לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולכם, הגעתם לפורום של עולם האמנות השביעית, זהו פורום סרטים וקולנוע,

נדבר כאן על שוברי הקופות החדשים ועל סרטים ישנים,

נדון בשחקנים, במאים ותסריטאים, ובכל מה שקשור בקולנוע.

אז אם אתם אוהבים קולנוע - הפורום הזה בשבילכם

כאן מדברים על אומנות העשייה, ולא על הורדות,

הפורום הוא למענכם, אז אנא הקפידו לשמור על חוקי הפורום,

חוקי הפורום:

נא לא לשאול על תוכנות / אתרי הורדות בלתי חוקיים.

באם הודעה מכילה ספויילר, נא לציין זאת בכותרת,

נא לא לכתוב ספויילרים בכותרת ההודעה.

נא לא לצרף קבצים בלתי הולמים או כאלה שעוברים על זכויות יוצרים.

נא לשמור על תרבות דיון מעל דפי הפורום,

בלי קללות, גידופים והעלבות.

ובנוסף לכתוב לעיל, נא לא לכתוב הודעות שעוברות על תקנון האתר.

(קישור לתקנון האתר)

הודעות לא חוקיות תמחקנה ללא התראה!

ועכשיו נסיים עם ציטוט עמוק לחיים כמובן:

`` Has anything you`ve done made your life better?”, American history X

והתיאוריה שלנו:

“If it hasn´t been made into a movie, it´s not worth knowing about, is that it?”, Dogma

בסך-הכל הפורום הזה הוא בשבילכם, ואנחנו מקווים שתמצו אותו עד תום, ושכמובן תחזרו בקרוב!

שלכם,

מנהלי פורום סרטים וקולנוע

º
הודעה נעוצה זוכים בכרטיסים לסרט "קרניים"
30/10/14 11:23
11צפיות
זוכים בכרטיסים לסרט "קרניים"
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
26/10/14 12:56
1238צפיות
דניאל רדקליף מסיר את המשקפיים ומגדל קרניים במותחן אימה, "קרניים".  ולכם יש הזדמנות מצויינת לזכות בזוג כרטיסים!

אז מה עליכם לעשות

מעכשיו ועד ה- 2/11 בשעה 12:00 העלו על גבי שרשור זה הודעה בה תספרו לנו על סוד שנחשפתם אליו בטעות, או סוד שסיפרו לכם ולא רציתם לדעת מלכתחילה
לדוג': חברה סיפרה לכם שהיא הולכת בסתר לאודישנים כי היא רוצה להיות נערת פרסומות, או גיליתם שחבר שלכם עשה משהו שלא הייתם רוצים לדעת..

מתוך כלל ההודעות שלכם אנחנו נבחר בשלושים ההודעות הטובות והמקוריות ביותר והם יזכו כל אחד ב-כרטיס זוגי לסרט "קרניים"

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים ולכללי ההתחרות המלאים:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...

על הסרט
 הסרט מבוסס על ספרו של ג'ו היל באותו השם.
הסרט "קרניים" הינו סרט מותחן על טבעי אשר מספר את סיפורו של איג פאריש (דניאל רדקליף), לאחר שחברתו נאנסת ונרצחת, איג הופך לחשוד העיקרי לאותו אירוע, כעת הוא. בוקר אחד איג מתעורר ומגלה שצמחו על ראשו זוג קרניים. איג מבין אט אט שלקרניים יש כוחות אשר גורמות לאנשים להתוודות על החטאיהם. לאחר הגילוי, איג מתכוון להשתמש בכוחן של הקרניים כדי למצוא את האדם אשר אנס ורצח את חברתו.

הכרטיסים למימוש עד ה- 6.12 / ירידת הסרט מהמסכים , ברשת סינמה סיטי בימים א-ה.
º
וואו איזה פוסטר יפה..
26/10/14 14:46
51צפיות
º
26/10/14 22:24
8צפיות
סוד שנחשפתי אליו
26/10/14 16:58
155צפיות
פעם, לפני הרבה שנים, לא היו טלפונים סלולריים. היה בבית רק טלפון אחד עם קו של "בזק". ובקו היחיד הזה היו מצטלבות לא פעם שיחות, וכשהיית מרים את שפופרת הטלפון בבית שלך, הקו היה תפוס והיית שומע שיחות של אנשים אחרים מדברים ביניהם. יום אחד הרמתי את השפופרת בביתי, ונקלעתי לשיחה בין שני אנשים, גבר ואישה. מהר מאוד זיהיתי את קול הדוברת. זו הייתה שחקנית מפורסמת מאוד, שגם היום היא מפורסמת, אז לא אסגיר את שמה ואת סודה. השיחה נסובה על המועמד לנהל את התאטרון שבו היא עובדת, והיא גילתה לאיש שמעבר לקו את כל מה שהיא חושבת על המועמד לניהול. היא דיברה חופשי, כאילו רק שניהם שומעים את השיחה, אבל אני הייתי, לגמרי במקרה, שותפה סמויה לשיחה. מאז נהייתי מודעת לזהירות הנדרשת כשאתה משוחח עם מישהו בטלפון או באמצעי תקשורת אחרים.
º
כמה נכון (גם הסיפור יפה)
26/10/14 19:36
28צפיות
לא כזה ביג דיל אבל עדיין קצת מביך..:)
26/10/14 20:33
105צפיות
היי... צהרים אחד הגעתי לגן של בתי לאסוף אותה מוקדם מהרגיל, בדיוק בדקה שהגעתי לשער הגיעה גם הגננת בדרכה לצאת הביתה, הפעם ידיה היו עמוסות בכיכרות לחם וקופסאות אוכל (כנראה מהמועדונית), היתה שתיקה מביכה משני הצדדים, אני מניחה שתמיד נשאר אוכל מהצהרון ולא חלילה לקחה מהילדים אבל בכל זאת, לא ממש נעים שהורה רואה שאתה יוצא עם ארוחת צהרים, שלא לומר ארוחת צהרים לשבוע...והיא חייכה במבוכה, אמרה להתראות... ונסה בבהלה משם!!!
סודות ושקרים
27/10/14 02:32
83צפיות
יום אחד שמתי לב שכל מה שאני אומרת בעבודה, ההנהלה יודעת. ואז התחלתי להגיד דברים בכוונה כדי שיתייחסו אליהם. למשל – לפני פסח אמרתי למישהי שישבה לידי והיינו לבד בחדר, שאנחנו העובדים הלא קבועים לא מקבלים אף פעם שי לחג כמו שמקבלים העובדים הקבועים. שיכולים לתת גם לנו משהו קטן ולא יקר, רק כדי להראות תשומת לב. באותו חג קיבלנו לראשונה שי קטן ולא יקר. אח"כ אמרתי על מישהי שעובדת איתנו שהיא מאוד ותיקה ומתאימה ביותר לאיזשהו תפקיד, שיכולים לקדם אותה. זמן קצר אח"כ היא מונתה לתפקיד שאמרתי. בפעם אחרת סיפרתי שחלמתי בלילה משהו לא טוב על המנהלת שלנו. כשהיא באה אח"כ לעבודה, היא הסתכלה עליי במבט זועם, האומר שהיא יודעת מה אמרתי אבל לא יכולה להגיד כלום כי היא לא אמורה לדעת שאמרתי את זה. ואז בשיטוט באינטרנט יום אחד, גיליתי שהמנהלת הזו בעלת עסק פרטי למכירת ציוד להאזנה ומעקב. הכל התקשר לי פתאום. הבנתי שיש דברים בגו, ושאני לא סתם פרנואידית כמו שטענו החברים שלי לעבודה.
הסרט קרניים
27/10/14 02:37
85צפיות
אני נחשפתי לסוד במקרה ששמעתי שבני משפחתי באו אלי לארוחה שהם מתכננים לי ולבעלי משהוא מיוחד  ליום   הנישואים שחל בחודש דצמבר  כמובן  ששמחתי  ולא גיליתי  לאף אחד  היה לנו באמת הפתעה  כזאת מיוחדת שאני  אזכור את הסוד  הזה לתמיד.
כך גיליתי... עצוב
27/10/14 09:00
86צפיות
לפני מספר שנים התנדבתי בארגון המארגן חבילות  מזון למשפחות נזקקות ואז כל אחד קיבל רשימה , ולפיה לחלק את המשלוחים. לא אשכח שראיתי חברה שמופיעה ברשימה. כל כך חששתי שהיא עוד תפתח את הדלת בטעות כשאבוא להניח את הארגז. הייתי אמורה כמובן לדפוק בדלת, ולוודא שאכן קיבלו את החבילה. במקרה הזה הנחתי את החבילה במפתן הדלת, וממש ברחתי כל עוד נפשי בי. ליבי התכווץ בקרבי. כי בעצם נחשפתי למקרה מצער וקרוב שלא הייתי אמורה לדעת.
כשאשתי הייתה בהריון
27/10/14 11:07
82צפיות
עשינו סקירת מערכות ולא רציתי לדעת אם זה בן או בת כדי להיות מופתע עד הסוף. אבל אז תוך כדי הסקירה הרופא אמר: בוא'נה, זה גבר גבר!!!. והופ, הלכה ההפתעה
חשפתי סוד
27/10/14 15:26
73צפיות
יש אישה אחת שכבר יותר משנה מקבצת נדבות באופן קבוע ביציאה מאחד מבתי הקולנוע. היא מבקשת כסף עבור השתלה לאחיין שלה. אני רואה אותה יושבת שם אחרי הקרנות של חצות, בקור בחורף ובשרב בקיץ, וליבי נצבט. בפעם השנייה שראיתי אותה ניגשתי אליה, לשאול אם אפשר לעזור – לפרסם את המקרה באמצעי התקשורת. היא סירבה. באחד הלילות, בשתיים בלילה, ראיתי שבני משפחתה באו לאסוף אותה אחרי "העבודה". גבר ונער, הלכו איתה לחניה, נכנסו לג'יפ חדש ובוהק, שעולה אולי כמו דירה קטנה, ונסעו אל האופק.
הסוד שנחשף בטעות
27/10/14 16:19
74צפיות
הייתי אצל חבר טוב בבית, והוא ביקש ממני עזרה בהסרת וירוס שהדביק לו את המחשב. באותה ההזדמנות שמתי לב שהמקום בכונן C מתחיל להיגמר לו, והזהרתי אותו שהוא יגרום לקריסת מערכת ההפעלה כתוצאה מכך בסופו של דבר. שאלתי אם הוא רוצה עזרה בפינוי הכונן, והוא הסכים, ובמהלך ניקוי ספריית הTEMP מצאתי שם כל מיני קבצי וידאו שהוא הוריד מהרשת, ושדי העידו על הנטייה המינית שלו.
לצערי, הוא היה לידי בעת שמצאתי את הקבצים ולכן שאלתי אותו אם ניתן למחוק אותם, הוא האדים והחוויר חליפות בתגובה, אמר שזה קבצים שאבא שלו הוריד בטעות. מחקתי ועברתי לסדר היום... עד לוירוס הבא...
שנים אחרי הוא כבר יצא מהארון רשמית, שמחתי עבורו, אך העדפתי לא להעלות שוב את סיפור הסוד שלו שנחשפתי אליו בטעות הרבה יותר מוקדם לפני כן....
לפני כ-10 שנים נחשפתי לסוד ממש גדול
27/10/14 19:26
89צפיות
אבל יש מצב שזה עדיין סוד, אז אני לא יכולה לספר לכם...
יום הולדת גיל 20
28/10/14 00:59
78צפיות
בגיל 20, אמא שלי הכינה לי סופ״ש של הפתעות.

אחת מהן הייתה קליפ מאוד מושקע של מלא אנשים מברכים אותי ליום ההולדת.
האחים שלי הלכו לצלם את החברים שלי, את המורים, את השרת של בית הספר. את הספר שלי, את המורה נהיגה.
בקיצור השקעה גדולה שכללה מוזיקה, קליפ, עריכה מקצועית וכו׳.

לצערי זה נשכח במכשיר הdvd שלנו (כן, פעם היה כזה)
באתי לנגן סרט מדיסק ופתאום אני רואה: דיסק שרשום עליו ״קליפ יום הולדת 20״.
היא שכחה עותק אחד במכשיר די וי די.

התלבטתי נורא אם לצפות או לא.
בסוף הסקרנות גברה עלי וראיתי חצי ממנו לפני ההפתעה המתוכננת.

כשראינו את הקליפ בצורה רישמית ליד אמא שחקתי את עצמי מופתע.
אבל אחרי כמה ימים צחקתי וספרתי לה שכבר הצצתי בקליפ בטרום-בכורה :)

העיקר הכוונה. היא שיחקה אותה.
מפגש עם האח באתר הכריות
28/10/14 01:22
75צפיות
יצאתי מהארון לפני כמה שנים.

זה לא היה קל, אבל בדיעבד זה היה בלתי נמנע.

האחים קבלו בהדרגה וגם ההורים.

באחת משיטוטי באתר הכריות של גייז (הכריות וסטוצים, אם להיות מדויקים)
אני פתאום נתקל בתמונה של אחי הגדול.

בהתחלה הייתי קצת נבוך. חששתי שאתקבל בתמונות פרובוקטביות
אבל למזלי היו שם רק תמונות פנים.

רציתי שידע שאני יודע ושירגיש חופשי לדבר איתי
אבל בסוף לא שלחתי הודעה.

התאפקתי זמן רב למלבוא אליו לספר.
בסוף כשהוא אזר אומץ ויצא בפני מהארון
אמרתי לו שזה היה לי ברור וראיתי אותו קודם לכן ב״אטרף״.

זה קורה במשפחות הכי טובות ?
הסוד שלי..
28/10/14 02:48
64צפיות
יום אחד אבי ביקש ממני להביא לו משהו מהארון שלו ולא הצלחתי למצוא את מה שהוא ביקש. הודעתי לו שאני לא מצליחה למצוא והוא ענה שאני צריכה להפוך את הערימה בתחתית וזה נמצא שם. התחלתי להפוך את תחתית הארון ומצאתי ערימה של מכתבים שממוענים אליו במעטפות ורודות עם סימני שפתיים עליהם, וחשבתי לעצמי: וואו לא ידעתי שהוא כזה רומנטי והוא שומר את מכתבי האהבה של אימא כ"כ הרבה שנים אחרי שהחלו לצאת. בתחתית הערימה היה גם מכתב שנפל החוצה, ומשהו בו הציק לי בזווית העין: הכתב לא היה דומה לזה העגול והיפה של אימי והיה גם בתחתית חתום שם פרטי  שכלל לא הזכיר את שמה. לא התאפקתי ופתחתי עוד מכתב ושוב אותו הסיפור, רק הפעם זה היה כתב אחר ושם אחר, והפעם גם בדקתי בתאריך והוא היה הרבה אחרי שהורי נישאו! ואז זה הדהד בי: אבי ניהל רומנים עם נשים שונות כשהיה נשוי, ועוד שמר את מכתבי האהבה שלהן לעיון וכזכרון מהנה בעתיד... החזרתי את הערימה למקומה, סגרתי את הארון, יצאתי ואמרתי לו שאני לא מצליחה למצוא וקיבלתי שיחה דחופה מהעבודה ואני צריכה ללכת. יצאתי מהבית וקיללתי את הרגע שבו גיליתי את אותו הסוד שנחשפתי אליו בטעות! 
סוד שנחשפתי אליו בטעות
28/10/14 08:59
75צפיות
בעבר עבדתי אצל בוס שהיה אדם מאוד רגוע וחביב עד שבאחד מערבי הגיבוש המשפחתיים, עקב כמות הילדים הגדולה, החליטו במשאבי האנוש להזמין ליצן (עם תחפושת מאוד מושקעת) ואותו בוס לא יודע על כך, וכשהליצן הגיע- הבוס שיחרר מן צעקה דקה כזו והלך להתחבא ואף אחד לא הבין מה זה היה.
מאוחר יותר התברר שיש לו פחד מליצנים שעד אותו רגע לא ידעתי שקיים דבר כזה.

תודה על ההזדמנות
סוד שנחשפתי אליו בטעות
29/10/14 20:41
26צפיות
לפעמים סודות של חברות קשה לגלות רק עם במקרה זה נודע או שהן מספרות מרצונן.. ערב אחד יצאתי עם חברה בשם דרורה לפאב בתל אביב יחד עם חברות טובות שלה ,  היה כיף מאד.. ישבנו והזמנו משהוא לשתות ולקחנו גם משהוא לנשנש..
אף אחת לא שמה לב שצביה חברה של דרורה , יושבת בצד והיא רועדת כולה... אף אחד לא שאלה מה איתה .. רק אני שמתי לב לזה.
ניגשתי אליה ושאלתי מה קרה צביה את מרגישה טוב , והיא ענתה בשקט - אל תשאלי , יש לי פחד ממקומות סגורים.. הייתי בהלם .. שאלתי אותה אם דרורה יודעת . והיא ענתה לא .. והיא פחדה.. אמרתי לה .. זה בסדר לא לדאוג.. אבל את לא יכולה להיות כאן אם את בחרדות , והיא ענתה .. נכון .. אני חייבת את הכדורים שלי שאני רגילה לקחת ולא הבאתי איתי אותם..
ניגשתי לדרורה כי פחדתי שצביה תתעלף, סיפרתי לה שיש לצביה פחדים ממקומות סגורים.
דרורה הייתה בהלם, היא רק התעצבנה ואמרה לי . למה היא לא סיפרה לי .. עכשיו נצטרך ללכת הבייתה בגללה...
אמרתי לה.. לא נורא... העיקר שלא יקרה לה כלום..
ובאמת הלכנו הבייתה .. כי דאגנו לה מאד וגם בגלל שהיא הייתה חברה של כולנו.. ולא רצינו להפקיר אותה..
מתברר שאת הסוד הזה היא לא רצתה שאף אחד יגלה... חבל שלא המציאה איזה סיפור , העיקר שלא תבוא איתנו לפאב.. אם היא לא רצתה שאף אחד ידע מזה..
מה לעשות.. אם במקרה זה נודע לנו... העיקר שעזרנו לה

לא רק לשקר יש רגליים
28/10/14 22:02
60צפיות
בחדר קטן, קודר, איכשהו הצלחנו להידחף בסביבות ה60 אנשים, הופעה אינטימית קראו לזה, יותר בסיגנון אינטימיות במסווה של הופעה. אבל היא רמזה, אני הצעתי אז יצאנו.באיחור אופנתי עלה לבמה אריק ברמן, המשולש הקדוש בידיו, גיטרה בירה ומפוחית. מיד עלה חיוך על פני. העשן, התאורה והסאונד איפשרו לי לעצום עיניים ולחשוב שאני אדם אחר, אז לקחתי את זה צעד קדימה.בסיבוב חד לקחתי סיגריה למרות שאינני מעשן, ובעוד הדייט שלי עסוקה בשירים על הגשמה עצמית, האני החדש עסק בהגשמה עצמית, במבט מהיר לאחת שדומה לי באהבתה, או חוסר אהבתה לשיריו.יוני, 23, מיצפה, צייר ופסל, גר בסטודיו, באתי למרכז בישבילך אלה מה.5 דקות לאחר מכן ישבנו בבר מרחק הליכה. לאחר שעתיים של ש.ש( שיחה ושתייה) התנשקנו, הקליק היה חזק כל כך ששמעתי אותו מהפה עד הלב. ובעוד אני מלווה אותה לביתה מהצד השני של הרחוב בהליכה עצבנית העין שלי תופסת את הגברת הראשונה פוסעת לכיווני."ניר" היא צועקת ואני מתעלם, אבל לא הצלחתי להחיש את צעדי.בפינת הרחוב היא הגיעה אלינו, ומכאן אין למה להכביר במילים.
סוד למבצע "קרניים"
29/10/14 03:10
53צפיות
כשאימא ניפטרה עברתי על הדברים שלה ומצאתי את היומן שלה ובאופן טבעי התחלתי לקרוא בו כדי לראות איך נראו חייה דרך עינייה;
הקריאה הייתה מעניינת, רק שבמהלכה התברר לי שפתחתי תיבת פנדורה וגיליתי סודות שלא ממש ידעתי מהם וכלל לא רציתי לדעת עליהם:
*גיליתי שהייתה אמורה להיות לי אחות בכורה, אך לאימי הייתה הפלה טבעית במהלך ההריון, ולאחר מכן היא נכנסה שוב להריון ואני נולדתי. 
** גיליתי גם את תעודת הלידה המקורית של אחותי, שהייתה מצורפת לאחד מדפי היומן, ובה היה שם אחר משמו של אבי כתוב כאביה, וגם היה שם עיסוק מפורט בנושא-
אך זה היה השלב שהעדפתי לא לגלות עוד עניינים מפתיעים- והנחתי את היומן במקום מחבוא,
וחשבתי לעצמי שמבחינתי אחותי היחידה היא אחות שהיא 100% בשר מבשרי, ולא משנה מה כתוב ביומן ו/או בתעודת הלידה- משנה מה אני מרגיש כלפיה, וכול עיסוק נוסף בנושא מיותר.
ספוילר
29/10/14 05:05
65צפיות
יצאנו אתמול מהסרט "מנפאואר" (אחלה סרט אגב), הלכנו לאכול משהו, וכשחזרנו למכונית החברה שלי הדליקה את הרדיו. לפני שהספקתי לצעוק "לאאאא!" נשמעו המילים האחרונות של החדשות, שהיו תוצאת המשחק שרציתי לראות את ההקלטה שלו כשאגיע הביתה. זה היה מה זה ספוילר ענק, מה זה התבאסתי. כל הדרך הביתה נסעתי בחריקת שיניים.
הריון בהפתעה
29/10/14 12:16
55צפיות
 לפני  פחות  או  יותר   שנתיים  שמעתי  שיחה של אחותי  שדיברה עם הבנזוג  שלה וסיפרה לו שהיא בהריון היא לא ידעה ששמעתי את זה   מה לעשות שהקירות  שלנו בבית דקים
º
בעלי גילה לי ב"סוד" שהלך לנערת ליווי כשנסע עם חבר שלו לאילת.
29/10/14 18:33
31צפיות
וואטסאפ
29/10/14 20:08
40צפיות
היום עם הוואטסאפ קורה ומתבלבלים ושולחים הודעה לקבוצה הלא נכונה וכד'
לפני שנה+ חברה שלחה הודעה בקבוצה של הח'ברה שלנו וסיפרה שחבר אחר חולה בסרטן. היא התכוונה לשלוח את ההודעה לבעלה בפרטי... היא סיפרה שם סיפור שלם איך פגשה מישהי מהמשפחה שלו שהיא מכירה והיא סיפרה לה על זה מבלי לדעת שהיא מכירה אותו.
אותו חבר לא רצה שעניין המחלה יתגלה בשלב הזה, זה היה טרום התחלת הטיפולים. פגשנו אותו והיינו צריכים להעמיד פנים שכלום.... היום תודה לאל הוא כבר בריא.
סוד שלא רציתי לדעת...
30/10/14 00:30
36צפיות
כשהייתי בתיכון נתקלתי באתר שבו אתה עונה על שאלון והאתר נותן לך תחזית על מי יהיה בן הזוג שלך ושטויות כאלו.
כמובן שכשקראתי מה הרעיון של האתר הוא היה שמי שאתה שולח לו את השאלון ממלא אותו וכשהוא עושה "שלח" זה שולח את כל מה שהוא מילא למייל שלך (עם דיווח כמובן שזה מה שקרה).
חבר שלי מילא את השאלון והתברר שהוא הומו בסתר (הוא רשם ביסקסואל) ושהוא מאוהב באחד החברים הטובים שלי.
לא ממש ידעתי מה לעשות עם המידע הזה אז מחקתי את המייל ולא גיליתי לאף אחד.
נשארנו חברים עד שדרכינו נפרדו וכיום הבנתי שהוא כבר מזמן מחוץ לארון..
סוד שהגיע לאדם הלא נכון עבור בעליו
30/10/14 08:20
30צפיות
לא אציין מתי זה קרה בדיוק על מנת שלא אחשוף את בעליו והזמנים. אך אספר את הפרטיים הכללים.

באחת מהעבודות בהם עבדתי, קבלתי באחד הימים אימייל שסביר להניח שלא הייתי אמור להיות ממקבליו, לאחר קריאה קצרה הוברר כי בטעות הוכנסתי לדו שיח די לוהט בין המנהל שלי למנהלת בכירה מאוד בארגון שמהווה סוג של יחסים שאינם מקובלים בשל היותם נשואים לאחר.
מפה לשם, כאחד שיודע לשמור נתונים לימים קודרים, שמתי את המייל בצד בתיקייה וכך עברו הזמנים, במהלך זמנים אלו שמתי לב פתאום לאותה קרבה מיוחדת בין השניים, למרות שמולנו אנשי הצוות היה מלכלך עליה מפה ועד משה רבנו, אבל לא נכנעתי וירדתי עליו.

לאחר תקופה די ארוכה , שהורגש המיצוי מצידי על עבודתי והחלטתי לעזוב, ניגשתי למשרד המנהל וסיפרתי לו כי אני מעוניין לעזוב ואשמח לקבל את התנאים, מפה לשם הבחור התחמק, אמר בגבורה שלא ניתן וכו' , ואם אני עוזב זה מיוזמתי וכו' וכו'.
הודתי לו ויצאתי מהמשרד, לפני שיצאתי מהדלת , אמרתי לו שאתן לו כמה דקות לחשוב על זה בטרם אקבל תשובה סופית ממנו.

נכנסתי למשרד, עשיתי "העבר" למייל חזרה לבעליו מלפני תקופה מסויימת, רשמתי בתמימות "כנראה שהמייל הגיע לאדם הלא נכון בשעה זו".

בסוף אותו שבוע , קבלתי את מבוקשי , עם כל התנאים הנדרשים ויתרה מכך (:

מי אמר שסודות לא משתלמים?

נ.ב , כמה חודשים לאחר מכן , נתפס אותו מר מנהל עם הבכירה בעת מעשה במשרדו על ידי אחד מאנשי הצוות, הוא לא סתם את הפה ואותו מנהל פוטר.
סוד שנחשפתי אליו
30/10/14 09:29
28צפיות
ההורים שלי אירגנו לאחי מסיבת הפתעה ואני גיליתי את זה ובטעות גם גיליתי את זה לאחי.
כשהייתי בצבא
30/10/14 16:31
31צפיות
אז הייתי עם הפלוגה שלי באימון בבסיס במרכז הארץ והלכתי לשירותים בשעת לילה כי מה לעשות, הייתי צריך.

מפה לשם, בזמן שאני נהנה לי שם ממספר 2, נכנס חבר מהמחלקה להתקלח. סבבה, רלוונטי. מאוחר, אבל קורה. מתקלח לו, ואז כ-5 דקות אחר כך נכנס חבר אחר. הם מקשקשים קצת, העניינים מתגלגלים ומפה לשם - אני מתחיל להבין שאני לא הולך לצאת מהשירותים בזמן הקרוב ושכדאי שאשמור על שקט. החבר'ה, סטרייטים לחלוטין, השתעשעו להם מאוד, בואו נגיד ככה.

אף אחד לא סיפר לי את הסוד הזה ולא שמעתי עליו בטעות, אבל שמעתי/ראיתי אותו קורה בלי שהתכוונתי לכך.
כשהייתי בבית ספר יסודי...
30/10/14 18:32
22צפיות
הייתה לי חברה טובה עולה מחבר העמים שכשהייתי מגיעה לבקר בביתה, היו תמיד מכבדים אותי בסנדביץ עם פסטרמה מאוד טעימה.
רק אחרי שנים וממש במקרה התברר לי שאותה פסטרמה שנהגתי לאכול פעמים רבות לא הייתה כשרה! לקחתי את הגילוי הזה
ממש קשה ובכיתי המון...עד שהשתכנעתי שבגלל שאכלתי לא כשר שלא ביודעין אז זה לא נורא.
סוד לידתה של חברתי הטובה.
30/10/14 19:48
20צפיות
כשלמדתי בתיכון היתה לי חברה טובה תימניה. אך היא לא היתה כהה בכלל. שערה היה בצבע דבש וכן היו לה עינים בצבע דבש ועור בהיר והיא היתה יפיפיה. כולם התפלאו איך זה יכול להיות איך זה שהיא בת להורים תימנים כהי עור נולדה כה בהירה.
והנה יום אחד לאחר סיום התיכון פגשתי ברחוב שכנה של אותה חברה שלי וסיפרתי לה כמה כולנו התפעלנו מהיופי הבהיר של חברתי התימניה.
ואז היא סיפרה לי להפתעתי שהאבא האמיתי של חברתי היה אשכנזי (כלומר שהאם בגדה באב) ולכן היא נולדה כה בהירה.
וכי כל השכונה ידעה ורק אני לא ידעתי.
חשיפת סוד זה העיקה עלי וכפגשתי את חברתי הטובה בפגישת מחזור השתדלתי להתרחק ממנה כדי שהסוד לא ידלוף לו מבין שפתי.
אוזניים לכותל, ועיניים למסך
30/10/14 22:00
18צפיות
במהלך שיטוטיי ברשת נתקלתי בבלוג מעניין וקורע לב של בחורה שעברה חווית חיים קשה, ושיתפה בקשיים שלה להתמודד עם המצב ועל האטימות בה היא נתקלת מכל עבר, כולל מבן זוגה, בני משפחתה ו-חברותיה. מהר מאוד דברים התחילו לצלצל לי מוכר וקלטתי שאני מכירה את הבחורה הזאת, מכירה אותה אפילו דיי טוב וגם את החברות אותן היא הזכירה - חלקן חברות משותפות שלה ושלי, והיות שהיא לא שמרה על חשאיות מוחלטת היו סיפורים שהבנתי מייד במי מדובר ומה היה שם ו-נחשפו לעיני כמה לכלוכים פרטניים וכמה תסכולים מצד אנשים ספציפיים, וגם כמה סודות מחיי הנישואין שלה ושל בן זוגה. בין לבין, גיליתי דרך הבלוג גם סודות של חברה משותפת שנחשפו שם ע"י כותבת הבלוג.

סוד שנחשפתי אליו (ולא הייתי אמורה)
30/10/14 22:03
24צפיות
גיליתי שחברה שלי היא מתחתנת סדרתית. 
היא היתה כבר נשואה פעמיים וברזומה שלה עוד 4 הצעות נישואים שלא יצאו לפועל. בכל אחת מהפעמים הבחור הציע, קנה טבעת, טרח וכרע ברך... והיא ביטלה. עכשיו, בשעה טובה, היא מצאה חתן מיועד חדש. בתקווה שלא יגדלו לו קרניים שיבריחו אותה גם ממנו, אני מוזמנת לחתונה שלהם בעוד חודש וקצת...

הסוד שלי
31/10/14 11:26
13צפיות
יש לי דוד שהיו נשוי 3 שנים.
לפני חצי שנה, הדוד התגרש. קיבלתי הלם, כי הדוד ואשתו
היו הרבה שנים יחד עוד לפני שהתחתנו( 7 שנים בזוגיות,
לפני הנישואים). כעבור חצי שנה, פגשתי
את גרושתו במקרה בסופר. שאלתי אותה: "היי, מה העניינים..?"
היא אמרה שהכל טוב ושיש לה חבר חדש. ואז היא שאלה אותי:
"נו, מה שלום הדוד שלך? עדיין עם המאהבת שלו?"
היססתי רגע. לא הבנתי על מה היא מדברת.
"עדיין עם מי..?!" שאלתי כדי להיות בטוח.
" לא משנה, יום טוב" היא חיבקה אותי והמשיכה
בדרכה.
סוד שנחשפתי אליו
31/10/14 22:12
3צפיות
באמצע טיול גיליתי שחברה ממש טובה שלי עישנה סמים,
היא התנהגה בצורה לא קונבנציונלית, ראתה אנשים דמיוניים, התחילה ללכת בחצץ,
לאחר שהחזרנו אותה בחזרה לחדר התחילה להשתולל ולזרוק דברים לכל כיוון,
לאחר שנרדמה והתעוררה לא זכרה דבר.
לא ברור אם היא עשתה את עצמה שהיא לא זוכרת או שהיא באמת לא זכרה.

סרטי השבוע
31/10/14 00:01
34צפיות
אז מה ראיתם השבוע? שתפו אותנו 
This Is Where I Leave You
הודעה זו מכילה סרטונים
31/10/14 00:24
45צפיות
קיטש, אבל  משעשע..

סרטי השבוע
31/10/14 00:59
59צפיות
כתבה שלי על שישה סרטי אימה חדשים בהם צפיתי לאחרונה, תהנו מהקריאה
http://www.rikavon.co.il/horror-rikavon-movies/

וגם -

(2014) מחנה אקס ריי Camp X-Ray
קריסטין סטיוארט, אליה אין לי יותר מדי חיבה, הצליחה לגרום לי לחשוב עליה כמועמדת טבעית לקחת השנה
אוסקר שחקנית ראשית, בעקבות הופעתה החזקה במיוחד בסרט הנוגע הזה. אם מתגברים על הציניות
שמתחננת לזעוק עקב הנאיביות הצדקנית השוררת ביצירת הביכורים הזו של הבמאי-תסריטאי פיטר סאטלר,
בהחלט ניתן למצוא כאן יופי של סיפור הומני מרובד בדרמה טעונה.
10/7

(2014) המסע The Homesman
הסרט החדש בבימויו של טומי לי ג'ונס, בו הוא גם משחק בתפקיד משנה מצוין, לוכד במיומנות קולנועית
מרשימה את הצד האחר של המערבון הקלאסי. יהיה נכון לומר כי הסרט הינו אנטי-מערבון, דרמה שאוספת
את הפירורים של ז'אנר נשכח ותקופה ידועה לשמצה, מותירה מקום עבור דמויות שמסמנות את מורשתן
המוסרית כנגד כל הסיכויים של חיים בזמנים לא הוגנים. הילרי סוואנק, כך אקווה, תקבל מועמדות על שחקנית ראשית.
10/7

(2013) תיאוריית האפס The Zero Therem
החדש של טרי גיליאם צבעוני במיוחד, יש כמה דיאלוגים שנונים ומצחיקים והעולם העתידני נראה כמו נבואה
מדויקת של מציאות מתקרבת. כריסטוף וולץ וטילדה סווינטון מצוינים כאן אבל הסרט לא אומר משהו חדש על
הנושאים בהם הוא עוסק, גיליאם מעדיף לתת דגש על ויזואל ולא על פרשנות אישית מצידו לתסריט המעניין
אותו כתב לו אחר. התוצאה בינונית מאוד.
10/5

(2013) תחנת פרוטוויל Fruitvale Station
שיחזור קולנועי רגיש וריאליסטי של מקרה טראגי שהתרחש בליל הראשון בינואר 2009, בו שוטר הרג בשוגג צעיר שחור
והאירוע תועד במצלמת סלולרי. כתיבה הוגנת וראויה של דמות פגומה אבל כזו שאפשר להזדהות עימה במקום מסוים.
10/7

(2012) ספרינג ברייקרס Spring Breakers
אהבתי את סרטו האחרון לעת עתה של הרמוני קורין, קולנוען עצמאי יוצא מהכלל שביים יצירות קאלט כמו 'גאמו'
ו'ג'וליאן דונקי בוי' וכתב תסריטים מעולים עבור הסרטים 'קידס' (מהטובים של הניינטיז, כתב אותו בגיל 19!)
ו'קן פארק' המהדהד, אותם ביים חברו לסצינת השוליים, לארי קלארק. נטע אלכסנדר עם ניתוח מושלם מבחינתי:
http://blogs.haaretz.co.il/netalexander/359/
10/7

(1997) אם ובנה Mother and Son
סרטו של אלכסנדר סוקורוב שווה ערך לבהייה ממושכת בציור אימפרסיוניסטי שהצליח לקום לתחייה בדרך נס.
66 דקות בלבד של קולנוע רוסי יפהייפה ומרגש עם טכניקות צילום נטורליסטיות מעוררות התפעלות נדירה.
מינימליזם מהורהר על החיים בצל המוות דרך סיפור מכמיר לב של גסיסה ונוסטלגיה. מעניין לציין כי לואיס סי.קיי.
צפה בסרט ואמר כי לעולם לא ראה משהו כמותו באמנות השביעית. יש הרבה בדבריו. כמו תמיד.
10/7

(1975) חקירה באפלה Night Moves
ניאו נואר ערמומי ומטלטל של ארתור פן עם ג'ין הקמן באחד מתפקידיו הטובים ביותר ומלאני גריפית', לה זו
הייתה הופעה קולנועית ראשונה שאף עוררה מחלוקת לא קטנה כיוון שגופה לא מכוסה בכמה סצינות בעודה
בת 17 בלבד. כשהסרט הסתיים, הרגשתי שלא הבנתי את רגעיו האחרונים ומה הם אומרים על שאר העלילה.
מקריאה במאמרים על הסרט, ניכר כי הצופה לא אמור לצאת עם תחושה של קליימקס ופיתרון מניח את הדעת,
אלא לקבל את הדברים כמות שהם. דמות הגיבור של הנואר הקלאסי מתפרקת כאן לחלוטין בתהליך מרתק
ונחנכת דמותו המחודשת בעידן המודרני, דרך מקרה בלשי שנוגע גם בהוליווד עצמה.
10/7

(1958) פנינים ואפר Ashes and Diamonds
סרטו של אנדז'יי ויידה אמיץ דיו למלוק את צווארה של פולין סוף מלחה''ע ה-2, לשים קץ לחרחוריה ולתת לה
ייצוג קולנועי הולם וחף ממניפולציות, שעה שהיא כביכול שבה לחיים תחת חסדי הקומוניזם ונאבקת על זהותה.
ויידה משחזר בבהירות מפעימה את התמורות הן הפוליטיות והן האישיות המלוות את עולמן של דמויות עם תסביך לאום.
הוא גם מתאבל על השחתת סמלי רוח האדם שהיו יסוד קריטי לשלמותה של חברה מתוקנת ועושה זאת בסדרה של דימויים
קולעים. הסרט מנסח לעצמו אופי אופטימי, למרות הכל.
10/7

(1944) לורה Laura
נואר לא רע של אוטו פרמינגר (ראיתי גם את 'אנטומיה של רצח' המצוין שלו) על בלש החוקר את הירצחה של פרסומאית.
10/6

איפה ראית את The Homesman?
31/10/14 07:40
25צפיות
הוא אמור להיות מופץ בארה"ב רק בעוד כ-3 שבועות
דלף סקרינר איכותי שלו לרשת לכבוד עונת האוסקרים
31/10/14 11:58
25צפיות
בארץ הוא יעלה לאקרנים בראשון לינואר. מבחינת אוסקרים, סוואנק לדעתי תהיה מועמדת, בשאר הקטגוריות
לא רואה את הסרט מועמד למרות שהוא טוב מאוד כמכלול.
כבר התחילה מתקפת הסקרינרים?
31/10/14 12:24
16צפיות
מוקדם מהצפוי, לא?

לגבי הילארי סוואנק, בלי לצפות בסרט היא נחשבת כמישהי שיש לה סיכוי לא קטן לקבל מועמדות על הסרט הזה אך היא לא חזקה כמו ג'וליאן מור, איימי אדאמס, רוזמונד פייק ואחרות. נחכה ונראה.
לורה מצויין
31/10/14 09:54
19צפיות
את פנינים ואפר אני מתכוון לראות
וד"א - לסוקורוב יש גם סרט אב ובנו מ-2003 - ראית אותו גם?
לא חשבתי כי 'לורה' מצוין, היו לי איתו כמה אישוז
31/10/14 12:00
14צפיות
אל תחמיץ את 'פנינים ואפר', באמת נהדר. את 'אב ובנו' אני מתכנן לראות וכך גם את 'מולוקו' ו'אלכסנדרה' של סוקורוב.
השבוע ראיתי את
31/10/14 07:28
53צפיות
יוג'ימבו- כמו 'ראשומון', לא מתקרב לקרסוליי 'שבעת הסמוראים' המופתי אבל בפני עצמו הוא סרט מעולה. טושירו מיפונה נהדר ויש כמה קטעים מצחיקים מאוד.

הטיהור 2- מטופש, חוזר על עצמו ולא מאוד מעניין. בזבוז זמן מוחלט.

אדי פלסון- די מתמשך ומאוד ארוך, אבל בסך הכול מעולה. פול ניומן נהדר ואהבתי מאוד את הדמות שלו.

מיתה טובה- מעולה. קצר, משעשע, נוגע ועם שחקנים טובים. זוהי בהחלט שנה טובה לקולנוע הישראלי.

ארץ קשוחה- הרבה זמן רציתי לראות שוב את הסרט זוכה האוסקר של האחים כהן והשבוע הזדמן לי לעשות זאת. אני שמח על כך, כי הפעם התגלה לי סרט מופתי נוסף של האחים הגאונים. הסרט אולי רציני וחף מההומור המשובח שלהם והוא מרגיש טיפה ארוך בכמה קטעים, אבל הוא מפצה על זה בגדול באמצעות בימוי משובח, קצב איטי מהפנט, משחק מעולה ומסרים מעניינים.

בובספוג הסרט- צפייה שנייה לקראת הסרט החדש. יש קטעים מצחיקים, אבל הסרט מרגיש כמו פרק די ארוך מאשר סרט בפני עצמו. עדיף לראות פרקים של הסדרה (המופתית!).

חיית לילה- ג'ייק ג'ילנהול מעולה והכול מסביב טוב מאוד, אבל התחושה היא של סרט שהיה יכול להיות הרבה יותר טוב. אבל הוא עדיין שווה צפייה.
יוג'ימבו ואדי פלסון
31/10/14 09:48
23צפיות
מומלצים מאוד. יוג'ימבו גם זכה לרי-מייק עם קלינט איסטווד - בעבור חופן דולרים המצויין כשלעצמו
ארץ קשוחה חף מהומור? יש שם הרבה הומור
31/10/14 12:04
28צפיות
גם בצפיות חוזרות צחקתי בו לא מעט, יש בו ביטים קטנים מבריקים של הומור שחור, גאד איזה סרט גאוני.

איך ראית 'חיית לילה'? דלף לרשת?
'ארץ קשוחה' הוא אכן סרט גאוני
31/10/14 12:29
22צפיות
(ברצינות, האחים כהן האלה הם משהו) אבל לא ממש שמתי לב לקטעים מצחיקים בסרט. יכול להיות שההומור הוא משהו שצריך לשים לב אליו היטב, אני אבדוק זאת בפעם הבאה שאראה את הסרט.

את 'חיית לילה' ראיתי בקולנוע. אתמול הוא יצא.
השבוע ראיתי ...
31/10/14 09:41
36צפיות
את

2000 - יאללה יאללה
קומדיה שוודית על הבדלים תרבותיים בין מהגרים לבנוניים ולבין השוודים. באותה המידה אפשר היה גם כל מהגר מזרחי (כן, גם סיני, הודי, ישראלי). חביב אך לא באמת פותח את הנושא, ולא באמת מצחיק. לוותר.

2005 - האגדה של זורו
סרט הרפתקאות חביב. המשך של זורו  מ-1998. אנטוניו בנדרס כובש בתפקיד של זורו - אך כל השאר פושר וצפוי. לוותר

2013 - קפטיין פיליפס
מבוסס על מיקרה אמיתי. הדרמה עשוייה היטב והמתח נבנה ונבנה ועלה וטיפס לגובה רב לקראת הסוף. אולי מכיוון שהסרט עקב רגע אחר רגע של מה שהתרחש מה שנתן תחושה מאוד ראליסטית (הבמאי פול גרינגראס כבר עשה דבר דומה בסרטו יונייטד 93 המצויין), ואולי בגלל המשחק הטוב של טום הנקס. בכל אופן, עבורי היה חידוש בכך שתופעת הפירטים חזרה לעולמנו. שווה

2014 - קצה המחר
הרעיון בבסיס הסרט מעניין - אפשר להתווכח ולומר שמצוץ מהאצבע, עם חורים לוגיים, וכו' - אך כשאני חושב על זה - הוא די עיקבי לאורך הסרט. כמובן גם האפקטים של שדה הקרב העתידי הם משהו שכיף לצפות בו (במיוחד כשאתה על כורסת הטלוויזיה ולא באמצע הפלישה לנורמנדי - כמו שטום קרוז חשב בסרט). מה שמעצים את החוויה הוא הרובד המיידי הנוסף - אם היו ניתנים לנו החיים לחיותם שוב - מה אם בכלל היינו משנים? הסרט מסתובב סביב הנושא בטיפול טכני אמנם - אך מגרה את המחשבה שם מאחורי התאים האפורים אשר מגרדים את הדמיון בהשפעת הרעיון המבעבע. אפשר אפילו להשתעשע ולהגיע למיקרה שאם ניתן מספיק זמן לקופים ומקלדת, אזי הם ידפיסו את כל יצירות שקספיר רק בגלל כל הזמן שבעולם (דרך אגב, ניסוי הקופים באינורנט לא הצליח לאשש תאוריה זו הבאה לסנגר על האבולוציה) - גם כאן, בהינתן שדה ניסויי אין סופי לחיים, הרי גם המטומטם בסופו של דבר יעשה את הדבר הנכון. טוב, סתם... בסרט דווקא הביאו את רוח האדם שמשפרת ומשפרת מה שמביא אותנו למשמעות החיים, או תפקיד האדם. בכל אופן - המחשבות בעקבות הסרט הן רק שלי - על המסך קורה אקשן טוב עם טוויסט מדע בדיוני שווה במיוחד. מומלץ.

בתקופה האחרונה גם כתבתי על הסרטים הבאים:
אוכל שתייה גבר אישה  http://hafsaka.wordpress.com/2014/08/31/1994-eat-d...
10.
31/10/14 10:27
51צפיות
אתחיל מהגרועים:
Obvious Child- וואו, כמה שהסרט הזה נורא. עוד מקטע הסטנדאפ הפותח את הסרט. למה נשארתי עד סופו? אין לי מושג. ג'ני סלייט היא הדבר הכי מעצבן שראיתי מזה זמן רב. 2
Into The Storm- אם הייתי רואה את זה ב4DX, החוויה כנראה הייתה קצת משתפרת, כי מדובר בסרט נורא ריקני, בלי עלילה, דמויות קרטוניות לגמרי שלא ברור למה אמור להיות לי אכפת אם הן ישרדו את הסופות או לא. יש מספר סצינות אפקטיביות ומלחיצות, אפקטים שלרוב נראים טוב וזהו בערך. 2
Life After Beth- יש רעיון נחמד ומרענן לסרט. אבל לסרט קצר. הוא מתחיל טוב, מעניין, מצחיק, מסקרן ואז זה נהיה סרט זומבים סטנדרטי ומעפן לחלוטין. 3
Deliver Us From Evil"השדים של אמילי" היה מלחיץ ואפקטיבי, ו"רוח זדונית" היה הסרט הכי מפחיד שראיתי בחיים שלי (גם אחרי צפייה שנייה), לכן באתי עם ציפיות בהתאם לסרט הזה והתאכזבתי. כל קלישאה של מותחני אימה נמצאת פה בערך, והסרט עשוי על הפנים ומחופף. היה נחמד לראות את ג'והל מקהייל.4
לוסי- סרט מהנה בסה"כ אבל חבל שהוא לוקח את עצמו ברצינות כל כך תהומית כי מדובר בסרט מטופש לגמרי. 5
White Bird In Blizzard- היה חביב. לא השתעממתי לרגע אבל הרגשתי שלסיפור היה פוטנציאל להרבה יותר ובמקום זה רוב הסרט מתעסק בשיילין וודלי מחפשת זיון. 5
קרניים- בניגוד לרוב הביקורות האפשרויות, ממש נהניתי מהסרט. הוא לא חף מבעיות בכלל והיה פספוס רציני בליהוק של הארי פוטר אבל בסה"כ מדובר במעשייה מהנה וכיפית לחלוטין. 7
לירות כדי להרוג- סרט מטומטם ומופרך לגמרי, אבל כיף מטורף. 7
התחלה חדשה- מקסים, עם פסקול מעולה. קצת נמרח אבל לא נורא. 8
וויפלאש- ההיילייט של השבוע מבחינתי, סרט מטורף וסוחף לגמרי, ג'יי קיי סימונס בהופעה ענקית ומיילס טלר מפתיע לגמרי לטובה. אל תפספסו! 9

,
יש לי לצפייה את Obvious ChIld
31/10/14 12:07
27צפיות
דווקא המליצו לי עליו בחום והוא נראה אחלה.

גם אני ראיתי השבוע את 'החיים אחרי בת'' ולא היה לי כוח לכתוב עליו ואתה צודק בדברייך עליו.
כך גם עם 'בתוך הסופה' - סצינות האסונות מדהימות אבל השאר גרוע.
השבוע שלי
31/10/14 16:17
30צפיות
I Saw the Devil. סרט טוב, עם סיום לא נורמלי. הנינג'ה מכח המחץ יודע גם לשחק.

קרניים. הפתעה נעימה מאוד, סרט עם כמה רעיונות ודיאלוגים מוצלחים ומרעננים.

ת'ור. צפייה שנייה שלי, לבקשת הבת-זוג. סרט טוב משהערכתי אותו, בייחוד בגלל הסיפור של לוקי והמשפחה של ת'ור, שיש בו שמץ של עניין ומורכבות. שאר הדמויות מיותרות ומביכות (הלוחמים של ת'ור, נטלי פורטמן והחבורה שלה).

Kings of Summer. דמויות חביבות וסיפור בסיס שכל אחד יכול להתחבר אליו. לא רע.
º
על 'ראיתי את השטן'
31/10/14 16:27
10צפיות
ראיתי את
31/10/14 23:34
4צפיות
״ג׳רזי בויז״
מחזמר בבימויו של קלינט איסטווד,
עשוי טוב, מוזיקה ושירים טובים,
בהחלט ממליץ,

״שומרי הגלקסיה״
סרט חביב, אקשן טוב,
נראה מה יהיה בסרט המשך.
יש אתר בו ניתן למצוא לוקיישנים מתוך סרטים?
31/10/14 21:40
3צפיות
למשל, המסעדה בה ישב פיליפ בבלתי מחוברים בפריז כשהוא מחכה לראשונה לחברתו.
מה מהרשימה כדאי לי לראות ומה כדאי למחוק?
30/10/14 11:57
55צפיות
מדובר בסרטים שהקלטתי לאחרונה על הממיר של יס, הזכרון מלא ואני רוצה למחוק סרטים מיותרים כדי שאני אוכל להקליט נוספים 

"ונוס השחורה" - 2010.
 "קאמי קלודל" - צרפת 2013.
 "את מטורפת, אתה חתיך" - ארה"ב 2001.
 "נשק של תקווה" - 2011.
 "לכסח ת'בית" - 2009.
 "כשהארי פגש את סאלי" - ארה"ב 1989
 "השיבה" - רוסיה 2003
 "4 חודשים, 3 שבועות ויומיים" - רומניה 2007
 "הילד" - האחים דארדן 2005
 "אוסלו, 31 באוגוסט" - 2012
 "אני ואת" - 2012
 "אשמה" - אוסטרליה 2010
 "חמניות" - סין 2006
 "פיל לבן" - 2012
 "ילדי השכונה" - 2013
 "אבות ואחים" - ארה"ב 2012
 "לזכור את הטיטאנים" - ארה"ב 2000
 "החשוד המיידי" - 1995
 "חלום אמריקאי" - 2013
 "הנוכלים בלום" - 2008
 "פאטון" - 1969
 "אני אוהב אותך, פיליפ מוריס" - ארה"ב 2009
 "תרז" - צרפת 2012
 "האחים בלוז" - 1980
 "השור הזועם" - ארה"ב 1980
 "האנחנו ואני" - ארה"ב 2012
 "ג'יה" - 1998
 "הלב הרגיל" - ארה"ב 2014
 "משפחה מאושרת" - איטליה 2010
 "צל הימים" - צרפת 2013
 "לחם שחור" - 2010
 "המשחק של אנדר" - ארה"ב 2013
 "הלילה קר" - 2013
 "כמו בגן עדן" - שבדיה 2004
 "עור מסתורי" - ארה"ב 2004
 "לאהוב אותך מאז" - צרפת 2008
 "סוף העולם" - 2013
 "קפה דה פלור" - 2011
 "קוד מקור" - ארה"ב 2011
 "אמריקן פסיכו" - ארה"ב 2000
 "על העיוורון - ארה"ב 2008
 "ברוכים הבאים הביתה" - 2012
 "המשחק" - ארה"ב 1997
 "בחורים רעים" - ארה"ב 1995
 "בחורה זהב" - 2006
רק אלו שיש לי דעה עליהם
30/10/14 16:56
40צפיות
... אם זה שווה משהו

"כשהארי פגש את סאלי" - ארה"ב 1989 מומלץ
 "השיבה" - רוסיה 2003 מומלץ
 "4 חודשים, 3 שבועות ויומיים" - רומניה 2007 שווה
 "החשוד המיידי" - 1995 שווה
 "הנוכלים בלום" - 2008 שווה
 "האחים בלוז" - 1980 מומלץ
 "השור הזועם" - ארה"ב 1980 מומלץ
 "המשחק של אנדר" - ארה"ב 2013 לוותר
 "סוף העולם" - 2013 לוותר
  "אמריקן פסיכו" - ארה"ב 2000 לוותר

º
תודה רבה
31/10/14 10:15
47צפיות
ראיתי הרבה סרטים מהרשימה
31/10/14 03:55
23צפיות
בגדול רובם בסדר, לא יותר מזה. ראויים לציון -
שניים מרגשים ומיוחדים שלטעמי אסור לפספס -
 "לאהוב אותך מאז" - צרפת 2008
 "ברוכים הבאים הביתה" - 2012
ואחד שהוא קלאסיקה
 "בחורים רעים" - ארה"ב 1995
תודה שרונה
31/10/14 10:17
13צפיות
אשמח שתכתבי לי גם איזה סרטים לא שווים צפייה במיוחד - כדי שאני אוכל למחוק ולפנות מקום בממיר
קשה לי לקבוע מה למחוק
31/10/14 11:01
12צפיות
כי אני לא יודעת מהם הז'אנרים האהובים והשנואים עלייך ומהם הסרטים שתקליטי במקום.
לטעמי בזבוז זמן לצפות בסרטים הבאים -
 "נשק של תקווה" - 2011.
 "כשהארי פגש את סאלי" - ארה"ב 1989
 "אוסלו, 31 באוגוסט" - 2012
 "חלום אמריקאי" - 2013
 "הנוכלים בלום" - 2008
 "אני אוהב אותך, פיליפ מוריס" - ארה"ב 2009
 "עור מסתורי" - ארה"ב 2004
"סוף העולם" - 2013
 "קפה דה פלור" - 2011
 "4 חודשים, 3 שבועות ויומיים" - רומניה 2007
 "אמריקן פסיכו" - ארה"ב 2000
 "על העיוורון - ארה"ב 2008 (הספר מומלץ)
והמלצה - תטפלי בנושא ההקלטה הכפייתית , אני מסננת סרטים לפי IMDB, גם לפי הציונים וגם לפי ביקורות הגולשים (כי לפעמים הציון מוטה). זה חוסך ממני עומס סרטים. אז לפעמים יוצא לי לראות סרטים שקיבלו ציון טוב ולטעמי הם גרועים (חלקם ברשימה למעלה...), אבל כך לפחות אני מקטינה את הסיכון שאפספס סרט טוב.

מסכים לגבי כשהארי פגש את סאלי
31/10/14 19:06
8צפיות
ראיתי אותו כשיצא, אז נראה לי די שנון-הדיאלוגים,ההומור וכו'.
לפני כשנתיים התחלתי לראות אותו שוב והוא נראה לי רדוד, פסבדו-אינטליגנטי ויומרני
אז אם תחמיץ-לא נורא.דעה אישית
הטעם שלי
31/10/14 19:10
9צפיות
קוד מקור-אקשן סביר,לא לטפח ציפיות מופרזות
השור הזועם-כדאי
כשהארי פגש את סאלי- הערה נפרדת
נשק של תקווה-די התחברתי
החשוד המיידי-סוג של קלאסיקה לא לכל אחד

אתם מבינים את הפואנטה של הסרט הזה?
הודעה זו מכילה סרטונים
31/10/14 02:17
28צפיות
אם כן, אני אשמח אם תסבחרו לי.

הרהיטים לא זזים בלילה. הם רק מדברים ביניהם.
30/10/14 14:05
32צפיות
כתבה שלי על שישה סרטים חדשים, תהנו מהקריאה
http://www.rikavon.co.il/horror-rikavon-movies/

אודרי טוטו
28/10/14 21:18
34צפיות
מאוד אהבתי את הסרט ״אמלי״ ומאוד אהבתי את השחקנית בסרט... יש לה עוד סרטים ששווים צפייה?...
יש את
29/10/14 01:42
25צפיות
״צל הימים״ בבימויו של מישל גונדרי,
אני באופן אישי מאוד ממליץ
º
30/10/14 11:59
שתי המלצות
29/10/14 08:40
17צפיות
סרט חביב ביותר, לא יצירת מופת אבל צרפתי קטן מחמם לב
http://www.seret.co.il/movies/s_movies.asp?MID=233...
גם את פריז פינת ניו יורק ראיתי, ואני ממליצה לא להתקרב.
º
30/10/14 12:00
אלה הסרטים שלה שהקלטתי:
30/10/14 11:59
11צפיות
 "תרז"
 "צל הימים"
 "בחורה זהב"
הביקורת שלי על 'וויפלאש'
29/10/14 22:28
22צפיות
האם הסרט מצדיק את התשובוחות שהורעפו עליו?
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:06
13צפיות
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

משחק החוליה החלשה - סדרות בריטיות
29/10/14 09:24
5צפיות
בפורום ערוצי הסדרות של יס - הסבב הרביעי

לכל מי שיצביע.
כי מי שמצביע משפיע!

היקום הקולנועי של מארוול מתפתח!
28/10/14 22:03
27צפיות
'שומרי הגלקסיה 2' ייצא במאי 2017, 'דוקטור סטריינג'' ייצא בנובמבר 2016, הסרט השלישי של 'הנוקמים' ייחולק ל-2 חלקים שייצאו במאי 2018 ובמאי 2019 ועוד! 
האם אתם מצפים לאחד מהסרטים החדשים שהוכרזו?
קודם כל שיגיע הנוקמים 2.....
28/10/14 22:26
17צפיות
נראה לי שהולך להיות סרט טווווווווווווווווווווווובבבבבבבבבבבבבבבב.......
לילה של קרלוס לסקנו
26/10/14 19:37
12צפיות
ממש כישוף (9 דקות)
|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/14 10:37
7צפיות
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

סרטי השבוע
24/10/14 00:54
87צפיות
אז מה ראיתם השבוע? ספרו לנו 
מרתון של יום הקולנוע - done
24/10/14 01:18
119צפיות
3 סרטים בטווח של 8 וחצי שעות! חששתי שיהיה מתיש, אבל למען האמת כשנגמר הסרט האחרון הרגשתי כאילו הייתי מסוגל להחזיק אפילו עוד אחד. לפני היום זרקתי כל הזמן שמרתון בקולנוע זאת חוויה שצריך לעבור פעם בחיים, אבל אני לא רואה סיבה למה לא לעשות את זה שוב בשנה הבאה, אולי אפילו להפוך את זה למסורת כנראה שהסרטים עצמם עזרו לכך :

נעלמת- מצויין כמעט בכל קנה מידה, כשיצאתי אחותי זרקה שהוא "די מעולה", ואני חושב שזאת הגדרה מדוייקת. הסיבה שה"די" נמצא שם היא שהוא גרם לי להבין סוף סוף מה הבעיה של סרטי מתח ושל סרטי דרמה. סרטי מתח מספקים לך טוויסטים מהנים אבל מוציאים קצת את העוקץ מהחיבור למתרחש על המסך, ובסרטי דרמה אתה כן נסער מהתפתחות העניינים ההגיונית אבל בכל זאת אתה הרבה פעמים מוצא את עצמך משתוקק לאיזה מאורע שיטרוף את הקלפים. הסרט הזה ניסה לשחק על התפר בין השניים אבל בסופו של דבר נפל לצד אחד של המשוואה, ולא הצליח להיות מעבר לסרט מתח ממש, ממש טוב (שובר שורות היא דוגמה לסדרה שכן הצליחה). מעבר לזה, שמעתי על הסרט המון קריאות על כמה הוא מזעזע ומטלטל, ואולי בגלל זה כל כך הופתעתי מכמה קליל וכיפי הוא היה, לפחות ביחס לציפיות שלי. המון הומור מעודן אבל מצויין היה שם. אול אין אול, יופי של סרט.

וויפלאש- קצת רפטטיבי, קצת קלישאתי, קצת לא מפותח, אבל עדיין מצויין. השחקן של פלטצ'ר עצום, ענק, מדהים. מצליח להיות מבעית ובו זמנית גם קורע מצחוק (עוד סרט שהופתעתי מכמה הומור היה בו). גם השחקן של נימן ממש טוב. המוזיקה מגניבה, הרעיון והמסר של הסרט ברורים ומועברים היטב. והבימוי גורם לכל סשן של תיפוף לחדור עמוק עמוק לורידים. מזכיר קצת את ברבור שחור.

ג'ון וויק- החלש מבין השלושה, אבל עדיין די טוב. בסך הכול סרט אקשן נטו שלא מתיימר להיות שום דבר מעבר. הטריגר לרצון של הגיבור הראשי לחפש נקמה הוא מרענן והופך את כל הסרט למיוחד יותר, אבל כל השאר זה קצת been there done that. לפחות מבחינת העלילה נטו. מבחינת הדיאלוגים וסצינות האקשן עצמן הוא רמה מעל הזבלונים הממוצעים, והמוזיקה שלו מגניבה בטירוף. בסך הכול בהחלט שווה צפייה.

זהו, היה תענוג, נתראה במרתון הבא !

24/10/14 01:29
52צפיות
מצחיק שהמרתון שעשית ביום הקולנוע היה זהה לשלי (אם כי אצלי זה היה 'הפשיטה 2' במקום 'נעלמת'). גם אצלי זאת הייתה הפעם הראשונה שעשיתי מרתון קולנועי (שהוא לא של טרילוגיה) וזה אכן היה ממש כיף. אני כבר מחכה ליום הקולנוע הבא .
השבוע ראיתי את
24/10/14 01:25
138צפיות
המתאבק- דארן ארונופסקי גאון! סרטי ריאליסטי, עצוב וכואב (מאוד כואב. היו קטעים שהיה לי קשה לראות) על מתאבק שהשיא שלו כבר היה לפני עשורים. משחק נוגע ללב של מיקי רורק. מומלץ בחום מאוד גבוה.

מנפאואר- מתברר ש-2014 היא שנה אדירה לקולנוע הישראלי. סרט מרתק, ריאליסטי ועם שחקנים נהדרים שמציג תמונת מצב לא פשוטה של החברה בארץ. לכו לראות (ואם אתם הולכים לראות אותו בסינמטק ת״א אז יש לפני הסרט סרטון קצר ומצחיק ביותר. שווה!).

קילרס- לא מדובר פה על הסרט הזוועתי בכיכובו של אשטון קוצ'ר, אלא על מותחן אינדונזי-יפני מעיף ראשים! העלילה מעניינת, האלימות מצליחה לזעזע וסצנת הסיום היא אחת הסצנות הכי טובות שראיתי השנה. סרט חובה למי שאוהב קולנוע אסייאתי.

ג'ון ויק- אחלה סרט. לא יצירת האקשן המופתית שהמבקרים בחו״ל עושים ממנו, אבל הוא מעביר את הזמן בסבבה.

וויפלאש- וואו, אבל באמת. עזבו את זה שהסרט מצחיק, מרגש ומלחיץ בעת ובעונה אחת ושג'י קיי סימונס אוכל את דיקפריו מ'הזאב מוול סטריט' בלי מלח, מעולם לא הרגשתי כול כך מחובר לדמות ראשית כמו שהתחברתי למיילס טלר בסרט הזה. אני ממש אתבאס אם הסרט לא יהיה מועמד לפחות לקטגוריה אחת.

הפשיטה 2- מדהים. שעתיים וחצי שעוברות בכיף. עלילה רצינית (בניגוד לסרט הראשון שהרגיש יותר כמו ריקאפ של סרט מכות אינדונזי מוצלח), סצנות אקשן מבוימות היטב והמון אלימות משובבת נפש. רק אל תנסו את מה שמראים שם בבית, זה מסוכן!
ג'ון וויק
24/10/14 04:49
87צפיות
לא יודע איפה קראת הילולים, למרות שאני מתכוון לראותו מתישהו, אבל יאיר רוה פירסם שהקהל יודע לזהות חרא
ואף אחד (רק מעטים) לא הלך לראות אותו ביום הקולנוע
אף אחד?
24/10/14 10:42
58צפיות
האולם שבו הייתי היה מלא. אולי להגיד שהמבקרים היללו היה קצת מוגזם, אבל הכיוון הביקורתי בארה"ב היה די חיובי, מה ששיכנע אותי לראות את הסרט.
על המתאבק וקילרס
24/10/14 11:12
48צפיות
הפשיטה 2 הוא לטעמי סרט אקשן חביב אבל לא הייתי אומר שהסרט מדהים.
שלושה בלבד
24/10/14 04:46
93צפיות
(2014) חלונות פתוחים Open Windows
מותחן טוב מאוד העושה שימוש במצלמות הנמצאות בהישג יד: וידאו, רשת וכו'. עם אלייז'ה ווד, סשה גריי וניל מסקל (ארבי, 'אוטופיה').
התסריט בנוי בצורה חכמה וסבוכה ועל פניו זה נראה רווי תפניות מופרכות. בפועל, חשבתי שהדברים התחברו נהדר.
10/7

(2014) הכומר Calvary
אכזבה רבתי. חצי השעה האחרונה מצוינת אבל כל מה שבא לפני כן פשוט לא עובד. ג'ון מייקל מקדונה לא מצליח לשחזר את
כל מה שאהבתי בסרטו הקודם, 'שומר חוק', והוא נגרר לדיונים מגוחכים וחמורי סבר על מקומה של הדת בחיי האדם. כאמור,
ההיילייטים באים במערכה האחרונה, שם מקדונה מגלה עד כמה הוא מסוגל לעשות קולנוע  מופלא ויוצא מהכלל. השאר משעמם.
10/5

(2013) סוגרים חשבון Grudge Match
אין כמו לבוא לסרט עם ציפיות ברצפה ולצאת מאושר. מי היה מאמין כי לראות את סטאלון ודה נירו ביחד על מסך אחד יוצרים
דרמה קומית שמצליחה לרגש ולהצחיק בקלות נונשלנטית שכזו. לצידם, קים בייסינגר ואלן ארקין. זה סרט שעוד יהללו בעתיד,
יש בו חסד נפלא כלפי הקריירה של דה נירו וסטאלון והרבה מודעות עצמית. הפגמים נעוצים בדמות של בייסינגר שכאילו נדחפה
בכוח עבור התסריט, רק לצאת ידי חובה ולומר ''הנה, יש דמות נשית'' וקלה במערכות היחסים הקלישאתיות של אב-בן.
10/7

Ernst-Hugo Järegård הוא גאון!
24/10/14 07:56
80צפיות
אני לקראת סיום "הממלכה" של לארס פון טרייר. סדרה טובה מאוד בסך הכל, אבל אני רוצה להחמיא בעיקר לשחקן Ernst-Hugo Järegård, שמגלם את סטיג הלמר. הוא פשוט שולט על הסדרה הזאת. מדובר בדמות הכי טובה אי פעם, בכל מדיה.
מהזמן האחרון
24/10/14 19:49
88צפיות
לאחרונה קצת נעדרתי מהפורום - וכך הצטברו קצת יותר סרטים

2010 - אמנות בזבל
מי שלא מכיר את האומנות של ויק מוניז - זה הסרט בשבילו. הסרט הדוקומנטרי עוקב אחר פרוייקט הזבל של וויק מוניז. מאוד מרומם ומסקרן. שווה 

2005 - שיחות עם אישה אחרת
זהו סרט עם הפתעות בנליות. צורת הצילום מאוד מסקרנת ולאחר איזה חצי שעה מפסיקה להטריד אלא נתפסת כמשהו טבעי מזרימת הסיפור שגם הוא בהתחלה צפוי ותלוש ומתגבש לכדי סיפור אחד שמבינים ואוהדים. לא סרט גדול - אך מסקרן, בעיקר בגלל הטכניקה. שווה 

2013 - סיפור משפחתי
אני אוהב סרטים יפניים מכיוון שהם כל כך אנטיתזה לסרטים הוליוודיים שהם מוכרחים להיות טובים. הם לא מפסיקים להפתיע, הם אנושיים להחריד והחשוב ביותר - האמוציה בסרטים היפניים - לא עושים סטריפטיז אירופי ולא מופיעים בפורנוגרפיה ריגשית הוליוודית. הכל שם מאחןרי פנים חתומות, על קצה הלשון, בזווית העין, וגם כשהרגשות מוצאות את דרכן למילים - הכל שם ישיר, מדוייק, קצר וקולע. גם הסרט הזה - כולו סיטואציה אנושית מפתיעה וגם דרך התמודדות עם המצב הלא פשוט היא מן המאופקות והמפתיעות שזכיתי לראות. מומלץ

2014 - מפוצלים
מזכיר מידי את משחקי הרעב. רעיונות בסרט לא מספיק מגובשים, המציאות שמנסים ליצור לא אמינה והמשחק הוא שטוח בלשון המעטה. לוותר

2014 - התעלות
הסיפור הוא סיפור מד"ב נהדר, אם חושבים עליו. גם האפקטים שווים מאוד בסרט זה. אמנם הופעה של ג'וני דפ לא הלהיבה אותי כאן, וגם הטיפול בסיפור היה די אמריקאי (ז"א תחשוד בכל אחד שיש לו כוח, וחסל אותו לפני שתהיה לו האפשרות לחסל אותך - סינדרום המערבון האמריקאי) - מה שמשאיר את הסרט כהבטחה גדולה שלא מצליחה להתממש. אך בכל זאת שווה.

2014 - ספיידרמן המופלא 2
בסרט יש את כל המרכיבים הנכונים - הוא מצולם נפלא, יש בו אפקטים מצויינים, הוא זורם מהר ולא תקוע אף לדקה, יש בו אפילו הפתעות של משחק בדמות של ג'מי פוקס שמשחק את מקס דילון, ואפילו סאלי פילד נמצאת כאן. אך הנושא עייף, לעוס, אין סיפור, אין התרגשות, אין התפעלות... זה עוד מופע קרקס שראינו טובים יותר ממנו. לוותר.

2011 - אדון לזר
אדון לזר הוא מורה מחליף בבית ספר במונטראל. בית הספר הוא כל כך פוליטיקלי קורקט, ואדון לזר הוא מהגר אלג'יראי. המפגש הזה הבין תרבותי הוא כל כך מסקרן ואנושי שקשה להתנתק מהמסך. שווה.

2010 - שקרים יפים
זו קומדיה רומנטית צרפתית. האם היחסים ו/או האהבה יכולים להיות מושתתים על שקרים? הסרט עוקב אחר הניסיון הזה עם לא מעט צחוקים וסיטואציות די הזויות - אך כולן נחמדות שמשאירות אופטמיות חייכנית כחברה לכורסא. לא מזיק, אך יישכח מהר. לוותר 

2013 - הרופא
סרט הקורה בימי הביניים, כאשר בחור אנגלי עושה כל הדרך עד לפרס מחופש כיהודי (! זה אכן הפתעה מעניינת! הוא אפילו עשה ברית מילה לעצמו ע"מ להסוות טוב יותר את עצמו. לנוצרים באותה תקופה היה בלתי אפשרי לטייל בעולם המוסלמי, ליהודים - כן) ע"מ לפגוש את אבן סינה הגדול וללמוד את סודות הרפואה ממנו. דרמה תקופתית הממוקמת בתקופה מאוד מסקרנת, עם דמויות המהוות תפאורה מסתורית ומושכת. אך, כמו דרמות דומות - ראה את אגורה - לא מתרוממת מעבר ל-"בסדר". לוותר.

2014 - אפס ביחסי אנוש
אחלה סרט. סיפורים קצרים עם חיוך מבצבץ עם דמויות שכל אחד מכיר. אפשר לקחת אותו למחוזות רציניים של מה בכלל עושות בחורות בצבא, הכל תלוש מהמציאות, רוצים סיפוקים מהירים וכו', אך אפשר לקחת בהחלט לכיוון הקולאז' האנושי בנוף הצבאי עם קצת הומור. הסצנה של קרב השדכנים פשוט הורסת. מומלץ בחום

2014 - That Demon Within
מותחן הונג-קונגי - יש בו שוטרים, יש בו מאפיה, יש אלימות ברוך השם - אך הסרט לא ממריא מעבר לזה שהוא "בסדר". שוטר בטעות מציל פושע במנוסה, ולאחר מכן, אכול רגשות אשם,  מנסה להילחם בחבורה של הפושע.  לוותר

2014 - מסע של מאה צעדים
זהו סרט עושה טוב. משפחה הודית נודדת פותחת מסעדה בכפר צרפתי מול מסעדה צרפתית מכוכבת ואנינת טעם. זהו מתקון לקומדיה - ואכן יש קומדיה, אך לא במובן של מצבים קומיים וצחוקים, אלא של מצב רוח טוב, שאמנם לפעמים נלעס כמסטיק בזוקה, אך הטעם, טעם טוב. והאוכל, או האוכל - הצילומים שלו עשו אותי רעב לגמרי. הלן מירן נפלאה כרגיל. שווה .

2014 - רק ג'יגולו
אם לאונרד כהן נותן הופעות, מיק ג'גר מקפץ כמו נער ובכלל, כל הזקנים האלו עוד נושמים ובועטים, אז גם וודי אלן החליט שהוא משחק בגיל 79. אם לא הייתי יודע שאת הסרט ביים ג'ון טורטורו (שאגב אחלה עבודה, וגם יופי של משחק) - הייתי בטוח שוודי אלן גם ביים את הסרט. אני נהינתי מכל רגע. גם הרעיון מטורף כיאה לוודי אלן (סליחה - כיאה לטורטורו), גם שחקנים נהדרים (בנוסף לאלן וטורטורו, גם שרון סטון ולב שרייבר קפצו לביקור) , גם הזירה מאוד אהובה - ניו-יורק, וגם כמובן האווירה. סרט שלא מתיימר להיות גדול, אבל מאוד מפתיע לטובה. מומלץ.

2014 - כוכב הקופים: השחר
פחות טוב מקודמו. יש כאן יותר אקשן, יש כבר פוליטיקה של השלטון, יש כאן מאבק אנשים וקופי אדם, האפקטים הם גם טובים יותר. אך הוא רדוד יותר מקודמו, ואין בו העומק והפרספקטיבה של הראשון - ומה שנשאר זו השיטחיות האמריקאית של התבגרות. אך בכל זאת שווה, ולו בגלל הכבוד לסרט הראשון.

2014 - רחוב ג'מפ 22
מטופש כמו הראשון - ז"א דרך כיפית להרוג שעתיים אם קשה להירדם במטוס ושכחת לקחת ספר טוב. אחרי הנחיתה לא זוכר כלום. לוותר

2014 - מליפיסנט
אנג'לינה ג'ולי בתור מכשפה-פאה. הסיפור שלא שמענו על היפהפיה הנרדמת. ואיך בתוך כל מכשפה רעה מסתתרת פאה מדהימה. הסיפור צפוי ומעניין, אך לא נדוש - בעיקר בגלל האפקטים ומשחק הצבעים של <צבעוני - פאה> ו-<כה קודר - מכשפה> - שמתערבבים לאורך הסרט. שווה 

2013 - סיפור האהבה של מיסטר מורגן
וואו - איזה דירה בפריז יש לפרופסור בדימוס מר מורגן - שזה משהו! אני אוהב את פריז, ולדמיין שכך אתה חי שם בדירה גדולה ומוארת... תענוג. מייקל קיין בתפקיד מעניין של אלמן זקן ואבא גרוע המתאהב בבחורה צעירה. הסיפור לא קוהרנטי לעיתים, וגם מריח מטיפול אמריקאי - שחייב לאמת בין הורים וילדים, וחייב להרכין ראש מול פריז, או פריז.  אך לא סבלתי לרגע. סרט לא לכל אחד, לפעמים משעמם, אך אני זכיתי שוב לטייל ברחובותיה של פריז. לוותר

2011 - טיפש, מטורף, מאוהב
עוד קומדיה רומנטית לא מזיקה ונחמדה. ההיילייט של הקומדיה הוא המפגש בין היורם האמריקאי המצוי לבין בחור מטורזן ורודף שמלות מושבע - אשר שם לעצמו מטרה לעורר את הגבריות של היורם מחדש. חביב. לוותר

2012 - המשגיחים
יש לו קווי דמיון לא מעטים עם אפס ביחסי אנוש (או שאולי הפוך, הרי הוא נעשה קודם לסרטה של טליה לביא). דמויות סטראוטיפיות אך כאלו שכולנו מכירים, קולאז' בת-ימי בן זמננו. הדמויות של חבדניקים עם המוזיקה ממש כאן - זה לא סרט, זו הצצה מהחלון. מצויין. שווה

אוף, זהו
אני חושבת ש״מליפיסנט״ הוא סרט גרוע...
27/10/14 16:46
26צפיות
אלא אם הצופים הם בני 10... את ״מפוצלים״ לעומת זאת אהבתי...
השבוע שלי
25/10/14 12:36
96צפיות
WER. בחור מגודל ומופנם מואשם ברצח ברוטאלי של משפחה. סרט בסדר, אבל לא יותר מזה.

באד בוי באבי. הברקה אמיתית, סרט כ"כ חכם, מקורי ומדוייק. מי שמגדל ילדים, יבין אותו אף יותר. תודה למיכאל על ההמלצה המעולה. מתכוון לבדוק אילו סרטים נוספים רולף ביים.

משאלת מוות. הפשע בניו יורק משתולל, וצ'ארלס ברונסון משתגע כשהמשפחה שלו מותקפת. נהנתי, בגלל הנוסטלגיה, זכור לי שצפיתי בו בתור ילד באייטיז. השחקן שמגלם את הצ'יף אינספקור פשוט נורא, מנגד הופתעתי לגלות שחקן או שתיים בראשית ימיהם בתפקידים זניחים.

Hard to Kill. אחד הסרטים המוקדמים של סטיבן סיגל. נחמד אבל כשמדובר בגילטי פלז'ר אני מעדיף את ואן דאם, and you can take that to the bank!

Bullhead. השחקן הראשי פנטסטי, והסרט העציב אותי מאוד. את סיפור המסגרת לא הבנתי ב-100% אבל זה לא כ"כ משנה.

In a World… דרמה קומית חביבה על משפחה שתחום עיסוקה הוא... קדימונים. יופי של ליהוק.

חוצמזה צופה ששתי סדרות טלויזיה כרגע - אורפן בלאק – עונה שנייה ו-The Knick
אגב העונה החדשה של TBBT פשוט איומה, לא מצחיקה בכלל.
º
מה לא הבנת בבולהד?
25/10/14 22:36
14צפיות
סתם, דברים מסביב, בטח מצמצתי ופספסתי
31/10/14 00:26
4צפיות
למה נרצח השוטר וכל מיני קטנות.
נעלמת
25/10/14 14:42
85צפיות
וואו איזה סרט. הכל פשוט עשוי בצורה מהממת. הצילום, עריכה, תסריט, שחקנים מעולים. העלילה מזעזעת, מפתיעה, מותחת סוחפת והומוריסטית לפרקים. לא מרגישים בכלל שעברו שעתיים וחצי שעות, כי הוא ממש סוחף אותך אליו. ממליצה.
סרטי השבוע שלי:
הודעה זו מכילה תמונות
27/10/14 17:45
62צפיות
"בליינד דייט" - סרט על בחור עיוור שיוצא לדייטים, אפשר לגמרי לוותר...

"משחקי הרעב - התלקחות" - שנאתי את הסרט הראשון כי הוא היה ברברי מידי, ילדים שהורגים אחד את השני זה דבר שקשה לי לראות... לעומת זאת הסרט הזה הרבה יותר עדין... רוב הסרט בכלל לא מתמקד במשחק וזה מתפתח לכיוון שמוצא חן בעיני ומפצה בעיני על הראשון... מומלץ למי שסלד מהזוועות בראשון... 

"50/50" - סרט חביב על בחור שמגלה שהוא חולה בסרטן, לא נפלתי מהסרט (אני חושבת שקראתי המלצות עליו בעבר פה בפורום), אפשר לראות ואפשר גם לוותר...

סרט השבוע שלי הוא...

"בלתי שביר" - סרט חזק ומיוחד... עם סיום חזק...  
מומלץ ביותר למי שלא ראה... אני לא אכתוב כדי לא לעשות ספויילרים...
התקצירים שקראתי בחיפוש בגוגל ממש מכילים ספוילרים...

נראה לי שראיתי עוד סרט השבוע אבל אני לא מצליחה להיזכר...
ביקורת סרטים : טריילר הנוקמים 2 עידן אולטרון
23/10/14 22:27
61צפיות
Finaly the new Avengers trailer is HEREEEEEE!!!!!!!!
This is like a birthday gift for me.

check out my hebrew video review:

יהיה נחמד וכיף אם תיקח חלק פעיל בפורום
24/10/14 11:16
69צפיות
ולא רק תפרסם פה את הביקורות שלך.
º
24/10/14 11:28
7צפיות
כרטיס למאחורי הקלעים של בתי הקולנוע
23/10/14 21:14
32צפיות
איך בוחרים להפיץ סרט זר בישראל? למה מחליטים לפעמים לגנוז שוברי קופות אמריקנים?
לפי מה קובעים את מחירי הכרטיסים? ואיך אפשר להוזיל אותם? מנכ"ל יונייטד קינג משה אדרי מסביר, ומזמין אתכם ליום הקולנוע.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה