לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

סוג שיער וקרציות
31/03/15 12:53
65צפיות
שלום לכולם,
יש לי שאלה עקרונית -
האם יכול להיות שקרציות ייתפסו בשיער של הכלב, למרות שימוש באמפולות ?
קרה לנו שקרציות הגיעו איתו הביתה ואז טיילו על הרצפה בבית (וגרוע מזה טיפסו לבני הבית על הרגל בההה... ) 
יכול להיות שהאמפולות רק מונעות מהקרציות להיצמד לגוף הכלב אבל לא מונעות מהן להיתפס בשיער של הכלב ???  
בהחלט נתפסות
31/03/15 13:19
73צפיות
האמפולות לא יוצרות שדה כוח בלתי חדיר סביב הכלב - החומר נמצא בדם או בעור ועד שהקרציה מגיעה לשם היא לא מושפעת
אז כן, הן יכולת לטייל על הכלב בלי הפרעה
אויייי ויי.... זה נכון גם לגבי קולר?
31/03/15 13:24
68צפיות
או שקולר נגד קרציות מרתיע אותן יותר?

SERESTO, קולר מדהים. כתבתי כבר לגביו המון...
01/04/15 01:22
16צפיות
משתמש בו יחד עם חברים רבים, מוצר מצויין. ולינק לקנייה באחלה מחיר באיביי: http://goo.gl/h8BIs4 (הזמנו ממנו)
השאלה אם קולר (בכלל) מונע מהן גם סתם "לתפוס טרמפ" הביתה...
01/04/15 01:39
17צפיות
על כלב עם קולר הקרציות לא מנסות לטפס בכלל?  
אם כן, מה ההבדל בין אמפולה לקולר שעושה את הקולר לאפקטיבי יותר?

ותודה על ההמלצה!  
אני לא יודעת למה אבל אני לא מצליחה עכשיו לעשות חיפוש בפורום, אולי תקלה טכנית..
מבחינת דחיית קרציות בלבד, יש עדיפות לסרסטו דווקא? 

זיהוי כלב פרא
הודעה זו מכילה תמונות
31/03/15 20:41
53צפיות
זה כלב פרא שצד צבי
לי הוא נראה כמו הכלב של פרנרשטיין
ראש של רועה גוף של כלב רוח וזנב של שועל
אני לא בקי
משהו יכול לעזור לי בזיהוי הזן?
בדיוק הפוך
01/04/15 00:12
12צפיות
ראש של כלב רוח וגוף של רועה.
התייעצות של אמא
29/03/15 19:08
444צפיות
שלום לכולם,
רציתי להיתעץ בנוגע לאימוץ כלב.
אני אמא לילד בן חמש ובהריון שני ברוך השם בחודש שביעי.
יש לילד שלי המון התפרצויות זעם, (כנראה כתוצאה מההריון) היו גם מעט לפני ההריון. הגננת שלו אומרת שזו התנהגות המאפיינת ילדים בכורים יחידים.
יצא לי לשמוע לא מעט שכלבים משפרים התנהגויות של ילדים ומשרים המון רוגע בבית. מלבד זאת הוא זקוק לחברה קבועה. גם הוולד שיוולד בעזרת השם יהיה בפער של חמש שנים כך שחברה הוא בטח לא יהיה בשנתיים הראשונות.
הוא מבקש המון פעמים כלב הביתה.
בעבר הבאנו כלבה ממישהי שלקחה אותה מעמותה ונאלצה למסור אותה אך הסבתר שהכלבה הזו אבדה למישהי שממש התחננה שנוותר עליה לטובתה והחזרתי לה את הכלבה. לילד סיפרתי שהכלבה חזרה לאמא שלה.
בהתחלה היה לו קשה והוא דיבר עליה המון אבל עם הזמן זה ירד. הבהרתי לו שנביא כלב הביתה רק שתיהיה לנו גינה. ומאז הוא שואל מתי יהיה בית עם גינה ולא מתי נביא שוב כלב.

אני אישית מאוד מאוד אוהבת כלבים אך יש קצת חששות של לקום מוקדם לפני העבודה ולהוציא לטיול וכו. מכוון שגם ככה קשה לי לקום לעבודה ואני כמעט מאחרת כל יום. (במחשבה שניה אולי זה מה שיעזור לי לא לאחר).
בעלי משתף פעולה ואנחנו יודעים שזה לא יהיה "נטל" רק על מישהו אחד.
הדבר הכי חשוב זה שאנחנו יודעים שאם אנחנו מביאים כלב זה לכל החיים שלו ולא משהו זמני!!

יש לי שתי שאלות:
1. האם כלב באמת עוזר לבעיות התנהגות? אפרט: התפרצויות זעם, זריקת דברים, חוסר התמודדות עם זה שאוסרים דברים: "עכשיו אסור להדליק טלוויזיה"/ "עכשיו לא אוכלים ממתק". (כמובן שזו לא התנהגות קבוע וגם לא מהובחנת. הבחנו את הילד וברוך השם אמרו שהוא לא סובל משום דבר. זה פשוט אופי של ילד).
2. ההתלבטות העיקרית שלי היא העובדה שאני לקראת לידה. האם דווקא עכשיו כדאי להביא כלב או עדיף לחכות לאחרי? לראות איך אני מרגישה ואיך מרגישה התמודדות עם שני ילדים. (אולי דווקא לגדול יהיה הרבה יותר קל להתמודד עם יש כלב בתמונה).
עוד נקודה זה שברור לי שהכלב ישאר אצלנו גם ככה לכל החיים שלו בעזרת השם ובעזרת השם יהיו עוד לידות אז מה זה משנה הלידה הזו או אחרות? (או שאני סתם משכנעת את עצמי שבעצם אני רוצה את הכלב עכשיו).
עוד נקודה זה - האם כדאי להציב לכלב עובדה שקיימים בבית שני ילדים  או להוליד את הילד אחרי שהכלב כבר נמצא.

הכלב שאני מחפשת:
כלב בוגר (גילאי 2-4) ומחונך לצרכים.
מזג אופי עדין ושקט שמתאים לילדים.
קטן בגודלו.

תודה למי שקרא. אשמח לכל תגובה שהיא.

לא מנסיון אישי
29/03/15 21:20
221צפיות
אבל אני מכיר נערה שהיו לה בעיות התנהגות והטיפול (המוצלח, יש לציין) בה אכן כלל אימוץ כלבה, אבל זה לא הסתכם בזה ולא הייתי ממליץ לך לבנות על אימוץ כלב כפתרון קסם.
בקשר לילד
29/03/15 22:08
192צפיות
שנית זו עבודה, ללמד את הילד שפת הסימנים של הכלבים , להשגיח היטב בכל סיטואציה בה הם יחד כדי לראות שהילד לא חוצה גבול מסוכן.

כלבים בהחלט משמשים לעבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים כולל הפרעות כאלה ואחרות אבל תמיד בהדרכה ובהשגחה
º
שכחתי לסמן- נא לא לפרסם בראשי!
30/03/15 03:47
65צפיות
º
הבקשה שלך לא עזרה, את בראשי...
31/03/15 16:24
20צפיות
º
נו מה אעשה?? לפחות אקח את זה למקום המפרגן.
31/03/15 20:01
17צפיות
מבחינת תזמון
30/03/15 07:49
217צפיות
לא חושבת שכדאי להביא כלב חודשיים לפני שנולד תינוק חדש. ממליצה לסיים את ההריון, לראות איך החיים מתארגנים מחדש עם התוספת של תינוק קטן בבית ואז לקבל החלטה אם מתאים להוסיף למטלות היומיות גם טיפול בכלב

לגבי התועלת הטיפולית של אימוץ כלב, כמו שנאמר זה לא קסם. אולי זה יעזור, אולי לא.
בכל מקרה טיפול בבעית ההתנהגות של הילד דורשת עבודה מכם, רצוי כמובן בליווי מקצועי. הכלב הוא רק בונוס פוטנציאלי
º
30/03/15 08:05
18צפיות
כלב הוא לא תרופה...
30/03/15 11:39
131צפיות
וגם לכלב יש את הצרכים המיוחדים שלו...

מאוד ממליצה לצרף כלב אליכם אם וכאשר אתם רואים שאתם מסתדרים
בבית עם התינוק שיוולד בשעה טובה.

ממה שידוע לי
30/03/15 08:12
139צפיות
טיפול בילדים באמצעות בעלי חיים זה לא על בסיס ננסה בבית אלא באמצעות "מאמן" שגם מטווח חלק מהמטלות, וזה כן אכן עוזר לתחושת רוגע.
מנסיון גם עם ילד שלאחרונה "עצבני" וגם עם כלבה (סופר סבלנית) אני יכולה להגיד לך שהוא מוציא חלק מהאגרסיות עליה ואז כשעוצרים את זה זה מסמל בעיניו את הכלבה כמטרה. אם את רוצה להביא כלב תביאי זה בהחלט תורם בבית אבל לא כדי לרסן בעיות התנהגות.

לגבי זה אם את מעוניית פני אלי במסר יש לי רעיון בשבילך.
לדחות את אימוץ הכלב
30/03/15 08:49
148צפיות
ולו רק מתוך המחשבה שגם אימוץ כלב דורש תשומת לב רבה,
וצריך לעבוד עם הכלב כדי שישתלב היטב בדינמיקה המשפחתית,
ויש להכין את הילד הצעיר לנוכחותו של הכלב, חשוב לקבוע גבולות והתנהגות נכונה בסביבת הכלב.
אימוץ כלב זה כמעט כמו להכניס עוד ילד הביתה, ואת לקראת לידה...
אולי עדיף בשלב זה להתרכז בצרכים של הילד הצעיר, לבקש הדרכה מקצועית, להכין אותו לקראת הלידה הצפויה.
 יהיה נפלא לילדים לגדול עם כלב אבל יש קודם כל ליצור את האווירה המתאימה 
אחרת גם הכלב יכול להיכנס לסטרס ולפתח התנהגויות בלתי רצויות.

º
30/03/15 11:40
11צפיות
גם אני חשבתי שכלב יעזור לי לא לאחר בבוקר
30/03/15 12:28
151צפיות
אבל נפלתי על הכלב הכי נוח בעולם... אין מצב שהוא יעיר אותי בבוקר.
יותר מזה, הוא לא זז מהמיטה שלו עד שהוא לא רואה שאני כבר שמה נעליים !

בעיניי, עכשיו זה בדיוק הזמן הנכון.
31/03/15 11:22
113צפיות
יותר מהכל, נשמע שאת מאוד רוצה. וה מה שהכי חשוב,
אני מבינה את החששות שלך, אבל אני חושבת אחרי הלידה את תהיי הרבה יותר עמוסה ועייפה מכדי להתמודד עם כלב חדש, ומשם אפשר יהיה לדחות את עיניין הכלב לנצח - כי אף פעם זה לא זמן "טוב" לשינויים.

אתם צריכים לבחור כלב שמתאים לבית עם ילדים, כלב לא קנאי ולא חרדתי שיוכל להתמודד בקלות עם הגעתו של התינוק החדש. אני בטוחה שבעמותה מקצועית יוכלו לעזור בזה ולכוון אתכם לכלב הנכון.

בהצלחה!
31/03/15 13:09
46צפיות
גם אני הרגשתי ככה...
כן
31/03/15 11:46
66צפיות
העלית פה כמה שאלות אבל אני לא יודעת לענות לך על הכל. מה שכן, מצד אחד, כלב יכול להפוך לחבר הכי טוב של הילד מה שללא ספק יכול לחזק את הביטחון העצמי ובסופו של דבר גם להפחית התפרצויות זעם וכו... העניין שאי אפשר לתלות הכל בכלב כי זה יצור תסכול אצלך, אצל הילד ואצל הכלב שלא מבין למה בבית החדש ישר נתנו לו אחריות לשנות התנהגות מה שהוא כנראה לא יכול לעשות בלי עזרה שלכם. אני רק מוסיפה משהו קטן: כלב הוא מתנה גדולה כשיודעים לקבל אותו למשפחה 
מעבר לכל מה שנאמר פה
31/03/15 16:33
52צפיות
(ומבחינה אישית, אני הייתי מחכה להתייצבות השגרה עם התינוק עד להבאת כלב)

מה עם בן זוגך? האם הוא במשוואה? מה הוא אומר וחושב?
כלב לא מביאים בשביל הילד. כלב מביאים בשבילכם (דגש על הביחד), זו החלטה משותפת כי היא משפיעה על כל בני המשפחה.
נכון, כלב בהחלט יכול להוות כלי טיפולי, אבל קודם כל הוא כלב. כלומר סביבות הארבע עשרה שנים של נפש נוספת, הוצאות כספיות חודשיות ובלת"מים.
אחריות על חיים נוספים למשך זמן לא מבוטל. ומבחינתי, לא ברי "ביטול".

זוהי החלטה שקודם כל אתם מוכנים אליה בשותפות. וכמשפחה.
הילד עצמו, יכול להיות שרק ירוויח. אבל לפני זה, האחיות היא עליכם.

זה לא ה"מה", זה ה"איך"...
31/03/15 22:25
18צפיות
זה לא משנה אם תביאי כלב, חולדה, דגים, או אפילו בובה. מה שמשנה זה איך תגדלו את החיה....
את יכולה לקחת חיה וללמד את הילד אחריות, אמפתיה, הקשבה.... ואת יכולה לקחת בובה ולעשות משחקים שילמדו אותו בדיוק אותו דבר.... אגב, כמו שאת יכולה לקחת כל דבר....
הכלב (במקרה שלך) זה התירוץ ללמד אותו דברים, זה הכלי. זו לא הדרך. את הדרך את יכולה לעשות במגוון כלים, שיכול להיות כלב או כל דבר...

מחפש המלצה על קורס אילוף
31/03/15 14:21
34צפיות
שלום,

מחפש המלצה מבוגרי קורס אילוף או מאנשים שקיבלו המלצות מבוגרי קורס.
איזה קורס לדעתכם מעניק את הידע הטוב ביותר, ומכין את הבוגרים ככל הניתן בסיומו להתחיל להתפרנס מהתחום?

תודה מראש לעוזרים,
מקס
חד משמעית - ביה"ס לאילוף במרקר טריינינג
31/03/15 20:16
20צפיות

ממליצה מאוד בחום (כרגע באמצע קורס הכשרה שם).
בהצלחה
ימים ועלות
31/03/15 21:59
14צפיות
תודה רבה על ההמלצה.
ראיתי שכבר ציינו בפורום בעבר את הקורס הנ''ל.
באילו ימים ושעות הקורס מתקיים?
מה עלותו?
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:16
71צפיות

מטופחים, מחסנים ומעוקרים.
כנסו לצפייה בתמונות הכלבים המעודכנות באתר
http://www.rehovotlovesanimals.org/ ;;
לפרטים ותיאום הגעה 0506282018 , 0546841613

עמי
סיליה
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:18
81צפיות
מיקה, רוע"ג יפיפיה
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:22
91צפיות
גדולה, מרשימה, ביתית ומקסימה
 מעוקרת ומחוסנת
ועוד מהכי הכי יפים
הודעה זו מכילה תמונות
29/03/15 17:24
84צפיות
מכל הסוגים, צבעים ומינים
חושן
כריסטי, נקבה מעורבת בינונית
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 21:07
52צפיות
טובה וחברותית.. מעוקרת ומחוסנת. 
השחורים שלנו
הודעה זו מכילה תמונות
31/03/15 21:05
16צפיות
מזון רפואי לבעיות פרקים
31/03/15 11:54
28צפיות
שלום,
אני מעוניין לקנות לכלבי בן ה 13 מזון הנ"ל בגלל הבעיות הפרקים שצצו אצלו לאחרונה (בנוסף לכדורי הגלוקוזומין)
המליצו לי כאן על היוקנובה ג'וינט מובילטי אבל גם קראתי על זה ביקורות לא טובות, וראיתי שיש עוד 2 אופציות, הילס J/D וגם פורינה JM (מקווה שאין שם בעיות תולעים כמו בפרופלן שחוויתי)
רציתי לדעת איך מחליטים מה הכי כדאי? (השיקול לא כספי כי חשוב לי שיקבל את האיכותי והטוב ביותר)

תודה רבה!
ניסוי וטעיה
31/03/15 20:23
11צפיות
אין מזון שהוא "הכי טוב" או "הכי איכותי", לכל כלב עובד יותר טוב משהו אחר.
חוץ ממה שציינת יש גם את מוביליטי של רויאל קנין. פשוט לנסות ולראות מה עוזר, וכמובן להתייעץ עם הווטרינר לגבי טיפולים נוספים שיכולים לעזור.
בעניין התולעים במזון - ממה שאני יודעת - המזונות הרפואיים של פורינה מיוצרים בפס ייצור שונה.
בהצלחה
שולה מככבת
31/03/15 18:18
59צפיות
בברכת החג ב"חיי כלב"
מהממת שלי
º
ואם כבר אז
הודעה זו מכילה תמונות
31/03/15 18:22
57צפיות
º
וגם
הודעה זו מכילה תמונות
31/03/15 18:24
44צפיות
º
ושתיהן
הודעה זו מכילה תמונות
31/03/15 18:29
42צפיות
º
31/03/15 20:25
3צפיות
º
שולה מהממת
31/03/15 20:24
9צפיות
º
האם אפשרי לשאול קורא שבבים ?
30/03/15 20:52
56צפיות
מה את רוצה לשאול אותו?
31/03/15 15:27
56צפיות
לצערי אני לא מכיר מרפאות וטרינריות שישאילו לך סורק שבבים, מכיוון שמדובר במוצר יקר ובדרך כלל יש להן רק אחד כזה.

יחד עם זאת, אם את מהאנשים האלה שמוצאים הרבה כלבים משוטטים, תוכלי לשקול לרכוש סורק שבבים בעצמך, וכך לחסוך זמן ואולי אף כסף בהתרוצצויות לוטרינרים... המחיר החל מ-350 ש"ח (קישור).
אפשר להזמין מסין בעלות של כ100 שקל.
31/03/15 16:43
39צפיות
היה קישור לאחד כזה בפורום בעבר.
º
איזה אמפולה מומלצת? אני גר במושב ליד בית שמש
30/03/15 19:19
38צפיות
מצטרפת לשאלה
31/03/15 11:52
24צפיות
האמפולות הישנות פחות עובדות
º
מניסיון שלי על 2 כלבים בבית הקולרים יותר אפקט
31/03/15 14:16
16צפיות
º
ניסית קולר נגד פרעושים?
01/04/15 01:24
גם הכלב חולה?
31/03/15 11:51
50צפיות
היי
בימים האחרונים (בעיקר ביום של השרב ויום אחרי) אני הייתי על הפנים, כאבים בגב, כאבי ראש, חוסר חשק לאכול או לקום בכלל. יצא שגם בלילה לא ישנתי. העניין הוא שגם הכלב היה עם תסמינים 'דומים' למרות שניסיתי לקרר אותו, לתת לו מים. הוא גם היה "הפוך" בימים האלו. מה שמעניין אותי זה איך מבחינים בין "כאבי הזדהות" לבין המחלה שלהם ומה הסיכוי שהם חולים כמו הבעלים שלהם?
משחק לכלב עם האוכל
30/03/15 16:13
81צפיות
האם כדאי לבנות לכלב מתקן כזה:

אני מוצאת שהכלבים שלנו מאד מרוצים מהמשחקים
31/03/15 02:47
54צפיות
דווקא אין לנו כזה בדיוק, אבל מה שיש לנו זה ככה:
1. קונגים
2. משחק דומה לקונג, עם פתח צר יותר, שלוקח יותר זמן להוציא ממנו את הכופתיות
3. תבנית מאפינס ובה מניחים כמה כופתיות בכל שקע ומכסים בכדור טניס. כדי להגיע לכופתיות הם צריכים להסיר את ה"מכסה".
4. כדור גומי חלול ובתוכו דחפנו בקבוק קטן של מים מינרליים. שמים בבקבוק כופתיות והכלב צריך לגלגל ולשחק כדי להוציא אותן. הכדור נראה ככה: http://www.petmountain.com/product/ball-toys-for-d...
5. כדור גומי כמו בסעיף הקודם, אבל קטן יותר. הכדור ממולא בקרעי חולצה ישנה שבכל אחד מהם גלולות מספר כופתיות. הכלבים שולפים את החבילות מהחורים והכופתיות מתפזרות לכל עבר, ואז הם מחפשים ואוכלים אותן. מתים על זה.
6. מפזרים להם את האוכל במקומות לחפש - למשל לוקחים חופן כופתיות וזורקים על הרצפה במטבח, שיחפשו. או בחצר.
7. יש לנו גם צעצוע "פאזל" לכלבים שהם מאד אוהבים - קוראים לו star spinner.
ויש עוד בשוק...
מנסיוננו - הם מתים על זה! והאוכל עכשיו הרבה יותר אטרקטיבי בעיניהם. אין אצלנו יותר האכלה מהקערה. או בצעצועים, או באילוף (כצ'ופרים).
כמה כלבים יש לכם?
31/03/15 11:26
26צפיות
כשההאכלה היתה בקערות, הוא/היא/הם היו אכלנים או שהאוכל יכל לשבת שעות עד שמישהו מנשנש?

תולעים בפרו פלאן
30/03/15 23:36
74צפיות
חברים יקרים- תהיו עירניים לאוכל שאתם קונים לכלבים שלכם. 
בעבר היו הרבה שמועות על כך שיש באוכל של חברת פרו פלאן תולעים.. אבל לאחרונה שמענו מכמה גורמים שונים שהם שינו את הנוסחה שלהם וששינו את גודל השקים, שהבעיה נפתרה ואין יותר תולעים באוכל. 
בעקבות ההמלצות קנינו לכלבה שלנו אוכל של חברת פרו פלאן, אחרי כמה ימים בודדים קלטנו שהשק מלא בתולעים.. מפוצץ תולעים!! הן בצבע כמעט זהה לזה של האוכל ככה שקשה להבחין בהן.
בעל חנות החיות שאנחנו קונים אצלו לא נשמע מופתע מידי לצערנו (ככל הנראה לא פעם ראשונה שהוא שומע על זה). 
למען הסר ספק, אין לי שום אינטרס רק מנסה לשמור על הכלבה שלי. תנסו אתם לשמור על שלכם...

אם תכתוב "תולעים בפרו פלאן" בשורת חיפוש של הפורום
31/03/15 07:37
60צפיות
תמצא תוצאות של בעלי כלבים זועמים גם שנים קודם...
אחת מהן שלי אני מאמינה שנכתבה לפני3 שנים בערך...

זו בעיה שקיימת כל כך הרבה זמן, ואת האמת אני לא מצליחה להבין למה הם היחידים שלאורך שנים לא מצליחים לפתור את הבעיה הזו, שמעתי כבר על עוד חברות שקרה להם מקרה כזה או אחר.. אבל לא כל כך הרבה לאורך שנים!

אצלנו זה גרם לה להקיא כל כך הרבה, שנאלצנו ללכת לוטרינר לשלם ביקור וטיפול(
יאמר לזכותם ששלחו פיצוי שובר לקניית 2/3 שקי אוכל לא זוכרת.. שאותם תרמתי לכלבי עמותה)

בכלליות אני חושבת שפרו פלאן הוא גם לא בטופ רשימת האוכל שיש כרגע בשוק
אם אתה יכול כלכלית.. הייתי ממליצה על מריק או קניין קוויאר, הם יותר יקרים, אבל עם מרכיבים איכותיים יותר וגם בדרך כלל כמות ההאכלה יורדת באוכל איכותי יותר.

קולר Seresto - התלבטות
30/03/15 00:43
91צפיות
לאחר שבאמת חווינו שהתחילה עונת הקרציות וראיתי שהנושא הועלה כמה פעמים ואף הומלץ הקולר הספציפי הזה רציתי לבדוק האם יש בעיה עם אמפולות של אדוונטיקס... שמתי לב שיש כמה פוסטים בחו"ל על בעיה עם הקולר שהוא גורם לנמנום/ התקף... 
מישהו שמע על זה משהו?
לא מספיק להמליץ... SERESTO קולר מדהים.
30/03/15 01:39
79צפיות
ממליץ לכולם.
לינק לקנייה מאיביי באחלה מחיר: http://goo.gl/h8BIs4 (אני וחברים רוכשים מכאן).
אצלנו עבד מדהים על קרציות-לא פרעושים
30/03/15 07:47
66צפיות
היה על הכלבה במשך 11 חודשים ולא נצפתה אפילו קרציה אחת!
החלפתי עכשיו, בעיקר כי הרגיש לי שזה כבר הרבה זמן עליה.. ואני מעדיפה להחליף לפני שיתחילו לעלות עליה ולא בדיעבד..
מקווה שגם הנוכחי יהיה יעיל ל11 חודשים:)

עם הפרעושים לא עובד בכלל!
לפחות אצלנו.. בהתחלה אמרתי לעצמי, אולי הייתה תקופה שכן עבד, ואני פשוט לא זוכרת כי היה מזמן, אבל לא.. יש עליה את החדש פחות מחודש וכבר יש פרעושים.
אבל אני חייבת לציין שאצלנו גם המוןןן אמפולות לא עובדות לפרעושים, אז אולי הפרעושים בסביבה ממש ממש עמידים ל-ה-כ-ל.

לא ראיתי שום ישנוניות או אפטיות, היא משתמשת בקולר של עד 8 קילו
º
אאל''ט שימוש אפקטיבי עד 4-6 חודשים
30/03/15 18:58
12צפיות
ממליץ מאוד
30/03/15 19:01
36צפיות
קניתי לאחר המלצה של וטרינר.
הקולר מתפקד מעולה מחודש דצמבר.
לא שמעתי או ניתקלתי בתופעות שציינת.
אני מתלבט אם לאמץ כלב או לא - צריך עזרה
28/03/15 15:49
184צפיות
אני רוצה להביא גור בן חודשיים - שלושה
התנאים הם כאלה :
לדירה אני אסכים לו להיכנס רק לכניסה שהיא בגודל של בערך 10 מטר מרובע. (אני אשמור על דלתות הדירה סגורות פשוט)
ויש גינה מגודרת בגודל סבבה לגמרי ואם אני אביא אותו אני אשים לו מלונה והכל. כשאהיה בבית הוא יוכל גם להיכנס ולצאת חופשי מהדירה לגינה.
הבעיה היא שמשעה 7:00 עד שעה 16:00 - חמישה ימים בשבוע אני לא בבית - אני בלימודים.
אני יודע שלכלב בוגר לא תהיה שום בעיה לבלות את הזמן הזה לבד אבל לגור כלבים זה יהיה בעייתי מאוד.
מכאן שאני מתלבט אולי לוותר על זה כרגע עד סיום הלימודים.  או להביא כלב בוגר יותר שלא ממש בא לי על זה כי אני מרגיש שאני יכול להיקשר לכלב רק אם אני מגדל אותו כשהוא עוד גור.
אני כל הזמן מנסה לחשוב איזה התאמות אני כן יכול לעשות לגור כך שהוא לא יהיה לבד כל כך הרבה זמן. 
למשל יש אופציה שבזמן שאני בלימודים, אבא שלי יבוא לעשות איתו סיבוב קצר של עשרים דקות - חצי שעה...

מה דעתכם ?

מציעה לקרוא ולהעזר בזה
28/03/15 17:11
104צפיות

בנוסף תמצא באתר מאמרים המתיחסים לסוגיות שונות הנוגעות בגידול כלב והצעות לפתרונות
אם אביך מוכן להתחייב לכל יום עד שאתה מסיים ללמוד- הרווחת

אני מציעה לשקול שוב את סוגיית הגור, קשר לכלב נוצר בגלל משהו פנימי ולא תלוי גיל דווקא. אני לא חושבת שניקוי קקי פיפי או מעבר דרך תקופות הנשכנות והכירסום או אנרגיה מתפוצצת ללא הכיל הם בהכרח הדרך להיקשר לכלב , אני יודעת שעבודה משותפת כולל אילוף ולימוד שפה משותפת יכולים לקרות ולהעשות בכל גיל והרבה ענין של אישיות כשבגיל מבוגר יותר היא ברורה יותר.

בהצלחה
הערה אחת
28/03/15 17:15
155צפיות
גם שני חשבתי שאוכל להיקשר לכלב אך ורק אם אני מגגדל אותו כגור.
אבל התברר לי שאני יכול להיקשר לכלב בוגר, אפילו לאחר היכרות של שעה.   

º
28/03/15 18:09
16צפיות
קרא ..
28/03/15 18:31
85צפיות
לפני כארבעה חודשים אימצנו כלבה שניה בת שנתיים,  קשר כזה של כל המשפחה כמו שיש לנו איתה אין לנו גם עם הכלב השני שלנו שאיתנו מינקות. לפני כשבוע היתה לה תאונה ביתית ואישפזנו אותה,  ניתחו אותה והוצאנו 6000 שח.  אהבה כזו אין ולא תהיה.  אין קשר לגיל.
שתי נקודות למחשבה
29/03/15 05:24
88צפיות
אחת - כשהכלב בחצר הוא חשוף לסכנות שאני לא בטוחה שאתה מעוניין לחשוף אותו. אני עקרונית נגד להשאיר כלב בחצר כל היום ללא השגחה - בעיקר אחרי שיצא לנו להכיר מישהו שזרקו לחצר שלו בשר מורעל בשביל לפרוץ לבית בלי שהכלב יפריע.

שתיים - אנחנו אימצנו כלב בן שש בזמנו, ומאד מאד התחברנו אליו. בהחלט אפשר להתחבר לכלב בוגר, זה יותר קל משנדמה וגור זה באמת כאב ראש! עכשיו יש לנו גור כי הכלבה המבוגרת שלנו התקשתה לקבל חבר להקה חדש מבוגר, ואנחנו ממש אוכלים איתו קש... אלמלא הקשיים להתאים לה מישהו (והיא בפירוש מאד התגעגעה לחברה מאז שהכלב הזקן שלנו נפטר) לא היינו לוקחים גור, זה ממש כאב ראש. דווקא בעיני קל יותר מהרבה בחינות להתחבר לכלב שאתה יכול לעבוד איתו על דברים יותר מהנים מאילוף לצרכים ולהניח לנעליים שלך - אז אל תפסול
שני הגרושים שלי
29/03/15 18:31
149צפיות
גרוש מס' 1: כלב בוגר
הכלבה הראשונה שלנו הגיעה אלינו בגיל 4 אחרי נדודים ב-2 כלביות, במדבר (...) ואצל 2 משפחות שויתרו עליה (...). הכלבה הנוכחית הגיעה בגיל 4.5 אחרי ששימשה כלבת שמירה על כבל במתקן ממשלתי במשך 3 שנים, ושאר הזמן בכלבייה. לשתיהן נקשרנו מהר מאד. לכלבה הראשונה אנחנו מתגעגעים, זוכרים באהבה רבה, ולעולם לא נשכח אותה. השניה פשוט חמודה ומהר מאד נקשרנו אליה.
רוב האנשים מבקשים גור, אבל הרבה פעמים, כמו עם תינוק, הציפיות והמציאות שונים לגמרי. צריך להקדיש להם המון זמן, הם זקוקים להמון טיפול וחינוך, והמון השגחה. המון פעמים האכזבה גדולה, והגור המסכן חוזר לכלבייה. במקרה של כלב בוגר, רוב הסיכויים שהוא כבר מחונך לצרכים, הוא כבר רכש את חוכמת הגיל, הוא יודע מה זה לקבל אהבה ולהחזיר אהבה, יהיה לך יותר קל לטפל בו, ביחוד במצב שאתה לא נמצא במשך רוב היום בבית. שלא לדבר על ההרגשה הטובה של לשפר את איכות החיים של כלב, והכרת התודה שלו, על כך שאם לא היית לוקח אותו, אז במקרה הטוב הוא היה חי בכלוב כל חייו, ובמקרה הרע מסיים אותם ברשימת המתה.
גרוש מס' 2: כלב בחצר
כלב בחצר זה רעיון לא כל כך מוצלח, מכל הסיבות שכבר ציינו כאן, ביחוד כאשר אתה לא בבית. השאיפה שתגיע למצב שתוכל להשאיר את הכלב בבית בידיעה שהכלב שקט ורגוע ולא עושה בלגאן כשאתה לא בבית. וזאת למשל עוד יתרון, בד"כ, של כלב בוגר.
גרוש בונוס: אומנה
במקרה כמו שלך, למישהו שזה כנראה כלב ראשון שלו, ויש את ההתלבטות, וחוסר ידיעה איך זה יהיה ואיזה כלב מתאים, הייתי מציעה לך אולי בשלב הזה לחשוב על אומנה לכלב. יש המון כלבים שצריכים אומנה לכמה ימים. האומנה היא סידור זמני, גם לך וגם לכלב. אתה מתחייב לטפל בכלב לתקופה זמנית. במידה ותקשר לכלב, ולא משנה הגיל, כמובן תוכל להשאיר אותו אצלך.
בכל מקרה - בהצלחה!
º
גרוש הבונוס הוא רעיון מצויין!
29/03/15 23:11
23צפיות
º
30/03/15 13:53
6צפיות
º
30/03/15 22:29
2צפיות
מצטרף למצדדים בנושא הגיל.
30/03/15 16:52
50צפיות
אפשר להיקשר לכלב בכל גיל.  הכלבה הקודמת והנוכחית הגיעו אלי בגיל שלוש שנים לערך.
צרות עם פשפשים
29/03/15 10:18
84צפיות
שלום.

הכלב שלי בן 9. מעולם לא היו לנו בעיות של פשפשים אבל בחודשים האחרונים (לאחר שעברנו לבית אחר) יש לו כל הזמן פשפשים.
אני שם לו קפסולות באופן קבוע (הוא שוקל 11 קילו ואני שם לו את הבאייר 10-25 קילו) אבל שבוע אחרי הם חוזרות שוב.

ניסיתי לעשות לו חפיפה עם מים מעורבבים בחומץ (לפי עיצת הווטרינר) אבל זה פתרון נקודתי.
הכלב נמצא בחוץ רב היום (מושב) וכך היה כל חייו. אין לי אפשרות שהוא ישהה נעול בבית כל היום (כשאנחנו לא נמצאים) וכאשר ניסיתי זאת הוא היה ממש ממש ממש אומלל.
אני מכבס לו את השמיכה בהרתחה כל שבוע כדי לנסות למזער את ההדבקה מחדש.

אני אובד עיצות. ואשמח לעיצה.

תודה
ליאור
בעיית פרעושים/קרציות זה סיפור...
29/03/15 12:07
98צפיות
במיוחד לכלב שנמצא הרבה שעות בחוץ באזורים כפריים.
ככל הנראה האמפולה שאתה שם הינה לא אפקטיבית כבר לפרעושים שבאזור.
הייתי ממליצה לך לקנות עבורו את הסרסטו,קולר יחסית חדש לטווח ארוך של עד 8 חודשים.
מסייגת שגם הקולר הזה שאמור לתת הגנה לפרעושים וקרציות יחד  אינו מצליח במאה אחוז באזורים שבהם הנגיעות גבוהה.
אז מומלץ/צריך לבצע הדברה מקצועית בשטח...
אתה יכול לקנות גם ריסוס כמו אולטרשילד ולרסס את מקום השינה/מלונה/שמיכות וכו.
כמו כן ניתן לשלב את הריסוס הנ'ל עם הסרסטו במידת הצורך.
במידה ויש פרווה ארוכה לדלל/לעשות תספורת מתאימה  אצל ספר מקצועי.
אחלה. אני אנסה את הקולר ואדאג לספרו.
29/03/15 12:15
52צפיות
תודה!
את יכולה להזמין מ-eBuy בבערך 140 ש''ח בלבד.
30/03/15 01:37
39צפיות
הרבה יותר זול מהמחיר בארץ. הזמנתי לעצמי וממליץ (וממשיך להמליץ :) ) לכל חברי.
הנה הלינק למוצר: http://goo.gl/h8BIs4
º
טוב לדעת. תודה!
30/03/15 09:37
7צפיות
השורה האחרונה שלך מחזקת את מה שאמרתי בעבר.
30/03/15 14:12
44צפיות
אכן מאז שפיצנו מסופר ומאז שאני מסרקת אותו יום יום, הוא
מתגרד הרבה פחות, אז השאלה היא אם לייחס את הירידה
בגירודים לסירוק או לקולר שיש עליו (סרסטו) או לשניהם גם יחד.
ארכיון הודעות
Flix
פורום טיולים בספרד פורטוגל

פורום טיולים בספרד

פורטוגל הטיול המושלם בשבילכם היכנסו עכשיו לפורום!>>>

פורום חופשות סקי

פורום חופשות סקי

חוף ים, שמש וחול יש גם בארץ. בואו לדבר על זה בפורום! >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום