לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ביקורת סרטים וקולנוע
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,
נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.
אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:
`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X
והתיאוריה שלנו:
“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,
מנהלי פורום סרטים וקולנוע

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ביקורת סרטים וקולנוע

שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,
נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,
נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.
אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם
כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,
הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:
נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,
נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,
בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.
(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:
`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X
והתיאוריה שלנו:
“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,
מנהלי פורום סרטים וקולנוע
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

סרטי השבוע
28/08/2015 | 09:20
4
והשבוע מה ראיתם?
איך קוראים לסרט
25/08/2015 | 18:29
1
37
סרט ישן על מישהו שהייתה לו תאונה וקיבל כוחות על..
החולשה שלו הייתה הצבע אדום

וסדרת סרטים של שמן ורזה שכל הזמן מסתבכים עם עבריינים ומנצחים אותם
(נראה לי שזה אותו שחקן ראשי)
super snooper
27/08/2015 | 17:24
7
עם טרנס היל

you're welcome
שאלה למבינים בשר הטבעות
25/08/2015 | 14:32
27
האם הציטוט של סם שמופיע בקישור הזה משני הצריחים, הוא ציטוט מקורי מהספר או חלק מהתסריט?

מחפש שמות של שחקנים קומיים ישראלים
24/08/2015 | 19:12
21
בגילאי 30 לערך
או שנראים כך
מישהו מכיר?
אנשים כמו ציון ברוך וכדומה
דיבוב של סרטים לעברית
22/08/2015 | 16:44
1
44
זה עתה ראיתי שהסרט "סיפורו של דולפין" עבר דיבוב לעברית.
תמיד חשבתי שהמדיניות בארץ היא לא לעשות דיבוב לסרטים מצולמים,
אלא רק תרגום בכיתוביות. האם ידוע לכם לפי אילו קריטריונים מחליטים
באמת מתי לדבב ומתי לעשות תרגום בכיתוביות?

בשנים האחרונות מדבבים הרבה יותר סרטים
24/08/2015 | 15:50
21
מבעבר...

אחת הדוגמאות שבעיני הכי בולטות זה הדיבוב ל'הארי פוטר ואבן החכמים' (לא זוכרת אם דיבבו את יתר הסרטים - כי הסרטים המאוחרים הם לא מתאימים לקטנים - אבל את הסרטים הראשונים דיבבו...) וכן לא מעט סרטי פנטזיה.

כך שלדעתי סרטים חדשים שמתאימים לצעירים כיום מדובבים אותם...
סרטי השבוע
21/08/2015 | 15:47
3
48
אז במה צפיתם לאחרונה?

השבוע שלי
21/08/2015 | 19:16
62
סוף המשמרת. על החיים והעבודה של שני שוטרי סיור שהם גם חברים טובים טובים. סרט לא רע, הופעה נהדרת של ג'ק ג'ילנהול. האם יש שחקן טוב ממנו בהוליווד היום?

אקס מכינה. אז... אוסקר אייזיק בהחלט נותן פייט לג'ילנהול. דרמת המד"ב של אלכס גרלנד היא אחד הסרטים הטובים שראיתי בשנים האחרונות.

הילד מפילי. סרט טורניר-מכות מטופש אבל מהנה לחובבי הז'אנר.

סקוט פילגרים. צפיתי בו כבר לפחות 3-4 פעמים, הוא עדיין בידור מושלם בעיני. כל הכבוד לאדגר רייט על ביצוע כה מושקע, מוקפד ושנון.
השבוע ראיתי
22/08/2015 | 12:38
46
1965 - Give me a complaint book
שווה הצצה רק לחובבי ריאזנוב (אחד הבמאים הרוסיים הוותיקים שאני אוהב). זה די מסקרן לראות את התמימות של הבמאים הסובייטים הגדולים בסרטים מוקדמים שלהם. כאן מעורבבים 4 נושאים מרכזיים שרלוונטיים גם בתקופה שלנו: תפקידה של התקשורת, השירותיות מול הגסות בעבודה, הניסיון והפרוצדורות המסואבות מול חדוות העשייה והצעירים מול המבוגרים (כו שגיבורת הסרט מטירה לעבר עסקן מפלגתי שהשרבב לבין שורות מקבלי ההחלטות לאחר שהוא ראה תכנית של צעירים לשיפור חזות מסעדה סובייטית - אם הם העתיד הבהיר, אז אתה העבר השפל). סרט עשוי טוב

2015 - בחזרה למחר
יש לי רגשות מעורבים מסרט זה. מצד אחד מלא חורים, הלוגיקה לא עובדת עד הסוף, כל הסבר נתקל בסתירה. מצד שני יש כמה רעיונות נהדרים - גם חזותיים וגם בתוכן המוצג והחבוי. קודם כל יש את הראיון ישן-מחודש שטכנולוגיה זה טוב, שעתיד טוב יותר יושג ע"י עולם טכנולוגי יותר, שמדענים והחכמים צריכים לשבת ביחד וליצור עולם חדש אמיץ - העתיד. רעיון זה נזנח בכמה עשורים אחרונים וזה מרענן לראות אותו שוב. הרעיון השני הוא שהעולם כולו מלא ב-נגטביות, ביקורת והטחת אשמה והשלמה עם הגורל, ז"א עם הלא טוב של הגורל - ויש רק מעטים שימצאו פתרונות ושיפורים - אנחנו רק צריכים לאפשר להם. הרעיון החבוי כאן הוא ביקורת על החברה המודרנית, על כל מוסדותיה אשר מציירת את המציאות והעתיד בשחור (בסרט זה מוסבר ע"י כך שהאנשים עוברים מניפולציה ע"י משדר השותל בהם רעיונות רעים ...באמת... תנו קצת כבוד לאינטלגינציה). בקיצור - זהו סרט לא שלם, טעון שיפורים אך שופע ברעיונות מקוריים. אם כן - שווה בהחלט.

2014 - הזייפן
הנושא מעניין, הרקע מסקרן (זיוף תמונה של מונה והחלפה במוזיאון) אפילו הביצוע בסדר (ג'ון טרבולטה קצת עייף כאן) - אך בכל זאת חסרה בסרט התלהבות, קצת ברק או עומק. סרט בסדר, שלא נרגיש הפסד אם לא נראה אותו

1976 - The toy
כבר אז עשו סרטים נגד טייקונים. הוא לא ייצור רע הטייקון, אלא מה שהוא עושה הוא רע לסובבים אותו - אף אחד לא מעיז לאתגר את דבריו, מילותיו קודש - כי אף אחד לא רוצה לאבד מקום העבודה - כאן מדובר על בן של טייקון שנכנס לחנות צעצועים ומצביע על אחד העובדים - הוא רוצה אותו כצעצוע בתור מתנה. פייר רישאר הוא אותו העובד ומכאן אפשר לנחש את הקומיות המתגללת במורד הסרט. לא רע בכלל, אפילו יש בו מסרים המתכתבים עם מה שקורה עכשיו - אך בכל זאת קצת מיושן. לחובבים מושבעים של סרטיו של פרנסיס וובר ופייר רישאר.

2010 - המשרתת
סרט מעניין על מוסר. על פני השטח מדובר בבית מאוד עשיר שמשרתת חדשה צעירה ומושכת נכנסת בו, מפותה ע"י בעל הבית ונכנסת להריון. אך הזירה עצמה של הארועים - בית גדול, עם בעל הבית צעיר החוזר מאוחר, מנגן בפסנתר, לבוש למשעי ושותה יינות יקרים, בעלת הבית בהריון עם תאומים שכל מה שמעניין אותה זה בשמים, שמנים, הנאות וחיים די ריקניים, בת שלה הקטנה, משרתת בכירה, שלא אוהבת את העבודה אך מבצעת את הכל ביעילות מופתית ואמה של הבעלת הבית, אשר מעריכה רק כסף ורואה בגורל ביתה גורל ברוך, ולא תתן לשום דבר לאיים עליו, אפילו במחיר פשע. מיקרוקוסמוס של העולם כולו בבית אחד. ובמיקרוקוסמוס זה אף אחד לא ייצא נקי מתוצאות המחרידות - הכל קשור להכל ואין נקי ללא מלוכלך. שווה.

השבוע כתבתי גם על 2 סרטים גדולים
מקס הזועם - כביש הזעם
22/08/2015 | 15:32
44
10\10 זה כל מה שיש לי להגיד. מדהים!!!!!
חיסול ממוקד-Good Kill - לוותר-פשוט גרוע
19/08/2015 | 16:51
2
25
הסרט מתחת לכל ביקורת
25/08/2015 | 14:16
1
19
טכני,משעמם,חסר מעוף
25/08/2015 | 15:42
1
בלוג נחמד לשיתוף סרטים
19/08/2015 | 15:18
50
במקרה נתקלתי בבלוג הזה.
מחפש סרט של רובין וויליאמס
16/08/2015 | 22:38
4
65
שלום, אם מישהו יוכל לעזור ..
אני מחפש רט של רובין וויליאמס משנות התשעים . כפי שאני זוכר קראו לסרט בתרגום בכבלים " גאון " הסרט מדבר על בחור צעיר שנולד עם פיגור קל וקשיי למידה ומתנהג כילד יחסית לגילו . הוא מוצא עבודה במאפיה ומצטיין שם בעבודתו ואז מציעים לו לעבור ניתוח להשתלת " גנים " שמעלים את מנת המשכל שלו לכמעט 200 לזמן קצוב של שנתיים כמדומני והוא הופך להיות אחד האנשים החכמים והמצליחים בעולם ובסוף הסרט חוזר למצבו הראשון .

לא מצאתי סרט שלו שעונה לשם הזה ואני בטוח כמעט ב100 אחוז שזה היה רובין
וויליאמס . פשוט קשה לפספס אותו .

תודה לכל העוזרים . ערב טוב .
תבדוק באתר אי אם די בי באיזה סרטים הוא שיחק ותמצא
18/08/2015 | 17:32
1
30
תודה רבה .
18/08/2015 | 21:19
8
מזכיר מאוד את עלילת הסרט "צ'ארלי" לא עם וויליאמס
19/08/2015 | 09:24
1
40
מומלץ מאוד בכל אופן גם אם זה לא מה שאתה מחפש.
תודה רבה . אחפש .. : )
19/08/2015 | 18:39
10
תחרות עיצוב חולצה לסרט "בחזרה לעתיד"
18/08/2015 | 23:40
30
היי לכולם.
אשמח אם תצביעו לעיצוב החולצה שלי בתחרות החולצות של "בחזרה לעתיד" באתר "Threadless".
יש לכם חשבון באתר Threadless? אשמח אם תתחברו ותצביעו.
כל הצבעה תוערך : ) תודה רבה.
https://www.threadless.com/designs/roads-we-dont-n...
עזרה בזיהוי סרט ישן
18/08/2015 | 07:25
2
40
סרט מצחיק ישן על מקדם מכירות של איזה חלקי רכב הם נוסעים ברכב שכל מהלך הסרט מתיישן עקב חבטות . אני זוכר 3 מצבים קומיים שהם נחשדים בשכרות בנהיגה נוסעים לשדה פתוח וצועקים "דבורים דבורים". על מנת שהשוטרים לא יתעסקו איתם..
שהם פוגעים באייל בכביש מרחמים עליו והוא מתעורר להם ברכב בזמן הנהיגה ומחרבש להם את הרכב.
עוד משהו שהוא מדגים משהו ללקוח על השולחן ומבעיר לו את השולחן.
אני חושב שהשחקן הוא ג'ון גודמן אבל לא בטוח.
נראה לי ששמו של הסרט הוא Tommy Boy
21/08/2015 | 15:36
1
21
תודה רבה בדיוק. הסרט הזה. כל הכבוד.
26/08/2015 | 07:30
1
זיהוי סרט אימה ששודר ב6+ כן זה מפעם
16/08/2015 | 20:48
5
50
אז ככה אני זוכר רק סצנה אחת מזעזעת במיוחד:
אישה מתחילה ללכת הליכת עכביש (כמו הילדה ממגרש השדים כשהיא ירדה במדרגות) ואז היא מתחילה ללדת יצור מוזר אחר.
אז כאמור זה שודר ב6+ רצועת השידורים אחרי שערוץ הילדים היה מסיים את שידוריו.
בבקשה עיזרו לי למצוא את הסרט.
תיקון טעות לא 6+ אלא הצגה שנייה
16/08/2015 | 21:20
18
אולי Xtro?
16/08/2015 | 21:55
3
40
תודה רבה נראה לי שזה זה!!!
16/08/2015 | 22:19
2
18
אחלה, זה היה long shot
17/08/2015 | 23:36
1
14
כל הכבוד לך - הצלחת לזהות את הסרט מהמשפט המעורפל שכתבתי
18/08/2015 | 03:32
29
ממש כל הכבוד. לגבי סרט/מיני סדרה שאני מחפש (בהודעה הנוספת שלי) לא מעלה משהו?
למקרה שלא תמצא:
ראיתי את זה בתחילת שנות ה90. מה שאני זוכר מהעלילה זה: שיש טבעת זהב שיש במרכזה מין מחט או עוקץ שיש בו רעל. לאורך כל הסרט או הסדרה אנשים שונים מנסים להשיג את הטבעת, ברגע שהם משיגים אותה הם מתים מהרעל ואז זה ממשיך הלאה. בסוף האדם שמשיג את הטבעת הוא דמות משנה וממש לפני כותרות הסיום גם הוא נדקר ממנה. הכל מתרחש באפריקה או במזרח הרחוק לפי מה שאני זוכר.
המלצה על סרט: אלוהים ברך את אמריקה
16/08/2015 | 23:42
52
נזכר בו מדי פעם כי איך אפשר שלא. לפרנק מרדוק כבר לא נשאר מה להפסיד... והוא מזהה הזדמנות לפרוק את התסכולים שלו מהחברה האמריקאית. סאטירה לא מעודנת וישירה למדי על תרבות הריאליטי, על אנשים חשוכים ועל פוליטיקלי קורקט בארה"ב. לא פיסגת הקולנוע אבל בהחלט סרט מבדר ומעניין ששווה לראות, ושזוכרים אח"כ.
בחנו את עצמכם: כמה סרטים רעים ראיתם?
16/08/2015 | 21:40
42
זיהו סרט או מיני סדרה ישנים
16/08/2015 | 20:47
5
34
ראיתי את זה בתחילת שנות ה90. מה שאני זוכר מהעלילה זה: שיש טבעת זהב שיש במרכזה מין מחט או עוקץ שיש בו רעל. לאורך כל הסרט או הסדרה אנשים שונים מנסים להשיג את הטבעת, ברגע שהם משיגים אותה הם מתים מהרעל ואז זה ממשיך הלאה. בסוף האדם שמשיג את הטבעת הוא דמות משנה וממש לפני כותרות הסיום גם הוא נדקר ממנה. הכל מתרחש באפריקה או במזרח הרחוק לפי מה שאני זוכר.
בבקשה עיזרו לי, מחפש את זה כבר שנים.
כמה שאלות
21/08/2015 | 15:28
4
19
האם הסרט היה בשחור לבן?
דובר אנגלית?
איפה ראית אותו?

אגב בטוח שמדובר בטבעת ולא בחפץ אחר?

התשובות
21/08/2015 | 18:51
3
18
1. הסרט צבעוני
2. לא בטוח לגבי האנגלית יכול להיות איטלקית או צרפתית אבל אולי בכל זאת אנגלית.
3. ראיתי אותו בווידיאו בערך ב-1993
4. 100% טבעת זהב מלא בעיטורים ובאמצע מחט מוחבאת.
מידע נוסף- הסרט מתרחש על רקע ג'ונגלים להכל יש מראה קולוניאלי כזה.
המשפט האחרון בסרט של הדמות המשנית שמשיג את הטבעת בסוף, הוא שם           אותה על האצבע נדקר ואומר :"אוי איזה דוקרנית/חדה את".
קשה קשה... אולי The Secret of the Ice Cave?
21/08/2015 | 19:46
2
11
לא, זה לא זה.
21/08/2015 | 20:15
1
7
סורי, בכל אופן נשמע מעניין... כך שאם אתה מזהה, תחזור לדווח
27/08/2015 | 23:42
2
סרטי השבוע
15/08/2015 | 10:02
6
40
השבוע שלי
15/08/2015 | 10:06
74
Most Violent Year. אוסקר אייזק המעולה מגלם את דמותו של אבל מוראלס, בעל עסק בתחום הדלק שמנסה לשרוד בעולם תחרותי. יש בסרט משהו מאוד מוקפד והדיאלוגים מרומזים ומעוררי מחשבה. זה לא עוד סרט סתמי מהוליווד. החולשה שלו היא שהוא קצת נטול שיאים, או השיאים בו לא מגיעים לגבהים שמאפשרים שביעות רצון מלאה. מעניין, חובבים מושבעים של קולנוע יעריכו.

גומורה. לא הצלחתי לסיים אותו, מעריך את הניסון לשקף את המציאות אבל זה לא חומר מעובד מספיק לטעמי.

כל אנשי הנשיא. כמה פעמים ניסיתי לצפות בו וכל פעם השתעממתי. לא הצלחתי לסיים אותו גם הפעם. מוותר באופן סופי.

הגופה The Body. הוגו סילבה מככב במותחן ספרדי מפתיע שעדיף לספר אודותיו כמה שפחות. לא רע.

השבוע ראיתי
15/08/2015 | 11:11
67

2015 - האמת על שקרים
דברים שמכיר, וחיפשתי חידושים - מכיוון שלא היו - התאכזבתי. למי שלא מכיר את נושא ה"שקר" ולמה אנחנו משקרים - אזי זהו סרט דוקומנטרי עם ראיונות מעניינים -  ושווה צפיה.

2011 - היו זמנים באנטוליה
יצירת מופת. סרט ארוך ואיטי שלא קורה שם הרבה - בדיוק שמבקרים מהללים והקהל הרחב לא מבין על מה. אני בד"כ די זהיר עם סרטים כאלו כי אני מרגיש שלבטח יש שם משהו, ואני אצטרך לחקור מה בדיוק יש שם, וזה יגזול ממני משאבים נפשיים ולמי יש כוח לזה בגלל. הרבה יותר קל לקטול אותם ולהגיד שהבמאי לא ידע לבטא את רעיונותיו בצורה ברורה ונהירה מה שטוב בתור חידה אך לא טוב בתור סרט. או משהו בסגנון כזה. אך אם נהייה כנים עם עצמנו, וכן מוצאים זמן (זהו סרט ארוך) - אז מתמסרים ללא שום בעיה. אני אהבתי מאוד. סרט עם הנופים הכפריים והמונוטוניים והיפהיפיים של טורקיה, המתחלפים לקראת הסוף בנוף עיר קטנה. חקירה. התובע הכללי, מפקד משטרה ובעלי תפקידים נוספים נוסעים בלילה בשלוש מכוניות עם עצורים שביצאו רצח על מנת שיראו איפה קבורה הגופה. תוך כדי הסרט, השיחות הקטנות, הדברים שנאמרים ובעיקר הדברים שלא נאמרו אט אט מגלים לנו את האנשים מאחורי התפקידים, אשר מנסים לעשות את עבודתם ולחיות את חייהם עם הבעיות שלהם, עם האשמות שלהם. החיים תחת חקירה. סרט אנושי, נוגע, סרט אווירה הארוג עם נשמות אנושיות אשר לא מספרות הרבה ובכל זאת נוגעות בסיפור שלא מסופר. מומלץ ביותר

2015 - נראה אותך אסיר
לא יודע מה נפל עליי. דבילי לגמרי. פלאטו שרון היה לבטח אומר - ומה אתה תרמת לאנושות? לוותר בכל מחיר

2002 - התיבה הרוסית
זהו ארוע קולנועי. הסרט הוא יפהיפה, אין ספק. הסרט הוא עשיר - אין וויכוח. בסרט יש אלפי שחקנים וניצבים - וזה מרשים ביותר. הסרט חסר עלילה - וזה כבר מסקרן. הסרט מלא בבירבורים - חלק אינטלגינטיים, חלק סתם קנטרנות וחלק עם קריצה לעומק אינטלקטואלי - מה שמייד מחדד את תחושות בנחיריים כשאני מנסה לרחרח את הכוונות האמיותיות מאחורי הסרט. אך זהו - החיים קשים, לא מוצא. מה שמדהים הרבה יותר מכל, זה שהסרט צולם בצילום אחד ויחיד הנמשך לאורך כל הסרט, שנעשה בהרמיטאז' - אחד המוזיאונים הגדולים ביותר לא רק ברוסיה אלא בעולם כולו - ועושה לנו מסע היסטורי עם דמויות לאורך תקופה של 300 שנה לפני המהפכה הקומוניסטית. כשאתה יודע את זה, אתה עוקב מאותגר אחר מעוף המצלמה מוקסם מהתמונות, מכושף ע"י הדיבור החכם, מתוח שמא יקרה משהו ואחד השחקנים יכשל או שהצלם ימעד ואז הכל יהיה צריך להתחיל מהתחלה... אתה כחלק מעושה הסרט... אתה חלק מריצת 100 מ' באליפות העולם - עוקב כל עשירית שנייה בחרדה שמא ייפול מישהו - אתה לא רוצה שייפול, אתה רוצה שיגיע לקו הגמר כמנצח - וכך אתה ממש מעודד את צלם הסרט שמא לא ימעד ושהטייק הארוך הזה יימשך עד לסוף של הסרט מבלי שהבמאי יצטרך לקטוע אותו ב-"קאט" ולהתחיל מחדש ...כן... אך בכל זאת - יש משהו מעבר לאפקט המשתק בגדולתו לעשות סרט ועוד כזה בטייק אחד? הרי אם נקח כל סצנה לחוד, האם יש כאן משהו? יש לי ניצוץ של תשובה - אם ניקח כמה רגעים מהחיים שלנו, האם יש בהם משהו במנותק מהחיים שלנו? זה לדעתי המסר - הכל אבל הכל זה טייק אחד ארוך ושום דבר לא עומד בפני עצמו. מדהים

2015 - עולם היורה
בידור כיפי. למי שלא רוצה לצפות במקור שנעשה מזמן (ו-פארק היורה המקורי של ספילברג לדעתי הוא סרט מצויין) - יש כאן חידוש של הנושא, והוא לא מאכזב. הנושא החם של אנטי תאגידים בא לידי ביטוי גם כאן. קצת מוזר שתעשיית הסרטים שבעצמה נתפסת ע"י הקהל כמשהו תאגידי יוצאת נגד התאגידים. למרות שלא נגד הטייקונים - הבעלים של התאגיד הוא בסדר, זה שיש כאן אנשים רעים ובעלי אינטרסים מנוגדים - אלו עושים את הבעיות. אינטרפרטציה נאיבית שלא מנקה את התאגיד - ובזה תמונה תהייתי - איך זה שהם עושים סרטים נגד הטרנד הקפיטליסטי החם ביותר? חוץ מזה - כיף של סרט.

השבוע כתבתי על - 

בחזרה לאתמול
15/08/2015 | 16:36
60
באנגלית- Almanach project - אפשר לוותר

עוד אחד
15/08/2015 | 21:03
49
GOON. סרט קיץ קליל ומצחיק לפרקים על אלימות בהוקי. בכיכובו של סטיפלר. נהנתי.
Warrior - מעולה. לא ברור איך חמק לי מתחת לראדר עד כה.
15/08/2015 | 23:05
1
26
סרט נהדר, באמת אחד הטובים
16/08/2015 | 09:36
16
המקהלה הפילהרמונית תל אביב קולטת זמרים
12/08/2015 | 12:52
25
סרטי השבוע
07/08/2015 | 16:48
2
52
אז מה ראיתם השבוע?
השבוע שלי
07/08/2015 | 16:56
103
IT FOLLOWS. מותחן אימה מהטובים שיצא לי לצפות בהם בשנים האחרונות. מעדיף לא להרחיב בשביל לא לספיילר. בכל אופן, השחקנית הראשית מהממת + השליש הראשון פנטסטי. ההמשך לא באותה רמה אבל בהחלט עשוי היטב ושווה צפייה לחובבי הז'אנר.

SIN NOMBRE, 2009. דרכם של חבר כנופיה מקסיקנית ומשפחה מהונודרוס מצטלבות בדרכם לגבול עם ארה"ב. לא רע, מרגש.

השבוע ראיתי
08/08/2015 | 12:03
66
1968 - הזוג המוזר
ג'ק למון וולתר מתיו. הם היו זוג חברים, שיחקו בהמון סרטים ביחד, ואפילו קבורים זה לצד זה. בסרט הזה, אם מסתכלים מעבר לעלילה - הרי הם מתגלים ממש כזוג נשוי - עם כל המריבות, תפקידים ודיאלוגים הלקוחים מחיי נישואין. זהו סרט על פי מחזה מאת ניל סיימון, על חבורת חברים שנפגשים באופן קבוע על משחק פוקר - והסיפור נסוב על שניים מהם. סרט מצחיק,  מעניין ומושך כמו הצגת תאטרון מעולה. מומלץ.

2004 - האישה הטובה
נחמד אך לא יותר מכך - המשחק קצת רדוד כך שההומור של המחזה לא לגמרי מועבר באופן קולע. אני מת על אוסקר ווילד והייתי מצפה להתרגשות, רעננות, שנינות ונון שלנטיות - אך קיבלתי מרק דלוח למרות השמות הנוצצים כמו סקרלט ג'והנסון והלן הנט.

2014 - הצלף האמריקאי
קלינט איסטווד דבק בערכים של אמריקה הישנה והטובה. אפילו שהלבוש הוא עכשווי, השפה היא מחוספסת, והציניות לא נעדרת מהצילומים, אך הגיבור הראשי מאמין בחלום האמריקאי. הוא אכן מאמין שהוא הורג על מנת לשמור על חבריו, עושה מלחמה על מנת לשמור על משפחתו, הוא מאמין שהוא השומר על עדר. לא במיקרה הוא בא מעיירה כפרית, מחווה. ואם לנסות לנחש - אזי הוא כנרראה ימני שמרן, ולא דמוקרט. אביו אמר שיש 3 סוגי אנשים בעולם, העדר, הזאבים שתוקפים את העדר, וכלבי השמירה על העדר, ובבית שלו לא יגדלו זאבים. טוב - זהו איסטווד המאמין בשחור ולבן ויודע להביא את זה למסך בצורה משכנעת.

1925 - Battleship Potemkin
סוף סוף ראיתי גם את זה. אמנם נחשב ליצירת מופת של סרגיי אייזנשטיין, אך הסיבות הן פדגוגיות. הרבה למדו מסרט זה שפלס הדרך לראיונות למכביר. אני אוהב הכי את הרעיון של העגלה עם התינוק שמתדרדרת במדרגות ארוכות (כאן מדובר במדרגות של אודסה - מפורסמות לפחות כמו המדרגות הספרדיות ברומא) תוך כדי יריות שורקות מכל הכיוונים - ראיון שהשתמש בו בצורה גאונית גם קוונטין טרנטינו ב-קיל ביל. גם כאן הביצוע של הקטע הוא גאוני.

2014 - המעריצה
סרט מתח צרפתי - מה שמעריצה יכולה לעשות עבור מושא הערצתה! אך כאן היא לא נערה דבילית בשנות העשרה, אלא אישה בת 40 שיודעת להסדר, חכמה ויודעת להוביל את המשטרה באף. המשטרה אמנם כמעט מגלה מה קורה - אך כאן הגורם האנושי מסיט את תוצאות החקירה לפסים סטנדרטיים. סרט חכם ומהנה.

השבוע גם כתבתי על
1945 - השמיים יכולים לחכותhttps://hafsaka.wordpress.com/2015/08/06/1945-leav...

מחפש סרטים של HRITHIK ROSHAN עם תרגום.
08/08/2015 | 00:31
34
חוץ מ"עפיפונים" המעולה. תודה.

סרט אקשן קליל: משימה בלתי אפשרית או antman?
05/08/2015 | 16:56
51
ממישהו שראה את שניהם...
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
הקומונה לאנשי הקולנוע והטלויזיה
קומונה למכורי הקולנוע למיניהם
ברוכים הבאים לקומונת טלוייזיה וקולנוע!מתים על סרטים?!או אול...
עדכונים שוטפים
09:20 | 28.08.15 ** רוזבד
18:29 | 25.08.15 אפיק וענבל גלבוע
14:32 | 25.08.15 alianamaria
19:12 | 24.08.15 שתרודל
16:44 | 22.08.15 ronatd
15:47 | 21.08.15 גולי233
07:25 | 18.08.15 Yakov Ben Tovim
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה