בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

האירו' של SHAIKIS-תוצאות חצי 2
02/09/14 20:31
16צפיות
אני רק חייב לציין ששלושת העולים הם כמעט הטופ3 של כל המצביעים

מקום 6- ישראל 2013, 90 נקודות
מקום 5- מולדובה 2009, 96 נקודות
מקום 4- טורקיה 2009, 104 נקודות

שלושת השירים שעולים לגמר הם:
מקום 3- אסטוניה 2012, 124 נקודות
מקום 2- יוון 2006, 126 נקודות
מקום 1- פורטוגל 2008, 132 נקודות

ההצבעה לגמר תיפתח אוטוטו....
האירו' של SHAIKIS-הגמר
02/09/14 21:05
11צפיות
ברוכים הבאים לגמר הראשון של תחרות "האירוויזיון של SHAIKIS"
שזאת תחרות בעצם אם שירים שכולם שונאים ואני מטורףףף עליהם!!!
בלי הרבה חפירות מיותרות, אני רוצה לפתוח את הגמר הראשון (והקשה) שלי...

ההצבעה: תתקיים באותה השיטה של חצאי הגמר: 2,4,6,8,10 ו-12 לשיר הטוב ביותר.

ששת הלהיטים שלי המועמדים  הם:

1- אחרי שהוא זכה בישראל בקיץ 2007 בכוכב נולד, התפנה הזמיר התימני לייצג את ארץ הקודש באירוויזיון!
לאחר שהדיווה הלאומית כתבה והלחינה בשבילו את השיר, לא היה ספק שעם קול הפעמונים, ידיים חטובות וחשופות וכל הקהילה איתך על הבמה, הוא יביא לישראל הרבה כבוד בתחרות
ישראל 2008

2- אחרי הזכייה עם שיר קצבי, מקפיץ והמון לחן יווני, מגיעה לתחרות (שוב) הזמרת המעולה אנה וויסי.
היא מייצגת את יוון המארחת בבלדת אהבה, מערבית לחלוטין (עם נגיעות קלות של רוק) והמון פלאייבק!!!
עם בגדים יוונים, נפילה על הרצפה וצווחה בקטע השיא, היא הצליחה לגרוף עשרות SMSים מהאוחצות בקהל...
יוון 2006

3- עם גופיית בטן, מכנסי פדלפון ושיר לטיני כזה היה מבייש מאוד את ספרד היום,
אבל אז בשנת 2003 את מי זה עיניין?
הגיעה זמרת נהדרת, צעירה וכוסית ונתנה שואו מעולה על הבמה עם מלווה ששמה חציל על הראש ועוד 2 גייז ספרדים טובים והזיזו את התחת לפי הקצב...
ספרד 2003

4- מחופי פורטוגל הנעימים והשלווים נפלטה לנו לוויתן גדול, עצום וכועס, ולא מדובר במורן מזור!!!
עם רשת דייגים וקצת זהב, הגיעה אלינו עם אחד השירים הגדולים ביותר ששלחה פורטוגל אי פעם לתחרות.
עם מלווים מגוונים כמו: חולת סרטן, אחת עם אפרו, אדי בטלר עם תוספת 20 קילו ועוד אחת בלונדה בכלל מקרואטיה,הצליחה להדהים רבים ברחבי היבשת.
פורטוגל 2008

5- עם שם של שיר של ילד בן 3 אומר קולה, הגיע אלינו אחד הזמרים החתיכים שניצפו עוברים על בימת התחרות אי פעם
אין לנו כל כך מה הוא רוצה לומר לנו או מבקש, אבל אי אפשר להתכחש להבעות פנים שלו שפשוט בא לי לדפוק צרפתית, או לורידים המדהימים שבולטים לו ביד ימין בדקה ה- 2:01.
פשוט בונבון והוא (למזלי) קיבל את מה שהיה ראוי לו.
אסטוניה 2012

6- עם בלונד ופן, כרס בירה ותחת שלא יבייש בנות מהעדה שלי (טוניסאיות), עולה לבמה בחורה יפייפיה עם שיר כובש מאוד שבעצם מספרת לנו שלא רוצה להיות לבד, כמה עצוב למה וכו'...
אפילו 3 פעמים במהלך ההופעה היא עושה לכולם "זין, זין, זין"...
אחד השירים הטובים ביותר ששלחה נורבגיה לתחרות!
נורבגיה 2008

שיהיה לכם המון המון
והשיר הטוב ביותר יינצח
בוסניה הרצגובינה בדרך חזרה לתחרות ב-2015?
02/09/14 20:32
16צפיות
גונב לשנייה את תפקידו של הראל ישראל
אני לא יודע כמה להאמין לאתר הזה, אבל לפיו בוסניה צפויה לחזור לתחרות בשנה הבאה:

למרות שאני בעד שכמה שיותר מדינות יפרשו בגלל החוקים המושחתים, אני אשמח לראות את בוסניה אחרי שנתיים הפסקה. אחת המדינות המגוונות והטובות בתחרות!
LANGVISION 6 ערבית-פתיחת שלב שליחת השירים
הודעה זו מכילה סרטונים
02/09/14 19:12
20צפיות
כפי שהבטחתי. אני מודיע כעת על המועד שעד אליו ניתן לשלוח שירים לתחרות , בהתאם לסיום תחרות האינטרקראון.

תודה לכל אלה שכבר שלחו שירים בינתיים, ואני מתחייב לפתוח את התחרות מיד עם סיום מועד שליחת השירים כך שלא תהיה חפיפה עם ההצבעה לתחרות שמתקיימת כעת.

כזכור לכם, במהדורה החמישית של השפה הדנית זכה עופרי.

זוכה התחרות הקודמת בחר בשפה - ערבית- כשפת התחרות הבאה. והכוונה היא ערבית בכל ניב שהוא, פלסטינית, סורית, מצרית, מרוקאית, עירקית, וכו'. כמובן שפרסית, טורקית לא נחשבות.

מי שמעוניין להשתתף בתחרות ישלח קישור ליוטיוב בלבד על פי בחירתו. אנא ציינו את שם השיר + האמן באנגלית!! בזמן שליחת השיר כדי שתתפרסם בסוף רשימה מסודרת וברורה.

לאחר סיום שליחת השירים יועלה פלייליסט של השירים המתחרים ביוטיוב ותפתח ההצבעה.

ניתן לשלוח רק שירים בשפה שנבחרה. ללא הגבלה, מלבד שירים שהתחרו באירוויזיון.

בהמשך למשפט הקודם, מותר לשלוח שירי קדם שלא זכו, מאחר ולא כל משתתפי הפורום נחשפים לשירי קדם ממדינות אחרות.

לגבי שירים דו-לשוניים, כדי שיוכלו בכל זאת להשתתף באחת התחרויות, השפה שתכריע לצורך העניין, היא השפה הדומיננטית בשיר, שתופסת חלק ארוך יותר בשיר מאשר השפה האחרת.

כמובן ששמות המשתתפים חסויה עד לפרסום התוצאות.

ניתן לשלוח שירים במסר אישי עד יום שבת 13/9/2014 בשעה 22:00 

בהצלחה לכולם!!

השיר היחידי עד היום בערבית מלאה שהשתתף באירוויזיון......מרוקו 1980
אחלה
02/09/14 19:45
14צפיות
הפעם לא צריך לחפש שיר! ברור לי איזה
שלחתי את השיר שלי עכשיו
02/09/14 20:02
10צפיות
ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!
º
02/09/14 20:12
5צפיות
תחרות 8 שעות של שקט ב|תפוז|
02/09/14 10:13
13צפיות
|שמאל| שלב ההצבעות מתחיל ובחירת הזוכה בידיים שלכם! בואו להצביע לשמונה השעות שהכי קסמו לכם!, ותזכו את חביב הקהל בטיפול פנים בלוקסיטן.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות והגיבו עם האייקון |כן| להודעה שאתם רוצים שתזכה.

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מטוס| לפני חודשיים יצאנו בתחרות מאגמה צ'לנג' - מסע נשי לארמניה. אנו גאים להציג לכם את הבלוג של הזוכה בתחרות!
אצם מוזמנים להיכנס ולקרוא חוויות מהמסע המופלא!

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
אם זה יהיה ישראל 2015
02/09/14 18:13
30צפיות
ישראל חוזרת לטופ 10 ובגדול

קבלו את הלהיט הגדול הבא

"מנגו"

תחרות YearOvision - שלב התוצאות!
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 17:24
109צפיות
תחרות ה- YearOvision לשנת 1980 באה בזה לסיומה.
תודה לכל מי שלקח בה חלק.

רשימת השירים והמשתתפים:

1.  השורד שבאמת מגיע לו: The Korgis - Everybody's Got To Learn Sometime
2.  Brady: Pink Floyd - Comfortably Numb
3.  VickyRosti: Kansas - Hold On
4.  Lironia: Peter Gabrie - Games Without Frontiers
5.  emili3:  REO Speedwagon - Keep On Loving You
6.  ofribecker:  Barbra Streisand - Woman in love
7.  ofir325: Olivia Newton John & ELO – Xanadu
8.  סקוטי טופי: Styx - Boat On The River
9.  Alanis Sharon: Secret Service - Ye Si Ca
10. ניצנץ63: Tom Petty and the Heartbreakers - Here Comes My Girl
11. Slaifer: Irene Cara – Fame
12. Ro Bo Bo: מיסטר הארי – אל תשכחי אותנו
13. avinor: Toto Cutugno - Solo Noi
14: Volldemort: Dolly Parton – 9 to 5

כמו בכל תחרות, גם הפעם יש רק מנצח אחד, אע"פ שלטעמי, לכל אחד מהשירים הגיע לנצח. היה קשה מאד להכריע אלו שירים לנקד והפעם היה לי קשה יותר מתמיד לקפח שירים ואפילו לתת מספר זעום של נקודות לשירים מסוימים. התוצאות ידברו בעד עצמן, ולא בכדי, הדוזים התחלקו בין מספר שירים.

לפני חשיפת התוצאות, אני מזמינה אתכם לצפות בלקט שהכנתי עם מיטב השירים שיצאו בשנת 1980 ולא זכו להיכלל בתחרות:

חלק ראשון:    https://www.youtube.com/watch?v=kE5Ep3lY3ic

חלק שני:        https://www.youtube.com/watch?v=VKdDPNG0nwU

חלק שלישי:    https://www.youtube.com/watch?v=2NXxiOX4EYQ

חלק רביעי:     https://www.youtube.com/watch?v=XS97pKNu8_M

התוצאות תפורסמנה בהמשך... 

מה זה השיר המוכשר הזה-
30/08/14 18:34
41צפיות
אני שמחה שאהבת את השיר שלי
31/08/14 12:51
19צפיות
חבל שלא השתתפת בתחרות, כי אז הייתי אולי מקבלת עוד כמה נקודות
התוצאות
31/08/14 00:01
49צפיות
למקום הארבעה עשר, עם 31 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=sjfvSXclFlI

למקום השלושה עשר, עם 43 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=BFJXBC2mLjU

למקום השניים עשר, עם 44 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=2gANrr66aEQ

למקום האחד עשר, עם 45 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=aE-Y4il_Cn8

למקום העשירי, עם 47 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=UbxUSsFXYo4

למקום התשיעי, עם 51 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=h4yS5MvvJIY

למקום השמיני, עם 51 נקודות (הכריע בינו לבין המקום התשיעי דוז אחד!), הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=XBmGy3q-fz8

למקום השביעי, עם 52 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=wJzNZ1c5C9c

למקום הששי, עם 58 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=3xZmlUV8muY

למקום החמישי, עם 69 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=h1xO7RwTV4k

למקום הרביעי, עם 70 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=h1xO7RwTV4k

למקום השלישי, עם 73 נקודות, הגיע השיר הבא:

https://www.youtube.com/watch?v=K9Qs8-BkiLw

המשך יבוא
ואז...
31/08/14 00:20
35צפיות
נשארנו שניים. Brady עם פינק פלויד, ואני עם ברברה סטרייסנד.
May the best song win
תיקון בעקבות התיקון של ניצה
31/08/14 00:36
24צפיות
השניים שנשארו אם כן, הם אוליביה ניוטון ג'ון וברברה סטרייסנד
תיקון קישור למקום 4
31/08/14 00:30
28צפיות
השיר שהגיע כאמור למקום רביעי, עם 70 נקודות, הוא:

31/08/14 09:46
13צפיות
קודם כל תודה רבה לניצה על הארגון הנפלא.
כיף לזכות שוב במקום גבוה בתחרות הזו עם שיר שאני מטורף עליו. תודה לכל המנקדים הנדיבים!!
ברכות לזוכה המוצדק (והצפוי)
מקום אחרון מאד מפתיע!! שיר מקסים.
וכמו תמיד, שירים ישראלים פחות מצליחים. הדוז שלי היה לשיר הישראלי היחיד שמקסים בעיני....
נתראה בתחרות הבאה!!!!
31/08/14 18:37
17צפיות
שלחתי את FAME...
מודה שהייתי בטוח שאני זוכה, כי ראיתי שהייתה התלהבות יתר מהשיר והיו עוד 3 שאמרו שהם תכננו לשלוח את השיר
בכל מקרה מקום 5 זה גם סבבה לגמרי (טיפה נמוך) והכי כיף שהשיר שזכה זה שיר שדיזזתי =] אז כל הכבוד למנצח!!!!!!!
לא דיזזת את הזוכה
31/08/14 19:11
20צפיות
אלא את המקום השני. זאנאדו של אוליביה ניוטון ג'ון זכה במקום השני.
התבלבלתי בין זה כנראה למשהו אחר.....
31/08/14 22:54
15צפיות
העיקר הכוונה 
והשיר הזוכה הוא...
31/08/14 00:25
46צפיות
שני השירים שהגיעו למקומות הראשונים והמכובדים הם!

Barbra Streisand - Woman in love
Olivia Newton John & ELO – Xanadu

איזו מבין הדיוות ניצחה? 

אז - השיר שהגיע למקום השני והמכובד מאד, עם 85 נקודות, הוא גם השיר שקיבל את כמות הדוזים והעשיריות הגדולה ביותר במהדורה זו (שלושה דוזים ושלוש עשיריות!) וכמעט קטף את הנצחון, הוא:

https://www.youtube.com/watch?v=oWeJ9p42ufg

והשיר הזוכה!  השיר שנוקד על ידי כל המשתתפים בלי יוצא מן הכלל וסיים עם 93 נקודות, הוא!!

https://www.youtube.com/watch?v=tjXHd3frPlU

ברכות לזוכה המאושר/ת, שזו לך הזכייה השנייה במהדורות ה- YearOvision!

תודה למשתתפים ונתראה במהדורה הבאה. שבוע טוב! 

ואז...
31/08/14 00:31
27צפיות
ייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייהההההההההההההההאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
איזה כיף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל הכבוד לכם שדירגתם את השיר הטוב ביותר של 1980 במקום המגיע לו!!!
תודה לכל מי שאהב וניקד גבוה את השיר ששלחתי, ברברה סטרייסנד - אישה מאוהבת. שלישיית הטופ היא שלישיה של יצירות אמנות אלמותיות, כפי שכתבתי בריוויו. היה לי המזל והעונג לסיים במקום הראשון עם שירים כלכך טובים במהדורה הזאת.
תודה ניצה על עוד תחרות מקסימה וכיפית!!!
שנה נבחרת חדשה תועבר לך בהקדם. הצעות ובקשות תענינה לכל המרבה במחיר
וגם כאן תיקון כמובן
31/08/14 00:39
27צפיות
שלישיית הטופ היא לא השלישיה שכתבתי בריוויו, כי פינק פלויד סיים מחוץ לטופ 3 ואוליביה נכנסה במקומו. כל השאר (כולל ההתלהבות) ללא שינוי...
התוצאות המלאות בדו"ח אקסל
31/08/14 00:38
29צפיות
הזוכה המאושר מתבקש להעביר אלי את השנה שיבחר למהדורה הבאה, במסר פרטי (בזמנך, לא דחוף).

תודה לניצה על תחרות מושקעת ומהנה במיוחד
31/08/14 10:22
42צפיות
וברכות לבביות לעפרי ולאופיר, שקיבלו את הדוז והעשירייה שלי בהתאמה על 2 שירים אלמותיים!

אני הלכתי על בחירה פחות שגרתית ושלחתי את Hold on של Kansas, ולצערי סיימתי במקום ה-9 בלבד. אני מודה לכל מנקדיי: לעפרי על הנקודה האחת, למתן (בריידי), מילאן ואופיר על 2 הנקודות, ללירון על 6 הנקודות, לשרון ולרון על 7 הנקודות, ולאבי, עמליה ו-Ro Bo Bo על 8 הנקודות.

בעוד שבוע בדיוק אני נוסעת לחו"ל עד ערב ראש השנה, אז בתקופה הקרובה אם ייפתחו תחרויות חדשות, לא אוכל להשתתף, אלא אם כן יהיה אפשר להירשם גם אחרי ראש השנה.
אז תשלחי שיר לתחרות הערבית לפני הנסיעה!!
31/08/14 19:36
22צפיות
את משתתפת קבועה!
מתי מתחילה התחרות?
02/09/14 11:57
18צפיות
אני מאוד מתלבטת איזה שיר להגיש, ואם ללכת על קלאסיקה ערבית שרובם לא יתחברו אליה או דווקא על שיר עכשווי יותר. אם התחרות תיפתח אחרי שאני חוזרת, או לפחות יהיה מספיק זמן להצביע גם אחרי שאני חוזרת, אני אשתתף.

שליחת השירים מהיום. התחרות תפתח כשיסתיים האינטרקראון.
02/09/14 19:01
6צפיות
בערך שבועיים אני מניח...:)
אין לי מושג מתי יסתיים האינטרקראון
02/09/14 19:59
7צפיות
אבל אני חושבת שיהיה כדאי להתחיל את התחרות אחרי ראש השנה. אני חוזרת מחו"ל יום לפני ערב ראש השנה, אבל גם בלי קשר אליי, אני חושבת שאין טעם לפתוח את התחרות כמה ימים לפני החג, כשהרבה אנשים יהיו עסוקים בנסיעות או בבילויים משפחתיים. 
אני מניח שאינטרקראון יסתיים בערך עוד שבועיים - חצי גמר + גמר
02/09/14 20:18
4צפיות
לכן סביר שאפתח את התחרות בערך בעוד שבועיים, שכשיסתיים האינטר' אבל כמובן שאאפשר להצביע עד אחרי ראש השנה, כך שמי שיהיה לו לחוץ יהיה טווח זמנים מספיק גדול:)
31/08/14 19:54
49צפיות
המקום הכי גבוה שלי בתחרויות עד כה. תודה רבה למנקדים!

אמנם לא הייתי קיים ב1980, אבל פינק פלויד היו להקת הילדות שלי. מהזמנים האלה שאשכרה קנו אלבומים... אז אני חיכיתי כל חודש-חודשיים בשביל עוד אחד. השגתי את כולם בסוף (כיום רובם חצי שבורים בבית ההורים)
השיר ששלחתי הוא אחד השירים הכי חשובים לי בעולם, גם אם כיום אני לא כזה מקשיב לו. זה גם ה-שיר שלי ושל הידידה הכי טובה שלי בעולם עוד מאז כיתה ז', והשיר שהכי כשלתי בניסיונותיי לנגן אותו בגיטרה :)

רציתי לשלוח בהתחלה את Once in a Lifetime של הטוקינג הדז, שהוא אולי השיר הכי טוב של 1980 (הסינגל לפחות), אבל היה ברור לי שייכשל... וחוצמזה רציתי גם להכנס קצת לאוירת הנוסטלגיה של כולם פה.

תודה על כל ההשקעה ניצה!
מזל"ט עופרי ובבקשה תגוון טיפה בשנים אם אפשר חח
Once in a Lifetime שיר מקסים אבל יצא ב- 81
31/08/14 20:50
37צפיות
לכן הוא לא נכנס לקיבצי הסיכום שלי.
º
(עכשיו אני יכול לסלוח לך )
02/09/14 19:46
4צפיות
הייתה תחרות כל כך מצויינת שבכלל לא איכפת לי
31/08/14 21:52
25צפיות
שיצאתי רק איזה 8-9 ככה..
תודה ניצנ.
תחרות ההימורים 2014: התוצאות!
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 20:37
216צפיות
הברישו את הזקנים והדקו את השמלות, כי התוצאות שכולנו חיכינו להן סוף סוף כאן!
גבירותיי ורבותיי המהמרים המדופלמים, הרי לפניכם תוצאות תחרות ההימורים 2014!

במאי האחרון עלתה על בימת האירוויזיון דמות עם זקן ושמלה וכבשה את אירופה עם המנון הג'יימס-בונד הסוחף שלה, שהעניק לאוסטריה ניצחון היסטורי שני - אחרי כמעט 50 שנה! כמו קונצ'יטה וורשט, גם לפורום יש זוכה אחד ויחיד שצפוי להמריא אל על כמו עוף החול עם היוודע התוצאות הסופיות של תחרות ההימורים של הפורום

106 חברי פורום היוו חלק מתחרות ההימורים השנתית של הפורום, וכעת - אחרי שהאירוויזיון כבר מאחורינו והחל המסע לעבר האירוויזיון הבא בוינה, הגיע הזמן לחשוף את התוצאות המלאות ולבדוק כמה שטויות עשינו, במה בדיוק צדקנו ומי האחד שזכה בתחרות ההימורים ויתוגמל במסע לבירת השניצלים, הוואלס והזקנים העולמית - וינה, אוסטריה.

רגע לפני שתחרות ההימורים באמת מגיעה לסיומה ומתפרסמות התוצאות, הרי לפניכם רענון קל של כללי הניקוד בתחרות:

שלב חצי הגמר: כל עולה נכונה לגמר = 5 נקודות.

שלב הגמר: כל פגיעה חושבה בטווח של 9 מקומות. פגיעה בול= 12 נקודות. פגיעה בפער של מקום אחד= 10 נקודות, פגיעה בטווח של שני מקומות= 8 נקודות, עד פער של תשעה מקומות, ששווה נקודה אחת.

שלב בונוס המנצח: אם הצלחתם לנחש שאוסטריה תהיה הזוכה, קיבלתם בונוס של 30 נקודות. אם מיקמתם את קונצ'יטה במקום השני בהימור שלכם, זכיתם ב-20 נקודות. המקום השלישי קיבל 12 נקודות, הרביעי 10 נקודות, החמישי 8 נקודות וכן הלאה עד לנקודה אחת. במקרים של שוויון במספר הנקודות מה שהכריע היה כמות הפגיעות בול (מספר הניחושים הגבוה ביותר למיקום סופי מדויק).

להודעה זו מצורף קובץ ה-Excel המלא ובו התוצאות המלאות
למרות שלא אמורות להיות טעויות בקובץ - בבקשה בדקו את ההימורים שלכם. אם מצאתם טעות, תקנו אותי - ואתקן את הטעות.

זו ההזדמנות להלל את דוד על כתיבת הנוסחה שסייעה בבדיקת התוצאות! המון המון תודה!

וכעת... התוצאות:

כמו רוב המהמרים, הוא חשב שהמנצחת תהיה ארמניה. את המנצחת האמיתית הוא מיקם שנייה

הוא העלה את ישראל לגמר כמעט כמו כולם - אבל גם מיקם אותה במקום החמישי

היו לו שתי פגיעות בול בכל ההימור - שתיהן בעשירייה הראשונה

בשנה שעברה הוא הגיע רק למקום ה-44... 

קבלו במחיאות כפיים סוערות (ובעיקר שעירות) את הזוכה של תחרות ההימורים 2014...

הזוכה הגדול הוא....

רגע, זה גבר או אישה?! מה הולך פה?!

הכוונה לקונצ'יטה, לא לזוכה. מינו/ מינה ברורים

אוקיי, באמת יש זוכה...

השליכו קונפטי ונצנצים על...

ramidanino

רמי עשה זאת בפעם הראשונה - וזכה בתחרות עם 223 נקודות!

למקום ה-2 הגיע מי שהרגיז את הפורום לאורך כל העונה,  tapuzo1, עם 212 נקודות!
למקום ה-3 עם 209 נקודות הגיע HERO23!

ברכות לרמי - מלך ההימורים החדש של הפורום!

TOP 10
(מקרי התיקו הוכרעו לפי מספר הפגיעות בול)

1. ramidanino עם 223 נק'
2. tapuzo1 עם 212 נק'
3. HERO23 עם 209 נק'
4. kira 21 עם 205 נק'
5. Brady עם 205 נק' 
6. World Of Music עם 202 נק'
7. יורובאסקט עם 198 נק' 
8. AdiNH עם 198 נק' 
9. אדום עולה 4 עם 198 נק'
10. נטעלי2 עם 197 נק' 

התוצאות המלאות, כאמור, נמצאות בקובץ התחרות, המצורף להודעה זו.
התוצאות המופיעות כאן ובקובץ הן הסופיות, לאחר שהוכרעו מקרי השוויון הרבים שנוצרו.

אז... זהו. לאחר ההמתנה הארוכה ובדיקת התוצאות, תחרות ההימורים לשנת 2014 הגיעה אל סופה. ברצוני להודות לנתן ונטלי, עמיתיי להנהלת הפורום, אשר סייעו בבדיקת ההימורים בשלב הראשוני של התחרות ושוב, תודה ענקית לדוד על הנוסחה המהוללת! תודה גם לכולכם על ההשתתפות המרשימה (ותאמינו לי, בהחלט הרגשתי אותה... שוב).

קופנהאגן אומרת להתראות ומפנה את מקומה לוינה, שבמרכז יבשת אירופה. וינה 2015 תביא איתה גם את תחרות ההימורים הבאה - זו של תחרות האירוויזיון ה-60 במספר! אז... יאללה ביי ולהתראות באוסטריה 2015!
אחחחח מקום עשירי מהסוף!
29/08/14 20:54
61צפיות
לא מספיק טוב!
בסוף עוד אגיע אל היעד הנכסף- המקום האחרון, עם הימור שנראה הגיוני. אתם תראו!
מקום 14. סביר
29/08/14 21:05
65צפיות
הפספוס הגדול שלי הוא שדירגתי את אוסטריה במקום 16 בלבד, כי לא חשבתי שהגימיק יתפוס (חשבתי שאפילו ירתיע) ואת הולנד לא העליתי אפילו לגמר, למרות שזה אחד השירים האהובים עליי ביותר, כי חששתי שאירופה לא תתחבר לשיר בסגנון קאנטרי. וכרגיל, מיקמתי את אזרבייג'אן מאוד גבוה ולא ציפיתי להתרסקות. לאור העובדה שהאירוויזיון הולך ונעשה קשה לחיזוי משנה לשנה (על אחת כמה וכמה השנה, כשבאירוויזיון היה פופי ומאונגלז במיוחד, כשכביכול לרוב השירים היו סיכויים דומים), בסה"כ אני מרוצה מהתוצאה!

כל הכבוד לרמי על המקום הראשון הנפלא ולכל האלופים שהתברגו ב-TOP 10, כי זו הייתה מלאכה לא קלה!

וכמובן תודה ענקית למור על הארגון המצויין של התחרות!
למעשה סיימנו יחד... מקום 13 - בהחלט סביר!
31/08/14 09:05
25צפיות
כל הכבוד לרמי על הנצחון.
תודה רבה מור על תחרות מושקעת ביותר.
מקום 16..סביר ביותר
29/08/14 22:13
43צפיות
שמתי את אוסטריה במקום נמוך..מקום 15...דייקתי עם אוקראינה ועם דנמרק
כבר שכחתי מזה
29/08/14 22:17
42צפיות
חבל שהזכרת נפילה קשה - מקום 48
ברכות לזוכה ותודה ענקית למנהלים על ההשקעה
עולב עולבי שמיים, ארץ וחלל חיצון!
29/08/14 22:24
75צפיות
מקום 83

פויה
רק מקום 43.... פעם ראשונה =]
29/08/14 22:30
46צפיות
כל הכבוד לזוכים!!! תפוזו הפגיז
ממקום 11 בשנה שעברה
30/08/14 01:43
63צפיות
נשרתי 30 מקומות. משום מה הייתי בטוח שאדורג במקום טוב יותר, כנראה שטעיתי...
ברכות לרמי על התואר הנכסף תפוזו הסגן? ברצינות?
:- רגע זה אמיתי או פאה 0
30/08/14 03:05
71צפיות
אהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

שחכתי מזה לגמריי וממש לא חשבתי שאנצח  במיוחד אחריי שנכשלתי בגדול  שנה שעברה  

נפילה משנה שעברה
30/08/14 11:06
54צפיות
אחרי המקום ה-59 ירדתי למקום ה-78!
זו הייתה אחת השנים הקשות לחיזוי. מי היה מאמין שאוסטריה תזכה! חשבתי שהיא תצליח להשתחל לגמר אבל
שם תיכשל בגדול! וכמובן לא צפיתי שגם השנה לא נעלה לגמר. האירוויזיון הזה הוכיח לכל ספק שההופעה היא החשובה
ביותר. על סמך האודיו בלבד בחיים לא חשבתי שהולנד תגיע למקום ה-2.
מסקנה: להיות עם ראש יותר פתוח, ולדעת שגם למדינות כושלות לכאורה על סמך ההיסטוריה כמו אוסטריה והולנד יש סיכוי 
להתהרג בטופ עם הופעה טובה. מי יודע? אולי יום אחד גם אנחנו נמצא את עצמנו בטופ 5 שוב יום אחד
אני אפילו לא אכנס כדי לדעת את מיקומי
30/08/14 12:08
51צפיות
כי אני מודע לעובדה שנחלתי כשלון וזה ממש לא מעניין אותי
נפילה אחרי המקום הרביעי של שנה שעברה ואיפשהו בטופ 10 לפני שנתיים.
נו מילא
נו, טוב. יותר נמוך מזה אני כבר לא אגיע
30/08/14 16:22
45צפיות
ובניגוד לפורטוגל, שפתחה את ההשתתפות שלה עם מקום אחרון, אני יודע מתי enough is enough. 
º
מטופ 10 שנה שעברה ל(כמעט) בוטום 10 השנה
30/08/14 18:15
22צפיות
מקום 56 שלי
30/08/14 21:16
38צפיות
זה פחות או יותר המיקום הקבוע שלי, איפשהוא באמצע.
אני לא ממש טובה בזה, אבל מסתבר שגם לא בין הגרועים במיוחד...
פייי KIRA בטופ 5 שוב בפעם המי יודע כמה חח
31/08/14 08:33
49צפיות
נפלתי ביחד עם רוב התותחים (יואב אפילו יותר נמוך ממני).

השנה, להבדיל משנים קודמות, הניחושים היו סופר קשים והיה מגוון בהימורים על הזוכה (ארמניה, הונגריה, שוודיה, בריטניה וכו) ובסוף זכתה אוסטריה שרק 3 הימרו עליהה אם אני לא טועה.
כל כך הכבוד למי שהצליח השנה. זו ללא ספק השנה הכי קשה מאז שהתחרות התחילה!
יששש טופ 5!
31/08/14 09:34
53צפיות
ידעתי שהולנד ואוסטריה יהיו בטופ, ארמניה לא תנצח, ושהזבל האירי והבלגי לא יראו גמר. אם רק לא הייתי כזה אהבל להמר על בריטניה כזוכה
מקום 17 !!!!!!!!!
31/08/14 09:49
39צפיות
הישג אדיר מבחינתי עם כל כך הרבה משתתפים!!
כמו כולם העליתי את ישראל וכמו כולם שמתי את ארמניה ראשונה.....

אין ספק שהימורים על סמך שירים שהם רק "קליפים" תמיד בעייתיים. בדיוק כמו ארמניה וישראל. ההופעה תמיד משנה את התמונה....
שום מה ההימור שלי לא נכנס בכלל לרשימה :(
31/08/14 14:00
50צפיות
אבל זה לטובה כי הוא היה גרוע בטירוףףףףףףףףף.
איזו צלילה ממקום 3 למקום 92
31/08/14 23:34
43צפיות
הייתה שנה מאוד מפתיעה, בין השאר הזכייה של אוסטריה כמובן(דירגתי אותה במקום 20), הסגנות של הולנד ועוד עליות לא צפויות. אולי העובדה שנסעתי באפריל לדרום אמריקה ושלחתי הימור פחוז כבר בשרשור הראשון גרמה למיקום המאוד נמוך(הכי נמוך שלי ביי פאר). אנסה את מזלי בוודאי גם בשנה הבאה, נקווה שלא יהיו יותר מדי הפתעות ושאתקרב להישג משנה שעברה.
º
*הימור חפוז
31/08/14 23:43
11צפיות
חחח תפוזו עצבן את כולם
01/09/14 13:17
83צפיות
ולבסוף הגיע שני בהימורים LOL - גדול

כבוד לקירוש ובריידוש על המקום המכובד בטופ 5
אין עליכם

עצבן את כולם אבל בסוף צדק
01/09/14 20:12
54צפיות
אנשים לא היו מסוגלים לשמוע את נבואות הזעם שלו על מיי שלבסוף התגשמו.
הדרך שלו הייתה קצת מציקה, אבל בסופו של דבר אנשים התעצבנו כי הוא סטה מהקונצנזוס.
לא, כי הוא דיבר שטויות חחח
01/09/14 21:02
42צפיות
ההימור לא משנה את זה
הוא דיבר שטויות
01/09/14 21:41
53צפיות
אבל בסופו של דבר התעצבנו עליו בגלל נבואת הזעם שלו.
זה לא נבואות זעם
02/09/14 00:59
34צפיות
זה נבואות דווקא. לעצבן את כולם בכוונה, ושילכו לחפש. גם נגד הקבוצה יש דרכים להתבטא. לא צריך לעצבן דווקא.
מעניין שדווקא אתה אומר את זה
02/09/14 08:55
38צפיות
בהמשך לשיחתנו הקודמת, הוא היה פותח שרשורים חופרים כל יום, עם עלבונות בוטים למדי גם למיי וגם לחברי הפורום.

אין לך שום בעיה עם זה? מוזר
º
בגלל זה התעצבנו עליו
02/09/14 08:56
11צפיות
חיכיתי לתגובתך
02/09/14 10:40
26צפיות
והמבחן עבר בהצלחה.
רציתי לראות פשוט איך יגיבו למה שאמרתי
אם אתה עדיין מחפש אותי - חבל
02/09/14 10:51
33צפיות
בסך הכל ציינתי את האמת, שאנשים התעצבנו עליו לא בגלל מה שאמר אלא בגלל איך שאמר את זה.

לא מתכוונת ללכסן פה אז שיהיה לך יום טוב.
גם אני לא
02/09/14 11:18
26צפיות
האמת שבקושי קראתי את ההודעות שלו בפורום, אבל מודע לכעס שהוא עורר בקרב חברי הפורום.
אני ממש לא מחפש אותך, אבל עניין אותי לקרוא מה יגיבו על ההודעה שרשמתי בגלל הכעס שהוא עורר. לא הכל סובב סביבך.
º
בגלל זה כתבתי *אם, אין צורך להקניט.
02/09/14 11:27
10צפיות
02/09/14 11:38
24צפיות
רק רציתי להבהיר את דבריי.
הדרך שלו הרבה יותר עצבנה מתוכן הדברים
02/09/14 14:22
26צפיות
זכותו המלאה לא לאהוב את מיי ואת הסגנון שלה, וייתכן מאוד שהייתה סיבה טובה לסקפטיות שלו, ומעבר לפגמים בהופעה + פוליטיקה/אנטישמיות, הצופה הממוצע פשוט לא התחבר לכל דמות שלה (כפי שהוא לא התחבר לנשים הקשוחות האחרות שהתמודדו השנה מצד איטליה, מקדוניה או ליטא), אבל הבעייה של תפוזו הייתה האובססיביות שלו לנושא, וגם השימוש בשפה בוטה לעיתים. לצורך השוואה, ב-2004 גם אני הייתי נביאת זעם, ובעוד שרוב הפורום היה משוכנע שיש לנו שיר מצויין שיביא אותנו רחוק, אני הצטמררתי מהקיטש הצפוי שאנחנו שוב שולחים בפעם המי יודע כמה, אבל לא פתחתי כל יום 5 הודעות חדשות בנושא, ולא שרשרתי תגובות זועמות וציניות על כל הודעה ששיבחה את דוד ד'אור או השיר שלו. אצל תפוזו לא ראיתי כמעט מעולם הודעה חיובית (בלי קשר לנושא), ותמיד כל ההודעות שלו נוטפות מרמור! אף אחד לא אוהב אנשים שליליים באופן קבוע, וגם כשלשם שינוי הם כן צודקים, אף אחד לא לוקח אותם ברצינות!
מסכים עם הנאמר
02/09/14 20:21
6צפיות
בתקופה הזאת פחות הייתי מעורה במה שקורה בפורום, ואולי קיבלתי פרספקטיבה קצת שונה.
אבל בכל מקרה אני לא מעודד התנהגות כזאת ורציתי לראות גם איך יגיבו לי.
º
יפה לי מקום 19 לפעם הראשונה , ברכות לזוכים ולבוכים.
01/09/14 21:31
11צפיות
מקום 91
01/09/14 21:55
29צפיות
כבר התרגלתי להיות בתחתית הטבלה
º
זה או זה: זהירות, נאצים
הודעה זו מכילה סרטונים
30/08/14 23:58
162צפיות
טוב מה יהיה? אבחר בבוסניה
31/08/14 00:59
52צפיות
בלית ברירה. זה השיר הבוסני היפה ביותר לדעתי. איסלנד הזה ממוקם אצלי במקום השלישי משירי איסלנד (אחרי 2007 האדיר ו1999 המצוין). אתה עושה לי את החיים קשים!
חה! רק עכשיו הבנתי את הצבלי קרס באיסלנד!
31/08/14 08:44
51צפיות
שני שירים מעולים:
איסלנד -  חיקוי מעולה ל"רעיל" של בריטני שרק אלוהים יודע איך הוא נכשל (אל תנסו לכתוב למה כי מכל הסיבות שכבר נאמרו אין שום דבר משכנע)
בוסניה והרצגובינה - אין ספק שמדובר בצלע של משולש הזהב של העשור הקודם: טורקיה-בוסניה הרצגובינה ורוסיה עם עוד שיר מצויין.

בוחר בבוסניה והרצגובינה
איך זה שתמיד
31/08/14 09:21
31צפיות
נמצא הקשר נאצי בכל דבר אפשרי?

הבחירה שלי היא - בוסניה האדיר.
בוסניה 2009 האדיר!
31/08/14 10:26
30צפיות
השיר האהוב עליי ב-2009 והמקום השני אחרי 2006 בדירוג האישי שלי לשירי בוסניה! שיר אדיר, שאיכשהו התפספס בהופעה יותר מדי בומבסטית ולא מי יודע מה בטעם. איסלנד 2005 גם סבבה, אבל כל שיר, טוב ככל שיהיה, ברגע שהוא מתמודד מול שיר בלקני טיפוסי, צפוי להפסיד בדו-קרב.
לא פייט הוגן... ברור שבוסניה לוקחת!!!
31/08/14 10:32
25צפיות
דווקא לא משתגעת על השיר האיסלנדי... עשה קצת עוול לסלמה. אבל בוסניה 2009??? איזה שיר אדיר, יפהפייה, אפי, מושלםםם!!! 
בוסניה המדהים (מקום 2 שלי באותה שנה)
31/08/14 10:32
18צפיות
וזה לא נאצי זה קומוניסטי
º
בוסניה 2009 המעולה!!!!
31/08/14 11:01
6צפיות
º
אגב, רק אני ציפיתי לשוויץ 13?
31/08/14 11:34
12צפיות
אוף, נו, זה קשה... בוסניה?
31/08/14 12:11
30צפיות
ולקח לי זמן רב מאוד להבין את הקטגוריה :)
אין מה להשוות בין השירים. האחד הוא אומנות, השני אשפה
31/08/14 18:01
26צפיות
ואתם יכולים לנחש למי אני מתכוון.
º
בוסניה
31/08/14 19:41
4צפיות
º
בוסניה
31/08/14 20:07
4צפיות
º
בוסניה. דהה
01/09/14 14:44
6צפיות
º
בוסניה (אבל גם סלמה הייתה אחלה)
01/09/14 17:17
5צפיות
בוסניה כמובן
01/09/14 20:10
19צפיות
לא נשכח ולא נסלח לסלמה שהשפילה את עצמה ואת מולדתה בכך שחזרה זולה וזנותית על מנת להצליח בתחרות, אך למעשה כשלה והשאירה לכולנו טעם מר בפה.
סלמה 1999 = שלמות
סלמה 2005 = זילות וזנותיות
האירו' של SHAIKIS-תוצאות חצי גמר 1
30/08/14 11:02
55צפיות
מיהן שלושת יצירות המופת שעלו לשלב הגמר?

מקום 6- יוון 2004, 80 נקודות
מקום 5- צרפת 2010, 94 נקודות
מקום 4- גרמניה 2001, 102 נקודות

שלושת השירים שעולים לגמר ובצדק הם:
מקום 3- ספרד 2003, 114 נקודות
מקום 2- ישראל 2008, 132 נקודות
מקום 1- נורבגיה 2008, 150 נקודות

כבר נפתח חצי הגמר השני והקשה הרבה יותר!!!
האירו' של SHAIKIS-חצי גמר 2
30/08/14 11:23
74צפיות
ברוכים הבאים לשלב האחד לפני אחרון בתחרות שלי.
כאמור, גם בחצי הגמר הזה אתם מצביעים בשיטת ה: 2,4,6,8,10 ו-12 לשיר הטוב ביותר!

השירים המתמודדים הם:

1- טורקיה 2009:

2- פורטוגל 2008:

3- אסטוניה 2012:

4- יוון 2006:

5- מולדובה 2009:

6- ישראל 2013:

danian
30/08/14 11:43
36צפיות
12- פורטוגל 2008
10- יוון 2006
8- אסטוניה 2012
6- ישראל 2013
4- טורקיה 2009
20 מולדובה 2009
12 מולדובה 2009
30/08/14 11:59
40צפיות
10 פורטוגל 2008
8 אסטוניה 2012
-
6 יוון 2006
4 טורקיה 2009
-
-
-
-
-
-
2 ישראל 2013
קל ביותר!
30/08/14 12:37
34צפיות
12 - מולדובה 2009
10 - פורטוגל 2008
8 - יוון 2006
6 - ישראל 2013
4 - אסטוניה 2012
2 - טורקיה 2009
קשה
30/08/14 12:46
34צפיות
12 - מולדובה 2009
10 - פורטוגל 2008
08 - יוון 2006
06 - אסטוניה 2012
04 - טורקיה 2009
02 - ישראל 2013
שלי
30/08/14 13:08
34צפיות
12 - אסטוניה 2012
10 - פורטוגל 2008
8 - יוון 2006
6 - מולדובה 2009
4 - טורקיה 2009
2 - ישראל 2013
דירוג
30/08/14 13:42
29צפיות
12- יוון 2006 (הפייבוריט היחיד שנשאר לי)
10- טורקיה 2009
8- ישראל 2013
6- פורטוגל 2008
4- אסטוניה 2012
2- מולדובה 2009
דווקא לא ממש קשה:
30/08/14 14:22
30צפיות
2 - ישראל 2013
4 - מולדובה 2009
6 - טורקיה 2009
8 - יוון 2006
10 - פורטוגל 2008
12 - אסטוניה 2012
אוקי
30/08/14 17:54
31צפיות
טורקיה
פורטוגל
יוון
ישראל
מולדובה
אסטוניה
? הדירוג שלי ?
30/08/14 18:44
40צפיות
12 - אסטוניה 2012
10 - יוון 2006

8 - פורטוגל 2008

לשירים הבאים לא מגיע יותר מנקודה וגם זה במקרה הטוב...
6 - ישראל 2013
4 - מולדובה 2009
2 (חבל שאי אפשר לתת מינוס 12) - טורקיה 2009
דירוג
30/08/14 19:32
32צפיות
12- מולדובה 2009 10- ישראל 2013 8- אסטוניה 20126- טורקיה 20094- מתקפת האפילפסיה מיוון2- פורטוגל 2008
שלי -
30/08/14 21:21
28צפיות
2 - מולדובה 09
4 - יוון 06
6 - אסטוניה 12
8 - פורטוגל 08
10- טורקיה 09
12- ישראל 13
שלי
31/08/14 00:10
22צפיות
מהטוב להכי פחות
טורקיה 2009
ישראל 2013
יוון 2006
אסטוניה 2012
פורטוגל 2008
מולדובה 2009
ההצבעה שלי
31/08/14 10:52
32צפיות
12 נק': פורטוגל 2008
10 נק': מולדובה 2009
8 נק': ישראל 2013
6 נק': אסטוניה 2012
4 נק': יוון 2006
2 נק': טורקיה 2009
אווף זה קשה, איך אני אמור להצביע בכלל???
31/08/14 14:33
31צפיות
ננסה בכל זאת עם כל הכאב שבדבר...

2- ישראל 2013
4- פורטוגל 2008
6- יוון 2006
8- מולדובה 2009
10- טורקיה 2009
12- אסטוניה 2012

הלוואי ויהיה תיקו בין כולם וכולם יעלו!
קטע עם מולדובה 2009
31/08/14 19:04
24צפיות
או שזה ממש בטופ של אנשים או ממש בבוטום.בזמנו זה היה השיר שהכי רציתי שיזכה באותה השנה. השיר האתני הכי כיפי שקיים באירווזיון!
מהטוב לפחות טוב
31/08/14 23:07
23צפיות
אסטוניה 2012
יוון 2006
פורטוגל 2008
טורקיה 2009
ישראל 2013
מולדובה 2009
הצבעתי
01/09/14 13:11
22צפיות
12 יוון 2006
10 טורקיה 2009
8 פורטוגל 2008
6 אסטוניה 2012
4 ישראל 2013
2 מולדובה 2009

º
ההצבעה נסגרה
02/09/14 20:10
1צפיות
מישהי התחילה לעבוד על שיר לאירוויזיון הקרוב?!
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 14:44
173צפיות
סטפן אורן הוא מלחין שוודי שכתב לאזרבייג'אן את השיר הזוכה - Running Scared, כמו-כן הוא כתב להם גם את: Drip Drop, When the Music Dies, Start A Fire...
כמו-כן, כתב למלודי השוודי את Only the Dead Fish Follow the Stream בשנת 2013.

האם הוא וקרולה עובדים על שיר חדש למלודי 2015?
אני חושב שזה יותר קשור לפרומו שהיא הולכת לקבל
29/08/14 14:51
99צפיות
מ- Så mycket bättre, שבן בעצם זמרים מצליחים לאורך השנים (בין אם כעת או לא) גרים ביחד, וכל שבוע מוקדש לדיסקוגרפיה של אחד הזמרים שם.
אז אני אישית חושב שאחרי כל זה היא פשוט מתכננת להוציא אלבום חדש ואת המלודי היא די מיצתה.
יש מצב....
29/08/14 14:52
51צפיות
אבל אני עדיין אני מקווה שהיא לא מיצתה...
לא נראה לי שהיא תחזור למלודי, בשביל מה לה?
29/08/14 18:19
89צפיות

היא זכתה בתחרות - ובפעמיים האחרות שהשתתפה באירוויזיון הגיעה למקום 3 ומקום 5. הישגים מדהימים, חבל לקלקל.

אם כבר דיוות עבר מתקמבקת שכל שנה שנייה או שלישית לוקחת את המלודי, אולי זו השנה של לנה פיליפסון? כבר שנים יש שמועות שהיא חוזרת. אני הכי מקווה לקאמבקים של מונס, דארין, אולה ודני
מונססס דני גם טוב
29/08/14 22:15
32צפיות
בתנאי שהשיר יהיה טוב
בעד כלללל הקאמבקים שציינת
29/08/14 22:27
45צפיות
הגיע הזמן ששבדיה תיוצג ע"י גבר. ולא, אול ביקוז אוף יוהוהוהוהוהו לא היה כזה גבר ושירו היה די עלוב.
בשביל מה לה לחזור? בשבילי אולי?
30/08/14 00:37
32צפיות
צפיתי בשני מלודים ועדיין לא קבלתי את מנת הקרולה שלי! אני חושבת שמגיע לי!
אוף, תפסיק להיות כזה אגואיסט!
לא נראה לי שהיא תחזור
29/08/14 23:15
65צפיות
בשביל מה היא צריכה את זה?
כבר הייתה 3 פעמים והגיעה להישגים מכובדים, וב-2008 הגיעה עם שיר חלש ביותר ולא עלתה אפילו לגמר המלודי.
מקווה לראות בשנה הבאה את מולי סנדן. אחרי שסאנה ניצחה, עכשיו הגיעה תורה של מולי
30/08/14 16:26
33צפיות
הייתי רוצה לראות בגמר המלודי הבא את מולי, דארין, אולה, דני,מונס,טימוטיי, טובה () סטירקה וליסה ויסוצקי כפרות על ראשה
הייתי מוותר על דארין, אולה ומונס
30/08/14 17:32
51צפיות
אני יודע שאני בדעת מיעוט, אבל לא אהבתי את שיריהם במיוחד.
לא יודע מי זאת טובה, אבל הייתי שמח גם לראות את טימוטיי וליסה.
דעת מיעוט זו גם דיעה
30/08/14 18:56
37צפיות
זו טובה כפי שראיתיה בלייב לפני 4 שנים

מאז היא נהייתה ילדה רעה קצת

מלודי יכול להחזיר אותה קצת לנורמליות לדעתי
חיבבתי מאוד את השיר הראשון
30/08/14 19:28
25צפיות
השיר השני יותר מדי אבריל לאביני לטעמי, נחמד אבל לא הסגנון שלרוב אשמע להנאתי.
בכל אופן היא יכולה להיות תוספת מעניינת למלודי.
חוץ מזה הייתי שמח לראות קאמבק שהרבה זמן לא היה במלודי, כמו קיקי דניאלסון או, מגנוס קרלסון, נאנה גרונבאל..
אכן היא היתדרדרה והמלודי יכול ליישר אותה
30/08/14 19:32
36צפיות
חזרה ממתלהבנות לנחמדות.

חושבת שהזקנים רק יעשו שירלי צדפה ויביכו עצמם לדעת
כן, סביר שאף אחד מהם לא יצליח במיוחד
30/08/14 19:58
24צפיות
אבל עדיין יהיה נחמד להשען קצת על נוסטלגיה
לא! דארין חייב לחזור! פשוט עם שיר טוב הפעם!
02/09/14 01:00
10צפיות
יש לו שירים מצוינים! השיר מהמלודי כל כך לא מייצג וכל כך בינוני ומאכזב.
מאוד מקווה
30/08/14 21:19
36צפיות
שהיא לא חוזרת למלודי.
יש גבול לכל תעלול, ובמיוחד לתעלול הנקרא קרולה.
דיסקים, סינגלים, חוברות, תיקים ומזכרות
30/08/14 14:18
56צפיות
שלום לכולם, מה נשמע?
לקראת מעבר דירה אני מוכן לתרום את כל האוסף (המכובד) שאספתי במהלך השנים בהם נסעתי לתחרות האירוויזיון.
האוסף כולל:
תיקי עיתונאים
דיסקים
DVD
סינגלים
חוברות
מזכרות וכו'
אין באוסף דיסקים או DVD של האירוויזיון עצמו.
מי שמעוניין בכל האוסף מוזמן ליצור עימי קשר ולבוא לקחת עד יום שלישי.
שימו לב, אני מוסר את האוסף כולו כמיקשה אחת. לא ניתן לבחור חלק מהדברים.
מקסימום תעשו את הסדר אצלכם ותעבירו הלאה לברי מזל אחרים.

נא לקחת בחשבון שכל האוסף הזה קצת כבד (מומלץ לבוא עם חבר).

השנים המדוברות הן:
2004
2005
2006
2008
2010
2011
2012
הנייד שלי הוא 0546866564
כל הקודם זוכה!
º
כבר לא רלוונטי
02/09/14 20:30
לראשונה: מוחמד השם הנפוץ ביותר בבירת נורבגיה
29/08/14 18:04
124צפיות
למי שחושב עדיין שאין קשר בין אירוויזיון ופוליטיקה...

º
לא הבנתי מה הקשר פה לאירוויזיון?
29/08/14 21:36
22צפיות
º
זה למה נורבגיה כנראה לא תיתן לנו נקודות בעשור הקרוב
29/08/14 22:32
28צפיות
אממממ היא כזאת מנקדת נדיבה?
30/08/14 11:45
64צפיות
משהו ששווה בדיקה. בואו נגיד שכשהולנד ודנמרק לא מנקדות אותנו, אני מופתעת. מנורבגיה? לא כל כך.
דווקא נורבגיה יחסית אדיבה לישראל בתחרות.
30/08/14 11:57
74צפיות
וכמעט כל שנה מנקדת את ישראל, נתנה לשירי, בועז, סקעת, מורן ומיי...
נורבגיה ופינלנד הן הסקנדינביות היחידות שכמעט כל שנה (אם יוצא) מנקדות את ישראל אם זה בחצי או בגמר.
º
וואלה? מפתיע לאללה. טוב לדעת.
31/08/14 11:36
10צפיות
º
את "אללה" זה ממש, אבל ממש, לא מפתיע
31/08/14 14:03
10צפיות
InterCrown 14
27/08/14 16:13
164צפיות
שלב ההרשמה ובחירת המדינות ל-InterCrowN Song Contest   הסתיים, וזוהי הרשימה המלאה של המדינות המשתתפות בתחרות ה-14, שתיערך בסלוניקי, יוון (ע"פ סדר אקראי), בחודש אוגוסט 2014:

הגמר (עפ"י סדר אקראי. סדר ההופעה ייקבע עם פתיחת ההצבעה לחצאי הגמר.)
יוון
הונגריה
גרמניה
צרפת
שבדיה

חצי הגמר (עפ"י סדר אקראי. חלוקת חצאי הגמר וסדר השירים ייעשו עם פתית ההצבעה לחצאי הגמר.)

אירלנד
ג'מייקה
מלזיה
ארגנטינה
יפן
דנמרק
קנדה
נורווגיה
קרואטיה
איראן
אסטוניה
ספרד
פינלנד
ישראל
פקיסטן
פרו
אוקראינה
בולגריה
ברזיל
קפריסין
ניו זילנד
סלובניה
בריטניה
הולנד
רוסיה
איטליה
אוסטרליה
הודו
ארה"ב
בלגיה

מעתה ועד יום ד ', 03.09.14 ב-16:00 תוכלו לשלוח את השיר מטעם המדינה שלכם לתחרות. כל השירים ישלחו במסר .
לא לשכוח – בנוסף להעלאת השיר באחד מאתרי השיתוף (yousendit, rapidshare, sendspace ), יש לשלוח לי קישור לצפייה ביו-טיוב, לצורך פלייליסט של השירים שאכין בהמשך התחרות.

אני מזכיר שעל המשתתפים בתחרות לשלוח שיר שקשור למדינה אותה הוא מייצג - כזה המבוצע ע"י אמן/ להקה שנולדו באותה מדינה או ייצגו אותה באירוויזיון/ אירוויזיון הילדים.
לא ניתן לשלוח לתחרות שירים שהתחרו בה בעבר ולא שירים שהתחרו באירוויזיון, אך מותר לשלוח שירים שהתחרו בתחרויות הקדם השונות, מאחר ויש רבים כאלה שאינם מוכרים לרוב המשתתפים. כמובן שניתן ואף רצוי לשלוח שירים ללא הקשר אירוויזיוני כלל, כדי לחשוף את המתמודדים לאמנים חדשים ומגוונים.
בעת שלב בחירת השיר, שלחו לי אותו - וכשאחזיר לכם תשובה, אומר לכם אם הוא יכול להתמודד בתחרות הנוכחית מטעם המדינה שבחרתם (בשל מוצא האמן, האם השיר לא השתתף באירו', בתחרות עבר וכו').
מצ"ב לשרשור קובץ ארכיון שירי התחרות אשר ערכתי – כך תוכלו לבדוק האם שירכם השתתף בעבר או לא (וסתם אם בא לכם לראות אילו שירים השתתפו בעבר הקרוב יותר של התחרות ואף בימי היורוקראון,גלגולה הקודם של אינטרקראון ).
ושיהיה לכולם בשלב בחירת השירים ותחרות מהנה .

º
שלחתי
27/08/14 21:05
13צפיות
שלחתי
27/08/14 22:50
34צפיות
שיהיה לכולם בהצלחה
º
פעם שנייה שארה"ב לא נתפסת בגמר. מה קורה כאן?
28/08/14 09:42
24צפיות
28/08/14 10:31
30צפיות

אם לא הייתי תופסת פעם קודמת, הייתי לוקחת עכשיו
28/08/14 11:31
48צפיות
כי יש לי שיר אמריקאי חדש אדיר! אבל תפסתי, ואין לי כח לתחרויות, ואתם גם ככה תחשבו שהשירים שלי שוב לא מקוריים ושוב לא יצירתיים אז אין לי כח. הפסד שלכם 
º
דוקא מי שלא בטוח...יכול להצליח...אין נוסחה להצלחה
28/08/14 11:37
12צפיות
לוקחת את המדינה חחח
30/08/14 11:41
9צפיות
לא את התחרות. למרות שהשיר הזה היה מצליח כאן לדעתי. הוא עילאי, מתנשא ומיוחד.
אם תקחי את ארה"ב ותשלחי קאבר מגלי אז עדיף שלא
28/08/14 12:05
45צפיות
תשתתפי

זה כמו ללכת למסעד סטייקים ולהזמין צ'יפס..
º
צ'יפס תמיד טוב לתוספות....
28/08/14 12:51
13צפיות
1. לא כמנה עיקרית
28/08/14 14:23
37צפיות
2. צ'יפס זה לא כזה וואו אלא אם כן אתה בהולנד
3. סטייק אוכלי בלי כלום. נטו בשר!
º
במיוחד צלעות הכבש...יאמי יאמי....
28/08/14 14:24
11צפיות
º
אנטריקות ריר-מדיום עם בקס
28/08/14 14:25
10צפיות
º
בדיוק ככה......לא מזמן אכלתי בניו יורק..לפני שבוע וחצי....
28/08/14 14:27
11צפיות
º
ואני אתמול אכלתי בדלית אלכרמל. SAME SAME חח
28/08/14 14:45
9צפיות
º
28/08/14 17:22
1צפיות
חחח נאג'י, סלח לי, אבל המטאפורה מטופשת
29/08/14 11:27
38צפיות
כי אני הולכת למוזס וחבריהם ומזמינה צ'יפס כי אני לא אוכלת בשר טחון. אני גם לא אוכלת סטייקים, אגב.
אם הייתם קצת פחות שיפוטיים וסטיגמתיים, הייתם מגלים ששלחתי דווקא אחלה קאבר- כזה ששם בכיס הקטן את העיבוד של כריסטינה. אבל אתם סטיגמתיים וצרי אופקים, אז מה לעשות. אסור לגעת בכריסטינה כי היא קדושה. בו הו.
באמת שלחת אחלה קאבר
29/08/14 11:59
36צפיות
מפה ועד לשים את העיבוד של כריסטינה בכיס הקטן, Eh.

אבל הידד להכללות!
תרשי לי לפחפח פחפוח ענקי!
29/08/14 13:38
30צפיות
צר אופק זה לשלוח קאבר מהמדינה הכי עשירה במוסיקה!

יש אומנים שקשה מאד לעשות להם קאבר ועדיף לא לעשות להם כי זה בחיים לא יצא טוב כמו המקור.
בין אלו יש את הביטלס, בוב מרלי ו..כרסטינה!
כן כן אותה כרסטינה.
זה שיר סופר קשה לביצוע והעיבוד של כרסטינה הוא אחד הטובים שאני זוכר!

קיצר, עשית את כל הטעויות האפשריות כולל פרישה מהתחרות
טוב נאג'י. לך תאכל סטייק.
30/08/14 00:38
28צפיות
אתה עוד חייב לי תמונה של צלחת מלאה.
אבל אני אוכל סטייק מוקרם עם שמנת פטריות
31/08/14 08:26
14צפיות
עוד 13 שעות תקבלי תמונה של משהו טוב 2

יש לי שיר מצוין :)
29/08/14 12:20
43צפיות
מקווה שיילך לי טוב יותר מהאינטר הקודם בו סיימתי מקום שני מהסוף
º
29/08/14 12:20
3צפיות
יהיה קשה להתעלות על השיר הסיני המופתי ששלחתי פעם שעברה
29/08/14 14:14
42צפיות
אבל אני אופטימי :)
השמעתי לאשתי את השיר ששלחתי.....
29/08/14 19:42
35צפיות

לשם שינוי היא אהבה.....
º
נשלח!!!
29/08/14 20:20
8צפיות
עזרה
27/08/14 01:04
97צפיות
אתם מכירים מנגינות קצרות (באורך של דקה עד שתיים) שמתאימות לשמש כמוזיקת רקע לסרטון?
חיפשתי בהמון מקומות ולא מצאתי.

לדוגמא, מנגינות האירוויזיון של 2013, 2014 ממש טובות. משהו בסגנון הזה... מכירים עוד כאלו? רצוי לא מלחיצות מדי אבל גם לא שאנטיות ומרדימות. 
Pink Floyd - Is there anybody out there
27/08/14 18:52
32צפיות
מומלץ להתחיל החל מ 1:24 בערך 

º
תודה!
29/08/14 18:05
7צפיות
בכיף
29/08/14 20:02
15צפיות
צריך לומר תודה ללהקת פינק פלויד האלמותית.
InterCrown - יומיים אחרונים לבחירת שיר
01/09/14 07:58
27צפיות
מתמודדים יקרים, בוקר טוב
נכוןל לכתיבת שורות אלה, נותרו 6 שירים שעדיין לא התקבלו. מסרים נשלחו לשולחי השירים.
להזכירכם: הדדליין לשליחת השיר הוא מחרתיים, יום ד', 03.09.14 ב-16:00.
ככל שאקבל את כל השירים מוקדם יותר, כך אוכל לפתוח את השלב הבאמת מהנה בתחרות בהקדם .
ו- מסלוניקי, יוון.

º
זה או זה: רוק נשי
הודעה זו מכילה סרטונים
27/08/14 00:00
169צפיות
אוי, אתה מרושע!
27/08/14 00:32
59צפיות
אתה מבקש ממני להשוות בין השוויצרי הטוב ביותר לפיני הטוב ביותר?! how dare ya?!
לא מסוגלת. שני שירים שאני אוהבת באותה מידה. שלמות. שוויץ אולי טיפה טוב יותר, פינלנד הוא שיר שיוצא לי לשמוע יותר. הלב שלי לא עומד בזה. פרשתי.
º
שווייץ בנוקאאוט
27/08/14 01:15
14צפיות
º
שוויץ
27/08/14 02:49
10צפיות
אין תחרות בכלללללל
27/08/14 08:32
43צפיות
אלנהההההההההההההההההההה!!!!

השיר היה שנה מתנגן אצלי בפלא כשמתקשרים אליי..לא שזה השיר הפיני הכי טוב,זה השיר הכי טוב של השנה...ממה הכישלון? אנערף....אח..מת על השיר..

השיר של שוויץ לאותו זמן ולאתה תחרות היה מאסטר טופ...אבל כיום,לא מתלהב ממנו...כלומר? השיר לא מחזיק מעמד בקטע של שנים...
º
ונילה נינג'ה דהההה
27/08/14 08:38
11צפיות
שיר ענק מול שיר זבל
27/08/14 09:44
41צפיות
פינלנד: מילים אדירות, השיר עצמו הכי פרווה שיש לזמרת אדירה. בזבוז של פוטנציאל ענק
שוויץ: להקה שכל השירים שלה אותו דבר מצליחה להביא אחלה שיר ואפילו שרים בסדר יחסית לאיך שהן שרות בכללית.

שוויץ
º
ברור ששוויץ
27/08/14 10:31
9צפיות
מת על שניהם, אבל שוויץ לוקח
27/08/14 10:43
47צפיות
אחד השירים האדירים ביותר שהיו בעשור הזה, ואחד השירים הטובים של ונילה נינג'ה.
º
בעיני זה השני הכי טוב שלהן אחרי "שקרן"
27/08/14 10:44
19צפיות
º
גם LIAR מצוין
27/08/14 10:52
7צפיות
שיר מעולה LIAR
27/08/14 11:25
38צפיות
אבל COOL VIBES נשמע כמוהו רק קצת יותר עדכני ומשודרג.
LIAR ו STRONG ENOUGH מעולים וגם זהים בסגנון.
מאוד אייטיזיים עם נגיעות של קים ווילד.
בקיצור אחלה להקה
ששניהם דומים ל"קעקוע כחול" ו"סימפוניה שחורה"
27/08/14 12:13
38צפיות
"מאוד אייטיזיים עם נגיעות של קים ווילד"
בתכלס עכשיו שמעתי את השיר באוזניות
27/08/14 12:38
29צפיות
והוא פשוט מעולה (LIAR).
הרבה זמן לא האזנתי לו אז תודה שהזכרת :P
º
בכיף נשמה
27/08/14 13:47
10צפיות
אגב כבר שמעת את הקאברים שלי וכו?
27/08/14 23:50
25צפיות

הנה אחד מהם.
תגובות, דיעות וכו - במסרים ממתין
עדיין לא שמעתי את שירי הסמי ה2 והגמר של התפוזינה חח
28/08/14 09:35
28צפיות
אין לי חיים!!!
שלי היה מעולה והיו עוד כמה שווים
28/08/14 17:38
24צפיות
כמו LYKKE LI אהובתי
TRAUM
NENA למשל
º
אני בונה על חופש סוכות כדי להשלים פערים חח
29/08/14 13:40
8צפיות
º
27/08/14 12:39
2צפיות
º
Don't Go Too Fast >>>>>>
27/08/14 12:42
8צפיות
שוויץ ברור!
27/08/14 11:22
33צפיות
השיר הכי טוב של המדינה הזאת.
זה דורש דירוג למדינה הגרועה הזאת שנקראת שוויץ:
27/08/14 12:18
36צפיות
12 1981 (לאותה להקה יש את אחד השירים הזוועתיים בתולדותה אירו - 1979!)
10 1969 - מדהים ש4 מדינות זוכות והשיר הכי טוב באותה שנה הוא במקום ה"חמישי"
8 2005
7 2012
6 1982
5 1993
4 2000
3 2007
נגמרו השירים הטובים שלהם
º
שוויץ!
27/08/14 12:28
8צפיות
º
שוויץ בגדול
27/08/14 13:57
9צפיות
ונילה נינג'ה, בלי התלבטות!
27/08/14 14:20
40צפיות
שיר הרבה יותר טוב, ייחודי ומעניין מוסיקלית! מהשיר של המדפסת אף פעם לא התלהבתי, וגם הכישלון היחסי לא הפתיע אותי.
º
קרב צמוד בין שירים שאני אוהב, אבל לא מת עליהם - שוויץ מנצחת
27/08/14 14:50
11צפיות
º
פינלנד 07!!!!!!!!!!!!
27/08/14 15:21
10צפיות
דילמה קשה
28/08/14 02:04
25צפיות
נראלי שאני אלך על פינלנד 07.
אני אלך שוב על אופציה שלישית
28/08/14 07:33
63צפיות
זה אומנם רק נון-אנטרי, אבל נראה לי שכשהמציאו את המונח "רוק נשי" התכוונו לזה:

º
הפייבוריט שלי ב-2009, (אילו לא היתה פורשת מהאירוויזיון)
28/08/14 20:40
9צפיות
º
כצפוי - תורכיה הודיעה שלא תחזור ב-2015 !
25/08/14 22:42
101צפיות
והנה הקישור לידיעה המאכזבת בעיניי
25/08/14 23:54
80צפיות
והעיקר, חובבי האירוויזיון התחילו לבנות מגדלים באוויר
26/08/14 00:03
126צפיות
בעקבות איזה פרסום הזוי באיזה בלוג רכילותי עלוב בטורקיה, לפיו טורקיה כנראה חוזרת! זה היה כל כך צפוי שטורקיה לא תחזור, כשטורקיה הולכת ומקצינה (סגנו של ארדואן טען לפני כמה שבועות שצחוק קולני של שים בפומבי אינו מוסרי!) וכשהאירוויזיון הולך ונעשה מתירני ופרובוקטיבי יותר ויותר! זה היה גם ברור שאירוויזיון 2015 הולך להיות בסימן קונצ'יטה, עם הופעת אורח של קונצ'יטה לפחות באחד הערבים, ואין סיכוי שטורקיה הייתה מוכנה להשתתף באירוויזיון כזה! דבר נוסף שפועל לרעתה של טורקיה, והפעם זו לא סתם התבכיינות, אלו החוקים החדשים שיושמו ב-2013, שמאפשרים סיכול ממוקד: קביעת סדר ההופעות ע"י ההפקה ודירוג כל השירים המשתתפים, כולל אלו שמתחת לעשירייה. אם קודם טורקיה התבכיינה על כך שהשופטים מפלים אותה באופן קבוע, הרי שעכשיו יש להם סיבה טובה להתבכיינות, כי החוקים החדשים הם פשוט שערורייה! בקיצר, היה צפוי לגמרי שטורקיה לא תשתתף, וסביר להניח שלא נראה את טורקיה באירוויזיון בשנים הקרובות, כי נכון לעכשיו נראה שלא טורקיה ולא האירוויזיון עומדים להשתנות. 
º
ישנו את החוקים הדביליים האלה, לא?
26/08/14 12:44
30צפיות
אם הרבה מדינות יתלוננו על החוקים האלה
26/08/14 13:47
76צפיות
יש מצב שיבטלו אותם, כפי שהרבה חוקים בוטלו או שונו במהלך השנים. הבעייה היא שגם כשיש פרישה יחסית מאסיבית של מדינות, כפי שהייתה השנה, רובן לא רוצות להצטייר כבכייניות ותמיד מנמקות את הפרישה במניעים כלכליים (אין ספק שמדינות מסויימות מצויות בקשיים כלכליים, אבל חוסר ההצלחה לא בדיוק נותן להן מוטיבציה לעשות שמיניות באוויר, כדי לגייס תקציבים ולהשתתף). כל עוד לא תהייה באמת פרישה מאסיבית, שתותיר את האירוויזיון עם 30 וקצת מדינות בלבד (יותר מדי בשביל ערב אחד, אבל פחות מדי בשביל שני סמיז) וכל עוד לא תהייה תלונה מפורשת על החוקים המושחתים הנ"ל, ה-EBU לא ישנה דבר, וימשיך לתת לביורקמן וחבריו המושחתים יד חופשית.
לא חקרתי את זה יותר מדי אבל אני לא מסכים עם הקביעה שטורקיה
27/08/14 10:41
58צפיות
לא משתתפת כי האירו מתירני מדי. כבר ניהלנו את השיח הזה אבל אני לא יכול שלא להגיב בנושא הזה חח

1. האירו תמיד היה מתירני מדי והומאי
2. לא נראה לי שלמישהו בצמרת הטורקית יש זמן להתעסק בעד כמה האירו מתרני
3. הפרישה של טורקיה נבעה ממרת רוחם על סיכולים ממוקדים לטורקיה בעיניהם ב-2011 ו-2012

טורקיה כמו ישראל ורוסיה - רואות באירו תחרות שעצם ההשתפות בה היא עצם בגרון של "שונאהם".
אני אישית חושב שמי שהחליט שטורקיה לא תשתתף (בטח איזה חובב בטלוויזיה הטורקית) רצה דווקא לעשות "נזק" לצמרת הטורקית ושיזכרו שבזמן ארדאון טורקיה לא השתתפה באירו (אוי אוי אוי).

אגב, טורקיה משתתפת בתחרויות ספורט שבהם טורקיות לבושות בבגדי ים כך שהקביעה שבגלל שצמרת המדינה היא דתית ולכן לא משתתפים באירו היא בגדר הטענה של אדי בטלר שהוא לא הצליח כי מכבי ת"א זכתה ביורוליג באותה שנה..
דיברתי עם הרבה טורקים
27/08/14 14:12
50צפיות
ורובם סבורים שהסיבה האמיתית שטורקיה לא משתתפת היא אכן התדמית המתירנית והקריצה הבוטה לקהילה הגאה בשנים האחרונות, שלממשל הקיצוני קשה לקבל. אין לי שום הוכחה שזה נכון, אבל התגובות של פוליטיקאים ואנשי תקשורת בטורקיה אחרי הזכייה של קונצ'יטה מבטאות בדיוק את הלך הרוח הזה!

לגבי הסיכולים הממוקדים של טורקיה ב-2011 ו-2012, זו אכן הסיבה הרשמית לפרישה, ובהחלט אני יכולה להבין את התסכול של הטורקים, מצד שני היה משהו קלוש בהתבכיינות על סיכול ממוקד, כשטורקיה כל שנה כמעט למעט 2011 התברגה בעשירייה הראשונה, למרות הסיכול הממוקד! מה שכן, החוקים החדשים מ-2013 באמת מאפשרים סיכול ממוקד, כי המדינה המארחת יכולה לדפוק את טורקיה עם מיקום גרוע בסדר ההופעות והשופטים יכולים לדרג אותה במקום 22-23 ולקבור אותה לגמרי, ובתנאים האלה אני חושבת שלא רק טורקיה צריכה לפרוש, אלא הרבה מדינות אחרות! ג'אן בונומו דורג במקום 4 ע"י הצופים ובמקום 22 או 23 ע"י השופטים, אבל עדיין סיים במקום 7 במשוקלל, מכיוון שלא הייתה משמעות לדירוג הנמוך ע"י השופטים, ומקום 23 דינו היה זהה למקום 11! בשיטת הניקוד הנוכחית, שבה יש משמעות גם לניקוד מתחת לעשירייה הראשונה, טורקיה הייתה מסיימת במקום 13-14בינוני כפי שקרה לפולין השנה. הקהל דירג אותה במקום 5, אבל המקום ה-23 אצל השופטים גרם לכך שבסופו של דבר היא סיימה במקום 14 בלבד.
כמה מאותם טורקים גייז וכמה תומכים במפלת השלטון?
28/08/14 09:39
41צפיות
שוב, אני חושב שלצמרת הטורקית אין זמן להתעסק באירו אבל אם ימצאו דקה להתעסק בזה הם כן ירצו שישתתפו כי כמו רוסיה וישראל מבחינת עצם ההשתתפות היא דבר מבורך.
לגבי מי שמקבל החלטות על האירו - הם כנראה הרגישו שהשיטה החדשה הומציאה כדי להתנגח בטורקיה ופרשו בזעם.

אני אישית שונא את טורקיה כמדינה וכעם (עוד שטורקיה הייתה הידידה של ישראל ואף אחד לא שנא אותה ) אבל במוסיקה וספורט הם מצויינים ולכן אני מת שהם יחזרו לאירו.
ערוץ TRT הוא מריונטה של השלטון
28/08/14 14:26
38צפיות
בשנים האחרונות משודרים בערוץ יותר תכנים דתיים ופחות בידוריים, ואם השפעת השלטון ניכרת בלוח השידורים הרגיל, אין סיבה שלא תהייה התערבות מלמעלה גם בנושא האירוויזיון. אילו טורקיה הייתה מחליטה לפרוש רק החל מ-2013, בעקבות יישום 2 החוקים החדשים הבלתי הוגנים בעליל, אני לא חושבת שמישהו היה מתפלא על כך (אני אישית מתפלאת איך לא יותר מדינות פורשות, כשביורקמן וחבריו מאפשרים לחרוץ גורלות מראש בצורה הכי בוטה!) אבל ההתבכיינות על אפלייה בתקופה שבה טורקיה כמעט באופן קבוע התברגה בעשירייה הראשונה בגמר נשמעה מאוד לא אמינה, בעיקר ההתמרמרות על השיריון לגמר של ה-BIG 5.

אני גם מתגעגעת לטורקיה באירוויזיון, ובניגוד לסלובקיה שאיבדתי בה עניין לגמרי מאז שהתאנגלזה, טורקיה שמרה על הייחוד המוסיקלי שלה גם כששרה באנגלית, ואת רוב השירים שלה אהבתי.
לפני כמה שנים בארץ רוב הפריים-טיים היה סדרות אמריקאיות
28/08/14 14:45
43צפיות
היום הכל בעברית.
האם אפשר לייחס את זה לזה שב-12השנים האחרונות היו רק מפלגות ימין?
מה שאני מנסה להגיד בפעם השלישית זה: הם מתווקווקים על 2011 ו-2012. אם הם היו מצליחים בשנתיים האלה (הצלחה במובנים שלהם) הם היו עדיין משתתפים באירו לדעתי..
האירווזיון הוא לא רק בסוף שרשרת העניינים של הפולטיקאים אלא ממש לא בשרשרת .
אולי מי שמחליט אי שם ב TRT חושב שהאירו הוא מתרני מדי אבל הוא לא מבצע ישיר של השלטון (יכול להיות שהם בכלל היו לפני ארדואן ושהם בעצמם מתנגדים לשלטו)..

ב-2012 הם לא הצליחו?
28/08/14 15:17
46צפיות
מקום 7 בגמר זו לא הצלחה? זה נכון שהשופטים הורידו אותם בדירוג, כי בטלווטינג הם סיימו במקום ה-4, אבל גם מקום 7 זו הצלחה! גם את יוון השופטים דופקים כל שנה ומורידים בדירוג, ועובדה שיוון ממשיכה להשתתף, למרות קשיים כלכליים וסגירת הערוץ הממלכתי שלה!

אני גם לא חושבת שהממשל בטורקיה מתעניין יותר מדי באירוויזיון (למרות שאחרי הזכייה של קונצ'יטה גם מספר פוליטיקאים הביעו שאט נפש מהזכייה שלה), אבל הוא בהחלט דאג להכניס ל-TRT אנשים בעלי עמדות שמרניות, שאינם רואים בעין יפה את התדמית המתירנית של האירוויזיון וזיהויו עם הקהילה הגאה. עוד ב-2004 או 2005 היה מישהו ב-TRT שטען שאסור לאפשר לגברים בעלי שיער ארוך או עגיל באוזן להופיע בטלוויזיה, בלי קשר לאירוויזיון.
"(הצלחה במובן שלהם)"
29/08/14 13:45
30צפיות
יש לך את זה ביותר חרלי?

אם אטאטורק היה רואה מה עושים לו מטורקיה.. בעוד 50 שנים בטח יחקרו איך זה שטורקיה הפכה לשמרנית בפרק הזמן הזה.
אני אישית חושב שמדובר שוב ב"אינוס" התרבות המערבית על תרבות מזרחית מבלי לעשות את ההתאמות הנדרשות. לא ייתכן שכל שלטון חילוני במדינה איסלמית יהיה כל כך מושחט (משוחד ע"י מדינות המערב שמנצלות אותו כמו מצריים של מובארק וארה"ב למשל).
מצטערת. אני לא קונה את ההתבכיינות הזו!
29/08/14 14:08
26צפיות
לא ראיתי עוד אף מדינה אחרת שכמעט כל שנה מתברגת ב-TOP 10, ומתבכיינת על חוסר צדק, ואני בטוחה שיש עוד סיבות לפרישה, שטורקיה מעדיפה לא לדבר עליהן בגלוי.

לגבי המגמה המערבית של אתאטורק, ייתכן שמדובר באינוס מאולץ של התרבות המערבית על תרבות מזרחית, שהיה טבעי שבמוקדם או במאוחר טורקיה תתנער ממנו. מצד שני בביקורים האחרונים שלי בטורקיה התרשמתי שלמרות השלטון האיסלאמיסטי, העם דווקא נעשה יותר נהנתני ובעל גינונים מערביים מבעבר. הייתרון הגדול של ארדואן, שאותו אף אחד לא ייקח ממנו, הוא התנופה הכלכלית האדירה שהוא הביא לטורקיה, ובעשור האחרון רמת החיים בטורקיה אכן עלתה פלאים! אם בעבר לא היה בטורקיה כמעט מעמד ביניים, אלא בעיקר עניים או עשירים, הרי שהיום יש מעמד ביניים חזק, וכיום הטורקים הפכו למאוד נהנתנים, שאוהבים להתלבש במיטב האופנה ולהצטייד במיטב הגאדג'טים המתקדמים. נראה שרמת החיים הגבוהה קירבה את הטורקים גם מנטאלית למערב! כולם מדברים על הקצנה דתית של טורקיה, ואין ספק שזו המגמה של השלטון, אבל לפחות אני קיבלתי בדיוק את הרושם ההפוך! אחד השינויים העיקריים שהבחנתי בהם הוא בהתנהלות של נשים. בביקור הראשון שלי בטורקיה ב-1998 חלק גדול מהנשים היו בכיסוי ראש, וגם אלו שלא היו לבושות מאוד צנוע, לא הישירו מבט בעיניים ונראו מאוד סגורות! בביקור האחרון שלי בטורקיה ב-2008 ראיתי אפילו במזרח השמרני לא רק בחורות צעירות בלבוש חושפני וגינונים מערביים, אלא גם נשים מבוגרות ואפילו זקנות עם תסרוקות מעוצבות ולבוש מערבי מודרני, דבר שלא נתקלתי בו אפילו פעם אחת ב-1998! הסיבה העיקרית להצלחתו של ארדואן היא לא המגמה הדתית שהוא מנסה להשליט בטורקיה ובטח שלא ההסתות שלו נגד ישראל שבאמצעותן הוא מנסה לסחוף את העם, אלא הכלכלה. הטורקים חיים היום ברמה כמעט מערבית ופשוט טוב להם, אז למה להחליף סוס מנצח? 
גם אני לא קונה את ההתבכיינות הזאת אבל כאשר
29/08/14 14:30
23צפיות
קבוצות כדורגל מהארץ עולות לליגות האלופות ומסיימות אחרונות בבית, כל התקשורת מתווקווקת ומגדירים את זה כאי הצלחה אז אכשהו אני יכול להבין אותם שמקום 7 בגמר בשבילם זה כישלון (ואנחנו חולים על מקום 7 של ישראל בסמי חח).

לגבי ארדואן - (אגב, לפי ההיגיון כותבים אטאטורק ולא אתאטורק כי בערבית זה נכתב באותה אות), התרומה שלו לכלכלה של טורקיה היא אדירה ואף אחד לא יקח לו את זה.
מצד שני, הצבא הטורקי עבר זעזוע קה כאשר הרמטכ"ל, מפקד חיל הים, מפקד חיל האוויר ומפקד הכוחות היבשתיים התפטרו באותו יום לפני כמה שנים! המשטרה הטורקית די שולטת ברוב האזורים והטורקי הממוצע רואה מה קורה בסוריה ומבחנתו הכיס והביטחון האישי שלו שווה את הקול לארדואן למרות שהוא מושחת גדול והסיפור על הבן שלו הוא קצה הקרחון לדעתי. בטח הוא כבר עשה את המיליארד דולר שלו.
העם הטורקי, כולל יהודים מטורקיה שעבדתי איתם, די אוהב אותו בגלל התרומה שלו לכלכלה למרות שהם יודעים שהוא מושחת!
זה וחוסר באלטרנטיבה טובה הביא לו את הניצחון ונכון לעכשיו לא נראה שיש מי שיחליף אותו..
אויש נו. תתבגרי כבר, טורקיה
29/08/14 00:17
32צפיות
ב2011 היא שלחה שיר חלש!
ב2012 היה אירוויזיון אדיר. הם צריכים להגיד תודה על זה שהם נכנסו לעשירייה, כמו כל מדינה אחרת שנכנסה לעשירייה. מי שבאמת צריך לבכות על אותה שנה הוא טוג'י שלי המסכן!
הצלחה זה משהו סובייקטיבי. עליה לגמר לישראל
29/08/14 14:32
27צפיות
תחשב כהצלחה אדירה. עליה לגמר של נורווגיה למשל לא תחשב כהצלחה אדירה.

בעיני הטורקים, ב-2011 הגיע להם לעלות (מסכים איתך שזה שיר לא משהו) כי הקהל בחר בהם.
וב-2012 הגיע להם להיות מקום 4 ועשו להם דווקא ולכן הדרדרו למקום 7. אוי אוי אוי.
º
האירוויזיון תמיד היה מתירני - אבל טורקיה הפכה לשמרנית ביותר!
29/08/14 14:32
8צפיות
כנ"ל חצי אירופה..
31/08/14 08:27
9צפיות
שלא נדבר על ישראל!
לא יודעת מה גרם לכם לצפות שהיא תחזור
26/08/14 23:55
52צפיות
ועוד יותר לא מבינה מה גרם לכם להתאכזב מההחלטה שלה. זה היה ברור. יש לה את הטורקיוויזיון, יש לה מלא קיצוניים שהם נגד התחרות. למה לחזור? אם המיקומים שלה היו חשובים לה, היא לא הייתה פורשת מלכתחילה. עשו לי טובה.
ואם זה מעניין מישהו-גם סלובקיה לא חוזרת
27/08/14 08:39
63צפיות
לא בידיוק מעניין....אלא אם כן יבטיחו לי שהיא תשלח שירים שיושרו תמיד בשפת המקור...

לא משנה אם ישראל תפרוש או לא,חשוב לי שכל מדינות הבלקן יחזרו...השנה רק 2 בלקניות השתתפו,ולא ממש הצליחו..למרות שמונטנגרו עלתה לראשונה...

אירווזיון בלי טורקיה זה כמו מונדיאל בלי ברזיל
27/08/14 09:42
65צפיות
בין אם אוהבי את שירי טורקיה ובין אם לא, טורקיה תמיד מייצרת עניין סביבה.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה