בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
המשך...
הודעה חדשה

השבטים הגאלים מהצפון פשטו על רחובות
18/04/14 18:21
114צפיות
השבטים הגאלים,
אלה  הם שבטי הצפון, אשר ביחד עם ההונים והויזיגוטים
באו מהצפון הרחוק עד אל רחובות

למה באו?
כי ברחובות התקיים פסטיבל אביב  בן יומיים
במהלכו ( לא נכחתי ) היו ריקודים המוניים, עם במה ועם זמרים ותזמורות, כך הבינותי
החגיגה נגמרה בשעה 11 בערב, בתום יומיים של השתוללות ריקודית

אנחנו, רקדנו  באותה עת  בהרקדה הרגילה שלנו, ברחובות, באולם החדש של ישראל שיקר
ואז קרה דבר מוזר:
אל האולם זרמו השבטים מהצפון, וביחד עם הרוקדים הקבועים
יצרו קופסת סרדין אחת ענקית,
ובערך כמו אצל גדי ביטון
אסור היה להניף לא יד ולא רגל, מרוב צפיפות.

יאמר כי בין המרקידים היו אורחים:
ויקטור גבאי
ירון מישר

ונכח גם כבוד הודו
חיליק כרמלי המהולל
בשל להקות המחול האגדיות שהוא הקים בעבר.

אני לא יודע מה איתכם, חבריי לחוג
אבל אני נטשתי את המקום בצער  קל.

אגב, ההרקדה הערב הייתה חינמית, כי עיריית רחובות מימנה אותה
חיליק כרמלי הגדול מכולם !!!
18/04/14 23:07
85צפיות
חיליק כרמלי הגדול מכולם !!!
האגדה מספרת שחיליק כרמלי יזם את פסטיבל רוקדים אביב ברחובות כבר לפני כ-30 שנה...

האגדה מספרת שכבר בשנת 1984 החל חיליק כרמלי במלאכתו על מנת ליצור פסטיבל צעיר ורענן בעיר רחובות. באותה השנה הוא הצית את האהבה לריקוד ולמחול בתלמידתו שהיתה אז ילדה קטנה בת 6. ומאז היא נשבתה בקסמו של המחול.

הילדה גדלה וכעבור כ-6 שנים התגשם חלומה כאשר התקבלה כרקדנית בלהקת המחול הדרים רחובות. כעבור כשנתיים הוריה של הרקדנית הצעירה ביחד עם הורים נוספים של רקדניות אחרות, לא היו מרוצים מתפקודו הלקוי של מנהל הלהקה והקימו עמותה חדשה למחול בשנת 1993 (ינואר 1994). אחד מההורים הביא לעיר רחובות את הכוריאוגרף שלמה ממן אותו הכיר כ-10 שנים לפני כן כשייסד את להקת המחול הורה אשקלון שהיתה אז להקת הדגל של שלמה ממן.

כששלמה ממן הגיע לראשונה לרחובות בסוף 1993, הילדה הקטנה היתה כבר בת 15 ורקדה אז בלהקת האפרוחים. הילדה הקטנה לא היתה מצויה אז בסוד העניינים, אבל ידעה שאם אבא של אפרת הביא את השלמה הזה לרחובות, אז השלמה הזה הוא הכוריאוגרף הכי טוב בעולם !!! לכן יש לעבוד ולהשקיע הרבה מאוד על מנת להוכיח לשלמה הזה. שלמה ממן הופתע מכישוריה של הרקדנית האפרוחית הזו והחליט שזו הרקדנית שהוא צריך לקדם באופן אישי.

כבר ביולי 1994 נתן לרקדנית האפרוחית הזו לעשות את הסולו בריקוד רחל על הבמה המרכזית באמפיתיאטרון במופע הנעילה בכרמיאל. אחת הרקדניות הטובות ביותר של שלמה באותה עת שהיתה אז בת 20, נפגעה ונעלבה קשות מכך ששלמה לא נתן לה את הסולו והחלה ללכלך עליו בלי סוף ואפילו דפקה לו ברז ועברה לרקוד במחולה ירושלים אצל שוקי הופמן...

הרקדנית האפרוחית לא הושפעה כמובן מהדבר והקשר בינה ובין שלמה הלך והתחזק ולמרות שהיתה בישנית וחשדנית. הרקדנית האפרוחית גדלה וכבר הפכה להיות לנערה בוגרת ולמדריכת הלהקות וכך היתה בקשר יומיומי קבוע עם שלמה ממן. לאחר שירותה הצבאי הלכה ללמוד הוראת מחול ותנועה בסמינר הקיבוצים, בד בבד המשיכה להדריך את להקות המחול הייצוגיות של רחובות וגם רקדה בלהקת הסטודנטים ת"א של שלמה.

שלמה מאוד היה מרוצה ממנה ונתן לה לעשות ריקודים בעצמה ללהקות המחול שלו אותן הדריכה, וכך הפכה להיות לכוריאוגרפית. ההתפעלות של שלמה מכישוריה המקצועיים לא ידעה גבולות, והוא מינה אותה למפיקת מופעי להקות האפרוחים בפסטיבל כרמיאל לאחר שנפטרה ברכה דודאי ז"ל. היא הפכה במהרה להיות המנהלת המקצועית של להקות המחול הדרי רחובות. בשנת 2011 יצרה בעצמה עם להקת הדרים רחובות, כוריאוגרפיות למופע מהסרטים. שלמה המשיך להתפעל מכישורה המקצועיים ככוריאוגרפית וכמנהלת מקצועית, ההתפעלות שלו מכישוריה המקצועיים לא ידעה גבולות. ביחד הם יזמו בשנת 2012 פסטיבל מחול בעיר רחובות. הפסטיבל התקיים לראשונה בחול המועד פסח 2013. ההתפעלות של שלמה מכישוריה המקצועיים המשיכה ללא כל גבולות ולאחר הצלחתו של פסטיבל רוקדים אביב ברחובות בשנת 2013, הוא מינה אותה גם למפיקת המופעים המרכזיים בפסטיבל כרמיאל, וגם למפיקת מופע ה-60.

מילדה קטנטנה בישנית וחשדנית בת 6, היא הפכה למפיקת על של כל המופעים המרכזיים של שלמה ממן. ואת כל זה היא צריכה לזקוף לזכותו של חיליק כרמלי שהצית בה את האהבה למחול. אם חיליק כרמלי הגדול מכולם לא היה מצית בה את האהבה למחול, סביר להניח שהיא לא היתה פוגשת לעולם את שלמה ממן, ושלמה ממן לא היה פוגש אותה לעולם...

בתמונה המצורפת ניתן לראות את חיליק כרמלי משמאל, ולידו מפיקת העל הראשית המאושרת מכולם שהפיקה את כל הפסטיבל הזה ברחובות בעצמה ולבדה בד בבד עם העמדתן של להקות המחול שלה למופע הזה.

שניפגש בדברים הטובים
המאושרים מכולם
19/04/14 00:59
81צפיות
המאושרים מכולם
הכוריאוגרף הטוב ביותר בעולם עם הילדה הקטנטנה הבישנית והחשדנית >>>>

שניהם מאושרים ביותר לאחר סיומו של פסטיבל רוקדים אביב ברחובות מספר 2 אותו הפיקה לבדה הילדה הקטנטנה הבישנית והחשדנית שבתמונה.

מעניין לדעת האם לפני 30 שנה כשחיליק כרמלי הצית בה את האהבה למחול, חשבה שבעוד 30 שנה היא תהיה המפיקה של פסטיבל מחול אותו תיזום ? האם בינואר 2014 כשרקדה בלהקת האפרוחים חשבה שבעוד 20 שנה תהיה המפיקה של פסטיבל מחול אותו תיזום ?

מניתוח תצלום וידאו משנות ה-90 בו היא מגישה זר פרחים לשלמה ממן, ניתן לראות נערה בישנית ששואפת לגדולות אצל שלמה ממן...

תיקון טעות סופר
19/04/14 05:41
55צפיות
באחד המשפטים בהודעתי הקודמת נפלה טעות, צריך היה להיכתב כך:

האם בינואר 1994 כשרקדה בלהקת האפרוחים חשבה שבעוד 20 שנה תהיה המפיקה של פסטיבל מחול אותו תיזום ?
מוזר
19/04/14 08:39
70צפיות
שהשם של שלמה מופיע ככ הרבה
והמוכשרת ???????................
למה מוזר ?
19/04/14 09:42
54צפיות
היא באמת מאוד מוכשרת. היא מאוד אוהבת את שלמה ממן ומעריכה את פועלו ורוצה שהוא יצליח, היא מפנקת אותו ועובדת בשבילו מאוד קשה ומנקה לו את כל הריקודים. ומנגד הוא מאוד אוהב אותה ומעריך אותה ומפנק אותה, כך שהכל הדדי.

מכל האסיסטנטים  שהיו לו בעבר, היא היחידה שנשארה לעבוד איתו והיא גם מקצועית עם תואר אקדמי בהוראת מחול. כל האחרים שעבדו איתו בעבר עזבו אותו והפכו להיות עצמאים.

שים לב איזה אסיסטנטים עובדים איתו כיום:

אוניברסיטת ת"א: ללירן אין תואר אקדמי במחול.
אשקלון: לורד אין תואר אקדמי במחול, לנופר אין רקע אקדמי במחול.
עפולה: לא זוכר את השם של האסיסטנטית שם ואם הלהקה שם עדיין פעילה, אבל למיטב ידיעתי אין לה תואר אקדמי במחול.

את כל הנ"ל הוא לא קידם לשום מקום.

יש לו ברחובות עוד אסיסטנטית בהמתנה: לעדי יש תואר אקדמי בהוראת מחול והיא עובדת עם ליאת וגם בנס ציונה. בעבר עבדה באשקלון. את עדי הוא לא קידם עדיין לשום מקום.

מה אתה עוד רוצה לדעת ?
אני רוצה לדעת
19/04/14 11:10
66צפיות
האמת שעד שאתה התחלת עם שלמה ממן לא ידעתי עליו כלום
מלבד היותו יוצר ריקודים אשר מגיע מידיי פעם להרקדות בצפון
ללמד מריקודיו. מסיפורך על שלמה למדתי להעריכו עוד יותר ואפילו
להעריצו במקצת. אם כך אולי להשלים את הפאזל תספק קצת
איפורמציה "צהובה" שאם אתה יודע אותהתעצים את האובססיה
שלך בנושא כמו: -
נשוי? ילדים? מגורים?עיסוקים/תחביבים חוץ ממחול וריקודי עם?
הוא גם זמר ושר שירים,
19/04/14 12:00
57צפיות
להלן רשימה חלקית של שירים בביצועו:

1. בשקט כמעט בסוד
2. גוונים
3. שירי לי כנרת
4. סתיו לבן
5. פרח הלילך
6. רק הד קולך
7. לנצח אחי (לבכות לך)
8. אהבה לילית
9. שירי לי
10. אור לילי
11. אין לי ארץ אחרת
12. צ'יזבט
13. אור
14. בלדה למעיין
15. מחול האוהבים
16. שקיעה ורודה (ערב עירוני)
17. פעם תורי ופעם תורך
18. נעימת השיכורים
19. קרן סהר
20. עדיין כאן
21. שובי בת ירושלים
22. פעם (לחן של אלי לוזון)

תחביבים נוספים מהתחום האמנותי הם רכישת תקליטים והפקתם, רכישת קלטות והפקתן, רכישת תקליטורים והפקתם, הקלטות מוסיקה באולפני הקלטה מקצועיים, חיתוך סרטים באמצעות סכיני גילוח (באולפן. הכוונה כמובן לחיתוך סרטי אודיו. כיום בעידן הדיגיטלי משתמשים בשם 'עריכה מוסיקלית באמצעות מחשב'. פעם ביצעו חיתוכים פיזיים בסרטי ההקלטה באמצעות סכיני גילוח). אני חושב שעד כאן זה מספיק בהחלט. בשלב זה אין כל טעם למסור פרטים נוספים...
וואלה? הפתעה
19/04/14 17:38
38צפיות
כ"כ הרבה שירים הוא שר אז כיצד יכול להיות שחיפשתי
רבות ברשת ולא מצאתי ולו קטע שירה אחד של שלמה?
יש לך קישור/קובץ להראות לנו?
אין ברשת את השירים של שלמה ממן,
20/04/14 01:05
7צפיות
אם אתה רוצה להנות ולהתרשם משירתו של שלמה ממן, תאלץ לרכוש את הדיסקים שלו.

אך אם אתה מסתפק רק בעיבודים המוסיקליים ללא קולו של שלמה ממן, אז אתה יכול למצוא ברשת את שיריו של הזמר איתן מסורי המבוססים על אותם עיבודים מוסיקליים בדיוק שעובדו עבור שלמה ממן. הינה דוגמה לבלדה למעיין בעיבודו המוסיקלי של ננסי ברנדס:

https://www.youtube.com/watch?v=Cf_2QSlmW_Y

ואותו הדבר בדיוק באיכות גרועה ביותר שבה מדגים אוהד עטיה (?) את הריקוד בלדה למעיין בביצועו של הזמר חיים פנירי:

https://www.youtube.com/watch?v=bLZa35_QkIg

דוגמה נוספת לפלייבק של הריקוד גוונים (גירסה 3 / קימלמן + ערוץ נוסף לפסנתר חשמלי). עיבוד מוסיקלי של עמיקם קימלמן בביצעו של הזמר איתן מסורי:

https://www.youtube.com/watch?v=cCKkNwf_HGg

לדעתי הביצוע של שלמה ממן הרבה יותר יפה.

ועכשיו משהו נוסטלגי מעורר רגש מלפני 30 שנה, עיבוד מוסיקלי של ננסי ברנדס:

https://www.youtube.com/watch?v=RRqM2f5xSck

אם אתה משיג לי את הוידאו של הריקוד הזה (ריקוד של שלמה לבמה), אני מעביר אליך 1,000 ש"ח !!!
יש לי אפילו תמונה של משהו שנחתך בסכין גילוח
19/04/14 12:20
44צפיות
יש לי אפילו תמונה של משהו שנחתך בסכין גילוח
זוהי תמונה סקסית ביותר המעוררת גירויים. למבוגרים בלבד !!! >>>>

מדובר בתמונה הקשה ביותר לצפייה ולכן אינה מיועדת לילדים.

בתמונה זו רואים את עטיפת סליל המאסטר של צד ב' מתקליט מנגינות 7 של שלמה ממן. שים לב שרשום שם מהירות 15 ips/nab סטריאו. גם זמן הנגינה הכולל מצויין והוא 23 דקות ו-30 שניות.

הטלפון הוא של המשרד של שלמה לפני 20 שנה ברחוב ברדיצ'בסקי 20 בתל אביב.
העטיפה הקדמית של התמונה הסקסית
19/04/14 12:27
37צפיות
העטיפה הקדמית של התמונה הסקסית
ככל הנראה נחתך ונערך אצל שמוליק בגל קול >>>>
מוטי שותף לדעתך
19/04/14 16:39
46צפיות
לאחר שנחשפתי לשלמה בחוג של אשריאל הבנתי כמה כישרון ריקודי הוא
קבל בבקשה 3 ריקודים של שלמה ביוטיוב
20/04/14 01:40
6צפיות
הריקוד נופים בביצועה של להקת בית ברבור, בין הרקדנים רוקד גם דרור בוקאי. מוסיקה: שלמה שי ואורי כהן ז"ל, עיבוד מוסיקלי: ננסי ברנדס:

https://www.youtube.com/watch?v=cTShlnhQF3c

הורה הבקעה (שלמה ממן) בביצועה של להקת בקעת הירדן. מוסיקה: אברהם זיגמן ואורי כהן ז"ל, עיבוד מוסיקלי: ננסי ברנדס:

https://www.youtube.com/watch?v=cUVfwgVCI7o

שימו לב לקטע השני האיטי של אורי כהן ז"ל, אפילו חרש שנעיר אותו באמצע הלילה יוכל לזהות שהעיבוד המוסיקלי הוא של ננסי ברנדס. מי שישמע את החלק השלישי המהיר, יוכל לשמוע את נגינת האקורדיון של משה מונה רוזנבלום ויוכל גם לדעת מה עבר באותם הימים על ננסי ברנדס ומה בדיוק הוקלט באותם הימים באולפן ההקלטות.

ולמי שעדיין לא הצליח לזהות את הז'אנר המוסיקלי שהוקלט באולפן ההקלטות שבו הקליט שלמה ממן בראשית שנות ה-80, אז שימו לב לכינורות בפתיח של הריקוד הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=luCdhtIlthc

נשמע ממש כאילו נלקח מאיזו יצירה מוסיקלית של משה לאופר.

אין היום דברים כאלה וזר לא יצליח להבין זאת לעולם !!!
ריקודי עם בנתניה מוצ"ש 19/4/2014
19/04/14 20:14
30צפיות
האם היום מתקיים החוג ?
הרקדה שבת בוקר חוף ים קרית חיים 26,4,14
19/04/14 15:48
25צפיות
מרקיד אילן בנדיקט, יום שמש חם בתחילה, לאחר מכן עננים כסו את השמים, ורוח קרירה חזקה נשבה מהים, רחבת הריקודים  הייתה גדושה ברוקדים שנהנו, רפרטואר עשיר ומגוון, מהמיטב, הרקדה נפלאה, נראו מספר מרקידים  ויוצרים שרקדו והדגימו,ורקדנו מהריקודים שיצרו, המרקידים בנוסף לאילן וענת, אביבה איפרגן, זאב בנדיקט, דדה לוסקי, היוצר מישל וגילי,עשרות צופים תושבי קרית חיים צפו ברוקדים ונהנו,בנוסף ברשות המנהלת סיגל שהרבני, בקריית חיים בבית נגלר מתקיים תערוכת אומנות בזכוכית, בשם מקסם הזכוכית, מציגים עבודות זכוכית מדהימות של כ12 אומנים מרחבי הארץ,כניסה חופשית עד 30,4,14, מנהל האמנותי של התערוכה, הוא אבי בן הרוש שרוקד אתנו ריקודי עם שנים רבות, וכל הרוקדים מכירים ומוקירים אותו ואת בת זוגתו להרקדות, דמות מיוחדת, אבי גם מנהל ומדריך את המרכז הצפוני לאומנות הזכוכית, ממליץ בחום,
תודה לכל המרקידים בארץ ובעולם על העונג והשמחה,תודה למחלקת תרבות עירית חיפה, ולראש העיר מר יונה יהב על תמיכתם בהרקדות ובאומנות באזור, חג שמח אברהם
אייל עוזרי במטרו ווסט, אפשר חוות דעת ?
19/04/14 13:36
57צפיות
תודה
מי היה אתמול בפסטיבל רחובות?
17/04/14 12:02
137צפיות
האם הוא מתקיים באותו מתחם כמו בשנה שעברה?
רשמים, מההופעה וההרקדות? באיזו שעה ההופעה התחילה בפועל? האם היו בעיות חניה מיוחדות?

אני שוקל לנסוע לשם הערב, שכן ההופעה נראית אטרקטיבית יחסית (אילנית, יזהר כהן, דורית ראובני ועוד כמה שאין לי מושג מיהם)
כתובות אינטרנט מצורפות:
הייתי ונהניתי באופן חלקי
17/04/14 16:04
134צפיות
ראשית - אני שמחה על עצם קיום הפסטיבל בעירי.
הגעתי בין הראשונים ונשארתי כמעט עד הסוף, וכך בכוונתי לעשות גם היום.
הפסטיבל אכן מתקיים באותו המתחם כמו בשנה שעברה.

בחרתי להעיר מספר הערות:

לחיוב:
1) היתה אוירה נעימה.
2) מזג האויר הסביר פנים.
3) היו מרקידים משובחים, למשל: חיים צמח, משה אורון, חיים מילשטיין, ירון מישר, אייל עוזרי, מאיר שם טוב, אילן סויסה, שלומי מרדכי, אייל אליהו ועוד.
4) פגשתי רוקדים רבים שלא קיטרו על התנאים מאחר שבאו כמוני כדי ליהנות.
5) בשעה 23:00 עברנו לרקוד בהיכל ספורט מקומי חדש ממוזג ומפורקט. זהו שדרוג יחסית לשנה שעברה.
6) היה מופע נחמד ששילב זמר ומחול. המופע התחיל בדיוק בשעה 20:00 והסתיים בשעה 21:30. היו מקומות ישיבה לכולם.

לשלילה:
1) בניגוד לשנה שעברה - לא היה משטח פיויסי, דבר שהקשה מאוד על הריקוד. אמנם לא רקדנו על הכביש אלא על משטח אספלט של מגרשי חניה, אך הרגלים ממש נדבקו למשטח החדש (שבמתחם 4) ולכן העדפתי את המשטח הישן (שבמתחם 1). פחות גרוע, אך עדיין - כואבות לי כפות הרגליים...
2) לא היה תיאום בין המרקידים כך שריקודים רבים חזרו על עצמם, אפילו באותו מתחם.
3) היו קשיי חניה. מומלץ להגיע מוקדם כדי לתפוס מקום קרוב יחסית.
4) הווליום במתחמי ההרקדות היה גבוה כדי להתגבר על הרעש שהגיע מכיוון החזרות שנערכו על הבמה לפני המופע.
5) איכות המופע - בינונית. אני השתעממתי...

לסיכום:
פסטיבל חביב שאינו יכול להוות כלל תחליף לפסטיבל כרמיאל. אם מתייחסים אליו כך ובאים מראש כדי ליהנות ולא כדי לקטר - ניתן גם ליהנות...

להתראות הערב!

ולסיום סיומת:

צל"ש לנעלה לוין על טבילת האש המוצלחת כמרקידה בהרקדת המתחילים.
כל הכבוד! עשית עבודה יפה!  
ניתן להנות רק אם באים לרקוד בהרקדות...
17/04/14 17:25
106צפיות
וכך בדיוק גם בכרמיאל.

אבל מי שאיננו רוקד בהרקדות כלל וההרקדות לא מעניינות אותו כלל, לצערי הרב אין לו מה לחפש בפסטיבל הזה וגם לא בפסטיבל כרמיאל.

לשוחרי המחול אין מה לחפש במופעי הזמר הללו שבהם הרקדנים משמשים כתפאורה לזמרים. וכך גם בכרמיאל.

מה שהיה שם זה מופעי זמר ולא מופעי מחול, לכן לא הלכתי לפסטיבל ברחובות ואני גם לא הולך לפסטיבל כרמיאל.

מי שרוצה לראות מופעי מחול, יאלץ להמשיך לעסוק בריגול... אני רק לא מצליח להבין מדוע ולמה העוסקים במחול העממי בישראל, פועלים במחשכים ובאפלה מוחלטת ומתנגדים לפרסם את מופעי המחול הרפרטואריים של להקות המחול שלהם.
º
תודה
17/04/14 19:02
54צפיות
º
חייכנית איך פיספסתי את הפרימיירה
19/04/14 08:44
21צפיות
המופעים הם חַרְטָה !!!
17/04/14 17:39
83צפיות
אתה קורא למופעים האלה אמנות ? זה חַרְטָה !!! חרטה ברטה !!!

אם להגיע לפסטיבלים ברחובות ו/או בכרמיאל, אז רק בגלל ההרקדות !!!

אני מכיר היטב את שלמה ממן וגם את ליאת כץ, והם מסוגלים להרים מופעים ברמה אמנותית ומקצועית שלא נופלת באיכותה ממופעי המחול האמנותיים של הטובות בלהקות המחול בעולם...
הייתי, רקדתי, ניסיתי להבליג ו...
17/04/14 22:26
120צפיות
כאבי הרגליים שלחו אותי הביתה
הגעתי מתוך מחשבה שאם בשנה שעברה היה PVC
אז כמובן שיהיה - התאכזבתי
דווקא היה נחמד
רק חבל שבערב שנקרא "פסטיבל רוקדים אביב"
הרוקדים הם האחרונים בסדר העדיפויות
בשנה באה אבדוק מראש עם פרשו PVC

"העוגה היתה יכולה להיות טעימה להפליא,
רק חבל שבראשה התנוסס לקישוט גרגר מר
שהרס את כל הטעם"

חנן

כנראה שארגון הרוקדים לא התערב השנה בהפקה,
18/04/14 00:22
76צפיות
אז כנראה שזו הסיבה שלא היה השנה PVC.

את כל הכסף של הפסטיבל הם הוציאו על המופעים כפי שקורה מדי שנה בכרמיאל (תשלום לזמרים ומנחים, מסכי וידאו, פירוטכניקה ומולטימדיה, וכו...). למיטב ידיעתי ועל פי המידע שהועבר אלי על ידי מקורות המידע שלי ונכון לשנת 2013, המרקידים בפסטיבל ברחובות מרקידים בהתנדבות ואינם מקבלים כל תמורה כספית או אחרת ובדיוק כמו בכרמיאל.

מה שבטוח הוא שלמר שלמה ממן יש ג'וב חדש למקרה שיאלץ להיפרד מכרמיאל בעקבות ממצאי הביקורת של מבקר המדינה והתניית משרד התרבות ביישום המלצות מבקר המדינה לצורך המשך התמיכה הכספית בפסטיבל (התנייה שתיכנס לתוקף רק בשנה הבאה או לאחר סיום חוזה ההתקשרות הנוכחי של עמותת הפסטיבל עם שלמה ממן).

הג'וב החדש של שלמה ממן ברחובות אמור להימשך שנים רבות עד לפרסום דו"ח מבקר המדינה על רחובות אם בכלל יפורסם דו"ח ביקורת שכזה...
אז ככה
18/04/14 22:13
60צפיות
לא ברור לי מאיפה השליליות הזאת באה.
אני קראתי את התיאור של סיון (שקלע בול)  ובאתי בלי ציפיות
אז נכון שהמופע היה חביב עם אילנית דורית ראובני ויזהר כהן
ונכון שההרקדות נערכו בשני משטחים לא בדיוק ישרים שלא כוסו בפיויסי (שיפוע 10 מעלות - מדדתי!!!)
אבל למי שבא לרקוד נטו (בלי סיבובי לחץ) היה דווקא נחמד
ואני עוד זכיתי לרקוד עם רקדנית מעולה הלא היא מיודעתינו נורית גרינפלד (שד"א ב-29.4 מארחת בנורדיה את יענקלה לוי בהרקדה שלה)
ונהניתי.

די הזכיר לי את פסטיבל כרמיאל בימיו הראשונים - ויש בהתחלתיות מן החן - תגידו מה שלא תגידו
אבל יש לזכור שהכל נערך כדי שאנשים ייהנו
וממש לא מעניין אותי כל הפוליטיקות של ג'ובים ודוחות מבקר מדינה כי אני באתי רק לרקוד

ב-23:00 עברו לאולם אוסי וזוהר שהיה עמוס באנשים אבל האווירה הייתה נחמדה מאד עם שלל מרקידים שצוינו כבר.

סביב 2:00 כשעזבתי עדיין היו המוני רוקדים ברחבה
שורה תתתונה למי שבא לרקוד בלי ציפיות (פעם רקדו גם על חציר ובלי התנאים של היום אז לא נהנו?) - היה סביר בהחלט

שורה תחתונה למרות מה שנכתב למעלה - נהניתי
ותודה לכל המארגנים
הורה
השליליות הזאת באה מכך שאני רוצה מופעי מחול
19/04/14 00:06
46צפיות
אני רוצה לראות את מופעי המחול עם הרפרטואר העשיר והיחודי של שלמה ממן.

כאחד שרקד לפני כ-30 שנה בלהקת הטכניון של שלמה ממן, אני בטוח שאתה מכיר היטב את הרפרטואר העשיר והיחודי של שלמה ממן ואת הריקודים: בין השמשות (חסידי), חדוות נעורים, רחל, ים תיכוני, מחול התוף (תופים בנות ננסי ברנדס), בתופים ובמחולות (תופים בנות קווין אסי דיקרוז), סתיו בחלונות, דבקה עוז, מחול השניים, נופים, אורות הכפר, מחול הכרם, קציר, רועים, פרחים בגליל, שיר פרידה, הורה הבקעה (שלמה ממן), טוב ללכת בדרכים, בין כרמל לים, מישוט בארץ, חפלה, טנגו, ליבבתיני, משחקים מהחיים, לדינו 1, לדינו 2 אשקלון, תימני אשקלון (דעסה צדוק צוברי), טריו, ירושלים ננסי ברנדס, ירושלים אורי חודורוב, ועוד... ועוד... ועוד... עד אין סוף...

לצערי הרב במופע הזה שהיה ברחובות וגם בכרמיאל, אני לא מקבל את ריקודי הרפרטואר העשירים והיחודיים ביותר של שלמה ממן, אלא מופעי זמרים מפורסמים ידועי שם שבהם הרקדנים הם רק התפאורה של הזמרים. ולא זה מה שאני רוצה.

אני רוצה כמובן את ריקודי הרפרטואר העשיר והיחודי של שלמה ממן שאותו לצערי אני לא זוכה לקבל. וזו הסיבה לשליליות שלי ולכך שלמראית עיין נראה אולי שאני נגד.
מענין
19/04/14 00:12
52צפיות
כנראה שרקדנו אצל שלמה בלהקת הטכניון באותה תקופה
אבל אני - שמח במה שהיה אז ושמח במה שיש היום ולא מנסה להשוות
אלא להוציא את החיובי ממה שיש
הורה
אני לא רקדתי אצל שלמה,
19/04/14 00:30
42צפיות
התכוונתי לכך שאתה רקדת אצל שלמה בטכניון וכתבת את זה כאן בפורום לפני 3 שנים.

וכל מה שמישהו כותב או אומר או פולט מפיו על שלמה ממן (כולל אלה שכתבו / אמרו / פלטו...), מיורט על ידי ומועבר אל מאגר הנתונים על שלמה ממן המצוי ברשותי.

אני אוסף חומרים על יצירותיו של שלמה ממן מאז שנת 1984 עם הפסקה של 17 שנים בין שנת 1994 לשנת 2011, כך שלמיטב ידיעתי אני מחזיק כיום בכמות החומר הרב ביותר בנושא ואני יכול להרשות לעצמי לטעון שאני מכיר את שלמה ממן לא פחות טוב מאשר הוא מכיר את עצמו ואולי אפילו יותר...

על מנת לראות ולהתרשם עד כמה הידע שלי על שלמה ממן הוא רב ביותר וחסר כל גבולות, אתה מוזמן לקרוא כאן:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

אני מצוי כיום בסוד העניינים מהצד האמנותי מקצועי, וגם מהצד הסטטוטורי משפטי. למיטב ידיעתי אין עוד מישהו כזה שנמצא בסוד העניינים משני הצדדים. רוב העוסקים כיום בתחום מכירים רק את הצד שלהם.
וואלה זה מענין נגיד ששלמה צריך להיזכר במשהו
19/04/14 08:43
49צפיות
הוא מתקשר ?.
למיטב ידיעתי הוא פונה לאולפני גל קול
19/04/14 09:24
32צפיות
ובאולפני גל קול אמור להיות כל המידע שהוא צריך ולרבות כל קבצי המוסיקה שלו משנות ה-80.

כך שאם הוא צריך משהו דחוף והוא לא מצליח למצוא אותו בבית וגם לא אצל אנשיו, הוא נאלץ לנסוע לאולפני גל קול ושם הם צורבים לו את המוסיקה על דיסק בכמה עותקים עם דף נייר שיש בו את הנתונים שמעניינים אותו. בשנה האחרונה יש לו מישהו שעושה לו את העבודה הזו דרך המחשב, המישהו הזה מתקשר לגל קול והם מעבירים אליו את הקבצים של שלמה ממן דרך האינטרנט ולאחר מכן הוא צורב לו אותם על דיסק.

מה שעשה לו קווין אסי דיקרוז, אז הוא לוקח ישירות ממנו.

הלוואי והוא היה מתקשר אלי.
גזרתי על עצמי שתיקה
17/04/14 18:40
139צפיות
במשך החודש האחרון לא נכנסתי לפורום ולא כתבתי בו.
זאת מחאה נגד ההנהלה שמחקה לי פעם אחר פעם תגובות או שרשורים.

פניתי להנהלת הפורומים על מנת למחות נגד סגנון הניהול של פורום ריקודי העם

הנהלת הפורומים ביקשה שאציג בפניה את אותם לינקים שלי שנמחקו על ידי המנהלת

???
מאיפה אני אביא לינקים שלי שנמחקו?

צר לי, כי מלבדי, ומלבדו של חברי רק דן
יש לנו מעט מאד תומכים במחאה שלנו נגד סגנון הניהול השמרני מדי של הפורום.
עיניכם הרואות כי הפורום דועך

והלא היו כאן כמה וכמה כותבים מהמעלה הראשונה: רהוטים, שנונים, חדי לשון, מצחיקונים, מענגים
ממש ספרא וסייפא
הם נעלמו.

אזכיר כאן כמה שמות של גדולי הכותבים בעבר, שאינם עמנו היום:

אייסמן
מבקר 12
חלילית קסומה
פרפר צהוב
רויטל
שרק
זקנמוךקרח
גדי
סיר למענך
איתן שמידט

וזוהי מן התם רשימה חלקית
והתנצלותי מראש לגבי אלה שלא זכרתי את שמותיהם.

אליק
אם בתום 24 שעות עדיין לא נמחקתי
18/04/14 18:08
78צפיות
זה סימן שהמנהלת הקשוחה איננה בסביבה

רק דן, אייכה?
תיכנס לפורום,
אתה יכול לחגוג,
השומרים הלכו הביתה,
בוא נא, עם הגיגיך החריפים, השנונים, והאסוסיאציות המטורפות שלך
והציטטות מהגמרא ומהומרוס

אופס,..
שכחתי: רק דן חסום למשך חודש, וזאת בהוראת המנהלת הק...
הורה בן-
18/04/14 08:31
44צפיות
שתיים בלילה-
18/04/14 09:01
29צפיות
חדש כאן ולא יודע איך מוצאים הרקדות שיש היום?
15/04/14 15:12
108צפיות
תודה...
º
העזר באתר rokdim
16/04/14 09:40
37צפיות
אני מחפש באתר ארגון הרוקדים.נוח יותר,כי מחולק
17/04/14 18:19
53צפיות
לאזורי הרקדה בארץ ולא רק לשמות ישובים.
בקשת עזרה מירון מישר ו/או ניר דן
16/04/14 08:16
146צפיות
בקשת עזרה מירון מישר ו/או ניר דן
להלן מייל שקיבלתי אתמול ממישהו (ראו גם בתמונה המצורפת), אני יודע שיתכן וירון מישר ו/או ניר דן בקיאים בענייני מוסיקה, לכן אני מפנה את זה במיוחד אליהם, אבל גם הגולשים האחרים יכולים לעזור:

"תודה רבה רבה יוסי ! אין עליך !!! אתה עוזר לי המון להבין את התמונה !!!

ועכשיו יש לי הצעה בשבילך:

תקבל ממני אישית ביד 4000 ₪ במזומן אם תצליח להביא לי את אות הפתיחה של הטלויזיה הלימודית בין השנים 1969-1977 כולל שם האות ושם המבצע. האות המיוחד פתח את המשדרים בכל יום, במיוחד אחרי הפסקת הצהריים בשעה 14:10 כאשר חזרו לשדר אחרי שעתיים של הפסקה. האות די קצבי ומכיל כלי נשיפה. אני זקוק לאות הזה נואשות והוא שודר אך ורק בעידן השחור-לבן. חרשתי את כל אתרי הרשת של הלימודית והחינוכית והאות לא שם.

דיברתי עם הח'ברה בהנהלה של הלימודית ברחוב קלאוזנר 14 ברמת אביב. אף אחד מהם לא ידע לתת לי תשובות.

הנה לך אתגר ענק ! תפעיל את כל הקשרים שיש לך ! רק עליך אני סומך !

מישהי מהלימודית אמרה לי בעבר שכנראה מדובר בשיר ילדים בסקי?! בכל מקרה לטיפולך ! אני יודע שאתה עקשן מאוד והיחיד שיכול לקצור פה הצלחה זה אתה !

חג שמח !

בוא נתחיל במשא ומתן
16/04/14 11:44
109צפיות

ואם אני הביא לך יוסף את.... אות הפתיחה של הטלויזיה הלימודית בין השנים 1969-1977 כולל שם האות ושם המבצע ואפילו באיזה אולפן קול זה הוקלט.

כמה מתוך ה-4000 ש.ח. במזומן אתה נותן לי ?
תקבל 50% מהסכום,
16/04/14 13:03
83צפיות
תקבל 50% מהסכום,
אבל רק אם תצליח להוכיח שהדבר נכון.

בינתיים תוכל לקבל את רשימת המאסטרים של חברת התקליטים הד ארצי המשועבדים לטובת הבנק הבינלאומי (ראה תמונה מצורפת) , וגם את רשימת המאסטרים של חברת התקליטים ישראדיסק ששועבדו בשנת 1988 לטובת חברת ישראפון, וגם את פרטי החוזים של חברת הד ארצי עם חלק מהאמנים שהיא מייצגת, כל זה בחינם !!! רשימה נוספת אני אמור לקבל בחודש מאי ובה אמור להיות פירוט המאסטרים של חברת התקליטים אן אם סי המשועבדים לבנק, גם רשימה זו תינתן בחינם לכל דורש אם רשימה זו תגיעה אלי.

כמו כן ברשותי גם פרטיהם של המכבשים לייצור התקליטים של חברות התקליטים ישראפון והד ארצי, רשימת המכבשים וציוד הייצור של חברת אן אם סי אני אמור לקבל בחודש מאי. גם רשימת המכונות לשכפול הקלטות של חברת ישראפון מצויה ברשותי ואמסור אותה לכל דורש בחינם !!!

אם ניר דן מעוניין ברשימות האלה הוא מוזמן להשאיר לי במסר את המייל שלו ולציין באיזה רשימות בדיוק הוא מעוניין. לדעתי אין טעם שאשלח אליו את רשימת המכבשים לייצור התקליטים עם פרטי היצרן אם זה לא מעניין אותו.
וקבל טעימה נוספת מרשימת המאסטרים שברשותי
16/04/14 13:47
70צפיות
וקבל טעימה נוספת מרשימת המאסטרים שברשותי
טעימה קטנה מרשימת המאסטרים של חברת התקליטים ישראדיסק בתמונה המצורפת >>>>

דווקא יש הרבה מאוד ביקוש למסמכים האלה בקרב אספני התקליטים למיניהם.

אני כמובן מחפש בכל המסמכים האלה את התקליטים הסודיים ביותר של ידידנו מר שלמה ממן. להלן חלק מהתקליטים של שלמה ממן שאני מחפש:

1. ריקודי עם עם שלמה ממן (הוקלט באולפני קיבוץ העוגן ובאולפני טנא של נמרוד טנא).
2. מנגינות 1 (הרוב הוקלט בגל קול).
3. מנגינות 2 (הוקלט בגל קול).
4. מנגינות 3 (הרוב הוקלט בגל קול).
5. מנגינות 4 (הוקלט בגל קול).
6. מנגינות 5 (הרוב הוקלט בגל קול).
7. מנגינות 6 (תקליט לבן, הוקלט בגל קול).
8. מנגינות 7 (הרוב הוקלט בגל קול. המאסטר של התקליט קיים על שני סלילים תוצרת חברת אגפא (ככל הנראה נערך בגל קול), אך התקליט עצמו לא נמצא בשום מקום. תוכן התקליט יצא בקלטות של ירון מישר בכמה גירסאות שונות.
9. חבורת הזמר רגבים (הוקלט בגל קול) - יצא בחברת הד ארצי במאי 1987, מספר קטלוגי: 015249-2.
10. ריקודי ילדים ומתחילים עם שלמה ממן (הוקלט בגל קול, בושל בקולינור).

====CD====

CD1 - נווה מדבר (הוקלט בגל קול) - יצא אצל מאיר ראובני (דני ראובני הפקות).
CD2 - בת שלמה (הוקלט בגל קול) - יצא אצל מאיר ראובני (דני ראובני הפקות).
CD3 - פעמוני מזרח (הרוב הוקלט בגל קול) - יצא אצל מאיר ראובני (דני ראובני הפקות).
CDDJ1 - ארץ מכורה (הוקלט בגל קול) - יצא על סינגל וחולק בחינם לכל המקורבים לשלמה ממן. מו"ל: מאגרי מוסיקה בע"מ, מס"ד: 00078.
CDA1 - ארץ מכורה (הוקלט בגל קול) - יצא במרץ 2007 באוסף משירי דודו ברק בשם 'לך עוד אשיר אלפיים', מספר קטלוגי (ברקוד): 7293372470196.
CDDJ2 - כרמיאל רוקדת (עיבוד והפקה מוסיקלית: חגי אלקיים) - יצא על סינגל וחולק בחינם לכל המקורבים לשלמה ממן. הסינגל הודפס / שוכפל בחברת סילבר ליין. אין פרטים נוספים. ככל הנראה מדובר בהפקה מיוחדת שהוזמנה על ידי מר אהרון סולומון ושולמה על ידי עמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר).

אשמח לקבל פרטים נוספים ולהמשיך את הרשימה בדיסקים נוספים וסודיים ביותר שיצאו על ידי שלמה ממן.
אני לא עד כדי כך בקיא במוסיקה
16/04/14 20:33
72צפיות
אני אמנם נמנה עם השנתונים ששמעו את היצירה שאליה אתה מכוון ואני פחות או יותר זוכר איך היא מתנגנת, אבל לא מעבר לזה. לדעתי מדובר ביצירה לא ישראלית.
16/04/14 22:15
43צפיות
חידה לחג
14/04/14 05:50
171צפיות
היא גדלה בשדה
ובית מתוצרתה לה בגליל
ורוקדת הורה משבעים (גימטריה)
וחוגגת התקופה

טיפ לפתרון
כל שורה מסתירה ריקוד ידוע
חג שמח
תהנו
תשובות
14/04/14 11:53
117צפיות
+ קישורים

1. חיטה  -  החיטה צומחת שוב
2. לחם   -   בשדות בית לחם
3. יין      -  הורה יין
4. אביב   - חגיגת אביב

חג שמח
מוטי
כתובות אינטרנט מצורפות:
כל הכבוד פתרון מלא
15/04/14 07:22
65צפיות
בפעם ההבאה נקשה יותר
חג שמח
אין טעם
15/04/14 20:46
57צפיות
פעם, כאשר היית חד חידה כאן בפורום, לא היתה חולפת לה מחצית השעה
וכבר היו מספר פותרים. היום משתתפים פעילים, תספור על אצבעות יד אחת
וגם הם לא בקטע של חידות. האחד בקטע של שלמה ממן, השני במצגות,
והמבוגרים שבחבורה בלנגח מרקידים והרקדות. אתה יודע מה? קח את זה
כחידה(קלילה),  מי הוא מי?
מועדים לשמחה
מוטי
למה אני כותב ??????
16/04/14 08:15
53צפיות
מוטי כל דבר שאתה מביא לפורום הוא בשלב ראשון משהו שהוא צורך עצמי.
אל תשכח שכמו ההרקדות הרבה נשאבים לפייסבוק ופחות נכנסים לפה.
הממשק הנח שפה נפל קורבן לדבר חדשני ממנו.
הפסקת הפירסומות תרמו אף הן להידלדלות ועם זאת יש במקום הזה
סוג של שקט ואיטיות נעימה.
אני בוחר את הדברים היותר טובים.לו הייתי ליד המחשב בחג הייתי מנסה
גם לפתור,לא הבנתי את ההקשר ליין.
אל תרים ידיים
אתה דווקא על הכיפק
16/04/14 10:04
48צפיות
סתם היה חסר לי אייטם אז אוזכרת בעקיפין.
לגבי היין, החידה היתה "רוקדים הורה משבעים"
המספר 70 בגימטריה מורכב מ- י = 10  י = 10 נ = 50
כך שהתשובה המתקבלת היא "הורה יין" .  מזבוט?
כחובב חידות הגיון,לא היתה סגורה לי התשובה.תוד
17/04/14 13:34
23צפיות
תודה
º
ביום חמישי 17.4.14 מי ירקיד במקרו?
15/04/14 20:37
95צפיות
º
אולי כדאי שהמחשב ירקיד ואז פתרנו הכול
16/04/14 01:12
57צפיות
º
אייל עוזרי מרקיד במטרו.
17/04/14 18:15
24צפיות
ישראל שיקר וויקטור גבאי - נוסטלגיה
15/04/14 07:13
151צפיות
 ישראל שיקר וויקטור גבאי - נוסטלגיה
ישראל שיקר וויקטור גבאי רקדו ב-1980 בלהקת המחול של בת ים בהדרכתו של חיליק כרמלי.

כיום הנכדה של חיליק כרמלי רוקדת בלהקת המחול הדרי רחובות אצל ליאת (ושלמה).
ותמונה גדולה יותר למי שרוצה לנסות לזהות
15/04/14 07:19
114צפיות
ותמונה גדולה יותר למי שרוצה לנסות לזהות
אני לא מכיר את שיקר וגבאי ולכן אין באפשרותי לזהות אותם, אבל אולי גולשי הפורום כן >>>>

אני מאוד מקווה שהגולשים בפורום יודעים כיצד להגדיל את התמונה, אבל למי שלא, כדאי להוריד את התמונה לשולחן העבודה במחשב ולאחר ההגדלה לצורך זיהוי אפשר למחוק אותה.
ומה עושים כשיש תקלה בתפוז ואין עם מי לדבר ???
15/04/14 07:21
69צפיות
ומה עושים כשיש תקלה בתפוז ואין עם מי לדבר ???
מעלים את התמונה שוב ועכשיו יהיו שתי תמונות בגלל שאין אפשרות למחוק את ההודעה.
º
ויקטור שני שמאל עומד
16/04/14 08:18
29צפיות
הייתי בהרקדת מוצש בפ"ת והתפעמתי
12/04/14 08:59
223צפיות
חרגתי ממנהגי והגעתי להרקדה הסמי חינמית.
שכחתי מה זה להרגיש סוג ב'.
אילולא עופר אלפסי לא הייתי טורח.אבל למה אני בכלל מספר לכם.
כמו כל פולני "טוב" אני אוהב את הפרטים הקטנים,ואפילו יש לי חיבה
לסופרים הונגרים שהמציאו את סלאח שבתי.
ומה לעשות בפתח תקוה זה קורה הם עוד לא הבינו שיש דברים שאדם
אחד יכול לבצע.
בפתח תיקוה מתקימת האימרה טובים השניים מהאחד.

אחד גובה תשלום והשני תחזיקו חזק קורע את הביקורת.
חלמאות בעיצומה.
שבת של שושנים-
13/04/14 15:02
124צפיות
היה טוב, המשך כך!
14/04/14 02:31
84צפיות
היו שם חומרים נדירים של שלמה ממן כמו:

1. ליל גליל בביצועו של הזמר חיים פנירי - העיבוד המוסיקלי של ננסי ברנדס, יצא בתקליט מנגינות 2 של שלמה ממן.
2. אני נושא עימי בביצועו של הזמר חיים פנירי - העיבוד המוסיקלי של ננסי ברנדס, יצא בתקליט מנגינות 4 של שלמה ממן.
3. סתיו בחלונות - מבוסס על פלייבק של להקת מחול (טכניון אבא חושי חיפה שנות ה-80) לריקוד בשם סתיו בחלונות שכלל גם את עלם וסוסתו. העיבוד המוסיקלי של עמיקם קימלמן. לעיבוד מוסיקלי זה קיימים שני טייקים שונים (שתי גירסאות של מיקס באולפן), אחת מהן יצאה בתקליט מנגינות 5 של שלמה ממן שכלל גם את עלם וסוסתו.

ניתן להתרשם משני הטייקים השונים של יצירה מוסיקלית זו בערוץ הרשמי של הזמר איתן מסורי:

https://www.youtube.com/watch?v=yweUy2WimZw

והטייק השני של סתיו בחלונות:

https://www.youtube.com/watch?v=U6y_pAKlAT0

האם אתם מרגישים את ההבדלים בין שני הטייקים השונים ?

ועכשיו קבל בונוס את בלדה למעיין של שלמה ממן בעיבודו המוסיקלי של ננסי ברנדס ובביצועו של הזמר איתן מסורי:

https://www.youtube.com/watch?v=Cf_2QSlmW_Y

האם אתם מרגישים שזה אותו עיבוד מוסיקלי בדיוק כמו בביצועים של חיים פנירי (תקליט מנגינות 2) ושל שלמה ממן (דיסק בת שלמה) ? זה אכן אותו הדבר, ההבדל הוא רק בערוץ השירה שהוקלט באולפני גל קול.

שיר על עץ - עיבוד מוסיקלי: עמיקם קימלמן:

https://www.youtube.com/watch?v=haYlBoBm2P0

ההבדל היחידי שאני שם לב במוסיקה
16/04/14 08:09
42צפיות
זה הלחנים החדשים שהוכנסו וממש לא לטעמי.
פולני.לקורע הביקורת יש עוד תפקיד,לבדוק אם
14/04/14 19:15
86צפיות
הנעליים תקניות להרקדה ומותר לרקוד בהן באולם.
º
לא פחות חשוב
16/04/14 08:02
25צפיות
אני חושב שזה חמור מאוד שמי שתולש את
16/04/14 11:42
51צפיות
הביקורות גם בודק את התאמת הנעליים. בזמן תלישת הביקורת הוא עלול חו"ח לפספס איזה זוג נעליים חבלניות, או בזמן בדיקת הנעליים הוא עלול לפספס איזה מתפלח שחמק מלשלם 20 ש"ח . לכן אני חושב שיש צורך דחוף לפצל את התפקיד לשניים: אחד תולש ביקורות ואחד בודק נעליים. אולי כדאי גם לשקול העסקת אדם נוסף שינהל את השלישיה: הגובה, התולש , ובודק הנעליים, ויוודא שעושים את עבודתם נאמנה.  
מיני מרתון בחדרה
13/04/14 18:37
153צפיות
אתמול השתתפתי במיני-מרתון של ירון כרמל בחדרה.
האירוע התקיים באולם אירועים (=חתונות?) וחוץ מהחופה והצ'קים זה נראה ממש "כמו".
אז למה לא?
כי היה צפוף צפוף מאד מאד. בקושי אפשר היה להתבטא...
אז למה כן?
כי היו שם אנרגיות מטורפות (ירון כרמל, אמרנו?)
חג שמח!
אנחנו לא רוקדים אצלו מזה זמן רב בגלל גובה
17/04/14 17:28
55צפיות
המוסיקה , ובכלל הוא חושב שהוא זמר הוגה דעות יפה תואר מה לא?
ממש לא לעינין
שיהיה בריא לא בשבילנו
ריקודי עם למתחילים בפתח תקווה
13/04/14 17:14
93צפיות
שלום וחג שמח,

שמי נאוה ואני תושבת העיר פתח תקווה (גרה לייד רח' שטמפפר), רציתי לשאול היכן יש ואם בכלל , ריקודי עם למתחילים?.לפני 15 שנה רקדתי המון אך עקב אילוצים אישים הפסקתי והייתי רוצה לחדש?
אשמח אם תודיעו לי למייל שכתובתו: duky5025@gmail.com
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

לפרסום העסק שלך בתפוז

השאר פרטים כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה