לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

הודעה נעוצה Tapuzina Song Contest
הודעה זו מכילה תמונות
21/12/14 13:30
63צפיות
שרשור אישור ההשתתפות לגרסה ה-38 של Tapuzina Song Contest - האחרונה לעונה - ייפתח מחר (יום ב', 22.12) ב-19:00. 
בתחרות יש מקום ל-48 משתתפים - 8 יתמודדו אוטומטית בגמר ו-40 האחרים בשני חצאי גמר. 

רשימת 8 המתמודדים אוטומטית בגמר:

01. LIRI282
02. simon1993
03. ramidanino
04. uk23
05. Blue403020
06.  ofir325
07.  Love Music Yoni
08. Tommy Tanision

ניתן יהיה לאשר עבור חבר נוסף בהודעה נפרדת. 
להתראות מחר בשרשור אישור ההשתתפות! 
רגע, אבל מה עם RSC?
21/12/14 15:13
27צפיות
מיכאל רצה להתחיל אותה לפניכן וחיכה עד שייגמרו אינטרקראון ויירוויז'ן...
º
21/12/14 20:16
º
כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!
21/12/14 16:21
8צפיות
º
מוכן לאשר אם מישהו צריך...
21/12/14 16:32
8צפיות
אשתתף לא מתלהב להשתתף בגמר, יש אפשרות להשתתף בסמי?
21/12/14 17:10
25צפיות
בד"כ שירי הגמר נבלעים להם בתחרות, ושירי החצי נחשבים דומיננטים לידם כשהם מגיעים לגמר... מעדיף לקחת את הסיכון לרדת לסמי, השאלה אם זה אפשרי?
לדעתי זה אפשרי בד"כ
21/12/14 17:48
17צפיות
ואז מעלים במקומך אוטומטית לגמר את המקום ה 9
ואני מסכים איתך לגמרי לגבי מה שאמרת. ההשתתפות בסמי מגבירה את החשיפה לשיר ומי שבגמר אוטומטית די נבלע, וגם אני התלבטתי בעניין הזה:)
לאאאאאא
21/12/14 17:47
36צפיות
אני בברלין עד ה1.1!
שתי שאלות למנהלנו היקר:
1 עד מתי +- יהיה ניתן להצביע בסמיז?
2 במידה והכל יהיה סבבה אפשר לשלוח שיר כבר היום?
º
אני גם טס לברלין חודש הבא...אני כה מתרגש!
21/12/14 19:54
5צפיות
Udo Jürgens נפטר
21/12/14 19:42
44צפיות
נציג אוסטריה באירוויזיון 1964, 1965 ו-1966, שהביא לאוסטריה את נצחונה הראשון באירוויזיון 1966 עם השיר Merci, Chérie, נפטר היום במהלך טיול בשווייץ מדום לב, והוא בן 80. אודו יורגנס היה אחד מזמרי השלאגר המצליחים בכל הזמנים בארצות הדוברות גרמנית. הוא הוציא למעלה מ-50 אלבומים, מכר כ-150 מיליון תקליטים ונחשב לאחד מאמני הסולו הגברים המצליחים ביותר בעולם כולו. יהי זכרו ברוך

º
וחשבתי יתנו לו קצת כבוד באחד מהחצאי הגמר בויאנה....
21/12/14 19:46
19צפיות
גם אני חשבתי שיתנו לו את הכבוד הזה
21/12/14 19:57
22צפיות
בכל זאת מדובר בזוכה הראשון של אוסטריה ובזמר מצליח עד היום, שהיה לו לוח הופעות מלא לחודשים פברואר-מרץ 2015. כל כך עצוב שהוא לא יזכה לראות את מולדתו מארחת את האירוויזיון פעם נוספת.
יש במוות שלו באמת משהו די עצוב
21/12/14 22:05
החזיק בתואר הזוכה היחיד מאוסטריה במשך כמעט 50 שנה
מצאנו את הנציגה לאירוויזיון
21/12/14 09:51
89צפיות
וואו!! אין מילים לתאר את המתמודדת הזאת.. במילה אחת... אירוויזיון!! ועכשיו!! לוקחת את שירי מימון בהליכה... אני לא צוחק...

21/12/14 15:17
38צפיות
מישהו  כבר  שם את זה  
º
היא מ-צ-ו-י-י-נ-ת
21/12/14 16:28
10צפיות
º
יש לה עוד הרבה כדי להגיע לשירי
21/12/14 18:33
8צפיות
º
תיקון: שנות אור משירי.
21/12/14 21:35
3צפיות
צודק עכשיו ששמעתי את האודישן המלא
21/12/14 22:00
אין סיכוי... השנה יהיה נציג ולא נציגה... ואת האמת שהגיע הזמן.. :) לאחר 4 שנים של זמרות, וכן כולל ה"הלהקה" ששלחנו..
אף אחד לא התלהב מהשירים בקדם של מולדובה???
21/12/14 21:52
לדעתי שירים טובים חלק ממש מצויינים.
|תפוז| מזמינים אתכם לסרט
21/12/14 17:57
6צפיות
|אקשן| יש לכם הזדמנות מצוינת לבוא איתנו להקרנה סגורה ומיוחדת של הסרט בכיכובה של הילארי סוואנק, "כמו שאת" המבוסס על רב המכר מאת מישל ווילדגן.

קייט (הילארי סוואנק) היא אישה מצליחה בשנות ה-30, שחייה משתנים ברגע אחד כשהיא מאובחנת כחולה במחלת ה- ALS, מחלה ניוונית.
קייט ובעלה איוון (ג?וש דוהמל) צריכים למצוא מטפלת במשרה מלאה שתעזור לה. הם פוגשים עשרות מועמדים, ודווקא הבחורה הכי לא מתאימה מדליקה בדל של חיוך בשפתיה של קייט.
מערכת היחסים והחברות בין השתיים, תחזיר את החיוך לקייט ותעזור לבק להתקדם בחייה.

|*|ההקרנה המיוחדת תערך ביום ראשון, ה-28.12.14 - ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.

לכל הפרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

|שמאל| את בלוג בחירות 2015 הכרתם?
משה פייגלין שפרש לאחרונה מהתמודדות לרשות הליכוד, רוצה לספר לכם עוד כמה דברים בטור מיוחד בבלוג הבחירות בתפוז.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
חיייייבים לראות! גמר בקלות עם ביצוע כזה שלה....
18/12/14 22:10
259צפיות

היא פשוט חייבת לזכות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

º
18/12/14 22:22
20צפיות
º
הכל בסדר עידן חחחחח תיכף תגיד לי שהיא לא טובה
18/12/14 22:29
36צפיות
היא חמודה.. אבל אני מצפה שהיא לא תהיה הכי טובה בעונה הזו
18/12/14 23:03
59צפיות
היא קצת מנייריסטית,יכול להיות שאני סתם קטנוני ואולי היא תתנקה... אבל האמת שהעדפתי את אוה או נאוה לא זוכר איך קוראים לה
היא כולה בת 17 ואני מאמין שהיא תהייה אפילו יותר
18/12/14 23:19
55צפיות
טובה ממה שהיא עכשיו והיא פשוט מעולה יותר מכל אלה שעברו עד עכשיו והכי מצחיק שהשופטים התלבטו לגביה  הזוי לחלוטין יש לה יכולות כמו של שירי מיימון לדעתי
º
זה מה שאמרתי היא פשוט מדהימה הלוואי ותזכה
18/12/14 22:28
20צפיות
יש לה קול יפהפה
19/12/14 08:58
41צפיות
באמת. גם היא מגישה את השירים בצורה מרגשת.
ההשוואה ליובל דיין עושה לה עוול, היא שרה הרבה יותר יפה!
הבעיה שלי איתה שחסרה לה כריזמה לדעתי. אני לא חושב שידעו לאכול אותה ב-3 דקות.
אני לצורך העניין, מעדיף את שרי נחמיאס אמנם הווקאל שלה לא מדהים אבל היא נוטפת כריזמה.
אציין שלא באמת נפלתי מאף אחד מהמתמודדים עד כה, אבל אם צריך לבחור נציג הייתי הולך על שרי
או אווה.
המתמודדת הכי טובה עד כה
19/12/14 10:45
80צפיות
יש לה קול מאוד יפה ונעים, היא מוסיקלית מאוד, וגם במבחן ה"התאמה לאירוויזיון" היא מביאה משהו אקזוטי יותר, ויחד עם זאת גם קל לעיכול לאוזניים מערביות. היא מאוד ישראלית, אבל מביאה הרבה מעבר לגלג"ציות הסטנדרטית. יש עוד הרבה על מה לעבוד איתה, אבל אסור לשכוח איך בועז או רוני דלומי התחילו, ואיך עם הזמן הם למדו לטרוף את הבמה. 
וכך היא נשמעת באנגלית
19/12/14 13:42
63צפיות
º
היא הורסת מדהימה
19/12/14 15:53
16צפיות
ענקית, אבל...
19/12/14 17:43
53צפיות
יהיה קשה לכתוב לה שיר, צריכה משהו סטייל אדל, שיבלוט...
נכון, רק עם הופעה באמת מיוחדת
19/12/14 18:08
32צפיות
היא תוכל להצליח איכשהו. צריך שיר מיוחד, הופעה מיוחדת ומסתורית
וחשיבה מחוץ לקופסה - קיצר משהו שאנחנו פשוט לא נוכל לספק!

אבל עוד מוקדם מדי לבחור את הנציג. הדרך עוד ארוכה, אולי נחשף בתוכניות הבאות
לאנשים מוכשרים אפילו יותר ובכלל צריך לבחון איך המתמודדים יהיו בתוכניות שישודרו
בלייב בפריים טיים (כי הרי האודישנים הוקלטו מראש)
אכן...
20/12/14 13:14
12צפיות
בינתיים הכי אהבתי את אסיף, נאוה ורז.
ממ.. ממ
19/12/14 18:26
34צפיות
מאד סקפטי לגביה.
זה לא שלא היו לנו עד כה זמרים טובים שטסו לאירוויזיון.
אבל כבר ראינו שהקול בלבד לא קובע שום דבר ואינו מדד לכלום.
הראל, מורן ומיי - מספיק רק את שלושתם כדי לסמן על הנושא של קול+ביצוע.
ו...?

רז כרגע לא המתמודדת המועדפת עליי. לא חושב שהיא מתאימה לאירוויזיון
אני חושב שביום ראשון אתם הולכים ליפול ממנה
20/12/14 10:42
86צפיות

נראה עם המון פוטנציאל. קול משוגע.
כן יש פוטנציאל אבל....
20/12/14 11:14
52צפיות
יותר מידי ישראלי כזה ברמה מוגזמת, כמו הזמרות של פעם.
בגלל שהזוכה נוסע לאירוויזיון ו-70% לא יצליח בארץ לאחר התכנית (אלה אם יזכה באירוויזיון!!!), אז אולי היא דווקא כן מתאימה, מה לעשות שעניין האירוויזיון נמצא פה, ללא הייצוג לא הייתי מעלה אותה שלב.
אבל שובף נחכה למחר ונשמע אותה נורמלי.
º
רז שני יותר מיוחדת לדעתי
20/12/14 13:25
15צפיות
דווקא היא לא מספיק ישראלית
20/12/14 23:58
21צפיות
ולמעט העובדה שהיא שרה בעברית, אין לה סגנון ישראלי טיפוסי, אלא יש לה יותר מניירות של דיווה גדולה מהחיים עם קול ענק, כזאת שממש מתבקש להצמיד לה בלדה עוצמתית אירוויזיונית. זה לא רע בהכרח, אבל אני חושבת שכדאי לנו קצת לרדת מהקטע של הדיוות, שלא עבד לנו בשנתיים האחרונות (מצחיק לשים את מורן מזור ומיי פיינגולד באותה קטגוריה, כי הן זמרות כל כך שונות, ויחד עם זאת שתיהן דיוות כריזמטיות עם קולות גדולים), וללכת דווקא על שירה יותר קטנה ורגועה, ואם אפשר בשילוב אלמנטים פולקלוריסטיים. אני חושבת שרז שני מתאימה יותר, כי היא פחות דיוותית קלישאתית, הסגנון שלה יותר רגוע, ואפשר להצמיד לה בלדה קסומה בסגנון מירי מסיקה.

אבל אין ספק שגם נועם מעולה, ויחד עם רז ונאווה נמנית על המתמודדים הטובים ביותר עד כה. צריך להתרשם מעוד ביצועים של הזמרות בתוכנית ולראות האם הן מסוגלות להביא עוד צדדים משלהן.  
מצד שני, ההצלחות שלנו באלפיימיז
21/12/14 00:18
18צפיות
היו בעיקר כששלחנו זמרים עם קולות גדולים. הזוכה האחרונה הייתה זמרת עם קול גדול ובלדה גדולה מהחיים.
אני חושב שזמרות עם קול גדול תמיד יעבדו באירוויזיון, רק אם זה לא יהיה תלוש לגמרי מהמציאות (למרות שתראו את זלטה..), השיר יהיה עשוי טוב ומבוצע טוב (והשקעת מחשבה מינימלית בהופעה), ושהזמרת תשדר פופיות, סימפטיות וחינניות.

אני לא תולה תקוות בזה שנשלח איזה שיר פופ קצבי דרך הפורמט של "הכוכב הבא" שלא דוחף לשם מלכתחילה (לכן אני יותר בעד אקס פקטור), סביר להניח שנשלח בלדה גדולה מהחיים/שיר גלגל"צי/אולי שיר רוק?
אז אם כבר שולחים בלדה, שזה יהיה עם זמרת חזקה, צעירה עם רעב בעיניים.

רז שני גם מעולה, יש לה גם מראה מיוחד וזכיר. אבל צריך לראות איך העונה מתקדמת בכדי להשוות בניהן יותר טוב (ולראות גם אלו שירים יבחרו להן, כמובן).
בינתיים עוד מוקדם מדי לשפוט
21/12/14 00:37
21צפיות
אבל לפחות על סמך 3 הביצועים של רז ששמעתי (אחד בתוכנית ועוד שניים ביוטיוב), אני פשוט חושבת שהיא יותר ייחודית ושיש סיכוי שיצמידו לה שיר בניחוח יותר אקזוטי. זה לא שאני מתנגדת לזמרת עם קול גדול, אבל אני הייתי מעדיפה ללכת על סגנון יותר פולקלוריסטי קסום ופחות פופי-בינלאומי סטנדרטי, כי לדעתי אנחנו עשויים לבלוט יותר עם שיר בניחוח אקזוטי יותר מאשר עם עוד בלדת פופ עוצמתית שמושרת בחלקה הגדול באנגלית. כמובן שצריך לחכות ולהתרשם מהביצועים הנוספים של רז ונועם, וזה גם תלוי מאוד בשיר. אני מקווה מאוד שבגמר יבחרו לא רק בזמר, אלא גם בשיר שייצג אותנו באירוויזיון, כך שנוכל להצביע כבר למוצר המוגמר.
היא מעולה, אין ספק, אבל פחות ייחודית
20/12/14 23:25
22צפיות
יותר מדי דיווה עם קול ענק, כזאת שבוודאי יצמידו לה בלדה עוצמתית גדולה מהחיים. לא שזה רע, ועובדה שהז'אנר הזה עדיין עובד, אבל אחרי כמה נסיונות כושלים עם זמרים שאת כל יהבנו בהם תלינו בקול הענק ובכריזמה המתפרצת, אבל ברגע האמת הם לא סיפקו את הסחורה, אני קצת חוששת שוב ללכת לכיוון הזה. רז לדעתי הרבה יותר ייחודית, הסגנון שלה יותר אקזוטי, גם כשהיא שרה באנגלית היא מביאה איזה קסם שונה מעבר לקול ענק ולמניירות הדיווה, ויש סיכוי שהיא תלך על שיר יותר קטן, רגוע וקסום. אני דווקא מתה על דיוות עם קולות ענקיים, אבל אני לא בטוחה עד כמה זה עובד עדיין באירוויזיון, וחוששת מאוד מה יקרה כשבאירוויזיון כל מיני דברים יתפקששו, ולא נקבל את החבילה המלאה שלה ציפינו. 
º
כרגיל מסכים עם כל מילה היא מעולה אבל לא ייחודית
21/12/14 00:01
6צפיות
רק לי היא מזכירה את נציגת אלבניה 2012?!?!?!?
20/12/14 18:32
46צפיות
בפרופילים היא כל כך דומה לה שזה לא אמיתי!!
עם הפנים הקטנות, הרסטות, סגנון השירה הכל!!!

דווקא אשמח לראות אותה בתחרות עם שיר ישראלי והרבה צעקות (אלבניה 2012)
º
חחחחי שי לקחת לי את המילים המקלדת
20/12/14 19:13
12צפיות
º
שיא הלמל״מיות לא מבין על מה ההתלהבות. והיא שרה מהאף
20/12/14 22:05
11צפיות
º
20/12/14 22:31
3צפיות
וואו
20/12/14 23:46
27צפיות
נהדרת 
שיר של עידן רייכל יתאים לה
21/12/14 07:43
26צפיות
שיר כמו "מי נהר" ממש תפור עליה.
וזה גם סגנון מיוחד שעשוי להתבלט בין ים שירי הפופ ויש מצב שהשופטים ידעו להעריך שיר כזה
שמזכיר מאוד את הבלדות הבלקניות.

כמובן שהסיכוי שעידן רייכל יעתר לכתוב את השיר לאירוויזיון קלוש מאוד.
גם אם עידן רייכל לא ילחין לה את השיר
21/12/14 16:17
15צפיות
אני מקווה מאוד שאם היא תמודד בגמר עם שיר מקורי או תיבחר לייצג אותנו באירוויזיון ואח"כ יכתבו לה שיר, ישכילו ללכת על שיר בניחוח פולקלוריסטי קסום, ולא על עוד בלדה אירוויזיונית סטנדרטית בסגנון מערבי. פופ מערבי באנגלית לא חסר באירוויזיון, ואנחנו שלא מסוגלים להעמיד הופעה קצת יותר יצירתית ומושקעת, תמיד נראה עלובים בהשוואה למדינות אחרות. מוטב לשלוח שיר שלפחות יצליח להתבלט בזכות הסגנון המוסיקלי, אם לא בזכות ההופעה הזכירה. זאת גם הסיבה שאני מעדיפה את רז שני על פני נועם שראו בפרומואים, כי נועם אמנם מעולה, אבל הסגנון שלה יותר מדי דיוותי ואירוויזיוני, ואני בספק עד כמה נצליח להתבלט עם שיר כזה מול שירים נוספים מהז'אנר (ובוודאי יהיו הרבה כאלה, בעקבות הזכייה של אחד כזה ב-2014), כשההעמדות שלנו תמיד צנועות וחסרות מעוף, וכשלעיתים גם הזמרים מאכזבים ברגע האמת, כשהקול המדהים והכריזמה המתפרצת שעליהם כל השיר היה אמור להתבסס לא באים לידי ביטוי.
זה כמו המיילים שמבטיחים לך מיליונים?
21/12/14 10:02
28צפיות
אני מתכוון לראות רק מהשלב שיש פחות מ6 מתומדדים.
הכי מפתיעה אותי זאת ספרד שלא מצליחה בתחרות..
19/12/14 15:50
118צפיות
הרי ספרדית היא שפה יפה, ויש מלא שירים בספרדית אם זה מזמרים מוכרים או אם שירים לקוחים מטלנובלות למינהן, זאת אומרת שיש להם יוצרים מוכשרים ומשוררים מוכשרים, אז מה הבעיה לשלוח שירים טובים כל שנה?

שלחו השנה שיר מעצבן שהפיזמון חוזר בו 200 פעם... למה שלא ישלחו שירים כמו מהטלנובלות או ישלחו שיר של זמר מצליח כמו לואיס מיגל וכל זה...
פשוט מטומטמים!!
אבל השנה הם דווקא הצליחו
19/12/14 16:07
68צפיות
למרות שלדעתי עם MAS הם היו מסיימים לפחות מעל אוקראינה (מקום 6)
אולי כי.....
19/12/14 16:11
60צפיות
הטלנובלות הן בכלל מאמריקה הלטינית? נכון שגם שם ספרדית היא השפה המדוברת, אבל שונה מהקסטיליאנית (ספרדית של ספרד). אז זה לא התמלילנים והמלחינים הספרדים שיוצרים את השירים הללו.
ולואיס מיגל הוא בכלל מקסיקני :P

נכון, על הנייר, ספרד יכולה לפנות לזמרים וליוצרים מאמריקה הלטינית....אבל הם לא עושים זאת. למה? התשובות לספרדים ;)
º
מפתיע דוקא שישראל לא מצליחה!
19/12/14 17:49
36צפיות
זה הכי מפתיע
19/12/14 18:06
63צפיות
על הנייר ספרד לא הגיעה לטופ עשר מאירוויזיון 2014
20/12/14 01:29
89צפיות
שתי ההצלחות שלהם באירוויזיון 2012 ובאירוויזיון 2014 היו בעזרת השופטים (מה שבעיניי מקומם זה שספרד נכשלה אצל הקהל בשנת 2012)
º
מאירוויזיון 2004 (תיקון)
20/12/14 01:30
36צפיות
הבושה האמיתית של 2012 היא הכישלון של ספרד...
20/12/14 12:56
64צפיות
אפילו שהרמה באירו הזה הייתה אחת הגבוהות במאה ה-21 (בלי לעוף בכלל), ספרד לגמרי הייתה ראויה לטופ 5... ובכלל, טופ 10 זו אולי הצלחה כשמדובר בישראל או מדינות כושלות אחרות, אבל אני בטוחה שבשביל הביג 5 (למעט בריטניה האומללים) השאיפות הן למעבר לכך. 
אני יכול להבין לצערי למה השיר נכשל
20/12/14 16:18
51צפיות
ואין לי שום דבר רע להגיד על ההופעה האדירה. השיר כנראה היה קשה לעיכול (ולא ברור למה)
אחותי סכמה את זה ככה:
21/12/14 10:51
12צפיות
שיר צווחני, הזמרת צועקת, אבל הוא כנראה יצליח כי זה מסוג השירים שמצליחים לספרד. די הופתעתי מהתגובה הזו בהתחשב בזה שהיא מאוד אוהבת דיוות כאלו.
º
היא לא צורחת, היא שרה גבוה
21/12/14 15:01
3צפיות
באמת תמוה בעיניי
21/12/14 00:18
40צפיות
יש לה הרבה שירים מעולים שנופלים בגלל הופעה (2007 ו2009 המעולים!). בזמן האחרון הם נופלים בגלל שירים מעפנים.
התקופה הקשה שלה התחילה ב2005. אז הנה ריוויו שלי לשירים, עם סיבות שיכולות להסביר למה הם נכשלו:
2005- שיר מקסים שאני דווקא אוהבת, אבל חסר לו המון כדי להצליח באירוויזיון כזה אתני. בלי קשר לעובדה שהוא התחרה בשנה בלתי אפשרית. המון שירים מעולי נפלו בו.
2006- עם כל אהבתי ללאס קטשופ, השיר לא היה מספיק טוב.
2007- השיר הספרדי שאני הכי אוהבת! אם הם היו מצליחים לבצע אותו ווקלית, יש סיכוי שהוא היה מצליח.
2008- אני באמת צריכה להסביר? שיסבירו לי קודם מה הם חשבו לעצמם. בMTV זה היה מצליח על תקן הגנגם סטייל ועל תקן השיר הגרוע של השנה.
2009- היה הפייבוריט שלי בזמנו. נפל בגלל הופעה מוגזמת מדי. הבמה הענקית עשתה לשיר הזה ממש רע. כשיר הוא מעולה.
2010- נראה לי שהשיר הזה הצליח יחסית. מקום 15 לשיר כזה- לא רע בכלל. לקוראל הוא היה נמוך.
2011- שיר סתם. כאילו, חמוד, מקסים באמת, אבל סתמי.
2012- מקום עשירי ליצירה כזו זה פשוט בושה. תתביישי לך, אירופה. לא, תני לסבתות הרוסיות מקום שני, למה לא. סולחת רק בגלל ש2012 הייתה שנה בלתי אפשרית.
2013- שיר מעפן. נשמע כמו שיר שלא היה נכנס לאלבומים של המורדים.
ספרד די הצליחה יחסית פעמיים
21/12/14 14:59
9צפיות
באירוויזיון 2010 הם הגיעו בהצבעת הקהל למקום 12 עם מעל למאה נקודות ובאירוויזיון 2011 הם הגיעו למקום 15 אבל נדפקו בגלל השופטים
דירוג ספרד מ07:
21/12/14 11:38
23צפיות
12 2008
10 2011

לא מעניין:
8 2009 - לא זוכר אותו אבל במקרה של ספרד זה דבר טוב.
7 2013
6 2007
5 2010
4 2014
3 2012
סופית: 39 מדינות ישתתפו באירוויזיון 2015
19/12/14 17:54
165צפיות
אם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון אלו המדינות שישתתפו באירוויזיון הקרוב:

01. אוסטריה
02. אזרבייג'אן
03. איטליה
04. איסלנד
05. אירלנד
06. אלבניה
07. אסטוניה
08. ארמניה
09. בלארוס
10. בלגיה
11. בריטניה
12. גאורגיה
13. גרמניה
14. דנמרק
15. הולנד
16. הונגריה
17. יוון
18. ישראל
19. לטביה
20. ליטא
21. מולדובה
22. מונטנגרו
23. מלטה
24. נורווגיה
25. סלובניה
26. סן מרינו
27. ספרד
28. סרביה (חוזרת אחרי שנת העדרות)
29. פולין
30. פורטוגל
31. פינלנד
32. צ׳כיה (חוזרת אחרי 5 שנות העדרות)
33. צרפת
34. קפריסין (חוזרת אחרי שנת העדרות)
35. רומניה
36. רוסיה
37. ר.י.ל מקדוניה
38. שוודיה
39. שוויץ

ומנגד, אוקראינה הכריזה לראשונה על פרישה מהתחרות בעקבות קשיים כלכליים ובעקבות המלחמה עם רוסיה באי קרים. ומנגד אנדורה, בולגריה, בוסניה הרצגובינה, טורקיה, לוקסמבורג, מונקו, מרוקו, סלובקיה וקרואטיה הודיעו שלא יחזרו להשתתף השנה בתחרות.
º
אוקראינה עוד תוכל להתחרט?
19/12/14 18:05
43צפיות
איך אומרת טליה? כן
19/12/14 19:32
93צפיות
סביר להניח שכל מדינה יכולה לשנות את דעתה עד להגרלת סדר ההופעה בחצאי הגמר בעוד חודש
º
19/12/14 19:32
10צפיות
גם יותר מידי 39 מדינות!!!
20/12/14 11:19
98צפיות
ושוב אני חוזר על עצמי: המדינות שיכולות לפרוש גם מהתחרות הן: רוסיה, ליטא, לטביה, אסטוניה, בלארוס, גיאורגיה ומולדובה!
שמח על חזרתם של קפריסין, סרביה וצ'כיה (אוהדת ישראל!!!).
בולגריה לא חסרה לי ולא תחסר לי אוור.
זה אומר שבחצי אחד יהיו 16 מדינות ובשני יהיו 17 מדינות, שזה סביר אבל הייתי שמח לגג 15 מדינות בכל חצי שזה מספיק!

אסטוניה מדינה מיותרת!!!??? ממש ממש לא
20/12/14 11:57
60צפיות
בלי אסטוניה אי אפשר! בהחלט הייתי מוותר על לטביה ובלארוס 
איך אתה אומר כזה דבררררררר?
20/12/14 12:52
61צפיות
אסטוניה אחת המדינות הטובות ביותר בעשור האחרון, באופן כמעט עקבי... מולדובה גם טובה לרוב (למרות הזוועתון של שנה שעברה). 
מה שחסר לי זה שהאירו יהיה מורכב אך ורק ממדינות מערב אירופה ששולחות תמיד פופ משעמם ובנאלי. אני מעדיפה את הזבל של המזרח. 

אגב החלטת שצ'כיה אוהדת ישראל על סמך שלוש הצבעות שלהם? אם השנה הם לא שולחים שיר נורמלי, הם מוזמנים לא לחזור (אפשר להחזיר של סלובקיה במקומם חח)

לגבי צ'כיה-
20/12/14 18:30
39צפיות
לא בגלל 3 הצבעות שלהם חחחחח, אני מדבר בכללי!
לגבי אסטוניה (וכולן), ברור שלכל מדינה יש יציאות טובות ללא ספק אבל אם אפשר אירוויזיון שהיה עד שנת 1998 כולל כל היגוסלביות, ורומניה.

בלארוס, אוקראינה, ליטא, לטביה, אסטוניה מיותרות רצח בתחרות.
אבל גם אם יהיו 45 מדינות בתחרות אני לא אתאכזב, יותר שירי טראש זה מעולה :)
די אין לי כח לדירוגים כבר! מולדובה ואסטוניה מ07:
21/12/14 11:54
35צפיות
מולדובה
12 2011
10 2005
8 2014
7 2010
6 2009
5 2007
4 2013
לא מת על 08 ו12 אבל הם בסדר. איזו מדינה טובה!

אסטוניה
12 2010
10 2009
8 2008
7 2014
6 2012
5 2007
גם פה לא מת על השאר אבל הם סבבה. 
º
3 מנחות וקונצ'יטה אחת ל-2015
19/12/14 11:36
175צפיות
המנחות הן
19/12/14 11:39
165צפיות
Mirjam Weichselbraun אשר הנחתה כמה אירועים באיורפה בעבר ואת הגרסה האוסטרית של רוקדים עם כוכבים.
Alice Tumler הדוברת חמש שפות, הנחתה כמה תוכניות בערוץ הגרמני ARTE ואת התוכנית Die Große Chance האוסטרית בה הופיעה קונצ'יטה בפעם הראשונה.
Arabella Kiesbauer בעלת קריירת ענק באוסטריה וגרמניה בכל הנוגע להנחייה, הנחתה את התוכנית Starmania האוסטרית בה התגלו זמרים כמו טום (לפני קונצ'יטה) ונדין ביילר (אוסטריה 2011)
קונצ'יטה וורסט תנחה מהגרין רום.

3 מנחות בלי גבר
19/12/14 12:05
130צפיות
זה משהו חדש...
נראה לי שיהיה מעניין מאוד
זה שלוש מנחות וגבר
19/12/14 13:23
109צפיות
אל תשכחו שקונצ'יטה זה גבר בתחפושת
º
חחחחחחחחחחח לרגע התבלבלתי, היא פשוט כל כך אמינה כאישה
19/12/14 19:04
36צפיות
לא, זה שלוש מנחות ועוד אישה נוספת
20/12/14 01:33
67צפיות
אם כל הכבוד לעובדה שקונצ'יטה היא עדיין גבר מתחת לכל התחפושת עדיין זה מכבד דראג קווין כשפונים אליהם בלשון נקבה
נשמע מגניב
19/12/14 14:47
75צפיות
זאת עם השיער הקצר נראית הרשמית מבניהם שתקריא את התוצאות
אי אפשר להיפתר מהקונצ'יטה הזאת אהה?
20/12/14 11:08
55צפיות
בסוף היא עוד תיהיה כמו רוסלאנה, שנמצאת (עד היום) בכל חור אפשרי.
ומוזר שאין גבר (אמיתי) בהנחייה, הפתיעו האוסטרים.
רציתי את קונצ'יטה כמנחה
20/12/14 14:41
62צפיות
מצד שני ב2010 רציתי שלנה תנחה, ובמקומה קיבלתי את אנקה() ושטפן האדירים. אז אולי האוסטרים יפתיעו.
די עם קונצ'טה! ידחפו אותה יותר עכשיו כמו עם רוסלנה !
21/12/14 11:30
21צפיות
מנחה אחד מספיק!
מלכת הפופ של כל הזמנים! מדונה! הוציאה שיר חדש
הודעה זו מכילה סרטונים
21/12/14 10:32
47צפיות
השיר נקרא Ghosttown ונלקח מאלבומה החדש שעתיד לצאת במרץ 2015, לפי דעתי השיר הכי יפה באלבום שלה!
וסתם ככה אם היא יהודיה ויש לה אזרחות ישראלית ואמריקנית אז למה שהיא לא תוכל לייצג אותנו באירוויזיון זה יהיה ניצחון מובטח! אף אחד לא יגבור על מדונה.. אני יכול לחתום על זה!
צירפתי את קליפ האודיו של השיר להאזנה.. תהנו..

היא התגיירה רשמית?
21/12/14 10:49
26צפיות
זה שהיא לומדת קבלה והוסיפה לעצמה שם אמצעי יהודי לא אומר שהיא יהודיה. ובטח, מדונה תהיה באירוויזיון. ועוד תייצג את ישראל. ברור, למה לא.
הבחור הוזה קצת . . .
21/12/14 10:54
26צפיות
:P
א - אחלה שיר. לא כל השירים באלבום פורסמו
21/12/14 10:53
25צפיות
אז איך אתה יודע שהוא הכי יפה באלבום? LOL

ב - היא לא יהודיה

ג - אין לה אזרחות ישראלית

ד - המון בריאות
והכוונה היתה אגב
21/12/14 10:56
16צפיות
שמדונה אכן שיחררה 6 שירים מהאלבום החדש,
באופן רשמי ואת האלבום להורדה בהזמנה מוקדמת באייטונס,
אבל הדמואים ש"הודלפו" הם כאמור לא גירסאות סופיות של שירי אלבום ולכן מעדיף לא להתייחס אליהם
אלא ליצירה הסופית.
באמת אחלה שיר!
21/12/14 10:58
15צפיות
אוהבת את השירים האלו שלה, שהם אפלים וקצת בסגנון של פרוזן
כאן אני אוהב את מדונה יותר. הפקה של דיפלו
21/12/14 10:58
20צפיות
ושת"פ עם ניקי.
תענוג של קטע!

זה הסינגל הראשון הרשמי שיוצא מהאלבום.
21/12/14 11:06
26צפיות
קטע דאנס ניינטיזי כייפי.
לא להיט ענק לצערי, ברמות של סינגל ראשון מאלבום חדש,
אבל עושה את העבודה.

ג'וני לוגן והאירוויזיון
הודעה זו מכילה תמונות
18/12/14 19:19
142צפיות
לדברי ג'וני לוגן ...בשנת 2009...ביקשו ממנו לייצג את אירלנד באירוויזיון.
אני זוכר אפילו הצעה לייצג את בלארוס
20/12/14 01:38
48צפיות
או משהו כזה לפני כמה שנים. הייתה איזו כתבה שבה נאמר שהוא יעזור להם (או למדינה אחרת ואני טועה) לכתוב את השיר לאירוויזיון
מולדובה: 50 המועמדים הסופיים לאירוויזיון נחשפו
17/12/14 23:34
121צפיות
אחחחח אני מת על הקדמי פח האלה
18/12/14 12:46
93צפיות
מולדובה ורומניה תמיד יש להם את הקדמים הכי הזויים!
אם זה שירי פופ זנות קצביים ועממיים
לצד שירי איכות (גג 2 בלחץ!!!)

אאזין יותר מאוחר לשירים!
º
אני לא יודע אם השירים פורסמו
18/12/14 17:16
36צפיות
פורסמו, לפחות
18/12/14 20:06
63צפיות
כמעט כולם בסאונדקלאוד של TRM (רשות הטלוויזיה של מולדובה).

ביניהם הזומבים מבלארוס
º
השיר מבלארוס משתתף בקדם המולדבי?
20/12/14 01:26
10צפיות
אני אחכה שיצמצמו אותם ל-24 ואז אקשיב
19/12/14 10:49
55צפיות
הייתי מעדיפה להאזין לפיינליסטים בלבד, אבל הבעייה היא ששני הסמיז והגמר במולדובה מתקיימים בהפרש של יומיים זה מזה, ואני רוצה להספיק לעכל את השירים לאורך זמן, אז אני אחכה לצמצום ל-24 ואז אקשיב. עכשיו שמתי לב שבוריס קובאלי לא ברשימה. כנראה נמאס לו כבר, אחרי שכל שנה הוא מגיע למקום השני.
הקשבתי בקטנה לכל השירים
הודעה זו מכילה סרטונים
19/12/14 12:15
97צפיות
רושם של 20 שניות. לא נחשפתי למשהו יוצא דופן, אבל אם אפשר לציין כמה שירים לטובה אז: 

Sunstroke Project - Lonely (ייצגו את מולדובה ב-2010, אותו סגנון בערך - 2010 מוצלח יותר בעיני)

Kitty Brucknel - Yearning (פופ-דאנס עדכני משהו, מזכיר קצת את הסגנון של Ellie goulding)

Miss M - Lonely Stranger (בלדה קטנה וכובשת)

יש דבר שלא הבנתי.....הקשבתי לשיר של Sunstroke Project
19/12/14 17:28
58צפיות
ולא הבנתי איפה הצלע הנשית של הלהקה..זה רק הגבר! לאיפה היא נעלמה בשיר?!
אתה מתכוון לאוליה טירה המלכה... היא לא חלק מההרכב :)
19/12/14 19:02
49צפיות
ב-2010 הם הופיעו תחת "Olia Tira feat. Sunstroke Project"...
באמת? ומה עם
21/12/14 04:55
22צפיות
השיר החזק הזה ? לא החשבת אותו ? מומלץ לכולם לשמוע לדעתי!!
http://www.youtube.com/watch?v=1i79FpVJv-g
אזרבייג'אן 2014: מה התפקשש שם לדעתכם?
16/12/14 18:26
190צפיות
על הנייר קיבלנו שיר איכותי עם מסר שנכתב ע״י הכותבים שהביאו לאזרבייג׳אן את הניצחון באירוויזיון ועוד כמה הצלחות גדולות אבל במבחן התוצאה קיבלנו הופעה יחסית רדומה לעומת מה שאנחנו רגילים לקבל מהמדינה הזאת. מה לדעתכם קרה שם?
מה שקרה...
16/12/14 18:53
104צפיות
שדילארה העלובה זייפה את עצמה למוות, היא זמרת כמו שאני רקדן ברייקדאנס.
מה גם שלדעתי השיר רחוק מלהיות "איכותי"... והגיע הזמן להשמיד את המילה הזאת
º
בעיקר כי דילרה שרה בדיאלקט בלרוסי.
16/12/14 19:04
35צפיות
º
וגם בלארוס לא עפה על זה
16/12/14 20:32
27צפיות
מה שקרה
16/12/14 20:29
67צפיות
הפעם דאגו שלא יהיו שחיטויות (הממ ,כרטיסי סים)

שיר יפה באודיו ,ההופעה הייתה משעממת ולא זכירה.. פחות מ20 נק' בהצבעות הקהל בחצי ובגמר למדינה ה"מקומבנת"
הכי אובררייטד שיש
16/12/14 21:06
61צפיות
מה התלהבו מה"זמרת" הזו, בלי כל הפוזה של המדינה אליה היא משתייכת, היה ראויה למקום אחרון בסמי... עלובה
איטי ונמרח נורא
16/12/14 22:46
44צפיות
המילים מדהימות, מהיפות שהיו באירוויזיון.
אני מנגנת את השיר הזה, אחד השירים שאני הכי אוהבת לנגן ולשיר. השמעתי לכמה וכמה אנשים (גם כאן בפורום) את הגרסה שלי (לעומת המקורית), כולם אמרו ששלי יותר יפה- לא כי אני שרה יותר יפה (אני לא), אלא כי היא יותר זורמת. פחות נמרחת, עם יותר קצב. גם ווקלית היא לא הבריקה במיוחד. משהו שם פשוט לא עבד.
שיר מדהים ומרטיט
16/12/14 22:52
49צפיות
זה השיר ששמעתי הכי הרבה מהאירווזיון הזה אחרי שהוא נגמר (בסטודיו). יש לדילרה קול מרגש וגם הלחן של השיר הוא פשוט מושלם.

הסיבה היחידה שהוא נפל היה בגלל הדיקציה וקצת זיופים. 
שיר יפה אבל לא מפתיע אותי שזה לא הצליח
16/12/14 23:16
44צפיות
יחסית לשירים הקליטים שהאזרים שולחים בדרך כלל זה שיר מורכב ולא קליט. גם בהשוואה לשיר שלהם מ2012 שהיה בלדת כח קליטה והמנונית.
בשביל ששיר כזה יצליח הוא צריך הופעה קולית מושלמת והעמדה שתשדרג אותו. מכיוון ששני אלה לא היו, השיר היפה והמיוחד לא היה מספיק בפני עצמו.
לדעתי השיר נפל בגלל הופעה משעממת
17/12/14 12:26
82צפיות
זה היה שיר עם פוטנציאל מאוד גבוה: לחן יפה וקסום, פשטות כובשת (שעבדה נהדר אצל הולנד) וזמרת עם קול צלול וענוג, אבל במבחן ההופעה זה פשוט לא עבד! ההופעה לא הייתה מעניינת ולא זכירה בשום צורה, וגם דילרה לא הייתה במיטבה מבחינה ווקאלית והקול שלה נשמע קצת חלש. ואולי גם לשיר הייתה בעייה, כי הוא לא היה מספיק קליט בשמיעה ראשונה. אני זוכרת שכשהשיר נחשף לראשונה, די התאכזבתי, כי הוא היה יותר מדי מינורי לטעמי, ורק אחרי כמה האזנות התאהבתי בו. ייתכן מאוד שגם הצופה הממוצע התקשה לקלוט את השיר, וכשגם ההופעה הייתה מאכזבת, לא היה מה שיפצה על הלחן הלא מספיק קליט.
בדיוק. זה היה שיר נהדר אבל הזמרת חיסלה את השיר
17/12/14 20:41
51צפיות
וקרעה אותו לגזרים בלייב.
לא נשאר ממנו כלום חוץ מחשק מטורף לשמוע את גירסת הסטודיו המעולה.
זאת היתה דוגמא מובהקת לאיך מחסלים שיר לייב.
אם ישראל היתה שולחת דבר כזה עם ביצוע כזה, היינו מקום אחרון בחצי גמר שלנו, אבל אזרבייג'אן עלתה בכל זאת
וסיימה למטה.
היא עלתה לגמר בזכות השופטים
17/12/14 23:32
46צפיות
אפילו הקומבינות של המדינה הזאת לא עזרו הפעם
מעבר לעובדה שהיא עלתה בזכות השופטים
18/12/14 00:27
57צפיות
(לך תדע איזה דילים נסגרו מאחורי הקלעים וכמה צוותי שופטים אזרבייג'אן שיחדה...), היה לאזרבייג'אן מזל שהיא השתתפה בסמי עם הרבה הופעות גרועות יותר ממנה, כמו אלבניה, מולדובה, אסטוניה (על הנייר ההופעה הייתה בסדר, אבל הזמרת נטולת כל סקסיות ומשהו בריקוד היה נורא מאולץ), לטביה או בלגיה, בעוד שבסמי שלנו רוב המדינות נתנו הופעות טובות, כך שעם כל הצער והכאב ההופעה שלנו הייתה בין החלשות. ברור שאם היינו ארמניה, יוון, רוסיה, אוקראינה, שוודיה או אזרבייג'אן, היינו עולים למרות ההופעה החלשה, אבל לנו כאמור אין את הפריווילגיה הזו, ואנחנו חייבים ממש להתעלות על עצמנו כדי להצליח, וכיום גם עלייה לגמר תיחשב עבורנו להצלחה.
כמו שטורקיה לא עלתה פעם אחת עם שיר ממש גרוע
18/12/14 11:18
44צפיות
אז ככה גם אזרבג'אן לא תעלה עם שיר ממש רע...ומיד הוסיף דעתי על השיר ולמה הוא נכשל
אז כן, הדילים בין השופטים עזרו לה לעלות
18/12/14 14:09
40צפיות
אבל לא עזרו לה להגיע למקום נורמלי כיאה למעמדה
כמדינת טופ 5 תמידית
נכון, כי כשההופעה גרועה, גם הקומבינות לא עוזרות
19/12/14 01:07
30צפיות
אנחנו היינו מתים לפחות לעלות לגמר ולסיים בו אפילו במקום האחרון, אבל בשביל מדינה מצליחנית כמו אזרבייג'אן, שלפני 2014 מעולם לא יצאה מה-TOP 10, זו ללא ספק אכזבה גדולה, והם בטח לא ציפו לכישלון כזה, כי גם לשיר היו כביכול כל הנתונים להצליח! אני לא חושבת למשל שהארמנים הופתעו מהמקום ה-18 ב-2013, כי ברגע שהלכו על רוק, היה בכך לקיחת סיכון מסויים, אבל אזרבייג'אן הלכה ב-2014 על נוסחה מנצחת - בלדה פרי עטם של כותבים שוודיים וזמרת בעלת קול ענוג וצלול - רק שברגע האמת משהו פשוט לא עבד...
אותי מעניינת התגובה של רשות השידור באזרבייג'אן
20/12/14 01:35
20צפיות
אפילו בויקיפדיה לא טרחו לציין במלל את העובדה שאזרבייג'אן נכשלה לראשונה באירוויזיון האחרון
º
זוועתי, מרדים, זייפני להחריד, או בעברית: הפסקת פיפי.
17/12/14 13:05
26צפיות
אין לי מושג של שמץ! השיר היה בעיני
18/12/14 11:22
49צפיות
בין הטובים...שיר יפיפייה...אבל משהו בלייב לא היה נראה טוב,ולא היה נשמע טוב...הזמרת שרה לא מדויק בעליל...זמרי הליווי ממש לא היו דומנינטיים,הקטע עם הלוליינית היה מיוחד,היה ברור שהיא הייתה צריכ לעלות,אבל בגמר,הייתה לי הרגשה שאזר' הפעם לא תהיה בטופ 5,אלא תגרד את תחתית הצד השמאלי של הטבלה...ממש לא ציפיתי לבוטם 6...שמתי לב,שמלטה למשל,שבמשך 5 שנים נותנת דוז לאזר' לא רק שהפעם לא נתנה לה דוז,אלא שבכלל לא ניקדה אותה...מאוד תמוהה וסן מרינו,נתנה דוז יחיד לאזר' מה שגם הפליא אותי...היו מלא מלא דברים מוזרים..כגון האי ההצלחה של יוון
5 שנים 12 ממלטה לדעתי זה היה דילים.
18/12/14 12:39
47צפיות
וגם שמלטה עלתה כבר לגמר קיבלה פעמיים 8 מאזר' (2012,2013)
כאילו כמה מהגרים מלטזים וכמה אזרים יש במלטה... (איפה הם היו ב2008 כשההצבעה הייתה רק טלווטינג ואזר ראתה 0 עגול ממלטה)
השיר כשלעצמו יפה
18/12/14 19:22
50צפיות
צריך לבחון באובייקטיביות מה היה שונה השנה מכל השנים האחרונות:
- הופעה רעה. אין מילה אחרת שתתאר את הזיופים, והמבטא הקלוקל וההופעה הנשכחת.
- שיר לא קליט בהאזנה ראשונה ושניה.
- כנראה הסיבה המרכזית - שיטות שנקט ה-EBU לצמצום השחיתיויות מהמהגרים ואולי גם בשופטים.
השופטים (המושחתים) דווקא הצילו אותה
18/12/14 21:26
44צפיות
בטלווט היא היתה מקום 13 בסמי ורק בזכות השופטים היא עלתה לגמר מהמקום התשיעי. בגמר השופטים היו נותנים לה מקום שמיני (!!!) אבל בטלווט היא הגיעה למקום 22 וזה גם היה המיקום הסופי שלה בגמר.
אם להיות קטנוניים אז 24 בהצבעת הקהל (14 נק')
18/12/14 21:48
40צפיות
משום מה בויקיפדיה טרחו לתת את הצבעת הקהל (כלומר בלי המדינות שהצביעו רק בעזרת שופטים) רק בחצי הגמר ה1...
כך שאם באמת רוצים לדעת כמה נקודות קיבלה כל מדינה רק מהצופים בבית... בחצי גמר ה2 ובגמר המידע בכלל לא מדוייק
אני לא ממש זוכרת
19/12/14 08:21
36צפיות
מה היה השיר...
אולי זה מה שהתפקשש...
אני מאד אוהב את השיר - אבל הדיקציה שלהצורמת לי באוזן.
19/12/14 10:56
34צפיות
אני במיוחד אהבתי את הנפח הנוסף שהשיר קיבל עם המזרותליווי, אבל אויי, הדיקציה באנגלי, פשוט כאב לאוזניים !
סופסוף מישהו מדבר על הדיקציה שלה!
21/12/14 12:42
14צפיות
הכי מצחיק שכולם מתלהבים מהליריקס המיוחדים והמרגשים, אבל מה זה שווה, כשלא מבינים בכלל מה היא שרה? הצופה הממוצע (כולל זה שמבין היטב אנגלית) לא ראה את הטקסט של השיר ב-eurovision.tv כתוב לו מול העיניים, כדי להתפעם מהמילים, והוא רק שמע משהו שכביכול נשמע כמו אנגלית, אבל בלתי מובן בעליל! בכלל, גם אצל זמרים בעלי מבטא מושלם ודיקציה ברורה, אף אחד לא שם לב למילים בהאזנה ראשונה, אלא אם כן מדובר במסר מאוד פשוט שנקלט מיד באוזן כמו We are the winners או Party for everybody. יש אנשים שמתחברים יותר לצליל של השפה האנגלית, שנשמע להם מוכר ויותר ערב להם לאוזן מאשר אזרית, פינית, דנית או גרמנית, וזו זכותם המלאה, והם לרוב יעדיפו שיר ב"ג'יבר-אינגליש", שלמרות שלא מבינים בו מלה, עדיין הצליל של השפה כביכול זורם יותר ומתגלגל, אבל כל הטיעונים על החשיבות שיבינו את המסר שבשיר הם קשקוש מוחלט!
סוף סוף ? כשנחשף השיר, הרבה התלוננו על הדיקציה שלה....
21/12/14 16:53
4צפיות
... אני ממש לא הייתי הראשון. אולי לי זה צרם יותר מאשר לאחרים, אבל הרבה חברי פורום התלוננו ביום היחשפו.

ולגבי טקסט מפגר, לא אשכח איך נפלתי מהחשיפה של השיר הרוסי השנה, וואאוו, Supremes 2014 (טוב, לא 2014), ישר תפס את המקום הראשון שלי. בשמיעה שניה או שלישית שמתי לב לטקסט המפגר (שייתכן שאפילו ראלף זיגל היה מסרב להלחין) ומאז לא יכול להפריד בין שמיעה של מוסיקה שאני ממש אוהב, לבין לחרחר מרדידות החרוזים של ילדה בכתה ג'. זה עד היום יוצר לי בעיה כשאני רוצה לשמוע את השיר, כי אני לא יכול להפריד.
אחד הלירקסים! שיר מדהים אבל מאד "משעמם"
21/12/14 11:34
15צפיות
ובהופעה כל מי שהיה איתי התרכז יותר בפעלולנית ולא בשיר..
ללא קשר, ולמרות אהבתי לשיר הזה, אני שמח שזה נכשל רק כדי לראות עוד "תאוריה" של החובבים נהרסת (למי שלא זוכר- הבטיחו לנו שאזר' תעלה תמיד לגמר ותבברג גבוה ללא קשר לשיר).
איזה שיר נושא של הטלנובלות הבאות הייתם שולחים?
17/12/14 21:32
134צפיות
אם היה ניתן לשלוח שיר נושא של הטלנובלות הישראליות לאירוויזיון, איזה שיר הייתם שולחים?
  1. לגעת באושר
  2. משחק החיים
  3. לחיי האהבה
  4. מיכאלה
  5. טלנובלה בע"מ
  6. אהבה מעבר לפינה
  7. רמת אביב גימל
  8. סיטי טאוור
  9. בובות
  10. ילדות רעות
  11. נשות הטייסים
  12. השיר שלנו
מיכאלה (בביצוע של זמרים אמיתיים) והשיר שלנו
17/12/14 21:53
69צפיות
לא אסלח שלא עשו המשך לסיטיטאוור
ווווווווווווווווווווהלילהההההההה הלילה הוא הלילההההה
º
הודעה זו מכילה סרטונים
17/12/14 22:27
63צפיות
º
ילדות רעותתתתתתת
17/12/14 23:08
23צפיות
כל כך טלנובלה בע״מ
17/12/14 23:23
75צפיות
בכלל צריך לשלוח את ניקה לתחרות בדאנס לפנים
º
ניקה? בשירה חיה?
18/12/14 01:33
23צפיות
חשבתי על זה שהיא לא טובה סליחה
18/12/14 01:41
60צפיות
אבל מנגד - ממתי לדעת לשיר נחשב לאישיו באירוויזיון?
º
בלייב **
18/12/14 01:41
21צפיות
º
כשזה שיר משראל כל דבר נחשב חחחח
18/12/14 04:45
15צפיות
השיר שלנו, בענק! כי טלנובלה בע"מ עובד בסטודיו
18/12/14 13:53
62צפיות
אבל היא צואה מוזיקלית בלייב
טלנובלה בע"מ בלבד. רק בביצוע של מישהי
18/12/14 14:10
57צפיות
שכן יודעת לשיר לייב

גם בובות היה מעולה ולגמרי בעד
משום מה השיר של "לגעת באושר" מזכיר לי שיר של טלנובלה ספרדית
18/12/14 17:09
35צפיות
שפעם ראיתי, בתקופת הזמן המקורית ששידרו את הטלנובלה בערוץ "ויוה", תמיד היו משדרים לפני טלנובלה ספרדית אחת הטובות ביותר שראיתי, משהו על תאונת דרכים של בעל שאשתו רצתה להתגרש ממנו, והוא הרג אותה ולקח לה את הילדה.. משהו מדהים!! והיה את שיר הנושא שלה, שיר מדהים של זמר ספרדי, השיר ממש הזכיר בכמה חלקים את הפיזמון של "לגעת באושר".. אין לי מושג מה השם של הסדרה או השיר.. באסה...
פיק אפ.
18/12/14 17:13
40צפיות
פחחחחחחחחחחח.
לא חושב שהייתי מעז לשלוח שיר מטלנובלה... עדיף היה לותר מראש.
מבחינת המילים והמנגינה השיר הכי טוב זה "לגעת באושר"!
18/12/14 17:18
40צפיות
זה בול!! אבל בול!! כמו שיר שנלקח מטלנובלה ספרדית מצליחה, בהכל קלעו בול, השחקנים, שיר הנושא, העלילה והסוף!! הטלנובלה הכי טובה שהופקה בישראל!! אחריה "לחיי האהבה", רק בגלל השחקנית יעל הדר שגילמה את "סמדר".. שחקנית אחת מהטובות שראיתי!! כל השאר באמת אבל באמת פח אשפה! מתי כבר יפיקו עוד טלנובלה טובה?? מתי??
איזה מילים!!!!!!!!! מדהים!!
18/12/14 17:22
38צפיות
באביב המעורר או בסתיו המרגיע
בחורף סוער או בקיץ בוער
בכל מקום שהוא מתחת לרקיע
האושר נמצא תמיד, במקום אחר

ונדמה לי שמזמן נגעתי באושר
הייתי לרגע פותר חלומות
באלף אהבות נגעתי ונפגעתי
מאלף פחדים בניתי, סביבי חומות

אני רוצה לגעת שוב באושר
אני זוכר הרגשה רחוקה וטובה
אבל אהבה הורגת אושר
ואושר הורג אהבה

לגעת באושר אני רוצה
להיות בחלום הגדול
לגעת באושר אני רוצה אך אני לא יכול
לגעת באושר, להיות בחלום הגדול

אהבת חיים גדולה שהית ואיננה
רק הכאב עוד נשאר, לא הולך
האושר הגדול כבר התרחק ממנה
הצער רק הוא עוד חי, ולעד מולך
ואם כבר לחיי האהבה.. חחח ראיתם את זה? אדיר!!
18/12/14 17:35
53צפיות

מ2:33 צחקתי כל כך עד שכבר כאבה לי הבטן...
בעיקרון אף אחד מאלו.. אבל אם כבר אז
18/12/14 19:18
54צפיות
הכי עדכני ומתאים זה של בובות של טרי פויזן.
הכוכב הבא , פרק 3: חל שיפור גדול.
16/12/14 22:23
208צפיות
מבחינתי, עד לכרגע נדב גדג׳ הוא הנציג. כלנית גם מצויינת וגם הראשונה שעברה הדתייה. היו הרבה טובים היום. תכף נשמע את האחרונה וכנראה נקבל עוד נציגה פוטנציאלית.
דרך אגב- לגבי נדב, צריך עוד לעבוד איתו
16/12/14 22:28
95צפיות
על דיוקים. הקול שלו ממש יפה ומיוחד ואני מת על הסלסולים הקטנים האלה. הוא ממש מזכיר לי את ג׳יימס ארתור!
º
אוי הוא היה גרוע אני בשוק שהוא עבר
17/12/14 04:36
21צפיות
הוא היה מניירה על שתי רגליים
17/12/14 11:09
32צפיות
בדיוק כמו כל מי שבא לכאן עד עכשיו חוץ מאוה והיושב מזרחית (שאין לא ווקאל משהו אבל ההופעה שלו מגניבה) ואוה היחידה ששרה טוב בעיניי בינתיים
אם כלנית עושה עוד כמה ניתוחים פלסטיים וצובעת לשחור...
16/12/14 22:30
111צפיות
היא העתק של -

ולדעתי לפוסטמה בלינק שפירסמתי יש קול טוב יותר, אבל האטיטיוד מאוד מעורר אנטיגוניזם. יש משהו מאוד פייקי ולא אמין בשתיהן...
גם אני חשבתי מיד על הילה שליו אחרי שראיתי את כלנית
17/12/14 11:20
46צפיות
הן מתנהגות ומדברות כמו אחיות, זה מדהים מה אמRיקה עושה לישראלים.
אני חושב שכלנית זמרת טובה, אבל היא בחרה שיר שמאד גדול וגבולי עליה...
רק בסוף בסוף, במשפט הסופי שהיה יותר שקט הרגשתי יותר את הנוכחות של כלנית.
סך הכל היא סבבה, ומסקרן לראות אותה בהמשך, אבל לבחור שירים שיותר מתאימים.

אם הזכרנו את הילה שליו, אז יש לה קול אדיר!
º
זה הקדם הכי גרוע שהיה פה...עוד פרק גרוע מאחורינו
16/12/14 22:39
42צפיות
אם זה ממשיך ככה..
16/12/14 22:41
71צפיות
אחרי שנגמר סבבה השלב הראשון אני מפסיק לצפות בתכנית
º
סבב*
16/12/14 22:42
15צפיות
אולי הפעם גם נציג תימני לאירוויזיון?
16/12/14 20:52
128צפיות
צדוק גרמה, כן כן גם אני לא האמנתי שהוא הבן של ניסים גרמה, חחח, מרוב כל הפרומואים עליו נראה לי שהוא מה שירדנה רוצה לשלוח לאירוויזיון, את האמת שאם הוא יישלח אני לא אתנגד, קודם כל שמעתי חצי מהאודישן שלו והוא שר מעולה, לא יודע אם אני מתחבר לסגנון, אבל הוא יודע לשיר, הוא ממש לא שר במזרחית, וכן
אי אפשר שלא לציין את העובדה שהבנות באולפן כמעט "גמרו" עליו תרתי משמע חחח, אסי וסקעת הזילו ריר וקרן פלס בדקה אם הוא תפוס.. חח תוכנית של הזויים, אבל באירופה הוא יצליח טוב, הוא יודע לשיר, הוא בחור יפה תואר היחיד שנראה "ייצוגי" מבין המתמודדים.. וכן איך שכחתי.. חח הוא תימני... בכל מקרה אם הוא יעבור או לא.. סוכנויות דוגמנים יקפצו עליו.. במיוחד כשהאבא הוא ניסים גרמה..

קודם שישיר טוב...
16/12/14 20:59
77צפיות
אותי מעניין אם הוא קיבל את ה"חוכמה" של אבא.. (אם יש פה מישהו שצופה בתוכנית בוליווד...)
חחחח בוליווד הרגת אותי
16/12/14 21:03
76צפיות
ה"חוכמה" שציינת לא בעיקר משפיעה על כישרון מוזיקלי, מה שכן יש לו פלוס הוא נראה טוב, אפילו מצויין, כל שיר שהוא ישיר וישיר טוב רק יעזור לו, האירופאיות ימותו עליו.. חחח הוא בלי חולצה על הבמה לבד וזאת הופעה מספיקה... נקבל מספיק נקודות מהבנות ומהגייז...
לא נראה לי שאנשים נורמלים יסמסו בגלל גוף יפה.
16/12/14 21:56
60צפיות
עכשיו ששמעתי אותו אז בכלל.

º
הבחור שר הכי רגיל שיש. שום ייחוד, וגם טיפה מעצבן לטעמי.
16/12/14 22:23
25צפיות
º
נו בחייך.. לבחור יש אחלה כפתיים.. זה ירושלים 2016
16/12/14 22:40
27צפיות
º
רז שני. בהצלחה.
16/12/14 22:50
41צפיות
היא הייתה מהממת והכי טובה עד עכשיו תזכרו מה אני אומר היא
17/12/14 05:23
78צפיות
הולכת להיות הבועז מעודה הבא
דווקא חשבתי על כיוון מוצלח יותר
17/12/14 09:03
65צפיות
יובל דיין
º
היא מעולה ו כרגע היא המנצחת שלי
17/12/14 10:08
32צפיות
רז או נאווה
17/12/14 20:23
102צפיות
לרז יש קול יפה וענוג, הגשה נעימה ומאוד ישראלית במובן הטוב של המלה (כלומר לא גלגל״צית משעממת חופרת), ועם בלדה יפה בסגנון מירי מסיקה אני בהחלט יכולה לדמיין אותה באירוויזיון.

נאווה הביאה הופעה קטנה וכובשת, בדיוק בסגנון שבשנים האחרונות תופס יפה באירוויזיון. אם כבר לשלוח פופ מערבי באנגלית, אז משהו בסגנון הזה, רגוע ומינימליסטי, ולא עוד דיווה גדולה. כמובן נשאלת השאלה איך נאווה תסתדר עם עניין החזרות בשישבת, אם בכלל תעלה לגמר.

כל השאר ממש לא. גרמה ג׳וניור לא רע מבחינה ווקאלית, אבל ההגשה שלו מעצבנת על גבול הפאתט. כלנית נראית ונשמעת כמו פארודיה על דיוות אמריקאיות. ואילו נדב לא מספיק מגובש, ומגזים במניירות. אני לא זוכרת אם עוד מישהו עבר אתמול חוץ מאלה שהזכרתי.

התוכנית אתמול הייתה קצת יותר מעניינת, ולראשונה התמודדו בה שתי זמרות שאני יכולה לדמיין באירוויזיון. אני מקווה שהתוכנית הולכת בכיוון הנכון!
כל מילה בסלע אני מאוד בעד רז אני לא מאמין שהשופטים בקושי
17/12/14 21:36
53צפיות
בקושי העבירו אותה  ואת נדב  העבירו בלי בעיה שהוא זייף למוות הוא היה ממש גרוע לדעתי
אני חושבת שקרן סתם עשתה את עצמה מתלבטת
18/12/14 00:30
54צפיות
בשביל המתח, והיא התכוונה להעביר אותה בכל מקרה, ואטדגי הודה בעצמו שהוא טעה ושהוא היה צריך להעביר אותה. אני לא מבינה איך בכלל הם התלבטו אפילו, כשמדובר עדיין בשלב הראשון! שומעים על רז שהיא זמרת טובה, מאוד מוסיקלית וגם בוגרת לגילה, אז לא הייתה אמורה אפילו להיות התלבטות לגביה! אני מקווה שהיא תעבור גם את השלבים הבאים, ואני מחכה לשמוע את הביצועים הבאים שלה! 
בקשר לקרן גם אני חשבתי ככה חחחח זה הקטע לא הבנתי למה הם
18/12/14 02:05
41צפיות
התלבטו כל כך ואת האחרים הם העבירו בלי בעיה היא הייתה הרבה יותר טובה מכל מי שעבר עד עכשיו ועוד לגיל 17 זה היה מושלם אם היא תמשיך ככה אני אשמח אם היא תייצג אותנו אבל מנסיון שלי הפייבוריט שלי אף פעם לא מנצח חחחח
פורום עסקים

פורום עסקים החדש

המקום החדש שלך להתחבר לעסקים כנסו ושתפו בכל נושא >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום