לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

התייעצות
26/01/15 16:15
היי, מקווה שתוכלו לייעץ לי ...יש לי כלב פיקנז מעורב בן 10. לפני כמה חודשים התחיל לצלוע ברגל אחורית. לאחר צילומים ובדיקות, הוטרינרית אמרה שיש לו קרע בגיד (רצועה) וצריך ניתוח. אמרה לי לחשוב על זה ונתנה לי כדורים לכאבים עבורו. ובאמת הכדורים עזרו והוא צלע הרבה פחות וכמעט בכלל לא. לפני כחודשיים הצליעה חזרה. הוא הרים רגל תוך כדי הליכה והראה קושי בהליכה ארוכה. חזרתי אל הרופאה שאמרה שניתוח על הפרק. עדיין לא החלטתי בגלל שאני ממש מפחדת עליו. לא יודעת אם יעזור לו ולא יודעת איך יקום מזה בגלל גילו. היום הוא הולך על הרגל אבל עם צליעה קלה, מתעייף מהר, מתמתח הרבה, כשקם משכיבה הרגל לא "ממושמעת" לו. לא יודעת מה לעשות....
שאלה על גור חדש בבית
26/01/15 10:14
שלום לפורום הכלבים!

התוכלו לייעץ לי, איך מתמודדים עם התקופה הראשונה של גור צעיר בבית שבו כולם עובדים /הולכים לגן? איך מתמודדים עם זה שצריך להוציא אותו כל שעתיים-שלוש? ומה עושים כדי שהוא לא יתחרפן לבד בבית או לחילופין לא ילעס את כל הבית לחתיכות?
אחרי שקראתי כמה מדריכים לאילוף גורים, אני פשוט לא מבינה איך אפשר להסתדר בלי לקחת חופשת לידה... 

גילוי נאות: הגור עוד לא הגיע אלינו. אני רק מכינה שיעורי בית לקראת בואו. ויש לנו בבית זוג חתולים בוגרים, ככה שמידור כלשהו יהיה נחוץ בכל מקרה כשאנחנו לא בבית...

תודה!
ג.

גדר גורים!
26/01/15 13:22
גם לשמור על החתולים מפני הצקות ועל הגור מפני שריטות, גם לשמור על הבית וגם להרגיל לעשיית צרכים.

בתקופה הראשונה כדאי שיהיה מספיק מקום בשטח המגודר גם לקערת אוכל ומים, גם למקום מרבץ וגם מקום לצרכים אם משאירים אותו לבד ליותר זמן ממה שיכול להתאפק (גילו בחודשים +1 = מספר השעות שיכול להתאפק במצב של מנוחה).

לחלק מהאנשים זה נראה אכזרי, אבל מניסיון עם האומנות האחרונות זה עדיף בהרבה מובנים.
גורה ראשונה היתה תחומה רוב הזמן ותוך שבוע למדה לעשות צרכים בחוץ וכמעט לא פספסה.
גור שני היה משוחרר בבית (הכלבים שלי נוראאאא אהבו אותו וכולם בכו במקהלה כשהיה בתוך הכלוב אז לא עמדנו בזה) והתרגל לעשות על העיתונים/חיתול רצפה ליד הדלת, הגמילה שלו והמעבר לצרכים בחוץ יהיה הרבה יותר קשה עכשיו + הספה שלי סיימה את חייה באופן סופי.

לטובת הכלב ולטובת דיירי הבית - אל תתנו לו הזדמנויות "לפשל", ככה לא תכעסו עליו, לא תרגישו מותשים, וגם תציבו לו את הגבולות הנכונים מהרגע הראשון.

תודה, כבר בדקתי את האופציה הזאת. אבל השאלה בלוגיסטיקה
26/01/15 14:07
מה לעשות עם זה שאנחנו עובדים והכי מוקדם שאני יכולה לחזור זה בסביבות 16:00 לפני האיסוף מהגנים? איך מוציאים את הגור לעיתים מספיק תכופות עד אז?

דוגווקר יכול לעזור קצת
26/01/15 14:45
ממילא כנראה תצטרכו אחד בהמשך, אז שיתחיל לבוא כבר עכשיו ולתת לגור הדמנות להתאוורר באמצע היום.

אין באמת דרך להמנע מצרכים בבית אם לא נמצאים עם הגור כל היום...
דואגים שהתחימה תהיה מרווחת מספיק לאפשר פינת צרכים נפרדת מאזור השינה ומכלי האוכל והמים. ומנקים הרבה.
זה מאריך את תקופת החינוך אבל רוב הכלבים בכל זאת לומדים להתאפק ולעשות בחוץ בסופו של דבר (עד גיל שנה בערך)
דוג ווקר? ילד של השכנים שמסיים ללמוד ב13:00?
26/01/15 16:01
שכן מובטל?

הגור בסך הכל צריך 10 דק' לעשות צרכים, את הוצאת האנרגיות תדאגו לעשות בשעות הבוקר/אחה"צ/לילה כשאתם בבית.

לא. אני ממש לא מתכוון לזרוק לך את המקל הזה.
הודעה זו מכילה תמונות
26/01/15 14:04
תשכחי מזה.
כלבה ומקל.
º
תשחקי עם עצמך.
הודעה זו מכילה תמונות
26/01/15 14:05
כלבה ומקל.
אבא, הבאתי לך עץ להסקה
26/01/15 15:26
עכשיו לך תתחמם ותן להשתולל בשקט.

אגב, אם זה לא מספיק לך אני יכולה להביא עוד כמה ..רק תגיד....
(העיקר שיהיה לך טוב...בפינה שלך!)
עזרה - כלבה תוקפנית...
הודעה זו מכילה תמונות
26/01/15 15:11
הי, אנחנו קבוצה קטנה של אוהבי חיות מאיזור הערבה.
נטישת כלבים באיזור שלנו היא ענין שבשגרה לצערנו...
לרוב מדובר בכלבים שברחו מבדואים, לאחר התעללות ויחס קשה 
לאחרונה התאגדנו יחד והתחלנו לשתף פעולה כדי למצוא לכלבים האלה בית.
נודה על עזרתכם בשיתוף המודעה, כדי שנוכל לשלוח את הכלבה לאילוף ולמצוא לה בית חם.
וכמובן מי שיכול - כל תרומה תתקבל בברכה!!! 
איך יודעים אם הכלב רעב?
23/01/15 21:08
לאחרונה ראיתי כאן מספר הודעות על מזון כזה או אחר שכן או לא משביע את הכלב.
איך יודעים אם הכלב רעב? במיוחד כאשר מדובר בכלב גרגרן שתמיד שמח לאכול?
מה שחשוב הוא שהכלב במשקל הנכון
24/01/15 05:21
שלום לך,
מה שחשוב הוא שהכלב הוא במשקל הנכון (וזה מידע שמקבלים מהוטרינר).
ברגע שהכלב נמצא במשקל הנכון, פשוט דואגים שיאכלשיאכל כמות מזון כזו שתשאיר אותו באותו משקל ולא מאפשרים לו לאכול יותר מכך.
בברכה,
אורי.
רואים בעיקר שינוי בהתנהגות.
24/01/15 08:49
 בזמן הכנת האוכל, זה יכול להיות מבטים, יבבות, נסיון לגנוב תוך כדי.
חיפוש אוכל מייד לאחר שסיים לאכול.
בטיולים, יותר חיפוש זבל. בריחה מהירה לאחר שמצא.
הנקודה החשובה היא השינוי בהתנהגות מהמזון הקודם.

צריך לשים לב למשקל הכלב. הטבלה על האריזה היא לא יותר מקו מנחה להתחלת השימוש במזון. אם הכלב יורד במשקל מעבר לרצוי, יש להעלות את כמות המזון. עלה? להוריד גם אם הכלב עושה פרצופים מסכנים. 
במידה והכמות מתאימה והרעב ממשיך להיות חריג צריך לשקול את התאמת המזון לכלב. במידה ומרוצים משאר הפרמטרים (מצב הפרווה, יציאות, מחיר) אפשר לחשוב על תוספת ירקות, או האכלה יותר איטית (צעצועי האכלה).

תחינה לאוכל היא קומבינציה בין גזע הכלב לאסרטיביות הבעלים.
25/01/15 11:38
קוקר ספניאל - על פי מראה העיניים - תמיד רעב....

ואילו לברדור - אם תפתחי לו שק של 17 ק"ג הוא ישאב אותו בלי להסתכל אחורה.

בדיוק כמו שכתב אורי - רק לפי המשקל. והטבלה על האריזה היא קו מנחה מצויין.
בדיוק בגלל זה כתבתי
25/01/15 13:11
"הדגש על שינוי ההתנהגות"
אכן אנחנו מאכילים לפי המשקל
25/01/15 14:07
ובהתייעצות עם הוטנרינר.
שאלתי ספציפית על הודעות שעסקו בתחושת הרעב או השובע של הכלב (ולא על התזונה המתאימה) שלא ברור לי איך אפשר להבחין בה.
גם כשהכלב שלי היה בעודף משקל, אם הייתי שופטת על פי המבטים שלו הייתי חושבת שהוא רעב תמיד.
יש כלבים שכל רשרוש מהמטבח
25/01/15 15:13
מעורר אותם. אני מכיר כלב שעושה רעש עם הצלחת שלו כשהוא רעב.
בכל מקרה, ללכת לפי הטבלה, לחלק את הכמות לפעמיים ביום, בוקר וערב. (לתת אוכל תמיד אחרי הטיול)

כשהפרוטה מצוייה בכיסי, מאכיל במחצית היום עם חטיף איכותי במיוחד.

הערה נוספת,
25/01/15 15:57
אם היה טיול שכלל מאמץ, להמתין קצת לפני שנותנים אוכל.
ההודעות כנראה בעקבות שינוי במזון
25/01/15 18:35
שהוביל לשינוי בהתנהגות, כך יודעים שהוא רעב יותר עם האוכל החדש.
יכול להיות. תודה לכולם. (:
26/01/15 14:08
הבחור ימשיך לקבל את המנות הרגילות שלו...
לילה טוב :) שאלה על אילוף
26/01/15 03:07
האם מועיל ללברדור מעורב קטן בן פחות משנתיים להרים אותו על הידיים במסלול של מהחניה עד פתח הבית ? לגור יש נטייה לשעות על ערב המטרה הראשונה הנקלטת בחושיו , והוא מאוד אנרגטי .
תודה מראש :)
º
לשעוט אל עבר *****
26/01/15 03:10
זה אולי ימנע את השעטה, אבל לא ילמד אותו
26/01/15 05:55
שום דבר, ובפעם הבאה שהוא לא יהיה על הידיים הוא יחזור לשעוט.
פחות משנתיים או פחות מחודשיים?
26/01/15 13:32
ומה קורה איתו בטיולים בחוץ?

בכללי לא הייתיממליצה  להרים גורים (אחרי חיסונים) או כלבים בוגרים על הידיים בשום סיטואציה, לא כשהם משתוללים, לא כשהם עושים משהו שאסור ולא כשהם תוקפים/מותקפים ע"י כלב אחר. לכל סיטואציה יש דרגי התמודדות הרבה יותר נכונות.

שאלה על אימוץ כלב
26/01/15 10:17
אני מעוניין לאמץ כלבה חמודה הנמצאת כרגע באומנה. היא כבשה אותי במבטה. הכלבה היא מסוג טרייר והיא כבת שנה. 

העניין הוא שאני רווק, רוב היום (כ-12 שעות) נמצא מחוץ לבית ומתגורר בדירה (ללא שותפים). אמנם זו לא דירה קטנה, אבל בכ"ז דירה.

האם זה "הוגן" כלפי הכלבה שתהיה כלואה רוב שעות היממה בבית?

יש לי ניסיון בגידול כלבים (גידלתי כלבה במשך 15 שנים) ואני גם מומחה בגידול חתולים, כך שאני לא חושש מפני גידול של בעלי חיים, אבל בכ"ז מתבלט אם זה בסדר להשאיר את הכלבה בבית במשך כ"כ הרבה שעות, בייחוד כשמדובר בכלבה חדשה, שמן הסתם גם כך תהיה בהלם מהמעבר.

תודה לעונים.
שלום לך.
26/01/15 10:38
אכן 12 שעות הינן זמן ארוך מידי לכל כלב....
השאלות לדעתי הן כאלו:האם ייהיה לך זמן לטייל איתה טיול בוקר ארוך לפחות 40 דק בבוקר לפני שאתה יוצא?
ואותו כנ'ל בערב?...
ואם כן,צריך לשקול הכנסת דווגווקר מתאים שיבוא להוציא אותה באמצע היום כדי לשבור את הרצף הארוך.
איני משוכנעת שכלבה בת שנה(צעירה וזקוקה עדיין להרבה אינטראקציה והוצאת מרץ יכולה אכן לשהות לבד כל כך הרבה שעות כל יום.

תודה על המענה המהיר
26/01/15 10:59
אין לי בעייה לצאת איתה לטיולים בבוקר וכמובן שגם בערב, אבל יחד עם זאת, אני עדיין חושש ש-12 שעות לבד מדי יום הם יותר מדי עבורה ולכן מתחבט ביני לבין עצמי אם הצעד יהא נכון בשבילי ובעיקר האם יהא נכון בשבילה, כי מבחינתי אם אני מאמץ אותה, אין דרך חזרה.

דוגווקר זו אופציה, אבל לא כ"כ ישימה מבחינתי (לא רואה איך אני נותן למישהו מפתחות לבית שלי וסומך עליו ב-100%).
אני יודעת שהסיכוי קלוש, אבל אולי תוכל לקחת אותך איתה לעבודה?
הודעה זו מכילה תמונות
26/01/15 11:44
לפחות בתקופה הראשונה.
אני יודעת שזה לא רגיל, אבל אני זכיתי ולמזלי הרב אצלי אפשר. 
ויש בקומה עוד שתי חברות שמאפשרות את זה, מצרפת תמונות מהבוקר בלובי הבניין   (מתנצלת מראש שהן לא מוקטנות ולא מסובבות... אבל אפשר להצליח להתרשם..)

(הסיבה היחידה שאימצתי היתה שאיפשרו לי בעבודה להביא אותו איתי. גם אני רווקה ומחוץ לבית הרבה שעות)
º
אותה איתך*
26/01/15 12:18
לא, זה בלתי אפשרי (אני לא עובד בהייטק )
26/01/15 12:25
תראי, הכלבה שלי, עליה השלום, הייתה הרבה שעות בבית לבד (לפחות 9-10 שעות, ולפעמים יותר), והיא גדלה לתפארת. כשהייתה גורה, הייתה במרפסת (מקורה, אל דאגה) עם אוכל ומים, עד שבאנו מהעבודה ולא קרה לה כלום, וכשהתבגרה כאמור הייתה נשארת שעות רבות לבדה (והיא הייתה כלבה גדולה מגזע רועה גרמני) ועדיין הסתדרה נפלא.

העניין הוא שאני לא רוצה לאמץ את הכלבה הזו שנשביתי בקסמה ומיד למחרת להשאיר אותה בבית יום שלם (לא כי אני חושש שתהרוס או משהו, פשוט כי זה נראה לי טראומתי מספיק עבורה להתאקלם בסביבה חדשה). חשבתי אולי, אם בכ"ז אלך על זה, לקחת אותה ביום חמישי בערב וככה לבלות אתה את כל סוף השבוע ולהרגיל אותה לבית ואלי. מה את אומרת?

זה בדיוק מה שאנחנו עשינו עם כמעט כל כלב.
26/01/15 12:47
במקרה אחד מצאנו חברה טובה שעבדה מהבית וכך הגורה נשארה איתה ארבעה ימים ראשונים.
וזה היה גם מעולה.
אנחנו בהי טק כך שהכלבים שלנו שארים הרבה שעות בבית לבד.

הכל עדיף על כלוב:)
ממש בהצלחה!
º
הכלבה אומצה אבל אני שמח מאד בשבילה ומקווה שהגיעה לבית חם
26/01/15 12:47
זה שאפשר לקחת לעבודה
הודעה זו מכילה תמונות
26/01/15 13:14
זה לא אומר שאפשר לעבוד 
אי אפשר לעבוד.
º
גדול!
26/01/15 13:25
נפגשות בפעם הראשונה
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:09
עבר מעולה בהמשך השבוע נאחד בית
ונתחיל פרק נוסף- שולה ונומי (nomy)
אחת
º
ושניה
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:11
º
עוד מזותי
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:16
כמה שמחה היא נראית כאן!
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 20:07
בתמונה שצירפתי  ממש לא.
איזה רוע פגש בה...
מסכנה כמה סבל עבר עליה.
וואו
24/01/15 21:44
איזו יפיופה.
º
עודחת
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 22:13
º
גרבונית רכת פרווה
25/01/15 08:28
º
תמונה מדהימה. יש קצת צהוב בשיניים
24/01/15 22:19
נומי אהובתי גורונת מגודלת שכל כולה =
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 20:03
ורק למען הצדק שבדבר אזכיר כאן שאת שתי רגליה האחוריות של נומי היפה ריסקו בזדון ובמכוון לפני כחודשיים.
נמצאה מוטלת בשולי כביש ליד מיצפה הילה והשאר היסטוריה.
נומי עברה שני ניתוחים קשים, החלמה מתישה והיום היא    מקפצת ורצה מאושרת ומתוקה עד בלי די.
נומי  נומי נומי.
איזה מזל היה (ויש) לך.

º
ושתיהן
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:14
º
חברות אמרו לכן פעם שאתן דומות?
25/01/15 18:38
הדבר הראשון
26/01/15 07:18
שסיון ואני אמרנו הוא שנומי היא סוג של שולה בקטן ובהיר יותר
גם באופי
חמאתית כזותי
נומנומית כזותי
המלכה האם
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:20
המפוארת והנהדרת
חושפת שיניים כמו אמא ולא נושכת אפחד גם כשהם מציקים מאד מאד
אבל נומי? שמה זה מעולה, פשוט מעולה
ישששש
וואו תמונות מדליקות
24/01/15 19:14
כמה כיף לראות כלבים מאושרים
º
תודה
25/01/15 09:07
º
את באה?
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:25
בטח באה
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:27
וחלקו את הבור
אחת
º
ושניה
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:32
שנרוץ? שנתפרע?
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:40
עיזבי אותך מהאנשים האלה
לא יודעים לרוץ בכיף
º
מה זה התפוז העלוב הזה??מעלים תגובות? לפי קריז...?
24/01/15 18:55
º
פשוט מדהימה!!!
24/01/15 19:55
º
וואו, שיהיה במזל! אילו תמונות נפלאות!
25/01/15 00:25
º
25/01/15 09:08
איזה איחוד משמח ביותר!!
25/01/15 08:06
תתחדשו על התוספת החדשה, אין ספק שהמזל של נומי השתנה מקצה לקצה
º
25/01/15 09:08
º
איזה חורף שמח לכם
25/01/15 11:05
חורף טוב
25/01/15 12:22
º
תפוז פורמט מיושן ומציק
25/01/15 12:23
º
תתחדשו
25/01/15 21:05
º
26/01/15 07:20
ואו, הן נראות ממש כמו אחות בכורה ואחות צעירה.
26/01/15 04:37
איזה יופי ושיהיה בהצלחה!
º
26/01/15 07:17
מזל טוב ושיהיה בהצלחה
26/01/15 09:45
אני כבר לא זוכר מה עבר עליה לפני כן, אך אין ספק שהיא קיבלה את הבית הכי ראוי שאפשר כדי לפצות על זה.

אם תהיו מעוניינים בכלב שלישי מתישהו את יודעת איפה למצוא אותי....
מה עבר?
26/01/15 10:40
ריסוק מכוון של שתי רגליים אחוריות.
נכון...עכשיו נזכרתי שכתבתי לך בשרשור עליה
26/01/15 13:11
שהיה לנו כלב בדיוק עם מצב כזה.

נורא שאין מילים, אבל לפחות השיקום עבר בהצלחה, והעתיד שלה ורוד מתמיד.
º
מקסימות! שיהיה בהצלחה
26/01/15 13:32
וטרינר מומחה לשרירים/לסת...?
25/01/15 20:15
ערב טוב..
אני מחפשת אם יש איזשהו וטרינר מומחה לנושא ניוון שרירי הלסת והפנים אצל כלבים.. 
יש מאוד מעט מידע על הנושא.. מישהו חווה דבר כזה?
הבנתי שלאורך זמן זה עשוי לפגוע ביכולת ללעוס....
תודה..
במקביל שווה להתיעץ
25/01/15 21:07
עם מדקר/ת מומחים לוטרינריה
יש את נעמי דוד ואת אורלי זכאי
הייתי בודקת גם את האופציה הזו
"חיי כלב" מנגישים את האתר
25/01/15 12:40
לכבדי ראיה.
שלב ראשון הושלם- יגיעו עוד

"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה
איזה יופי!
25/01/15 16:05
כל הכבוד!! והקפצה על הדרך
השלב הזה בהנגשה
25/01/15 16:39
הוא לא רק למי שמוגדר ככבד ראיה. כל מי שהאותיות הרגילות קצת מכבידות עליו, יוכל מעתה להגדיל רק את האותיות מבלי להגדיל את שאר מרכיבי המסך (כמו תמונות למשל).
בקרוב מרכיבי הנגשה נוספים.

אתר "חיי כלב"
בהתנדבות מלאה ולמען הקהילה.
º
25/01/15 19:53
פנטסטי
25/01/15 21:03
אלופים !
º
לגמרי.
25/01/15 22:06
º
26/01/15 04:41
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
הודעה זו מכילה תמונות
25/01/15 19:03

משוועים לבתים משלהם.. במיוחד שיום האימוץ בוטל וקפוא בחוץ!!
כלבים חברותיים, מטופלים והכי יפים שיש!
נמסרים תמורת סל אימוץ ותוך התאמת הבית למאמצים
ניתן לאמץ בתיאום
0506282018, 0546841613
לתמונות של כולם : http://www.rehovotlovesanimals.org/gallery2/main.p...

מילקי
הנטר, רועה שוויצרי מעורב מהמם!
הודעה זו מכילה תמונות
25/01/15 19:05
בן כשנתיים, מחוסן ומסורס
º
מדהים
25/01/15 19:52
קירה, רוע"ג מעורבת בת חצי שנה
הודעה זו מכילה תמונות
25/01/15 19:06
טובה וחברותית.. תמסר מעוקרת ומחוסנת
הענקים שלנו.. דובי ופיצי
הודעה זו מכילה תמונות
25/01/15 19:55
גדולים ומהממים.. מחוסנים ומסורסים..

פיצי
פטריק, לברדור מעורב שחור מקסים
הודעה זו מכילה תמונות
25/01/15 20:28
בן כשנה, מחוסן ומסורס
מזון לגורה בת 4 חודשים
25/01/15 08:05
שלום :)
יש לנו גורה בשם לוקה בת 4 חודשים שמשקלה 13.5 ק"ג שעד עכשיו אכלה נוטרם לגורים (השק האדום) עם דגנים.
עוד שבוע וחצי השק נגמר לנו ואנחנו מתלבטים אם להחליף או להשאר ולהחליף לנוטרם ללא דגנים.
ההתלבטות שלנו היא בין החברות: אקנה שהבנו שהייבוא שלהם לא הכי סדיר , GO (fit & free) , MERRICK, NUTRAM
לכל אחת מהחברות יש את היתרונות שלה וראינו וקראנו ב dogfoodadvisor את חוות הדעת,
אבל עדיין לא הצלחנו להבין מה יהיה עדיף בשבילה וכמו כן שנוטרם לא הופיע בדירוג מתאים לגורים בגלל שלא נמצא באתר שלהם משהו עם AAFCO
*כולם באותו טווח המחירים וללא דגנים חוץ מאקנה
יש משהו שיכול להטות את הכף לטובת אחת החברות ? 

מה שהיא תאכל זה טוב. תתיעצי בחנות שאת סומכת עליה.
25/01/15 11:09
גם בונזו הולך והוא מספיק מאוזן, למרות שחנויות לא ממליצות כי אין להם את המרווחים היפים שיש במזון עם סיפורים קסומים ובמחיר מטורף....
חייבת להבין מה מאוזן פה בדיוק ?!
25/01/15 12:55
רשימת הרכיבים נלקחה מהאתר הרשמי של בונזו.
אין בה שום דבר מאוזן. רק מנפחי נפח ותו לא. זה בערך כמו שאתה תאכל כל היום, כל יום, אך ורק לחם ואולי פרוסת פסטרמה מדי פעם, ושום דבר אחר. נראה אותך נשאר בריא, אנרגטי ובכושר לאורך זמן עם תזונה כזו...
בונזו בשר(משעשע שבחרו לקרוא לו כך, כמעט ואין בו זכר לבשר) - 
גרעין תירס מלא, קמח עוף, גרעין חיטה מלא, שומן מן החי, רמולאז' (מקור לסיבים תזונתיים), DDGS, גלוטן תירס, גרעין אורז שלם, תוספות טעם טבעיות, מינרלים ויסודות קורט, זרעי פשתן, ויטמינים, נוגד חימצון BHT.
הכל תירס, קצת אורז ואיזשהו זכר עלוב לבשר...
בונזו גורים - 
קמח עוף, חיטה שלמה, שומן מן החי, רמולאז', קמח דגים, קמח חמניות, מינראלים, תמציות טעם, ויטמינים, זרעי פשתן (מקור לאומגה 3 ואומגה 6), סיבים פרה ביוטייםF.O.S , נוגדי חמצון, חומצה ציטרית, חומצה פוספורית.

הכל מאוזן. בשר הוא לא המרכיב ה1 ויש אלפי כלבים בריאים ש
25/01/15 13:46
שאוכלים, אכלו ויאכלו.

ולא אין לנו מניות שם.

בּונזו גזע גדול פותח בשיתוף וטרינרים על בסיס מחקרים מדעיים, ובהתאם לדרישות התקן האמריקאי למזון כלבים A.A.F.C.O.. 

רכיבים: 
גרעין תירס מלא, קמח עוף, גרעין חיטה מלא, שומן מן החי, רמולאז' (מקור לסיבים תזונתיים), DDGS, גלוטן תירס,
גרעין אורז שלם, תוספות טעם טבעיות, מינרלים ויסודות קורט, זרעי פשתן, ויטמינים, גלוקוזאמין סולפט,  נוגד חימצון BHT.

תכולה תזונתית באחוזים:
 חלבון  22
 שומן      15
 רטיבות  10
 תאית  2.5
 אפר  6
 סידן  1.2
 זרחן  1
 מלח  1

תכולת ויטמינים: (יב"ל/ק"ג)
 ויטמין A   10,000 
 ויטמין D3   1,000
 ויטמין E    60
גלוקוזאמין סולפט: 350מ"ג/ק"ג
אנרגיה מטבולית: 3,602 קק"ל / ק"ג 
זה לא ממש מאוזן וזה לא שונה מהנתונים שאני צירפתי
25/01/15 14:40
אשמח להכיר בני אדם שחיים אך ורק על לחם וחמאה לאורך זמן ובריאותם וחיוניותם נשמרת. או על תירס וחמאה ליתר דיוק, כי זה פחות או יותר מה שהמזון הזה מכיל. 
היבוא של אקאנה אמור להשתפר
25/01/15 12:59
וגם אם לא, אין ממש בעיה להתחיל איתו ולהחליף לאחר כשאין אותו.
לנו היה ניסיון טוב עם מריק, לא רע עם GO. נוטראם לא ניסינו.
התייעצות לגבי מחסום נגד נשיכות
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 16:19
הי,
מזמן לא כתבתי כאן 
צ'ואי בת 5, עברה אילוף לפני קצת יותר משלוש שנים
היא מאוד חשדנית לאנשים שהיא לא מכירה, ואם ינסו להתקרב אליה מיוזמתם היא תנבח, אם מישהו במפתיע ינסה ללטף אותה היא יכולה לנשוך.
המאלפת טוענת שאין כאן עניין של טראומה או משהו שצריך לטפל בו. זה האופי שלה וזה בסדר גמור מבחינת ה"שפה הכלבית" שהיא רוצה לרחרח ולהחליט בעצמה מתי לגשת ועד כמה להתקרב. ובאמת יש אנשים שהיא מתקרבת אליהם די מהר וכאלו שממש לא.
עד כאן הכל טוב, העניין הוא שאנחנו מאוד אוהבים לצאת לטיולים. ולאחרונה אני חוששת לקחת אותה כי יכול להיות מקרה שמישהו ינסה ללטף אותה לפני שאני אזהיר אותו או אמנע ממנו לעשות את זה והיא תנשך. 
חשבתי לקנות לה מחסום פה וכך אוכל לשחרר אותה, היא תוכל לרוץ ולהנות ואני אוכל להיות רגועה.\
יש לכם המלצות על מחסום? הכי עדין שיש?
היא כלבה בגודל בינוני, 14 ק"ג, מעורבת עם כלב רוח

את צריכה לקחת
23/01/15 16:51
אותה למאלף שוב, או להיות מאוד אסרטיבית איתה, וכשהיא עושה כך להגיד "לא"..
סוגי מחסומים בבקשה
23/01/15 18:43
מתי ואיך

וחלק שני
סוגים

"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה

לא הייתי משחררת כלב עם מחסום
24/01/15 19:19
אם היא תברח חלילה, אין לה סיכוי לשרוד עם המחסום. לדעתי אם את שמה עליה מחסום אז תשתמשי ברצועה ארוכה.
בסקרוויל!
25/01/15 12:31
מאוד ממליצה.

גם לכלב אסרטיבי וגם לכלב שלא יכול להיות ללא מחסום.
המחסום הוא מסיליקון.
אפשר לקבל דרכו חטיפים, להוציא לשון בכיף להתאווררות , לשתות ולאכול.
אני גם יכולה לדווח שאחרי חודש הרגלה הוא בכלל לא מפריעה ללולה.
זה כמובן מאוד עוזר לה עם האילוף כי אפשר לבצע מפגשים עם כלבים מבלי חשש:)
הדבר היחידי בקשר לבסקרוויל זה שחובה לתת בו את המידה הנכונה.
ממליצה להגיע לחנות ולמדוד שם.
יש רווח של ס"מ שצריך להיות מהאף כדי שזה לא יפריע לכלב מצד אחד והוא לא יוכל להוריד מצד שני.

בישון
25/01/15 08:38
כלב בישון פריזה בן 4 שנים עבר סירוס ולאחר זה כמעת בלתי אפשרי להוציא אותו לטיול
אם אתה יכול לספק פחות פרטים
25/01/15 11:34
זה יהפוך את משחק הניחושים להרבה יותר מעניין.
אילוף
24/01/15 18:54

היי,
רציתי לשאול לגבי מאלפים מומלצים.
יש לי 3 כלבים, כולם מכלביות, הגיעו כל אחד עם המטען שלו (2 בעייתיים בזמן הליכה עם רצועה ואחת תוקפנית לאנשים זרים), עברו אילוף עם שניים מהמאלפים שהומלצו כאן בעבר אבל כולם נשארו עם הבעיות (חלק יותר וחלק פחות).
רציתי לשאול לגבי אילוף בפנסיון (באמת שאני מרגיש שניסיתי כל דבר אחר).
אז אשמח להמלצות על מאלפים מהמרכז, עדיפות לפנסיון ביתי, הם חייבים להישאר כולם ביחד כמו בבית והמאלפ/ת חייבים לעבוד בשיטות חיוביות בלבד.
אשמח להצעות.
תודה רבה

פנסיון חיובי בלבד?
24/01/15 18:59
לא מכירה לצערי
שווה לשאול את יוסף טוויטו אם מישהו ממאלפי הבית אצלו מתחייב לחיובי בלבד
אני השארתי פעם שתיים שם שעבדה איתן מישהי רק בחיובי אבל אני הבאתי אותה והוא נתן רק את המקום לעבוד
ואולי גיא תיכון מכיר
24/01/15 19:01
זכור לי משהו מעומעם
המלצה חמה שהעבירו אלי היום
24/01/15 20:15
"שני רוזן ומאור שטיינמץ יש אפשרות כזאת. מאלפים מעולים. נמצאים בבאר יעקב"
לעסק שלהם קוראים פאפיז
לינק
24/01/15 20:20
עוזרות- עוזרת בית, מנקה, חברת ניקיון

צריכים עוזרת בית?

עוזרות בית מקצועיות, מהימנות וזריזות. לפרטים לחצו >>>