לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של קבוצת העשור - מכבי חיפה. בפורום זה אתם מוזמנים לדבר על חדשות, כתבות, תמונות, חוויות, רכילויות, משחקים, אוהדים או כל דבר שקשור לקבוצת הכדורגל ולקבוצת הכדורסל בעיר. שימו לב! לפורום יש חוקים, אותם תוכלו למצוא במאמרי הפורום. אנא שמרו על חוקים אלו ויהיה לכם יותר מהנה בפורום. אנא הקפידו לכתוב הודעות בקומונה החברתית בלבד. יצירת קשר המלצות או הצעות לגבי הפורום יתקבלו בברכה, אך אנא הקפידו לעשות זאת בפניה אישית ופרטית, ולא על גבי הפורום. ניתן לפנות אלינו בכל נושא בדרכים הבאות: Cade Foster דוא"ל: lioriko34@hotmail.com מסנג'ר: elke@bezeqint.net אסִי דוא"ל: asimtapuz@walla.com אייסיקיו: 192631965 מסנג'ר: asim@tapuz.co.il תהנו  אריאל דוא"ל: ariel.a@nana10.co.il

הודעה חדשה

הודעה נעוצה שמינית גמר גביע המדינה: מכבי חיפה - עירוני ק"ש
27/01/15 23:18
41צפיות
רגע האמת של העונה הגיע. אנחנו אמנם רק בינואר, אבל מחר בשעה הזו בערך נדע אם אפשר להכריז סופית על פתיחת עונת הרחצה או שהאירוע יידחה במספר שבועות. הרבה אופטימיות שאבנו מההופעה מול הפועל ב"ש בשבת אך מלבד 3 נקודות שיעזרו לנו בקרב ההישרדות אין פרס יותר מידי גדול. הפעם, כשהלחץ ידבר וממול תעמוד יריבה מאומנת שכבר ניצחה באצטדיון הביתי שלנו ובמקרה היא גם מחזיקת הגביע, דברים ייראו אחרת.

הרכבים עדיין לא פורסמו ומכיוון שאני לא אהיה ליד מחשב בסמוך לשעות המשחק אני אשמח אם תעדכנו כאן.

שיהיה בהצלחה.
º
עד כה - קשה לצפיה
28/01/15 22:30
6צפיות
º
בהצלחה לק"ש בהמשך
28/01/15 23:46
14צפיות
מה זה החרא הזה?!
28/01/15 23:53
37צפיות
מעניין מה בלבול יגיד הפעם בראיון של אחרי המשחק.
האם הוא עדיין יודע את הנוסחה לשפר את המצב של חיפה כפי שהוא טוען? האם הוא עדיין מאמין בחבורה המגוכחת הזו?? מתי בלבול יודה שהקבוצה הזו גם תחת פיקודו פשוט כושלת. כן כן בלבול, אולי אתה לא בנית ת'סגל הזה אבל יש לך אחריות למשחק חושך שראינו היום.
העונה גמורה, אפילו ליהנות מכדורגל בלי גריפת תארים לא נשאר לנו, זה נראה רחוק שנות אור.

פשוט ביזיון אין מילים
28/01/15 23:46
44צפיות
הקבוצה הזו לא צריכה חיזוק, היא צריכה לרדת ליגה.
כל השחקנים האלה פשוט פח אשפה מהלך.
את יודעת מה הכי עצוב?
28/01/15 23:51
44צפיות
שאי אפשר לבוא בטענות לבלבול על בחירת הבועטים. הרי חוץ מראיוס שהוא הפנדליסט הקבוע כל השחקנים ללא יוצא מן הכלל לא היו בועטים מהנקודה הלבנה בשום מצב אם לא היו מוכרחים. בקבוצות רגילות מגיעים לבועטים כאלה כשהדו קרב מגיע לבעיטה השביעית או השמינית, אצלנו זה הגיע כבר בבעיטה השנייה...
החלק של הפנדלים
28/01/15 23:57
32צפיות
שולי כרגע בעיניי.
120 דקות של משחק עם קונוסים ודחלילים, על זה כן יש לי מה לבוא בטענות.
קבוצה שלא יודעת לכבוש שער שדה בשעתיים, לא כובשת יותר מ2 שערים למשחק, בלי ביטחון בלי שטף והכי חשוב קבוצה שלא יודעת לעמוד תחת לחץ!!!! - אז לבעוט פנדלים?!

מוזר לי שעושים סיפור מזה שבניון סירב לבעוט
29/01/15 19:13
14צפיות
הבן אדם לא מסוגל לכבוש מחצי מטר,אז הוא אמור להבקיע מ-11?
סוף סוף את מתפכחת מהאשליה שקנינו בשנים האחרונות
30/01/15 00:53
10צפיות
ירידת ליגה והחלפת בעלים היא אולי הפתרון היחיד.
נכון שעטר וקאמרה מראים ניצוצות, השוער מצויין, אבל הכל כל כך רקוב

אנחנו לא בועטים לשער. בכלל. אף פעם. מאז העונה ההיא בליגת האלופות עם אלישע.
היום צוצאליץ עזב. היה צפוי אבל קצת חבל. הוא לא שיחק טוב אבל הוא היה היחיד שיכול לשחק טוב בהגנה. טאלב לדעתי לא ירד לגליץ מאז גיל נוער (וכמובן שלא לקח כדור גובה) - אותו הדבר לגבי גבאי.

מישהו זוכר מתי בפעם האחרונה ניצחנו בפנדלים? אין אופי, אין עמוד שידרה, אין ביחד.

להחליף את משומר זה יפה
מאמן שחושב תוך כדי המשחק? נחמד
מנג'ר? למה לא
שחקני נוער? סבבה

אסור לחכות. צריך שינוי מערכתי קיצוני. כי כל המערכת פגומה כבר שנים על גבי שנים. יאללה חדש חדש חדש

אה ותעיפו את תלבושת הזרחן הזאת
מילה על הפנדלים
29/01/15 00:26
39צפיות
אני חושב שזאת הייתה הזדמנות מעולה לראות סופסוף עד כמה שחקנים בקבוצה לא בנויים מנטלית ללבוש את החולצה של מכבי חיפה. שחקנים כמו תורג'מן, גבאי, צ'וצ'אליץ - פשוט לא שחקנים ברמה של המועדון הזה. הגיע הזמן שמישהו בקבוצה יתעורר ויתחיל לעשות מבחנים מנטאליים לשחקנים לפני שרוכשים אותם, זה הרבה יותר חשוב מכל יכולת מקצועית.

לגביי מדו, מהמעט שראיתי לשחקן יש ראיית משחק מאוד טובה. הוא מחפש למסור לעומק ולא כל הזמן לרוחב וזה מעולה. תורג'מן ואבוחצירא לא שווים אפילו ספסל אצלנו, אבל זה לא דבר חדש.
כל הקבוצה
29/01/15 00:44
32צפיות
לא ברמה של המועדון. כל הקבוצה!! ולא רק תורגמן גבאי וצוצאליץ.
אולי למעט סטויקוביץ כולם הביתה. לא ברור לי איך נותנים לגיטימציה כל משחק לתצוגה המבישה הזו. שחקנים שלא מספקים סחורה ישר לספסל.
התנהלות כושלת בכל מימד יש במועדון הזה.
º
הבעיה שהספסל לא מספיק ארוך....
29/01/15 19:05
10צפיות
שיעלו רק עם הנוער!
29/01/15 23:41
14צפיות
ואז כנראה נפסיד. אבל לפחות נזכה לראות שחקנים שטורפים את המגרש, והשחקנים הצעירים יזכו לדקות משחק.
לא יודע אם את כל הנוער
29/01/15 23:50
16צפיות
אבל בהחלט צריך לתת צ'אנס לצעירים.   הדבר הטוב היחיד שבנאדו עשה בעונה שעברה זה שהוא נתן הזדמנות לקוסטה וביטון.
אותו נוער שהפסיד לקבוצה השנייה של הבוגרים 4-1 לפני שבועיים?
30/01/15 14:33
10צפיות
או אותו נוער שאט אט מאבד את ההובלה שלו בליגת הנוער?

מספיק עם הסיסמאות
טוב תקשיבו בלבול הזה הזיה
29/01/15 00:53
42צפיות
מבולבל מהחיים.
אני מצטערת שאני מציפה ככה את השירשור אבל אני פשוט נסערת מהתצוגה ובמיוחד, כמו שצפיתי, מהראיון שלו אחרי המשחק. הנה ציטוט מאתר ספורט 5 : "בשבילי פנדלים זה לא הפסד. אנחנו נראים מצויין"
wtf

מה הוא יגיד? "אני חרא של מאמן"?
29/01/15 10:34
28צפיות
הוא לא אשם, ל-90% מהמאמנים בישראל אין מושג מה הם עושים
"אנחנו נראים מצוין"
29/01/15 10:41
28צפיות
???
אל תקצין ותתחכם. לא ביקשתי שיגיד על עצמו שהוא גרוע.
אבל שיקח אחריות על ההופעה המבישה (לא רק אתמול) ושיהיה "קצת" יותר מציאותי.
חחחח
29/01/15 19:11
37צפיות
זה כל כך חמוד איך שאת לוקחת קשה את ההפסד הזה, אני מהמחזור החמישי כבר אדיש לקבוצה הזאת ורואה משחקים רק מכח האינרציה.  בתור אוהדת מכבי אני ממליץ לך לתת יותר פוקוס על הקבוצת כדורסל,לפחות תהני מתצוגה נאה(למרות שאנחנו הרבה יותר טובים ממכם)
אני עוקבת גם אחריהם..
29/01/15 23:42
21צפיות
אבל כדורגל ירוק זו אהבה מאז שאני זוכרת את עצמי.
º
את לא אוהדת של נס ציונה? :)
30/01/15 00:31
6צפיות
חחחח
30/01/15 00:40
24צפיות
ב6 שנים מאז שחזרנו לליגה הבכירה היו 4 מפגשים בינינו בחצאי גמר ליגה/גביע. 4 פעמים המשכנו לגמר. מה נשתנה מאז? שום דבר. אתם כרגיל בטוחים שאתם יותר טובים, עושים שרירים בעונה הסדירה וכשמגיע המאני טיים מקבלים מאיתנו בעיטה בתחת

למה אתה חושב שהתבאסתי שלא קיבלנו אתכם בחצי?
זאת דמגוגיה
30/01/15 00:48
18צפיות
עונה שעברה שיחקנו נגדכם בלי ארט שהוא חצי קבוצה ובלי ליאור שהיה חיוני בגלל החוק הישראלי.  כשהיינו בהרכב מלא הגענו לרבע גמר יורוקאפ, תזכיר לי מה עשיתם אותה שנה ביורוקאפ? בדיוק

בעונה הזאת אין תלות בשחקן אחד, זאת קבוצה מאד קבוצתית ותעיד על כך כמות השחקנים שעושים דאבל פיגרס.  אה והבשורה הכי חשובה זה שליאור במשחקים האחרונים חוזר לקלוע. ליאור עם קליעה זה שחקן יורוליג
ליאור זה שחקן ביצים
30/01/15 00:55
15צפיות
שבמאני טיים נעלם באופן קבוע. הוא והלפרין השחקנים הכי חלשים מנטלית בליגה. כשהקבוצה בנויה עליהם, לא פלא שאתם כל שנה נכשלים כשזה באמת חשוב.

ארט היה פצוע. נו, וגם אופייבו גמר את העונה הרבה לפני חצי הגמר נגדכם בגלל קרע ברצועה, וגם הוא היה שחקן מאוד חשוב. בתירוצים אתם אלופים.
2 השחקנים הכי חשובים שלכם היו דונטה ורנדל,ביי פאר
30/01/15 01:16
9צפיות
ועל סמך מה קבעת שהקבוצה בנויה על יותם וליאור, בעמדה של יותם יש לך את ברייסי,ובעמדה של ליאור יש את גפני,שניהם שחקני ליגה מצויינים.  אפילו דונטה שאצלכם היה 3/4 קבוצה אצלנו אפשר בשקט להוריד אותו לספסל ולתת את המושכות לברייסי או ליותם.  אין אצלנו תלותיות יתר בשחקן מסויים,זה לקח שלמדנו מהעונה שעברה
חוק רוסי, שכחת?
30/01/15 02:11
11צפיות
הבעיה עם יותם וליאור שהם מפחדים מהצל של עצמם ברגעי ההכרעה. בקבוצה עם הרבה ישראלים טובים זה לא היה משנה, ברייסי וגפני היו תופסים את המקום שלהם בחמישייה, כמובן שגם דונטה. ומי יהיו הישראלים שלך על הפרקט? גם הסנטר והרכז שלך הם זרים.

ושחקן כמו דונטה אתה לא מוריד בשקט לספסל. מכבי חיפה התאימה לו, כי הוא יכל לעשות מה שהוא רוצה והקבוצה הייתה מרוויחה מזה כי זה מה שהיה לה. בירושלים אם הוא יעשה מה שהוא רוצה הוא יבטל את היתרונות של אלה שסובבים אותו, ואם הוא לא יעשה מה שהוא רוצה הוא בעצם יבטל את עצמו.
אפשר לחשוב איזה ישראלים יש לכם
30/01/15 06:32
9צפיות
מורן רוט שבמכבי הוא היה הנער מגבות של ליאור,דגן באזורי שהוא אחלה שוטר ופה זה נגמר, אלכס צ׳וברוביץ׳ שלפי השמועות הוא סנטר. אתן הקבוצה שהכי מסתמכת על זרים
לנו מצד שני יש את יותם וליאור,את אדם אריאל שעושה את עונת הפריצה שלו, בר טימור שתהרוג אותי אני לא מבין איך ויתרתם על בין בית כזה(עוד משהו שאתם צריכים ללמוד מאיתנו)

שלא תבין לא נכון,יש לי הרבה רספקט לג׳ף רוזן,זה בן אדם שיודע יותר כדורסל יותר מכולנו,אבל אם הפועל באמת יצאה מהמשבר אי אפשר לעצור אותה(אלא אם אתה אלוף אירופה)
יש לנו סגל ישראלי מצוין לליגה
30/01/15 13:10
9צפיות
פשוט ליאור ויותם הם המאמים של התקשורת שמשחקים אצל האלטרנטיבה מירושלים ולכן מקבלים רייטינג שיבזורי (שלא הייתי נותן אותו אפילו בתמורה לשניהם ביחד) ומורן (שהוא הרכז הישראלי הכי טוב חוץ ממקל ואוחיון - עצוב אבל זה המצב...) לא מקבלים. בן רייס הוא אחלה שחקן רוטציה אבל נפצע, ואלכס הוא... הסנטר הישראלי הכי טוב כיום. זה מה יש.

בכל אופן, אני לא מדבר רק על כישרון אלא בעיקר על אופי ומנהיגות. הרי אתם לאורך כל השנים האחרונות תמיד יותר מוכשרים ואיכשהו תמיד מפסידים לנו. לשחקנים שלכם באופן מסורתי אין ביצים, יש עננה כבדה מאוד של לוזריות סביב המועדון שלכם ואת זה קשה לתקן. זה למה אבישי והחברים שלו צודקים - אתם לעולם לא תניפו צלחת. ובכלל, אם אליהו והלפרין היו משחקים כדורגל הם בטח היו משחקים במכבי חיפה...
ושני מילים על בר טימור
30/01/15 13:14
11צפיות
בר טימור צעיר ממני בשנה והיה בנוער לאומית בזמן שאני שיחקתי במחלקה אחרת של מכבי (נוער ארצית). לאורך השנים דיברו עליו ועל טמיר אריאלי שקצת יותר מבוגר ממנו (אח שלו לירז שיחק במחלקה אחרת של ליגה ארצית - יצא לי לשחק נגדו ואפילו לנצח אותו ) כעל שני כישרונות של פעם בדור, שחקנים שיובילו את הנבחרת בעתיד. אז כמו שאתה רואה טמיר כבר בן 25 והוא שחקן קצה רוטציה בלי קליעה, אח שלו בקושי רואה פרקט ובר טימור הוא אוברייטד שנתן פעם משחק ענק נגד מכבי תל אביב ומאז מרחף על גלי האוב רייטינג של ערוץ 5. אם אלה השחקנים שאמורים להוביל את הנבחרת אז המצב של הכדורסל הישראלי הוא חמור ביותר.
ליאור אליהו
30/01/15 13:44
6צפיות
קלע 18 נקודות במשחק שהביא לקבוצה שלו אליפות בספרד.  אז להגיד שהוא לוזר זה די רחוק מהמציאות,ולהשוות אותו למכבי חיפה זה כבר מנותק ממנה.  בכלל בוא נמנע מהשוואות לכדורגל, זה סתם להעליב את הכדורסלנים שלנו.

יבזורי שחקן מאד מוגבל,לרכז הוא לא יודע, אתלטיות-אני יכול להביא לך 4 ישראלים שחודרים יותר טוב ממנו וזה עוד מבלי לכלול את המתאזרחים, לא סתם ארז תקע אותו בקצה הספסל בקיץ(לעומת יותם שהיה שחקן מרכזי,ובצדק).   וואו מורן רוט הוא הרכז הישראלי השלישי בטיבו, זה תואר כל כך חשוב שרוט מיובש על הספסל בכל קמפיין של הנבחרת(זאת הסיבה שהוא סרב להגיע לקמפיין האחרון)
בלבול הוא לא מאמן
29/01/15 19:15
25צפיות
הוא ממלא מקום בעלות נמוכה.

יעקב שחק פשוט היה צריך מישהו שיסגור את הפינה עד הקיץ.
ובכל זאת...
29/01/15 23:39
17צפיות
עליו לקחת אחריות להופעות המביכות, ולא להיות תלוש מהמציאות: "נראים מצויין" .
בכלל הסטטסיטיקות מראות שכשמאמן חדש בא הקבוצות נראות קצת אחרת, לטובה כמובן. המצב רע כ"כ שאפילו זה לא קורה. זה רק מדד לכמה הקבוצה בשפל.
הסטטיסטיקות לא מראות כלום
29/01/15 23:56
18צפיות
זה לא שזה סטטיסטיקות של 1:99, זה די חצוי, היו מקרים שזה עזר והיו מקרים שלא(בני יהודה של העונה שעברה למשל).  בכל אופן אני לא חושב שבלבול הוא הבעיה של הקבוצה, סטנויביץ' בנה קבוצה כל כך גרועה שבלבול יכול רק להעלות את הרמה.  נגד באר שבע נתנו משחק טוב,זה נותן איזה גיץ של אופטימיות,ובטח שלא צריך לפטר את בלבול אחרי שהוא הפסיד בפנדלים לקבוצה שרצה לאליפות ושהיא 20 נקודות מעלינו
מכבי חיפה - הפועל ב"ש דיון המשחק
23/01/15 22:56
8צפיות
ניגש ישר לשאלה המעניינת: בעד מי אתם מחר? ירוקים לנצח או שמעדיפים לתת 3 נקודות לכל מי שמנסה להפריע לצהובים לזכות באליפות?

כמו כן כמו בכל שבוע מעתה ועד סוף העונה אני מאתגר אתכם למצוא סיבות יצירתיות לפתוח טלוויזיה מחר ולצפות במשחק (לאלה שלא יוכלו להנות לפחות מאצטדיון....)
אני באמת שואל את עצמי למה מגיע לי לראות את המשחקים
23/01/15 23:57
2צפיות
של הקבוצה העלובה הזאת
מכבי חיפה תנצח מעט מאד משחקים עד סוף העונה הארורה הזאת
24/01/15 09:15
3צפיות
והמעט הזה לא יכלול את באר שבע מכיוון שהיא קבוצה טובה בהרבה ממכבי... צר לי מאד שההתנהלות של שחר ממשיכה להיות אינפנטילית והוא ממשיך להוסיף חטאים על גבי פשעים... שחקני הרכש הם שחקנים גמורים שלא שיחקו זמן ממשוך, השחקנים הוותיקים יותר נמצאים בכושר משחק עלוב, ומבחינה מנטלית הקבוצה הזו שבורה לחלוטין.
העיתונאים מנסים להחיות את הקבוצה עם כתבות מפוצצות, הקהל (כולל עבדכם האידיוט) ממשיכים להגיע לאצטדיון - ליהנות מהנוף, לסבול 90 דקות, ואחר כך לנתח את הכישלון בדרך הביתה.
אני צופה עוד משחק עלוב, עוד הרחקה של אחד הבלמים שלא יצליח לעצור באיטיותו את ההתקפה המהירה והחדה של באר-שבע... בקיצור, עוד ערב שחור משחור לאיש שמתעקש לא להבין כמה הוא טועה...

º
ניצחון חשוב
24/01/15 22:31
1צפיות
חזרתי עכשיו
24/01/15 23:47
2צפיות
לא יאומן... שעה ועשרים מרחק של 30 ק"מ... טוב, נעזוב זה...
לאורך הדרך הקשבנו לרדיו חיפה ולהגיגיהם של דורון בן-דור וחבורתו.. הפרובינציאליות של עיתונאי חיפה היא שם דבר, אבל לא נפגשתי עוד בכזו התלהבות ממשחק לש מכבי חיפה. אחרוני האוהדים לא היו כל כך נלהבים... והאמת, אני ממש לא מסין מדוע. אני שמח מאד על הנצחון המזליקי הזה (באותה מידה, בוזגלו היה יכול להבקיע את הפנדל והיינו נמצאים עכשיו שוב באותה שלולית שממנה הגחנו לכמה רגעים) אבל זה עדיין לא אומר שאנחנו קבוצה...
מרכז ההגנה עדיין איטי וחסר בטחון וגורם לדפיקות לב ביציע כל אימת שהכדורים שורקים סביבו; בוקולי עושה מאמצים גדולים אבל הוא לא הוא משחק פוטבול אמריקאי - כלומר, מפיל את השחקנים של היריב בחיבוק וכשהכדור אצלו הוא מסוגל למסור רק אחורנית; חן עזרא משחק משחק שערורייתי... עם מיליגרם שכל והמון סרק... טוואטחה שוב עולה על העצבים (אם כי במחצית השנייה הוא נתן שם כמה כדורים טובים - כולל כדור לגול) וההתלהבות של כולם מגבאי נראית מוגזמת, אבל אני חושב שלפחות עבור הכנסת כדור אחת נורמלית במשחק, הייתי משאיר אותו במקום את משומר.
יוסי באמת השתדל, נע על המגרש ומחפש שחקן פנוי למסירה, משחק קדימה עם הראש למעלה - כיאה לשחקן האיכותי ביותר שיצר הכדורגל הישראלי, אבל יהיה קשה לבנות עליו עד תום העונה.
שורה תחתונה... אנחנו עדיין עמוק בבוץ.. אנחנו עדיין משחקים משחק מאד מבוהל וחסר בטחון... עדיין אין לנו שחקן שימסור כדור לגול... ובכל זאת היום היה משהו שלא ראיתי כבר הרבה משחקים - רצון!! וזה כבר טוב, לפחות עד להפסד הבא...
לא בדיוק מזליקו
25/01/15 00:01
3צפיות
אמנם בוזגלו החמיץ פנדל,אבל האוהד הנודע של הפועל חיפה שלא ראוי אפילו שאני אזכיר את שמו פסל לנו שער חוקי של תורג'מן(שאני אמשיך להגיד שהוא בין השחקנים החשובים שלנו העונה)
היה משחק פשוט נהדר, לא התמוגגתם?
24/01/15 23:47
7צפיות
משולש הקישור: בניון-ראיוס-קמארה נראה נהדר, הכניס כדורים חכמים לעומק, ועשה סדר במרכז המגרש (קמארה נראה בינגו ענק, אבל נחכה עוד כמה משחקים),
טוואטחה תמך נהדר בהתקפה, 
יש מגן ימני שיודע לעשות פעולות פשוטות בלי להתחכם משני צדי המגרש, ובנוסף הביא בונוס בדמות פנדל,
ואלירן עטר אחד שהראה הרבה פוטנציאל.

מהעבר השני:
עמאשה כהרגלו לא תכליתי (עוד פעם החמצה של גול בטוח - מה יהיה איתו, לעזאזל??),
חן עזרא ששוב מראה שזה קצת גדול עליו המעמד,
בוקולי שפשוט לא מתאים לרמות הגבוהות בגילו,
ובור ענק במרכז ההגנה.

אברהם פאס למרכז ההגנה, איתי שכטר במקום עמאשה, עטאא במקום בוקלי, וגבאי במקום משומר -
ובתוך חודש וחצי אנחנו אחת משתי הקבוצות הכי טובות בישראל כבר העונה ואני חותם על זה.
צודק שראוי לחכות עם קאמרה
25/01/15 00:04
4צפיות
אני לא צריך להזכיר לכם כמה היללנו את מיצ'ל בתחילת העונה אחרי משחק וחצי....

אברם פס לא בא בחשבון,הבן אדם בעונה נוראית. ראיתי כמה משחקים של סכנין,וכל שחקני ההגנה שלה גרועים כאחד, אפילו להרחיק כדור הכלומניקים האלה לא יודעים (אם לא גדיר וריאן הקבוצה רבה עם עכו על הזכות לרדת מהמקום האחרון)  ולא רק שהוא שחקן גרוע אתה עוד רוצה להביא לי אותו על תקן של זר?   צוצליץ ודגני מספיקים לי,כן גם למרות השטויות של צוצה לפעמים.
רציני אתה בונה על בלם
25/01/15 06:30
4צפיות
בן 36, סביר לחלוטין שמשחק בקבוצת תחתית כמו סכנין כהמודיע הגדול של ההגנה המחורבנת הזאת??

שיר צדק, הבלם השראלי הכי טוב בליגה הוא השחקן היחידי שחיפה זקוקה לו כרגע!
המושיע כבן לא המודיע
25/01/15 06:31
3צפיות
אלא אם הוא שתול של הבילוש בגלל אלירן עטר /;
כן, אני בונה עליו
25/01/15 10:10
3צפיות
ההגנה שלנו בדיחה, כל שבוע נותנת ליריב גול מתנה מהסרטים.
הפנדל שצ'ו'צ'ה עשה אתמול, כשדווקא עד לאותו הרגע הוא שיחק לא רע, רק המחיש לי כמה הוא כבר חייב לעוף במיידי מהקבוצה.
אם גם במשחק טוב שלו הוא לא מצליח לשמור על ריכוז ונותן ליריבה מתנה בחינם, אין לו מה לחפש בקבוצה.

בלם מנוסה ויציב, זה מה שנדרש כרגע בשביל לנצח קבוצות ברמה של רעננה, בית"ר ירושלים וסכנין.
כמובן שעדיף שיר צדק, אבל זה לא ריאלי כרגע.
מכיר את הביטוי ״פלסטר לקטוע רגל״?
25/01/15 17:08
2צפיות
אז להביא את פס לחיפה זה יותר דומה ל״אני אקטע לך את הרגל השנייה כדי שלא תרגיש את הכאבים ברגל הראשונה״.
כל רכש שחיפה צריכה לעשות מעכשיו צריך להיות כחלק מתוכנית רב שנתית לעונה הבאה. כי להביא בלם לחצי עונה זה לא רצינני ולאהכרחי. אני מעדיף לתת לחבשי הזדמנות בהרכב או להביא את צדק או דין מורי.
חבשי יעשה שטויות, ונשלם על זה בשערים מטופשים
25/01/15 18:29
3צפיות
ולשחקנים האחרים הביטחון יירד, ולא יהיה על מי לסמוך מאחורה, ויהיו האשמות במשחק - ושום צמיחה והתקדמות לא נראה בקבוצה.
המטרה כרגע זה להדביק את קמארה ועטר ושכטר לקבוצה ולהחזיר אותם לכושר משחק, ואולי להרוויח את בניון וראיוס ועזרא מחדש.
ולשם כך צריך בלם יציב שיודע לא לספוג שערים מפגרים מרגלי רעננה, סכנין ועכו.

להמר ולזרוק בלם בן 19, זה לחרב את החצי עונה בנייה לשווא ושוב נתחיל עונה מחדש בלי סגל יציב והמשכיות.
גם ככה ראינו אתמול איך החלטה מטופשת של בלם, יכולה להרוס לכל הקבוצה ערב שלם ומוצלח.
ואז היום לא היינו אומרים מילה אחת חיובית על גבאי ועל עטר ועל קמארה, ורק מבכים את המצב הקודר שלנו.

ובכלל, צאו מהחלום הזה של שחקני נוער שקופצים לבוגרת והופכים לשחקני הרכב מוצלחים, סתם אשליה מטופשת שיכלה להתקיים בעידן של עד שלהי שנות השמונים החלשות להחריד בישראל.
שחקן בן 19 לא מסוגל להיות בלם בקבוצה כמו מכבי חיפה.
תביט על גוזלן שנזרק מהפועל ת"א, ותבין עד כמה לשחקני נוער אין מה לחפש כאן לפני שהם מסיימים שנתיים מלאות ומוכיחים את עצמם בבני סכנין או בעכו.
אז חבשי יעשה שטויות.. אליפות כבר
25/01/15 19:07
3צפיות
לא נקו השנה, אני מאמין שמיום רביעי ניפרד גם מהגביע. אם עכשיו זה לא הזמן המתאים לשלב את חבשי בהרכב אז מתי כן????
לא מצפה ממנו להיות הבלם שחושיע את ההגנה אבל התזמון מצויין עבורו לרכוש ניסיון ולצבור כימיה עם שאר שחקני ההגנה של הקבוצה. מעדיף הרבה של 11 שחקני נוער מאשר אברהם פס אחד בהרכב, זר בינוני בן 36 שלקבוצה אין שום צורך בו.
אז זהו
25/01/15 13:21
5צפיות
שמסתמן שבמסגרת הטרייד עם סכנין עטאא יעבור אליהם. זה יהיה פשוט אבסורד להמשיך לפתוח בהרכב עם בוקולי במקום עם עטאא.. לא יאומן
לא נצא מגדרנו אבל
25/01/15 06:40
3צפיות
זה הכיוון הנכון.
קמארה הוא חלק ראשון שצריך להיות מתוך צוות של קישור מרכז מגרש איכותי. הקהה.ני חייב להיות מורכב מעטא ומויאל שיחזור מהפציעה. ידין יכול להיות שם רק עד סוף העונה. ובוקולי, לארגן לו טכס מפואר ולהיפרד יפה מגדול זרי הקבוצה, אבל להיפרד.
גבאי לא בכושר הוא מגן ימני הרבה יותר איכותי ממשומר, יש לו עד סוף העונה לנסות להכיח שהוא באמת מגן איכותי לקבוצה גדולה, ואני מאמין שהוא יוכיח את זה.
עטר בפחות משלושים דקות לא עשה הרבה אבל רואים את הפוטנציאל המדהים שלו ואני בטוח שהוא בכושר הוא יהיה אימת ההגנות, ביחד עם שכטר וחלוץ 9 זר איכותי יהיה לנו התקפה של לפחות 80 שערים בעונה.
אני אוהב שהקישור מרגיש הרבה יותר משוחרר עם יוסי בהרכב, הייתי שמח לראות במשחק הבא הרכב שיכלול בקישור את קמארה, עטא, בניון, ורד, ראיוס ועטר. בלי חלוץ שפיץ אבל עם הרבה קשרים שיודעים להגיע מכל כיוון ולכבוש, אפילו עם אפשרות לחילופי מקומות של חלוץ מדומה בין ראיוס ובניון. ואם זה לא יעבוד תמיד אפשר לזכור שבמחצית אפשר להכניס את עזרא, עמאשה או תורג׳מן ולשנות את הסגנון.

ורק בבקשה תביאו בלם אמיתי, שיר צדק אם אפשר. ואםממש קשה, אז אני לא אתנגד לדין מורי.
º
אני מהמר על נצחון 0-1 למכבי חיפה בפנדל בדקה האחרונה
25/01/15 11:55
2צפיות
לא ראיתי את המשחק
25/01/15 14:47
7צפיות
לפי התגובות בתקשורת וכאן בפורום אני מבין שהחמצתי משחק נהדר של הקבוצה. וזה באמת ייתכן. אבל ההתמוגגות של כולם מניצחון בעיצומו של הגרבג' טיים מעציבה אותי מאוד. אני רואה אנשים אומרים שמכבי חיפה צריכה לבנות על הניצחון הזה שידחוף אותה הלאה.

תגידו, השתגעתם? הייתם על המאדים בשנתיים וחצי האחרונות? מכבי חיפה נתנה כמה משחקים טובים בתקופה הזו. בשליפה: 4-1 בבלומפילד מול הפועל ת"א, 2-1 בטדי מול בית"ר, כמה ניצחונות נאים בדרבי. המשותף לכולם הוא שמכבי חיפה מציגה אותם כשאין לחץ. כהעונה כבר גמורה. אני חותם לכם כאן ועכשיו שנגד קרית שמונה בגביע, אנחנו נחזור לראות את אותה מכבי חיפה חסרת האופי, אותה מכבי חיפה עם המשקולות על הרגליים, אותה מכבי חיפה הלא מאומנת שראינו כל כך הרבה בתקופה המדוברת. הסיבה היא פשוטה: יש לנו שחקנים שלא יודעים להתמודד עם ציפיות של קבוצת צמרת. בהיעדר לחץ, הם מסוגלים לתת מידי פעם הופעות כמו אתמול.

ולכן: אסור!! לבנות כלום!! על הניצחון אתמול. אסור לנו להשלות את עצמנו ששוב פעם התחברנו מאוחר ומתחילת העונה הבאה דברים ייראו אחרת. כי הם לא. קבוצה שבונה על ניצחונות בגרבג' טיים, תגיע בעונה הבאה שוב פעם מוקדם לגרבג' טיים. זה לופ שאסור לנו להיכנס אליו. מכבי חיפה חייבת, חייבת להיבנות מחדש. היא חייבת למצוא שחקנים עם אישיות שיסחבו אותה תחת הציפיות. אם נתרגש יחד עם ראיוס והחגיגה שלו אחרי הפנדל ונחשוב שוב פעם איך מוצאים את המקסימום מהשחקן הכל כך מוכשר הזה, אנחנו נגלה שוב פעם שהדרך היחידה לעשות את זה היא פשוט להגיע מוקדם לעונת הרחצה. ואת זה אף אחד מאיתנו לא רוצה.
אני לא חושב שמישהו הסתנוור יותר מידי
25/01/15 17:10
3צפיות
אבל חשוב להגיד שאם המגמה תימשך לטובה ושחקנים כמו גבאי, קמארה ועטר באמת יוכיחו את עצמם(בתקווה שגם שכטר בקרוב) אז לפחות הבניה לקבוצה של שנה הבאה תהיה פחות קשה מלהגיד ״טוב שוער יש לנו, עכשיו נותר רק להביא עוד 20 שחקנים נוספים״
אבל זו בדיוק הטעות שאני מדבר עליה
26/01/15 00:24
4צפיות
הרי זה לא ששחקנים מסוימים למדו לשחק כדורגל בימים האחרונים. פשוט ירד מהם הלחץ. אותו הלחץ יהיה שם שוב בתחילת העונה הבאה. ביום רביעי אתה תראה איך כל השחקנים שהתלהבנו מהם אתמול חוזרים להיות השחקנים שאנחנו מתים להחליף.

שוער יש לנו, עכשיו נשאר רק להביא 20 שחקנים נוספים.
תשים לב שדיברתי על
26/01/15 06:46
4צפיות
קמארה, עטר וגבאי, שלא שיחקו העונה עדיין עד למשחק האחרון. אין לי או לאף אחד ציפיות מחודשות ממשומר, טוואטחה, תורג׳מן עמאשה ושות׳...
השחקנים היחידים שבחצי עונה הבאה הזאת עליהם להוכיח את עצמם הם ורד ועזרא לדעתי. מראיוס וצוצאליץ כבר ברור שניפרד ויוסי זה יוסי לטוב ולרע..
גבאי משחק פה לא מאתמול
26/01/15 13:02
12צפיות
ואת עטר אנחנו מכירים, הוא לא שחקן שמוביל. אני כמובן בעד לתת הזדמנות אמיתית לכל שחקן להוכיח את עצמו ולכן אני לא באמת חושב שצריך להביא 20 שחקנים. אבל שחקנים שקיבלו את ההזדמנות והראו שהם לא בנויים לזה - אין סיבה שיקבלו עוד אחת. ועזרא הוא חלק מהם.
מתי בשנה וחצי האחרונות גבאי קיבל
26/01/15 17:16
7צפיות
הזדמנות רצינית כדי להוכיח את עצמו? מאז שהוא חתם הוא לאיצר רצף של 2 משחקים בהרכב. איך אתה יכול לשפוט אותו בתור שחקן שלא נותנים לו מספיק דקות כדי להוכיח את עצמו, לצבור ביטחון וכימיה עם שותפיו להגנה? אני מאוד מקווה שגבאי יהיה המגן הימני היחידי בהרכב עד סוף העונה ויאכיל את כל הכובעים שקראו לו בינוני כי גבאי הוא מגן ימני טוב, כרגע הוא האפשרות הכי טובה שיש לנו מכוון שאני לא רואה את שחר מביא את דסה או את ראלי.

איך אפשר להגיד על עטר שהוא לא יכול להוביל קבוצה שהבנאדם רק לפני 2 עונות סחב את מכבי על הגב שלו בדרך לאליפות עם 22 שערי ליגה?
לגבי עזרא
26/01/15 17:18
6צפיות
העונה עד כה הוא השחקן הכי פחות מאכזב חוץ מסטוייקוביץ׳ אז אני לושב שצריך לשפוט אותו בפחות חומרה. יכולת יש לו, הילד ענק, ליד שחקנים טובים יותר ועם עבודה מנטלית רצינית הוא יהיה הטוב בליגה בלי ספק. חיפה חייבת לשים דגש בעניין..
ישנה אולי סיבה שהוא לא קיבל מקום בהרכב
27/01/15 15:44
21צפיות
עטר לא סחב על הגב שלו שום דבר. ישנם שחקנים שהיכולת שלהם לא תלויה ביכולת הקבוצתית וישנם כאלה שהיכולת שלהם היא נגזרת של מצב הקבוצה. אם עטר היה שם 22 גולים כל עונה בלי קשר לסיטואציה, הוא לא היה נמצא היום במכבי חיפה.

ולגבי עזרא, אין לי מושג אפילו מאיפה להתחיל מרוב שאני לא מסכים. יכולת יש לו. נו, אז מה. יכולת הייתה גם לראובן עובד, שי בירוק, ערן לוי ועוד אלפי דוגמאות. בינתיים הוא נראה הרבה יותר קרוב לרשימה הזאת מאשר לרשימה של אלה שמימשו את היכולת שיש להם ברגליים. ומכיוון שלעזרא אין מוח והוא מאוהב בעצמו, קשה לי לראות אותו מצליח אי פעם להצדיק את הקרדיט המטורף שהוא מקבל הן מהמאמנים שלו והן מהתקשורת.
אלירן עטר, איתי שכטר, סטנוייביץ' ומה שבינהם
20/01/15 20:28
41צפיות
אז שוב הגענו לינואר מפורקים. שוב מתחילים לקנות מכל הבא ליד מרוב היסטריה. שוב מדברים על סיומת ובעיות מנטליות. ואני אעלה פה את השאלה - האם הרכש נכון?

מאז ימי אלישע לוי העליזים מכבי חיפה נבנתה על משחק מהירות. אלישע בנה את כל תורת המשחק שלו על משחק אגפים מהיר מלווה במספר 9 דומיננטי וקישור אחורי חזק עם שיטת משחק שמרנית משהו (קו הגנה נמוך). זה לא תמיד עבד, היו לנו שחקנים שלא היו בשלים - גאדיר, רפאלוב, גולסה. היה לנו קונוס במרכז המגרש - קטן. אבל הקונספט היה תמיד זהה - קישור אחורי --> קישור קדמי / קטן --> אגפים --> חלוץ 9.

רובן עטר החליט לקחת את גישת המשחק המהיר ולהפוך אותה לסוג של טוטל פוטבול לעניים. קו הגנה גבוה מאוד, משחק עם קשר אחורי אחד, שני חלוצים.

אריק בנאדו עשה קומבינציה של שתי הגישות - משחק מהיר, אבל עם קו הגנה גבוה. זה עבד בחצי שנה הראשונה שלו, אבל נכשל טוטאלית בשנה אחריה.

סאלה זגזג בין השיטות ולא היה סגור על איזו עדיפה לו. הבעיה הגדולה של סאלה ובנאדו היא העובדה שהם הלכו על משחק מהאמצע עם קבוצה שבנויה אך ורק על משחק אגפים.

וכאן הנקודה - מכבי חיפה, עוד מימי אלישע לוי, היא קבוצה שמבוססת על משחק אגפים מהיר. אין לנו אמצע כבר כמה שנים טובות. אריק הביא את ראיוס לחזק את האמצע אבל תקע אותו במרכז המגרש כדי לתת לקטן את המושכות. סאלה נתן לראיוס את המושכות אבל התעקש לשמור אותו ליד הקישור האחורי או באגף עד שהתעצבן על חוסר היעילות שלו והוריד אותו לספסל. אין לנו אמצע. וכדי להוסיף חטא על פשע - משחק האגפים שלנו שערורייתי ואין לנו שום מספר 9 דומיננטי. יש לנו קבוצה מהירה, אבל זה לא רלוונטי כי רוב הקבוצות שאנחנו משחקים נגדן משחקות בונקר נגדינו, ולמכבי ת"א, קריית שמונה וב"ש יש מרכז שדה מאוד דומיננטי שפשוט מנטרל את משחק האגפים שלנו. 

האם אלירן עטר ואיתי שכטר זה הפיתרון? אלא אם הקבוצה מתכננת להעיף את עזרא ו-ורד, זה להחליף אותו הדבר באותו הדבר. אז כן, שוב יהיה לנו משחק אגפים קטלני - אבל עדיין אין לנו מרכז קישור ואין לנו מספר 9 אמיתי. 

לדעתי, הקבוצה צריכה שינוי גישה מוחלט. להפסיק לבנות על משחק מהיר שלא יעיל נגד בונקרים ובכלל לא רלוונטי בלי מספר 9 בחוד ולהתחיל לשחק עם חלוץ מדומה. במקרה הזה, דווקא ראיוס ועטר (ויוסי ברוטציה כשהוא בריא) יכולים להתחיל לשחק ביחד. עזרא יתפוס אגף וגם שכטר יצטרף מהאגפים. אפשר יהיה לחזק את הקישור המרכזי שלנו עם קאמרה / מיצ'ל / קשר אחורי כלשהו ועטאא. מה שכן, שיטה כזאת תצריך כל מאמן להציב מגנים אמיתיים בקבוצה, אחרת אין מה לשחק בכלל.
ניתוח מבריק
21/01/15 09:14
6צפיות
אלא שמי שמביא את השחקנים - מכל הבא ליד - הוא המנהל המקצועי יעקב שחר שלא מבין מילה וחצי מילה ממה שכתבת כאן. הוא מחתים את המאמנים חסרי חוט השדרה שמצווים לעשות עם הביצים הסרוחות שהוא אוסף, עוגה לתפארת ומקבלים במקומה עיסת בוץ מבחילה.
שני הטלאנטים מנופחי האגו שהוא הביא עכשיו לקבוצה, לא רק שלא יפתרו את הבעייה -בדיוק כפי שציינת - הם רק יעמיקו אותה!
מנהל מקצועי אמתי, מנוטרל מהשפעות מקצועיות של הבעלים, עם תקציב מוגדר וראיה מפוכחת ומנוטרלת מעיתונאים, סוכנים ומקורבים -  היה בונה תכנית ומתאים את השחקנים לתכנית שבנה ולא ההיפך.
כל כך חבל שאיש עסקים ממולח, קפיטליסט קלאסי ומנהל צנטרליסטי ודומיננטי כמו יעקב שחר לא מצליח להבין את האמת הפשוטה הזאת וגם זורק מהמדרגות את כל מי שמעז לומר לו את זה!!!
חברים - צריכים לרדת ליגה כדי לזעזע את שחר. לא את השחקנים ולא את המאמן ואפילו לא את האוהדים (שמזועזעים כבר 7 שנים). רק את שחר!!! כשהוא יזועזע מספיק הוא יניח לקבוצה לנפשה, או לחליפין יחווה התגלות שמיימית ניסית שתגרום לו להחליף את הדיסקט במוח ולשנות את הקונספט שלאורו הוא צועד מאז שהחליט להיות איש עסקים...
תודה על המילים החמות
21/01/15 22:27
1צפיות
אני קצת פחות נחרץ לגבי שחר, אבל אני בהחלט מבין את התסכול...
לאט חבר, לאן אתה רץ?
21/01/15 11:02
5צפיות
השורה התחתונה נכונה. אלירן עטר ואיתי שכטר לא יעשו כאן שינוי. יכול להיות שכל אחד מהם יכבוש 10 שערים בזמן שנותר, והמצב של הקבוצה עדיין יהיה מחורבן.

הרבה לפני שמחליטים אם משחקים מהאמצע או מהאגפים, הרבה לפני שמחליטים אם לשחק עם חלוץ 9 או חלוץ מדומה, הרבה לפני שמחליטים אם ראיוס יאבד כדורים במרכז המגרש או 30 מטר צפונה והרבה לפני שמחליטים איזה מהמגנים שלנו הוא הרע במיעוטו צריך לטפל בבעיה שקיימת בקבוצה מאז שרוני לוי איבד את חדר ההלבשה - אין בקבוצה הזאת גרם של משמעת טקטית. חוסר אחריות זה השם השני של שחקני מכבי חיפה והגרוע הוא שהשחקנים הבולטים שבה הם אלה שאחראים על כך יותר מכולם. זה לחלוטין לא רלווטי איפה משחק רובן ראיוס כל עוד הוא לא מוכן לשחק בנגיעה. זה לחלוטין לא רלוונטי איזו קומבינציה תצוות בקישור כל עוד הם נדרשים להוציא את הקבוצה להתקפות מהירות. איש הישר בעיניו יעשה.

הרי בוא נהיה כנים, לקרית שמונה אין סגל טוב יותר ממכבי חיפה, ותראה איפה הם מדורגים ואיפה אנחנו. זה מתחיל ונגמר במשמעת טקטית ואימון, בליגה שלנו זה כמעט לא משנה עד כמה איכותי הסגל שלך או באיזו שיטה תשחק. אבל במכבי חיפה אין שיטה, נותנים חופש יצירתי מוחלט לשחקנים שאין להם כלום בין הרקות. זה תחליף לאימון כשיש לך בקבוצה את קטן, רפאלוב וחמד כשחקנים מובילים, זה מספיק בדיוק למקום שבו אנחנו נמצאים כשהקבוצה בנויה על עזרא וראיוס.

רק מאמן סמכותי שיקבל מספיק זמן ללמוד את הרעות החולות בקבוצה שלנו ולא יתייאש אחרי חודשיים בתפקיד יוכל לעקור את התופעה הזאת מהקבוצה.
שמע, אני מסכים איתך לחלוטין בעניין המשמעת הטקטית
21/01/15 19:25
ואפילו כתבתי על זה פוסט לפני שבוע. אבל בוא נדבר שניה המשמעת בטקטית הרצויה אל מול ההרכב המצוי במכבי חיפה:

הרי מי אמור לקבל החלטות בקבוצה? המשלוש ורד - ראיוס - עזרא. מי מקבל בפועל החלטות? עזרא. כל המשחק שלך מורכב מאגף שמאל ומנוהל ע"י שחקן כדורגל חופים. אז תחליף את המשולש הזה בשכטר - ראיוס - עטר ומה קיבלת? כלום! הבעיה היא שראיוס ימשיך לשחק עם עצמו במרכז המגרש. אתה מדבר על לשחרר בנגיעה? אני אשפוט אותו על היכולת הזאת כשאראה אותו משחק מתחת לחלוץ או כחלוץ מדומה. הבחור מאבד מליון ואחד כדורים במשחק כי הוא משחק בקו אחד עם שחקני הקישור האחורי שלנו ואין מי שיחפה עליו. זה בלתי אפשרי לשחק בנגיעה כשאתה נמצא בקו אחד עם עטאא ומיצ'ל ושחקני הכנף שלך כבר התנחלו על קו הקרן. 

כן, אין משמעת טקטית בשיט. אבל בנוסף - אין אמצע. יש לך היום רביעיית הגנה, שלישיית קישור אחורי (עטאא - ראיוס - מיצ'ל / קמארה / בוקולי) ושלושה חלוצים (9 + שני שחקני כנף). אין לנו אמצע מאז שגולסה עזב את הקבוצה (ואני ממש לא מתגעגע לטינופת, אני מתגעגע לעמדה). דרך אגב, תוסיף לזה את המשחק של טוואטחה ומשומר כקשרים שמאליים ואז בכלל אפשר להבין למה אנחנו סופגים שערים שנובעים מלחץ של הבלמים. כל המשחק שלנו, גם היום, מבוסס על הקונספט הטיפשי שמהירות מנצחת משחקים ("חסר לנו מימד של בלה בלה בלה..."). כל הקבוצה שלנו בנויה על משחק אגפים נטו וזה פשוט לא נכון! 

הנה ניסוי פשוט (תיאוריה בלבד): שים שני מגנים שלא עולים להתקפה יותר מאשר יורדים להגנה - קשר אחורי אחד + 50/50 מלפניו - שני שחקני כנף וחלוץ מדומה. אתה באמת חושב שנמשיך להיראות כמו שאנחנו נראים היום? נכון, זה שינוי קיצוני בהרכב הקבוצה, אבל לא צריך לעשות מהפיכה בסגל בשביל זה (במיוחד אם מביאים את שכטר / עטר). מוכן להתערב איתך שבשיטה כזאת פתאום נהיה גם ממושמעים טקטית.
אין דבר כזה שחקנים שאמורים לקבל החלטות בקבוצה
22/01/15 00:51
קבלת החלטות זה מושג בסיסי ביותר לשחקן כדורגל באשר הוא. במשחק האחרון החלטה לא טובה של מתן אוחיון הובילה להפסד. צ'וצ'אליץ' וקינן קיבלו עשרות החלטות לא טובות ועלו לנו בהפסדים. בוקולי מידי משחק מקבל החלטות לא טובות. אתה לא צריך יותר משחקן אחד שיקבל החלטות לא טובות כדי לדפוק לעצמך את המשחק. במכבי חיפה פשוט ישנו צירוף נדיר ביותר של 10 שחקני שדה שאף אחד מהם לא מקבל החלטות טובות.

אני לא מבין איך שינוי עמדה לראיוס יוביל לפחות איבודי כדור מצידו. אם ישחק קדימה יותר איבודי הכדור שלו יהיו פחות מסוכנים אמנם, ולתת פעם בשלושה משחקים כדור לגול הוא יכול רק מעמדה קדמית יותר, אבל האופי של השחקן לא ישתנה - הוא מחפש להשחיל לשחקנים בין הרגליים ולא לתת את הפס הפשוט. הוא חן עזרא יותר טכני ופחות מהיר, לא שום דבר מעבר.

משמעת טקטית תלויה באופי השחקנים ובאופי המאמן, פחות בהצבה שלהם על המגרש. כשיש לך חן עזראים ורובן ראיוסים ש"מאומנים" על ידי מריונטה אז זו התוצאה.
אתה טוען
21/01/15 20:54
2צפיות
שהבעיה התחילה אצל רוני לוי, אבל מאז רוני לוי לקחנו 2 אליפויות+אחת שנשדדה מאיתנו. למה  אז לא היתה בעיה של משמעת טקטית?

תקרא מה שכתבתי
22/01/15 00:57
3צפיות
היו לנו אז שחקנים שיודעים להוביל בנוסף לשחקנים שיש להם שכל. יניב קטן, עם כל ה"אהבה" לה הוא זוכה כאן בפורום - הוא שחקן כדורגל עם יסודות שאתה יכול לאפשר לו חופש יצירתי ולקוות לטוב. חמד, בוקולי, קולמה - כל אלה מנהיגים באופי שלהם, שחקנים שיכולים לסחוב קבוצה על הגב, ובמקרה של בוקולי הוא היה אז עדיין שחקן מעולה ולא הגרסה העצובה של עצמו כיום. ליד שחקנים כאלה גם פרימדונות כמו רפאלוב הצליחו להתבלט. כמובן שכל קשר בין הקבוצה ההיא לאימון היה מקרי בהחלט, אבל לפעמים זה מספיק ולפעמים לא, תלוי בחוזק הליגה.
הליגה היתה מאד חזקה אז
22/01/15 07:16
3צפיות
הפועל היתה עם הקבוצה הכי טובה שאני אישית זוכר, היה את ביתר של עטר שהיתה קבוצה נפלאה.  
כן היו שחקנים טובים, אבל צריך לזקוף את זה לזכות שחר ואלישע שבנו את הקבוצה.
רק בשתי העונות האחרונות
23/01/15 19:40
3צפיות
אלישע לא בנה כאן שום דבר. הוא לקח חומר שחקנים טוב ופשוט לא הפריע לו לשחק, בדיוק מה שקורה בבאר שבע. מה אחד כמו אלישע יכול ללמד שחקנים כמו מסיללה, קטן ובוקולי? שום דבר.
מאמן לא צריך ללמד שחקן את יסודות המשחק
23/01/15 20:02
2צפיות
את זה היו אמורים ללמד אותו בגיל 8.  הוא אמור לקבץ שחקנים טובים ולעשות מהם קבוצה, מה שלמשל סטנויביץ' לא יודע לעשות כי יש לו תביעת עין של אני לא רוצה להגיד מה.
לא יודע לגבי סטנוייביץ׳
23/01/15 22:29
1צפיות
נמאס לי כבר לחזור על זה, לבנות קבוצה מנצחת זה תהליך ארוך שבמקרים מאוד נדירים נגמר באליפות כבר בעונה הראשונה. יכול להיות שסאלה נכשל בבניית הקבוצה (לא יכול להיות, בטוח) אבל זה עדיין לא אומר יותר מידי על תביעת העין שלו. הכישלון האמיתי שלו היה שהוא פשוט דרמה קווין ובעצמו לא הבין את גודל התהליך שהוא אמור להעביר כאן.

אגב, גם במכבי ת״א עצמה אין שחקנים יותר מידי טובים. הפועל ת״א של 2011 שסיימה אחרינו בטבלה הייתה טובה ממנה פי אלף. העניין הוא שמכבי ת״א קבוצה מאומנת, ואימון במכבי חיפה היא מילה גסה.
להזכירך
23/01/15 23:07
1צפיות
כתבתי כבר בקיץ שאני לא רוצה אליפות,אני אפילו לא חייב מקום שני, רק שנתחיל להיראות כמו קבוצת כדורגל.  זה לא קרה,לכן סאלה חד משמעית נכשל.   אם אתה רוצה לבנות תהליך אתה צריך להתחיל עם בסיס טוב,ואת זה סאלה לא עשה, הקבוצה ההעונה היא בסיס לקבוצה אימתנית בליגה א' אם כבר    

אגב אם לבנות בסיס,עדיף שהוא יהיה בסיס צעיר(פשוט כי שחקנים יותר מבוגרים תוך שנה-שנתיים או יפרשו או יעברו את השיא) גם את זה סאלה לא עשה,  הוא בנה קבוצה מאד מבוגרת.     אתה בטח קורא את ההודעות שלי בפורום השכן,שיבחתי שם את מה שקורצקי עושה בבית"ר, יש לו שם קבוצה צעירה ורעננה שלהערכתי תוך שנה-שנתיים כבר תרוץ לאליפות. לזה קוראים תהליך.    עכשיו לנו מחלקת נוער מפוארת,למה לעזזל אנחנו לא עושים איתה שום דבר? בשביל מה צריך את המחלקה הזאת? בשביל כמה גרושים מהשאלות?   
זה דיון ישן
23/01/15 20:43
2צפיות
אני מציע שפעם אחת ולתמיד ייעשה מבחן אמתי בכדורגל - על כל ההביטים של המשחק - לאלה שקוראים לעצמם מאמנים בליגה הישראלית. או אז יוכח חד משמעית שמתוך 20 הטוענים לתואר, אולי 1 או שניים יעברו את המבחן על 65-70. נורא קשה לנו לתפוס שלמאמנים שלנו אין מושג בכדורגל, אבל מבט אובייקטיבי - גם ללא המבחן הזה - מגליה שמדובר שמאמנים ששיחקו כדורגל בארץ, למדו כדורגל בארץ והאימון שלהם נראה כך...
אלישע לוי הוא בחור נהדר... מאמן כדורגל הוא לא. יש לו תלות מוחלטת בכוכבים שאתם הוא לא רב ולכן הקבוצה רצה. קטן-רפאלוב במכבי או ברדה-בוזגלו בבאר שבע. שורה הכי תחתונה - קבוצות כדורגל בארץ משחקות טוב כאשר יש להן שחקנים טובים. זה לא קשור למאמנים, בטח לא כאן.
זה הרבה יותר מורכב
23/01/15 22:24
3צפיות
בקרית שמונה לא משחקים יותר מידי עילויים והם נראים כמו קבוצה. זה פונקציה של שקט תעשייתי (בקבוצות פריפריאליות שמעוררות פחות עניין התקשורת נוטה לא להפריע להן לעבוד), של אופי השחקנים (בקבוצות עם כל מיני אבי נימנים ששולטים בנעשה במועדון בלתי אפשרי למאמן לעשות את העבודה שלו) ושל המאמן עצמו וכמה גב הוא מקבל מההנהלה. במכבי חיפה כל התנאים הם לרעתנו. השחקנים עושים מה שהם רוצים, העיתונאים נכנסים לאן שהם רוצים ואין מאמן.
נכון
23/01/15 22:58
1צפיות
אבל גם בשנים עברו התנאים היו נגדינו ודרסנו את הליגה.
אני חושב שמתמקדים יותר מידי בשקט בקרית שמונה
24/01/15 00:00
3צפיות
ופחות מידי ביכולת הנהדרת של המנהל המקצועי שלהם בפועל, איזי שרצקי
תענה רגע בכנות
24/01/15 11:20
2צפיות
כמה שחקנים מקרית שמונה היית רוצה לקחת אליך למכבי חיפה?
הרי אם יעקב שחר מביא מחר את כל 11 הפותחים של ק"ש, שנינו יודעים איך ייראו התגובות של הקהל למהלך כזה.

זה אך ורק השקט התעשייתי שמאפשר להם את זה. תלביש את ק"ש בחולצות ירוקות ואותנו בחולצות לבנות-כחולות והמצב יתהפך לחלוטין.
תקרא עוד פעם אתה מה שכתבתי
23/01/15 23:15
1צפיות
ברור שכשיש לך שחקנים טובים זה מוריד מהעול של המאמן.   כל החכמה היא להביא את השחקנים הטובים האלה מההתחלה.   קח את מכבי תל אביב,כולם היו אומרים "עזוב מה הם שווים בלי זהבי".  רק להזכירך שכשזהבי חזר מאיטליה הוא לא נחשב למציאה גדולה, הוא נתפס כאיזה אחד שפעם היה כינור שני בהפועל ומאז חימם ספסלים באיטליה.   ג'ורדי שמבין כדורגל יותר מכולנו היה היחיד שקלט את האיכויות שלו,והשני גמל לו בשתי אליפויות ועוד אחת בדרך.   ג'ורדי הוא איש כדורגל,סטנויביץ' הוא סתם דוגמן חליפות.
מצטער, אני חולק עליך בענק. זה רכש מצויין בדרך למפנה ענק.
21/01/15 12:10
2צפיות
מאמן "גאון" בלי שחקנים טובים יכול במקסימום להביא לך תואר מגעיל. אני מניח שאוהדי יוון יזכרו לנצח את אליפות אירופה של 2004, בדיוק כשם שאוהדי אינטר יזכרו לנצח את הטראבל של 2010 - אבל בשני המקרים מדובר בתארים שלקחו מאמנים "מיוחדים", עם כדורגל מזעזע לאוהד הממוצע והניטרלי. 
גם קרית שמונה מציגה כדורגל "טקטי" ומובילה את הטבלה, אבל אין לה באמת מה למכור כשמדובר בכדורגל אמיתי, ואני מעדיף שהקבוצה שלי תהרס ותבנה מחדש, מאשר שנציג כדורגל טקטי, דלוח ומעייף כמו זה של קרית שמונה. הם לא יגיעו לשום מקום מבחינת רמת משחק, ולרוץ בצמרת עם כדורגל מייבש, זה לא החלום שלי.

חן עזרא ועידן ורד מייצגים בדיוק את הכדורגל הבינוני שהתרגלנו אליו. שחקנים בינוניים חסרי יכולת אמיתית.
כאלו שלא יודעים לתת לקבוצה שלך שער חשוב, ואין להם ביצים להוביל קבוצה.
כל מה שתראה מהם זה אסופת שערים במשחקים לא חשובים, ואפס תוצרים במשחקים מול הגדולות.

אלירן עטר ואיתי שכטר זה בדיוק מה שיכול להפוך את הקבוצה שלנו שוב לקבוצת צמרת דורסת.
שחקנים חדים ומצויינים שהובילו כבר קבוצות לאליפות, עם רעב והמון מה להוכיח בארץ, ותקווה לחזור לנבחרת ולרמות הגבוהות.
את עידן ורד הייתי משחרר במיידי מהקבוצה יחד עם אחד משלושת החלוצים העלובים שלנו, ומעמיד חוד נהדר של עזרא-שכטר-אלירן עטר.

אז נכון שרבה היא הדרך אל האושר, וחייבים דחוף בלם, וקשר אחורי, וקשר עושה משחק, ומגן ימני ומגן שמאלי - אבל אלירן עטר ואיתי שכטר זה חתיכת כוח אש, והכי חשוב,
הם ירוצו עכשיו חצי עונה יחד בהרכב בלי לחץ ובלי ציפיות, כשבעונה הבאה יהיה אפשר להשלים את הפאזל ולבנות סוף סוף קבוצה ראויה לצמרת.
אין לנו אפילו רבע שחקן
21/01/15 17:23
שמסוגל להכניס לרחבה כדור מדוייק. הקשרים שלנו משחקים לרוחב, ובזמן האחרון גם אחורה. צוצליץ' וקינן בועטים כדורים ארוכים - זה משחק ההתקפה שלנו. בנו על יוסי ו/ או על ראיוס שיעשה את משחק המעבר ומה שקורה בפועל זה עזרא רץ עם הראש באדמה ומאבד את הכדור למתפרצת של היריבה. הבעיה שלנו לא הייתה ריכוז מול השער ולכן שחקני הרכש החדשים לא יביאו שום שינוי. רק קשרים אנרגטיים שישחקו בנגיעה עם הפנים קדימה, ישנו את המומנטום ואלה שיש לנו לא פוגעים
כמה דברים
21/01/15 19:40
1צפיות
1. גם אני אוהב משחק יפה. וואלה, סאלה העמיד פה קבוצה שנתנה כמה מהלכי כדורגל שלא ראיתי כבר הרבה זמן. היא עדיין היתה קבוצה עלובה. דרך אגב, מאמן שב 10 שחקנים מוציא מגן ימני ומכניס שחקן התקפה הוא מאמן שאני תמיד אוהב...

2. לא אמרתי שעטר ושכטר הם לא שחקנים טובים, או חיזוק ראוי. הנקודה שלי היא שהם משחקים בדיוק, אבל ב-ד-י-ו-ק על המשבצת של ורד ועזרא. אתה יכול לבנות מכונית אדירה עם הגלגלים הכי טובים, אבל בלי מנוע האוטו לא יזוז. וזאת בדיוק הטענה שלי - אין מנוע.
הם עדיפים על עזרא וורד
22/01/15 23:27
1צפיות
עזרא רק מכדרר ולא מעבר.... ולא עומד בלחצים
שכטר יודע מה זה לשחק בקבוצות גדולות.

לא יודע לגבי עטר
21/01/15 20:59
פשוט הוא לא ממש שיחק בשנתיים האחרונות אז אין לגביו אינדיקציה,אבל שכטר בשנים האחרונות פשוט נראה רע,הוא נראה רע בהפועל,הוא נראה רע בצרפת והוא נראה רע בנבחרת.
אגב מחשבה שעלתה במוחי
21/01/15 22:54
1צפיות
הרי מדובר על זה שמביאים את עטר ושכטר בשביל העונה הבאה,כי העונה הזאת ממילא אבודה וגם ככה יקח לשניים זמן להתאקלם בקבוצה.   מה יקרה אם נרד ליגה,האם גם אז עטר ושכטר ישארו פה לעונה הבאה(ששוב,בשבילה הם הובאו)
ה"מקורבים" של סאלה פותחים את הפה על שחר
22/01/15 22:34
3צפיות
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4617627,00...

למה אני מעלה את זה? כי תשימו לב שבין הסיבות הלא מעטות לעזיבה של סאלה,לא מוזכר פה אפילו ציוץ על הקיץ.  כלומר בקיץ לא באמת הונחתו על סאלה שחקנים שהוא לא רצה, והמתיחות התחילה עם הקשר הנורבגי.   הגיע הזמן להודות,סאלה היה זה שבנה את הקבוצה,אי אפשר להפיל כל הזמן הכל על שחר.   אז יופי שהוא רצה 5 שחקנים בינואר, אבל אם הוא היה בונה את הקבוצה כמו שצריך לא היה צריך לחזק אפילו בשחקן אחד.
ואצל הנוער גם אין חדש...הפסד נוסף...
17/01/15 15:40
39צפיות
והפעם 1:2 להפועל רמת גן
מה זה משנה בעצם
17/01/15 15:52
25צפיות
הרי גם ככה השחקנים האלה לא יהיו אצלנו בסוף....
קללת הצהבת רודפת גם אחרי הנוער שלנו
17/01/15 18:02
27צפיות
ההגרלה של משחקי הליגה לנוער, סידרה את מכבי חיפה כעוקבת אחרי קבוצת הנוער של המועדון ההוא.. הם מביסים את היריבה, שמתאוששת על חשבון מכבי חיפה בשבוע שלאחר מכן... כך אבדו להן 6 נקודות, בנוסף לשלוש שאבדו במשחק מול החלאות במגרש העלוב שלהם במדינת תל-אביב...
מובן שזה כמובן לא פוטר אותנו מלבדוק מדוע הנוער שלנו מתנהג לאחרונה כמו הקבוצה הבוגרת.
אפשר ומדובר בשידוד מערכות, מחזור איכותי סיים את דרכו ומככב בקבוצות בוגרות אחרות בליגת העל (הפועל פ"ת למשל מוחזקת על ידי בוגרי מחלקת הנוער של מכבי חיפה, וכך גם הפועל עכו) ומחזור צעיר יותר ולא מנוסה תופס את מקומו. אם זו הסיבה, אז הכל בסדר. אבל אני חושש שיש כאן קצת יותר מזה... אבי אבוקרט החביב והנאמן לאגודה שבה גדל, הוא מאמן ללא דרך מובהקת. הקבוצה - מהמעט שראיתי ממנה - משחקת ללא כל תכנית משחק... לעומתה, המועדון המצהיב מגלה עליונות גם בנוער בזכות עבודה שנראית לעין. לא שהמאמן שם הוא עילוי, אבל נראה שהניהול המקצועי שלה מבין שאם מעוניינים לייצר המשכיות במועדון, חובה לאמן ולהדריך את כל קבוצות המועדון באותה שיטה. כך עובד מועדון אירופאי מקצועני... ואצלנו - העליבות הניהולית של יעקב שחר מקרינה גם על הנוער האיכותי (יותר מזה שעומד לרשות הצהבת - באחריות!!) ותורמת לדעיכה הכללית של מועדון הכדורגל שלנו...
חבל מאד
ובאותו עניין
18/01/15 08:43
21צפיות
האם לא הגיע הזמן שבמקום לחפש ברחבי העולם החמישי שחקנים סוג י"ח, שלא שיחקו שנתיים אפילו בקבוצות המילואים של מועדוניהם העלובים, להעלות שלושה-ארבעה שחקנים מהנוער לתת להם להשתפשף כאשר שחקן בכיר יותר נפצע/מורחק/משחק על הפנים?? למשל דקל קינן - שהוא עלבון לענף ולא ראוי לשחק גם בקבוצת ליגה שלישית, או טאלב טוואטחה שאין שום קשר בינו לבין ההגדרה המילונית של התפקיד "מגן" או גוסטבו בוקולי שתרומתו למועדון תעמוד לזכותו לנצח, אבל הוא אחד מגורמי הנזק הראשיים לקבוצה - מה יקרה אם ישחקו במקומם שחקני נוער? הרי עם הקבוצה המחורבנת שתראו היום בערב מפסידה לרעננה אנחנו נרד ליגה... כלומר, לא יכול להיות יותר גרוע אלא רק יותר טוב... כך נשפשף אותם, נבחן אותם, נעמוד על טיבם.. יהיו טובים - ימשיכו, לא יהיו טובים - יושאלו לקבוצות אחרות )כמו חבריהם שבכלל לא זכו להזדמנות). גם הקהל יתחבר לזה ויראה בכך גילוי הבנה מצד הבוס היקר שאט אט בדרך להפוך את האוהדים לאויביו...
חוששני שבלבול שקוע יותר מדי עמוק בעסקי חברים ומקורבים מכדי שזה יקרה.... דקל קינן וטוואטחה הלוא משחקנים רק בגלל מחויבויות שלא קשורות לכדורגל מצד המאמן או הבעלים...
אני גם מאד סקפטי לגבי האפשרות של עטר להשתלב בקבוצה.. מדובר בשחקן עם אישיות נוראית, אופי מחורבן ויכולת מנטאלית שהביאה אותו לשחק 5 דקות בשנתיים בחו"ל (הוא גם סובל מיהירות וגאווה חסרות ביסוס - אחרת היה נשאר בארץ)... להזכיר לכולנו, מכבי תל-אביב ויתרה עליו כשהבינה שני "מלח הארץ" כמו ברק יצחקי ועטר לא יכולים לדור בכפיפה אחת בחדר הלבשה אחד... עכשיו מביאים אותו לחיפה.. ויש גם מחשבות לצרף אליו את טוטו תמוז או את שכטר וזה יעשה נפלאות בחדר ההלבשה...
די יענקלה..... שחקנים אלה נכשלו... יש נוער איכותי... קח ממנו, נסה לבנות משהו ובקיץ (בליגה הזאת או השנייה) הבא שניים-שלושה זרים סבירים ובנה מחדש את המועדון הגדול הזה.
מסכים לגמרי
18/01/15 13:49
9צפיות
ביטון וקוסטה בעונה שעברה היו בסדר גמור. גם שובל גוזלן השתלב היטב במרקם, הוא לא חלוץ גדול אבל הוא סיפק את הסחורה,מה היה דחוף להביא במקומו את אבוחצירא? מי צריך בכלל את עטר שאף אחד לא יודע באיזה כושר הוא וגם יש לו אישיות חרא(ושחר יודע את זה בעצמו, שהרי למה הוא הכניס כללי משמעת בחוזה?)
אני חוזר לימים עברו
18/01/15 13:57
8צפיות
שחקנים כמו אייל כמו ראובן כמו קלינגר כמו עופר מזרחי כמו קטן עלו להרכב הראשון כשהיה להם עוד חלב על השפתיים, בלי כל הקשקושים האלה של השאלה מה השאלה
אבל לא כל ילד שמצליח בנוער יהיה עטר
19/01/15 05:59
או ברקוביץ וגם לא רפאלוב או בן בסט.
לפעמים זה מראש יגמר בכישלון(שי בירוק,שי מימון, סארי פאלח, אסי אברהמי, ערן לוי) ולפעמים יקח להם זמן עד שיפרחו(רפאלוב, חמד, כיאל ובן בסט) ולפעמים הם ישר יהיו סופרסטארים(קטן, ברקו, עטר, קלינגר)
לפעמים לא כל שחקן מתאים לסיטואציה והוא צריך בשביל עצמו להיבנות במועדון אחר(גולסה, סולליך, מאור בוזגלו)

מה שכן אין פיתרון קסמים ואי אפשר לזרוק ילדים בהרכב ולהגיד ״הם היו טובים בנוער, בטוח יצליחו בבוגרים״. יש פוטנציאל, הם שחקנים טובים שינקו ונשמו את מכבי חיפה מגיל קטן והלוואי והם יצליחו אבל בואו ננמיך ציפיות כי לא מכאן תגיע הישועה.
עטר זה לא גארת בייל
19/01/15 06:21
2צפיות
וקלינגר זה לא פירלו ועופר מזרחי זה לא תיירי הנרי.  למעט ברקוביץ׳ שבאמת היה עילוי של פעם בדור כל החבר׳ה שציינתי הם כוכבים בסדר גודל מקומי,כאלה שלא פרצו לאירופה,זה לא משהו שהוא בשמיים, אפשר וצריך לשאוף גם ליותר.
אבל המרחק בין שחקם כמו עטר וקלינגר
19/01/15 18:28
1צפיות
לבין אסי אברהמי ושי בירוק הוא ענקי. אם ריאן למשל יהיה חצי ממה שעטר היה אני אסתפק גם בזה אבל שוב אני לא חושב שהצלחתו בנוער או בסכנין היא ערובה להצלחתו בקבצה גדולה שמתיימרת לזכות באליפות.זה כנ״ל לגבי קוסטה, גוזלן(שמאכזב מאוד העונה), חוגי, הירש, ערן ביטון וחבשי.
ברור שכרגע הם לא ברמה של עטר
19/01/15 19:00
4צפיות
גם עטר כשעלה לשחק לא היה ברמה של עטר, בשביל זה צריך לקבל זמן משחק ולהתחשל ולהתחשל
מה שכן
19/01/15 19:24
3צפיות
הם צריכים לידם מנהיגים עם ניסיון שיהוו בשבילם דוגמא
רק שתדעו העובדה שהנוער
18/01/15 17:03
28צפיות
עדיין דומיננטי וחזק במאבק האליפות אחרי 2. דאבלים רצופים זה הישג מרשים מאוד. רוב השחקנײַם שזכו בדאבל בשנתיים האחרונות כבר עלו לבוגרים(והושאלו) ואין שום קבוצת נוער שהצליחה לזכות באליפות 3 שנים ברצף. עדיין יש תקווה קטנה ממספר שחקנים שם, אני שמתי עין על ערן ביטון שהיה מצויין בשנה שעברה בבוגרת. אני מקווה שכם עלא ג׳אפר יהיה הדבר הבא כי יש לנו בעיה רצינית בעמדת הצגן.
º
הבעיה שאנחנו מקבלים את הקבוצות שהפסידו למכבי תל אביב
הודעה זו מכילה תמונות
18/01/15 17:04
21צפיות
דיון המשחק: הפועל רעננה - מכבי חיפה
18/01/15 16:16
43צפיות
בסיבוב הקודם הנחילה הקבוצה של סילבס (שבינתיים פוטר ומונה מחדש) את הפסד הבית הראשון של מכבי חיפה העונה. אז היינו בשיאו של משבר, היום אנחנו בשיאו של הגארבג' טיים. אחרי שניצלנו מהדחה מבישה בגביע (סטויקוביץ' ) ועם יכולת ירודה ביותר שמאפיינת אותנו לאורך 90% מהעונה (כן מותר לי להיות לארג' מה רע?) אספתי עבורכם כמה שאלות מעניינות/משחק ניחושים נושא פרסים שיהוו עבורכם סיבה לראות את המשחק:
1. אנתוני נוואקמה - יהיה רכישה טובה לעונה הבאה?
2. הקהל ימשיך למחות נגד שחר, שיראה את השלטים בזווית העין תוך כדי שהוא משייף את הציפורניים או שתהיה סולחה?
3. אתגר החן עזרא - נחשו כמה פעמים יאבד הטאלנט את הכדור בשליש המגרש של המארחים. בין המנחשים נכונה יוגרל תפקיד מאמן הקבוצה בעונה הבאה.
4. אתגר הדקל קינן - אותו דבר כמו 3, רק שהפעם מדובר בשליש המגרש שלנו. בין המנחשים נכונה יוגרל שובר על סך 20 ש"ח לרכישת בלם*
5. אנדר/אובר 1.5 ק"מ ל90 דקות (רובן ראיוס)

בהצלחה למנחשים.

*המבצע בתוקף עד ה31.1
º
0-1 קטן למכבי חיפה...מי צריך יותר
18/01/15 16:28
15צפיות
סף המרמור עלה פה בשבועות האחרונים
18/01/15 16:49
26צפיות
נאווקמה לא שחקן מתאים לחיפה הוא סמל לבינוניות בקבוצה, אלן מסודי של שנותינו, דינו אנדלובו 0.2.
כרגע ביכולת והמאמן הנוכחי א לא רואה את הקבוצה מנפיקה משחק טוב ולכן אני מוותר לצפייה בעיממון הקרב ובא. אני מהמר על משחק דל אירועים ונטול שערים.
תשובות
18/01/15 17:19
24צפיות
1. חלוץ שנתן 3 שערים העונה, אפילו עמאשה נתן יותר. די לבינוניות, אסור להביא שחקנים כאלו.

2. מחאה לגיטימית והגיוני שתמשיך.

3. גם אם יאבד את הכדור 40 פעם, עדיין השחקן היחיד שמנסה לעשות דברים ומדי פעם גם מצליח לבלוט הרבה מעל כל שאר השחקנים המביכים בקבוצה הזו.

4. עם כל האהבה לדקל, יותר מדי משחקים הוא גומר לנו והגיע הזמן שישחק רק כברירת מחדל.

5. אם ראיוס לא בתכניות לעונה הבאה אז חבל שישחק בכלל, שיעלו עם שחקנים מהנוער מצידי אם אין מישהו במקומו.
השאלה מה אתה צריך להיות כדי להתבלט בקבוצה הזאת
18/01/15 18:58
13צפיות
"היחידי שמנסה לעשות דברים" - לא נכון. גם משומר מנסה המון פעמים להגביה כדור לרחבה. גם בוקולי מנסה המון פעמים להוציא התקפה מהירה. כאן מתחילה הבעיה - שאתה עושה דברים שאתה לא באמת יודע (או ששכחת במקרה של בוקולי). הקבוצה שלנו מלאה בשחקנים כאלה, וחן עזרא הוא מהבולטים שבהם.
נוואקמה היה מצויין עונה שעברה
18/01/15 18:16
19צפיות
העונה הזאת הוא מאד חלש.  הטכניקה והמהירות עוד ישנם,אבל קבלת ההחלטות שלו איטית מאד והרבה פעמים שגוייה(בדרך כלל הוא בוחר ללכת לעוד דריבל,וכאלה כבר יש לנו יותר מדי בקבוצה)

גם בבישול האחרון שלו שכל הפרשנים בשקל קראו לו "גאוני" הוא התמזמז עם הכדור איזה חצי שעה עד שהוא החליט מה לעשות איתו ובסוף הגביה לרחבה
אני לא מבין איך מביאים שחקן בינואר שאין לו כושר משחק..
18/01/15 19:17
28צפיות
אז בשביל מה הבאתם אותו אם הוא לא יכול לשחק?
מי עקב אחריו? הוא שיחק בכלל בתקופה האחרונה?

איך הפועל הביאו את דודו ביטון ועוד חלוץ זר והם הולכים לפתוח במשחק הקרוב?

אצלנו נדמה שתמוז כבר ברח, עם אלירן עטר הכל מתמזמז.. רק שכטר הצולע ישאר לנו? לא תודה
חברים זה נגמר
18/01/15 22:39
18צפיות
כדאי שנשלים עם הירידה. מכבי חיפה לא ראויה לליגת העל. היא תרד ליגה וכנראה שזה מה שצריך לקרות כדי שיעקב שחר יוותר על התענוג ויניח לנו לנפשנו. החורבן שהוא גורם ביהירות שלו יוביל לתוצאה הזאת. השחקנים החדשים שיגיע רק ירעו את המצב ויסייעו למכבי חיפה להגיע אל המקום שאליו היא ראויה  - המקום האחרון. בהיעדר שחקנים עם נשמה, עם יכולת לקחת על עצמם את הקבוצה, בהיעדר שחקנים עם מחשבה והבנת משחק ובהיעדר מוחלט של אימון (הקבוצה הזאת לא מאומנת כבר 8 שנים!!) לא נותר לנו אלא לרדת ליגה ולהבנות מחדש על שחקני נוער. שחר היה הפרס שלנו ב 1992 והוא העונש שלנו ב 2015.
כדאי שנשלים עם הירידה מאחר ואין שום סיכוי שקבוצה עם שחקני אופי כמו טוואטחה וראיוס, עזרא וורד, קינן ותורג'מן תצליח לשרוד במשחקי תחתית. שיחנו הערב נגד אחת המועמדות לירידה והפסדנו לה בפעם השנייה בשער עצמי, מבלי שהיא תבעט אפילו פעם אחת לכיוון השער... זה סימפטום מובהק של קבוצה שעומדת לרדת ליגה...
זהו
גמרנו

לצערנו, כן צערנו, יש את
19/01/15 05:48
8צפיות
מכבי נתניה, הפועל עכו והפועל פ״ת. אבל בקצב הזה אני כבר לא יודע אולי הכל אפשרי. כי המועדון הזה צריך זעזוע רצני כדי לעשות פה ניקוי אורוות.
המצב ככ עגום
19/01/15 00:22
19צפיות
כבר נמאס פשוט לחזור על אותן מילים שוב ושוב.
הבלבול ביצים הזה שהביאו...
והוא באמת מאמין שהוא יכול להוציא את הקבוצה מהבוץ?! באמת בלבול??? באמת???
אני תמיד טענתי שהבעיה היא לא המאמן. סטנוייביץ אמנם לקח אחריות על המצב והתפטר, אבל באמת שאחוז זעום מהמצב באחריותו.   
יעקב תתעורר, בחיייייאת.

לולגבי השאלות: כמו שאמרתי נמאס להתייחס לשחקנים המאכזבים.
לגבי הרכש - ממש לא מאיר פנים
הקהל היה צריך למחות עוד מזמן. יעקב צריך להגיד תודה שיש לו קהל מדהים ששוטף מגרשים גם במשחקי החוץ.
המחאות לגיטימיות לגמרי, חוץ מהתנועות המגונות לשחקנים.
אם לסטנויביץ' היה אחוז זעום ממה שקורה בקבוצה
19/01/15 00:32
19צפיות
אז על מה בדיוק הוא קיבל 2 מיליון שקל?  בשביל 2 מיליון שקל גם אני מוכן לקחת חלק זעום בקבוצה.  אם מכבי חיפה היתה לוקחת אליפות גם היית אומרת שלסטנויביץ' יש חלק זעום בזה?   הגיע הזמן שתפסיקו עם הפרובינציאליות הזאת שלכם, זה שהוא סרבי לא אומר שצריך לתת לו אובר ריספקט (מה גם שככל הידוע לי סרביה היא לא בדיוק מעצמת כדורגל,אולי התבלבלתם עם הכדורסל)

סטנויביץ' ואני אחזור על זה בפעם המיליון קיבל חופש שאף מאמן לפניו במכבי חיפה לא קיבל,אפילו לא גיורא שפיגל, והוא בנה קבוצה מחורבנת.  זה שיש לו יותר אחוזי הצלחה מבלבול לא אומר שהוא מאמן יותר טוב, מכבי בתקופתו נראתה פח באותה מידה,הנקודות שהיא צברה היו מקריות.  גם אצלו לא ראית לא שיטה ולא תהליך ולא כלום.   לבלבול אין יותר מדי מה לעשות עם תל החורבות שסטנויביץ' השאיר לו,זה שהוא לקח בכלל את הקבוצה מלכתחילה מראה כמה מצב המאמנים פה על הפנים.
אני יודע ששחר לא אוהב להודות בטעויות שלו
19/01/15 05:46
12צפיות
אבל בחייאת, מרקו בלבול?
כבר את כל המילים הרעות שלנו אמרנו על המועדון העונה וזה נראה כאילו הם אפילו לא בחצי הדרך לתחתית. קבוצה בלי נשמה וכבוד. לא מגיע להם אצטדיון מפואר עם 20 אלף מנוים בכל משחק, לא מגיע להם משכורות עתק והונדות מפוארות בחנייה.. אם הייתי עובד כל כך גרוע בעבודה שלי כבר ממזמן היו בועטים אותי ללשכת כאבטלה ואצלנו בנתיים ״מככבים״ הגנת הזוועות, הקישור האנמי וההתקפה הכי עקרה. איזה בושות להפסיד פעמיים בעונה לרעננה.. חוץמהפועל חיפה ומכבי נתניה ניצחנו העונה רק קבוצות שהשאלנו להם שחקנים ואסרנו עליהם לתת להם לשחק נגדנו, וגם בסיבוב השני עדיין לא הצלחנו לנצח את סכנין ופ״ת. אני לא יודע איך שחר לא לוקח מצית ומיכל דלק ושורף את המועדון הזה בעצמו, איך לא בוער לו שהוא משלם הון תועפות לזבל האנושי הזה והורס במו רגליו את סמל של המועדון ושנים של עבודה קשה בדרך להיות ה-מועדון הכי טוב בכדורגל הישראלי אי פעם.
פרסום ראשון: אלירן עטר סיכם במכבי חיפה
15/01/15 17:18
48צפיות
חזר ארצה: אם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון, חלוץ ריימס יחתום בקבוצה של מרקו בלבול על חוזה ל-3.5 שנים בגובה של כ-350 אלף דולר. נציגי עטר ייפגשו עם נציגי יעקב שחר, בכיר במועדון: "העניין הכספי מול אלירן סגור סופית". חיפה הקדימה במרוץ את הפועל ת"א, בית"ר ירושלים והפועל ב"ש....

קצת מזכיר לי כשאיציק זוהר עבר לקבוצה
15/01/15 21:41
52צפיות
לא שאני לא חושב שאלירן עטר יכול להצליח אצלנו, הוא יכול להיות חיזוק מצויין לאגף במקום תורג'מן. אבל עדיין, השנאה שהיתה לנו לאיציק זוהר לא עברה כשהוא חתם. יהיה מעניין.

תמוז גם יהיה רכש טוב. זה לא אותו ילד עצלן שהיה פעם.
רק תזכור שבעונה של איציק זוהר
18/01/15 17:10
21צפיות
יותר נכון החצי עונה, גם זכינו בגביעע בפעם האחרונה.
אניי לא יודע למה תמוז התנקה מתדמיתו הרעה והוא כ״כ פייבוריט של התקשורת והקהל אבל עטר נשאר עם אותה תדמית. גם לא הייתי משווה בין הליגה הרומנית לצרפתית ולא בטוח שתמוז היה מצליח יותר מעטר ושכטר בצרפת. ברוסיה הוא נכשל טוטאלית..
אכן נשאר אם אותה תדמית
18/01/15 18:29
12צפיות
לא סתם שחר דאג להכניס כללי משמעת לחוזה שלו
זוכר
19/01/15 05:41
3צפיות
לא אמרתי שמקצועית הוא לא יכול לעזור. הרי גם העונה עם איציק זוהר היתה עונה אבודה שהיתה יכולה להתדרדר יותר לולא החזרנו אותו מקריסטל פאלאס. לאלירן עטר יש מקום מבחינה מקצועית - השאלה שלי על היחס של הקהל אליו. הייתי במשחקים שכל המשחק קיללו את זוהר חוץ מכשכבש שער בבעיטה חופשית. השאלה שלי היא, שוב - האם זה ישתנה? 
הקהל השתנה מאוד מאז
19/01/15 05:51
2צפיות
איציק היה חלק מדור הזהב המתחדש של המכביזם, ביחד עם נימני, דריקס והאחים ברומר. אלירן עטר לדעתי לא מזוהה כל כך עם מכבי ת״א כמו שהוא מזוהה עם בני יהודה ועם מחלקת החקירות של תחנת ירקון במחוז ת״א. בכל אופן הקהל התבגר מאז ואני בטוח שאם עטר ילחם(והוא חייב בשביל עצמו להלחם) הקהל יאהב אותו ויחבר לו סרנדות מחמיאות יותר מ״אלירן שודד זקנות״
בניגוד כל המלעיזים
18/01/15 17:11
33צפיות
לדעתי רכש מצויין. חצי עונה שיכנס לכושר, גם ככה העונה הזאת גמורה. ושבעונה הבאה יחזור לחורר רשתות. הוא ועזרא ביחד בצד שמאל יכולים לגרום לכל הגנה להשתין במכנסיים.
הבעיה היא במילה "ועזרא"
18/01/15 18:32
23צפיות
או יותר נכון באות "ו".  אצל עזרא אין דבר כזה "ו".  עזרא מבחינתו הוא קבוצה בפני עצמה וכל השער הם על תקן ניצבים.  אז פעם ב-5 משחקים פתאום נוחתת עליו רוח נדיבות והוא מבשל, אבל החולה אגו הזה הוא לא שילוב טוב עם שום דבר.  הבן אדם היחיד שאפשר להצמיד אליו זה פסיכולוג(או פרוקטולוג-שיוציא לו את הראש מהתחת).
חוץ מזה שאתה לא יכול לבנות קבוצה רק על שחקני אגף, אתה צריך פליימייקר שידע לארגן את המשחק. אה כן וגם אגף ימין.
אני לא מסכיםם
18/01/15 19:00
19צפיות
הרמה של השחקנים שליד עזרא כל כך נחותה שאני מרשה לו להיות אגואיסט ולגמור את זה לבד בכל התקפה מעכשיו ועד סוף העונה.
º
בינתיים הוא גומר לנו לבד את העונה
18/01/15 19:02
9צפיות
השאלה מה זה ייתן לנו
18/01/15 20:09
18צפיות
אז אולי היכולת האישית של עזרא תהיה שווה לנו מקום חמישי במקום מקום שישי. ומה עשינו בזה? התרגלנו לשיטת משחק עלובה שלא תביא אותנו לשום מקום בעתיד. צריך לבנות פלטפורמה בריאה שכוללת שיטת משחק מוגדרת ואחר כך להביא את החלקים החסרים בפאזל. עזרא בכל מקרה לא יכול להיות חלק מסטאפ מצליח כי הוא שחקן שכונה.
כרגע זה לא נותן כלום
19/01/15 05:39
6צפיות
אבל עדיף ממה שיש. בהמשך, כי מן הסתם הקבוצה באמת זקוקה לרמונט רציני, זה צריך להיות תהליך שבו יובהר לעזרא שכדורגל זה משחק קבוצתי. אם הוא יעשה יותר נזק מתועלת אני בטוח שכמה משחקים על הספסל ירגיעו אותו. כרגע אין לנו את הפרבילגיה לעשות את זה...
לדעתי עזרא הרבה יותר כישרוני מכל שחקן כדורגל בארץ, גם מערן זהבי. ההבדל בינהם הוא בהבנת וחוכמת משחק. אם לעזרא היה אינטחגנצית משחק יותר גבוהה הוא כבר ממזמן באירופה בליגות הבכירות או עושה חיל לפחות כמו רפאלוב. ואם כבר נשווה, אני מקווה שעזרא יפרח כמו ליאור רפאלוב כי כישרון בטוח יש לו.
מעניין מה גורם ל"מחלקת הסקאוטינג" שלנו
16/01/15 16:04
63צפיות
לחשוב שהיא הולכת להחתים שחקן טוב. בוסנית/קרואטית אני אמנם לא יודע לקרוא, אבל גוגל טרנסלייט יש לי. האוהדים של היידוק ספליט עסוקים בתעלומה איך יכול להיות שלקפטן שלהם יש כבר מעל 200 הופעות בקבוצה והוא עדיין כל כך חלש. כנראה שמדובר בדקל קינן/ אייל משומר הקרואטי.

https://www.youtube.com/watch?v=7jrfwnkg818
אני משוכנע יותר ויותר
16/01/15 20:55
36צפיות
שיעקב שחר פשוט בחר את היועצים הלא נכונים... משום מה הוא נדבק באבי נמני שמביא לו שחקנים לפי משקל (נוצה, ברובם..) כמו שהיה דבק בעבר - ואולי עוד היום - בפיני זהבי שלצד 3-4 תותחים הכניס לו 30-40 פלופים...
או שהוא עושה לנו בכוונה, או שהוא איבד לחלוטין את חוש הביקורת... כוכב עבר גדול שמוכר מנויים אבל לא שיחק כדורגל אמתי שנתיים לפני שובו ארצה...שחקן שלא משחק בליגה שנייה באנגליה... מושעה ומנודה שפתאום הפך למושיע המולדת אחרי חצי שנה על היציע...שחקן ישראלי אגוצנטרי - בעייתי מאד מבחינה חברתית - שאחרי שבוע בצרפת כבר הבינו מיהו והושיבו אותו על הספסל... מאמן שאברם גרנט ואבי נמני דחפו לו וכמיטב דרכה של החבורה הזו, הוא מאד לויאלי לחברים ולשחקנים של הסוכן שלו (קינן, כליבאת...)...
שחר לוקח אותנו למחוזות עוד יותר אפלים... נראה לי שרק ירידת ליגה תביא לזעזוע ותגרום לו לוותר על הקבוצה. זו האופציה היחידה שיכולה להבטיח לנו בנייה מחודשת
זה בדיוק מה שחשבתי
18/01/15 17:07
13צפיות
מתברר שההגנה של היידוק השנה סופגת עוד הרבה יותר מההגנה של חיפה, וגם בהופעה היחידה שלו בנבחרת קוראטיה הוא לא היה להיט והנבחרת שלו ספגה 2 שערים. ולפרט הכי חשוב הוא גם פאוליסט לא קטן מה שאומר שחלוצים מהירים נוטים לברוח לו.
מדובר בבולייאט הקוראטי, דקל קינן הקוראטי ועוד.. מקווה שבכסף הזה שחר יביא דין מורי ושיר צדק. ביחד עם צוצאליץ ודגני מגן ימני זה יספיק.
שמינית גמר הגביע: מכבי חיפה מול ק"ש
הודעה זו מכילה תמונות
18/01/15 12:26
27צפיות
המשחק יתקיים  בתאריך  27.1.2015  יום שלישי.....
אפשר לגנוב
18/01/15 13:44
13צפיות
ק״ש פייבוריטית אמנם אבל בעצמה לא נראית משהו
º
לגנוב=לגנוב ניצחון
18/01/15 13:45
6צפיות
אולי זה יהיה "יום המזל" של מכבי חיפה...
18/01/15 14:23
12צפיות
ואולי קרית שמונה תעדיף להתמקד דווקא בליגה......
הגרלה מצוינת
18/01/15 16:18
19צפיות
בלי עבודה בעיניים. או שמנצחים ומצהירים על עונת גביע או שמפסידים ומקבלים אקסטרא זמן להתכונן לעונה הבאה.
מצויינתלא להגזים
18/01/15 16:28
8צפיות

הייתי מעדיף אותם בגמר
º
מקווה שלא עונת גביע סטייל הפועל רמת גן
18/01/15 22:53
3צפיות
מאוד מאוד מקווה שק״ש יעשו את העבודה
18/01/15 16:52
13צפיות
שחשבתי שרמת השרון יעשו. מאחלה לעונה הזאת להסתיים כמה שיותר מהר כדי למנוע את שבירתם של עוד מספר לבבות שעדיין חיי בהם תקווה שאפשר להוציא משהו מהעונה הזוועיתית הזאת.
רק כישלון חרוץ וחד משמעי ידליק את כל הנורות האדומות לקראת בנייה אמיתית מחודשת של הקבוצה. כי אם נזכה בגביע עוד יענקל׳ה ישתכנע שיש פה סגל טוב ואיכותי...
|*|פורומים עסקיים חדשים בתפוז!|*|
18/01/15 14:32
בעלי עסקים קטנים ובינוניים? שוחים לבד בין הכרישים הגדולים? הצטרפו לפורומים העסקיים של תפוז!

|סביון|פורום נשים בעסקים
אם את מנהלת עסק וחיי משפחה במקביל, הצטרפי עכשיו לקהילת הוונדר-וומנז הישראליות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום מימון עסקים
אם העסק שלכם נתקע בבעיית תזרים ומשקיעים סוררים, בואו למצוא פתרונות קסם:

|סביון|פורום יעוץ עסקי
גם אם אתם כבר לא חדשים בעסק ומכירים איזו שיטה או שתיים, אולי תחסכו פה כמה שקלים:

נפתחו פורומים פוסט טראומה וגמילה מעישון
14/01/15 13:45
8צפיות
|חיבוק| מעכשיו אתם לא לבד!
מציאות החיים בכלל והמציאות הישראלית בפרט עלולות להעמיד אותנו בפני אירועים המהווים איום על חיינו, גופנו או על אלו של האנשים הקרובים לנו, כמו תאונות דרכים, פיגועים, תאונות עבודה, תקיפות מיניות ועוד.
לכן פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום פוסט טראומה.

פורום זה מיועד לאנשים אשר הם עצמם או יקיריהם חוו אירועים טראומטיים, ומכוון לתת מענה לשאלות הנוגעות להתמודדות, מניעת התפתחותה של הפרעה פוסט טראומטית, ליווי בן משפחה אשר עבר טראומה ועוד.

|סיגריה| ידוע שהרבה מעשנים רוצים להפסיק לעשן אך לא סומכים על עצמם שאכן יצליחו. יש מעשנים שהפסיקו וחזרו לעשן ויש מעשנים לשעבר שמידי פעם רוצים לעשן סיגריה אבל יודעים שזה עלול להסתיים בעישון החפיסה כולה ולכן פשוט לא מעשנים.
אתם רוצים להפסיק לעשן, אך קשה לעשות זאת לבד?

מוזמנים להיכנס לפורום גמילה מעישון וננסה לתת לכם עצות, רעיונות, סיוע ומידע בכל הקשור לעישון ולהפסקת עישון.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
19/01/15 12:01
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.

ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.

שיהיה לנו בהצלחה |@|

למה בניון של 2014 הוא לא בניון של 2001? אשמח לדעתכם.
הודעה זו מכילה סרטונים
15/01/15 11:00
52צפיות
למה בניון שמשחק כרגע במכבי חיפה אינו דומה ואפילו כמעט לבניון של תחילת שנות ה 2000? האים אפשר לשכוח לשחק כדורגל?
אז ברור שהגוף לא אותו דבר והוא פצוע חלק גדול מאוד מהזמן, אבל רגע - בוא נתיחס לדקות שהוא כן משחק.
נכון הוא אולי יותר איטי, וקשה לו לעבור שחקן בן 19, אבל בניון אמור להיות שחקן חכם, שחקן שלא כל חוכמת המשחק מושתתת על מהירות , אלא על משחק חכם, ומיקום נכון.
למרות העליה בגיל, לא מובן ההבדל הגדול.
תראו את הקליפ שצירפתי, למה לא רואים חלק מזה היום?
מה דעתכם?

תראה את השחקנים שלידו
17/01/15 13:40
24צפיות
קודם כל לגיל ולכל מה שהוא עבר בקריירה כן יש משקל הרבה יותר גדול ממה שאתה מייחס לו, אבל בכל אופן לדעתי ההבדל המשמעותי הוא בשחקנים שמשחקים לידו.

שים לב לשמות בקליפ שצירפת: יעקובו, פראליה, בנאדו, חרזי, קייסי, ז'אוטאוטאס וכו'....כולם מהשחקנים הגדולים ביותר ששיחקו אי פעם בליגה הישראלית.

מנגד, היום הוא משחק עם כל מיני עמאשות, אבוחצראים, משומרים, דגני וכו'....שחקנים מהבינוניים ביותר שקיימים. אז סבבה, הוא עושה תנועה יפה ומכניס כדורי עומק, אבל מה זה עוזר כשמי שמקבל אותם זה עמאשה שלא ידע מה לעשות עם זה. כדורגל זה משחק קבוצתי, ולמרות שהגול ששמת פה הוא "כל כולו בניון", לא בטוח בכלל שהוא היה קורה אם לא היה שם שחקן כמו יעקובו שיחסום ויקח על עצמו את שחקני ההגנה.

לצערי ולצערו של ביון, אין היום שחקנים שהם חצי מיעקובו במכבי חיפה...

*מי יתן ואלירן עטר יתברר ככזה וקמארה יהיה הז'אוטאוטס החדש :)
אני זוכר אולי 2 וחצי כדורי עומק של בניון העונה
17/01/15 15:54
20צפיות
אפילו עזרא יותר פרודוקטיבי ממנו
אי אפשר להשוות בין ילד רעב להצלחה
18/01/15 17:13
11צפיות
ובכושר פיזי מצויין מול שחקן שבע הצלחות ובעל כושר פיזי לקוי. מי שמכלתחילה עשה את השוואה וציפה שיוסי יתן את מה שנתן לפני 14 שנים, טעה מיסודו.
המסע לגביע מתחיל: מכבי חיפה - עירוני רמה״ש
14/01/15 17:19
26צפיות
אז באיזה סיבוב נעצר הפעם?

תגובות לכאן, אני לצערי קצר בזמן אז סיקור נרחב לא יהיה הפעם
לא יודע מה יותר מביך
14/01/15 19:19
40צפיות
שהקבוצה שלנו לא מסוגלת לחבר שלוש מסירות, או שהמאמן שלנו עלה, שוב, לשחק בלי שום קשר עושה משחק.

אחלה...

מסכן מיצ'ל. נראה גמור.
הפכנו להיות קבוצה מכוערת
14/01/15 20:56
37צפיות
ההגנה הכי גרועה ב3 הליגות הראשונות, אין קישור הגנתי. אין 50 50, אין עושה משחק, חלוצים חסרי יכולת

מקווה שסטויקוביץ לא יעזוב כי הוא השחקן הנורמלי היחיד בסגל הזה
לא משחק גדול שלנו
14/01/15 21:26
40צפיות
אבל מכבי בסופו של דבר עשתה את שלה וניצחה קבוצה נחותה ממנה. את המחצית הראשונה לא ראיתי(הבנתי שהיא היתה זוועתית)  אבל במחצית השניה היתה רק קבוצה אחת על המגרש+2 החמצאות נוראיות.   למכבי הגיע הניצחון הזה,גם כי הוא צודק וגם כי הוא יאפשר לה לבוא שקטה ליותר לשבת.  
ראויים לציון ראיוס ועטאא.  עם כניסתו של הראשון מכבי העבירה עוד הילוך והיתה עוד יותר מסוכנת.  השני מעבר לתפקיד שלו בקישור האחורי גם הביא אוריינטציה התקפית,כולל הבישול בשער השני,חבל רק שנגד קבוצות יותר רציניות מרמה"ש הוא לא עושה את זה.

לגבי משומר, קצת מצחיק(או עצוב) שעד שהוא נותן כדור נהדר לתוך הרחבה זה לשער הלא נכון
הרכב הזוי להחריד
15/01/15 00:35
36צפיות
אין קשר עושה משחק, אין משחק אגפים, אין עזרה של הקישור האחורי להגנה, אין הצטרפות של הקישור הקדמי (וגם כי אין אחד כזה עד שראיוס נכנס) להתקפות מהאמצע. 

בקיצור, הרכב הזוי ומבולבל.

יום ראשון הגדול: מכבי חיפה VS תל אביב
11/01/15 01:20
47צפיות
מתחילים ב19:40 בדרייב אין שם קבוצת הכדורסל שנמצאת בכושר מעולה (5 ניצחונות מששת המשחקים האחרונים) תצא למבחן קשה ומאוד חשוב מול הפועל ת"א, לה זה יהיה משחק בית שני באולם החדש שבו היא תרצה לשמור על 100% הצלחה. במכבי חיפה יחסר עדיין מורן רוט הפצוע (בין שבועיים לשלושה שבועות), אך בהיעדרו חנן קולמן לקח את ההזדמנות בשתי הידיים מול מכבי ראשון במשחק האחרון ונבחר לישראלי המצטיין של המחזור, תואר שחולק גם במחזור שלפני לשחקן ירוק (דגן יבזורי). מעניין יהיה לראות האם קולמן יצליח להביא את אותה היכולת גם כשיירד לספסל עם שובו של מורן. שידור בספורט5.

ב20:55 תגיע המנה העיקרית. אצטדיון אבי רן כרגיל יתמלא ב30 אלף מתוסכלים שסימנו את התאריך הזה בתחילת העונה, פינו את כל התוכניות שלהם, הודיעו לאנשים לבטל חתונות, בריתות ושאר דברים לא חשובים וקיוו לחזות במשחק בו מכבי חיפה תוכיח סופית שהיא חזרה ובגדול. המציאות: לאמצע ינואר הגענו עם 14 נקודות שמפרידות בין שתי הקבוצות כשאנחנו בצד הלא נכון של הטבלה, וכל מה שנותר הוא הרצון לחבל ליריבה במאבקי האליפות שלה, שקיבלו ערב המשחק בוסט רציני עם הפסדים של הפועל ב"ש ועירוני ק"ש.

החדשה הכי מעניינת מצידנו הוא הדחתו של שמעון אבוחצירה מהסגל למשחק. חוץ ממנו, טאלב טוואטחה אמור לחזור להרכב לאחר שסופסל מול הפועל פ"ת במחזור הקודם ורובן ראיוס ימשיך לקבל קרדיט מבלבול, הפעם בהיעדרו של יוסי בניון הוא אמור להיות האיש שישחק מתחת לחלוץ. דגני עשוי לפתוח בקישור האחורי. איך אני יודע? כי תומר לוי אמר. מה ההרכב של פאקו אייסטראן? אין לי מושג. לאף אחד אין. לתשומת ליבו של המנג'ר היקר והאהוב שלנו, מר יעקב שחר.

ההרכב המשוער עפ"י תומר לוי: ולדימיר סטויקוביץ', אייל משומר, אדין צוצאליץ', דקל קינן (מתן אוחיון), טאלב טוואטחה, אוראל דגני, גוסטבו בוקולי (ג'אבר עטאא), עידן ורד, רובן ראיוס, חן עזרא (אלון תורג'מן), וויאם עמאשה.

רק תחזירו את הכבוד. ויאללה מכבי.
מוכר כרטיס נוער ב30 שקל מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב
11/01/15 00:29
22צפיות
אפשר להעביר תשלום בפאייפאל\מזומן.
את הכרטיס אפשר לקבל באימיל או לבוא לקחת מודפס :)
יציע צפוני גוש 208
052-9182693
נצל"ש - מעוניין בהחלפת כרטיס.
11/01/15 11:26
21צפיות
ברשותי כרטיס ליציע הצפוני, מעוניין להחליפו לכרטיס ביציע הדרומי.
המעוניינים מוזמנים לפנות במסר.
תודה.
º
מוכר כרטיס נוער/חייל/אישה לצפוני עליון במחיר עלות
11/01/15 12:06
10צפיות
מוכרים כרטיס למשחק היום יציע מערבי 302 שורה 5 במחיר עלות
11/01/15 17:19
18צפיות
אפשר לפנות במסר או למייל
º
יש למישהו כרטיס לצפוני תחתון למכירה?
11/01/15 17:38
11צפיות
º
יהיה משחק מולם שנסיים ב11 שחקנים?
11/01/15 21:31
28צפיות
º
כמה עוד אפשר???
11/01/15 22:50
25צפיות
אני יודע שזה לא יהיה פופולארי לכתוב את זה פה
12/01/15 05:07
54צפיות
אבל חלאס כבר להתבכיין על השופטים,הבאנו את ההפסד הזה על עצמנו,ואם לא היה לנו כזה שוער גדול זה היה נגמר הרבה יותר כואב כי אנחנו ומכבי תל אביב לא באותה ליגה,גם כשהיא לא ביום גדול.   
באדום של קינן יש שני אשמים. בוקולי כמובן בעוד איבוד כדור לפנתיאון ומשומר הגאון ששבר את קו הנבדל.   לדקל לא היתה ברירה מלבד להקריב אדום(ואכן היתה עבירה-תסתכלו בלינק למטה)

ועוד אשם גדול בהפסד-טוואטחה.  זה כבר לא מגן גרוע,זה כבר פארודיה על מגן גרוע. לא רק שדור מיכה,שחקן די איטי בשגרה,עשה עליו דריבל כאילו הוא גארת בייל, גם בשער של הצהובים אפשר לראות איך ייני עוקף אותו בהליכה תוך כדי שטאלב מסתכל עליו כאילו ייני הוא סתם אוהד שפרץ למגרש ולא ממש קשור למשחק.   ייני כמובן ניצל את זה בריבאונד שהסתיים בהדיפה של צוצאליץ שהחליט משום מה שסטויקוביץ' לא שוער מספיק טוב אז הוא מחליף אותו בתפקיד

עדן בן בסט
http://sports.walla.co.il/item/2818900
הכל נכון. אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה
12/01/15 13:53
37צפיות
שפעם שלישית ברציפות השופטים עוזרים לקבוצה שנגדנו.
אולי האדומים היו מוצדקים, אבל השיפוט לא מאוזן וצודק. גם להם הגיעו אדומים וצהובים.
הקשר האחורי שלהם (לא זוכר את שמו) היה צריך לקבל צהוב שני.
ררסיה, בן חיים היו צריכים לקבל צהוב.
יש תחושה לא טובה, יש רצף של משחקים שהשופטים בפרוש לטובת הקבוצה השנייה.
הגיע הזמן שכמו שהשופט מוציא דוח משחק
12/01/15 14:03
29צפיות
מכבי חיפה תוציא דוח שיפוט, כי משהו מאד מסריח פה.
אז מה אתה טוען? שיש קנוניה באיגוד השופטים נגד מכבי?
13/01/15 16:23
18צפיות
הרי אתה יודע טוב מאד שזה לא רציני.   אני לא אוהב את הקטע של להפיל הכל על השופטים כי זה הכי נוח וזה עוזר להתכחש לאמת-אנחנו קבוצה גרועה.    קבוצה עם תקציב של 80 מיליון צריכה לנצח את סכנין ואת הפועל פתח תקווה גם עם שיפוט מוטה נגדה.  
אפשר לכתוב הרבה פוסטים על השופטים, ההחמצות, הדריבלים
12/01/15 19:15
41צפיות
אבל בשורה התחתונה יש לנו קבוצה בלי שום משמעת טקטית. כל אחד עושה מה שהוא רוצה - המגינים מפקירים את הבלמים פעם אחר פעם, הקישור האחורי משחק כאילו הוא על סף רחבת היריב, הקישור ההתקפי עושה מה שבא לו ורחמי על החלוצים. אפשר לראות את חוסר המשמעת הטקטית במצבים נייחים שהקבוצה שלנו פשוט עלובה בהגנה ובעובדה שצמד הבלמים שלנו (וזה לא משנה בכלל מי הבלמים) נמצא בפאניקה מוחלטת בגלל המגינים והקישור האחורי הלא אחראי.

סאלה נכשל כי הוא לא הבין את זה עד שלב מאוחר יחסית והימר על הסוסים הלא נכונים (טאלב, משומר, עזרא, ותורג'מן). בנאדו נכשל כי הוא פשוט לא עשה כלום עם זה ורק העמיק את הבעיה ואלישע נכשל (בסופו של דבר) כי הוא לא אימן אף אחד.

גם בלבול יכשל אם הוא ימשיך לשחק עם מגיני השקר משומר וטוואטחה. הוא גם יכשל אם הוא ימשיך לשים את ראיוס 50/50 והוא גם יכשל אם הוא ימשיך לתת לחן עזרא לשחק.

חצי גרוש ממי שישב שם וקפא מקור
13/01/15 12:42
42צפיות
חצי גרוש ממי שראה עד היום שלוש ניצחונות ביתיים ואוקיינוס של הפסדים משפילים; חצי גרוש ממי שכואב את הכאב של המועדון שהוא אוהד כבר כמעט 50 שנה; חצי גרוש ממי שראה את המועדון הזה בשיא עליבותו בשנות ה - 70 ואף פעם לא הרגיש מושפל ופגוע התנהלותו, כפי שהוא מרגיש היום:
וחצי הגרוש הזה לא יתמקד ביעקב שחר, שכנראה שיש עוד כמה עיניים שמתחילות להבין שהוא הבעיה היחידה של מכבי חיפה יען כי הוא המנהל המקצועי שמחליט מי ישחק ומי לא, ואני באמת מציע לכל מחנכי המאמנים שכאן להירגע - אין למאמנים שום קשר לשום דבר שקורה במכבי חיפה, והחצי גרוש שלי יבהיר את כוונתי בדוגמה אחת קטנה, אבל מטריפה:
התבוננתי בערן זהבי... התמקדתי בו בדקות רבות מהמשחק (90% החזקת הכדור של קבוצתו המחליאה אפשרה לי לעשות זאת...). הבחור לא מפסיק לזוז. הוא מוסר כדור, ונע לשטח פנוי. מקבל את הכדור ונע לשטח הפנוי הבא. הבטתי לרגע גם בשחקנים האחרים של הקבוצה וריאתי שלא מעט מהם נאלצים לנוע בעקבותיו. השליטה שלהם במשחק היא תוצר של תנועה. לא מוטרפת כמו בעולם הנאור אבל בהחלט מספיק מגוונת בשביל הליגה הישראלית. ומה קורה במכבי?
הנה דוגמית... חן עזרא מקבל כדור נדיר באגף השמאלי. טאלב טוואטחה - במהלך נדיר - עושה לו עקיפה נכונה משמאל... חן עזרא במהלך נדיר, מוסר לו את הכדור לכיוון התנועה, ו.... נשאר תקוע על מקומו. אילו היה ממשיך את התנועה שלו כפי שעושה זהבי, הוא היה מגיע למצב הבקעה או לכל הפחות למצב של מסיר לעמאשה, שבגלל שעזרא לא זז, גם הוא נשאר תקוע ולא נותר לטוואטחה - שגם כך משקיע רבע גרם שכל במשחק שלו - לאבד את הכדור באופן הירואי...
עכשיו מה הבעייה כאן? האם מדובר במאמנים שלא מלמדים את השחקנים שלכם לשחק בלי כדור?? ושאי שלא... לשחק בלי כדור  זה חלק מאינטליגנציית המשחק של שחקן וקיומה של התכונה הזאת אצל שחקן היא זו שהופכת אותו משחקן חלש לשחקן טוב... במכבי חיפה יש רק שחקן אחד שמבין את משמעות המשחק הזה. קוראים לו יוסי בניון והוא גמר את הקריירה שלו לפני שנתיים. בואו נניח לרגע שיוסי לא הובא מטעמים כלכליים (ואני באמת מוכן לוותר על הארגומנט הזה ולדבוק בהיבט המקצועי) אלא כדי להיות ערן זהבי של מכבי חיפה כי הוא באמת יודע איך לעשות את זה (ובימים הגדולים שלו - יותר טוב מהשחקן היהיר של הצהבת הזיהומית המוגלתית). אילו היה כאן מנהל מקצועי חף מאינטרסים, עם עיניים בראש הוא היה מבין שיוסי לא מסוגל לעשות זאת כבר שנתיים!!! מדוע שדווקא עכשיו הוא יתחיל? מדוע שדווקא עכשיו הוא יהיה בכושר משחק? הרי מה שנתן ליוסי מעמד בקבוצות בהן שיחק בחו"ל היו היכולות שלו, ואלה אבדו.
בקיצור - מכבי חיפה היא קבוצה ללא שחקנים עם אינטליגנציית משחק ולכן היא עלולה להקלע למאבקי ירידה. לצערי, אין לנו אף שחקן - מלבד בוקולי - שמסוגל לתת לב ונשמה במשחק כזה, ובוקולי - כמו יוסי - גמר את הסוס כבר לפני שנתיים וגורם הרבה יותר נזק מתועלת.
עכשיו - לסיו - אחזור ליענקלה שחר:
אתה אמור - כמנהל מקצועי - לשים לב לדברי הכל כך ברורים האלה, אבל לא שמת לב. לא בגלל שאין לך עיניים או שאני - חלילה 0 מבין בכדורגל טוב יותר ממך. אתה איש עסקים ואתה מנהל את מכבי חיפה כאיש עסקים. כל התכניות המקצועיות שלך באשר לקבוצה נובעים מתפיסותיך העיסקיות. כל איש עסקים מצליח לפעמים, ולפעמים נופל (קחו למשל את נוחי דנקנר - גדול הקפיטליסטים החזיריים והנצלנים שצמחו ביהודוניה - שחירבן את העולם עם סלקום ועכשיו העולם מחרבן אותו). אתה - שחר יקר - הצלחת אולי עם המשאיות והאוטובוסים שאתה מייבא, עם הפניקס שקנית ועם הרץ והשד יודע עם מה עוד. אתה גם הצלחת עם קבוצת הכדורגל שלך, אבל בחמש השנים האחרונות אתה נכשל אתה וממשיך לחזור על הטעויות שלך. אם לא תמנה מנהל מקצועי אמתי שמבין בכדורגל ויכול אפילו להציל את הכסף שלך (בשנה הבאה מכבי תמכור לא יותר מ 5000 מנויים ואם תרד ליגה, אפילו פחות!!!) העסק שלך יתמוטט לגמרי ויחד אתו גם אנחנו, האוהדים של המועדון הגדול ביותר בכדורגל הישראלי שאתה עזרת להביא אותו למעמדו.
ניתוח מעולה בנדיקוטס
13/01/15 16:34
33צפיות
אין ספק שלמרות הכל אתה נכס לפורום(בלי ציניות)
זה שחן עזרא לא עשה את התנועה בלי כדור זה לא בגלל עצלנות(כי הבן אדם כן רץ הרבה) אלא כי הוא פשוט לא שחקן חכם מספיק. דיברת על זה שלא מלמדים את זה מגיל צעיר,מספיק לשמוע כל ערב ביציע העיתונות את מי שהיה אחראי על הגידול של עזרא כדי להבין למה הוא יצא כזה שחקן טמבל.
מסכים גם לגבי יוסי,וגם העונה אני רואה אותו לא פעם מסתנן לרחבה כמו בעבר. אבל כמו שאתה אומר החדות היא מזמן לא אותה חדות,וזה לא השחקן שאתה צריך לבנות עליו שיהיה פינישר כמו זהבי.  במצב כזה אני לא רואה איזה תפקיד לתת לו במגרש. הוא לא מספיק מדוייק בשביל להיות 50:50,הוא לא מספיק מהיר בשביל להיות שחקן אגף וכאמור הוא לא מספיק חד כדי לשחק מתחת החלוץ.  בקיצור הוא לא מספיק בשביל להיות אצלנו.

לגבי שחר,אני לא מסכים איתך כמובן,כן הוא עושה הרבה שטויות(כמו עם יוסי,כמו עם טווטחה וכו') אבל אי אפשר לנקות מסאלה את האשמה. בסופו של דבר עיקר בניית הקבוצה הוטלה עליו. אף אחד לא הכריח אותו להשאיר את ראיוס וחן עזרא,אף אחד לא הכריח אותו להחזיר את אבוחצירא ואף אחד לא הכריח אותו להביא את אידריסו.
13/01/15 18:52
20צפיות
אין תנועה = חוסר משמעת טקטית. כל עוד מאמנים יבואו למכבי חיפה וינסו לרצות את הבוס ולא לשים / להתעקש על השחקנים הנכונים ביותר לקבוצה, נמשיך להיראות ככה.
לגבי מוחמד קמארה
09/01/15 11:58
64צפיות
אורי קופר העלה סרטון מקיף עם כל הנגיעות של השחקן העונה
https://www.facebook.com/video.php?v=1560538460856297

מההתרשמות שלי מדובר בהחתמה טובה.   קמארה יהיה מחליף לראוי לקובי מויאל הפצוע,מדובר בגרזן פר אקסלנס וביחד עם ג'אבר עטאא יספק שקט בצד ההגנתי.  מה גם שהוא לא קשר שנוטה לאיבודי כדור מסוכנים.   עם זאת לא מדובר בקשר מייצר ולא ממנו יבוא הפתרון לבעיית היצירתיות בהתקפה של מכבי.
לא חושב שזה מה שאנחנו צריכים
09/01/15 22:50
50צפיות
יש מספיק גרזנים. הבעיה היא שאין שחקן שמסוגל לנהל משחק מאחור. אני חושב שההחתמה הזאת אומרת שמיצ'ל יעזוב בקרוב. אני מקווה לפחות. לא כי לא צריך לתת לו זמן אלא כי שני שחקנים מאותו הסוג הם פשוט לא נחוצים, בטח כשיש את עטאא ובוקולי. כיום יש בור במרכז השדה וזה נראה כאילו אנחנו משחקים עם 6 בהגנה ו4 בהתקפה (או לחלופין 5 בהתקפה ו5 בהגנה כי שכחו לומר לטוואטחה שהוא מגן...)
בוקולי כבר הרבה אחרי שיאו
10/01/15 00:14
53צפיות
כמות האיבודי כדור שלו זה לא משהו שקבוצה שמכוונת למעלה יכולה להרשות לעצמה.   שלא לדבר על הפאולים המטופשים.
אגב מעניין איפה זה שם את אביחי ידין,שפתאום לרגע נראה שהוא הולך לעשות קאמבק בקבוצה ועכשיו אחרי שיביאו את מדו הולך להתחפר בספסל
מה דעתכם?
09/01/15 12:21
64צפיות

(אם אתם לא מצליחים להכנס לכתבה, תרשמו לאתר - זה לוקח דקה ונותן לכם 10 כתבות חינם)

באופן כללי, השאלה העיקרית שנשאלת היא מדוע לא נותנים לעיתונאיות הספורט של ערוץ הספורט לשדר משחקי ספורט משמעותיים?
נו באמת
09/01/15 14:33
63צפיות
מישהו פה יכול לדמיין את שירלי בר דיין או שירי אלג'ם משדרות משחק שלם?

בכדורסל יש את מורן ברק שמשדרת כדורסל נשים,היא בסדר,אבל לא ברמה שהייתי נותן לה לשדר דרבי תל אביבי בוינר סל(אבל חוץ מרסקין גם לא הייתי נותן לאף שדר גבר לשדר את המשחק הזה,בטח לא להורסקי הזה).  לגבי מאיה רונן,כל פעם שהיא מדברת זה נשמע כאילו כל שניה היא הולכת להתפוצץ מצחוק.

אגב יוצא לי לא מעט לצפות במשחקים מהליגה האנגלית/האיטלקית/ה-NBA(לא דרך שידור ישראלי).  מעולם לא נתקלתי שם בשדרית. אבל עזוב מה הם מבינים בספורט אלה,סתם שוביניסטים מסריחים.
האמירה האחרונה שלך לא נכונה לגמרי
09/01/15 22:46
36צפיות
לפחות באיטליה ובאנגליה כן יש שדריות ספורט שמשדרות משחקים מהליגה הבכירה.

למשל
אבל כתבתי שמעולם לא נתקלתי בשדרית
10/01/15 00:12
31צפיות
לא כתבתי שאין כזאת.  יש הבדל בין השניים.  אני מסתמך על כל המשחקים שאני רואה בצ'רלטון,אני אישית לא נתקלתי בשדרית
כי אין מספיק עיתונאיות ספורט איכותיות?
09/01/15 22:42
36צפיות
גם אצלנו מבחר השדרים הוא די מצומצם. כבר הרבה מאוד שנים שאנחנו תקועים עם ארבל/וייץ/איינשטיין ופעם בהרבה זמן צץ לו איזה עמיחי שפיגלר או עמית הורסקי או שדר סותם חורים כמו רן מלובני שהם כולם די בינוניים. כשאין הרבה נשים שעוסקות בספורט אז המבחר הוא מראש מצומצם יותר.

אגב, מירי נבו כן משדרת אירועי ספורט כמו אתלטיקה והתעמלות אומנותית וכשמגיעה האולימפיאדה התחרויות האלה די משמעותיות.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה