לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ביקורת סרטים וקולנוע
המקום המושלם לכל המכורים לסרטים, פורום ידידותי רב משתתפים על קולנוע בשלל תקופותיו. המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת סרטים וקולנוע

שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,
נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.
אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.
(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:
`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X
והתיאוריה שלנו:
“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,
מנהלי פורום סרטים וקולנוע
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

זוהי סדום
03/08/2015 | 22:00
7
שלום רב,
האם מישהו יודע היכן ברשת ניתן לצפות בזוהי סדום?
ממה שיצא לי להתקל זה שהורידו אותה מכל האתרים משום מה...
תודה רבה ליודעי דבר
דירג סרטים מדעי
03/08/2015 | 11:18
12
סרטי השבוע
31/07/2015 | 10:49
8
44
והשבוע מה ראיתם?
השבוע שלי
31/07/2015 | 14:31
71
Premature. קומדית נעורים אמריקאית קלילה, חביבה וכיפית.

Besouro. דרמה ברזיליאית על אמן קפואירה צעיר בברזיל של ראשית המאה ה-20. משהו בפשטות ובאותנטיות שלו היה מאוד לטעמי. לא MUST, אבל בהחלט אפשרי למתעניינים.

Evil, 2003. דרמה שוודית מצויינת על נערים בפנימיה. משחק משובח ועלילה שלא לגמרי מאפשרת לצפות ב-100% לאן זה הולך. מומלץ מאוד.

Besouro
את ה-5 בשליחות קטלנית
01/08/2015 | 18:09
1
31
קצת קשה לעקוב אחרי העלילה

ואת פיץ' פרפקט 2
01/08/2015 | 18:10
14
עוד כמה סרטים
01/08/2015 | 20:36
41
Dear White People. דרמה קלילה על מתיחות בין לבנים לאפרו-אמריקאייים בקולג' אמריקאי. שם הסרט הוא שמה של תכנית רדיו שמשדרת בחורה אפרו-אמריקאית. בסדר, אפשר לראות, אפשר לוותר.

Miss Violence. סרט יווני המתאר את חייה של משפחה מרובת ילדים. סצינת הפתיחה היא מופת של קולנוע והסרט ככללותו טוב מאוד, אבל זו דרמה קודרת וקשה, קשה מדי בשבילי בשלב זה של חיי. נהייתי סיסי. לאוהבי קולנוע איכותי \ זר.

Out of the Furnace. דרמת מתח עם אוסף שחקנים משובח כגון וודי הארלסון, סם שפרד, ווילם דפו וכריסטיאן בייל. סרט סביר ביותר אבל הוא מספר סיפור שכבר סופר ולא באופן שמחדש או מצליח להפתיע. בסה"כ די מאכזב.

לבנבנים יקרים, ...
הארי פוטרים בעיקר
01/08/2015 | 20:49
1
31
uknown - מותחן פעולה סטדנרטי נוסף עם ליאם ניסן. סביר להעביר את הזמן.

הארי פוטר 3 (האסיר מאזבאקאן) - הפרק שהכי אהבתי בינתיים. לא מפתיע הודות לעובדה שבויים על ידי אלפונסו קוארון, בהחלט רואים את הנגיעות הסינמטיות שלו לאורך הסרט. גם היה הרבה יותר בוגר ביחס ל-2 הראשונים.

הארי פוטר 4 (גביע האש) - נחמד, העלילה הראשית הייתה קצת טיפשית (העבירו את הארי סרט שלם לנקודה מסויימת סתם כדי שיהיה סרט...).

הארי פוטר 5 (מסדר עוף החול) - ממלא את הזמן בעיקר.
הטרילוגיה הסופית הכי טובה
02/08/2015 | 00:38
12
מהתקופה האחרונה -
01/08/2015 | 23:50
1
35
2014 - לחזור הביתה
הפעם רב האשף ימו ג'אנג נוטש את פלטת הצבעים שלו ומביא לנו סרט עם צבעים אפרוריים, כהים, לפעמים מודגשים וקשים, לפעמים קצת פסטליים. הניגוד הכמעט יחיד הוא השמלה האדומה הבוהקת של הבת כאשר היא רוקדת - זה מסמל תקווה שנגנזה. סין. בתקופת המהפכה התרבותית, גבר נלקח ממשפחה לחינוך מחדש. הסרט עוקב אחר המשפחה אחרי שהוא חוזר. ימו ג'אנג יודע לרגש במיוחד בסרטים "הפשוטים" שלו המערבים אנשים פשוטים - בד"כ מורה (גם כאן יש לנו מורה) וסיפור המערב את ההיסטוריה של סין וסיפור אנושי מפעים. סרט זה הולך במסורת הזו ומציג לנו דרמה עדינה ואוהבת ממדרגה ראשונה. אהבתי. מומלץ

2015 - אקס מכינה
כתבו על אינטלגינציה מלאכותית הרבה, ונעשו לא מעט סרטים. הדגישו את האינטלגנציה באמת, הדגישו את העליונות (ועקב כך על מנת שלא יהיו יותר מבני אדם הגבילו את תוחלת החיים - ראה בלייד ראנר), הדגישו את הרגשות (למשל אינטלגנציה מלאכותית של שפילברג), את האנושיות (איש המאתיים). ואפילו אהבה (היא). אך כאן יש לנו חידוש - הפעם מדובר על יצר ההישרדות. תוסיפו על זה שהאינטלגנציה מלאכותית היא מאוד חכמה - וזה מה שתקבללו בסרט זה. מומלץ

2014 - 20,000 ימים על פני האדמה
הסרט חוגג את יום ה20000 בחייו של ניק קייב. קודם כל אני חושב שמדובר בסרט דוקומנטרי - למרות שהוא לא בדיוק כזה. שנית אני חושב שמדובר בסרט למכורים של ניק קייב - למרות שהוא לא עשוי למטרה זו בלבד. שלישית זהו סרט "שיווקי" מכיוון שניק קייב היה שותף לכתיבתו, והוא מציג את עצמו איך שהוא רוצה להראות, ולא איך שהאחרים רוצים לראותו. הדברים האלו, למרות שהם מאוד מעניינים ומראים על כיוון מקורי של סרטים דוקומנטריים, בכל זאת הפריע לי, ושידר "עומק" שלא היה שם. המעריצים של קייב זוכים לראות כמה ראיונות שלו, כיווני עבודה עכשוויים וגם כמה קטעים מוזיקליים באולפן ואף בהופעה. הסיום עם ההופעה באולם האופרה בסידני הוא בומבסטי ונהדר. למרות שאני מחשיב את עצמי כחובב ניק קייב, מהסרט לא נהניתי. לאחרונה ניק קייב עבר טראומה אישית כבדה - בנו מת. אני תקווה שהוא ישכיל להתאושש מהאסון הכבד ולא ישקע בדכאון. טוב, זה מחוץ לסרט כמובן.

2015 - צ'אפי
מהבמאי של מחוז 9 הנהדר. לטעמי נופל ממנו, אך שווה בכל זאת. גם כאן מדובר ביוהנסבורג, ברחובות הפשע ובחבורות חלאת אדם עם נשק. רק הפעם השונים הם לא החייזרים ומנהל הפרוייקט המפקח עליהם, אלא הרובוטים המתכנת וחבורת פושעים. סרט על אינטלגינציה מלאכותית בסגנונו המיוחד של הבמאי. שווה

2015 - אבירים אחרונים
לא מספיק. ז"א הסיפור יכול להיות מסקרן, למרות שהוא די צפוי וסטנדרטי. אך הביצוע לא משהו. הדבר המסקרן ביותר הוא שהסיפור הוא בבירור סיפור סמוראי, אך הצוות כולל יפנים אסיאתים שחורים ולבנים - וממוקם היכן שהוא המריח כאירופה - טרנסלווניה או בסביבה. המרק הזה מראה גלובליזציה עם קריצה. אפשר לוותר.

2015 - מהיר ועצבני 7
אקשן עם הרבה קיטש וקלישאות. האמת שבקלות אפשר להעביר את הסרט לתחום האנימציה - למשחק אמיתי אין כאן מקום - והמשחק גם ייראה זר באוסף סטראוטיפים שעל המסך. שווה לראות את הסרט בזכות 2 סצנות - כמובן עם מכוניות - האחת סצנת גניבת המכונית באבו-דאבי, והשנייה מרדף המכוניות בהרי הקווקאז באזרביג'אן - סצנת אקשן מהממת ומהנה ברמות.

2013 - מפריח היונים
עפ"י סיפרו של אלי עמיר - שכנראה הרבה יותר טוב מסרט. הסרט אמור להתרכז בתקופה של יציאת יהודי עירק ב-1950-1951 כאשר 130000 יהודים נעקרו מביתם ואחת הקהילות העתיקות בעולם חדלה מלהיות. אך הסרט לא נותן הרבה מקום לסיפור ההיסטורי ולאפוס היציאה אלא בוחר להתרכז בפן האישי של מספר אנשים. יש מספר דברים שמסקרנים בסרט - הצילום הוא לא רחב, אלא שטוח, ממוקד, ממוסגר, מקרוב - וכך הנוף, הסביבה וכך גם כל הרקע נעלם איפשהו מאחורי הדמויות - הדגשה וויזואלית שמה שעניין את הבמאי זה הפן האישי ולא מעבר לכך. הדבר הנוסף שמעניין הוא שהסרט דובר ערבית. והעניין השלישי בסרט - חוץ מהופעה קצרה אך מרעננת של מכרם חורי ומירה אווד- הופעה של יסמן עיון היפה. שווה

2015 - וויס
פעם כתבתי שאין סרט עם ברוס וויליס שלא נהנים ממנו. והנה, אני חייב לאכול את הכובע - מסרט זה בכלל לא נהניתי. ברוס וויליס מקים מקום שבו הכל אפשרי ומותר למבקרי המקום. משהו כמו לאס ווגס לפושעים עם פלטפורמה הדומה למחליפים. אפשר לוותר

1950 - White Beast
מבין המוקדמים יותר של מיקיו נרוסה הגדול - וכבר אז הוא מתרכז בנושא מרכזי ביצירתו - סבל ונשים. הפעם מדובר במוסד לתיקון המידות של נשים-זונות - מוסד סגור בו הנשים שוהות במשך שנה שנתיים - וזה במקום להיות בבית סוהר. בנוסף לתיאור החיים היום יומיים במקום, יש פיתוח דמויות מעניין - מנהל המקום הרופא ואחת הנשים החושקת במנהל (או שמא ברופאה). זה יכול להפתיע במקצת הפתיחות בה הסרט מדבר על מין - אך אין שום דבר חריג לקולנוע היפני דאז. הסרט לא משתווה לעבודות הבאות של מיקיו נרוסה, אך נותן הצצה חטופה ולא מזיקה אל הסבל האנושי ופסימיות של החיים שמיקיו נרוסה כה היטב לצייר בעדינות בסרטים אחרים. ד"א אני לא סגור לגמרי לגבי מהות המוסד וסטטוס השוהים בו - ביפן הזנות הייתה חוקית עד שנות החמישים המאוחרות, והיו רישיונות לזונות. לא רק זה, אלא בזמן הכיבוש והשהיה של האמריקאים לאחר מלחמת העולם השנייה, היפנים הקימו בתי בושת מיוחדים עבור האמריקאיים וגייסו הרבה זונות לעבוד שם - זאת על מנת שהגזע היפני ישאר טהור. אולי מדובר כאן על נשים עם התנהגות מגונה שלא היה להן הרישיון לעסוק בזנות. שווה רק למעריצי הקולנוע היפני של שנות החמישים.

2014 - קינגסמן: השירות החשאי
אקשן הומוריסטי בסגנון של ג'יימס בונד. סרט כיפי, עשוי כהלכה, מבלי לבלבל לנו את המוח עם רצינות, אמינות או דברים אחרים. בידור שווה.

השבוע גם כתבתי על
הייה שלום, מר צ'יפסhttps://hafsaka.wordpress.com/2015/07/26/1939-good...
The major and the minor  של בילי ווילדרhttps://hafsaka.wordpress.com/2015/07/28/1942-the-...

קינגסמן סרט ענק לדעתי
02/08/2015 | 00:41
29
לא מתיימר להיות חכם או מרגש או חדשני במיוחד, אבל כל כך משוגע, כיפי, ומגניב שהוא כן נחקק לך בראש.
אקס מאכינה היה רעיון ממש טוב (כולל הסוף והמסר והכול) שבוצע באופן קצת משעמם ומנומנם מדי לטעמי.
המלצה על סרט \ במאי לא מוכר
29/07/2015 | 23:22
2
58
היי אנשים טובים,

לרבים מאיתנו יש ברשימת הסרטים האהובים לפחות כמה סרטים שהם לא ממש מוכרים לרוב. לפעמים זה במאי מסויים.
כולנו פה מחפשים כל הזמן סרטים טובים ומעניינים לצפות בהם, והנה אנחנו לפני הסופ"ש... אז אני מקווה שנוכל לחלוק אחד עם השני כמה המלצות על סרטים שחמקו מהעין הציבור וכדאי מאוד לשים לב אליהם. הכל הולך - חדשים, ישנים, דוברי אנגלית, זרים, דוקוס, טראש,  ...

אז... שנתחיל? על מה אתן ממליצות?
* נכתב בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד, מיועד לשני המינים.

ההמלצה שלי
30/07/2015 | 07:00
51
היא על הבמאי אלכס דה לה איגלסיה ועל שניים מסרטיו:
The Last Circus
Witching and Bitching

תמיד מאוד מקורי, משוגע ומצחיק. לא כמו שום דבר אחר שראיתם. מצטרף טריילר להמחשה.
סרט נפלא לדעתי
01/08/2015 | 20:41
30
הוא מוזר, אבל אם מתחברים אליו אז הוא מעולה:
Rosencrantz and Guildenstern Are Dead משנת 1991 עם טים רות' וגארי אולדמן.
מין עיבוד מהצד של המלט.
לכבוד חג האבה !
31/07/2015 | 02:13
17
אני יודע שאולי זה לא קשור, אבל כולנו כאן בתחום של אהבה סרטים וקולנוע, אז רציתי לשאול אולי במקרה יש מישהי פנויה שתשמח לצאת לסרט או משהו ?
אני מצטער אני יודע שזה לא המקום אבל פשוט חשבתי לשאול.... אני איתי מרמת גן בן 27 מכור לקולנוע !
|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/2015 | 15:46
13
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
שם של סרט
30/07/2015 | 10:28
30
היי, אני מחפשת את השם של הסרט שראיתי
מספור שם על אלמנה שלאחר שבעלה מת היא מקבלת ממנו סימנים ומכתבים
אם אני לא טועה הוא גם שולח לה פרחים ביום נישואים (או משהו בסגנון)
אודה לעזרתכם
תודה
מחפש סרט ישראלי שראיתי באמצע שנות ה-90
25/07/2015 | 14:07
4
61
לפני עשרים שנה בערך (אך יכול להיות שיצא לאקרנים גם לפני...לא בטוח)
הסרט מדבר על חבורת נערים בשנות העשרה לחייהם ויכול להיות מאוד שזהו סרט חינוכי לגבי תאונות דרכים.
אני רק זוכר שהסרט מתאר את השלבים של הגיבור בקבלת רשיון נגיהיגה והסרט מסתיים בדרמטיות על רקע תאונת דרכים קטלנית שהוא עובר עם חבריו ברכב ושני חברים אחרים שהיו ברכב אחר מתסכלים על הרכב שעולה בלהבות...
משהיו יודע איך קוראים לסרט?
תודה מראש
במכונית החדשה של אבא?
25/07/2015 | 17:48
12
במכונית החדשה של אבא?
25/07/2015 | 17:48
8
צעירים לנצח?
27/07/2015 | 09:40
1
15
כןןןןןןןןןןןן......תודה...עזרת לי מאוד
27/07/2015 | 22:44
38
מחפשת סרט שראיתי לפני שנים
27/07/2015 | 12:43
49
אני חושבת שהיו מיועד לנוער, הוא על נער צעיר שמתאמן לאיזו תחרות נהיגת מרוצים, בונה את המכונית בעצמו אם אני זוכרת נכון. גם לאבא שלו יש רקע בנהיגה\מכונאות, והוא התייתם מאמו שהיתה מכונאית\נהגת. במהלך הסרט הוא מפתח קשר עם נערה פריקית, אמנית רחוב, והסרט נגמר כשרואים את הגרפיטי שהיא ציירה על הקיר: "העתיד שייך לאלה שמאמינים בכוחם של חלומותיהם". אם משהו כזה.
סרטים חדשים מתורגמים לצפייה ישירה
26/07/2015 | 22:46
47
שלום !
מאגר הסרטים MoviesHome גאה להציג סרטים חדשים מתורגמים לצפייה ישירה ,
סרטים כגון - טד 2 , סאנאנדראס , פיץ פרפקט 2 , מהיר ועצבני 7 ועוד מלא !
למאגר הסרטים - 
לבלוג -
סרטי השבוע
24/07/2015 | 13:30
4
53
אז מה ראיתם השבוע?
השבוע שלי
25/07/2015 | 10:11
1
82
הכלה השודדת. קבוצה של נשים מתכנסת כדי לספר איך נפגעו ע"י זיניה, בגילומה של מרי לואיז פרקר. לפי ספר של מרגרט אטווד. יצא לי לראות כמעט במלואו, כל פעם צפיתי במקטע אחר, לאחר שזפזפתי והגעתי אליו. קצת מצטער על כך, כי מדובר בסרט טוב מאוד ששווה לראות אותו כמו שצריך.

Tapped Out. זו נקודה החולשה שלי, אני נהנה מאוד מסרטי טורניר לחימה\מכות, ועל אחת כמה וכמה שיש בהם מרכיב של אנדרדוג\נקמה. אם אתם כמוני, את תאהבו את הסרט, אחרת שמרו מרחק. גילטי פלז'ר.

Collision.  סרט לא משהו מבית היוצר של EuropaCorp. זוג בירח דבש במרוקו מנסה לשרוד תאונה נוראית במדבר, ביחד עם עוד קבוצה של זרים.

רחם. דרמת מד"ב איטית, מהורהרת. אווה גרין הנפלאה מגלמת את רבקה, שתעשה הכל על מנת להשיב אליה את אהובה שנפטר בטרם עת. הכל מצויין בסרט הזה למעט הקצב שלו. מדמיין סיטואציות מורכבות ומעניינות.

תראו תראו, כבר חודשים בלי מנהל פורום ועדיין לא הדרדרנו לאנרכיה!
רחם
25/07/2015 | 10:50
51
סרט נפלא. הקצב האיטי בא בתאום עם הנופים הספרטניים והמהפנטים ויוצרים קרקע למה שמתחת לפני השטח - אהבה חסרת גבולות (הפסיכולוגים משתמשים במילה אחרת שאני לא אוהב אותה - אובססיה). בזמנו מאוד נהניתי. מומלץ בהחלט
ראיתי את "אנטמן"
25/07/2015 | 12:29
78
מאוד מאוד אהבתי. הרבה הומור,הרבה כיף ואקשן  יש בסרט הזה.

היום אצפה ב "אסון מהלך", מצפה לקומדיה מצחיקה במיוחד.

מהיר ועצבני 3
25/07/2015 | 23:44
56
חחח איזו ישנה אני.... סתם כי היה חינם ב-VOD
היי, מי לדעתכם שחקן קומי ישראלי מבוזבז?
19/07/2015 | 12:17
3
61
אחד שלא נמצא בפורנט היום אבל הוא
נחשב לשחקן קומי שלדעתכם חבל עליו
שאינו במרכז העשיה בטלויזיה.
מי לדעתכם?

שחקנים קומיים
20/07/2015 | 21:37
2
65
דב נבון - קצת חסר לי על המסך.

קצת נמאס מכל הסטנדאפיסטים שחושבים שהם שחקנים ומקבלים תכנית טלויזיה
שלום אסייג כבר לא מצחיק. מיושן מאוד.
מסכימה
28/07/2015 | 18:33
1
21
לדעתי טל פרידמן גאון ברמה של להיות בהוליווד.
29/07/2015 | 23:09
3
איזה סרטים יש על ילדי כאפות בכיתה
20/07/2015 | 14:37
4
122
אני מורה ומחפשת סרטים שעוסקים בילד השקוף והבלתי נראה בכיתה
תודה
אני מקווה שאת לא קוראת ככה לתלמידים שלך
20/07/2015 | 21:21
83
בכל מקרה -
כמה טוב להיות פרח קיר
אשמת הכוכבים
העכשיו המדהים

אני והחבר'ה
23/07/2015 | 10:12
27
reason צודק, לא פוסט שמעיד על רגישות מצידך כלפי התלמידים שלך
24/07/2015 | 01:39
57
בכל אופן, הנה כמה סרטים -
הסיפור שאינו נגמר
פאראנורמן
Antboy
וואו.. קצת רגישות מורה....
28/07/2015 | 18:35
29
אם את קוראת לילדים האלה ילדי כאפות אז מעניין איתך התלמידים האחרים קוראים להם.
חיפוש שם של סרט
20/07/2015 | 01:01
1
51
מחפשת סרט על נערה שניצלה בעת שנאצי טבח את משפחתה. היא נוקמת על ידי שריפת בית קולנוע שבבעלותה בזמן שהוא מלא בנאצים.
שמעתי המלצות על הסרט ולא יודעת את השם שלו.
אודה לעזרה
הסרט נקרא : "ממזרים חסרי כבוד".
20/07/2015 | 11:44
43
סרט מעולה של טרנטינו.
משחקים שם: בראד פיט וכריסטופר וולץ

חמשת סרטי הקומדיה הטובים בכל הזמנים
17/07/2015 | 17:53
9
76
יאללה נזרום איתך כותב אורח
18/07/2015 | 18:11
4
95
כמה סרטים שהצחיקו אותו מאוד -
ביג ליבובסקי
סקוט פילגרים
Half Baked
הרולד וקומר
Office Space
אוסטין פאוורס
את ביג לבובסקי ראיתי לפני שנים וגם בעת הצפיה לא
19/07/2015 | 11:10
2
72
מצאתי בו דבר.
איך חמים וטעים לא ברשימת המצחיקים?
זו לא רשימת הטובים ביותר שלי, אלא סתם רשימת טובים
24/07/2015 | 01:44
41
אני מתקשה מאוד לענות שאלות לגבי "הכי טובים". לא עקבתי ותחזקתי רשימות סרטים רוב חיי, וגם היום לא, ולכן אין לי שום דרך אפקטיבית להכין רשימה כזו.

לכן אגב, אהבתי *מאוד* הפרוייקט שרץ בפורום לפני 12-18 חודשים בערך שבו עברנו שנה אחר שנה מ-2014 אחורה והתייחסנו לסרטים של השנה, מה אהבנו ומה לא. זה היה פשוט מעולה! וחבל שעצרנו באמצע. חושה שזו היתה היוזמה הפנטסטית של מנהל הפורום באותה תקופה.
חמים וטעים *לא* כזה מצחיק...לדעתי בכל אופן
25/07/2015 | 13:03
16
ראיתי אותו לא פעם מוזכר ברשימות בין הקומדיות הטובות בכל הזמנים ואפילו הכי טוב,
אבל אחרי שהחלטתי להשלים אותו כדי להבין על מה המהומה, די התאכזבתי...
ביג לובובסקי פצצה
23/07/2015 | 10:18
27
מצחיק מאד .

* האקדח מת מצחוק .

סרטים של צ'ארלי צ'אפלין.

להרוס חתונה ( מקווה שזה השם הכוונה לסרט עם אוון וילסון )

יומנה של ברידג'יט ג'ונס הראשון .
מה שקופץ לראש כרגע
18/07/2015 | 20:32
3
68
אייס ונטורה 2
פיינאפל אקספרס
airplane
מונטי פייתון והגביע הקדוש
רובין הוד גברים בגטקעס
love and death של וודי אלן
19/07/2015 | 14:40
2
27
הרשימה שלי
31/07/2015 | 02:22
1
15
חמים וטעים לדעתי הכי מצחיק וגם הכי יפה ואיכותי!!!
מקום שני המפיקים של מל ברוקס משנת 1968 !!
לקום אתמול בבוקר !
you cant take it with you משנת 1938 עם גיימס סטויארט לדעתי גדול השחקנים !
מסיבת רווקות ! הסרט המצחיק של השנה לדעתי הוא אסון מהלך!
ויש כמובן סרט מצחיק מאוד, קורע מצחוק, לא הכי איכותי ומאוד מטופש שמו מקגרובר , שעה וחצי של בכי מצחוק!
ואיך אפשר לשכוח את הקלאיסקה של animal house !!!!!!!!!!!!!!!!
31/07/2015 | 02:29
6
סרטי השבוע
17/07/2015 | 11:45
3
68
ומה ראיתם השבוע?

סופ"ש נעים
השבוע שלי
18/07/2015 | 18:05
71
קארי. ג'וליאן מור עושה עבודה פנטסטית אבל קלואי לא שחקנית אמינה כ"כ והופעה שלה מחווירה לעומת זו של סיסי ספייק במקורי. רימייק מעט מיותר.
קונאן. אחרי שבוע עבודה ארוך וקשה, זה מה שהמוח שלי היה זקוק לו. נהנתי.
מהיר ועצבני 7. למרות שעברו רק כמה ימים, הסרט די התנדף לי מהזכרון, וזה די מסכם את זה.
סאגת מפוצלים: מורדים. סרט להעביר ת'זמן.
מקס הזועם: כביש הזעם. הספקתי לראות שני שליש והוא מקבל אצלי 10 על בניית עולם וויז'ואל אבל ציון 0 על עלילה. פאק, בכל אחד מן הסרטים הבינוניים שרשמתי למעלה יש יותר עלילה. מקווה שדעתי תשתפר בשליש האחרון.

ב-TV, התחלתי לראות את הסדרה ג`ונתן סטריינג` ומר נורל. מקורי ומעניין, דורש סבלנות ומכיל הרבה מלל וגינונים אנגליים.
אתמול ראיתי את אנטמן. סרט קיץ מרוולי (מבית מרוול) חביב
19/07/2015 | 11:09
60
ומשעשע.
מאחר ואני ממעט לבקר בקולנוע, שוב ושוב אני נדהם מזה שאנשים חייבים לעיין שניות ארוכות בסלולארי שלהם ולהפריע באור הבוהק ליושבים מאחור. זו שלידי היתה ממש חייבת לשוחח בווטסאפ.
תמיד אני שוכח להביא אתי פנס לד להאיר למפריעים ולפדח אותם.
הקול בראש
23/07/2015 | 10:24
41
סרט מקסים .
אפקטים מיוחדים: הגרועים ביותר
17/07/2015 | 19:21
4
86
מישהו קיבץ כמה קטעים גרועים במיוחד, Enjoy

חלקם בסדר וחלקם האחר גרוע כי בתקופתם
18/07/2015 | 08:58
3
49
האנימציה הממוחשבת היתה עדיין ברמה נמוכה.
וחחלק הנותר ממש רע כי אלה סרטים יותר ישנים ובתקופתם פשוט ככה נראו האפקטים האלה.

אתה לא טועה
18/07/2015 | 17:37
2
30
ועדיין משעשע להביט בחלק מן הדוגמאות
זוכר שהוציאו גרסאות חדשות של סרטים ישנים?
19/07/2015 | 01:03
1
36
למשל אני זוכר שמלחמת הכוכבים  הסרט הראשון (פרק 4)
יצא בגרסה חדשה כי בתקופה שנוצר האפקטים היו ברמה נמוכה והיוצר של הסרט רצה לתקן את זה ולהוסיף כל מיני דברים.

אבל לדעתי דווקא סרט שהיה זקוק לטיפול שכזה לא נגעו בו.
הטרמינטור הראשון.  הקטע עם הבובה שהוא מתקן את היד  ומוציא את העיין יחסית די טוב.
אבל יש קטע בסוף שהוא רודף אחריהם בצורת הסיבורג ושם זה פשוט נראה נורא ולא טיבעי.
היה נחמד אם היו מתקנים את זה,  לפחות בגרסאות של הבלו ריי.

זוכר שהוציאו. את T1 כבר לא זוכר, אולי הגיע הזמן לצפייה חוזרת
24/07/2015 | 01:46
8
טריילר - ״The Revenant״
17/07/2015 | 17:20
53
יצא טריילר לסרטו החדש של אלחנדרו גונזלס אינייריטו,
עם ליאונרדו דיקפריו וטום הארדי
בקשה בעזרה במציאת שם של סרט ישן
16/07/2015 | 23:12
2
58
הסרט מספר על אדם ששיחק תפקיד ראשי בסרט, בלי לדעת כלל שחוץ ממנו הכל סביב היה מבוים צילמו אותו 24 שעות ביממה והוא לא ידע. מישהו  נזכר בסרט?
המופע של טרומן?
17/07/2015 | 01:22
1
18
אכן
23/07/2015 | 18:40
7
שאלה בנושא צפיה ישירה
15/07/2015 | 19:12
1
51
יש סרט מסוים שאני מעוניין לראות דרך יוטוב
יש כמה קישוים לסרט אבל בכולם כשנכנסתי זה לא נותן לראות סרט מלא ורק באחד איכשהו נותן לראות את הסרט כמו על מסך של מצלמה קטנה
אשמח לעזרה
תתקין Kodi ותתקין לו את התוסף genesis
16/07/2015 | 18:58
37
ויהיה לך המון צפיה ישירה, אבל כמו שצריך.

חם בפורומים של תפוז
יום הולדת ל-** רוזבד
יום הולדת ל-** רוזבד
יום הולדת לצחי
יום הולדת ל-** רוזבד
יום הולדת ל-** רוזבד
יום הולדת לצחי
Flix וידאו
פורום השקעות נדל
רוצים לקנות נכס בארה"ב?
קומונות
הקומונה לאנשי הקולנוע והטלויזיה
קומונה למכורי הקולנוע למיניהם
ברוכים הבאים לקומונת טלוייזיה וקולנוע!מתים על סרטים...
עדכונים שוטפים
01:00 | 04.08.15 god child
14:18 | 03.08.15 הרוכב לאוטובוסים
13:49 | 31.07.15 ** רוזבד
05:13 | 31.07.15 loveava
13:28 | 30.07.15 SHIRAN5787
16:30 | 24.07.15 גולי233
17:37 | 20.07.15 אורחים בפורום
04:01 | 20.07.15 dafnanuriel
20:53 | 17.07.15 אורחים בפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן