בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

כל הכבוד לדקל
23/07/14 21:04
54צפיות
הראשון שהגיב כמו שצריך.
כמה מילים על המשחק עצמו
23/07/14 22:01
45צפיות
זה משחק אימון ותו לא שגם לא התעלה לרמה גבוהה של שתי הקבוצות, אבל בכל זאת:

1. מגנים? מישהו? משהו? טאלב לא מתאים לרמות האלו. נקודה. סוף פסוק.

2. אין מה לדבר על קישור אחורי כרגע כי ברור לכולם שבוקולי לא ישחק קשר אחורי פותח. מה שכן, ראיו פשוט לא אפקטיבי כ 50/50. נכון, מדובר פה בליל ולא בהפועל ג'לג'וליה, אבל קבוצה עם קישור קדמי טוב (צהבת) פשוט תדלג עליו במעבר בין הגנה להתקפה.

3. עזרא - פשוט שחקן מיותר במערך הנוכחי. צריך לשים את ראיו שם ולהביא שחקן אחר כ 50/50
הוא שאמרתי
24/07/14 10:23
30צפיות
אין משחק אגפים... לא רק בצד שמאל אלא גם בצד ימין. הכדורגל של הקבוצה נראה כמו שנראה לפני שנה.
ועם כל הכבוד לדקל קינן ששמר על הכבוד הלאומי של עם ישראל, כדורגל הוא לא צריך לשחק - ואני עדיין מתקשה להבין איך המאמן לא רואה את זה (כמו שהוא לא רואה שגם משומר, טוואטחה ו...כן גם שיימן) לא מתאימים למשחק כדורגל מודרני שמכבי חיפה מנסה לשחק.
הקישור האחורי הוא בעייה לא פשוטה אבל עם משחק אגפים מהיר, העומס על האזור הזה יפחת.
הבעיה היא לא רק בהגנה
24/07/14 18:43
15צפיות
אין משחק אגפים בהתקפה. אבל נראה איך יראו משחקי האימון אחרי מחנה האימונים עם מויאל ועוד קשר 50/50. שוב, אני לא חושב שכרגע יש לעזרא מקום בהרכב.
משחק אימון שלישי סה"כ
24/07/14 16:40
19צפיות
זה לא רק מגנים, זו הגנה באופן כללי.
אי אפשר להגיד על החוליה האחורית שלנו שהיא לא מספיק טובה, צריך להגיד את האמת שהיא לא טובה בכלל.
בכלל במשחק אתמול זה לא נראה כאילו לשחקנים יש יותר מדי חשק לשחק כדורגל.
הקטע המעניין/מצחיק יותר במשחק היה שאיכשהו המחבלים (אין לי שם אחר הולם עבורם) שהתפרצו למגרש החליטו להרביץ למשומר, לא יודע אם זה בגלל שהוא לא יודע להרים כדורים, או בגלל שקטן פרש, או בגלל שאין מי שידליף עכשיו לעתונאים.
סטויקוביץ, קינן ואבוחצירא לא דפקו חשבון והרביצו, ראו שגם ורד ובניון רצו למקום, ומשומר אפילו הצליח להחזיר, אבל לא אהבתי את ההתנפלות על טוואטחה שחיפש לא להיות מעורב, סה"כ הוא לא ממש גדול מימדים לא חסון וכנראה פחות אמיץ שאין לידו מישהו מג'סר-א-זרקא שיגבה אותו.
זה בעיקר המגנים
24/07/14 18:37
15צפיות
השער הראשון נבע מזה שבין ראיו במרכז לסטוייקוביץ' לא היה אף אחד (כולם ראו שמנדז יעבור את קינן קילומטר לפני). אם היה קשר אחורי, מתפרצת כזאת היתה נמנעת.

השער השני נבע משטות של טאלב.

בהחלט לא נראה שלשחקנים התחשק לשחק אתמול. מזל שהמחבלים פרצו, אחרת לא היינו רואים שום אנרגיה ויצירתיות.

בנוגע להתנפלות על טאלב - אנשים מתלהמים עכשיו כי נוח להם. אף אחד לא באמת יודע מה קרה שם.

דרך אגב, לפחות המחבלים עשו לקבוצה שלנו מה שהם עושים לכלל המדינה - גיבוש זריז והרגשת שייכות. שוב, חוסר יכולת של עמי האיזור להבין את הישראליות...
אם רק טאלב היה יורד להגנה כמו במשחק הזה.
23/07/14 22:25
41צפיות
אולי הוא לא היה משאיר חורים, כל שאר השחקנים עלו להתקפה.
אני הראשון שקרא להעיף את טאלב מהקבוצה
24/07/14 02:12
43צפיות
אחרי זריקת המשענת של הכיסא לעבר האוהדים. טענתי באופן נחרץ שזה ביזיון שהמועדון מגבה אותו וסולח לו, ושהוא מהווה דוגמא לילדים, בטח לאלה מהמגזר.

אבל כאן ההתלהמות סביבו פשוט בלתי נסבלת. אף אחד לא יודע איך הוא היה מגיב בסיטואציה של אלימות קשה סביבו. יש לא מעט אוהדים ערסים שלנו שפשוט מחפשים בכוח את השחקן הערבי שלא השתתף באופן משמעותי בקטטה הזאת כדי לגנות אותו.. זה דוחה
טאלב צריך היה לעזוב את הקבוצה
24/07/14 10:26
25צפיות
בלי שום קשר לאוהדים. הוא פשוט שחקן כדורגל לא טוב מספיק בשביל מכבי חיפה. ושוב - יעקב שחר פועל מהבטן במקרה שלו, אם כיא אני לא מסיר מעל ססטנוייביץ' את האשמה בכך שהוא מחזיק מטוואטחה שחקן.
אוהד הפועל ת״א מצדיע לאוהדי מכבי חיפה
22/07/14 00:35
69צפיות
ראיתי עכשיו בערוץ 2 אלפי אוהדים של מכבי חיפה שהגיעו ללוות
את החייל הבודד בדרכו האחרונה  שון כרמלי ז״ל שנהרג בקרבות בעזה.

יהי זכרו ברוך
23/07/14 11:57
19צפיות
זה היה פשוט מדהים!
מילה על אוהדי מכבי חיפה
22/07/14 00:20
67צפיות
תקשיבו, אני לא גר בארץ, אני לא עובר את הקאסמים והמרגמות וטילים והמנהרות. אני לא נמצא עכשיו בעזה ולא בגבול לבנון. אמנם אני בעיר הישראלית השניה או השלישית בגודלה בעולם, וגם מכאן איבדנו לוחם שלשום, אבל אני לא בישראל עכשיו ואני לא חלק מזה. לפחות לא פיזית. זה לא שלא הייתי שם... זה לא שלא חוויתי את הפיגועים בשנות ה- 90 ותחילת האלפיים. הפיגועים במצה ובקו 37 פגעו קרוב מאוד לבית וללב. כן, גם בחומת מגן לבשתי מדים והייתי בכל חור אפשרי כלוחם. את ליגת האלופות ראיתי בין פעילות לפעילות, בין קבלת פקודות אחת לשניה. אבל היום אני לא שם. מאז שאני בן 9 אני אוהד מכבי חיפה. אולי זה התלתלים של רובן במספרת נגד בית"ר בגביע הטוטו שהכניסו אותי רשמית לקבוצה הזאת, אולי זאת העובדה שאחותי אהדה אותם אז הרגשתי צורך גם. מה שבטוח, שלא משנה איפה הייתי בעולם, באיזו יבשת, ליד איזה אוקיינוס או מחנה פליטים מסריח תמיד הייתי אוהד מכבי חיפה. תמיד נשאתי בגאווה את הסמל הירוק בלב שלי. תמיד הייתי ונשארתי אוהד מכבי חיפה.

והיום, אין גאה ממני להיות אוהד מכבי חיפה! גם במרחק אלפי קילומטרים הצלחתם לגרום לי להזיל דמעה בפעם הראשונה מזה הרבה זמן על חייל שנפל. היום, הוצאתם אותי מהאדישות והחזרתם את האהבה ללב שלי. אני לא הכרתי את שון כרמלי, מבחינתי הוא היה עוד חייל שנפל כגיבור במלחמות ישראל, אחד מיני רבים. אבל היום הוכחתם לי שחוץ מזה שכל ישראל ערבים זה לזה, כל מכבי חיפה אחים הם!

תודה לכל אוהדי מכבי חיפה על מי שהם ועל מה שהם! לא סתם אנחנו הקבוצה הגדולה ביותר בישראל - אנחנו משפחה!

ירוק עולה!  
º
22/07/14 13:12
8צפיות
º
22/07/14 20:45
4צפיות
º
מ-ו-פ-ל-א-י-ם-
22/07/14 20:53
8צפיות
º
22/07/14 20:57
6צפיות
דובר פה כבר רבות בפורום
18/07/14 16:12
67צפיות
על החשיבות של ישראלים בכירים כאשר קבוצה רצה לאליפות. אצל רוב קבוצות הצמרת, ובפרט אלו מהן שזכו באליפות בשנים האחרונות היו ישראלים בכירים ששיחקו בנבחרת ישראל. קחו למשל את מכבי ת"א של היום, הישראלים שלה הם השלד של נבחרת ישראל של גוטמן (זהבי, ייני, טיבי, בן הרוש, טל בן חיים, אלברמן, ראדי... ועכשיו גם שפונגין). גם בהפועל ב"ש מתחזקים בעיר בגזרת הישראלים - ברדה, בוזגלו ועכשיו גם מליקסון הם שלישיית ישראלים ברמה גבוהה מאוד.

אצלנו לעומת זאת יש מספר מועט מאוד של שחקני נבחרת - עזרא, קינן ובימים טובים אולי אולי תורג'מן, משומר וטוואטחה. לא יותר מזה. שני שחקני מפתח שהגיעו השנה הם דווקא זרים - השוער סטויקוביץ' והחלוץ אידריסו. בניון אמנם נכלל בסגל הנבחרת אבל כולנו יודעים שהוא כבר לא ממש פקטור. בכלל, לבנות על זרים בעונתם הראשונה במועדון ובכלל בישראל זה הימור לא קטן.. גם אם השחקן סופר איכותי יש פרמטרים מנטליים רבים שמשפיעים עליו ועל איכות ההתאקלמות שלו בארץ.. ובמיוחד במדינה שונאת זרים כמו שלנו זה לא פשוט. זה מעלה הרבה סימני שאלה לעד כמה אנחנו נוכל להיות פקטור משמעותי במירוץ לאליפות - כרגע נראה שהסגל שלנו בנוי בעיקר על זרים איכותיים, שרובם מנוסים, יחד עם ישראלים מנוסים יחסית, לאו דווקא מהטופ של הישראלים בשוק. עד כמה התלכיד הזה מספיק טוב?
הגיע הזמן שנכניס לעצמנו לראש
18/07/14 21:19
46צפיות
אנחנו לא מועמדים לאליפות. לפחות לא העונה. צריך להפסיק להתייחס לאמירה כזו כאל אמירה מבישה שפוגעת בכבוד המועדון ולהבין שכדי להשתקם מההריסות שהשאיר כאן אלישע לוי דרוש זמן. היו תקופות שבהן הליגה הייתה כל כך חלשה שזה היה אפשרי. הן תמו. יש כיום קבוצה חזקה מאוד בסדר גודל ישראלי וכדי להוריד ממנה את הכתר נצטרך תהליך ארוך ועקבי.

זה מה יש.
אין שום הבדל בין הישראלים בליגה
19/07/14 01:53
46צפיות
להוציא את ברדה (נסיון ומנהיגות), זהבי (ביצים) ובניון (נסיון, מנהיגות וביצים), כל הישראלים בקבוצות הצמרת אותו הדבר. ההבדל בין הקבוצות נעוץ בכמה אספקטים:

1. מאמן - ותודה לכל מי שעבר בקבוצה שלנו בשש השנים האחרונות והוכיח לנו את חשיבות המאמן.

2. ניהול - טיפול בכל הלוגיסטיקה הקבוצתית ובמשמעת.

3. חדר הלבשה (ראה סעיפים 1 ו-2).

4. זרים שמביאים את הערך המוסף.

עד לעונה האחרונה של רוני לוי שלטנו בסעיפים 1 ו-2, וכתוצאה מזה סעיף 3 תוקתק וגם הזרים היו פחות או יותר עדיפים על התוצרת המקומית. מהעונה האחרונה של אלישע נשארנו רק עם סעיפים 2 ו-3 שהדרדרו במהירות כיוון שנתנו לשחקנים לתת את הטון ולא להנהלה.

עכשיו יש לנו מאמן חדש, חדר הלבשה עם מנהיגות חדשה. הניהול עדיין בסימן שאלה. ועושה רושם שגם הזרים מביאים את האקסטרה.

בכל מקרה, אני מבסוט.
קודם כל ישר כוח על פתיחת הדיון
19/07/14 09:53
40צפיות
הפורום קצת ישן לאחרונה, וגם אם הסיבות יכולות להיות מובנות, כל אות חדשה שנכתב כאן ראויה לשבח.

באשר לסוגיה - הניתוח שלך הוא מושלם. גם השורה התחתונה בסדר...
כמי ששם את קרנו על כסף הצבי אמש, כשרכש 7 (!!!) מנויים לעונה הבאה (והתנהג כאחרון המתלהבים וחסרי היכולת לדחות סיפוקים...) תוך שהוא סוחף אחריו ילדים (או אולי נסחף אחריהם??), חברים וגיסים, אני יכול להעיד שגם אני מבסוט. עם זאת מקננת בי תחושה שאני מבסוט מסיבות לא נכונות..
ראיתי קטעים ממשחק האימון מול בראונשוויג.... היו שם נקודות אור שמיד אתייחס אליהן (כדי לסיים את התגובה ברוח אופטימית...) אבל שוב הזדקרה הבעייה המלווה את הקבוצה בשלוש העונות האחרונות: מעבר לא מספיק מהיר להתקפה (קשר זריז וחזק שמוציא את הקבוצה קדימה) ואותה עליבות במשחק האגפים.
מצער אותי מאד שסטנוייביץ' לא הבחין בבעיית המגנים הנוראית שלנו. יוסיפוביץ' נשלח לשנת פוסט דוק בעפולה, ואנחנו נשארנו עם משומר, שיימן, טוואטחה וגבאי שמפאת כבודו של מנהל האתר (שביקש ממני לא לנבל את פי) לא אומר מה אני באמת חושב עליהם...
במרכז השדה עדיין יש חלל. ראיוס ויוסי (שאני עדיין סקפטי מאד ביחס לתרומה האמתית - ולא היח"צנית שלו) יכולים אולי להחזיק כדור בקישור אבל לא להניע בנגיעה אחת או שתיים את האגפים במשחק מעבר. בוקולי עם כל הרצון והאהבה שלי אליו, זה לא זה...
ההגנה - כל עוד דקל קינן נח מעומס האיונים אני מרוצה... מאחל לו הרבה ימי מנוחה והצלחה בעולם העסקים בעתיד הקרוב ומקווה שצוצאליץ'', אוחיון וחבשי יספיקו לעמדה הזאת.
ועכשיו לטוב!
והטוב שלי נוגע בשני שחקנים שיכולים לסייע בפתרון חלק מהבעיות:
עדי קונסטנטינוס ואיסמעיל ריאן. אצל שניהם אני מזהה מוטיבציה, יכולת, ביצים וגם הבנת משחק.
הייתי מציע למאמן שלנו לנסות שיטת משחק חדשה: 5-4-1. שלושה בלמים במרכז, ריאן וקוסטה באגפים, ארבעה שחקני קישור כשאחד מהם הוא ביטון שיודע לצאת מהר ואידריסו (אני לא הופתעתי מיכולתו לפחות ממה שראיתי ממנו לפני שהגיע לקבוצה) לבד ברחבה.
אני מסכים איתך בהרבה דברים
21/07/14 19:29
24צפיות
אני גם חושב שהכל פתיר.

לגבי בוקולי - מויאל הגיע וגם יגיע זר. אני מקווה שההגעה של שחקני הקישור האחורי תעביר את ראיו קדימה וככה הוא לא יסורס מאחור.

לגבי המגנים - אני לא יודע מה יש לך משיימן. לדעתי הוא המגן (שים לב - מגן) השמאלי הטוב ביותר בישראל. בוודאות הישראלי הטוב ביותר בעמדה שלו. נכון, הוא לא מהיר וזריז כמו הבלוף שתפס לו את העמדה בשנים האחרונות ואין לו פריצה מסחררת. אבל הוא אשכרה יודע להגן. שזה משהו שהבלוף פשוט לא מסוגל לעשות. הוא גם יודע להרים כדורים תוך כדי תנועה, שזה לא נתפס בכלל שב 2014 הוא יהיה המגן היחיד בישראל שמסוגל לזה. בנוגע לצד ימין, שמע, יש משהו בלתי ניתן להסבר לגבי מה שקורה למגינים הימניים בישראל כשהם מגיעים למכבי חיפה. כל אחד גורם למשומר להיראות כמו סרחיו ראמוס... לא ברור העניין... מה שכן ברור, זאת עמדה כ"כ חשובה אצלנו, שאנחנו לא יכולים לתת אותה למישהו מהנוער. אז אולי יוסיפוביץ' הוא הדבר הגדול הבא, אבל עדיף שיוכיח את זה בעפולה לפני שהוא יתמודד מול משומר.

מי שדווקא נראה לי הולך לראות הרבה ספסל העונה הוא חן עזרא. וזה חבל, בשבילו. חן עזרא הוא שחקן שאני אוהב, אבל הוא תמונת ראי מושלמת של מה שדפוק בשחקן הישראלי - הוא כנראה שחקן קט רגל מעולה, יחיד בדורו - שליטה בכדור, בעיטה, תנועה יפה. אבל הוא שחקן קבוצתי מחורבן. אם סטנייוביץ' דוגל במשחק מסירות מהיר, עזרא ימצא את עצמו מהר בחוץ.
המשחק של שיימן
21/07/14 20:14
28צפיות
נראה לי מפוחד. הוא ניגש לכדור במן חשש כזה שאני לא יודע ממה הוא נובע, ויכולתו ההגנתית לא מספיקה למגן מודרני. אם הוא לא עולה, ומשומר או גבאי עולים, אבל לא מסוגלים להשלים מסירה נורמאלית לרחבה, הרי שאין לנו משחק אגפים. הזריזות והתוקפנות של קונסטנטינוס מאד מוצאת חן בעיני. לא הייתי מהסס לשים אותו שם, במיוחד עכשיו כשמויאל יתפוס את מקומו של בוקולי ולא יהיה שם מקום לקוסטה
רעיון מעניין לגביי קוסטה
21/07/14 22:33
26צפיות
אבל אני עדיין זוכר שמישהו כאן (אתה?) הציע לשים את קטן בתור מגן ימני..

אני מאוד מקווה ש"קשר אחורי זר" זה לא ה"חלוץ זר" של העונה הקודמת, ושבאמת יביאו בסופו של דבר קשר אחורי זר. אני כבר לא ממש בטוח שזה יקרה לאור המצב הביטחוני והזרים שחוששים מאוד להגיע לישראל
אכן קטן היה יכול להיות מגן ימני לא רע
22/07/14 12:34
21צפיות
לפני שש-שבע שנים. גם בוקולי הוצע על ידי לתפקיד לפני אותו זמן, פחות או יותר... שניהם היו שחקנים טכניים, יחסית מהירים (קטן מזמן לא, בוקולי כבר לא כל כך) ומה שיותר חשוב, עם הבנת משחק ויכולת מסירה טובה יחסית.
אני רואה את קוסטה סוג ש לשחקן כל בו. הוא מהיר, חזר, זריר, שולט בכדור ורואה משחק, לכן - המקום שבו אנו זקוקים יותר מכל מקום אחר לשחקנים מן הסוג הזה הוא עמדת האגף הימני (אם משחקים עם שלושה בלמים - אני לא מתייחס אל התפקיד כאל תפקיד מגן ימני אלא שחקן אגף ימין) שם יש לנו שני שחקנים עם יכולת עלובה ביותר...
גם באגף שמאל המצב מחורבן, ואפשר לחשוב על פתרון יצירתי גם לשם (אני לא פוסל את שיימן וטואטחה יחד על הקו השמאלי אבל זה בזבוז של שחקן להנעת כדור מהירה במרכז השדה)
דווקא נראה לי שסטאנו יצליח לשפר את עזרא
22/07/14 20:45
19צפיות
ונוכל להנות ממנו הרבה יותר.
אל תשכח שבעונה הראשונה של בנאדו עזרא היה מצוין,
ואז גם הקבוצה שיחקה יותר קבוצתי.
בעונה שעברה לא היה סדר ולא היתה שיטה, אז אין פלא
שעזרא נאלץ לרוץ סתם עם הכדור. העונה יהיה לו למי למסור.
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/14 11:24
9צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
מחפשת חולצה של ראובן עטר במדי מכבי חיפה
13/07/14 07:22
59צפיות
בוקר טוב,

לחבר שלי יש יומהולדת בקרוב.
הוא אוהד שרוף של מכבי כמובן וכשהיה קטן נורא רצה חולצה של ראובן עטר..
אני רוצה להגשים לו את החלום בגיל 25

מקווה שתוכלו לעזור!
אני אתן לך כיוון..
17/07/14 16:15
41צפיות
נסי לחפש חולצת משחק בין עונת 98/99 לבין עונת 2001-2002, עדיף עם הספרה 10 אבל לא נראה לי שתהיה בעיה להדפיס את הספרה הזאת...
הלוואי היה יותר קל למצוא חולצה בלי ספרה...
18/07/14 14:54
26צפיות
זה על אותו עיקרון..
איפה אפשר למצוא חולצות משנת 2002?!
ההתאחדות לעירייה: הנבחרת תשחק באצטדיון אחר
12/07/14 07:21
64צפיות
שוב פאדיחה של ראש עיר גרוע ואצטדיון שמתעכב כבר שנה וחצי:
ההתאחדות לכדורגל הודיעה לעיריית חיפה שאם האצטדיון לא יושלם המשחק ראשון של הנבחרת שאמור
להתקיים באצטדיון יועתק לאצטדיון אחר.

סאלה מבקש מהשחקנים להפסיק להדליף לתקשורת...
10/07/14 14:03
88צפיות
והם מדליפים שזה מה שהוא ביקש מהם. הקרקס במיטבו

http://sports.walla.co.il/?w=/157/2763535
הולך להיות שמח העונה
10/07/14 18:32
70צפיות
בעיקר כי עושה הרושם שעדיין השחקנים לא הפנימו שבית הזונות נגמר.

עכשיו הוא עוד מחייך איתם, נחכה ונראה איך הם יחזרו ממחנה האימונים.
גם לי יש הרגשה שזה שבוע/חודש חסד
10/07/14 19:33
69צפיות
ועוד מעט הוא יתחיל להכנס בהם
מקווים
10/07/14 19:56
59צפיות
אני חוזר וטוען שלא היה די בפרישתו של יניב קטן. הבחור בנה מחנה של שחקנים וקהל של עיתונאים מעודדים שמשמים לו ולחבריו כיחצ"נים. אני רוצה להזכיר לחברים שבשנת 1989 מכבי חיפה זכתה באליפות עם אמציה לבקוביץ'. בקבוצה הייתה חבורה שאפילו זכתה לכינוי (ה"כרמליסטים") שכללה את עופר מזרחי, ניר קלינגר, ירון גבעול, ליאור רוזנטל ועוד כמה ספיחים. בעונה השנייה של אמציה, החבורה הזאת פשוט החריבה כל מה שרק היה אפשר מבחינה חברתית והתעמתה  עם שאר השחקנים, כאשר מולה עמדו שחקנים כמו ראובן עטר, אלון חרזי שהגיע מהכוח ר"ג וטל בנין שהגיע מהפועל. בסוף אותה שנה סולקו חברי הקבוצה הכרמליסטית על ידי שלמה שרף, שבנה את הקבוצה על המחנה השני ואתו גם לקח אליפות. לא מספיק היה להעיף את ניר קלינגר שהנהיג את החבורה הזאת והשפיע קשות על חדר ההלבשה. היה צורך להעיף גם את החברים שלו כדי לנקות את האורוות ולצאת לדרך חדשה עם קבוצה שהיוותה את הבסיס לאליפות הגדולה עם גיורא (אגב מזרחי חזר אחר כך לעונה). המבין יבין...
אם העסיקו מאמן חדש שלא ידוע כפראייר
10/07/14 20:56
78צפיות
שבא לשחקנים שלו ואומר להם שטקטית הם לא יודעים לעשות הגנה כי 47% מהשערים שהם ספגו עונה שעברה באו ממתפרצות (דרך אגב, זה נתון פסיכי אבל לדיון אחר), אני מאמין שהוא גם יודע מי הבעייתים עוד לפני שהוא דרך בסמי עופר. מאמן טוב יתן לשחקנים הזדמנות לצאת גדולים או לשרוף את עצמם לפני שיעלה אותם על טיל.

בינתיים, לדעתי, סטיינוביץ' עשה רק החלטות נכונות:

העיף את קטן

הביא את יוסי אני יודע, דרך אגב, שאתה לא מסכים עם זה, אבל הקבוצה שלנו חייבת מנהיגות על המגרש ואני לוקח כל יום את יוסי על פני כל שחקן ישראלי אחר. ליוסי, בניגוד לקטן, יש יכולת לקחת קבוצה על עצמו ואני מאמין שהוא יתן קונטרה לסטיינוביץ' על המגרש.

נתן לצ'וצ'ה הזדמנות

הביא חלוץ 9 אימתני שכבר חווה הכל בקריירה ויוכל לסדר את ההתקפה שלנומבחינת מחץ

הוא גם לא מלא בקלישאות ועושה הרושם שיביא את השחקנים שהוא באמת צריך לשיטה שלו. עכשיו שידאג שטואטחה ישחק רק אם יוכיח את עצמו ושעזרא ימסור את הכדור יותר משירוץ איתו, ואולי גם חזירים יעופו!
מסכים ברוב הנקודות ומקווה באחת מהן...
11/07/14 11:32
66צפיות
והיא כמובן עניין יוסי... בעיני זו תעלומה משתי סיבות:
האחת, אני לא יודע כמה אוויר יש ליוסי לתת. בשנתיים האחרונות הוא שיחק מעט מאד משחקים מלאים וגם בחלקי המשחקים הוא נתן מעט מאד.
השנייה, המנהיגות: יוסי אוהב להיות דומיננטי והשאלה עד כמה הוא ייתן כבוד למאמן היא חשובה מאד, מאחר ועם עזיבתו של קטן, יוסי יהיה זה שיקבע את הלך הרוח אצל השחקנים. מקווה מאד שהוא והמאמן יראו עין בעין, אבל עדיין חושש.
º
11/07/14 13:56
15צפיות
כנראה שסטאנוייביץ' לא עשה מספיק שיעורי בית
14/07/14 14:31
52צפיות
מעניין איך הוא יגיב אחרי ההדלפות אחרי ההפסד הראשון...
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז!|*|
10/07/14 10:55
20צפיות
|גלובוס|חולמים על נכס בארה"ב?
פורום השקעות נדל"ן בארה"ב קם על מנת לספק לכם את כל המידע בנוגע לרכישת נכס מעבר לים.
בארה"ב תהליך רכישת נדל"ן הינו קל ופשוט בהשוואה לארץ - כך שעל מנת להצליח צריך רק לדעת לעשות זאת נכון ולבדוק את כל הנתונים לפני הרכישה.

מנהל הפורום, מומחה בתחומו, יספק לכם את כל המידע והתשובות לשאלות עכשיו בפורום השקעות נדל"ן בארה"ב.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בית| בואו לחדש את הבית! בפורום החדש צביעה בהתזה.
פורום צביעה בהתזה פועל על מנת לספק לכם מענה לכל השאלות שעלו לכם בנוגע לאלמנטים שברצונכם לצבוע מחדש כגון אלומיניום, שערים, דלתות ועוד.
בפורום ניתן לקבל מידע, לשאול שאלות, לקבל תמיכה בזמן התהליך ולהפוך את הצביעה לחוויה מהנה. מנהל הפורום הינו מומחה בתחומו וישמח לסייע בכל.

מכבי חיפה תצליח להיאבק על אליפות?
09/07/14 19:56
56צפיות
מה דעתכם?
º
חכה שישלימו את הסגל, זה מוקדם מדי כדי לקבוע
11/07/14 13:57
28צפיות
º
מתי ישלימו?כל הטובים "נחטפים"....
11/07/14 15:56
31צפיות
האם יניב קטן אכן פרש???
05/07/14 21:59
76צפיות
לאור הטקסט הבא, פרי מקלדתו של חתן פרס פוליצר לעיתונות, דורון "אלברט איינשטיין" בן-דור, לא נראה...

"הכל טוב ויפה עד שיתחילו המשחקים, רק שם נוכל לדעת באמת כמה השיטה יעילה וכיצד היא עובדת. הכול נראה ורוד כרגע נקווה שהדברים ידבקו הרבה יותר טוב. השאלה המרכזית היא מה יקרה כשדברים במגרש לא יתחברו". אמר אחד השחקנים.

"אחד השחקנים"
05/07/14 23:55
59צפיות
יכול להיות גם דורון בן דור שמדבר אל עצמו במקלחת.
º
וזה מה שאנשים לא מבינים
08/07/14 15:33
20צפיות
אם בניון יפצע תוך חודש ואידריסו יעזוב בינואר
07/07/14 19:19
47צפיות
ואם ואם ואם..
אכן דורון בן דור מביא לנו עוד אחד מהסקופים שלו שמתחיל באם וכולל 80 תסריטים
שכל אחד יכול לחשוב עליהם בעצמו כי לבזבז עוד כמה דקות בין פרסומות בתוכניות הקשקשת
אין זה סוד ש...
08/07/14 20:22
37צפיות
לבן דור אין מושג והוא נשוי לאישה גברית למדי.
אני חושש שזה הרבה יותר מזה
09/07/14 10:30
47צפיות
דורון בן-דור הוא נמושה עלובה ובהחלט ייתכן שהוא בודה סיפור... אבל הוא מבטא בדבריו את הרוח בחדר ההלבשה. ממקורות יודעי דבר יניב קטן עדיין בשטח. הוא ממשיך להגיע למתחם האימונים והדבר לא ממש מוצא חן בעיני המאמן... הימצאותו במרחב הזה באה לידי ביטוי בדיווחים של בן-דור. גן הדברים שכתב על משומר, קינן, עזרא ובניון - בדבר העייפות שלהם הם שערורייתיים. ומעבר לכל אלה, גם אם קטן יפסיק להגיע ולבחוש, אני חושש מאד שמי שנשאר כאן, בהנהגתו של יוסי בניון, יהוו איום מתמיד על סמכותו של המאמן. הייתה שגיאה להביא שחקן מבוגר וכל כך דומיננטי כמו יוסי בניון כשהמטרה הייתה לבנות קבוצה מן המסד. הוא - עם מחנה קטן (משומר, קינן) מהווים פוטנציאל לבעיות. מקווה מאד להתבדות!
אני מקווה מאוד שאתה טועה
09/07/14 11:37
32צפיות
ומאמין שמשומר, קינן ובעיקר יוסי - בניגוד גמור ליניב קטן - רואים את טובת הקבוצה והמועדון מעל הכל ומעל לטובתם האישית, ולכן יעשו הכל כדי ליישר קו עם המאמן.

מה שכן, לפי "הדיווחים" המקום של דקל בהרכב מובטח ואילו מתן אוחיון יתחרה עם צ'וצ'אליץ'/ בלם זר אחר על המקום השני. לדעתי דווקא המקום של אוחיון מובטח בתור בלם מהיר, ודווקא דקל והבלם הנוסף יתחרו על מקום לצידו.
אני מאד רוצה להאמין שהמאמן החדש מבין כדורגל
09/07/14 17:53
35צפיות
יותר מהשניים שקדמו לו, שהחליטו משום מה שמשומר ודקל קינן הם שחקנים לגיטימיים למועדון גדול כמו מכבי חיפה. אם הוא כזה, השניים האלה היו מוכנסים מזמן לרשימת ההעברות, כך שנראה שיש כאן משהו מעבר לזה.
זה לא שאלה של מבין כדורגל או לא
09/07/14 19:17
29צפיות
זה הכל עניין של הצע. בוא נגיד את האמת - הכדורגל הישראלי לא התברך, לא בבלמים גדולים ולא במגנים גדולים. כבר שנים שמביאים מחליף ישראלי למשומר והוא עדיין בהרכב. אם כבר, זאת העונה של גבאי להוכיח שהוא מסוגל להחליף אותו. איזה ישראלי תביא במקום קינן? הרי בלם מהנוער לוקח זמן לבנות ולטפח (מבלי שישתין מהאזניים כמו פלאח) ואנחנו לא יכולים לבנות על בלם ישראלי כי ביננו, אין הבדל בין מה שיש בשוק לבין דקל - אז עדיף דקל.

הבעיה שלנו היא שבכלליות אין הצע בכדורגל הישראלי ויש עמדות יותר דחופות למלא בזרים - קשר אחורי, שוער, קשר קדמי, חלוץ.
בנדיקטוס עשה טובה בלי כינויי הגנאי
09/07/14 21:50
35צפיות
אני מבין את הביקורת שלך על בן דור רק בוא נשמור על ביקורת עניינית, אנחנו לא רוצים להיכנס לכל מיני תסבוכות לא קשורות.

אני לא חושב שסטנוייביץ' היה נותן יד למהלך הזה אם הוא היה רואה בכך אימון עליו אני מניח שהוא כבר די מכיר ויודע מי השחקנים הדומיננטיים, ככה שמה שנעשה נעשה על דעתו ובאישורו.

בוא ניתן לחבר'ה צ'אנס רק שלשום חידשתי את המנוי
צ'אנס צריך לתת תמיד
10/07/14 10:53
31צפיות
אם כי אני נותן למשומר וקינן צ'אנס כבר לא מעט שנים...

אני חוזר ואומר - הלואי ואתבדה!

באשר לדורון בן-דור... אתה צודק, צריך לשמור על תרבות דיון... אשתדל להבא להימנע ממלים בוטות, אבל אני חייב לציין שמדובר באיש יחסי ציבור ולא בעיתונאי, כך שכל ביקורת כלפי ה"עבודה" העיתונאית שלו היא לגיטימית.
שונא את השחקנים האלה שמדברים בעילום שם
09/07/14 21:47
34צפיות
או שתשתוק או שתעמוד מאחורי הדברים שלך!

ונו בסדר לא מתרגשים מכל הדיבורים האלה, אני חוזר שוב שדי ברור לי שעם מאמן ישראלי יניב לא היה פורש אבל בדיעבד אני מניח שגם הוא מבין שזה המעשה הנכון בתזמון הנכון.
אפשר גם להנפיץ ששחקן אמר משהו
13/07/14 11:01
24צפיות
זה לא שעיתונאים (ובמיוחד עיתונאי ספורט) דבקים בלספר רק את האמת.
מבצע "צוק איתן" ב|תפוז| אנשים
08/07/14 19:32
3צפיות
לאור ההסלמה בשעות האחרונות והיציאה למבצע "צוק איתן" החלטנו לפתוח למענכם את פורום מבצע "צוק איתן".
פורום זה יאפשר לכולנו לשפוך את הלב, להשאר מעודכנים בהתפתחויות האירועים.
אנא גלו אחריות ואנא אל תפרסמו מיקומים של נפילת טילים

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולהתעדכן בכל מה שקורה בשטח

בתקווה לימים שקטים יותר|@|
כצפוי אין שום תחבורה ציבורית לאצטדיון (טירוף)
05/07/14 17:22
48צפיות

אני הייתי בסיור באצטדיון ואני ממש לא חוויתי את אותה אופטימיות של אחרים.
הרבה ממנו נראה חצי גמור. הכניסות עם הסורגים נראות כמו מכלאה לבהמות יותר.
לא ציפיתי כמו למיוחסים למעליות מיזוג ופינוקים אבל המינימום זה לסיים את הסגירה מסביב בזכוכית
ולאפשר לאנשים מסתור משמש וגשם ולא אצטדיון פתוח מאחורה כמו בקרית אליעזר כמו שנות 60.

הקוים שישרתו את האצטדיון יהיו אלו שממילא נוסעים לטירת כרמל כלומר יזרקו את הנוסעים בתחנה
מעבר לצומת הסואן ולא ליד האצטדיון וגם התדירות שלהם נמוכה. מה שאומר כרגע שאף קו !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא יגיע מהכרמל דרך האצטדיון ושולחים את האוהדים בחיפה להגיע לתחנה המרכזית ליד הרכבת ושם לחכות עוד פעם לקו שיוצא לטירת
כרמל.. בושה פשוט בושה. גם אוטובוס המטרונית יגיע רק לצומת מת"ם כלומר רבע שעה הליכה ברגל...

בגלל הפקקים הצפויים הולכים לחסום את כל הרחובות שיובילו לאצטדיון. מה שאי אפשר לחסום זה את כביש 4 פרויד וצומת מתם
אבל אל חשש אלו יסתמו בכל מקרה מאלפי מכוניות שיירדו מהכרמל וינסו לצאת מחופי דדו בשבתות, ככה זה כשאין תכנון תחבורה
והכל חפיפניקיות מאוסה בעיריית חיפה המטומטמת.

על פס השלטים האדומים שגורם לאצטדיון להיות מאד ביתי אם אתם אוהדי הפועל חיפה, אין בכלל מה לדבר בכל מקום שלא
מסתכלים רואים אדום.. שוב, החלטה הזויה.
איפה הקופות יהיו? מי יודע. אולי בקראוון. איפה יהיו שבילי הליכה ואופניים לאצטדיון? לא יהיו. איפה יהיו אזורי אוהדים fan zones
כמו שיש בכל אצטדיון? לא ממש חשבו על זה, לא יהיו. מה קרה למוזיאון הכדורגל וחנות מכבי חיפה? לא יוקמו בשלב הזה.
נהדר.
מנוי? תשכחו מזה.
גם אני הייתי שם...
05/07/14 17:47
48צפיות
דוקא נראה WOW   .....מצומת מת''ם לאצטדיון ברגל זה בדיוק שתי דקות
תקשיב אנחנו מדדנו עם סטופר
05/07/14 20:18
36צפיות
בהליכה רגילה זה 15 דקות.
3 דקות חציית צומת מת"ם קודם מהתחנה למת"ם ואז ממתם לקניון חיפה.
אחרי זה 12 דקות הליכה מקניון חיפה לרחבת האצטדיון ולעלות בכביש לאזור הכניסות
זה היה לפני כמה חודשים במזג אויר טוב.
במזג אויר עם רוחות (ובמת"ם יש רוחות חזקות מאד בחורף) זה לא משהו שהייתי עושה ברגל בגשם וברוח בכל מקרה.
º
08/07/14 16:55
7צפיות
מה רבע שעה הליכה?
05/07/14 18:43
38צפיות
5 דקות בהליכה סבירה. רבע שעה זה אולי מהמרכזית. וזה סביר לחלוטין במיוחד לאנשים שבאים מחוץ לעיר.
רבע שעה מדוד על השעון בהליכה סבירה
05/07/14 20:14
33צפיות
אני לא מדבר איתך על ילדים שיבואו עם ההורים זה הליכה של 20 דקות
בהליכה יחסית מהירה זה רבע שעה.
רק לחצות את צומת מתם זה 3 דקות.
סתם שאלה
05/07/14 21:06
33צפיות
מה רע בללכת רבע שעה ברגל?
תלוי איפה ותלוי איך ותלוי מתי
07/07/14 19:17
25צפיות
האם אתה רוצה ללכת בסוף משחק בשעה 10 בלילה ביום חורפי גשום עם רוחות קשות
רבע שעה מהאצטדיון לרכב? אני מניח שלא.

האם אתה רוצה ללכת בשמש קופחת בחום של 33 מעלות רבע שעה ממרכז הקונגרסים
עד לאצטדיון בכבישים סואנים בתחילת העונה? אני מניח שגם לא.

אנחנו דמברים על חוויה שתביא אוהדים למשחקים ולאצטדיון נכון?
מינימום זה לארגן תחבורה ציבורית נוחה שתביא אוהדים ישירות לאצטדיון בתדירות טובה
ולא תתקע עוד עשרות אלפים בפקקים. גם מסלול האוטובוס מטרונית עובר בצומת מתם ובכניסה
לתחנה המרכזית בכבישים רגילים ככה שגם שם יהיו איחורים ועיכובים אם יפקקו את הצומת הזה
עשר אלף רכבים בבת אחת
שינוי ברבע הגמר בגביע אבל לא בשאר הסיבובים
04/07/14 01:27
52צפיות
לא מבין מה ההגיון שרק סיבוב אחד איפשהו באמצע יהיה 2 משחקים וכל השאר נוק-אאוט.
שינוי הדרגתי
04/07/14 15:32
35צפיות
כדי לצמצם את הסיכוי להפתעה
º
04/07/14 15:52
8צפיות
אוהבים לקנות אופנה ברשת|?|
30/06/14 11:29
8צפיות
|תיק|טרנד השופניג אונליין הפך בשנים האחרונות לתופעה מטורפת ברחבי העולם, במיוחד בארה"ב ובאירופה. מאות אלפי נשים מעדיפות לעשות את הקניות שלהן ברשת, כבר לא צריך לצאת מהבית לבזבז דלק, לחפש חנייה ולהסתובב שעות בין החנויות השונות ולהתעייף.  
אפשר לקנות ברשת מהבית, לשבת בסבבה בפיג'מה ולגלוש בין האתרים השונים.

|קדימה|אז אם מתים לקנות ברשת אבל מפחדים? או רוצים לקנות מותג שלא נמכר בארץ ולא בטוחים אם האתר אמין? יש לנו את הפורום המתאים בשבילכם!
היכנסו לפורום קניית אופנה ברשת ותוכלו להתלבש הכי יפה שיש הכי זול שיש!

פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום