בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

Tapuzina Song Contest
23/07/14 13:35
289צפיות
Tapuzina Song Contest

ברוכים הבאים לתחרות תפוזינה ה-36, הנערכת בתל אביב!

תחרות השירים המסורתית של הפורום יוצאת לדרך בפעם ה-36! 2 חצאי גמר, 36 משתתפים בחצאי גמר ורק 20 עולים לגמר (10 מכל חצי גמר). גם בגרסה זו של התחרות, משתתפי הגמר יפוצלו ויצביעו בחצאי הגמר (החלוקה להצבעה בחצאי הגמר מפורטת מטה). אז... לאחר שכל משתתפי התחרות בחרו את השירים לתחרות שנפתחת כעת, זה הזמן לפתוח את השלב המכריע של התחרות – שבוע ההצבעה

עקב פרישתו של Eurovision Aces, יתחרה בגמר במקומו מי שהגיע למקום התשיעי בתחרות שעברה - ramidanino.

על כל מתמודד חל איסור לפרסם את השיר איתו הוא מתחרה / לומר באיזה חצי גמר הוא מתחרה.
רשימת השירים, הקישורים להורדה ולרשימות ההשמעה ב-youtube יפורסמו מיד!
השירים המתחרים + קישורים להורדה/ צפייה:
23/07/14 13:37
260צפיות

להלן רשימת השירים לחצי גמר 01, תחרות הפורום מספר 36, יולי 2014:

01. Girls Aloud - Sound Of The Underground
02. כוכי ויצמן - לנשום
03. משה פרץ ואגם בוחבוט - ילדה קטנה
04. Alesso & Calvin Harris feat. Hurts - Under Control
05. Tamar Kaprelian - March Mornings
06. Marie Key - Se Nu Herhen
07. Imagine Dragons - Radioactive
08. Austin Percario & Macy Kate - Still I Fly
09. The Strip - אהבה בלי צורה
10. Nena - Das Ist Nicht Alles
11. Molly Sandén - Spread A Little Light
12. David Guetta feat. Sam Martin - Lovers On The Sun
13. Cro - Traum
14. Kim Larsen - Jutlandia
15. Sam And The Womp - Bom Bom
16. Afric Simone - Hafanana
17. מורן אהרוני - רק אבק
18. Laura Vass & Copilu De Aur  - Cine E Inima Mea

להלן רשימת השירים לחצי גמר 02, תחרות הפורום מספר 36, יולי 2014:

01. Yisabel - My Eden
02. Offer Nissim feat. Maya - Searching
03. Blitzkids mvt. - Heart On The Line
04. Kim Cesarion - Undressed
05. Helene Fischer - Atemlos Durch Die Nacht
06. Sanna Nielsen - Rainbow
07. Christina Perri - Human
08. Emma Marrone - Amami
09. (Lissie - Further Away (Romance Police
10. James Dean Bradfield - Still A Long Way To Go
11. (Ultravox - Hymn (Original Extended Mix
12. Craig Connelly & Christina Novelli - Black Hole
13. AQUA - My Oh My
14. Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine
15. Ella Eyre - If I Go
16. Chiara Galiazzo - Due Respiri
17. Robbie Williams feat. Lily Allen - Bongo Bong
18. J.E.M - Zoom

להלן רשימת השירים לגמר תחרות הפורום מספר 36, יולי 2014:

01.
02.
03.
04. Arisa - La Notte
05.
06.
07.
08.
09.
10.
11.
12. Krypteria - I Just Drowned In Your Eyes
13. Lykke Li - Gunshot
14.
15.
16. Dimitar Andonovski - Ako Me Boli
17.
18.
19. Indila - Derniere Danse
20.
21.
22.
23. Guano Apes - No Speech
24.
25. Agata Kristi - Dva Korobla
26. Rixton - Me And My Broken Heart
27.
28.

סדר השירים נקבע בהגרלה בין המתמודדים.
אין לגלות את שם השיר שלכם ואת חצי הגמר בו אתם מתמודדים.
ההצבעה לשלב חצי הגמר נפתחת כעת, ותינעל ביום רביעי הבא, 30.7.14 ב-21:00

איך אפשר לשמוע את השירים?
יש להוריד אותם מהקישורים הבאים:

חצי גמר 01
http://www24.zippyshare.com/v/58607441/file.html

חצי גמר 02
http://www24.zippyshare.com/v/86569671/file.html

הגמר
https://www.sendspace.com/file/u0llnz

בנוסף, ניתן לצפות בקליפים המתחרים של כלל השירים ב-youtube - בחלוקה על פי שלבי התחרות ולפי סדר ההשמעה של השירים:

חצי גמר 01: שירים 01-18
https://www.youtube.com/watch?v=V9Wv4SCBiTE&li...

חצי גמר 02: שירים 01-18
https://www.youtube.com/watch?v=c4S-ZiwAPG0&li...

הגמר הגדול: 8 השירים המתמודדים אוטומטית בשלב זה
https://www.youtube.com/watch?v=PWu71JMwGWE&li...

רק מרפרוף מהיר אני מכיר המון שירים
23/07/14 15:24
94צפיות
ובא לי להקיא על מי ששלח סרחים מלוכלכים כמו משה פרץ, אינדילה, גאנז ואימג'ן דרגונז.
לא להקיא אבל בהחלט מצטרף לאנטי
23/07/14 20:15
53צפיות
מצד שני, הם שלחו אז שיהיה להם בכיף.
קח בקלות. תחרות מוזיקה ספורטיבית

תן את קולך לטובים בעיניך . זה מה שחשוב
מכיר פה יחסית הרבה וחבל.
23/07/14 15:55
65צפיות
מילא כריסטינה פרי ואקווה, לא להיטים מטורפים, נגיד. אבל רדיואקטיב? בום בום? אינדילה? סוויט צ'יילד או מיין?!?! באמת?!
יש פה כמה מבטיחים!
23/07/14 18:20
64צפיות
וכמה שממש מתאימים לי!

השירים המצוינים שאני מכירה: גירלז אלאוד (נוסטלגיה!!!), רדיואקטיב, סאנה, אקווה כמובן (כל המרבה בניינטיז, הרי זה משובח), אינדילה אהובתי וריקסטון, שהביאו את אחד השירים הטובים והמפוספסים של הקיץ! אה כן, והשיר שלי אבל... זה לא המקום ולא הזמן לחשוף אותו.

יאללה, שיהיה בהצלחה!
מי ששלח את GUNSHOT של
23/07/14 20:09
57צפיות
לייקה לי -

וגם מי ששלח את גירלס אלאוד - סינגל הבכורה המשובח שלהן -

וגם מי ששלח את ELLA EYRE, מהקולות המרעננים במוזיקה הבריטית השנה -

יש כמה שאני מכיר אבל צריך להאזין. מקווה למצוא את הזמן לעשות את זה מחר.
מקווה שתהיה אחלה תחרות. לפחות יש לי 3 פייבוריטים!
לכולם.
בחייאת דלגו על ויכוחים של "איכות וכו וכו". פשוט תצביעו וסתמו
מי ששלח את BOM BOM BOM
23/07/14 20:11
56צפיות

(לא משהו אישי)
אגב, אחלה שיר אבל מיצה את עצמו בזמנו
24/07/14 13:48
19צפיות
כשיצא ונטחן אול אובר.
שמעתי את סמי 1 ולהלן ריוויו קצר
23/07/14 20:44
89צפיות
סמי לא רע בכלל, עם כמה שירים שהפתיעו אותי לטובה.
היו את אלה שהכרתי ואהבתי,
היו את אלה שהכרתי ותיעבתי
והיו את אלה שהכרתי ולא הבנתי מה הם עושים כאן.

מצד שני, היו כמה שלא הכרתי בכלל וממש שמחתי להכיר ולהלן הפייבוריטים שלי:

SOUND OF THE UNDERGROUND מעולה כמובן.

שיר מס' 6 - אחלה קטע.

אהבה בלי צורה - כמובן - הקאלט של התחרות! מתאים לתקופה ונשמע בנזונה!

השיר אולי הכי טוב בסמי הזה, שגנב את ההצגה, מגיע מ NENA הגרמניה, שהפגיזה בשיר אלקטרו פופ/רוק ממש ממש טוב. חייב להיות בגמר ולהגיע למעלה.

אחרי השיר הזה באופן טבעי, מגיע עוד שיר בגרמנית - שיר מס' 13 - נוטף קוליות בלתי מתאמצת והמון כיף. עוד פייבוריט.

השיר של מולי - כביכול הכל נכון שם אבל זה עדיין ליד. עם זאת, הוא עשוי טוב, אם כי הקיטש דורש שקית או שתיים בצד.

שיר 8 של הצמד מתוך פסקול של דיסני - לגמרי נשמע כמו שיר טיפוסי כזה ומצד אחד הוא בנאלי שאין לתאר, כמעט כמו החמאס (רק בלי הרקטות). מצד שני אני מפרגן כי יש בו משהו המנוני. לא כוס האספרסו שלי ולא היה נכנס לדיסק שלי באוטו, אבל אחלה שיר בגדול.

השירים הידועים RADIOACTIVE והלהיט המצויין הנוכחי של AVICII (דייויד גואטה לקח אותו שיפיק לו את הלהיט ושומעים את זה לאוד אנד קליר. עבודה טובה).

לגבי הזמרת כוכי - יש שם משהו נחמד אבל זה לא מתקדם לשום מקום. יש לה קול, אבל היא חובבנית. הטקסט לא משהו, לא קורה כלום במהלך השיר וחבל כי יש התחלה של משהו, בלדה מרגשת (אמורה לרגש...).
זה כמו להיכנס לסרט של טרנטינו ולא לקבל שפריצים של דם בשפע. משהו שם לא עובד.

בהצלחה לכולם. תנו בראש ותצביעו לשירים הטובים.

הווינר שלי כאן הוא ללא ספק השיר של NENA ומעט אחריה - גירלס אלאוד המעולות.
שכחתי לפרגן לשיר נוסף -
23/07/14 20:58
52צפיות
UNDER CONTROL
שיר דאנס האוס מעולה. הפקת דאנס מטורפת
אחד הטובים של 2013
ולגבי הגמר - כמה שירים טובים יש שם
24/07/14 10:43
34צפיות
ואני יודע בוודאות איזה שיר נייטלי שלחה
הוא במקרה נמצא גם במקום הראשון במצעד הבריטי השבוע.
לא מת על זה אבל חלחלצ הולכים לטחון לו את הצורה.

תחרות הבאה את שוב אוטומטית בגמר
אם נשמיע את סמי 2 לחמאס
24/07/14 03:18
53צפיות
הם מרצונם יגלו לנו איפה המנהרות!
שירים מחרידים!!!!!
Bom Bom?
24/07/14 11:49
52צפיות
לא פייר.. איך אני אמור לתת הזדמנות שווה לשאר כשהדבר הענק הזה כאן??

יש פה המון להיטי ענק וזה עושה לי חיים קשים, כי בא לי ולא בא לי לאפס כמה טובים מהם (כולל סוויט צ'יילד שהיה כל חיי בגיל 13)
תמיד אפשר לקוות שהתחרות תהיה כזו מעולה שהלא מוכרים יהיו טובים יותר |פחחחח|
כללי ההצבעה + חלוקת משתתפי הגמר:
23/07/14 13:38
79צפיות

הליך ההצבעה:
כאמור, במהלך השבוע על המתמודדים להצביע לתחרות. איך מצביעים? פשוט מאוד. שיטת ההצבעה היא בדיוק כמו באירוויזיון, 12 נק' לשיר האהוב ביותר, 10 נק' למקום השני, 8 נק' למקום השלישי, 7-1 למקומות 4-10 כאשר כל מתמודד בחצי הגמר מצביע אך ורק לחצי הגמר שלו. אין לציין מקומות 11-15 כגיבוי, כיוון שמתמודד שלא ישלח הצבעתו עד מועד סגירת ההצבעה, יופחת לו חצי מהניקוד, וחבל.

ומי רשאי להצביע?
מתמודדי חצי הגמר מחוייבים להצביע לשלב חצי הגמר - כל מתמודד בחצי גמר מסויים ידרג את חצי הגמר שלו בלבד.
מתמודדי הגמר מחויבים גם הם להצביע לחצאי הגמר. הם יחולקו ל-2 קבוצות הצבעה: 4 מהם יצביעו לחצי גמר 01 ו-4 הנותרים לחצי גמר 02:

שולחי השירים הבאים ידרגו את חצי גמר 01:

Guano Apes - No Speech
Indila - Derniere Danse
Arisa - La Notte
Agata Kristi - Dva Korobla

שולחי השירים הבאים ידרגו את חצי גמר 02:

Rixton - Me And My Broken Heart
Lykke Li - Gunshot
Krypteria - I Just Drowned In Your Eyes
Dimitar Andonovski - Ako Me Boli

תגובות על כל שיר ושיר יתקבלו בשמחה, מובן שגם משאר חברי הפורום. כל האנשים שמתעניינים ולא משתתפים, מוזמנים לשמוע את השירים ולחוות את דעתם!

בהצלחה לכל המתמודדים!
מולי סאנדן, כריסטינה פרי, סאנה...
23/07/14 16:39
67צפיות
שירים שאני נורא אוהב ויש לי אותם בפלייליסט כבר...
שאפו למי ששלח את מולי, שיר מצויין שאני חורש אותו עוד מאז שהוא יצא!

אקשיב לשירים ואכתוב ריוויו בקרוב...
הריוויו המלא שלי
24/07/14 00:21
82צפיות
סמי 1

01. Girls Aloud - Sound Of The Underground קצב נחמד, המשחק הסטריאופוני טוב ובטעם.
02. כוכי ויצמן - לנשום שיר שקט עם מנגינה יפה. קצת מינורי מדי בשבילי
03. משה פרץ ואגם בוחבוט - ילדה קטנה ראה שיר 02, קצת פחות טוב.
04. Alesso & Calvin Harris feat. Hurts - Under Control הוא די "עוד שיר". בסדר, מחובר לעצמו.
05. Tamar Kaprelian - March Mornings שיר שמספר סיפור, לפחות מרגיש שכזה. אהבתי.
06. Marie Key - Se Nu Herhen שיר עייף משהו. לא שהוא לא יפה, אבל רציתי שיתפתח יותר.
07. Imagine Dragons - Radioactive התיפוף יפה. ללא הקליפ השיר הזה שווה פחות.
08. Austin Percario & Macy Kate - Still I Fly איזה שיר!!! רומנטי, יפה, מתפתח, בקיצור הכל.
09. The Strip - אהבה בלי צורה איזה צחוק! שאפו על ההומור לשלוח שיר כזה (זבל)
10. Nena - Das Ist Nicht Alles בסדר. עובר.
11. Molly Sandén - Spread A Little Light נעים לאוזן וללב. שיר שנוגע. קול מקסים.
12. David Guetta feat. Sam Martin - Lovers On The Sun נחמד. אהבתי. שיר מערבונים מודרני.
13. Cro - Traum מה זה החארטה הזה? לא לטעמי.
14. Kim Larsen - Jutlandia השפה (דנית?) חביבה, השיר גם. פשוט ויפה.
15. Sam And The Womp - Bom Bom לא. ניסיתי, בחיי! אבל לא.
16. Afric Simone - Hafanana מכיר ואף מאוד אוהב את אפריק סימון. כיף של שיר!!!
17. מורן אהרוני - רק אבק חביב. יש יצירתיות בעיבוד.
18. Laura Vass & Copilu De Aur  - Cine E Inima Mea זה ברומנית? שיר קוריצה כזה, הסה"כ בסדר.

סמי 2

01. Yisabel - My Eden מיוחד ויפה. הרמוניה מצוינת!
02. Offer Nissim feat. Maya - Searching התחיל טוב. ההמשך סתם דאנס מיותר ולא כלכך מחובר.
03. Blitzkids mvt. - Heart On The Line לא יודע, לא התחברתי.
04. Kim Cesarion - Undressed הקול של הזמר מדהים (כמעט צעקני אבל רק כמעט). שיר טוב.
05. Helene Fischer - Atemlos Durch Die Nacht בסדר. נו.
06. Sanna Nielsen - Rainbow יופי של שיר! פוטנציאל זכיה. האמת, מגיע לה.
07. Christina Perri - Human היו קטעים שאהבתי, היו ששעממו אותי.
08. Emma Marrone - Amami איטלקית זה כיף, קודם כל. הקול שלה נהדר לזה. אהבתי.
09. (Lissie - Further Away (Romance Police קצב מצוין, צלילים נעימים מאוד. שיר טוב מאוד!!!
10. James Dean Bradfield - Still A Long Way To Go שיר נחמד. לא נפלתי.
11. (Ultravox - Hymn (Original Extended Mix שיר משנה מיוחדת, 1982. חוסר מזל "להיוולד" בשנה כלכך טובה במוזיקה. סה"כ טוב!
12. Craig Connelly & Christina Novelli - Black Hole העליות והירידות משחקות יפה עם האוזן, גם הקצב. חביב.
13. AQUA - My Oh My שיר משעשע. הקליפ חמוד. לא ממש ממריא לי.
ההמשך שנקטע
24/07/14 00:23
72צפיות
|
14. Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine שיר כלכך מוכר. זה לא הופך אותו לחביב מדי עלי.
15. Ella Eyre - If I Go מזכיר לי קצת את Satellite של ננה (2010). לא משהו.
16. Chiara Galiazzo - Due Respiri טוב, איטלקית כנראה קונה אותי. בלדה נפלאה. הרמוניה מצוינת.
17. Robbie Williams feat. Lily Allen - Bongo Bong מוכר מאוד. שיר נחמד. מעט מנדנד.
18. J.E.M - Zoom סתם שיר נערות בום בומי.

הגמר

04. Arisa - La Notte שוב האיטלקית הזאת. מעלה את הציון אוטומטית.
12. Krypteria - I Just Drowned In Your Eyes שיר אהבה מתוק, אפילו מעט דביק. לא מחדש כלום.
13. Lykke Li - Gunshot הפזמון חזק מאוד. הבתים קצת פחות.
16. Dimitar Andonovski - Ako Me Boli ניחוח בלקן. אהבתי. מנגינה נעימה ומתפתחת יפה.
19. Indila - Derniere Danse נחמד לשמוע גם צרפתית בתחרות. חמוד.
23. Guano Apes - No Speech לא הסגנון האהוב עלי. קצת צורם לי באוזן.
25. Agata Kristi - Dva Korobla בינוני למדי. קיוויתי ליותר והתאכזבתי.
26. Rixton - Me And My Broken Heart מוכר מאוד. שיר טוב עם קצב מלהיב.

ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!
º
הציון לשיר 13 בסמי 2 הוא
24/07/14 00:25
28צפיות
אהבה בלי צורה
24/07/14 12:54
56צפיות
עכשיו אני מעט מצטערת שפרשתי, כי הייתי מדזזת את האמאמא של זה. מי שלא מנקד את זה הוא עוכר ישראל, עוכר הומור, ועוכר הקאלט הממכר של התקופה

את גם ציונית וגם שקרנית אהההההההההההההה
º
24/07/14 13:00
12צפיות
º
בארור!!! למה פרשת???
24/07/14 13:47
13צפיות
סמי 2 - ריוויו קצרצר
24/07/14 15:37
52צפיות
יש לי קצת זמן של קפה ושקט מהעבודה, אז הספקתי להאזין לסמי השני.

הטובים
BLITZKIDS mvt. - Heart on the line  - קטע אלקטרופופ מצויין. לא מעיף מעיף אבל הוא מצויין כשלעצמו.

Kim Cesarion - Undressed - שיר שיכול בקלות להיכנס לפלייליסט שלי.

Helene Fischer - Atemlos durch die Nacht - השיר הכי משובד כאן. כאילו לקחו זמרת שבדית, מפיקים שבדים ועשו את זה בגרמנית. משום מה, זה מצליח לעבוד. לא משהו שלא שמעתי קודם, אבל הגרמנית בתפוזינה השנה באה לי ממש ממש טוב (אולי בעקבות הנצחון של דויטשלאנד במונדיאל? )

Sanna Nielsen - Rainbow  - - וואו סאנה הפגיזה בשיר פופ מושלם. הפקת פופ שבדית שנוגעת בשלמות. זה רק מוכיח שוב, שהשבדים עושים את זה הכי טוב (בין הטובים) בעולם. וממש לא כשזה נוגע לשירי אירוויזיון, אלא דווקא כל מה שלא שייך למלודי וכו. שיר מצויין.
*יש לה נגיעת גוון מעיקה של סלין, אבל מוותר בשל ההפקה הנוצצת.

LISSIE - שיר ממש חמוד. לא מעיף אבל מהטובים כאן.

James Dean Bradfield - Still A Long Way To Go - שיר פשוט אדיר מהסולן של המאניק סטריט פריצ'רס. מאוד מקווה שיצביעו לו כי מגיע לו להיות בגמר וגבוה.

ULTRAVOX - HYMN - אייטיז אייטיז אייטיז. ניו ווייב / סינתי. קלאסיקה מטורפת ואחד השירים הכי אהןהים עלי מתחילת העשור. אחלה יציאה ושאפו לשולח.

AQUA - אני לא יכול להישאר אדיש לאקווה וללהיט המתקתק הניינטיזי הזה לא מסוגל להתעלם מהם.

SWEET CHILD OF MINE - משירי הרוק הכי טובים שיצאו אי שם כשהייתי קטנטן והכי העיפו לי את הגבות. מצד אחד, זה טחון. מצד שני - קלאסיקה מטורפת חוצה גילאים וזמנים שגידלה המון זמרים ואמנים שפועלים היום.

רובי וויליאמס ולילי אלן בקאבר ממש מגניב וכיפי. אוהב דברים שבאים בקלות לא מתאמצת. מהדברים האחרונים הטובים שיצאו מרובי.

ELLA - IF I GO - מכיר את השיר ואת הזמרת, שהולכת לפרוץ בענק בקרוב, למרות שזה לא קרה בתכלס. יש לה קול אדיר, מלא נשמה והיא עושה מוזיקת סול עם נגיעות דראם אנ בייס ואר אנ בי. בקיצור - משובחת.

JEM - במחלקת הדאנס הממוחזר שמזכיר ים דברים - הם מאיישים את הנישה הזאת. אחלה קטע סך הכל ומהטובים כאן.

הרעים
EMMA - אני מת על איטלקית אבל השיר הזה של אמה לא הזיז לי כלום. היא כאילו פוזאיסטית ושום דבר לא יוצא ממנה חוץ מפוזה נטו.

והלא מזיקים
HUMAN של כריסטינה פרי - מכיר אותו ומחבב אותו ואולי הוא יזכה להגיע למקום מאוד גבוה כאן. בגדול הוא מאוד בנאלי אבל אני אוהב את הקול שלה. היו לה שירים טובים יותר מזה. לא מדהים, לא מצויין אבל לא מזיק.

CHIARA - רע זה לא. מצד שני, לא מדובר במשהו גאוני. קצת חסר אופי אבל האיטלקית הופכת את השיר לנעים ולא מזיק.

רוצים לזכות בכרטיס זוגי לסרט|?|
24/07/14 11:32
5צפיות
|אקשן| היכנסו לפורום ביקורת סרטים וקולנוע, כתבו לנו בתגובה להודעה מהו סרט האימה הפרטי שלכם. ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי לסרט "לילה מסוכן".

כל הפרטים בקישור הבא |קדימה|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אירוויזיון 2015 אכן נדחה בשבוע, ל-23 במאי....
23/07/14 12:22
122צפיות
חצאי גמר ב-19 ו-21, כשהגמר בערב שבועות 23 במאי.
לדעתי, מזה אפשר כבר לנחש שויאנה בסוף תארח. הרי היתה להם בעיה לפנות את האולם בויאנה בחודש אפריל (אני מנחש שכמה מהמפונים בקשו פיצויים מופרזים), אז אולי שינוי התאריכים הוא ע"מ לפנות פחות מזמינים, מה שמחזיר את Wien Stadhalle כהמתמודדת המרכזית לאירוח האירוויזיון.

רק הלוואי שנהיה שם גם !
אני עדיין לא מבין למה רוב החובבים
23/07/14 12:56
92צפיות
וההפקה האוסטרית מתעקשים על וינה,ההצעות של אינסבורק וקלגנפורט (שלא עברה סיבוב) היו הרבה יותר טובות
ממה שוינה מציעה וזה בלי קשר לזה שלדעתי וינה היא העיר השנייה הכי מוערכת יתר על המידה באירופה (אחרי פראג).
תשתיות התיירות בוינה הכי מתאימות !
23/07/14 18:07
38צפיות
בעיר תיירותית ומרכזית כמו וינה, יש מספיק של בתי מלון בכל הקטגוריות ובכל המחירים, וכמובן גם הרבה הוסטלים לתיירים בתקציב מוגבל, וסביר להניח שגם הרבה מקומיים המבקשים לגזור קופון ולהרוויח כמה יורי (ובצדק) ע"י השכרת חדרים בתקופת האירוויזיון. עיר שכזו גם יכולה להאריך את שהייתם של כל החובבים,

בדוסלדורף ורמאלמו היה לחץ גדול על הלינה, ובתאלכס, הן ערים לא מעניינות. המלונות של דוסלדורף ובעיקר באכו מתואמות בעיקר לתיירות עסקיים, ולכן המחיר בהתאם, הלינה שלושת הערים הללו היו מאד יקרות ותיירי האירוויזיון.

המצב בגראץ דומה לדוסלדורף ורמאללמו שהזכרתי. באיינסברוק המצב יותר טוב, כי יש הצע של מיטות, אבל האולם קטן מאד. לכל זה תוסיף עוד כמה יורו על תחבורה משדה התעופה לעיר (תחבורה בין עירונית באירופה יקרה!). ברור שכל הנוסעים יעדיפו את וינה. אני אישית לא נוסע לאוסטריה
בדיסלדורף ומאלמו נעזרו בערים שכנות
23/07/14 18:41
34צפיות
ואני התרשמתי שבדיסלדורף והסביבה יש מה לעשות בזמן ביקורי באזור
וגם הבנתי שמי שרצה לבלות ב-2013 נסע לדנמרק
ולגבי מחירים צריך להזמין בית מלון כמה יותר מוקדם,אני מתכנן ב"ה לנסוע שנה הבאה לאירוויזיון הילדים (איפה שזה לא יהיה) ואני יודע שכבר ביולי-אוגוסט צריך לסגור בית מלון (התחרות בנובמבר-דצמבר) כמו שכבר עכשיו יותר מ- 40% מהמלונות במלטה באזור התחרות (עד 10 ק"מ) בתפוסה מלאה.
כל חצייה אחת של גשר אורסונד היא €13 ....
23/07/14 19:55
33צפיות
... אז מי שהחליט ללון בקופנהאגן ב-2013 היה צריך לקנות כרטיס שבועי לחציית הגשר  (שכמובן הוזיל משמועתית כל חצייה, אבל עדיין יקר), ובסוף לא היו לו מה לעשות השנה באירוויזיון בקופנהאגן . אני אישית ישנתי בעיר אחרת גם ב-2013 וגם 2014, ואכן היתה לי נסיעה ארוכה כל יום, אבל לא היה לי תקציב למלונות קופנהאגן, וכרטיס התחבורה רחב היה הדבר המשתלם.

אגב, השנה, הנסיעה מהעיר לאולם היתה לפחות חצי שעה. היתה איטית ולא אמינה . תקעו אותנו בסוף העולם שם.
º
יותר טוב, ככה נהנה מיום חופש למחרת
23/07/14 13:22
24צפיות
23.5? בדיוק ביום הולדת שלי...
23/07/14 14:20
64צפיות
ואם זה יוצא גם בערב שבועות זה גם לפי העברי זאת אומרת שהלועזי והעברי שלי יוצאים באותו יום בדיוק שיש גמר אירוויזיון מה הסיכוי?!
זו דחייה?
23/07/14 14:49
95צפיות
לא דובר מלכתחילה על זה שהאירוויזיון עצמו ייצא בערב שבועות? השאלה היא מה יעשו מבחינת שידור בישראל. עם כל המצב הנוראי של רשות השידור כרגע וההשתתפות הישראלית שמוטלת בספק, עוד מסוגלים לא לשדר את זה ולחייב אותנו לחפש כל מיני אופציות אחרות (שבגמר האירוויזיון יהיו בשפע, אבל אני תוהה לגבי החצאים).
º
רק לי ברור שישראל לא תשתתף?
23/07/14 17:22
37צפיות
º
זה כביכול ברור לכולם, אבל מדחיקים
23/07/14 17:23
36צפיות
הגמר של 2012 שודר בערב שבועות
23/07/14 23:47
53צפיות
ורשות השידור שידרה אותו כרגיל, והודיעה כבר באוקטובר או נובמבר שישראל תשתתף בגמר אם היא תעלה (מה שכידוע לא קרה), כך שגם המיתוס, לפיו רשות השידור לא תשתתף ולא תשדר את האירוויזיון אם הוא נופל על חג, נשבר. רק כשמדובר ביום הזיכרון לחללי צה"ל, זה ברור שלא נשתתף בסמי שנופל עליו או במוצאי יום העצמאות.

עצם קיום הגמר בשבועות הוא לא הבעייה, אלא השאלה אם ישראל בכלל תשתתף. כי אם ישראל לא תשתתף, סביר להניח שהיא לא תשדר את האירוויזיון בכלל. אני לא יודעת אם יש איזשהו ערוץ בכבלים שמשדר את 3 הערבים. בזמנו TRT היה משדר את כל 3 הערבים, כולל הסמי שבו טורקיה לא השתתפה, אבל עכשיו כשטורקיה לא משתתפת בכלל (וקשה לי להאמין שתחליט לחזור בדיוק אחרי זכייתה של קונצ'יטה), מה הסיכוי שהיא תשדר את האירוויזיון? TVE ו-France2 כבר שנים לא משדרים את האירוויזיון, ואולי נותר עוד איזה ערוץ רוסי שאפשר לסמוך עליו. אם לא, הברירה היחידה תהייה לצפות באינטרנט, וזה היה מה זה מבאס!
שאלה לרגל המצב
19/07/14 00:00
240צפיות
מה שלושת שירי האירוויזיון הישראליים (לפי הסדר) שהכי מתאימים להיות מושמעים בזמן מבצעים ומלחמות שכאלה?

שלי:
12 חי - עפרה חזה
10 כאן - אורנה ומשה
8 הללויה - חלב ודבש
º
Push the button
19/07/14 02:30
42צפיות
º
בהחלט!
19/07/14 10:27
21צפיות
º
19/07/14 11:54
11צפיות
º
לגמרי
20/07/14 15:42
10צפיות
מה? סיים הארט הוא השיר הכי ימני ששלחנו
19/07/14 13:03
153צפיות
איי פעם!

המילים כל כך טובות ומתאימות לאירוע (המילים בבתים)
וגם כל ההגשה החזקה והאגרסיבית של מיי גורמת לזה להישמע עוד יותר מלחמתי.

I'm not an animal in captivity!!!!!
עוד פנינים
19/07/14 13:26
116צפיות
And now, too many lies,
Too many cries
They are as long as the infinity.
I'm, starting to rise,
Don’t need to be criticised,
I'm not an animal in captivity!!!!!

זמן לקום בלי חשש!! לבחור מחדש!!!
והשמש תתגלה אלי!!
דם בוער לא נרדם, הכוח בי קם!
החופש כבר קורא לי לשם!!

מתוך הדממה אין אוויר לנשימה
לא אחסיר עוד פעימה!
זמן לקום ולבחור שמיים ואור
לא אחסיר עוד פעימה!!!

And it's time for me to clean up your mess,
I will take it without any regrets.
And it's time for me to open my eyes
And to recognise,
We don't beat from the same heart!!!!!!

וכמובן הפזמון שלא משאיר ספק:
I'm, skinning you out
No longer a part
We don't beat from the same heart!!!

הכי שיר יציאה למלחמה
באיזה טיימינג שלחנו את השיר הזה... מדהים.
גם השיר של אחינועם ניני ומירה עוואד מתאים
19/07/14 13:53
97צפיות
וחסר ברשימה.
לדעתי הוא לא מתאים, לא חסר ולא שווה השמעה
20/07/14 11:10
70צפיות
פשוט שיר עלוב ורע
אם יש שיר לועזי עם המילה BOOM בו, אז
19/07/14 14:27
110צפיות
הוא השיר שמתאים למצב.
בעיקר כשעפים לידך רסיסי רקטה.

פאן לנו במקסימום
יש לי שיר לדוגמא -
19/07/14 14:28
78צפיות
IT HURTS
מהשירים השבדים הכי טובים שנשלחו לאירוויזיון.
(2004 אם אני לא טועה).
היה כזה שיר שזכה פעם...
20/07/14 00:41
59צפיות
... טוב בערך ! אחד מארבעת השירים שזכו ב-1969 (שמבחינתי לא היה זוכה באותה שנה). בום בנג-א-בנג !
בום בום צ'אקה צ'אקה
20/07/14 22:37
47צפיות
הוא ללא ספק הכי מתאים למצב. ממש טרור לאוזניים השיר הזה.
יש את זה:
21/07/14 12:05
69צפיות
הו זו יכולה להיות הבחירה שלי. אהבתי את השיר
21/07/14 14:14
43צפיות
החמוד הזה.
הגיע לאזור מקום 9 או משהו כזה לא?
ויש גם את זה
21/07/14 16:00
42צפיות
זה השיר הכי ״בומי״ שהיה בתחרות
22/07/14 22:53
26צפיות
º
בן אדם כמובן
19/07/14 16:13
29צפיות
דווקא השירים האלה
20/07/14 15:46
81צפיות
לדעתי פחות מתאימים למצב הנוכחי.
אומנם זה שירים שאומרים אנחנו פה כדי להישאר, אבל לדעתי שירים שמתאימים למצבי מלחמה זה שירים בועטים וחזקים.
אלא אם כן אנחנו לא בצד החזק יותר במלחמה הספציפית ואז באמת מתאימים שירים של - אנחנו פה כדי להישאר.
º
לטביה 2005...
21/07/14 21:58
19צפיות
SWEET PEOPLE - אוקראינה
22/07/14 02:06
54צפיות
Oh, sweet people
What have we done?
Tell me what is happening?
For all that we've built
Tumbles and is gone

Oh, sweet people
Have you no love for mankind?
Must you go on killing
Just to pass the time?

The message is so true
The end is really near
All these feelings take me down
It steals the things so dear

Yes, the message is so real
Don't turn all the earth to stone
Because, because, because
This is your home

Oh, sweet people
What about our children?
In theatres and video games
They watch what we send to ruin

Oh, sweet people
What senseless game
Have we all been playing?
No one but you to blame?

The message is so true
The end is really near
All these feelings take me down
It steals the things so dear

Yes, the message is so real
Don't turn all the earth to stone
Because, because, because
This is your home

This is our home
º
אחד השירים הכי אהובים עלי בעשור האחרון
23/07/14 00:37
14צפיות
אולי בכל זאת אפרסם קריוקי....
24/07/14 17:11
14צפיות
... נמנעתי מלעשות את זה, כי הרגשתי שזה לא הזמן ולא הסיטואציה, אבל כך אני באמת מרגיש !
אז זה שיר שהקלטתי ופרסמתי שנה שעברה, אבל עם גל הגינויים שאנו סופגים בקרב הציבור האירופי, אז הנה זה שוב . לא אחד המוצלחים שלי, בכלל לא, אבל פאק מותר גם לי להביא דעה מדי פעם שאינה מסתכמת בזה שאני אוחצ'ה !
לזכרם של החיילים שלנו
20/07/14 19:55
85צפיות
בתקווה שלא נשמע על נרצחים נוספים במערכה הזאת
º
20/07/14 22:25
6צפיות
º
21/07/14 05:37
5צפיות
º
21/07/14 12:03
7צפיות
º
X13
21/07/14 16:13
10צפיות
º
והיום עוד 7 חיילים
21/07/14 20:00
10צפיות
º
הלב שבור. פשוט שבור
21/07/14 21:59
14צפיות
השפה הנבחרת ל LANGVISION 6
18/07/14 14:05
141צפיות
לאחר שהסתיימה התחרות החמישית בשפה הדנית, בחר הזוכה עופרי את השפה עבור התחרות השישית.

תתחילו לחפש שירים. בינתיים אל תשלחו אלי. אודיע על מועד שליחת השירים בהתאם ליתר התחרויות, תפוזינה/ YEARVISION

השפה שנבחרה היא :  http://youtu.be/Nz3qcoSYTEQ

תיקון מדוייק ללינק:))
18/07/14 14:06
93צפיות
השיר הזה גורם לי לבכות כל פעם מחדש,
18/07/14 15:23
64צפיות
אם בגלל הקולות המקסימים של שתיהן ואם בגלל המילים, פשוט לא משנה כמה שאני שומעת אותו, הדמעות תמיד זולגות לי באופן אוטומטי. שיר כל כך מקסים.
º
אכן שיר מדהים ומרגש!!
18/07/14 17:22
19צפיות
חשוב להבהיר
18/07/14 14:55
82צפיות
השפה היא ערבית בכל ניב שהוא
עירקית, פלסטינית, סודנית, מרוקאית, מצרית, וכו'.
(פרסית כמובן איננה ערבית)
(גזענות)
18/07/14 15:20
79צפיות
(אקטואליה לא רלוונטית) ו(משחק מילים עלוב). (גזענות2)
º
למה גזענות?
18/07/14 17:21
18צפיות
º
18/07/14 15:21
13צפיות
יש!
19/07/14 14:03
50צפיות
בחירה מעולה, שחיכיתי לה כבר מהתחרות הראשונה. סחטיין עופרי :)

וד"א לא יצא לי להודות לכולכם על המקום הכי גבוה שלי בתחרויות הפורום בכל הזמנים (האחרון היה 6 נראה לי, בתחרות של ניצה)
לזכרוני מנקדי הגבוהים היו ניצה, עופרי, SP151, סקנדינביה וכמובן אופיר המלך. אבל גם לשאר
19/07/14 17:11
17צפיות
נראה לי שיהיה מגניב, ונגלה שירים שלא העלינו על דעתנו שיכולים להיות קיימים. יהיה גם משעשע מטבע הדברים.
יא
19/07/14 14:51
60צפיות
חבל שאני אפספס את זה, כי ממש רציתי להשתתף בערבית.

בכל מקרה זה היה השיר שהייתי שולח: https://www.youtube.com/watch?v=H4oMi4pWv9o
º
למה לא תשתתף?
19/07/14 16:12
13צפיות
º
19/07/14 16:31
10צפיות
º
19/07/14 17:58
6צפיות
º
19/07/14 20:47
7צפיות
º
יש לי כל כך הרבה שירים מושלמים בערבית
19/07/14 23:37
16צפיות
מתי זה יהיה?
23/07/14 12:17
24צפיות
יש מצב שאולי אשתתף...
אני פתאום פה בגלל שתפוזינה
הגיע הזמן שתשתתפי:)
23/07/14 13:15
22צפיות
אני מניח שזה יהיה בשבועיים הקרובים. קודם כל שתפוזינה תתחיל ואז זה גם תלוי אם ניצה תפתח את התחרות ו/או יוסי (RSC לא ברור בכלל...)
º
טוב, נראה.. תודה :)
23/07/14 13:48
8צפיות
אז מקדוניה תבחר את 2015 עוד לפני מלטה....
16/07/14 20:46
152צפיות
.... 13 בנובמבר 2014 במסגרת פסטיבל סקופיי שבשנים האחרונות לא בחר להם את השיר
אני יודע שכבר הזכירו את זה קודם היום, אבל זה בשרשור שכבר נדחק לתחתית. אז יאללה, מקדוניה, שרשרו את נפשכם....
בחירה נכונה
16/07/14 21:13
70צפיות
1.זוהי האופציה שהצבעתי לה בסקר
2.אני מעדיף כמה שפחות שירים בפברואר-מרץ/שבתות עמוסות ופה כבר ביום שישי בבוקר של החזרות הגנרליות של אירוויזיון הילדים כבר נשמע את השיר המקדוני
3.פסטיבל סקופיה היה מצוין ב-2013 והיו בו שירים מצוינים כמו זה:www.youtube.com/watch?v=ygK5PfoSvpk ואחרים ואני בטוח שהרמה לא תרד.
מטורף לגמרי קדם בנובמבר
17/07/14 00:10
99צפיות
הקדם הכי מוקדם שהיה אי פעם היה עפ"י מיטב זכרוני הקדם השווייצרי של 2012 (שהתקיים אם איני טועה ב-10 בדצמבר 2011), אבל מעולם לא קרה שמדינה בחרה את שירה כבר בנובמבר, והשנה יש לנו שתיים כאלה! מצד אחד זה באמת מטורף, ואני מרגישה שזה מוקדם לי מדי להתחיל את עונת הקדמים כבר בנובמבר, מצד שני זה טוב לחלק קצת את העומס, כי השנה זה היה ממש מעיק, כש-23 מדינות בחרו את שיריהן במרץ! אני אשמח אם לפחות 10 מדינות תבחרנה את שיריהן בחודשים נובמבר-ינואר, ושתהייה חלוקה הגיונית יותר בין פברואר למרץ.

אני שמחה מאוד שמקדוניה תבחר את שירה באמצעות פסטיבל סקופייה, כי זה אומר שנקבל גם הרבה שירים יפים במקדונית, שחלקם לפחות יישארו אותי בלי קשר להצלחתם בתחרות. אני מקווה שיזכה שיר יפה בניחוח אתני, ושישאירו אותו במקדונית גם באירוויזיון! אחרי שמקדוניה לא נחלה הצלחה גם באנגלית (היא לא נכשלה בגלל האנגלית, אלא בגלל השיר הסתמי להחריד והזמרת בעלת המראה הגברי הקשוח, אבל זו בהחלט הוכחה שלא מספיק לשלוח שיר באנגלית ולחשוב שההצלחה בכיס) ואחרי שמונטנגרו הבודדה במערכה הצליחה להעפיל לגמר ללא שכנות עם שיר בשפתה, אפשר לקוות שמקדוניה תשאב מזה קצת עידוד ולא תמהר לאנגלז את השיר!
עודני בשוק על הדוז שהעניקה ארמניה למונטנגרו
17/07/14 10:16
76צפיות
אם כל הבלקניות היו משתתפות.מונטנגרו הייתה עלולה להיכנס לטופ 10.וסלובניה לא הייתה מגיעה למקום 25...גג למקום 20...
אני לא חושבת שמונטנגרו הייתה מתברגת ב-TOP 10
17/07/14 10:26
71צפיות
כי גם אם היא הייתה מקבלת עוד 3 דוזים, עשיריות או שמיניות, זה עדיין לא היה מביא אותה למקום מספיק גבוה. מה שהפליא אותי זה שגם מדינות שמאוכלסות בהרבה מהגרים בלקניים כמו אוסטריה, שווייץ או דנמרק לא ניקדו אותה גם בהצבעת הטלווטינג. השיר היה נפלא, אבל כמו שאמרתי כל הזמן, הוא היה קצת כבד מדי, בעל מבנה לא מספיק מוגדר ולא תפור מספיק טוב, וסרגיי יותר מדי צנון. למרות הכל מונטנגרו יכולה להיות מרוצה, כי בפעם הראשונה בתולדותיה היא עלתה לגמר, ודווקא בשנה שבה לא הייתה לה בכלל כל תמיכה מהבלקן בסמי!

ואם נחזור למקדוניה, אני שמחה מאוד שהיא משתתפת ובוחרת הפעם את שירה במסגרת פסטיבל סקופייה. אני מקווה מאוד שנקבל שיר טוב בניחוח אתני, והלוואי שיישאר במקדונית גם באירוויזיון!
ישראל בחרה פעמים (באמצעות ועדה) כבר בנובמבר
18/07/14 01:37
89צפיות
1998, ו-2002 נבחרו חצי שנה לפני התחרות, אבל ת השיר עצמם רק לראשונה שמענו במרץ.

כנגד, היו גם כמה שירים שפורסמו והיו זמינים לציבור כבר בנובמבר, אך לא ידעו שאלו יהיו שירי אירוויזיון.
אני מדברת על בחירת השיר עצמו
18/07/14 10:24
64צפיות
לא הבחירה בזמר. סן מרינו בחרה בוולנטינה כנציגתה ל-2014 כבר ביוני 2013, אבל השיר נחשף רק ב-14 במרץ 2014. גם טיאנה דפביץ' ממקדוניה נבחרה כבר באוגוסט, אבל השיר נחשף רק בפברואר.

אבל עריכת קדם רשמי כבר בנובמבר, שמתוכו ייבחר השיר שייסע לאירוויזיון לא הייתה עדיין. לא יפתיע אותי אגב אם אחת המדינות שיבחרו מוקדם במיוחד תחליט בסופו של דבר להחליף את השיר, כי יש סיכון מסויים בבחירת שיר, כשאף שיר אחר לא נבחר עדיין ולא יודעים למה להשוות. היה לנו בזמנו דיון בפורום הגרמני לגבי הבחירה המאוחרת של רוב המדינות ב-2014 (כשאפילו מדינות כמו דנמרק ונורווגיה עם מסורת של בחירה מוקדמת ערכו את הקדמים שלהן במרץ!), ורבים טענו שיש כאן חשיבה אסטרטגית, והרבה מדינות העדיפו לבחור את שיריהן בשלב כזה כשרוב השירים כבר ידועים.
כן כן, שירים
18/07/14 22:22
43צפיות
השיר "דיוה" נבחר מתוך מאה שירים כבר בנובמבר 97.
"נדליקו נר" נבחר ע"י ועדה מתוך 4 שירים של שרית חדד,
בשתי המקרים מדובר על שיר עצמו שנבחר, רק שלא זכינו לשמוע אותו עד מרץ.
אני מדברת על חשיפת השיר
19/07/14 09:38
44צפיות
היו עוד מדינות שהכריזו על שם השיר שייצג אותן כבר בנובמבר, אבל חשפו את השיר רק בפברואר או במרץ. והאמת, הסיבה די מובנת. הגיוני יותר ליצור באזזז סביב השיר לאירוויזיון בפברואר או במרץ, ולא כבר בנובמבר, כשעד שיגיע האירוויזיון כבר אף אחד לא יתלהב ממנו יותר. לכן זה מפליא אותי שמקדוניה ובעיקר מלטה מתכוונות לבחור ולחשוף את השיר לאירוויזיון בשלב כל כך מוקדם. מצד שני, מלטה תוכל לשלוח את הנציג שלה להופיע כבר בכל קדם אפשרי באירופה, כולל הקדם האלבני! מצד שלישי, מלטה באמת לא זקוקה לזה, כי מה שלא יהיה, השופטים תמיד יעלו אותה לגמר
º
מקדוניה 06
17/07/14 10:28
21צפיות
עוד הפתעה: מונטנגרו מצטרפת לתחרות הג'וניור
18/07/14 22:12
130צפיות
עוד הפתעה: מונטנגרו מצטרפת לתחרות הג'וניור
אין ספק שהתחרות הזאת לא מפסיקה להפתיע. בכל פעם שנדמה שהתחרות מדשדשת ועומדת להיגמר איכשהו מצטרפות אליה כל פעם מדינות חדשות לתחרות. השנה אלו איטליה ועכשיו גם מונטנגרו מצטרפת לתחרות. בכלל, השנה היה נדמה שהולכת להיות שנה מפנה לג'וניור אחרי שקפריסין הודיעה על קאמבק - איסלנד, אירלנד, גרמניה, הונגריה, פינלנד וצ'כיה תכננו להצטרף לראשונה לתחרות ובסוף לא עשו זאת. יוון וספרד חשבו לחזור לתחרות אך גם בסוף החליטו לא לחזור וכנ"ל לגבי רומניה שעדיין שוקלת. הכל התחיל ממש טוב ונגמר פחות
זה באמת מפתיע.....
18/07/14 22:41
81צפיות
... מונטנגרו ? מדינה שעד לא לפני הרבה זמן פרשה שנתיים מהאירוויזיון ?

בכל שמתם לב למנהג הלא הגיוני הזה שהרבה מהמדינות שפרשו השנה מהאירוויזיון בקופנהאגן, הם מדינות שהשתתפו מספר פעמים בג'וניור. מה ההיגיון להוציא הרבה כסף על השתתפות בג'וניור אך לא על האירוויזיון ? האם זה שעלות הג'וניור יחסית יותר נמוכה ? האם זה בגלל שאין סמיז ובכך הגמר מובטח ?  או האם זה סתם חוסר עקביות ?
זה לא מדויק
18/07/14 23:22
62צפיות
בולגריה, סרביה, קפריסין וקרואטיה לא השתתפו בתחרויות הג׳וניור האחרונות
אבל הן מדינות שכן השתתפו בעבר
19/07/14 01:37
49צפיות
מה שאני מנסה למר זה שאלו מדינות שכן בעבר השתתפו בג'וניור, והשנה וויתרו גם על האירוויזיןון עצמו. הכי אבסורדי לי הוא קפריסין שלא השתתפה באירוויזיון, אבל באותה שנה מצאו כסף לג'וניור
ולכן קפריסין חוזרת להשתתף באירוויזיון
19/07/14 06:34
44צפיות
אני מבין את הכוונה שלך אבל אם הם היו חוזרים רק לג׳וניור אז הייתי מרים גבה
מצויין ומאוד מפתיע לטובה
18/07/14 23:35
78צפיות
בניגוד לרוב הכותבים פה אני עוקב אחרי אירוויזיון הילדים מ-2010 ומ-2012 אחרי הקדמים
ואני חושב שזו תחרות נהדרת שרמתה גבוהה מאוד (הרבה יותר מהאירוויזיון הותיק יותר)  ואני נהנה מ-90% מהשירים לפחות כל שנה גם לאחר התחרות
ואני מאוד שמח שרוב המדינות מתחילות להבין את זה ויש מגמה של חזרה לתחרות ויותר הבנה ברשתות השידור שילדים גם מתחת לגיל 16 מוכשרים מאוד ושאפשר לתת להם ניקוד נמוך ולא יקרה להם שום דבר
בהצלחה למונטנגרו השנה בתחרות,אני בטוח שהשיר שלהם לא יאכזב אותי בדיוק כמו שהשיר של סרגי לא אכזב

*אני די מופתע מהקרדיטים השבדים
19/07/14 07:56
42צפיות
אין באמת הבדל בין גיל 14 לגיל 24.
הזמן לדור הצעיר?
19/07/14 00:59
78צפיות
האירוויזיון מתחיל לקרטע אז הג׳וניור מתחיל לפרוח?
לורין לוקחת צד בסכסוך הישראלי-פלסטיני
18/07/14 02:45
247צפיות
"My thoughts goes to the people of the Malaysian airlines 370 and with the people of Gaza. The victims are too many" ציטוט מתוך דף הפייסבוק הרשמי שלה.

לורין אמנם לא תוקפת את ישראל ומשתדלת להצניע את דעותיה, אבל עצוב לראות שמה שמפרסים בשבדיה, ובכלל בעולם, הוא מאוד חד צדדי לטובת החמאס ושאר ארגוני הטרור בעזה.
ישראל אמנם לא מאבדת חיי אדם, אבל היא בהחלט מאבדת תמיכה או הבנה. עצוב שהגענו למצב שאנחנו צריכים לאבד חיי אדם על מנת שיסקרו בעולם גם את צדדה של ישראל, כי כל מה שסוקר עד כה בתקושרת העולמית הוא כמות הנפגעים בכל צד.
לא אתפלא אם ישראל תאלץ לפרוש מהאירוויזיון לתקופה ארוכה מאוד. כי כרגע זה נראה רע.

לורין, אכזבת...
אבל היא צודקת
18/07/14 08:14
184צפיות
תושבי עזה ברובם הם אכן קורבנות של החמאס, שמחזיק אותם בני ערובה באובססיה שלו מול ישראל.
זאת בהחלט לא הייתה הכוונה...
18/07/14 15:34
145צפיות
אין ספק שהיא התכוונה לקורבנות שנפגעו פיזית בעקבות המערכה הזו.
למרות שאפשר להיות תמימים ולקחת את המשפט כמו שאת לקחת, ואז לא להיות מוטרדים
º
חיה באופוריה..
18/07/14 21:10
40צפיות
Tapuzina Song Contest
47תגובות
16/07/14 00:31
385צפיות

ההרשמה לתחרות ה-36 נסגרה, וזוהי רשימת המשתתפים הסופית: (3 מקומות עדיין נותרו פנויים)

הגמר:

01. ברבוניה טבעוני
02. Eurovision Aces
03. uk23
04....

(המשך...)
Tapuzina Song Contest

ההרשמה לתחרות ה-36 נסגרה, וזוהי רשימת המשתתפים הסופית: (3 מקומות עדיין נותרו פנויים)

הגמר:

01. ברבוניה טבעוני
02. Eurovision Aces
03. uk23
04. במבליק1 (טרם אישרה השתתפות)
05. nit li
06. E u r o b o y
07. python 4
08. Dinle

חצאי הגמר:

01. נטליי
02. Princess Lotta
03. ramidanino
04. Blue403020
05. עופר דואק
06. נילס האוסטרי
07. אלעד 981311
08. Ofri Becker
09. ForeverMC
10. michsun1
11. sp151
12. Slaifer
13. Csaba Szigeti 2006
14. Noam The Meashpez
15. ofir325
16. ייוספה המכשפה
17. סקוטי טופי
18. schweine
19. סקנדינביה1
20. V e n g a
21. Brady
22. Love Music Yoni
23. השורד שבאמת מגיע לו
24. wissenly
25. emili3
26. Tommy Tanision
27. Ro Bo Bo
28. ניצנץ63
29. s a g i 87
30. Shnozli2
31. N o c t u r n e
32. פשוט שייי
33. יורובאסקט
34. Itzik Aslan
35. דרך_המלך
36. ndnd123
37. Alanis Sharon

(חל איסור להתייעץ עם מי ממשתתפי התחרות לגבי השיר שלכם או לומר מה השיר ששלחתם, כיוון ששמות שולחי השירים יוותרו חסויים עד לאחר ההצבעה לשלב הגמר)

איך ניתן לשלוח שיר לתחרות?

על השיר להיות קובץ mp3 בלבד!
את השיר לתחרות ניתן לשלוח ע"י העלאתו לאחד מאתרי שיתוף הקבצים:

sendspace.com
zippyshare.com
rapidshare.com

לאחר ההעלאה לאחד מהאתרים הנ"ל, יש לשלוח את הלינק להורדת השיר, במסר ל-TapuzinaESC

שימו לב: גם בתחרות זו יש לשלוח בנוסף לקובץ ההורדה של השיר גם לינק ליוטיוב. חשוב שהגרסה של השיר תהיה זהה לזו שבקליפ ביוטיוב!
המטרה היא לערוך רשימות השמעה לפי השלבים כדי שיהיה קל יותר להאזין לשירים, וניתן יהיה לשמוע אותם מיד עם חשיפת שמות השירים המתחרים.

יש לציין במסר את שם השיר המלא והמדוייק, כולל שם המבצע/ים.
השיר יכול להיות כל שיר שהוא, בתנאי שלא התחרה בתחרויות הקודמות (ניתן להיעזר בקובץ כל שירי התחרות שיצורף לשרשור).
את השירים לתחרות ניתן לשלוח מעתה ועד למועד האחרון, יום ג', 22.7.14, ב-21:00
במידה וברצונכם להחליף את השיר ששלחתם, תוכלו לעשות זאת עד המועד האחרון לשליחה.
ככל שתקדימו לשלוח את השיר שלכם - כך התחרות תיפתח מהר יותר - אל תחכו לרגע האחרון!

חוקי התחרות:

01. כאמור, יש להגיש את השירים עד יום ג' הקרוב בשעה 21:00
השירים ישלחו במסר אחד, אל הניק הרשמי של התחרות - TapuzinaESC

02. אין הגבלות בכל נושא בחירת השיר וכל מתמודד רשאי לבחור כל שיר שהוא רוצה (שירים ישראלים, לועזיים, אירוויזיון וכו').

03. אין לבחור שיר שנבחר באחת התחרויות הקודמות.
כדי לראות אילו שירים כבר התחרו בתחרויות הקודמות, תוכלו להיעזר בקובץ כל שירי התחרות שישורשר להודעה זו.

04. חל איסור מוחלט על פרסום השיר שכל מתמודד בחר, יש לשלוח את השיר הנבחר במסר אישי בלבד אלי. כל מתמודד שייתפס כי עסק בקומבינות ו/או גילה את שירו למתמודד אחר - ינופה מהתחרות.

05. התחרות נועדה לכיף בלבד, וטעם ההצבעה אינו קשור כלל לדעת המתמודד על המתמודד האחר. לפיכך, אין שום טעם בקיום ריבים בתחרות. הפתרון היחיד הוא שבמקום בכי על התוצאה, יש לנסות שיר חדש שאולי הוא יתחבב על חברי הפורום.

06. ההצבעה הינה חשאית לגמרי. על כל מתמודד לשלוח את הצבעתו בסופו של דבר אל ניק התחרות הרשמי (TapuzinaESC).

07. מתמודדי הגמר - שימו לב: גם אתם מצביעים לחצאי הגמר: החלוקה תפורסם עם פתיחת שרשור חצאי הגמר ופרסום שמות השירים המתחרים.

לכולם בהליך בחירת השירים ו- לנילס האוסטרי על עיצוב הלוגו המדהים של התחרות!

LANGVISION5-חשיפת המשתתפים+תוצאות!
72תגובות
16/07/14 20:04
364צפיות
קודם כל חשוב לי לציין שאני אוהב לפרסם תוצאות כמה שיותר מהר אחרי סיום ההצבעה. אני יודע שכולם מחכים לתוצאות ולכן משתדל לפרסם כמה שיותר מהר! בתחרות הזו, למרות שההצבעה התאפשרה עד שבת הקרובה, כולם סיימו להצביע עד שלשום!! מה שמצחיק , אחד המשתתפים שלח הצבעה משובשת אז ביקשתי שישלח שוב ואכן שלח למחרת...ואז התברר...

(המשך...)
קודם כל חשוב לי לציין שאני אוהב לפרסם תוצאות כמה שיותר מהר אחרי סיום ההצבעה. אני יודע שכולם מחכים לתוצאות ולכן משתדל לפרסם כמה שיותר מהר! בתחרות הזו, למרות שההצבעה התאפשרה עד שבת הקרובה, כולם סיימו להצביע עד שלשום!! מה שמצחיק , אחד המשתתפים שלח הצבעה משובשת אז ביקשתי שישלח שוב ואכן שלח למחרת...ואז התברר שדירג בתחרות את השיר של דנמרק שזכה באירו' שצרפתי בתחילת הפלייליסט:)) ואז שוב חיכיתי עוד יום שיתקן. ועכשיו בשעה טובה אפשר לפרסם הכל, אחרי עיכוב של יומיים:)

כמה נקודות מעניינות :
1. 2 המקומות הראשונים בתחרות לא קיבלו אף דוז!!! דבר נדיר ביותר שמעולם לא יקרה באירו עצמו. למרות שכמה שירים קיבלו 2 דוזים ואחד אפילו קיבל 3 דוזים - הם לא הזוכים!!!

2. לראשונה בתחרות, שלח אחד המשתתפים שיר שמשתתף אחר כבר שלח לפניו. ולכן הוא נאלץ להחליף שיר. כשתדעו את התוצאות, אפרט מה קרה בעקבות זה - מעניין מאד!!!!

3. להלן רשימת המשתתפים. לכל משתתף רשום גם סטטיסטיקה אישית על התחרויות עד היום - לא כולל זו:

1-Diamanter-Jon Nørgaard-Blue403020
השתתף בתחרות אחת (האסטונית) וגם זכה בה!

2-FOR ALTID-MEDINA-ndnd123
השתתפות ראשונה בתחרות זו

3-Dum for dig-Barbara Moleko-ramidanino
השתתף ב 3 תחרויות הכי גבוה מקום 3 ממוצע 5.33

4-Din For Evigt -Burhan G-ofribecker
השתתף ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 3 ממוצע 5.75

5-jeg er din mand-Under Byen-השורד שבאמת מגיע לו
השתתף ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 7 ממוצע 10

6-Pippi Langstrumpf-Dj Ötzi-עופר דואק
השתתף ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 2 ממוצע 7.25

7-Tusind farver-Rasmus seebach-VickyRosti
השתתפה ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 10 ממוצע 10.25

8-Væk I Natten-Michael Rune feat. Cecilie Fleur-סקנדינביה1
השתתף ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 1 ממוצע 4.25

9-Come And Feel-Magtens Korridorer-GALxp
השתתף ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 1 ממוצע 9.75

10-I en stjerneregn af sne-Mads Langer-ניצנץ63
השתתפה ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 2 ממוצע 4.25

11-Tro, Håb & Kærlighed-Camille Jones-sp151
השתתף ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 1 ממוצע 3.75

12-Har Du Noget At Sige-Clemens-ofir325
השתתף ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 5 ממוצע 11

13-Va Fangool!-Nephew –Brady
השתתף ב כל התחרויות הכי גבוה מקום 12 ממוצע 12.66

4 משתתפים שיפרו את מיקומם הטוב ביותר עד היום.....אז האם יש לנו זוכה חדש או זוכה שכבר זכה בעבר??
התוצאות, בהודעה הבאה, באותה שיטה של התחרות הקודמת.(השיטה של ניצה:) ) כאן בפורום, ללא סימולטור ע"פ עצתו של גל .....
שימו לב שהסרטון שיוצג בתוצאות הוא לא הסרטון שהיה בפלייליסט לשם הגיוון והעניין (למעט מקרים שלא היה סרטון אחר!)
בעיה טכנית בתצוגה, מי יודע לעזור?
17/07/14 14:14
73צפיות
הפסיקו להופיע לי למעלה אם יש לי מסרים, אם יש הודעות חדשות רלוונטיות וכו', יעני כל המספרים והסמלים שבתוך הפס הכחול בצד ימין למעלהץ
זה בעיה אצלי או בתפוז?
º
גם אצלי זה היה. אז כנראה לכולם,אבל עכשיו סודר
17/07/14 15:57
18צפיות
º
בסדר, כנ"ל, תודה.
17/07/14 17:56
13צפיות
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/14 11:24
19צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
º
מתי התוצאות של LANGVISION ?
16/07/14 19:19
26צפיות
º
תוך כמה דקות!!!!
16/07/14 19:45
14צפיות
אהיה בין השלישיה הפותחת?
16/07/14 20:02
37צפיות
בחרתי אחלה שיר......תיכף תראו. . . האם אהבתם?
Tapuzina Song Contest
63תגובות
14/07/14 20:00
333צפיות

תחרות השירים ה-36 של פורום אירוויזיון, Tapuzina Song Contest, תיערך בחודש זה בתל אביב, ישראל!

(המשך...)
Tapuzina Song Contest

תחרות השירים ה-36 של פורום אירוויזיון, Tapuzina Song Contest, תיערך בחודש זה בתל אביב, ישראל!

בתחרות זכאים להשתתף בסה"כ 48 משתתפים:
40 בחצאי הגמר ו-8 נוספים שיתמודדו אוטומטית בגמר (עקב מיקומם בצמרת הטבלה של התחרות הקודמת):

01. ברבוניה טבעוני
02. Eurovision Aces
03. uk23
04. במבליק1
05. nit li
06. E u r o b o y
07. python 4
08. Dinle

כל חבר פורום שמעוניין להשתתף בתחרות, מוזמן לשרשר לשרשור זה.
ניתן לאשר השתתפות לחבר אחד בלבד, וזאת ע"י פרסום הודעה חדשה.
על כל המשתתפים לאשר השתתפותם, כולל משתתפי הגמר.

משתתפי הגמר, שימו לב:
עליכם לשרשר את האייקונים ו-, על מנת שאוכל להבדיל ביניכם לבין משתתפי חצי הגמר או: לשרשר את המילה "גמר" בנוסף ל-.

שרשור אישור ההשתתפות נפתח כעת, ויינעל לאחר שישורשרו אליו 40 שמות משתתפים חדשים ו-8 שמות משתתפי הגמר

ההרשמה בשרשור פתוחה כעת ל-40 מתחרים חדשים שירצו להיכנס לתחרות.
לאחר ההרשמה, תתפרסם רשימת המשתתפים הסופית ואז ייפתח שבוע שליחת השירים לחצאי הגמר ולגמר.
אל שרשור רשימת המשתתפים יצורף גם קובץ ובו שמות כל השירים שהתחרו עד היום בתחרות, על מנת להימנע מכפילויות בהליך שליחת השירים.

כל הפרטים על הליך שליחת השירים עצמם יובאו בשרשור המיוחד שייפתח בקרוב.
היעד בו תיערך התחרות ה-36 נבחר על ידי זוכה התחרות הקודמת - ברבוניה טבעוני.

כל הקודם לשרשר השתתפותו – זוכה.
ו- לכולם!
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים