לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

כלבה וגורים רצים אתמול בתל כעכול - מול תל אל פול
הודעה זו מכילה תמונות
31/07/15 14:32
53צפיות

כלבה וגורים רצים אתמול בתל כעכול - מול תל אל פול -
כידוע שם התחיל כל סיפור פילגש בגבעה - המתחבר לט"ו באב -
העם, מזועזע קשות, נקהל כאיש אחד אל העיר מצפה, שם ביקשו מאנשי שבט בנימין להסגיר לידיהם את האנשים שעשו את המעשה . לאחר שאנשי בנימין סירבו, הם הכריזו מלחמה על שבט בנימין המוגדרים כגיבורי מלחמה, בהכריזם שמי שלא יעלה למלחמה יומת, וגם נשבעו, שלא לתת מבנותיהם לבנימין לנשים.

בשביל ירושלים
ללחוץ כדי לדעת - צילומים  של הגורים
https://www.facebook.com/wapy.land
ש.ח. ירושלים
ט"ו באב תשע"ה
. *חר' כעכול בפסגת זאב - בארץ בנימין
תל אל פול - מקום בו שלד הארמון - צמוד לתחנת הרק"ל - בית חנינה
הכלבים בצילום ללא בעלים משוטטים
º
על התמונות היפות. העמוד שלך בפייסבוק מעניין מאד.
31/07/15 16:32
5צפיות
פרעושים לכלב
31/07/15 12:22
24צפיות
לכלב שלי יש פרעושים .
יש לו קולר נגד קרציות TIC TAK ורססתי אותו בספריי פרונט ליין.

מה עוד ניתן לעשות??
קולר נגד קרציות אינו יעיל לפרעושים
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
31/07/15 12:54
23צפיות
מומלץ לצרף לקולר אמפולה (טיפות) נגד פרעושים.
º
31/07/15 16:28
2צפיות
º
אימוץ כלבים וכלבים אובדים
31/07/15 11:45
11צפיות
הלכה לאיבוד בת"א!!!
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/15 00:58
206צפיות
תשתפו בכל פינה בבקשה!!!
יכול להיות שהגיעה לבני ברק, גבעתיים, רמת גן,יפו,פרדס כץ!!
תשתפו במקומות עבודה, במרפאות, ליד הבית..בכל מקום שאתם רק חושבים!!
תודה רבה
מציעה לפרסם בכל מקום אפשרי.
28/07/15 10:46
55צפיות
בכל האזור-
חנויות בעלי חיים,מרפאות ווטרינריות,מבני ציבור,עמודי חשמל.....
במקביל גשי פיזית לכל הסגר באזור הקרוב וודאי במקום שהיא לא שם חלילה.
הפצנו בכל פינה :(
28/07/15 13:45
46צפיות
הבעלים כל יום בודקים בהסגרים, בכלביות.
פירסמה מודעות בכל פינה, בפייסבוק, במרפאות, בעיריות.

º
מצער מאוד. מאחלת שתימצא בקרוב בריאה ושלמה.
29/07/15 07:04
11צפיות
הזדמנות נדירה - מלינואה למסירה.
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/15 12:00
175צפיות
מלינואה אמיתי לגמרי. גם במראה וגם באופי. בן פחות משנה.  
חזק מאד, אינטנסיבי מאד, נמרץ מאד.
מתאים אך ורק לבעלי נסיון המכירים את הגזע.  
הכלב נמצא ברעננה אוהבת חיות. שמו מוצארט.  

מלינואה למסירה.
º
עוד תמונה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/15 12:01
127צפיות
מלינואה למסירה
בוא, הביתה. כלבים לאימוץ מכלביית פ"ת.
הודעה זו מכילה תמונות
26/07/15 15:51
178צפיות
הטקסטים והתמונות באדיבות מתנדבת!

קשה להתאפק ולא לשמוח כשמאמצים כלבים מהכלביה אבל לפעמים הדברים לא עובדים חלק.

.
פנצ'ו (מספרו בכלביה 63630702)הוא גור מתוק מעורב עם בורדר קולי והגיע עם עוד ארבעה אחים ואחיות ישר מהרחוב.הוא אומץ והוחזר ולא כי הוא לא חמוד ומקסים ויפה אלא שהוא גור והמשפחה שאימצה אותו כנראה לא לגמרי הבינה במה זה כרוך.
אז אני אומרת את זה עכשיו,הוא גור,עדיין לא מחונך לצרכים ועדיין עלול להרוס קצת בבית אם משעמם לו אבל ככה זה עם גורים,ילדים קטנים ותמימים שצריך לשמוח איתם ולסלוח על הטרחה והנזקים עד שהם גדלים והופכים לחברים מדהימים.
פנצ'ו רוצה בית,מסתדר עם כולם ומלא אהבה ,תנו בו אמון ואמצו אותו .
הוא מחכה לכם בכלביה העירונית של פתח תקווה והוא יימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד של 450 ש"ח הכולל חיסון ,שבב תילוע וסירוס.
*בנוסף לסל האימוץ המתנדב-מאלף מיקי קרן תורם שני שיעורי חינוך בסיסי בבית המאמצים.
הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי עד השעה 11:00

קישור פייסבוק:
עוד,
הודעה זו מכילה תמונות
26/07/15 15:57
107צפיות
פרד (מספרו בכלביה 63630710)הוא גור רועה גרמני מעורב יפהפה (אח של ג'ינג'ר) ומושלם אך הוחזר לכלביה כנראה בשל היותו גור.מלא אנרגיה ושמחה וחתיך לא נורמלי.
פרד יגדל להיות החבר המושלם.מסתדר עם כולם ומבטיח להיות כלב טוב,כרגע עדיין לא מחונך לצרכים ,גור.
*בנוסף לסל האימוץ המתנדב-מאלף מיקי קרן תורם שני שיעורי חינוך בסיסי בבית המאמצים.
הוא מחכה לכם בכלביה העירונית של פתח תקווה והוא יימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד של 450 ש"ח הכולל חיסון ,שבב תילוע וסירוס.
הכלביה נמצאת ברחוב משה שוולב 6 ,פתח תקווה.טל' :03-9303647 ופתוחה כל יום בין 8:00-14:00 וביום שישי עד השעה 11:00

קישור לפייסבוק:

עוד,
הודעה זו מכילה תמונות
26/07/15 16:02
92צפיות
שקד (מספרו בכלביה 63630697) הוא כלב יפהפה ועדין.הוא כבר פורסם בעבר ואומץ אך הוחזר לאחרונה מסיבה לא ברורה.הוא כבר הרבה פחות חששן והוא בערך בן שנתיים וחצי.
עצוב מאד לחזור לכלוב ואני מאד מקווה שלא להרבה זמן.אנא,שתפו ואולי נעזור לו למצוא בית לכל החיים כי מגיע לו כל הטוב שבעולם.
שקד מחכה לכם בכלביה העירונית של פתח תקווה והוא יימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד של 450 ש"ח הכולל חיסונים ,שבב תילוע וסירוס.

קישור לפייסבוק:

ועוד,
הודעה זו מכילה תמונות
26/07/15 16:09
82צפיות

פוקסי (מספרו בכלביה 63630634) הוא שועלון קטן בן 3 בערך שעבר הרבה.כנראה התעללו בו קשות מכיוון שהוא נמצא משוטט עם פצע קשה מאד בראשו,כנראה מכה רצינית וזה לא נראה כמו פגיעת רכב.רמזים להתעללות גם מופיעים בהתנהגותו,כל מגע לא עדין או תנועה פתאומית גורמים לו להכנס למצב התגוננות.מרגע שהגיע לכלביה קיבל טיפול רפואי אינטנסיבי וכפי שאתם רואים הפצע החלים לגמרי ושיער החל לצמוח.הוא עדיין לא נראה במיטבו אבל עם הזמן השיער יצמח ואם יגיע לבית טוב גם הטראומה הנפשית תעבור ופוקסי יהיה מאושר.
הוא לא מתאים לבית עם ילדים ואולי עדיף גם בלי כלבים נוספים או חיות נוספות.
פוקסי יכול להשתקם לגמרי אם יתנו לו שלווה ואהבה.
פוקסי מחכה לכם בכלביה העירונית של פתח תקווה והוא יימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד של 450 ש"ח הכולל חיסונים ,שבב תילוע וסירוס.

קישור לפייסבוק:
עוד,
הודעה זו מכילה תמונות
26/07/15 16:14
79צפיות

אפולו (מספרו בכלביה 63630635) וארטמיס (מספרה בכלביה 63630636)הם אח ואחות בני 4 חודשים ששוטטו לבד ברחוב.הם הגיעו במצב רעוע עם קרחות ומאד רזים.עכשיו,אחרי חודש בכלביה הם העלו במשקל ונראים יותר טוב.שמחים ועליזים הם יצאו לחצר והתחילו להשתובב.כמובן שכשהחלפתי מים טריים בקערה הם נדחפו ונרטבו וככה הם כיכבו בתמונות,רטובים,במיוחד ארטמיס (הכתם על הראש זה מים).
הם גורים מתוקים אבל כמו כל הגורים הם עדיין לא מחונכים לצרכים ואם ישתעממו אולי ינשנשו פה ושם משהו בבית,לקחת בחשבון שגורים הם לא רק מתוקים ויפיפיים אלא דורשים סבלנות והשקעה בחינוך.קצת טירחה והשקעה ותוך חודשים ספורים אם לא פחות ויש לכם אוצר.
הם יהיו בינוניים בגודלם ואני מאד מקווה שימצאו מהר מהר בתים,הם מקסימים.
סל האימוץ בכלביה הוא בסכום 450 ש"ח וכולל חיסונים,שבב,תילוע וסירוס ועיקור ברגע שהם מגיעים לגיל בו ניתן לנתח(כרגע צעירים מידי).

קישור לפייסבוק:
עוד!
הודעה זו מכילה תמונות
26/07/15 16:21
77צפיות
מתוקי-שם זמני (מספרו בכלביה 63630694) הוא גור מתוק בן חצי שנה לברדור מעורב יפהפה שמשפחה ויתרה עליו,כנראה לא רצו להתמודד עם הגוריות שבו.הוא מתוק עכשיו וכשיגדל יהיה אפילו יותר מהמם ונהדר.הוא גור,הוא עכשיו לומד,צריך להשקיע בגורים ולתת להם את הזמן .כל כך עצוב לראות גורים בכלביה ,ילדים שחרב עליהם גורלם,הם לא עשו רע והאהבה שהם נותנים לכל מי שרק מתקרב ,התמימות הזו חודרת ומכאיבה.עוד לא יצא לי לפגוש לברדור לא מושלם......
המתוקי הזה מחכה לכם בכלביה העירונית של פתח תקווה והוא יימסר תמורת סל אימוץ זול במיוחד של 450 ש"ח הכולל חיסונים ,שבב תילוע וסירוס.

קישור לפייסבוק:
פשוט מדהימים. הלוואי ויאומצו מהר
27/07/15 11:38
28צפיות
אאחל לכל אחד שלוקח גור ונוטש אותו כי לא מסוגל להתמודד עם כל מה שכרוך בגור, שאני מקווה שגם אותם יזרקו מתישהו בחיים
מחר, יום שלישי. יום אימוץ מחוץ לכלביה למי שזה מעניין אותו.
27/07/15 16:34
36צפיות
בגינת כלבים בפ"ת.
קישור בפייסבוק:
מוזמנים לשתף.

אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
הודעה זו מכילה תמונות
25/07/15 10:53
112צפיות
עשרות כלבים חברותיים, יפיפיים ומטופלים משוועים לבית משלהם לשארית חייהם
נמסרים מחוסנים ומסורסים/מעוקרים תמורת סל אימוץ ותוך התאמת הכלב למאמצים
ניתן לאמץ בתיאום מראש
0506282018, 0546841613
רוצים לראות את כולם? כנסו לכאן: http://www.rehovotlovesanimals.org/gallery2/main.p...
ארתור
º
רעיון טוב לצרף יחדיו את כל הקישורים\שרשורים בנושאים דומים.
31/07/15 13:08
6צפיות
הכלב שלי תוקפני רק עם גורים
43תגובות
28/07/15 17:53
181צפיות
שלום לכולם, 
אני חדש כאן בפורום. 
יש לי כלב קטן ומעורב (אספתי אותו מהרחוב כגור בן חודש ואני לא מכיר את ההורים שלו אבל לדעתי זה  בוקסר או אמסטף מעורב עם משהו קטן). 
בן שנה וחצי, מסורס, אנרגטי וחברותי מאד לכלבים אחרים, אוהב...

(המשך...)
שלום לכולם, 
אני חדש כאן בפורום. 
יש לי כלב קטן ומעורב (אספתי אותו מהרחוב כגור בן חודש ואני לא מכיר את ההורים שלו אבל לדעתי זה  בוקסר או אמסטף מעורב עם משהו קטן). 
בן שנה וחצי, מסורס, אנרגטי וחברותי מאד לכלבים אחרים, אוהב לשחק בגינות כלבים. 
בשבועות האחרונים כשהוא משחק עם גורים (גם אם הם כפולים ממנו בגודל) הוא נהיה מאד דומיננטי, מנסה לעלות עליהם, כשהם נשכבים על הגב בכניעה הוא נעמד מעליהם ואם הם מנסים לקום הוא ממש מתנפל עליהם ואפילו מנסה לנשוך. 
עם כל כלב אחר שאינו גור הוא משחק כרגיל ולא מראה שום קמצוץ של תוקפנות..

האם למישהו יש ניסיון עם התנהגות כזאת? למה זה קורה רק עם גורים? למה זה התחיל פתאום עכשיו? והאם למישהו יש רעיון איך לשנות התנהגות זו?

כל תשובה תתקבל בברכה :)
תודה רבה!
לרשותכם מאמר עדכני על הטסת כלב לארה"ב.
29/07/15 10:14
130צפיות
המאמר מאת הגולשת נולה 2015 פורסם בפורום אחר והיא נתנה את רשותה לפרסם אותו גם כאן. יועלה בהמשך גם למאמרי הפורום.
אני מקנאה
29/07/15 18:10
86צפיות
נשמעת חוויה משמעותית קלה יותר מהטסת כלב גדול במטען - בטח מבחינה נפשית (הייתי בסטרס כל הטיסה - מה אם לא מחממים מספיק את תא המטען, מה אם הם יגיעו למטוס הלא נכון בקונקשן וכו').
אנחנו נאלצנו להטיס את כל החיות (כלב וחתולים) במטען
30/07/15 00:00
70צפיות
כי אלה היו ההוראות של חברת התעופה שלנו. בכל מקרה, הכלב שלנו ענק והיה ברור מלכתחילה שהוא לא יטוס בתא הנוסעים. בדיעבד, הכל עבר חלק באופן מפתיע למרות הטיסות הארוכות ובסופו של דבר קיבלנו חיות נקיות בכלובים נקיים וגם לא שמנו לב לסטרס מיוחד בעקבות החוויה. גם אני מאוד דאגתי במהלך הטיסה, אך הסתבר שהשד לא נורא כל כך.
אצלנו הצעירה יצאה מזה בכיף
30/07/15 01:06
72צפיות
חוץ מזה שהיא בכתה בקול גורים קורע לב מרגע שהכלוב יצא מהמסוע ועד שיצאנו מהשדה (וזה לקח למעלה משעה בגלל איזה סיבוך בירוקרטי)
המבוגר יצא מזה עם אף פצוע - נראה שניסה מאד לפרוץ מהכלוב - והוא גם לא הצליח לקום בהתחלה, הוא היה נוקשה במפרקים. אבל תוך כמה ימים גם הוא חזר לעצמו כאילו כלום.
אוי, נשמעת חוייה לא נעימה בכלל.
30/07/15 08:35
47צפיות
העיקר שנגמר בטוב.
בהחלט והייתי עושה זאת שוב
30/07/15 20:13
30צפיות
לו הייתי עוברת לגור במקום אחר - זה לחלוטין סביר לעבור את החוויה הזו בשביל לקחת איתנו את בני המשפחה הזנובים.
מה שכן, לא הייתי מעבירה אותם את הסיוט הזה בשביל טיול - גם אם באורך של חודש.
º
ברור. זו גם דעתי.
31/07/15 07:51
8צפיות
הודעה על האדמת גולש!
29/07/15 06:00
177צפיות

אנו שמחים להודיע שעמית זית מאלף הפך ל"אדום".
עמית הנו מאלף ומטפל התנהגותי במרקר טריינינג וניהל את הפורום תקופה ארוכה.
אנו מודים לו על תרומתו הרבה לפורום ולהולכים על ארבע, ומקווים שתמשיכו ליהנות מידיעותיו ומניסיונו.
אפה אפשר לקנות NOROCARP במחיר זול ?
27/07/15 18:40
61צפיות
לכלבה יש דלקת פרקים והיא מקבלת תרופה  50mg .
איפה אפשר לקנות  במחירים זולים?
תבדוק עם וטרינרים ובפורום רפואת חיות מחמד
27/07/15 23:55
27צפיות
שלום לך,

אני מציע שתבדוק עם וטרינרים ובפורום רפואת חיות מחמד.
מאחר שמדובר בתרופה, אני משער שלא ניתן לרכוש אותה "סתם כך" בשוק החופשי, ולכל הפחות תצטרך מרשם מהוטרינר של הכלבה.

בברכה,

אורי.
הדרך היחידה שקצת עובדת-
30/07/15 16:09
35צפיות
אם אתה (או הוטרינר שלך) מכירים וטרינר עם רשיון לארה״ב או אנגליה, הם יכולים להנפיק מרשם ותוכל לקנות בבית מרקחת אונליין מחו״ל.

זול יותר מהארץ, אבל עדיין לא ממש זול (ודי סיבוך).
|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/15 15:47
13צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
מחפשת עצה לגבי קרציות
29/07/15 16:08
46צפיות
ניסיתי את הקולר סרסטו, זה לא ממש עבד בפעם הראשונה, אז גם בעונה הזאת ניסיתי אבל זה פשוט כנראה חלש מדי על הכלב שלי והקרציות מצפצפות.
האם מישהו מכם מכיר תכשיר\קולר\טיפות או כל דבר קשוח בהרבה  מהקולר ששמתי?
אשמח לשיתוף ניסיונכם....
אני כבר שנים משתמשת באדוונטיקס כל השנה
29/07/15 17:09
42צפיות
בשילוב עם קולר קילטיקס בעונות החמות. בהצלחה רבה. אך הבנתי שלכלבים שונים מתאימים תכשירים שונים, אז צריך פשוט לנסות.
º
קילטיקס זה קרציות ואדוונטיקס זה פרעושים?
29/07/15 20:56
13צפיות
קילטיקס קולר נגד פרעושים וקרציות...
29/07/15 21:57
29צפיות
אדוונטיקס - אמפולות נגד פרעושים וקרציות...
אדוונטג' אמפולות נגד פרעושים בלבד...
º
בפעם האחרונה שבדקתי קילטיקס היה רק נגד קרציות
29/07/15 22:22
17צפיות
יכול להיות שאת צודקת...
30/07/15 07:14
27צפיות
יצאתי מהנחה שחומר נגד קרציות,
בהכרח עובד גם נגד פרעושים...
º
לצערי מדובר בחומרים שונים. מה שעובד על אחד לא עובד על השני
30/07/15 16:07
8צפיות
בדקתי על החומרים
29/07/15 21:09
31צפיות
קילטיקס מכיל פלומתרין
סרסטו מכיל פלומתרין וגם אימידכלופריד,

מה שאומר שאם סרסטו לא פועל אז למה שקילטיקס יפעל על הכלב... אלא אם סרסטו פשוט משחרר במינונים נמוכים מדי וריכוז החומר לא משפיע.
יש קולרים טובים נוספים לקרציות.
29/07/15 22:09
38צפיות
סקאליבור,פרוונטיק,קילטיקס.
תלוי מה הנגיעות.
אצלי למשל הפוך...אין קרציות בכלל,פרעושים קשה מאד להיפטר...
אני משתמשת בסרסטו ומשלימה ריסוס דו שבועי לכולם בריסוס ידני(לא אמפולות כי אף אמפולה לא עובדת אצלנו אפקטיבי לפרעושים לצערי)
עזרה דחופה
29/07/15 21:10
108צפיות
הכלב שלי פקינז מעורב דיי מבוגר לפחות בן 10 או 11 
בשעות האחרנות  יש לו בעיה להטיל שתן . נעמד דקה ארוכה עד שיוצאים כמה טיפות 
מה יכולה להיות הסיבה? 
מה ניתן לעשות כדי לעזור ?

º
לגשת בדחיפות עכשיו לווטרינר.
29/07/15 22:07
26צפיות
אבל מה זה יכול להיות?????????
29/07/15 22:17
55צפיות
אבל מה זה יכול להיות???????????
במקום לבזבז זמן כאן את צריכה להפנות את השאלה והטיפול-
29/07/15 23:00
54צפיות
לרופא ווטרינר!
בשביל זה הוא למד שנים ויש לו את ההכשרה שאמורה  לאבחן ולתת טיפול ,מה שממש אבל ממש אין לאף אחד מאיתנו כאן.
כפי שנאמר, אין אפשרות לאבחן בעיות כאלה באינטרנט.
29/07/15 23:53
50צפיות
אפילו איש מקצוע לא יכול להגיד מה יש לו בלי לבדוק אותו. יש כמה אפשרויות, כמו דלקת חריפה בשתן או חסימה. זה בהחלט מקרה דחוף שדורש בדיקה רפואית מיידית. מאחלת שהבעיה תיפתר ונשמח לעדכון לאחר הביקור.
כניסת מנהלים חדשים לפורום
86תגובות
26/07/15 13:17
854צפיות
אנו מברכים את KallaGLP ו marx04 עם כניסתם לניהול הפורום ומאחלים להם הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  

(המשך...)
אנו מברכים את KallaGLP ו marx04 עם כניסתם לניהול הפורום ומאחלים להם הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  
עזרה דחופה לחתול שנדרש - באזור יבנה
28/07/15 17:01
91צפיות

שלום לכולם,
האם יש כאן מישהו מאזור יבנה שיכול לבוא לעזור לחתול?
עברתי בשדרות דואני ביבנה עם הרכב ממש קרוב לכיכר של המגדל מים ויש שם חתול גינגי קטן בן כמה חודשים שנדרס ועדיין זז, הזיז ידיים ורגליים...
מסכן אני מרחמת עליו, לא יכולה ללכת לאסוף אותו אני עם התינוק .....

º
ממה את מפחדת שיאכל את התינוק????פרסמי בפורום חתולים....
29/07/15 22:43
15צפיות
º
היא אכן פרסמה בפורום חתולים עוד קודם.
29/07/15 23:55
14צפיות
עצוב לי בנשמה
26/07/15 13:43
264צפיות
אני לא יודעת למי לפנות ועם מי לדבר ומה להגיד ... אני לא מצליחה להתאושש..
הייתה לי כלבה שהייתה כל עולמי במשך 10 שנים והיא נפטרה לפני שבוע
אני לא צעירה ויש לי בעל, עוד לא ילדים
ואני פשוט לא מצליחה להתאושש - כואב לי כ"כ , אני כל הזמן בוכה, אני מתגעגעת אליה, היא חסרה לי, החיבוקים שלה חסרים לי
אני חסרת אונים - כמה כאב............
מצטער לשמוע
26/07/15 14:14
78צפיות
שלום לך,

מצטער לשמוע על מותה של הכלבה שלך.
אם את מעוניינת בכך, את מוזמנת להעלות כאן תמונות של הכלבה שלך, ולספר על החוויות שלכן ביחד.
שולח לך ניחומים מעומק הלב.

בברכה,

אורי.
אוי זה נורא!
26/07/15 14:58
57צפיות
אני יודעת כמה זה כואב

26/07/15 15:27
58צפיות
הפרידה מהכלבים זה תהליך מאוד קשה. זה בן בית לכל דבר. קחי את הזמן שלך להתאושש. מנסיוני הבאת כלב/כלבה חדשה מאוד עוזרים כי כל הפוקוס עובר לכלב החדש ולצרכים שלו כך שפחות מתעסקים באין
אין סיכוי
26/07/15 15:50
68צפיות
אני לא  יכולה להחליף אותה כאילו היא קופסת תכשיטים. זאת נשמה. וכל ניסיון להתחכות אחריה יסב לי עצב רב יותר
לא הבנת אותי כראוי
28/07/15 10:38
29צפיות
בשום אופן לא התכוונתי להחליף אותה. כל אחד מהכלבים הוא ככ שונה עם אופי ככ שונה ותקשורת שונה. התכוונתי שההתעסקות עם כלב חדש בדברים הקטנים איכשהו עוזרת.
הייתה לנו כלבה מדהימה (ממש כלבת קרקס)!!!! אבל מה? בולעת כל!!! דבר. על הדרך בלעה פעם רעל שפיזרה העיריה. עד שהבנו שמדובר הרעלה ורצנו לוטרינר כבר היה מאוחר מדי. היא בסה"כ הייתה בת 7. לקחנו אח"כ גור וכל ההתעסקות איתו (היה גם קצת חולה) קצת! השכיחה את הכאב. הוא ממש לא היה תחליף לכלבה שלנו (הוא היה די נעל והיא כנראה הייתה מעורבת עם ג'ק ראסל חכמה בטרוף).
מקווה שזה קצת עוזר ובכל מקרה לכל אחד יש את דרכי ההתמודדות שלו ומה שהתאים לי אולי לא יתאים לך את זה רק את יודעת.

ובכל מקרה שולחת המון
26/07/15 15:34
67צפיות
משתתפת בצערך הכבד
חשוב שתתני לעצמך את הזמן להתאבל, ולא תתני לאף אחד להכתיב לך כמה זמן או לטעון בפניך שזה לא לגיטימי
(אמירות כגון "זו רק כלבה" באות ממקום של חוסר הבנה בסיסי ומאנשים שלא גידלו כלבים או שלא נקשרו אליהם רגשית)
אף אחד לא מעיז להגיד לי "זאת רק כלבה"
26/07/15 15:52
84צפיות
כל מי שמכיר אותנו יודע שהיא הייתה מעיין בת שלי
º
26/07/15 15:44
15צפיות
לאבד בת משפחה
26/07/15 16:18
70צפיות

"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה
º
תודה על הכתבה . זה מאוד מתאר אותנו..
27/07/15 08:58
19צפיות
כ"כ מזדהה
26/07/15 21:42
55צפיות
ההודעה שלך מעלה לי דמעות, כי היא גרמה לי לחשוב על האובדן שלי, אבדן שאני מנסה להדחיק.
ברבי שלי נפטרה לפני 7 (!) שנים! היא הייתה איתי מגיל 10 ועד 23 והייתי מאוד קשורה אליה, למרות ששנתיים לפני פטירתה עזבתי את הבית (היא הייתה הכלבה של ההורים שלי) וכבר לא ביליתי איתה באופן יום-יומי.
אחרי שהיא נפטרה שמעתי בלופ שיר מסויים - עד היום אני לא מסוגלת לשמוע את השיר הזה. בטח שלא באופן מכוון ואם הוא ברדיו אני מיד מחליפה תחנה.
אני עדיין כואבת את לכתה, ועברו 7 שנים! 
את עוד בשיא האבל. נכון שעכשיו נראה כאילו העצבות לעולם לא תרפה וכאילו לא תצליחי להתאושש - אבל זה קורה בסוף.
זה לא קשור לגיל או למצב משפחתי, את איבדת בן משפחה. זה לגיטימי להתאבל.
אני מקווה שתתאוששתי מהכאב הזה במהרה. להתואשש לא אומר לשכוח. אני ממשיכה את חיי, התחתנתי, יש לי כלבה שהיא הדבר הכי יקר לי בחיים - ואני עדיין מתגעגעת, חושבת וזוכרת את ברבי ואת כל הכלבים האחרים שגדלתי עליהם. הם היו חלק ממני והם ילוו אותי תמיד בזכרונות.

º
תודה על השיתוף היפה - זה עזר לי
27/07/15 08:59
15צפיות
º
עצוב כואב מאוד.
27/07/15 01:31
22צפיות
מצטער לשמוע...
הודעה זו מכילה תמונות
27/07/15 23:55
97צפיות
אני מבין מאוד לליבך, זה כואב...
אשתף אותך במקרה שלי,
לפני 6 שנים בערך אימצנו האסקי סיבירית מדהימה בשם קייסי מ-"רחובות אוהבת חיות", גילינו חברה מדהימה, מקסימה, רגישה וכל כך מלאת אהבה עד אין סוף... כ- 3 שנים לאחר האימוץ (כשהיא בת 5-6) נתגלה אצלה סרטן ואחרי בערך 5 חודשים של קרב מתיש וטיפולי כימותרפיה שעלו הון עתק, הגיע יומה וככה כאילו מעולם לא הייתה נפרדנו ממנה בהלם ובצער ענק.
לקח לנו המון זמן להתאושש מהמקרה, לפחות כמה חודשים רק כדי לעכל את העובדה ועוד הרבה מעבר לזה כדי שהנפש תחזור לעצמה איכשהוא... אבל בסוף זה קורה, לאחר זמן מה הכאב הולך וקטן ונשארים רק זיכרונות.
אני מקווה מאוד שתקופת ההתאוששות שלך תהיה מהירה וקלה יחסית ואני ממליץ לך לאחר תקופה זו, לשוב ו-"לגעת" בנושא, לדבר עליה, להיזכר בה, לראות תמונות שלה.  לי אישית זה מאוד עזר.
מאחל לך רק טוב

ושבו בנים לגבולם! על השיתוף המרגש
28/07/15 00:00
59צפיות
שלום לך Roybit1,

ברוך שובך - כיף גדול לראות אותך שוב איתנו.
תודה רבה על השיתוף המרגש.
נראה שקייסי היתה כלבה מדהימה.

בברכה,

אורי. 

תודה על השיתוף היפה
28/07/15 07:53
39צפיות
המקרה המצער שלי קרה לפני 11 ימים ואני לא רואה את היום שיגיע שאני ארגיש טוב יותר. זה כאב של חוסר אונים, המון דמעות ודקירות בלב.
עוד לא עברתי את שלב ההשלמה ואני מדברת אליה וקוראת לה בבית שתבוא לקבל ליטוף, חיבוק נשיקה...
רק הזמן יעשה את שלו.. וגם זה לא לגמרי..
28/07/15 10:09
43צפיות
קברתי את גבי שלי לפני שלוש וחצי שנים
לא יכולה להגיד לך שזה לא כואב היום אבל הכאב הפך לנסבל..

כשזה קרה ישבתי עליה שבעה.. לקחתי את כל הזמן שבעולם להתאושש.. הייתי בוכה בעבודה.. הייתי בוכה בבית..

זה החסרון היחיד שלהם, הם פשוט מתים מהר מדי

צר לי שאת עוברת את זה 

השרשור של גבריאלה שלי
להתאבל זה בסדר גמור
28/07/15 10:40
45צפיות
הזמן עושה את שלו.
אין טעם לרוץ להביא כלב חדש. כדאי לחכות חודש-חודשיין.
ההמלצה שלי היא לא להביא כלב דומה חיצונית לכלבה. כי אז מפתחים ציפיה סמויה שהיא תהיה דומה מבחינת אופי והתנהגות ואז מתאכזבים שוב ושוב.
מה שכן, ניתן להנות מאד מכלב אחר בלי קשר לצער על הכלבה שמתה.
הכלב שלי מת אתמול בנסיבות טרגיות
29/07/15 23:38
58צפיות
יצאנו לטיול בבוקר.
אנחנו גרים במושב ובגלל שאין תנועה ערה של כלי רכב תמיד בזמן הטיול הוא בלי רצועה.
אחרי ממש דקה, עוד כשהיינו ליד הבית, יצא רכב מאחד השבילים, כלבים מהגינה לידנו נבחו עליו וצ'יף רץ לראות מה המהומה ואחרי שניה שמעתי מכה ויללת כאב.
לקח לי 5 שניות להגיע והוא פשוט נעלם.
התחלתי לחפש אותו ביחד עם האנשים שהיו ברכב ולא מצאנו אותו.
אני חששתי שהוא הלך למצוא לו מקום למות בשקט, אבל נהג הרכב אמר שצ'יף היה זה שנתקע בהם מהצד ולדעתו לא קיבל מכה חזקה כ"כ ופשוט ברח מתוך הלם ובלבול.
ממש קיוויתי שהוא צודק.
אחרי חצי שעה של חיפושים האנשים שהיו ברכב המשיכו לדרכם והמשכתי לבד בחיפושים.
אחרי חצי שעה נוספת החלטתי לעשות עוד סיבוב באיזור הגינה למרות שכבר בדקתי שם כמה פעמים.
הסתובבתי בגינה וקראתי לו ופתאום ראיתי אותו זוחל בקושי מאחד השיחים, ומצליח רק להוציא את הראש ומסתכל אלי.
ישר רצתי אליו, ראיתי שיש דימום ממש ממש קטן אבל לא הצלחתי לראות מאיפה, אבל מה שכן היה אפשר לראות בבירור זה את הנשימות הכבדות שלו.
ישר העלתי אותו לאוטו והתחלתי לנסוע למרפאה, והוא, למרות שבקושי נשם, התעקש לבוא מהמושב האחורי ולהניח את הראש על משענת היד צמוד אליי, כמו שתמיד היה עושה בנסיעות.
אז העברתי אותו למושב הקדמי והוא ירד ונשכב על הרצפה.
אחרי 5 דק' נסיעה ראיתי שמשהו לא בסדר איתו.
הוא הרים את הראש לכיווני , השעין אותו על מושב הכסא והסתכל אלי, ואז ראשו נשמט.
עצרתי בצד וראיתי שהוא לא נושם ואין דופק.
ניסיתי להחייות אותו, לעסות את הלב, אבל הרגשתי את הדימום הפנימי מציף לו את הריאות והבנתי שזה נגמר.

מאז זה כל פעם עולה מחדש, כל פעם הבזק אחר מאותם רגעים מקוללים, ונראה כאילו זה לא יעבור אף פעם...
מצטער לשמוע
30/07/15 00:19
32צפיות
שלום מתן,

מצטער מאד לשמוע.
נשמע שזו היתה חוויה קשה מאד.

בברכה,

אורי.
º
וואו
30/07/15 06:46
11צפיות
אוי ואבוי!!!
30/07/15 07:42
28צפיות
קורע לב!
משתתפת בצערך

º
אין מילים
30/07/15 08:32
12צפיות
לחתום ולהפיץ!
25/07/15 22:01
207צפיות
תודה על המידע, ומספר הערות.
26/07/15 03:36
171צפיות
שלום לך,

תודה על המידע בדבר הצעת החוק.
הנה קישור לכתבה בנושא ב-Ynet לפני כעשרה ימים.
למרבה הצער, אני חושש שהצעת החוק "רזה" מדי. היא כלל אינה מטפלת בנושא התקציב שיוקדש לצורך הטיפול השוטף בכלבים שלא יומתו, בניית מכלאות גדולות, מודרניות ומסודרות בהן יטופלו עשרות אלפי כלבים מדי שנה, ובכלל זאת מזון לכלבים, מימון שכר הולם לעוביד המכלאות, וכו'.
במצב דברים זה, אני סבור שההצעה אינה רצינית, ואני מתקשה להאמין שהיא תעבור בכנסת. 

בברכה,

אורי.
מסכים עם ההסתיגות ומוסיף ש-
26/07/15 17:46
71צפיות
הטלת קנסות אסטרונומיים, על נוטשי כלבים ומי שהופקע מידיו כלב, בעקבות התעללות - יכולה למלא את החלל הכספי. הקנסות יועברו לכלביה שתחזיק בכלב. נוהג כזה, כשהוא מעוגן בחוק, עשוי להקטין את מספר הנטישות, שהן הגורם מס' 1 לכלבים חסרי בית, מחד גיסא, ולסירוס/עיקור לשם המנעות מהמלטות לא מתוכננות, מאידך גיסא.
מצד שני, קשה לי להאמין שבממשלת אירן-אירן מישהו בכלל יתייחס להצעת חוק בתחום כל כך "ביזארי"...
החשש שלי הוא תמיד
26/07/15 22:35
57צפיות
שקנס גבוה על נטישה יביא לכך שאנשים נוטשים בצורה גרועה יותר, ע"י זריקת הכלב בשומקום כדי לא לשלם את הקנס, או אם יחששו מאיתורם באמצעות השבב, אפילו המתה או נסיון להוציא את השבב... אני זוכרת שבזמנו היו דיבורים על שיבוב סוסים ומישהו סיפר שגנבי סוסים "חפרו" בצוואר הסוס בשביל לחפור את השבב החוצה
גנבי כלבים לצרכי קרבות כבר עושים את זה
27/07/15 11:48
54צפיות
מדי פעם מוצעים בעמותות, לאימוץ, פיטבולונצ'יקים ש"חפרו" להם את השבב למניעת זיהוי. הבעיה האמיתית היא שחמש דקות אחרי שעוצרים את גנבי הכלבים האלה, משחררים אותם ללא שום ענישה ראויה. דבר זה, כשלעצמו, מעודד אותם לחזור על מעשיהם. הנוטשים הקונבנציונליים לא מתעסקים בניתוחי שדה מהסוג הזה והם גם לא הטיפוסים שירצחו את הכלב, או יערכו לכבודו מסע מיוחד לשבטה, לזרוק אותו בין הג'בלאות. נהפוך הוא, הם דואגים "לשחרר" את הכלב בסביבת אנשים, במחשבה שמישהו בטח יאמץ אותו. ענישה כבדה יכולה אולי לשכנע אותם לוותר עליו בצורה מסודרת בעמותה. מבחינת הכלב גם זה סוג של נטישה, אבל נחסך ממנו להסתובב ברחובות מיובש ומזה רעב, טרף לחוליגנים, טפילים ומחלות.
במידה ותיושם ענישה כבדה על נטישה
27/07/15 12:19
54צפיות
יעלה התמריץ של הנוטשים להעלים או לרצוח את הכלב. מה שניתן לעשות ללא קושי. 
אלו שלא מתעסקים עם זה כעת עלולים להתעסק בזה בעתיד במידה ןיעמדו מול איום של ענישה חריפה.    

נטישת בן-בית היא פשע חברתי מכל כיוון שתסתכל על זה
27/07/15 19:29
30צפיות
ענישה כבדה מצד אחד והסברה מסיבית (כהצעת marx04) ופתרון הומני מצד שני - זה הרבה יותר טוב והגיוני מאשר לא לעשות כלום. הצעת החוק אכן "רזה" ואינה מציעה שום פיתרון לבעיה הקיימת.
חייבת להיות השקעה ממשית בהסברה
27/07/15 12:24
46צפיות
שלום גירי,

לפעמים הדרך לגיהנום באמת רצופה כוונות טובות.
אין לי היכולת להעריך מה תהיה התוצאה של חוק המטיל קנסות ועונשים כבדים על נוטשי כלבים, אך לדעתי בוודאי שחייבת להיות השקעה ממשית בהסברה לציבור הרחב - בין במקום חקיקה עונשית כזו ובין במקביל אליה.

בברכה,

אורי.
אני מסכימה, ורוצה לחלוק עוד משהו
27/07/15 17:42
62צפיות
כשאימצנו את גוזר הוא כבר היה מסורס, בגיל מאד צעיר. יש לזה חסרונות ידועים.
העמותה שממנה אימצנו אותו סירסה אותו כי הם לא סומכים על מאמצים, אנשים מתחייבים לסרס ומקבלים את הסירוס במחיר האימוץ אבל לא באים עם הכלב לסירוס. שאלנו אותם אם הם ניסו ללכת בכיוון של איזה ערבון כספי, והסתבר שכן - היתה תקופה שהיית משלם יותר על האימוץ, ומקבל חלק מהכסף חזרה אחרי שסירסת.
כמות האימוצים צנחה פלאים, וכמות הסירוסים לא עלתה
º
זה מידע מרתק וחשוב. תודה על השיתוף.
27/07/15 17:51
15צפיות
ענישה לא פותרת בעיות.
27/07/15 16:56
71צפיות
ובמקרה של כלבים נטושים היא כנראה תוסיף בעיות.

אנשים שנוטשים כלבים לא יפסיקו לנטוש מחר וגם לא ישלמו בשבילם קנסות אסטרונומיים, הם פשוט ינטשו בצורה כזו שלא יחטפו קנס כזה בהמשך וזה רחוק מלהיות טוב יותר עבור הכלבים הנטושים.

כמה טוב ששבת הביתה !
28/07/15 00:15
66צפיות
שלום טנן,

אני שמח ששבת לפורום, ומשוכנע שתתרום רבות באמצעות הראיה הייחודית (והמאתגרת) שלך.
אגב, מה שלום שחר ויעלי ?

בברכה,

אורי.
החלפת אוכל לכלב
27/07/15 11:54
135צפיות
שלום רב,
אשמח לעזרה

בשנתיים האחרונות אני קונה לכלב שלי רויאל קאנין מיני אדולט (הכלב שוקל 8 ק"ג). הוא נורא אוהב אותו אבל לאחרונה הבנתי שהמרכיבים שלו לא הכי אידיאליים
יש אוכל מומלץ יותר? אני יודע שקיימים עשרות סוגים ומותגים וכו' השאלה האם מישהו מכיר אוכל שיהיה באמת טוב לכלב מבחינת הרכיבים?
המליצו לי על האתר http://www.dogfoodadvisor.com/ שמדרג את האוכל בהתאם לאיכותו אבל הרשימה שם ארוכה ולא יודע אלו מהמותגים שקיבלו ביקורות טובות אכן נמכרים בארץ
כל חנות חיות ממליצה לי על אוכל אחר (משיקולים שלהם אני מניח)
אשמח לעצות ועזרה כאן

תודה רבה

לא צריך להחליף ב"כוח"
27/07/15 12:11
68צפיות
שלום לך,

אם הכלב שלך אוהב את המזון הזה, וחשוב הרבה יותר - אם המזון הזה עושה לו טוב (צואה מוצקה אך לחה, פרווה בריאה, נעימה למגע, לא יבשה ולא שומנית, משקל תקין וכו') - אז אין סיבה להחליף את המזון.
כדאי מאד גם שתתייעץ עם הוטרינר של הכלב שלך.

בארץ יש מגוון של מזונות טובים וטובים מאד (וגם גרועים). הנה מספר מזונות שאני סבור שהם איכותיים:
אוריג'ן, GO, קאנין קוויאר, N&D, Taste of the wild, ועוד רבים וטובים.
הדרך לבדוק אם הם מתאימים לכלב שלך היא בדרך של ניסוי וטעיה, ופשוט לראות מה עושה טוב לכלב שלך.

בברכה,

אורי.

ארכיון הודעות
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום