בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
המשך...
הודעה חדשה

ראש השב"כ נחשף במהלך מבצע בטחוני סודי
23/04/14 12:36
109צפיות
 ראש השב"כ נחשף במהלך מבצע בטחוני סודי
בתמונה המצורפת ניתן לראות את ראש השב"כ במהלך פעילות מבצעית >>>>>

וככל שחולף לו הזמן מאז שהסתיים פסטיבל רוקדים אביב ברחובות מספר 2, מתבררים פרטים חדשים נוספים מהתוכנית האמנותית הסודית ביותר של הפסטיבל. כעת מתברר שהיה נדבך נוסף, נדבך בעל השלכות אמנותיות, בנוסף לנדבך בעל ההשלכות הטקסיות פוליטיות שבו חולקה תעודת ההוקרה והערכה לגברת תרצה הודס המכונה האמא של הפסטיבלים לריקודי עם (למרות שהיא לא יזמה את הפסטיבל ברחובות ואין לה כל קשר אמנותי או מנהלי או אחר לפסטיבל ברחובות, וכל הקשר שלה לפסטיבלים שיזמה, הוא בתקופה ששימשה כמנהלת המדור לריקודי עם בהסתדרות ובין השאר היתה מהמייסדים של פסטיבל כרמיאל ופסטיבל צמח וביחד עם ד"ר דן רונן). תעודת הוקרה נוספת חולקה ביום הראשון של הפסטיבל לזאב רווח. גם לחלוקת תעודת הוקרה זו, יש השלכות טקסיות פוליטיות בלבד ולא אמנותיות.

הנדבך הנוסף ובעל ההשלכות האמנותיות לפסטיבל הוא בכך שכעת יש לפסטיבל גם שיר מיוחד (המנון) שנכתב במיוחד עבורו.

השיר רוקדים אביב ברחובות נכתב במיוחד עבור פסטיבל רוקדים אביב ברחובות על ידי אסתי דהן עובדת החברה העירונית רחובות שגם חיברה את המוסיקה. אני משער שהעיבוד המוסיקלי הוא ככל הנראה של נדב ביטון (שעובד עם אסתי דהן) או אולי של דן ציפורי (שעובד עם שלמה ממן).

לשיר הזה יש כמובן גם ריקוד. לשמיעת השיר:

https://www.youtube.com/watch?v=k5pGdX77btg

לצפייה בפייסבוק בקטע קצר מהריקוד:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1422717914648...

שום מילה על תרצה הודס !!!
23/04/14 16:58
51צפיות
 שום מילה על תרצה הודס !!!
בהודעה הרשמית לעיתונות, המסכמת את פסטיבל רוקדים אביב ברחובות שהוציאה היום עיריית רחובות, לא נכתבה אפילו מילה אחת על הענקת תעודת ההוקרה וההערכה לתרצה הודס וגם לא על השיר של הפסטיבל שנכתב והולחן על ידי אסתי דהן. זוהי בהחלט שיטת עבודה "מקצועית ביותר" המתאימה לראש השב"כ.

אני מבין שתרצה הודס מעניינת את הגולשים הכותבים בפורום הזה כקליפת השום...

להלן הנוסח המלא של ההודעה לעיתונות כפי שפורסמה היום:

רחובות העניקה תעודת הוקרה לזאב רווח באירועי פסטיבל האביב

עשרות אלפי תושבים ואורחים מכל רחבי הארץ הגיעו לפסטיבל האביב ברחובות, שנפתח בערב הצדעה לסרטים הישראליים ולאחד האמנים המזוהים ביותר עם הקולנוע הישראלי לדורותיו, זאב רווח.
האירועים החלו בהרקדות שנמשכו אל תוך הלילה ובערב עלו על הבמה המרכזית מוותיקי אמני הארץ, ביניהם אלי לוזון, אילנית, דפנה ארמוני ויזהר כהן.  את הערב הראשון הנחה השחקן והבימאי זאב רווח, במופע הצדעה לשירים מהסרטים הישראלים. בסיום הערב העניק ראש העיר, רחמים מלול, תעודת הוקרה לזאב רווח. "העיר רחובות ותושביה מתכבדים להוקיר את מפעל חייך ותרומתך יקרת הערך למדינת ישראל ואזרחיה. פועלך בתחומי התרבות, התיאטרון והקולנוע הישראלי, מהווים השראה להמשך היצירה הישראלית לדורי דורות. מדינת ישראל זכתה ביוצר ואמן מהמעלה הראשונה, ועל כך אנו מבקשים לברך אותך ולהחזיר לך באהבה גדולה על נתינתך רבת השנים", נכתב בתעודה.
הערב השני לפסטיבל הוקדש לשירי ארץ ישראל היפה, בהשתתפות להקות המחול הטובות בארץ, מצפון ועד דרום, שביצעו ריקודים בהפקה וכוריאוגרפיה ייחודית לפסטיבל, על רקע שירי ארץ ישראל היפה, בביצוע אילנית, דורית ראובני, עדנה גורן, לירז צ'רכי, עדן בן זקן, ואחרים.
מנכ"ל העיריה, דורון מילברג: "ייסדנו בעיר פסטיבל שהוא נכס, חידשנו מסורת והציבור הצביע ברגליים והגיע בהמוניו. התרבות הארצישראלית היא בסיס ערכי ומכנה משותף לקיבוץ גלויות שלנו והציבור יודע להעריך את המורשת ולהוקיר אותה".

הפסטיבל הופק על ידי החברה העירונית לתרבות, בניהול אמנותי של המפיק שלמה ממן, בשיתוף פסטיבל מחולות כרמיאל.
התקבלה תשובת אסתי דהן
23/04/14 18:57
49צפיות
 התקבלה תשובת אסתי דהן
העיבוד המוסיקלי הוא של דן ציפורי.

הוקלט באולפן ההקלטות הביתי של דן ציפורי.
טכנאי הקלטה: דן ציפורי
חשבונית שולמה על ידי חברת ממן הפקות ואירועים בע"מ.
תוכנת ההקלטה: Logic Pro
פורמט קובץ המאסטר: AIFF
16 ביט על 44.1 קילוהרץ

הפרט החשוב ביותר שחסר לנו כאן, מי בדיוק חיבר את הריקוד ???

שלמה ממן ??? או ליאת ??? או אולי שניהם ביחד ??? במקרה עסקינן אני לא יכול אפילו לנחש, אני גרוע ביותר בניתוח צעדי ריקוד, אני טוב יותר בזיהוי מעבדים מוסיקליים...
"אני טוב יותר בזיהוי מעבדים מוסיקליים..."
24/04/14 07:59
26צפיות
אם אני מבין אותך נכון מעבד מוזיקלי הוא אחראי בין היתר על קיטעי הקישור בין בתי השיר והפיזמון ?
גם על קטעי הקישור, אבל בעיקר על הדבר החשוב
24/04/14 10:23
22צפיות
ביותר שגורם להצלחתה של היצירה המוסיקלית.

רבים מהקוראים כאן בפורום מתבלבלים בין עיבוד מוסיקלי לבין קטעי הקישור וחושבים בטעות שמדובר בביטויים נרדפים. אך למעשה עיבוד מוסיקלי וקטעי קישור הם שני דברים שונים לחלוטין.

השימוש בקטעי הקישור קיים בעיקר בעיבודים מוסיקליים שעובדו למוסיקת פופ (שירים עבריים וגם שירים בכל שפה אחרת), הם נועדו בעיקר על מנת לאפשר לזמר המבצע לנוח בין הקטעים השונים של השיר. בעיבודים מוסיקליים שעובדו במיוחד לריקודי עם, לא תמצא את קטעי הקישור מכיוון שהעיבודים המוסיקליים האלה נועדו מלכתחילה להרקדות ריקודי עם.

המעבד המוסיקלי קובע את הז'אנר, מקצב, מהירות (טמפו), כלי הנגינה ופרמטרים רבים נוספים. המעבד המוסיקלי נותן לפעמים ביטוי אישי ליצירה המולחנת ויוצר לה סגנון ייחודי משלו; הוא יכול, למשל, להוסיף לשיר הקדמה (פתיח / טיזר) ו/או קטע מעבר (קטע קישור).

העיבוד המוסיקלי יכול להיות מורכב במעבר מתזמורת להרכב, מהרכב לכלי סולו, מכלי סולו לתזמורת, ועוד... עיבוד לכלים מוסיקליים הוא מורכב ומצריך מיומנות, הכרת הכלים והכרת טווח היכולות שלהם (מנעד). עיבוד לכלים קלאסיים מצריך בדרך כלל כתיבת תפקיד נגינה מדויק לכל כלי, וכתיבת עיבוד לתזמורת פירושו הכנת פרטיטורה. גם מעבר של יצירה מסוימת מסגנון מוסיקלי אחד לאחר ייחשב לעיבוד מוסיקלי.

לקריאה נוספת:

http://tinyurl.com/n2oalku

כתובות אינטרנט מצורפות:
האם ניתן בשמיעה לדעת מי המעבד
24/04/14 10:32
22צפיות
האם למעבדים יש חותמת אישית ?
אכן כן. במקרים רבים ניתן משמיעה לזהות את המעב
24/04/14 11:16
25צפיות
למעבדים מוסיקליים רבים יש חותמת אישית ובמקרים רבים ניתן משמיעה לזהות את המעבד המוסיקלי, אך לא תמיד הדבר אפשרי.

בדרך כלל כאשר אותו מעבד מוסיקלי עובד בו זמנית על יצירות מוסיקליות רבות במסגרת הזמנת עבודה אחת (כמו במקרה של שלמה ממן), כל העיבודים המוסיקליים ישמעו אותו הדבר בדיוק ועם אותם אלמנטים.

במקרים שבהם מבוצע עיבוד מוסיקלי במסגרת הזמנת עבודה נפרדת, העיבוד עשוי להישמע שונה, אך ניתן בכל זאת להבחין באלמנטים של המעבד המוסיקלי.

בכל העיבודים המוסיקליים שעיבד ננסי ברנדס עבור שלמה ממן בראשית שנות ה-80, ניתן להבחין באותם אלמנטים החוזרים על עצמם בכל העיבודים, כך שמי ששומע את המוסיקה יכול בקלות לזהות את ננסי ברנדס. משמיעת העיבודים שעיבד ננסי ברנדס עבור שלמה ממן, ניתן גם להעריך את השנה שבה בוצע העיבוד.

בעיבודים מוסיקליים רבים (לא בכולם) שעיבד עמיקם קימלמן עבור שלמה ממן בראשית שנות ה-80, נשמעים אותם אלמנטים בדיוק וניתן לזהות בקלות את עמיקם קימלמן.

שים לב לקטע המוסיקלי הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=g1h0M26W5cw

מעולם לא שמעתי את המוסיקה הזו !!! מעולם לא ראיתי את הריקוד הזה !!! אני אפילו לא יודע את השם שלו !!! אך בדבר אחד אני בטוח ב-100%, העיבוד המוסיקלי הוא של עמיקם קימלמן !!! זה נשמע אותו הדבר בדיוק כמו כל העיבודים שעמיקם קימלמן עיבד בראשית שנות ה-80 עבור שלמה ממן. לגבי המוסיקה עצמה, זה נשמע לי מוסיקה של אורי כהן ז"ל.

רוב העיבודים המוסיקליים של אריה רייכרט דומים האחד לשני.

כל העיבודים המוסיקליים של אורי חודורוב נשמעים אותו הדבר בדיוק.

רוב העיבודים המוסיקליים של שמוליק נוייפלד דומים האחד לשני.

וכך הלאה...

אני מציע לך להתחיל להתעניין במוסיקה לריקודי עם. אם היינו כיום בשנות ה-80, היה לך מאוד קל להתחיל ללמוד. אך בגלל שחלפו מאז 30 שנה ויש כיום בעיה לרכוש את החומר המקורי של שלמה ממן, אני בספק אם תוכל בכלל להצליח ללמוד.

אני חי עם המוסיקה של שלמה ממן כבר 30 שנה ורק בגלל המוסיקה הזו הגעתי לריקודי עם, כך שגם את מישהו יעיר אותי באמצע הלילה וישמיע לי בפעם הראשונה פלייבק של שלמה ממן מלפני 34 שנים, אני יזהה את המעבד המוסיקלי על פי חותמו האישי וסביר גם להניח שזה יהיה ננסי ברנדס.
המחרוזת הזו נקראת 'אביב בתל אביב'
24/04/14 23:16
10צפיות
ותודה לרונן וולר על המידע.
לרקוד על הרחבה
24/04/14 22:14
24צפיות
אם כריבס בראון שהוא נפצע
º
הרקדות חינמיות באדיבות ארגון הרוקדים
24/04/14 11:53
49צפיות
הרקדות חינמיות באדיבות ארגון הרוקדים
קלו רגליים-
24/04/14 12:29
29צפיות
זמר איכרים (גורן גרעינים)
24/04/14 13:03
28צפיות
https://www.youtube.com/watch?v=bs7gPLXwzeA

נראה אם בכלל מישהו יצליח לזהות את המעבד המוסיקלי מכיוון שזה קשה ביותר וכמעט ואין שם שום אלמנט המקל על זיהויו של המעבד המוסיקלי. אבל מדובר בפלייבק של שלמה ממן מראשית שנות ה-80 למחרוזת קציר, יצירת מחול בת כ-10 דקות של להקת הדגל של שלמה ממן באותם הימים, להקת הורה אשקלון.

אין היום דברים כאלה.
דואגים לחתולים ב|תפוז|
24/04/14 12:17
5צפיות
|חתול| היום בשעה 20:30 , נארח בפורום חתולים את נעמי דוד , מטפלת ברפואה וטרינרית משלימה והמנהלת האקדמית של המסלול להכשרת מטפלים ברפואה וטרינרית.
נעמי תשמח לדבר על פתרונות טבעיים לטיפול רפואי גם עבור מאכילי חתולי רחוב - טיפולים שאפשר לעשות גם כשאין אפשרות לגעת בחיה החולה.

כמובן שאפשר גם לשאול על בעלי חיים באופן כללי ולא רק חתולים, בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
גן דרור בנס ציונה רוקדים ונהנים - מהרו לצפות
24/04/14 08:51
56צפיות
אני מניח שפוסט זה ימחק במהרה על ידי המנהלת היעילה כאן כיוון שיש כאן "פרסום עצמי" רל"צ, וזה אסור על פי דיני הפורום.
ובכל זאת, עד שהיא תמחוק תוכלו לצפות בילדי גן דרור בריקודי עם בחוג שלהם במסגרת הצהרון.
תיהנו
ותיקי הפורום מחייכים לעצמם
24/04/14 09:20
41צפיות

"תוכן: אני מניח שפוסט זה ימחק במהרה על ידי המנהלת היעילה כאן כיוון שיש כאן "פרסום עצמי" רל"צ, וזה אסור על פי דיני הפורום"

לא רוקדים את ריקודי הילדים של שלמה ממן ?
24/04/14 10:36
29צפיות
איזה מהריקודים הבאים רוקדים כיום ?

שובי דובי
אחותי הקטנה
ברבאבא
ילדיסקו
היפו היפי
הטיול הקטן
נד נד
עגלה עם סוסה
תרנגול בן גבר
ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת
יש לי חבר
חוטים של גשם

כולם ריקודים של שלמה ממן ולכולם יש עיבודים מוסיקליים מיוחדים שעובדו במיוחד לריקודי עם.

ה"מימונה" הגדולה אצל שמעון עשור
23/04/14 08:26
136צפיות
אמש התקיימה החגיגה המסורתית של המימונה  בהרקדת שמעון עשור
בגן נחום , נס ציונה
אתמול לבש המקום חג:
שטיחים ססגוניים נמתחו לאורך 20 מטרים של קירות
ןקישוטים  רבים פיארו את המקום
בפינה אחת עמלו  4 טבחיות לבושות במדים שחורים
ובמצנפות לבנות, בהכנת מופלטות
בפינה אחרת  הוצב שלחן ענק, 5 על 4 מ"ר, ובו עוגיות פוטיפורים מכל הצבעים, ובהם מרציפנים לרוב
אבל גולת הכותרת בשלחן הזה
הוא המשקה המיוחד ששמעון עשור מכין:
תותים  בשמנת, נקטר משובב נפש.

מה ששימח אותי במיוחד הייתה האוירה החגיגית הנינוחה.
הרוקדים  האורחים השתלבו יפה בתוך קהל הרוקדים הקבועים של המקום
כולם היו מחוייכים ואדיבים
ועוד דבר יפה: לא הייתה התנפלות, לא על המופלטות, ולא על הכיבודים האחרים.
האם קרה דבר בישראל?  תחילתה של עדנה יפה?
האם הישראלים חדלו מלהתנפל?

זיהיתי בקהל אורחים רבים מגולדה, חולון.
הפליטים של שמעון מרדכי מגולדה מצאו בית אצל שמעון עשור,

מבין כותבי הפורום, היו ממש מעטים:
מחוץ לרק דן ולאליק, היו עוד שני מכובדים באולם:
דבלה אורבך
חלילית קסומה

חלילית עשתה את כל הדרך מראש העין, ויפה מצדה.
אם היה עוד מישהו בקהל הרוקדים, שנמנה על חבורת הפורום
שיזדהה כאן...
היה צפוף, אבל צפוף עליז, לא מרגיז.

ושמעון, כדרכו, לבוש חגיגית, בגלבייה ובתרבוש
ניצח על המערכה
האם תרבוש הוא תורכי או מרוקאי?

ללא כל ספק, ציון דרך שנתי בהרקדות שלנו,  לארח רוקדים בחגיגה צבעונית עליזה כזאת.
תודה לך שמעון.
אליק אחרי החויה עם גדי נראה לי
23/04/14 10:03
107צפיות
שבשנה הבאה אי"ה אחגוג איתכם.
אליק ידידי,"שאפו"אולם גן נחום זה בראשון לציון
23/04/14 14:04
86צפיות
שמעון עשור כבר שנים רבות, מאז שאני זוכר אותו, מוביל !! כמעט בכל משוואה, בחגיגות הממונה. ההשקעה והארגון נפלאים,
הקישוטים שנאספו משך שנים, המזון המשובח הניתן בנדיבות ע"י צוות מלווה מיומן, פינות הקפה והאווירה המזרחית אוטנטית
לא יכולים שלא להשאיר רושם עז  ואני בטוח שנהניתם.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
החשוב ביותר זה עם יש מופלטה בהרקדה
22/04/14 14:51
131צפיות
איזה חמודים נראים המדריכים ששמו מופלטות על הראש והכל לזכות בעוד כמה רוקדים  לא להאמין שאנשים באים ושואלים בכניסה מה נותנים פה? אין מופלטות כאן אז יש אצל .... אז בואו לשם כאילו מה ?זה מה שקונה את הרוקדים המופלטה ?הרפרטואר כבר לא נחשב המרקיד כבר לא חשוב האולם זה ממש לא חשוב אחי חשוב זה עם יש מופלטה או לא, איפה הגענו בריקודי העם. והמרקידים  מנצלים את טיפשותם של הרוקדים כמה חבל.
גדי לא רק המופלטה חשובה .!
22/04/14 18:35
97צפיות
והרעש לא חשוב? רוב המרקידים חושבים שעם הרעש לא יגיע ל-100 דציבל
הם יחשבו למרקידים פחות טובים. שלא נדבר כבר צל הצרחות שלהם לרמקולים.
בשבוע שעבר בשתי הרקדות רוב הערב היו מעל 90 דציבל וחלק מהזמן מעל ל100.
בכלל בשנים האחרונות המרקדים לא מתחשבים ברוקדים ויש מקרים שפשוט בזים
להם בלי בושה.[ לפחות חלק מאלה שאני מקיר.] אבל שוב אני אומררק אנחנו אשמים.
ומרקיד אחד כך שמעתי חש את תגובת הרוקדים על גבו. ורק נקוה שאחרים ילמדו את
הלקח.והדרך היחידה לשנות דברים היא ברגלים.!!!

.

פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:33
16צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
יוסף שי לחג
22/04/14 09:42
118צפיות
עוד שי
22/04/14 09:48
72צפיות
יש לי את זה על הדיסק הקשיח...
22/04/14 10:46
61צפיות
יש לי את זה על הדיסק הקשיח...
באותו היום שזה עלה לפייסבוק, הורדתי את זה למחשב וכעת יש לי את זה בדיסק הקשיח ביחד עם עוד הרבה סרטונים שכאלה. אתה מוזמן להביט בתמונה המצורפת על מנת לקבל קצת פרטים על מה שהולך אצלי בדיסק הקשיח. מה שרואים בתמונה המצורפת זה אפילו לא קצה הקרחון ממה שיש אצלי בדיסק הקשיח על שלמה ממן >>>>>
אייל עוזרי במטרו ווסט, אפשר חוות דעת ?
19/04/14 13:36
168צפיות
תודה
בהרקדה היו כ 300 רוקדים , נהנו מאוד
20/04/14 18:47
153צפיות

קיבלתי תגובות מכמה חבר'ה שהיו שם.

כל התגובות היו מאוד חיוביות.

השתתפו כ 300 רוקדים ( מספר הכרטיסים שנמכרו ).

החבר'ה ציינו שהם מאוד התגעגעו לחזור לרקוד שם וזה נראה כהצלחה !!  
º
תודה
20/04/14 23:57
52צפיות
הערות להרקדגה של אייל
21/04/14 04:31
143צפיות
הנל איש נחמד מאוד , מנסה את מזלו כבר המון זמן
יש בו את הרצון להצליח וזה ניכר
הוא לא רקדן מיוחד ולא מורה מיוחד
אך הוא נגיש נעים הליכות המחיר מתאים
נקווה שהרפרטואר שלו יהיה שונה
בהצלחה
º
המחיר מתאים ? במטרוווסט זה 30 ש"ח, לא ?
21/04/14 08:12
86צפיות
כן , ברעננה זה 30 ש"ח ... כאן העירייה קובעת
21/04/14 20:40
93צפיות

ברעננה האולמות של העירייה והיא קובעת את מחיר ההרקדות.

בעבר גדי ביטון שהרקיד בפארק ניהל מו"מ עם הערייה ובסופו של דבר עבר לכפ"ס.

לגנותה של עירייה זו ... שהיא מובילה בהעלאות המחיר של ההרקדות  וחבל שכך.  (הפכה את ההרקדות למשאבת כסף ).
"הוא לא רקדן מיוחד" ?
21/04/14 09:04
145צפיות
ראינו את אותו הרקדן ?
אייל עד כמה שאני יודע הוא אחד המרקידים היחידים
שבאים מרקע של להקה (כמו מושיקו).היכולת הוירטואזית שלו
נדירה אם כי בהרקדה לעיתים זה קצת מוגזם.
לטעמי הוא מורה ריקודים טוב אולם ניתקלתי בהכי טוב (עופר אלפסי)
הוא בהחלט נעים הליכות חייכן ועם בת זוג מצוינת.
הייתי בהרקדת זוגות שלו בהדר אפקה ומאוד מאוד נהניתי.
מומלצת ביותר
הורה 79, סרט חדש - החל מ 15.5.14 בבתי הקולנוע
21/04/14 13:20
104צפיות
"הורה 79", סרטו החדש של התסריטאי, שחקן והבמאי הותיק  אלי כהן, יעלה לאקרנים ב-15.5.14. הורה 79 מתווסף לאוסף הסרטים הישראלים של אלי כהן, ביניהם "הקיץ של אביה", " עץ הדומים תפוס" ו"שתי אצבעות מצידון".
"הורה "79 עוסק בלהקת רוקדי ריקודי-עם מיתולוגית ישראלית שלפני שלושים שנה ייצגה את ישראל, התפרקה עקב אירוע טראומטי, והוזמנה להתאחד לאחר 30 שנה לצורך מופע  חד פעמי של ריקודי-עם בפסטיבל כרמיאל. הסרט מספר על המתרחש בין הדמויות לאחר איחוד הלהקה, לנוכח זיכרונות העבר.
השחקנים הם חבריכם הרוקדים על רחבות הריקוד השונות בארץ. תוכלו לראות את שמותיהם בדף האתר.
שחקנים אורחים: גילה אלמגור, נתן דטנר, יוסי גרבר.
עולה לקולנוע ב-15.5.14. בואו לראות...
כל המידע כאן
לצפיה בטריילר כאן.
השבטים הגאלים מהצפון פשטו על רחובות
18/04/14 18:21
202צפיות
השבטים הגאלים,
אלה  הם שבטי הצפון, אשר ביחד עם ההונים והויזיגוטים
באו מהצפון הרחוק עד אל רחובות

למה באו?
כי ברחובות התקיים פסטיבל אביב  בן יומיים
במהלכו ( לא נכחתי ) היו ריקודים המוניים, עם במה ועם זמרים ותזמורות, כך הבינותי
החגיגה נגמרה בשעה 11 בערב, בתום יומיים של השתוללות ריקודית

אנחנו, רקדנו  באותה עת  בהרקדה הרגילה שלנו, ברחובות, באולם החדש של ישראל שיקר
ואז קרה דבר מוזר:
אל האולם זרמו השבטים מהצפון, וביחד עם הרוקדים הקבועים
יצרו קופסת סרדין אחת ענקית,
ובערך כמו אצל גדי ביטון
אסור היה להניף לא יד ולא רגל, מרוב צפיפות.

יאמר כי בין המרקידים היו אורחים:
ויקטור גבאי
ירון מישר

ונכח גם כבוד הודו
חיליק כרמלי המהולל
בשל להקות המחול האגדיות שהוא הקים בעבר.

אני לא יודע מה איתכם, חבריי לחוג
אבל אני נטשתי את המקום בצער  קל.

אגב, ההרקדה הערב הייתה חינמית, כי עיריית רחובות מימנה אותה
חיליק כרמלי הגדול מכולם !!!
18/04/14 23:07
154צפיות
חיליק כרמלי הגדול מכולם !!!
האגדה מספרת שחיליק כרמלי יזם את פסטיבל רוקדים אביב ברחובות כבר לפני כ-30 שנה...

האגדה מספרת שכבר בשנת 1984 החל חיליק כרמלי במלאכתו על מנת ליצור פסטיבל צעיר ורענן בעיר רחובות. באותה השנה הוא הצית את האהבה לריקוד ולמחול בתלמידתו שהיתה אז ילדה קטנה בת 6. ומאז היא נשבתה בקסמו של המחול.

הילדה גדלה וכעבור כ-6 שנים התגשם חלומה כאשר התקבלה כרקדנית בלהקת המחול הדרים רחובות. כעבור כשנתיים הוריה של הרקדנית הצעירה ביחד עם הורים נוספים של רקדניות אחרות, לא היו מרוצים מתפקודו הלקוי של מנהל הלהקה והקימו עמותה חדשה למחול בשנת 1993 (ינואר 1994). אחד מההורים הביא לעיר רחובות את הכוריאוגרף שלמה ממן אותו הכיר כ-10 שנים לפני כן כשייסד את להקת המחול הורה אשקלון שהיתה אז להקת הדגל של שלמה ממן.

כששלמה ממן הגיע לראשונה לרחובות בסוף 1993, הילדה הקטנה היתה כבר בת 15 ורקדה אז בלהקת האפרוחים. הילדה הקטנה לא היתה מצויה אז בסוד העניינים, אבל ידעה שאם אבא של אפרת הביא את השלמה הזה לרחובות, אז השלמה הזה הוא הכוריאוגרף הכי טוב בעולם !!! לכן יש לעבוד ולהשקיע הרבה מאוד על מנת להוכיח לשלמה הזה. שלמה ממן הופתע מכישוריה של הרקדנית האפרוחית הזו והחליט שזו הרקדנית שהוא צריך לקדם באופן אישי.

כבר ביולי 1994 נתן לרקדנית האפרוחית הזו לעשות את הסולו בריקוד רחל על הבמה המרכזית באמפיתיאטרון במופע הנעילה בכרמיאל. אחת הרקדניות הטובות ביותר של שלמה באותה עת שהיתה אז בת 20, נפגעה ונעלבה קשות מכך ששלמה לא נתן לה את הסולו והחלה ללכלך עליו בלי סוף ואפילו דפקה לו ברז ועברה לרקוד במחולה ירושלים אצל שוקי הופמן...

הרקדנית האפרוחית לא הושפעה כמובן מהדבר והקשר בינה ובין שלמה הלך והתחזק ולמרות שהיתה בישנית וחשדנית. הרקדנית האפרוחית גדלה וכבר הפכה להיות לנערה בוגרת ולמדריכת הלהקות וכך היתה בקשר יומיומי קבוע עם שלמה ממן. לאחר שירותה הצבאי הלכה ללמוד הוראת מחול ותנועה בסמינר הקיבוצים, בד בבד המשיכה להדריך את להקות המחול הייצוגיות של רחובות וגם רקדה בלהקת הסטודנטים ת"א של שלמה.

שלמה מאוד היה מרוצה ממנה ונתן לה לעשות ריקודים בעצמה ללהקות המחול שלו אותן הדריכה, וכך הפכה להיות לכוריאוגרפית. ההתפעלות של שלמה מכישוריה המקצועיים לא ידעה גבולות, והוא מינה אותה למפיקת מופעי להקות האפרוחים בפסטיבל כרמיאל לאחר שנפטרה ברכה דודאי ז"ל. היא הפכה במהרה להיות המנהלת המקצועית של להקות המחול הדרי רחובות. בשנת 2011 יצרה בעצמה עם להקת הדרים רחובות, כוריאוגרפיות למופע מהסרטים. שלמה המשיך להתפעל מכישורה המקצועיים ככוריאוגרפית וכמנהלת מקצועית, ההתפעלות שלו מכישוריה המקצועיים לא ידעה גבולות. ביחד הם יזמו בשנת 2012 פסטיבל מחול בעיר רחובות. הפסטיבל התקיים לראשונה בחול המועד פסח 2013. ההתפעלות של שלמה מכישוריה המקצועיים המשיכה ללא כל גבולות ולאחר הצלחתו של פסטיבל רוקדים אביב ברחובות בשנת 2013, הוא מינה אותה גם למפיקת המופעים המרכזיים בפסטיבל כרמיאל, וגם למפיקת מופע ה-60.

מילדה קטנטנה בישנית וחשדנית בת 6, היא הפכה למפיקת על של כל המופעים המרכזיים של שלמה ממן. ואת כל זה היא צריכה לזקוף לזכותו של חיליק כרמלי שהצית בה את האהבה למחול. אם חיליק כרמלי הגדול מכולם לא היה מצית בה את האהבה למחול, סביר להניח שהיא לא היתה פוגשת לעולם את שלמה ממן, ושלמה ממן לא היה פוגש אותה לעולם...

בתמונה המצורפת ניתן לראות את חיליק כרמלי משמאל, ולידו מפיקת העל הראשית המאושרת מכולם שהפיקה את כל הפסטיבל הזה ברחובות בעצמה ולבדה בד בבד עם העמדתן של להקות המחול שלה למופע הזה.

שניפגש בדברים הטובים
המאושרים מכולם
19/04/14 00:59
123צפיות
המאושרים מכולם
הכוריאוגרף הטוב ביותר בעולם עם הילדה הקטנטנה הבישנית והחשדנית >>>>

שניהם מאושרים ביותר לאחר סיומו של פסטיבל רוקדים אביב ברחובות מספר 2 אותו הפיקה לבדה הילדה הקטנטנה הבישנית והחשדנית שבתמונה.

מעניין לדעת האם לפני 30 שנה כשחיליק כרמלי הצית בה את האהבה למחול, חשבה שבעוד 30 שנה היא תהיה המפיקה של פסטיבל מחול אותו תיזום ? האם בינואר 2014 כשרקדה בלהקת האפרוחים חשבה שבעוד 20 שנה תהיה המפיקה של פסטיבל מחול אותו תיזום ?

מניתוח תצלום וידאו משנות ה-90 בו היא מגישה זר פרחים לשלמה ממן, ניתן לראות נערה בישנית ששואפת לגדולות אצל שלמה ממן...

תיקון טעות סופר
19/04/14 05:41
88צפיות
באחד המשפטים בהודעתי הקודמת נפלה טעות, צריך היה להיכתב כך:

האם בינואר 1994 כשרקדה בלהקת האפרוחים חשבה שבעוד 20 שנה תהיה המפיקה של פסטיבל מחול אותו תיזום ?
מוזר
19/04/14 08:39
110צפיות
שהשם של שלמה מופיע ככ הרבה
והמוכשרת ???????................
למה מוזר ?
19/04/14 09:42
84צפיות
היא באמת מאוד מוכשרת. היא מאוד אוהבת את שלמה ממן ומעריכה את פועלו ורוצה שהוא יצליח, היא מפנקת אותו ועובדת בשבילו מאוד קשה ומנקה לו את כל הריקודים. ומנגד הוא מאוד אוהב אותה ומעריך אותה ומפנק אותה, כך שהכל הדדי.

מכל האסיסטנטים  שהיו לו בעבר, היא היחידה שנשארה לעבוד איתו והיא גם מקצועית עם תואר אקדמי בהוראת מחול. כל האחרים שעבדו איתו בעבר עזבו אותו והפכו להיות עצמאים.

שים לב איזה אסיסטנטים עובדים איתו כיום:

אוניברסיטת ת"א: ללירן אין תואר אקדמי במחול.
אשקלון: לורד אין תואר אקדמי במחול, לנופר אין רקע אקדמי במחול.
עפולה: לא זוכר את השם של האסיסטנטית שם ואם הלהקה שם עדיין פעילה, אבל למיטב ידיעתי אין לה תואר אקדמי במחול.

את כל הנ"ל הוא לא קידם לשום מקום.

יש לו ברחובות עוד אסיסטנטית בהמתנה: לעדי יש תואר אקדמי בהוראת מחול והיא עובדת עם ליאת וגם בנס ציונה. בעבר עבדה באשקלון. את עדי הוא לא קידם עדיין לשום מקום.

מה אתה עוד רוצה לדעת ?
אני רוצה לדעת
19/04/14 11:10
106צפיות
האמת שעד שאתה התחלת עם שלמה ממן לא ידעתי עליו כלום
מלבד היותו יוצר ריקודים אשר מגיע מידיי פעם להרקדות בצפון
ללמד מריקודיו. מסיפורך על שלמה למדתי להעריכו עוד יותר ואפילו
להעריצו במקצת. אם כך אולי להשלים את הפאזל תספק קצת
איפורמציה "צהובה" שאם אתה יודע אותהתעצים את האובססיה
שלך בנושא כמו: -
נשוי? ילדים? מגורים?עיסוקים/תחביבים חוץ ממחול וריקודי עם?
הוא גם זמר ושר שירים,
19/04/14 12:00
92צפיות
להלן רשימה חלקית של שירים בביצועו:

1. בשקט כמעט בסוד
2. גוונים
3. שירי לי כנרת
4. סתיו לבן
5. פרח הלילך
6. רק הד קולך
7. לנצח אחי (לבכות לך)
8. אהבה לילית
9. שירי לי
10. אור לילי
11. אין לי ארץ אחרת
12. צ'יזבט
13. אור
14. בלדה למעיין
15. מחול האוהבים
16. שקיעה ורודה (ערב עירוני)
17. פעם תורי ופעם תורך
18. נעימת השיכורים
19. קרן סהר
20. עדיין כאן
21. שובי בת ירושלים
22. פעם (לחן של אלי לוזון)

תחביבים נוספים מהתחום האמנותי הם רכישת תקליטים והפקתם, רכישת קלטות והפקתן, רכישת תקליטורים והפקתם, הקלטות מוסיקה באולפני הקלטה מקצועיים, חיתוך סרטים באמצעות סכיני גילוח (באולפן. הכוונה כמובן לחיתוך סרטי אודיו. כיום בעידן הדיגיטלי משתמשים בשם 'עריכה מוסיקלית באמצעות מחשב'. פעם ביצעו חיתוכים פיזיים בסרטי ההקלטה באמצעות סכיני גילוח). אני חושב שעד כאן זה מספיק בהחלט. בשלב זה אין כל טעם למסור פרטים נוספים...
וואלה? הפתעה
19/04/14 17:38
77צפיות
כ"כ הרבה שירים הוא שר אז כיצד יכול להיות שחיפשתי
רבות ברשת ולא מצאתי ולו קטע שירה אחד של שלמה?
יש לך קישור/קובץ להראות לנו?
אין ברשת את השירים של שלמה ממן,
20/04/14 01:05
54צפיות
אם אתה רוצה להנות ולהתרשם משירתו של שלמה ממן, תאלץ לרכוש את הדיסקים שלו.

אך אם אתה מסתפק רק בעיבודים המוסיקליים ללא קולו של שלמה ממן, אז אתה יכול למצוא ברשת את שיריו של הזמר איתן מסורי המבוססים על אותם עיבודים מוסיקליים בדיוק שעובדו עבור שלמה ממן. הינה דוגמה לבלדה למעיין בעיבודו המוסיקלי של ננסי ברנדס:

https://www.youtube.com/watch?v=Cf_2QSlmW_Y

ואותו הדבר בדיוק באיכות גרועה ביותר שבה מדגים אוהד עטיה (?) את הריקוד בלדה למעיין בביצועו של הזמר חיים פנירי:

https://www.youtube.com/watch?v=bLZa35_QkIg

דוגמה נוספת לפלייבק של הריקוד גוונים (גירסה 3 / קימלמן + ערוץ נוסף לפסנתר חשמלי). עיבוד מוסיקלי של עמיקם קימלמן בביצעו של הזמר איתן מסורי:

https://www.youtube.com/watch?v=cCKkNwf_HGg

לדעתי הביצוע של שלמה ממן הרבה יותר יפה.

ועכשיו משהו נוסטלגי מעורר רגש מלפני 30 שנה, עיבוד מוסיקלי של ננסי ברנדס:

https://www.youtube.com/watch?v=RRqM2f5xSck

אם אתה משיג לי את הוידאו של הריקוד הזה (ריקוד של שלמה לבמה), אני מעביר אליך 1,000 ש"ח !!!
יש לי אפילו תמונה של משהו שנחתך בסכין גילוח
19/04/14 12:20
79צפיות
יש לי אפילו תמונה של משהו שנחתך בסכין גילוח
זוהי תמונה סקסית ביותר המעוררת גירויים. למבוגרים בלבד !!! >>>>

מדובר בתמונה הקשה ביותר לצפייה ולכן אינה מיועדת לילדים.

בתמונה זו רואים את עטיפת סליל המאסטר של צד ב' מתקליט מנגינות 7 של שלמה ממן. שים לב שרשום שם מהירות 15 ips/nab סטריאו. גם זמן הנגינה הכולל מצויין והוא 23 דקות ו-30 שניות.

הטלפון הוא של המשרד של שלמה לפני 20 שנה ברחוב ברדיצ'בסקי 20 בתל אביב.
העטיפה הקדמית של התמונה הסקסית
19/04/14 12:27
65צפיות
העטיפה הקדמית של התמונה הסקסית
ככל הנראה נחתך ונערך אצל שמוליק בגל קול >>>>
מוטי שותף לדעתך
19/04/14 16:39
82צפיות
לאחר שנחשפתי לשלמה בחוג של אשריאל הבנתי כמה כישרון ריקודי הוא
קבל בבקשה 3 ריקודים של שלמה ביוטיוב
20/04/14 01:40
83צפיות
הריקוד נופים בביצועה של להקת בית ברבור, בין הרקדנים רוקד גם דרור בוקאי. מוסיקה: שלמה שי ואורי כהן ז"ל, עיבוד מוסיקלי: ננסי ברנדס:

https://www.youtube.com/watch?v=cTShlnhQF3c

הורה הבקעה (שלמה ממן) בביצועה של להקת בקעת הירדן. מוסיקה: אברהם זיגמן ואורי כהן ז"ל, עיבוד מוסיקלי: ננסי ברנדס:

https://www.youtube.com/watch?v=cUVfwgVCI7o

שימו לב לקטע השני האיטי של אורי כהן ז"ל, אפילו חרש שנעיר אותו באמצע הלילה יוכל לזהות שהעיבוד המוסיקלי הוא של ננסי ברנדס. מי שישמע את החלק השלישי המהיר, יוכל לשמוע את נגינת האקורדיון של משה מונה רוזנבלום ויוכל גם לדעת מה עבר באותם הימים על ננסי ברנדס ומה בדיוק הוקלט באותם הימים באולפן ההקלטות.

ולמי שעדיין לא הצליח לזהות את הז'אנר המוסיקלי שהוקלט באולפן ההקלטות שבו הקליט שלמה ממן בראשית שנות ה-80, אז שימו לב לכינורות בפתיח של הריקוד הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=luCdhtIlthc

נשמע ממש כאילו נלקח מאיזו יצירה מוסיקלית של משה לאופר.

אין היום דברים כאלה וזר לא יצליח להבין זאת לעולם !!!
לפנות ערב ? אני מבולבל
21/04/14 08:58
53צפיות
הפולני עוד זוכר את אלי רונן במרכז המעגל מדגים אותו.
ואז אתה קופץ עם שלמה ממן,ואני מבין שיש פה "בעיה".
אז הצצתי באתר רוקדים ואני רואה שיש שם כמה אבות
לריקוד.
על פי אתר רוקדים, הריקוד של שלמה ממן מ-1983
21/04/14 09:55
41צפיות
על פי אתר רוקדים, הריקוד של שלמה ממן מ-1983
ראה תמונה מצורפת. על פי האתר האוסטרלי הריקוד של שלמה ממן משנת 1984. שם הריקוד הוא: בין ברושים.

ואני בכלל מדבר על ריקוד ששלמה ממן עשה ללהקת מחול בראשית שנות ה-80 לפני 1983 בימים הטובים של שלמה כאשר עבד עם ננסי ברנדס...
הריקוד הזה של ממן הוא ריקוד זוגות
22/04/14 01:11
39צפיות
ולמיטב ידיעתי אינו נרקד.

הריקוד הנרקד בהרקדות במנגינה זו הוא אכן ריקוד המעגל של אלי רונן ששמו כשם השיר "לפנות ערב".

(אגב, לאלי רונן עוד ריקוד מעגל יפה בשם דומה "שיר לפנות ערב" לפי השיר "שיר ערב".  ריקוד זה נרקד לעיתים בהרקדות הנוסטלגיה).
לפנות ערב-
22/04/14 08:05
39צפיות
אליק לי אמרו שדוקא הגיעו משבט הטאטאריים
22/04/14 14:58
50צפיות
אליק לפי התאור זה נראה כאילו הגיעו ברבריים וקניבלים ואכלו את כל הרוקדים.
כן ולא נשאר אף אחד לספר לנו מה קרה רק מי שברח בזמן יחד עם הרב חובל הקוריאני שגם חייב ניצללו "כאשר ברח בזמן".

גם אילו שהגיעו רוקדים ששלמו בכניסה זכותם גם להינות כמו כולם.
º
גדי, היה זה ערב חינמי לכולם...
22/04/14 18:22
32צפיות
מי צריך את כל המיומנות האלה
20/04/14 07:21
162צפיות
הלו
תנו לנו רק לריקוד
נמאס מכל רעשי הרקע למיניהם
פשוט לרקוד בלי אוכל בלי כל ההפקות של כאילו
תרשימו אותנו ברפרטואר
º
מיומנות =מימונותם
20/04/14 07:26
51צפיות
מי צריך ?
20/04/14 23:58
86צפיות
המרקידים.

הם חייבים למלא את הקופה.

גדי ביטון לוקח 40 ש"ח לדוגמה
אני מצביע ברגליים פשוט לא הולך
21/04/14 04:28
85צפיות
הדרת העניין אולי תגרום לאנשים לחשוב
אבל, אוי זה כבר מאוחר מדי
ההמולה היא חזות הכול
חבל
גזרתי על עצמי שתיקה
17/04/14 18:40
218צפיות
במשך החודש האחרון לא נכנסתי לפורום ולא כתבתי בו.
זאת מחאה נגד ההנהלה שמחקה לי פעם אחר פעם תגובות או שרשורים.

פניתי להנהלת הפורומים על מנת למחות נגד סגנון הניהול של פורום ריקודי העם

הנהלת הפורומים ביקשה שאציג בפניה את אותם לינקים שלי שנמחקו על ידי המנהלת

???
מאיפה אני אביא לינקים שלי שנמחקו?

צר לי, כי מלבדי, ומלבדו של חברי רק דן
יש לנו מעט מאד תומכים במחאה שלנו נגד סגנון הניהול השמרני מדי של הפורום.
עיניכם הרואות כי הפורום דועך

והלא היו כאן כמה וכמה כותבים מהמעלה הראשונה: רהוטים, שנונים, חדי לשון, מצחיקונים, מענגים
ממש ספרא וסייפא
הם נעלמו.

אזכיר כאן כמה שמות של גדולי הכותבים בעבר, שאינם עמנו היום:

אייסמן
מבקר 12
חלילית קסומה
פרפר צהוב
רויטל
שרק
זקנמוךקרח
גדי
סיר למענך
איתן שמידט

וזוהי מן התם רשימה חלקית
והתנצלותי מראש לגבי אלה שלא זכרתי את שמותיהם.

אליק
אם בתום 24 שעות עדיין לא נמחקתי
18/04/14 18:08
126צפיות
זה סימן שהמנהלת הקשוחה איננה בסביבה

רק דן, אייכה?
תיכנס לפורום,
אתה יכול לחגוג,
השומרים הלכו הביתה,
בוא נא, עם הגיגיך החריפים, השנונים, והאסוסיאציות המטורפות שלך
והציטטות מהגמרא ומהומרוס

אופס,..
שכחתי: רק דן חסום למשך חודש, וזאת בהוראת המנהלת הק...
תרצה הודס קיבלה תעודת הוקרה והערכה
20/04/14 12:03
81צפיות
 תרצה הודס קיבלה תעודת הוקרה והערכה
הפורום הזה מת מוות טרגי !!!

כל מי שכתב פה בעבר ברח מכאן ולא כותב כאן יותר ולכן הפורום הזה מת. הודעתו של אליק 31 נשארה יתומה לחלוטין ואף אחד לא הגיב לה. לכן החלטתי להקפיץ את שרשורו של אליק 31 בטרם ישקע במעמקי הפורום לעד...

*********************************************************************************************

במסגרת פסטיבל רוקדים אביב ברחובות 2014, הוענקה לגברת תרצה הודס תעודת הוקרה והערכה על פועלה (ראו תמונה מצורפת).

אני משאיר למישהו אחר מקוראי הפורום להוסיף פרטים על תרצה הודס ופועלה ועל הענקת תעודת ההוקרה והערכה. אפשר כמובן לכתוב ולהוסיף את הפרטים בשרשור נפרד.
יוסי - לא נאה.
20/04/14 15:49
86צפיות
תרצה הודס עם כל עשייתה והערכה הרבה אליה, ראויה להודעה
בתולית חדשה ולא לשמש כמקפצה להודעה נשכחת ולא רלוונטית
מעבר לכך אליק מציין שכל הכותבים ברחו מהפורום ואתה מחרה
ומחזיק אחריו ואומר "הפורום מת", אם כך למה להקפיץ?
חג שמח
מוטי
יוסף נכבדי, אם תשאלני, אתה מאלץ את כולנו
20/04/14 18:40
86צפיות
כאן בפורום, להתעסק בשתי האובססיות שלך
שהן:
שלמה ממן
מחולות
( או שזו אולי אובססיה אחת?)
כמו שנכתב כאן, אתה נכנס לכל שרשור, לא חשוב הנושא, ומטה אותו לנושאים שלך,

אתה מחטט בנבכי ובגנזי ההיסטורייה בנושאים רחוקים מלעניין את ציבור הקוראים, כאן בפורום,

לא מכובד מצדך, יוסף,
אבל הבינותי כי אתה מכור
וכמו כל מכור, אינך יכול אחרת
וגם לא מצאת במה אחרת, לכן אתה נטפל בעקשנות לפורום הזה

ושים לב: כבר הצהרת בעבר לא פעם
כי תנטוש ותפסיק
אבל כנראה שזה מעבר ליצרים העזים שלך
שמכוונים אותך ל"חפור ולחפור".

אתה בעצם אקסהיביציוניסט, ששואף להציג קבל עולם את ידיעותיך ואת יכולותיך האינטרנטיות.

למזלך הטוב, סיגלית המנהלת עומדת לצדך, והיא נותנת לך במה, על חשבון כולנו.

ולבסוף, תודה לך שגרמת לשרשור הזה לצוף ולא לשקוע...
בדבר אחד אתה צודק בהחלט !!!
21/04/14 07:33
49צפיות
אכן כדבריך, לצערי הרב לא מצאתי כל במה אחרת לכתוב על מה שמעניין אותי, לכן אני ממשיך לכתוב בפורום הזה מכיוון שלמיטב ידיעתי זהו הפורום היחיד באינטרנט לריקודי עם ולמחול בכלל.

אני "קצת" מבין באינטרנט, פתחתי לפני כשלוש שנים שתי קבוצות בפייסבוק שעוסקות במחול, האחת במחול עממי והשניה במחול אמנותי. תסלח לי על הביטוי, אבל מסתבר שהפייסבוק זה פלטפורמה מחורבנת ביותר...

למרות שבפורום "הצנוע" הזה של ריקודי עם בתפוז יש מעט מאוד אנשים שקוראים את מה שאני כותב, אני עדיין מקבל מדי פעם הארות, הערות, תגובות, או מסרים. יתירה מכך, חיפוש מידע בגוגל על הנושאים שבהם אני כותב, מוביל אותי (וגם אחרים) אל ההודעות שאני כתבתי כאן בפורום.

עכשיו שים לב כמה אנשים רק לחצו בעכבר (לא קראו !!!) על ההודעה שכתבתי כאן בפורום על חיליק כרמלי לפני כמה ימים, נכון לעת כתיבת שורות אלה מד הצפיות בהודעתי זו עומד על סך של 125 לחיצות (לא קריאות !!!) !!! לעומת זאת בקבוצה שלי בפייסבוק מד הצפיות מראה על 68 צפיות בלבד ועל הודעה שכתבתי בכלל בתאריך 23/03/2014 (לפני כחודש). לצורך השוואה, הודעה שכתבתי בפייסבוק בתאריך 18/04/2014 זכתה עד כה ל-28 צפיות בלבד.

כאמור לעייל, הפייסבוק זו פלטפורמה מחורבנת ביותר. כאן בפורום אני מקבל מדי פעם תגובות, בפייסבוק מעולם לא קיבלתי תגובות למעט כמה מסרים של אנשים מפוחדים שמפחדים מהצל שלהם... העוסקים בתחום המחול העממי מפוחדים ומפחדים מהצל שלהם, כך שזה אומר דרשני !!! לא סתם הכל מתנהל במחשכים ובאפלה מוחלטת, מסתבר שהמצב חמור הרבה יותר מאשר ניתן להעלות על הדעת...

כך שיש לי סיבה להמשיך לכתוב כאן כל עוד הפורום קיים ופתוח להודעות חדשות.

לגבי מה שכתבת על אובססיות,

אם אתה קורא לזה אובססיות, אין לי עם זה כל בעיה, אתה יכול לקרוא לזה באיזה שם או כינוי שאתה רוצה. רק להזכירך, כל הדברים הקיימים שבעולמנו שאנו יכולים להנות מהם כיום, קיימים רק בזכותם של אנשים שהיתה להם אובססיה, או בכינוי הנפוץ והמקובל: משוגעים לדבר.

היה חשוב ביותר להקפיץ את הודעתו של אליק !!!
21/04/14 01:32
56צפיות
אליק הציג את הבעיה שהפורום הזה מת מוות טרגי. אף אחד אפילו לא טרח להשיב לו. הפורום הזה פשוט מת וזהו. וככל הנראה זה ממש לא מעניין את אף אחד מהעוסקים בתחום. כל העוסקים בתחום בוחרים לשמור על זכות השתיקה ולא מגיבים כלל...

לגבי תרצה הודס, אינני יודע במדויק מהי הסיבה לכך שהוחלט להעניק לגברת תרצה הודס את תעודת ההערכה וההוקרה, יש לי רק השערה, לכן לא הרחבתי במילים וביקשתי ממישהו שאולי כן יודע, להוסיף פרטים. לכן לדעתי, במקרה עסקינן לא ראוי היה לפתוח הודעה בתולית על דבר ספציפי שאני לא בקיא בו היטב {לא הייתי בפסטיבל ברחובות, לא נכתב על ההענקה הזו בשום מקום (זה היה ביום חמישי בערב, ואם בכלל יכתב על כך משהו באיזה מקום, אז זה יהיה רק בהודעה לעיתונות של דוברת עיריית רחובות ובעיתונות המקומית של רחובות. העיתונות המקומית בישראל נסגרת כבר ביום רביעי בשעות הצהריים, כך שכל מה שקורה אחרי יום רביעי בבוקר, יופיע רק במקומון של השבוע הבא אם בכלל... הודעה לעיתונות מלשכת הדוברת תתפרסם לציבור באתר האינטרנט רק ביום החול הקרוב שאחרי, דהיינו, לא לפני יום שלישי או אפילו יום רביעי במקרה ועובדי אתר האינטרנט העירוני יחגגו את חגיגות המימונה ולא יגיעו לעבודה ביום שלישי...) כך שאת המידע שלי על הענקת תעודת ההוקרה לתרצה הודס, קיבלתי רק מצפייה בתמונות שהועלו לדף הפייסבוק של עיריית רחובות (לפחות את הפייסבוק מנהלים עובדי העירייה מהבית שלהם...)}.

ועכשיו אכתוב לכולם את הסיפור המלא להשערתי מדוע ולמה "הוחלט" בכלל להעניק את תעודת ההוקרה לגברת תרצה הודס,

1. בשנת 2012 החלה ביקורת של משרד מבקר המדינה בעיריית כרמיאל ובעמותת פסטיבל מחולות כרמיאל (ע"ר) שהינה עמותה עירונית של עיריית כרמיאל. ככל הנראה עם התחלת הביקורת ידע שלמה ממן שבקרוב הוא יאלץ להיפרד מכרמיאל. לכן יזם לאחר תחילת הביקורת בכרמיאל את הפסטיבל החדש בעיר רחובות. הפסטיבל התקיים לראשונה בתאריכים 27-28/03/2013.

2. ככל הנראה בעקבות פרסום ממצאי הביקורת הקשים ביותר של מבקר המדינה על פסטיבל כרמיאל שהתפרסמו בתאריך 22/01/2014, הוחלט להוסיף לפסטיבל ברחובות נדבך נוסף שלא היה קיים בשנה שעברה ובמסגרת התקציב המאושר (הדו"ח התפרסם כאמור בתאריך 22/01/2014 ואילו מסגרת התקציב של הפסטיבל ברחובות נסגרה הרבה לפני כן...).

לכן לדעתי הוחלט בהוספת נדבך משמעותי וחשוב ביותר מבחינה תרבותית שאיננו דורש הקצאת משאבים חריגה ופריצת מסגרת התקציב. הוספת נדבך חשוב שכזה וביחד עם הנדבכים האחרים במופעי הפסטיבל, עשויה להפוך את הפסטיבל הזה בעתיד להיות מוכר על ידי משרד התרבות כפסטיבל לאומי לתרבות ואמנות (פסטיבל לאומי לזמר ומחול).

**************************************************************************************

מה שאותי מאוד מעניין זה האם ברחובות קראו את דו"ח מבקר המדינה, או שאולי מעדיפים להתעלם ולחכות 15 שנה לדו"ח הביקורת הבא אם בכלל יהיה דו"ח שכזה... ימים יגידו...

**************************************************************************************

אתם מוזמנים כמובן להאיר ולהעיר לגבי שני הנושאים החשובים ביותר שהעלתי בהודעתי זו (הודעתו של אליק על כך שהפורום הזה מת, וחלוקת תעודת ההוקרה לתרצה הודס שלא מעניינת את אף אחד כאן בפורום הזה...)
25306yosef,אף פורום לא מת אלא אם הורגים אותו
21/04/14 13:42
40צפיות
ואתה הצלחת עד עכשיו להביא עליו את רוב המחלות הקשות. רובן עוד לא המיתו אותו. יש לפורום אבא תפוז, מנהלת סיגל וכמה טמבלים כמוני שעונים לך או כותבים בשארית כוחם. באחרונה הדבקת את הפורום במחלת הפוליו (שיתוק) ומעטים עדיין לא נדבקו אולם זה מאד מדבק.
אולי עם הראש המבריק שלך תנסה בפורומים אחרים למשל אצל גדי ביטון ? שם בפורום יהפכו אותך לדאון תוך זמן קצר ותוכל להתעופף ולרף למעלה, להשקיף על הכל, אבל במרחק מאיתנו.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני   
הפורום הזה מת, זה לא הפורום שהיה פעם...
21/04/14 14:30
44צפיות
אני הגעתי לפורום הזה במרץ 2011 וכבר אז הוא היה פורום מת ולא כמו שהיה בימי הזוהר שלו.

איזה פורום יש לגדי ביטון ?
25306yosef,הגעת כאן לשיא, אבל היו דומים לפניך
21/04/14 19:26
46צפיות
אם חשבת שאתה היחיד בארץ ? אבשר לך שהיו גם טרחנים לפניך. חלק מהם עבר אותך במספר המסרים היומי אולם במספר
המילים והיקף הדברים שנכתבו אתה יכול להתגאות כ - שיאן.
זאת הסיבה שההתדרדרות החלה לפני שבאת, אולם אז היו מנהלים משכמם ומעלה שהצליחו להציל חלק מהמפולת ובעיקר להעיף
את הטרחנים לכל עבר ולחסום אותם לפורום.
אני מוכן להעביר לך במסר אישי את השמות, אולי תצליח ליצור עמם קשר ותפתחו פורום בתפוז ל - טרחנים. יהיה לכם כייף ולנו שקט
ולאט לאט יחזרו חלק מאילו שעזבו או שלא קוראים.
מעבר לכך אל תשכח שאז לא היו "פייסבוק" ודומיו. היום יש חלופות.
ובאשר לגדי ?
תחפש, בזה אתה גאון.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
משהא ידידי, אני מצדיע לך, על דברים אמיצים
21/04/14 21:20
47צפיות
שאתה כותב לנו כאן
והם מהווים כתב אשמה ברור  נגד יוסף
לצערי, יוסף עשוי מעור עבה
הוא אינו נפגע
הוא אינו מוותר
הפורום הזה נכנס לו לעורקים, כמו סם לנרקומן,
הוא ימשיך לכתוב
גם אם הוא יהיה אחרון הכותבים ואחרון הקוראים.

מה חבל
שאדם חריף-שכל כמו יוסף נכנע לגחמה מהזן הירוד
ואין  בו את אותה אצילות נפש, שנדרשת מאדם שיש לו כבוד עצמי.
אליק ידידי, אני מקיר את יוסף גם באישי ושים לב
22/04/14 01:43
44צפיות
בכל מה שאני כותב, אני משתדל לציין עובדות, לכתוב באופן מנומס ולא פוגעני, אך בלא מורא וללא הסתרת המציאות. איני תוקף
את יוסף אישית, איני פוגע ומעליב כי לא זו דרכי ואינו מביא תועלת. משתדל להביא את העובדות שמצד אחד יושב אדם עם כישרון, ידע ויכולת בדרגה הגבוהה ביותר שלוקה בבעיה אישית שאיני רופא מוסמך לתאר אותה, שסימניה בחוסר אפשרות שליטה וריסון עצמי הפכה אצלו לאובססיה חסרת שליטה.
יוסף מתנהג כמו אדם היושב ליד הגה של מכונית המופעלת בשלט רחוק שקיבלה תאוצה, טסה בכביש ושהוא אינו יכל לשלוט בה
אלא רק לנווט.
יוסף אינו איש רע שרוצה להזיק למישהו ואיני בטוח שהוא מודע לנזק הרב שהוא גורם לפורום, מה עוד שמעטים מאד בכלל קוראים
מה שהוא כותב בכלל. גם הנושאים יכולים היו לשמש עניין במקום אחר שיש התעניינות בהם כי המידעים שאותנו לרוב לא מעניינים
יכולים לעניין אנשים מסוימים במקום אחר.
אז שיהיה בריא, שיחפש מקום אחר ויעזוב אותנו בשקט.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
אתה רוצה שאני אוותר ???
22/04/14 02:54
53צפיות
אני אוותר רק כאשר אכנס לעבוד אצל שלמה ממן באופן מלא וללא כל מידור והוא ישתף אותי בכל "סודותיו" (שים לב למרכאות) המקצועיים ולרבות:

1. מידע מלא ומפורט ביותר לפרטי פרטים כולל חשבוניות מס / קבלה ותעודות משלוח על כל הדיסקים והתקליטים הרבים ביותר שהוא הוציא במהלך השנים ומכר אותם בצורה פירטית שלא באמצעות חנויות התקליטים וללא כל דיווח לרשויות המוסמכות.

אתה מוזמן להיכנס לכאן:

http://www.markid.co.il/?CategoryID=122&Articl...

וגם לכאן:

http://www.markid.co.il/?CategoryID=122&Articl...

לחץ Ctrl+F והקש בתיבת החיפוש 10, תגיע למשפט שבו רשום ששלמה ממן הוציא / הפיק 10 תקליטים לריקודי עם. רק תקליט אחד (רגבים) יצא לחנויות התקליטים באמצעות חברת הד ארצי.

איפה כל 9 התקליטים האחרים ??? אעשה לך הנחה, איפה 8 התקליטים האחרים ?

איפה 6 תקליטי מנגינות ?

איפה התקליט לריקודי עם שהוקלט בקיבוץ העוגן ובאולפני טנא ?

איפה התקליט של ריקודי הילדים ?

האם קורות החיים שקריים ??? האם הוא הוציא רק תקליט אחד ??? בוודאי שלא, הינה כמה תמונות של עטיפות התקליטים של שלמה ממן שיצאו בצורה פירטית וללא כל דיווח לרשויות:

http://img2.timg.co.il/forums/1_170313526.jpg

http://img2.timg.co.il/forums/1_165342398.jpg

http://www.orrdata.com/stereo-ve-mono/records/02/0...

http://www.orrdata.com/stereo-ve-mono/records/02/0...

http://img2.timg.co.il/forums/1_156969280.JPG

http://img2.timg.co.il/forums/1_171103992.jpg

מדוע ולמה כל התקליטים האלה (ועוד רבים אחרים...) נמכרו בצורה מחתרתית וללא כל דיווח לרשויות, ולא נמכרו כלל בחנויות התקליטים הרגילות ???

מדוע ולמה יצא לפני כמה שנים דיסק חדש עם הריקוד 'זמרת הארץ' בעיבוד אינסטרומנטלי לבמה, אך הדיסק הזה יצא ונמכר (או אולי בכלל חולק בחינם למקורבים בלבד...) בצורה מחתרתית שלא באמצעות חנויות התקליטים וללא כל דיווח לרשויות המוסמכות ???

********************************************************************************************

2. מידע מלא ומפורט ביותר לפרטי פרטים על כל הסינגלים (תקליטי שדרים) שהוא הוציא במהלך השנים וחילק אותם בחינם לכל המקורבים אליו וללא כל תמורה.

מדוע ולמה הוא לא מכר את הסינגלים תמורת כסף ???

איזה נזק עשוי היה להיגרם לו אם היה מוכר את הסינגלים ???

***********************************************************************************

2. מידע מלא ומפורט ביותר על כל מופעי להקות המחול שלו וללא יוצא מן הכלל וללא מידור.
יוסף, בשם האל, וכל קדושי הנצרות, שהם 365,
22/04/14 08:41
51צפיות
קדוש אחד לכל יום מימי השנה,
ובשם 12 השליחים של ישו הקדוש  -  

איך כתיבתך, כאן בפורום, יכולה להניא  ולהאיץ, בשלמה ממן לשכור את שירותיך?

והלא אדם רגיל  - ועל אחת כמה וכמה אדם חכם ומשכיל כמו שמלמה ממן  -  אם יראה את ההתנפלות האלימה שלך על הפורום הזה

ייבהל ממך
איך עולה על דעתך לשכנע אותו בדרך הזאת?
אתה יכול לייאש כל אדם שנמצא בסביבתך הקרובה.
אנא, חדל.
שים לב לשאלות הרבות ששאלתי בהודעתי הקודמת
22/04/14 10:33
42צפיות
לגבי התקליטים והדיסקים הרבים ביותר שהוציא שלמה ממן במהלך 34 השנים האחרונות, מתוכם רק 4 כותרים בלבד !!! יצאו למכירה בחנויות התקליטים בשוק הרגיל.

לכל עובדי אקו"ם, הפדרציות לתקליטים, חברות התקליטים השונות, אין שמץ של מושג לגבי התקליטים והדיסקים הרבים ביותר שהוציא שלמה ממן במהלך 34 השנים האחרונות (למעט 4 כותרים בלבד שיצאו כאמור למכירה בחנויות התקליטים הרגילות), והם מעולם לא הופיעו בשום קטלוג או מאגר נתונים של חברת תקליטים.

אני עדיין מחכה לתשובה עניינית ומוסמכת בנידון !!!
ריקודי עם בנתניה מוצ"ש 19/4/2014
19/04/14 20:14
77צפיות
האם היום מתקיים החוג ?
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

לפרסום העסק שלך בתפוז

השאר פרטים כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום