לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה אזהרה - תמונות קשות לצפיה
21/10/14 15:54
64צפיות
נשארתי חסרת מילים.
מי מכם שיכול, אנא תרמו לאומלל,
כמו שמישהו שם כתב באחת התגובות - זה המעט שאפשר לעשות כהתנצלות על רוע המין האנושי

מאחלת בפשטות למי שעולל לו את זה-
21/10/14 20:30
תתאדה מהעולם שלנו .
אתמול.
תרנגולות וכלבה
20/10/14 12:50
93צפיות
הי, שאלה לא כל כך קשורה, אבל אני מניחה שיש כאלה שמכירים את הסיטואציה ויכולים אולי לתרום מנסיונם. 
יש לנו כלבה מקסימה בת 11. כרגע אנחנו שוקלים לגדל גם תרנגולות בחצר. בין השאר אני מחפשת לול תרנגולות
מעולם לא התנסינו בגידול תרנגולות, ואחת השאלות שעלתה היא איך הן והכלבה תסתדרנה? איך מרגילים אותם להיות ביחד?
התרנגולות אמורות להיות בלול, אבל החצר סגורה והבנתי שאפשר לתת להן להסתובב בחוץ בשעות היום.
אם יש לכם רעיונות, טיפים, או כל דבר מנסיונכם, אודה לכם מאד מראש 
אני מקווה שמותר להקפיץ אחרי 24 שעות
21/10/14 11:14
30צפיות
מק
לדעתי זה מאד תלוי בכלבה הספציפית
21/10/14 14:28
35צפיות
כלב עם יצר ציד מפותח ידרוש המון עבודה לפני שאפשר לסמוך עליו עם תרנגולות ללא השגחה, ולעומת זאת כלב אחר עשוי להיות אדיש כבר מההתחלה. צריך לזכור גם שישנם טריגרים - כלב יכול להיות אדיש כל עוד התרנגולות רגועות, אבל אם איזה רעש מבחוץ מלחיץ אותן והן מתחילות להתרוצץ ההמולה תדליק אותו.
הכלבה
21/10/14 16:19
21צפיות
די רגועה בד"כ ומסתדרת טוב עם כלבים וחיות. היא גם די מבוגרת, אבל היא מאד מאד טריטוריאלית.
בכל מקרה, אני מבינה שזה אפשרי, אבל תהליך הדרגתי, וצריך לקוות שזה יעבוד.
תודה!
מיכל
היתה פה בפורום כלבה שהורגלה לחיות עם ארנבת
21/10/14 21:16
את יכולה לחפש את השרשורים בנושא.
מזון מומלץ- גזע גדול מבוגר
21/10/14 20:46
שלום ליושבי הפורום!
אחרי שנים טובות ומאושרות של פרו פלאן סניור לגזע גדול, הפסיקו לשווק את זה בארץ.
המלצות למזון באותה רמה ובאותו סדר גודל של מחיר?
תודות!
איך להעביר כלב בית למלונה בגינה
59תגובות
19/10/14 12:32
605צפיות
שלום,
יש לי לברדור בן 6 מאז שהוא היה בן חודש וחצי הוא אצלי והוא תמיד היה חי בתוך הבית, אמנם במהלך היום הוא היה בחוץ (סוג של מושב) אבל בלילה הוא תמיד ישן בתוך הבית.
אני מעוניין להעביר אותו לגינה (מכל מני סיבות) עם מלונה כמובן, ורציתי לשאול איך לעשות את זה ? פשוט לקבוע לו עובדה...

(המשך...)
שלום,
יש לי לברדור בן 6 מאז שהוא היה בן חודש וחצי הוא אצלי והוא תמיד היה חי בתוך הבית, אמנם במהלך היום הוא היה בחוץ (סוג של מושב) אבל בלילה הוא תמיד ישן בתוך הבית.
אני מעוניין להעביר אותו לגינה (מכל מני סיבות) עם מלונה כמובן, ורציתי לשאול איך לעשות את זה ? פשוט לקבוע לו עובדה שהוא לא בבית יותר ולשים אותו בחוץ ? לעשות את זה בהדגתיות ? האם ביכלל לעשות זאת או להשאיר אותו בבית ?
אני מאוד אוהב אותו ולא רוצה שהוא ירגיש פחד או משהו כזה...
תודה לכל מי שיכול לייעץ לי.
כלב במדינת עולם שלישי ומזג אוויר טרופי
21/10/14 18:49
26צפיות
מה עושים עם כלב זללן שבכל טיול מצליח למצוא עצמות ושאר זבל? מספיקה שניה של חוסר תשומת לב והוא כבר עם משהו בפה. (בישראל לא הייתה בעיה של כל כך הרבה זבל) 
הבעיה שאני לא רוצה לשים לו מחסום כי הוא גם ככה "מאיים" ולא הרבה מסכימים שהוא יתרחרח עם הכלבים שלהם.
ניסיתי ללמוד אותו להוציא אבל הוא גרגרן מדי 

הבעיה השניה היא רעמים, מכיוון שאנחנו גרים במקום עם מזג אוויר טרופי יש בערך 8 חודשים בשנה של גשם מלווה בברקים ורעמים
ביום אנחנו מצליחים להתמודד עם זה, אבל הבעיה העיקרית היא בלילה. 
ניסיתי להרגיל אותו לרעשים עם חיזוקים חיוביים, זה עובד לא רע ביום. בלילה הוא מתנפל על החלון :) 
הוא ממש מפחד, ולא ממש ניתן להרגיע אותו. (ואנחנו היינו שמחים לקבל קצת שעות שינה) 

אשמח להצעות 
נשירה לא נורמלית
18/10/14 18:40
61צפיות
הכלבה שלי היא חצי לברדור וחצי כלב רועים או כלב ציד, היא כמעט בת שבע ומזה חודש שיש לה נשירה נוראית - לא מדובר בהשלת פרווה לרגל חילופי עונות ופרוות חורף - יש לה פשוט מעין קצוות פלומה שעומדות על הפרווה שלה ונושרות, או שמחכות שמישהו ילטף אותה ונושרות. אני מסרק אותה פעמיים ביום וזה לא עוזר. נראה כאילו שעל כל קצוות פרווה או פלומה שנושרת צומחות מיד חדשות. אי אפשר ללטף אותה מבלי לטאטא מיד את הרצפה אח"כ. היא מקשקשת שנייה בזנב ומותירה אחריה ענן של פרווה באוויר. אני לא יודע אם יש טעם לקחת אותה לווטרינר בשביל זה, כי אולי זה משהו נורמטיבי ואני רוצה לחסוך ממנה ביקורים מיותרים אצל הווטרינר.
מה אתם אומרים?
יכול להיו תמהרבה סיבות
18/10/14 20:49
40צפיות
הכי טוב זה להתייעץ עם הוטרינר, יכול להיות משהו בעור, שינוי מזון, אלרגיה לציוד חדש?!
הוטרינר יעלה על זה.
נשמע כמו נשירה מאסיבית של פרווה תחתית.
19/10/14 11:54
46צפיות
אם זה משהו יוצא דופן ביחס לשנים קודמות - להתייעץ עם וטרינר.  כמו שכתבו לפני - זה יכול להיות עקב תזונה לא מתאימה לכלבה הספציפית, אלרגיה וכד', אבל גם מבעיות בריאותיות נוספות, ולכן כדאי להתייעץ עם הוטרינר.

אם מבחינה בריאותית הכל תקין, כנראה שמדובר בנשירה עונתית, ואז הברשת דילול תצמצם משמעותית את הבעייה.
אכן החלפנו לה אוכל פעמיים בחודשיים האחרונים
21/10/14 17:50
14צפיות
כי מרכיב מסוים עשה לה גזים, לאחר שהחלפנו החלה הנשירה, מבחינה בריאותית טפו טפו הכל תקין ואני מסרק אותה כל יום ועדיין עושה רושם שעל כל קווצה שנושרת צומחות לה שתיים. היא צריכה לקבל חיסון השבוע אז אני אבדוק גם את זה בכל מקרה רק למען הסר ספק.
בכל מקרה רוב תודות!
כלבה חזרה מהפנסיון ומתה. של מי האחריות?
21/10/14 12:15
113צפיות
כתבה מעניינת שלצערי בשורה התחתונה הכלבה מתה..
מה אתם אומרים, האחריות של בעל הפנסיון או בעל הכלב?
תודה על השיתוף. מה שחשוב זו הקביעה לגבי פנסיון ללא כלובים
21/10/14 15:10
91צפיות
שלום לך,

תודה על השיתוף.
לדעתי מה שחשוב בפסק הדין זו הקביעה:
"העובדה שהנתבעת בחרה לנהל פנסיון ללא כלובים, כאשר הכלבים מסתובבים בצורה חופשית ומגיעים לכל חלקי הבית, באופן בו יכול כלב לבלוע פריטי בד שעלולים להביא למותו, מדובר בהתנהגות שיש בה משום הפרת חובת הזהירות."
כלומר, בעיני בית המשפט ניהול פנסיון כלבים ללא כלובים כאשר הכלבים מסתובבים בצורה חופשית ברחבי הבית הוא פעולה לא אחראית ורשלנית.
זהו מסר לכל מי שמפעיל פנסיון ביתי לכלבים, לדאוג לכך שהכלבים בפנסיון ישהו בכלובים, או במתחם מתוחם כלשהו שאין בו סכנה לבליעת חפצים או לפגיעה ע"י כלב אחר.

בברכה,

אורי.
זה נכון מאד
21/10/14 15:34
73צפיות
ולמרות זאת הצליח עורך דינו של הנתבע לבנות לתובע רשלנות תורמת בסך של 70%.  הישג הראוי להערכה.   
בחיים לא הייתי משאירה כלב ביתי בפנסיון כלובים
21/10/14 15:39
74צפיות
אלא במקרים חריגים בלבד. בפנסיון ביתי יש סכנות נדירות כמו בליעת חפצים ביתיים, אבל רב היתרון על החיסרון.
אינני יודע. מכל מקום המקרה ופסק הדין מדברים בשם עצמם.
21/10/14 16:23
48צפיות
שלום טלית נודדת,

אינני יודע, ומעולם לא נזקקתי לשירותי פנסיון כלבים.
כאשר אנחנו נעדרים מהבית למספר ימים, השכנה שלנו (שהיא גם השמרטפית של הילדים שלנו) דואגת לכלבות שלנו.
הפנסיון היחיד שראיתי במו עיני הוא זה של אבנר רז בכפר רות, ואין לי ספק שאם הייתי זקוק לפנסיון, הייתי משאיר את הכלבות שלי אצלו.

בברכה,

אורי.
חפש פסקי דין על פנסיוני כלובים
21/10/14 17:30
32צפיות
יש מספיק סיפורים ופסקי דין על פנסיוני כלובים ש"מדברים בעד עצמם". אגב, על כל עסק יש.
לימפומה לכלבה - התייעצות
21/10/14 17:24
29צפיות
שלום
יש לי מלטזית מדהימה בת 11 שלצערי אובחנה עם לימפומה. מאז היא חטפה 2 אירועים מוחיים (שאף אחד בבית ה חולים לא בטוח אם זה מהסרטן שהתפשט למוח או לא )שגרמו לכך שלא תוכל ללכת אבל משניהם הצליחה להתאושש תוך כמה ימים. מהשני עדיין לא לגמריי. לא הבטיחו לנו שזה לא יחזור.
היא קבלה פעם אחת כימותרפיה שהיתה דחופה לאותו יום אבל אמרו לנו שהחומר הזה לא מייצג כל כימותרפיה כי הוא לא כזה גרוע.  עוד לא התחלנו בפרוטוקול של פעם בחודש כמו שהמליצו לנו כי אנחנו מתלבטים ובעיקר חוששים מתופעות הלוואי וכמובן מההוצאות הכספיות שגם עכשיו כבר הגיעו לאלפי שקלים ועוד לא התחלנו כלום . .(אחרי הכימו הראשון היא אושפזה כמה ימים אז לא ממש ראינו איך היתה  כל הזמן , רק שבאנו לבקר).
בסופו של דבר הסטטיסטיקות מדברות על חצי שנה עד שנה הארכת חיים עם הכימו ואם יש סבל זה כנראה לא שווה את זה. 
אנחנו לא רוצים שתסבול בשום דרך. אני יודעת שהספרות אומרת שלא כמו אצל אנשים כלבים פחות סובלים מהכימו ולכן זה לא התעללות אבל בכל זאת זה רק סטטיסטיקות ואין ודאות. אנחנו רוצים שאם זה מאריך את החיים בעד שנה לפחות שזה יהיה חיים כמו קודם . 

אבל מצד שלישי כל כך קשה לנו לחשוב על לתת לה ללכת ככה בלי לנסות לטפל. קשה לי לתאר כמה מיוחדת היא וכמה אנחנו קשורים אליה. מגיל חודשיים גדלנו אותה ולא היה שום לילה חוץ מהאשפוזים עכשיו שהיא לא בלתה בבית הזה.
כל כך קשה . 

אשמח לשמוע מאנשים שעברו את זה  אם הם החליטו כן או לא לקבל כימותרפיה ואם כן בכמה זה האריך את חיי הכלב והאם תופעות הלוואי היו חמורות כל כך ? 
שתן בבית- בעיה התנהגותית
21/10/14 11:58
52צפיות
שלום,
יש לי כלב בן 3 שנים מסוג ציוואווה (לא מסורס), שעושה פיפי בשעות הלילה באופן קבוע על שטיח במטבח.
הוא מסוגל להתאפק אפילו ל-14 שעות במהלך היום, אבל משום מה, באמצע הלילה (אחרי שמוצאים אותו לטיול מאוחר) הוא עושה פיפי (קטן) על השטיח הקבוע.
ניסיתי לרחוץ את השטיח עם חומץ ו/או המון סבון, אבל הוא המשיך לעשות..
כשהוצאתי לו את השטיח הוא חיפש לעשות על שטיח אחר. כשאין בכלל שטיחים בבית- הוא לא עושה.
אשמח לעזרה

כשמדובר בשלולית קטנה אצל זכרים לא מסורסים
21/10/14 13:51
49צפיות
שבריאים ויכולים להתאפק לרוב זה סימון טרטוריה (הורמונלי).
סירוס אמור לפתור את הבעיה.
אמרה לי את זה רכזת גזע.

דולי
זכרים לא מסורסים
21/10/14 16:32
28צפיות
היי,
תודה על התשובה, יש לך מספר טלפון של הרכזת גזע? האמת שכבר שמעתי משהו דומה אבל הוטרינר לא ממש על המליץ על הסירוס. 
אפשר לשאול למה הוטרינר לא ממליץ על סירוס?
21/10/14 16:35
25צפיות
האם יש בעיה בריאותית כלשהי, משהו שמקשה על כך?
המלצה על דוגיסיטר
21/10/14 14:01
24צפיות
שלום לכם.
אנחנו מעוניינים לקחת את הכלבה שלנו לצילומי החתונה (דוגמנית מצונית ), ולמצוא לה דוגיסיטר לערב החתונה ולמחרת בבוקר.

אשמח לקבל המלצה כאשר מטבע הדברים הדרישות קצת שונות מהרגיל:
- בעל רכב (לא קטנוע), כדי לבוא ולקחת אותה מהאולם (ואולי גם להחזיר אל האולם למחרת; ברור לי שזה בתוספת תשלום).
- מגורים באזור יבנה-אשדוד והסביבה (אזור האולם).
- שמירה על הכלבה בבית (לא בחצר או בכלובים!)
- הכלבה בינונית (בורדר מעורבת), חברותית מאוד, שקטה, לא נושכת, לא נובחת יותר מדי, נקיה מטפילים - אבל צריכה סיבוב של לפחות חצי שעה בערב.
- אין לי בעיה שיהיו עוד כלב או שניים איתה, אבל לא יותר מדי. 

אני אדאג להכל - אוכל, רצועה והאלטי, עצם לעיסה, עצם משחק, חטיפים.

אם מישהו מעוניין לקבל על עצמו או להמליץ על מישהו אחר - אפשר כאן או בפרטי. 
פרטים מדוייקים ינתנו בטלפון.

עידן
פקינז עם בעיות התנהגות
21/10/14 13:46
24צפיות
שלום,
קיבלתי אתמול כלבת פקינז בת שנתיים.
היא כל חייה גדלה בבית אחד.
היא תוקפת ונושכת כל מה שמתקרב אליה. זה נשמע מצחיק כי היא קטנה אבל היא פשוט שטן! אני מפחדת להתקרב אליה כדי לשים לה רצועה ולוהוציא אותה לטיול. מהנסיונות שלי יש לי כבר דם מהנשיכות שלה. כשהצלחתי להתקרב אליה וליטפתי אותה בערך שעה וכבר חשבתי שהיא אוהבת אותי פתאוםי בלי שום סיבה היא תקפה ונשכה לי את היד.
יש רעיון מה לעשות?

º
מחפשים כלב שמתאים לילדים ללא ריח וללא נשירה
20/10/14 19:52
95צפיות
º
בכל חנות 'טויס אר אס' מוכרים כאלה
20/10/14 20:23
29צפיות
º
בטויס אר אס מוכרים פודלים?!
20/10/14 20:32
32צפיות
º
לפודלים אין ריח? או שאולי הם מריחים משאנל 5?
21/10/14 07:37
24צפיות
º
20/10/14 21:18
12צפיות
zv fkc zv kt cucv
21/10/14 00:22
72צפיות
לכל כלב יש ריח. ריח תלוי גם במזון אז תדאג למזון איכותי קנוי-כופתאות יבשות או אוכל ביתי אם אתה בכלל משקיען.

כלב ציוואוה עם שיער קצר הוא פחות מנשיר שיער..גם הפודל.. עדיף את המעורבים

בהצלחה, וזכור, כלב זה לא צעצוע, כך בחשבון את הטבע שלו שכולל גם ריח, אחרת אולי עדיף שלא תיקח כלב, כי הוא זקוק לאהבה וקבלה כמו שהוא :)
יש גזעים עם פחות ריח מאחרים
21/10/14 11:39
58צפיות
כלב שלא משיר שיער והוא קטן ומתאים לילדים זה לדוגמה יוריקשייר טרייר. גם אין לו ריח דומיננטי לדעתי.
לויסלה (כלב גדול) גם אין ריח.

ללברדורים יש נשירה חזקה וגם ריח מאוד דומיננטי שמריחים ישר כשנכנסים לדירה (סליחה על הגזענות).
ניקיטה
21/10/14 12:30
50צפיות
האם הריח של הלברדורים הוא לא נעים?
לכולם יש אותו סוג ריח?
(מעניין אותי לדעת כי פעם ראשונה אני שומעת על זה
אני ידעתי רק שריח זה עקב בעיה רפואית)
תודה

מבחר גדול של כלבים לאימוץ!
הודעה זו מכילה תמונות
18/10/14 15:12
130צפיות
עשרות כלבים מכל הסוגים ממתינים לבתים מאמצים,מטופחים, מחוסנים ומעוקרים.
כנסו לתמונות הכלבים באתר

לפרטים:0506282018
גורי חתולים מתוקים מחפשים בית
הודעה זו מכילה תמונות
19/10/14 19:45
69צפיות
חברותיים ומהממים!
º
סיליה
הודעה זו מכילה תמונות
19/10/14 19:50
59צפיות
שפע כלבים ותיקים מחכים לבית
הודעה זו מכילה תמונות
19/10/14 22:12
73צפיות
אין שום סיבה שיבלו את חייהם בכלוב!
מילקי, לברדור מעורב חתיך במיוחד
הודעה זו מכילה תמונות
21/10/14 11:03
22צפיות
בן כשנה, אנרגטי ושובב. מחוסן ומסורס.. חבורתי ומקסים
נולי, לברדורית מעורבת נהדרת!
הודעה זו מכילה תמונות
21/10/14 11:08
23צפיות
בת פחות משנה, טובה לכולם, חברותית ומקסימה
מעוקרת ומחוסנת
בינונית בגודלה
טיפול בפרעושים
21/10/14 10:53
25צפיות
לפני חודשיים עברנו לפלורנטין מירושלים, ומאז אקו לא מפסיק להתגרד. אנחנו מטפלים באדוונטג' פעם בשלושה שבועות וזה פשוט לא עוזר(!!!). הוטרינרית שלו המליצה לנו על סרסטו. כשהסתכלתי ראיתי שיש לסרסטו את אותו חומר פעיל שהיה באדוונטג', באותו מינון בדיוק. יש כאן מישהו שהאדוונטג' לא עזר לו אבל הסרסטו כן? ובאופן כללי, נשמח לקבל המלצה לתכשיר טוב יותר.
תודה!
º
נסי רוולושיין
21/10/14 15:43
5צפיות
º
מצטרפת להמלצה
21/10/14 16:01
3צפיות
אוכל ופעילות גופנית
20/10/14 11:27
89צפיות
בתור מתאמן, אני מודע לחשיבות התזונה סביב האימון ובעיקר לאכילה לאחר ובסמוך לאימון, מה שתורם רבות לאפקטיביות האימון, עוצר את הגוף מלפרק שריר ומסייע בבניית מסת שריר...
השאלה מה קורה עם הכלבים? האם להם חשוב לאכול סמוך לאימון? מצד אחד אני אומר למה לא? אבל מצד שני אבותיהם הזאבים צעדו והתאמצו ימים שלמים ללא אוכל עד שמצאו את טרפם ומילאו מאגרים.
אז האם מישהו יודע אם יש חשיבות שלאחר פעילות גופנית לכלב שלי, בעיקר מאומצת רצוי שאתן לכלב אוכל? או שגם אם אמתין שעה שעתיים זה בסדר ואין לכך שום השפעה על בנייה\פירוק השריר אצלו או על אפקטיביות האימון.
מה שבאמת חשוב -
20/10/14 11:34
81צפיות
לא לאכול כלום לפני אימון (היפוך קיבה).
לי לא נראה שיש חשיבות לאכילה באיזשהו חלון זמן אחרי אימון, אבל אני לא יודע אם יש מישהו שיכול לתת חוות דעת פסקנית. 
מהנסיון שלי כלבים מתאמנים לאורך היום אוכלים ארוחה אחת בלילה ונראים כמו סוסים. 

כן, זה בהחלט נכון
20/10/14 11:41
65צפיות
לפני אימון בהחלט עדיף להמנע.

וכן, אני מסכים איתך, כלבים רבים אוכלים רק בסוף יום מלא פעילות ארוחה והם בריאים וחזקים. השאלה היא מה היה קורה אם הייתי מקפיד לתת לאותם הכלבים לאחר כל אימון ארוחה(אפילו קטנה) האם ייתכן והם היו אפילו חזקים יותר? זה ממש מעניין... הייתי רוצה להיתקל במחקר כזה שהשווה בין תוצאות של קבוצות כלבים זהות, שלקבוצה א׳ נתנו אוכל רק בסוף היום, ולקבוצה ב׳ לאחר כל פעילות גופנית.
לא הבנת...
20/10/14 13:15
53צפיות
זה לא שעדיף להימנע.
א ס ו ר לכלב לאכול לפני אימון.
אתה לעומת זאת כן יכול לאכול לפני אימון.   
כן, את זה הבנתי
20/10/14 14:50
43צפיות
אין לי כוונה לתת לכלב שלי אוכל לפני אימון, אני מכיר את העניין הזה אצל כלבים, אגב זה נכון גם לבני אדם - ארוחה כבדה אחרי אימון תגרום לך רק רע לכבדות ולהקאות...
אבל לפעמים קורה שהכלב אוכל ואז מתחיל לרוץ בחצר... אין לי ממש שליטה על כך...
בכל אופן עיקר הנושא והעניין הוא לאחר האימון של הכלב - האם אז יש חשיבות מסויימת.
º
במשפט הראשון - הכוונה לפני אימון
20/10/14 14:52
12צפיות
º
מעניין אותי מה אתה מגדיר כ- "אימון"
21/10/14 07:39
8צפיות
ריצה בעיקר...
21/10/14 08:54
20צפיות
אני נוהג בכל בוקר, וגם מספר פעמים בערב, לצאת עם הכלב לריצה של 30-45 דקות, שלרוב אני רוכב על הרולר בליידס שלי והכלב בעקבותיי, מדובר על פעילות שהכלב רץ בא במהירויות משתנות, החל מהליכה מהירה, ועד לריצה של בין 20-30 קמש. כמובן שהוא מקבל גם הפסקה באמצע להשתעשע קצת ולנוח.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה