לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 

ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"

יאללה בית"ר.

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
המשך...
הודעה חדשה

אליפות 1987 לתכנית טלוויזיה- עזרה!
17/12/14 11:52
11צפיות
היי כולם, אני עובדת בטלוויזיה בתכנית "אומרים שהיה פה" זה תכנית דוקומנטרית היסטורית. ואנחנו רוצים בתכנית לדבר על אליפות בית"ר של שנת 1987. אני צריכה את עזרתכם!!! האם תוכלו לשלוח לי גזרי עיתונות משנת 1987 על האליפות הגדולה והראשונה של בית"ר? בבקשה תפיצו את הפוסט הזה בטוח חלקכם מכירים אוהדים בלב ובנפש שהיו באליפות הזו ושמרו את העיתונים של הרגע המרגש הזה. ואם צריך אותי, שאלות, עזרה וכ"ו- אני ב kaiserfairy@gmail.com
בית"ר ירושלים VS הפועל רעננה ..סוף הסיבוב עם כמה מילות סיכום
14/12/14 16:04
14צפיות
אני מסתכל על הטבלה וחושב שהיא קצת משקרת, בית"ר קבוצה שקשה לשחק מולה שעושה את המוות מול הגדולות ונראית סה"כ טוב על המגרש, מקום שישי בטבלה -לא כזה גרוע , אבל בעצם מובילים רק בהפרש שערים על מכבי חיפה שנראית נורא העונה, הפועל ת"א שמבחינת חומר שחקנים אנחנו אמורים להיות הרבה מעליהם ומכבי נתניה שמשחקים בה ערן לוי בן שושן והרוש ,נכון שהמשחק היום עוד יכול לשנות הרבה , אבל להיות מתחת לאשדוד אפילו עם משחק חסר ומתחת למכבי פ"ת זה פשוט נראה כמו כשלון .
אוליי בסך הכל אנחנו נראים טוב אבל ההתקפה ממש לא מספקת את הסחורה (14 שערים), פשוט חסרים שחקנים קדמיים שיעשו את ההבדל , הציפייה הייתה שלידור כהן(0) יוביל שם וגם אצילי(1)ואיציק כהן(1) ייתרמו מספרים , קוראץ' הוא אכזבה מהסיבה ש-2 מתוך 5 שעריו נכבשו בפנדלים ב-12 משחקים בהם שותף,  את 12 שערי השדה שלנו קיבלנו  בעיקר מחוליית הקישור המרכזי/אחורי (ממן(3),אזולאי(2),קלואדימיר(1)) , אזולאי מאיים ממש הרבה על השער וגם מדייק רוב הזמן , אבל בסופו של דבר כבש רק 2 ...
ובכל זאת הקישור המרכזי של בית"ר ראוי להערכה ונבנה בצורה ממש טובה (ואני מתגעגע לפרננדס בלי קשר....) ,לא ברור איפה אופיר קריאף יימצא את עצמו בחוליית הקישור הזאת , מקומו על הספסל ובצדק.

לגביי ההגנה , דסה בעונת פריצה מונע מתומר ירוחם להציג את כשרונו , גם כחילה שמחכה להזדמנות נאלץ לראות את קורצקי מסיט את מטוביץ' המצויין לעמדה שלו  ...לדעתי ,היום מול רעננה זה סוף סוף יקרה , ירוחם ,מטוביץ', כחילה וחיימוביץ בחוליית ההגנה , אין ספק שארסו יחסר ויהיה מעניין לראות מי ייקח את האחריות על החלוצים המסוכנים של רעננה (מאמאדו ונוואקמה).

בסך הכל חייבים לנצח את רעננה , והפעם אני מקווה שלא נתקל במזל רע כמו שהיה נגד הפועל חיפה,סכנין ומכבי פ"ת.
קישור לשידור
15/12/14 20:21
5צפיות
מזל שקבלנו נקודה עבור ה 00 הכדורזבלי הלזה. 00 הוא סמל של בית
15/12/14 22:02
9צפיות

שמוש והתוצאה בהתאם...לצערי הרב.

לא משהו בכלל , אבל קיבלנו את כחילה בתצוגה יציבה
15/12/14 23:12
8צפיות
ובסך הכל גם לידור כהן עלה כמחליף הרבה יותר חד מאשר ברוב המשחקים . לא ייצרנו מספיק הזדמנויות אבל היינו בסה"כ "בסדר".
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/14 15:09
1צפיות
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

לארי קאיודה "אגו מנופח" בדרך לבית"ר
12/12/14 15:10
14צפיות
ומה שיותר חשוב שבינואר יימצאו שחקנים ברמה עדיפה על סויסה וקוראץ'
השמועה בחדשות "שער השבת" היא שקאיודה מועמד רק למכירה לאירופה
14/12/14 01:10
9צפיות
לא לבית"ר כי לסוכנו דודו דהאן יש קשרים בקבוצות בסקוטלנד וב 3 ליגות נוספות , לא זכור לי אלו... אם יגידו מי ומה "עדיף " איך אפשר לדעת מי "עדיף" למשל מתומר סויסה שצורף ולא שחק אפילו שניה העונה, אין למאמן על בסיס מה להשוות האם סויסה עדיף מאלמוני שעדין אינו ת לבין סויסה שישנו ולא קבל הזדמנות לשחק...אשר לקוראץ' סתם מזלזלים בו. הוא הבקיע 5 מתוך 14 שערי הליגה של בית"ר , ובשני המשחקים האחרונים , הוא הופיע רק כמחליף. נגד הפועל פ"ת , אחד מ אותם 2 משחקים שבהם היה מחליף , הוא הבקיע שער , בפנדל. נצחה בית"ר , 1-3.

כמה מתוכם פנדלים?
14/12/14 09:44
13צפיות
סויסה שיחק אבל ממש לא הרשים אותי. איציק כהן עדיף עליו למרות מגרעותיו
צדקת לגבי סויסה , הוא הופיע ב 8 משחקים , פתח ב 1
14/12/14 14:30
7צפיות
החליף ב 7 , איציק כהו הופיע ב 6 משחקים : 4 בליגה , 2 בגביע הטוטו , ב 3 מתוך ה 6 יחד פתח בהרכב , ב 3 עלה מהספסל. הבקיע שער 1.
עזוב,סויסה לא שיחק מספיק כדיי להוכיח את עצמו אבל הוא לא הראה
14/12/14 16:27
8צפיות
אפילו ניצוץ בהזדמנויות שניתנו לו .

איציק כהן לעומת זאת הרבה יותר אנרגטי ומוסיף לנו יותר .
º
בית"ר ירושלים מול מכבי ת"א!!!
08/12/14 14:14
18צפיות
משחק טוב שלנו אתמול
09/12/14 13:00
17צפיות
קוראץ' עדיין לא החלוץ שיושיע אותנו. הוא לא חד, איטי ובזבז הזדמנות לגול עם מסירה גרועה.
אבל רואים שעצם הנוכחות שלו ברחבה שינתה את המשחק
בית"ר ירושלים VS הפועל פ"ת
04/12/14 20:59
16צפיות
סוף סוף נצחון וסוף סוף אפשר לראות שיש לנו שחקן ברזלאי
06/12/14 17:07
14צפיות
איזה שער של פריירה , וכל הכבוד גם לשלומי אזולאי , ולמי שיש תלונות על קוראץ' , 5 שערים בליגה מבין 13 שערי ליגה של בית"ר , מראים משהו. אוהדים שבחו את דני פרדה ובתקשרת זכה חנן ממן לשבחים אבל בית"ר אבדה הרבה כדורים ...
מכבי פ"ת מול בית"ר
01/12/14 20:12
21צפיות
עד מתי...?
01/12/14 21:52
20צפיות
פעם נוספת הפסד...  שלישי ברציפות...
לא מספיק אכלנו את הלב בהפסד לסח'נין ופעם נוספת ביתר שלנו בדרך לעוד קבוצה מרוצה היוצאת ממפגש עם ביתר כשלוש נק באמתחתה
משהו חייב להשתנות בביתר של השנים האחרונות...
איפה הקילריות?
איפה המלחמה על כל כדור
איפה האהבה למשחק?
מחכה לשינוי משמעותי בקרוב

סתם חוסר מזל. אל תשכח שהשופט קיפח אותנו
02/12/14 11:51
9צפיות
יש כשלון מסוים בגזרת הרכש אבל יש גם הרבה הצלחות.  איציק כהן חזר להרכב ויש לו חלודה להסיר.  זה עלה לנו במשחק הפעם.
בסה"כ הכולל בית"ר קבוצה חזקה שנראית טוב וזה גם חשוב.  הנקודות יגיעו.
ביתר לצערי לא קבוצה חזקה
05/12/14 09:44
8צפיות
היא לא נראית חזקה, היא לא מפחידה את היריבות שלה, היריבות שלה מגיעות לטדי ולכל מפגש איתה במטרה לקחת נקודות, הקהל כבר עייף ולא מפחיד כמו פעם, לא הולך אחרי הקבוצה לכל משחק, סתם אלימות כלפי השחקנים זה לא נקרא עידוד, זו החלשה של הקבוצה
החלוצים הם לא סקוררים מהזן של אלי אוחנה וערן זהבי שמבקיעים מכלום מצב
ביתר חייבת שינוי
חלוץ חוד חזק חכם ומהיר ועוד שחקן בחלק האחורי לעזור בהגנה
עד אז...
חבל על סאני שהלך, היה יכול להיות פוטנציאל טוב
וטוב שהרוש הלך, הוא מראה בנתניה את מה שחשבתי באמת, שוער הוא לא וטוב יעשה לעצמו אם ייתלה את נעליו כמה שיותר מהר, במקרה הגיע לעמדת שוער, לא ראוי כלל
הכדורזבל בא בגלל שלא צורף אלרואי כהן , ונזרק עמנואל סאני ,
02/12/14 14:08
13צפיות
שניהם בגלל ויכוח בין אלי טביב שרצה את סאני , ולא רצב את אלרואי כהן , ומנחם קורצקי שלא רצה את סאני ורצה את אלרואי כהן. לאחר שלא צורף אלרואי כהן , צורף עמנואל סאני , אז קורצקי המציא לו סבות לתת לסאני לשחק 15 דקות בלבד במשחק אחת , והמציא סבה לסלק אותו אחר כך , ולאלרואי כהן שאין לו קבוצה , כביכול "אין מקום" בבית"ר על צרותיה היום. הבן אדם לקח אליפות בקבוצה שבאה מגבול לבנון והפכה לאימפריה בכדורגל הישראלי. איפה השכל ? ועם עמנואל סאני כם לא התנהגו כבני אדם , ועדין מחפשים שחקנים... כמו שאמר שלמה שרף "כל העורים והפסחים , זרים לכדורגל" ושחקן שזכה במונדיאל לנבחרות עד גיל 17 , "לא מתאים לבית"ר" כי נפלט מקבוצה בליגה הראשונה באיטליה... אז כל מועמד זר שישמע מה קרה לעמנואל סאני בבית"ר , יברח לאלף עזאזל...אז אנחנו נראים כמו בדרך לליגה זין עם 3 הפסדים רצופים אחרי 2 תיקו רצופים , ועם 10 שערי זכות בליגה  מ 10 משחקים. , ואשר לקפוח בידי ה"שופט" הכדורזבל  האנטי בית"רי בנוי גם על קפוח בידי אבראהים קליין ויורשיו ימח שמם ויאבד זכר בוראם , אם יש מי או מה שברא אותם כוס אמו בגבס , וכבר 3 דמויי כדורזבל התחמקתי מלראות אפילו את התקצירים בכך שנמנעתי מלראות חדשות הספורט ועברתי גם במקומן לצפות בנשיונל ג'יאוגראפיק וערוץ ההיסטוריה , כדי לא לראות הפסדים מסריחים , ההפסדים עולים לי באבדן שארית הבריאות שמעולם לא היתה לי.

חבל שהאוהדים שלנו שברו שם רק את האסלות
27/11/14 11:38
25צפיות
עונש לא הגיוני .בושה!!
תלמדו איך מטפלים בחוליגנים
02/12/14 18:43
15צפיות
"אנשי ארגון האוהדים הקיצוני "פרנטה אתלטיקו", שהיו מעורבים בתיגרה, סולקו מאיצטדיון "ויסנטה קלדרון" ולא יורשו להיות נוכחים במשחקים. בנוסף, על חברי הארגון האחרים נאסר לשמש כקבוצת אוהדים רשמית ולהניף שלטים במשחקים."

מי הגבר שיקום בבית"ר ויסלק את חברי לה-בבוניה ?
הא ?
אין אחד כזה

בסוף טביב זכה בתביעה של קורנפיין
21/11/14 14:30
29צפיות
למס הכנסה.  6.5 מיליון ש"ח זה לא מעט...האם טביב ישקיע את הסכום הזה ברווחת השחקנים, שיפור מתקני האימון וחיזוק??  הלוואי.  בכל מקרה מתחיל להסתמן שטביב לא כזה גרוע.
לא דובר בקיץ על פשרה מסתמנת של 8-9 מליון ש"ח?
23/11/14 17:00
19צפיות
במקום 13 מליון שהיו בתביעה המקורית?

לדעתי הכסף יושקע בהנמכת סף ההפסדים של טביב. כספים שהוא התחייב עליהם יומרו בכסף שיגיע ממס הכנסה. אולי עכשיו שחקנים לא יצטרכו לחכות עד סוף החודש כדי לקבל את המשכורת של החודש הקודם ... [רק אולי ]

קבוצה בליגת העל שלא יכולה לארח יותר מ400 אוהדים
19/11/14 15:41
31צפיות
פשוט בושה,  אם סכנין רואה את עצמה כחלק מליגת העל, חייבים להכריח אותם לארח מחוץ לדוחא.  לא ייתכן שיאפשרו הגעה של רק 400 אוהדים שלנו ועוד עם אבטחה של 700 שוטרים!!
גם אתה מתעלם מבעיה יותר גדולה
20/11/14 00:03
25צפיות
ממה שקראתי, המשטרה אישרה לסכנין למכור 4800 כרטיסים למשחק בדוחא. ע"פ החוק של ההתאחדות, לפחות 15 אחוז מהמקומות צריכים להיות של הקבוצה האורחת. 15 אחוז מ 4800 זה 720 כרטיסים. כמעט כפול.
מוזר לי שאף אחד בבית"ר לא אומר שום דבר. כולם שותקים.

אבל המשטרה אישרה את זה עם תנאי
20/11/14 09:08
21צפיות
שלא יהיו יותר  מ400 אוהדי בית"ר.

זה לא ספורטיבי בכלל כל העסק הזה
אם המשטרה מאשרת רק 400 אוהדי בית"ר - סבבה !
20/11/14 14:47
20צפיות
אבל באותה החלטה היא צריכה לאשר מקסימום כ 2800 אוהדים במגרש או לתבוע מההתאחדות לבטל את חוק ה 15 אחוז כרטיסים לקבוצה האורחת. אין משהו באמצע !
אסור לבית"ר הרישמית לשתוק על החלטה כזאת. היום סכנין, מחר מכבי ת"א תסתפק בהעברת 500 כרטיסים לאוהדי בית"ר במקום קרוב ל 2000, כי גם ככה בלומפילד קטן עליהם ... אבל כנראה שבבית"ר התרגלו שדופקים אותם ויודעים לצעוק רק בדיעבד ולא בזמן אמת... 

בשביל מה שתמחה בית"ר על אשור רק 400 ? למה בכלל צריך איזה
22/11/14 00:57
23צפיות
שהוא אוהד בית"ר לנסוע עד לסכנין כדי להתקל ב 700 שאוישיה שיבואו רק לעצור , 230 מאבטחי אבטיחים (עין ערך בלומפילד)  ו 4000 ערבושים. למה בכלל לבזבז זמן כח כסף כדי להסתכן מראש בתגרה רק בגלל שמישהו רצה להיות נוכח במחראה על שם בירת קטר ,  אפשר לחרבן על בני סכנין גם בכל בית שמוש אחר, ושסכנין לא תזכה לאגורה מכספו של אוהד בית"ר , ולא מכספם של 400 אוהדי בית"ר , חבל שכבר יש מי שקנו כרטיסים. אם בית"ר תשחק מספיק טוב ותנצח , לא תזדקק למפרע לנוכחות אוהדיה במחראת סכנין בע"מ.

תמיד אפשר לשאול
23/11/14 16:56
18צפיות
למה בכלל צריך אוהדים במשחק חוץ? למה לממן קבוצה אחרת? למה לטרוח ולהגיע למקומות שכוחי אל כמו בלומפילד או אצטדיון השקשוקה, כדי לראות משחק כדורגל שאפשר לראות בטלביזיה? אבל לא זאת השאלה.
יש חוק של הקצאת לפחות 15 אחוז מהכרטיסים לקבוצה האורחת. יקנו או לא , זב"שם. אם מקצים 400 כרטיסים בגלל המשטרה, שהמשטרה תדאג שאותם 400 כרטיסים יהוו 15 אחוז מסך הכרטיסים. כלומר שיאשרו 2800 כרטיסים סה"כ. חוק זה חוק.

אני רוצה לראות שכשבית"ר תקצה למכבי ת"א 2500 כרטיסים במקום 4500 כרטיסים בטדי, ההתאחדות או המנהלת ישתקו. הרי זה יגיע לדיון בכנסת !

º
ה"חק" מענין את הזין של מי שחוקק אותו , ובינתים התוצאה מזוינת
23/11/14 20:43
10צפיות
צודק בהחלט
24/11/14 09:38
14צפיות
בשביל מה סכנין היו צריכים את הבלגן הזה ?
ממילא הערבושים האלה מנצחים את בית"ר כבר שנים על גבי שנים - יכלו לזמבר אותם בכל אצטדיון אחר
כרגיל אצל אוהדי בית"ר הייתה השתוללות ביציעים, התכתשויות עם סדרנים, קללות של "מוות לערבים", השחתת בתי שמוש באצטדיון והשחתת אוטובוסים חוליגנית
לה בבוניה במיטבה
ככל הנראה, השנה בית"ר לא תרד ליגה, אבל התקווה תמיד קיימת - אולי בשנה הבאה - אינשאללה

בית"ר ירושלים מול סכנין
19/11/14 15:46
40צפיות
אני לא יודע איך אפשר להמשיך לשחק את הליגה בימים כאלו,  השנאה חוצה גבולות ואם היא הגיעה לבתי הכנסת, היא לא רחוקה בכלל ממגרשי הכדורגל.  לצערי שום יהודי לא יכול להרגיש בטוח בסכנין ובכלל בכל איזור עם אוכל וסייה ערבית במדינה.  400 מאבטחים בדרבי לא עצרו אוהד אחד.. מעניין מה יעשו 700 שוטרים אם תסתובב הקופסה לאוהדי הכדורגל שוחרי השלום של סכנין.
אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה היה שקט לפני המשחק עם סכנין
20/11/14 14:59
22צפיות
תמיד היה רעש ואיומים בטבח משני הצדדים, ובסוף היה שקט ... השלב הראשון בלקיים משחק ספורטיבי זה להשאיר את כל המסיתים הגדולים בבית. מאחמד טיבי והח"כים הערביים ועד בן גביר ושותפיו. פשוט צו הרחקה מסכנין 3 שעות לפני המשחק ועד 3 שעות אחרי המשחק. השלב השני, אפס סובלנות כלפי הסתה ואלימות במהלך המשחק. גם אם טיפול באותה הסתה אומר לעצור את המשחק.

שטויות במיץ
24/11/14 09:43
13צפיות
יש לי חבר בגליל שמגיע לסכנין פעמיים בשבוע לקנות פיתות, חומוס, ירקות ולבאנה
הוא מתקבל תמיד בסבר פנים יפות, מוזגים לו כוס קפה ומדברים על "שיהיה כבר שלום אינשאללה"
רק בראש האטום של בבונים כהניסטים פרימיטיביים מירושלים, שחושבים ש"כל הערבים זה חרא" קיימת סכנה להגיע לסכנין
במציאות אין כל בעיה להגיע לסכנין ולכל כפר ערבי אחר

המציאות סותרת את דבריך
24/11/14 22:55
11צפיות
. סע לטייבה.
שום דבר לא קורה בטייבה
25/11/14 18:51
13צפיות
ואם אתה טוען אחרת, אז אתה מכיר מציאות שאיננה מוכרת לי
אני בטוח שתוך 5 דקות תוכל לארגן 10 קשורים לארועים בטייבה בהם נסו לרצוח יהודים - שהרי זאת המציאות, לא ?
אשמח ללמוד את המציאות שלך

º
בית"ר ירושלים VS הפועל חיפה
08/11/14 19:13
23צפיות
שידור
08/11/14 19:23
20צפיות
º
כדורזבל מתוצרת "אם נבקיע נחגוג כמו זהבי".
09/11/14 00:30
10צפיות
º
ככה זה כשחושבים איך לחגוג, לפני שחושבים איך לכבוש
09/11/14 23:15
7צפיות
º
בית"ר ירושלים vs קרית שמונה
03/11/14 06:50
30צפיות
הרכבים
03/11/14 18:47
13צפיות

הרכב משוער בית"ר: בוריס קליימן, אלי דסה, זאביק חימוביץ', ססאר ארסו, דושאן מטוביץ', קלאודימיר פריירה, שלומי אזולאי, חנן ממן,תומר סויסה,  עומר נחמני, זרקו קוראץ'.

הרכב משוער ק"ש: גיא חיימוב; עודד אלקיים, קאסיו פרננדס, שיר צדק, טובארנו פינאס, אדריאן רוצ'ט, עהאד עזאם, רועי קהת, אופיר מזרחי; דייויד מנגה, רוג'רס קולה.
שידור
03/11/14 18:59
20צפיות
עוד שידור
03/11/14 19:50
12צפיות
שחטאר דונייצק - שננו את השם
30/10/14 12:22
36צפיות
"צפו: אוהד קרא לטשיירה "קוף" - שחקני שחטאר עצרו את המשחק
עוד מקרה חמור של גזענות בכדורגל האוקראיני. חברו של טשיירה, ברנרד: "לא יכולנו לשתוק - אין מקום לדברים כאלו בכדורגל""

איפה הם ואיפה בית"ר ?

בית"ר במקום שצריכה להיות.
30/10/14 18:05
34צפיות
בניגוד אליך. שמאלני נאור, צבוע ומתחסד.
אם בארזים נפלה שלהבת
31/10/14 19:11
24צפיות
מה יגידו אזובי הקיר

ולעומת זאת
31/10/14 19:08
26צפיות
הרוש:
"אחרי המשחק התרחש עוד אירוע אלים כאשר כ-20 אוהדים של בית"ר ירושלים יידו אבנים לעבר האוטובוס של אוהדי מכבי נתניה. אחת משמשות האוטובוס נופצה וגרמה לפציעה של אחד האוהדים. המשטרה עצרה שניים מאוהדי בית"ר בחשד שלקחו חלק ביידוי האבנים.
לא נעלבתי מהקהל כי הם קיללו אותי גם כששיחקתי פה בסוף העונה שעברה"
זאת בית"ר
מצאו את ההבדלים

מה אתה מנסה להשיג?
01/11/14 18:46
16צפיות
אנחנו נגד אלימות והאוהדים שמנהגים כך מביישים את בית"ר ואת הכדורגל הישראלי בפרט.

תזכיר לי בבקשה מתי בפעם האחרונה שמעת קריאות גזעניות
05/11/14 14:31
13צפיות
מהקהל של בית"ר ירושלים? יחסית לקהלים אחרים, הקהל של בית"ר הם ילדים טובים.

כדי להבין מה זה אלימות של אוהדים, תראה את לפני פחות מיומיים. מה שקרה שם זה לא חדש בין הקהלים האלה.

קללות לעבר שחקנים לשעבר? אוי אוי אוי. שיתייעץ עם ערן זהבי איך להתגבר על זה. לפחות אף אוהד לא ירד למגרש כדי לפגוע בו, כמו אוהד מהקהל הנאור. להזכיר לך את הקריאות של אוהדי מכבי חיפה ומכבי ת"א לעבר השחקנים שלהם? לא שחקני עבר שניסו לפגוע ולסחוט את המועדון, אלא שחקנים שהם חלק מהסגל. "בשר מבשרם". אז הרוש קיבל קללות. שיתרגל.

אז אם אתה רוצה לתקוף את התנהגות הקהל של בית"ר, לפחות תשווה את ההתנהגות להתנהגות של קהלים אחרים בארץ. ואני לא מדבר על הקהל של מכבי רעננה.

º
בית"ר ירושלים VS מכבי נתניה
29/10/14 18:37
20צפיות
אולי תהיה לנו המשכיות?
29/10/14 21:30
18צפיות
ניצחון שני ברציפות זה יותר מדי לבקש ?
לא. אבל נתניה באה לקחת נקודות אחרי פתיחת עונה רעה .ויש לה 2
30/10/14 00:38
18צפיות
שחקנים מאוד רעבים.

אני משער שזה היה משחק קשה אבל מקווה שהכל ילך פשוט חלק .

לקראת המשחק
30/10/14 19:59
9צפיות
בית"ר במקום הרביעי עם משחק חסר וללא הפסדים העונה. ספגנו רק 3 שערים (רק קריית שמונה לפנינו) , בהתקפה דיי גרועים , אנחנו במקום ה- 12 בליגה , אבל זה הספיק ל-2 ניצחונות ו-3 תוצאות תיקו . מה שמאפיין אותנו זה משחק לחץ חזק אבל גם החמצות ממצבים קורצים .
נתניה במקום ה-12 ורק עם ניצחון אחד העונה , ההתקפה של נתניה יותר משכנעת משלנו,9 שערים ,אבל ההגנה ספגה 11 ..

ההתקפה שלנו תכריע בקלות את ההגנה החלשה של נתניה ,במיוחד בזכות משחק האגפים המשובח של אלי דסה ,יהיה מעניין לראות איך שמוליק מלול ישחק על המשבצת של מטוביץ שהוסט לאמצע  , הסכנה הגדולה מנגד היא המהירות של קאיודה ושל בן שושן , ויותר מהכל - מצבים נייחים , נתניה מרבה לכבוש במצבים נייחים ,יותר מ 50 אחוז משעריה נכבשו כך (ערן לוי).

הרכבים
30/10/14 20:03
8צפיות

בוריס קליימן,אלי דסה,ססאר ארסודושאן מאטוביץ',שמוליק מלול,תומר סוויסה,שלומי אזולאי,חנן ממן,קלאודמיר,לידור כהן קוראץ'

אריאל הרוש, איאד אבו עביד, כריסטיאן סירגי, עידן לוי, שמעון הרוש, רומאריו פירס, עומר צלישר, רן רול, עמית בן שושן, ערן לוי ולארי קאיודה.

שידור למשחק
30/10/14 20:07
18צפיות
שידור יותר טוב כאן
30/10/14 20:08
17צפיות
אופציה נוספת
30/10/14 20:10
13צפיות
ועוד
30/10/14 20:11
7צפיות