בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

הודעה נעוצה זוכים בכרטיסים לסרט לילה מסוכן
23/07/14 14:53
29צפיות
זוכים בכרטיסים לסרט לילה מסוכן
סדרה של פשעים מטרידים ובלתי מוסברים מובילה בלש ניו יורקי לתוך מותחן איימתי בו הוא יגלה הרבה מעבר למה שהוא ציפה.
נשמע מעניין? הסרט  "לילה מסוכן" מגיע לקולנוע ותפוז אנשים נותן לכם הזדמנות לזכות בזוג כרטיסים

אז מה עליכם לעשות

מעכשיו ועד ה-31.7  בשעה 12:00 ספרו לנו על גבי שרשור זה:
מהו סרט האימה הפרטי שלכם - מהו הפחד הסודי שמעולם לא חלקתם? הדבר שאתם הכי פוחדים ממנו אך לא מעיזים לספר...

חמש עשר ההודעות הטובות, המפחידות והמקוריות ביותר יזכו את כותביהם בכרטיס זוגי לסרט "לילה מסוכן"

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...

על הסרט
קצין משטרת ניו יורק ראלף סארשי (אריק באנה), שנאבק בקשיים אישיים, מתחיל לחקור סדרה של פשעים מטרידים ובלתי ניתנים להסבר. הוא משלב כוחות עם כומר לא שגרתי (אדגר רמירז), שמלמד אותו טקסים של גירוש שדים, כדי להילחם ביישות השטנית המפחידה שמשליטה טרור בעיר.

קידמון הסרט: https://www.youtube.com/watch?v=fTTQLbwhd04
סרט האימה שלי
23/07/14 20:06
8צפיות
מפחיד אותי שאין צנזורה על הפטפטת בשידור חי בכל ערוצי התקשורת. אפילו לא בישראל, ובעיקר בערוצי הטלוויזיה הישראליים. מפחיד אותי שאנשים לא חושבים על תוצאות הדיבורים שלהם. בערוץ 2 הראו לאחרונה שמשדרים אותם (את ערוץ 2 הישראלי) בשידור חי בטלוויזיה של עזה בזמן מבצע צוק איתן.
אני מפחדת מהפטפטת המסוכנת של הכתבים והפרשנים המומחים שמוסרים מידע לאויב בשעת מלחמה. הם אנשי צבא בכירים לשעבר, מומחי ביטחון, שב"כ, מפתחי מערכות, אנשי סוד שמחפשים לעצמם פרסום וחשיפה ורצים מערוץ לערוץ.
לאחרונה כשנגמרו כבר המרואיינים החוזרים על עצמם בכל הערוצים, התחילו לראיין אימהות של חיילים, וגם הן מפטפטות בשידור חי כל מיני דברים שלא צריך להגיד.
אחד המומחים שהתראיינו השבוע בערוץ 2 אמר שלא רצה לבוא, ועד עכשיו סירב לכל ההזמנות להתראיין, ואז אמר את מה שאני אומרת כבר מהיום הראשון למבצע – שהפטפטת של כל המומחים מסוכנת, שהם מוסרים מידע לאויב, שלא צריך מודיעין אלא רק להדליק את הטלוויזיה ולעשות את מה שמסבירים להם. המנחה ענה לו – אבל יש לשידורים האלה הרבה רייטינג, אנשים רוצים לראות. היי, בזמן מלחמה יש הרבה רייטינג גם לשקופית הסטטית של הרשות השנייה בלילה, לפני "שידורינו יתחדשו בשש בבוקר", וכך גם לשידור החוזר המי יודע כמה של מיכל דליות או שלי יחימוביץ' מרצות שיעור "לומדים ביחד" לילדי הדרום במלחמה הקודמת. למה? כי אנשים בחרדה דבוקים למסך מחכים להודעות הכתומות שיופיעו על המסך ויודיעו איפה יש עכשיו אזעקה. אנשים בחרדה של חוסר ודאות, והמידע הזה נותן להם אוריינטציה להתמצאות במרחב. זה שיש רייטינג לא נותן לגיטימציה להפיץ רעיונות ומידע מזיק שיפגע בחיילים ובעורף, ובביטחון המדינה.
במלחמה הקודמת נפל טיל בתל חי ליד פסל האריה השואג. ואז הכתבים החרוצים שדיווחו על האירוע אמרו – איזה מזל שזה נפל בשעה X ולא ב-Y, כי בדיוק בנקודה הזאת מתכנסים כל יום בשעה Y חיילי מילואים לתדרוך. ואני חשבתי בליבי – מחר ייפול הטיל בשעה Y וייהרגו הרבה חיילים. ובדיוק כך היה.
פחד לא מוסבר מחקירות
23/07/14 22:39
4צפיות
אני לא יודע איך זה התחיל, או מה היסוד לזה.
אבל יש לי צמרמורת בגוף כל פעם שאני חושב על חדק חקירות ושיטות להוצאת מידע מאסירים.

כנראה שזו המציאות בארץ, אולי זה מסרט הוליוודי או בכלל מהסרט ״הנסיך הירוק״ שראיתי לאחורנה.

סיפורים ששמעתי מחברים ביחידות קרביות.
על מחטים מתחת לציפורניים. תאי בידוד שאי אפשר לשבת בהם אלא רק לעמוד. צינוקים בלי חלון אור. מקומות שאתה לא יודע אם יום או לילה בחוץ.

זה אגב מתגבר כל פעם שאני נכנס לחדר בלי חלונות. כמו קזינו או משרד ממשלתי עמוס.

זיעה קרה שוטפת לי את המצח ואני מדמיין איך מישהו מושיב אותי על כיסא ומנסה להוציא ממני מידע בכחץ
אני תוהה עם עצמי אם הייתי מחזיק מעמד. כמה ואם בכלל היה מאמין לי שאין לי מה לספר.
מיתה טובה - טריילר של סרט ישראלי מצופה
23/07/14 23:35
4צפיות
מחפש את שם הסרט האירוטי מערוץ 4 יום חמישי
23/07/14 23:12
5צפיות
בגדול מה שאני זוכר, יש בסרט 3 שחקנים ראשיים בעל ואישה ועוד בחורה שמגיע לעבור\להתגורר בבית שלהם
יש איזה קטע עם ייצור אדום או ורוד קטן (כמו חייזר) שדומה למוח עם עיניים שהבעל מביא מהעבודה (או משהו כזה) ואם אני זוכר נכון הייצור גורם להם להתנהג מוזר
כמה קטעים שאני זוכר בסרט
1. הבחורה מתאמנת בחדר כשר שבבית שלהם, הבעל מציץ לה והיא מנגבת את הזיעה שלה עם החולצה ורואים לה את החזה
2. האישה מתעוררת במיטה והייצור הקטן נמצא לידה, היא צורחת שהיא רואה אותו
3. הבחורה מעירה את הגבר באיומי אקדח מכריחה אותו לקיים יחסי מין עם האישה, ובאיזה שהוא שלב היא מצטרפת
עם מישהו מכיר...אשמח שתגידו לי מה שם הסרט
סרט ישראלי קצר מגניב למדי (רבע שעה)
23/07/14 20:19
10צפיות
מפגש הבלוגרים הרשמי של |תפוז| אנשים
23/07/14 12:53
3צפיות
|אקשן|אנחנו שמחים להודיע כי ביום שני הקרוב, יתקיים אירוע מיוחד הכולל הקרנה של הסרט שושנה חלוץ מרכזי ושיחה עם הכוכב הראשי של הסרט- אושרי כהן.
ההקרנה המיוחדת תיארך ב 28.7.14. והיא מיועדת לבעלי בלוג תפוזי בלבד|!|

לפרטים נוספים, היכנסו לקישור הבא>>
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

|פטיש| היום בין השעות 18:00-20:00, נארח בפורום מבצע "צוק איתן" את עו"ד רבקה ורבנר, סגנית הממונה הראשי על יחסי עבודה במשרד הכלכלה.
עו"ד ורבנר תענה על שאלותיכם בנושא חובות העובדים והמעבידים במצב חירום.

אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|חייל| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לפורום הורים ועוד, ולכתוב מכתב או לצייר ציור עם ילדיכם עבור החיילים בחזית.
את כל הפוסטים וההודעות מהבלוגים והפורומים נרכז בעמוד ייעודי, נדפיס ונשלח לחיילים בדרום.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
וודי אלן וריצ'רד לינקלייטר
23/07/14 11:17
17צפיות
וודי אלן על סרטו החדש, המשבר בעזה והאישומים כנגדו
http://www.thedailybeast.com/articles/2014/07/18/w...

ריצ'רד לינקלייטר בראיון על סרטו החדש 'בויהוד'
http://www.avclub.com/article/richard-linklater-hi...
אולי אנחנו....
22/07/14 21:51
47צפיות
אתם חושבים שאולי אנחנו מדברים יותר מדי על סרטים במקום לדבר על האנשים שעושים את הסרטים ?

https://www.youtube.com/watch?v=ZX_SMzhbDqc
למה טריילרים לאחרונה נראים אותו הדבר?....
22/07/14 22:20
27צפיות
סיפורים מפחידים...
22/07/14 22:37
23צפיות
º
חבורה של אידיוטים לא מצחיקים
23/07/14 02:28
8צפיות
היתרון שלהם זה...
23/07/14 05:26
17צפיות
שהם מעלים שאלות מעניינות ומדי פעם גם אומרים דברים שמלמדים אותך דבר או שניים על יצירה קולנועית . זה הכי כיף ללמוד משהו תוך כדי הנאה .

אני מת עליהם .
משחק חדש
23/07/14 05:03
45צפיות
משחק חדש
מה ראיתי, למה ציפיתי, ומה קיבלתי.

או

מה קראתי, למה ציפיתי, ומה קיבלתי.
º
....
23/07/14 05:08
38צפיות
....
º
אצלי זה
23/07/14 13:16
22צפיות
אצלי זה
º
שלי.
23/07/14 15:33
20צפיות
שלי.
º
23/07/14 19:52
1צפיות
"מלחמת הכוכבים 7": כך יראו החלליות בסרט
21/07/14 22:08
24צפיות
צפיתי עכשיו בסרט האשליה
19/07/14 16:59
102צפיות
וממש הייתי מרותק לכל אורך הסרט,מה שקורה לי לעיתים מאד רחוקות בסרטים האמריקקים של העשור האחרון.  התפלאתי איך זה שלמרות שהסרט כל כך מבריק לא שמעתי עליו עד עכשיו. עד שהגעתי לסוף ואז הבנתי למה.
º
מצטרף להמלצה
19/07/14 19:22
23צפיות
º
זאת לא בדיוק היתה המלצה אבל בסדר
19/07/14 19:27
20צפיות
ומתוכנן סרט המשך
19/07/14 19:45
49צפיות
מעניין איך ימשיכו את זה
º
לא מתפלא אם נראה שם את אשטון קוצ'ר...
19/07/14 20:01
19צפיות
באמת בהתחלה יש כמה קטעים טובים
19/07/14 20:45
53צפיות
אבל בהמשך הוא לא משהו...
Now you see me
20/07/14 20:14
50צפיות
צפיתי לראשונה בסרט ביום שישי בערב ולמחרת שוב בשידור החוזר (yes 2) . בצפייה הראשונה אני תמיד נותן לעצמי להישען ולהנות מהסרט, אני לא מנסה לנתח אותו או מחפש את המבע הקולנועי, אלא צופה כדי להנות. בצפייה השנייה אני כבר באופן טבעי מתחיל לנתח את הדברים כי הכל כבר ידוע לי מראש, וכיף לנתח סרט שאתה נהנה ממנו.

השחקנים כולם היו נהדרים, למרות שג'סי אייזנברג קצת מעצבן אותי עם הדיבור הנויורוטי שלו. לפעמים כשהוא מדבר נדמה שהמילים מנסות לברוח מרכבת דוהרת. אצל צוקרברג זה עבד לו, כאן זה כבר מעצבן. ההפתעה של הסרט מבחינתי היא מלאני לורן, עד היום ראיתי אותה רק בממזרים חסרי כבוד. היא נותנת משחק משכנע ומצליחה להביא קונטרה נהדרת למארק רופאלו. וגם איילה פישר, לא ראיתי אותה בהרבה סרטים, אבל פה אני מוריד את הכובע לכבודה, היא היתה סקסית ביותר. וזה חברים, מגיע אליכם מבחור גיי.

אני לא יודע למה, אבל לסרט היתה קצת תחושה של נולאן בשבילי, אבל בצורה של פאן טהור, בלי ממבו ג'מבו יתר על המידה.

כולם דיברו בזמנו (כשהסרט יצא) ומדברים עכשיו על הסוף שהורס את הסרט .
על איזה סוף בדיוק, החשיפה של המתכנן הראשי, זה שהם התאהבו, או הקטע הלא ברור עם העין.

אני לא הבנתי מה היה הקטע עם העין, מה הם בדיוק השיגו שם? הסצינה האחרונה שסגרה את קו העלילה הזה היתה כשהם נעלמו לתוך הקרוסלה.

גם לא הבנתי איך הם ביצעו את כל ההופעות האלה ולא הזכירו בסרט אפילו לשניה את כל הצוות הטכני. הרי מופעים כאלה, ובמיוחד האקט השלישי, מצריכים הרבה אנשים לבנייה  וקונסטרוקציה ואישורים לבנייה, אנשי תאורה וסאונד והכל. ואם הגיבורים שלנו כאלה חכמים, למה הם לא ניסו לגלות מי זה ששלח אותם לבצע את כל העסק?

אבל בגדול, זה סרט נהדר. מאוד נהנתי ממנו ואפילו יותר בצפייה השנייה. המוסיקה היתה סוחפת ומחשמלת,  אהבתי את המקצב שלה ואת האנרגיה שהיא הכניסה לסצנות .

אני נותן לסרט 8/10 .

החשיפה של המתכנן הראשי
20/07/14 20:30
38צפיות
מה שהופך סוף לגאוני זה שלא רק שהוא מפתיע אלא גם יש לו אחיזה לכל ה-90 דקות שקדמו לו, ראינו את זה במועדון קרב,ובחוש השישי ובעוד סרטים גדולים.   כאן פתאום נזכרו בסוף להגיד לנו שרופאלו הוא הבן של הקוסם שמת,ופתאום נזכרו להגיד לנו שהוא הגיע להופעות של הקוסמים עם קפוצ'ון אפור(כאילו שאם הוא היה מגיע עם סתם טי-שרט זה לא היה אמין,כי קפוצ'ון אפור זה "מסתורי ואפל כזה")

הקטע עם העין הוא פשוט מופרך מדי מכדי לנתח בכלל למה הוא מופרך . זה כאילו שפתאום החליטו לעבור מסרט אקשן לסרט מד"ב מבלי לעדכן אותנו.

הסוף של הסרט מתחרה בטמטום שלו רק לסוף של בייסיק(לפחות בהאשליה רוב הסרט גם היה מעניין)
מילא וודי הארלסון
20/07/14 20:33
39צפיות
כבר ראיתי אותו בסרטים יותר גרועים,אבל איך לעזזל מורגן פרימן הסכים להשתתף בחרא הזה
וודי הארלסון? מורגן פרימן?
21/07/14 04:54
30צפיות
השחקן הכי טוב בסרט הוא מארק רופאלו!
שחקן אפור
21/07/14 13:09
23צפיות
וכשמצמידים לו את הבלונדינית המושלמת הזאת אתה לא שם לב אליו בכלל

מישהו אגב יודע אם היא פנויה?
וזה לא שאני כזה מת על פרימן
21/07/14 13:13
23צפיות
כמעט בכל הסרטים שראיתי שלו הוא משחק את אותה הדמות-השמוק המתנשא.   

מזל שיש מבצעים לסרטים... צריכה המלצה!
20/07/14 11:02
43צפיות
טוב, בד"כ אני לא הולכת לקולנוע, אבל הפעם קיבלתי כרטיס זוגי ופופקורן ב-20 דרך מזרחי, ותכלס זה שווה (מזכיר לי את המבצעים של סלקום לפני איזה 10 שנים, לוותיקים שבינינו ;) )...
קיצור, אשמח לאיזו המלצה לסרט טוב. הולכת עם חברה, בנות 24, אוהבות לצחוק ולא בא לנו משהו ארוך מדי.
יש המלצות?
אפס ביחסי אנוש
21/07/14 08:07
25צפיות
אולי יזכיר לכן את הצבא, בטוח שתצחקו, ורק 100 דקות.
סרטי השבוע
18/07/14 12:28
82צפיות
אז מה ראיתם השבוע? ספרו לנו .
NOAH (מסרבת לקרוא לזה "המבול"...)
18/07/14 14:29
81צפיות
סרט מעט מפוספס לצערי.
האפקטים מרהיבים, השחקנים מצויינים, אבל משהו בתסריט לא מספק ומרגיש לא סגור מספיק. כשחושבים על העלילה ועל אורך הסרט אי אפשר שלא לשאול - איך זה שלא הספיקו יותר? התעכבו יותר מדי על חלקים מסויימים, ופחות מדי על חלקים אחרים.
סה"כ פוטנציאל אדיר, אבל נהניתי כך או כך. זה פשוט לא סרט שייחרט לי במוח, לצערי.
7/10
גם אני מסכים... |ספויילר|
20/07/14 23:37
14צפיות
יש יותר מידי מינימאליזם, חבורה של חיות אדם בהנהגת מלך כוחני מנסות להתנכל לנוח. והוא בתמורה חצי מאבד את דעתו, לא מביא לילדים שלו כלות במקביל לזה שהוא מבין שיש בכולם רוע. ואחר כך זומם במשך 9 חודשים להרוג את הנכדה שלו אבל כשמגיע הזמן הוא מתחרט, ומקנח בלהשתכר כלות ולהתנהג בסהרוריות כשמגיעים ליבשה אבל להגיע לתובנות בדיוק ביום שהבן שלו יוצא לנדודים (ולא ברור בדיוק מה הוא מתכנן למצוא הרי אין נפש חיה בשום מקום).
º
21/07/14 08:40
1צפיות
שרלוק
18/07/14 17:30
77צפיות
ראיתי בינתיים את 7 הפרקים הראשונים מתוך 9. הבוטום ליין, סדרה מצויינת, אבל לא מושלמת. יש כמה פרקים פנטסטיים (1.01, 2.01 ו2.03), כמה סבבה (1.03, 3.01) וכמה, למען האמת, די גרועים (2.02, 1.02). אני נהנה בעיקר מהכתיבה והמשחק המבריקים, התעלומות עצמן סבבה אבל בטח לא מדהימות. בסך הכול, הרבה כיף. אני אוהב את הכיוון של העונה 3 בינתיים עם ההקצנה של הפן הקומי, הבריטים יודעים להצחיק.
º
2.02 הוא מה"די גרועים"?!
18/07/14 17:47
24צפיות
אולי הוא יותר בכיוון של בינוני
19/07/14 00:00
44צפיות
אבל כן, אני לא מתחבר לפרקים שהם נטו תעלומה אחת, הם נוטים להיות חלשים יותר. התעלומה עצמה פשוט לא הייתה מרתקת במיוחד וגם הפתרון שלה היה די צפוי.
º
אה, אני מבין שלא נגעת בספר של הולמס בחייך.
19/07/14 00:02
16צפיות
º
נופ
19/07/14 14:51
12צפיות
סרטים מספר
18/07/14 17:50
72צפיות
לב רגיל - עורר את סקרנותי בעקבות המועמדויות הרבות שצבר לו באמי, כמעט כל שחקן מהקאסט מועמד.  חבל לי שטיילור קיטש לא זכה גם להגיע למעמד... בכל אופן, לסרט - נחמד, נושא מעניין וקשה שמוצג היטב, גם אם לעתים נמרח,  אך עדיין לא הותיר אותי ב"וואו" או בדמעות חסרות רסן. המון סצינות עמוסות במלודרמטיות כך שאני לא מופתע מהמועמדים הרבות על המשחק...
חבלה-דווקא מתחיל כיפי למדי אבל מהר מאוד נהפך לסרט מאוחר עם אנסמבל הדמויות הכי מגעיל שראיתי לאחרונה. סרט מאוד מלוכלך, מכוער מכל בחינה ויזואלית(אם זה ניסה להיות ריאליסטי - הוא נכשל נחרצות. אפילו בתור טראש הוא לא מהנה. מירל אנוס דווקא מפתיעה פה, לא ציפיתי ממנה לשחק כזאת דמות דוחה והיא עשתה זאת בצורה טובה. להתרחק!
רק את
18/07/14 23:48
61צפיות
״הזקן בן המאה שיצא מהחלון ונעלם״
לא קראתי את הספר ואף לא ראיתי הטריילר לפני כן,
באתי בלי ציפיות ומאוד נהנתי מהסרט,
הסרט כתוב טוב, משחק טוב של השחקן הראשי, ויש בסרט מוזיקה נהדרת,
בהחלט ממליץ על הסרט

(משהו מצחיק שקרה לי בהקרנה, באמצע הסרט הייתה אזעקה בדיוק בסצנה של פיצוץ)
º
מה עושים כשיש אזעקה באמצע הסרט?
19/07/14 00:01
41צפיות
אני חושב שזה משתנה
19/07/14 05:58
50צפיות
מקולנוע לקולנוע,
האולם הספציפי שהייתי היה ממוגן אז נשארנו במקום,
אבל אם יש אולמות לא ממוגנים בטוח מפנים אנשים.
º
אפס ביחסי אנוש
19/07/14 06:07
22צפיות
השבוע ראיתי את
19/07/14 15:38
75צפיות
לפני השקיעה- מעולה. איתן הוק וג'ולי דלפי (המהממת) כסלין וג'סי הם אולי אחד הזוגות הכי מקסימים שהיו בקולנוע וזה נחמד מאוד לשמוע אותם מדברים (לא משנה באיזו נקודה בסרט תהיו, יהיה שם אותם מדברים) אבל 'לפני השקיעה' הרבה פחות טוב מקודמו המקסים. אם כי בפני עצמו הוא מעולה.
מיליון דולר בייבי- וואו. נכנס היישר לתוך רשימת הסרטים הכי משעממים שאי פעם ראיתי. נמשך כמו הנצח, דמויות ועלילות לא מעניינות ובימוי של מאפרה. אין לי מושג איך הסרט הזה זכה באוסקרים על הסרט, הבימוי והמשחק (שלא מצדיק אוסקר. הילארי סוואנק לא הייתה כזו טובה ומורגן פרימן של הסרט הזה הוא מורגן פרימן כשהוא ישן). הדבר שהכי שעשע אותי בסרט זה לשמוע את קלינט איסטווד מנסה לחקות את באטמן, אבל זה ממצה את עצמו מהר מאוד והופך למשעמם כמו הסרט שמסביבו.
עיר החטאים- צפייה שנייה לקראת סרט ההמשך שמגיע סוף סוף עוד חודש. הסרט מעולה. הוא מלא בסטייל עד כדי כך שהוא מרגיש לרגעים כמו קומיקס חי, הסיפורים מרתקים והשחקנים מעולים. אבל הוא מאוד גדוש. יש בסרט מלא מכול דבר ולקראת הסוף זה מתחיל מעט להתיש. אבל למרות זאת זהו סרט מהנה ביותר. עכשיו אני לחלוטין מצפה לסרט החדש.
שבעת הסמוראים- הסרט הראשון של אקירה קורוסאווה שאני רואה הפתיע אותי מאוד לטובה. ציפיתי לסרט ארוך ומתיש וקיבלתי סרט ארוך ומאוד מהנה. למרות שהסרט הוא 3 וחצי שעות, לא הרגשתי מותש במהלכו ואפילו הייתי שמח לעוד כמה דקות בחברת הסמוראים. הסרט מבויים היטב, העלילה מעניינת, הדמויות והכימה ביניהם נבנת היטב, האקשן לא רע ויש לא מעט רגעים משעשעים. סרט מומלץ ביותר.
|הדגשהבלתי משוחדים- סרט מהנה אבל לא יותר מזה. קצת מזכיר את סרטי הקיץ הממוצעים. הוא לא עמוק אבל יש בו אקשן מהנה, שחקנים טובים וכמה רגעים מוצלחים ביותר. סצנת עגלת התינוק היא אולי מסצנות האקשן המוצלחות ביותר שנעשו
כוכב הקופים: השחר- אחלה סרט. האפקטים מרשימים מאוד, היחסים בין הקופים לאדם מעניינים והאקשן בסוף אדיר. רק חבל שבחציו השני של הסרט העלילה שלו הופכת להיות לא מקורית וצפוייה. אבל חוץ מזה, סרט מהנה ביותר.
מיליון דולר בייבי מאסטרפיס
19/07/14 20:29
35צפיות
בימים בהם סרטים בינוניים ומטה מועמדים לאוסקר, אני נזכר בסרטים מצוינים כמותו.
מיליון דולר בייבי - סרט נהדר, אך מסכים לגמרי
20/07/14 04:18
31צפיות
עם מה שכתבת על שבעת הסמוראים. מצטרף להמלצתך החמה על הסרט http://hafsaka.wordpress.com/2014/01/26/1954-seven...
כוכב הקופים: השחר (הקרנת תפוז)
20/07/14 00:52
41צפיות
ללא ספק הסרט ה-אפי של השנה, עד כה. בנוקאאוט די גדול, יש לומר. כפי שמבקר חכם ידע להבחין ואני לא זוכר את שמו כעת, אין בסרט הזה יותר מ-3 סטים עיקריים לרוב הסצנות במהלכו. אבל בזכות בימוי חכם, תסריט מעניין ואפקטים מעולים הסרט הזה מרגיש כמו הסרט החשוב של הקיץ, הייתי אפילו מעז להגיד. סרט קודר כל כך מבית הפקות הוליווד לא זכור לי כבר שנים רבות - זה סרט pg13 מהאינטנסיביים ביותר שיצא לי לראות, כבר מהסצנה הראשונה המלחיצה. בהחלט לא לילדודס.

הדמויות בסרט, בשני הצדדים של הקופים ובני האדם, אינן מרגישות עמוקות מדי אף פעם, אבל שוב - הבימוי והתסריט מצליחים לגרום איכשהו לאיזושהי אהדה לכל צד ודמות. אולי כי הסיטואציות גם מזכירות באופן מדכא את המצב המדיני בארצנו... לסיכום, זה פשוט פותח עידן חדש ומרגש לסדרת "כוכב הקופים", ואני כבר מת לראות את הפרק הבא מאת הבמאי מאט ריבס. לגמרי מחלתי לו על הביזיון של השיעמומון "קלוברפילד".
השבוע לא משהו
20/07/14 04:29
43צפיות
ראיתי שני סרטים שאפשר לוותר עליהם - טוקרב (לא הצליח להעיר אותי) ו-סוף שבוע בפריז (הנושא מבטיח, ויש כמה סצנות שוות, המשחק לעתים מסקרן, אך בסה"כ  לא מתעלה מעל לממוצע)

השבוע גם כתבתי על המטרו האחרון ואנדיאנה ג'ונס הראשון:
http://hafsaka.wordpress.com/2014/07/14/1980-the-l...
http://hafsaka.wordpress.com/2014/07/17/1981-india...

סודות אל.איי
20/07/14 10:04
38צפיות
סרט מצויין! שחקנים מעולים, נהניתי מאוד
קצת מתבאסת שלא ראיתי אותו לפני ששיחקתי לפני שנתיים-שלוש במשחק L.A Noire בפלייסטיישן. מסתבר שהמשחק ממש לקוח מהסרט, לא מבחינת הסיפור אבל כן מבחינת הסגנון. הרגשתי שאני רואה את המשחק בתור סרט... שעשע אותי אבל גם קצת הרס לי את הכיף ואת ההרגשה של המקוריות. או וול...
8.5/10
פומפיי ועוד כמה חדשים
21/07/14 16:48
28צפיות
פומפיי

בין חיקוי גרוע של הסרט גלדיאטור לחיקוי ממש גרוע של הסרט גלדיאטור. ממש שיעתוק של חלק מהסצנות והאופי של הגיבורים הראשיים רק הרבה פחות מרשים והרבה יותר שטוח. הסיבה היחידה שראיתי את הסרט עד הסוף היא שג'ון סנואו משחקי הכס משחק שם ורציתי לראות צדדים נוספים בו. אך לצערי, למרות שהוא שחקן טוב, לא נתנו לו לבטא את יכולות המשחק שלו.

ממלכת גן עדן

לא אהבתי כל כך, אורלנדו בלום הוא שחקן גרוע לפי דעתי, חד מימדי וגם שהוא משחק דמות כל כך בכיינית ונוראית בסרט טרויה שהוא חיסל את עצמו בעיני. העלילה חצי כח, אין הרבה רציונל, הגיבור מחליט החלטות באופן ילדותי לחלוטין ופשוט המזל כשלעצמו שם אותו איפה שהוא.

שלטון האש

סרט עם פוטנציאל אבל עם קצת ניחוח של סרטים פחות מורכבים שהיו עושים פעם. כמובן שכריסטיאן בייל תמיד טוב ומת'יו מקונוהי שאני מאד מאד מעריך אותו עכשיו אחרי שראיתי את הסדרה "בלש אמיתי" עושה עבודה לא רעה. פשוט שהסרט היה יכול להיות יותר מרשים, העלילה הייתה יכולה להיות יותר מורכבת, היה יכול להיות יותר מתח וטוויסטים - וחבל שלא עשו כך.

Sabotage 2014

אז אחרי ששוורצנגר היה מושל קליפורניה, ואחרי שעשה גיג בסרט השטחי EXPENDABLES, הוא חזר לעשות סרטים שטחיים. לפחות השטחיים הראשונים שלו היו מוגזמים או מקוריים מאד (קונאן, המחסל, שליחות קטלנית). הסרט הנ"ל הוא סתם עוד סרט שראיתי מליון פעם במגוון גרסאות שונות. חבל לבזבז שעתיים מהחיים.
שאלה בקשר לקולנוע....
20/07/14 18:00
28צפיות
אילו סרטים יצא לכם לראות בקולנוע וזה נחקק לכם בזכרון עד היום?

אני נגיד יצא לי לראות את 'היום השלישי' ב 1996 וזאת הייתה חוויה שתזכר לי עד היום, זה מהסרטים שהקולנוע נועד בשבילהם, זה מהסרטים שרוב האנשים הלכו בפעם השנייה וגם השלישית ולא שכחו למחוא כפיים שהראו את דגל ישראל
הפשיטה 2- The Raid 2
20/07/14 11:07
23צפיות
אל תחמיצו את סרט האקשן הגדול של השנה! המבקרים מהללים!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...
אין סרט שמשתווה לסרט "גלדיאטור".
19/07/14 12:36
68צפיות
הסרט זכה באוסקר ובצדק.
חשבתי שאולי "טרויה" ישתווה ל"גלדיאטור", אבל ההבדל גדול.
"גלדיאטור" משנת 2000 ומאז לא יצא סרט כזה סוחף.
יש לכם אולי המלצה על סרט שהוא בערך דומה ל"גלדיאטור"?
יש לי, אבל אני לא בטוח אם בא לך לשמוע שמות
19/07/14 12:38
69צפיות
של 488 סרטים שונים.
º
אז תן רק את החדשים,משנות ה-90 ואילך, והבולטים
19/07/14 12:56
22צפיות
º
אז אתה רוצה רק 188?
19/07/14 14:45
17צפיות