לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

מה דעתכם?- אדפטיישן
24/11/14 10:05
סתם כי ראיתי את הסרט אתמול וזה מה שעלה לי בראש כשחשבתי על סרטים לפינה .

מה דעתכם על הסרט?

מה אהבתם בו?

מה לא אהבתם בו?

מה דעתכם על שאר סרטיו של ספייק ג'ונז ('היא', 'ארץ יצורי הפרא' ו'להיות ג'ון מלקוביץ')?

מה דעתכם על ניקולס קייג'?

האם המועמדויות של הסרט לאוסקר (שחקן ראשי-ניקולס קייג', שחקנית משנית-מריל סטריפ ותסריט מעובד) והזכייה שלו בקטגורייה אחת (שחקן משנה-כריס קופר) מוצדקות?
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/14 15:03
1צפיות
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

סרטי השבוע
20/11/14 23:42
43צפיות
אז מה ראיתם השבוע? ספרו לנו 
חמישה סרטים
21/11/14 00:17
106צפיות
(2014) התבגרות Boyhood
אף אחד מאיתנו לא אוהב כשאומרים לו את מה שהוא רוצה לשמוע, אז מדוע 'התבגרות' מתעקש שוב ושוב
לחזור על אותן פואנטות נבובות במדריך הפרטי שלו עבור החיים כיחידה קוסמית שיש להוקיר? לינקלייטר הוא
אמביציונר נלהב שעשה כבר סרטים מצוינים על תפיסת מושג הזמן ומשמעויותיו הנטמעות במציאות סובייקטיבית,
לכן הפעם פחות התרשמתי. אם אני אגיע להיות בשיבה טובה, מתנדנד לי על איזה כלי טכנולוגי מגניב, בטח לא
אעצום עיניים ואזכר בכל מה שגרם לחוויות שלי להיראות כמו סיפור מעומלן עם רגשות מעוקרים מתוכן. הסרט מדי
פעם מגיב לדמויות שלו ונותן להן לראות ולרעות בעצמן את דרכן אי שם בהמשך וזה נחמד מאוד. לפחות זה.

(2014) עמוק למעלה As above, So below
פאונד פוטג' לא רע וסביר למדי, רק חבל שהסוף שלו חירבש הכל. אני לא מבין איך אותם ששת סרטי הז'אנר
המעולים שסקרתי כאורח בבלוג ''ריקבון'' לא מצאו עצמם באקרנים אבל דווקא אחרים ממוצעים כן. חבל.

(1997) המתיקות שאחרי The Sweet Hereafter
סרטו של אטום אגויאן ('אררט' המופתי) עוקב אחרי ההשלכות של טרגדיה בה נהרגו ילדים בתאונת אוטובוס.
מאוד רגיש וטעון, מחניק בגרון. פורטרט אנושי של עיירה קרועה והאינטרסים השוררים בה.

(1991) תמונות מהקניון Scenes from a Mall
סרטו המשעשע של פול מזורסקי (תחנה אחרונה גרינץ' וילג') עם וודי אלן ובט מידלר כזוג נשוי היוצא לקניון
ומנהל שיחות על גבי שיחות, בכל פעם נחשף סוד קטן המאיים לשבש את מערכת היחסים ארוכת השנים
שלהם. דיאלוג קצבי ועוקצני, אלן נוירוטי כהרגלו ומידלר כריזמטית כהרגלה.

(1959) Nobi / Fires on the Plain
סרטו של קון איצ'יקאווה, מגדולי הבמאים היפנים, מביא את סיפורו המצמרר של חייל בחזית הפיליפינית בשלהי
מלחה''ע ה-2. העוצמה הרגשית החזקה מגיחה מכל עבר, הרבה בזכות עבודת הצילום והבימוי שהלכה עד הסוף
והציגה ריאליזם קיצוני. השחקן הראשי הרעיב עצמו בכוונה, התמוטט על הסט, ההפקה הוקפאה לזמן מה והופשרה
בשנית, תוך כדי חידוש השמירה על אופי הסרט כנושק אל הדוקומנטרי. דרמת מלחמה הופכת קרביים עם דימויים
החורטים חותמם בתוככי התודעה.
Nobi
21/11/14 12:57
58צפיות
Fires on the plain הוא סרט ענק

ד"א, לא הבנתי - אתה אהבת את התבגרות? ממליץ?
º
התבגרות נחמד אבל הרגשתי אליו אדישות מסוימת
21/11/14 13:44
20צפיות
שבעה (סרט ביום)
21/11/14 12:49
82צפיות
השבוע ראיתי שבעה סרטים - סרט בכל יום - 

2010 - הנבחר
מידע הוא כוח. כאן הכח רוצה את הידע, ז"א מי שרוצה לשלוט בעתיד הרוס ממלחמה גרעינית, רוצה את התנ"ך שיוכל לשלוט בעזרת המילים שבו. מילה זה כוח. טוב - הנושא ברור, הביצוע חלש. אמנם אהבתי את גווני הספיה שבו עשוי הסרט - אך זהו. לוותר.

2005 - זוכת הפרסים מדיפיאנס, אוהיו
זהו שיר הילל לעקרות הבית של אמריקה של שנות החמישים והשישים, עקרות בית בעיירות קטנות, עקרות הבית המגדלות עשר ילדים, מחזיקות את הבית, ומנסות להביא קצת יותר כסף ע"י הכשרון שיש להן, עקרות הבית שתקועות במצב שכיום קיים אולי רק בבני ברק, וממשיכות לסחוב את כולם בכבוד, יושר ואהבה, עקרות הבית שלא נותנים להן מדליה כי מה הן כבר עשו? גידלו כמה ילדים? עקרות הבית שבלעדיהן ובלי הנחישות האין סופית שלהם הכל היה מתפרק, עקרות הבית ששמות בכיס הקטן את כל המנהלים באיך לנהל צוות וכ"א, עקרות הבית שבא לך להגיד להן תודה, תודה שאתן כאלו, תודה שאתן נתתן לאנושות להתקיים, תודה שאתן סובלות אותנו הגברים הדביליים, תודה לכן על הכל. כפי ששמתם לב, אהבתי את הסרט. שווה.

1920 - שבוע אחד
קצת צחוקים לא מזיקים בקצר של בסטר קיטון - הבחור הגבוה עם פרצוף הפוקר שלו, מה שאמור ליצור דיסוננס של מראה הרציני סטייל מתי כספי והצחוק שמתרחש על המסך. אפשר לוותר.

2014 - דרקולה ההתחלה
הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות. גם השטן היה מלאך. וכו' וכו'. לוותר.

2005 - שלום לנוקמת
שלום לנוקמת הוא הסרט השלישי של צ'אן וו-פרק על נקמה - קדמו לו שלום לנוקם הנהדר ו-12 הצעדים המדהים. לדעתי הוא לא משתווה לקודמיו. אך בכל זאת הוא שווה צפייה. אני אוהב איך שוו-פרק מטפל בנושא הנקמה - הוא רואה בנקמה אקט אישי, אישי מאוד. הוא לא מתעסק בברבריות של המזרח התיכון (נקמה על הר הבית, תג מחיר, נקמה על גירוש ספרד ע"י עריפת ראשים של המערביים וכו' - כל הברבריות הזו היא לא על הכוונת שלו ), הוא לא מכניס פוליטיקה, חברתיות, מלחמה למגרש הצילומים שלו. הוא עסוק באישי. גם כאן, הסרט מתחלק לשני חלקים -שלב ההכנה בו כל המרכיבים נאספים בקפידה, נשטפים, ומסודרים ליד האש שמייד תדלק. והחלק השני, שלוקח תפנית של הפתעה (אפילו מצאתי דימיון קל לרצח באוריינט אקספרס) אך מסיים בכל זאת עם נקמה אישית. וו-פארק לדעתי עושה גלוריפיקציה של הנקמה. בסרט הזה הוא גם נותן לה הצדקה ותכלית שבו הרוע מחוסל. מה שלא ניתן להגיד על סרטיו הקודמים. זהו נושא טעון לגמרי, גם אצל וו-פארק, אך גם אצל יוצרים אחרים. ואני לא מדבר על סוג סרטי האקשן או המערבונים בו הנקמה היא התפאורה לכל ההתרחשות בה הגיבור או הגיבורה יוצאים נגד כוחות הרשע שפגעו, אנסו, רצחו, הרסו או שדדו אותם, או משפחתם, או חבריהם - וכל הסרט הוא אקשן ומרדפים. ואני לא מדבר על סוג הסרטים בו הנקמה זהו אקט סדיסטי של עינויים רבים ואכזריים שבעקבותיהם אנו מתקשים להבחין בין הקורבן לבין הבריון. אני מדבר על סוג הסרטים של המוסר - כמו למשל בלתי הפיך (http://hafsaka.wordpress.com/2014/11/10/2002-irrev... . בטרילוגיית הנקמה של וו-פארק הגיבור עובר מתאמורפוזה בדרך לנקמה והתפתחות של גאולה ומשמעות. במיקרה של שלום לנוקמת - את הנקמה האישית והפרטית שלה היא משתפת כמתנה עם האחרים. שווה 

2014 - בתוך הסופה
אהבתי את סופות הטורנדו, אהבתי את הצילומים - אך כשעצרתי לרגע וניסתי להשוות לסרט אסונות אחר - 2012, אז הבנתי שאין מה להשוות - העלילה כה דלה וצפויה שהתגעגעתי לטוויסטר. לוותר.

2005 - היסטוריה של אלימות
זה נכון, האלימות חוגגת כאן - אני ספרתי 12 גופות. אך הסרט הוא  לא לשם האלימות או הפעולה שבו. הוא גם לא מנסה לשקף ולהקצין את האלימות של החברה האמריקאית (ראה אחים כהן) ולשמש ראי חברתי. כאן לטעמי נבחנת השאלה של הדואליות של קיומנו וערכינו - פעם אתה גיבור ופעם אתה כבר פושע שנוא - אז מי אתה? הגיבור של הסרט בחר להפריד את הדואליות בזמן - אז הייתי כזה, היום אני אחר (או כמו שאצלנו עשו - הגדר - הם שם אנחנו פה). אך הדואליות חוזרת ולא נותנת לו להפריד בקלות - אין סביבה תומכת - האם זה יד המיקרה שמזמנת את השניות לדו-שיח או שאין להימלט ממנה? האם החברה (האמריקאית כאן) תיתן לדואליות לחיות או שחייבים לקטב כרגיל? המלבושים החברתיים האלו נושרים לקראת הסוף, ובהכנעה וצער הדואליות תופסת מקום של כבוד ליד שולחן הסועדים.
כמובן שניתן לקחת את הסרט למחוזות השייכים יותר לאחים כהן - למשל האלימות ככלי אבוליציוני המבטיח שרידות של המותאמים, וכו' וכו' - הכל הולך. אני, כאמור, אהבתי את הדואליות. שווה.

השבוע גם כתבתי על עוד שני סרטים:

רק שני סרטים
21/11/14 15:44
72צפיות
נעלמת
ממש התאכזבתי.. הסרט לכל אורכו טוב ומותח אבל זה מסוג הסרטים שהסוף בהם מאכזב והורס לך את כל ההנאה שהייתה לפניו... אז 6/10

בין כוכבים
הלכתי בעקבות המלצה של אחי הקטן שזה הסרט הטוב ביותר שהוא ראה... הוא אחר כך כבר חטף ממני את המכות בבית...
אין ספק שהסרט מרשים מבחינת ויזואלית אבל זה הכל...
לא הבנתי חצי מהסרט (סורי, אני לא מדברת *אסטרונאוטית*) ושוב- כמו בנעלמת- הסוף הכה הזוי מחרב לי הכל
ואן האתווי- וואווווווווווווווווווווווו היא כל כך גרועה ומעצבנת בסרט הזה!!
5/10
º
דווקא נורא אהבתי את אן אתוואי ב'בין כוכבים'
22/11/14 03:11
18צפיות
אמריקן הוסטל, אמן האשליות, חניבעל, שטיסל
22/11/14 03:06
71צפיות
חניבעל - סדרה נוראית, מביכה כמעט. דמות חרושה ולא מעניינת, עלילה לא ריאליסטית, צילום פילטרי-משהו.
שטיסל - סדרה נהדרת.
אמריקן הוסטל - ההופעה של איימי אדמס בסרט הזה היא אחת מהופעות השחקן הכי גרועות שחזיתי בהן. גם הדמויות של ג'ניפר לורנס וברדלי קופר לא היו משהו בכלל. מערכת היחסים בין הדמות של כריסטיאן בייל לזאת של ג'רמי ראנר עשתה את הסרט הזה מבחינתי.
אמן האשליות - סרט קטן ונחמד.
שטיסל
22/11/14 07:54
27צפיות
מחכה לעונה השנייה
º
אהבתי את אמן האשליות, אבל יש את "יוקרה" שהרבה יותר טוב ממנו
22/11/14 12:27
11צפיות
השבוע שלי
22/11/14 10:48
59צפיות
Ninja Shadow. לא סרט טוב, אבל עדיין נהנתי.

Gone Baby Gone. הייתי לגמרי בתוך הסרט בשלושת הרבעים הראשונים - למרות קייסי אפלק האנמי. חשבתי שהסיפור מעניין ושהשימוש בקונספט של "השכונה" הוא מוצלח. הרבע האחרון מסביר יותר מדי ומרגיש דידקטי ולכן קצת מקלקל.

Out for Justice. סטיבן סיגל גם הוא פותר בעיות בתוך הבלוק. סרט עם קצב טוב, וסיגל משחק בו לא רע. בתואר השחקן הגרוע זוכה וויליאם פורסיית'. ראיתי גם את "מעל החוק" שלו עם פאם גריר ושרון סטון. same same.
קצת
22/11/14 18:56
48צפיות
max and merry - אנימציה על ילדה אוסטרלית שיוצרת קשר דרך מכתבים עם גבר אמריקאי. דרמה קומית שמצליחה לרגש לא מעט, כאשר מדובר ב-2 דמויות "פגומות" שמתגברות על חלק מהבעיות באמצעות הקשר הזה ביניהם.

gone girl - ציפיתי לסרט, כחובב פינצ'ר, ושמחתי שלא התאכזבתי.
זוג נשוי, האישה נעלמה, החשד נופל על הגבר.
בימוי טוב כמובן, מספר סצינות מעולות, מותח, לא חף מהומור.

interstellar - מנולאן כבר למדתי להיזהר, ופה היו לי ציפיות בינוניות ואכן כך היה.
קודם כל המילה הראשונה שקופצת לי בסרט היא יומרנות מטורפת, מנסה להיות גדול מידי מהחיים.
למרות שבתחילת הסרט הוא נוטה להיות מדעי (ברובו בכל אופן), בסוף זה פשוט הופך להוקוס פוקוס מאוד מעצבן.
כמו אינספשן, רעיון טוב מאוד, אבל יש המון דברים טיפשיים וכיוונים שסתם הורסים.
קראתי איך אמורה להיות הגרסה המקורית של הסרט, בבימויו של ספילברג, ומאוד סיקרן אותי לראות גם איך זה היה אמור להיראות.
בשורה התחתונה, למרות הבעיות, לא התאכזבתי שראיתי בקולנוע.
השבוע ראיתי את
23/11/14 00:18
42צפיות
קבר הגחליליות- אני קצת מתבייש להגיד את זה, אבל זה הסרט הראשון של סטודיו ג'יבלי שאני רואה (אתם מוזמנים לזרוק עליי עגבניות). סרט מאוד יפה וקצת מרגש, אם כי טיפה חוזר על עצמו בקטעים מסוימים. אני אהבתי בסך הכול.

גרין מייל- מעיין גרסה רחבת היקף יותר של 'חומות של תקווה'. ארוך מאוד, מבולבל ומוזר. אם כי יש כמה רגעים מוצלחים.

האיש שירה בליברטי וולאנס- מעולה. מעניין, מדי פעם משעשע ועם שחקנים טובים. קלאסיקת מערבונים נהדרת.

בתוך לואין דיוויס- יותר טוב בצפייה שנייה! המוזיקה אדירה, השחקנים נהדרים והיה לי יותר קל הפעם להתחבר ולהיכנס לאווירה של הסרט. בלי ספק אחד הטובים של השנה.
º
הזכרת לי שאני צריך עוד צפייה בלואין דייויס לקראת סוף השנה
23/11/14 18:16
5צפיות
מחפשת את השם של הסרט
21/11/14 21:21
37צפיות
היי!
אני מחפשת את הסרט הבא:
הגיבורים של הסרט (גבר ואישה) קובעים להיפגש באימפייר סטייט בילדינג והאישה מגיעה במונית וכשהיא יורדת ממנה פוגעת בה מכונית והיא נעשת נכה. היא לא מגיעה לפגישה וגם לא רוצה ליצור איתו קשר שוב.

מישהו מכיר?

המון תודה!
º
An Affair to Remember
22/11/14 11:52
8צפיות
º
יש גם רימייק מ 94 בשם Love Affair
22/11/14 17:31
5צפיות
º
לאיזה גיל מתאים הסרט "טראש"
21/11/14 20:45
17צפיות
º
אנירולצהלקרוא ביקור על הסרט השופט
21/11/14 15:32
28צפיות
קח 170 כאלה
21/11/14 15:37
47צפיות
מזהים את הסרט
20/11/14 21:51
35צפיות
זיהוי סרט כנראה אימה משפחה נוסעת לטיול, ונתקעת בעיירה כלשהי בארה"ב (לא זוכרת את הסיבה שהם נתקעים בעיר). ובסוף הסרט מסתבר שכל האנשים בעיירה הם רוחות רפאים, וגם המשפחה עצמה בסוף מתה ונתקעת בעיירה כרוחות רפאים.
שלום. אני מחפש כמה סרטים משנות ה90.
18/11/14 04:10
101צפיות

אולי תוכלו לעזור לי בזה. בסרט הראשון אני זוכר שהיה מישהו שנקלע לאזור של נמרים (אמיתיים) והם רבים עליו מי יאכל אותו ובינתיים הוא מטפס על עץ או משהו כזה. בכלל בכל הסרט האיש הזה בורח מכולם והיתה איתו בחורה שעזרה לו. והיה הרבה חיות בסרט. נראה לי שהוא שודר בערוץ 2 או ערוץ 1 איפשהו בשנות ה90.
אני זוכר שראיתי את הסרט הזה בתור ילד ומאוד אהבתי אותו.
הסרט השני גם כן משנות ה90. מישהו בא להציל תושבי עיירה מנחשים טורפים שקופצים מתוך האדמה. ועוד יצורים מוזרים. תודה על העזרה!

מזכיר לי את "ציפור על תיל"
18/11/14 08:52
63צפיות
עם מל גיבסון וגולדי הון. סרט אקשן עם קצת רומנטיקה, אחד האהובים עליי.
יש קטע שלם שהם בתוך גן החיות עם מה שאתה מתאר.

º
גם לי נשמע "ציפור על תיל"
21/11/14 16:44
5צפיות
הסרט השני נשמע כמו
18/11/14 14:32
78צפיות
תודה רבה
18/11/14 23:05
46צפיות
אלה באמת הסרטים האלה. פחד עד מוות מ1990 וציפור על תיל מ1990. עכשיו אני אחזור לראות אותם לאחר יותר מ20 שנה. זה בטח יהיה מעניין..
אם אתם כבר עם סרטים, אז יש עוד איזה סרט אחד שחיפשתי ולא מצאתי
בסרט כיכב כלב אמיתי ששמו בינגו או דינגו והוא כמובן מציל את משפחתו משריפה ועוד דברים. לרוע מזלי אני ראיתי רק חצי סרט..כך שאין לי מושג איך הוא נגמר. אם תעזרו אולי אוכל סוף סוף לסיים לראות אותו..:)
תודה רבה שוב. אתם החזרתם אותי קצת לילדות וזה כיף.
אולי סופר כלב (top dog) עם צ'אק נוריס?
19/11/14 09:15
34צפיות
בדקתי את זה.. וכנראה שזה לא זה
20/11/14 04:23
21צפיות
למרות שגם זה נראה סרט לא רע. אני זוכר שזה היה כלב מסוג אחר. ממרחק הזמן יכול להיות שאני מתבלבל אבל אולי היה שם סצנה שהכלב מתאמן וקופץ מעל קיר גבוה ועוד סצנה שהבית עולה באש והוא מציל ילד מתוך הבית. זה מה שאני זוכר. ראיתי את זה בבית הספר אז זה אומר שזה יצא עד שנת 2000 בערך. תודה על הניסיון בכל זאת.
אלו סצינות שעד כמה שזכור לי
20/11/14 08:44
21צפיות
קיימות בסרט הזה, אבל אולי אני טועה. שווה לראות ולבדוק
יכול להיות שזה טרנר והוץ'? גם סרט מעולה.
º
וואי פחד עד מוות זה אחד הסרטים..
19/11/14 10:39
25צפיות
Why Man of Steel didn't Work
הודעה זו מכילה סרטונים
19/11/14 19:07
56צפיות
מה דעתכם?
אני חושב שהוא מעלה נקודות נכונות וחשובות והנימוקים שלו מדוייקים.

קצר מעולה על המטען הפסיכולוגי המורבידי של חבורת נערים דחויים
19/11/14 04:10
31צפיות
שלום.
18/11/14 19:05
52צפיות
שלום. אני צריך את עזרתכם בזיהוי סרט
מדובר על מישהו שבתחילת הסרט מוכנס יחד עם עוד מישהו להמציא מכונה לחיזוי העתיד, לאחר מכן מוחקים לו את הזכרון והוא ממיר את הכסף עבור הפרוייקט בשקית חפצים שיעזרו לו בנסיון התנקשות בו בהמשך
תודה מראש
יכול להיות שמדובר בסרט 'צ'ק פתוח'?
18/11/14 21:03
27צפיות
º
זה הסרט עם בן אפלק-כדאי
21/11/14 16:43
6צפיות
הביקורת שלי על 'בין כוכבים'!
18/11/14 12:45
49צפיות
האם הסרט החדש של נולאן מצדיק את הבאזז סביבו?
סקר הז'אנר: Animation
17/11/14 11:34
60צפיות
כמה סרטים ראית מז'אנר זה?

מהו הסרט שהכי אהבת מז'אנר זה?

איזה עוד סרטים ממש אהבת?

מהו הסרט שהכי פחות אהבת מז'אנר זה?

איזה עוד סרטים ממש לא אהבת?

איזה סרטים מעניין אותך להשלים?

מה דעתך על ז'אנר זה בכלליות?
עונה
17/11/14 23:38
45צפיות
כמה סרטים ראית מז'אנר זה?
167 (וואו, אני כנראה חובב אנימציה מושבע).

מהו הסרט שהכי אהבת מז'אנר זה?
מרי ומקס. יצירת מופת ואחד הסרטים האהובים עלי. סרט שמאוד התחברתי אליו.

איזה עוד סרטים ממש אהבת?
מלך האריות, טרילוגיית צעצוע של סיפור, פנטזיה, סאות' פארק הסרט, למעלה, וול אי, צוללת צהובה.

מהו הסרט שהכי פחות אהבת מז'אנר זה?
יש כמה שמתחרים על התואר ה'נחשק' הזה. כמו 'אלפה ואומגה' (ככה זה שיש לך חברים שמכורים לסרטי ילדים), 'סיפורו של דספרו' ו'תפוס ת'כריש'. שלושתם נוראיים מאוד.

איזה עוד סרטים ממש לא אהבת?
אגדה עם כנפיים, עידן הקרח 4, הקרודים.

איזה סרטים מעניין אותך להשלים?
את הסרטים של מיאזאקי.

מה דעתך על ז'אנר זה?
מאוד אוהב.
לפי IMDB ראיתי
18/11/14 08:58
46צפיות
רק 39, ברור לי שראיתי הרבה יותר, אבל נו שווין.

הסרט האהוב עליי הוא "מלך האריות".
חוץ ממנו אהבתי מאוד את "וול-אי", How to train your dragon, Tangled, The incredibles, Nightmare before christmas, דמבו.

סרטים שפחות אהבתי -
עידן הקרח (ראיתי רק את הראשון ושנאתי את זה, לא יודעת מה אהבו בזה).
רוב הסרטים די נסבלים/סבירים ויש המון כאלו, אבל אין משהו שממש לא אהבתי...

מעניין אותי כמו עוף בשומשום להשלים את הסרטים של מיאזאקי.

זה ז'אנר שאני אוהבת בסה"כ, אבל קשה למצוא בו סרטים שנחרטים בזיכרון. עכשיו שהילדונת שלי בת 3 אני מתחילה לראות כל מיני סרטים שראיתי בילדות וזה נחמד אבל יכול להרוס גם את הזיכרונות היפים (למשל ראיתי לפני שבוע-שבועיים את "בת הים הקטנה" והזדעזעתי....)
סקר נהדר...
21/11/14 20:22
15צפיות
כמה סרטים ראית מז'אנר זה? אין לי מושג מה המספר, אבל ראיתי כמה במשך חיי..

מהו הסרט שהכי אהבת מז'אנר זה? מלך האריות

איזה עוד סרטים ממש אהבת? אלאדין, שרק, למצא את נמו, מי הפליל את רוג'ר ראביט(בהחלט אנימציה בשבילי)

מהו הסרט שהכי פחות אהבת מז'אנר זה? לא מוצא אחד.

איזה סרטים מעניין אותך להשלים? בת הים הקטנה, וול-אי,

מה דעתך על ז'אנר זה בכלליות?
ז'אנר נהדר, אני הכי אוהב לצפות בדיבוב אנגלית אמריקאית.
אני אוהב שמעבירים איתו מסרים חיוביים ובצורה מהנה ולא מחנכת או מתחנפת .

זוכה האוסקר עבור הסרט הקצר ב- 2011
17/11/14 19:35
43צפיות
כובש ונוגע ללב! (רבע שעה)
המלצה על סדרה מרירה-משעשעת
הודעה זו מכילה תמונות
17/11/14 19:22
69צפיות
העונה השנייה והמצוינת של Maron מיטיבה למצוא פינות מרירות-משעשעות בהן הקומיקאי/סטנדאפיסט/פודקאסטר/
ניהיליסט/סופר/אלכוהוליסט לשעבר/חובב בנות 20 וקצת כיום, מארק מארון, מואר כהרבה יותר אנושי ופחות כפאקינג אסהול.
הפעם, המציאות של אנשי ה''אין דבר כזה קריירה בקומדיה'' מתגלה להיות היד שטופחת על השכם ולא היד שמלטפת את
האגו. מארון לוקח את ההומור והפארודיה העצמית אל היכן שחבריו כמו לואיס סי.קיי. ושרה סילברמן התנסו כבר בעבר,
רק שהוא מזליף החוצה נגיעות של פרסונה שהפסיקה לנסות. וזה בסדר, מצידו. יש לו את פודקאסט הרדיו מהמוסך בביתו,
חתולים מרהיבים, אוסף תקליטים הולך ונערם, הצלחה כלשהי בהדחקת הרחמים העצמיים ומודעות אישית מספיק גבוהה
בשביל לשכך את האכזבות מכל מה שאי פעם לא הצליח לו. תיסכול היא לא מילה גסה. היא דווקא מילה מעוררת הזדהות
ולו במעט. או כמו שאומרת ההלצה של מארון ''אם הייתי קוסם, הטריק הבא שלי היה לגרום לכולכם להבין אותי.''
מוטי סלע - איפור והדרכת איפור

יש לך אירוע?

מאפר מקצועי בעל ניסיון רוצה לשמוע עוד? לחצי כאן >>

פורום עדשות מגע ומשקפיים

חדש בתפוז!

פורום עדשות מגע ומשקפיים להתייעצות עם בעלת מקצוע היכנסו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix