לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום של הקבוצה הפופולארית ביותר בישראל- בית"ר ירושלים. הפורום משמש את אוהדי בית"ר באשר הם, וגם אלה שלא. אפשר להביע דעות, בקשות, רעיונות, הערות והארות או סתם כל דבר שקשור לבית"ר ירושלים בפרט ולכדורגל בכלל. כמובן נשמח גם לארח כאן בפורום אוהדים מקבוצות אחרות שיביעו את דעותיהם ונוכל אפילו לעורר כמה ויכוחים קטנים ומעניינים אך כמובן עם תרבות ובלי בלאגן. רק בקשה אחת,לעמוד בכללים ובחוקים של תפוז,יש להמנע מנאצות, קללות,גזענות והסתות למיניהם. 

ולסיום: "האימפריה עוד תחזור"

יאללה בית"ר.

||||||||| כללי כתיבה בפורום|||||||||
המשך...
הודעה חדשה

אין לי בעייה שהם יקבלו כסף מקטאר אבל הטקס הזה לא מקובל עליי
21/10/14 20:14
2צפיות
איך הם משחקים אותה תמימים, הרי זה היה ברור להם שהטקס הזה לא יעבור בשתיקה .

ולגביי הכסף ,אני בעד שהקטארים ייתנו להם עוד 100 מיליון , כל שקל בעולם הזה שמושקע בספורט במקום בטרור זה דבר מבורך.
º
בית"ר ירושלים מול מ.ס. אשדוד
17/10/14 11:15
16צפיות
º
יש קישור לראות המשחק?
19/10/14 20:02
3צפיות
קישור
19/10/14 21:03
9צפיות
עוד אחד
19/10/14 21:17
9צפיות
השידור מקוטע אבל ממה שהספקתי לראות מדק 65 בערך
19/10/14 21:55
12צפיות
הטעויות חוזרות על עצמן, מובילים 1-0 במקום להמשיך לתקוף ולסגור עניין, מסתגרים נותנים ליריב להניע כדור חופשי לתקוף וליצור הזדמנויות וזה מה זהיוביל לשיויון, חצי דק לפני הגול בדיוק חששתי שזה יקרה וזה קרה. חבל. עוד יותר חבל, שהשופט לא ראה, שהיה נבדל ברור בגול. אבל זה לא תירוץ ההגנה לא טובה ונאבד עוד הרבה נקודות רק בגללה. תיקו זה כישלון אבל עדיף על הפסד. נקווה שיתעשתו בזמן הנותר וישכילו לתת עוד גול אחד לפחות.
השופט עיוור. כמה אופייני. פרדה מחמיץ גול בטוח מול שער חצי
19/10/14 22:02
19צפיות
ריק... מרציאנו (לא סתם הוא שוער הנבחרת, על אף שהרוש לא פחות טוב לדעתי) הודף בקלות.
ההתקפה משתפרת ממשחק למשחק
19/10/14 22:12
14צפיות
אבל רחוקים עדיין מלהיות חדים.
פרדה מאוד מאכזב ודווקא אזולאי היה צריך להוציא יותר מהמצב שהיה לו.
נחמני לא מתאים כרגע לליגת העל
19/10/14 22:19
12צפיות
גם הוא היה צריך לסיים את המהלך שהיה לו. לא מבין את זה. גם קריאף וממן למרות השער שכבש לא מספיק חדים בהתקפה
היו 3 הזדמנויות טובות 1 מהן גול בטוח
19/10/14 22:37
9צפיות
של פרדה... גם ממן בעט לשמיים משום מה. אולי זה חלק מהשכר לימוד שדיברנו עליו כבר, של שחקנים צעירים ולא משופשפים. אולי הם עדיין צריכים ליטוש. מצד שני, מסי התחיל בגיל מאוד צעיר, והליטוש היה מינימלי. אבל זה לא הוגן להשוות את ספרד לישראל,  אני לא בטוח שהתנאים בארגנטינה ובברזיל יותר טובים מבחינת מתקנים מאצלנו. מבחינת רמת כושר ואימון בספרד בטוח יותר מפותח ומקצועני, בברזיל וארגנטינה לא יודע. אבל מה שבטוח שחקנים צעירים בגיל שלהם יכולים יותר.
תיקו שכולו הפסד אבל הרבה באשמת השופט הבן ****
19/10/14 22:12
12צפיות
הוא פשוט דפק אותנו ואין מה להגיד. היינו צריכים לנצח. משחק בית עלק... חיזוק דחוף להגנה, זה לא יילך ככה. לא הבנתי למה הביאו את סאני החלוץ במקום מגן או בלם נוספים? שבוע הבא- מלחמת העולם! נקווה לתפור את האויב האדום בבלומפילד השנה כמו בעוהנ שעבהר ואף יותר הם חלשים יותר, ואפשרי לנצח אותם בבית שלהם.
רק לא עם ההגנה הזו. קורצקי צריך לעבוד איתם על זה. אבל סה"כ ממנו אני מרוצה.
פעם נוספת-אכזבה
19/10/14 22:21
8צפיות
פשוט כבר נמאס להיות מאוכזב, כואב להשאר עם המחמאות אך ללא מלוא 3 הנקודות
נקודה אחת במשחק כזה היא אכזבה וחבל, ביתר שיחקה טוב יותר והגיע לה לנצח, אבל בכדורגל אין "הגיע" יש רק מה שקורה על המגרש, ועל המגרש התוצאות מדברות בעד עצמן, עוד תיקו, עוד מחמאות, אך נק' אין

האמת זה דפוס שאני זוכר עוד מהעבר הרחוק
19/10/14 22:32
10צפיות
משום מה, תמיד ידענו להיות התקפיים אבל הסיומת המזל, והשופטים הלכו נגדנו. אויל גם זה חלק מהאופי של המועדון. גם את זה צריך לשנות. אם ננצח את הבועל שבוע הבא זה יכפר על הפספוס של 2 הניצחונות והיכולת. רק שביכולת הזו...
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:52
1צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
ושוב פעם. מה שאסור לטביב לעשות ליעקב שחר מותר
12/10/14 09:27
15צפיות
ידין לא מקבל שכר כבר חודשיים. בושה וחרפה.  מעניין אם יזכה בכל הקופה כמו הרוש.
ידין פתח בהליכים נגד שחר ? חן עזריאל הגיש תלונה לפני כחודש
17/10/14 10:33
6צפיות
אולי יותר. ומאז לא שמענו כלום. בניגוד להרוש, שכל יום היתה ספירה לאחור עד לבוררות ולהחלטת הבורר.

אם זה נכון שלכלכו על הפועל כדיי שלא ייקנו אותם אני מוחה נגד
03/10/14 15:15
33צפיות

אני חושב שפשוט לא מתאים להתנהג ככה, אם יש סיכוי שמשהו ישתנה זה דווקא כאשר יגיעו רוכשים מהסוג הזה ,
אל לנו לנסות לטרפד דבר שכזה . סתם שנאת חינם.
אבל זה נכון... למה לקנות קבוצה שאוהדיה שונאי ישראל?
05/10/14 05:18
24צפיות
אני לא רואה מה רע בזה. אין הרבה טוב בקהל שלהם. יש מס לא מבוטל של אהדים שתומך בשלט הדוחה הזה, והם גם לא נוקפים אצבע למחו נגד השירי שואה והנאצים של חבריהם. תאמין לי שקבוצה כזו לא הייתה עוברת בשתיקה באף תשקורת שאוהדיה לא היו שולטים בה. אבל הם שולטים בתשקורת, לנו נשאר השלטון וגם זה בקושי.
לצערי גם אצלנו ובעוד הרבה קבוצות יש אוהדים על הפנים
05/10/14 06:56
17צפיות
יש מחררי ריב ומדון בכל הקבוצות.

אני אישית מכיר אוהדי הפועל שאין להם דבר עם תפיסת העולם הפסולה של חבריהם, אגדיל ואומר שאיני מכיר אישית אפילו אוהד הפועל אחד שמשתייך לסוג שאתה מתאר, אץ ברור שהם קיימים, ועדיין,  זאת קבוצה שאני שונא מבחינה פוליטית ושונא מבחינה ספורטיבית אבל בסופו של דבר לקרוא לקבוצה של ישראלים יהודים "שונאי ישראל"  רק על סמך של אהדה למועדון כדורגל זו התנהגות פסולה.
אבל לא תשמע מהם ביקורת או רעש תשקורתי על חבריהם
05/10/14 07:07
21צפיות
מניפי השלט או שירי השואה ושאר הנאצות. גם אני מכיר אוהדי הבועל, ולא מעט טענו כנגדי את אותן טענות שחוקו הזויות כנגד אוהדי בית"ר, אבל לא לקחו אחריות או ניסו אפיל לגנות את חבריהם ששרים שירי שטנה עם מילים קשות... קראו לי "בבון" אבל הודו ששרו בעצמם את השירים האלה. השלט הזה מעיד על שנאת ישראל שנאה עצמית של יהודים ישראלים הסברתי לך כבר שבעיניי כאלה יהודים הם פסולים ונקראים "יהודונים" כי הם מנציחים את היהודי הפחדן והכנוע שהיה מושא לאנטישמיות מאז ומתמיד. הם  מסייעים לאויבים ולתעמוהל השטנית שלו. אז לא כל אוהדי הבועל כאלה, אבל חלקם הגדול שר "ירושלים לא באירופה ירושלים בירדן" וזה מספיק לי כדי לכנות את רובם ואני לא מכליל. התשקורת כאמור, לא תעשה כלום בקושי שורה בקטן בעמוד האחרון אם יישמעו שירים זוועתיים כאלה.
כי להם מותר ולנו לא. כי הסטיגמות  וההכללות עובדות על בית"ר, הסטריאוטפים "סקסיים" כשמדובר בבית"ר אבל כשזה הבועל זה כמה בודדים ולא כולם.
מצויין, אז מה יותר טוב מרוכש בעל שורשים
05/10/14 07:20
11צפיות
חזקים שיוכל לטפל בתופעה?

מחיקת הפועל ת"א לא תמחק את האנטישמיות של חלק מאוהדיה, אבל טיפול שורש גם ימחק את האנטישמיות וגם ייחנך אותם להתנהגות ציונית.  

הטענה שלך דומה לטענת שונאי בית"ר שאומרים שצריך למחוק את בית"ר בגלל אוהדיה הסוררים שמחרחרים אלימות ושנאה
צריך להשאיר את הבועל כדי שנוכל לנצח ולהביס אותם
05/10/14 19:46
13צפיות
אחרת לא תיהיה תחרות ספורטיבית, ולא יריבות. אבל לעקור ולמחוק את האוהדים האלימים והבבונים שלהם שקיימים באופן יותר קיצוני ומפלצתי אפילו מלה פאדיחה. אני מכיר טוב מאוד את אלה... ואם אתה חושב שלחנך אותם יעבוד, אתה טועה... עבריינים מחנכים בכלא ולא במגרש כדורגל. חוליגנים לא מתחנכים כל כך מהר. נראה אותו מצליח לשכנע אותם להסיר את השלט וקודם כל, לשמור שבת.. חחחח רק המחשבה מעלה בי גיחוך. עשה לי טובה... הוא לא יודע לאן הוא נכנס. הוא עוד יצטער על זה.
הוא באמת ברח. אבל תרם להם מליון שקלים
06/10/14 08:38
8צפיות
זה באמת התסריט הכי גרוע שיכל להיות.
במקום לקחת את המועדון הזה ולהתחיל לשנות דברים, הוא פשוט תרם להם כסף שיעזור להם וטפח על שכמם של הקיצונים בהפועל שהסיטו נגדו.
מה יותר טוב מזה?  תרומה ללא תמורה.
הפוסט ציונות יכולה להמשיך ולעוות את ההסטוריה.
ברכת חתימה טובה ובקשת מחילה
03/10/14 13:01
9צפיות
אני רוצה לאחל לכולנו חתימה טובה , שנזכה ללמוד מהטעויות שעשינו בעבר ולא לחזור עליהן , ושלא נפגע לעולם לא בעצמנו ולא באחרים ,לא בדיבור ולא במעשה,לא בגוף לא בנפש ולא ברכוש . 

אני רוצה לבקש מחילה מכל אחד ואחד שקרא או כתב כאן בפורום שנפגע ממשהו שכתבתי או משהו שהייתי צריך למחוק ולא מחקתי או משהו שמחקתי ולא הייתי צריך למחוק,או כל דבר אחר שעשיתי, אני באמת לא רוצה ולא מתכוון לפגוע באף אחד ואני מבקש סליחה באופן כללי אם עשיתי זאת, אם יש מישהו שנפגע ממני ולא מחל לי אני מזמין אותו להודיע לי בפרטי ,ואתנצל ספציפית בפניו .

חתימה טובה!
מה אתם אומרים על סאני ואלרואי כהן הנבחנים?
01/10/14 23:19
14צפיות
אני חושב שאם סאני ימשיך להרשים חייבים להחתים אותו כי קוראץ' לא עונה על הציפיות בינתיים , ואלרואי כהן פשוט שחקן שחבל לפספס אפילו שהקישור הקדמי כבר עמוס בשחקנים, הבעייה היא שצריך גם קשר אחורי ולא נראה לי שיהיה אפשר להחתים 3 שחקנים נוספים. אך אם בכל זאת יוחתמו כולם יהיה אפשר להשאיל בינואר את השחקנים שפחות הרשימו ואם קורצקי יגרום לתחרות בריאה על ההרכב הראשון בית"ר תוכל לרוץ בצמרת גם בעונה הזאת ובעיקר בעונה הבאה.
בית"ר ירושלים מול הפועל עכו
27/09/14 20:22
19צפיות
שנה טובה לכולם.
 קליימן, מטוביץ', חיימוביץ', ארסו, דסה, פריירה, ממן, אזולאי, לידור כהן, אצילי, קוראץ'
בינתיים אצילי עולה בהרכב על חשבון נחמני....

קישור לשידור : (עובד חלק! )

º
1-0 ענק של דסה!
27/09/14 20:22
5צפיות
קישור נוסף:
27/09/14 20:24
11צפיות
בינתיים משחק חלש של בית"ר
27/09/14 21:09
8צפיות
משחקים זהיר מדיי , אבל כמו שהתרגלנו מהמשחק מול חיפה -0 הזדמנויות לקבוצה היריבה .
במחצית השנייה חייבים להפסיק עם הבעיטות האלה משום מקום , ולהוסיף אוליי את סויסה להתקפה במקום ממן שלא משחק היום כל כך טוב.
º
גועל נפש של הגנה ,זה אותו התרגיל שעשו לנו עם קוראץ אשתקד
27/09/14 21:57
39צפיות
במילה אחת, אכזבה...
27/09/14 22:13
24צפיות
אחרי ציפיות כ"כ גדולות אחרי הנצחון בתחלת השבוע, ביתר חוזרת לגודל המקורי שלה...
אי אפשר לנצח אם לא משחקים החל מהדקה השמינית ולנסות לשחק רק אחרי שער השיוויון
ככה לא מנצחים וככה לא יהיו יומרות לגבי החלק העליון של הטבלה, בלתי אפשרי לתת משחק הקרבה טוב רק מול הגדולות הליגה היא גם מול קב' כמו עכו, וגם שם במשחק שעל הנייר אמור להיות לא מושך קהל, צריך לנצח, כולי תקווה שביתר לא תאבד את המומנטום  שהיה עד למשחק הזה ותציג בהמשך משחקים טובים יותר
ביתר-למות ולכבוש את ההר!!!
27/09/14 22:17
10צפיות
לא ברור מה קרה עם ניהול המשחק של קורצקי היום.
כתבתי למטה שביתר תסריח על המגרש.
27/09/14 22:31
21צפיות
אין יותר צפוי מהמשחק הזה,ביתר קבוצה מאוד מאוד חלשה,כמו בעונה שעברה.
 טביב שנה שנייה מתקמצן ובונה קבוצה משאריות של ליגה א,ליגה לאומית וספסלי ליגת העל.

טביב לא החתים אפילו שחקן בכיר אחד בשנתיים שהוא בביתר,ומכל הקבוצות הגדולות ביתר היא היחידה שאין לה שחקנים בכירים בקבוצה.

התסריט כתוב מראש,לא מנצחים את אשדוד בטדי,מקבלים בראש בבלומפילד מול הפועל ואז ארגון הפשע מתחיל להשתולל וקורצקי הביתה,מביאים מאמן אחר ב-5 שקל,ומסיימים פליי אוף תחתון.

כל עוד טביב ולה פמיליה בביתר,היא תמשיך להיות קבוצת תחתית,לא לפתח ציפיות.
ברוך הבא! לא מסכים איתך
28/09/14 04:17
22צפיות
קבוצה לא חוזרת לגודל המקורי שלה לאחר משחק אחד שבו מעדה. בכלל לא שופטים קבוצה עפ"י משחק אחד וגם לא עפ"י 3 משחקים. אפשר להעריך בזהירות רבה את היכולת אבל לא לקפוץ למסקנות. בית"ר בהחלט משופרת ביחס לשנה שעברה, והנפילה הקטנה הזו בעכו באה לאחר משחק גדול וניצחון חשוב על אחת המועמדות לאליפות, ויכולת טובה בשני המשחקים. אתה צודק, צריך לדעת לנצח גם משחקים מול הקטנות ולא רק לתת הצגות מול הגדולות, קורצקי יעבוד איתם אני סומך עליו. קבוצה צעירה וכשרונית ויבוא חיזוק. אנימאמין שהחלק העליון של הטבלה לא בשמיים בייחוד לאור היכולת של הקבוצות האחרות. הליגה עוד ארוכה.
אמרת יפה- למות ולכבוש את ההר!   (זה אמור להיות או לכבוש את ההר אבל אימצתי יפה)

היי jnus1
28/09/14 23:17
16צפיות
לא, לא טעיתי, (אני לא שופט, לכן עדיין מותר לי לטעות אך לא הפעם)
אכן זה היה למות ולכבוש את ההר

בקשר לשאר, זה מזכיר לי בדיוק את העונה שעברה, אחרי הנצחון על הפועל ת"א בטדי, הגיעה עונה שהדבר הכי יציב בה היה חוסר היציבות ביתרי, ואני מקווה שפנינו לא לעוד עונה כזו, ואם כל הצער שבדבר מתגלה כי ההחלטה להוציא את אריאל הרוש מביתר היא החלטה נבונה, הוא לא שוער טוב, ואולי הוא בכלל לא שוער...
וגם אבירם ברוכיאן הוא אובר רייטד, גם לו אין מקום בסגל הנוכחי של הקבוצה, הוא מסמל את ביתר של התקופה הקודמת והלא טובה, ותקופה זו צריכה להסתיים כמו גם קריירת המשחק שלו בביתר
מאידך גיסא נראה לי שזו תהיה עונת הפריצה של אלי דסה קדימה, עוד קצת בגרות ואחריות והוא יהיה אחד השחקנים החשובים של ביתר העונה בעזרת השם

º
בעזרת השם
28/09/14 23:52
2צפיות
טעית נשמה
29/09/14 02:29
14צפיות
בשיר בית"ר המקורי זה למות או-לכבוש את ההר!  אבל אהבתי את הגרסא שלך של למות ו-לכבוש את ההר!
זה לא יכול להזכיר לך את העונה שעברה, כי היכולת בעונה שעברה הייתה פחותה, והפסדנו במחזור הראשון (בפוקס אני זוכר) משהו השתנה, אבל שוב, קשה באמת לשפוט כרגע, נמתין עוד כמה מחזורים. אז נוכל באמת לקבל תמונת מצב נכונה וגם היא לא תקבע את העונה כולה. ברוכיאן והרוש דווקא שחקנים טובים, יש להרוש נפילות וברוכיאן צריך לידו מאמן ושחקנים טובים, אבל ניהם שחקנים שחבל לי שעזבו. ברוכיאן שיחק בעונות האליפות והדאבל וגביע הטוטו וגגביע המדינה ככה שמבחינת הישגים ותארים דווקא זו הייתה תקופה טובה. אלי דסה כישרוני, כמו כל הקבוצה בערך. פשוט רובם שחקנים צעירים וחסרי ניסיון. אני מקווה שאביי כהן לא יישכח, הוא עדיף על לידור כהן ובוודאי על איציק כהן.
היי jnus1
30/09/14 21:48
13צפיות
להרוש יש הרבה נפילות וראיה היא צורת המשחק שלו בנתניה, זה פשוט לא זה, אני לא אתפלא אם הוא יתלה נעליים ומהר, בקשר לאבירם, נכון היו אליפות והיה דאבל וכו' אבל אל לנו לשכוח כי גיידמאק קנה את כל הטובים בליגה כולל תמוז שהיה אז בשיאו
ושום ייבש אותו דקות רבות על הספסל מכיוון שבעמדה שלו היו שחקנים טובים אחרים (רומולו?) ולא חלילה מכר אותו לקב' חרות כדי שהן לא יתחזקו, בעיני זו היתה אליפות שמחה מאוד אך עם טעם של משהו מריר בפה, כי השחקנים לא היו "בית"רים" בנשמה, פעם שחקן בית"ר היה יודע ב"פ איפה זה שוק מחנה, ואז? היו גרים בתל אביב או משהו כזה והיו רק באים לשחק וחוזרים, אל תשכח איפה ם היום, כולם הולכים איפה שהכסף, עיין ערך מכבי ת"א...
אני מתגעגע לשחקנים של פעם, אורי מלמיליאן שהיה ירושלמי בכל רמ"ח איבריו, אלי אוחנה הזכור לטוב, שהגיע מקב' שהחזיקה אז את גביע אירופה למחזיקות, מכלן, וירד לליגה הארצית שלנו, כדי להוציא את ביתר מהבוץ של הליגה הזו ולקחת אליפות מיד בעונת העלייה, וסמי מלכה, ושוורץ, ואהוד כחילה סוס עבודה, כולם בו לשחק בביתר בגלל השם, בגלל הנשמה, לא בגלל כסף
מסכים עם רוב מה שכתבת
01/10/14 03:04
13צפיות
רק שבוא לא ניהיה צבועים, נהננו מאוד מהאליפויות של גאידמק. אז זה לא הפריע לנו כל כך שכולם שכירי חרב. לגבי הרוש אני לא לא מסכים איתך. הו שוער טוב צריך ביטחון, ויש לו טעויות אבל הוא יותר טוב מקליימן לדעתי. בטוח יש לו יותר ניסיון. כנראה שהיום אין סמלים כבר ממזמן כבר אין בעצם. אבל צעירים לפחות נותנים את הנשמה. לא יהיה לנו אלי אוחנה כנראה בזמן הקרוב או מלמיליאן, אבל לפחוות מחוייבות לסמל, ומחק התקפי ושוטף שמשתק את היריבה. זה תמיד מה שאהבנו. אפילו אם הפסדנו. המשחק בעבר הקרוב שהכי זכור לי הוא מול קופנהאגן. ההדחה לא הפריעה לנו כי ידענו את האמת-היה מגיעלנו לעבור ושיתקנו יריבה עדיפה בהרבה!

תיקון קטן
03/10/14 07:45
6צפיות
אוחנה חזר לבית"ר מבראגה הפורטוגלית ולא ממכלן. במכלן הוא התחיל, וטוב, אבל אחרי חילופי מאמנים שהיו שם, המאמן לא ספר אותו, והוא עבר לבראגה. שם הוא לא השאיר חותם מי יודע מה. ושם הוא החליט שבמקום להמשיך לחפש את מקומו באירופה - לחזור הביתה.

בית"ר עוד תשתפר אבל זה לא זה כרגע...
27/09/14 22:09
13צפיות
אין תחליף ללידור כהן ,היה אסור להוציא אותו .
קוראץ' מאוד מאוד חלוד
לקורצקי אסור לשחק מול קבוצות נחותות בצורה כזו פחדנית.
זה נראה כאילו שקורצקי לא עובד באימונים על המתפרצות..
ירידת מתח צפויה לאחר המשחק מול מקקי חיפה אבל זה לא מצדיק
28/09/14 02:15
17צפיות
נדמה שזה שכר הלימוד שאנו משלמים על היותה של הקבוצה קבוצה צעירה וחסרת ניסיון ברובה. יש כישרון ולא מעט, אבל ניסיון לא. מה10 דק שראיתי, בית"ר אומנם יצאה להתקפות, אבל שיחקה רע בהגנה ובקישור, ועכו במזל לא ניצחו. אז הובלנו עד ד' 80 1-0 אי אפשר לזלז אפילו לא בעכו, וזה היה יכול בקלות להיגמר בהפסד. קורקצי אמר שהוא לא מרוצה וזה כבר טוב, כנראה הם אל יימו את מה שהוא אמר להם בשטח. זו תוצאה סבירה, יכולנו להיות במקום ה-2 היום וחבל. אבל י עוד המון נקודות בקופה, כל מי שראה את המשחק אמר שבית"ר שיחקה חלש, אני ממש מקווה זה רק בגלל הירידת מתח והמשחקקים הצפופים (יום שני רק שיחקו) ולא משהו מעבר. כי מבחינת נתונים זה נראה טוב 16- 17 בעיטות לשער מתוכן 6 למסגרת! לא רע בכלל דומה למחק מול מקקי חיפה.

יש עתיד. קורצקי צריך לעבוד איתם יותר על הגנה, ולא לעמוד גרוע במצבים נייחים. אני מקווה שעם דריו זה יתייצב מעט.
חבל! צפוי...
28/09/14 19:04
11צפיות
יש לבית״ר חומר שחקנים טוב. חבורה של שחקנים שאם הם היו שמים קצת יותר רגל על הגאז ומתאמצים קצת יותר אז היינו יכולים באמת לקוות לעונה בצמרת.

לצערנו, אין בבית״ר שאיפה למצויינות. ההנהלה עסוקה בצחמונים וכשיש בעיה מטלאים עליה פתרונות זמניים. הם יודעים שהקהל ישיך לעודד גם כשהיכולת לא משהו (וצריך לעודד, גם כשהיכולת לא משהו).

נו טוב. את הניצחון על חיפה לא יקחו מאיתנו. בואו נהנה מעונה שקטה ללא מתח ואולי נעשה משהו בגביע.
|*|נפתח פורום הפרעת אישיות גבולית
28/09/14 11:18
4צפיות
|סיוע|הפרעת אישיות גבולית נחשבת לאחת ההפרעות הנפשיות הנפוצות בארץ ובעולם. לכן פתחנו פורום לכל מי שמתמודד עם ההפרעה הזו.
הפורום הוא המקום בו תוכלו לשתף, לתמוך, להכיר אנשים שמתמודדים עם קשיים דומים ולראות שאתם לא לבד בזה.

מוזמנים כבר עכשיו לפורום הפרעת אישיות גבולית
שידורים חיים של כל משחקי הכדורגל בחינם
06/10/14 20:40
4צפיות
תכנסו לאתר הזה יש לכם מלא שידורים חיים של כל הליגות ניתן לצפות דרך הסמארטפון טאבלט אייפד ועוד...
יש לכם את השידורים של כל המשחקים הכי חמים של כל הליגות 
פרמיירליג,ליגה ספרדית ראשונה,ליגה ספרדית שנייה, ליגה איטלקית, ליגת האלופות,ליגה בלגית ועוד הרבה...
והכי חשוב כאן ישודרו כל המשחקים של צ'לסי

אז תכנסו עכשיו ושמרו במועדפים

http://livesporttvshow.blogspot.com/
|*| נפתח פורום תקשיבו לזה |*|
05/10/14 13:25
2צפיות
|תו|לכל אחד יש טעם מוזיקלי שונה אם זה פופ, רוק, אלטרנטיבי או אולי מזרחית.
אנחנו מזמינים אתכם לפורום בו תוכלו לחשוף את טעמכם האישי - פשוט מצרפים את הקליפ להודעה (אתם יכולים לכתוב כמה מילים), ונותנים לכולם לשמוע!

אנחנו מחכים לכם בפורום תקשיבו לזה :-)

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

האזנה נעימה :)
|*| נפתח פורום תעלומות |*|
02/10/14 11:03
3צפיות
|חיזר|האם הם כאן ממש מעלינו?, האם הם טובים או רעים?,  האם לא מגלים לנו את האמת? מה הם מסתירים? וממה הם מפחדים?
אם השאלות האלה מסקרנות אתכם, אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום תעלומות.

בפורום תוכלו להתעדכן במקרי התעלומות החדשים מהארץ והעולם,  כי זה רק עניין של זמן, עד שנגלה את האמת :-)
תעלומת אלי טביב...
03/10/14 10:04
9צפיות
מעניין אותי אם האיש איי פעם שילם פיצויי פיטורין בלי שתבעו אותו.
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/14 12:26
1צפיות
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
º
בית"ר ירושלים נגד מכבי חיפה
22/09/14 20:31
29צפיות
ההרכב שעלה מול באר שבע מקבל היום את הקרדיט
22/09/14 20:49
13צפיות
מעניין לראות אם נחמני יצליח לשמור על מקומו בהרכב...

היום בית"ר סתמה לכולם את הפה
22/09/14 22:55
32צפיות
יש קבוצה ,יש מאמן, יש אוהדים,אין גזענות,תצוגת עידוד יוצאת מן הכלל. משחק מצויין של בית"ר שפשוט ניצחה בכל פרמטר במשחק.
אמרת את הכול חבר! שנה טובה... לא יכולתי למחוק את החיוך
23/09/14 02:07
36צפיות
כל המשחק, כי ילדים וקנאים מכל הצבעים כולל אוהדי הרפש נורדייה ושער 5 העלוב ראו היום מה זו בית"ר ועוצמה של מועדון גדול. אני רק מקווה להמשכיות. זה חשוב מאוד. היו עונות שהתחילו ככה ונגמרו בתחתית. היום זה נראה הרבה יותר טוב להמשך ולא רק בגלל שאין הצהרות, כי באמת יש קבוצה יותר בריאה. רק רזה מאוד וצעירה מאוד. הקריזה של חלק מהאוהדים לצאת נגד הקבוצה שקול מבחינתי להתקף המזוכיזם  של ה0מאל מ-82 ממלחמת לבנון שהחליט שהערבים מסכנים ופתאום הפרופגנדה שלהם צודקת והיהודים רעים. מעניין לראות את הפרצפים של כל אלה. הם נעלמו מפה. טרומפי, הילד זב החוטם, איש פשוט וכו' וכו' וכו'.
לפי איך שנראות הבועל ת"א והבועל ב"ש ומכבי חיפה היחידה שמוענת מאיתנו מקום 2 זו ק"ש. אבל זו כבר שאיפה לעתיד. גם מכבי לא נראית מחוברת 100%.
איש פשוט דווקא מפרגן.
23/09/14 07:14
25צפיות
למה ללכלך?

כל השאר עוד יחזרו בהם.
º
מפרגן בקטנה... אוהד בית"ר אמור לעודד לא לפרגן... :)
24/09/14 03:27
4צפיות
אני לא נעלמתי
25/09/14 14:53
13צפיות
והחיוך עדין לא נמחק לי מהפרצוף. אני חושב שניצחון על מכבי חיםה הוא הצהרת כוונות בכל מקרה. זה עדין לא משנה את העובדה שלדעתי הצורה שבה הקבוצה מתנהלת מתאימה למרכז הטבלה ולא לצמרת הגבוהה.

עם כל חוסר החיבה שלי למכביות מחיפה ותל אביב, אנחנו לא באותה ליגה מבחינת ניהול ומקצועיות. אני יודע שמקצועיות לא תמיד עולה בקנה אחד עם הצלחות. משה דדש חתם על חוזים על מפיות נייר ובתקופתו חווינו לא מעט הצלחות יפות ובלתי משכחות. לאורך זמן, אם רוצים המשכיות, אם רוצים אירופה, אם רוצים מקום כמועדון בכיר - צריך ניהול מקצועי, יציב ואחראי.

הפועל תל אביב היא סיבה נוספת ללמה החיוך לא יורד לי מהפנים.
ניהול תמיד היה בעיה בבית"ר, אבל לא תמיד הניהול קבע את היכולת
28/09/14 04:10
11צפיות
כפי שציינת היו גם מספיק שנים של אליפויות של ניהול גרוע או בינוני. אולי זה האופי בבית"ר, וייתכן כי זה פשוט לוקח זמן. מצטער, אבל בית"ר היא כבר מועדון בכיר, ויש לו תמיד מקום גם אם הוא נעדר מהצמרת הגבוהה במשך שנים. מועדון גדול נמדד מס פרמטרים לבית,ר יש את כולם יותר מלכל קבוצות הליגה, היחידה שמשתווה לקהל בכמות זו מכבי ת"א ואויל מכבי חיפה. מעולם הם לא הביאו כמויות קהל כאלה למגרשים. במשברים ובהצלחות. התארים הן פרמטר שני. האיצטדיון, והניהול הן חלק השלישי. הקהל יישאר, האיצטדיון היה מאז ומתמיד גדול ויפה. ניהול יש לאן לשאוף. תארים יש לנו, היסטוריה מפוארת גם. מפליא שאתה חושב שעדיין בית"ר לא קבוצה בכירה... זה עיוות מקומם.

בית״ר קיימת רק בזכות הקהל!
28/09/14 18:59
6צפיות
עם כל הבעיות של לה-פמיליה וכמה אנשים שבוחרים להפוך את הנוכחות שלהם באימטדיון להפגנת כוח גזענית, הקהל של בית״ר הוא עדין הכי טוב והכי חם בארץ!

בלי הקהל הזה אף טייקון לא היה טורח להתסכל אפילו פעם אחת לכיוון של בית״ר. בלי הקהל שחקנים לא היו חושבים אפילו פעם אחת אם להגיע לשחק בקבוצה. בלי הקהל, אף אחד לא היה חושב שמגיע לקרות כדורגל איכותי גם בעיר הכי גדולה בישראל.
לא רק גם... זה שקלול של מס פרמטרים ובית"ר קבוצה בכירה
29/09/14 02:34
9צפיות
איך שלא תסובב את זה...לה פאדיחה היו בצורות כאלו ואחרות בעבר הרחוק. פעם פשוט לא היה אינטרנט וחולי נפש להתלונן ולהסית נגדנו בגלל הקומץ. או בגלל שאנחנו לא אדומים מת"א.
אין גזענות? אתה גאון.
25/09/14 09:32
28צפיות
לא מקבלים ערבי מוסלמי,ערבי נוצרי,או אפילו סתם אפריקאי חצי מוסלמי לקבוצה ואין גזענות?

זה שלא שרים שירים גזעניים זה אומר בשבילך שאין גזענות?  

זה כמו שנניח תהיה  קבוצה באירופה שתחליט שיהודים לא משחקים אצלה,אבל הקהל שלה לא ישיר נגד יהודים,זאת לא גזענות?

יש ארגון פשע גזעני ששולט בקבוצה כמו שמעולם לא היה,והיום למשל הוא החליט שלא יעשו לקובי מויאל טקס קצר כי הוא לא חתם אצל טביב הנוכל,תמורת 80 אלף דולר שהציעו לו. אז טביב הנוכל פשוט ביטל את הטקס.

גם בעונה שעברה הגיע מאמן מקבוצות קטנות,(אלי כהן),פתח את העונה מעולה,ניצח את הפועל בטדי המחודש מול 30000 אוהדים 1:0,וכולם חגגו כאילו ביתר זכתה באליפות.

שבוע אחר כך ביתר יצאה לעכו,הסריחה על המגרש ומכאן התחילה הידרדרות עד פיטוריו של אלי כהן על ידי ארגון הפשע,ומינוי רוני לוי שדישדש עם ביתר עד סוף העונה.

ביתר יוצאת בשבת שוב פעם לעכו,ולדעתי הבלון הזה הולך להתפוצץ לכולם בפרצוף.

ביתר קבוצה חלשה מאוד עם שחקנים בינוניים שטביב אסף אותם מליגות נמוכות או מספסלים של קבוצות בליגת העל,כמעט בלי שחקני בית בהרכב,אין עתיד לקבוצה כזאת.  

ביתר תסיים מקומות 10-11,
העדפה של שחקנים על רקע לאומני
01/10/14 07:40
4צפיות
אינה גזענות., היא העדפה ותו לא.

אני מניח שבכל אחד מאיתנו קיימות דעות קדומות כלפי עמים מסוימת או עדות מסוימות, ואנחנו כן מנהלים את חיינו תוך שימוש בחשיבה ה"גזענית" הזו גם בלי לשים לב.  וזכותנו המלאה לבצע זאת

לעומת זאת, קיפוח הסתה ושנאה על רקע כזה זה כבר גזענות לשמה, גזענות מיושמת שצריך להפסיקה.

העולם הוא לא שחור ולבן,  יש לנו זכות לקבוע עם איזה אנשים אנו רוצים לחיות את חיינו כך גם איזה צביון תעטה הקבוצה שאנו אוהדים, בית"ר זו קבוצה שמייצגת ציונות ופטריוטיות או לפחות נאמנות לעם היהודי,  האם לומר ששחקנים ממוצא ערבי עלולים קצת לא להתאים לתבנית זו זה גזענות?  
לא!  זאת אמת לאמיתה.

אוהדי בית"ר מקבלים כל שחקן ממוצא ערבי כל עוד שהוא נחשב יהודי ואין בכך גזענות, בנוסף,
אנחנו מוכנים לקבל כל שחקן ערבי שיבצע גיור ויתנתק מהעם שלו.
איפה פה הגזענות?
תגיד לי,אתה הזוי או עושה את עצמך?
01/10/14 09:23
8צפיות
"אוהדי בית"ר מקבלים כל שחקן ממוצא ערבי כל עוד שהוא נחשב יהודי",איזה בורות.

פשוט עצוב שגם "מנהל" פורום ביתר הוא גזען חשוך ובור ועם הארץ.
באמת שלא הבנתי מה הבעייה במה שאמרתי
01/10/14 11:12
7צפיות
אתה מוזמן להסביר לי.  
רק כדאי שתיקח את המילים שבהם כינית אותי בחזרה, כי אתה פשוט טועה.
ואגב, הגדרת המילה גזענות היא אפליה על רקע אתני או לאומי
01/10/14 11:44
9צפיות
ולא על רקע דתי, אז אני ממשיך לעמוד מאחורי מה שאמרתי עד שתוכיח לי שאני טועה.
תגיד לי אתה אמיתי? כל הערבים דתיים?
01/10/14 23:39
12צפיות
אתה לא רוצה ערבים בדיוק בגלל רקע אתני לאומי,מה הקשר לדת? וערבי ישראלי חילוני זה בסדר בשבילך?

וערבי ישראלי נוצרי טוב לך? סלים טועמה למשל?

מה ההבדל בין שחקן נוצרי מספרד לשחקן ערבי נוצרי מישראל?
אתה שואל או עונה?
02/10/14 09:07
12צפיות
קודם כל תתנצל אל מה שאמרת. לא אתייחס לשום מילה שלך עד שתעשה זאת.
ואחרי זה תגדיר לי בדיוק בצורה מפורשת מה לא בסדר במה שאמרתי.
מה זה תתנצל אל מה שאמרת?
02/10/14 12:28
14צפיות
צריך לכתוב על מה שאמרת.  ואם לא הבנת מה לא בסדר בדברים שלך,אז מצבך גרוע ממה שחשבתי.

וזאת הודעה אחרונה שלי בפורום הזה שפעם היה בית למאות ואלפי אוהדי ביתר השפויים,והפך לעוד סניף ביוב של לה בבוניה.

חוצפן.
02/10/14 17:40
8צפיות
אתה מכנה אותי בכינויים כגון גזען, חשוך, בור ועם הארץ.  תתבייש לך,  אני מכבד אותך ולא קראתי לך בשמות מעולם.  
אם ההתנהגות של מישהו מאיתנו מייצגת נאמנה את ה"לה בבונייה" זאת לצערי כנראה ההתנהגות שלך. אני מקווה שאתה לפחות מבין את הטעות שלך.  את הטעות שלי אתה מוזמן להסביר לאחר שתבקש סליחה.  וזה בסדר, נסלח לך אם תמשיך לכתוב למרות ההצהרה שלך שלא תכתוב כאן יותר.

באם תחליט לא לענות אומר לך חתימה טובה
ושאין לי דבר נגדך חס ושלום. שנזכה לשלום ואהבה.
*על מה שאמרת
02/10/14 17:42
5צפיות
תודה על התיקון.
משחק ענק! היום אני גאה להית אוהד בית"ר 1-0 ענקי!
23/09/14 02:01
25צפיות
ככה אני רוצה לראות את בית"ר. התקפית, מסוכנת, כשרונית, מלחיצה את היריב חזק ולא נותנת לו לחשוב ולנשום ועדיף אפילו לא לרגע.
רואים שקורצקי בנה קבוצה איכותית, צעירה וחסרת ניסיון אבל איכותית. ביחד עם התלהבות אפשר לנצח כל קבוצה ביכולת הזו. אבל לא להסתמך על התלהבות. הם המשיכו למעשה, את מה שהתחילו בב"ש מבחינת יכולת והתקפה וקישור. אזולאי, קלאודימיר פראיירה, קוראץ' אלי דסה חנן ממן היו פשוט גדולים! גם ההגנה הייתה טובה מאוד היום למעט כמה נפילות של כל הקבוצה מעייפות וחוסר ריכוז- ואני חושב שגם גילינו את הלוחם הבית"רי הזר הראשון בקבוצה הנוכחית והההתאקלמות שלו פה כנראה באמת צלחה יפה (אויל זה גם קשור לזה שהוא סיפר בראיון שאשתו  היא בת למתבוללים יהודים ומרגישים שייכות לארץ) סזאר ארסו נפצע בראש, חזר עם תחבושת התאבד על כל כדור. ככה צריכה להיראות הגנה. רק לרגעים היה לי חבל שזה באמת נראה טביעות האצבע של קורצקי טבועות חזק במשחק של השחקנים, והוא חושב כמו קבוצת תחתית צריךלשנות פה מחשבה אבל זה מינורי ביחס ליכולת ולתוצאה שהייתה יכולה להיגמר ב3-0 לולא השוער שלהם.
והנתונים מדברים בעד עצמם: 10 הזדמניות לבית"ר3 למכבי חיפה (אולי פה ושם יותר לא באפן מכריע) למסגרת בכל המשחק: 6 בעיטות לבית"ר 1 בלבד למכבי חיפה! בית"ר הייתה יותר טבה נקודה. בכל הפרמטרים. ההחזקות כדור היו לא משמעותיות כלל.
וזו קבוצה שרצה לאליפות... בהחלט אני מופעת לטובה מהקבוצה. אם נמשיך כך אין שום סיבה שלא נסיים במקומות 3-4 ואני מדגיש אם נמשיך כך!
ומילה על הפרשנים הדמגוגים מערוץ הספורט ומלאי השנאה מהביובון אחרונות וואינט וערוץ הספורט ביחד- 1. המקדחה שגיא כהן יודע אולי לחפור אבל לפעמים מדבר שטויות בערימות. פעם הוא אמר שבית"ר קבוצה קטנה, עכשיו הוא ניסה לתרץ מדוע מכבי חיפה הפסידה ולא בית"ר ניצחה. עלוב נפש פעם הערכתי אותו עד שזלזל בבית"ר בצורה כל כך חסרת מציאות. כנ"ל הכותרת החסרת כל קשר למשחק עצמו כאילו מכבי חיפה שיחקה מול קבוצה ליגה ג' בית"ר ניצחה ולא חיהפ הפסידה. בצדק כולם ראו. 2. וואינט פתח במופע צביעות דמגוגי משל עצמו, ותקף את הראיון שהעניק דסה לעיתון בו סיפר על הגזענות שהוא סובל מכל הקבוצות בארץ והמילים הקשות שספג בב"ש ובכל מגרש ואל זכרו לתגובה. מה עשה הביובון? האשים את דסה עצמו בקריאות וב"עובדה" שלא גינה את הקהל  בזמן מחאת האוהדים מול הצ'צ'נים המוסלמים. 0מאל זה האסון של המדינה הזו.

שתיהיה שנה טובה ומתקוה מלאת כדורגל מוצלח לבית"ר. העתיד נראה מבטיח. באופטימיות זהירה ועבודה קשה.

בחודש הקרוב בית"ר תצרף ככל הנראה את אלרואי כהן ואת פרננדס
24/09/14 13:15
26צפיות
או את החלוץ עמנואל סאני במשבצת הזר החמישי , 

אלרואי כהן יהיה רכש נהדר , פרננדס יוסיף לנו הרבה במרכז השדה ,למרות שאוליי עדיף לצרף את החלוץ אם ירשים .

כמובן שכל 3 המועמדים נחשבים כעת כשחקנים משוחררים ולכן אפשר לצרפם בכל עת.
עדכונים בגזרת הרכש
15/09/14 20:13
32צפיות
אז היום סויסה הצטרף רשמית בהשאלה,  איציק כהן כנראה יושאל בעקבות כך,  חבל מאוד, כי איציק כהן שחקן שתרם לנו רבות בעונה שעברה, לא בטוח שסוויסה עדיף עליו. בנוסף,  סוגיית פרננדס תגיע לכדי החלטה רשמית עד סוף השבוע,  במקביל, בוחנים אפשרות להבאת קשר אחורי זר בן 22 ששיחק בסריה A אשתקד, ולפני כן בריבר פלייט,  נשמע מפתה.... מעניין.
סרטון ביצועים של המועמד אזקיאל סיריגליאנו
15/09/14 21:50
17צפיות
º
איציק כהן אכן בדרך החוצה.
17/09/14 17:57
10צפיות
שישאר ויאבק על מקומו
17/09/14 21:12
16צפיות
איציק כהן עוד לא רונאלדו או מסי.לפני פחות משנה היה בליגה לאומית.מציע לאיציק לקחת דוגמא מעומר אצילי , עלה מהספסל בטירוףוגרם לפנדל יקר בבאר שבע.סבלנות לפעמים משתלמת...
איזה סבלנות... קורצקי הליצן רוצה את אסולין
18/09/14 00:14
21צפיות
מה נעשה עם החרטטן הזה??
לא מדוייק
18/09/14 18:18
24צפיות
הוא רוצה את אסולין, רק אם איציק כהן ימצא קבוצה ויעזוב. אם איציק כהן ישאר בסופו של דבר, אסולין לא יגיע.

חלאס. שישתמש באבישי כהן. לא סובל את אסולין
18/09/14 18:41
17צפיות
זה לא מה שהיה פעם, הוא שחקן גרוע. לא מתאים לבית"ר.
לא סובל זה סיפור אחר
18/09/14 21:16
17צפיות
שחקן גרוע שהעלה את הפועל פ"ת ליגה. אולי באמת כדאי להביא שחקן עם ניסיון לקבוצת הינוקות שיש לנו.

משום מה נראה לי, שזה שדריו כנראה לא יגיע, זה אולי כי טביב לא סלח לו על ההתפרצויות בקיץ שעבר. טביב לא סולח מהר.
מאיפה בא לו הרעיון הזה? הוא סוס מת חשבתי גיא אסולין לרגע...
19/09/14 03:22
25צפיות
אבישי כהן הוא הכוכב הבא שלנו. בזמן שטביב השקיע בלידור גדל לנו חלוץ מוכשר ביותר בנוער ושכחו אותו בסוף נאבד גם את הנכס הזה...
º
19/09/14 09:30
3צפיות
סוס מת ?
21/09/14 20:30
20צפיות
יש לו תכונה טובה , הוא יודע לשים את הכדור ברשת!גם בגילו המופלג 35 .אם יבוא אז בתור שחקן מחליף בלבד !דווקא אותו אסולין שמושמץ משום מה ? ביציעי טדי?בשנת 2005 הפר חוזה לאחר שחתם במכבי ת"א על מנת לעבור לבית"ר.כמה שחקנים אתם מכירים שביצעו מעשה כזה ???
רק לחשוב על אסולין כאופציה
25/09/14 14:54
9צפיות
זה כבר חוסר מקצועיות ממדרגה ראשונה.
איציק כהן צריך להיות מושאל ולהוכיח עצמו סוויסה כבר הוכיח
19/09/14 03:19
19צפיות
ודריו חייב להגיע מעדיף אותו על כל זר אחר בינואר נראה אם יהיה אפשרי להתחזק יותר בהגנה. כרגע י לנו סיבה לדאוג לפי המשחק של מקקי חיפה, יש להם התקפה טובה וצריך לשמור חזק. מצד שני, גם לנו יש התקפה וקישור טובים. רק ההגנה מדאיגה אותי.
אידריסו הזה ממש מפחיד, שלא לדבר על הקישור הטכני שלהם
19/09/14 10:42
17צפיות
לא ברור איך נתמודד עם זה.
רק 12000 אוהדי ביתר הבטיחו מקומם והמשחק מחר.
21/09/14 10:51
25צפיות
נגד הפועל תל אביב בעונה שעברה נמכרו 28000 יום לפני המשחק.

הדיבורים של ביתר על 25000 אוהדי ביתר הם הזיה מוחלטת.

מעל 10000 אוהדי ביתר שמגיעים למשחק  כזה בדרך כלל,מחרימים את ביתר בגלל טביב ולה בבוניה.

כל עוד שלטון הטרור הפחד האלימות והגזענות שולט בביתר,אין תקומה לקבוצה הזאת וזמנה קצוב כקבוצה לגיטימית בכדורגל הישראלי.
º
אני לא דואג, אני בטוח שאוהדים כמוך ימשיכו לתמוך למרות החרם.
21/09/14 11:26
10צפיות
אתה ושכמותך בובה בידי התשקורת והסמרטוטים האדומים
22/09/14 02:36
40צפיות
וחבל מאוד שכך. ההכללות המפגרות האלה, שכל אוהדי בית"ר תומכים בלה פאדיחה זו גחמה ילדותית מתנשאת ו0מאלנית גרידא. לא יודע מה הסיבה שלא נמכרו כל כך הרבה כרטיסים,  לדעתי זה לאוו דווקא קשור ללה פאדיחה או טביב, אולי הערב חג השנה קצת משפיע. אבל בוא לא ניתן עוד נשק בידי האויבים. אם אתה מאחל לבית"ר רע, אתה לא אוהד בית,ר אמיתי ומקומך בבכיינים הקדושים המעונים נורדייה. או בשער 5. אני גם לא אוהב חלק מהקהל בייחוד את לה פאדיחה, אבל בוא לא ניתמם אם אתה לא ילדון אתה בטח יודע שכך זה היה כל השנים, וכל קבוצה בעולם יש לה גרעין קשה. אף אחד לא מאחל רע לקבוצה שלו רק בגלל קומץ אוהדים ואפילו לא אלפים רבים. בנוגע ל"גזענות" שוב זה עיוות של ההסתה התשקורתית, נאת האויב זוהיי אינה גזענות אם מפריע לך שאין נאצים בקבוצה שלנו אתה מוזמן לעבור לאוסטריה יש שם המון. או אפילו לליגה במצרים יש שם המון ערבים שמאמינים שיהודים אוכלים מצות עם דם ילדים בפסח.

כמה רגשי נחיתות יש לך,מסכן.
22/09/14 09:35
26צפיות
ביתר הפכה לביוב גזעני מטונף ואלים.  לעולם לא היה מצב בביתר שארגון פשע שולט בקבוצה עד הפרט האחרון. הם קובעים מי יהיה המאמן,מי יהיה הבעלים,איזה שחקני בית יעופו,מי יעלה בהרכב,הכל. הם הסרטן של ביתר שרק הולך וגדל מיום ליום,שיביא למותה הקרוב. הם מבריחים קהל,משקיעים,את ראש העיר,הקרן החדשה לידידות ברחה,ספונסרים לא מתקרבים,שחקנים מפחדים לבוא לביתר. יש אנשים מאוד עשירים שהיו שמחים לקחת את ביתר ולקחת אותה קדימה,אנשים מאוד מאוד עשירים. אף אחד מהם לא רוצה להיות מזוהה עם הגועל נפש הזה שנקרא לה פמיליה.  עד שביתר לא תנקה עצמה מהטינופות האלה,היא תמשיך להתפלש בזבל של עצמה עד שתחדל להתקיים.

סלים טועמה לא האויב שלי,והלוואי שיבוא לביתר,בכיף.  גם מוחמד גאדיר לא אויב שלי.

גם שני הצ'צ'נים המסכנים שלא ידעו על קיומה של מדינת ישראל,הם לא האויבים שלי.

כל מי שלא מחרים את ביתר משתף פעולה עם אלימות גזענות ושלטון טרור,ומקרב את סופה של ביתר.

ילד חמוד אפילו לא קראתי את מה שכתבת כי אני לא יורד לרמה שלך
22/09/14 19:10
28צפיות
ולא מתדיין עם ילדים זבי חוטם בני 20 חסרי כבוד עצמי וכלפי אחרים,  הבטוחים שהם יודעים הכול וכולם טיפשים ונחותים. כשתלמד להתדיין ותעבור את השלב של קרי הלילה דבר איתי טוב חמוד?אז אולי גם אתאמץ להפעיל את הידיים על מנת להשיב לך.
תענה לי בבקשה על משהו
24/09/14 14:08
17צפיות
האם כל ערבי או מוסלמי הוא האוייב שלך ? כולם חמאס ? חיזבאללה ודעאש ?
גם המוסלמים שמשרתים בצה"ל ונלחמו בעזה ? גם הרופא הערבי שטיפל בחיילי צה"ל והציל חיים ולא רואה עצמו קשור בשום דבר לרוצחים מהחמאס ?

ולמה ? למה אתה כל כך בוטה ? למה לקלל ? האם זו הדרך היחידה בה אתה יכול להעביר את המסרים שלך ? חבל, מאוד חבל.
הסגנון שלך מוציא את החשק מלכתוב בפורום. 

האם תפסול שחקן נהדר רק בגלל שהוא מוסלמי ?

הס! קח אוויר עכשיו תנשום אותו החוצה
25/09/14 05:01
24צפיות
כעת, קרא היטב חמודי -ומשום שכבר דיברנו על הנושא הזה רבות, אני אסכם לך בקצרה את עמדתי. קודם כל, אין לי מושג על אילו קללות אתה מדבר, שפה בוטה אינה קללות, אני יודע שאצלכם ב0מאל כלמה שלא כמוכם הוא מפלצת אבל המציאות היא מורכבת הרבה יותר. נגמר לכם השלטון ל-77 ונקווה שלעד. אז אל תעליל עליי שקיללתי, מי שפונה אליי בכבוד אני עונה לו בכבוד, מי שפונה אליי כמו הילד הנ"ל באופן מזלזל עוקצני וילדותי, נענה בהתאם סבבה?
1. האיסלאם מורה למאמיניו לשנוא יהודים, ואף להרוג אותם. הוא גונב סיפורים שלמים מהתנ"ך ומסלף אותם לצורך אג'נדה רצחנית ומיסיונרית באופן הכי אלים שאפשר.פסוקים שלם מהקוראן גנובים, מעוותים, מנוכסים לערבים ונעשה בהם שימוש כנגד היהודים. לא הציונים, היהודים! פסוקים שלמים, נוטפי שטנה, וביטויים קשים נגד יהודים וגם נוצרים ומסיתים נגד יהודים באנטישמיות קשה ביותר דוגמאות?
סורה 5), פסוקים 59-60, 63-64
אמור: עם הספר, אתם שונאים אותנו רק בגלל שאנחנו מאמינים באללה, ובמה שניגלה לנו והיה גלוי קודם, ומפני שאתם אנשי-רשע (59) אמור: את מי אללה יעניש יותר, את אלה שאללה קילל ובכעסו הפכם לקופים וחזירים, ואת אלה הרשעים שסטו מדרך-הישר. (60)

....

למה הרבנים והמלומדים שלהם לא אוסרים עליהם לכפור, לעבור עבירות ולעשות רע. (63) היהודים אומרים: "ידי אללה כבולות". תיכבלנה ידיהם! ארורים יהיו בגלל דבריהם. (64)

אתה רוצה את זה גם בערבית?! יש פה מומחה ממני, אבל בקלות אני יכול להביא לך גם את זה. יש עוד דוגמאות אבל כרגע תסתפק בזה.
נכון, כתובים גם דברים חיוביים על היהודים ואבותיהם בני ישראל, אך הם פעוטים ולא מכסים על הארס והרעל האנטישמי ששופך חברך רודך ה"שלום" עורף הראשים מוחמד
ציטוט נוסף מהחדי'ת (ההלכה המזוהמת של חבריך)
"יאמרו האבנים והעצים: "הו מוסלמי, הו עבד אללה, יש יהודי מתחבא [מאחורי], בוא והרגהו"

בנוסף לכל זאת, הסכסוך עם הערבים הינו בבסיסו דתי ולאומי, ולא טריטוריאלי. זו מלחמת תרבויות או יותר נכון מלחמת תרבות בתת תרבות ברברית.
וכך כשהמופתי של "הרשות הפלשתינית"  הערבית אומר: "לא נרשה קופים וחזירים באל-קודס" הוא לא מתכוון לגן-החיות התנ"כי.  בירושלים. כדאי מאוד להקשיב לו. ישנו ספר לימוד מערב הסעודית, שנלמד שם בתיכונים, שנקרא "עיונים בעולם  האיסלאמי" הספר עוסק רבות בסכסוף הייהודי-ערבי ומציג את היהודים לפי הקוראן בתור רוחשי מזימות, מפירי בריתות, נוכלים, שקרנים. הוא מספר לקוראים (תלמידי תיכון זהו ספר לימוד רשמי של מ החינוך שלהם)  כי לא ניתן לכונן שלום עם היהודים, כיוון שאין הם מאמינים בו, וכי הם חותרים ליצור חוסר יציבות במדינות השכנות. כן ישנה קריאה להתמקד במאבק הדתי ולנקוט בג'יהאד כדי להוציא את היהודים "מפלסטין".

להלן קטעים מפרק זה בספר הלימוד:

המאבק עם היהודים אינו פוליטי אלא דתי

בעמוד 91 נכתב: "מי שמעיין בטבעו של המאבק בין המוסלמים לבין היהודים, מבין עובדה חשובה – המאבק הוא מאבק דתי, הוא איננו מחלוקת כיתתית, פוליטית או לאומית, וגם לא מחלוקת בין שני גזעים או שני שבטים.  [זה איננו מאבק] על אדמה כפי שיש סבורים, זו איבה מושרשת, מאבק בין האמת לבין השקר, בין המונותיאיזם לבין הפוליתיאיזם, בין הכפירה לבין האמונה...

גם פה השקר והסילוף הוא החוק:
"כאשר היהודים סטו מן הדת הנכונה אותה הביא מוסא, עליו השלום, הם לא השתקעו בשום ארץ ולא היו בעלים חוקיים של שום ארץ. הם נדדו בחבלי הארץ [השונים], שהרי הנדודים ממקום למקום הם טבעם, והפירוד הוא תכונתם. היהודים חיו כמיעוטים נדכאים ברחבי העולם, וגרמו לשחיתות בכל ארץ אליה נכנסו. בכל מדינה בה התיישבו הם היו מקור לדאגות ולפתנות. הם שואבים את ביטחונם מהפחדה של אחרים ולכן העמים שנאו אותם והם התפרסמו ברמאותם ובמזימותיהם".
זה עוד כלום לעומת מה שהערבים מעזה, ומיו"ש ואפילו ממזרח ירושלים לומדים. אבל אתה יכול להבין. אני גם יכול להזכיר לך את הטרור הרצחני שהביא עלינו ה"שלום" שלך, כולל קרוב משפחתי. את החלחמות והחיילים ההרוגים, רק עכשיו סיימנו מבצע נגד הסרטן הערבי מוסלמי. אני גם יכול להביא לך הוכחות נוספות סרטונים קשים לצפייה עם מעשי ידי ערבים ומוסלמים ברחבי העולם ליהודים ונוצרים. אבל זה לא יעזור כנראה, כי הראש שלכם עמוק באדמה. אז כן, אני לא אקבל שום אויב לקבוצה  שלי, שהיא לאומית בבסיסה. בין אם הוא נוצרי, מוסלמי, או מה שזה. הוא גם לא- ירצה לבוא. אבל שהצ'צ'נים החביבים שלא היה לי כלום נגדם אישית, יבדקו טוב מאוד מה הדת שלהם אומרת להם.

בקצרה מאוד. זו עמדתי. אתה מוזמן לא להגיב בפורום, אני כאן כל עוד ארצה. שום 0מאלן לא יגרום לי לסתום את הפה אם קשה לך להכיל את זה,  אתה לא חייב לכתוב פה.

פשוט מאוד קשה לי עם הכללות
25/09/14 08:31
16צפיות
החמאס, החיזבאללה, דאע"ש, ושאר המרעין בשין שהוציא האיסלם הקיצוני, כל הנבלות והמרצחים האלה הם האוייב שלי, ואני מקווה שנשמידם במהרה.
אבל אני שופט כל אדם בפני עצמו. אני אתאיסט, אני לא מאמין בשום דת, אני גאה על כך שאני יהודי וציוני, אך אנני דתי.
וכל עוד האדם ממולי לא מאמין בדברי הרשע האלה שצטטת, הוא לא האוייב שלי. 

אבל כל מוסלמי מאמין בהם קושקושון... תמשיך עם דברי ההבל שלך
28/09/14 02:02
21צפיות
על "אני אתאיסט" מה זה קשור? יהדות זו לא רק דת זה לאום וזה עולה מההיסטוריה ומהכתובים עצמם רק צריך לקרוא ולהבין. ציטטתי לך את ההלכה של המוסלמים להבדיל מליוני הבדלות זה כמו ההלכה של היהדות רק של ברברים שלא התקדמו מהמאה ה-7 גזענים נאצים מחצי האי ערב ששואפים לכבוש את העולם זו מהות האיסלאם. תבין כבר. זו רק הייתה בשליפה. הקוראן הוא להבדיל טריולוני הבדלות כמו התורה שלנו... רק שאצלם כולם מאמינים לרוב אין אתאיסטים. מתי תבין שהסכסוף הזה לא על טריטוריה אלא מלחמת דת. אני ממלית לך בחום לחזור לספרי ההיסטוריה, ללמוד מבהו איסלאם ובזה יש מרצה מעולה שנקרא ד"ר מוטי קידר יש לוהרצאות מרתקות שאולי יפקחו לך את העיניים.

כל מוסלמי ? באמת ? כולם כולם רוצים לרצוח אותנו ?
28/09/14 08:37
12צפיות
אין אף אחד שהוא יוצא מהכלל ? כלום ?
גם הרופא הזה ? 

גם האישה הזו ?

גם הם מאמינים בזה ורוצים לרצוח אותך ?

מבחינתך כל תינוק שנולד בעולם להורים מוסלמים, כל תינוק שרק עכשיו הגיח לעולם ונושם את נשימותיו הראשונות, הוא כבר מלא שנאה, ויצר שטני ורוצה לשחוט אותך ואותי ? זה בגנים של התינוק הזה ? או שאולי קודם צריכים לחנך אותו לשנאה ? 

בתור יהודי, אתה מאמין שצריך לסקול אותי באבנים כי אני לא שומר שבת ? (זה כתוב בתנ"ך), צריך לסקול למוות הומוסקסואלים ? (גם זה, בתנ"ך),  אשה שנאנסה עליה להתחתן מיד עם הנבל שביצע את הפשע ? (גם זה..בתנ"ך). 
ההשוואה שלך כמעט שכנעה אותי רק ש....
28/09/14 09:41
9צפיות
אני לא מכיר אפילו מקרה אחד של רצח או סקילה שהושפע מהמקורות שהבאת.... אבל מנגד יש אלפי מעשי זוועה ורצח שנעשו בשם האיסלאם והנצרות.

אגב, המקרה היחיד של יישום העונש של חילול שבת מצויין גם הוא בתורה ונעשה בהוראה ישירה של הקב"ה... ולא מכח ההוראות הכלליות לטיפול במחללי שבת.  
המסקנה המתבקשת בראייה הסטורית היא שבכל מה שקשור לדיני נפשות, היהדות שומרת את הכרעת הדין לבורא העולם ולא פוסקת בעצמה עפ"י מה שכתוב בתורה.

אז בסופו של דבר, יהודי אתאיסט יכול פתאום להתקרב לדת(קרו מקרים..)  אבל כשזה יקרה זה בוודאות לא יהפוך אותו לרוצח... מה שאי אפשר לומר על המוסלמים האתיאיסטים.
אני לא דתי אלא דתל"ש ככה שאתה פונה לכתובת הלא נכונה
29/09/14 02:40
17צפיות
הוכחתי לך מה אומר האיסלאם על היהודים, ואתה  עדיין כצפוי מתקשה להבין מדוע אני רואה בו כאויב, ובעיקר למה הוא רואה אותי ואותך כאויבים. ל קשיי הבנה וקליטה אני באמת לא יודע איך לעזור. אל תעוות את מה שאמרתי, ואל תנסה להלביש עליי דימוי של פאנאנט הבאתי את התנ"ך בתור דוגמא לספר שמהווה את המסורת היהודית-ישראלית-עברית שלנו, זה לא אומר בהכרח שאני דתי או שאין לי השגות על מה שכתוב בו, זה ההבדל בין הדת המתועבת והרצחנית של האיסלאם לבין היהדות שוחרת השלום. הייתי מצרף לך פה תמונות זוועה שלא תישן בליילה רק מצפייה רגעית בהם, אבל זה בוודאי יימחק, אז אחסוף לך. אבל כנס ליוטיוב או לגוגל ותחפש משפחת פוגל, לינתץ' ברמאללה, כנס קצת תראה מה מוסלמים עושים ברחבי האיסלאם לא בשם היהדות אלא בשם "דת השלום" של האישה והרופא הצבועים שלך. יש גם מוסלמים בצבא אז מה? הם בורים ולא מבינים מה אומרת הדת שלהם. שיתנערממנה ואז נדבר. בלי קשר לכך, שאני מעריך את שירותם, זה סותר מאוד. התינוק הזה מגודל ומחונף כמו ילד היטלר, לשנאת יהודים מהשד המסריח של אימו, להיות "שאהיד" ולא כי כובשים אותו, אלא כי כך אומר האיסלאם הבנת? לא בושה להגיד לא ידעתי, בורות ניתנת לתיקון לפעמים אתה נשמע לי בנאדם רציני ואל כמו חלק מה0מאל. פקח את עיניך!

אני יודע מה עושה האיסלם הקיצוני
29/09/14 14:03
12צפיות
אני רואה כמה הוא רצחני:  דאעש, חיזבאללה, חמאס. הם אכזריים, והם אוייב של כל אדם בר דעת, וצריך להשמיד אותם.
אבל אני לא גזען ומלא שנאה כמוך. אני לא מסוגל לשנוא תינוק שזה עתה נולד רק בגלל שנולד להורים מוסלמים, רק בגלל שבאיזה ספר כתובים דברי רשע. ספר שהתינוק הזה לא קשור אליו, לא בטוח שיאמין במה שכתוב בו, ולא בטוח שיעניין אותו מה שכתוב שם. הכל תלוי בחינוך שהילד הזה יקבל.
אני שופט כל אדם בפני עצמו. מי שרשע, מי שרוצח, מי שמטיף לרצח, הוא האוייב שלי, מי שרוצה לחיות איתי כאן יחד,בשלום, הוא לא האוייב שלי.

הגזען הוא אתה וחבריך המטומטמים מ0מאל
01/10/14 02:57
23צפיות
רק שאתם גזענים אנטישמים. כן אם אתה מתעלם מהעובדות ועוד מאשים אותי בחשיפתן "כגזען" אתה יהודון פחדן מתף פעולה עם האויב. גזען... וזה שהערבים חושבים שהמילה "גזענות" המוצאה בשביל הפרופגנדה המעוותת שלהם לא אומר שיש להם מונופול עליה, ושזה נכון.  הקורבנות שלהם היא החוק והאמצעי לנגח את ישראל והיהודים, כי רק כך הם ייראו צודקים בעיני כולם ובעיני עצמם. אבל האמת היא-שהגזענות של הערבים קיימת עוד מימי מוחמד הרוצח הפדופיל "הנביא" שקר ,שבשמו נערפים ראשים עכשיו, ובשם הדת המזוהמת הזו שדוגלת בכיבוש ושליטה על העולם. הבאתי לך פסוקים מהקוראן בו מאמינים כל המוסלמים. בלב שלם. יש כאלה רק בלב. אלה מעמידי פנים ורמאים (כי לפי האיסלאם מותר לשקר למי שאינו מוסלמי) ויש את שליחי מוחמד שחוזרים על מעשיו כמו חבריך דעאש חמאס אש"ף שאחראי באופן ישיר על רצח אלפי יהודים, ועל סמלו מתנוססת ארץ ישראל בתור "פלסטין" התרמית הגדולה ביותר במאה ה-21.

חבריך, שיתפו פעולה עם הנאצים בשנות ה-40, תקרא קצת ותחכים לפני שאתה מעז להעלות על בדל מקלדתך ההזויה והמסיתה את מה שאתה מייחס לי חוצפן קטן. קרא, וראה מי הקים תנועות נוער של ילדי היטלר בא"י ערביות שנקראו בשמות אחרים בערבית "אלפתווה בהשראת ילדי היטלר. קרא קצת ותלמד אפס http://www.news1.co.il/Archive/003-D-90128-00.html לפני שאתה מעז להעביר עליי ביקורת וכמובן כיאה ל0-מאל האנטישמי ללא שום ביסוס ושום עובדות בשטח.

מי שרוצה לרצוח תינוקות יהודים וגם רצח כבר אלפים אלו מוסלמים. לא יהודים. מי שמחנך את ילדיו לשטנה ושנאה  מושרשת ליהודים זה הערבים שלך, ולא אני. אל תסלף את המציאות ותתאים אותה להשקפת עולמך הצרה והמזוכיסטית. השיטה הזו של "כל אדם הוא אינדבדואל" לא תופסת בחברה שדוגלת בדת אבסולוטית. זה כמו חרדים (להבדיל אלף אלפי הבדלות) הם בעלי תפיסה אחידה למדי-בנוגע ליהודים. כי האמונה המפלצתית שלהם היא בבסיס אחת-אנטישמית נאצית! הבנת?

יכולת לוותר על כינויי הגנאי
01/10/14 07:11
8צפיות
אני בטוח שהמסר היה עובר יותר טוב, קראתי את זה ונעלבתי.
מותר לכל אחד לחשוב שונה ממך, ייתכן שהוא במקרה לא מודע לכל פרטי הפרטים שאתה מכיר ולכן חושב שונה ממך, לא צריך לרדת לפסים אישיים בגלל שהוא רואה את המציאות באופן שונה ממך.
אנחנו בני אדם ולכל אחד מותר לטעות וכל עוד שהטעות נעשית בתום לב ולא מתוך כוונת זדון לשקר או לסלף דברים אני לא חושב שיש לנו זכות לדבר אל בעל הדעה השונה באופן בזוי.
הוא כינה אותי גזען וירד לפסים אישיים ואני בא ממשפחה שכולה
05/10/14 05:13
10צפיות
אף אחד לא יסתום לי את הפה שי מצטער. אתה מכיר איך הדברים עובדים אצלי מעט, אולי לא מדוע אני כל כך חם על הנושא הזה, זה לא קשור להיותי בא ממשפחה כזו.  רק ש אני מכיר את העובדות ואת הנפשות הפועלות. אין לי כוונה לרדת לפסים רדודים ולכינויי גנאי מול אף אחד בעולם. אבל כשמכנים אותי בכל מיני כינויים פוגעניים אני מגיב מייד  ובאופן קשה. אני בא ממקום טוב תמיד. גם אם זה לא נראה כך. גם את זה אתה יודע. אני רק משתדל לא לרדת כל כך נמוך, ולסטיגמות משוללות כל יסוד. רק משתדל.
חושב שלמרות המילים הבוטות שלי, לא עשיתי דבר יותר חמור מאשר הוא עשה. בעיקר הבאתי את העובדות כמות שהן קשות ומחרידות. מצטער אם זה היה מאוד קשה זו המציאות.  מצטער אך לא מבין איך נעלבת.
אבל הוא לא עונה להגדרות שהגדרת אותו בהן
05/10/14 07:14
8צפיות
הוא לא שמאלני ולא מטומטם, ולא שונא ישראל ולא אנטישמי. אמנם, אתה טוען שהדעות שלו יכולות להוביל לכך אך הוא לא חושב כך כי הוא חושב  שונה ממך.

ולהבדיל,  כאשר הוא כינה אותך גזען ומלא שנאה הוא צדק בהגדרה שלו כי לפי ההגדרה שלו שנאה כלפי אדם בגלל דתו בלבד זו גזענות.
המחלוקת היחידה ביניכם היא על הגדרת האיסלאם, האם האיסלאם זו דת שוחרת שלום  שחלק מהאנשים מעוותים אותה או שמא זו דת שמכוונת את מאמיניה לתפיסת עולם של שנאת מוות ואקטיביות רצחנית כלפי הכופרים בה
מאוכזב מתגובתך שי... לא רואה טעם להמשיך בדיון.
05/10/14 19:43
12צפיות
אם אתה חושב להצגי את התפיסה המעוותת שלו בתור דעה לגיטימית אז אפשר לנעול אותו כאן ועכשיו. אנימציג עובדות, איסלאם זה לא גזע והבורים יכולים ללכת ללמוד ושלא יוציאו עליי את התסכולים שלהם על הבורות של עצמם.
אתה צודק. איסלאם זאת דת.
06/10/14 08:48
11צפיות
דת שככל הנראה מאמיניה מחזיקים עמוק בלב רצון לחסל אותנו, לא כולם דוגלים באקטיבציה ולכן כנראה שאי אפשר להוכיח את זה , ולכן זה קצת בעייה לשוא את כל המוסלמים בגלל זה,  אבל כמו שכתבת, שנאה על רקע דתי לא מוגדרת כגזענות,  מוטי מגדיר זאת באופן שונה.
אני חושב שהבעייה שיש לנו עם שחקנים ערבים לא קשורה לדת או ללאום או לגזע, היא קשורה לשנאה מוצדקת שיש לנו כלפי כל אחד שמשתייך לקבוצה אתנית או דתית או לאומית שרוב חבריה רוצה במותנו,  ובעניינים של חיים ומוות מותר להכליל גם במקרה של ספק.

ולכן.  אנחנו לא גזענים. ואני מחפש את זה שיוכיח לי אחרת. אני פתוח לשמוע.
מי יפרוץ השנה בבית"ר?
12/09/14 15:24
28צפיות

בטח שמתם לב לשלושה שחגגו  בבאר שבע, עומר נחמני, אצילי ובראש ובראשונה לידור כהן(21) ,
נראה שאחד מהשלושה הולך להפתיע העונה בגדול ,לידור כהן הוא השחקן המוביל מבין השלושה,ואם יעשה את קפיצת המדרגה אליה מצפים הוא יסחב על גבו את הקבוצה העונה, אך אי אפשר לדעת באמת ,ויכול לראות שנקבל יכולת מפתיעה דווקא מהאחרים ,ויש הרבה שעשויים להפתיע העונה אם רק יקבלו את המושכות:

אצילי(21) - בעונה שעברה הגיע על תקן ה"לידור כהן" אך לא הצליח להרשים מספיק בהזדמנויות שקיבל בעונתו הראשונה בליגת העל
, העונה נראה לי שנראה אותו יותר בהרכב והוא יהיה חייב להוכיח את עצמו כדיי להראות שהוא הרבה יותר מצעיר כשרוני .

עומר נחמני (21)- לא קיבל הזמנות של ממש בבית"ר ,אבל כבר לפני שנתיים סומן ככשרון גדול , לא ראיתי אותו מספיק ,אבל אוליי זאת פשוט העונה שלו.

איציק כהן(24)- השנה הגיעו לקבוצה הרבה שחקני התקפה ויכול להיות שהמאמן קורצקי לא כ"כ מאמין בו,אך כהן שהגיע אשתקד הוכיח שיש לו הרבה מה לתרום עם שבעה שערים ,  לא בטוח שהוא מסוגל ליותר מזה כאשר יושבים עכשיו עוד כמה שחקנים על המשבצת שלו, ולכן כנראה שבעונה הזו לא נראה ממנו יותר מדיי.

שלומי אזולאי(24)- אני באמת לא מכיר את היכולות שלו כ"כ , כשיגיע קשר זר ספק אם יקבל את המקום בהרכב, מעניין מה נראה ממנו ..
מור שקד(28)- להגיע רק בגיל הזה לליגת העל נשמע לא כ"כ טוב, אבל אם הגיע כנראה שיש סיבה , לא מכיר את השחקן ואת יכולותיו .נחיה ונראה

בוריס קליימן- בעונות האחרונות שחקן העונה שלנו היה השוער , גם העונה צפויים איומים רבים על שערה של הקבוצה , אם יעמוד בפרץ הוא יכול להגיע גם לנבחרת , אם לא ,אפשר להתחיל להתגעגע להרוש ולקוות שבן רהב מתאים לרמות האלה .

דני פרדה(27)- עוד כשרון מבוזבז שממש חייב לקבל את המושכות כדיי להציל את הקריירה שלו , כרגע זה נראה רע,פרדה כבר בן 27 ועוד לא השאיר חותם בליגת העל , קורצקי התחיל לעבוד איתו על כמה שינויים , אם זה יעבוד אוליי נרויח עוד קשר עם טכניקה גבוהה .

אבישי כהן(19) -הוא עוד צעיר , אבל אני חושב שהוא צריך להיות החילוף הראשון של קורצקי, לא ייתכן שאנחנו נפספס כשרונות שגדלים אצלנו בשביל שחקני רכש שעוד לא הוכיחו כלום , אבישי כהן עוד לא קיבל שום הזדמנות של ממש , יש לו עוד כמה שנים כדיי להוכיח את עצמו אבל אוליי בצירוף כמה נסיבות זאת תהיה העונה שלו .

טל כחילה(24)- קיבל מספיק הזמנויות בקבוצה הבוגרת וייתכן שהוא לא יכול להתפתח לבלם מוביל ,העונה הוא צפוי להיות שוב הבלם בהרכב המשני , רע מאוד לקריירה שלו בשלב הזה .אבל אם ייתן כמה הופעות סולידיות הוא עשוי להדיח מההרכב את חיימוביץ שיש הרבה סימני שאלה לגביי ליכולתו,ומשם ,הכל פתוח.

לא כללתי בסקר את: ירוחם ,מלול,דסה,קריאף ממן  וקוראץ'
לגביי ירוחם ומלול , לא יודע מה אפשר לצפות משחקנים שצפויים לשחק פחות מ-10 משחקים בכל העונה...
לאלי דסה חסרה את קפיצת המדרגה כבר הרבה זמן וחנן ממן יסתפק בשחזור יכולתו בהפועל , מקוראץ' אנחנו יודעים מה נקבל פחות או יותר ונקווה שקריאף ישתפר עוד קצת ואז אוליי נוכל לדבר בעונה הבאה על "שחקן העונה " ולא רק על כשרונות ופונציאל...

היכן בית"ר תסיים את העונה ענו לסקר בפנים
12/09/14 16:28
23צפיות

כמו שכתבתי , אני חושב שהעונה הסגל שלנו בהחלט שייך ל-6 הגדולות ואין סיבה שלא נפתיע ונגיע למקומות 4-6 , פשוט תענו לסקר ונראה מה דעתכם .
סיקור יפה על בית"ר
12/09/14 16:32
19צפיות
גם לדעתי מקום 4-6 יהיה הפתעה נעימה
15/09/14 03:23
19צפיות
מקום 7 יותר ריאלי וכך גם עניתי בסקר.

אגב, את זה אמי אוצר למרות התוצאה היפה בב״ש.
ביתר תסיים מקום 10-11.
21/09/14 10:55
21צפיות
אוסף של שחקנים בינוניים,שאין להם שום קשר לביתר ירושלים.
דריו פרננדס בדרך לבית"ר ! בעד/נגד ?
11/09/14 20:27
36צפיות
האמת היא שהוא גם שחקן נשמה
11/09/14 21:15
19צפיות
וגם נדמה שהוא גמר את הסוס...
º
רציתי להוסיף גם את האופציה הזו...אבל בשורה התחתונה -שיבוא
12/09/14 10:42
14צפיות
מעולה! מאיפה הידיעה? אם זה נכון ההחתמה הטובה של הקיץ
12/09/14 08:01
19צפיות
לא שהיו החתמות טובות כל כך. דריו בית"רי בנשמתו, שחקן אדיר, מהיר חכם, סוחט עבירות מקצועי ובעל בעיטות חופשיות מצויינות. רק חבורת הלה פאדיחה אשמה באכזבה שלו מהקהל. כמובן גם המאמן ליגה ז' שכבר דיברתי עליו בעונה שעברה אשם בעזיבתו. אבל אני ממש מקווה שזה נכון, בית"ר תתחזק משמעותית. מחכה לשמוע על ההחתמה.
הידיעה פורסמה בוואלה וגם ב-YNET כבר לפני 5 ימים
12/09/14 13:14
14צפיות
גם המאמן? רק המאמן אשם בעזיבתו !
12/09/14 15:31
18צפיות
כנראה שדריו היה הראשון להבין שמדובר במאמן פח. (אא"כ jnus1 הקדים אותו בהבחנה )

תכל'ס ביחס עלות-תועלת ,אלי כהן הצליח יותר מרוני לוי
12/09/14 16:03
13צפיות
42% הצלחה של אלי כהן אל מול 44% הצלחה של רוני לוי (אחרי חיזוק של 7 שחקנים בעלות של מעל 3.5 מליון שקל!!)

אם זה המדד אז מי שמסתמן כמאמן פח הוא דווקא רוני לוי , מכיוון שרוני לוי לא מאמן פח נשאר לנו להניח שעבודה של מאמן לא נמדדת בחצי עונה אלא במספר עונות .

אני לא יודע מה אלי כהן באמת שווה אבל אני לא היה מפתיע אותי אם אלי כהן היה מגיע לפלייאוף עליון עם הסגל שקיבל רוני לוי ,ואפילו בקלות.
מה אתה מכניס לי את רוני לוי עכשיו?
14/09/14 12:06
10צפיות
דריו אמר/צעק שאלי כהן מאמן פח שחושב שהוא מאמן בליגה הלאומית, ומצא את עצמו מחוץ לקבוצה. זה על בסיס צורת האימונים שאלי כהן העביר לקבוצה. עוד לפני משחק האימון הראשון של הקבוצה, כדי שאנחנו נראה איך הקבוצה נראית עם אלי כהן.
אז מי העיף אותו מהקבוצה? מי אשם בהעזבה שלו? אני?

ואם הזכרת את רוני לוי, אצלו הקבוצה נראתה כמו קבוצה (פחדנית בפן ההתקפי, אבל קבוצת כדורגל), בניגוד לאלי כהן ששם הכל נראה מזלטיקי.

רוב החיזוק של רוני לוי בא במקום שחקני "החיזוק" שאלי כהן הביא שממש לא הוכיחו את עצמם.

אם אלי כהן היה מקבל את התקציב הדרוש
14/09/14 17:26
10צפיות
אז בטוח ששחקנים כמו אייס קרים לא היו מגיעים.
אני לא חושב שאני, אתה או פרננדס יכולים לעמוד על יכולותיו של אלי כהן נוכח תנאי העבודה שהיו לו
מקצועית? לא בטוח. חברתית? אולי
12/09/14 15:26
18צפיות
מקצועית - הוא היה רגיל להיות בנקר בהרכב. אם הוא יבין שהוא בא על תקן מחליף ראשון או שני בקישור האחורי - אפשר לחשוב על זה.

חברתית - הקבוצה צריכה שחקנים שיראו מחוייבות לקבוצה גם מעבר למחוייבות החוזית שלהם. ודריו זה האיש הנכון. הרבה יותר מהרבה שחקני בית.

רוב ההתלבטות היא, אם כדאי "לבזבז" שחקן זר על התפקיד הזה.

לפני שיש חתימה בפועל או כניסה למו"מ על החוזה, לא חושב שצריך להתרגש. בחודשים האחרונים עלו הרבה שמות של שחקנים שהיו מועמדים וזה אפילו לא הגיע למו"מ ראשוני (עזריאל, שלומי אזולאי, ידין, מויאל ואולי אפילו ורד).

מקצועית אין בארץ קשרים מהסגנון שלו,זה זן נכחד,הוא שחקן נהדר
12/09/14 15:32
13צפיות
גרזן בהגנה , פקטור משמעותי במרכז המגרש , אין מועמד טוב ממנו .
בהתקפה המהלכים שלו לא תמיד תורמים לקבוצה ,השאלה אם מתאים לסגנון שקורצקי בונה,הוא שחקן שמנהל בד"כ את ההתקפות מאחור אבל דווקא חסרה לו בעיטה חזקה ואין לו מסירות יוצאות דופן ,השאלה מה בית"ר צריכה.ונראה שהיא צריכה אותו.
השאלה אם הוא יכול לשחק עם פריירה באותו הרכב
12/09/14 15:38
13צפיות
שניהם מאוד דומיננטיים במרכז. תמיד רוצים את הכדור אצלהם. שני סגנונות שונים. הם יכולים להשלים זה את זה. והם יכולים להפריע זה לזה.
מבחינת קורצקי, פריירה זה השחקן שלו. הוא נלחם הרבה כדי להביא אותו. בשביל דריו אולי הוא צריך לשנות את צורת המשחק או להשאיר אותו כמחליף.

משחק פתיחת העונה : הפועל ב"ש VS בית"ר ירושלים
11/09/14 19:38
29צפיות
המשחק ביום שבת ב- 20:10 , קישור לשידור המשחק ניתן למצוא כאן  
במשחק הקודם בין הקבוצות הבסנו אותם בגביע הטוטו 3-0 , אך מאז הם התחזקו בעוד 2 קשרים זרים איכותיים נוסף על הסגל הדיי מפואר שהקימה אלונה ברקת .
לאחר התבוסה שלהם במשחק הקודם וכמובן ההדחה מאירופה ,כל הלחץ נמצא עליהם , המשחק הזה עלול לסמן להם את דרכה של העונה כולה .
בית"ר מגיעה ללא לחץ , כאנדרדוג מובהק ,לכן הפסד בהפרש של עד 2 שערים יתקבל בהבנה נוכח ההרכב הנוצץ של היריבה , אך הסיטואציה הלחוצה בה ב"ש נמצאת בנוסף לעובדה שמשחק זה מתקיים בביתה משחקת לטובתנו, במידה ונכבוש ראשונים נראה שהניצחון יהיה מובטח . נקווה שאכן כך יקרה , שיהיה בהצלחה!

כדאי להזכיר
11/09/14 21:26
11צפיות
שזה המשחק השני בו בית"ר תשחק בהרכב מלא, בכל המסגרות. כשהמשחק הראשון היה ב .. ב"ש !

המשחק ההוא עוד יושב לב"ש בראש, ולכן לא יהיה קל בשום מקרה. גם אם בית"ר תבקיע ראשונה.  הקהל של ב"ש לא יקבל באדישות 2 הפסדים בבית, והשחקנים יודעים את זה.

אין תחליף להרצה של הרכב במשחקי אימון ולכן לא ברור לי למה בתחילת השבוע, למשל, קורצקי לא דאג למשחק אימון מול קבוצה אחרת שלא עלתה לרבע גמר גביע הטוטו ... אולי ב"ש ?!

º
בדיוק בגלל זה הלחץ עליהם, האוהדים יעשו להם את המוות
12/09/14 10:23
3צפיות
יש לחץ, יש כבוד
12/09/14 15:41
9צפיות
ויש שחקנים שירצו להוכיח את עצמם לפני שמליקסון וארבייטמן יחזרו. זה לא יהיה פשוט.

אני לא הייתי מתרגש מהתוצאה במשחק, כל עוד השחקנים יראו מחוייבות ולא יעשו פאדיחות. מדובר בקבוצה חדשה שבקושי שחקה ביחד.

לא מעניין אותי,אני השנה מצפה למקומות 3-6
12/09/14 16:11
9צפיות
פחות מזה זה כשלון, אוליי תגיד לי שאני חיי בסרט , אבל אני מאמין שמבחינת הסגל שלנו אנו נמצאים בין "6 הגדולות" (מכבי חיפה,תל אביביות,הפועל ב"ש,הפועל ק"ש,בית"ר) .

כל עונה יש קבוצה שמפתיעה ומסיימת מעל המקום שכולם מצפים,מדוע אנחנו לא יכולים להיות העונה במשבצת הקבוצה המרעננת של הליגה? אני יודע על החלאים של טביב וכו' אבל חלאס, יש לנו מספיק כשרון כדיי להיות שם.
תקציר הניצחון 3-0
12/09/14 13:28
10צפיות
הרכבים משוערים:
12/09/14 14:15
10צפיות
ב"ש:
אג'ידה, אביתר אילוז, סוארס,  פאיוביץ',  דוידזאדה, גל אראל, ג'ון אוגו, גורדנה, מאור בוזגלו, דובב גבאי, ברדה.

בית"ר:
קליימן; דסה, ארזו, חיימוביץ', מטוביץ';  פריירה, שלומי אזולאי, חנן ממן, לידור כהן; עומר נחמני, זרקו קוראץ'.

ממה שראיתי עד כה בית"ר בינונית+
13/09/14 21:20
21צפיות
הגנה חלשה, קישור כשרוני עם פוטציאל, והתקפה טובה סה"כ עם חוסר דיוק בסיומת. השער, מעיד על ליקוי בשמירה והעבירות מוכיחות שהיא לא מסתדרת עם התקפות די סבירות סה"כ, ב"ש עפה ע"י קבוצת פח לא זוכר אפילו מהיכן. אבל, ההתקפות במחצית הזו היו טובות, והנעת כדור חכמה כמו שאני אוהב, לידון כהן נראה טוב, פראיירה נראה קשר חזק ומועיל, קצת מכדרר יותר מידי דריו יעזור לו אולי.

אה כן ואיך אפשר בלי עויות שיפוט נגדנו, נניח שלא הייתה עבירה כפי שטוענים השדרים ולא הי הפנדל, בעטה בלתי ישירה מהרחבה על מסירה חזרה לשוער?!! הלו? מה נסגר? ב"ש יותר טובה אבל בית"ר משחקת יותר טוב.
אני מקווה שלא יעקצו אותנו כמו תמיד, גם עונה שעבהר מחזור 1 עם הרכב טלאים שלנו הם התקשו בר"ג מולנו וכבשו מ2 טעויות מדהים שעבהר שנה מאז. צריך להשוות לפחות ,פחות מזה זה כישלון.
º
בית"ר נראית טוב. שלומי אזולאי ונחמני יכלו להכריע את המשחק
13/09/14 22:16
4צפיות
השידור פוסק כל רגע... ולא מבין למה כבר בעיטה חופשית מס 20
13/09/14 21:33
38צפיות
ההגנה לא מסתדרת עם ההתקפה של ב"ש וזה מדאיג. כל התקפה כמעט זה חצי בעיטה חופשית, וכבר  נתנו להם יותר מידי בעיטות חופשיות מעבירות טפשיות.
שידור ללא תקיעות בפנים
13/09/14 21:53
16צפיות
סוף סוף-1-1 מפנדל זרקו קוראץ' :)
13/09/14 21:48
18צפיות
נקווה להמשך ההתקפות שלנו ככה להמשיך לתקוף ולשטוף אותם זו הדרך היחידה מול קבוצות כאלה. רק לא לאפשר להם להגיע לבעיטות נייחות ומצבים ויהיה בסדר.
תוצאה טובה 1:1
13/09/14 22:24
18צפיות
תוצאה לא רעה היינו צריכים לנצח ולקחת 3 נקודות !שער מיקרי של סוארס  במשך כל השבוע התריע קורצקי ממצבים נייחים...לדעתי אצילי צריך לעלות בהרכב הראשון .עם חזרתו של קריאף והחתמת תומר סויסה בית"ר תהפוך להפתעת העונה!מצטייני המשחק לידור כהן ופריירה.נקווה שננצח את חיפה !
נחמני חייב להתאפס על עצמו.
13/09/14 23:22
15צפיות
הוא חייב לקבל את הקרדיט עוד כמה משחקים לפני שיאבד בטחון ונאבד אותו לגמרי
להבא אפרסם קישור איכותי יותר.
16/09/14 08:52
6צפיות
שימו לב לעדכונים.
אקסודוס רופ (שילטקס)

אקסודוס רופ

ציוד לצבא, ימאות ותעשיית הבטחון. לפרטים והזמנות לחצו כאן >>

עסקים נבחרים