בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

הודעה נעוצה מארינה לווינה? המועמדת המובילה לייצוג ישראל
הודעה זו מכילה תמונות
58תגובות
17/09/14 09:27
467צפיות
העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי עורכי תחנת הרדיו 88FM, בחרו בזמרת מארינה מקסימיליאן לייצג את ישראל באירוויזיון ה-60 שייערך בווינה בין ה-19 ל-23 במאי 2015. העורכים הוסמכו לבחור את הנציג לתחרות ע"י יונה ויזנטל, שמונה למנכ"ל הזמני של רשות השידור,...

(המשך...)
העיתון "ידיעות אחרונות" מפרסם הבוקר כי עורכי תחנת הרדיו 88FM, בחרו בזמרת מארינה מקסימיליאן לייצג את ישראל באירוויזיון ה-60 שייערך בווינה בין ה-19 ל-23 במאי 2015. העורכים הוסמכו לבחור את הנציג לתחרות ע"י יונה ויזנטל, שמונה למנכ"ל הזמני של רשות השידור, בעידן שלפני הפירוק. מדובר בבחירה מהפכנית, שכן עד כה, נמנעה הרשות מלבחור זמרים שלא שירתו בצה"ל לייצוג ישראל בתחרות.

מבחינתם, מארינה היא המועמדת המועדפת לייצוג ישראל באוסטריה - אם כי כרגע השתתפותה של ישראל כלל לא ברורה. השבוע הגישה רשות השידור בקשה רשמית להצטרף לתחרות, אולם היא יכולה למשוך את הבקשה עד ה-10 באוקטובר (רק אז יתברר אם ישראל בפנים או לא). על פי הידיעה, כרגע הדבר תלוי במארינה עצמה ובמנהליה ב"טדי הפקות", ששוקלים את צעדיהם.

במידה ומאינה לא תיענה להצעה - המדורגים במקומות 2 ו-3, אסתר רדא ואסף אבידן ישקלו את ההצעה לייצג את ישראל בתחרות. אז האם קמפיין "מארינה לווינה" מתחיל?  

(תודה ל-Tom875 על פרסום הידיעה כאן, אולם הכותרת של השרשור שפתח מטעה למדי)
שנת הקאמבקים של אירוויזיון 2015
15/09/14 22:09
166צפיות
נכון לרגע כתיבת ההודעה הזאת 36 מדינות אישרו את השתתפותן באירוויזיון 2015. המספר הזה כולל את בולגריה, סרביה וקפריסין שהודיעו על חזרה לתחרות אחרי שנת העדרות ובוסניה הרצגובינה שהודיעה על חזרה לתחרות אחרי שנתיים של העדרות. אם נוסיף לרשימה את אוקראינה, מולדובה, סלובניה, סן מרינו ופולין שעדיין לא אישרו השתתפות נראה שאנחנו במגמת עלייה למרות שלרגע היה נדמה שגם השנה נהיה במגמת ירידה. ישראל אישרה השתתפות בגלל הדדליין אבל לא ברור אם נשתתף בסוף. לגבי קרואטיה אין מידע כרגע
כולם מאושרים מהחזרה של סרביה ובוסניה
15/09/14 23:38
101צפיות
אבל המדינה הבלקנית היחידה שאני באמת רוצה שתחזור שותקת. קרואטיה אהובתי!
º
סרביה עדיין לא בטוח משתתפת היא שלחה בקשה כמו ישראל
16/09/14 17:33
30צפיות
אני עדיין בספק גם לגבי בוסניה
16/09/14 20:06
58צפיות
גם בשנה שעברה הם אישרו ובסוף פרשו. עדיף לחכות עוד חודש וחצי - חודשיים על מנת שהרשימה תתבהר
איזה כיף
17/09/14 18:56
34צפיות
עכשיו רק צריך אישור סופי ורשמי מרשות השידור שאנחנו בפנים והכל בסדר
צפיה מהנה
16/09/14 17:58
60צפיות
כל השירים היפים של להקת אבבא
16/09/14 18:00
52צפיות
תזכורת – InterCrowN 14
הודעה זו מכילה תמונות
17/09/14 17:45
39צפיות

צהריים טובים,
רציתי להזכיר כי ההצבעה ל-InterCrowN בעיצומה, ושהדדליין להצבעה לגמר הגדול הוא מחר, יום ה', 18.09.14 ב-21:30 .
מתמודדים אשר הצביעו קיבלו מסר שאישרתי שקיבלתי את הצבעתם. מתמודדים אשר לא קיבלתי מהם הצבעה, קיבלו מסר תזכורת...

נא להצביע בהקדם ולא לעכב את פרסום התוצאות.
ו .

LANGVISION6-חשיפת השירים ופתיחת ההצבעה
16/09/14 22:31
64צפיות
התחרות השישית, המוקדשת לשפה הערבית, השפה הראשונה בתחרות שאינה אירופאית ולכן מן הסתם הרתיעה חלק מן המשתתפים הקבועים להשתתף בתחרות. חייב לציין שגם אני לא התלהבתי בהתחלה מהתחרות בשפה הערבית, גם כי צפיתי שלא תהיה היענות וגם כי חשבתי שתהיה מונוטונית ומשעממת ("כי כל השירים בערבית אותו הדבר") אך לבסוף, מלבד העובדה שיש 12 משתתפים (חלקם חדשים או כאלה שמזמן לא השתתפו...), חלק גדול מהשירים מצויינים בעיני ויש גיוון גדול בסגנון השירים, ומבחינתי המהדורה הזו קצת מפתיעה לטובה. מקווה שגם אתם תתרשמו כך.

ערבית: תעתיק חופשי: אל-עַרַבִּייַה; תעתיק מדויק: אלערביה היא שפה בענף הדרומי של השפות השמיות המערביות בתוך קבוצת השפות השמיות של משפחת השפות האפרו-אסיאתיות. ככזאת היא קרובה מאוד לעברית ולארמית, ששייכות לענף הצפוני של השפות השמיות המערביות. הערבית הספרותית ("אללע'ה אלערביה אלפצחא") משמשת בעיקר לכתיבה ולתקשורת בכל רחבי העולם הערבי, והיא בעלת תפקיד מפתח בחיי כל המוסלמים, שכן היא משמרת את שפת הקוראן, אשר נכתב בלהג הערבית של שבט קורייש. לצד הערבית הספרותית קיימת גם ערבית מדוברת (הנקראת בניבים המזרחיים: , "אלעאמיה", ובניבים המערביים: , "אד-דארג'ה"), ולה ניבים (דיאלקטים רבים, שמשמשים שפת אם לכ-422 מיליון בני אדם ברחבי אסיה ואפריקה(לדוגמה, ערבית לבנונית, מצרית, מרוקאית ופלסטינית). הערבית היא שפה רשמית (לאו דווקא יחידה) כמעט בכל מדינות המזרח התיכון (כולל את ישראל אך להוציא את איראן ואת טורקיה) ובכל מדינות צפון אפריקה). כמו כן היא אחת מהשפות הרשמיות של ארגון האומות המאוחדות.
לערבית יש ממד דתי: כשפת הקוראן היא נחשבת לשון הקודש של דת האסלאם. לפי דת זו אלוהים נתן את הקוראן לידי הנביא מוחמד במפורש בשפה הערבית. כל גרסה מתורגמת של הקוראן נחשבת משום כך נחותה בערכה. הערבית משמשת כשפת פולחן בדת המוסלמית, שעל פיה - כל מוסלמי נדרש לדעת את השפה.
לערבית יש גם ממד לאומי: השפה הערבית הספרותית הייתה מיסודות הפאן-ערביות ומיסודות הלאומיות הערבית אשר ראתה בדוברי הערבית במזרח התיכון אומה אחת בעלת שפה, תרבות, ומורשת היסטורית משותפת.

באירוויזיון עד כה, זכינו לשמוע פעם אחת בלבד שיר בערבית מלאה (מרוקאית) כשבשנת 1980 ניצלה מרוקו את היעדרותה של ישראל, והשתתפה בתחרות.

• ניתן להצביע לשירים עד יום שלישי 30/9 בשעה 22:00 . בגלל ראש השנה והתחרויות שבמקביל יש מספיק זמן. וכמובן אין לחשוף את שירכם עד לסיום ההצבעה. ריוויוז יתקבלו בברכה. בהצלחה לכולם

השירים המתחרים:

1-Shou Bini-Ibrahim Al Hakami
2-Hawi -Massar Egbari 
3-Salma ya salama-DALIDA
4-Zina -Babylone
5-A vava Inouva-Idir 
6-Rock El Casbah-Rachid Taha
7-Aatini al-nay-Fayrouz 
8-Itoub-Don Bigg
9-Mal Hbibi Malou-Saad LAMJARRED
10-Lil Watan-Mashrou' Leila
11-Ezzay Ansak -Haiifa 
12-Ana -Amir Benayoun 

לינק לפלייליסט:
בחיי ששירים טובים וראויים....
17/09/14 16:14
28צפיות

לפחות שני שירים הכרתי...
אין לי ספק שמדובר בשירים של דלידה ובניון
17/09/14 16:27
30צפיות
עוד לא שמעתי את השירים, אבל גם אני מכירה את השניים האלה כמובן.
והאמת? קצת מעצבן אותי שאנשים שולחים שירים די חרושים במקום להתאמץ לחדש לנו משהו
במיוחד בתחרות הזו, שכן יש בה מבחר ואין הגבלות למעט השפה.
גם אני, בפרט כמישהי שגדלה בבית על לא מעט מוזיקה בערבית, יכולתי לשלוח שירים של אום כולתום, עבדל חלים חאפז, עבדל וואהב או פריד אל עטרש, שנחשבו בשנות השבעים והשמונים לנכסי צאן ברזל במוזיקה הערבית - אבל הגדלתי ראש והתאמתי לשבת ולהקשיב במשך כמה ימים לשירים אחרים ולא שלפתי ישר את השיר הזה של דלידה, שהוא אחד מהשירים הכי לעוסים שיש בערבית!
º
מסכים איתך גם אני עשיתי אותו דבר
17/09/14 18:35
11צפיות
º
17/09/14 18:41
7צפיות
עזרה מחברי הפורום לגבי שהות במאלמו/קופנהגן
17/09/14 15:20
33צפיות
מאלה שהיו באחת מהתחרויות הללו (או שתיהן), אני צריך את עזרתכם.
אני אמור לנסוע ליומיים-שלושה לקופנהגן. והטיסה הכי זולה שמצאתי הייתה למאלמו (אני מתגורר כיום בסרביה). אני כבר למדתי שבין קופנהגן ומאלמו יש גשר שחצייתו לוקחת בין 30-40 דקות בתחבורה ציבורית. ועל פי מיטב הבנתי יש גם תחבורה ציבורית משדות התעופה של שתי הערים.
מבחינת שהות ועלויות מחייה, איזו עיר זולה יותר. כמובן שקופנהגן עיר הרבה יותר אטרקטיבית על הנייר...ורוב הסיכויים שיהיה לי לפחות יום וחצי שם. האם כדאי לשהות במאלמו ולראות את העיר? או שמא רק לטוס דרך מאלמו?
אשמח לעזרה ותשובות בפרטי, כדי לא לעשות שרשור סתמי שלא קשור לאירוויזיון :)
אבל איני מכיר איש שהיה במקומות הללו שיכול לעזור לי.
תודה רבה מראש לעוזרים! 
ישראל הגישה בקשה רשמית להשתתף באירוויזיון 2015
15/09/14 12:51
300צפיות
עדיין לא לחגוג זה סה"כ תהליך פורמלי עד סוף באוקטובר.
15/09/14 13:01
176צפיות
היום זה פשוט התאריך האחרון להירשם (ללא התחייבות). 
לתאריך זה אין שום משמעות, מכיוון שמותר לפרוש עד סוף אוקטובר ללא כנס/עונש. אני סבור שאם ישראל היתה מתעוררת באמצע אוקטובר ומבקשת להשתתף לפני המועד האחרון לפרישה, ה-ebu לא היה מביא שום התנגדות. תאריך ההרשמה היה רלוונטי רק עד 2003 בשנות הרלגציה כשהיה מספר מוגבל של משבצות, ואם מדינה לא היתה מאשרת השתתפות עד מועד הפרישה, אז המשבצת שלה היתה עוברת להבאה בהמתנה.

כאן, רשות השידור מקווה לטוב ולכן נרשמה,  יהיה מה שיהיה. יש להם חודש להחליט סופית, אז הכל יכול לקרות.
לא נראה לי שנשתתף
15/09/14 13:23
180צפיות
"מתכוונת להשתתף" זה לא "מאשרת השתתפות"
ביום שלא נשתתף באירו מלטה תבחר שיר בוועדה!
15/09/14 16:00
143צפיות
אני מייחל ליום הזה מ- 2006 כי בעיני ישראל לא תרמה כלום משנת 2000 לאירו לא מבחינה מוסקלית ובטח ובטח לא מביחנת הופעות משנת 2000.
למעשה אנחנו באירווזיון גרועים יותר מאנדורה בכדורגל.
שנה בלי אירווזיון יוכיחו לכולם שאפשר להתקיים גם בלי שנשתתף ואולי אז ישנו פאזה בראש ויתחילו לבחור בשירים שיש להם זכות קיום בארץ לפני ששולחים שירים "שמתאימים" לאירו של לפני 20 שנה..
מי יישב בוועדה המלטזית המדומיינת?
15/09/14 16:08
122צפיות
כיארה, פבריציו פן-יהיה-לו והפוסטמות רודפות השלום מ99?
הגזמת. שירי מימון נתנה את אחת ההופעות הטובות בבלדה אי פעם!
15/09/14 18:59
117צפיות
זאת הופעה בלתי נשכחת מכל הסיבות הנכונות
אפשר לחשוב. נפחתם פה את שירי למיימדי הופעת המילניום....
15/09/14 21:18
89צפיות
.... אפילו שירי עצמה כבר לגמרי שם עם זכרונות מהאירוויזיון 
אלו המעריצים הישראלים שנפחו את ההפועה המצויינת שלה למיימדים אלוהיים, כאילו, לא היה ולא יהיה דבר שכזה בתולדות האירוויזיון. היא סיימה רביעית, (ועוד בחצי גמר בכלל שביעית). פרופורציות. היא היתה מעולה, ועד היום כותפת את הפיירות מאותו ערב בקייב, אבל באו נרגע.

דווקא מצד שני, אין לנו סיבה להירגע. מאז אנחנו בעיקר חווים אכזבות, וגם ההצלחה האחרת שלנו עם בעז, הסתיימה במקום תשיעי קצת מבאס. אז אין לנו במה להתפס, פרט לשירי.

אני חוזר בדברי
מאז חלפו הרבה דיוות בביוב האירווזיוני וספק אם מישהו זוכר
15/09/14 22:35
101צפיות
אותה. אפילו מבין החובבים.

תגידו, אתם רציניים?!
15/09/14 23:34
91צפיות
ברור שזוכרים אותה! אחת ההופעות המשובחות והזכורות של העשור! היא נתנה את השואו של החיים שלה, והיא עוד הייתה חולה!
באנה, אתה באמת מזלזלים במקום 7 בסמי ורביעי בגמר? ועוד ב2005 האדירה? הלוואי עלינו היום לעלות לגמר, אפילו אם זה אומר להתברג בו במקום האחרון!
בואי נצא שנייה מהבועה הישראלית!
16/09/14 08:58
71צפיות
נתחיל בזה שלאירופאי הממוצע שגם ככה ביקושי זוכר את הזוכה של שנה שעברה, אין מושג מי זאת שירי ובטח ובטח לא זוכר את השיר או ההופעה.
לגבי החובבים הלא ישראלים - מאז שירי הגיעו מלא דיוות ועלק דיוות שהחליפו את שירי. מה עם לורין? דה-יער? הזקנה הצרפתיה מ09? הבריטית מ09? קרולה מ06?
אני משער שהם זוכרים את שירי כמו שהם זוכרים את כל השירים מהשנים האחרונות. ספק אם הם מייחסים לה חשיבות כמו החובב הישראלי.
לגבי החובבים הישראלים-  ברגע שישראל במקום גבוה יותר יישכחו ממנה. עד אז תמיד ייזכרו אותה כמו שזוכרים את אדי בטלר וכל הופעה ישראלית..

שורה תחתונה: מה שאנשים זוכרים זה הזוכה. וגם זה ביקושי.
מדברת על החובבים
16/09/14 11:35
53צפיות
השיר הזה נכנס לכל מצעדי העשור של האירוויזיון, ברובם היה בטופ 10. בחלקם הוא אפילו ניצח (ולא, היוזרים לא נראו לי ישראליים במיוחד).
לורין דיווה? דה יער דיווה? הן זמרות, לא דיוות. לא כל זמרת היא דיווה. הבריטית מ09 מנסה להיות דיווה. היא לא. זמרת שהולכת לשוגבייבס היא לא דיווה. היא יכולה לצעוק ולעשות תנועות מריה קארי. זה לא הופך אותה לדיווה. זה הופך אותה לזמרת שיש לה מנעד ויודעת לעשות תנועות של מריה קארי.
את שירי זוכרים לא רק בזכות המקום הגבוה אלא גם בזכות ההופעה. אנשים לא זוכרים אם היא לקחה מקום רביעי או חמישי או עשירי. יש לי חברים שאפילו חושבים שהיא זכתה. הם זוכרים שהיא נתנה הופעה אדירה עם שיר מצוין שהביאו אותנו למקום גבוה. אני בטוחה שגם חובבים בחו"ל זוכרים אותה, כי זאת הייתה ההופעה הישראלית הטובה ביותר. זה שאתה לא אוהב את השיר זה משהו אחר.
בעיני החובבים כל זמרת שהצליחה היא דיווה חחח
16/09/14 13:18
61צפיות
הצרפתיה מ-09 לא דיווה?
תשאלי את החובבים שהיו ברוסיה איך חובבי אירופה התנהגו אליה (זוהר אוחצ'ה נא תגובתך בעניין!).
כנ"ל לורין.

לא חושב שהישראלי הממוצע יחשוב על שירי כההיא שהצליחה באירו אלא כאל זאת שסיימה אחרי נינט והשופטת באקס פקטור.
לא נראה לי שמישהו עדיין שומע את החרא שנשאר מיוזמתו..
עברו 9 שנים ועם כל הכבוד להצלחה שלו זה לא "כאן", "חי" או "דיווה".
החובב הישראלי מייחס לזה חשיבות רבה מדי. זה הצליח יופי באירו ומחוץ לו. ההופעה הייתה אדירה וההישג לא פחות.
מפה ולהגזמות בהנחה שמישהו עדיין זוכר את זה זה יומרני מדי.
וחברים שלך הם לא מדד. את חופרת להם על האירו חח
האוחצ'ות נפלו על פאטריסיה קאס (צרפת 2009).....
16/09/14 21:52
43צפיות
אישית לא סבלתי את השיר שלה לרגע, ולא הבנתי איך היתר הצליחו לסבול אותו מבלי לסבול ממנו.

אני חולק עליך וחושב שרוב עם ישראל זוכר את שירי מימון בין היתר כ-"זו שהביאה לנו כבוד באירוויזיון", לא שאכפת למישהו מזה. גם שירי עצמה במקום אחר ולא מתרפקת על זכרון ערב אחד בקייב (שביסס לה קריירה). אבל כאן זה נגמר. לנו החובבים הישראלים קשה לשכוח את הנחת היחידה שהיתה לנו בשנות האלפיים, ולכן לא נשכח. גם יתר החובבים הגויים זוכרים אותה כהיחידה שהביאה לישראל כבוד, אבל זה לא נוגע לליבם והם בטח לא צופים ביוטיוב מתרפקים על רגעי נחת של העם שהישגו היחיד זה רצח פלשטינים. הם זוכרים אותה, אבל לא קשורים. 
קודם כל, פטריסיה קאאס באמת דיווה
16/09/14 23:16
36צפיות
לורין לא. אמילי לא. פטריסיה קאאס כן.
לגבי שירי, אני יודעת שאתה שונא את השיר ולכן כ ראה לא מעניק לו חשיבות כלשהי. שירי כבר מזמן לא ההיא שסיימה אחרי נינט והיא גם לא "השופטת באקס פקטור". היא שירי מיימון, דיווה ישראלית, נסיכת פופ ישראלית (כמה שיש כאן פופ), ההיא שהביאה לנו המון כבוד באירוויזיון. אנשים זוכרים את שירי באירוויזיון וזוכרים את ההופעה האדירה שהיא הביאה, כי היא הופיעה כשהאירוויזיון עוד היה טיפה פופולארי בארץ ואשכרה צפו בו.
חברים שלי הם ועוד איך מדד, כי כמה שאני חופרת להם על האירו, ככה הם פחות מקשיבים לי. אם הם אוהבים שיר אירוויזיון למרות החפירות שלי והסלידה שלהם מהתחרות, כנראה שהוא באמת באמת באמת טוב. שירי הייתה בתקופה שבדיוק הכרתי אותם (יותר נכון, שתיים מהם) והם בעצמם עוד עקבו אחרי התחרות. בינינו, הם אוהבים את השקט שנשאר הרבה יותר ממני, וכשהם שומעים אותו ברדיו הם מתלהבים הרבה יותר ממני. מנסיון שהפתיע אותי לאללה. החברים שלי הם האנטי-חובבים הכי גדולים שיש.
קודם כל, פאטריסיה קאס ממש מתנשאת
17/09/14 09:52
28צפיות
אני זוכר איך שאני (ועוד כמה חברי פורום) נוכחנו לידה כאשר נציגי הולנד נתקלו בה והחמיאו לה, והיא אמרה כזה "תודה" קריר והמשיכה בדרכה מתוך התייחסות מתנשאת. רבאק, נכון שדה בוטומס אימצו קו יותר של בדיחה, אבל פאק, הם איתך באותה תחרות , וחובה להראות ספורטיביות וכבוד למתחרה. 

היא דווקא כן הסכימה להצטלם בחפוז באותו רגע עם כמה חברי פורום.
לא חושב שאירווזיון זה הדבר הראשון ששירי מימון מעלה לישראלי
17/09/14 11:27
27צפיות
הממוצע.
ברור שלחובב זה כן.
וברור שרוב הישראלים מכירים את החרא שנשאר. הוא היה להיט ודי הצליח.
אין קשר בין זה שאני לא סובל את השיר לבין מה שאני כותב. אני אוהב את שירי יותר ממך
היא נתנה הופעה אדירה אבל עדיין בקלות אפשר למצוא לפחות 20 הופעות זכירות יותר מאז שלא נדבר על דיוות.
החובבים חייבים דיווה כל שנה. וב-2005 היו דוות גדולות משירי כמו הלנה למשל.

כל החברים של החובבים הם לא מדד. אנחנו חופרים יותר מדי חח
º
חרטא בכל עשרות הטופ 50/100 ביוטיוב היא מככבת בעשרייה הראשונה
17/09/14 16:00
8צפיות
מפתיע
15/09/14 13:26
170צפיות
זה מראה שלשם שינוי הבלגאן לא כל כך חוגג. החליטו להגיש בקשה בגלל שהדדליין הוא ב-15 בספטמבר, אבל יש להם את האפשרות לפרוש עד 10 באוקטובר. זאת אומרת שמישהו אשכרה השקיע בכך מחשבה ותכנון...

אז לא כדאי לקוות שישכחו להודיע עד 10.10 שלא משתתפים, נכון?
יש לי הרגשה שלא נפרוש...עדיין אלו חגיגות של 60 שנה
15/09/14 18:25
118צפיות
להיווסדה,אין מצב שנוותר על זה....ואם לא נוותר,נקבל "תקציב בסיסי" בלי שום וואו...זה מה שמוביל אותי לחשוב,שלו לא נפרוש,ייצג אותנו מישהו או מישהי עם בלדה...בלי מלווים בלי כלום....
לכן חייבים לשלוח את ניקול ריידמן !
15/09/14 18:31
91צפיות
זה יהיה קורע  
אירוויזיון בלי ישראל זה לא כיף
15/09/14 18:39
143צפיות
זה לא אותו הדבר, אין מה לעשות. הלוואי וישראל תשתתף (יש בזה גם אמירה פוליטית).

אבל מצד שני הכישלון ב2014 עוד כל כך מהדהד וכואב, שאי אפשר לעבור כך סתם לסדר היום.
השנת התרעננות יכולה לעשות המון. כדאי שגורם רענן וצעיר ייקח את האירוויזיון לידיו ולא 88FM, אחרת נקבל שוב את איזבו. צריך תקציב נורמלי, צריף אנשי מקצוע אמיתיים שמבינים בבמות גדולות, צריך גוף שיתמוך באמת עד הסוף.
קיבלנו בשנה שעברה את פאקינג מיי פיינגולד, עם שיר מטריף, קול משגע ונוכחות מדהימה. נתונים נהדרים שאזרבייג'אן הייתה מתרגמת אותם לנאמבר מופתי והישג נהדר. אך במקום זאת, קיבלנו העמדה חסרת מעוף, נטולת קונספט, שלא מנצלת ולו קצת את יכולותיה של מיי, צילום מתחת לכל ביקורת שפספס עוד את הקצת שהיה על הבמה, וסאונד מחפיר נטול ריברב בlevel חלש ביחס לפלייבק שגרם ליתרון הכי חזק ועוצמתי של מיי - הקול - להיבלע.

נוסיף לזה את ההתנכלות מצד ההפקה, השיטה החדשה שגורמת לחיסול ממוקד, חוסר אהדה כללית לישראל ונגיע לכך שגם השנה לא ישתנה הרבה. צריך לקחת הפסקה ולהסיק מסקנות.
צודק
15/09/14 18:46
77צפיות
אני חושב שמבחינת אמן מייצג באמת היה לנו את כל מה שצריך כדי להצליח: ווקאליות אדירה, כריזמה מהפנטת,
ייחודיות, יכולת תנועה וריקוד... לכן אני חושב שעם המצב היום לא משנה מי יבחר מסיקה, עידן רייכל, שירי מימון,
נינט, מארינה או כל שם אחר שנשמע לנו בלתי מושג זה לא מה שיביא הצלחה.
צריך שינוי בשחיתות של ה-EBU והשקעה פיננסית ואומנותית באמת מצד ישראל על מנת להביא נאמבר ברמה
בינלאומית שראוי לבמה - אם כי אני סבור שההופעה של מיי הייתה יפה מאוד.
אני נמצא בתחושות מעורבות
15/09/14 22:15
127צפיות
מצד אחד פרישה לא תורמת כלום בעיניי. מצד שני - עוד כישלון בתחרות? זה כבר יותר מידי
קשת ורשת אמורות לפתוח ערוץ כל אחת בנפרד בשנה הבאה
16/09/14 16:04
112צפיות
למעשה אם אני לא טועה זה אמור להתחיל ב 01.01.2015 (לכל אחת אגב תהיה חברת חדשות משלה!).
בטח רשת תקח את האירו ונשתתף.
עדכון (נראה אחרון) לגבי ישראל
14/09/14 15:24
323צפיות

טוב אז כמה דברים:
1- עדיין יש ישיבות של כמעט כל יום ברשות השידור בעניין התחרות.
עוד לא הוחלט האם ישראל תשתתף או תפרוש לשנה אחת.
עוד נאמר לי שבמידה וישראל לא תשתתף שנה הבאה, היא אכן תחזור בשנת 2017 ולא תוותר על התחרות.

2- יש גורם עיקש מאוד  בישיבות שדורש להפסיק את החוק שמחייב נציג ישראלי לשיר לפחות 30% בעברית ולאפשר לנציג לשיר גם באנגלית מלאה כי להצליח בתחרות ומחוצה לה

3- רשות השידור כבר הודיעה ל-EBU ולטלויזיה האוסטרית שכנראה תפרוש השנה ובמפתיע מאוד הטלוויזיה האוסטרית החזירה לרשות השידור מכתב שבו נאמר כי אוסטריה רואה בהשתתפות הישראלית מעין נוסטלגיה בתור מדינה בעלת עבר עשיר בתחרות ותשמח מאוד אם נציג מטעם ישראל ייקח חלק השנה בתחרות

אז ישראל תשתתף או לא נדע בעוד כמה ימים, אבל המכתב המהטלוויזיה האוסטרית מפתיע עוד יותר.
אולי סוף סוף ההפקה האוסטרית לא תדפוק את ישראל ותשים אותנו בין השירים האחרונים בחצי הגמר ולא שיר מספר 2?
ואולי הטלוויזיה האוסטרית (הם נראים שמאוד אוהבים את ישראל) תעזור לנו מבחינת הבימוי ותעזור לישראל לעלות לגמר?

בעוד מספר ימים נדע...

º
התכוונת 2016?
14/09/14 16:11
61צפיות
º
הכוונה היא ש2016 לא נשתתף.
14/09/14 16:18
78צפיות
אבלז זה אומר ששנתיים לןקחים הפסקה ? כ אנחנ כרגע ב 2015
14/09/14 16:30
126צפיות
לא נשתתף 2 תחרויות
שי צודק.....
14/09/14 17:33
128צפיות
האירוויזיון במאי 2015.....
עדיף לפרוש מאשר להשתתף בכוח!
14/09/14 18:14
123צפיות
ראשית, בוודאי שהטלוויזיה האוסטרית תשמח שנשתתף ותרצה שכמה שיותר מדינות
ישתתפו אבל לא צריך לטעות: אף אחד לא ירגיש בחסרוננו ובוודאי שאפילו לא ישקלו לשנות
את שיטת ההצבעה המושחתת אם נפרוש.
רק אם יהיה איום פרישה ממשי של מדינות הביג 5 אז באמת יהיה שינוי אמיתי בשיטת ההצבעה.
דבר נוסף, השתתפות רק לעצם ההשתתפות שהרשות לא מתכוונת להשקיע אגורה שחוקה
בשיר ובהופעה, אינה שווה ותוסיפו לכך את העובדה שהסיכוי להעפיל לגמר כיום נמוך מאוד - לא
משנה את מי נשלח ואני לא רואה סיבה אמיתית להשתתף בשנה-שנתיים הקרובות.
ההיסטוריה מלמדת שפרישה עשתה לנו רק טוב! כולם מסכימים שלהמשיך ככה אי אפשר!!
הן מבחינת ההתנהלות הישראלית והן מבחינת ה-EBU שפשוט הולך והורס את התחרות (על אף הצלחת
כמה שירים מדהימים וראויים השנה כמו הולנד)
RSC13- ההרשמה נמשכת
הודעה זו מכילה תמונות
14/09/14 19:04
110צפיות
ההרשמה עדיין פתוחה וזה השבוע האחרון להירשם לתחרות!
כרגע התחרות עומדת על 14 מתמודדים בלבד ואתם יותר ממוזמנים לשלוח נציגות ולהכנס לתחרות שסוגרת את הקיץ

ברכות ואיחולי הצלחה מריגה האביבית

º
אתה באמת מעיז לנצלש את התחרות הזו,בשרשור כה חשוב?!
14/09/14 19:52
32צפיות
º
אותה תחרות שהשתתפת בה מספר פעמים...
14/09/14 19:55
20צפיות
º
אוקיי,אבל בשרשור הזה? לא לעניין בכלל
14/09/14 19:56
18צפיות
15/09/14 11:53
51צפיות
אתה כזה פשוש!
º
לא אישרת את השיר ששלחתי:)
14/09/14 20:14
18צפיות
איזה באסה שחייבים גם MP3! אני לא מוצא לשיר
14/09/14 23:33
46צפיות
המעולה שלי!
º
mp3fiber.com
14/09/14 23:51
12צפיות
º
אני יכול להסתדר גם עם רק קישור ליוטיוב.
15/09/14 00:01
19צפיות
יאהו! בעבודה חסמו את יוטיוב אז אשלח כשאגיע הביתה
15/09/14 08:50
25צפיות
תודה רבה!
º
לא מצליח לשלוח מסרים
15/09/14 22:46
8צפיות
º
שלחתי שיר!
15/09/14 00:17
10צפיות
היי סנקדי
16/09/14 23:23
24צפיות
קודם כל,
רציתי להגיד לך כבר לפני הרבה זמן שזה בסדר גמור מבחינתי שאתה לוקח את המושכות אליך, לצערי המחשב הקודם שלי נהרס, ואין לי גישה לנתונים כמו מי שלח איזה שיר, חוץ מזה לא יכולתי להמשיך את התחרות בגלל המלחמה שהייתה ואני עדיין בצבא, לצערי זה לא התאפשר.

האמת שבתכנון המקורי תכננתי שמהמהדורה הבאה באמת הזוכה יקח לידיו את המושכות באירוח התחרות, ככה שזו החלטה ממש טובה.

בכל מקרה שולח לך את השיר שלי לתחרות. המון בהצלחה!
לא יודע איך להגיב..מצד אחד,החשיבות כל הדיונים
14/09/14 19:55
76צפיות
שמתרחשות (כביכול)  וכל הדבר הזה שגורם מנסה לשכנע את השאר לצאת מהקופסא שלשיר 30 אחוז בעברית..ויש חשיבה..אבל באמת לפרוש מהתחרות לשנה?

אגב שי,למה רשמת שנחזור ב2017 במידה ונפרוש השנה? מה עם אירוויזיון 2016? זה הופך להיות שנתיים,לא שנה
למה שנמשיך להתבזות?
14/09/14 20:01
59צפיות
גם מבחינת השיטה המושחתת של ההצבעה וגם מבחינת ההתנהלות הביזיונית
של רשות השידור. לטעמי, עצם ההשתתפות והצגת הדגל בפני מיליוני צופים היא חשובה
ללא ספק אך בו זמנית למה שנשתתף בתחרות שמראש אין לנו סיכוי להצליח בה?
כנראה שפרישת ישראל לא תוביל לשינוי ב-EBU אבל אולי יהיה שינוי מסויים בישראל:
אולי האירוויזיון יופק ע"י גוף מקצועי כמו רשת או קשת יהיה געגוע לתחרות בארץ.... אולי...
בכל אופן, אי אפשר להמשיך כך!!
והנה עוד מידע עסיסי ומשמח..כביכולבמידה ונשתתף
14/09/14 20:00
246צפיות
יש את מי שיבחר אמן לתחרות!

לדעתי רעיון לא טוב
14/09/14 20:09
100צפיות
על פניו זה נכון וראוי שאנשי מקצוע והם בלבד יבחרו את הנציג לאירוויזיון.
אבל, הברנז'ה מלאה אינטרסנטיים וסגירת חשבונות אישית. מה גם שהטעם של העורכים
הללו מאוד מצומצם כך שאל תתפלאו אם נקבל אמן קיקיוני ולא "מתאים" בעליל כמו קרולינה,
ירמי קפלן או דנה ברגר. אכן, הוועדה (אם כבר מחליטים על בחירה ישירה) צריכה להיות מורכבת
מאנשי מקצוע בלבד. אך לא רק מעורכי 888FM אלא גם ממוזיקאים צעירים ורלוונטיים שיוצרים
ומעורים בשוק הבינלאומי כמו סקאזי, או עידן רייכל (לדעתי הוא כן יסיכים להשתתף בועדה)
אנשי טלוויזיה כי מדובר בתחרות טלוויזיונית וצריך שהנציג יעבור מסך ויהיה בעל איכויות בימתיות,
מפיקים מוזיקליים מובילים כמו הנרי או עופר ניסים או טל פורר.
בכירים בחברות תקליטים (לתת נציגות שווה לכל חברה שיהיה הוגן) בקיצור, אפשר להרכיב ועדה
שתהיה מורכבת מתמהיל של אנשי מקצוע רלוונטיים שתוביל לבחירת נציג ראוי.

מרוח הכתבה עולה שאם נשתתף בכלל שוב תהיה התנהלות ביזיונית עם אפס השקעה מצד רשות
השידור ולכן זוהי כבר תחילת הדרך אל עבר כישלון נוסף בחצי הגמר.
אני לא רוצה סומך על בחירת אנשי מקוצע !
14/09/14 22:20
59צפיות
יש סכנה שלא יהיו  לגמרי מחוברים.
אולי לעשות שתי ועדות.
ראשונה, ועדת ניפוי, של הרבה (20) חובבי מוסיקה עם אוזן מוסיקלית, אבל שאינם קשורים לתעשייה. השיר חייב לעבור את מבחן הרוב, מבחן העם. ועדה ראשונית זה תצמצם את את המבחר לכמה שירים בודדים.
ועדה שניה של אנשי מקצוע תחליט מתוך כמה שירים בודדים, כאשר הם לוקחים הכל בחשבון, כולל שיקולים שאינם קשורים דווקא לשיר, כמו אמצעי מימון, עניין לציבור, פוטנציאל אחוזי צפייה בתחרות, מראה ויכולת לעבור מסך, כריזמה בימתית וכל מיני פרמטרים שאינני יודע אפילו למנות אותם, אבל לקחת הכל בחשבון. אבל חשוב לי שקודם השירים יעברו ניפוי עצבני של סתם חובבי מוסיקה.
º
השם של Tapuzo הוא עידן?
14/09/14 20:27
39צפיות
º
סידרתי לכם גם כתבה באתר גלובס, תהיה מרוצה.
15/09/14 01:13
30צפיות
º
רעיון נוראי
14/09/14 21:04
26צפיות
º
ניסמן כבר בטח יושב לנסח מכתב
15/09/14 00:19
25צפיות
הפסקה תעשה לנו טוב
15/09/14 00:22
86צפיות
1. אם נשתתף - אשמח לאללה (מעולם לא אמרתי לא להשתתפות ישראלית). אם לא, זה יהיה צעד טוב. לקחת הפסקה, לנשום, לחשב מסלול מחדש ולבוא רעננים וטובים יותר. אולי אפילו לגרום לאירופאים להתגעגע. אם ההפסקה לא תעזור - לפחות נדע שניסינו. תראו, לאוסטרים זה עבד! (שלא לדבר על האיטלקים, אבל אצלם זה סיפור אחר לגמרי). אגב, טכנית, אחרי שנתיים הפסקה הבאנו נצחון (וכן, אני מחשיבה את 96 כהפסקה. לא היינו בגמר, ותכלס, לא השקענו בשיר. "גלית בל" זה לא התייחסות רצינית נו באמת).
2. אני בעד הורדת ההגבלה. גם ככה אנחנו מקפידים על עברית במוזיקה הישראלית (עם כל הכבוד למעבר אל האנגלית). יקח לנו זמן עד שנעבור לאנגלית מלאה באירוויזיון, וגם אם נעבור, היא לא תהיה קבועה.
3. אם האוסטרים כל כך אוהבים אותנו - שינקדו אותנו. קבלו בדיחה שחורה: היטלר היה אוסטרי, הם מנסים לפצות אותנו עכשיו? (מותר לי לצחוק על אוסטריה, אני בעצמי חצי אוסטרית).
ישראל לא תשתתף ב15' אבל לא תודיע את זה כרגע
15/09/14 01:18
122צפיות
כנראה יהיה אישור ההשתתפות מעורפל "בכפוף ל.. א ב ג עקב מצב הרשות.."
רק לקראת התחרות עצמה (מרץ  2015) תצא הודעה/בקשה לפרוש מהתחרות.
זה ממקור שטוען שהוחלט לאשר אבל לא לבחור נציג מסיבה זו.
עכשיו נראה אם בכלל יאשרו או יודיעו על פרישה כבר עכשיו.

"אוסטריה שולחת מכתב לרשות השידור" בתרגום לישראלית:
15/09/14 12:24
155צפיות
האוסטרים האנטישמיים מתים עלינו כי אנחנו אור לגויים --> אירופה לא רואה את האירוויזיון ממשיך הלאה בלעדינו --> גאווה ישראלית +חייבים להשיג מימון גם אם זה יצא מתקציב החינוך --> ניקי גולדשטיין לוינה 2015.

או לפחות כך אני מקווה (פרט לקטע האחרון). אבל לצערי כבר כמה חודשים זה די ברור שאנחנו בחוץ.
ניקי גולדשטיין זה רעיון לא רע
15/09/14 13:35
108צפיות
הוא ייקח משכנתא על ההוצאות לתחרות ולא יבקש שקל של השתתפות מהרשות וככה חסכנו מלא כסף
אני כבר שומעת את משק כנפי האהבה
15/09/14 15:38
100צפיות
המגיעים לחוף תקווה
הנטמנים שם בחולות
צדפים קטנים
תקוות גדולות

|קיא|
טוב לשמוע שיש דיונים
17/09/14 18:55
20צפיות
יש מישהו עקשן שם לגבי האירוויזיון וזה כמובן טוב לנו
היכל הפיס בירושלים מוכן ומזומן לארח את התחרות בענק
הודעה זו מכילה סרטונים
15/09/14 18:55
178צפיות
20 שנה מאז הנצחון האחרון ב-1998, והאירוח של האירויזיון האחרון של המאה ה-20 ב-1999,
רושלים תוכל לארח את התחרות בתנאים הדרושים מאז שבנייני האומה הפכו להאנגרים פירוטכניים.
נקוה שרכבת מהירה עם מנהרות מהארוכות בעולם יביאוא את המשתתפים וצופים היישר מנתב"ג אל
תחנת בנייני האומה, שם יעלו מתחנת הענק המרשימה הנבנית היישר אל הרכבת הקלה שתקח
אותם להיכל הפיס שיכול לארח 12 אלף איש ביציעים, תאי צפייה ועל המגרש עצמו.
אצטדיון טדי יארח מסיבת אירויזיון ירושלמית ל-30 אלף צופים במסכי ענק.
מבצעי שלושת השירים הראשונים יצאו אל עבר האצטדיון ויתנו עוד הופעה חיה לעשרות אלפי הצרופים
באפטר פארטי אל תוך הבוקר.

º
יופי! רק חבל שרשות השידור לא...
15/09/14 21:17
47צפיות
אני מתפלל בלב ליום שבו האירוויזיון יגיע לארץ
15/09/14 22:17
78צפיות
התחושה תהיה כל כך אדירה ותמלא אותי בשמחה אדירה. הלוואי, רק צריך להתחיל להשקיע
אם נזכה לארח את התחרות שוב הייתי רוצה שזה יהיה בת״א
15/09/14 23:28
82צפיות
תל אביב היא יעד הרבה יותר אטרקטיבי לקהל היעד של תיירי האירוויזיון, גם ללהט״בים וגם באופן כללי לאנשים שנוסעים לתחרות בשביל לחגוג ולבלות ולא בשביל ללכת לאתרי מורשת היסטוריים. בתל אביב יש חיי לילה עשירים תרבות וחופי ים, השבועיים של התחרות בתל אביב בטוח יהיו הרבה יותר כיפיים מאשר בירושלים. אני אוהב את ירושלים הרבה יותר מאת תל אביב אבל אירוח של התחרות בעידן הנוכחי תפור על תל אביב.
בנוקיה יש בערך אותו מספר מקומות כמו בארינה של ירושלים ויש מסביבה הרבה מקום פנוי להקמת מרכז עיתונאים וכל הדברים שצריך.
לגבי אפטר פרטי עם 30 אלף אנשים- גם בשבדיה לא היו מצליחים לארגן דבר כזה אבל אם אתה מתעקש פארק הירקון יכול לארח את זה.
אבל קודם שננצח בכלל. נראה לי שיהיה שלום במזרח התיכון לפני שזה יקרה. גם בגלל נקודת הפתיחה הגרועה של ישראל בהשוואה לשאר המדינות וגם כי קשה לי לראות אותנו מביאים שיר מנצח עם הופעה ווינרית.
האקוסטיקה בנוקיה פשוט גרועה ממה שהבנתי
16/09/14 03:17
64צפיות
הארנה יותר עדיפה מהבחינה של הופעה, היא מודרנית, ובניגוד לנוקיה גם בנויה להופעות כאלו (ממה שהבנתי האקוסטיקה בנוקיה פשוט נוראית, זה יהיה פארקן שוב) ויש יותר חדרי מלון בירושלים מאשר בת"א (וגם יותר יוקרתיים כנראה).
יד אליהו (כבר לא נוקיה) לא מתקרב למפעל הפיס בירושלים
16/09/14 08:53
67צפיות
ובכלל, קשה לי לראות שום ממשלה בישראל מממנת אירוע כל כך מתוקשר מחוץ לבירתנו הנצחית, ירושלים. זו גם אימרה פוליטית וגם היכל מפעל הפיס עצמו הרבה יותר טוב.

דווקא המקום המתאים ביותר בארץ הוא איצטדיון סמי עפר במבואות חיפה, אבל חיפה עצמה אינו מסוגלת להתמודד עם אירוע בסדר גודל שכזה. 
º
אצטדיון סמי עופר של מכבי חיפה יכול לארח.....
16/09/14 17:42
28צפיות
º
זה או זה: עגבניה
הודעה זו מכילה סרטונים
13/09/14 18:42
153צפיות
שני שירים משמימים
13/09/14 20:24
48צפיות
אלך הפעם על שוויץ
º
שוודיה
13/09/14 22:24
11צפיות
שבדיה, אך ורק בזכות המילים שנוגעות בי כל פעם מחדש
14/09/14 01:27
41צפיות
השיר השוויצרי מקסים, אחלה בלדה.
º
שוודיה 2010 !
14/09/14 07:28
9צפיות
שבדיה 2010! אהבתי מאוד back then
14/09/14 13:05
38צפיות
תודה שהזכרת לי
שוויץ
14/09/14 19:11
24צפיות
שיר מקסים בטעם של פעם, לעומת בלדה חביבה אך סתמית שכשלה בצדק.
º
שוויץ 2002
15/09/14 00:27
10צפיות
שני שירים מדהימים, שתי זמרות עם פני עגבניה
16/09/14 01:12
33צפיות

שבדיה 10' ריגש אותי מהרגע שנחשף הדמו שלו לפני חצי הגמר בו התחרה. זה שיר מופלא שלצערי הייתה לו הופעה חלשה באוסלו - ולכן כשל. חושב שאבחר בזה, אבל עדיין -

למרות ששוויץ 02'  כל כך מיושן זה שיר מדהים שיש לו מקום גדול אצלי בלב. מהשירים הראשונים של התחרות שהכרתי כשהתחלתי לעקוב בתחילת העשור הקודם.
שבדיה 2010
16/09/14 01:17
23צפיות
אני זוכר את הפרצוף של אנה כשגילתה שהיא לא עלתה לגמר...
האם התפרקות בריטניה תשפיע על האירוויזיון?
15/09/14 00:03
131צפיות
יצא לי לחשוב על זה כמה פמעים בזמן האחרון ולא ראיתי שפתחו שרשור בנושא...

עוד כמה ימים צריך להיערך משאל בסקוטלנד שיחליט האם הם נפרדים מהממלכה המאוחדת או נשארים ביחד. במידה והסקוטים יחליטו להגיד ביי ביי, אתם חושבים שנזכה לראות אותם באירוויזיון? אולי באיזה שיר סקוטי פולקלורי עם חמת חלילים וחצאיות אותנטיות?
סקוטלנד תשתתף בחצי הגמר או שתהיה ישירות בגמר?
האם עדיין בריטניה תיקרא בשם UNITED KINGDOM?
האם 2 המדינות יחליפו ביניהן 12 נקודות?
והכי חשוב- האם סקוטלנד תעניק לנו נקודות כלשהן?! יכול להיות שהיא תתגלה כחברה טובה של ישראל?

מה אתם חושבים?
נו, זה ברור שהרי האקטואליה תגיע אל האירוויזיון
15/09/14 00:29
107צפיות
היום בדיוק הייתה כותרת בחדשות, שהימין הקיצוני מתחזק בשבדיה. חשבתי לעצמי איך זה ישפיע על המלודי. לא משנה.

בכל מקרה, יש עוד מדינות שהן כבר עצמאיות ומעולם לא השתתפו בתחרות או לא מיהרו בהתחלה להשתתף, כך שעצמאות סקוטית לא אומרת שסקוטלנד תמהר להצטרף. אשמח לקבל אותם עם חמת חלילים או בקיצור - אם איזה שיר אירי טוב
כנראה שהיא תשתתף בחצי גמר. היא לא תהיה בריטניה, היא לא תממן, ולכן תהיה בסמי. וגם אם כן - מה, יהיו, 27 מדינות בגמר? כאילו, עוד דקה יהיה גמר-פלצת כמו הסמי-פלצת של 2007. כאילו, תנו גם לטורקים לממן כמו שהם רוצים ותושיבו אותנו כל הלילה לשבת לצפות באירוויזיון!
בריטניה תיקרא באותו שם, כי היא עדיין תכלול כמה מדינות / מחוזות, אין לי מושג איך כל העסק הזה שם נקרא מבחינה פוליטית. תקלה שלי.
האם יחליפו דוזים? שאלה טובה ומעניינת. אולי הסקוטים יתנו לבריטים דוז. הבריטים לסקוטים? לא בטוחה. והאם האירים יקנאו כי מישהו לוקח להם את הטופ הבריטי? הממממ. אני שומעת פה פוליטיקה וזה מרתק אותי לאללה. רק על זה שווה שיצטרפו.
סקוטלנד חברה של ישראל? לא נראה לי. הבריטים לא מתים עלינו.

קיצר, עוד מדינה דוברת אנגלית שיכולה לקרוע אותנו. ולא, לא נראה לי שהם ישירו בשפה אחרת.
להערכתי, ממלכת הלאום עדיין תממן יותר מספרד....
15/09/14 10:46
52צפיות
גם אחרי "התנתקות" סקוטית עם אוכלוסיה די דלה ולא משמעותית לאומת יתר הממלכה, עדיין ישארו מספיק אזרחים על מנת לשמור על דמי השתתפות גבוהים, ולכן ה-United Kingdom עדיין תשוריין ישירות לגמר. 
סקוטלנד לאומת זאת תשתתף באחד מהסמיס. אבל, אז מה ! נדמה לי קראתי שהפעם האחרונה שהיה נציג סטוקי עבור בריטניה היא פיצג'רלד ב-1988 שהפסיד בנקודה. גם Lulu אחת הזוכות ב-1969 היא סקוטית. אז פעם במיליון שנה שיש להם נציג.

ולעשות סדר, שם המדינה התיקני הוא :
United Kingdom of Great Britain & Northern Ireland
לפני 1922 , זה כלל את כל אירלנד, לפני שרוב האי המערבי הפך לרפובליקה אותה אנו מכירים היום.

אין לי מושג כיצד תקרא המדינה החדשה מאחר שהשם "Great Britain" כולל את כל האי המזרחי שהוא גם ויילס וגם סקוטלנד (וגם אנגליה כמובן).
*עם
15/09/14 11:07
35צפיות
רק שאיי פרו לא ישתתפו ואז תהיה עוד מדינה עם ניקוד אוטומטי למאפיה הסקנדינבית חח
תודה על התיקון
15/09/14 11:10
39צפיות
לא כיף לטעות בלילה כשמתפוצץ הראש מהבוקר וגם אקמול לא עוזר. 
º
15/09/14 11:12
8צפיות
אפרופו סקטולנד- מתי היה דגל סקטולנד בקהל באירו
15/09/14 11:09
64צפיות
לפני אירווזיון 98?
נראה לי ששם הייתה הפעם הראשונה שהיה דגל שלהם בקהל
בהחלט שאלה מעניינת, אבל לא נראה לי שיצביעו בעד הפיצול
16/09/14 00:28
49צפיות

הסקוטים יצביעו בפער לא מאוד גדול, אבל עדיין, נגד הפירוד מבריטניה. יש להם רק מה להפסיד מיציאה לעצמאות. אפשר להירגע, נסי מלוך נס לא תשמש גימיק על בימת התחרות בשנים הבאות.
InterCrown Song Contest 14 - הגמר
הודעה זו מכילה תמונות
65תגובות
12/09/14 17:55
498צפיות

שלום וברוכים הבאים לגמר הגדול של – InterCrown 14, סלוניקי, יוון

...

(המשך...)

שלום וברוכים הבאים לגמר הגדול של – InterCrown 14, סלוניקי, יוון

מתוך 30 השירים שהתמודדו בחצי הגמר, 20 מהם העפילו לשלב הגמר לאחר שקיבלו את מס' הנקודות הגבוה ביותר בשלב חצי הגמר. בכך הם הצטרפו ל-5 המדינות שכבר המתינו בשלב הנוכחי.
כעת, 25 מדינות מכל רחבי העולם תתמודדנה על המקום הראשון! רק מדינה אחת תזכה ב, וגם תזכה לארח את התחרות הבאה.

שירי הגמר הגדול:
01. שבדיה - Miss Li - Har Kommer Natten
02. בריטניה - Paloma Faith - Only Love Can Hurt Like This
03. קנדה - Three Days Grace – Anonymous
04. איראן - Laleh - Live Tommorow
05. ישראל - Nadav Kadmon - Circles
06. פקיסטן - Akash - Zakhm
07. איסלנד - Gusgus - Over
08. אסטוניה - Laura - 2020
09. ארגנטינה - Carica - Abrazame
10. קרואטיה - Jelena Rozga - Nirvana
11. יוון - Master Tempo feat. Chrestos Menidiates - Chamos Tha Ginei
12. אירלנד - B*Witched - Blame It On The Weatherman
13. אוקראינה - Svetlana Loboda - Gorod Pod Zapretom
14. רוסיה - Elizaveta - Armies of Your Heart
15. הולנד - Thomas Azier - Ghostcity
16. בולגריה - Malina - Nai Soleno
17. פינלנד - Janna - Sä Et Ole Hullu
18. ניו זילנד - Broods - Never Gonna Change
19. ספרד - Monica Naranjo - Emperatriz de Mis Suenos
20. איטליה - Elisa -  Ecco Che
21. דנמרק - Bryan Rice - Live To Love Another Day
22. הונגריה - Zsedenyi Adrienn - Mennem Kell Tovabb
23. גרמניה - Cinema Bizarre - I Came 2 Party
24. גיאורגיה - Tamta feat. Xenia Ghali - Gennithika Gia Sena
25. צרפת - In-Grid - Tu Es Foutu

פלייליסט יו-טיוב לשירי הגמרhttps://www.youtube.com/playlist?list=PLLoy0dk5cfuNwY2wRz5StkIb5Jn9klRVr

סדר השירים נקבע בהגרלה בין המדינות
התחרות נשארת חסויה עד לפרסום התוצאות, ולפיכך אסור לפרסם את זהות שולחי השירים .
מתמודדים שלא עלו רשאים לחשוף את שירם.
מקומות 11-15 יפורסמו מיד ובהודעה נפרדת. תוצאות חצאי הגמר המלאות תתפרסמנה עם תוצאות הגמר כמובן.

עד יום ה' (18.09.14) ב-21:30, ניתן להצביע לגמר הגדול  במסר לניק InterCrowN.

ההצבעה לגמר תיעשה בשיטת האירוויזיון – בדומה לדירוג שנעשה בשיטת חצי הגמר. (1-8, 10 ו-12 נק').
25 משתתפי הגמר נדרשים להצביע לשלב זה. מתמודד שלא יצביע ייפסל וניקודו יופחת בחצי..
גם למתמודדי חצי הגמר יש אפשרות להשפיע – הצבעת מתמודדי חצי הגמר תשוקלל להצבעה אחת ("הצבעת מתמודדי חצי הגמר").
כמו באירוויזיון, לא ניתן להצביע לעצמכם, כמובן.
 הצבעות שישלחו לאחר סגירת ההצבעה, לא יתקבלו, השירים ייפסלו וניקודם יופחת בחצי.

קישור להורדת 25 שירי הגמר בצורה מרוכזת יועלה לשרשור זה (אם כי רצוי היה להוריד את כל השירים כבר עם חשיפתם בשלב חצי הגמר ).

בשרשור זה אתם מוזמנים לפרסם את דעתכם על השירים המתחרים בגמר הגדול.
תחרות מהנה, ו לכולם מסלוניקי החמה

מישהו יכול להגיד לי מה זה הדבר המושלם הזה
הודעה זו מכילה סרטונים
13/09/14 19:04
229צפיות
דחוף לאירווזיון  https://www.youtube.com/watch?v=s9a0LtArw68
לפני ששולחים אותה לאירוויזיון
13/09/14 19:39
126צפיות
צריך כמה דברים:
1. שיהיה לה צוות מקצועי ומיומן שבאמת ידע להפיק נאמבר ברמה בינלאומית.
2. שיהיה לי שיר מדהים שתפור על הסגנון הייחודי שלה בדגש על כמה שיותר אנגלית.
3. שיהיה לה מקור מימון של הנסיעה וההופעה.
4. היא כולה בת 16 אין לדעת כיצד תצליח להתמודד עם ההתרגשות בזמן האמת רק חיות
במה אמיתיות כמו מיי ושירי מימון נתנו 100% מעצמן ולא נבהלו מגודל המעמד. רוב
הזמרים הישראליים לא עומדים בלחץ דוגמת שרית חדד והראל סקעת שנכנס להתקף חרדה.
º
אני מעדיף את ענבל ביבי
13/09/14 20:03
39צפיות
לדעתי ענבל ביבי תנחל כשלון
13/09/14 20:35
68צפיות
היא מוכשרת, אבל למעט הביצוע היחיד שלה ל-BEAT IT שהיה מדהים
היא לא הצליחה ממש להרשים. במקרה של האקס הפקטור, המתמודדת הטובה
ביותר זכתה.
ענבל ביבי, קשה מדי לעיכול ודרוש זמן להסתגל אליה.
אם כבר מתמודדים ראויים מאוד אז מארינה מקסימיליאן בלומין שלגמרי יכולה להיות בחירה מוצלחת
אבל שוב צריך להתקיים כל מה שציינתי לגבי תמר וגם צריך שיהיה שינוי בשיטת ההצבעה ההזויה
שהולכת באירוויזיון שלצערי תשאיר אותנו בחצי הגמר לא משנה את מי נשלח!
º
מתי נשלח שיר ביידיש לאייערויזיונאן?
13/09/14 20:22
40צפיות
זה יכול להיות קטלני
13/09/14 20:24
79צפיות
אולי אפילו במימדים של הבבושקות
לדעתי אם מחפשים גימיק שעוד לא היה זה גימיק מעולה
15/09/14 01:19
45צפיות
כי הוא לא מאולץ והוא גם יכניס הרבה תקשורת
היא מדהימה
14/09/14 12:28
64צפיות
אם היא לא זוכה זה יהיה מחדל רציני
תזכורת אחרונה לשליחת שיר לLANGVISION ערבית
14/09/14 17:39
44צפיות
בעוד יומיים יסתיים המועד לשליחת שיר. ביום שלישי בשעה 20:00
באותו היום, תיפתח התחרות ושלב ההצבעה, שיהיה ארוך מהרגיל.
כל המעוניין לשלוח עדיין שיר, מזכיר שיש לשלוח רק קישור ליוטיוב של השיר.
עד כה נרשמו 11 משתתפים

בהצלחה לכולם.
שינויים במלודי: 7 שירים בכל חצי גמר במקום 8
הודעה זו מכילה תמונות
13/09/14 13:26
136צפיות
לקראת המלודי הבא, SVT עורכת שינויים בפורמט של תחרות הקדם המצליחה. הם אמורים להיחשף במלואם מחר, אבל מה שידוע עד כה הוא שמספר השירים במלודי יופחת מ-32 ל-28: המשמעות היא שבכל חצי גמר יתחרו 7 שירים במקום 8 - כפי שהיה מאז החלה להיות מיושמת שיטת החצאים ב-2002. למרות הצמצום של השירים המתחרים, מספר המופעים יישאר כשהיה: 4 חצאי גמר (אחד בכל שבוע), סבב גלגל הצלה - ומשדר הגמר. 

שינוי נוסף שככל הנראה יוכנס הוא הצבעה לשירים באמצעות אפליקציה מיוחדת, שתחליף את ה-SMS ואת ה"נול ניטה-נייה" שאנו כה אוהבים. 

נכון לעכשיו, יש כבר מתחרה ראשון ידוע בקדם השבדי 2015: Kalle Johansson, שניצח בתחרות האינטרנטית שמקנה מקום לאמן אחד בתחרות. שמות השירים והאמנים המתחרים ייחשפו ככל הנראה במהלך החודשיים הקרובים.
אני אוהבת את שבדיה אבל בחיאת
13/09/14 16:51
98צפיות
זה כמו לפתוח שרשור על זה שבקדם המלטזי לזמרות השנה יהיו שפמים (במקום הזיפים הרגילים). אז מה?

הייתי מחכה לפחות עד מחר, לראות אם יש שינויים באמת מעניינים..
מדובר בפחות מהגר ו/או שלאגר זול לכל סמי
13/09/14 18:19
81צפיות

זו לא פחות מדרמה!
º
ממש טרפת, אבדן חושים!
הודעה זו מכילה תמונות
14/09/14 12:09
60צפיות
º
14/09/14 13:00
8צפיות
º
אותך לעופר
14/09/14 16:47
12צפיות
º
אותי או את עדי?
16/09/14 12:07
13צפיות
º
אותך דאא
16/09/14 17:32
7צפיות
º
למה?
17/09/14 17:11
10צפיות
º
תשאל את עופר חחחחח
17/09/14 18:33
6צפיות
מוזר לי
13/09/14 20:26
68צפיות
שבחרו להוריד 4 שירים, זה לא שמדובר במופע אחד שארבעה שירים זה די משמעותי...
נכון....
13/09/14 21:46
50צפיות
.... ואם מביאים קהל למלא את היכל הספורט המקומי, אז לפחות לתת להם עוד שיר לראות !
אני לא חושב שלהוריד שיר בכל מופע זה מה שיישמור על הסבלנות של השוודי חובב לייט....
אולי לליאור ואיילה בגילן אין סבלנות ל-8 שירים, אבל השוודי הממוצא יעמוד במבחר של שמונה (שלדעתי זה מסר ממש טוב)
אחיה עם פחות ארבעה שירים שבדים בשנה
14/09/14 01:25
48צפיות
חייתי יפה מאוד בלי מלודי במשך 22 שנים. אשרוד עם 28 שירים בשנה. גם המחשב שלי, אגב.
החלטה מאוד תמוהה
14/09/14 07:12
59צפיות
היה יותר הגיוני לעלות את מספר השירים לעשרה בכל סמי.
אז מי בא לבנות גשרים בוינה ב-2015?
11/09/14 22:27
208צפיות
נחשף הסלוגן הרשמי של תחרות האירוויזיון ה-60 בוינה, אוסטריה: BUILDING BRIDGES
º
|קיא-טש|
11/09/14 22:39
22צפיות
º
כלומר הסיסמה של אוסטריה זה בי.בי.?
13/09/14 19:31
11צפיות
ואני עוד פחדתי שיקראו למופע : We're Unstopable
11/09/14 23:12
85צפיות
בכל מקרה, למה מפרסמים את זה כ"כ מוקדם, ישנם עוד 8 חודשים עד תחילת החזרות.
חחח
12/09/14 13:46
41צפיות
נדמה לי שעדיף לפרסם מוקדם מדי מאשר ברגע האחרון..
אני חושב שזה שזה פורסם מוקדם מסמן מגמה
12/09/14 16:57
57צפיות

גם בשנה שעברה נחשפנו יחסית מוקדם לסלוגן ולעיצוב הגרפי, אני חושב שזה גם מה שיהיה השנה. זה בגלל שבאתר הרשמי מלווים מקרוב את עונת הקדמים ורוצים לעדכן הכל לפי ה-"Theme" של השנה הנוכחית כדי להכניס לאווירה. אני מעריך שבאזור נובמבר, אז כבר יש גמר מלטזי, ייחשף העיצוב הגרפי שיכבוש כל חלקה טובה באתר הרשמי, בטח גם לקראת הגרסה ה-60 של התחרות.
מרגש ביותר....יש לי הרגשה קלה שהשנה רוב השירים
11/09/14 23:12
97צפיות
יהיו בלדות או שירי אמצע הדרך והרבה שירים "איכותיים"

כרגע אי השתתפותה או השתתפותה של ישראל אינה תפגע בהתרגשות שלי,אך יבאס לצפות באירוויזיון במחשב ולא בטלויזיה..ולראשונה אני גר לבד..אתם יודעים מה זה לצפות בווליום שאתה רוצה בלי להתחשב בדיירים שכבר ישנים...מבאס....
אנחנו יותר בקטע של לשרוף גשרים
12/09/14 08:35
68צפיות
סלוגן מטופש לאירוויזיון מטופש.
מדינת הגשרים
12/09/14 09:38
67צפיות
אף פעם עדיין לא ביקרתי בוינה, ואני מאוד רוצה לנסוע שנה הבאה.
יאללה בתחילת נובמבר מתחילה מכירת הכרטיסים איך אני מתרגש!!!
מתאים יותר לשבדיה או לדנמרק
12/09/14 11:31
75צפיות
או לחיבור ביניהם 
סלוגן מטופש. היה יותר מתאים "אוכלים שניצלים" או משהו כזה.
12/09/14 13:21
61צפיות
אולי "מכים בפטיש?"
עם תמונה של מיילי סיירוס
12/09/14 20:15
45צפיות
עם זקן

º
12/09/14 20:37
5צפיות
אהבתי.. זה (טיפה) מעניין
12/09/14 13:53
75צפיות
כל הסלוגנים בנויים בערך על אותו שטיק. להדליק אש, להצטרף, לחלוק את הרגע, לבנות גשרים. החדש אולי מראה על התקדמות קטנה ביצירתיות או במבנה של המשפט אבל לטעמי זה עדיין לא זה ב-100%. הכוונה שלי היא לדוגמא, לאירוויזיון הזה, היה אפשר לכתוב משהו כמו "Hitler No More" (כי זה באוסטריה כאילו דה)
ואם להיות יותר שפויים אז אולי "Colours of Vienna" למרות שזה משהו שסתם עלה לי לראש, בטח יש יותר טובים. זאת אומרת לא לעשות סלוגנים אווריריים, אלא יותר "ויזואליים" או מוחשיים. הממממ. קשה לי להסביר. בקיצור כל הסלוגנים משעממים
º
אני בטוח שבחירה ב-"Shaving Beards" הייתה מרעננת
12/09/14 14:25
41צפיות
º
12/09/14 14:31
7צפיות
12/09/14 15:11
61צפיות
ואז היינו שולחים את יוסי מזרחי להתגלח ב-3 דקות?
º
12/09/14 20:21
6צפיות
לא יודע לגבי בניית גשרים. אני הולך לגאגא מחר
12/09/14 15:57
69צפיות
בעיקר כשקיבלתי זוג כרטיסים חינם, מה שמוסיף להנאה

עוד מישהו מכאן הולך להשתגאגא?
º
אני לא, אולי פעם אחרת.. תהנה!
12/09/14 18:03
21צפיות
טיפשי ביותר!
12/09/14 18:30
51צפיות
מה זה השטויות האלה?!

בכלל אני לא מבין למה צריך סלוגן לתחרות הזו? כל הסלוגנים שהיו (דבר שהחל בשנים האחרונות אאל"ט) הם טיפשיים ופאתטים! הסלוגנים מדברים על אחדות ושיתוף וכל השטויות האלה... אבל כולם יודעים כמה צביעות ובלאגן יש בין מדינות אירופה אז מה זה כל הטוב והאחידות האלה?!
בגדול, אין לי שום בעיה עם משפט מפתח "לבנות גשרים"....
12/09/14 19:59
65צפיות
... יש לי בעיה עם ההסבר שמנפחים על זה.
יותר מדי מיופה, יותר מדי מתחנף.
יכלו באותה מידה כם לקרוא ל :  Burrying Pregedice
לא יהיה גשר בין גוש סובייטי בלקני וסקנדינבי שאוסטריה במרכזם
13/09/14 19:26
54צפיות
ולא ייבנו שום גשרים.
הפער בין הגושים יעמיק רק יותר בהצבעות, זה הניחוש שלי.

פורום ייעוץ רוחני

חדש בתפוז

פורום ייעוץ רוחני בואו לקבל תשובות לשאלות >>

ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix