לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

מישהו שם לב לתפקוד של יוסי בניון במשחק האימון אמש?
19/07/15 16:11
43צפיות
הוא שיחק באגף השמאלי ולא מאחורי החלוץ, כפי שהיה צפוי... האם יש בכך אמירה של רוני לוי? האם הוא מכין את הקרקע לשחקן זר שיתפוס את העמדה מאחורי החלוץ (כפי שצריך היה להיות גם העונה עם רובן ראיוס)? אם זה כך - ואני בכלל לא בטוח - אולי בעיית יוסי עתידה להפתר במהלך העונה? אולי מהקו אל הספסל הדרך תהיה לא רק קצרה יותר אלא פוגענית פחות מבחינת הכוכב הגדול? זאת ועוד - אם יוסי הסכים לשינוי בתפקוד - גם בכך יש נחנה גדולה.
ועוד על אתמול - קבוצה נירפית מאד הייתה שם במחצית הראשונה... שוב הוכח שמשומר לא ראוי לשחק במכבי חיפה (ולדעתי בכלל בקבוצת כדורגל) והוכח (לא יודע אם שוב אבל לא משנה...) שעדיף ילד שגדל בנוער  שלנו (עטא ג'אבר) על פני חמישה שחקני רכש...

ולסיומת - בלי חלוץ 9 קלאסי וקשר 10 קלאסי ובלם 5 קלאסי אנחנו נראים כמו האוסף המקרי שמסתובב כאן כבר ארבע שנים. יביאו שלושה זרים למשבצות האלה - אולי נראה טוב יותר.
זר אחד כבר יגיע
19/07/15 21:18
48צפיות
וזה ואליינטה שהדאגה איתו סיימה לסחוט לנו את המיץ. הבנתי ש2 קשרים מועמדים, לא יודע איזה סוג של קשרים. חלוץ כנראה גם יגיע כי זה מה שרוני לוי רוצה, למרות שלדעתי זה מיותר לגמרי (אלא אם כן הוא מתכוון לשחק עם 2 חלוצים וללא שחקני אגף, וגם אז בתנאי שלפחות 2 צעירים יוצאים להשאלה).

בקיצור השחקנים יגיעו, לזה אני לא דואג. אני דואג שיחתימו אותם על עיוור כמו בעונות הקודמות.
º
סאגה*
19/07/15 21:43
9צפיות
החתמה על עיור
21/07/15 20:13
33צפיות
דרינצ'יץ' נראה די רופס למען האמת. אולי אני שופט אותו מוקדם מדי והוא יפרוץ... אני זוכר שכשפראליה הגיע אלינו, במשחקים הראשונים לא הבנו בשביל מה.. אחר כך כבר התחלנו להתגאות ששחקן בקליבר כזה משחק אצלנו!

אתמול שוב זעק החיסרון בשחקן איכותי מאחורי החלוץ, ויוסי הלך לאיבוד כשהוא היה באמצע ולכן ירד אחורה להתחיל את המשחק משם.
הקבוצה בינונית למדי - למרות הניצחון על נוריץ' (שתרד לליגת המשנה במהירות ובבטחה!) - אבל עם שחקן מרכז שדה איכותי מתחת לחלוץ שמכניס כדורי עומק (ראיוס אמרנו כבר?!?!) אנחנו יכולים בהחלט להתמקם במקומות 4-2.

ועוד מילה לסיכום מחנה האימון
27/07/15 18:28
15צפיות
שמן הסתם אקרא אותה בעצמי לבד בחושך מפאת המוני המשתתפים בפורום...
על אך שנראית חותמת "רוני לוית" על האופן שבו הקבוצה מתפקדת על המגרש, והצעקות שלו כמו גם התגובות המהירות של השחקנים אליהם, מלמדות שאכן יש כאן בעל בית ולא סמרטוט רצפה, עדיין קורים דברים משונים שאינני מבין אותם... למשל, יסויפוביץ' לא משחק בכלל על אף שכל בר-דעת שעיניו בראשו רואה שאין פרמטר אחד בספורט המכונה "כדורגל ישראלי" שבו הוא לא עולה על משומר, ובכל זאת משומר עדיין משחק בהרכב וכשמחליפים אותו מרכיבים ילד ששחר הביא כדי לגזור עליו קופון... זו ההתנהלות מצידו של המנהל המקצועי שגורמת לנו בחילה כבר כמה שנים טובות...

גם העיתונות האוהדת שדקל קינן זוכה לה, כדי להכין את הקרקע למלחמה שינהלו העיתונאים נגד הבלם הזר ובעד המאמי שלהם.. גם כאן נראה לי שרוני לוי מקבל תכתיבים אבל אולי אתבדה... (ולא שדגני הראה משהו מיוחד במחנה הזה - להיפך, הוא היה החוליה היותר חלשה בקבוצה)

נקודה שלישית וחמורה לא פחות - טוואטחה. שחררו את שיימן על לא עוול בכפו מתוך מניעים עסקיים של שחר בלבד. הביאו את סאן מנחם כי הוא כנראה עולה פחות... מסתבר שבלי קשר למחיר, הוא מזכיר יותר את שיימן בחכמת המשחק מאשר את טוואטחה, ובלכ זאת טוואטחה הוא באנקר בהרכב מאון סיבות לא מקצועיות של המנהל המקצועי...

דברים טובים - שכטר נראה חד יותר, אם כי לא הייתי בונה עליו; בניון אפקטיבי יותר באגף השמאלי; עזרא מוסר יותר מאשר דוהר; סטויקוביץ' יציב מתמיד; וזהו - לא הרבה יותר לכתוב עליו הביתה ולכן - נא לא לפתח צפיות. זו תהיה עונה דומה מאד לזו שעברנו...
משומר זאת תעלומה בפני עצמה
27/07/15 23:41
14צפיות
עוד 50 שנה תהיה התיישנות ויחשפו את הפרוטוקולים המלאים של צ'יזיק וכולנו נגלה איך השום כלום הזה שרד בהרכב כל כך הרבה שנים.
בקשר לרוני-דקל
28/07/15 00:23
11צפיות
יכול להיות שרוני זוכר לו חסד נעורים. למי ששכח קינן קיבל לראשונה מקום בהרכב של הקבוצה כשרוני לוי אימן, ולמרות החסרונות המאוד בולטים לעין שלו, הוא היה הבלם הישראלי הכי טוב שאפשר למצוא.

קינן הוא כנראה תוצאה של ההתפתחות של המשחק. מעין דינוזאור. מה שפעם התאים בשביל לשלוט בנישה שלו היום לא מספיק בשביל להיות בלם לגיטימי אפילו בליגה שלנו. אולי לרוני יש עוד תקווה להחזיר את דקל הישן - אני בספק אבל הלוואי. בסופו של דבר כנראה שואליינטה ודגני יהיו צמד הבלמים שלנו לעונה הקרובה.

משומר זה הרבה מעבר לעניין המאמן, בדיוק כמו טוואטחה. אין מצב שארבעה מאמנים שונים לא רואים את מה שכל אדם אחר רואה בצורה כל כך ברורה.
טוואטחה
28/07/15 21:44
3צפיות
הוא הדוגמא השקופה ביותר להתנהלותו של מנהלנו המקצועי. שיימן וסאן מנחם ואפילו עלא געפר מהנוער עולים עליו בחכמת המשחק וביכולת ההגנתית ובכל זאת הוא משחק ואחרים מושאלים... לשחר יש אינטרס אישי עם טוואטחה והאוהדים צריכים לסבול את זה...
משומר לא נראה סיפור אחר ואצל יוסי בניןן זה ממש עניין גלוי ומוצהר...
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
16/07/15 11:12
2צפיות
|פרח|מחפשים עבודה? מתלבטים מה לכתוב בקורות החיים?
בפורום דרושים עובדים תוכלו לקבל הכוונה מלאה בדרך לעבודה המושלמת עבורכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באיטליה? מתכננים מסלול הטיול ברומא ויש לכם בתלבטיות?
בפורום טיולים לאיטליה תמצאו את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|כסף|יש לכם שאלות בתחום הבנקאות? נתקלים בקשיים מול המערכת הבנקאית?
בפורום תביעות בנקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|נורה|מעצבים מחדש את הבית ומתלבטים לגבי תאורה? מעוניינים לדעת מהו סוג התאורה החסכוני ביותר עבורכם?
בפורום ייעוץ תאורה תמצאו את כל המידע הנחוץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|אופניים|חולמת על אופניים חשמליים? שללו לך את רשיון הנהיגה ואתה מחפש דרך נוחה להתנייד?
בפורום אופניים חשמליים תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|מחשב|עומדים לפתוח עסק חדש? יש לכם שאלות לגבי הגדלת רווחים?
בפורום עסקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:

|@|מתלבטים לגבי מכשיר שמיעה? מעוניינים לדעת מהו המכשיר שמתאים ביותר עבורכם?
בפורום מכשירי שמיעה תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
המועדון הזה ירד מהפסים
14/07/15 21:11
59צפיות
אין פה ביקורת על עצם ההתנהלות במו״מ עם ואליינטה. יכול להיות שהוא באמת דורש סכומים שהוא לא שווה. רק דבר אחד לא הבנתי: למה לעזאזל לפרסם שיש סיכום? ממתי קודם יורים ואז מסמנים מטרה? ואם זה לא מספיק, עכשיו מפורסם גם על בלם שייבחן במחנה האימונים, במקביל להמשך המו״מ עם הספרדי. כאילו לא הספיק השרירים שעשינו ליריבות ולאוהדים שלנו, עכשיו צריך להפגין שרירים גם מול השחקנים שאיתם אנחנו מנהלים מו״מ. ומילא אם באמת היו שרירים...

כל זה קורה אגב לא בוואן, לא בספורט5, לא בוואלה ספורט, לא בידיעות אחרונות. זה קורה כאן מתוך המועדון, הכל אפשר למצוא בעמוד הפייסבוק הרשמי של הקבוצה.

איבדנו את זה.
º
זה רק סימפטום. הכתובת על הקיר כבר מזמן...
14/07/15 23:27
15צפיות
אם יש משהו שמאוד מאוד לא ברור לי בעונת המלפפונים הנוכחית
07/07/15 11:12
73צפיות
היא איך יכול להיות שאנחנו באטרף להחתים חלוץ זר ובלם זר (בנוסף לסטויקוביץ', ואליינטה ודריניצ'יץ') ואף אחד לא רואה את החור האדיר בקישור הקדמי שלנו. אנחנו באמת הולכים להתבסס רק על חן עזרא ועל יוסי בניון במשך כל העונה הבאה? או שרוני לוי הולך לשחק עם 3 קשרים אחוריים וקשר קדמי אחד בלבד? רק לי זה ברור כשמש, בדיוק כמו שהיה ברור בעונה הקודמת שחסר לנו באופן בהול קשר 50-50 שיחבר בין החלק האחורי לקדמי, ובחלק הראשון של העונה גם חלוץ אחד נורמלי בסגל?
דרינצ׳יץ׳ אמור להיות השחקן הזה
07/07/15 12:59
44צפיות
אני כמעט בטוח שלוי ישחק על 3 קשרים, השאלה איך תראה החוליה הקדמית: בניון ועזרא/עטר באגפים, או בניון מתחת לחלוצים (כנראה עטר ושכטר/חלוץ זר)

אני מסכים איתך שזר יהיה נחוץ יותר לעמדת הקשר התקפי מאשר לעמדת החלוץ. עטר, שכטר וגוזלן זה מספיק לדעתי.
אני לא יודע כמה דרינצ'יץ' יכול לעשות את זה
07/07/15 16:18
46צפיות
ממה שראיתי הוא שחקן עם יכולת מסירה ארוכה טובה ובעיטה טובה מרחוק, מזכיר מאוד את ידין בתקופות הטובות שלו. אבל הנעת הכדור שלו לוקה בחסר והמסירות הקצרות שלו לא ממש מדויקות (אחוז דיוק די נמוך - 79%). בקיצור, הוא הרבה יותר קשר אחורי מאשר קשר 50-50. ונניח שהוא 50-50, בניון ועזרא הם הקשרים הקדמיים היחידים בסגל שלנו (תקנו אותי אם אני טועה), ואנחנו מודעים לעניין הפציעות של בניון... זה ממש לא ברור למה בקבוצה לא לחוצים מהעניין הזה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4666153,00.html
זה בערך מה שאני מצפה מקשר 50-50
07/07/15 20:11
36צפיות
שידע להעביר את הכדור במהירות מהגנה להתקפה. אם הוא יודע גם לחלץ כדור זה בונוס אבל זה לא הופך אותו ל״גרזן״.

נראה כמו מה שציפינו מראיוס להיות. מקווה שזה מגיע ללא פוזה וללא אופי של פרימדונה.
זו אחת הסיבות לכך
07/07/15 21:00
37צפיות
שאני צופה עונה מאכזבת ביותר.
זה לא שרוני לוי לא מודע לבעיה הזאת, אבל עומדות בפני שתי מכשלות בדרך לפתרון:
א. יעקב שחר הוא זה שקונה, מוכר ומשאיל שחקנים לפי עקרונות עסקיים שנהירים רק לו, ולכן אם לא יהיה כסף או ששחר יחליט להשקיע בקשר אחורי עשירי, בנוסף לתשעה שכבר חתומים, הרי ששום דבר לא יעזור לרוני יקירנו....
ב. יוסי בניון... יוסי בניון... יוסי בניון... וכל המוסיף גורע!
"לצפות לעונה מאכזבת" זה אוקסימורון
08/07/15 21:30
31צפיות
כי אתה לא יכול להתאכזב ממשהו שציפית שיהיה מאכזב.

מסכים איתך כמובן,בעיקר עם סעיף ב', על כל מילה ומילה בו
מאז שאלישע לוי דרך בקבוצה שלנו
10/07/15 09:39
46צפיות
אנחנו פותחים כל עונה ללא אימון, ללא מחויבות לסמל ועם שחקנים שלא משחקים בעמדות שלהם. אם יש דברים שאני יודע בוודאות שלא יתקבלו השנה בצוות האימון שלנו זה שחקנים לא מאומנים, לא ממושמעים וללא מחויבות לסמל. רוני לוי הוא, כנראה, הדבר הכי קרוב למאמן אמיתי בישראל וזה כבר שיפור עצום במצבנו, עוד לפני שהעונה החלה.

אנחנו צריכים קודם כל חלוץ. יש לנו בעיה אקוטית להכניס כדורים לרשת וזה משפיע על כל המערכת לשלילה. אנחנו צריכים שחקן שיבוא ויכניס כדורים לרשת, לפני קשר, לפני בלם ולפני כל הדיונים על בניון. צריך שיהיה שחקן שכולם ידעו שיכול לכבוש, גם אם עטר פצוע, גם אם יוסי פצוע וגם אם שכטר חלוד כמו סוסיתא.

אחרי שיביאו חלוץ יהיה מעניין לראות עם מי רוני לוי מתכוון להריץ את הקישור. יהיה מעניין לראות אם הוא יתן את המפתחות לשחקן נוער / מושאל או שיביאו שחקן זר לעמדה.
נוער נוער
10/07/15 10:47
34צפיות
צפיתי במשחק האימון אתמול. לא קנה מידה להרבה דברים אבל בכל זאת יש מה להבין כבר עכשיו. יוסיפוביץ' ומנחם עולים על משומר ועל טוואטחה כמגינים, אין קשר עושה משחק ואין חלוץ רחבה. יפתרו אלה אפשר יהיה לדבר על עונה שונה.
יש לי אחלה פתרון לבעיית הקישור שלנו
10/07/15 12:57
31צפיות
קוראים לו שלומי אזולאי והוא שחקן בית שלנו שנדד עד שהגיע לבית"ר ירושלים. הגיע הזמן להחזיר אותו הביתה.
מסכים מאוד עם הפסקה הראשונה, פחות עם השניה
10/07/15 14:53
36צפיות
הצורך בחלוץ שיודע לכבוש אף פעם לא נגמר. אם עטר יפצע? ומה אם גם החלוץ שתביא יפצע גם הוא? בסופו של דבר יש כאן את עטר, שכטר, גוזלן והירש ואני חושב שכולם חלוצים טובים/יכולים להיות טובים בסיטואציה מסוימת וכולם שווים רוטציה אצלנו. אם נתחבר לפסקה הראשונה שלך, אני לא הייתי רוצה לחזור לתקופת אלישע לוי אז שיחקנו עם 2 חלוצים בהרכב (אחד מהם באגף), עוד שניים על הספסל ועוד שלושה ביציע. אין צורך. 2-3 חלוצים זה לגמרי מספיק בקבוצת כדורגל מודרנית, לנו יש מעל ומעבר.

הרבה יותר מפריע לי שכל היצירתיות בקישור ההתקפי שלנו כרגע תלויה בשתי משענות קנה רצוץ: אחת היא הבריאות של יוסי בניון, והשניה היא המוח של חן עזרא.
חד משמעית
10/07/15 17:13
33צפיות
חלוצים כמו הירש, גוזלן ואפילו וייסמן ועואד מהנוער יכולים להגיע להזדמנויות מול השער אם יהיו לנו שחקני אגף טובים ושחקן קישור התקפי שמוסר קדימה.
באגפים ריאן, עטר, עזרא ואפילו שכטר יכולים להיות פתרון לא רע. מה שנשאר לנו זה שחקן שיכניס כדור פנימה. המנהל המקצועי שלנו הבטיח את התפקיד הזה ליוסי בניון. אחרי הפרידה מראיוס, אין ליוסי שום תחרות בתפקיד הזה, וזה החשש הגדול ביותר שלי מהעונה הקרובה. יכול להיות שאם לוי יתן לערן ביטון קצת יותר דקות, נצליח לגדל לנו אחד כזה. הבחור יודע לנוע בלי כדור, יש לו בעיטה טובה מאד ממרחק והוא לא פחדן... הייתי נותן לו צ'אנס אבל אני לא בטוח שעל חשבון זר איכותי.
אני גם מאד מקווה שיגיע בלם איכותי זר כדי שנוכל להעביר את דקל קינן לכל מי שיחפוץ בו וכמובן מייחל לכך שלוי יושיב את משומר על הספסל ויתחיל לבנות את יוסיפוביץ' כמגן הימני העתידי של מכבי ושל נבחרת ישראל!!
והסאן מנחם הזה - יש לו את זה!!!
º
ערן ביטון בכלל בסגל? בדיוק באתי לבדוק מה קורה איתו
11/07/15 13:05
11צפיות
º
הוא בסגל
11/07/15 14:29
14צפיות
כנראה שגם קריאף יהיה בסגל
12/07/15 16:19
32צפיות
ויקום מי שסביר לכל העולם ואשתו, מה מותר הקריאף על הנוער שלנו? מדוע הוא - או לחליפין קובי מיואל - יותר מוצלים ממה שמיוצר בבית הספר לכדורגל שהאדמו"ר ירום הודו, הקים במו כספו? אין שום תשובה לכך מלבד רצונו של המנהל המקצועי להמשיך ולספסר בשחקנים, כאילו שום דבר לא קרה בחמש השנים האחרונות וכי עדיין כל קנייה שלו היא בול פגיעה. מה שיקרה זה שקריאף, שהוא ילד נחמד אבל שחקן בינוני מינוס, יתייבש על הספסל או היציע, תוך כדי כך שהוא מוציא לגלות עוד שני שחקני נוער שעם טיפוח נכון, היו עולים עליו כמה מונים. הרי לא ניתן להשוות את מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים לזו של מכבי חיפה. על שחקן מוכשר אחד שיוצא משם, יוצאים עשרה מכפר גלים. הבעיה ששחר הקים את בית הספר החיפאי כדי שיוכל להרוויח כמה מעות מהשאלתם של בוגריו, ובכסף שהוא מקבל הוא מביא פלופים מצד שלישי בגלל התחייבות לצד רביעי וכיסוי הוצאות של צד חמישי.... חבל שאנחנו כולנו - אוהדים ועיתונאים - שבויים בקשמו של הבעלים הכל יכול ופוחדים לפתוח את הפה. כשאנחנו עושים זאת סוף סוף, כמו בשנה שעברה, הקוזאק הנזעק מזדעק ומגייס לצידו את עיתונאי הספורט של חיפה והקריות, שיחד עם צווחני ערוצי הספורט - איינשטיין וגרורותיהם - משתיקים את האוהדים החוצפנים שמעזים לירוק לבאר שהם שותים ממנה, רחמנא לצלן...
ובכן, יעקב שחר הוא לא באר ולא בטיח... הוא קפיטליסט שיש לו הרבה כסף ורוצה להרוויח עוד יותר כסף... כל עוד זה לא על חשבון אהבתם של האוהדים, זה בסדר אבל כאשר המדיניות היהירה והמתנשאת הזאת פוגעת בקבוצה שקיימת מ 1913 (כן כן, תל-אביבים יקרים, מ 1913 ולא מ 1992 כמו שרובכם סבורים) ושיש לה אוהדים מסורים שהוריהם עוד ישבו על יציעי העץ של קרית אליהו, ואחר כך על יציע הבטון של קרית אליעזר כשאת המועדון ניהלו חבורת יקים נאמנים, שהגם שגם הם היו קפיטליסטים, הם היו הרבה הרבה הרבה יותר צנועים והרבה הרבה הרבה פחות יהירים מהקוזאק שהשתלט על המועדון שלנו ומתעלל בנו כבר כמה שנים רעות!!!
הצורך בחלוץ לא רק נובע מהצורך המיידי שלנו להבקיע שערים
18/07/15 13:32
24צפיות
אנחנו צריכים חלוץ אימתני שהבלמים היריבים ישקשקו מפניו עוד לפני שהמשחק התחיל. שכטר לא שם כבר כמה שנים, גוזלן והירש אולי יהיו שם בעתיד, כרגע לא. 

אני מאמין (ומקווה, בעיקר מקווה...) שיגיע עוד קשר לאמצע. הייתי שמח לזר + אזולאי ואני גם לא אתפלא אם זה מה שיקרה עכשיו שבית"ר הלכה למקום שכולו טוב...
אכן בית"ר קיבלה את מה שמגיע
18/07/15 16:31
18צפיות
לי לא היה ספק שזה מה שיקרה כשהקבוצה תגיע לאירופה. זה מעצים עוד יותר את התסכול מזה שאנחנו לא שם.
אני מחזיק מאזולאי אבל צריך זר איכותי מאחורי החלוץ שגם הוא חייב להיות זר. אם הדיוחים נכונים ואם אכן מדובר בשחקנים סבירים (הדרום אמריקאי עושה רושם כזה, האיטלקי קצת פחות), אנחנו בכיוון הנכון. עכשיו צריך אומץ להשאיר את יוסי על הספסל וכמובן שגם את משומר שיוסיפוביץ' עושה את כל מה שמשומר לא ידע לעשות אף פעם.
ממה הם צריכים לפחד?
18/07/15 17:42
16צפיות
ממשחק הראש? מהפיזיות? מיכולת הסיום מול השער? מהמהירות? מההתמצאות ברחבה? גם אתה הרי יודע שחלוצים שמשלבים את כל אלה, משחקים בפרמיירליג ובלה ליגה ובטח לא מגיעים לישראל. יש לך דוגמה לחלוץ כזה? מדובר בחלוץ בסדר גודל של איגביני, קולאוטי או שאלירן עטר יספיק?
ובינתיים בבאר שבע
11/07/15 13:12
43צפיות
ראדי משוחרר ללא תמורה ממכבי ת"א. שחקן מדהים לדעתי.
ולבאר שבע באופן כללי יש סגל פשוט מדהים - נאווקמה, בן שהר, שיר צדק, מהארן ראדי.. כל החתמה בול.  תוסיפו לזה את החיזוק האדיר בעמדת המאמן, את העובדה שהצליחו להשאיר את ג'ון אוגו, הובאן וסוארס... פשוט סגל מפחיד. הנה ההרכב לדוגמא:

גורש; צדק, סוארס; בן ביטון, דוידזאדה; אוגו, הובאן (ראדי), ברדה (גורדנה); בוזגלו (מליקסון), נוואקמה; בן שהר (ארבייטמן).

אגב גם גורש שוער ממש טוב יחסית ואנדראייטד. ראיתי סקירה של אורי קופר על שוערים בישראל והנתונים שלו ממש טובים.
החסרון היחיד של הקבוצה הוא לדעתי בחוליית ההגנה - אם צדק/סוארס נפצעים המחליף הבא הוא מתן אוחיון. אבל יכול להיות שגם במקרה הזה ברק בכר יוכל לתת לו יותר ביטחון והדרכה מאשר מה שהוא קיבל כאן ובהפועל ת"א.
זה מכיוון שאלונה ברקת לא מתיימרת להיות מנהלת מקצועית
11/07/15 14:34
32צפיות
ולא מביאה שחקנים מטעמים עסקיים עלומים או דורשת מהמאמן להרכיב את פלוני (טוואטחה) ולא את אלמוני (שיימן) מתוך חישובים של כדאיות כלכלית על חשבון הצלחתה של הקבוצה. היא טעתה בעבר לא מעט פעמים אבל למדה מהטעויות, מה שבלתי אפשרי לומר על הוד קדושתו הצדיק הנערץ ירום הודו אדמו"ר יעקב שחר יבדל"א אמן!
אנחנו נתונים לגחמותיו, שיקוליו העסקיים האפלוליים ובעיקר ליהירות, העקשנות והזלזול העמוק שלו באלה שבלעדיהם הוא היה פושט את הרגל מזמן!!!

גם לדעתי הוא אחלה שחקן
11/07/15 14:35
37צפיות
אבל ברגע שהחתמנו את דרינצ׳יץ׳ אין לנו מה לעשות איתו.

מה שבטוח, בן שהר בחוזה שהוא קיבל לא שווה את זה ובכלל הוא לא עולה על אף חלוץ שיש לנו בסגל (חוץ מאלון תורג׳מן, אבל אני רוצה להאמין שהוא נמצא כאן באופן זמני בלבד...)

הסגל נראה סביר בינתיים אבל שוב: קישור התקפי. חובה להביא קשר קדמי יצירתי, זה המינימום. אם נסתמך על בניון אנחנו נמצא את עצמנו שוב פעם בחוף הים כבר בפברואר.

והייתי ממליץ להשאיל לפחות שניים מבין הארבעה הבאים: ערן ביטון, שון וייסמן, שובל גוזלן ושחר הירש. ובטח לא להביא עוד חלוץ זר.
בן שהר נופל אולי רק מעטר לדעתי
11/07/15 14:40
39צפיות
וגם, הסגנון משחק שלו שונה. עטר מקבל כדור לרגל והוא יותר קיצוני מאשר חלוץ 9. בן שהר הוא חלוץ שאפשר לשחק איתו על מסירות עומק והוא יודע לשחק עם הגב לשער. יחד עם היו יכולים להיות שילוב מדהים, חבל.
אוברייטד
11/07/15 15:14
28צפיות
יש סיבה שהוא החליף כבר משהו כמו 12 קבוצות. זה ממש לא סימן טוב.
ראדי הצל של מי שהיה לפני שנתיים
13/07/15 22:53
24צפיות
על כל אופן הוא מיועד להיות שחקן ספסל.  לא ברמה של אוגו והובאן.
שני הסנט שלי על העונה
13/07/15 22:51
29צפיות
-מקווה שהבלם הזה שרוני לוי הביא הוא ממש תותח.  כי אם הוא שיחרר את פס,הבלם הכי טוב בליגה בעונה שעברה, בשביל בלם בינוני ומטה זה יהיה על הראש שלו
-לא מבין לעזזל בשביל מה להביא את קריאף.  יש לנו 3 קשרים אחוריים שלא נופלים ממנו-עטאא,ידין ומויאל, כשהראשון הוא גם שחקן בית
-בהתקפה יש לנו שחקנים מצוינים-עטר,דרניצ'יץ', חן עזרא באגף,  תורג'י וגוזלן(שאני עד עכשיו לא מבין למה בכלל הושאל בעונה שעברה).  הבעיה שתקוע לנו שם פיל לבן בשם יוסי בניון. כל עוד הוא על המגרש הוא תוקע לנו יותר מדי התקפות, והבעיה שבגלל המעמד האיתן שלו שחר נמנע מלהביא קשר התקפי תותח כדי לא לאיים על המעמד שלו(דרניצ'יץ' לפי מה שהבנתי הוא יותר 50:50)  כלומר אפילו אם רוני באמת כזה אמיץ כמו שעושים ממנו ויזרוק את הנסיך לספסל הוא יסתכל ימינה שמאלה ולא ימצא אף אחד במשבצת.  וזה עוד מבלי לדבר על כל הבלאגן בחדר הלבשה שהנסיך יעשה במידה ו"יעיזו" לספסל אותו.   טוב שלפחות בחיפה יש אחלה חוך ים.....
טוב לדעת שאני לא לבד
02/07/15 11:15
72צפיות
וישי גם קולות אחרים, מלבד קולותיהם הצווחניים שלדורון בן דור ויוני הללי, שמשוכנעים שאם חבר שלהם יאמן את מכבי חיפה במקום אחד שאיננו חבר שלהם, המצב ישתנה.
המועדון שלנו חולה. הבעלים שלו מוציא שם רע ליהירות ולאטימות, וכמובן ליכולת להפנים ביקורת.

תלוי למה אתה קורא עלובה ומתסכלת
02/07/15 15:28
54צפיות
מכבי חיפה לא תתמודד על האליפות, עם זה אין ספק.

אני כן חושב שהעונה הקרובה תראה טוב יותר ממה שהתרגלנו בשנים האחרונות. עד שלא תגיע המהפכה שאתה מדבר עליה כמובן שזה לא יספיק, אבל רוני לוי כן מסוגל להוציא מהסגל הזה את מה שהוא שווה - שזה מקום שני ושום דבר מעבר לכך.
חוששני
02/07/15 16:04
41צפיות
שמבחינת הניהול שתי התל-אביביות מקדימות אותנו ויקדימו אותנו גם בטבלה ואני חושב שגם באר שבע תהיה לפנינו. מעבר לניחושים שלי, אני חושש כמוך שבלי מהפכה אמתית אף מאמן לא יצליח כאן. עם זאת, העובדה שהוא התעקש לראות את הצעירים המושאלים, עומדת מבחינתי לזכותו.
אני עד עכשיו לא מבין
08/07/15 21:32
34צפיות
על מה אתה תופס כל כך מרוני לוי. בן אדם שאחוז הכשלונות שלו גדול פי כמה מאחוז ההצלחות.   אז הוא לקח כמה אליפויות איתנו וכשהכוכבים עזבו אותו הקבוצה לא נראתה כמו כלום.  זה כמו אלישע רק תחליף בתספורות המגוחכות.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
30/06/15 18:42
3צפיות
|לק| מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה ויש לכן שאלות? מחפשות רעיונות מגניבים לערב נשים מהסרטים?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מסיבת רווקות ערבי נשים ותקבלו את כל המידע הדרוש:

|לב| הזוגיות שלכם נקלעה למשבר? את מרגישה שהקשר תקוע אך לא רוצה לוותר?
|קדימה|פורום טיפול זוגי הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|מייל| מעוניינים להגדיל את המכירות ולא יודעים בדיוק איך? רוצים ללמוד על שיטות שיווק מומלצות?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מכירות ותלמדו מהי הדרך הנכונה ביותר!

|בית| מתעניינים בתחום התכנון והבנייה? חובבי אומנות וטכנולוגיה?
|קדימה|פורום אדריכלות הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|שמש| חולמים על יום כיף חלומי ומתלבטים בין מגוון הטיפולים המוצעים בספא? סובלים מכאבי גב ורוצים לשמוע על טיפול באבנים חמות?
|קדימה|פורום ספא הוא המקום האידיאלי בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|כלב| הכלב מתנהג בצורה מוזרה? החתול לא מפסיק לילל?
|קדימה|היכנסו לפורום רפואת חיות מחמד והתייעצו עם וטרינר מוסמך:

|סביון| חולמים על חופשה מיוחדת ולא שגרתית בארצנו היפה?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום קארוונים קמפינג ותתכננו את הטיול המושלם!
בואו נעצור הכל כדי לומר פשוט תודה
25/06/15 00:31
60צפיות
תודה לאיש שבמשך 11 שנים ייצג הכי טוב מכולם את מה שאני אוהב במכבי חיפה ובכדורגל בכלל.
אין ספק שגוסטבו בוקולי עשה את ההחלטה הנכונה לתלות את הנעליים. על הדשא אין לו מה לתרום יותר למכבי חיפה. ועדיין, בעונה הבאה כשאת המקום שלו ברוטציה יתפוס עוד איזה שחקן בינוני ואדיש, אנשים יתחילו להעריך את מעט הטוב שהיה להם בקבוצה.

לפי מה שהוא אומר בהודעת הפרישה שלו, הוא ישאר במערכת ואני מברך על כך, רצוי כמאמן מחלקת הנוער. אין דמות שאני רוצה שהצעירים יקחו ממנה דוגמה יותר מגוסטבו.

7 לב ירוק, אני כבר מתגעגע
גם במשחקים הגרועים ביותר שלו
25/06/15 07:49
41צפיות
אי אפשר היה שלא להתפעל מהנחישות. הבחור מאבד כדור (וככל שעברו השנים זה קרה לו יותר ויותר) ורץ להחזיר אותו. גם אם לפעמים היה משהו קצת פתטי בניסיונות האלה, הם סימלו את כל מה שהיה חסר במכבי חיפה בחמש שנים האחרונות.
בוקולי הוא מסוג השחקנים שמועדון חייב להשאיר במערכת שלו. שחקן שנותן את עצמו על המגרש יהפוך כמעט בוודאות למאמן מעולה לצעירים. אשר עלמני היה כזה, ג'וני הארדי היה כזה, אבי אבוקרט הוא כזה ועוד. אלה שחקנים שהכדורגל היה דרך חיים עבורם... רובם שיחקו עד גיל מבוגר יחסית והמעבר שלהם לאימון (אימון מחנך בלבד ולא הישגי!!) היה טבעי.
לדעתי, גוסטבו בוקולי צריך לקבל אימון של קבוצות במחלקת הנוער - אולי אפילו מנהל מקצועי ראשי של המחלקה הזאת והכי חשוב - הוא צריך להמשיך לחייך... זה חשוב למועדון לא פחות מיכולת האימון שלו...
השחקן האהוב עלי ביותר במועדון
26/06/15 00:50
35צפיות
ועברתי רבים וטובים... 11 שנים נתן הכל, הכל.

תודה גוסטבו שהיית חלק מהמועדון הזה וחלק מהחיים של כולנו!
סאן מנחם סיכם במכבי חיפה, מסתמן: התקציב יקטן בעונה הקרובה
הודעה זו מכילה תמונות
21/06/15 18:06
58צפיות
איציק יצחקי (ואולה) מדווח:
רכש שני לירוקים אחרי דרינצ'יץ': המגן סיכם וישמש כמחליף: "החלום התגשם". בחיפה טוענים כי רמת הסגל לא תיפגע למרות הירידה בתקציב. מוחמד כליבאת מתעקש להגיע לאימונים עד שימצא קבוצה, טשקנט תהיה היריבה הראשונה במחנה האימון.
מכבי חיפה תקיים את האימון הראשון שלה תחת שרביטו של רוני לוי, אבל עדיין לא מדובר באימון הרשמי הראשון שלה. אימוני טרום העונה יתקיימו בימים הקרובים ללא נוכחות הקהל, ובקרוב יוחלט מתי יתקיים האימון הרשמי. תקציב מכבי חיפה, כך מסתמן, יקטן בעונה הקרובה. עדיין לא ברור באיזה שיעור, אבל נראה כי להשפעה של שחרור מאסיבי של שחקנים שהחזיקו בחוזים גבוהים, יש חלק בעניין הזה. יש לציין כי ההפחתה הצפויה בתקציב אינה מעידה בהכרח על רמת הסגל משום שהיא נשענת בעיקר על שכר השחקנים.
בהמשך היום (ראשון), השלימו הירוקים רכישה שנייה הקיץ אחרי צירופו של ניקולה דרינצ'יץ', כשסיכמו עם המגן סאן מנחם. מגן עירוני רמת השרון ישמש כמגן מחליף. מנחם כבר סיכם בהפועל תל אביבהעונה, אך זאת לא הגיעה להסדר מול רמת השרון שהחזיקה בכרטיסו. כפי שפרסמנו מוקדם יותר, דניאל בורחל לא יגיע לקבוצה ולכן חיפה חיפשה מגן מחליף אחר.
מנחם (21) רשם שבע הופעות בליגת העל, ובעונה האחרונה הפך לשחקן הרכב בליגה הלאומית. מנחם אמר לאתר הרשמי: "החלום שלי להגיע למכבי חיפה התגשם. היו לי הצעות מקבוצות נוספות אך בחרתי במועדון הגדול בישראל, עם הקהל הכי טוב בישראל ועם התנאים הכי טובים להצליח".
מוחמד כליבאת הודיע לראשי מכבי חיפה שהוא מתכוון להתייצב לאימונים החל ממחר, ולקחת בהם חלק עד שימצא קבוצה. כליבאת לא נמצא בתוכניות של רוני לוי וביקש להתשחרר מחוזהו, אך ראשי חיפה סירבו לכך והבהירו לו שהוא יושאל גם העונה. בתגובה, הבהיר החלוץ שהוא יגיע להתאמן עם הסגל.
חיפה הודיעה אחר הצהריים כי יריבת האימונים הראשונה במחנה האימונים תהיה לוקומטיב טשקנט מאוזבקיסטן. המשיק ייערך ב-18 ביולי, ואחריו תשחק חיפה גם מול נוריץ' וריזאספור. בתחילה בדקה חיפה את אופציית ברנו הצ'כית, אך לבסוף סיכמה עם היריבה האוזבקית.

רוני לוי ומכבי חיפה פתחו את העונה....
הודעה זו מכילה תמונות
21/06/15 18:13
57צפיות
מכבי חיפה ורוני לוי פותחים בשעה זו את העונה
הירוקים מקיימים אימון טרום עונה סגור לקהל ולתקשורת בו נוטלים חלק דרינצ'יץ' ומנחם. פאס ומשומר לא הגיעו, המועדון מינה צוות מקצועי ורפואי מורחב
מאת דורון בן דור|21/06/15 05:15
מכבי חיפה מודל2015/16יוצאת בשעה זולדרך. הקבוצהמקיימת בכפר גלים אימון טרום עונה סגורלקהל ולתקשורתתחת המאמן החדש ישן רוני לוי,שחוזר לקדנציה שנייה בקבוצה שבע שנים אחרי שעזב. אחריארבע שנים של אכזבות וללא תואר ושנתיים רצופות ללא כרטיס לאירופה, במכביחיפה אוספים את השברים ומקווים שתחת לוי הקבוצה תחזיר לעצמה את כוח ההרתעה ותהפוך לגורם משמעותי בצמרת הליגה.
לפי שעה, הירוקים טרם אמרו את המילה האחרונה בכל מה שנוגע לעיצוב הרכש. אחרי שרוני לוי החליט לשחרר לא פחות מ-10 שחקנים ולזמן תשעה שחקני בית צעירים לאימוני טרום העונה,המטרה תהיה להביא שני זרים איכותיים בתפקיד הבלם והחלוץ. הפנים החדשות היום יהיו של המונטנגרי ניקולה דרינצ'יץ' שאמור לשדרג את הקישור וסאן מנחם שחתם בשורות הירוקים.
במועדון לא מתכוונים כמובן להסתפק בדרינצ'יץ' ומנחם,אבל לרוני לוי יש את הזמן והסבלנות לבחון היטב כל מועמד שאמור להגיע מתוך מטרה לקלוע בול למטרה ולא למעוד כפי שקרה עם הזרים של השנים האחרונות.
במועדון משוכנעים שחזרתו של המאמןאמורה לשדרג את מרבית השחקנים מקצה לקצה. "רמת המקצוענות של לוי ידועה לכל. אצלולא יהיו הנחות בכל מה שנוגע לכללי התנהגות ומקצוענות בתוך ומחוץ למגרש", אומרים במועדון. בכוונת לוי להקפיד על נורמות גבוהות ביותר תוך שימת דגש על עבודת צוות וכושר גופני גבוה. הצוות שלו כולל בשלב זה את עוזרו רונן גבאי, מאמן הכושר אורי הראל, מאמן השוערים גיורא אנטמן והפיזיולוג בוקי ירון.הפיזיוטרפיסט, אלון פרסי והמעסה, מקסים יגורוב הצטרפו גם הםלצוות הפיזיולוגי רפואי ויעבדו תחת הפיזיולוג, ד"רירון.
פרסי הוא פיזיותרפיסט בהסמכתו ומתמחה באבחון ושיקום פציעות ספורט ובמיוחד בקרב ספורטאים תחורתיים. יגורוב, מעסה בכיר, נמנה על הסגל הרפואי של נבחרות ישראל ולאחרונה הצטרף לנבחרת האולימפית.
כאמור, שניהם מצטרפים לד"ר "בוקי" ירון אשר היה חלק מהצוות הרפואי של הירוקים במשך 11 שנים.ירוןאמר לאחר החתימה: "הנכס הגדול ביותר של קבוצת כדורגל הם השחקנים שלה. מטרתו של הצוות הינה להעמיד לראשות המאמן רוני לוי סגל מלא ובריא לכל אימון ולכל משחק בכושר הטוב ביותר. במידה וחלילה יתרחשו פציעות, מטרתנו לאבחן ולשקם את השחקנים בצורה המהירה והבטוחה ביותר"
מאימון הפתיחה שמוגדר כאימון טרום עונה נעדרים מספר שחקנים: אוראל דגני והשוער ולדימיר סטויקוביץ' שיזכו למנוחה נוספת בעקבות השתתפותם במשחקי הנבחרות במוקדמות יורו 2016, אייל משומר שטרם חתם על החוזה, אברהם פאס שטרם קיבל את אישור סכנין להמשיך בירוק. רובן ראיוס, שמעון אבוחצירה ואלעד גבאי, שלא נמצאים בתוכניות המקצועיות ומחזיקים בחוזים, יורשו להתאמן עם שאר השחקנים עד שימצאו קבוצות אחרות.
גם המושאלים שחזרומתאמנים עם הקבוצה.מוחמד כליבאת ביקש להשתחרר סופית מההסכם לשנתיים שיש לועם הירוקיםונענה בשלילה. כליבאת הורשה להתאמן היום עם שאר שחקני הסגל שפותחים את העונה עד שימצא קבוצה חדשה.
במהלך החודש הקרוב ועוד בטרם הקבוצה תצא למחנה אימונים באוסטריה השחקנים יקבלו תוכנית אימוניםמפורטת. ויקיימו מספר משחקי אימון בכפר גלים. רוני לוי מתכוון להמשיך ולהשריש את שיטת המשחק 4-4-2 בה הצליח בקדנציה הקודמת בחיפה ובזכותה זכה בשלוש אליפויות רצופות.

סאן מנחם. מרמה"ש לחיפה (רדאד ג`בארה)
זו הולכת להיות עונה מסוייטת לא פחות מהעונה היוצאת
22/06/15 15:56
56צפיות
שחר ממשיך לרכוש שחקנים להשקעה, ממשיך לוותר על שחקנים שלכאורה, דורשים יותר מדי - כלומר הוא ממשיך לחנך את המערכת, המועדון - עם המאמן החדש - ממשיכים לקבל את ההנחתות של שחר ללא עוררין, וכראיה: הישארותם של שני השחקנים המיותרים ביותר בתולדות המועדון - דקל קינן ואיל משומר נשארים ומאריכים את חוזיהם (על אף שיוסיפוביץ' וחבשי חוזרים מהשאלה, וזו הזדמנות לאפשר להם לשחק במקום שני הליצנים העצובים האלה...), לטוואטחה מוצמד תג מחיר של מליון וחצי יורו, בזמן שאני הייתי מוכר אותה ב90% הנחה, ומברך הגומל על שנפטרתי ממנו, את שיימן שיודע כדורגל מהו, מקצוען וממושמע הם זורקים להפועל תל-אביב, בקיצור - הקבוצה ממשיכה להתנהל על ידי מנהל מקצועי חסר כל הבנה שמערבב את עסקיו האישיים ואת המניפולציות הפרטיות שלו בניהול מועדון כדורגל מקצועני, והוא עוד מצפה ל 20000 פראיירים ששוב יקנו מנויים וימשיכו להתפעל מהאיצטדיון והתפאורה בזמן שעל הדשא מתנהלת חבורה של כלומניקים עלובי נפש. אני בכל אופן לא מתכוון לשחק את המשחק הזה השנה. נהניתי המאיצטדיון, באמת פנינה... מיציתי.. עכשיו נשב בבית ונדאג שלפחות החלק הזה בעצבים שלי יישאר רגוע...
ולאלה הסבורים - כמו גדול הדור, הגאון רבי דורון בן דור נרו יאיר - שרוני לוי הוא קוסם שיכול להפוך אוסף של צילייגערים לא מחוייבים שנקנו לפי משקל על ידי בעלים קפריזי ומנותק - אתם טועים בגדול!!!
רוני לוי יכול לאמן קבוצה עם שחקנים טובים... הוא לא בונה קבוצות ולא מלמד כדורגל...

סלמאת!
לא בטוח שכך...
22/06/15 17:23
39צפיות
רוני לוי ויענקלה שחר "מדברים" ,בשיא הרצינות,על החזרת התארים למכבי חיפה.
רוני אינו קוסם,אבל הוא מגיע עם המון אמביציה......
גם לי יש אמביציה
22/06/15 18:25
34צפיות
אבל אין לי כלים לממש אותה. דקל קינן, איל משומר, טאלב טוואטחה, אביחי ידין, קובי מויאל, עידן ורד, חן עזרא, איתי שכטר - אלה לא כלים למימוש אמביציות, גם אם קוראים לך פפ גוארדיולה...
כל מילה!
25/06/15 19:10
31צפיות
קודם כל אהבתי את הע בצילייגרים!

דבר שני הקבוצה הזו מורידה לנו ציפיות שנה אחרי שנה ועדיין אנחנו מתבאסים ומופתעים לרעה.
ניהול שכונה. איפה הימים שהיינו אירופה וכולם ניסו להעתיק. מדברים איתנו על קריאף ומנחם? מה אתם מסתלבטים?
ביתר עושה רכש, הפועל מצאה מאגרי כסף, ק"ש, ב"ש ומכבי תא כל הזמן מחזקים עמדות.
אנחנו מוותרים על קהת אבל מחתימים את משומר... אלוהים שיעזור.
עכשיו עוד נאבד את פאס בגלל איזו שטות.. למה ומתי הכל הפך לבדיחה עצובה :(
מכבי חיפה תציע לדניאל בורחל חוזה ל-3 עונות
הודעה זו מכילה תמונות
11/06/15 16:58
73צפיות
מגן הפועל עכו מבוקש אצל רוני לוי וצפוי לסגור עד השבוע הבא. גם קפטן בית"ר אופיר קריאף קרוב לסכם את תנאיו
[תומר לוי]
תומר לוי  11.06.15 - 09:35

מכבי חיפה תציע לדניאל בורחל חוזה ל-3 שנים. כפי שפורסם אתמול (רביעי) באתר ערוץ הספורט, המגן השמאלי של הפועל עכו מעורר עניין גדול אצל הירוקים, שרואים בו פוטנציאל גדול למרות שבשלב ראשון הוא אמור להגיע כאופציה שניה בעמדה אותה מאייש טאלב טוואטחה.
טוואטחה מבוקש בחו"ל. ההערכה: יעזוב את מכבי חיפה
בורחל היה קרוב לסגור בקרית שמונה, אבל חתימה לא היתה וכעת מאמן מכבי חיפה רוני לוי רוצה לכלול אותו בתכניות לעונה הבאה, במסגרת רצונו לצרף שחקני הגנה גבוהים. ההערכה היא כי למרות לבורחל יש ביקוש גדול, הוא יסגור במכבי חיפה עד השבוע הבא.
גם אופיר קריאף נמצא בתוכניות של חיפה, כאשר רוני לוי כבר נתן אור ירוק לצירופו של קפטן בית"ר ירושלים, שסיים חוזה בבירה ומוערך מאוד על ידי מאמן הירוקים. כמו בורחל, גם קריאף צפוי לסכם את תנאיו בקרוב. במקביל, במכבי חיפה מגבירים את המאמצים להחתים בלם זר, מה שנראה כרגע כעדיפות ראשונה.
בני סכנין, שביקשה את מוחמד כליבאת, איאד חבשי ושחר הירש בתמורה לאברהם פאס, תצטרך להגיע להסכם כספי מול השלושה לפני ביצוע העסקה. פאס זומן לתחילת האימונים של מכבי חיפה והוא צפוי לחתום לעונה נוספת.

|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
11/06/15 15:42
5צפיות
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
09/06/15 17:53
7צפיות
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
סוכמה העברתו של ניקולה דרינצ'יץ'
הודעה זו מכילה תמונות
04/06/15 18:36
65צפיות
וואלה:
דרינצי'ץ' בן ה-30 היה מועמד למכבי חיפה לאורך כל העונה שעברה, כבר סיכם את תנאיו, אך לבסוף לא הגיע. הוא מחזיק בחוזה לעונה נוספת בפרטיזן, אם כי אלופת סרביה מוכנה למכור אותו. העונה כבש שני שערי ליגה ב-23 משחקים במדיה והוסיף עוד שש הופעות בליגה האירופית.
דרינצ'יץ', 30, יליד בלגרד, גדל במחלקת הנוער של פרטיזן, הושאל לטלאופוטיק וחזר לפרטיזן ב-2004, אם כי שיחק רק ארבע פעמים עד 2006. משם הוא יצא למסע נדודים שכלל את ספרטק סובוטיצה, בודוצ'נוסט, גזיאנטפספור הטורקית, אמקר פרם הרוסית, ספרטק מוסקבה, קרסנודאר וב-20 בדצמבר 2013 סגר מעגל כשחזר לפרטיזן וחתם על חוזה לשלוש שנים. בחצי העונה שעברה כבש ארבעה שערים ב-15 משחקים. ב-2007, אחרי ששיחק בנבחרת הצעירה של סרביה, החליט הקשר לייצג את נבחרת מונטנגרו ורשם במדיה 33 הופעות והבקיע שלושה שערים.
סקירה מצויינת על דריניצ'יץ'
08/06/15 17:01
64צפיות

ובהמשך - את מי הייתם מעדיפים לראות לצידו כקשר אחורי - ידין/מויאל/עטאא?
ואיזה חלוץ ישראלי הייתם מביאים כך שיתאים למסירות העמוקות של דריניצ'יץ'?
קשר אחורי...?
08/06/15 18:31
50צפיות

עטאא......
ידין ומויאל
08/06/15 19:00
41צפיות
שחקנים מאד מוגבלים. עטאא עם מאמן קפדן כמו רוני לוי יכול להתקדם ולשפר את נקודות התורפה העיקריות שלו ולחזק את הביטחון העצמי. הוא ילד מוכשר והכי חשוב - הוא תוצר של מחלקת הנוער שלנו ואני חושב שהקונספט צריך להיות זרים איכותיים ובוגרי מחלקת הנוער, עם חיזוק נקודתי קל של שחקני איכות ישראלים, לפי הצורך בלבד (ולא לפי השיקולים העסקיים של המנהל המקצועי שלנו!!!). נאמן לאותה מגמה - ובתשובה לשאלה השנייה, מוחמד גדיר הוא השחקן המתאים לכדורי עומק. אם יוותר על עוד הרפתקה נכשלת בחו"ל (הוא לא בנוי לזה) נכון יהיה לשלב אותו בהרכב. אגב, תאורטית גם שכטר מסוגל למשחק כזה, אני רק חושש שהוא כבר מעבר לפסגת הקריירה שלו...
עטאא
16/06/15 18:26
19צפיות
מעבר לזה שהוא עולה על שניהם מבחינה הגנתית החא גם שחקן בית שאתה בונה עליו לשנים הבאות, שבהן אני מקווה שהוא גם יתפתח התקפית.  ידין לעומת זאת מסיים חוזה עוד שנה ומתחפף מפה.
עכשיו זה רשמי: דרינצ'יץ' חתם במכבי חיפה
הודעה זו מכילה תמונות
09/06/15 17:36
64צפיות

עכשיו זה רשמי: דרינצ'יץ' חתם במכבי חיפה

הקשר המונטנגרי חתם לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת: "אני יודע מה הדרישות של האוהדים בקבוצה גדולה ושמח מאוד שהגעתי לכאן". ראיוס, בוקולי, גבאי ועמאשה מחוץ לרשימת השחקנים שיפתחו את האימונים ב-21 ביוני
שמעון אלבז עדכון אחרון:  09.06.15 , 17:14
זהו, הסיוט נגמר, הגיע שלב הסיכומים
31/05/15 14:29
63צפיות
השחקן המצטיין:
השחקן המאכזב:
התגלית:
המשחק שתזכרו:
המשחק שתרצו לשכוח:
שער העונה:
הרגע/משחק שבו הבנתם ששום דבר טוב לא ייצא מהעונה הזו:

שוט!
אני
31/05/15 16:01
38צפיות
השחקן המצטיין: אלירן עטר
השחקן המאכזב: האמת? לא נראה לי שהתאכזבתי באופן מיוחד משום שחקן, או הופתעתי לגלות שהיכולת שלו נמוכה במידה משמעותית ממה שציפית. יכול להיות שזה אומר הכל
התגלית: עטאא. השנה הבנתי סופית כמה הוא בנוי לשחק בהרכב
המשחק שתזכרו: 1:1 מול הפועל ב"ש, עמאשה משווה בדקה 90. רגע נדיר של אושר בעוד עונה מגעילה
המשחק שתרצו לשכוח: ערן זהבי מנצח אותנו בבית בוולה
שער העונה: השער הראשון של בניון בקבוצה
הרגע/משחק שבו הבנתם ששום דבר טוב לא ייצא מהעונה הזו: ההפסד מול רעננה בבית 2:0
º
סליחה, בבלומפילד כמובן ולא בבית
02/06/15 01:19
10צפיות
כמה שלא נרצה לזכור....
31/05/15 18:25
44צפיות
השחקן המצטיין: סטויקוביץ' ופאס. בזכותם לא שברנו העונה שיא שלילי בספיגת שערים
השחקן המאכזב: צר לי מאד... הרשימה כל כך ארוכה... בגדול, הייתי הולך על רובן ראיוס שלדעתי יש לו כשרון יוצא מן הכלל שהוא מאד התקשה להוציא לפועל בעקביות דרושה
התגלית: אילו היו מעלים שחקנים מהנוער, כפי שאני טוען כבר ארבע שנים שצריך לעשות, היה אפשר לבחור תגלית.  
המשחק שתזכרו: הניצחון המזליקי בקריית שמונה... הייתי בשדה התעופה בברלין, צפיתי במשחק דרך האפליקציה של ONE ובדקה שהפלאפון שלי עבר בתוך מכונת השיקוף, יוסי הבקיע את השער. הוצאתי את המכשיר וראיתי 0:1 לירוקים...
המשחק שתרצו לשכוח: כמעט את כל המשחקים, בעיקר את משחקי הבית שבהם הפסדנו לקבוצות ענק כמו מכבי פתח-תקוה או הפועל רעננה, אבל המשחק הנורא מכל היה ההפסד 2:1 לחלאות המצהיבות. לראות את ערן זהבי מבקיע לפני תוספת הזמן, עשה לי רע ביותר... ממש בחילות גופניות. אני מקבל תופעות גופניות רק מלשמוע את השם "מכבי תל-אביב", אבל לחוות כזו השפלה זה סוג של אירוע לבבי....
שער העונה: הגול של ראיוס נגד הצהבת, אחרי מבצע יוצא מן הכלל של טוואטחה - זו הייתה נחת....
הרגע/משחק שבו הבנתם ששום דבר טוב לא ייצא מהעונה הזו: העבירה המטומטמת של דקל קינן במשחק הראשון בטדי. אז הבנתי שהניצחון על סכנין במחזור הראשון היה מקרי ונבע בעיקר מהיעדרם של גדיר וריאן, ושהיכולת האמיתית שלנו תביא לעוד עונה מסוייטת שבה נראה עוד כמה דקל קייננים, ואכן ראינו...
עונה
31/05/15 22:36
39צפיות
השחקן המצטיין:אברהם פס (עם כל הכבוד לסטויקו,אני מפריד שוער משאר השחקנים)
השחקן המאכזב: אידריסו (מבניון לא התאכזבתי כי כבר כשהוא חתם אמרתי שהוא פלופ)
התגלית:עטאא ודגני. נכון דגני בליגה כבר כמה שנים טובות,אבל רק העונה התחלתי לתפוס ממנו
המשחק שתזכרו: ה-0:1 על הפועל באר שבע
המשחק שתרצו לשכוח: ההפסד לאשדוד שהיתה אז במקום האחרון. באותו משחק אוששו אצלי החרדות שאנחנו הולכים לרדת ליגה (ותודה לאלוהים שהמציא את מועד ההעברות של ינואר שהציל לנו ת'תחת)
שער העונה:
הרגע/משחק שבו הבנתם ששום דבר טוב לא ייצא מהעונה הזו: ב-2:0 לב"ש בסיבוב הראשון. לא שב"ש קבוצה כזאת טובה,אבל באותו משחק ראית את ההבדל בין קבוצת מקום 2-3 לקבוצה פח.
תשובותיי
01/06/15 16:48
40צפיות
השחקן המצטיין: סטויקוביץ׳. פחות או יותר ההבדל בין מקום חמישי לעשירי.
השחקן המאכזב: לא חסרים, אבל אותי איכזב דקל קינן. מעולם לא החזקתי ממנו שחקן גדול, אבל הוא תמיד ידע לחפות על החסרונות עם היתרונות. העונה הוא שיחק בצורה פשוט שערורייתית ובצדק ירד לספסל. מרוב השחקנים האחרים לא היו לי ציפיות גם ככה.
התגלית: לא בדיוק תגלית אבל שחקן שיותר טוב ממה שחשבתי הוא שמואל שיימן.
המשחק שתזכרו: 4:0 בדרבי
המשחק שתרצו לשכוח: כמו השאר, את השער של זהבי. מראה לשער ההוא של בניון באותו האצטדיון, אותו השער ופחות או יותר אותה הדקה.
שער העונה: טוואטחה בדרבי, מהלך קבוצתי שלא ראינו הרבה השנה וסיומת נהדרת.
הרגע/משחק שבו הבנתם ששום דבר טוב לא ייצא מהעונה הזו: יש שניים. הראשון זה היום בו סטנוייביץ׳ הלך. כשהוא הרים ידיים למרות הגב שהוא קיבל מכולם הבנתי שהעונה הזו בעצם הלכה לפח. השני היה הניצחון 1:0 על באר שבע שהגיע כמה ימים לפני ההדחה מהגביע. כולם דיברו על ההופעה הנדירה ושכחו שהיה מדובר במשחק חסר חשיבות עבורנו, זה גרם לי להרגיש שהפכנו לקבוצת מרכז טבלה שמתרגשת ממשחק טוב בגרבג׳ טיים והיה לי ברור שהתוצאה הישירה תהיה הדחה מהגביע, מה שאכן קרה.
תגידו מה שתגידו על רוזן
31/05/15 22:49
49צפיות
אני מאד אהבתי את המחווה הסמלית שלו הערב, אתם יודעים לשחק חרא כאות הזדהות עם הקבוצת כדורגל. אין ספק שהוא קוף ירוק אמיתי.
את התקווה איבדתי במשחק הרביעי דווקא
01/06/15 00:28
28צפיות
אחרי רבע שני שבמהלכו קלענו 6 נקודות.

משחק ההתקפה של הקבוצה הזאת הוא קשה לצפייה וכנראה שאין לנו באמת מה למכור בחצי הגמר. יש גבול כמה אפשר לחיות על מלחמה והגנה, בסופו של דבר הקבוצה הזאת מסוגלת להשלים רבעים שלמים בלי סל שדה ואי אפשר לנצח ככה. ואי אפשר לשכנע אותי שקבוצה עם רוט, יבזורי, גרייבס ובעיקר אופייבו היא לא מוכשרת התקפית. היא פשוט לא מאומנת התקפית. תסיקו מזה לבד את מה שצריך.
אז נתקלתי בכתבה הבאה בכלכליסט...
29/05/15 17:04
54צפיות

למעשה פעם ראשונה שיוצא לי לראות משהו כזה בתקשורת אובייקטיבית ולא רק מפי אוהדי הקבוצה או כתבי ביוב כמו עמיר פלג. לאלה שמתעצלים לפתוח את הלינק אספר בקצרה שמדובר על המחאה ההולכת וגוברת והקונצנזוס שנסדק לו לאט לאט סביב יעקב שחר. לאלו מכם שלא שמעו, הונף שלט במשחק האחרון עם הכיתוב ״יעקב שחר, תברך אותם בשם עצמך. מכבי חיפה זה אנחנו - לא אתה״ (כתגובה לברכה ששחר שיגר לעבר מכבי ת״א על הזכייה באליפות). לא מעט אוהדים מאסו ביחס המזלזל והיהיר של הבעלים כלפיהם, והיית רוצה לשאול אתכם איפה אתם עומדים בסוגיה הזאת מעבר לביקורת המקצועית שנשמעה כאן די והותר. עד כמה מפריע לכם שהבעלים של הקבוצה הוא אוהד של היריבה הגדולה? עד כמה מפריע לכם שהוא לחלוטין לא סופר את דעתם של האוהדים בסוגיות עקרוניות (העימות עם טוואטחה, החזרת בנאדו בזמנו, תמיר כהן וכו׳) ואף יוצא כנגדם כשאלה מוחים? איך אתם רואים את ההתפתחויות בנושא הזה?

והכי חשוב - האם אתם הייתם לוקחים חלק במרד אוהדים כנגד הנשיא? יש סיכוי שנראה בקרוב ״מכבי כרמל״ בליגה ג׳?
מרד אוהדים ודאי שלא
29/05/15 20:48
44צפיות
ביקורת - ועוד איך!! יעקב שחר הוא איש עסקים מצליח שלקח את המועדון המצליח שלנו (וראוי שידעו אלה ואחרים כי מכבי חיפה הייתה מועדון גדול גם לפני ששחר רכש אותו) והפך אותו למצליח עוד יותר. הוא עשה זאת בעידן שבו התקשו לקום מתחרים, עד שגולדהאר רכש את מכבי תל-אביב והפך אותה לקבוצה מצליחה ולא רק בגלל הכסף אלא בעיקר בגלל הניהול העדכני, ששחר מתעקש לא לאמץ. האיש חי בעבר ולכן הביקורת כלפיו היא מוצדקת וראויה ואני תומך בה בכל לב. המועדון אמנם נרכש על ידו אבל זה לא פוטר אותו מביקורת, בדיוק כפי שעובדי מפעל פרטי יכולים לצאת בהפגנה ולהפעיל עיצומים נגד הבעלים הפרטי של המפעל שלהם אם הם סבורים שהוא פוגע בהם. עם זאת, הביקורת צריכה להיות עניינית ולעסוק בעניין אחד בלבד: ותר על ניהול מקצועי של קבוצתך והפקד אותה בידיו של בעל מקצוע. למד מהקבוצה שאתה באמת אוהד, ובמקום לברך את הסיטרא אחרא של הקבוצה שאתה מנהל, שאל ממנה את הרעיונות שהפכו אותה למה שהיא עכשיו.
ממש ממש ממש ממש לא
30/05/15 20:07
34צפיות
רבאק אנשים צאו מהסרט.  כן שחר עושה הרבה טעויות,כן הוא החליד עם השנים,  אבל להעיף אותו מהמועדון? נפלתם על הראש? מה אתה חושבים שמיץ' גולדהרים נופלים מהשמיים כמו ברד?  אתם רוצים לגמור כמו הפועל?   
מדברים פה על עניין עקרוני, לא עניין מקצועי
30/05/15 20:22
37צפיות
מקצועי שחר יכול לעשות מה שבא לו, זה הכסף שלו בסופו של דבר. אבל היחס שלו לאוהדי הקבוצה הוא לא לגיטימי. זה ממש לא מובן מאליו שהקהל מילא השנה את סמי עופר, מבחינת שחר אנחנו צריכים לקנות מנוי ולסתום את הפה. זה לא עובד ככה.

אני לא רוצה לסיים כמו הפועל בכדורגל, אבל אם הוא לא יתחיל להתייחס לקהל בכבוד אז לא הייתי מתנגד שנסיים כמו הפועל בכדורסל.
אתה לא יכול להשוות בין כדורגל לכדורסל
30/05/15 20:32
25צפיות
בכדורסל אתה צריך תקציב פי כמה יותר קטן כדי להחזיק קבוצה בליגה הראשונה
º
הכסף יהיה איפה שהאוהדים יהיו
30/05/15 20:36
15צפיות
אותי אישית חסמו מהדף של האוהדים בפייסבוק
30/05/15 21:53
33צפיות
אחרי שכתבתי שיעקב שחר צריך להתמקד בלהיות בעלים ולהפסיק לנסות להיות מנהל מקצועי (במקרה הטוב) או ילד קטן שמשחק בפוטבול מנג'ר (במקרה הרע).
למחווה של האוהדים למחאה נגד זיהום האוויר במפרץ
31/05/15 08:08
32צפיות
יש קשר ישיר ליעקב שחר... כמו אלה שהמחאה מופית אליהם (חלקם כבר בעולם שכולו טוב - אבל בניהם ממשיכים במלאכת החרבת החברה והסביבה) כך גם שחר הוא כוחני, יהיר ומתנשא. גם אם שחר החזיק מועדון לתפארת במשך קצת יותר משני עשורים, הוא עדיין לא מכבי חיפה בדיוק כפי שגולדהר או ברקת הם לא מכבי תל-אביב או הפועל באר שבע, ואפילו איזי שרצקי הוא לא עירוני קרית שמונה. הקבוצות שייכות לאוהדים וגם אם אנו נידונים להיות תלויים בבעלי ממון כדוגמת שחר, אין פרוש הדבר שאנחנו הופכים להיות אילמים וחירשים...
אני חושב שיהיה טוב מאד למכבי חיפה אם שחר יעביר את המועדון לידיים אחרות.. פוטנציאל הקהל של מכבי חיפה מבטיח שיימצא האיש המתאים שיבין שלנהל קבוצת כדורגל זה מעט שונה מלנהל חברה ליבוא רכב שמשלשלת לכיסה 50% רווח על כל עסקה....
וההתנהלות הנוכחית
31/05/15 18:08
23צפיות
לפחות פי שעולה מאמצעי התקשורת, מלמדת שהמנהל המקצועי שלנו דומיננטי יותר מתמיד. עכשיו אנחנו מבינים השיקולים המנחים את שחר הם אל בהכרח אלה שמנחים את המאמנים... אלון תורג'מן? חלוץ לקבוצה בליגת העל? או דקל קינן שהגיע הזמן שיתחיל ללמוד מנהל עסקים או משפטים... טאלב טוואטחה לא מגיע לקרסוליים של שמואל שימן בחכמת המשחק וביכולת ההגנתית, ובכל זאת הוא בחירה שנייה - ולא בגלל מאמן אלא בגלל מחויבויות של הבעלים שהוא גם המנהל המקצועי.
יעקב שחק מנהל את מכבי חיפה מתוך חישובים שאין בינם לבין הבנה בכדורגל מודרני דבר וחצי דבר... לפני כמה שנים - כשבסביבה היו אורגניזמים אנאכרוניסטיים כמו לוני הרציקוביץ' או משה דדש, הוא הצליח לגנוב מהם את השחקנים הישראלים המוצלים ביותר ולנצל את עידן הבראשית של הרנסאנס המזרח אירופאי כדי להביא שחקנים ברמה גבוהה כמו ז'וטא ופראליה... כבר ארבע שנים שהמתכון הזה לא עובד, ושחר - לא רק שלא לומד - אלא מחפש בכל רגע נתון קיר חדש כדי לשבור את הראש שלו עליו... כאב הראש שלו מהמכה הזאת הוא בטל בשישים לעומת הכאב של האוהדים שבלעדיהם הוא לא היה כאן...
כמה חבל שאנחנו לכודים בציפורניים של האיש הזה....
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה