בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

פאונד פוטג' רומני (55 דק')
28/08/14 04:57
גבר רומני בגיל העמידה חושב על חייו ככישלון גמור ולכן מחליט להקליט את עצמו רגע לפני ההתאבדות.
מאוד מעניין, צפו כאן!

סרט על קניבלים פינלנדים!
28/08/14 03:36
2צפיות
פאונד פוטג' רוסי על אם ובנה היוצאים לטיול בפינלנד וזוכים לקבלת פנים מצד קניבלים! מהנה מאוד!
אפשר לראות כאן לכל מי שדובר רוסית, מתנצל על היעדר כתוביות.
http://www.firedrive.com/file/A28E1AE4B38D0482

|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:34
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
בורגן (הממשלה) - סדרת דרמה פוליטית דנית
25/08/14 18:15
26צפיות
'בורגן' מציגה לנו את הפוליטיקה הדנית במערומיה: צבועה, קשוחה ויבשה. זו לא תגלית מרעישה אבל ברגע
שהיא מעמידה במרכזה את הפמיניזם כקול ההיגיון, איכותה וחשיבותה מאמירים פלאים. עם זאת, היא לא טובה
או מרתקת כמו 'בית הקלפים', אני מעדיף את הדרמה הפוליטית שלי עם פרנק אנדרווד המנוול.
"בורגן" -
26/08/14 15:40
12צפיות
אני אישית ממש אהבתי את הסדרה הזאת וברור שלא ניתן להשוות לבית הקלפים ..
היא מתהדרת בהפקה איכותית והרמה טובה למדי
26/08/14 18:53
15צפיות
אבל לא אצפה בעונה 2 והלאה כי זה לא מרגיש לי כמו משהו שלא ראיתי בעבר, הם פשוט מלבישים מרכיבים
מסדרות אמריקניות וזה גם בסדר גמור. ראית 'הגשר' השבדית/דנית? תענוג. מחכה כבר לעונה 3 - אולי ספטמבר 2015
re:הגשר
27/08/14 12:27
13צפיות
בטח! אחלה סדרה , אבל לא אהבתי ממש את הגרסה האמריקאית
אומרים שיש להתרחק מהגרסה האמריקנית כמו מאש
27/08/14 16:10
11צפיות
שילמדו לקרוא פאקינג כתוביות ויהנו מהמקור הסקנדינבי, עצלנים!
הביקורת שלי על 'עיר החטאים: עלמה להרוג'
27/08/14 14:53
14צפיות
האם היה שווה לחכות 9 שנים?
|תפוז| מחלק לכם כרטיסים לשלמה ארצי!
27/08/14 11:20
2צפיות
|תו|  היכנסו לפורום הריון ולידה - תמיכה ,וכתבו לנו מהו מצעד שירי שלמה הארצי האישי שלכם? אילו שירים שלו הייתם ממקמים בראש הטבלה?
ותוכלו לזכות בכרטיס זוגי להופעה "מסע ארצי" של שלמה ארצי בבריכת הסולטאן בירושלים!

לפרטים נוספים והשתתפות בתחרות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|שמאל| היום בין בשעות 17:00-19:00 נארח בפורום דיאטות ואורח חיים בריא את מרב מור-אופיר, תזונאית קלינית M.Sc, יועצת מדעית למועצת הצמחים.
מרב תשמח לענות על כל שאלותיכם בנושא תמרים: האם שילוב תמרים בתפריט יכול לסייע בהרזיה ובשמירה על משקל בריא? מדוע תמרים עדיפים על-פני חטיפי אנרגיה מעובדים?

מוזמנים לשאול את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
פינה חדשה: 'מה דעתכם?'
25/08/14 20:07
99צפיות
ובכן, תודה לכולכם על האיחולים הרבים. אני מסמיק מבפנים .
אני לא אבזבז זמן, וכבר עכשיו אתחיל לרוץ עם אחד הרעיונות הרבים שלי לפורום: פינת 'מה דעתכם?'.
בפינה זו, שתהיה פעם בשבוע, אציג סרט שיצא בארץ בשנה האחרונה (מאז ספטמבר 2013) ואשאל אתכם שאלות עליו. מה חשבתם עליו, האם אהבתם אותו, מה אהבתם בו ומה לא אהבתם בו ועוד כמה שאלות משתנות הקשורות לסרט.
הסרט שיחנוך את הפינה הזאת יהיה זוכה האוסקר האחרון '12 שנים של עבדות'.
מה חשבתם עליו?
מה אהבתם בו?
מה לא אהבתם בו?
האם הזכייה שלו באוסקר מוצדקת?
האם לדעתכם צריכים יותר סרטים בנושא הזה (העבדות מנקודת המבט של האדם השחור)?
מה דעתכם על במאי הסרט, סטיב מקווין? מה חשבתם על שני סרטיו הקודמים ('בושה' ו'רעב')?
אני אתחיל
25/08/14 20:21
55צפיות
מה חשבתם עליו? אני מאוד אהבתי. דרמה חזקה ומרתקת (ברובה) עם שחקנים טובים ועלילה מעניינת.
מה אהבתם בו? העלילה הייתה מעניינת, היו הרבה שחקנים משובחים (מייקל פסבנדר מלך), הבימוי היה אווירתי והצליח לשמור על עניין במהלך רוב הסרט. גם הצילום היה נהדר ואהבתי שהסרט לא נוטה לקיטשיות הוליוודית עד הסוף אלא מכיל כמה רגעים קשים ולא מתפשרים לקהל הרחב.
מה לא אהבתם בו? רמת העניין בסרט לא הייתה אחידה. הוא מתחיל מרתק וממשיך ככזה, אבל בשלב האמצע העניין יורד והסרט נהיה לא רע ופחות מעניין מבהתחלה.
האם הזכייה שלו באוסקר מוצדקת? אני שמח שהסרט זכה באוסקר כי הוא סרט טוב, אבל לדעתי ל'כוח משיכה' הגיע יותר לקחת את הפרס הגדול.
האם לדעתכם צריכים יותר סרטים בנושא הזה (העבדות מנקודת המבט של האדם השחור)? כן. זהו נושא מעניין בהחלט.
מה דעתכם על במאי הסרט, סטיב מקווין? מה חשבתם על שני סרטיו הקודמים ('בושה' ו'רעב')? לדעתי האישית הוא גאון קולנועי ואחד הבמאים האהובים עלי. 'רעב' זהו סרט חזק, קשה ומטלטל שגרם לי לבכות ו'בושה' הוא סרט חזק ומרשים עם רגע אחד שכמעט והביא אותי לדמעות. 
ואני אקח דוגמה ואזרום
25/08/14 21:07
44צפיות
דווקא סרט מצוין, אגב. 

מה חשבתם עליו? שהוא חשוב מאוד. ראיתי אותו עם הדודה שלי והיא לא הפסיקה להתלונן לי על זה שהוא אלים מדי. (שם הסרט די רמז את זה, והיא דתית, אז..... כן.)
מה אהבתם בו? את השחקן הראשי ואת לופיטה מה שלא יהיה שם משפחתה.
מה לא אהבתם בו? בראד פיט. למרות שהסצינה שלו תורמת, העובדה שהוא אחד מהמפיקים לא נותנת לו זכות להידחף לסרט.
האם הזכייה שלו באוסקר מוצדקת? מוצדקת, אבל מסייג את זה בכך שזה הסרט היחיד שראיתי בקטג' הזו.
האם לדעתכם צריכים יותר סרטים בנושא הזה (העבדות מנקודת המבט של האדם השחור)? היה הצבע הארגמן שגם כן זכה באי אילו פרסים, ואני מאמין שאם יעשו עוד- בהחלט ירוצו עם זה. 
מה דעתכם על במאי הסרט, סטיב מקווין? מה חשבתם על שני סרטיו הקודמים ('בושה' ו'רעב')? השתעממתי מ'בושה' (סתם רואים את מייקל פסבנדר עירום ב30 הדקות הראשונות) אז ויתרתי. על 'רעב' ויתרתי כי אני שונא סרטים על פוליטיקה.

אמממממ
25/08/14 23:20
31צפיות
חשבתי שהוא בינוני למדי, יש לו את הרגעים החזקים והבולטים. בגדול, החלש ביותר של סטיב מקווין עד כה.

אהבתי את הצילום, הבימוי (מרוסן יחסית לקודמים של מקווין אבל עדיין מחשמל) והמשחק של הרוב.

לא אהבתי שאיפשהו במערכה השנייה הסרט פשוט נתקע כמעט עד הסוף, זה ממש הרס לי.

לא מוצדקת בכלל, היו לא מעט סרטים מעולים ב-2013 להם הייתי נותן אוסקר.

צריך תמיד סרטים על מיעוטים.

סטיב מקווין במאי מצוין, בושה ורעב שלו סרטים די מדהימים.
אז ככה... (:
26/08/14 03:01
26צפיות
12 שנים של עבדות:
מה חשבת עליו?
לא השתעממתי אבל לא מצאתי אותו כזה חשוב או מעניין - בטח שלא קולנועית.

מה אהבת בו?
היו שם שתי דמויות נשים שאהבתי - זו שלוקחים לה את הילדה והעשירה מהאחוזה הסמוכה. לשתיהן יש בסרט בערך סצינה אחת בלבד, ואלה שתי הסצינות הכי טובות בסרט בעיני. חוצמזה זה הסרט הראשון ובערך היחיד שאני מוצא את מייקל פאסבינדר סקסי בו בטירוףףףףףףףףףףףף.

מה לא אהבת בו?
שהשחורים היו בהכרח טובים והלבנים היו בהכרח רעים ושלא הייתה רומנטיקה. למה נגיד ההיא שמתעלפת בסוף לא רצתה את פאסבינדר תכלס? עם כמה שהוא נמשך אליה היה נראה שהיא יכולה לתפוס אותו בביצים.

כבר זכו דברים גרועים יותר.. אז לא הייתי אומר מוצדקת, אבל היא מתיישבת הגיוני.

אין לי משהו בעד הנושא הזה ואין לי משהו נגדו...

מה דעתכם על במאי הסרט, סטיב מקווין? מה חשבתם על שני סרטיו הקודמים ('בושה' ו'רעב')?
בעקבות הסרט הזה הוא לא מעניין אותי...

אני אענה בקרוב,
26/08/14 08:53
31צפיות
אבל לא כדאי אולי סרטים ישנים יותר? הרי כשמדובר בסרטים שיצאו בשנה האחרונה, רוב הסיכויים שכבר דיברנו עליהם וכתבנו עליהם כאן בפורום, ודווקא הפינה הזאת יכולה לשרת ולהרחיב את הדיון הקולנועי על סרטים ישנים יותר, לדעתי. אז אולי כדאי לעשות עם זה משהו.בכל מקרה, כל הכבוד על היוזמה!
באיזה מובן סרטים ישנים?
26/08/14 20:05
19צפיות
סרטים שיצאו בשנים האחרונות (שהם לא חדשים) או קלאסיקות?
דעתי
26/08/14 09:25
23צפיות
מה חשבתם עליו?
בינוני למדי, צפוי ואפילו מיותר, לא מספק שום חוויה מעבר למה שכבר קראתי בסינופסיס.

מה אהבתם בו?
את ההופעה של השחקן הראשי.

לא, אמריקן האסטל סרט טוב ממנו למשל (אמנם הוא לא נוגע ללב, אבל זה פשוט לא סרט מרטיט לבבות שכזה).

אם הם מציגים סיפור מעניין, אז כן. אחרת אפשר להשאיר את זה לטלויזיה בעיני.

המשחק ב"רעב" מצויין אבל הוא היה דל מדי לטעמי האישי, ולא מתאים לי לראות את הסבל הזה סתם, בלי סיבה. את בושה לא ראיתי.

סרט שווה צפייה, אך לא מעבר לכך
26/08/14 10:26
30צפיות

מה חשבתם עליו? סאגה רחבה שרק הקולנוע יכול להביא
מה אהבתם בו? למדתי משהו חדש על הנושא - שהיו חטיפות של שחורים חופשיים ומכירתם לעבדות - ז"א שאמריקה הפכה לאפריקה בתור הזירה למציאת עבדים חדשים
מה לא אהבתם בו? סרט לא מעניין במיוחד, טרחני, ארוך מדי, וסטנדרטי מידי בטיפול בנושא שטופל בצורה טובה יותר בסרטים אחרים. הטיפול בנשים (על זה אני חושב שלופיטה ניונגו קיבלה את האוסקר) היה כושל לטעמי וניסה לסחוט דמעות בלי רגשות. להראות את האוולות ואת הסבל זה לא מספיק - צריך מעורבות ריגשית. וכאן ייתכן שזה הצביע על יהירות מסויימת עם הנחה סמויה שכל העולם נושא, כמו הקהילה האפרו-אמריקאית, את צלקות העבדות בנפשו ויש רק ללחוץ על הכפתור ע"מ להפעיל את הפן הריגשי. אצלי יש כפתור כזה בנושא שואה. אצל השחורים באמריקה - העבדות. אך הכפתור מותאם תרבותית - כך שצריך לדעת לספר את הסיפור ע"מ לערב ריגשית. כאן לטעמי היה פיספוס מסויים.
האם הזכייה שלו באוסקר מוצדקת? אם אני הייתי השופט, ואם הקריטריון היה הסרט הטוב ביותר - הוא לא היה זוכה בפרס. אך מה אני יודע? אני לא שופט, ואין לי מושג על מערכת הקריטריונים שמנחה את השופטים - ולפי הסרטים שזכו בעבר אני כנראה גם לא מתאים להיות שופט באוסקר עם הטעם שלי (אני למשל ממש נפלתי מהכסא כשנודע לי שנער החידות ממומביי זכה באוסקר בזמנו)
האם לדעתכם צריכים יותר סרטים בנושא הזה (העבדות מנקודת המבט של האדם השחור)? הנושא חשוב. האם צריך יותר סרטים על נושאים חשובים? יש כאלו שחושבים שאומנות הסרטים צריכה להיות אסקפיזם, לחם להמונים - אני גם מבין את זה, אך חושב שאומנות זה לא אמור להיות בידור דווקא (לא שאי אפשר לעשות אמנות עם בידור). ונושאים חשובים אצלי תמיד הצדיקו מחשבה וסרטים נוספים.
מה דעתכם על במאי הסרט, סטיב מקווין? מה חשבתם על שני סרטיו הקודמים ('בושה' ו'רעב')? אני לא מכיר עבודות שלו בתור במאי. 12 שנים של עבדות ממש מתחנן להשוואה מול סרטים של שפילברג. השוואה לא הוגנת במקצת - אני מעדיף את שפילברג - הוא הרבה יותר רענן בגישתו לכל נושא שהוא לוקח. 12 שנים של עבדות היא עבודה סטנדרטית, עשויה היטב, אך עייפה מדי ונגררת מדי. 

כניסת מנהל חדש לפורום
25/08/14 16:49
90צפיות
אנו מברכים את עוף בשומשום  עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  
º
25/08/14 17:46
11צפיות
º
כל הכבוד.
25/08/14 19:12
6צפיות
º
בהצלחה
25/08/14 19:53
6צפיות
º
בהצלחה עידו..
25/08/14 20:13
11צפיות
º
מזל טוב :)
25/08/14 20:48
5צפיות
º
מזל טוב!
25/08/14 23:16
10צפיות
º
תודה לכולכם
26/08/14 07:00
6צפיות
מזל טוב, לדעתי המשימה הראשונה שלך היא להפעיל את המחק ולהעיף
26/08/14 09:36
51צפיות
את כל הספוילרים לסיום של סרטים, ויש כמה כאלה בפתיל האחרון.

לקרוא על הסוף של סרט שעוד לא ראיתי - מבאס לאללה.
º
אז שאני אספר לך איך הסתיימה שובור שורות, או שזה מוקדם מדי?..
26/08/14 10:01
15צפיות
לך על זה, רק שים אזהרת ספוילר בכותרת
26/08/14 10:59
27צפיות
פאק יש פה סרטים מספוילרים שרצים עכשיו בקולנוע.
ל'שובר שורות'.....
27/08/14 02:48
15צפיות
הסדרה הסתיימה.
º
מזל טוב ובהצלחה!
27/08/14 10:19
4צפיות
THE ICE BUCKET CHALLENGE
27/08/14 02:25
27צפיות
המלצה לסרט לדייט
25/08/14 10:42
39צפיות
סרט שמתאים לזוג בגיל 25, יוצאים כמה שבועות.
לא מחפש משהו קיטשי.
תודה!
זה תלוי
25/08/14 20:28
30צפיות
מה הטעם הקולנועי שלכם? מהם הסרטים האהובים עליכם?
לא כזה יודע מה הטעם שלה - אנחנו דיי טריים יחד :)
26/08/14 12:42
20צפיות
היא בחורה שכלתנית, שאוהבת אקטואליה. אולי זה יכול להכווין קצת...
טוב
26/08/14 23:12
13צפיות
אם היא אוהבת אקטואליה אז כדאי לכם לראות את 'הנסיך הירוק', שהוא דוקומנטרי אקטואלי. יש עדיין הקרנות שלו בלב ת"א. אם אתם רוצים אקספיזם, אז יש כמה אופציות מעולות: 'אפס ביחסי אנוש' הוא לדעתי הסרט הכי טוב שמוקרן בקולנוע כרגע והוא מומלץ בחום גבוה. אם אתם אוהבים אקשן ומד"ב אז 'שומרי הגלקסיה' מומלץ מאוד. אם אתם רוצים משהו כיפי וקליל אבל אין לכם בעיה עם המון אלימות ועירום נשי, אז 'עיר החטאים: עלמה להרוג' מומלץ מאוד. אם אתם מעדיפים משהו איכותי יותר, אז 'אדם מבוקש מאוד' יענה על דרישותיכם.

תהנו!
הכי טוב סרט אימה
26/08/14 22:49
20צפיות
זה לא סתם... מבחינה פסיכולוגית, סרט אימה הוא הסגנון שמעורר את היצר המיני וגורר אחריו סקס באחוזים הכי גבוהים.
סרט עצמאי לצפייה בחינם ביממה הקרובה!
26/08/14 21:35
14צפיות
(2013) See You Next Tuesday
עלילה משעשעת על נשים אקסצנטריות
http://nobudge.com/main/2014/8/26/special-screenin...
מרי פופינס - DVD בדיבוב לעברית
26/08/14 17:40
11צפיות
היי לכולם,
אני מחפשת בנרות, ללא הצלחה, את ה DVD של מרי פופינס בדיבוב לעברית.
האם מישהו יודע היכן ניתן לרכוש אותו?
בתודה!
º
ניסית באוזן השלישית ובדיסק סנטר בת"א?
26/08/14 19:05
4צפיות
הביקורת שלי על 'שומרי הגלקסיה'
26/08/14 07:29
26צפיות
לכבוד הפיכתו לשובר הקופות הכי גדול של הקיץ בארה"ב, הנה הביקורת שלי על הסרט. קריאה נעימה! 
מה דעתכם על הסרט "שטח פראי"?
22/08/14 15:20
74צפיות
ראיתי בדיוק אתמול ביס, לפנות בוקר.
אני מחפש עכשיו האמת עוד סרטים בסגנון, ראיתי גם את FROZEN לפני שנה, זה הרבה-הרבה פחות טוב, אבל גם כן מזכיר, איזה עוד כאלה על התרסקות בשטח קפוא/הישרדות, שגורמים לטמפרטורה בחדר לרדת ב5 מעלות לפחות? 
אולי "לחיות" עם איתן הוק?
22/08/14 15:40
39צפיות
לא ראיתי אבל זוכר את הפרסומות בהום סינמה...

º
עוד רעיונות?
22/08/14 19:59
19צפיות
לא באלסקה, אבלב הנה כמה סרטי השרדות טובים
24/08/14 16:00
36צפיות
127 שעות (כך אומרים לפחות, לא ראיתי עדיין), into the wild, להתחיל מחדש, על הסף, בעל זבוב, הלגונה הכחולה, נהר הפרא
לא בדיוק השרדות, אבל אולי גם תאהב את סחרור מסוכן ואת deliverance.

אז זהו, שקודם כל חלק מהם ראיתי, ואני בכוונה רוצה באלסקה
24/08/14 22:56
22צפיות
או משהו אחר קפוא, זה מכוון. 
º
'על הסף' עם אנתוני הופקינס שכמעט נהרג בצילומים
24/08/14 20:57
11צפיות
תודה, מאוד מעריך באמת את כל הסרטים האלה שנעשים בתנאים
24/08/14 22:58
23צפיות
סופר קשים, זה מוסיף מאוד לאותנטיות של הסרט.
מי שמתחבר לז'אנר מתחבר אין מה לעשות. 
º
השתעממתי בו למוות.
24/08/14 14:30
15צפיות
º
yap, סרט לא משהו בכלל
24/08/14 15:35
10צפיות
º
24/08/14 17:02
5צפיות
º
אהבתי אותו, התרחק מהוליווד והרגיש סקנדינבי באופיו
24/08/14 20:58
11צפיות
לא ממש השרדות אבל דרמות "קרות" עם הרבה שלג
24/08/14 23:47
38צפיות
8 מתחת לאפס
חוש השלג של העלמה סמילה
Winter's Bone
תודה
25/08/14 09:54
12צפיות
אם יש למישהו עוד רעיונות אתם מוזמנים
היום שאחרי מחר
25/08/14 00:30
33צפיות
סרט רע ומשעמם אבל בסגנון שאתה מחפש
אפשר לחפש המלצות על סרטי השרדות. יש כמה רשימות בIMDB אבל לא היה שם משהו שראיתי ולא כתבו עליו כבר כאן

הוא קיטשי מדי, זאת הבעיה שלו
25/08/14 09:52
21צפיות
דיי קיטשי אפילו בהשוואה לסרט שראיתי לפני כמה ימים.
"המעניק" ואודיה רש
24/08/14 18:29
48צפיות
ראיתי את דברי הביקורת לגבי המשחק של כל השחקנים ולדעתי הם אינם מוצדקים, לפחות לגבי אודיה רש הישראלית. צריך להבין שהיא התמודדה עם גילום דמות נטולת רגשות שרק מתחילה לפתח אותם.
ראו את דברי המבקר אורון שמיר:

" רש, חיפאית במקור, היא הפלא האמיתי של הסרט. לא זאת בלבד שהיא נראית בדיוק כמו שמילה קוניס / אנג׳לינה ג׳ולי נראו בגילה (וכולנו יודעים איך זה המשיך), היא אף מוכיחה כשרון משחק ומנעד דרמטי ככל שנדרש ממנה, החל מדמות כבויה לחלוטין למלאת רגשות סותרים. היא עוברת חלק מהתהליכים שעובר הגיבור רק בזעיר אנפין, אבל אצלה אפשר ממש להרגיש אותם ולראות את אש המרד שהיא מסתירה בעיניה כשכולם סביבה לא חושדים בדבר."

האם אנשים שראו את הסרט מסכימים או שהמבקר טועה בגדול?
היא מקסימה ואם היא תמשיך ככה היא גם תצליח מאוד
25/08/14 09:51
23צפיות
הבעיה הייתה יותר בתסריט ובדמות עצמה, אני לא חושבת שהיה לה הרבה מה לעשות עם הדמות הזו, ככה או ככה.

לא ראיתי אותה בסרטים אחרים כך שאין לי מושג מה היכולות שלה. מה שבטוח, יש לה כריזמה וכשתהיה גדולה יותר גם יהיה אפשר להגיד סקס אפיל.

אבא שלה נהג לכתוב כאן בפורומים, אני מניחה שעכשיו אנחנו כבר לא מעניינים אותו :)
מוטי סלע - איפור והדרכת איפור

יש לך אירוע?

מאפר מקצועי בעל ניסיון רוצה לשמוע עוד? לחצי כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום