בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

הרטבה של אוכל
28/07/14 11:04
47צפיות
שלום,

בעקבות כמה שבועות שבהם הכלב לא ממש רוצה לאכול (כבר קרה בעבר) עשיתי קצת מחקר באינטרנט וראיתי שאחת האופציות לגרום לכלב לאכול היא להרטיב את האוכל במים חמים. הפתרון הזה אכן עזר - הכלב אוכל בתיאבון רב את האוכל לאחר שאני מרטיב אותו במים חמים.

שאני לא מרטיב את האוכל הכלב לא רוצה לאכול אותו. לא נראה לי שיש לו בעיה בשיניים כי הוא לועס דברים קשים. השאלה שלי האם להרטיב את האוכל באורך קבע זו טעות, כלומר אני לא בטוח שאני רוצה להרגיל את הכלב לאכול רק אוכל רך. מה מומלץ לעשות? (מעבר לטיפים הרגילים של האכלה בשעות קבועות, לקחת את הקערה לאחר 10 דקות וכדומה)

כד"א אני ניסיתי כבר מספר גדול של סוגי אוכל ובגדול יש לי כנראה כלב אנין טעם כי את רוב הסוגים הוא לא אוהב.
º
מקפיץ...
28/07/14 18:27
1צפיות
שלום, אני לא מומחה בתזונה, וממליץ לך כמובן
28/07/14 19:31
18צפיות
להרים טלפון לווטרינר ולהתיעץ.

מהמעט שאני יודע: לא אמורה להיות בעיה קריטית עם הרטבת אוכל, וזה אפילו מומלץ!! אבל כן אומר שני דברים:

1. אוכל יבש אמור לעזור מעט בניקוי השיניים. אוכל רטוב לא רק שלא עוזר, אלא מגביר את הצורך לצחצח. אז אם אתה מצחצח שיניים לכלב כל יום - אין בעיה.

2. האוכל המורטב גם מכיל מיים, ואם הכלב שותה כרגיל ובנוסף מקבל מיים בתוך האוכל זה אולי יגרום לו לצורך מוגבר לעשות צרכים.

בהצלחה, ושוב שאל ווטרינר.
ממה שאני יודע
28/07/14 23:06
אוכל יבש לא אמור לעזור ולא עוזר בנקיון השיניים (כי הכופתיות נשברות בקלות מידי, וזה לא תורם כלום לשיניים מהבחינה הזו. הן לא קשיחות מספיק.)

בית חולים לחיות
27/07/14 00:35
128צפיות
איזה בית חולים לכלבים או חתולים יותר מומלץ, חוות דעת בבית ברל או בית חולים לחיות בכפר הירוק? תודה מראש :)
º
תלוי למה ומי המומחים בתחום הספיציפי
27/07/14 00:45
23צפיות
אנחנו היינו כמה פעמים בכפר הירוק ואני מאוד ממליצה
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
28/07/14 08:44
43צפיות
בפעם הראשונה הכלבה אושפזה ונותחה בגלל חסימת מעיים.היחס היה נפלא וגם המקצועיות.
בפעם השנייה באנו בשישי בלילה בגלל שהכלבה לא הפסיקה להקיא.
שוב, מצאנו רופא מקסים ומקצועי.עשה את כל הבדיקות הנחוצות, קיבלה טיפול ואפילו דאגו לעדכן 
את הויטרנר הקבוע שלנו.
הרבה בריאות
כמו שפיונה למעלה אמרה, זה תלוי בזהות המומחה
28/07/14 10:47
51צפיות
הספציפי, ובאיזה תחום התמחות ספציפי מדובר.

יותר חשוב לדעתי מאשר לבחור שם של בית חולים (ויש גם את בית החולים הווטרינרי בבית דגן) - לבחור שם של וטרינר מומחה בתחום הספציפי שרלוונטי לכם, וללכת אליו, לא משנה באיזה בי"ח הוא יושב.
28/07/14 10:58
28צפיות
יש מומחים שגם מגיעים למרפאות פרטיות, ואז בכלל לא צריך את שירותי בית החולים.
אני ניתחתי את הכלב שלי שבוע שעבר אצל אורטופד מומחה שעובד בד"כ בכפר הירוק, אבל הוא הגיע למרפאה הקבועה שלנו לנתח שם.
אולי שווה לייצר רשימת מומחים?
28/07/14 11:13
31צפיות
או שיש כבר רשימה פשוטה ונגישה כזו באיזה מקום?

למשל -

מומחי אורטופדיה
מומחי אונקולוגיה
מומחי פיזיותרפיה ומבנה השלד
מומחי עיניים
מומחי פה / לסת / שיניים

וכך הלאה.
בקישור הבא יש רשימה
28/07/14 11:24
44צפיות
של וטרינרים מומחים:

יש גם וטרינרים נוספים שאינם מוגדרים מומחים באופן רשמי אך הם וטרינרים מנוסים מאוד בתחום מסוים ומתרכזים בעיקר בו.
מעולה
28/07/14 12:50
26צפיות
אולי כדאי ליצור מסמך שכולל גם את ה"אחרים" שהזכרת. יכול להיות מאוד מועיל לכל מי שמחפש בנרות חוות דעת או מטפל לבעיות ייחודיות.
ואולי מסמך "שלנו"
28/07/14 12:52
28צפיות
גם יהיה קצת ברור יותר, כי ברשימה הרשמית הוטרינרית יש כל מיני דברים (כמו "בריאות ציבור") שזה לא בדיוק זה מבחינת השאלה איפה אני ואת נמצא וטרינר מומחה לX.
וטרינר בכפר סבא יובל סמואל
28/07/14 13:36
26צפיות
היי
ראיתי שאת מחפשת וטרינר באיזור של כפר סבא ובגלל זה אני רוצה להמליץ לך על ד"ר יובל סמואל וטרינר בכפר סבא.
יש לו רשת מרפאות בכמה איזורים בארץ ואני מכיר אותו (יותר נכון הכלב שלי :) כבר שנים.
כל פעם שצריך חיסון או יש איזה בדיקה שצריך לעשות אנחנו הולכים אליו ומקבלים את הטיפול הכי טוב שיש. מומלץ וגם המחירים שלו סבירים.
תודה למגיבים
28/07/14 21:50
9צפיות
תודה לאל שאני לא זקוקה לבית חולים לחיות עכשיו, אבל בעקבות מקרה שהיה לכלב של חברה, רציתי רק לדעת לאן לקחת את הכלבים שלי בשעת הצורך - מקווה שאף פעם לא נזדקק לכך!
באופן אישי, תמיד אעדיף במקרה חירום כזה את
28/07/14 21:57
14צפיות
הווטרינר האישי של הכלב שלי, ואם הוא לא זמין או לא יכול לקבל, אז יש וטרינרים תורנים או קליניקות של 24/7 שפזורות בכל העיר, ובאופן אישי אני התרשמתי גם לטובה מבית החולים הווטרינרי בבית דגן.
לכל וטרינר יש טלפון למקרה חירום
28/07/14 22:24
הדבר הראשון שעושים זה לפנות לוטרינר האישי שמכיר את הכלב.
וטרינרים אינם מהססים להפנות למרכזי מומחים במידת הצורך.

מחלת סרטן עצמות אצל כלבה מבוגרת
27/07/14 18:44
88צפיות
הכלבה שלנו, לברדור מעורבת בינונית בת 10, אובחנה היום עם גידול מסוג אוסטאו סרקומה בעצם הרגל הקדמית.
הם לקחו דגימה לביופסיה כדי לבדוק עד כמה הסרטן אלים.
בינתיים לפי מה שהסבירו לנו, וגם לפי מה שקראתי בכל מיני מקומות, הטיפול המומלץ הוא כריתה של הרגל, קודם כל כדי להפסיק את הכאב לשפר את איכות החיים של הכלבה, ובמקביל, תלוי בסוג הסרטן, להתחיל כימו או הקרנות.
אשמח לשמוע מהנסיון שלכם, איזה עוד דברים אפשר לעשות כדי להקל על הכלבה.
בתודה מראש ובברכה,
מיכל
אולי
28/07/14 11:11
49צפיות
כדאי לכתוב בפורום רפואת חיות מחמד? שם גם תקבלו זוית ראיה של מנהלי הפורום (שהם וטרינרים) לגבי הטיפול וכו'.

בקשר להשלכות אפשריות של חיים כטרומפלדוג, אפשר לדבר עם מי שמבינים בפיזיותרפיה של בעלי חיים: ליסי שרון היא אחת, המרכז הפיזיותרפי בכפר הירוק (הדס רפפורט) היא אחרת. עד כמה שיצא לי לראות ולהבין, כלבים מסוגלים להתנייע מצוין גם עם 3 רגליים, כך שאם הברירה היא בין סרטן אלים לחיים תלת-רגליים, אפשר להיות די בטוחים שהברירה האחרונה מאפשרת איכות חיים ושמחת חיים.
º
תודה רבה - אנסה גם שם
28/07/14 11:18
5צפיות
מנסיון, אל
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 21:36
21צפיות
עברנו את זה עם כלבנו האהוב בוץ'. לאחר שהבנו מאונקולוגית שכריתה תאריך את חייו בין 3 חודשים לחצי שנה, עם לפחות חודש + של שיקום אחרי הכריתה,
הבנו שלהעביר אותו ניתוח כזה זה מעשה מאד אגואיסטי מיצדנו. הרגשנו שלא אנחנו נשלם את מחיר הסבל על מנת שיישאר איתנו עוד קצת.
הוא קיבל סטרואידים + גסטרו להקלה, והורדם אחרי 3 חודשים מרגע האיבחון כאשר כבר לא יכל ללכת. 
אני וצ'ואי עוברות לגור עם החבר והחתולה
28/07/14 20:35
27צפיות
היאשמח לעצות, טיפים וסיפורים על הרגלה של כלבה וחתולה למגורים משותפיםשתיהן בוגרות ומעוקרותהכלבה לא תוקפנית כלבי חתולים ברחוב כלומר אם הם בורחים היא רצה אחריהם אם הם נעצרים ולא זזים היא שומרת על מרחק של כמה עשרות סמתודב :(
º
ידוע לך אם החתולה מכירה כלבים ואיך היא איתם?
28/07/14 21:00
5צפיות
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
הודעה זו מכילה תמונות
27/07/14 13:07
75צפיות
עשרות כלבים מהממים, יפיפיים, חברותיים, מטופלים והכי מושלמים שיש
נמסרים כולם תמורות סל אימוץ ותוך התאמת הכלב למאמצים
ניתן לאמץ בתיאום מראש
0506282018
לתמונות של כולם לחצו כאן
במיוחד בימים אלו! ככ קשה לחיות בכלוב ולשמוע אזעקות
הודעה זו מכילה תמונות
27/07/14 13:09
135צפיות
לתמונות של כל הכלבים: http://www.rehovotlovesanimals.org/gallery2/main.p...

ארתור, זכר גדול ומרשים
הודעה זו מכילה תמונות
27/07/14 14:21
103צפיות
מתוק וחברותי לכולם.. בן  כשנה, מחוסן ומסורס
מקסים במיוחד
ראנר, כלב ציד-לברדור מעורב מקסים!
הודעה זו מכילה תמונות
27/07/14 19:00
98צפיות
גדל בבית.. בן פחות משנה, מחוסןו מסורס
מעולה עם אנשים, בריא, יפיפה ואנרגטי
מחכה לבית מעולה משלו
טרייר מבוגר מתוק שננטש!
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 08:31
67צפיות
מאוד קשה לו בכלוב.. ממש לא מתאים לו
הוא מקסים וביתי
דונלד, גור מתבגר מהמם!
הודעה זו מכילה תמונות
64צפיות
רועה מעורב, בן כחמישה חודשים, יהיה גדול.. ימסר מחוסן ומסורס
מקסים!
נולי, לברדורית מעורבת מקסימה
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 20:08
25צפיות
בת חצי שנה, מחוסנת ותמסר מעוקרת
חבורתית לכולם.. מתוקה אמיתית
עזרה בזיהוי סוג הכלב
הודעה זו מכילה תמונות
27/07/14 11:42
325צפיות
שלום,

אתמול אימצנו כלב מעורב אך לא נתנו לנו יותר מדי פרטים על הסוג שלו גםמהגובה שאליו הוא כנראה יגיע.
תוכלו לעזור בזיהוי הסוג?
מצורפת תמונה שלו.

תודה,
ענבל :)
מעורב בכל טוב
27/07/14 11:58
183צפיות
קשה מאוד לנחש אצל גורים מעורבים
כדי לנחש טוב יותר צריך עוד תמונות - כאלו שמראת את כל הגוף, וגם מידע על הגודל הנוכחי שלו (למשל כמה הוא שוקל) והגיל
תשובה
הודעה זו מכילה תמונות
27/07/14 13:08
285צפיות
הוא בן חודשיים, משקל לא יצא לנו לבדוק עדיין, היום הוא הולך לוטרינר לזריקות וכו אז בטח הוא גם ישקול אותו ואז נדע.
וצרפתי תמונה של כל הגוף, מקווה שעוזר.
כל הגוף
27/07/14 13:21
181צפיות
פירושו, בעקרון, תמונה של הכלב עומד מן הצד... כך שיהיה אפשר לראות את הצורה שלו, הפרופורציות שלו, בצורה ברורה...
מה שרואים בתמונה הוא מגזע חמוד
28/07/14 08:42
117צפיות
יש לו פנים מקסימות והוא נראה שובב .
תהנו ממנו
תודה רבה
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 09:56
212צפיות
הינה תמונה של כל הגוף.
קטן הוא לא יהיה להערכתי הוא יעבור את ה-25
28/07/14 10:27
111צפיות
קילו בבגרותו כמו כלום, כנראה שגם גדול יותר.

ניכר (ושוב, זה סתם ניחוש פרוע מצידי) שיש בו משהו רידג'בקי - בצבע הברונזה, במראה הכללי של הגוף, במבנה הראש, באוזניים המשולשות הגדולות, (נדמה לי שיש לו גם רמז לכתם לבן קטנטן בחזה, אופייני לרידג'בקים), יחד עם זאת יש לו מסיכה שחורה מדי על הפנים שאיננה אופיינית לרדיג'בק, אבל שוב - באמת שאין לדעת, מה גם ששוב - זה עוד קצת מוקדם מדי כדי להעריך.
מה שבטוח - הוא יגדל להיות כלב גדול.
מסכימה עם עמית
28/07/14 10:33
88צפיות
רידג'בק, עד שיוכח אחרת
גם בגודל- לפי הלאפות שיש לו שם הוא הולך להיות גדול למדי

אבל את הניחושים היותר מדוייקם לגבי ה"גזע" אפשר לעשות רק לקראת גיל שנה. המון יכול להשתנות עד אז
חמוווווד
28/07/14 11:42
60צפיות
הוא יהיה גדול זה בטוח,
וחוץ מזה, מה זה משנה בכלל? הוא כזה מתוק
אכן מעורב בכל טוב :)
28/07/14 15:07
36צפיות
אפשר להוסיף לניחושים גם בוקסר ופיטבול בשל מבנה בית החזה, האזניים, סוג הפרווה וצבעה, ובשל מסיכת הפנים השחורה- מלינואה.
חוץ מיזה: חממוד!!
וואו, הוא מתוק שאין דברים כאלה!
28/07/14 09:59
96צפיות
ובאמת שאצל כלבים מעורבים קשה מאוד, מאוד מאוד קשה להעריך אילו גזעים יש בו, משתי סיבות:
ראשית, ייתכן שמעורבים בו גם עשרים גזעים שונים (משום מה הנחת הייסוד שלנו היא תמיד לשאול מאילו שני גזעים הוא מעורב, אבל בהחלט ייתכן ששני הוריו היו מעורבים, וגם הורי הוריו, וכך יוצא שהוא עצמו מעורב כבר ב-8, ב-16 או 32 גזעי כלבים שונים, גדולים וקטנים כאחד).
שנית, בגיל חודשיים עוד באמת קשה להעריך. אפשר אולי לנסות להעריך לאיזה גודל הוא יגיע - אם תשקלו אותו כעת, ותצלמו אותו גם מהפרופיל וגם מקדימה את כל הגוף כולו, כולל את הרגליים, כפות הרגליים ביחס לשאר הגוף, ובעיקר את הרגליים וכפות הרגליים הקדמיות ביחס לשאר הגוף.

מה שבטוח - יש לו פרצוף מתוק בטירוף! (ופרצוף תמים-מתוק כזה ). הוא יהיה כלב יפה, זה בטוח.
º
תודה רבה לכולם :)
28/07/14 13:16
26צפיות
º
לגזע שלו קוראים - "מולטי גזע "והסכנה היא שהוא חמוד ביותר (-:
28/07/14 17:07
19צפיות
הסוג של
28/07/14 18:36
48צפיות
דמבו הכלב המעופף 
מיואשת!!
27/07/14 19:03
183צפיות
אימצתי פקינזית לפני 8 חודשים בערך, היום היא בת שנה ו8 חודשים. מאז כל מאמץ שלי לחנך אותה לצרכים נכשל!! אני ממש מיואשת היא פשוט לא מבינה! ניסיתי הכל ! התייעצתי עם כמה מאלפים היא פשוט לא לומדת מה לעשות?!?! לא יכולה לנקות אחריה כל החיים !! למה היא לא לומדת?! אוף .. אני מתה עליה אבל זה ממש שובר אותי.

רקע- היא נמצאה ברחוב ולכן לפני שהגיע אלי לא חונכה לצרכים.
האם נשללה בעיה רפואית אצל וטרינר?
27/07/14 19:56
98צפיות
במידה ואין בעיה רפואית, כדאי לשקול להביא מאלף לפגישה אחת אצלך בבית (ולא להסתפק בייעוץ מרחוק כדברייך), כדי שהוא יוכל להעריך את סביבת המחייה ולמצוא פיתרון כולל.
לא בדקתי את זה
27/07/14 20:02
112צפיות
כי היא מתאפקת מעולה שהיא בכלוב גורים, והיה תקופה שהיא הפסיקה לעשות צרכים בבית והיא חזרה בכל הכוח.

היא עושה ממש טיפה, זה נראה שהיא עושה רק בשביל לעשות :/
לא בטוח. יכול להיות שיש לה בעיה רפואית כלשהי
27/07/14 20:36
109צפיות
שגורמת לה לדליפה (זה נפוץ יותר אצל נקבות, לפי דעתי, בעיות של שליטה בסוגרים, דלקות בדרכי השתן וכדומה).

ייתכן שבכלוב היא מתאמצת יותר להתאפק, כדי באמת לא לשכב על הפיפי, וכשהיא מחוץ לכלוב היא יותר מאפשרת לעצמה להשתחרר. עדיין, ייתכן שמדובר בבעיה רפואית. חבל ששמונה חודשים לא בדקתם את זה אצל וטרינר. אני מניח שבחודשים הללו יצא לכם לבקר וטרינר (חיסונים וכאלה) - לא שאלם אותו? לא ביקשתם לבדוק אותה?

במידה ונשללה כל בעיה רפואית (וזה אפשר רק בבדיקות דם מקיפות שנשלחות למעבדה) - אז ממליץ ממש לא להתייאש, היא עדיין צעירה, ולפנות לאיש מקצוע - מאלף - כדי שינחה אתכם איך לעזור לה להיגמל.

עצם זה שבכלוב האילוף היא לא עושה צריך לתת לכם מקום לאופטימיות - היא מבינה שאין לעשות במקום המרבץ שלה. כלומר, התסמונת ההתנהגותית הבעייתית מאוד לפיתרון, תסמונת שנקראת "תסמונת לכלוכית", כנראה איננה הבעיה פה. אם נשללה כל בעיה רפואית, אז מאלף טוב יוכל להנחות אתכם איך להתנהל איתה נכון כדי לעזור לה להיגמל.
מחזקת
27/07/14 21:16
62צפיות
עם דגש על לשלול בעיה רפואית לחלוטין.
º
תודה.
27/07/14 21:19
13צפיות
מחזקת מאוד!!!!
27/07/14 21:35
78צפיות
אני רצתי לוט' אחרי סה"כ פעמיים שהכלבה שלי עשתה בבית וגילינו כשל כליות.
יש דברים שלא מחכים איתם
אחרי שלוש פעמים שספיק קשישא שלי עשה פיפי בבית
27/07/14 22:39
93צפיות
רצתי איתו לוטרינר ואכן הסתבר שהוא חולה בסוכרת, מה שגורם לו לשתות הרבה ולמלא את שלפוחית השתן בצורה לא סבירה (וכמובן לא להצליח להתאפק).
מצטרף להמלצה לבדיקה רפואית.
28/07/14 01:17
74צפיות
אנחנו למודי ניסיון עם בדיקות שתן.

אני נתקל ביותר מידיי מקרים של בעיות צרכים בבית אצל גורים מתבגרים שסוחבים איתם בעיות רפואיות מגיל צעיר שלא אובחנו.
מחלבונים בשתן בגורה בת 4 חוד' ועד לבעיה פנימית בגור בן 10 חוד' שלא ידעו את המקור שלה ולבסוף נפתרה עם אנטיביוטיקה רחבת היקף.
לעשות פאנל דם מלא ובדיקת שתן.
התאפקות בכלוב לא מעידה על כלום בעיניי.

שנית, תוכלי לפרט את סדר היום שלה מבחינת יציאות וכמה זמן כל יציאה?
מאיזה גיל היא אצלך ובאיזה גיל התחלת לטייל איתה? - כמה טיולים עשית בהתחלה?
האם היא עושה בטיולים או רק בבית? - אם רק בבית, תוכלי לתאר את אופי הטיול? - האם את מאפשרת לה ללכת לאן שהיא רוצה ע"מ למצוא את המקומות המועדפים עליה לצרכים או שאת מכתיבה לה את הדרך כל הטיול?

איך הגבת אליה כשהיא עשתה בבית?
ניסית לצאת איתה עם רצועה ארוכה שתאפשר לה להתרחק ממך לעשות צרכים?

מתי את סוגרת אותה בכלוב ומתי היא בבית?
מתי היא עושה בעיקר בבית? - כיצד את מנקה את השתן?

אשמח לעזור
היי חן :)
28/07/14 15:25
37צפיות
האם מדובר באותה כלבה עם הבעייה הנקודתית של צרכים פעם ביום?
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:18
24צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

º
VB
28/07/14 15:22
6צפיות
|תפוז| למען עסקים בדרום
28/07/14 12:14
6צפיות
|קדימה|בעלי עסקים בדרום?
אתר תפוז נרתם למינוף העסקים שלכם בימים לא פשוטים אלו ומעניק לכם חודשיים פרסום באתר חינם, ללא התחייבות וללא אותיות קטנות.

היכנסו עכשיו לצורך העלאת הקמפיין הפרסומי:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/%D7%94%D7%98%D7%91...

|@|אנו נמצאים ביום ה -21 למבצע "צוק איתן".
ואתם מוזמנים להיכנס לפורום הייעודי ולהשאר מעודכנים בכל התפתחויות והאירועים האחרונים.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
חיי כלב והיום- כורכום, פיונה! בין השאר בשבילך!
28/07/14 08:13
105צפיות
10 סיבות להוסיף כורכום לתפריט של כלבך

"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה
º
תודה
28/07/14 08:32
13צפיות
אגב, לגבי פציעות
56צפיות
מהנסיון שלי, מספיק רק דבש, ולהחליף את החבישה פעם ביום. עושה עבודה מדהימה!
בוקר טוב, זקוקה להמלצה לחומר הדברה
28/07/14 07:45
53צפיות
נגד פרעושים.
עד עכשיו השתמשנו באדוונטג' אבל לא נרשמה יעילות מי יודע מה.
בבית יש גם חתולה אז רצוי חומר שלא יסכן אותה.
תודה.
º
אפשר לנסות אמפולות רוולושיין
28/07/14 10:04
9צפיות
אוכל לכלב
26/07/14 15:17
148צפיות
היי,
יש לי גולדן רטריבר בת שנה וחצי  אחרי כמה ניסיונות כושלים עם אוכל הוליסטי (לא אוכלת/נשירה מוגברת/ריח רע) החלטנו שאנחנו עוברים לאוכל אחר שהוא לא הוליסטי .

ההתלבטות שלנו כרגע היא בין alleva לסיינס פלאן... אשמח לשמוע קצת דעות על האוכל ואם יש גם המלצות אחרות אשמח לשמוע :)

תודה רבה
חשוב להסביר
27/07/14 07:55
122צפיות
שאין תקן לאוכל של כלבים. כל יצרן יכול לכתוב מה שהוא רוצה על האריזה, בכלל זה מילים חסרות משמעות כמו "הוליסטי" או "סופר פרימיום". או כל שטות שיווקית אחרת.
אז אם הכלבה לא הגיבה טוב לאוכל שמוגדר הוליסטי, זה לא אומר כלום על התגובה של לאוכל אחר שמוגדר הוליסטי. כמו שאם האוכל היה מגיע בשק בצבע ירוק, לא הייתם פוסלים אוטומטית כל מזון אחר שמגיע בשק ירוק...

תמשיכו לנסות כל מני מזונות עד שתגיעו לזה שמתאים לכם ולה.

לגבי המזונות הספציפיים שציינת, אין לי נסיון איתם ולכן לא יכולה להמליץ או לא להמליץ... אצלי הקנין קוויאר הולך מצויין (אין לי מושג אם הוא מוגדר כהוליסטי או לא)
27/07/14 10:31
52צפיות
אוכל "הוליסטי" זה חסר משמעות ממש כמו אינסטלטור "מומחה".
אוכל לכלב
28/07/14 07:01
95צפיות
סיינס פלאן מזון מצויין
ישנם מזונות טובים יותר כמו מריק,,, סדרת מזון אמריקאי בשר ללא עצמות מרכיב ראשון המזון מגיע קלאסי ,,ועם דגנים מלאים גרין פרי ללא דגנים בשר וירקות
מזון לכלבים נוסף ארטבון מזון מצויין ממולץ בהחלט כדאי להכנס לבדוק על המזונות מה מכיל ערכים תזונתיים כמו כן חברים שלי מאוד מרוצים
בהצלחה

º
כן... כי זה בכלל לא פרסומת עצמית
28/07/14 07:35
30צפיות
º
ועוד חנות שמוכרת כלבים...
28/07/14 11:28
16צפיות
שאלות צרכים
27/07/14 13:34
83צפיות
מאיזה גיל אפשר ללמד גור לעשות צרכים במקום אחד בבית? ..ואיך עושים את זה (אם בכלל)?
מאיזה גיל אפשר ללמד גור לעשות צרכים בחוץ?
האם אפשר להוציא אותו לטייל לפני שחוסן חיסונים ראשונים?

תודה(:
היי :) שני מאמרים שלי שיענו לך על כל השאלות
27/07/14 14:29
47צפיות
איך לחנך גור לצרכים?
http://lital-look.co.il/?p=1

מתי אפשר להוציא אותו לטייל?
http://lital-look.co.il/?p=70

בהצלחה!
והבה לא נשכח את "חיי כלב"
27/07/14 15:03
53צפיות
פאנל שלם שכולל וטרינרים ומאלפים, על השאלה מתי מוציאים גור לראשונה:

וואם כבר חיי כלב אז
27/07/14 16:26
51צפיות
המאמר של גיא תיכון על צרכים 
התנהגות כלב
27/07/14 14:33
68צפיות
שלום
שאלה של ידידה

קניתי לכלב שלי גור פינצר בן 9 חד' עצם. תוך יום היא נעלמה. קניתי חדשה. הוא הסתובב איתה בפה כמה דק' באובססיביות ובכה לצאת לגינה של הבית. עקבתי אחריו והא ממש חפר באדמה, הניח את העצם וכמה דק' טובות דאג לכסות אותה היטב. העצם אמורה להחליף את כל הצעצועים שהוא לועס, אבל הוא לא נראה לי מבין את הקטע... מה לעשות ? להוציא מהמחבוא ?
באינטרנט כתוב שזה אינסטינקט של להחביא ולא לשמור לאח"כ שהוא לא יגש אל המחבוא להוציא אותה...
האם להשאיר שם את שתי העצמות ולא לקנות יותר ושימשיך ללעוס לנו את הצעצועים או להוציא משם ?
עוברים לדירה חדשה עם הכלב - המלצות או עצות? |
24/07/14 18:24
349צפיות
עוברים לדירה חדשה עם הכלב - המלצות או עצות? |
כמו שציינתי בהודעה הקודמת שלי, אני עוברת לגור עם הבן זוג שלי מזה כשנה.
עד עכשיו ג'וני ואני גרנו לבד, ובשנה האחרונה עם שותפה...
יש לכם איזה טיפים או עצות איך כדאי להתנהג בזמן המעבר ואחרי המעבר?
מישהו פעם אמר לי שעדיף להביא אותו לדירה החדשה אחרי שהיא יחסית מסודרת, כשיש לו בה כבר פינה משלו.

בתמונה: חלק מעבודה שלי לשנקר שדיברה על חברות, ילדות ומשפחה
בתמונה: חלק אחר מתוך אותה עבודה מדוברת
24/07/14 18:27
279צפיות
בתמונה: חלק אחר מתוך אותה עבודה מדוברת
אני מרשה לעצמי להשוויץ כי ג'וני פה הוא הכוכב
מקסים!
24/07/14 19:16
166צפיות
בעיקרון עדיף שהוא לא יהיה בבלאגן של האירגון.. וכן לשים לו את המים והשמיכה שהוא מכיר בפינה שתבחרי לפני שאת מביאה אותו..
http://www.dogslife.org.il/293-2/2537-2/
מצרפת לינק לכתבה על מעבר..
º
אני מתה על האתר הזה יש שם הכל
24/07/14 20:07
60צפיות
איזה כיף תגובות כאלה
26/07/14 20:57
80צפיות
וכמה מעטות הן
אני מקווה שאת מפנה מי שזקוק לקרוא שם
º
26/07/14 20:59
9צפיות
מצטרפת לתגובה
27/07/14 09:37
64צפיות
(כי אמרת שאתם לא מקבלים מספיק כאלו). אני מפנה מלא אנשים לשם, כולל מאמצים פוטנציאלים שצריכים לחשוב על דברים או מאמצים חדשים שאני רוצה שיהיה להם מידע נגיש נוסף
º
27/07/14 09:51
5צפיות
º
ממש מקסים!
24/07/14 20:03
17צפיות
º
אהבתי!
25/07/14 00:37
10צפיות
כשעברתי דירה
24/07/14 18:45
93צפיות
שמתי את שתי הבהמות בפנסיון יום לפני
הבאתי אותם לבית החדש למחרת, אחרי שהחתולים התמקמו ופירקתי את הארגזים החשובים

אספתי אותם, עשינו טיול בסביבת הבית ונכנסנו
הבהמה הראשית היתה עדיין גורה אז המעבר היה פשוט
השני קצת התבלבל אבל התאקלם די מהר

תלוי באופי של הכלב
24/07/14 19:43
77צפיות
הכלב שלנו מפחד מרעשים ומדברים גדולים כמו ארגזים. אז ביומיים של שיא האריזה וההובלה הוא היה בבייביסיטר אצל הסבים. זה גם היה יותר נוח מבחינה לוגיסטית בשבילנו.
מאמר שלי בנושא מעבר דירה
26/07/14 21:05
61צפיות
בצירוף מקרים ממש מושלם, גם המאלף גיא תיכון
27/07/14 09:55
140צפיות
פירסם את הפוסט הבא, ממש כעת, לפני 51 דקות:

ביום שלישי אנחנו עוברים דירה שוב, למקום טוב יותר אנחנו מקווים.
האמת, אני שונא מעברי דירה, אבל אין ברירה, המרחק מעיר מרכזית גמר אותנו. עשיתי מעל 30,000 אלף ק"מ בשנה החולפת וזה הרבה יותר מידיי (זה גם אומר שיש עבודה ברוך השם ).
אני רוצה לתת לכם כמה טיפים למי שעובר דירה גם בקרוב.
1. אם יש לכם הזדמנות, קחו את הכלבים שלכם לאזור של הדירה החדשה ועשו איתם סיבוב קטן. תנו להם להכיר את המקום.
אם הכלב שלכם חרד ממקומות חדשים קחו איתכם צ'ופרים שהוא מאוד אוהב ועשו את הטיול תוך כדי חיזוק ההליכה שלהם איתכם על מנת לייצר אסוציאציה טובה ונעימה למקום החדש.
אפשר גם לעשות שימוש בצעצוע אם הוא יסכים לשחק.
2. אם הכלבים שלכם כבר "למודי מעברים" (כמו שלנו) הסעיף הקודם לא חובה עבורכם. רוב הסיכויים שהכלבים יבינו מה מתרחש והמעבר יהיה להם קל והם יסתגלו מהר.
3. אופציה טובה מאוד תהיה להשאיר את הכלבים בפנסיון ביום המעבר ולקחת אותם מאוחר יותר או למחרת אחרי שכבר אירגנתם להם מקום בבית והפכתם אותו לדומה למה שהיה להם בבית הקודם. זה בהחלט יכול להקל עליהם.
4. מאחר וכלבים מאוד מאוד ספציפיים ולעיתים מתרגשים מידיי משינויים יהיה חכם מצידכם לחזור אחורה מעט ברמת האילוף שלהם עד שתראו שגם במקום החדש הם מתפקדים טוב.
כלומר, תחזרו לצ'ופרים או שתגבירו את תדירות הצ'ופרים אם אתם בעיצומו של תהליך ואולי אפילו תרדו לשלבים הראשונים אם צריך מול ההסחות החדשות שיתגלו במקום החדש.

https://www.facebook.com/DOGS.GUY/photos/a.1762021...
נהדר,
27/07/14 11:25
64צפיות
האמת שהדירה החדשה נמצאת באותה שכונה שאנחנו גרים בה כרגע, אז ג'וני מכיר את הסביבה והטיולים שלו יהיו באותם מקומות, כך שזה ייקל עליו בטוח

למה אתה מסתיר מהם מידע? ;)
27/07/14 11:33
157צפיות
שכחת את המשפט האחרון שאומר שיהיה המשך לפוסט בהמשך היום

תודה שהדבקת לכאן את הפוסט
º
27/07/14 12:01
10צפיות
המשך הפוסט
27/07/14 13:40
95צפיות
ואנחנו ממשיכים
5. המשיכו את שגרת היום הרגילה שלהם, אל תשנו דבר.
אני שומע הרבה פעמים את הדיעה הרווחת, שמעבר דירה זה זמן טוב להקנות לכלב הרגלים חדשים.
אני חייב שלא להסכים עם זה, בעיקר כשמדובר על כלב עם קשיי הסתגלות למקומות חדשים - הוא יותר מכולם יפגע מאוד משינוי בהרגלים שלו בנוסף לשינוי הגדול יותר.
יהיו כלבים שיותר מידיי שינויים בו"ז יגרמו לרגרסיה בהתנהגות שלהם.
אין דחיפות אמיתית לשנות הרגלים בגלל מעבר, אתם רוצים לשנות הרגל? - עשו זאת בבית הנוכחי ואל תחכו לבית אחר.
6. קשיי הסתגלות. כלבים מסויימים יחזרו לעשות צרכים בבית, לסמן, לנבוח יותר, לגלות התנהגויות שלא היו קודם ורוב הכלבים יעברו את המעבר בלי שינויים מיוחדים בהתנהגותם.
קחו הכל בקלות, המשיכו בשגרת היום ואל תתייחסו לזה יותר מידיי.
גם לנו יש קשיי הסתגלות למקום עבודה חדש, גם אנחנו נעשה טעויות בשבועות הראשונים ולכן סולחים לנו ומגלים הבנה.
7. מיצאו את גינת הכלבים הקרובה ביותר אליכם ולכו להכיר אותה ללא הכלב שלהם תחילה. דברו עם בעלי הכלבים, תכירו את הדינמיקה בין הכלבים בגינה ואולי תגלו שיש שעות מסויימות לבעלי כלבים גדולים ולבעלי כלבים קטנים ואפילו לאלה עם הכלבים "המסוכנים" (סתם סטיגמה).
8. בחרו מספר מסלולי טיול ונסו ללכת כל יום בכמה שיותר מסלולים על מנת שהכלב ילמד להכיר את הסביבה כמה שיותר מהר.
מעולה לכלבים המסתגלים מהר אך בעייתי עם כלבים חרדתיים המסתגלים לאט. לאחרונים מומלץ ללכת במסלול קבוע מספר ימים ואז לשנות מסלול בהדרגה.
בתמונות - פפה מוכן להובלה הוא היה כ"כ מבואס שבילגנו לו את הבית שהוא פשוט שכב לו על מגבת עם פצפץ ולא זז הרבה, אז החלטנו לעטוף אותו.
וגילי מפקחת עליי שאני אורז כמו שצריך.
לפני שנה בדיוק עזבנו את הבית הראשון שלנו כזוג במחשבה שלא נעבור עוד הרבה זמן....טעינו :)
מבטיח לעדכן את אתכם מהבית החדש.
מקווה שהטיפים יעזרו לכם להתמודד עם מעבר קליל וזורם

בחזרה לטבע - גן זואולוגי נייד

לילד יש יום הולדת?

הזמינו עכשיו גן זואולוגי נייד! חייגו: 073-7569467

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים