לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

חבורה של כלומניקים
17/12/14 19:34
34צפיות
במשחק ליגה הם לא מסוגלים לחבר יותר מ-2 מסירות,פתאום כשזה גביע הטוטו הם נהיים לי בארסה.  ועוד ראיוס החוצפן הזה אחרי הגול שלו מסמן עם הידיים "אני נשאר כאן", למה? כי הבקעת גול בגביע הטוטו?  בתור קונוס באימונים נשאיר אותך פה יא פאתט
יש לך את זה ביותר ממורמר?
17/12/14 19:55
32צפיות
המשחק הזה מוכיח מה שאנחנו (בתיאוריה, לפחות) מבינים מתחילת העונה - הבעיה היא לא ברגליים - הבעיה היא בראש. יש פה שני דברים במשחק הזה שסאלה פיקשש בהם מתחילת העונה:

1. הקבוצה הזאת לא בנויה ל 2-4-4. אנחנו קבוצה של 1-5-4 וכשראיוס חופשי מקדימה בהרכב כזה, הוא פורח. דרך אגב - מתן אוחיון - תענוג לעיניים המשחק שלו! ושוב, זה המערך, לא שום דבר אחר. 

2. אין מנהיגים בקבוצה חוץ מיוסי. אם סאלה היה מביא עוד שחקן דומיננטי מבחינת מנהיגות למרכז המגרש בקיץ, היינו במקום אחר. ראיוס יותר מוכשר מכל שחקן אחר בליגה שלנו, אבל הוא לא מנהיג. גן עזרא לא. 

דרך אגב, גם במשחק כזה כשהקישור ההתקפי שלנו אשכרה מתפקד, תורג'מן הוא עדיין השחקן הכי מיותר על המגרש.
רגע אני לא מבין
17/12/14 20:03
29צפיות
קבוצה עם תקציב של 80 מיליון מסיימת את הסיבוב הראשון במקום החמישי,מרחק של איזה 11 נקודות מקריית שמונה,תוך כדי שהיא משחקת כדורגל איום ונורא, ואני לא בסדר בזה שאני ממורמר מזה?

ואני לא מבין איך מה שכתבת בפיסקה הראשונה סותר את מה שאני כתבתי.  זה הרי לא שאני כותב פה כבר 500 פעם שיש לנו שחקנים עם בעיה מנטלית חמורה שלא מתאימים לקבוצה גדולה.   וכל מה שכתבת על מערך לא קשור.  אני זוכר משחקי אימון/גביע הטוטו ששיחקנו 4-4-2 שגם נראינו כמו קבוצה אירופאית.  זה שילוב של שני דברים. שחקנים שטובים כשאין סביבם קהל ולחץ+הקבוצה השניה פחות נלחמת מבמשחק ליגה רגיל.   תשאל את ראובן עטר, לפי משחקי האימון/טוטו הקבוצה שלו כבר לקחה אליפות עוד לפני שהליגה התחילה.....
והנה תורג'מן בגול נפלא
17/12/14 20:22
22צפיות
וגם אני בתור ה"סוכן" שלו הייתי יכול להגיד כמו על ראיוס שאיזה שחקן גדול ולמה הוא לא בהרכב. ולא אני לא אגיד את זה כי זה פאקינג גביע הטוטו
אני מסכים איתך שזה רק גביע הטוטו
17/12/14 20:32
23צפיות
אני גם מסכים איתך שהקבוצה שלנו משחקת נפלא כי אין עליהם שום לחץ. יש לנו קבוצה עם בעיה מנטלית מאוד מאוד חריפה. אנחנו קבוצת צמרת עם מנטליות של קבוצת אמצע טבלה. זה לא התחיל עם סאלה, אלא עם אלישע לוי. קיוויתי שסאלה יבין את זה ויביא את השחקנים הנכונים. הוא התחיל נכון עם סטויקו אבל חוץ ממנו די נשארנו עם אותה המנטליות.

אי אפשר לשנות מנטליות בעונה אחת ויש עוד המון עבודה. לי, אישית, חבל להיפטר משחקן כמו ראיוס שברור שלא הוא צריך להוביל את הקבוצה. אני גם לא מיהרתי ועדיין לא ממהר להעיף את מיצ'ל. בכלליות, אני מאמין שקבוצה צריכה זמן להתחבר. מה שהקבוצה שלנו צריכה זה מנהיג על המגרש שיחבר את הפאזל וזמן.
אין ויכוח שבסגל הזה 4-5-1 זה כורח המציאות
17/12/14 21:57
18צפיות
ועושה רושם שגם בהרכב משני סאלה הבין את זה.
לשחק עם אבוחצרא ועמאשה ביחד, פלוס 3 קשרים שלא עושים הגנה זאת קטסטרופה.

אוחיון זה לא דריו סרנה, אבל הוא כל כך הרבה יותר טוב ממשומר. בעצם כל אחד מכותבי הפורום (גם הבחורה) טובה ממשומר...
כליבאת נראה לי די מיותר אצלנו. ראיוס נראה שחלק מהברגים חזרו לעבוד. השילוב עם עזרא היה טוב, במיוחד בקרן עם הפצצה של ראיוס שמרציאנו לקח
שכחנו ששיחקנו נגד השוער הטוב בארץ היום..
עטאא צריך להמשיך ולצבור בטחון וניסיון.

אגב אשמח אם טוטו יגיע אלינו, גם יכול לשחק כחלוץ בודד. גם נראה שהתבגר קצת בחו"ל. וגם ישראלי עם פוטנציאל לשחקן נבחרת.. למה לא.
מכבי חיפה אמש שיחקה כקבוצה מגובשת
18/12/14 05:48
22צפיות

יאללה מכבי
תנועה ללא כדור
18/12/14 09:27
21צפיות
זה המפתח. בדרבי זה קרה פעמיים שלוש והסתיים בשערים, אתמול כנ"ל. כשהקבוצה הזו זזה היא לא פחות טובה ממכבי תל-אביב. הבעיה היא שהשחקנים בדרך כלל ממעטים לזוז. זה עניין מנטלי וקשור לאינטליגנציה רגשית הרבה יותר מאשר לכושר גופני. עם כל הצער שבדבר - התוצאה שרואים על המגרש היא תוצר של צורת אימון וכריזמה של מאמן... - אם שחקנים לא מסוגלים לבצע את הפעולות האלה באופן אוטומטי (כפי שזה קורה בקרית שמונה ובמכבי תל-אביב) הרי שיש בעיה בתקשורת שבין המאמן לשחקנים. ברור שאם המנהל המקצועי היה מביא שחקנים שעושים תנועה בלי קשר למה שהמאמן אומר להם, בגלל שהם פשוט שחקנים טובים יותר (ערן זהבי לדוגמא) המצב היה נראה יותר טוב. בקרית שמונה, אין שחקני אגו והקבוצה ממושמעת וכנועה. למאמן יש השפעה רבה מאד על השחקנים גם אם הוא לא פרופסור לכדורגל מהיידלברג. דוגמה טובה לדינמיקה הזאת היא אלישע לוי, שהוא וריאציה על נושא המאמן ובכל זאת הצליח להביא שתי אליפויות כי פשוט היו לו כמה שחקנים שלא היה צריך ללמד אותם ולאמן אותם. כשהם הלכו הוא נשאר עם אלה שצריך לאמן וזה כבר היה גדול על מידותיו. נראה לי - עם כל הצער בדבר כישלונו של מאמן זר - שסטנוייביץ' לא מצליח לעצב את המשחק ואת השחקנים כדמותו, ומכיון שהמנהל המקצועי - יעקב שחר - הביא לו שחקנים לא מספיק טובים, התוצאה היא מאכזבת ומתסכלת.
איזה קבוצה מגובשת בראש שלך
18/12/14 09:51
17צפיות
זה הרכב שמעולם לא שיחק ביחד
שימו לב
18/12/14 12:45
23צפיות
שגם אתמול ראיוס איבד המון כדורים במרכז המגרש, שכל קבוצה אחרת הייתה עושה מהם מטעמים. נפלנו אתמול על קבוצה סופר-חלשה. את הכישרון אי אפשר לקחת ממנו.. אבל עדיין קשה מאוד לסמוך עליו - גם מבחינת יציבות וגם מבחינת שטויות שהוא עושה באופן עקבי במרכז המגרש.

מתן אוחיון בהחלט היה אתמול מצויין, אבל אני מציע לא למהר לדחוף אותו להרכב. בשאר המשחקים העונה כמגן ימני הוא היה חלש מאוד (שמתי לב אליו במיוחד) וכמעט ולא תמך בהתקפה. זאת תזכורת לכל מי שקפץ להלל את טוואטחה כשהוא עלה לבוגרים ואת שיימן כשהוא נתן משחק וחצי נורמלי.
ראיוס באמת איבד המון כדורים במרכז המגרש
18/12/14 19:04
4צפיות
אבל בוקולי ועטאא (ואחרי זה מיצ'ל) ציפו לזה אז האמצע שלנו היה, יחסית, חזק. דרך אגב, גם מול סכנין במשחק הראשון ראיוס איבד המון כדורים אבל מיצ'ל היה שם לנקות אחריו. זה מה שאני אומר תמיד - צריך שמישהו יטאטא את האיבודים שלו והביטחון כבר יחזור לו. דבר שני - ראיוס לא צריך לשחק באמצע. הוא צריך להיות קו שני מאחורי החלוץ וזהו! אם הוא מאבד כדור, זה צריך להיות ליד הרחבה של היריב, לא ליד האמצע. וגם שם צריך לשים שחקן מאחוריו שילחץ על השחקן שחטף את הכדור לראיוס. 
אם להסתכלל על הצד החיובי בעניין
18/12/14 16:47
7צפיות
חוץ מההפסד לקריית שמונה שגם בו במחצית השנייה הקבוצה הייתה יותר מראויה לניצחון, אנחנוו במומנטום חיובי מאוד כבר תקופה והביטחון של השחקנים מתחיל לעלות. אם נשיג ניצחונות על סכנין, בית״ר ופ״ת אנחנחו יכולים לנגיע במצב מצויין לצמד המשחקים מול מכבי תל אביב והפועל ב״ש וגם לנצח אותם.
סיפור ידוע מראש
18/12/14 18:09
6צפיות
בדיוק כמו ב-2 העונות הקודמות גם העונה הירוקים פתחו את העונה בצורה חלשה והשתפרו רק שהחרב על הצוור של השחקנים ירדה והדיבורים על אליפות נעלמו. הבעיה היא שמגיעים לינואר מתחילים לשכח את הנפילות של תחילת העונה ובמקום לשחרר את החלשים או לפחות לחזק בצורה צינית אנחנו מקבלים שלקנים לא רואים דוגמת הבר, ססראץ ופרישקין. ממש כמו הניצחון על חזאר לנקראן בשנה שעברה ששכנע את כולם לוותר על חלוץ נוסף ובסוף היה בעוכרינו.

למרות המומנטום החיובי וההמגמה של השיפור אני מאוד מקווה שבינואר הקרוב חיפה לא תוותר על חיזוק רציני של לפחות 2 שחקני הרכב חדשים ברמה גבוה לתפקידי החלוץ וקשר מרכזי.
טוטו תמוז
18/12/14 12:47
21צפיות
שחקן רצוי במחוזותינו?

(כן, אני יודע, אנחנו צריכים קשר 50-50 בדחיפות, אבל גם בגזרת החלוצים המצב לא מזהיר)
אני חושב שכן
18/12/14 14:16
14צפיות
אבל אתה יודע זה דיבורים באוויר. לא בטוח שהוא ישוחרר מהקבוצה הרומנית,וגם אם הוא ישוחרר מי אמר שהוא יבוא לישראל ולא לליגה אחרת באירופה, וגם מי אמר שמכבי תשים את הכסף שהוא ידרוש.     הולך להיות לנו חודש מתיש של מלפפונים,נקווה שנעבור את זה בשלום.
לטעמי לא כל כך
18/12/14 14:42
14צפיות
הוא שחקן שיש לו תדמית קצת בעייתית ואופי שלא בטוח תואם את הDNA של מכבי חיפה. מלבד זאת, הוא סה"כ יחסית מצליח בחו"ל (אבל לא בטירוף) אבל הוא לא חלוץ אימתני שקרע רשתות בארץ וזכור לי כאחד שתמיד התנדנד והיה תלוי בתקופות ומצבי רוח.

אנחנו מאוד צריכים חלוץ ואני הייתי מעדיף לראות כאן את בן בסט.
גם אני הייתי מעדיף לראות את בן בסט
18/12/14 15:30
14צפיות
אבל גם איתו זה דיבורים באוויר. כי 1.יכול להיות שעד ינואר הוא יהפוך ליותר דומיננטי במכבי ואולי ירצה להישאר.  ו-2.אם הוא ירגיש שהוא לא יוכל יותר להישאר לדעתי הוא ירצה לחזור חזרה לצרפת.      גם אם בסופו הוא ירצה לפנות צפונה לכרמל יש סעיף שחרור וכל החרא הזה.
לא הבנתי
18/12/14 16:48
6צפיות
איך הוא יהיה יותר דומיננטי במכבי אם הוא עדיין בכלל לא במכבי???

אולי התכוונת מכבי תל אביב ויש לך טעות הקלדה :)
אוף....
18/12/14 16:57
5צפיות
אני עכשיו עובד על ההרגל המגונה שלי לקרוא למכבי חיפה "חיפה" במקום "מכבי"  ולקרוא למכבי תל אביב "מכבי", לרוב זה עובד לי אבל לפעמים אני לא שם לב. אז תסלחו לי במחילה.
אני חושב שכל הסיפור סביב בן בסט
18/12/14 16:52
6צפיות
הוא נטו פנטזיה שבחיים לא תמומש. מכבי תל אביב לא ימכרו לנו אותו וגם אם כן אז שחר בחיים לא ישלם את הסכומים שהם דורשים.
יש רק דבר אחד שאני לא אוהב בו
18/12/14 16:50
6צפיות
זה את האמא הנדחפת שלו שלא מבינה כלום בכדורגל. והורסת לו תמיד.
אם היא תקח צעד אחורה ותמוז באמת התבגר ברומניה כמו שבוזגלו חזר מבלגיה - אנחנו יכולים מאוד להנות ממנו כי חסר לנו חלוץ קילר כמו תמוז. ומעבר לזה שחסר לנו קשר 50-50 חסר לנו באתה מידה חלוץ קילר
אולי אפילו עדיף להביא את תמוז מאשר עוד גמל שלמה כמו פרישקין..
אגב חלוצים
18/12/14 17:03
7צפיות
מה דעתכם על עמאשה ואבוחצירא?

אני דווקא די אופטימי לגבי השניים.  עמאשה נגד הפועל הראה את היכולת הרבה שנמצאת בו, ואם נרוויח 80 אחוז ממנו העונה בכלל לא נצתרך את תמוז או את בן בסט או את שכטר או כל השמות שעולים(כל אחד מהם ראוי כן? אבל זאת לא הנקודה)
לגבי אבוחצירא,כן הוא עדיין חלוץ מוגבל,אין לו חכמת משחק שאפשר להתגאות בה, אבל הוא כבר עם 3 גולים ב-439 דקות,כשאחד מהם היה במאני טיים(את מספר הדקות אגב לקחתי מדריבליסט) הוא נראה הרבה יותר טוב מבעונה שעברה כשכולם קטלו אותו(ובצדק)
לאבוחצירא אין גרם של שכל
18/12/14 17:13
6צפיות
ויש לנו מספיק כאלו
º
אופי בעייתי. לא צריך.
18/12/14 17:15
דרבי. מחזור 13 בליגת העל: הפועל חיפה - מכבי חיפה
13/12/14 15:44
36צפיות
איפה? האצטדיון ע"ש אבי רן
מתי? יום ראשון 20:55
מי ישפוט? אלי חכמון
היכן ישודר? הערוץ הראשון
המאזן בדרבים: 41 ניצחונות ירוקים, 25 ניצחונות אדומים ו-25 משחקים ללא הכרעה (תודה לאיציק הברמן)

ברוכים הבאים לדרבי הראשון של אצטדיון אבי רן. את הדרבי הזה תארח הפועל שמגיעה אליו מהמקום האחרון בטבלה, אך כמו תמיד השליטה המוחלטת ביציעים תהיה של הירוקים. הקבוצה הסכיזופרנית של אלכס סטנויביץ' קטעה אמנם את רצף ההפסדים בתחילת העונה אך לא מצליחה לחבר עדיין רצף של יותר משני משחקים ללא הפסד וכרגע עברה משלב היציבות הרעה לשלב חוסר היציבות. בשבוע שעבר זו הייתה המוליכה מקרית שמונה שהביכה את ההגנה הירוקה שלוש פעמים. "מעניין" יהיה לראות את המצ'אפ בין ההגנה החלשה של מכבי להתקפה האיומה של הפועל (7 שערים ב-12 מחזורים - המאזן החלש ביותר בליגה).

אז אחרי שהבנו שכדורגל גדול לא צפוי להיות מחר, נעבור להרכב: מיצ'ל וקובי מויאל שעורכים רוטצית פציעות יחליפו ביניהם שוב את חולצת ההרכב כשהפעם הספרדי צפוי לפתוח לצידו של ג'אבר עטאא ולהרים טיפה את מעמדו בקבוצה. עוד שינוי שמסתמן הוא הצבתו של עידן ורד במקומו של אחד החלוצים (בשעה טובה?) כאשר וויאם עמאשה צפוי להיות החלוץ הבודד.

ההרכב: סטויקו; משומר, דגני, צ'וצ'ה, טאלב; מיצ'ל, עטאא; ורד, בניון, עזרא; עמאשה

יאללה מכבי
במצב של מכבי
13/12/14 16:37
40צפיות
משחק עם חמישה קשרים הוא Must
יש הטוענים שמול קבוצה חלשה יש לשחק עם ארבעה קשרים ומול חזקה עם חמישה, ואני טוען שמכבי חיפה -בכל משחק - חייבת לשחק עם חמישה קשרים. הסיבה העיקרית לכך היא חולשת ההגנה שלנו. חוסר טכניקה ומהירות מאפיין את שני הבלמים שלנו וחוסר אינטליגנציית משחק מאפיין את שני המגנים.
לפני המשחק נגד קרית שמונה התרעתי שאסור לפתוח מולה עם שני חלוצים, ואכן במהלך המחצית הראשונה, עמאשה ותורג'מן בקושי נגעו בכדור. הם כמעט ולא עושים תנועה, הקישור ללא שחקן שמשחק לעומק, לא היה אפקטיבי וקרית שמונה גנבה שני גולים וסגרה את המשחק. מה ששינה את המומנטום היה כניסתו של עידן ורד במחצית על חשבון תורג'מן. או אז מכבי התחילה לשטוף, ולמרות חוסר הדיוק של השחקנים, הבריחה של יוסי מהכדורים והמשך התצוגה מעוררת הרחמים של טוואטחה ומשומר באגפים, החזקנו בכדור כ 90% מהזמן ותקפנו גלים-גלים. אין לי ספק שאילו היינו פותחים כך את המשחק, קרית שמונה הייתה מתקשה להבקיע.
מול הפועל ייתכן ונלחץ מתחילת המשחק ודי מפתה לשחק עם שני חלוצים. אבל אם ננהג בחוכמה, נעבה את הקישור ונמשוך את הפועל לצאת קדימה, עם שני שחקני אגף מהירים וטכניים (ורד ועזרא) ועם טריילר שיבוא מאחור (יוסי - בתקווה שלא יתחבא...) יהיה יותר קל לפצח אותם.
אני אומר את זה מתחילת העונה
13/12/14 19:01
23צפיות
זאת הבעיה היחידה שלי עם המאמן עד כה, התעקשות מהבית על מערך של 4 4 2 שפשוט לא מתאים לחומר השחקנים אצלנו
אני יודע שזה פופוליסטי
13/12/14 23:35
24צפיות
אבל קוסטה בישל אחלה גול לסליחי ורז שטיין נתן יופי של שוויון לעכו; ריאן בישל לגדיר שער נצחון על באר שבע; שחר הירד כבש להפועל פתח תקוה ודור כוכב היה היחיד שתפקד שם. בקיצור, הגוזלים שעזבו את הקן פרסו כנפיים והשאירו אותנו עם תורג'מן ואבוחצירה...
והאופטימיות ממני והלאה
14/12/14 07:19
27צפיות
לקראת המשחק הערב. יש משהו מאד מעיק באויר. הפועל יתנו היום מלחמה, ואצלנו תהיה שוב פלגמטיות ואבדן דרך... לא נבואה מקצועית, סתם תחושת בטן שהתעוררתי אתה...
1-5 למכבי חיפה. . .
הודעה זו מכילה תמונות
14/12/14 18:03
46צפיות

מכבי "תיפול " על הפועל ...בדרכה לצמרת. . .
ההגנה של הגועל היא כזאת בדיחה
14/12/14 21:51
24צפיות
עזרא וורד עושים חילופי מקומות בפעם הראשונה והמגנים של הגועל כל כך מבולבלים מזה שמכבי כובשת את הגול הכי קל בחיים שלה

ואני שואל,למה רק בדקה ה-45 אנחנו נזכרים לעשות חילופי מקומות? זה משהו שקבוצות באירופה עושות לאורך כל המחצית,אבל משום מה מכבי מתעקשת להיות שבלונית ומקובעת
רק מחצית ו2-0. אנחנו לא גדולים, אבל רואים את השפעות המערך
14/12/14 22:04
27צפיות
כל מי שעיניו בראשו רואה הבדל עצום בין היכולות שלנו ב451 כמו היום , אל מול כל מערך אחר
אני לא רואה בהבדל
14/12/14 22:33
25צפיות
לדעתי זה בכלל לא ענין של מערך אלא של שחקנים. חוץ מורד ועזרא אין לך שחקנים יצרתיים בהרכב(וגם השניים האלה מתבזבזים יותר מדי עם הכדור,וזאת הסיבה אגב שהם לא באירופה).     בניון הוא השחקן הישראלי הגדול בהיסטוריה אבל היום הוא אפילו לא הצל של לפני 10 שנים-איטי מאד,המסירות שלו לא מדוייקות,השליטה שלו בכדור לא טובה,עצם זה שהוא על תקן הערן זהבי של הקבוצה מראה כמה שהיא על הפנים. סאלה צריך לגדל ביצים ולדרוש זר טוב במקומו.  גם מיצ'ל שאמור להיות העושה משחק מאחור בעיקר הורס את המשחק במקום לבנות אותו.    עכשיו כשיש לך שני שחקנים שהם אפילו לא בינוניים על תקן הברומטר של הקבוצה וכשיש לך שני מגינים שלא תורמים כלום להתקפה אז למה אתה מצפה בדיוק?   סאלה נכשל בבניית הקבוצה וכפי הנראה הוא זה שיכשל בלשפץ אותה בינואר.
חייב לציין 2 לטובה
14/12/14 22:46
30צפיות
צוצאליץ ודגני. הם כרגע החוליה הכי יציבה של הקבוצה, היום הפועל חיפה עם כמה שהיא שלטה במרכז המגרש במחצית השניה לא הגיעה אפילו למצב טוב אחד,סטויקוביץ' כל המחצית נשען על הקורה ונמנם.
יש כאן מישהו שחושב כמו הפרשן בטלוויזיה
14/12/14 22:59
38צפיות
שהתוצאה משקרת שהפועל היו יותר טובים ושהגיע להם לנצח?
קבוצה שמפסידה 4:0 אין מצב שהיית טובה יותר ושהגיע לה לנצח.
זה היה כמעט מרתיח לשמוע את זה אבל אני לא מצפה להרבה מהפרשנים הישראלים בכל מקרה.
כדורגל זה לא כדורסל
14/12/14 23:30
34צפיות
בכדורסל מי שיותר טובה קולעת יותר סלים,אין אפס. חובבי הכדורסל יקחו את הטיעון הזה כדי להסביר למה הספורט שלהם עדיף על כדורגל.  חובבי הכדורגל יגידו שדווקא זה שלא הטובה ביותר בהכרח מנצחת הופך את הספורט שלהם ליותר מפתיע ומעניין(והרבה פעמים גם מביא לרגעים מרגשים).  אני איפשהוא חצוי בין השניים.    על כך אופן הפועל חיפה לא שיחקה יותר טוב ממכבי חיפה,היא פשוט היתה באותו לבל שלה וה-0:4 אכן משקר,מה גם שהרביעי כבר היה גארבג' טיים והאדומים הפסיקו לשחק.  הפועל אמנם שלטה הרבה במחצית המגרש אבל לא תירגמה את זה למצבים,למעט כמה בעיטות נואשות מרחוק שבטח שלא עושות רושם על סטויקוביץ'(רק להזכיר לכם את הפצצה של ערן לוי שהמטורף הזה הצליח להדוף)
אני ראיתי את המחצית השניה ומכבי שיחקו מגעיל
15/12/14 11:12
27צפיות
אם בר להפועל היו יותר הזדמנויות ועד ה3 אפס לא ראיתי יותר מדי ממכבי(  וודקא הפועל לא היו רחוקים מהלבקיע) בקיצור אכן התוצאה משקרת, , ולדעתי תיקו היה אכן משקף  את המשחק עצמו לפחותא תה מחצית השניה, ששניה קבוצות שיחקו גרוע ובמיוחד מכבי, בקיצור ביכולות הזאת אנחנו נפסיד לסכנין
אל תהייה בטוח
15/12/14 12:17
22צפיות
למזלנו 2 הכוכבים שלהם לא ישחקו
º
קבוצה שסופגת 4 מגיע לה להפסיד.
15/12/14 15:36
14צפיות
למה
15/12/14 11:32
39צפיות
אין

הפועל

בחיפה?
באמת כואב שהפועל נראית כך
15/12/14 17:43
33צפיות
וכמה הייתי רוצה לחזור למצב שהיה כאן בסוף המילניום הקודם ובתחילת הנוכחי, כשהקבוצות היו די קרובות ברמתן ובשאיפותיהן ובירת הכדורגל הישראלי עזבה לכמה שנים את מדינת תל-אביב ועברה צפונה. לצערי אני לא רואה את הפועל משתקמת מהנזקים העצומים שגרם לה היו"ר האינפנטילי הנוכחי שלה (ואני באמת נוקט בלשון המעטה בסופרלטיבים שמגיעים לו...) אבל כרגע מעניינות אותי יותר הצרות של מכבי!!

ויש למכבי צרה אחת גדולה מאד, שאפשר היה לשים לב אליה אתמול. בשער השני שכבש עידן ורד היה אפשר לראות לאן יכולה הקבוצה להגיע כשהשחקנים שלה זזים מעט על המגרש, מחליפים עמדות, נעים לשטח ריק - כלומר משחקים עם מה שיש להם בקדקוד. זה היתרון היחיד שיש למכבי תל-אביב על רוב קבוצות הליגה. ערן זהבי הוא שחקן שעושה תנועה יותר מכל שחקן אחר. בתנועה שהוא עושה הוא גורם לכולם לנוע יותר, להחליף מקומות ובקיצור - להשקיע מעט יותר שכל במשחק. לצערנו הגדול למכבי חיפה אין שחקן כזה. חשבנו שיוסי ייתן את הערך הזה אבל יוסי עסוק בלמצוא מקום טוב להסתתר בו כשמכבי יוצאת להתקפה ולא בתנועה למקום פנוי לקבל כדור. זה לא שהוא שכח או שהוא לא רוצה... הכושר הגופני שלו לא מאפשר לו להתרוצץ על המגרש כל כך הרבה והוא גם פחוד להיפגע, כנראה. כך נפרדנו מיניב קטן שהמשחק של הקבוצה היה תלוי בו והוא היה משחק בעמידה, וקיבלנו את יוסי - שלצערי אנחנו תלויים בו - וגם הוא משחק בעמידה. בקיצור - משחק ההתקפה של מכבי יישאר תקוע - עם 5 או עם 4 קשרים, מאחר והקשרים האלה הם סטאטיים, לא נעים, לא מפעילים את המוח ולכמעט ולא משתפים פעולה אחד עם השני. יכול להיות שמאמן אחר יצליח לגרום להם לרוץ. אני לא יכול לומר בוודאות שלא, אבל ההשענות על יוסי והיעדר אלטרנטיבה ליוסי, זה משהו מאד בעייתי!!

אגב, הרעיון להביא את גילי ורמוט נשמע טוב כי מדובר בשחקן טכני וחכם. אלא שוורמוט הוא דוגמא פנטסטית לשחקן ללא ביצים, שכשלקבוצה לא הולך הוא מתחבא כל כך טוב שחושבים שהקבוצה משחקת בעשרה שחקנים. לכן אני לא בטוח שהוא יהיה המזור לבעיותנו... כרגע לא נראה המזור בשום מקום ולא ניתן אלא לקוות שנביא זר שיעשה זאת או - מה שיותר נכון להבנתי - לגדל ילדים מהנוער שיודעים לשחק בתנועה ללא כדור - למשל קוסטה, למשל רז שטיין (שניהם בעכו) יניב בריק ועוד...

לעומת ורמוט, נראה לי שבן בסט כן יכול להיות פתרון לא רע למשחק עם חלוץ אחד. הוא יודע לעשות תנועה, הוא מסוגל לשחק עם הגב לשער, הוא הרבה יותר אגרסיבי מעמאשה... לא רע... הוא גם שחקן שגדל במכבי, מה שיכול להיות דווקא לעזר מבחינת הקליטה שלו במועדון
ולמה שמכבי ת"א תסכים להשאיל לנו שחקן?
15/12/14 22:19
24צפיות
נשמע כמו פלופ תקשורתי
מאד יכול להיות
16/12/14 08:22
21צפיות
בכל מקרה מכבי לא שואלת שחקנים אלא קונה או מוכרת אותם. בנוסף, אין ספק ששחר לא ישלם את מה שהצהבת הזיהומית דורשת, אבל אם הם ירצו להחזיר לפחות את ההוצאה, יכול להיות שזה יקרה. אבל שלא אובן לא נכון - לא מכאן תבוא הישועה של מכבי חיפה. השחקנים שהקבוצה הזאת צריכה אמורים להגיע למרכז ההגנה ולקישור האחורי. חלוץ רחבה טוב הוא בונוס, אבל עם מעבר ממשחק בהליכה למשחק בתנועה ועם שליטה במרכז השדה, גם החלוצים שיש לנו היום בסגל יוכלו לתת תוצרת.
לי לא כואב לראות שום דבר
16/12/14 12:35
27צפיות
קבוצה מיותרת עם אוהדים מיותרים שההצדקה היחידה לקיום של המועדון שלהם זה לחבל ליריבה העירונית. הם כבר מזמן לא קבוצה גדולה בכדורגל הישראלי וזה ממש לא בגלל הנשיא הליצן שלהם. יש לי לצערי לא מעט אוהדי הפועל במשפחה המורחבת, כמה מהם מודים בגלוי שהם מוכנים לרדת ליגה העיקר שאנחנו לא ניקח אליפות. ואני בטוח שהחשיבה הזאת היא מיינסטרים בקרב ה"קהל" שלהם, שלדרבי הראשון אי פעם שהוא מארח באצטדיון כזה נותן ליריבה העירונית להרגיש בבית ולא ממלא אפילו את היציעים שהוקצו לו...

עכשיו באשר לדברים החשובים באמת. אני לא יודע איזה מן קוסם הוא יוסי בניון, אבל איכשהו הנוכחות שלו על המגרש עוזרת לאלה שמסביבו מבלי שהוא עושה כמעט שום דבר. זה רק מוכיח שהבעיה בקבוצה הזאת היא בעיקר מנטאלית - שחקנים צריכים לקבל השראה מפיגורה שמשחקת לידם כדי להזיז את הישבן. מסוג הדברים שאני לעולם לא אצליח להבין - איך אפשר לשחק מול 30 אלף איש שמעודדים ומה שידרבן אותך בסוף זה אדם אחד שנשאר ממנו רק השם.

יכול להיות שהשמועות על ורמוט מעירות גם את ורד שמאוד אהבתי את הסוויץ' שלו בשבועות האחרונים - מזכיר קצת את מיכאל זנדברג בעונת האליפות האחרונה של רוני לוי... אם כך הדבר אני בעד לנהל מו"מ מדומה עם האדון ברקוביץ' ולמתוח אותו כמה שאפשר. את ורמוט עצמו לא בא לי לראות במכבי חיפה אבל אם אפשר להשתמש בשם שלו כדי לתמרץ כמה שחקנים אז... עצוב אבל שיהיה.

מי שכן הייתי רוצה לראות כאן זה את בן בסט - אבל במקרה שלו האוהדים יצטרכו לבקש סליחה גדולה על ההתנהגות שלהם כלפיו בעבר ללא שום סיבה מוצדקת. הוא יכול בסיטואציה מסוימת לסגור לנו את הפינה הכי בעייתית בקבוצה.
כאוהד מכבי מלידה
16/12/14 12:54
22צפיות
אני יכול להעיד על כך  שבחיפה מעולם לא הייתה שנאה בין מחנות האוהדים. יריבות, מאבקים בהחלט אבל לא שנאה ולא אלימות. בשונה ממך אני חושב שיש מקום לקבוצה נוספת בחיפה בליגה העליונה. אנחנו מטרופולין של למעלה מחצי מליון איש ויש מקום לשתי קבוצות, במיוחד לאור העובדה שלהפועל יש כמה אלפי אוהדים רדומים שלא באים למשחקים. בעונת האליפות שלהם הם אמנם לא הצליחו למלא את קרית אליעזר אבל רבבה הם הצליחו להביא ולכך מסוגלות מעט מאד קבוצות בארץ. השנאה שלהם למכבי חיפה נובעת בעיקר ממעמד האנדרדוג שלהם... אני מכיר הרבה אוהדי הפועל שמעריכים ומכבדים את ההצלחות של מכבי.
באשר לפסקה השנייה - מסכים לגבי בן בסט, חולק קצת על סוגיית היכולת של השאר. אני חושש שיש כאן אימון לא נכון או שהם עושים דווקא למאמן. חוסר תנועה - זו הבעיה היחידה במשחק ההתקפה של מכבי חיפה וזה דבר שאמור להפתר באימון
מקום לקבוצה נוספת ברור שיש
16/12/14 13:24
26צפיות
אבל לחיפה מגיע הרבה יותר מהפועל בתור הקבוצה השניה של העיר.

אם נעשה את ההקבלה לתל אביב אז הפועל חיפה דומה הרבה יותר לבני יהודה מאשר להפועל ת״א. אפס מסורת למעט אליפות אחת מקרית, די מעט קהל (ואם אותו קהל נטש במהלך השנים בגלל חוסר ההצלחה שלהם אז זה רק מעיד על אופי הקהל. אוהדים אמיתיים יש להפועל חיפה בכמויות קטנות בהרבה מהרבבות שאתה מתאר). גם את בני יהודה אני מוצא קבוצה מיותרת לגמרי.
בעניין המסורת
16/12/14 22:24
18צפיות
אוהדי הפועל הוותיקים לא יסכימו אתך. עד האליפות הראשונה שלנו, המאזן העירוני נטה בבירור לטובת הפועל. הירידה שלהם לליגה הארצית - לראשונה בתולדות הקבוצה - בדיוק בשנה שאנחנו עלינו ממנה, שינתה את המאזן והשהייה הארוכה שלהם בליגה השנייה בשנות השמונים והתשעים, עם גיחות קצרות בלבד, הדירה את רגלי האוהדים מהמגרש. אבל צריך לזכור שהיסטורית הפועל חיפה היא קבוצה עם שורשים עמוקים. נדמה לי שהמעבר לקרית חיים באמצע שנות השישים הוא המקל הראשון בגלגלי הקבוצה. התדרדרות חברת העובדים היא המקל השני בגלגלי הקבוצה, והזדקנות האוהדים הוותיקים ואי צמיחתו של דור חדש בתקופת המעבר הארוכה - גם הם לא הוסיפו בריאות למועדון הזה. גם ההבלחה של רובי שפירא הייתה זמנית ולא הוציאה מספיק אוהדים מהחורים...ההתנהלות של הפועל חיפה והשינויים החברתיים והכלכליים שעברו עליהם, דומים במידה רבה למה שעבר על הפועל ירושלים, שגם היא נהנתה מקהל לא קטן עד תחילת שנות שמונים, עת החלה הדעיכה בעקבות הריסת מגרש קטמון המיתולוגי, והמהפך הפוליטי ב 1977
ובכל זאת אנחנו כאוהדי מכבי צריכים לקוות שהמועדון הזה יתאושש וימצה ולו במעט את הפוטנציאל שיש לו.
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/14 15:10
2צפיות
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

אומרים שהיה פה שמח לפני שנולדתי
12/12/14 16:46
69צפיות
ביום ראשון מכבי והפועל תפגשנה לדרבי החיפאי. בשנים האחרונות, בעיקר בגלל הדומיננטיות של אתרי האינטרנט התל-אביביים, כל דרבי מלבד הדרבי של תל-אביב, הועף לקרן זוית. לפני היות האינטרנט, כש"מכבי" הייתה יכולה להיות - מלבד מכבי שלנו - גם מכבי פתח תקוה או מכבי נתניה, והפועל הייתה יכולה להיות - מלבד הפועל שלנו - גם הפועל פתח-תקוה או הפועל ירושלים, היו כאן משחקי דרבי חמים ומרתקים שגם העיתונות הכתובה לא הייתה יכולה להתעלם מהם.
בחיפה היו למשחקי הדרבי עוצמות אדירות. הפועל זוהתה עם חברת העובדים על כל שלוחותיה - בעיריה, במפעלים ואפילו בפוליטיקה הארצית ואילו מכבי הייתה מזוהה עם הבורגנות הליברלית - יקית והונגרית בעיקר אך לא רק - מצד אחד של הקשת ועם תושבי השכונות ממצד שני. כך האהדה לקבוצות חצתה עדות ומעמדות חברתיים והיא נקבעה בעיקר לפי מקום העבודה של האוהד ופחות לפי מקום מגוריו או מוצאו העדתי.
את הפועל אהדו עובדי הנמל, בתי הזיקוק, חברת חשמל, חיפה כימיקלים ועוד מפעלים הסתדרותיים (לפני עידן ההפרטות כמובן) ואת מכבי אהדו הסוחרים בשוק אבל גם בעלי חנויות ברחוב הרצל, חברי אג"ד והאריסטוקראטיה של רחוב מוריה ושל אחוזה. 
בבית הספר יחסי הכוחות היו שקולים לגמרי, כך שבהפסקות היינו יכולים לקיים משחקי דרבי חמים בין אוהדי הפועל לאוהדי מכבי. לפני משחקי הדרבי, המתח הרקיע שחקים. הויכוחים גלשו לטונים גבוהים אבל אף פעם לא גלשו לאלימות. בבוקר רבנו על מי בלם יותר טוב, שוואגר או אהרון כהן או מי קשר יותר טוב, אהרון גרשגורן או אלי לוונטל ומי חלוץ יותר טוב, בני אלון או מוסה אגמי... בערב הינו מבלים יחד בערב כתה, במסיבות בדירות השניים וחצי חדרים בקרית אליעזר או בהדר עליון או בתור לכרטיסים לסרט בקולנוע אורה או עצמון...
לקראת הדרבי המתקרב נזכרתי בכמה משחקי דרבי חמים ומיוחדים, שנחרטו עמוק בזכרון החיפאי הקולקטיבי, וכל אוהד של מכבי או הפועל (לא של "חיפה" או של ... איך נקרא להפועל אם "חיפה תפוס על ידי מכבי?!?!?!)
רוב המשחקים היו צמודים, הנצחונות נחלקו שווה בשווה, והאווירה בעיר הייתה מתוחה מצד אחד אבל כזו שכיף להתרפק עליה...
הראשון - לפחות בזכרון שלי כאוהד צעיר - היה "הדרבי שאחרי המלחמה", שעליו כתב ארי פולמן סיפור נפלא בספר "ההולנדי של עכו" שערך לפני כמה שנים נדב יעקבי. היה זה משחק שנערך ממש בסוף מלחמת יום הכיפורים (נומבמר 1973) ובו הפועל, שהייתה טובה יותר, שיחקה בהרכב החזק שלה ואילו מכבי הייתה חסרה שחקנים רבים שהיו במילואים ובסדיר. שייע שוואגר - הבלם האדיר- היה מגוייס ובומה ויינברג, השוער שלנו, נפצע במלחמה והיה מאושפז בבית חולים. ישבתי אז ביציע ב', מאחורי השער, וכבר בדקה הראשונה מוסה אגמי נגח את ה 0:1. הדרבי נגמר ב 1:4 למכבי, כשבמחצית הייתה התוצאה כבר 0:3 לזכות הירוקים, כשמוסה המתולתל והעצל כבש שלושער!. הייתי אז בכיתה ז, בבית הספר התיכון עירוני א' (מהעבר השני של שדרות רוטשילד). מכבי הגיעה למשחק הזה עם 0 נקודות אחרי שלושה הפסדים רצופים במחזורי הפתיחה. הנצחון הגדול היה כנגד כל הסיכויים!. אמנם בסוף אותה עונה ירדנו ליגה, אבל הזכרון המתוק מהדרבי הזה ליווה אותנו לאורך כל הדרך... אגב, בדרבי השני של אותה עונה שנערך בקרית חיים שוב נצחנו, הפעם 1-2 משערים של יהושע גל ומוני אדלר.

הדרבי השני שנחרט בזכרון היה בסוף עונת 1976. אחרי עונה אחת בליגה א', שבנו ללאומית אבל בסוף אותה עונה היינו שוב בסכנת ירידה. הדרבי הזכור לרע היה במחזור האחרון, שיחקנו בקרית חיים מול 20 אלף צופים, ישבתי על יציע הדשא המחורבן של איצטדיון בלתי אפשרי. כמעט ולא ראינו כלום, אבל אחרי שיואב לוי הצליח להשוות בפנדל, בא יוסי לפשיץ, בחור חביב שגדל מטר מאיצטדיון קרית אליעזר אבל בחר לשחק דווקא בשביל האדומים (הורים בהסתדרות כבר אמרנו?), ותקע לנו את ה 2:1 והוריד אותנו - זמנית - לליגה השנייה. אלא שבזכות שעוריית שיפוט שבעטיה הפסדנו כמה מחזורים קודם לכן לשמשון תל-אביב במשחק רדיוס בנתניה, נקבע משחק חוזר שבו יואב לוי - אל מול עיניהם המשתאות של 15000 אוהדים ירוקים (ועבדכם הנרגש ביניהם...) בבלומפילד - השאיר אותנו עוד עונה בליגה, רק כדי שנרד חזרה שוב בסופה ונחזור לליגה העליונה כעבור ארבע שנים ארוכות, לשנות שליטה ועליונות מוחלטת על הליגה הישראלית.

דרבי שלישי שרציתי להזכיר היה דרבי שנערך בקרית חיים בעונת 1984/85 - עונת האליפות השנייה. הפועל רק עלו מהליגה הארצית ואנחנו היינו אלופים שרצו לאליפות שנייה... קרית חיים מלא ב 20000 צופים, פקקים נוראיים בדרך לשם, אבל איזה משחק!! התוצאה  (רק 0:1 למכבי משער 'דרדלה' של רוני רוזנטל הצעיר) עלולה להטעות, אבל מכבי שלטה שליטה טוטאלית במשחק, תקפה גלים על גלים והגיע לעשורת הזדמנויות נפלאות של ברוך ממן, זאהי ארמלי ומשה סלקטר. נדמה לי שבמחצית השנייה הפועל לא עברו את מחצית המגרש וזה היה אחד המשחקים הטובים של מכבי חיפה ששזפו עיני. בתום העונה הזאת זכינו באליפות השנייה והנהדרת אחרי שאירחנו את כל המשחקים בקרית חיים בגלל השיפוץ הנרחב שעבר האצטדיון בקרית אליעזר.

אילו הייתי אוהד הפועל אני מניח שהייתי מזכיר משחקי דרבי אחרים, שבהם הייתה ידה של הקבוצה האדומה על העליונה, אבל זה פורום של מכבי. מכבי האחת והיחידה. מכבי שלנו, מכבי חיפה!!!
º
טוגלן.
הודעה זו מכילה תמונות
12/12/14 17:12
35צפיות
סליחה על הבורות
12/12/14 19:03
40צפיות
אבל איך מגיעים לדברים המעניינים שמופיעים בתמונת המסך שצירפת?
הודעה זו מכילה תמונות
12/12/14 21:51
31צפיות
רק עכשיו אני שם לב שהפוסט האחרון שהועלה לטאגליינס היה.. שלי וזה היה ב2007 :|
הוזנח קשות
צריך לעדכן את הסקשן הזה יותר ואין דרך טובה יותר לעשות את זה מאשר עם סיפורי היסטוריה רחוקה... אז שוב תודה!
12/12/14 19:08
24צפיות
מעולה!
12/12/14 22:30
29צפיות
מבחינתי כשמדברים איתי על דרבים אני לוקח איתי את הרגע הבא (אולי יוסי יוכל לשחזר את זה בשבת? )

סחתיין על סקירה מקיפה ומעניינת
14/12/14 18:08
36צפיות
בליגה של 1999-2000

מחזור 12. 2:3 למכבי
שנות ה-90 ייצרו כמה וכמה משחקי דרבי זכורים. שלא כבעבר, הפועל חיפה בעידן רובי שפירא היוותה יריב שווה כוחות, אם לא למעלה מכך.  בצד האדום התייצבה הפועל של אחרי עונת האליפות, כשמרבית הסגל נשאר, כולל ובאני רוסו, שידע כמה דרבים בעיר החיפאית, שדיין לובש את החולצה האדומה. 

ממול ניצבת מכבי חיפה, כשעל הקווים "השריף" אלי כהן. חיפה של כהן היא בעלת ההתקפה הטובה בליגה, בחוד סרגיי קלשצ'קו ורפי כהן. לאחר שהמחצית הראשונה מסתיימת בתיקו מאופס, נפתחת המחצית השנייה בסערה ומובילה לדרמה. 

בדקה ה-52 הגבהה של קייסי פוגשת את בניון במרכז הרחבה,
שבועט מן האוויר פנימה. רבע שעה מאוחר יותר הפעם בניון מבשל לרפי כהן, שמעלה את התוצאה ל-0:2. כשנדמה היה שהסיפור גמור, התעוררו הבחורים באדום, וחזרו למשחק בתוך שלוש דקות. עמיר תורג'מן מצמק מן הנקודה הלבנה וגוראן מילנקו מוסיף אחד שלו בדקה ה-73. 2:2 ענק. 

את מה שקרה בדקה ה-84 אתם בטח כבר זוכרים. בניון מקבל את הכדור במחצית המגרש ומתחיל בדהרה לכיוון השער. מאחוריו משתרך לו רן בן שמעון בריצה שלימים תנבא את גזרתו הנוכחית. הוא מספיק לראות רק את הגב של בניון, בזמן שמספר 15 בירוק נועץ את הכדור בפינה הרחוקה. מכבי מנצחת 2:3. 
14/12/14 23:03
23צפיות
"מאחוריו משתרך לו רן בן שמעון בריצה שלימים תנבא את גזרתו הנוכחית". 
היה בלם ליגה טובה
14/12/14 23:48
21צפיות
אבל מול שחקנים ברמה אירופאית(כמו בניון) היה עושה במכנסיים, וכמה שערים חטפנו בגלל זה בנבחרת
אנחנו והם
09/12/14 15:54
71צפיות
הדבר הראשון שעניין אותי כשהתיישבתי בנחת מול הטלביזיה לראות את המשחק בין שתי הקבוצות שכבשו את האצטדיון שלנו לשעה קלה (או קשה, תלוי למי...) היא "איזו אוהד של הצהבת הזיהומית יושב על הכיסא שלי"... כמו בסיפור זהבה ושלושת הדובים... היה לי קשה לחשוב על זה שהוא עלול ליהנות מהישיבה ועד הדקה ה93 אפילו חששתי שהוא עלול ליהנות גם מהתוצאה. 
והנה מסתבר שגם מהאווירה הוא לא נהנה... איזו כתבה מעליבה ומתנשאת, יהירה וצהובה יותר מצהוב...
לידיעת הקוראים הצהובים... אני לא נתקע בפקקים ומגיע בנחת ובשלווה לאצטדיון (גם לפני שזכיתי בתו חנייה בהרבה מזל..), אני נכנס בשעריו בתוך דקות ספורות וזוכה ליחס מנומס והגון מהבודקים בכניסה, המיקום ביציע המזרחי פנטסטי, האקוסטיקה נהדרת, תחושת המגרש הביתי חזקה מכפי שחוויתי אפילו באיצטדיונים באירופה, זווית הצפיה יותר ממעולה ובכלל - אווירה שרק עבורה עשיתי מנוי - שהרי כדורגל גדול אנחנו לא חויים מהקבוצה שלנו, לצער כולנו....
התלונות שלאוהדי הצהבת הרבה יותר מלא ברורים... נראה לי שמעבר לכך שהאתר הזה הוא אתר חדשות ורכילות פנימי של המועדון הבזוי הזה, גם תחת כתבות "מלומדות" לכאורה, או אפילו מקצועיות - לכאורה, הצהבת היהירה והמתנשאת, זו שבה בחר הקב"ה במעמד הר סיני, מתפרצת החוצה כמו מוגלה. הלאה מכבי תל-אביב, ועם כל הקושי שיש לי להזדהות עם מועדות ששם להצמו את שנאת הזרים כדגל - כל הכבוד לבית"ר!!
אני רוצה להגיב לגופה של הכתבה
10/12/14 00:39
45צפיות
אבל אני מסרב להיכנס לאתר המסריח הזה ולקרוא את השטויות שכתובות שם. מצטער בנדיקטוס. 
דע את האויב
10/12/14 06:27
40צפיות
מאין אשאב אינפורמציה על תעבותיי? יש שם אוסף נפלא של כל מה שמחליא בחברתנו. מאיל גולן דרך סיליקון של ד"ר קלין, עבור באלי טביבי וסגור בגדולה מכולן - מכההההההבי המאמי של יהודוניה.
וואחאד זה לא האויב שלי
10/12/14 18:47
32צפיות
זה סתם מגזין רכילות ברמה הנמוכה ביותר שקיימת. אני לא צריך אינפורמציה על תעבותיי בכדורגל הישראלי כי לא מעניינות אותי קבוצות שלא נקראות מכבי חיפה. 

שמע, האם אני שונא את הצהבת? בוודאי! גדלתי על שנאה לקבוצה הזאת. האם הם מעניינים אותי? לא. 

יודע מה מעניין אותי? 150,000 צופים שבאו למשחקים בסמי עופר עד היום! זה מעניין! יש לנו קהל מדהים!
אין שום סיבה הגיונית להיכנס לאתר הזה
10/12/14 19:35
33צפיות
ובטח לא לפרסם כתבות משם. כמובן שאין חוק נגד זה בתפוז ואם בא לכם בכל זאת לעשות כן אתם מוזמנים מבלי שזה יזכה לתגובה ממני - אני רק מבקש יפה: אם כבר אתם חוטאים, אל תחטיאו. אני רואה את זה בערך באותה העין כמו לקרוא למכבי ת"א "מכבי". לא אסור, אבל צורם.
כי אתה גדלת בחיפה
11/12/14 23:27
23צפיות
יש לקבוצה הרבה(מאד) אוהדים מהמרכז שלא ממש מבינים על מה המהומה בלקרוא לקבוצה "חיפה"
הפעם האחרונה שהיה לי מנוי למשחקים של מכבי
12/12/14 10:24
35צפיות
הייתה ב 1996. אחרי שלוש עונות יפות, כשהראשונה הסתיימה באליפות, עשיתי הפסקה שנמשכה 18 שנה! פה משחק שם משחק אבל שום דבר סדיר. גם העובדה שעזבתי את חיפה לא הקלה, על אף שמדובר בפחות משעה נסיעה ועל אף שדאגנו לבקר בחיפה לפחות אחת לשבוע. אפילו ב2002 - 2003, כשבקרית אליעזר שיחקה הקבוצה המוכשרת ביותר שדרכה על איזה מגרש בארץ אי פעם, עם איגבני, ג'ובני, פראליה, ז'וטא ויוסי, הלכתי לשלושה ארבעה משחקים וזהו.
והנה דווקא השנה, כשהאצטדיון אפילו התרחק יותר, כשהקבוצה לא אטרקטיבית בלשון המעטה, החלטתי לא רק לעשות מינוי, אלא גררתי גם חברים ושכנים. המסקנה היא אחת בלבד: עשינו מנוי לאצטדיון וקיווינו שגם הקבוצה תהיה איכותית. והאמת, גם במשחקים העלובים נגד עכו ורעננה, גם בהפסד נגד קרית שמונה, לא הרגשתי לרגע שבזבזתי את כספי... האצטדיון הזה הוא משהו שממלא אותי בכל משחק מחדש - עם או בלי מה שנראה על כר הדשא. עם זאת, חוששני שבשנה הבאה לא אחזור על המעשה הילדותי הזה, ונראה לי שרבים מ 17000 המנויים יעשו כמוני, אלא אם יעקב שחר יבין שבשביל קהל כזה עצמתי, שהוא היחיד בארץ המסוגל לקרוא תיגר על ההגמוניה של הצהבת הזיהומית המחליאה, קהל שפוי ואינטליגנטי שמבין כדורגל ואוהב כדורגל, קהל ששורשיו נעוצים עוד בשנות החמישים בקבוצה הנפלאה של ג'וני הארדי ואהרון אמר ואברהם מנצ'ל ושמילו, ראוי ליחס הרבה יותר מקצועי מכפי שהוא מעניק לנו בשנים האחרונות.
º
גם אני לא נכנס לשם
10/12/14 14:36
14צפיות
שם נוסף נזרק בבורסת השמות - איתי שכטר
08/12/14 17:18
36צפיות
החלוץ של נאנט הצרפתית מומעד לחיזוק הקבוצה כבר בינואר הקרוב. ראיתי ספקולציות על התעניינות גם בטוטו תמוז שמצב הכלכלי של קבוצתו ברומניה לא טוב.
גם גיילנור פלט ההולנדי ששיחק בעונה שעבר. בב״ש הוזכר כמועמד.

יש לי תחושה שבסוף יביאו עוד איזה גמל שלמה כמו פרישקין או ססראץ׳ שנשכח אותו במהירות.
יעקב שחר יביא את מי שכדאי להביא
08/12/14 17:49
45צפיות
אילו היה נון למאמן שטר של מאה שקל ואומר לו תביא בסכום הזה את מי שאתה מוצא לנכון, דיינו. אבל שחר יוציא הרבה יותר שטרות כדי להביא את מי שהוא חושב שיכול להואיל, יעביר את המתנה לידי המאמן ויסביר לו עד כמה הוא- המאמן- צריך את השחקן הזה ויבהיר לו שגם כשהוא מתראיין, שלא ישכח להגיד את זה. את השחקן  המיועד יבחר הבוס מרשימה של בעלי אינטרסים ויועצים שחיים בעבר. לחלופין הו יוציא אותו מהרשימה של אלה שהוא חייב להם... אם מרגשות פילנתרופיים של הצלת קבוצות( ראו מקרי דגני ולויטה, וכנראה גם ורמוט אופציונאלי) או ממניפולציות שרק הוא מבין.
עד ששחר לא יסיר את ידיו לחלוטין מניהול הקבוצה, הסיוט יימשך!
וההוכחה הגיעה מוקדם מהצפוי
11/12/14 08:32
17צפיות
לפי דברי ה"עיתונאי" תומר לוי, הקשר הנורווגי הגיע להתרשמות ללא ידיעתו של המאמן.
למה שכטר יבוא לפה?
08/12/14 17:58
30צפיות
טוב לו בצרפת,הוא מקבל דקות, מה יש לו לחזור לחור.  זה הרי ידוע שינואר בשביל ה״עיתונאים״ זה מיני-עונת המלפפונים, לא צריך לקחת את זה ברצינות.
מילת המפתח פה היא "נזרק"
08/12/14 18:21
34צפיות
כי בקריאה בכל האתרים עולה רק דבר אחד ברור - אין לאף אחד מושג. הכל ספקולציות / גורמים עלומים במועדון / "מקורבים" לא קיימים למאמן (שם קוד לסוכנים מקורבים לעיתונאי).

כל העיתונאים זורקים שמות לאויר כי מבחינה סטטיסטית, מישהו יפגע בסוף ואז העיתון שלו יוכל לכתוב "כמו שכבר פרסמנו בלעדית..."
מאד מקווה שזה נכון
10/12/14 14:57
32צפיות
אני מתכון לזה שסאלה זעם
זה מוכיח את מה שאני אומר פה בפורום כל הזמן
11/12/14 17:06
23צפיות
שמי שמביא פה את הזרים זה סאלה והאחריות על בניית הסגל היא כולה עליו,והכתבה הזאת מוכיחה את זה כי היא בעצם אומרת שסאלה לא מוכן לשמוע על זרים שמונחתים עליו.  
אחד "מוכיח" ככה, והשני "מוכיח" בדיוק את ההיפך
11/12/14 23:06
16צפיות
ככה זה כשניזונים מהדברים שמספרת תקשורת הספורט העלובה כאן.
אז מאיפה אני עוד אמור להיות ניזון
11/12/14 23:21
15צפיות
מה אני מסתובב כל היום בכפר גלים?

ואגב עכשיו אני רואה את סטנויביץ' בכבודו בעצמו אומר בספורט 5 שהוא לא אוהב את ההגעה של הקשר הזה
º
אבל זה מוכיח בדיוק את ההיפך ממה שכתבת הודעה קודם לכן
12/12/14 00:07
5צפיות
לא זה לא
12/12/14 00:08
11צפיות
המסר מהכתבה היא שסטנויביץ' לא מוכן שינחיתו עליו זרים,זה מבחינתו יהרג ובל יעבור. אז אתה אומר לי שעל אחד כזה שחר הנחית 4 זרים בקיץ?
אני מבולבל לגמרי...
12/12/14 00:35
14צפיות
הודעה ראשונה שלך: "זה מוכיח את מה שאני אומר בפורום כל הזמן: שמי שמביא פה את הזרים זה סאלה והאחריות על בניית הסגל היא כולה עליו,והכתבה הזאת מוכיחה את זה כי היא בעצם אומרת שסאלה לא מוכן לשמוע על זרים שמונחתים עליו"

הודעה שנייה שלך: "עכשיו אני רואה את סטנויביץ' בכבודו בעצמו אומר בספורט 5 שהוא לא אוהב את ההגעה של הקשר הזה"

הודעה שלישית שלך: "המסר מהכתבה היא שסטנויביץ' לא מוכן שינחיתו עליו זרים,זה מבחינתו יהרג ובל יעבור. אז אתה אומר לי שעל אחד כזה שחר הנחית 4 זרים בקיץ?"

אז לא הבנתי, הוא כן מביא את הזרים או לא? אם הוא לא אוהב את ההגעה של הקשר הזה אז... איך זה שהוא מגיע?
אין לי בעיה להסביר
12/12/14 00:54
12צפיות
הזרים שהגיעו בקיץ הם בגדר זרים שהגיעו בידיעה שסאלה ישתף אותם....כי הוא זה שהביא אותם.   הזר הדני(?) שמגיע יכול להסתובב בחיפה כמה שבא לו,זאת עיר מאד יפה,יש את הגנים הבהאים,יש את סטלה מאריס,וגם סוף סוף עשו פה מטרונית שזה גם מוסיף. הוא לא בתכניות של סאלה בכל אופן.  

הנקודה שלי,אם זה לא הובן,היא שסטנויביץ' זה לא ברק בכר, הוא מגיעה לפה בעמדה שהוא יקבע את הזרים וזה גם מה שהוא הבהיר בראיון.  זר שלא מתאים לו לא יהיה בסגל אפילו.
מפגש עם מורה מוארת ב-|תפוז| אנשים
11/12/14 16:27
2צפיות
|רמקול|היום החל משעה 20:30 נארח בפורום מדיטציה את דיה גולן - מורה רוחנית ותרפיסטית.
דיה תשמח לענות על שאלותיכם בנושא מדיטציה, התעוררות והארה.

מוזמנים לשאול את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/14 18:18
6צפיות
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
קצת מוקדם אבל תהיה בעיה להשיג כרטיסים למשחק נגד מכבי ת"א ?
10/12/14 13:59
14צפיות
זה בעוד חודש (מחזור 17), השאלה היא האם אמורה להיות בעיה להזמין באינטרנט (מגרבר אני משער) עקב הביקוש הרב.

דרך אגב, מהם מחירי הכרטיסים למשחקים כאלה ? 

ד
קצת חדשות מכבי חיפה רגל/סל
07/12/14 16:00
40צפיות
נתחיל דווקא עם קבוצת הכדורסל שהפסידה אתמול 76-92 לבני הרצליה ברוממה. מדובר בהפסד השבי בעשרה משחקים שמוריד את הירוקים למקום ה-10 בטבלה מעט טיפה מעל אשדוד ונהריה החלשות. המאמן רמי הדר כנראה יסיים את דרכו בקבצה, גף רוזן עדיין לא מעוניין להשקיע בקבוצה כנראה כי מי שמעומד להחליפו זה אבנר יאור, עוד מאמן דרג ג׳ שאת רוב הקריירה עשה בליגה השנייה ובקבוצות הנוער(חלקם שלמכבי חיפה סל עצמה).
חנן קולמן המתאזרח חתם בקבצה ויהיה תוספת לקראת מחזור הבא.
ועכשיו לחדשה המעניינת ביותר על קבוצת הסל מאתמול - ג׳ף אלן ודמונטז סטיט נעצרו אתמול שברשותם 30 גרם מריחואנה. השחקם בילו בדירתם אחרי ההפסד ועישנו, תלונות על רעש של השכנים הבילו להגעת המשטרה שמצאה את הסמים בדירה באין מפריע. מנהל הקבוצה קוז׳קרו שיחרר בערבות את השניים שעדיין לא ידוע מה יהיה המשך דרכם בקבוצה או איזה עונש יספגו מבית הדין המשמעתי של ההתאחדות ובית משפט האזרחי אם בכלל.

ולקבוצת הכדורגל
עידן ורד השווה אתמול שיא ישן מעונת 93-94 של איבן גצקו כאשר השלים שלוש שערים ברציפות בתור שחקן מחליף. אם יכניס שער בתור מחליף גם בשבוע הבא הוא ישווה את השיא הישראלי של לירון וילנר ממכבי נתניה.
קבוצת הנוער הביסו את קבוצת הנוער של הפועל ב״ש 4-0 לירוקים כבשו נציגי המגזר איעד חבשי, מוחמד עוואד, פארס מרגיה ו-ואליד דרוויש.
הנוער עדיין מוביל את טבלת הליגה עם הפרש של 2 נקודות ממכבי ת״א.
שם נוסף עלה לבורסמת השמות והוא בלם פרטיזן בלגרד וויסלב סטנקוביץ בן ה-27 אשר מסיים את חוזהו בקבוצה בינואר ומשמש גם כקפטן משני. סוכנו של סטנקוביץ שהוא גם סוכנו של דרניציץ נכח אתמול במשחק מול ק״ש.
אגב בתקשורת הסקוטית מדווח לצד ידיעה שבירם כיאל מעוניין לעזוב מיידית את סלטיק שמכבי חיפה היא המעומדת הרצינית לקלוט אותו.
אגב במספר אתרי ספורטממשיכים לדבר על שיר צדק ואלירן עטר כמעומדים רציניים כבר בינואר הקרוב.

אני מצטער אם יש שגיאות הקלדה למינהם, זה פחות קל לעקוב אחריהם מהאייפד.
º
07/12/14 16:18
1צפיות
ונתון מרשים שכחתי ממנו
07/12/14 16:56
18צפיות
ממוצא הקהל למשחק העונה עומד בנתיים על 25 אלף למשחק. מדובר בממוצע הכי גבה בתולדות הליגה.
בדיוק באתי לפתוח על זה נושא
07/12/14 17:06
26צפיות
העונה של קבוצת הכדורסל מקבלת תפנית שלילית אפילו יותר מהכדורגל, אם עד ההפסד להרצליה חשבתי שמדובר בקבוצת של מקומות 4-6 שסבלה מלוח משחקים קשה בפתיחה, אז עכשיו אנחנו רשמית מועמדים לירידה. אני חושב שסטיט ואלן סיימו את דרכם בקבוצה, ואני מעריך שגם רוזן בקרוב יתלבש על העניין כטריגר לבריחה. המצב שם די רע, אבל אולי זה הכרחי. תחת רוזן זה מה שהקבוצה הזאת תהיה שווה.

מה דעתכם על מה שקוז׳יקרו אמר בראיון לערוץ הספורט? באמת צריך לעשות מזה עניין, או שנטפלו רק אל השניים האלה?
חחח אני עדיין לא רגיל
07/12/14 17:08
20צפיות
ראיתי שאת ההודעה כתבת ב4 וכרגע השעה כאן 4:09, חשבתי שהקדמת אותי בדקות ספורות... גם את המשחק מול ק״ש התחלתי לראות מהמחצית השניה מאותה הסיבה, במקרה הזה מסתבר שזה היה לטובה...
מה זה נטפלו? יש חוק והם עברו עליו
07/12/14 18:35
20צפיות
לדעתי הענישה צקיכה להיות חמורה יותרשמדובר בזרים. אתם אורחים במדינה והמינימום שמצופה ממכם זה להתנהג בהתאם לפי חוקיה. אם באמת חצי מהליגה סטלנים כמו שהוא אומר אז זה חמור ויש לטפלבזה ובמהירות. השחקנים האלה הם ספורטאים מקצוענים ומודלים לחיקוי, אם זאת ההתנהגות שלהם אז יש להעיף ומהר..
º
נטפלו כי הם לא היחידים שעושים סמים
07/12/14 23:46
6צפיות
הם היחידים שנתפסו
08/12/14 06:08
13צפיות
לא נפלו עלי ם כי הם שחקני מכבי חיפה, היה פה צירוף מקרים.. הרי הם היו מסטולים בדירה שלהם ועשו רעש, השכנים קראו לשוטרים ומכאן כל הסיפור התגלגל. אם רק היו בשקט כל הסיפור הזה לא היה קורה ואלן וסטיט היו גורמים את הלילה בנאפיס עם מאנץ ולא בכלא.
על כריסטיאנו רונאלדו שמעת?
08/12/14 00:13
30צפיות
אם יש דבר כזה מודל לחיקוי אז הוא המודל הנגדי שלו. מעבר לזה שמדובר באדם חרא שמזלזל בכל מי שהוא לא רונאלדו הוא גם בליין לא קטן ולא פעם עבר את הלימיט מה שנקרא.  אז מה? מישהו בריאל יחשוב לזרוק אותו?(ואפילו לא דיברתי על הדבר המביך שהוא עשה בשבת).  גם ג'ובאני רוסו לא בדיוק היה רשג"ד בצופים,אז מישהו אצלנו חשב לזרוק אותו?   אז במקרה אלן וסטיט הם שחקנים שגם ככה לא תורמים אז קל להגיד "בוא נזרוק אותם"(כנ"ל אגב לגבי הקשר ההוא של הפועל חיפה)
האנשים שבנו לרנאלדו תדמית של חרא
08/12/14 06:00
18צפיות
בטח יושבים בבית ומרוצים. על סמך מה קבעת שהוא חרא של בנאדם? כי הוא מוצלח וגאה בהיותו מוצלח?  מילא היית אומר לי שמסי לא יכול להיות מודל לחיקוי כי הוא עבריין מס מורשע, אבל זה כבר לדיון אחר לגמרי..
בכל מקרה שום מקרה גרוע של אדם אחר לא הופך את המקרה הגרוע שלך ללגיטימי. עובדתית הם עברו על החוק ועליהם להיענש.
כל סוגיית הסמים היא האמא של ההתחסדות
08/12/14 00:03
21צפיות
מבחינתי אני לא רואה שום הבדל בין לגלגל צינגלה לבין לשתות אלכוהול,ואני אגב לא עושה את שניהם, אבל עוד משהו שאני לא עושה זה להיות צבוע.  זה מצחיק שאם יראו איזה שחקן בחתונה משתכר לגמרי אז יגידו "טוב נו הוא שתה כוס אחת יותר מדי ,קורה"  אבל כשתופסים שחקן עם צינגלה ביד,כשהוא לחלוטין בשליטה, אז פתאום כל מקהלת הצדקנים תצרח בקולי קולות.   אין לי בעיה ששחקן יגלגל מדי פעם איזה קטנה,כמו שאין לי בעיה שהוא ישתה כוס יין באירועים חברתיים. זה לא מקרה אולסי פרי בכל אופן.
באופן כללי אני מסכים איתך
08/12/14 00:23
21צפיות
אבל זה שייך לדיון אחר לגמרי. כרגע יש מצב נתון וזה שהחבר׳ה הנ״ל עברו על החוק, בין אם זה נראה לגיטימי לכמה אנשים או לא.
ורוג'רס קולה שנהג במהירות מופרזת לא עבר על החוק?
08/12/14 00:28
17צפיות
למה אני לא שומע אף אחד שקורא לזרוק אותו מהקבוצה? לא יודע,כי כל מה שאני שומע עליו היום זה כמה הוא היה גדול נגדנו
אפשר להמשיך עם הדוגמאות עד אין סוף
08/12/14 01:07
19צפיות
אני בטוח שכל אחד ואחת מאיתנו הוריד/מוריד באופן לא חוקי מהאינטרנט, או צופה בשידורים פיראטים. אתה לא צריך לשכנע אותי שיש חוקים עקומים ושלקחת שאכטה זה לא ביג דיל.

העניין הוא אחר.

העניין הוא ששני שחקנים עשו משהו שהם ידעו שאסור להם לעשות, והם חשופים ציבורית הרבה יותר מאנשים כמוני וכמוך מתוקף היותם אנשים מוכרים יחסית. את העונש בבית המשפט הם יקבלו, את העונש מהמנהלת הם יקבלו, השאלה מה מכבי חיפה כארגון שהתדמית חשובה לו צריך לעשות עם השניים האלה.
תדמית זה משהו שאנשים שוכחים מהר
08/12/14 01:32
13צפיות
רק רוצה להזכיר לך איך מכבי קיבלה על הראש על הגיבוי שהיא נתנה לפניני בפרשיית ה"נאצי".  מאז היא לקחה גביע אירופה ואלפים באו לכיכר ובשער של ידיעות היה כתוב בגדול "תודה" כאילו הם הם הפגיזו את הכור באיראן

לגבי המקרה המדובר.  אלי סער סיפר עכשיו איזה בדיחה(?) שאהבתי  "לפעמים קבוצות שרוצה לשלוח מישהו על המטוס דואגות שידעו על המעשים הלא טובים שהוא עשה"
אגב לפי איך שהקבוצת כדורגל שלנו נראית
08/12/14 01:42
11צפיות
הגיע הזמן שגם יענקלה יעשה בדק בית במועדון
כי בתקנון של התאחדות הכדורגל העולמית
08/12/14 06:05
13צפיות
אין שום חוק שמתייחס לעבירות תנועה של שחקנים לעומת זאת יש חוקים מחמירים על שימוש בסמים בתקנוני ההתאחדות העולמית לכדורסל. רק לפני שנתיים הורחק שון דניאל לחצי שנה על שימוש ברטאלין.
אפשק להחליק
08/12/14 13:17
14צפיות
אני נגד שימוש בסמים אם זה משפיע ישירות על המקצוע שבו הספורטאי עוסק.  אז נניח במקרה אולסי זה כן השפיע כי הוא היה כל כך מסומם שהוא לא הצליח להגיע למשחקים.  או מהצד השני כפיר אדרי שלקח סמים שהפכו אותו לכדורגלן טוב יותר.    מריקואנה זה לא זה ולא זה, זה משהו שבן אדם זה מבחינתי עוד בילוי לגיטימי.   אפשר להעלים מזה עין כמו שאפשר להעלים עין מהורדות לא חוקיות.
לא מסכים עם כלום ממה שרשמת
08/12/14 14:36
13צפיות
ואם עדיין לא הבנת למה, אז הדיון הזה מיותר. יש חוק במדינה וצריך לאכוף אותו. במיוחד שאתההזר ואורח במדינה אתה לא תזרוק זין על החוק אלא תתנהג בהתאם. לא רק שהם ידעו שמה שהם עושים לא בסדר מבחינה חוקתית בארץ זה גם פסול מבחינה מקצועית שכן התאחדות הכדורסל בישראל ובעולם נגד זה. בnba הם היו נענשים בחומרה.
º
ואם זה היה ישראלים זה היה בסדר?
08/12/14 15:04
4צפיות
ממש לא
08/12/14 17:11
9צפיות
זה חמור ב-2 המקרים באותה רמה. פשוט מבנאדם שאורח במדינה שלנו אני לא הייתי מצפה שיזרוק זין בצורה כ״כ בוטה על החוק בדיוק כמו שאני הייתי מכבד את חוקי המדינה שבה אני הייתי מתארח.
איך אתה יכול להשוות בין המקרים?
08/12/14 06:03
15צפיות
זה כמו שתגיד אם שחקן יקיים יחסי מין עם חברה שלו אז כולם יגידו מה זה בסדר אבל אם הוא יאנוס איזה מישהי ישר כולם יקראו לו אנס. אני לא משווה ביו אונס לסמים כמובן אבל המחנה המשותף להם(להבדיל משתיית אלכוהול או קיום יחסי מין בהסכמה) הוא שמדובר בעבירת על חוקי מדינת ישראל. אנחנו לא חיים באנרכיה, יש כאן חוק וצריך לאכוף אותו.
º
סטיט ואלן שוחררו
08/12/14 15:28
6צפיות
והקבוצה תופיע עם 2 זרים נגד
08/12/14 17:14
12צפיות
נהריה, מה שבטוח יוביל להפסד ליגה 8 ומשפיל כי נהריה נמצאת מתחתינו בטבלה. אני גם לא רואה זרים טובים שעדיין מסתובבים בשוק בשלב כזה של העונה שאפשר להביא. בכל מקרה ההחלטה נכונה למרות הכל. לו היה לי בן שמשחק בקבוצת הנוער של חיפה או אוהד את הקבוצה הדבר האחרון שהייתי רוצה זה שיעריץ ויעודד שחקנים שמשתמשים בסמים.
מכבי חיפה - עירוני ק״ש נושא מרכזי
06/12/14 13:29
30צפיות
לצערי אין לי כל כך זמן כדי להביא פריוויו יותר רציני למשחק, כל התגובות בבקשה לכאן
תגובה ראשונה לפני שיוצאים למשחק
06/12/14 14:47
26צפיות
לא הצלחתי להגיע למשחק בשבוע שעבר נגד הפועל תל-אביב והבנתי שהקבוצה שיחקה כדורגל ירוד ובכל זאת נצחה. מול נתניה הקבוצה נראתה בפעם הראשונה העונה כקבוצה, אבל אני מניח שגם במשחקי האימון נגד הנוער זה נראה כך... אני לא ממש יודע למה לצפות.. האם להתלהבות או לפלגמטיות.. אני מרגיש שיוסי בניון - שמשחק רחוק מהכדור, נמנע מתיקולים וכמעט ולא נע על המגרש - נותן לשחקנים שסביבו משהו שקשה להסביר אותו במונחים של כדורגל. יש איזו אאורה שהוא משרה על סביבתי, וזה בא לידי ביטוי גם במשחק נגד הפועל פתח תקוה - עד שהוא יצא - כשהקבוצה התרוממה וחזרה מפיגור. אני מרגיש שזה הערך המוסף של מכבי במשחק הזה.. שחקן שעושה את ההבדל בעצם היותו על המגרש.. גם הנוכחות של בוקולי על המגרש יכולה לתרום מנטלית, אלא שכשהכדור אצלו תמיד קיים החשש של איבוד כדור במרכז והתקפה מתפרצת ליריב...
מצד שני, החלוצים שלנו מאד לא חכמים - בשונה מאלה של ק"ש... ההגנה שלנו איטית ולא טכנית - בשונה מק"ש... אני חוזר וטוען לפני שאני אורז את הילדים ויוצא, שאנחנו חייבים לשחק עם חמישה קשרים... אני מקווה שהתובנה הזאת לא תגיע לסטנוייבץ' מאוחר מדי...
מצד שלישי - אנחנו מכבי חיפה!!! 12 תארי אליפות, שתי הופעות בליגת האלופות, 30000 אוהדים (יותר מלהרבה קבוצות אירופאיות מצליחות!!) אצטדיון נפלא, אוירה מחשמלת... במצב נורמלי אף קבוצה לא הייתה נוגעת בנו עם מקל... מה קרה לנו?

יאללה מכבי!!!
בהצלחה!
06/12/14 15:08
15צפיות
אני לא מתרשם כל כך מהיכולות ההתקפיות של ק״ש, כל הקולות והמנגות הם חלוצים משלימים, אף אחד מהם לא קילר שיכול לתפור אותנו במשחק ענק. רק קהת הוא שחקן שמבחינה התקפית מטריד אותי. הבעיה עם ק״ש זה שיש להם הגנת ברזל. חיימוב הוא השוער הישראלי הכי טוב בליגה וצדק ופרננדז הם צמד בלמים מעולה עם כימיה מצויינת. מאוד מקווה שזה לא יכמר באיזה 1-0 קטן של ק״ש וכל ה-30 אלף אוהדים שיגיעו למשחק יהנו ממשחק טוב ועם הרבה שערים.
בהצלחה!
06/12/14 15:08
13צפיות
אני לא מתרשם כל כך מהיכולות ההתקפיות של ק״ש, כל הקולות והמנגות הם חלוצים משלימים, אף אחד מהם לא קילר שיכול לתפור אותנו במשחק ענק. רק קהת הוא שחקן שמבחינה התקפית מטריד אותי. הבעיה עם ק״ש זה שיש להם הגנת ברזל. חיימוב הוא השוער הישראלי הכי טוב בליגה וצדק ופרננדז הם צמד בלמים מעולה עם כימיה מצויינת. מאוד מקווה שזה לא יכמר באיזה 1-0 קטן של ק״ש וכל ה-30 אלף אוהדים שיגיעו למשחק יהנו ממשחק טוב ועם הרבה שערים.
הכרטיסים אזלו
06/12/14 15:48
23צפיות

בהצלחה למכבי. . . 0-1 קטנטן. . . אפילו בדקה ה-94. . .
º
מישהו יודע מה התקציב של ק"ש?
06/12/14 19:42
11צפיות
06/12/14 19:56
31צפיות
קצת מביך(כי ק"ש לא שיחקה כ"כ טוב לפחות במחצית השניה, אם כי היא איכותית בכל פרמטר), עצוב(כי אין חלוצים והיו מליון מצבים), לא ברור(כי בכל זאת שיחקנו טוב, אבל מי שלא נותן מקבל אה?).
כמה כיף לראות את בניון מנהל את המשחק אה? היו לו כמה הכנסות כדור מבריקות וגם הבעיטה לשער שנפסלה...
לכל אלה שאמרו שהוא סוס מת, הוא הכי תרם היום למשחק ההתקפי.

זה לא שהם לא שיחקו טוב במחצית השניה
06/12/14 22:55
18צפיות
בכר פשוט ראה שחיפה עוברת להרכב סופר התקפתי אז הוא הבין שעדיף לו להסתגר ולנצל את את הקישור הפרוץ שלנו כדי לצאת למתפרצות.  הוא הרויח מזה גול.

בניון היה חלש מאד, אפילו לא הצל של ההוא שהביא לנו אליפויות.  השאלה אם לסאלה יש את הביצים להושיב אותו על הספסל ולהעלות את ורד במקום.  
ושוב הכל מתחיל ונופל על החלוצים ה"פוריים" שלנו.
06/12/14 20:01
44צפיות
יהיו כאלו שיגידו שהפסדנו בגלל ההגנה הגרועה, יהיו כאלו שיאשימו את הקישור האחורי החלש בחצי הראשון (כל-כך עצוב לי על הבחור הצעיר הזה עאטא. הוא שחקן נחמד, באמת. אבל לקבוצות כמו סכנין ועכו. במכבי חיפה אין לו מה לחפש ברמתו כרגע),
ואני אומר שזה היום הפסד רק של החלוצים. תן לי את ארבייטמן או בן-בסט בחוד בחצי השני, ואנחנו מנצחים.
הכדורים התגלגל כמעט 45 דקות מצד לצד ברחבה, ולא היה חלוץ שינגח גול, או יושיט רגל מסיימת.
אבוחצירה מגיע מול שוער למצב בטוח לגול, עוצר לבחור רגל, חושב שתי שניות, מנסה להחליט, והופ.. הלך המצב.

אפשר להיקלע לפתיחת משחק רעה, אפשר לספוג שני שערים מטופשים בתוך חמש דקות בגלל הבלמים - אבל ברגע שאין לך שום שחקן שיחזיר גול בחזרה, הסיכוי שלך לנצח הוא אבוד.
עמאשה בכושרו החלש צריך ארבעה מצבים ודאיים בשביל לשים גול אחד. אבוחצירה לא יודע לתת גול מעשרה מצבים, וכנ"ל תורג'מן.

מכל הבעיות הקשות של הקבוצה כרגע - בלמים איטיים להחריד, מגן ימני ליצן, מגן שמאלי מוקיון, קישור אחורי שלא קיים, חלוצים פח - אני הייתי בינואר שם את כל הביצים על בעיית החלוצים.
חלוץ טוב ואנחנו שווים מקום שני-שלישי בליגה פח שלנו.
אגפים
06/12/14 21:26
37צפיות
אשר יגורתי בא... שני חלוצים - אכן אימפוטנטים - וקישור חלש ביותר. יוסי בניון התחבא רוב המחצית השנייה, והתחיל להוות פאקטור רק אחרי שורד נכנס והמשחק מעט התרווח. סטנוייביץ' טעה שפחת עם ארבעה קשרים והניח לקרית שמונה להשתלט על מרכז המגרש. עם קישור מעובה היינו מצליחים ליצר מצבים במחצית הראשונה ואז הכל היה נראה אחרת.
אני חושש ששום דבר לא יציל את העונה הזאת. אולי נגנוב ניצחונות נגד נתניה והפועל חיפה, אולי עוד משהו פה ושם אבל גם מאמן מפוטר לא יפתור את הבעיה העיקרית: שחקנים שנמצאים כאן רק בגלל שהבעלים החליט - מסיבות השמורות עמו - לרכוש אותם.
כי סטנויביץ' מתעקש כל הזמן על ה4-4-2 שלו
06/12/14 23:03
20צפיות
הוא לא מבין שיש הבדל בין נתניה לקריית שמונה
לא בהכרח מסכים
06/12/14 23:01
23צפיות
כי עמאשה הוכיח מול נתניה שלפחות נגד קבוצות שהן לא קבוצות צמרת הוא יודע לספק את הסחורה.  ואל תשכחו שרוב הקבוצות שנשחק נגדן הן ברמה של נתניה ומטה.  כנ"ל אגב לגבי דגני,  נגד קבוצות צמרת הוא בדיחה(וכולנו זוכרים את הטעות שלו באותו דרבי מפורסם) אבל נגד נתניה דרומה הוא סבבה.

אנחנו לא שווים שני-שלישי בשום מצב.  בשביל בכלל לדבר על המקומות האלה צריך לעשות רמונט לקבוצה. את זה עושים בקיץ. בינואר כמה אתה כבר יכול לשנות, גם אם תביא 11 שחקנים חדשים עד שהם יתחברו כבר תיגמר העונה.  השאיפה זה למצוא מקום טוב בפליאוף העליון,אני אפילו לא מדבר על אירופה(למרות שעם ליגה כל כך גרועה גם זה אפשרי בקונסטלציה מסויימת, ע"ע הפועל תל אביב בעונה שעברה).
למה בשביל מקום שלישי צריך רמונט בקבוצה?!
07/12/14 01:38
22צפיות
גם ביכולת הנוכחית שלנו אנחנו נגיע לחודש ינואר כשאנחנו חזק במקום הרביעי (יש עכשיו רצף של ארבעה משחקים מאוד נוחים על הנייר: הפועל חיפה, סכנין, בית"ר ירושלים בבית והפועל פ"ת).

ובינואר, יש מספיק ישראלים בכירים שמתחננים לחוזה (ורמוט, אלירן עטר, כיאל) - ונכון שלכל אחד מהם יש את החיסרונות שלו (עטר- פרימדונה ערס, ורמוט - מרטיב סדרתי במשחקים גדולים, כיאל - שחקן טיפש), אבל גם אם שחר סוף-סוף יקבל שכל ויביא רק שניים מהשלושה, הקבוצה תרוץ חזק על המקום השני/שלישי.

ואני אגלה לך סוד, גם בסגל הנוכחי במערך הנכון והשחקנים הנכונים, אנחנו צריכים לנצח את קרית שמונה - שהיא בסה"כ קבוצת גימיק חביבה שמשחקת בלי לחץ, אבל שחקנים באמת גדולים אין בה.
אתה פורץ פה לדלת פתוחה
07/12/14 02:28
22צפיות
אני חוזר וכותב בפורום השכם וערב שרק ורמוט יתן למועדון את השדרוג שהוא צריך. האם ורמוט באמת יגיע? כל מה שאנחנו שומעים בחדשות זה ספינים, אף אחד לא יודע באמת מה יקרה בינואר. במידה והוא לא יגיע אני לא רואה איך אנחנו מצמצמים את הפער הגדול משלושת הגדולות(הפער הגדול ביכולת לא בנקודות). זר זה הימור ועוד לתת להוא שנכשל בהימורים האלה בקיץ לקחת אותם בינואר זה לא רק מתכון לכישלון זה גם יעלה למנהל שלו עוד כסף מיותר.

קריית שמונה זה לא גימיק. גימיק לא יכול להחזיק במשך עונה+12 מחזורים. אין לי כח עכשיו עוד פעם לנתח את ההצלחה של המועדון, אבל אגיד בקצרה שיותר משזאת קבוצה של כוכבים(וזאת לא קבוצה של כוכבים) זאת קבוצה של איזי, לטוב ולרע.   חיפה זאת קבוצה שונה בסיגנון שלה, אפשר לקחת את הסגנון הזה למכבי תל אביב ואפשר לקחת אותו לקבוצה הבינונית שקיימת היום.
לקחת את המחצית השנייה ולמסגר
06/12/14 23:01
36צפיות
ככה אנ רוצה את הירוקים שלי, נלחמים, יורקים דם ונשמה על המגרש, לא מוותרים עד הדקה ה-96!
נכון שההגנה הייתה גרועה(בעיקר במחצית הראשונה) ומשומר היה זוועה, ונכון שעם חלוץ קילר אמיתי היינו מסיימים עם 5 שערים.. וגם שראיוס נכנס ידענו שהמשחק גמור אבל המחויבות של השחקנים במחצית השניה הייתה ראויה לערכה - במיוחד לאור העובדה שהשחקנים שיחקו 3 משחקים ב-6 ימים והיו פשוט מותשים ברמות.

אין לי בעה שנשאיר את נקודות אצל ק״ש במאבק שלהם מול מכבי ת״א אבל אני בטוח שעם המחויבות הזאת ובעיקר מול 30 אלף אוהדים הקבוצה הזאת יכולה להגיע רחוק, כמובן שהחיזוק בינואר צריך להיות נקודתי וחזק(בלם, קשר אחורי, ווינגר וחלוץ).

ושוב על הקהל - פשוט וואו! הכי טובים בארץ בהפרש ענקי..
אגב קצת על עידן ורד
06/12/14 23:06
30צפיות
מתחילת העונה הוא נראה נהדר. יוזם, לוקח אחריות, לא מפחד מהכדור ובהחלט שחקן הרכב ראוי. אני חושב שיותר הגיוני שהוא יבפתח בהרכב עם 5 שחקנים בקישור(עטאא, מויאל, עזרא, בניון ו-ורד) ועם חלוץ אחד. זה ממש לא הרכב הגנתי עם 3 הקשרים ההתקפיים שלך הם קשרים שיודעים לכבוש ויכולים לתרום בין 5-10 שערים בעונה כ״א.
אתה לא כל שבת משחק נגד קריית שמונה
06/12/14 23:10
26צפיות
נגד רוב הקבוצות שנשחק נגדן צריך לפתוח ב 4-4-2 כמו נגד נתניה, כשבמקום בניון תעלה את ורד.  אם גילי ורמוט יסכים לבוא לפה בינואר בכלל נקפוץ מדרגה, כי על הזר שיבוא אני לא סומך,בעיקר כשאני יודע מי יהיה זה שיביא אותו....
לא מסכים עם התאמה של קבוצה
06/12/14 23:28
22צפיות
ליריבה. חיפה יכולה להיות מספיק דומיננטיץ כדי שקבוצות יריבות ישברו את הראש איך להתאים את עצמם אלינו. 5 קשרים זה לא בהכרח מערך הגנץי, שוב במיוחד לא שיש לך קשרים התקפים טובים שיודעים לכבוש. ורוד ועזרא הם בהחלט כאלה, בניון בזמנו היה כזה ואני הטוח שהוא יכנס לכושר יוכל להוסיף גם שערים ולצד עמאשה(או חלוץ זר קילר אמיתי) זה צריך להיות מספיק דומיננטי.
אולי שכחת
06/12/14 23:43
16צפיות
אבל אנחנו מדברים פה על מכבי חיפה,לא על ריאל מדריד.   "קבוצות יריבות ישברו את הראש איך להתאים את עצמם אלינו"?  למה מי יש לך בכלל בקבוצה שקבוצות אחרות צריכות לפחד ממך? יש לך את עמאשה,יש לך הבלחות של חן עזרא,יש לך את ורד וזהו.  ברגע שנפלת עם כל הזרים איך אתה יכול לדבר על זה שכל הליגה צריכה להתכונן אליך. מה חזרנו ל-1994 ולא הודיעו לי?  תסתכל על הסגל של מכבי,תסתכל על הסגל של באר שבע, הם עולים עלינו בכל עמדה!
אם סאלה יבנה את המערך
07/12/14 05:59
19צפיות
בצורה נכונה שיעבודו כמו מכונה עם כימיה טובה, קודם כל - כל השחנים יראו יותר טובוגם יביאו תפוקות יותר טובות על המגרש.. הרמה של הקבוצה תעלה בכמה מדרגות ונוכל להיות בעלי פריבלגיה שכזאת. אבל זה בלתי אפשרי אם כל שבוע נחליף מערך. מכבי חיפה היא קבוצת פאר, כזאת ששואפת להיות אלופה כל עונה, כזאת שכל הקסוצות שמשחקות מולה צריכות להשתין במכנסיים בימי שבת.. צריך להתחיל לעבוד על מערכים קבועים(שיכולים להשתנות כמובן כחלק מטקטיקה כזו או אחרת) וששאר הקבוצ׳ות ישברו את הראש יך להתמודד איתנו.

ברור שמדובר בשאיפה בלבד, כל קשר בין זה לבין המציאות כרגע הוא קלוש לחלוטין...
כשיש קישור שהשחקנים שלו עושים תנועה
07/12/14 13:05
15צפיות
ובעלי שליטה טובה בכדור, לא רק רצוי אלא חובה לשחק עם חלוץ אחד. בשביל זה החלות צריך להיות גולר שיודע לשחק עם הגב לשער, ולצערנו אין לנו כזה מבין שלל ה"חלוצים" שרשומים בקבוצה (אולי שון ויסמן יכול להיות כזה... אולי). נכון למה שיש היום, אפשר לתת לעמאשה לשחק חלות יחיד ולפתוח עם ורד ועזרא באגפים. במרכז ישחק יוסי כי שוב - הבוס יצר מציאות שאי אפשר להתמודד אתה כעת.
לגבי כל השאר.. צריך להתפלל שנצליח להבקיע אחד יותר ממה שנספוג. כדי שיהיה לזה סיכוי חובה לשחק עם חמישה שחקני קישור ולהיות דומיננטיים במרכז המגרש (אגב - שחקני אגף טבעיים יכולים וצריכים לעשות לחץ על המגנים של היריב ובכך להכהות את משחק ההתקפה שלהם. אילו היו לנו שניים כאלה אתמול מתחילת המחשק, התוצאה הייתה שונה לגמרי!)
ועוד משהו שנזכרתי..
06/12/14 23:25
27צפיות
שיר צדק פשוט בלם מצויין. הוא היה ענק היום ואנחנו חייבים לקנות אותו, זה בדיוק הבלם שחסר לנו לצד צוצליץ.
מסכים לגמרי
06/12/14 23:46
26צפיות
כישלון של סטנויביץ'.  במקום להביא את הבלם שהיה אצלך בעדיפות ראשונה העדפת להוציא את הכסף על הקשר האחורי שהיה אצלך בעדיפות שניה
כישלון של שחר
07/12/14 05:47
23צפיות
סטיונביץ רצה אותו ושחר הביא לו תחליף זול בדמות מתן אוחיון. אני מקווה ששחר יודה בטעות שלך ויתקן את זה עם הבאתו של שיר צדק.
מיום ליום מסתבר, למגינת ליבו של דורון בן דור
07/12/14 13:14
17צפיות
שמי שהביא את מכבי למצב הזה הוא יעקב שחר ולא המאמנים שהוא ממנה.
תקשורת הספורט החיפאית מורכבת מאנשי יחסי ציבור של שחקנים (בעיקר של משומר, דקל קינן ועוד כמה) ולא מאנשים שהביקורת מהווה חלק בלתי נפרד מעבודתם. הם אינם מעזים לבקר את יעקב שחר שאחראי על כל הפלופים ברכש - אם מתוך עקשנותו במובנית ואם מתוך הייעוץ העלוב שקיבל מכל מני ארחי פרחי... הדוגמה של שיר צדק מול אוחיון מצוינת... גם האופציה להביא שחקנים שהלכו לקבוצות אחרות נכונה, ההתעקשות מול בוזגלו, היחס לגולסה - שהתנהגותו אכן לא ראוייה אבל הוא שחקן טוב יותר מכל מה שיש לנו היום בסגל; החסכנות שהשאירה את זהבי למכבי תל-אביב, לעומת הפזרנות שהביאה את יוסי בניון אלינו ועוד, ועוד, ועוד.... לא חסרות דוגמאות.
יעקב שחר הוא בעייה קשה מאד... היחס שלו לאוהדים הוא מחפיר... קבוצה עם 30000 אוהדים נאמנים, דבר שאין לו אח ורע בכדורגל הישראלי, כאלה שדוחפים את הקבוצה ומעודדים אותה גם כשלא הולך, כאלה שקנו 17000 כרטיסי מנוי (והשאירו בקופתו של הבעלים למעלה מ 20 מליון שקל) ראויים ליחס אחר. במיוחד שהמשאב הכספי לא מהווה מכשול!!!
יעקב שחר מנהל חברת מכוניות. הוא כנראה עושה את זה טוב ומרוויח. הוא ניהל קבוצת כדורגל באותן אמות מידה והצליח, עד שלארץ הגיעה שיטת ניהול אחרת. קבוצת ההתייחסות שלנו היא רק מכבי תל-אביב שהביאה את המודל הניהולי הזה, ועד ששחר לא יאמץ אותו במלואו - כלומר מנהל מקצועי איש כדורגל שיקבל את כל הכסף ויבנה קבוצה בלי שום קשר לחשבונאות של הבוס שלו עם קבוצות אחרות (מה שהשאיר אצלנו כל מני דגנים...).
אם שחר מסרב ללכת על המודל הזה, שיפטר מיידית את סטנוייביץ', יביא מאמן ישראלי ואז לפחות לא תהיה מראית עין של שינוי או מהפכה.
שים את שיר צדק במכבי חיפה
06/12/14 23:49
31צפיות
והוא לא ייראה יותר טוב מדקל קינן, אני מבטיח לך.

עמאשה היה נהדר בקרית שמונה, אבוחצירא היה נהדר בקרית שמונה, גבאי היה נהדר בקרית שמונה. להמשיך? סיטואציה טובה, זה כל מה ששחקן צריך כדי להיראות טוב. יש שחקנים שככל שהם יותר רחוקים מאור הזרקורים ככה תפיק מהם יותר, ויש שחקנים אחרים שצריכים להתאים לשיטה. מעטים עד לא קיימים הישראלים שיהיו טובים בכל סיטואציה (הרשימה מצטמצמת בערך לזהבי, נאתכו ודמארי). המצב הזה שבו ק״ש זוכה לכזה שקט תעשייתי הוא מעורר קנאה אמנם, אבל אני בטוח שאף אחד כאן לא היה מעדיף לשחק מול 500 צופים ולזכות לשקט התעשייתי הזה.
מסכים באופן ככלי אבל לא במקרה של
07/12/14 05:54
24צפיות
צדק. אני כבר שנים טוען שהוא הבלם הישראלי הכי טוב בארץ לצד איתן טיבי. יש לו נוכחות, הוא מנהיג, משחק ראש טוב ומהיר. עד עכשיו הייתה לו כימיה מצויינת עם כל הפרטנרים שלו(טיבי, אוחיון ופרננדז) וחוץ מזה שלהשוות בינו לבין דקל זה מכה מתחת לחגורה.

לגבי השחקנים שהזכרת עמאשה לא נחשב פלופ לדעתי, שהוא בריא ובכושר משחק רציף הוא אחד החלוצים הכי מסוכנים בליגה. הייתה לו את הפציעה הדפוקה הזאת שגמרה לו עונה ועוד חצי עונה לאחר מכן, עד שהוא התאושש בנאדו שיחק משחקי אגו וויתר עליו.
אבוחצירה אף פעם לא היה עילוי בעיניי, כולה כבש 15 שערים בעונה בקריית שמונה ועוד בעונה שהוא החלוץ המרכזי היחידי, גם תורג׳מן כבש 15 שערים בעונה ואף אחד לא. וכן לפזר עליו מליונים.
וגבאי? אני לא חושב שהוא קיבל מספיק הזדמנויות כדי להוכיח את עצמו, לדעתי הוא יותר טוב ממשומר וסטיונביץ טעה ובגדול שלא השאיר אותו(או לפחוץ הביא מחליף כמו דסה או עוז ראלי)
סוף סוף עיתונאי שלא מפחד להגיד את האמת
07/12/14 12:16
36צפיות
כלומר סוף סוף עיתונאי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4600319,00...
יוסי בניון טעות קולוסאלית של שחר שהביא אותו יצר המון בעיות
07/12/14 19:51
22צפיות
פערי השכר שלו יוצרים ניכור בחדר הלבשה, במיוחד שאידריסו עף..
הוא נפצע בלי סוף ועל המגרש כשמשחק חצי מהזמן מנופף בידיים 'מה עשיתי'..
הוא לא דאג לגיבוש הקבוצה הוא פשוט מעולם לא היה קפטן מוצלח בשום מקום
טעות גדולה של שחר, מכירת מנויים זה לא הכל צריך גם לחשוב על בניית קבוצות שתרוץ כמה שנים

העונה גמורה הקבוצה תהיה אמצע טבלה אולי פלייאוף תחתון
07/12/14 19:49
11צפיות
טוב שיש קצת הפוגות שמש בחורף הזה השחקנים יכולים "להתאמן" בחוף הים, אבל עם מצופים
שהפרימדונות לא יצטרכו להתאמץ לשחות ולהזיז את הרגליים במים.
כמה שאלות למתמצאים בחיפה ובתחנות הרכבת
05/12/14 18:53
34צפיות
1. המגיעים מתל אביב אמורים לרדת בתחנת חוף הכרמל בכדיי להגיע הכי מהר לסמי עופר? , כמה זמן הליכה מהתחנה לאיצטדיון?
2. באיזה תחנה צריך לרדת בשביל להגיע לגראנד קניון וכמה זמן הליכה מהתחנה לקניון?
3. אותה שאלה כמו שאלה 2 רק לגבי הקריון.

תודה רבה.
על שאלה אחת אפשר לענות
05/12/14 21:17
26צפיות
מתחנת חוף הכרמל, כקילומטר וחצי עד לאצטדיון , 20 דקות הליכה ממוצעת (אם תרוץ תגיע מהר יותר)
אם תפרט מאין אתה מגיע לגרנד קניון או לקריון אפשר יהיה לנווט אותך גם לשם...
שקלנו לבוא מתל אביב בצהריים ולטייל בעיר
06/12/14 10:58
26צפיות
לרדת בגראנד קניון או הקריון ומשם לקחת רכבת לאיצטדיון
לטייל בחיפה זה נפלא
06/12/14 12:54
21צפיות
ולאו דווקא בקניונים.... אבל מה לעשות והרכבת לא פועלת בשבת...
אני בונה על המשחק מול מכבי ת״א שיהיה בראשון
09/12/14 23:32
2צפיות
דרך אגב, כרטיסים קונים רק דרך גרבר?
ממש בצמוד יש את הפסטיגל....
06/12/14 15:47
21צפיות
אז החניות כולן תפוסות...
קצת נתונים יבשים
04/12/14 16:34
41צפיות
עמאשה אומנם רחוק שנות אור ממקום ראשון ברשימת כובשי השערים(זהבי בעונה פנסטסטית עד כה) אבל בעקבות 4 השערים ב-2 המחזורים האחרונים ובנוסף לשערשיש לו מול הפועל פ״ת מהמחזור השלישי החלוץ עולה ל-5 כיבושים העונה ולמקום השלישי במלכי השערים של העונה. אפשר גם לציין שמעל עמאשה עם 6 כיבושים עדכה נמצא מוחמד גדיר ששייך לחיפה וביחד עם עמאשה גם הוא עם 5 כיבושים נמצא גם שחר הירש.

לראשונה מאז ההפסד להפועל ב״ש מאזן השערים של הקבוצה חזר להיות חיובי. זה גם המשחק השני סך הכל העונה שלא ספגנו.

כמובן למי שלא ידע זה הניצחון חוץ הראשון שלנו, זה גם בכלל הנקודות הראשונות שלנו בחוץ ושערי השדה הראשונים שלנו בחוץ(במאזננו רק שער חוץ אחד מפנדל של ראיס עד אתמול).

אגב לראשונה סטויונביץ הצליח לחבר 2 ניצחונות רצופים, אלמלא הפלטה באשדוד היינו יכולים לעמוד על4 רצופים.ואגב משחקים רצופים למרות שמויאל הוחלף עקב פציעה זה גם היה הפעם הראשונה שכל שחקני ההרכב מהמשחק הקודם פתחו גם במשחק שאחריו.
כמובן שכחתי לציין
04/12/14 16:36
25צפיות
שרק נקווה להמשכיות!
º
למעט אלון תורג'מן....
04/12/14 17:40
12צפיות
כן שכחתי ממנו
04/12/14 18:53
28צפיות
הוא ואבוחצירה זה גם ככה אותו הדבר...
º
חח
04/12/14 19:04
8צפיות
º
אמן שהמומנטום יימשך מחר.....
05/12/14 07:38
9צפיות
הלואי
05/12/14 21:24
19צפיות
אלא שקרית שמונה זו לא מכבי נתניה... אני מתקשה להאמין שמכבי חיפה תוכל להניע כדור באותה חופשיות... קרית שמונה היא קבוצה מאד מאומנת, עם כושר גופני מצוין ושחקנים שנעים הרבה יותר מהממוצע בליגה... החלק ההתקפי שלהם, ובמיוחד שני החלוצים הזרים, נמצאים כל הזמן בתנועה, מה שיקשה מאד על ההגנה האטית שלנו... מול מכבי תל-אביב, שהייתה עדיפה בהחזקת הכדור, הם סגרו מצוין, יצאו להתקפות מתפרצות מדויקות ואיכותיות וניצחו את המשחק.
חייבים להודות שקרית שמונה כקבוצה, טובה בהרבה ממכבי חיפה, כך שאני מתקשה לראות אותנו מגיעים ליותר מדי מצבי הבקעה מולם.. אולי פעולות בודדות של חן עזרא, אבל לא הרבה יותר מזה..
אני חושב שמול קרית שמונה צריך לוותר על חלוץ אחד ולשחק עם חמישה שחקני קישור. מול ההגנה המעולה שלהם נצטרך לשלוט במרכז המגרש ואת זה נתקשה להשיג עם שני חלוצים.
מסכים
06/12/14 00:45
13צפיות
אני מתקשה לראות איך אבוחצירה-עמאשה יעזרו לנו במשחק כזה (או בכלל, אבל לא נכנס לזה עכשיו).
הייתי מוריד את אבוחצירה ומעלה את ראיוס שישחק עם בניון ועזרא. אולי כשהם לידו הוא יצליח להתחיל לשחק עם קצת יותר ביטחון.
06/12/14 10:05
11צפיות
כשראיוס עולה מהספסל, לא רק שהוא לא טוב הוא גם מזיק. הוא שחקן כשרוני ביותר אבל עם אופי שמתאים לליגה למקומות עבודה... אם יפתח בהרכב המנטליות המחורבנת שלו תהיה פחות מורגשת. זאת ועוד, אם הוא ימוקם באגף ימין (ועזרא בשמאל) כשיוסי במרכז, אפשר יהיה להניע כדור בקלות רבה יותר.
טענה לא ברורה
06/12/14 15:35
9צפיות
אם שחקן לא יודע לעלות מהספסל ולא לעשות פוזות של פרימדונה שלא יהיה חלק מהקבוצה בכלל. זאת בטח לא סיבה מספיק טובה לשים אותו בהרכב
אני חולק עלייך
06/12/14 10:01
13צפיות
מה שק"ש רוצה זה שהקבוצה השנייה תשלוט בכדור והם ישחקו על מתפרצות. בזה הם טובים וככה הם מנצחים את רוב המשחקים שלהם, ובתור עובדה תראה איך הם מתקשים דווקא מול הקבוצות הקטנות שנותנות להם לנהל את המשחק.

אני חושב שאנחנו צריכים להמשיך עם ה-4-4-2, לא רק כדי לא לשאוף לשלוט במרכז המגרש (מה שלא ייתן לנו יתרון מול ק"ש), אלא גם כי ראיוס הוא לא מסוג השחקנים שבאמת ייתן לנו יתרון כזה, וגם מהסיבה הפשוטה שלאבוחצירא ועמאשה יש כרגע הרבה ביטחון, וחשוב להמשיך לנצל את המומנטום הזה.
פורום עדשות מגע ומשקפיים

חדש בתפוז!

פורום עדשות מגע ומשקפיים להתייעצות עם בעלת מקצוע היכנסו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום