לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

ערן זהבי - ראש לשועלים?
27/05/15 12:48
11צפיות
לפי הטור הזה, התשובה היא כן:
https://www.facebook.com/147109028796097/photos/a.386396644867333.1073741828.147109028796097/432683450238652/?type=1&theater

אז בעצם, מי מודל לחיקוי עבור הכדורגלן הישראלי? ליאור רפאלוב, ש"חי את החלום" בקלאב ברוז'? מה בכלל ההבדל בין לשחק בקלאב ברוז' לבין לשחק במכבי תל אביב? ורוב השחקנים הישראלים בכלל עוברים לאירופה בגלל שיקולים כלכליים, אז מה בכלל הופך אותם לגיבורים?
אני לא מת על ניתוח של שחקנים מקבוצות אחרות
27/05/15 20:47
1צפיות
אם הם לא מועמדים לעבור אלינו... כשמדובר במכבי תל-אביב, אז על אחת כמה וכמה... זהבי שחקן ישראלי ברמה גבוהה, אבל שחקן אירופאי ברמה בינונית מינוס. היתרון של זהבי על רוב שחקני הליגה הוא התנועה שלו. אני לא חושב שהבעיטות החזקות שלו הם סימן היכר, גם לא המסירות המדוייקות - הגם שבנושאים אלה מעטים השחקנים שמסוגלים לעשות את מה שהוא עושה, אבל ההבדל העצום בינו לבין שאר שחקני הליגה הוא בתנועה. הבחור נע ללא הפסקה ואת זה הוא למד באירופה, ועל כך מגיע לו כל הכבוד.
בדיוק בגלל אותה סיבה הוא לא יוכל לשחק באירופה מכיוון ששם אין לו שום יתרון... כל השחקנים עושים תנועה, וביתרונות הטכניים שלו בארץ (בעיטה ומסירה) אין לו מה לחדש באירופה. הוא יכול להצליח - כמו רפאלוב - בקבוצה בינונית בליגה בינונית (והליגה הבלגית היא לא יותר מליגה בינונית) אבל שום דבר מעבר לזה. מבחינתו, עשה בשכל שנשאר בביצה המקומית.
מעבר לאלה - זהבי מצטייר בעיני כנבאדם שתפור על קבוצה כמו מכבי תל-אביב. האישיות היהירה שלו היא כמו כפפה ליד של המועדון היהיר ביותר בהיסטוריה של המזרח התיכון... התנועות האינפנטיליות שלו מול הקהל, הדיבור המתנשא וכל השאר הם סימן ההיכר של הקבוצה ששנאה נפשי ושאני מאחל לה רק רע... ולכן השורה התחתונה היא. עם כל הרצון לניתוח אובייקטיבי, כאוהד ספורט אני לא יכול ולא רוצה להיות אובייקטיבי ולכן.... מצא מין את מינו.. שיהיו בריאים ושנצליח בעונה הבאה להחזיר אותם למיימדים אליהם הם היו רגילים במשך 4 עשורים....
מעין קרת מגיעה ל|תפוז|
27/05/15 11:31
1צפיות
|רמקול|היום בין השעות 19:00-21:00 נארח בפורום הורים למתבגרים את מעין קרת, דוגמנית ומנכ"לית משותפת "המסלול שלך".
באירוח זה תוכלו להתייעץ עם מעין בכל הנוגע לדימוי גוף בריא של המתבגרים שלכם וגם על עצמכם :-).

מוזמנים לשאול את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
יש שחקן אחד בליגה הישראלית שמכבי חיפה חייבת להביא
26/05/15 10:10
31צפיות
שחקן אחד שחייב ללבוש את המדים הירוקים שוב. השחקן הזה, לא רק שמסמל מבחינתי כל מה שהוא מכבי חיפה, הוא גם השחקן שמייצג יותר מהכל את העליבות של האין סקאוטינג שלנו וחוסר היכולת שלנו כמועדון להפנים את חשיבות המעקב אחרי שחקני בית שיוצאים להשאלה.

שלומי אזולאי (הירוק, לא הטברייני) חייב לחזור למועדון שלנו. שום שחקן ישראלי לא צריך להגיע לפניו - אך ורק אחריו. תביאו את אזולאי חזרה לקבוצה ואז תתחילו מסע רכש.
למה דווקא הוא?
26/05/15 23:00
21צפיות
היה די מתחת לרדאר של אלה שלא עקבו אחרי בית"ר. יצא לך לעקוב אחריהם יותר או שזו תוצאה של המשחק אמש?
עקבתי כל העונה אחריו. בית"ר לא מעניינת אותי
27/05/15 00:48
17צפיות
מאז המשחק נגדינו עקבתי אחריו.

הבחור בתנועה 90 דקות. לא מוותר על כדורים, לא מפחד מעימותים. טכניקה מצויינת, בעיטה מצויינת. יש לו ביצים בגודל של יאק. יש לו ראיית משחק לא רעה והוא יחסית זריז. השחקן הישראלי הכי קרוב לבוקולי המקורי שראיתי.

הבעיות העיקריות שלו (בוגר מחלקת הנוער הירוקה, אז לא צריך להיות מופתע) היא שהוא קצת לוקה בפעולה האחרונה ועודף ההתלהבות שלו לפעמים גורם לו לעשות שטויות.

גם בכדורגל וגם בכדורסל - מכבי חיפה במוקד העניינים הערב
25/05/15 17:25
24צפיות
הפעם ייערכו שני המשחקים במקביל בשעה 21:00 בדיוק

הירוקים של מרקו בלבול ממשיכים להיאבק בקרב על המקום הרביעי שיוליך לאירופה באצטדיון המושבה, במקביל בית"ר ירושלים תארח את האלופה הטריה מכבי ת"א. למעשה מאבק המיקום החשוב היחיד שנשאר בליגה הזאת לאחר ירידתן של הפועל פ"ת ואשדוד, זכייתה של מכבי ת"א באליפות, ומיקומן של קרית שמונה והפועל ב"ש במקומות 2-3 בהתאמה הוא המאבק על הכרטיס האחרון לליגה האירופית בין בית"ר ירושלים ומכבי חיפה. במחזור הסיום הירוקים יארחו את קרית שמונה ובית"ר תצא לוסרמיל. בית"ר תלויה בעצמה ומובילה עלינו בנקודה. איך לדעתכם תיגמר העונה?

הירוקים של רמי הדר יצאו לאילת למשחק קריטי בסדרת רבע גמר הפלייאוף כאשר הסדרה מול המקומיים היא היחידה בפלייאוף שנשארה פתוחה לחלוטין. מכבי ת"א כבר מחכה בחצי הגמר אחרי 3-0 חלק על נס ציונה, להפועל י-ם ומכבי ראשל"צ יש 3 ניסיונות להשיג ניצחון שיעלה גם אותן (סדרות נגד הפועל ת"א והפועל חולון בהתאמה). מכיוון שהפסד כאן יאלץ אותנו לנצח את שני המשחקים הבאים ונדירים המקרים שהקבוצה הביתית מפסידה במשחק על כל הקופה, סביר להניח שהמשחק היום יקבע את זהות המנצחת בסדרה.

ספורט1 ישדר את המשחק במושבה, ספורט5 את המשחק באולם ע"ש בגין.

שיהיה לנו בהצלחה
עוד אחד מאותם ערבים
25/05/15 19:24
21צפיות
ששתי הקבוצות משחקות במקביל והתקווה לקבל מנה כפולה של עונג שוב עולה... אלא שהפעם אני סקפטי לצערי... בכדורגל, גם אם מכבי תציג את היכולת שהציגה במחצית השנייה מול הקבוצה של המדינה או ברוב שלבי המשחק מול באר-שבע, אני לא רואה את מכבי תל-אביב מנצחת את בית"ר. ברוב המקרים בעבר, קבוצה שזכתה באליפות פשוט מתפוגגת במשחק הבא... בשבוע הבא - גם אם ננצח את ק"ש, באר שבע נמצאת במצב כל כך סמרטוטי שאני לא רואה איך ינצחו את בית"ר.
בכל מקרה - אולי רצוי שלא נעלה כדי שנבנה כאן קבוצה ראויה, כך שזה לא סוף העולם.

באשר לכדורסל - קבוצה כל כך קפריזית לא הייתה לנו שנים... ביום טוב אנחנו מנצחים את אילת עם יד אחת קשורה מאחורי הגב... ועם חצי יד - גם את הפועל ירושלים ואת מועדון הצדיקים של האדמו"ר שמעון מזרחי, חתן פרס ישראל ליושרה והגינות... אבל יש לנו קבוצה לא יציבה, מאמן שלא ממש נראה שיודע מה הוא רוצה מעצמו ומחניכיו, וגם מזל נאחס בדמות פצועים שדואגים כל הזמן להתחלף האחד עם השני. איבדנו את רוט, ועד שהוא חזר ליכולת משחק סבירה, איבדנו את גרייבס... הנינג לא נכנס עדיין לפורמה, ויבזורי יכול לקלוע 10 שלשות במשחק נתון וללכת לישון עם שתי נקודות במשחק אחר... צוברוביץ' מסוגל להחטיא ליי-אפ 10 פעמים לבד מול הסל, ובמשחק אחר לקלוע 14 (!!!!) נקודות. מה שנשאר לנו זו יציבות יחסית של רוז'ו ואופוייבו, משחק שקט ורגוע - בלי יותר מדי יומרה - של חנן קולמן, ופה ושם הפתעות בדמות כמה שלשות של אריאלי... עם חוסר יציבות שכזה יהיה מאד קשה לעבור את הסדרה הזאת. אני מניח שנפסיד הערב באילת וננצח ברוממה במשחק הבא.... ואז, במשחק החמישי ייבחן האופי ההפכפך שלנו שוב...
לעזאזל איך מתעללים בנו
25/05/15 21:05
27צפיות
השידור לא עובר למשחק של מכבי כי ירושלים והפועל ת"א החליטו לשחק ביניהן עד עלות השחר כנראה. בדרך להארכה שנייה...
רבע ראשון מצוין של מכבי - 20:11
25/05/15 21:22
15צפיות
הפועל אילת עם סל שדה אחד(!!) ברבע שלם. היה צריך להיגמר יותר גבוה.

בינתיים בית"ר כצפוי עולה ל1:0.
יש לקבוצה הזאת פשוט כפתור של הרס עצמי
25/05/15 21:48
33צפיות
11 נקודות לעומת 29 ברבע השני. אין לי דרך להסביר את זה...

למישהו יש רשמים מהכדורגל?
קבוצת פח
26/05/15 00:24
22צפיות
היה משחק ככ נורא
הזכיר לי את הימים הרעים שלנו...

לא יודעים להסתדר עם בונקר.
תבעטו מרחוק מפגרים, תפסיקו עם ההגבהות הסתומות. גם ככה אתם לא יודעים להגביה.
משחק ממש חלש של המגינים.
חיפה בנויה על בניון. כשהוא טוב-חיפה בשיא...וכשהוא לא טוב-אבוי!

לצערי זה לא הולך להשתנות
26/05/15 17:18
14צפיות
שחר הוא עדיין המנהל המקצועי; הוא עדיין חושב שהוא מבין טוב יותר מכולם איך צריכה להיראות הקבוצה; הוא עדיין לא קולט שהזמנים השתנו ומצהיר שבמכבי חיפה לא יהיה אף פעם מנהל מקצועי (כלומר הוא ימשיך לקבוע מי הם השחקנים המתאימים).
עם מציאות כזאת מכבי תל-אביב תהיה כאן אלופה נצחית מאחר ולאף קבוצה אחרת בליגה - כולל בית"ר ירושלים או הפועל תל-אביב, וכמובן גם לא לבאר-שבע, אין כלים ותשתית להתמודד עם הצהובים. למכבי שלנו יש גם יש - אולי אפילו יותר ממכבי תל-אביב שנחה על זרי היהירות - שלא לומר ההתפוצצות מעצמה - אבל לשחר כנראה אין עניין אמתי להיאבק אלא בעיקר להראות שאף אחד לא יכול עליו....

חבל שהאיש שהרים את האגודה שולח אותה ביגון שאולה
לפי תומר לוי, אנחנו נפרדים משלושה זרים
22/05/15 15:10
38צפיות
סטויקוביץ' ופאס יהיו היחידים שימשיכו, כלומר כל הקשרים הזרים שלנו הולכים הביתה.

מה דעתכם? איך צריך להיראות מבנה הזרים?
אורי קופר אם אתה זוכר העלה קטע סקאוטינג על קמארה
22/05/15 16:45
33צפיות
וזה מדהים שבדיוק כמו שהוא נראה בסקאוטינג הוא נראה גם בחיפה,וזה למרות שהליגה פה אמורה להיות פחות טובה מהצ'מפיונשיפ.  קמארה הוא כמו ששימי ריגר אומר "חצי שחקן".  עושה הגנה, לא תורם כלום בהתקפה.  בשביל זה כבר יש את עטאא שיחזור מהשאלה,את ידין ואת מויאל שיחזור מפציעה.    
ראיוס ומיצ'ל שחקנים טובים,אבל משחקים רק מתי שבא להם,והכי מעצבן שה"מתי שבא להם" הזה הוא בעיקר בסוף השנה כשיש דיבורים על חידוש חוזה.   בחיפה עושים בשכל שלא בולעים את הפיתיון ונפטרים משני הפרזיטים האלה.

בהחלט הייתי רוצה לראות כאן את סטויקו ופס בעונה הבאה.
בניגוד למיצ'ל
22/05/15 23:35
31צפיות
לקמארה יש מסירות עומק מצויינות ובעיטה מרחוק. חצי שחקן הוא לא. אולי הוא לא יציב, אבל הוא בטח תורם להתקפה הרבה יותר מאשר מויאל, מיצ'ל וידין יחד.
לא התלהבתי ממנו
22/05/15 23:37
28צפיות
לא ראיתי אצלו מסירות עומק שאתה אומר וואו, הוא גם די משחק לרוחב-אחורה

ראיתי לא מעט משחקים שלו העונה
22/05/15 23:39
27צפיות
ולדעתי אתה ממש טועה, חבל שאין לי סטטיסטיקה כדי לבדוק את זה. אנסה לחפש
ואתה יודע מה -
22/05/15 23:41
31צפיות
נראה לי שהבסיס לכל הדיון הזה עם הזרים צריך להיות השאלה "האם הזר הספיציפי הוא מסוג השחקנים שבנויים מנטאלית לשחק במכבי חיפה?" במקרה הזה, התשובה די פשוטה - להשאיר את סטויקו, פאס וקאמרה, לשחרר את ראיוס ומיצ'ל.
והנה טור של אורי קופר בדיוק בעניין הזה
22/05/15 23:42
23צפיות
וסטטיסטיקה של קמארה מהעונה שלו בבולטון
22/05/15 23:49
23צפיות
אתה יודע את מי הייתי רוצה לראות בקבוצה?
22/05/15 23:42
28צפיות
את אוגו. הוא עולה על מדו בכל פרמטר אפשרי,כולל אפילו בהגנה.   תביא לי זר בלבל הזה או אל תביא בכלל.
ממליץ לך בחום לתפוס שיחה קצרה
22/05/15 23:47
31צפיות
עם אוהד הפועל באר שבע ממוצע בנושא ג'ון אוגו
º
וזה מעניין לי ת'תחת כי?
22/05/15 23:56
11צפיות
אותך זה כנראה באמת לא מעניין
23/05/15 00:10
32צפיות
אבל לטובת מי שמעניין אותו מבין חברי הפורום, והשפה שלו קצת פחות מזוהמת - אני רק אגיד שאוהדי הפועל ב"ש, שיוצא לי לדבר איתם לא מעט, חושבים שיש לו אכן יכולות טכניות ופיזיות אדירות - אבל הוא שחקן מאוד לא יציב וגם מאוד לא אכפתי. לראייה, בליל גמר הגביע הוא יצא לבלות וגרם לזעם אדיר מצד האוהדים.
כי מה אכפת לי מהדעה של אוהדי הפועל באר שבע
23/05/15 00:15
32צפיות
רובם גם לא יודעים קרוא וכתוב אז מה?

אותי מעניין מה שאני רואה בעיניים,ואני רואה שחקן עם שליטה נהדרת בכדור,פיזי מאד, שמשחק קדימה ומהר, עם מסירות  מדוייקות, ושגם יודע להסתנן לרחבה כשצריך,שיש לו בעיטות טובות מרחוק.   כשזימנו אותו לסגל של ניגריה אני הייתי האחרון שהופתע.   נו אז הוא יצא לבלות אחרי הפסד,אז מה? אם לרונאלדו מותר אז גם לא.   מה אם הוא היה חוזר הביתה וממרר בבכי על שניצל טבעול זה היה עושה אותו שחקן יותר טוב?
º
ההתנשאות שלך מיותרת, וכאן נגמר השיח שלנו
23/05/15 12:59
12צפיות
º
טוב אני מתנצל על זה
23/05/15 15:20
8צפיות
אני הייתי רוצה לראות את קמארה/מיצ'ל נשארים
22/05/15 23:38
29צפיות
ולו בשל העובדה שאנחנו פשוט גרועים במציאת זרים. עד שמצאנו זרים לא רעים, שכבר התאקלמו חבל לוותר עליהם כל כך בקלות. כנראה שרוני לוי חם בטירוף על אוגו, ואני בכלל לא בטוח שנצליח להביא אותו ובאיזה מחיר.
מסכים
23/05/15 00:03
36צפיות
אנשים לא מבינים שהימים בהם הזרים של הקבוצה היו רוסו, ז׳וטאוטאס, איגביני ופראליה כבר לא יחזרו. אם הם הפגינו רמה מעל מה שראינו השנה משאר הסגל אז הם צריכים להישאר.

אפרופו איגביני, הוא שוחרר היום מרדינג והוא שחקן חופשי. האיש בן 32, ראינו שלשום את ראדה פריצה ביכולת פנומנלית בגיל מבוגר יותר ולכולם ברור מי מבין השניים בשיאו היה עדיף. מה אתם חושבים?
º
לא נראה לי שיש מישהו שיסרב
23/05/15 00:08
9צפיות
כל שנה אני אומר לעצמי
25/05/15 06:53
22צפיות
הלוואי שהשנה שחר יחזיר את איגביני. הלוואי. גם בגיל 40 הוא סוחב את הקבוצה לאליפות בלי למצמץ. 32 לילד נצחי שנולד עם מבנה גוף של בן 21 זה כלום. להביא אותו אתמול!

אני דווקא אמביוולנטי
25/05/15 17:29
22צפיות
כמובן שזה ירגש מאוד לראות אותו חוזר, אבל במקרה שלו לא מדובר בישראלי שאפשר להחזיר כדי להיפרד יפה. הוא יתפוס משבצת של שחקן זר, שהיא קריטית. אני גם ממש לא בטוח שחוד ההתקפה זו עמדה שדורשת חיזוק של זר, בטח לא כמו העמדות במרכז המגרש, מרכז ההגנה והקישור ההתקפי. וחוץ מזה, האיש כבש 3 שערים בשנתיים האחרונות...
מסכים
25/05/15 19:14
16צפיות
יעקובו היה חלוץ נפלא, אבל ללא גובאני-פראליה-ז'וטא-בדיר, הוא היה מתקשה להבקיע. יותר מחלוצים מכבי זקוקה לשחקן עושה משחק מאחורי החלוץ שיש לו חכמת משחק, יכולת מסירה וכזה שיכול גם להיכנס לרחבה ולהבקיע מדי פעם... על פניו, ראיוס יכול לעשות את כל הדברים האלה... מנטלית הוא כנראה לא בנוי לזה...
ממה שאני רואה בליגה שלנו, ההחלטה ללכת על רועי קהת היא נכונה בהיבט הזה, אבל לא נראה לי שנצליח להביא אותו. אני רק מקווה שהוא יעדיף לשחק באירופה מאשר לחזור לקבוצת נעוריו, שם ישחק כינור שני לטלאנט זהבי...
במידה וקהת לא יוכל להגיע, נראה שנצטרך לנסות את מזלנו שוב עם שחקן זר... אלא שמאז ג'ובאני ופראליה לא הצלנו כל כך במשימה הזאת....
טוב, הפורום קצת רדום (ובצדק גמור). הגיע הזמן להעיר אותו!!!
18/05/15 13:15
46צפיות
אז מי צריך להישאר ומי לעוף על טיל לעונה הבאה?

דעתי האישית:

סטויקו - להשאיר. פאק, לתת לו פי 4 ממה שהוא מרוויח היום ולהחתים אותו עד הפרישה. ואחרי שהוא יפרוש, להראות לאנטמן את הדלת (היה צריך לעשות את זה ממזמן) ולהשאיר את סטויקו כמאמן שוערים, או מאמן קרב מגע - מה שבא לו.

טוואטחה - למכור. למכור. למכור. למכור. למכור. למכור. למכור.

למכור.

פאס / דגני - אמנם דגני הוא תגלית השנה אחרי שהוצב בהגנה קבוע, אבל בעיית הריכוז שלו היא 70% גול נגדנו במשחק ואני עדיין לא סגור עליו. לגבי פאס - אני אוהב אותו. שקט, קר רוח, חכם מאוד. אם מוצאים מישהו יותר טוב, אז אפשר להיפרד, אבל לא צריך למהר להיפרד ממנו.

משומר - לשחרר. 

גבאי - לא סגור עליו... 

מיצ'ל - פספוס העונה. בא בכושר מזעזע. לקח לו 2/3 עונה להיכנס לכושר. כשנכנס, קיבלנו קשר אחורי מצוין. אם היה לנו מאמן אמיתי על הקוים, היה אפשר גם להוציא ממנו הרבה יותר.

קמארה - פתח בסערה. אחרי זה בא קצת חוסר ריכוז. אני אוהב אותו. שינה לנו את החצי השני של העונה.

ידין - אין צורך. באמת שאין.

עזרא - לשחרר. ואם לא לשחרר אז לספסל לעונה הבאה.

ורד - לשחרר.

ראיוס - כשהוא משחק מאחורי החלוץ (וספרתי 4 משחקים כאלו השנה) הוא הקשר ההתקפי הטוב בליגה. כשהוא לא צריך לסחוב את הקבוצה על הכתפיים שלו - הוא השחקן הטוב בישראל. מה שראיוס צריך זה מאמן. ואם היה לנו אחד כזה, לא היתה בכלל עולה השאלה האם הוא צריך להישאר או לא.

עטר - להישאר. 

שכטר - להישאר עם כוכבית. למה כוכבית? כי שכטר צריך פסיכולוג. תביאו לו פסיכולוג ותוסיפו לו חלוץ 9 קלאסי ונתחיל לקבל תוצאות.

תורג'מן - להשאיל לעפולה. אולי זה יעזור לו.

עמאשה - למכור לעפולה. אולי זה יעזור להם.

רעיונות? הצעות? הטלת רפש? יאללה, תגיבו!

הפורום שומם כי אנשים כמוך נעלמים
18/05/15 14:58
50צפיות
אי אפשר לקיים פורום עם 2 גולשים פעילים... אני מקווה שהוא יצליח לשרוד את הפגרה ולקראת העונה שתבוא עלינו לטובה (בתקווה) אני אצליח לשכנע כמה אנשים לבוא ולהפיח פה רוח חיים.

בכל אופן, לעניינינו!

סטויקו - אתמול להחתים על חוזה חדש ל4 שנים. הגיע הזמן שבמקום לפרסם בעמוד הפייסבוק של הקבוצה כל מיני כתבות של אורי קופר שיעוררו עניין אצל קבוצות אחרות, שיתחילו להסיק מהכתבות האלה את המסקנות המתבקשות. הוא הדבר הכי טוב שיצא לנו מהעונה הזו.

טוואטחה - או קיצוני שמאלי, או בקבוצה אחרת.

לגבי צמד הבלמים. את פאס אני משאיר בתנאי שאני מוצא בלם צעיר ו*קבוע* (לא דגני, ולא קינן) שיוכל להישען על הניסיון והשקט הנפשי שלו (אותו אפקט שהיה לקרלוס גרסיה על איתן טיבי שהוא בלם די בינוני בסך הכל שמצליח להראות כמו בלם נבחרת לידו). שיר צדק יכול להיות אופציה, ורמי גרשון אופציה עוד יותר טובה. אם אין, אז לכוון לבלם אחר, פאס אחרי הכל לא יחזיק יותר מידי שנים והוא לא חלק מהעתיד של המועדון.

שיימן - פרומושן להרכב הפותח. אתמול!

משומר/גבאי - להשאיר אחד מהם כמחליף, ובכל מקרה לכוון למישהו שאשכרה יודע להגן.

מיצ'ל - לא רואה סיבה להשאיר גם אותו וגם את קמארה. אני מעדיף את השני.

ידין - מיותר לגמרי

עזרא - הראשון שצריך להיכנס לרשימת ההעברות.

ורד - רק כמחליף.

בניון. מפחיד אותי קצת התפקיד שרוני לוי מייעד לו. הוא כמובן יישאר לפחות לעוד עונה על פי החוזה שלו אבל אסור אסור אסור שהוא יהפוך ליניב קטן 2. הוא צריך להפוך לראובן עטר 2. אם הקבוצה תיבנה סביבו היא תסתדר בלעדיו במשך חצי מהמשחקים, ואז נתחיל לברבר עצמנו לדעת על משבר מנהיגות. שייתן ערך מוסף מהספסל.

ראיוס - פה אני פשוט לא מסכים איתך מפרצון. מה שחסר לו זה לא מאמן אלא ביצים. על היכולת שלו אין עוררין. אבל הגיע הזמן שנעצור ונחשוב מה אנחנו שמים בראש סדר העדיפויות - שחקן מלהיב שמשחק עבור קליפ היוטיוב שלו או שחקן שרוצה לקחת תארים. ראיוס שייך לסוג הראשון. אם אתה פותח איתו את העונה הבאה אתה יכול לצטט את ההודעה הזאת - הוא יפתח את העונה טוב, ברגע שהקבוצה תיכנס למשבר הוא ייעלם, וכשנגיע מוקדם לעונת הרחצה הוא כמובן יופיע עם בגד ים, מצופים ומטקות. האיש לא יודע להתמודד עם לחץ. לשחרר, ולהתעלם מעיתונאים בשקל ורבע שיזיינו את השכל כשהוא פתאום ייתן עונה גדולה באיזו קרית שמונה או מכבי פ"ת וידברו על "פספוס העשור".

עטר כמובן יישאר, אם ארצה או לא (והאמת שאני לא כל כך רוצה).

שכטר - לדעתי הוא מיותר. הוא לא יותר טוב מגוזלן בכלום.

תורג'מן - למכור

עמאשה - אם הסיטואציה כחלוץ רביעי נוחה לו - הוא יכול להישאר רק כי הוא באמת אחלה בחור ואוהב את הקבוצה.
רוני לוי הולך לשחרר את ראיוס בדיוק מהסיבות שציינת
19/05/15 13:18
32צפיות
אני ממש משוכנע לגביי זה
קודם כל, לא נעלמתי
22/05/15 10:54
17צפיות
הייתי פה. רק שלא היה לי זמן לכתוב כלום. שלושה ילדים, עסקים, חיים... עם כל אהבתי למכבי חיפה, השנה נאלצתי יותר מפעם אחת לשים את הקבוצה על הספסל ולהתעסק בדברים אחרים...

בנוגע לראיוס, אמרתי כבר ואני אגיד את זה מליון ואחד פעמים - אני לא רוצה שהוא יתמודד עם לחץ! אני רוצה שהוא ישחק כדורגל והלחץ יפול על שחקנים שבנויים על זה. לא כל שחקן יכול וצריך להחזיק קבוצה על הכתפיים. אבל משחקן כמו ראיוס, כל מה שאני רוצה זה כדורגל.
ואל תטעה לחשוב, אני מודע מיהו הבחור. אם לא מתכוונים לבנות קבוצת כדורגל אמיתית עם שחקנים רציניים, אז באמת אין מה להחזיק את השחקן הזה פה. זאת תהיה התעללות בנו ובו.
אני לא יודע עד כמה זה אפשרי לשחקן בעמדתו
22/05/15 22:49
15צפיות
להיות נעדר מנהיגות באופן כל כך קיצוני ובולט. אני מאמין שאם תיקח אותו כמו שהוא ותשים אותו בקרית שמונה אתה תקבל את אחד הזרים הכי טובים בליגה אם לא הכי טוב. בדיוק כמו שגבאי, עמאשה ואבוחצירה עשו שם חיל. בסופו של דבר הוא האיש שאמור לייצר משחק התקפה, ואם הוא לא יידע לתפקד תחת לחץ, ממי תוכל לצפות שיעשה את זה במקומו? עזרא? ורד? בניון בגיל 100?
מסכים לחלוטין
18/05/15 18:02
41צפיות
בעיקר על ורד ותורג׳מן, שני שחקנים מיותרים לחלוטין.

את טווטאחה הייתי משאיר כמחליף אם הוא היה מסכים להיות על הספסל. הוא דווקא מסוג השחקנים שיכולים לעלות מהספסל ולהיות גורם שמשנה את מהלך המשחק (לא בגלל עודף ביטחון עצמי אלא בעיקר בגלל המהירות והיכולות ההתקפיות שלו ביחס למגן). האמת היא שהוא גם שיפר את יכולת ההרמה שלו תוך כדי תנועה, תשוו את ההרמות שלו השנה להרמות שלו לפני שנתיים ולהרמות של משומר בעשור האחרון ותראו הבדל מהותי.

אני מאוד מאוד אוהב את ראיוס, ועל אף שהוא שחקן בעייתי מאוד. יש לו יכולות שלא כל יום רואים בארץ הקודש. למצוא פסיכולוג שמדבר ספרדית, לתת לו סשנים שבועיים עם הפסיכולוג, למקם אותו נכון על המגרש (מאחורי החלוץ), לשים סביבו שחקנים עם ביטחון, ויש לנו שחקן ברמה אחרת. הוא לא מנהיג וכנראה לעולם לא יהיה, אבל מי שמצפה להביא שחקן לא ישראלי שיהפוך להיות המנהיג של הקבוצה הוא לא ראלי. ראיוס צריך שחקן או שניים (חלוץ וקשר) סביבו שייקחו אחריות ויורידו ממנו את הלחץ. נראה שעטר הוא כזה, לצערי לא נראה שבניון יכול כרגע, וזה למה חייבים למצוא קשר נוסף.

חוץ מזה אני ממש לא שמח על המינוי של רוני לוי, אני עדיין בדעה שחייבים להביא לפה מנהל בחו״ל, אחד שלמד את המקצוע, ולתת לו את המועדון ל5 שנים. תהליך בנייה ארוך וחיובי שיחזיר אותנו למעמד הראוי לנו.
לא הבנתי...
21/05/15 12:55
20צפיות
טוואטחה מהיר עם יכולות התקפיות ביחס למגן?
מגן צריך להיות מהיר עם יכולות התקפיות, לא?
חוץ מזה ההרמות של טוואטחה תמיד היו בסדר. אמנם המסירות שלו שחוצות הגנות כשהוא חודר פנימה ומוסר אחורה, זה הדבר שהכי מייחד אותו ומבדיל אותו מהמגינים האחרים ששיחקו לאחרונה בחייפוש.
כן, ביחס למגן בליגה הישראלית היכולות ההתקפיות שלו הן מעולות
21/05/15 16:43
16צפיות
הוא מהיר מאוד ויש לו צורת חשיבה של שחקן התקפה. הבעיה שלו תמיד הייתה היכולת ההגנתית, שעם כל הכבוד ליכולות בהתקפה, זה הבסיס והדבר הראשון שמגן צריך לעשות. וזה למה הייתי מוריד אותו לספסל.
תמיד היו בסדר?
23/05/15 18:42
9צפיות
הבן אדם נותן הרמה אחת טובה על 500 שלא.  ויודעת מה? אין לי בעיה שההרמות שלו לא משהו, אבל למה לעזזל הוא רואה בהרמה כאופציה היחידה?? אפשר לחשוב שברחבה מחכים לו יעקובו ואלי דריקס.      בכלל מדובר במגן לא אינטיליגנטי בעליל. שיימן למשל זה מגן שאת רואה שהוא גדל בהולנד.  כשצריך להרים הוא מרים,כשצריך למסור הוא מוסר, כשצריך להיכנס לאמצע ולשחק בתור קשר הוא עושה את זה.   הוא שחקן כל כך הרבה יותר ורסטילי ואינטיליגנטי מטאלב.   אבל בגלל שיש לנו בעלים שהוא מקובע כמו בלוק נאבד מגן נהדר בשביל דחליל.
הייתי משחרר את כל החלוצים למעט עטר ושכטר
19/05/15 13:12
36צפיות
ומוסיף אליהם גם את משומר.

אני חושב שאם נביא קשר 50-50 ברמה גבוהה (קהת?), עוד חלוץ אחד ברמה גבוהה (ישראלי כלשהו) ועוד בלם שיהווה תחרות לפאס ולדגני (קשה לי כרגע לחשוב על בלם ישראלי שכזה) יש לנו סגל מצויין. בגזרת הקישור האחורי (ידין - מיצ'ל - קמארה) אני לא מוצא שום סיבה טובה לשחרר אף אחד מהשלושה.

אם נשחרר את ראיוס נצטרך לחפש בנרות שחקן שיוכל להחליף את בניון ולשחק מאחורי החלוץ, כשבניון יהיה פצוע חצי מהעונה הבאה. למה להתאמץ כל כך כשיש לך משהו לא רע בכלל בידיים?

אישית הייתי מעדיף את דגני בתור מגן ימני ולא בתור בלם. יש לו גם יכולות התקפיות מצויינות וחבל לא לנצל אותן.
אה כן
19/05/15 13:12
29צפיות
והייתי מאוד רוצה לראות את עטאא חוזר לסגל ואפילו להרכב.
עטאא במקום מיצ'ל זורם
21/05/15 13:01
19צפיות
לא שמיצ'ל כזה רע.
פשוט הוא סתם תופס מקום של זר...
היכולות ההתקפיות שלו
21/05/15 13:00
27צפיות
מתבטאות בעיקר במהירות. ההגבהות שלו ממוצעות, והוא גם משאיר חורים גדולים.
אני חושבת שהוא צריך להישאר בהגנה. המהירות שלו מאוד עוזרת לבלום ולחסום שחקני מפתח.
לא זוכרת מתי היה לחיפה לאחרונה בלם כ"כ מהיר. בכלל לא נהוג לשחק עם בלמים מהירים, אלא בעיקר חסונים ועם מסה או גבוהים (או לא גבוהים אבל עם יכולת ניתור לכדורי גובה)-מה שאין בכלל בשוק. זה שינוי מרענן ורק יכול לתרום...
º
הכוונה למדגדג
21/05/15 13:03
8צפיות
הוא גם חזק מאוד ובעל חוכמת משחק
22/05/15 23:31
9צפיות
את הדבר הראשון אי אפשר להגיד על טוואטחה, את השני אי אפשר להגיד על משומר.
הוא לא בלם מדהים ולא מגן מדהים ולא שחקן כדורגל מדהים, אבל הוא שחקן יעיל בצורה בלתי רגילה שיכול להשתלב בהרכב של כל קבוצה בארץ בקלות.

אין לי התנגדות לשחק איתו כבלם, אני רק חושב שאם נקנה בלם אחר שיהיה יותר טוב ממנו, עדיין אפשר להמשיך לשחק איתו בהרכב כמגן ימני ולהרוויח פעמיים.
דגני חזק מאד
23/05/15 18:17
14צפיות
הוא נראה אמנם צנום אבל הוא לא,ובכמעט כל המצ'אפים שלו ברחבה הוא מנצח,כולל אגב עם פריצה אגב שכולם עכשיו עושים ממנו דייגו קוסטה

החיסרון שלו הוא כדורי הגובה,אבל על זה דובר מספיק
תודה על זריקת האדרנלין לפורום!!
21/05/15 17:13
46צפיות
סטויקו - להשאיר. שוער כל כך גדול, כשגם אם הוא טועה - נותר לו עוד חצי גוף לתקן!!!
טוואטחה - למכור. למכור. למכור. למכור. למכור. למכור. למכור. = מדובר בשחקן חסר בינה לחלוטין, אבל יכול להיות שכשחקן כנף שמאל יחד עם שיימן יוכל להואיל במשהו. אני לא משוכנע... עדיף להיפטר...
פאס / דגני - דגני משחק הרבה יותר שקט מבעבר אבל נדמה לי שההתלהבות הגדולה ממנו נובעת מהעליבות המוחלטת של דקל קינן שאותו החליף דגני. אפשר להשאיר ולהחזיר את חבשי מסכנין או להתחיל להריץ את נטע לביא מהנוער. לגבי פאס - הוא בלם טוב מאד אבל נראה לי שיהיה מסוכן לבנות עליו... אפשר להתחיל את העונה ולראות לאן זה ילך...
משומר - לשחרר.
גבאי - להבנתי יותר חלש ומפוחד ממשומר... לא להשאיר!! יש חובה להחזיר את יוסיפוביץ' מעפולה ולהתחיל לבנות אותו כמגן הימני הקבוע של הקבוצה!!!
מיצ'ל - וואלה... נגד הצהבת הזיהומית הוא הפך את היוצרות וגרם לקבוצה להיראות הרבה פחות מפוחדת ויותר נמרצת ותוקפנית. זה משחק של מאני טיים והוא היה מצוין במשחק הזה. הייתי משאיר אותו ומחזיר את עטא ג'אבר מסכנין. שניהם פתחו את העונה והיו לא רעים בהתחלה, אחר כך איבדו את אמון המאמן ודעכו... מאמין שהם הצמד הנכון - אלא אם נמצא קשר אחורי תותחי זר....
קמארה - הוא יכול לשחק טוב מאד והיו כמה משחקים שבהם הוא היה בלתי עביר כמעט. אבל אם מיצ'ל נשאר הייתי מוותר עליו
ידין - אין צורך. באמת שאין.
עזרא - לשחרר. ואם לא לשחרר אז לספסל לעונה הבאה.
ורד - לשחרר.
ראיוס - עם שחקן דומיננטי לידו - סבבה. אבל אין לנו כזה וכל עוד יוסי משחק גם לא יביאו כזה... לפיכך, יש לשחרר ולחפש קשר התקפי במקום אחר.
עטר - להישאר.
שכטר - לוותר. אף פעם לא החזקתי ממנו ותפקודו במכבי מוכיח שלא טעיתי.
תורג'מן - להשאיל לעפולה. אולי זה יעזור לו.
עמאשה - למכור לעפולה. אולי זה יעזור להם.
הצעות? כן - להחזיר את דור כוכב מהפועל פתח תקוה. מדובר בשחקן עם המון חכמת משחק. עם מאמן איכותי וסמכותי הוא יכול לפרוח. שאר המושאלים ההתקפיים לא לעניין, כולל גדיר שעולה על כל החלוצים שלנו במהירות והנחישות - אבל הוא יעשה בלגאן בחדר ההלבשה... לשפשף את שון וייסמן ואת מוחמד עוואד בהרכב הבוגרת בשנה הבאה. משחק פה-משחק שם... שניהם מאד מוכשרים. עוואד הוא אלון מזרחי קטן, ועם מאמן טוב הוא יכול להיות גם אלון מזרחי גדול.
מכבי חייבת להביא קשר התקפי זר מהשורה הראשונה (מהליין הרלבנטי לארץ הקודש כמובן...).. יוסי צריך לשחק את ראובן עטר של 2001-2002 ולפרוש בסוף העונה הבאה.

והערה לגבי רוני לוי - דורון בן דור ואחרים מנסים למכור לנו אותו כמשיח... רוני מאמן יסודי ותקיף, אבל אני לא חושב שיש לו יכולות על אנושיות ואני לא חושב שהוא מסוגל להצליח כשלוקחים ממנו את הכוכבים (ראו עונות גיידמק). לכן, אם המנהל המקצועי לא יביא שחקנים איכותיים גם רוני לא יצליח יותר מכפי שהצליחו קודמיו... ראו הוזהרנו!!

הטלת רפש - לא אבל הערה קטנה.... אם נמשיך לכתוב כאן מדי פעם, ואם אוהדי מכבי תל-אביב לא יפלשו בלבוש סמוי לפורום, ויכתוב כאן בשפת ביבים אלימה ותוקפנית הכוללת התקפות אישיות וניבולי פה, יהיה מאד נעים לבלות כאן יותר!!!

לגבי ההערה
21/05/15 17:24
30צפיות
אני לא נכנס כרגע לסדרת בירורים מי ומה, רק אומר משהו בגדול: נגד טרולים שמחליטים להטריל ויהי מה, אין שום כלי יעיל. תחסום אותם - הם יחזרו בכינוי חדש עם תחושת סיפוק גדולה על ההצלחה שלהם להפריע ומוטיבציה עוד יותר גדולה להמשיך. יש כאלה כמעט בכל פורום (את הפוליטיקאי מפורום כדורגל אתה כבר מכיר). הדרך היחידה לגרום להם לעזוב מרצונם היא התעלמות מוחלטת.  לא להגיב ורצוי גם לא לפתוח את ההודעה כדי להוסיף למונה הצפיות (פיצ'ר חדש וגרוע מאוד של הנהלת תפוז!!).
כמה נקודות
22/05/15 11:06
18צפיות
1. לחלוטין הייתי משאיר את סטויקו, פאס, מיצ'ל וראיוס בקבוצה. אני חושב שמדובר בזרים מהשורה הראשונה (ליגה ישראלית, כן?) שמשדרגים את הקבוצה. כיוון שדברים אלו נאמרו, אני בהלט צופה עזיבה של פאס, מיצ'ל וראיוס.

2. איתי שכטר הוא לא חלוץ 9. נגיד, לצורך ההשוואה - גוזלן הוא כן חלוץ 9. אין לנו כרגע חלוץ 9 בהרכב וגם המחליפים לא משהו בלשון המעטה. איתי שכטר יכשל בתור חלוץ 9 איפה שמעמידים אותו, ובכן, כי הוא לא חלוץ 9. והוא גם זקוק לפסיכולוג.

3. מאוד אשמח אם דור כוכב יחזור להרכב. הייתי אומר שגם גאדיר יוסיף, אבל אין לדעת איך הוא יתנהג. גם ריאן צריך לחזור.
לא ראיתי את יוסיפוביץ' משחק בכלל, למעט
22/05/15 23:32
18צפיות
בחצי גמר מול הפועל באר שבע (השמינייה המפורסמת).. אם זאת הרמה שלו, שישאר בליגה הלאומית
לא צריך לשפוט אותו לפי משחק אחד
23/05/15 08:25
12צפיות
המספרים שלו בעפולה, בישולים ושערים, מצויינים. אגב, לפעמים הוא משחק שם בעמדה קדמית.
לדעתי צריך לתת לו סיכוי
אתה מדבר על שפת ביבים?
23/05/15 18:11
31צפיות
כל הודעה שלך אני עושה התערבות עם עצמי באיזה משפט תגיע ל"הצהבת הזיהומית".   אתה אדם ילדותי שהדרך היחידה שלו להתמודד עם טענות של מישהו זה להכפיש אותו,כמו שאתה מכפיש אותי עכשיו כשאתה מכנה אותי "סמוי של מכבי".   גם מספיק שמישהו בטעות יכתוב "חיפה" ואתה פותח עליו במקלחת חינוך.
º
זה נפסק עכשיו
23/05/15 18:34
9צפיות
עונה
23/05/15 18:30
20צפיות
סטויקו-להשאיר
טוואטחה-אני אגיד לשחרר אבל שחר יביא לחיפה את מסי לפני שהוא ישחרר את ה"יהלום"
פאס-הייתי מאד סקפטי לגביו כשהגיע,בעיקר כי הוא נראה רע בסכנין. בלבול שיחק אותה בענק עם ההבאה שלו,כנראה שהוא באמת שחקן של מאמן.  השחקן הכי טוב שלנו העונה.  כמובן שעולה שאלת הגיל. להחתים אבל לשנה-שנתיים.
דגני-תגלית העונה מבחינתי.  לצד סטויקו השחקן הכי יציב שלנו העונה.
מיצ'ל-סימן שאלה
ראיוס-כבר שנתיים הוא משחק איתנו משחקים, מתעלה מתי שבא לו, זורק רוב הזמן.  לשחרר.
קמארה-נגר מעולה,לא תורם יותר מדי בהתקפה.  כאלה כבר יש לנו מספיק בסגל וישראלים. לשחרר
ידין-גם לגביו הייתי סקפטי כשחזר, אבל הוא הוכיח הרבה לחימה וחכמה בהגנה.  עם זאת כמו זה שמעליו(או לצידו)לא הורגש בהתקפה. אני בעד להשאיר אבל כשחקן רוטציה,ובטח לא בסכום מטורף.
עזרא-ברגע שהוסט מתפקיד המנהיג לתפקיד הקיצוני(כמו שהצעתי עוד מתחילת העונה) אתה רואה את האיכויות שלו, אחד מהשחקנים הכי טובים בחצי השני של העונה.  להשאיר.
עטר-יש שאלה בכלל?
שכטר-לשלוח אותו עוד פעם להגשים את החלום הצרפתי
עמאשה-להשאיר,אבל אם מביאים חלוץ טוב יותר הוא יכול לרדת לספסל. השאלה אם הוא מעוניין בכך.
תורג'מן-כנ"ל

רעיונות-להחזיר את שובל גוזלן שאני לא מבין למה שוחרר מלכתחילה. חלוץ רחבה טוב שהראה את האיכויות שלו בעונה שעברה. להחזיר את דור חוגי ועטאא.  את שאר המושאלים מצדי גם למכור.    לקדם את ערן ביטון.  

שאלה לגבי סמי עופר
13/05/15 13:55
34צפיות
שלום,
קניתי כרטיסים למשחק בשבת של מכבי חיפה נגד ב"ש ליציע המזרחי בסמי עופר.
זאת הפעם הראשונה שאני אהייה באצטדיון.
רציתי לדעת האם הישיבה היא באמת לפי מספר הכסא והשורה שיש לי בכרטיס, או שמי שמגיע מוקדם יותר תופס איזה מקום שהוא רוצה.
הייתי בהמון משחקים באיצטדיונים אחרים, ( אני לא אוהד אף אחת מהקבוצות אלא קבוצה אחרת, והפעם אני אגיע כדי לראות את האצטדיון החדש), ואף פעם האוהדים לא יושבים לפי הכסא המדוייק.
רציתי לדעת האם בסמי עופר יש אכיפה על המקומות השמורים, בניגוד לשאר האצטדיונים.

אני שואל כדי לדעת האם עליי להקדים למשחק כדי לתפוס מקום ( כמו שכל משחק שהייתי ), או שאוכל להגיע קרוב לתחילתו ולהיות בטוח שאשב בכסא שיש לי בכרטיס.

תודה
איתי 

הישיבה בהתאם למצויין בכרטיס..
13/05/15 19:32
26צפיות
אלא אם יתפנה מקום ( מישהו לא יגיע..)
הסעות או רכבת חזרה מטדי לחיפה
10/05/15 09:00
17צפיות
שלום לכולם
האם יש רכבת או הסעה שתסיע חזרה הערב מטדי לחיפה?
תודה לכל העונים
הקרב על המקום השלישי: הפועל י-ם VS מכבי חיפה
07/05/15 20:21
23צפיות
אז בסופו של עניין מכבי ראשל"צ הפסידה בבית לאילת והמצב מסובך עד מאוד. להלן הטבלה:

מקום    קבוצה                   משחקים     ניצחונות     הפסדים
3         מכבי ראשון לציון    32             17             15
4        הפועל אילת           31             16              15 
5       מכבי חיפה              31             16              15
6      הפועל חולון             31             16              15 
7     עירוני נס ציונה          32             15             17 
8    הפועל תל אביב        31             15             16
9   בני הרצליה               31              14             17 

שימו לב כי במצב של שיוויון נקודות קובע המאזן הפנימי בין הקבוצות, וכך גם במצב של משולש ומעלה, דבר שייתכן מאוד. מכיוון שהאזור צפוף מאוד אנחנו יכולים למצוא את עצמנו בסוף העונה בין מקומות 8 ל-3, והחדשות הטובות הן שזה תלוי רק בנו. החדשות הרעות הן שזה לא יהיה קל בכלל. מקומות 1-2 כבר די נסגרו - מכבי ת"א תסיים ראשונה והפועל י-ם תסיים שנייה. בסיבוב הראשון תיערך סדרה בין מקומות 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. כמובן שיתרון הביתיות עם הקבוצה שסיימה גבוה יותר את העונה הסדירה. בסדרת חצי הגמר תפגשנה המנצחות במשחקים 1-8 ו4-5, והמנצחות במשחקים 2-7 ו3-6.

שוברי השיוויון שלנו הם:
מול ראשל"צ, הפועל ת"א והפועל אילת ניצחנו 2 משחקים והפסדנו 1
לחולון הפסדנו פעמיים ונשאר עוד משחק אחד במחזור הסיום, ברגעים אלה חולון מתמודדת מול בני הרצליה שחייבת ניצחון כדי להופיע בפלייאוף.
לנס ציונה הפסדנו פעמיים וניצחנו פעם אחת.

כמובן שגם לתוצאות הפנימיות של שאר הקבוצות יש משמעות גם לגבינו - במקרה של משולש ומעלה כמובן. המשחק מול חולון ברוממה יהיה משחק מפתח - לחולון יש מאזן טוב מולנו ונצטרך לנצח אותם כדי למנוע מצב שהיחס הפנימי איתם יקבע משהו. מול שאר הקבוצות אנחנו במצב מצוין.

אז מה נשאר?
הפועל חולון - בני הרצליה כרגע חולון מובילה ב9 ברבע השני
הפועל אילת - מכבי אשדוד כרגע אילת מובילה בנקודה ברבע השני (לאשדוד המשחק חסר חשיבות)
הפועל ת"א מובילה על גלבוע גליל ב9 ברבע השני (גליל ירדה ליגה)
מכבי חיפה תתארח בארנה בירושלים במשחק שיתחיל בעוד פחות משעה (לירושלים סיכוי כמעט אפסי לסיים ראשונה ולכן אפשר לומר שהמשחק חסר חשיבות עבורם. שימו לב שברייסי רייט ייעדר ויותם הלפרין בסימן שאלה)

במחזור הבא:
מכבי חיפה מול הפועל חולון ברוממה
נס ציונה תארח את הפועל אילת
ראשון תתארח אצל גלבוע גליל
הרצליה תארח את הפועל ת"א (יש סיכוי שזה יהיה משחק חסר חשיבות להרצליה)

בקיצור - blowmind אחד גדול. מה שבטוח - שני ניצחונות ירוקים הערב ובשבוע הבא יבטיחו את המקום השלישי עקב מאזנים עדיפים גם על אילת וגם על ראשל"צ. לאור ההסבר הנ"ל אני לא צריך לומר לכם עד כמה זה עדיף לסיים במקום השלישי - הן מבחינת יתרון הביתיות בסיבוב הראשון והן מבחינת סידור המשחקים בפלייאוף.

שיהיה לנו בהצלחה!
הרוטינה תמנע מאתנו את התענוג הזה
08/05/15 22:19
13צפיות
כצפוי - בעונה כל כך חסרת יציבות - הפסדנו להפועל ירושלים.
לא מסוגל במוח ההומניסטי שלי לערוך את הספקולציות, אבל נראה לי שהמקום השלישי אבוד.
איזה מקום רצוי לנו עכשיו??
הנה פוסט מושקע של המנהלת שיעשה סדר
09/05/15 02:44
17צפיות
תצטרך לפנות איזה 10 שעות מהחיים ולהקדיש הרבה ריכוז:

ארבעה משחקים ישפיעו על גורל מקומות 3 עד 8, כך שיש בסה"כ 16 תסריטים שונים

תסריט מספר 1.
ראשון לציון מנצחת את גלבוע/גליל
הפועל חולון מנצחת בחיפה
הפועל ת"א מנצחת בהרצליה
נס ציונה מנצחת את הפועל אילת

מקום 3. ראשון לציון 51 נק'
מקום 4. הפועל חולון 51 נק'
מקום 5. הפועל ת"א 50 נק
מקום 6. הפועל אילת 49 נק'
מקום 7. עירוני נס ציונה 49 נק'
מקום 8. מכבי חיפה 49 נק'

תסריט מספר 2.
הפועל חולון מנצחת בחיפה
הפועל ת"א מנצחת בהרצליה
אילת מנצחת את נס ציונה

מקום 5. הפועל אילת 50 נק'
מקום 6. הפועל ת"א 50 נק'
מקום 7. . מכבי חיפה 49 נק'
מקום 8. עירוני נס ציונה 48 נק'

תסריט מספר 3.
הפועל חולון מנצחת בחיפה
הרצליה מנצחת את הפועל ת"א
נס ציונה מנצח את הפועל אילת

מקום 5. הפועל אילת 49 נק'
מקום 6. הפועלתל-אביב 49 נק'
מקום 7. מכבי חיפה 49 נק'
מקום 8. עירוני נס ציונה 49 נק'

תסריט מספר 4.
הפועל חולון מנצחת בחיפה
הפועל אילת מנצחת את נס ציונה

מקום 6. מכבי חיפה 49 נק'
מקום 7. הפועל תל-אביב 49 נק'

תסריט מס' 5
חיפה מנצחת את הפועל חולון
הפועל ת"א מנצחת בהרצליה

מקום 4. הפועל חולון 50 נק'
מקום 5. מכבי חיפה 50 נק'
מקום 6. הפועל ת"א 50 נק
מקום 7. הפועל אילת 49 נק'

תסריט מס' 6
הפועל ת"א מנצחת בהרצליה
אילת מנצחת את נס ציונה

מקום 5. מכבי חיפה 50 נק'
מקום 6. הפועל אילת 50 נק'
מקום 7. הפועל ת"א 50 נק

תסריט מס' 7
הרצליה מנצחת את הפועל תל-אביב

מקום 5. מכבי חיפה 50 נק'
מקום 6. הפועל ת"א 49 נק

תסריט מס' 8
אילת מנצחת את נס ציונה

מקום 6. מכבי חיפה 50 נק'
מקום 7. הפועל ת"א 49 נק

תסריט מספר 9.
גלבוע/גליל מנצחת את ראשון לציון
הפועל חולון מנצחת בחיפה
הפועל ת"א מנצחת בהרצליה

מקום 3. הפועל חולון 51 נק'
מקום 4. הפועל ת"א 50 נק
מקום 5. ראשון לציון 50 נק'
מקום 6. הפועל אילת 49 נק'
מקום 7. עירוני נס ציונה 49 נק'
מקום 8. מכבי חיפה 49 נק'

תסריט מספר 10.
הפועל חולון מנצחת בחיפה
הפועל ת"א מנצחת בהרצליה
אילת מנצחת את נס ציונה

מקום 4. הפועל אילת 50 נק'
מקום 5. הפועל ת"א 50 נק'
מקום 6. ראשון לציון 50 נק'
מקום 7. . מכבי חיפה 49 נק'

תסריט מספר 11.
הפועל חולון מנצחת בחיפה
נס ציונה מנצח את הפועל אילת

מקום 4. ראשון לציון 50 נק'
מקום 5. הפועל אילת 49 נק'
מקום 6. הפועלתל-אביב 49 נק'
מקום 7. מכבי חיפה 49 נק'

תסריט מספר 12
הפועל חולון מנצחת בחיפה
הפועל אילת מנצחת את נס ציונה

מקום 5. ראשון לציון 50 נק'
מקום 6. מכבי חיפה 49 נק'
מקום 7. הפועל תל-אביב 49 נק'

תסריט מס' 13
הפועל ת"א מנצחת בהרצליה

מקום 3. ראשון לציון 50 נק'
מקום 4. מכבי חיפה 50 נק'
מקום 5. הפועל חולון 50 נק'
מקום 6. הפועל ת"א 50 נק

תסריט מס' 14
גלבוע/גליל מנצחת את מכבי ראשון לציון
הפועל ת"א מנצחת בהרצליה
אילת מנצחת את נס ציונה

מקום 3. הפועל חולון 50 נק'
מקום 5. מכבי חיפה 50 נק'
מקום 6. ראשון לציון 50 נק'
מקום 7. הפועל ת"א 50 נק

תסריט מס' 15

מקום 3. ראשון לציון 50 נק'
מקום 4. מכבי חיפה 50 נק'
מקום 6. הפועל ת"א 49 נק

תסריט מס' 16
אילת מנצחת את נס ציונה

מקום 3. הפועל אילת 50 נק'
מקום 4. מכבי ראשון לציון 50 נק'
מקום 6. מכבי חיפה 50 נק'
מקום 7. הפועל ת"א 49 נק
קודם כל אני לוקח את פרס ישרא משמעון האלוהי מז
09/05/15 08:17
15צפיות
ומעביר אותו לך!
אני מניח ש7 ו 8 לא טובים לנו. אולי את ירושלים ניתן לעבור, למרות ההפסד שלשלום, אבל הצהבת לא תפסיד לנו סדרה. יש לנבלות שני מליון נשמות...
אני רק העתקתי והדבקתי...
09/05/15 16:03
8צפיות
נו טוב זו עדיין עילה יותר טובה לפרס ישראל מאשר להיות המאפיונר של הכדורסל הישראלי.

בקשר למיקום, כמובן ש7-8 זה התסריט הגרוע ביותר. הסיכוי למקום 4 הוא די אפסי ותלוי בגלבוע גליל שתנצח את ראשל"צ כך שיתרון ביתיות בכל מקרה לא יהיה לנו. אם ראשל"צ לא מפסידה ואנחנו מנצחים זה משאיר אותנו עם מקומות 5 ו-6 ולפי כל התסריטים האפשריים המקום החמישי אומר סדרה עם חולון ואם עברנו אז סדרה עם שמעון מזרחי וחבורתו ומקום שישי אומר סדרה עם ראשל"צ ואם עברנו אז הגענו לדייט השנתי עם הפועל י-ם.

לאור המצ'אפ הבעייתי עם חולון וסדרה חסרת סיכוי מול הצהבת אני מוכן כבר היום לחתום על המקום השישי.
חשבתי שהצלחנו לשמור על יציבות
09/05/15 16:24
7צפיות
אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, כולל נגד הסיטרא אחארא, אבל אז באנו לארנה - מקום שבעבר הצלחנו בו לא רע - והובסנו.
כשהקבוצה משחקת, כמו נגד התל-אביבים, היא נראית עוצמתית ודורסנית... במשחקים אחרים נראינו כמו סמרטוטי רצפה... אופייבו נתן הצגה של שאקיל אוניל קלאסי נגד הצהבת, אבל נגד הפועל ירושלים הכדורים ברחו לו בין האצבעות...
חסר לנו ווינר כמו רנדל... עם אחד כזה אפשר היה להמריא רחוק...
לא חושב שצריך להתרגש ממשחק רע אחד
09/05/15 16:44
6צפיות
הגנתית לא הופענו למשחק הזה בכלל. זה משהו שממש לא מאפיין את הקבוצה, גם כשהיא מפסידה היא משאירה איברים על הפרקט ובהתקפה היא מאבדת את הראש. שלשום לא היה כלום מזה (בעצם כן היה - בהתקפה אכן איבדנו את הראש). אולי הפסקנו לשחק ברגע שנגמרו המשחקים המקבילים ונודע שהבטחנו מקום בפלייאוף באופן רשמי, אני לא יודע. עשינו עבודה רעה בריבאונד, איפשרנו זריקות נוחות וממש נראינו כמו הקבוצה ההיא מימי נשר האפלים.

זה לא היה ההפסד האחרון שלנו העונה כמובן אבל אני מקווה שזו הפעם האחרונה שעלינו למשחק עם כל כך מעט אנרגיות וחשק לשחק. אין לנו חצי מהעומק של הצהבת ואין לנו רבע מהכישרון של ירושלים - מה שכן יש לנו זה הגנה ואופי, אם לא נביא את זה לפרקט בכל ערב נתון אז עדיף לתת את הכרטיס שלנו לפלייאוף להרצליה...
קצת לפני ההשפלה ולפני סיום העונה הארורה
02/05/15 20:06
62צפיות
מבט על הסגל של מכבי חיפה:
בהנחה שדלק קינן (עתיד גדול בעסקים), אלעד גבאי (מזעזע), איל משומר (עלוב לא פחות), מויאל (לא היה צריך להגיע), תורג'מן (חסר יסודות), עמאשה (משחק 2 טוב ועשרה חושך) ואולי עוד כמה (ורד?? מבחינתי גם טוואטחה, ידין, שכטר ועזרא יכולים לחפש קבוצות אחרות) לא ימשיכו בעונה הבאה, הגיע הזמן למהפכה.
גדיר (סגן מלך שערי הליגה), הירש (הסגן שלו), עטא ג'אבר (כשרון גדול), יוסיפוביץ' (מבשל וכובש בעפולה), דור כוכב (שחקן סופר כשרוני בעיני) צריכים למלאאת מקומם בסגל של מכבי חיפה. המועדון חייב לחזור לגישה הבונה שלו שאפיינה אותו ברוב שנותיו. שחקני נוער מוכשרים צריכים לשוב מהשאלה ולמלא את השורות שישאירו הפלופים ששחר הביא לכאן מסיבות השמורות עמו בלבד.
אליהם צריכים להוסיף 4 שחקנים זרים חדשים ואיכותיים ולהתחיל לבנות כאן קבוצה שתחזור לשלוט בכדורגל הישראלי. לא צריך לחשוש מלשלב את הצעירים המוכשרים האלה. שניים-שלושה מהם יכולים תוך שנתיים שלוש להפוך לשלד של הקבוצה, והגיע הזמן לעשות את זה.
בהנחה שרוני לוי יהיה המאמן, אני מקווה שהוא יהיה ער לדברים האלה ויצליח לשכנע את המנהל המקצועי.

די יומרני
02/05/15 21:13
46צפיות
קודם כל צריך להגדיר מטרות. אם שוב פעם יצפו מהמאמן לעשות ניסים ונפלאות בתוך שנה אחת לא נגיע רחוק. צריך לבוא ולומר בקול רם שמכבי חיפה נכנסת להליך שיקום ואין לה שאיפות לתארים בטווח הקצר. אחרי שהכנו את הקרקע הזו, אפשר יהיה ליישם בהדרגה את מה שאתה מציע. אבל אם שוב מברברים את עצמנו לדעת ומשקרים לעצמנו שיש כאן משהו וחסר רק המאמן שינצח את המקהלה או איזה שחקן פה ושחקן שם ותהיה אליפות אנחנו נחווה עוד עונה כזאת בדיוק. עם שחקני נוער אתה תיקח אליפות בעוד 3-4 שנים (אולי), לא בשנה הקרובה.

אני חושב שאיפה שאפשר לחכות עם רכש - כדאי. למשל אברהם פס. הוא יכול למשוך עוד שנה אחת כשחקן הרכב, אז אין סיבה להתחיל לחפש פרויקטים. לא שבענו יותר מידי הצלחות בעמדה הזו לאורך השנים. שווה יהיה לשים אותו על תקן המבוגר האחראי ולצוות אליו בלם ישראלי שיוכל להישען על הניסיון שלו ולהשלים אותו - בדיוק כמו שמכבי ת"א עשתה עם איתן טיבי. יכול להיות ששיר צדק מתאים למשימה, אני הייתי מעדיף לבדוק אופציה לצרף את רמי גרשון. גם את קמארה אין טעם לשחרר בגלל כמה משחקים חלשים, צריך לתת לו לרוץ לפחות עוד שנה ולצוות אליו את עטאא.

והכי חשוב - אסור בתכלית האיסור לסמוך שוב על הבריאות של יוסי. השאלה היא לא האם הוא ייעדר, אלא בכמה משחקים הוא ייעדר. הוא יכול בכיף לעלות מהספסל כמו ראובן עטר בזמנו, אבל אסור לבנות עליו שייקח אותנו לארץ המובטחת.

הייתי בודק את האופציה של מאור מליקסון. לא להתרגש מהעונה הגרועה שהוא עובר - מקורה במאמן חסר המושג שמאמן אותו והשלים תואר ב"איך לסרס שחקן כישרוני ע"י מיקומו באגף". מליקסון יכול להנהיג כפליימייקר קדמי, הוא עשה את זה בהצלחה בליגות יותר טובות מהישראלית.

טוואטחה - או קיצוני שמאלי, או בקבוצה אחרת. אני סומך יותר על שיימן כמגן.

בשאר המקומות אפשר להכניס לאט לאט שחקני נוער. אולי יוסיפוביץ' לעמדת המגן הימני, אולי ריאן לעמדת הקיצוני הימני. וזהו, לתת לזה לתפוח. לא מכניסים עוגה לתנור לפני שמחממים אותו ולא מתחילים לאכול ממנה לפני שהיא סיימה לתפוח. אלה צריכים להיות העקרונות המנחים.
קראתי בהנאה
02/05/15 22:19
41צפיות
עד שהגעתי למליקסון, שהוא בעייני בלוף מושלם.
בכל השאר אני די מסכים כי התכנון שלך לא ממש רחוק משלי. לא התכוונתי לשילוב כל הרשימה שהצעתי בהרכב אלא בסגל, במקום הפלופים שהוצנחו כאן על ידי המנהל המקצועי. שניים שלושה ישתלבו אט אט בהרכב, זרים שיגיעו בעקבות סקאוטינג מקצועי ואולי אפשר יהיה לחזור להיות תשובה ראויה ליהירות של הסיטרא אחרא הצהובה שמתחילה להתפקד כמו הקבוצה של המדינה, מייסודו של שמעון " אלוהים" מזרחי...
כמה חבל שהמנהל המקצועי שלנו הוא אוהד שלה...
מליקסון
03/05/15 13:10
36צפיות
אני זוכר עוד ב2007 שניהלנו כאן דיונים עליו. הוא היה אז ילד מוכשר ולא הרבה יותר מזה. סוג של רפאלוב. וכמו רפאלוב, אני חושב שאי אפשר להתעלם מההתקדמות שהוא עשה בחוץ לארץ. הוא היה השחקן הכי טוב בליגה הפולנית (ליגה טובה יותר מהישראלית!!) ועד שלב מסוים הוא גם די עמד בציפיות בליגה הצרפתית (שכמובן רחוקה מאיתנו שנות אור). אי אפשר לקחת את זה כמובן מאליו. במדינות האלה לא היו לו עיתונאי חצר לקקנים שיקדמו אותו, לאן שהוא הגיע הוא הגיע בזכות עצמו. מבחינתי זה שווה ניסיון, זה גם לא שיש לנו אופציות הרבה יותר טובות.
גם אם אתה צודק
04/05/15 09:08
35צפיות
לגבי תקופת שהותו באירופה, מאז שחזר ארצה לא ראיתי ממנו שום דבר שאפשר לרוץ הביתה ולספר עליו... אני מעדיף שחקן זר איכותי בעמדה שלו, שיעזור לנו להיפרד יפה מיוסי.

ואגב, נדמה לי שרק אתה ואני נשארנו כאן... כנראה שהשאר הצטרפו סופית למכבי תל-אביב...
אתה שוכח שהוא מתאמן תחת הפטריה
04/05/15 16:26
28צפיות
בכל מקרה אני לא חסיד של מליקסון אבל אולי תחת המאמן הנכון...
כששחקן משחק בעמדה זרה לו, ככה הוא נראה
04/05/15 20:34
21צפיות
מליקסון צריך לשחק מתחת לחלוץ נקודה. וזו עמדה שדי חסרה לנו. גם במכבי חיפה וגם בבאר שבע הוא שיחק באגף, ולכן לא ראינו ממנו כלום.
לא היא לא
04/05/15 18:27
33צפיות
הליגה הישראלית מדורגת מקום 17, הפולנית 21.

º
הדירוג לא כזה מעניין אותי...
04/05/15 20:32
15צפיות
מה הבעיה בדיוק בדירוג? אחלה דירוג שבעולם
04/05/15 20:36
24צפיות
ולפי איזה דירוג בדיוק קבעת שהליגה הפולנית יותר טובה מהישראלית? כי אני מניח שאתה לא מומחה גדול לליגה הפולנית
לא מומחה גדול
04/05/15 20:49
24צפיות
אבל באירופה אנחנו נוכחים לראות עד כמה אין לנו מה למכור. לפחות חלק מקבוצות כמו לגיה, קראקוב ופוזנאן מגיעות בקביעות לשלבי הנוקאאוט של הליגה האירופית בזמן שאצלנו אם קבוצה עוברת את הבתים זה נחשב למאורע חריג.

חושב שהדירוג הזה לא ממש מייצג, הדירוג נקבע לתקופה של 5 שנים ובזמן שבכל מקום אחר הכדורגל מתקדם, אצלנו הוא הולך אחורה. כלומר יכול לקרות מצב שלפני 5 שנים הייתה לנו עונה מוצלחת מאוד ומאז כלום, ובזמן הזה הליגה הפולנית שומרת על יציבות אבל לא מצליחה להדביק את הפער שנוצר מאותה העונה.
הדירוג היה נכון לסוף 2014
04/05/15 21:18
20צפיות
כלומר הוא כלל גם את התקופה שמליקסון שיחק שם.       כיום פולין 19 וישראל 20, אבל זה לא רלבנטי כאמור.
הבעיה עם רוני לוי
21/05/15 13:43
7צפיות
שש לי דה ג'ה וו עם הנוער. והוא לא נעים בכלל...
למה?
21/05/15 17:28
6צפיות
דקל קינן ובירם כיאל הם שחקנים שחייבים לרוני לוי את הקריירות שלהם. רפאלוב, חמד, בוזגלו ובן בסט פשוט התבגרו מאוחר ונכשלו גם תחת מאמנים אחרים.
מכבי חיפה - מכבי ת"א: זה מתחיל היום
03/05/15 20:33
39צפיות
21:05 ברוממה - מכבי חיפה שרוצה להבטיח מקום בפלייאוף ולהתקדם במעלה הטבלה מגיעה בכושר טוב (3 ניצחונות רצופים) למשחק מול מכבי ת"א בכושר לא טוב (ניצחון בודד שהגיע אחרי 5 הפסדים רצופים).

בהפרש של 24 שעות ובמרחק ק"מ בודדים דרומה משם תארח קבוצת הכדורגל את האלופה החדשה-ישנה (שלשמחתנו לא תחגוג אליפות מחר בכל מקרה, והפרחים לברק בכר).

נשמח לשם שינוי?
אפשר פעם אחת לא להיות נאיבים מולם? אני אעריך את זה
03/05/15 22:39
20צפיות
+7 שש דקות לסוף
המשימה הראשונה הושלמה
03/05/15 23:16
36צפיות
הפרצופים של פדרמן ומזרחי זה פשוט אורגזמה. התיעוב שאני חש כלפי המועדון הזה מתמצה בשני הטיפוסים היהירים והנתעבים האלה, שהחריבו בהנאה רבה את הכדורסל הישראלי. כמובן שהתקשורת עסוקה בעיקר בהפסד של הזהמת המחליאה, ורועי גלדסטון נראה באבל עמוק, אבל אנחנו נתרכז בהצגת הענק של אופוויבו שהנבלות כנראה יחטפו אותו בשנה הבאה, כהרגלם. מחר נפסיד כמובן, כי בכדורגל אין לנו לבבות כמו של קולמן, צעירים רעבים כמו אריאלי, ושחקנים נפלאים כמו אופוויבו.
º
ואגב. מקום רביעי!!!
03/05/15 23:17
12צפיות
בוא נקווה שנראה את הפרצופים האלה גם ביוני...
03/05/15 23:50
19צפיות
בסופו של דבר יצא שהיינו הפייבוריטים במשחק הזה, למרות הפציעה של רוט. הם הגיעו בלי שלושת השחקנים הבכירים שלהם בקו הקדמי ולא היה להם מי שיתמודד עם אופייבו (הMVP של חודש אפריל, ואולי של העונה כולה...) ועם האורך של אלכס (שהשתפר מאוד העונה).

לא יודע עד כמה מוצא חן בעיני המקום הרביעי. מכבי חיפה שווה חצי גמר, והיא אמורה לתת שם פייט. נגד הלוזרים מירושלים (נגדם נתמודד בשבוע הבא, כך שכדאי להתאפק עם המקום הרביעי) זה אמור להיות פחות קשה מאשר סדרה מול אלקטרה (למרות שכרגע זה ממש לא נראה ככה, אבל הם יודעים להגיע בשיא לרגעי ההכרעה). ישנו סיכוי קטן שנסיים שלישי (הכי אידאלי שיש), אבל תסריט כזה כנראה יתאפשר רק אם ננצח את שני המשחקים הנותרים (ירושלים בחוץ וחולון ברוממה) וראשל"צ תשמוט אחד (יש להם לו"ז די קל - מחר מול אילת בבית ובגליל במחזור הסיום - גליל כנראה תרד ליגה עד אז).

מבחינתי או מקום שישי או מקום רביעי (שלפחות יהיה יתרון ביתיות בסיבוב הראשון). חמישי יהיה די אסון.

תענוג להתחיל ככה שבוע! יש לנו 24 שעות עד שייהרס ע"י הסמרטוטים מהכדורגל.

אגב, זו שנה שלישית ברציפות שיש לנו W על החבר'ה של דון שימון, יש מצב שזה הרצף הכי ארוך בליגה. מקווה שכל שנה יהיה לנו לפחות מאורע אחד כזה
סביר שלא נצליח לשמור על המקום הרביעי
04/05/15 09:03
21צפיות
ירושלים היא בהחלט קבוצה שאפשר לנצח כמו גם לקבל בראש וחולון מאד קשה מולנו.
באשר לפליי-אוף... בשש העונות הקודמות הגענו שלוש פעמים למשחק הגמר... עוד חזון למועד...
תמונה ללכת לישון איתה
הודעה זו מכילה תמונות
04/05/15 00:19
54צפיות
כן יירבו!
ביידיש אומרים נאחעס
04/05/15 08:49
35צפיות
פשוט להדפיס ולתלות, ובכל פעם שהצהבת מתפרצת ביהירות - בכדורגל-כדורסל או דוקים - להסתכל עליה ולהירגע...
º
חחחח :)
05/05/15 11:35
9צפיות
הצלחנו לחבר שלושה ניצחונות רצופים
01/05/15 08:39
27צפיות
עוד לא אומר שיש יציבות בקבוצה, וגם לא אומר שהמאמן שלה התחיל להבין כדורסל, וגם לא אומר שהשחקנים מצאו מנטאליות באיזה חדר נידח - אבל הכישרון והיכולת של שחקני הקבוצה הצליחו להביא אותה למצב של נצחון אחד ממקום רביעי!!
אמנם, הצהבת הזיהומית והפועל ירושלים עוד מחכות לנו בפינה - ויהיה לא קל לנצח אותן - אבל אם נצליח להשתחל לפלייאוף במקום שלא מפגיש אותנו עם מכבי תל-אביב, העבר של המועדון בארבע-חמש השנים האחרונות מלמד על כך שיכולות להיות הפתעות שונות ומשונות... מי יודע, אולי נגנוב עוד איזה פיינל פור ואולי אפילו נהנה מעוד גמר מותח.... (לא יקרה, אבל אם לא בכדורגל - לפחות נפנטז בכדורסל)
º
יהיה קשה לנצח את מכבי תל אביב.....
01/05/15 14:15
6צפיות
כידוע לך היו דברים מעולם
01/05/15 17:43
9צפיות
זו שאלה של מומנטום... בסיבוב הקודם, ביד אליהו, הובלנו 5 הפרש 40 שניות לסיום ו...הפסדנו (דבר שקרה גם מול אילת ואשדוד). בסיבוב הזה הבסנו את אילת 40 הפרש בחוץ ועמדנו בלחץ של דקות הסיום באשדוד... לקבוצה יש איכויות לא מעטות: רוז'ו ויבזורי - אם תופסים יום - כמעט בלתי ניתנים לעצירה, ואופייבו נותן מעל ומעבר למה שנראה שהוא מסוגל לתת... יש בעיה עם צוברוביץ' שחסר יסודות של משחק, אבל גם הוא שיפר את האחוזים שלו השנה... גרייבס תופס יום מהשלוש - יכול להסתיים עם 5-7 שלשות...הספסל קצר למדי, למרות ההצטרפות של הנינג, אבל לא לגמרי מבוטל.
השאלה אם החבורה של חתן פרס ישראל תתפוס יום מחורבן - דבר שקורה לה לא מעט השנה לשמחתי הרבה. הצהבת המחליאה הפסידה לגליל (מקום אחרון) להרצליה ולראשון בדאבל פיגרס... זו לא קבוצת פלאים, על אף שגנבה מאתנו את השחקן הטוב ביותר שלנו בשנים האחרונות, ואני חושב שהפערים האיכותיים בינינו לבינם אמנם קיימים, אבל הם לא בשמיים.
חוץ מזה שאני מאד רוצה שננצח אותם, ואני מאד רוצה שהם יפסידו שוב את האליפות בשיטה שנועדה בכיף לדפוק אותם. 50 שנה הם מחרבים את הכדורסל הישראלי - כל האמצעים האפשריים כשרים!!
30 הפרש מול אילת
01/05/15 17:44
7צפיות
כל כך התלהבתי שהאצבע זזה סנטימטר ימינה...
זה לא מקרה שניצחנו דווקא עכשיו 3 ברצף
01/05/15 18:27
15צפיות
עכשיו הרוטציה הרבה יותר הגיונית. אני מאוד אוהב את הנינג אגב, הוא שחקן הגנה מעולה שיודע לתת דקות מצוינות מהספסל ולשמור את שחקני החמישייה טריים לרבעים המכריעים. לא סתם הגענו לשם שינוי לדקות הסיום ולא דפקנו את זה (למרות שלא היינו רחוקים).

זה טוב שמכבי ת"א ניצחה את הרצליה. גם כי הרצליה נמצאת בדבוקה שלנו והפסד שלהם זה סוג של ניצחון עבורנו אבל בעיקר כי אם הם היו מפסידים ומגיעים למשחק מולנו ברצף של 6 הפסדים זה היה יכול להיות לא נעים. עכשיו הם נרגעו קצת ואולי יבואו זחוחים לרוממה. המשחק הזה חשוב לנו הרבה יותר מלהם ואפשר לנצל את זה.

משחק המפתח יהיה נגד חולון במחזור הסיום. ניצחון יבטיח לנו פלייאוף ואולי גם את המקום השישי (עדיף מהמקום החמישי ובמידה מסוימת גם מהרביעי!!).

כרגע אנחנו במאזן זהה לעוד 3 קבוצות במקומות 4-7 אבל עם לוח משחקים קשה יותר משמעותית מכל השאר. חשוב להגיע בכושר טוב לפלייאוף. מאי זה מה שקובע, לא ינואר.
שישמחו אותנו קצת...
01/05/15 19:06
10צפיות
הליגה השנה די לא צפויה.. תוצאות עפות לכאן או לכאן... מי יודע... אולי גם השנה נופתע מהסיום כפי שהיה כמה בשתי העונות האחרונות...
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
30/04/15 10:57
1צפיות
|קדימה|האם אתה בעל עסק קטן או בינוני וצריך ייעוץ בהתנהלות הפיננסית מול הבנק?
האם אתה מעוניין בהכוונה בנושא גיוס הלוואות מהבנקים או מקרנות שונות לטובת העסק שלך?

|שמאל|היכנס עכשיו לפורום מימון עסקים ותקבל את כל המידע הנדרש!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באוסטרליה?
מתכננים את מסלול הטיול לניו-זילנד ויש לכם שאלות?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים באוסטליה ניו-זילנד ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|שמש|אם תמיד חלמתם על חופשה בסקנדינביה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים בסקנדינביה הוא בדיוק המקום בשבילכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בסקנדינביה ותתכננו את הטיול שלכם!

|מטוס|מתכננים חופשה חלומית לספרד וזקוקים להמלצות על היעדים החמים?
מתלבטים לגבי מלון או מסעדה בפורטוגל ומעוניינים בהכוונה?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בספרד פורטוגל ותקבלו מידע שיאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול האידיאלי ביותר עבורכם!

|קדימה|אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאלצהיימר, אין לכם צורך להרגיש לבד.
פורום אלצהיימר נפתח מחדש על מנת לספק לכם זירה נהדרת לשאול שאלות ולקבל את התשובות המקצועיות ביותר.

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום אלצהיימר ושתפו במה שעובר עליכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
º
מכבי חיפה-קריית שמונה
27/04/15 21:16
20צפיות
º
לפי חוסר התגובות אני מבין שכולם בים ?
28/04/15 19:13
13צפיות
נראה כך
28/04/15 19:44
26צפיות
אין יותר מידי מה לנתח מהמשחק - את הבעיות של הקבוצה אנחנו כבר יודעים, ועל מה להילחם אין.

אני דווקא מרוצה מההפסד הזה. הדבר שמפחיד אותי יותר מהכל הוא האפשרות שמכבי ת"א תוכתר כאלופה באבי רן במקרה והיא תנצח (והיא תנצח). הניצחון של ק"ש אתמול אומר שנקודה אחת - זה מה שצריכה היא או הפועל ב"ש לאסוף במחזור הבא כדי להסיר את הענן הזה. כלומר עם ההפסד אתמול הקטנו את ההסתברות שהאסון הזה יקרה.
חחחחחחחחח
28/04/15 19:49
32צפיות
האמת שגם אותי המשחק הזה לא ממש מתח, סתם עשיתי עם עצמי "סקאוטינג" על השחקנים כדי לראות מי מתאים לעונה הבאה ומי לא

לטעמי ק"ש לא עלו עלינו באופן משמעותי(להבדיל מהמשחק נגד מכבי ת"א שבו ראית פערי רמות ברורים) ואנחנו לבטח טובים יותר מאשר בתקופת השרלטן הסרבי.  אבל עדיין יש לא מעט שחקנים כמו שכטר וטוואטחה שצריך להשאיר אותם בחוף.  לדעתי צריך גם 50-50 טוב יותר.  קמארה טוב בהגנה, אבל בינוני מאד בהתקפה,הוא לא שווה לדעתי משבצת של זר.  כמובן שגם צריך להיפטר מבניון אבל זה לא יקרה אז אין על זה דיון.
ליגת העל לנוער, מחצית: מכבי חיפה - מכבי ת"א 1:1
25/04/15 12:52
13צפיות
יש מישהו שיכול לעדכן ליושבים בגולה מה הולך שם?
רוח של מועדון
25/04/15 14:05
39צפיות
ניהול של מועדון
זה מה שקורה

יש קבוצה איכותית ומוכשרת. שחקנים טובים מאד. מאמן חלש, והכי חשוב - אין שיטה ודרך. מכבי תל-אביב ניצחה לא בגלל איכות גבוהה יותר של שחקנים אלא בגלל משמעת קבוצתית ורוח של מועדון.
מאש שיעקב שחר הפך למנהל המקצועי של המועדון המצב מתדרדר והולך, ומחלחל אל הקבוצות במחלקת הנוער. חבל - למכבי חיפה יש הפוטנציאל להוות תחרות אמתית לדומיננטיות של מכבי תל-אביב ובגלל עקשנות של פרד שמגלה הבעלים של המועדון, בשל חוסר היכולת שלו להודות בטעות שלו, המועדון מתדרדר והולך.

הצהבת הזיהומית תזכה באליפות גם בנוער, היא שולטת בכל שבר שזז בספורט הישראלי ואת מכבי חיפה - באלטרנטיבה האמתית היחידה - מנהל אדם נרגן וזעפן שבמקרה גם אוהד את המועדון היריב...
º
האמת העצובה
25/04/15 14:28
23צפיות
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה