא בגלל שרצתה לעשות
דוקא :)... לכן המשימה שלכם, במקביל להוצאה תכופה של הכלבה, היא להרגיל אותה, בקצב שלה לשהייה בחוץ.
תתחילו במסלולים מוכרים ולחזור עליהם שוב ושוב. אם הכלבה עושה בחוץ, לכו לנקודות בהן עשתה וכמובן תתנו
לה חטיף ותשבחו אותה על "הישגיה"...

דרך אגב - אין סיבה שתלכי איתה 40 דקות רצופות.. עדיף שתרדי איתה פרק זמן של כ- 10-15 דקות, ואם לא עשתה 
תחזרי איתה הביתה, כך שיחסך ממך התסכול. לאחר פרק זמן (ושוב, בהתאם לכתוב במאמר) תנסי שוב.

דבר נוסף - בתהליך הגמילה, אתם יכולים לשים עיתונים, אם אתם רוצים, למקרים של פספוסים, אבל כדי לקדם את הגמילה
לא ניתן להיעדר מהבית לזמן רב, בהנחה שהכלבה תעשה על העתונים. זה פשוט לא עובד ככה. אתם צריכים להתמיד
בהוצאה אינטנסיבית של הכלבה, כדי שתכיר היטב את הרעיון של עשייה בחוץ.

ושאלה נוספת - האם כבר קרה / קורה שהכלבה עושה בחוץ ?

בהצלחה

דוגסיטר בתל אביב והסביבה
04/07/15 15:04
18צפיות
היי,

אני סתיו, בת 25, אחראית ואוהבת כלבים עד אין קץ.
אני מתנדבת בכלביית תל אביב ומאוד מנוסה עם כלבים מכל הסוגים (גם הבעייתיים מביניהם - "אגרסיבים", פחדנים וכו').
אשמח לשמור על חיות החמד שלכם בביתם בזמן שאתם בחופשה או נעדרים מהבית מסיבה אחרת.

אם רלוונטי עבורכם, נא צרו קשר :)
052-4379514
יום מקסים :)
סתיו.
הקיבה מתהפכת לי -
52תגובות
02/07/15 10:09
401צפיות
ראיתי את זה, והבנתי שמדובר ב״מאלפת״ בשם דורית דמבין. הייתי שמחה אם לא תהיה פרנסה. ואני מאחלת...

(המשך...)
ראיתי את זה, והבנתי שמדובר ב״מאלפת״ בשם דורית דמבין. הייתי שמחה אם לא תהיה פרנסה. ואני מאחלת לה עוד דברים הרבה פחות נעימים... תפיצו בבקשה שככה לא מאלפים כלבים.
מקום לטייל עם הכלב משוחרר
03/07/15 23:49
54צפיות
קיים כזה מקום באיזור המרכז?

º
נסי לאתר גינות כלבים באזור שלך.
04/07/15 17:14
5צפיות
מחפשת המלצה למונית ידידותית לכלבה גדולה
03/07/15 08:10
45צפיות
היי, נתקעתי בלי הרכב ואני צריכה להביא את הכלבה מאיזור ר"ג לוטרינרית בת"א. מחפשת המלצה למונית שתסכים לקחת את הכלבה (מעל 30 קילו) ואותי במחירים שלא יקרעו את הכיס, הלוך ושוב.
תודה.
https://www.facebook.com/rami.cohen.754?fref=ts
03/07/15 12:36
28צפיות
רמי כהן מונית הכלב
רכישת כלב "גזעי"
01/07/15 09:25
192צפיות
שלום לחברי הפורום

בהמשך לשרשור הזה:

הכלבה האהובה שלנו צ'ולי הלכה לעולמה ביום חמישי שעבר ב 25 ליוני. ברור שזה עדיין מוקדם, לפחות עבורי לחשוב על כלב חדש. ואם זה היה תלוי רק בי, ההיתי מאמץ כלב ולא רוכש. אבל אשתי שכמוני גם הייתה מאד קשורה לצ'ולי מרגישה שמאד קשה לה עם הריקנות שנותרה בבית. כאחת בעלת אופי רוחני, להבדיל ממני, היא מאד רוצה לרכוש גורת פקינז מבית גידול אמין ולא מטחנת גורים. היא מאד מקווה למצוא גורה שנולדה בדיות באותו יום ארור שצ'ולי הלכה - ב 25 ליוני, כי זה ייתן לה הרגשה שאולי כך היא תחזור אלינו בגלגול אחר.. אני סקפטי שניתן בכלל למצוא גורה כזאת שמוצעת למכירה. ברור לי שבגיל כזה צעיר לא ניתן להפריד אותם מהאמא, אבל אם בכל זאת נמצא בית גידול שבו ניתן להזמין מראש את הגורה, זה בהחלט יעשה לה ולי נחת.

אם משהו יודע או יכול להמליץ על בתי גידול, או מקומות בכל רחבי הארץ שבאמת אפשר לסמוך עליהם שהכלבים שם גדלים בצורה הומאנית ואין חלילה שום התעללות באמא, אני מאד אשמח לשמוע. ידידה אחת המליצה על חנותבראשון בשם מולי חיות מחמד, אבל בחיפוש ברשת ראיתי שיש נגדו המון תלונות...

תודה מראש

אלי

הממ
01/07/15 10:51
127צפיות
אם אתם איתנים בדעתכם זו הכתובת שלכם
תודה על התשובה
01/07/15 14:34
99צפיות
יצרתי קשר עם רכזת הגזע, למרבה הצער אין כרגע המטות של פקינזים בארץ. היא אומרת שכל מה שמוצע ביד 2 הוא לא תחת הפיקוח שלה והוא לא גזעי. המליצה לא לרכוש שוםפקינז מאדם פרטי ללא בדיקה וטרינארית מקיפה כדי לשלול מחלות). יש למגדלים שלה כלבים אחרים כמו פפיון, מלטז ועוד שהיא המליצה. אבל מתברר שאם לוקחים דרכה נקבה יש להתחייב שלא לעקר אותה... זה מעניק הנחה ותעודה. בניגוד למה ששמעתי מהמון וטרינארים כולל ממוחים מבית החולים, היא אומרת שעיקר גורם נזק ועיוות גופני, וגם מעלה סיכויים למחלות... אני תמיד ההיתי בעד עיקור כי אין לי שום כוונה או רצון לעשות עסק מכלב או כלבה. אנחנו רוצים כלב בשביל להעניק ולקבל בחזרה אהבה ולא יותר מזה... אם למשהו יש מה להמליץ להוסיף בסוגיה הזו, ובכלל בסיכונים ברכישת כלב "דמוי גזעי" מאדם פרטי, אשמח לשמוע דעות. נכון שרכישה של כלב כזה מאדם פרטי מעודדת התעללות ומסחר, אבל הגור כבר קיים, ולכן יש כאן גם סוג של שליחות להציל אותו מלהגיע לידיים לא נכונות. אני בכל פעם מקבל שוק שאני רואה שכלב בן 3 או 4 שהתרגל למשפחה מסויימת מוצע למכירה עלידיהם... איך אנשים בכלל מסוגלים למכור בן משפחה לכל דבר?

תודה

פקינז גזע לא בריא בכלל באופן כללי
01/07/15 16:40
102צפיות
לקנות כלב כזה מהרבעה ביתית זאת טעות, הסיכוי למחלה כמעט וודאי.
די להסתכל ביד 2 ולראות את כל ה-"מיני", "מיקרומיני", "ננסי" ולהבין שמההמלטות האלה לא יוצא שום דבר טוב.
לא יודע אם ודאי, כי אני מכיר אנשים עם פקינזים בני 10
01/07/15 18:38
82צפיות
שנקנו מיד 2. נכון גם אני ממש נגד הרבעה כזו של אנשים פרטיים לשם רווח כספי בלבד. אבל בכל זאת, האופציה האחרת של כלב גזעי עם תעודות מגיעה עם הגבלות ומחיר לא זול. לא מבין מדוע אני צריך להתחייב שלא לעקר או לסרס? והאמת, פקינזים בלי תעודות משום מה נראים הרבה יותר חמודים מאשר אלו עם, שמשאירים רושם מאד סנובי... יש לי פשוט חולשה לגזע הזה. צריך כנראה לנסות למצוא אדם פרטי שנראה הגון ובאמת אוהב חיות. בכל מקרה זה עדיין מוקדמם מידי בשבילי להכניס כלב חדש, כי בקושי עבר שבוע אחד מאז אבדנו את הכלבה...
לי יצא לפגוש שבוע שעבר פקינז בן 12
02/07/15 08:57
61צפיות
אז יופי יש לו חיים ארוכים.
א ב ל .......
הבעלים שלו לוקחים אותו על עגלה החוצה וכשמורידים אותו למדרכה לעשות צרכים אז הוא נופל עליהם כי הוא כבר לא יכול ללכת מכל פריצות הדיסק שיש לו.
ויש לי עוד שכנה עם פקינז גיזעית עם תעודות בצבע לבן (נדיר מאוד פקינז לבן עם תעודות) שזכתה בתערוכות ולא הורבעה בגלל בקע טבורי והיא סובלת מ-3 פריצות דיסק בגיל 4, הכלבה הזאת לטענתה עלתה 7000 ש"ח.
לפני הכלבה הזאת היא סיפרה לי שהיה לה עוד פקינז שנפטר מדום לב בגיל 5.
קיצר, ברור שהם יכולים להגיע לגיל מופלג אבל איכות החיים שלהם מאוד ירודה בהשוואה להרבה כלבים זקנים שראיתי גיזעיים ולא גיזעיים.
לדעתי הנקודה הכי קריטית שאתם צריכים להתמקד בה היא: "מה אם הפעם לא תקבלו פקינז עם אופי לא פקינזי ?" - מה אם הפעם האופי יהיה שונה ? יש לכם ילדה קטנה בבית לפי התמונות, האם אתם מוכנים לקחת את הסיכון ?
ברור שכל כלב הוא יחיד ומיוחד אבל בכל זאת מדובר בגזע עם אופי בעייתי.
דולי
אני מכירה אנשים בני 100 שמעשנים כל יום קופסא
03/07/15 03:07
37צפיות
האם היית אומר לילדים שלך שסיגריות זה בעצם בסדר?

יש כלל ויש את היוצאים מן הכלל. פקינזים שחיים עד גיל מבוגר זה חריג. פקינזים בעלי איכות חיים כלשהי- בכל גיל- זה חריג שבעתיים. מילא בחרת בגזע מהחולניים שקיימים, אתה עוד רוצה להוסיף חטא על פשע ולקנות אחד ממטחנת גורים? זה אומר שאתה, באופן פעיל, אקטיבי, בדעה צלולה, נותן כסף לאנשים שמתעללים בפקינזים. הם מתעללים באם שנאלצת להמליט שוב ושוב, הם מתעללים בגורים שלא נמכרים או שנולדים עם איזו נכות ונזרקים לרחוב. עם כל הכבוד לאשתך והרוחניות שלה- שאל אותה מה היא חושבת שצ׳ולי הייתה רוצה שתעשו. האם צ׳ולי הייתה שמחה לגלות שאתם מתעללים בבני מינה?

תעשו לעצמכם טובה, גשו לכלביה הקרובה ואמצו כלב שמועמד להמתה. אין דבר יותר מספק, פיזית ורוחנית, מלהציל נפש אומללה ממוות ולהעניק לה חיים.
למה אתם נעולים על פקינז?
01/07/15 18:43
82צפיות
אולי אפשר למצוא גזע שיתאים יותר לאופי החיים שלכם (לא שפירטתם מהו)....
שאלה טובה
הודעה זו מכילה תמונות
01/07/15 19:34
160צפיות
יש מצב שאנו נעולים על פקינז מהסיבות הלא נכונות. אבדנו כלבה פקינזית מקסימה בשבוע שעבר שההינו מאד קשורים אליה (יש על זה שרשור נפרד). ברור שלא ניתן למצוא לה תחליף כי כל כלב שונה מהאחר. היא הייתה פקינזית שננטשה באיזה מושב דתי, כנראה בגלל בעיות בריאותיות. הגיעה אלינו עם אלפי קרציות וקושי ללכת ולנוע בגלל פריצת דיסק, וקשיי נשימה. טפלנו בה באופן מסור עד לשיקום. זה כלל ניתוח תיקון פריצת דיסק, ניתוח החלפת קנה נשימה בקנה סנטטי לאחר שהקנה שלה קרס, למרבה הצער היא סבלה גם מדלקת בדרכי השתן שמקורה בחיידק עמיד לכל סוגי האנטיביוטיקות. אושפזה מספר פעמים כאשר הדלקת התפשטה לכליות וטופלה עד להחלמה. לקחה כדורים כל חייה אבל מתוך 5 השנים שהייתה איתנו מגיל שנה, לפחות 4.5 שנים היא הייתה שמחה ומאושרת בסכות הטיפולים שכבר מזמן חצו את ה 24 אלף שח, וזאת למרות שאנחנו משפחה של זוג צעיר עם ילדה בת 4 שגרים עדיין בשכירות ועם הכנסה ממוצעת. נאלצנו לוותר על נופשים ולקחת הלוואה בשביל לטפל בה, רק בכדי להעניק לה חיים טובים שהגיעו לה. היא כמובן החזירה אהבה ללא גבולות. היא ממש הפסיקה להתנהג כמו פקינזית. כאמור למרבה הצער לפני כמעט שבוע החיידק תקף שוב את הכליות. הפעם באופן לא צפוי שהפתיע גם את טובי הוטרינרים בבית החולים בבית דגן, היא מתה במהלך הלילה למרות שנבדקה יום קודם לכן ונמצאה קשירה להשאר בבית למשך יומיים עד שיגיעו תוצאות הבדיקות ויוחלט על המשך הטיפול (היה צריך להחליף אנטיביוטיקה בכל פעם כי החיידק מפתח עמידות מחדש).

כנראה שבתת המודע אנו רוצים כלבה דומה לה ככל הניתן, אז מן הסתם היא צריכה להיות לפחות מאותו הגזע והמין, סוג של הזדמנות נוספת, אך בתקווה שהיא תהיה בריאה כי ממש אין לנו כוחות נפשיים או כלכליים לעבור עוד גיהינום כזה...

חשוב שתהיה נקבה, היא כמובן תעבור עיקור. שתהיה חברותית, ולא יותר מידי היפר אקטיבית. שתהיה בעלת מימדים קטנים, אך לא כלב מזערי מהסוג המעצבן שיש לכל מיני סלבריטאים. היתרון בגודל של צו'לי היה שהצלחנו להגניב אותה לכל בית מלון שההינו איתה. היא הסתתרה בסל נישא או בסל המובנה בעגלת התינוק... בצורה זו אפילו הכנסנו אותה למרכזי קניות ואף אחד לא שם לב...

כמובן שמדובר על כלבה שנרצה בעתיד הלא רחוק, כי כרגע אנו עדיין לא מוכנים לכלב חדש...

עצוב :(
01/07/15 21:22
81צפיות
כואב לאבד כלב.... פעם אמרו לי שלאהוב כלב זה יותר מלאהוב ילד. לא יודע אם זה נכון כי אין לי ילדים, ואני מניח שזה אינדיבידואלי, אבל עדיין ליבי איתכם. אני שואל את השאלה מסיבה מאוד פשוטה: אני מניח שאתם רוצים כלב כי אתם אוהבים כלבים / בעלי חיים.... האם יכול להיות שתוכלו לתת חיים טובים יותר לכלב אחר? השאלה נובעת מפחד אישי שלי של אנשים נעולים על גזע מסוים... והוא שאותו כלב לא יהיה אותו דבר... כשאנחנו לקחנו כלב אני דיי התאכזבתי כי השוויתי אותו לכלב הקודם שלי.... לי היה קל יותר לקבל שהוא שונה כי גם הגזע שונה.... חשוב לא לעשות השוואות בין הכלבה האהובה לכלבה החדשה.... אם אתה מודע לזה, עשיתי את שלי.....
תודה. חשבנו על זה.
01/07/15 22:47
66צפיות
קודם כל, מדובר בפעולה עתידית שנרצה לעשות ברגע שנרגיש כי הפצעים הגלידו, כי כרגע, אפילו אני, גבר בן 43, מוצא את עצמי בוכה עם דמעות לפחות 3 פעמים ביום (למזלי הרב אני כרגע בחופשת קייץ מהעבודה, כי אני מרצה וכרגע אין לימודים באוניברסיטה, אחרת אני בטוח שהייתי נאלץ לקחת חופשה, כי לא ההיתי מוסוגל לעמוד מול סטודנטים ולהרצות במצב שלי).

אבל ברור כי כלבה חלופית לעולם לא תהיה צ'ולי בהתנהגותה, גם אם היא תראה מאד דומה לה חיצונית. אבל למרות זאת, ללכת בכיוון גזע או מין שונה, נראה לי צעד מרחיק לכת מידי, לפחות בשלב זה. האמת, שמכל הגזעים, לפני צ'ולי, פקינזים ממש לא אהבתי, וגם היום, לעולם לא ההיתי לוקח פקינז גזעי ומהסוג המגונדר והסנובי שרואים בתערוכות. אבל באופן אירוני, בארץ ישנו "זן" פקינזים שהם כנראה תוצר של ברידיג לקוי, שאותם סוחרי גורים חסרי רחמים מכנים בשם הפיקטיבי פקינז "ראש אריה" או פקינז "ננסי", שבעיני הם הרבה יותר חמודים במראה ובאישיות שלהם מאשר פקינז עם תעודת גזע.. צ'ולי שלנו הייתה כנראה מה"זן" הזה (כאמור מצאנו אותה נטושה בגיל שנה ולא רכשנו אותה, רק לאחר כמה ימים הבנו כי היא כנראה ננטשה בשל קושי בשליטה בשלפוחית וקושי בתנועה בגלל בעיית גב שהצלחנו לרפא). נכון שהיא, וכנראה כל ה"זן" הזה לא הייתה כחמה במיוחד, אבל היא בהחלט ידעה להחזיר אהבה אינסופית. במשך 5 שנים הצלחנו ללמד אותה 3 פקודות. לבוא, לשבת, ולגשת למקום שלה... אבל היא הייתה מיוחדת בדרך שלה.. כנראה כל החוויה הזו גרמה לנו למשיכה עזה לאותו זן פקינזי...  המלכוד האמיתי הוא שאותו זן גם מגיעה עם המון בעיות בריאותיות. השבוע גיליתי שהמון פקינזים כאלו בגיל 6 + נזרקים לכל מיני עמותות ע"י הבעלים שלהם ברגע שמתחילות בעיות בריאותיות שעולות יותר מ 200 שח בכדי לטפל בהן... אז יש שיגידו שלרכוש כלב כזה מאיזה ערס חסר רחמים זה מעודד עוד התעללות באותן כלבות, אבל אפשר לראות בזה גם הזדמנות להציל את אותו הגור מלהמכר למשפחה שתדאג לו כל עוד הוא צעיר ובריא, ותזרוק אותו לצער בעלי חיים או לרחוב ברגע שתתגלה אצלו איזו מחלה כלשהי...

כרגע אנחנו נמתין קצת, ובבוא הזמן ננסה למצוא גור למכירה ממשפחה ולא מסוחר, וזאת לאחר שנוודא שמדובר במשפחה אוהבת חיות ואחראית שהכלבה שלהם המליטה רק לשם דור המשך ולא לצורך מסחר בגורים... אם שכלל יש משפחה כזאת..
יש לי שכן
01/07/15 23:52
75צפיות
שהיה לו לברדור, אבל לא לברדור ממוצע אלא משהו באמת מיוחד במינו. כשהכלב הזה הלך לעולמו הוא אימץ/קנה עוד גור לברדור, הפעם הכלב התנהג בדיוק כמו שהיית מצפה מגור לברדור להתנהג, וזה נגמר בזה שהוא גלגל את הכלב הלאה.

אני כותב את זה כדי שתזכור שמדובר על גזע דפוק ברמה הגנטית, ושאנשים פרטיים שמרביעים אותו בלי להקפיד שההורים בריאים (במסגרת המגבלות) ובעלי אופי סביר יוצרים גורים דפוקים עוד יותר. אז אני מאמין לך שנפלתם על פקינזית מיוחדת במינה, אבל אל תניח שהפקינזית הבאה תהיה אותו הדבר. יש גם גזעים קטנים עם פזיולוגיה הגיונית יותר.
º
עומר, גם לכלב שלהם היו בעיות בריאותיות. כנראה לא קראת כיאות.
02/07/15 22:30
8צפיות
קראתי כיאות, קצת מתנשא מצידך (מכל האנשים) לכתוב את זה
03/07/15 07:49
27צפיות
אני התייחסתי לעניין האופי, שכן, גם הוא מושפע גנטית.
אולי שווה לשקול ספניאל טיבטי
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
02/07/15 00:26
92צפיות
מבחינת מראה, הוא בול כמו שפקינז היה נראה פעם, והרבה יותר מתון, כך שהוא יותר בריא בכללי.

השאלה היא האם יש גידול שלו בארץ (פגשתי אחד או שניים, אבל אני לא יודעת אם הם מגידול מקומי או מייבוא).

וכמובן תמיד יש את האפשרות של לאמץ כלב קטן מעורב ופלאפי כמו שהוזכר כאן לפני
º
אין גידול בארץ
04/07/15 13:04
1צפיות
01/07/15 19:11
115צפיות
לא יודעת אם אתם מבינים את המשמעות של רכישת כלב. המשמעות של רכישת כלב היא מוות לכלב אחר. חד וחלק וכל תירוץ אחר בהקשר הזה הוא נלוז. אישתך הרוחנית בוודאי תתחבר לרעיון שברכישת כלב (לא משנה מאיזה גזע) היא גורמת למוות של כלב אחר. הרעיון הוא לחשוב לא בצורה אגואיסטית, כל כלב הוא עולם ומלואו וייספק לכם את ההרגשה שאליה אתם כמהים עם מותה של צ'ולי היפה והמיוחדת שלכם.

קח סירטון שמסביר טוב את המלל שכתבתי למעלה, שאולי הוא יבש וקשה להתחבר אליו. 

º
ממש לא. רוכש כלב אינו הורג כלב אחר.
01/07/15 19:15
36צפיות
הכי כן
01/07/15 19:21
100צפיות
אבל תמשיכו להאמין שלא, זה מנקה לכם את המצפון המשחיר שלכם. ברידינג של כלבים אינו תורם בכלום לשום דבר ואף אחד.

המצפון שלי נקי מאד
01/07/15 19:56
100צפיות
שלום לך,

ראשית אני כותב בשם עצמי ולא בשם אף אחד אחר, כך שאינני "אתם" והמצפון שלי הוא "שלי" ולא "שלכם".
המצפון שלי נקי מאד, ואת העמדות שלי אני מגבש לפי מה שנראה לי נכון, ראוי והגיוני, ולא משום סיבה אחרת.

שנית, אני מעולם לא רכשתי כלב ואינני מתכוון לרכוש כלב (לא גזעי ולא מעורב), כי זה נראה לי בזבוז מיותר של כסף לקנות כלב כשאפשר לאמץ כמה כלבים שרוצים בחינם.
לכן, "התיאוריה" שלך בדבר מירוק המצפון בוודאי שאינה נכונה לגבי. אני סבור שאין שום פסול ברכישת כלבים לא משום שאני רוכש כלבים (אני לא), אלא משום שאני סבור שאין שום קשר בין רכישת כלבים (גזעיים) לבין העובדה שאנשים חסרי אחריות נוטשים את הכלבים שלהם או מאפשרים לכלבות שלהם להתעבר ולהמליט המוני כלבים שלאף אחד אין חפץ בהם.

בברכה,

אורי.
אורי שלום
02/07/15 00:18
85צפיות
כשאתה רוכש משהו, הוא שלך כקניין מה שהופך אותו לרכוש שמחפיצים (התנהגות אדונית), לדוגמה אישה במסורת היהודית (כתובה, קניין, אין לה זכויות, רק הגבר יכול לתת גט וכו'), ורובנו לא נחשיב את הכלב שרכשנו לבן משפחה, אלא לחפץ שבקלות ניתן לנטוש ולהחליף בחדש. פה הקשר.

ברכה עלייך חזרה,

FR12
תיאורטית יש צדק בדברייך, אבל מעשית לפעמים הדברים הפוכים.
02/07/15 10:37
68צפיות
למשל, בתחום של אימוץ בעלי חיים, רוב העמותות גובות תשלום עבור האימוץ (כל עמותה נותנת לזה שם אחר: סל אימוץ, החזר הוצאות, וכו'), כשהסיבה היחידה שכל העמותות משתמשות בה לעובדה שהן גבו כסף היא שמה שנרכש בכסף פחות סביר שיינטש.
האמנם?
02/07/15 13:20
68צפיות
מה ששילמו בעדו פחות סביר שיינטש זו הנחה שלא לחלוטין מוכיחה את עצמה
הכסף בעבור האימוץ הוא לטובת כלבים אחרים שצריך איכשהו להמשיך ולהחזיק בהם- כלומר לאפשר המשך פעילות העמותה.
יש בזה ענין של דמי רצינות אבל לצערנו כל כך הרבה פעמים כבר נתקלנו בכלבים שהוחזרו אחרי שנה, שנתיים וגם יותר, ממגוון סיבות כך שזה שיקול אבל לא משמעותי.
מאידך מי שלא מוכן לשלם אפילו דמי רצינות הרי ברור שאינו מתאים לגדל כלב שיעלה כך וכך פי כמה יותר מדמי רצינות שכאלה.
האומנם?
02/07/15 14:32
55צפיות
מיקי מהי צודקת. סלי האימוץ \ החזר הוצאות, אינם נגבים כדמי רצינות אלא כהחזר על טיפולים שנתנו לכלב.
אין אף עמותה שמשתמשת בלקיחת סלי אימוץ כסיבה יחידה לתקווה שמה שנרכש בכסף פחות סביר שיינטש. 
לא ממליץ על פקינז
01/07/15 19:14
87צפיות
שלום לך,

1. אינני ממליץ על פקינזים - לא ברכישה ולא באימוץ.
זהו גזע מעוות חיצונית ובריאותית על פי הגדרה, ועל פי התרשמותי גם המזג שלו לא משהו.
הפגמים המובנים בפקינזים הם, לכל הפחות, בעיות עיניים קשות ובעיות נשימה קשות.
בוודאי ובוודאי שלא הייתי ממליץ לרכוש ממגדל פרטי שאינו מאושר ומומלץ על ידי ההתאחדות הישראלית לכלבנות, כי זה מגדיל מאד את הסיכון שיהיה מדובר בכלב מעוות/חולה במיוחד, או בכך שהוא יהיה כלה מעורב עם גזע אחר.

2. ללא קשר לגזע, באופן אישי זה נראה לי בזבוז נוראי של כסף לרכוש כלב בכסף, כשאפשר לאמץ בחינם (או בכמעט חינם, כי יש עמותות שדורשות סל אימוץ בכמה מאות ש"ח). לכן, אם נורא הייתי רוצה פקינז (ושוב, לדעתי זו בחירה מאד שגויה בכלב לגידול) הייתי מחפש דמוי פקינז במכלאות עירוניות, בעמותות מצילות כלבים או ביד 2 (ובתנאי שמדובר במסירה ולא במכירה).

3. באשר לעיקור וסירוס, אני תומך בסירוס ועיקור, ואני חולק על רכזת הגזע שאמרה לך שהם מזיקים לכלבים. הוטרינר שלנו תומך מאד בעיקור וסירוס, ואני עיקרתי את שתי הכלבות שלי בהזדמנות הראשונה שיכולתי.

בברכה,

אורי.

הבעיה באימוץ שמאד קשה למצוא כלב
01/07/15 22:53
82צפיות
שעונה לדרישום של אותה משפחה. אנחנו מעדיפים כלב קטן, שלא גדל ליותר מ 20 ס"מ גובה. הכלבים לאימוץ הם מעורבים שאף אחד לא יכול להבטיח לאיזה גודל הם יגיעו. וחוץ מזה, אני מודה שהרגשתי סוג של גאווה בפקינזית שהייתה לי. היא הייתה כל כך חמודה ומעוררת אמפטיה שלא היה איש שלא סובב את הראש וחיוך כאשר יצאתי איתה החוצה...
תמיד אפשר לקחת כלב בוגר
02/07/15 00:42
78צפיות
הם נקשרים לא פחות ולפעמים אפילו יותר מגורים, ואין הפתעות מבחינת המראה
המון הצלחה אבל...
02/07/15 09:41
75צפיות
תזהרו מלנסות להחזיר אליכם את הכלבה האהובה בתור גילגול של כלב אחר. גם אם תצליחו למצוא כלבה תאומה, שנראית בדיוק אותו דבר, היא לא תהיה אותה כלבה, יהיה לה אופי אחר, התגובות שלה והתקשורת שלה תהיינה שונות.
בצד שלכם זה יכול לגרום לאכזבה גדולה, שתשפיע גם על הכלבה, וזה פוטנציאל למפח נפש גדול לכולם (כולל הכלב... )
כשהכלבה האהובה והמקסימה שלי נפטרה, לקחנו מהר מאד כלב אחר. הרבה בגלל חוסר ברירה, יותר בשבילה מאשר בשבילנו, כי עדיין לא ממש התאוששנו, ולא היינו מוכנים. דווקא בגלל זה היה לי ממש חשוב להזכיר לעצמי ולכולם כל הזמן, שמדובר בכלבה אחרת לגמרי, זאת לא דינה, לדינה תמיד נתגעגע ותמיד נזכור אותה, אבל אנחנו לא מאמצים עוד דינה. למזלנו הכלבה החדשה הפוכה לחלוטין לא רק מבחינת האופי, אלא גם מבחינת המראה. דינה הייתה מאד בהירה, ושלומציון בצבע חום כהה/שחור. זה מאד עזר לנו בשלבים הראשונים, ועכשיו כשהיא כבר לגמרי בת בית, אז זה לגמרי בזכות עצמה ולא בתור ממשיכה/מחליפה/יורשת של דינה ז"ל.
02/07/15 13:24
28צפיות
גם אצלנו נינה היתה דמוי גולדן כמעט לבנה ושולה הוא שולה בעלת החוטם כהה להפליא
דווקא באופי הן מזכירות אם גזעים אחרים לחלוטין ונינה היתה מ ו ש ל מ ת , באמת מושלמת
אני אישית מאודדדד רציתי שיצו
הודעה זו מכילה תמונות
02/07/15 15:21
124צפיות
בכלל שהוא קטן חמוד ולא נושר.
במקרה טיילנו במרכז הארץ ונכנסנו ליום אימוץ של אס או אס חיות. והילדים התאהבו בגורה קטנה שהיתה שם עם אחים ואחיות שלה. המשכנו לטייל אבל הלב נשאר שם.
בסוף היום חזרנו, ודווקא היא האחרונה שנשארה לא מאומצת. כאילו חיכתה לנו.
אז במקום שיצו גיזעי קיבלנו את לאקי הקטנה (נקראה לזכר הכלבה של בעלי שהלכה לעולמה לפני 18 שנה) מעורבת בכל טוב.
היא פשוט מדהימה. כמה אהבה היא מפזרת בבית ............... ולגבי גודל? הבנו שתגיע עד 10 ק"ג (אנחנו מקווים).
תחשוב על זה לרגע
03/07/15 03:19
60צפיות
הפקינזית שלך סבלה משלל בעיות בריאותיות, ונפטרה בגיל צעיר. אתה יודע שמדובר בגזע מאוד מאוד בעייתי ולעיתים רחוקות מאוד מגיע לשיבה טובה. למה שתרצה להעביר את עצמך שוב את מסכת העינויים הזו של טיפולים יקרים ובלתי נגמרים ואובדן של כלב?

במקומך הייתי מכוונת לכלב שיחיה כמה שיותר שנים, ולא לכלב שיהיה כמה שיותר דומה לצ׳ולי. כלבים קטנים יש בשפע בכלביות, רק צריך לחפש. גם הכלב שלנו אומץ מכלביה והוא קטן מספיק בשביל לטוס איתנו במטוס, ממש מתחת למושב.

ובמאמר מוסגר, תשומת לב זה עניין של גיאוגרפיה. בישראל הכלב שלי היה ״מעורב חום״ רגיל, ואילו פה בארה״ב כשכולם- כולם- כולם גזעיים הוא פתאום הפך לאטרקציה. אין יום שלא עוצרים לשאול אותי ברחוב איזה גזע הוא. אז אם נדמה לך שמעורבים הם סוג ב׳, אתה פשוט חי ביבשת הלא נכונה.
למכירה גור מתועד בן חצי שנה!
04/07/15 11:54
42צפיות
דברו עם שרון שפירסמה את הפוסט
הכנסת כלבה לשדה התעופה
הודעה זו מכילה תמונות
01/07/15 23:01
159צפיות
שלום 

האם למישהו כאן יצא להכניס כלב/ה לשדה התעופה? (לאזור הנחיתות) האם עשו בעיות? (כמובן עם מחסום).
אם זה משנה כלבה גדולה אך חברותית לכולם 

תודה
מותר
02/07/15 06:58
80צפיות
(לא מנסיון אישי. על סמך תשובות משרשורים דומים בעבר)
רשמית אסור, אבל מעשית אין בעייה
02/07/15 08:22
84צפיות
הייתי עם כלב גם כשטסתי איתו לחו"ל, וגם כשבאתי לאסוף אנשים משדה התעופה.
º
ראיתי כלבים בקהל מקבלי הפנים. בד"כ התנהגו יותר יפה מאנשים
02/07/15 09:48
28צפיות
זו לא חוכמה
02/07/15 14:37
72צפיות
זה ברוב המקרים ככה.
הייתי שם לפני חודש, ללא מחסום - והיו עוד כמה כלבים
03/07/15 01:31
42צפיות
הייתי שם לפני חודש להמתין למישהו - ולאף אחד לא אכפת.
כנראה שכלבים שמקבלים את פניהם של בעליהם זה דבר לחלוטין שגרתי...

מיותר לציין שהיו שם עוד לפחות 3 כלבים שהמתינו בנוסף אלינו.
גם אין צורך במחסום פה - בהרגשה זה שקול בערך לטיול ברחוב.

(מומלץ כמובן לקחת מחסום פה לכל מקרה שלא יבוא)
תמיד לקחתי את הכלב כשבעלי חזר מנסיעות עבודה
03/07/15 02:52
45צפיות
בלי מחסום לפה, אגב.
הכלבה אינה מצליחה לעמוד לאחר עיקור
03/07/15 00:03
78צפיות
לפני יומיים הכלבה שלי עבר סירוס כשהיא בת חצי שנה. זוהי כלבה מעורבת בינונית. לאחר הניתוח לא אכלה ולא שתתה דבר רק שכבה. לאחר יומיים היא החלה לאכול אך קשה לה לעמוד על הרגליים. האם זה מצב נורמלי?
ממש לא.
03/07/15 00:52
85צפיות
קחו אותה בדחיפות לוטרינר . אני מופתע ששאלות כאלה אתה מעלה כאן במקום להתקשר לוטרינר שניתח אותה.
º
לגמרי!
03/07/15 01:01
18צפיות
ארכיון הודעות
Flix
פורום תיירות ספורט

אוהבי ספורט?

בואו לדבר על זה בפורום תיירות ספורט לפרטים נוספים היכנסו!>>>

גיא תיכון אילוף כלבים

מחפשים מאלף כלבים?

מסירות ומקצועיות באדם אחד! לפרטים נוספים לחצו כאן >>