לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

הודעה נעוצה ברוכים הנמצאים
22/10/14 17:00
13צפיות
כפי ששמתם לב הפורום נותר מיותם בתקופה האחרונה. כאחד שנמצא בפורום כבר עשור (שזה אומר מגיל 13...) ודי קשור אליו רגשית, לא רציתי להגיע למצב שהוא נסגר עקב חוסר פעילות אז לקחתי על עצמי (בחזרה) את ניהול הפורום. למי שלא יודע, הפורום שלנו הוא אחד מתוך שלושה פורומי אוהדים ששרדו עדיין בתפוז (השניים האחרים הם בית"ר ירושלים וקבוצת הכדורסל של מכבי ת"א). הרבה גולשי עבר נטשו והמצב לא נראה מזהיר (לא רק אצלנו כמובן, לראיה הפורומים של התל אביביות שנסגרו מזמן עקב נטישת גולשים) אבל כל דבר ניתן לשנות.

העניין הוא שלפורום שלנו יש מספיק גולשים על מנת שיהיה פעיל, פשוט את רובם רואים כאן אחת ל... וזה מצב שצריך להשתנות. לאף פורום אין זכות קיום ללא הגולשים שלו. אני אעשה מה שאני אוכל כדי ליצור כאן דיונים, ואני רוצה לראות אתכם פעילים בהם.

מי שלא מכיר אותי אז שמי ליאור, אני בן 23 נולדתי וגדלתי במושבה הגרמנית בחיפה (10 דקות הליכה מקרית אליעזר עליו השלום) ובעוד כחודש אני עובר לגור בהיידלברג שבגרמניה (אין קשר למחאת המילקי. ולא לדאוג, אפשר לנהל את הפורום גם משם ). ניהלתי את הפורום למשך שנתיים טרם התגייסתי לצבא (ב2009) ועכשיו אחרי שהשתחררתי ועקב המצב כאן זה נראה כמו זמן טוב לחזור. אם יש לכם שאלות, טענות, רעיונות לקידום הפורום, קללות, דרישה להתפטר מתפקידי - במסרים.

שיהיה לנו בהצלחה. ויאללה מכבי.
כניסת מנהל חדש לפורום
22/10/14 16:35
9צפיות
אנו מברכים את Cade Foster עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים  
מזל טוב!
22/10/14 16:47
9צפיות
מתי אתה מתחיל לאמן את משומר באיך לשמור קו אחד?
אתה זריז, תודה!
22/10/14 17:03
8צפיות
עוד מעט יוצא המנג'ר החדש, נראה מה אפשר לעשות בנידון
היידלבורג אונ׳ מעולה
23/10/14 02:43
5צפיות
אני מניח שאתה עובר לשם בשביל האונ׳, מה אתה הולך לעשות?
º
תסמונת שטוקהולם בחיי. רצחו 6 מליון ואנחנו נוסעים לשם
23/10/14 03:37
האוהד הנכון במקום הנכון
22/10/14 19:49
9צפיות
חריף, אינטליגנטי, רהוט ומעל לכך - אוהד אמתי!!
ישר כוח ובהצלחה!!
º
תודה רבה!
22/10/14 20:45
3צפיות
קודם כל, מזל טוב ובהצלחה!
22/10/14 21:21
6צפיות
בחירה מוצלחת ביותר!

שיהיה גם בהצלחה במעבר לגרמניה! 

מה אתה מתכנן בכדי למשוך הנה גולשים? אני יודע שאתה פעיל גם בעוד פורומים של הקבוצה, איך אתה רואה את הפורום הזה לעומת האחרים? לכל פורום יש אופי מסויים (למשל, אחד מהפורומים היותר ידועים של אוהדי מכבי חיפה הוא גם אחד מהמדכאים ביותר שקראתי בחיי. כולם שם כ"כ פסימיים...), איך אתה רואה את האופי של הפורום הזה?

בהצלחה!
קודם כל תודה רבה
22/10/14 21:35
6צפיות
מה אני מתכנן? נתחיל בזה שלא תיכננתי שום דבר, ראיתי לפתע שירוק לנצח פרש מהניהול (נקווה כמובן שהכל בסדר איתו) ומההיכרות שלי עם מערכת הפורומים של תפוז זה בדר"כ צעד אחד לפני סגירה אז שלחתי מסר למנא"שים ולקחתי את זה על עצמי.

אני לא ממש פעיל בעוד פורומים של הקבוצה. הייתי פעם פעיל במכבי חיפה אונליין אבל רוב החבר'ה שם לא באים לי בטוב אז עזבתי. פורום שאני כן פעיל בו זה אייסוקר שהוא לא פורום רשמי של הקבוצה אבל אני כן מכיר שם כמה חבר'ה אוהדי הקבוצה ואני אנסה להביא כמה מהם לכאן. להביא אנשים להתרשמות זה קל, אבל אם הפורום לא יהיה פעיל ואיכותי אין סיכוי שמישהו מהם יישאר ליותר מתקופת ההתרשמות הזאת. כאן אתם נכנסים לתמונה. תעלו, תשתפו, תגיבו, תעשו את המקום הזה למקום מעניין ואיכותי להיות בו ורק כך נוכל למשוך גולשים חדשים.

אני יודע שגם אני לא הייתי הכי פעיל בתקופה האחרונה ואני לא בא לאף אחד בטענות, אבל אנחנו צריכים להבין שהפורום גוסס וכדי להציל אותו צריך להתאמץ קצת. סומך עליכם בקטע הזה.
מדליפים
22/10/14 17:21
11צפיות
אחת הבעיות הקשות בכדורגל הישראלי ובמכבי חיפה במיוחד הוא תופעת המדליפים. לאחרונה פורסם שהמאמן החליט לקנוס את כל הסגל בסך כולל של 1000 יורו על מנת להילחם בתופעה. מבלי להיכנס לניחושים באילו שחקנים מדובר (ואני בטוח שלכל אחד יש את ההימור שלו...) - האם לדעתכם העונש הקולקטיבי הוא הפיתרון לתופעה? איך אתם הייתם נלחמים בה?
בעיה נוראית בקבוצה שלנו!
22/10/14 21:24
7צפיות
וכן, העונש מוצדק. מי אמר שלא מדובר פה במנהלים? מאמן שוערים? מאמן נוער?
חבורת קטן הייתה מדליפה קבוע לעיתונאים שעבדו עבורה
23/10/14 03:35
1צפיות
ומכיוון שיש עוד שחקנים בה שנותרו בקבוצה, הייתי מתחיל את הבדיקה על הדלפות מהם.
º
22/10/14 17:08
3צפיות
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:19
3צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:52
2צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/14 12:26
2צפיות
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
המשחק מול ת"א יראה לנו באמת מה שווה מכבי חיפה
48תגובות
18/10/14 18:36
72צפיות
זה רגע האמת של הקבוצה. 
השבוע נדע האם יש פה קבוצה שרצה לאליפות או עוד אחיזת עיניים שיווקית של שחר.

(המשך...)
זה רגע האמת של הקבוצה. 
השבוע נדע האם יש פה קבוצה שרצה לאליפות או עוד אחיזת עיניים שיווקית של שחר.
פרישת מנהל הפורום
19/10/14 17:49
17צפיות
אנו מודים לירוק בנשמה לנצח11 על ניהולו המוצלח והמסור, ומאחלים לו בהצלחה והמשך גלישה נעימה ב אנשים!
רגע לפני מכבי: 0:3 למכבי חיפה על הפועל עכו-
13/10/14 18:01
36צפיות
הכנה: רובן ראיוס כבש ראשון בדקה ה-26 עם בעיטה מעל דודו גורש ובישל לחן עזרא את השני בדקה ה-36. אבוחצירה כבש את השלישי בדקה ה-80 והחטיא פנדל בדקה ה-90. לויטה הדף בעיטת עונשין מ-11 מטרים של אבו ניל בדקה ה-61

חדשות טובות למכבי חיפה: אימון מלא לבניון
הודעה זו מכילה תמונות
16/10/14 13:54
38צפיות
בשורות טובות ומשמחות למכבי חיפה לקראת הקרב הגדול מול מכבי ת"א (שני, 20:50). הקשר והקפטן יוסי בניון ערך הבוקר (חמישי) אימון מלא לראשונה מאז נפצע במשחק הליגה מול הפועל פ"ת, משמעות הדבר - בניון יעמוד לרשותו של אלכסנדר סטנוייביץ'.

המאמן הסרבי עדיין לא החליט אם לפתוח עם בניון בקישור או לשלב אותו במהלך המשחק בבלומפילד, כשרק מחר, לאחר האימון המסכם תתקבל החלטה סופית של הצוות המקצועי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4581011,00.html
מכבי חיפה: סטנוייביץ' הגביר הקצב באימונים
הודעה זו מכילה תמונות
16/10/14 13:57
38צפיות
מכבי חיפה: סטנוייביץ' הגביר הקצב באימונים, בניון יהיה כשיר?
במהלך הפגרה מכבי חיפה הגבירה את קצב אימוניה והתאמנה פעמיים ביום. לרשות אלכסנדר סטנוייביץ' היה סגל כמעט מלא, להוציא את שחקני הנבחרות השונות אייל משומר וטאלב טוואטחה שהיו עם נבחרת ישראל והשוער ולדימיר סטויקוביץ' ששיחק במדי סרביה והגיע לשיאו במשחק מול ארמניה, כאשר הדף פנדל.
יוסי בניון לא התאמן עם כדור והתרכז בעיקר בעבודה בחדר כושר מתוך מגמה להיות כשיר למשחק מול מכבי ת"א. אלעד גבאי שגם כך לא בתוכניות של סטנוייביץ' מתח את המפשעה ולא התאמן. הקבוצה קיימה במהלך הפגרה משחק אימון מול הפועל עכו וזכתה בניצחון 0:3. ביום שני תצא הקבוצה למשחק חוץ קשה בבלומפילד מול מכבי ת"א.

סטויקוביץ'. זכה לכיניו "התמנון" בתקשורת הסרבית
כל הכבוד על העדכונים ושמירת הפורום בחיים
16/10/14 18:56
30צפיות
אבל אם אפשר בקשה - בלי לינקים מהאתר המזוויע הזה. 
º
בסדר גמור .חג שמח
16/10/14 19:19
5צפיות
ארבעה ימים לפני המפגש עם הזהמת הצהובית ודממה...
16/10/14 21:47
27צפיות
כנראה שאנחנו מרגישים קצת מוזר עם הקבוצה שלנו. מיצינו את ההתפעלות מהאצטדיון, טחננו את סוגיית יוסי בניון והסכמנו שאין שינויים דרמטיים במשחק של הקבוצה לעומת מה שהורגלנו אליו בשלוש השנים האחרונות.
אבל יש לנו קבוצה עם היסטוריה ארוכה מאד!
יש לנו קבוצה שזכתה ב 12 תארי אליפות על הפנים של הקבוצה שמייצגת את המועדון היהיר והדוחה ביותר בספורט הישראלי!
יש לנו קבוצה שהצליחה להביא 24 אלף צופים למשחק מול הפועל פתח-תקוה! ובכל זאת נוצר הרושם שאנחנו מתכופפים בפני הוד צהוביותם של הנבלות ממדינת תל-אביב.
אחי גיבורי התהילה - עורו כי האוייב נמצא בשער! יש לו מרץ אחרי שאחד משחקניו השחיל את היריבות הענקיות שנבחרתנו התמודדה איתן והשני - טלאנט ענק - שיחק כאילו תקעו לו מקל בישבן, ובכל זאת זוכה כאן להערצה שרק כוכבים כמו מסי זוכים לה...
רבאק, לנו גם היו שני טאלטנים בנבחרת... משומר הענק וטוואטחה.. שחקנים שהדיוק שלהם הוא מן המפורסמות...
עורו ותנו דעתכם על המשחק.. אנחנו פחות טובים, אנחנו פחות מלהיבים,
אנחנו פחות נלהבים, אנחנו פחות איכותיים ובכל זאת - אנחנו מכבי חיפה!!! יש לנו מורשת לסחוב על הגב ואי אפשר להניח למשחק הזה לעבור כאילו ההפסד צפוי מראש (ולדעתי הוא אכן צפוי, ובכל זאת...) מבלי לדבר עליו, לקוות ולחלום, לדמיין ולפנטז על תוצאה אוטופית, שגם אם לא תדיח את ששנאה נפשנו מהתואר שהם משוכנעים שכבר שוכן על ראשם, לפחות יתן לנו כמה ימים של חזה נפוח

יאללה מכבי חיפה!!!
כרגע אנחנו אנדרדוג
16/10/14 22:06
23צפיות
ורצוי שנתנהג בהתאם. זה לא מפחית שום דבר מהשנאה לקבוצה הזאת ומהרצון לנצח אותה, אבל בשנים האחרונות כשבאנו עם חזה נפוח חזרנו עם זנב מקופל. אז בוא נזכור מה מבדיל אותנו מהם. לנו אין פטיש לבוא תמיד יהירים לפני כל מפגש כאילו אנחנו עוד שנייה הולכים לתקוע להם 3, ולחזור על אותו הדבר בדיוק בסיבוב שאחרי כאילו כלום לא קרה. צריך לבוא שקטים ורגועים מבחוץ ובוערים מבפנים. רק ככה יהיה אפשר להתמודד איתם. בעתיד, כשתהיה לנו קבוצה טובה יותר, אפשר יהיה לשחק אותה רמבואים. עד שנוכיח אחרת, כל הניסיונות האלה להצית מדורה לפני מפגש מולם משולות לכלב שנובח ואינו נושך - וזה בדיוק מה שהיינו בשנתיים האחרונות. הגיע הזמן להפסיק לנבוח ולהתחיל לנשוך, עד שיכאב.
המשחק יהיה צמוד מן הסתם...
17/10/14 12:05
20צפיות
החשש מההגנה של מכבי חיפה....מכבי תל אביב בלחץ...הם טובים יותר...ללא ספק...יאללה בהצלחה!
מכה למכבי חיפה: בניון לא כשיר למכבי ת''א
17/10/14 13:57
17צפיות
אחרי ששחקני הנבחרות חזרו לאימונים, העבירה מכבי חיפה הילוך בהכנות לקראת המשחק המסקרן מול מכבי תל אביב ביום שני הקרוב באצטדיון בלומפילד. היום (ו') ערכו הירוקים אימון נוסף, במהלכו הוציא המועדון הודעה כי יוסי בניון לא כשיר למשחק וככל הנראה לא יהיה בסגל.
במקביל, המאמן אלכסנדר סטנוייביץ' מתחיל לגבש את ההרכש איתו יפתח, ונראה כי בקישור האחורי ישחקו מיצ'ל וקובי מויאל. הסרבי מתלבט האם לפתוח עם אוראל דגני על חשבונו של דקל קינן, שהיה חלש מול הפועל פתח תקווה.
http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4581169
זו לא מכה
18/10/14 09:26
23צפיות
הבאת יוסי היקר הייתה קשורה להחלטות כלכליות ולא מקצועיות. ליוסי לא יכולה להיות תרומה גדולה למשחק של מכבי חיפה. אני אומר זאת בצער מכיוון שיוסי בניון היה שחקן נהדר ווינר אמתי, אבל מבחינה מקצועית זה היה צעד לא נכון. כדי שמכבי חיפה תוכל להתמודד מול מכבי תל-אביב היה צורך להביא שחקנים בעמדות הבעייתיות שלנו, ולצעי - פרט לשוער - לא הובא אף שחקן כזה. נהפוך הוא - אוראל דגני הוא שחקן ברמתו של דקל קינן ואולי אפילו פחות מכך (וזו לא מחמאה גדולה). אידריסו חלוץ טוב מאד, אבל רק אם הוא משחק לבד בחוד עם שחקני אגף שיודעים להכניס כדורים לרחבה - וכמו שזה נראה אין סיכוי שזה יקרה במכבי חיפה העונה.
לא טוב
בניון הוא מנהיג...מעלה את המורל...
18/10/14 09:28
20צפיות
לא טוב?
נראה בשני.....
מורל זה חשוב, אבל כדורגל קצת יותר
18/10/14 09:33
17צפיות
ומכבי תל אביב קבוצה הרבה יותר טובה ממכבי חיפה עם יוסי או בלעדיו.
בכל זאת, בשנאתי כי רבה לקבוצה הצהובה, אני מוכן לבלוע גלולה בדמות גול מנגיחה של דקל קינן (או בעיטת פגז מדוייקת של אוראל דגני אם יחליף אותו), ריצה חסרת מחשבה של חן עזרא שמסתיימת בשער, כדור שיפגע בגב של אבוחצירה (או בציפורן של תורג'מן) ויכנס לשער, ובהגנת ברזל של צוצאליץ' ומי שישחק לפניו. אני אהיה מאושר מאד אם משומר יגביה עוד אחד מהכדרוים האיומים שלו שיפגע בראש החלוץ שלנו ויכנס לרשת, ואם טוואטחה יצליח להכניס כדור אחד נכון לרחבה.
אני חושש שכל אלה לא יקרו אבל מייחל לכך שכן!
אין ספק שהשנה מכבי חיפה לא מבריקה...
18/10/14 09:44
18צפיות
חבל שמשהו חורק בקבוצה שכולנו אוהבים.....
ומה זה משנה?אפילו אם ננצח בדקה ה-93 את מכבי תל אביב משער עצמי...זה יכול לשנות הרהב...
שנינו מייחלים שמשהו ממה שכתבת יקרה ביום שני.....
מכבי חיפה לא מבריקה כבר ארבע שנים
18/10/14 09:53
16צפיות
אבל נייחל להברקה חד פעמית ביום שני
מה תיתן ההברקה?3 נקודות?
18/10/14 10:04
17צפיות
מה יהיה בהמשך?
כשהפסדנו לביתר ירושלים...החלה ההידרדרות....
º
ההתדרדרות החלה בעונה האחרונה של אלישע לוי
18/10/14 10:51
7צפיות
º
שחר "עייף" כבר מהביזנס הזה....
18/10/14 11:51
8צפיות
"מכה". בואו נצא עוד קצת מפרופורציה...
18/10/14 17:22
16צפיות
זה גרוע מאוד שהתקשורת והכותרות שלה עדיין כל כך דומיננטית בקרב הקבוצה הזאת והאוהדים שלה. אי אפשר יהיה להבריא בלי שהמצב הזה ישתנה כבר.
כל מה שאמרתי לגבי בניון קרה 1:1. החתמה נוראית
18/10/14 18:00
17צפיות
על ההתחלה נפצע, וכשיחזור לשחק הוא יפצע שוב. בשביל מה הביאו אותו? איזה מן קפטן הוא
שנה לפני פרישה? למה לא יצרו חוד צעיר ורעב? בניון החתמה כושלת, יקרה ומיותרת לגמרה.
כנראה שהיה יותר חשוב "למכור כרטיסים" עם השם בניון מאשר לבנות קבוצה לעתיד. וככה זה נראה.
הביאו אותו בשביל עוד 3 אלף מנויים
18/10/14 18:23
15צפיות
זה למה הביאו אותו והמהלך הוכיח את עצמו. אנחנו צריכים להפסיק להתנהג כאילו הקבוצה בנויה עליו ותלויה בו כי אין לזה שום קשר למציאות, ואין לזה גם שום קשר להיותו הקפטן.

במילים אחרות תפסיקו להיכנס ללינקים של תומר לוי ודורון בן דור, צאו מהפאניקה והכל יהיה בסדר.
אז אם זה הקריטריון לבניית הקבוצה, באמת לא צריך לצפות לכלום.
18/10/14 18:33
11צפיות
ע"ע הגלקטיקוס בתל אביב.
לקחים לא נלמדים, אז עושים אותן טעויות.
זה לא קריטריון לשום בנייה, אתה מבין בכלל מה שאני כותב?
18/10/14 18:59
9צפיות
בתקשורת הפכו את בניון לשחקן שהעונה של הקבוצה הולכת לקום וליפול על היכולת שלו. האמת היא שהוא הובא כדי א. להביא מנויים ב. לתרום מהניסיון שלו לשחקנים צעירים ג. לתרום את מה שעוד נשאר לו במיכל, שזה לא הרבה וזה היה ידוע since day 1 ו-ד. להיות מנג'ר אחרי שיפרוש. אתה מדבר כאילו זה הערן זהבי שלנו. זה לא.

אין לזה שום קשר לגלקטיקוס של מכבי ת"א. הם חשבו ששלישיית כוכבים בגיל העמידה תביא להם אליפות. בניון הוא בסך הכל role player ולא שום דבר יותר מזה. כשנפסיק לאכול בכפית את כל טורי הדעה של פרימו, אפק ושאר חסרי המושג אז כל העסק הזה יהיה הרבה יותר ברור לכולנו.
אני לא קורא טורי דעה של אף אחד. מסכים איתך לגבי בניון
18/10/14 19:05
10צפיות
רק בסיבות שציינת שלשמן הוא הובא. ואלו סיבות לא נכונות לקבוצה שצריכה לבנות את עצמה מחדש
עם סגל שיוביל אותה. הוא גם לא היה צריך לקבל את סרט הקפטן. 
אבל איך ההחתמה הזו מסמנת משהו על בנייה מחדש?
18/10/14 19:19
10צפיות
הוא הוחתם למטרות ספציפיות שאין להן שום קשר לבניית הקבוצה. זו החתמה של "על הדרך". זה לא אמור להוסיף או לגרוע שום דבר מאיך שהקבוצה תיבנה. עוד 3 אלף מנויים זה מזיק למישהו? אם חן עזרא ילמד ממנו מתי לשחרר כדור זה יזיק למישהו? סתם לעשות כבוד לחביב הקהל ולתת לו לסיים קריירה במועדון זה מזיק למישהו? ולמה שלא יקבל את סרט הקפטן? אז מה רצית ששמעון אבוחצירא יהיה הקפטן? אז הוא נפצע. זה לא משהו שלא קרה לו אף פעם, וזה לא משהו שצריך להכניס אותנו לפאניקה לקראת יום שני.
בודאי שההחתמה הזו משפיעה
18/10/14 20:22
15צפיות
ההחתמה של בניון - מעכבת את הבנייה מחדש של הקבוצה. עצם העובדה שהוא קפטן שפורש עוד שנה..
איך היא מעכבת? ומתי הוא הודיע על פרישה?
18/10/14 21:29
15צפיות
ומה הקשר להיותו קפטן?
הגרלת כרטיסים למשחקי חוץ: כך עושות את זה מכבי חיפה וברצלונה-
13/10/14 18:08
28צפיות
כ-1,200 אוהדי מכבי חיפה קיבלו אתמול (א') למייל שלהם הודעה המבשרת על זכותם לרכוש כרטיס למשחק החוץ של הקבוצה בשבוע הבא בבלומפילד, במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל, מול האלופה מכבי ת"א. כיוון שהביקוש גבוה משמעותית מההיצע - ערכו הירוקים הגרלה בין בעלי המנויים שלהם לעונת המשחקים הנוכחית - רק אלו מבין המנויים שנרשמו מראש להגרלה זאת - על הזכות לקנות את הכרטיסים.
למרות שבירת שיא המנויים, עם קרוב ל-17 אלף אוהדים שהבטיחו את מקומם לאורך כל העונה באצטדיון החדש סמי עופר - רק כמה אלפים בודדים מביניהם נרשמו להגרלה.
מלבד אותם 1,200 ששמם עלה בהגרלה, כ-300 כרטיסים נוספים שריינה מכבי חיפה לאוהדיה שרכשו "מנוי חוץ" - המבטיח את מקומם במשחקים שכאלו ללא הגרלות. אוהדי חיפה ימוקמו בשערים 4-5 באצטדיון בלומפילד, כשאת יתר היציעים ימלאו המנויים של המארחת מכבי ת"א

ידין שוב לא קיבל משכורת וצפוי לתבוע
13/10/14 18:04
24צפיות
קשרה של אביחי ידין לא קיבל משכורת בפעם השנייה ברציפות. השחקן לא מתכוון לעבור בשתיקה על העניין ומתכנן לתבוע את הקבוצה על הלנת שכר.

ידין איננו נמצא בתוכניות של הקבוצה אך סירב לעזוב אותה בשל החוזה בו הוא מחזיק על 270 אלף דולר לשלוש השנים הבאות. נכון לעכשיו ידין הוצא מהסגל ומתאמן ללא יתר השחקנים.
מעולה מאחל לו שיתבע להם את התחת וינצח..
18/10/14 18:01
14צפיות
ההתנהגות של הקבוצה כלפיו מתחת לכל ביקורת
הרחקה משלשה משחקים
02/10/14 09:58
51צפיות
משהו מאד מסריח בבית הדין הזה.
אם לא היו עושים לו שם של פרובוקטור מאז שהגיע הוא לא היה מקבל עונש כזה.
איזה אנשים יושבים שם, בבית דין הזה? נראה שהם לא העפרונות הכי מחודדדים בקלמר...

!!! ראיתם מי הנציג שלנו בהרכב הנבחרת???
זה ברור הרי שהוא הורחק משני משחקים
02/10/14 14:30
29צפיות
כדי שגם אחרי הערעור העונש יופחת למשחק אחד.. וזה יהיה כמובן המשחק נגד מכבי ת"א

ומשומר... אלוהים ישמור. הוא מחזיק קלטות לוהטות של מאמני ליגת העל כנראה
העונש הזה היה כ"כ צפוי
02/10/14 18:35
32צפיות
צפוי יותר מההצהרה של החמאס שהם ניצחו במלחמה האחרונה...

ובנוגע למשומר... אני באמת כבר לא יודע...
היה רע לתפארת
29/09/14 17:06
46צפיות
כל הליקויים מהעונות המזוויעות נותרו בעינם. כל כך מצער לראות שוב את משומר מכניס כדורים לשום-מקום, את דקל קינן מראה עד כמה הוא בלון נפוח ללא שום סיבה ספורטיבית אמתית, ועוד כמה מרעין בישין.
גם בזירה הטאקטית אין שום חדש. הקבוצה - עם שחקניה הבינוניים - משחקת פשוט לא נכון. לא שהיינו זוכים לראות משהו אחר, אבל לפחות היה אפשר לומר שהם מנסים. עם ראיוס נחבא בקישור האחורי או באגף וללא שום תנועה בהתקפה, אי אפשר להגיע לשום דבר...
כמה חבר... עשינו מנוי לאצטדיון ולחווית צפיה נהדרת, אבל מה שרואים על המגרש מתאים יותר לימי הקופסא והאורווה ולא למועדון אירופאי שמנסה להתמודד עם ששנאה נפשי - הצהבת הזיהומית המחליאה...
ראיתם את הסירטון כריסטיאנו משומר בפייסבוק?
29/09/14 19:56
63צפיות
קורע.
הזבל עופות הזה ניסה במחצית השניה לתת 3 פעמים מסירה פשוטה על הארץ ולא היה אפילו קרוב במסירות שעולות על 10 מטרים.
לפני שבועיים דסקל ביקר אותו באחת התגובות בפייסבוק וחברו הטוב דקל קינן התייצב ואמר שמשומר זה אחד השחקנים הטובים והמקצוענים ותשאל כל מי ששיחק איתו או אימן אותו..
אתם מבינים, חסר מושג וכשרון אחד מעיד לטובת האחר. מה שקרה אתמול לקינן זה פשוט אפס יכולת של בלם לבלום. נתן להם גול כי על הזין שלו להיות מרוכז כשהוא אחרון בהגנה
וכולנו מכירים את המצבים האלה מכל משחק שכונתי, מי שאחרון עם הכדור חוטף  צעקות אם הוא רק חושב לעשות משהו מסובך. אבל קינן הוא מנהיג קפטן ובעיקר לא חושש למקום שלו בהרכב... וחבל.
מי שרואה קצת משחקים של אשדוד יכול לראות מגן ימני מדהים בשם חאתם עבד אל חמיד שהוא מגן נבחרת בוגרת למי שלא יודע... מי שלא ראה תעשו טובה וחפשו תקציר. הבנאדם מגביה תוך כדי תנועה בצורה שאף ישראלי כנראה לא הגביה מעולם.. כדורים מסובבים שמרחפים לרחוק. אבל לאאא יש לנו את משומר, הוא משקיען ומהיר ותימני! זה מספיק טוב לנו. כי כאלה אנחנו, בינוניים, מועדון חברים.

שיחקנו באמת מול קבוצה שאתה לא מבין מי זה האנשים האלה. אני שמח בשביל עמאשה כי הוא כן שחקן חד התקפית כשהוא בריא. בניגוד לאבוחצרא שמעולם לא היה חד ולא יהיה חד פשוט בזבוז של אוויר. זה ליימר קיצוני שבאמת אנחנו חייבים לשאול את מערך הסקאוטינג איך דבר כזה התגלגל אלינו כשקבוצות אחרות מוצאות את נאווקמה, סליחי ובעיקר פאפדופולס מסכנין שהוא פשוט שחקן שגדול על הליגה שלנו.

לסיכום אני פסימי לקראת המשחק הבא. חייבים באמת התעלות של ראיוס עזרא ובניון.
יניב קטן לא משחק אבל רוחו עדיין שורה על חדר ההלבשה
29/09/14 20:02
42צפיות
אחרת אין שום הסבר לכך שלא הובא מגן ימני איכותי במקום משומר (אחד חזר לנוער - ג'עפר והשני הושכר לעפולה, וכמובן שלא עלה על הדעת להביא זר בעמדה הזאת) ואין הסבר לכך שלא הובא בלם במקום דקל קינן. כל מאמן שקצת מבין כדורגל - ולהבדיל מאלישע ובנאדו סלה מבין דבר או שניים - היה רואה את הדברים האלה מייד, כפי שהבחין בנזקים הגדולים שיניב קטן גורם כשהוא משחק. כמה חבל שהוא עדיין לא מבחין - או מבחין ולא יכול לעשות הרבה - בכך שיניב קטן ממשיך לגרום נזקים מאחורי הקלעים. אין דרך אחרת להסביר את זה ששני שחקנים שרמת המחשק שלהם מתאימה לליגה למקומות עבודה - במקרה הטוב - עדיין פותחים בהרכב של קבוצה שהושקעו בה 60 מליון שקל, מכרה 16000 מנויים ולמחשק עלוב שלה מגיע קהל של 25000 איש. פשוט לא מובן ולא עולה על הדעת!
אי אפשר להחליף 11 שחקנים בקיץ אחד
30/09/14 00:03
29צפיות
עשו רכש טוב השנה, בניגוד לשנים קודמות אבל אי אפשר לעשות כזו מהפכה גדולה בבת אחת.
זו הסיבה היחידה שנשארנו תקועים עם כמה שחקנים חסרי מושג. אל חשש, לאט לאט הם יעלמו.
במהלך האימון גוטמן צרח על אייל משומר לאחר שלא אהב כדור שמסר
07/10/14 22:23
20צפיות
זה אומר הרבה יותר על גוטמן מאשר על דני אלבס
08/10/14 12:30
18צפיות
אם המאמן הלאומי סבור שבגערה אחת הוא יכול לגרום למשומר לעשות את מה שהוא לא יודע ואף פעם לא ידע לעשות - דיינו. הנה התרומה של גוטמן למכבי חיפה שגילתה אותו כמאמן... עוד מעט הוא גם יצעק על טואטחה שהוא לא סוגר בהגנה ויקח את דקל קינן לנבחרת כדי לצעוק עליו שירוץ יותר מהר או שיפסיק לעלות לנגוח בקרנות... משהו בכל זאת יכול לצאת מהכישלון הכל כך צפוי של הנבחרת...
למה התימני פותח בהרכב למה?? בדיחה עצובה
10/10/14 20:41
17צפיות
חריסטופי יכול לחגוג עליו, ואנחנו נבכה פעמיים
º
יוסי בניון ישחק
27/09/14 18:47
21צפיות
טוב שיוסי בניון שיחק....
הודעה זו מכילה תמונות
29/09/14 06:51
39צפיות
הוא מנהיג....ומשרה רוגע ונינוחות על שאר השחקנים
משכורת העתק שלו על לשבת על ספסל בטח משרה רוח טובה בקרב השאר
18/10/14 18:06
2צפיות
יעקב שחר תסלחו לי אבל הניהול שלו בשנים האחרונות הוא בדיחה.
כבר מגיל תיכון, זיין ת'צרפתים...
28/09/14 11:48
54צפיות
מסתבר שהקופים מתכוונים גם היום לשיר ליניב קטן בדקה ה-20, וכך גם בכל המשחקים עד לסיום העונה, כמחווה על פועלו, מורשתו, נאמנותו ואישיותו הדגולה..... אני כמובן ציני. סיריוסלי?! בתור קוריוז נחמד במשחק הפתיחה זה באמת היה חביב, אבל לאורך כל העונה?! הבנאדם יושב בבית וממשיך להרוויח מיליונים על חשבון המועדון בעודו עושה פרצופים חמוצים ופוזות של פרימדונה ובאקט סופר-ילדותי מסרב להגיע למשחק הפתיחה. חברו הטוב אייל משומר ממשיך לשחק בהרכב ולהדליף לכל עיתונאי החצר בחיפה רבתי... אין ספר שהמורשת של יניב קטן ממשיכה להשפיע אצלנו בקבוצה - הוא ממשיך להזיק גם בלי להיות חלק מהסגל... ואנחנו עוד מוקירים לו תודה על כך.. אלוהים ישמור.
כשדקל קינן ואיל משומר יוצאו מן ההרכב
28/09/14 12:53
41צפיות
המורשת שלו תחדל על הדשא. בשביל חדר ההלבשה, השניים גם צריכים לעזוב אותו.
ימים יגידו אם אנחנו צודקים. לעמדתו של יוסי בניון תהיה השפעה רבה על הריפוי...
ובכל זאת צריך לדעת לכבד
28/09/14 12:54
40צפיות
אני מסכים לגמרי שיניב קטן הוא לא השחקן הגדול ביותר שהיה במכבי חיפה (אם כבר אז בניון), הוא בטח לא הסמל הכי גדול (אם כבר אז דוידוביץ'). אני לא יודע כלום על הדברים שקרו מאחורי הקלעים וכמה הוא השפיע/לא השפיע על כל מיני דברים שקרו בחדר ההלבשה, על יחסיו עם העיתונאים וכו'...זה לא קשור לכדורגל ולא ממש מעניין אותי.

מה שכן, בכל זאת מדובר בשחקן ששיחק שנים רבות מאוד במועדון והיה קפטן למרות שהתחלפו 10 (!) מאמנים בתקופתו. בשנים האחרונות הוא אולי יותר הפריע מתרם מקצועית, אבל גם אסור לשכוח את השנים שהיה נחשב לאחד השחקנים הטובים בארץ ולעבודה שהוא עדיין ממוקם ככובש השני הגדול בכל הזמנים בקבוצה שלנו. בקיצור, אפשר לא לאהוב אותו אבל אי אפשר להתעלם.

אי לכך, אין ספק לדעתי שהוא כן ראוי לפרידה ראויה ולהוקרה גדולה. בשום אופן לא יותר משחקנים כמו עטר, בניון, דוידוביץ', בנאדו, חרזי וכו' אבל לפחות כמוהם. כרגע, המצב הוא שהוא לא זכה למשחק פרידה, לא זכה לטקס ולא משנה כרגע באשמת מי (גם אני מאמין שזה באשמתו ובעקבות חוסר  רצון שלו לשתף פעולה, אבל אני גם ניזון אך ורק מהתקשורת ולא יודע מה קורה מאחורי הקלעים). בגלל כל אלו, גם אם אני לא הכי תומך בהחלטה הזו של הקופים אני כן מבין את הצורך לציין בצורה כלשהי ולא לשכוח. מי שאין לו עבר אין לו הווה ועתידו לוט בערפל, לכן צריך לדעת להתמודד עם העבר שלנו (וקטן כבר חלק מהעבר) בצורה מכובדת.

ודבר אחרון - הקופים הירוקים הוא ארגון האוהדים החזק בקבוצה, אלו האנשים שהולכים לכל משחקי החוץ, הם הקהל הכי חם ואוהב של מכבי חיפה. אפשר לא להסכים איתם אבל שוב, גם אותם צריך לכבד ואם הם החליטו ככה אז ככה זה יהיה. שמעתי על אנשים שמתכוונים לשרוק בוז בזמן שהם ישירו, לדעתי אין לזה מקום.

למה באמת הקימו את פסל "אלת האהבה" בכניסה לסמי עופר?
28/09/14 13:41
37צפיות
ולא את פסל "אל ההליכה" הלוא הוא יניב קטן? מסכים, צריך לכבד ולדעת להגיד תודה וכו'. אבל אני חושב שהפעם קצת קצת הגזמנו.. לשיר לו בכל משחק עד סוף העונה? כמו שצריך לזכור את העבר צריך לדעת להשתחרר ממנו, במיוחד כשמדובר בעבר אפרורי משהו, מלא בתחלואות ובחדר הלבשה לא בריא בלשון המעטה בהנהגתו של יניב קטן. אגב, העובדה שציינת שהוא שרד במשך 10 מאמנים כקפטן רק מחזקת את הטענה שלי.. חשוב לזכור שאין דבר כזה שחקן שגדול יותר ממועדון, ואבי נמני ומכבי ת"א הם הוכחה חיה לאפקט הכל כך שלילי שתפיסה כזאת יכולה לייצר...
לא מסכים לגבי אפרוריות
28/09/14 17:32
28צפיות
קטן היה שחקן גדול,והוא תרם להרבה אליפויות של הקבוצה ולהישגים באירופה(לא שהיו יותר מדי כאלה אבל עדיין)

אם כבר אפרוריים שאיכשהוא הפכו לסמלים במועדון-אז משומר וקינן(אגב כשבניון ישוב לשחק הוא יקבל את סרט הקפטן?) קטן הוא כמה רמות מעליהם.

מסכים שבשנים האחרונות הוא גרם ליותר נזק מתועלת וטוב שהשתחררנו ממנו. 
קטן היה שחקן גדול?
07/10/14 18:20
8צפיות
מה הקריטריונים להפיכתו לכזה?
הנתונים המספריים שלו עלובים בכל קנה מידה
הוא אף פעם לא היה שחקן מוביל, ובעונות שבהן שיחק סביר שיחקו לצידו ענקי כדורגל כמו יוסי, ג'ובני, איגבני, פראליה וז'וטא. הוא היה שחקן משלים סביר בעונות האלה - לא יותר.

שלא לדבר על המנטליות הלוזרית שלו בתקופה שבה נחשב בעיני חבריו העיתונאים ל"מנהיג". הוא ידע טוב טוב להתחבא כשלא הלך, ולצאת מהחורים כשההצלחה באה.

אבל נעזוב את קטן - יש לפחות 50 שחקנים שראויים לכבוד על תרומתם למורשת של המועדון הזה לפני קטן. רובם עדיין בחיים: ג'וני הארדי, אהרן אמר, אברהם מנצ'ל, אשר עלמני, דני רום To name a few מהעונות היפות של שנות ה 50 ותחילת ה 60; אהרל'ה גרשגורן ושייע שוואגר (ז"ל) משנות השבעים השכונות; ברוך ממן, זאהי ארמלי, תיון מרילי, רוני רוזנטל, משה סלקטר ועוד מהקבוצה שהביאה את האליפות הראשונה והכניסה את מכבי חיפה למועדון שאליו היא הייתה צריכה להשתייך שלושה עשורים קודם לכן; ראובן ואיל, אלון חזן ואלון מזרחי וכל חבריהם לקבוצה הנהדרת של גיורא באמצע שנות ה - 90 וכמובן הקבוצה הטובה ביותר בתולדות המועדון, לטעמי, זו שהגיעה לליגת האלופות והשיגה הישגים שאף קבוצה ישראלית לא השיגה. בקבוצה הזאת שיחק גם יניב קטן והוא היה, כאמור, כינו חמישי-שישי ולא יותר מזה.
אז מדברים על היכל התהילה של מכבי חיפה, יניב קטן לא זכאי להיקרא שחקן גדול ואם כבר יכנס אל ההיכל הזה, זה יהיה הרבה אחרי הגיבורים שהזכרתי לעיל, ואחרי עוד כמה אהובים ויקרים שלא מצאתי להם מקום ברשימה הקצרה...

אל תתן לעובדות לבלבל אותך
28/09/14 14:47
37צפיות
בתקופה שקטן שיחק בקבוצה התחלפו 9 מאמנים (אוהרין, בריאלובסקי, אלי כהן, גרנט, שום, רוני לוי, אלישע לוי, עטר ובנאדו), 2 מהם באשמתו הישירה (רוני לוי ועטר), לא משהו שאפשר להתגאות בו ובטח לא התרומה הכי טובה שאפשר לתת.
הוא אמנם מדורג שני בטבלת הכובשים של המועדון, אממה, יחסית לשחקן בעל אוריינטציה התקפית (שחקן אגף, חלוץ, קשר), זה קצת מביש לראות 79 שערים על על 467 משחקים, במיוחד כשמסתכלים על שחקנים אחרים כמו ארמלי (90 שערים ב-179 משחקים), עטר (72 ב-129), אלון מזרחי (63 ב-91), קולאוטי (39 ב-90), קנדאורוב (40 ב-84), רביבו (46 ב-57), בניון (59 ב-142), יעקובו (25 ב-50) או אפילו דבאלישווילי (37 ב-75), קלשצ'נקו (29 ב-71), עמאשה (25 ב-58) וגם רחמנא לצלן ארבייטמן (50 ב-126) ותורג'מן (26 ב-84).
בנוסף, למעט 2 וחצי משחקים שאפשר להצביע עליהם שבהם התעלות של הכשרון מק. אתא הביאה לנצחון, זכורים הרבה יותר רגעים שבהם הרטיב בתחתונים, התחבא בעיגול האמצע או סתם נופף בידיים והשמיץ בתקשורת שחקנים אחרים, וסימל יותר מכל את המנטליות הלוזרית, זו שבה ליצנים כמו משומדבר נחשבים שחקנים לגיטימיים (במשך 9 שנים) או שלוקח לשחקנים 7 שנים (רפאלוב) אם בכלל (גולסה, ורד) כדי לממש את הפוטנציאל.
פרש סוף סוף? טוב שפרש, משחק פרידה הוא הדבר היחיד שאולי הוא ראוי, אבל בשום אופן אי אפשר להציב אותו באותה שורה עם הגדולים באמת של המועדון.
ולגבי הקופים הירוקים, בעיניך הם אולי הקהל החם והאוהב של חיפה, בעיני, עיקר לאור השטויות עם טוואטחה וקטן, הם זהים לחולצות השחורות של נמני, ואני מקווה שהתוצאה לא תהיה זהה לתוצאה ההרסנית של החולצות השחורות.
מי שאין לו עבר אין לו הווה ועתידו לוט בערפל
28/09/14 15:30
41צפיות
ג'וני הארדי, אברהם מנצ'ל, דני רום (שמילו), אשר עלמני, שלמה אמר, ישעיהו שווגר (עם הופעה הירואית במכסיקו 70), אהרלה גרשגורן, יואב לוי, ברוך ממן, זאהי ארמלי, ציון מרלי, רוני רוזנטל, והגעתי רק עד אמצע שנות ה-80, תרמו הרבה יותר מיניב קטן. מדוע לא לציין את שמותיהם? מה מותר יניב קטן מהם? איזו תרומה הוא העלה לקבוצה מלבד לשעבד אותה אליו במשך 8 עונות  מאז ששב מאנגליה עם הזנב מקופל בין הרגליים?
לא צריך לשרוק בוז, כי מדובר בשחקן מכבי חיפה ולשחקן מכבי חיפה - אפילו אם קוראים לו משומר או אלון חסן - אסור לשרוק בוז, אבל לשיר שירים לכבודו?
יש לי תחושה - והיא קוספירטיבית כמובן - שיש מישהו שעומד מאחורי השירים האלה, ולמישהו הזה יש קשר - גנטי או נפשי - לאיש שלכבודו הם שרים. זה - אגב - מאד אופייני להתנהלות שלו במשך תקופת כהונתו כקפיטן הנערץ של המועדון.

חשוב מאוד ללמד את האוהדים הצעירים מי היה יניב קטן
29/09/14 00:51
30צפיות
ואני כבר לא נוגע בשנים העצובות, המתישות, המתסכלות והמזוויעות של אחרי 2006. אני מתמקד בשנים ה"יפות" שלו לפני. כשהוא היה שחקן "צעיר".

במשך שבע שנים (1999-2005) כל עונה הוגדרה מבחינתו כ"עונות פריצה", ולמרות אין ספור הזדמנויות משלל מאמנים שונים, תמיד הוא בסוף אכזב.
למעט חודשיים באמת יפים בתחילת עונת 2003, לא הראה בכל שאר הזמן ולו שבועיים רצופים של כדורגל יציב (כדורגל גדול הוא בקושי הראה אפילו לא שבת אחת).
שחקן שמעולם לא לקח אחריות, לא כבש שער חשוב באמת בכל אותם שבע שנים (בשונה משחקנים כמו בניון, יעקובו, רוסו, קייסי), ולמעשה לא הופיע למשחק חשוב אחד מחוץ לאותם חודשיים בתחילת עונת 2003 (בעיקר זכורים צמד המשחקים המביכים מול מאלמו, קבוצה ברמה של הפועל פ"ת של היום).
שחקן שהגיע לאנגליה נטו בגלל קשרים.
שחקן שחזר לארץ אחרי חצי שנה מביכה באנגליה, והצליח לסחוט משחר בתמורה לחימום היציע באנגליה, משכורות של פי שניים וחצי מאותה משכורות שהוא קיבל רק חצי שנה קודם מאותו יעקב שחר.

ועל השנים שלו במועדון אחרי שנת 2006, אין בכלל מה להרחיב.
º
נו באמת חשוב ללמד אותם מי היה קטן.. ממש.. אפשר לחשוב. נקסט.
18/10/14 18:04
יניב קטן תמיד היה אוברייטד, פרימדונאי וילדותי
18/10/14 18:03
3צפיות
היה לו מזל שהיו סביבו שחקנים מעולים שסחבו על הכתפיים שלהם את הקבוצה לתארים.
אחרי שחזר עם הזנב בין הרגליים מאירופה משום מה שחר החליט לתת לו משכורות עתק, וחוזים מובטחים לנצח.. לא ברור על מה עד היום.
לקראת המשחק נגד פ"ת
25/09/14 16:03
43צפיות
אבוחצירא ומויאל התמונת ההרכב, ייתכן שגם יוסי.
כפי שכבר נאמר פה בפורום תורג'מן לא היה טוב במשחק האחרון ולא חתך לצדדים לשטחים הפנויים שאידריסו יצר. אבל להחליף אותו באבוחצירא זאת לא בשורה גדולה...
מויאל ועטאא זה SAME SAME מבחינתי. הבעיה המרכזית שלנו היא שבין הקישור האחורי לקישור הקדמי יש בור עצום. או שנשחק עם שלושה קשרים קדמיים (ואחד ירשה לעצמו ללכת קצת אחורה), או שאחד הקשרים האחוריים שלנו ילך קצת יותר קדימה. נכון לעכשיו יש בקבוצה אחד שיודע לעשות את זה, בוקולי, והבעיה היא שהוא לא יכול לשחק יותר מ-30 דקות טובות. מבחינה הזאת נראה לי שסאלה מצטער מאוד שהוא ויתר כל כך בקלות על קוסנטנטינוס.
השאלה הגדולה היא תוך כמה זמן נתחיל לשחק עם דגני ושיימן במקום משומר וטוואטחה. לדעתי הרגע הזה הולך ומתקרב בצעדי ענק...
תורג'מן טוב מאבוחצירא בהרבה
25/09/14 19:04
27צפיות
שחקן שרץ על כל המגרש(אחד השחקנים הכי מהירים בליגה שלנו) שמייצר לעצמו מצבים,שמייצר לחברים שלו מצבים. לטעמי לשים אותו בתור חלוץ רחבה זאת טעות.  אני אישית הייתי מעלה אותו במקום חן עזרא.    אבוחצירא בגלל הכבדות שלו מוגבל רק לרחבה. ואם הוא לא מסוגל לעשות גולים מהמצבים שהחברים מייצרים לו מי צריך אותו בכלל? למה הוא בקבוצה מלכתחילה?
אלון תורג'מן הוא לא חלוץ
26/09/14 04:57
27צפיות
ואם להגיד את האמת, אני בכלל לא יודע מה הוא. אין לו משחק ראש בכלל (מה שיש לו מביך), אין לו תנועה נכונה ברחבה, הסיומת שלו לא משהו, האחד על אחד שלו לא משהו, הוא לא מסוגל להתמודד פיזית עם בלמים שבנויים נכון והוא לא מושך את ההגנה אליו כדי לפתוח עמדות. 

אבל הוא גם לא קשר התקפי. המסירות שלו בינוניות מינוס, הוא לא מסוגל לעבור קונוס והראיית משחק שלו ממש לא משהו.
אני באמת לא יודע מה העמדה שלו.

לגבי אבוחצירא - לבן אדם יש בעיית סיומת לא פשוטה מול השער. אני רק יכול להניח שזאת בעיה מנטלית ולא פיזיולוגית. היופי זה שאפשר לעבוד על זה. אני בספק אם זה יקרה...
בעיית סיומת מול השוער = לא חלוץ
26/09/14 14:28
21צפיות
אבוחצירא הוא פשוט לא שחקן ברמה של חיפה. זה פשוט וקל. הוא יהיה יופי של חלוץ בהפועל פ״ת או מ.ס אשדוד.
אם הוא כזה דחליל
26/09/14 15:35
25צפיות
אז איך הוא סיים את העונה שעברה עם 15 שערים?
לכל שחקן יש את העונה הטובה ההיא...
26/09/14 18:42
22צפיות
תראה, אתה יכול להסתכל על 15 השערים שהוא הבקיע בעונה הנוראית שעברה אלינו ולהסיק את מסקנותיך לגביו. אני מסתכל על דברים אחרים - קבלת החלטות שערורייתית, בעיטה לא טובה, משחק ראש מזעזע, תנועה לא נכונה. גם שלומי ארבייטמן סיים עונה אחת מלך השערים עם מעל 20 שערים, הוא לא היה חלוץ טוב לפני העונה הזאת ולא אחריה.
אז אתה מסכים שזאת היתה עונה טובה...
26/09/14 20:17
20צפיות
אם זאת היתה העונה הטובה היחידה שלו? את הנבואה נשאיר לאחרים
עונה טובה מאוד לחלוץ לא משהו בכלל...
26/09/14 20:23
19צפיות
בקבוצה מחורבנת עם מאמן גרוע... 

תורג'מן מהיר ?רץ?לאן הוא רץ?חלוץ של ג'ארב'ץ טיים
26/09/14 09:47
24צפיות
גם אבוחצריא וגם תורג'מן זה לא שחקנים לרמה של מכבי חיפה .תורג'מן נותן את הגולים שלו רק שנגמרת העונה ואין לחץ חלוץ בינוני מאוד שלא ניחן באיזה כישרון יוצא דופן.מי שמהלל אותו כל הזמן זה שלמה שרף מכיוון שהוא בא מטוברוק חוץ מזה לדעתי זו הבעיה שלנו בהתקפה אין לנו מספיק איכות לעומת מכבי ת"א
אתה מדהים אותי
27/09/14 11:22
24צפיות
תורג'מן חלוץ של גארבץ טיים שאין לחץ האפס נותן גולים ..במשחק נגד ביתר נעלו את חן וראיוס והוא בכלל לא בא לידי ביטוי אגב אין לבחור 1 על 1 אין לו מהירות יוצאת דופן יש לו קצת מכל דבר הוא בינוני מאוד.המזל שלו ששלמה שרף שומר עליו בתקשורת אחרת היה נחתך ממזמן.תמיד במכבי חיפה הרכש בהתקפה היה תמיד אטרקטיבי ופתאום הביאו את הפח..לדעתי יהיה קשה מאוד עם איכות כל כך דלה בחלק הקדמי לקחת אליפות
אה בטח בטח
27/09/14 12:44
21צפיות
סאלה הרכיב אותו נגד בית"ר בגלל שלמה שרף.....
נראה איך מכבי תיראה מחר....
27/09/14 18:39
32צפיות
אם היא לא "תפציץ"...אז ניתן לסגור את העונה מוקדם מהצפוי....
כדאי להסתפק בנצחון צנוע
27/09/14 20:38
25צפיות
אחרת השתן יעלה לראש לשחקנים, כפי שקרה אחרי הנצחון על סכנין והרעש התקשורתי שנלווה אליו. חן עזרא הרגיש שהוא מלך העולם וג'עבר עטא כבר ראה את עצמו מככב בסלטיק... עם נצחון ענק יבואו הכותרות ואיתן החזה הנפוח... זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים מול הצהבת הדוחה
וזה מתחזק אחרי המשחק העלוב של בית"ר ירושלים
27/09/14 23:13
27צפיות
היום בעכו.
הפסדנו לקבוצה בינונית ומטה, עם שחקנים סוג ג' שקובצו לקבוצה ומשחקים על אדים דלק של התלהבות ותמיכה פנאטית של קהל. הפועל עכו הייתה צריכה להביס היום את בית"ר ירושלים וגם עכו היא קבוצה ברמה נמוכה.
ההפסד לבית"ר היה עניין מנטאלי בשילוב טעויות טאקטיות של מאמן ושתן שעלה לעזרא (ואולי גם לראיוס) לראש. אני חושב ומצפה שיוסי יחזור להרכב וייקח על עצמו את ההנהגה וישפר את העניין המנטאלי. יוסי הוא ווינר, יש לו ביצים וגם אם לא נשאר לו הרבה כדורגל, מנטאליות יש לו ואת זה אנחונ צריכים.
º
28/09/14 00:40
7צפיות
º
spot on!
28/09/14 16:34
15צפיות
אל תנפחו את בלון הציפיות
27/09/14 23:38
30צפיות
מכבי חיפה של השנים האחרונות לא מנצחת משחק כזה.
ולא ראיתי הרבה שינוי בנתיים.. אז לכל המדמיינים 5-0 וכאלה.. נסו לדמיין 1-0 נגדנו במחצית, יותר קל לא? 

אני לגמרי בעד המאמן הזה אבל יש דברים הזויים. מה אבוחצא עושה אצלנו ובאיזה פרמטר בדיוק הוא עדיף על גוזלן?
למה התעקשו להביא את דגני בטרייד גדול עם הפועל (היה שחקן הרכב שם עד לפני חודש) והוא כבר כמה משחקים מחוץ לסגל בכלל..

הלוואי ונראה עונה גדולה שבסופה אליפות, אבל עד אז - תזכרו מאיפה בנו ומה עשינו בשנים האחרונות. קצת צניעות.
אליפות לא נראה
28/09/14 12:57
25צפיות
לצערי הרב הצהבת הזיהומית רחוקה משאר קבוצות הליגה הרבה יותר מכפי שהייתה בעונות האחרונות. העליונות שלה מוחלטת ובלתי ניתנת לערעור. המאמן שלה משחק עם מחשבה וניסיון של קטלוני. יש לו ארבעה חלוצים בסגל והוא לא פותח עם אף אחד מהם... שיטת ברצלונה - לפחות בכל מה שקשור לטקטיקה - עובדת יפה מאד. גם מכבי חיפה יכולה - להערכתי לבנות את עצמה כך, אלא שאין לה כרגע את שחקן הקלאץ' שעושה כל דבר ויכול לכבוש 25 שערים בעונה מעמדה בלתי מוגדרת, כמו שעושה ערן זהבי. חלוץ 9 קלאסי מזמן עבר מן העולם, אבל זו השיטה היחידה שכרגע הולמת את מכבי חיפה. היא לא אידיאלית ואפילו די פרימיטיבית, אבל זה מה שיש ועם זה נגיע - אולי - למקומות 4-2.
אני מקווה שבשנה הבאה יפול האסימון - לבעלים או למאמן - שמכבי תל-אביב המחליאה הביאה לשינוי בכדורגל הישראלי וכל עוד לא ילמדו ממנה, לא יצליחו להדביק אותה. וזה לא רק כסף!!!
טוב סיכום המשחק
28/09/14 22:15
26צפיות
ראיתם את הרבע שעה האחרונה? ככה בדיוק אני רוצה את עזרא כל העונה.  אחד שלא מחפש רק להיות מסי אלא גם מרים את הראש,מוריד את האגו, ולוקח מנהיגות.   רוב המשחק הוא היה חושך, וגם ה"בישול" שלו לתורג'מן היה בכלל ניסיון פתטי שלו לבעוט.

ראיוס כהרגלו היה אפור. למעט המסירה שהובילה לשער של תורג'י הוא לא עשה יותר מדי. שום מסירת עומק,שום דאבל פס.  לא מועיל כהרגלו.

גם בניון למעט הנגיחה שלו למשקוף לא עשה יותר מדי. אני מקווה שזה רק כי הוא חוזר עכשיו מפציעה.

מיצ'ל במשך חלש מאד. מעבר לזה שהוא לא תרם שום דבר בהתקפה, הוא גם עשה הגנה גרועה,בין היתר גם היה בין האחראים לשער של פ"ת.

לגבי עמאשה,אני כתבתי פה השבוע שהוא זה שצריך להיות חלוץ המטרה ולא אבוחצירא. היו הוא נכנס למשחק,וחצי דקה אחרי מביא שער.  ברוך שובך הביתה גבר.

על קינן ומשומר כבר דובר פה מספיק.

קינן לא אשם בשער
01/10/14 16:25
14צפיות
מי שמסר לו (מיצ'ל?) אשם בשער.
זה שקינן איטי ולא השיג את החלוץ, זה כבר שיר אחר.

מסכים
01/10/14 21:31
12צפיות
קינן לא אשם בשער - וגם אם כן זה יכול לקרות לשחקנים טובים ממנו. עם זאת, קינן לא ראוי לשחק כדורגל. לדעתי הוא צריך היה כבר בגיל ילדים לבחור במקצוע אחר לחיים, אבל לצער כולנו הוא בחר בכדורגל. אז אולי הוא לא אשם בשער הזה אבל הוא אשם בטעות שעשה בנעוריו, עליה אנחנו משלמים היום תודות לעיתונאים עלובי נפש שדואגים לכך הוא ישחק. דקל קינן משחק רק בגלל העיתונאים ולא בגלל שום סיבה אחרת!!
בוודאי שקינן אשם, הוא חושב לאט ומגיב לאט
02/10/14 00:01
13צפיות
נכון שמיצל סיבך אותו. זאת בעיה אחרת שאני מדגיש מתחילת העונה - לא ראיתי שום דבר חיובי ממיצל. אנשים שלא רואים משחקים כנראה, מדברים על טאצ' מסקרן. בחיי שזו מחמאה מוזרה.

ולעניין, כן הוא סיבך אותו אבל המיקום של קינן היה נורא, התגובה שלו מבולבלת ומהוססת. ההדיפה הגמלונית של הכדור לרגליים של היריב וכמובן חוסר היכולת להשיג אותו עקב איטיות וכבדות מולדת.
זה לא שלא היה לו סיכוי להגיע לכדור שנמסר אליו ואז האשמה היא רק של המוסר.
אנחנו מדברים על 40 מטר מהשער שלנו כן? זה פשוט מצב שלא יכול לקרות בכדורגל, אפילו כמו שלנו.
הבעיות העקיריות של מכבי חיפה
26/09/14 09:44
35צפיות
שלום לכולם.
התחיל בהגנה .
2בלמים מאוד איטיים דקל זה לא אותו דקל שכולנו מכירים הבחור בן 30 כבר נורא איטי .ואדין צוצאליץ שכל משחק שווה גול נגדנו לדעתי הבעיה ששחקן שגדל כקשר אחורי מאוד יתקשה כבלם וזה מה שקורה. במרכז המגרש אם תעשה טעות היא לא תהיה משמעותית כמו שתעשה אותה ברחבת 16
קישור אחורי אני חושב שמיצ'ל זה בול פגיעה אחלה שחקן לידו חייב לשחק קובי מויאל עם כל הכבוד לעטא ג'אבר נגד קבוצות עם קישור חזק במרכז אין לו בחיים מקום ב11.
בעיה נוספת בחלק התקפי מנחם קורצקי עשה נגדנו מהלך גדול סגר חזק את ראיוס ועזרא ושיתק את החלק ההתקפי ולא בעטנו למסגרת בכלל. פה יש לנו בעיה לדעתי אלון תורג'מן ושמעון אבוחצירא זה לא שחקנים ברמה של מכבי חיפה. אלון תורג'מן אני מכנה אותו שחקן ג'ארבץ טיים מכיוון שתמיד שצריך אותו במשחקים גדולים או בתחילת עונה שחייבים את הגולים ומוציא לפועל בהתקפה הבנאדם לא מופיע. מתי הוא כן יופיע מתי שלא ילך ונסיים את העונה ולא יהיה לחץ הוא את הגולים שלא יתן לכן אנחנו צריכים קילרים מוכחים בהתקפה ולא איזה ילד ששלמה שרף אומר עליו שהוא שחקן.
אגב קראתי כבר שמטנפים כבר על אידריסו חברה זה שחקן מוכח בבונדסילגה אל תהיו כמו בתקשורת העלובה שלנו שממלכים שחקן ביום ולמחרת עורפים לו את הראש.
זה שחקן רוצח ברחבה אבל רק אם הקשרים ידעו להכניס לו את הכדורים הנכונים.
לירן .
דקל זה לא אותו דקל שכולנו מכירים
26/09/14 10:14
26צפיות
איזה דקל כולנו מכירים? אני מכיר את אותו דקל מאז שעלה מהנוער... שחקן שמשחק על דלק של עיתונאים מקומיים. מעבר ליחסי ציבור אין לבחור שום דבר שקשור לכדורגל. אני חוזר וטוען שעם אינטליגנציה כמו שיש לו הוא היה יכול לעשות קריירה יפה מאד במקצוע חופשי כזה או אחר - לא בכדורגל!
לגבי כל השאר - אתה צודק בהחלט. מכבי חיפה יכולה להצליח (ולהצליח הכוונה לתת הנאה לצופים. אליפות אי אפשר לקחת בתנאי נחיתות כאלה מול הצהבת הזיהומית) רק אם תשחק עם חמישה קשרים, משחק אגפים מהיר וחלוץ רחבה אחד.
הגנה איכותית פירושה להחליף שני בלמים וזה לא יקרה במהלך העונה. צריך לקוות שעם חמישה קשרים נוכל להחזיר שני גולים על כל אחד שנחטוף ... ונחטוף בכל משחק, כולל מול הנמושות...
סלח לי
26/09/14 15:18
27צפיות
אבל על סמך מה כבר קבעת שתורג'מןן הוא "שחקן של גארבג' טיים".למה כמה עונות הוא עשה בחיפה בתור שחקן פותח שאתה כבר מצייר לו תמונת פרופיל?  הבן אדם כולה 3 עונות פה,כאשר רק בעונה האחרונה הוא הפך לשחקן מרכזי.      על דקל קינן אפשר כבר לפסוק שאין לו שום כישרון כי הוא כבר בן 30 וב-10 שנים שהוא משחק ניתנו לו מיליון הזדמנויות להוכיח את עצמו והוא בזבז את כולם. כנ"ל משומר שהוא אפילו יותר שנים ממנו.  תורג'מן רק בן 23, לא יודע גארבג' טיים לא גארבג' טיים,את הכישרון ראינו שיש לו.  
שחקן חלש ממה אתה מחזיק בדיוק
27/09/14 11:29
18צפיות
לא פיזי לא מהיר לא טכני יש לו קצת מכל דבר שזה עושה אותו בינוני במקרה הטוב ..עם שחקן כזה בחיים לא תיקח אליפות הוא לא מספיק איכותי ואין מה לעשות..
אני דווקא לא חושב שהבעיה בהגנה שלנו נובעת מהבלמים
26/09/14 18:48
21צפיות
אתה יכול לקחת אליפות עם בלמים איטיים גם בגרמניה. הבעיה שלנו היא שאין לנו מגנים ואז האיטיות של הבלמים נחשפת. תוסיף לזה את העובדה שהקישור האחורי שלך לא בכושר משחק (עלה לנו כבר בשלושה שערים העונה) ויוצא שיש לך בקבוצה רק שני שחקני הגנה החל מהדקה ה-55.

אם היו לנו שני מגינים סבירים שעושים הגנה סבירה, צמד הבלמים שלנו (וגם אם תשים שני הולמס במקום קינן וצ'וצ'ה זה לא ישנה) לא היה מופקר פעם אחר פעם במשחק.

יש לנו בלמים בסדר גמור (קינן בסדר לליגה, צ'וצ'ה הוא בלם מצוין), מה שאין לנו זה משחק הגנה.
הבעיות העיקריות הן בהגנה
27/09/14 18:40
14צפיות
אין לנו שחקנים "מגינים" ברמה טובה...לפחות עד כה.....
צחקתם על הביקורת שלי על בניית הקבוצה וראינו מה הם שוים
25/09/14 21:15
33צפיות
הגריאטריקוס החיפאים התפרקו מול הדחלילונים של בית"ר ירושלים..
משחק עלוב שהראה בדיוק מה שטענתי פה לכל אורך הדרך: הקבוצה לא מחורבת.

אז בסדר קניתם את השטויות של יוני הללי וכתבי החצר של שחר שמפזרים אופטימיות
כדי להקפיץ מנויים אבל תכלס הקבוצה בלי שלד של שחקנים מחוברים שמנהיגים 
ובניון לא מתאים כקפטן
º
*מחוברת כמובן. ואם לא תהיה, תהיה מחורבת
25/09/14 21:16
11צפיות
קצת פרופורציה
26/09/14 00:07
24צפיות
בניון בכלל לא שיחק נגד בית"ר אז אי אפשר לומר אם הוא מתאים או לא מתאים עדיין.

הפסדים היו גם בעונות האליפות הכי גדולות, לא קרה כלום, צריך לתת לקבוצה לרוץ ואז לשפוט.

קצת פרופורציה.
º
טוב לדעת שכל אימפריית הרכש של שחר תלויה בשחקן אחד שנפצע הרבה
26/09/14 05:24
13צפיות
ומכבי עם ה-90 מיליון לא תלויה בזהבי?
26/09/14 15:26
20צפיות
ובאר שבע לא תלויה בבוזגלו?

אין מה לעשות,אתה לא באיירן מינכן שיש לך תקציב להביא 6 תותחים בהתקפה ולחלק את הנטל בין כולם.
מכבי תל-אביב או הצהבת הזיהומית
26/09/14 15:53
22צפיות
אפשר גם "המאמי של אופירה" או "הקבוצה שיש לה מדינה" אבל בשום פנים ואופן לא "מכבי". בטח לא בפורום של אוהדי מכבי הנכונה והיקרה שלנו...
אני תמיד נופל בזה ותמיד מעירים לי
26/09/14 16:07
22צפיות
זה הרגל מגונה כזה, אני מנסה להיגמל ממנו
אני מבין שזה קשה למי שלא נולד ו\או גדל בחיפה
26/09/14 17:25
24צפיות
אני גם יכול להבין את אלה שלא רואים בזה עניין כלשהו, אבל עבורי השימוש בתואר "מכבי" כמוצמד למכבי תל-אביב משמעותו היא "אנחנו ואפסינו עוד". כמי שאוהד מילדות קבוצה אחרת שקרויה מכבי, וכמי שחווה תקופות יפות פחות בהיסטוריה של המועדון הזה, וראה אותו חוזר לחיים ותופס את המקום הראוי לו בספר ההיסטוריה של הכדורגל הישראלי (ולא בהכרח תודות ליעקב שחר - המהפך החל כמה שנים טובות לפני שהוא רכש את המועדון, והוא רכש אותו בגלל הסיבות שאני אוהד אותו) אני מתקשה לקבל את זה. מכבי חיפה היא לא פחות מכבי מהמועדון היהיר והמתנשא מתל-אביב, לא פחות הישגי ממנו ולא פחות שורשי ממנו בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי. נכון, ירדנו ליגה ולא הגענו ליותר מדי הישגים עד 1984, אבל תמיד היינו שם - עם אלפי אוהדים שנוסעים לכל מקום בארץ (בלי לראות אליפות!), שמנהלים מועדון למופת (עם נכסים בשווי שעולה פי ארבע על אלה שעומדים לרשות הצהבת הזיהומית) ועם לא פחות גאווה וכבוד.
לצערי הם על הסוס עכשיו. זה עושה לי מרה שחורה. זה לחלוטין לא חביב בעיני אבל זה קורה וצריך לעבור את זה. ביטול היהירות התל-אביבית, חיסול הזיהומיות הצהובה שלה - לפחות בפורום הזה - יכולים לעזור להתגבר על הסיטואציה המרה שבה הם מסתכלים עלינו מלמעלה. לפיכך, הם לבטח לא ראויים להיקרא מכבי בשום מקום, בטח לא כאן.
0:1 זה נקרא אצלך התפרקות?
26/09/14 15:23
22צפיות
בית"ר קבוצה טובה,וממש לא "דחלילונים". חיפה במשחק לא טוב,ואני בטוח שסאלה שטף היטב את השחקנים בחדר ההלבשה.  אבל קטסטרופה זאת לא היתה.  כמו שכתבתי,לדעתי מרכז ההגנה שלנו דווקא היה בסדר,למעט הגול.  הפועל עם ההגנה שלה היתה מקבל מבית"ר חמישיה.

ואני לא יודע על איזה "קניתם את השטויות של הללי" אתה מדבר לעזזל? אני שמעתי פה המון ביקורת בטרום העונה. אני עצמי העלתי פה בפורום כמה סימני שאלה.

ושוב,כולה משחק אחד. נדבר אחרי המחזור השמיני
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה