לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

הודעה נעוצה מדריך וינה: מה אנחנו חושבים על... ישראל?
הודעה זו מכילה סרטונים
70תגובות
22/04/15 20:02
784צפיות
ישראל 2015
נדב גדג' - Golden Boy

חצי גמר 02
שיר 09

בפרוש יום העצמאות ה-67 של מדינת ישראל, פחות מחודש לפני אירוויזיון 2015, נדמה שאין זמן טוב מזה לומר...

(המשך...)
ישראל 2015
נדב גדג' - Golden Boy

חצי גמר 02
שיר 09

בפרוש יום העצמאות ה-67 של מדינת ישראל, פחות מחודש לפני אירוויזיון 2015, נדמה שאין זמן טוב מזה לומר מה אנחנו חושבים על השיר שלנו לתחרות: אחרי 4 שנים רצופות בהן מדינתנו נותרה מחוץ לגמר - בין אם היה זה מוצדק ובין אם לא, האם השנה ה'נאחס' הולך להישבר, והשם 'ישראל' שוב יככב בטבלת הגמר לראשונה מאז 2010? למשימה כבדת המשקל נשלח השנה מי שעד לפני כמה חודשים היה אלמוני לחלוטין - נדב גדג' בן ה-16 מנתניה, שניצח ב"כוכב הבא" - מה שהקנה לו את ייצוג ישראל בתחרות. נדב, שמביא לבמה אנרגיות אדירות, יבצע שיר קצבי ובחלקו מזרחי, ולראשונה בתולדות המדינה - שיר אירוויזיון ישראלי יבוצע כולו באנגלית. האם הפעם נזכה לראות את השם ישראל מבצבץ לו מהמעטפה בערב חצי הגמר השני?

אז תכל'ס: עולים או לא? מצד אחד, זו שנה מנומנמת ברובה וישראל מאוד בולטת, ומצד שני - הסיכויים נגדנו והמתחרים לא פשוטים.  
 מה על ישראל לעשות על מנת לבלוט ולעלות הלאה? האם להרים הופעה עם שלל אלמנטים וגימיקים או ללכת על הופעה פשוטה וחכמה? 
 האם היה נכון יותר להתמקד בסגנון מוזיקלי אחד בשיר ולא לשלב בין סגנונות שונים? או שאולי זה דווקא הולך יחד? 
 האם מיקומה של ישראל בין השיר הצ'כי הכבד ללטבי הלא ברור, עושה את העבודה או דווקא פוגם בסיכויים? 
 האם ההחלטה לשיר רק באנגלית לראשונה היא נכונה או שצריך היה לשלב עברית/ לשיר רק בעברית? 
 מה עדיף: להתחפש לסמוראים יחד עם מיי ולצאת לקרב או לשחק אותה ג'סטין ולענטז עם נדב? 

חג עצמאות שמח ו- לישראל! 
הודעה נעוצה בניית בימת אירוויזיון 2015 הושלמה
הודעה זו מכילה תמונות
21/04/15 19:05
722צפיות
היא אמנם הושלמה, אבל כמובן שלא תיראה כך אחרי שיופעלו גם מסכי הלד. דפדפו עם החצים לעוד תמונות.
מה דעתכם?
º
נראה מושלם
21/04/15 19:12
111צפיות
הבמה מכוערת , אך באופן דיי מפתיע היא מתאימה לגולדן בוי
21/04/15 19:18
278צפיות
יכול להיות שהבמה תיראה טוב יותר דרך מצלמות הטלוויזיה ... אך כרגע היא ממש ממש לא לטעמי .
במת 2014 הייתה מרשימה באופן מיוחד , ובמת 2015 כאילו מחזירה את האירוויזיון 10 או 20 שנה אחורה  

ממש ממש מזכירה לי את 2007. כנראה בגלל הצורה המעוגלת והגודל.
21/04/15 19:30
169צפיות
בכ"א, במה ממש יפה. פשוטה, אבל יפה. לא מבין למה ככ שונאים אותה.
º
משונה אך חביבה, בגודל אנושי לשם שינוי. באמת אין קטווק?
21/04/15 19:39
86צפיות
אני נורא לא מבין את התמונה הכוללת
21/04/15 19:43
179צפיות
הבמה נראית נורא קטנה ולא מושקעת וגם בגובה נורא נמוך בהשוואה לקהל. אין תמונה כוללת של האולם ביחד עם הבמה?
גם לי זה מזכיר את 2007, באופן שלילי
21/04/15 19:55
229צפיות
זה נראה קטן, מכוער, וחסר פואנטה. חשבתי שהצינורות האלה יזוזו ויצרו צורה חדשה לכל הופעה אבל נראה שזה סתם מקובע ולא זז. נראה רע בקיצור, אבל לא ציפיתי למשהו אחר מהאוסטרים העלובים. 
º
אל תדאג לדעתי יזוזו שם הרבה צינורות
22/04/15 12:35
70צפיות
º
22/04/15 12:41
28צפיות
עד כמה שאפשר להתרשם כרגע, זה מוצא חן בעיני
21/04/15 20:20
159צפיות
בתמונה הראשונה הבאה באמת נראית קטנה, אבל בתמונות האחרות שרואים בהן את הפועלים עומדים עליה קנה המידה נראה סבבה. אם לוקחים בחשבון שלא יעמדו על הבמה יותר משישה אנשים בו זמנית הבמה יותר ממספיקה, במה גדולה מדי עשויה להוביל לבימוי עתיר אגו של ההפקה שרוצה לעוף על הבמה האקסטרווגנטית, גם כשזה לא מתאים, ע״ע צילום הבמה מרחוק במשך הרבה מההופעה של מיי בשנה שעברה.
אני גם אוהב את הצורה האמורפית שהמוטות המאירים מסביב לבמה יוצרים, לעומת הבמה בשנה שעברה שהיתה אמנם מרשימה, אבל הפריעו לי הקווים החדים והקוביתיות שלה.
טוב, נראה שכולם מסכימים שהיא לא נראית מרשימה בתמונות
21/04/15 20:24
161צפיות
נקווה שהביצועים שלה בלייב יהיו טובים ומרשימים, ובעיקר ישרתו את השירים וההופעות.

הבנה נראת הרבה יותר קטנה מבשנה שעברה שזה דבר טוב
21/04/15 22:37
116צפיות
נורא קל להיבלע כשהבמה כל כך גדולה. אני מקווה שזה ישחק לטובתנו.
דווקא לי היא מזכירה את 2003 אבל בהרבה פחות טוב...
22/04/15 01:26
127צפיות
שנה שעברה שברו קצת את הבמות העגולות, עכשיו שוב החזירו אותנו לזה.. ועוד בלי פואנטה ובלי חידוש.
במה מאוד מאוד קטנה לפחות לפי התמונות..
אני דווקא אהבתי את הגודל של 2014 ו- 2009.. אני חושב שזה מרשים ומכבד את האירוע שהבמה גדולה ומרשימה.
קיצר.. די מאכזב.
º
פלוריאן וידר הזה פשוט מלך!
22/04/15 09:36
69צפיות
º
בלי כל קשר לבמה השנה...
22/04/15 18:12
41צפיות
º
בלי ועם כל קשר. הוא פשוט גאון!
23/04/15 09:34
23צפיות
אני אהבתי!
22/04/15 09:44
109צפיות
גם לי היא מאוד הזכירה את זו של 2003. כמה שהבמה יותר קומפקטית היא טובה יותר להופעות, משום שהיא נראית פחות ריקה. רק שירי רוק בסגנון השיר הפיני אשתקד נראים באמת טוב על במה גדולה. בקיצור - המטרה של הבמה היא לשרת את האמנים ואת הביצועים, ונראה שלשם חתרו (אגב הבנתי שהבמה הזו גדולה מזו של 2001, שגם עליה יבבו שהיא קטנה וההופעות הצטלמו עליה מצוין). 
מחריד
22/04/15 12:34
129צפיות
נחכה לוידאו.
כיון שלבמות לד אין אפקט צורני
22/04/15 18:10
144צפיות
בלי הלד עצמו-
 אני אחכה לראות את הבמה בפעולה מלאה ואז אחוה את דעתי.
 ברמת העקרון נראה לי שיש פוטנציאל גדול מאד למשהו טוב.
 אני לא מחסידי במות הענק והגודל הקטן לכאורה לא מפריע לי.
הכל תלוי בצילום. מבחנתי שהבמה תהיה ריקה ועם מסכים
22/04/15 19:51
114צפיות
ברקע.
מעניין
23/04/15 11:15
95צפיות
הבמה נראית נחמדה, אבל זה ממש נראה כאילו המהלך שהחל בשנה שעברה - של רגרסיה מבחינה עיצובית - ממשיך גם השנה ביתר שאת. אני פחות אוהב את הקונספט הזה, אבל הוא עדיין חמוד.
פשייי ממש כאילו בהזמנה מיוחדת לשיר הישראלי
23/04/15 18:34
120צפיות
לא יודע אם אני אוהב את הבמה כרגע. במבט ראשון- לא
באשר לסטנדרטים שיש לאירו בשנים האחרונות זו נראית במה נורא מיושנת שמחזירה כ20-30 שנה אחורה.

חברים, הבמה היא לא העיקר השנה
23/04/15 19:28
184צפיות
השירים השנה  מ ע ו ל י ם 
גם אם יבנו במת פח, אהנה מהתחרות....
השירים ללא ספק מעולים. יש המון שירים טובים
23/04/15 19:45
91צפיות
ומעטים הם אלה שאפשר לקרוא להם "גרועים".
זו כבר התקדמות.
º
23/04/15 19:52
12צפיות
סתם מחפשים על מה להתלונן, נו, ישראלים...
23/04/15 20:38
129צפיות
השירים השנה באמת מעולים... אני אפילו לא מצליחה לנסח לעצמי טופ נורמלי. 
הממ בוא נראה כמה שירים מעולים יש לדעתי:
26/04/15 09:22
27צפיות
איטליה - מעל כולם
שוודיה
אזר'
נרווגיה
פינלנד - יציאת השנה
אוסטרליה - חזרתי לחרוש על השיר הזה

כל השאר הם שירים שאחרוש עליהם ואז אשכח מהם נראה לי.
º
איזה במה אייטיזית.מיושנת נורא. ממש לא אהבתי.
23/04/15 21:24
65צפיות
º
הצבעים בצד שבלד מזכירים את הסימבול של הערוץ הראשון
הודעה זו מכילה תמונות
24/04/15 00:57
227צפיות
זה לא פטנט של הערוץ הראשון
24/04/15 01:17
174צפיות
זו תבנית שנועדה לעזור לכייל את הטלוויזיה לתצוגה אופטימלית, והשתמשו בה בכל העולם.
http://en.wikipedia.org/wiki/Testcard
מת על התגובות פה...
24/04/15 19:08
160צפיות
מה אנחנו רואים בתמונה? זה כמו הציור השבועי לילד..
לא רואים כלום, ואני בטוח שיהיה מוצלח...
מזעזע
26/04/15 12:39
36צפיות
לא אהבתי
הודעה נעוצה תחרות ההימורים 2015
90תגובות
19/04/15 22:55
849צפיות

שנה חלפה מאז תמונת הניצחון ההיא שאף אחד לא האמין שתתרחש: לא רק שאוסטריה הניפה אל על את גביע האירוויזיון אחרי חצי מאה, מי שעשתה זאת הייתה לא אחרת מאשר... אישה עם זקן שנה אחרי, הנה שוב אנחנו בפתחו של המסע הארוך אך המהנה למציאת השיר המנצח - הפעם של אירוויזיון...

(המשך...)

שנה חלפה מאז תמונת הניצחון ההיא שאף אחד לא האמין שתתרחש: לא רק שאוסטריה הניפה אל על את גביע האירוויזיון אחרי חצי מאה, מי שעשתה זאת הייתה לא אחרת מאשר... אישה עם זקן שנה אחרי, הנה שוב אנחנו בפתחו של המסע הארוך אך המהנה למציאת השיר המנצח - הפעם של אירוויזיון 2015 בווינה, שייערך בעוד חודש בדיוק! אז קדימה, זה הזמן לבנות כמה גשרים, לארוז את סכיני הגילוח ולנשנש שניצל תוך כדי ריקוד ואלס סוער - כי זה הזמן להכריז רשמית על פתיחת תחרות ההימורים הרשמית של פורום אירוויזיון לשנת 2015!

ramidanino הוכתר לזוכה הגדול של תחרות ההימורים 2014, וכעת, שנה אחרי שמטר הקונפטי הומטר על קונצ'יטה, שהביאה את כולנו לעיר המארחת של השנה הנוכחית - זה הזמן לעבור אל ההימורים והניחושים של שנת 2015!

לצד חברי פורום שהוכיחו במשך השנים את יכולתם הנבואית, גם הפעם ניתנת לכולם ההזדמנות לנחש מה יעלה בגורלן של 40 המדינות המתמודדות השנה בתחרות במסגרת 2 חצאי הגמר והגמר הגדול (וכן, גם אוסטרליה ביניהן, מי היה מאמין). תחרות ההימורים שוב כאן, וזו שוב ההזדמנות שלכם להפתיע את כולם! אז... מי יהיה האחד שיזכה בכל הז'יטונים שבקופה ויסיים את אירוויזיון 2015 מניף את גביע המנצחים?

אז כן, כפי שכבר הבנתם - המסע בדרך למציאת המהמר המוצלח לשנת 2015 מתחיל עכשיו!

בשבועות הקרובים ייפתחו בפורום שלושה שרשורים, אשר במסגרתם (ואך ורק במסגרתם) תתבקשו לתת את ההימור המלא שלכם לאירוויזיון 2015: כל העולות משלב חצאי הגמר, ודירוג מלא לשלב הגמר, בהתאם לכללים שיפורטו בהודעה הבאה.

התאריך האחרון להגשת ההימורים שלכם הוא 09.05.15 (מוצאי שבת ב-23:59) - כל הימור לאחר תאריך זה לא יתקבל ולא יהיה חלק מהתחרות!

שימו לב וקראו בעיון את כללי התחרות בהודעה הבאה, ובמיוחד את הדגשים לקראת ההימור בתחרות:

IT'S A FIGHT:2015
הודעה זו מכילה סרטונים
26/04/15 00:30
46צפיות
בקרב הקודם התמודדו:

מלטה
Amber - Warrior

מול

ארמניה
Genealogy - Face The Shadow

תוצאות הקרב:

מלטה: 15
ארמניה: 12

ולפיכך - המנצחת בקרב שעולה לשלב הבתים היא:

מלטה
Amber - Warrior

שלב הבתים

01. אוסטריה
02. הולנד
03. נורבגיה
04. בלגיה
05. סלובניה
06. איסלנד
07. רוסיה
08. יוון
09. ספרד
10. אזרבייג'אן
11. ליטא
12. אירלנד
13. אסטוניה
14. אוסטרליה
15. מלטה

קרב מס' 16 יוצא לדרך מיד...
16: שבדיה Vs. צרפת
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
26/04/15 00:39
49צפיות
קרב מס' 16 יוצא לדרך
בקרב הבא מתמודדות:

שבדיה
Måns Zelmerlöw - Heroes
https://www.youtube.com/watch?v=OWc_Jp8_XBI

נגד

צרפת
Lisa Angell - N'oubliez Pas
https://www.youtube.com/watch?v=kG_WJU2s5ho ;

שרשרו את שם המדינה עם השיר המועדף עליכם
ההצבעה תיסגר בעוד 24 שעות בדיוק!
שבדיה לצערי
26/04/15 00:56
27צפיות
צרפת שברה את רצף השירים המעולים שלה מאז 2007
טוב שלא "הגרלת" אותם נגד פתח תקווה
26/04/15 01:18
43צפיות
שבדיה כמובן. הכובע שלך משובד+מושחת מאוד.
º
שבדיה
26/04/15 01:41
3צפיות
º
שבדיה
26/04/15 05:12
3צפיות
º
שבדיה (מונס) מקום ראשון שלי כאילו דההה
26/04/15 05:13
5צפיות
º
שבדיה
26/04/15 05:38
3צפיות
º
שבדיה
26/04/15 08:08
3צפיות
º
צרפת
26/04/15 08:53
6צפיות
חחחח כמה מפתיע!
26/04/15 09:12
31צפיות
צרפת - בנאלי ולא מעניין
שוודיה - גנוב תרתי משמע

שוודיה
º
מנששששששששששש שרופה לך על האף שוודיה כמובן
26/04/15 09:17
4צפיות
º
שבדיה
26/04/15 09:55
3צפיות
º
שבדיה
26/04/15 10:17
3צפיות
מתה על השיר של מונס, אבל על צרפת יותר
26/04/15 10:36
23צפיות
ולכן אני בוחרת בצרפת. אני יודעת שאני בדעת מיעוט, גם בלי קשר לדו קרב מול שוודיה, אבל אני פשוט מאוהבת בשנסון הצרפתי הקלאסי הזה, גם אם צרפת תמצא את עצמה בוודאות גם הפעם במקום 23 ומטה.
רוע לב ודו קרב ממש לא פייר. שבדיה.
26/04/15 11:19
13צפיות
שבדיה- מקום שביעי.
צרפת- מקום עשירי.

תודה.
º
צרפת!!!
26/04/15 11:23
5צפיות
שבדיה!!!!!!!!!
26/04/15 11:59
13צפיות
מקום 3 (שבדיה) נגד מקום 38 (צרפת)
º
שבדיה
26/04/15 13:47
3צפיות
º
שבדיה
26/04/15 14:01
3צפיות
זה קשה
26/04/15 16:49
12צפיות
סביר להניח ששבדיה זוכה פה בקלות בדו קרב הזה.
אבל אני אלך דווקא אהיה מהבודדים פה שאלך על צרפת - רק בגלל שצרפת אהבתי משמיעה ראשונה, ואת שבדיה לקח לי קצת זמן לאהוב.
º
ארמניה
26/04/15 09:16
5צפיות
מדריך וינה: מה אנחנו חושבים על... לטביה?
הודעה זו מכילה סרטונים
26/04/15 00:52
52צפיות
לטביה 2015
Aminata - Love Injected

חצי גמר 02
שיר 10 

המערכה בעזה שהביאה את צליל האזעקות למרכז הארץ אמנם כבר רחוקה, אלא שאז הגיעה לטביה והחליטה להזכיר לכולנו את הצליל הצורמני שלהן באירוויזיון הקרוב. מה חטאנו שמגיע לנו לסבול אסופה של צווחות בעטיפה עלק-איכותית ומיוחדג'ת? מחוללת אזעקות הייתה רק אחת בתחרות לדורותיה - והיא הייתה ממדינה אחרת בכלל, עם בגד מחריד ושהייתה גם מקרה קשה של אקנה. אז למה, לטביה? למה לא לחזור לימים הלא רחוקים של הבלדה היפה והטובה או שירי פופ אמצע הדרך שאת כה טובה בהם? למה להדביק את כולנו בוירוס הנורא הזה שנקרא "לטביה 2015", כלל לא ברור

האם גם אתם רואים בשיר הלטבי השנה לא יותר מאוסף צווחות צורמני ונורא או שדעתכם דווקא הפוכה?
 האם לשיר יש סיכוי לעלות לגמר על תקן "השיר המיוחד" ושאין עוד כמותו השנה או שאין כל סיכוי כזה? 
 האם זה שהשיר הלטבי ה"אחר" מגיע מיד אחרי נדב שלנו עלול להשכיח אותו? או שאולי השיבוץ הזה דווקא טוב לנו? 
 אם הייתה לכם אפשרות, איך הייתם מגבירים את סיכויי העלייה של השיר? שרים בלטבית? משנים את העיבוד? ההעמדה? 
 מה עדיף: לאפות עוגה עם אסופת תמהונים או לשיר כמו אזעקה צורמנית במקום בקול פעמונים? 

ז'ייה ז'ייה
26/04/15 01:02
33צפיות

האם גם אתם רואים בשיר הלטבי השנה לא יותר מאוסף צווחות צורמני ונורא או שדעתכם דווקא הפוכה? אני מבין את אלו ששונאים אותו ואת אלו שאוהיבם אותו. בסופו של דבר לדעתי השיר הזה מורכב מהרבה חלקים טובים שמנסים להיות מיוחדג'ים ועדכניים אבל לא באמת מתרוממים לאנשהו.
האם לשיר יש סיכוי לעלות לגמר על תקן "השיר המיוחד" ושאין עוד כמותו השנה או שאין כל סיכוי כזה? אם יש לו סיכוי זה רק בגלל זה
האם זה שהשיר הלטבי ה"אחר" מגיע מיד אחרי נדב שלנו עלול להשכיח אותו? או שאולי השיבוץ הזה דווקא טוב לנו? לא רלבנטי
אם הייתה לכם אפשרות, איך הייתם מגבירים את סיכויי העלייה של השיר? שרים בלטבית? משנים את העיבוד? ההעמדה? המצב צבירה הנוכחי של השיר זה הדבר הכי טוב שיכול לצאת ממנו. אם הם רוצים לעלות אסור להם לשנות כלום. זה פשוט שזו סצנה שפחות מתכתבת עם האירו
מה עדיף: לאפות עוגה עם אסופת תמהונים או לשיר כמו אזעקה צורמנית במקום בקול פעמונים? תמהונים<אזעקות. וזה גם משפט לחיים.
המקום הראשון שלי
26/04/15 02:12
28צפיות
 האם גם אתם רואים בשיר הלטבי השנה לא יותר מאוסף צווחות צורמני ונורא או שדעתכם דווקא הפוכה? שיר נהדר, וזה שהיא שרה גבוה לא הופך את זה לצרחות ובטח שלא צורמניות. הקול שלה מאוד נקי ומדוייק והיא יודעת להופיע מעולה בלייב.
 האם לשיר יש סיכוי לעלות לגמר על תקן "השיר המיוחד" ושאין עוד כמותו השנה או שאין כל סיכוי כזה? הימרתי שזה לא יעלה כי זה מאוד אלטרנטיבי יחסית לאירוויזיון, ולא הכי קל לעיכול. בכל זאת אני ממש מקווה שזה יהיה בגמר, זה אחד השירים הבודדים השנה שמוסיפים לתחרות צבע מיוחד מעבר לשירי פופ קליטים ובלדות עוצמתיות.
 האם זה שהשיר הלטבי ה"אחר" מגיע מיד אחרי נדב שלנו עלול להשכיח אותו? או שאולי השיבוץ הזה דווקא טוב לנו? הם מספיק שונים בשביל שזה יהיה טוב לשניהם.
 אם הייתה לכם אפשרות, איך הייתם מגבירים את סיכויי העלייה של השיר? שרים בלטבית? משנים את העיבוד? ההעמדה? הייתי לוקח את ההופעה מהקדם בלטביה כמו שהיא ומלטש אותה. המשחקים עם האור והחושך, הצילום, הסטיילינג החייזרי והוידאו ארט האמורפי - זה יכול לעבוד ממש טוב בתנאים המשופרים שיהיו על הבמה בווינה.
 מה עדיף: לאפות עוגה עם אסופת תמהונים או לשיר כמו אזעקה צורמנית במקום בקול פעמונים? היא לא צורמנית! היא שרה כמו סירנה (הדמות המיתולוגית, לא האזעקה!) שמהפנטת את יורדי הים עם שירתה הקסומה.
לטביה
26/04/15 05:23
31צפיות

האם גם אתם רואים בשיר הלטבי השנה לא יותר מאוסף צווחות צורמני ונורא או שדעתכם דווקא הפוכה?
בדיוק! אוסף צווחות צורמני ונורא . זה זה בדיוק 
 האם לשיר יש סיכוי לעלות לגמר על תקן "השיר המיוחד" ושאין עוד כמותו השנה או שאין כל סיכוי כזה? 
אולי אבל גם המיקום שלו נוראי אז לא יודעת , רוצה להאמין שלא אבל בתחרות הזאת הכל קורה דווקא ההפך אז אולי כן 
 האם זה שהשיר הלטבי ה"אחר" מגיע מיד אחרי נדב שלנו עלול להשכיח אותו? או שאולי השיבוץ הזה דווקא טוב לנו? 
להשכיח אותנו זה לא ישכיח אני חושבת שבמקרה הזה מי שנדפק פה זה לטביה ולא אנחנו 
ועקרונית שוב השיבוץ שלנו טוב מאוד בין צ'כיה שלפני ולטביה של אחרי 
 אם הייתה לכם אפשרות, איך הייתם מגבירים את סיכויי העלייה של השיר? שרים בלטבית? משנים את העיבוד? ההעמדה? 
מורידה מצווחות הנוראיות שלה וגם זה לא בטוח היה עוזר
 מה עדיף: לאפות עוגה עם אסופת תמהונים או לשיר כמו אזעקה צורמנית במקום בקול פעמונים? 
 לא זה ולא זה 
º
**
26/04/15 05:24
14צפיות
המקום האחרון שלי בשנה זו
26/04/15 08:20
25צפיות
השיר הלטבי השנה הוא שיר שמושר על ידי זמרת עם קול מוזר בסגנון שאני לא מתחבר אליו
זה השיר היחידי שאין סיכוי שיעלה לגמר בחצי הגמר הזה (סן מרינו ופורטוגל יכולים להיות מוערכים על ידי השופטים או במדינות שהקהל שלהם לא מורכב מ-60% "עולים" ו-30% חובבים שיצביעו לרוב לשבדיה כנ"ל גם מונטנגרו שאין סיכוי שתוערך על ידי הקהל במדינות כאלה).
שיבוץ ללטביה לא טוב להם כי אזרביג'אן וישראל שירים בולטים מאוד.
כי להגביר את סיכויי העלייה צריך להחליף זמרת/שיר.
לטביה 14 נגד לטביה 15-שנה שעברה לטביה שלחו שיר טוב.
אובייקטיבי כתמיד! תשובותיי:
26/04/15 09:22
20צפיות
האם גם אתם רואים בשיר הלטבי השנה לא יותר מאוסף צווחות צורמני ונורא או שדעתכם דווקא הפוכה? אני לא רואה בו אוסף של צווחות. אני חושבת שהוא מאוד מעניין, ובבימוי נכון (דומה לזה של הקדם הלטבי) אפשר יהיה ליצור על הבמה אווירה ממש מהפנטת ומאוד להלהיב את הקהל. With that said, אני חושבת שהשיר מאוד לא נגיש לשמיעה ראשונה. 
האם לשיר יש סיכוי לעלות לגמר על תקן "השיר המיוחד" ושאין עוד כמותו השנה או שאין כל סיכוי כזה? הוא יושב על משבצת ה"מיוחד" יחד עם בלגיה לדעתי, וכל שיר מופיע בסמי אחר. לשאלתך - אני הימרתי ששניהם לא עולים לגמר, אבל יכול לקרות המצב ההפוך. בסופו של דבר הקהל מצביע למה שעובד טוב בהופעה ובשמיעה ראשונה (כמו הונגריה 2013). 
האם זה שהשיר הלטבי ה"אחר" מגיע מיד אחרי נדב שלנו עלול להשכיח אותו? או שאולי השיבוץ הזה דווקא טוב לנו? השיבוץ טוב לישראל, כי השיר שלנו בולט וקליט מאוד לעומת השיר הלטבי. 
אם הייתה לכם אפשרות, איך הייתם מגבירים את סיכויי העלייה של השיר? שרים בלטבית? משנים את העיבוד? ההעמדה? אני חוששת שאמינטה תרצה לבוא לבושה בשקיות זבל ועם השיער הפרוע שלה גם לוינה, אז אני אמליץ לה להתלבש בצורה מחמיאה. יותר מזה? 
מה עדיף: לאפות עוגה עם אסופת תמהונים או לשיר כמו אזעקה צורמנית במקום בקול פעמונים? אני מעדיפה את השיר של השנה בהרבה. 
עוגת בראוניז
26/04/15 11:23
14צפיות
 האם גם אתם רואים בשיר הלטבי השנה לא יותר מאוסף צווחות צורמני ונורא או שדעתכם דווקא הפוכה? האמת שבהתחלה הוא נשמע לי כמו הגרסה הצווחנית והחלשה של שוויץ. היום אני חושבת שזה שיר מאוד מיוחד דווקא בקטע טוב.
 האם לשיר יש סיכוי לעלות לגמר על תקן "השיר המיוחד" ושאין עוד כמותו השנה או שאין כל סיכוי כזה? לא נראה לי.
 האם זה שהשיר הלטבי ה"אחר" מגיע מיד אחרי נדב שלנו עלול להשכיח אותו? או שאולי השיבוץ הזה דווקא טוב לנו? טוב, טוב לנו. 
 אם הייתה לכם אפשרות, איך הייתם מגבירים את סיכויי העלייה של השיר? שרים בלטבית? משנים את העיבוד? ההעמדה? מחליפה שיר. השיר הזה מיצה את הפוטנציאל שלו על תקן השיר המיוחד. לגבי ההעמדה- לשלוח אותה עם הריקוד!
 מה עדיף: לאפות עוגה עם אסופת תמהונים או לשיר כמו אזעקה צורמנית במקום בקול פעמונים? לאפות עוגה
לטביה
26/04/15 12:15
14צפיות
האם גם אתם רואים בשיר הלטבי השנה לא יותר מאוסף צווחות צורמני ונורא או שדעתכם דווקא הפוכה? אני לא אוהבת במיוחד את השיר הלטבי, שלטעמי הוא מאוד יללני ומציק באוזן, אבל אני מעריכה את הניסיון של לטביה ללכת על כיוון אחר, להשתחרר סופסוף משירי הבדיחה שמאפיינים אותם ולנסות את מזלם עם שיר קצת יותר מחובר שהושקעה בו מחשבה.
האם לשיר יש סיכוי לעלות לגמר על תקן "השיר המיוחד" ושאין עוד כמותו השנה או שאין כל סיכוי כזה? עם הופעה טובה וזכירה ועם ביצוע קולי מושלם אולי כן
האם זה שהשיר הלטבי ה"אחר" מגיע מיד אחרי נדב שלנו עלול להשכיח אותו? או שאולי השיבוץ הזה דווקא טוב לנו? השיבוץ דווקא טוב לנו, אבל נראה לי שגם ישראל וגם צ'כיה ולטביה שמופיעות איתה ברצף לא יעלו לגמר
אם הייתה לכם אפשרות, איך הייתם מגבירים את סיכויי העלייה של השיר? שרים בלטבית? משנים את העיבוד? ההעמדה? לא הייתי משנה שום דבר, אבל הייתי מקדישה הרבה תשומת לב לבגד של אמינטה, לצבעי הבמה והווידיאו ארט, לזוויות הצילום וכד'.
מה עדיף: לאפות עוגה עם אסופת תמהונים או לשיר כמו אזעקה צורמנית במקום בקול פעמונים? השיר השנה יותר ראוי להערכה מאשר שיר העוגה המטופש, אבל במבחן הערבות לאוזן, יותר נחמד לי לשמוע את שיר העוגה.
השיר שצריך לנצח בסמי השני
26/04/15 12:19
33צפיות
אם כי אני מתחיל לחשוש שזה מקרה קלאסי של שיר טוב מדי לאירו
ריהאנה הבלטית
26/04/15 14:52
19צפיות
אני אישית מחבב את השיר והימרתי כבר בשמיעה הראשונה שזה השיר שינצח בקדם הלטבי. בתחרות ההימורים לא העלתיהם לגמר ואני מתחרט על כך! אני פשוט מורגל לכך שלטביה היא מדינה כושלת ולכן קשה לשפוט באובייקטיביות. וכעת אצטט את אחד השירים האהובים עליי שגם משקף את תחושתי לגבי השיר הלטבי: ״שיהיה להם בהצלחה |כף כף כף| שיהיה להם בהצלחה |כף כף כף| שיהיה להם שיהיה להם שיהיה להם בהצלחה |כף כף כף|״.
אי אפשר להיכשל לנצח
26/04/15 16:39
11צפיות
זה ששש שנים רצופות הם לא עלו לגמר, לא אומר שזה ימשך לנצח. שנה שעברה, עם השיר הכי מושמץ כאן, הם הגיעו למיקום הגבוה ביותר שלהם בחצי הגמר מבין שש השנים הללו - 13. הבעיה עם לטביה היא שהם שלחו שיר פרווה אחד אחרי השני, אתם יודעים, כמו אלה של הולנד. השנה לטביה שלחה משהו שונה, כזה שמגיע לו לראות גמר, ואף להצליח בו. 
ההופעה של נדב במוסקבה
25/04/15 05:51
328צפיות

ההופעה הזו לדעתי , יותר טובה ויותר משוחררת מההופעה בהולנד . 
נדב יותר בטוח על הבמה והשירה יותר נקייה וזורמת .
לגבי ההפסקות בשירה ...  גם כאן נדב מפסיק לשיר מידי פעם , אבל שמתי לב שההפסקות הן ברוב המקרים באותו המקום של ההפסקות בהופעה בהולנד .
אז אפשר אולי לנחש שזו הפסקה מכוונת . 
יכול להיות שיש שורות מסוימות שמיועדות למלווים של נדב באירוויזיון ולכן כרגע זה נראה לנו מוזר ובאירוויזיון עצמו זה יהיה בסדר .

נקווה לטוב .
ראיון עם נדב במוסקבה
25/04/15 05:52
168צפיות
º
הופעה טובה
25/04/15 07:27
84צפיות
כנראה שנחשפנו ל"הפתעה" שמתוכננת בוינה
25/04/15 09:18
285צפיות
הקונפטי בסוף השיר - זה מעולה! ומוסיף לאווירת המסיבה של השיר.
מה שאותי הרגיז זה שוב השמטת חלקים מהשיר!! זה קורה לו כבר בכל הופעה!!
או שיש לו בעיה עם הנשימות והוא חייב להפסיק את השירה או שהוא פשוט מסתחרר
מהקהל ומאבד פוקוס - בכל אופן זה פשוט חוסר מקצועיות!!!
אם זה קורה מהסיבה הראשונה - עוד אפשר לעבוד איתו על זה. אבל אם זה קורה מהתרגשות
אבוי לנו מה יהיה בוינה - הוא ישמיט חצי שיר?!
בכל אופן - האנשים שעובדים איתו חייבים לטפל בזה.
º
וכך הלך לעולמו גימיק התעופה...
25/04/15 09:34
148צפיות
º
25/04/15 09:52
33צפיות
אני חושב שההפסקות באמצע זה משהו מתוזמן ומכוון
25/04/15 10:48
168צפיות
צריך לקחת בחשבון שאם זה אכן כך אז בהופעה באירוויזיון זה פחות יפריע ופחות יורגש כי הוא ילווה בשני זמרי ליווי שידגישו את החלקים האילו ובטח באותו זמן הם יתכננו שהמצלמה לא תהיה בזום על נדב (כמו שהיה אצל דנה, אני חושב שחוץ מהחובבבים הישראלים אף אחד לא שם לב שהיא השמיטה משפט)

אם הם יכולים להסתיר כמה חלקים בשביל שההופעה תהיה אופטימלית אז למה לא בעצם? למה סתם להכביד על נדב במקומות שהוא מרגיש שמבחינה קולית הוא כבר חנוק? לא לשכוח שהוא בטח גם זז ונע, אולי אפילו יותר ממה שאנו רואים...
ההפסקות בשירה הן במקומות שבהם זמרי הליווי אמורים לשיר
25/04/15 17:40
94צפיות
ושים לב שהן תמיד מופיעות באותם מקומות. בהופעות בלייב נדב הופיע לבד על הבמה, ללא גיבוי של זמרי ליווי, ולכן ההפסקות בולטות כל כך.

על כל פנים, גם אם הוא לא מדייק בשירה 100%, הוא מביא איתו כל כך הרבה כריזמה וכיף לבמה, שהרבה הרבה יותר חשובים בשיר כזה מאשר דיוק בשירה, ומה שהרבה יותר מדאיג אותי מהשירה עצמה זה איך השיר ייראה על הבמה, האם נדב יצליח להעביר את אותה תחושת כיף גם באירוויזיון עצמו, האם ההעמדה תהייה מוצלחת ותנצל נכון את הבמה, ואיך יהיו זוויות הצילום. 
והנה הופעה ראשונה של סן מרינו
25/04/15 10:58
143צפיות
זה מביךךךךךךךךךךךך

הבנתי שהם והאזרי שרו עם פלייבק
25/04/15 17:26
69צפיות
אפשר להבין למה הוא בחר לעשות את זה אחרי הביצוע הבעייתיי בהולנד.
גילדו יש רק אחד
הודעה זו מכילה סרטונים
25/04/15 11:24
208צפיות
מעניין שהוא היחיד בכל שנותיה של התחרות שירד מהבמה במהלך השיר. דווקא השנה היה בקדם האסטוני זמר שעשה את זה. 
חתיכוש לתת לו אזרחות ישראלית ויאללה שנה הבאה לייצגנו
25/04/15 11:55
112צפיות
עם השם "לוי" בטח יש שם איזה סבא יהודי... 
אחד הרגעים הגדולים של האירו! גם פולין 03 ירד לקהל
26/04/15 15:44
11צפיות
כדי להגיע לקאטווק ופולין 06 היה בתוך הקהל.
אם כבר, הוא היחידי שטיפס על עמדת ההצבעה
מלך
מציק לי שהוא עוצר, וזה בדיוק באותם המקומות
25/04/15 12:35
146צפיות
לא יודע אם זה חוסר אוויר, או שפשוט אין לו כוח להשקיע ולשיר את השורות האלה, ושזה מספיק טוב בשבילו שישמעו רק את המלווים. (מזכיר קצת את תסמונת הדיסה מ09')
ועוד בעיה ששמתי לב אליה היא שהוא לא נכנס נכון ישר אחרי הבית הראשון. כבר כמה פעמים הוא התבלבל.
חוץ מזה, הוא נהדר, כריזמטי, קצת צריך לדחוף יותר קול בבתים השקטים (ולהיראות גם פחות סובל בהם).

רפרפתי עוד קצת בהופעות, ואלנור האזרי גם מתגלה לי כלא משהו בכלל, הוא לא סוחב ומעניין בבתים, וזה שהשיר דרמטי זה לא אומר שצריך לעשות פרצופי סבל, ולהניף את הראש כמו דיווה וכו' וכו'. מקווה שהאזרים יצילו אותו ויביאו לו גימיקים שיסיתו את תשומת הלב. כי ככה לא נראה שיר של טופ 5, אלא יותר לכיוון סוף העשירייה הראשונה.
25/04/15 13:55
100צפיות
לעולם, לעולם שלא ילבישו אותו שוב בבגדים כאלה

מבאס לחשוב שהבחור ספק יוכל לממש חצי מהכישרון שלו בישראל אחרי האירוויזיון.
אף אחד בארץ לא ירצה לשמוע שירים באנגלית ובטח ובטח שלא שירי פופ.
מסכים לגבי הלבוש, לא מסכים לגבי הקריירה אח"כ
25/04/15 16:11
86צפיות
יש מקום לאומנים ישראלים ששרים באנגלית, אפשר לראות את מארינה שמצטיינת בזה. יש תפנית בנושא.

אם הוא רוצה להצליח אחר כך, לא משנה באיזו שפה, הוא צריך להיות מעניין. לעשות דברים מעניינים, ושיהיה לו מה למכור.
יש המון זמרים ששרים נהדר, אבל בסופו של דבר אין להם מה למכור, או שיש להם אבל מישהו אחר עושה את זה טוב יותר.

הוא צריך להישאר בעיניי במוסיקה מזרחית פופית עם נגיעות R&B.
מסכים שצריך להיות מעניין ולמכור
25/04/15 17:31
44צפיות
לרוב מי שמנסה לשיר פופ בארץ זה נגמר בשיר או שניים ולא מתקדם, כי בארץ פופ זו לא מוסיקה מועדפת, בייחוד שלא באנגלית.
מארינה? היא לא בדיוק הצלחה מסחררת... אני בכלל לא שמעתי משהו מעניין לגביה בשנים האחרונות, חוץ מקליפ מעפן לאיזה שיר בינוני שהיא שחררה מאלבום.

איפה יש פה זמרי פופ בארץ? דנה? אז היא היחידה.
רוני דואני? לא בדיוק מצליחה אחרי ההצלחה של האלבום הבכורה.
מי עוד... עדי ביטי? או "פיוז'ן" הצולע שניסו להרכיב ב"אקס פקטור" עם שלל קומבינות שהתפרקו אחרי סיום התכנית.

אני כמובן אשמח שנדב ימשיך לקריירה מעניינת אחרי האירוויזיון, אבל יהיה חבל אם לא, כי יש בו קסם ורעננות שאם ידעו לנווט עם רפרטואר טוב והשקעה בו, זה ימריא!
עובדה שגולדן בוי מצליח בארץ, למרות האנגלית
25/04/15 17:48
65צפיות
ואם הרדיו הישראלי יידע לפרגן גם לשירים הבאים שנדב יוציא, אין סיבה שהוא לא יצליח, גם באנגלית. הבעייה הכללית בארץ היא שאין אצלנו כמעט מוסיקת פופ, והרדיו הישראלי מתייחס לפופ מלכתחילה כאל ז'אנר לא איכותי, וכאן יש סתירה גדולה בין הכיוון שאליו הולכות כיום תוכניות הריאליטי שירה בארץ (הרבה אנגלית, הרבה פופ, פחות מינימליזם ורצון לרגש) לבין המוסיקה השולטת ברדיו, שמסתכמת במזרחי, בלדות אמצע הדרך נוגות או רוק רך מיוסר. מצד שני, עובדה שגם כוכב נולד, שטיפחה במשך שנים את השירה הבוסרית, הבתולית והמיוסרת, גם לא הנפיק יותר מדי כוכבים ששרדו לאורך זמן. 
בעייתי לדבר על ההצלחה של "גולדן בוי" בארץ.
25/04/15 18:09
71צפיות
מאחר ונדב זכה בתכנית ריאליטי שבחרו לפמפם השנה בהקשר לאירוויזיון, ולכן החשיפה אליו ולשיר הייתה יותר גדולה מאשר זו שנניח מיי זכתה לה שנה שעברה.
תהא הסיבה אשר תהא, עדיין השיר מושמע הרבה ברדיו
25/04/15 18:33
56צפיות
גם אם לא בגלגל"צ האליטיסטי, ובשורה התחתונה חלק גדול מהישראלים מכירים את השיר. סביר להניח שהנסיבות שבהן נבחר נדב גרמו לכך שהשיר קיבל יותר חשיפה, אבל אני חושבת שזה גם קשור לסגנון השיר, שמאוד מתחברים אליו בארץ. ייתכן שאם זה היה שיר פופ או R&B באנגלית, הרדיו היה פחות מפרגן, וגם הישראלי הממוצע היה פחות זוכר אותו. בכל מקרה אני מברכת על שיתוף הפעולה עם תוכנית ריאליטי מצליחה בערוץ 2, וחושבת שגם אם מדובר בתוכנית ריאליטי שירה חלשה יחסית, עדיין החשיפה אליה גדולה בהרבה מאשר לקדם בערוץ 1. 
בארץ אוהבים וצורכים פופ יותר מכל דבר אחר
25/04/15 22:56
35צפיות
לא אוהבים שהפופ אליטיסטי מדי, מתיימר מדי, בלונדיני מדי, מערבי מדי- זה נכון. לכן זמרים כמו חן אהרוני, מאיה בוסקילה או רוני סופרסטאר כשלו.
אבל דודו אהרון, עיליי בוטנר וילדי החוץ, נתן גושן, שירי מיימון, רמי קליינשטיין ואפילו מוקי (שמוציא לאחרונה בעיקר פופ) מצליחים. ושלא תטעו, כל מה שהם עושים זה פופ טהור.

ולגבי מארינה- היא בסה"כ אשת השנה במוזיקה לשנת 2014, אתה יכול להכנס לרשימת ההופעות שלה ותראה שהיא עסוקה כמעט יותר מכל אומן מזרחי אחר, ובלי לעשות חתונות. אתה מוזמן לבחור תאריך- 10.5, 26.5, 28.5, 12.6... (ואלה רק דרך אתר זאפה) אפשר להצליח גם בלי לקפוץ בטלוויזיה כל יום. היא עכשיו שוקדת על התור הרחב שלה בכל הארץ. סליחה שקפצתי, מארינה זה נושא רגיש
ומה עם זה שהוא הכניס את היד לכיס בחלק מהשיר?
25/04/15 15:52
119צפיות
חבל שהוא מפספס משפטים שלמים.. לא בטוחה שעובדים איתו על זה כי נראה שזה חוזר בכל המקומות שהוא הופיע עד עכשיו וממש חבל.
º
וגם הוא מאוד מתפזר עם התנועות יותר מידיי לטעמי:/
25/04/15 18:13
30צפיות
כריזמה אדירה אבל ההופעה אנמית להחריד
25/04/15 17:12
161צפיות
שיר חאפלה מזרח תיכוני טוב ככל שיהיה יבלע על במה ענקית גם אם יופיעו 2 רקדנים חתיכים לבושים לבן.

ומכיוון שאי אפשר לעלות מסה של אנשים לקהל אז נדב חייב להשתמש בקהל לצורכי השיר. למה הכוונה ? אין שום מניעה שנדב לא ירוץ לקהל ויתערבב בתוך ים ההמון והדגלים, ואני לא מדברת על לרוץ על הקאטוולק אלא ממש לחדור לקהל ולעשות שמח, מצלמת הרחף יכולה לעקוב ממבט הציפור ועם שיתוף הפעולה של הקהל זה הולך להיות דבר ענק. אם רוצים ללכת על ממש אקסטרים אז בסוף השיר אחרי הביי ביי שנדב יאמר הוא פשוט יעיף את עצמו על איזו חבורת ישראלים (חובה תיאום כמובן) ויבלע בתוכם. לא צריך קונפטי משנות האלפיים המוקדמות, ולא צריך זיקוקים מיותרים, פשוט לנצל את הקהל וזה הכל. השיר מחייב את זה.
רעיון מעולה!
25/04/15 17:17
89צפיות
זה זכיר וזה דורש לשיר כזה (הכי קרוב למשהו דומה היה פולין 2003 אך גם זה היה על הקאטווק)
גם מבחינה הפקתית זה לא משהו מסובך לעשות וגם לא משהו שעולה הרבה...

לא נראה לי שזה אפשרי
25/04/15 19:55
79צפיות
ואני חושב שאפילו גילדו ב- 1998 החליט באופן ספונטני על המקום לרדת מהבמה. אף אחד אחר לא עשה את זה מאז. כנראה שאיגוד השידור האירופי רואה מעשה כזה בחומרה. 
אני מקווה שיוותר בהופעה על השורה האחרונה
25/04/15 19:59
78צפיות
על זה שיש לו רק 3 דק' .. אולי זה טוב לקליפ, להופעה בימתית פחות
º
מאיפה את יודעת שיש קטווק?
25/04/15 22:00
39צפיות
הוא גם משמיט תמיד את "Take me out"
26/04/15 01:01
67צפיות
ולא נראה לי הגיוני ששלושת המילים הללו מיועדות לזמרי הליווי.
אני חושב שנדב פשוט לא שומע כראוי את הפלייבק בקטע הזה, ואולי מנסה לוודא שהוא לא פספס את ההתחלה בעצם השמטת המילים (כדי שכך כמובן ישמע יותר טוב את הסאונד).
הכל טוב חוץ מאיך שהלבישו אותו
26/04/15 13:57
38צפיות
מזעזע , הג'קט לא מחמיא לו בשיט , מרחיב אותו ועוד עם הפפיון זה נראה ליצני כזה
אה וגם , הוא הופיע טוב , אבל נדב הוא אמן של במות גדולות , על הבמה באירוויזיון הוא ירגיש יותר בנוח .
הנה זוית צילום נוספת
26/04/15 16:02
30צפיות
והנה נוספת
26/04/15 16:02
17צפיות
מצעד קדם אירוויזיון ישראלי - חלק 1
הודעה זו מכילה תמונות
57תגובות
25/04/15 20:10
141צפיות

בחודשיים האחרונים יצא לי לשמוע הרבה שירי קדמים ולצפות בהרבה הופעות מיתולוגיות:
ההעמדות הביזאריות והמשעשעות, הצבעוניות הבלתי נגמרת, התלבושות החד פעמיות וגם...מיטב האומנים שלנו שהופיעו במסגרת התחרות במהלך השנים.
כשאספתי את המידע על התחרות שוב התבהר לי כמה שירי התחרות היו להיטי ענק ברדיו...

(המשך...)

בחודשיים האחרונים יצא לי לשמוע הרבה שירי קדמים ולצפות בהרבה הופעות מיתולוגיות:
ההעמדות הביזאריות והמשעשעות, הצבעוניות הבלתי נגמרת, התלבושות החד פעמיות וגם...מיטב האומנים שלנו שהופיעו במסגרת התחרות במהלך השנים.
כשאספתי את המידע על התחרות שוב התבהר לי כמה שירי התחרות היו להיטי ענק ברדיו הישראלי עד שנות ה-90', בימים שבאמת כולם רצו לקחת חלק בתחרות והרגישו את ההד התקשורתי הנרחב והרייטינג המרקיע לשחקים. בשנות האלפיים זה כידוע די השתנה, ועדיין זו התמכרות שיש לה אוהדים רבים בארץ ובעולם.
המצעד הנוכחי ייתן הצדעה קטנה לשירי ישראל בקדמים ובאירוויזיון מ-1973 ועד היום, ויכלול גם את שני פסטיבלי הזמר ששלחו את נציגנו לתחרות האירופאית.
22 חברים בחרו את 40 הגדולים האישיים שלהם, שמהם נקבעה הרשימה הזו.
מתוך 285 שירים שהוצגו בפניכם, 180 שירים נוקדו. במצעד נסקור את 100 הגדולים.
המצעד בשיתוף פורום מצעדים וביקורת מוזיקה ופורום אירוויזיון

מדריך וינה: מה אנחנו חושבים על... הונגריה?
הודעה זו מכילה סרטונים
25/04/15 01:57
59צפיות
הונגריה 2015
Boggie - Wars For Nothing

חצי גמר 01
שיר 10 

הצילו, איזה שעמום! אז נכון, לסולנית מהונגריה אולי קוראים על שם שר הביטחון שלנו והיא נזכרת בישראל רק בהקשר של המבצע ההוא בעזה - אבל זה לא מה שימנע מאיתנו... לקטול את השיר ההונגרי לאירוויזיון במדינה השכנה, אוסטריה. לא ברור מה עבר על מדינת הפפריקה הפיקנטית והתוססת כשבחרה לשגר לווינה שיר שלום שלא היה עובר אפילו את האודישנים ל"שיר למעבדת שינה נולד". בדיוק באמצע סדר ההשמעה, שלכל צופה שני בממוצע כבר בטוח יהיה פיפי, נראה שהונגריה באה בדיוק בזמן.  כי פשוט אין מתאים משלוש הדקות שיובאו ישירות מבודפשט כדי ללכת לרוקן קצת את השלפוחית. 

האם למרות שיעמומו הגדול, השיר ההונגרי שעושה מעין תחושה חזקה יותר בהופעה חיה, יעלה לגמר בלי בעיה? 
 האם לא הגיע הזמן שייפסק עידן שירי השלום באירוויזיון? כי אם כבר - אז עדיף שיר שלום כמו של רוסיה. או שלא?
 האם מיקומה של הונגריה בין סרביה לבלארוס הקצביים מסייע או מזיק לה? או שזה בכלל לא משנה במקרה הזה? 
האם יש מקום לשילוב מסר פוליטי בשיר, כפי שעשתה בוגי בשיר בקדם ההונגרי עם הכיתוב "Gaza 2014" מאחוריה? 
מה עדיף: לרוץ לנשנש לנגוש בבודפשט ולזכות במקום החמישי - או לצאת למבצע צבאי עם בוגי ולהירדם חופשי? 

º
פיהוק ועוד פיהוק...
25/04/15 04:34
26צפיות
שעמום פיהוק אחד גדול
25/04/15 07:38
42צפיות

האם למרות שיעמומו הגדול, השיר ההונגרי שעושה מעין תחושה חזקה יותר בהופעה חיה, יעלה לגמר בלי בעיה? 
שעמום אחד גדול נקודה . שום הופעה לא תעזור, אם זה יעלה זה יעלה רק בזכות המסר המתייפיף שלו . שגם את זה אני לא אוהבת אגב 
 האם לא הגיע הזמן שייפסק עידן שירי השלום באירוויזיון? כי אם כבר - אז עדיף שיר שלום כמו של רוסיה. או שלא?
אם כבר שירי שלום ,זה נכון שרוסיה שלחה את זה אבל כששיר טוב אז הוא טוב והשיר שמייצג את רוסיה השנה ביחד עם הזמרת
אין מה לעשות . זה טוב ביותר . וכמו שאמרתי הדבר היחיד שהורס פה זה שמדובר ברוסיה , דבר שיוצר קצת צביעות והימנעות ממנו
אבל ככה ? בלי קשר לרוסיה ? זה  יכל בקלות להיות מועמד לניצחון אפילו לדעתי .
ואם כבר אז ככה ולא השעמומון שהונגריה שלחה 
 האם מיקומה של הונגריה בין סרביה לבלארוס הקצביים מסייע או מזיק לה? או שזה בכלל לא משנה במקרה הזה? 
לדעתי מזיק כי הקצביים האילו קצת יותר מתבלטים מזה אבל שוב, המסר יכול לעשות את העבודה לאירופה והתייפיפות הנפש 
ולכן זה יכול לצלוח את השלב הזה (מקווה שלא) 
האם יש מקום לשילוב מסר פוליטי בשיר, כפי שעשתה בוגי בשיר בקדם ההונגרי עם הכיתוב "Gaza 2014" מאחוריה? 
לא , אין שום מקום לזה אם הונגריה תשלב מסר פוליטי עכשיו שנה הבאה יבואו עוד כמה מדינות עם זה 
וישתמשו בזה לרעה ומשם הדרך לגיהנום קצרה ביותר מבחינת התחרות עצמה לכן עדיף להימנע מראש עם זה 
ועוד משהו , אם כבר ,  אני רואה הבדל בין המסרים שיש למשל לארמניה השנה בקשר לשואה שהם עברו לבין זה 
זה יותר בקטע של להתייפיף בכללי . ולשחק אותה "שוחרי שלום וחסידי אומות העולם" זה לא עובד עלי זה יותר סוג של "שיר דעה" 
השיר הארמני . זה משהו ספציפי  זה משהו עובדתי שקרה משהו כואב מבחינתם ולכן הם שרים על זה שם זה יותר מתקבל אפילו 
ואם כבר לפחות השיר הארמני יפה ולא משעמם טילים כמו השיר ההונגרי 
מה עדיף: לרוץ לנשנש לנגוש בבודפשט ולזכות במקום החמישי - או לצאת למבצע צבאי עם בוגי ולהירדם חופשי? 
שנה שעברה 
הונגריה יכולה לעלות לגמר
25/04/15 08:34
43צפיות
כי חצי הגמר הראשון די פתוח ורק ארמניה,רוסיה,רומניה,בלגיה ואסטוניה נראים כעולים בטוחים וכנראה השופטים יתחברו להופעה הפשוטה שתהיה להם ובוגלרקה תעמוד בכל הקרטריונים המחמירים.
לגבי שירי שלום יש אנשים ששרים על מסרים ומקווים שזה ישפיע על אנשים,ברור המקרים זה מוצדק (רוסיה לדוגמה שעושים להם עוול נוראי).
השיר ההונגרי יכול להפגע כי הקצביים תמיד בולטים יותר ובבלדות רוסיה משכיחה את כולם.
אני מאמין שהם לא ידעו על זה לפני חצי הגמר (חשבו על זה כעוד מבצע אחד מבין רבים) ושהם קיבלו את התלונה הראשונה הם הודיעו שהם ישנו את הרקע באירוויזיון ובקדם אני לא חושב שהרבה אנשים שמו לב לראזה 2014 לפני ש-ynet פרסמו את מכתב השגריר.
הונגריה 14 מול הונגריה 15-השיר מהשנה שעברה יותר טוב
השיר הזה נהדר ואני נורא מחבב אותו
25/04/15 09:16
34צפיות
אין סיבה שהונגריה לא תעלה לגמר גם השנה
תשובותיי:
25/04/15 10:14
25צפיות
האם למרות שיעמומו הגדול, השיר ההונגרי שעושה מעין תחושה חזקה יותר בהופעה חיה, יעלה לגמר בלי בעיה? אני דווקא מחבבת את השיר - אני מוצאת בו תמימות והקול של בוגי מאוד נעים. אני לא חושבת שהוא משעמם, אבל הוא קצת הולך לאיבוד - אפילו בסמי החלש יותר. קשה לי להגיד שהוא יעלה בלי בעיה. אני אישית לא הימרתי עליו כעולה, אבל אין לדעת. 
האם לא הגיע הזמן שייפסק עידן שירי השלום באירוויזיון? כי אם כבר - אז עדיף שיר שלום כמו של רוסיה. או שלא? שכל מדינה תשלח מה שהיא רוצה. מה רע בשירי שלום? זו המהות המקורית של התחרות - להשכין שלום בין מדינות אירופה בעידן שאחרי מלחמת העולם השנייה. 
האם מיקומה של הונגריה בין סרביה לבלארוס הקצביים מסייע או מזיק לה? או שזה בכלל לא משנה במקרה הזה? זה כמובן מועיל להופיע אחרי מופע הזוועות מסרביה. 
האם יש מקום לשילוב מסר פוליטי בשיר, כפי שעשתה בוגי בשיר בקדם ההונגרי עם הכיתוב "Gaza 2014" מאחוריה? מה נדבקתם ל-Gaza? נכתב שם גם דרפור, אוקראינה וכו' וכו'. בעזה הייתה מלחמה והיו בה קורבנות, עובדתית. לא משתגעת על עיסוק באירועים ספציפיים שקרו, ואני גם מאמינה שזה לא יקרה בתחרות עצמה - אבל אנא לא להיות צבועים!
מה עדיף: לרוץ לנשנש לנגוש בבודפשט ולזכות במקום החמישי - או לצאת למבצע צבאי עם בוגי ולהירדם חופשי? כמה שהשיר השנה נחמד, כמובן שהשיר של אשתקד עדיף בהרבה. 
זבל שלא ברא השטן. ההונגרי הגרוע ביותר
25/04/15 11:08
46צפיות
אחרי 2013 כמובן...
שובי דובי בוגי
25/04/15 11:26
32צפיות
האם למרות שיעמומו הגדול, השיר ההונגרי שעושה מעין תחושה חזקה יותר בהופעה חיה, יעלה לגמר בלי בעיה? לא בטוחה. אם יעלה לגמר, זה יהיה מהמקום העשירי. הוא בסמי החזק, לא?
האם לא הגיע הזמן שייפסק עידן שירי השלום באירוויזיון? כי אם כבר - אז עדיף שיר שלום כמו של רוסיה. או שלא? תלוי שיר, ורצוי שהוא לא יגיע ממדינה צבועה ושלא ייצא נגדנו. השיר הזה... בסדר.
האם מיקומה של הונגריה בין סרביה לבלארוס הקצביים מסייע או מזיק לה? או שזה בכלל לא משנה במקרה הזה? לא משנה. שיר בסדר בין שיר בסדר לשיר מעפן.
האם יש מקום לשילוב מסר פוליטי בשיר, כפי שעשתה בוגי בשיר בקדם ההונגרי עם הכיתוב "Gaza 2014" מאחוריה? המסר הפוליטי הספציפי הזה לא. לגבי מסרים פוליטיים בשירים- הם גם ככה יגיעו. להפך, אולי עדיף, הם יספקו המון חומר לסמינריון! 
מה עדיף: לרוץ לנשנש לנגוש בבודפשט ולזכות במקום החמישי - או לצאת למבצע צבאי עם בוגי ולהירדם חופשי? של שנה שעברה, בענק.
Ungarn
25/04/15 11:51
35צפיות
לדעתי עם שימוש נכון בצילום הונגריה יכולה לעשות כמו ה-Common Linnets שנה שעברה, פוטנציאל אווירה אדיר באולם.
כל עוד יש סיבה לשיר שירי שלום לא נראה לי שהעידן הזה אי פעם ייפסק , רוסיה והונגריה צמודות אצלי למעלה בדירוג, רוסיה בעיקר בגלל ההפקה והשואו של פולינה (במיוחד הקול)
בעוד בהונגריה יש משהו מאוד בוסרי ותמים בזה, שבה אותי לגמרי בסטודיו (לא אוהב את הקליפ עם כל הרעשי רקע).
 שוב, הכל תלוי בצילום ובאיך שהם מצליחים להדגיש את הניגודיות בין הקצביות מהחלק האחרון של סרביה ובלארוס, האוסטרים נתנו לו מקום מסייע, עכשיו זה תלוי בהם.
עשו ממש חראם עליה עם כל הקטע של עזה 2014 כאילו השיר עצמו נכתב על ישראל, כעיקרון יש משהו מעניין בלהכניס מסרים לשירים, בין אם בעקיפין (ארמניה) או מובלט לחלוטין (סרביה).
אבל כמובן אם זה אסור ע"פ החוקים אז עדיף שלהימנע מזה כמה שאפשר.
 הייתי מנשנש את אנדרס אם הפרצוף שלו לא היה לא-אכיל, אבל TeamBoggie# במקרה הזה

הונגריה
25/04/15 18:02
26צפיות
האם למרות שיעמומו הגדול, השיר ההונגרי שעושה מעין תחושה חזקה יותר בהופעה חיה, יעלה לגמר בלי בעיה? השיר לא כזה משעמם כמו שעושים ממנו, ויש מצב שהוא יעלה לגמר. אני לא הימרתי שיעלה, כי לדעתי יש שירים אחרים עם סיכויי עלייה גבוהים יותר, אבל הוא ממש לא שיר שכתוב עליו שהוא נשאר בסמי.
האם לא הגיע הזמן שייפסק עידן שירי השלום באירוויזיון? כי אם כבר - אז עדיף שיר שלום כמו של רוסיה. או שלא? אני אף פעם לא הייתי חסידה של שירי שלום באירוויזיון, אבל אם שיר עשוי טוב, לא אכפת לי גם מהמסר.
האם מיקומה של הונגריה בין סרביה לבלארוס הקצביים מסייע או מזיק לה? או שזה בכלל לא משנה במקרה הזה? אף אחד מבין השלושה הוא פייבוריט מובהק לעלייה לגמר, אבל נראה לי שהמיקום בסה"כ עושה חסד להונגריה, בין הטראש של סרביה והשיר הכאוטי מדי של בלארוס
האם יש מקום לשילוב מסר פוליטי בשיר, כפי שעשתה בוגי בשיר בקדם ההונגרי עם הכיתוב "Gaza 2014" מאחוריה? אנשים עשו מזבוב פיל והפכו את השיר של בוגי לשיר סולידריות עם עזה, כשבסה"כ מדובר בקטע מתוך ווידיאו שלם, שמאזכר עוד קונפליקטים בעוד מקומות בעולם. אני לא חושבת שבוגי היא אנטי-ישראלית באופן מוצהר, אלא ניזונה (ואולי זו לא היא באופן ספיציפי, אלא הצוות שלה) מהתקשורת החד-צדדית כמו כולם. מכיוון שמסרים פוליטיים אסורים באירוויזיון, כל הוויכוח היה מיותר מלכתחילה. 
מה עדיף: לרוץ לנשנש לנגוש בבודפשט ולזכות במקום החמישי - או לצאת למבצע צבאי עם בוגי ולהירדם חופשי? אין ספק שקאלאיי אנדראש היה הרבה יותר טוב!
אני אוהב את השיר ואהבתי משמיעה ראשונה
25/04/15 18:22
29צפיות
טוב לראות שהונגריה שומרת על הקו האקוסטי בו היא נוקטת מאז שנת 1994, עם יצירת המופת דאז מי יכפר על חטאיי, אבל הבעיה שלי עם השיר היא לא המסר אלא הטעויות המביכות בדקדוק האנגלי. כאילו אדם עילג שהרגע סיים קורס רמה א' באנגלית כתב את השיר, וזה מביך. פשוט מביך. אם השיר היה בשפה אחרת ולא מובנת או אם האנגלית הייתה מתוקתקת, אזי זה היה אחד המקומות הראשונים שלי, אבל הליריקס ממש הורסים ברמות גבוהות.

אני הימרתי שיעלו לגמר, אבל שם לא יגיעו להישגם מהשנה שעברה ואף לא קרוב להישג מ-2013, אלא יתברגו באחד המקומות האחרונים בגמר.  
אוהב את זה
25/04/15 18:49
47צפיות
התחיל לרדת לי ממנו לאחרונה, אבל בגדול שיר מרגש וכובש בפשטות שלו, גם אם הוא לא מחדש הרבה. המילים הילדותיות משרתות את הפשטות הזו... זה כאילו נכתב מנקודת מבט של ילד, אבל מצד שני למה צריך יותר? מחשבות של ילד על הרג ומלחמות לא שונות או נחותות מאלה של מבוגר, אם כבר הן רק יותר מדויקות וכנות.
מוזיקלית הוא מאוד יפה ופה עיקר החוזק שלו. שילוב הגיטרה וקולות הרקע מוסיפים, במיוחד של הבחורה הבולטת ברקע שעושה לי צמרמורת לפעמים. הוא אולי הכי שקט השנה, אבל לא משעמם. שעמום לא קשור בהכרח לקצב/רעש, ולצערי יש השנה מספיק שירים קצביים משעממים.

האם למרות שיעמומו הגדול, השיר ההונגרי שעושה מעין תחושה חזקה יותר בהופעה חיה, יעלה לגמר בלי בעיה? עם שינוי בהופעה, כן. בגדים פשוטים עם גיטרה בלבד, בלי העמדה ישראלית או שמלת המאה ה19. מרגישים שהיא בחורה מאוד מתוקה, אבל צריכה גם יותר לתקשר עם הקהל, כי היא מאוד סטטית.
 האם לא הגיע הזמן שייפסק עידן שירי השלום באירוויזיון? כי אם כבר - אז עדיף שיר שלום כמו של רוסיה. או שלא? זה לא שיר שלום אירוויזיוני לדעתי. אין פה החזיקו ידיים/זרחו בשמיים/פיס אנד לאב/לייט אה קנדל עם. אם כבר זה יותר שיר מחאה בקטנה, בטח כשהוא מלווה בסה"כ בגיטרה
 האם מיקומה של הונגריה בין סרביה לבלארוס הקצביים מסייע או מזיק לה? או שזה בכלל לא משנה במקרה הזה? יחסית יבלוט בסמי בכל מיקום
האם יש מקום לשילוב מסר פוליטי בשיר, כפי שעשתה בוגי בשיר בקדם ההונגרי עם הכיתוב "Gaza 2014" מאחוריה? כזה מגוחך שאין לי כח לענות
מה עדיף: לרוץ לנשנש לנגוש בבודפשט ולזכות במקום החמישי - או לצאת למבצע צבאי עם בוגי ולהירדם חופשי?  שנאתי את שיר הפרווה הקיטשי והבכייני שלהם משנה שעברה (לא היו פה כאלה שטענו שהוא יהפוך ללהיט? פחח. דוגמה לשיר קצבי ומשעמם למוות) ככה שבוגי בגדול
º
על המשפט האנטי-גילני
26/04/15 00:54
6צפיות
הודעה זו מכילה סרטונים
26/04/15 01:21
16צפיות
 האם למרות שיעמומו הגדול, השיר ההונגרי שעושה מעין תחושה חזקה יותר בהופעה חיה, יעלה לגמר בלי בעיה? על סמך ההופעה מהקדם ההונגרי, שנראתה כמו חלום רטוב של צדי צרפתי, לא העליתי אותם לגמר, מה גם שהשיר מונוטוני ברמות מוגזמות. אם ישנו את ההעמדה ויתנו ביצוע ממש מרשים אולי זה יספיק לעליה דחוקה לגמר והתרסקות בו, לא יותר.
 האם לא הגיע הזמן שייפסק עידן שירי השלום באירוויזיון? כי אם כבר - אז עדיף שיר שלום כמו של רוסיה. או שלא? מה אני אגיד, בדרך כלל אני לא אוהב שירי שלום סכרינים ומטיפניים, חוץ מבריטניה 91 הטראשי שזה גילטי פלז׳ר, אבל אם השירים האלה עדיין נכתבים ונבחרים במדינות שלהם כנראה שהם עדיין מצרך שיש לו ביקוש. אני בספק אם ההונגרים יצליחו להוציא משיר השלום שלהם את המקסימום כמו שהרוסים עשו בשנה שעברה.
 האם מיקומה של הונגריה בין סרביה לבלארוס הקצביים מסייע או מזיק לה? או שזה בכלל לא משנה במקרה הזה? יש סכנה שאחרי סרביה זה יהפוך להפסקת שירותים קולקטיבית, אבל אני לא בטוח אם שיבוץ אחר היה משנה את זה.
 האם יש מקום לשילוב מסר פוליטי בשיר, כפי שעשתה בוגי בשיר בקדם ההונגרי עם הכיתוב "Gaza 2014" מאחוריה? הם שמו בווידאו ארט שמות של כל מיני מקומות בעולם שהיו בהם סכסוכים אלימים לאחרונה, לא חושב שהיתה בזה איזושהי האשמה כלפי ישראל, מקסימום קצת בורות לגבי המורכבות של הסכסוך. בכל מקרה זה היה רעיון גרוע כי תמיד יהיה מי שיפגע (בצדק או לא בצדק) וקראתי איפשהו שהם לא ישתמשו בזה בווינה.
 מה עדיף: לרוץ לנשנש לנגוש בבודפשט ולזכות במקום החמישי - או לצאת למבצע צבאי עם בוגי ולהירדם חופשי? לרוץ, אבל עדיף קיורטוש אם אפשר.

נ.ב. גיליתי עכשיו שהיא שרה את השיר הזה שכולם שמו בפייסבוק בשנה שעברה בגלל הקליפ ה״פמיניסטי״
איפה התחרות הימורים????????
26/04/15 01:08
49צפיות
אני יודע מי יזכה!
שבדיה
מקום שני אוסטרליה מקום שלישי אסטוניה
º
וואו זה כמו ההימור שלי
26/04/15 13:36
18צפיות
שרשור אלחעידה היומי
25/04/15 18:52
112צפיות
בקיצור, בין כל הטיולים, ההנאות, היציאות, הכיף, החגים, הלימודים וכו' וכו'... אין זמן להיות כ"כ הרבה בפורום. אז למרות שזנחתי, יש שיר אחד שלא עוזב אותי ומבחינתי הוא פשוט קונצנזוס אצלי השנה. אלבניה חייבת לזכות. זה שיר אדיר והשיר הטוב ביותר שהם שלחו לדעתי ולא אכפת לי אם תחשבו שאני מגזים. השמעתי אותו לחברים, שמתי אותו אלף פעמים ברדיו במגמה שלי ולפחות בסביבה שלי הוא תפס חזק. (מיותר לציין שנדב פשוט כוכב ענק, השיר מצליח ברמות מטורפות, הייתי בכנרת בעצמאות עם כל העומס ובכל קבוצה עם רמקול היה את השיר הזה).

אז היה לי זמן להיכנס לערוץ הרשמי השבת ואז ראיתי את זה -

א-י-ן דברים כאלה! זה פשוט מושלם, אדיר והיא פשוט זמרת מטורפת. בין הטובות ביותר מאז תחילת העשור הנוכחי. הלוואי ותהיה הצלחה... אם זה ייפול - התחרות הזו לא שווה כלום. זה מה שנקרא מוזיקה, איכות, קול ענק, שיר שפשוט כיף להאזין לו בכל שניה. מדהים.
וזה כזה מושלם שהשיר הזה אשכרה כולו בלייב -
25/04/15 18:56
65צפיות
והוא קשה בטירוף - וזה בכלל לא רחוק מהשיר המוקלט. היא פשוט מטורפת הזמרת הזו.
ויש לציין שאלחעידה בת 22, בדיוק הגיל הנכון בשביל לנצח
25/04/15 19:45
48צפיות
או לפחות לסיים מאוד גבוה בגמר האירוויזיון. 
º
25/04/15 20:25
10צפיות
25/04/15 20:53
30צפיות
מושלמת
מושלמת
מושלמת.

אם ככה אלקעידה תופיע באירווזיון ולא תזכה - זה יהיה שוד.
הסיכוי שאלבניה תנצח השנה לא קיים
25/04/15 22:26
61צפיות
וגם העלייה לגמר לא וודאית, למרות שאני סבור שהיא תעלה לגמר ותסיים בו באיזור המקום ה-17. חבל לפתח ציפיות לשווא, לא יהיה פה ניצחון וגם לא טופ חמש וגם לא טופ 10. בבקשה להרגע. 
º
בתור אחד שמת על השיר אני נוטה להסכים משהו בהופעה שלה אנמי
25/04/15 22:42
22צפיות
לא שואל אותך.
25/04/15 23:26
37צפיות
וחוץ מזה כפרה עליך, אני לא מצפה יותר מדי מהתחרות הזו, היא מזמן לא מביאה כבוד לאיכות ולמוזיקה אמיתית. העיקר ששיר כזה יצא ולא משנה באיזו מסגרת והוא יישאר איתי עוד המון המון זמן.
הופעה נדירה של "גולדן בוי" בערוץ 1 במשדר "עצמאות בשטח"
23/04/15 10:38
499צפיות
ההופעה הכי טובה של נדב EVER הנה הלינק:

תעבירו לדקה 22:12
º
ברוכים השבים.הופעה טובה
23/04/15 11:20
112צפיות
תודה על ההודעה בפרטי
23/04/15 11:35
171צפיות
אשתדל לסנן
º
23/04/15 11:35
31צפיות
חשבתי שאתה נוטש את הפורום! ברוך השב התגעגענו
23/04/15 11:32
181צפיות
בהחלט הופעה טובה של נדב... אני רואה את זה מצליח באירוויזיון. רק שיפסיק עם ההפסקות האלה באמצע השיר! זה כל כך חירפן אותי שהיוונים עשו את זה שנה שעברה! זו לא הופעה, זו תחרות והשיר בלייב חייב להישמע מושלם. 
º
מאוד חשובה התאורה....וזוית הצילום גם....
23/04/15 11:36
78צפיות
זו הופעה פשוט נוראית, אני לא מבין ממה אתם מתלהבים
23/04/15 11:38
214צפיות
עוד אחת כזאת ואבדנו

ראיתם גם מה רותם אבוהב אחרי זה אמרה לו?
23/04/15 11:42
274צפיות
- "יש לך חצי גמר שאתה צריך לעלות בו לגמר?"
- "כן"
- "אהה.. בוקר טוב שיהיה"

מסתבר שלאנשים אין זיכרון כזה קצר

אחלה הופעה
23/04/15 12:01
190צפיות
הסאונד פה נתן יותר להרגיש את כל השיר יחד עם הביצוע, וזה נשמע מעולה!
אני כלכך אוהב את איך שנדב מופיע, שאני באמת מצפה לראות אותו באירוויזיון רק לשם הקלילות והפאן שהוא משדר בהופעה!

זה מדהים שילד בן 16 כלכך שולט במה שהוא עושה על הבמה כמו זמר שעושה את זה שנים... מדהים אותי כל פעם.
º
25/04/15 22:30
3צפיות
אני מקווה שבאירוויזיון הוא ישיר את השיר במלואו ולא רק חלקים>
23/04/15 13:59
206צפיות
ממנו. מה זה החוסר מקצועיות הזו?!
נקודה חשובה נוספת- הוא נראה נורא מסורבל על הבמה- גם במימדים שלו, גם בבגדים הרחבים שמלבישים לו וגם בתנועות.
זה לא עובר מסך וחבל. חייבים לעבוד איתו על תנועות ולא לתת לו להופיע פרי-סטייל.
מבחינה קולית (חוץ מזה שאין לו אוויר לסיים משפטים), בחלקים שהוא כן שר, הוא דווקא לא מזייף כמו בכוכב הבא.
גם לי קצת מציק שהוא מחסיר חלקים מהשיר
23/04/15 14:32
193צפיות
ונותן רק למלווים לעשות את העבודה בפזמון
אני מאוד אוהב את השטותניקיות והקוליות שלו!

חוץ מזה, שיחייך קצת ושייתן מהכריזמה הגדולה שלו שהוא התברך בה.
רק לקראת הסוף הוא ממש השתחרר, ורקד והקפיץ את הקהל

אבל אין מה לעשות, זה שיר שבלי לעשות יותר מדי מצליח להקפיץ!
escdjpo.com -- Nadav Guedj - "Golden Boy" (Israel)
23/04/15 17:49
261צפיות
º
הופעה מעולה..
23/04/15 19:23
73צפיות
מצטער לא להיות שותף לחלק מהמתלהבים פה.
23/04/15 23:37
187צפיות
הילד בולע מילים. מתנשם ומתנשף כמו אחרי ספינינג, ובעיקר מחלטר.  הצעקה במעבר נשמעת יותר כמו שחיטת תרנגולת.
 מאד מקווה לשיפור. סקפטי ביותר.
24/04/15 00:58
108צפיות
קודם כל זה שארבע שורות מהשיר הוא בכלל לא שר, כנראה כי נגמר לו האוויר או כי מיתרי הקול שלו התחממו מעבר לגבול היכולת. זה הזמן לעבוד על פיתוח קול או לחילופין לעשות התאמות לביצוע בשביל שהגרון של נדב יוכל לעמוד במשימה, כי אחרת זה לא רציני (אם סרביה 2007 הנמיכו את הטונים בפזמון בשביל שמריה לא תזייף, אז גם נדב יכול). אני מקווה שהצוות שעובד עם נדב מודע לזה שרוב ה צופים באירוויזיון נחשפים לשיר בפעם הראשונה ואין מקום לאלתורים ועיגולי פינות שאולי יכולים להיות לגיטימיים בהופעה חיה רגילה של זמר.
ווקאלית זאת לא הופעה מדהימה, ונראה לי שהוא מסוגל ליותר מזה, אבל זה לא מסוג השירים שחייבים להדהים בהם עם קול פעמונים. מספיק שלא יהיו זיופים מחרישי אזניים.
צפיתי בהופעה וזוהי התרשמותי
25/04/15 00:32
139צפיות
מדובר בהופעה לא הכי מקצועית שיש אבל עדיין מדובר בנער כריזמטי שמעביר אנרגיות עת הוא מופיע. נו שיהיה, אנחנו לא מצפים הרי לנצחון, ולדעתי הרוב לא חושבים בכלל על עלייה לגמר ויסתפקו בהופעה טובה ומקצועית. מי שעושה חזרות יום וליל יגיע לתוצאה המירבית. אין להשליך מהופעה באולפן קטן בתוכנית לא נצפית כל כך על ההופעה באירוויזיון. זה כמו שחרצו את דינו של ברינק, נציג דנמרק באירוויזיון 2009, כי בקדם בו הוא זכה היא זימרר בצורה זייפנית להחריד. ובאירוויזיון? לאחר שבועות של חזרות שר את השיר ללא דופי. בקיצור ההופעה הזו במשדר יום העצמאות אינה אומרת דבר ואין להתרגש מאי דיוקים פה ושם במהלכה. 
º
25/04/15 15:58
8צפיות
כאן הוא שר הכי פחות מכל ההופעות הקודמות שלו
25/04/15 11:40
83צפיות
בקצב כזה השופטים ישריינו לו את המקום האחרון בחצי הגמר. הרי בשביל זה יש שופטים - לתת חוות דעת מקצועית. 
המכלול לא טוב
25/04/15 17:17
65צפיות
השירה שלו רעה והשופטים הולכים לאפס. יהיה קשה עד בלתי אפשרי לשחזר את אווירת החאפלה מהקליפ ובלי מייצג מרשים במיוחד על הבמה בוינה - גם אירופה הולכת להתעלם. שיקלול סופי - מקום 14-16 בחצי.

אבל עוד לא אבדה תקוותנו. אפשר וצריך לשפר את היכולות הקוליות, לעבוד על הקטע של החסרת המילים / המשפטים, וכמובן להפעיל קצת את הראש ולהביא הופעה מיוחדת על הבמה. עם מקצה השיפורים הנ"ל - אפשר לגרד גמר.
זאת ועוד, נדב רוקד באופן ספונטני
25/04/15 20:16
56צפיות
וזה משדר חובבנות. מצד שני, מונס רוקד באופן מכני ומונוטוני שגם זה לא טוב. 
מה אתם רוצים? הוא מופיע מעולה כרגיל!
25/04/15 22:29
57צפיות

שולט בשיר מבחינה קולית, זז כמו שצריך - ושוב משדר הרבה כיף. החלקים שהוא מחסיר הם לדעתי החלקים של המלווים, ואם לא - אז יתקנו את זה, בואו לא נהיה דרמטיים. הוא מתמודד עם זה אחלה.
באתר של הפיני הוא שוב חילק את ההצבעה לוועדות שיפוט
25/04/15 22:01
110צפיות
ומסתבר שישראל עולה לגמר ממקום גבוה אך רצוי לציין שמשנת 2010 הוא החל לעשות את חלוקת הניקוד לוועדות שיפוט ותמיד ישראל מצאה את עצמה בגמר אצלו ואני לא צריך להרחיב לאיזה מקום בסופו של דבר ישראל הגיעה בתחרות.אך אם מתעלמים רגע מישראל ומתמקדים בשאר העולים לגמר עושה רושם שהדירוג מאד קרוב להימורים שבאתר אולי חוץ משוויץ שגם היא עולה בקושי על חודה של נקודה ואם לוקחים בחשבון מדינה שלא הצביעה(סן מארינו)אז ניתן להחליף את ליטא בשוויץ ויש לנו הימור לא רע בכלל .http://www.kolumbus.fi/jarpen/
זיהוי שיר מהקדם 2014 של אזרבייגן
24/04/15 22:07
91צפיות
היה שיר בקדם של אזרבייגן מ2014 שיר שקט שזמר שר אותו ועשו לו כל מיני דברים מנייר , הציגו את המילים בנייר , ממש יפה . מה השם של השיר ? הזמר ? 
תודה ענקית לעוזרים
אזרביגאן ערכו קדם פנימי ב-2013, לא ב-2014
25/04/15 11:19
38צפיות
אתה יכול לאתר את השיר מפה - http://en.wikipedia.org/wiki/Azerbaijan_in_the_Eur...
נראה לי שהוא מתכוון לסדרה שבה בחרו את הזמר ב-2014
25/04/15 12:02
35צפיות
Böyük Səhnə
לא יודע בדיוק אבל ...
25/04/15 12:13
43צפיות
היה זמר שישב על כסא ואני זוכר שהאורות היו בצבע כחול כזה וכשהו שר אז עשו לו כאילו ספינה מאוריגמי כזה ודרקון ... הכל מנייר .. 
שיר שקט כזה .. ממש אהבתי 

זה זה
25/04/15 19:53
30צפיות
בגלגלצ התעלמו מ"GOLDEN BOY"
25/04/15 08:28
187צפיות
עיתון ישראל היום "נראה שדוקא בגלגלצ התעלמו ממנו ולא השמיעו אותו בכלל,לאחר שלא עבר את ישיבת הפלייליסט.
בגלי צה''ל הושמע השיר חמש פעמים בלבד......מגלגלצ נמסר"אמנם השיר לא נכנס לשידור....אבל הוא כן ישודר בתחנה לקראת התחרות בחודש הבא"....
º
איזו מן הצלחת רדיו זו בלי גלגל"צ?
25/04/15 10:59
62צפיות
עובדה שרוב הישראלים מכירים את גולדן בוי גם בלי גלגל"צ
25/04/15 18:05
85צפיות
אבל בכל מקרה טוב לדעת שגלגל"צ ישדרו אותו בחודש הקרוב לקראת האירוויזיון, שזו התקופה הכי חשובה ליצירת באזזז סביב התחרות והגדלת הרייטינג. 
אני כבר מזמן לא שומע רדיו באוטו
25/04/15 18:29
101צפיות
כך שאין לי מושג אם השיר מושמע או לא, אבל מדובר בשיר שבוקע מתוך מכוניות! כן כן, זה אחד משירי האירוויזיון הבודדים שבוקעים מתוך מכוניות בישראל. אציין שהשיר האחרון ששמעתי בוקע מתוך מכונית הוא זחיחות (שגם ניצח באירוויזיון). יחד עם זאת טרם שמעתי את השיר בוקע מתוך בית. מתוך בית שמעתי בוקעים אך ורק 2 שירי אירוויזיון בשנים האחרונות: לעולם לא אתן לך לעזוב (רוסיה 2006) ואהבה כבירה (איטליה 2015) שכפי שכבר דיווחתי, אחד השכנים כאן בשכונה שומע את השיר חדשות לבקרים בפול ווליום בביתו (כאשר לאחריו לא מגיעים שירי אירוויזיון נוספים אלא שירים אחרים ורגילים - כלומר השיר נשמע לא על ידי חובב אירוויזיון). 

בכל מקרה כל הכבוד לנדב על ההישג, שכן זה ממש ממש נדיר לשמוע שיר אירוויזיוני בוקע ממכונית
הודעה זו מכילה סרטונים
24/04/15 12:50
62צפיות
בקרב הקודם התמודדו:

אוסטרליה
Guy Sebastian - Tonight Again

מול

בריטניה
Electro Velvet - Still In Love With You

תוצאות הקרב:

אוסטרליה: 19
בריטניה: 6

ולפיכך - המנצחת בקרב שעולה לשלב הבתים היא:

אוסטרליה
Guy Sebastian - Tonight Again

שלב הבתים

01. אוסטריה
02. הולנד
03. נורבגיה
04. בלגיה
05. סלובניה
06. איסלנד
07. רוסיה
08. יוון
09. ספרד
10. אזרבייג'אן
11. ליטא
12. אירלנד
13. אסטוניה
14. אוסטרליה

קרב מס' 15 יוצא לדרך מיד...
15: מלטה Vs. ארמניה
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
24/04/15 12:59
70צפיות
קרב מס' 15 יוצא לדרך
בקרב הבא מתמודדות:

מלטה
Amber - Warrior
https://www.youtube.com/watch?v=wevxW3l_tkg

נגד

ארמניה
Genealogy - Face The Shadow
https://www.youtube.com/watch?v=VVVvgD0-Mu0

שרשרו את שם המדינה עם השיר המועדף עליכם
ההצבעה תיסגר בעוד 24 שעות בדיוק!
º
ארמניה
24/04/15 13:09
15צפיות
ארמניה
24/04/15 13:33
28צפיות
למלטה לדעתי גם השופטים לא יעזרו השנה. שיר פשוט רע
דו קרב נוראי
24/04/15 13:37
58צפיות
ארמניה במקום אחד לפני אחרון שלי ולכן אני בוחר במלטה, הרע במיעוטו.
השיר הכי טוב השנה מול מקום שלושים ומשהו
24/04/15 13:45
61צפיות
ארמניה בבירור
º
מלטה
24/04/15 13:57
11צפיות
º
מלטה
24/04/15 14:16
8צפיות
º
definitely Armenia
24/04/15 15:13
11צפיות
º
מלטה
24/04/15 16:25
6צפיות
מצוין מול מעפן
24/04/15 16:26
52צפיות
ארמניה - כמעט טופ 10
מלטה - בוטום 5

ארמניה
º
יש לכם את זה ביותר קל?!?!?! ארמניה!
24/04/15 16:49
10צפיות
º
ארמניה
24/04/15 16:49
6צפיות
º
שני שירים גרועים ויומרניים. אבחר בגרוע פחות - ארמניה
24/04/15 16:53
12צפיות
º
שיהיה ארמניה
24/04/15 17:03
7צפיות
º
ארמניה
24/04/15 17:14
7צפיות
º
מלטה
24/04/15 17:36
3צפיות
º
מלטה
24/04/15 17:48
5צפיות
2 זוועות עולם
24/04/15 17:52
37צפיות
הבחירה שלי בארמניה היא לא בגלל שאני אוהב את זה, אלא בגלל שאני הרבה יותר שונא את מלטה
º
מלטה
24/04/15 18:07
5צפיות
º
ברור שמלטה!!!!!!!!!!!!!!!!
24/04/15 19:09
8צפיות
שיר מעולה לעומת שיר פח
24/04/15 19:55
38צפיות
אני בוחר במלטה כמובן. 
º
מלטה
24/04/15 21:54
3צפיות
º
מלטה מספר 1
24/04/15 21:58
4צפיות
º
מלטה
24/04/15 22:37
3צפיות
ארמניה
25/04/15 00:13
29צפיות
המלטזים עשו מעשה שלא יעשה - שינו את השיר באופן כזה שהוסיפו לו דרמה, בומים, כינורות, עניינים, מתוך מחשבה ששיר מתפצפץ שכזה יהיה יותר זכיר וימשוך קולות. זה נעשה בעבר לא פעם ולא פעמיים באירוויזיון. אפילו בועז מעודה הוסיף בומים מתפצפצים לשירו "כאילו כאן", דבר שהוכיח את עצמו בסופו של דבר. מנגד הקרואטים ב-2012 לקחו שיר רדיו תמים והפכו אותו לבומבה אירוויזיונית מטורפת עם בומים, ברקים ורעמים, וכל הקלישאות, דבר שכשל לחלוטין. 

הבה נערוך ניתוח קצר על "דרמטיזציה של השיר - בעד ונגד". בעצם לא, אין לי שום דבר בעד להגיד על זה. הרי כבר ראינו ששירים שאין בהם בומים ופיצוצים זכו בתחרות! לווין הוא דוגמה מושלמת לכך. ומה נגיד על מה שהיה שנה שעברה? זוכרים את "השקט שאחרי הסערה"? מדובר בשיר רדיו נטו, ללא שום סממן אירוויזיוני, והנה כבש את לבבות אירופה. 

אקיצקץ הייתי רוצה לראות את מלטה נכשלת השנה. השיר בגרסתו המקורית היה רחוק מלהיות יצירת מופת הגם שהוא כולל טעויות מביכות באנגלית, אולם הוא עדיין היה שמיע וניתן היה לחבב אותו. מנגד, השיר בגרסתו החדשה כל כך מעצבן, לא ברור, מה לעזאזל הולך שם?! מה זה?! אם מלטה תעלה השנה לגמר (מלטה לא פספסה אף גמר מאז 2012) אהיה מאוד מאוכזב. 
בוחר במלטה (לא בלב שלם)
25/04/15 09:19
22צפיות
הגירסה הראשונה 
º
מלטה
25/04/15 09:58
3צפיות
º
מלטה
25/04/15 10:57
5צפיות