בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 

ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"

יאללה בית"ר.

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
המשך...
הודעה חדשה

מזל טוב
10/04/14 14:22
47צפיות
http://www.one.co.il/Article/231985.html

לצערי אני כבר התייאשתי לפני 3-4 שנים ועברתי לקטמון.

אבל אני מחזיק אצבעות לחבר'ה האמיצים שיצליחו, ואולי בדרך נס יצליחו דרך הדלת האחורית יום אחד לחסל את ביתר הגזענית והמלוכלכת, וליצור ביתר ערכית ונקיית כפיים.

כתובות אינטרנט מצורפות:
כן כן. אוליי גם נקים מדינה חדשה באוגנדה
10/04/14 23:42
35צפיות
במקום המדינה המושחתת שלנו.  
לפעמים יותר קשה לתקן מאשר לבנות מחדש. משפט נכון.  השאלה אם הוא מתאים גם לדברים בעליי ערך גבוה בחיים.  אף אחד לא יזרוק את המשפחה שלו לפח לדוגמא ויקים חדשה רק בגללל שלא הכל מושלם,  אבל אם יש לך מוצר חשמלי מקולקל, אז תקנה חדש וזהו.   הנמשל שלנו זה האוהדים הבוגדים שבשבילם ביתר זה כמו מכשיר חשמלי שאם מתקלקל קונים חדש ולא כמו משפחה שמנסים לתקן בכל מחיר.
º
11/04/14 02:29
5צפיות
הלוואי שתיכשלו בכל דרכיכם המלוכלכים אלו אתם
11/04/14 02:27
40צפיות
אתם לא פחות גרועים מלה פאדיחה, כי נטשתם את הקבוצה למען המיעוט האלים והדפוק, בתואנות שווא מופרכות והזויות. טענות שמשרתות את הסמרטוטים האדומים ואת האויבים בתשקורת ובכל מקום. אתם פשוט פחדנים וחסרי עמוד שדרה. מי שמדבר על "לחסל את ביתר" הוא סמרטוט קטן מאוד. אל תקראו לעצמכם אוהדי בית"ר.
נמושות.
אתם מתחילים להישמע כמו אוהדי הפועל ירושלים...
11/04/14 13:25
40צפיות
אלה שנשארו עם סאסי וסבלו אתו במשך 7 שנים נוספות

בינתיים בקטמון בנו את אחד הדברים היפים ביותר שנבנו אי פעם בספורט הישראלי.

אתם צריכים להבין שקבוצת כדורגל זה לא השם, זה הרוח.

הרוח ההיא של ביתר משנות ה80 וה90 הלכה כבר מזמן לאיבוד.

אתם מדברים פה על "מיעוט אלים וגזעני?"

חבר'ה תתעוררו, זה כבר מזמן לא מיעוט, זה הרוב.

כל האלימים והגזענים הצליחו לרוקן את טדי מאוהדים שפויים, כולם יושבים בבית מתוסכלים ולא יודעים מה לעשות עם עצמם.

במשחק האחרון בטדי היו 1,500 צופים, נפתח רק יציע אחד, זה שפל שאני אישית לא זוכר אי פעם מאז שהתחלתי לאהוד את הקבוצה.

אתם צריכים להבין דבר אחד, הרוב השפוי של האוהדים באים לספורט כי עבורם זה סוג של בחירה מהמציאות, הם באים בשביל להתנתק מהפוליטיקות, ולהתנתק מהגזענות, ולהתנתק מכל החולאים האלה.

כשהם באים לטדי וכל המשחק רק מתעסקים בזה,  אז מתישהו נשבר להם והם נוטשים.

בדיוק כמו שאוהדי קטמון לא יכלו יותר להתעסק עם החרא של סאסי ויונה, והחליטו לעשות מעשה ופשוט להקים את אותה קבוצה, רק נקיית כפיים.

אתם יכולים להתווכח עם זה שקטמון היא סיפור הצלחה?

הם הקימו קבוצה מדהימה, הגיעו בדיוק לאותו מקום שהם עזבו(ליגה לאומית)
והצליחו להתיש את סאסי, ולגרום לו למכור את הקבוצה, ובקיץ הקרוב הם ישיגו את מטרתם, ויתאחדו עם הקבוצה המקורית, ללא סאסי, וירוויחו את הקבוצה שלהם מחדש, רק בריאה ונקייה מעסקנים.

אני לא אומר שזה מה שיקרה עם ביתר, זה בעייתי מאוד.
ביתר היא עדיין אחת הקבוצות הגדולות במדינה, ומבחינת אוהדים יש מצב שהקבוצה עם הכי הרבה אוהדים בארץ.

רוב הקהל הוא קהל גזעני ואלים, ולכן אני לא רואה נהירה מטורפת לביתר נורדיה.

הסיכוי היחיד שלהם, זה אם הם באמת יצליחו לטפס ליגות ולצבור אוהדים, ובמקביל ביתר המקורית תמשיך בדעיכה, תיפול ללאומית...ואז בעזרת איזה מיליונר יהודי שיאהב את הרעיון של קבוצת אוהדים אנטי גזענית ונקייה מאלימות, ויהפוך אותם לאימפריה שביתר הייתה בעבר.

הגזענים והאלימים ימשיכו במסעות לקרית גת ויבנה עם ביתר הגזענית והאלימה.

ואילו נורדיה תעלה לליגת העל, ותהפוך לקבוצה הגדולה ביותר במדינה ללא גינויי גזענות וללא אלימות.

אשרי המאמין...
אני ממליץ לך ברוח הניקיונות לנקות את הפה
12/04/14 04:10
34צפיות
והמקלדת, כי הרבה רעל שפכת פה. כמה בלבולי מוח. קטמון הבועל ים? מה עוד? מאיפה לך ש"רוב הקהל אלים וגזעני"? והאם הבטת במילון לאחרונה ובדקת מה פירוש המילה גזענות? הפרשנות האדומה האנטימית שאתה מאמץ היא היא הבעיה שלנו כפי שאמרתי. אין שום קשר, להבועל קטמון. שום דבר טוב ויעיל לא ייצא לכם מהקמת קבוצה  מתחרה לבית"ר מלבד פילוג והשנאת רוב אוהדי בית"ר עליכם, אני מבין שזה חלק  מהגנים שלהעם שלנו להתפצל ולהתפלג אבל תחשוב טוב, מה יצא מזה. קטמון והבועל ירושלים יורדות ליגה.

אתה מוזמן להמשיך לבלבל במוח ולקונן על "הקבוצה שתקום" או ללכלך עלינו. רק אם אפשר יש פורום כדורגל מלא סמרטוטים אדומים שישמחו להטות אוזן לרפש שלך. ההתייפיפות הזו, לא נראית לי, ולא תתקבל בברכה פה.
ואני יצאתי נגד הלה פאדיחה, יצאתי נגד אלימותנגד הגזענות האמיתית של אוהדי סנכין והבועל. המושתקת 65 שנה בחסות המדינה האדומה שלנו.
ונניח שזה יקרה... מי אמר שגורלה של נורדיה
12/04/14 21:27
25צפיות
יהיה שונה?
הרי לפי דבריך, אוהדים "גזענים ואלימים"  השתלטו על המועדון ושינו את הרוח הביתרית,  אם כן,  מי מבטיח לך שבנורדיה לא יקרה אותו דבר?
אם הגזענות והאלימות ימשיכו הם לא ייעלמו גם מקבוצתך החדשה.  אז מוטב להוסיף מוסר ותרבותיות במה שקיים כרגע מאשר לבנות משהו חדש שאחריתו מי ישורנה...
º
למה? כי נורדיה תסמל שפיות ולא התלהמות
14/04/14 01:14
14צפיות
אתה מוזמן לעבור להבועל אם מפריע לך "ההתלהמות"
14/04/14 03:58
26צפיות
או להחליף תחביב לקונצרטים או יוגה זה באמת יכוללהיות אחלה דבר (מניסיון) בלי התלהמות והמון שקט ורוגע. כדורגל אין קבוצה שבעולם שאוהדיה לא נחשיבם כ"מתלהמים" כנראה...
לא תודה. בשביל זה יש את בית"ר נורדיה.
14/04/14 11:08
21צפיות
ואמנם יוגה זה נחמד. אבל כשאני הולך לטדי אני רוצה להינות מספורט, מכדורגל. אולי תלך פעם למשחק של קטמון ותלמד איך עושים את זה.

התגובות הקיצוניות שהמיזם הזה מעורר בכם רק מוכיח כמה יש לו מקום.
אדון מתנשא אני מציע לך ללכת למשחקים בחו"ל
15/04/14 03:48
26צפיות
בכל מקום בעולם, ואם אתה מוצא קבוצה אחת בליגה גבוהה שהקהל שלה לא צועק מקלל שר וכו' בקוליקולות אני נותן ך מה שאתה רוצה. התייפיפות האליטיסית עלק הזו לא מתאימה לרוח הבית"רית אלא באמת לרוח של חבריך האדומים המסרטוטי ריצפה. אל תבוא לחנך אותי עם המיזם הכושל קטמון, ואל תבוא ללמד אותי כי מה שאתם עושים זה לא מתקרב אפילו למילה אהדה אמיתית, אלא חמיקה וניסיון נואל להתמודד עם המציאות קשה ככל שתיהיה.

התגובות מאוד במקום וכנראה נגעו לך בעצב חשוף, לא כל מי שלא מסכים עם דעותיך הוא קיצוני. למדת מהשמאל לפסול כל מי שלא כמוך, שיהיה המון כישלון וחורבן לקבוצה שתקימו. אני מציע לבית"ר לתבוע אתכם על השם אני אל גור על זה שזה חוקי בכלל לקרוא לקבוצה אחרת על שם קבוצה שכבר קיימת. (ימק"א לא חוקי למשל)
הבעיה היא שהאופן האלים שבו אתה מתבטא
17/04/14 23:54
12צפיות
רק מוכיח שהוא צודק. אם נוסיף שהצלחתם להוביל קבוצה של מאות אלפי אוהדים ל1500 איש בטדי ופורום עם עשרה כותבים... הייתי חושב פעמיים.
זה נשמע לי כמו אוי אוי אוי
18/04/14 05:33
20צפיות
מה אלים במה שכתבתי אדוני הלא נכבד? משום שאני לא קופץ לפי החלילים הצורמים שלכם? כי אני לא אומר אמן לכל גחמה יפת נפש שלך ושל חבריך האדומים? אני מתבטא באופן תקיף זה נכון, לקרוא לזה אלימות זה עיוות ועוד ניסיון עלוב לסתום לי את הפה. לא יילך לך ולאף אחד.

שום דבר לא הוכיח את דברי ההבל שלכם, ההפך הוא הנכון אינך מגיב לעניין ובוחר לבכות על ניסוח ענייני ותקיף כפי שמגיע לכם. מי זה "הובלתם" למי אתה פונה? אם היה לך קצת שכל היית מבין שמי שמכנה את לה פאדיחה לה פאדיחה... כנראה לא יכול להיות מואשם כמי שתומך בהם.  אני איני הובלתי אף אחד, באם הייתי מוביל מס' האנשים שהיו הולכים אחריי לא היה משנה את  דעתי, או מוכיח את צדקת דרכי.
על אף שאם תטרח להביט בכמה אנשים קוראים את ההודעות, תראה שיש עשרות קוראים סמויים. ויש עשרות שפשוט לא יכולים לכתוב אבל עוקבים.
אתם, המשת"פים של הגזענים והאלימים.
20/04/14 10:42
4צפיות
ראשית, אתם, זה הקיצוניים והמשת"פים שלהם. בכל מקום שבו הרוע השתלט, זה קרה בגלל אנשים כמוך, שבחרו לגבות את האלימים והמנוולים בשתיקה ובקריצה. כשאתה מסביר פה מאד יפה למה בעצם לצעוק "מוות לערבים" זו לא גזענות, אתה זהה לאוהד הפועל שמסביר למה שירי שואה לא באמת מתכוונים לשואה. זבל'ה.

מעבר לזה, אתה אלים. כשאתה טורח לכנות בכינויי גנאיגולש שאינך מסכים איתו, ופונה אליו במילים "חבריך האדומים המסרטוטי ריצפה", זה מגעיל ואלים. זאת תרבות דיון של בריונים.
מה הרוחת בקטמון : עוד הפסד אתמול , לחצי הש
12/04/14 15:23
29צפיות
של הבועל ירושלים בע"מ , SALAM BERKENALAN DALAM LIGA KEDUA  במאלאית: "נעים להכיר בליגה השניה"
מאחל לכם כישלון !!!
12/04/14 21:21
29צפיות
אין מקום לבוגדים !!!
עוד הפסד של חבורת האפסים והפעם המתנה לאבוקוף
06/04/14 22:12
52צפיות
במקום לנצח את השכונה, ולהוריד אותה ליגה ואת הבוגד ביחד איתה, הם נתנו להם מתנה. לא שהיו לי ציפיות, אבל הקבוצה הזו שווה ליגה לאומית. תחתית הליגה הלאומית. אם לא יבתצע חריש עמוק כבר מהיום, ובעיקר בסוף העונה, צפויים לנו עוד הרבה כאלה עונה הבאה. פתאום הוויתור על רוני לוי לאנראה כל כך נורא, הוא המתין עד דק 80 כדי לבצע חילוף! נראה לי שהוא עושה בכוונה.
º
שפל המדרגה. חבורת חדלי אישים. אסקופה נדרסת
06/04/14 22:36
16צפיות
הויתור על רוני לוי ? בטח שאינו נורא
07/04/14 09:48
26צפיות
גם חצי הקבוצה תלך אחריו , עם אולי שיא שלילי בליגת העל : הבקיעה 24  שערים ב 28 משחקים
רוני לוי סיכם בחיפה כבר באמצע העונה!!
09/04/14 21:52
28צפיות
וזאת בתנאי שחיפה לא תמצא מאמן זר בכיר!
זאת גם הסיבה שדורש סכומים אסטרונומיים מטביב
על מנת לצאת מזה בצורה אלגנטית.
זה לא חירטוט אלא מידע אמין שיש לי.
לא דיברתי על זה עד עכשיו כדי שהקבוצה לא תיפגע !!!
מאמן פח סמרטוט רודף בצע !
רוני לוי זה הטעות של בית"ר. אסור היה לתת לו
10/04/14 23:44
18צפיות
צ'אנס אחרי ההברזה בפעם הקודמת .
בושה וחרפה. רואים שהוא באמת מזלזל.
היה צריך להחזיר את אלי כהן השריף
11/04/14 02:31
18צפיות
גם אני חשבתי שאסור לתת לו צ'אנס, אבל אמרתי שאולי הוא רוצה לתקן את מה שקרה אז. הוא גם אמר זאת במפורש. חבל שמה שהוא עשה זה להשניא עצמו יותר.
אי אפשר להחזיר את השריף. לה פדיחה יעשו טרור
11/04/14 09:16
18צפיות
לטביב.
1. הם לא מנהלים את הקבוצה
12/04/14 04:15
32צפיות
2. לפי מה שקראתי  בידיעות ירושלים השבת, אחד מראשי הלה פאדיחה דווקא נוקב באלי השריף בתור מועמד מתאים לדעתו. אסור שהם יקבעו לנו את סדר היום גם אם היו שוחרי שלום, יש קהל רב שלא אוהב אותם. אם כבר  להקים משהו זה ארגון אחר שייתן את המילה שלו, זה כמובן סיכון שהם יקומו נגדו וינקטו באלימות, אבל אם מישהו יקום ויעשה מעשה אני מצטרף ישר. הם יצאו כבר מכל החורים  שני הסוגי אוהדים האלה, לה פאדיחה, ומן הצד השני היפי נפש שבוכים לי על בית"ר ה"גזענית" כשחבריהם האדומים שרים על שואה ונאציזם.
º
בוודאי שהם מנהלים את הקבוצה.
17/04/14 23:54
5צפיות
יש לך הוכחות? פגישה של קופל איתם לא מוכיח
18/04/14 05:38
20צפיות
דבר. במקום לבכות, גש ותקים ארגון חדש כאלטרנטיבה, במקום לבוא בטענות ולנסות לחבל בקבוצה שאתה טוען ש"אוהד" נסה לראות איך אתה משפר את הקיים. ברור שהם פאתטים כי הגיעו 1500 אוהדים בזמן שהם "שולטים" לדבריהם ולדבריך, זה מוכיח שהם לא אוהדים אמיתיים כנראה באמת.
אם אני עדיין כותב פה למרות הכול, כנראה אני והכותבים האחרים (שי, בלה מירלה אפילו איש פשוט) אוהדים אמיתיים ולא אתה והבכיינים האדומים.
אוי אוי אוי.
18/04/14 12:41
9צפיות
אין הוכחות שלה פמיליה האפסים מנהלים את בית"ר.
חוץ משיתוף הפעולה של הנהלת הקבוצה איתם, כניעת ההנהלה המבישה, פיטוריו של קורנפיין, הפקרת היציע לחסדי הערסים האלה והשתיקה של כל הטמבלים שחושבים שמי שנגד אלימות הוא נגד בית"ר.
לה פמיליה הורסים את בית"ר. אבל מי שהכי מזיק הם הציבור הדומם שעומד מהצד. כמוך. תמשיך לחיות באשליה שהם לא מנהלים את העניינים, שזה קומץ שצועק מוות לערבים. תמשיך, גם מתג מחיר התעלמו ובינתיים כבר פגעו בחיילי צה"ל ובשוטרים. תתעלם, הכל טוב.
חוסר מקוריות
19/04/14 02:56
18צפיות
אתה נגד אלימות? תתנגד לשישי השואה של חבריך האדומים גם הבועל ירושלים שאתה כל  כך מעריץ ששרים בלי בושה "שיישרפו כל אוהדי בית"ר" אם זה לגיטימי לצעוק לי בטדי "מוות ליהודים" אז לי מותר גם לצעוק מוות לאויב שלי הבנת?  אין לך שום הוכחה לזה שלה פאדיחה מנהלים את הקבוצה, כמו שאין לך שום הוכחה לזה שפיטוריו של קורנפיין קשורים בכלל ללה פאדיחה. או לזה שאני אלים וכו' וכו'. אתה האלים בזה שאתה מנסה לסתום לכל מי שלא כמוך את הפה ובכוח! זה מתאים למדיניות השמאלנית הצבועה, שמתחסדת ומציגה עצמה בתור "אבירי השיווין וזכויות האדם" אבל לנגחת רק צד אחד ועם אחד בעולם.

עם יודו קוויזלינגים אני לא מדבר התייאשתי מכם כבר. כשתבכה את האלימות של הרפש האדום בבילעין שפוגע כל יום שישי בחיילי צה"ל בשם כיבוש מוסלמי שמתחפש לקורבן, נדבר על פגיעה בחיילי צה"ל. לגבי פגיעה בפלווגת הסער אין לי עם זה בעיה.
הכול טוב. כשמתעלמים ממה שנוח ומאשימים את הצד האחר בהתעלמות.
תודה. אתה מוכיח מה שאני אומר
19/04/14 20:02
10צפיות
בינתיים, חתיכת טמבל, אני שירתתי יותר מסיבוב אחד בגזרה של בילעין ונעלין וחטפתי אבנים וצעקטות ואיומים מהאפסים האלה. זה שהם זבלים לא הופך את מי שמתנהג כמוהן לפחות זבל, כי הוא ימני. וזה שהאוהדים של הפועל חלאות אדם, לא הופך את לה פמיליה לפחות זבלים ממה שהם. אלה חארות ואלה חארות.
ההבדל ביני לבינך שאני חושב שצריך להכניס לכלא את הזבלים החלאות אוהדי הפועל, עם שירי השואה שלהם והאלימות הבלתי נסבלת שלהם, וגם את אוהדי בית"ר החארות, עם שירי הגזענות שלהם והאלימות הבלתי נסבלת שלהם... אתה לעומת זאת תומך באלימות של הקיצוניים הבית"רים.
עליך ועל דומיך האחריות למה שהפכנו.
יש לך תאום פה בפורום או שזה אתה עם כינוי אחר
20/04/14 04:36
18צפיות
טמבל תקרא אתה יודע למי אפס מאופס. היכן ההוכחה לכל השטויות השמאלניות שלך? חטפת אבנים?! אני חטפתי יריות בלבנון, וחברים שלי נהרגו ונפצעו שם. אולי חטפת אבנים אבל אתה לא שונה מהם בסופו של יום. אתה רואה באופן מעוות את המציאות, ואם נוכחת לנגד עיניך מהי, אתה גרוע פי כמה וכמה. אולי חטפת איזה הלם קרב. אתה ממשיך לחזור על המנטרה של לה פאדיחה כשברור שאני לא מחסידיהם בלשון המעטה כבר מזמן. אולי תחדש לי קצת?  טוב שאתה מעביר ביקורת על אודי הבועל רגע חשבתי שהם צדיקים תמימים ושצריך לתת להם פרס נובל לשלום.
ואתה ממשיך לעוות את מה שאמרתי, אני אומר שקודם יטפלו במי שצריך, טיפלו במטומטם ששרף את בית וגן שהיה אוהד בית"ר. כשאוהדי הבועל שרפו ראשונים לא שמעתי קול זעקה וצעקה או ביקורת על הסמרטוטים האדומים. העונש שלו ההעניין כרגע לנקודה. מבחינתי, כל עוד הביקורת לא שיווניות באמת, ובזמן ששירי שואה עוברים לידם כולם, אין מה לבוא אלינו בביקורת. בנוסף לכך, שאני אל רואה שום בעיה בשירי נגדיים לאויב הערבי ולאויב האדום הטמא. אתה שוב מכניס לי מילים לפה, מי שתומך פה באלימות זה אתה, כי אתה ודומיך מאפשרים לכולם לתקוף אותנו, את בית"ר את ישראל ולא רק שלא מסייעים בהגנה, אלא מסייעים לאויב.

ולסיום- השירות הצבאי שלך מעניין לי תביצה מסיה אחת פשוטה- הבוגדים הכי גדולים במדינה היו קציני צבא בכירים! זה לא רלוונטי מה עשית בצבא. למרות שהפעם חיזקת דווקא את טענתויי, והוכחת דווקא את מה שאני אמרתי :) אז תודה.
תשתדל לא לדבר כמו אדום, אחריזה אולי אקרא לך אוהד בית"ר. בינתיים אני לא רואה הבדל בינך לבין האליטיסט המתועב הממוצע משער 5 הצבוע והמתחסד (שמשרת בצבא)  ההבדל הוא שהוא לא ייצא נגד קבוצתו לעולם. אם כי נגד המדינה הוא דווקא כן ייצא, אז זרע הבוגדנות מגיע מהאדומים ולא מתוך בית"ר.
אין לי תאומים, ואתה עוכר ישראל בתחפושת
20/04/14 10:38
4צפיות
אל תרצה לי על הרוגים ואל תשחק אותה פטריוט. אתה יודע אצל מי היא משמשת מפלט.

אין הבדל בין פורעי חוק, אין הבדל בין חלאות, ואין הבדל בין הקיצוניים הזבלים בקרב אוהדי הפועל לבין הקיצוניים הזבלים בקרב אוהדי בית"ר, כשם שאין הבדל בין מי שתוקף חייל אם הוא ימני פאשיסט או שמאלן אנארכיסט.

הדברים שלך מנסים לטשטש אמת פשוטה - אתה מחפש לייצר הבדל בין האנשים לא על סמך עבירותיהם, אלא על סמך צבע חולצם. בכך אתה משת"פ שלהם. זאת האמת, כל המילים שלך לא ישנו אותה.

ואחרי ההודעה שלך, לא רק הוכחת שצדקתי. הוכחת גם שאתה עדיין טמבל. רק טמבל שמקלל. יופי.
שיברח וישוב אל רומניה ושיקח אתו את מכבי חיפה
12/04/14 15:19
18צפיות
ונפטר מכל יורשי זאהי ארמלי ובני עמו.
התקציב לשנה הבאה 22 מליון שקלים
02/04/14 18:37
33צפיות
ובהתחשב בעובדה שהיקף החובות נמוך יותר, בנטו התקציב יהיה דומה לזה של השנה.

בקיצור, לא לפתח ציפיות.
º
דווקא העונה שעברה שהיתה לא משוקעת בכלל היתה מ
02/04/14 22:38
16צפיות
היתה מפתיעה.
02/04/14 22:40
21צפיות
כנראה שמי שמשקיע שוקע..
אפשר לבנות יופי של קבוצה בסכום הזה
03/04/14 20:44
26צפיות
השאלה היא אם יצליחו לשמור על הארוש ואיך יחזקו תחוד בסכומים שפויים.
אפשר גם ליפול בענק
03/04/14 21:20
19צפיות
בתקציב כזה אין מניה בטוחה.
לצערי, צפויה לנו עוד עונה בתחתית
04/04/14 04:32
35צפיות
רק אני מקווה שאת מה שזרעו השנה, לפחות ימשיכו לגדל עונה הבאה שאולי נקצור בעוד כמה עונות. מבחינתי אפשר כבר לסכם עונה, אחת העונות הכושלות בתולדות המועדון. אבל אולי עדיף לעשות את זה באמת ממש בסוף העונה אנחנו עוד עלולים לרדת ליגה עם הרפיסות שלהם.
כשאני אומר להמשיך לגדל ולטפח את הזרעים ששתלנו, אני מתכוון להשארת החלקים הבריאים במועדון הצעירים הטובים הזרים המצויינים לצד גדיעת החלקים החולים והלא מתפקדים שאין סיכוי שישתפרר ברמות האלו, הכי חשוב לחזק את החלק הקדמי והאחורי בשחקני מנוסים אבל לא מאוד יקרים.
ג'ונס הוא הזר הכי טוב להחתים דחוף ולא להשאיל לאף קבוצה! אנו זקוקים לו בנרות. וילה גם צריך להישאר. להחתים חלוץ בדחיפות, איציק כהן ואצילי לשקול להשאיל. שיחדד להשאיר בדחיפות, כנ"ל רוב השחקנים חוץ מבראנדן וטונייס. נקווה שהפעם טביביתקמצן באוגוסט כדי להוציא יותר בינואר. אני ממש מקווה שהרוש לא יימכר, זו תיהיה אבידה גדולה. בלעדיו אנחנו יורדים כמעט בוודאות ליגה..
º
ברנדאן בסדר, לא?!
04/04/14 09:11
8צפיות
בסדר, אבל מזלזל מאז שקיבל הצעות גבוהות
05/04/14 05:06
25צפיות
יותר מסין. לא נראה לי שהוא רוצה להישאר בכלל, ורוני לוי עוזב אז נראה לי שזה החותם הסופי לזה שגם אם אנחנו רוצים מאוד הוא לא ירצה.
כל מה שיש לי להוסיף זה
04/04/14 21:39
25צפיות
השקעה קצת יותר גדולה ורצינית בקיץ יכולה למנוע את הצורך בחיזוק של הרגע האחרון בינואר.

עדיף גם להשאיר את רוני לוי ולהתחיל לתכנן את מחנות האימון של לפני העונה הבאה.
השורה הראשונרתי רק נשמטה לי מילת ההקשר
05/04/14 04:31
24צפיות
רוני לוי יצריך להישאר אבל לא יישאר, כיטביב לא רוצה לשלם סכומים מופקעים. אולי הוא צודק, בכל זאת רוני לוי די נכשל בסופו של דבר. אבל מי שהוא מתכוון להביא במקומו, שווים ליגה א', וכבר ראינו מה שווים מאמנים שלא אימנו קבוצות גדולות. (אלי כהן)
º
השורה הראשונה כמובן
05/04/14 04:31
9צפיות
אולי יסביר לי מישהו למה סלליך שנוא מי השמוקים
31/03/14 19:22
33צפיות
ששונאים אותו ?
בוקר טוב בית"ר!
30/03/14 23:07
45צפיות
תצוגה מרשימה היום של ברוכיאן. ושל כל הקבוצה,  או שזאת החולשה הלוזונית.בכל מקרה ,  היום ראינו קצת סיבה להמשיך להאמין בהמשך ובתקוות לעתיד. .

ובר נתן עשה פנדל ברור על מטוביץ
סוף סוף אחרי שהעוררה בית"ר ירושלים נוכל גם
31/03/14 14:48
29צפיות
אנחנו להתעורר לבוקר טוב.
בוקר טוב לאוהדי בית"ר האמיתיים.
27/03/14 15:19
79צפיות
לא שוה ולא קריאה!! !
27/03/14 15:27
40צפיות
אני יתחיל לקרא כתבות כאלו ולהתייחס אליהן אחרי שאני אקרא גם על אוהדי הבועל ושאר הקבוצות...
שיפסיקו לבלבל את המוח כל ה"דואגים לביתר" האלו.

וכל מילה מיותרת!
º
נא לא להאכיל את הטרול
27/03/14 16:32
26צפיות
º
כתבה נכונה.
27/03/14 18:25
19צפיות
איך נכונה תסביר? כולה הסתה אדומה של סמרטוט
29/03/14 17:43
34צפיות
אדום, צבוע ומתחסד. על מה הוא מלין? שילין על שירי הנאצים והשואה ושלטי השטנה של החברים האדומים שלו. עד אז, שלא יבוא בטענות לאף אחד. לא קרה כלום במשחק, מעבר לכמה צעקות לעבר השחקנים... מאוד קל לנפח ולהפוך את זה לדרמה ענקית כי יש כותרת סטיגמתית שמתאימה לאג'נדה ולתפיסה המעוותת הרווחת "בית"ר אוהדי בית"ר וכו'
האמת, שלא שמתי לב מי הכותב
29/03/14 21:53
26צפיות
אוליי אתה צודק שזה מגמתי.  אבל במבט לאחור רואים בבירור שכל ההרס מתחיל ונגמר בגלל אנשים מטומטמים שחלק מהם מתקראים אוהדי הקבוצה. וזה לא מהיום.
לא מחדש כלום
28/03/14 14:58
35צפיות
כתבה נכונה ברובה, אבל לא באמת מספרת לנו משהו שלא ידענו מהקיץ שעבר. כל מי שמסכים עם הנאמר יודע כבר מזמן מה הפיתרון וכמובן יותר ממוזמן לתרום מזמנו למיזם שמטרתו ליצור בית חם למי שמאס בטאליבן שהרס את הקבוצה. מי שלא, טוב, מוזמן להישאר ולסבול עם הדרעק הנוכחי עד שיפול לו האסימון מתישהו.
אתה חי בסרט! אני בטוח שאתה סובל יותר מכל אוהד
29/03/14 17:48
39צפיות
כי כמו יהודי גלותי שחושב שהוא "אירופאי" או "מרוקאי"  ובטוח שאם הוא ילקק לכל מי שלא יהודי הוא יהיה אהוב ומקובל, אבל בסוף הוא מקבל כאפה לפנים בדמות זה שתמיד יראו אותו  כיהודי, וכך יכנו אותו בכל מקום.
כך אתה ודומיך, תכחישו את האמת, תספרו חצאי אמיתות ושקרים. אולי תנסו גם להקים קבוצה מתחרה ברוב טיפשותכם, אך בסוף בתוך תוככם תבינו שבית"ר האמיתית על כל חסרונותיהוהקהל הבעייתי בחלקו, נמצאת בליגת העל. שם תישאר, אם לא יקרה משהו מיוחד.
ת'אמת סבלתי מאוד אשתקד
30/03/14 09:47
36צפיות
לראות חבורה של חלאות הורסת קבוצה כל כך טובה מקצועית, עונה שיכלה להסתיים במקום שמוביל לאירופה ובאופן כללי אווירה מאוד טובה שהייתה בטדי, בגלל גזענות גרידא. העונה אני לא סובל כלל, מאחר וניתקתי כל רגש מהדבר הזה שלמרבה החרפה נקרא בית"ר ירושלים. מבחינתי לא קיימת קבוצה כזאת יותר, לכן אין לי מה להרגיש כאב על מה שקרוא בה כיום. אני בעיקר מרגיש בושה שחבורה חשוכה כזאת מייצגת קבוצה שעד לא מזמן אהדתי והייתי חרד לגורלה.

יש בינינו הבדל תהומי בהשקפת העולם, לכן כל ניסיון לדיון יהיה בזבוז זמן מוחלט של שנינו. אבל אני מה שאני כן יכול לומר לך באחריות מוחלטת (ואני בדרך כלל לא נחרץ ככה) שאין לי ספק שבית"ר במתכונת הזאת לא תזכה לנחת עם תארים ואוויר פסגות בזירה האירופית כמו שהפוטנציאל שלה יכול להביא אותה. הקבוצה הזאת אט אט תהיה משוקצת יותר, מאוסה יותר, מחליאה יותר, שתגרום רק לאנשים כמו טביב להסתובב במסדרונות משרדיה וזה על מנת לחלוב עוד כסף מקופת המועדון לצרכים האישיים שלהם, ואתם, תמשיכו להאשים את כל העולם ואישתו בכישלונות הקבוצה (התקשורת, ההתאחדות, אוהדי הפועל, מי לא?) מבלי להבין שהבעיה נמצאת מתחת לאפכם.
נטשת את בית"ר ירושלים ועדין אכפת לך ממנה ?
30/03/14 16:35
35צפיות
אינני מאוהדי אלי טביב , לאור מה שעשה בהפועל כפר סבא ,  אסון ידוע. טביב היה המועמד היחיד לקנות את בית"ר בזמן שארקדי רצה לברוח , ומי שיזמו ותמכו בעסקת טביב היו אלה שהמאיסו את החיים על ארקדי וקורנפיין , שניהם על בסיס כספי והיחס אל ארקדי היה שונה מאל קונפיין בענין זה. האשימו את גאידמק שפסק להשקיע בבית"ר , דבר שלא היה נכון , ובהבאת הצ'צ'ניים דבר שהיה נכון , ואת קונפיין האשימו בגנבה מהקבוצה כי הורגל במשכורות עתק , והדביקו ךו תוית של שאויש. טביב כנראה הבין שלא לעולם חוסן ועם בזיונות כמו בכמה משחקים בעונה הזאת  המחאות על המצב נשמעות היטב ביצי ומחוצה לו, כולל סביב האוטובוס של ביח"ר בקרית שמונה. טביב כבר הציע את הקבוצה לאחרים בגלוי גם מבלי שהזכיר מועמד מסוים לקנית בית"ר ירושלים.  אשר ל"הקבוצה הזאת אט אט תהיה משוקצת יותר, מאוסה יותר, מחליאה יותר, שתגרום רק לאנשים כמו טביב להסתובב במסדרונות משרדיה וזה על מנת לחלוב עוד כסף מקופת המועדון לצרכים האישיים שלהם, ואתם, תמשיכו להאשים את כל העולם ואישתו בכישלונות הקבוצה (התקשורת, ההתאחדות, אוהדי הפועל, מי לא?) מבלי להבין שהבעיה נמצאת מתחת לאפכם. " הלא על עניני  חליבת כספים האשימו את קורנפיין , וטביב פטר אותו , ובכך פתר את "הבעיה" של שונאי קורנפיין  , עכשו יש המתלוננים על קמצנותו או חסכנותו של טביב... אז מבלי לאהוד את טביב , הוא לא נראה כמו שמסתובב במדרונות המועדון כדי לחלוב ממנו כספים לצרכיו האישיים. לא נראה לי שלמי שעסקיו מבוסים בארצות הברית חסרים עספים בישראל. כשלונות הקבוצה אינם בעיה של טביב לבדו או מישהו אחר בהנהלה לבדו , ולא של המאמן לבדו , או של כל אחד משחקני בית"ר בנפרד , אלא של כולם : בחירת השחקנים מראש היתה טלאי על טלאי בראשית העונה ימי אלי כהן  , וגם ההתפטרות מחלקם בימי רוני לוי היתה נלעגת , לרוני לוי נתן חופש לבחור מי שרצה , ובית"ר המשיכה להכשל , התברר שזרים מספרד אינם ערובה להיותם אחים תאומים של מסי ורונאלדו למרות ששחקו נגדם באותה ליגה. התברר שיש לנו שחקנים ישראלים שהתאהבו בכרטיסים של השופטים , במוקדם או במאוחר ימצא מי שיעשה את השטות התורנית בהגנה לו רק תהינה היריבות סבלניות ברמת עירוני קרית שמונה שהכריעה את משחק רבע הגמר בתוך 4 דקות בין 79 ל 83 אחרי שפרקה את בית"ר לחתיכות העונה , 1:4 , 0:1 הפכנו לאסוננו בנק לספוק נצחונות , גם לסכנין ולרמת השרון ולא רק להן , גם למכבי חיפה למשל. אשר לתקשורת , די שנפוצים בה מאמרים נוסח זה ששמש נושא לשרשור הזה , כדי להראות שהרבה "דאגנים" לכאורה שמחים לאיד בראותם את בית"ר הם אינם צדיקים יותר מנח, ואשר להתאחדות , זו עוסקת בכדורזבל ואשר לרמת שופטיה , מוטב לשאול , למשל , את אנדרס טונייס , באשר להכשלתו במשחק מול רעננה בתוספת הזמן של המשחק שהסתים בתיקו 2:2 , ועיתה עוד תקרית אחת לפחות , במשחק אחר שאותו שופט שקפח את בית"ר במשחק נגד רעננה , קפח אותנו שוב ושוב... גם אלו לא צדיקים יותר מן האפיפיור... אוהדי הבועל אינם ענין כאן , אבל הם מקבלים חסינות תקשורתית , להם מותר לכתוב בשבוש "יודנראט" על שלט ולהניפו ולשום זין מהלך שמוק מעופף שמצץ את הזין של אדולפים ושמצץ את הזין של ג'ון איבאן דמיאניוק לא אכפת , בזמן שאוהדי בית"ר שהניפו שלט "בית"ר טהורה לעד" הואשמו בגזענות בכל כלי תקשורת אפשרי שראה את 3 המלים הללו או את תרגומן, השלט האומלל מעולם לא חרג מהמשמעות המלולית שלו. אם היה אוהד בית"ר מזכיר "יודנראט" על שלט ביציע הוא היה נצלב בבית משפח. זה יחס של איפה ואיפה מצד כל גורם שפתאום יהיה אכפת לו לפעול.
º
02/04/14 07:03
4צפיות
אתה סובל גם עכשיו וגם מגיב פה
30/03/14 19:45
20צפיות
ובוכה על כך בכל אות ואות וכל הברה והברה שנכתבת על ידך זה בטה מידי מכדי להכחי ולהסית את האש. בוראט אתה לא... יותר עצוב לראות אוהדים צבועים כמוך. באופן כללי, אני לא בא להתווכח עם בור ועם הארץ שממשיך לעוות ולסלף אירועים שקרו, ובכסות של "אכפת לי אני אוהד בית"ר" משחק לידיים של יריביו הגדולים ביותר, התשקורת וכן אוהדים אחרים, שקופצים על העגלה כדי לנגח את אותה קבוצה ש"אכפת" לך ממנה.
אל תשחק משחקים, אתה סובל מאוד, אבל אתה בוחר בכ"ז להיכנס לפורום ולהגיב בעיקר כשרע וכשאפשר להגיד דברים רעים. דמגוגים קטנטנים כמוך, הם בדיוק מה שונאינו זקוקים לו כמו  שהאויב הערבי זקוק לשמאל וגם מודה בכך שזה מדרבן אותו לפגוע ולרצוח יהודים.
זה פאתטי וחלש. אני לא דן איתך כלל, אך הקביעה לך היא הבל הבלים ולא יותר, גם כשבית"ר הייתה מלאה בכסף בתקופת ארקדי נכשלנו באירופה, ובליגה לא הייתה עונת סטייל 96-8. זה לא קשור לום השקפת עולם.
באשר לאוהדים, אין לי מושג לאילו "חלאות" שהורסות את הקבוצה אך איני ידוע כאוהד לה פאדיחה, והתנגדתי לכל פעולות המחאה שלהם והחוליגניות שלהם עונה שעברה, על אף שהסכמתי שלאויב אין מה לעשות בקבוצה שלנו. אתה זועק וצועק "גזענות" אתה ודומיך כמו חנין זועבי שלמדה תתי מילים בעברית  ובדיוק כמוה טועים ומעוותים את ההקשר-איסלאם זה לא גזע. ערבים הם אויב נגמר הסיפור, הם שונאים אותך, יותר ממה שתוכל אי פעם לשנוא אותם. כנ"ל אני. הבעיה מקצועית נטו ואין שום קשר העונה ללה פאדיחה. טביב, על אף שלא אהבתי את הרכישה שלו, ולמרות שאנימפקפק בכוונותיו האמיתיות, הוכיח את ההשקעה שלו בקבוצה בפועל. אומנם מאוחר, אך אין לך מה להגיד עליו בינתיים.
אלא אם כן אתה כפוי טובה. או שלא אכפת לך.

הבעיה? אוהדים לא אמיתיים שהופכים למשתפ"ים וסרסורים של הסמרטוטים האדומים, האויב שלנו, וכן, גם לה פאדיחה לא צדיקים.
במקום להישאר ולנסות לתמוך כמו אוהד אמיתי, אתה בורח ואפילו להקים קבוצה אתם חופרים עליה כבר שנה לא הקמתם. לפתוח קבוצה בפיכסבוק זה לא נקרא לפעול בכיוון המעשי.
אז בעיניי אתה ושכמותך הם הבעיה שלנו. אז עשה טובה, תחליט כבר איפה אתה? איתנו או  בלעדינו. אל תשב על הגדר תצטדק ותתחסד.
באשר ל"תמשיכו להאשים את כל העולם ואשתו"
30/03/14 19:57
18צפיות
למי אתה פונה  במילה אתם? אלי? כי אני מדבר בשם עצמי בלבד.
עדיף להאשים את מי שצריך ומי שבאמת אשם, מאשר להתחפר במזוכיזם חולני, כדי להרגיש טוב עם עצמך. אין ום בסיס עובדתי או אמיתי כלשהוא לזה שהאשמה רובצת עלינו או רק עלינו. אולי אולי על לה פאדיחה, בהקשר של העונה שעברה, עם זה אני מסכים איתך דווקא.
נקודתית לגבי העונה שעברה. כל השאר גיבוב שטויות ומריחה אחת גדולה.
אז מה אתה מנסה לאמר?
30/03/14 11:36
22צפיות
שנהמות לשחקנים שחומי עור, קללות כלפי שחקנים ערבים, ריקודים עם דגלים בקניון תוך הטרדת נשים ערביות שעוברות בסביבה, השלכת אבנים על אוטובוס השחקנים לאחר הפסד, כל אלה התנהגויות שמדגישות עד כמה אנחנו יהודים?
זה מה שאתה אמרת
30/03/14 18:36
23צפיות
וכמו שמאלני הממוצע, אתה נזקק לשקרים ועיוות של דברי אחרים כל מנת לצאת צודק בעיני עצמך כמובן. אמרתי שאתה לא יכול להיות או להתחפש למשהו שאתה לא, שתפסיקו לעוות כפי שאתם עושים כל הזמן ולהוציא דברים מהקשרם. אינני מצדיק שום מקרה מהמקרים שכתבת, אבל להכליל את כל אוהדי בית"ר בגלל מי שעשה את זה? להתעלם מהחוליגניזם האדום הטמא שמתמפש כמו סרטן וללא תגובה מאף אחד?
ולשקר במצח נחושה ששלט "גזעני" אחד גורם לכל הצרות, זה בדיחה במקרה הטוב, וציד מכשפות במקרה הפחות טוב.

נ.ב- בניגוד אליך, איני רואה שום בעיה בקללות נגד האויב הערבי, כשתגנה "מוות ליהודים" של אוהדי סכנין ושיפתחו בטיפול משמעתי ומשמעותי באוהדים האלימים שלהם, כמו גם באוהדי הבועל האלימים, נתחיל לדבר. הבנת?
שלושה דברים במיוחד בשבילך!
30/03/14 19:29
20צפיות
אחד: אני נגד כל סוג של קריאה מוות ל... זה שמישהו קורא מוות ל... כמו איזה בהמה לא אומר שאתה חייב להתנהג גם כמו בהמה.

שניים: ההתנהגות של אוהדיהפועל תל אביב מכוערת ביותר. היחס הסלחני שהם מקבלים מכוער עוד יותר. ראה הערתי הקודמת לגבי התנהגות.

שלוש: אני אוהד בית״ר ובתור שכזה, מראש, איני יכול להגדיר את כל אוהדי בית״ר כאלימים. אני איני כזה וכמוני, רוב אוהדי בית״ר. הקומץ האלים משתלט על היציעים ומוציא לכולנו שם רע.
במיוחד בשבילי?! במה זכיתי?
30/03/14 19:52
24צפיות
אני נהנה מאוד מהדיונים איתך ד"ר...

1. אני לא יורה לעצמי ברגל, ומי שלא מטפל באויב שלי, שלא יבוא אליי בטענות אם אני מגיב להתקפות כלפיי. זה נוגע באופן כללי, לכל המדיניות שלי אישית ושל מה שאני חושב שצריך לנהוג גם בתור אוהדים וגם בתור. אזרחים. החוק תקף לכולם או לא תקף. אני אקרא מוות ל... כשאותו אחד קורא לעברי  מוות ל... אולי זה ילדותי אין לי בעיה עם זה.
2.צמח לך מצפון יפה :)
ראית את השלט של אוהדי הבועל? לא ראיתי תגובה ועליהום עליהם כמו על השלט ה"גזעני" לשיטת כולם שהניפו לה פאדיחה.
בגלל שאתה בחור טוב ואני מחבב אותך!
30/03/14 20:16
27צפיות
השלט שהונף על ידי קבוצה (די גדולה, אם לשפוט על פי התמונות) של אוהדי הפועל היה דבר מחליא. לדעתי הוא גם לא זכה להתייחסות ראויה,ובמידה רבה ׳החליקו׳ את העניין הזה.

הדיון פה הוא על האוהדים שלנו ועל הקבוצה שלנו. לא מעניין אותי כמה מכוערים האחרים, אני לא מתנהג על פי אמות מידה שמוכתבות על ידי חלאות ומצפה מעצמי מעצמי להתנהגות אוית ראויה ומכבדת בלי קשר להתנהגות החלאתית של אחרים.

הקומץ האלים אצלנו גורם להרבה אוהדים לתחושה קשה ומרחיק אוהדים רבים וטובים מן המגרשים. זו המציאות.
אני לא רואה שום בעיה בהתנהגות שלנו
04/04/14 04:20
19צפיות
אם לאויב מותר אז גם לנו. אתה לא חי לבד, ואל תייפיפף לי. יש אוהדים שהם בלתי נסבלים, אבל אני מסרב להטרף למקהלת הסמרטוטים האדומים, שמתעלמים מכל הרוע בהבועל ובסכנין ובוחרים להאיר את הזרקור רק עלינו כאילו אנחנו הבעיה של היקום.

זה שקר, וסתם נועד להסיט את האש לכיווננו במקוןלטפל במי שבאמת צריך. מי שעבריין אצלנו כבר שילם מחיר, ומי שלא ישלם. בינתיים החוליגנים משער 5 עושים מצחוק ויוצאים חלק מהכול. או במקרה הכי גרוע בעונש של נו נו נו. ברגע שאנחנו תחת אותה התאחדות, זה כן אמת מידה כי יש את אותם חוקים לכולם. או שאין חוקים ואז מותר הכול. הבנת?
מכיוון שאנחנו מתחילים למחזר את אותם טיעונים
04/04/14 21:37
9צפיות
נסתפק בזה שאנחנו לא מסכימים וזהו.
ולמרות מה שכתבתי לעיל, לא יכולתי להתאפק
04/04/14 21:43
17צפיות
מלהוסיף דימוי:

חזיר זו חיה שנוברת בזבל. יש לי החשד שאפילו אתה לא תחשוב שזו תכונה נעימה, למרות שהוא לא היחיד שעושה את זה...

נו טוב, נישאר באי הסכמה.
מעניין שדווקא אתה בתור אדום (שמאל) דווקא מביא
05/04/14 04:26
25צפיות
את הדימוי של חזיר, כשידוע לכל, שחזירים אדומים הם הבעיה שלנו בהיסטוריה האנושית כולה, ובארץ... :)

אז נישאר באי הסכמה
קיפודוד כנס נסביר לך משהו...
28/03/14 16:16
31צפיות
לא יודע מי אתה ? מה גילך ? ומה בדיוק אתה עושה פה?
נראה לי שאתה ילד צעיר דג רקק שקורא כל מילה בעיתון
"ידיעות  אחרונות השקרן של המדינה"
ידיעות בחסות הבעלים  נוני מוזס שרודף ומעליל עלילות דם על בנימין נתניהו.!!!
לא יודע מי זה הכתב הזה בכלל ? סתם כתב הומו ואדום
שנזכר בנו אוהדי ביתר ירושלים !!!
כתבה מגמתית שנועדה לפגוע גם בביתר ירושלים
שמזוהה עם הצד הימני של המפה הפוליטית בישראל !!!
איפה היה הכתב ההומו הזה ???
כשאוהדי הפועל ת"א מניפים שלטים גזעניים ומציירים צלבי קרס ????
אגב הפועל ומכבי ת"א השנה הופיעו הרבה יותר פעמים
בבית הדין בגין התפרעויות ומעשים לא ספורטיביים !!
לא להתרגש מכתבה זדונית ומגמתית אם כי אסור
לעבור על סדר היום על מקרה זה וכמובן אלימות זו לא הדרך.
ומכל הבליל הזה
30/03/14 11:37
18צפיות
למה חשוב לך כלכך לציין שהכתב הומו?
יש כמה אמתות , וכמה שטויות בכתבה הזאת
29/03/14 01:06
37צפיות
לא צריך לפסול את הכל ואבל אסור לקבל את כל מה שכתוב שם :
עובדתית : חפוש BEITAR JERUSALEM בגוגל מעלה דמויות וקשורים מוכרים שכותרתם בדף הראשון של התוצאות אינה מזכירה גזענות , והטענה "תנסו לרשום בגוגל בית"ר ירושלים באנגלית ותבינו עד כמה התופעות הגזעניות"... היא מצחיקה , רב מחפשי המידע לא נוברים בתוצאות יותר מאשר אלה המופיעות בעמוד הראשון , והאזכור הראשון של גזענות בהקשר של אוהדי בית"ר מופיע בעמוד השני. רב המחפשים לא יתקלו בו , אלא אם יזכירו גם את RACISM דבר שצרופו ל  BEITAR JERUSALEM בחפוש אחד , הניב 1730000 תוצאות, לא עלינו. שנוי החפוש ממקד באופן שונה את התוצאות וזאת ממדעי המידע. אבל מה לנו ללמוד מכתבה שמפנה אותנו למה שאומרים ה"גויים" , כאשר היחס לכל דבר שמקורו ב"ישראל" נגוע בגזענות ובאנטישמיות. אלה שהרסו את בית"ר בעונה שעברה , ספקו הרבה חומר בערה לאנטישמיות העולמית עם תרוץ לשנוא גם קבוצת כדורגל מירושלים.
מעבר לזה הדברים שאמר קורנפיין אודות "לה פמיליה" שנצחו אותו , הם אינם סודות , הם יצרו כותרות. יש כמה דברים שהוא צדק בהם באמת לה פמיליה נצח , והתוצאות נכרו בעקר בעונה שעברה.
אבל ההצעות של הכותב  "  אולי המועדון הנוכחי נדון לפירוק ועל חורבותיו תקום מחדש בית"ר חדשה" מי הוא שיחליט עבור בית"ר ירושלים או בעבור אוהדיה. הוא בסך הכל שטותניק. אם לא נח לו להרוס מה שאינו שלו , הואמצפה שאוהדי בית"ר יהרסו את קבוצתם כדי לבנות בית"ר ירושלים חדשה. זה נלעג. אנחנו לא צריכים אנשים כמוהו שידאגו לבית"ר על ידי כך שמקוים לפרוקה. תקוה כזאת היא זבל אורגני בערבון מוגבל , עם ריח של קומוניזם.
º
יפה אמרת! דמגוגיה ברבע אגורה "כתבה נכונה" עלק
29/03/14 18:46
9צפיות
º
עם זה אני מסכים.
29/03/14 21:55
8צפיות
לכל מי שעדיין מתקשה להאמין שככה נתפסת הקבוצה
08/04/14 01:08
19צפיות
http://sports.walla.co.il/?w=//2734410&utm_sou...

אם פעם הרגשתי שיש טעם להתווכח עם אנשים שהטיחו זאת בפניי, אחרי אירועי שנה שעברה אני כבר אפילו לא טורח. כך נתפסת הקבוצה שלנו וכך היא ממותגת ע"י לה-בבונייה. "הנה היא עולה הקבוצה הגזענית של המדינה".

באשר לכל הרשום פה - צודק BelaMirela כשהוא אומר שהקבוצה בנוייה טלאי על טלאי ועל כן היא משחקת גרוע. אך אין זאת הסיבה העיקרית שהקבוצה נראית כך. הסיבה האמיתית היא אובדן הדרך, לה פמילייה רוקנו את הקבוצה מתוכן, הפכו את טדי לבמה להתלהמות. האופי האמיתי של בית"ר כבר החל אמנם להתמוסס עוד מימי גד זאבי, ולאחר מכן ארקדי (יעידו אוהדים רבים שהאליפויות של ארקדי לא היו מרגשות כבעבר) אבל עכשיו, עם הגעתי של אדון טביב.. זה.. זה כבר מוות קליני. 30,000 צופים קפצו בשער של קפילוטו אבל זה לא היה זה. הייתי שם ולא שמחתי באמת.

גזענות והתלהמות הן בסך הכל התגלמות של פחד.
מישהו כאן הזכיר מספר פעמים שאנחנו יהודים... על פי היהדות, חזרה בתשובה אמיתית נעשית מאהבה ולא מפחד (מהאור ולא מן החושך) - לה פמילייה הם אנשי החושך.
אה, וכמובן, שכחתי...
08/04/14 14:05
12צפיות
לכל החכמולוגים שלא הפסיקו לציין שהיציעים של טדי ריקים בסוף העונה הקודמת, לכאורה לאור המחאה הגזענית, שיבדקו כמה אוהדים פקדו את האיצטדיון במשחק מול מכבי פ"ת... וזאת תחת הנהגת LF הגדולים וכשהמשיח הדגול הוא בעל הבית, בדיוק כפי שרצו.
פשיטת רגל ערכית. יש אוהדים שמה שמניע
09/04/14 11:58
10צפיות
אותם זה שנאת המן ולא אהבת מורדכי. ודיי לחכימא ברמיזא.
הרבה שטויות
09/04/14 22:08
10צפיות
אני מאוד נהנתי באליפויות ובדאבל עם ארקדי.
זו הייתה תקופה נהדרת טדי היה גדוש בכל משחק.
היה כיף לחגוג על הראש של הפועל בגמר הגביע !!!
הקהל של ביתר לא השתנה הרבה ,תמיד היו קללות במגרשי הכדורגל
ביתר לקחה אליפות ראשונה מחוץ לימקא בשנת 1987 לאחר
שספגה עונש קשה בגין התפרעות חסרת תקדים ברבע גמר גביע
המדינה מול הגועל ת"א בבלומפילד שנה קודם לכן....
כמעט כל הגדרות נהרסו !!!
באמצע שנות השבעים ביתר ירדה ליגה !! הקהל פרץ למיגרש
במשחק האחרון מיאן להשלים עם הירידה והרס כליל את איצטדיון
פתח תקוה שנקרא מאוחר יותר "האורווה"
הירידות הוקפאו וביתר ניצלה מירידת ליגה !!!
הגשש החיוור כתב מערכון על ביתר ירושלים ותיאר  נפלא את החוויות ממשחקי
ביתר ירושלים בימקא.
קבוצות רעדו מפחד כשהגיעו לירושלים !!
חלאס לרדת על לה פמיליה !!!
אלימות קיימת בכל הקבוצות הגדולות יותר מביתר !!!
טוואטחה זרק ג'יק של אוטו וחלק מספסל אל עבר אוהדי חיפה.
אוהדי הגועל מציירים צלבי קרס נואמים מחללים קברים
ולא מכבדים את ההימנון.
אוהדי מכבי תא לא חסר להם...
התקשורת מחפשת את בית"ר  ותבליט כל דבר שלילע
שקשור לביתר !!!
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/14 11:22
2צפיות
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
הפועל קרית שמונה - בית"ר ירושלים
26/03/14 17:39
48צפיות
אז הרגע הגדול הגיע.
בשעה 19:40 המשחק ישודר בערוץ 5 (קישורים אפשר למצוא כאן לקראת המשחק) .
שרשרו לכאן כל מה שקשור למשחק.

שיהיה בהצלחה . חייבים להציל את העונה..!!
פשוט עמידה נוראית שלנו בהגנה.
26/03/14 20:23
14צפיות
כאילו עושים לחץ, אבל בצורה לא נכונה בכלל,  משאירים שחקנים בין ההגנה לקישור.
מויאל וריקן דרשו הרבה כסף...
26/03/14 21:33
20צפיות
אבל המחליפים שלהם מקבלים פי שניים ולא מגיעים לקרסוליים שלהם.
למי ידוע כמה כרטיסים אדומים צבר אופיר קריאף
27/03/14 00:53
19צפיות
בכלל , וכמה  כרטיסים אדומים צבר אופיר קריאף  בעונה המזורגגת הזאת בלבד ?
כרטיס אדום 1 במשחקי הגביע , 0 בליגה
27/03/14 01:05
16צפיות
7 כרטיסים צהובים , כולם בליגה.
º
שילחו את המילה כשלון:ואת השם רוני לוי
26/03/14 21:35
32צפיות
בלי אמוציות ובלי רגשות.
26/03/14 22:01
27צפיות
רוני לוי נכשל לדעתי.
עובדתית-פלייאוף תחתון. אין גביע. וכדורגל מגעיל.
עם כל הקישקוש של "בא באמצע עונה"-הוא קיבל יד חופשית והביא כמעט כל מה שרצה. למרות שאת ארבייטמן טביב לא אישר לו,אבל בשורה התחתונה היה חשוב לו יותר החלק האחורי.. ואם הוא לא היה חושב שהוא יכול לשנות בזמן הזה של העונה-למה הוא בא?
מאז שהוא הגיע בית"ר הזכירה לי את בית"ר של גוטמן (חוץ מהתוצאות) וכיף זה לא היה.
כנראה שהוא מאמן טוב רק עם סגל מצוין,ואם "אליפות בלי מאמן" זה לא מחמיא למאמן אז "כשלון עם מאמן" זה יותר גרוע..

לדעתי טביב גם יודע את זה ולכן הוא לא קונה את כל הכתבים שמנסים בכל שני וחמישי לכתוב כמה רוני לוי ייצב את בית"ר וכל השטויות האלו....

מבחינתי טביב צריך להביא מאמן בסגנון השריף.
מישהו שידע להוציא מהשחקנים יותר ממה שהם יכולים. ואם התוצאות יגיעו לאט-לפחות נהנה מהכדורגל(כי אני לא רואה את טביב משקיע מחר מליונים בסוללת כוכבים. הוא הביא מוכשרים צעירים לטווח ארוך-וזה טוב מאד בעיני-ועם עוד כמה שחקנים ברמה נוכל לראות דברים יפים..)

דבר אחרון-נגמרה העונה. טביב צריך להסביר ללוי שעכשיו בעיקר התור של השחקנים שממשיכים. כל המושאלים שעל אותה משבצת-אאוט!
לא כל מאמן מתאים לכל קבוצה : רוני לוי
27/03/14 00:52
17צפיות
ובית"ר ירושלים לא מתאימים , ואם הזכרת את אלי כהן המכונה השריף , הוא מאד התאים לבית"ר : אליפות 1997 , רצפים של נצחונות בליגה ב 1997 , 9 + 8 , רצף של 8 נצחונות בעונה שבה סימנו במקום 9 , הגבוה ביותר לאחר 2010.
רוני לוי קיבל יד חופשית
02/04/14 18:39
6צפיות
לקנות ׳מציאות׳. זה מה שמקבלים כשבונים קבוצה טלאים טלאים ומתבססים על ׳מציאות׳.

רוני לוי לא נכשל ולא הצליח. הוא השיג עם הקבוצה בדיוק מה שאפשר היה לצפות בהתנהלות הפיננסית הנוכחית.
º
חושב שבדיעבד טביב היה משאיר את ריקן ומויאל?
11/04/14 09:20
1צפיות
26/03/14 21:53
21צפיות
נמאס. פשוט נמאס.
כרגיל, התקוות שלנו הן העונה הבאה....
אמת : נמאס. פשוט נמאס.
27/03/14 00:48
21צפיות
כרגיל, התקוות שלנו הן העונה הבאה....
כדורזבל במגרש גרר התפרעות מחוץ לאצטדיון
27/03/14 01:24
21צפיות
הקרבן התורן : האוטובוס של בית"ר ירושלים. דבר שחזר על עצמו  מארוע לפני כמה שנים לאחר הפסד בתוצאה זהה מול אותה קבוצה הפועל עירוני קרית שמונה. אוהדים שחלקם נסעו מאות ק"מ וראו כדורזבל , הוציאו גם אז וגם בערב הארור , את העצבים שלהם על ההפסד של בית"ר שלא פגעה בכדור אז והיום , וידו אבנים לעבר האוטיבוס של בית"ר , אז והיום. אין חדש תחת השמש המזוינת...ח'וי בליאד סוקא בליאד.
ככה זה כשמלינים משכורות של שחקנים
27/03/14 18:21
18צפיות
טביב השקיע הרבה כסף אבל לא יודע לשלם בזמן.  מגיע לו.  למועדון הזה עדיין יש התנהלות של שכונה ואלו התוצאות. האוהדים הרסו וממשיכים להרוס את המועדון הזה.
º
היכולת לשחק והרצון לשחק קשורים זו בזה.
27/03/14 20:22
9צפיות
רק רציתי להגיד תודה רבה
27/03/14 16:31
22צפיות
תודה  לכל מי שעשה את העונה הזו מה שהיא, ושבזכותו אנחנו האוהדים מרגישים איך שאנחנו מרגישים בחצי שנה האחרונה.  ראשית, לאלי כהן (לא השריף)  שהביא אותנו עד הלום, תודה לבוגדים ריקן, מויאל, שהעדיפו את הכסף הגדול ייתקע להם בגרון, מאשר להישאר ולחזק את קבוצת האם להם שעשתה אותם. בן שושן לא חסר לאף אחד. לאלי כהן, שבגללו דריו עזב, והשאיר קישור עוד יותר חלש, וגרם להפסד של שחקן בית לכל דבר בסגנון שאלואי והאמר ושאנדור.

בנוסף חשוב מאוד להגיד תודה גם לשחקנים עצמם, אלה שבאו עזבו לקחו את המשכורות והשאירו שוקת שבורה ומנופצת, אלה שבאו בקיץ והתחזו לשחקני כדורגל, ואלה שהתחזקו רוב השנה, ורק עכשיו אנו מבינים מה הם שווים (יש יחידי סגולה ראוילציין) אתמול בהחלט ראינו מה שווים רובם. כולל הזרים, חלקם גם חשים את עצמם מסי או איברהימוביץ, וחלקם אף הגיעו מליגות בכירות כמו ספרדית... אבל נראים ליגה א'.
(של ישראל)
ולסיום-תודה גדולה לטביב, שעל אף ההשקעה בינואר, את הטעות הענקית שלו עשה  כבר בקיץ, עם החתמת מאמן לא ברמה, קמצנות וחוסר רצון להשאיר שחקנים קריטיים לקבוצה בריאה וטובה בעלמת פוטנציאל להצלחות בליגה וגביע. מה שהוא לא השקיע באוגוסט, הוא שילם בינואר, רק שאת הריבית דריבית כבר שילמנו, אם בנקודות, ועד הליגה. נכון, רוב השחקנים לא עשו מחנה אימונים ביחד, ולא הכירו אחד את השני, ובכלל חלקם לא ראויים להיות בבית"ר כאמור. חלק מהריבית שילמנו אתמול.

הגיע הזמן שהשחקנים ישלמו ויעופו לנו מהעיניים. אף אחד לא עוה טובה לבית"ר שהוא הגיע, כולל לא רוני לוי, גם לו שכחתי להגיד תודה. עוד פעם חילופים מאוחרים, שוב, בפעם המאה הוא לא חושב להכניס את ברוכיאן.
לא מבין איך הגענו למצב שק"ש עושה עלינו חגיגה כאילו אנחנו  ליגה  א'?

עונה הבאה צריך להתחיל הכול מחדש, ההדחה הזו לא אמורה לעצוק את התהליך אלא להפך להאיץ אותו עוד יותר, והפעם צריך להתחיל מעכשיו, מה שב"ש עשתה עם 2-3 שחקנים לאחר כשלונות (ואנחנו קבוצת פאר לעומת ב"ש גם באירופה) אפשרי לעשות בבית"ר, עם סקאוטינג, השקעה במקומות הנכונים, השארת החלקים הבריאים, והבאת מאמן (לא פוסל את רוני לוי אם ישנה התנהלות בניהול משחק)
כל אלו, אמורים לתקן את השנים האחרונות. גם אחרי תקופת השפל של גד זאבי לא ראינו כזו רמה נמוכה.
נגמרה העונה. אז תודה לכל מי שגרם לכך.
(לה פאדיחה הפעם לא אשמים למרות כמה אינטרסנטים בתשקורת שמנסים להאשים אותם, ואני לא חלק מחסידיהם כידוע)
הרשו לי להגיד:אמרתי לכם!
27/03/14 16:52
36צפיות
הנה התחזיות שלי לעונה הזו בקיץ:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

חבל שצדקתי...
º
בקית שעבר...
27/03/14 16:52
6צפיות
חבל שטביב כזה טיפש. להשקיע כל כך הרבה
27/03/14 18:27
13צפיות
כסף, אבל לאחר בתשלומים לשחקנים.  מגיע לו.  חבל שזה על הגב של הקבוצה שלנו.
טעית באשר לברוכיאן , צדקת בשאר הדברים
27/03/14 20:21
18צפיות
ברוכיאן אינו אשם בהפסד במשחק שבו לא שחק. למען האמת אף שחקן אינו בולט בבית"ר של העונה , מה לעשות שלמבקיע הבולט של בית"ר בליגה יש 4 שערים , איציק כהן. , ברוכיאן  כבש 3 שערי ליגה. הקבוצה נראית חושך מצרים עם 21 שערי זכות ב 26 משחקים לא צפויה בית"ר להשאר בליגה , כמה אפשר לסמוך על בני יהודה ורמת השרון ולחשוב תשארנה עם  20 נקודות ?
אולי הגזמתי מעט בקשר לברוכיאן כל השאר צדקתי
29/03/14 18:52
15צפיות
יותר מידי צדקתי. ברוכיאן לא אשם בהפסד איך הגעת לזה?!  אומנם הוא סמל, ובעל כישרון שלא מוצה כלל, אך עדיין במבחן התוצאה-צדקתי. הוא לא תרם מהו משמעותי לבית"ר לאחרונה, בוודאי שלא בשנים האחרונות, מאז התואר האחרון שלנו ב-2010. יש בעיה בהתקפה, ויש בעיה שאין השקעה במקומות הנכונים. תהליך מתחילים בצורה מסויימת, אמרתי את זה בקיץ וצדקתי. אי אפשר לקפוץ לגובה בלי מקל... אלא אם כן אתה סופרמן. אני לא למדתי אפילו דקה אחת קורס מאמנים, ואני הבנתי את זה הרבה לפני כל המאמנים והיועצים האנשי מקצוע בבית"ר.

יום רביעי משחק העונה של בית"ר!
24/03/14 00:28
29צפיות
האם יש כאן מישהו שמאמין שאפשר לצאת מקרית שמונה עם כרטיס לחצי הגמר? לצערי הרב אני בספק גדול, אבל אסור לאבד תקווה.

נ.ב ראיתם אתם המשחק הענק שהיה היום במדריד?
º
אתם=את**
24/03/14 00:29
8צפיות
"מי שמאמין לא מפחד"
24/03/14 01:08
27צפיות
את האמונה לאבד ולנו יש את מלך העולם :)
יש שיר כזה...? לא?
בית"ר בשנים האחרונות הוכיחה שהיא מסוגלת להתעלות
ל-90 דקות ...אומנם לא תמיד בהצלחה ? אבל הוכיחה !!
אני מהמר על עליה דראמטית ב-פ-נ-ד-ל-י-ם!!!!
לגבי ריאל ברצלונה שני דברים לפחות לדעתי "פגמו" בחגיגה:
הראשון ערוץ חמש עם התוכנית העלובה של אוהדי ברצלונה...
מר אוחנה,בוני והכי מגעיל שבא לי להקיא עליו נדב יעקובי
אוהד ברצלונה מושבע ומרגישים את זה היטב בפרשנות ובשידור
המשחק  שדר מסריח...בא לי להקיא עליו ...!!!
השני השופט הדפוק שלא נתן פנדל לריאל והיה מאוד פזיז עם אדום
לראמוס ...לדעתי פנדל גבולי אפשר היה להתעלם אבל השופט
החליט לגמור את המשחק לריאל.! וחבל...
לגבי נדב יעקובי...
24/03/14 10:59
25צפיות

נדב יעקובי כבר שנים מצהיר שהא אוהד אתלטיקו מדריד ולא ברצלונה
הוא פשוט מתלהב מברצלונה וצורת המשחק שלה ,
ואני חושב שאי אפשר להאשים אותו בזה כשמדובר כנראה באחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה של הכדורגל
ריאל טובה מברצלונה !
24/03/14 17:10
21צפיות
עם 11 שחקנים ריאל הייתה מנצחת.
ברצלונה קבוצה מצויינת שלא זקוקה לעזרת השופטים
מה היה להתלהב אתמול מברסה ?
2 מתנות של פנדלים ועוד 3 בעיטות למסגרת מתוכם נכנסו שניים.
כאשר אחד מהם הגיע בפוקס למסי...
הוא לא מתלהב מריאל...ויתכן שהתשובה ממה שכתבת...
שדר צריך להיות ממלכתי ואת הרגשות לשמור בבית.
אני חושב שריאל יכולה לוותר על הגולים של בנזמה
24/03/14 17:19
20צפיות
ולהחליפו בחלוץ שלא מחמיץ כל כך הרבה.
אם כבר ראמוס...
24/03/14 21:33
18צפיות
בלם טיפש שצבר 19 אדומים במהלך הקרירה !!!!
º
כן בטח, שישחררו את ראמוס שיבוא לבית"ר
25/03/14 07:17
9צפיות
לפי מה שאני ראיתי..
25/03/14 12:43
16צפיות

הוא צרח והתלהב בגולים של ריאל כמו הוא צרח והתלהב בגולים של ברצונה ,
אולי מלבד הפנדל האחרון של מסי שגרם למהפך , משום שזה שער באמת  דרמטי .

מבחינת ניתוח המשחק  הוא היה שקול וגם בנוגע להחלטות השיפוט
הוא היה שקול

º
אני חושב שזה מסכם את העניין.
25/03/14 16:51
21צפיות
אני חושב שזה מסכם את העניין.
º
חחחחה יפה
25/03/14 21:39
9צפיות
º
גם זה יכול לסכם ...
26/03/14 16:56
12צפיות
גם זה יכול לסכם ...
קשה להאמין. אבל זה מה שנשאר אז חייבים להאמין
24/03/14 17:21
26צפיות
אני מקווה שהשחקנים מבינים את המשמעות של המשחק הזה.
שלום לכולם
23/03/14 15:01
30צפיות
מישהו יכול לעזור לי בבקשה ולהגיד לי איך קוראים לcaxirola בעברית ?
ואיפה אפשר לקנות בארץ?
שלום איתי
23/03/14 22:53
21צפיות
אוליי תנסה בפורום כדורגל
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
השלט של אוהדי הבועל בדרבי-עודאקט של "נאורות"
20/03/14 02:12
42צפיות
אדומה, כזו שמצדיקה ומתרצת שירי שואה ושימוש במילים קשות וכינויים כמו "מכבי נאצים לתאי הגזים", וגם בשימוש בזכרם של אנשים מתים בעיקר כאלה שמתו בנסיבות טרגיות כאלה ואחרות ואוהדי הסמרטוט האדום מצטיינים בלקחת טרגדיות של אחרים ולהגיב בציניות מרושעת כלפי קרוב משפחה של המת. השל שלהם "סופר יודנראט" הוא רק עוד הוכחה למאות המקרים שבהם הם נוקטים באלימות מילולית, ובשימוש בזכר השואה כנגד היריב. התשקורת האדומה דוממת, ומחליקה את זה במקרה הטוב. בגרמניה- (אותה גרמניה שעל אדמתה נרצחו בדם קר מיליוני יהודים) יש חוק האוסר על שימוש במילה נאצי  וכל מי שמפר אותה עומד לדין ומקבל עונש כבד. בארץ, רק ניסו להעביר חוק כזה כולם קפצו וביקרו את המהלך. אני לא נגד ביקורת, ויש גופים שראויים לביטויי גנאי אפילו כאלה בוטים וקשים (כפי שאני נוהג לכנות את המשטרע=פלוגות הסער) צריך בסיס עובדתי, והוכחות לשימוש במילים כאלו. אין שום קשר בין שלט או שרים שטנה כאלו של אוהדי הבועל לבין ביקורת, ולכן יש הבדל עצום בין שני הדברים. חוסר הישוויון מהדהד לשמיים בהתאחדות, ובתקושרת, ובהלך הרוח הציבורי. בית"ר=רעש תקשורתי הבועל=שקט תשקורתי. להזכירכם- על השלט "ביתר טהורה לעד" היציע המזרחי נסגר ל5 משחקים, כתבות שלמות בעיתונות מהדורות חדשות נפתחו וכל המדינה עשתה לכל אוהדי בית"ר רצח אופי. זה לא משנה בכלל, שהשלט הזה הוצא מקשרו, שעשובו שימוש ציני לרעה נגדנו. שלא טרחו להבין כלל, מה ההבדל בין "טוהר הגזע" לבין שנאת האויב. הבעיקר זו בית"ר אז אפשר להאשים ולפתוח במסע דמוניזציה רחב היקף. לא קראתי מילה אחת שמשווה בין אוהדי הבועל המרבים לכנות אוהדם אחרים ושחקנים בכינויים בהקשר של שואה וגרמניה הנאצית לבין אנטישמים, אלימים, בבונים וכדו'. לשער חמש יש לובי תקשורתי  ושם טוב מידי מכדי שכמה מילות שטנה יהרסו אותו. זה שעל הדרך הוא דורך על אפר ועפר של שישה מיליוני יהודים? זה לא מעניין אף כתבלב אדום מאף רשת תשקורת.

לא דיברו על זה ממילה אחת בחדשות הספורט, לא אמרו על זה כמעט כלום בתוכניות הרדיו (ועקבתי מעט, אם פספסתי נא לתקן) מלבד נו נונו של איינשטיין וקופמן רחוק שנות אור מהביקורת שהוטחה בנו עונה שעברה על  סיפור המוסלמים. הקהל הנאור האינטלגנטי, והעדין בארץ יוצא חלק מכל מעשה אלימות שעשה לאורך ההיסטוריה. גם לעונשים מגוחכים כמו "סגירת יציע 4-5" אני קורא חלק. כי על שלט כמו ("SUPER JODEN RAT") שלא היה מבייש את עיתון דר שטרימר, גבלס ואף נער היטלראי, צריך להעיף את אוהדי הרפש האדום למשך עונה שלמה מהמגרשים, ולהטיל עליהם עונשים כבדים. לתלות תמונות מאושויץבירקאנו בבבלומפילד בתוך שער חמש לארך עונה שלמה, ואם אפשר להטיל קנס כבד והורדת נקודות משמעותית, מה טוב.
כנראה שמה שאסור לבית"ר שכן מייצגת את ישראל ולא את הבועל וסמרטוטיה האדומים, מותר לנציגה שמיצגת את כל מה שהיה  ועדיין רע בעולם, ולא את ישראל (וטוב שכך).
אגב- משמעות השלט המתועב הזה  דואלית- יודנראט היו המועצות היהודיות ששיתפו פעולה עם הנאצים בשואה.... מצד שני המילה RAT פירושה חולדה באנגלית, כך כינו הנאצים את היהודים, ועד היום הוא שגור בפי האנטישמים.
על זה נאמר הפוסל במומו פוסל... מי שמכנה את כולם "נאצי" הוא כנראה בעצמו מעריץ גדול של  הרוצח הכי גדול יהודים הצורר האוסטרי, של סטלין,ומאו-טסה טונג שלושתם בשם הדגל האדום רצחו מיליונים.
º
21/03/14 12:41
6צפיות
º
24/03/14 01:14
4צפיות
קבוצה מחורבנת יש לנו. רוני לוי נכשל הפעם
15/03/14 21:40
64צפיות
באמת. באופן החד והברור ביותר. לא הבנתי את החילופים המאוחרים שלו בפעם המי יודע כמה. לא הבנתי למה בראנדן נראה כמו בלרינה בחוף הים? מדוע הם לא זזים? עדיף כבר לראות את האכפתיות של טונייס וג'ונס מהאדישות של השאר.
למה לתת לאויב לחגוג לנו על התחת בטדי?! ומי האידיוט שהחליט לסגור את היציע המזרחי דווקא במשחק הזה?! אה כן ההנהלה ופלוגות הסער. ביזיון שאין כדוגמתו. אם הם  לא מביאים גביע זוהי עוד עונה כושלת והפעם בהשקעה לא קטנה מצד טביב. כישלון חרוץ של כולם, היה נראה שישנם ניצוצות של מלחמה ומשחק טוב בשבועות הקודמים למרות החילופים התמוהים והמאוחרים של רוני לוי. אבל נראה שהתוצאות בשטח לא מגיעות. במלחמה לא מפסיקים לתקוף ולא נרדמים בשמירה. בתקציב אנחנו וסכנין פחות או יותר אותו תקציב, אולי אנחנו יותר אני לא בטוח. זה רק הופך את המשחק הזה  הזו לכישלון יותר גדול.אין לי מה להגיד מעבר לזה, שטביב באמת יצא מופסד, ובעיקר אנחנו האוהדים.
בקצב הזה עוד נמשיך לדשדש שנים בתחתית, כי כבר שמעתי מה התוכניות של טביב לעונה הבאה.
הזדין אללה עם מחמד והשריצו נצחון ערבי
15/03/14 22:16
35צפיות
חרא על הבזיון הזה , מדברים על אודות האכפתיות של טונייס ? כל כך אכפת לו ,שהשאיר את בית"ר עם 10 שחקנים שלא פגעו בכדור. מישהו רצה פליאוף עליון כדי שהערבים יטחנו אותנו , לי יש סבה להסתכל למטה ולראות את התוצאות של בני יהודה. בקצב הזה מטב שנראה בטלביזיה את משחקי גביע מיקרונסיה , כי זאת הרמה הנוכחית של בית"ר ירושלים , לפני רבע הגמר ב"ישראל".
חרא על הערב הארור , גם כן חג מזדין
15/03/14 22:22
36צפיות
הוא הפך להיות חג למחבלים ימח שמם ויאבד זכר אומתם , כוסססססססססססס אממממממממממממממהם פי אלג'בססססססססססססס , ח'וי בליאד בליגה זין , פיזדאמאת , פיזדייץ.
º
חוץ מקללות יש לך משהו אחר להגיד לנו ?
18/03/14 10:27
9צפיות
סגירת היציע המזרחי היא המזל של אותם אוהדים
15/03/14 22:26
33צפיות
שלא יכלו לשבת ביציע הסגור , אם היה כל היציע מלא עוד אלפים היו רואיפ את ההפסד ומגיעים לביתי חולים בגלל התמוטטות עצבים חס וחלילה. אוי לעינם שכך ראו ואוי לאזנים שכך שמעו , אם יש מי שלא ראה את התבוסה הרויח בריאות ולא שמע אודותיה הרויח בריאות.
º
*רואים , *לבתי
15/03/14 22:28
13צפיות
שופט מחורבן
16/03/14 20:48
23צפיות
לא יכול להיות שנקבל אדום אבל חליילה ובן דיין לא !!!!
סכנין גנבה ניצחון במזל.
משחק לא טוב אבל היו לנו ארבעה מצבים בטוחים !!
לבית"ר אין גולר !!! אנחנו בבעיה בחלק ההתקפי.
גם שמתי לב שאיציק כהן וגו'נס כל הזמן מחפשים שערים
אקרובטיים מספרות לשער הסיכוי שיכנס הוא קטן...
במקום פס פשוט לפינה...מה יש גם זה גול ???
נקווה שלא נפשל בגביע...
º
הגביע זה הנחמה האחרונה.
17/03/14 19:55
8צפיות
º
לא נורא, מכבי ת"א שימחה אותנו אתמול.
18/03/14 20:48
13צפיות
שוב ניהול כושל של רוני לוי
10/03/14 22:53
52צפיות
לא עשה חילופים מתבקשים עד שחטפנו גול !!!
פרדה היה חושך ,גו'נס היה עייף מאוד ורוני המתין והמתין
עד שחטפנו גול !!!
בדיוק כמו המשחק נגד קרית שמונה ????
מכבי ביצעו שלושה חילופים עד הגול ועובדה שהחילוף של מיכה
הביא לבישול גול !!
השמועות בחיפה שהוא סגר כבר עם יענקלה שחר...
האמת אני כבר לא אזיל דימעה ...

4 בעיטות אל השער 4 החמצות
10/03/14 23:12
27צפיות
אחת נבלמה בהגנה אחת על ידי השוער 2 מהן בהפרש של דקה זו מזו במחצית השניה ממרחק של 5 מטרים מהשער , בלי מבט לשער 2 בעיטת החוצה.
ספרתי 5 גולים בטוחים. היה צריך להיגמר 5-2
11/03/14 01:38
27צפיות
אם נוסיף את ההדמנויות של מכבי שהיו חצי גול והגול. אם אני ממש מגזים אז 5-3. אבל על המשחק הזה היה רשום ניצחון בית"רי מובהק.
צודק, אבל עדיין בית"ר נתנה משחק גדול
11/03/14 01:30
29צפיות
חסר לנו חלוץ שפיץ. אזולאי פשוט צעיר ולא טוב מספיק. ג'וס צריך לידו עוד חלוץ, הוא לא יכול כל הזמן לבד. גם אניתהיתי איך הוא לא עושה חילוף ואמרתי שבקצב הזה עוד נחטוף גול. שתי דק לאחר מכן באמת חטפנו. אבל למרות האיחור בחילופים. מה שהכריע את המשחק, אלו ההחמצות הנוראיות של וילה, אזולאי, איציק כהן. קריאף. כמעט כולם יכלו לסגור את הסיפור יכולנו להביס ולנקום במכבי על העונה שעברה. היודק ששיחקנו כמו אלופים, והם כמו קבוצת תחתית והייתי גאה בהם. מהגול, הבנתי אילו נאיביים הם, נאיבים כמו קבוצת ליגה שנייה. חבל מאוד , אבל לא משקף.

טונייס לדעתי בהחלט יכול ללכת בכיף הביתה. וילה ובראנדן טובים הייתי רוצה שיישארו אבל בראנדן נראה לפעמים כאילו הוא מזלזל ומשתחצן יותר מידי. אם ימשיך כך, מצידי שיילך לכסף הגדול של סין ויעזוב אותנו במנוחה זו זכות להיות בבית"ר. אני לא מסכים איתך כלל, בנוגע לרוני לוי, מאמן טקטי מצויין שעשה טעויות אבל יש לו משמעת מה שחסר לשחקנים האלו. הוא גם מכיר שמות של שחקנים שאפשר להביא מקפריסין רומניה וכו'. הגיע הזמן שנפסיק להחליף כל עונה מאמן אוחצי עונה, מקקי חיפה לא סתם לקחה אליפות שנה אחרי שנה וגם בעונות גרועות הייתה להם תקווה, יש להם ניהול מעולה. מה שאי אפשר להגיד עלינו. הגיע הזמן שניתן זמן וקרדיט למאמן, שמראה טביעות אצבע וכיוון נכון בניגוד לאלי כהן מתחילת העונה.  הכנה ראויה עונה הבאה וגביע בהחלט יספק אותי.

אני במקום מכבי וב"ש וכל הליגה מתחיל לפחד לקראת העונה הבאה. בית"ר נראית טקטית טוב, ומתחילה להתחבר. עם חלוץ ועוד כמה חיזוקים קטנים ואפשרי לחזוק לצמרת מקומנו הטבעי.
לא ייאמן סוף סוף התשקורת מפרגנת
11/03/14 01:32
36צפיות
כתבה של שרון דוידוביץ' מYnet  מסכמת באופן ממצה פחות או יותר את מה שאני חושב על המשחק הזה.

כרטיסים
05/03/14 16:05
34צפיות
מחפשת לקנות שני כרטיסים למשחק מול מכבי. מישהו?
מה עדיף לביתר במצבה הנוכחי?
04/03/14 10:54
54צפיות
פלייאוף עליון בדרך נס ולהפסיד 6- 7משחקים נגד קבוצות שאנחנו לא בליגה שלהם (כן לצערי הרב, מכבי ת"א, ב"ש וק"ש גדולות עלינו בכמה מספרים), או להשאר איפה שאנחנו מקום 7-8 לדשדש עד סיום העונה, ולהתרכז במה שחשוב באמת, עקיצה על ק"ש ברבע הגמר הגביע ולהמשיך את חלון הגביע?
עדיף לשאוף למקום 7 להיות ראש לשועלים
04/03/14 20:03
31צפיות
ולא מקום 6 להיות זנב לאריות ולהיות בסכנה שנאכל שם חתיכות מול קבוצות כמו מכבי ת"א , גמלים , ירוקת , וקרית שמונה שבאמת גדולות עלינו בכמה מסרים. צריך להתנפל על קרית שמונה ברבע הגמר.
טביב יעדיף פלייאוף עליון בגלל הכנסות..
04/03/14 22:11
24צפיות
לקבוצה עדיף פלייאוף תחתון מכמה סיבות:
א.יש יותר משחקים עד לסוף העונה.
ב.הקבוצות שברמה של בית"ר ואז יהיה אפשר לשחק יפה ומשוחרר ולהתכונן לעונה הבאה.
ג.יש יותר מצב לנצחונות. זה טוב גם למורל ולביטחון של השחקנים. ובעיקר לקהל שיצא כבר עם חיוך מהמשחקים...

יהיה מספיק משמח אם נוריד את סכנין לפלייאוף התחתון. וכמובן לשמוע שוב "הגביע נוסע לירושלים"!

יאלה בית"ר!!!
הגביע
04/03/14 23:49
29צפיות
לשמור כוחות לגביע מול קרית שמונה.
פלייאוף תחתון יעשה רק טוב בשילוב שחקנים
צעירים ושחקנים שלא ראו דשא הזדמנות  לבחון מי מתאים לשנה הבאה ?
בקיצור להתכונן כבר לעונה הבאה.
אין לנו מה לחפש בפלייאוף עליון...
מלבד הכנסות נאות. ..

אומנם השאלה כבר לא רלוונטית. אבל בכל מצב
09/03/14 19:32
28צפיות
זה כישלון בעיניי שלא הגענו לפלייאוף עליון, כישלון של שני המאמנים שאימנו את בית"ר, ושל השחקנים. אבל נקווה שבגביע נוכל לתקן את העונה הבינונית הזו.

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה