בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 

ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"

יאללה בית"ר.

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
המשך...
הודעה חדשה

עדכונים בגזרת הרכש
15/09/14 20:13
14צפיות
אז היום סויסה הצטרף רשמית בהשאלה,  איציק כהן כנראה יושאל בעקבות כך,  חבל מאוד, כי איציק כהן שחקן שתרם לנו רבות בעונה שעברה, לא בטוח שסוויסה עדיף עליו. בנוסף,  סוגיית פרננדס תגיע לכדי החלטה רשמית עד סוף השבוע,  במקביל, בוחנים אפשרות להבאת קשר אחורי זר בן 22 ששיחק בסריה A אשתקד, ולפני כן בריבר פלייט,  נשמע מפתה.... מעניין.
סרטון ביצועים של המועמד אזקיאל סיריגליאנו
15/09/14 21:50
7צפיות
מי יפרוץ השנה בבית"ר?
12/09/14 15:24
19צפיות

בטח שמתם לב לשלושה שחגגו  בבאר שבע, עומר נחמני, אצילי ובראש ובראשונה לידור כהן(21) ,
נראה שאחד מהשלושה הולך להפתיע העונה בגדול ,לידור כהן הוא השחקן המוביל מבין השלושה,ואם יעשה את קפיצת המדרגה אליה מצפים הוא יסחב על גבו את הקבוצה העונה, אך אי אפשר לדעת באמת ,ויכול לראות שנקבל יכולת מפתיעה דווקא מהאחרים ,ויש הרבה שעשויים להפתיע העונה אם רק יקבלו את המושכות:

אצילי(21) - בעונה שעברה הגיע על תקן ה"לידור כהן" אך לא הצליח להרשים מספיק בהזדמנויות שקיבל בעונתו הראשונה בליגת העל
, העונה נראה לי שנראה אותו יותר בהרכב והוא יהיה חייב להוכיח את עצמו כדיי להראות שהוא הרבה יותר מצעיר כשרוני .

עומר נחמני (21)- לא קיבל הזמנות של ממש בבית"ר ,אבל כבר לפני שנתיים סומן ככשרון גדול , לא ראיתי אותו מספיק ,אבל אוליי זאת פשוט העונה שלו.

איציק כהן(24)- השנה הגיעו לקבוצה הרבה שחקני התקפה ויכול להיות שהמאמן קורצקי לא כ"כ מאמין בו,אך כהן שהגיע אשתקד הוכיח שיש לו הרבה מה לתרום עם שבעה שערים ,  לא בטוח שהוא מסוגל ליותר מזה כאשר יושבים עכשיו עוד כמה שחקנים על המשבצת שלו, ולכן כנראה שבעונה הזו לא נראה ממנו יותר מדיי.

שלומי אזולאי(24)- אני באמת לא מכיר את היכולות שלו כ"כ , כשיגיע קשר זר ספק אם יקבל את המקום בהרכב, מעניין מה נראה ממנו ..
מור שקד(28)- להגיע רק בגיל הזה לליגת העל נשמע לא כ"כ טוב, אבל אם הגיע כנראה שיש סיבה , לא מכיר את השחקן ואת יכולותיו .נחיה ונראה

בוריס קליימן- בעונות האחרונות שחקן העונה שלנו היה השוער , גם העונה צפויים איומים רבים על שערה של הקבוצה , אם יעמוד בפרץ הוא יכול להגיע גם לנבחרת , אם לא ,אפשר להתחיל להתגעגע להרוש ולקוות שבן רהב מתאים לרמות האלה .

דני פרדה(27)- עוד כשרון מבוזבז שממש חייב לקבל את המושכות כדיי להציל את הקריירה שלו , כרגע זה נראה רע,פרדה כבר בן 27 ועוד לא השאיר חותם בליגת העל , קורצקי התחיל לעבוד איתו על כמה שינויים , אם זה יעבוד אוליי נרויח עוד קשר עם טכניקה גבוהה .

אבישי כהן(19) -הוא עוד צעיר , אבל אני חושב שהוא צריך להיות החילוף הראשון של קורצקי, לא ייתכן שאנחנו נפספס כשרונות שגדלים אצלנו בשביל שחקני רכש שעוד לא הוכיחו כלום , אבישי כהן עוד לא קיבל שום הזדמנות של ממש , יש לו עוד כמה שנים כדיי להוכיח את עצמו אבל אוליי בצירוף כמה נסיבות זאת תהיה העונה שלו .

טל כחילה(24)- קיבל מספיק הזמנויות בקבוצה הבוגרת וייתכן שהוא לא יכול להתפתח לבלם מוביל ,העונה הוא צפוי להיות שוב הבלם בהרכב המשני , רע מאוד לקריירה שלו בשלב הזה .אבל אם ייתן כמה הופעות סולידיות הוא עשוי להדיח מההרכב את חיימוביץ שיש הרבה סימני שאלה לגביי ליכולתו,ומשם ,הכל פתוח.

לא כללתי בסקר את: ירוחם ,מלול,דסה,קריאף ממן  וקוראץ'
לגביי ירוחם ומלול , לא יודע מה אפשר לצפות משחקנים שצפויים לשחק פחות מ-10 משחקים בכל העונה...
לאלי דסה חסרה את קפיצת המדרגה כבר הרבה זמן וחנן ממן יסתפק בשחזור יכולתו בהפועל , מקוראץ' אנחנו יודעים מה נקבל פחות או יותר ונקווה שקריאף ישתפר עוד קצת ואז אוליי נוכל לדבר בעונה הבאה על "שחקן העונה " ולא רק על כשרונות ופונציאל...

היכן בית"ר תסיים את העונה ענו לסקר בפנים
12/09/14 16:28
14צפיות

כמו שכתבתי , אני חושב שהעונה הסגל שלנו בהחלט שייך ל-6 הגדולות ואין סיבה שלא נפתיע ונגיע למקומות 4-6 , פשוט תענו לסקר ונראה מה דעתכם .
סיקור יפה על בית"ר
12/09/14 16:32
13צפיות
גם לדעתי מקום 4-6 יהיה הפתעה נעימה
15/09/14 03:23
7צפיות
מקום 7 יותר ריאלי וכך גם עניתי בסקר.

אגב, את זה אמי אוצר למרות התוצאה היפה בב״ש.
דריו פרננדס בדרך לבית"ר ! בעד/נגד ?
11/09/14 20:27
28צפיות
האמת היא שהוא גם שחקן נשמה
11/09/14 21:15
16צפיות
וגם נדמה שהוא גמר את הסוס...
º
רציתי להוסיף גם את האופציה הזו...אבל בשורה התחתונה -שיבוא
12/09/14 10:42
12צפיות
מעולה! מאיפה הידיעה? אם זה נכון ההחתמה הטובה של הקיץ
12/09/14 08:01
15צפיות
לא שהיו החתמות טובות כל כך. דריו בית"רי בנשמתו, שחקן אדיר, מהיר חכם, סוחט עבירות מקצועי ובעל בעיטות חופשיות מצויינות. רק חבורת הלה פאדיחה אשמה באכזבה שלו מהקהל. כמובן גם המאמן ליגה ז' שכבר דיברתי עליו בעונה שעברה אשם בעזיבתו. אבל אני ממש מקווה שזה נכון, בית"ר תתחזק משמעותית. מחכה לשמוע על ההחתמה.
הידיעה פורסמה בוואלה וגם ב-YNET כבר לפני 5 ימים
12/09/14 13:14
10צפיות
גם המאמן? רק המאמן אשם בעזיבתו !
12/09/14 15:31
13צפיות
כנראה שדריו היה הראשון להבין שמדובר במאמן פח. (אא"כ jnus1 הקדים אותו בהבחנה )

תכל'ס ביחס עלות-תועלת ,אלי כהן הצליח יותר מרוני לוי
12/09/14 16:03
10צפיות
42% הצלחה של אלי כהן אל מול 44% הצלחה של רוני לוי (אחרי חיזוק של 7 שחקנים בעלות של מעל 3.5 מליון שקל!!)

אם זה המדד אז מי שמסתמן כמאמן פח הוא דווקא רוני לוי , מכיוון שרוני לוי לא מאמן פח נשאר לנו להניח שעבודה של מאמן לא נמדדת בחצי עונה אלא במספר עונות .

אני לא יודע מה אלי כהן באמת שווה אבל אני לא היה מפתיע אותי אם אלי כהן היה מגיע לפלייאוף עליון עם הסגל שקיבל רוני לוי ,ואפילו בקלות.
מה אתה מכניס לי את רוני לוי עכשיו?
14/09/14 12:06
6צפיות
דריו אמר/צעק שאלי כהן מאמן פח שחושב שהוא מאמן בליגה הלאומית, ומצא את עצמו מחוץ לקבוצה. זה על בסיס צורת האימונים שאלי כהן העביר לקבוצה. עוד לפני משחק האימון הראשון של הקבוצה, כדי שאנחנו נראה איך הקבוצה נראית עם אלי כהן.
אז מי העיף אותו מהקבוצה? מי אשם בהעזבה שלו? אני?

ואם הזכרת את רוני לוי, אצלו הקבוצה נראתה כמו קבוצה (פחדנית בפן ההתקפי, אבל קבוצת כדורגל), בניגוד לאלי כהן ששם הכל נראה מזלטיקי.

רוב החיזוק של רוני לוי בא במקום שחקני "החיזוק" שאלי כהן הביא שממש לא הוכיחו את עצמם.

אם אלי כהן היה מקבל את התקציב הדרוש
14/09/14 17:26
6צפיות
אז בטוח ששחקנים כמו אייס קרים לא היו מגיעים.
אני לא חושב שאני, אתה או פרננדס יכולים לעמוד על יכולותיו של אלי כהן נוכח תנאי העבודה שהיו לו
מקצועית? לא בטוח. חברתית? אולי
12/09/14 15:26
14צפיות
מקצועית - הוא היה רגיל להיות בנקר בהרכב. אם הוא יבין שהוא בא על תקן מחליף ראשון או שני בקישור האחורי - אפשר לחשוב על זה.

חברתית - הקבוצה צריכה שחקנים שיראו מחוייבות לקבוצה גם מעבר למחוייבות החוזית שלהם. ודריו זה האיש הנכון. הרבה יותר מהרבה שחקני בית.

רוב ההתלבטות היא, אם כדאי "לבזבז" שחקן זר על התפקיד הזה.

לפני שיש חתימה בפועל או כניסה למו"מ על החוזה, לא חושב שצריך להתרגש. בחודשים האחרונים עלו הרבה שמות של שחקנים שהיו מועמדים וזה אפילו לא הגיע למו"מ ראשוני (עזריאל, שלומי אזולאי, ידין, מויאל ואולי אפילו ורד).

מקצועית אין בארץ קשרים מהסגנון שלו,זה זן נכחד,הוא שחקן נהדר
12/09/14 15:32
8צפיות
גרזן בהגנה , פקטור משמעותי במרכז המגרש , אין מועמד טוב ממנו .
בהתקפה המהלכים שלו לא תמיד תורמים לקבוצה ,השאלה אם מתאים לסגנון שקורצקי בונה,הוא שחקן שמנהל בד"כ את ההתקפות מאחור אבל דווקא חסרה לו בעיטה חזקה ואין לו מסירות יוצאות דופן ,השאלה מה בית"ר צריכה.ונראה שהיא צריכה אותו.
השאלה אם הוא יכול לשחק עם פריירה באותו הרכב
12/09/14 15:38
9צפיות
שניהם מאוד דומיננטיים במרכז. תמיד רוצים את הכדור אצלהם. שני סגנונות שונים. הם יכולים להשלים זה את זה. והם יכולים להפריע זה לזה.
מבחינת קורצקי, פריירה זה השחקן שלו. הוא נלחם הרבה כדי להביא אותו. בשביל דריו אולי הוא צריך לשנות את צורת המשחק או להשאיר אותו כמחליף.

משחק פתיחת העונה : הפועל ב"ש VS בית"ר ירושלים
11/09/14 19:38
27צפיות
המשחק ביום שבת ב- 20:10 , קישור לשידור המשחק ניתן למצוא כאן  
במשחק הקודם בין הקבוצות הבסנו אותם בגביע הטוטו 3-0 , אך מאז הם התחזקו בעוד 2 קשרים זרים איכותיים נוסף על הסגל הדיי מפואר שהקימה אלונה ברקת .
לאחר התבוסה שלהם במשחק הקודם וכמובן ההדחה מאירופה ,כל הלחץ נמצא עליהם , המשחק הזה עלול לסמן להם את דרכה של העונה כולה .
בית"ר מגיעה ללא לחץ , כאנדרדוג מובהק ,לכן הפסד בהפרש של עד 2 שערים יתקבל בהבנה נוכח ההרכב הנוצץ של היריבה , אך הסיטואציה הלחוצה בה ב"ש נמצאת בנוסף לעובדה שמשחק זה מתקיים בביתה משחקת לטובתנו, במידה ונכבוש ראשונים נראה שהניצחון יהיה מובטח . נקווה שאכן כך יקרה , שיהיה בהצלחה!

כדאי להזכיר
11/09/14 21:26
10צפיות
שזה המשחק השני בו בית"ר תשחק בהרכב מלא, בכל המסגרות. כשהמשחק הראשון היה ב .. ב"ש !

המשחק ההוא עוד יושב לב"ש בראש, ולכן לא יהיה קל בשום מקרה. גם אם בית"ר תבקיע ראשונה.  הקהל של ב"ש לא יקבל באדישות 2 הפסדים בבית, והשחקנים יודעים את זה.

אין תחליף להרצה של הרכב במשחקי אימון ולכן לא ברור לי למה בתחילת השבוע, למשל, קורצקי לא דאג למשחק אימון מול קבוצה אחרת שלא עלתה לרבע גמר גביע הטוטו ... אולי ב"ש ?!

º
בדיוק בגלל זה הלחץ עליהם, האוהדים יעשו להם את המוות
12/09/14 10:23
2צפיות
יש לחץ, יש כבוד
12/09/14 15:41
8צפיות
ויש שחקנים שירצו להוכיח את עצמם לפני שמליקסון וארבייטמן יחזרו. זה לא יהיה פשוט.

אני לא הייתי מתרגש מהתוצאה במשחק, כל עוד השחקנים יראו מחוייבות ולא יעשו פאדיחות. מדובר בקבוצה חדשה שבקושי שחקה ביחד.

לא מעניין אותי,אני השנה מצפה למקומות 3-6
12/09/14 16:11
8צפיות
פחות מזה זה כשלון, אוליי תגיד לי שאני חיי בסרט , אבל אני מאמין שמבחינת הסגל שלנו אנו נמצאים בין "6 הגדולות" (מכבי חיפה,תל אביביות,הפועל ב"ש,הפועל ק"ש,בית"ר) .

כל עונה יש קבוצה שמפתיעה ומסיימת מעל המקום שכולם מצפים,מדוע אנחנו לא יכולים להיות העונה במשבצת הקבוצה המרעננת של הליגה? אני יודע על החלאים של טביב וכו' אבל חלאס, יש לנו מספיק כשרון כדיי להיות שם.
תקציר הניצחון 3-0
12/09/14 13:28
8צפיות
הרכבים משוערים:
12/09/14 14:15
9צפיות
ב"ש:
אג'ידה, אביתר אילוז, סוארס,  פאיוביץ',  דוידזאדה, גל אראל, ג'ון אוגו, גורדנה, מאור בוזגלו, דובב גבאי, ברדה.

בית"ר:
קליימן; דסה, ארזו, חיימוביץ', מטוביץ';  פריירה, שלומי אזולאי, חנן ממן, לידור כהן; עומר נחמני, זרקו קוראץ'.

ממה שראיתי עד כה בית"ר בינונית+
13/09/14 21:20
20צפיות
הגנה חלשה, קישור כשרוני עם פוטציאל, והתקפה טובה סה"כ עם חוסר דיוק בסיומת. השער, מעיד על ליקוי בשמירה והעבירות מוכיחות שהיא לא מסתדרת עם התקפות די סבירות סה"כ, ב"ש עפה ע"י קבוצת פח לא זוכר אפילו מהיכן. אבל, ההתקפות במחצית הזו היו טובות, והנעת כדור חכמה כמו שאני אוהב, לידון כהן נראה טוב, פראיירה נראה קשר חזק ומועיל, קצת מכדרר יותר מידי דריו יעזור לו אולי.

אה כן ואיך אפשר בלי עויות שיפוט נגדנו, נניח שלא הייתה עבירה כפי שטוענים השדרים ולא הי הפנדל, בעטה בלתי ישירה מהרחבה על מסירה חזרה לשוער?!! הלו? מה נסגר? ב"ש יותר טובה אבל בית"ר משחקת יותר טוב.
אני מקווה שלא יעקצו אותנו כמו תמיד, גם עונה שעבהר מחזור 1 עם הרכב טלאים שלנו הם התקשו בר"ג מולנו וכבשו מ2 טעויות מדהים שעבהר שנה מאז. צריך להשוות לפחות ,פחות מזה זה כישלון.
º
בית"ר נראית טוב. שלומי אזולאי ונחמני יכלו להכריע את המשחק
13/09/14 22:16
2צפיות
השידור פוסק כל רגע... ולא מבין למה כבר בעיטה חופשית מס 20
13/09/14 21:33
36צפיות
ההגנה לא מסתדרת עם ההתקפה של ב"ש וזה מדאיג. כל התקפה כמעט זה חצי בעיטה חופשית, וכבר  נתנו להם יותר מידי בעיטות חופשיות מעבירות טפשיות.
שידור ללא תקיעות בפנים
13/09/14 21:53
14צפיות
סוף סוף-1-1 מפנדל זרקו קוראץ' :)
13/09/14 21:48
14צפיות
נקווה להמשך ההתקפות שלנו ככה להמשיך לתקוף ולשטוף אותם זו הדרך היחידה מול קבוצות כאלה. רק לא לאפשר להם להגיע לבעיטות נייחות ומצבים ויהיה בסדר.
תוצאה טובה 1:1
13/09/14 22:24
15צפיות
תוצאה לא רעה היינו צריכים לנצח ולקחת 3 נקודות !שער מיקרי של סוארס  במשך כל השבוע התריע קורצקי ממצבים נייחים...לדעתי אצילי צריך לעלות בהרכב הראשון .עם חזרתו של קריאף והחתמת תומר סויסה בית"ר תהפוך להפתעת העונה!מצטייני המשחק לידור כהן ופריירה.נקווה שננצח את חיפה !
נחמני חייב להתאפס על עצמו.
13/09/14 23:22
13צפיות
הוא חייב לקבל את הקרדיט עוד כמה משחקים לפני שיאבד בטחון ונאבד אותו לגמרי
להבא אפרסם קישור איכותי יותר.
16/09/14 08:52
2צפיות
שימו לב לעדכונים.
הבכיינות של מכבי חיפה לא תיאמן
10/09/14 03:28
28צפיות
מישהו היה במשחקי חוץ בקרית אליעזר ז"ל? או בבלומפילד? מול התל אביביות ומכבי חיפה? אני מנחש שמחירי הכרטיסים לא היו בדיוק מסובסדים בלשון המעטה. גם לנו זה עולה המון בתור הקהל הביתי מה הם בוכים לי? הרי כשיכלו לשחוט אותנו במחירים דפקו מחירים מופקעים לא יקרה להם כלום אם ישלמו קצת יותר. זו  זכות לנכוח בטדי האיצטדיון היפה והגדול בארץ (ר"ג נהרס עוד מעט אני לא מחשיב אותו) ולשחק מולנו. שלא תבינו-אניבעד הורדת מחירי הכרטיסים, 50 ש"ח זה מחיר סביר ולדעתי הגיע  הזמן שסטודנטים גם ייהנו מהנחות. אבל, הצביעות הזו שפתאום נזכרו במחירי הכרטיסים לאחר עשרות שנים של הפקעת מחירים מצידם, מרתיחה ומקוממת.
שלא יבואו. יהיה לנו יותר מקום. אבל הנה טביב התקפל, כי הכסף מעניין אותו. איפה לה פאדיחה שאמרו שבלעדיהם אין קבוצה? 1000 מנוייםנמכרו. זאת לעומת תקופת גאידמק שמס' המנויים היה 9500.
עכשיו גם הצבועים המתחסדים מנורדיה החליטו שהם קדושים מעונים ובוכים שלא מאפשרים להם להשתמש בשם בית"ר. לא ייאמן! הרצחת וגם ירשת?
מבכיינות של אוהדים הפסקתי להתרגש
11/09/14 21:17
11צפיות
לי יותר הפריע, שמהרגע הראשון מדברים על זה ש"בית"ר דורשת 115 שקל לכרטיס, כשחיפה טוענים שבאתר שלהם פורסם שהם ידרשו 90 שקל לכרטיס". וכשבית"ר הורידה את המחיר ל 90 שקל, דובר במספר מקומות שבית"ר נכנעה והורידה את המחיר ב 25 שקל.
זה פשוט שקר גס, שכל כתבי ועיתוני הספורט חזרו עליו פעם אחר פעם.

קצת עובדות
בית"ר דרשה 100 שקל לכרטיס, 15 שקל זה עמלה של משרד הכרטיסים.
המחיר למשחק בחיפה היה אמור להיות בין 90-180 שקל. לפני עמלה. ע"פ ההכרות עם שחר, אם בית"ר היתה בחלק העליון של הטבלה, כרטיס היה מגיע ל 120 שקל. לפני העמלה.
בכל השוואת המחירים לקבוצות אחרות, המחיר היחידי שהוזכר עם העמלה - היה של בית"ר. כנראה שלמישהו היה אינטרס לפגוע בקבוצה. נשמע מוכר?
כשבית"ר הורידה את המחיר ל 90 שקל (ולא משנה מאיזו סיבה), זה לא הורדה של 25 שקל, אלא של 10 שקל. יחי ההבדל. אם רוצים להראות הורדה יותר גדולה של המחיר - היו מורידים גם את המע"מ ואז מחיר הכרטיס היה 74 שקל. הורדה של 41 שקלים מהמחיר המקורי !

כשאתם קוראים תחקירים וכתבות על בית"ר, לפני שתתייחסו לנאמר בכתבה/תחקיר, חפשו את האינטרס של אותו כתבתב או המוטו של בעלי העיתון / אתר.

הרוש...מה אתה רוצה??
05/09/14 10:01
37צפיות
הרוש מתנהג עכשיו בצורה ממש מגעילה ,עם התנהגות שכזו הוא עושה רושם שהוא לא כזה ילד טוב ,
מאז הפיצוץ עם טביב הוא רק מחפש כותרות ומלכלך , לא מבין מה הסיפור שלו , הוא בחר ללכת בדרך הזו וזכה בבוררות בדיוק במה שרצה,
לא קיבלת את הכסף ? פנית לבקרה עם הדרישה לקבל את הכסף ? סבבה! למה אתה צריך לצאת נגד בית"ר בדרישה שכזו,הרי לא אתה תקבע עם בית"ר תפתח את העונה או לא .

אם תשאלו אותי, הוא ממש הרס לעצמו בכל ההתנהלות הזו , אני מאוד התאכזבתי גם מהההתנהלות הטביבית , אבל כרגע זה כבר ברור שטביב צדק במה שעשה.

מנגד , ברוכיאן נשאר בלי קבוצה ומתלונן בתקשורת (הכתבה המלאה בקובץ המצורף) שההצעות שהציעו לו היו מעליבות ,אמנם הוא טוען שבבית"ר קיבל יחס משפיל מהבעלים ,אבל ניכר שהוא מנסה להציג עובדות ולא סתם ללכלך ,ואף הגדיל לעשות ואמר שלא יעז לחשוב על מעבר לנורדיה  כי "בשבילי יש רק בית"ר אחת " , אני מניח שנורדיה לא הציעו לו חוזה שקוסם לו ,אבל בעצם האמירה הזו הוא מראה שהוא הרבה יותר בנאדם מהרוש .

עד עכשו קראתי רק תלונה של הרוש על טביב שלא שלם לו מה שחויב
06/09/14 02:56
16צפיות
בבוררות. הדברים חזרו על עצמם גם לפני שאים על בית"ר , נמאסו עלי שניהם , הוא וטביב , טביב לא מבין שום דרך אחרת מאשר להפסיד בבתי משפח ולהיות מורשע בהם , הוא עלול להזרק לכלא בגלל תקיפה וממפיך עם ה"אונטה" שלו. עכשו מתברר שהרוש עושה "דאוינים" ואונטה גם הוא. בית"ר נראית על הפנים , בגלל שזה מה שמעסיק אותנו במקום לשחק כדורגל ראוי לשמו.
º
*וממשיך
06/09/14 03:00
1צפיות
אני יותר מאשים את טביב הוא הרס לנו ולעצמו
06/09/14 18:32
25צפיות
לא רק שלא הרווחנו שחקן שגדל אצלנו מהנוער, מה שעושות קבוצו קטנות מאיתנו בהרבה (הפתח תקוואיות למשל) בארץ ובעולם. אלא ברוב גאוניותו, הוא גרם לכך, שגם הוא יצרף לשלם כסף על השחקן שגידלנו, וקבוצה אחרת תהנה ממנו. הוא נקמן ובלי טעם וריח, ולכן הפסדנו כולנו כולל הוא. הרוש אומנם, מתנהל קצת בצורה מגעילה, אבל זה בא אחרי ההיטפלות של טביב אליו. זה נראה כאילו הוא בא להחריב את בית"ר כדי להקים קבוצה "נקייה" משחקנים שגדלו במועדון ולהביא משלו שחקנים צעירים. ממ ורבן בית המקדש והקמת איליה קפיטולינה על חורבות ירושלים... מצטער על ההשוואה. זו התחושה. הרוש לא בסדר, אבל התגובה שלו באה אחרי הההתנהגות הלא צודקת כלפיו מצד טביב.  הוא בניגוד למויאל הבוגד, דווקא לא בגד בנו.
טביב הוא מלין שכר סדרתי ואיש קשה
06/09/14 22:15
17צפיות
אבל הוא טיפל יפה מאוד בחבורת אוכלי החינם הפרזיטים שיצר גאידמק,  עכשיו שרק יידע לשלם בזמן ולשחרר קצת מהקמצנות והמועדון יהיה בריא ומאוזן כלכלית.
וואי מה זה לא מסכים איתך
06/09/14 22:42
19צפיות
טביב אשם פה בעיקר. אז הוא טיפל באוכלי החינם, אבל העיף שחקנים שהיינו זקוקים להם. כל הנוער הבית"רי שהביא אליפות וגביע היום נמצא בקבוצות אחרות. הרבה בגללו. חלקם בוגדים, אבל חלקם פשוט הבינו שאין כסף וישועה ממנו. ואת השאר הוא העיף סתם בלי שום סיבה טובה.
אמת. שחקנים שזכו בתארים בנוער של בית"ר
06/09/14 22:48
10צפיות
משחקים בקבוצות אחרות. זאת אחת הבעיות. חוץ מהלנת השכר , הבוררויות , הסבוכים המשפטיים , והעובדה שטביב עלול להזרק לכלא בגלל תקיפה ובית"ר שיכת לו , איך ינהל אותה אם יהיה בבית סהר ? איזה עוד שם רע אנחנו צריכים על ראשינו אם לא די לנו בלה פמיליה ?
ולפני שהוא הגיע ?
06/09/14 22:51
12צפיות
הנוער הביתר"י נזרק להפועל ירושלים או עלה לבוגרים ונמכר למכבי חיפה...אז נכון שעדיף לשמור על שחקני הנוער,להשקיע ולפתח אותם , אבל אם ההנחה היא שטביב בא במטרה להרויח ואפילו השקיע כספים ברכישה של צעירים מבטיחים אז לא רואה סיבה שיזלזל בכשרונות מבטיחים מהנוער.
º
בא לידור כהן בזכות טביב , זה באמת בזכותו.
06/09/14 22:53
1צפיות
אבל זה מה שעשה... העיף וזילזל ועשה יותר מידי חריש שהרס
06/09/14 22:57
16צפיות
והסיבות של המכירה של חן עזריאל וכו' היו כלכליות קורנפיין הסביר את זה יפה.
אבל קורנפיין שכח להזכיר, שהבעיות הכלכליות קשורות ...
06/09/14 23:27
17צפיות
אליו !!! איך ימומנו 1.5 מליון שקל לשכר שלו? בשביל זה צריך למכור בשנה אחת את עזריאל במליון שקל, לפני כן את תמוז, וברק יצחקי ... מתברר שהיו לקורנפיין עוד שותפים לעושק הגדול, הרוש היה אחד מהם עם עלות שכר של קרוב ל 2 מליון שקל בשנה. תוסיף לזה את ברוכיאן ובן שושן עם שכר דומה, ותבין למה היה צריך למכור את השחקני הבית שהביאו אליפות בנוער.

טביב לא אוהד בית"ר ירושלים. לא מעניין אותו שחקני בית. מדובר באיש עסקים קר, שההתנהלות השותפת שלו (כמו הלנת השכר ותמיד לחכות לרגע האחרון כדי להרוויח שקל) אכן מטרידה, אבל כשמנהל בשוק הפרטי רואה חברה שמפסידה מליונים ובכירים שבה מקבלים שכר מופרז לחברה מפסידה - עושק ברור שהוא צריך לשלם עליו - הוא נפתר מהם כמה שיותר מהר. זה בדיוק מה שקרה בבית"ר ירושלים בקיץ האחרון.

לא נכון! היו חובות עתק... וכולם קיצצו כולל קורנפיין
07/09/14 04:38
19צפיות
אתהמצטט את לא פאדיחה שבאמתלה המטומטמת הזו, עמדו מתח לביתו של הסמל אחד הגדולים שלנו, וקיללו אותו כאחרוני הערסים העבריינים! שום דבר לא מצדיק אותם. קורנפיין צדק, גאידמק דפק את המערכת והאיר שוקת שבורה, הוא והניהול הדפוק של ארזי שגרף סכומים דמיוניים. קורנפיין היחיד שם את האבצע בסכר כדי שביתר לא תסיים כמו גלאזגו ריינג'רס בליגה רביעית. כך שההאשמות האלה מופרכות. השחקנים עזבו בגלל הניהול הכושל וגאידמק. טביב לעומת זאת, בא רענן בעל בית חדש שצריךלבנות קבוצה ומעיף מפה את כל שחקני הבית. בונה כל עונה קבוצה חדשה. לא מביא זרים איכותיים. לא משקיע באף שחקן כמעט מלבד צעירים מבטיחים שאולי יהפכו להיות בניו/ערן זהבי טל בן חיים/רביבו ברקוביץ הבאים. מהמר על הצעירים ומפקיר את הכול. זה ניהול מעניין לתיאוריות אקדמיות, לא למציאות.
כולם קיצצו אולי בשנה הראשונה להפסקת הזרמת הכספים של ארקדי.
07/09/14 08:36
16צפיות
לאחר מכן, כמו קורנפיין - רובם דחו משכורות, כדי לא להסתבך עם הבקרה התקציבית. איך אתה חושב בית"ר נשארה חייבת 2 מליון שקל לקורנפיין ?!

קורנפיין לא קיבל 1.5 מליון שקל בשנה? פי 3.5 מצ'יזיק בחיפה? כשהקופה ריקה, מי מחתים שחקנים על חוזים של 200-300 אלף דולר בעונה? והסעיף שהכי "אהבתי" - מענק של 200 אלף שקל, כשיהיו בעלים חדשים לקבוצה. מענק על חשבון הברון.

זה שלה פמיליה קיללו את קורנפיין, זה לא מוסיף כבוד לאף אחד ולא במקום. אבל זה עדיין לא מצדיק את העושק הגדול של קורנפיין והמקורבים אליו.

אם אתה בעלים של קבוצה, כשאתה שומע על חרם כרטיסים מתוכנן, היית ממשיך להשקיע כרגיל?

אני חוזר ואומר, טביב לא אוהד בית"ר שזורק כספים בלי הכרה. כל שקל שהוא שם בקבוצה - מתוכנן. ואם יש גרעון בהכנסות, סכום ההשקעה מצידו יורד. בדיוק כמו בכל חברה פרטית בשוק הפרטי שחפצה בחיים.

קיצצו דחו, כל זה לא משנה את התמונה-קורנפיין המציל של בית"ר
10/09/14 03:19
9צפיות
נמכרו שחקנים שחקני בית, בניגוד גמור לטביב שמוכר מרצונו, ונותן בעיטה בתחת לכל חקן בית שגדל בנוער... עכשיו מאטוביץ' הוא הקפטן זה הזוי ביותר. על אף שאני מכבד מאוד את מאטוביץ' שחקן טוב, ומראיון איתו הוא בנאדם טוב, הוא לא יכול לקבל סרט קפטן אחרי חצי שנה בבית"ר סתם כך. שאלוי לא קיבל אז הוא? הסכומים שקורנפיין דחה כדי שבית"ר תחזיק מעמד זה מה שחשוב, העובדה שהבעלים הוא זה הפסיק את הזרמת הכספים אלו העובדות המכריעות. וכן,  הניהול היה כושל, אבל אל בתקופתו של קורנפיין, צריך להביא שחקנים סביריםלא? או שבא לך עוד איזה  מוכר גלידה חובבן? (ואני אוהב גלידות שלא תבין)
קורנפיין היחיד שבזכותו לא התרפקנו ועפנו לליגה רביעית. רק בזכותו. אמר את זה ארקדי, אמרו את זה שחקנים. אני מאמין לו. היו לו טעויות, חלקן מאוד בעייתיות, כמו לאפשר לאויב האדום לשיר בטדי "הבועל עולה" מעבר לזה, הוא חתום על ההישארות שלנו בליגה .
אם היה חרם כרטיסים? אתהמתכוון לבכיינים חיפה?
דחו או קיצצו זה מאוד משנה !
10/09/14 14:01
14צפיות
כשמקצצים, זה עוזר לקבוצה להמשיך לחיות. כשדוחים משהו, זה נוחת בזמן או על האדם הלא נכון. ובמקרה הזה רוב הדחיות נפלו על טביב. מי שאוהב את המועדון, כשהוא בברוך כלכלי - מקצץ. מי שרואה בקבוצה באר שאפשר לשאוב ממנה עוד ועוד כספים - דוחה סכומים, עד שהמצב ישתפר.

שלא יהיו אי הבנות, קורנפיין כיסה חובות והתחייבויות של 60 מליון שקל שהשאיר ארקדי, והציל את בית"ר מפירוק, ועל זה מגיע לו הרבה כבוד והוקרה, אבל זה עדיין לא מצדיק שכר מופרז של למעלה ממליון שקל בשנה. גם כשיש לך טיקט של מציל, זה לא מצדיק להחתים שחקנים על חוזים של מאות אלפי דולרים בעונה, כשאין כסף בקופה כדי לפתוח את העונה. ושוב, אני מבדיל בין החוזים שארקדי חתם עליהם כבעלים שמזרים כספים, לבין החוזים שאיציק חתם עליהם, כשארקדי לא שם שקל.

אולי שכחת, אבל אצל קורנפיין שיחקו עם שחקני הבית, כי לא היה כסף להביא שחקנים חדשים, ואלו שעוד נשארו - זה רק כי היה להם חוזה (אולי כשמשחקים עם שחקני בית שעלו מהנוער, זה משאיר תקציב לשלם לבעלי החוזים הגבוהים). אפילו שומי חזר לאמן את הקבוצה כי לא היה כסף להביא מאמן אחר ולשומי היה חוזה בקבוצה (300 אלף דולר לעונה). כשארקדי הזרים כספים, רוב שחקני הבית הלכו לחפש בית אחר. מליקסון הועזב מהקבוצה כי ביקש שידרוג של חוזהו, אחרי עונה די מוצלחת מבחינתו, ל 70 אלף דולר לעונה או משהו כזה. בסוף הוא חתם בחיפה בסכום דומה. לקובי מויאל ושי חדד לא היה מקום בקבוצה.

אתה צריך להחליף דיסקט או דיסק או מה שזה לא יהיה. בניגוד לקורנפיין, אלי טביב לא אוהד בית"ר. הוא הגיע לבית"ר כאיש עסקים בזכות הקהל הגדול שלה, בהנחה שעם קבוצה טובה, השקעה נכונה וקהל גדול תומך - אפשר להרוויח מהקבוצה ומהכדורגל (בניגוד לרוב בעלי הקבוצות, שרק מפסידים מהקבוצה שהם הבעלים שלהם). מי שעושה לו בעיות - ימצא את עצמו בחוץ. בלי סנטימנטים. וזה בניגוד לקורנפיין שדי שמר על שחקנים, כדי שיהיה מה למכור כדי לממן משכורות מופרזות למי שנשאר.

בוא נסכים לא להסכים
11/09/14 02:27
19צפיות
אתה סותר את עצמך, וכן אני זוכר טוב מאוד שהועזבו הרבה  משחקני הבית וביקרתי את ההתנהלות הזו גם אז. רק שי הבדל קטנטן מאז להיום, אז היום הישגים אליפויות גביעים. היום יש רק העזבות של שחקנים בלי שום תועלת, בינתיים. מי שחתום על ההצלה של בית"ר, אתה חייב לו המון, זהמספיק ומגיע לו הסכום הזה. טביב איש עסקים, ולכן בית"ר בסכנת פירוק. זה אל אמור לעדד אותי או משהו.

התחלתי לכתוב תגובה, שהפכה די ארוכה
11/09/14 21:08
8צפיות
ואז הדפדפן קרס ... אז אני אוותר על זכות התגובה, רק מעניין אותי לדעת איפה אני סותר את עצמי?

(ואם כבר סתירות, אז אליפויות היה עם הכסף של ארקדי, בלי הכסף היה גביע אחד ואולי גביע הטוטו (אני לא בטוח אם זה היה בתקופת הכסף הגדול או בתקופת האין כסף).

סתירה אחת לדוגמא משום שאין לי כוו או זמן
12/09/14 07:57
13צפיות
למנות אחת אחת- אתה טוען שקורנפיין דחה שכר על מנת לשאוב ממנה יותר כסף? אז איך הוא חתום על ההצלה של בית"ר בד בבד?
הרי משמחפ רק לשאוב כספים מממקום כלשהוא לא אכפת לו מה יקרה לאותו מקום לאחר השאיבה צודק אני או לא צודק אני? חוץ מזה, שאיך  זה הגיוני שהוא חיפש להשאיר שחקנים אם לא היה כסף? איך לי זכור שבית"ר של 08/9 הייתהמושפעת בכוכבים והגיעה למקום באירופה ורק בגלל הארקדי לא הגיעה לשם?
אם זכרני אינו מטעה אותי...
וכן היו אליפויות בתקופת ארקדי הגביע היה ב2008 בתחילת הסוף של הכסף, וגביע הטוט 2009 שזה כבר שהוא הפסיק לממן. אבל לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד? אז היו אליפויות אבל ניהול של שכונה. ציינתי את זה בתור משהו דווקא חיובי, ההישגים.
אין כאן סתירה
12/09/14 15:13
4צפיות
זה שקורנפיין הציל את הקבוצה, זה לא אומר שהוא יכול לקחת כמה כסף שהוא רוצה כמשכורת. מליון וחצי שקל לעונה. לומר "ארקדי אישר לי" זה בדיחה, ארקדי היה מאשר לו גם 5 מליון שקל, כל עוד איציק אחראי להשיג את אותם כספים כדי שהקבוצה תתקיים. זה שהוא עשה את העבודה שלו ויותר מזה, עדיין לא מצדיק סכומים כאלה. כל עוד הקבוצה המשיכה "לחיות" לא היה מי שיגיד לו לא לקחת את הסכומים האלה.

את השחקנים שנשארו צריך לחלק לשתי קבוצות: אלו שנשארו כי היה להם חוזה מהימים שארקדי חילק חוזים למי שהוא רצה, ואי אפשר היה להפתר מהם, כמו תומר בן יוסף עם 450 אלף דולר לעונה, (אחרי שהחוזה שלו הסתיים, החוזה הבא שלו היה בגובה של 100-120 אלף דולר בהפועל ת"א) ולא היה סיכוי שקבוצה אחרת תקח אותם עם החוזה שלהם (הזכרתי את שומי, שחזר לאמן את הקבוצה, אחרי שפוטר עם חוזה של 300 אלף דולר בעונה? הוא לא חזר בגלל שהוא מאמן טוב, אלא מחוסר ברירה. בכל מקרה משלמים לו).
וקבוצה שניה - של שחקנים שאיציק החתים או האריך להם את החוזה בסכומים גבוהים מאוד. וכמו שכתבתי קודם, כשהקופה ריקה אי אפשר להחתים שחקנים בסכומי עתק. בטח שלא למכור שחקנים, כדי לממן את השכר שלו והשכר של אותם שחקני בית עם אותם חוזים מוגזמים.

רק לסבר את האוזן. בן שושן, שקיבל בבית"ר 250 אלף דולר ונעלב מה 80 אלף דולר שטביב הציע לו, חתם על חוזה של קצת יותר מ 90 אלף דולר בנתניה. שי חדד שכל הזמן דיבר על שדירוג השכר שלו ל 120 אלף דולר, נמצא בלי קבוצה. כנ"ל ברוכיאן עם חוזה של 250-300 אלף דולר בעונה. הרוש עם חוזה של 225 אלף דולר (זה הסכום האחרון שראיתי) מסתפק ב 120 אלף דולר לעונה (אולי כי טביב משלים לו עוד 70 אלף). שחקני בית שאיכפת להם מהקבוצה.
קובי מויאל אמר שבית"ר לא פנו אליו כשהוא חזר לארץ. זה משהו שגם אני לא מבין. אבל אני לא אתפלא אם זה קשור לכך ששנה קודם מויאל לא היה מוכן לחכות שבועיים שהקבוצה תעבור לטביב ואז הוא יוכל להציע לו חוזה חדש, למרות שטביב פנה אליו אישית.

תארים? אתה מזכיר שוב את אליפות הכסף והזהב של ארקדי. אחרי שהוא הפסיק להזרים כספים - הפסיקו התארים (למעט הגביע, שמי שהביא אותו אלו השחקנים שנשארו מחוסר ברירה). ואחרי? אלו תארים הביאו שחקני הבית ב 4-5 השנים האחרונות?

חפרת יפה אבל לא בכיוון הנכון
13/09/14 21:11
8צפיות
עדיין לא ענית לי על השאלה כיצד זה הגיוני שקורפניין רצה לשאוב כספים מיותרים לכיסו מבית"ר ובה בשעה הוא מציל אותה? זה הפרעת ריבוי אישיות שלא ידענו עליה?  או שזו סתם תפיסה מעוותת שלך ושל מי שחושב כמוך?
וכל  ההודעה שלך לא השיבה גם על השאלה השנייה שסותרת את התיזה שלכם- אם הקופה הייתה ריקה (והיא לא) ב2008 למה הוא לא מכר שחקנים אלא בחר להחתים אותם על סכומי "עתק"? האינטרס לפי ההיגיון פה הוא דווקא למכור אותם. איך לקחנו תארים גם ב2009 וג0 ב2010? ואני ממש לא בא להצדיק את ארקדי או הניהול הכושל של ארזי וכו' אלא שהשחקנים היו טובים יותר כולל שחקני הבית ברוכיאן, ברק יצחקי, וושות' את הגביע הביאו כולם ביחד כי זו קבוצה בריאה ונורמלית מחוזקת בזרים אבל כשאין איזון ואין חוכמה בבנייה של קבוצה היא נראית כמו הפרצוף  של מי שבנה אותה ובלי שחקני בית. גם אני לא אהבתי את אליפוות הכסף והזהב של ארקדי האליפויות של 96-8 היו הרבה יותר מלהיבות אבל זה לא משנה את השורה התחתונה-אלו תארים אליפויות שנספרות אף אחד לא מודד יכולת לאחר מכן.
חשקני הבית עמדו להוביל אונו לאירופה לולא לא פאדיחה וארקדי ואז הגיעו הבלאגנים עם השחקנים המוסלמים והוכל נהרס. טביב לא בנה כלום בינתיים.
אז בקיצור
14/09/14 11:58
2צפיות
הוא הציל את הקבוצה, משתי סיבות: הראשונה - זה היה התפקיד שלו, חלק מהניהול של הקבוצה, השניה - כשאף אחד לא אומר לו לא - הוא יכול לקחת כמה כסף שהוא רוצה. והוא לקח פי 3.5 ויותר מבעלי תפקידים דומים בקבוצות אחרות עם בעלים מסודרים שמזרים כסף שחסר.
(ואם נסתכל מאיפה הגיע אותו כסף שהציל את הקבוצה, זה חלק גדול הגיע מגומא אגאייר , 4-5 מליון דולר במזומן, חלק זה חוזים שהסתיימו או מוחזרו (כמו שהזכרתי את החוזה של שום, שהביאו אותו כדי לחסוך כסף של מאמן, כי בכל מקרה הוא מקבל כסף. וכדי לאמן היה מוכן לוותר על חלק מהכסף, ככה שכולם הרוויחו), חלק משחקנים שנמכרו כל שנה וחלק מספונסרים ותורמים שהוסיפו עוד קצת. לא משהו שקשור לניהול או שיווק טוב יותר. חלק מהיתרון שלו היה ביחסים הטובים שהיו לו בהתאחדות ובבקרה. לזה אין תחליף).
למה אתה חושב הוא לא שלח את בית"ר לפירוק וכל שנה חיכינו עד הרגע האחרון עד שהקבוצה אושרה בבקרה? פעם בגלל מכירה של שחקן שלא רצה לעזוב ופעם בגלל מענק לא גומא אגאייר שחשב שבזכות אותו מענק הקבוצה תמכר לו, אבל מישהו בבית"ר דאג שארקדי לא ימכור לו.
כשהקבוצה הולכת לפירוק - איציק לא יקבל בשום מקום 1.5 מליון שקל לשנה. וגם את מה שחייבים לו - הוא לא יראה.

שחקנים נשארו משתי סיבות: חוזה גבוה שהם לא יקבלו במקום אחר או חברים של איציק לעושק הגדול. ונתתי לך דוגמאות לשחקנים שמקבלים היום פחות מחצי ממה שהם קיבלו בבית"ר (או דרשו מבית"ר).

ובקשר לטביב,
גם אני לא אוהב את ההתנהלות שלו. אבל בינתיים אין לנו משהו אחר. אין רוכשים שעומדים בתור. כשהעמותה חיפשה רוכש, המועמד היחידי היה טביב, וגם זה בלחץ. אז עם זה צריך לחיות. לטוב ולרע.
אז בינתיים במקום לבנות, הוא מנסה ליצב את הקבוצה מבחינה כספית. חור של 4 מליון שקל מהעונה הקודמת צריך להשלים. צריך להפנים שהוא לא כמו ארקדי ששפך כספים בלי הכרה. גם לא שחר/גולדהר/אלונה ששופכים כספים כחלק מהתרומה שלהם לקבוצה. טביב בא לבית"ר להרוויח כספים. וזה הכיוון שלו. קודם צריך ליצב את הקבוצה מבחינה כספית (ואם זה אומר לדחות רכש או תשלומים עד שיכנס הכסף ממס הכנסה - אז הוא יחכה, כי שקל שהוא הכניס לקבוצה - הוא כבר לא יכול להחזיר לכיס).

מה אתה מנסה להסביר לשקרן הזה משהו?
08/09/14 10:08
17צפיות
הוא נותן לך כאן נתונים הזויים,מופרכים,לא קשורים למציאות בשום דרך.

הוא לא מבין שאת הבולשיט הזה הוא יכול להאכיל את החברים שלו מלה בבוניה ולא אנשים עם טיפה שכל.

º
למי דבריך כוונו??
08/09/14 14:26
3צפיות
º
הרוש צודק,טביב נוכל סדרתי ואיש עלוב.
08/09/14 10:12
5צפיות
º
הרכש הולך ונהיה מעניין יותר...סויסה ועוד קשר זר בדרך לחתימה.
03/09/14 18:57
22צפיות
מי הקשר הזר? חלון ההעברות נסגר לא?
05/09/14 02:08
19צפיות
סוויסה כבר שבועיים מתנדנד. אם הוא יחתום זה בהחלט חיזוק משמעותי. מי הקשר הזר הזה בכלל? ואיך בדיוק אפשר להחתים כשחלון ההעברות כבר נסגר ככל הידוע לי?
º
באירופה הוא נסגר. אצלנו יש עוד חודש
05/09/14 08:17
4צפיות
ובנוסף, הקשר שרוצים להביא הוא שחקן חופשי.
05/09/14 09:25
14צפיות

כך שחלון ההעברות לא ממש מפריע....

º
טואוב
06/09/14 18:27
פליאוף עליון פחות מזה כישלון!
06/09/14 19:31
11צפיות
בהנחה שסויסה יחתום ?סוף סוף יהיו לנו חלוצים !לביתר תקציב מעל 33 מיליון ש"ח כמדומני הרביעי בגודלו בליגה?אומנם חלק בלתי מבוטל ישמש לכיסוי חובות אבל זה לא יהיה תירוץ ...צריך עוד קשר ואולי ינחת עוד זר ששיחק בליגה הספרדית.אני אופטימי ,הכל פתוח מקום לאירופה בר השגה.
º
אם מתוך ה33 מליון הולכים 8 לכיסוי חובות זה כבר לא הרביעי בגו
06/09/14 22:11
7צפיות
ביתר קבוצה גרועה,אולי תישאר בליגה.
08/09/14 10:11
15צפיות
שנה שנייה שטביב בונה קבוצה גרועה ומשעממת. אין לה התקפה בכלל,אין סיכוי לשום דבר.

אני מעריך שאחרי מחזור 5-6 קורצקי יפוטר.
כל הכבוד.
09/09/14 06:53
12צפיות
אני חושש שטביב הוא נוכל גדול וגורם לנו לנזקים לא מעטים.  עדיין, הוא בכל זאת משקיע גם אם מסיבות לא כשרות, אין לנו משהו יותר טוב כרגע,  והוא הוכיח כבר שהוא יכול להגיע לתוצאות טובות לטווח קצר עם הקבוצות אותם הוא רוכש, בינתיים התוצאות מאחרות להגיע וגם התשלומים... מנגד הוא גם עלול לגרום לנזקים גדולים במועדון שתחת שליטתו אבל הוא לא מטומטם, הוא יודע שהוא לא יכול להרוס את בית"ר ושהוא לא ירויח מזה כלום.  בינתיים מי שהורס והרס לבית"ר יותר מכולם אלו האוהדים, לפני טביב היו אלה לה פמיליה ועכשיו אלו מתנגדיהם, כל אחד מושך לצד שלו והמועדון מפסיד כסף ויוקרה. זה מה שיש כרגע וצריך עכשיו לתמוך בקבוצה למרות כל המגרעות.
טביב מגלה את המציאות
11/09/14 21:22
11צפיות
עולה המון כסף להחזיק קבוצה בליגת העל, שלא לדבר על צמרת.

הנסיון שלו לשלב תעלולים כספיים יחד עם תקווה פראית ולא מבוססת שאי שם מסתובבים שחקנים מעולים במחירי מציאה - מעמיד את הקבוצה בסכנה מתמדת להמשך קיוצה.

חשוב מאוד: יכול להיות שברגע נתון הקבוצה תתעלה ונראה הישג פה או שם. מה שאני חושש שלא יהיה זה המשכיות ושותפות לאורך זמן במועדון הצמרת.
º
או שכן או שלא....מה שיקבע בסוף זה התנהגות האוהדים ותמיכתם
12/09/14 10:41
3צפיות
אני מסכים שלהתנהגות הקהל יש השפעה
12/09/14 19:01
2צפיות
ובאותו זמן, יש גם צורך בתיאום ציפיות.

עם רמת התקציב ואופן הניהול הנוכחי נקבל קבוצה שבשבילה שנה טובה תחשב שנה שבה מסיימים במקום הראשון בפלייאוף התחתון. מה לעשות, אין קיצורי דרך!
כל התעלולים לא יעזרו, כל עוד אין לו תמיכה גדולה מהקהל הרחב
12/09/14 15:45
6צפיות
אם הוא בנה על קהל בסדרי גודל של מכבי חיפה ומכבי ת"א, ובסופו של דבר מקבל קהל בסדר גודל של רעננה או עכו - גם התקציבים יהיו בסדרי גדול של רעננה ועכו.

הלך גביע הטוטו .אבל לא בוכים על שוקו שנשפך
02/09/14 22:32
23צפיות
משחק מאכזב מול אשדוד . חבל שלא סיימנו עם עוד ניצחון.
כווווווווווווסססססססס אמם של אלהים ושל השופט בכדורזבל חרא
02/09/14 22:46
27צפיות
הכדורזבל , שהתעלם מעברה ברורה ברחבה שבוצעה על שחקן בית"ר ועדין יש סכוי להמשיך עם 4 נקודות בלבד אם אשדוד תנצח גם את הבועל פתח תקוה , כך :

המצב הנוכחי
1 מ.ס. אשדוד          3 2 1 0 1-5 4 7
2 מכבי פתח תקווה   4 1 2 1 3-1 -2 5
3 בית''ר ירושלים      4 1 1 2 3-4 1 4
4 הפועל פתח תקווה 3 1 1 1 3-3 0 4
5 הפועל באר שבע   4 0 3 1 5-2 -3 3

האפשות היחידה להמשיך ממקום 3 לשמינית הגמר היא אם מ.ס אשדוד תנצח את הבועל פ"ת
לדוגמא : הפועל פ"ת - אשדוד  1:0
1 מ.ס. אשדוד          4 3 1 0 1-6 5 10
2 מכבי פתח תקווה   4 1 2 1 3-1 -2 5
3 בית''ר ירושלים      4 1 1 2 3-4 1 4  עולה
4 הפועל פתח תקווה 4 1 1 2 4-3 -1 4
5 הפועל באר שבע   4 0 3 1 5-2 -3 3
תקון: הכוונה שאפשר לעלות ממקום 3 לרבע הגמר אם מ.ס. אשדוד
02/09/14 22:49
14צפיות
תנצח גם את הבועל פ"ת בכל הפרש שערים ...

אשדוד לא תנצח את הפועל פ"ת
06/09/14 19:35
14צפיות
אני מכיר את העיר ואת הקבוצה ...סמרטוטים שיפתחו רגלייםבמיוחד כשהמשחק עבורם בשביל הפרוטוקול שלא נדבר על זהשהשחקנים מהמרים מסריחים...
זה נראה ברור מראש: ב 2010-2011 כאשר אמן אורי מלמיליאן בבית"ר
06/09/14 20:11
16צפיות
היה מצב שבו היו למ.ס. אשדוד  10 נקודות ומשחק בגביע הטוטו , בית"ר עם 7 נקודות ומשחק ביניהן. בית"ר נזקקה לנצחון , מ.ס. אשדוד לכלום. אשדוד עלתה עם קבוצת נוער מחוזקת וב 9.11.2011 הביסה בית"ר את מ.ס. אשדוד בתוצאה 0:8 ועלתה לרבע הגמר עם 10 נקודות ויחס שערים ענק. התוצאה הזאת היא נצחונה הגבוה של בית"ר אי פעם במשחקי גביע הטוטו , ואוולי התוצאה הגבוהה ביותר אי פעם והנצחון הגבוה ביותר אי פעם במשחקי גביע הטוטו.

לא רק שלא נצחה אשדוד , היא גם הפסידה משער עצמי חחחחחחחחחחחחח
06/09/14 22:50
12צפיות
כמיטב המסורת. עכשו ברור לה אין לקבוצת הבוגרים שלה תואר אחד... אשר להפועל פ"ת היא עלתה בזכות , אבל צפויה לאכול חתיכות מול מכבי תל אביב.

º
*למה
06/09/14 22:51
אמרתי לך קבוצה מסריחה של מהמרים..
06/09/14 23:11
11צפיות
שער עצמי בהימורים לא חוקיים המשמעות זכיה בהרבה כסף!!!שלא נדבר על התוצאה 4:0 !!!!!!מה כל כך בער לקלינגר סתום העין הפוזללעלות עם הרכב שני כשעדיין לא התחילה...הליגה ?כדורגל ישראלי במיטבו ! מסריח עלוב ומכור !
º
עלו עם הרכב שלישי,זה אכן היה צפוי.
06/09/14 22:52
2צפיות
כפי שלא התלהבתי כל כך מהניצחון כל אני לא מתרגש מההפסד
03/09/14 01:59
20צפיות
כי כמו שאמרתי, ההמשכיות וההצלחה לאורך זמן וברצף היא היא שתקבע מי בית"ר האמיתית של השנה. היו חסרים לנו 4 שחקנים, וקוראץ' פזל קצת, וההגנה ריחפה הרבה. אז הפסדנו. גם כמובן שחזרנו להיות מקופחים.
אז לא יהיה גביע הטוטו אולי, אבל הליגה והגביע עוד מחכים לנו. נראה מה ייצא מהם במסגרות האלה.
שכרו של הרוש בנתניה לעונה=רבע משכרו בביתר
28/08/14 16:29
24צפיות
אז בכל זאת היה לו עדיף לקצץ 60 אחוז? כמובן שהוא לא יוצא נפסד יותר מדיי כי רבע מהשכר הוא כבר קיבל.. למעשה, הפיצוי שטביב חויב בו - 3 חודשי שכר משתווה למה שירוויח הרוש בכל העונה בנתניה... טביב עקשן וקצת הזוי אבל כרגע נראה שהמהלך היה לא כזה נורא.
קבל הרוש 207000 ש"ח בנוסף ל 3 המשכורות , ומהיכן לך המידע
28/08/14 22:50
23צפיות
ששכר של הרוש בנתניה  רבע משכרו בבית"ר ? כאן http://www.one.co.il/Article/238482.html נכתב שמדובר על 120 אלף דולר לעונה בנתניה , האם  זהו 1/4 משכרו בבית"ר , האם הוא הרויח בבית"ר 480000 לעונה ? אם כך הוא עשה המון כסף ב 3 המשכורות שקבל בלי לעבוד : 480000 לחלק ל 12 = 40000 $ בחדש והווש כבר קבל לפי זה 120000 $ לחנם * 3.56 ש"ח ועוד 207000 ש"ח חובות עבר... בעריכים של היום זה 634200 ש"ח יותר מכל מה שריאיתי יחד בכל שנות חיי וכל זה בפסק דין אחד יותר טוב צפור אחת ביד  ועוד דבר : הרוש לא הפך למובטל , הוא ממשיך לעבוד ! פצויי פרישה מקבוצה אחת לא מעיפים אותו ממהכדורגל , עשה הרוש ים של כסף ובשביל זה היה טביב צריך לגרור אותו לבוררות ובית"ר וטביב יצאו דפוקים שם , הרוש הלך כי בשום צורה לא יכול היה להמשיך להיות שוער בית"ר כאשר טביב בעליה , ועוד ימשיך הרוש לקבל העונה 120000 $ בנתניה = 427200 , ובכלל ירויח 427200 + 634200 = 1061400 ש"ח , מיליון וששים ואחד אלף וארבע מאות ש"ח , גם אם הוא היה חסר פרוטה , ולא כך היה , רק מהעונה הזאת הוא יהפך למיליונר ...

º
אכן,לפי השמועות השכר שלו בבית"ר היה בסביבות מה שכתבת.
29/08/14 16:35
6צפיות
באיזה סרט אתה חי? בנתניה הוא מרוויח 50% יותר מההצעה של טביב.
29/08/14 15:50
17צפיות
בביתר הוא הרוויח 200 אלף דולר,ונדרש לקצץ 60% ולרדת ל-80 אלף דולר.

בנתניה הוא מרוויח 120 אלף דולר.

החשבון פשוט, הרוש הרויח בבית"ר בערך 120 אלף ש"ח בחודש .
29/08/14 16:34
18צפיות
בנתניה החוזה שלו בערך 120 אלף דולר לכל השנה, זאת אומרת 10,000 דולר לחודש = 36000 ש"ח בחודש .
עכשיו נחלק 120/36 ונקבל בקירוב 3.4 ...כמעט רבע .
אין לי מושג מה זה החישוב ההזוי שעשית.
29/08/14 17:36
20צפיות
זה מאוד מאוד פשוט,בביתר הרוש הרוויח 200 אלף דולר לעונה ונדרש לקצץ 60% משכרו ולרדת ל-80 אלף דולר.

בנתניה הרוש ירוויח 120 אלף דולר לעונה,50% יותר מאשר היה מרוויח בביתר אם היה מוכן לקצץ.

קצת קשה להבין איך החלטת שלהרוויח 120 אלף דולר בעונה זה רבע מ-80 אלף דולר לעונה.
אז מישהו מאיתנו טועה בידיעת הסכום שהרויח בבית"ר
30/08/14 20:47
10צפיות
תן לי מקור לדבריך שהרוש הרוויח רק 200 אלף דולר בעונה , אני מכיר שהוא הרוויח בסביבות 400 אלף דולר .
עזוב זה כבר נהיה מביך,400 אלך דולר? מאיפה הקרצת את זה?
30/08/14 23:39
11צפיות
הסכום שהוא מרוויח פורסם בתקופה האחרונה כמעט בכל יום בכל הכתבות על העימות בינו לבין טביב. הסכומים נעו בין 200 אלף דולר לפי מקרובי הרוש ל-220 אלף דולר לפי טביב.

רק  ברק יצחקי וערן זהבי מחזיקים חוזים בסכומים שאתה מדבר עליהם.
לא נכון. כמעט כל שחקני מכבי מחזיקים בחוזים
31/08/14 10:00
9צפיות
כאלה.  כולל טיבי וכולל השוער שלהם.
כמה הרוש באמת הרויח בבית"ר?  אף אחד לא יודע, טביב אומר שהיה לו חוזה של כמעט 2 מליון שקל לעונה.
אגב.. ייתכן והחוזה של הרוש הוא 220 אלף דולר נטו
31/08/14 10:10
13צפיות
זה מה שראיתי באחד האתרים.  אז כנראה שטביב התכוון לברוטו?  לא יודע אבל נשמע קצת מוגזם.  בכל מקרה זו ירידה מאוד משמעותית בשביל הרוש.  מסכן.
להרוש היה חוזה נטו של 230 אלף דולר
31/08/14 17:55
35צפיות
שזה כ 460 אלף דולר ברוטו. שאם מתרגמים את זה לשקלים ומוסיפים עלות שכר (ביטוחים והפרשות לפנסיה וכו') מגיעים די מהר ל 2 מליון שקל. בנוסף לחוזה הרגיל, היה לו סעיף לתשלום נוסף (אם אני זוכר נכון, כ 200 אלף שקל) במידה והמועדון יעבור לבעלים אחרים. זה אחד הסעיפים שהרוש תבע את טביב/בית"ר בהלנת החוזה אצל הבורר. סעיף דומה היה גם לקורנפיין. מן הסתם, שני הסעיפים לא היו ברשימת החובות שקורנפיין הגיש לטביב לפני רכישת הקבוצה. ומי יודע אלו עוד סעיפים דומים מתחבאים בחוזים של שחקנים אחרים.

פעם עוד יכתב הספר על החוזים שאיציק קורנפיין סידר לעצמו למקורבים אליו בבית"ר ירושלים.

º
טוב שאתה פה
31/08/14 18:14
7צפיות
3 חתיכות
31/08/14 01:48
21צפיות

בית"ר ירושלים פתחה את העונה.
גולים יפים, נשמע טוב אבל צריך לבחון לאורך זמן
31/08/14 02:06
17צפיות
יכולת. אבל נקווה שזו רק ההתחלה, זה סה"כ גביע הטוטו.
º
בתקוה ששחקני בית"ר פתחו רצון לזכות בגביע הטוטו
31/08/14 04:56
8צפיות
המשחק הכי טוב של בית"ר בחצי שנה האחרונה כנראה
30/08/14 21:52
18צפיות
ניצחון 3-0 על סגנית האלופה .
אז זה בסך הכל גביע הטוטו, אבל יש לבית"ר התקפה סוף סוף .
º
בתקוה ששחקני בית"ר פתחו רצון לזכות בגביע הטוטו
31/08/14 04:57
9צפיות
אתמול התברר שבראשי לא יוחתם
25/08/14 08:23
25צפיות
מה אתם חושבים?  הוא בלם ראוי לליגת העל? לא היה מזיק עוד בלם בסגל. טביב..... חשב אחרת
לא יודע מה זה ראוי או לא ראוי לליגת העל
25/08/14 22:07
23צפיות
כשהוא שיחק, הוא עשה את העבודה. אסור לשכוח שהרבה מהגולים שבית"ר קיבלה כשהוא היה בלם, היו בגלל חוסר משחק הגנה ובזמן שהקבוצה התפרקה מקצועית. להפיל את זה עליו זה לא נכון ולא אמיתי.

קצת קשה להבין על מה טביב חושב. אם הוא לא רוצה אותו מבחינה מקצועית, או מבחינת קיצוץ עלויות (טביב לא אידיוט. הוא יודע לאיזה ברוך תקציבי הוא יכנס העונה, הסיפורים לבקרה על מכירת מנויים וכרטיסים לא יחזיקו מעמד הרבה זמן והוא יצטרך לחזור ולהכניס את היד לכיס ושוב נשמע על זה שהוא מחכה עד הרגע האחרון כדי לשלם את מה שהוא צריך לשלם ... כמו בעונה שעברה). אולי נקמה על זה שבראשי ברח לו בעונה שעברה ולא היה מוכן להתפשר על מה שטביב הציע לו? לא יודע.

ההנחה שלי היא שטביב מחלק את שחקני הסגל לשתי קבוצות. הראשונה - שחקנים שאפשר לגדל ולמכור, השניה - שחקנים שיכולים לחזק את הסגל כדי להפוך את השחקנים למכירה - לטובים יותר ושווים יותר.
בראשי כנראה לא עומד באף אחת מהקטגוריות. הוא אולי עושה את העבודה בצורה טובה, אבל הוא לא שחקן שאפשר למכור אח"כ, ואת מי שמשחק לידו - הוא לא יעשה יותר טוב, אלא הוא צריך לסמוך על אלו שלידו, שיהפכו אותו לטוב יותר.

בגלל הפילוג, החרמות של ואי הגעה של אוהדים למשחקים, טביב כנראה לא בונה קבוצה שתביא הישגים אלא בונה קבוצה עם הרבה שחקנים צעירים שהוא רוצה לשדרג ולמכור הלאה, כדי לקצץ בהפסדים שכבר יש לו. אם תוך כדי יבואו הישגים (אירופה, גביע) - זה בונוס.

יש הרבה אוויר רע מסביב לקבוצה. וטביב רואה את זה. הוא אולי קמצן, אבל הוא לא עיוור.

º
ברוכים השבים שמעון כסאח בכינוי המקורי.
26/08/14 11:34
1צפיות
בראשי טוב יותר מכחילה?
26/08/14 11:40
12צפיות
אם כן אז היה הגיוני להחתים אותו ולהשאיל את כחילה.
זה לא מה שאמרתי
26/08/14 21:02
11צפיות
לא יודע מי יותר טוב. את כחילה לא ראינו יותר מידי בעונה שעברה. הוא היה על תקן מחליף, ועשה את העבודה שלו בצורה טובה כשהוא קיבל את ההזדמנות. בראשי, בזמנו, היה בלם בהרכב הראשון. זה סוג אחר של ציפיות וסוג אחר של הזדמנות.

נתחיל עם זה שאני לא יודע מה עובר בראש של טביב. ממש לא. אם אתה מתייחס לרעיון השלישי, בראשי קיבל הזדמנויות מחוץ לקבוצה, ולא בדיוק הרשים שם. זה לא שחקן שיש עליו קופצים גדולים. וכנראה שיש לזה גם סיבה מקצועית. כחילה רק התחיל את הקריירה, היא יכולה ללכת לכל כיוון. מכירה או להשאר לטווח ארוך. בראשי סימן את עצמו כבלם של קבוצות תחתית או קבוצות בליגה הלאומית. ממנו טביב כבר לא יראה ח'ר. כחילה עוד לא סימן את עצמו והקריירה שלו עוד פתוחה (זוכר שאיתן טיבי היה בלם מחליף בבית"ר? תראה איפה הוא היום ... בראשי כבר לא יהיה שם, כחילה? אולי ...). זה מה שטביב מחפש, לא?

כנראה ששכח טביב שישנן סכנות של פציעות והרחקות
27/08/14 00:43
10צפיות
ויש צורך במחליפים ועם סגל מצומצם עלולות לצוץ בעיות.
סוף סוף. ממן חתם.
26/08/14 21:29
9צפיות
החתמה טובה.
אפשר להוסיף את תומר סויסה ולסגור את הסגל. סה"כ סגל טוב שיכול לדבר חזק העונה בליגה.  אני מקווה שהפורום הזה יחזיק מעמד עד שכולם יחזרו לכתוב...
על הפנים כמו המדינה הזו... הלוואי שתיגמר העונה כבר
27/08/14 01:34
19צפיות
עוד לפני שהתחילה...
צדקת , גם 00 תוצאת בית שמוש , חרא , וגם "אוהדים" שמאימים על
27/08/14 21:45
13צפיות
עוזר המאמן , שרק פתח פה על המושג ה"קדוש" גזענות , וסבך את עצמו עם הקקה צואה מציתי המועדון כאלו שלא ידע מי הם , וגם 2 הופעות כדורזבל עם הפסד ותיקו וזלזול מתמשך , הלוואי שתיגמר העונה כבר
עוד לפני שהתחילה...

סה"כ משחק רישמי ראשון של קבוצה חדשה לגמרי
27/08/14 23:23
13צפיות
היא צריכה כמה משחקים כדי להתחיל לרוץ. מוקדם מידי לקבוע איך הקבוצה תראה או תשחק במהלך העונה.

גם אורי אוזן כנראה יפוטר על ידי לה בבוניה.
27/08/14 15:05
13צפיות
הוא עשה טעות חמורה בראיון ואמר בהקשר לתקריות של ראדי במכבי שהוא סולד מגזענות.

ואז ארגון הטרור של לה בבוניה הגיב ואמר "שאוזן לא יחנך אותנו, שיתעסק במה שהוא צריך להתעסק, התבטאויות אחת שלא במקום תעלה לו ביוקר".

אתם מבינים לאיזה ביוב מצחין ומטונף הפכה ביתר ירושלים?  

חבורה של ערסים לא מפותחים מטילה טרור ואימה על השחקנים,האוהדים,הבעלים ומביאה את הקבוצה לאבדון.

ומה הכי מצחיק? שהם טוענים שהם הרוב,שיש להם 6000 איש בארגון,שהם חולים על ביתר אבל ביתר מכרה עד היום 800 מנויים,איפה כל פעילי הטרור? בעזה?
כנראה שהם הרוב כי כל השאר כבר עזבו
27/08/14 17:51
12צפיות
וכל מי שעוזב שזה יהיה על המצפון שלו. כי הוא בעצמו גורם לקומץ הזה להיות רוב.
היום יהיה ניצחון בית"רי שייתן ציפיות לכל העונה
27/08/14 18:12
17צפיות
יש למה לצפות.
תקציר המפגש הקודם בין הקבוצות - 3-0 לבית"ר בסיכום
27/08/14 19:18
16צפיות
כדורזבל
27/08/14 21:40
15צפיות
לא כדורגל

לזה יש לצפות .
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:35
3צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
|*|נפתח פורום סדרות וסרטי אנימציה
03/09/14 12:08
1צפיות
|אקשן| אנימציה היא גם אבל ממש לא רק לילדים. פתחנו בשבילכם פורום בו לדבר על סדרות אנימציה מנילס הולגרסון ועד ספיידרמן לדורותיו.
אז אם אתם אוהבים את סרטי דיסני, משפחת סימפסון או סתם אוהבים להיזכר בסדרות וסרטי אנימציה נוסטלגיים, הפורום הזה הוא בשבילכם.

|טי-וי|היכנסו כבר עכשיו לפורום סדרות וסרטי אנימציה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
יש קובץ שנמצא אצלי במחשב, מה עושים?
31/08/14 12:24
18צפיות
יש לי קובץ של הקלטה. והסיומת של הקובץ נקראת amr . ואז כשאני מנסה להפעיל אותו במדיה פלייר הוא רושם לי-לקובץ הנבחר יש סיומת -amr  וש windows  אינו מזהה אך עדיין ייתכן שהגן יוכל להפעילו מאז שהסיומת אינה מוכרת לנגן עלייך להיות בטוח כי הקובץ הגיע ממקור מהימן... מה עושים??
אתה צריך amr player
31/08/14 17:27
15צפיות
º
31/08/14 17:29
2צפיות
|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/14 17:28
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|גביע|טקס תפוח הזהב 2014|גביע|
09/09/14 18:52
2צפיות
התאספנו לנו אתמול צוות הנהלת הפורומים בסינמטק תל אביב ביחד עם מבחר המנהלים מכל רחבי הפורומים והאשכולות של הפרדס.
המנהלים המקסימים והמוכשרים, שמשקיעים את כל כולם וליבם בפורומים, הם הליבה של הפרדס. ואחרי שעות, ימים ואפילו שנים של השקעה, רצינו לנצל את ההזדמנות כדי להגיד להם משהו חשוב: תודה!

האירוע התחיל עם אוכל איטלקי, מינגלינג ומפגש מרגש. והמשיך עם הקרנה מיוחדת של סרטון מבית היוצר של הנהלת הפורומים|!| :
http://tinyurl.com/mnkz7yf

בהמשך עוד נהנינו מהופעה מגניבה ומקפיצה של הMagical Mystery Tour עם כל שירי הביטלס האהובים ואוהבים עוד יותר, אבל לא לפני שערכנו כפי מיטב המסורת את טקס תפוח הזהב של שנת 2014|!|

סקרנים לדעת מי היו הזוכים|?|

|*|הפורום המבטיח: מבשלים כשר
הבת המתהוללת

|*|הפורום החברתי: הורים לילדים ביסודי
הפתעות נעימות ו-הפוך עם ראש כפול

|*|הפורום המקצועי: סלולארי
z1george

|*|פורום 24/7: האח הגדול
Maybe Mary ו-תרמוס עם נענע

|*|הפורום לשעות הפנאי: טיולים וחופשות בחו"ל
דניאלה1311

|*|והמנהל הוותיק
OrEl74 (מפורום NBA)
אריה31 (מפורום מצעדים וביקורת מוזיקה)
Aלון (מפורום  BDSM ויחסי שליטה)

|כתר|תודה לכל המנהלים של תפוז על התרומה הנפלאה והיום-יומית שלהם לאתר! |כתר|

מוזמנים לקבל קצת טעימה ממה שהיה לנו, בעזרת התמונות שלנו מהארוע:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=4321846
|*|נפתח פורום חוויות ובילויים בארץ
08/09/14 12:22
1צפיות
|דגל|רוצים לדעת איזה הופעות שוות יש השבוע? רוצים להמליץ על מקומות בילוי? מחפשים מה לעשות הסופ"ש?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום חוויות ובילויים בארץ, היכנסו לפורום ותוכלו לשתף, לעדכן ולהתעדכן בכל הופעה/טיול/ אטרקציה אפשרית|!|

מוזמנים להיכנס קישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
קלאודימיר פרירה לא מרוצה מקיום תנאי החוזה שלו.חנן ממן צעצוע
15/08/14 11:50
37צפיות

טביב משחק איתו. אני חושב שחנן ממן שחקן מצוין שיכול לקחת אותנו קדימה , טביב מנצל את העובדה שאין לשחקן הצעות כדי להוריד את ההצעה שנסגרה בזכרון הדברים. בסוף 2 הצדדים יפסידו מהעניין .בדיוק כמו מה שקרה עם הרוש. הרי אם טביב היה מחתים אותו לשנתיים עם קיצוץ של 20% אני מאמין שהרוש היה מסכים וכולם היו מרויחים .
כרגע טביב שילם להרוש 400 אלף ש"ח (במקום 1.5 מליון),ושילם על קליימן 700 אלף(רק על 70% !!),ומה עם עלות שכרו של קליימן? נגיד סביב 400 אלף שקל (סעיף יציאה-חצי מליון אירו). אם הרוש היה נשאר עם קיצוץ של 40% עליו הסכים  ,טביב היה מוציא מהכיס לכל היותר 900 אלף, עם אופציה למכירה בינואר . 
בשורה התחתונה :
טביב מוציא מהכיס בערך 1.5 מליון שקל ונשאר עם 70 אחוז בעלות על שוער ז"א -פוטנציאל הכנסה ממכירה עתידית לאירופה-2 מליון שקל  . רווח במקרה הטוב - חצי מליון ש"ח. הפסד במקרה הרע 1.5 מליון.
אם טביב היה משאיר את הרוש עם הקיצוץ עליו הרוש הסכים -תשלום שכר עד ינואר- 400 אלף ש"ח , מכירה במליון ש"ח לפחות -600 אלף ש"ח רווח ולרוץ לחפש שוער. במקרה הרע הפסד 900 אלף ש"ח .  טביב כנראה לא רצה להיתקע בלי שוער אבל בכל מקרה החליט שעם הרוש הוא לא רוצה להמשיך....גם אם יוכל להרויח עליו , לפי החישוב אפשר לראות שטביב מסכן 600 אלף ש"ח בשביל רווח תיאורטי של חצי מליון .....

חבל להתעסק בהרוש יותר טוב שנדע מה טביב מעולל לפריירה ולממן
15/08/14 15:31
26צפיות
החשובים באשר להפסד או רוח של טביב מזריקת הרוש ומהבאת קליימן הם השערות ולא עוד, להכנס לנבכי רעיונותיו נזדקק לפסיכולוג או לפסיכיאטר. אני מקוה שממן וקליימן לא יצאו פסיכים בגלל טביב.
הרוש לא הסכים לקצץ שקל. הכל היה באוויר
15/08/14 15:46
24צפיות
כשדובר על קיצוץ של 50 אחוז, ושהוא כסמל צריך לקצץ כמו ורמוט, הוא אמר "אבל ורמוט קיצץ 10 או 15 אחוז, לא 50". כשאמרו לו אז תקצץ 20 אחוז תמורת הארכת החוזה, הוא לא הסכים לקצץ שקל ובטח לא להאריך את החוזה. באותו שלב (אולי קצת לפני) טביב החליט שהוא לא ממשיך עם הרוש בכל מחיר. גם אם יסכים לקיצוץ של 90 אחוז.

לא יודע מה בדיוק הסיפור עם פריירה, הסיפור עם חנן ממן מכוער ומגעיל. גם עם זיכרי היה סיפור לא יפה במשחק בגביע הטוטו. ומתברר שגם עם בראשי יש בעיות בחתימה. והעונה עוד לא התחילה.

כשאין בקבוצה שום גורם שיחזיר את טביב למציאות (פה בדיוק, לדעתי, היתה צריכה להכנס העמותה, אבל גם היא עושה ברוגז. אולי מהפחד שטביב ידרוש מהם לקיים את חלקם בחוזה ובמימון הקבוצה), כי מסביבו נשארו רק יס מנים, זה המקום בו הקהל צריך להכנס ולקרוא לטביב: "הדר בית"רי -> חוזים צריך לקיים" ו- "סיכמת - קיימת !".

אתה שקרן בדיוק כמו טביב.
17/08/14 11:59
20צפיות
קודם כל ורמוט קיצץ 20% מחוזה של 330 אלף דולר ,עדיין נשאר עם חוזה של 270 אלף דול.

מהרוש ביקשו לקצץ 60% מחוזה של 220 אלף יורו,שהיה משאיר אותו עם חוזה של 90 אלך דולר.

הרוש הסכים לקצץ 20% ולחתום על חוזה ארוך,אבל טביב הבזוי לא הסכים.

אלי טביב הבזוי לא רצה את הרוש מהיום שהשחקנים השביתו את האימון,כל השאר זה בולשיט.
בכל מקרה אני דיי בטוח שממן ובראשי יוחתמו
17/08/14 12:20
14צפיות
עוד השבוע.  טביב תמיד משחק את המשחק הזה, אבל בסוף זה ייסגר.
בתור התחלה תשמור על המקלדת שלך כשאתה מגיב לי, אני לא חבר שלך
17/08/14 13:53
15צפיות
המקור שלי זה לא טביב, אלא כל אתרי הספורט. אני משער שמדובר במקור של כולנו. בכל אתר, אחוז הקיצוץ המבוקש היה שונה, ובכל מקרה לא היה מדובר בדרישה רישמית אלא פניית גישוש.
אחרי שטביב חזר לארץ והתחיל לסגור עם שחקנים, הרוש קיבל הצעה לקיצוץ של 25 אחוז תמורת הארכת החוזה (וכמו בהצעות הקודמות, לא מטביב אלא מקורבים/הנהלה). לה הוא לא הסכים. וכמו שכתבתי קודם, סביר להניח שאז העזיבה של הרוש והתביעה המשפטית/בוררות שלו כבר היתה סגורה, אז לא היה טעם שיקצץ. כדי שיקבל את הסכום המלא (המלצה של סוכן השחקנים שלו? אולי. לא יודע). מצד שני, אפשר גם להניח שטביב לא רצה את הרוש בכל מחיר. ומבחינתו, השלב הבא צריך להיות קודם סולחה לפני דיבורים על חוזה, כשלא היה מי שיארגן סולחה כזאת.

משם הכל התגלגל.

להגדיר את הרוש כמסכן? ממש לא. כמו קורנפיין, ועוד שחקני בית אחרים, המטרה שלהם היא קודם איך לסחוט כמה שיותר כספים מהקבוצה. (זוכר את ההצטדקויות של קורנפיין שהוא קיצץ לא מעט בשכר שלו, שהיה גבוה פי 3 או 4 מהשכר של צ'יזיק במכבי חיפה? התברר מהר מאוד שהוא לא קיצץ אלא דחה תשלומים עד שיהיה בעלים חדשים שישלם את החוזה שהוא הכין לעצמו.

לומר שההתנהלות של טביב תמימה - ממש לא. הוא ממש לא תמים ולא נוהג בתום לב. כל עוד לא יהיה מי שיחזיר אותו למציאות, אנחנו נמשיך לאכול את מה שטביב מבשל.

º
חרא
14/08/14 00:45
19צפיות
º
דיי, לא קרה כלום. גביע השוקו לא קובע כלום.
14/08/14 06:54
12צפיות
כל מי שמזלזל בגביע הטוטו אינו ראוי לשחק. אם המזלזל הוא אוהד
14/08/14 16:38
27צפיות
אז הוא מותר על תואר מראש , ואני איני מאלה : אני ראש תובעי גביע הטוטו בבית"ר ירושלים. 2 גביעי הטוטו שזכתה בהם בית"ר ירושלים ב 23.12.1997 וב 26.1.2010 רשומים על שמי. אם ישאלו אותי "מה תרמת לבית"ר ירושלים:?" אענה : 2 גביעי טוטו. גביע הטוטו שוה בעיני לזכיה בגביע הבין יבשתי , שלברצלונה יש 2 כמוהו.
 אם שחקנים באים לשחק ואולי לא אכפת להם מהתוצאה אז מה הפלא שההפסד המסריח נקבע כבר במחצית הראשונה ...
חוץ מזה : מעולם לא קרה בכדורגל הישראלי , שקבוצה לקחה אליפות המדינה , גביע המדינה וגביע הטוטו בעונה אחת , כל קבוצה רצינית חולמת על השג שכזה , מי שמותר מראש , שתואר לא חשוב לו , גם אינו ראוי לא לתואר וגם לא לשחק כדורגל. הוא אינו רציני.
בנוסף : לכל ידוע שאין הוקוס פוקוס בכדורגל : לא נתן לזלזל במשחק אחד , להפסיד סתם כך , ואחר כך לבוא למשחק אחר ש"חשוב יותר מקודמו" ואז פתאום לנצח "כאילו שום דבר לא קרה". אחרי הפסד מסריח יש תמיד מה לתקן , ולא תמיד אפשר: אולי זלזלו בהפועל פתח תקוה והפסידו לה ובמשחק חר יפסידו שוב לקבוצה טובה ממנה , גם אם השחקנים יחשבו שהיא קבוצה שלא כדאי לזלזל בה...
צודק בכל מילה,אבל הקבוצה שיחקה טוב והגיעה למצבים ולא נראה לי
14/08/14 17:56
16צפיות
שמישהו בקבוצה כולל המאמן באמת מתייחס ברצינות שכזו לגביע הטוטו ולכן אין להתעצבן על התוצאה אלא אוליי על הגישה אבל זה עניין אחר כבר
ספורטאי צריך לעלות למגרש כדי לנצח כל משחק. ולא משנה נגד מי
17/08/14 07:57
10צפיות
כשמדובר במשחק רישמי ראשון של קבוצה חדשה לגמרי, כשחצי הרכב לא שיחק - אפשר להבין ולא צריך לקחת ללב. צריך לקוות שהקבוצה תראה טוב יותר כשכל השחקנים יחזרו. יש לבית"ר פתיחת ליגה קטלנית.

כשמחליפים כמעט את כל הקבוצה, אין תחליף למשחקי אימון. עוד ועוד ועוד.

אני בטוח שגם הנציגות הישראליות עפו מהמפעלים האירופאים בגלל חוסר משחקי אימון רציניים לפני אותו משחק. לא יודע איך זה הסתדר מבחינת לו"ז, אבל כשהקבוצות מתקשות למצוא יריבות אימון ראויות, למה הן לא שיחקו בינם לבין עצמם? מיני טורניר של מכבי ת"א, ב"ש וק"ש. רק כדי לשחק ולתרגל הרכבים. זה בטח עדיף על משחק מול קבוצת חובבים מהליגה העשירית במקום בו הן מתאמנות.

תשמע, מכבי ת"א היתה עוברת את מריבור בלי מאמן
17/08/14 10:48
12צפיות
ובלי מסע הקניות האחרון.  פשוט ההרכב של עונה שעברה היה צריך לפתוח, הקבוצה רצה מצויין. מה שלא שבור לא צריך לתקן.
קבוצה צריכה לרוץ כמה שיותר ביחד
17/08/14 14:00
12צפיות
מכבי הגיעה למריבור כמעט בלי משחקי אימון רציניים. ורואים את זה על המשחק שלה.

לא אומר שצריך לתקן משהו שהוא לא שבור, אבל קבוצה צריכה לשחק כמה שיותר ביחד. אבל לדעתי, עוד כמה משחקי אימון נוספים של הקבוצות שמשתתפות במשחקים האירופאים, בינן לבין עצמן, היה עושה טוב לכולם.

זו בדיוק הבעיה של בית"ר בהכנה לליגה. כמעט בלי משחקי אימון. משחקי גביע הטוטו מבוטלים / נדחים. ועד שיש משחק - חצי הרכב לא משחק. ככה לא מגיעים מוכנים לליגה. במיוחד שהמשחקים הראשונים של הקבוצה הם די קשים, ופתיחה לא טובה תייצר כדור שלג שמי יודע איך הוא יתגלגל.

פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום