בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:17
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

  
כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|


אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

º
יותר מ-11,300 מנויים נמכרו.. אתם ציפיתם לכזאת כמות?
28/07/14 13:01
|תפוז| למען עסקים בדרום
28/07/14 12:12
|קדימה|בעלי עסקים בדרום?
אתר תפוז נרתם למינוף העסקים שלכם בימים לא פשוטים אלו ומעניק לכם חודשיים פרסום באתר חינם, ללא התחייבות וללא אותיות קטנות.

היכנסו עכשיו לצורך העלאת הקמפיין הפרסומי:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/%D7%94%D7%98%D7%91...

|@|אנו נמצאים ביום ה -21 למבצע "צוק איתן".
ואתם מוזמנים להיכנס לפורום הייעודי ולהשאר מעודכנים בכל התפתחויות והאירועים האחרונים.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 11:58
4צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

**שחקני כדורסל/כדורגל?** מוקדש לכם! #
26/07/14 23:54
9צפיות
זהו שאלון קצר ואנונימי שמהווה חלק גדול מעבודת הגמר שלי בפסכולוגיית הספורט. אשמח אם תמלאו אותו או תעבירו לאנשים הרלוונטיים (עד גיל 18).
תודה רבה
https://docs.google.com/forms/d/1QA58CtIW52cYUAdls...
כל הכבוד לדקל
23/07/14 21:04
68צפיות
הראשון שהגיב כמו שצריך.
כמה מילים על המשחק עצמו
23/07/14 22:01
56צפיות
זה משחק אימון ותו לא שגם לא התעלה לרמה גבוהה של שתי הקבוצות, אבל בכל זאת:

1. מגנים? מישהו? משהו? טאלב לא מתאים לרמות האלו. נקודה. סוף פסוק.

2. אין מה לדבר על קישור אחורי כרגע כי ברור לכולם שבוקולי לא ישחק קשר אחורי פותח. מה שכן, ראיו פשוט לא אפקטיבי כ 50/50. נכון, מדובר פה בליל ולא בהפועל ג'לג'וליה, אבל קבוצה עם קישור קדמי טוב (צהבת) פשוט תדלג עליו במעבר בין הגנה להתקפה.

3. עזרא - פשוט שחקן מיותר במערך הנוכחי. צריך לשים את ראיו שם ולהביא שחקן אחר כ 50/50
הוא שאמרתי
24/07/14 10:23
41צפיות
אין משחק אגפים... לא רק בצד שמאל אלא גם בצד ימין. הכדורגל של הקבוצה נראה כמו שנראה לפני שנה.
ועם כל הכבוד לדקל קינן ששמר על הכבוד הלאומי של עם ישראל, כדורגל הוא לא צריך לשחק - ואני עדיין מתקשה להבין איך המאמן לא רואה את זה (כמו שהוא לא רואה שגם משומר, טוואטחה ו...כן גם שיימן) לא מתאימים למשחק כדורגל מודרני שמכבי חיפה מנסה לשחק.
הקישור האחורי הוא בעייה לא פשוטה אבל עם משחק אגפים מהיר, העומס על האזור הזה יפחת.
הבעיה היא לא רק בהגנה
24/07/14 18:43
25צפיות
אין משחק אגפים בהתקפה. אבל נראה איך יראו משחקי האימון אחרי מחנה האימונים עם מויאל ועוד קשר 50/50. שוב, אני לא חושב שכרגע יש לעזרא מקום בהרכב.
משחק אימון שלישי סה"כ
24/07/14 16:40
32צפיות
זה לא רק מגנים, זו הגנה באופן כללי.
אי אפשר להגיד על החוליה האחורית שלנו שהיא לא מספיק טובה, צריך להגיד את האמת שהיא לא טובה בכלל.
בכלל במשחק אתמול זה לא נראה כאילו לשחקנים יש יותר מדי חשק לשחק כדורגל.
הקטע המעניין/מצחיק יותר במשחק היה שאיכשהו המחבלים (אין לי שם אחר הולם עבורם) שהתפרצו למגרש החליטו להרביץ למשומר, לא יודע אם זה בגלל שהוא לא יודע להרים כדורים, או בגלל שקטן פרש, או בגלל שאין מי שידליף עכשיו לעתונאים.
סטויקוביץ, קינן ואבוחצירא לא דפקו חשבון והרביצו, ראו שגם ורד ובניון רצו למקום, ומשומר אפילו הצליח להחזיר, אבל לא אהבתי את ההתנפלות על טוואטחה שחיפש לא להיות מעורב, סה"כ הוא לא ממש גדול מימדים לא חסון וכנראה פחות אמיץ שאין לידו מישהו מג'סר-א-זרקא שיגבה אותו.
זה בעיקר המגנים
24/07/14 18:37
23צפיות
השער הראשון נבע מזה שבין ראיו במרכז לסטוייקוביץ' לא היה אף אחד (כולם ראו שמנדז יעבור את קינן קילומטר לפני). אם היה קשר אחורי, מתפרצת כזאת היתה נמנעת.

השער השני נבע משטות של טאלב.

בהחלט לא נראה שלשחקנים התחשק לשחק אתמול. מזל שהמחבלים פרצו, אחרת לא היינו רואים שום אנרגיה ויצירתיות.

בנוגע להתנפלות על טאלב - אנשים מתלהמים עכשיו כי נוח להם. אף אחד לא באמת יודע מה קרה שם.

דרך אגב, לפחות המחבלים עשו לקבוצה שלנו מה שהם עושים לכלל המדינה - גיבוש זריז והרגשת שייכות. שוב, חוסר יכולת של עמי האיזור להבין את הישראליות...
אם רק טאלב היה יורד להגנה כמו במשחק הזה.
23/07/14 22:25
51צפיות
אולי הוא לא היה משאיר חורים, כל שאר השחקנים עלו להתקפה.
אני הראשון שקרא להעיף את טאלב מהקבוצה
24/07/14 02:12
57צפיות
אחרי זריקת המשענת של הכיסא לעבר האוהדים. טענתי באופן נחרץ שזה ביזיון שהמועדון מגבה אותו וסולח לו, ושהוא מהווה דוגמא לילדים, בטח לאלה מהמגזר.

אבל כאן ההתלהמות סביבו פשוט בלתי נסבלת. אף אחד לא יודע איך הוא היה מגיב בסיטואציה של אלימות קשה סביבו. יש לא מעט אוהדים ערסים שלנו שפשוט מחפשים בכוח את השחקן הערבי שלא השתתף באופן משמעותי בקטטה הזאת כדי לגנות אותו.. זה דוחה
טאלב צריך היה לעזוב את הקבוצה
24/07/14 10:26
43צפיות
בלי שום קשר לאוהדים. הוא פשוט שחקן כדורגל לא טוב מספיק בשביל מכבי חיפה. ושוב - יעקב שחר פועל מהבטן במקרה שלו, אם כיא אני לא מסיר מעל ססטנוייביץ' את האשמה בכך שהוא מחזיק מטוואטחה שחקן.
ובלי קשר או עם
27/07/14 13:54
16צפיות
דורום בן דור בכתבתו היום ב ONE פשוט מסית את האוהדים נגד טוואטחה. נכון - מדובר בשחקן די עלוב לדעתי ובילד לא חכם במיוחד שלא צריך לשחק במכבי חיפה, אבל גם לעיתונאי ברמה של בן דור צריכים להיות מעט גבולות!!!
אם קבלת הפנים בנתב"ג תהיה מלווה גם באלימות גזענית כלפי טוואטחה, זה יהיה לא מעט באחריותו של הכתב חבר האינטליגנציה וההשכלה הזה!!!
אוהד הפועל ת״א מצדיע לאוהדי מכבי חיפה
22/07/14 00:35
75צפיות
ראיתי עכשיו בערוץ 2 אלפי אוהדים של מכבי חיפה שהגיעו ללוות
את החייל הבודד בדרכו האחרונה  שון כרמלי ז״ל שנהרג בקרבות בעזה.

יהי זכרו ברוך
23/07/14 11:57
24צפיות
זה היה פשוט מדהים!
מילה על אוהדי מכבי חיפה
22/07/14 00:20
75צפיות
תקשיבו, אני לא גר בארץ, אני לא עובר את הקאסמים והמרגמות וטילים והמנהרות. אני לא נמצא עכשיו בעזה ולא בגבול לבנון. אמנם אני בעיר הישראלית השניה או השלישית בגודלה בעולם, וגם מכאן איבדנו לוחם שלשום, אבל אני לא בישראל עכשיו ואני לא חלק מזה. לפחות לא פיזית. זה לא שלא הייתי שם... זה לא שלא חוויתי את הפיגועים בשנות ה- 90 ותחילת האלפיים. הפיגועים במצה ובקו 37 פגעו קרוב מאוד לבית וללב. כן, גם בחומת מגן לבשתי מדים והייתי בכל חור אפשרי כלוחם. את ליגת האלופות ראיתי בין פעילות לפעילות, בין קבלת פקודות אחת לשניה. אבל היום אני לא שם. מאז שאני בן 9 אני אוהד מכבי חיפה. אולי זה התלתלים של רובן במספרת נגד בית"ר בגביע הטוטו שהכניסו אותי רשמית לקבוצה הזאת, אולי זאת העובדה שאחותי אהדה אותם אז הרגשתי צורך גם. מה שבטוח, שלא משנה איפה הייתי בעולם, באיזו יבשת, ליד איזה אוקיינוס או מחנה פליטים מסריח תמיד הייתי אוהד מכבי חיפה. תמיד נשאתי בגאווה את הסמל הירוק בלב שלי. תמיד הייתי ונשארתי אוהד מכבי חיפה.

והיום, אין גאה ממני להיות אוהד מכבי חיפה! גם במרחק אלפי קילומטרים הצלחתם לגרום לי להזיל דמעה בפעם הראשונה מזה הרבה זמן על חייל שנפל. היום, הוצאתם אותי מהאדישות והחזרתם את האהבה ללב שלי. אני לא הכרתי את שון כרמלי, מבחינתי הוא היה עוד חייל שנפל כגיבור במלחמות ישראל, אחד מיני רבים. אבל היום הוכחתם לי שחוץ מזה שכל ישראל ערבים זה לזה, כל מכבי חיפה אחים הם!

תודה לכל אוהדי מכבי חיפה על מי שהם ועל מה שהם! לא סתם אנחנו הקבוצה הגדולה ביותר בישראל - אנחנו משפחה!

ירוק עולה!  
º
22/07/14 13:12
10צפיות
º
22/07/14 20:45
7צפיות
º
מ-ו-פ-ל-א-י-ם-
22/07/14 20:53
11צפיות
º
22/07/14 20:57
8צפיות
דובר פה כבר רבות בפורום
18/07/14 16:12
70צפיות
על החשיבות של ישראלים בכירים כאשר קבוצה רצה לאליפות. אצל רוב קבוצות הצמרת, ובפרט אלו מהן שזכו באליפות בשנים האחרונות היו ישראלים בכירים ששיחקו בנבחרת ישראל. קחו למשל את מכבי ת"א של היום, הישראלים שלה הם השלד של נבחרת ישראל של גוטמן (זהבי, ייני, טיבי, בן הרוש, טל בן חיים, אלברמן, ראדי... ועכשיו גם שפונגין). גם בהפועל ב"ש מתחזקים בעיר בגזרת הישראלים - ברדה, בוזגלו ועכשיו גם מליקסון הם שלישיית ישראלים ברמה גבוהה מאוד.

אצלנו לעומת זאת יש מספר מועט מאוד של שחקני נבחרת - עזרא, קינן ובימים טובים אולי אולי תורג'מן, משומר וטוואטחה. לא יותר מזה. שני שחקני מפתח שהגיעו השנה הם דווקא זרים - השוער סטויקוביץ' והחלוץ אידריסו. בניון אמנם נכלל בסגל הנבחרת אבל כולנו יודעים שהוא כבר לא ממש פקטור. בכלל, לבנות על זרים בעונתם הראשונה במועדון ובכלל בישראל זה הימור לא קטן.. גם אם השחקן סופר איכותי יש פרמטרים מנטליים רבים שמשפיעים עליו ועל איכות ההתאקלמות שלו בארץ.. ובמיוחד במדינה שונאת זרים כמו שלנו זה לא פשוט. זה מעלה הרבה סימני שאלה לעד כמה אנחנו נוכל להיות פקטור משמעותי במירוץ לאליפות - כרגע נראה שהסגל שלנו בנוי בעיקר על זרים איכותיים, שרובם מנוסים, יחד עם ישראלים מנוסים יחסית, לאו דווקא מהטופ של הישראלים בשוק. עד כמה התלכיד הזה מספיק טוב?
הגיע הזמן שנכניס לעצמנו לראש
18/07/14 21:19
49צפיות
אנחנו לא מועמדים לאליפות. לפחות לא העונה. צריך להפסיק להתייחס לאמירה כזו כאל אמירה מבישה שפוגעת בכבוד המועדון ולהבין שכדי להשתקם מההריסות שהשאיר כאן אלישע לוי דרוש זמן. היו תקופות שבהן הליגה הייתה כל כך חלשה שזה היה אפשרי. הן תמו. יש כיום קבוצה חזקה מאוד בסדר גודל ישראלי וכדי להוריד ממנה את הכתר נצטרך תהליך ארוך ועקבי.

זה מה יש.
אין שום הבדל בין הישראלים בליגה
19/07/14 01:53
49צפיות
להוציא את ברדה (נסיון ומנהיגות), זהבי (ביצים) ובניון (נסיון, מנהיגות וביצים), כל הישראלים בקבוצות הצמרת אותו הדבר. ההבדל בין הקבוצות נעוץ בכמה אספקטים:

1. מאמן - ותודה לכל מי שעבר בקבוצה שלנו בשש השנים האחרונות והוכיח לנו את חשיבות המאמן.

2. ניהול - טיפול בכל הלוגיסטיקה הקבוצתית ובמשמעת.

3. חדר הלבשה (ראה סעיפים 1 ו-2).

4. זרים שמביאים את הערך המוסף.

עד לעונה האחרונה של רוני לוי שלטנו בסעיפים 1 ו-2, וכתוצאה מזה סעיף 3 תוקתק וגם הזרים היו פחות או יותר עדיפים על התוצרת המקומית. מהעונה האחרונה של אלישע נשארנו רק עם סעיפים 2 ו-3 שהדרדרו במהירות כיוון שנתנו לשחקנים לתת את הטון ולא להנהלה.

עכשיו יש לנו מאמן חדש, חדר הלבשה עם מנהיגות חדשה. הניהול עדיין בסימן שאלה. ועושה רושם שגם הזרים מביאים את האקסטרה.

בכל מקרה, אני מבסוט.
קודם כל ישר כוח על פתיחת הדיון
19/07/14 09:53
44צפיות
הפורום קצת ישן לאחרונה, וגם אם הסיבות יכולות להיות מובנות, כל אות חדשה שנכתב כאן ראויה לשבח.

באשר לסוגיה - הניתוח שלך הוא מושלם. גם השורה התחתונה בסדר...
כמי ששם את קרנו על כסף הצבי אמש, כשרכש 7 (!!!) מנויים לעונה הבאה (והתנהג כאחרון המתלהבים וחסרי היכולת לדחות סיפוקים...) תוך שהוא סוחף אחריו ילדים (או אולי נסחף אחריהם??), חברים וגיסים, אני יכול להעיד שגם אני מבסוט. עם זאת מקננת בי תחושה שאני מבסוט מסיבות לא נכונות..
ראיתי קטעים ממשחק האימון מול בראונשוויג.... היו שם נקודות אור שמיד אתייחס אליהן (כדי לסיים את התגובה ברוח אופטימית...) אבל שוב הזדקרה הבעייה המלווה את הקבוצה בשלוש העונות האחרונות: מעבר לא מספיק מהיר להתקפה (קשר זריז וחזק שמוציא את הקבוצה קדימה) ואותה עליבות במשחק האגפים.
מצער אותי מאד שסטנוייביץ' לא הבחין בבעיית המגנים הנוראית שלנו. יוסיפוביץ' נשלח לשנת פוסט דוק בעפולה, ואנחנו נשארנו עם משומר, שיימן, טוואטחה וגבאי שמפאת כבודו של מנהל האתר (שביקש ממני לא לנבל את פי) לא אומר מה אני באמת חושב עליהם...
במרכז השדה עדיין יש חלל. ראיוס ויוסי (שאני עדיין סקפטי מאד ביחס לתרומה האמתית - ולא היח"צנית שלו) יכולים אולי להחזיק כדור בקישור אבל לא להניע בנגיעה אחת או שתיים את האגפים במשחק מעבר. בוקולי עם כל הרצון והאהבה שלי אליו, זה לא זה...
ההגנה - כל עוד דקל קינן נח מעומס האיונים אני מרוצה... מאחל לו הרבה ימי מנוחה והצלחה בעולם העסקים בעתיד הקרוב ומקווה שצוצאליץ'', אוחיון וחבשי יספיקו לעמדה הזאת.
ועכשיו לטוב!
והטוב שלי נוגע בשני שחקנים שיכולים לסייע בפתרון חלק מהבעיות:
עדי קונסטנטינוס ואיסמעיל ריאן. אצל שניהם אני מזהה מוטיבציה, יכולת, ביצים וגם הבנת משחק.
הייתי מציע למאמן שלנו לנסות שיטת משחק חדשה: 5-4-1. שלושה בלמים במרכז, ריאן וקוסטה באגפים, ארבעה שחקני קישור כשאחד מהם הוא ביטון שיודע לצאת מהר ואידריסו (אני לא הופתעתי מיכולתו לפחות ממה שראיתי ממנו לפני שהגיע לקבוצה) לבד ברחבה.
אני מסכים איתך בהרבה דברים
21/07/14 19:29
28צפיות
אני גם חושב שהכל פתיר.

לגבי בוקולי - מויאל הגיע וגם יגיע זר. אני מקווה שההגעה של שחקני הקישור האחורי תעביר את ראיו קדימה וככה הוא לא יסורס מאחור.

לגבי המגנים - אני לא יודע מה יש לך משיימן. לדעתי הוא המגן (שים לב - מגן) השמאלי הטוב ביותר בישראל. בוודאות הישראלי הטוב ביותר בעמדה שלו. נכון, הוא לא מהיר וזריז כמו הבלוף שתפס לו את העמדה בשנים האחרונות ואין לו פריצה מסחררת. אבל הוא אשכרה יודע להגן. שזה משהו שהבלוף פשוט לא מסוגל לעשות. הוא גם יודע להרים כדורים תוך כדי תנועה, שזה לא נתפס בכלל שב 2014 הוא יהיה המגן היחיד בישראל שמסוגל לזה. בנוגע לצד ימין, שמע, יש משהו בלתי ניתן להסבר לגבי מה שקורה למגינים הימניים בישראל כשהם מגיעים למכבי חיפה. כל אחד גורם למשומר להיראות כמו סרחיו ראמוס... לא ברור העניין... מה שכן ברור, זאת עמדה כ"כ חשובה אצלנו, שאנחנו לא יכולים לתת אותה למישהו מהנוער. אז אולי יוסיפוביץ' הוא הדבר הגדול הבא, אבל עדיף שיוכיח את זה בעפולה לפני שהוא יתמודד מול משומר.

מי שדווקא נראה לי הולך לראות הרבה ספסל העונה הוא חן עזרא. וזה חבל, בשבילו. חן עזרא הוא שחקן שאני אוהב, אבל הוא תמונת ראי מושלמת של מה שדפוק בשחקן הישראלי - הוא כנראה שחקן קט רגל מעולה, יחיד בדורו - שליטה בכדור, בעיטה, תנועה יפה. אבל הוא שחקן קבוצתי מחורבן. אם סטנייוביץ' דוגל במשחק מסירות מהיר, עזרא ימצא את עצמו מהר בחוץ.
המשחק של שיימן
21/07/14 20:14
31צפיות
נראה לי מפוחד. הוא ניגש לכדור במן חשש כזה שאני לא יודע ממה הוא נובע, ויכולתו ההגנתית לא מספיקה למגן מודרני. אם הוא לא עולה, ומשומר או גבאי עולים, אבל לא מסוגלים להשלים מסירה נורמאלית לרחבה, הרי שאין לנו משחק אגפים. הזריזות והתוקפנות של קונסטנטינוס מאד מוצאת חן בעיני. לא הייתי מהסס לשים אותו שם, במיוחד עכשיו כשמויאל יתפוס את מקומו של בוקולי ולא יהיה שם מקום לקוסטה
רעיון מעניין לגביי קוסטה
21/07/14 22:33
29צפיות
אבל אני עדיין זוכר שמישהו כאן (אתה?) הציע לשים את קטן בתור מגן ימני..

אני מאוד מקווה ש"קשר אחורי זר" זה לא ה"חלוץ זר" של העונה הקודמת, ושבאמת יביאו בסופו של דבר קשר אחורי זר. אני כבר לא ממש בטוח שזה יקרה לאור המצב הביטחוני והזרים שחוששים מאוד להגיע לישראל
אכן קטן היה יכול להיות מגן ימני לא רע
22/07/14 12:34
24צפיות
לפני שש-שבע שנים. גם בוקולי הוצע על ידי לתפקיד לפני אותו זמן, פחות או יותר... שניהם היו שחקנים טכניים, יחסית מהירים (קטן מזמן לא, בוקולי כבר לא כל כך) ומה שיותר חשוב, עם הבנת משחק ויכולת מסירה טובה יחסית.
אני רואה את קוסטה סוג ש לשחקן כל בו. הוא מהיר, חזר, זריר, שולט בכדור ורואה משחק, לכן - המקום שבו אנו זקוקים יותר מכל מקום אחר לשחקנים מן הסוג הזה הוא עמדת האגף הימני (אם משחקים עם שלושה בלמים - אני לא מתייחס אל התפקיד כאל תפקיד מגן ימני אלא שחקן אגף ימין) שם יש לנו שני שחקנים עם יכולת עלובה ביותר...
גם באגף שמאל המצב מחורבן, ואפשר לחשוב על פתרון יצירתי גם לשם (אני לא פוסל את שיימן וטואטחה יחד על הקו השמאלי אבל זה בזבוז של שחקן להנעת כדור מהירה במרכז השדה)
דווקא נראה לי שסטאנו יצליח לשפר את עזרא
22/07/14 20:45
22צפיות
ונוכל להנות ממנו הרבה יותר.
אל תשכח שבעונה הראשונה של בנאדו עזרא היה מצוין,
ואז גם הקבוצה שיחקה יותר קבוצתי.
בעונה שעברה לא היה סדר ולא היתה שיטה, אז אין פלא
שעזרא נאלץ לרוץ סתם עם הכדור. העונה יהיה לו למי למסור.
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/14 11:24
11צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
  

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מחפשת חולצה של ראובן עטר במדי מכבי חיפה
13/07/14 07:22
61צפיות
בוקר טוב,

לחבר שלי יש יומהולדת בקרוב.
הוא אוהד שרוף של מכבי כמובן וכשהיה קטן נורא רצה חולצה של ראובן עטר..
אני רוצה להגשים לו את החלום בגיל 25

מקווה שתוכלו לעזור!
אני אתן לך כיוון..
17/07/14 16:15
42צפיות
נסי לחפש חולצת משחק בין עונת 98/99 לבין עונת 2001-2002, עדיף עם הספרה 10 אבל לא נראה לי שתהיה בעיה להדפיס את הספרה הזאת...
הלוואי היה יותר קל למצוא חולצה בלי ספרה...
18/07/14 14:54
29צפיות
זה על אותו עיקרון..
איפה אפשר למצוא חולצות משנת 2002?!
ההתאחדות לעירייה: הנבחרת תשחק באצטדיון אחר
12/07/14 07:21
66צפיות
שוב פאדיחה של ראש עיר גרוע ואצטדיון שמתעכב כבר שנה וחצי:
ההתאחדות לכדורגל הודיעה לעיריית חיפה שאם האצטדיון לא יושלם המשחק ראשון של הנבחרת שאמור
להתקיים באצטדיון יועתק לאצטדיון אחר.

סאלה מבקש מהשחקנים להפסיק להדליף לתקשורת...
10/07/14 14:03
89צפיות
והם מדליפים שזה מה שהוא ביקש מהם. הקרקס במיטבו

http://sports.walla.co.il/?w=/157/2763535
הולך להיות שמח העונה
10/07/14 18:32
72צפיות
בעיקר כי עושה הרושם שעדיין השחקנים לא הפנימו שבית הזונות נגמר.

עכשיו הוא עוד מחייך איתם, נחכה ונראה איך הם יחזרו ממחנה האימונים.
גם לי יש הרגשה שזה שבוע/חודש חסד
10/07/14 19:33
70צפיות
ועוד מעט הוא יתחיל להכנס בהם
מקווים
10/07/14 19:56
60צפיות
אני חוזר וטוען שלא היה די בפרישתו של יניב קטן. הבחור בנה מחנה של שחקנים וקהל של עיתונאים מעודדים שמשמים לו ולחבריו כיחצ"נים. אני רוצה להזכיר לחברים שבשנת 1989 מכבי חיפה זכתה באליפות עם אמציה לבקוביץ'. בקבוצה הייתה חבורה שאפילו זכתה לכינוי (ה"כרמליסטים") שכללה את עופר מזרחי, ניר קלינגר, ירון גבעול, ליאור רוזנטל ועוד כמה ספיחים. בעונה השנייה של אמציה, החבורה הזאת פשוט החריבה כל מה שרק היה אפשר מבחינה חברתית והתעמתה  עם שאר השחקנים, כאשר מולה עמדו שחקנים כמו ראובן עטר, אלון חרזי שהגיע מהכוח ר"ג וטל בנין שהגיע מהפועל. בסוף אותה שנה סולקו חברי הקבוצה הכרמליסטית על ידי שלמה שרף, שבנה את הקבוצה על המחנה השני ואתו גם לקח אליפות. לא מספיק היה להעיף את ניר קלינגר שהנהיג את החבורה הזאת והשפיע קשות על חדר ההלבשה. היה צורך להעיף גם את החברים שלו כדי לנקות את האורוות ולצאת לדרך חדשה עם קבוצה שהיוותה את הבסיס לאליפות הגדולה עם גיורא (אגב מזרחי חזר אחר כך לעונה). המבין יבין...
אם העסיקו מאמן חדש שלא ידוע כפראייר
10/07/14 20:56
79צפיות
שבא לשחקנים שלו ואומר להם שטקטית הם לא יודעים לעשות הגנה כי 47% מהשערים שהם ספגו עונה שעברה באו ממתפרצות (דרך אגב, זה נתון פסיכי אבל לדיון אחר), אני מאמין שהוא גם יודע מי הבעייתים עוד לפני שהוא דרך בסמי עופר. מאמן טוב יתן לשחקנים הזדמנות לצאת גדולים או לשרוף את עצמם לפני שיעלה אותם על טיל.

בינתיים, לדעתי, סטיינוביץ' עשה רק החלטות נכונות:

העיף את קטן

הביא את יוסי אני יודע, דרך אגב, שאתה לא מסכים עם זה, אבל הקבוצה שלנו חייבת מנהיגות על המגרש ואני לוקח כל יום את יוסי על פני כל שחקן ישראלי אחר. ליוסי, בניגוד לקטן, יש יכולת לקחת קבוצה על עצמו ואני מאמין שהוא יתן קונטרה לסטיינוביץ' על המגרש.

נתן לצ'וצ'ה הזדמנות

הביא חלוץ 9 אימתני שכבר חווה הכל בקריירה ויוכל לסדר את ההתקפה שלנומבחינת מחץ

הוא גם לא מלא בקלישאות ועושה הרושם שיביא את השחקנים שהוא באמת צריך לשיטה שלו. עכשיו שידאג שטואטחה ישחק רק אם יוכיח את עצמו ושעזרא ימסור את הכדור יותר משירוץ איתו, ואולי גם חזירים יעופו!
מסכים ברוב הנקודות ומקווה באחת מהן...
11/07/14 11:32
66צפיות
והיא כמובן עניין יוסי... בעיני זו תעלומה משתי סיבות:
האחת, אני לא יודע כמה אוויר יש ליוסי לתת. בשנתיים האחרונות הוא שיחק מעט מאד משחקים מלאים וגם בחלקי המשחקים הוא נתן מעט מאד.
השנייה, המנהיגות: יוסי אוהב להיות דומיננטי והשאלה עד כמה הוא ייתן כבוד למאמן היא חשובה מאד, מאחר ועם עזיבתו של קטן, יוסי יהיה זה שיקבע את הלך הרוח אצל השחקנים. מקווה מאד שהוא והמאמן יראו עין בעין, אבל עדיין חושש.
º
11/07/14 13:56
15צפיות
כנראה שסטאנוייביץ' לא עשה מספיק שיעורי בית
14/07/14 14:31
53צפיות
מעניין איך הוא יגיב אחרי ההדלפות אחרי ההפסד הראשון...
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז!|*|
10/07/14 10:55
20צפיות
|גלובוס|חולמים על נכס בארה"ב?
פורום השקעות נדל"ן בארה"ב קם על מנת לספק לכם את כל המידע בנוגע לרכישת נכס מעבר לים.
בארה"ב תהליך רכישת נדל"ן הינו קל ופשוט בהשוואה לארץ - כך שעל מנת להצליח צריך רק לדעת לעשות זאת נכון ולבדוק את כל הנתונים לפני הרכישה.

מנהל הפורום, מומחה בתחומו, יספק לכם את כל המידע והתשובות לשאלות עכשיו בפורום השקעות נדל"ן בארה"ב.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בית| בואו לחדש את הבית! בפורום החדש צביעה בהתזה.
פורום צביעה בהתזה פועל על מנת לספק לכם מענה לכל השאלות שעלו לכם בנוגע לאלמנטים שברצונכם לצבוע מחדש כגון אלומיניום, שערים, דלתות ועוד.
בפורום ניתן לקבל מידע, לשאול שאלות, לקבל תמיכה בזמן התהליך ולהפוך את הצביעה לחוויה מהנה. מנהל הפורום הינו מומחה בתחומו וישמח לסייע בכל.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
מכבי חיפה תצליח להיאבק על אליפות?
09/07/14 19:56
57צפיות
מה דעתכם?
º
חכה שישלימו את הסגל, זה מוקדם מדי כדי לקבוע
11/07/14 13:57
28צפיות
º
מתי ישלימו?כל הטובים "נחטפים"....
11/07/14 15:56
32צפיות
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה