בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 

ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"

יאללה בית"ר.

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
המשך...
הודעה חדשה

התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:34
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.

|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
בית"ר שבו ממחנה האימונים, האוהדים חיכו עם שירים וקללות
28/07/14 23:19
16צפיות
האוהדים קיללו את קובי מויאל שחתם במכבי חיפה, וגם את השוער אריאל הרוש (וגם שרו "הנה היא עולה, הקבוצה הגזענית של המדינה").
הנה, עוד עונה שהלכה לפני שהיא התחילה, באדיבות הערסים.
ושהיה לנו בהצלחה.
מי מחפש תירוצים לנטישת הקבוצה, ימצא אותם
29/07/14 07:50
7צפיות
ואם לא בהקשר של אוהדים כאלה ואחרים, אז במקומות אחרים.

º
*שמחפש
29/07/14 07:51
1צפיות
מי שמחפש לגבות את הערסים האלימים
29/07/14 21:20
10צפיות
ימכור לעצמו שהוא עושה את זה מאהבת הקבוצה, ולא מעידוד אלימות וגזענות. למטבע יש שני צדדים. בינתיים, היציעים התרוקנו, הערסים מנצחים.
בינתיים על כל ריב מטומטם בינינו החמאס מסמן וי
30/07/14 03:53
11צפיות
לצערי ניגשתי לאתר אל ג'זירה בערבית כדי לראות את הסרטון המזעזע,
צריך להשמיד כל זכר שיש לרוצחים האלה .יימח שמם וזכרם, חלאות המין האנושי, אני בזה הרגע סיימתי עם הרחמים שיש לי על הילדים של הרוצחים האלה והמשפחות שלהם, לא צריך לסכן ציפורן של חייל אחד בשביל להימנע מפגיעה בחפים מפשע ,חיי חיילנו ואזרחנו קודמים לחיים של כל אחד אחר, אז למרות שאני לא נמנה על חבורת הקיצוניים שאתה כל כך שונא אני דווקא מאוד גאה כרגע בשיר שהם שרו ,לא מתוך הזדהות עם גזענות כלשהי אלא מתוך הבנה שחיי משפחות הטרוריסטים שווים בעיני כקליפת השום. אז מצידי שיחיו חיים טובים ונעימים אבל ברגע שמישהו שם מסכן את חיינו בזה נגמרת הסימפטיה שלי לכל אדם באשר הוא, ואני מייחל למותם בלי נקיפות מצפון.
מי שנוטש את הקבוצה לטובת אוהדים כאלה או אחרים
30/07/14 07:29
9צפיות
בעצם משאיר להם את הקבוצה ובוכה "אכלו לי שתו לי" כמו ילדה קטנה שלקחו לו את הבובה, במקום לעמוד מולם ולהציג אלטרנטיבה שפויה. כנראה שהקבוצה לא מספיק חשובה לו.

דווקא אהבתי את השיר שהם שרו.
29/07/14 11:42
9צפיות
בימים כאלה לאומנות היא מבורכת, צריך למנוע פגיעה בחיילים שלנו גם במחיר פגיעה בחפים מפשע. ואת זה אמרה מוסלמית בשם ברידג'ט גבריאל.

דווקא העונה הזו הולכת להיות הצלחה כבירה בניגוד לכל התחזיות
בגלל החלאות האלה רוב הקהל ברח מטדי.
30/07/14 11:33
11צפיות
טביב הטיפש לא מבין למה לא קונים מנויים.  הבן אדם חירב והרס את ביתר ירושלים עד היסוד,לא השאיר כלום.   אפילו את קבוצת הותיקים האפס הזה גירש מבית וגן,למה? כי אחד מהם עשה לייק בעמוד של נורדיה.

מה שנשאר מביתר זה בעלים עבריין מורשע,ו-800 לה בבוניות ביציע.
חייב לומר שבינתים טביב עומד במילים שלו
26/07/14 23:13
26צפיות
בקיץ הזה לא חסכתי את שיבתי ממנו אבל נכון לעכשיו הוא בונה קבוצה סה"כ ראויה בהתחשב בנסיבות, מעניין לראות את תתפתח העונה עם מוסר התשלומים שלו ועם החרם של האוהדים.
עוד מוקדם לצאת בהצהרות.
אני מקווה שלא אתבדה,
28/07/14 21:21
12צפיות
בהתנהלות של טביב, יש דברים שמזכירים לי את גוטמן בנבחרת. שניהם מביאים לקבוצה שלהם שחקנים שהם הכירו מהפועל ת"א והמסע הגדול שלהם בליגה האירופאית. ולא משנה מה הכושר הנוכחי של אותם שחקנים.
השמות האחרונים: אביחי ידין וגילי ורמוט. שניהם הרבה מעבר לשיא. כמה זמן ידין לא שיחק בצורה מסודרת? שנתיים? יותר? אני לא זוכר יותר מידי משחקים בעונה האחרונה שגילי ורמוט בלט לטובה.

אם קורצקי וטביב מחפשים קשר אחורי, השם הראשון שהיה צריך לעלות זה קובי מויאל. אם מחפשים שחקן יצירתי, אני לא חושב שעידן ורד יצליח פחות מורמוט. גם אם הם לא היו מגיעים, לפחות היינו שומעים שיש אי אלו מגעים ורצון להביא אותם.
אצל גוטמן זה נגמר ביכולת לא ברורה של הנבחרת, שאפשר לומר איבדה את הכרטיס למונדיאל.
קורצקי מחפש שחקן התקפי/חלוץ. אני מקווה שבן סהר לא על הפרק. מי אמר חן עזריאל ולא קיבל?
לקראת הדילול המסיבי הצפוי במכבי חיפה (כמעט 40 שחקנים בסגל המורחב), אפשר לצפות שאולי שחקן או שניים יגיעו גם לבית"ר, בלי יותר מידי עלויות. וזה מה שטביב בדר"כ מחפש :)

מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:17
5צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 11:57
6צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

שחקני כדורגל?
26/07/14 23:48
14צפיות
זהו שאלון קצר ואנונימי שמהווה חלק גדול מעבודת הגמר שלי בפסכולוגיית הספורט. אשמח אם תמלאו אותו או תעבירו לאנשים הרלוונטיים (עד גיל 18).
תודה רבה
https://docs.google.com/forms/d/1QA58CtIW52cYUAdls...
הפועל ת"א ממשיכה להתדרדר ...
26/07/14 23:23
19צפיות
דמעות תנין) כרגע נראה שאין שכונה גדולה מזו , ברקוביץ כנראה יקבל את תפקיד ה"איציק קורנפיין" וכבר הספיק להסתכסך עם השוער דני עמוס,

כנראה שהוא מעוניין להיפטר מכמה שחקנים והוא עוד לא למד איך עושים את זה יפה , בסוף הוא יישאר גם בלי שוער ובלי ורמוט ודמארי.

אין אירופה לא יהיה גביע ,שום תואר, שום דבר . השם של ברקו זה מה שנשאר.
נבחרת הנוער של ישראל
25/07/14 07:54
22צפיות
תשחק במשחק קובע נגד נבחרת הנוער של הונגריה על העליה למונדיאליטו. המונדיאל של נבחרות הנוער.

הנה ראיון עם עוזר מאמן נבחרת הנוער ההונגרית. אחד, אולי אתם זוכרים אותו, אישטוואן פישונט :)

http://sports.walla.co.il/?w=%2F196%2F2769034
כל הכבוד! ראיון נדיר
25/07/14 08:24
13צפיות
אוהדי הפועל לא יאהבו לשמוע מה שהוא אמר שם...
מי אני ?
21/07/14 19:32
25צפיות
גמד שפל שהכסף עיוור את עיני ?
רק לפני שנה הצהרתי "שבישראל אשחק רק בבית"ר!!"
אני קרוב לסיכום בקבוצה צפונית...
עמנואל רוזן כינה אותי לא פעם...פירחח !
חיסלתי לבית"ר אליפות שלישית כשהבקעתי בטדי במדי בני יהודה.
שחקן טוב בחלק ההגנתי אבל חלש בטכניקה התקפית...
נוטה לעשות עבירות מטופשות בדקות קריטיות ...
שיקרתי כשאמרתי שבית"ר לא פנתה אליי...
קורצקי טען שמס" פעמים פנה אליו שיחזור לבית"ר???!!!
אני הולך לקבוצה שאף שחקן של בית"ר לא הצליח...שם??
בין הפותרים נכונה יוגרל כרטיס להצגה "הגמד השפל "...
חשבתי שזה משחק חדש...
21/07/14 21:14
24צפיות
מויאל לא יצליח בחיפה בדיוק כמו עזריאל,ורד,מליקסון...ארבייטמן מקרה חריג.
מרגיז כמה דברים...
21/07/14 22:45
22צפיות
מויאל יקבל 190 אלף דולר בחיפה
לדעתי טביב היה משלם לו 150 אלף לעונה
לא הכל כסף ? בבית"ר למרות מגרעותיו היה לו מקום בטוח בהרכב
וגם אין כמו קבוצת הבית ובאמת הזדמנות להיות שחקן מוביל בבית"ר
סמלים כנראה יש רק בחנות ריקושט   ...
º
אבל טביב לא יציע לישראלי יותר מ-100K.....
22/07/14 00:17
14צפיות
ובגלל זה קליימן עם חוזה של 120 אלף דולר?
23/07/14 10:00
12צפיות
אולי אפילו יותר.
אני משער שגם החוזה של קריאף באותו סדר גודל.

אולי בגלל שהביאו כבר קשר אחורי זר, טביב וקורצקי לא לחוצים על קשר אחורי נוסף אלא מעדיפים לחפש שחקנים בתפקידים אחרים, יותר דחופים.

(ממה שאני הבנתי, החוזה של מויאל בחיפה יותר קרוב ל 220-230 אלף דולר בעונה. אולי מדובר ב 190 אלף יורו).

זה היה בציניות.. ראה מה כתבתי בשרשור
23/07/14 11:49
15צפיות
ארבייטמן התחיל להצליח בחיפה אחרי 2-3 שנים
23/07/14 10:01
14צפיות
ואולי יותר, שרובם הוא היה על הספסל או ביציע.

אוהדי מכבי חיפה-כל הכבוד |מצדיע
22/07/14 10:53
12צפיות
לכל המדינה הזו יש הרבה מה ללמוד מכם על המחווה האדירה שעשיתם אתמול.  ייתרה מכך, לא שמענו על שום קומץ קיצוני שגרם להפרות סדר וקריאות הסתה באירוע רגיש שכזה, אני מתאר לעצמי מה היה קורה אם אלה היו אוהדים שלנו שם... בטח היו מגיעים בעיקר הקיצוניים עושים בלגן ומבזים את ההלוויה העיקר שיראו אותם בטלויזיה... אבל יש לנו מה ללמוד מהערבות ההדדית ואני חושב שאוליי היו שם גם אוהדי קבוצות אחרות אבל כל הכבוד על היוזמה שלהם.

אבל לא רק לנו יש מה ללמוד, גם אוהדי הפועל ת"א לא מצליחים לבער מתוכם את הקומץ השיכור הפראי, והנה הם עושים נזק לקבוצה שלהם... למדו מאיתנו?  נראה שכן, לא כולם שם אהבו את חג'ג' אבל מי שהפגין ומחה נגדו היו רק הקומץ ולא כל האוהדים כמו במקרה טביב, אז אין ספק שצריך להוקיע את הקומץ, השאלה איך זה אפשרי במצב הנוכחי שהקומץ חסר החיים השתלט על הקבוצה עד כדיי דחיקת האוהדים האמתיים שאין להם את היכולת להשקיע את כל מרצם ומשאביהם ולהילחם על עתיד המועדון מול ילדים שיכורים.
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/14 11:24
9צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
בדיקה
19/07/14 21:05
12צפיות
|דגש|בדיקה
בדיקה
19/07/14 21:06
11צפיות
|דגש|בדיקה
משחק אימון: בית"ר ירושלים-מ.ס.אשדוד
14/07/14 20:10
25צפיות
2-1 בסיום.
סיקור המשחק
ההרכב שקורצקי העלה נראה כמו ההרכב שנראה כנראה ברוב העונה :
בשער בוריס קליימן ,גם מחליפו בן רהב לא אכזב , אלי דסה ומטוביץ המגינים , בלמים -ארסו ובראשי , גם כחילה שיחק בהמשך , אופיר קריאף בקישור יחד עם מור שקד שברור שיודח מההרכב עקב חתימתו של קלאודימיר היום , בחלק הקדמי:  לידור כהן, עומר אצילי ששוב נותן את הטון במשחק, חנן ממן, וזרקו קוראץ' שכבש ובישל אחד לאצילי .

במחצית השנייה ראינו גם את פרדה שמראה הרבה יכולת אבל ללא שום תכלית , אני מקווה שהוא יתעשת ויוכל לתרום לנו העונה אחרי שאכזב אשתקד.

כמו כן ראו גם את המגינים הנבחנים - יוגב בן סימון ושמוליק מלול , שנראו סה"כ לא רע , אבל לדעתי עדיף להשאיר את תומר ירוחם בתור גיבוי לדסה במקום להחתים את בן סימון ...

סה"כ ההרכב של בית"ר מתחיל לקרום עור וגידים ,אך המשחק הזה לא באמת אומר משהו ויהיה מעניין לראות איך יראה התלכיד הקבוצתי בהמשך....לקורצקי הפתרונים.
º
הזכרת את תומר ירוחם. האם הוא שחק העונה ?
14/07/14 23:50
7צפיות
º
אולי משחק אחד.. לא זוכר בוודאות.
15/07/14 07:04
8צפיות
נראה לי שלא שיחק אפילו משחק רשמי אחד
15/07/14 19:26
15צפיות
בושה וחרפה!
שחקן בית שללא ספק היה משחק אם לא היה את אלי דסה על המשבצת שלו, אני חושב שחייבים להשאיר אותו .
למה שירצה תומר ירוחם להשאר בבית"ר אם לא שחק
16/07/14 00:11
25צפיות
במשחק רשמי אחד בבית"ר , אולי המאמן אפילו לא יודע שהוא קים  כמו המאמן הקודם , ולכן לא יזמן אותו לשחק. לו קרה לי שלא שחקתי בקבוצה שבה אני רשום כשחקן במשך עונה שלמה , ולא משנה איזו קבוצה זאת , הייתי בורח ממנה כמו מאש , וכדרך כולם הייתי דואג לכך שכל התקשורת תדע שעזבתי בגלל שלא שחקתי במשך כל העונה.
על הפנים! הרכב טלאים מחוזק בזרים
15/07/14 01:41
27צפיות
שלא ברור מה יכולתם אם בכלל. קוראץ' היחיד שעוד ניתן להגיד עליו דברים חיוביים. ג'ונס חסר לי. וילה חסר לי. חסר לי הרוש. זה קבוצת נוער אפילו לא מחוזקת. נראה מה יהיה השנה. אני מהמר על מקום 11 לחימה על ההישארות.
בקרוב בפורום: אושרי דודאי דובר בית"ר ירושלים
14/07/14 18:17
25צפיות
מגיע להתארח, ולענות על שאלות יושבי הפורום.

אודיע על המועד המדוייק בע"ה בשבוע הקרוב.

מה דעתכם?  יהיו לכם שאלות בשבילו?
º
מאוד תלוי בסוג התשובות שהוא מתכונן לספק
16/07/14 23:34
5צפיות
בשביל מה.
18/07/14 13:18
18צפיות
מה יהיה לומר לומר? האם הוא יכול להשיב באופן נורמלי, כאשר בעל הבית הוא הורשע בתקיפה, כלומר הוא עבריין אלים? האם הוא יסייע להחזיר את הקהל, כשהמשמעות היא להיאבק בערסים האלימים, הבריונים של כהנא? נו, באמת. לה פמיליה והכהניסטים הרסו את בית"ר, וכאשר בעלהבית של הקבוצה תומך בהם, איזו תקווה חדשה יביא הדובר? כלומר, חוץ מלבלבל במוח.

שבת שלום. עייף, הולך לישון. מקווה שב 18,000 שגויסו בסיבוב הקרוב יהיה מי שיצטרף אלינו לסבב. המנות קרב עדיין חרא, גם כשזה טונה. ברוך בורא אייפון עם ויפי.
את זה צריך לשאול אותו.
18/07/14 13:30
15צפיות
אז אתה בפנים עכשיו או מה?
º
הוא נראה מה הוא יגיד.
18/07/14 18:22
5צפיות
º
טביב לתשומת ליבך: גוזלן ופילאבסקי חופשיים.
13/07/14 20:09
24צפיות
האם קובי מויאל בדרך חזרה לבית"ר?
16/07/14 23:37
23צפיות
מויאל משתוקק לחזור לבית"ר...או שמא תרגיל של קצב ומויאל
להנחיתו בחיפה ?
גוזלן ופילאבסקי כבר לא יהיו בבית"ר....
לדעתי חן עזריאל או מויאל יחזרו לבית"ר .
יוגב בן סימון לא יוחתם!
17/07/14 13:34
18צפיות
מקווה שירוחם יקבל את הבמה לפעמים.
זאב חיימוביץ כנראה יוחתם
17/07/14 14:12
15צפיות
חיזוק משמעותי להגנה.

בדומה לעונה שעברה שוב פעם בית"ר מחתימה את השחקנים שכולם כבר לא רוצים , אבל לא בטוח שזה רע , כבר היו הרבה מקרים של סוסים מתים שחזרו לתהילה , נקווה ...
º
כולם מתעלמים מהכאפה שעפה אתמול באימון הקבוצה?
11/07/14 09:22
27צפיות
מי מתעלם?
11/07/14 09:48
24צפיות
התקשורת סיקרה את האירוע...אז לפחות היא לא התעלמה.
מישהו יודע מה היה שם?

אגב...גם מהאלימות והגזענות של אוהדי מכבי ת"א(ע"ע ראדי) לא התעלמו אבל טרם עשו מזה רעש...אוליי בגלל שזה קומץ? אוליי בגלל המלחמה? אוליי כי אלה לא היו אוהדי בית"ר ..

ציני במקצת אבל באמת מעניין.
אנחנו.
11/07/14 18:36
20צפיות
אף אחד כאן לא חושב שזה חשוב? ואללה.
כנראה שיש גברים יותר חשובים כרגע..
12/07/14 22:09
22צפיות
בכל מקרה הם לחצו ידיים והכל בסדר.
º
**דברים
12/07/14 22:09