בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

מצעד בעלי החיים - מוצ"ש 20.9.14
הודעה זו מכילה תמונות
138תגובות
15/09/14 14:16
673צפיות
ביום שבת הקרוב, 20.9.14, בשעה 20:00, תתקיים הפגנה למען בעלי החיים שתצא מכיכר רבין ותסתיים בגן מאיר. בבקשה כל מי שיכול שיגיע! 

ציטוט...

(המשך...)
ביום שבת הקרוב, 20.9.14, בשעה 20:00, תתקיים הפגנה למען בעלי החיים שתצא מכיכר רבין ותסתיים בגן מאיר. בבקשה כל מי שיכול שיגיע! 

ציטוט מהפייסבוק:
עוצרים את הסבל. בוחרים בחמלה!

מצעד בעלי החיים מביא אתו מסר חד וברור: בעלי החיים הם לא מוצר שקונים בחנות, הם לא מנה במסעדה, לא פריט אופנה בקניון, לא מבחנות עם זנב ולא עודפי ייצור שאפשר לזרוק. הם יצורים חיים בעלי אופי, רגשות, תחושות וכבוד עצמי. עוצרים את הסבל. בוחרים בחמלה!
בעלי החיים הם החברים שלנו. הם בני בית, הם האחים שלנו על פני כדור הארץ. אחים לא נוטשים, לא מנצלים ולא הורגים.

זוכרים את הפגנת הענק שנערכה בשנה שעברה? בזכותה ובזכות הפעילות המדהימה שכולנו עשינו מאז, כוחנו גדל משמעותית, ורבים וטובים הצטרפו לפעילות. ההתנגדות לדיכוי בעלי החיים הגיע לכל מקום - זה ברחוב, בעיתון, בטלוויזיה ובכנסת. ולמרות זאת, בעלי החיים ממשיכים לעבור תופת יום יומית. הם נכלאים, נחתכים, מורעבים ומומתים כלאחר יד. הם עוברים כל צורה של התעמרות ואכזריות שאפשר לעלות על הדעת.

לא מדובר בגזירת גורל: חתול הרחוב המורעב, העגל במשחטה, התרנגולת בכלוב, הארנב במעבדה והכלב בכלבייה - כולם סובלים כתוצאה מבחירה באכזריות: בגלל שקונים בעלי חיים, בגלל שלובשים מה שפעם נשם, בגלל שאוכלים את מי שהייתה לו אמא, ובגלל שמתייחסים להולכים על ארבע כמו לחפצים. ברחוב, בכלביה העירונית, במשקים המתועשים ובמעבדות, הסבל שלהם נמצא בכל מקום.

לעולם לא נשלים עם המצב כפי שהוא היום. לא נפסיק לפעול עד שדיכוי בעלי החיים יסתיים. אנחנו מתחילים עכשיו מסורת שנתית שתבטא את כוחנו הגדול, בכמות ובאיכות. כמו מצעד הגאווה שמתקיים מדי שנה, ב-20 לספטמבר נקיים את מצעד בעלי החיים - הפגנת כוח שתבהיר שהנושא הזה לא יורד מסדר היום, שדיכוי בעלי החיים הוא לא דבר שאנחנו מוכנים להשלים אתו, שעלייה במודעות לא מספיקה. דרושה מהפכה!

אנחנו מזמינים את כל אוהבי החיות באשר הם להגיע למצעד בעלי החיים. זה המקום להביע את הקול שלכם: כל מי שמציל, כל מי שמסביר, כל מי שבחייו יש מקום של דאגה וחמלה. אנחנו מזמינים את כולם להתאחד למצעד ענק למען בעלי החיים.

עוצרים את הסבל. בוחרים בחמלה!

שימו לב: המצעד הוא שלנו, שגרירי בעלי-החיים, אז השאירו בבית את הפרות, הסוסים, החזירים וכל שאר אחינו השעירים
dogwalker בהרצליה
17/09/14 20:33
71צפיות
שלום,
אני מבקשת המלצות על מישהו אחראי מעל גיל 20 שיוכל לקחת כלב גדול (אך ידידותי) לטיולים מספר פעמים ביום בהרצליה.
הדגש הוא על אחריות ואהבה לכלבים.
תודה!
יהונתן מאושר
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
17/09/14 22:12
95צפיות
מומלץ בחום
054-7637667
לא יכולה לעמוד בפני השם שלו
17/09/14 23:06
91צפיות
זה ענק!!!!
º
בהחלט
17/09/14 23:10
20צפיות
למרות שהיה יותר מתאים לו השם:
18/09/14 10:32
68צפיות
יהונתן נונשלנט.

בכל אופן, מהיכרות אישית שלי טובה איתו, וגם מתוך היכרות מקצועית, אני מצטרף לגמרי לגמרי להמלצות עליו. גם כמאלף וגם כדוג-ווקר.
יהונתן מים שקטים :)
19/09/14 02:03
בחור מאוד שקט, וכשהוא פותח את הפה (סוף סוף), כדאי להקשיב.

עשית איתו את הסדנה של ענת בצב״ח, נכון?
סיוע לגור כלב נטוש
19/09/14 01:01
3צפיות
היי, מזה שבוע אני רואה גור כלבים מתרוצץ עד צומת בדרך לעבודה. נראה שהוא ננטש שם ועדיין מחפש את בעליו... ניסינו מספר פעמים להתקרב אליו אבל הוא מבוהל ובורח מהר. גם אחרים ניסו, היו אפילו 3 רוכבי אופניים שניסו להשיג אותו, אבל לא הצליחו וויתרו. לאחר שמתרחקים הוא תמיד מציץ בחשדנות ואז חוזר לאותו מקום (מניח שזה המקום שנטשו אותו). באין ברירה השארתי לו מים וקצת אוכל אותם הוא אכל (היו פעמיים שגם לקח את הקופסא יחד איתו מסיבה כלשהי). התקשרנו לעירייה ואמרו שישלחו פקח. לאחר יומיים התקשרנו לשאול וטענו שהיה פקח ולא ראה אותו (אני בספק אם באמת היה, הכלב תמיד באותו מקום ליד ערימת חול מאחורי תחנת אוטובוס ואין בעיה למצוא אותו), מאז ראיתי אותו שוב כל בוקר באותו מקום והבאתי לו מיים וקצת אוכל. 

פעמיים הצלחתי להתקרב אליו בבוקר. פעם אחת כי הוא ישן ולא שם לב אלי, אבל כשהייתי קרוב הוא התעורר וברח שוב. פעם שנייה שוב בבוקר הגעתי למרחק של 3 מטר ממנו, הוא הסתכל עלי בעיניים גדולות במשך חצי דקה, התמתח ואז התרחק בדילוגים.
כמה דקות אחרי שהתרחקתי הוא חזר לאותו מקום שוב. השארתי לו מיים ואוכל אבל הייתי חייב להמשיך לעבודה.

חבל לי עליו הוא נראה בריא ונחמד סה"כ. סתם מבוהל. לא יודע כמה זמן הוא יוכל לשרוד ככה, לפני כמה ימים הוא כבר קצת צלע (עם כי עדיין ברח מאוד מהר ונראה אתמול והיום שהוא כבר לא כל כך צולע). ניסינו להתקשר שוב וגם לעוד כמה מקומות (עיריות באזור, צער בעלי חיים, תנו לחיות לחיות), נראה שלאיש לא יותר מדי איכפת. האם יש משהו שניתן לעשות כדי לעזור לו?
יום אימוץ ב20.09 ברחובות אוהבת חיות
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 10:20
19צפיות
יתקיים במתחם הכלביה ברחובות בין השעות 11-15
עשרות כלבים מהממים, יפיפיים, חברותיים, מטופלים והכי מושלמים שיש יחכו לבית מעולה לשארית חייהם
 כולם נמסרים תמורות סל אימוץ ותוך התאמת הכלב למאמצים
כמו כן, ניתן לאמץ בתיאום מראש
0506282018, 0546841613
לתמונות של כולם לחצו כאן: http://www.rehovotlovesanimals.org/gallery2/main.p...
יום האימוץ חייב להיות מוצלח! אנא עזרו לנו בהפצה: 
https://www.facebook.com/events/1559373060952911/

דבש, אקיטה מעורב יפיפה!
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 10:23
37צפיות
גדול ומרשים, בן כשנתיים וחצי, מחוסןו מסורס
חברותי ואוהב.. אנרגטי ומדהים!
מחכה כבר המון זמן לבית משלו וממש לא בצדק
דאנדי, נקבה מעורבת בינונית נהדרת!
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 10:42
34צפיות
בת כשנה וחצי, טובה וחברותית לכולם
מעוקרת ומחוסנת.. בעלת אופי מעולה! מקסימה במיוחד
מסי, נקבה בינונית מקסימה
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 20:45
7צפיות
בוגרת ומחונכת, בת 4, מעוקרת ומחוסנת
חברותית וטובה.. ביתית ומקסימה
בובי, זכר מעורב בינוני-גדול בן כשנה
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 20:48
12צפיות
שוהה באומנה, מתוק וחברותי, מחוסן ומסורס
בובי עבר ניתוח אורטופדי ועכשיו הוא מחלים.. הוא מתגלה ככלב בית נהדר! צריך בית קבוע לשארית חייו...
º
שלומי, גילי ואנה
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 20:51
11צפיות
המון בהצלחה לכולם... כל הכבוד לך elin86 ולאחרים
19/09/14 01:01
1צפיות
שעושים המון (גם אם מעט...). כבר נגמרו לי המילים...

ואני קרוב לעשר דקות בוהה במסך ומנסה בכל זאת למצוא מה לכתוב לך ולכן/ם... ובאמת שנגמרו לי המילים...

רק אאחל שוב המון בהצלחה ביום האימוץ.
***באר שבעיים *** עזרו לנו למצוא את מיקה
18/09/14 09:24
61צפיות
היי לכולם, אשמח לעזרת הבאר שבעיים והדרומיים שפה!

מיקה קפצה מהחלון בזמן הנסיעה ב16/9 ומאז לא נמצאה. חיפשנו בכל האזור ותלינו מודעות אך בינתיים אין חדש. 

זוהי המודעה בפייסבוק לשיתוף

תודה :)
משתתפת בצערכם
18/09/14 23:52
15צפיות
עקבתי אחרי מה שרשמת וכל כך קיוויתי שתמצאו  את מיקה.

ליבי איתכם.

תודה
19/09/14 00:07
10צפיות
בעיקרון מיקה לא שלי, אך הצער הוא גדול מאוד. זו היתה כלבה מיוחדת!
טבעונות וכלבנות
18/09/14 15:58
111צפיות
בהמשך לשרשור המרתק בנושא טבעונות וזבח נזכרתי במחשבה שעלתה במוחי לפני מספר חדשים. 
גידול כלב מצריך למעשה צריכה גבוהה מאד של בשר.  
הכלבה שלי למשל צורכת כמעט רבע טון בשר בשנה. לבדה!!!!! קרוב ל240 קילגרמים של בשר בשנה. 
גם זולל הבשר המופרע ביותר במדינה לא מתקרב אפילו לצריכה שכזו. 

אם כך, טבעוני שמגדל כלבה בינונית של נגיד 30 קילו גורם לצריכת בשר הגדולה יותר מאדם שאוכל כל יום חצי עוף בגריל ושתי לפות שווארמה... 
מה עמדת הפורום בנושא ?

למה עמדת הפורום משנה לך?
18/09/14 16:04
80צפיות
אם זה משהו שאתה רואה ומפריע לך, עבור למזון טבעוני לבע"ח - כמו AMI. אחרים לא בחרו בזה מסיבות שלהם, אבל אם זה מפריע לך אתה יכול לבחור מה שנראה לך לנכון בעניין.
מה פירוש משנה?
18/09/14 16:07
68צפיות
בוודאי שעמדה של אף אחד לא בפורום ולא בחיים האמיתים לא משנה לי. 
עמדת אנשי הפורום מעניינת אותי. 
שימי לב להבדל בין משנה לבין מעניין.

º
לבריאות
18/09/14 16:08
18צפיות
מה לבריאות?
18/09/14 16:10
61צפיות
את נותנת לכלבים שלך אוכל יבש בשרי סטנדרטי?
עכשיו שמתי לב..
18/09/14 18:55
50צפיות
את מאכילה את בכלבים שלך באוכל יבש בשרי סטנדרטי.
אם כך, את פוגענית כלפי בעלי חיים יותר מאשר אדם שאוכל כל יום -  2 ביגמקים בבוקר, חצי עוף בצהרים ושתי לפות שוורמה בערב...
מה יש לך להגיד להגנתך?  

למה אני צריכה להגן על עצמי?
18/09/14 19:27
51צפיות
אני עצמי טבעונית, בין השאר כי ידוע לי שזה אפשרי מבלי לפגוע בבריאותי וזה בהישג ידי. כרגע אינני בטוחה שתזונה מוכנה ממקור צמחי לא תסתיים בבעיות בריאות לכלבים ולחתולים שלי. גם לעצמי איני מסתמכת על תחליפי בשר בלבד - יש לי עוד הרבה דברים בתפריט. כרגע, מבחינת אוכל מוכן, לבני אדם עדיין לא ראיתי שבטוחים שאפשר להתקיים בבריאות על אוכל מוכן בלבד. אז לבעלי חיים? אם אשתכנע שאוכל כמו ami אכן בריא לטווח ארוך, אנסה אותו. מתי אשתכנע? לא יודעת, בינתיים אני קוראת ולומדת על תכולת סוגי המזון וביקורות של משתמשים. בינתיים, אני עצמי לא אוכלת שום ביג מקים ומשתדלת לצמצם את הפגיעה האישית שלי בבעלי חיים. באותה נשימה, אני גם משתדלת ככל האפשר לגלות אחריות כלפי הכלבים והחתולים שלי ולא להפוך אותם לשפני נסיונות. רוצה לראותבזה צביעות? בבקשה, אחיה עם זה
הכלבים שלי אוכלים אוכל טבעוני.
18/09/14 16:07
89צפיות
התחיל מכלב אחד רגיש שתוך כדי נסיונות לגרום לו להפסיק לשלשל דם הגענו לאוכל צמחי, עבד ופתר את הבעיה, בהמשך אמרתי למה לא לתת לאחרים, עובד מעולה, אין טענות בכלל.
הפינוקים הפכו להיות טחינה, חמאת בוטנים ללא סוכר, ירקות וכו'.

אלו כלבים שאכלו פעם אוכל נע או ארוחה נע וארוחה אוכל יבש.

והכי כיך להגיע לוטרינר מומחה מאד מוכר ולשמוע אותו מתפעל מהשרירים של אחת הכלבות שלי.
טוב את מושלמת.
18/09/14 16:11
71צפיות
כרגיל.
גם אם הייתי טבעוני
18/09/14 16:33
83צפיות
באופן אישי לא הייתי מעביר את זה לכלב. נראה לי הזוי שכלב יחיה על אוכל שיש בו יותר תירס מפופקורן.

אם אוכל בשרי עובר כ"כ הרבה עיבוד אני מניח שאוכל טבעוני צריך לעבור הרבה יותר כדי שיהיה זמין לכלב...
אבל למה לכתוב דברים לא נכונים?
18/09/14 16:48
71צפיות
לא יודעת מה איתך, אבל הפכתי את כל נושא תזונת בעלי החיים מכל כיון אפשרי כולל לטוס לסשן הרצאות באלווה באיטליה.

לא מבינה מאיפה ההנחות השגויות האלו.
מי אמר לך שבאוכל צמחי יש תירס??

לאחר מכן, אם יש איזון ברמת החלבונים, פחמימות ושאר המרכיבים,
מה החשיבות אם זה מבשר או מצומח?
למה אתה חושב שחלבון מן החי נספג טוב יותר מאשר מחלבון מן הצומח?

לבסוף- מי אמר לך שהרכיבים אובדו יותר?
בוא אני אגלה לך סוד.. ההפך הוא הנכון.

קישור לאוכל צמחי-

בקיצור- אין לי בעיה שתתנגד, זכותך כמובן רק בבקשה תבדוק לפני שאתה מתנגד.
דיברתי על AMI שהומלץ כאן
18/09/14 19:11
43צפיות
corn, corn gluten, corn oil, rice protein, whole peas, beet pulp, linseed, bicalcium phosphate, hydrolyzed vegetable protein, potato protein, brewer’s yeast, calcium, carbonate, sodium chloride, rapeseed oil. It also contains linoleic acid.

ואף אחד לא אמר לי שהם עובדו יותר, בגלל זה אמרתי שאני מניח.
למה אני מניח?
כי תירס בצורתו הלא מעובדת לא יזין את הכלב, ובשר כן.  אני מניח גם שגם אחרי העיבוד הוא עדיין יתרום פחות...

גם מבחינת רמת הנעכלות - אני רואה מה הכלב שלי מוציא מהתזונה הנוכחית שלו לעומת האוכל היבש - ולא צריך להיות גאון כדי להבין שהנעכלות גבוהה הרבה יותר. וזה נכון גם לגבי הבשרי היבש.

משהו קטן על נאכלות-
18/09/14 19:21
54צפיות
יש נטיה לחשוב שנאכלות גבוה זה טוב אבל זה ממש לא בהכרח

אוכל בעל נאכלות גבוה בא בכמויות קטנות יותר
הרבה כלבים לא מרגישים תחושת שובע
ואז כלב דבוק עם האף לריצפה מחפש מה לאכול.
אז אין למה לזלזל בנוכחות התירס.
זה שזו קלוריה ריקה לא אומר שאין לזה שום תרומה לכלב.

בשר בצורתו הלא מעובדת יזין את הכלב, השאלה מה הלאה.
רמות חלבון גבוהות זה דבר מאד מזיק לכלב בית (ועוד באקלים חם)

בכל מקרה, תראה את המרכיבים של האוכל שצירפתי, אין שום סיבה לשלול אוכל כזה (לדתע רמת חלבון 18 זה אידאלי לכלב בית גם אם הוא פעיל)

אני קיבלתי הסבר אחר
18/09/14 19:50
38צפיות
(מתזונאית לחיות מחמד)

אוכל עם רמת נעכלות נמוכה (ובכמויות גדולות) ישביע רק ברגעים שלאחר הארוחה, אבל הכלב יהפוך להיות רעב יחסית מהר שוב. אוכל עם רמת נעכלות גבוהה ישאיר את הכלב שבע ליותר זמן. בשורה התחתונה נאמר לי שבאופן כללי אוכל עם רמת נעכלות גבוהה יותר יהיה משביע יותר. אני מניח שכן שצריך להיות איזון כלשהו בין השניים..

בנוסף הבנתי גם שאין שום בעיה עם כמויות חלבון גבוהות (או גבוהות מאוד) לכלב (אלא אם יש לו בעיה בריאותית מסויימת).

אני מכיר את הנטוראל בלאנס הצמחי. לא פסלתי אותו - אבל גם לא הייתי מרגיש בטוח להאכיל בו. 18% זה המינימום לכלב בוגר לפי דרישות המינימום של ה AAFCO, אאל"ט כלב פעיל צריך יותר.

ברור שזה עניין של איזון!
18/09/14 23:31
18צפיות
אני מעדיפה להאכיל ברויאל מאשר באוריגינל
למה?
כי כל הלהקה שלי הייתה רעבה 24/7 ומצאתי את עצמי מבשלת להם ירקות בשביל לתת תחושת שובע.
אחרי שקצת חפרתי הבנתי שאוכל עם רמת ניפוח מסויימת זה הדבר הנכון

לגבי חלבון- תשאל את הוטרינר שלך על עודף חלבון ומשקעי חלבון (בעיקר בעיניים)

לגבי תזונאי של חיות חמד- מה זה? מכירה וטרינר אחד שמתעסק בזה והוא תומך במזונות עם דגנים.

לגבי כלב פעיל- אלא אם כן הכלב שלך עובד 8 שעות ביום וחי בחצר במדינה קרה או יוצא איתך למסעות אופניים של עשרות קילומטרים- 18 אחוז חלבון מספקים את הרמה הדרושה.

יותר מדי פחמימות
18/09/14 21:59
24צפיות
לא כזה בריא
אבל לפחות נראה שהחומרים טבעיים, ואין כל מיני משמרים וחומרי טעם וריח שזה טוב

ואמנם אנחנו לא מכירים, אבל
18/09/14 16:49
60צפיות
יעידו אנשים שמכירים אותי-
אם הייתי חושדת ולו לרגע אחד, שיש משהו מזיק באוכל צמחי-
הכלבים שלי היו ממשיכים לאכול בשר.

תזונה נאה
18/09/14 17:13
56צפיות
אני בכלל נגד אוכל מתועש לכלבים.
לדעתי לטבען כלב זה במינימום הזנחה ובמקרה הגרוע התעללות.
נגעת בנקודה שמודה - מטרידה אותי מאוד
18/09/14 17:25
69צפיות
שבשל אורח החיים שבחרתי, שכולל גידול כלבים, אני שותף פעיל לתעשיית הבשר.

הייתי שמח להעביר את שני הכלבים למזון טבעוני, או לפחות לנסות. כרגע מדובר במזון מעט יקר, אבל יש דיבור על מזון טבעי מיובש שאיננו מכיל מרכיבים מן החי שבהחלט, ברגע שיתחיל להיות משווק (היה אמור הקיץ) - הייתי שמח מאוד לתת לו צ'אנס.
שאלות לאחר סירוס - אנטיביוטיקה ותוקפנות מצד הכלב (לחתולה),
17/09/14 23:08
38צפיות
שלום,
1. הכלב שלי בן 7 חודשים, עבר סירוס אתמול, אחרי התלבטות קשה ובכי מטורף שלי... עדיין לא שלמה עם זה בכלל...
שוחרר מהמרפאה ללא אנטיביוטיקה או משככי כאבים... 
האם זה תקין ?
הוא כנראה כן סובל קצת מכאבים ולאחר התייעצות טלפונית היום הונחיתי לתת לו אופטלגין. אבל מקריאה בפורומים אני מבינה שלרוב כן משחררים רק עם אנטיביוטיקה ומשככי כאבים... ?

2. יש גם חתולה בבית. פתאום מאז שחזר אתמול הוא קצת תוקפן כלפיה. רכושני לגבי אוכל (היא מתקרבת לאוכל שלו - הוא נוהם ומאיים ואף מסלק אותה. זה לא קרה קודם מ-ע-ו-ל-ם ב3 חודשים שהוא פה, במיוחד שהיא גם ככה לא אוכלת מהאוכל שלו, רק מתעניינת) אבל גם פעם אחת נהם עליה כשסתם התקרבה... מה גורם לזה ? נטו בגלל שהוא קצת כואב עדיין ? מאד חוששת שזו תתגלה כתוצאת לוואי של הסירוס....  

3. הוא בסה"כ פחות או יותר בסדר - אוכל, אבל קצת בררן - בד"כ הוא לא בררן בכלל, ואוכל כמויות מעט יותר קטנות. לא כל כך שותה. די פעיל (הוא גם ככה מאד רגוע בד"כ אז קשה לשפוט). רוצה לשחק כשפוגש כלב ברחוב (איתי הוא לא כ"כ משחק גם כשהכל בסדר ). בערך 97% חזר לעצמו... כמה ימים צריך למנוע ממנו להשתולל ? (כרגע כמובן ששק האשכים עדיין נפוח מאד ואדום... ). הכוונה בעיקר לקפיצות על דברים גבוהים ומשחק עם כלבים אחרים.
אין צורך במשככי כאבים. לגבי אנטיביוטיקה - שאלי את הוטרינר.
17/09/14 23:36
29צפיות
שלום לך,

מזל טוב על הסירוס.
היום גם הכלבה שלי ויקה עברה עיקור. היא בת 7-8 חודשים. העיקור בוצע 2-3 שבועות אחרי הייחום הראשון.
הניתוח היה ב-11:00 בערך, ובערב ב-19:30 היא כבר היתה בבית (אם הייתי רוצה, ניתן היה לקחת אותה כבר ב-16:00).
היא שוחררה עם אנטיביוטיקה בלבד ללא משככי כאבים, ולמרות שהיא נראית מעט "מעוכה" זה די ברור שהיא לא זקוקה למשככי כאבים (היא לא מיללת או מתלוננת, והיא נעה בחופשיות).
אינני וטרינר, ועל כן אינני יודע אם יש הבדל בצורך באנטיביוטיקה בין סירוס זכר לבין עיקור נקבה.
אני ממליץ שתשאלי את הוטרינר שביצע את הסירוס - גם לגביהאנטיביוטיקה וגם לגבי כל שאלה אחרת.

בברכה,

אורי.

זה תלוי בוטרינר ולא נכון לומר את הדברים באופן גורף
18/09/14 00:27
37צפיות
אצלינו למשל צ'אי שוחררה מהעיקור עם משככי כאבים וללא אנטיביוטיקה מעבר למה שקיבלה במרפאה.
אני מכיר שני זכרים שכמה שעות אחרי הסירוס כבר חזרו לעצמם כאילו כלום לא קרה.
יותר ויותר רופאים, לבני אדם וגם לחיות, מבינים בשנים האחרונות שלדחוף אנטיביוטיקה ללא שיש בכך צורך קיים וברור זה לא נכון לא לפציינט ולא למצב עמידות החיידקים בעתיק.

לגבי היציאה על החתולה - לא הייתי נלחץ מזה. עברה עליו חוויה לא נעימה, עדיין כואב לו במקום רגיש, ובאופן טבעי הוא חסר סבלנות לגבי דברים שבדרך כלל הוא היה מבליג עליהם. תנו לו כמה ימים להתאושש.
הוא היה די בסדר כמה שעות אחרי, אבל לא לגמרי עצמו
18/09/14 22:32
4צפיות
רק היום בצהריים ממש חזר לעצמו (הניתוח היה שלשום בבוקר). ועדיין קצת מציק לו, הוא פחות יכול להתאפק למשל...
כאמור, ההמלצה על משכך כאבים הגיעה מהוטרינר, בגלל שהוא לא שתה
18/09/14 22:30
5צפיות
למעלה מ24 שעות אחרי הניתוח - הוא לא שתה מים.
הוטרינרית אמרה שהרעב מכריע אותם לפני הצמא, כך שכנראה שהוא סובל מכאבים ואפשר לתת משכך.
לא הגיוני שלא כואב להם... אם עברת פעם ניתוח - כל ניתוח שהוא - זה כואב זמן רק אחר כך. גם להם כואב, אבל הם פשוט טובים בלהסתיר, זה ידוע...
לא אמרתי שלא כואב, אלא שאין צורך במשכך כאבים
18/09/14 23:23
3צפיות
שלום לך,

לא טענתי שלכלבים המסורסים/מעוקרים לא כואב מיד לאחר הניתוח, אלא שככל הנראה בד"כ אין צורך במשכך כאבים.
במהלך היממה האחרונה ויקה (הכלבה שלי שעוקרה) היתה הרבה פחות פעילה ואנרגטית מהרגיל, והעדיפה לנוח ולא להתרוצץ יותר מדי. יחד עם זאת, כאשר בחרה לנוע, היא עשתה זאת בחופשיות.
אני מעריך שהימנעות והזהירות הללו נובעות מכך שכואב לה. זה מנגנון טבעי והגיוני, ואני חושב שכדאי לא לטשטש את המנגנון הזה במשככי כאבים. אם ויקה היתה מקבלת משכך כאבים והדבר היה מאפשר לה להתרוצץ כרגיל, קרוב לודאי שהיא היתה מזיקה לעצמה והתפרים היו נפתחים.
כמובן, לשם כך יש וטרינר שמחליט מה לעשות ואלו תרופות לתת בהתאם לכל מקרה.

בברכה,

אורי.
בד"כ, בדגש על בד"כ, נותנים אנטיביוטיקה לשבוע אחרי סירוס
18/09/14 19:56
11צפיות
לגבי החתולה, תוצאת לוואי של הסירוס, קצת מוקדם מדי להסיק דבר כזה, הוא קצת בסטרס, מאמין שיעבור לו בקרוב מאד.
הוא יכול להשתולל כמה שהוא רוצה, רק לשים לב שלא מתעסק עם התפר ולא מרבה בליקוק.
שוב אני... מה יכול לגרום לנסיגה אצל כלב כשהוא נשאר לבד ?
18/09/14 22:43
16צפיות
הוא בן 7 חודשים עכשיו, בערך 3 חודשים אצלי. כבר תקופה מסויימת שהיה די רגוע כשהיה נשאר לבד. אומנם עם קונג, אבל רגוע. יש לציין שהוא רוב היום איתי (בא איתי לעבודה) ונשאר לבד כל ערב שעה וחצי-שעתיים ורק פעמיים בשבוע יוצא שהוא נשאר לבד 5 שעות בערך. 
ופתאום, לפני בערך שבוע, הוא התחיל שוב לעשות בלאגן כשהוא נשאר לבד (גם אם לפני כן התרוצץ בגינת הכלבים והוציא מרץ), רק שעכשיו זה חמור יותר... עושה רושם שזה ממש בכל פעם שנשאר לבד (לפני תקופת הרגיעה, גם אם זה היה קורה - זה היה בתדירות ממש ממש נמוכה).
הוא הורס גם דברים שנמצאים באותו המקום בדיוק עוד מלפני שהוא הגיע לפה (כלומר תמיד היו באותו המקום ומעולם לא נגע בהם). אני ממש משתדלת לא להשאיר כלום בהשג ידו, אבל הוא איכשהו מצליח לחשוב על דברים שאני לא חשבתי עליהם... 
הוא גם חזר להשתין בבית כשאני לא נמצאת (לא בכל פעם, רק כשהוא ממש הרסני גם...), מה שהפסיק לחלוטין לפני חודש או יותר.
לא היה שום שינוי בשגרה שלו או בסביבה, אז מה יכול לגרום לנסיגה הזו ? 
(זו מראש דירה קטנה מאד והשטח שנשאר לו "זמין" כשאני לא בבית הוא יחסית מצומצם, בערך חדר וחצי, והוא דווקא כלב ממש, אבל ממש ממש ממש רגוע, בכל זמן אחר, אפילו קיצוני  ביחס לגור)
אילוף - בקבוצה, או אישי ?
17/09/14 17:18
63צפיות
הי,

כבר כמה זמן מתלבטת ועכשיו השאלה אקטואלית מתמיד עבורי - האם כדאי בכלל להשתתף באילוף בקבוצה, או רק באילוף אישי ?
יש לציין שבעבר הייתי פעמיים-שלוש בקבוצת אילוף שכזו, ולא התלהבתי מאד, אבל זה היה עם כלב שלא גר איתי ולא ראה אותי במהלך השבוע, כך שאפילו "שיעורי הבית" לא בוצעו אף פעם... 
זה תלוי
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
17/09/14 22:16
60צפיות
מה מטרת האילוף?
בגדול קבוצות טובות לתרגול משמעת בסביבה מרובת גירויים. הן לא מתאימות לפתרון התנהגות או לכלבים פחדניים או שלא מסתדרים עם כלבים אחרים.

ותלוי כמובן גם בשיטות העבודה בקבוצה, גודל הקבוצה, ובכמות היחס האישי לו את זקוקה.

בכל מקרה תצטרך לתרגל בבית- לא משנה אם האילוף הוא בקבוצה, אישי או בפנסיון.
ברור לי שנדרש תרגול בבית בכל שיטה שהיא
17/09/14 22:58
42צפיות
הוא לא פחדן (כמעט בכלל לא)
מסתדר עם כלבים 
בד"כ מאד ממושמע כשהוא רק איתי אבל הרבה פחות כשיש עוד כלבים בסביבה
מטרות ? הכל... גם משמעת בסיסית (בעיקר דברים כמו להישאר במקום או להרגע. יש כבר כמה פקודות שהוא יודע כמו שב, ארצה, חכה ועצור).
יש גם כמה דברים ספציפיים שהייתי שמחה לעבוד עליהם(לא בעיות קיצוניות), אבל תוהה האם הם דברים שניתן יהיה לפתור כשאלמד לעבוד איתו במסגרת הקבוצה או לא... (הכוונה שלי היא שאחרי עבודה בקבוצה ועבודה על "שיעורי הבית", אולי אני אדע גם לעבוד איתו על דברים אחרים. גם עד היום למדתי ויישמתי הרבה מקריאה).
אני ממליצה על שילוב
18/09/14 10:45
35צפיות
גם לרוב מדובר בשילוב.
אילוף אישי ופעם בשבוע להגיע לקבוצה ולעבוד איתו על התמקדות בעבודה ומשמעת מול גירויים.
לשוב אבל שגם מי שמוביל את הקבוצה ידע מה הצרכים של הכלב שלך כך שתקבלי מהקבוצה את מה שאת צריכה.
בהצלחה!
º
18/09/14 18:08
3צפיות
ברור ששילוב זה אידאלי, אבל זה גם ממש ממש כבד כלכלית...
18/09/14 18:37
17צפיות
לשלם במקביל לשניהם - זה קצת הרבה וכבד... במיוחד אם מדובר בשני מאלפים שונים 
אני די בטוח שהמאלפים בקבוצה
18/09/14 21:22
13צפיות
ישמחו לתת אילוף פרטי
ואפשר להרשם לקבוצה ולחזק אם פגישה אישית אחת או שתיים

ממליץ לך פשוט לבחור מאלפים מומלצים, לבנות איתם פיתרון מתאים, ולבחור את המתאים
תערוכה בשבת הקרובה
18/09/14 19:14
35צפיות
היי האם מישהו יודע מה סדר השיפוט בשבת הקרובה 20.09 בקניון שרונים ??
אני רוצה להגיעה בעיקר בשביל השנאוצרים.....

דולי
כדאי לשאול פה
18/09/14 20:47
18צפיות
ולמי שלא מעריץ של הפייס ? האם לוח התערוכות מעודכן בכלל ?
18/09/14 20:54
17צפיות
אוכל רפואי K/D של הילס
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 09:28
178צפיות
בוקר טוב לכולם!  לטולה שלנו התגלתה בעיה בתפקוד הכליות (עשינו בדיקת דם לפני הרדמה לניקוי שיניים והתגלה שההרדמה מסוכנת לה אז ירדנו מזה).  הוט שלנו המליצה להעביר אותה לאוכל רפואי שלדבריה לא יחזיר את הגלגל לאחור אבל לפחות  צפוי לעזור לשמור בפני הידרדרות.
שק  של הילס KD שמכיל 12 ק"ג עולה 410 ש"ח (קניתי מהמרפאה).  האם מישהו באיזור הדרום מאכיל בזה ומשיג במחיר יותר נמוך ?
אם טוטולה צריכה טוטולה תקבל בכל מקרה אבל רציתי לבדוק אתכם.
בחיי קשה להאמין שהיא כבר כמעט בת 10 התינוקת..השנים עפות!!
התמונה פורסמה בפורום הזה בייום שהגיעה אלינו מתחנת הדלק בעין יהב...בת 3 שבועות. והיא הכתם השחור על הגב של שוגי ז"ל.
זה כלב בכלל.. נראה כמו חתול
18/09/14 10:01
89צפיות
המון בריאות לטולה.. אין לי הצעות האמת.. אבל בהחלט שווה לברר..
בהצלחה
חזרתם לגבעות?
ככה היא קיבלה את השם שלה
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 10:30
119צפיות
אחד הנכדים שאז רק התחיל לדבר היה משוכנע שהיא חתולה והיה צועק לה כל הזמן "'תולה, 'תולה...." וככה זה נדבק.
חזרנו בשע"ט לגבעות , אנחנו שם כבר כמה חודשים.  אני מבסוטית, הכלבים מבסוטים...הכל טוב והבית פתוח (אני משערת שלא שכחת את הדרך )
פה היא כבר מתחילה להיראות כמו כלבה...
שמחה בשבילכם..
18/09/14 10:36
53צפיות
פה היא כבר בהחלט כלב.. בובה!
º
שלחתי לך מסר
18/09/14 10:35
24צפיות
OMG
18/09/14 16:25
45צפיות
שלמות!

טולה בת 10??!
18/09/14 20:30
27צפיות
ואוו. מרגיש כאילו זה היה אתמול
זה אמיתי הדבר הזה?
הודעה זו מכילה תמונות
18/09/14 13:17
146צפיות
מה אתם אומרים התמונה אמיתית או מבויימת? 
לפי הרקע זה נראה תל אביב.
האם באמת יש מופרעים שמוליכים 14 כלבים ברחובות תל אביב ??????  
מישהו מזהה את היצור הזה?

אמיתי או זיוף?
º
מה הדבר שמפריע לך בתמונה זו?
18/09/14 17:45
30צפיות
זהו חוסר אחריות ממדרגה ראשונה
18/09/14 17:53
83צפיות
לטייל עם 14 כלבים ברחוב בתל אביב. 
יש אין סוף תרחישים שיכולים להיגמר בצרות. תדמיין בעצמך, אני לא אאכיל אותך בכפית. 
אני ניסתי לטייל ם שלושה כלבים במקביל וזה משהו שאני לא מתכוון לעשות יותר.   

מבין אותך... רוצה לא להסכים איתך... ואני לא אומר שאני
18/09/14 18:26
68צפיות
מצליח בזה :).
אמיתי
18/09/14 20:28
43צפיות
קוראים לו רון, הוא מפעיל את "המלונה של אריק"

מסכימה
18/09/14 20:28
37צפיות
לדעתי זה מוגזם וגם נראה מאד לא נח לכלבים.
נכון שתקלות עם כ"כ הרבה כלבים יכולות להגמר רע
נדמה לי שגג -4-5 כלבים לדוגיסיסטר וגם זה המקסימום שבמקסימום.
º
שאלה מבצעית: איך אוספים קקי
18/09/14 20:54
10צפיות
קשור לכלבים בעקיפין בלבד, רק שמה את זה כאן
18/09/14 09:33
143צפיות
אני כותבת בעיקר עבור אלה שעושים. שמנסים. שפונים . שמסבירים שוב ושוב ושוב - אל תתיאשו!
אתמול אשה אחת (את יודעת מי את!) הצליחה להפתיע אותי. אבל ממש. זה לא קל להפתיע אותי , אני עובדת עם אנשים הרבה שנים בתפקידים שמצריכים תשומת לב ורגישות לפרטים הקטנים.

אני מכירה את האשה הזו הכרות לא מעמיקה כבר כמה וכמה שנים.
אינה משתייכת לקבוצות האוכלוסיה שממלאות את הפורומים,
גם לא לשוחרי הכלבנות או בעלי החיים,
לא טבעונית ומגדלת לא מעט ילדים בדירה קטנה. אשה עובדת, חרוצה ומאד מרשימה.
למה זה חשוב? כי למרות כל ההקשרים החברתיים שלה שיחתנו התנהלה כך-
היא: בתי ראתה את התמונות של הביצים של התרנגולות שלך והתרנגולות ומאד התלהבה.
אחר כך בערב כשהכנתי חביתות היא אמרה- אמא אנחנו לוקחים להן את הבימצים! לתרנגולות מהמחשב!
אני: אם לא תיזהרי היא עוד תהיה טבעונית
היא: היא תעשה את זה אם היא תרצה, יש לה דעות משלה. ואפרופו טבעונות אני קוראת את הדיון בפורום כלבים. 
אני:  מה? את קוראת בפורום כלבים??
היא: כן ואל תשאלי אותי למה, אני פשוט קוראת שם המון, כל יום.
אני : ???  אז את בוודאי מכירה את "חיי כלב"...?
היא:  בוודאי גם שם אני קוראת הרבה, אולי יום אחד יהיה לי כלב.
אני:  אבל בסביבה שלך זה קשה השכנים וככה...
היא: נכון לא בדירה הנוכחית ,עכשיו כשאני מבינה שכלב זה כמו עוד ילד אני מחכה עד שנעבור לבית גדול יותר ואז אינני פוסלת את האפשרות להזדקן עם כלב ושכולם יקפצו...
אני: הצלחת להפתיע אותי ממש ולחמם את לבי
היא: 

איזה כיף תגובות כאלה
18/09/14 10:00
53צפיות
כיף לדעת שהעבודה הקשה שלך על האתר ובכלל נושאת פרי וגורמת לאנשים לפעול מתוך מחשבה
º
18/09/14 13:59
6צפיות
מתנדבים בשבילכם
18/09/14 17:46
30צפיות
קפיץ קפוץ
למסירה כלבונת
הודעה זו מכילה תמונות
17/09/14 17:39
246צפיות
ברור לי שכולם פה עמוסים, אבל אולי יפנו אליכם בקשר לכלב שלכם באומנה שלא יהיה רלוונטי.

פיוצ'ר היא "מיני רועה גרמני" (15 ק"ג, נראית ממש פחות) שנמצאת אצלי באומנה. חולצה עם גוריה מההסגר בטבריה. היא צעירונת וגילה מוארך עד שנה וחצי. היא מאוד ביישנית בהתחלה, אי אפשר להאשים אותה, אבל אחרי שנותנים לה צ'אנס היא כלבונת עליזה עם המון שמחת חיים, שובבות, ערנות וסקרנות. היא עדינה מאוד, ותעדיף בית עם כלב נוסף. לא הורסת, מחונכת לצרכים וטובה עם כולם. היא מעוקרת ומחוסנת ותמסר תמורת סל אימוץ.
היא מתוקה.. שיהיה בהצלחה
17/09/14 19:18
137צפיות
פספסתי משהו לגבי לייזי? מה שלומה?
לייזי נפטרה לפני שישה שבועות
17/09/14 19:19
176צפיות
מנסה לשקם את ליבי השבור עם "פרויקט"
º
מצטער לשמוע על הכלבה שלך
17/09/14 20:25
26צפיות
אוי! כמה עצוב..
17/09/14 21:01
103צפיות
משתתפת בצערך.. מקווה שאמה מצליחה לשמח אותך קצת
אמה קילפה אותי מהרצפה
18/09/14 07:28
84צפיות
אין ספק שלא הייתי מצליחה להתמודד אם היא לא היתה בסביבה. אבל זה השפיע עליה גם לרעה מאוד. ביומיים הראשונים היא חיכתה ללייזי ליד הדלת, חיפשה אותה בכל מקום. עכשיו אני מרגישה שהזקנה פתאום נפלה עליה, פתאום שיער שיבה, פתאום פרקים כואבים. ברור לי שזה קשור למצב הנפשי שלה. מקווה שהכלבת אומנה תצליח קצת לעודד אותה (ואותי)
לשתיכן...
18/09/14 10:11
38צפיות
יהיה בסדר.. לייזי זכתה, גם בזמן היחסית קצר שחיה לבית מהחלומות..
הרבה כלבים לא זוכים לזה.. בטוחה שתעברי את השלב הקשה בקרוב
º
משתתפת בכאבך.כל כך עצוב.
17/09/14 21:53
16צפיות
º
17/09/14 23:07
6צפיות
תודה חברים
18/09/14 07:29
69צפיות
לא מסוגלת לדבר עליה בלשון עבר. היא היתה כלבה נדירה ומושלמת. תחושת הכישלון על כך שלא הצלחתי להציל אותה תלווה אותי כל חיי. 
º
18/09/14 08:45
5צפיות
אבל כן הצלחת להציל אותה
18/09/14 09:11
55צפיות
גם אם כעת נראה לך כאילו לא, הרי זה בדיוק מה שעשית - הצלת אותה...
º
ליבי איתך.
18/09/14 20:30
2צפיות
מתוקה!! שיהיה לה בהצלחה!
17/09/14 19:24
98צפיות
הגורים אומצו? יש לי חברה שמחפשת לאמץ גורה שתהיה בינונית
ממה שידוע לי כן
18/09/14 17:18
36צפיות
ניתן לפנות לאיריס אגיב בפייסבוק דרכה נלקחה לאומנה. 
דוגיסיטר בחולון
18/09/14 16:02
20צפיות
היי,
אנחנו מחפשים דוגיסיטר לכלבה שלנו ל4 ימים בחולון או באיזור.
נשמח לעזרה ולהמלצות.

תודה!
 Dog's Best Friend אילוף כלבים וטיפול באמצעות כלבים

DOGS BEST FRIEND

אילוף כלבים וטיפול באמצעות כלבים לפרטים נוספים התקשרו: 073-7569486

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים