בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

טיזר טריילר - "ההוביט - קרב חמשת הצבאות"
28/07/14 22:32
18צפיות
יצא טיזר טריילר חדש לסרט "ההוביט" שעתיד לצאת בדצמבר הקרוב
נראה טוב..
29/07/14 01:15
5צפיות
מקווה שלא יהיה משעמם כמו הראשון
|תו|רוצים לזכות באזניות מדליקות|?|
27/07/14 12:48
14צפיות
יש לכם הזדמנות לזכות באוזניות מגניבות של 50CENT|!|

|שמאל| כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לקישור הבא , לענות על השאלה ואולי תוכלו לזכות|!|

http://www.tapuz.co.il/blog/net/UserBlog.aspx?Blog...
שאלה קטנה - סרטי באטמן
27/07/14 18:56
41צפיות
אני רוצה לראות את "האביר האפל" ואת "עלייתו של האביר האפל".
יש צורך לראות את Batman Begins או שזה לא קשור?
כן
27/07/14 19:19
34צפיות
זה בהחלט קשור.
אוף.
27/07/14 19:27
45צפיות
באסה, חשבתי לוותר עליו. כמה זה קריטי?
מוזר כי "האביר האפל" ידוע בפופולאריות שלו, אבל על "באטמן מתחיל" בקושי שמעתי.  על פניו נראה שהרבה אנשים דילגו עליו...

בכלמקרה, תודה על התשובה!
לא חושב שזה כזה קריטי....
27/07/14 22:56
33צפיות
אני ניסיתי פעמיים לראות את באטמן מתחיל ופשוט לא הצלחתי, כל הזמן נרדמתי או ממש סבלתי משיעמום...
לעומת זאת באביר האפל ישבתי מרותק ולא היה חסר לי מידע.. (לפחות לא אחד ששמתי לב אליו)

את האביר האפל אפשר לראות בלי באטמן מתחיל
28/07/14 02:02
27צפיות
אבל בשביל "עלייתו של" חייבים לראות את שני הסרטים הקודמים בסדרה.
כשאתה מציג את זה ככה
28/07/14 12:22
24צפיות
זה נשמע כאילו גזרו עלייך איזה סוג של עינוי,
מה שנאמר כאן בפורום זה בגדר המלצות, ואתה יכול לקבל או לקבל אותן,
אם אתה באמת לא רוצה לראות, אף אחד כאן לא מכריח אותך לראות.

ברור,
28/07/14 13:45
20צפיות
לא יודע למה קיבלת את זה ככה - לא באתי אליך בטענות חלילה. רק שיתפתי בתחושותיי.

בכל מקרה - ראיתי את הסרט - וטוב שכך, כי בהחלט הייתי צריך את הסיפור מסגרת (בקושי מכיר את באטמן). היה סרט סבבה.

תודה לעוזרים!
גל גדול כוונדר וומן.....
27/07/14 09:48
41צפיות
יצאה תמונה ראשונה של גל גדות כוונדרוומן ...לדעתי היא נראית פיצוץ. טוב שהם לא הלכו על הצורה והצבעים המקוריים מהקומיקס ומסדרת הטלוויזה אלא על עיצוב חדש לגמרי .

מה דעתכם?
http://www.imdb.com/comic-con/photos/comic-con-201...
º
27/07/14 14:35
4צפיות
wonder women
27/07/14 14:41
28צפיות
אני חושבת שהיא נראית מדהים אבל חשבתי שהצבעים קצת משעממים מדי לדמות אייקונית כמו וונדר וומן ; אבל היא שחקנית מצוינת ואין ספק שזה מאוד מרגש!
לא אהבתי בכלל
28/07/14 13:25
23צפיות
היא נראית גסה מאד בתמונה הזאת. בעבודה שלי יש תמונות שלה בכל מקום, וניסיתי וניסיתי, ולא, היא פשוט לא יפה בעיניי.
ביקורת : תמונה של גל גדות בתור וונדר וומן
28/07/14 21:23
13צפיות
Hi guys,
a little of GEHAVA ISRAELIT in these weird days of summer.
Here is my hebrew video review of the new wonder woman AKA Gal Gadot pics

מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:16
8צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

סרטי השבוע
25/07/14 08:34
74צפיות
והשבוע מה ראיתם?
השבוע ראיתי את
25/07/14 09:33
104צפיות
משפטי נירנברג- אולי אחד הסרטים הכי חשובים שראיתי אי פעם. מעבר לזה שהוא סרט גדול ומעניין, בהחלט הרגשתי במהלכו שהוא מנסה להתמודד, להסביר ולהציג את האנשים שמאחורי זוועות מלחמת העולם השנייה ואת התוצאות שנגרמו בגללה בצורה מאוד ישירה עם העיניים לצופים. זה לא סרט מושלם (העלילות משנה לא מאוד מעניינות והסרט מעייף בחלקים מסוימים כי כמה כבר אפשר לראות אנשים מדברים) אבל הוא בהחלט סרט מעניין וחשוב שכול אחד צריך לראות.
מחוקים- סרט נהדר על אלכוהוליזם, התמכרויות והשפעותיו על החיים. מרי אליזבת' ווינסטד נותנת את הופעת חייה והיא מופלאה. גם אהרון פול לא רע (ואפילו הוא אומר Bitch במהלך הסרט!).
סודות אל אי- פילם נואר מעולה, שכשעה לתוכו נראה שהוא הולך להיגמר ועד הוא מוסיף עוד שעה וקצת שבהן מתברר שלא הכול כפי שהוא נראה. מהלך תסריטאי די מבריק לדעתי. תוסיפו לכך אנסמבל שחקנים משובח (ראסל קוראו, קווין ספייסי, דני דה ויטו, גיא פירס וקים בסינג'ר) ועלילה מפותלת ומעניינת ותקבלו סרט מהנה ביותר לצפייה.
משפטי נירנברג קלאסיקה וסודות LA ניאו נואר מעו
25/07/14 11:14
44צפיות
לה, כמו שאמרת
סרטי השבוע
25/07/14 11:18
100צפיות
(2013) עמק הזאבים 2    Wolf Creek 2
גרג מקלין ביסס בכבוד רב את מעמדו כבמאי אימה מהשורה הראשונה כשעשה
ב-2005 את 'עמק הזאבים', מותחן שהתעלה הרבה מעל הציפיות והיה ממש טוב.
שנתיים אח''כ, ביים את Rogue האפקטיבי שסיפר על תנין ענק המטיל אימה.
לא חושב שסרט ההמשך לסרט הביכורים שלו היה נחוץ. הדמות הראשית די איבדה
מהקסם הפסיכוטי שאפף אותה. השנינויות נותרו אבל הפעם זה הרגיש מכני ומאולץ מדי.
דמויות המשנה נבובות בניגוד לדמויות המשנה של הראשון. הסצינות במרתף העינויים
הסבוך היו מוזרות ולא בקטע טוב. סרט סביר שעובד בעיקר בזכות קצב מבדר.
10/5

(2012) שרקייה
סרטו של עמי ליבנה מביא עימו סיפור קטן וטעון שהופך גדול ומרגש ככל שהדקות נוקפות.
התסריט התכליתי והנבון של גיא עפרן מאפשר למציאות שבד"כ מטואטאת מתחת לשיח
הציבורי לקבל קול משלה, לפחות למשך 80 דקות. הלב של הסרט פועם בחסד, נתון לרחמיה
המאולצים של עלילה המבקשת להישכח ולהתפוגג. יש לא מעט יופי סמלי-חברתי הנובע מהתבוננות
בעיקר ואותו עיקר מחרים את היכולת המגונה של הצופים להתכחש. וכך, מבלי להיות בוטה או חצוף,
הסרט משיג את תשומת הלב ונשאר כתיעוד קולע של קשיים בצל נסיבות לא הוגנות.
10/7

(2012) כוננות עם שחר Zero Dark Thirty
הרבה זמן לא פיהקתי ככה. באמת. מאוד אהבתי את הקודם של קת'רין ביגלו, 'מטען הכאב'.
אני יכול להבין שהמציאות שיחקה לידיה של ביגלו ויצא כי הסרט עליו עמלה ועתיד היה לדבר
על מאמצי החיפוש אחר בין לאדן וכו', הפך להיות סוג של פרופגנדה אמריקנית עם סוף טוב.
הנהירה של הקהל לסרט לא נבעה חלילה מהאיכויות של הסרט - דרך אגב הן לא קיימות -
אם כי בגלל הצורך הפסיכולוגי המתקבל על הדעת של לצפות במעשיהם של האמיצים,
מעשים שמובילים את המערב לחופש וזכויות. ארה''ב הייתה צריכה את הסרט, אמנם אין לו
שום ערך קולנועי להציע לצופה הממוצע שלא מתרגש מהירואיזם קלישאתי, מבוסס אמת או לא,
אבל היא הייתה צריכה אותו. אישה מביימת סיפור על גברים שרודפים אחרי גבר והדמות הראשית
היא אישה? גאד דאם, החומר ממנו מקריצים אוסקר. כמעט. מי שלא אכפת לו מכל זה, ימצא פה
שעתיים וחצי מיותרות של עלילה סטאטית, דמויות ריקות מתוכן ושיעמום מתמשך.
10/2

(2010) כלואים Caged
גל האימה הצרפתי החדש סיפק כבר לא מעט סרטים שהציבו תיגר על הז'אנר האמריקני, הרימו את
רף הגראפיות וחיפשו כיצד אפשר לחדש ולשפץ את העלילות הידועות והחלולות ברובן לכדי פרץ חתרני
של עשייה קולנועית. הסרט נשאר ונשמר במרחק ביטחון מאותם סרטים כי המטרה שלו היא להיות מבדר,
מותח ולא אלים במיוחד. שעה ורבע המתרחשת בחצר האחורית של הטירוף האנושי. כן, גם לו יש חצר אחורית.
אל תצפו לסצינות מפורשות ומבחילות אבל עצם הרעיון בבסיס הסרט גורם ללא מעט חלחלה וביעותים.
10/7

(2004) שנת אפס
סרטו המצוין של יוסף פיצ'חדזה נכתב כנובלה קולנועית מרגשת וכבירה על החלום הישראלי האבוד,
על דמויות שמחפשות את עצמן בתוכו. התאהבתי מהר מאוד בסרט. התעמקותו ביסודותיה וסודותיה
של האנושיות הפרטית אותה מבקשים לטפח טיפוסים כאלה ואחרים, בלי הבדלי טוב ורע ברורים,
משאירה את הלב שותת. מופתי, כה מופתי.
10/8

(2003) שעת הזאבים Time of The Wolf
בזמנו מיכאל הנקה הצהיר כי הסרט שלו הינו תשובה חדה לסרט האפוקליפטי ההוליוודי הנוסחתי.
ואכן, מתקיימת כאן אנטי-תיזה ברורה המשרטטת מארג סוציו-דיסטופי עוכר שלווה, דחוס, קלאסטרופובי,
מעיק. ובהרבה מובנים ככה אמור להיראות סרט על האנושות פוסט קטסטרופה לא ברורה.
10/7

(1992) הוידאו של בני Benny's Video
סרט מוקדם של הנקה על נער בעל אובססיה מורבידית, מושפע מאמצעי התקשורת המצויים בהמוניהם בחדרו:
מקלטי טלוויזיה, מכשירי וידאו, קלטות, מצלמות ושידור נון סטופ של חדשות העולם. אירוע אלים מרחיב את
גבולות הפרספקטיבה המוסרית של הדמויות ושל הצופים וזה נעשה בצורה יוצאת דופן. מעניין כי באותה שנה
יצא 'כלבי אשמורת' ובשניהם הייתה סצינת מפתח מזעזעת שהתרחשה כל כולה מחוץ לפריים, ברקע.
היו לי כמה בעיות קטנות עם התסריט, בעיקר באמצע אבל הסרט משאיר לא מעט חומר למחשבה.
10/6

(1989) שוטר אלים Violent Cop
סרט הביכורים של טקאשי קיטאנו כבמאי. במקור, על כס הבימוי היה אמור לשבת קינג'י פוקאסקו אבל
זה לא הסתדר וקיטאנו, שכבר הוחלט עליו גם כגיבור הראשי, לקח את המושכות, שינה את התסריט והוציא
ממנו את הפן הקומי. קיטאנו מגלם שוטר שאין לו אלוהים והוא מבצע את החוק עפ''י תפיסת עולמו הניהליסטית.
הרבה אלימות ריאליסטית קשוחה מובילה לרגעי סיום פיוטיים מהולים בדם.
10/7

(1981) מלאך הנקמה Ms. 45
סרטו של אבל פריירה לוקח בחורה אילמת ונחבאת אל הכלים, גורם לה להיאנס פעמיים תוך כשעה
והמקרים הטראומתיים הללו מכשירים אותה לצאת למסע טבח בגברים באשר הם. בלית יכולת דיבור,
היא מעבירה מסר אגרסיבי ומדמם בעזרת מר 45 מ''מ אותו היא נושאת ומשמש אותה כמוציא לפועל
וכך היא מוכתרת להיות גברת 45. פסקול מצוין מודבק על אווירה של ניכור ניו יורקי והבימוי המסוגנן
להפליא מעניק מרחב תימרון נכבד עבור זואי לונד הקסומה והאפלולית. קלאסיקת טראש.
10/7

(1975) ירח שחור Black Moon
לואי מאל ('להתראות ילדים') עשה כאן סרט תמוה והזוי שאמור להיות אלגוריה אנטי-מלחמתית סוריאליסטית.
העיצוב החולמני והמוזר מכשף והכל אבל בהיעדר סיפור או עלילה קשה למדי לצלוח את הצפייה בו.
10/3

(1947) גוף ונשמה Body and Soul
נואר הנחשב לאבי אבות סרטי האיגרוף. סקורסזה, בעבודתו על 'השור הזועם', דרש מדה נירו לשבת
ולראות את הסרט בשביל לקבל השראה לדמותו. לא התלהבתי עד כדי כך, המערכה השנייה הייתה מאוד
רופפת והעיבה על הראשונה והשלישית שהיו לא רעות בכלל.
10/6

(1945) דילינג'ר Dillinger
מעריצי טרנטינו המושבעים לבטח זוכרים איך לורנס טירני, הבוס הגדול ג'ו קאבוט של 'כלבי אשמורת', נכנס
לקראת הסוף למקום המפגש של הגנגסטרים וכששואלים אותו מה עלה בגורלו של מיסטר בלו הוא עונה:
''מת כמו דילינג'ר''. וזו הייתה כמובן מחווה קטנה לתפקיד גדול של טירני בתור ג'ון דילינג'ר, הרבה הרבה שנים
לפני שג'וני דפ הרס לו את הצורה. הסרט טוב מאוד, נואר אלים ומחשמל.
10/7
כוננות עם שחר - מסכים, חלש
25/07/14 20:08
36צפיות
לא הייתי מכסח אותו לגמרי - יש שם כמה סצנות מסקרנות, וחוץ מזה יש שם נושא - נחישות ללא גבול, כמעט דתית, לעבודה (לא להתבלבל עם נחישות למשימה - שבסרט הזה זה כמעט אותו הדבר) - שתמיד ריתקה אותי. וכן, סרט מיותר.
אחרים לא ראיתי
מיותר זו מילה מדויקת.. ואשמח לשמוע
25/07/14 20:37
30צפיות
מה אתה חושב על טקאשי קיטאנו ומיכאל הנקה.. וממליץ מאוד על דילינג'ר..
מעריך אותם, לצערי לא מכיר מספיק
26/07/14 00:04
27צפיות
את עבודתם. מהנקה צפיתי רק בשני סרטים - אהבה ו-היבשת השביעית. היבשת השביעית הוא סרט חשוב, אך כי היה לי קשה לצפייה. אהבה היה הרבה יותר קל - אך הנושא לא פשוט. עם כזה הפרש של שנים בין הסרטים נראה שהנקה נשאר במאי עם נושאים לא שגרתיים, נושאים שבד"כ לא מרחיבים עליהם את הנושא. ז"א - חשוב לצפות בעבודות שלו, אך להיות מוכנים שזה לא יהיה קל. עבודת הבימוי שלו שקטה, בוטחת ונותנת כבוד לנושא עצמו - במאי גדול.

טקאשי - גם ממנו צפיתי רק בשתי עבודות - זטואיצ'י - סרט כיפי, סרט נהדר, סרט עם קצב נסתר אשר מתפרץ בסטפס מפתיע וצוהל ברבע השעה האחרונה שלו. עוד סרט שראיתי הוא Outrage - סרט על היאקוזה, על תדמיתה הפנימית והחיצונית, סרט עם ועל כבוד, מטובל באלימות. הזכיר לי כמה סרטים וסצנות מסרטים אחרים. אך לא מצאתי שהוא סרט גדול או מעניין במיוחד. אני חושב שקיטאנו פוזל ביצירות שלו לקהל קצת מערבי. יש לי רגשות מעורבים - אני אצטרך לראות עוד על מנת לגבש לגמרי את דעתי עליו.
אמממ
26/07/14 01:23
25צפיות
אצל הנקה תראה את משחקי שעשוע (1997), המורה לפסנתר ומחבואים.
אצל קיטאנו תראה את זיקוקין די נור.
25/07/14 12:19
73צפיות
הצורך במהירות: האמת ציפיתי להרבה יותר גרוע, וזה היה לגמרי בסדר. משחק לגמרי סביר ומעל המצופה לסרט כזה, סצינות מרוצים
מלאות אדרנלין שגרמו לי להתגעגע למשחק. העביר לי שעתיים בפנאן.
חבובות: מבוקשות- מהסרט הקודם לא עפתי. הוא היה מאוד ילדותי, מאוד מתוק, קיטשי ושמח בצורה שהחליאה אותי. בכל זאת מדובר בחבובות אז קשה שלא לצפות לסרט בדיוק כפי שתיארתי, אבל
זה היה אובר מוגזם בעיניי. בכל אופן השני - הרבה יותר טוב. ואני גם בעמדת מיעוט בעניין הזה לפי איך שהתקבל בעולם. הוא משעשע, הוא כיפי, זורם, השירים מעולים ובקיצור ממש נהניתי.
מורעלים- סרט ישראלי קצר על זומבים וצבא, והקשר ביניהם. סתם, זה לא באמת עמוק כמו שזה נשמע. אני מברך את הקולנוע הישראלי על היציאה מהתבנית המוכרת בשנים האחרונות, זה מבורך.
אבל הסרט הזה לא כ"כ מוצלח. הסיפור בו לא ממש מעניין, ולא שאפשר לצפות מסרט זומבים למשהו חדשני במיוחד אבל עדיין, המשחק מעפן ובגדול הסרט הזה פשוט לא משהו. הזומבים יחסית בסדר לסרט ישראלי ראשון שעוסק בנושא, הם עדיפים על הזומבים ש'מלחמת העולם Z' הציע. לא נורא, אני מאמין שישראל תתפתח בז'אנר הזה ותוציא ממנו דברים מקוריים בעתיד.
כוכב הקופים: שחר: שמח שמאט ריבס יביים גם את סרט ההמשך! מדובר בבמאי שאני צופה לו עתיד גדול. קלטתי את הכישרון הרב שלו עוד ב'Let Me In' המצוין.
הסרט הזה ברובו הגדול פשוט נפלא. הבימוי, האווירה, האפקטים, הנושאים האקטואליים מועברים בצורה כה מוצלחת. אבל אז מגיע החלק האחרון של הסרט, שבו

קופים רבים מפרקים בני אדם במלחמה
עם נשקים חמים כאילו זה מוטבע מהם מלידה. כן, לא חסרים שם דברים לא הגיוניים אך עוד ניתן לסספנד אותם, אבל כל ההתנהלות של הקופים במערכה האחרונה נורא צרמה לי על אף היותה עשויה היטב ומגניבה רצח.
עכשיו ראיתי את 'מורעלים', סביר בקושי
25/07/14 13:32
45צפיות
זה בעיקרון סרט גמר של אונ' ת''א מאת דידי לוביצקי וכאחד כזה הוא מופק בצורה לא רעה בכלל אבל העלילה לעוסה וצפויה.
המבול, מנותקים ועוד
25/07/14 16:14
59צפיות
השבוע ראיתי

2014 - קפטן אמריקה: חייל החורף
אפקטים טובים, אקשן מסקרן - סרט כיפי לקיץ - ריק מתוכן ולא מכביד על מחשבות
לוותר

2010 - דייט לילי
אם באמת אין מה לעשות ולא נרדמים ולקרוא קצת קשה כי זה מפעיל את השכל והרגש - אפשר לצאת לדייט לילי - קומדיית אקשן חביבה
לוותר

2014 - המבול
הצמידות המסוכנת של אנשים טובים, קנאים גמורים ואלוהים - הכל בדמות של נוח - מול הסכנה שבמחשבה חופשית ומשוחררת הלובשת דמות של ברבריות אצל מלך האנשים המתמודד מול נוח. אישית אני בעד הטיעונים והעמדה של המלך. בסרט הוא הדמות הרעה, אשר מפיצה את הבשורה האמריקאית של רוח החופש. שילוב מעניין. הטוב והרע בכל אחד מאיתנו - זהו המסר כמובן. שהוא מעניין - אך הסרט, לבד מהאפקטים והמסר הזה - די מפוספס וחבל
לוותר

2012 - מנותקים
הבדידות והכמיהה ליחסים בעולמנו הדיגיטלי והמודרני - מספר סיפורים שמעורבבים ביחד - יוצרים קולאז' מעניין דכאוני וטורדני
שווה

השבוע גם ראיתי שתי עונות של שקר לי (היה לי הרבה זמן בטיסה טרנסאטלטית) - סדרה חביבה למדיי - הרעיון הוא שאפשר לדעת אם אדם משקר או דובר אמת מתוך שפת גוף והבעות הפנים - וכך נוצרת סוכות ע"י ד"ר לייטמן אשר מוכר את שירותיו כפוליגרף אנושי לגופים כמו אפ.בי.איי, פוליטיקאים וכו'. מסקרן.

השבוע גם כתבתי של גנדי ו-ראן:
https://hafsaka.wordpress.com/2014/07/22/1982-gand...
https://hafsaka.wordpress.com/2014/07/25/1985-ran/
The Zero Theorem, החדש של טרי גיליאם.
25/07/14 19:57
74צפיות
אולי לא בליגה של יצירות המופת שלו (ברזיל ו-12 קופים), אבל ללא ספק הסרט הטוב ביותר שהוא עשה... וואו, מזמן. באופן קלאסי לבמאי הזה, הסרט קצת מבולגן, קצת חידתי ופלצני שלא לצורך ולפעמים מוזר לשם המוזרות בלבד - ובכל זאת, הוא מבדר, הוא עשוי נהדר, המשחק בו נהדר, הוא מקורי ולא משעמם לרגע. מי שמתחבר אל הסגנון של הבחור בהחלט יקבל תמורה לציפיות.
לא הבנתי - אם הוא לא בליגת יצירות המופת
25/07/14 20:19
53צפיות
שלו (ואם כבר - אוהב מאוד את ברזיל וגם את מונטי פייטון והגביע הקדוש - אך 12 הקופים באמת היה סרט יוצא דופן שלו - אך לא ארחיק לכת עד כדי לסווגם יצירות מופת) - אז איך ייתכן ש-The Zero Theorem הוא הסרט הטוב ביותר שלו? הסבר - לא הסתדרתי עם הלוגיקה
כשל בהבנת הנקרא.
25/07/14 20:21
45צפיות
כתבתי "ללא ספק הסרט הטוב ביותר שהוא עשה... וואו, מזמן", כלומר: זה הסרט הכי טוב שלא מזה מספר מסויים של שנים. 19 ליתר דיוק.
º
אם כך אני רואה זאת כהמלצה
25/07/14 23:43
12צפיות
השבוע
25/07/14 23:44
56צפיות
"במערב אין כל חדש"
סרט מלחמה משנת 1930 (זוכה האוסקר לסרט הטוב השלישי בהסטוריה)
הסרט עוסק במלחמת העולם הראשונה, דרך עיניהם של חיילים גרמנים צעירים שמתגייסים למלחמה,
הדרמה עשויה טוב, מבויימת ומשוחקת בצורה טובה,
עבודת צילום מרשימה שלא מביישת סרט משנת 1930,
ממליץ ביותר,
(נכון להיום, זהו הסרט העתיק ביותר שיצא לי לראות בהקרנת פילם)

"פרנק"
סרט חביב ביותר,
לא משהו מיוחד, יש כמה חלקים הזויים אבל יש לא מעט קטעים מצחיקים,

"ברט וונדרסטון המופלא"
גם כן סרט חביב ביותר, הרבה רגעים מצחיקים,
ממליץ.
אחרי שבועיים של מילואים בצו 8
26/07/14 18:15
53צפיות
קצת התרעננתי עם שני סרטים מאוד שונים אחד מהשני.

כוכב הקופים - השחר: מוצלח מאוד, גם אם פחות (יחסית) מהראשון. אפקטים פסיכיים ברמות אחרות, סצנות אקשן סוחפות, עלילה חכמה ומאוד אקטואלית למצב בישראל בתקופה האחרונה אבל גם חסר בו קצת רגש שיכול היה להוסיף לו המון, רגש שהיה גורם לו להתעלות על הסרט הקודם. ובכל זאת, סרט מעולה, לא פחות.

סקס טייפ: הייתה לי הרגשה שאני לא צריך ללכת לסרט הזה אבל לא הקשבתי לעצמי. איזו טעות. סרט מגוחך, קיטשי ברמות מגעילות, אמריקקי במובן הכי מגעיל ומביך של ה"מונח" והכי גרוע - הוא לא מצחיק. יש בו 3-4 בדיחות שמעלות חיוך דבילי על הפנים וזהו בערך. איזה בזבוז של פוטנציאל לסרט, באמת. לא להתקרב (אלא אם בא לכם לראות ת'תחת של קמרון דיאז כמה וכמה פעמים, במקרה כזה אני ממליץ עליו בחום רב).
generation war - מיני סידרה בגרמנית
26/07/14 23:00
28צפיות
https://www.youtube.com/watch?v=TmyGPX23px4
אני לא יודע מה הנהלים שלכם בפורום, אם מותר להמליץ על מיני-סדרות.
בכל מקרה, זו מיני סידרה (3 חלקים) שמספרת את סיפורם של 5 צעירים ערב מלחמת העולם השנייה. הם מאחלים ומקווים להיפגש שוב בחג המולד הבא... המלחמה נמשכת הרבה מעבר לכך כמובן.
בכל מקרה, זו סידרת דרמה מלחמתית משובחת. מראה את המלחמה מכמה זוויות... מזווית של יהודי כמובן וזווית ההשקפה של חיילים גרמנים בצבא הרייך.
יש שם דיי הרבה קטעי מלחמה מרתקים, בשילוב עם קטעי דרמה מעניינים בדילמות שבהם נתקלים חמשת החברים במלחמה.
ממליץ בחום:)
שוב אני מדגיש, השפה המדוברת היא גרמנית...
Cold in July.
27/07/14 17:06
33צפיות
מותחן נהדר מבית היוצר של ג'ים מיקל וזכה לשבחים בסאנדנס. מתחיל כמו מעין גרסה הפוכה של "מי מפחד מהזאב הרע" אבל לוקח טוויסט נהדר באמצע. מייקל סי. הול ענק בתפקיד הראשי. כן, אני יודע, דקסטר נהייתה חרא בשלב די מוקדם אבל הוא תמיד נשאר שחקן נהדר, ומסתבר שיש בשבילו חיים אחרי הסדרה ההיא.
ראיתי השבוע את
28/07/14 10:48
20צפיות
הרקולס והאמת שלמרות הביקורות הלא מפרגנות אני נהנתי.
אולי זה בגלל שהשתמשתי לראשונה בהטבה של שני כרטיסים+פופקורן ב20 ש"ח שגיליתי שיש לי מהכרטיס של מזרחי.  
תאכלס- באמת סרט נחמד, פשוט לא צריך לצפות למשהו ענק
קפה דה פלור
29/07/14 08:47
8צפיות
סרט צרפתי המספר שני סיפורים על אהבה.
חשבנו שזה הולך להיות סרט רומנטי/דרמה קליל, רצינו קצת לצאת ממצב רוח הלחימה המדכא מסביב.
כמה טעינו.. זה סרט לא קל בכלל. אבל מעבר להיות לא קל - הוא למעשה סרט נפלא ומעניין.
מודה שלא התחברתי למסר שניסו שם להעביר, או לפחות לדרך בה העבירו את המסר (לא אספר, זה ספויילר רציני), אבל הרעיון אחלה.
כל השחקנים משחקים מצויין וסך הכל אני ממליצה.

7.5/10
ונסן קאסל
27/07/14 16:16
21צפיות
שחקן מדהים, מדהים. 
עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 11:56
6צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

העיקר שהסרט כיף.....
27/07/14 11:55
22צפיות
חורים בעלילה שלא שמנו לב אליהם .
ביקורת סרטים : איירון מן 2008
27/07/14 06:30
12צפיות
Hi Guys,
Today we are going down memory lane with the review of the movie who alone started a UNIVERSE.

https://www.youtube.com/watch?v=scfFKn4ZRhc
שאלה לגבי אולמות הVIP בארץ
24/07/14 14:06
48צפיות
רציתי לדעת מהו אולם הVIP הכי טוב לדעתכם בארץ? עדיפות להמלצות מניסיון אישי.
º
מורדוק, חזרת?
26/07/14 20:29
12צפיות
הייתי רק בגלובוס
26/07/14 22:00
30צפיות
ועליו אני ממליץ, וחברים שלי שהיו גם בסינמה וגם ביס פלאנט אמרו שעדיף גלובוס.
להבנתי ההבדל הוא שבגלובוס יש הפסקה באמצע הסרט, משהו שאני בדרך כלל לא אוהב אבל כשזה בשביל לצאת ולהביא קפה מאפה ועוד פינוקים לסרט אז דווקא מאוד מתאים.
סרטים רגילים אגב אני מעדיף ביס פלאנט, כי האיכות בגלובוס בקיריון פחות טובה מבפלאנט בחיפה.
º
מה מציעים בגלובוס שעדיף מבחינת ה-VIP?
27/07/14 09:52
5צפיות
גלובוס מקס
27/07/14 14:44
14צפיות
היי אני עובדת vip  בגלובוס מקס בדרום ואני יכולה להגיד לך שיש אוכל חם, פשטידות, סלטים, לחם וממרחים וגם פירות. שתיה חופשית וגם פוקפורן. בהפסקה באורך של כ-7 דקות מקבלים גלידה.
זה לא מה שמציעים גם ביס פלנט/סינמה סיטי?
28/07/14 08:40
8צפיות
גם שם ב-VIP יש אוכל חופשי, שתייה ופופקורן.
שמעתי כבר כמה פעמים שאנשים מדברים על ההעדפה לגלובוס מקס ב-VIP ואני מנסה להבין תכלס למה, כי מבחינת אוכל ושתייה ופופקורן זה אצל כולם- זו גם הסיבה המרכזית שהולכים ל-VIP :)
אני שמעתי..
28/07/14 09:03
11צפיות
שלא מציעים כמות כזאת של אוכל במקומות אחרים... אבל לא הייתי במקומות אחרים אז אני לא יודעת
כל מה שציינת עכשיו יש גם ביס פלאנט וסינימה סיטי
29/07/14 09:11
2צפיות
+ קוואה ויין :)
המלצות
29/07/14 09:08
3צפיות
הייתי בסינימה בגלילות ובסינימה בראשון לציון וכן גם ביס פלאנט בראשון לציון.
בעיני המנצח בלי בכלל תחרות הוא יס פלאנט.
מכמה סיבות:
גלילות ישן ומעפן. וכל מה שאגיד על רשל''צ בהמשך תקף גם לגלילות רק תכפיל את זה בפי2.
סינימה ברשל''צ הוא חלק מאולם רגיל. זאת אומרת זה לא אולם ספשל ויאיפי אלה ישנם כיסאות ויאיפי בסוף האולם הרגיל מה שגורם לכמה בעיות.
המסך לא מותאם לגודל האולם. יוצא שאתה תשב בין השורות האחרונות בסוף האולם ותסתכל על המסך כאילו שאתה עומד ומסתכל על הריצפה- לא נעים.
אקוסטיקה נוראית- אפשר בקלות לשמוע את מי שיושב בשורה הראשונה גם אם אתה נמצא בשורה 9
מושבים שאינם גבוהים מספיק וכל אדם שעובר את הגובה 165 וישב מלפנייך יכול בקלות להסתיר לך
אם אתה יושב בצד האולם- נדפקת. בניגוד ליס פלאנט שהמסכים באולמות מעוגלים וגם אם אתה יושב בצד אתה רואה טוב.
 יש מעקה שמסתיר לך את המסך והכיסאות בינם לבין עצמן אינם מרווחים מספיק.

יס פלאנט
אולם ויאיפי ספישל וככה גם המסך מותאם לאולם שבעל 6 - 7 שורות סה''כ ככה שהראש נשאר ישר ואתה צופה בסרט כמו בנאדם. מסך גדול, מעוגל ואיכותי ככה שזה לא משנה איפה תשב- אתה תראה טוב.
אקוסטיקה נפלאה- שידברו על הטחורים של סבתא שלהם אני לא שומעת כלום.
הכיסאות בינם לבין עצמם מרווחים

באוכל- זהה פחות או יותר בשניהם. ובאמת שאין לי מילה רעה לומר על האוכל של סינימה סיטי. אולי אפילו בסינימה יש יותר מבחר מיס פלאנט אבל בהחלט משהו מינורי לחלוטין.

זוכים בכרטיסים לסרט לילה מסוכן
23/07/14 14:53
480צפיות
זוכים בכרטיסים לסרט לילה מסוכן
סדרה של פשעים מטרידים ובלתי מוסברים מובילה בלש ניו יורקי לתוך מותחן איימתי בו הוא יגלה הרבה מעבר למה שהוא ציפה.
נשמע מעניין? הסרט  "לילה מסוכן" מגיע לקולנוע ותפוז אנשים נותן לכם הזדמנות לזכות בזוג כרטיסים

אז מה עליכם לעשות

מעכשיו ועד ה-31.7  בשעה 12:00 ספרו לנו על גבי שרשור זה:
מהו סרט האימה הפרטי שלכם - מהו הפחד הסודי שמעולם לא חלקתם? הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו אך לא מעיזים לספר...

חמש עשר ההודעות הטובות, המפחידות והמקוריות ביותר יזכו את כותביהם בכרטיס זוגי לסרט "לילה מסוכן"

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...

על הסרט
קצין משטרת ניו יורק ראלף סארשי (אריק באנה), שנאבק בקשיים אישיים, מתחיל לחקור סדרה של פשעים מטרידים ובלתי ניתנים להסבר. הוא משלב כוחות עם כומר לא שגרתי (אדגר רמירז), שמלמד אותו טקסים של גירוש שדים, כדי להילחם ביישות השטנית המפחידה שמשליטה טרור בעיר.

קידמון הסרט: https://www.youtube.com/watch?v=fTTQLbwhd04
סרט האימה שלי
23/07/14 20:06
96צפיות
מפחיד אותי שאין צנזורה על הפטפטת בשידור חי בכל ערוצי התקשורת. אפילו לא בישראל, ובעיקר בערוצי הטלוויזיה הישראליים. מפחיד אותי שאנשים לא חושבים על תוצאות הדיבורים שלהם. בערוץ 2 הראו לאחרונה שמשדרים אותם (את ערוץ 2 הישראלי) בשידור חי בטלוויזיה של עזה בזמן מבצע צוק איתן.
אני מפחדת מהפטפטת המסוכנת של הכתבים והפרשנים המומחים שמוסרים מידע לאויב בשעת מלחמה. הם אנשי צבא בכירים לשעבר, מומחי ביטחון, שב"כ, מפתחי מערכות, אנשי סוד שמחפשים לעצמם פרסום וחשיפה ורצים מערוץ לערוץ.
לאחרונה כשנגמרו כבר המרואיינים החוזרים על עצמם בכל הערוצים, התחילו לראיין אימהות של חיילים, וגם הן מפטפטות בשידור חי כל מיני דברים שלא צריך להגיד.
אחד המומחים שהתראיינו השבוע בערוץ 2 אמר שלא רצה לבוא, ועד עכשיו סירב לכל ההזמנות להתראיין, ואז אמר את מה שאני אומרת כבר מהיום הראשון למבצע – שהפטפטת של כל המומחים מסוכנת, שהם מוסרים מידע לאויב, שלא צריך מודיעין אלא רק להדליק את הטלוויזיה ולעשות את מה שמסבירים להם. המנחה ענה לו – אבל יש לשידורים האלה הרבה רייטינג, אנשים רוצים לראות. היי, בזמן מלחמה יש הרבה רייטינג גם לשקופית הסטטית של הרשות השנייה בלילה, לפני "שידורינו יתחדשו בשש בבוקר", וכך גם לשידור החוזר המי יודע כמה של מיכל דליות או שלי יחימוביץ' מרצות שיעור "לומדים ביחד" לילדי הדרום במלחמה הקודמת. למה? כי אנשים בחרדה דבוקים למסך מחכים להודעות הכתומות שיופיעו על המסך ויודיעו איפה יש עכשיו אזעקה. אנשים בחרדה של חוסר ודאות, והמידע הזה נותן להם אוריינטציה להתמצאות במרחב. זה שיש רייטינג לא נותן לגיטימציה להפיץ רעיונות ומידע מזיק שיפגע בחיילים ובעורף, ובביטחון המדינה.
במלחמה הקודמת נפל טיל בתל חי ליד פסל האריה השואג. ואז הכתבים החרוצים שדיווחו על האירוע אמרו – איזה מזל שזה נפל בשעה X ולא ב-Y, כי בדיוק בנקודה הזאת מתכנסים כל יום בשעה Y חיילי מילואים לתדרוך. ואני חשבתי בליבי – מחר ייפול הטיל בשעה Y וייהרגו הרבה חיילים. ובדיוק כך היה.
פחד לא מוסבר מחקירות
23/07/14 22:39
76צפיות
אני לא יודע איך זה התחיל, או מה היסוד לזה.
אבל יש לי צמרמורת בגוף כל פעם שאני חושב על חדק חקירות ושיטות להוצאת מידע מאסירים.

כנראה שזו המציאות בארץ, אולי זה מסרט הוליוודי או בכלל מהסרט ״הנסיך הירוק״ שראיתי לאחורנה.

סיפורים ששמעתי מחברים ביחידות קרביות.
על מחטים מתחת לציפורניים. תאי בידוד שאי אפשר לשבת בהם אלא רק לעמוד. צינוקים בלי חלון אור. מקומות שאתה לא יודע אם יום או לילה בחוץ.

זה אגב מתגבר כל פעם שאני נכנס לחדר בלי חלונות. כמו קזינו או משרד ממשלתי עמוס.

זיעה קרה שוטפת לי את המצח ואני מדמיין איך מישהו מושיב אותי על כיסא ומנסה להוציא ממני מידע בכחץ
אני תוהה עם עצמי אם הייתי מחזיק מעמד. כמה ואם בכלל היה מאמין לי שאין לי מה לספר.
הפחד הגדול שלי
24/07/14 10:28
49צפיות
הוא שהגננת תתקשר שהילד עם חום. במקרים כאלה זה יכול להתחיל עם חום קל של 38 ותוך כמה שעות להגיע ל-40 מעלות. לא רק שצריך להפסיד עבודה, זה מאוד מאוד מלחיץ לראות את הילד ככה. ועל זה נאמר: העיקר הבריאות!
הפחד הכי גדול שלי
24/07/14 11:19
57צפיות
ממסכות של חיות. במיוחד ארנבים. אני נכנס לפאניקה ולהיסטריה כל פעם שאני רואה מסכה בסגנון כזה.
קשה לי להסביר מאיפה זה נובע, בשנים האחרונות גיליתי את זה על עצמי.

דוגמא
סרט האימה הפרטי שלי
24/07/14 11:38
59צפיות
סרט האימה הפרטי שלי הוא.... המציאות
היש סרט אימה טוב מזה?
הפחד הכי גדול זה שייפול עליי טיל ויהרוג אותי ואת בני
הפחד שלי הוא
24/07/14 11:56
51צפיות
ללכת לישון,
כן אולי זה נשמע דבילי...

אבל זו האמת.
מפחדת לישון כי אולי אני לא אקום למחרת!!

ככה זה כשגרים בדרום,והטילים נוחתים קרוב לבניין שבו אני גרה.

להוסיף לזה קומה אחרונה שבה אני מתגוררת-מרגישה לא בטוחה בכלל לישון, כאילו הבית עשוי מקש...
וכמובן שאין לנו ממ''ד
ומקלט שלנו הוא נראה כמו סרט אימה בעצמו.

בזמן האחרון
יש לי חוויה שאני שחקנית הראשית בסרטי אימה!!

אני אוהבת לראות סרטי אימה
אבל לחוות אימה במשך 17  ימים ברציפות,
זה כבר יותר מידי...
הפחד הכי גדול שלי
24/07/14 12:13
43צפיות
להיתקע במעלית. פחד שקירות המעלית יסגרו עלי. משתדל להימנע מלעלות במעליות במיוחד ישנות וקטנות
סרט האימה שלי הוא...
24/07/14 12:52
44צפיות
גל מים ענק מהים ששוטף ומטביע אותי.

מאז ומתמיד, פעם בכמה זמן, זה חלום שחוזר אלי בלילה, בעיקר כשאני נמצאת ליד ים סוער.

לא יודעת אם זה קשור לפחד שלי ממים שהחדירו בי עוד כשהייתי ילדה, או משהוא אחר, אבל זה ה(!)סיוט שלי שחוזר אלי לפחות אחת ל-6 חודשים.
שאלה קשה
24/07/14 12:53
40צפיות
יש לי הרבה פחדים ותסריטי אימה שרצים לי בראש.
קודם כל, והעיקר לא לפחד כלל.
עם זאת, אני לא אוהבת מקומות סגורים (אפילו אם זה רק חללית בלונה פארק), מקומות גבוהים (אפילו אם זה רק הגשר ליד בלינסון), מקומות הומי אנשים, מקומות חשוכים ודברים לא צפויים (כמו ליפול במתקן Tower of terror ולצעוק כל הדרך).
סרט האימה שלי הוא הסרט שאני חיה בו עכשיו
24/07/14 13:33
84צפיות
"סרט" שבו בעלי עוזב נוטש אותי ואת הילדה כשבועיים לאחר הלידה כי הוריו מבקשים זאת.
כתבתי על ה"סרט" הזה בפורום (שימו לב שהוא הולך לסרטים ואני מאז הלידה לא יצאתי אפילו. אשמח לקבל את הכרטיסים לסרט )
מתוך הפורום:
אני כותבת לכם מתוך כאב עצום.
אנחנו נשואים קצת פחות משנה. לפני כחודשיים נולדה לנו בת מקסימה. לאחר שבוע בביה"ח חזרנו לבית אימי על מנת שאוכל להשתקם פיזית ונפשית וללמוד לטפל בילדה. בעלי, שהיה מאז ומתמיד יותר מבן בית אצלנו, עבר יחד איתי. לפני המעבר ותוך כדי המעבר ניסו הוריו למנוע ממני את המעבר לאימי בטענה שאימו של רועי, גידלה לבד את 3 ילדיה ולכן גם אני צריכה לגדל לבד את ביתי כשהסברתי להם שאני זקוקה לעזרה וכי אשמח לעבור אליהם ולקבל זאת אצלם הם אמרו שזה בלתי אפשרי מבחינתם. לאחר כשבוע וחצי מאז שחזרנו מביה"ח הם הועילו בטובם להגיע אלינו. אך במקום להתעסק עם הנכדה כל מה שהיה להם להגיד זה כמה שאני לא בסדר שאני מקבלת עזרה מאמא שלי  ושאני צריכה לחזור לבית המשותף. הסברתי להם את חשיבות העזרה עבורי שכן אני מדממת, כואבת, מלאת תפרים ועייפה זקוקה לעזרה בגידול הילדה (מצטערת על התיאור אך זו המציאות).  הם לא קיבלו זאת.  מאז הם לא הגיעו לראות את הנכדה. עברו כבר חודשיים מאז. באותה התקופה בעלי נסע אליהם ולא חזר. ופתאום הוא התהפך. בשיחות איתו הבהיר לי שהוריו לעולם לא יסכימו להגיע לבית אימי לראות את הנכדה ושרק אני צריכה להביאה אליהם. הסברתי לרועי שעד גיל 40 יום אני לא מוציאה אותה בערבים. מה שגרם להוריו להזמין אותי אליהם רק פעם אחת ורק בערב. לאחר 40 יום הם אפילו לא הזמינו פעם אחת. בעלי עזב אותי ואת הבת שלו כשהיא רק בת שבועיים. הוא נמצא רוב הזמן בבית הוריו. הוא טען שעד שלא אחזור לדירה המשותפת אין לו מה לחפש בבית אימי. הוריו אסרו עליו לישון עימי עד שאחזור לדירה המשותפת.  אביו כתב לו שאם ישן איתי הוא לא גבר. בעלי אמר לי שהוא חרא של בעל וחרא של בן ולכן מעדיף להיות חרא של בעל ולא חרא של בן. בנוסף הוא הוסיף שאימו לא תישן בלילות כל עוד הוא ישן איתי. התקשרתי אליו מספר פעמים כשהילדה בוכה וביקשתי ממנו להגיע ולעזור לי להרגיעה שכן הילדה מרגישה הכל. הוא לא מגיע. הוא מדבר לא יפה אלי ואל אימי. כשאימי אמרה לו שאנחנו שנינו מתמוטטות הוא ענה לה שהוא מעדיף שאתמוטט בבית המשותף.  ניסיתי ליצור קשר עם הוריו אך הם לא עונים. הוא איבד כל צלם אנוש. אני ניסיתי לחזור מספר פעמים לביתנו אך כל פעם שעשיתי זאת הוא לקח את רגליו וברח והשאיר אותי לבד עם הקטנה. חשוב לציין שעד הלידה אני ובעלי הסתדרנו יפה ביחד. הוריו תמיד ניסו להשפיע עלינו אך לא הצליחו עד אחרי הלידה. הם עושים הכל כדי שנתגרש וכדי שבעלי לא יפגוש אותי ואת הילדה שלי. הוא אומנם בן 31 אבל מתנהג כמו ילד בן 16. הוא חזר לחיות עם הוריו ולישון על מיטת יחיד. הוא יוצא לסרטים ובילויים וכבר יותר משבועייים שאפילו לא שאל לשלום ביתו. הוא מתעלם מאיתנו לחלוטין.
ומה שמדאיג אותך זה זוג כרטיסים לסרט?
24/07/14 18:57
51צפיות
לכי לעורך דין כדי להתגרש ממנו
ויפה שעה אחת קודם
לא מכירה אותך, אבל מגיע לך הרבה יותר טוב ממנו. לכל אישה מגיע. בהצלחה.
24/07/14 21:38
36צפיות
תודה
הניצוץ
24/07/14 13:47
49צפיות
קודם כל , כל הכבוד על הרעיון ועל המבצע, בהצלחה לכולנו !
ישנם הרבה סרטים אימה מפחידים, אבל לא הרבה טובים..
בחרתי לכתוב על הסרט "הניצוץ" מ-1980 !
בכל הסרט המיוחד הזה, יש אווירה כל כך מפחידה, הפסקול מאוד מוסיף, כמו גם המשחק, במיוחד של ג'ק ניקולוסון המהפנט.
קובריק מעבד לסרט את הספר של סטיבן קינג ומשתמש ברמה קולנועית מאוד גבוהה..
כילד קטן, שהיה מנוי לספריה השכונתית, כן, אז היה וידאו, אני זוכר איך לקחתי את הקלטת המפחידה של הניצוץ, הכי מצחיק שאחרי כמה שנים גיליתי שהקלטת הייתה בכלל עיבוד שונה והוא היה כמיני סדרה.... אבל למעשה גדלתי על הפחדים מהסרט הזה, על הבית הרדוף... ועם השנים והאהבה לקולנוע גיליתי את הסרט בשעור קולנוע בתיכון....אני זוכר את הכותרת
the shining ... ואז לא הייתי מבין כל כך בסרטים, לאחר מכן ראיתי את הסרט הניצוץ, ועד היום המוזיקה והסרט המופתי הזה נמצא אצלי ברשימת המועדפים.
כתוצאה מהסרט הניצוץ, התחלתי לראות הרבה עיבודים לספריו של סטיבן קינג...כמו גרין מייל, העמדה, חומות של תקווה, ועד היום אני זוכר את השנים ההם....
אז זה למעשה הסרט הפרטי שלי.

הפחד הכי קשה ואני באמת נרתע מלספר הוא , הפחד והמסתורים מתופעות של דברים לא ידועים ולא מוסברים, מסתורין , למשל נושא איזור 51 , ודברים דומים...
גם מאוד מפחיד אותי להתקע בתוך מקום סגור, ואני זוכר שראיתי פעם סרט עם סצינה מבעיתה, אני לא זוכר איך קוראים לסרט , אבל היו שם חבורה של מטפסי הרים על הר שלג , הם ישנו באוהל ושהם התעוררו הם ראו שהאוהל מכוסה על ידי שלג ולא הצליחו לצאת משם, המחנק, הלחץ , האימה....זה משהו שמואד מטריד....כבר התחלתי לפחד...

בהצלחה לכולנו !
סרט האימה שהכי הפחיד אותי הוא
24/07/14 14:49
47צפיות
פרוייקט המכשפה מבלייר הראשון....

ראיתי אותו פעם ראשונה בלילה בחושך ומרוב פחד לא יכולתי לישון...
אמא שלי ישנה איתי חחחחח

הפחד הכי גדול שלי הוא להתעורר בבוקר ולמצוא על מלא חרקים כמו גוקים ועכבישים וררררררר

אני לא מספרת לאנשים שאני מאוד מפחד מאיבוד שליטה....
לפעמים במצבים מסויימים שאני מרגישה שאני לא שולטת אני ממש נכנסת לחרדות...לרוב אני מצליחה להסתיר את זה...
הפחד הגדול ביותר שלי הוא - גולני
24/07/14 15:19
43צפיות
איסמעיל הנייה
סרט האימה שלי הוא...
24/07/14 18:41
39צפיות
סרט האימה שלי הוא המסור. ממש חתיכת סיוט. למרות שאני בת 47, אני זוכרת קטעים ממנו.
כשהחלומות מתנגשים עם המציאות....
24/07/14 19:03
36צפיות
כשהייתי חיילת צעירה בסדיר נשלחנו לתגבר כוחות של מג"ב בגדר המערכת בירושלים בתקופת מלחמת לבנון השנייה. באחד הלילות השאירו אותי לשמור לבד באיזה חדר שהיה סוג של מעבר בין כפר ערבי לשטחי ישראל.
פתאום באמצע הלילה נרדמתי.

התעוררתי ב 2 וחצי לפנות בוקר כשהטלפון שלי מצלצל. על הקו הייתה אמא שלי.
לא הבנתי למה היא מתקשרת אליי בשעה כזאת... היא לא יודעת שאני בשמירה, אולי קרה משהו בבית?
עניתי לה, והיא צעקה לי מבעד לטלפון "קומי! קומי! יש לך מישהו ערבי במחסום והוא עומד להיכנס! קומי!"
אמרתי לה שאני לא מבינה על מה היא מדברת, אני ערה ומדברת איתה
היא המשיכה להתעקש "תקומי ומיד!!!"
פתאום התנערתי והתעוררתי משינה,
מסתבר שהחלק שהיא צלצלה היה חלום.

כשפקחתי עיניים והסתכלתי דרך החלון האטום גיליתי שבמחסום עמד ערבי וניסה להיכנס דרך השער, ללא קול ובשקט בשקט........

סרט האימה הפרטי שלי
24/07/14 19:43
32צפיות
הפחד הסודי שלי שמעולם לא חלקתי איתו עם אף אחד הוא שהגלים הגבוהים בים יגיעו עד הבית היכן שאני גרה. ויציפו את הבית שלי ואת הילדים שלי .. ואת השכנים שלי.. וכולנו נהייה בסכנה אמיתית.כנראה שבילדותי חוויתי חוויה לא נעימה בים.. אני זוכרת במעורפל שנכנסתי לים כשהיו גלים גבוהים וכמעט טבעתי... אני לא יודעת לשחות ומה שזכור לי שצעקתי ומישהוא הרים אותי גבוה .... וכנראה שמאז יש לי פחדים חבויים עמוק בתוכי והם כנראה יוצאים בלילה ... מה לעשות.... החיים הם לא פיקניק....
פחד תאונות דרכים
25/07/14 15:23
46צפיות
כנראה שזה ישמע מופרך,
או שיש עוד כמה כמוני.

כל פעם שאני עולה על ההגה ונוסע אחרי משאית או נהג מופרע כלשהו
אני ממש יכול לדמיין בראש איך המשאית שומטת את התכולה שלה על הכביש ואני- לא מספיק להאט ונכנס בציוד שלה.
צינורות בטון. ארגזי סחורה. חוטי תייל ענקיים.

אותו דמיון עשיר גם תוקף אותי כל פעם שאני יורד עם הכלבה למטה. היא אומנם עם רצועה,
אבל לפעמים היא רצה קדימה. כל פעם שהיא מתקרבת לשפת הכביש
אני מתחיל לראות בעיני איך רכב גדול שהיא לא רואה מציץ מעבר לפינה ומעיף אותה 100 מטר קדימה.

בעבר כבר קרה לה מקרה של כמעט דריסה
ומאז אני לא מצליח להשתחרר מהמחשבה על זה
זה נראה כ״כ מוחשי. מדמיין כל כך אמיתי.

זה מעביר בי רעד וצמרמורת כל פעם מחדש.
היה לי משהו ממש דומה,
25/07/14 15:39
32צפיות
וזה אחת הסיבות למה חסין מוות היה כל כך אפקטיבי עלי...

אז המלצה.
דברים שזזים בבית
26/07/14 11:25
22צפיות
דברים נופלים,
דברים זזים.
פעם קמתי באמצע הלילה , החלונות היו סגורים, והוילון "קפץ". חשבתי שזה בדימיון שלי אז ניסיתי להרדם שוב, אחרי דקה זה העיר אותי ברעש חזק יותר. ברחתי משם ומאז אני לא ישן בחדר ההוא  
כמה פעמים בחדר שלי "זזו" דברים מול העיניים שלי (כמות תמונה שנפלה על הרצפה...).

ועדיין אני מאמין שיש לזה הסבר כלשהו טבעי לחלוטין!
כשהייתי קטן...
26/07/14 11:27
18צפיות
היה קורה כל מיני דברים בבית. כמו רעשים מהקירות ושמעתי עוד דברים זזים וכו'.

ההורים מן הסתם לא האמינו ("דימיון של ילד קטן"), רק מעניין שהדברים האלו היו קורים רק כאשר הם לא היו בבית, אבל למדתי להתעלם מהרעשים.

בכל מקרה, בעקבות זה נשבעתי לעצמי שכשאהיה גדול לעולם לא אגור בבית גדול.
סרט האימה האולטימטיבי שלי
27/07/14 10:16
12צפיות
סרט האימה האולטימטיבי שלי הוא כדלהלן = שחתול המחמד שלי יהפוך בבוקר סגרירי לחתול ענק ומפחיד וינסה לטרוף אותי לארוחת בוקר מוקדמת
º
בית אלף הגופות
27/07/14 11:19
7צפיות
הפחד הכי גדול שלי
27/07/14 12:47
14צפיות
להיות קבורה באדמה, בחושך, חיה, בלי שאף אחד יידע
רק האדמה מסביבי ולאט לאט אוזל לי החמצן...
סרט האימה: חתולה עולה לשמים!!
27/07/14 18:23
12צפיות
טוב, זה סרט האימה של ילדותי, ולא כעת, אבל בכל זאת...
הייתי בערך בן 6 ומצאתי יום אחד חתולה מתוקה, שאפילו אמא שלי הסכימה שאקח הבייתה
כל כך התלהבתי מזה שיש לי חיית מחמד מדהימה, אבל אחרי כמה ימים היא נעלמה. הפכנו את השכונה ולא מצאנו
ואז, בלילה חלמתי שהחתולה שלי עולה לשמים
קמתי כולי מסוייט ובוכה, שהחתולה שלי עולה לשמיים. 
עברו מאז יותר מ 40 שנה, אבל אני זוכר בבעתה את הסיוט ההוא...
את החתולה לא מצאתי עד היום...
ובלי לדעת מכלום
29/07/14 08:55
6צפיות
אולי הדבר המפחיד ביותר זה כשקורה משהו מבלי שאתה יודע, מבלי שניתן לעשות מאומה. הפחד הגדול שלי הוא שבשעת לילה מאוחרת, בעודי ישנה- יכנסו אנשים זרים הביתה יעשו כרצונם ויילכו. סצטנות דומות אפשר לראות בסרט פרנומל אקטיביטי. מה שיותר מפחיד בלראות את זה זה אי העריכה לכאורה שכן הסרט משודר ממצלמות בייתיות מפחיד מאוד כי דברים כאלה יכולים לקרות גם במציאות. כמו לדוגמא אדם ההולך משנתו- אח''כ לצפות בזה מעביר צמרמורת. דברים דומים היום גם בסרט "הסוג הרביעי"
משהו לא נודע נכנס הביתה בשעות לילה מאוחרות, או מתצפת עלייך בדמות שונה (ינשוף לבן) בשעה זהה. 
הפחד הגדול ביותר שלי
29/07/14 09:59
1צפיות
זה להתעורר במקום שאינני מכיר,

אמנם מה הסיכוי שזה יקרה כן ? אבל המחשבה שיום אחד אולי אתעורר במקום לא מוכר (ומפה הדמיון רק יכול לעבוד שעות נוספות) כאשר המקום חשוך , מנותק במציאות ואפוף אנשים מפוקפקים - מפחיד לי את החיים לגמרי.

כל כך עצוב להגיד שזה היה חלק מסיוטיי שהייתי ילד , בעיקר בימים מוזרים או לא ברורים , ימי חורף חשוכים וכו.

מי אמר שלבעלי דמיון פרוע יש חיים קלים?
הביקורת שלי לסרט כוכב הקופים-השחר
25/07/14 14:22
41צפיות
הביקורת לסרט מופיעה בבלוג שלי-

http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...

בנוסף תוכלו לקרוא ביקורות לסרטים נוספים שמופיעים שם

שתהיה שבת שקטה
כתובות אינטרנט מצורפות:
נהניתי מאוד
25/07/14 20:05
23צפיות
יחסית לסרט הקודם, הסרט הזה הרבה יותר מוצלח לטעמי.
הקודם היה מטופש, וג'יימס פרנקו הפך אותו למגוחך.

היה מעניין לראות איך האנישו את הקופים. בעיקר בגלל זה הוא סרט מוצלח.

הרבה זמן לא כתבתי בפורום. שכחתי שהוא קיים.
טוב לחזור
אפס ביחסי אנוש, האם הסרט מתאים לילדים ?
25/07/14 10:44
61צפיות
לאילו גילאים מתאים הסרט ? מה הדברים הכי גרועים שיש שם ?
תשובה
25/07/14 13:48
67צפיות
יש שם התאבדות (ע״י חיתוך, ורואים דם) יש עירום וגם נסיון לאונס.
לדעתי מתאים לילדים
28/07/14 13:29
8צפיות
אם הם יבינו את הפואנטה של הסרט הם ידעו להבחין בין סרט למציאות.
ביקורת סרטים : הרקולס
24/07/14 08:03
65צפיות

the new "the rock" movie is here
Is it gona be a movie or once more the ROCK Show.

https://www.youtube.com/watch?v=wuhaBNCG5zM
ביקורת-הפשיטה 2 (2014) The Raid 2: Berandal
24/07/14 22:15
25צפיות
ביקורת-הפשיטה 2 -2014- The Raid 2: Berandal
בשנת 2011 גארת' אוואנס הראה שאפשר לעשות סרט אומנויות לחימה (סרט קראטה בעגה המקומית) איכותי יחסית.
הפשיטה (הראשון) היה סרט סביר, שבים של רדידות וזבל בלט לטובה. אגב, הסרטים הנ"ל הם סרטים אינדונזיים. הבימאי והכותב אוואנס הוא בכלל וולשי.
אישית, אני לא ממליץ על הסרט הראשון במיוחד, אלא אם בא לכם להעביר קצת ת'זמן ולראות אנשים הולכים מכות בקצב מסחרר.
בכל מקרה, הכל השתנה והשתפר בצורה דרסטית בסרט השני.
הסרט הוקרן בפסטיבל סנדנס (וגם בפסטיבל ירושלים) והיה שם הצלחה אדירה. מי היה מאמין? סרט קראטה? פסטיבל סנדנס?
הסרט מדבר על שוטר סמוי שמנסה לחדור לארגון פשע אינדונזי לאחר הרצחו של אחיו ע"י חברים בארגון הפשיעה.
סרט ונדטה קלאסי ופשוט לכאורה...
למרות הרעיון הבסיסי והפשוט הסרט עשוי בצורה מדהימה. הדמויות משוחקות היטב (יחסית לסרט בז'אנר הזה), העלילה מעניינת מאוד וכמובן קטעי האקשן והמכות ברמה הגבוהה ביותר שיש.
בתור מעריץ ילדות של ברוס לי (ומאז שנות ה80 זנחתי ז'אנר זה כמעט לחלוטין עקב רמתם הרדודה של הסרטים) זה סרט הקראטה הטוב ביותר שראיתי.
הבימוי מרשים מאוד, הצילום נראה תזזיתי ומשתנה בצורה שמעניקה אותנטיות וגורמת לך להבלע בתוך הסרט. כוכבי הסרט וקטעי המכות שלהם מזכירים לי לעיתים את  kill bill.
הסאונד טראק משתלב מדהים ונותן לסרט תחושה של קאלט בהתהוות.
150 דקות שעוברות במהירות מסחררת עם הנאה צרופה למי שחובב אומנויות לחימה או קטעי אקשן מטורפים.
מה שכן, אזהרה - הסרט אינו קל לצפייה. קיימים מס' קטעי אלימות קשים מאוד...
חבל שסרט כזה לא זכה בארץ שלנו לתהודה שהוא ראוי לה. ת'כלס זה מובן, מי יילך לקולנוע לראות סרט אינדונזי.
בעצם, מי יוריד בכלל בטורנט סרט אינדונזי? מילא קראטה, אבל אם כבר קראטה היפנים/סיניים מתחברים טוב יותר בתודעה לז'אנר הזה.
לדעתי גארת' אוואנס הולך להיות הדבר הבא בקולנוע האלים, אחרי שגיא ריצ'י לא ירש את טרנטינו, אם אוואנס יקבל הזדמנות בהוליווד, ואני מניח שזה ייקרה בשנים הקרובות, תזכרו איפה שמעתם עליו לראשונה.
הנה לינקים לטריילרים:
https://www.youtube.com/watch?v=MG9uFX3uYq4
https://www.youtube.com/watch?v=3MuXrN8L9ro

תהנו!
ניסיתי לפתוח כהודעה חדשה
24/07/14 22:16
15צפיות
אבל כל פעם שניסיתי לעשות זאת האינטרנט התנתק לי מהאתר משום מה. לא יודע מה הבעיה, אבל מתנצל שנכנסתי לך לשרשור.
סילאט
24/07/14 23:20
18צפיות
זו אומנות הלחימה בסרט, לא קראטה.
ואני מסכים שזה סרט מצויין.
º
מודה לך על החידוד...
26/07/14 14:47
3צפיות
º
Y U LOOK SO DEPRESSED.
24/07/14 22:26