בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

איך תיראה מכבי חיפה בליגה?
28/08/14 11:35
49צפיות
אחרי ההפסד לסכנין...רוב האופטימיות...קרסה
מדריך האוהדים המלא: חוויית הצפייה בסמי עופר-
28/08/14 12:58
39צפיות
ממתי גביע השוקו זה אינדיקציה למשהו?
28/08/14 23:19
36צפיות
להזכירך איך רובן עטר פתח את הקדנציה הירוקה שלו כמאמן בגביע השוקו?
ממתי משחק עם רון שושן בשער, חבשי בהגנה, עמאשה בהתקפה ו - 0 קשרים אחוריים זה אינדיקציה למשהו?

לא מתייחס למפעל הזניח הזה. 
º
29/08/14 05:55
10צפיות
אני לא מתרגש מזה
29/08/14 13:59
17צפיות
בסך הכל הפסידו בטוטו אחרי 3 נצחונות רצופים ואחרי שהעלייה לשלב הבא כבר מובטחת למעשה, הייתה ירידת מתח והרכב חסר, שטויות, לליגה באים אחרת לחלוטין אל תדאג.
אין עמוד שדרה בקבוצה, בניון מיותר, ויקח עונה לבנות אחד כזה
29/08/14 19:11
24צפיות
בניון מיותר הוא לא יכול להיות קפטן היה צריך למצוא קפטן צעיר כבר לפני 3 שנים ולתת לו לגבש
עמוד שדרה לקבוצה. עשו טעויות על טעויות ולהביא כמה שמות לא תמיד פותר את הבעיה אבל מוכר מנויים
בניון לא מיותר....הגזמת.....
29/08/14 19:44
17צפיות
לפעמים גם סמל הוא תוספת משמעותית.....אפילו מורלית....
נראה...ימים יגידו.....
משבר ביחסים בין הקבוצה לראש העיר
29/08/14 14:05
17צפיות
ראש העיר חיפה יונה יהב עלה היום לשידור בתכנית "זירה חופשית" ברדיו חיפה, בראיון לעיתונאים אלי לוי ויוסי מזרחי מגישי התכנית טען יהב כי נשיא מכבי חיפה מילא פיו מים ולא אמר מאומה כנגד האוהדים שדיברו בגנות ראש העיר, אירוע שהגיע לשיאו עם מעצרו השבוע של תושב העיר אוהד מכבי בן 28 שכתב בפייסבוק שהוא "מציע ליונה יהב לא להגיע למשחקים ולא להביא את משפחתו"-דברים ברוח זו ייתכן שלא ציטטתי במדוייק. יהב הדגיש שלא הוא המחליט על סדרי המשחקים בכדורגל הישראלי ויעקב שחר היה צריך להתעקש אם היה חשוב לו שמכבי תשחק ראשונה באיצטדיון.
בהמשך עלה מנכ"ל הקבוצה איתמר צ'יזיק לשידור אצל גדי נס, לא שמעתי את כל דבריו, אבל שמעתי שהוא ביקש מראש העיר להתנצל וזה האחרון סירב.
לי נראה באמת מוזר כל העניין הזה, אני לא ממש מבין את ה"ביג דיל" שעושים כאן מ'מי ישחק ראשון' ממש מזכיר לי אווירה של גנון, מצטער..

אז הפועל שיחקה שם ראשונה בטוטו ואנחנו נשחק שם ראשונים בליגה והכל בא על מקומו בשלום, מתעסקים כאן בשטויות לטעמי.

משחק פתיחה יותר מביך וחסר עניין לא יכלו למצוא. ראש עיר הזוי
29/08/14 19:07
18צפיות
היה להם שנים לארגן את ארועי הפתיחה ולהחליט למשל שכמו בקרית אליעזר המשחק הפותח שלו יהיה דרבי
בין הקבוצות של חיפה. אפשר היה לקיים משחק ותיקים של שתי הקבוצות. אפשר היה לחשוב על המון דברים ובסוף
איזה משחק זניח פתח אותו עם כמה אלפי אוהדים וגם שם נוצרו פקקים גדולים כי לא רק משחק הפתיחה זה פאדיחה
אלא כל התחבורה לאצטדיון וכל הרעיון המטומטם לתקוע שם בתי קולנוע ועוד שטויות שהביאו לגרעון ענק ששמעתי שהוא
כבר 300 מליון שקל וקניון שבנו באצטדיון ריק לגמרה וזכוכית מסביב לא השלימו וקיצצו חצי ממקומות החניה רק 1500
במקום 2500 ואת כולם בגלל הגרעון מוכרים רק ליציעי כבוד ותאים...

היחסים בין שחר ליהב לא מעניינים אף אחד. יהב מבזבז את כספי העירייה על טיסות לחו"ל כל חודש ושחר בכלל לא
גר בחיפה ואפילו רמז שהוא היה מוכר את הקבוצה. שיגבו אחד את השני או יריבו לא מעניין אותנו שורה תחתונה קיבלנו
משחק פתיחה עלוב, אחרי דחייה של שנתיים לא יכלו לארגן טקס נורמלי? לא יכלו לארגן משחק יותר חשוב?
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:35
16צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
האוהדים מתכננים הפגנה נגד קיום הדרבי התל אביבי ב"סמי-עופר"
25/08/14 18:58
86צפיות
האמת שאני לא מצליח להבין את ההפגנה הטיפשית הזו לדעתי. במלחמת לבנון השנייה מכבי התאמנה אצל הפועל בוולפסון ועכשיו כשיש איום טילים על המרכז מה לעזאזל אכפת להם שהדרבי התל אביבי ייערך בסמי עופר? גם ככה למיטב הבנתי הפועל חיפה תשחק ראשונה שם וגם באמת שאני לא מבין את הקטנוניות הזו של מי ישחק ראשון באיצטדיון.

מה דעתכם?
º
25/08/14 19:34
18צפיות
מיגל מרקוס מדיירה צפוי להצטרף למכבי חיפה
25/08/14 21:06
100צפיות
רק לי כל הזמן הייתה תחושה שמיצל זאת סתם המצאה
29/08/14 12:22
24צפיות
כדי ליצור לחץ על דרניציץ לחתום?
נראה שזה עבד..
º
ככה מרכלים....
29/08/14 12:28
13צפיות
עוד שמות לא יעזרו פה, הקבוצה צריכה קפטן וחוד חדש ונמרץ
29/08/14 19:14
12צפיות
לכולם ברור שהקבוצה לא מתפקדת כי אין לה עמוד שדרה של שחקני בית וקפטן צעיר
שיקח על גבו את הקבוצה ועם כל הכבוד בניון לא מתאים
º
מכבי חיפה תשחק ראשונה בסמי עופר מול סכנין!
25/08/14 13:06
108צפיות
מעניין אם הדרבי התל אביבי יתקיים בסמי עופר?
25/08/14 17:53
92צפיות
האוהדים החיפאים נגד....אבל הכסף קובע...מעניין מה יגבר על מה.....מי יגבר על מי?
שאלה לכל בעלי המנויים ביציע 111
25/08/14 00:27
97צפיות
באיחור רציני אבל מעוניין לקנות מנוי ליציע 111, או להחליף מנוי מיציע 215 ל111.

יש סיכוי שיש מישהו????

מה ההבדל?
25/08/14 12:26
91צפיות
אגב,
כמה מנויים מכבי חיפה מכרה?
º
חברים שלי שם ביציע
25/08/14 14:14
75צפיות
º
25/08/14 14:58
49צפיות
º
כמעט 15,000
25/08/14 16:01
77צפיות
º
WOW
25/08/14 16:40
69צפיות
נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים|*|
24/08/14 13:04
9צפיות
|חיבוק|פתחנו בשבילכם את פורום הורים לילדים מיוחדים בו תוכלו לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלכם, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם.
אתם מוזמנים לשתף ברגשותיכם העמוקים, לפרוק ולחלוק בהתמודדות שלכם ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
3 מ3 מכבי ניצחה אמש גם בדרבי הראשון של העונה
20/08/14 13:09
68צפיות
צמד של רובן ראיוס. את המשחק עצמו לא ראיתי אבל בתקציר ראיתי כמה וכמה מהלכים יפים של מכבי, נראה שיש התחלה של חיבור בקבוצה, המבחן האמיתי ביום שני הקרוב (בתקווה שתהיה ליגה..) מול סכנין.
איזה כיף לראות תקציר
20/08/14 14:13
78צפיות
ולחשוב שהקבוצה נראית טוב...
הקבוצה נראית לא טוב, יקירי. צר לי מאד לומר זאת, זה עושה לי מרה שחורה - במיוחד אחרי שכמו כל העדר החיפאי רצתי וקניתי 7 (!!!) מינויים לכל השבט והשכנים שלו... ותרמתי לשנת שיא של רכישת מינויים, ואני חושש שכולנו נבלע את הכובעים שהסרנו מוקדם מדי...

קינן הוא אותו קינן ומשומר הוא אותו משומר (בעצם אפילו קצת יותר גרוע...), טוואטחה שוב משחק כמגן שמאלי למרות שאין לו שום קשר לתפקיד (ולדעתי גם לכדורגל), תורג'מן משתדל מאד, רץ ומתאמץ אבל עדיין התנועה שלו ללא כדור לא נכונה. ורד - כמו שצפיתי - סיים את מכסת המאמץ שלו לעונה הזאת, ראיוס משחק במקום לא מתאים לו, וחן עזרא כמו תמיד - עם הראש בקיר ועם בעיטות שהדיוק מהן והלאה...
יוסי אמנם לא שיחק אתמול אבל ממה שראיתי אותו הוא עושה הבה תנועה ומכניס הרבה התלהבות אבל משחק מאד רחוק מהשער...

והדבר החמור ביותר בעיני הוא שלא רואים שום טביעת אצבע של מאמן.. אין שיטה, אין תכנון, אין תרגילים בבעיטות חופשיות, אין כמעט תנועה ללא כדור.. בקיצור, מה שהיה זה מה שיהיה, אלא אם כן מישהו כאן עובד עלינו והקבוצה תשחק בליגה אחרת לגמרי... הלואי...
סבלנות
21/08/14 19:05
63צפיות
בניגוד לליצנים שהיו כאן קודם, הפעם יש מאמן רציני עם רזומה.
אני בטוח שאנחנו נראה הרבה יותר טוב ככל שהעונה תתקדם.
לא יודע...
22/08/14 10:05
59צפיות
הקבוצה עומדת בפני פתיחת העונה ואני עדיין לא רואה חותם של אימון שונה מהותית ממה שהיה כאן בשנים האחרונות. בתור מי שטוען שנים שאת הכדורגל הישראלי ירימו מאשפתות רק צוותי אימון (עם דגש על צוותים ולא על מאמן יחיד!!), אני מרגיש די מתוסכל ממה שעיני רואות.
בנוסף - אילו היה מדובר בצוות מקצועי שלם כמו במכבי תל-אביב, שם הבעלים לא מתערב כלל, הייתי אומר דיינו. אבל מאחר ושחר מעורב בכל (ההתעקשות להשאיר את טוואטחה כדי להראות שהוא לא נכנע לאוהדים, ההחזרה של גפני שלהערכתי לא עולה על משומר בדבר וחצי דבר,השחרור הסיטונאי של שחקני אלופת המדינה לנוער) אני לא ממש אופטימי ביחס ליכולת של המאמן להותיר חותם אמתי.
אבל - וכאן אין לי בעייה - אני אהיה הראשון להודות ששגיתי אם וכאשר נראה משהו אחר.
זה צוות חלקי
22/08/14 17:11
62צפיות
המאמן הביא איתו חלק מהצוות המקצועי שלו.

לגבי שיחרור סיטונאי, אין שום בעיה. שחקנים צעירים צריכים  להשתפתף ולצבור ניסיון, מי שיוכיח
את עצמו יחזור. כך היה תמיד בקבוצות הגדולות שלנו, השחקנים שעלו מהנוער הושאלו
ורק הטובים חזרו.
דווקא רואים טביעת אצבע של מאמן
22/08/14 18:38
69צפיות
שים לב שהקבוצה משתדלת כמעט לא לשחק לרוחב - מניעים את הכדור קדימה ומהר. החזקת הכדור ללא תוחלת של תקופת אלישע, שהועתקה ע"י בנאדו תמה, זה בטוח. אבל יש לזה גם חסרונות - לפעמים צריך קצת יותר לרווח את המשחק ולהעביר את הכדור מאגף לאגף כדי להתיש את ההגנה של היריבה ולחפש "פירצה" - במקרה של סאלה נראה שהוא מעדיף שרוב שחקני ההתקפה יתרכזו בתא שטח מצומצם ככל האפשר כדי שיהיו קרובים אחד לשני. כרגע זה רחוק מלהתבצע באופן מושלם ולכן אנחנו רואים את הקבוצה משחקת טוב רק לפרקים, נקווה שזה ישתפר בהמשך.
הדרך לשיפור
22/08/14 20:09
66צפיות
לדעתי הענייה היא לעבור לשחק עם חלוץ אחד ברחבה - אידריסו.כשלידו משחק עוד חלוץ, הוא נאלץ לצאת מהרחבה וזה לא טוב. הוא צריך לשחק כמו שחקן ציר ולנצל את משחק הגובה שלו ואת היכולות שלו עם הגב לשער. בשביל זה צריכים לשחק עם שני שחקני אגף טבעיים שלא מתפתים לחדור לרחבה וליצר צפיפות.
כשאני מסתכל על המצאי, אני שוב מצר על שחרורו של ריאן, אבל החלב כבר נשפך. שחקני האגף הטבעיים שנשארנו אתם הם ורד, עזרא, טוואטחה וקוסטה - שיכול לשחק באגף הימני כי הוא מהיר מאד. אליהם אפשר לצרף - תיאורטית - את ראיוס ויוסי שיכולים לשחק באגפים אבל הם חסרי מהירות.
מכל אלה הייתי מנסה דווקא את טוואטחה באגף השמאלי (ולא הימני!) ומשאיר את שיימן כמגן שמאלי. בצד ימין אני חושב שהייתי שם את ראיוס, למרות האיטיות ובזכות היכולת שלו להכנס למרכז ולבעוט חזק ומדוייק ברגל שמאל, ובמרכז את יוסי מתחת לאידריסו. בוקולי ודרינצ'יץ' מאחור עם מויאל בהיכון.

שורה תחתונה - חלוץ אחד ומשחק אגפים מהיר.

אנחנו נשחק עם חלוץ יחיד מייד כשיחתום הקשר האחורי הזר
22/08/14 22:58
57צפיות
שאנחנו מייחלים לו כבר קיץ שלם. זאת שיטת המשחק המועדפת על סאלה, וזאת גם הסיבה שהוא לא רצה להשאיר בסגל יותר מידי חלוצים.
מי שלא ראה את טווטאחה בצד ימין של ההתקפה
20/08/14 23:18
82צפיות
לא ראה בידור משובח מימיו..
באזור הדקה ה70 שיימן נכנס וטאלב עבר לצד ימין של ההתקפה.. כן כן.
האפס הזה כזה גרוע בשמאל... נחשו לבד איך הוא היה בימין. כמובן ששיימן מייד בישל את ה1-0 בדאבל פס יפה עם ראיוס
חבל שהפתיחה לא ביום שני.....
22/08/14 21:23
83צפיות
רציתי לראות איך נראיית מכבי חיפה בימים טרופים אלו...
שלום, אני לא אוהד מכבי חיפה, אבל אני מעוניין לשאול שאלה
20/08/14 02:28
87צפיות
ראיתי מספר פעמים את הכניסה החריפה של רובן ראיוס ברפי דהן בעונה שעברה,
ולא הצלחתי להבין איך ראיוס ממשיך במכבי חיפה לאחר המקרה הזה.
אם אני הייתי המאמן, לא הייתי מאריך לו את החוזה אחרי מקרה כזה.
נכון שהוא התנצל, אבל אני חושב שאסור ששחקן כזה ישחק בישראל.
או שאולי אני טיפה מגזים? מה דעתכם?
אתה בכלל לא מגזים
20/08/14 14:07
66צפיות
אני חושב שהיה צריך להעמיד אותו לדין בפני כיתת יורים - אם לא בגלל העבירה שעשה אז בגלל שהוא גוי ערל ועוכר ישראל. בכלל בשביל מה אנחנו צריכים שחקנים זרים בכדורגל שלנו? בואו נשאיר אותו טהור וזך, עם שחקנים בני בריתו של אברהם אבינו שאף פעם לא מבצעים עבירות חמורות, שתמיד - אבל תמיד - משחקים בהגינות ובמקצוענות, לא צווחים את נשמתם ומתגלגלים לכל הכיוונים כששחקן יריב עובר חמישה מטר לידם ושומרים על כושר משחק וכושר מנטאלי לאורך כל מחזורי המשחקים. מה יש לנו ללמוד מהזרים? עם לבדד ישכון ובגויים לא יתחשב ויפה שעה אחת קודם!!!
2 חדשות טובות מאתמול
20/08/14 12:20
63צפיות
3 מ-3 אחרי ניצחון בדרבי ו-סולחה בין הקהל לטאלב טוואטחה שהתנצל על ההתנהגות שלו.
º
איפה אפשר למצוא רשימת שחקנים שמיוצגים ע"י אבי נמני?
18/08/14 15:34
46צפיות
לינק
19/08/14 14:15
41צפיות
º
תודה רבה
22/08/14 18:35
15צפיות
קבוצות לווין - תמונת מצב
18/08/14 16:47
43צפיות
לפני שנה בדיוק פירסמתי את הפוסט הזה על מצב קבוצות הלווין שלנו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=322&MessageId=171094926
אז, הקבוצות העיקריות שהשאלנו אליהן שחקנים היו מכבי נתניה, בית"ר ירושלים וקרית שמונה.

שנה בלבד עברה מאז, וכיום קבוצות הלווין התחלפו באופן מוחלט:
הפועל ת"א - גוזלן, פאלח, אזולאי ואולי גם אמרי זייד
בני סכנין  - גאדיר, ריאן, איציק כהן
הפועל פ"ת - הירש, חוגי, דור כוכב
הפועל עכו - רז שטיין
נצרת עילית - ערן מלכין, דפקוס, זידאן עמאר, נוח סדאווי

מדיניות ההשאלות יכולות לדעתי לתת הרבה מאוד מידע על האמונות והיחסים של יענקל'ה שחר מול קבוצות הליגה השונות.
ברור שריבוי ההשאלות להפועל ת"א למשל נובע מהיחסים הטובים של יענקל'ה עם ברקוביץ', אבל מה יקרה אם וכאשר (או: כאשר) ברקוביץ' יעזוב את הקבוצה? מצד שני, הפועל פ"ת של לחמן מסתמנת כחממה מצויינת לגידול צעירים מוכשרים, וגם בני סכנין יכולה להיות קבוצה מתאימה מאוד עבור ריאן למשל.
אפשר ללמוד הרבה גם מהקבוצות שהפסקנו להשאיל להם שחקנים: בית"ר ירושלים הפסיקה "לקבל" מאיתנו שחקנים מסיבות ברורות - אלי טביב זה לא מישהו שאתה רוצה לעשות איתו עסקים. אבל מה בקשר לאיזי שירצקי? יכול להיות שיענקל'ה מתחיל להעריך קצת יותר את קרית-שמונה בתור קבוצה שמתכוונת להמשיך להשאר בצמרת בשנים הקרובות, וחושש לחזק אותם. מכבי נתניה נרכשה בעונה שעברה ע"י שני משקיעים חדשים - יוסי מאור ואלי שגב. ייתכן מאוד שעד שיתבהרו השאיפות של השניים האלה (הם מתכוונים להחזיר את שנות הזוהר של מכבי נתניה? חולמים על אירופה או מסתפקים בהישג מכובד של פלייאוף עליון?) נעדיף לא להשאיל להם שחקנים.

ויש גם שאלות נוספות על הפרק: האם ראוי להמשיך לדבוק במדיניות שבה שחקן שמושאל על-ידנו לא ישחק נגדנו במהלך העונה? האם זה רלוונטי גם כאשר משאילים לאותה קבוצה שלושה, ארבעה ואפילו חמישה שחקנים? מה הטעם להשאיל שחקנים כמו איציק כהן, סארי פאלח או אפילו מוחמד גאדיר, כאשר הסיכוי שהם יחזרו לשחק אצלנו הוא אפסי?

|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:47
9צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
2 מ2; עוד ניצחון למכבי בגביע הטוטו 1:0 בחוץ על ק"ש
17/08/14 06:39
34צפיות
אלון תורג'מן הבקיע את השער היחיד במשחק בדקה ה-42'.

לא ראיתי את המשחק אבל בכל מקרה התוצאות בגביע הטוטו בהחלט עשויות לחזק את הביטחון בקבוצה לקראת פתיחת הליגה בשבוע הבא. ביום שלישי עוד מחכה לנו דרבי.
הנה זה חוזררררר; גביע הטוטו מחזור 1; מכבי VS הפועל עכו
12/08/14 20:26
46צפיות
לאחר שחצתה את רף ה-13,000 מנויים תעלה מחר (20:50) מכבי באיצטדיון בנתניה למשחק הרשמי הראשון של העונה, למפגש מול חניכיו של אחד הסמלים הירוקים הגדולים-אלון חרזי. ג'אבר עטאא צפוי לפתוח בקישור כשתורג'מן ואידריסו יאיישו ככל הנראה את החוד.

גם יוסי בניון צפוי לערוך הופעת בכורה (מחודשת) במדים הירוקים.

בהצלחה גדולה לירוקים שלנו!!!!!!!!!!!!!!!
נקווה שעטאא לא ישתולל הפעם
12/08/14 21:01
52צפיות
לילד יש עודף מוטיבציה שגורמת לו לקבל הרבה כרטיסים בצבעים שונים.. חוץ מזה שהוא חוזר מפציעה
ראיתי רק תקציר
14/08/14 01:31
57צפיות
עידן ורד בשתי פעולות מרשימות מאוד בדקות הסיום. בישול יפה של עמאשה.
בניון גם כן עם יצירתיות במשחק הקדמי, משחק בנגיעה, מחפש את המסירה קדימה.

מנגד, טוואטחה עם עוד כיסוי גרוע.
הקבוצה נראית בדיוק כפי שנראתה בעונה שעברה
14/08/14 13:52
69צפיות
השינוי היחיד הוא החלפתו של יניב קטן ביוסי בניון. יוסי שחקן הרבה יותר איכותי מקטן כמובן, אבל הוא משחק מאד רחוק מהשער וזו לא בשורה טובה לאוהדים המצפים לראות משחק איכותי. בנוסף לאלה, יש לקבוצה בעייה קשה מאד (בלשון המעטה) בהגנה. כל שחקני החוליה האחרוית לוקים מאד בעבודת הגנה. צוצ'אליץ' איטי מאד וכבד מאד; משומר חסר קורדינציה וטיימינג וזה כמובן לא חדש; טוואטחה חסר אחריות בצורה יוצאת דופן ואני פשוט לא מצליח להבין איך יעקב שחר נותן לאמוציות הילדותיות שלו להשפיע עליו במקרה של השחקן הזה. האוהדים שמקללים אותו הם יבחושי ביצה שמגדלת החברה הגזענית שלנו, אבל הבחור באמת משחק רע מאד - לא רק בהגנה!! ההגבהות שלו שערורייתיות, והסגירות שלו עוד יותר.
והגענו לאחרון חביב - דקל קיינן. צר לי מאד, אבל אני חושש שעם כל העדפתי לצוות אימון זר, נראה לי שהמאמן החדש לא ממש שונה מקודמיו הישראלים ביכולת האחנה שלו. מי שמשאיר את משומר ומשאיל את יוסיפוביץ'; מי שמשאיר את עזרא וורד (ולא להסתנוור מורד - אלה הדקות הטובות האחרונות שלו לעונה - מילה שלי!!) ומשאיל את ריאן; מי שלא מלביש (!!) את עדי קונסטנטינוס - אחד הכישרונות הגדולים בשנים האחרונות - ומעל לכל - מי שלא מזהה את העובדה הכל כך מובהקת וברורה שדקל קינן הוא פשוט לא שחקן כדורגל, זה מעורר שאלות קשות.
דקל קינן הוא בעייה חמורה ביותר בהגנה של מכבי חיפה ואנחנו עתידים לסבול רבות מכך שהבחור החליט לשחק כדורגל במקום ללכת ללמוד משפטים או מנהל עסקים....
º
אתה יודע שאי אפשר להחליף 10 שחקנים בעונה אחת?
14/08/14 18:54
33צפיות
לא צריך להחליף עשרה
15/08/14 00:13
44צפיות
ואפילו לא חמישה. בלם אחד טוב במקום קינן; מגן אחד לפחות במקום משומר או טוואטחה, שחקן אגף נורמאלי וקשר אחורי. את רוב התפקידים האלה אפשר לאייש עם שחקנים מהנוער, שחקנים מושאלים או ציוות נכון יותר של השחקנים על המגרש.

שאלה
15/08/14 00:05
44צפיות
אתה -באמת- חושב שהאוהדים שמקללים את טוואטחה, עושים את זה על רקע גזעני?
אני מקווה שלא אבל חושש שחלק מהם כן
15/08/14 00:11
49צפיות
ואפילו אם מדובר בקבוצה קטנה ביותר של "אוהדים". אבל מאחר ואנחנו לא בית"ר ירושלים ואפילו לא מכתבי תל-אביב, זה לא העניין. העניין הוא ששחר היה צריך לתת לו ללכת ולא להתאמץ כל כך להשאיר אותו כדי להשקיט לעצמו את המצפון. הילד פשוט שחקן לא  מספיק טוב ולא משנה כרגע אם זה בגלל מנטליות מחורבנת או יסודות עלובים או אפילו בגלל הקללות של האוהדים כלפיו... הוא לא תורם למשחק הקבוצתי שום דבר והשארתו מנעה הבאת שחקן איכותי לתפקיד הזה.
אין לי ויכוח איתך על היכולות של טוואטחה
15/08/14 00:55
47צפיות
אני פשוט לא מבין מאיפה זה בא. וויאם עמאשה, ג'אבר עטאא, מוחמד גאדיר, בירם כיאל, זאהי ארמלי ועוד רבים וטובים - אף אחד מהם מעולם לא נתקל בגזענות מצד אוהדי מכבי חיפה. אפשר להגיד עלינו הכל, חוץ מקהל גזעני. הקהל (כולו!) תמיד קיבל באהבה שחקנים מהמגזר שתרמו לקבוצה (וגם אלה שלא כל כך תרמו). אם טאלב טוואטחה מצא את עצמו בחזית מול הקהל, כנראה שהוא היה צריך לעשות קצת יותר מאשר סתם להיות ערבי. משהו כמו זה למשל.
צודק
15/08/14 09:32
31צפיות
גם אם יש כמה פירות באושים. אני אמנם זוכר כתבות של חתן פרס פוליצר לעיתונות ספורט שכתב בשם "גורמים במועדון" שטוענים שיש "יותר מדי ערבים והקבוצה מאבדת את זהותה היהודית", אבל מסכים שאלה שוליים עלובים וגאה להיות חלק מקהל הגדול של המועדון הנכון שאוהב כדורגל ולא משתמש בקבוצה שלו כפלטפורמה לדברים אחרים. לגבי טוואטחה - מדובר בשחקן לא טוב ובעל אופי מחורבן. מה שמכעיס אותי בסיפור שלו זו התגובה האמוציונאלית של יעקב שחר שלא נתן לבעיות המקצועיות לבלבל אותו (ואני חושש שהיו עוד כמה שחקנים - ואולי עוד יש) שנהנים מהמטריה הזו של שחר.
נסחפת
15/08/14 00:49
37צפיות
קוסטה יקבל את הדקות שלו בהדרגה, כבר פירסמו שהוא כנראה יפתח בהרכב במשחק ביום שבת. ורד לגמריי עושה את שלו כאשר בכל פעם שהוא עולה מהספסל ל-20-30 דקות הוא פשוט מצויין, חבל שאתה קוטל אותו ככה. סאלה היה צריך לבחור בין כליבאת לריאן ובחר בכליבאת, זה שיקול סביר לחלוטין, ולא יודע מה הייתי עושה במקומו.
כליבת שחקן חביב
15/08/14 09:35
34צפיות
ואולי יכול להיכנס כמחליף מדי פעם. אני לא משווה אותו לריאן אלא סבור שריאן שחקן יותר איכותי ומגוון מחן עזרא ולהערכתי גם עולה על ורד בהבנת המשחק ובחדוות המשחק. אם ורד ייתן סוף סוף את מה שאוהדיו טוענים שיש לו, אני הראשון שאודה שטעיתי בהערכה לגביו.
אבוי, הלב נשבר. כריסטיאנו-ליאו ריאן לא יהיה בקבוצה העונה!!
16/08/14 01:25
44צפיות
בחייאת, אתה קורא את עצמך?
מי זה הפישר הזה בכלל, ועל מה ולמה אתה כל-כך מתעסק בנוכחות שלו בקבוצה?
שאני אזכיר לך את כל שירי ההלל ששמענו כאן בפורום בשנים האחרונות לצורך בשילוב של שי מימון, וסארי פאלח, ומוחמד גאדיר בקבוצה הבוגרת? ושאני אזכיר איזה נזק השחקנים האלו עשו לקבוצה?
או שאתה כבר מתגעגע לשחקן הבית המהולל, יניב קטן, הקפטן האמיץ שגדל במחלקת הנוער ולא עזב אותנו מעולם, ורק דפק לנו איזה שלוש-ארבע עונות בנוכחות המעיקה שלו על כר הדשא?

מי שטוב, שישחק.
מספיק להלל ולהעריץ שחקנים רק בגלל שהם גדלו במחלקת הנוער שלנו, בלי שהם הראו יכולת שבכלל מספיקה לבני סכנין.

להשאיל את ריאן וקונסטנטינוס לעכו, ויפה שעה אחת קודם.
כל דקה שלהם העונה בחיפה תעשה להם רק נזק להמשך הקריירה.
לאט לאט
16/08/14 10:41
35צפיות
אני האחרון שאתן קרדיט לשחקנים מהסוג שצויינו בתגובה שלך (שי מימון?? אני??).
בוא נתמקד רגע במשולש חן עזרא, עידן ורד ואיסמעיל ריאן. על זה דיברתי ולא על שום דבר אחר.. אני אפילו קיבלתי בשוויון נפש את השארתו של תורג'מן (שלמרות הרקורד מהעונה שעברה אני עדיין חושב שהוא שחקן חסר יסודות) ואת השאלתם של דור חוגי וגוזלן.

בעניין ריאן - אני פשוט חושב שאו שחקן טוב יותר מעזרא ומורד ולכן ביקרתי את השאלתו...
לא קשור פישר או לא פישר... שחקן נוער או לא שחקן נוער... כדורגל נטו...

באשר לקונסטנטינוס... אני לא חושב שתצריך להשאיל אותו אלא לשלב אותו בהרכב מכיוון שאני רואה בו כשרון גדול, מקצועית ומנטאלית.
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום