בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
המשך...
הודעה חדשה

Good Morning Vietnam!!! ss
22/08/14 17:32
33צפיות
זהו שמו של סרט פולחן שכיכב בו רובין ויליאמס, שהפך אותו בן לילה לכוכב קומי גדול.
רובין ויליאמס ז"ל, נפטר לאחרונה כתוצאה מהתאבדות, כתוצאה מדיכאון, כתוצאה של שקיעה בסמים, באלכוהול, וגם בפשיטת-רגל.

כדי לכבד את זכרו, אני לבשתי חולצת טי, ועליה הכיתוב בצבע לבן על כחול:   Good Morning Vietnam
שלש שעות אני מסתובב באולם חולף על פני כל הפינות באולם, מול עיניהם של כ 200 עד 300 איש, מציג את "ערוות" חולצתי ברבים
מצפה בקוצר רוח, ואחר כך בייאוש-מה, שמישהו, אחד האינטליגנטים באולם יראה את הכיתוב שעל חולצתי,  ייזכר בסרט הנערץ, וייזכר ברובין ויליאמס, ויביע מחווה  לזכרו.

נאדה!! כלום! הייתם מאמינים? איש לא ראה את הסרט? איש לא נזכר בשחקן המחונן והנערץ?
אף אחד לא ניגש אלי והביע הזדהות לזכרו של השחקן!
מה אומר לכם, חברה, אני קצת מאוכזב
תפנימו: יש עוד דברים חשובים בחיים, מלבד אמנות הרגליים, שבה אתם כל כך מיומנים.

רובין, אני מתנצל בזה, בשם חבריי, אלופי וקלי הרגליים, על שאינם יודעים קרוא וזכור...
באמת מאכזב
22/08/14 23:09
12צפיות
מאיפה השגת חולצה כזו?
אגב, בשבילי רובין וויליאמס הוא גם מורק ומינדי והחיים עפ"י גארפ

קראתי ברשת אמירה שאני נוטה להסכים איתה, רובין וויליאמס מת ממחלה (מחלת הדכאון)
אם הייתי רוצה לקחת משהו ממותו פרט לזכרונות היפים זה להזכיר לכל מי שסובל מדכאון ואולי קורא פה שהוא לא לבד
הכישרון והכח להשחית מי אתה ג. ביטון |
21/08/14 11:40
105צפיות
תודה לך גדי בנדיבותך שהואלת בטובך, לרדת אלינו למעגל ה-'עמך' הרוקדים, ולראשונה להשמיע לנו את דבריך המקורים שלך, כך אני מאוד מקוה בעבורך.
הנני האחרון שמטיל ספק ביכולותיך ובכישוריך. על כן אין כל סיבה שתחרוג ממנהגך, לספח לעזרתך צוות של עוזרים ועוזרות נאמנים. מה רע ביחצ"ן זריז שיעשה בעבורך גם את מלאכת הכתיבה והדיברור.
אבל, אבל !  והיה וטעיתי בך ובכישורי כתיבתך המבורכים, הריני מתחיב בזאת לבקש ביום כיפורים הקרב עלינו לטוב, לבקש סליחה מחילה וכפרה מיוחדת בעבורך.
מצטער להשבית את שמחתם של כמה מידידותי וידידי הטובים, שהצלחת להוליכם לטובתך לדיון שאינו מוביל לשום תובנה או מסקנה לגבי התנהלותך הכללית וגם במקרה המיוחד הזה.  גדי הרי אינך זקוק לאישור רשמי של טובי הכותבים והמעריכים בפורום, באשר לכישוריך המופלאים וריקודיך הרבים מספור.
השאלה איננה מי התחיל עם מי, וגם בתכלס לא הריקוד הכפול "גבעתי שלי".
השאלה שלי היא,  מה אדם ברוך כשרונות שניחן בהם מרחם אימו ואביו מולידו. איש המקהיל קהלים ומרקיד בארץ ובעולם, המוליך אוטובוסים עמוסים מהכא להתם, המלהיב ומשלהב בדבריו. השולף ויוצר ריקוד בהרף חולף. 
מה האיש המיוחד שבורך ביכולת אישית אנושית, עושה שימוש בכח הזה שניחן בו  למען הכלל והציבור.    כשאתה בדרכך מותיר אחריך עיי חורבות, דורך על אחרים ופוגע בלי חשבון. אין לך כל צורך בקנאים ושוטמים, אתה יוצר ועושה אותם במו ידך כמיטב כישוריך.
 גדי יאלללה מספיק עם השטויות, מה הסיפור שלך  "כ ו ל ם  ג ו נ ב י ם".  
לתומי חשבתי שאתה הוא המלך גדי ביטון הגדול מכולם !  לא מתאים לך,  איך אומרים אצלנו בדרום צרפת   "NOBLESSE OBLIGE!",   "האצילות מחייבת!" .
מה חבל שטרם שמעת על מושג פשוט ידוע ונכון.  קיפוח זכותו של האחר.

שיהיה לכולנו סופ"ש רגוע ושקט.    רק דן.

ידיד רקדן, הפגנת בפנינו את מיטב כישורי הכתיבה שלך, ואכן,
22/08/14 17:18
33צפיות
כאשר צריך שמישהו ינסה לתאר מה מעולל לנו ולריקודים שלנו,   האיש והאגדה  -  הלא הוא גדי ביטון  -  אין כמו רק דן שראוי לעשות כן,
שכן, הרבה ציניות, סרקזם, איפכא מסתברא ושאר דימויי לשון, יהא זקוק להם מי שירצה לכתוב, כדי לתאר איש כמו גדי ביטון.

יש הרקדה אחת שהיא פורחת ועולה, רווחית להפליא, ושאר ההרקדות בארץ, מבחינת גדי, שילכו כיביני...
מה לעשות, זהו עידן גדי ביטון,  וכל השאר, נא להתיישר.
הודעה בקשר לאתר ארגון הרוקדים
17/08/14 02:28
155צפיות
שלום רב!
לידיעתכם, מעתה ובימים הקרובים אנו משדרגים את תשתיות אתר האינטרנט של ארגון הרוקדים.
תגובות הנשלחות לאתר בימים אלה עלולות להימחק. כמו כן ייתכנו שיבושים זמניים אחרים.
נפרסם כאן ידיעה על סיום השדרוג.
אנו מודים לכם על ההבנה ועל הסבלנות ובטוחים שתיהנו שוב בקרוב מהאתר המשודרג.

שדרוג האתר הסתיים
20/08/14 01:42
80צפיות
שדרוג האתר הסתיים. הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל אמצעי הקשר שבאתר.
המשך גלישה נעימה.
º
יש גם שינויים ויזואליים?
20/08/14 23:20
32צפיות
º
ברדק בעיניים.. מי מעצב ככה?
21/08/14 00:01
44צפיות
º
דף הבית צפוף מדי גם בעיניי
21/08/14 13:50
29צפיות
º
אין שינויים ויזואליים.
21/08/14 13:49
32צפיות
º
מזה הבלגן הזה זה לא אתר זה שוק
21/08/14 22:36
25צפיות
שיטת לימוד מוזרה קלוקלת מבזבזת זמן ולא זוכרים כלום
19/08/14 09:32
136צפיות
לא ברור מהיכן זה הגיע. מדריך\יוצר לא משנה מה, כך לא מלמדים ריקוד. ללמד בית שלם והדגמה 5 פעמים בלי תירגול זה לא נקלט לא נכנס לזיכרון. ברור שזה יוצר תיסכול אצל המדגים וגם אצל הרוקדים. ריקוד שלוקח יותר מ 7 דקות ללמד, חבל על הזמן.
וותרו או תשנו את השיטה.
º
איך למצוא ולראות ריקוד זוגות אל תאמר לי בואי
18/08/14 14:22
96צפיות
שלום - ככל הידוע לי מדובר בריקוד חדש שעדיין לא תועד לווידאו
18/08/14 15:25
76צפיות
גם לא באתר rokdim

שווה להמתין....
בפייסבוק של היוצר
19/08/14 00:26
69צפיות
בפייסבוק של היוצר ערן ביטון
אל תאמר לי-
19/08/14 08:32
77צפיות
מתחם שרונה-ירון מישר-חינמית-20.00
16/08/14 10:39
133צפיות
רח קפלן מול הקריה.

הנה הריקודים שאנו רוקדים בשרונה
18/08/14 01:11
131צפיות
הנה סרטון של ריקודי מעגל
וזה סרטון של ריקודי זוגות
ככ חשוב לקרב את הצעירים האלה למחול ומוסיקה
18/08/14 12:25
68צפיות
מי שבגיל כזה ירקוד אולי יצטרף למעגל הרוקדים שיגדל.
חבל שמערכת החינוך לא מבינה מה המשמעות של מוסיקה ותנועה.
º
אכן כך, כל הכבוד ל-ירון !
19/08/14 00:27
30צפיות
º
האם זאת רק הרקדת הורים-ילדים ?
20/08/14 08:15
18צפיות
º
18:00 הורים וילדים 20:00 מבוגרים
20/08/14 09:28
19צפיות
רפי זיו לוקח 260 לכרטיסייה ,ערן ביטון 180 ש"ח
17/08/14 14:45
128צפיות
הלכתי להרקדה של ערן ביטון בבאר שבע ביום חמישי.שילמתי לכרטיסייה של 10 כניסות 220 שקל.
ידיד שלי פנסיונר שילם 180 שקל לכרטיסייה של 10 כניסות אצל ערן ביטון.
אצל רפי זיו אין הנחה לפנסיונרים.
החבר הפנסיונר שלי התבקש לשלם 260 שקל אצל רפי זיו במוצאי שבת.אז הוא הולך לרקוד עכשיו אצל ערן ביטון.
רפי זיו מרקיד טוב,גם ערן ביטון טוב.
למה כזה הפרש באותה עיר?
מה אתה משווה סוסיתא ל - מרצדס
17/08/14 17:01
110צפיות
רק המחשבה של השוואה ביניהם מראה אל חוסר רצינות מצידך 
גם גדי ביטון  (דוד שלו) לוקח מחיר גבוה אבל גדי זה מרצדס
ולעובדות:
ערן ביטון (סוסיתא) מעלה מחירים לפני רפי זיו (מרצדס) תבדוק את ההסטוריה של העלאת המחירים בחמש השנים האחרונות .
תמשיך ללחוץ אבל בחכמה

קוראים לזה תחרות
17/08/14 17:33
101צפיות
וזה עדיף ע"פ מחיר קרטל שבו עלול היה להיווצר מצב שבו גם רפי וגם ערן יקחו ממך 260, כי אף אחד לא מבטיח לך שמחיר הקרטל יעמוד דווקא על 180.

גם לא כ"כ ברור אם יש הצדקה להציע הנחה לפנסיונרים - בריקודי עם ישנם הרבה מבוגרים פנסיונרים, בחלק מההרקדות כולם פנסיונרים, ובעיה מרכזית בענף הוא למשוך רוקדים צעירים, לכן הגיוני לדעתי להציע הנחה לבני נוער, חיילים וסטודנטים, ולא לכל השאר.
הפנסיונר עבר מרפי זיו לערן ביטון וחסך 1920 שקל
17/08/14 22:50
99צפיות
הבחור נשוי לפנסיונרית,הם חוסכים כל אחד 960 שקל לשנה,שזה ההפרש במחירים בין רפי זיו 260 וערן 180,ההפרש הוא 80 שקל לחודש לכל אחד.ככה שלשניהם יוצא חסכון של 1920 שקל לשנה.הוא ואשתו עזבו בגלל המחיר את רפי זיו.
אני הולך לערן ביטון בבאר שבע ביום חמישי,ולרפי ביום שבת בבאר שבע.
בינינו,זה שם שירים וזה שם שירים,אבל 1920 שקל הפרש על אותו דבר זה משמעותי.
ערן על הכיפק וגם רפי.אני משלם לערן 220 שקל ל10 כניסות.

גם אני הייתי מחליפה מרקיד בהפרש כזה
22/08/14 12:45
16צפיות
זה ים בכסף.מסכימה ששני המרקידים הם בסדר,ואין הצדקה להפרש כזה גדול במחירים.
יגאל בשן
17/08/14 18:27
160צפיות
הזמר יגאל בשן הובא היום (ראשון) לביה''ח איכילוב כשהוא דקור בחזהו. בשן אושפז במצב קל-בינוני. 
מה נהיה פה??.....
כאשר מפרסמים ידיעה כזו, חשוב גם לצרף קישור למקורה
17/08/14 19:41
129צפיות
כמו זה למשל, כדי שלא תיראה כסתם שמועה.
רפואה שלמה ליגאל בשן
17/08/14 20:24
87צפיות
אני לא יכולה להבין למה אנשים יסתובבו עם סכין בכלל
ואולי ביום יפה-
17/08/14 16:23
84צפיות

אייל עוזרי ילמד אותו בשלישי הקרוב
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:47
9צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
º
תודה לאייל עוזרי על הרקדה מצוינת
הודעה זו מכילה תמונות
17/08/14 13:06
111צפיות
ואולי ביום יפה-
17/08/14 13:56
95צפיות
מכתב הבהרה של גדי לגבי הריקוד-גולני שלי.
14/08/14 13:13
239צפיות
 גולני שלי - מכתב הבהרה
אני לא נוהג לכתוב מאומה בשום פורום ובשום רשת חברתית אחרת.
מכתב זה נכתב לאחר תקופה ארוכה של מסע השמצות כנגדי....
אני כותב שלא מתוך סדק באמיתות דרכי אלא מתוך האכפתיות כלפי הרוקדים והמרקידים הסובבים אותי אשר חשים אכזבה מכך שאני לא מגיב ויותר מכך חוששים שאי התגובה שלי תפורש ע״י הקהל האובייקטיבי כזילזול מצידי.
איני משיב לאלה אשר נהנים לנגח ולהתנגח בי בכל עת אפשרית... אני מניח שאותם לא ישכנע דבר, ואני בחזקת אשם בהגדרה..
על כן תגובתי היא אחת ויחידה ומופנית ליתר הסובבים שמכותבים לדברי הבלע, כדי להאיר את התמונה.
לא אגרר לדיונים מעבר לכך.. אחרת לא יהיה לזה סוף.. כשאנשים תאוויי רוע ושעמום קשה מאוד להשביעם..
כל עוד קיים בעולם קשר ישיר והפוך בין כמות השטנה שאדם היושב במחשכיו מוציא מפיו לבין כמות העשייה החיובית שלו אני מעדיף לבחור באופציה הנגדית..

ראשית לעובדות.
השיר הועבר אליי ממשרדו של שלומי שבת שחידש אותו בתחילת מבצע צוק איתן,
ממש יום לאחר שאיבדנו את טובי החיילים של גולני... הלב של כולנו נקרע....
מתוך פרץ של רגשות חיברתי בין לילה את הריקוד...
ביקשתי לבדוק באתר ״רוקדים״ אם קיים ריקוד לשיר ושם לא הופיע בשלב זה אף איזכור לריקוד שכזה, שאלתי מספר מרקידים שסביבי אשר בקיאים בהיסטוריית הריקודים... גם הם לא שמעו על ריקוד שכזה....
וכך באותו ערב בהרקדה מצאתי לנכון ללמד את הריקוד.. התזמון היה משמעותי לאווירת העצב והדלילות שאפפה את הרחבות בעת הזו . כל מבוקשי היה לנסות להפוך את היגון לתחושת גאווה והתרוממות רוח ואחווה ואכן הריקוד התקבל באהדה והתרגשות מפתיעה מעבר למצופה..
בשלב זה לא הייתי מודע שהריקוד תועד ע״י חלק מהרוקדים ואף הועלה לרשת...
למחרת קיבלתי הודעה מאייל לוי שיש ריקוד רשום על שם יהודה עמנואל...
הצטערתי מאוד לשמוע... מיהרתי להתקשר ליהודה (למרות שאין בניינו שום קשר, בהמשך דבריי גם תבינו למה...) ולספר לו את שקרה, יהודה מצידו נשמע לי דיי אדיש לעניין , אמר לי שבאמת קיים ריקוד, ואף מתכוון להעלותו לרשת בקרוב, ושזה ביצוע של יהורם גאון והוסיף ואמר שיש הרבה ביצועים וריקודים שנעשים כפולים ואם אני מפיץ ריקוד זה שאציין שגם לו יש ריקוד!!!
עדכנתי את אייל לוי בדבר שיחתי עם יהודה כאשר בשלב זה חשבתי שבאמת אוותר על הריקוד רק בשביל הסדר הטוב והישן אבל המציאות עלתה על הדמיון..
.
כבר למחרת התחלתי לקבל צילומים של חוגים מכמה מקומות בעולם שמצאו דרך להיות חלק מאיתנו ומהמלחמה דרך הריקוד,, ואף סופר לי שיש התארגנות שנקראת "Golani sheli project".
בשלב זה הבנתי שהעניין הוא סיפור אחר ולא קשור אליי ולענייני אגו כרגיל במחוזותינו. העולם האוויראלי כידוע לנו הרבה יותר חזק מאיתנו.
חשבתי לתומי שהדבר יתקבל בפרופורציה והבנה בהתחשב בנסיבות- כאשר אל מול ריקוד נושן שלא נלמד אף פעם ושכב במגרות, נוצר עיתוי של חידוש שיר וריקוד ואווירה וכמו כן בהתחשב בכך שהריקוד הספציפי הוא זמני בלבד לתקופה .
אציין שגם לא היה לי חשוב לרשום אותו או לקבל עליו שום קרדיט מלבד חדוות קהל הרוקדים באופן נקודתי.

כתבתי מכתב הבהרה לאייל לוי ורויטל גולן וביקשתי שיפנו בשמי ובשמם (אם הם מתחברים לתוכנו) אל יהודה ואולי אפשר לצאת מהעניין בשלום...
בתוכן המכתב ביקשתי להעביר את המסר שהריקוד התפשט מאוד בגלל נסיבות המלחמה... ואולי לא נגביר מלחמה מבפנים אלא נביט על היופי שבתמונה ועל היופי שריקוד עם יכול להעניק לנו כעם. שיכול לאחד אותנו... ואולי שיהודה יניח לעניין כרגע כי בוודאי שהריקוד יפסיק להיות עניין כשהמלחמה תגמר והעניין ישכח לגמריי.
קיוויתי שאפשר להנות מהמשמעות של ריקוד עם שהרי בבסיס הגדרתו הוא ריקוד העובר מאחד לשני.
באותו שבוע מאז שהודעתי לאייל שארד מהריקוד אף לא ניגנתי את השיר בהרקדות (אייל ביקר אצלי ונכח בכך) כתבתי את מכתבי אליו וחיכיתי לאישורו-
..
אלה שבתגובה קיבלתי מכתב מיהודה מלא במילות גנאי , האשמות ונאצות על חוצפתי וכו...
צר לי לציין שאני לא הופתעתי...עליי יהודה לא יצליח להערים עם תארים עצמיים שהוא נוהג לנופף בכל פתיחת משפט שלו, ואת שפת הרחוב של יהודה הגובלת בהוצאת דיבה אני מכיר עוד מהתקופה שהייתי יושב ראש הארגון שאז חתר תחת הארגון בדרכים שאיני חפץ בהפצתם. בכל אופן בפן הבינאישי- יהודה עמל וטרח בכל הזדמנות לכתוב מכתבים רוויים בטענות שקר כלפיי עם התבטאויות רפויות רסן... שקרים על שקרים והפצתם בכל רשת אפשרית כולל מייל קמפיין למרקידים... עד שנאלצתי לעוצרו באמצעות פנייה לתביעה משפטית.

בעת הזו, לאחר שקראתי את תוכן תגובתו של יהודה - החלטתי שוב שעם כל הכבוד שאני רוחש לכל אדם באשר הוא - אם זו רמת הדיון.. אני פשוט אצא מהמשחק והדברים יזרמו מאליהם והשטח יקבע את שיקבע.
כידוע לכם, תחום ריקודי העם אינו בשיא השגשוג וכל מי שבקיא בשטח מבין כמה מאמץ כרוך בלשמר ולפתח ולקרב רקדנים בכלל בשביל לשרוד את הקיים.. אני מקווה שכל בר דעת יבחין בין הטוב והרע.. ואם נוצר פתח למשב רענן .. לתפוצה והכרה (שאין בה שום פן אישי) - ייקח זאת בזרועות פתוחות אל מול האופציה לגרור אותנו אחורה לבלי הכר.
לסיום אצרף לכם את הסירטון שהועבר אלי ותוכלו להתרשם כמה כבוד כן אפשר להפיץ בתחום שלנו ואיזה מגע בלתי אמצעי חיובי מתאפשר בעולם . מנגד לדאבוני כל כך הרבה שנאה מסתובבת בתוכנו ומניעים שוליים ומשחקי אגו שרק הורסים אותנו מבפנים.

בנימה אישית.
בחצי שנה האחרונה חוברו כ 20 ריקודים כפולים ע״י בכירי היוצרים בארץ ואף אחד כמעט שלא נקף אצבע... לאף אחד לא חשבו איך לפגוע בו בארגון....
אני מבין שמוטלת עליי אחריות גדולה ועיניי כולם בוחנות אותי ועל כן אני מקפיד שבעתיים
אבל האם אין לנו שום אפשרות להביט רגע פנימה לשקול מצב ספציפי ולהבינו בלי מלחמת עולם??
אבקש להעיר עוד עניין חשוב...לכל מי שלא עושה ולא עשה שום דבר משמעותי בתחום שנים רבות, אלא רק לביתו, וחושב שהתנגחות איתי תעלה את קרנו... טעות בידיו... העשייה של אדם היא זו שתביא לו כבוד ולא המעשיות ..
בכל אופן לרענן את זכרונכם אחרי שנים של בלאגן בתחום רישום הריקודים, אני הוא זה שכיו׳ר הארגון הקים את האתר של האירגון ואני הוא זה שהוציא לפועל את האתר רישום הריקודים שבזכותו כולנו מתקיימים בשלום .
אך כדברי עמוס אטינגר בשיר גולני שלי;
״ללא אות ועיטור
של אתמול שעבר
לתקוות יום מחר
השבות ועולות למולי״

אני מאחל לכולנו עתיד טוב יותר.
לכל חבריי מתנצל שהעמדתי אתכם במבוכה הזו...סליחה.
אולי הסרטון הזה יעשה לכם נחת
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v...
Golani Sheli - A Message for the Soldiers of the IDF
The video was edited together from different sessions of Israeli dance over the course of 12 days. The videos came from all over the world: from USA, Canada,...
1 שיתוףלא אהבתילא אהבתי ·  · שתף/שתפי

כל הכבוד לו על התגובה... אותי הוא שכנע!
14/08/14 14:07
139צפיות
לפחות בפעם הבאה המרקידים ישימו לב לזה יותר בזכות הענין הזה...
תגובה לגדי ביטון בתקווה שיגיע אליו
14/08/14 14:50
202צפיות
גדי ביטון שלום
המכתב שלך כתוב טוב ונראה שהכותב לא פחות טוב מאשר אתה כמרקיד.
אני עוקב אחריך ב - 22 השנים האחרונות. באופן יחסי לרוקדים ומרקדידים בארץ יש לי קשרים ענפים מאד עם מאות אנשים והרבה חברים, וזורם אלי הרבה מידע. אני גם מתעניין בכל מקום ואתר , חבר בארגון הרוקדים ואספן בכיר של מצגות ריקודי
עם.
מטבע הדברים אתה גדי, בכיר המרקידים בישראל ובעולם בכל הקשור לגודל ההרקדות, פעילות בישראל ובעולם, עם קשרים יחודיים לכל מוסדות התרבות והספורט, מקים עמותות ומפעילם, מרים אירועים מבריקים, בעל השפעה מיוחדת על
מרקידים רבים, מטבע הדברים מושך אש וזה טבעי. כולנו יודעים שמוכשרים ומצליחנים מושכים אש. 
בכל מקום שאני כותב בשנים האחרונות, לצד ביקורת(לרוב מבוססת על עובדות) אני מציין שאתה המרקיד המוכשר ובעל
היכולות הטוב ביותר שאני מכיר.
כל זאת לזכותך ועיני לא צרה בהצלחתך אלא להיפך. שירבו מצליחנים.
הביקורות נגדך הן על התנהגותך ואישיותך שמובילים לניצול היכולות והכוח שצברת לדכא דברים גם אם נגרם בכך נזק לעומדים בדרכך ולעתים גם לרמוס, ולחסל אותם כלכלית. בצד הצלחה ותרומה רבה ל"ריקודי העם" אתה כמעט מצליח למחוק מהמפה שם זה ולהדביק שם חדש - "מחול ישראלי" שישא את שימך לדורות ושנשמע יותר כמועדוני לילה.
כמובן שיש אין סוף "מוקשים שטמנת" ואשמח בארבע עיניים לשוחח עמך, אולם אתייחס למכתבך.
אתה כותב:- 

המשך תגובה
14/08/14 15:23
173צפיות
"ביקשתי לבדוק באתר "רוקדים" אם קיים ריקוד לשיר, ושם לא הופיע בשלב זה אף אזכור לריקוד שכזה. שאלתי מספר מקידים מקורבים............"
גדי, מיד ששמעתי שייצרת את הריקוד, בדקתי אצלי באוסף וראיתי את המצגת של ענמנואל. בדקתי גם ברוקדים אולם שם
נמצאו השם גולני שלי היותרים והמבצעים, שנת ייצור בלי המצגת. (היום יש מצגת חדשה שצילם לאחרונה ירון מישר והוא
גם מדגים ומלמד שם. אני לא קונה שאתה "האלוף", "המלך כל יכול" לא מצאת !! כשיש גם אתר אוסטרלי !! ארגון מרקידים וכמה עשרות מרקידים שיכלו לידע אותך וגם אני. אני מצהיר כאן שלהבא כל שיר שתרצה לדעת אם יש לו תפנה אלי ואתן
לך תוך דקות תשובה.
נכון שיש לא מעט מרקידים עם מוסר נמוך שיצרו ריקודים כפולים ומצפצפים על העולם, אולם אתה המוביל והדוגמה. אם
לגדי מותר למה לאחר לא ?? 
ולבסוף דעתי.
הריקוד שלך יפה, השיר שחידש שלומי שבת סוחף וטוב, העיתוי היה מצויין ואני מאמין שרגשות דחפו אותך. בחברה מגובשת ומפרגנת הסיום צריך היה להיות שעמנואל שריקודו בלוא הכי לא נרקד, היה בשיחה שקיימת איתו מוותר לך וכל רוקדי ישראל היו נהנים.
לצער רוב המרקידים והרוקדים, במצב הקיים היום ומלחמות השנים האחרונות שגרמו לשהאת אחים מיותרת הרבה דברים
מתנהלים רע וזזה אחד מרבים.
נקווה לזמנים טובים יותר
ריקודים שמחים ובראים
אורי גבעוני 
אורי-קבל ח''ח!!!
15/08/14 13:47
130צפיות
בזמנים של שנאת חינם, שווה גם לחלק שבחים בצד ביקורת קטלנית. ידעת לפעול בשיטת המקל והגזר-ועל כך-תודה. הארת עיני רבים שאינם מוכנים להודות בעובדות קיימות. גמני כמוך-משבחת את גדי על התוסף שהחדיר לעולם ריקודי העם, ומבחינתי שיקראו לזה מחול ישראלי. מבחינתי-העם הוא ישראלי! ואני ישראלית וחלק מהעם. וללא שום קשר כעסתי על המעשה שגדי עשה ואפילו רקדתי את גירסת יהודה בהרקדת גדי. זה לא היה קל, ואולי עדיף היה לנצל את זמן השמעת השיר ולצאת לשתות, אבל ניסיתי. 
בכולופן-חסרים לי אנשים כמוך בהרקדות ואני ממש מתגעגעת!!!!
º
ויזה יקירתי תודה. גם את וכל חברי הרוקדים חסרים לי מאד
15/08/14 15:08
74צפיות
º
משהא אהבתי את תגובתך
16/08/14 10:41
53צפיות
º
משהא ידידי, שאפו!
21/08/14 09:18
12צפיות
גדי ביטון
14/08/14 15:02
212צפיות
כצרכן אינני חסיד גדול של גדי ביטון (הראשון בהעלאת מחירים)
בעיניין שינוי שם ריקודי עם למחול ישראלי חבל עליך גדי יתכן שהשם החדש ישאר לעולם אבל לא יזכר לטוב
אבל כרוקד וותיק שרקד בחוגו של גדי באשדוד לפני כעשרים שנים אני זוכר  בהערכה רבה את תרומתו לקידום רקודי העם בעיר, מיום הגיעו נוצרו  נורמות חדשות שהיום נראות כמובן מאליו למשל גדי חרש את העיר וחיפש אולם ממוזג  ומצא , האקוסטיקה באולמות היתה גרועה מאוד גדי הביא איתו רמקולים איכותיים ששיפרו מאד את השמע,ההרקדות שלו היו אנרגטיות בזכות הטמפרמנט המיוחד שלו ושל  קהל הרוקדים מהגרופי התל אביבי שלו, הגיעו לחוג זמרים , רקדנים, כוריאוגרפים  .  
ובעיניין גולני שלי בסיטואציה הנוכחית גדי עושה ציונות 
טוב זו כבר מלחמת גרסאות
15/08/14 03:43
130צפיות
לי לפחות אין כלים לשפוט מי צודק, יכול להיות ששניהם
עם כל זה 2 הערות:
  1. אני מופתעת לרעה שגדי חשב (לדבריו) שהריקוד יעלם מעצמו, האם אתה מחבר ריקודים חד-פעמיים? בשביל מה לטרוח בכלל?
  2. אין מקום למוסר כפול, אם עוד מרקידים נוהגים במנהג הפסול אין שום סיבה שעל גדי ביטון כולם יתנפלו ולהם יתנו להמשיך בשלהם.
º
http://youtu.be/N7_mpikhbWo
15/08/14 09:36
93צפיות
שטויות במיץ התותחים רועמים ומוזות שורות ?
16/08/14 12:17
102צפיות
את מי זה מעניין זה בעיות מקצועיות שלא שייכות לנורוצים מוזיקה לא דיבורים
אלו 20 ריקודים כפולים נוצרו ב 2014 ? או... הפיל בחדר
17/08/14 18:03
77צפיות
1. בבדיקה פשוטה באתר רוקדים אפילו הרוקד הפשוט ייקל לגלות הריקוד ככפול, ומאחר וסביר להניח כי גדי, כמרקיד ותיק שחיבר לא מעט ריקודים, מכיר את בסיס הנתונים ומודע לבעייתיות הריקודים הכפולים, הרי שקשה להאמין כי לא ידע על כך שהוא מחבר ריקוד כפול.
2. במקרה דנן לא רק הריקוד כפול אלא גם השיר. מעניין כי איננו רואים גרסאות חדשות לשירים של U2, הביטלס, מדונה, מייקל ג'קסון, pet shop boys, ריהאנה וכדומה (עד כדי dj שעושים features אבל זה די מעט) ואילו בישראל ישנם זמרים חוכמולוגים, בד"כ לא משהו, שמנסים לקצר דרך ולהשתמש בשיר קיים, במקום לעבוד קשה ולחבר שיר חדש.
שלומי שבת הוא דווקא כן זמר אמיתי, עם שירים מקוריים, ולא זמר קריוקי, ולכן מצער לראות שגם הוא בחר לעשות את קיצור הדרך הזה. כאשר השיר כפול אז קצרה הדרך שיהיה גם ריקוד כפול.
במקרה הזה השיר המקורי (עם יהורם גאון) אפילו די פופולרי, כך שקשה להצדיק הן את השיר ובטח ובטח את הריקוד הכפול.
3. אם אכן יש 20 ריקודים כפולים ב 2014 אז יש מקום לבטלם.

מכאן שלעניין הריקוד הספציפי עמנואל צודק, ונכון יהיה לבטל את הריקוד של גדי.
אבל... בד בבד, גדי מעלה את הסוגיה הכאובה, של הפיל הגדול בחדר   , והוא עודף ריקודים ישנים שאינם נרקדים.
מה זה ריקוד שאיננו נרקד ומי יקבע את זה? ובכן, אפשר למשל בדרך של קביעת ועדה של ארגון המרקידים, שתבחן את ה"רייטינג" של כל ריקוד וריקוד במאגר, למשל בדרך שמרקידים יעבירו לארגון מדי חודש, או רבעון, או שנה, לא משנה לי, את הריקודים שהרקידו (נגיד בדרך של שיפור תוכנת ההרקדה, שתייצר קובץ ריקודים שהושמעו) וריקוד שעברו שנתיים-שלוש (או 5, לא משנה לי) מיום חיבורו, ושאיננו זוכה לרייטינג מינימלי פשוט ימחק. ליבי ליבי על המחבר אבל אם הוא לא מצליח תוך שנתיים (או 5) להגיע לתפוצה רחבה אז הוא חיבר ריקוד לא רקיד ועדיף להפנים את הכישלון, למחוק את הריקוד מבסיס הנתונים ולשחרר את השיר למחברים אחרים, שאולי יהיו טובים ממנו.
הנקודה הרגישה כמובן היא מה זה מינימלי? לי כסתם רוקד מן השורה זה לא נורא משנה אולם בגדול אם ב 2-3 חוגים מרקידים אותו אבל בכל שאר החוגים לא? אז ליבי ליבי אבל הריקוד איננו רקיד ואפשר למחוק אותו. אם הריקוד נרקד בכמה עשרות חוגים אז כנראה שהוא מספיק פופולרי וכן יש מקום להשאיר אותו.

משמעות הצעה זו היא צמצום דרמטי של מספר הריקודים בריקודי העם הישראלים. מכמה אלפים לכמה מאות. אני לא חושב שזה דבר רע. בסלסה או ריקודי כל הזמנים אין מאות ריקודים, כל שכן אלפים, ואני לא רואה שזה מפריע למישהו.

מכאן, שבקטן עמנואל צודק ויש לבטל את הריקוד של גדי אולם בגדול גדי צודק, ויש לבטל בעצם את הריקוד של עמנואל.
º
נ.ב אפשר שבוועדה יהיה גם חבר או 2 מארגון הרוקדים
17/08/14 18:18
38צפיות
אתה חושב שזה אפשרי?
18/08/14 17:28
40צפיות
ריקודי עם ישראליים נרקדים בכל קצוות תבל, לא כל מדריך מדבר עברית או אנגלית
יש לך דרך לוודא שבחוג בטוקיו לא רוקדים את הריקוד של יהודה עמנואל?

אני זוכרת שכשרוני סימן טוב היה יו"ר ארגון המדריכים היתה ועדה לבחירת ריקודים להשתלמויות, הבעיה היא שהמרקידים החזקים (אלו שיש להם חוגים גדולים ומוזמנים למחנות בחו"ל) יכולים לעקוף את הועדה וכך הסכר נפרץ
בטוקיו רוקדים גם ריקודים יפניים
18/08/14 18:30
47צפיות
וזה מן הסתם לא מפריע לנו יותר מדי.

בסופו של דבר לב הבעיה היא עודף ריקודים, כאשר אני מאמין שבשנים האחרונות אולי 10% מהריקודים החדשים שורדים והשאר נשכח. לא חבל לשמר 90% זבל בבסיס הנתונים, רק בגלל שאיזה מרקיד היה זריז לחבר כמה צעדים לשיר אופנתי מסויים, כאשר בעוד 5 שנים אף אחד לא יזכור לא רק את הריקוד אלא גם את השיר?
לו הריקוד של עמנואל היה נמחק, עקב העלמותו ב X השנים האחרונות  (וכאמור אני לא נכנס לשאלה מהו X ומהו רייטינג מינימלי, קטונתי), הבעיה לא היתה נוצרת מלכתחילה.

יכול להיות שבחוג נידח, בטוקיו או בעפולה, 5 רוקדים ימשיכו לרקוד ריקוד ישן ונשכח, אולם 99% מהרוקדים כבר לא יכירו בריקוד זה, ומן הסתם עם הזמן גם 5 הרוקדים באותו חוג נידח ישכחו אותו, לכשיעברו לרקוד באזור אחר.

תועלת נוספת לקריטריון סינון זה הוא שאולי סוף סוף מחברים יחשבו פעמיים לפני שהם מחברים ריקוד, מאחר והם ירצו שהריקוד שלהם לא יהיה אופנתי לרגע אלא שיחזיק לשנים רבות.

זה בגדול. בקטן ישנו עניין של ריקודי נוסטלגיה, כך שזה לא כ"כ פשוט למחוק, אולם לצורך מחיקת ריקודי הנוסטלגיה אפשר שישבו על המדוכה מרקידים, ורוקדים, הבקיאים בסגנון זה.
מה שגם עלול
19/08/14 19:34
32צפיות
שיווצרו 200 ריקודים לאותו השיר, כל אחד לא תפס חוץ מאיזה חוג פצפון ומה נשיג מזה?

גם אני מתוסכלת, ואני יודעת שיש גם יוצרים מתוסכלים כי לפני שמספיקים למצמץ שירים חדשים נתפסים

אולי צריך ליצור איזו שיטת ניקוד יותר מתקדמת, לכל יוצר יהיה מספר נקודות בשנה, וכל שיר שהוא יתפוס יוריד לו נקודות מהמכסה
אם קצת נהיה יצירתיים אפשר לחלק דפי משוב על חומרי השתלמות ולפי הניקוד שקיבלו 5 הריקודים האחרונים של היוצר יחשבו כמה נקודות יורידו על כל תפיסת שיר
אם אני יוצרת ריקודים לא טובים או ריקודים שלא נתפסים, כל שיר שאני רוצה לתפוס יעלה לי נאמר 50 נקודות ויוצר שיש לו ריקודים טובים ישלם רק 5 נקודות
יתנו כרטיס חופשי למי שעדיין לא יצר ריקוד אבל התוצאה חייבת לעבור בחינת ועדה
איזה אירגון מרקידים זה ?
16/08/14 10:46
146צפיות
למדת בחוג ריקוד חזרת הביתה והופ שכחת.
היית מצפה מאירגון כזה שידאג שתהיה למרקיד מצגת
ביוטיוב כדי שתוכל לחזור עליו.
אבל הארגון נתקע בשנות השמונים
º
לאן זה שייך?
16/08/14 23:34
60צפיות
למה מרקידים לחוצים כאשר הם מלמדים ריקוד חדש?
15/08/14 16:21
135צפיות
זאת אינה אמירה סתם:
מרקיד אחד, הגדיל לעשות, כאשר בהרקדה
במקום ללמד פעם שנייה את הריקוד החדש
פשוט דילג על כך, והשמיע את הריקוד ללא חזרה על הלמידה.

מה קרה, מרקידים?
מי מלחיץ אתכם?
למה?
נכון, יש את אותה חבורה של רוקדים שחצנים
שרוקדים 4 פעמים בשבוע ( אגב, הכרתי רוקד שרקד 8 פעמים בשבוע , שבת זוגות, וגם במוצ"ש)
ומתפארים בידע שלהם
והם מכירים כבר את כל הריקודים החדשים
והם אינם מתביישים לפנות אל המרקיד בחוצפה ולדרבן אותו לסיים את הלימוד
והמרקיד חושש מהם
דווקא מהם:
כי מדובר ברוקדים ותיקים, שצברו כוח חברתי ובעלי השפעה
(וכבר היו דברים, שרוקדים הפילו מרקיד).

זה מזכיר לי את המרקיד האסרטיבי, המחונן, שמעון עשור
שלא התבייש, ולא חשש,
ללמד ריקוד חדש גם שלש פעמים
הוא עשה זאת בריקודים: "שושנים של פחם", ו"חי למענך".

אז, בבקשה, מרקידים, אל תחתו, תקחו נשימה עמוקה, תקחו את כל הזמן שלכם
איש אינו רודף אחריכם
ת ל מ ד ו , ביסודיות,  ולא  בחפיפניקיות.
אכן יש את הרוקדים שיודעים, הפתרון-
15/08/14 17:50
103צפיות
הפתרון הוא שהרוקדים שיודעים יזוזו, ויחכו למוזיקה
לא נתקלתי בתופעה הזו
16/08/14 00:07
76צפיות
אבל לדעתי ללמד 3 פעמים זה מיותר, הריקוד קשה מדי - וזה לא משנה אם הוא קשה לכל הרוקדים ביקום או רק לקבוצה בהרקדה
חזרה על ריקוד
16/08/14 10:22
77צפיות
אליקו לא על כל ריקוד צריך לחזור 2,3,4,5 פעמים יש פעמים שקצב הריקוד הוא איטי ואז מתאפשר לרוקדים להסתכל לצדדים   ואפילו נשאר להם זמן למבט חטוף קדימה כדי להשוות להסיק מסקנות ולבחור את הצעד הנכון 
לא צריך להיות שבלוני ולהצמד לתהליך הכנסת ריקוד חדש קבוע
 במקרה הייתי בחוג שלך בשבוע שעבר והריקוד נלמד ביסודיות וצדק המרקיד כי כולם רקדו את הריקוד טוב ובסבב השלישי של הריקוד יכלו להתרכז בבת הזוג ולה להסתכל לצדדים
אליקו יש כאלה ריקודים מסובכים
16/08/14 10:40
64צפיות
שאפילו המרקיד מחליט לרדת מהם.
º
לה=לא
16/08/14 13:58
23צפיות
הברזות-ריקודים חדשים-וכיבוד קל
15/08/14 22:11
139צפיות
אחרי שטיפסתי לגבהים בהרקדה 60-70-80 והמלצתי בחום עליה,ואחרי שרקדתי גם
בהרקדה רגילה,הגיע יום חמישי ומוטט את כל מה שנכתב,כבר בהרקדה הקודמת התבשרנו
שהמחיר יעלה ל-30 (ניחא) וההרקדה תתחיל ב 20.30 (במקום 19.30 מילא),אבל אף אחד 
לא הכין אותי לכך שהמרקיד הראשי שלמה מרדכי לא יגיע,ולעוצמות קול כזאת.
פשוט היה זוועתי (האקוסטיקה בקול גבוהה זועתית).המדריכה שהחליפה אותו לימדה ריקוד חדש של
דודו ברזילי עם רוקד שלא ידע אותו (קשה ככה להעתיק).הייתי עושה קודם כל שיעורי בית.
ודבר שלישי כיבוד קל,קצת עוגיות זה קליל לא יותר,לא לדאוג למספיק מים חמים לקפה או תה זה עצוב.
והשיא זה שגם כוסות היו חסרות.על הכל הייתי סולח,אינני סולח שלא סופרים אותי שלא מודיעים שיש 
שינוי בהדרכה.ואני פונה לכל המדריכים בנושא.
על הפלייר אתם מיחצנים את עצמכם ושאני בוחר באיזו הרקדה להתארח זה בראש ובראשונה בגלל
מי שאני חושב שאמור להרקיד.להבא אדרוש חזרה את דמי הכניסה אם אמצא לנכון.
יוצאים מהכלל הזה הם
מירי אקוני
ועופר אלפסי
שתמיד הודיעו שלא יהיו ,קבלו צל"ש גדול.
º
מחיר עולה והרקדה מתקצרת בשעה זה מוגזם
16/08/14 00:11
73צפיות
צודקת הוסיפי לזה מופע יחצני באמצע סבב זוגות
16/08/14 10:36
86צפיות
למה באמצע למה לא בהתחלה למה לא בסוף ?
למה בכלל בזוגות ולא במעגלים ?.
מתי המרקידים יבינו שאנחנו באים לרקוד !!!
ולמען שלא יחשבו שאני טפל למישהו איחצן את הרקדתו
החינמית במוצ"ש כמו שצריך לעשות בנושא חדש ונקווה
שיהיהו גם תמונות שנוכל להתרשם מהמשטח ומהאוירה.
נ ב  לא שמעו כלום הסאונד היה גרוע.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה