לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

החל תהליך בחירת הנציג הישראלי לוינה
30/10/14 20:44
190צפיות

היום צולם יום האודישנים הראשון של הכוכב הבא - שבסופו ישלח הזוכה לייצג את ישראל בוינה.
השוני לעומת העונה הקודמת: ככל הנראה השלב הראשון של האודשנים (שבו הקהל מצביע) יצולם מראש
ורק בשידור החי נדע את הצבעת הקהל - מי עובר לשלב הבא.
לשלב ראשוני בלבד, אין בעיה שיצלמו מראש, אבל אבוי לנו אם זה יהיה כך רוב העונה. המתמודדים חייבים להוכיח
יכולת שירה בלייב והתמודדות עם הלחץ שבהופעה חיה בפריים טיים. זה אחד היתרונות הבולטים בשיטה זו:
התנסות במס' הופעות בלייב בפריים טיים.
וינה אבודה, חבל על ההשתתפות. אם בכלל, בואו נחשוב על 2016.
30/10/14 23:19
112צפיות
לדעתי אפילו בפורום חובבי אירויזיון, עם כל הרצון הטוב, ובמיוחד עם כל הרצון הרע של האירופאים
האנטישמים, אין לנו מה לחפש בוינה. חבל לשלוח מישהו סתם לוינה להתבזות. מוטב לפרוש.
לצערי,תפוזו צודק.זו ניראת שנה אבודה מראש בגלל ארגון לקוי
31/10/14 05:38
89צפיות
רק עכשיו התחילו הצילומים לאודישין הראשון,עדיין אין מועד לשידור התוכנית  ואנחנו כבר בתחילת נובמבר, סיכוי יותר מסביר שסיום התוכנית שבו יקבע המנצח יהיה בסוף בפברואר ואולי אפילו מרץ,רק לאחר מכן הזוכה יאלץ למצוא שיר בלחץ של זמן לפני מועד האחרון להגשת השירים,מאחר ומדובר בזוכה חסר נסיון לא ממש תהיה לו אמירה לשיר שעימו ייסע שהמפיקים יקבעו לו אתו כנ״ל העמדה על הבמה וכו ,כך שייתכן והוא ייסע עם שיר שהוא עצמו לא ממש שלם איתו אלא נאלץ להשלים עם תכתיב של מפיקי התוכנית,לעשות זאת למישהו שרק עכשיו התגלה ולשלוח אותו לתחרות בינלאומית-זו פשוט חרפה והכישלון נראה מובטח.
אלו לא הצילומים לאודישנים...
31/10/14 10:47
47צפיות
האודישנים כבר התקיימו... אלו כנראה מבחני המסך הראשונים שמצתלמים בימים אלו... תוכל להכנס לכל אינסטגרם של אחד השופטים כדי להבין.... אני לא מבין מה הסיבוך הזה שהם המציאו.... אם אפשר להתחיל במבחני המסך אז למה לא להתחיל כבר לשדר?
º
מצטלמים*
31/10/14 10:48
10צפיות
º
31/10/14 14:13
6צפיות
אני גם מקווה שהזמרים יופיעו גם מספיק בלייב
31/10/14 09:54
53צפיות
בלי קשר לאירוויזיון, אני לא חסידה של תוכניות ריאליטי שירה שמצולמות מראש (כך היה חלק גדול מהעונה האחרונה של "כוכב נולד"), כי תמיד דולפים פרטים, וכבר אין מתח אמיתי, אבל הפעם זה חשוב במיוחד שהמתמודדים יופיעו הרבה בלייב, בידיעה שאין אפשרות לטייק נוסף, ואם הם פישלו, אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורנית. אני מקווה שבכל זאת יהיו למתמודדים מספיק הזדמנויות בתוכנית לשיר בלייב, וכשנזכרים בתוכניות כשרונות צעירים למציאת הנציג לאירוויזיון שנערכו בשנים האחרונות בגרמניה, אזרבייג'אן, סרביה, אוקראינה ועוד, בסה"כ היה מדובר במקסימום 5-6 הופעות בלייב, אז אולי זה גם מספיק כדי לקבל רושם נכון לגבי כישוריו של הזמר ויכולתו לעמוד מול קהל. 

אבל מה שמדאיג אותי יותר זה שלא ברור מתי תתחיל העונה בטלוויזיה ומתי תסתיים, והאם יספיקו לכתוב לזמר שיר ראוי לפני הדד-ליין. רק עכשיו התחילו את האודישנים, ואי אפשר להאשים אותם, כי את לוחות הזמנים הם קבעו כבר קודם, לפני שהוחלט על שליחת הזוכה לאירוויזיון, אבל אם הם ידעו מהם לוחות הזמנים, אולי היה מוטב שידחו את ההצעה מלכתחילה?

אני גם חושב שאנחנו לקראת כשלון נוסף
31/10/14 10:36
53צפיות
גם מפני שאנו ישראל וממילא קשה מאוד להעפיל לגמר כיום.
אבל גם בגלל ההתנהלות הבעייתית של קשת ורשות השידור. אין פסול בכך שיבחר זמר רק בינואר-פברואר
אבל חייבים כבר עכשיו להתחיל לפנות לכותבים ויוצרים שיגישו שירים כך שיהיו לפחות 5-10 שירים שיהיה אפשר 
להתאים לזוכה של הכוכב הבא.
אלא אם כן, הכל נעשה בשקט בחדרי חדרים, מה שיהיה שיבחר הזוכה בינואר- פברואר, ויהיה רק מס' שבועות כדי
למצוא שירים ולערוך לו משדר מיוחד של קדם פרטי/ הצגת השיר שנבחר ע"י ההפקה.
רק לאחר מכן, כחודש וחצי לפני האירוויזיון ינסו אולי לחפש ספונסרים במימון ההופעה.
מיותר לציין, שהבמאי גם הפעם יהיה דורון מדלי שלמעשה חבר קרוב מאוד של טמירה ירדני וטדי הפקות.
דווקא ב-2008 עשו את זה די נכון: בחרו בבועז כבר בנובמבר והיו כ-3 חודשים לאיסוף שירים ואכן בסה"כ
הצליחו לגבש אוסף שירים די טוב. גם ההעמדה של דורון מדלי בסה"כ הייתה לא רעה בייחוד בקטע הפותח
שהדגיש את הקול של בועז.
חוששני שזה הולך להיות ישראבלוף נוסף.
לא נראה לי שיערכו קדם פרטי
31/10/14 10:54
49צפיות
לא ברור אם יפנו לטובי הכותבים או שיאפשרו לכל אחד לשלוח שירים, אבל בסופו של דבר אני מאמינה שרשות השידור בשילוב הפקת "הכוכב הבא" יבחרו את השיר עבור הזמר. השאלה היא מתי יספיקו לפנות לכותבים, לצאת בקריאה לציבור הרחב להגיש שירים ואח"כ גם לבחור בשיר, כשהזוכה ייבחר ככל הנראה לא לפני אמצע פברואר! זה נכון שבגרמניה 2010 ו-2012 הספיקו לכתוב מספר שירים עבור 3 הפיינליסטים, וברור שהחלו בתהליך כמה שבועות קודם, עוד לפני שהפיינליסטים היו ידועים ואולי אפילו לפני שסומנו פייבוריטים, אבל אנחנו כידוע לא גרמניה. בעייה נוספת שמבדילה אותנו ממדינות מערב אירופה היא הסגנונות המוסיקליים המגוונים אצלנו. בגרמניה כל המתמודדים מלכתחילה שרו באנגלית, והיה ברור שכל השירים שיכתבו עבור הפיינליסטים יהיו שירי פופ באנגלית, וכולם יזרמו עם זה בקלות! אבל מה יעשו אצלנו, כשמתמודדים רבים לא מתחברים בכלל לאנגלית ומתקשים לשיר בשפה? יתנו להם לשיר באנגלית חורקת כמו בזמנו לשרית חדד ולבועז? ומה לגבי הסגנונות המוסיקליים, כשייתכן שיזכה זמר מזרחי? אם בגרמניה יכלו ללכת על סגנון מוסיקלי אחיד, שנבדל בין זמר לזמר רק באינטרפרטציה האישית שלו, הרי שאצלנו אי אפשר לכוון לסגנון מוסיקלי מסויים, כל עוד לא ידוע מה הכיוון המוסיקלי המועדף על הזוכה! 

לגבי ההעמדה, אני לא מצפה לשום דבר., אחרי שאפילו עוז מורג לא הצליח להרים הופעה מרשימה מספיק. העמדה של דורון מדלי תמיד תהייה שגרתית, בלי שמץ חשיבה מחוץ לקופסה, אבל כאן נותר רק לקוות שייבחר לפחות זמר שיבלוט באופן חיובי, למרות ההופעה הבנאלית. ההעמדה של בועז לא הייתה מי יודע מה, הרקע היה כרגיל קודר ואפרורי, המלווים היו גמלוניים ולא מוכשרים, וכמובן שלא נעשה שום שימוש בפירוטכניקה או אפקטים מיוחדים - אבל בועז נשא את כל השיר על כתפיו החסונות, ובזכות הקול הצלול שלו, הקסם האישי והמוואל המצמרר הוא הצליח להשאיר רושם חזק ולעקוף הרבה שירים טובים! אבל מה הסיכוי שייבחר השנה זמר בעל קול ייחודי של בועז, ומה הסיכוי שיצביעו לו באותה מידה כמו ב-2008, כשנראה שהפוליטיקה הולכת ומשחקת תפקיד גדול יותר בהצבעות?
יש לי תחושה שאני יודע איך זה יקרה
31/10/14 13:25
45צפיות
יעשו עונה שלמה של מיונים מיונים מיונים.. המטרה: "להגיע לגמר הגדול".
ידחפו איזה 4 זמירים בגמר, שני בנים שתי בנות, אליו ידרשו "ארבעת הנבחרים" האלה לשלוף תוך שבועיים
שיר חדש שהם / מישהו יכתוב להם והופעה.. הגמר יהיה למעשה בחירת השיר הזוכה (המבצע הזוכה). 
המבצע עם השיר הזוכה יזרק לעשות מהר קליפ לשיר עם אילתורים להפיק לאירויזיון. 
ברשות השידור יטענו שהשיר והאמן לא עבדו מספיק על ליטוש ועיבוד, והם שוקלים את צעדיהם.
אחרי שבועיים של דיונים הרשות תוציא הודעת פרישה סביב פסח 2015, עם נימוק סביב ההקמה מחדש.
האמן הזוכה יקבל פיצוי כלשהו כמו הנחיית איזו רצועת כשרונות צעירים בערוץ 24.

אני נוטה להאמין לנבואות של תפוזו (פרט לפרישה).....
31/10/14 18:53
31צפיות
יש לי תחושה שגמר כוכב הבא יהיה קדם-אירוויזיון בין כמה פיינליסטים, כולם עם שיר מקורי.
ואם לא זה, אז ייתכן שיהיה שיר שיבוצע במספר אנטרפריטציות בערב הגמר.
בכל מקרה, קשה לי לראות קדם חד-אמן יוצא לדרך אחרי גמר הכוכב הבא. זו התחושה שלי.
אני לא רואה מצב שנפרוש אחרי שכבר התחייבנו
31/10/14 23:38
10צפיות
אף מדינה לא עשתה את זה, למעט ארמניה ב-2012, ואם החלטנו להשתתף למרות הקשיים, אנחנו נעמוד במלה שלנו. ייתכן מאוד שהדיווח בישראל היום מלפני כמה ימים נכון, וה-EBU אכן נתן לישראל הנחה בדמי ההשתתפות, וכפי שעוד נכתב שם, סגירת רשות השידור תידחה לספטמבר. מה שכן, לא יפתיע אותי אם שיתוף הפעולה עם קשת יעלה על שרטון (בין אם בגלל מחלוקות שונות ובין אם מקוצר זמן), ואז רשות השידור תבחר ברגע האחרון בזמר באופן ישיר, ואם הזמן יהיה ממש לחוץ, ייתכן שיבחרו ישירות גם בשיר ולא יטילו עליו להציג 4 שירים בקדם. מכיוון שממילא הרמתי ידיים שנוכל אי פעם להצליח באירוויזיון (או לפחות לעלות לגמר), הן בשל הפוליטיקה שבשנים האחרונות יותר משחקת תפקיד בקרב המצביעים והן בשל ההופעות הדלות והבנאליות שלנו, לא כל כך אכפת לי מי ייבחר ואיך. מה שלא נעשה, ניכשל, כשאולי אולי אולי אם נלך על שיר מזרחי קצבי או לחלופין על בלדה קלאסית עשוייה טוב ומושרת ע"י זמרת אטרקטיבית, יש סיכוי שלפחות נשתחל לגמר ונסיים בו במקום 24.
אני אוהב שמישהו עדיין מעז לחשוב שיש סיכוי שייצא
31/10/14 13:31
53צפיות
מישהו נורמלי מהתוכנית הזאת ועוד, שיהיה מסוגל לשלוח שיר
שהוא יותר מבינוני וסביר.

נראה לי שבסופו של דבר "טדי" יבחרו באמן שלהם וישלחו אותו.
וגם הוא יהיה בינוני וסביר וגם הוא יביא שיר בינוני וסביר.

תקראו לי פסימי, אבל זה מה שנראה לי. זה לא שהציפיות מהנציג הישראלי נמוכות, הציפיות פשוט לא קיימות.

אני מודה שאפילו לי כבר נמאס מכל זה
01/11/14 00:45
7צפיות
אני, שמשתדל להיות אופטימי ולהאמין כל פעם מחדש שיהיה בסדר מרים ידיים. אני נמצא בפורום הזה כבר 8 שנים ובשנים האחרונות כל שנה מחדש אנחנו מוצאים את עצמנו מתעסקים (וסלחו לי על המילה) בחרא הזה. כל פעם מחדש אנחנו צריכים לשבור את הראש ולנחש מה תהיה שיטת הבחירה הפעם של רשות השידור. במקום שהגוף הזה יקח את עצמו בידיים ויתחיל להזיז עניינים מאחורי הקלעים הכל שם מקרטע וצולע. למה לעזאזל אי אפשר כבר לעשות בחירות נורמליות ולהתחיל להשקיע? אני לא מבין מה ההיגיון בלהשתתף אם מראש אין השקעה ויש מריחה של זמנים עד הדקה ה-90. לא הגיע הזמן להתעורר? נמאס כבר
ספקולציות למיניהן: את מי הייתם רוצים לראות בא
29/10/14 23:54
181צפיות
האם יש זמר/ת או להקה שהשתתפו באירוויזיון או בקדמים השונים של המדינות שהייתם רוצים לראות השנה בתחרות?
ברורררררר!!!
30/10/14 10:04
96צפיות
קורל מייצגת את ספרד
מיטל דה רזון את ישראל
הפולניות הזנותיות מהשנה שוב מייצגות את פולין
להקת "no name" מייצגת את סרביה/מונטנגרו
שבדיה יכולה לפרוש אחרי שהבוקר הכירה רישמית במדינת "פלשתין"
שקרן האיסלנדית שזייפה בטירוף בקדם המקומי בשנת 08'/09'/10' תחזור שוב (אגב מי שמוצא לי את הוידאו הזה הוא מלך!!!)
אולי זה?
30/10/14 16:40
50צפיות
זה השיר הזה אבל לא הגרסה שאני מחפש...
31/10/14 09:40
33צפיות
אני מחפש את הלייב מהקדם, אולי אתה עדיין לא מכיר כי נכנסת לפורום לא מזמן,
אבל בקטע השיא היא דפקה צרחות איומות כאלה, שאפילו אני נבהלתי חחחח
לאורך כל השיר היא זייפה בטירוף.
לפי מה שהבנתי היא הורידה את כל הסרטונים האלה מהיוטיוב, אבל חייב למצוא ולצרוב לרכב חחחח
אם אני לא טועה נאג'י הביא לי קישור למקורי לפני 3-4 שנים בערך חחחחח
למיטב זכרוני אני בפורום 8 שנים
31/10/14 11:42
29צפיות
רק ניסיתי לעזור
וואלה? חחחח סליחה....
31/10/14 14:23
26צפיות
ותודה בכל זאת אבל אם תמצא לי את גרסת הלייב אני אשמח.
º
אתה לא מכיר אותי מהיום
31/10/14 18:05
5צפיות
אתה חושב אני זוכר כל אחד ממתי הוא? חחח
31/10/14 20:16
17צפיות
אני פה משנת 2004/5 ומכיר המון אנשים.
מה אתה נפגע עכשיו חחחחח
נראה לי שאיבדתי אותך
31/10/14 21:27
9צפיות
אותי לצורך העניין אתה מכיר ודיברנו פעמים רבות בעבר אז כן הייתי מצפה שתזכור. שבת שלום
קורה נשמה שלא זוכרים את כולם חחח...
31/10/14 22:34
7צפיות
אולי היית עם שם אחר או משהו...
בכל מקרה אתה אחד האנשים שאני הכי אוהב את ההודעות שלהם פה בפורום.
תודה שי
31/10/14 23:45
2צפיות
כיף לשמוע. אתה בטח זוכר את תקופת אלון ז'אן, לא? חיבבתי אותו וככה הכרנו (או מהפורום, זאת גם אופציה). עברו 10 שנים מאז
º
שרה דב טוב
30/10/14 12:34
22צפיות
אצלי
30/10/14 13:14
41צפיות
YOHIO בשבדיה או איבי אדמו בשביל קפריסין\יוון
º
וגם יפה בן צבי
30/10/14 13:39
20צפיות
º
להקת הוילדעחייעס: יפה בן צבי, דב בן אריה, זאב בן דב
30/10/14 17:58
11צפיות
º
ממש לא. כל הזמרים האלו הם ליגה ג', נשכחים מהר..
30/10/14 17:56
18צפיות
ברור! יש כל כך הרבה זמרים שמתפספסים בכל שנה.
30/10/14 18:29
52צפיות
בראיין רייס מדנמרק, טון דמלי מנורבגיה, מולי סנדן משבדיה, זארה לארסון מפינלנד... לקדנציה שנייה אשמח לראות שוב את: אייבי אמדאו מקפריסין (למרות שהיא כל כך גרועה בלייב, היא מנפיקה שירים מעולים) הוט לפלנד מאסטוניה, ולורין משבדיה
נבחר נציג ראשון לאירוויזיון 2015
31/10/14 14:32
131צפיות
לפני מספר דקות הודיעה הטלוויזיה של מונטנגרו כי הזמר: Knez, ייצג אותם באירוויזיון 2015 בוינה.

מי זה קנז/קנס ומה הסגנון שלו?
1- שיר עם לחן עממי טיפה/יווני/בלקני:

2- שיר דאנס מזרחי חמוד מאוד:

3- עוד שיר פופי חמוד מאוד עם נגיעות בלקניות/ערביות:

בסך הכל, נראה לי שלראשונה נקבל ממונטנגרו שיר קצבי עממי בשפה הסרבו-קרואטית (כי אין שפה מונטנגרית).

º
אני אקרא לו קנזס
31/10/14 14:38
26צפיות
º
ואני לא אקרא לו בכלל
31/10/14 15:17
18צפיות
בחירה מצוינת
31/10/14 15:21
40צפיות
אני מכיר את הזמר הזה מהשיר המעולה Djelem Djelem שהוא ביצע
ואני מאוד מקווה שהוא יביא משהו דומה
מונטנגרו כמעט בטוח אצלי בעשר הגדולים
אז ככה נראים ערסים ממונטנגרו?
31/10/14 15:25
61צפיות
אני לגמרי לגמרי לגמרי בעד!!! מתה על הסגנון הזה... השיר האחרון משובח ממש!
º
וגם הראשון וגם השני... יאללה בואו נשלח גם זמר מזרחי
31/10/14 15:26
23צפיות
ישראל תשלח זמר מזרחי לא לדאוג!
31/10/14 20:18
18צפיות
לרוב בתוכניות ריאליטי הזוכים הם כל הבנים עם המראה המזרחי-ערסי עם הסילסולים.
ממש כמו הזוכה אביתר משנה שעברה.
º
בסך הכל נראה לי שהשנה חזיתי את הטרנד במדויק עוד יותר מקודמות
31/10/14 16:06
21צפיות
º
ומה תגובתה של טליה?
31/10/14 18:34
11צפיות
º
סוף סוף קצת תרבות
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 20:35
22צפיות
ובינתיים בוסניה עדיין לא מאושרת סופית !
31/10/14 22:26
17צפיות
ה-ebu אישר לבוסניה לפרוש בשבועיים הקרובים ללא התחייבות כספית. 
BHRT אומנם הצהירו על כוונתם לתאמץ להשתתף בוינה, אך עדיין לא מצאו את התקציב לשלוח נציג.
נקווה לטוב
אני כל הזמן חוששת שזה יקרה
31/10/14 23:42
5צפיות
ולא רק בגלל בעיות תקציב, אלא גם מפני שידיד טורקי טוען תמיד שיש קשרים הדוקים בין BHRT ו-TRT, ואם טורקיה לא משתתפת, גם בוסניה לא תשתתף. אחרי שגם בשנה שעברה בוסניה הצהירה שהיא תשתתף, ואז ויתרה על השתתפותה, לא יפליא אותי אם זה יקרה גם השנה. עצוב מאוד שדווקא מדינות הבלקן שמביאות לרוב שירים טובים, אותנטיים ובשפות המקור, פורשות בחלקן, בעוד שמדינות משעממות כמו ליטא, גאורגיה או בלארוס תמיד נשארות! 
אני באמת לא מצליח להבין מה הסיפור שלהם
31/10/14 23:43
5צפיות
ברור לי שקשיים כלכליים יכולים להכביד על השתתפות אבל אותם בוסניה הרצגובינה, מעצמת אירוויזיון - תתאמצו למצוא כסף ותחזרו כבר לתחרות
אהבתי מאוד את הסגנון שלו!
31/10/14 23:31
6צפיות
ואני מאוד מקווה לקבל לשם שינוי שיר קצבי עם נגיעות בלקניות, מה שלא היה כמעט באירוויזיון למעט סרביה 2010. תמיד כשמדברים על מוסיקה פולקלוריסטית מהבלקן, חושבים על בלדות בסטייל ז'לקו עם חלילים, אבל הפולקלור הבלקני מאוד מגוון, וחלקו הגדול דווקא קצבי. 

אני מקווה שהשנה תהייה לי קצת נחת מהבלקן, אחרי שבשנה שעברה רק 3 מדינות בלקניות השתתפו, מתוכן שיר אחד לא אהבתי (מקדוניה), שיר שני חיבבתי (סלובניה), אבל גם על השיר היחיד שממש אהבתי (מונטנגרו) לא לגמרי עפתי, כי הוא היה יותר מדי כבד ועם לחן קצת מפוזר.
מחדל "יבוא יום", 1986 - שרי ומוטי מדברים לראשונה
31/10/14 16:55
81צפיות
אחרי שתיקה רועמת של כמעט 30 שנה, הסכימו לראשונה הצמד מוטי גלעדי ושרי צוריאל, שביצעו את 'יבוא יום', לדבר
על מה שמכונה 'מחדל יבוא יום'. לפרטי פרטים, הם מגוללים כאן לראשונה את הטראומה הקשה שעברו באירויזיון, ובטוחים
כי לא רק שנגרם להם עוול נוראי, אלא שניסו להתנקש בהם ממש.

שרי: "בוא נקפוץ ישר לשבוע לפני התחרות. אנחנו נוחתים, ומה מחכה לנו בחדר? ערימת סוכריות!" 
מוטי: "אמרנו לעצמנו, ואם המילוי מציאניד? בהוראת המאבטחים, זרקנו הכל". 
שרי: "כבר שם התחילו ההתנכלויות. שלחתי את השמלה לניקוי יבש, והיא חזרה מכווצת, בקושי נכנסתי אליה".
מוטי: "פתחתי ברז לעשות טוש, מישהו השאיר את הידית על חם. ויצאו מים רותחים. כמעט קיבלתי כוויה". 
שרי: "אחרכך ניגש המנצח של נורווגיה אל יורם (יורם צדוק, מנצח התזמורת ת.פ) ושואל אותו אם מספיק קר לנו,
ישר נדלקה לנו נורה אדומה עם שוליים בלבן וכחול בראש".
מוטי: "שרי ספרי להם על וויקיפדיה, עד היום אנחנו היחידים באדום, בלי עמוד עלינו, עד כדי כך הם אנטישמים".
שרי: "באחת החזרות הגנרליות חלמתי שפנס נופך. דרשנו שהמאבטח יעלה למחרת בחזרה לבדוק את הפנסים.
הבמאי השתולל אבל המאבטח עלה ובעט באחד הפנסים, שהתרסק לרצפת האולם. מי יודע אם הפנס הרופף הזה כוון נגדנו". 
מוטי: "ספרי להם על הארוחה"
שרי: "נכון. לילה לפני התחרות, לפתע אנחנו מוזמנים לסעודה ממש.. 5 מנות.. דרשנו להחליף צלחות עם הבריטים.
אבל כנראה שלא היה רעל באוכל. זה היה הרבה יותר גרוע מרעל"
מוטי: "בבוקר שרי קמה וניסתה להכנס לשמלה. היינו צריכים להזעיק תופרת מיוחדת אחרי שהעלתה איזה 2 קילו בארוחה".
שרי: "ופרשת כוס המים. ממש לפני ההופעה בערב התחרות ביקשתי כוס מים. עוזרת ההפקה אמרה לי תביאי בעצמך
בזלזול. אחרי דקה הביאה לי כוס מים. עליתי לבמה ממש עייפה. לדעתי היא שמה לי כדור שינה במים". 
מוטי: "וגם את הפנסים הדליקו הכי חזק בהופעה שלנו, שירדה לי זיעה מהחום."
שרי: "ואז המקרופון. ידעתי שהנורווגים יחבלו לי במקרופון. איפה נערכה התחרות? בברגן. מזכיר לך משהו? ברגן בלזן?"
מוטי: "ולא רק זה. תראה את האנטישמים האלה, ששמו אותנו במקום 19 ומי בסוף? הקפריסאית כי היא שרה "תורה זו".
שרי: "והזוכה בת 15 שהתבררה כבת 13? ככה לשחק עם גיל הבר מצוה שלנו.. מחליא".
מוטי: "כשאנחנו שרנו 'כל ילדינו' עשינו זאת בקריצה ברורה על הפדו הבלגית הזו סנדרה קים, שישבה בגרין רום ושיחקה עם הברבי שלה"
שרי: "השיא, השיא היה כשהבמאי הנורווגי אמר לנו כשהגענו, להחליף תלבושות כי נתמזג עם התפאורה הלבנה"
מוטי: "לא שתבינו את החוצפה. הם ידעו שנבוא בלבן, אז את כל הבמה עשו לבנה, לכזו רמה הם הגיעו!"
שרי: "והמקרופונים. שלי היה מוגבר. של מוטי היה מוחלש. הכל היה שם מכוון. מכוון לגמרה".
מוטי: "זה היה מחדל, מתחילתו ועד סופו, שמחנו רק לצאת משם בחיים". 

מנהלי פורום יקרים - מור, נתן ונטלי
31/10/14 18:03
68צפיות
אפשר להפסיק עם המחדל הזה? למה הוא עדיין בפורום?
כי הוא מצחיק אותי.....
31/10/14 18:43
40צפיות
... יש לו דימיון מפותח, מקוריות, כושר כתיבה מורכב ומסתבר שגם יודע לחזות את תוצאות האירוויזיון (מקום שני בתחרות הימורים)

תפוזו, אני איתך
º
לא! שישאר
31/10/14 18:49
15צפיות
מסכים, 75% מההודעות בפורום הן שלו, ו99% מהם:
31/10/14 19:26
39צפיות
לועגות לאחרים, מבזות את הפורום, וחסרות כל היגיון או עניין לציבור
לא חושב שצריך לחסום אותו
31/10/14 20:31
34צפיות
אבל מכיוון שהוא באמת אובססיבי ופותח כל הזמן שרשורים חדשים ומשתלט על הפורום, לדעתי צריך לשרשר את כל הההודעות החדשים שהוא פותח חדשות לבקרים לשרשור אחד שיוקדש להתקפי הגרפומניה שלו, ומי שרוצה יוכל להיכנס אליו ולקרוא. כך חופש הביטוי שלו לא יפגע מצד אחד והפורום לא יהפוך לבלוג אישי של תפוזו מצד שני.

º
31/10/14 21:06
4צפיות
Tapuzina Song Contest
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 16:29
98צפיות
ההצבעה לגמר הגדול של התחרות נמשכת והיא תינעל במוצ"ש הקרוב, 1.11.14 בשעה 21:00

כל מי שלא הצביע מתבקש כמובן להאזין לשירים, להצביע - ולשלוח את דירוגו במסר.
(ובבקשה שההצבעה תהיה ברורה, כששמות השירים מופיעים זה מתחת לזה! בדקו אותה לפני השליחה)

לינק להורדת קובץ מסודר עם כל 28 שירי הגמר:
http://we.tl/nG0scFArHN

לצפייה ב-28 הקליפים של השירים המתמודדים בגמר ע"פ סדר ההשמעה החדש:
https://www.youtube.com/watch?v=MUvmaVgslqA&li...
הייתה תחרות מצוינת בסופו של דבר, אם אהבתי יותר מ-10 שירים
30/10/14 23:47
58צפיות
מאמינה שהבחירה שלי - גם לשיר שלי וגם להצבעה בגמר עשויה להפתיע אי אלו אנשים. בגדול, ממש אהבתי.

אהה ויש מצב שסוףסוף אחזור לטופ 10. אולי...
31/10/14 13:11
29צפיות
באמת תחרות עם יותר מ10 שירים טובים. ווין ווין
מדוע נכשל "יבוא יום"?
31/10/14 12:07
74צפיות
אחת השאלות הקיומיות שמטרידות אותי היא:
מדוע נכשל יבוא יום מ 1986??
זה היה הכשלון הישראלי הראשון . עד אז לא ידענו  מהו מקום אחרון (או מקום לפני אחרון) .
אני מבין איך ריטה, שרהלה שרון ופינג פונג הגיעו למקומות מבישים.
אבל...."יבוא יום" הוא שיר יפה, קצבי,  שנעשה בצורה מענינת.

השתתפו אז 19 מדינות בלבד. לא היה חצי קדם, סינון או משהו דומה. הגוש הסויבייטי לא התאחד.  שנה לפני כן ישראל זכתה במקום החמישי עם "עולה עולה".  שנה אחרי כן, שיר הבטלנים זכה גם במקום טוב באמצע. ושיר הבטלנים לא יותר טוב מ"יבוא יום"!!!!!!

חשבתי שאולי זה בגלל הקטע בבית השני בו שרי צוריאל עושה קולות רקע וזה נשמע נורא.  אבל לתת   נקודות כה מעטות בגלל זה???

מה נראה לכםן?  מדוע השיר הזה דורג כל כך נמוך?

חיבבתי את השיר.....
31/10/14 12:11
46צפיות
במקור הוא הוצא קודם כל ל.....ירדנה ארזי....שסירבה בנימוס......
ויגאל בשן
31/10/14 12:17
38צפיות
(כפי שראיתי בתכנית המהוללת : אירופה לשלוש דקות)

ירדנה הגיעה בשלושה קדמי אריווזיון רצוף למקומות שני/שלישי , הגיעה כמעט ....והפסידה .
זה יכול להטריף בת אדם!

דרך אגב, לדעתי התזמון שלה גרוע.
עם שירים מעולים כמו "מוזיקה נשארת" "שירו שיר אמן ו"עוד נגיע"  היא היתה מתמודדת ב1987 היא היתה בטוח זוכה בקדם עצמו, ובאירווזיון בודאי במקום גבוה.

אבל הרווחנו שירים טובים שלה..
31/10/14 12:41
34צפיות
"עוד נגיע" למשל....
הרבה חובבים שואלים את זה גם בחו"ל....
31/10/14 13:04
57צפיות
... כן, כאלו שיודעים לשיר את מילותיו מבלי לדעת מילה בעברית. עבורם אולי הוא מייצג משהו מאד ישראלי ופרוביציונלי לשנות ה-80, ואולי זה גם מסביר את סיבת הכשלון החרוץ דאז, כי זה רק ב-20 שנה האחרונות שהחובבים (והקהל) נפתח בחיבה למשהו שאינו פופ mtv מאונגלז, והחובבים כיום ראוים בזה כך.

אין לי מושג לסיבת ההתרסקות באירוויזיון, עד כדי כך, כי גם קפריסין בעיניי שסיימה אחרונה לא היתה הגרועה מכולן.
אם זאת, יש לציין שבאמצע שנות ה-80, כל קשר בין אירוויזיון ומוסיקה עכשוית היה מקרי לחלוטין. גם שירי קדם שהצליחו במצעדים לא שיקפו את סצנת המוסיקה האמיתי בארץ. האירוויזיון הצטייר כאנרכיסטי נחות ובעיקר מנותק, וכפי שהייתי קורא לזה אז : Foggies Pop, יאענו, "פופ לזקנים" (הרוצים להיראות מגניבים). אני גם טוען ששנות ה-80 עשו כזה נזק לאירוויזיון, שעד היום אינו מצליח להשתחרר מהכתם המנותק הזה.
גם כיום אין לו שום קשר למוזיקה עכשוית
31/10/14 13:13
40צפיות
אולי 2 מכל אירויזיון יכולים איכשהו להשתבץ בפלייליסט של מויקה עכשוית.
בשנה שעברה, רק השיר של רומניה - miracle,  הצליח מכל השנה הדרעק הזו.
כי הוא היה הכי קרוב ללהיטי רדיו.
º
נכנסתי השבוע לפטיסרי וברדיו ברקע התנגן לו הולנד 2014
31/10/14 20:52
4צפיות
מחדל "יבוא יום"
31/10/14 14:41
45צפיות
יום שישי, גשום בחוץ וזה הזמן לחקר דברים ברומו של עולם!!
להלן המחקרון שלי, וכל הרוצה להעיר ולהאיר -מוזמן/נת.

למצוא מידע על אירווזיון 1986 זה כמעט בלתי אפשרי. אבל מאירווזיונים אחרים אנחנו יודעים על התעללויות קטנות בזמרים הישראלים.  ב1985 העמידו את יזהר כהן על בימה שונה משל שאר הרקדנים וחיבלו במיקרופון של הרקדנית המלווה טלי סיני -ריקליס ,כך שהיא צרחה במקום לדבר כמו שצריך,  (*כפי שניתן לראות בסדרה המצוינת "אירופה ל-3 דקות בפרק הבא  דקה 25:50 עד דקה 26:50):

ולא רק שם.

באירוויזיון 1988  הבמאי של תחרות סרב לכל הוראות הבמאי הישראלי צדי צרפתי. ,סרב להאיר את ירדנה ולהציב אותה באפן שיחמיא לה:
(אירופה לשלוש דקות - פרק 5  דקה  26:10 עד 27:00 )

ובאם היינו צריכים הוכחה להתעללות אמיתית בנציגינו---אירווזיון 2002  שרית חדד נראתה כאילו חישמלו אותה  במהלך ההופעה:

לא כל כך יפתיע לגלות אם ב-1986 ניסו גם להאיר את השיר הישראלי בצורה איומה.
"יבוא יום"  נגנז. במקרה הטוב לא זוכרים אותו. במקרה הרע -זוכרים אותו ככישלון הראשון שלנו. אך את מה שנעשה, את הדרך בה הוצג עם כל בעיות הסאונד והתאורה לא מציינים. ישנו קטע בו  שרי צוריאל משמשת קול שני למוטי גלעדי-  בקדם עצמו בקושי שמים לב. אך באירווזיון עצמו זה הכי בולט ונשמע נורא  ( בעיני -אולי זו הסיבה היחידה ההגיונית למקום הנמוך!) משהו לא נשמע טוב בכלל. כאילו מישהו עשה למיקרופון של שרי מה שעשו למקרופון של טלי סיני ב1985 .
º
31/10/14 16:45
3צפיות
º
שיר מעולה קליט וכיפי, גם המילים.
31/10/14 19:28
6צפיות
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לסרט|?|
30/10/14 11:37
29צפיות
|אקשן| אנחנו מחלקים 30 כרטיסים זוגיים לסרט "קרניים". היכנסו כבר עכשיו לפורום ביקורת סרטים וקולנוע
וכתבו לנו על סוד שנחשפתם אליו בטעות, או סוד שסיפרו לכם ולא רציתם לדעת מלכתחילה ואולי תוכלו לזכות!

לפרטים נוספים והשתתפות בתחרות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|רמקול|היום בין השעות 16:00-18:00 נארח בפורום הריון ולידה - תמיכה את ד"ר ליזה רובין רופאת ילדים.
ד"ר רובין תשמח להכין אתכם לחורף הקרוב, האם כדאי להתחסן? ואיפה?

מוזמנים לשאול את שאלותיכם כבר עכשיו:

|*|אנחנו מזמינים אותך לשתף אותנו בלוק של הגבר שלך, היכנסי לפורום שיחת נשים,
ספרי לנו מה סגנון הלבוש של הגבר שלך ותוכלי להלביש אותו בקולקציית הגברים של קסטרו!

לפרטים נוספים והשתתפות:
º
כן הסרט ש- tapuzo חי בו
30/10/14 14:35
17צפיות
נחשפו שמות המתמודדים בקדם האלבני
30/10/14 17:39
82צפיות

Jozefina Simoni ג'וזפינה שמעוני
Gjergj Leka 
Marsela Cibukaj מר סלע קבוקי  אני בעדו 3> אהבה שבלב!!!!!!
Lindita Halimi 
Rozarta Smaja חזרת, סמדג'ה?
Mjellma Berisha מימיה ברישה
Revola Klan
Julian Gjojdeshi 
Erga Halilaj ערגה חלילה
Kozma Dushi קוסמה דושי
Xhejn & Enxhi Kumrija חן וחרדתי קומריג'ה 
Ana Gramo 
Agim Poshka 
Florent Abrashi & Sigi Bastri פרחיה אברשי וסיגי ממזרתי
Bojken Lako
Kelly שלי/חלי
Venera Lumani פורניר לאומני
Emi Bogdo
Klajdi Musabelliu
Besiana Mehmeti & Shkodran Tolaj בסיאנה מי-מת-לי ושחורדן תולע
Andros Simani
Offchestra
Elhaida Dani
Altin Goci
Saimir Braho
Gr Aurora
Besa Krasniqi
Enver Petrovci אבנר פטרוביץ'
º
חבל שאין ברשימה את קייסי טולה
30/10/14 17:55
19צפיות
º
פפסי קולה
30/10/14 17:58
18צפיות
º
השיר שלה לאירוויזיון 2013 הוא פשוט פיספוס
30/10/14 18:44
20צפיות
º
sjemi me atje
30/10/14 20:45
8צפיות
נחשפו שמות המתמודדים בקדם האלבני
30/10/14 18:33
76צפיות

Jozefina Simoni -  גבינת ג'וזפין וסלמון
Gjergj Leka  - גיבץ' סלק
Marsela Cibukaj - מרשמלו קבוקים
Lindita Halimi - שוקולד לינדט וחלומי
Rozarta Smaja - ריזוטו סמיך
Mjellma Berisha - ממליגה ובורשט 
Revola Klan - רביולי כבש
Julian Gjojdeshi - חוואיג' חבשי 
Erga Halila -  עוגת גלילה
Kozma Dushi - כוסמת דבש
Xhejn & Enxhi Kumrija - ספינג' אנשובי כורכום
Agim Poshka - דגים ופולקה

º
30/10/14 18:51
12צפיות
º
ג'וזפינה שמעוני!!!!! הרגת אותי! זה אשכרה אמיתי!?
31/10/14 02:55
20צפיות
לאוהבי ACE WILDER
31/10/14 13:13
44צפיות
הזכורה לכולנו מהמלודי האחרון ובכלל כפספוס הכי גדול שהיה יכול לייצג את שבדיה באירו ובסוף לא.
מפה לשם, היא שיחררה היום שיר חדש ומעולה לדעתי.

מוזמנים להאזין השיר גם ייצא בבריטניה ובכמה מדינות באירופה ויש דיבורים על נסיון להתחיל קריירה בינלאומית מחוץ לשבדיה.

טיפה חבל שהיא חיכתה הרבה זמן כדי לשחרר משהו חלש..
31/10/14 13:20
20צפיות
ובעיקר חבל שהשחרור של השיר מהמלודי לשאר אירופה ובעיקר בריטניה לא הצליח (בעיות ניהול כנראה).
לא נורא. כל עוד החומר הוא טוב, אני מוכן לחכות.
31/10/14 13:23
19צפיות
האלבום בדרך לצאת בתחילת 2014
º
מי זאת? את מי היא מעניינת? שיר סתמי לחלוטין
31/10/14 13:31
8צפיות
31/10/14 13:32
22צפיות
בדרך
º
31/10/14 13:33
4צפיות
הסיוע הגיע כל כך מהר?
31/10/14 13:38
24צפיות
אני שמח.
טוב הגיוני במקרה שלך. ASAP

רק בריאות!
חח אני מצלצל לקונסיארז' והוא יכול לזמן כל רופא בכל שעה
31/10/14 13:43
18צפיות
רק שאלה של מחיר.
סתם שיר...
31/10/14 13:47
24צפיות
אכזבה. לא מבין מה ההתלהבות.
º
31/10/14 20:54
נבחרה השפה לתחרות LANGVISION 7
הודעה זו מכילה סרטונים
30/10/14 16:14
69צפיות
אז אחרי שהיו לנו לאחרונה שפות פחות פופולריות, בחר הזוכה של התחרות הקודמת (ערבית) , רמי , באחת השפות הפופולריות בעולם ושל חובבי אירוויזיון:)
אין ספק שזו תהיה תחרות מעניינת וחזקה...
בבקשה לא לשלוח לי עדיין את השירים. הודעתי על השפה כדי שיהיה לכם מספיק זמן לחפש, ואעדכן בהמשך באופן מסודר, על המועדים לשליחת השירים......
אהה, וכמובן שכחתי את הדבר הכי חשוב.....השפה היא:
º
30/10/14 16:17
12צפיות
"שיטת הסיידקיק" מגיעה לחמשת הגדולות
27/10/14 21:27
172צפיות
אז מה עושים אם לא מצליחים לקבל מספיק נקודות מהגושים ולא אוהבים שאתם קבועים בגמר?
חמשת המממנות הקבועות חזרו לשיטה הישנה והטובה: מדינות הסיידקיק שינקדו אותן 12.
איטליה הביאה לעצמה את סן מרינו ומלטה.
צרפת תביא לעצמה את ליכטנשטיין ובלגיה.
בריטניה שוקלת לדחוף פנימה את סקוטלנד.
ספרד תכניס עם פורטוגל גם את אנדורה.
גרמניה עם חוג הגרמנית שוייץ ואוסטריה.

ובקיצור: כדי להמשיך להרגיש כמו בהיסטוריה כ'מעצמה אירופית' סידרה לעצמן המדינות
התוקפניות והלוחמניות של היבשת שאחראיות להכי הרבה סבל ומלחמות, מדינות קטנות
סביבן.. נסיכויות מצחיקות ומדינות חסות דוברות השפה.. שמתם לב לתופעה?
סורי אבל אתה לא ממש מחדש
28/10/14 02:12
71צפיות
אתה מתאר את זה כאילו עלית על תיאוריית קשר חדשה. יש באירופה מדינות עם שפה משותפת או דומה מאוד ובאופן טבעי הן נוטות להצביע זו לזו, זה לא חדש. אתה יכול גם להגיד שדנמרק הביאה את שבדיה, נורבגיה ואיסלנד בשביל לקבל מהם קולות. קוראם לזה צבעה גושית וזה היה קיים מאז ומתמיד והתחזק אחרי תחילת הטלווט.
יש גושים שהמדינות בהם שוות יחסית בגודלן וחשיבותן כמו סקנדינביה ויוגוסלביה לשעבר, ויש גושים שבהם יש מדינה אחת גדולה ומרכזית יותר כמו רוסיה ושאר הסובייטיות או איטליה ומלטה + סן מרינו. מקסימום- יכול להיות שהשתתפות של מדינה תעודד מדינה אחרת עם אותה שפה להצטרף בעצמה כי נצפים בה ערוצי הטלווזיה של המדינה שמשתתפת וכך יש חישפה ועניין בתחרות.
לא מנסה לחדש, מנסה להבהיר איך השיטה עובדת..
29/10/14 19:21
32צפיות
אגב
28/10/14 02:14
58צפיות
בריטניה לא שוקלת ולא תשקול לדחוף את סקוטלנד אף פעם כי להשתתפות סקוטית (וחס וחלילה זכיה) תהיה משמעות הרבה יותר חמורה עבורם מאשר כמה נקודות באירוויזיון.
אם אתה רוצהנ לפתח קונספירציות משכנעות עדיף שתהיה בקיא באקטואליה ובהיסטוריה אירופית. וכמובן לחדש לנו.
"בריטניה שוקלת לדחוף פנימה את סקוטלנד". ואנחנו את פלסטין!
30/10/14 08:02
63צפיות
אוי הבורות.
זה כאילו כל הבעיות של מדינות אירופה הן מי תנקד את מי באירווזיון..
מה לא מסתדר לך ?
30/10/14 08:55
47צפיות
פלשטינה א"י - שזה מה שקראו לנו לפני קום המדינה
הממלכה המאוחדת - זה סה"כ קיצור לשם הרשמי שלפני 1922 היתה רמשית United Kingdom Of Great Britain and Ireland, וכיום מגדיר רק את צפון אירלנד. 
º
סליחה! מה עם האימפריה הקרולינגית?
30/10/14 09:13
14צפיות
º
אוינק אוינק, גרמנישט מלא פיך בירה כלומר שתוק.
30/10/14 17:55
12צפיות
שר התרבות מלוקסמבורג החליט להחזיר את המדינה לתחרות
26/10/14 18:12
236צפיות
שווייץ מתכוננת לאירוויזיון 2015
26/10/14 18:13
149צפיות
º
אז מה עם החליטה, היא לא הסמכות להחליט, וזה רק ל-2016
26/10/14 18:40
69צפיות
º
26/10/14 18:43
19צפיות
אוח
28/10/14 02:03
54צפיות
בהתחלה ראיתי את הכותרת והתרגשתי. שאלתי את עצמי איך זה לא קפץ למעלה מוקדם יותר? ואז נכנסתי וראיתי שזה שקול לספין פוליטי טוב...
º
יש אמת בדברים?
28/10/14 12:18
23צפיות
מסתבר שאלו דברים שהוצאו מהקשרם
28/10/14 14:48
86צפיות
היה כל כך ברור שלא הייתה בכלל כוונה לחזור לאירוויזיון
28/10/14 15:22
83צפיות
כ-ו-ל-ה שרת התרבות של לוקסמבורג הנהנה בראשה לאות הסכמה, כשלינדה מרטין שאלה אותה אם לא הגיע הזמן שלוקסמבורג תחזור לאירוויזיון! מה היא הייתה אמורה לענות, כשהיא נשאלת בשידור חי במופע בידור? - "בשום פנים ואופן לא"? וגם אם השרה חושבת שלוקסמבורג צריכה לחזור לאירוויזיון, אפשר לחשוב שזה תלוי רק בה! לא ייאמן איך חובבי האירוויזיון נתלים בכל מלה שנאמרה בבדיחות הדעת ובונים על גביה מגדלים באוויר!
ממש אב
28/10/14 15:43
63צפיות
ע"ע מל גיבסון
זו כבר קונספירציה ישראלית
28/10/14 15:53
72צפיות
אם חובבי האירוויזיון בכלל הם דרמה קווינס, הרי שחובבי האירוויזיון הישראלים הם דרמה קווינס בריבוע, ומפתחים תיאוריות קונספירציה גם היכן שאין!
חולה על קונספירציות אבל כאן מדובר בטמטום נטו!
28/10/14 16:07
52צפיות
שנה וחצי אחרי וזה עדיין מצחיק אותי!
שמישהו יסביר לי מה לעזאזל קורה שם
29/10/14 14:28
94צפיות
נשמע הזוי לגמרי
29/10/14 14:55
73צפיות
ואם בכלל ייצא משהו מכל העניין הזה ולא מדובר בעוד שמועה הזוייה, יש לי הרגשה שהייצוג הרשמי יהיה של סן מרינו בלבד, כשלוקסמבורג רק תשתתף בהוצאות. מכיוון שהטלוויזיה של סן מרינו נזקקת למימון הוצאות ההשתתפות ולא בטוח אם היא רוצה את ראלף זיגל בפעם השלישית ברציפות, שיתוף פעולה עם לוקסמבורג הוא פיתרון אפשרי. עפ"י המאמר המקורי בעיתון הלוקסמבורגי נאמר שבמקרה של ניצחון (כן, ממש...), סן מרינו היא שתארח את האירוויזיון, ואילו לוקסמבורג תשתתף בהוצאות.

על כל פנים, לי זה נשמע כמו שטות מוחלטת, יותר כמו משאלת לב של הזמר הלוקסמבורגי שהיה שמח לחשיפה בינלאומית, ושל הטלוויזיה של סן מרינו שזקוקה למקורות מימון. אני לא רואה מצב שבו יופיע דגל כפול על לוח ההצבעה!
אני איכשהו בחרתי להבין משהו אחר
29/10/14 15:20
57צפיות
שלוקסמבורג תחזור לתחרות ופשוט יתחלקו בהוצאות עם סן מרינו. בכלל, למה שהם יתחלקו בהוצאות על האירוח? מה להן אחת לשנייה?

שיחזרו כבר לתחרות במקום לעשות פרצוף חמוץ
לא. מדובר כאן על דואט בין זמר מלוקסמבורג וזמר מסן מרינו
29/10/14 15:32
57צפיות
לפי מה שכתוב בכתבה המקורית בעיתון הלוקסמבורגי, זה כבר מאוחר מדי ללוקסמבורג להצטרף לתחרות ב-2015 (הגיוני, כי עד 10 באוקטובר היה צריך לתת תשובה סופית. סביר להניח שה-EBU לא יתקטננו עם מדינות שישנו את דעתן עד הרגע האחרון, אבל כאן מדובר בהתקמבקות של מדינה שלא השתתפה באירוויזיון מאז 1993), ואולי זאת הסיבה שהם מנסים לפלס את דרכם בחזרה לאירוויזיון בהדרגה, תחילה בשותפות עם סן מרינו. ועדיין כל העניין הזה נשמע לי הזוי לגמרי, ויש לי הרגשה שזו יוזמה משותפת של הזמר הלוקסמבורגי והטלוויזיה של סן מרינו, ואין שום ערובה לכך שהיא תאושר ע"י ה-EBU.
אני חושב שרעיון נציג משותף של שתי מדינות לא פחות מגאוני !
29/10/14 18:06
46צפיות
בהנחה שהמארגנים מוכנים לאפשר נניח למדינה אחת לקבל על עצמה את אירוח הקדם
ולמדינה השנייה לארח או איזה שילוב אחר של אינטרסים, הרעיון של שתי מדינות שישלחו יחד
נציג הוא לא פחות מגאוני ועונה בול על מטרתה הראשונית של התחרות 'לאחד'..
למעשה הוא עוקף את המהות הלאומנית מאד שסובבת אותה והיה יכול לייצר דווקא שותפויות
מעניינות וגם ניקוד משותף של שתי מדינות לאחרות, ומנגד הורדה במפלס 'שכנה מנקד שכנה'
שכן הן הרבה מהשותפויות בודאי היו נוצרות בין שכנות - היה יכול לשנות לגמרה את פני התחרות
וליצור גם מגוון יותר מעניין ומפתיע מדי שנה, תוך צמצום המשתתפות בחצי = ויתור על סמי.
אולי זה יעלה פעם כרעיון לייצר שנת ניסוי אחת כזו שבה כל המדינות יהיו חייבות להגיש בזוגות,
כאשר הפרס יהיה שהנצחון ירשם לשתיהן.
פלשטינה א"י / אוסטרו-הונגריה / ממכלת סלובניה-כרואט-סרביה
29/10/14 19:34
41צפיות
אפשר גם לאחד את וולוניה ו-פלנדריה, שיתחרו תחת שם אחד : בלגיה !
º
ישראל וממלכת יהודה.. שקום תקום במקום העמלק, בעזרת השם.
29/10/14 19:36
23צפיות
נשאלת השאלה מי ירצה להיות זוג של ישראל
30/10/14 01:07
39צפיות
וברור שבסוף יצמידו לנו את המדינה האחרונה שאף אחד לא ירצה, וסביר להניח שזו תהייה מדינה כושלת (אלא מה?)
º
אנחנו נשלח שיר עם ממלכת יהודה שתקום בעזרת השם במהרה בימינו
30/10/14 17:59
12צפיות
תהייה בטוח שנהייה מסוכסכים איתה
30/10/14 18:40
23צפיות
כמו שישראל ויהודה היו מסוכסכות לעיתים קרובות בתקופת התנ"ך. יהודים תמיד מוצאים סיבה לריב
º
מייחל שנאמץ ממלכה ונתקע לבריטים עם "רויאל קינגדום אוף יהודה"
30/10/14 18:50
13צפיות
לא חשבתי שמדובר בדואט
29/10/14 18:30
45צפיות
הנחתי שמדובר נטו בהשתתפות בעלויות במידה ולוקסמבורג תחזור (עדיין לא ברור לי מה הקשר בין המדינות)
לפי מה שהתפרסם ב-ESCDAILY
30/10/14 01:12
51צפיות
סן מרינו אכן אישרה את הידיעה, אבל כפי ששיערתי, מדובר ברצון של הזמר הלוקסמבורגי להשתתף באירוויזיון ולעשות זאת כנציג סן מרינו, אבל הוא יופיע תחת הדגל של סן מרינו, ולוקסמבורג בכלל לא תוזכר. מכיוון שהטלוויזיה של סן מרינו איפשרה גם בשנים קודמות לזמרים מארצות אחרות להגיש שירים, אין השנה שום דבר יוצא דופן. חבל רק שאם הוא אכן ייצג את סן מרינו, זה סותם סופית את הגולל על האפשרות שנקבל שיר באיטלקית, וברור שגם הפעם נקבל שיר באנגלית. זה אכן מאכזב כשמדובר במדינה בעלת שפה כל כך יפה ומוסיקלית כמו האיטלקית!
º
כאב ראש אחד גדול
30/10/14 07:59
13צפיות
איך ננצח באירוזיון 2015?
63תגובות
26/10/14 19:01
204צפיות
אתמול גיליתי את הפורום הזה..... אני רואה שההבנה כאן גדולה מאד....

חשבתי מזמן על משהו, אני לא יודע עד כמה זה נכון, אשמח ל חוות דעתכםן, 
וכתבתי על זה כאן:

(המשך...)
אתמול גיליתי את הפורום הזה..... אני רואה שההבנה כאן גדולה מאד....

חשבתי מזמן על משהו, אני לא יודע עד כמה זה נכון, אשמח ל חוות דעתכםן, 
וכתבתי על זה כאן:

בקצרה: אין מנוס.לדעתי צריך לשלוח  לתחרות בשנה הבאה  גבר שימיס לבבות. אני מציע את עידן עמדי.  אנחנו חייבים לדבר אל המכנה המשותף שידבר אל האירופאים. ומה שעבד עם בועז מעודה והראל מויאל חיב לעבוד שוב.
אני מקדים את שרשור הנבואות 2015
42תגובות
26/10/14 16:25
208צפיות
עקב הבחירה המקדונית בעוד שבועיים, ומלטזית בעוד חודש, שזו התחלה מוקדמת וחריגה לעונה החמה, אני פותח מוקדם את שרשור הנבואות השנתי, רגע לפני ששמענו את השיר הראשון (למרות שטכנית כבר שירי מלטה כולם פרסמו).

1. מי זוכה באירוויזיון

(המשך...)
עקב הבחירה המקדונית בעוד שבועיים, ומלטזית בעוד חודש, שזו התחלה מוקדמת וחריגה לעונה החמה, אני פותח מוקדם את שרשור הנבואות השנתי, רגע לפני ששמענו את השיר הראשון (למרות שטכנית כבר שירי מלטה כולם פרסמו).

1. מי זוכה באירוויזיון ( + תשובה משנית שאם לא המדינה הזו, אז מי זוכה במקומה) (השאלה אינה "מי תסיים שניהי")
2. מי אתם מנחשים יהיה הפייבוריט שלכם 
3. ומי מקום אחרון  (שתי תשובות כי יש שני חצאי גמר) 
4. האם יש מדינה שבד"כ מצליחה שהפעם תתרסק, או ההיפך
5. האם הכוכב הבא באמת ייבחרו לנו את הנציג, או האם השיתוף פעולה יבוטל  ואם יבוטל, מי ייצגנו וכיצד ייבחר 
6. באיזה חצי גמר ישראל, ובאיזה חצי של המופע 
7. ואיך תסיים ישראל  באיזה מקום ? (גמר או חצי)
8. אתם חושבים שאתם אישית תאהבו את השיר של ישראל היכן בערך ימוקם אצלכם בדירוג ?
9. האירוויזיון מוצלח הפקה ? יש תחרות קשה, או שאין תחרות ושוב זוכה ברירת מחדל ? (שערוריות / השלחות ?)
10. איזו מדינה תספק לנו את השערוריה השנתית (מוזמנים לרשום אותה)
11. איזו מדינה שולחת לנו קאמבקיסט אם בא לכם לרשום את שמו/שמה אתם מוזמנים + ניבוי מיקום באירוויזיון.
12. איזו מדינה מחליפה לנו שיר אחרי היבחרו/ חשיפתו (אם בכלל) (מותר 2 תשובות)
13. שאלה פתוחה |!| אתם מוזמנים לנבא כל מה שבא לכם שעוד לא נשאל כאן, וכמובן שמותר מספר נבואות, אבל לא להגזים !

מכיוון שאין דירוג או פרסים לעונים נכון, רק שרשור "תזכורת" משעשע אחרי האירוויזיון עצמו, אז אפשר לענות בצורה קלילה, כי זה סה"כ הימור עיוור בשביל הכיף.

|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:06
52צפיות
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

סידרנו לכם 1,000 ש"ח לקמפינג
27/10/14 18:35
72צפיות
 ככה פשוט..

תשתפו אותנו בטיפ שלכם למציאת ביג פוט בישראל בפורום "מחפשים את ביג פוט בישראל"
ואולי תזכור ב-1,000 ש"ח לקניית אביזרי קמפינג לציד ביגפוטים
º
27/10/14 18:52
6צפיות
º
עזוב אותך מ- BigFoot... אני קודם רוצה למצוא את גילי נתנאל !
27/10/14 20:52
23צפיות
º
ביג פוט, לא ביג פלופ
28/10/14 00:05
10צפיות
ישראל תקבל הנחה באירוויזיון >>>
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 18:41
106צפיות
לא יודע מה מהדברים פורסמו כאן וידועים, אם בכלל.
בכל אופן-

"...הנחה לרשות השידור: פירוק רשות השידור והקמתה מחדש מגיעים לאירוויזיון: בהנהלת הרשות הגישו בקשה לאיגוד השידור האירופי להקל על הרשות בתקופה זו ולהעניק לה הנחה בדמי ההשתתפות בתחרות, כך נודע ל 'ישראל היום'..."

כמו כן, אני עושה כרגע סדנת רדיו כשהמנחה הוא מנחם גרנית, עובד הרשות, ערוך מוסיקלי, מגיש תכניות וכיום מנהל משהו בקול ישראל. לטענתו הודיעו להם כי רשות השידור תיסגר רק בספטמבר 15' לכל המוקדם, ולא במרץ 15' כפי שתוכנן מלכתחילה. ככה שיהיה מספיק זמן בכדי לסיים את הליך בחירת השיר, להשתתף ולשדר את האירוויזיון טרם סגירת הרשות ופתיחתה מחדש.
איך זה קרה??
28/10/14 21:30
64צפיות
מיטב מדינות אירופה פרשו ועדיין פורשות בגלל המצב הכלכלי של רשות השידור שלהן, מישהי אי פעם קיבלה הנחה מה- EBU? יאן אולה סאנד מנסה למרק את מצפונו על משהו?
נראה לי שהוא ממש יתבאס
29/10/14 09:04
45צפיות
אם הוא לא יראה את ישראל ממוקמת נמוך גם השנה
זה פשוט הרצון לראות אותנו מושפלים שוב
29/10/14 11:44
37צפיות
º
יש הבדל בין לבקש הנחה לבין לקבל הנחה.
29/10/14 12:44
26צפיות
º
כפי שאמרתי מכינים את הקרקע להודעת פרישה סביב פסח 15'
29/10/14 17:44
18צפיות
למה צריך הודעת פרישה ?
30/10/14 16:06
20צפיות
.... אי אפשר פשוט לא להופיע ? לא לקנות כרטיסי טיסה, לא להזמין מלונות, לא להשקיע בקליפ ויחצ"נות,
כאילו משחקי "חפשו אותנו" ב-ebu. 
למה הודעת פרישה דרמטית ???
אולי אפשר. בכל מקרה נראה לי שאין לנו מה לחפש שם השנה.
30/10/14 17:53
21צפיות
בוינה זאת סתם תהיה התעללות.
בשביל מה לשלוח עוד נציג שלא יעלה לגמר.
מבחינתי הדבר הכי טוב זה להודיע על פרישה (מהסיבות של רשות השידור החדשה..) בסביבות פסח 2015.
אני מקוה שזה גם מה שיקרה, יותר טוב אם זה יקרה השנה.
Tapuzina Song Contest
הודעה זו מכילה תמונות
65תגובות
26/10/14 00:43
560צפיות
ברוכים הבאים לגמר הגדול של תחרות תפוזינה 37 - מינסק, בלארוס!
20 שירים מחצאי הגמר כבר הבטיחו את מקומם בגמר הגדול של התחרות, לצד 8 השירים שמקומם בגמר הובטח מראש. 28...

(המשך...)
ברוכים הבאים לגמר הגדול של תחרות תפוזינה 37 - מינסק, בלארוס!
20 שירים מחצאי הגמר כבר הבטיחו את מקומם בגמר הגדול של התחרות, לצד 8 השירים שמקומם בגמר הובטח מראש. 28 שירים, שמרכיבים את הגמר הגדול של תחרות תפוזינה 37, יתחרו כעת על המקום ה-1 ועל הזכות לבחור את היעד בו תיערך הגרסה ה-38 של התחרות. 28 שירים, 28 מתחרים ורק מנצח אחד - מי זה יהיה?

להלן רשימת השירים לגמר תחרות הפורום מספר 37, אוקטובר 2014:

01. Markus Schulz feat. Ana Diaz - Nothing Without Me
02. Kendji Girac - Color Gitano
03. Celine Dion & Elvis Presley - If I Can Dream
04. Howard Jones - Hide & Seek
05. Auryn - Puppeteer
06. BANKS - Beggin' for Thread
07. Jannika B - Jääkausi
08. Tove Lo - Habits (Stay High)
09. Christina Grimmie - I Bet You Don't Curse God
10. Magic System feat. Chawki - Magic in the Air
11. Alesso feat. Tove Lo – Heroes (We Could Be)
12. Grossstadtgeflüster - 1000 Tonnen Glück
13. Jackie Thomas - It's Worth It
14. Hozier - Take Me To Church
15. System Of A Down - Lost In Hollywood
16. Cassandre - Ma Révolution
17. Marina Maximilian - Tango
18. Dolcenera - Niente Al Mondo
19. Giorgia - Quando Una Stella Muore
20. Dimos Anastasiadis - Xoris Kaskol
21. SHY'M - Et Alors
22. The Knife - Marble House
23. Alison Moyet - When I Was Your Girl
24. SVE - Riot
25. Sia - Eye of the Needle
26. Meat Loaf - I'd Lie For You (And That's The Truth)
27. Tinashe - All Hands On Deck
28. Scissor Sisters - Let's Have A Kiki

סדר השירים נקבע בהגרלה בין המתמודדים
אין לגלות את שם השיר שלכם

לינק להורדת קובץ מסודר עם כל 28 שירי הגמר:
http://we.tl/nG0scFArHN

לצפייה ב-28 הקליפים של השירים המתמודדים בגמר ע"פ סדר ההשמעה החדש:
https://www.youtube.com/watch?v=MUvmaVgslqA&li...

ההצבעה לגמר הגדול נפתחת כעת, ותינעל במוצ"ש, 1.11.14 ב-21:00
יש להזדרז ולהצביע בטרם תינעל ההצבעה. הקפידו לוודא שבהצבעה ששלחתם שמות השירים מופיעים זה מתחת לזה ולא בשורות באופן בלתי מובן!

הליך ההצבעה:
כאמור, במהלך השבוע על המתמודדים להצביע לתחרות. איך מצביעים? פשוט מאוד. שיטת ההצבעה היא בדיוק כמו באירוויזיון, 12 נק' לשיר האהוב ביותר, 10 נק' למקום השני, 8 נק' למקום השלישי, 7-1 למקומות 4-10 כאשר כל מתמודדי הגמר מחוייבים להצביע. אין לציין מקומות 11-15 כגיבוי, כיוון שמתמודד שלא ישלח הצבעתו עד מועד סגירת ההצבעה, יופחת לו חצי מהניקוד, וחבל.

מי רשאי להצביע?
מתמודדי הגמר הם היחידים המורשים להצביע; ההצבעה תישלח במסר אחד בלבד לכינוי זה.
בהצבעתכם נא התייחסו לשם השיר והמבצע משום שפרטי האדם ששלח כל שיר יישארו חסויים עד לפרסום התוצאות.

תוצאות חצאי הגמר המלאות יפורסמו לאחר חשיפת תוצאות הגמר.
מקומות 11-20 בחצאי הגמר יפורסמו בשרשור זה.

תגובות על כל שיר ושיר יתקבלו בשמחה, מובן שגם משאר חברי הפורום. כל האנשים שמתעניינים ולא משתתפים, מוזמנים לשמוע את השירים ולחוות את דעתם.
ו- לכולם בשלב הגמר!
יש מדינות שלפעמים יורות לעצמן ברגל
26/10/14 03:11
234צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=4jjmTQikKbY היה מביא את אסטוניה בקלות לעשירייה הראשונה
אסטוניה ושוודיה. המדינות שתמיד בוחרות במה שאני לא אוהב
26/10/14 08:04
98צפיות
ובעיני פספסו כבר כמה פעמים הצלחות.
הם ממש הפינלנד החדשים.
וגם זה
27/10/14 06:05
52צפיות
כל כך התבאסתי שסנדרה לא ניצחה!!!!!! אעעעעעהההה!!!!!!!!!
27/10/14 17:03
49צפיות
אבל מאוד אהבתי גם את השיר שהם שלחו, בדיעבד. 
º
טראפיק
27/10/14 17:15
17צפיות
מוד פול אלוואיה!
28/10/14 10:48
28צפיות
זה פופ שעשוי טוב! הוא בטח היה עושה לאסטוניה שם הרבה יותר טוב מאשר הדאנס שלא נכנס אל המלודי.
השיר של סנדרה היה חמוד אבל הוא לא היה מצליח. הוא סוג של סלובקיה 10. אגב, הוא השדרוג של טורקיה 1993.
º
שוודיה וספרד בדרך כלל
28/10/14 13:17
19צפיות
לגמרי ספרד
28/10/14 14:42
43צפיות
קורל פעמיים והשנה Mas
הירייה הכי גדולה ברגל בתולדות התחרות
28/10/14 21:37
87צפיות

וואו. זה עדיין מצמרר, כמו בפעם הראשונה.

בקשר לאסטוניה 14, היא התעלתה על עצמה ובחרה את הפיבוריטית שלי בקדמה. זה לא עבד, אבל הו זה היה אדיר.
די לחלל קודש
28/10/14 22:56
59צפיות
º
זו כבר לא ירייה ברגל, זו ירייה בראש
29/10/14 07:43
10צפיות
º
חחח וואי, מה זה לא!
28/10/14 23:03
13צפיות
אוי פיתי
28/10/14 23:13
45צפיות
זה היה מביא את פינלנד כל כך גבוה
28/10/14 23:14
47צפיות
תודה לפינים שלא שלחו את הדבר הנוראי הזה.
כמה חבל שהיצירה המופלאה הזו לא עלתה על הבמה
29/10/14 15:00
47צפיות
במאלמו.
נכון
29/10/14 15:04
43צפיות
זה היה כושל והייתם בוכים
º
כנראה שזה נכון
29/10/14 16:20
7צפיות
לפחות זכינו לקבל פיצוי בדמות נורווגיה 2014
29/10/14 15:22
33צפיות
לא נורא, זכינו בשיר לפלייליסט (בתקווה שאותו זמר יחליט לחזור שוב לקדם הפיני)
º
נורווגיה14 |קיא|
29/10/14 16:18
9צפיות
לא אשכח ולא אסלח לספרד על זה!!!!!!!
29/10/14 10:58
61צפיות
איך לא בחרו בה?
הייתה מביאה להם טופ10 בכייף אם לא ניצחון!

אולי כי זה שיר בינוני עם זמרת בינונית?
29/10/14 12:12
42צפיות
היא ממש מנסה, אבל היא צורחת ומדי פעם הקול שלה גווע.
שיר בינוני עם זמרת בינונית??!?!!!?!?
30/10/14 10:06
24צפיות
קורל היא אחת הזמרות הטובות שהיו בקדמים הספרדיים בשנים האחרונות.
יש לה קול מדהים, עוצמתי, סוחף, ואם היא הייתה מייצגת את ספרד ב-2008 היא הייתה מסיימת בכייף בטופ5 לדעתי או אולי גונבת לרוסיה (הזוועתית) את הניצחון!
שמעתי ולא עפתי..אבל
30/10/14 11:39
27צפיות
EN UNA VIDA 
גם השיר הזה מעולה!!
30/10/14 12:09
25צפיות
והיה יכול לתת פייט רציני בגמר לגרמניה!
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים