לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

כל מי שעוד לא נולד אחרי 91 - תיזכרו בקלאסיקה
27/01/15 04:44
3צפיות
התכוונת שנולד לפני 91
27/01/15 14:57
2צפיות
(ובגיל שכבר יודעים לקרוא ולכתוב ושרואים סרטים שלא בטוח שההורים מוכנים שתראה)..
סרט אדיר, אני כמעט ולא אוהב סרטי פעולה אבל זהו סרט מיוחד במינו שאהבתי מאוד.
מה דעתכם?-ממנטו
27/01/15 12:42
1צפיות
כבר הרבה זמן לא עשיתי את הפינה הזאת, אז הנה הקאמבק 

מה דעתכם על הסרט?

מה אהבתם בו?

מה לא אהבתם בו?

כמה פעמים ראיתם אותו?

האם הצלחתם להבין את העלילה?

מה דעתכם על כריסטופר נולאן?
הנוע
27/01/15 12:53
1צפיות
מה דעתכם על כריסטופר נולאן?

במאי נהדר. לא היה עדיין סרט שלו שהתאכזבתי ממנו. אני אוהב שהוא לוקח סיפורים מקוריים והופך אותם לסרטים ענקיים ומלאי ויזואליה מרהיבה. בנוסף, ב'בין כוכבים' הוא לקח השראה מקובריק שזה כבר נותן לו נקודות נוספות אצלי.

האם הצלחתם להבין את העלילה?

פחות או יותר.

כמה פעמים ראיתם אותו?

פעמיים. אני די בטוח שבעתיד אני אראה אותו עוד כמה פעמים .

מה לא אהבתם בו?

לא עולה לי משהו שלא אהבתי בסרט.

מה אהבתם בו?

הכול. את התסריט המבריק, המשחק המשובח, העלילה המרתקת, הבימוי הכיפי ואת ההופעות של השחקנים. במיוחד את ההופעה של גיא פירס שמצליח לגלם דמות חסרת אונים ולגרום לצופים להזדהות עם תחושתו.

מה דעתכם על הסרט?

סרט אדיר. הכי טוב של נולאן לצד 'האביר האפל'.
ראשומון?
26/01/15 15:43
כן, חור בהשכלה, אבל לא ראיתי את הסרט
ואני לא מצליח להשיגו עם תרגום עברי (גם לאוזן השלישית אין)
מישהו יודע איפו אני יכול למצוא / לשכור את הסרט?
תודה

המועמדים לעוף הזהב 2014!
26/01/15 15:35
המועמדים לאחד הטקסים הכי חשובים בעונת הפרסים פורסמו!
פרסי הסאג
26/01/15 09:07
כצפוי "בירדמן" לקח את פרס האנסמבל אבל את האוסקר ייקח "התבגרות".
קטגוריות השחקנית הראשית, שחקנית המשנה ושחקן המשנה- נעולות (מור, ארקט וסימונס).
ומה יהיה עם השחקן הראשי? רדמיין לקח את הסאג. קיטון לקח את פרסי המבקרים. שניהם לקחו את גלובוס הזהב. את הבאפטא ייקח רדמיין כמובן (גם כי הוא בריטי) אך "בירדמן" מועמד ב-3 קטגוריות של משחק והוא נחשב אהוב יותר מ"התיאוריה של הכל". מי מבינהם ייקח את האוסקר? מאבק צמוד. כרגע אני מהמר על אדי רדמיין.
סרטי השבוע
22/01/15 23:49
אז מה ראיתם השבוע? ספרו לנו 
סרטי השבוע בקצרה
23/01/15 02:53
עדיין אליס- משהו בסרט הזה מרגיש נורא סרט טלוויזיה, נורא חסר ייחוד וחסר ברק אבל ג'וליאן מור כל כך נפלאה בו שזה לא משנה. היי, אפילו קריסטל סטוארט בסדר.
הולכת רחוק- וויתרספון ודרן נפלאות גם הן אבל הסרט פחות. הסיפור לא פותח כראוי ולא באתי על סיפוקי.
השכן ממול - טראש טהור. אבל עדיין מהנה. הביקורות קולות בצורה מוגזמת, ראיתי סרטים יותר גרועים..
גראנד בודפשט- צפייה שנייה ו יותר נפלאה מקודמתה.
המסירה, למה זה מגיע לי ואחרים
23/01/15 08:18
השבוע ראיתי:

2009 - מיקמק
לסרט יש את אותה הבעיה כמו ל-משפט האפס - הוא מרתק מבחינה וויזואלית, הדמויות שבו מסקרנות ומעוצבות להפליא, אתה נשאר בכיסא מרצון ומנסה לקלוט ולעקוב אחר העלילה... אה, כן. כאן זה נתקע. עלילה קצת מצוצה מהאצבע, שיטחית ונבובה... עשר בצורה, וכלום בתוכן. 

2014 - היפוכונדר מבריק
אחרי שראיתי את מיקמק, מייד חיפשתי עוד סרט של דני בון - וזה מה שיצא. תכלס - אפשר להנות ממנו, אך זה לא צחוק היסטרי וגם לא מרגש - סתם עוד סרט קצת מפגר שהעולם לא ירגיש בהעדרו. רק לחוקרי הקולנוע שעושים דוקטורט על דני בון.

2014 - ההוביט: קרב חמשת הצבאות
לדעתי ההוביט המוצלח מבין שלושת סרטי ההוביט. זה לא שר הטבעות כמובן, אך שווה. הרבה עלילה אין כאן, אך הקרבות, האפקטים - יש ויש. למעשה, זאת הפעם הראשונה בו להוביט - בילבו - אין הרבה מה לעשות בסצנות, וחוץ מפעם או פעמיים הוא ממש מיותר. וזה נכון גם לגנדלף!. מה שמשאיר את האנשים, האורקים, הגמדים והאלפים במרכז. נהניתי.

2014 - למה זה מגיע לי
קומדיה צרפתית מהנה מאוד, ואקטואלית ביותר - משפחה צרפתית עם ארבע בנות הנשואות לערבי, יהודי, סיני, ועכשיו - גם לשחור. אני עקבתי בתשומת לב מיוחדת ועם חיוך ממתין על השפתיים אחר כל תנועה והבעה של אב המשפחה - תענוג. שווה.

2014 - המסירה
דרמת פשע מעניינת. היא מעניינת לא בזכות האקשן הרב, שאין בה. ולא בזכות מלחמות הכנופיות הרבות שחסרות כאן בגדול. וגם לא בזכות שוד המיליונים המיוחלים - לא, היא דרמה שקטה, כיאה יותר לסרט מתח, עם מוזיקה הרומזת על המתרחש מתחת לפני השטח, אך לא קופץ מעליו במערומיו, היא שקטה בזכות האיפוק שבמשחק אשר באיזשהו שלב מתחיל להשאיר אותך תוהה מה קורה כאן. ומכיוון שהאיום יותר אפקטיבי מהביצוע עפ"י אימרה של איש חכם, אזי עוד הפעם האלמנטים של היצ'קוק זוחלים פנימה עם הבטחה ששוב לא מקויימת. הופעה טובה של מר טוני סופרנו (גנדולפיני בתפקידו האחרון לפני שליבו החליט שדי) ושל טום הארדי. יופי של סרט. שווה. ותודה למיכאל על ההמלצה.

השבוע גם כתבתי על

השבוע שלי
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 11:25
להרוג את האירי. סיפורו של דני גרין, איש רב מעללים ודמות צבעונית בעולם הפשע של שנות ה-70 בארה"ב. מעניין ושווה צפייה אבל ממש לא חובה.

לשבור את הגלים. מופת אך מדכדך ביותר. הידע המוקדם שלי על הסרט קלקל חלק מהצפייה. זו הבעיה עם השלמת קלאסיקות מדוברות.

נערה עם קעקוע דרקון (גירסא שוודית). מותחן עשוי היטב, צוות שחקנים נפלא. אפילו ארבעת הסופים שלו לא הטרידו אותי במיוחד. לא רואה את "נעלמת" ממטר. מומלץ.

גאולה. עוד ג'ייסון סטיית'ם פליק.

להרוג את האירי
ראיתי את
23/01/15 22:56
״משחק החיקוי״
סרט בהחלט טוב,
אהבתי את הסיפור, הנושא מעניין,
משחק טוב של בנדיקט קמברבאץ׳,
נראה מה יהיה עם הסרט באוסקר הקרוב,
בהחלט ממליץ,

״החבובות מבוקשות״
סרט מהנה ביותר,
מצחיק ביותר,
ממליץ,

״סוף העולם״
מצחיק לפרקים, אבל די שטותי.
ראיתי רק את "צלף אמריקאי"
24/01/15 12:30
אני אוהב את קלינט איסטווד כבמאי ואת ברדלי קופר כשחקן (דבר שלא קרה בתקופת "האנגאובר"). מפה לשם, "צלף אמריקאי". סרט מעולה, מותח, מרגש, עשוי בצורה סופר מצוינת שגם מצליחה להעביר מסרים נגד המלחמה (או לפחות ככזו שמבקשת לשים עין על יוצאי המלחמה) וגם בעדה (הגנה על המולדת וכו'). ברדלי קופר בהופעה נוקשה אך מרגשת, הטובה ביותר שלו שראיתי ולגמרי שווה מועמדות לאוסקר. תפקיד מאוד לא קל שהוא מבצע בצורה מושלמת.

חוץ מזה, הסרט הזה היה יכול להיות פרפקט לעבודת הסמינר שעשיתי בזמנו על פוסט טראומה בקרב חיילים כפי שמוצגת בסרטים שונים. למה הוא לא יצא אז?
התבגרות
24/01/15 20:14
חתיכת סרט מחורבן
אין בסרטים של ריצ'רד לינקלייטר טיפה של אנושיות או תעוזה.
הוא יוצר גועל נפש של סרטים שגורמים לי לרצות להקיא ולא רק מוציאים לי את החשק מלראות סרטים אלא מוציאים לי את החשק מלחיות בכלל. צריך לאסור עליו מלעשות סרטים, מסכנה לציבור ומעודדות להסתה. הדמויות שלו מעוררות מיזנתרופיה, הנושאים משעממים מוות ובאופן כללי החיים בסרטים שלו רקובים וחלשים. זה באמת מדהים ויוצא דופן כמה שהוא עושה סרטים גרועים.
25/01/15 09:29
את התבגרות טרם ראיתי אבל שאר הסרטים שלו מדהימים, רגישים  ומיוחדים
º
מעניין איך אתה מגיב אם מושכים לך בקוקו :)
25/01/15 19:57
רגע....
25/01/15 20:52
1צפיות
אתה בטוח שאתה מתכוון ללינקלייטר ולא למישהו אחר?

"אין בו טיפה של אנושיות או תעוזה".
מה אתה רציני?, ראית את סדרת 'לפני ואחרי' שלו?.. זה הכל לב, רגישות, אנושיות ותעוזה שם.
הסרט הזה ספציפית לא טוב במיוחד, מאוד חלול ואנמי
27/01/15 01:09
אבל בנאדם קאם און, לינקלייטר עשה סרטים מצוינים בקריירה שלו.
ראיתי סרטים טובים השבוע
24/01/15 21:01
birdman 2014
סרט מבולבל מאד, מתאים למי שאוהב סרטים כמו "פחד ותיעוד בלאס וגס" כשהעלילה לא קוהורנטית ואין מסר אחד ברור. זה מהסרטים שרוצים לקרוא פרשנות עליו אחרכך. מסופר על כוכב סרטי פעולה לשעבר שמפיק הצגה, העלילה עוברת דרך כל התמונות והיחסים שלהם. מתאים לצופים בוגרים ומנוסים.

foxcatcher 2014
סרט שמציג את עולם ההיאבקות, לא רע בכלל. רק שכספורטאי בספורט לחימה אני לא מתחבר כלל למוטיב שמוביל את הלוחמים לתוך הקרב, וכמעט שלא ראיתי סרטים שלא חוטאים בזה. כמעט תמיד הסרטים הללו, וגם זה, מציגים את עולם הלחימה כעולם של אגו, רגשות משתוללים, תקווה לנצח ומאמץ רגשי הירואי. המצב אינו כזה כלל, לוחם שמתאמן כל החיים שלו ומביא את הרמה שלו לגימור כמעט מושלם - הוא לא מתייחס לקרב כפי שהוא מוצג: קרב רגשי, אלא כמשחק מתמטי של מדע מדוייק. בעיקר לוחמים ברמה גבוהה מאד (כמו אלו שאמורים להיות בסרט הנ"ל) לא יהיו מונעים מרגש בצורה כל כך דרמטית, הם כבר התגברו על המכשול הזה בגיל נוער סביר להניח. בכל מקרה, עדיין סרט מעניין על עולם ההיאבקות והקשר בין שני אחים לוחמים ומאמן אחד (שלא ארחיב כדי לא לעשות ספויילר). שווה צפייה.

the theory of everything 2014
סרט על חייו של סטיבן הוקינג. סרט טוב, קצת מזכיר את נפלאות התבונה (רק לא טוב כמו שם). ההתמקדות היא בעיקר במחלה של הוקינג ואופן ההתמודדות שלו איתה ועם הסובבים אותו. קצת חבל היה שלא נגעו יותר בפן התיאורטי ואין הגיע לאותן תובנות. זה באותה מידה יכל להיות סרט על כל מדען אחר שחלה בניוון שרירים.. עדיין, שווה צפייה.

american sniper 2014
מאד נהנתי, סרט על בחור אמריקאי טקסני שמחליט להתגייס לצבא בגיל מאוחר בשם ה"חירות" האמריקאית. אבל מבין דיי מהר שהעולם מורכב יותר מ"טובים" ו"רעים" כמו שאמריקאים כל אך אוהבים לחשוב. הוא עושה דברים הכרחיים בסיטואציות שבהם הוא נמצא אך שעדיין פוגעות בו ושאינן שחור ולבן. אהבתי את העובדה שזה לא סרט שמעלה על מזבח את הלחימה אלא מציג את המורכבות ואת העובדה שבמלחמה כולם מפסידים. בראדלי קופר הופך לאט לאט לאחד השחקנים האהובים עליי. שווה בהחלט.

the drop 2014
סרט סביר, ממוצע. נראה לי האחרון של ג'יימס גנדולפיני. מסופר על בחור (שחקן לקוני וחד מימדי מאד) שעובד בבאר בנו יורד, הקשר שלו עם מישהי הוא פוגש וההסתבכות שלו עם כנופיה מקומית. זה עוד סרט פשע מינימאלי כמו הרבה אחרים שראיתם. אם בא לכם להעביר ערב - בכיף, אבל ממש לא חובה.

whiplash 2014
סרט מעולה על מתופף צעיר בבית ספר למוזיקה. השאיפה שלו למצויינות והקשר הטרגדי שלו עם המורה האכזרי שלו למוזיקה (שילינגר מהסדרה אוז). הסרט מעלה את השאלה איך ובאיזה אופן ניתן לדחוף אנשים בלי למוטט אותם, האם יש לדחוף כישרון עד כדי התעללות ועוד. סרט לא רע בכלל. בטח אוהבי מוזיקאים ובעיקר אנשי ג'אז יהנו ממנו מאד.

Zodiac.2007
סרט ממש טוב ! סיפור אמיתי על רוצח סדרתי והחיפושים אחריו לאורך כמעט 20 שנה. הגיבור שלנו הוא מאייר בעיתון שמסייע באיתור הרוצח. ג'ייק ג'ילנהול אף פעם לא מאכזב אותי. סרט מורכב ומעניין, מומלץ !.

השבוע ראיתי את
24/01/15 21:59
1צפיות
מרותקים- אוסף של סצנות מגניבות, הזויות ומלאות ברפרנסים לתרבות הפופ ושנות התשעים עם מעט עלילה ביניהם. האם זה טוב? לא יודע. האם זה מהנה? רוב הזמן.

הולכת רחוק- הרבה יותר טוב ומעניין ומרתק מ'מועדון הלקוחות של דאלאס' (הסרט הקודם של הבמאי). עלילה מעניינת, בימוי יעיל ומשחק נהדר של ריס וויתרספון ולורה דרן.

ממנטו- צפייה שנייה שהוכיחה לי עד כמה הסרט הזה אדיר. תסריט מבריק בטירוף, עלילה מרתקת, בימוי נהדר ומשחק משובח של גיא פירס וכול המעורבים בדבר. נולאן הזה גאון, או משהו.

אידה- סרט מאוד מאוד קטן ופשוט. לא הייתי נותן לו אוסקר, אבל הוא טוב מאוד בדרכו שלו. הצילום נהדר.
º
למה ההשוואה בין הולכת רחוק למועדון הלקוחות של דאלאס?
26/01/15 09:14
שניהם של אותו במאי (ז'אן מארק ואלה)
26/01/15 10:07
ושניהם קיבלו מועמדויות בתחום המשחק. היות וגם הם יצאו בהפרש של שנה אז זה די מתבקש בעייני להשוות ביניהם, למרות התוכן השונה בין הסרטים
סיפורו של וויל האנטינג
26/01/15 08:57
1צפיות
סרט מעולה! אין צורך להרחיב - שחקנים משובחים, סיפור מעניין, בימוי קולח. מומלץ בחום!
8.5/10
צילומים לסרט של סם שפיגל
25/01/15 18:56

שלום לכולם :)
ביום שלישי מהשעה שמונה בבוקר עד השעה עשר בערב אנחנו מצלמים את סרט האמצע של הבמאי המוכשר
והמעניין אמרי דקל קדוש.
הסרט עוקב אחר עומר, בחור צעיר שמגלה בפייסבוק שזוגתו לשעבר נועה נמצאת ברגעים אלה ממש במסיבה
בברקפסט עם בחור חדש. עומר מחליט להגיע למקום ומהר מאוד מוצא את עצמו עוקב ומתחקה אחר צעדיהם
של נועה והבחור החדש שלה.

כאן אתם נכנסים לתמונה. כדי שכל הקסם הזה יקרה, אנחנו צריכים שתהיה מסיבה!
כדי שתהיה מסיבה אנחנו צריכים אנשים שיהיו ניצבים בסצנת המסיבה.

אי לכך ובהתאם לזאת, אנחנו מזמינים אותכם לבוא למועדון הברקפסט-מילק בתל אביב ביום שלישי
ה27.1 משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות ולהשתתף כניצבים במסיבה הקולנועית הזאת.

בתוכנית: בירה חינם, מוסיקה לפרקים, פיצות וסנדוויצ'ים.
צוות של שחקנים ואנשים צוות אוהבים ומקצועיים
ובמאי אחד שמאוד יודה לכם אם תבואו ותעזרו לו להפוך את דפי התסריט החיוורים, לסרט חי, צבעוני וחד פעמי.

בגדול הולכת להיות עבודת מצלמה ממש מעניינת וצוות מקצועי לאללה.
מאוד מאוד יעזור לנו אם תוכלו להגיע - ומי שמעניין אותו ומתכוון להגיע שיודיע לי ב0546332787
או במייל
nirishki@gmail.com

וחוץ מזה הנה לינק לאיוונט
https://www.facebook.com/events/1392723447690389/?...

מלא תודה מראש!!!

חשוב להגיד שמי שיכול להגיע רק לחלק מהיום גם מאוד יעזור, לא צריך להתחייב לכל היום.
(בוקר הכי חשוב לנו)

מישהו מכיר סרט דומה לסרט פשע האהבה
21/01/15 13:14
הסרט פשע האהבה הוא סרט צרפתי משנת 2010
על הסרט [מאתר סרטים] - קריסטין סקוט תומס (הפצוע האנגלי, לאהוב אותך מאז) ולודיווין סנייה (8 נשים, בריכת שחייה) מככבות במותחן פסיכולוגי בעל מטענים אירוטיים שביים אלן קורנו (כל הבקרים שבעולם, כבוד ורעדה). הבגירה היא מנהלת בכירה בתאגיד גדול, הצעירה היא מנהלת זוטרה שעובדת תחת כנפה של הבכירה הכוחנית. הראשונה תנצל את הצעירה והתמימה לצרכיה התחרותיים. 
עיקרו של הסרט הוא הרצח המושלם שהצעירה מבצעת. זכור לי סרט אמריקאי מאוד דומה בעלילה, אבל אני לא מצליח להיזכר בפרטים.
תודה מראש לכל המגיבים
לגבי הסרט שחיפשת- שמו תשוקה מ2012
22/01/15 06:34
º
תודה רבה לך miriamy
22/01/15 10:15
º
תיהנה!
23/01/15 07:37
איך מורידים סרט חוקי בתשלום + תרגום לעברית ?
21/01/15 18:20
היי, יש איזה סרט שראיתי בקולנוע לפני 10 שנים בערך, ואני רוצה להוריד אותו כקובץ למחשב (MP4 אני חושב) כדי לצפות עם כל המשפחה.

חשוב לי שהוא יהיה באיכות גבוהה, ועם כתוביות תרגום לעברית.

איפה מוצאים דבר כזה ? יש איזה אתר שאפשר למסור בו מספר כרטיס אשראי ללא חשש ?

תודה מראש!
itunes
21/01/15 19:39
יש שם סרטים להשכרה לקניה.
º
כולל תרגום לעברית ?
21/01/15 20:12
º
גם באמזון אפשר כמדומני, אבל רק באנגלית.
21/01/15 22:43
|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
19/01/15 12:00
2צפיות
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.

ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.

שיהיה לנו בהצלחה |@|

סאונדטראקים סוחפים לריצה, מישהו?
18/01/15 21:55
23צפיות
לאחרונה התאהבתי בריצה, כשפרמטר מאוד חשוב לי הוא מוזיקת רקע מתאימה. בלי מוזיקה טובה אני לא מסוגלת לעשות ספורט... כשיש מוזיקה טובה - הכל אפשרי, זה מעלה לי את המוטיבציה ואני מקבלת בוסט של אנרגיה מטורפת.
שמתי לב שמעבר לשירים סטנדרטיים עם קצב טוב, אני נהנית מאוד ומקבלת הכי הרבה מוטיבציה ממנגינות כאלו ואחרות של סרטים. בעיקר כאלו שמתחילות חלש ומתעצמות, או שיש להן איזשהו קשר למשהו שמרגש אותי.
אני אתן כמה לדוגמא, ואני אשמח אם יהיה לכם רעיונות לעוד...
בכלל אני נוטה ליהנות מסאונטראקים של סרטים, כמה שיותר אפיים יותר טוב :) אז אם יש גם רעיונות לסרטים כאלו שמלווים בסאונדטראקים מצויינים אז אני אשמח. 
אתם מוזמנים להביא לינקים לקטעים מסוימים מסרטים וכו', אם יש ספוילרים נא לסמן כמובן... תודה רבה!

דוגמאות:
  • X-men First Class: Sub Lift
  • ה- Theme של Game of Thrones
    (לא צריך לזה לינק, נכון?)

• שודדי הקאריביים - Theme

• Rocky - המונטאז' של האימונים

כמה פסקולים שאני אוהב
19/01/15 09:29
13צפיות
º
תנקס :)
19/01/15 10:55
5צפיות
כתבת פה שראית האורח
19/01/15 11:12
14צפיות
אז הפסקול שלו משמש לי כסאונטרדק נפלא ואפלולי לריצות הלילה 
אם את אוהבת את הSUB LIFT אולי הפסקול של 'בין כוכבים' גם יתאים. סופר-אפי ודרמטי.
תשמעי גם אלבומים של TWO STEPS FROM HELL
אבדוק את הכל, תודה :)
19/01/15 11:15
8צפיות
לא יודעת איך לא חשבתי על בין כוכבים (גם אתה וגם עוף בשומשום רשמתם... וכולי בי לייק ... ברור!)
אני ממליץ לך בעיקר לחפש פסקולים של סרטי מתח/פעולה/גיבורי-על.
23/01/15 12:38
שם תמצא סביר להניח מנגינות מתאימות לריצה.
בכל אופן יש לי פה כמה קטעים שבהם אני משתמש כשאני עושה ספורט:
 https://www.youtube.com/watch?v=OXrmhMi90Ts   - מתוך מלך האריות.
 https://www.youtube.com/watch?v=GLH6XxtJTlw    - מתוך אקסמן
https://www.youtube.com/watch?v=I9PhfUsFvj0   - מתוך איירון מן
https://www.youtube.com/watch?v=1vU7XqToZso - מתוך פסיפיק רים
https://www.youtube.com/watch?v=7bbD0MqeNqY - מתוך טרילוגיית האביר האפל. (באופן ככלי אני ממליץ לך לחפש קטעים מתוך סרטיו של נולאן)
https://www.youtube.com/watch?v=aYKec-R8Nxw  - מתוך איירון מן 3
https://www.youtube.com/watch?v=BHyO8ztfE8k - מתוך קפטן אמריקה 2.

אממ
24/01/15 19:00
בתוך אקס מן יש דווקא את המנגינה של מגניטו שאהבתי - https://www.youtube.com/watch?v=frqYK1EZ3O0
גם ב-man of steel היו דברים טובים - https://www.youtube.com/watch?v=JoNf4hfbfBI
מלחמת העולם זד - https://www.youtube.com/watch?v=tVvG3X1pcQ8

ואם את בקטע של מוזיקה שקטה/עצובה בזמן ריצה (אני כן...):
אדיו שהופיע במקור ב-sunshine אבל מאז היה בעוד המון סרטים אחרים - https://www.youtube.com/watch?v=NQXVzg2PiZw
12 עשרים שנים עבד - https://www.youtube.com/watch?v=R4VB7gtR65Q

כתבתי ונמחק לי :/ שדרוג פורום מעצבן
24/01/15 19:14
מאקס מן דווקא אהבתי את זה של מגנטו - https://www.youtube.com/watch?v=frqYK1EZ3O0
מלחמת העולם זד (של מיוז) - https://www.youtube.com/watch?v=tVvG3X1pcQ8
מתוך הסופרמן האחרון - https://www.youtube.com/watch?v=JoNf4hfbfBI

ואם את בקטע של שירים איטיים/שקטים בריצות כמוני אז גם:
מתוך sunshine במקור אבל הופיע מאז בעוד המון סרטים - https://www.youtube.com/watch?v=NQXVzg2PiZw
פחות או יותר כל דבר של האנס זימר (Hans Zimmer)
25/01/15 09:56
מלחין הסאונדטראקים המצליח והפורה ביותר כיום (הלחין בין היתר גם את שודדי הקריביים, שציינת)

שאלה למומחים - מחפשת שם של סרט
17/01/15 03:45
65צפיות
היי,
בשנות ה 90 יצא סרט על עיתונאי שמסקר מלחמה בשידור חי.
זה בעצם סרט שדיבר על תופעת הריאליטי לפני שהיה ריאליטי
מישהו זוכר?

היי....
18/01/15 02:28
30צפיות
יכול להיות שאת מדברת על הסרט 'לכשכש בכלב' עם דסטין הופמן ורוברט דה נירו?  Wag the dog
לא..
18/01/15 05:59
19צפיות
תודה שרון אבל לא. עד כמב שזכור לי לא היו שחקנים מפורסמים בסדר גודל כזה.
הסרט די הצליח אבל
נשמע כמו
19/01/15 01:52
17צפיות
Welcome to Sarajevo בעצם "סראייבו" בעברית, משנת 1997. עם וודי הרלסון. 
תודה, אבל זה לא זה.. עוד רעיונות?
22/01/15 07:18
מזכרוני, העיתונאי הוא תאב דרמה ומחפש להראות דם.
זה היה מן סרט ביקורתי כזה סטייל המופע של טרומן על התקשורת.

סרטי השבוע
16/01/15 00:00
73צפיות
אז מה ראיתם השבוע? ספרו לנו 
שבוע פורה
16/01/15 03:48
75צפיות

Home
את סרטו הראשון של ניקולס מקארת'י דיי אהבתי. אמנם לא מהוקצע, אבל רואים ניצנים של כשרון.
פה הסיפור הוא אחר - הסרט בפן הטכני שלו עשוי על הצד הטוב ביותר, אבל מה - הסרט נורא משעמם.
קצת מלחיץ בהתחלה, אבל שם זה נגמר. הסיפור לא מוביל לשום מקום כך שהפסקתי חצי שעה לפני הסוף, לא יכולתי לעמוד בשעמום יותר.
הסערה בחוץ רק התחילה, חיפשתי סרט אימה שיעביר לי את הלילה הקשה ובסוף אני נוחת על היצירה הזאת.

The NeverEnding Story
אחלה סרט. למרות שהוא מיושן מבחינת אפקטים, עדיין יש בו קסם אייטיזי שקשה להסביר במילים.
בעיקר עשה לי חשק לקרוא את הספר המדהים הזה שוב. הסרט אמנם שומר על רוח הספר, אבל משמיט לא מעט ממנו.
הדמות של אטריו קצת מגוחכת בסרט, בכל פעם שהוא לא מקבל תשובה הוא ישר צועק. באמת, זה המנהיג שאמור להושיע אתכם?!<i></i>

The Book of Life
התחלה לא רעה אבל הסרט מתקדם בבינוניות שלו. אנימציה מכוערת פצצות.

את לי לילה
וואו, איזו יצירת מופת! סרט לופת, חזק ומטלטל בלי להיות בוטה, רגשני או מזעזע כיאה לעיסוק בנושאים כאלה.
לירון בן שלוש ודאנה איבגי מדהימות. הצלע הגברית מחווירה לידן אבל גם הוא טוב. 
רוצו לקולנוע הקרוב לביתכם! (למרות שהשעה עכשיו 3 ואין סרטים).

משחקי החיקוי
 מאוד מכוון אוסקרים, לא מעט קלישאות, יש נקודות בתסריט שהייתי שמח אילו היו מקבלות יותר
פיתוח והבימוי גם דיי חסר ייחוד (והמועמדות של מורטן לא ראויה בכלל), ועדיין - ממש נהניתי. הסרט בהחלט סוחף ומעניין לכל אורכו.
בנדיקט בתצוגת משחק משובחת, השאר גם טובים אבל מחווירים לעומתו.

צפיות שניות ב'וויפלאש' ו'אפס ביחסי אנוש' - והם עדיין משובחים כמו בצפייה הראשונה.

לא נשבר
Meh. 
ללואי זמפריני בהחלט היה סיפור חיים לא קל בכלל אבל אני חושב שניתן היה להוציא מהסיפור הזה סרט הרבה יותר טוב.
בעיקר הרגיש לי כמו פורנו של סבל, ראיתי המון סרטים קשים וזה היה אחד מהבלתי נסבלים בתחום הזה.
הדמות של הקצין היפני כבר נבחרה כדמות השנואה עליי השנה, קשה לי להאמין שמישהו יתפוס את מקומה.
וחבל לי שפין וויטרוק בוזבז על הדמות של מאק... אנשים חייבים לראות אותו בתפקיד דנדי ב'אימה אמריקאית', הבנאדם אדיר והוא חייב להופיע יותר בתפקידים רציניים.

בירדמן (והיתרון הבלתי צפוי של הבורות)
חיכיתי וחיכיתי לו ולא התאכזבתי כלל. סרט מעולה עם קאסט מדהים.

את לי לילה זעזע אותי
24/01/15 10:39
1צפיות
צפיתי בסרט עם שתי חברות ויצאנו שלושתנו מזועזעות.

אפשר לשאול מה מצא חן בעינייך בסרט? חוץ מההתפעלות מכשרון המשחק של דאנה אבגי, שידענו עוד לפני כן שהיא שחקנית מוכשרת ביותר, לא היה שום דבר להתפעל ממנו, אם אתבטא בעדינות.
נעלמת, צבי הנינג'ה החדש מ- 2014
16/01/15 13:40
86צפיות
נעלמת -
סרט מצויין. קצת צפוי, אולי למעט הסוף. אהבתי מאוד, משחק מעולה, מותח לכל אורכו.
8/10

צבי הנינג'ה (2014) -
אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל. מגוחך, משחק גרוע, הפכו את הצבים למשהו מעצבן ולא כיפי כמו פעם. שלא נדבר על אפריל וספילנטר........ בקיצור - מי שאהב את הסדרה בשנות ה- 90, שלא יעז לראות את זה... מצד שני - בעלי אהב. שיהיה לו לבריאות, אני נטשתי איפשהו באמצע הסרט.
3/10
מה בסוף של "נעלמת" הפתיע אותך?
16/01/15 20:40
59צפיות
ומסכים על "צבי הנינג'ה", סרט מאעפן בסה"כ
18/01/15 21:36
16צפיות
שהוא קיבל אותה בחזרה אחרי הכל..
אה כן, זה פאק ענק בתסריט
18/01/15 23:21
15צפיות

קראתי את הספר לפני שראיתי את הסרט ובספר מסבירים את זה כל כך טוב למה הוא עושה את זה ואז פתאום הכל נראה הגיוני! במיוחד העמוד האחרון של הספר, הוא נותן כל כך הרבה רקע על איימי ועל ה-fucked up mind שלה.
זה הגיוני בסופו של דבר, אפשר להבין את זה
19/01/15 10:55
8צפיות
אבל זה מפתיע, שאלת אותי מה הפתיע
פולישוק, קסם לאור ירח ואחרים
16/01/15 16:06
84צפיות
השבוע ראיתי 

2004 - 36 תחנת משטרה
שאיפות, אינטטריגות ונקמות - הכל מעורבב במותחן צרפתי מעולה זה עם ג'ררד דפרדיה ודניאל אוטייה (למעשה כל הצוות נותן משחק אמין וטוב) - עם קודים של אנשים הגונים, פושעים ועסקנים פוליטיים הדורכים על האחרים בדרך למעלה. כשנזרקת האמירה הבאה "בעולם העבריינים אנשים כצוך גומרים את החיים בשירותים. " לעסקן שכזה, הוא מכבד בתשובה "בעולם העבריינים אנשים כמוני לא מדברים עם אנשים כמוך". 

2010 - ילד
סרט רענן, חביב, מריר-מתוק על התבגרות בקהילה מאורית זנוחה בניו זילנד. לטעמי זה לא מספיק בשביל להיות סרט טוב - אך ללא ספק הסרט הוא משב רוח מרענן בסרטים הכבדים של ימינו, וגם לא חוטא בסנטימנטליות - שווה הצצה

2014 - קסם לאור ירח
קומדיה רומנטית תקופתית נחמדה. לא פנינה או יצירת מופת - אלא סוכריה טעימה בעטיפה מאוד מושכת - נוגסים, טועמים, מתפלאים על הטעם הנהדר, רוצים עוד....אך זהו, הסוכריה נגמרה ואין עוד - זה מה יש. פעם וודי אלן ידע לתת יותר, היום - סוכריה מתוקה. אך האמת שזה לפעמים יותר ממה שמקבלים מאחרים. 

פולישוק
אני לא מאמין שהרגו לי את הסידרה! עונה שלישית נגמרה כשאין שום אופק נראה לעין לעונה רביעית!  מה אני אעשה בלי פולישוק? אוי - זו סידרה ענקית עם דמויות מהסרטים אך מציאותיים לחלוטין! כמה אני כבר מתגעגע... כל העונות - מעולות, ועכשיו זה נגמר

השבוע גם כתבתי על סרטים מומלצים:
וגם על ספר מומלץ 
אמריקה החד-קומתיתhttps://hafsaka.wordpress.com/2015/01/10/1937-litt...
כלכלה עכשיו, שלום אחר כך
16/01/15 17:59
57צפיות
גם אני אתגעגע לפולישוק אבל הסיום הזה היה קצת לא במקום...

מה זה הסרט 'ילד'? אפשר עמוד ימד''ב?
כן.. עכשיו נזדקק לנס בשביל העונה הבאה
16/01/15 18:14
42צפיות
ראיתי רק את "מת עליה"
17/01/15 12:51
63צפיות
חמוד ודי מהנה ברגע שמקבלים את כל הדברים הלא הגיוניים שבו (עד כמה שזומבים זה הגיוני )
אני כתבתי את ההודעה הזו
17/01/15 12:53
47צפיות
לא יודע למה זה לא מראה את הכינוי שלי
השבוע ראיתי את
17/01/15 20:47
59צפיות
את לי לילה- אישית, אחד הסרטים הכי קשים מבחינה רגשית שראיתי (יותר מ'משחקי שעשוע'). הסרט עשוי במיומנות רבה והשחקנים נהדרים אבל הסרט מעיק וקשה מאוד, יותר מהרגיל בסרטים מהסוג הזה.

פשיעות קטנות- הסרט הראשון של ווס אנדרסון כמעט ולא מכיל את מאפייני ההיכר שנמצאים בסרטיו הבאים ובכך הפכו אותו לבמאי אדיר, אבל זה עדיין סרט קטן ומעולה עם לא מעט רגעים משעשעים מאוד.

השעה ה-25- קצת נמרח באמצע, אבל בסך הכול סרט טוב מאוד. שחקנים נהדרים, עלילה מעניינת, מוזיקה טובה וכמה קטעים קצת מרגשים.

למה שלא תשחקו בגיהינום?- שעתיים וקצת של טירוף יפני אלים ומדמם. די ארוך, אבל המערכה האחרונה שווה את זה בגדול. שיר משחת השיניים תקוע אצלי עכשיו בראש.

הלזאפופין- קומדיה מטורפת (יותר מ'למה שלא תשחקו בגיהינום?') מ-1941 שצוחקת על יסודות הקולנוע וכוללת אפילו אזכור ל'האזרח קיין'! הבדיחות מטורפות, השירים נהדרים והכול הוא כיף אחד גדול.
השבוע שלי
הודעה זו מכילה תמונות
17/01/15 20:51
54צפיות
LAWLESS \ מחוץ לחוק \ ארץ יבשה. סיפורם של האחים בורנט, יצרני משקאות אלכוהולים בתחילת המאה הקודמת, בתקופה בה זה לא היה חוקי. סרט שמתקדם בקצב טוב ומספק חוויה מהנה, אבל הוא לא מספיק מרגש או אינטילגנטי בשביל שאזכור אותו בעתיד. הדמויות חד גוניות, טובות או רעות באופן מוחלט ומתנהגות באופן צפוי, כמו בקומיקס רע. אני אוהב מאוד את טום הארדי וגאי פירס אבל משהו בדמויות שלהם פלקטי, מוקצן באופן בלתי אמין. ג'סיקה צ'סטיין מצויינת כתמיד, גם דיין דיהאן וג'ייסון קלארק עושים עבודה טובה, שיה לבוף לא מקלקל, מיה ו' לא מורגשת כמעט וגארי אולדמן מתבזבז פה.

נעלמת. שומר על עניין עד אמצע הסרט אך מאבד גובה מאותה נקודה שבה פינצ'ר מתחיל לרמוז על פתרון התעלומה, והפתרון עצמו – לא משהו לטעמי – כמו באותם סרטים שבהם התסריטאי (או במקרה הזה הסופר) אומר לעצמו "איך אני יוצא מזה... איך אני יוצא מזה.... אני יודע! פיצול אישיות! אח תאום! ". בסה"כ סרט סביר, מרגיש כמו "סרט טלויזיה", לא משהו שייחרט בזכרוני.

הארי המזוהם, הכחול הגדול, חלונות פתוחים. השתעממתי בחצי הראשון (במיוחד ב-"הארי"), אולי אמשיך.

Lawless
חזרתי קצת לראות סרטים
18/01/15 19:57
45צפיות
מהשבועיים האחרונים:

התבגרות- ציפיתי לסרט משעמם, דווקא לא היה משעמם בכלל. סרט חד, כיפי, מדוייק, שואב. אחלה של דבר.

חיית הלילה- קצבי, מותח, מיוחד. חסר איזה משהו מעבר שיהפוך אותו למדהים אבל עדיין סרט טוב.

טווח קצר 12- חצי ראשון בינוני, חצי שני טוב מאוד. די מקסים אבל לא המאסטרפיס שעשו ממנו. נייט דמות אדירה.

הנסיכה מונונוקי- סרט כזה אפי לא ראיתי המון זמן. בהחלט מצוין.

וגם צפיות חוזרות מהסטייל של "להראות לחברים" של וויפלאש וקצה המחר שהיו ונשארו מצויינים.

כמו כן, העונה ה9 של הפיג'מות. עונות 1-5 היו ויישארו לטעמי פסגת הקומדיה והדבר שהכי עיצב את ההומור שלי, מאז עונה 6 זאת כנראה הסדרה עם הבדלי האיכויות הכי גדולים בין הפרקים שלה. הם מזגזגים בין ערימה של פרקים גרועים לגמרי להברקות מדהימות שמשכיחות ממך כמה הפרקים שלפני היו מעפנים. אני לגמרי נהנה. (למי שלא מאמין לי, ויש לו קצת זמן פנוי ומוכנות להאמין לי, אני מזמין אתכם לראות, סתם לדוגמא, את הפרקים "אושן" מסביבות אמצע עונה 7 ו"גנוז" מתחילת עונה 8 ולהגיד לי שאלה לא מאסטרפיסים).
º
מה לעזאזל היה טוב בעונה 5?
18/01/15 20:35
17צפיות
לטעמי היא הייתה טובה, עניין של טעם
18/01/15 23:00
15צפיות
זאת העונה שבה הם עשו הכי הרבה פרקי ספיישל ושטויות כאלה אז אנשים זוכרים אותה לרעה, אבל היו בה המון הברקות ("מבול ו"אפס אפס אפס" הם שני הפרקים הכי טובים בסדרה לדעתי)
הפיג'מות ופסגת ההומור במשפט אחד זה לא מסתדר...
20/01/15 20:45
8צפיות
זה בעיקר בדיחות לילדים..
שוב, מזמין לראות את הפרקים שציינתי
22/01/15 17:19
אולי תשנה את דעתך :)

סתם דוגמא לבדיחה נהדרת מפרק שיצא לי לראות עכשיו :

פרדי מדבר בטלפון עם מנכ'ל של איזה חברה, מנסה לסדר לגרי פיצויים.
פרדי (לגרי): הוא אומר או פיצויים, או נעליים
גרי: פיצויים!!
פרדי (לגרי אחרי שנייה בטלפון): אה, סליחה, הוא אומר לא פיצויים ולא נעליים
גרי (משתהה שנייה):... אז נעליים!! נעליים !!

ועוד קצת בעקבות המלצות הפורום- האורח, המקור
18/01/15 21:42
28צפיות
האורח -
סרט מגניב וכיפי. חשבתי שהוא יהיה קצר יותר אבל הוא היה ממש נחמד, קצת נוסטלגי אבל גם חדשני. מומלץ לחובבי מתח/אימה קלילים.
7/10

המקור - I Origin - הסרט הזה נתקע לי בראש ולא עוזב אותי. סרט מעולה שמתעסק בשאלה הנצחית - האם הדת והמדע מנוגדים זה לזה? האם הם יכולים לחיות זה לצד זה? האם אחד סותר בהכרח את השני? הייתי בטוחה שזה יהיה סרט מאוד מדעי ובסוף
הוא הביא סיפור מאוד סוחף ומעניין, עם שחקנים מצויינים. בא לי לראות עוד פעם.
8.5/10

זהירות קטן בהמשך

אהבתי שבסופו של דבר הסרט לא בוחר צד אלא נותן מעין תשובה פתוחה, בדיוק כמו במציאות. נהדר.
מאז שאני אמורה ללמוד לכלכלה אני מספיקה פתאום מלא סרטים
21/01/15 08:05
1צפיות
התיאוריה של הכל - משעמם נורא. הרגיש לי כמו סרט הולמרק.. אם לא ההופעה המעולה של אדי רדמיין הייתי מכבה באמצע והולכת לישון
עדיין אליס - ג'וליאן מור בהופעה מעולה אבל היו לה הרבה יותר טובות.. הסוף איכזב אותי והשאיר אותי עם טעם מר בפה
לתוך היער - איום ונורא, נראה כמו הצגת סוף שנה של ילדים בכיתה ד', אחכ נכנסתי לויקיפדיה לראות על מה הרעש למה כולם כל כך אוהבים את המחזמר הזה ואני עדיין תוהה
בירדמן - הגניב לי את הצורה שהצילום הוא כביכול וואן-שוט, זה לגמרי עשה לי את הסרט. זה ואמה סטון ומייקל קיטון. חוץ מזה לא התלהבתי יתר על המידה
נעלמת - חכיתי מלא מלא מלא זמן לראות את הסרט הזה ולא התאכזבתי בכלל, לא ידעתי כלום ולא ציפיתי לשום דבר ונהנתי מאוד, אחד הסרטים האהובים עליי השנה
סילס מריה - אני אפילו לא יודעת על מה זה היה;[ זה בעיקרון אמור להיות על שחקנית מבוגרת שחוזרת לשחק במחזה שגילה אותה אבל הפעם במקום לגלם את הבחורה הצעירה  היא אמורה לשחק את הדמות המבוגרת, זה בעיקרון מה שרשום בתקציר אבל בעצם זה על מישהי שמקריאה מחזה יחד עם קריסטין סטויארט, המון המון דיאלוג סתמי וניתוח מחזה שבכלל לא קיים ו.. זה נורא, באמת.
איך להפטר מהבוס 2 - צחקתי פעם אחת בלבד, ומיאוש
פרנק - מעולה!!!!!! סרט הזוי וכיפי ונוגע ו..מייקל פסטבנדר
וויפלאש - כל המחמאות ששמעתי עליו הגיעו לו, יצירת מופת

º
על 'נעלמת', 'פרנק' ו'וויפלאש'
21/01/15 09:42
1צפיות
|*|פורומים עסקיים חדשים בתפוז!|*|
18/01/15 14:30
4צפיות
בעלי עסקים קטנים ובינוניים? שוחים לבד בין הכרישים הגדולים? הצטרפו לפורומים העסקיים של תפוז!

|סביון|פורום נשים בעסקים
אם את מנהלת עסק וחיי משפחה במקביל, הצטרפי עכשיו לקהילת הוונדר-וומנז הישראליות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום מימון עסקים
אם העסק שלכם נתקע בבעיית תזרים ומשקיעים סוררים, בואו למצוא פתרונות קסם:

|סביון|פורום יעוץ עסקי
גם אם אתם כבר לא חדשים בעסק ומכירים איזו שיטה או שתיים, אולי תחסכו פה כמה שקלים:

סרט כיפי (עדיף 3D) שמתאים לילד בן 12
18/01/15 11:11
30צפיות
היי, אנחנו מחפשים סרט כיפי שמתאים לילד בן 12, עדיף משהו בתלת מימד, יש לכם המלצות ?

שמענו על "איך להיפטר מהבוס", "עינים גדולות" ו"חטופה 3", איך הם ?

יש משהו יותר טוב ?

תודה מראש!
האמת שעכשיו זו תקופה קצת יבשה בקולנוע
18/01/15 13:37
15צפיות
אבל 'לילה מוטרף במוזיאון: סוד הקבר' ו'ההוביט: קרב חמשת הצבאות' יכולים להתאים (בהנחה ועוד לא ראיתם אותם).

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה