בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 

ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"

יאללה בית"ר.

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
המשך...
הודעה חדשה

אתמול התברר שבראשי לא יוחתם
25/08/14 08:23
15צפיות
מה אתם חושבים?  הוא בלם ראוי לליגת העל? לא היה מזיק עוד בלם בסגל. טביב..... חשב אחרת
לא יודע מה זה ראוי או לא ראוי לליגת העל
25/08/14 22:07
12צפיות
כשהוא שיחק, הוא עשה את העבודה. אסור לשכוח שהרבה מהגולים שבית"ר קיבלה כשהוא היה בלם, היו בגלל חוסר משחק הגנה ובזמן שהקבוצה התפרקה מקצועית. להפיל את זה עליו זה לא נכון ולא אמיתי.

קצת קשה להבין על מה טביב חושב. אם הוא לא רוצה אותו מבחינה מקצועית, או מבחינת קיצוץ עלויות (טביב לא אידיוט. הוא יודע לאיזה ברוך תקציבי הוא יכנס העונה, הסיפורים לבקרה על מכירת מנויים וכרטיסים לא יחזיקו מעמד הרבה זמן והוא יצטרך לחזור ולהכניס את היד לכיס ושוב נשמע על זה שהוא מחכה עד הרגע האחרון כדי לשלם את מה שהוא צריך לשלם ... כמו בעונה שעברה). אולי נקמה על זה שבראשי ברח לו בעונה שעברה ולא היה מוכן להתפשר על מה שטביב הציע לו? לא יודע.

ההנחה שלי היא שטביב מחלק את שחקני הסגל לשתי קבוצות. הראשונה - שחקנים שאפשר לגדל ולמכור, השניה - שחקנים שיכולים לחזק את הסגל כדי להפוך את השחקנים למכירה - לטובים יותר ושווים יותר.
בראשי כנראה לא עומד באף אחת מהקטגוריות. הוא אולי עושה את העבודה בצורה טובה, אבל הוא לא שחקן שאפשר למכור אח"כ, ואת מי שמשחק לידו - הוא לא יעשה יותר טוב, אלא הוא צריך לסמוך על אלו שלידו, שיהפכו אותו לטוב יותר.

בגלל הפילוג, החרמות של ואי הגעה של אוהדים למשחקים, טביב כנראה לא בונה קבוצה שתביא הישגים אלא בונה קבוצה עם הרבה שחקנים צעירים שהוא רוצה לשדרג ולמכור הלאה, כדי לקצץ בהפסדים שכבר יש לו. אם תוך כדי יבואו הישגים (אירופה, גביע) - זה בונוס.

יש הרבה אוויר רע מסביב לקבוצה. וטביב רואה את זה. הוא אולי קמצן, אבל הוא לא עיוור.

º
ברוכים השבים שמעון כסאח בכינוי המקורי.
26/08/14 11:34
בראשי טוב יותר מכחילה?
26/08/14 11:40
9צפיות
אם כן אז היה הגיוני להחתים אותו ולהשאיל את כחילה.
זה לא מה שאמרתי
26/08/14 21:02
9צפיות
לא יודע מי יותר טוב. את כחילה לא ראינו יותר מידי בעונה שעברה. הוא היה על תקן מחליף, ועשה את העבודה שלו בצורה טובה כשהוא קיבל את ההזדמנות. בראשי, בזמנו, היה בלם בהרכב הראשון. זה סוג אחר של ציפיות וסוג אחר של הזדמנות.

נתחיל עם זה שאני לא יודע מה עובר בראש של טביב. ממש לא. אם אתה מתייחס לרעיון השלישי, בראשי קיבל הזדמנויות מחוץ לקבוצה, ולא בדיוק הרשים שם. זה לא שחקן שיש עליו קופצים גדולים. וכנראה שיש לזה גם סיבה מקצועית. כחילה רק התחיל את הקריירה, היא יכולה ללכת לכל כיוון. מכירה או להשאר לטווח ארוך. בראשי סימן את עצמו כבלם של קבוצות תחתית או קבוצות בליגה הלאומית. ממנו טביב כבר לא יראה ח'ר. כחילה עוד לא סימן את עצמו והקריירה שלו עוד פתוחה (זוכר שאיתן טיבי היה בלם מחליף בבית"ר? תראה איפה הוא היום ... בראשי כבר לא יהיה שם, כחילה? אולי ...). זה מה שטביב מחפש, לא?

כנראה ששכח טביב שישנן סכנות של פציעות והרחקות
27/08/14 00:43
9צפיות
ויש צורך במחליפים ועם סגל מצומצם עלולות לצוץ בעיות.
סוף סוף. ממן חתם.
26/08/14 21:29
7צפיות
החתמה טובה.
אפשר להוסיף את תומר סויסה ולסגור את הסגל. סה"כ סגל טוב שיכול לדבר חזק העונה בליגה.  אני מקווה שהפורום הזה יחזיק מעמד עד שכולם יחזרו לכתוב...
על הפנים כמו המדינה הזו... הלוואי שתיגמר העונה כבר
27/08/14 01:34
14צפיות
עוד לפני שהתחילה...
צדקת , גם 00 תוצאת בית שמוש , חרא , וגם "אוהדים" שמאימים על
27/08/14 21:45
8צפיות
עוזר המאמן , שרק פתח פה על המושג ה"קדוש" גזענות , וסבך את עצמו עם הקקה צואה מציתי המועדון כאלו שלא ידע מי הם , וגם 2 הופעות כדורזבל עם הפסד ותיקו וזלזול מתמשך , הלוואי שתיגמר העונה כבר
עוד לפני שהתחילה...

סה"כ משחק רישמי ראשון של קבוצה חדשה לגמרי
27/08/14 23:23
8צפיות
היא צריכה כמה משחקים כדי להתחיל לרוץ. מוקדם מידי לקבוע איך הקבוצה תראה או תשחק במהלך העונה.

גם אורי אוזן כנראה יפוטר על ידי לה בבוניה.
27/08/14 15:05
10צפיות
הוא עשה טעות חמורה בראיון ואמר בהקשר לתקריות של ראדי במכבי שהוא סולד מגזענות.

ואז ארגון הטרור של לה בבוניה הגיב ואמר "שאוזן לא יחנך אותנו, שיתעסק במה שהוא צריך להתעסק, התבטאויות אחת שלא במקום תעלה לו ביוקר".

אתם מבינים לאיזה ביוב מצחין ומטונף הפכה ביתר ירושלים?  

חבורה של ערסים לא מפותחים מטילה טרור ואימה על השחקנים,האוהדים,הבעלים ומביאה את הקבוצה לאבדון.

ומה הכי מצחיק? שהם טוענים שהם הרוב,שיש להם 6000 איש בארגון,שהם חולים על ביתר אבל ביתר מכרה עד היום 800 מנויים,איפה כל פעילי הטרור? בעזה?
כנראה שהם הרוב כי כל השאר כבר עזבו
27/08/14 17:51
7צפיות
וכל מי שעוזב שזה יהיה על המצפון שלו. כי הוא בעצמו גורם לקומץ הזה להיות רוב.
היום יהיה ניצחון בית"רי שייתן ציפיות לכל העונה
27/08/14 18:12
9צפיות
יש למה לצפות.
תקציר המפגש הקודם בין הקבוצות - 3-0 לבית"ר בסיכום
27/08/14 19:18
6צפיות
כדורזבל
27/08/14 21:40
5צפיות
לא כדורגל

לזה יש לצפות .
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:35
1צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
קלאודימיר פרירה לא מרוצה מקיום תנאי החוזה שלו.חנן ממן צעצוע
15/08/14 11:50
31צפיות

טביב משחק איתו. אני חושב שחנן ממן שחקן מצוין שיכול לקחת אותנו קדימה , טביב מנצל את העובדה שאין לשחקן הצעות כדי להוריד את ההצעה שנסגרה בזכרון הדברים. בסוף 2 הצדדים יפסידו מהעניין .בדיוק כמו מה שקרה עם הרוש. הרי אם טביב היה מחתים אותו לשנתיים עם קיצוץ של 20% אני מאמין שהרוש היה מסכים וכולם היו מרויחים .
כרגע טביב שילם להרוש 400 אלף ש"ח (במקום 1.5 מליון),ושילם על קליימן 700 אלף(רק על 70% !!),ומה עם עלות שכרו של קליימן? נגיד סביב 400 אלף שקל (סעיף יציאה-חצי מליון אירו). אם הרוש היה נשאר עם קיצוץ של 40% עליו הסכים  ,טביב היה מוציא מהכיס לכל היותר 900 אלף, עם אופציה למכירה בינואר . 
בשורה התחתונה :
טביב מוציא מהכיס בערך 1.5 מליון שקל ונשאר עם 70 אחוז בעלות על שוער ז"א -פוטנציאל הכנסה ממכירה עתידית לאירופה-2 מליון שקל  . רווח במקרה הטוב - חצי מליון ש"ח. הפסד במקרה הרע 1.5 מליון.
אם טביב היה משאיר את הרוש עם הקיצוץ עליו הרוש הסכים -תשלום שכר עד ינואר- 400 אלף ש"ח , מכירה במליון ש"ח לפחות -600 אלף ש"ח רווח ולרוץ לחפש שוער. במקרה הרע הפסד 900 אלף ש"ח .  טביב כנראה לא רצה להיתקע בלי שוער אבל בכל מקרה החליט שעם הרוש הוא לא רוצה להמשיך....גם אם יוכל להרויח עליו , לפי החישוב אפשר לראות שטביב מסכן 600 אלף ש"ח בשביל רווח תיאורטי של חצי מליון .....

חבל להתעסק בהרוש יותר טוב שנדע מה טביב מעולל לפריירה ולממן
15/08/14 15:31
24צפיות
החשובים באשר להפסד או רוח של טביב מזריקת הרוש ומהבאת קליימן הם השערות ולא עוד, להכנס לנבכי רעיונותיו נזדקק לפסיכולוג או לפסיכיאטר. אני מקוה שממן וקליימן לא יצאו פסיכים בגלל טביב.
הרוש לא הסכים לקצץ שקל. הכל היה באוויר
15/08/14 15:46
23צפיות
כשדובר על קיצוץ של 50 אחוז, ושהוא כסמל צריך לקצץ כמו ורמוט, הוא אמר "אבל ורמוט קיצץ 10 או 15 אחוז, לא 50". כשאמרו לו אז תקצץ 20 אחוז תמורת הארכת החוזה, הוא לא הסכים לקצץ שקל ובטח לא להאריך את החוזה. באותו שלב (אולי קצת לפני) טביב החליט שהוא לא ממשיך עם הרוש בכל מחיר. גם אם יסכים לקיצוץ של 90 אחוז.

לא יודע מה בדיוק הסיפור עם פריירה, הסיפור עם חנן ממן מכוער ומגעיל. גם עם זיכרי היה סיפור לא יפה במשחק בגביע הטוטו. ומתברר שגם עם בראשי יש בעיות בחתימה. והעונה עוד לא התחילה.

כשאין בקבוצה שום גורם שיחזיר את טביב למציאות (פה בדיוק, לדעתי, היתה צריכה להכנס העמותה, אבל גם היא עושה ברוגז. אולי מהפחד שטביב ידרוש מהם לקיים את חלקם בחוזה ובמימון הקבוצה), כי מסביבו נשארו רק יס מנים, זה המקום בו הקהל צריך להכנס ולקרוא לטביב: "הדר בית"רי -> חוזים צריך לקיים" ו- "סיכמת - קיימת !".

אתה שקרן בדיוק כמו טביב.
17/08/14 11:59
20צפיות
קודם כל ורמוט קיצץ 20% מחוזה של 330 אלף דולר ,עדיין נשאר עם חוזה של 270 אלף דול.

מהרוש ביקשו לקצץ 60% מחוזה של 220 אלף יורו,שהיה משאיר אותו עם חוזה של 90 אלך דולר.

הרוש הסכים לקצץ 20% ולחתום על חוזה ארוך,אבל טביב הבזוי לא הסכים.

אלי טביב הבזוי לא רצה את הרוש מהיום שהשחקנים השביתו את האימון,כל השאר זה בולשיט.
בכל מקרה אני דיי בטוח שממן ובראשי יוחתמו
17/08/14 12:20
14צפיות
עוד השבוע.  טביב תמיד משחק את המשחק הזה, אבל בסוף זה ייסגר.
בתור התחלה תשמור על המקלדת שלך כשאתה מגיב לי, אני לא חבר שלך
17/08/14 13:53
15צפיות
המקור שלי זה לא טביב, אלא כל אתרי הספורט. אני משער שמדובר במקור של כולנו. בכל אתר, אחוז הקיצוץ המבוקש היה שונה, ובכל מקרה לא היה מדובר בדרישה רישמית אלא פניית גישוש.
אחרי שטביב חזר לארץ והתחיל לסגור עם שחקנים, הרוש קיבל הצעה לקיצוץ של 25 אחוז תמורת הארכת החוזה (וכמו בהצעות הקודמות, לא מטביב אלא מקורבים/הנהלה). לה הוא לא הסכים. וכמו שכתבתי קודם, סביר להניח שאז העזיבה של הרוש והתביעה המשפטית/בוררות שלו כבר היתה סגורה, אז לא היה טעם שיקצץ. כדי שיקבל את הסכום המלא (המלצה של סוכן השחקנים שלו? אולי. לא יודע). מצד שני, אפשר גם להניח שטביב לא רצה את הרוש בכל מחיר. ומבחינתו, השלב הבא צריך להיות קודם סולחה לפני דיבורים על חוזה, כשלא היה מי שיארגן סולחה כזאת.

משם הכל התגלגל.

להגדיר את הרוש כמסכן? ממש לא. כמו קורנפיין, ועוד שחקני בית אחרים, המטרה שלהם היא קודם איך לסחוט כמה שיותר כספים מהקבוצה. (זוכר את ההצטדקויות של קורנפיין שהוא קיצץ לא מעט בשכר שלו, שהיה גבוה פי 3 או 4 מהשכר של צ'יזיק במכבי חיפה? התברר מהר מאוד שהוא לא קיצץ אלא דחה תשלומים עד שיהיה בעלים חדשים שישלם את החוזה שהוא הכין לעצמו.

לומר שההתנהלות של טביב תמימה - ממש לא. הוא ממש לא תמים ולא נוהג בתום לב. כל עוד לא יהיה מי שיחזיר אותו למציאות, אנחנו נמשיך לאכול את מה שטביב מבשל.

º
חרא
14/08/14 00:45
13צפיות
º
דיי, לא קרה כלום. גביע השוקו לא קובע כלום.
14/08/14 06:54
10צפיות
כל מי שמזלזל בגביע הטוטו אינו ראוי לשחק. אם המזלזל הוא אוהד
14/08/14 16:38
26צפיות
אז הוא מותר על תואר מראש , ואני איני מאלה : אני ראש תובעי גביע הטוטו בבית"ר ירושלים. 2 גביעי הטוטו שזכתה בהם בית"ר ירושלים ב 23.12.1997 וב 26.1.2010 רשומים על שמי. אם ישאלו אותי "מה תרמת לבית"ר ירושלים:?" אענה : 2 גביעי טוטו. גביע הטוטו שוה בעיני לזכיה בגביע הבין יבשתי , שלברצלונה יש 2 כמוהו.
 אם שחקנים באים לשחק ואולי לא אכפת להם מהתוצאה אז מה הפלא שההפסד המסריח נקבע כבר במחצית הראשונה ...
חוץ מזה : מעולם לא קרה בכדורגל הישראלי , שקבוצה לקחה אליפות המדינה , גביע המדינה וגביע הטוטו בעונה אחת , כל קבוצה רצינית חולמת על השג שכזה , מי שמותר מראש , שתואר לא חשוב לו , גם אינו ראוי לא לתואר וגם לא לשחק כדורגל. הוא אינו רציני.
בנוסף : לכל ידוע שאין הוקוס פוקוס בכדורגל : לא נתן לזלזל במשחק אחד , להפסיד סתם כך , ואחר כך לבוא למשחק אחר ש"חשוב יותר מקודמו" ואז פתאום לנצח "כאילו שום דבר לא קרה". אחרי הפסד מסריח יש תמיד מה לתקן , ולא תמיד אפשר: אולי זלזלו בהפועל פתח תקוה והפסידו לה ובמשחק חר יפסידו שוב לקבוצה טובה ממנה , גם אם השחקנים יחשבו שהיא קבוצה שלא כדאי לזלזל בה...
צודק בכל מילה,אבל הקבוצה שיחקה טוב והגיעה למצבים ולא נראה לי
14/08/14 17:56
14צפיות
שמישהו בקבוצה כולל המאמן באמת מתייחס ברצינות שכזו לגביע הטוטו ולכן אין להתעצבן על התוצאה אלא אוליי על הגישה אבל זה עניין אחר כבר
ספורטאי צריך לעלות למגרש כדי לנצח כל משחק. ולא משנה נגד מי
17/08/14 07:57
8צפיות
כשמדובר במשחק רישמי ראשון של קבוצה חדשה לגמרי, כשחצי הרכב לא שיחק - אפשר להבין ולא צריך לקחת ללב. צריך לקוות שהקבוצה תראה טוב יותר כשכל השחקנים יחזרו. יש לבית"ר פתיחת ליגה קטלנית.

כשמחליפים כמעט את כל הקבוצה, אין תחליף למשחקי אימון. עוד ועוד ועוד.

אני בטוח שגם הנציגות הישראליות עפו מהמפעלים האירופאים בגלל חוסר משחקי אימון רציניים לפני אותו משחק. לא יודע איך זה הסתדר מבחינת לו"ז, אבל כשהקבוצות מתקשות למצוא יריבות אימון ראויות, למה הן לא שיחקו בינם לבין עצמם? מיני טורניר של מכבי ת"א, ב"ש וק"ש. רק כדי לשחק ולתרגל הרכבים. זה בטח עדיף על משחק מול קבוצת חובבים מהליגה העשירית במקום בו הן מתאמנות.

תשמע, מכבי ת"א היתה עוברת את מריבור בלי מאמן
17/08/14 10:48
10צפיות
ובלי מסע הקניות האחרון.  פשוט ההרכב של עונה שעברה היה צריך לפתוח, הקבוצה רצה מצויין. מה שלא שבור לא צריך לתקן.
קבוצה צריכה לרוץ כמה שיותר ביחד
17/08/14 14:00
9צפיות
מכבי הגיעה למריבור כמעט בלי משחקי אימון רציניים. ורואים את זה על המשחק שלה.

לא אומר שצריך לתקן משהו שהוא לא שבור, אבל קבוצה צריכה לשחק כמה שיותר ביחד. אבל לדעתי, עוד כמה משחקי אימון נוספים של הקבוצות שמשתתפות במשחקים האירופאים, בינן לבין עצמן, היה עושה טוב לכולם.

זו בדיוק הבעיה של בית"ר בהכנה לליגה. כמעט בלי משחקי אימון. משחקי גביע הטוטו מבוטלים / נדחים. ועד שיש משחק - חצי הרכב לא משחק. ככה לא מגיעים מוכנים לליגה. במיוחד שהמשחקים הראשונים של הקבוצה הם די קשים, ופתיחה לא טובה תייצר כדור שלג שמי יודע איך הוא יתגלגל.

ההתנהלות של טביב עלתה לו ביוקר היום
11/08/14 20:38
25צפיות
פסק בית הדין בענינו של הרוש- שחרור ללא תמורה + פיצוי כספי , מה שמעניין שזה תקדים ראשון מסוגו , לא ברור כיצד השופט החליט פתאום שאפשר לבטל את החוזה של השחקן ועוד לזכותו בפיצויים , ומה עם דמיי השבחה על כרטיסו של הרוש? השופט החליט שלא מגיע לבית"ר כלום!  
זה נראה כאילו נעשה צדק עם הרוש שהוענש יתר על המידה (אם בכלל הוא אשם במשהו) , אבל נעשה פה איזשהו אי-צדק כי השופט העניש את טביב מעבר למה שהיה צריך , לקבוע סכום שחרור + תשלום משכורות ופיצוי- אפשר להבין ,אבל ככה לשחררו ללא תמורה? זה נראה שהשופט החליט לעשות לטביב דווקא כדיי שילמד לכבד שחקנים.
חבל שזה בסוף על חשבון הקבוצה שלנו .
גיבור על טביב. נראה אותו מול שחר והמנודים שלו
11/08/14 20:50
17צפיות
(מדובר בבורר מטעם ההתאחדות, ולא בשופט. על פסיקת שופט אפשר לערער, על פסיקת בורר מוסכם על הצדדים שאין ערעורים. מעניין אם יש קשר בין הפסיקה המאוד תקדימית, למינויו של עופר עייני ליו"ר ההתאחדות).

אין סיכוי ששחר יפסיד בבוררות.
11/08/14 21:25
15צפיות
וזה בושה וחרפה שבורר מבצע דבר כזה.בורר צריך לבוא לקראת 2 הצדדים, טביב הפסיד פה את התחתונים.
º
בית"ר היא זו שתשלם , אם לא נתבע טביב אישית על ידי הרוש.
11/08/14 22:00
7צפיות
ככה זה כשיו"ר ההתאחדות הוא יו"ר ההסתדרות לשעבר
11/08/14 22:27
11צפיות
מוכר את המעסיקים לטובת העובדים.

לפחות הוא לא פסק להרוש קביעות בעבודה, עד גיל פנסיה ותוספות שכר לפי כל ההסכמים הקיבוציים בחברות במשק.

ישחק הרוש בקבוצה אחרת וישתכר במשך 3 חדשים על חשבון בית"ר
11/08/14 21:58
16צפיות
בנוסף לשכר  שיקבל  בקבוצה שישחק בה. טביב יצא דפוק , ונדפקה בית"ר עד העצם.
ג'ונס חתם ברמת גן.
11/08/14 19:58
14צפיות
שיהיה לו בהצלחה.  לי הוא נראה שחקן טוב אבל אם קורצקי לא רצה אותו כנראה שיש סיבה, נחיה ונראה, בכל מקרה הלוואי ויצליח ברמת גן. שחקן נשמה.
הרוש זכה בבורורות. טביב מתגלה כפראייר הגדול של הכדורגל.
11/08/14 20:43
15צפיות
אפילו יותר מארקדי. כל רודפיו השיגוהו. נקודה. בין או מעבר למיצרים ....

(רק לפני שבוע ראיתי איזשהי כתבה שז'ונס סגר בהפועל ירושלים או קטמון. עכשיו ר"ג? שיהיה. בהצלחה)

פורום דם אמיתי נפתח ב|תפוז|!
11/08/14 16:50
2צפיות
|ערפד| אנו נמצאים בשיאה של העונה האחרונה של דם אמיתי!
בבון טמפס קיים דו קיום בין הערפדים לבני אנוש, בלב ארצות הברית, עיירה דמיונית. רוצים לספר כמה אתם מעריכים מלצרית בעלת יכולות טלפתיות? רוצים להיזכר ברגעים גדולים מהעונות הקודומות?

בואו לדבר על הסדרה בפורום דם אמיתי
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים|*|
24/08/14 13:03
2צפיות
|חיבוק|פתחנו בשבילכם את פורום הורים לילדים מיוחדים בו תוכלו לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלכם, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם.
אתם מוזמנים לשתף ברגשותיכם העמוקים, לפרוק ולחלוק בהתמודדות שלכם ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:47
3צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
|*|נפתח פורום פוליטיקה עולמית |*|
11/08/14 11:12
4צפיות
|גלובוס|רוצים לדעת מה קורה עכשיו בממשלת בארה"ב? מעוצבנים על פוטין? רוצים ללמוד מהאירופאים?
פתחנו בשבילכם את פורום פוליטיקה עולמית. בפורום תוכלו להתווכח  על סוגיות העומדות על סדר היום, לדבר על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית.

היכנסו כבר עכשיו |שמאל|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
ההרכב הבית"רי הנוכחי- השגות וציפיות
08/08/14 12:49
38צפיות
בוריס קליימן; אלי דסה, ססאר ארסו, זאביק חיימוביץ' דושאן מאטוביץ'; אופיר קריאף, קלאודימיר פריירה, לידור כהן, עומר אצילי, דני פרדה; זרקו קוראץ'.

חנן ממן בתהליכי חתימה וגם בראשי יוחתם כנראה, נעזוב לרגע את המחליפים שיוחתמו ואת שחקני ההרכב השני בכלל..

אם נהיה אופטימיים אפשר לומר שההרכב דיי מאוזן, התקציב הנוכחי עפ"י התקשורת עומד סביב 32 מליון שקלים והרביעי בגודלו בליגה , האם זה אומר שנסיים את העונה הקרובה במקום הרביעי ? לא נראה לי , אבל סתם הימור שלי שנסיים לפני הפועל ת"א שנמצאת במצב כלכלי רע |דמעות תנין| .

בעצם אפשר לומר על כל ההרכב שמידת ההצלחה של הקבוצה תלויה בעבודה של המאמן בהתאמת שיטת משחק , אם מסתכלים על חוליית ההגנה רואים שאפשר לצפות לטוב כי כל השחקנים מספיק מנוסים והוכיחו את עצמם בתפקידים הללו ,אבל צריך עבודה טקטית נכונה של המאמן כי אפשר לראות שגם כשיש לך את השחקנים הכי טובים בעולם ,חורים בהגנה זה כשלון טקטי קודם כל , וקורצקי דווקא ידוע ביכולות שלו בנושא הזה אז אני לא דואג.

בשער יהיה בוריס קליימן שחסר לו נסיון אבל הוא אמור להספיק לקבוצה ששואפת לפלייאוף עליון ותו לא.

חוליית הקישור יצירתית ומרשימה מאוד אבל גם מאוד חסרת מנהיגות וכריזמה , לא ראיתי את קלאודימיר אבל מה אפשר לצפות מקשר אחורי? אוליי יהיו הפתעות ...חנן ממן דווקא יכול להוסיף המון אבל שוב השאלה איך המאמן ישתמש בו , אם נסתכל לדוגמה על ברק בכר , הדברים שהוא עושה בקריית שמונה מדהימים והוא מצליח להתאים את שיטת המשחק לשחקנים ולהוציא מהם את המקסימום , 
לקישור הקדמי יש המון פוטנציאל עם לידור כהן ,אצילי ופרדה(עונה קריטית לקריירה) ,חסר את השחקן שסומכים עליו ויודעים שהוא ייתן את התפוקה(כרגע זה נראה כמו הרכב שהיית משחק איתו בפיפא אבל לא במציאות) ,אבל אוליי אחד מהם או יותר יפתיע (הרי בסופו של דבר מישהו צריך להיות תגלית העונה ולנו יש הרבה צעירים) ,

לגביי החוד : אם מישהו רוצה ללמוד על חשיבות המיקום של האות ו' במילה יש לספר לו על ההבדל בין קוראץ' לקרואץ' ,כמובן שום דבר לא דומה במימדים וביכולת , אז צריך לקוות לשחזור היכולת של החלוץ(האם הוא באמת סקורר?) + עליית מדרגה מביצועיו בהפועל חיפה בעונה שעברה  .
בכל מקרה את משבצת החלוץ השני/המחליף עלול לתפוס שלומי אזולאי מחמיצן סידרתי , לא מישהו שאפשר לסמוך עליו..הלוואי שהיה אפשר להביא את אלון תורג'מן במקומו, אבל לרגע שכחנו את איציק כהן! אני מעדיף אותו על כמעט כל אופציה רלוונטית אחרת במיוחד על פני שלומי אזולאי החיפאי .

בסך הכל אם נשווה את ההרכב שלנו להרכב של קריית שמונה שחקן מול שחקן ,אני לא חושב שקריית שמונה עדיפים , אבל מבחינת היכולת הקבוצתית הלוואי שנראה כמוהם , ומבחינת היכולת האישית השחקנים של קריית שמונה כבר הוכיחו את היכולת שלהם בניגוד לשחקנים שלנו שלא ברור איך ייראו השנה .

בסיכום אפשר לראות שטביב למעשה לא מוכן לקנות ביוקר שום שחקן , הוא אף פעם לא יחתים שחקן שידוע שהוא בכושר טוב+הוכיח את עצמו בעונה החולפת+בעל נסיון . אמנם ,באמת גם לבעלי המאה לא קל למצוא שחקנים כאלה, אך טביב מראש הולך רק על האופציות שיכולות להקנות רווח בעתיד או שלא עולות כ"כ יקר , הוא מוכן לשלם הרבה על ספק פוטנציאל מאשר על מנייה בטוחה שנמצאת בשיא שלה , אוליי כדאי שיאזן קצת את תיק ההשקעות שלו ...לטובתנו , אבל בכל מקרה ,כרגע ,עתיד העונה הקרובה תלוייה בשקט שייתנו לשחקנים ולקורצקי לבצע את תפקידם (אין צורך לומר משכורות בזמן + תנאים נורמליים), מה שיכול להרוס יותר מהכל כרגע זה שוב ההתנהגות שלנו ,האוהדים ...

בהצלחה!

º
האם איציק כהן לא מועמד להרכב הראשון ?
09/08/14 00:16
6צפיות
º
כנראה שכן, אבל לא במשבצת חלוץ שפיץ
09/08/14 21:00
4צפיות
קבוצה חלשה אפורה ולא מוכשרת.
09/08/14 14:09
25צפיות
אין בה אפילו שחקן אחד שהוא בין ה-5 הטובים בארץ בתפקיד שלו.

המקום ה-7 מתאים לקבוצה הזאת,לא תיאבק על ירידה ולא תהיה בפליי אוף העליון.

גם ההשתלטות החמאסית של לה פמיליה על הקבוצה,והניהול הבזוי של טביב לא יעזרו לעשות עונה טובה.
יש הפתעות בחיים.
09/08/14 21:15
11צפיות
איך אתה יודע איזה יכולת יציגו הזרים?
כל עונה יש שחקנים שמפתיעים לטובה,וכמה שחקנים שמאכזבים .

לגביי לה פמיליה...אם אתה מתנגד אליהם אתה מוזמן לעשות מה שעשו מתנגדי החמאס בעזה, אני מבטיח לך שהרבה יצטרפו אליך .
אלי דסה וקריאף שחקנים מצוינים , ואם נשווה לעונה שעברה
09/08/14 21:26
15צפיות
אז אנחנו הרבה יותר טובים על הנייר ממה שהיינו בפתיחת העונה שעברה,גם אז לא היה לנו "שחקן שהוא מה-5 הטובים" חוץ מהרוש .
אני לא מחסידי לה פאדיחה אבל ההשוואה שלך היא הסתה פרועה
10/08/14 02:09
22צפיות
ומטומטמת. אני מקווה שאתה מבין את זה לפחות.
במקרה הטוב זה הרכב בינוני
10/08/14 02:16
20צפיות
במקרה הרע-תחתית בוערת. אבל הכול תלוי בחיבור, במאמן, בהשקעה שלהם. יש כישרון, אבל הסיכוי שהוא יפרוץ ועוד כולו בעונה אחת, הוא קטן. חיבור לוקח זמן. קורצקי אולי יוציא משהו אבל לא יודע למה אין פה שחקן אחד שעוה עליי רושם של מנהיג או כוכב.
הקמצנות הורגת. אבל הלוואי שאתבדה. מעדיף מאשר להגיד אמרתי לכם שצדקתי ולמצוא את עצמנו בעוד עונה בינונית ומטה.
היו המון אבידות השנה, לא פחות מעונה שעברה, וכולנו יודעים מה זה גרם, ובינואר הובאו שחקנים כדי לסגור תחורים האלה...
הרוש אבידה גדולה, וילה, אבידה, ג'נס אבידה גדולה. בוא נגיד, שחוץ מקוראץ' וקריאף אין לי מושג מה עושים פה הילדים האלה.
זו קבוצת נוער מחוזקת במעט זרים שרובם לא מוכרים לנו. שמעתי על קלדואימר שיש לו בעיטות חופשיות אדירות, אבל זה לא אומר כלום. רוצה לראות בעיניים. לא מחזיק בכלל. הכי מתסכל זו העובדה שבעונה שבה הבועל ת"א מתפרקת מנכסיה, מכבי ת"א בירידה, ואולי מכבי חיפה וק"ש ראויות להיקרא קבוצות ראויות לצמרת, אנחנו ממשיכים לדשדש...

השקעה לטווח ארוך זה לא הריסה ובנייה כל עונה. זה מה שקורה כבר עונה שנייה ברציפות.
וחבל.
השחקנים שהיו רלוונטיים לחיזוק הם בעיקר לגיונרים
10/08/14 07:15
17צפיות
והשאלה היא האם הם שווים משהו, אני לא יודע איזה יכולת מויאל, מליקסון, ארבייטמן יכולים להציע, וזה לפני שמדברים על הסכומים שצריך לשפוך עליהם.  טביב לא בזבזן זה בטוח אבל ראית שאפילו למכבי ת"א היה קשה למצוא שחקנים בקייץ הזה.
º
אם כבר ארבייטמן היה אופציה טובה לדעתי יותר מכולם
13/08/14 00:25
2צפיות
בית"ר ירושךים חיבת 300000 ש"ח לאלי כהן ולא תוכל לפתוח את
04/08/14 13:26
4צפיות
העונה כל עוד לא ישולם החוב
º
*ירושלים
04/08/14 13:27
º
חחח איזה תירוץ עלוב. החשב במילואים
04/08/14 14:42
3צפיות
מתברר שיש שחקנים שחשבנו שהם חתומים
06/08/14 13:18
11צפיות
אבל עדיין לא חתמו על חוזה רישמי, בגלל תשעה באב / ימי בין המיצרים. או אולי בגלל שהחשב קיבל צו 8 ... נראה ביום-יומיים הקרובים איך ואם הדברים האלה נסגרים.
ומההכרות עם הכותרות המפוצצות של מוטי פשכצקי (או העורך שלו) באתר של ספורט 5, הגעתי מזמן למסקנה שלא צריך לקחת ללב כל כותרת כזאת.
(ראיתם את הכותרת שלהם שיוסי בניון צייץ שהוא לא מחפש פרחים? )

|*|פורום אכילת יתר ב|תפוז| אנשים|*|
06/08/14 11:15
2צפיות
|שמאל| סובל מהפרעות אכילה, אכילת יתר, או מהתמכרויות מזון?
פורום אכילת יתר הוא בית חם ומחבק לכל מי שרק מחליט שמעכשיו מבקש את חייו בחזרה.

אנו מזמינים אתכם לקבל טפיחה וחיבוק, לשאול ולייעץ, לשתף ולהשתתף.
|*| נפתח פורום לרזות בראש אחר |*|
03/08/14 15:29
|שמאל|ניסיתם את כל הדיאטות האפשריות? דיאטת כרוב לא עזרה לכם?
אנחנו מזמינים אתכם לפורום לרזות בראש אחר, בו תוכלו להתייעץ, לשתף וללמוד איך משנים את התפיסה כלפי האוכל לא רק מהבטן, אלא גם מהראש!

היכנסו עכשיו |קדימה|
גם שחקני סכנין הלכו לבקר חיילים פצועים
31/07/14 21:47
2צפיות
אחרי שחקני בית"ר ,מכבי נתניה,מכבי ת"א ועוד קבוצות שהגיעו לבתי החולים כדיי לבקר חיילים פצועים ,גם הקבוצה מהמגזר החליטה לבקר חיילים פצועים ,אך שמרה על מעטה חשאיות סביב הביקור .
חסן אבו סלאח מנכ"ל סכנין מסר : רצינו לעשות זאת באופן צנוע, מדובר בנושא רגיש מאחר ולחלק מאיתנו יש קרובי משפחה בעזה ,חשבנו שבכל זאת ראוי להוקיר טובה והערכה לחיילנו היקרים ששומרים על מדינתנו ,הרי אנחנו חלק מהמדינה הזו ושואפים לחיות כאן בהרמוניה על אף התרבות השונה , אז ברור שאנחנו צריכים לשמש דוגמה לכך.
לא עושה עליי שום רושם... צביעות ושקרים זה חלק
01/08/14 04:12
2צפיות
מהאסטרטגיה והתת תרבות הערבית מוסלמית. יש להם אינטרס מובהק לחיות במדינה היחידה שלא תערוף להם את הראש רק כי לא עשו מה שמכריחים אותם לעשות. הם שונאים יהודים בדם! לא סתם אחים שלהם בעזה. יש חוק מוסלמי שמתיר לשקר לממי שאינו מוסלמי.
אם היו באים לבקר אותי קבוצת הטרור סכנין, הייתי זורק אותם אם הייתי בהכרה. בלי שום בושה.
כמובן שזה לא נכון.
01/08/14 10:30
1צפיות
לא הייתי מספיק ציני ??
וואלה? לא... החיים פה די רציניים בזמן האחרון
02/08/14 02:55
3צפיות
גם המוות... האמת שקראתי ידיעה דומה, ולכן הייתי בטוח שאתה רציני. מצטער שהרסתי... קצת קה לחייך בימים האלה.
ולמה היא קבוצת טרור? קאטר הבנק של האויב מעזה
01/08/14 04:18
3צפיות
אותו אויב שיורה ללא הבחנה על 3/4 מהארץ כבר חודש, , וחודר במנהרות כדי לרצוח ולחטוף ילדים וחיילים. אותו אחד שבאמה שלו רשום דברי בלע נאצים. אותו ממנת קאטאר ועוד תממן, וגם את דוחא בנו הטרוריסטים הפרמיטיבים בעלי עתודות הנפט. בלי הנפט הם עוד בדואים נודדים באוהלים.
לא שאני זקוק להוכחה החותכת הזו, משום שעברנו פוגרומים כשהענו לכפר המתועב שלהם, ושמענו מה הם חושבים באמת על היהודים וישראל כבר...
אבל זו הוכחה ניצחת לזה שהם קבוצת אויב-תומכת טרור ונתמכת ע"י מדינה שמעודדת ג'יהאד וטרור.

בית"ר שבו ממחנה האימונים, האוהדים חיכו עם שירים וקללות
28/07/14 23:19
11צפיות
האוהדים קיללו את קובי מויאל שחתם במכבי חיפה, וגם את השוער אריאל הרוש (וגם שרו "הנה היא עולה, הקבוצה הגזענית של המדינה").
הנה, עוד עונה שהלכה לפני שהיא התחילה, באדיבות הערסים.
ושהיה לנו בהצלחה.
מי מחפש תירוצים לנטישת הקבוצה, ימצא אותם
29/07/14 07:50
3צפיות
ואם לא בהקשר של אוהדים כאלה ואחרים, אז במקומות אחרים.

º
*שמחפש
29/07/14 07:51
1צפיות
מי שמחפש לגבות את הערסים האלימים
29/07/14 21:20
2צפיות
ימכור לעצמו שהוא עושה את זה מאהבת הקבוצה, ולא מעידוד אלימות וגזענות. למטבע יש שני צדדים. בינתיים, היציעים התרוקנו, הערסים מנצחים.
בינתיים על כל ריב מטומטם בינינו החמאס מסמן וי
30/07/14 03:53
2צפיות
לצערי ניגשתי לאתר אל ג'זירה בערבית כדי לראות את הסרטון המזעזע,
צריך להשמיד כל זכר שיש לרוצחים האלה .יימח שמם וזכרם, חלאות המין האנושי, אני בזה הרגע סיימתי עם הרחמים שיש לי על הילדים של הרוצחים האלה והמשפחות שלהם, לא צריך לסכן ציפורן של חייל אחד בשביל להימנע מפגיעה בחפים מפשע ,חיי חיילנו ואזרחנו קודמים לחיים של כל אחד אחר, אז למרות שאני לא נמנה על חבורת הקיצוניים שאתה כל כך שונא אני דווקא מאוד גאה כרגע בשיר שהם שרו ,לא מתוך הזדהות עם גזענות כלשהי אלא מתוך הבנה שחיי משפחות הטרוריסטים שווים בעיני כקליפת השום. אז מצידי שיחיו חיים טובים ונעימים אבל ברגע שמישהו שם מסכן את חיינו בזה נגמרת הסימפטיה שלי לכל אדם באשר הוא, ואני מייחל למותם בלי נקיפות מצפון.
מי שנוטש את הקבוצה לטובת אוהדים כאלה או אחרים
30/07/14 07:29
בעצם משאיר להם את הקבוצה ובוכה "אכלו לי שתו לי" כמו ילדה קטנה שלקחו לו את הבובה, במקום לעמוד מולם ולהציג אלטרנטיבה שפויה. כנראה שהקבוצה לא מספיק חשובה לו.

אמת לאמתה , מי שירצה למצוא תרוץ לברוח , שיברח. אם הוא חשב
31/07/14 20:22
2צפיות
להתמנות לשר החנוך של מישהו , חבל על המאמץ , וגם על הגנויים , הוא לא ישנה דבר בבקורת שלו.
º
שר חינוך ... או נשיא המדינה
31/07/14 20:52
דווקא אהבתי את השיר שהם שרו.
29/07/14 11:42
1צפיות
בימים כאלה לאומנות היא מבורכת, צריך למנוע פגיעה בחיילים שלנו גם במחיר פגיעה בחפים מפשע. ואת זה אמרה מוסלמית בשם ברידג'ט גבריאל.

דווקא העונה הזו הולכת להיות הצלחה כבירה בניגוד לכל התחזיות
בגלל החלאות האלה רוב הקהל ברח מטדי.
30/07/14 11:33
5צפיות
טביב הטיפש לא מבין למה לא קונים מנויים.  הבן אדם חירב והרס את ביתר ירושלים עד היסוד,לא השאיר כלום.   אפילו את קבוצת הותיקים האפס הזה גירש מבית וגן,למה? כי אחד מהם עשה לייק בעמוד של נורדיה.

מה שנשאר מביתר זה בעלים עבריין מורשע,ו-800 לה בבוניות ביציע.
"קבוצה גזענית" ?! יהיו זרים שיברחו אם יבינו וערבים לא רצויים
הודעה זו מכילה תמונות
31/07/14 20:18
6צפיות
מראש , רק חבל שאוהדים כנו את בית"ר "בשם הקבוצה הגזענית של המדינה" , מזל שלא מופיע תרגום זר למשפט הזה , שיביא צרות... אשר לערבים הם באמת לא רצויים. אשר למי שמחפש רק את מה לגנות אגיב לו , ש"עזה בית קברות" זאת לא ססמה , זאת שאיפה ... צה"ל כבר  פזר כרוזים בערבית עבור האויב , כרוזים שהומטרו מעל רצועת עזה : (תעתיק באותיות עבריות) "הל תעלמון אין הו מכאן חפט' ג'ת'ת' ענאצר חמאש' ואלג'האד אלאש'לאמי ?" "התדעון אנה הוא מקום שמירת גופות חברי החמאס והג'האד האסלאמי ?" עם ציורי מצבות קברים על מפת רצועת עזה. זהו פרסום צה"לי.
לדעתי, שירת "אנחנו קבוצה גזענית" היתה צינית
31/07/14 20:48
4צפיות
הרבה יותר מאשר הצהרה. כל מי שרוצה לתקוף את בית"ר, ישר מדבר על גזענות, גם במקומות שהיא לא קיימת, ודוברי בית"ר היו בדר"כ מתפתלים בהסברים. בלה פמיליה מפסיקים להתנצל או להסביר. "רוצים לקרוא לנו גזענים? תקראו. גם ככה לא שמים עליכם".

אתה חושב שאם בית"ר היתה מפטרת איזשהו עובד שהיה מתבטא נגד צה"ל והמדינה, זה היה עובר בשקט? פתאום זה הופך לנורמה.

º
לגמריי!!
31/07/14 21:29
1צפיות
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:34
5צפיות
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.

|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
בשבילך גלעד-BellaMirela
31/07/14 08:20
1צפיות
דווקא היו טעויות פרוידאניות מצחיקות..
31/07/14 08:22
4צפיות
עכשיו פחות נשים לב אליהן, אבל סוף סוף מתקדמים קצת בתפוז...
º
איפה הכפתור?
31/07/14 08:25
1צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה