לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום ריקודי עם
רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
כאן אפשר ללמוד איך מבצעים צעדה תימנית, איך מתחילים לרקוד ריקודי עם ולמה זה בכלל כדאי, לדבר על הרקדות, ריקודים, מרקידים, רוקדים, להקות וכמובן פסטיבל המחולות בכרמיאל 

כללי הפרסום בפורום: 
1. גולשים המחפשים בני/בנות זוג לריקודים מוזמנים לפרסם מודעה בלוחות המודעות של פורום זה 
2. ניתן לפרסם הרקדות: חדשות, חד-פעמיות, שינויים חד-פעמיים, הרקדות חדשות (למשך 6 שבועות) בלבד. פרסומים החורגים מכללים אלו ימחקו 
3. יש לשרשר את פרסומי ההרקדות לשרשור ההודעות 

עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים וכלל תכנים המוגנים עפ"י חוק אסור - הודעות כאלו תמחקנה 

אנא התייחסו אל גולשי הפורום בכבוד 

גלישה נעימה 
המשך >>

מחפש בת זוג לריקודים
26/08/2015 | 08:55
74
רקדן ותיק בן 70 גובה 180  לא שמן וקל תנועה
מעונין בבת זוג לריקודים ביום שבת באוני ת"א אצל מייקל ו..- ביום א באזור ת"א
רמת גן או פ"ת
0524-370637 ו במייל   nisimsha@gmail.com
היכן מתקיים חוג ריקודי עם למתחילים בקריות
25/08/2015 | 21:07
1
24
אחרי החגים 5.10.15 יום שני בסטודיו ליד הקריון
26/08/2015 | 00:56
22
אני פותח חוג ריקודי עם למתחילים וריקודי שורות...
פרטים בהמשך
מישהו יודע את שם יוצר/ת הריקוד "סוף הסיפור"? ניד
25/08/2015 | 15:05
1
48
שרה את השיר נידמה לי נורית גלרון.
יהודית רביץ, מחבר רענן מור
26/08/2015 | 01:00
18
מחפש בת זוג
25/08/2015 | 11:33
1
77
שלום 
אני מחפש בת זוג לריקודי עם מאיזור רחובות , אשדוד, אשקלון 
אני ברמה בינונית , קליטה מהירה , המעוניינת צרי קשר 0543387995 
מחפשים בני זוג במקומות הנכונים ובא לציון גואל
25/08/2015 | 15:06
43
עופרה המזרחייה ועופרה האשכנזית, את מי אתם מעדיפים?
24/08/2015 | 21:29
101
יש שני שירים לעלמה עופרה
האחד,
עופרה המזרחית, שיר של שלישיית הפרויקט של רביבו
המלים:
"הימים יגידו חברים יעידו שאהבתי אותך הימים יגידו חברים יעידו שאהבתי אותך את לבי נתתי את נשמתי עיניתי התאהבתי בך את ימי שרפתי עיניים לא עצמתי כל גופי רק לך
עופרה אח יא עופרה מה עשית לי מה ולבסוף חליתי ליין התמכרתי כואב לי בנשמה ולבסוף חליתי לחאפלה התמכרתי כואב לי בנשמה חברים סיפרו לי הרופאים אמרו לי אין עוד תקלה אל האל זעקתי רק תרופה ביקשתי אמרו לי אין תרופה. עופרה אח יא עופרה מה עשית לי מה".

השיר השני עופרה האשכנזייה.
המלים:
"עופרה, כשהתעצבת עלים כמשו 
עופרה, על טל בכייך טללים יבשו 
עם בוא הסתיו הכל אבד בעננים 
חיוך שלך את האביב מביא. 

אני נושם אותך כריח הוורדים 
אני נושם אותך אל תוך ליבי 
אני נושם אותך אלי בכל כוחי 
אני נושם אותך אל תוך ליבי. 

עופרה, תמיד קינאו בך נערות 
עופרה, יפה מכל האחרות 
זמיר סלסל בליל את שמך בשיר נפלא 
לך הטווס הביא נוצה כחולה. 

עופרה, די אין לי כח כבר לנשום 
עופרה, כל הורדים נבלו היום 
אם את רוצה ששוב אשיר אל תתביישי 
בקשי יפה ושוב אשיר לך ילדתי."

אני חייב להודות שהבחירה היא קשה:
המזרחייה, היא אסלית, שיר מתרונן, זמרים כשרוניים, מנגינה עליזה
האשכנזייה, אפופה בהילה של רומנטיקה, עצב קל, ערגה,
מלים מדהימות ביופיין
לראשונה אין עדיין ריקוד
לשנייה יש ריקוד זוגות, יפהפה!.

הבחירה לשיפוטכם!

מי מכיר את המרקיד המדקלם ?
23/08/2015 | 12:32
1
107
   להתכחשות שלכם להתנהלות המרקיד בהרקדה אצלכם ישנן  2 סיבות אפשריות : אדישות והשלמה עם המציאות, שזו בדיוק המחלה הישראלית.  לא שמתם לב לתופעה כי כך אילפו אתכם המרקידים מתמיד.   תדעו שהמדקלם התורן שלכם, מודע בהחלט  לדקלומיו הרצוניים והנלוזים, עם חיוך של זחיחות על פניו.  מה שהוא בעצם בא להגיד ולדקלם לכם במילים מכובסות:  "רוקדי החביבים חבורה של מפגרים! כבר חמש שנים אתם רוקדים אצלי את הריקוד הזה, ועוד לא תפסתם ואינכם יודעים את צעדי הריקוד."  למעשה אצל כולנו בהרקדות, מדובר בעשרות ריקודי מילים מדוקלמות.  למדקלם הצעדים אין מאפיינים אישים, הוא יכול להיות: ותיק רב שנים או אחד שסיים זה עתה את הכשרתו. הוא יכול להיות מרקיד מצטיין, או מרקיד ממש גרוע לא עלינו.  לא מדובר בלימוד או חזרה על ריקוד, אלא בסתאאם חיפוף של הרקדה.  ריקוד שבנוי נכון ויושב טוב על המוסיקה, זוכרים אותו לתמיד. ריקוד מוצלח לא זקוק לקביים מדוקלמות בשביל לרקוד אותו.  עובדה, יש מאות ריקודים כאלה מוכרים וזכורים לטוב.

למעשה "הדי-כלום" הוא תוצאה של ריקוד "דפוק" שלא נכנס לראש דרך הרגלים. המילה דיכלום הגיעה לעברית מהלטינית  ""declamo  ופירושה: חזרה אוטומטית על דברי אחרים מבלי להבינם.  כלומר אפס בהבנת המדקלם של המציאות בסביבתו.  אז שלא ימכרו לכם בכח דיכלומים למוח.

אבל מה קורה,  כשהמדקלם המוכשר שלכם,  מלמד ריקוד חדש ממש לא פשוט, רק פעם אחת בלבד !  ואחרי שבוע,  כמו שזה קורה אצלנו הרבה לאחרונה, הוא לא חוזר על הלימוד, אלא פוצח בדיקלום הצעדים בלבד.  מה שאני מבין מהדיכלומציה המובנית שלו,  זאת התנשאות כלפי לקהל הרוקדים:  בחייכם, "אספסוף רוקד עופו ממול העינים שלי, לכו תתברברו כולכם ביחד ברחבה".

אז בפעם הבאה כשידקלמו לכם צעדי ריקודים, תדעו בדיוק מי ומה אתם, וכמה באמת אתם שווים אצל המדקלם שלכם.

אדישות והשלמה עם המציאות
23/08/2015 | 18:04
78
זה משפט נכון שלך, רק דן.
המציאות היא ממש בלתי שפוייה:
המרקידים נתונים תחת לחץ אדיר   - השד יודע למה  - 
להספיק ללמד ריקודים חדשים רבים בתוך זמן קצר יחסית.

פעם , שמעון עשור כתב כאן בפורום,
כי הוא היה בהשתלמות של מרקידים
ובהשתלמות לימדו אותם 31 ריקודים חדשים לאותו חודש,
אני חוזר: שלושים ואחד ריקודים חדשים!!.
אומר שמעון עשור:
"כמה אני יכול ללמד בחודש אחד?
הייתי צריך לבחור, ובחרתי מינימום 5 ריקודים שאני אלמד באותו חודש".

כך שמעון עשור, בגילוי לב ראוי להערצה. בניגוד למרקידים אחרים 
ששומרים בלב את הטרוניות שלהם נגד מה שמתרחש בעולם ריקודי העם.

חבר'ה, ההשתלולות של הריקודים החדשים הגיעה לגבהים מסוכנים
כבר נרמז, כי היה היה ריקוד אחד, קשה, קשה, קשה, 
נלמד על ידי המרקיד בריצה, הוא לא עצר את ההרקדה, אלא תוך כדי ריקוד עם בת זוגתו, הוא זרק הנחיות איך לרקוד
ובשבוע שאחריו - יוק - אין חזרה... אם בכלל אפשר לקרוא חזרה ללימוד הראשון של הריקוד.
אישית, לא הפריע לי, כי הכרתי את הריקוד,
אבל כאב לי על הרוקדים האחרים.וכואב לי  על המרקידים הנתונים בצבת.

יאללה חפלה נירוונה, בואו בהמוניכם לסלסולי סוויסה ים תיכוני!
20/08/2015 | 21:13
8
118
קיבלתי "רגליים קרות" מהד סלסולי מוזיקה מזרחית של המרקיד (את עצמו" אילן סוויסה, על טהרת שירה ים תיכונית.

זה מה שיודע להשמיע! זה מה שאוהב *להרקיד עצמו* בלב המעגל, יאללה כפרה, לענטז, לענטז.

נוותר הפעם

זה מזכיר לי שאני פתאום שמח, שיש זמרים לא תימניים
21/08/2015 | 20:32
6
89
יאללה, חברה זמרים: מרוקאים, תורכים, יוונים, סורים, חלבים, ספניולים - 
תיכנסו למעגל הזמרים של הזרם הים תיכוני
כדי לגוון קצת את הסגנון ולדלל את שורות הזמרים התימנים.

אני יכול לזהות קול של זמר תימני, ממרחק פרסה!
והלא אני התחנכתי בבית כנסת
של תימנים בילדותי.

יש לזמרים התימנים סוג של סלסול מיוחד להם, שאותי כבר די מתיש
מרוב שזה חוזר על עצמו

אפילו זמרים תימנים, צעירים, מודרניים,  כמו יזהר כהן,
אני עדיין רואה אצלם את ההטעמה המיוחדת של הזמר התימני.
אולי שני היחידים  שהצליחו לצאת מהמסגרת התובענית הזאת
ולשיר בלי הטעמה תימנית  -
הם  אייל גולן ( חצי מרוקאי ) יואב יצחק ושימי תבורי.
שלא תבינו אותי לא נכון:
אני מת על זמרים כמו חיים משה ומרגול התימנים
אבל, חבריי  הזמרים התימנים, דחילקום!
אתם כבר  70 שנה שולטים שלטון ללא מצרים בזמר הישראלי
החל מברכה צפירה ושושנה דמארי. תניחו!
( יש לי סיפור מעניין על שושנה דמארי, אבל זאת בפעם אחרת...)

הרקדות של סויסה
22/08/2015 | 09:04
73
אכמי שרוקדת די בקביעות אצל  סויסה באחת ההרקדות שלו בצפון אני ממש לא מסכימה איתך . הוא שם  מקבן רחב של ריקודים וממש מפתיע  בריקודים שהוא שם.  אתה לא יכול לבוא ולהכליל את ההרקדות של סויסה. ההרקדות שלו  מאוד אנרגטיות, מפתיעות ולא הכל מזרחי. הריקודים מאוד קצביים וומושכים קהל רב. בעיקר קהל צעיר שיכול לעמוד בריקודים של ההרקדה שלו. אבל יש בהרקדות אנרגיות בלתי נגמרות ונשאר טעם של עוד.
אליק ידידי
22/08/2015 | 09:34
4
68
לא הבנתי על מה אתה כועס? על כך שלזמרים התימניים יש קול נפלא וצלול ויש ביקוש לשירתם? האם אמורים להתנצל על כך?
ולא הבנתי מדוע הטעמה תימנית פסולה בעיניך? האם לשיר את השירים ב"אין", ב"כית" ב"אא" זה עדיף על פני "עין", "חית", "הא"? ממתי הגייה נכונה היא מכשול?
אני מקשיב לעתים לזמרים, ואוזניי מצילות (אני מקווה שזה אכן הביטוי הנכון) למשמע ההגייה הנוראה.
רק לסבר את האוזן, מי שהאזין/מאזין לשירתה של אסתר עופרים, שאי אפשר לחשוד בה שהיא תימניה, ישים לב מיד שהיא לא מתביישת להגות נכון את האותיות, ואפילו בהטעמה תימנית לדבריך, מה שמוסיף עד מאד לחינניותה בעיניי.
ראפי יקירי
22/08/2015 | 10:24
3
66
בעניין של ח' וע' ור' גרונית  -   אני איתך
אני לא מתלהב מכך שהתרבות הישראלית אימצה את ההגיות המוטעות האלה
( הכוונה שהאות ח' נהגית כ', והאות ע' נהגית א', וכד' האות ריש)
כמאפיין של עברית "גבוהה" או של איפיון תרבותי "מעודן" יותר, כביכול.

מה לעשות: האשכנזים מצאו דרך להיבדל כביכול מהתרבות המזרחית
על ידי שהדגישו את המבטא השגוי
ואחרי זמן מה כל העם כבר נוהה אחרי הפוזה המזוייפת הזאת.

האם לזמרים התימנים יש "קול נפלא וצלול"?, כדבריך?  בהחלט כן!!

הקול התימני צלול, עשיר במגוונים, עמוק, מלא נשמה
( ופעם גם כתבתי כאן על זמרתו של אריק איינשטיין, שבניגוד לזמר המזרחי קולו של אריק  מכני, נעדר רגש, חדגוני, שטוח, מיובש...)

ובכן, אני חוזר לטענתי:
יש בקול סלסול. לא כל אחד יודע לסלסל. הזמר האשכנזי אינו יודע לסלסל
בכלל, הזמר האשכנזי נעשה זמר לא מתוך כשרון אלא מתוך החלטה
ואחרי ההחלטה הדרך  כמעט סלולה, בגלל קשרים חברתיים, קשרים במקומות הנכונים,  וכו'.
אני בעד סלסול, אבל לא סלסול של זהבה בן, כזה פרימיטיבי, מחוספס, אלא סלסול עדין, סובלימטיבי, של שרית חדד.
התימנים כולם יודעים לסלסל, ועושים זאת יפה.
הטרוניה  שלי היא לא בשל העדר סלסול או קיומו,
אלא כי המבטא של התימני הוא מיוחד לתימני, 
וזה אינו קשור, לא לאותיות ח', ע', ר',
וגם לא לסלסול.
זה קשור להגייה של יתר אותיות הא' ב'...
וכל מה שביקשתי הוא גיוון:
שיקומו עוד כמה זמרים מרוקאיים, לא כמו אפללו, אבל כמו אייל גולן
( על אפללו  - בפעם אחרת...)

ובכן, לגבי זהבה בן
22/08/2015 | 16:15
2
51
אני מסכים אתך בהחלט. אין סיבה לסלסל גם בשירים שאין בהם מקום לסלסול.
בעצם, אתה יודע מה? אני מסכים אתך כמעט בכל מה שכתבת, למעט שרית חדד, שגם היא נוטה להוציא מהמילה את הנשמה בטרם תעבור למילה הבאה.
ראפי יקר
22/08/2015 | 18:10
1
40
מצד אחד, אני שמח שאתה נכנס לדיון בנושא הזה,
בדרך כלל כיף להתכתב איתך, עם כל התובנות והידע שלך, 
זה מעלה את רף השיח התרבותי של הפורום.

מצד שני, למה אין יותר חברים שמצטרפים לדיון?
ראשית, תודה על הפרגון
22/08/2015 | 19:18
41
שנית, לגבי שאלתך, אני מניח שיש מספר סיבות, ואחת מהן היא שאמצעי התקשורת האחרים כמו פייסבוק, טוויטר ודומיהם מושכים יותר קהל מאשר הפורום.
חוצמזה, יש מגמה עולמית של RETRO וגם WINTAGE, מי יודע, אולי ישיב גם הפורום ימיו כקדם?
אתמול הייתי בהרקדה של אילן
23/08/2015 | 10:51
63
היה מגוון, ריקודי עם ישנים חדשים ואמצע הדרך....
מכל הסוגים והמינים...
אז שום דבר ממה שנאמר כאן לא נכון!

אנחנו לא על המפה?
21/08/2015 | 09:58
3
104
האם מישהו יודע על סיבות לביטול הרקדות מוצ"ש בפתח תקווה?

ביבי, למה מעניינת אותך הסיבה?
21/08/2015 | 20:19
1
75
לא מספיקה התוצאה?
פ"ת לא על המפה
22/08/2015 | 08:39
57
הורסים לי הרקדת קל"ב
זו רק חופשת קיץ.כנראה הבינו שרוקדים חוצנים שלא
21/08/2015 | 22:49
64
גרים בפתח תקוה ומשלמים כסף,לא ירקדו בחופשת הקיץ
בהרקדה זו בפתח תקוה.
לכן מבחינה כלכלית ההרקדה עבור השימוש באולם לא משתלמת.
כנראה שמנהל האולם ממתין עד שיסתימו ההרקדות החינמיות האחרות
שמתקיימות בקיץ כדוגמת הרקדת ראש העין שמשכה אליה רוקדים מפ"ת.
שאלת תם
18/08/2015 | 14:49
10
134
האם מרקידים משמיעים ריקודים רק לפי שיקול מקצועי (מה שזה לא אומר), או שיש שיקולים כלכליים ופוליטיים מאחורי העניין? למשל, מי יקבל תמלוגים על ההשמעה, אם בכלל.

אני רוקד כבר שנתיים וחצי, ולא מצליח להבין כיצד יש ריקודים שנלמדים פעם-פעמיים אצל מרקיד מסוים ויותר לא שומעים אותם, בעוד שיש ריקודים שמושמעים פעם אחר פעם אצל הרבה מרקידים, מרגע שעלו לאתר "רוקדים" ועד עצם היום הזה. אני בכוונה לא נותן דוגמאות, כדי שזה לא יתפרש כהתקפה על יוצר מסוים.

אודה על מבוא תמציתי וממצה בנושא.

את התואר 'מדריך' יכול לקבל רק מי
18/08/2015 | 23:14
9
105
שמדיניות החוג שלו (תכנית לימודים ו'פליי-ליסט') נקבעים על סמך קריטריונים מקצועיים-אמנותיים ומתוך שיקול דעתו האישי הבלעדי.
יש הרבה מאוד מרקידים, חלקם מרקידים נהדרים. יש מעט מאוד מדריכים.
על מרקידים מופעלים לחצים רבים הן מצד עמיתיהם לעיסוק - כל מדריך שמחבר ריקוד שואף לכך שעמיתיו יפיצו אותו בחוגים שלהם, והן מצד המבקרים בחוגים, שרואים להיט חדש שנלמד לאחרונה בחוגים השכנים.

המרקידים, שללא מעט מהם הפעלת החוגים היא מקור פרנסה יחיד, נאלצים להתכופף ולעיתים להכנע לחלוטין ללחצים אלה והתוצאה היא 'תחנת רכבת' של ריקודים חדשים שבאים ונעלמים, חלק לא מבוטל מהם מוטב היה אילו לא היה בא לעולם.

סיכום הדברים - במקרים רבים מאוד ההחלטה של מרקיד ללמד ריקוד כלשהו אינה משיקולים מקצועיים-אמנותיים, אלא משיקולים כלכליים וסוציו-פוליטיים.

יש ארגון המרקידים והיוצרים מאיפה הבאת את המדריך
19/08/2015 | 09:26
4
81
דן ניר נכבדי, אני מכיר רק שניים מרקיד ויוצר, מאיפה בדיוק הקרצת את המדריך.
אחוקי שלי אם במקרה אינך יודע, היה לנו עד לא מיזמן משו כזה בלתי חוקי בעליל,  את ארגון המרקידים והכוריאוגרפים לריקודי עם בישראל ובתפוצות.  
ואילו עכשיו זה כבר ראסמי יעאנו, ארגון המרקידים והכוריאוגרפים תאגיד מס'  580570307 נרשם כעמותה בתאריך  9/3/2015.  שיהיה לכם במזל טוב  כולולולולו. 

ה- "מדריך" ככזה זה המצאה אישית שלך ? או שיש לך על זה קבלות, הוכחות ואישורים. שלא תבין אותי לא נכון על העוקם, אני מסכים איתך בכל מאת האחוזים ואפילו יותר מיזה. אכן דרושים לנו בתוקף רב, מדריכים אמיתים לריקודי העם הישראלים.  אלא שאלה כבר אזלו מימיזמן מהשוק הפרוע, שמנהל הארגון שאתה חבר נכבד ורשום בו.  אפילו לדבריך שלך הכתובים כאן בריש גלי.

אז ניר דן, מה אתה הולך לעשות בשביל מדינה שלי, וקצת גם אני צריך רק דן.

המסקנה מכל הנאמר לעיל, על ידי קודמיי, היא כי
19/08/2015 | 14:23
3
59
בזירה הזאת של ריקודי עם יש מסגרת,  אבל רופפת,
הכללים לא ממש מחייבים. יש אינטרסים, יש הפעלת לחצים,
ויש ריבוי ריקודים מסיבי.
מה יוצא לכוריאוגרף שמתאמץ לדחוף את הריקוד שלו להרקדות שונות?
ובשביל זה הוא אף מכתת את רגליו מהרקדה להרקדה?
וסוחט מהמרקידים  "הסכמה", ללמד את הריקוד שלו?
ולרוב המרקיד נעתר, אך מאונס ולא מבחירה.
יש הבדל בין מרקיד למדריך לריקודי עם
19/08/2015 | 17:02
2
58
מרקיד הוא סוג של די ג'יי, כלומר שם ריקודים ומנחה לדוגמה להרקדות בחופי הים
מדריך זה גם אחד שמלמד לדוגמה - חוג ריקודי עם
לגבי תמלוגים אין ליוצרים/מחברים של ריקודי העם (ואולי טוב שכך) אחרת היו עוד אלפי ריקודים בשנה...
משמעות המושג 'מדריך' היא 'מוביל דרך'
19/08/2015 | 19:21
1
55
עוד לא נתקלתי בחוג (שבועי) שבו לא מלמדים.

מדריך הוא לא סתם אחד שמלמד. מדריך הוא אחד שיש לו מדיניות חוג סדורה והיא אינה מוכתבת ע"י גורמים חיצוניים אלא על סמך השיקולים המקצועיים-אומנותיים שלו, ורק על ידם.
'מדיניות חוג' עונה על שתי שאלות - 'איזה' ו'כמה'.

מדריך יכול להיות טוב יותר או טוב פחות, בהתאם לאיכות ההוראה שלו, אבל קודם כל הוא צריך להיות מדריך.
גדול המרקידים אלי שטמר מתהפך בקברו "ממרקידי" זמר ים תיכוני
21/08/2015 | 01:19
46
"מדריכי" בוסר שנוספו כפטריות אחר גשם, סירסו את ההרקדה המדהימה, על טהרת שירי הזמר העברי לדורותיו.  
.
תודה, ואמור נא
19/08/2015 | 14:21
3
60
"כל מדריך שמחבר ריקוד שואף לכך שעמיתיו יפיצו אותו בחוגים שלהם" - זה רק מטעמי אגו (משמיעים אותי, מכאן שאני חשוב), או שמא כל השמעה כרוכה בתמלוגים, ואז זה גם מטעמים כספיים ?

כל מחבר ריקודים שתשאל אותו בעניין
19/08/2015 | 19:40
2
57
יאמר לך שמדובר בעבודות אומנות. לאומנים יש אגו. הם רוצים לצבור מוניטין וכבוד גם בעיני עמיתיהם וגם בעיני הציבור.
אלא שבעוד שברוב תחומי האומנות מדובר בפרנסתם של האומנים, בתחום ריקודי העם ה'אומן' מקבל במקרה הטוב תהילה והזמנות להדריך במחנות ריקודי עם מסביב לעולם.
אינני יודע האם הצלחה של מרקיד/מדריך כיוצר ריקודים גם תורמת להגדלת מספר המבקרים בחוגים שלו. שווה לבדוק את זה לעומק.
ניר מדובר בפרויקט עתידני פורץ דרך של אב"מ.
19/08/2015 | 23:12
49
ניר ידידי איתך מתמיד זה תענוג צרוף ואתגר אינטלקטואלי.   לעניות דעתי אתה גם הסתבכת ללא כל צורך עם "המדריך" הזה שלך.   שאלת התם של שושן פרא היתה ברורה: "האם מרקידים משמיעים ריקודים רק לפי שיקול מקצועי"      ואילו אתה פעם נוספת  משדך לנו מרקיד/מדריך, שזה מה אומר מבחינתך?   באתר של הארגון שלכם, אין הגדרה למושג שלך מדריך לריקודי עם, ואפילו לא למרקיד עם כל המשמעויות.

אולי אינך יודע או לא שמעת, שבמקומות וארגונים מסודרים המכבדים את עצמם, יש אתיקה מקצועית וכללים כתובים, המגדירים את המקצוע, את החובות והזכויות של החברים. ולא כל ארחי פרחי נגיש להתקבל.   אפשר רק לנחש את הסיבות הטובות אצלכם, שלא לעסוק בהגדרות מקצועיות.  כנראה, שסדר, הגינות, שקיפות, פתיחות וכדומה, מעולם לא התאימו לאופי הפעילות של הארגון הנהלתו וחבריו.

בוא נחזור ל- אב"מ  שפרושו = אושיה בלתי מזוהה.  שזה המצב הנכון כרגע לדיבור שלך על "מדריך". תראה נכבדי, קל מאוד לזרוק סתם מילים: מרקיד / מדריך / יוצר.  במטותא ממך, אנא קח  את האתגר שזרקת לכאן,  תגדיר ותתאר עבורנו הקוראים הרוקדים, מהו מרקיד ומהו מדריך ומה השוני וההבדל בינהם לדעתך.

קדימה יש לך אחללה פרויקט עתידני, אולי בזכותך יהיו לנו פעם, מדריכים אמיתיים רשומים כארגון.   ולא סתם  מרקידים שלאחרונה יותר ויותר מחפפים.

ניר דן, להערתך, אם מרקיד משדרג את עצמו כמרקיד
22/08/2015 | 10:35
29
במקרה שהוא גם כוריאוגרף -  
יש לנו הוכחה שאין קשר בין השניים:
שמעון מרדכי אינו כוריאוגרף
אבל כמרקיד, הוא אחד המובילים באיכות, ברמה, באהדת הקהל, בכבוד שרוחשים לו
הרקדה בנתיבות
20/08/2015 | 11:11
62
מחפש טרמפ להרקדה בנתיבות ביום שני מוכן להשתתף בהוצאות הדלק   

יאיר 0548038792  089471798
הערב ביקרתי ברעננה בהרקדה של שטמר.
20/08/2015 | 01:59
119
שטמר התחיל להרקיד ברעננה במשך כמה חודשים עם כ-50 רוקדים.
מאז ההרקדה גדלה וגדלה .
כיום ההרקדה היתה מפוצצת ברוקדים ולהערכתי היו כ-700 רוקדים.
כלמר יותר מאשר אצל גדי בכפר סבא או בבית דני. החיסרון בהרקדה זו שרב הרוקדים בהרקדה זו לא יודעים לרקוד טוב ונכון.
הרוקדים הגרועים מטעים גם את הטובים שיודעים לרקוד.וכל זה בריקודים רבים שמתאימים להרקדת מתחילים .לסיכום זו הרקדה טובה למי שלא יודע לרקוד ולא מתכוון להתקדם יפה בריקודים.

רוקדים טובים ומיומנים יש בבית דגן אצל שלומי מרדכי בימי חמישי.שם כל הבחורים םצויינים,הבחורות פחות טובות מהבנים ,אבל הן מתקדמות יפה כי יש להן ממי ללמוד וממי להעתיק.
תמיד להרקדה מצטיינת מגיעים מירב הרוקדים הטובים.להה גרועה מגיעים כל הרוקדים המתחילים.
גדי ביטון יחליף את משה כחלון?
18/08/2015 | 09:03
1
139
והלא הבעייה הבוערת ביותר בישראל היא בעיית הדיור
שבה יש עודף ביקוש על עודף היצע
פשוט יש מעט מדי דירות לעומת רוב גדול של חסרי דיור

כמה וכמה שרי אוצר נכשלו בפתרון הבעייה.

והנה יש תחום שבו יש התרחבות גדולה של הצע לעומת ביקוש:

ריקודי העם!
גדי ביטון ועמיתיו לכוריאוגרפייה יכולים ללמד את כחלון פרק אחד או שניים
איך מייצרים תפוקה בכמויות ענקיות
עד כדי כך שהמחיר של ריקוד חדש שואף לרצפה
הכיצד?
עובדה שריקוד חדש נעלם כעבור כ  3 חודשים
ולא משנה כמה הוא מושקע, יפהפה, נעים.
אז,  יש אצל הכוריאוגרפים איזו נוסחת פלא שהם עוד לא רשמו עליו  פטנט
ועכשיו הם יכולים למכור אותו לממשלה.
אם יבנו דירות
19/08/2015 | 14:00
58
באותה רמת השקעה בה יוצרים ריקוד, הדירה תקרוס עד מהרה.
יש לי הרגשה שעדיף שלא יקרה כדבר הזה
מעונינים בהרקדות הפעלה-ריקודי עם, ריקודי שורות, ריקודי ילדים
15/08/2015 | 11:29
86
מעונינים בהרקדת הפעלה לילדים, ילדים והורים, נוער או מבוגרים?
ריקודי עם וריקודי שורות, לימוד ריקודי עם מהצעד הראשון....
להזמנות חייגו....
0545805522

האם הגרזן הכורת חזר לפורום?
12/08/2015 | 07:40
4
191
האם מישהו התחפש לגברת סיגל שהרבני ומחק שרשור שלם?
לפני כמה ימים אליק פתח שרשור בו הלין על עייפות החומר אצל מרקידים. השרשור הזה נמוג, יוק, נעלם כלא היה.
אני מניח שבעבר, כהרגלי, לא הייתי מודע בכלל למעשה הנלוז הזה, אבל הפעם, אחרי אלפיים שנות...ניצלתי את השרשור הזה כדי לחזור לפורום והנה...
אני מבקש לקבל תשובה מהנהלת הפורום או מהנהלת הפורומים של תפוז, על מה ולמה מחקו את השרשור. נראה לי שכך צריך להתנהל. אתם רוצים לסתום פיות, אתם חושבים שמישהו חרג מכללי הפורום, בבקשה. אבל תנמקו ותסבירו.
מעניין: מי זה שמתחפש ואינו מוכן להזדהות?
12/08/2015 | 20:25
67
זה בסדר!! גם תגובה שלי נמחקה.
14/08/2015 | 20:04
2
89
מאותו שרשור שהוסר נמחקה תגובה ענינית שלי
ללא שמות וללא השמצות אישיות. רק דברי תוכן.
אבל כנראה שיש כאן מישהוא גיבור!!! שיכול לעשות
כרצונו. אני ממליץ לכל מי שעדין כותב להפסיק לכתוב
ואז הפורום יהיה יותר מלא בתוכן וענין .!!!
אני לא הכתוב כאן יותר עד שיבא שינוי רציני.
שועל, אכן קראתי את דבריך
15/08/2015 | 19:54
1
64
כתבת דברים מעניינים
כמה מביש, מעליב, בלתי חינוכי
שיש הנהלת פורום עלומה, שעושה מעשים בלי לנמק, בלי להסביר בלי להתנצל,
אבל דעתי היא כי לא נכון להפסיק לכתוב, אלא לכתוב תוך כדי מתיחת ביקורת בונה, גם כלפי ההנהלה הסמוייה.
שתיקת הכבשים של הנהלת הפורומים מעיקה
19/08/2015 | 20:20
36
לתומי סבור הייתי שיש לנו הנהלה אינטליגנטית
ועם יחסי ציבור נכונים.
אלמנט בסיסי של תרבות נכונה היא שאם פונים אליך בשאלה
אתה מן הסתם מגיב ולא מתעלם.
השתיקה של הנהלת הפורום לנוכח העובדה שהיא מחקה שרשור
בלי להסביר, בלי לנמק, מעוררת דאגה.
ההנהלה מחקה שרשור שדן  בנושא די מהותי לתחביב ריקודי העם, והוא:
באיזו מידה מופעל לחץ על מרקידים, ועד כמה הם חשופים ללחץ הזה
בהחלט נושא ראוי לדיון
אבל כנראה לא לטעמה של ההנהלה.
כרגיל, תענוג לקרוא את רק דן, גם כאשר הוא מעלה
14/08/2015 | 11:00
1
154
נושא חריג, כמו פירוק גלגל של מכונית באישון לילה.
שאני אתחיל להתגעגע לסיגל שהרבני?
14/08/2015 | 11:02
88
ההנלה של הפורומים הכניסה מקלות בגלגלים של הפורום
ובמקום להשיב לשרשור של חברי רק דן
אני מוצא את עצמי מתחיל שרשור חדש שלא התכוונתי אליו.
"נערי בים ביתו" בגנחום - רק למקצוענים !
12/08/2015 | 14:20
9
144

אמש בגנחום חזר שלומי מרדכי על לימוד הריקוד "נערי בים ביתו" לימד אותו היטב.  בשבוע שעבר לא נוכחתי כשמרקו עצמו לימד . מה נגיד לכם, מילים ומנגינה לענין, הריקוד עצמו ככה ככה עוד לא החלטתי.
לא יודע אם למזלי או שלא, לא זכיתי להשתתף בשירשור הקודם שפצח בו אליק  ידידנו, ומישהו הוציא עליו "חוזה". אוי אוי שס"י אתה עם השטויות שלך, מה זה משנה למה הוא נמחק.  אפשר לדעת לא מי המוחק/ת,  אלא מי הוא הטיפוס/ית  שדאג/ה  למחיקה ? ?.  יש דאע"ש חדש בסביבה !
מרקו בן שמעון צ'מע ממני אינך יכול לבוא בטענות אלי, שאני מכור לוואלסים שלך ובכללי לוואלס.  אבל הגזמת בגדול, כמה פעמים צריך לגיד לכם שאין צורך לסבך את החיים שמסובכים כבר מימילא, ביום לימודים  אר ו  ו  ו  ו  ך,    קצר  ידידי  קצר.

תומך בכל מילה של אליק שנמחקה, ישנם ריקודים שאינם מיועדים למחפפים.
לא לרוקדים ולא למרקידים,  כאלה משחקים אותה לימוד ריקוד בקבלנות.

לטעמי הנער צריך להשאר בים.......
12/08/2015 | 18:02
5
78
רק דן צודק. יש להתיחס בכבוד ללימוד של ריקוד
12/08/2015 | 20:24
2
93
אם הריקוד קצת יותר מורכב, צריך ללמד אותו באופן יסודי. למשל: את הריקוד: למה לי למה לך, לא צריך ללמד יסודי. אפשר לחפף.
כל ריקוד צריך ללמד במדויק
12/08/2015 | 23:59
1
72
למה לחפף?
יש ללמד בצורה נכונה בהתאם לריקוד ואופיו...

לא כל ריקוד מצדיק לימוד "אפילו בהתרסה"
13/08/2015 | 12:58
57
נערי בים ביתו
14/08/2015 | 01:51
72
מי שכתב את - "הנער צריך להשאר בים", זה חילול שם של חללי צה"ל וצריך להתנצל. השיר נכתב לזכר חללי צוללת דקר שטבעו בים.

למי שכתב "הנער צריך להשאר בים" שיתנצל מהר
14/08/2015 | 01:54
63
זה חילול שם של חללי צה"ל וצריך להתנצל. השיר נכתב לזכר חללי צוללת דקר שטבעו בים.
הריקוד יפה בעיני.
13/08/2015 | 13:18
2
86
הריקוד מלפני 6 שנים.
השיר והריקוד לזכר 69 החללים של הצוללת דקר.
מרקו בן שמעון ביקש וקיבל אישור מהעמותה של צוללת דקר לחבר את הריקוד.
אני במקום צעד פולני הייתי מתנצל, אבל,
19/08/2015 | 20:31
1
28
אני בהחלט חושב שמה שפולני התכוין לו
הוא לא חלילה פגיעה בכבודם של  חללי דקר,
אלא אולי מה שהרגיז אותו הוא שאנשים מסויימים
רוכבים על גל מסויים של פופוליזם, ולא תמיד בהצלחה.
הנה למשל הריקוד הזה:
האם לא ידע הכוריאוגרף, שריקוד זה הוא טוב ל 3 חודשים בלבד?
אז אולי יש בזה פגיעה בכבוד החללים?
ואולי לזה התכוין צעד פולני?
טבעי שכל מחבר ריקוד ירצה לדחוף בכוח ריקוד שחיבר
20/08/2015 | 01:41
22
גם אם הריקוד לא מוצלח ביותר.
הריקוד ששלמה ממן דחף הוא לר ריקוד חדש.הריקוד חובר לפני 6 שנים.אילו הריקוד היה מוצלח ביותר וללא שום פגם,אז הריקוד היה מצליח עוד מלפני 6 שנים ולא דוקא היום.אכן לדעתי יש פגם בריקוד,לא כולו יפה ולא כולו זורם טוב.

אתמול בלילה פירקו לנו גלגל מהמכונית הטרנטה שלנו
13/08/2015 | 11:30
1
116
אני לא להבין, מה יש צורך דחוף לאנשים טובים וישרים.  לפרק באמצע הלילה בחושך בחושך, גלגל ממכונית ענתיקה שבקושי נוסעת.  מילא אילו היה זה גלגל חדש, שאפשר לקבל בשבילו בשכונת ג'ואריש ברמלה, כמה ג'ובות בשביל להביא "קומץ" להתפנן בזולה.   שלא תגידו שאני גיזעני  סמולני, אבל לא בא לי לחשוב,  שמפרק מקצועי שב"חניק אמיתי,  יבוא כל הדרך ממשחטת רכב בדרום הר חברון, בשביל לפרק כזה דבר .

מה שמזכיר לי עוד הפעם מימיזמן, מתי שהינו צעירים ויפים בהרקדה בברנר. "אללה יסתור" שלא תדעו מהדבר כזה,  בעל קנאי לאשתו הרוקדת, שהיה בא בלילות לפנשר ת'גלגלים של המכוניות במגרש חניה.  עד ששמעון מרדכי "יתברך שמו לעד",  שם שמה 'שומר-צמיג' מיוחד.  אבל עכשיו השומר המסכן והבעל הקנאי כבר לא שם.  מה נגמר הסיפור עם האישה הזותי,  לא מכיר בכלל למה.  אז מי זה השטותניק שבא לו עכשיו להתעסק בטאיירים.

אבל הגלגל הזה שלנו שפורק לחתיכות ונלקח מאיתנו בחטף לילי, ללא סיבה מתאימה.  הוא היה כבר משומש ומשופשף, מרוב גילגולים בדרכים חלקות ומשומשות.  לא רק פעם אחת, נפל למהמורות והתלכלך בבוץ, אך תמיד ידע לצאת מהן באלגנטיות ובחן.    זה לא שיש לנו מלא גלגלים רזרבים מתאימים לשים במקום המפורק התורן.  לא צריך להיות חכם באשי, כדי לדעת שהמכונית הטרנטה שלנו בקושי זזה, אחרי שעברה טיפול יסודי בידיה של הנהגת החסודה, שוהתירה אותה מפורקת לגורמים.  חוצמיזה לא נעים לראות מכונית שלנו תקועה כאן.

ככה זה בחיים אליק ידידי הטוב, זה לא שאני פיתאום מחשיב אותך על באמת  ל- "טאייר", אפילו שלפעמים אתה אליק, ממש מנופח כאילו באויר חם.   שיהיה רק ביננו, זה לא הכייף הכי גדול שצריך בלהיות "פנצ'אר מאעכר". הכל בשביל לשרוד את ההתנכלויות, המחיקות והצנזורה שכאן, אבל בשביל חבר כמוך אני מוכן תמיד להתלכלך בלחץ.     אתה יכול להרגע, בעבור חכמים וגיבורים ממך.  את הנביא ירמיהו בקלי קלות הורידו בחבל לבור אסורים.  את סרוונטס, ההוא שכתב את 'דון קישוט', הכניסו לכלא לשנים טובות.  אצל הצאר פוטין, ממש בימנו אלה עושים עליך חוזה מבלי שתרגיש בכלל.  כך שמצבך לא ממש הכי גרוע, כשאתה פותח את הפה הגדול שלך.

בנוגע למחיקות ולהשהיה שלך מהפורום ללא הודעה מוקדמת.  זה לא נורא וזה עובר,   פעם  תורי  פעם   תורך!

שיהיה לכולנו וגם למפרקים בע"מ,  סופ"ש מקסים חם ולח.

ממני רק דן.

רק דן, נא ראה את תגובתי מופיעה בשרשור נפרד...
14/08/2015 | 11:03
43
האם נשים הם סיבה מספקת לעבור הרקדה ?
12/08/2015 | 10:22
3
124
אתמול בביקורי באחת מהרקדות השפלה ראיתי מכר שניקרא לו
"עיניים כחולות" רוקד עם אחת מיפיפיות המקום.הרפרטואר לא התעלה המזגנים דיי חלשים עוצמת השמע גבוהה.אבל ידידנו חייך וקירקר כמוצא שלל.
האם רקדנית טובה ככול שתהיה יכולה להתגבר על העקרונות שלנו??????
נשים פולניות הן סיבה מספקת להגיע גם לגן העדן
12/08/2015 | 13:36
76
נשים הן סיבה מספקת
18/08/2015 | 06:43
1
35
כמעט לכל מה שקרה/קורה/יקרה בעולם, אז למה שייגרע חלקן דווקא מההרקדות?
העולם הערבי סביבנו חוטף טירוף בגלל נשים
20/08/2015 | 19:15
26
מה הם לא עשו כדי לדכא את יצר הרע או יצר המין שלהם:
כיסו את האשה מכף רגל ועד ראש,
מנעו ממנה להסתובב במקומות ציבוריים
אילו ידעו שלדכא את היצר
זה רק מלהיט את היצרים שלהם עוד יותר...
שאלון משוב האזנה לרדיו הרוקדים
08/08/2015 | 16:32
1
97
אוהבים את המוזיקה? אוהבים את השידורים החיים? מתי אתם מאזינים?
מאזיני "רדיו הרוקדים" מוזמנים לתת משוב לשידורי הרדיו ולהשתתף בסקר המפורסם בדף הרדיו. התשובות הן לצורך שיפור שידורי הרדיו ולא תפורסמנה בפומבי.
קישור לשאלון בעברית,  קישור לשאלון באנגלית.
הקישורים מופיעים בדף הרדיו.  האזינו ושלחו משוב.
 האזנה נעימה!

אני לא מאזין
13/08/2015 | 13:09
42
וגם לא אאזין.
כרמיאל 2015
08/08/2015 | 12:56
163
הייתם בכרמיאל? כתבה חדשה בנושא באתר ארגון הרוקדים
קיראו כאן:  
יש לכם מה לומר? נשמח שתגיבו...

חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
אביר ספורט
אביר ספורט
קומונות
תם ונשלם האולפן,והקומונה נסגרה סופית.
רדיו אינטריקודחדר ריקודי עם בצאט תפוז מתקדםלשכוח הכל ולצאת...
קומונה לאנשים שאוהבים לרקוד ריקודי עם ולדבר על זה עם חברים...
עדכונים שוטפים
08:55 | 26.08.15 buno1
21:07 | 25.08.15 אורחים בפורום
11:33 | 25.08.15 tzioni12
09:58 | 21.08.15 bibi1999
11:11 | 20.08.15 איציק1989
14:49 | 18.08.15 שושן פרא
11:00 | 14.08.15 אליק 31
07:40 | 12.08.15 סבא של יהלי
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן