בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום כלבים! 

הפורום הוא פורום כלבים, למען כלבים.

מטרתו העיקרית של הפורום הינה העלאת המודעות למצבם של הכלבים בישראל, בשאיפה תמידית לשיפורו.

הפורום מקדם הצלה ואימוץ, מעודד פיקוח על התרבות כלבים בדרך של עיקור וסירוס וקורא לכל בעלי הכלבים לדאוג להם לטיפול איכותי ומושכל למשך כל ימי חייהם.

הפורום משמש כבמה למתן עיצות ומידע בנושאי גידול כלבים, אילופם ודרכי הטיפול בהם.

הגולשים מוזמנים לחלוק מחוויותיהם המשותפות עם חבריהם ההולכים על 4, לשאול שאלות ולתרום מהידע שלהם לטובת גולשים אחרים.

בפורום כותבים מספר מאלפים ווטרינרים מוכרים המזוהים ע"י ניק צבוע אדום. אנו קוראים לגולשים להעזר באנשי המקצוע בבואם לבחור את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיות ודילמות שונות. יש לציין שאנשים אלו כותבים בפורום בהתנדבות, ועל כך תודתנו להם.

בפורום פעילים מתנדבים ועובדים בעמותות השונות, והפורום משמש במה מרכזית להצלת כלבים בארץ. הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

ע"מ להנעים את השהייה בפורום:

אפשר להתעדכן בתקנון הפורום (לינק מהעמוד הראשי של הפורום).

הנכם מתבקשים לשרשר הודעות הקשורות באותו נושא (לאותו נושא נכללות הודעות בנושאים שונים הנשאלות על ידי אותו משתמש שלו הודעה ראשית אחת בדף הראשון או אותו נושא המתדיין ע``י כמה אנשים).

יש לשמור על רמת דיון מכובדת.

הפורום מבוסס על אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ששמחים לשתף בו את כולם ולכן הודעות המשקפות הטעיה (מכוונת או מחוסר ידע מוחלט בנושא) והשמצה ללא פרוט תמחקנה.

העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ הוט' הפרטי/הקבוע ולהביא את הכלב/ה לבדיקה.

אין לפרסם מודעות זיווג. לזיווגים יש לפנות לרכזי החוג. את הפרטים ניתן למצוא בקישורי הפורום בקטגוריה המתאימה.

הודעות למכירת גורים וכלבים תימחקנה. אנחנו מתנגדים למכירת כלבים שאינם גזעיים.  מכירת כלבים גזעיים צריכה להיעשות אך ורק דרך רכז הגזע. גורים שאינם גזעיים צריכים להמסר תחת סינון מוקפד ותמורת דמי רצינות. נשמח להעשיר את הידע שלכם לגבי מסירה נכונה ובטוחה של גורים.

למערכת תפוז לוחות מובנים לכל פורום. אין לפרסם מודעות מכירה בפורום (הודעות כאלה ימחקו) אלא להשתמש בכך בלוח המודעות.

הודעות הקשורות לאופן ניהול הפורום יש להעביר אלינו במסר אישי או להנהלת הפורומים ולא על גבי הפורום.

שיחות נפש ניתן לנהל במערכת המסרים או מערכת הצ'טים. גולשים אשר הודעתם תמחק מהפורום בגלל עבירה על אחד מכללי התקנון, יקבלו הסבר על סיבת המחיקה במסר אישי. גולש אשר ימחקו שתי הודעות שלו באותו נושא, יחסם מהפורום.

כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו אישית דרך מערכת המסרים בכל נושא הקשור לעניין. גלישה נעימה! OrlyNL ו meedas

הפורום לא מהווה תחליף להתייעצות / ביקור אצל וטרינר ואין אחריות על מתן העיצות הניתנות בפורום. תקנון הפורום.  רוצה לאמץ כלב? - הכנס לקישור ותתאהב.  מצאת כלב? היכנס לכאן!   קישורים למרפאות חירום
המשך...
הודעה חדשה

דרושים עובדים
21/07/14 12:28
186צפיות
 דרושים עובדים
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה מגייסת עובדים/ות לבית המחסה (בו שוהים כלבים וחתולים).

* רקע בכלבנות / טיפול התנהגותי בבעלי חיים - חובה !!
** ניסיון בעבודת צוות, הנעת עובדים ותודעת שירות גבוהה.
*** כשירות ונכונות לעבודה פיזית.
**** שעות העבודה כוללות שישי ושבת לסרוגין.

העמותה דוגלת בעקרון אי המתה ומטפלת בבע"ח בשיטות חיוביות.

קורות חיים יש לשלוח למייל - jobs@spca.org.il
כדורי מגה קלופלקס יעזרו?
22/07/14 11:00
36צפיות
הכלבה שלי בת 16 וכבר קשה לה להתרומם מהרצפה. היא מצליחה לקום אך משקיעה מאמץ כדי שזה יקרה.

האם כדורי מגה קלופלקס יכולים לעזור פה?
גלופלקס, ובכל מקרה "מגה גלופלקס" זה שם ...
22/07/14 11:14
53צפיות
.. מסחרי לכדור שמכיל כונדרויטין וגולוקוזמין.  

יש כדורים יעודיים לכלבים ויש יעודיים לבני אדם ("מגה גלופלקס" הוא אחד מהם).  אני, לעצי, רוכש כדורים לא ממותגים של VIRACOST.

ככל שראיתי כדורים כנ'ל לכלבים - יקרים מאלו של בני אדם (כשמשווים את תכולת החומרים הפעילים כמובן).  לא רואה סיבה שלא ניתן לתת לכלב כדורים של בני אדם - אבל יש לברר עם ווטרינר לפני.

לגבי האם זה עוזר :
- תיאורטית אין סיבה שיעזור.  אני התחלתי לקחת עקב קביעה של אורטופד שאמר "לנסות, מקסימום לא יעוזר ונברר מה הלאה".  בפועל אצלי זה עבד (תוך 6 שבועות הבעייה נעלמה).  אכן - לוקח זמן עד שיש השפעה (לא תמיד יש).

אני הייתי נותן אותם לכלב.  לא רואה שיש כאן מה להפסיד.
תודה. יש מישהו פה שניסה לתת לכלב
22/07/14 18:59
5צפיות
וראה שזה עוזר?
כן,
22/07/14 19:36
לז"ל היו בעיות פרקים מגיל צעיר. התחלתי בהמלצת הוט' עם תוסף יעודי לכלבים, אח"כ השתמשתי בתוסף לסוסים ולבסוף עברתי ל'מגה גלופלקס' של אנשים.
השיקול להחלפה היה כלכלי ונוחות לשימוש.

לדעתי היתה התדרדרות במצב כאשר הפסקתי לתת לתקופה מסוימת.
האם זה היה נכון או פלסבו? אין לי מושג, אבל בשביל השקט הנפשי המשכתי עד הסוף.
בגיל מבוגר זה כבר לא הספיק והוספתי רימדיל/נורוקארפ. כאן כבר לא היה ספק שיש שיפור עצום.
במסגרת מיקי משתמשת באסקפיזם כדי לחיות
49תגובות
20/07/14 16:03
407צפיות
נסענו שולה ואני הבוקר למספרה והחנות של רעות תיכון. מבצע התאם שולתך לקיץ הישראלי.
אנחנו נוסעות אליה בערך פעם בשנה כי רחוק לנו קצת, בדרך כלל גם סוזי באה , הפעם לא...לאור הנסיבות המשפחתיות שלנו.

בכל מקרה הגענו, קיבלו אותנו בשמחה וחיבובים כמו תמיד. מה אומר ומה אגיד? הכנסתי שולה קיבלתי חצי. חצי...

(המשך...)
במסגרת מיקי משתמשת באסקפיזם כדי לחיות
נסענו שולה ואני הבוקר למספרה והחנות של רעות תיכון. מבצע התאם שולתך לקיץ הישראלי.
אנחנו נוסעות אליה בערך פעם בשנה כי רחוק לנו קצת, בדרך כלל גם סוזי באה , הפעם לא...לאור הנסיבות המשפחתיות שלנו.

בכל מקרה הגענו, קיבלו אותנו בשמחה וחיבובים כמו תמיד. מה אומר ומה אגיד? הכנסתי שולה קיבלתי חצי. חצי רך, מאוורר, יפה ולא מסריח, בלי משקל עודף של פרווה תחתונה ומחממת .
איזה יופי. והכל באהבה גדולה וניכרת, כשכל אי נוחות של הכלבה זוכה לתשומת לב והתאמה, בעדינות ובסבלנות שהראסטות לא יכולות לעמוד בפניהן. איזה יופי. שווה כל שקל ויותר.

אז הנה היא
שאלה בנוגע לאלרגיות
22/07/14 18:56
פפר שלנו כבר בת 3 וחצי.
לאחרונה בחודשיים האחרונים, החלו לצוץ לה כל מיני פצעים בכפות הרגליים (אותם כמובן היא מלקקת פה ושם) ובנוסף הייתה לה פריחה אדמומית בבטן שעם הזמן הפכה למין שכבה בצבע עם ריח לא נעים וגם יובש ופצעונים בצידי הפה ובאוזן אחת.
הלכנו לווטרינר מספר פעמים, פעם אחת עשו לה משטח ולא ראו כלום, הביאו לנו אנטיביוטיקה לכל מקרה.
פעם השנייה אמרו שכנראה היא אלרגית (לא ידוע למה) וצריך להעביר אותה למזון היפולארגני.

מישהו נתקל בסימפטומים שכאלו יכול לשתף מה הוא עשה מהניסיון שלו?

תודה רבה!
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
22/07/14 11:31
12צפיות
אימוץ כלבים מדהימים ברחובות אוהבת חיות
עשרות כלבים מהממים, יפיפיים, חברותיים, מטופלים והכי מושלמים שיש
נמסרים כולם תמורות סל אימוץ ותוך התאמת הכלב למאמצים
ניתן לאמץ בתיאום מראש
0506282018
לתמונות של כולם לחצו כאן
צילי וגילי משוועים לבית משלהם!
22/07/14 11:39
20צפיות
צילי וגילי משוועים לבית משלהם!
אחרי יותר משנתיים, נכון שמגיע להם?!
אח ואחות מקסימים, גדולים, בריאים, מרשימים ומטופלים
מחוסנים, מעוקרת/מסורס.. מחכים יותר מדי זמן!
צ'וצ'ה, בולדוגית צרפתיה בת 5
22/07/14 12:20
27צפיות
צ'וצ'ה, בולדוגית צרפתיה בת 5
ביתית ומחונכת, מעוקרת ומחוסנת
חברותית וטובה..
לוסי, נקבה מעורבת צעירה
22/07/14 18:50
לוסי, נקבה מעורבת צעירה
בינונית בגודלה, חברותית וטובה
מעוקרץ ומחוסנת.. בת כשנה
אווה, גורה מעורבת מתוקה
22/07/14 18:53
אווה, גורה מעורבת מתוקה
תהיה עד גודל בינוני.. שובבה ומצחיקנ
מחוסנת, בת 3 חודשים
המלצה לפנסיון התנהגותי
45תגובות
21/07/14 10:55
226צפיות
היי.
כתבתי לכם לא מזמן לגבי הכלב שלי בן 6 ושיש לו תוקפנות וחרדה שמחמירה.
ניסינו הכל והגענו למצב שחושבים להרדים בגלל הסבל של הכלב וגם שלנו.
לאחר התייעצות אתכם במלצתם על אילוף בשיטה חיובית.
חשבנו על כך בבית והגענו להחלטה שקשה לנו שוב לעבוד איתו על עוד שיטת אילוף והפתרון היחיד הוא לשלוח למישהו...

(המשך...)
היי.
כתבתי לכם לא מזמן לגבי הכלב שלי בן 6 ושיש לו תוקפנות וחרדה שמחמירה.
ניסינו הכל והגענו למצב שחושבים להרדים בגלל הסבל של הכלב וגם שלנו.
לאחר התייעצות אתכם במלצתם על אילוף בשיטה חיובית.
חשבנו על כך בבית והגענו להחלטה שקשה לנו שוב לעבוד איתו על עוד שיטת אילוף והפתרון היחיד הוא לשלוח למישהו שיטפל בו מבחינת בעיות ההתנהגות ולאחר תקופה יחזור הביתה כשהןא מצליח קצת יותר להתמודד עם החרדות.
אשמח לשמוע דעה והכי חשוב המלצה. לא משנה איפה.
חשוב לציין שאנחנו לא נלך על משהו ניסיוני אלא חשוב לנו שלמטפל ההתנהגותי יהיה ניסיון רב ושידע לומר אם אכן יוכל לטפל.
תודה
נס משמיים!!!!
22/07/14 13:01
135צפיות
זה כל כך מפחיד להשאיר אותם
22/07/14 13:05
75צפיות
בבית לבד, כשאנחנו בעבודה
בדגש על להשאיר בתוך הבית
22/07/14 14:07
61צפיות
ולא בחצר כמו שאני רואה לא מעט.. אצלינו יש ממד. החלונות סגורים כראוי.. מילי יודעת לגשת לשם באזעקה.. מקווה שזה באמת מה שהיא עושה בשעת הצורך..
בכל אופן היא בתוך הבית
במקרה שלי אין חצר
22/07/14 14:16
46צפיות
אבל גם אם היתה, אין סיכוי שהייתי משאירה אותה בחוץ..
אין בעיה - זה הפנטהאוס חוטף את הכל..
22/07/14 17:52
20צפיות
אוי - זה אני -

אבל מה אפשר לעשות? בכל פעם שאני עוזב את הבית לשים את הכלבה בפנסיון ממוגן???
אוכל לכלבה בוגרת מגזע קטן
22/07/14 16:48
23צפיות
שלום לכולם, האוכל שני קונה בדרך כלל לכלבה שלי ביל ג׳ק כבר לא מסופק במרבית המקומות והיום גם איפה שאני קונה תמיד זה כבר לא מסופק. אני מחפשת עבורה אוכל חדש איכותי וטוב. אודה לכל עצה שהיא בנוגע לאוכל ברמה גבוהה בעבור כלבה בת 3 מגזע קטן. תודה.
מספרה
22/07/14 16:47
14צפיות
היי, מחפשת המלצה על מספרה באזור רחובות-נס ציונה-ראשון.
הפודל בן שנה וחצי, אני רוצה ספר שמבין בתספורות פודלים וחביב לכלב..
הוא כבר הסתפר מספר פעמים, כל פעם במספרה אחרת כי לא הייתי מרוצה..
תודה!
º
ולרי חנין בראשון לציון
22/07/14 17:46
2צפיות
רוצה להמליץ על פנסיון ביתי לבעלי חיים בצפון
22/07/14 15:35
22צפיות
https://www.facebook.com/pages/%D7%93%D7%95%D7%92%...
הכלבה שלי הייתה שם ושנינו היינו מרוצים
שאלות לכפר סבאים שבינכם
22/07/14 09:37
72צפיות
הי, חזרתי לארץ אחרי 7 שנים בחו"ל עם הילדים ובאוגוסט יצטרפו גם הבעל והכלבים. נגור בכפר סבא.
1. מכירים וטרינר טוב וזול באיזור?
2. כנ"ל לגבי חנות לאוכל וכל השאר.
תודה!
המרפאה של דר' מושיק
22/07/14 10:13
39צפיות
אני מגיעה אליו מעיר אחרת בעקבות המלצה...
חנות חיות אין לי מושג כי אני לא גרה בכפ"ס
לי דווקא אין חוויה חיובית משם
22/07/14 10:48
53צפיות
אני לא יודע כמה מותר לי לספר על גבי הפורום, לכן אמנע מכך.
מה שכן אני יכול לספר (שלא קשור לוטרינר או למקצועיות שלו) זה שהאחראי על הקבלה הוא סנוב ולא זאת האווירה שאני מחפש במרפאה.

לגבי חנויות אני ממליץ על גג לחיות, הם אמנם נמצאים פיזית ברעננה, אך עושים משלוחים בחינם והמחירים שלהם טובים מאוד. כמו כן ישנה החנות הזאת שאמנם אין לי ניסיון איתם, אבל המחירים שלהם מתחרים אפילו באלה של גג לחיות.
עכשיו אני מסורקנת בקבלה יש בחורות אז לא
22/07/14 12:21
37צפיות
יודעת מי אחראי...

אפשר לכתוב לי בפרטי מה היה לא חיובי?

לי יש חוויה טובה, לגבי מחירים לא יודעת כי זאת הכלבה הראשונה שלנו אז אין השוואה. אבל בעיקור היה ממש אחלה וצלצלנו מאה פעם עם שאלות והם ענו. פעם נוספת הכלבה התייבשה וצלצלנו מלא בחג והם ענו על הכל ובסוף הלכנו לשם כי לא הייתה ברירה...
הדבר היחיד שאני יודעת על חנות אוכל בכפ"ס
22/07/14 10:54
44צפיות
זה שברוטשילד פינת ויצמן יש מסעדה צמחונית עם מגוון טבעוני ממש מוצלח בשם "חומוס טוב ועוד" (דווקא החומוס החלק המעאפן, אבל תבשילי הסויה צ'אנקס והשעועית למינהם מהממים!). אבל זה לא בשביל כלבים P-:
חנות חיות בכפ"ס
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
22/07/14 11:37
46צפיות
"חיות ובית" של רעות תיכון
º
22/07/14 12:40
5צפיות
|תפוז| אנשים למען חיילי צה"ל
22/07/14 11:59
8צפיות
|חייל| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לפורום הורים ועוד, ולכתוב מכתב או לצייר ציור עם ילדיכם עבור החיילים בחזית.

את כל הפוסטים וההודעות מהבלוגים והפורומים נרכז בעמוד ייעודי, נדפיס ונשלח לחיילים בדרום.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
למסירה כלב לא צעיר מדי
21/07/14 21:23
220צפיות
למסירה כלב לא צעיר מדי
עם פציעה קשה שמצריכה ניתוח יקר
טוב נו, לא באמת!
21/07/14 21:25
187צפיות
גריזלי קרע את הרצועה הצולבת, לא ידוע אם זה כרוני או אם זה מטראומה כלשהי שספג (מכה חזקה מאוד!).
עבר היום ניתוח אצל ד"ר אייל רנן ועכשיו צפוי לנו שיקום ארוך, איטי ומוצלח!

ייאמר לזכותו שהוא רצה לעלות לספה וכשלא נתתי לו, הוא התיישב מולי והתחיל לבכות. לא נכנעתי
º
והתמונה מעוררת הרחמים שברחה
21/07/14 21:29
170צפיות
והתמונה מעוררת הרחמים שברחה
º
החלמה מהירה ושלמה
21/07/14 22:24
29צפיות
ד"ר אייל רנן
21/07/14 22:52
91צפיות
החלמה מהירה לחתיך!
º
רפואה שלמה לחמוד
22/07/14 07:50
18צפיות
המון תודה!!!!
22/07/14 10:55
43צפיות
היום הוא כבר מאושש לגמרי מהניתוח.
עכשיו נשאר רק השיקום. הד"ר אמר שאני צריכה ממש להיזהר איתו בגלל שזה כלב שרגיל לרוץ כל יום, אז זה עלול להיות קשה יותר. מצד שני אחרי החודש הראשון של מנוחה מלאה, החודש הבא של הארכת טיולים בהדרגה כבר יהיה הרבה יותר קל לו
º
רפואה שלמה לילד
22/07/14 11:05
6צפיות
º
מאיזה גיל מותר לכלב ללקק תינוק?
21/07/14 14:39
73צפיות
בזמנו
21/07/14 17:14
145צפיות
ראיינתי את ד"ר ליאורה אוריאל, מומחית לרפואת משפה,  בסוגיה של גידול ילדים וכלבים יחד, מגיל ינקות והנה תשובותיה כולל למה ששאלת
http://www.dogslife.org.il/285-2/1085-2/
"החודשיים הראשונים הם קריטיים מבחינת הסכנה שבמזהמים. לכן, אף על פי שאין צורך בסביבה סטרילית, כשמדובר בתינוקות עד גיל חודשיים, יש להקפיד מאד. כלומר הכלב בהחלט מוזמן לגשת, להריח ולהכיר את התינוק, אבל יש להימנע מליקוק, במיוחד של אזור הפנים ואם היה ליקוק יש לנקות בעדינות עם מים וסבון.

מגיל חודשיים נגדיל בהדרגה את החשיפה אל הכלב כמו לכלל העולם.

אחרי שבן 8 חודשים משחק עם כלב , לפני שנציע לו מזון ממליצה ד”ר אוריאל לרחוץ את ידיו. כל זאת מתוך בהירות שאי אפשר ליצר הפרדה מוחלטת אלא רק להשתדל. ע”י כך אנו יוצרים חשיפה מבוקרת שזה בדיוק המצב אליו אנו שואפים."

"חיי כלב" בהתנדבות מלאה למען הקהילה
תודה את חושבת שגם ליקוק רגליים בעייתי
22/07/14 09:08
59צפיות
בחודשיים הראשונים?
לא בהנחה שהתינוק
22/07/14 09:52
65צפיות
לא מכניס אותן לפה, שהכלב מטופל ומחוסן למשעי ושאחרי הליקוק תנגבי או תשטפי, לא בהיסטריה
אחלה זאת שאלה עתידית מאוד מאוד חחח
22/07/14 10:10
50צפיות
אנחנו לא בכיוון בכלל אבל סתם תהיתי
º
אצלי ליקקו מהיום הראשון (בלי קשר למתי מותר)
22/07/14 11:17
25צפיות
º
כנל
22/07/14 14:02
26צפיות
מכירות את צעצוע ההאכלה של אורקה?
22/07/14 08:33
45צפיות
היי, בוקר טוב.

מלא א\נשים מציעים לי כל הזמן להשתמש בצעצועי האכלה כי זה "משמח" ו"מעניין" ו"מתיש מנטלית" וכביכול יעשה טוב לשמש, אבל הוא ממש לא משתף פעולה! יש לו קונג, וובלר, ואתמול קניתי משהו שנראה כמו צמיג, של המותג אורקה. נתתי לו את זה הבוקר והוא פשוט ישב לידו ולא אכל. הוא כן רצה לאכול - כשהתקרבתי ושחררתי לו כמה גרגירים כדי לעודד אותו הוא מאוד רצה אותם. אבל זה כאילו שזה לא שווה לו את המאמץ. אולי אני לא עושה משהו נכון? יש דרך נכונה להרגיל אותו לזה?

אשרה.
º
מקפיצה
22/07/14 19:26

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה