לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 

ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"

יאללה בית"ר.

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
המשך...
הודעה חדשה

שחטאר דונייצק - שננו את השם
30/10/14 12:22
14צפיות
"צפו: אוהד קרא לטשיירה "קוף" - שחקני שחטאר עצרו את המשחק
עוד מקרה חמור של גזענות בכדורגל האוקראיני. חברו של טשיירה, ברנרד: "לא יכולנו לשתוק - אין מקום לדברים כאלו בכדורגל""

איפה הם ואיפה בית"ר ?

בית"ר במקום שצריכה להיות.
30/10/14 18:05
13צפיות
בניגוד אליך. שמאלני נאור, צבוע ומתחסד.
אם בארזים נפלה שלהבת
31/10/14 19:11
2צפיות
מה יגידו אזובי הקיר

ולעומת זאת
31/10/14 19:08
2צפיות
הרוש:
"אחרי המשחק התרחש עוד אירוע אלים כאשר כ-20 אוהדים של בית"ר ירושלים יידו אבנים לעבר האוטובוס של אוהדי מכבי נתניה. אחת משמשות האוטובוס נופצה וגרמה לפציעה של אחד האוהדים. המשטרה עצרה שניים מאוהדי בית"ר בחשד שלקחו חלק ביידוי האבנים.
לא נעלבתי מהקהל כי הם קיללו אותי גם כששיחקתי פה בסוף העונה שעברה"
זאת בית"ר
מצאו את ההבדלים

º
בית"ר ירושלים VS מכבי נתניה
29/10/14 18:37
13צפיות
אולי תהיה לנו המשכיות?
29/10/14 21:30
10צפיות
ניצחון שני ברציפות זה יותר מדי לבקש ?
לא. אבל נתניה באה לקחת נקודות אחרי פתיחת עונה רעה .ויש לה 2
30/10/14 00:38
12צפיות
שחקנים מאוד רעבים.

אני משער שזה היה משחק קשה אבל מקווה שהכל ילך פשוט חלק .

לקראת המשחק
30/10/14 19:59
3צפיות
בית"ר במקום הרביעי עם משחק חסר וללא הפסדים העונה. ספגנו רק 3 שערים (רק קריית שמונה לפנינו) , בהתקפה דיי גרועים , אנחנו במקום ה- 12 בליגה , אבל זה הספיק ל-2 ניצחונות ו-3 תוצאות תיקו . מה שמאפיין אותנו זה משחק לחץ חזק אבל גם החמצות ממצבים קורצים .
נתניה במקום ה-12 ורק עם ניצחון אחד העונה , ההתקפה של נתניה יותר משכנעת משלנו,9 שערים ,אבל ההגנה ספגה 11 ..

ההתקפה שלנו תכריע בקלות את ההגנה החלשה של נתניה ,במיוחד בזכות משחק האגפים המשובח של אלי דסה ,יהיה מעניין לראות איך שמוליק מלול ישחק על המשבצת של מטוביץ שהוסט לאמצע  , הסכנה הגדולה מנגד היא המהירות של קאיודה ושל בן שושן , ויותר מהכל - מצבים נייחים , נתניה מרבה לכבוש במצבים נייחים ,יותר מ 50 אחוז משעריה נכבשו כך (ערן לוי).

הרכבים
30/10/14 20:03
2צפיות

בוריס קליימן,אלי דסה,ססאר ארסודושאן מאטוביץ',שמוליק מלול,תומר סוויסה,שלומי אזולאי,חנן ממן,קלאודמיר,לידור כהן קוראץ'

אריאל הרוש, איאד אבו עביד, כריסטיאן סירגי, עידן לוי, שמעון הרוש, רומאריו פירס, עומר צלישר, רן רול, עמית בן שושן, ערן לוי ולארי קאיודה.

שידור יותר טוב כאן
30/10/14 20:08
5צפיות
אופציה נוספת
30/10/14 20:10
3צפיות
הקהל הנאור העדין והמתורבת ביותר בעולם מכה (תרתי משמע)
28/10/14 19:14
24צפיות
מעניין מה היה קורה בתשקורת האדומה והמכסתחת, במידה ואלו היו אוהדי בית"ר... ומסע ההסתה נמך באתר הביובון וואינט. עכשיו הם פותחים סימפוזיון על מה עובר על מאמנים שבאים לאמן בבית"ר. אז יש חלק בעייתי בקהל, אבל קצת ביקורת עצמית לא תזיק להם. קצת אמת תהפוך אותם מביובון 0מאלני לאתר סביר. אבל אין כזה דבר אצל 0מאל הם חייבים להשתמש בשקרים עלמנת להוכיח את הנקודה שלהם. כי רק כך הם ייראו צודקים.
תרגישו פעם מה שאתם עושים לאחרים כבר שנים רבות
28/10/14 19:48
17צפיות
צהוב בוכה

עד לפה הגעת חחחחחח ראינו מי בוכה חחחחח קיבלתם יפה אתמול
28/10/14 20:05
16צפיות
אדום מייבב
אני אדום, כמו שאתה ורוד
28/10/14 20:11
15צפיות
חטפתם קצת מכות, תרגישו מה זה

אני לא כמוך שחוטף מכות כל הזמן ובגלל זה המוח נדפק לו
28/10/14 20:14
16צפיות
אוהדי הבועל  ואתה היינו הך. פחדן מתחבא מאחורי ביטויים של עבריין והמקלדת. כמה מכות חטפת מאוהדי בית"ר שאתה כל כך פגוע?
בחלומות שלך חטפתי מכות
28/10/14 20:29
13צפיות
ובחיים שלי לא הרבצתי לאף אחד
יש גם בני אנוש מתורבתים בעולם, לא כולם בבונים

אתה לא בבון? לך תבכה לאימא... פגוע!
28/10/14 20:32
16צפיות
כי אני גם לא הרבצתי לאף אחד אפילו לא לחלאות אנטישמיות כמוך. יש גם אנשים שפויים בעולם...
אני לא בוכה - אוהדי ביתר בוכים כמו סיסי
28/10/14 20:38
11צפיות
הרי אתה הבאת את הקישור ?
הפריעו להם באמצע האכל
חחחחחחחחחחחחחחחחח

הם זה לא אני ומסתבר שהבבון שמתגאה באלימות זה אתה...
28/10/14 20:42
19צפיות
"נאור" הוכחת את טענותיי, תכף תעוף מפה על טיל, אבל עד אז אתה תמשיך להוכיח כמה הפוסל במומו פוסל. וירוס, צחנה, ביובון, תת אדם זבל צואה זיהום רקטאלי שאתה.
שכחת "קאפו"
28/10/14 20:49
10צפיות

º
שכחת תכדורים חולה
28/10/14 21:05
5צפיות
תרמתי אותם לדעאש
28/10/14 21:10
12צפיות

איש פשוט כבר בא להזריק לך אני לא רופא
28/10/14 21:21
29צפיות
בינתיים קח אוויר ותוציא חזרה. סיימתי פה לרדת לרמה שלך היה באמת כיף.
תחזור למפקד שלך אבו מאזן להמך הוראות הפעלה.
בייייייייייי
29/10/14 06:51
9צפיות
תפסיקו לריב.
בית"ר ניצחה וזה מה שחשוב. אנו נראים טוב.
הגועל הבועל הפועל זבל תל-אביב אכלה תבוסה ואוהדיה המזורגגים
29/10/14 20:43
21צפיות
החלו להשתולל ולהfות , ימח שמם של הקומוניסטים המזורגגים וכל אוהדיהם המזוינים שבאים מפורום פוליטיקה לאנוס את המח. את פורום פוליטיקה בוליטיקאקא נטשתי לפני שנים וגם לא הצבעתי בבחירות , הכל כדי לא לריב עם מוצצי הזין של אדולף  היטלר ומלקקי התחת של יוסף ג'וגאשובילי וסיריונוביץ' סטאלין מי שברא את המושג "חוליגאן" ברוסית והשתמש בה כתרוץ לרדיפת מתנגדי משטרו גם מחוץ לברית המועצות זכרונה לקללה.  מוצצי הזין של ושל משחררי דמיאניוק ומלקקי התחת של מטביעי אלטלנה מתוצרת מדינת אשראאיל צצים כאן בדמות Mesarim ואוהדי קבוצת הפועל-חוליגאנים תל-אביב. לעומתם יש בוריס קליימן , הוא ידע את מי לזרוק לזבל , ולקח גם את הפנדל במשחק , שום אלימות קומוניסטית לא שנתה את העובדה. הובסה הפועל הגועל הבועל-אבו-אל-היג'א ת"א בע"מ.

º
*ולהכות
29/10/14 21:40
3צפיות
º
הודעת מופת מרהיבה
29/10/14 23:10
4צפיות
נפל במלכודת הפולטיקלי קורצקי
28/10/14 00:46
29צפיות
מוטב שהטמבל הזה שהטריד את קורצקי יגיד תודה. מנחם פשוט חסך לו את הצורך לשבות שביתת שבת בערב יום כיפור הבא.
מנחם קורצקי המלך , הקיסר , השלטאן , מענה טלפוני תאוה לאזנים
28/10/14 01:42
22צפיות
סתם לבל פעור את הלוע , ופתח לו את התחת וקצץ לו את הזין , איזה יופי כל הכבוד לו , גם על הנצחון הגדול , שגם הוא מענה לכל טרדן מניאק בן זונה שמוצץ את הזין של ג'ון איבאן דמיאניוק , שגם אחרי  שהתפגר עוד ממשיך הטרדן הטלפוני למצוץ לו את הזרג.

לא הבנתי מאיפה הגיעה השיחה ההזויה הזו ואיך אוהד בית"ר מעז
28/10/14 02:31
23צפיות
לדבר כך על מאמנו? יצור ערס. אבל קורצקי באמת נפל בפח, וירד לרמה שלו. אבל צדק.
לערץ ("ממזר , סרסור" בערבית) משיבים כמו ערץ וכל הכבוד למנחם
28/10/14 18:52
12צפיות
קורצקי על שסתם לבעל פעור בן הזונה את הלוע , וגם הנצחון הגדול הות מענה ראןי לבן  הזונה , כל שער מ 2 השערים וגם הדיפת הפנדל הן תשובות לקללות של הנ... המזורגג.
º
*הוא מענה ראוי
28/10/14 18:54
2צפיות
הוא לא נפל בשום מלכודת
28/10/14 19:46
14צפיות
הוא מתאים את עצמו לרמה הכללית של אוהדי בית"ר, במדמנה בה הוא שרוי
אוהדי בית"ר שמתנכלים לשחקנים שלהם עצמם, אם הם מוסלמים, שנוהמים ללא הפסק במגרש, ונושאים שלטים ("ביתר טהורה") שמזכירים את הנאצים, ימ"ש
אז מה לנו כי נלין על קורצקי ? הוא בס"ה מתאים את עצמו לרמה הכללית
לראיה הגולש ה"משובח" jesus, שהמילה "קאפו" שגורה על פיו, ומנהל הפורום שמחק הודעה שלי שדנה באותו נושא, ללא כל סיבה, ובלי לטרוח להודיע לי כמקובל באתר תפוז

בית"ר, זה בית"ר
אין מה לעשות

º
גם לקרוא אתה לא יודע... JESUS? אני ישו? חחחח
28/10/14 20:12
7צפיות
זה כינוי המתאים למי שמשתמש במילה "קאפו" כלפי יהודים אחרים
28/10/14 20:27
11צפיות
רק נוצרי מניאק עושה דברים כאלה

אבל ישו היה יהודי... ... יהודי דתי לא סתם :)
28/10/14 20:30
23צפיות
אבל מה אני מצפה שבור ועם הארץ כומך ידע כזה דבר?   בוודאי בהתחשב בעובדה שהנצרות קמה מאות שנים אחריו.דווקא ע"י יהודונים קטנים וקאפואים כמוך...
Jesus Christ
28/10/14 20:37
14צפיות
בתרגום לעברית: "ישו היהודי"
150 IQ יש לך,לא פחות

בור בור בור בור תחזור לכיתה ט' ואתה עוד צוחק עליי?
28/10/14 20:48
29צפיות
יו לא הקים את הנצרות, הוא לא כינה אתת עצמו ישו הנוצרי. אלא ראה עצמ כיהודי ומשיח. הוא ראה בתורה ורק בה את הדרך. פוט התנגד לרבנות. התלמידים שלו וממשיכיהם היהודונים הקימו את הנצרות שהייתה כת יהודית. אתה אפס מאופס חסר השכלה וידע ועוד מעז לצחוק עליי?
הנצרות קמה מאות שנים אחרי ישו. אתה התגלמות הדפ"ר! חחחחחחחחחחחח
לקרוא אתה יודע  אפסון אנטישמי?
שמך הוא Jesus
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 20:51
15צפיות
בדיוק כמו שמו של Jesus Christ
כל השאר הן שטויות שאתה מוזמן לספר לחברים שלך מלה בבוניה

זה ההוכחה שלך חחחחחחחחחחחחחחח חבל על הזמן לך ספר לאבו אדלוף
28/10/14 21:03
28צפיות
שישו גם היה "פלסטינאי", נכון?  חברך האנטישמי הערבי. בדיחה מהלכת. אם אתה חושב שזה פוגע בי שאתה קורא לי ישו שיבושם לך. הוא וודקא היה גיבור בעיניי. אמר לקאפואים כמוך את האמת. אתה מנסה לסלף את האמת ולהאשים במה שאתה אחרים. הפסיכאטר בדרך אליך. טיפש ופאקינג חסר השכלה. ראית שכתוב יהודי? יהודי ולא נוצרי. הוא לא ידע בכלל מה זה נצרות  אתה0000000

זכרת "קאפו"
28/10/14 21:09
14צפיות
יפה
"עושר לשוני" מדהים

אמר מי שלא יודע אפילו מי זה ישו בר יוסף!
28/10/14 21:25
22צפיות
הרופא בדרך.
אתה חתיכת נקניק פשוט ביותר זה כל מה שיש לי להגיד לך
29/10/14 03:09
24צפיות
ואתה גם יודע למה...
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:07
3צפיות
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/14 10:38
1צפיות
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

אין לי בעייה שהם יקבלו כסף מקטאר אבל הטקס הזה לא מקובל עליי
21/10/14 20:14
18צפיות
איך הם משחקים אותה תמימים, הרי זה היה ברור להם שהטקס הזה לא יעבור בשתיקה .

ולגביי הכסף ,אני בעד שהקטארים ייתנו להם עוד 100 מיליון , כל שקל בעולם הזה שמושקע בספורט במקום בטרור זה דבר מבורך.
יש לי בעיה שמועדון הטרור סכנין עדיין חי על פני האדמה הזו
24/10/14 05:25
18צפיות
קאטאר הממנת הראשית של ארגון הטרור חמאס. אתה זוכר מי זה הארגון הזה? כמה יהודים ישראלים הוא  רצח? אגב גם ערבים...
קאטאר ממננת של כל הטרור הסוני. מבחינתם ישראל והשיעים הם האויב. מדינת אויב שמסייעת למועדון שחי בליגה שלנו... רק בארץ זה יכול לקרות. בארצות ערבף הקבוצה מוצאת להורג כולה. כן, אני יודע אנחנו לא כאלה מימי התנ"ך עוד. אולי כדאי שנגדל ביצים, ונפתח עמוד שדרה ונדע לעמוד על שלנו? אין שום לגיטימציה לקבוצת טרור ממונת ע"י מדינת אויב טרוריסטית שאחראית על רצח וטילים עלינו במשך שנים האחרוןרק לפני חודשיים זוכר? קבוצה שמחקת בליגה הישראלית ועורכת טקס לכבוד מבוקש נמלט בגין סיוע לאויב (שהוא בעצמו אויב וסייען תומך טרור) חיזבאללה במקרה שלא הבנת...  זו קבוצה שאיןלה זכות קיום.
האוהדים שלהם העזו להניף כרזה איסלאמונאצית אך ורק בגלל שמאפשרים להם פה להרים ראש. ירושלים 3500 שלנו. נקודה.
והעונש? עדיף שלא ארחיב עליו את דעתי. בוה וחרפה יריקה בפנים של כולנו. עושים מאיתנו צחוק.
נ'קוה לקבור אותם השנה בתחתית הליגה. שייעלמו מהמפה.
º
צודק. שיעופו מהליגה הישראלית לעזאזל
24/10/14 09:34
2צפיות
º
בית"ר ירושלים VS הפועל ת"א
23/10/14 21:58
20צפיות
אוהדי בית"ר כשלו להזדהות כאוהדי הפועל בנסיון לרכישת כרטיס
23/10/14 22:03
23צפיות
ליציע של הפועל ...

חח מישהו יכול להסביר לי איך אפשר להיכשל בנסיון להזדהות כאוהד הפועל ? האם עוברים תחקיר לפני שרוכשים כרטיס ?מה זה הקשקוש הזה???

(ספורט 5)בדומה ליתר מפגשי העבר בין הקבוצות, אוהדי בית"ר ניסו בימים האחרונים לרכוש כרטיסים ליציעים האדומים. אלא שחמישה מהם נתפסו במתחם בחודורוב לאחר שכשלו בניסיון להזדהות כאוהדי הפועל. בעקבות הניסיונות הללו  הנהלת הפועל והמשטרה מבקשים להזהיר כי אוהדים שירכשו כרטיסים ליציעי הקבוצה היריבה, כרטיסם יוחרם וכספם לא יוחזר והם אף יורחקו מהאיצטדיון.

(ספורט 5)
º
הם באמת התכוונו לשבת עם אוהדי הבועל?
24/10/14 05:26
9צפיות
º
מעבר לזה שהסיפור נשמע הזוי. בית"רים לא פוחדים מאוהדי הפועל.
24/10/14 09:36
10צפיות
º
ברור. הם אלה שפוחדים כל הזמן
28/10/14 02:29
3צפיות
אני חושב שהם נכשלו
28/10/14 00:42
7צפיות
מכיוון שהאוהדים שלנו לא יודעים להתנהג כמו בבונים.
º
אם השלישי לא יגיע זה יהיה מסוכן
27/10/14 22:33
4צפיות
º
ניצחון נהדר. בית"ר תגיע העונה רחוק.
27/10/14 23:01
3צפיות
ניצחון נחמד
27/10/14 23:39
12צפיות
מאוד חשוב שתהיה המשכיות במשחקים הטובים ובחיבור בין השחקנים, כדי להתקדם צריך גם לנצח מול קב' קטנות כפי שציינתי בעבר ולא רק לנצח במשחקים "גדולים"
ועוד משהו, אלי דסה מסתמן כשחקן עם יכולת מאוד טובה ואני מלא תקווה שזו תהיה עונת הפריצה שלו
מסכים איתך אבל ניצחנו את האויב וזה יוקרתי וחשוב ביותר
28/10/14 02:36
9צפיות
וכבר 2 קבוצות שראשיה הצהירו בתחילת העונה על  זה שהם" רצים לאליפות" יחד עם זאת, ההמשכיות פה היא באמת פאקטור משמעותי. כבר היו לנ פתיחות עונות כאלה ונפלנו באמצע. אבל כרגע טפו טפו טפו, אני רואה המשכיות. צריך הגנה יותר חזקה וזו קבוצה בהחלט ראויה לצמרת אפילו יותר.  דסה ענק! כל המשחק ראיתי איך הוא רץ השקיע, ירד לגליצ'ים, כיסח כשצריך. אגב, לא היה פנדל. שחקן גדול. מהנוער. בעיניי הוא המצטיין של המשחק.
דווקא לדעתי היה פנדל.. אבל מה זה משנה עכשיו
28/10/14 07:26
9צפיות
רואים בבירור שדסה פוגע ברגלו הימנית של שחקן הפועל. דסה חייב להיות יותר זהיר. המצב לא היה כל כך מסוכן.
שמחה רבה כפולה ומכופלת!
28/10/14 00:43
10צפיות
גם ניצחון, גם על הפועל תל אביב!
כבר זמרתי בלילה http://www.youtube.com/watch?v=GbHHNzjHt7A
28/10/14 01:49
13צפיות
ניצחון ענק! הראינו והייתם כשטיח אדום לרגלינו :)
28/10/14 02:28
13צפיות
ואכן, בית"ר הוכיחה שהיא דורכת על השטיח האדום והבזוי. אומנם, במחצית הראשונה היו חלקים חלשים ויש עוד מה לשפר, אבל, בית"ר הגיעה להזדמנויות גם כששיחקה רע ושוב החוסר דיוק (גם היה פנדל נגיעת יד של אקינדה)מנע מאיתנו להבקיע כבר בדק הראשונות. בסוף, הבועל התגלתה כקבוצה חלה ביותר אימפוטנטית, ובית"ר הוכיחה אופי, ומשחק מסודר וממושמע. אומנם הגול הגיע אחרי הטעות של עמוס, אבל עוד לפני כן הגיעו לנו הגולים אז זה בסדר גמור. ניצחון גדול. הוכחנו שהדרך נכונה לקראת הדרך חזרה לצמרת. מקום 4 והיד עוד נטויה. למרות הפרשנים הקנאים צרי העין. שיתפוצצו. קשה להם שבית"ר מצליחה וזה מעולה. הם רועדים מפחד.
קליימן גם הוכיח שהוא שוער טוב, וגם הכניס להבועל. זה מעודד. מבחינתי המצטיינים של המשחק הם דסה, וקליימן. ההגנה זקוקה לחיזוק אבל אני יודע שלא נקבל אותו עד ינואר אז בינתיים ההתקפה צריכה ליטוש ואז נפציץ.

|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:19
6צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
º
בית"ר ירושלים מול מ.ס. אשדוד
17/10/14 11:15
17צפיות
º
יש קישור לראות המשחק?
19/10/14 20:02
4צפיות
קישור
19/10/14 21:03
9צפיות
עוד אחד
19/10/14 21:17
9צפיות
השידור מקוטע אבל ממה שהספקתי לראות מדק 65 בערך
19/10/14 21:55
16צפיות
הטעויות חוזרות על עצמן, מובילים 1-0 במקום להמשיך לתקוף ולסגור עניין, מסתגרים נותנים ליריב להניע כדור חופשי לתקוף וליצור הזדמנויות וזה מה זהיוביל לשיויון, חצי דק לפני הגול בדיוק חששתי שזה יקרה וזה קרה. חבל. עוד יותר חבל, שהשופט לא ראה, שהיה נבדל ברור בגול. אבל זה לא תירוץ ההגנה לא טובה ונאבד עוד הרבה נקודות רק בגללה. תיקו זה כישלון אבל עדיף על הפסד. נקווה שיתעשתו בזמן הנותר וישכילו לתת עוד גול אחד לפחות.
השופט עיוור. כמה אופייני. פרדה מחמיץ גול בטוח מול שער חצי
19/10/14 22:02
22צפיות
ריק... מרציאנו (לא סתם הוא שוער הנבחרת, על אף שהרוש לא פחות טוב לדעתי) הודף בקלות.
ההתקפה משתפרת ממשחק למשחק
19/10/14 22:12
15צפיות
אבל רחוקים עדיין מלהיות חדים.
פרדה מאוד מאכזב ודווקא אזולאי היה צריך להוציא יותר מהמצב שהיה לו.
נחמני לא מתאים כרגע לליגת העל
19/10/14 22:19
14צפיות
גם הוא היה צריך לסיים את המהלך שהיה לו. לא מבין את זה. גם קריאף וממן למרות השער שכבש לא מספיק חדים בהתקפה
היו 3 הזדמנויות טובות 1 מהן גול בטוח
19/10/14 22:37
14צפיות
של פרדה... גם ממן בעט לשמיים משום מה. אולי זה חלק מהשכר לימוד שדיברנו עליו כבר, של שחקנים צעירים ולא משופשפים. אולי הם עדיין צריכים ליטוש. מצד שני, מסי התחיל בגיל מאוד צעיר, והליטוש היה מינימלי. אבל זה לא הוגן להשוות את ספרד לישראל,  אני לא בטוח שהתנאים בארגנטינה ובברזיל יותר טובים מבחינת מתקנים מאצלנו. מבחינת רמת כושר ואימון בספרד בטוח יותר מפותח ומקצועני, בברזיל וארגנטינה לא יודע. אבל מה שבטוח שחקנים צעירים בגיל שלהם יכולים יותר.
תיקו שכולו הפסד אבל הרבה באשמת השופט הבן ****
19/10/14 22:12
21צפיות
הוא פשוט דפק אותנו ואין מה להגיד. היינו צריכים לנצח. משחק בית עלק... חיזוק דחוף להגנה, זה לא יילך ככה. לא הבנתי למה הביאו את סאני החלוץ במקום מגן או בלם נוספים? שבוע הבא- מלחמת העולם! נקווה לתפור את האויב האדום בבלומפילד השנה כמו בעוהנ שעבהר ואף יותר הם חלשים יותר, ואפשרי לנצח אותם בבית שלהם.
רק לא עם ההגנה הזו. קורצקי צריך לעבוד איתם על זה. אבל סה"כ ממנו אני מרוצה.
פעם נוספת-אכזבה
19/10/14 22:21
15צפיות
פשוט כבר נמאס להיות מאוכזב, כואב להשאר עם המחמאות אך ללא מלוא 3 הנקודות
נקודה אחת במשחק כזה היא אכזבה וחבל, ביתר שיחקה טוב יותר והגיע לה לנצח, אבל בכדורגל אין "הגיע" יש רק מה שקורה על המגרש, ועל המגרש התוצאות מדברות בעד עצמן, עוד תיקו, עוד מחמאות, אך נק' אין

האמת זה דפוס שאני זוכר עוד מהעבר הרחוק
19/10/14 22:32
22צפיות
משום מה, תמיד ידענו להיות התקפיים אבל הסיומת המזל, והשופטים הלכו נגדנו. אויל גם זה חלק מהאופי של המועדון. גם את זה צריך לשנות. אם ננצח את הבועל שבוע הבא זה יכפר על הפספוס של 2 הניצחונות והיכולת. רק שביכולת הזו...
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:52
1צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
ושוב פעם. מה שאסור לטביב לעשות ליעקב שחר מותר
12/10/14 09:27
21צפיות
ידין לא מקבל שכר כבר חודשיים. בושה וחרפה.  מעניין אם יזכה בכל הקופה כמו הרוש.
ידין פתח בהליכים נגד שחר ? חן עזריאל הגיש תלונה לפני כחודש
17/10/14 10:33
8צפיות
אולי יותר. ומאז לא שמענו כלום. בניגוד להרוש, שכל יום היתה ספירה לאחור עד לבוררות ולהחלטת הבורר.

אם זה נכון שלכלכו על הפועל כדיי שלא ייקנו אותם אני מוחה נגד
03/10/14 15:15
38צפיות

אני חושב שפשוט לא מתאים להתנהג ככה, אם יש סיכוי שמשהו ישתנה זה דווקא כאשר יגיעו רוכשים מהסוג הזה ,
אל לנו לנסות לטרפד דבר שכזה . סתם שנאת חינם.
אבל זה נכון... למה לקנות קבוצה שאוהדיה שונאי ישראל?
05/10/14 05:18
24צפיות
אני לא רואה מה רע בזה. אין הרבה טוב בקהל שלהם. יש מס לא מבוטל של אהדים שתומך בשלט הדוחה הזה, והם גם לא נוקפים אצבע למחו נגד השירי שואה והנאצים של חבריהם. תאמין לי שקבוצה כזו לא הייתה עוברת בשתיקה באף תשקורת שאוהדיה לא היו שולטים בה. אבל הם שולטים בתשקורת, לנו נשאר השלטון וגם זה בקושי.
לצערי גם אצלנו ובעוד הרבה קבוצות יש אוהדים על הפנים
05/10/14 06:56
17צפיות
יש מחררי ריב ומדון בכל הקבוצות.

אני אישית מכיר אוהדי הפועל שאין להם דבר עם תפיסת העולם הפסולה של חבריהם, אגדיל ואומר שאיני מכיר אישית אפילו אוהד הפועל אחד שמשתייך לסוג שאתה מתאר, אץ ברור שהם קיימים, ועדיין,  זאת קבוצה שאני שונא מבחינה פוליטית ושונא מבחינה ספורטיבית אבל בסופו של דבר לקרוא לקבוצה של ישראלים יהודים "שונאי ישראל"  רק על סמך של אהדה למועדון כדורגל זו התנהגות פסולה.
אבל לא תשמע מהם ביקורת או רעש תשקורתי על חבריהם
05/10/14 07:07
22צפיות
מניפי השלט או שירי השואה ושאר הנאצות. גם אני מכיר אוהדי הבועל, ולא מעט טענו כנגדי את אותן טענות שחוקו הזויות כנגד אוהדי בית"ר, אבל לא לקחו אחריות או ניסו אפיל לגנות את חבריהם ששרים שירי שטנה עם מילים קשות... קראו לי "בבון" אבל הודו ששרו בעצמם את השירים האלה. השלט הזה מעיד על שנאת ישראל שנאה עצמית של יהודים ישראלים הסברתי לך כבר שבעיניי כאלה יהודים הם פסולים ונקראים "יהודונים" כי הם מנציחים את היהודי הפחדן והכנוע שהיה מושא לאנטישמיות מאז ומתמיד. הם  מסייעים לאויבים ולתעמוהל השטנית שלו. אז לא כל אוהדי הבועל כאלה, אבל חלקם הגדול שר "ירושלים לא באירופה ירושלים בירדן" וזה מספיק לי כדי לכנות את רובם ואני לא מכליל. התשקורת כאמור, לא תעשה כלום בקושי שורה בקטן בעמוד האחרון אם יישמעו שירים זוועתיים כאלה.
כי להם מותר ולנו לא. כי הסטיגמות  וההכללות עובדות על בית"ר, הסטריאוטפים "סקסיים" כשמדובר בבית"ר אבל כשזה הבועל זה כמה בודדים ולא כולם.
מצויין, אז מה יותר טוב מרוכש בעל שורשים
05/10/14 07:20
11צפיות
חזקים שיוכל לטפל בתופעה?

מחיקת הפועל ת"א לא תמחק את האנטישמיות של חלק מאוהדיה, אבל טיפול שורש גם ימחק את האנטישמיות וגם ייחנך אותם להתנהגות ציונית.  

הטענה שלך דומה לטענת שונאי בית"ר שאומרים שצריך למחוק את בית"ר בגלל אוהדיה הסוררים שמחרחרים אלימות ושנאה
צריך להשאיר את הבועל כדי שנוכל לנצח ולהביס אותם
05/10/14 19:46
13צפיות
אחרת לא תיהיה תחרות ספורטיבית, ולא יריבות. אבל לעקור ולמחוק את האוהדים האלימים והבבונים שלהם שקיימים באופן יותר קיצוני ומפלצתי אפילו מלה פאדיחה. אני מכיר טוב מאוד את אלה... ואם אתה חושב שלחנך אותם יעבוד, אתה טועה... עבריינים מחנכים בכלא ולא במגרש כדורגל. חוליגנים לא מתחנכים כל כך מהר. נראה אותו מצליח לשכנע אותם להסיר את השלט וקודם כל, לשמור שבת.. חחחח רק המחשבה מעלה בי גיחוך. עשה לי טובה... הוא לא יודע לאן הוא נכנס. הוא עוד יצטער על זה.
הוא באמת ברח. אבל תרם להם מליון שקלים
06/10/14 08:38
9צפיות
זה באמת התסריט הכי גרוע שיכל להיות.
במקום לקחת את המועדון הזה ולהתחיל לשנות דברים, הוא פשוט תרם להם כסף שיעזור להם וטפח על שכמם של הקיצונים בהפועל שהסיטו נגדו.
מה יותר טוב מזה?  תרומה ללא תמורה.
הפוסט ציונות יכולה להמשיך ולעוות את ההסטוריה.
ברכת חתימה טובה ובקשת מחילה
03/10/14 13:01
14צפיות
אני רוצה לאחל לכולנו חתימה טובה , שנזכה ללמוד מהטעויות שעשינו בעבר ולא לחזור עליהן , ושלא נפגע לעולם לא בעצמנו ולא באחרים ,לא בדיבור ולא במעשה,לא בגוף לא בנפש ולא ברכוש . 

אני רוצה לבקש מחילה מכל אחד ואחד שקרא או כתב כאן בפורום שנפגע ממשהו שכתבתי או משהו שהייתי צריך למחוק ולא מחקתי או משהו שמחקתי ולא הייתי צריך למחוק,או כל דבר אחר שעשיתי, אני באמת לא רוצה ולא מתכוון לפגוע באף אחד ואני מבקש סליחה באופן כללי אם עשיתי זאת, אם יש מישהו שנפגע ממני ולא מחל לי אני מזמין אותו להודיע לי בפרטי ,ואתנצל ספציפית בפניו .

חתימה טובה!
מה אתם אומרים על סאני ואלרואי כהן הנבחנים?
01/10/14 23:19
18צפיות
אני חושב שאם סאני ימשיך להרשים חייבים להחתים אותו כי קוראץ' לא עונה על הציפיות בינתיים , ואלרואי כהן פשוט שחקן שחבל לפספס אפילו שהקישור הקדמי כבר עמוס בשחקנים, הבעייה היא שצריך גם קשר אחורי ולא נראה לי שיהיה אפשר להחתים 3 שחקנים נוספים. אך אם בכל זאת יוחתמו כולם יהיה אפשר להשאיל בינואר את השחקנים שפחות הרשימו ואם קורצקי יגרום לתחרות בריאה על ההרכב הראשון בית"ר תוכל לרוץ בצמרת גם בעונה הזאת ובעיקר בעונה הבאה.
בחינם אתר הקניות של ישראל

ערכת לק ג'ל

כולל מנורה, רק ב495 ש"ח היכנסי והזמיני עוד היום>>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום