בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

מחפש סרט עם יחסים בין אישה לנער
24/04/14 01:35
3צפיות
היי, אני מחפש סרט בו יש סוג של יחסים בין אישה מבוגרת לנער, זה יכול להיות אמא ובן, או אישה שמנהלת רומן עם צעיר ממנה... משהו בסגנון.
אשמח לכמה שיותר אופציות.

תודה רבה!
מנחם ויורם הולכים לקאן....
23/04/14 19:55
12צפיות
הסרט הזה היה חייב להיעשות מתישהוא, ורק לפי מה שאני שמעתי ממה שקרה בקאנון באותן שנים, זה הולך להיות סרט עם פוטנציאל להיות אדייירר...

http://e.walla.co.il/?w=/270/2739872
נתקלתם בקשיי התחברות לאתר|?|
23/04/14 11:52
11צפיות
|שמאל|גולשות וגולשים יקרים,
במידה ואתם לא מצליחים להיכנס לשם משתמש או נתקלים בקשיים לעדכן את הסיסמא שלכם  - פנו אלינו למייל Forums@tapuz.co.il ונסייע לכם.
הקפידו לתאר את התקלה אותה אותם חווים בצירוף שם המשתמש שלכם.
אל ייאוש. גם אם אין לכם גישה למייל עמו פתחתם את שם המשתמש יש לנו דרך לעזור.

המשך גלישה נעימה ב|תפוז|
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:32
6צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
היום יום הולדת לג'ק ניקולסון + סקר חדש
22/04/14 13:56
33צפיות
היום יום הולדת 77 לג'ק ניקולסון,
שחקן מצוין (לפי דעתי בכל אופן) שבמהלך השנים עשה הרבה תפקידים טובים,

אז שיהיה במזל טוב,

ולכבוד זה,
סקר חדש עלה לפורום,
והשאלה היא:
מהו התפקיד של ג'ק ניקולסון האהוב עליכם?

מוזמנים להכנס לסקר ולענות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Poll.aspx?forumi...
בחרתי בג'ק טורנס
22/04/14 17:53
23צפיות
לא התלהבתי מ'הניצוץ'. הוא שיעמם אותי נורא. אבל סיבה אחת כן לראות אותו זו ההופעה של ג'ק ניקולסון, שהיא לדעתי אחת ההופעות הקולנועיות הכי טובות שיצא לי לראות. הטירוף והשיגעון המאופק שלו מרשים ביותר. שחקן מדהים בלי ספק. מזל טוב!
הורה 79 - סרט ישראלי חדש - מ-15.5.14 בקולנוע
21/04/14 23:34
25צפיות
"הורה 79", סרטו החדש של התסריטאי, שחקן והבמאי הותיק  אלי כהן, יעלה לאקרנים ב-15.5.14. הורה 79 מתווסף לאוסף הסרטים הישראלים של אלי כהן, ביניהם "הקיץ של אביה", " עץ הדומים תפוס" ו"שתי אצבעות מצידון".
"הורה "79 עוסק בלהקת רוקדי ריקודי-עם מיתולוגית ישראלית שלפני שלושים שנה ייצגה את ישראל, התפרקה עקב אירוע טראומטי, והוזמנה להתאחד לאחר 30 שנה לצורך מופע  חד פעמי של ריקודי-עם בפסטיבל כרמיאל. הסרט מספר על המתרחש בין הדמויות לאחר איחוד הלהקה, לנוכח זיכרונות העבר.
השחקנים הם רקדנים שנבחרו מרחבות ריקודי עם בארץ. שחקנים אורחים: גילה אלמגור, נתן דטנר, יוסי גרבר.
עולה לקולנוע ב-15.5.14. בואו לראות...
לפרטי הסרט
לטריילר
מחפשת המלצה על סרט שמוצג כרגע בקולנוע
20/04/14 13:13
56צפיות
יש המלצות?
מלון גרנד בודפסט והמבול
20/04/14 14:34
51צפיות
סרטים מעולים.
מה הז'אנרים שאת אוהבת?
20/04/14 18:52
43צפיות
יש הרבה טובים כרגע על המסך..
חוץ מאימה וקומדיה
21/04/14 20:29
29צפיות
אני אוהבת הכל
ביקורת סרטים : התעלות
21/04/14 14:51
38צפיות

ביקורת סרטים מה מה אני חשבתי על התעלות

https://www.youtube.com/watch?v=bi_EjRk2iYI
אוטופיות
21/04/14 11:04
43צפיות
שלום לאנשי הפורום

האם תוכלו להמליץ לי על סרט קולנוע (לא משנה מאיזו תקופה) שעוסק בסוג של אוטופיה?
צריכה לעשות מצגת קטנה בקורס שעוסק באוטופיות. רצוי סרט משמעותי, שיש סיכוי גם שנכתב עליו משהו ולא איזה סרטון איזוטרי.

תודה מראש
º
החוף
22/04/14 08:16
6צפיות
סרט עם כלב
21/04/14 02:34
48צפיות
שלום לכולם, אני מחפש בנרות, סרט ישראלי קצר, כנראה סרט סטודנטים, שבמרכזו כלב ששומר על הבעל בית שלו(אישה שיוצאת לדייטים), ולכל בחור הוא הכלב מתנהג, ממש כאילו הוא מסתכל לך בעיניים ואומר לגבר "דירבאלק אם יקרה לה משהו", היוצר הוסיף, אם אני לא טועה את המשפט האחרון שרשמתי גם בסרט, הוא אשכרה דברר את הכלב. אם מישהו יודע, למה אני מתכוון, בבקשה תעזרו לי למצוא אותו.
סרטי השבוע
18/04/14 07:59
110צפיות
מה ראיתם?
שניים. גרועים.
18/04/14 08:09
174צפיות
הדיבוק
קומדיה טהורה. איפה האימה פה בדיוק? פשוט סרט מגוחך בקטע רע.
יש פה חומר לסיפור אימה טוב אבל מה שיצא זה חרא חסר כל כיוון. להתרחק כמו מאש!
1 מתוך 10.

The Inbetweeners
אין לי בעיה עם קומדיות חרמנים אבל פה זה היה פשוט דוחה.
דמויות דוחות . היו מספר סצינות שקרעו אותי מצחוק
אבל רוב הסרט עבר לי עם עם בחילה קלה.
הסדרה ממש מצחיקה
18/04/14 13:12
83צפיות
הסרט דומה מדי לאמריקן פאי אבל עדיין עושה את זה טוב.
וודי אלן
18/04/14 14:36
109צפיות
השבוע השלמתי את "ברודווי דני רוז", הסרט ה15 של וודי שראיתי (הבמאי שצפיתי בהכי הרבה סרטים שלו בפער). הסרט עצמו חמוד, לא מהמעולים של וודי, אבל גם לא מהגרועים שלו, וכרגיל כולל את הכתיבה החדה והפאנצ'ים השנונים גם אם הסיפור משעמם קצת לפרקים.
הנה דירוג עשרת הסרטים הכי טובים של וודי אלן, לטעמי:
1) "תעלומת רצח במנהטן" 1993
2) "צללים וערפל" 1991
3) "קליעים מעל ברודווי" 1994
4) "הרומן שלי עם אנני" 1977
5) "פשעים ועבירות קלות" 1989
6) "יסמין הכחולה" 2013
7) "לפרק את הארי" 1997
8) "חצות בפריז" 2011
9) "ברודווי דני רוז" 1984
10) "זליג" 1983

עוד ראיתי השבוע את "המבול", הסרט החדש של דארן ארונופובסקי, ואם על הסטייה מהסיפור המקראי והחירות האומנותית שלקח לעצמו אפשר להבליג, על הפשטות של המסרים והאורך המוגזם אי אפשר. לא מומלץ בכלל.

ואחרון חביב ראיתי את הסרט הדוקומנטרי "When We Were Kings" מ1996, על הקרב של עלי מול פורמן בזאיר באמצע שנות ה70. מעניין מאוד ומומלץ למי שמתעניין אפילו קצת באגרוף או בהיסטוריה השחורה של אמריקה, או סתם נהנה לראות סיפור טוב.
דני רוז
18/04/14 18:27
48צפיות
מהמצטיינים של וודי לדעתי! לצערי ראיתי רק 4 מהעשירייה שלך
סיכום תקופתי
19/04/14 17:23
100צפיות
הרבה זמן לא כתבתי מה ראיתי,אז זה עשוי להיות טיפה ארוך הפעם...

הנוער (2013) -
סרטו עטור השבחים של תום שובל שעוסק בשני אחים אשר מגלים שאביהם נקלע לקשיים כלכליים ומנסים לקחת אחריות ולהפוך משני נערים לשני גברים.

האמת שהתכוונתי לכתוב תמצית אחרת לסרט,אבל ראיתי שבשום תקציר לא כתוב הדבר הכי גדול שקורה בסרט,אז החלטתי להשאיר לכם את ההפתעה.
בכל אופן,אפילו התקציר,כמו הסרט היה יומרני ומנסה ללכת למחוזות בוגרים,רציניים ומטלטלים כביכול.
בפועל,מדובר בסרט לא טוב,שמשוחק בצורה כמעט חובבנית ומכיל לא מעט סצינות פגומות ומביכות.
מלבד שחקנית המשנה המהממת ביופיה לא אקח מהסרט הזה כלום.

ציון - 4/10

החיים הסודיים של וולטר מיטי (2013) -
וולטר מיטי הוא אדם חולמני שעובד במחלקת התשלילים של המגזין "לייף",כאשר סכנת פיטורים מאיימת עליו ועל חבריו לעבודה הוא יוצא למסע בעולם האמיתי.

שוב,תקציר קצת יומרני,אבל הפעם מדובר באחלה של סרט!
מקסים ושובה לב.
מת על בן סטילר בתפקידים דרמטיים,קירסטין וויג עושה גם היא עבודה מושלמת כאשר היא בוחרת לא להשתטות ו-*** ** בתפקיד אורח מפתיע וחמוד.

ציון - 8/10

קפטן אמריקה:חייל החורף (2014) -
מישהו אמר שזה סרט הנוקמים הכי טוב מאז איירון מן הראשון,אז...יש מצב שהוא צדק.
מלבד איירון מן הראשון והנוקמים עצמו,סרט ההמשך של קפטן אמריקה עושה פשוט עבודה מצויינת.
אקשן מצויין,אתנחות קומיות מעולות,עלילה לא מופרכת מדי,רוברט רדפורד בתפקיד טוב מאוד וסקרלט ג'והנסון אחת.

מסרטי ה(לא) קיץ המשובחים של השנה.

ציון - 8/10

המבול (2014) -
כבר קראתי כאן כמה ביקורות על הסרט ולא ראיתי אף אחד שאמר את האמת (או לפחות את האמת כפי שאני ראיתי אותה ).
מדובר בזבלון עתיר תקציב,קאסט מפואר,אפקטים עלובים למדי ובמאי שהלך לאיבוד.
מדובר כנראה בתלת מימד הכי מצופה אבל הכי מיותר שנתקלתי בו עד כה.
אפקטים לחלוטין לא מרשימים מהם ציפיתי המון (סצינת כניסת החיות לתיבה והמבול עצמו למשל היו יכולים להיעשות גם בכמה מאות דולרים ולא במיליונים שנשפכו שם).
שנית,אני אמנם לא מכיר את הסיפור לבוריו מעבר למוכר והידוע לכולנו,אבל היה נראה שמעוותים אותו לא מעט כמעט עד כדי גיחוך.
אז נכון,הקאסט היה נפלא,אבל גם הם לא היו במיטבם,ואפילו אמה ווטסון המקסימה היתה רק בינונית.

אני בכנות מאמין שדארן ארנובסקי לימים ירצה לשכוח את הדבר הזה שהוא עשה כאן.

מילה אחת על השם של הסרט - "המבול"? באמת? למה לא פשוט "נוח"?

ציון - 4/10

להציל את מיסטר בנקס (2013) -
הסיפור על הפגישה בין הסופרת הבריטית  פ.ל. טרברס שכתבה את מרי פופינס לבין וולט דיסני שרדף אחרי זכויות הספר על מנת שיוכל להעביר אותו למסך הגדול.
מכירים את זה שהפרטים הטכניים (משחק,תסריט,צילום וכו') כמעט ולא משחקים תפקיד בגלל שהרגש עושה את כל העבודה?
אז אצלי זה בדיוק המקרה כאן.
אז אמנם אמה תומפסון היתה ענקית (אפילו לא מועמדות לאוסקר?!),הסרט היה שנון ומעניין,אבל כאמור בלוטות הרגש עבדו אצלי שעות נוספות.
כמו הסרטים של וולט דיסני עצמו היה ב"להציל את מיסטר בנקס" קסם של ממש שעבד עליי מהדקה הראשונה ועד הדמעות שבסוף הסרט.

ציון - 9/10

12 שנות עבדות (2013) -
כמו הסרט הקודם אבל בהבדלי רגשות עצומים,גם כאן מדובר בסרט שלא חף מפגמים (מועטים,אבל ישנם) ובכל זאת מדובר בסרט שטילטל אותי עד עמקי נשמתי ודבר כזה חייב להגיד משהו על הסרט.
אחד הטובים של 2013 מבחינתי.

ציון - 9/10

נברסקה (2013) -
קשיש תמהוני מתחיל לצעוד רגיל לנברסקה על מנת לאסוף פרס פיקטיבי השווה מיליון דולר בו הוא משוכנע שהוא זכה.
הבן שלו שמנסה להחדיר בו קצת היגיון מצטרף אליו למסע ההזוי הזה.

אז...לא ממש התחברתי הפעם,חיבבתי עד מאוד את סרטים הקודמים של אלכסנדר פיין (דרכים צדדיות,היורשים) אבל כאן לא מצאתי את עצמי יותר מדי.
המשחק של שני ההורים היה נהדר וגרם לי לפרצי צחוק מפעם לפעם.
עדיין לא הצלחתי להחליט אם העובדה שהסרט מוקרן בשחור-לבן תורם לסרט או שסתם מרגיז.

ציון - 6/10

החגיגה של פולט (2012) -
פולט היא אלמנה קשישה וזועמת שבעברה ניהלה מאפייה עם בעלה המנוח.
על מנת לשרוד מבחינה כלכלית היא מגלה את הכסף שבמכירת סמים.

מדובר בקומדיה חביבה ומקסימה עד מאוד - נהניתי!
פרט מעניין (ועצוב),השחקנית הראשית המגלמת את פולט,ברנדט לפונט נפטרה כשנה אחרי יציאת הסרט.

ציון - 7/10

צעירה ויפה (2013) -
אחרי "בריכת שחייה" ו"בתוך הבית" המופלאים,ציפיתי מהדרמה הסקסית החדשה של פרנסואה אוזון הרבה מאוד,כנראה שיותר מדי.
הסרט מספר על איזבל בת ה-17 שמגלה שזנות יכולה להביא הרבה כסף.
הסרט שנקרא במקור "יוני ויולי" מתחלק לארבע חלקים כאשר כל חלק מייצג את אחת מעונות השנה ושיר אחר ואנחנו מתוודעים לתהליך אותו עוברת הדמות הראשית.
על הנייר זה מאוד מעניין,בפועל הרגשתי שזה היה כבד מדי על הסרט והוא היה עבורי "רק" בסדר.

ציון - 5/10

ירח של נייר (1973) -
יכול להיות שכבר כתבתי עליו,אבל לא ממש איכפת לי.
השלמת פערים שווה זהב ו"ירח של נייר" שישב אצלי המון זמן בהמתנה שווה פשוט כל רגע.
ראיין אוניל ובתו בחיים טאטום אוניל מגלמים את אדי הקטנה שמאבדת את אמה ואת מוזס פריי שיוצאים למסע על מנת להביא את אדי הקטנה לדודתה שתגדל אותה.
מעל כל המסע מרחפת השאלה האם מוזס הוא אביה של אדי.

כמו שכבר כתבתי,מדובר בסרט קסום עם אחת מתצוגות המשחק הנפלאות ביותר שראיתי שאף זיכתה את טאטום אוניל בת ה-10 באוסקר ובכל הפכה לשחקנית הצעירה אי פעם שזכתה בפרס.

מקסים,מרגש ופשוט מצויין!

ציון - 9/10
לגבי "הנוער"
21/04/14 02:15
35צפיות
למה אתה מתכוון ב"הדבר הכי גדול"?

כאני כ"כ מסכים על אמה תומפסון במיסטר בנקס!! היא הייתה פשוט נפלאהכ שם! זה סוג של ביזיון שהיא לא קיבלה מועמדות לאוסקר על התפקיד הזה ואיימי אדמס, שחקנית שאני מאוד אוהב, כן קיבלה מועמדות על התפקיד הנוראי שלה ב"חלום אמריקאי" המאעפן.
הסבר - מכיל
22/04/14 17:46
15צפיות
**סליחה על התגובה המאוחרת**

האירוע הכי גדול בסרט הוא כמובן חטיפת הנערה.
כל הסרט נע סביב העלילה הזו.
אני חושב שזה סיפור התבגרות במסווה של דרמת מתח לא מאוד מוצלחת.
אפילו קצת הרגיז אותי לראות שהשמיטו את הפרט הכל כך חיוני הזה מהתקציר רק כדי להראות שמדובר במשהו "עאלק" נורא בוגר ואיכותי.
האמת שיצא לי לקרוא בכמה מקומות על האירוע הזה
22/04/14 20:32
10צפיות
אני זוכר שהיה לפחות בסינמסקופ.. ואני מסכים איתך בעניין סרט ההתבגרות. בסה"כ סרט לא רע אבל אובר "איכותי" וזה די פוגע בו.
שבוע די מאכזב...
19/04/14 18:20
87צפיות
9 mois ferme
את האמת שכבר מתחיל להימאס עליי הסטייל של הקומדיות הצרפתיות, עם הדמות הראשית הילדותית והשתלשלות האירועים המגוחכת-בצורה-מכוונת-אפילו-שהנושא-הוא-רציני-מה-שהופך-את-הכל-לכאילו-מצחיק... אולי זה פשוט בגלל שהסרט הזה היה די משעמם.
הדמויות בסרט היו ממש מעצבנות, לא היה רגע אחד מצחיק, והוא הרגיש לי ממש נדוש שזה עשה לי קצת בחילה.
מה שכן, כמובן, הצילום היה ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות, ככה גם עיצוב הסטים והסינמטוגרפיה בכלל... נהניתי מאוד מאוד גם מהופעות האורח של גספר נואה וטרי גיליאם (אפילו שהיו ממש קצרות), גספר פשוט גאון חח
5/10

Tangos, the Exile of Gardel
שעמום אמיתי. זה מה שקורה כשאתה צופה בסרט בגלל סיבה מפגרת חח (צפיתי בו רק בגלל שגספר נואה מופיע בו לשנייה).
אני שונא סרטי מחזמר ובכללי את כל הקונספט המעצבן של מחזות זמר אז זה היה די סבל בשבילי... לא מצאתי כאן באמת שום דבר מלבד סינרי יפיפה. היה נחמד גם בסוף הסרט לשמוע את השיר "וולבר" מ... ובכן, וולבר.
חוויה לא נעימה במיוחד. אבל היי, סיימתי סוף סוף את המטרה שהצבתי לעצמי, לראות כל דבר שגספר נואה קשור אליו (ויש לא מעט!).
3/10 (רק בגלל שהסינרי היה באמת יפהפה)

My Life Without Me
וואו אני כל כך התגעגעתי לסרטים בסגנון הזה.
סיפור רגיש, מרגש ויפהפה במלוא מובן המילה מסופר בצורה פשוטה לגמרי, בלי קיטש, בלי מלודרמטיות, הכל מרגיש כל כך טבעי ושקט ואישי (וכן, אני לא צריך צילום רועד וסרט חסר פסקול כדי להרגיש שהסרט ייתן לי הרגשה טבעית... *אני מסתכל עליך מר פון טרייר*), משחק פשוט פנטסטסי, (אני שונא את המילה הזו אבל אין לי מילה אחרת, המשחק היה פשוט פנטסטי) של כל הקאסט (הרבה ממה שעזר לסרט להרגיש כל כך טבעי ולרגש אותי), כתיבת תסריט חזקה ביותר... הזלתי אפילו כמה דמעות (דבר שלא קרה לי מאז שראיתי שורט טרם 12 לפני 3 חודשים).
המוזיקה הייתה נפלאה לגמרי ובכמה סצינות היא די פירקה אותי לחתיכות. שמח לקרוא עכשיו גם שאלמודובר הפיק את הסרט.
הסרט די פשוט במהות שלו והצפייה בו בהחלט יכולה לתת הרגשה של "אוקיי... ראינו כבר מליון כאלה, איזה דברים חדשים מביא הסרט הזה לשולחן" או של "עוד סרט" ואני לגמרי מבין למה יכולה להתקבל ההרגשה הזו אבל דווקא הפשטות שלו זה הקסם שבו... לפי דעתי פחות, או שפשוט הייתי כל כך רעב לסרט בסגנון הזה וכשאתה רעב הכל יותר טעים... אבל זה לא ממש משנה, אני נהניתי בו לגמרי והתרגשתי וגילית גם שיש לי חולשה בלתי מוסברת לשרה פולי.
9/10

Letters From Iwo Jima
והנה התווסף לו עוד סרט מלחמה משעמם לאוסף סרטי המלחמה המשעממים שראיתי עקב הבטחות בסגנון - "תסמוך עליי, תראה את 'בלהבלהבלה' זה ישנה לך את הדעה לגמרי לגבי סרטי מלחמה..."
קלינט איסטווד כנראה חשב שהוא יוצא פה ממש מתוחכם כשהוא מביא את נקודת המבט של היפנים במלחמה, רק שהוא שכח באמת להביא את נקודת המבט של היפנים במלחמה. סרט שמנסה כל כך קשה לסחוט דמעות ולהוציא רגש אבל כולו בנוי מקלישאות על גבי קלישאות, ללא שום ערך אומנותי וללא טיפת קנה מידה באובר-מלודרמטיות שלו... ובנוסף לכך, הסרט פשוט לא מביא שום דבר לשולחן לגבי המלחמה חוץ מזה שהיפנים הפסידו במלחמה בגלל שהיה חוסר בתחמושת ושהטקטיקה הייתה לא טובה.. על זה בערך מבוסס כל הסרט. הוא לא מציג לא את נקודת המבט של היפנים, לא את היפנים עצמם וכל הדמויות בסרט מאוד מאוד "קרטוניות" ברמה שזה היה כבר קצת מבחיל בשבילי בתור צופה.
ההופעות של הקאסט בסרט היו נחמדות בהחלט, אבל זה פשוט לא מספיק... בכלל לא מספיק.
ואני עדיין מחכה לסרט מלחמה שישנה את דעתי בנוגע לסרטי מלחמה...
4/10
השבוע ראיתי את
19/04/14 22:19
87צפיות
הבהלה לזהב- סרט מצחיק מאוד. צ'רלי צ'פלין הוא גאון קומי. אבל סיפור האהבה בסרט הרגיש לי מעט לא נחוץ.
פארגו- צפייה שנייה שלי בסרט לקראת הסדרה. סרט מבריק עם משחק נהדר ותסריט משובח. אם כי לאחים כהן יש הרבה יותר טובים.
מלון גרנד בודפסט- אדיר. קורע מצחוק ומעוצב יפה. תענוג של סרט. ווס אנדרסון הוא עכשיו אחד הבמאים האהובים עליי.
רבקה- סרט טוב. הוא מתחיל וממשיך מעניין, אבל ב-20 הדקות האחרונות שלו הוא נהיה מאוד מתיש וגורם לסרט להרגיש הרבה יותר ארוך ממה שהוא נמשך.
המבול- מרשים. דארן ארונופסקי לקח את הסיפור התנכ"י הידוע ועשה ממנו סוג של אפוס אפקטים. העלילה לא תמיד מעניינת (אם כי האשמה היא בי, אני לא ממש מתחבר לסיפורי התנ"ך) אבל האפקטים נהדרים והסרט מאוד ראוי להערכה. בהחלט וואו.
העבר
20/04/14 01:56
68צפיות
בקצרה מעולה.
קצת פחות בקצרה: רוצו לראות.

אם אתם מחפשים סרט טוב לראות בקולנוע, וצרפתית או העדר אפקטים ופיצוצים לא מפחידים אתכם, אז זה בהחלט סרט שאתם רוצים לראות.
דרמה מעולה שמשוחקת היטב ומבוימת להפליא. אני לא יודע איפה לשים את האצבע על מה שהכי אהבתי בסרט, אבל כנראה שכמכלול הוא עובד כל כך טוב דווקא בגלל שהוא לא סוגר שום קצוות ומשאיר אותך עם כל כך הרבה שאלות ותהיות.
נימפומניאק VOL2
20/04/14 06:43
85צפיות
כנל, רק יותר.

הסוף הזה.
º
לחכות לקולנוע או לראות בבית?
20/04/14 12:39
25צפיות
אני רוצה לראות את הסרט בקולנוע...
21/04/14 10:33
47צפיות
זו סאגה שלדעתי חייבים לראות לפחות בפעם הראשונה על מסך גדול.
כמה סרטים שהצטברו
20/04/14 17:10
86צפיות
דון ג'ון -
לא מדהים אבל לא רע בכלל בתור העבודה הראשונה של JGL. לצד הקלישאות הרגילות, טייק שונה על קומדיות רומנטיות.

12 years a slave -
סרט מעולה על תולדות שחור חופשי שנמכר לעבדות בתקופה שלפני מלחמת האזרחים בארה"ב.
בימוי, עבודת מצלמה, שחקנים וסיפור - הכול עשוי היטב.

sum of all fears -
מותחן מלפני עשור עם בן אפלק בתור ג'ק ראיין כאנליסט CIA צעיר, שלוקח חלק חשוב בהתחקות אחר פצצה גרעינית (ישראלית!) שעושה דרכה לארה"ב.
הסרט מלא בסיטואציות שחלקן מופרכות וחלקן מטרידות מאוד במציאותיות שלהן.
סה"כ מותחן טוב שיוצא מגבולות הז'אנר הרגיל.

קפטן אמריקה 2 -
הסרט ניסה לטפל בנושא מאוד רציני ומעניין אבל בצורה מאוד לא אמינה, שהרס לי קצת.
הרבה פחות מבדר מתור 2, וכסרט רציני פחות אהבתי בגלל החוסר אמינות.

סרט לגו -
טיפשי, מופרך, ומבדר ברמות מטורפות.
אוהב יותר ויותר את יוצרי הסרט (אלה שעשו גם את ג'אמפ 21).

frozen -
אחרי כל המהומה שהסרט יצר, שמחתי לגלות שהוא באמת נמצא ברמה מעל סרטי דיסני הרגילים.
שירים קליטים מאוד, סיפור לא מושלם אבל מעניין שיוצא מגבולות התבנית הרגילה.

ספיידרמן המופלא 2 -
פחות התלהבתי מהטרילוגיה הזאת בינתיים בניגוד לקודמים, ולא יודע אם בגלל זה אבל כל הסצינת פתיחה פשוט שיגעה אותי איך ספיידרמן נותן לכל הרבה הרס להתרחש רק בגלל האגו והשטותיות שלו.

american hustle -
ציפיתי מאוד להנות מהסרט, אבל לא התחברתי לגמרי.
הרגיש מבולגן, עמוס, ופשוט יותר מידי באופן כללי.
הדמות של כריסטיאן בייל היחידה שאיכשהו אהבתי והרגשתי שהתפתחה.
תגובה על מה שראיתי:
21/04/14 00:11
52צפיות
דון ג'ון- מאוד אהבתי. קומדיה רומנטית שהיא גם טוויסט על קומדיות רומנטיות. מצליח בו זמנית גם להיות בידור יחסית קליל ומהנה, וגם אשכרה להגיד דברים על תפיסות של סקס, מערכות יחסים ודת. מן הסתם זה לא עבודת תזה פילוסופית והנגיעה בדברים נעשית באופן מעט שיטחי, אבל זה מתבקש לאור העובדה שמדובר בקומדיה באורך של שעה וחצי שאמורה להיות נגישה לקהל הרחב. לא הרבה סרטים בז'אנר יכולים לעשות דבר כזה בהצלחה. והסרט הזה דיי עמד המשימה (ואני מדברת בתור מי ששונאת קומדיות רומנטיות).

12 שנים של עבדות- לא עבד לי, משהו בסיפור ובדמויות לא היה מספיק מגובש. כן היו כמה רגעים אדירים ואוצרי נשימה, אבל כשלם לא עבד לי.

פרוזן- חמוד. אבל קצת אוברייטד לטעמי

אמריקן האסל- דווקא נהניתי מאוד- משחק מעולה של כל השחקנים- ובאופן כללי סרט כייפי לאללה. בעיה באמת שהוא דיי מתפזר בשלב כלשהו ולא בדיוק ברור מה הוא רוצה להגיד. הוא מתחיל מאוד מבטיח ומאבד גובה איפשהו באמצע.
º
על דון ג'ון, 12 שנים של עבדות ופרוזן
21/04/14 00:33
16צפיות
º
עכשיו שמתי לב לטעות.. אפשר לשרשר לסרטי השבוע?
21/04/14 13:30
8צפיות
מה הקטע של IMDB ?
19/04/14 03:01
124צפיות
אני נכנס לאתר של IMDB ואני רואה שהם מתעקשים לכתוב שמות סרטים בעברית
באותיות אנגליות, וזה נראה כל כך מגוחך.
לעומת זאת, באתר כמו Rotten Tomatoes הם כותבים את שם הסרט באנגלית
וזה נראה הרבה יותר נורמלי.

למשל Ko'akh meshikha במקום Gravity פה:
http://www.imdb.com/title/tt1454468/

האם האתר מזהה לפי הכתובת IP שאני מישראל, ואז מתעקש לכתוב לי את
שם הסרט בעברית?
אתה רשום באתר?
19/04/14 07:47
105צפיות
כי אם כן אתה יכול להכנס ל-Site Preferences
ותחת הסעיף Title Display Country אתה מסמן Original.
º
מעולה! גם אני הייתי מתוסכלת מהעיניין, תודה!
19/04/14 19:05
15צפיות
פרוייקט חדש לספילברג
19/04/14 02:38
65צפיות
סטיבן ספילברג חובר בפעם השלישית לתסריטאי טוני קושנר (״מינכן״, ״לינקולן״)
לדרמה תקופתית שנקראת ״The Kidnapping of Edgardo Mortara״
ספילברג יפיק ועדיין לא ידוע גם יביים,

http://insidemovies.ew.com/2014/04/18/spielberg-dr...

בינתיים, מסתמן שכנראה תחילת העבודה על ״רובופוקליפסה״ הולכת ומתקדמת.
משחקי הכס עונה 4 פרק 2?! זה כבר יצא?
19/04/14 00:43
67צפיות
חבררררהה הפרק יצא כבר? כי אני לא יכולה למצוא!
:( תודה על העזרה!
כן! זה פרק פשוט גדול!!!
19/04/14 00:51
71צפיות
כן! זה פרק פשוט גדול!!!
הינה תהני זה משחקי הכס עונה 4 פרק 2 לצפייה ישירה!

http://www.movieseret.com/sdarot/gameofthrones/
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

לפרסום העסק שלך בתפוז

השאר פרטים כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה