לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

סתם שאלה שמעניינת אותי...
22/10/14 23:36
23צפיות
אירוויזיון 1999 שהיה בארץ נחשב לתחרות טובה או לא? כי לדעתי הבמה הייתה זוועה והזוויות צילום היו ממש גרועות והשירים לא משהו- גם אתם חושבים כמוני?
יחסית לתקופה - סוף שנות התשעים - ההפקה היתה סבירה לדעתי
23/10/14 00:39
10צפיות
הבמה באמת היתה ממש מצועצעת. הזכירה עץ חג מולד מלא קישוטים. מצד שני זו היתה הפעם הראשונה שהשתמשו בוידאו בתור אלמנט מרכזי בבמה והפעם הראשונה שהבמה ממש שינתה את ה-look and feel שלה בשביל להתאים לאווירה של כל שיר בפני עצמו. היא אמנם היתה במה מאוד קיטשית אבל גם במה מכוננת שהשפיעה על הנראות של התחרות.
בימוי המצלמות היה בסדר גמור בעיני אם להשוות לתחרויות באותן שנים. גם בעיני השירים היו גרועים במיוחד באותה שנה.
מה שהכי הפריע לי בהפקה: הסאונד הזוועתי והמהדהד שממש קילקל לכמה מהשירים. ההנחיה המתיילדת של סיגל ודפנה וההנחיה הכבדה של יגאל. האולם הקטנטן - כשמשווים את התחרות לתחרויות של 2000 ואפילו ל1998 אפשר לראות שקהל גדול מוסיף עוצמה ומצטלם טוב וב99 כל פעם שהראו את הקהל זה היה נראה קצת מתנס ולא כמו מופע התרבות הנצפה ביותר באירופה.
לדעתי- אחת הטובות
23/10/14 00:41
7צפיות
הבמה מהממת. מופעי הפתיחה, הקישור והאינטרבל- מעולים. הגלויות- מהטובות שהיו.
זוויות הצילום היו מעפנות, נכון.
הכי חשוב- השירים היו מדהימים. אירוויזיון פופי למדי, ועם פופ טוב! והזוכה... אחחח איזה זוכה! האירוויזיון השני האהוב עליי (אחרי 1979).
איך נוצרו הגוש הסקנדינבי והסובייטי - מחקר סטטיסטי
47תגובות
20/10/14 13:43
156צפיות
מחקר שהוצג במסגרת הביביסי שבדק דפוסי הצבעה עקביים בין מדינות עלה על מה שכולם הבינו:
יש גוש אקס-סובייטי ויש גוש סקנדינבי מורחב ובין לבין צירי נאמנות בין מדינות ואוכל' מהגרים שמשפיעים
על כל שיטת הניקוד לאירויזיון באופן עקבי החל מסוף שנות ה-90.
הוא...

(המשך...)
מחקר שהוצג במסגרת הביביסי שבדק דפוסי הצבעה עקביים בין מדינות עלה על מה שכולם הבינו:
יש גוש אקס-סובייטי ויש גוש סקנדינבי מורחב ובין לבין צירי נאמנות בין מדינות ואוכל' מהגרים שמשפיעים
על כל שיטת הניקוד לאירויזיון באופן עקבי החל מסוף שנות ה-90.
הוא רק לא יודע לספק הסבר וההסבר טמון כנראה בכל הפעילות מאחורי הקלעים של תאום הצבעות
בין צוותי האירויזיון של הגושים האלו, והשפעה על ציבורי הצופים באותן מדינות 'למי צריך להצביע'.

מלטה 2015 - נחשפו השירים המלאים
הודעה זו מכילה תמונות
20/10/14 20:26
184צפיות
כאן ניתן להאזין ל-20 השירים שיתחרו בקדם המלטזי.

אתחיל מהפייבוריט שלי, פרנקלין החייזר, עם השיר המקסים Still Here. אני לא סובל את אלכסנדר ריבאק, אבל אין ספק שהצליח לו.
החשש שלי הוא מהזמר (אם אינני טועה הוא אחיו של ההוא מ2012... במלטה כולם משפחה אחת), בתקווה של יחרב את השיר בלייב. אם קווין בורג היה המבצע הייתי הרבה פחות מודאג.
פוטנציאל לטופ 10 בגמר!

שיר נוסף שאהבתי. Home של לינדזי. אשמח אם יזכה אבל נראה לי שהוא חסר סיכוי, מצד שני זאת מלטה אז...

נמשיך עם הנזירות העלובות, ביניהן אורית סטרוק שנראת הכי לא קשורה לשאר.
לא אהבתי את השיר וחבל אם הגימיק יזכה...

גלן וולה במסר לחברי להקת וואן דיירקשיין: "קחו אותי". אוחצ' תנוחי!

ג'יאנלוקה היה טוב ב2013 ואני בין הבודדים כאן שחושב שהיה ראוי לטופ 10.
הפעם הוא צירף חברים, הגבול בין שיר חמוד (Tomorrow) לשיר מעצבן (כמו זה) הוא מאוד דק. מקווה שלא יזכה.

ונעבור לווקאליסט הכי טוב באי, כריס גרק.
אמנם Closed Doors טוב יותר מהשיר המאכזב של שנה שעברה, אבל עדיין רחוק מ-never walk away האדיר. זמר ענק, שיר בינוני.

אמבר הלוחמת. שיר טוב, יכול לעבוד בוינה. בדומה לפרנקלין, סימן שאלה לגבי הביצוע בלייב.

נסיים עם ג'סיקה המהופנטת. השיר לא הטעם שלי, אבל אם היא שרה על פנדאנגו שבתמונה יש לה טעם טוב מאוד!

אני בטוח שגם בפורום במלטה מתרגשים משירי קדם שלנו ככה
20/10/14 21:50
104צפיות
ונותנים אותם עם פירוט מלא, לינקים, סיכויי זכייה..
מדינה שמחרימה אותנו באירויזיון באופן עקבי.
מה אנחנו מתייחסים אליה בכלל?

כי היא משתתפת באירוויזיון
20/10/14 21:58
72צפיות
תגיד, אתה תהיה כזה אנטי להכל? לא מעניין אותך- אל תקרא, תמשיך הלאה. זה תפקיד הפורום הזה, להציג את כל מה שקשור לאירוויזיון.
תזכירי לי מתי הייתה הפעם האחרונה שקיבלנו ממלטה ניקוד?
20/10/14 22:09
65צפיות
אשמח לדעת אם יש בכלל כזו.
די לחנופה למדינות האלו.
מה זה מעניין אותי?
20/10/14 22:10
61צפיות
קדם זה קדם. שיר זה שיר. יש כאן אנשים שהקדם הזה מעניין אותם (לא אני, אגב).
זה פורום אירוויזיון. נפתח פה שרשור לכל קדם, זאת הרי לא העונה הראשונה שלך כאן. זה היה ככה גם בשנה שעברה. יש פה אנשים שעוקבים אחרי הקדם הזה, וזה המקום לדון אודותיו. לא נאה לך- תתקדם.
º
עד מתי נסבול כאן את הטרול הזה שלועג ללא הפסקה לחברי הפורום?
20/10/14 22:15
27צפיות
º
עד שיפסיקו להאכיל אותו...
21/10/14 00:21
22צפיות
eat my pussy tapuzo
21/10/14 19:33
40צפיות
מה ? אתם רוצים את פרנסוואה בחזרה ?
לפחות תופזו משעשע אותי ... תישאר !
יאאאא פרנסואהעהעה ויקטוריעיעיעי!!!!!!
22/10/14 17:23
34צפיות
אדרת
זו היתה את
22/10/14 18:58
31צפיות
ההודעה עם כל האייקונים, ההתחזות עם כוכבים....
אני חשדתי בטליה, או שמרית, אולי נתן, אפילו טפוזו עצמו , אבל את
בך ממש לא חשדתי 
תמים הייתי 

נשבעת בשרלוט נילסון פרלי יונסון שלא
22/10/14 19:00
31צפיות
אני גם משוכנעת שזה לא טליה,שמרית או נתן

אבל תודה על הבעת האמון. הזלתי דמעה.
אני ממש מאוכזב בקטע הזה מהמנהלים כאן
21/10/14 19:49
45צפיות
מהמעט שהכרתי מור, נטלי ונתן הם אחלה של אנשים ולא ברור לי איך הם נותנים יד בדבר הזה כשכל הפורום מתלונן כבר
º
חלק מהדיון על הקדם זה גם היחס של מלטה כלפי ישראל.
20/10/14 22:16
29צפיות
לא רואה קשר בין השניים
20/10/14 22:23
52צפיות
מותר לאנשים להתעניין בקדם כלשהו בלי הקשר שלו לישראל.
אבל אם כבר פתחת את זה- וואלה, מלטה כל כך לא מעניינת אותי, ולפי התיאוריה שלך, כנראה שאנחנו צריכים להפסיק לעקוב אחרי רב הקדמים, ואולי אפילו אחרי האירוויזיון.
º
וואו! השיר של אמבר אדיר!
20/10/14 23:01
34צפיות
ושום מילה על חבר שלך?
20/10/14 23:19
87צפיות
אני כמובן מדבר על דניאל טסטה העלוב. הוא מבחינתי החנון של הכיתה שמתאמץ להיות מגניב אבל לא הולך לו...
º
לגמרי עלוב. חרא שיר
21/10/14 08:47
16צפיות
21/10/14 00:24
54צפיות
דומה קצת להלנה פאפריזו, לא? ומשהו במבנה השיר - בבתים מעיקר מזכיר לי את "Survivor" מהמלודי בשנה שעברה, ואני אוהב את זה
º
חופשי סורביבור. בדיוק מה שחשבתי
21/10/14 08:42
16צפיות
º
אממ, אני לא אקשיב לכולם, מה הפייבורטים לזכייה?
21/10/14 01:25
17צפיות
º
אמבררררררר
21/10/14 23:35
8צפיות
º
אה וhome של לינדזי הזאת מעולה, בלדה מקסימה ולא מתאמצת.
21/10/14 01:26
19צפיות
ישר הלכתי לשמוע את השיר של כריס
21/10/14 13:10
51צפיות
הרבה יותר טוב מהשיר בשנה שעברה וקצת פחות טוב מהשיר האדיר שלו מלפני שנתיים. שיהיה בהצלחה (אשמע את שאר השירים בהמשך)
קדם מצויין. המלצותיי למעוניינים:
21/10/14 17:25
63צפיות
RAQUEL - Stop Haunting Me - זמרת מצויינת, ופזמון כובש. ממליץ להקשיב. 

GLEN - Breakaway - מישהו אמר וואן דירקשיין? אז כן, לגמרי מזכיר. אבל אני חושב שזה אחלה של שיר בשורה התחתונה, בניגוד לנציגות המלטזית בשנה שעברה, יש גם כריזמה בחבילה הזו. קיצר, לא עפתי עליו יותר מדי, אבל הוא נורא נורא מתאים לאירוויזיון והוא יכול מאוד להצליח.

CHRIS GRECH - Closed Doors - כובש ומרגש. אחלה של בלדה. 

AMBER - Warrior - אם הוא מבוצע טוב בלייב חייב לנצח את הקדם. באייי פאר הכי טוב בקדם בעיניי! 

אם זה תלוי בי, לוינה הייתי שלוח את אמבר. כמובן שבתנאי שהשיר יבוצע כראוי בלייב. 

º
אני לא מפסיק לשמוע אותו! ממכר! הוא מושלם
21/10/14 20:45
14צפיות
º
איפה GUANLUCA שהבטיחו לי?
21/10/14 22:51
14צפיות
הקשבתי לכמה שירים
22/10/14 00:49
35צפיות
הנזירות- לא נפלתי. מצד אחד הוא כמו הבלדות הניינטיזיות שהם שלחו בשנות ה90, אבל מצד שני התקדמנו מאז. הפזמון חזק, הבתים חלשים.
לינדזי- בלדה חמודה אך בנאלית.
גלן- ששנאתי כל כך ב2011. שיר חמוד לאללה (בטח שיפור מאז השיר הנוראי ההוא). כיפי. אהבתי.
פרנקלין- זה השיר של ריבאק? וואו! זה השיר הראשון שבאמת מושך אותי כאן! זאת בלדה אירוויזיונית מעולה! יש בה כמה קטעים יפהפיים. המעבר לשיא קצת מאולץ, אבל השיר הזה פשוט מוצלח.
דניאל טסטה- יפה שבין גאליס לחזרות על שיר הסלפי יש לו זמן להשתתף בקדם המלטזי. שיר די סתמי, באמת שאין בו הרבה וגם לא גרם לי לרצות להמשיך להקשיב לו. לא זוכרת איך השיר שלו משנה שעברה היה, אבל זוכרת שאהבתי אותו הרבה יותר.
כריס גרץ- רון ויינרייך חזר ללכת?! לא גרם לי לרצות להקשיב לכל השיר. בדיוק באתי להעביר והשיר התפתח בסדר. לא שווה לחכות כל השיר בשביל השיא.
אמבר- וואלה, מיוחד וחזק. רואה את הדמיון לסורביבור (הרבה פחות טוב מהשיר המעולה של הלנה, אבל נגיד).

קיצר, אמבר או פרנקלין. שיהיה בהצלחה.

למה פרנקלין הזה נשמע כמו ג'סטין ביבר לפני ההתבגרות?
22/10/14 17:23
23צפיות
ונכון שהוא נראה כמו בן משפחה של ג'יאנלוקה? וואלה עפתי דווקא על כריס גרץ'... מאוד לא טיפוסי למלטה הדביקה. הלוואי שיזכה. גם אמבר טובה. 
אמבר לוינה! שיר מצוין, אבל
22/10/14 22:13
17צפיות
שמישהו יצמיד לה סטייליסט
נתוני צפייה- שאלה
22/10/14 20:44
39צפיות
היי,
רציתי לדעת איך אפשר להשיג נתוני צפייה לפי מדינה ושנים בתחרות? בעיקר משנות ה80 וה90, כדי לראות שינויים ומגמות בנתונים
יש לכם מושג?

אין לי שמץ של תשובה....
22/10/14 21:34
14צפיות
אני מנחש של-ebu יש את כל הנתונים האלו, מכיוון שהם אוספים את נתונים אלו מיד אחרי כל תחרות. הרי על פי מספרים אלו הם יכולים לתמכר לספונסרים. קצת קשה לי להאמין שהם ירצו לשתף את נתונים אלו עם הציבור, על מנת לא להודות שיש צניחה של נתוני צפייה (למרות שהאירוויזיון ממשיך להיות אירוע הטלווניוני (לא ספורט) הנצפה ביותר בעולם). 

במשך השנים פורסמו ספרים בנושא האירוויזיון (שלא קראתי אף אחד).  אולי מספרים ניתן לחלוב נתונים, אבל בשורה התחתונה:
אין לי שמץ של מושג
(אבל לפחות  לך את ההודעה למעלה)
ורקה סרדוצ'קה: גרסת המזה"ת
21/10/14 20:58
134צפיות
מתי נשלח אנחנו דברים כאלה?!

גבר שמתחפש לאשה.. הממ מתי ראינו את זה בפעם האחרונה
21/10/14 22:50
58צפיות
אה כן, שנה שעברה. מוצה.
אוקיי אבהיר את עצמי
21/10/14 23:38
72צפיות
הכוונה למוסיקה מזרחית מגניבה. לא דיברתי על אוריאל (המהמם, אבל אכן גימיק השפם הנשי אכן מוצה)

º
רק לא יותר מדי, תראה מה קרה למייקל ג'קסון
22/10/14 00:12
23צפיות
שיר מעולה!!!!!!
22/10/14 09:52
54צפיות
גל הכבוד למרגול ולדורון על היציאה הנפלאה הזאת.
אם אתם שואלים אותי, אני מוכן לוותר על הקדם הארוך של 3 חודשים שייקרא "הכוכב הבא" ולשלוח את מרגול עם השיר "פה זה לא אירופה", רק להוסיף לשיר עוד בית ופזמון ויש לנו גמר.
בגלל שמרגול לא עוברת מסך והיא כבר לא זמרת כוסית בת 24 אז רוב ההופעה יכולה להתמקד באוריאל ועוד 4 רקדנים ללא חולצה, ממש כמו בקליפ.
כן נעלה לגמר, לא נעלה לגמר? כבר לא מעניין, אחרי כישלונות כואבים באמת שצריך להגיע לתחרות עם שירים שיהיו פה להיטים ברדיו ולשים זין על אירופה, העיקר ההשתתפות!
כי בתכלס, גם אם נשלח את אריק סעדה ושרלוט בדואט נסיים מקום 13 בחצי הגמר עם 12 משבדיה, 8 מנורבגיה, 6 מדנמרק ועוד 5-10 נקודות מבלרוס, יוון וגרמניה.
אם כבר אז כבר- מרגול לאירוויזיון עם הלהיט "פה זה לא אירופה"!!!
º
ובגיל 24 מרגול כן עברה מסך? אותי היא הפחידה גם אז ..
22/10/14 14:40
19צפיות
מרגול היתה קסם של בחורה בגיל 24
22/10/14 19:52
37צפיות
איזה להיט היסטרי שהייתי שמח שייצגנו!
22/10/14 21:49
40צפיות

יציאה מעולה של מרגול ודורון מדלי (לפעמים יוצאים לו שירים לא רעים בניגוד לבנאליות שלו בתור במאי)
אני אישית לא מת על שירי בדיחה סטייל אוקראינה 2007, אבל זה שיר כיפי, שמח, מקפיץ והכי חשוב מייצג
ז'אנר מאוד מצליח בארץ. תמיד אנחנו מדברים על לשלוח שיר מזרחי אותנטי - זה בדיוק שיר כזה - שיר
חאפלות אמיתי שיכול להיות להיט בארץ!
וזה ז'אנר שיבלוט לטובה באירוויזיון כי אין כמעט מדינות ששולחות שירים בסטייל הזה!
עובדה שפולין עם שיר טוב אך פחות סוחף הגיע למקום 5 בטלווטינג, מדינה נורמלית שיודעת להעמיד הופעות הייתה
יכולה להצליח בטלווטינג עם השיר כמובן שהשופטים ידאגו לטרפד שיר כזה.

וסה"כ יש מאחוריו אמירה נחמדה
22/10/14 21:50
27צפיות
שנותנת קונטרה יפה לקבוצות הפייסבוק "עולים לברלין" וכו'...
תיאורטית הוא עדיין יכול להישלח לייצג את ישראל
22/10/14 21:52
25צפיות
אם יזכה בכוכב הבא זמר/זמרת מזרחיים ששוחים בסגנון הזה
אפשר לתת לו את השיר הזה - הרי הוא יצא אחרי ה-1.9 כך שהוא עומד בחוקי ה-EBU

טכנית אפשרי, אבל בפועל בלתי ישים....
22/10/14 22:29
21צפיות
.. אבל לא פועלים ככה בשוק המוסיקה. יש חוזים, יש חברות תקליטים, יש משקיעים. אי שפר ככה להעביר שיר מאחד לשני, ועוד אחרי שיצא.
למה לא שולחים את זוכה דה וייס לאירוויזיון ?
20/10/14 20:12
130צפיות

רשות השידור פנו אליהם, אך הפקת דה וייס סירבו.
לדעתי היה הרבה יותר נכון לשלוח את הזוכה של תוכנית זו לאירוויזיון. התוכנית הרבה יותר בסטייל בינלאומי ויש שם כשרונות
הרבה יותר מעניינים ומיוחדים. שלא לדבר על הנאמברים המעולים שהלוואי שהיינו עושים כאלו העמדות באירוויזיון.
אני עדיין מחזיק בדעה שהסיכוי של ישראל להעפיל לגמר קלוש מאוד לא משנה את מי נשלח.
אבל שיר בסגנון אדל/איימי ויינהאוס עם תמר היה יכול להיות אדיר!! זה גם סגנון שלא נפוץ כ"כ באירוויזיון וגם סגנון שמאוד
הולך חזק בעולם כך שהיה מצב להצליח בטלווטינג באופן יחסי.
º
לא צופה בריאליטי הנחות הזה, ולא התלהבתי מההופעה בקישור
20/10/14 22:22
32צפיות
ולי עוברות חרדות בראש הקשרות לפרישה
22/10/14 18:53
31צפיות
כן, אני יודע שעבר המועד האחרון לפרישה, אבל תמיד יש את האפשרות של "פשוט לא להופיע"
פשוט יש יותר מדי שקט בנושא ההשתתפות והכוכב הבא, כך שאני כבר חושש
לוטו אירוויזיון (2)
44תגובות
19/10/14 18:27
125צפיות

ביום שלישי הקרוב , הפרס הראשון בלוטו 25,000,000 ש"ח , ובדאבל לוטו 50,000,000 ש"ח    

הפרס...

(המשך...)

ביום שלישי הקרוב , הפרס הראשון בלוטו 25,000,000 ש"ח , ובדאבל לוטו 50,000,000 ש"ח    

הפרס הראשון בלוטו גדל עוד קצת השבוע -  וזו סיבה מספיק טובה להמשיך את המשחק שלנו .
משחק שאני אשמח אם יהפוך למציאות - ואחד מאיתנו , לא רק שיהנה מהמשחק , אלא גם יקטוף לעצמו את הפרס הראשון העצום הזה .
החוקים הם אותם חוקים , אך אני מקווה שישתתפו יותר חברי פורום הפעם , ואני מקווה שישלחו יותר טפסים .

כל משתתף , יבחר בעזרת רשימת שירים אקראית שהכנתי מ 37 שירי אירוויזון של שנות האלפיים , 6 שירים שהוא הכי אוהב . אלה יהיו ששת המספרים שלו להגרלת הלוטו .
  בנוסף , כל משתתף יבחר בעזרת רשימת שירים אקראית שהכנתי מ 7 שירי קדם אירוויזיון משנות ה 80' , שיר אחד בלבד . זה יהיה המספר החזק שלו בהגרלת הלוטו .
  המנצח יהיה מי שינחש את כל ששת המספרים הרגילים ואת המספר החזק ( הלוואי שיהיה ) .
  במידה ולא יהיה אדם שינחש את כל המספרים ( מה שבטח לא יקרה לנו כי מדובר במשחק פשוט ביותר עם סיכוי לקליעה בול בכל המספרים , ב "רק"  , כ -  1 ליותר מ 16,000,000 אפשרויות  ) , המנצח יהיה האדם שניחש הכי הרבה מספרים נכונים , לפי שיטת הפרסים של הלוטו .

, מי שמתחת לגיל 18 - יכול להשתתף במשחק הפורום , אך מתבקש לא להמר בתחנת הלוטו .
              מי שמעל גיל 18 - יכול להשתתף במשחק הפורום , ובתחנת הלוטו להמר אך להיות חכם ולא להגזים . מלאו טופס אחד או מקסימום שניים ...  

נא " לנחש רק שש " , מתוך 37 שירי אירוויזיוני האלפיים :
1    - Switzerland 2005 - Vanilla Ninja - Cool vibes
2    -  Iceland 2006 - Silvia Night - Congratulations
3    - Finland 2009 - Waldo's People - Lose Control
4    - Latvia 2005 - Walters & Kazha - The war is not over
5    - Israel 2008 - Boaz Mauda - The Fire In Your Eyes
6    - Finland 2000 - Nina Åström - A Little Bit
7    - Germany 2001 - Michelle - Wer Liebe Lebt
8    - Denmark 2011 - A Friend In London - New tomorrow
9    - Turkey 2009 - Hadise - Crazy For You Düm Tek Tek
10  - Hungary 2007 - Magdi Rozsa - Unsubstantial Blues
11  - United Kingdom 2011 - Blue - I can
12  - Azerbaijan 2008 - Elnur Huseynov - Day After Day
13  - Iceland 2001 - Tow Tricky - Angel
14  - Belgium 2003 - Urban Trad - Sanomi
15  - Armenia 2008 - Sirusho - Qele, Qele
16  -  Romania 2012 - Mandinga - Zaleilah
17  -  Russia 2000 - Alsou - Solo
18  -  Italy 2011 - Raphael Gualazzi - Madness of love
19  - Sweden 2009 - Malena Ernman - La Voix
20  - Andorra 2004 - Marta Roure - Jugarem A Estimar Nos
21  - Romania 2006 - Mihai Traistariu - Tornero
22  - Hungary 2011 - Kati Wolf - What about my dreams
23  - Estonia 2006 - Sandra Oxenryd - Through My Window
24  - Greece 2001 - Antique - Die For You
25  - Turkey 2005 - Guelseren - Rimi rimi ley
26   - United Kingdom 2000 - Nicki French - Don't Play That Song Again
27  -  Norway 2012 - Tooji - Stay
28  - Malta 2005 - Chiara - Angel
29  - Belgium 2004 - Xandee - 1 Life
30  - Cyprus 2012 - Ivi Adamou - La La Love
31  - Spain 2002 - Rosa - Europe's Living A Celebration
32  -  Russia 2013 - Dina Garipova - What If
33  - Belgium 2010 - Tom Dice - Me And My Guitar
34  - Romania 2003 - Nicola - Don?t Break My Heart
35  - Romania 2010 - Paula Seling  & Ovi - Playing With Fire
36  - The Netherlands 2007 - Edsilia Rombley - On Top Of The World
37  - Israel 2002 - Sarit Hadad - Light A Candle

נא לנחש אחד ומיוחד , המספר החזק שלכם , מתוך 7 שירי קדם אירוויזיון משנות ה 80' :

1  - סקסטה - סינדרלה
2  - ריטה - שביל הבריחה
3  - ענת עצמון - בחלום
4  - יגאל בשן - תן לי
5  - להקת קסם - האגדה על בל
6  - מיקי קם - קזינו עולמי
7  - איזולירבנד - מלודי

ניתן להשתתף במשחק הפורום עד יום שלישי בשעה 20:00 .  (תוצאות המשחק יפורסמו ביום שלישי בסביבות 23:00  , או במהלך יום רביעי )
  ניתן למלא טפסים ולשלוח בתחנת הלוטו , עד יום שלישי בשעות הערב  ( לא יודע בדיוק עד מתי ... ) .

לכל המשתתפים ו    .

מתי הייתה הפעם האחרונה שישראל קיבלה ניקוד ממלטה? אם אי פעם?
20/10/14 22:25
102צפיות
מישהו זוכר ויכול לתת תשובה.
עם כל ההתעסקות פה בפורום בקדם המלטזי..
נחמד לראות כמה להם גם אכפת מהשירים שאנו שולחים - not, never
זכור לי שנתנו 8 או 10 נקודות לשירי מימון
20/10/14 23:00
86צפיות
אמנם חלפו מאז 10 שנים אבל יכול להיות שהם חילקו שאריות לישראל ב-2007 ומעלה... לא בדקתי.
אני שוב שולח לך חיבוק חם ואוהב, ניכר בהודעות שלך שזה חסר לך.

º
בטח נתנו להם לאורך השנים פי 3 ממה שקיבלנו, כרגיל..
20/10/14 23:09
38צפיות
º
נגיד ו... זה מדיר שינה מעיניך?
20/10/14 23:17
20צפיות
להם ולעוד מלא מדינות אחרות
21/10/14 00:11
72צפיות
שלא לדבר על זה שמלטה הוא דווקא לא מהקדמים שיותר מתרגשים מהם בפורום, אבל בכל זאת מדובר בחשיפת השירים של העונה...
ברור. ראשית עלינו להשתחרר מכישוף הניקוד הקבוע לשבדיה
21/10/14 00:16
57צפיות
שבדיה לא מנקדת אותנו, לא מסייעת לנו לעלות לגמר, לא תנקד גם אם נהיה בו - כלום. 
למה לעזזאל ממשיכים פה לתת 10 או 12 לשבדיה כל שנה?? 
עופר נחשון משחק עם הנקודות, או מה?
האם מישהו שם הטיל כישוף שגורם לנו לנקד אותה כל שנה,
על אף כל ההשפלות שעברנו ואנו עוברים במדינה הנאלחת הזו?

אותו כנ"ל הניקוד הבלתי פוסק לרוסיה ואוקראינה
21/10/14 00:19
44צפיות
כל יוצאי האזור תפסיקו כבר עם החנופה למדינות שבאתם מהן.
השירים שלהן על הפנים, וממילא באנגלית. אז מה יש לנקד אותן שוב ושוב?
אלו מדינות עם 10 שכנות שאולי יזרקו לנו שאריות פעם בשנתיים. לא מתאים.
º
רק בשנה שעברה איפסנו אותם
21/10/14 00:36
29צפיות
כי יש לה שירים טובים!
21/10/14 11:38
39צפיות
וואו, אתה מעצבן! אתה פשוט לא קולט!
אין על שוודיה באירוויזיון
21/10/14 13:04
49צפיות
כל השירים שהם שלחו בעשור האחרון היו אדירים (פרט לשוודיה 2007 שאני מהמעטים שלא אוהבים אותו ושוודיה 2009 שקצת נמאס)
מההההההה
21/10/14 18:43
40צפיות
שבדיה אחת המדינות המזעזעות בתחרות.. 04 ו12 מצוינים ו2008 חמוד, וכל השאר זה טונות על טונות של קיטש טראשי משעמם וחסר מעוף. זה כאילו שהאירו לא מייצג בשיט את סצנת המוזיקה המטורפת שיש שם.
רגע רגע רגע
21/10/14 19:26
33צפיות
הייתי בטוחה שקוראים לך "סקנדינביה" כי אתה חולה על שבדיה. אז הכינוי שלך מנוגד לגמרי למה שכתבת כאן!
ויש אנשים כאלה שחולים על הקיטש הטראשי הזה. אני, למשל.
למען האמת
21/10/14 19:53
30צפיות
אין לי שמץ מה פשר הכינוי הזה

ובנוגע לשבדיה, הבעיה היא לא הסגנון הפופי כי אין יותר פופ-קיטש מהרט או הירו שאהבתי. הבעיה היא שאין שום ביטוי לסצנות אלקטרו, מטאל ואלטרנטיבי המשובחות שיש למדינה הזו להציע
º
לחובבים אכפת מהקדמים בגלל המוזיקה, תבין את זה כבר
21/10/14 11:37
15צפיות
הנה תשובות . קודם מלטה נתנה לישראל יותר מאשר קבלה!
21/10/14 11:57
66צפיות
הפעם האחרונה שמלטה ניקדה את ישראל היתה ב- 2005 עם 8 נקודות.
אני לא מתייחס לסמיז בכלל.
מלטה נתנה לישראל 12 ב-98! בלי ה-12 הזה ישראל לא הייתה זוכה אגב.
שאר ניקוד מלטזי לישראל:
99: 6
95: 5
92: 7
91: 8

סך הכל מלטה נתנה לישראל 46 נקודות.
ישראל לעומת זאת נתנה למלטה רק 38 נקודות (אף דוז אבל פעמיים 10 ב-05 וב-02. ב98 נתנו להם 7).
אז הנה מדינה שאנחנו חייבים לה ניקוד ושווה לתת לה
21/10/14 12:02
71צפיות
אם ניתן לה 8 נקודות ונהיה בדיוק על 46 יובן שמי שנותן לנו מקבל מאיתנו בתמורה.
מה שיפה בך שיש לך עמוד שדרה ואתה עומד מאחורי מה שאתה
21/10/14 12:03
55צפיות
כותב.
ובהעדר שכנות או מנקדות קבועות זו השיטה היחידה שתעבוד
21/10/14 12:04
54צפיות
מדינה שתרצה מאיתנו ניקוד בטוח תדע שהיא צריכה לנקד חזרה.
אין לנו את הפריבילגיות לזרוק נקודות על שבדיה רק כי "השיר שלה טוב".
חחחחח וואו!
21/10/14 19:28
37צפיות
"אין לנו את הפריבילגיות לזרוק נקודות על שבדיה רק כי 'השיר שלה טוב' ".
ללא ספק אחד המשפטים ההזויים (ולא נעים לי לכתוב "מטופשים", אבל הוא כזה) שנכתבו כאן. צודק. בוא לא ננקד שירים טובים. בוא נתייחס אל שיר כאל דגל. בוא נעשה את מה שעושים לנו כל שנה. מקסים מצידך לאללה.
נכון נכון.. בוא ננסה. ננקד לשם שינוי "אסטרטגית" לא "מתלהבים"
21/10/14 22:53
29צפיות
מתלהבי שבדיה וחובבי רוסיה ינוחו שנה אחת ויתנו לנקד אסטרטגית 
עם התערבות הועדה ש"מקבלת את התוצאות" כמו שנעשה בכל המדינות
אני לא חושב שיש ועדה שמקבל תוצאות בכל מדינה.
22/10/14 11:37
22צפיות
הרי חישוב התוצאות של כל מדינה מחושב ע"י digame ולא ע"י המדינה המנקדת.
השופטים מצביעים ישירות מול ה-ebu ולא כחלק מצוות שיפוט. (אני מניח שגם תוצאות הטלמסר מרוכזות באופן דומה אצל אותו פרטנר digame). מכאן, זה אחראיותם לאחד את התוצאות השונות ולמסור לכל הדוברים את הניקוד הסופי שעל כל מדינה להעניר / להכריז בשידור). לא נותנים לאיזה חשב מקומי לסכן את התצאות עם טעויות חשבון, או גרוע מזה, סחיטה.

כמובן, שכל מה שכתבתי לא מונע אפשרות קניית קולות ולכלוכים אחרים. אני מניח שגם את הטכנאים ומהנדסים אפשר לשחד להטעות את התוצאות של הטלמסר בכל מדינה, רק שכאן כנראה יהיה צריך לשלם ליותר אנשים. החלפת ניקוד זה יותר קל ובטח שיותר זול.
Guten Abend Wien, this is Jerusalem Calling
21/10/14 19:51
64צפיות
,I am very sorry Vienna but due to our latest Tapuzo policy
we will not be able to give any country any points this year
.as nobody had given us any point in the last few years
We wish you a pleasent evening 
BUT hope that nobody will win tonight

Layla Tov from Israel
אם עופר נחשון ידבר גרמנית זו תהיה בושה וחרפה.. בושה וחרפה!!
21/10/14 22:51
48צפיות
מקוה שמישהו שפוי יחליף אותו וידבר בעברית צחה ושהם יתרגמו או לא יתרגמו, לא לשים עליהם.
º
גדול
22/10/14 22:26
3צפיות
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:19
30צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
חשבתי שבשביל זה פתחתם לנו את פורום אירוויזיון
22/10/14 14:06
10צפיות
º
22/10/14 17:14
3צפיות
מלודי 2015: מונס בפנים, מי עוד?
21/10/14 19:16
109צפיות
קארה מיה היה אחד השירים הכי מבחילים שזכורים לי
21/10/14 21:18
71צפיות
מהשנים האחרונות.
Hope and Glory היה יותר סביר, אבל גם ממנו לא נפלתי. אני לא צופה שגם השנה הוא יבוא עם שיר שיעשה לי את זה, אבל אני יודע שרבים אוהבים אותו, אז נאחל לו בכל מקרה בהצלחה.
אויש, שני שירים נהדרים!
22/10/14 00:24
42צפיות
מונס + חליפה + פופ שבדי =
º
אמרה זאת שחושבת שאוסקר זיה זה פופ איכותי
22/10/14 09:38
14צפיות
כך ישראל תזכה בתחרות האירוויזיון
18/10/14 14:39
254צפיות
בניגוד למה שחושבים, זכייה בתחרות האירווזיון זה דבר אפשרי, לכל מדינה,  וגם לישראל. האמת העצובה היא שבכל השנים האחרונות, פשוט לא היינו ראויים לכך. ובשנים שלא עלינו לגמר, גם לא היינו ראויים לעלות לגמר. אני לא אומר שאין הצבעות פולטיות, ואין תדמית שלילית  לישראל, אבל זה בעיקר תירוצים. שיר טוב באמת והופעה ראוייה לזכייה, יכולים להתגבר על כל אלו. ואפילו יותר מכך, מצבה של ישראל  כמדינה מזרח תיכונית מבודדת ורוויית מלחמות יכול אפילו לשמש כקלף לטובתנו, תלוי איך משתמשים בו. זכייה בתחרות האירוויזיון היא הזדמנות שאין שנייה לה. האירוויזיון  הוא משדר הטלויזיה הנצפה בעולם, ואירוח התחרות הוא הזדמנות למיתוג מחדש וחשיפה עצומה, ובעל פוטנציאל אדיר לשינוי תודעתי ביחס לישראל בכלל וקידום התיירות בפרט. קחו לדוגמא את אזרבייג'אן. אם אני אהיה כנה, עד לפני 2012 אני תפסתי את אזרבייג'אן כעוד מדינה קווקזית שכוחת אל, ענייה ומוזרה. אבל אירוח התחרות שם גם להבין ש- א. שזוהי מדינה יפהפייה וב. שזו מדינה עשירה. כמובן שעודף ההשקעה גם גרם לי להרגיש שזו מדינה שנואשת להכרה בינלאומית, אבל זו כבר טעות של האזרבייג'נים שהגזימו בהוצאותיהם ויצרו תדמית טיפה מתאמצת מדי (וככה דווקא הדגישו את הפרובניצאליות שלהם). בשורה התחתונה, היום לא הייתי פוסל טיול באזרבייג'ן, ולפני אירוח התחרות כן. וזה הדבר הגדול, החשיפה. כיום אני לא מסוגל לחשוב על מדינה שזקוקה כה נואשות לחשיפה חיובית ולמיתוג מחדש כמו ישראל, בוודאי לאחר צוק איתן. אז איך עושים את זה? הדבר הרבה יותר פשוט משהוא נשמע, ולדעתי הוא מתחיל ובראש ובראשונה בשינוי תודעתי. ואם אפשר לנסח את השינוי הזה במילים בצורה התמציתית ביותר זה בערך ככה : המטרה של ישראל לא צריכה להיות לנצח את האירוויזיון, וגם לא לעלות לגמר. המטרה צריכה להיות לתת את השיר הטוב ביותר עם ההופעה הטובה ביותר. 
אחרי שנים של צפייה באירווזיון ואחרי הרבה שנים של מחשבות בנושא, הגעתי למסקנה שלשיר זוכה קיימים כמה מרכיבים חשובים, שתמיד חוזרים על עצמם. במאמר הזה אני ינסה לעשות קצת סדר בבלאגן.  אז איך לעזאזאל מביאים את האירוויזיון לישראל?
1. השילוב המנצח.
 את השילוב הזה כולם מכירים ויודעים, ובכל זאת תמיד משהו מתפקשש. נאמבר מנצח חייב לכלול את המרכבים הבאים : שיר טוב, אמן טוב, הופעה טובה ו... קונספט.  כלומר-
קונספט:  גם אם  השיר קליט בטירוף והזמר/ת מדהימים, אם אין משהו מאחורי זה, איזושהו סיפור לספר, זה פשוט לא יעבוד. ויש אינספור דוגמאות לשירים שהיו פייבוריטים לזכייה ונפלו ברגע האמת פשוט כי זה היה לא פה ולא שם. הנאמבר באירוויזון צריך להגיד משהו ( לאו דווקא "מסר")  הצופה צריך להבין מה לעזאזאל רוצים ממנו, רצו לספר לו סיפור? רצו להצחיק אותו? רצו לשמח אותו? לרגש? להביע מחאה? הקונספט הוא מה שקורה כשכל חלקי הפאזל- האמן, השיר וההופעה מתחברים יחד, ורק אם יש קונספט ברור השיר יכול להצליח.
שיר: השיר חייב להיות קליט בשמיעה ראשונה. אבל זה שהוא קליט זה לא מספיק. קודם כל הוא חייב להתאים לקונספט, ושנית, ברוב המקרים הוא גם צריך לעמוד במבחן הקיום מחוץ לאירוויזיון. נדירות הפעמים שייזכה שיר שלא יוכל להפוך ללהיט באירופה (מקרה נדיר כזה קרה השנה עם קונצ'יטה). כדי לעמוד במבחן הקיום מחוץ לאירוויזון השיר צריך להיות עדכני, ושיר זוכה אפילו צריך להיות קצת חדשני (לדוגמא אופריה). 
אומן: האומן צריך לעבור מסך. כלומר, הוא צריך להיראות טוב, אבל שוב, זה לא מחייב, והכל בהתאם לקונספט (לדומא, דווקא לקונספט של מוליטבה התאימה מאוד אומנית שלא "נראית טוב", הדבר יצר תחושת הזדהות עמוקה עם האמנית ועם הנאמבר כולו) . יותר חשוב מהמראה החיצוני, רמת המקצועיות. זמר שיזייף בלייב לא יזכה. הדבר הזה קשור הרבה מאוד לחזרות לפני ההופעה ולמידת הלחץ שמפעילים עליו בבית לנצח (שימו לב שדווקא אומנים שכביכול לא פייבוריטים בסוף מפציצים ומפתיעים).
הופעה: ההופעה צריכה להיות מקורית, אבל לא להיראות ככזאת שניסתה להיות מקורית. ושוב, הכל חייב להתאים לקונספט. ההופעה ממש לא חייבת לכלול רקדנים זיקוקים מלווים ושטויות כאלה (לדוגמא קונצ'יטה נתנה הופעה בלתי נשכחת כשהיא לבד על הבמה).  אם לשיר מתאים שיהיו רקדנים, אז זה יוסיף, אם לא אז לא חייבים סתם. שיר זוכה הוא שיר שההופעה משקפת אותו. הכי חשוב לחשוב מחוץ לקופסא, להיות יצירתיים ומקוריים ולא ללכת על הצפוי והבנאלי.

2. ללכת עם האמת. 
שיר זוכה הוא שיר שהלך עם האמת שלו, ולא שיר ש"מנסה להיות". אני יסביר את זה בדוגמא. הפינים שנים נכשלו באירווזיון. הם נכשלו כל כך עד שקיבלו אפילו תדמית קצת לוזרית בכל מה שקשור לאירוויזיון. מתי זה השתנה? שהם הלכו עם האמת שלהם עד הסוף. רוק כבד הוא ז'אנר מאוד פופלארי בפינלנד, וכשהם באו עם היציאה של לורדי, קשה להסביר למה,  אבל  זה התאים להם. וזה כל העניין, שהשיר יתאים למדינה. כשהשוודים עושים שיר "משווד" הם מצליחים, כשהבלקנים עושים אתנו פופ הם מצליחים. תדמיינו זמר בילרוסי שמנסה לשיר שיר פופ אמריקאי, הרי זה כמעט תמיד יוצא מגוחך. (ודווקא הבובשקות הרוסות שהם הדבר הכי רוסי בעולם הצליחו מאוד כי הם התאימו לרוסיה ולא ניסו לשחק אותה שום דבר אחר). זו לדעתי הסיבה המרכזית לכישלונה של מיי שנה שעברה, הרצון לשחק אותה משהו שאתה לא. תדמיינו לכם אם היינו באים אם איזה שיר חסידי מקפיץ, או משהו עם גוון ים תיכוני (אבל אמיתי, לא חרטא כמו השיר של ליאור נרקיס) אני מוכן לשים כסף שהיינו מצליחים. למעשה זה כבר קרה, עם בועז מעודה.
3. הפקטור הסודי
כאן אנחנו נכנסים כבר קצת לעניינים טכניים. אז כבר הבנו בערך איך צריך להגיע לפסגה, אבל מה מבדיל בין שיר שזוכה במקום 2-5 לשיר מנצח? התשובה היא הפקטור הסודי. והוא - הגימיק השני. אם תסתכלו על כל השירים שזכו בשנים האחרונות תיווכחו לדעת שבכולם קיים מה שאני מכנה הגימיק השני. הגימיק השני הוא הדבר הזה שגורם לך להגיד "זהו. זה מבחינתי מנצח. זה השיר שאני יצביע לו". הגימיק השני הוא כאילו קליימקס נוסף לשיר, אחרי שכבר היה שיא או גימיק אחד, פתאום מגיע משהו נוסף שמביא את השיר לרמת אקסטזה. לדוגמא, אצל אופריה זה היה הקונפטי, שבא אחרי שיר מעולה וריקוד מאוד מיוחד. במולטיבה זה היה הידיים עם הציור לב. אצל לורדי זה היה הכנפיים שנפתחות. אצל קונצ'יטה זה היה הכנפי אש שיצרו האנימציות (הגימיק הראשון הוא כמובן אישה עם זקן). בכל שיר שזכה בשנים האחרונות יש גימיק שני. בשביל לנצח, צריך להביא יותר, הרבה יותר, אבל לא יותר מדי. צריך לחשוב מחוץ לקופסא כדי השאיר את השיר בזיכרון של הצופה. בסופו של דבר, יש המון שירים. מתוכם הרבה שירים עם גימיק. אבל רק מעט יש להם גם גימיק שני.
לסיכום, זכייה בתחרות אפשרית. זה תלוי בעיקר בהלך הרוח של מי שיבחר ויפיק את השיר וההופעה. וסתם כדי לעורר מחשבה. תנסו לרגע לשכוח כל מה שאתם יודעים או ידעתם על האירוויזיון. בסופו של דבר, יש כאן תחרות שירים בין מדינות,יש הגבלה של זמן, יש הגבלה של מספר הנפשות על הבמה. אין הגבלת שפה, חוץ מזה..... השמיים הם הגבול.
בהצלחה לנו. והלוואי והתחרות הבאה תהיה בישראל.
בפרק הבא: על היתרונות והחסרונות בבחירות הנציג ע"י "הכוכב הבא", וגם..למה אם נארח את התחרות צריך לחשוב על עוד מקומות אפשריים חוץ מירושלים.
:)
º
האמת?כל הכבוד
18/10/14 14:55
38צפיות
יש גם גימיק שלישי
18/10/14 16:05
122צפיות
כשמדינות כמו רוסיה או שבדיה או יוון וגם אחרות עם שיוך גושי ברור שהן מרכזו - יקבלו מהשכנות שלהן 40-50 נקודות גם ללא שום שיר. 
ואת הגימיק הזה לצערנו אין לנו. וזה אומר שגם אם תצליח לעלות לגמר (והסיכוי קטן כיום, כי מתוך 10 עולות ל 5-6 יש את אותו הפור גם שם
ואין שום סיכוי שרוסיה, שבדיה, יוון וכו' לא יעלו בכל סמי, בכל שנה, עם כל שיר - גרוע, טוב, זה בכלל לא משנה) אתה מתחיל את הגמר
ב'מינוס' של 40-50 נקודות על מדינות כאלו. ולכן המקסימום שנגיע זה 4-5 כפי שעשתה שירי.

איזה שיוך גושי יש לאוסטריה?
18/10/14 16:31
75צפיות
שנים נחשבה למדינה חסרת חברים, כמו ישראל, עד שבאה עם יציאה טובה וזכתה. ברור שלמדינות כמו רוסיה ושוודיה יותר קל להצליח. זאת עובדה.  אבל בסופו של דבר הקהל בבית ומרבית השופטים מצביעים לשיר הכי טוב.
הסברתי את זה פה כבר כמה פעמים
18/10/14 16:36
94צפיות
אוסטריה גרמניה הולנד.. כולן היו מדינות ללא שיוך גושי. הגוש הסובייטי ניכס לעצמו עוד ועוד
מדינות והיה נראה שהוא ישלוט בתחרות ללא עוררין. הפטנט היה להעביר את אותן מדינות שהיו
ללא גוש אל הגוש הסובייטי וכך נוצר מגה-גוש סובייטי מול מגה-גוש סקנדינבי.
בשנים האחרונות גרמניה אוסטריה הולנד - הן חלק מהגוש הסקנדינבי ומצביעות לו וכמותו
והן מתוגמלות על כך יפה מאד.
אך מה חבל שההסבר שלך לא מתיישב עם המציאות בעיקר עם אוסטריה
18/10/14 17:44
80צפיות
הרי אוסטריה סיימה במקום האחרון בסמי פיינל ב 2012 וב 2013 היא סיימה במקום ה 14 בסמי פיינל למרות שרוב התחזיות ניבאו שהם עולים לגמר.הולנד עד לפני שנתיים לא עלתה לגמר,הם עלו לגמר בשנתיים האחרונות מכיון שהם שלחו שירים טובים,גם ההימורים על הולנד בשנתיים האחרונות ניבאו שהם עולים לגמר.הרי השנה כשהחלו החזרות כולם חזו כיצד הולנד מתחזקת בהימורים כך גם אוסטריה.ומייד לאחר חצי הגמר שתיהן כבשו את המקומות הראשונים גם בטבלאות ההימורים לפני הגמר,וזה לא בגלל איזשהו גוש הצבעה שהן הצטרפו אליו אלא שההופעות שלהן היו מושקעות.
ההסבר לא צריך להתיישב עם המציאות - זו המציאות
18/10/14 20:39
61צפיות
אם תיקח את הולנד גרמניה ואוסטריה שמנצחות או מתקרבות לצמרת בשנים האחרונות ותראה מי ניקדו
אותם תיווכך להשפעה הגדולה של המאפיה הסקנדינבית בניקוד. זה לא נעשה באופן פתאומי או מקרי, זה מהלכים
מחושבים. מי שחושב שמאחורי הקלעים אין דילים וקומבינות, מאד מאד תמים.
לגבי אוסטריה היא למדה באיחור את שיטת הולנד וגרמניה.. אגב לאוסטריה היסטורית יש שירים מזעזעים נוראיים
לא שקונצ'יטה יצירת מופת, הוא גם בלדת שמאלץ. פשוט  השנה פשוט עזר לה מאד כמובן שיש בנוסף לגושים גם
קבוצות לחץ ואינטרסים כמו הגייז וברגע שהחלו ההערות  על קונצ'יטה מצד הגוש הסובייטי אז הגוש הנגדי נתן ניקוד במכוון לאוסטריה.

אך זו הבעיה בטיעון שלך אוסטריה לא הגיעה בשנים האחרונות למקום
20/10/14 23:14
14צפיות
מלבד השנה.לכן נתתי לך דוגמאות בשנה שעברה ולפני שנתיים לאיזה מקומות אוסטריה הגיעה,כך שאם הטיעון לא משקף את המציאות אז איך המציאות משקפת את הטיעון שלך?אוסטריה קיבלה השנה גם ניקוד גבוה גם ממזרח אירופה(ליטא וגאורגיה לדוגמא) ואף ממדינות שכלל לא משתייכות לגוש הסקנדינבי בניהם ישראל,אז מה בדיוק הטיעון שלך...אגב אוסטריה קיבלה רק 2 דוזים ממדינות סקנדינביה (שבדיה ופינלנד)השנה.
המדינות הסקנדינביות סופר שמרניות, נתנו לאוסטריה - אומר הכל
20/10/14 23:29
13צפיות
למרות התדמית השקרית שהן יוצרות סביבן, הן בין השמרניות ביותר באירופה (ומתנגדות לחקיקה להכרה בגייז ונשואין וכו')
ככה שעצם העובדה שניקדו 10 או 12 את אוסטריה מראה שהוכנסה השנה לקליקה כמו הולנד. 
ברור שכשיש הייפ סביב שיר מסויים, אז גם מדינות שלא בגוש ינקדו אותו גבוה. 
אין לי מושג עד עכשיו למה נתנו 10 לשבדיה ו-12 לאוסטריה. מתי נלמד לנקד כמו שצריך??
והמדינות הבאות לקפוץ לזרועות הגוש הסקנדינבי: פולין ואנגליה
18/10/14 20:45
51צפיות
נראה לי שפולין ראתה את הולנד וגרמניה והבינה מה היא צריכה לעשות כדי להתמקם גבוה יותר.
ראו את זה השנה מהניקוד שלהם.. כנ"ל אנגליה ואירלנד. 
לאנגליה קשה להיות נגררת של גוש סקנדינבי,
הם כנראה עוד באשליות שהם מרכזו של גוש אחר, עם קפריסין, מלטה ואירלנד.
ואפרופו, אם צרפת, ספרד, אנדורה, פורטוגל יצטרפו לגוש מערב אירופאי עם אנגליה ואירלנד ומלטה,
וכמו הסקנדינביות כולן יצביעו אחת לשנייה, עם 3 מדינות קבועות (צרפת אנגליה וספרד) אז בהחלט
יווצר לנו סופר-גוש חדש שיוכל להתחיל למשוך אליו נצחונות לחברות בו.

אתה לא אמיתי
19/10/14 02:19
52צפיות
אז איך זה קרה בדיוק, שאוסטריה הצטרפה לגוש הסקנדינבי? מטוסים פיזרו מעל סקנדינביה ומערב אירופה כרוזים שכתוב בהם שמעכשיו צריך לסמס גם לאוסטריה?
ואם כך אז איך זה שגרמניה נכשלה בשנתיים האחרונות?
ועם מי צריך לדבר מנכ״ל הטלוויזיה של פורטוגל כדי שיצרפו אותו לגוש?
"ההצטרפות" נעשית דרך צוותי האירויזיון שלהן שמדברים זה עם זה
19/10/14 03:42
46צפיות
אם אתה חושב שזה מופרך אפשר בצורה הקלה לבדוק את דפוסי ההצבעה של הסקנדינביות.
פשוט תבדוק למי הצביעו, את מי איפסו, איך קרה שלפתע כולן מתחילות להצביע להולנד?
זה נראה לך מקרי? פתאום הולנד מוקפצת לצמרת, ולמשל ספרד עם שיר מצוין לא מנוקדת.
איך זה קורה? וזה קורה בתיאום מופלא אצלן כולן יחד..
אגב לך אחורה לערב האירויזיון הראיתי איך הן מנקדות בתיאום מלא
19/10/14 03:44
45צפיות
הראיתי איך הגוש הסובייטי מנקד בתיאום ואיך הגוש הסקנדינבי מנקד בתיאום..
ממש עברתי מדינה מדינה והראיתי עד כמה זה לא מקרי שהן מנקדות כל אחת את הגוש שלה
ואז זורקות נקודות נמוכות למדינות אחרות ומנסות לא לנקד את הגוש השני.
בוקר טוב אליהו. ברור שיש הצבעה גושית
19/10/14 14:07
40צפיות
מדינות סקנדינביה, מדינות ברה״מ לשעבר ומדינות יוגוסלביה לשעבר חולקות תרבות משותפת והזמרים ממדינה אחת מוכרים במדינות האחרות בגוש, ובגלל הקשר התרבותי בין מדינות בתוך הגושים, שירים יזכו בהן לחשיפה מוגברת לפני התחרות. אבל הטענה שלך כאילו זה משהו שאפשר לייצר באופן מלאכותי פשוט מגוחכת.
ואני אשמח אם תסביר לי איך זה ש״צוותי האירויזיון שלהן שמדברים זה עם זה״ משפיע על דפוסי ההצבעה של הצופים. ולפני שאתה אומר לי שהם מתאמים הצבעות של צוותי שיפוט תבדוק איך השופטים בגוש הדמיוני שלך הצביעו לשווייץ ולגרמניה.

אגב, כמה מהנחות המחקר שלך פשוט לא נכונות. אוסטריה ממש לא היתה קרובה לפסגה בשנים האחרונות, מאז תחילת חצאי הגמר ועד לניצחון השנה הם עלו לגמר רק ב-2011 וסיימו בבוטום. וגם גרמניה כשלה בגדול בשנתיים האחרונות.
חולקות תרבות משותפת זה קשקוש הכל אינטרסים של ניקוד הדדי
19/10/14 16:52
34צפיות
המדינות הבלטיות הן הדוגמה המובהקת. כל עוד היה נראה לסקנדינביות שיש להן בכיס
את המדינות הבלטיות הן דאגו להן ל-2 נצחונות. אבל אז התברר שבתוכן אוכלוסיה רוסית שמצביעה לגוש הנגדי.
אי לכך ובהתאם לזאת נודו הבלטיות מהגוש הסקנדינבי לטובת פינלנד (הופ, זכייה ראשונה) גרמניה (הופ זכייה ראשונה)
הולנד (לפתע בצמרת) ואוסטריה (הופ זכייה ראשונה). אי לכך הבלטיות חלקן מתקשות לעלות לגמר ואחרות בתחתית הגמר.
האם זה מקרי? לא אין פה שום מקריות. 
אתה מדבר שטויות
19/10/14 18:17
29צפיות
זה שתכתוב ״הופ״ כל פעם שמדינה זוכה לראשונה לא אומר שעלית על משהו. ואוסטריה כבר זכתה בשנות השישים.
כשפינלנד זכתה ב-2006 הסקנדינביות ניקדו ביד רחבה את ליטא ואת אסטוניה (שלא עברה אפילו את החצי גמר), אף אחד לא נידה אותם ולא שמעתי שהודיעו לאזרחי סקנדינביה להתחיל להצביע לפינלנד, ועובדה שבשנה אחרי זה פינלנד, נורווגיה ושוודיה ששוריינו בגמר נכשלו ואילו דנמרק ואיסלנד נשארו בחצי גמר. השנה הג׳ורי של גרמניה איפסו את שווייץ ואוסטריה, באוסטריה הם איפסו את שווייץ וגרמניה ויש עוד מלא דוגמאות. אתה פשוט יורה חיצים ומנסה לצייר סביבם את המטרות.
יש גם חשבונות פנימיים, זה לא אומר שאין אסטרטגית-על משותפת
19/10/14 22:01
21צפיות
יש גם חשבון בין שבדיה לנורווגיה, בעבר איפסו/ניקדו נמוך זו את זו, אז מה?
בסופו של דבר כל הגוש הסקנדינבי עובד יחד. נכון יש חשבונות פנימיים, ויש מספיק מדינות בגוש
הזה כדי שאחת תבחר לא לנקד אחרת אלא לנקד שלישית או רביעית במקום, אבל בסך הכולל, כל מי
שבקליקה הזו מקבלת בוסט אדיר. ורואים את זה עם הולנד, עם גרמניה (עד כדי זכייה) עם פינלנד (עד כדי זכייה)..
ברור שכחלק מהאסטרטגיה, בוחרים את המדינה עם שיר חזק ומנתבים אליה את ה-10 וה-12. כי עם כל גודל הגוש,
הסקנדינביות יודעות שצריך עוד לפחות עשר מדינות אחרות שינקדו את השיר הזה גבוה כדי שיעקוף את השירים
הגבוהים ביותר שמנתבים אליהם ניקוד מהגוש הסובייטי. ברור להן שאם יהיה פיזור גדול מדי של נקודות, כמו שקרה
השנה בין שבדיה לבין אוסטריה, אז מהפיצול הזה, אזרביז'ן מהגוש הסובייטי 'עלולה' בסוף לזכות וגם זה קרה.
הם לא טיפשים, הם יודעים יפה את הנוסחה שתשאיר את הנצחונות בגוש הנכון ובמדינות שמשתפות איתו פעולה.
העסק מחושב מאד, יש תיאומים ושטיקים רציניים בדפוסי ההצבעה, הרבה יותר ממה שכנראה אתם נותנים להן קרדיט.

וישראל מבחינתן כמו הבלטיות, מנקדת את שני הגושים = מצב גרוע
19/10/14 22:10
27צפיות
ישראל מנקדת את רוסיה ואוקראינה תמיד בשנים האחרונות, בגלל ההצבעה של העולים מחבר העמים.
ואז מנקדת גם את מדינות סקנדינביה (למה, אין לי מושג. שיבושם לנו החנופה החד צדדית אליהם). 
זה אולי הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות, הפכנו לבלטית רביעית - לא בגוש הזה ולא בזה ובלי תמיכה אפילו
שיש להן זו מזו כשכנות כך שמצבנו רע מזה של שלושתן. מבחינת אסטרטגיה - אנחנו לא מייצרים נאמנויות.
כלומר מצב שפינלנד מעניקה לנו ניקוד ולא מקבלת שנה אחרכך חזרה הוא שגיאה קשה. 
צריך לראות מי נתנו לנו ניקוד ולנקד חזרה שנה אחרכך. ככה מאותתים = רוצים ניקוד מישראל, נקדו אותה.

נכון לזכותנו יאמר דבר אחד - אנחנו המדינה שהעניקה 12 נקודות לשיר הזוכה הכי הרבה פעמים בעשור 
האחרון. כלומר אנחנו יודעים 'לקלוע' לטעם האירויזיוני ובעצם משדרים שלא צריך לנקד אותנו כי אנחנו נשחק
פייר וננקד גבוה את השירים החזקים לא משנה מאיזה גוש יגיעו.
שזה כמו לומר: אל תספרו אותי, אני בכיס שלכם תמיד. אז באמת לא סופרים.

וצריך גם להבדיל בין 4 צורות ניקוד, לא רק 'שכנות'
19/10/14 03:54
35צפיות
יש 4 דפוסי ניקוד בסקנדינביות:
1. ניקוד לשכנות, את תנקדי אותי תמיד גם אם לא 10 או 12, תני 7-8, ואני אותך תמיד כנ"ל.
2. חצי מכלל הניקוד ילך לאחרות בגוש, ולרוב הניקוד הגבוה. 
3. המנעות מניקוד גבוה למדינות בגוש הסובייטי, למעט "דווקא", כמו בפרשת אוקראינה/רוסיה
4. התעלמות מכוונת ממדינות שלא מצטרפות לגוש, או מתן ניקוד נמוך מאד כמסר שזה מה שיקבלו הלאה.

הסברתי את זה בדיוק לפני כמה דקות בתגובה לקליפ של הגושים
20/10/14 22:06
16צפיות
אוסטריה אולי בשנים האחרונות שוייכה לגרמניה, אבל בפועל היא די מבודדת. נתוני הצבעות מהשנים 1975-1992 הוכיחו את זה.
נראה לי שהסיבה שבגללה הגוש המערבי לא מצליח כיום, היא שהוא פשוט כבר לא כזה גדול ודומיננטי ליד השאר. גרמניה כבר לא באמת שייכת לגוש הסקנדינבי-צפוני כמו פעם (עכשיו, לדעתי, הוא כולל את שבדיה, נורבגיה, דנמרק, ואת איסלנד ופינלנד). היא שייכת לגוש המערבי, שקטן והפך לפחות דומיננטי. שתי מדינות שהיו בעבר גדולות (ואחת מהן בכלל לא השתתפה באירוויזיון), הפכו למלא מדינות קטנות שמצביעות אחת לשנייה. הן שינו לגמרי את כל מאזן הכוחות. אוסטריה והולנד לא שייכות לדעתי לגוש הסקנדינבי, אבל אתה יודע מה, זה משהו ששווה בדיקה.
הגוש הסקנדינבי לא כזה "מגה גוש",  קטן יותר מהגוש המערבי הדומיננטי שהיה בעבר. הוא גדול כולה במדינה אחת יותר מהגוש הסקנדינבי בעבר.

הכל נכון לגבי שאר המדינות, לא לגבי ישראל.
18/10/14 18:49
104צפיות
כל שנה אני נדהמת מכמות שירי הזבל שמצליחים לעלות לגמר ומשאירים שירים טובים או חביבים של ישראל מאחור.
אני ממש לא מבינה מה כזה מדליק בשיר עוגת הגבינה של בלרוס (ולא הבנתי, חוץ מ-צ'יזקייק, מה הוא שר, בגלל המבטא הנוראי), לא הבנתי מה כזה מדליק בטלטאביז האיסלנדיים (מלבד תמיכה גורפת של קהילת הלהטבים בכל שיר או אמן שמייצג את הקהילה, ללא קשר לטיב השיר או האמן), לא הבנתי מה כזה יפה בשיר של אזרבייג'אן (המשעמם להחריד) וכמובן שיש מדינות שעלו רק בגלל המדינה ולא בגלל השיר (יוון - שבדרך כלל אני אוהבת והשנה שנאתי כי השיר היה מעצבן וחזר על עצמו, רומניה המלוקק והדוחה וכו').
קונצ'יטה זכתה בתור הגימיק של אישה עם זקן וכי הדמות (לא חלילה האדם תומס נויווירט) של קונצ'יטה וורסט מייצגת את קהילת הלהטבים בצורה הכי בוטה וברורה  - שזה היה יותר שיר מחאה ותגובה לרוסיה ההומופובית של ולדימיר פוטין מאשר שיר לאירוויזיון.
אני לא שמעתי ולא שומעת את השיר הזה אחרי התחרות כי הוא כשיר לא עניין אותי וגם לא עניין את תחנות הרדיו וערוצי הטלויזיה בישראל.
הגימיק של קונצ'יטה הוא מה ששרד ולא השיר.

ועכשיו לגבי ישראל - שום דבר שנעשה לא יביא לנו ניצחון.
במקום להשקיע ואז להתאכזב צריך לעשות כמה דברים:
1. אפשרות ראשונה - לשים זין ענק על התחרות ולהביא מישהו, מישהי או מישהם בלי רקע אמנותי או מוזיקלי, להתחרע על הבמה עם שיר מטומטם בעל לחן פשוט שכל ילד יוכל לזמזם. לא להשקיע בשום אופן גם לא במראה החיצוני של האמן וגם לא בתפאורה. אם לא משקיעים לא מתאכזבים. לפחות שהאמנים יהנו במהלך ימי התחרות מאוכל, שמפניה ואירוח כיד המלך במקום להילחץ וייצגו את ישראל בצורה קלילה ומחוייכת.
2. אפשרות שניה - לשלוח מופעים פולקלוריסטיים בידיעה ברורה שזה לשם ייצוג על הבמה ולא לצפות לשום תוצאה משמעותית - שירים ביידיש עם כליזמרים, להקה דרוזית במופע דבקה, האחים גת, העבריים מדימונה, מופע בסגנון חפלה תימנית וכו'. זה בטוח לא יזכה אבל לפחות נביא צדדים בלתי מיוצגים של ישראל שיזכו לחשיפה תרבותית.
3. אפשרות שלישית - שירים ים תיכוניים בסגנון "אז מה" של מרגול.
4. אפשרות רביעית - חנופה לקהילה. לחשוב מה יביא קולות של ציבור הלהטבים האירופי ומה ידבר אליהם. להפוך את זה למופע צ'יזי ומלוקק ועם זה לעלות על הבמה.

ושוב אני אומרת - אין סיכוי לישראל להצליח. במיוחד לאור האוירה האנטי ישראלית ברחבי אירופה, הלחץ ההולך וגובר להכרה במדינה פלסטינית וזה שאין לישראל מי שיצביע עבורה.
לפעמים צריך להסתכל למציאות בעיניים ולהתמודד עם מה שיש וזה לצערי מה שיש.
אני בעד הגישה הראשונה....
18/10/14 21:03
54צפיות
... באו נשים זין על התחרות. נשלח משהו מתחת לכל ביקורת. כזה גרוע שיועדד עוד יותר צעירים לרדת לברלין (ולהכחיש כל קשר לישראל), דבר כ"כ אידיוטי שיגרום ל-ebu להוציא חוקים חדשים שימנעו מקרה דומה. משהו כ"כ מזעזע שישכיח לאירופה את יתר "פשעינו" במזרח התיכון. העיקר לשים פאאאאאס על התחרות (ובמיוחד על אירופה המתנשאת)

באו נשלח את ניקול ריידמן, שתשלם הכל עם כריזמה המרושעת שלה :
"אם לא תצביעו לי, אני פשוט אקנה את מקומי בגמר !"
מסכימה עם רוב מה שכתבת
19/10/14 00:59
67צפיות
זה נכון שהשירים שלנו בשנים האחרונות לקו בחסר, ואפשר כביכול למצוא סיבה לכישלון של כל אחד ואחד מהם, אבל כפי שציינת, גם מדינות אחרות לא שלחו בדיוק יצירות מופת, ובכל זאת הצליחו יותר מאיתנו. נניח שהשיר והזמר של ארמניה היו מייצגים את ישראל ולא עולים לגמר; אף אחד לא היה מתפלא, וכולנו היינו אומרים: שיר לא מספיק קליט, זמר חסר כריזמה שעוד זייף בלייב - הכתובת הייתה הרי על הקיר! אבל כשמדובר בארמניה, אף אחד לא מופתע שהשיר הגיע למקום הרביעי, למרות ההופעה המאוד מאכזבת! הזכרת את הטלטאביז מאיסלנד, שאילו היו מייצגים את ישראל ונכשלים היינו אומרים שזה היה צפוי, כי מי יצביע לחבורה של גברים מכוערים בגיל העמידה שמשתטים על הבמה! אבל כשזו איסלנד, אין לה בעייה לעלות לגמר ולסיים בו במקום ה-15 הסביר בהחלט! אם עד לפני 4-5 שנים הצלחנו להגיע להישגים סבירים גם עם שירים לא מושלמים ועם הופעות בינוניות, הרי שבשנים האחרונות נראה שאנחנו ניצבים בפני מחסום בלתי עביר! משהו השתנה בשנים האחרונות, וזו לאו דווקא האווירה האנטי-ישראלית שמתחזקת, כיוון שמאז ומתמיד שנאו אותנו והיו תקופות שהיינו הרבה יותר שנואים מאשר עכשיו, כמו אחרי מבצע "חומת מגן" או "עופרת יצוקה", ובכל זאת הגענו להישגים טובים יותר באירוויזיון. בין ה-7 ל-23 בספטמבר הייתי בגרמניה, פחות מחודש אחרי סיום מבצע "צוק איתן", והתקשורת שם בכלל לא התעסקה בישראל, אלא רק בדאעש, במגפת האבולה ובסכסוך בין רוסיה לאוקראינה! ישראל ממש לא בראש מעייניו של האירופאי הממוצע, אבל לדעתי הסיבה שהפסיקו להצביע לנו באירוויזיון זה קהל המצביעים באירוויזיון, שבשנים האחרונות מורכב בעיקר מצעירים, שלהם מודעות פוליטית-חברתית גבוהה יותר, ולכן הם יותר נרתעים מלהצביע לישראל. ייתכן מאוד שלפני מספר שנים  היה לאנשים קצת יותר מבוגרים (לא זקנים, אלא בני 30-40) משקל גבוה יותר בקרב המצביעים, והם הצביעו יותר עפ"י השיר וההופעה ופחות מתוך דעות קדומות פוליטיות.

מבין ההצעות שהצעת, אני הייתי הולכת על אפשרות 2 או 3, ופשוט שולחת שיר ישראלי, בעברית מלאה, שבראש ובראשונה ידבר אל הציבור הישראלי, עם העדפה לשיר מזרחי או פולקלוריסטי, כדי שלפחות נביא גם ייחוד מוסיקלי כלשהו, שאולי יצליח גם לתפוס באירופה. אני כן בעד להשקיע במראה החיצוני ובהופעה, מה גם שעוד לא ניסינו מעולם להשקיע באמת (גם לא אצל מיי, שאמנם הביאה רקדניות ושכרה את שירותיו של עוז מורג, אבל הכוריאוגרפיה הייתה מאוד סתמית וזוויות הצילום נוראות!), אבל בראש ובראשונה אנחנו צריכים לשלוח שיר שיתפוס בישראל ויצליח ליצור איזשהו באזזז בארץ! דווקא עכשיו נראה שרשות השידור מעדיפה לשלוח זמר עם שיק בינלאומי, ועובדה שלפני ההחלטה לשלוח את זוכה "הכוכב הבא" הפייבוריטים שלה היו 3 זמרים ששרים באנגלית (מארינה, אסתר רדא ואסף אבידן), ולדעתי זו טעות. דווקא מפני שרוב המדינות שולחות שירי פופ באנגלית, אין טעם שננסה להתחרות בהן ולשלוח ביצוע חיוור עם העמדה צנועה ולא מרשימה. עדיף שננסה ללכת על סגנון מוסיקלי ייחודי לנו, ואולי גם נתפוס 2 ציפורים במכה אחת: שיר שעשוי לעניין את הציבור הישראלי וליצור באזז מסויים בארץ, וסגנון מוסיקלי שאולי יצליח להתבלט קצת באירוויזיון בים הפופ המאונגלז. 
אני באמת חושב שצריכים לשלוח שיר שהצליח ברדיו
19/10/14 14:46
36צפיות
לצורך העניין לקחת את השירים שיצאו בתחנות הרדיו מחודש ספטמבר והלאה ולהציע לאחד מהאומנים שהצליחו לייצג אותנו עם אותו השיר באירוויזיון. ככה גם השיר יהיה מוכר לכולם וככה גם אם הוא לא יצליח באירוויזיון עדיין יש לו את מדד ההצלחה בארץ
לא אשכח מה שי אמר לי בסמי השני בקופנהאגן....
19/10/14 18:58
53צפיות
להזכירכם, נורווגיה עלתה לבמה אחרי ישראל, היינו מקידמה, ושי אומר לי משהו כזה :
"תראה, זה בול מורן מזור, רק שיש כנריות במקום זמרי ליווי, רק שהוא יעלה ויצליח"
אז אני תוהה, באמת שאני מדינה מנוחסת !
זה בדיוק ההבדל בינינו לבין הרבה מדינות אחרות!
19/10/14 20:05
53צפיות
השיר של נורווגיה היה אחד האהובים עליי השנה, אבל ההופעה הייתה מרדימה וקארל יבשושי כמו צנון! אם לא היה מדובר במדינה מצליחנית כמו נורווגיה, הרי שזה היה מועמד קלאסי לאחד המקומות האחרונים! יש תחושה כל כך מתסכלת, שיש מדינות שכמעט תמיד יצליחו (ות-מ-י-ד יעפילו לגמר!), בלי קשר לשיר ולהופעה, בעוד שיש מדינות שהצלחתן מוטלת בספק, ובתחתית של התחתית ישראל, שלא משנה מה היא תשלח, היא תמיד תיכשל! שוב, זה נכון שכל השירים שלנו בשנים האחרונות לקו בחסר, בין אם בגלל השיר, בגלל ההופעה או שילוב של שניהם, אבל לאור העובדה שמדינות אחרות כן מצליחות עם שירים בינוניים והופעות לא משכנעות ואנחנו לא, אני בספק אם יש לנו עדיין מה לחפש באירוויזיון, והאם היינו מצליחים היום אפילו עם שירים והופעות כמו של שירי ובועז! הסיבה היחידה שאני רוצה שנמשיך להשתתף היא רק כדי להרוס את התענוג לכל האנטישמים או יפי הנפש האנטי-ישראלים שהיו מעדיפים לראות אותנו מחוץ לתחרות!
גם אני בעד לעשות להם "דווקא"
19/10/14 21:05
46צפיות
להיות קוץ בתחת של אירופה !
ישנאו אותנו ? גם ככה שונאים  !
ואולי צריך לנסוע עם גישה יותר אומללה משל דנה. ובשיר יותר גרוע משל נרקיס ובהופעה יותר חובבנית משל פינג פונג, ומבט יותר מסטולה-משועממת משל שירי הדר (שאגב, היו אלו שפשוט מתו עליה ). צריך משהו ממש רעעעעעעעעע שיבייש את האירוויזיון, ובשיא הלא-רציניות !

יאללה, יד חופשית לניקול ריידמן, כי היא עוד עלולה לקנות את מקומה בעשירייה !
אני בעד לעשות להם "דווקא" באופן אחר
19/10/14 22:22
42צפיות
לא לזלזל בהופעה ובמקצוענות, אבל פשוט לשלוח שיר ישראלי רגיל, בעברית מלאה, בסגנון שאוהבים בארץ - בין אם מזרחי, רוק רך, בלדה גלגל"צית, ראפ וכד' - אבל בלי לדפוק חשבון לאף אחד איך זה יתפוס באירופה, אלא בראש ובראשונה לחשוב על השוק הישראלי! לדעתי היה צריך לבחור ישירות בשיר שיצא החל מה-1 בספטמבר וזוכה להשמעות נאות ברדיו הישראלי. אחרי שסיימנו במקום לפני האחרון בסמי עם פופ בינלאומי שרובו באנגלית, כמה אנחנו יכולים להיכשל יותר עם שיר גלגל"צי משמים בעברית מלאה? ממילא לא מצביעים לנו יותר, לא משנה מה אנחנו שולחים, אז לפחות שיהיה קצת באזזז בארץ!

לגבי ניקול ראידמן, כמה שהיא פאתטית ולא יודעת לשיר, לפחות היא מרופדת בכסף ואילו הייתה מגשימה את חלומה לייצג אותנו באירוויזיון, לפחות היינו מקבלים הופעה באמת מושקעת! כמובן שהיינו נכשלים, אבל לפחות אירופה הייתה זוכה בעוד שיר קאלט בלתי נשכח!
חשבתי על משהו עכשיו....
19/10/14 22:34
35צפיות
... כולכם מכירים את דעתי הישנה התומכת בלשלוח שיר מצעדים קיים שהוכיח את עצמו בשוק המקומי. די צפוי ששיר שכזה יעלה את הרייטינג לאירוויזיון בישראל, ו... (מה שחשבתי עליו לראשונה עכשיו) .... יותר צופים יצביעו ! נשאלת השאלה, האם הגדלה משמעותי של כמות המצביעים, יכולה להקל על ההוצאה הכספית של רשות השידור ?

אין לי מושג או ניחוש לגבי הנתונים, ולכן אינני יודע לענות על שאלתי.
אני בעד לעשות דווקא מבחינת ההצבעה - וכבר הצעתי אסטרטגיה כזאת
20/10/14 12:50
33צפיות
א. להצביע רק למדינות ששנה קודם/בגמר האחרון בו היינו הצביעו עבורנו.
     אך ורק הן יקבלו נקודות, לא שום מדינות אחרות ויהיו השירים שלהן הטובים והראויים אי פעם.
זה מסר שיובן מיידית. יהיו מספיק חובבים שיגידו "ישראל מנקדת מעכשיו רק את מי שמנקד אותה"
וזה יהיה מצוין. זה יבהיר שאין יותר חנופה לסקנדניביות "תמורת" אי עלייתנו לגמר גם שנה לאחר מכן בגללן.
ב. יש לתת 12 נקודות לא לשיר הזוכה אלא למדינה שניקדה אותנו הכי גבוה שנה קודם, בעקביות.
זה יבהיר שמי שרוצה 12 מאיתנו צריך לנקד אותנו גבוה. 
ג. להתנהל בכל כובד הדילים והנקד-אותי-אנקד-אותך. להפסיק להיותה המדינה שיודעת לתת 12 הכי הרבה
פעמים לשיר הזוכה. להיות המדינה שתתן 12 הכי הרבה פעמים למדינה אחרת שתנקד אותנו 7-8 בתמורה בעקביות.
מכיוון שאין לנו נאמנות גושית צריך להסתפק בדבר הבא שזה ניקוד הדדי עקבי בין מדינות שנדע שאפשר "לסמוך עליהן לנקד"

אפשר ליישם את זה רק בהצבעת השופטים
20/10/14 13:25
33צפיות
ואם מדינות אחרות משחקות מלוכלך, אולי גם אנחנו צריכים להצטרף לרפש הזה ולעשות קומבינות כמו כולם. אבל בהצבעת הקהל אי אפשר ליישם את זה, וגם ככה הצופה הממוצע לא זוכר אפילו איזו מדינה זרקה לנו איזו עצם קטנה בשנה שעברה.
יפה ופה בדיוק אפשר לעשות תוכנית שתזכיר לצופים מי הצביעו לנו
20/10/14 13:35
30צפיות
מה דעתכם על תוכנית לקראת האירויזיון של "מי ניקדו אותנו" כדי ל"יידע את הציבור"..
או כתבות בעיתונות המסקרת בידור ותרבות על הניקוד שלנו ואלינו בשנים האחרונות..
מה רק למדינות אחרות מותר לעשות זאת כדי להסביר למי כדאי להצביע?

ומי יצפה בתוכניות האלה?
20/10/14 14:20
33צפיות
כשהאירוויזיון לא מעניין אצלנו אף אחד?
לדעתי זו ממש לא הייתה הופעה מרדימה...
19/10/14 22:51
48צפיות
הבימוי, הסדר על הבמה והתאורה היו מצוינים. וכל זה בכלל לא היה חשוב - קארל אספן נתן ביצוע מרגש מאין כמוהו... למעשה ממש קיבלתי ממנו עור ברווז. אני מניחה שהדעה בנוגע להופעה הזו משתנה. לעומת זאת, אני חושבת שרוב חברי הפורום יסכימו שהיו מספיק ליקויים בהופעה של מיי כדי שלא יגיע לה לעלות לגמר. שיר נחמד וזמרת חביבה זה טוב ויפה, אבל בלי הופעה טובה ומתוקתקת אין לנו מה לחפש בגמר. אין פה שום קשר לאנטישמיות, אלא רק לביצוע זול ומזלזל. 
ההופעה של מיי אכן הייתה חלשה מאוד
20/10/14 14:49
40צפיות
גם בשיא האובייקטיביות זו הייתה אחת ההופעות הפחות טובות בסמי, וכשראיתי את ההופעה היה לי ברור שלא נעלה לגמר. זאת בניגוד למורן מזור, שאי עלייתה לגמר היה שוק מוחלט עבורי, כי למעט בעיות הסטיילינג הקשות, נתנה הופעה פשוט מושלמת!

אבל מה שכל כך מתסכל זו העובדה שמדינות אחרות יכולות לתת הופעות חלשות ולא מרשימות, ועדיין לעלות לגמר, בעוד שאנחנו חייבים להתעלות על עצמנו רק כדי לצלוח את הסמי במקרה הטוב. ומה שעוד יותר לא מובן לי זה איך לפני שנים בודדות כן הצלחנו להעפיל לגמר ולסיים בו עם שירים לא חזקים ועם הופעות לא משכנעות, בעוד שעכשיו אנחנו כבר לא מצליחים. הראל סקעת נתן הופעה לחוצה ומפוחדת, ולמרות הכל עלה לגמר וסיים בו במקום 14 הסביר בהחלט, גם אם בזכות השופטים שהעניקו לו את המקום הרביעי בסמי והחמישי בגמר. אחינועם ומירה שרו שיר "פרווה" ונתנו הופעה אפרורית ולא מושלמת מבחינה קולית, ובגמר סיימו במקום האחרון בטלווטינג, אבל בסמי הם סיימו במקום השביעי בטלווטינג מלא וקיבלו נקודות מכל המדינות המשתתפות (כולל טורקיה, שכבר הייתה בכאסח רציני עם ישראל) פרט לפורטוגל! מה קרה שעד לפני שנים מעטות בכל זאת הצביעו לנו יותר, גם לשירים והופעות שרחוקים להיות מושלמים, ועכשיו כבר לא? אני חושבת שלפוליטיקה בכל זאת יש תפקיד, וכפי שכבר אמרתי, זה לא שעכשיו שונאים אותנו יותר מאשר לפני 5 או 10 שנים, אלא שהמצביעים השתנו, וכיום רובם צעירים ובעלי מודעות פוליטית חברתית גבוהה.
אני מבינה את הטיעון שלך ובכל זאת לא מסכימה...
20/10/14 17:29
33צפיות
הצעירים שהצביעו ב-2009 הם אותם צעירים שמצביעים עכשיו (הכוונה היא שלדעתי מי שבסופו של דבר מרים את הטלפון ומצביע אלו אנשים שבאמת מתעניינים בתחרות). בקרב החובבים מיי הייתה פופולארית לפני ההופעה החיה. זה גורם לי להרגיש שבסך הכל להופעה שלה היה חלק בכישלון. לגבי שתי ההופעות האחרות שנתת כדוגמה: להראל היה שיר מצוין, ואני לא חושבת שהביצוע שלו בסמי היה חלש. בנוסף, היה לו גב עצום מהשופטים (ובצדק, כי באמת היה לו שיר מצוין והוא מבצע בחסד - יכול להיות שבגנרלית הוא היה הרבה יותר טוב). אחינועם ומירה הביאו שטיק חדש שישראל לא השתמשה בו - שירה בערבית, דיבורים על דו-קיום וכל הג'אז הזה. גם מי שלא מתחבר לזה נמשך לגימיק ולחידוש. הביצוע שלהן גם היה טוב ווקאלית, ובנוסף אחינועם ניני מוכרת במידה מה באירופה... 
לגבי מורן מזור - מסכימה שהביצוע הקולי היה טוב, אבל בשנה של כל כך הרבה בלדות טובות (איטליה, אוקראינה, איסלנד וכו' וכו') לא היה לה סיכוי, והשמלה הרגה את הסיכוי המועט שהיה לה. ברגע שעלתה לבמה לבושה ככה היא איבדה את כל הכבוד שלי. 
היינו באותו הסמי עם קונצ'יטה, כל ההומואים הצביעו לה
20/10/14 23:35
25צפיות
והיא גנבה לנו את הקולות...
סורי שלא הייתה לי סבלנות לקרוא את הכל
18/10/14 20:59
98צפיות
כתבת כאן המון דברים נכונים! והבנתי בגדול את הפואנטה.
הבעיה היא שכמו שכתוב כאן, ברגע שהשיר המייצג מופיע תחת דגל ישראל, הוא מתחיל מנקודת פתיחה הרבה יותר נמוכה. אנחנו צריכים ממש להתעלות על עצמנו ולהיות מיוחדים כדי להצליח.
אני לוקחת דוגמה לשיר שעונה בדיוק על הקריטריונים שהעלית כאן: פולין 2014. על הנייר, השיר הזה הצליח. מקום 14, חמישי בקהל, ועוד מפולין. זה כמו נצחון למדינה הזאת, ששנים לא הייתה בכלל בגמר. אבל כשמסתכלים על הפרטים: שיר כזה, במקום ה14? למה לא טופ טן? שיר שיר מעולה! עדכני! שהצליח! עם הופעה מעולה בהתחשב בקונספט! (אם כי זולה מאוד, מודה. בלי קשר לפמיניזם, כי אני לא פמיניסטית, ההופעה הייתה מגוחכת... אבל מתאימה לקונספט, כפי שציינת). ובכל זאת- מקום 14. הלוואי עלינו, אבל ממדינה קצת יותר מקומבנת, השיר הזה היה מצליח.
אז יש עוד המון גורמים שמשפיעים.
אני כבר לא חושב שישראל תזכה אי- פעם בתחרות
19/10/14 10:48
94צפיות
לא יודע להגיד מה בדיוק השתנה בשנים האחרונות בתחרות אבל משהו השתנה וזה לרעתינו!
אני כבר לא חושב שיש פקטור לאומן, לשיר, להופעה אלא פשוט לגימיק ולתדמית המדינה.
אגם רודברג מייצגת את ישראל באירוויזיון?!
20/10/14 20:54
130צפיות
חלמתי שכן!
חלמתי שהיא מייצגת את ישראל באירוויזיון שנערך באוסטריה ואפילו מגיעה למקום ה-3 והמכובד!
היא שרה שיר גלגל"צי שכזה בעברית מלאה והצליחה בטירוףףף (בכל זאת- מקום שלישי זה לא צחוק).
לגבי הנראות של האולם, הבמה וההופעה- אני לא זוכר אבל אני כן זוכר שקירות האולם (באיזור הקהל) היו צבועים בצבע צהוב!

מי יודע, אולי יום אחד באמת היא תייצג את ישראל באירוויזיון (למרות שהיא בעיקר שחקנית) ואולי אפילו היא תצליח להעפיל לגמר ועוד... 
המצב קשה. כדאי להתייעץ על זה עם פסיכולוג טוב.
20/10/14 21:36
70צפיות
פנטזיות כאלו הזויות על אירויזיון ועוד בשלב כה מרוחק מהתחרות עצמה = דורש התערבות ועזרה מקצועית.
º
21/10/14 00:14
8צפיות
º
צודק בוא נפתח עוד הודעות על חלומות שהיו לנו על אגם רוטברג
21/10/14 13:02
13צפיות
º
21/10/14 12:44
7צפיות
מה דעתכם על לשלוח ראפ ישראלי לייצג אותנו?
הודעה זו מכילה סרטונים
17/10/14 11:59
145צפיות
הרי ניסינו בלדות, ניסנו פופ, ניסינו להקות רוק וזה לא הלך.
ראפ יחסית זה ז'אנר שעוד לא הצליח לפרוץ את הגבולות באירוויזיון מצד אף מדינה, אולי דווקא לשם צריך לכוון?
יש לנו כמה ראפרים מאד מוכשרים ועם רמת הפקה גבוהה.
יש את המוכרים יותר כמו סאבלימינל אבל יש גם פחות מוכרים כמו קנדוג, כהן אנד מושון, שורטי אולי שיכולה להיות נפלאה או איזי.
תסתכלו למשל על הקליפ החדש של איזי, משהו בסגנון הזה לא יכול לבלוט אולי יותר מז'אנרים אחרים שתמיד יהיה מישהו שיעשה יותר טוב מאיתנו?
מה גם, שבדרך כלל ראפרים יודעים יותר טוב לשווק את עצמם ולמכור לקהל, כמו כאן עם האפליקציה של outder שמאפשרת למעריצים להוסיף את עצמם לקליפ. אני בטוח שראפר ישראלי שיבחר ידע לעשות עבודת שטח טובה וחשובה ברשת לפני התחרות עצמה- תחום שהיה חסר לנו מאד בשנים האחרונות גם עם מיי וגם עם מורן!

אני בעד לנסות ראפ
17/10/14 12:06
46צפיות
כשאני צופה בסרטוני ראפ ישראליים ביוטיוב , יש הרבה תגובות חיוביות מאנשים שלא דוברי עברית .
יש שם הרבה תגובות של אנשים שהם מופתעים לשמוע ראפ עברי .
הרבה אנשים שם כותבים שהם לא ידעו שקיים ראפ בעברית , ובגלל שזה מוזר להם , הם מתחברים לזה ויש הרבה תגובות שזה נשמע להם טוב יותר מראפ באנגלית .

שווה לנסות . יש לנו כמה אומני ראפ מעולים .
בדיוק, ככה נתבלט ונהיה שונים
17/10/14 12:21
27צפיות
גם אני ראיתי תגובות חיוביות לראפ עברי.
זה סיכון, אבל מה כבר יש לנו להפסיד, שוב לא נעלה לגמר?
º
אם כבר ראפ אז משהו כמו קפה שחור חזק, אני מאד בעד
17/10/14 16:34
15צפיות
אם רוצים מקום אחרון אז תבחרו בראפ
17/10/14 12:19
43צפיות
עדיין לא שלחנו פופ כמו צריך, וגם לא שלחנו שיר מזרחי קליל, דאנסי ומשובח מספיק.. ללכת על הכיוונים האלה ולא ראפ..
אבל אנחנו לא יודעים גם ביום יום
17/10/14 12:20
31צפיות
בשיגרה המוסיקלית בישראל לעשות פופ כמו שצריך, הראפ שלנו דווקא אחלה.
אז אולי עדיף לשלוח מה שאנחנו יודעים לעשות יותר טוב?
דאנס מזרחי גם יכול להיות מצויין!
העדפה שלי, שיר דאנס מזרחי קליל עם זמרת טובה ושנראית טוב
17/10/14 12:22
25צפיות
ואולי נעבור את הסמי, עם כל שאר האפשרויות.. ניקבר בסמי...
עובדה הצליח ליון ולקפריסין ב2012 למה שלא יצליח לנו?
17/10/14 12:24
36צפיות
ובינינו אנחנו יכולים להפיק שיר כמו של יוון אפילו יותר טוב מהם...
º
אשרי המאמין...
17/10/14 14:41
9צפיות
º
אין נוסחה בטוחה
17/10/14 12:32
23צפיות
הכל בסדר?
17/10/14 18:17
43צפיות
º
17/10/14 18:26
8צפיות
מתי שיר ראפ זכה להצלחה באירוויזיון?
17/10/14 15:39
59צפיות
בטח היו כמה מהמדינות המקומבנות שהצליחו, אבל אני זוכר רק את בריטניה 2006. מקום 19. הז'אנר הזה לא ממש הצליח באירוויזיון. למרות שזה מה שאמרו על הקאנטרי. 
אבל יש הבדל בין ראפ נדוש באנגלית , לבין ראפ בשפה זרה
17/10/14 15:42
46צפיות
דווקא בראפ , אם נשתמש בעברית זה יהיה יתרון גדול .
אני באמת לא יודע למה , אבל הרבה אנשים לא יהודים וללא קשר לשפה העברית  אוהבים לשמוע ראפ עברי .

עוד יתרון בראפ , זה שלא כל השיר חייב להתמקד בראפ ובזמר שישיר אותו .
ניתן לשלב זמר או זמרת מוכשרים ברקע ( בעברית או באנגלית או בצרפתית )  , כמו סיוון שהשתלבה נהדר עם סאבלימינל והצל .
º
בריטניה 2006 אנדרייטד!
17/10/14 15:46
22צפיות
º
17/10/14 15:55
4צפיות
אסטוניה 01 שזכה הוא ראפ
20/10/14 07:58
27צפיות
אולי גרמניה 2000 בבתים.
למרות שאין חוקים להצלחה בתחרות
17/10/14 16:21
41צפיות
זה נשמע כמו מתכון מנצח למקום אחרון בסמי.

השופטים בטוח יסלדו ומהטלווט לא נראה לי שיש לנו סיכוי נו מאדר מה נשלח.
אקסום או קפה שחור חזק עדיפים על עוד בלדת zzzz....
17/10/14 18:20
25צפיות
ראפ אתני עם סלסולים ומילים פשוטות שחוזרות על עצמן,
משהו קליל אפשר עם סימפולים אפילו,
למה לא?
אם ממילא ינקדו אותנו פוליטית נמוך מוטב לפחות שנביא יציאות מעניינות וזכירות
ככה שיגידו 'הפסד שהם לא בגמר'.
אפשר לנסות לשלוח ראפ
17/10/14 17:27
59צפיות
אבל להקפיד שיהיה בו פזמון קליט (אפשר אפילו באנגלית, כשקטעי הראפ יהיו בעברית) ושקטעי הראפ לא יהיו ארוכים מדי כמו למשל ב-Push the button של טיפקס. כמו כן חשוב שהזמרים גם יעברו מסך ושההופעה תהייה מושכת את העין. הבעייה היא שעד כה כשניסינו את מזלנו עם סגנונות מוסיקליים יותר מתקדמים ופחות שגרתיים, המכלול נראה מאוד גרוע על הבמה, והתאפיין בהופעה לא מקצועית או בזמרים שנראו רע וסבלו מחוסר כריזמה. אם הולכים על ראפ, חשוב להקפיד מעל ומעבר שגם האריזה תהייה מרשימה!
אקסום - הקשיבו נא. ראפ, קצב, סלסולים, קליט, משמח.
17/10/14 18:28
34צפיות
כיוון מעולה השנה.
קפה שחור חזק וסולג'יי - רק לעלות רמיקס
17/10/14 18:33
27צפיות
עוד מהסגנון הזה, שילוב מצוין.
אהבתי. אני בעד
17/10/14 23:55
40צפיות
אני חושבת שהדרך היחידה שלנו להתבלט איכשהו ולצלוח (אולי) לפחות את משוכת העלייה לגמר היא עם שירים בסגנון ייחודי לנו, עם נגיעות אתניות מזרחיות, כי פופ באנגלית יש באירוויזיון בשפע, ומדינות אחרות עושות את זה הרבה יותר טוב מאיתנו! אין טעם לנסות למכור קרח לאסקימוסים, ועוד קרח סוג ב'! מה שכן, אם הולכים על שיר ראפ אתני עם להקה כזו חייבים להקפיד יותר מתמיד על הופעה מהוקצעת ומעניינת, זוויות צילום, תאורה, צבעי במה ווידיאו ארט, ונשאלת השאלה אם אנחנו מסוגלים ורוצים להשקיע בהופעה! גם איזבו הביאו סגנון מאוד מרענן שמשלב אינדי, רוק, דיסקו וליווי מזרחי, אבל היו בלתי כריזמטים בעליל ולא עברו מסך! מהבחינה הזו אולי יותר בטוח ללכת על בלדה קלאסית, שאמנם לא מביאה שום חידוש, אבל הרבה יותר פשוט להעמיד במגבלות התקציב וחוסר היצירתיות המשווע שלנו.
לרגע קראתי מה דעתכם לשלוח את אפי (בן ישראל) לאירויזיון
17/10/14 20:53
63צפיות
אמממ לא חושבת שזה יעבוד

וחוץ מזה עושים באר לרוב חרא ראפ וזה שכן טוב בכלל לא מגיע למיינסטרים 

צריך להביא שיר ממש ממש ממש טוב עם הופעה ממש ממש ממש טובה
18/10/14 21:02
30צפיות
כי ראינו כבר שראפ באירוויזיון לא מצליח: דנמרק 1997, אוקראינה 2005, בריטניה 2006. לחלקם הגיע להצליח.
הבעיה שלנו היא שלא נביא הופעה מספיק טובה, כי אנחנו ישראל, לא נשלח רקדניות שיביאו הופעה טובה (לא, הרקדניות של מיי לא הביאו ריקוד טוב, סורי. המזל שלהן היה שהמכלול היה מעולה). אם נדע להעמיד הופעה נכונה, אפשר לנסות.
בגדול כל ז'אנר אפשרי כל עוד מבוצע טוב, אבל ראפ הוא לא הז'אנר
19/10/14 16:16
28צפיות
שהייתי בוחר לישראל על מנת שתצליח.

לא רק שראפ פחות מצליח באירו, ולא רק שזה ז'אנר בעייתי כשלא מבינים את המילים - יש בו גם משהו גברי ואגרסיבי יחסית, ולנוכח התדמית של ישראל - זה עשוי להיות שילוב לא מוצלח.

אם לבחור ז'אנר אחד שלא שלחנו ויכול לייצגת אותנו טוב, זה מזרחית, שיר חפלה ("תגידו לה" ושות). זה כמובן אבסורד שממדינה שזה הז'אנר הכי פופולרי בה, עוד לא נשלח שיר כזה, בטח לאור העובדה שזה אחד הז'אנר הכי פופולריים באירו.

צריך הרבה מקוריות ומגוון, לא בשביל לעלות -בשביל שיר מצעדים.
19/10/14 17:01
25צפיות
לכן היפ הופ, ראפ, סלסולים, מזרחית - והכי טוב כל זה ביחד.
שיר שיהיה להיט לגיטימי במצעדים פה גם אם לא יעלה נרגיש שהוא ייצג טוב והיה ראוי לעלות.
שהם יגידו "יהיה הפסד שהשיר המקורי, המשמח, המקפיץ, היצירתי הזה לא בגמר"

כולם פה מתעלמים מבריטניה 1995
19/10/14 21:15
39צפיות
כל היבשת היתה משוכנעת ש-Love City Groove החדשני (לאירוויזיון) יזכה.
השיר כבר צעד בבריטניה וזכה להשמעות רדיו גם כאן בארץ בשבוע שלפני התחרות, בתוכניות שלא קשורות לאירוויזיון. בסוף ראינו שסיים רק באמצע הטבלה.

זה נכון שאז היו רק צוותי שיפוט שחלקם היו אנשי מקוצע, וחלקם סתם חובבי מוסיקה במדגם.
רק תורכיה הצליחה לשלב משהו שמזכיר ראפ ולזכות איתו ב-2003, אבל שאר הראפ די נכשל.
אוי, בריטניה 95
19/10/14 23:49
33צפיות
השטות הזו שהצליחה להם, ועוד בשנה כזו אדירה.
º
איזו הצלחה ?
20/10/14 00:15
16צפיות
מקום עשירי
20/10/14 11:28
24צפיות
עכשיו, אני יודעת שבשביל בריטניה הניינטיזית זה מקום נורא נמוך ואיזה מסכנים, אבל להיות במקום עשירי, באירוויזיון כזה מעולה, ועוד בתיקו עם שיר יפהפה כמו של מלטה- זה כבוד! הבריטים שלחו באותה שנה שיר מעפן, שיגידו תודה על מיקום כזה מעולה.
זה רק מראה עד כמה השופטים היו מנותקים
20/10/14 08:00
36צפיות
מילא לא לזכות כי נורווגיה 95 הצליח די טוב אחרי האירו, אבל כשאתה רואה שירים כמו שוודיה, דנמרק, צרפת וקרואטיה הרבה מעל בריטניה אתה מבין למה האירו אז היה תחרות שלא סופרים אותה.
מצד אחד אתם צודקים
20/10/14 22:17
19צפיות
אבל מצד שני, עם כל העדכניות של השיר- הוא פשוט לא היה מספיק טוב. השירים שהושמעו בMTV היו הרבה יותר טובים. הם הביאו ראפ חלש, עם הופעה חלשה. סורי. שיגידו תודה על המקום העשירי. לא עניין של שופטים ולא עניין של לספור את התחרות- השיר היה מעפן.
אגב, השיר ששלחו שנה לאחר מכן היה עדכני (והוא אחד משירי האירוויזיון המצליחים והמוכרים בעשורים האחרונים). הוא אמנם הגיע "רק" אל המקום השמיני (לדעתי, רק בגלל ביצוע ווקלי חלש), אבל הוא נכנס אל הטופ טן וזה כבר אומר שהוא הצליח. מבחינתי הוא הזוכה באותה שנה, בענק.
בריטניה 96 אגב הוא הקש ששבר את גב הגמל וגרם למחליטים
21/10/14 09:05
18צפיות
להבין שמשהו אל בסדר בשיטה. והוא אולי הדוגמא הטובה ביותר לניתוק השופטים ממה שקורה במוסיקה בחוץ (אם היה אפשר לסלוח לשופטים על לוקס 78 ומונקו 77, בעידן האינטרנט זה כבר היה יותר מדי).
לא יתכן ששיר שהצליח כל כך והיה מועמד מובהק לזכייה מסיים רק 8 כשמעליו 7 שירים שהצלחתם היא כמו יתוש ליד פיל (פיל=ההצלחה של בריטניה).
אם אי פעם יחשפו את המסמכים והמפגשים שגרמו למקבלי ההחלטות לעבור לטלווטנג יגלו שמי שייזם את זה הם הבריטים והגרמנים (ששירים המעולה ב96 לא עלה לגמר).

תראה, 1996 הייתה שנה ניו אייג'ית במוזיקה הפופולארית
21/10/14 19:32
18צפיות
כמו רב הניינטיז. 3 המקומות הראשונים היו סוג של ניו אייג'. אבל עדיין, קשה להתווכח עם ההצלחה האדירה (והמוצדקת לחלוטין) של בריטניה באותה שנה. כן, היה שם סוג של מחדל. ביצוע ווקלי לקוי (לא היה כזה נוראי, אגב) לא מגיע למקום שמיני עם שיר כזה. הוא נכנס לטופ 5. מוזר שדווקא הבריטים רצו לעבור לטלווטינג. הם בטח מצטערים על זה עכשיו (כן, אני יודעת שהשופטים הם אלו שדפקו את בלו בדירוג).
אין כישלון אחד של בריטניה בטלווטינג שהוא לא מוצדק! מצחיק
22/10/14 09:57
11צפיות
שהבריטים מתלוננים למרות שהם הגיעו למקום ה2 וה-3 בטלווטינג.
אז הצטרפו הרבה מדינות והתחילו עם התירוץ של הפורמט החדש והמהגרים ואז לנה אחת הוכיחה שהבעיה של בריטניה זה השירים ולא שום דבר אחר.
אם יש מדינה ש"הוגן" שהיא תכשל במכוון בכל שיטה היא בריטניה כי מה שהיא קבלה מהשופטים במשך 40 שנה זה משהו ששום רוסיה, טורקיה או שוודיה תקבל ב100 שנים של טלווטינג!

נחזור ל 96 - שום הסבר לא יכול ואפילו לשנייה אחת לתרץ את אי הניצחון של בריטניה ואי העליה של גרמניה לגמר. זה היה כבר יותר מדי לכל מי שמבין טיפה במוסיקה.
אני חולה על פורטוגל, טורקיה, קרואטיה 96 והם בדירוגי הרבה יותר מעל בריטניה אבל לא הגיע לאף אחת מהן לעקוף את בריטניה. שלא נדבר על הטופ 3 הכי גרוע אי פעם שהוא שוודיה, נורווגיה ואירלנד.
איכות ווקלית מ-ע-ו-ל-ם לא הייתה מדד באירו ובטח ובטח לא בשנות ה90. הביצוע של אירלנד 92 הוא מהחלשים של אותה שנה וזה לא הפריע לה לנצח.

אבל אני מוכן לספוג את כל זה תמורת הטלווטינג המלא שהיה מ98 (למרות שחצי מהם לא היה טלווטינג מלא) עד 2008 (למעט הדחיפה של שוודיה לגמר שלא בצדק).
אני מחכה ליום שיורידו את השופטים, יעשו התאמות לטלווטינג כמו שאני רוצה ואז אחזור לאהוב את האירו.
לוטו אירוויזיון
17/10/14 10:54
203צפיות
מחר בלוטו - הפרס הראשון 22 מיליון שקלים ובדאבל לוטו ,  44 מיליון שקלים .
אתם מכירים את ההרגשה שכשיש פרס גדול בלוטו , אתם ניגשים למלא טופס ורוצים לבחור בעצמכם את המספרים , ופתאום משימה קלילה הופכת לקשה ביותר ?
אז עכשיו אני אנסה לפתור לכם קצת את הבעיה .

אני מציג לכם כאן רשימה אקראית שהרכבתי מ 37 שירי אירוויזיון משנות ה 90 ועד היום :
בחרו לעצמכם את ששת המספרים שאתם הכי אוהבים ואלה יהיו המספרים שלכם בהגרלה הקרובה .
 בנוסף ,  אני מציג לכם רשימה אקראית נוספת של 7 שירי קדמי אירוויזיונים :
בחרו שיר אחד מהרשימה שאתם הכי אוהבים , והוא יהיה המספר החזק שלכם בהגרלה הקרובה .

מי שרוצה , יכול לפרסם כאן את המספרים שהוא בחר , בכדי שנדע לחפש את המיליונר הבא ( הלוואי חחח ) ומי שלא רוצה , יכול רק לשחק עם הדירוג , לשלוח את הטופס ואולי להיות המיליונר הסודי הבא .

בהצלחה 

הימור מוגזם מזיק לבריאות . 
     בבקשה , לא להגזים ! 
     מלאו טופס אחד , או מקסימום 2 .

רשימת 37 שירי האירוויזיון  ( נא לבחור את ששת השירים האהובים ביותר )
1    - Spain 2009 - Soraya - La Noche Es Para Mi
2    - Sweden 2006 - Carola - Invincible
3    - Spain 2012 - Pastora Soler - Quedate Conmigo
4    - Israel 2005 - Shiri Maymon - Time to say goodbye
5    - Estonia 2014 - Amazing    
6    - Denmark 2013 - Emmelie de Forest - Only Teardrops
7    - Armenia 2014 - Not Alone  
8    -  Germany 2014 - Is It Right 
9    - Russia 2008 - Dima Bilan - Believe
10  - Estonia 2012 - Ott Lepland - Kuula
11  - Cyprus 1995 - Alexandros Panayi - Sti Fotia
12  - Greece - 2014  Rise up
13  - Poland 2007 - The Jet Set - Time To Party
14  - Iceland 2010 - Hera Björk - Je Ne Sais Quoi
15  - Norway 2005 - Wig Wam - In my dreams
16  - Sweden 2008 - Charlotte Perelli - Hero
17  -  United Kingdom 2009 - Jade Ewen - My Time
18  - FYR Macedonia 2006 - Elena Risteska - Ninanajna
19  - Belarus 2007 - Koldun - Work Your Magic
20  - Turkey 2003 - Sertab Erener - Everyway That I Can
21  - United Kingdom 1993 - Sonia - Better The Devil You Know
22  - Georgia 2013 - Nodi Tatishvili & Sophie Gelovani - Waterfall
23  - France 1993 - Patrick Fiori - Mama Corsica
24  - Ireland 2003 - Mickey Harte - Weve Got  the World Tonight
25  - Germany 1999 - Surpriz - Reise Nach Jerusalem 
26  - Sweden 2011 - Eric Saade - Popular
27  - Lithuania 2001 - Skamp - You Got Style
28  - FYR Macedonia 2004 - Tose Proeski - Life Is
29  - Estonia 2000 - Ines - Once In A Lifetime
30  - France 2001 - Natasha St Pier - Je N'ai Que Mon Ame
31  - Netherlands 2004 - re union - without you
32  - Spain 1990 - Azucar Moreno - Bandido
33  - Finland 2011 - Paradise Oskar - Da da dam
34  - Spain 1995 - Anabel Conde - Vuelve Conmigo 
35  - Italy 1990 - Toto Cutugno - Insieme 1992
36  - United Kingdom 1996 - Gina G - Ooh Aah...Just A Little Bit
37  - Azerbaijan 2010 - Safura - Drip Drop
רשימת 7 שירי הקדם אירוויזיון  ( נא לבחור את השיר האהוב ביותר ) 
1 - שרי - לעולם בעקבות השמש
2 - מוזיקה נשארת - ירדנה ארזי
3 - צביקה פיק וחברים - אור ירח
4 - בועז שרעבי - הלוואי
5 - אורנה ומשה דץ - קופידון
6 - ורד גובר - בין החלומות
7 - עירית ענבי - השד הקטן שלי
º
2'4'26'23'25'32
17/10/14 11:17
20צפיות
למה לא בחרת מספר חזק ? כי זה ברור לנו מה תבחר ?
17/10/14 11:20
32צפיות
חחח

במקרה שלך ,אני בטוח שהמספר החזק שלך הוא 2 .

איך ידעתי ?

º
הראשון 2...לא ראית?
17/10/14 11:22
14צפיות
אז אם ככה , חסר לך מספר מהרשימה הרגילה כי בוחרים 6 מהרגיל
17/10/14 11:23
20צפיות
ובנוסף , בוחרים מספר אחד "חזק" מרשימת הקדמים
הנה-
17/10/14 11:43
26צפיות
4,26,23,25,32,36

החזק...2
º
17/10/14 11:47
3צפיות
7, 11, 19, 23, 28, 36. המספר הנוסף: 7!
17/10/14 11:24
26צפיות
לא מאמינה שמספרי המזל שלי במציאות לא נכנסו לכאן.
יאללה, זה עוד לא היה לנו !
17/10/14 12:39
24צפיות
20  - Turkey 2003 - Sertab Erener - Everyway That I Can
23  - France 1993 - Patrick Fiori - Mama Corsica
35  - Italy 1990 - Toto Cutugno - Insieme 1992

הקדם אירוויזיון 
2 - מוזיקה נשארת - ירדנה ארזי
º
3.4.6.7.9.16.20...והמספר הנוסף-1
17/10/14 12:53
13צפיות
º
בחרת 7 מספרים רגילים במקום 6 . צריכים להוריד 1 כדי להשתתף
17/10/14 16:41
8צפיות
º
אוי סליחה.אז אני יוריד את 2 מהרשימה
17/10/14 17:33
11צפיות
שוב - לא היה מס' 2 ברשימה הראשונה . חחח
17/10/14 18:16
16צפיות
אתה צריך להוריד את אחד המספרים שבחרת  ....
המספרים שבחרת בהתחלה הם : 
4
6
7
9
16
20
איזה אתה מוריד ?
º
אופס חחחח אני יוריד את 16
19/10/14 14:12
6צפיות
וואוו מגניב, אנסה גם
17/10/14 15:15
33צפיות
8    -  Germany 2014 - Is It Right
28  - FYR Macedonia 2004 - Tose Proeski - Life Is
25  - Germany 1999 - Surpriz - Reise Nach Jerusalem
32  - Spain 1990 - Azucar Moreno - Bandido
12  - Greece - 2014  Rise up
17  -  United Kingdom 2009 - Jade Ewen - My Time

והמספר החזק הוא:
3 - צביקה פיק וחברים - אור ירח

בהצלחה :)
לצערי לא הספקתי לשלוח טופס לוטו ... אבל אלה התוצאות שלי :
17/10/14 16:03
50צפיות
לא הספקתי לשלוח ...
ככה זה שגרים בסוף העולם 

ששת המספרים שלי :
2    - Sweden 2006 - Carola - Invincible
3    - Spain 2012 - Pastora Soler - Quedate Conmigo
6    - Denmark 2013 - Emmelie de Forest - Only Teardrops
29  - Estonia 2000 - Ines - Once In A Lifetime

המספר החזק שלי  :
2 - מוזיקה נשארת - ירדנה ארזי  ( עופר , זה בשבילך - אבל אם אתה המיליונר הבא , אתה נותן לי בתמורה 100,000 ש"ח  .   ....     )

ביום שבת בלילה ( או במהלך יום ראשון ) אבדוק את המספרים של כולם ונראה אם יהיה לנו מיליונר בפורום , או אם יהיה מישהו עצבני שיכול היה להיות מיליונר אם הוא רק היה ממלא ושולח את הטופס האמיתי לפי התוצאות שלו כאן בפורום , או במידה ולא יהיה זוכה בפרס הראשון ( שזה הסיכויי הסביר ביותר ) , נכתיר את מי שהיו לו הכי הרבה "פגיעות" בול , כזוכה של הפורום .

אז גם מי שלא שלח טופס לוטו אמיתי ,  והוא מספיק חזק בכדי לא להתעצבן במידה והוא היה אמור לזכות באמת .... , מוזמן לפרסם את המספרים שלו כאן עד מחר ב 20:00 בערב .

בהצלחה לכולם 
º
אחוות עובדי דואר
17/10/14 16:39
14צפיות
º
17/10/14 16:47
6צפיות
º
17/10/14 17:45
3צפיות
הידעתם
17/10/14 16:19
43צפיות
 במילוי טור לוטו אחד ( כמו בתחרות שלנו " לוטו אירוויזיון " ... ) , סיכויי הזכייה בפרס הראשון הוא  1   לכל  16,273,490 טורים !!!
 למרות שבמציאות הכל יכול לקרות , רוב הסיכויים שהטורים שלנו לצורך המשחק בפורום לא באמת יהיו אלה שהם אמורים לזכות בלוטו .
 אז תרגישו בנוח להשתתף גם אם לא מילאתם טופס אמיתי .
      בהצלחה .

כדאי מאוד שאני טועה, אחרת ממש אתבאס
17/10/14 16:30
29צפיות

3    - Spain 2012 - Pastora Soler - Quedate Conmigo
4    - Israel 2005 - Shiri Maymon - Time to say goodbye
6    - Denmark 2013 - Emmelie de Forest - Only Teardrops
15  - Norway 2005 - Wig Wam - In my dreams
21  - United Kingdom 1993 - Sonia - Better The Devil You Know
34  - Spain 1995 - Anabel Conde - Vuelve Conmigo

המספר הנוסף-

שלי: 3, 10, 11, 30, 32, 36
17/10/14 17:23
34צפיות
והמספר החזק: 1
1
17/10/14 17:59
18צפיות

º
אף אחד לא בחר את מספר 13פולין שלי(:
17/10/14 17:52
14צפיות
איזה רעיון מקורי וחמוד!!!!! שלי...
17/10/14 19:01
22צפיות
3  - Spain 2012 - Pastora Soler - Quedate Conmigo
7  -  Armenia 2014 - Not Alone  
10  -  Estonia 2012 - Ott Lepland - Kuula
15 - Norway 2005 - Wig Wam - In my dreams
26  - Sweden 2011 - Eric Saade - Popular

והמספר החזק הוא... 1 - שרי - לעולם בעקבות השמש

עד לרגע זה 8 טפסים . ניתן להמשיך "למלא" טפסים להגרלה
18/10/14 17:39
34צפיות
ניתן להמשיך למלא טופס בשרשור הזה עד השעה 20:00 . 
תוצאות יפורסמו היום בלילה או מחר במשך היום .

ההגרלה האמיתית תשודר היום בטלוויזיה בערוץ 10 בשעה 22:55

( צירפתי להודעה זו קובץ אקסל עם טפסי המשתתפים , נכון לרגע זה ) .
º
5,6,12,26,37,8 מספר חזק: 1
19/10/14 00:18
6צפיות
יא! בדיוק חשבתי שכדאי שאמלא כדי לא לבוא יותר לעבודה חח
19/10/14 09:13
17צפיות
7    - Armenia 2014 - Not Alone  
9    - Russia 2008 - Dima Bilan - Believe
15  - Norway 2005 - Wig Wam - In my dreams
20  - Turkey 2003 - Sertab Erener - Everyway That I Can
32  - Spain 1990 - Azucar Moreno - Bandido
34  - Spain 1995 - Anabel Conde - Vuelve Conmigo

המספר החזק:

אחלה רעיון
19/10/14 10:41
21צפיות
33
27
7
30
37
21

והמספר הנוסף:
2

והנה התוצאות :
19/10/14 16:02
39צפיות
הסתיימה התחרות שלנו .
אף אחד לא הצליח לנחש את כל ששת המספרים של הלוטו ואת המספר החזק .
אף אחד לא הצליח .... בכל המדינה ! 

לכן , הפרס ביום שלישי הקרוב יעלה ל 25,000,000 ש"ח בלוטו , ו 50,000,000 בדאבל לוטו .
סכום כזה עצום מחייב אותנו לנסות שוב את המשחק שלנו , בתקווה שהפעם יהיה לנו זוכה משלנו .
( בקרוב אפתח שרשור חדש להגרלה החדשה )

בינתיים מה שנותר , זה להכריז על הזוכה שלנו .
מי שהיה הקרוב ביותר לניחוש המלא :

אז התחלנו 8 משתתפים חוקיים ( שניחשו לפני 20:00 בערב , אתמול ) 

במקום האחרון נמצאים  6 מתמודדים , שהצליחו לנחש מספר אחד רגיל , וללא המספר החזק 
והם :  
עופר דואק
nit li
Mega OhCHA
MM22
Ro Bo Bo
Angry Beaver

במקום השני  , עם 2 ניחושים רגילים וללא המספר החזק :

shaykis

ובמקום הראשון , האלופה   שלנו עם 3 ניחושים רגילים וללא המספר החזק :

VickyRosti 

תודה לכל המשתתפים .
 מייד ייפתח הדירוג של ההצבעה החדשה , ואני מקווה שהפעם יהיו לנו יותר הצבעות בפורום ויותר שליחות טפסים אמיתיים .
הלוואי שאצליח לגרום פה למישהו להיות מיליונר . 

º
והנה קובץ התוצאות באקסל
19/10/14 16:29
15צפיות
º
ואו! איזה כיף לי!
19/10/14 20:25
12צפיות
º
20/10/14 16:49
2צפיות
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:52
12צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום