בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
המשך...
הודעה חדשה

ההרקדה בפתח תקווה חוזרת
31/08/14 21:07
88צפיות

לאחר חודשיים של פגרה, אנו שבים לרקוד בפתח תקוה.
 ממוצאי השבת הקרובה 6/9 אנחנו חוזרים לרקוד ולהרקיד ממש כמו במתכונת הקודמת, מבחינת מחיר וזמנים – לא השתנה כלום.
 ההרקדה תיערך בהיכל הספורט שברח' אמסטרדם בעיר החל משעה 9 בערב.

השבוע אני ארקיד.... אשמח לראותכם.

º
אם זה האולם עם ריצפת בטון ואאאו זה כואב אתה המרקיד עלאכיפאק
01/09/14 02:27
46צפיות
חבר כלכך הית חסר, ברוך דובל'ה השב לפורמנו
01/09/14 23:50
52צפיות

דובל'ה ידידי, לפני הכל שיהיה לך בהצלחה לפתוח את העונה. טוב שהיתה לך סיבה אישית לחזור לכוחותינו, ולפרסם את ההרקדה במלאבס בפורומנו התפוזי.

דובל'ה,  מתוקף  תפקידך כדובר ונציג המרקידים,  בגלל שנעדרת מאצלנו לאחרונה, ויתכו שלא קראת את המסר הקודם שלי.  בא לי לעדכן אותך בהתפתחויות האחרונות בנושא הווליום בהרקדות.  ראשית תזכורת משנת 2009 !

.....ויכוח בטונים גבוהים    28.7.09   ידיעות אחרונות - א. אברמזון.
.......נושא אחר במחלוקת הוא הווליום באולמות הריקודים. בארגון הרוקדים טוענים שרק בחקיקה יאלצו המרקידים להוריד את הווליום.  טענתם  היא שהמדינה חוקקה תקנות שמגבילות את הרעש באולמי שמחות ובגני אירועים. דיסקוטקים לא נכללו בתקנה  בפועל זה אומר שגם האולמות שבהם רוקדים ריקודי עם, אין חוק שיכריח את המרקידים להוריד את הווליום  .".  אומר ע. שדה . "אי אפשר להכריח.  כבר שנה שאני מנסה להבין איזה אינטרס יש למשרדי הבריאות והגנת הסביבה שלא להביא את זה לדיון. אחרי שזרקו אותי מכל המדרגות במשרדי הממשלה,  אני הולך להגיש בג"ץ בנושא".
טריקי שומע בג"ץ ומתפלץ ."זה ריקודי עם ולא ספרייה," הוא אומר תוך שהוא מרים את קולו. "אם יש אנשים שרוצים שקט.  שלא יבואו.  אפילו בספינינג יש ווליום גבוה.  אני מפעיל עסק. אני יכול להראות לך קבלות כמה אני מפסיד. אם תוריד את הווליום מי ירקוד ? ......

לידעתך ולידיעת חבריך בארגון המרקידים. אכן טחנות הצדק טוחנות לאט מדי.  אך כפי שהודעתי על כך בזמנו. לא נותרה ברירה והגשתי אישית בג"צ כנגד השר להגנת הסביבה.   בג"צ  3388/13 בשיתוף מלר"ז והקליניקה למדיניות סביבתית באוניברסיטת בר אילן.    כבוד השופט העליון י. דנציגר  שדן בעתירה, הורה למדינה ולשר להכין תקנות ולהגישן לחקיקה ללא דיחוי.

ביום שני, ט"ז בתמוז התשע"ד (14 ביולי 2014),  אישרה ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת את תקנות רישוי עסקים (התקן מד-רעש בדיסקוטק), התשע"ד-2014.       בתקנות הללו נקבע  כי רמת רעש המוסיקה המקסימלית המותרת להשמעה בדיסקוטקים לא תעלה על 95 דציבל ! ! !

דובל'ה ידידי, שמחתי לעדכנך בחדשות הטובות,  לידיעתך וחבריך בארגון המרקידים.

ברוך הנמצא !
02/09/14 06:39
50צפיות
הבט רק-דן ידידי.
לא הייתי זקוק לחוק כדי להגביל את רמת הרעש בהרקדותיי, תמיד דגלתי בהשמעת מוסיקה בווליום נוח ורגוע, בשילוב רפרטואר מהנה, כדי ליצור שילוב נכון לטובת קהל הרוקדים.... ויש קבלות .
כמובן שהנך מוזמן לבוא לפ"ת במוצאי השבת הקרובה. מצידי תבוא עם המכשיר שלך למדידת הרעש, תראה בעצמך.

ובכלל - חשוב הפעם שיבואו כמה שיותר, להראות לאלה מעיריית פ"ת המבקשים לסגור את ההרקדה בטענה של חוסר ביקוש, כי עדיין באים המונים להנות מהרקדה שבועית זו.

ועוד שאלה אליך, רק-דן ידידי - לגבי התיקון לחוק שאושר ביולי 2014 ומגביל את הרעש בדיסקוטקים, האם ההגבלה חלה מבחינה משפטית גם על אולמות בהם מושמעת מוסיקה לריקודי עם ? - לתשובה משפטית   ורצינית אודה !
º
חקיקה היא דבר טוב, ואל לעיריית פ"ת להשבית את השמחה !
02/09/14 14:01
18צפיות
הרעש של המשוגע שגרם להפחתת הרעש בהרקדות
02/09/14 15:33
44צפיות
דובל'ה ידידי , ברשותך וידוי אישי.  כבר נקבע  "שהעולם סובב על המשוגעים" !  וכי יכול אדם נורמלי ושפוי בדעתו, לגרום לשינוי בעולמנו ובארצנו היפה והקשה.
מודה אני שבשנת 2008 תקף אותי השיגעון, ולקחתי על עצמי לטפל בהתנדבות בנושא עוצמת הווליום בהרקדות. בלא שהיה לי שמץ של מושג  לאיזה צרה אני מכניס את ראשי הבריא והמשוגע.  מתמיד ידעתי שאין בחיים מהפכות וקיצורי דרך, והמסלול היחיד להגיע למטרתך שסימנת לך, הוא דרך עבודה קשה ואין סופית.

היש סיפוק יותר גדול מלהצליח להשיג דבר לאחר מאבק עיקש, אין ספק שהבג"צ והחקיקה שנגרמה בעקבותיו הוא הגשמת חלום אישי. אך זהו רק חלק מהסיפור.     החשוב מכל, שהרעש והמהומה שנגרמה בפעילותי האישית בשיתוף אחרים, הן בכתיבה  בפורום, בראיונות אישים בעתונות וברדיו, וגם  לראשונה בצוע מדידות רעש בהרקדות.      גרמה להצפת הבעיה ולמודעות הולכת וגוברת  הן של הרוקדים והן של המרקידים, לבעית עוצמת הווליום בהרקדות.
.
באשר לשאלתך האם החקיקה המתייחסת לדיסקוטקים כוללת גם הרקדות, התשובה הינה חד משמעית  ל א א  א  !  !

אבל תמיד דבר תלוי בדבר, מלכתחילה הבנתי שיש לשבור את ההתנגדות העיקשת של כוחות הרשע לחקיקה לדיסקוטקים.  כעת משנפרצה  החסימה, הכל כבר פתוח.   הפעילות מבראשית כוונה להרקדות, היא  עדין נמשכת כל העת וממוקדת מטרה.     מעכשיו לא תהיה יותר התעלמות ואי אכפתיות בנושא, מכאן והלאה תיתכן רק התקדמות ושיפור.

כל הכבוד, אני חושב שכדאי לפנות בנושא לכמה גורמים:
02/09/14 16:40
26צפיות
אני חושב שכדאי לפנות בנושא לכמה גורמים:
1. ח"כ כמו עדי קול, שתורמת רבות לפניות הציבור
2. ארגון המרקידים והכוריאוגרפים
3. אני יודע שארגון הרוקדים כבר מתייחס באיזושהי צורה לנושא-יש פינה של מדד רעש באתר שלהם.
אגב גם בשיעורים כמו ספינינג הווליום גבוה
02/09/14 22:04
12צפיות
אני לא עושה ספינינג אבל באחד השיעורים בהם אני מתאמנת מושמעת מוזיקה ובד"כ הווליום גבוה בשיעור שלפנינו, הדבר הראשון שאני עושה בכניסה לשיעור זה לגשת למדריכה ולבקש ממנה להחליש את הווליום
לשמחתי, היא תמיד מחלישה כשמבקשים

זו בעיה הרבה יותר רחבה ממה שאנחנו הרוקדים חושבים
תחרות 8 שעות של שקט ב|תפוז|
02/09/14 10:13
17צפיות
|שמאל| שלב ההצבעות מתחיל ובחירת הזוכה בידיים שלכם! בואו להצביע לשמונה השעות שהכי קסמו לכם!, ותזכו את חביב הקהל בטיפול פנים בלוקסיטן.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות והגיבו עם האייקון |כן| להודעה שאתם רוצים שתזכה.

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מטוס| לפני חודשיים יצאנו בתחרות מאגמה צ'לנג' - מסע נשי לארמניה. אנו גאים להציג לכם את הבלוג של הזוכה בתחרות!
אצם מוזמנים להיכנס ולקרוא חוויות מהמסע המופלא!

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
º
מבקשת לראות צעדים של רקודי עם
30/08/14 10:28
87צפיות
ביוטיוב של תמי דביר
31/08/14 15:55
66צפיות
יש סרטונים שמדגימים תימניות, שיכולים מצד לצד, ריבוע ועוד
היא אולי עושה שירות אבל איפה האיכות
01/09/14 02:25
61צפיות
אולי הארגון של אני לא יודע מה רוקדים מרקידים או כל אחד אחר יעשה שירות לציבור וישים הדגמות נאותות ויפות של הצעדות הבסיסיות ,?!
אולי כדאי פשוט להתחיל בללמוד את הריקודים הראשונים
01/09/14 12:51
52צפיות
עוד לא אהבתי די, הורה חדרה, הורה מדורה, ניגון עתיק, צדיק כתמר, ארץ ארץ
צעדי הבסיס נמצאים בתוך הריקודים האלו
תביני הבעיה שהמרקידים מלמדים ריקודים ולא לרקוד וזה הבדל ענק
01/09/14 15:57
43צפיות
כאן העיה של כל הענין, וזה כי גם המרקידים ברובם לא רקדנים אלא ״יודעי ריקודים״
יש כאלו ויש כאלו
01/09/14 16:54
42צפיות
נכון,
יש מרקידים שמלמדים ריקודים
ויש מרקידים שגם מלמדים את הצעדים

לטעמי, כדי להשתפר בריקוד ובהנאה, צריך לשלב הכל יחד-
לימוד צעדים, ריקודים, אימונים בבית ובהרקדות, צפייה בלימוד והדגמות באינטרנט,
וזה נותן את התוצאה הטובה ביותר
מההתרשמות שלי
01/09/14 23:17
34צפיות
רק בחוגים למתחילים מלמדים איך רוקדים, וגם זה לא ברמה מספקת בעיני
º
האם החוג לריקודי עם חינמי גםבחודש ספטמבר?
01/09/14 07:40
64צפיות
º
איזה חוג?
01/09/14 15:01
30צפיות
האם ג. ביטון פוגע במזיד בשמיעתם של רוקדיו.
28/08/14 13:57
148צפיות
למרות כתיבתי המתמשכת והידועה כנגד התנהלותו החברתית ציבורית של ג.ביטון.    הנני מצהיר שאין לי הכרות אישית או כל קשר עמו, מאידך מודה אני שביצעתי בעצמי, מדידות אקראיות של עוצמות רעש בהרקדותיו שלו. במדידות הללו נמצאו רמות רעש גבוהות וחריגות בעוצמתן ברמה של 110 דציבל.

האם בכלל יכולה להיות סיבה שאדם בוגר ומודע היטב למעשיו, ירצה לגרום בכונת מכוון נזק בריאותי לצרכניו לקוחותיו. התשובה הכוללת ברורה, להביאם  לידי  "ה ת מ כ ר ו ת " לאותו מוצר של הספק.         נבדק רפואית ונמצא, שרעש מוסיקה ברמות גבוהות: מעלה את לחץ הדם, משבש את קצב הלב, מגביר את זרימת האדרנלין, הרי לכם סיבה טובה למכר קהל רוקדים להרקדה.

בכל הביקורת הנשמעת על גדי ביטון.  איש לא טען או הטיל ספק בחוכמתו פיקחותו או רמת האינטליגנציה הגבוהה שלו.  כל אלה הם שהובילו אותו  להצלחתו עד היום, לטוב ולרע.    לחשוב על גדי שאינו מבין, או אינו מודע לנזקי הרעש שהוא אישית גורם מדי שבוע לרוקדיו מאזיניו, בעוצמות המוסיקה בהרקדותיו שלו.
זה כאילו לבוא ולומר עליך גדי חביבי:   "יא חתיכת פרימיטיב",  וזה בדיוק מה שאתה לא !

ביום שני, ט"ז בתמוז התשע"ד (14 ביולי 2014),  אישרה ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת את תקנות רישוי עסקים (התקן מד-רעש בדיסקוטק), התשע"ד-2014.       בתקנות הללו נקבע  כי רמת רעש המוסיקה המקסימלית המותרת להשמעה בדיסקוטקים לא תעלה על 95 דציבל ! ! !

אמור מעכשיו, אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונשו של הגנב !

נ.ב.
בימים נעימים אלה, לא נשכח את אחד מטובי מרקידנו יגאל טריקי, מעוזריו "הלשעברים" של גדי.           יגאל ידידי,  עוד נגיע, עוד נגיע,  גם עד למרקידים בהרקדות.

º
על סמך מה בדיוק החלטת שזה במזיד?
28/08/14 20:23
66צפיות
סיגל יקרה רק דן הסביר מראש בדיוק את התשובה לשאלתך
29/08/14 02:03
82צפיות
הוא הבאיר זאת בשפה עברית פשוטה וברורה שאין מובנת ממנה. תקראי שלוש פעמים לאט ואם לא תביני תפני אלי בפרטי ואסביר לך.
יש רק תוספת אחת שראוי להדגיש. יש עוד מרעישים "בזדון" שיודעים אודות הנזק שהם גורמים אולם גדי הוא המוביל כפי
שהוא המוביל, הגדול מכולם ובעל היכולות מכולם. כל מרקיד מרעיש יודע שהוא גורם נזק בהרעשה וגם יודע שלצד הנזק
הוא מתדלק קהל משולהב שנראה ומתנהג שמח יותר.
הדיסקוטקים הבינו את זאת כבר לפני שנים רבות ונתנו הרבה מאד עבודה לרופאי אוזניים בימים אילו. גם אולמות שמחות
עלו על הגל וכשבאים לשמחות אי אפשר להוציא מילה ותנסי לבקש מהתקליטן להנמיך.......רק תיזהרי מהתגובה.
אז מה זה אם לא זדון ?
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני 
לפי ההנחות של רק-דן ניתן להבין שרק ג ביטון
29/08/14 09:15
78צפיות
שם מוסיקה בעוצמה גבוהה.
לגבי המזיד אני מסכים עם סיגל זאת האשמה חמורה ביותר שאין לה הוכחה בשטח.
לא שמעתי שהמדינה מינתה מישהו מהרוקדים להיות אחראי על בריאות הרוקדים,
היתי מוסיף לזה גם כמה ריקודים חדשים שפוגעים לי בבירכיים ולאף אחד לא איכפת
איזה מאמצים זה גורם לעמוד השידרה והשרירים ראה את הריקוד "ותיקח מירים"
יש שם שני סיבובי ציר.בודאות פוגע בבריאות.
מר רק-דן היקר אתה מוצא דרך נוחה לתקוף את המרקיד בשעה שהוא אינו הבעיה
בטח לא שלך כצרכן ריקודים (מעולם לא ביקרת אצל גדי).למרות שכהגדרת משהא-
"נושא הדיון אינו קנאה, אינו מטיל ספק ביכולותיו וכישרונו של גדי ביטון, נהפוך הוא, ואינו דן בעובדות !! שהחוגים של גדי הם הגדולים במספר המשתתפים ואין דומה להם ושריכוז גדול של צעירים ----------------(ולא מעט צעירות שרוקדים מבוגרים באים לצוד שם)---------------, ושגדי הוא אימפריה."
השאלה רק עד כמה מבוגרים ?.
הבעיה שלך היא מדיניות האכיפה שיש למדינה.המדינה מפקירה אותך לידי אנשים שלא מצייתים לחוק,והדבר ניכר בכל מיני בתי מרזח שהעישון לא נאכף.
שאלתי אותך לא פעם,וגם קצת בקנטרנות איפה הסוגיה עומדת ? ולא ענית .אני מקווה שתצליח להניע את הרשויות לפעול ולא רק בעצמת השמע תהיה מליץ יושר גם לבעלי החטם.
נב מה המצב אצל ש מרדכי שבת שלום

צעד ידידי לא הבנת נכון לא אחזור שנית על שכתבתי אולם
29/08/14 13:07
66צפיות
גם רק דן וגם אני התגשנו שגדי ביטון אינו היחיד אלא רק החזק, המוביל והמשפיע מכול המרעישים. תקרא שוב......
באשר להרקדדות אחרות אני יכול לציין שבממוצא ארצי לא מעט מרקידים הבינו את הרמזים, החוקים, הכתבות והנזקים
והנמיכו את הווליום חלק יותר וחלק פחות. אולם גם אילו שהקטינו פחות זה עדיין תרומה לבריאות. 
הסיפור המדהים שלך עם עמוד שידרה, ברכיים ותנועות גוף ונזקים אינו לעניין מאחר שכל אילו הן פעולות שאתה יכול לבקר
ולהתאים לבריאותך, אתה שולט בגופך (אני מקוה) אלא אם המוזיקה הרועשת מוציאה אותך מיכולת השיפוט ואתה נגרר.
היתרון בריקודי עם שנועדו לכל שכבות העם ולא רק ל"ספורטאים מצטיינים" הוא שאפשר לרקוד בקפיצות ובהליכה, מהר
ולאט, מותאם לכל אחד לפי יכולותיו. כשהייתי בן שישים רקדתי חמש שעות ללא הפסקה, קפצתי ושרתי,החלפתי שלוש חולצות רטובות מזעה בערב, בקושי התפניתי לשתות מים. כשהייתי בן  שמונים רקדתי את אותם ריקודים בהליכה כמעט,
ללא הזעה, עם מנוחות ארוכות, שתיית מים ובזהירות הכל השתנה ורק רעש המוזיקה המזיק נשאר כי כל השאר תלוי בי
והרעש תלוי במרקידים. המרקידים יודעים זאת, ואת הנזק הנגרם מכך ולכן מעשיהם בזדון.
ספצפית לשאלתך.
שמעון מרדכי - להוציא יוצאים מהכלל - ישראל שיקר, רפי זיו וטוביה טישלר אינם עוברים את הרעש המותר בחוק. אצל טוביה זה בכלל גן עדן של מוזיקה גם שקטה וגם השמעה מובחרת. הלואי שזאת הייתה הנורמה.
יש בדיקה פשוטה לעניין הרעש. אם אנשים יכולים  לשבת בהפסקות המנוחה ולשוחח בינהם המוזיקה בעוצמה טובה.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
על נושא הרעש והנזקים הבלתי הפיכים שנגרמים כתוצאה מהחשיפה
29/08/14 15:00
59צפיות
כבר דובר רבות
צריך  שהמכורים לריקודים יפנימו ויעזרו לנו ולהם לשמור על החוק והשמיעה
רק דן כתב שהחוק מחייב לא לעבור את רמת הרעש של 95db (לי ידוע 85db אבל זה לא העיניין)
אני נותן לכם כלי זמין פשוט שיהיה בכל טלפון
ניתן להוריד לטלפון אפליקציה בשם SOUND METER ולהפעילה בתוך אולם הריקודים 
היה והמרקיד עבר על החוק פשוט להגיד לו ולהראות את הקריאה גם לחברים בסביבה 
ב  ה  צ  ל  ח  ה

מדוע אתם נטפלים לגדי ביטון?
30/08/14 11:49
64צפיות
רק דן אולי תעשה סיבוב לדוגמא בכמה הרקדות במרכז כו למשל בגן שמואל ג- חיים העוגן
חוף גורדון  לב הפארק אביבים והמטרו ברעננה תמדוד שם דציבלים ותספר לנו. אני מבטיח
לך הפתאות למכביר. הרעש שם לא רחוק מגדי ביטון.בדרך כלל הוא כ-95 דציבליםבחלק מהזמן
מעל 100  וגם מגיע כמעט ל-110 דציבלים.וזה נמדד במכשיר מקצועי ולא בטלפון.תוסיף לזה את הצרחות של חלק מהמרקידים
במיקרופון ותקבל גהנום.וכאשר תפנה ותבקש קצת רחמים על האוזנים והראש תשמע איזה תגובות חצופות תקבל מחלק מהם.
אולי כדאי לכולכם להניח לגדי. מםפיק לפגוע בו. אני לא רוקד אצלו אבל שומע בהרקדות אחרות שהמצב בהן לא יותר טוב
בהרבה.  ולרוקדים הידד, וריקודים שמחים
ועדיין אני שואל אתכם
31/08/14 09:49
47צפיות
אם זאת נחשבת עבירה למי אתם צריכים לפנות ?
אתמול הייתי ב"תחרות" אלוף הריקודים.
מי שלא הגיע או לחילופין בחר בהרקדה אחרת ניצל מערב משמים.
בסמיכות לאותו האירוע הופיע שרית חדד,על התכנים בשירתה יעידו
אחרים.
לגבי העוצמה אני יכול לומר לכם שגדי הוא ינוקא על ידה,זה היה 
בעוצמות שלא ניתן להאזין .
אני מקווה שיקרה אחד מהשניים.
או שעל הפרסומת לאירוע יכתב במקום זה תושמע מוזיקה בעוצמה מעל המותר ראה הוזהרת
או לחילופין שתהיה אכיפה מתאימה.
בהצלחה עוזי
משהא ידידי, ימות המשיח!! תמיכה בדברי רק דן, מפי היריב המושבע
29/08/14 13:15
59צפיות
הלא הוא משהא, נחשבת לדבר יוצא דופן בימינו אלה.
זה מוכיח שאתה אדם עקרוני וישר דרך.
כל דבריך הם נכונים. תודה.
זדון צריך להוכיח
29/08/14 13:24
46צפיות
זו לא הוכחה אלה צירופי מקרים ורמיזות, לא ראיתי הוכחה שגדי רוצה ומנסה לפגוע בשמיעתם של הרוקדים
בן אדם שמעשן גורם נזק בזדון לקרובים לו.רק דן צודק.
29/08/14 15:00
48צפיות
גם אם הוא לא אומר את זה.הוא מכיר את הנזק של העישון.
גדי ביטון וכל מרקיד אחר ששם מוזיקה בווליום יותר מ95 דציבלים גורמים בזדון נזק לרוקדים שלהם.
לא צריך להוכיח כלום.מה שהם עושים זה ההוכחה לזדוניות שלהם.
רק דן צודק.
אכן ממש אין צורך להשתגע עם הווליום
29/08/14 21:44
46צפיות
כשהריקוד יפה - גם בווליום הנכון והבריא כולם נהנים :)
º
זדון אומר שיש הבנה לסכנה ורצון לפגוע
29/08/14 23:35
25צפיות
סיגל, זדון היא "כוונה רעה" כל מרקיד יודע את נזקי הרעש ויכול
30/08/14 02:01
48צפיות
כל דבר שאדם בוגר עושה לזולת מתוך ידיעה שמעשיו גורמים נזק ולא מונע זאת כוונה רעה.
ואוסיף עבורך.
החוק המקורי לפני כשלוש שנים אמור היה לקבוע כפי שנהוג בהרבה מדינות מתקדמות רעש מכסימלי של - 84 דציבל בכל
מקום שמרעיש שזה הרעש המקסימלי המומלץ לשמירת הפגיעה בשמיעה.       
באו בעלי הדיסקוטקים הכי מרעישים !! שהיו להם קשרים טובים בכנסת, עשו לובי ושכנעו את אילו שיושבים בכנסת בחליפות ונהנים ממנעמיהשלטון שאם הם רוצים להמשיך לשבת שם שיעזבו אותם. ואכן - התקבל חוק הרעש והוחל רק    על אולמות וגני אירועים.
פשרה מתאימה למחוקקים שלנו כי מה איכפת להם.                                                                                         הלחץ שהופעל מהרבה כיוונים, גם של רוקדים וארגון הרוקדים ביניהם, וגם גופי הסביבה, הביא בסופו של דבר לחוק שכולל את כל המרעישים אך בלחץ הדיסקוטקים שוב העלו את המקסימום ל - 95 שזה לא המומלץ מבחינה בריאותית בעולם.
אז לכל הפחות שעל זה ישמרו !!!!  את יודעת את ההבדל בין - 95 ל - 105 שנשמע ונמדד באוניברסיטה למשל.
אולי רק דן שבקי יותר ממני יוסיף נתונים שאני לא כל כך בקי בהם.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
זה אומר שאני יכולה לתבוע את השכן שלי?
30/08/14 22:45
42צפיות
חובב הקריוקי שמסרב להנמיך את הווליום (אין לי בעיה עם המסיבות, רק רוצה לשמוע את המחשבות שלי )
מעניין שאני יכולה לטעון לזדון, כי המשטרה רק מבקשת ממנו לכבות את המוזיקה כשאני מתקשרת להתלונן
º
ברור שהוא חייב להנמיך
30/08/14 23:05
25צפיות
סופר חתיך ואינטליגנט הורס,או חתיך הורס וסופר אינטליגנט
31/08/14 11:25
68צפיות
סיגלוש יקירתי כדעתנית בואי נסכים, שגדי הוא "חתיך הורס" ו-"סופר אינטליגנט" לדעתן של הנשים כמובן!

ממה נפשך, להשליך אשפה ברבים, להעתיק בבחינה, להדחף בראש התור, לקלל ולצעוק..... הבמזיד המה ?   לא ראיתי  עברת תנועה אחת,  מתוך מאות שאני מכיר שאין כוונתה במזיד !

ראויים אנו לצאת מנקודת הנחה, שהאדם הסביר המפעיל בימינו מערכות אלקטרוניות מתקדמות, יודע הוא ומודע לתועלתן ונזקן.  אדם המשתמש בעוצמות המחשוב הקיימות בידו לפדופיליה או למעשים פלילים, אין הוא נוהג כך לשם שמים.

ידידתי צר לי על תובנותיך המוצהרות, שידיעותיו והשכלתו הרחבה של גדי, אינה משגת עד כדי הבנה יסודית בתכונותיהן ונתוניהן הטכניים של מערכות הגברה דיגיטליות שבשימושו היום יומי.

שאם כך הדברים, באמת שהאיש  "ה ס ו פ ר"   זקוק לרחמינו שלנו   ב מ ז י ד    !  

כן, תפסת אותי על חם
31/08/14 22:11
40צפיות
אני מאוהבת בגדי
הרקדה חוף ים קריית חיים שבת ערב30.8.14
31/08/14 00:36
45צפיות
הרקדה חוף ים  קרית חיים שבת ערב 30.8.14
מרקיד רועי פרידמן, בתקופת המלחמה  היה קשה  לכתוב על ההרקדות ,הבנתי את ההרגשה של משפחות הלוחמים, שלושת בני נלחמו במלחמות לבנון והיה קשה ביותר, הרקדה נפלאה, רפרטואר עשיר ומגוון, מהמיטב, היה חם וזה לא הרתיע את הרוקדים שגדשו ומלאו את רחבת הריקודים, רועי התאים את הריקודים למזג האוויר, שקטים, הווליום היה בחוזק הסביר הנכון והטוב ששומר על הבריאות, עשרות תושבי קרית חיים צפו ברוקדים, ברצוננו לברך את המרקידה היוצרת ומנהלת להקות ריקוד רחלי ויצמן והבנות שלה עדי, וקרין,על פתיחת סטודיו לריקוד, בהצלחה ממני ומכל הרוקדים בצפון, תודה למחלקת תרבות עירית חיפה, ולראש העיר מר יונה יהב על תמיכתם בהרקדות, שבוע טוב ושקט אברהם, מתוך פורום רקודי עם,     ברשותכם תפילה לשלום חיילי צהל, מי שברך אבותינו אברהם יצחק ויעקב, הוא יברך את חילי צבא ההגנה לישראל ואנשי כחות הבטחון, העומדים על משמר ארצנו וערי אלהינו, מגבול הלבנון ועד מדבר מצרים, ומין הים הגדול עד לבוא הערבה, ביבשה באויר ובים, יתן יי את אויבינו הקמים עלינו נגפים לפניהם, הקדוש ברוך הוא ישמר ויציל את חילינו מכל צרה ומצוקה, ומכל נגע ומחלה, וישלח ברכה והלחה בכל מעשה ידיהם, ידבר שונאינו תחתיהם, ויעטרם בכתר ישועה ובעטרת נצחון, 
º
like
31/08/14 09:15
19צפיות
ריקודי עם והיסטוריה - יואב אשריאל ולהקת הנח"ל 1951
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 19:40
70צפיות
נדמה לי שאין איש המדינה שלנו שלא יודע שסמל הנח"ל (נוער חלוצי לוחם) הוא מגל וחרב.
בשנות החמישים כשהוקם הנח"ל לכל תנועות הנוער היו גרעינים (קבוצות מגובשות) שמטרתם הייתה להקים התיישבויות
בכל חלקי הארץ. חטיבת הנח"ל קמה בכדי לשלב בין צבא להגנת המולדת והתיישבות לשמירה על הגבולות והאחזות בקרקע.
יואב אשריאל היה מעורב במחלקת הוואי ובידור ובין השאר להקת הריקודים.
אני מצרף לכם כאן תמונה היסטורית של להקת הנח"ל בהדרכת יואב אששריאל שעומד במרכז עם האקורדיון - 1951.
זכיתי להיות נוכח בהופעתם בכנס הנח"ל ביער חולדה באותה תקופה. הריקוד כמובן - "מגל וחרב".
איזה יופי של תמונה!
30/08/14 22:44
35צפיות
הצבעים נהדרים, בעיני זה ודאי יהיה מרתק לראות את הריקודים שחוברו בשנותיה הראשונות של המדינה
פסטיבל ריקודים, הערב, בחוף בת ים
30/08/14 18:45
70צפיות
היום יש פסטיבל ריקודים בחוף בת ים, כאשר ב 20:00 תהיה הרקדת ריקודי עם של גדי ביטון (וכן הרקדות נוספות, בסגנונות אחרים), וב 22:00 הופעה של שרית חדד.
כניסה חופשית כמובן.
http://www.dancetival.co.il
מודה ועוזב ירוחם
30/08/14 17:08
90צפיות
בתרגום חפשי: מי שהודה בטעות
ועזב את דרכו הנלוזה  - יסולח לו.
ולמה מכוונים דבריי"
אם זכור לכם, כתבתי כאן   בהרגשה של מצוקה, שבה הייתי נתון,   כנגד תופעה של מרקידים לחוצים
שאצה להם הדרך ללמד ריקוד חדש, והם מלמדים אותו בחפזה
ואני נכחתי במקרה אחד, שבו המרקיד  הסתפק בלימוד של ערב אחד בלבד, ולא לימד אפילו  פעם שנייה.
גם ניסיתי לנמק : מדוע מרקידים לחוצים?
מי שמלחיץ אותם, אלה הם רקדנים "מקצוענים " ( ולא במובן החיובי של המלה הזאת...)
שרוקדים  כ 4 פעמים בשבוע, וכבר לא זו בלבד שאין להם סבלנות ללמוד ריקוד שהם כבר יודעים
אלא יש להם את החוצפה להאיץ במרקיד, ואפילו בגסות-מה. ראיתי במו עיניי.

והנה, הגענו לריקודים, ו...  לא יאומן: המרקיד  מלמד בפעם השנייה, וביסודיות רבה,  את אותו ריקוד חדש

אני רוצה להסיר את כובעי בפני המרקיד בעל האישיות החזקה, הנדיבה, העוצמתית, שהוכיח שהוא גבר בגברים. 
תודה לך מרקיד.
תראו איזה אילן יפה-
28/08/14 13:10
109צפיות
ריקוד יפה של יוצר מוכשר.
מרומם את הלב.
רקודי עם ישראלים פופולריים מאד בסינגפור
29/08/14 15:21
74צפיות
על פי תווי הפנים נראה שהרוקדים והכוריאוגרפיה מהמזרח
בעבר רקדתי מספר פעמים בסינגפור שם רוקדים 90 אחוז ריקודים ישראליים ו10 אחוז סיני 
ברוב ה-10 אחוז הסיני  הדגש הוא תנועת הידיים
השילוב של מוסיקה מישראל עם תנועות ידיים סיניות יצרה  ריקוד  כזה שעושה לך טוב
º
מסכים בהחלט
29/08/14 21:42
30צפיות
האוטו שלי היופי שלך-
27/08/14 11:40
133צפיות
תגיד לי עכשיו-
27/08/14 12:15
93צפיות
לדעתי לאחר עיון בריקוד הזה צריך לאמר לזה שחיבר ת׳ ריקוד אם
27/08/14 16:08
102צפיות
אין לא מה לאמר שלא יאמרפשוט מביך עד פטטי  מדוע צריך לעשות כאלו דברים כשיש דברים הרבה יותר יפים מה גם שהמרקידים אומרים שזה ריקוד רק לשבוע שבועיים אז למה לנו ללמוד?להבנתי, מי שחושב שיש לו אנשים באולם חושב שהוא יכול ללמד ולחבר את כל העולה על רוחוקצנו בזה
שירקוד העינין פשוט ביותר
29/08/14 09:21
45צפיות
כתיבת שיר
כתיבת לחן
זמר
משרד יחסי ציבור
קואליציה של מרקיד
חלוקת ריקודים (לחברי הקואליציה עוד בטרם עלו לשידור)
רישום "באירגון המרקידים"
יצירת ריקוד הצעדים לא חשובים רק הטיימינג והרייטינג.
לימוד במס חוגים גדולים.
חברי הקואליציה יטוסו למחנות כצ'ופר.
ועם ישראל חי.

º
אהבתי, אם בארזים נפלה השלהבת מה יגידו איזובי הקיר
30/08/14 17:03
19צפיות
כותרת שוביניסטית לשיר
27/08/14 22:47
64צפיות
לא מסוגלת להתחבר
הכותרת שובינסטית, הריקוד מהמם
27/08/14 22:53
75צפיות
יש הדגמה טובה יותר של הריקוד
באתר של ירון בן שמחון, ובאתר רוקדים
º
ממש מילותיה של זוגתי
28/08/14 13:21
30צפיות
הריקוד "מתי שלא יהיה" ("Whenever")
28/08/14 14:06
93צפיות
שלום לכולם! 
פעם ראשונה שאני כותבת פה...
אני מאוד רוצה ללמוד את הריקוד "מתי שלא יהיה" ("whevevr"). [ריקוד שורות אם זה משנה]
ולא הצלחתי למצוא אותו בשום מקום באינטרנט. 
מישהו יכול לעזור לי למצוא?

תודה מראש!
אנסה לעזור
28/08/14 18:27
78צפיות
בת של..... אם לא תמצאי אותו באינטרנט, פני אלי במסר ואשתדל לסייע לך.
מכל מקום, הריקוד מתי שלא יהיה (Whenever) נלמד בהשתלמות מדריכים ביולי 2002 ע"י דדה לוסקי (יש לי צילום).
הריקוד חובר אז ע"י צמד המדריכים דדה לוסקי ואוהד אטיה.

|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:35
14צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
הנוקדים-
26/08/14 08:57
96צפיות
הורה סחרחורת-
26/08/14 09:05
76צפיות
הגרסא היפה ביותר היא ללא ספק
26/08/14 10:49
79צפיות
גרסת המעגל של אתי קדמי.
º
נשמח לצפות
26/08/14 12:37
42צפיות
אין ברשת הפתוחה צילום
26/08/14 14:09
55צפיות
טוב של הריקוד הזה.
אחשוב על לצלם אותו בעצמי.
º
26/08/14 14:13
10צפיות
º
אז יש 3 ריקודים לשיר?
26/08/14 22:28
51צפיות
º
לפחות
27/08/14 09:01
38צפיות
º
אז גדי לא המציא כלום
27/08/14 11:29
41צפיות
כפל ומיחזור של ריקודים הם לא המצאה של
27/08/14 12:52
94צפיות
המאה ה-21. רק שיש הבדל משמעותי אחד - כאשר זה נעשה בעבר הרחוק, זה קרה לרוב מתוך חוסר ידיעה של ה'עבריין' אודות עצם קיומו של ריקוד ליצירה שאותה הוא ניכס לעצמו. מסדי נתונים מסודרים ונגישים לא היו אז כמו שיש היום, ולכן אפשר להתייחס לכך במידה מסויימת של סלחנות. כך קרה שגם יוצרים קלאסיים מיחזרו יצירות - מרקו בן שמעון מיחזר את בנצי תירם (נעמה), בנצי תירם מיחזר את פרי שחף (מתחת לעץ שקמה),  ישראל שבתאי מיחזר את בנצי תירם (הניגון) ויש עוד עשרות רבות של דוגמאות.
שים לב לכך ש'מיחזור' שונה 'מכפל' באופן מהותי - אין מדובר ביצירת שניים או יתר של ריקודים לאותה יצירה במקביל, אלא בפער (לפעמים של שנים רבות) של זמן.

הסלחנות (שלי לפחות) נגמרה ברגע שהופיעו מסדי הנתונים והופעל מערך התיעוד ורישום היצירות של הארגון. להגיד 'לא ידעתי', כבר לא תופס. כל מי שעשה זאת בשנים האחרונות (למעט כשלים של האחראים על הרישום, אבל אי אפשר לייחס להם כוונת זדון), עשה זאת ביודעין, תוך רמיסה ברגל גסה של כל ככלי האתיקה המקובלים.
מי המרקיד שירים את הכפפה ?
24/08/14 11:43
181צפיות
שירים הרקדה קבועה (פעם בשבוע) או חודשית-רבעונית שתהיה לצעירים וצעירים ברוחם בלבד.
הפוכה מהגישה של שבתות זוגות ואו נוסטלגיה.

מבוססת מעגלים ומהירה ומיוחדת!
(אולי בהפסקה קצת ריקודי זוגות ושקטים - ההפך מאירועי שבתות מסורתיים).
(אולי קצת ריקודי שורות, וזוגות מהירים).
רק ריקודים מהירים ומיוחדים. לא משנה חדשים ישנים. מה שיקבע זה הקצב והאנרגיה.

אולי ככה נמשוך צעירים באמת.

(נכתב בעקבות הרקדות מאכזבות רבות לאחרונה, והשרשורים האחרונים בנושא גדי, וריקודי "יין-ישן")
אני יודע שלא כולם בדעתי, ושבמצב היום של מעט צעירים רוקדים יהיה קשה לביצוע.
הרוב 40-50-60 פלוס רוצים ההפך , והמרקידים שדואגים לכיסם מישרים קו.

מה שחשוב בנוסף ריצפה ומיזוג אוויר מתאימים.
וגם כנראה מיקום מרכזי.
אכן
24/08/14 13:39
106צפיות
פעם לפני שלושים שנה היו פותחים חוגים במיוחד לצעירים
שהשתחררו מהצבא
º
אבל כל המרקידים זקנים ועייפים
25/08/14 00:13
91צפיות
ממש לא נכון שכל המרקידים זקנים ועייפים ..זו אפילו השמצה זול
25/08/14 18:34
94צפיות
מכיר לפחות שניים שההגדרה שגויה כלפיהם :
אלעד שטמר.
אלעד פרל.

ובעצם ..... יש המון מרקידים צעירים בגילם וברוחם...

זו סתם השמצה מה שכתבת וחבל שכך.
אכן הבאת דוגמאות נהדרות
25/08/14 20:03
84צפיות
בכל מקרה יש ציפייה שהיא ציפייה חיובית
שהמדריך יהיה אתלטי וישמור על אורח חיים בריא
בעיקר מיזוג אויר
25/08/14 22:31
80צפיות
במיוחד בחום של הקיץ, הבעיה היא שקשה למצוא אולמות עם מיזוג אויר איכותי ומשטח טוב
זו השקעה כספית למרקידים לפני שמבטיחים שיבואו מספיק רוקדים לכסות את ההוצאה

אני חושבת שרק מרקידים עם קהל אדוק יעזו, אבל אני בעד