לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

בית''ר ירושלים-מכבי חיפה
21/09/14 19:43
25צפיות
משחק ממש מסקרן. . . האם מכבי חיפה תמשיך את המומנטום שבו החלה 

ראיוס וחן עזרא הם המפתח למשחק ראוי של מכבי. . . 
המפתח
22/09/14 16:44
13צפיות
הוא משחק ההגנה. מול סכנין, בהיעדר שניים משחקני ההתקפה המהירים שלהם, האיומים על השער היו קטנים ובכל זאת ספגנו שני שערים. לא מדובר רק באיטיות של דקל קינן וצוצאליץ', בהפקרות ההגנתית של טוואטחה ובחוסר הקואורדינציה והטיימינג של משומר, אלא גם במשחק ההגנתי של השחקנים הקדמיים. אידריסו יודע לעשות הגנה ולשמור על הבלמים שלו וזה בהחלט חידוש מרענן לעומת החלוצים ששיחקו בשנה שעברה, אבל הקישור האחורי שלנו - שעם עטא ומיצ'ל נראה די כשרוני, הוא עדיין לא מספיק טוב כדי לבלום את התקופות היריב (ראו השער הראשון של סכנין - שהיה קומבינציה של סגירה לקויה של מיצ'ל ויציאה אטית מדי של צוצאליץ').
אני לא ממש יודע לומר איה משחק הגנה יש לבית"ר אבל נראה לי שהוא איכותי יותר מזה של סכנין, כך שגם מבחינה התקפית לא יהיה קל. אלא שראיוס ועזרא, כמו שאמרת, מסוגלים במבצעים אישיים לייצר מצבים פה ושם, ואולי אף להבקיע. כדי שזה יביא לניצחון משחק ההגנה צריך להיות מושלם, ולצערי הרבה הוא רחוק מלהיות כזה...

בכל מקרה, הלוואי שנצא משם עם שלוש נקודות, וגם על אחת לא אבכה...

נקודת התורפה של חיפה היא ההגנה....
22/09/14 16:51
12צפיות

אסור לאבד נקודות מול בית''ר ירושלים. . . נצחון של 0-1 קטן גם טוב....
º
מחצית ראשונה כמעט זהה לשבוע שעבר
22/09/14 21:49
2צפיות
מה שהיה הוא שיהיה
22/09/14 22:54
צ'וצ'אליץ' הוא עדיין בלם ליצן שאפשר לעשות עליו דאבל פס כאילו אנחנו בשכונה
טוואטחה הוא עדיין קיצוני מצויין אבל לא יודע לעשות הגנה(סטויקוביץ' היה צריך להציל פעמיים שער בטוח בגלל הטעויות שלו) וכמו בנאדו גם סטנויביץ' מתעקש לשים אותו כמגן
ראיוס הוא עדיין קשר אפור וחסר יצירתיות
חן עזרא הוא עדיין בחור כישרוני מאד שמבזבז את כל הקסם שלו על ליקוי בקבלת החלטות
ואבוחצירא......הוא עדיין אבוחצירא(ועדיף להשאיר את זה ככה כדי שלא יחסמו אותי)

מתכוננים לחג עם |תפוז| אנשים!
22/09/14 11:58
1צפיות
|סיר| היום בין השעות 17:00-19:00 נארח בפורום מבשלים כשר את איילת הירשמן, סופרת, בעלת טור ב-לאשה וכוכבת תכניות בישול טלוויזיוניות.
באירוח תוכלו לבקש מאיילת את כל הטיפים והשאלות שיעזרו לכם להקפיץ את ארוחת החג שלכם!

מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|ספר|יש לכם הזדמנות לזכות בספר מתנה! היכנסו לפורום ספרים וספרות וכתבו לנו האם ואיך השתנה הטעם הספרותי שלכם בשש שנים?
ואולי תזכו בספר שש שנים" של הרלן קובן!

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
|*|פתחנו פורום לסדרה האהובה עליך|!|
21/09/14 17:31
2צפיות
לרגל העונה החמה ביותר בטלוויזיה, פתחנו את הפורומים הבאים:

|טי-וי| פורום מחשבות פליליות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|טי-וי| פורום נקמה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|טי-וי| פורום אוואטר והאגדה של קורה

|טי-וי| פורום האישה הטובה

|טי-וי| פורום שקרניות קטנות

|טי-וי| פורום על טבעי SuperNatural

|טי-וי| פורום נויורק
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|טי-וי| עד עצם היום הזה

אם הפורום לסדרה האהובה עליך עדיין לא נפתח, אתה מוזמן לפנות אלינו במסר אישי ולהציע את פתיחתו.
|*|נפתח פורום חוכמת ההמונים|*|
18/09/14 14:27
4צפיות
|נורה|פורום חוכמת ההמונים הוקם בשבילכם, הגולשים והגולשות שמעוניינים להשתמש בחוכמת ההמונים כדי לקבל עצות, תשובות, רעיונות וכל דבר אחר שיעניין אתכם.
חוכמת ההמונים יכולה לעזור ולהועיל בכל מקרה שבו אתם רוצים מגוון של דעות, מאנשים שונים אשר עוסקים בתחומים שונים, כדי לסייע לכם להגיע למסקנה מסויימת, רעיון או אפילו החלטה, בכל נושא שעולה על רוחכם.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו... ואל תשכחו להיות יצירתיים :-)

ליגת ווינר המחזור ה-1; מכבי VS סכנין
15/09/14 17:41
46צפיות
הערב תפתח מכבי את עונת המשחקים 2014/2015 בבית מול בני סכנין, משחק ראשון באיצטדיון "סמי עופר" החדש. ההתרגשות רבה, התכונה גבוהה וכל מה שנשאר הוא שמכבי לא "תפשל" הערב ותפתח את העונה ברגל ימין.

אז קדימה לעבודה, עונה חדשה בפתח, שתהיה לנו עונה ירוקה ומוצלחת!!! יאללה מכבי!!!!!!!!!!!!!
º
עד מתי אייל משומר, עד מתי
15/09/14 21:23
20צפיות
ראיוס הוא שחקן גדול. גדול!
15/09/14 23:05
61צפיות
מסוג השחקנים שאתה מתאהב בקבוצה בזכותם. הטאצ' שלו הוא פשוט טאצ' מדהים.

אבל רובן הוא לא השחקן המצטיין שלי היום. גם לא עזרא. יש, לדעתי, שני שחקנים היום שהיו מעל כולם - ג'אבר עטאא ומיצ'ל. כבר שנים (שנים!!!) שלא ראיתי מרכז שדה כ"כ דומיננטי כמו שני השחקנים האלו ביחד. אם תזכרו במשחק היום תראו שמיצ'ל ועטאא היו, לפי הצד שלהם, תמיד שני צעדים מאחורי ראיו ועזרא ובגלל זה כמעט ולא סבלנו מאיבודי כדור שלהם. זה לא שהם לא איבדו, זה שהכדור ישר חזר להיות ירוק. שניהם שיחקו בנגיעה, מהר, אגרסיבי ויעיל. תענוג. עם מיצ'ל, ראיו שיחק כמו שהוא רצה וניהל את המשחק בצורה, כמעט מושלמת.

ומילה על האצטדיון - וואו!

זה נכון אבל עדיין
16/09/14 09:45
48צפיות
טעון שיפור דרסטי בגזרת משחק האגפים. אני מסכים שהקומבינציה הזו של שני הקשרים האחוריים נראית ההולמת ביותר, אבל אילו היו לנו שני שחקני אגף זריזים היה אפשר לוותר על חלוץ שני (ולא אמרתי מלה - למרות שממש בא לי - על הביזוי של עצמו, של קבוצתו, ושל אמונתו הדתית במעשה האווילי של חשיפת הציצית). אני הייתי מעלה את טואטחה קדימה על הקו, מכניס את שיימן כמגן שמאלי במקומו, ומשחק עם אידריסו בלבד בחוד, לפחות עד שיוסי יחזור.
זאת ועוד - אוחיון אכן עדיף על דקל קינן. הוא לא מבצע עבירות מטופשות וזז הרבה יותר מהר. צוצאליץ' עדיין נראה לי חסר בטחון וזה די מעיק. על כל השאר (להוציא כמובן את משומר שגם הבישול שלו היה מקרי) אין לי מלה רעה להגיד.
האווירה הייתה נפלאה, החום היה נוראי, התורים ארוכים אך נסבלים, מספר הפשלות קטן יחסית למשחק פתיחה (כרטיסים לא מעטים לא נקראו בסורקים!), הנקניקיות טעונות שיפור הן מבחינת הטעם והן מבחינת המחיר, והחנייה - אוי החנייה....
מילה אחרונה מופנית לחברת החשמל: אם הוד קדושתכם הייתם מגלים מעט אמפטיה לציבור שמפיו אתם אוכלים אוכל וחשמל חינם, הייתם מאפשרים מעבר דרך האקס-טריטוריה שלכם. זה היה פותר לא מעט בעיות תנועה ביציאה מהאצטדיון (שלא לדבר על ים של מקומות חנייה בחניון של הבנין שלכם)
בהחלט דרוש שיפור במשחק האגפים
16/09/14 19:12
37צפיות
אבל - אני בספק אם זה המערך שנראה רוב העונה. אני רק יכול להניח שברגע שיוסי יחזור, חלוץ אחד יצא ויוסי יתפוס את האגף הימני במקום ראיו שיעבור לשחק מאחורי אידריסו. הייתי אומר שאולי כדאי להכניס את ורד כבר עכשיו במקום חלוץ ולתרגל את השיטה, אבל ורד עדיין לא מתאים ל 90 דקות. 

אני לא סגור עד כמה הצבה של טאלב כקיצוני שמאלי תועיל. אני בהחלט חושב שהוא מגן די מחורבן ושחקן התקפי נטו, אבל אני לא בטוח שסאלה יהיה מוכן לסבול את חוסר הבשלות שלו בהתקפה.

לא ראיתי שום חוסר ביטחון אצל צ'וצ'ה. שיחק שקט וסולידי. בסופו של דבר מרכז ההגנה לא אשמים בשערים שספגנו - שער ראשון משחקן עם פוטנציאל ענק (פאפאדופולוס, שאלוהים יודע איך מצא עצמו בסכנין) אחרי שלמיצ'ל נגמר האויר ועטאא עדיין צריך ללמוד 50/50 כמו שצריך. ושער שני עם עבירה על טאלב (אם היה מגן אמיתי, דרך אגב, זה לא היה קורה - התנועה שלו מול שחקן בלי כדור היא שערורייתית). לגבי אוחיון, אם סכנין היו משחקים עם ראיין וגאדיר, בהחלט היה כדאי להציב אותו בגלל המהירות, אבל זה משחק פתיחה מול 30,000 איש - עדיף נסיון של דקל. נסיון בהגנה שווה יותר ממהירות במשחקים מסויימים.
ריאן וגאדיר לא שיחקו ולא ישחקו נגדנו
16/09/14 22:05
32צפיות
כי זה היה תנאי בהשאלה שלהם לסכנין.
אני יודע למה הם לא שיחקו
16/09/14 23:02
29צפיות
אני פשוט מציין שבלעדיהם, המהירות של אוחיון לא שימשה כפקטור מכריע בהגנה מול סכנין.
צ'וצ'אליץ' עשה טעות חמורה בשער הראשון של סכנין
19/09/14 02:10
19צפיות
הוא פשוט נסוג אחורה ונתן לפאפאדופולוס מרחב עצום בגודלו לבעיטה
זה יותר טעות של מיצ'ל
19/09/14 13:34
20צפיות
שים לב איך הוא מלווה אותו במבט ולא סוגר אותו.
מיצ'ל לא בכושר ל90 דקות ובזמן הזה הוא היה די גמור.
º
יכול להיות.. נקווה שהוא ייכנס לכושר בהקדם
19/09/14 13:54
6צפיות
מסכים לגמריי
19/09/14 02:08
17צפיות
מיצ'ל פשוט שחקן ברמה גבוהה. חושב מהר, מחלץ כדורים, משחק בנגיעה. הוא עושה עבודה שקטה ונקייה, בניגוד לקשרים אחוריים שחושבים שהתפקיד שלהם הוא לחסל.
שיפור הכושר הגופני
22/09/14 16:47
6צפיות
יביא גם לסגירות נכונות בקישור ואז אולי נמנע משערים כמו הראשון שספגנו מסכנין...
אני מקווה שכבר הערב יהיה לו יותר אויר... בית"ר - עושה רושם  היא קבוצה טובה יותר מסכנין.
º
אושר.
15/09/14 23:59
20צפיות
כמה הערות על המשחק
16/09/14 02:20
49צפיות
קודם כל סוף סוף ראינו משחק מסודר ויפה ממכבי,זאת בניגוד לברדק ש"ניהל" בנאדו בשנה שעברה.  עם זאת חייבים להודות שגם לקנדיל היה חלק לא קטן. השוער בתקופה רעה מאד(כנראה עוד לא התאושש מהניתוח בכיס המרה) ולא מזכיר ולו במעט את קנדיל האמיתי.הוא היה אשם ישיר בשלושת השערים הראשונים(הרביעי זה במחלוקת)   אצל אג'ידה זה לא היה קורה,מצד שני לאג'ידה יש הגנה הרבה פחות טובה מלסכנין. השאלה מה יהיה מול הצהובים.....

מאד אהבתי לראות את חן עזרא.  נראה שסטנויביץ' "חינך" אותו להפך אותו לשחק יותר חכם, כזה שלא חייב ללכת כל הזמן לדריבל אלא יותר פותח עיניים ויותר מודע להיותו חלק מקבוצה.  זה כבר לא השכונה של בנאדו.

מיצ'ל הוא בול פגיעה.   שחקן כל כך חכם שיזם לא מעט התקפות מצויינות(אחת מהן הביאה לגול הרביעי).   ב-20 שנה שאני אוהד את הקבוצה היה לנו רק קשר אחורי אחד שהיה תותח-ז'אוטאוטס.  אני מאד מקווה שסוף סוף יהיה מישהו שיקח ממנו את הכתר. 

ומהרל"ש לתר"ש.  אייל משומר.   יותר מדי דה ז'וו לסוף העשור הקודם. ההתקפה מהירה ומסודרת עם חור בצד ימין שתוקע לה הכל.    אז שיחררו את קטן וסיפסלו את בוקולי,אין לי מילה רעה להגיד על זה, אבל אם כבר אנחנו בקטע של להוריד אבק אז אולי נשתחרר סוף סוף גם ממשומר?

אגב אני חייב לציין לטובה את הקהל החיפאי שהפסיק את קריאות הגנאי המכוערות לטוואטחה,ככה זה לפחות נשמע מהטלויזיה.  טווטחה בתגובה הראה את מה שהוא יודע. שימשך כך.  
3-1
16/09/14 08:14
48צפיות
זו הייתה התוצאה במחזור הראשון בשנה שעברה. (אם אני זוכר נכון)
אז בואו נהיה אופטמיים אבל זהירים.
הגול הראשון שקיבלנו, באשמת הקישור האחורי שאיחר לסגור את השחקן.
הגול השני בגלל הקוון.
אבוחצירה טיפש. שים ציצית אם בא לך, אבל תהיה מקצוען.
עוד מאמן בא ועדיין משומר...

רובן ראיוססס
16/09/14 19:02
36צפיות
פשוט תענוג! מחצית שנייה נהדרת של מכבי אם כי אסור להתעלם מכך שספגנו 2 שערים ומחצית ראשונה מאד אנמית. צריך לדעת לשחק נכון גם כשהמצב 0:0 ויש לחץ על אחת כמה וכמה אם ניקלע לפיגור (וגם זה עוד יקרה...).

אבל בסדר ראינו הרבה דברים טובים אתמול, והקהל מעל כולם פשוט חווייה!

עכשיו ההכנות ליום שני בעיצומן בית"ר בטדי זה אף פעם לא טיול..

ירוק עולה!
משחק טוב של מכבי חיפה
21/09/14 19:39
13צפיות

לגבי ההמשך?ימים יגידו...
º
יום שני מתקרב. . . חניכת האצטדיון. . . מכבי תשחק טוב?
13/09/14 14:44
29צפיות
האמת? אני מוטרד מדבר אחר לגמרי...
13/09/14 17:21
52צפיות
כמה מוקדם אני צריך להגיע כדי למצוא חניה בחניון העליון של קניון חיפה או לכל הפחות בחניון של מרכז הקונגרסים?.

ולגבי המשחק עצמו... אני די מאוכזב מהשקט כאן, לכן אתייחס גם אליו:
עם כמה שאני לא מחזיק משיימן וממשומר - הם צריכים לפתוח כמגנים... אין משהו יותר טוב כרגע
במרכז ההגנה צוצאליץ' ואוחיון בלמים. אני אפילו מוכן לסבול את דגני, רק לא דקל!
בהתקפה חייבים לפתוח אם חלוץ אחד - אידריסו. במחצית השנייה אפשר לשנות לשניים בהתאם להתפתחויות.
ראיוס חייב לשחק מאחורי החלוץ.
בקישור האחורי לא רצוי לפתוח עם בוקולי... אפשר להכניס אותו במקום מיצ'ל אחרי שזה ישפוך לאגר.. ליד מיצ'ל ישחקו מויאל או עטא
חן עזרא בצד שמאל... חובה!! או על הספסל
לא הייתי מהסס לפתוח עם תורג'מן באגף הימני. הוא מהיר מספיק בשביל קבוצה כמו סכנין. אם לא הוא, כליבאת.
תמיד יש חניה באזור...
13/09/14 17:47
51צפיות
בקסטרה..בקניון חיפה....למרות שמדובר ביום שני
ההחן עזרא?נקודת אור!גנה שלנו גרועה..לא מבטיחה.....
תמיד יש חניה
13/09/14 20:06
51צפיות
אלא שהפעם מדובר ב 30000 אנשים יותר מאלה שמגיעים לשם בכל יום שני...
נקווה לטוב - גם בחניה וגם על הדשא
º
13/09/14 20:16
8צפיות
שאלון פתיחת העונה!
13/09/14 17:48
22צפיות
איזו קבוצה תזכה באליפות?
באיזה מקום אנחנו נסיים?
מי תזכה בגביע המדינה?
מי יהיה המבשל המצטיין של הקבוצה?
מי יהיה מלך השערים של הליגה?
מי יהיו הקבוצות שירדו ליגה?
איזה שחקנ/ים שלנו יעברו לאירופה בסוף העונה (או אפילו בינואר)?
איזה שחקן צעיר שלנו יפרוץ העונה? (רלוונטי גם לכל המוני המושאלים...)
באיזה מחזור יתחיל סטאנוייביץ' לחטוף בראש מהפרשנים? (אם בכלל..)
מוזמנים להוסיף עוד שאלות ותשובות...

|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/14 17:28
2צפיות
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
גביע טוטו גומלין מכבי VS סכנין
09/09/14 20:24
37צפיות
מחר ב-20:15 ייערך הגומלין לאחר 1:1 במשחק הראשון, לא ראיתי אם המשחק ייערך בסמי עופר או בנתניה, עד כמה שהבנתי בנתניה, סטויקוביץ' קינן ומיצ'ל צפויים לפתוח בהרכב.

בהצלחה גדולה לירוקים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מנפלאות דקל קינן
10/09/14 20:25
35צפיות
בכל משחק אני נפעם מחדש מחוסר הקשר בין הבחור החביב הזה למשחק הכדורגל... מופלא ומרתק... כמה חבל שזה בא על חשבון קבוצתנו האהובה וכמה מצער שמאמננו הנערץ לא צופה בזה ולא דאג להביא שחקן כדורגל לתפקיד הבלם...
º
שמעון אבוחצירא מעניק יתרון 0-1 בדקה השנייה
10/09/14 20:26
15צפיות
º
גדיר משווה בדקה החמישית
10/09/14 20:27
12צפיות
º
חן עזרא נראה בכושר
10/09/14 20:32
13צפיות
ודקל "קנבארו" קינן מעניק שוויון לסכנין
10/09/14 20:30
41צפיות
שתי דקות אחר כך. לצידו עוד בלם מופלא - אוראל דגני... אחלה הגנה יש לנו. אינטליגנטית, מהירה וטכנית... שבעה מינויים קניתי... כל כך הרבה כסף בשביל ליהנות מהאצטדיון הנפלא ולהתעצבן בכל משחק מהכדורגל המתסכל
º
10/09/14 20:33
7צפיות
º
7 מנויים רכשת?למי?
10/09/14 20:34
15צפיות
שבעה
10/09/14 22:01
31צפיות
משפחה וחברים. עוד שישה מתוסכלים
º
1-2 למכבי חיפה...דקה 22. . . אידריסו
10/09/14 20:49
14צפיות
מהמעט שראיתי
10/09/14 21:35
49צפיות
(כי ערוץ הספורט החליטו לשדר את מכבי ת"א)

אידריסו מצויין. זה לא רק המיקום ברחבה, הפיזיות ומשחק הגובה - הוא מבין את המשחק.
º
מכבי נראתה רעננה.....
11/09/14 05:46
13צפיות
נקודות חיוביות ונקודות שליליות
11/09/14 13:48
29צפיות
ראיתי רק את המחצית השנייה, אז אני לא יכול להעיד על כלל המשחק, אבל הנה כמה מהנקודות:

- לויטה - 2 מהשערים באשמתו הישירה. זה לא השוער שאנחנו רוצים או צריכים, טוב שהוא רק שוער שני.
- שיימן - היתכן ויש לנו מגנים שסוף סוף יודעים להרים כדור לרחבה? 2 שערים מנגיחה מהתקפות תוך כדי תנועה.
- אדריאסו - אם כבר נגיחות אז סוף סוף יש לנו חלוץ שיודע לכבוש בנגיחה כמו שצריך, מאז חמד לא היה לנו שחקן עם כזה משחק ראש.
- הגנה הגנה הגנה, מה יהיה? אנחנו פשוט במצב קטסטרופלי שם. אני לא יודע מה אפשר לעשות כבר. גם צוצ׳ליץ׳ וגם קינן פשוט לא ברמה.
- בניון לא שיחק ועדיין הקבוצה תפקדה, עבדה והצליחה לנצח. זה לא שאני תופס מבניון הרבה יותר ממה שהוא, אלא לטעמי זו אינדיקציה חיובית לגבי ההשפעה שיש לו על הקבוצה. מספר חברים בפורום טענו שהוא יפריע לדינמיקה הקבוצתית, בינתיים נראה שזה לא המצב (מהמעט שאנחנו יודעים).

ההתקפה שלנו דינמית וברמה טובה מאוד, בטח ביחס לליגה. אנחנו נקום וניפול על החלק האחורי.

|גביע|טקס תפוח הזהב 2014|גביע|
09/09/14 18:52
3צפיות
התאספנו לנו אתמול צוות הנהלת הפורומים בסינמטק תל אביב ביחד עם מבחר המנהלים מכל רחבי הפורומים והאשכולות של הפרדס.
המנהלים המקסימים והמוכשרים, שמשקיעים את כל כולם וליבם בפורומים, הם הליבה של הפרדס. ואחרי שעות, ימים ואפילו שנים של השקעה, רצינו לנצל את ההזדמנות כדי להגיד להם משהו חשוב: תודה!

האירוע התחיל עם אוכל איטלקי, מינגלינג ומפגש מרגש. והמשיך עם הקרנה מיוחדת של סרטון מבית היוצר של הנהלת הפורומים|!| :
http://tinyurl.com/mnkz7yf

בהמשך עוד נהנינו מהופעה מגניבה ומקפיצה של הMagical Mystery Tour עם כל שירי הביטלס האהובים ואוהבים עוד יותר, אבל לא לפני שערכנו כפי מיטב המסורת את טקס תפוח הזהב של שנת 2014|!|

סקרנים לדעת מי היו הזוכים|?|

|*|הפורום המבטיח: מבשלים כשר
הבת המתהוללת

|*|הפורום החברתי: הורים לילדים ביסודי
הפתעות נעימות ו-הפוך עם ראש כפול

|*|הפורום המקצועי: סלולארי
z1george

|*|פורום 24/7: האח הגדול
Maybe Mary ו-תרמוס עם נענע

|*|הפורום לשעות הפנאי: טיולים וחופשות בחו"ל
דניאלה1311

|*|והמנהל הוותיק
OrEl74 (מפורום NBA)
אריה31 (מפורום מצעדים וביקורת מוזיקה)
Aלון (מפורום  BDSM ויחסי שליטה)

|כתר|תודה לכל המנהלים של תפוז על התרומה הנפלאה והיום-יומית שלהם לאתר! |כתר|

מוזמנים לקבל קצת טעימה ממה שהיה לנו, בעזרת התמונות שלנו מהארוע:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=4321846
|*|נפתח פורום חוויות ובילויים בארץ
08/09/14 12:22
1צפיות
|דגל|רוצים לדעת איזה הופעות שוות יש השבוע? רוצים להמליץ על מקומות בילוי? מחפשים מה לעשות הסופ"ש?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום חוויות ובילויים בארץ, היכנסו לפורום ותוכלו לשתף, לעדכן ולהתעדכן בכל הופעה/טיול/ אטרקציה אפשרית|!|

מוזמנים להיכנס קישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מכבי חיפה-סימני שאלה
05/09/14 18:10
58צפיות
קודם כל, לפני שאני מתחיל את דבריי אני חייב לאמר שהשנה אנחנו כן רואים שינוי חיובי בקבוצה,בדגש על יענקלה שחר. גם נותנים למאמן להביא את כל הצוות שלו במקום שיהיו לידו כל מיני נחשים שינסו לחתור תחתיו.   גם מביאים לשם שינוי שחקנים שהמאמן המליץ עליהם ולא עוד חתולים בשק שמגיעים על ידי סוכנים שבקשר עם שחר. וגם שאפו על זה שהשתחררנו סוף סוף מקטן שלא רק שהוא (הרבה) אחרי שיאו,הוא גם הרעיל את חדר ההלבשה והעיף מפה מאמנים.

ואחרי כל זה מגיעים הסימני שאלה:
1.מגיעים לפה כמה חבר'ה די בעייתיים בואו נגיד.  יוסי בניון שהוא סימן שאלה גדול- האם זה אותו ילד חוצפן מהעבר,או שהוא התבגר מאז והוא בא להיות רק עוד חלק בפאזל כמו שהוא מצהיר. לזה תוסיפו את קובי מויאל שכזכור נזרק על ידי השריף מבית"ר בגלל בעיות משמעת וגם את אידריסו שעל הבעייות משמעת שלו בגרמניה יש סיפורים מפה ועד הודעה חדשה.   אין ספק שלשלושה יש הרבה מה לתרום מבחינת יכולת, אבל נראה שסטנויביץ' הולך להיות גננת.   עכשיו מילא מויאל ואידריסו,אבל נניח ויהיה במחזור העשירי תאקל בין סטנויוביץ' לבניון, האם שחר יעמוד לצידו של המאמן או כהרגלו יכנע ללחצים של הקהל ועיתונאי החצר.
2.מרוב שסטנויביץ' השקיע בלעבות עוד ועוד את הספסל בהתקפה(עד כדי כך שאפילו לשחקנים מוכשרים כמו שחר הירש ושובל גוזלן לא היה מקום) הוא שכח שיש גם הגנה. אז הוא הביא את 2 קשרים אחורים מצויינים וזה אחלה.  אבל מה עם הבלמים והמגינים.  דווקא שם היה צריך לעשות טיפול עשרת אלפים,ונראה שלא נעשה כלום.   ראיתי כמה משחקי אימון וגביע הטוטו וההגנה פשוט מזעזעת.  לא יכול להיות שקבוצה כמו נצרת עלית,שבהיא במקרה הטוב קבוצת אמצע טבלה בליגה הלאומית, תעשה מולנו שערים בכזאת קלות. לטעמי היה צריך להביא בלם כזה כמו קרלוס גארסיה שייצב לנו את ההגנה.  
אתה ראיתה את השערים שנצרת נתנה לנו?
05/09/14 19:02
49צפיות
הראשון היה מטעות קשה בהגנה ,אבל טעות שהיא חד פעמית, והשני היה כדור שכל שוער אחר היה עוצר. ככה שלא צריך להסיק מסקנות יותר מדי מהר.

ובכל זאת אני מסכים איתך, נראה שההגנה שלנו בינונית לחלוטין ביחס לליגה. השאלה היא האם נוכל לחפות על זה עם הקישור וההתקפה הכי טובים בביצה. אם הספרדי החדש יוכיח את עצמו בקישור האחורי זה יתן תמיכה חזקה מאוד לחוליה שבה אנחנו הכי חלשים.  
השער הראשון פחות הטריד אותי
05/09/14 19:24
38צפיות
כי מי שהיה אשם בזה זה בוקולי שהולך(באיחור של כמה שנים) לראות הרבה ספסל העונה.
אותי יותר הטריד השני שהיה טעות מוחלטת של צ'וצ'ליץ', מסוג הטעויות שראינו אצלו יותר מדי העונה.  אני עד עכשיו לא מבין איך הוא עדיין במועדון,הוא היה אחד השחקנים הכי גרועים אצלנו.

אני לא חושב שביטחון זה הבעיה,קינן וצ'וצ'ליץ' הם בלמים איטים,מסורבלים וגם לא אינטיליגנטים במיוחד.  הם היו צריכים לעוף ביחד עם שראנוב.

סליחה קראתי מהר מדי
06/09/14 02:35
29צפיות
חשבתי בטעות שכתבת שאם ההתקפה תהייה טובה זה יגרום גם להגנה להיות טובה. עכשיו מקריאה שניה אני רואה שדיברת על הקשר האחורי.
אז אני כמובן מסכים איתך לגמרי.  אבל מה אכפת לי,העיקר שהיתה לי הזדמנות להיכנס עוד קצת בבלמים שלנו
ובכל זאת...שחר מצהיר על כוונות לאליפות.
06/09/14 20:37
36צפיות
ברכש שהוא ביצע ,הוא חייב ל"הילחם" על האליפות/הגביע.
שראנוב ?טוב שעזב.......ימים יגידו......מאוד חשוב להתחיל "ברגל ימין" את הליגה....
אליפות תהיה רק על גבי חולשת כל האחרות
08/09/14 20:44
20צפיות
כלומר צריך התפרקות של ב"ש, ת"א, ק"ש וכו' כדי שתהיה אליפות נוספת למ.חיפה
כי הקבוצה לא חזקה, יש לה המון שחקנים יקרים ונוצצים (בשלהי הקריירה שלהם)
אבל הקבוצה לא נראית מאוזנת ומגובשת לפחות כרגע
נחכה למשחק בשבוע הבא....
08/09/14 21:27
19צפיות
נגד סכנין (וואו...כמה מפגשים בינהם) ואז נראה...
בני יהודה.....בעלת הסיכויים הכי גבוהים לעלות ליגה..בהפרש ניכר...התחילה בתיקו את המשחק הראשון בלאומית...
ימים יגידו....
בני יהודה לא מעניינת אותי ׁ(ותכלס לא חשובה לליגת העל)
08/09/14 22:23
20צפיות
ברגע שיש שתי קבוצות מתל אביב, פחות חשוב שתהיה שלישית. הייתי שמח אם הייתה למשל עוד קבוצה
מירושלים או באר שבע שייצרו עוד דרבי ועניין. לגבי סכנין - לדעתי זה לא משחק פתיחה ראוי. 
אצטדיון קרית אליעזר נפתח בדרבי חיפאי והיה צריך לשמור על המסורת הזו או אפילו משחק ראווה עם ותיקי מכבי חיפה.
בעיני כל ההחלטות שהתקבלו סביב האצטדיון כמו גם שנתיים עיכוב זה מצב הזוי ועוד לא דברנו על 300 מליון שקל גרעון
ועל קניון שלם שעומד ריק ולא גמור.
º
09/09/14 05:53
2צפיות
אני אוהד כבר 22 שנה
08/09/14 22:55
25צפיות
ואם יש משהו שלמדתי בחיי הקצרים זה שעד משחק הפתיחה של הליגה אין שום אינדיקציה אמיתית ליכולת של הקבוצה. 

ראיתם את משחקי טרום העונה של מנצ'סטר יונייטד? תאווה לעיניים (אוהד יונייטד...). ראיתם את פתיחת הליגה שלהם? 

ראיתם את משחקי גביע השוקו לפני פתיחת העונה עם רובן? תענוג! איך הליגה התפתחה כולנו יודעים.

חוץ מזה, עד עכשיו משחקי טרום העונה היו בלי קשר אחורי. אני בעד לחכות ולראות איך הקבוצה נראית עם קשר אחורי.

לגבי שאר קבוצות הליגה - אף אחת לא באמת שונה מרעותיה. מכבי ת"א נשענת על ערן זהבי ובלעדיו היא עוד קבוצה. מה עוד שהקיץ שלהם היה סוער מאוד (שמועות שמועות שמועות...). את ב"ש מאמן אלישע לוי אז מנטלית זאת קבוצת תחתית. ק"ש לא יציבה. נראה איך היא תהיה בהמשך העונה.
מזל שאתה כתבת את זה ולא אני כי כבר האשימו שאני לא אוהד..
08/09/14 20:43
26צפיות
ולפעמים להיות אוהד זה להגיד את הדברים גם כשהם מזוית מבט אחרת ולא "אוהדת בלי תנאים"
אוהד לויטה ומיצ'ל
03/09/14 18:20
80צפיות
שמח מאד שהוא מגיע אלינו, מוכשר מאד מזמן אמרתי שהוא מתאים.
במצב הנוכחי גם ברור לו שהוא שוער שני לשנתיים הקרובות נניח (במידה ו..)
ובטח עדיף על רון שושן ואדרי הקצר.

מגיע שאפו למישהו במערכת על שעקב וביצע את המהלך.

מצד שני לא מבין את ההחתמה של מיצ'ל. גרזן זאת המחמאה הכי מוזרה שיש, שחקנים כאלה שלא תורמים בכלל להתקפה (כמו מויאל) זה זן שהולך ונכחד מהכדורגל.
במיוחד שכאן הבחור רצה אופציות אחרות, פחד להגיע לארץ וכשכלום לא הלך עשה ג'סטה ונחת. אולי אני מאוכזב כי ציפיתי לדרניציץ, היה סוגר לנו את סיפור הקרנות והכדורים החופשיים ברגל ימין.
מסכים לגמריי בעניין לויטה, אבל -
03/09/14 19:24
68צפיות
חולק עלייך בקשר למיצ'ל. יש לנו את הקישור ההתקפי אולי הטוב ביותר בארץ כיום - בניון, ראיוס, עזרא, ורד, כליבאת, קוסטה המוכשר. גם חלוצים לא חסר העונה. הבעיה המרכזית, לעומת זאת, היא ללא ספק ההגנה. צ'וצה ודקל איטיים, ןמתן אוחיון ודגני הם לא השחקנים שישדרגו את ההגנה באופן משמעותי. גם המגנים שלנו לא עילויים, בלשון המעטה.

בקישור האחורי, בוקולי זה כבר לא זה. הוא לא יכול להחזיק את הקישור האחורי לבד - זה בטוח, גם לא במשחקים נגד קבוצות קטנות. מויאל לדעתי יכול להיות קשר אחורי בודד אולי נגד קבוצות קטנות, גם לא בטוח. הדבר הזה גורם לכך שבמשחקים רבים או שצריך לוותר על אחד משחקני הקישור ההתקפי (ולשים בהרכב את בוקולי ומויאל יחד), או להסית אחד מהם לעמדת ה-50-50, שיסייע גם בהגנה ובבניית ההתקפות מקו האמצע. אם צפית קצת במשחקים האחרונים שלנו, סאלה עושה את זה בדרך כלל עם ראיוס - ובכך מפסיד 50% מהתפוקה שלו, שרלוונטית בעיקר ואולי כמעט רק כשחקן התקפי - ובנוסף חשוף לאיבודי כדור שראיוס שלנו מאופיין בהם לצערי.

ההרכב הזה נותן לסאלה שקט נפשי בכל הנוגע להגנה, כאשר יש לו אפשרות לשחק עם הרכב סופר-התקפי: מ'יצל; ראיוס, בניון, עזרא/ורד; תורג'מן, אידריסו (1-3-2 החל מהקישור ומעלה, או 4-4-2) ברוב המשחקים בליגה.

במשחקים גדולים יותר, תהיה לסאלה אפשרות לשחק עם שני גרזנים אמיתיים בקישור האחורי עם אופציה לתוספת של בוקולי ולסגור הרמטית את האמצע - דבר שלא היה לנו כבר כמה זמן? אולי 5 שנים... כשמכבי ת"א הגיעה בתחילת העונה שעברה לקרית אליעזר ושיחקה עם שלושה קשרים אחוריים כולם צחקו על סוזה ובסוף הם נתנו לנו 3:0 בראש עם מתפרצות קטלניות. העונה לנו יהיה את הנשק הזה בארסנל.

אז נכון, שחקן עם רגל ימנית קטלנית כמו של דריניצ'יץ זה דבר מבורך - אבל צריך לזכור שחיפשנו להתחזק קודם כל מבחינה הגנתית ורק לאחר מכן התקפית.
לא מבין את העניין של הפחד שציינת
03/09/14 23:12
43צפיות
מה העביה שמיצל פחד לאור המצב הביטחוני? למה שלא יפחד? זה די מובן שיחטוף רגליים קרות לאור המצב הביטחוני
 זה כמו שיגידו עכשיו לשחקן ישרלאי תשחק באוקראינה בשחטאר .....
לדעתי לויטה השוער הישראלי הטוב ביותר
04/09/14 14:07
53צפיות
לא מבין איך הרוש הועדף עליו בנתניה וגם בנבחרת, הרוש שוער חלש וביום טוב הוא בינוני מינוס.
מקווה שאחרי שנה אחת יבינו אצלנו שחבל לבזבז משבצת זר על שוער ולויטה יוכל להיות שוער ראשון.

º
הלוואי
04/09/14 21:06
21צפיות
במקביל קונסטנטינוס הושאל לעכו
04/09/14 21:24
46צפיות
אני בניגוד לאחרים לא מבין מה ההתלהבות מהילד. אבל מבין שיש כאלה שצופים לו עתיד. מקבל את זה.
טוב שהושאל הלוואי יוכיח עצמו.
לדעתי בכל אופן, בכדורגל אין עתיד לשחקנים בגובה 1.68. בברזיל יש את ברנרד 1.64 של כשרון אטומי - לא ממש מוצא את עצמו. כנל ג'ובינקו על התקן הזה.
יש לו ניתור מצויין
04/09/14 22:20
36צפיות
אבל באמת ימים יגידו לאן הוא יתפתח...
אגב מה עם ערן ביטון?
05/09/14 18:26
39צפיות
ראיתי את הילד בכמה משחקים בעונה שעברה,ויש לו כישרון מטורף.  עם השיוף הנכון הוא בהחלט יכול להיות בניון הבא.
הוא נשאר בקבוצה?
מחר ב-20:30 רבע גמר גביע הטוטו סני סכנין מול מכבי
05/09/14 18:24
23צפיות
המשחק ייערך ב"דוחא" ויהיה הראשון מבין שניים.

אוהד לויטה שהצטרף השבוע צפוי לפתוח בין הקורות, ואולי נראה גם הופעת בכורה לרכש החדש מיצ'ל.

בהצלחה גדולה לירוקים!!!!!!!!!!!!!
בזבוזים על שחקני אגו וחוסר חיבור - ההתפרקות של מ.חיפה
05/09/14 13:58
40צפיות
מכבי חיפה נראית לי קבוצת גלקטיקוס או גריאטריקוס, קבוצת כוכבי עבר עם אגו וחשבון בנק מנופחים,
שברגע שלא ילך להם משחק או שניים, כל השואו הזה יתפרורר לגמרה כי אין לקבוצה שלד מקומי חזק,
לא בנו קפטן שיוביל וילכד את הקבוצה, בניון יכול להיפצע אחרי חודש ובינואר מי יודע כמה כוכבים שלא
יקבלו מספיק דקות משחק (כי אירופה אין) יחליטו שזה לא בשבילם לחמם ספסל..
לא מבין איך הקבוצה הזאת נבנית, מי החוד, זורקים עוד שחקנים ושמות החוצה פנימה כל יומיים. הזוי
אתה אוהד של מכבי חיפה?
05/09/14 14:07
37צפיות
אני עוקב אחרי ההודעות שלך כבר זמן מה ונדמה שאין לך אפילו דבר אחד טוב להגיד על הקבוצה. יש משהו שאתה אוהב במכבי חיפה כיום?
רונית כהן זמורה - מנהלת פורום טיפול זוגי ומשפחתי

פורום טיפול זוגי ומשפחתי

מענה על כך שאלה בדיסקרטיות היכנסו עכשיו >>

פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix