לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

סרטי השבוע
24/10/14 00:54
58צפיות
אז מה ראיתם השבוע? ספרו לנו 
מרתון של יום הקולנוע - done
24/10/14 01:18
80צפיות
3 סרטים בטווח של 8 וחצי שעות! חששתי שיהיה מתיש, אבל למען האמת כשנגמר הסרט האחרון הרגשתי כאילו הייתי מסוגל להחזיק אפילו עוד אחד. לפני היום זרקתי כל הזמן שמרתון בקולנוע זאת חוויה שצריך לעבור פעם בחיים, אבל אני לא רואה סיבה למה לא לעשות את זה שוב בשנה הבאה, אולי אפילו להפוך את זה למסורת כנראה שהסרטים עצמם עזרו לכך :

נעלמת- מצויין כמעט בכל קנה מידה, כשיצאתי אחותי זרקה שהוא "די מעולה", ואני חושב שזאת הגדרה מדוייקת. הסיבה שה"די" נמצא שם היא שהוא גרם לי להבין סוף סוף מה הבעיה של סרטי מתח ושל סרטי דרמה. סרטי מתח מספקים לך טוויסטים מהנים אבל מוציאים קצת את העוקץ מהחיבור למתרחש על המסך, ובסרטי דרמה אתה כן נסער מהתפתחות העניינים ההגיונית אבל בכל זאת אתה הרבה פעמים מוצא את עצמך משתוקק לאיזה מאורע שיטרוף את הקלפים. הסרט הזה ניסה לשחק על התפר בין השניים אבל בסופו של דבר נפל לצד אחד של המשוואה, ולא הצליח להיות מעבר לסרט מתח ממש, ממש טוב (שובר שורות היא דוגמה לסדרה שכן הצליחה). מעבר לזה, שמעתי על הסרט המון קריאות על כמה הוא מזעזע ומטלטל, ואולי בגלל זה כל כך הופתעתי מכמה קליל וכיפי הוא היה, לפחות ביחס לציפיות שלי. המון הומור מעודן אבל מצויין היה שם. אול אין אול, יופי של סרט.

וויפלאש- קצת רפטטיבי, קצת קלישאתי, קצת לא מפותח, אבל עדיין מצויין. השחקן של פלטצ'ר עצום, ענק, מדהים. מצליח להיות מבעית ובו זמנית גם קורע מצחוק (עוד סרט שהופתעתי מכמה הומור היה בו). גם השחקן של נימן ממש טוב. המוזיקה מגניבה, הרעיון והמסר של הסרט ברורים ומועברים היטב. והבימוי גורם לכל סשן של תיפוף לחדור עמוק עמוק לורידים. מזכיר קצת את ברבור שחור.

ג'ון וויק- החלש מבין השלושה, אבל עדיין די טוב. בסך הכול סרט אקשן נטו שלא מתיימר להיות שום דבר מעבר. הטריגר לרצון של הגיבור הראשי לחפש נקמה הוא מרענן והופך את כל הסרט למיוחד יותר, אבל כל השאר זה קצת been there done that. לפחות מבחינת העלילה נטו. מבחינת הדיאלוגים וסצינות האקשן עצמן הוא רמה מעל הזבלונים הממוצעים, והמוזיקה שלו מגניבה בטירוף. בסך הכול בהחלט שווה צפייה.

זהו, היה תענוג, נתראה במרתון הבא !

24/10/14 01:29
38צפיות
מצחיק שהמרתון שעשית ביום הקולנוע היה זהה לשלי (אם כי אצלי זה היה 'הפשיטה 2' במקום 'נעלמת'). גם אצלי זאת הייתה הפעם הראשונה שעשיתי מרתון קולנועי (שהוא לא של טרילוגיה) וזה אכן היה ממש כיף. אני כבר מחכה ליום הקולנוע הבא .
השבוע ראיתי את
24/10/14 01:25
102צפיות
המתאבק- דארן ארונופסקי גאון! סרטי ריאליסטי, עצוב וכואב (מאוד כואב. היו קטעים שהיה לי קשה לראות) על מתאבק שהשיא שלו כבר היה לפני עשורים. משחק נוגע ללב של מיקי רורק. מומלץ בחום מאוד גבוה.

מנפאואר- מתברר ש-2014 היא שנה אדירה לקולנוע הישראלי. סרט מרתק, ריאליסטי ועם שחקנים נהדרים שמציג תמונת מצב לא פשוטה של החברה בארץ. לכו לראות (ואם אתם הולכים לראות אותו בסינמטק ת״א אז יש לפני הסרט סרטון קצר ומצחיק ביותר. שווה!).

קילרס- לא מדובר פה על הסרט הזוועתי בכיכובו של אשטון קוצ'ר, אלא על מותחן אינדונזי-יפני מעיף ראשים! העלילה מעניינת, האלימות מצליחה לזעזע וסצנת הסיום היא אחת הסצנות הכי טובות שראיתי השנה. סרט חובה למי שאוהב קולנוע אסייאתי.

ג'ון ויק- אחלה סרט. לא יצירת האקשן המופתית שהמבקרים בחו״ל עושים ממנו, אבל הוא מעביר את הזמן בסבבה.

וויפלאש- וואו, אבל באמת. עזבו את זה שהסרט מצחיק, מרגש ומלחיץ בעת ובעונה אחת ושג'י קיי סימונס אוכל את דיקפריו מ'הזאב מוול סטריט' בלי מלח, מעולם לא הרגשתי כול כך מחובר לדמות ראשית כמו שהתחברתי למיילס טלר בסרט הזה. אני ממש אתבאס אם הסרט לא יהיה מועמד לפחות לקטגוריה אחת.

הפשיטה 2- מדהים. שעתיים וחצי שעוברות בכיף. עלילה רצינית (בניגוד לסרט הראשון שהרגיש יותר כמו ריקאפ של סרט מכות אינדונזי מוצלח), סצנות אקשן מבוימות היטב והמון אלימות משובבת נפש. רק אל תנסו את מה שמראים שם בבית, זה מסוכן!
ג'ון וויק
24/10/14 04:49
62צפיות
לא יודע איפה קראת הילולים, למרות שאני מתכוון לראותו מתישהו, אבל יאיר רוה פירסם שהקהל יודע לזהות חרא
ואף אחד (רק מעטים) לא הלך לראות אותו ביום הקולנוע
אף אחד?
24/10/14 10:42
42צפיות
האולם שבו הייתי היה מלא. אולי להגיד שהמבקרים היללו היה קצת מוגזם, אבל הכיוון הביקורתי בארה"ב היה די חיובי, מה ששיכנע אותי לראות את הסרט.
על המתאבק וקילרס
24/10/14 11:12
38צפיות
הפשיטה 2 הוא לטעמי סרט אקשן חביב אבל לא הייתי אומר שהסרט מדהים.
שלושה בלבד
24/10/14 04:46
65צפיות
(2014) חלונות פתוחים Open Windows
מותחן טוב מאוד העושה שימוש במצלמות הנמצאות בהישג יד: וידאו, רשת וכו'. עם אלייז'ה ווד, סשה גריי וניל מסקל (ארבי, 'אוטופיה').
התסריט בנוי בצורה חכמה וסבוכה ועל פניו זה נראה רווי תפניות מופרכות. בפועל, חשבתי שהדברים התחברו נהדר.
10/7

(2014) הכומר Calvary
אכזבה רבתי. חצי השעה האחרונה מצוינת אבל כל מה שבא לפני כן פשוט לא עובד. ג'ון מייקל מקדונה לא מצליח לשחזר את
כל מה שאהבתי בסרטו הקודם, 'שומר חוק', והוא נגרר לדיונים מגוחכים וחמורי סבר על מקומה של הדת בחיי האדם. כאמור,
ההיילייטים באים במערכה האחרונה, שם מקדונה מגלה עד כמה הוא מסוגל לעשות קולנוע  מופלא ויוצא מהכלל. השאר משעמם.
10/5

(2013) סוגרים חשבון Grudge Match
אין כמו לבוא לסרט עם ציפיות ברצפה ולצאת מאושר. מי היה מאמין כי לראות את סטאלון ודה נירו ביחד על מסך אחד יוצרים
דרמה קומית שמצליחה לרגש ולהצחיק בקלות נונשלנטית שכזו. לצידם, קים בייסינגר ואלן ארקין. זה סרט שעוד יהללו בעתיד,
יש בו חסד נפלא כלפי הקריירה של דה נירו וסטאלון והרבה מודעות עצמית. הפגמים נעוצים בדמות של בייסינגר שכאילו נדחפה
בכוח עבור התסריט, רק לצאת ידי חובה ולומר ''הנה, יש דמות נשית'' וקלה במערכות היחסים הקלישאתיות של אב-בן.
10/7

Ernst-Hugo Järegård הוא גאון!
24/10/14 07:56
59צפיות
אני לקראת סיום "הממלכה" של לארס פון טרייר. סדרה טובה מאוד בסך הכל, אבל אני רוצה להחמיא בעיקר לשחקן Ernst-Hugo Järegård, שמגלם את סטיג הלמר. הוא פשוט שולט על הסדרה הזאת. מדובר בדמות הכי טובה אי פעם, בכל מדיה.
מהזמן האחרון
24/10/14 19:49
49צפיות
לאחרונה קצת נעדרתי מהפורום - וכך הצטברו קצת יותר סרטים

2010 - אמנות בזבל
מי שלא מכיר את האומנות של ויק מוניז - זה הסרט בשבילו. הסרט הדוקומנטרי עוקב אחר פרוייקט הזבל של וויק מוניז. מאוד מרומם ומסקרן. שווה 

2005 - שיחות עם אישה אחרת
זהו סרט עם הפתעות בנליות. צורת הצילום מאוד מסקרנת ולאחר איזה חצי שעה מפסיקה להטריד אלא נתפסת כמשהו טבעי מזרימת הסיפור שגם הוא בהתחלה צפוי ותלוש ומתגבש לכדי סיפור אחד שמבינים ואוהדים. לא סרט גדול - אך מסקרן, בעיקר בגלל הטכניקה. שווה 

2013 - סיפור משפחתי
אני אוהב סרטים יפניים מכיוון שהם כל כך אנטיתזה לסרטים הוליוודיים שהם מוכרחים להיות טובים. הם לא מפסיקים להפתיע, הם אנושיים להחריד והחשוב ביותר - האמוציה בסרטים היפניים - לא עושים סטריפטיז אירופי ולא מופיעים בפורנוגרפיה ריגשית הוליוודית. הכל שם מאחןרי פנים חתומות, על קצה הלשון, בזווית העין, וגם כשהרגשות מוצאות את דרכן למילים - הכל שם ישיר, מדוייק, קצר וקולע. גם הסרט הזה - כולו סיטואציה אנושית מפתיעה וגם דרך התמודדות עם המצב הלא פשוט היא מן המאופקות והמפתיעות שזכיתי לראות. מומלץ

2014 - מפוצלים
מזכיר מידי את משחקי הרעב. רעיונות בסרט לא מספיק מגובשים, המציאות שמנסים ליצור לא אמינה והמשחק הוא שטוח בלשון המעטה. לוותר

2014 - התעלות
הסיפור הוא סיפור מד"ב נהדר, אם חושבים עליו. גם האפקטים שווים מאוד בסרט זה. אמנם הופעה של ג'וני דפ לא הלהיבה אותי כאן, וגם הטיפול בסיפור היה די אמריקאי (ז"א תחשוד בכל אחד שיש לו כוח, וחסל אותו לפני שתהיה לו האפשרות לחסל אותך - סינדרום המערבון האמריקאי) - מה שמשאיר את הסרט כהבטחה גדולה שלא מצליחה להתממש. אך בכל זאת שווה.

2014 - ספיידרמן המופלא 2
בסרט יש את כל המרכיבים הנכונים - הוא מצולם נפלא, יש בו אפקטים מצויינים, הוא זורם מהר ולא תקוע אף לדקה, יש בו אפילו הפתעות של משחק בדמות של ג'מי פוקס שמשחק את מקס דילון, ואפילו סאלי פילד נמצאת כאן. אך הנושא עייף, לעוס, אין סיפור, אין התרגשות, אין התפעלות... זה עוד מופע קרקס שראינו טובים יותר ממנו. לוותר.

2011 - אדון לזר
אדון לזר הוא מורה מחליף בבית ספר במונטראל. בית הספר הוא כל כך פוליטיקלי קורקט, ואדון לזר הוא מהגר אלג'יראי. המפגש הזה הבין תרבותי הוא כל כך מסקרן ואנושי שקשה להתנתק מהמסך. שווה.

2010 - שקרים יפים
זו קומדיה רומנטית צרפתית. האם היחסים ו/או האהבה יכולים להיות מושתתים על שקרים? הסרט עוקב אחר הניסיון הזה עם לא מעט צחוקים וסיטואציות די הזויות - אך כולן נחמדות שמשאירות אופטמיות חייכנית כחברה לכורסא. לא מזיק, אך יישכח מהר. לוותר 

2013 - הרופא
סרט הקורה בימי הביניים, כאשר בחור אנגלי עושה כל הדרך עד לפרס מחופש כיהודי (! זה אכן הפתעה מעניינת! הוא אפילו עשה ברית מילה לעצמו ע"מ להסוות טוב יותר את עצמו. לנוצרים באותה תקופה היה בלתי אפשרי לטייל בעולם המוסלמי, ליהודים - כן) ע"מ לפגוש את אבן סינה הגדול וללמוד את סודות הרפואה ממנו. דרמה תקופתית הממוקמת בתקופה מאוד מסקרנת, עם דמויות המהוות תפאורה מסתורית ומושכת. אך, כמו דרמות דומות - ראה את אגורה - לא מתרוממת מעבר ל-"בסדר". לוותר.

2014 - אפס ביחסי אנוש
אחלה סרט. סיפורים קצרים עם חיוך מבצבץ עם דמויות שכל אחד מכיר. אפשר לקחת אותו למחוזות רציניים של מה בכלל עושות בחורות בצבא, הכל תלוש מהמציאות, רוצים סיפוקים מהירים וכו', אך אפשר לקחת בהחלט לכיוון הקולאז' האנושי בנוף הצבאי עם קצת הומור. הסצנה של קרב השדכנים פשוט הורסת. מומלץ בחום

2014 - That Demon Within
מותחן הונג-קונגי - יש בו שוטרים, יש בו מאפיה, יש אלימות ברוך השם - אך הסרט לא ממריא מעבר לזה שהוא "בסדר". שוטר בטעות מציל פושע במנוסה, ולאחר מכן, אכול רגשות אשם,  מנסה להילחם בחבורה של הפושע.  לוותר

2014 - מסע של מאה צעדים
זהו סרט עושה טוב. משפחה הודית נודדת פותחת מסעדה בכפר צרפתי מול מסעדה צרפתית מכוכבת ואנינת טעם. זהו מתקון לקומדיה - ואכן יש קומדיה, אך לא במובן של מצבים קומיים וצחוקים, אלא של מצב רוח טוב, שאמנם לפעמים נלעס כמסטיק בזוקה, אך הטעם, טעם טוב. והאוכל, או האוכל - הצילומים שלו עשו אותי רעב לגמרי. הלן מירן נפלאה כרגיל. שווה .

2014 - רק ג'יגולו
אם לאונרד כהן נותן הופעות, מיק ג'גר מקפץ כמו נער ובכלל, כל הזקנים האלו עוד נושמים ובועטים, אז גם וודי אלן החליט שהוא משחק בגיל 79. אם לא הייתי יודע שאת הסרט ביים ג'ון טורטורו (שאגב אחלה עבודה, וגם יופי של משחק) - הייתי בטוח שוודי אלן גם ביים את הסרט. אני נהינתי מכל רגע. גם הרעיון מטורף כיאה לוודי אלן (סליחה - כיאה לטורטורו), גם שחקנים נהדרים (בנוסף לאלן וטורטורו, גם שרון סטון ולב שרייבר קפצו לביקור) , גם הזירה מאוד אהובה - ניו-יורק, וגם כמובן האווירה. סרט שלא מתיימר להיות גדול, אבל מאוד מפתיע לטובה. מומלץ.

2014 - כוכב הקופים: השחר
פחות טוב מקודמו. יש כאן יותר אקשן, יש כבר פוליטיקה של השלטון, יש כאן מאבק אנשים וקופי אדם, האפקטים הם גם טובים יותר. אך הוא רדוד יותר מקודמו, ואין בו העומק והפרספקטיבה של הראשון - ומה שנשאר זו השיטחיות האמריקאית של התבגרות. אך בכל זאת שווה, ולו בגלל הכבוד לסרט הראשון.

2014 - רחוב ג'מפ 22
מטופש כמו הראשון - ז"א דרך כיפית להרוג שעתיים אם קשה להירדם במטוס ושכחת לקחת ספר טוב. אחרי הנחיתה לא זוכר כלום. לוותר

2014 - מליפיסנט
אנג'לינה ג'ולי בתור מכשפה-פאה. הסיפור שלא שמענו על היפהפיה הנרדמת. ואיך בתוך כל מכשפה רעה מסתתרת פאה מדהימה. הסיפור צפוי ומעניין, אך לא נדוש - בעיקר בגלל האפקטים ומשחק הצבעים של <צבעוני - פאה> ו-<כה קודר - מכשפה> - שמתערבבים לאורך הסרט. שווה 

2013 - סיפור האהבה של מיסטר מורגן
וואו - איזה דירה בפריז יש לפרופסור בדימוס מר מורגן - שזה משהו! אני אוהב את פריז, ולדמיין שכך אתה חי שם בדירה גדולה ומוארת... תענוג. מייקל קיין בתפקיד מעניין של אלמן זקן ואבא גרוע המתאהב בבחורה צעירה. הסיפור לא קוהרנטי לעיתים, וגם מריח מטיפול אמריקאי - שחייב לאמת בין הורים וילדים, וחייב להרכין ראש מול פריז, או פריז.  אך לא סבלתי לרגע. סרט לא לכל אחד, לפעמים משעמם, אך אני זכיתי שוב לטייל ברחובותיה של פריז. לוותר

2011 - טיפש, מטורף, מאוהב
עוד קומדיה רומנטית לא מזיקה ונחמדה. ההיילייט של הקומדיה הוא המפגש בין היורם האמריקאי המצוי לבין בחור מטורזן ורודף שמלות מושבע - אשר שם לעצמו מטרה לעורר את הגבריות של היורם מחדש. חביב. לוותר

2012 - המשגיחים
יש לו קווי דמיון לא מעטים עם אפס ביחסי אנוש (או שאולי הפוך, הרי הוא נעשה קודם לסרטה של טליה לביא). דמויות סטראוטיפיות אך כאלו שכולנו מכירים, קולאז' בת-ימי בן זמננו. הדמויות של חבדניקים עם המוזיקה ממש כאן - זה לא סרט, זו הצצה מהחלון. מצויין. שווה

אוף, זהו
השבוע שלי
25/10/14 12:36
48צפיות
WER. בחור מגודל ומופנם מואשם ברצח ברוטאלי של משפחה. סרט בסדר, אבל לא יותר מזה.

באד בוי באבי. הברקה אמיתית, סרט כ"כ חכם, מקורי ומדוייק. מי שמגדל ילדים, יבין אותו אף יותר. תודה למיכאל על ההמלצה המעולה. מתכוון לבדוק אילו סרטים נוספים רולף ביים.

משאלת מוות. הפשע בניו יורק משתולל, וצ'ארלס ברונסון משתגע כשהמשפחה שלו מותקפת. נהנתי, בגלל הנוסטלגיה, זכור לי שצפיתי בו בתור ילד באייטיז. השחקן שמגלם את הצ'יף אינספקור פשוט נורא, מנגד הופתעתי לגלות שחקן או שתיים בראשית ימיהם בתפקידים זניחים.

Hard to Kill. אחד הסרטים המוקדמים של סטיבן סיגל. נחמד אבל כשמדובר בגילטי פלז'ר אני מעדיף את ואן דאם, and you can take that to the bank!

Bullhead. השחקן הראשי פנטסטי, והסרט העציב אותי מאוד. את סיפור המסגרת לא הבנתי ב-100% אבל זה לא כ"כ משנה.

In a World… דרמה קומית חביבה על משפחה שתחום עיסוקה הוא... קדימונים. יופי של ליהוק.

חוצמזה צופה ששתי סדרות טלויזיה כרגע - אורפן בלאק – עונה שנייה ו-The Knick
אגב העונה החדשה של TBBT פשוט איומה, לא מצחיקה בכלל.
º
מה לא הבנת בבולהד?
25/10/14 22:36
4צפיות
נעלמת
25/10/14 14:42
34צפיות
וואו איזה סרט. הכל פשוט עשוי בצורה מהממת. הצילום, עריכה, תסריט, שחקנים מעולים. העלילה מזעזעת, מפתיעה, מותחת סוחפת והומוריסטית לפרקים. לא מרגישים בכלל שעברו שעתיים וחצי שעות, כי הוא ממש סוחף אותך אליו. ממליצה.
ביקורת סרטים : טריילר הנוקמים 2 עידן אולטרון
23/10/14 22:27
42צפיות
Finaly the new Avengers trailer is HEREEEEEE!!!!!!!!
This is like a birthday gift for me.

check out my hebrew video review:

יהיה נחמד וכיף אם תיקח חלק פעיל בפורום
24/10/14 11:16
49צפיות
ולא רק תפרסם פה את הביקורות שלך.
º
24/10/14 11:28
4צפיות
כרטיס למאחורי הקלעים של בתי הקולנוע
23/10/14 21:14
23צפיות
איך בוחרים להפיץ סרט זר בישראל? למה מחליטים לפעמים לגנוז שוברי קופות אמריקנים?
לפי מה קובעים את מחירי הכרטיסים? ואיך אפשר להוזיל אותם? מנכ"ל יונייטד קינג משה אדרי מסביר, ומזמין אתכם ליום הקולנוע.

הנוקמים 2 - טריילר
23/10/14 02:41
47צפיות
º
אדייירררררררררררררר
23/10/14 12:35
14צפיות
מבאס להוריד לאנשים את הבאז..
23/10/14 14:40
57צפיות
אבל לא ברורה ההתלהבות מהטריילר.. זה 2 דקות שלא רואים בהן כלום והן לא מיוחדות בשום צורה.. התלהבות קצת לא ברורה לי.

º
לא, כי דמדומים..
25/10/14 10:54
11צפיות
º
מוזמן לפרט
25/10/14 15:37
9צפיות
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:18
12צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
קצר מעורר מחשבה של רוי אנדרסון (1991, 14 דק')
21/10/14 20:30
22צפיות
*עם אופציה של כתוביות אנגלית*
https://www.youtube.com/watch?v=2bM4fMHptuc

דוקו מעולה על משטרת ניו יורק ומלחמתה בפשע בברונקס בסבנטיז
21/10/14 17:24
28צפיות
של מי הסרט הזה??....
20/10/14 15:16
66צפיות
השחקן הוותיק ניקולס קייג' הצטרף למחאת התסריטאי והבמאי פול שרדר, שסרטו "Dying of the Light" נערך מחדש ללא רשותו, וייצא לאקרנים למרות התנגדותו. ביחד עם השחקן אנטון ילצין והבמאי ניקולס ווינדינג רפן יצאו הארבעה נגד התנהלות המפיקים במחאה מצולמת שקטה.
יום קולנוע ב-10 ש"ח חוזר!
20/10/14 12:19
75צפיות
ביום חמישי הזה כרטיסים לכול הסרטים (הפעם גם לסרטים לא ישראליים) יעלו 10 ש"ח. 
מה אתם מתכננים לראות?
º
כנראה רק וויפלאש
20/10/14 12:48
28צפיות
'מוכרים בלבד' המופלא חוגג 20
19/10/14 23:43
35צפיות
תום שובל: ''הקולנוע הישראלי התבגר''
19/10/14 19:10
39צפיות
'' בתשובה לשאלה מדוע דווקא כעת נראה כי יש יותר עניין ביוצרים ישראלים, שובל עונה כי "הקולנוע הישראלי התבגר גם מבחינה טכנית וגם מבחינת שפת הקולנוע. הדור החדש של הקולנוע הישראלי הוא דור ׳האוזן השלישית׳ – זה דור שראה ׳הצגה שנייה׳ והוציא סרטים מהאוזן ונחשף לקולנוע באופן הרבה יותר עקבי. לכן, הגל החדש הוא הרבה יותר ז׳אנריסטי. יש הבנה של המוסכמות של ז׳אנרים שונם ואיך מעבדים אותן ליום-יום הישראלי. הרבה זמן הקולנוע הישראלי נכנס בארה״ב באופן אוטומטי לקטגוריה של ״קולנוע זר״ או ״קולנוע עולמי״, כמו סרטים מרומניה, טורקיה או ארצות אחרות שהסגנון הקולנועי שלהם שונה מהותית מהסגנון ההוליוודי. יוסף סידר ואבי נשר הביאו הושפעו מאוד מהשפה הקולנועית האמריקאית ובמובן זה הם פילסו את הדרך לדור שבא אחריהם״. ''
http://blogs.haaretz.co.il/netalexander/2264/

סרטי השבוע
17/10/14 00:00
110צפיות
אז מה ראיתם השבוע? ספרו לנו 
שלושה טריים מהתנור
17/10/14 10:46
183צפיות
מפות לכוכבים- ציפיתי לסרט הזה מאוד, הטריילר היה מצוין ומסקרן וגם סרטים על הוליווד המכוערת תמיד מושכים את העין,
דיוויד קרוננברג הוא אחלה והקאסט מצוין ומתהדר בזכייה של ג'וליאן מור. התוצאה? לא משהו בכלל. ג'וליאן מור היא מנקודות האור המעטות בסרט,
אבל ההופעה הזו לא מהמצטיינות שלה. יש סצינות טובות, יש פחות, אבל הן לא מתחברות במילא למשהו שלם ובשל. מאכזב מאוד. משהו ממש לא טוב
עובר על קרוננברג בשנים האחרונות, כבר כישלון שלישי שלו

מיתה טובה- פאק, זה היה נורא (נורא נורא) מדכא. הסרט הכי מדכא שיצא לי לראות מזה זמן רב. במשך רובו הגדול של הסרט, עוד מהתחלתו
פשוט מיררתי בבכי, ואני בנאדם שקשה לו לדמוע מסרטים. סרט מצוין, עשוי לעילא עם משחק משובח אבל קשה לי להמליץ על סרט כזה לקולנוע.

נעלמת- זה היה חולני, מחריד, משעשע, מפחיד ומזוויע. רוזמונד פייק לאוסקר בדחיפות.
º
וואו נעלמת נשמע רע מהתיאור הזה!
20/10/14 15:26
19צפיות
השבוע שלי
17/10/14 11:11
135צפיות
מזימות בינלאומיות. סרט סביר, ארוך מהנדרש וצפוי. לא קלאסיקה שחייבים לראות בעיני.

פושר 3. רפן חותם את הטרילוגיה בהתמקדות על חייו של ספק סמים מתבגר. זהו אולי הסרט הפחות נגיש מבין השלושה מכיוון שאין בו קליימקס והוא פשוט נגמר לו בנקודה מסויימת ללא "סוף אמיתי", אך כרגיל רפן עושה עבודה מופלאה בהעברת מסרים, תחושות ורגשות בלי להאכיל בכפית, והדמויות שלו הן הדבר הכי רחוק שיש מקרטון ומשבלונות. עתיר סימבוליזם, וכל דיאלוג ותמונה בו מתוכננת ומחושבת. משובח, אבל לא לכל אחד. איזה תותח רפן! מקנא בכישרון שלו.

וצדק לכל. ההפך הגמור מפושר 3. בצדק לכל יש רק שני צבעים בעולם, שחור ולבן, והבמאי כנראה ככה"נ לא האמין באינטילגנציה של הצופים ולכן צרח את המסר שלו מתחילת הסרט ועוד סופו בדמות שורה של טרגדיות ופרקליט צעקני חובב מונולוגים פומפוזים. אז בסדר, אני חייב להודות שזה עבד, וריגש פה ושם, אבל מעט ביחס למאמץ, ובסה"כ אני לא מאוד מעריך את זה. ות'כלס כבר ראיתי אותו בעבר אבל לא נחקק בזיכרון וזה אומר משהו.

שף. "פיל גוד" משובב לב וכיפי. עושה תיאבון + חשק להביא ילדים לעולם. הכי אהבתי את סצינת השירה עם הרדיו ברכב. סרט לאמצע השבוע.

דאבל פיצ'ר ואן דאם: ספורט הדמים + קיקבוקסר. התחשק לי לחזור לסרטים שאהבתי בתור ילד אז ארגנתי לעצמי ערב גילטי-פלז'ר. כמובן שהסרטים נורא מגוחכים - הליהוק, כשרון המשחק, הלבוש והדיאלוגים, אבל האקשן עדיין כיפי וכמה שזה נדוש זה נחמד לראות ואן דאם מכסח את הבאד גיי בסוף. חוצמזה זה משעשע לראות שחקנים שהפכו לשם דבר בסרטים הללו כמו פורסט וויטאקר. חוצמזה "למדתי" שקיקבוקסר טוב משמעותית מספורט הדמים.

אפס ביחסי אנוש. אולי הדבר הראשון ששווה לציין - ההייפ האדיר סביבו והרושם המוטעה שנוצר אצלי שמדובר בקומדיה, קלקלו לי את חווית הצפייה. ועכשיו למה שחשבתי עליו - אפס ביחסי אנוש הוא סרט שחסר לו כיוון - הוא מייצר סיטואציות צבאיות משעשות מדי פעם, אבל הוא לא הולך עם זה עד הסוף דוגמת גבעת חלפון. הוא מייצר סיטואציות אנושיות קשות וכואבות אבל זונח אותם בזריזות ללא אמירה אמיתית או התעמקות. התוצאה היא סרט נחמד, אבל nothing to write home about.

הבריחה מניו יורק. כשיפיקו "חיים שכאלה" לקורט ראסל, ויקרינו לו בהפתעה קטע מהסרט, יהיה מצחיק ומעניין לשמוע את ההסברים שלו על הדבר הזה. לא שורד את מבחן הזמן, וגם בשביל האייטיז זה לא עובר.
מזימות בינלאומיות - סרט נהדר
17/10/14 16:24
88צפיות
אחד ממייצגים הטיפוסיים של סרט היצ'קוקי. וכמובן שהוא צפוי - וזה בגלל 2 טעמים - קודם כל היצ'קוק אהב לבנות מתח בסיטואציות כביכול קיצוניות אך צפויות וזה לרוב היה גם מצליח לו (ראה דוגמא אולטימטיבית בפסיכו - כאשר הגיבורה הראשית נרצחת כבר בשליש הראשון של הסרט! - והסרט רק ממריא בבניית המתח). ודבר שני - זהו סרט קלאסי ששימש דוגמא לסרטים אחרים - כך שתהודתו הגיעה לכל חובב סרטי מתח גם אם לא ראה אותו. אני מאוד אוהב אותו.

º
ל'פסיכו' מעליי!
17/10/14 17:47
31צפיות
סרטי השבוע
17/10/14 12:22
210צפיות
(2014) עיר החטאים 2 Sin City: A Dame to Kill For
המוטו של הסרט הוא שיש עלמות במצוקה ויש גם ברנשים קשוחים שמוכנים להרוג עבורן. אי לכך ובהתאם לזאת,
סרט ההמשך של הניאו נואר המצוין מ-2005 מרכיב שוב פעם עלילות מצטלבות עם ווייס אובר גברי עמוק וחרוך,
כשהמטרה היא להציל פאם פאטאל כזו או אחרת מאימתה של עיר בה החטא הוא הדבר היחיד שזורח מעליה.
האסתטיקה הגראפית לא אבד קסמה ועדיין קיימת חווייה של קומיקס עם דופק משלו. לעיתים הטראש והעירום
משתלטים קצת יותר מדי על הסרט אבל כשיש לך את אווה גרין עוצרת הנשימה ועוד כל מני דמויות שמתפלשות
באלימות שנועדה לבדר, אז אפשר לערוף ראשם של הפגמים בחרב המושחזת של מיהו הקטלנית.
10/7

(2014) רחוב ג'אמפ 22  Jump Street
הרבה יותר טוב ומצחיק מהסרט הקודם, לא הפסקתי להיקרע.
10/7

(2014) לילה מסוכן Deliver Us From Evil
הבמאי של 'גירוש השדים של אמילי' המעולה ו'רוח זדונית' (Sinister) הסביר חוזר עם עוד סרט על הנושא ולא
מחדש דבר. יש לו את הרגעים שלו וכמה החלטות בימוי אפקטיביות במיוחד אבל בגדול מיחזור של קלישאות.
10/5

(2014) Inner Demons
בניגוד לסרט הקודם עליו כתבתי, כאן יש התייחסות הרבה יותר מעניינת ומצמררת אל נושא גירוש השדים, בטח
כשזה מגיע עטוף בסוגת פאונד פוטג' לה אני שומר אמונים. מומלץ מאוד.
10/7

(2014) The Houses October Built
פאונד פוטג' קריפי להחריד שיצא בזמן האחרון לרגל ליל כל הקדושים. חבורת צעירים יוצאים לתור את בתי האימה
המיוחדים ברחבי ארה''ב, אותם בתים הם אטרקציות אקסטרא מפחידות שנועדו לבדר את קהל החוגגים בדרכים
לא קונבנציונליות ולתת תחושה כמה שיותר אותנטית של חוסר אונים ואימה מחרידה. כשהחבר'ה מגיעים לאיזור
ידוע לשמצה, הקו בין אימה מזויפת לזו האמיתית מתנודד לו ועוד איך. מומלץ מאוד.
10/7

(2012) מנתק המים
סרטו של עידן הובל מנציח בלית ברירה דימויים משופשפים של מציאות ישראלית תובענית ומטה לנפול.
משה איבגי מחניק בגרון כגבר בגיל העמידה המזדקק נואשות לכל היחלצות אפשרית מן הפחת אליה נקלע.
הסרט חוסך מאיתנו נראטיב ובו משבר נוקב ואף נמנע מייצוגים תפלים של שגרה סיזיפית. יש בו סיקוונס אחד
שנשאר איתי אחרי הצפייה, אולי אחד הרגעים הכי יפים שהיו בקולנוע הישראלי בשנים האחרונות ואל לכם לפספס.
מי שדורש מהריאליזם שלו תבונה ודיאגנוזה פסיכולוגית, עלול להתאכזב. ומי שדורש להביט בחיים עצמם, לקרוא
את מר גורלם של האנשים הלא חשובים, עשוי להסתגל די במהרה לסיפור קטן וצנוע עם נגיעות גדולות של רגש.

(2011) עלמות במצוקה Damsels In DIstress
טרם צפיתי בסרטים המוקדמים והיותר מוערכים של וויט סטילמן, לכן לא אמהר לשפוט את יצירתו על סמך הסרט
הזה בו גרטה גרוויג וחברותיה בקולג' הן אסופה של פלספניות פסאודו אינטלקטואליות נרגנות וחסרות נשמה,
המקימות מועדון שנועד לעזור לאנשים השוקלים להתאבד. סרט מאוד מוזר ולא קומיונקיטיבי, אם כי מצאתי בו
חן מסוים ויש כמה בדיחות שנונות מאוד מוצלחות.
10/5

(2004) פושר 2 Pusher: With Blood on My Hands
הסרט השני בטרילוגיית Pusher מתעלה על קודמו, כאשר הפעם מאדס מיקלסן המצוין נמצא במרכז העלילה המסוגננת.
ניקולס ווינדינג רפן בעד קולנוע חסר פשרות, יש לו יכולת להביע את האלימות וההתמכרות לסמים בעולם הפשע הדני
בדרכים אסתטיות מרהיבות אך קשות לעיכול. הפסקול קצבי וממריץ, כמו הקוקאין שמסניפים פה כאילו אין מחר. חזק,
מחלחל ואף מטלטל. מהטובים של העשור הקודם.
10/8

(1994) ילד רע באבי Bad Boy Bubby
על סרט הקאלט האוסטרלי המצוין כתבתי כאן -
http://www.rikavon.co.il/bad-boy-bubby/

(1984) בחר בי Choose Me
דרמה קומית עם נגיעות של רומנטיקה וודי אלנית בסרטו של אלן רודולף עם קית' קאראדין, ז'נביב בוז'ו ולזלי אן וורן.
לפעמים טיפונת מיושן אבל רוב הדיאלוגים כתובים נהדר ונותנים כמה תובנות מפוכחות על יחסי נשים-גברים, סקס,
אהבה וכל מה שביניהם.
10/6

(1951) סיפור בלשי Detective Story
הרוחות מתלהטות במהרה, הזעם האצור מוקז כארס ודיני מוסר נקראים לחרוץ גורלות - כך מתרחשת לה הדרמה
המשובחת של וויליאם וויילר, אחד מהבמאים הגדולים בתולדות הוליווד, לו היו אינספור של מועמדויות לאוסקר. הסרט
מבוסס על מחזה מצליח בו בלש עיקש ורדוף עקרונות מפלס דרכו במשך יום אחד במשרד, מוקף פושעים, חלקם נבזיים
וחלקם סתם חסרי מזל. קירק דאגלס באחת מתצוגות המשחק הגדולות בקריירה ארוכת השנים שלו, מכנס ודוחס בלי
הגבלה את רגשותיו ונותן להם להתפרץ כשצריך, ובשאר הזמן הוא מטפח על המסך את הכריזמה הנוארית והמסתורית
שלו עד לא ידע. וויילר היה חייב להיות בטח אוטוריטה פעלתנית ושוקקת בכדי להמיר את הריתמיקה הוורבלית ולחלץ מתוכה
כמה שיותר תועלת אפקטיבית, על מנת להתעלות על אשליית התיאטרון המצולם. התוצאה מרתקת, חתרנית ופתלתלה.

סרטים סרטים
17/10/14 18:46
112צפיות
 edge of tomorrow - סרט קיץ (ואפילו בכללי) מעולה. למעט הסוף הטיפשי קצת, הוא מבדר, מצחיק, מותח ואפילו קצת חכם.

I, robot - ויל סמית' לפני הנפילה הסיינטלוגית שלו. משחק בלש עם סלידה מרובוטים בעולם שמלא בהם. לא יצירת מופת, סביר.

dawn of the planet of the apes - לפני מספר שנים בקיץ היו שני פריקוולים מוזרים, שאת שניהם מאוד אהבתי. אילו היו כוכב הקופים והאקס מן. למרות שיש לי רגשות מעורבים על ההמשך של האקס מן שיצא הקיץ (days of future past), מההמשך הזה הייתי מרוצה. החברה של סיזר, האינטראקציה בינם לבני האדם ה"טובים" וה"רעים", כל זה בוצע היטב לדעתי והשאיר טעם לעוד.

good morning vietnam - השלמתי בעקבות מותו של רובין וילמיאס. תפקיד מעולה שלו כמובן. ראיית המלחמה בזוית שונה מהסרטים הקלאסיים יותר, אבל נושכת לא פחות.

gurdians of the galaxy - סרט טיפשי בקטע טוב ומבדר מאוד.

3 days to kill - אחד הסרטים ההזויים שראיתי במבנה שלו. נראה כאילו הורכב מ-3 סרטים שונים: אחד קומדיה רומנטית בו אב מנסה להתחבר שוב לביתו ולאישתו, שני כסרט פעולה בו סוכן בדימוס מנסה לתפוס טרוריסט, ושלישי שזה כל הסצינות בין הסוכן בדימוס למפעילה שלו שאין לי מושג מה זה היה. הבמאי הוא McG, שגם את שליחות קטלנית שלו לא אהבתי, שיפסיקו להביא לו לעשות סרטים.

enemy - מותחן פסיכולוגי שמאוד סיקרן אותי לראות, בו מככב ג'ייק ג'ילנהול בתפקיד כפול. הדמות הראשית מגלה פתאום שיש בן אדם שנראה בדיוק כמוהו. הסרט איטי, בעל אווירה כבדה, ולא מובן. יש בו הרבה סאב טקסט שלדעתי פוגע בהנאה בצפייה. כשסיימתי אותו, לא אהבתי, כשקראתי עליו יותר אז הערכתי חלק מהנקודות אבל עדיין לא הייתי ממליץ עליו בחום.
וויפלאש!!! ועוד כמה פחות טובים...
18/10/14 14:58
113צפיות
וויפלאש (2014)
הסרט קיבל ביקוורת מצויינות וכבר יושב על ציונים נהדרים באתרי הביקורות השונים,למרות שהטריילר היה רק סביר בעיני ולא מושך מאוד,החלטתי ללכת לצפות בו ביום חמישי האחרון.
הסרט עוסק במתופף צעיר בקונסרבטוריון למוזיקה ועל המנצח של התזמורת שהולך רחוק מדי בשביל להוציא מהתלמידים שלו את המקסימום.
במילה אחת - וואו!
בכמה מילים - אחד הסרטים הכי טובים שראיתי בשנים האחרונות!

נפתח פה פוסט על תצוגות משחק גדולות,אז זו של ג'י קיי סימונס חייבת להיכנס לשם
הוא מגלם את דמותו של המורה בצורה מופתית,באופן כזה שאתה לא יודע אם לצחוק (והיו לא מעט צחוקים במהלך הסרט) או להתווכץ לכיסא מרוב אימה.
אני נוטה להגיד שזה סרט של הופעה של איש אחד,אבל ברור שהתסריט המבריק והמוזיקה הנפלאה מוסיפים לסרט האדיר הזה.

ציון - 9/10  (קרוב לוודאי שבקרוב הוא יהפוך ל-10 מושלם)

קצה המחר (2014)
כבר קיבל ביקורות טובות מלא מעט אנשים,כולל כאן,אז  לא ארחיב ורק אציין שמדובר בהחלט בסרט פעולה בדיוני טוב מאוד,משעשע,מלא אקשן ובעיקר לא סתמי כמו לא מעט סרטי אקשן שנעשו לאחרונה.

ציון - 7/10

כל הזמן שבעולם (2013)
אני בסדר עם דרמות רומנטיות,אני פחות בסדר עם דרמות רומנטיות בדיוניות.
כל הזמן שבעולם חיכה לי לא מעט זמן(אירוני למדי),אבל דחיתי אותו להזדמנות שארצה לראות משהו קיטשי,לא רציני שיעביר לי את הזמן.
לשמחתי גיליתי שהוא אכן קליל למדי ומעט קיטשי,אבל בנוסף הוא גם סרט ממש ממש טוב.
הסרט מספר את סיפורו של טים שמגיע לגיל 21 ומגלה שהגברים במשפחתו יכולים לנסוע בזמן ויכול לשנות את מה שקורה בחייו.
אני חייב להודות שזו רחוקה מלהיות דרמה רומנטית טיפוסית,כי לדעתי הסיפור הרומנטי בין טים (דומנל גילסון) למארי (רייצ'ל מקאדמס הכה מתוקה) הוא רק פן אחד של עלילה וסיפור משמעותיים יותר.
התרגשתי,דמעתי,צחקתי ובעיקר חייכתי כמעט לכל אורכו של הסרט המקסים הזה.

ציון - 8/10

Cold in July (2014)
מייקל סי הול (עמוק באדמה,דקסטר) מגלם אב שנחוש להגן על משפחתו מפני פשוט משוחרר שמאיים להרוג את בנו.
בעלילה רוויית מהפכים,האב יוצא למסע רווי דם ואלימות.
הסרט קיבל ביקורות טובות למדי,ואני חייב לתהות שקשה לי להבין למה.
העלילה בנאלית למדי,רחוקה מלהיות מתוחכמת,ביחד עם משחק מאולץ התוצאה מעט מאכזבת בעיני.

ציון - 5/10

The Rover (2014)
עוד סרט שזכה לביקורות מצויינות שלא הצליח להרשים אותי במיוחד.
בעולם פוסט אפוקליפטי (אולי פספסתי משהו,אבל מלבד בתקציר,לא זכור לי שזה מוזכר בסרט בצורה ברורה) גיא פירס (המעולה אגב) מגלם נווד מתבודד שפותח במרדף כמעט חסר טעם אחרי חבורת אנשים שגנבו לו את הרכב.
במהלך המרדף הוא נתקל באחיו של אחד הגנבים ונוצרת בינהם אחווה לאורך על המסע.
אז כאמור,לא התהלבתי יותר מדי,מלבד גיא פירס המצויין והאווירה הקודרת של הסרט,חשבתי שהוא איטי מדי,כמעט משעמם,רוברט פטינסון לטעמי שחקן בינוני גם בסרט לא הוליוודי שכזה.
בינוני מאוד,לצערי.

ציון - 5/10

שכנים (2014)
כאשר זוג הורים צעיר עובר לשכונה חדשה הוא לא מצפה שהשכנים החדשים שלו יהיו אחוות סטודנטים רועשת.
העימותים בין שני המחנות יוצרים לא מעט רגעים מצחיקים מאוד,טפשיים כמובן אבל מספיק בשביל לגרום לי לצחוק בחלק גדול מהסרט.
בנוסף אני מאוד מחבב את סת' רוגן וגם זאק אפרון נראה שמצא את הנישה שלו.
חיבבתי מאוד.

ציון 7/10
מסכים מאוד על "וויפלאש"
18/10/14 19:37
68צפיות
ראיתי אותו אתמול והוא אדיר. עשייה קולנועית במיטבה, רואים שכל פריים עוצב בקפידה מכל בחינה - ופאק, התאורה! לא יודע למה, היא ממש ממש הרשימה אותי.

בכלל, סצנת הסיום מטורפת לגמרי. הופכת לך את הראש פעמיים תוך זמן קצר, ואז מעיפה לך את המוח. אחת סצנות הסיום האדירות ביותר שראיתי, לא פחות
שלי:
18/10/14 16:39
74צפיות
 "הרץ במבוך" - אהבתי מאוד, ממליצה 

"פרנקי וג'וני" - סיפור אהבה ישן ושונה מהסרטים שאנחנו מכירים היום... הדבר היחיד שאהבתי שם זה שזה היה מציאותי ולא כולם מהממים ובובות פלסטיק... אלא אנשים רגילים ופשוטים... אבל לא התלהבתי בכלל מהסרט... למעשה אם לא הייתי רואה אותו עם חברה הייתי עוצרת אותו באמצע...

"אינטליגנציה אנושית" - סרט חביב אבל מרוח ומתיש... כמעט נרדמתי באמצע...

"עיר האלוהים" - רציתי לראות את הסרט הזה הרבה זמן והתאכזבתי... לא אהבתי את איך שהסרט ערוך ובנוי... הפסקתי באמצע, אולי אני אמשיך לראות מתישהו... 

"3,069 ימים" - סרט על סיפורה האמיתי והמזעזע של נטשה קמפוש שנחטפה בגיל 10 והוחזקה בשבי במשך 8 וחצי שנים...
סרט חזק, מזעזע עם קטעים קשים לצפייה... אבל מומלץ...
שבוע עמוס מאוד
18/10/14 19:05
104צפיות
2001 אודיסאה בחלל- מלא בחלקים לא מובנים ולפעמים איטי רק לשם איטיות, אבל אני אהבתי. הקצב האיטי של הסרט מהפנט, האפקטים מרשימים (במיוחד בהתחשב בעובדה שזה מלפני עידן האפקטים הממוחשבים), הצילום מרהיב והמוזיקה הקלאסית תענוג. כנראה שקובריק גאון, או משהו כזה.

חבל- תרגיל מעניין בבימוי שמעביר כמה מסרים מעניינים לגבי עליונות האדם ואת מי הוא מחשיב לאדם נחות. לא מיצירות המופת של היצ'קוק, אבל בפני עצמו הוא סרט מעולה.

חמים וטעים- סרט מהנה ביותר. מצחיק מאוד וחמוד. טיפה מתמשך באמצע אבל רוב הזמן הסרט שומר על עניין.

ההרג- חסר בו את התחכום והיומרה של סרטיו המאוחרים של קובריק, אבל הוא עדיין אחלה סרט.

לקום אתמול בבוקר- סרט חמוד ביותר. ביל מארי נהדר.

ראשומון- סרט נהדר, אם כי פחות טוב מ'שבעת הסמוראים' המופתי. טושירו מיפונה אדיר.

כמה טוב להיות פרח קיר- באיחור של שנתיים, סוף סוף ראיתי את זה. סרט מקסים ומעט מרגש שעשה לי טוב. מומלץ ביותר.

נעלמת- למרות שלוקח לו זמן עד שהוא מתניע, שהוא מרגיש נמרח בשלב הסוף ושמשהו בדמויות ובעלילה של הסרט הרגיש לי לא אמין, זה סרט מעולה. העלילה מעניינת ומפותלת והשחקנים נהדרים. פינצ'ר מוכיח שוב שהוא מאסטר בעשיית סרטים.
ארוחת בוקר בטיפני'ס, Enemy
18/10/14 21:21
92צפיות
ארוחת בוקר בטיפני'ס - עוד ניסיון שלי ושל בעלי לראות סרטים קלאסיים. למעט סרטים בודדים מאוד אנחנו פשוט לא מצליחים לשרוד סרטים איטיים כאלו. לא יודעת למה הסרט נחשב לכזו קלאסיקה אדירה. נכון, אודרי הפבורן מהממת. אבל זה עדיין לא הופך סרט לסרט טוב. לא ראינו את כולו, פרשנו בערך באמצע.

אויב - הסוף קצת מבלבל, אבל את הפואנטה הבנתי די בהתחלה. אח"כ כדי לסגור את כל הקצוות קראתי קצת באינטרנט. משחק טוב של ג'ינהול, אבל אווירה קצת מעצבנת עם גווני הצהוב של הצילום. לא יודעת.. לא סרט מעולה אבל גם לא רע. בסדר למי שאוהב מיסתורין. 6.5/10

מפריח היונים, קארי, אקס מן
19/10/14 05:30
100צפיות
מפריח היונים - אחד הסרטים הגרועים שראיתי. אין בסרט הזה שום דבר שלא רואים באינספור סרטים אחרים. קונפליקט שחוק ולא מעניין, דמויות שלא ממריאות, תסריט קלישאתי ללא השראה.

קארי (המקורי) - סרט פשוט מדהים.

אקס מן: העתיד שהיה - פחות טוב מהקודם, אבל עדיין סרט סבבה לגמרי.
דיי נו....
19/10/14 12:47
80צפיות
אהבת קארי?!
איכס איתך..
אגב החידוש טוב יותר... אבל מבחינתי זה לא חוכמה שנאתי את המקור...

אחד ושני חצאים:
19/10/14 13:06
99צפיות
Warrior (2011)
עם ג'ואל אדגרטון. הדרמה העמוקה של הסרט הפתיעה אותי, אני חושב שיש לו שעה ראשונה מאוד מוצלחת ומבטיחה, דמויות מאוד מעניינות, קונפליקטים מרגשים, אבל בשעה השניה כאשר ההאבקות עצמה מתחילה זה דיי מדרדר, מתבלגן, יש שם סצינות שממש מורגש שהוספו בהשלמות, בקיצור קצת all over the place. יש לי גם בעיה קשה עם אשת הגיבור וכתיבת הדמות שלה. אהבתי שיש הרבה בנים סקסים בסרט הזה אבל זה לא הרגיש שהמצלמה מחפיצה אותם מספיק, או בכלל.
6 מתוך 10

Coming Home (1978)
שמעתי על זה המון מחמאות אבל לא הצלחתי לשרוד רבע שעה וראיתי את שאר הסרט על הילוך X30, כשגיליתי שבסוף ספויילרהזוגאפילולאביחדבסוףספויילר שמחתי שכך עשיתי.

יוסלה, איך זה קרה (1989)
אין לי מושג למה הקלטתי את זה אפילו, בכל אופן זה סרט עם קאסט ענק של דמויות דוחות ומגעילות, למעט זוג אחד שדווקא היה מעניין מאוד אבל דיי נעלם בתוך כל הבאלאגן ולא קיבל מספיק סצינות (אולי 6 כל הסרט בלחץ), באיזהשהו שלב התחלתי להריץ את הסרט ולראות רק את הסצינות שלהם, אם זה היה רק עליהם היינו במצב טוב יותר. הזוג הוא אביגייל מיכאלי ומישהו ממש יפה שנקרא יהונדב פרלמן וזה הסרט היחיד שהוא השתתף בו. ):

השבוע ראיתי את
19/10/14 15:19
97צפיות
The Conjuring מאחר ואני לא חובבת סרטי אימה אמיתיים, זה ענה על הדרישה שלי להיות קצת מפוחדת אבל לא יותר מידיי. 7/10
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:51
3צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
הסרטים של קיץ 2015
19/10/14 01:09
45צפיות
נוקמים! מיניונים! רימייקים! יישויות על טבעיות! כול זאת ועוד המון סרטים מחכים לנו בשרב הגדול הבא.
º
מקס הזועם הכי מעניין אותי
23/10/14 22:25
5צפיות
ביקורת סרטים : נעלמת
17/10/14 14:08
144צפיות
The new Fincher movie is here.
So what the director of 7 benjamin buttun ,ther girl with the drwagon tatoo and alot of exelent movies has in store for us this year.
Check out my hebrew video review in the link below:

Here is the right link sorry
17/10/14 14:17
76צפיות
"מה שהטריילר מספר זה את בעצם את הסיפור של הסרט".
17/10/14 17:07
130צפיות
תנדור!
º
18/10/14 04:31
10צפיות
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?