בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

º
הודעה נעוצה שאלות ובקשות לכאן
18/04/14 08:42
104צפיות
מי מבין מדינות הגמר רשאיות להצביע במשדר שלנו?
17/04/14 23:27
185צפיות
ומיהו פה יכול לתת הסבר מדוייק על תהליך הצבעת השופטים והניקוד שלהם.. איך זה מתבצע??
לא בטוח שהבנתי את השאלה שלך...
18/04/14 00:51
126צפיות
אבל בעקרון, בחצי הגמר שלנו מצביעות רק המדינות שמשתתפות איתנו באותו חצי גמר + שנבחרו מראש להצביע בחצי הגמר המסויים הזה כי הם משתתפות אוטומטית בגמר.
לשופטים יש 50 אחוז מההצבעות. הם בעצם מסתכלים על החזרה הגנרלית לפניי חצי הגמר ומצביעים.
שיטת הניקוד היא 12 לשיר הטוב ביותר, 10 לשיר אחריו, ואז 8,7,6,5,4,3,2,1. אסור להצביע למדינה שלך.
המדינות שמצביעות בחצי הגמר שלנו הן
18/04/14 00:51
162צפיות
בריטניה, גרמניה ואיטליה
דווקא, לדעתי, שיטת הניקוד היא שונה
18/04/14 12:07
84צפיות
כל שופט מדרג את כל השירים בחצי הגמר מ-1 עד גמר (בסמי הראשון למשל מדובר ב-1-15, כי לא ניתן להצביע למדינה שלך). לאחר מכן דירוג כלל השופטים של אותה מדינה משוקלל לדירוג אחד (על ידי ממוצע בין כל השירים), שוב פעם מ-1 עד 15.
זוהי הצבעת השופטים.
הצבעת הקהל פשוטה יותר, השיר שקיבל את רוב ההצבעות מדורג 1, השיר שקיבל את המקום השני בהצבעות מדורג 2 וכולי.
בסוף מתבצע שוב פעם שקלול בין דירוג השופטים לדירוג הקהל (על ידי ממוצע).
השיר שדורג 1 מקבל 12 נק', השני 10 נק' וכן הלאה.

אגב, על ידי ממוצע הכוונה היא
18/04/14 12:17
68צפיות
שאם שופט דירג שיר במקום ה-1 אז הוא מקבל 15 נק', 2 אז 14 נקודות וכולי.
הכל מחובר ביחד.
השיר עם הניקוד הכי הכי גבוה מקבל 15 נק' בשביל השיקלול עם הצבעת הקהל.
לא לא, השופטים עדיין מצביעים לעשיריה....
18/04/14 12:54
55צפיות
... לפי שיטת ה-douze
את כל הצבעות חמשת השופטים מחברים ע"מ קבלת טבלה כוללת לכל שירי הערב (במידה ויש תיקו, שובר שוויון ע"פ הצבעת דו-קרב). את הדירוג הסופי של השופטים מצרפים בערב לאחר מכן (בשידור החי) להצבעת הקהל לפי ניקוד שלילי, ולא לפי נקודות כמו שתיינת. ולכן משתמשים במילה rank ולא נקודות. כמובן שהשיר עם ה-rank הנמוך ביותר הוא זה שיזכה ב-12 נקודות של אותה מדינה.
בתקנון שקראתי רשום שכל שופט מצביע לכל השירים
18/04/14 13:03
44צפיות
לכן שיטת ה-douze היא בלתי אפשרית.

אבל יכול להיות שאני טועה.
תשים לב שדירוג זהה למה שרשמתי בהבהרה, של חיבור הניקוד כאשר השיר בדירוג 1 מקבל 15 נקודות.
אני זוכר אחרת....
18/04/14 13:06
41צפיות
.. במסיבת העיתונאים שראיתי באינטרנט, סוונטה העני הסביר את זה.

אני לא יודע מדוע עברו לשיטת דיורג, כי בעבר, כל שופט היה מצביע לכל השירים באופו עצמאי ע"י ציון מ 1 עד 10. לא יודע מדוע זה שונה.
שיטת הדירוג היא כביכול יותר מדוייקת
18/04/14 13:13
45צפיות
מצד שני, בשיטת הדירוג אפשר לבצע "סיכול ממוקד" יותר בקלות.
שאלות לגבי מדינות שלא משתתפות
18/04/14 02:13
163צפיות
1.קודם  כל, הייתי שמח לדעת, למה מדינות כמו טורקיה, בולגריה, קפריסין, לוקסמבורג, סרביה וקרואטיה,
ויתרו בכלל על ההשתתפות?? (חלק מהם בכלל זכו ואירחו את התחרות  אז בכלל מוזר..)

2.האם מדינות שלא משתתפות יכולות להצביע בגמר??  (אם אני לא טועה היה דבר כזה בעבר..)
אולי יהיה שרשור שאלות ותשובות קבוע?
18/04/14 03:43
102צפיות
או עמוד שאלות נפוצות עם תשובות באיזה חור שלא נקבל כל שנה את אותן שאלות
על מדינות, הצבעות, נהלים וכללים?
בעיקר מסיבות כלכליות
18/04/14 03:59
113צפיות
רוב המדינות שפרשו לא מסוגלות לעמוד במימון שכרוך בהשתתפות באירוויזיון.
טורקיה התלוננה על שיטת הניקוד (בעיני זה היה תמוה לאור המיקומים הגבוהים של הטורקים בעשור האחרון)
מדינות שלא משתתפות כלל (להבדיל מאלו שמשתתפות אך לא מעפילות לגמר) אינן יכולות להצביע.
הפרישה המוצדקת היחידה היא של בוסניה הרצגובינה
18/04/14 07:36
118צפיות
לא שאני מרוצה מהפרישה הזאת אבל אני נוטה להאמין שדווקא הם פרשו באמת מקשיים כלכליים ולא מאותן סיבות שפרשו רוב המדינות שפשוט עשו זאת מתוך ייאוש. על הנייר לא הייתה להם סיבה לפרוש בגלל שהם די מעצמה באירוויזיון אבל מצד שני גם טורקיה פרשה אז אני מקווה שהקשר בין השניים מקרי בהחלט. סביר להניח שגם סרביה פרשה בגלל קשיים כלכליים ולא מתוך אכזבה כלשהי כי להם אין באמת סיבה להתלונן. כולי תקווה שבשנה הבאה יקרה צעד חריג ורוב המדינות שפרשו בשנים האחרונות יחזרו לאירוויזיון אבל קשה לי להאמין שזה יקרה
רק ב-2006 הצביעה מדינה שלא השתתפה בכלל....
18/04/14 13:00
87צפיות
.... זו היתה סרביה-מונטנגרו שבחרה שיר לאירוויזיון אך נעלצה לפרוש ברגע האחרון אחר סכסוך בין הטלויזיה הסרבית ובין המונטונגרית על אופן בחירת השיר. מכיוון ששילמה דמי השתתפות, הותר לה להצביע, אך ההצבעה הטלפונית התקיימה אך ורק בסרביה ולא במונטונגרו. ההצבעה הסרבית היתה גורלית מאד, מכיוון שה-8 נקודות שהעניקה למקדוניה העלה אותם לגמר במקום פולין (בהפרש של 6 נקודות).
º
שמח שהצעת היעול שלי לשרשור שאלות התקבלה
18/04/14 14:30
35צפיות
גירסה אקוסטית ל Rise Up
18/04/14 15:51
78צפיות
º
השיר היווני פח בכל גירסה
18/04/14 15:55
29צפיות
º
בוא נסכים שלא להסכים
18/04/14 15:57
21צפיות
º
זה לא שיר. זה קטע חופר ומעיק ברמות על
18/04/14 16:34
17צפיות
º
18/04/14 18:50
2צפיות
פח הפחים+עולב עולבי שמיים
18/04/14 19:32
26צפיות
שיעלה ויסיים באזור תחתית העשיריה הראשונה כי זה יוון
מה זה ההופעה שתהיה מחר של מיי, ברוסיה?
18/04/14 15:57
142צפיות
מה יהיה בה? הופעה מלאה כולל כוריאוגרפיה?
יש אותה כל שנה?
אין לי מושג, אני רק שאלה...
18/04/14 16:06
130צפיות
זה ישודר בערוץ 9?
º
הופעה במסעדה? אחרי שהיא תסיים משמרת מלצרות?
18/04/14 16:17
56צפיות
º
כשיכריזו על ישראל כעולה לגמר..תאכל את הכובע!
18/04/14 16:35
47צפיות
היא מופיעה ברוסיה?
18/04/14 17:33
91צפיות
אני אבדוק עכשיו משהו עם השם של מיי ברוסית, אולי יש מידע על זה בנט.
º
כרגע אין שום מידע על זה.
18/04/14 17:43
30צפיות
שאלה לגבי שוודיה
18/04/14 21:22
מה בדיוק היא שרה שם, Undo my sad?
מה זה אומר לעזאזל? אולי שמעתי לא טוב?

(לא שהליריקס בשיר הישראלי עדיפים...)
הודעה נעוצה תחרות ההימורים 2014
18/04/14 02:41
226צפיות
תחרות ההימורים 2014

זהו השרשור השני של תחרות ההימורים הרשמית של פורום אירוויזיון לשנת 2014!
עד כה, הוכנסו לקובץ התחרות הרשמי 31 הימורים תקינים. בשרשור שנפתח כעת, אתם יותר ממוזמנים להמשיך ולהמר! כל שעליכם לעשות, כזכור, הוא לרשום 10 עולות מכל חצי גמר ואת הדירוג המלא של הגמר, עם 26 מדינות (20 העולות שבחרתם בהן, בתוספת דנמרק, גרמניה, בריטניה, ספרד, איטליה וצרפת).

בבקשה הקפידו להזין את הדירוגים שלכם ללא מספרים ועל כתיבה אחידה של שמות המדינות - בדיוק כמו בדוגמא המצורפת
כך יש לכתוב: אזרבייג'אן, בלארוס, נורבגיה, שבדיה, קרואטיה (ולא קוראטיה), שוויץ (עם י' אחת), גיאורגיה (ולא גרוזיה, ולא לשכוח את ה-י') ועוד...

כמה הימורים ששורשרו לשרשור ההימורים הראשון טרם אושרו והוכנסו לקובץ. אנא שרשרו אותם שוב לכאן כדי שנוכל להכניסם לתחרות רשמית:

kira 21
nit li
mz94

שימו לב! זהו השרשור השני והלפני-אחרון שאליו תוכלו לשרשר הימורים
כל המהמרים: בבקשה, שרשרו הימור מלא בכל הודעה וללא מספרים! עבדו לפי הדוגמא והקפידו לציין איזו מדינה נמצאת במקום הראשון בדירוג הגמר ואיזו באחרון. אל תחלקו את ההימור להודעות נפרדות ובדקו את ההימור לפני השליחה, כדי לוודא שאין טעויות. אנו מזכירים שמהמרים שקיבלו הודעה על כך שהימורם ננעל לא יכולים להמר יותר. אם תהיה בעיה עם אחד (או יותר) מהם, המהמרים יקבלו הודעה על כך. אם אתם מתקנים את ההימור שלכם בשרשור - נא ציינו שאתם מתקנים את ההימור ולא מהמרים בפעם הראשונה, על מנת להימנע מכפילויות וכדי שנוכל לנעול את הימורכם לאחר מכן.

לשרשור ההימורים הקודם
לכללי התחרות

המשיכו להמר! אולי זו תהיה השנה שלכם!
ו- לכולם ולהתראות בשרשור ההימורים האחרון בקרוב!
ההימור שלי : (לאחר המון מחשבה)
18/04/14 08:53
130צפיות
חצי גמר 01

אזרבייג'ן
רוסיה
שבדיה
אוקראינה
מולדובה
אסטוניה
מונטנגרו
ארמניה
הונגריה
איסלנד

חצי גמר 02

נורבגיה
רומניה
יוון
פולין
אוסטריה
פינלנד
אירלנד
ישראל
מקדוניה
מלטה

הגמר הגדול - מהמקום הראשון לאחרון

שבדיה
ארמניה
רומניה
מונטנגרו
בריטניה
אסטוניה
אזרבייג'ן
יוון
איטליה
דנמרק
אוקראינה
מולדובה
ישראל
רוסיה
הונגריה
אוסטריה
מקדוניה
ספרד
אירלנד
נורבגיה
פולין
איסלנד
צרפת
פינלנד
מלטה
גרמניה

השנה החלטתי לשתף אתכם במחשבות על הדירוג שלי ....
          בהודעות הבאות שלי אפרט לכם איך בחרתי את מי להעלות לגמר ואיך קבעתי את הדירוג של הגמר .
          השנה זה היה פרוייקט לא קל בכלל .
          אני חושב שהשנה , המהמרים שיזכו בבונוס המדינה המנצחת , ישפרו משמעותית את הסיכויי שלהם להגיע גבוה בתחרות ההימורים ואולי גם לנצח אותה בניגוד לשנים קודמות כי השנה ממש ממש לא ברור מי תהייה המדינה המנצחת ויש המון אפשרויות ריאליות לכך .
פירוט חצאי הגמר שלי :
18/04/14 08:54
82צפיות
חצי גמר 01

אזרבייג'ן (תמיד בגמר ותמיד בטופ 10 : עד היום סיימה במקומות  - 1,2,3,4,5,8 מדהים ! )
רוסיה (תמיד בגמר)
שבדיה
אוקראינה (תמיד בגמר)
מולדובה
אסטוניה
מונטנגרו (אף פעם לא עלו לגמר !  מרגיש לי כמו סוס שחור )
ארמניה
הונגריה
איסלנד
----------------------------------------
אלבניה - למרות ש 4 פעמים לא עלתה לגמר , אלבניה תמיד עלתה לגמר כשהם בחרו לשיר באנגלית . לא העלתי לגמר למרות שהשיר הזה ממש "מתאים" לתחרות והסטטיסטיקה נגדי . לפעמים צריכים לוותר מחוסר ברירה ואני מרגיש שפה יש לי סיכון מסויים .
בלגיה - למרות ש  7 פעמים לא עלתה לגמר , מדובר פה בבלדה על אמא , ששר זמר שמן מאוד והקול שלו לא רע .  מתכון לא רע לעלייה לגמר .  שוב , לקחתי הימור מחוסר ברירה . רק 10 יכולים לעלות לגמר .

חצי גמר 02

נורבגיה
רומניה (תמיד בגמר)
יוון (תמיד בגמר)
פולין
אוסטריה
פינלנד
אירלנד
ישראל (5 פעמים עלינו לגמר , 5 פעמים נכשלנו . אני רוצה להאמין שהשנה נעלה . מה שמטריד אותי זה הנאחס של המילה "זמן" שמודגשת בשיר גם בעברית וגם באנגלית . המילה הזו לא טובה לישראל . "זה הזמן" של אדי בטלר נכשל , "טיים" של איזבו נכשל ו"זמן" של מירה עוואד הגיע למקום  
          אחרון בקדם אירוויזיון)
מקדוניה (נכשלו 5 פעמים לעלות לגמר , אך תמיד זה היה במקדונית . הפעם שרים באנגלית והשיר לא רע בכלל)
מלטה (אני מאמין שלפתוח את האירוויזיון עם שיר כזה , ייתן למלטה יתרון . שיר מעולה כשיר פתיחה , מתחיל איטי ומתפתח יפה ולכן יעלה לגמר)
------------------------------------------
גאורגיה - 5 פעמים עלו לגמר , פעם אחת בלבד לא עלו : השיר גרוע ולמרות הכל , מרגיש לי כהימור מסוכן לא להעלות אותם .
סלובניה - פעמיים בלבד עלו לגמר לעומת 8 כשלונות : נראה שנכון לא להעלות אותם לגמר , אבל השיר טוב . הימור מסוכן מבחינתי .
בלרוס - 3 פעמים עלו לגמר , 7 פעמים כשלו :  השיר נחמד אך קצת חוזר על עצמו . החלטתי להשאיר בחצי הגמר אבל יש סיכויי מסויים שהם כן יעלו .
פירוט הגמר שלי :
18/04/14 08:55
76צפיות
היה קשה השנה !  אין ווינר ברור .
בהימור שלי אני מנסה להתבסס על ההיסטוריה של המדינות המשתתפות , על השירים , על ביצועים חיים אם היו וכמובן שעל תחושה אישית :

1   - שבדיה   יחסית , אין הרבה בלדות השנה , כשהאירוויזיון בסקנדינביה זה יתרון לסקנדינביות (הקהל יעודד המון)  , מדינה חזקה באירוויזיון .                                            
2   - ארמניה השנה אני לא הולך נגד הזרם! יש סחף מעריצים לשיר הזה ולכן מיקמתי גבוה , השיר עצמו "פשוט" אבל משדר לי "ווינריות" במנגינה שלו   השטות שהזמר קשקש על האוסטרי יכול להזיק לו .
3   - רומניה שיר מצויין , הזמרים כבר הוכיחו את עצמם בפעם הקודמת שסיימו מקום 3 בדרך כלל זמר חוזר לאירוויזיון לא מגיע להישג הקודם שלו , פאולה שרה נהדר אך במופע האחרון בהולנד לא הצליחה לשיר את רגעי השיא של השיר וזה מטריד לגבי ההימור .
4   - מונטנגרו מבחינתי זה הסוס השחור של התחרות . שיר טוב , זמר טוב , שפה זרה שזה יתרון בים האנגלית . יפתיע פה כמה אנשים בפורום .
5   - בריטניה Power to the people זה מסר חזק בעולם של היום שעובר כל כך הרבה מהפיכות ... אנשים יזדהו עם זה  ,  השיר בנוי כמו סיפור ומוגש בצורה יפה , מעריצי אירוויזיון אוהבים את זה בריטניה לא כל כך מוצלחת בשנים האחרונות . קשה לחיזוי
6   - אסטוניה אין הרבה שירים כאלה השנה והשיר בולט לטובה , אסטוניה הגיעה המון פעמים למקום 6 , ההשוואה ל Euphoria יכולה לעשות להם טוב ההשוואה ל Euphoria יכולה גם להזיק ....
7   - אזרבייג'ן תמיד בטופ 10 במקומות מאוד מרשימים , שיר מיוחד למרות שהשיר מיוחד הוא מעט משעמם , הזמרת לא טובה בהופעה חיה
8   - יוון משנת 2004 תמיד בטופ 10 חוץ מפעם אחת , שיר שמח ומקפיץ שיר לא מספיק "מלוטש"  , סגנון השיר קצת חרוש
9   - איטליה שיר טוב , איטלקית שפה אהובה באירוויזיון הזמרת לא טובה בהופעה חיה
10 - דנמרק השיר קליל וקליט , צעיר , סגנון טוב בהופעה בהולנד הזמר לא נראה "מחובר" כל כך ולא הבין מה עשה על הבמה , בדרך כלל בשנה שלאחר נצחון מדינות לא כל כך מצליחות .
11 - אוקראינה מדינה מוצלחת באירוויזיון , הפוליטיקה העכשווית לטובתם לא מהשירים הטובים שאוקראינה יודעת לשלוח לתחרות ...
12 - מולדובה בדרך כלל מסיימת באמצע הטבלה שיר משעמם
13 - ישראל שיר טוב , זמרת טובה , תגובות טובות בעולם ישראל , איטליה ומקדוניה "יושבות" על אותה משבצת וזה עלול להחליש את שלושתן  ישראל היא מדינה קשה מאוד לחיזוי
14 - רוסיה בדרך כלל מדינה מאוד חזקה , שיר נחמד הפוליטיקה העכשווית עלולה להזיק לרוסיה מאוד השנה .
15 - הונגריה שיר נחמד וזהו יותר מידי מוערך ע"י המעריצים , הונגריה כבר פעמיים בעבר הלא רחוק הייתה פלופ חובבים (ב 2011 ו 2012) ואין סיבה שזה לא יקרה לה שוב השנה הימור מסוכן שלי !
16 - אוסטריה גימיק הזקן יכול לעזור , הזמר הארמני תרם לעלייה בתמיכה באוסטריה , זמר טוב עם יכולות שירה טובות מאוד   גימיק הזקן יזעזע הרבה ויכול להזיק , שיר מיושן ולא כל כך טוב
17 - מקדוניה שיר טוב מאוד , זמרת טובה   מדינה כושלת ביותר באירוויזיון ( ב 4 מתוך 5 התחרויות האחרונות בכלל לא עלתה לגמר)
18 - ספרד שיר מצויין ואהוב ע"י מעריצי התחרות בשנים האחרונות הזמרות הספרדיות לא טובות . הן מתרגשות מאוד ומקלקלות שירים טובים נתון מעניין : ב 7 השנים האחרונות ספרד מגיעה פעם אחת לסוף הטבלה מתחת למקום 20 ופעם אחת לאמצע הטבלה מעל מקום 20 באותו
      הסדר . השנה זה בדיוק הזמן של ספרד על פי הסטטיסטיקה להיות מעל מקום 20 .
19 - אירלנד מנגינה נחמדה , כלי נגינה מעניינים שיר לא מיוחד , הרגשה שכבר שמענו כבר הרבה כאלה אני מחשיב את אירלנד כהימור מסוכן מבחינתי
20 - נורבגיה שיר מיוחד שחובבי התחרות אוהבים , אירוויזיון בסקנדינביה זה ייתרון נוסף , הזמר לא טוב בהופעה חיה ורחוק מאוד מהשיר המוקלט ,  השיר הזה מזכיר לי מאוד בסגנון שלו את נורבגיה 2010 (My Heart is Yours ) שסיים את התחרות במקום 20
21 - פולין שיר מעניין , שונה , בולט לטובה ומיוחד תוספת האנגלית מקלקלת את השיר - עכשיו כשהמילים מובנות לכולם , אפשר להבין את המשמעות של השיר והוא הופך להיות שיר "זול" , פולין בקושי עולה לגמרים ולא מצליחה בהם . מדינה כושלת באירוויזיון .
22 - איסלנד שיר שעושה "שמח" , האנגלית הצילה אותו מכשלון בעלייה לגמר , אירוויזיון בסקנדינביה זה יתרון   למרות הכל זה לא מספיק טוב . זה מסוג השירים שאני מגדיר כ "שיר בדיחה" ולא במובן החיובי
23 - צרפת קצב טוב צרפת לא מצליחה באירוויזיונים , צרפתית היא שפה לא מוצלחת באירוויזיונים האחרונים , שיר לא מעניין , שפם זה דבר דוחה וזה קיבל 3 דקות באירוויזיון , נשמע קצת חרוש וזה נראה כאילו בכל שיר צרפתי אומרים קומסי קומסה חחח
24 - פינלנד שיר וסגנון  טוב שאני באופן אישי אוהב   הזמר לא טוב - קצת חלש , בארבעת הגמרים האחרונים שפינלנד עלתה אליהם , היא סיימה במקומות האחרונים .
25 - מלטה שיר נחמד , שילוב קולות טוב של הזמר והזמרת אני מרגיש שהשיר הזה טוב לחצי גמר אך לא מספיק טוב לגמר . אם הוא ייפתח את הגמר כשיר מספר אחד , זה עלול להעלות אותו מעט בדירוג הסופי .
26 - גרמניה יש כאלה באירופה שעדיין אוהבים שירים כאלה .....   לדעתי , שיר מאוד מיושן ואיטי מידי . לא מעניין .

מקווה שלא חפרתי יותר מידי ובסוף אגיע למקום נמוך . חחח
לכולם .
º
18/04/14 09:43
15צפיות
ההימור האקראי שלי
18/04/14 09:40
128צפיות
כי אין לי מושג מה הולך להיות השנה...

סמי 1 -
ארמניה
אזרבייג'אן
הונגריה
מולדובה
מונטנגרו
פורטוגל
רוסיה
שבדיה
הולנד
אוקראינה

סמי 2 -
ליטא
אוסטריה
מקדוניה
פינלנד
יוון
אירלנד
ישראל
מלטה
נורבגיה
רומניה

הגמר (מהמקום הראשון לאחרון) -
בריטניה
ארמניה
רומניה
הונגריה
יוון
שבדיה
רוסיה
ישראל
הולנד
גרמניה
אוקראינה
ספרד
אוסטריה
דנמרק
אירלנד
אזרבייג'אן
מלטה
מונטנגרו
מולדובה
איטליה
מקדוניה
נורבגיה
פורטוגל
צרפת
פינלנד
ליטא
º
18/04/14 11:33
8צפיות
.... מה זו פרוטקציה מנהלים הזו ?
18/04/14 13:10
54צפיות
"אני אאשר לך, ואת תאשרי לי ?" (בהסוואה של "כאילו" הוגנות)

(מה השלב הבא, המנהלים יאשרו את הצבעותיהם בעצמם )
הווו, זה כבר עשיתי בשנים קודמות
18/04/14 15:41
36צפיות
החלטתי לא לעשות את השטות של לאשר לעצמי שוב
טוב אני מנסה..לאט ובזהירות...רק מדגיש
18/04/14 11:10
89צפיות
שזה לפי מה שאני חושב,לא לפי מה שרוצה בהכרח...במשך 3 שנים קלעתי בול לגביי חמישיית טופ,אולי בצורה אינה מסודרת..אבל וודאית לגביי זוכה.השנה,אין לי שמץ אפילו מי יזכה..שזה מצוין....

עולות סמי 1 (אקראי)

שבדיה
רוסיה
אזרבייג'ן
ארמניה
הונגריה
אוקראינה
הולנד
בלגיה
אסטוניה
מונטנגרו

עולות סמי 2 (אקראי)

נורבגיה
ישראל
אוסטריה
ליטא
פולין
מלטה
פינלנד
רומניה
יוון
סלובניה

גמר:

הונגריה
שבדיה
ארמניה
יוון
אזרבג'אן
אוקראינה
בריטניה
רומניה
נורבגיה
רוסיה
ישראל
דנמרק
איטליה
פולין
מלטה
אוסטריה
פינלנד
צרפת
ספרד
סלובניה
גרמניה
מונטנגרו
הולנד
בלגיה
אסטוניה
ליטא

º
18/04/14 11:37
4צפיות
אוי נוווו. danian
18/04/14 11:57
62צפיות
סמי ראשון
ארמניה
שבדיה
הונגריה
אוקראינה
רוסיה
הולנד
מולדובה
בלגיה
אזרבייג'אן
אסטוניה

סמי שני
אירלנד
ישראל
פולין
סלובניה
מלטה
רומניה
נורבגיה
יוון
מקדוניה
אוסטריה

אתה דורש ממני עכשיו לחשוב על הבוקר! אז ככה:
ארמניה
שבדיה
הונגריה
אוקראינה
רומניה
מלטה
פולין
רוסיה
אזרבייג'אן
איטליה

בריטניה
ישראל
סלובניה
יוון
הולנד
דנמרק
צרפת
אוסטריה
מולדובה
בלגיה

גרמניה
אירלנד
מקדוניה
נורבגיה
ספרד
אסטוניה
º
18/04/14 12:03
6צפיות
שלי
18/04/14 12:00
52צפיות
חצי 1

ארמניה

שוודיה

אוקראינה

אזרבייג'ן

רוסיה

הונגריה

איסלנד

בלגיה

אסטוניה

מונטנגרו

חצי 2

נורווגיה

רומניה

יוון

אירלנד

פינלנד

מקדוניה

פולין

מלטה

ישראל

בלארוס

גמר

ארמניה

שוודיה

דנמרק

אוקראינה

יוון

נורווגיה

אזרבייג'ן

אירלנד

הונגריה

רומניה

בריטניה

איטליה

רוסיה

ספרד

פינלנד

צרפת

פולין

אסטוניה

ישראל

מקדוניה

בלארוס

מונטנגרו

בלגיה

איסלנד

מלטה

גרמניה
º
18/04/14 18:30
1צפיות
ההימור של השועל
18/04/14 12:05
70צפיות
ההימור של השועל לעולות מחצי הגמר הראשון לפי סדר אקראי:

שבדיה
הונגריה
אוקראינה
אסטוניה
ארמניה
מונטנגרו
סן מרינו
אזרבייג'אן
רוסיה
בלגיה

ההימור של השועל לעולות מחצי הגמר השני לפי סדר אקראי:

ישראל
פינלנד
אירלנד
מקדוניה
סלובניה
רומניה
יוון
אוסטריה
נורבגיה
פולין

הימור לאיך ידורגו השירים בגמר לדעתו של השועל, אך לא לפי רצונו של השועל - מהמקום הראשון לאחרון

שבדיה
הונגריה
ארמניה
ישראל
בריטניה
ספרד
איטליה
אוקראינה
אירלנד
אסטוניה
סלובניה
רומניה
אוסטריה
אזרבייג'אן
פולין
דנמרק
בלגיה
מונטנגרו
סן מרינו
פינלנד
מקדוניה
יוון
רוסיה
גרמניה
נורבגיה
צרפת
º
18/04/14 18:33
1צפיות
מהמר
18/04/14 12:46
50צפיות
בתקווה לעלות מהעשירייה השנייה לראשונה

לא יודע למה, יש לי תחושה שגרמניה זוכה, אבל תחושות בד''כ מטעות אותי אז שוב הולך עם הזרם:

חצי 1

שבדיה
ארמניה
לטביה
רוסיה
אוקראינה
בלגיה
הונגריה
מונטנגרו
אזרבייג'אן
אסטוניה

חצי 2

ישראל
נורבגיה
אוסטריה
שוויץ
פינלנד
אירלנד
רומניה
פולין
מלטה
בלארוס

גמר

שבדיה
ארמניה
גרמניה
בלגיה
אוקראינה
נורבגיה
מונטנגרו
ישראל
שוויץ
אוסטריה
לטביה
אזרבייג'אן
אירלנד
הונגריה
בריטניה
דנמרק
איטליה
רוסיה
פולין
ספרד
פינלנד
מלטה
רומניה
צרפת
אסטוניה
בלארוס
º
18/04/14 18:35
2צפיות
ההימור שלי +חיווי
18/04/14 12:54
77צפיות
אשתף בשיקולים שהיו לי:

סמי פיינל 1

לפי דעתי זה חצי שיותר קל לחיזוי-
מבחינתי העולות הבטוחות בסמי הזה (בטוחות=95% סיכוי עלייה)- ארמניה, אסטוניה, שבדיה, רוסיה, אזרביגאן, אוקראינה, הונגריה ובלגיה
המדינות שלא יעלו : לטביה, אלבניה סן מרינו ופורטוגל
מה שמשאיר אותנו עם ארבע מדינות (איסלנד,מולדובה,הולנד ומונטגרו) ושני מקומות נותרים בלבד.

*איסלנד היא אחת המדינות שעלו כל פעם לגמר מרגע שהתחילו עם שלב שני סמי פיינלס ב-2008 אך השנה הם הביאו שיר "חצוף ושובב" שעם התלבושות הצבעוניות נראה כמו שיר לצי שהרבה מאוד אנשים מתעבים.אני לא רואה את השופטים נותנים לזה ציון גרוע כך שאהמר שהפעם איסלנד לא תעלה לשלב הגמר.
*מולדובה פספסה רק פעם אחת את הגמר משנת 2004 (2005) כך שהסיכוי שזה יקרה הפעם הוא די קלוש במיוחד שיש הרבה מדינות מזרח מתגמלות בסמי וזה בהלחט שיר עם מיקום פנטסטי (בלגיה וסן מרינו) כך שאהמר שהיא תעלה.
*נשארנו עם שני שירים, הולנד ומונטנגרו , שאילו שני שירים שקטים המשובצים זה אחרי זה. להולנד כל כך מתאים לתפוס את משבצת הסוס השחור עם שיר כזה שההופעה המינימלסטית שלו פשוט תעשה את העבודה. למונטנגרו יש שיר יותר טוב לטעמי אבל הוא פחות מערבי+אין מדינות שכנות בחצי כך שהסיכויים שלו לפי דעתי מאוד נמוכים.

כך שאילו העולות לחצי גמר הראשון:
ארמניה
אסטוניה
שבדיה
רוסיה
אזרבגיאן
אוקראינה
הונגריה
בלגיה
מולדובה
הולנד

סמי פיינל 2
סמי הרבה יותר מעניין מבחינת חיזוי שכן יש פחות מדינות שעלייתן כמעט ודאית.
מבחינתי העולות הבטוחות בחצי הזה: מלטה, ישראל, פינלנד, יוון ורומניה
המדינות שכנראה לא יעלו לגמר: גיאורגיה, מקדוניה ושוויץ
מה שמשאיר אותנו עם שבע מדינות וארבע מקומות פנויים (נורבגיה, פולין, אוסטריה,ליטא, אירלנד, בלארוס ווסלובניה). בגלל שיש כאן הרבה אפשרויות, חיזויי שופטים לעומת הטלווטינג משחק פה תפקיד יותר מרכזי.

*נתחיל דווקא עם ליטא שהשופטים קוטלים אותה באופן סדרתי (למעט שנת 2011) ועדיין הם הצליחו לעלות בשנתיים האחרונות! אין ספק שגם השנה הם יקטלו אותם ויתנו להם את אחד המקומות האחרונים, השאלה הגדולה היא אם גם הפעם הטלוטינג יתן להם מקום טוב בשביל שבשקלול הם יגיעו לטופ 10.ההערכה שלי היא שכן!
*להערכתי נורבגיה הוא פלופ גדול וזה לא יעלה אך בכל זאת אתן לו את הצאנס ואעלה אותו. (אני עוד אצטער על זה)
*אוסטריה היא אולי הסימן הגדול ביותר כי קשה לדעת איך הטלווטינג יאכל את המראה של הזמר. אך להערכתי השופטים יתנו לו מיקום מספק בשביל שיעלה.
*פולין קיבלה הגרלה חלומית אחרי נורבגיה וגיאורגיה מה שכנראה יוביל אותה לדרך הבטוחה לגמר.
נשארנו עם שלוש-אירלנד, בלארוס וסלובניה ומקום אחד בלבד. אלך פשוט עם ההרגשה שלי נטו ואעלה את אירלנד.

כך שאילו העולות שלי לחצי גמי השני-

מלטה
ישראל
פינלנד
רומניה
אירלנד
נורבגיה
אוסטריה
פולין
ליטא
יוון

הימור גמר-

ארמניה
בריטניה
יוון
דנמרק
רומניה
אזרביגאן
ישראל
ספרד
שבדיה
הונגריה
בלגיה
הולנד
איטליה
אוקראינה
פולין
רוסיה
מלטה
צרפת
אוסטריה
אסטוניה
פינלנד
מולדובה
ליטא
אירלנד
נורבגיה
גרמניה
º
1צפיות
º
להמר לפי מה שאני רוצה או מה שנראה לי יקרה?
18/04/14 14:47
23צפיות
º
מה שנראה לך שיקרה...
13צפיות
º
18/04/14 15:54
7צפיות
ההימור שלי
18/04/14 15:36
58צפיות
חצי גמר 1
רוסיה  
אגרביג'אן
בלגיה
ארמניה
אוקראינה
שוודיה
הונגריה
מונטנגרו
אסטוניה
הולנד

חצי גמר 2
פולין
רומניה
יוון
ישראל
אירלנד
אוסטריה
נוורגיה
פינלנד
מלטה
מקדוניה

גמר ממקום ראשון לאחרון
שוודיה
ישראל
הונגריה
ארמניה
אנגליה
אוסטריה
אוקראינה
דנמרק
רומניה
איטליה
יוון
בלגיה
אגרביג'אן
פולין
צרפת
ספרד
אירלנד
רוסיה
נוורוגיה
גרמניה
מונטנגרו
אסטוניה
פינלנד
מקדוניה
הולנד
מלטה
º
18/04/14 18:54
1צפיות
בשרשור הקודם כמעט אף אחד לא העלה את מונטנגרו
18/04/14 18:55
31צפיות
בעוד שבשרשור הזה כמעט כולם העלו אותה.

האם משהו קרה בסקרים ולא ידעתי?!
מה עם שבדיה? גם בשרשור הקודם הרבה המרו
18/04/14 19:31
24צפיות
עליה כמנצחת?

כשכתבתי שהיא או תנצח או תפלפ, כתבו לי אין מצב, עכשיו הרבה מהמרים על הג'ירפה השחורה...
הכל נזיל. מלא אנשים, מלא הימורים
18/04/14 19:32
18צפיות
אני עדין מאמין ששוודיה לא תזכה,
אבל תאייש את 4 - 2
כולם התחילו להעלות את מונטנגרו אחריי
18/04/14 20:43
7צפיות
אני העלתי את מונטנגרו בתחילת השרשור הזה ישר למקום 4 בגמר .
לאחר הפירוט המושקע שלי על כל מדינה , אולי שכנעתי כמה ....
ההימור הלוטאי
18/04/14 20:46
15צפיות
תקציר הפרקים הקודמים (העולות וההנמקות)

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לאחר שהעליתי מסמי 1 את:

ארמניה
אסטוניה
שבדיה
אלבניה
רוסיה
אזרבייג'אן
אוקראינה
מולדובה
הולנד
הונגריה

ומסמי 2 את:

מלטה
ישראל
נורבגיה
פינלנד
גאורגיה
אירלנד
מקדוניה
יוון
סלובניה
רומניה

מצטרפות מדינות הגמר שדעתי עליהן כדלקמן:

דנמרק - ברונומארס וונאבי כונף עם שיר עולב ולא מעניין - אמצע הדרך לשומקום שיקנה לדנים אמצע טבלה להערכתי
גרמניה - שיר חרא מציק, מקום 19 בערך
ספרד - שיר דיסני עלוב שהקהל יבעט בו והשופטים יפמפמו אותו ולפיכך אין ממש לדעת מה יהיה גורלו (בשיטה הנוכחית המוזרה). לדעתי בכל זאת תחתית כי זה מרדים איברים בגוף.
איטליה - נחמד אבל מתלהבני קצת. אמור להספיק לחצי העליון של הטבלה השנה. השופטים בטח יעזרו לדחוף מעלה.
צרפת - שונאתתתתתתתתתתת ממש ולא מבינה למה ואיך אוהבים את זה. לדעתי תחתית של התחתית אבל בגלל שמשום מה אוהבים את זה אולי 15?
בריטניה - החזק מהבטוחים בגמר, אבל התעופה העזה על זה עדיין לא ברורה לי. טופ 10 אולי 5 אבל ווינרי? לא לדעתי.

ו.....נעבור למנה העיקרית: ממקום 1 ועד לפח פחים פחי הנינג'ה. נתתי השנה יותר משקל לטעמי האישי אך עדיין, ברור שזוועות סובייטיות כאלה ואחרות יקבלו מקום שלא מגיע להן. אז זה ההימור המאוד פרוע שלי, בשאיפה שלא אשתפן ואתקן:

שבדיה
ארמניה
אזרבייג'אן
אוקראינה
בריטניה
רוסיה
אירלנד
הונגריה
איטליה
הולנד
יוון
ישראל
דנמרק
רומניה
מקדוניה
סלובניה
פינלנד
מלטה
מולדובה
נורבגיה
גאורגיה
צרפת
אלבניה
גרמניה
אסטוניה
ספרד

הסתכנתי לדעתי עם המון הימורים, בעיקר ישראל ואירלנד וכמובן שבדיה כמנצחת, אבל שיהיה...בהצלחה לכולם!!
וחשוב מאוד הסטיילינג של סאנה כי כרגע היא
18/04/14 21:07
נראית קצת בלוק של דיילת איפור בסופרפארם שגם גבוהה מספיק כדי לחסוך סולם במקרה של צורך בהחלפת נורה. היא צריכה ללבוש משהו מחמיא , לא הגופייה של קרולה מ83 ולא אוברול שחור שרק מדגיש כמה היא ענקית.

בהצלחה לשבדים עם זה, ולא לקרקס אותה בפייטים בבקשה.
מה הקטע עם ה-י' בג(י)אורגיה?
18/04/14 21:02
5צפיות
סליחה אבל זה ממש קטנוני... שיהיה.

חצי גמר ראשון:
אוקראינה
אזרבייג'אן
אסטוניה
ארמניה
בלגיה
הונגריה
מולדובה
מונטנגרו
רוסיה
שבדיה

חצי גמר שני:
אוסטריה
אירלנד
יוון
ישראל
מלטה
נורבגיה
סלובניה
פינלנד
רומניה
שוויץ

ג מ ר
נורבגיה
הונגריה
ארמניה
שבדיה
בריטניה
דנמרק
יוון
בלגיה
אזרבייג'אן
ספרד

רוסיה
אוקראינה
איטליה
ישראל
רומניה
אוסטריה
אירלנד
אסטוניה
מונטנגרו
מלטה
צרפת
סלובניה
פינלנד
מולדובה
שוויץ
גרמניה

• מיום ליום אני יותר משוכנע שנורבגיה לא תזכה ואפילו לא תהיה קרובה לזכיה, אבל אני עדיין דבק בהימור שלי.
שנה שעברה מיקמתי את דנמרק הפייבוריטית במקום השלישי וזה עלה לי במקום ראשון(אולי) בתחרות ההימורים, גם הפעם אני ממקם את הפייבוריטית שלישית, ימים יגידו אם עשיתי בשכל או שלא למדתי מהטעות של אשתקד כשהלכתי עם הלב ולא עם הראש.

• ב2012 ו-2013 צדקתי לגבי המקום האחרון, לדעתי גרמניה תשוב למקום בו סיימה ב-2005.
עושים חשבון נפש?
18/04/14 19:36
81צפיות
כל הסימנים, הסקרים וההימורים מראים שישראל עולה בודאות לגמר
מה זה אומר?
האם האירופאים אינם אנטישמיים כפי שחשבנו והפוליטיקה לא השפיעה על מעמדה של ישראל באירוויזיון בשנים האחרונות?
האם כל השירים שנשלחו בשלוש השנים האחרונות היו באמת לא מספיק טובים או אפילו גרועים?
היש מצב שטעינו בגדול ושישראל עלולה לזכות השנה?

º
נעלה...נעלה...
18/04/14 19:46
21צפיות
תיראו מי במקום הראשון
18/04/14 19:51
51צפיות

http://www.youtube.com/watch?v=n_-kso8X9VY
קודם כל אל יתהלל חוגר כמפתח
18/04/14 20:03
43צפיות
עוד מוקדם לשמוח, כי עוד לא עלינו לגמר, וגם בשנה שעברה רוב הסקרים צפו שנעלה לגמר, ובסוף מצאנו את עצמנו במקום 14 בסמי.

אין שום קשר לפוליטיקה, כי מעולם לא היינו אהודים בעולם מבחינה פוליטית, ועובדה שעד לפני שנים מעטות כן הצלחנו לעלות לגמר, ואפילו סיימנו פעמיים ב-TOP 10. שום דבר לא השתנה באופן מהותי מבחינת דעת הקהל העולמית, ובסה"כ לצופה הממוצע בספרד, רוסיה, פינלנד, גרמניה, גיאורגיה או הולנד לא מזיז במיוחד מהפוליטיקה. אני רוצה לציין את הבדיקה ששמרית (Mikey Weiss) עשתה בזמנו, לפיה מאז המעבר לשני חצאי גמר ב-2008 ישראל קיבלה נקודות לפחות פעם אחת מכל המדינות המשתתפות, כולל מדינות שנחשבות לאנטי-ישראליות ממניעים פוליטיים או אנטישמיות (נורווגיה, איסלנד, בלגיה, הונגריה, אוסטריה, קרואטיה ואפילו טורקיה בסמי ב-2009, אחרי שהיינו כבר בכאסח רציני עם הטורקים!).

בכל 3 השנים האחרונות ובעיקר בשנה שעברה היו גם מספיק שירים גרועים יותר, והשירים שלנו באמת לא היו אסונות והגיע להם לעלות לגמר לפחות יותר מלכמה שירים אחרים שכן עלו, עם זאת לכל השירים הנ"ל היו בעיות: "דינג דונג" היה סתמי ובינוני להחריד, עם עיבוד גרוע והופעה טובה אמנם אבל בנאלית. Time היה שיר מגניב, שאם הוא היה מגיע מטורקיה או מולדובה היה מדלג בקלילות אל הגמר, אבל במקרה של איזבו מדובר היה במבצעים מבוגרים, לא יפים ולא כריזמטיים ובהעמדה שלא הוציאה אותם טוב יותר. במקרה של מורן מזור ייתכן שהשיר היה כבד מדי, אבל הבעייה העיקרית הייתה המראה של מורן ובעיקר השמלה, שעוד לפני האירוויזיון כל כך הרבה דיברו עליה, שזה היה אמור להיות סימן אזהרה עבורנו (ובעיקר עבור מורן), שרבים (כולל אני) העדיפו להתעלם ממנו.

הפעם יש לנו נקודת פתיחה טובה יותר: זמרת כריזמטית, מוכשרת וסקסית בעלת קול ייחודי, שיר פופ בסטנדרטים בינלאומיים וככל הנראה גם הופעה יותר מרשימה ומושקעת מאשר בשנים הקודמות. מה שפועל לרעתנו הוא ריבוי שירי הפופ השנה, כשהשיר שלנו אמנם מצויין כשיר פופ אבל יחד עם זאת סטנדרטי ועלול עוד להיבלע. אמנם בסמי שלנו יש פחות מדינות מקומבנות מאשר בסמי הראשון, אבל עדיין נצטרך להתבלט חזק על פני שאר השירים כדי לעלות לגמר ולקוות שגם השופטים יפרגנו. לזכות אין סיכוי, קודם כל כי אנחנו ישראל (אנחנו ממש לא שנואים כמו שאנחנו נוהגים לחשוב, אבל עדיין הפוליטיקה עלולה לעשות את ההבדל בין זכייה למקום רביעי למשל, וגם אין לנו חברות או קהילות מהגרים) וגם מפני שהשיר יותר מדי סטנדרטי ולא מספיק מתבלט, אבל בוא נגיד שלולא האכזבות של 3 השנים האחרונות שמאוד הפכו אותי לפסימית הייתי מעזה להמר שנתברג ב-TOP 10!
שנה שעברה שלחנו חרא שיר
18/04/14 21:18
עם זמרת נוראית, שמלה בעע ולוק של "אם היינו שולחים את זה ב1980 היה לנו טריפל"
שלוש שנים פישלנו דנה- זיופים של הזמרות ליווי, איזבו- כישלון ידוע מראש ומורן- עדיף שלא אדבר, הנורא מכל
השנה אין לי הרבה תלונות עד להופעה ובהופעה יגיע תלונות.
אני בטוח שאם הראל סקעת היה מזייף כמו בגמר רק בחצי גמר גם הוא היה נכשל
לסיכום- בוא לא נמהר לשמוח אבל כן- סוף סוף שלחנו שיר פצצה
אני מאמין שנעלה
18/04/14 20:21
33צפיות
ולו רק כי השנה יש לשיר שלנו אוהבים גדולים, וגם שונאים. שנה שעהברה עם מורן, ממה שיצא לי לראות ברשת, רוב התגובות היו בסגנון "nice song" או "meh". עם זה לא עולים לגמר, שאל את האוסטרית והסלובנית שנה שעברה. אתה צריך לעורר מאנשים רגש בתחרות הזו, גם במחיר שונאים (היכן שיש אהבה, יש שנאה. מסכם את האירו)

גם מדד היוטוב ניבא את כשלונה של מורן. בשבוע האירו, אני זוכר שלמורן היו בקושי 200,000 צפיות, נראה לי הכי נמוך שהיה אז. למיי יש חצי מליון כבר עכשיו. וכן, זה מדד. אנשים לא רצו לשמוע את מורן, את מיי כן.

אני מאוד פסימי בקשר לישראל תמיד, כי, נו, אפשר להאשים אותי? הלב עדיין אומר שאולי לא נעלה, כי עוד כישלון יהיה טו מאץ, אבל הראש אומר עולים. במיוחד עם תמיכת אוגיי/גוריז
אף שיר ששלחנו מאז דיווה לא היה ראוי לזכות.
18/04/14 21:14
8צפיות
וזה מה שמשנה. לחפש עלייה לגמר או מקומות שהם לא המקום הראשון זה מיותר. בסופו של דבר יש 2-3 שירים טובים בתחרות והשירים ששלחנו מאז דיווה לא היו בכלל ברמה(חוץ מהשיר של שירי ובועז כמובן).

השיר של מיי השנה מוביל בפער עצום על כל מתחריו בכל פרמטר אפשרי. היחיד שמסכן אותו הוא השיר של שבדיה שאולי עם מלודיה מעולה וזמרת סבירה ועוברת מסך. אך המילים פשוט גרועות. בניגוד לשיר של מיי.

לכן מיי הולכת לנצח.
OGAE פורטוגל - 8 נקודות נוספות לישראל
18/04/14 18:28
174צפיות
ההצבעה המלאה :

12 points go to… Austria
10 points go to… Italy
8 points go to… Israel
7 points go to… the United Kingdom
6 points go to… Norway
5 points go to… Switzerland
4 points go to… Greece
3 points go to… Hungary
2 points go to… Ireland
1 point goes to… Spain

הטופ שלוש:

Sweden – 83 points
Austria – 59 points
Israel – 55 points

הכתבה : http://esctoday.com/80679/ogae-poll-2014-ola-portu...

º
מפתיע אותי נקודה אחת בלבד לספרד חייב להגיד
18/04/14 18:41
43צפיות
º
שוב שבדיה לא מקבלת נקודות
34צפיות
החובבים הפורטוגלים מאזור ליסבון
18/04/14 18:55
96צפיות
וכנ"ל הטורקים מאזור איסטנבול הוכיחו שיש גם שוני ולא אצל כולם ה-12 הולך לשבדיה אוטומטית (דבר שלצערי לא יקרה עם החובבים התל אביבים) ואפשר להגיש הצבעה יחסית שונה וטובה ביותר מהשאר
ואם כבר הצבעות אני רוצה להפנות אתכם ל-eurojury של אתר eurovoix שבו הם פונים למשתתפי קדמים/נציגים לשעבר של המדינה ומבקשים את הדירוג שלהם (את ישראל יצגו שני זמיר וולאדי שנתנו את ה-12 שלהם לאוסטריה)
וזה הדירוג של הנציג האיטלקי מ-1993 שמוכיח מה זה הצבעה מיוחדת
12 גאורגיה
10 מונטנגרו
8 ארמניה
7 מלטה
6 לטביה
5 צרפת
4 אלבניה
3 איסלנד
2 בלארוס
1 אוסטריה
http://eurovoix.com/2014/04/18/eurojury-italy-call...
מיוחדת? או שמא חסרת טעם בעליל?
18/04/14 18:56
44צפיות
אתה בטוח שהוא לא דירג את השירים הגרועים של השנה?
(למעט מונטנגרו)
שבדיה ואסטוניה לא שם אז לא
18/04/14 19:06
39צפיות
וברצינות גאורגיה זה שיר שהוא שילוב של נורבגיה 1995 הגרוע ביחד עם איטליה 2011 הנהדר שזה סגנון מעורר מחלוקת אומנם אך זה שיר מעניין
ארמניה זה שיר שכיאה לאראם מכיל הרבה שינוים וסגנונות ולכן הוא מיוחד
מלטה זאת מלטה האי הקטן שמספק שירים טובים עם משהו מיוחד והשנה זה כלי הנגינה של הזמר
לטביה זה שיר רגיל כפי שלא בא להיות דרמתי אלא פשוט שלוש דקות שבהם יהיה כיף (בנוסף ללימוד הלטבית)
צרפת עובד על חזרה ואכן הוא הכי פחות מיוחד
אלבניה זה פולקלור במיטבו
איסלנד ובלארוס זה כמו לטביה רק שבלארוס הרבה יותר כיפי וטוב ואיסלנד מעביר מסר
ואוסטריה זה קונצ'יטה לטוב ולרע
מי נתן לסטרייט להצביע?! גועל נפש!
18/04/14 19:43
54צפיות
זו כמובן הרשימה הכי איכותית שזכינו לה עד כה, עם ייצוג חד פעמי ללטביה ואיסלנד המשגעים. בחור כזה בטח מצפצף בגלאי בכניסה למפקדות אוגיי. אך לצערי, גם זה לא מספק. איפה ליטא? אזרב? פולין? יוון? מקד? מולד? הולנד?
ומונטנגרו נותרה אוברפאקינרייטד. שיר טוב, אבל איפה כל האהבה הזו הייתה עם איגרנקה המופתי? לצערי המסר הובהר, ומונטנגרו לא תשלח יותר יצירות מופת כמו 2012 ו2013. קונפורמיזם שטני בשיאו.
º
LOL
18/04/14 20:47
5צפיות
º
הדוז הישראלי אכן מובטח לשבדיה
18/04/14 21:19
º
יששש !! שבדיה לא קיבלה נקודות !
18/04/14 19:28
20צפיות
חייב להודות שמופתע ושמח
18/04/14 19:30
52צפיות
לראות את ישראל בהצבעות, למרות שזה לא
אומר כלום...
יותר מפתיע לראות את אוסטריה והזקן בצמרת... או שצריך להיות מחויב המציאות בקרב אוהדי אירוויזיון?
זה ממשיך להיראות טוב
18/04/14 19:30
48צפיות
ושוב הורדת ההצבעות מהמדינות שלא משתתפות השנה מראה אפילו טבלת סיכום טובה יותר:

מקום ראשון - שבדיה - 71 נקודות
מקום שני - ישראל - 47 נקודות
מקום שלישי - אוסטריה - 41 נקודות
מקום רביעי - הונגריה - 35 נקודות
מקום חמישי - יוון - 31 נקודות
אחד מאוגיי תמיד חייב ליפול
18/04/14 19:52
65צפיות
כרגע האופציות:
שבדיה
אוסטריה
ישראל
הונגריה
בריטניה

ביקשתי ליומולדת את הונגריה!
כאילו שלא ברור מי זה יהיה...
18/04/14 20:56
14צפיות
אוסטריה...
Selfie 2014: איסלנד
18/04/14 01:46
83צפיות
Selfie 2014: איסלנד

איסלנד 2014: Pollapönk - No Prejudice
https://www.youtube.com/watch?v=TwfGKEIn5xw

חצי גמר 01
שיר 05

שלום, ילדים! הטלטאביז חוזרים - והפעם עם זקנים, גיטרות ובאימוניות צבעוניות מחרידות ובוהקות במיוחד. וכל ה'טוב' הזה מגיע כל הדרך מאיסלנד הקרירה והנידחת, שלא ברור מה עבר לתושביה בראש כשבחרו לשגר לתחרות שירים תמימה שיר פסיכי וכה לא אטרקטיבי. עם או בלי שיפוט מוקדם, נראה ששרשרת העליות של איסלנד לגמר התחרות בשנים האחרונות עומדת להישבר בחצי הגמר הראשון ב-6 במאי, הודות לחבורת הגברים המיוזעים בטרנינג. עד שאיסלנד תחזור לעצמה עם איזו בלדה טובה או שיר פופ קליט ומהנה, אתם מוזמנים להעניק לחבר'ה מרייקיאוויק דרקונים מ-1 עד 5 ולקבוע אם מדובר ב"שוק" או "שוק טוטאלי".

הפעם האחרונה בה איסלנד לא העפילה לגמר הייתה אי שם ב-2007. האם השנה רצף ההצלחות יישבר, ומדינת הגייזרים תישאר מחוץ לגמר עם שירה הלצי?
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? שרים רק באיסלנדית? משנים את התלבושות המחרידות? הופכים את העיבוד אפילו ליותר 'נותן בראש'?
איפה השיר האיסלנדי נמצא בדירוג שלכם השנה?
איסלנד הוא השיר הכי _______ השנה
איך אתם מעדיפים את האיסלנד שלכם? פופית-דאנסית על סף השלאגרית, בלדית וקורעת לב או לצית ומטופשת?
מה עדיף: בלדה מרגשת ומחוברת לשורשים בשפת המקור או פדופילים בטרנינג צבעוני הארדקור?
איסלנד 2014 במשפט אחד:
איסלנד, מה עשית?
18/04/14 07:38
44צפיות
שיר שקוטע באכזריות את רצף השירים הטובים שאיסלנד שולחת לאירוויזיון. השופטים יקטלו וזה כמובן לא יעלה לגמר
דעתי
18/04/14 07:52
36צפיות
1. אני חושב מאוד שכן הם לא יעלו השנה ,
טוב אפשר להבין למה אם הם רק עלו מ2008 ועד עכשיו לגמר בכל שנה  
2008 -הם שלחו את אחד השירים הטובים שלהם עם להקת אירובאנד  - אחד הבאמת טובים שלהם
2009 -שלחו בלדה חזקה שלדעתי הייתה צריכה לזכות באותה שנה
2010 -שלחו שיר ממכר ונחמד שיכל להתברג למשהו ממוצע ולא מרשים במיוחד אבל בכל זאת היה כיף להתמכר אליו עם הרה ביורק
2011 -השיר " Coming Home" שיר סביר מאוד אם הוא עלה אפשר בכל זאת להבין למה
2012 -שיר טוב לחלוטין אפשר להבין למה עלה  
2013 -גם את השיר הזה אפשר להבין למה עלה
כנראה שהשנה זה הולך להיות כישלון בגלל בחירה מטופשת

2. גם את השיר הזה הייתי מחליף בכלל  לא משנה כלום אלא מחליף

3. מקום 35

4. איסלנד הוא השיר הכי רע השנה

5. לצית ומטופשת ממש לא , שני האפשרויות אחרות שניהם טובות מאוד באותה מידה

6. שנה שעברה

7. איסלנד במשפט אחד : חבל שאיסלנד מצטרפת ללטביה בבחירה מטופשת לחלוטין
האיסלנדי הטוב ביותר. איסלנד ציונים:
18/04/14 09:30
49צפיות
2005: 3
2006: 7
2007: 7
2008: 8
2009: 6
2010: 0
2011: 5
2012: 5
2013: 6
2014: 9
הנה הדירוג שלי (העשור של איסלנד...)
18/04/14 13:18
13צפיות
כולל 2004 שכן הוא הטוב ביותר שלהם-

מהטוב לפחות טוב-

2004
2005
2007
2008
2012
2010
2009
2006
2014
2011
2013
שני השירים האיסלנדיים הטובים בכל הזמנים
18/04/14 09:41
40צפיות
עוד שני שירים איסלנדיים ראויים לציון
18/04/14 09:54
16צפיות
מארץ הגייזרים,הלבה והיורה הרותחת:

https://www.youtube.com/watch?v=Qv0-ziwBJfk (כל כך איסלנדי השיר הזה)

https://www.youtube.com/watch?v=h5bwPpbkS1k
שיר טוב מאוד
18/04/14 10:05
20צפיות
1.איסלנד תעלה,יש קהל לשירים כאלה והשופטים מעריכים רק לפי המוזיקה ולכן הם יאהבו את זה גם
2.משנה רק את התלבושות
3.מקום 14
4.שונה
5.בלדית
6.את איסלנד 2013 המעולה שהיה המקום השני שלי
7.שיר שונה ומיוחד שבא אחרי שני גרועים וכנראה יעלה לגמר וסיים שם במקום הרגיל שלהם
איסלנד
18/04/14 10:50
29צפיות
הפעם האחרונה בה איסלנד לא העפילה לגמר הייתה אי שם ב-2007. האם השנה רצף ההצלחות יישבר, ומדינת הגייזרים תישאר מחוץ לגמר עם שירה הלצי? אני יותר ויותר נוטה להאמין שגם הפעם איסלנד תעלה לגמר, כי הצופים בוודאי יאהבו, ויש סבירות גבוהה שגם השופטים יפרגנו, בעיקר אם הלהקה תדגיש בהופעה שלה את הקשר לקהילה הגאה בדומה לקליפ
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? שרים רק באיסלנדית? משנים את התלבושות המחרידות? הופכים את העיבוד אפילו ליותר 'נותן בראש'? השפה לא משנה כאן במיוחד, וכמו תמיד במקרה של איסלנד האנגלית נשמעת מצויין. מה שהייתי משנה זה את התלבושות. הייתי עדיין הולכת על צבעי הקשת, כי זה חלק מהגימיק, אבל לא על טריינינגים שלמים או חליפות שלמות בצבע צעקני.
איפה השיר האיסלנדי נמצא בדירוג שלכם השנה? השיר נמצא נמוך, פשוט מפני שיש שירים אחרים טובים יותר, אבל בסה"כ הוא לא רע ואני מחבבת אותו
איסלנד הוא השיר הכי מטורף השנה
איך אתם מעדיפים את האיסלנד שלכם? פופית-דאנסית על סף השלאגרית, בלדית וקורעת לב או לצית ומטופשת? בלדית וקורעת לב
מה עדיף: בלדה מרגשת ומחוברת לשורשים בשפת המקור או פדופילים בטרנינג צבעוני הארדקור? בלדה מרגשת ומחוברת לשורשים בשפת המקור
איסלנד 2014 במשפט אחד: מופרע אבל חמוד
º
שיר סתמי מיותר ששמענו אלף כמוהו. לפח !
18/04/14 12:39
7צפיות
בוא נגיד זאת כך, לעומת השיר הגיאורגי השנה
18/04/14 12:49
26צפיות
הוא עדיין נסבל. לעומת שאר השירים, ובמיוחד הטופ 18 האהובים על השועל, הוא שיר גרוע.
מסכנים הגיאורגים. בטח כבר מיואשים
18/04/14 12:52
21צפיות
ולא בא להם להופיע.
º
מעניין מה הם חשבו לעצמם שהם שלחו כזה שיר
18/04/14 12:53
7צפיות
האמת שאני תמוה לגבי כמה שירים ששליחתם
18/04/14 18:16
8צפיות
לאירו' ממש בדיחה.

השיר של איסלנד השטותי, השיר של צרפת שהוא תיכוניסטי ומשעמם, cake to bake... זה שיר לשלוח לאירוויזיון?

שיר לא רע שהפזמון שלו הורס אותו
18/04/14 14:16
16צפיות
אני אוהב את הבתים של השיר אבל הפזמון פשוט לא מתאים וילדותי.
סמס דחוף למיס ביורק: הרה??
18/04/14 14:38
28צפיות
הפעם האחרונה בה איסלנד לא העפילה לגמר הייתה אי שם ב-2007. האם השנה רצף ההצלחות יישבר, ומדינת הגייזרים תישאר מחוץ לגמר עם שירה הלצי? חושב רוצה ומאמין שכן. לא רואה את זה מצליח לא בשופטים ולא בקהל
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? שרים רק באיסלנדית? משנים את התלבושות המחרידות? הופכים את העיבוד אפילו ליותר 'נותן בראש'? השיר מאוד מזכיר לי את איזבו בכל מה שקשור למה לא בסדר בו. א. הוא לא מעניין. ב. צבעוני ונישתי מדי ג. להקה וסולן לא אטרקטיבים ד. לא עוברים מסך. אין מה לעשות נגד כל אלו
איפה השיר האיסלנדי נמצא בדירוג שלכם השנה? בוטום 5
איסלנד הוא השיר הכי _______ השנה מייגע
איך אתם מעדיפים את האיסלנד שלכם? פופית-דאנסית על סף השלאגרית, בלדית וקורעת לב או לצית ומטופשת? פופית-דאנסית על סף השלאגרית
מה עדיף: בלדה מרגשת ומחוברת לשורשים בשפת המקור או פדופילים בטרנינג צבעוני הארדקור? שניהם היו זוועה, יוחזרו השלאגרים לאלתר!
איסלנד 2014 במשפט אחד: דרושה התפרצות הר געש פעם נוספת!!
טינקי ווינקי
18/04/14 14:58
20צפיות
הפעם האחרונה בה איסלנד לא העפילה לגמר הייתה אי שם ב-2007. האם השנה רצף ההצלחות יישבר, ומדינת הגייזרים תישאר מחוץ לגמר עם שירה הלצי? קודם כל, אפשר לא להזכיר את העוול שנעשה ב2007? תודה. לגבי רצף ההצלחות- כן, הוא לגמרי ישבר. לא מבינה, כל השירים הטובים היו בקדם שלפני שנה? נגמרו השירים הטובים?
מה הייתם משנים בשיר אם הייתם יכולים? שרים רק באיסלנדית? משנים את התלבושות המחרידות? הופכים את העיבוד אפילו ליותר 'נותן בראש'? האמת שהגרסה באנגלית הרבה יותר יפה וכיפית. אולי טיפה להפוך את השיר ליותר רוקיסטי.
איפה השיר האיסלנדי נמצא בדירוג שלכם השנה? לקראת הסוף... למרות שהגרסה הסופית שדרגה המון.
איסלנד הוא השיר הכי צבעוני והזוי השנה
איך אתם מעדיפים את האיסלנד שלכם? פופית-דאנסית על סף השלאגרית, בלדית וקורעת לב או לצית ומטופשת? תלוי שיר, אבל בדרך כלל פופית על סף השלאגר... אבל אם אפשר שיר רוק סטייל 2007- זה הכי עדיף!
מה עדיף: בלדה מרגשת ומחוברת לשורשים בשפת המקור או פדופילים בטרנינג צבעוני הארדקור? בלדה מרגשת ומחוברת לשורשים
איסלנד 2014 במשפט אחד: איזו שטות
טינקי סטינקי
18/04/14 19:35
9צפיות
אם היה פה אייקון של קקי מחייך כמו במהנשמע הייתי משתמשת בו בדיוק כאן.
משהו שכנראה ולא ידעתם על הנציגה הספרדתית
18/04/14 17:58
120צפיות
http://youtu.be/JDcE2Ye9pOA
לא הבנתי....אתה לועג לישראל?
18/04/14 18:10
78צפיות
לא מובן....
º
מה ממש לא למה??
18/04/14 18:38
34צפיות
אה חח התבלבלתי בקישור
18/04/14 18:41
57צפיות
http://youtu.be/Lj3yz2ZnXRs
º
הא...עכשיו מובן
18/04/14 19:45
5צפיות
סורי שאני פותחת שירשור חדש
18/04/14 18:36
57צפיות
אבל האם השנה יהיו מאמרים?

אם כן אני רוצה לכתוב אסטוניה
לא להאמין...ההימורים הפופולאריים ביותר
18/04/14 18:25
102צפיות
יוון
בריטניה
ארמניה
ספרד
ישראל

כאן בקישור ...למטה.....
היא די חמודה!!
18/04/14 17:43
108צפיות
º
היא גם אמרה שהיא אוהבת את ארמניה :O
18/04/14 17:44
20צפיות
º
חמודה?זה נראה רע!
18/04/14 18:11
11צפיות
למה לא משמיעים את השיר שלנו בגלגלצ?
18/04/14 15:58
104צפיות
לשם מה קיימת תחנה במימון מלא של המדינה אם כדי לעזור לה לנצח בתחרות?
מדוע?

במיוחד שזה שיר כל כך יפה, מתקרב בצעדי ענק למיליון צפיות ביוטיוב תוך מספר שבועות!

היתכן?

אני מצפה מכל חובבי האירוויזיון האמיתיים להלחם על כך שהשיר יכנס לפלייליסט. זה לא יתכן שתחנה שאמורה להיות ממלכתית מעדיפה שירים עלובים אחרים במקום השיר של מיי.

פשוט בושה!

שלחתי מייל רותח לגלגלצ אבל בלי אף תשובה כבר יומיים.
º
האמת...?לא מובן גם לי
18/04/14 16:27
24צפיות
אני לא מאזין לרדיו אבל למה באמת?
18/04/14 16:35
57צפיות
ודווקא כשמדובר בשיר שמגיע לו?
כי כי כי
18/04/14 16:38
105צפיות
1. המטרה של גלגלצ זה לעשות נעים לאנשים בדרך ולחיילים ולא כדי לעזור למדינה לנצח בתחרות
2. בכל מקרה להשמיע את השיר בגלגלצ לא יעזור בכלל באורוויזיון
3. בסטנדרטים של מוזיקה נורמלית השיר הזה הוא זוועה, גם בגלל השילוב בין עברית לאנגלית וגם בגלל המילים המביכות. בסטנדרטים של תחרות בשמיעה ראשונה הוא סבבה
4. בניגוד למה שטוענים פה לגלגלצ אין שום דבר נגד האורוויזיון ואת השיר המעולה של איזבו טחנו שם בלי הפסקה, כמעט בכל שעה
שיר טוב רע זה לא משנה
18/04/14 16:40
59צפיות
ולא משנה באיזו שפה. זה שיר שמייצג את המדינה וחובה להשמיע אותו.
איך זה המטרה אם רבע מהזמן זה פרסומות וחדשות?
18/04/14 16:54
55צפיות
אז פרסומות כן(עוד כסף) חדשות כן(כי חייב ליישר קוו עם תחנות אחרות), אבל לעזור לישראל בתחרות? מה פתאום! שומו שמיים!

זה ולא דיברנו על ימים מיוחדים שהם עושים לזמרים מסויימים ומשמיעים רק את השירים שלהם! זה נראה לך הגיוני?

השיר של מיי עושה טובה לנשמה. אגב קבל דוגמא לשיר שכן נמצא בפלייליסט, האם זה לא מילים מביכות:

"לא כואב לה , לא כואב לה
שאני כאן כל הזמן מתגעגע
וקורא לה , שובי אלי לדקה
והיא איננה שובי הנה
לדבר מעט ולאהוב.."

ואותן שורותו חוזרות 4 פעמים בשיר...
ממש לתפארת מדינת ישראל.
בגלגל"צ לא נוהגים להשמיע שירי יורוטראש
18/04/14 17:39
51צפיות
בסטנדרטים של המוסיקה הבינלאומית,שיר מעין זה ,של מיי פיינגולד , נחשב כשיר יורוטראש,ועורכי גלגל"צ ,שמחשיבים את עצמם כעורכי מוסיקה איכותית ומקצועית ידועים הן בסלידתם מטראש והן בסלידתם האוטומטית מהארוויזיון,כששני  הדברים הנ"ל,טראש וארוויזיון,שלובים  ואחוזים זה בזה ומקיימים ביניהם מערכת קשרי גומלין בקשר בל ינתק.

גם אם זה לא נכון,וזה כן נכון,זה הדימוי של הארוויזיון שנוצר בשנים האחרונות והתקבע בארץ,ואין מה לעשות עם זה.

דרך אגב,דווקא בגלי צה"ל כן השמיעו את השיר בתוכנית מיוחדת שלהם לפני החג,ביום שני האחרון בבוקר.אני שמעתי את השיר ולכן אני יכול להעיד על כך ממקור ראשון,שבגל"צ השיר כן הושמע.
שאלון אירוויזיון קצר
17/04/14 12:04
265צפיות

1- מהו הטופ 3 שלך כרגע?

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון?

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך?

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר?

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף?

שלי:
17/04/14 12:14
116צפיות
1- בריטניה
    ישראל
    איטליה

2- ארמניה. לא סובל את הזמר והשיר הוא לא משהו.

3- הולנד ואזרבייגאן.

4- פורטוגל! :(

5- צרפת... משום מה ירד לי ממנו.

ברשותך אני אוסיף עוד שאלה: שיר שהיית רוצה לראות בטופ 5 של כולם ומשום מה הוא לא: בריטניה וסלובניה.!!!!!!!
מסכים בעניין צרפת.
17/04/14 12:17
56צפיות
שיר תיכוניסטי סתמי.
תשובות:
17/04/14 12:57
61צפיות
1.בריטניה.ישראל.ארמניה
2.הונגריה
3.שבדיה.סלובניה.איטליה.אזרבייז'ן
4.בלגיה
5.אירלנד
ועוד לגבי 2
17/04/14 12:58
28צפיות
ספרד
תשובות
17/04/14 13:26
50צפיות
1.אירלנד,ישראל  וסלובניה.

2.שבדיה.

3.הונגריה.

4.ארמניה.

5.שבדיה.
עונה
17/04/14 13:36
40צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? ישראל, רוסיה ומולדובה

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון?שבדיה.... מתפלל שלא יזכה..

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? נורבגיה

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר?MOTHER בלגיה

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? אוסטריה
עונה
17/04/14 14:11
40צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? ישראל, שבדיה, גרמניה

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? ארמניה

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? בלגיה

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? איסלנד

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? אוקראינה
1.השלושה אצלי הם מונטנגרו,שוויץ ובלארוס
17/04/14 14:16
45צפיות
2.שבדיה שהשיר הכמעט הכי גרוע השנה שלהם
3.נורבגיה שהוא שיר נחמד
4.אסטוניה הנורא
5.הונגריה שירד אצלי הרבה יחסית
הונגריה נמאס מהר. גם שבדיה מסוג השירים
17/04/14 14:23
28צפיות
שנמאסים די מהר ומתחילים להעיק.
עונה
17/04/14 15:27
45צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? - ישראל, נורווגיה, הונגריה

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? - אף שיר לא אסון, אבל אני לא מבינה את ההתלהבות מארמניה. אותי השיר די משעמם.

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? - בריטניה, כי אני אשמח לאירוויזיון בלונדון

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? גיאורגיה

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? ספרד. העיבוד המחודש הבומבסטי מדי, קיצוץ חלקה של הספרדית בשיר וחרישה באופן כללי הורידו את ההתלהבות שלי מהשיר.
יששששש שאלון אירו קצר!
17/04/14 15:36
99צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע?ליטא, לטביה ואזרבייג'אן

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון?הפייב הכי גרוע זה הונגריה, אבל אני מבועת מהמחשבה על עוד אירו בסקנדי ובמיוחד בשבד, אז אבחר בשבדיה. השיר בינוני בלאו הכי

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך?הונגריה. אני חושב שהשיר חרא, אבל אשמח לבודפשט

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר?מה זה שוב? הונגריה חחחח אבל זה סוג של סותר אז אירלנד הפאתט

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף?וואי הרבה. איסלנד, הולנד, ארמניה... כולם היו מקום ראשון שלי מתישהו ואני לא כזה חוזר אליהם לאחרונה. אבל אם אהבתי שיר ככה, זה יחזור

תקשעבו ותקשיבו טוב- יש מלכה אחת, שמה ויליה, ובעז"ה ובעזרת המהגרים הליטאים באירלנד היא תעלה לגמר ותעשה ריבאק רק שהפעם בלי להיות ילדת כאפות
אהבתי לקרוא את מה שכתבת
17/04/14 16:53
39צפיות
אבל לטביה, seriously?
º
הכי שיר ערסל על חוף באנדלוסיה בקיץ!
17/04/14 21:06
10צפיות
אענה למרות שאני בדיכאון שיא
17/04/14 16:35
58צפיות
כיוון שלאחרונה נותק הקשר ביני לבין הגרמנים הפושפושים שלי מי יהיה הראשון שיעשה את הצד? מי יפנה ראשון לשני? מי ישים קץ לנתק המיותר הזה? האם זה נכון? או לא נכון? איני יכול להמשיך עוד

1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? השקט שאחרי הסערה, אם, סערה חרישית (הו! יש לי 2 סערות בטופ 3! במקרה היום היו לי גם 2 שערות בקפה. שתיתי אותו בכל זאת).

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? אינך בדד

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? בטלו

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? תיק תק וזרח

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? התרוממו נא
יאללה נשתתף גם
17/04/14 16:39
40צפיות
1. שבדיה, איטליה וישראל
2. ארמניה - אוברייטד לחלוטין
3. נורבגיה - למרות שקשה לחייך בשיר הזה
4. אסטוניה - חיקוי זול, שתשאר בחצי
5. פולין
17/04/14 16:45
27צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? ישראל, שוודיה ואיטליה.
2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? אין אף שיר שאני ממש לא רוצה שיזכה, אבל מעדיף ששוודיה לא תזכה למרות שזה פייבוריט שלי. לא בא לי אירו' שלישי רצוף בסקנדינביה.
3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? בריטניה, כי זו באמת מדינה שבא לי לראות בה את האירו' שנה הבאה.
4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? בלגיה.
5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? מולדובה.
עונה
17/04/14 17:07
28צפיות
1. הטופ שלי הוא : בריטניה , שבדיה ויוון (ישראל מקום 4)

2. אין כלכך שיר כזה שעוד יש לו סיכויים לזכות ואצלי הוא "אסון"

3. נורבגיה

4. גיאורגיה

5. ספרד - לא יודע משהו קצת ירד לי הוא נכנס ממש לטופ 10 ואז התרסק שוב פעם עכשיו הוא מקום 19 ככה
אוו שאלון מקסים!!
17/04/14 17:46
38צפיות

1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? באופן מפתיע-ישראל,שבדיה ו-שימו לב,פולין!

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? אמממ...שאלה טובה..כל שירי הפייבויריטים אני אוהב ומחבב..אולי חוץ מנורבגיה..שהיא כבר אינה פייבוריטית.

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? בריטניה?

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? רוסיה....בעיקר....

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? רומניה ללא ספק...רומניה ואיטליה..היו חזקות אצלי..וכעת איטליה הידרדרה למקום 12.ורומניה במקום העשירי
הטופ 3 של השועל נכון לכרגע
17/04/14 17:55
38צפיות
1. ישראל, שבדיה והונגריה

2. בריטניה, גיאורגיה, ליטא, גרמניה, צרפת ובלגיה.

3. סלובניה, אלבניה, רומניה, יוון ובלארוס.

4. את רוב השירים השנה, ובראשם גיאורגיה.

5. השועל אהב את השיר האלבני, בגלל הסגנון הביורקי של הזמרת. אבל לאט לא ירד לשועל מהשיר הזה. למרות שהשועל לא ימרוט את שיערותיו אם הוא יזכה.
עונה
17/04/14 18:01
27צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? אזרביז'אן, ישראל ואוסטריה

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? הונגריה. פשוט - וואט? הוא משעמם רצח!

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? רוסיה

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? לא מצאתי שיר גרוע במיוחד השנה..

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? אירלנד
יאללה:
17/04/14 21:20
23צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? ארמניה, אירלנד, ישראל

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? נורבגיה וספרד

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? הונגריה ושבדיה, וזאת לא פשרה, אשמח מאוד, מגיע להן. הן פייבוריטיות, אבל לא לנצחון. השנה הזאת מבחינתי שייכת לארמניה בענק.

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? גיאורגיה ושוויץ. נורא.

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? ליטא, שנהיה מעצבן בשמיעה השביעית. פולין ורוסיה יורדות בדירוג אבל עדיין נורא אוהבת. אירלנד עדיין נמצאת במקום השני שלי, אבל אני פחות מקשיבה לשיר. הוא עדיין מצוין בעיניי.
עונה!
17/04/14 21:52
21צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע?  שבדיה, רוסיה ואירלנד/ישראל.

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? דווקא המובילות העיקריות - ארמניה והונגריה.. לא מבין את ההתלהבות סביבם.

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? בריטניה, אוקראינה

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? מממ אין שיר ספציפי

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף?  בפעם הראשונה ששמעתי את צ'יזקייק התלהבתי ממנו ממש ולא הבנתי למה כולם שונאים אותו. בהאזנה שלישית ורביעית כבר התחלתי להבין
שלי
17/04/14 22:00
23צפיות

1- מהו הטופ 3 שלך כרגע-1-שוודיה,2-אירלנד,3,ישראל,בריטניה-לא יכול לוותר על אף אחד מהם.

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון?-ארמניה-לא מסוגל לשמוע תשיר הזה!!!!

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך?-ספרד

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר?-גאורגיה,בלתי ניתן לשמיעה

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף-מקדוניה-די חופרתתתתת כנ"ל איטליה
נו שויין
17/04/14 23:13
35צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? הונגריה, פינלנד ובריטניה

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? כל מדינה סקנדינבית. די עם צפון אירופה אכלתם לנו תראש

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? יוון, ארמניה, אוקראינה

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? גאורגיה, בלגיה, מולדובה ורוסיה. ברור לי שאני אתבדה.

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? פולין, איטליה, גרמניה, אירלנד. עדיין ממוקמות גבוה.
º
תחליף כינוי אם אתה נגד סקנדינביה
18/04/14 16:44
7צפיות
º
טוב המפקד
18/04/14 19:12
אהבתי, אז ככה:
18/04/14 15:52
20צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע? אסטוניה, רומניה, מקדוניה

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? שוודיה - שונא איך שסוגדים למדינה הזו!

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? אוסטריה.

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? מקווה שיוון תתרסק כמו מונטנגרו 2012 (וכל מי שינסה בעתיד להוריד את הרמה המוסקלית של התחרות)

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? פורטוגל - למרות שאני עדיין מאחל להם ניצחון ראשון עוד השנה!

º
כ"כ מסכים איתך ב-2 ו-4.
18/04/14 16:37
4צפיות
שלי
18/04/14 16:39
9צפיות
1- מהו הטופ 3 שלך כרגע?
מקום ראשון- שבדיה
מקום שני- ארמניה
מקום שלישי אסטוניה
2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון?
הונגריה, לא אוהב אותו
3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך?
איטליה
4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר?
הרשימה ארוכה... נלך על איסלנד
5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף?
בלארוס, שיר מתוק אבל כבר ירד לי ממנו
אהא
18/04/14 17:31
10צפיות
- מהו הטופ 3 שלך כרגע? כרגע זה מולדובה, נורבגיה ואוסטריה

2- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים זכייתו מבחינתך אסון? שבדיה/רומניה, שבדיה בגלל השעמום ואסון לתחרות אם יתקיים בסקנדינביה פעם שלישית ברצף, ורומניה הטראש המוזיקלי שגורם למקדוניה להשימע כאילו הקדים את זמנו בעשור.
ארמניה בקטנה כי אני לא מת על השיר, אבל זה לא סוף העולם אם יזכה

3- איזה שיר שיש לו סיכויים טובים (ולא מהפייבוריטים שלך) תוכל להתפשר על זכייתו ולחייך? הונגריה, כי השיר סבבה ויעשה רק טוב למוניטין של התחרות, ובכלל - אירוויזיון בבודפשט

4- איזה שיר לא היית מוכן לראות שוב בגמר? כל שיר בעל הופעה גרועה שעל אף גריעותו יגרום לשלושת אלפי האוחצ'ות בסטנדינג זון להרים עד האוורסט.
ומלטה, כי אין כוח.

5- מהו השיר שהיה מהפייבוריטים שלך וכרגע פחות מועדף? צרפת יורד בדירוג שלי מהמקום הראשון לא ממש יכול לחשוב על דוגמה ספציפית אחרת, אולי הונגריה.
פרומו להופעה במוסקבה עם הנציגים כולל את מיי
18/04/14 16:29
164צפיות
º
זה היה היום בערוץ 9....
18/04/14 16:46
71צפיות
מיי לא אמורה להופיע ברוסיה?
18/04/14 16:54
101צפיות
יש צילום של ההופעה והראיון?
הנה
18/04/14 17:15
115צפיות

http://esckaz.com/2014/promotour.htm#en_russia
הנה עוד
18/04/14 17:16
78צפיות

http://esckaz.com/2014/isr.htm
כל הוידאו להנאתכם
18/04/14 17:18
81צפיות

http://vk.com/video?gid=3320130
º
18/04/14 17:26
6צפיות
דירוג השירים האהובים על השועל השנה
18/04/14 10:59
149צפיות
זהו הדירוג המלא נכון לכרגע של כל שירי האירוויזיון האהובים על השועל השנה:

במקום הראשון: ישראל - מיי פיינגולד - Same Heart
http://www.youtube.com/watch?v=_uB4JMw4ctc
השיר שהשועל לא מפסיק לחרוש עליו ולשמוע אותו בלופים ימים ולילות.

במקום השני: שבדיה - סאנה נילסן - Undo
http://www.youtube.com/watch?v=XdXXnX5BvGY

במקום השלישי: הונגריה - אנדראס קאלאי-סאונדרס - Running
http://www.youtube.com/watch?v=QzfRDZmuFUI

במקום הרביעי: פינלנד - מנוע רך - Something Better
http://www.youtube.com/watch?v=0Qe7YmYgowM

במקום החמישי: ספרד - רות' לורנזו - Dancing In The Rain
http://www.youtube.com/watch?v=P9R96ZoWJBU

במקום השישי: אוקראינה - מאריה יארמצ'אק - Tick-Tock
http://www.youtube.com/watch?v=sdAf2EjhRiE

במקום השביעי: אירלנד - קאן-לין וקייסי סמית' - Heartbeat
http://www.youtube.com/watch?v=Zc14AzCXUgQ

במקום השמיני: מקדוניה - טיאנה דאפצ'ביץ' - To The Sky
http://www.youtube.com/watch?v=OyY6Rwys7kE

במקום התשיעי: אסטוניה - טניה מיכאילובה - Amazing
http://www.youtube.com/watch?v=7VRSXRXBWCs

במקום העשירי: איטליה - אמה מרונה - La Mia Citta
http://www.youtube.com/watch?v=Si9K0ChHzDI

במקום ה11: סלובניה - טינקארה קובאץ' - Round And Round
http://www.youtube.com/watch?v=ZMpNkCOMaGU

במקום ה12: ארמניה - Not Alone - Aram MP3
https://www.youtube.com/watch?v=ChkJpnOgIwQ#t=102

במקום ה13: מונטנגרו - סרגיי צ'טקוביץ' - Moj Svijet
http://www.youtube.com/watch?v=Xym7CQFFTOU

במקום ה14: יוון - פריקי פורצ'ון וריסקי קיד - Rise Up
http://www.youtube.com/watch?v=z8QIbL9i2MU

במקום ה15: רומניה - פאולה סלינג ואובי ג'ייקובסן - Miracle
http://www.youtube.com/watch?v=RYfyMkwTLPg

במקום ה16: סאן מרינו - ולנטינה מונטה - Maybe
http://www.youtube.com/watch?v=vt_3yms1PcM

במקום ה17: אלבניה - הרסי מטמויה - One Night's Anger
http://www.youtube.com/watch?v=J4ABpIspdic

במקום ה18: אוסטריה - קונצ'יטה וורסט (זמר דראג ששמו האמיתי תומאס ניווירת') - Rise Like A Phoenix
http://www.youtube.com/watch?v=ToqNa0rqUtY
השיר טוב, אך גימיק הזקן המטופש והמרתיע פשוט הורס אותו, ועל כן, למרות שהשועל אוהב את השיר כשיר, הוא ממוקם רק במקום ה18 של השועל.
וזה גם השיר האחרון שחותם את רשימת השירים האהובים על השועל השנה.

כמו כן, הקליפ של פולין - דונתן וקליאו - My Slowianie
http://www.youtube.com/watch?v=syMhJMmGEIc
הוא אחד הקליפים היותר אהובים על השועל השנה. אך לא בגלל השיר המתנגן בו, כמו בגלל שפע השועלות הנועזות והשופעות שבו.
º
נו באמת..ישראל ראשונה?
18/04/14 11:34
42צפיות
באמת שטות
18/04/14 11:44
77צפיות
הוא גם מדרג נמוך את קונצ'יטה בגלל הפרובוקציה לכאורה, ועם זאת מציין שהוא אוהב את הקליפ הפרובוקטיבי, הסקסיסטי והמזעזע של פולין
º
18/04/14 11:50
7צפיות
יש פרובוקציות שוות ויש פרובוקציות מרתיעות
18/04/14 12:23
40צפיות
השועל מעדיף, אם כבר פרובוקציות, אז פרובוקציות שוות ולא מרתיעות.
ולמה זו שטות שהשועל אוהב את השיר הישראלי השנה? זו ממש לא שטות.
כבר הרבה זמן שהשועל לא אהב שיר ישראלי ששלחנו כמו שהשועל אוהב את השיר הישראלי השנה. למעשה מאז השקט שנשאר של שירי.
כבר שנים שהשועל לא בונה על ניצחון של ישראל בתחרות הזאת. זו השנה הראשונה מאז הרבה זמן שהשועל מתחיל לחשוב על לפחות טופ 3, אם לא אפילו ניצחון.
מה זה פרובוקציות שוות?
18/04/14 12:33
27צפיות
החפצה של נשים לרמה של פורנו רך זאת פרובוקציה שווה, ודראג קווין עם זקן - זה מה שמרתיע? אני תמהה על כך, כי עושה רושם שאתה לא היחיד שחושב ככה, וכאן יש בעיה מאוד גדולה של אמות מוסר קלוקלות ומוסר כפול - כאילו לאנשים (בעיקר גברים סטרייטים, אבל לא רק) לא מפריע ייצוג נשי משפיל, והם מוכנים לצפות בכך בהמוניהם (41 מיליון פאקינג צפיות) ו'לתת בלייק', אבל להירתע מאוד מזמר זכר שבסך הכל עושה הומאז' לנשיות רק כי הוא מייצג משהו שנחשב לחריג.  
פרובוקציות שוות זה פרובוקציות נעימות לעין
18/04/14 12:42
22צפיות
כאלה שלא מרתיעות את הצופים. לשטוף את העיניים בשועלות נועזות שוות ושופעות אף פעם לא מרתיע את הצופים. אלא אם כן הם גרים ב100 שערים. אך לאלה אין בכלל טלויזיה ואין גישה לאינטרנט. כך שאין מה לחשוש. ולא מדובר באילוץ של מישהי, כולן שם עושות את זה מתוך רצונן החופשי. וכן, קליפ סקסי כזה זאת בהחלט פרובוקציה שווה. לא מדובר בסרט פורנו. לעומת זאת, גבר מזוקן שמתלבש בבגדי אשה ומתחזה לאשה, בהחלט פרובוקציה מרתיעה, ולדעת השועל הפרובוקציה המרתיעה הזאת תשיג דיוק את ההיפך הגמור של המסר שיוצריה מנסים להעביר דרכה.
לגבי השיר של ישראל
18/04/14 12:37
34צפיות
סבבה, על טעם ועל ריח אין להתווכח וגו', אבל אם להיות ריאליסטי - מדובר בשיר עם מילים דיי מביכות, עיבוד מיושן, קליפ בינוני מינוס וזמרת נוהמת.. אני בכלל לא רואה איך אנחנו עולים עם כזה דבר לגמר, וגם אם כן - אני לא חוזה סיום במקום גבוה. וזה עוד בלי לדבר על הפוליטיקה...
השנה בהחלט כן
18/04/14 11:56
50צפיות
בעיני ובעיקר באזני השועל, שלא מפסיק לחרוש עליו יומם וליל, השיר הישראלי זה השיר הטוב ביותר השנה. למרות שהשיר השבדי נותן לו פייט צמוד.
אך זה לא אומר שהשועל חושב שהשיר ינצח ב100%. אך השועל אוהב את השיר הזה יותר מכל השירים השנה.
º
אל תשכח את הפוליטיקה.....
18/04/14 11:56
19צפיות
זה לא אומר שהשועל חושב ב100% שישראל תנצח
18/04/14 12:14
29צפיות
זה רק אומר שהשיר הישראלי השנה זה השיר הכי אהוב על השועל.
מה עובר לך בראש שאתה שם לינקים לשירים?
18/04/14 12:30
57צפיות
אתה חושב שאנחנו לא מכירים? לא שזה לא יתואר. בתור עונש אגיב רק לטופ שלוש שלך ולא ליתר השירים. ישראיל - דרעק. שבדיה - מזעזע. הונגריה- על הפנים. יש לך מזל שפתחתי את ההודעה, קראתי אותה ב-Fuchs, למה בדרך כלל אני לא קורא הודעות של אורחים. Fuchs אני אומר לך.
מה לעשות, השועל יסודי
18/04/14 12:34
38צפיות
אם השועל עושה עבודה, הוא אף פעם לא עושה חצי עבודה. זה דפקט מובנה אצל השועל להשקיע ולעשות תמיד עבודה שלמה.
אם אתה יסודי נוכל להיות חברים. אזמין אותך
18/04/14 12:37
49צפיות
למסעדה. אתה אוהב במקרה כופתאות טורינגיות?
º
חשבתי אם הוא יסודי תזמין אותו לנקיון פסח אצלך
18/04/14 14:34
8צפיות
º
אכן טעם של די ג'י חתונות מאולמי הנסיכה 1985
18/04/14 14:33
10צפיות
מעניין אותי מה השועל אומר על הקליפ הזה
18/04/14 14:44
33צפיות
השועל כבר ראה ושמע את הקליפ הזה מזמן
23צפיות
השועל אומר אחלה קליפ
למה יש לי הרגשה שכל מי שמגיב פה חוץ מעופר,
18/04/14 15:03
43צפיות
זה אותו בן אדם?!
מה היו קורה אילו היו 2 חצאי גמר בשנת 2007
18/04/14 07:22
167צפיות
מאמינים שהשירים שהגיעו למקומות 11-20 היו מגיעים בשיטה אחרת לגמר?
פורטוגל היו עולים, ישראל בחוץ
18/04/14 12:45
88צפיות
שוויץ גם עולים, רומניה היום עולים מקום 8-9, אבל יש חלק שהיו עולי וחלק שלא...
הבדל מזערי....
18/04/14 13:20
65צפיות
אני מאמין שפורטוגל ואנדורה היו מחליפות את אירלנד וליטואניה, וכנראה שאיסלנד במקום שוודיה. יש לזכור שבשיטה זו, היתה לנו מדינה ה-25 בגמר, שכנראה היתה מקבל קפריסין. לא רואה מצב שיתר המשוריינות לגמר היו מנופות.

אם כבר, אז שנת 2006 היתה נראת אחרת לגמרי.
שכחתי להתחשב ל-wildcard של השופטים דאז....
18/04/14 13:25
42צפיות
...ואלו היו שופטי גיבוי (רובם חובבים ואוהבי מוסיקה ולא אנשי התעשייה)
שופטים אלו היו מעלים את קפריסין, ואת איסלנד (אילו היו בחצי גמר האחר). עדיין התמונה נראת לי אותו דבר למה שרמשתי למעלה.
איסלנד הייתה עולה!
18/04/14 15:23
31צפיות
וזה מה שחשוב.
אסטוניה, אנדורה, נורבגיה, מלטה- כל אלו היו עולות גם הן.
אנחנו היינו נשארים בסמי.
סיכויי ההצלחה של השירים השנה
17/04/14 19:04
315צפיות
האם לדעתכם קיימים שירים שאתם יכולים להגיד עליהם בלב שלם שהם יצליחו השנה?
שבדיה והונגריה
17/04/14 19:07
108צפיות
יצליחו כנראה השנה.
קשה לדעת מי תנצח. לאו דווקא מבינהן.
º
בריטניה,ארמניה,שבדיה וספרד.
17/04/14 19:09
50צפיות
לראשונה מסכים איתך..ספרד השנה תצליח,יותר ממה
17/04/14 19:37
84צפיות
שחושבים....
º
אותך לולאדי
17/04/14 21:14
21צפיות
יש רק 3 כאלה והם בטופ 3 של השועל
17/04/14 19:16
178צפיות
ישראל, שבדיה והונגריה.
כמו שבשנה שעברה השועל לא הפסיק לשמוע בלופ את השיר הדני, שבסופו של דבר זכה, השנה השועל לא מפסיק לשמוע בלופ את השיר הישראלי. גם השיר הפיני, שהוא שיר הרוק היחיד השנה בתחרות, וכל כך מזכיר את שירי האנדרגראונד של פעם, גדל על השועל, אך משום מה אי אפשר להגיד עליו בלב שלם שיצליח השנה. למרות שהשועל בהחלט רואה אותו עולה לגמר.
הפורום הזה הולך ונהיה מוזר
17/04/14 23:16
66צפיות
קודם גרנדוש, אחר כך תפוזו, מישהו עם תחרות לא ברורה בפורום ועכשיו אתה?
מלבד ישראל שהיא MUST מבחינתי,
17/04/14 19:44
118צפיות
מדינות שאני חושב שיש להן שיר טוב הן: ספרד, ארמניה, הונגריה (מאדדד מוצלח!), לטביה (אם יבינו את שטוטניקיות שלו).
º
אממ...שבדיה , ארמניה , נורבגיה ובריטניה
17/04/14 19:55
34צפיות
º
אני מוסיף את יוון והונגריה
18/04/14 16:43
7צפיות
º
ארמניה ואוקראינה וכנראה גם שוודיה
17/04/14 20:09
22צפיות
º
שוודיה, הונגריה, ישראל ואני חושבת שגם יוון
17/04/14 20:13
31צפיות
עם כל הפייבוריטים שלכם
17/04/14 20:38
121צפיות
נראה לי בסוף אוקראינה היחידה שתצליח.
אני חושב שהיא תהיה טופ 10 אבל לא תצליח
17/04/14 20:51
67צפיות
יותר מדי.
איפשהו בין 9 - 7.
השיר ממש סתמי השנה.
ראית את ההופעה בהולנד?
17/04/14 20:54
70צפיות
הבחורה יודעת תשיט שלה. והשיר כיפי ולא חופר/מתיימר, בדיוק מה שגורם לי לחשוב שהוא יטפס מעל כל הבלדות והעלק מרגשים למיניהם. +הEBU בטח ירצה לערב פוליטיקה, אז השופטים יפרגנו לאוקראינה יותר מהרגיל.
לא ראיתי אבל סומך על אוקראינה שתפגיז כהרגלה.
17/04/14 21:15
56צפיות
לא מאמין שזה משהו שיתחרה על הטופ אבל על אמצע הטופ 10 בהחלט.
כמו שהגדרת - כיפי ולא חופר או מתיימר.

ומעפן. תגיב כבר!
אם יש משהו שאני יודע בוודאות
17/04/14 20:48
193צפיות
זה שארמניה לא מנצח
לא שמעתי את כל השירים אבל זה בטוח לא מנצח
אם זה מנצח אני משנה לחודש את החתימה שלי לדגל הגאווה
איך אני ?
הייתי מציע לך משהו אחר
17/04/14 23:17
142צפיות
להחליף את הכינוי ההומופובי שלך
השיר שבחתימה שלך
18/04/14 00:30
126צפיות
ואני לא הומופוב
º
לא הומופוב ולא גיי
18/04/14 00:52
33צפיות
שמח שאתה אוהב את השיר האיטלקי
18/04/14 07:40
58צפיות
אבל הכינוי שלך באמת מעורר אנטגוניזם
לא מבין למה
18/04/14 14:52
53צפיות
אם הייתי נכנס לשאול שאלה בפורום מרוקאים עם הכינוי לא מרוקאי או בפורום טלויזיה עם הכינוי אין לי יס או בפורום אוכל עם הכינוי לא אוהב קישואים מישהו היה נעלב?

אולי התכוונת להגיד שזה כינוי סטרוטיפי ואין קשר בין אורוויזיון לגייז אבל
º
אתה לא גיי
18/04/14 14:52
11צפיות
º
הונגריה, ארמניה, שבדיה
17/04/14 21:14
31צפיות
º
בריטניה יצליח!
17/04/14 21:34