לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

עוד יום אימוץ חלף...
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 17:57
עוד יום אימוץ...וגם הפעם הג'קסונים..ספיר והכלבים הבינוניים-גדולים נישארים מאחור...מי יאמץ את עשרות הכלבים המקסימים האלו?מי יתן בית לכלבים הבינוניים?קר בחוץ..קר ...בכלבייה ולא מגיע להם לעבור עוד חורף בכלבייה...עשרות כלבים מטופחים, מחוסנים ומעוקרים ממתינים ומשוועים לבתים.לאימוצים התקשרו:0506282018 (מיום ראשון)
כלבה בחצר (לא לראשי)
31/10/14 16:58
16צפיות
שלום

ברצוני להתייעץ - 
אנו גרים ביישוב. לשכנינו כלבה אשר חיה תחומה בחצר. לא מוציאים אותה כמעט בכלל. היא עושה את כל צרכיה בחצר. 
מאחר והמגרש של שכנינו גבוהה משלנו הצרכים שלה ממש מול העיניים שלנו. עכשיו עם הגשם יש שם ממש בריכה של כל הצרכים ואני חוששת שזה יזלוג לגינה שלנו.
מדובר ממש במפגע תברואתי. מעבר לזה שהכלבה המסכנה שם לבד כל הזמן.
יש גורם שאפשר לפנות אליו? (חוץ מלשכנים) 

תודה
אפשר להתלונן למוקד 106 או לוטרינר הרשותי
31/10/14 17:35
שלום לך,

זכותכם לחיות ללא מפגעים תברואתיים שמפריעים את מנוחתכם.
בעליה של הכלבה חייב לדאוג שהחצר תהיה נקיה ושלא תסבלו מריח לא נעים, מזבובים וכיו"ב.
כמובן עדיף היה שהבעלים היו מוציאים את הכלבה לטיול 3 פעמים ביום, אף אי אפשר להכריח אותם לעשות את זה.
כן אפשר לדרוש מהם שלא יצרו מפגע תברואתי בחצר שלהם.
אתם יכולים לנסות להתלונן גם לוטרינר הרשותי, אך ספק אם הוא יעשה משהו בכל הנוגע לתנאי הגידול של הכלבה, בייחוד אם היא משוחררת בגינה.

בברכה,

אורי.
התייעצות דוגווקר
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 11:11
257צפיות
יודעת שלא מעט חברים פה משתמשים בשירותי דוגווקר ואשמח להתייעץ: הבת של השכנים שלנו (נערה בגיל תיכון) מאוד אוהבת את הכלבים שלנו. מדי פעם היא יוצאת לצעידת ערב, ומיוזמתה מגיעה אלינו לבקש את אחד הכלבים שיצטרף אליה לטיול. אנחנו מצמידים לה כלב בשמחה - היא אחראית מאד ואנחנו סומכים עליה, והכלבים כמובן שמחים על ההזדמנות לטיול בונוס. לאחרונה בן זוגי התחיל עבודה במשרה מלאה אז יוצא ששנינו מחוץ לבית שעות ארוכות. השארנו אצלה מפתח וכמה פעמים בשבוע אנחנו מבקשים ממנה להוציא את הכלבים בצהריים כשאנחנו לא נמצאים ואין מישהו מבני הבית שיכול לעשות זאת. מן הסתם אנחנו נשלם לה על הטרחה - אבל לא סוכם על סכום. מהו לדעתכם סכום הגיוני לתשלום בעבור הוצאת 3-4 כלבים לסיבוב קצר? (צרכים והביתה)

מצרפת תמונות שוחד (מי מצליח לזהות?)
º
אני מזהה - אף-רטוב!!
29/10/14 12:03
51צפיות
הכוונה היתה לזהות את הכלב שמאחורי האף הרטוב
29/10/14 13:08
111צפיות
ועל הדרך - למה שלא תעלה תמונה של האף הרטוב של טופי?
... ברור . אבל לצערי אני לא מזהה את הכלב שמסתתר
31/10/14 14:49
13צפיות
מאחורי האף... אפשר רמז? .

וכן, אשתדל היום לעשות שרשור טופי :)
הייתי עסוק בשטויות הימים האחרונים, אז לא יצא :).

שבת שלום טוויטי :).
אתה כל הזמן אומר עוד מעט, לא עכשיו, אני עסוק....
31/10/14 16:47
5צפיות
נדמה לי אתה סתם מחזיק אותנו במתח
ודרך אגב הדבר הזה מדבק

סופ"ש נעים,
דולי
אני שילמתי 50ש״ח
29/10/14 14:39
144צפיות
לשני כלבים לסיבוב של חצי שעה.
אנחנו בתל אביב והדוגווקר הוא גם מאלף.
נראה לי שזה הוגן גם אם זה לתלמיד תיכון...
º
29/10/14 14:51
18צפיות
אני משלמת בעצמות טוויסטר כשיש מצב שאני צריכה דוג ווקרית
29/10/14 23:47
111צפיות
ייאמר לזכותי שאני מציעה תשלום, והדוג ווקרית של גריזלי מעדיפה עצמות לכלבים שלה
20 ש"ח נשמע לי סביר
30/10/14 07:51
76צפיות
אם זה באמת רק צרכים והביתה
אני שילמתי 25 לשתי כלבות
30/10/14 11:36
67צפיות
עבור צרכים והביתה בלבד (לא צריך לקחת יותר מעשר דקות וממש מתחת לבית)
הייתי משלם 20 לחצי שעה לתיכוניסט
30/10/14 11:56
68צפיות
שהכרתי היטב שגם לו היה פיטבול ככה שידעתי שהוא יכול להתמודד עם שלי. בחצי שעה הזאת הוא היה מטייל איתו או לוקח אותו לרכיבות אופניים ולפעמים היה לוקח אותו לשעה כי הוא אהב את גולי.
למישהו פה יש משוב על מזון wysong?
30/10/14 09:46
84צפיות
מציעים לי לעבור למשהו שמיועד לכלב ולחתול גם יחד ואני קצת מפקפקת...אגב, יש גם גרסא טבעונית במזון הזה. מישהו פה מכיר את וייסונג בכל גרסא שהיא מיד ראשונה?
המשווק של השירותים האוטומטים ? :)
30/10/14 13:08
63צפיות
לא יצא לי לנסות.
אבל ממה שאני זוכרת, יש כמה גרסאות וחלקן מכילות כמויות עצומות של חלבון (כמעט כפול מGO ודומיו), לא בטוחה שזה כל כך בריא להן (אלא אם מדובר בחיות מאד מאד מאד פעילות, וגם אז...).

ואם אני לא טועה (אבל אולי אני כן), באתרי דירוג מזונות לכלבים, הגרסה שהמשווק פה בארץ בד"כ נותן היא דווקא הפחות טובה. שוב, לא זוכרת בוודאות, ולא יכולה לבדוק כרגע.
לא מכיר את האוכל
30/10/14 15:56
43צפיות
אבל רק האמירה שהוא מתאים גם לכלבים וגם לחתולים נשמעת לי חשודה, מזון חתולים בדרך כלל יהיה שמן יותר ומתוסף בטאורין לעומת מזון כלבים.
כמו רוב מוצרי ה "2 ב 1", כנראה שגם הוא לא עושה אף אחד מהם בצורה אופטימלית.
טוב, הדירוג שלו במזונות חתולים
30/10/14 17:48
45צפיות
במה שאצלנו בפורום חתולים "מדד דימה" הוא מאוד מאוד גבוה. דימה עוסק בהשוואות בין מזונות שונים לחתולים, מבחינת מרכיבים. אפשר לראות את הקובץ שלו שעוסק בכך בלינק

מורידים משם PDF וברשימה הראשונית (מה שנראה כמו "תוכן עניינים" רואים את הציונים שמזונות שונים קיבלו בדירוג מאפס עד מאה. בהמשך אפשר לקרוא על מה ואיך התבסס הציון. פרויקט מרשים לכל הדיעות, חבל שאין עבור כלבים משהו כזה, של מישהו שאין לו קשר לספקי מזון
דימה אמר לי שיש בו יותר מדי חלבון... שימי לב לסדרות השונות
31/10/14 03:25
25צפיות

חשוב לשים לב איזו סדרה רוכשים. דימה ממליץ במדד שלו על סדרת האופטימל בלבד. לא על האפיגן. 
(אין לי מושג אם סדרת האופטימל גם כן מתאימה לכלבים וחתולים באותו השק. )
כן, החלבון מאוד גבוה
31/10/14 12:40
15צפיות
לטענת היצרן מאחר שמדובר במקור ישיר מן החי עם כמה שפחות עיבוד, זה דווקא טוב, אבל באמת שאין לי מושג מה לחשוב על זה...תודה על המענה!
לא מכירה א ב ל ממה שאני יודעת על חתולים אוכל טבעוני\צמחוני
30/10/14 17:52
45צפיות
לא בריא להם.
חתולים בניגוד לכלבים הם קרניבורים.
אוכל טבעוני\צמחוני לא טוב להם.
ממליצה להתייעץ עם וטרינר אבל בדעה האישית לא רואה סיבה להעביר את החתול למזון שהוא לא טבעי לו.
אין בעיה לתת אוכל צמחוני/טבעוני לחתולים
31/10/14 16:21
7צפיות
האוכל הינו מעובד, ככל שאר המזונות, ומותאם לצרכיהם הפיזיולוגים!
ארוחת בוקר
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 09:35
106צפיות
הבאתי לכלבה היום בבוקר עצם משוק הכרמל.  

אני ממליץ לכל הטבעונים לקיים את המחאה הבאה בשוק הבשר שבשוק הכרמל. זה הרבה יותר מעניין מאשר למחות בשינקיין פינת קינג גורג. 
אני רק אהייה חייב להיות נוכח. אני מת לראות אתה פרצופים של הקווזקים והגרוזינים שם כשפעילי המחאה יטיחו בהם שהם רוצחים. 

הכלבה והעצם.
º
הרסת אותי
31/10/14 09:43
20צפיות
היא מפרקת את כל העצם הזו "בישיבה" אחת?
31/10/14 14:56
35צפיות
בהחלט הבאת לה עצם מכובדת מאוד!!
בטח יצאו לה העיינים כשהיא ראתה מה יצא מהשקית .

שבת שלום :).
מה פתאום.
31/10/14 15:08
41צפיות
זה מחזיק כמה ימים. אני משאיר לה את העצם עד שהתולעים מגיעות. 
º
אתה קורע ! (וקרוע)
31/10/14 17:41
נושכת אוזניים
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 22:38
115צפיות
היי,
יש לי שני כלבי ויסלה מדהימים, לנקבה יש נטייה לנשוך לזכר את האוזניים ולטמבל הקטן לא אכפת שהיא עושה את זה,
הבעיה היה שמדי פעם זה עושה לו נזק לאוזניים.
אבא שלי צחק שצריך לשים לו מרה על האוזניים... אבל ברצינות... למישהו יש המלצות מה אפשר לעשות ????
Orion & Venus
spooning
venus
איזה נזק היא עושה?
31/10/14 08:56
62צפיות
אם היא נושכת מתוך משחק ולו זה לא מפריע, לא הייתי עושה כלום
נזק
31/10/14 14:35
33צפיות
לפני כחודשיים היה לו פצע באוזן שלקח לי טיפול של חודש שיסגר והייתי צריכה לסין לו קולר אליזבטני כדי שלא יגרד את האוזן ולבסוף נסגר הפצע ונשאר לו צלקת בקצה של האוזן.
אז לפעמים הנזק רציני.
º
הייתי דווקא מנסה את העצה של אבא שלך
31/10/14 16:40
8צפיות
º
השאלה אם זה יעשה לו נזק לאוזן, ישרוף או משהו
31/10/14 17:55
חוזרת על שאלה
30/10/14 23:41
50צפיות
לפני כמה ימים גיליתי את הפורום הזה וחשבתי שפה אקבל מענה לבעיה, אז שוב אני שואלת בתקווה שמישהו יידע אותי בעצה,
בכניסה שלידי גרים כמה כלבים , לבעלים שונים, הבעלים הרגילו את הכלבים לעשות צרכים בחצר, את הצואה הם אוספים, אבל 
השתן כל הזמן מצטבר לשלוליות, שגורמות לריח של משתנה ציבורית וזה ליד שביל הגישה לבנין, האם יש למישהו רעיון איך 
מרתיעים את הכלבים, גדר לא בא בחשבון, זו הוצאה כספית גבוהה ואף אחד מהשכנים לא יסכים לזה, יש לנו שכנים שמאד קשה להוציא מהם אפילו את המינימום של השתתפות בהוצאות השוטפות, שמעתי פעם שאם שופכים במקום ליזול(שהוא חומר מחטא, שפעם נהגו להשתמש בו בבתי חולים), זה מרתיע אותם, האם מישהו פה בפורום מכיר כזה דבר? אשמח לקבל תשובה, תודה
בדיוק קראתי
31/10/14 14:09
16צפיות
אבל אין לי נסיון בזה.

לקחת בקבוק מי סודה (כמובן מוגזים) ולשפוך במקום.
זה מנטרל את הריח.
אשמח אם מישהו יוכל לאמת את זה.
דחוף ביותר הכלב שלי חולההה
31/10/14 13:48
45צפיות
ליצ'י שלי בן 7 הוא פקינז
עשינו הדברת קרציות בבית אתמול והוא היה סגור בחדר לפי ההנחיות משהו כמו 6 שעות ושהכל התייבש הוא יצא.
היום אני מגלה שהוא כל הבוקר מקיא .. ועכשיו הוא לא יכול לזוז כל כך ונאנח מכאבים ונובח ..
אולי אכל משהו מהגינה אולי בגלל הגשם ההדברה לא התייבשה??
מה עושים במצב כזה?????? לקחת לוטרינר עכשיו לא כל כך אפשרי כי יום שישי ואני לא יודעת מה לעשותתתתתתת

תודה
מה זה לא אפשרי?
31/10/14 14:06
28צפיות
רצים לוטרינר למרות שיום שישי במקום לכתוב הודעה בפורום......
º
אתה תהרוג את הכלב שלך אם הוא לא יקבל טיפול רפואי מיידי!
31/10/14 16:18
5צפיות
טופי רעב!
31/10/14 11:10
46צפיות
טופי (פינצ'ר מעורב, בן 3) אכל נוטרי סורס בשנתיים-שלוש האחרונות. החלפתי לו את האוכל לפרופלן-דגים (איכשהו יצא לי זול יותר, והנחתי לעצמי שזה אמור להיות אוכל טוב יותר).
מאז הוא כל הזמן רעב!
הוא תמיד אהב לאכול.. מחכה בקוצר רוח לאוכל שלו, וכשבבית אוכלים הוא מיד מתייצב למשמר שמא יתנו לו משהו, או יפול משהו.
אבל מאז החלפת האוכל (שבועיים) הוא מלקק את הקערה שלו 50 פעם ביום, כשיוצאים לטייל, זה נהפך להיות אפילו גרוע יותר ממה שהיה, הוא בטוח שמטרת הטיול הוא למצוא אוכל.
אני תוהה אם הוא באמת רעב, או שהאוכל החדש ממש טעים לו שהוא מתלהב.
אני כמובן מביאה לו אוכל לפי הכמות המומלצת. האם כדאי להביא לו כמות גדולה יותר? להביא לו ירקות בנוסף? להחליף לאוכל הקודם או לאוכל אחר?
באופן כללי הוא קצת שמנמן.. הוא שוקל קילו-שניים יותר ממה שצריך.. 
אנחנו מחפשים דוגווקר לפעם בשבוע ברמת גן
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 10:31
61צפיות
בימי שני אחר הצהריים לבן זוגי ולי יש בעיה.. אני בלימודים והוא בעבודה, ואין מי שיוציא את ג'וני לטיול...
יש במקרה מישהו מאזור רמת גן שכונת חרוזים\שנקר שמוכן לעזור לנו איתו? בתשלום כמובן.
יום אימוץ,שישי 31.10 עשרות כלבים מכל הסוגים
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 10:17
112צפיות
ימתינו לבתים בין 10:00-14:00 .
מיגוון רחב בהתאמה אישית.ומבלא גורי חתולים.
ניתן לצפות בתמונות  הכלבים באתר
מומלץ לתאם הגעה מראש בטלפון 0506282018
סיליה
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 19:08
102צפיות
בגודל בינוני, בת שנתיים וחצי מקסימה ומחפשת כבר הרבה זמן בית משלה....
.

.
.

פיטר
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 22:40
104צפיות
צ'וצ'ה, בולדוגית צרפתיה בת 5
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 09:22
109צפיות
ביתית ומקסימה, מעוקרת ומחוסנת.. אוהבת אנשים

גם ליולי מגיע בית!
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 17:39
76צפיות
והיא מחכה לו כבר יותר משלוש שנים!
יולי נקבה מעורבת בינונית מקסימה, מעוקרת ומחוסנת.. בת כשלוש וחצי
עדינה וטובה.. משוועת למישהו שיתאהב בה. היא מבטיחה להעניק המון בחזרה!
האם אנחנו צריכים להרים ידיים?!
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 17:48
357צפיות
לא נצליח לעולם למצוא בית לג'קסונים? איך מסבירים להם שהאחים שלהם ישנים על מיטה רכה בבית וזוככים לטיולים כל יום ולהם זה לא יקרה?
נשבר לנו הלב! ככ מגיע להם. נכון שהם עדינים ונכון שהם לא מכירים ככ את העולם שבחוץ ועלולים לפחד קצת. אבל הם ככ אוהבים אנשים, מעולים עם כלבים אחרים, בריאים ומטופלים, יפיפיים!
איפה טעינו?
כלבים יפים וחמודים.
29/10/14 18:06
181צפיות
ואם היית מנקה לכלב את העיניים לפני שצילמת אותו זה גם היה נראה כאילו שאכפת לך.  
ואני מניח שאת לא באמת רוצה תשובה לשאלה איפה טעינו אז אני לא אענה.  

שיהייה להם בהצלחה. 
אני צילמתי את התמונה הזאת
29/10/14 19:17
162צפיות
במהלך טיול...זאת לא הייתה אמורה להיות תמונה לפירסום, פשוט תיעוד של רגע מקסים וקשר מיוחד בין שני אחים...
ובאמת, באמת שאני לא חושבת שקצת לכלוך בעיניים בתמונה אחת זאת הסיבה שהם לא מאומצים...
º
לא השתרשר לי טוב, מיועד לווגאף
29/10/14 19:21
44צפיות
אין מה לטרוח איתו
29/10/14 20:01
157צפיות
זה הקטע שלו לכתוב הודעות מרגיזות ולהנות מההתקוממות.
º
29/10/14 20:06
32צפיות
אני יודעת
29/10/14 20:14
131צפיות
ועדיין הפריע לי האמירה שלאלינה לא איכפת מהכלבים, כי איכפת לה.
וגם היה חשוב לי להבהיר שהתמונה לא צולמה מלכתחילה כתמונת פירסום לאימוץ...טיילנו, הכלבים נעמדו ככה, שלפתי אייפון.
אני כמובן מאוד שמחה שכן נעשה שימוש בתמונה, אני חושבת שהא מרגשת ומקסימה, גם עם הלכלוך בעיניים...
º
30/10/14 01:21
14צפיות
גם אני לא חושב שהלכלוך בעיניים הוא הסיבה...
29/10/14 20:05
157צפיות
אני לא חושב שהסיבה טמונה בכלבים.
אני מנחש (ואולי אני טועה) שהסיבה טמונה ברצון למצוא בית מעולה ולא בית בינוני....   
תביאו אותו ליום אימוץ ברעננה ותראי איך הוא מאומץ מהר מאד...  
גם אם אתה לא מסכים עם הסינון שהיא עושה
29/10/14 20:17
133צפיות
להגיד שנראה שלא איכפת לה מהכלבים זה מגעיל...ועוד להגיע למסקנה הזאת בגלל איזה לכלוך קטן בעין בתמונה....
עזבי... חבל על האנרגיות..
29/10/14 22:23
112צפיות
אני וויתרתי..שתינו יודעות את האמת..
º
30/10/14 01:21
22צפיות
אלין את מקסימה
30/10/14 07:50
93צפיות
גם אני יודעת את האמת
º
נשיקות לג'וני
30/10/14 09:35
24צפיות
הבאתי לו עשרים
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 10:05
52צפיות
ואז הוא חזר לישון
º
מושלמון
31/10/14 11:42
7צפיות
במיקרה של הג'קסונים באמת לא היה עניין של סינון יתר
30/10/14 08:49
116צפיות
אף אחד לא התעניין בהם מעולם..לא מתקשרים לגביהם ולא מיסתכלים עליהם בימי אימוץ מאז שהם גורים ועד היום...לא היה אחד שסירבנו לו...
את זה אני לא יכול להסביר.
30/10/14 14:40
107צפיות
גם כשהיו גורים אך אחד לא הסתכל עליהם?   
לי קשה להפסיק להסתכל עליהם.
אם כך תבקשי מרעננה אוהבת חיות לקחת אותם.   בשבוע ממוצע מאמצים מהם 15 כלבים.   

שוב חזרת לשטות של "בית מעולה"
30/10/14 16:26
108צפיות
אני רואה שאתה ממש אוהב להציג את המספרים של העמותה. אז בבקשה תברר גם כמה החזרות יש להם בשבוע או כמה המתות יש להם. אולי גם תברר כמה כלבים עכשיו תקועים בחצר של בית "בינוני" ונרטבים מהגשם, על הדרך תבדוק כמה כלבים ברחו,נגנבו, נמסרו אלה מאותם בתים בינוניים.

חבל לי פשוט שבחור כמוך שכול כך אוהב להיצמד למספרים ולשווק אותם, לא יחשוף את כול המספרים.

אחרי שתשיג את אותם מספרים, אז תקבע לאחרים אם הם מחפשים בית מעולה או בית שפשוט יהיה מספיק טוב.
אתה מתנדב פעם בשבוע בהוצאת כלבים וחושב שאתה יודע הכול ו יכול לבקר אנשים שחיים את זה שנים ובאמת יודעים מה קורה לחלק גדול מה "15 אימוצים בשבוע".
חכמולוג.
הודעה זו מכילה סרטונים
30/10/14 16:40
123צפיות
תסתכל בסרטון אשר כיניתי אותו "אסירה יוצאת לטיול". 
תראה איך הכלבה יוצאת כמו קפיץ דרוך מתוך הכלוב המסריח שבו היא מבלה את חייה.

נראה אם אחרי שתצפה בסרטון הזה עוד תהייה לך החוצפה לטעון שעדיף לכלבה שכזו לבלות בכלוב מאשר בבית בינוני ולהירטב מדי פעם בגשם.

אוי אתה פתטי
30/10/14 18:11
91צפיות
אתה באמת מציג לי פה סרטון של כלב שיוצא לטיול? אתה מבין שבכמה שניות אני מוציא לך עשרות תמונות רק מההיום האחרון רק מהפייסבוק שלי על כלבים שננטשו מהבתים ה"בינוניים" שלך? 
צא רגע מהבועה שלך, כול הכבוד שאתה מוצא זמן להתנדב ולהוציא כלבים לטיול, אבל תוריד שנייה את האגו הלא מבוסס שלך ותבין שאתה בעצם לא מבין כלום, בטח שאין לך את היכולת לבקר אנשים שעושים פי כמה יותר ממך, ועוד בנושאים שאין לך שום נגיעה בהם, ועוד קורה לי חכמולוג
וכן הייתי מעדיף שהיא תחכה עוד כמה זמן בתא ותגיע לבית שהיא תיהיה בתוך הבית עם חימום ותצא ל3 טיולים ביום ותמות בגיל מאוחר בבית, מאשר תיהיה רטובה בחצר ותצא לטיול אחד ביום ואז תנטש בגיל מאוחר ותחזור לאותו כלוב שהיא הייתה בו, אבל מה לעשות אז יהיה בעיה כי אז כבר לא יהיה 15 אימוצים בחודש, והיא לא תחזור לעמותה או תעבור בתים או תומת וזה יהרוס לך את המספרים שאתה כול כך אוהב.
הנה עוד קצת מספרים בשבילך, עשרות אלפי כלבים מומתים בשנה( יש אומרים 100 אלף אבל זה גם יכול להיות 40 אלף), זה אומר שהרבה יותר מזה ננטשים, כי לא כול הננטשים מומתים. תיהיה בטוח שעשרות אלפי הבתים האלה הם ה"בינוניים" שלך שאתה כול כך מתגאה בהם.

אין לי בעיה כשאתה או שמישהו מדבר על דברים שיש להם מידע אליהם או מבין בהם או אפילו רוצים לבקר התנהגות של מתנדבים כאשר עושים השוואה שזה כמו נתינת שירות, אבל כשאתה בא ומבקר דרך פעולה של עמותה או מתנדבת שעושה פי כמה וכמה ממך, ועוד במשהו שאין לך שום ניסיון בזה, זה פשוט פתטי כי אז הוא שאתה מחפש להגיד משהו ולהתריס או שאתה פשוט לא מודע לחוצפה של עצמך.

דרך אגב, אני עדיין מחכה למספרים האלה ולא בציניות, באמת מחכה. לא פייר רק להשוויץ ב15 אימוצים בשבוע, אני רוצה שתשוויץ גם בכמה המתות והחזרות יש.
(חשוב לי להגיד, שלא יצא מצב שאני מנסה לפגוע באותה עמותה, אני אפילו לא זוכר את קוראים לה, אבל בשום מקום בארץ הסטטיסטיקה של 60 כלבים בחודש לא קיימת, אלא אם יש על אותם 60 כלבים גם 30 החזרות אם לא יותר, וששאר הכלבים "ברי המזל" שלא הוחזרו, חיים חיים על הפנים. מה לעשות זה פשוט לא קיים, ועובדה שאפילו WGAF מודע שאותם בתים הם בינוניים, אפילו הוא מודע שהכלבים יחיו בחצר וירטבו מהגשם. לא בא גם לבקר את זה, אבל שאנשים ידעו שאו שיש כמות אימוצים יותר נמוכה ובקושי החזרות אם בכלל, או שיש מלא אימוצים ובאותו אופן מלא החזרות וחיים ספק סבירים לכלבים, ושכול אחד יבחר את הדרך שהוא חושב שהיא נכונה, אבל אין מקום קסמים עם 60 אימוצים בחודש ומספר אפסי של החזרות ושכול חיים באושר עד סוף חייהם).

31/10/14 10:03
25צפיות
נו, כה אשר אמרתי בתגובתי הקודמת.
אני לא מצליח להבין איך הם לא אומצו
30/10/14 17:21
71צפיות
אני אישית לא מתחבר למראה אבל הם כלבים מדהימים ביופיים.
אנשים כל הזמן מחפשים גורים קטנים ולא מבינים שגורים קטנים וחמודים זה טרור בבית. ואני אישית מתחבר הרבה יותר לכלבים בוגרים שעברו דבר או שניים בחיים שלהם מאשר לגורים.
נכון עכשיו יש לי גורה ולצערי הרב לא הייתה לי ברירה לאמץ שום דבר אחר למעט גורה בגלל שזה הדבר היחיד שאני יכול להבטיח את שלומו ביחד עם גולי.
ואני אספר פה את האמת אני מאוד אוהב אותה אבל חודש וחצי אצלנו ואני לא מצליח להתחבר אליה כמו שהתחברתי לגוגל ולבאפי, משהו במבט המוקיר תודה שלהם על זה שעכשיו יש להם חיים טובים עושה לי חיבור מיידי וכל כך טוב על הלב. למיצי אף פעם לא היו חיים רעים, מיצי עברה מלהיות עם האחים שלה ואמא שלה, לגן עדן אצל דודו ולגן עדן לכלבים אצלי, אף פעם לא הייתה בכלוב, אף פעם אף אחד לא עשה לה שום דבר רע, היא אף פעם לא הייתה לבד והחיים שלה עברו מדבש ליותר דבש.
כנראה שזה גם עושה לי משהו שנתתי חיים נהדרים לכלבים שלא בטוח שהיו מוצאים בית טוב, באפי קטנה ומקסימה אבל עם חרדות נטישה נוראיות והרסנית, וכמוה יש אלפים בכלביות. וגולי אמנם הפיטבול הכי מדהים ביופיו שיצא לי לראות אבל הוא לא היה כלב קל ועם עבר מזעזע. מה גם שכלב עם עוצמה ויצרים כמו שלו זה לא משהו בשביל כל בית.
ומיצי...ובכן מיצי גורה יפייפיה ורגועה יחסית לגור והייתה מוצאת בית מדהים בכל מקרה, אולי בגלל זה יש לי פחות חיבור אליה לא יודע, אולי זה יעבור בעתיד ובאמת אתחבר אליה כמו שהתחברתי לגולי ולבאפי.
º
רוב האנשים כמוך לא מתחברים למראה..זו הבעיה..
31/10/14 17:54
צילי וגילי..זוג אחים שגדלו בכלוב
הודעה זו מכילה תמונות
29/10/14 22:26
146צפיות
ככ עצוב.. הם לא מכירים משהו אחר..
בני שנתיים, מטופלים ובריאים.. גדולים ומרשימים
מחוסנים ומעוקרת/מסורס.. אמנם הם לא הכי יפים אבל ככ מגיע להם פינה משלהם
זה היום!!!
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 11:45
47צפיות
הפיצו והחזיקו לנו אצבעות
צריך המלצה לאוכל לגור
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 08:27
207צפיות
שלום לכולם.  אני יודע שכבר חפרו את הנושא הזה מליון פעם פה בפורום אבל עדיין לא הצלחתי למצוא איזה המלצה חד משמעית ....יש לי גור בוקסר (שבוע הבא הוא יהיה בן 3 חודשים). כרגע שוקל באזור ה 12 קילו ..... כרגע הוא אוכל ״נוטרי סורס״ כבש ואורז , הוא די מרוצה מהעניין (מצד שני זה בוקסר .... הוא יאכל כל מה שיתנו לו... ).הבעייה באוכל הזה היא שהוא לא ספציפי לגורים. הוא מה שנקרא food for life ומתאים לכל הגילאים. הבנתי שחשוב לתת אוכל ספציפי לגורים. כמו כן לפעמים היציאות שלו רכות...לא ממש שלשול אבל רך....(מצטער על התיאור הציורי....). המליצו לי על ״בריט קייר״ .  מישהו שמע? מכיר?אני רוצה בשבילו אוכל טוב ולא סתם זבל מנופח מתירס או דגנים. התקציב הוא באזור ה 250-300 ש״ח לשק.אני יודע שיש מלא סוגים ויצרנים שונים בכל מיני דרגות איכות אשמח אם מישהו יעשה לי קצת סדר בבלאגן. תודה מראש לעונים. בתמונה : רוקי החמוד (והפסיכי....)
בטווח המחיר הזה
30/10/14 08:32
110צפיות
אתה לא צריך להתפשר לך על הטופ!
מזונות מעולים הם קנין קוויאר, מריק, גו, אינסטינקט...
איזה מתוק !! לנשנש אותו
30/10/14 08:54
78צפיות
וגם המזון NOW FRESH מאותו היצרן הקנדי של GO.
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 09:35
103צפיות
אווף איזה דבר זה !!! .
בזמנו האכלתי בנוטריסורס ובאוכל הרגיל (לא כבש) היה סוג שמוגדר לגורים.  אוכל טוב בגדול  שלא מצריך משכנתא אבל החסרון היחיד שמצאתי בו הוא שהכופתיות שלו קטנות מאד וגורים מגזעים גדולים יחסית מהר מאד "שואבים" אותו במקום ללעוס ולבלוע.  כפי שכתבה טוויטי, בטווח המחירים הזה את יכולה ללכת על הסוגים היותר נחשבים.
תגדלו אותו בהנאה...געגועים קשים לבוקסרונים שלנו .....
º
אין לי תשובה... רק תהייה... שק של כמה ק"ג ? :)
30/10/14 10:40
29צפיות
º
שק של 12 או 13 קילו....
30/10/14 10:50
28צפיות
אם כך... מה שהוצע לך הוא בכוון...
30/10/14 11:03
55צפיות
350-370 לשק בגודל הזה.
(יתקנו אותי הממליצים אם נמכר בפחות ... אשמח)....

מצאתי אוכל של מריק ב 319 ש״ח.
30/10/14 11:09
62צפיות
הבנתי שהוא מאוד מומלץ ובאיכות גבוהה.

º
שלי אוכל מריק סלמון ואני מרוצה. GO לא היה לו טוב כ"כ דווקא
30/10/14 12:58
16צפיות
רק שקים מיוחדים
30/10/14 14:51
73צפיות
מגיעים לטווח שרשמת... (נוסחאות של צבי/ברווז/דגים וכו')
שק רגיל של עוף/כבש לא אמור לעלות יותר מ300...
לא רק..
30/10/14 15:10
41צפיות
אם אני זוכר נכון גו עולה בערך 340 ש"ח לשק של 11 ומשהו ק"ג, וגם אינסטינקט מעל 350 לשק של 10 וחצי בערך...

זה לפחות מהפעם האחרונה שבדקתי (ואני מדבר על הפורמולות הרגילות של העוף)
אלו גם המחירים שאני מצאתי...
30/10/14 21:17
29צפיות
מה דעתך על טכניקל? בזמנו הבנתי שהוא מזון מומלץ והמחיר זול בהרבה.
אם כבר במחיר של הטכניקל
30/10/14 22:35
25צפיות
אז הריגל עדיף בהרבה לדעתי, ואפילו יותר זול אם קונים את השק מגדלים (של ה 25 ק"ג)
בדקתי... באמת יוצא יותר זול...
31/10/14 07:08
12צפיות
במיוחד שאני רואה פערים גדולים בכמויות ההאכלה במזונות השונים.

עדיין שואלת:
איך אתם מחליטים שמזון מסויים הוא טוב / יותר טוב.
והאם יש בדיקה של גוף מסויים על איכות המזון.
(חשוב במיוחד כשקונים שק של 25 ק"ג)

אנחנו כרגע עם PET CHOICE ואין לי מושג לגבי טיבו.
למה למשל אתה אומר שטכניקל הוא פחות טוב ?

אשמח לתשובות ממך או מאחרים.... נושא שכמובן מאוד מעסיק.

קניתי לו שק של מריק ברווז ובטטה
30/10/14 19:59
35צפיות
ב 319 שח.
נתנו לו שקית קטנה של זה לטעום...הכלב התחרפן....כמעט אכל גם את הצלחת...
עכשיו רק נראה שזה יהיה לו טוב מבחינת עיכול ויציאות....
º
קניין קוויאר-ברמה גבוהה ובסכום הזה 12 קילו 300 שח
30/10/14 11:25
25צפיות
ראיתי עכשיו טכניקל ב- 250...
30/10/14 11:28
46צפיות
האם מומלץ ?
(ואיזה קריטריונים אתם לוקחים בחשבון לגבי "אוכל טוב" ? )
תודה
שאלת - רחצת גור - ריח לעומת חוויה?
30/10/14 18:06
88צפיות
היי,
זו אולי נשמעת שאלה קצת טפשית אבל עדיף לשאול, לא?
גוזר מריח די רע, יבורך חוטמו
הוא בן עשרה שבועות ומאז שהבאנו אותו הביתה (שבועיים) לא רחצנו אותו, בעשרת הימים הראשונים היה אסור (תפרים מתמוססים מניתוח הסירוס).
טכנית עכשיו מותר, והוא כנראה צריך כבר מקלחת - בגדול הוא פשוט משחק בחצר, לפעמים דורך בצרכים, אתם יודעים. קצת מסריח, נו דווקא מהפה יש לו ריח מתוק של גורים .
הנה ההתלבטות:
ממש הייתי רוצה להפוך את המקלחת לחוויה חיובית עבורו. 
ברור לי שבשביל זה צריך לעבוד לאט ובסבלנות עם צ'ופרים ועלול לקחת זמן מה עד המקלחת עצמה (עד שהוא יתרגל לגיגית, ואז לרעש של המים, וכו').
כרגע יש לו טווח סובלנות די קצר לשיעורי אילוף - הוא בכל זאת ממש ינוקא - ואני תוהה מה כדאי לעשות: להרגיל אותו לאט לסביבה גם אם זה אומר שהוא יצחין עוד שבוע-שבועיים, או לרחוץ אותו יותר מוקדם ואולי להקריב קצת את החוויה החיובית?
אני לא חושבת שהוא מלוכלך במידה שתשפיע לרעה על בריאותו. זה בעיקר עניין של נעימות - הוא בגיל שאנחנו מנסים לחשוף אותו להרבה אנשים, לוקחים הרבה על הידיים (עוד שבוע וחצי לסבב חיסונים שני) וזה כמובן יותר נעים כשהוא מריח טוב.
ובאותה הזדמנות, טיפים לחוויה חיובית באמבטיה יתקבלו בברכה. נובה סובלת את האמבטיות בשקט, כי היא כזו כלבה טובה, אבל היא לא אוהבת אותן, והיא כן בסטרס וקצת מייבבת. הייתי מעדיפה ליצור עבורו חוויה חיובית יותר, ובהיותו גור קטן אני מקווה שיש לנו הזדמנות לכך.

תודה לכולם!
º
אפשר לנקות אותו בינתיים במגבת רטובה או מגבונים
30/10/14 22:33
19צפיות
לא חשבתי על זה יש מגבונים שמותר או אסור?
30/10/14 23:28
35צפיות
נגיד מגבונים לתינוקות זה מתאים, או שצריך משהו מיוחד?
בכל זאת הוא כנראה ילקק את עצמו במוקדם או במאוחר, אני לא רוצה שהוא יכניס לעצמו כל מיני חומרים מזיקים.
כמה שיותר "טבעיים"
31/10/14 05:50
40צפיות
בלי תוספות ריח/אלכוהול/אלוורה וכו'

למה הוא סורס בגיל כל כך צעיר?!
אני מוכנה להתקשר לעמותה ולשאול אם זה מאד מטריד אתכן
31/10/14 06:36
38צפיות
כשהגענו לראות אותו לאימוץ הוא היה כבר בהתאוששות מהניתוח.
בהתייעצות עם הוט' שלנו היא אמרה שאפשר לסרס מגיל שמונה שבועות במידה והאשכים ירדו בצורה תקינה עד אז.
אני מעריכה שהם מסרסים בגיל הזה על מנת להבטיח שהגורים מסורסים עם המסירה ולהמנע מבעלים שלא בהכרח יסרסו גם אם התחייבו לכך. אני מעריכה גם שלא היו מסרסים אלמלא אפשר היה מבחינת בטיחות רפואית.
מכיוון שזה כבר היה המצב אני מודה שלא התעמקתי בשאלה. הוא היה בריא ובבדיקה וטרינרית לא הצביעו לנו על שום דבר מדאיג.
º
לא לגמרי קשור - 8 שבועות זה לא מוקדם מדי לסירוס ?
31/10/14 02:51
13צפיות
רועה גרמני קטנה הלכה לאיבוד בדרום תל אביב דרושה עזרה
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 13:13
151צפיות
מעתיקה מהודעה שרצה בפייסבוק
כלבה קטנה שנראית כמו רועה גרמני אבל פשוט קטנה
פחדנית שלא עונה לשם שלה (פיוצ'ר)
ברחה אתמול בדרום תל אביב באיזור יד אליהו, ראו אותה רצה להתקווה
היא הייתה עם קולר ורצועה בהחלט יכול להיות שכבר אינם
פרס כספי גבוה למוצא 
הטלפון של הבעלים 0544966770 - מדובר במישהי שהיא חברת פורום כלבים ותיקה מאד Shima והיא בלונדון עכשיו לכמה ימים אמורה לחזור מחר לפנות בוקר.
הכלבה ברחה לצערנו מהפנסיון.
מקפיצה
30/10/14 23:15
36צפיות
מקווה שתמצא במהרה!!!

נמצא כלב ביתי משוטט באשדוד.
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 20:46
121צפיות
נפל עלי עוד כלב..
פינצ'ר בצבע בז', זכר, בן שנה+. מעוקר.
נמצא בערב בחניה של המשכן לאמנויות הבמה באשדוד.
בלי קולר ובלי רצועה.
הוא פשוט קפץ לי לתוך האוטו כשהעליתי את הילדים.
לקחתי אותו לווטרינר. נמצא אצלו שבב.
מס שבב 982009105016757
כתוב שם שם הכלב: שבע.
לא מופיע טלפון של הבעלים ולא שום פרט אחר.
הוטרינר נתן לי טלפון של מאגר השבבים אבל יהיה שם מענה רק ביום א.
בינתיים אני לא יודעת מה לעשות איתו.
ההיגיון אומר שאם הוא מעוקר וגם נקי ושמנמן הוא חייב להיות ביתי.
אולי ברח או הלך לאיבוד.
נא לפנות אלי אם מישהו מכיר.
תשלחי הודעה ל goolo123
30/10/14 21:24
67צפיות
היא אלופה בלאתר בעלים
העליתי את ההודעה שלך כאן:
30/10/14 21:46
72צפיות
כנסי לשם ותגיבי משם.
בהצלחה!
ניסיתי להיכנס לדף
30/10/14 21:52
58צפיות
כתוב לי הדף שביקשת לא ניתן להצגה כעת. ייתכן שהדף לא זמין זמנית, ייתכן שפג תוקף הקישור או שאין לך הרשאה לצפות בדף זה...

ייתכן ובגלל שאינך חברה בקבוצה.
30/10/14 22:10
56צפיות
ובקשי להצטרף לקבוצה.
לאחר שיאשרו אותך תוגכלי לפרסם שם ישירות בעצמך.
גיא תיכון אילוף כלבים

מחפשים מאלף כלבים?

מסירות ומקצועיות באדם אחד! לפרטים נוספים לחצו כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום