לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

טריילר חדש ל'מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר'!!!
הודעה זו מכילה סרטונים
17/04/15 15:58
15צפיות
אני התרגשתי קצת, ואתם?
לא מבין את ההתלהבות מהטריילר הזה
17/04/15 16:47
13צפיות
אולי זה כי לא ראיתי את הסרטים הקודמים, אבל כטריילר בפני עצמו נראה קצת.. לא יודע, לא מלהיב מדי, לא סוחף מדי. האפקטים נראים מצוינים פלוס, על זה אין ויכוח, אבל מעבר לזה - די סתמי.
º
נראה שגרתי. הטריילר של באטמן נגד סופרמן לעומת זאת נראה מבטיח
18/04/15 02:05
2צפיות
סרטי השבוע
16/04/15 23:36
24צפיות
אז מה ראיתם השבוע? ספרו לנו 
סרטי השבוע
הודעה זו מכילה תמונות
17/04/15 00:40
42צפיות
(2014) Take Care
קומדיית אינדי נחמדה מאוד על בחורה ניו יורקית שנפצעה בתאונת דרכים ומחדשת קשר עם האקס.
טריילר -

(2009) True Adolescents
דרמה עצמאית טובה מאוד, סרטו הראשון של קרייג ג'ונסון (השני שלו The Skeleton Twins עם קריסטן וויג וביל היידר) עם
מארק דופלאס בתפקיד הראשי של רוקר בן 35 שלא מוצא את עצמו בחיים ונאלץ לעבור לגור זמנית עם דודתו (מליסה לאו).
תסריט מצחיק ונוגע ללב, הרבה לב ונשמה, כמו שאני אוהב.
טריילר -

(2006) Cruel Winter Blues
דרמה דרום קוריאנית מעולה על שני גנגסטרים שנשלחים מסיאול אל איזור כפרי על מנת לבצע משימת התנקשות. במקום
להיות סרט פשע אלים וחסר רחמים, העלילה דווקא צנועה למדי ומתחזקת בנייה נבונה ומרתקת של דמויות חבוטות נפשית.
טריילר -

(1994) Fresh
דרמת התבגרות חזקה ומטלטלת למדי של בועז יכין. סיפורו של נער שחור פיקח בשכונת גטו קשת יום, חייו נסובים סביב
סמים וכל רצונו הוא לתמרן ביעילות בין גנגסטר אחד למשנהו בשביל להתחמק מלהיות כמוהם בעתיד. עם סמואל אל. ג'קסון,
ג'יאנקרלו אספוזיטו ושון נלסון.
טריילר -

(1981) My Dinner With Andre
קאלט מעניין ויוצא דופן המתרחש רובו ככולו במסעדה ניו יורקית בה נפגשים ומשוחחים להם במשך כשעתיים במאי תיאטרון וסופר.
את מה שנראה כמו מחזה מצולם ביים לואי מאל הצרפתי ('להתראות ילדים') ולמרות שעלולה לנסוך דאגה בליבכם מהתיאור
של הסינופסיס, הרשו לי לומר כי יצאתי די מתרשם מהדיאלוגים הבלתי פוסקים על פילוסופיה ואידיאליזם קיומי, חוויות עבר עם
קשר ישיר ועקיף למיצג המודרני שנקרא תפיסת המציאות. עדיין רלוונטי גם בימינו אנו וזה הישג כביר לכשעצמו.
קטע קצר -

Fresh
º
על My Dinner With Andre
17/04/15 08:58
6צפיות
שלושה
17/04/15 09:43
27צפיות
היבול השבועי הוא שלושה - 

2014 חיית לילה
תפקיד התקשורת. הראיון הבסיסי של התפקיד כ-העברת חדשות עבר מטמורפוזה להיות כלב השמירה של הדמוקרטיה או בקוטביות מנוגדת ל-שופר השלטון, ולאחר מכן אל מעצב דעת הקהל (ביטוי כל כך מעניין - כאילו שקהל הוא חומר גלם ללא דעות והנה בא מיכלאנג'לו ועם פטיש ואיזמל מפיח רוח בחומר - ביטוי המראה עד כמה עמוקה ההתנשאות של מי שעוסק במדיה אשר מגדילה בכל יום את הפער בין התקשורת לבין המציאות) ועד לקביעת מציאות מהי - כמו בסרט הזה. סרט נהדר, סרט שלא מובן לי איך עשו אותו כך מהמדיה השכנה - קולנוע - ויורדים כך על התקשורת. עושה רושם שהתפקידים מתהפכים וכאשר פעם, מזמן, קולנוע היה נותן חלומות לאנשים - וכיום התקשורת כיום מנסה לתפוס את הכוח על הקהל - אזי עכשיו הקולנוע תופס תפקיד של כלב השמירה של הדמוקרטיה? היפוך תפקיידם מעניין. כמו גם הסרט שנהדר בעיני. וכמובן, רבות דובר כבר גם בפורום הזה, המשחק הנפלא של ג'ייק גילנהל מרים את הסרט רמה אחת מעל.

1999 - יעקב השקן
בערב יום השואה החלטתי לראות את זה. הסיפור יפה בבסיסו. אפילו המשחק של כמה מהשחקנים היה לא רע. סצנת הפתיחה עם העיתון שעף ברוח בגטו ורובין וויליאמס רודף אחריו ומנסה לתפוס - הייתה ממש מוצלחת ומבטיחה. אישית אני מעדיף את החיים יפים עם בניני שבנוי סביב ראיון מאוד דומה. לא התחברתי ממש לסוג ההומור שנמצא ביעקב השקרן 

1961 - משפטי נירנברג
גם בסרט הזה צפיתי ביום השואה. סרט ארוך ואיטי. דרמת בית משפט (או, אני אוהב דרמות כאלו - אין שם אקשן, הכל קורה בחדר אחד - אך מה שקורה זה עולם ומלואו) עם נאומים שוצפים וסוללה של כוכבים כמו ברט לנקסטר, ספנסר טרייסי, מרלן דיטריך, מקסימילאן של, ג'ודי גרלנד, מונטגומורי קליפט. משחק מצויין של מקסימיליאן של בתור עורך הדין של המואשמים ושל מונטגומורי קליפט בתפקיד קטן אך בלתי נשכח של בן האופה הגרמני רפה השכל הנמצא על דוכן העדים. דיטריך מהממת כתמיד והאחרים מציגים משחק משכנע. כמה שהיה איטי - ככה לא היה משעמם לרגע. הסרט עוקב אחר אחד ממספר  משפטי נירנברג לאחר מלחמת העולם השנייה (היה משפט ראשי - הוא המפורסם מכולם - נגד הנהגת הנאצים ועוד 12 משפטי משנה נגד צמרת האזרחית והשלטונית של הרייך השלישי. משפט שלישי היה נגד צמרת השופטים ועורכי דין. משפט השופטים זה היווה השראה לסרט זה). הוא מעלה שאלות של מוסר, פטריוטיות, אחריות אישית ולאומית וחובה אנושית - שאלות שרעננותם ונצחיותם והרלוונטיות שלהם לא פגה גם בימינו. סרט חובה. 

כתבתי גם על -
הסרט החדש של טרנטינו - טיזר !!!!!!
16/04/15 21:49
26צפיות
נמצא באינטרנט כבר חצי שני
16/04/15 22:03
26צפיות
º
* חצי שנה.
16/04/15 22:03
6צפיות
º
בושה-shame - לוותר בכיף.משעמם,לא מובן,חסר עלילה.בושה שנעשה..
15/04/15 14:54
42צפיות
º
15/04/15 16:27
7צפיות
הייתי רוצה פירוט. משפט אחד לא נחשב ביקורת.
16/04/15 00:53
34צפיות
ובכלל,  
לאיפה זה קשור? פינת סרטי השבוע? הוא ייפתח כנראה מחר. 
סתם רצית לשפוך את דעתך? בסדר, כתוב ביקורת עניינית של לפחות 2-3 פסקאות ותן לנו להבין למה אתה לא אוהב את הסרט. 

זהו, עד פה השקל וחצי שלי.
זו ביקורת,לא שייך לסרטי השבוע
16/04/15 10:09
33צפיות
סרט שראיתי שנעשה נדמה לי לפני כשנתיים
עלילה לא ממוקדת, בעיקר סביב אח ואחות מנוכרים אבל בלי תוכן אמיתי.
משחק לא משכנע.

º
בלי תוכן אמיתי- בזה אני מסכים איתך.
16/04/15 15:55
4צפיות
יום השואה- לא נשכח ולא נסלח
15/04/15 08:34
33צפיות
אילו סרטים שקשורים לשואה אתם מכירים? 

וכמובן, אילו סרטי שואה אתם ממליצים לראות? 
Aftermath/Pokłosie 2012
15/04/15 10:22
34צפיות
השבוע ראיתי שני סרטים פולניים שקשורים לשואה - הנ"ל ואידה. ולמרות שאידה זכה באוסקר - הסרט הזה לטעמי איכותי ומרשים יותר. הסיפור מעניין ומרתק, המשחק כובש לב, והייחוד לטעמי הוא בכך שהסרט מטיב להראות עד כמה עצום הפער בין אנשים שגדלו באותו מקום - מצד אחד אנשים עם רגישות לזולת ומצפון, ומנגד אנשים אנטישמים ואכזריים. אגב, הסרט הזה עורר מחלוקות רבות בפולין ונאסר להקרנה בכמה עיירות.
º
רשימת שינדלר, הנער בפיג'מת הפסים.לא קלים.
15/04/15 14:56
10צפיות
מנסה לאתר סרט שואה שראיתי בטלויזיה שנה שעברה
15/04/15 21:26
25צפיות
אשמח לעזרתכם...
מדובר על אישה שגרה עם בעלה בבית ומחפשת של מי היה הבית בזמן השואה....
אני חושבת שהיא הייתה עיתונאית.
דרך החיפוש מגוללים סיפור של שני הילדים שהיו גרים שם.....
את הסוף אני זוכרת בוודאות אבל אם מישהו לא ראה לא רוצה "להרוס"

תודה מראש
º
המפתח של שרה
16/04/15 09:12
2צפיות
º
יש גם ספר, אגב.
16/04/15 15:57
1צפיות
תקנון פורום ביקורת סרטים וקולנוע
13/04/15 14:09
58צפיות
אם התקנון הזה נראה לכם מוכר, זה כי הוא מועתק מפורום טלוויזיה . שיניתי קצת את הניסוח אבל הרעיון הוא אותו רעיון.
ברוכים הבאים, התרווחו לכם בספות הפרטיות שלנו, הרגישו חופשי להניח רגליכם על השולחן, הפופוקורן בחינם, והמאחרים יכולים להיכנס כמה שהם רוצים,  
כי זה פורום ביקורת סרטים וקולנוע! 

קצת על מנהלי הפורום:
ניר בן סימון, בן 28, מתגורר בירושלים, חובב טלוויזיה (תקפצו לפורום שלי, יא מנוולים ), חובב קולנוע, ספרים, כתיבה, ובעצמו שואף להיות סופר בעתיד הרחוק.
עידו הלמן – בן 21, גר בשוהם, ויש לו בלוג שאתם מוזמנים להגיע אליו.

הפורום הוא קודם כל המקום שלכם, המרחב שלכם, השטח שלכם לדבר על כל מה שקשור לסרטים באופן כללי.. מדיניות הפורום הוא לפתוח הודעה חדשה או לשרשר למקום הקיים. 

בפורום יש כמה חלקים: 
שרשור חדשות ועדכונים (וגם זיהוי סרטים) ייפתח על ידי אחד המנהלים.
שרשורי דיוני סרטים – נפתח פעמיים בשבוע. בשרשור זה יפורסמו המלצות להקלטות או צפייה בסרטים בערוצי הסרטים של יס/הוט. ייפתח על ידי אחד המנהלים.
שרשור OFF- ייפתח פעם בשבוע. כל אחד יכול לפתוח.
פינת הבמאי- מובא פעם בשבוע במאי מוערך או לא מוערך ויהיה עליכם על הסרטים. ייפתח על ידי עוף בשומשום (כי ניר, מה לעשות, לא כזה חכם......)
אנחנו נהיה פתוחים לקבל הצעות שרשורים נוספים. זכרו- היוזמה הוא בידיים שלכם. אנחנו כאן רק כדי לשמור על סדר.
אם אתם בכל זאת מחפשים סרט לצפות- עשו זאת בהודעה חדשה. לפעמים זה מתפתח לדיון חדש ולפעמים לא. קורה, ואפילו בסדר גמור. אל תיעלבו אם השרשור לא מתנהל כמו שציפיתם. מה שכן- חובה עליכם להקפיד על חוקיות שכן אנחנו לא נוכל להרשות קישורים בלתי חוקיים. במקרה כזה, ניאלץ למחוק ידנית הודעה שכזו ותישלח מסר (או לא תישלח, לפי שיקול דעת.)

אם אתם מחפשים לדון על דברים שלא קשורים ישירות לפורום- שרשור האוף השבועי לרשותכם. היה ואין שרשור כזה בדף הראשון- פתחו אחד כזה בעצמכם. אין צורך לשלוח מסר אליי. אני גם אודה לכם על היוזמות והפעילות שלכם – כדוגמת משחקים  או דיונים שונים ומשונים. זכרו, זהו הפורום שלכם וזכותכם לפתוח כל דיון וכל עניין שיש לכם על סרטים.

כחלק ממדיניות הדיקטטורה המזוייפת שלנו, אבקשכם לשמור על כמה כללים. כל המפר כלל זה או אחר- יטופל בהתאם. 

1. המילה הכתובה היא המילה שהכי קשה לתקן אותה אחר כך. הקפידו על שפה נאותה ועל ניסוח הולם. הקפידו על דיון הולם והגיוני במסגרת התרבות ככל שהחוצפה הישראלית מאפשרת זאת.
2. קללות, השמצות, העלבות, גזענות, אנטי דתיות, הסתות, אאוטינג וכ'ו- הטיפול בהתאם יהיה מסר נוזף עד לחסימה מכוונת.
3. לפורום הזה יש אפס סובלנות כלפי פרסומות. פרסומות כאלה יימחקו מיידית ברגע שאני רואה אותם. 
4. בלי לנצל שרשורים. רוצים לומר משהו מעניין שאתם חושבים שכדאי לשתף את העולם? שרשור האוף הוא המקום המתאים בשבילכם.
5. ריבים על גבי הפורום- זה עדיין לא בבית הספר שלנו. ריבים כאלה יימחקו. 
6. הפורום הוא הבית שלכם. לכל אחד מכם יש דעה שונה. אין ללעוג בצורה גסה על הסגנון וההעדפות של הגולשים לסרטים שלהם. 
7. בקשות ודיבורים על הורדות (או פרסומי קישורים להורדות/צפיות לא חוקיות)- יימחקו מיד.  ללא שום מסר או הודעה בעניין.
8. היה והרגשתם לא נעים בעקבות אירוע כלשהו שעברתם – תפנו אלינו מיד! בלי להסס! בלי לשמור את זה בבטן שלכם! אני לא רוצה שתיפגעו קשה. 
9. ביקורת על אופן ניהול יש לשלוח במסר אליי או להנהלת הפורומים. אין לנהל משפט שדה בפורום הזה. 

וקצת על הספויילר ()- 
מקור המילה הוא להזהיר מפני אירוע כלשהו שעומד לקרות בסדרה כלשהי בפרק. זה מחולק לשני סוגים: מש"ה (משהו שעוד לא שודר) וספוילר של אחרי צפייה. בשני המקרים צריך לסמן ספוילר. בפורום הזה יש אפס סובלנות לגבי העניין הזה. 
אם אתם נתקלים בספוילר על סדרה כלשהי – ולא סומנה כראוי (תזכרו, אני לא רואה את כל הסדרות שבעולם)- תפנו אליי מיד במסר. 

במקרים הבאים סימון הספוילר חובה: 
סופי סרטים (או סדרות). 
 אירועים משמעותיים- מוות של דמות, חתונות, הפתעות, טוויסטים, זוגיות מפתיעות, וכ'ו.... הבנתם את העניין.
 סרטים שבנויות מאלמנט התעלומה – מי הרוצח, לדוגמה. חובה לסמן גם אם זהות הרוצח מתגלה.
 סרטים חדשים וטריים, וכן סרטים ישנים. לא משנה איזה סרט, כולם ראויים לקבל אותו יחס אישי .
 לא כותבים את הספוילר בהודעה הראשית!!!! אם השרשור מתקפל יהיה אפשר לראות אותו ואז לא יהיה מנוס מלהתחמק לקרוא אותו.

- אם יש ספק- אין ספק! אם יש לכם ספק, עדיף לסמן מאשר לעולם לא.

במקרים הבאים לא חובה לסמן ספוילרים: 
א. סרטים  קומיים למיניהם (אלא אם יש התפתחות קריטית לעלילה..)
ב. סרטים מצויירים (אלא אם יש התפתחות קריטית לעלילה)

לגבי עניין חדשות הסרטים:
ספוילר קאסט (במקרה הזה, ליהוקים של דמויות חדשות/חוזרות בסדרת סרטים לדוגמה) 
ספוילר עלילתי (במקרה הזה, נו, מה קורה לדמויות
תפעילו שיקול דעת בהתאם לכך ותחליטו בפני עצמכם אם אתם מעוניינים להיכנס לידיעה על הסרט. רוב המקרים שבדרך כלל יהיו שני הסוגים של הספוילרים בתוך הידיעה. 
לא עידו ולא אני לוקחים שום אחריות על כך שנכנסתם ביודעין (או בטעות) לידיעה כזו. תודה.

זה הכל, 
מקווים שתיקחו את הפורום כשלכם ותתחילו להרגיש בבית  
ניר ועידו

המשך גלישה נעימה, 
פורום ביקורת סרטים וקולנוע 
12/5/15

לאחר שקראתי
13/04/15 15:50
41צפיות
לטעמי צריך ליישב בו סתירה מובנת -
מצד אחד אסור לדבר על הורדות.צפיה לא חוקית
וגם אסור פרסומות
מצד שני צריך פורום המלצה על סרטים ב-יס או הוט.

עושה רושם שהתקנון הוא מטעם יס.הוט - והרי אני בטוח שלא כך 
אז או שאנחנו כן נותנים פרסומות (ל-יס והוט), או שאנחנו לא מצנזרים (הרי גם השאלה על "חוקיות" היא שאלה מעניינת - וזה לא סוד ש-יס והוט מתנגדים לכל הנושא הזה).
הצעה שלי לפתרון הסוגייה היא בסגנון גם וגם - לאפשר דיונים על נושאים הנחשבים בעיני מנהלי הפורום כ"בעייתיים" (כמובן למחוק את לינקי ההורדות עצמם מהפוסטים הפומביים כאן) ומצד שני לאפשר "פרסומות" סמויות וגלויות שיכולות להיות "בעיתיות" לחלק ממשתתפי הפורום (וכמובן למחוק את הפירסומות הגלויות מהפוסטים הפומביים לאחר יום). לשיפוטכם
הפרסומות זה נגיד
14/04/15 08:12
32צפיות
שטויות לפרסום דבר מה כמו הצעות מיניות (שאני מוחק אחת לשבוע בפורום שלי) וכדומה. אם מישהו בא לפרסם משהו שאינו קשר לפורום- הוא יימחק. 

אפשר לפרסם סרטים כמה שאתם רוצים. העניין ב"פרסומות" הוא בעיקר דברים לא קשורים ולא מאושרים על ידי תפוז. (בשביל זה יש מחלקת פרסום אצלהם בתפוז כדי לפרסם דברים בצורה חוקית.)
הבנתי
14/04/15 12:19
19צפיות
ז"א "פרסום" זה לא מה שמקובל לכנות בשפה העברית בישראל כ-פרסום, אלא הגדרה פנימית של מח' משפטית של תפוז. ועפ"י אותם הגדרות להגיד "הוט" או "יס" לא נחשב לפרסום. ובכן זה מעניין - אך יוצר טשטוש כוונות בשפה שמשתמשים. ע"מ לתקן את הטשטוש - מציע למנהלי הפורום לקבל על עצמם את ההגדרה המעשית של "פרסום" כמו שמקובל - אני לא מאמין שזה סותר את המחלקה המשפטית של תפוז..
ד"א האם גם חופש הדיבור על דברים שהוגדרו ע"י מנהלי הפורום כ"בעייתיים" כמו הורדות כביכול "לא חוקיות" הוא גם אסור בפורום עפ"י הגדרות המחלקה המשפטית? לדעתי זה מגביל את חופש הביטוי. (זה כמו לאסור על עיתונים לדווח על פשע מכיוון שהפשע הוא לא חוקי)
בוא לא נהיה כל כך עמוקים בהגדרה
14/04/15 13:12
23צפיות
פרסום= דברים שלא אושרו לפרסום. 

אפשר לפרסם את ערוץ 22, 10, 11, כל מה שתרצה. אפשר אפילו לפרסם את רב חן הכושלים, אם תרצה. 

כן, הורדות בלתי חוקיות הן חלק מהתקנון של תפוז. אם תרצה, אוכל לחפש את זה בשבילך. מותר לדבר על זה, אסור לתת קישורים ישירים. מה שהולך במערכת המסרים של תפוז זה לא עניין שלי או של עידו, ממש לא.
אחלה
14/04/15 15:19
16צפיות
- אם לא רוצים להיות עמוקים בהגדרות - אפשר לקרוא לזה רוח התנהגות הפורום - אך אם כבר תקנון... אזי נתתי את הכבוד המגיע

בעקבות תיקון שהצעת לגבי חופש הביטוי, אני מציע לתקן סעיף 7 מ-
"7. בקשות ודיבורים על הורדות (או פרסומי קישורים להורדות/צפיות לא חוקיות)- יימחקו מיד.  ללא שום מסר או הודעה בעניין."
ל-
"7. פרסומי קישורים להורדות/צפיות לא חוקיות - יימחקו מיד.  ללא שום מסר או הודעה בעניין."

ולגבי פירסום - לי אין באופן אישי שום עניין לפרסם לא את ערוץ 2 לא 10 לא 1 ולא ישראל היום (ובטח לא ידיעות אחרונות, הוט או יס) - אך טוב לדעת שזה מותר. אני כפי ששמת לב חסיד חופש הביטוי
וכפי שתשים לב
14/04/15 21:51
13צפיות
אני רק הרגע נכנסתי לניהול, כבר פרסמתי הודעה פה בעבר לפני שהעליתי תקנון. 
מה שכן, אני גם מאוד בעד חופש הביטוי כל עוד זה לא חורג מהטעם הטוב (נניח, למשל, לדבר על סקס או משהו בפורום שזה לא הייעוד שלו, למשל. לסקס יש את הפורומים שלהם.) 

מקבל את הניסוח. אבל זה כבר מאוחר מדי לערוך......

עוד משהו?
º
בהצלחה
14/04/15 22:24
2צפיות
פינת ההמלצות לתחילת השבוע
12/04/15 15:50
43צפיות
יש לכם סרטים להמליץ עליהם מבין אלה שיושדרו ביס/הוט בתחילת השבוע (היום עד רביעי)? פה זה המקום לספר לנו על מה כדאי לראות/להקליט .
אל תפספסו!
12/04/15 18:35
61צפיות
יום שלישי הקרוב ב-22:00, כחלק מפסטיבל הקולנוע של יס 3, ישודר הלהיט 'הפשיטה 2'! הסרט, זוכה עוף הזהב לאקשן הטוב ביותר של 2014, הוא מומלץ ביותר לכול אדם שאין לו רגישות לאלימות.
º
זה נורא אם לא ראיתי את 'הפשיטה' הראשון?
12/04/15 20:00
14צפיות
רצוי לראות את 'הפשיטה' הראשון
12/04/15 20:25
25צפיות
(אני אישית תמיד מעדיף לראות את מס' 1 לפני מס' 2) אבל יש הרבה אנשים שנהנו גם מבלי לראות את הראשון. תעשה אתה את השיקולים שלך (אבל יש את הסרט הראשון בויאודי חינם של יס).
אני מהנדירים האלה שאין לו VOD.....
12/04/15 21:20
21צפיות
מה תגיד על זה.
לטעמי הראשון היה טוב יותר מהשני
12/04/15 23:12
25צפיות
השני מתוחכם יותר וסטייליסטי והראשון - כיף נקי בלי חוכמות. השני גם יותר אלים מאשר כיפי. אך תחליט בעצמך 
º
אין קשר כמעט בינהם,לא צריך לראות את הראשון לפני
14/04/15 11:24
6צפיות
שתיהם מעולים, ההבדל לדעתי שהשני יותר אלים ומפורט
14/04/15 12:13
10צפיות
וגם הרבה יותר ארוך (שעתיים וחצי), למורת האורך של הסרט הסרט עדיין לא נמרח וכמעט ואין בו רגעים מתים.
מאוד אהבתי את הסצנות של המרדף והקרב במטבח לקראת הסוף של הסרט.
לדעתי חובה לראות את הראשון לפני השני, כי הוא המשך ישיר של הראשון (הסרט ממשיך שעתיים אחרי הסוף של הסרט הראשון)

º
זיהוי סרטים, שאלות, בקשות, ושאר ירקות לתחילת שבוע
12/04/15 20:02
4צפיות
היי , מחפש סרט ישן על מורה שחורה שמפתחת שיטת לימוד חדשה
12/04/15 10:33
28צפיות
אני זוכר שיש שם ילדה מופנמת שמציירת בשיעור על דף והמורה נותנת לה ציון A על זה.
ןאחר כך הילדה מתקדמת בלימודים ונפתחת.
היי
12/04/15 01:47
33צפיות
אני מחפשת סרטים שקשורים בעלילה או התרחשו באיזור סלובניה, קרואטיה או באופן כללי על יגוסלביה של פעם והיום.

מישהו מכיר?
"לאה ודריה"
12/04/15 04:01
22צפיות
מגולל את סיפור חברותן יוצאת הדופן של שתי ילדות בנות 13 בזגרב ערב מלחמת העולם השנייה, במהלך הרדיפות אחרי היהודים ובתקופת בריחתם של הגרמנים מהקומוניסטים.
לא ראיתי את הסרט אחותי סיפרה לי עליו.
סרטי מלחמה ?
12/04/15 09:20
17צפיות
אם כן, יש כאן רשימה
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Bosnian_War_...
ראיתי את נולד פעמיים וקרקס קולומביה, שניהם מומלצים.
º
מהרשימה בקישור ראיתי את "ארץ של דם ודבש" לא רע
12/04/15 21:02
1צפיות
עזרה בלמצוא שם של סרט
11/04/15 09:47
54צפיות
זה התקציר ממנו אבל אני לא זוכרת את השם...
זה סרט די ישן שבהתחלה מסופר על בחור הומלס שמציאים לו עבודה באיזשהו יער בבית הארחה הוא מגיע ביום הראשון והכל כרגיל הוא מתחיל לעבוד בתור מארח לאנשים שבאים לצוד בעלי חיים, ביום השני מעירים אותו משינה ואומרים לו שיש לו חצי שעה לברוח עד שמתחילים לצוד אותו 
בעצם כל הסרט הוא בורח מהציידים והורג אותם בזה אחר זה.

אשמח אם תעזרו לי למצוא את שם הסרט...
לא זוכר את זה אבל דומה-מטרה קשוחה
11/04/15 12:32
31צפיות
עם ואן-דאם- יש מארגן מרדפי ציד אדם למליונרים  שמוכנים לשלם 500 אלף לציד הומלסים-אנשים שלא יורגש חסרונם-אם הם מצליחים להגיע לנקודה מסויימת הם זוכים בפרס כספי.אחד מהם מגלם חבר של גיבור הסרט (ואן-דאם),יוצא כוחות מיוחדים שמקבל חצי שעה לברוח ומצליח להרוג לפחות אחד הרודפים עד שנהרג.
היה פרק דומה בסדרה "מחוץ לחוק" -Renegadeשהיתה בשנות ה-90 אלא ששם הוא לא הורג את הרודפים אבל מנטרל אותם באמצעות ידע נרחב באמנויות לחימה
אולי את מתכוונת לסרט הזה:
12/04/15 00:13
26צפיות

(לא ראיתי אותו)
ראיתי פעם סרט על זיכרון
11/04/15 14:55
43צפיות
אישה שיושבת בבית קפה ומשחקת עם קיסמים או מקלות
ובחור מנסה להתחיל איתה.
אך כול בוקר היא עושה את אותו הדבר והוא מנסה להתחיל איתה כול יום מחדש.
היא לא זוכרת אותו ולא זוכרת שכול בוקר היא באותו בית קפה
50 דייטים ראשונים
11/04/15 16:12
30צפיות
לקום אתמול בבוקר
11/04/15 17:23
29צפיות
º
סרטי השבוע
10/04/15 00:24
50צפיות
ראיתי חמישה סרטים מומלצים במיוחד בתקופה האחרונה
הודעה זו מכילה תמונות
10/04/15 01:17
118צפיות
אבל קודם כל, קצת

התכנית של איימי שומר Inside Amy Schumer מסתמנת כמגדירה מחדש פוסט פמיניזם מהו. בתודעה שלה, הבידיונית כמציאותית,
מתקיימת אינטגרציה בין מיניות שוחרת חופש וזהות נסיבתית. די והותר ראינו כיצד הומור גברי מתנהג בבטחה במדיום הטלוויזיה,
מסגל לעצמו אופי וולגרי בשם האמנות הקומית ולא נאלץ לעמוד בפני מהמורות של שיח חברתי אנכרוניסטי. איימי שומר מתעקשת
ולא מרפה להיות זו שתעורר דיון חדשני, שנון ומצחיק בטירוף על רעותיה החולות של מציאות בה נשפטים על סמך טיבו של ג'נדר.
כיף לצפות בשלל הפרשנויות המשעשעות והחכמות של איימי על מערכות יחסים שהופכות נבובות עקב ציפיות מרחיקות לכת, היות
וטרחה כנה הנובעת מאינטיליגנציה רגשית גבוהה הינה מצרך נדיר.

״אף פעם לא ניסיתי להתאים את הסטנדאפ שלי לשום תבנית״, אמרה בראיון איתה, ״כתבתי תמיד מה שהצחיק אותי, אבל אף פעם -
ובזה אני חושבת שאני שונה משאר הסטנדאפיסטיות - לא ניסיתי לטאטא את העובדה שאני בחורה מתחת לשטיח. אני אישה ואלו
הדברים שהתמודדתי איתם. בהופעה הראשונה שלי, נניח, הבעלים של המועדון אמר לי בזעזוע ׳את מדברת המון על סקס׳. לגבר הוא
בחיים לא היה אומר את זה״.

סטנדאפ של איימי שומר

איימי שומר מתארחת בסדרת הרשת של סיינפלד

רון, סדרה ישראלית חדשה מאת רון פלדמן, בוגר ספיר, מעין גרסה מקומית של 'לואי', משודרת בימי ראשון ב- 23.00 ב- יס קומדי.
צמד הפרקים הראשונים זמינים כבר בויאודי והייתי מאוד מרוצה ממה שראיתי עד כה. פלדמן מביים, כותב (לצד ענת אורן, קומיקאית
מוכשרת בפני עצמה) ומשחק את התפקיד הראשי, בעוד מאחורי המסך נמצא מודי בר און, יועץ, עורך תסריט, מפיק ומי שהיה למעשה
המורה של פלדמן בספיר. הכתיבה לא מתפתה לחקות או להסתמך על כל מני גימיקים ויומרות מנופחות מחשיבות עצמית. היא כן מתחכמת
אך מתוחכמת, מה שמוסיף לה ערכים של תיזמון מבריק ומקורי למדי. מידה נאה של אוקוורדנס מובילה את דמותו של רון להירתע מהחיים
האמיתיים, מאלצת אותו להשתתף בהם בעל כורחו כגורם זר ומוזר. מאוד מצחיק לראות כיצד רון מגיב בגישה נון קונפורמית להתרחשויות
סביבו, למרות שהאינדיבידואליזם שלו עצמו עשוי פאתטיקה אומללה. מומלץ מאוד מאוד, הלוואי עוד יצירות מקומיות כמו זו. שחר חדש.

(2014) גברים, נשים וילדים Men, Women & Children
הסרט החדש של ג'ייסון רייטמן, מהבמאים האמריקנים היותר טובים שפועלים בשנים האחרונות. אני יכול להבין מדוע הוא די חמק
מהרדאר. למרות שיש לו קאסט חלומי ממש, הסיפורים השונים לא היו מורכבים או חכמים מספיק. אני כן ממליץ עליו כי היו לו לא
מעט רגעים שריגשו אותי עד עמקי נשמתי וחיפו על רגעים אחרים, תפלים משהו. רייטמן ממשיך להתעסק בתימות אופייניות לו,
מפרק את החברה האמריקנית ובוחן תיפקודה תחת לחצים לא צפויים. אה ועוד דבר - אדם סנדלר חתיכת שחקן דרמטי מצוין.
שיפסיק עם כל הקומדיות המחורבנות כבר ויתמיד בסרטים רציניים כי זו לא פעם ראשונה שהוא מוכיח עצמו בתפקיד מן הסוג הזה.

(2013) אהבה, שנאה ומה שביניהן Hateship Loveship
קריסטין וויג חייבת כבר לקבל אוסקר, מה נסגר עם האקדמיה? איבדו את הראייה או משהו? סרט מאוד משונה ולא בדיוק מהודק
אבל המלנכוליות שלו מקסימה במיוחד. אהבתי כשנעשה חסד וצדק עם הדמות של וויג, ההכרה בה כעולם רגשי בלתי רגיל שיש
ואפשר ללמוד ממנו ולא להירתע.

(2010) הים הצהוב The Yellow Sea
מאוד אהבתי את סרט הביכורים של הונג ג'ין נא, 'הרודף' (2008), ניאו נואר דרום קוריאני משובח שהתפלש ללא מורא ברפש מוסרי,
עירער בתעוזה את ארכיטיפ המשטרה ואימץ סגנון סינמטוגרפי יפהייפה ואלים, כזה המביע ריאליזם פסיכולוגי מרתק ויוצא דופן. סרטו
השני מעלה הילוך, לוקח נראטיב ובו דמויות נפשעות אוהבות את זה אולד סקול, גרזנים וסכינים וכל מה שאפשר למצוא בארגז כלים
ממוצע. וככה שורדים. לא תמיד. אנטי-גיבור, עליו נכפית משימה רצחנית עקב חוב שצבר בהימורים, פותח לנו צוהר בלעדי אל העולם
התחתון, שם האקספוזיציה שלו כאדם נמחקת כלא הייתה ומקבלת תצורה חדשה ומבהילה. חרדה. וזה מתיז קילוחים נכבדים של
דרמת פשע ומותחן דמים. וזה מעולה.

(1950) פאניקה ברחובות Panic In The Streets
דרמה נוארית מעולה של איליה קאזאן עם ג'ק פאלאנס המשובח (הייתה לו חתיכת לסת מפחידה) וריצ'רד ווידמארק. שלושה דגי
רקק של עולם הפשע משחררים בטעות לאוויר וירוס מסוכן ומדבק, מה שמביא לכך שהם יהיו במנוסה מפני החוק ומפני רופא
צבאי אחד נחוש במיוחד. מותח וקולח!

(1950) אין מוצא No Way Out
סרטו של ג'וזף ל. מנקוויץ עם ריצ'רד ווידמארק וסידני פואטייה, לו זו תפקיד ראשון בקריירה בגיל 22. פואטייה מגלם רופא שחור
שיום אחד נקרא לקחת משמרת של טיפול באסירים. לידיו נופל אסיר גזען והקונפליקט ביניהם הוא רק קצה קטן של העלילה.
מאוד טעון ושנוי במחלוקת, דיון קולנועי מרתק בסוגיות נפיצות.

The Yellow Sea
º
על The Yellow Sea
11/04/15 21:19
12צפיות
בינתיים
10/04/15 09:40
64צפיות
הקוסם מארץ עוץ (1939)-צפייה ראשונה שלי. סרט מקסים. מתאים לילדים ולמבוגרים. אפשר ללמוד המון מהסרט. כמה פשוט-ככה יפה
ועוד שלושה
11/04/15 11:09
36צפיות
החג הזה עושה רק טוב 
הנוסעים- דומה מאוד לעונה האחרונה של אבודים. סרט חביב.
השופט- דרמה מעולה. שחקנים ראשיים מעולים. מומלץ למי שאוהב דרמות סוחטות דמעות.
in secret- דרמה תקופתית. סרט נחמד
סיימתי Better Call Saul.
10/04/15 10:52
82צפיות
אם נתעלם מהפרק האחרון והדי מעפן למען האמת, הסדרה הזאת היא שובר שורות, מינוס כל דבר שהיה רע בשובר שורות.
זו הייתה עונה צנועה ולא רעה, בעיקר Character study
10/04/15 16:46
49צפיות
כמו אקספוזיציה אחת ארוכה רגע לפני עונה 2 ובה הסיפור יעלה הילוך. אתה יכול לקרוא כאן דיון שהתפתח על הסיום -
מהשבועיים האחרונים
10/04/15 14:20
71צפיות
לאחרונה ראיתי

1942  - Cap people
הצילומים נהדרים, מאוד דרמתיים, סרט אפל שעבר ניתוח פלסטי לדרמת אימה. סימון סימון בתפקיד נשי אם לבטים והתחבטויות לגבי הזהות העצמית. הפחד נמצא בסרט, אך אף פעם לא בגלוי. אולי זה מה שעובד כאן. אחד מסרטים דלי התקציב שאתה מתפלא איך בכל כך מעט כסף אפשר לעשות סרט כל כך טוב. לא, זה לא שהעלילה נהדרת - אלא שהסרט עשוי טוב. שווה הצצה.

1957 - Love in the Afternoon 
סרט מקסים של בילי ווילדר. עם אודרי הפבורן - איך לא יהיה מקסים? קומדיה רומנטית על בחורה צעירה המתאהבת בפלייבוי מזדכן. מחווה של ווילדר לארנסט לוביטש האגדי. קוביית שוקולד מריר עם גרודת תפוז. ממממ.

1957 - A girl without an address
פה ושם אני נהנה לצפות בסרטים מוקדמים של במאים שאני אוהב - זה נותן לי תמונה על איך הבמאי התפתח. כאן מדובר בבמאי רוסי אדגר ריאזנוב. הפעם זו אכזבה - העלילה פשוטה מדי ובנוייה על רעיון אחד בלבד שלפעמים מבדר - בחור מחפש אחר בחורה שפגש ברכבת אך לא השאירה כתובת - וכך הוא בונה תכנית סריקה של כל הבתים במוסקבה ועובר אותם בשיטתיות ע"מ למצוא אותה - אך באיזשהו שלב אתה אומר - אוקיי, ומה הלאה? לוותר.

1989 - Splendor
סרט שכולו אהבה לקולנוע. עשוי נהדר - כמו שאטורה סקולה יודע לעשות. יש בו לא מעט סצנות פשוט נפלאות (למשל סצנה בש"ל כשהכינו כבר את המסך לקראת סרט בערב בכיכר המרכזית של עיירה איטלקית קטנה, וילד קטן סוחב שרפרף ובוחר מקום להתיישב עליו מול המסך - הצופה הראשון - תמונה צובטת ומחממת) והומז' ללא מעט סרטים. משחק נהדר של מסימו טרויסי ו-מרצ'לו מסטרויאני (צמד שהמשיך שנה מאוחר יותר לככב אצל אטורה סקולה ב-מה השעה? הנהדר), וגם מרינה וולאדי שיחקה בצורה משובבת. סרט עצוב על  ירידת מעמד בתי הקולנוע העצמאיים בתחילת עידן הכבלים והתפתחות הטלוויזיה.

2011 - אני מספר ארבע
הייתי כל כך עייף אחרי ארוחת ערב שבת והתיישבתי על הספה. טעות. מרוב עייפות לא יכולתי להזיז את היד לשלט ואפילו לא לסגור את העיניים. לבסוף גררתי את עצמי בכוח למיטה. הסרט? לא זוכר. וטוב שכך. דבר מיותר לחלוטין.

2013 - גוף שלישי
סרט חכם, עלילה מעניינת - אך משאירה בכל זאת טעם של משהו שלא גמור באמת. איך הסופר חי דרך הגיבורים שלו. סרט עשוי כהלכה, עם משחק סולידי - סרט מתוחכם מדי בלי פואנטה או מוסר השכל ראויים - ז"א תרגיל בגימיק אינטלגנטי. שווה.

2014 - Feast
חמוד. קצר ולעניין - אך משאיר מוקדם מדיי את סימן השאלה מרחף באוויר - מה, זהו?.

2014 - האורח
חייל חוזר מעירק ונכנס לחיים של משפחה אמריקאית. הוא מכיר את הבן שנהרג. הוא מוכנס פנימה למשפחה. וגם מאוד אהוד. אך משהו בו... סרט שעשוי בצורה מסקרנת, אך לצערי די צפוי והופך מהר מאוד לסטראוטיפי וחסר עניין.

2014 - התאוריה של הכל
אני לא מכיר את סטיבן הוקינג באופן אישי, אמנם קראתי את הספרים, אך לא התעניינתי באיש עצמו. סרט זה ממלא את החסר. לפחות הוא מאיר אור על הוקינג הצעיר. איש, שלפי הסרט היה ביישן בעל הומור ונחוש, נחוש עד מאוד. משחק מעולה של אדי רדמיין.

כתבתי גם על כמה סרטים מומלצים
ויקי כריסטינה ברצלונהhttps://hafsaka.wordpress.com/2015/04/02/2008-vick...
השבוע ראיתי את
10/04/15 20:10
70צפיות
מרי פופינס- צפייה ראשונה מזה עשור לקלאסיקה של דיסני. סרט כיפי, מקסים ומלא בשירים נהדרים שעובר מהר אך לא מכיל עומק או משהו לקחת איתו אחרי הצפייה.

מהיר ועצבני 7- כמו הסרטים הקודמים בסדרה: אקשן מופרך וכיפי ועלילה שטוחה ומטופשת. הפעם עם תוספת של ג'ייסון סטטהאם שכמו תמיד הוא מגניב. סרט חביב ביותר להעביר איתו שעתיים ורבע בכיף.

פאטון- סרט אדיר עם דמות ראשית מעניינת שמוצגת כבן אדם ולא כקדוש, משחק משובח, תסריט מעניין וסצנות מלחמה מבוימות היטב. זוכה אוסקר מוצדק ביותר.

טיפשים בלי הפסקה 2- דבילי נורא, אבל מהנה מאוד. ג'ים קארי עדיין מלך בכול מה שקשור לקומדיות.

קיד וקסידי- העלילה קצת רופפת אבל הכימיה הנהדרת בין פול ניומן לרוברט רדפורד, הבימוי המשובח והתסריט הכתוב היטב עם הדיאלוגים השנונים הופכים את הסרט לכיף אחד גדול.
סיפורים פרועים - וואו
11/04/15 17:32
46צפיות
6 סיפורים, כולם מצויינים- מקוריים, מעודנים, משוחקים נפלא. איזה כיף.
פינת הבמאי- דיוויד פינצ'ר
09/04/15 18:28
58צפיות
שבעתם מהמצות? מתגעגעים ללחם? תשתתפו בפינה זו ותקבלו הכול!

הפעם נדון בדיוויד פינצ'ר, הבמאי הגאון שהביא לנו את:

*הנוסע השמיני 3 (1992)
*שבעה חטאים (1995)
*המשחק (1997)
*מועדון קרב (1999)
*החדר (2002)
*זודיאק (2007)
*הסיפור המופלא של בנג'מין באטן (2008)
*הרשת החברתית (2010)
*נערה עם קעקוע דרקון (2011)
*נעלמת (2014)

מה הסרט הכי אהוב עליכם שלו:

מה הסרט הכי פחות אהוב עליכם שלו:

מה הסרט הכי אנדרייטד שלו לדעתכם:

מה הסרט הכי אוברייטד שלו לדעתכם:

האם סרטיו השפיעו עליכם?

מה הייתם רוצים שהוא יביים/יעשה בהמשך הקריירה שלו:

מה דעתכם עליו בכללי:
אני אני!
09/04/15 18:34
61צפיות
מה הסרט הכי אהוב עליכם שלו: 'שבעה חטאים'. אחד מהאהובים עליי בכללי.

מה הסרט הכי פחות אהוב עליכם שלו: 'זודיאק'. מצטער, אבל לא ממש התחברתי.

מה הסרט הכי אנדרייטד שלו: אני אגיד את זה מהר ואברח לבונקר, אבל 'הנוסע השמיני 3' (גרסת הבמאי). היה די מרתק.

מה הסרט הכי אוברייטד שלו: 'הרשת החברתית'. אני צריך צפייה נוספת, אבל כרגע אני חושב שזה לא יצירת מופת אלא סתם סרט טוב מאוד.

האם סרטיו השפיעו עליכם? בהחלט. אני זוכר את הצפייה הראשונה שלי ב'מועדון קרב' ששינתה פחות או יותר את הדרך שבה אני מסתכל על קולנוע.

מה הייתם רוצים שהוא יביים/יעשה בהמשך הקריירה שלו: לא עולה לי לראש משהו ספציפי, אבל שימשיך לעשות סרטים טובים.

מה דעתכם עליו בכללי: במאי ענק שיודע לעשות סרטים מטרידים, אפלים ונהדרים.
צא מהבונקר - זה בסדר
09/04/15 20:00
42צפיות
גם אני מאוד אוהב את הנוסע השמיני 3 - לדעתי יצירה נהדרת, אפלה עד יאוש, משילה ממך את כל הקישוטים של הציוויליזציה ומשאירה אותך מול הרצון הערום של אנושיות פועמת אל מול גורל ללא תקווה ומחליף את השאלה המבלבלת - איך נחיה? - באותה שאלה אך הפעם במילים מדוייקות יותר - איך נמות.

וכמובן מועדון הקרב ושבעה חטאים - סרטים טובים מאוד.
הרשת החברתית לטעמי נפילה וסרט שבקלות אפשר בלעדיו.
אחד הבמאים האהובים עליי
09/04/15 21:48
43צפיות

מה הסרט הכי אהוב עליכם שלו: מועדון קרב
מה הסרט הכי פחות אהוב עליכם שלו: המשחק
מה הסרט הכי אנדרייטד שלו לדעתכם: אממ לדעתי רוב הסרטים שלו היו בפרופיל גבוה.
מה הסרט הכי אוברייטד שלו לדעתכם: המשחק...
האם סרטיו השפיעו עליכם? אולי זה כי הייתי צעיר ובתקופה מאוד מוזרה בחיים שלי, אבל מועדון קרב
מה הייתם רוצים שהוא יביים/יעשה בהמשך הקריירה שלו: כל דבר שבא לו. אולי אפילו שיתנסה במדע בידיוני.
מה דעתכם עליו בכללי: אחד הבמאים שאני מעריך כבר זמן רב, ושכל סרט שלו אוטומטית מושך את תשומת הלב שלי

מתבייש להגיד שלא ראיתי סרטים שלו כמעט
10/04/15 11:19
40צפיות
יוצא הדופן הוא מועדון קרב המעולה.
גם אני
11/04/15 11:29
33צפיות
מה הסרט הכי אהוב עליכם שלו:
שבעה חטאים. סרט מושלם.

מה הסרט הכי פחות אהוב עליכם שלו:
המשחק. אולי מגיעה לו צפייה חוזרת, ראיתי אותו ממש בצעירותי ואני בקושי זוכרת, רק זוכרת שהוא ממש שעמם אותי. גם את מועדון קרב לא אהבתי בזמנו.

מה הסרט הכי אנדרייטד שלו לדעתכם:
בנג'מין באטן.

מה הסרט הכי אוברייטד שלו לדעתכם:
מועדון קרב.

האם סרטיו השפיעו עליכם?
לא יודעת, שאלה שצריך לחשוב עליה והמוח שלי עוד לא התעורר היום *שותה קפה*

מה הייתם רוצים שהוא יביים/יעשה בהמשך הקריירה שלו:
סרטי מתח סטייל שבעה חטאים/נעלמת. זודיאק קצת פחות אהבתי (ארוך מדי).

מה דעתכם עליו בכללי:
אני אוהבתאת הסגנון שלו, יש לו סרטים טובים ומעניינים. לא הבמאי האהוב עליי, אבל בהחלט מוערך.
º
שאלות בקשות וכ'ו
07/04/15 11:31
21צפיות
שלום רב. חדשה כאן. האם ניתן לראות את הסרט עד ראייה
07/04/15 01:37
51צפיות
(עם היילי מילס) באינטרנט והאם כדי להוריד סרט או לצפות צריך רכיב מסויים במחשב. שרק לא יתפרק לי המחשב

תודה
ברוכה הבאה לפורום
07/04/15 11:21
49צפיות
שאלתך היא לא חוקית מכיוון שעוברת על זכויות היוצרים. לכן לא נענה עליה כאן בפורום.

חג שמח
תודה על קבלת הפנים ולעניין אי-חוקיות השאלה.שלי. מעולם לא
08/04/15 04:22
32צפיות
הורדתי חצי סרט מהאינטרנט. לא יודעת אפילו איך עושים את זה. ניתן להבין מהשאלה שלי. הנזיפה שלך מאוד פוגעת

לא ברור לי עכשיו מה ניתן לשאול ומה לא..
חס וחלילה התכוונתי לנזוף, אלא הסברתי בתוך גוף ההודעה שלי
08/04/15 10:46
29צפיות
אפשר לבדוק האם יש לוואלה סרטים את הסרט המבוקש (שכן הם מעלים סרטים בצורה חוקית.)

בתור מנהל הפורום, תפקידי למנוע שיחות על הורדות או צפייה לא חוקית.  

לשאלתך לגבי צפייה ישירה - צריך רק חבילת קודקים (להלן: מה שמנגן את הוידאו, בדרך כלל.) ולא, זה לא יגרום לפריקת המחשב שלך. כל עוד לא הורדת וירוסים למחשבך זה לא יגרום נזק כלשהו.

את מוזמנת להמשיך לשאול, ואשתדל לענות במסגרת היכולת המצומצמת שלי.

ושוב, לא התכוונתי לנזוף, אלא רק להסביר באופן ענייני מדוע לא אוכל לענות על השאלה שלך.
בסדר הבנתי..אבל מאוד נפגעתי ממך. ככה לא מקבלים אדם חדש
09/04/15 01:45
27צפיות
לפורום בפרט לא לפורום כמו קולנוע. אני עדיין זרה כאן. לא בקיאה בחוקים השונים, בזכויות יוצרים וכו'

אני מאוד אוהבת קולנוע מאז שהייתי ילדה קטנה. אפשר לומר שקולנוע זה הדבר שאני הכי אוהבת בין יתר האומנויות. רציתי גם ללמוד קולנוע אך לא היתה לי אז תעודת בגרות ונראה לי טיפשי להוציא תעודת בגרות בשביל קולנוע

לא יצא לי להכנס לפורום (אולי פעם אחת) כי הייתי מאוד עסוקה. (עכשיו כבר פחות)

חבל..
הסרט ששאלתי עליו לא הצלחתי למצוא ברשת. אחד הסרטים שמאוד
09/04/15 01:51
21צפיות
אהבתי כילדה..(סוף סוף התפניתי קצת לחפש דברים שאני באמת אוהבת) החלטתי לשאול בפורום ובום קיבלתי מכה על הראש עוד לפני שנכנסתי..

כמוני כמוך/
10/04/15 10:57
11צפיות
גם אני חדש בפורום הזה. מנהל את הפורום תקופה קצרה 

היחס שקיבלת הינו יחס ענייני והייתי עונה אותו גם לגולשים אחרים. אין צורך להיעלב - חוקי תפוז כופים עליי לא לדון בעניינים כאלה אחרת הייתי מנסה לעזור מזמן.
מחפשת סרט "פעמוני חצות"
06/04/15 19:10
42צפיות
או ככה אני חושבת שקוראים לו
זה גירסה משנות ה-80 או 70 לסינדרלה שבה סינדרלה רוקדת עם הנעל שלה שמצאה, ושני אנשים רואים אותה ומודיעים לנסיך והנסיך רוצה להתחתן איתה, וכשהיא מגיעה לבית שלה כדי להיפרד מאמה החורגת ומהאחיות החורגות שלה, היא אומרת לאמא החורגת "I forgive you" והאמא החורגת מתעצבנת ועונה אחרי שסינדרלה והנסיך הלכו "!She forgive me?! How dare she forgive me". סינדרלה באה לארמון אבל בגלל הייחוס של הנסיך הוא חייב להתחתן עם מישהי ממעמד גבוה אז מגרשים את סינדרלה מהארמון, וכשהיא מתארגנת לצאת היא שרה "Cause if he knew how much I love him, no power in this world could keep him", וסינדרלה מגורשת לחלקה סודית שבה היא תחיה בנוחות הרחק מהנסיך. בסוף הפיה מחזיקה חצוצרה מזכוכית ומביאה את סינדרלה לארמון והיא והנסיך מתחתנים, והאישה האצילה מתחתנת עם מישהו אחר, וכולם לובשים פיאות לבנות של המשטר המלוכני.

ראיתי את החצי שעה הזאת של הסרט מאז שנולדתי כי היא הקליטו לי את זה מהטלוויזיה, אבל חיפשתי בכל האינטרנט כולל IMDB, אמאזון ואיביי, ואף מקום לא מוצא את הסרט. חיפשתי באנגלית Midnight Bell אבל לא מצא כלום. גוגל מצא אתר אחד שדיבר על "פעמוני חצות" בעברית שזה מחזמר מיני סדרה בשני חלקים, אבל האתר לא עובד כשנכנסים לקישור בגוגל.

חייבת להשיג את הסרט הזה
אוקיי הקישור עבד אבל אין מידע בכלל
06/04/15 19:31
28צפיות
º
הקישור הוביל אותי לדיוני "מה הסרט שראית הכי הרבה פעמים"
07/04/15 11:34
8צפיות
'ספרות זולה' ו'סאות' פארק הסרט'- 4 פעמים במלואם
07/04/15 17:43
18צפיות
(לא כולל סרטי ילדות שבטח ראיתי עשרות פעמים).
º
אולי שווה לפתוח על זה דיון בנפרד
07/04/15 17:51
5צפיות
º
בהחלט
07/04/15 17:57
6צפיות
תחפשי כאן
07/04/15 11:48
24צפיות
תודה רבה!
08/04/15 22:56
15צפיות
זה הסרט The Slipper and the Rose

באמצע הרשימה נבהלתי כי לא היה גירסה אחרת של סינדרלה משנות ה-60 שזו הגירסה האהובה עליי שראיתי אותה ראשונה מאז שהייתי בת 6 אולי
אז פחדתי שגם אולי הגירסה שאני מחפשת לא נמצאת

הנה הגירסה הכי יפה בעיניי לסיפור של סינדרלה
הגירסה משנת 1965
IMDB הפנה אותי לרשימת הסרטים הזאת על סינדרלה
08/04/15 23:30
13צפיות
המון גירסאות של הסיפור נמצאות שם, כולל הגירסה שלי מ-1965

שוב תודה רבה!
מחפשת סרט
06/04/15 14:32
39צפיות
על בחורה אנורקטית שמתאהבת בבחור שהחלום שלו זה לפתוח מסעדה שהמלצרים בה נוסעים על גלגיליות.

אני חושבת שהיא הצילה קשישה מנסיון שוד באיזשהו שלב בסרט..
אשמח לדעת איזה סרטים עולים בחודש
07/04/15 21:04
32צפיות
הקרוב בארץ 
נ.ב חודש הקרוב עד 1.5 
מה שמגיע עד החודש החמישי
07/04/15 21:29
30צפיות
דירה לפאריז
מרדף לילי
ילד 44
הנוקמים: עידן אולטרון (23 באפריל, שבוע לפני ארה"ב. נה נה נה )
עקבות במים
צילי
בורג
ו-פול בורג נשאר בווגאס.

נשמע כמו שלל סרטים לא מעניינים. 

(באדיבות עין הדג)
º
איך מרדף לילי נקרא באנגלית?ומתי הוא וילד 44 עולה? תודה
07/04/15 21:36
8צפיות
Run All Night
07/04/15 22:06
23צפיות
כן, זה עם ג'ואל קינמן שלך. 
16.4 ביומנך הקרוב לשני הסרטים האלה.
º
אוקי תודה (:
07/04/15 23:03
5צפיות
עזרה! רעיונות לסצנות מעקב בסרטים
10/04/15 17:59
19צפיות
היי לכם
לצורך עבודה ללימודים אני צריכה לתת דוגמא לסרט מעקב, או לסצנה מסויימת מתוך סרט שדווקא לא קשור למעקב (קומדיה דרמה וכו'),
סצנה שמישהו עוקב אחרי מישהו, ואז הנעקב מגלה אותו. סצנה שמראה את אקט השוטטות של העוקב.
אני בטוחה שיש הרבה הרבה כאלה וממש ברח לי מהראש.
ממש אשמח לעזרה שלכם! זה ממש לא חייב להיות מסרט אקשן (גם מעדיפה שלא)
תודה מראש. 
כרגע עולה לי אחד בלבד
11/04/15 13:00
14צפיות
-לא סרט אבל פרק בסדרה הוואי 5-0 בו שוכר מקגארט בלש שיעקוב אחרי אמו (סוכנת CIA לשעבר) אחרי שהוא חושד בה במעשים לא כשרים בענייני ריגול.היא מזהה את העוקב בסופרמקרט,מתעמתת איתו ומתפתח רומן

ב"סמויה" השוטר נמצא בקניון עם שני בניו ופתאום רואה את
12/04/15 11:32
7צפיות
היעד מספר אחד שלו.
כמובן שכל שוטר היה מתבאס ומחכה להזדמנות אחרת אבל לא גיבורינו,הוא שולח את הילדים לעקוב אחריו ובינתיים הולך להביא את האוטו.

אחת הסצינות הטובות שיש .
פינת ההמלצות
08/04/15 11:04
74צפיות
החל מהיום אנחנו מרימים פינה חדשה בפורום. מטרת הפינה היא להמליץ על סרטים לקראת הסופ"ש הקרוב.  
השרשור ייפתח בימי ראשון וחמישי. חד פעמי אני פותח היום בגלל שמחר ערב חג שני ולא נראה לי שיהיה נוכחות בפורום.

מה שכדאי לשים לב - 
א. מדובר בסרטים שמשודרים בערוצי הסרטים של HOT/YES. 
ב. אפשר להמליץ על סרטים בקולנוע. 
ג. נא לא לדבר על הורדות בלתי חוקיות. 
ד. צפייה ישירה- האתר החוקי היחיד שזמין באינטרנט הוא וואלה סרטים. אפשר להמליץ על סרטים משם.

ואפשר גם ההפוך- אי המלצה. כלומר- להמליץ לכולם להתרחק כמו מאש מסרט מסויים שעומד להיות מוקרן. 

תרגישו חופשי לכתוב כמה שבא לכם. 
וכבר אני משרשר הודעה ראשונה לדוגמה.
ההמלצות שלי
08/04/15 11:10
60צפיות
היום ביס 2 ישודר הסרט "פרוקג'ט X". נראה סרט מעניין מהתקציר. 

אי המלצה- אבירי הכסחא- סרט נחמד אבל לא מצדיק בזבוז שעה וחצי מזמנכם. גם הוא משודר  ביס 2 במסגרת פסח קורע.
האמת שזו
08/04/15 18:08
45צפיות
לא ממש פינה חדשה, היא הייתה קיימת פה בפורום כמה שנים.
º
חדשה, ישנה, העיקר היא חזרה.
08/04/15 20:02
9צפיות
רעיון נחמד
09/04/15 01:19
35צפיות
מבטיח לבדוק מה יש מחר בטלוויזיה
ההמלצות שלי למנויי יס
09/04/15 13:37
34צפיות
יום שבת ב-15:17 ביס 2- 'שיגעון בחלל' של מל ברוקס. סרט הקאלט שמומלץ למי שרוצה שהשוורץ יהיה עמו (או שסתם רוצה לראות סרט מצחיק).
באותו ערוץ ויום ישודרו גם ב-16:56 'מדריך הטרמפיסט לגלקסיה' (סרט חמוד ביותר לדעתי האישית) וב-22:00 'שומרי הגלקסיה' למי שעוד לא חזה בפלא המארוולי הנוכחי.
די נרדמתי במדריך הגלקסיה
10/04/15 10:53
13צפיות
אבל שגעון בחלל ושומרי הגלקסיה יופי של סרטים. מצטרף להמלצה
º
אני מחפש את הסרט נס בעיירה
09/04/15 14:35
10צפיות
ביקורת קשה ומעצבנת לי אל סינמה סיטי היקרים.
07/04/15 16:03
76צפיות
תנו לי לנסח את זה בצורה תנ"כי. 

ספר קולנוע פרק א' פסוק א'- 
ויבא חופשת פסח המיוחלת; וניר יתעורר בבוקר יום השלישי ויחליט כי בא לו סרט; וחשכו עיניו מול רשימת הסרטים הזמינים; ויקלל ניר את ה' על בוא חופשת פסח - התקופה שבה הילדים שורצים בהמוניהם; ויקלל ניר גם את סינמה סיטי על כך שכל ההקרנות כמעט הם - סרטי ילדים ומשפחה; וניר לא ימצא נחמה בסרטים המועטים שנשארו.

בקיצור- אין מצב שאדרוך ב50 גוונים של אפור (גם הסרט וגם הספר גרועים), אדם סנדלר באופן קבוע אני מחרים כי הוא לא יודע לעשות סרטים, ושקלתי אולי ללכת לסרט השני של מפוצלים (אבל שמעתי עליו ביקורות לא כל כך איי איי. מצד שני, אני לא תמיד שם על הביקורות האלה אתם יודעים מה.) 

סבבה, תזרקו ילדים לסרטי הילדים שלהם, אבל למה למבוגרים מגיע העונש הזה של להיוותר עם 0 סרטים טובים לרפואה?

עד פה הקיטורים שלי.
זו תקופה שנעה בין סרטי קיץ
07/04/15 18:53
39צפיות
לסרטי ילדים/משפחה.. אני חושב שאפשר למצוא כמה סרטים להנות מהם בסה"כ, אבל כמובן תלוי מה אתה מחפש.
º
בהחלט לא ציפיתי להשתלטות 90% מהם על הקולנוע.
07/04/15 20:57
14צפיות
סרטי השבוע
03/04/15 10:16
73צפיות
רגע לפני ליל הסדר, ספרו לנו מה ראיתם השבוע ועל מה אתם ממליצים לראות במהלך חול המועד .
זעם- Fury
04/04/15 11:41
79צפיות
סרט מלחמה עשוי טוב שבמרכזו צוות טנק אמריקאי (משחק מצויין של בראד פיט כמפקד) על מוראות המלחמה,המוות, הקרבה ואומץ, רומן קצרצר של אחד החיילים עם צעירה גרמנייה,ולבסוף הטנק הבודד מול נחילי גרמנים,סוג של "כוח צביקה" נוסח מלחמת העולם בשנייה. 
רק סרט אחד ראיתי השבוע, והוא
04/04/15 16:19
103צפיות
חלף עם הרוח- זהו! אחרי שנים רבות בהן תכננתי לראות את אפוס ההתשה המפורסם ביום כיפור, בסופו של דבר ראיתי אותו בפסח. למרבה הפתעתי, זה היה סרט לא רע בכלל. הבימוי הנהדר, ההפקה המרשימה, הסוף המעט מפתיע וההופעה הראוייה לציון של קלארק גייבל מפצים על לא מעט פגמים כגון דמויות מעצבנות, עלילה שהולכת במעגלים ואורך מאוד מוגזם (היה אפשר להוריד לפחות שעה מהסרט). בסופו של דבר, אין ספק שמחר זה יום חדש ובינינו, I don't give a damn about that.
ועוד אחד מעכשיו
05/04/15 01:12
59צפיות
הבאבאדוק- סרט האימה המהולל השאיר אותי עם תחושות מעורבות. מצד אחד יש בו רגעים מטרידים ומצד שני יש בו גם כמה גימיקים מגוחכים. מצד אחד הוא שומר על עניין אבל בסופו של דבר יצאתי ממנו בתחושה של 'מה, זהו?'. בסופו של דבר זה סרט לא רע עם באזז לא מוצדק. אני מקווה שמיסטר באבאדוק ייסלח לי.
סרטי החודשיים
04/04/15 16:34
89צפיות
בשבוע האחרון ראיתי יותר סרטים מבחצי שנה האחרונה. לצערי רובם לא משהו...

שודדי הקריביים 4 -
רק אחרי שהתחלתי לראות נזכרתי שראיתי אותו כבר, אבל לא זכרתי כלום כי זה היה בקולנוע ונרדמתי... כל סרט בסדרה היה פחות טוב מקודמו. מבדר לפעמים אבל לא במיוחד.

47 רונין -
סמוראים מנסים להשיג נקמה על פגיעה באדונם.
מצחיק שכתוב בסוף "מבוסס על סיפור אמיתי". הייתי רוצה לראות את קיאנו סופסוף בסרט רציני וטוב.
אפשר לראות אם אין מה לעשות באמצע היום.

הזאב מוול סטריט -
למרות אורכו, הסרט לא הרגיש ארוך. מבדר, מצחיק, מעניין, ולא מתיימר להטפות מוסר.
עבודת בימוי מאוד טובה של סקורסזה.

רובטריקים 4 -
עלילה לא קוהרנטית בשיט, דברים קורים סתם. מניח טוב למי שסתם מחפש צבעים עזים, רובוטים ופיצוצים.

החיים הסודיים של וולטר מיטי -
רוצה לראות עוד סרטים רציניים מצד בן סטילר, אני חושב שיש לו פוטנציאל.
הסרט הזה ספציפית יותר מידי feel good, אבל בכיוון הנכון.

the double -
הסרט השני שמערב כפיל מדויק שמגיח לחייו של אדם אחר., אבל הכיוון של הסרט הזה שונה לגמרי מהקודם (enemy הקודר עם ג'ייק ג'ילינהול).
ג'סי אייזנברג בסרט מאוד סוריאליסטי וקומי ברובו.

הבלתי נשכחים 3 -
כמו רובוטריקים רק עם בני אדם.

the imitation game -
סיפור פיצוח מכונת האניגמה ע"י אלן טיורינג. אני חושב שזאת פעם ראשונה שאני רואה את בנדיקט הזה.
היו סטיות רבות מהסיפור המקורי והכניסו יותר מידי "אוסקריות" לסרט, אבל אם מתעלמים מזה אז מקבלים סיפור טוב.

noah -
עוד סיפור שהכניסו לו סטיות רבות ביחס למקור (המקור פה הוא הסיפור התנ"כי).
הכניסו מלא אלמנטים פנטסטיים, שכסרט בפני עצמו יצאה תוצאה דווקא די טובה.

exodus: gods and kings -
עוד סיפור תנ"כי עם עיבוד אפי מודרני.
לא ברור לי למה היה חשוב לרידלי סקוט להפוך את העברים לטרוריסטים במצרים.
היה די תפל.

predestination -
ראיתי לפני כמה חודשים ושכחתי לכתוב עליו, אחד מסרטי מסעות הזמן הטריקיים ביותר.
לא חף מבעיות אבל שווה לראות ולו בשביל האתגר העליליתי.
עבודת משחק מעולה מצד כולם.
º
אגדת חורף-כדאי מאד!
04/04/15 17:50
47צפיות
סרטים
04/04/15 23:01
80צפיות
Cake - החדש עם ג'ניפר אניסטון. שמעתי ביקורות טובות (וזועמות בגלל שג'ניפר אניסטון לא קיבלה מועמדות לאוסקר) אז הייתי חייב לבדוק. סרט נחמד סה"כ. אניסטון בהחלט בהופעה מרשימה, ואם היא תמשיך כך, היא בהחלט תזכה למועמדות ואולי אפילו לזכייה.
אני קורא לזה "תסמונת מתיו מקונוהי". במשך שנים מתיו עשה סרטים חלשים, קומדיות מטופשות בעיקר, עד ממש לאחרונה.
והשינוי הזה, הביא לו את האוסקר על תפקיד ראשי ב "מועדון הלקוחות של דאלאס".

Big Hero 6 - אנימציה. מהנה ומשעשע.

מליפיסנט - ראיתי חצי סרט (ועם הפסקת שינה באמצע). משעמם. מאוד.
על CAKE
05/04/15 07:54
47צפיות
גם אני ראיתי אותו השבוע..סרט טוב. מעלה המון מחשבות. ואניסטון נהדרת
שניים, אחד טוב ואחד רע
05/04/15 22:00
73צפיות
טוב, נו. 
Bad Jhonson- בחורצ'יק חתיכון להפליא שנוהג לקפוץ ממיטה למיטה (עם נשים) מגלה יום אחד ש....... אין לו זין. מכאן עברתי לווסטאפ לרגע לבדוק מה קרה עם ידידה שלי. למיותר לציין שאת הסרט לא סיימתי.

hotel for dogs- כשמו כן הוא- המון כלבים חמודים. אמה רוברטס חמודה. מה שמו חמוד. ליסה קודרו היא לא פיבי. ו...... דון צ'ידל, רגע לפני שנהיה מפורסם בגלל בית הקלפים (או שקר כלשהו). 

ועוד חצי קטעים פה ושם של פיטר פן (2003) עד שגיליתי מה נהיה מהפיטר פן החמוד היום ועזבתי את הסרט. תודה לימד"ב...
Flix
מוטי סלע - איפור והדרכת איפור

יש לך אירוע?

מאפר מקצועי בעל ניסיון רוצה לשמוע עוד? לחצי כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום