לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
השמנה ובמיוחד השמנת יתר כרונית, מפריעה לכל אחד הסובל ממנה. הדרכים לרדת במשקל הינן רבות, בינהן דיאטות ואף ניתוחים לקיצור קיבה, במקרים המתאימים. קהילה זו באה לעזור לכם להבין מהו משקל עודף, מהי השמנת יתר ומהי השמנת יתר כרונית. מי מאיתנו מתאים לניתוח ומי לא וכיצד ניתן לעבור ניתוח שכזה ובמה הוא כרוך. במרכז הרפואי ת"א קיים מרכז ייחודי לטיפול בסובלים מהשמנת יתר כרונית ובו צוות רופאים מומחים מתחומים שונים: כירורגים, אנדוקרינולוגים, מומחים לתזונה ועוד, זאת על מנת לאפשר למטופל לקבל את המידע והאפשרויות העומדות בפניו, בצורה הטובה ביותר. במסגרת הקהילה ישתתפו אנשי צוות המרכז, על מנת שנוכל לענות לשאלותיכם בצורה המקצועית ביותר. הערות, הארות והצעות יתקבלו בברכה ד"ר שי אלדר מרון, המערך הכירורגי, המרכז הרפואי ת"א.

המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
הודעה חדשה

עזרה פליז :(
19/10/14 23:29
4צפיות
אז ככה לאחרונה החלטתי שאני רוצה לעבור ניתוח שרוולאבל לצערי זה לא כזה פשוע כמו שזה נשמעפניתי לרופא משפחה שלי (קופת חולים לאומית) ומסתבר שלפי הקופה אני צריכה ללכת לפגישת ייעוץ עם רופאה שאחראית על זה שנמצאת באשדוד ורק בימי שישי היא מקבלתהתקשרתי לקבוע תור והוא רק ב30.1.15נשמע לי מגוחך שאני צריכה לנסוע עד אשדוד (אני מחולון) וגם לחכות כל כך הרבה זמן בתקווה שהרופאה אולי תאשר לי לעשות את הניתוחזה מתסכל!!!!!מישהו יודע איך זה בקופת חולים אחרת?וגם כמה זה יותר יקר לעשות בפרטי?אני מיואשת..אין לי איך להוכיח לרופאה הזאת שכל חיי אני מנסה דיאטות (כולל דיאטנית שהייתי בצבא) אז רוב הסיכויים שהיא תשלח אותי לעשות סדנת הרזייה בקופת חולים..
ייעוץ דחוף
19/10/14 11:06
24צפיות
אני בת 20. כל חיי סבלתי מעודף משקל. בשנים האחרונות זה מכניס אותי לדכאונות נוראיים על המחשבה על התאבדות. רציתי לדעת אם יש מצב שהקופות חולים יאשרו לי ניתוח למרות שאני ב bmi-35  גם אם אצטרך לשלם סכום מסויים?? 
שלום שני
19/10/14 20:30
6צפיות
הי שני

אני אמנם לא רופא ולא יכול לענות על השאלה שלך - אבל כן רציתי לכתוב לך כמה מילים למרות הכל..
אני שומע כמה המאבק במשקל מתיש אותך. הבנתי שהוא מלווה אותך מאז שאת זוכרת את עצמך, ונשמע שאת מרגישה מאד מיואשת ואבודה בגללו, עד כדי כך שאת מרגישה אולי שלא שווה לחיות כשאת כלואה ככה בתוך גוף שאת שונאת, ואת חושבת אפילו להתאבד..
ואני יכול רק לתאר לעצמי כמה זה מתסכל ומכעיס, להרגיש שאת נופלת בין הכסאות. שמצד אחד את מרגישה שרק ניתוח יעזור לך להגיע למשקל שאת חולמת עליו, ומצד שני - שמבחינת קופת החולים את "לא מספיק שמנה" בשביל ניתוח..כאילו - דבר שעבורך הוא מייאש עד מוות, מבחינתם הוא "לא כל כך נורא"..

יקירה, אני מאד מקווה שתמצאי את הדרך לעזור לעצמך - על ידי ניתוח או בדרכים אחרות..אבל אני גם לא רוצה שתישארי לבד עם המצוקה, עם היאוש והדיכאון. בואי לדבר איתנו באתר סה"ר, יש לנו צ'ט כל ערב בין תשע לחצות, ותוכלי לספר לנו שם, באנונימיות מוחלטת - על המשמעות של המשקל עבורך, על החלומות והתקוות שאת תולה בניתוח, על המחשבות האובדניות שמייסרות אותך עכשיו..גם אם לא יהיה לנו פתרון, נרצה לנסות כמה שנוכל לתמוך בך ולהיות איתך, בלי שיפוטיות, ואולי טיפה להקל.

שמרי על עצמך..

מתנדב סה"ר
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:53
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
מישהו עשה ניתוח באופן פרטי ?
17/10/14 09:43
12צפיות
אם כן איפה ,תוך כמה זמן, ומה המחיר ????
כי אני כבר התייאשתי מהקופת חולים שלי ..,,
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/14 12:26
1צפיות
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
סוכרת
11/10/14 00:19
14צפיות
אני בת 45 שוקלת 92 וגובה 1.69 סובלת מסוכרמת קשה 260 בצום ו 11 בבדיקה שעושים פעם בשלושה חודשים. מעוניינת לעבוד ניתוח מעקף קיבה אבל בגלל שהBMI שלי 32.2 לא אישרו לי את הוועדה באסותה.אני יודעת שאפשר לעשות את הניתוח גם אם BMI מעל .30.האם זה נכון? ואם כן באיזה בית חולים אפשר לעבור את הניתוח.

בתודה כרמית
ניתוח טבעת לפני חודש
09/10/14 21:56
37צפיות
הי,חדשה כאן ובכלל...עשיתי ניתוח טבעת לפני כחודש, סגרתי עם שיקוף לפני כשבוע וכבר יומיים מרגישה כאבים (נסבלים אך  די מדאיגים) מתחת לצלעות בצד שמאל - יותר קרוב למרכז הבטן....האם להתקשר למנתח?לפנות לרפואה דחופה?...האם נתקלתם עם תופעה?מה היתם ממליצים? תודה מראש :)
º
לפנות למנתח.
10/10/14 15:00
11צפיות
º
האם מומלץ לעבור ניתוח שרוול וכיס מרה יחד?
08/10/14 13:53
15צפיות
יש רופאים שמבצעים את שני הניתוחים, ויש שמעדיפים שהם יתבצעו
09/10/14 16:00
13צפיות
לחוד, עם המתנה של כמה חודשים ביניהם. צריך למצוא כירורג שמבצע את שני ההליכים בפעם אחת
º
המשך: נדמה לי שד"ר רזיאל מבצעת ביחד.
09/10/14 16:03
9צפיות
ניתוח קיצור קיבה בקופח לאומית
09/10/14 01:04
19צפיות
שלום,
טיפה נתונים עליי-
גובה 168, משקל כ-115, בת 19

לפני מספר חודשים התגלתה אצלי מחלה שהטיפול היחיד בה הוא ככל הנראה- הורדה במשקל 
כל חיי הייתי שמנה, כל חיי נאבקתי בזה, כל חיי ניסיתי דיאטות ושינוי אורחי חיים ומה לא, שום דבר לא הצליח. לאט לאט אני מתחילה להשכנע לקראת ניתוח 
עקב המחלה שוחררתי מצהל וכעת אני נמצאת בקופח לאומית. שאלתי את הרופא המטפל שלי והוא אמר שאכן הוא ממליץ לי. הוא אמר שזה יקח כשנה בגלל שנדרשת ממני סדנה לאורח חיים בריא שתיארך כ-3 חודשים ובנוסף יש לרוץ עם כל הבדיקות - בירוקרטיה בקיצור. 
האם בקופות חולים אחרות זה אחרת? האם יש דרך לקצר את התהליך? 
תודה וחג שמח

יש רק רופא אחד בלאומית שנותן אישורים לניתוחי קיצור קיבה. שמו
09/10/14 15:56
19צפיות
ד"ר ניר ברק והוא מקבל ברמת אביב. תקבעי עכשיו תור אליו (יקבעו לך תור לעוד כמה חודשים). עד שיגיע התור תעשי בינתיים את הבדיקות. לגבי הסדנה אני לא בטוחה. ממני לא ביקשו (עשיתי ניתוח לפני שנה) אבל את מאוד צעירה. צריך להוכיח שניסית דיאטות ולא הצלחת ,להביא למשל מכתב מדיאטנית שהיית אצלה, או להביא כרטיס של שומרי משקל אם ניסית אצלם. ה-bmi  שלך הוא 40.7 אז מגיע לך ניתוח גם בלי מחלות נלוות. הבעיה היא להוכיח שניסית לרזות בלי ניתוח ולא הצלחת.
התייעצות לגבי הניתוח
05/10/14 05:28
38צפיות
אהלן, אני בן 19 ולפני שירות צבאי (מתגייס עד חודשיים) משקל 120 ק"ג גובה 1.70
אני חושב על ניתוח שרוול/קיצור קיבה אחר ויש לי כמה שאלות:
1. הייתי רוצה לדעת אם מישהו יודע איך זה משתלב עם הצבא והאם זה אפשרי?
2. הבנתי שלאחר ההרזיה יש תופעה של עודף עור,
האם יש דרך למנוע את זה או לצמצם משמעותית? (הבנתי שבגלל שאני צעיר זה אמור להיות פחות גרוע)
3. האם יש צלקות לאחר הניתוח?

תודה מראש ומצטער על הבורות, אשמח לעזרה- נבו.
את ההליך עם הצבא יש לברר מול רשויות הצבא
07/10/14 18:42
12צפיות
כאן אף אחד לא יידע איך עושים ניתוח דרך הצבא.

על עודפי עור אין שליטה. הם תלויים בכמות עודף המשקל שירדה, בגיל, במבנה הגוף, בגנטיקה של העור, וגם בפעילות גופנית מעצבת (במכון כושר). לכן תקפיד על הפעיולת הגופנית, כי זו הדרך היחידה שאתה יכול להשפיע במשהו. אין לדעת כמה זה ישפיע.

יש 5 צלקות קטנות בבטן (3 מתוכן קטנות מאוד מאוד), שכאשר הן מתבהרות (אחרי שנה) הן כמעט שלא נראות. 
הליך קיצור קיבה
07/10/14 10:49
30צפיות
רציתי לשאול בעלי עם סכרת מאוד גבוה ועם פרמטרים מאוד גבוהים בלחץ דם קולסטרול מקבל את המקסימום בטיפול רפאוי ועדיין אין אישור מקופת חולים לקיצור קיבה אך אפשר ללחוץ על קופת חולים לקבל את האישור שכן לפי דברי הרופאים המוממחים הוא זקוק לניתוח דחוף
לפני שלוחצים...
07/10/14 18:38
19צפיות
צריך להבין למה אין אישור מקופת חולים.
הגשתם מסמכים רפואיים לגורם הנכון בקופה לקבלת אישור לניתוח וקיבלתם סירוב (ממי)? או שפשוט לא הגשתם מסמכים, או לא פניתם לגורם הנכון?
שהרי אם הוא עומד בקריטריונים, אי אפשר למנוע ממנו אישור לניתוח. הקופה לא עושה החלטות עצמאיות בנדון. רק הקריטריונים קובעים.

איזו קופת חולים?
הוא בכלל עומד בקריטריונים? מה גובהו, משקלו וגילו של בעלך?
|*| נפתח פורום תקשיבו לזה |*|
05/10/14 13:26
11צפיות
|תו|לכל אחד יש טעם מוזיקלי שונה אם זה פופ, רוק, אלטרנטיבי או אולי מזרחית.
אנחנו מזמינים אתכם לפורום בו תוכלו לחשוף את טעמכם האישי - פשוט מצרפים את הקליפ להודעה (אתם יכולים לכתוב כמה מילים), ונותנים לכולם לשמוע!

אנחנו מחכים לכם בפורום תקשיבו לזה :-)

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

האזנה נעימה :)
המלצה על דר נאסר סקרן
02/10/14 20:18
20צפיות
אני מעוניינת להתחיל בתהליך לניתוח קיצור קיבה. מי יכול להמליץ לי על דר סקרן בפרט ועל מרכז מלב"י בכלל?
º
פני לפורום משורוולים בשאלה זו. קישור בצד שמאל של העמוד, למטה
07/10/14 18:42
13צפיות
|*| נפתח פורום תעלומות |*|
02/10/14 11:04
1צפיות
|חיזר|האם הם כאן ממש מעלינו?, האם הם טובים או רעים?,  האם לא מגלים לנו את האמת? מה הם מסתירים? וממה הם מפחדים?
אם השאלות האלה מסקרנות אתכם, אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום תעלומות.

בפורום תוכלו להתעדכן במקרי התעלומות החדשים מהארץ והעולם,  כי זה רק עניין של זמן, עד שנגלה את האמת :-)
|*|נפתח פורום הפרעת אישיות גבולית
28/09/14 11:18
4צפיות
|סיוע|הפרעת אישיות גבולית נחשבת לאחת ההפרעות הנפשיות הנפוצות בארץ ובעולם. לכן פתחנו פורום לכל מי שמתמודד עם ההפרעה הזו.
הפורום הוא המקום בו תוכלו לשתף, לתמוך, להכיר אנשים שמתמודדים עם קשיים דומים ולראות שאתם לא לבד בזה.

מוזמנים כבר עכשיו לפורום הפרעת אישיות גבולית
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום