בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

לכל מי שעדיין מתגעגע / מתאבל על תזמורת, הנה אוסטריה 2014 !
30/07/14 21:30
כן, יש כאלו מאיתנו שכשחצי רגל כבר בקבר , מבקשים כבקשה אחרונה לשמוע כמה שירי אירוויזיון מהמאה ה-21 עם תזמורת. אז הנה מקרה קלאסי של Rise like A Phoenix בליווי תזמורת במצעד הגאווה האחרון בשטוקהולם.

חלום רטוב לאוהבי בלדות מנופחות (חלום פחות רטוב עם לא היו צריכים להסתכל על קונצ'יטה)
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:34
29צפיות
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.

|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
יואו אתם כאלה עדכניים ומאגניבים
30/07/14 13:48
50צפיות
ממש ערוץ 1
30/07/14 13:50
31צפיות
די להשמיץ את תפוז
30/07/14 20:03
12צפיות
סה"כ מאפשרים למנהלים שלנו לתחזק את בית החממה לחולי נפש שכמותנו. 
אז יופי, יש כפתור, אומנם באיחור קצת מדאיג, אבל זה הגיע, ואני אומר 
º
כפיים
הודעה זו מכילה תמונות
30/07/14 20:53
כפיים
האם השתתפות ישראל ב-2015 מוטלת בספק?
29/07/14 21:58
73צפיות
רשות השידור נסגרת אך תיפתח במתכונת חדשה ומצומצמת...
המתכונת החדשה תחל במרץ 2015.

(לא הצלחתי לצרף את הלינק כלחיץ בגרסת ההודעות החדשה.. מישהו יודע איך עושים זאת? הכוונה לצירוף של קישור לחיץ)
º
מסתבר שתפוז קיבל את הלינק שלי איכשהו כלחיץ...לא יודע איך..
29/07/14 22:00
15צפיות
אוי זה נפלא!
29/07/14 23:08
41צפיות
מקווה שהרשות החדשה אשכרה תשנה משהו, כי אם היא תוקם מחדש ותישאר אותו דבר, באמת שלא עשינו כלום. אתם תראו שברגע שהיא תתפקד כראוי, גם האירוויזיון יושפע לטובה.
החלטה גרועה מאוד
30/07/14 00:07
56צפיות
ואני אצטט אנשים בתגובות שנתקלתי בהם:
"זכרו כמה כעס היה על יוון כשהם סגרו את השידור הציבורי אצלם"
"מה יהיה איתנו האנשים בעידן פלוס ערוץ 1 והחינוכית בעיקר זה המקום  העיקרי שלנו לברוח מהתוכן הרדוד/שידור החדשות האינסופים בתקופה האחרונה (בהתאמה)  ועכשיו מורידים לנו את הערוצים הטובים ביותר שיש לנו"
"עכשיו נטבע לגמרי בתת רמה של גל"צ,גלגלצ,ערוץ 10 וכל השאר. לרשות השידור יש תוכניות מצוינות,מגוון רחב וכמובן שדרים וכתבים מקצועיים ומעניינים"
º
חשוב לציין זוהי רשימה חלקית בלבד
30/07/14 00:16
15צפיות
רשות השידור מושחתת
30/07/14 01:32
42צפיות
ונותנת תכנים לא מספיק מעניינים. עם כל הכבוד להיותה ציבורית, היא תקועה מאחור- עמוק באייטיז. מפזרת סכומי עתק על משכורות לא פרופורציונאליות במקום להשקיע בתכנים מעניינים באמת. לא יסגרו את הרשות לגמרי כשידור ציבורי. יפתחו אחת אחרת שתהיה קצת יותר ראויה ותתאים לעשור בו אנחנו חיים (זאת השאיפה).
יוון נמצאת במצב כלכלי שונה משלנו, מניחה הסיפור שלהם שונה לחלוטין משלנו.
עידן פלוס יקבל ערוץ ראשון משופר. מאמינה שביום שהרשות החדשה תהיה מוכנה ותוכל להעלות תכנים חדשים לשידור, הרשות הישנה תיסגר. לא נראה לי שיהיה ואקום.
לא עוקבת אחרי התכנים של גל"צ, אבל לא נראה לי שהם נותנים תכנים תת רמה. השמועות אומרות שערוץ 10 יהפוך לערוץ של חדשות. שוב, לא ישאירו אותך בלי רשות ציבורית, ישראל לא תעשה את זה. מי אמר שלרשות השידור יש תכניות מצוינות ומגוון? אין את זה, בגלל זה הם נכשלים. הבעיה אצלם היא הטכנאים והאנשים שמאחורי הקלעים. נו באמת, כמה תקלות יש ברשות השידור. זה כבר יותר מגוחך מהבמה הכחולה שנותנים לנו שנה אחרי שנה באירוויזיון.
יהיה טוב!
יותר מגוחך מהבמה הכחולה שנותנים לנו כל שנה
30/07/14 10:31
23צפיות
דווקא השנה מיי קיבלה במה לבנה/ כתומה/ אדומה. לא שזה עזר לנו...

אני חושב שאי אפשר כבר להסתמך על הטענה שבמה כחולה עם תאורה כהה (או מחסור בתאורה) משפיעה על עלייתינו/ אי- עלייתינו לגמר... גם כשהיא הייתה צבעונית יחסית (דנה ב-11 ומיי ב-14) נכשלנו...
חחחח זה היה בצחוק, כמובן
30/07/14 11:20
19צפיות
צבע הבמה לא ממש משנה. זה שלא היה לנו צבע כחול גרם לי לחשוד שמישהו בקונטרול התבלבל ואו שקבלנו את הצבע הלא נכון, או שהתבלבלו בשיר והוא בכלל לא שלנו
הבעיה הגדולה של רשות השידור זה המיתוג הנורא
30/07/14 11:38
23צפיות
והלחיצה האוטומטית של אנשים על ערוץ 2/10
קודם כל חשוב לזכור שרשות השידור לא שווה ערוץ אחד אלא גם כמה תחנות ברדיו והחינוכית.
למרות זאת אתייחס רק לערוץ 1 כרגע:
התכנים בערוץ 1 נהדרים ומאוד מגוונים בגלל שערוץ 1 משדר תכניות מערוצים אחרים כמו החינוכית,ניקלודיאון,ערוץ ההיסטוריה ועוד כמה ערוצים ,גם תכניות המקור שלו מצוינות וכל מה שצריך לעשות זה לפתוח את הערוץ 1 (ביום רגיל,לא שישי) ופשוט לראות.
90% לפחות מהתכניות שהם משדרים על רמה ופה אני חוזר לכותרת ולשורה הראשונה
זה נכון שהרשות מושמצת מעבר המגיע לה....
30/07/14 19:19
5צפיות
... אבל מה לעשות שאנו בשנות האלפיים, ובערוץ אחד לא משדרים ריאליטי, וזה סה"כ יריאה ברגל. 
אני אישית מחרים תוכניות כמו הפח הגדול ומאסטר שיט, אבל אני לא יכול לשלוט על ציבור רדוד שכן מזדהה עם זבל, ורוצה הרבה מזה. אז צריך להתאים את עצמם למאה ה-21. (כמו שאני עדיין בוכה על תזמורת האירוויזיון עליה השלום, אבל מבין שאינה רלוונטית בימינו)

אולי מיתוג מחדש ושם חדש לערוץ יעזור להחזיר את העם לצפות בערוץ הממלכתי.
בגדול, כולנו כבר ידענו שקופנהגן יהיה האירוויזיון האחרון שלנו
30/07/14 00:23
57צפיות
קשה לי להאמין שהרשות החדשה תרצה את האירוויזיון.
בעתיד היותר רחוק כנראה שכן נחזור, אבל לא ב-2016.
באו נהיה חזקים ונשאיר את רוח האירוויזיון חיה בארץ
יש לי הרגשה שנפרוש לשנה אחת בגלל שהרשות מתחלפת.אלא עם כן
30/07/14 10:18
46צפיות
ייבחרו באמן ובשיר לפני שהרשות תתחלף,בחודשיים האלו שהרשות החדשה תתקיים...אבל היא צריכה להיות חלק מהרשות העולמית לא? זה לוקח זמן...ומה יש לנו כביכול? חודשיים?
כמו שכבר כתבתי-ישראל תעשה הכל כדי להשתתף
30/07/14 11:37
48צפיות
מתוך תפיסה שעצם ההשתתפות באירו זה כבר הישג.
אני אישית מקווה שכמה שיותר מדינות לא ישתתפו כמחאה על זה שיטת ההצבעה למרות שגמר בלי ישראל זה פחות מהנה (ולא, 4 שנים בלי גמר לא גרמו לי להתרגל לזה).
אני בהחלט חושבת
30/07/14 15:52
28צפיות
שיש צורך ברענון מוחלט ברשות השידור הקיימת, ובטח ביטול האגרה במתכונת הרשות הנוכחית.

מה שאני חוששת זה שסתם יעשו בלאגן של פיטורי עובדים, וסגירת הרשות, ובסוף יחזירו את אותם אנשים וימשיכו לא לעשות כלום מלבד תוכניות גרועות...

בנוגע לאירוויזיון - בהחלט יהיה מבאס אם לא נשתתף שנה או יותר, מקווה שנחזור ל 2016...
º
זו תחילת הסוף
30/07/14 19:29
3צפיות
Tapuzina Song Contest
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 19:45
41צפיות
תזכורת: ההצבעה לשלב חצאי הגמר של תחרות Tapuzina Song Contest תינעל מחר, יום ד' (30.7) בשעה 21:00. 
כל מי שעדיין לא הצביע - בבקשה לעשות זאת עד המועד הנ"ל (כולל משתתפי הגמר, שחולקו להצבעה לחצאים). 
הצבעות שהגיעו וטרם אושרו - יאושרו הלילה או מחר. 

קישור לשרשור הקודם עם השירים והכללים:
29/07/14 19:46
25צפיות
נמאס לי לנסות לשלוח ריוויוז. מתסכל בטירוף!!
29/07/14 22:46
27צפיות
כתבתי מלא, ניסיתי עכשיו 5 פעמים עם התנתקות והתחברות, ולא הולך.
באסה, כי כל כך השקעתי בהם. (טוען שליחה כמה שניות וכותב שההודעה לא נשלחה ולנסות בעוד כמה שניות)

אצביע מבלי לשלוח ריוויו... כל כך מתסכל! בא לי לשבור את המחשב.
º
גם אני לא מצליח
29/07/14 22:54
7צפיות
אם יתוקן בהמשך, אשלח בשלב הגמר...
29/07/14 23:01
8צפיות
ריוויו לכל השירים שבסמיז והשמונה שכבר בגמר...
הייתה לי בעיה כזו פעם
29/07/14 22:55
18צפיות
זה קרה כשניסיתי לשלוח כתגובה מהירה. כשעברתי לדף המלא, זה נשלח.

אחרת חבל מאוד, כי אתה בדר"כ חוזה את המנצח.
ניסיתי גם בהודעה נפרדת...
29/07/14 23:00
9צפיות
לא הולך... זה בכלל נס שאני מצליח לשלוח את ההודעות הקצרות האלה, כי אתמול גם זה לא הלך.

כתבתי המון אתמול והשקעתי יותר משעה בכתיבה, וזה כרגע נמצא על המחשב שלי מבלי יכולת לעלות את זה. זה כל כך מתסכל...
זה נותן הודעות קצרות
29/07/14 23:05
10צפיות
כנראה כשיש הרבה מלל הוא נתקע או משהו..
בכל אופן, תשמור על קובץ וורד ותעתיק כתפוז יחזור לשפיות. זה לפחות מה שאני עושה לגיבוי תמיד.
º
זה מה שאני עושה תודה!
29/07/14 23:17
7צפיות
אחרי שזה קרה לי לפני 3 שנים התחלתי לכתוב
30/07/14 09:46
46צפיות
ריוויו בקובץ וורד ואז פשוט לעשות העתק הדבק..
פעם אפילו כתבתי ריוויו כאשר למדתי באוני' וכתבתי ריוויו בסוף סיכום הרצאה ואז עשיתי העתק-הדבק לפורום כולל הסיכום הרצאה
º
ענק
30/07/14 10:59
11צפיות
Then near the end, We raise the key from A to B...
הודעה זו מכילה סרטונים
29/07/14 15:22
26צפיות
לא פעם דובר בפורום על כמה השירים שנשלחים לאירוויזיון רחוקים שנות אור ממה שקורה בזירה האמיתית.
אחת הסיבות היא האופי והשבלונה הקבועה... שנקבעת בין היתר על ידי מה שרובנו אוהבים לשנוא - עליית סולם!

יצא לי להתקל בוידאו הזה, ולהפתעתי גיליתי שיש המון שירים בעולם האמיתי עם עליית סולם,
מה שלדעתי משדרג כל שיר 

אז אני פונה אליכם עכשיו... מהו הTOP10 שלכם בעליות סולם?
מהם עשרת ה-Epic Key Change שלכם בעולם האירוויזיון? גם קדמים, מלודי וכו' תופס...

וגם שאלת בונוס... ממש נדיר גם בעולם האמיתי.. אבל האם אתם מכירים שיר אירוויזיוני שיש בו ירידה בסולם?

שתפו 
פעם אחרונה שנושא דומה עלה לדיון היו פה מכות
29/07/14 19:32
14צפיות
נקווה הפעם יהיה יותר רגוע
נכון, נטלי זרקה עלי סט מייק-אפ גברי ודוחה....
29/07/14 20:48
17צפיות
... בחיים שלי לא הרגשתי כזה מאויים באוחצ'יותי 
נא לעשות את ההבחנה
29/07/14 21:43
17צפיות
ניט לי זרקה עליך דברים...
אני לא אלימה
ומשתדלת גם כמה שפחות להתעצבן ולהוציא את המרוקאיות שבי
לדעתי יהיה פספוס לסלובקיה לא להשתתף ב-2015
28/07/14 20:09
66צפיות
אין לסלובקיה כוונה לחזור לאירוויזיון 2015, בעיקר בגלל התקציב. וחבל....

דמי השתתפות בתחרות אכן גבוהיים, אבל עיקר העלויות הם הטסת ולינת משלחת שלמה למשך שבועיים בעיר המארחת. אבל הפעם האירוויזיון מתקיים פחות מ50 ק"מ מברטיסלווה. אוטובוס משלחת יכול להסיע אותם לכל יום חזרות (שאלו סה"כ 4 ימי חזרות, בתקווה ל-6 ימים). השנה כשהאירוויזיון היה בסוף העולם, לקח לכל משלחת (ומעריצים) הרבה זמן נסיעה מהעיר למספנה, אז מה זה כבר עוד 50 ק"מ באוטובוס פרטי בכביש מהיר בין שתי ערים מרכזיות. להזכירכם, בתוך ברית schengen הגבולות פתוחים ואין שום ביקורת בינהם. זה נחשב כמו אותה מדינה אחת. 

אז נכון, יש כמה חסרונות.

אם הם מתקמצנים (וחוסכים) את הלינה בוינה, אז הם לא יהיו קרובים לאקשן, וכך אין להם את האפשרות לבזבז את זמנם ביחסי ציבור מיותרים שגם ככה לא תורמים להם אפילו נקודה. ייתכן שכמה עיתונאים יתעצבנו מאד שהזמרים אינם זמינים במסיבות בערב, (ובעיקר מעריצים כמו python4 שישתולל שלא יוכל להצטלם איתם בערב). אויי לא ,אסון . אני מניח שגם מבאס קצת לנסוע כל יום 50 ק"מ + חזור, אבל זה רק 4 ימים כאלו, כשאת הימים הפנויים אפשר לצבור כוחות בבית (או להתעסק עם דברים אחרים בחיים וקריירה).

כחו בחשבון שמשלחת לאירוויזיון, היא גם אנשים (חשובים) כמו מאפרת, מעצב שיער, סטייליסטים כוראוגרף במאי וכל מיני תפקידים אחרים שאינני מכיר. את כולם אפשר להחזיר הביתה בסוף יו החזרות.

אני מניח שראש משלחת וסגנו יהיו חייבים להישאר בעיר למשך כל התקופה, כי לא חסרה להם עבודה בתאום מול הפקת האירוויזיון, אבל אם באמת רוצים להשתתף ולהשקיע בשיר והעמדתו, ניתן להתקמצן ולחסוך במובן שציינתי.

ו... , אולי יהיה גמר לשם שינוי.
הסיבה לאי השתתפותה ברורה
28/07/14 20:51
45צפיות
היא פשוט לא מצליחה באירוויזיון. אולי כי היא שולחת שירים בינוניים, אולי כי היא הורסת אותם עם הופעה בינונית. היא לא מצליחה. חבל על הכסף, חבל על ההשקעה. התחרות כזאת פופולארית שם? אני באמת לא מתמצאת.
האירוויזיון בכלל לא פופולרי שם...
28/07/14 23:07
24צפיות
... ואכן הפרישה מוצדקת לאור אי הצלחתו שם, מה שנכון, נכון. בצ'כיה עוד יותר לא, ולכן לא שווה להשפוך כסף רב על זה, אבל כשהאירוויזיון כ"כ קרוב והכסף כבר לא כזה רב, אז אפשר לתת לזה עוד צ'אנס. הפעם ההימור שווה. אחרי הכל, גם באוסטריה האירוויזיון לא מעניין אף אחד, ולא מזמן הכושלת הסידרתית פרשה מ-4 תחרויות. אבל מה, פתאום באה קונצ'יטה השנויה במחלוקת שהביאה את הגביע, והנה גם עם העוכר אירוויזיון יצא לחגוג ברחובות !

זו ההזדמנות. לא יילך, אפשר לפרוש שוב.
אבל מי אמר שעיקר ההוצאה היא על הנסיעה?
29/07/14 01:13
13צפיות
זה דווקא נראה לי כמו המרכיב הכי פחות כבד ביחס לשכר לאומן, הפקת קליפ וכו׳
כנראה שעדיין לא משתלם להם ולא מעניין אותם
29/07/14 09:24
7צפיות
לפי מה שהבנתי מחברה אוסטרית שלי שלומדת איתי ונמצאת המון בוינה, האירוויזיון שם ממש פופולארי. להפך, היא הייתה בשוק מזה שהיה אירוויזיון ובארץ לא דברו על זה -  כי באוסטריה אירוויזיון זה משהו שקשה לפספס.
בעיניי קונצ'יטה היא פחות "נצחון אוסטרי" אלא נצחון הקהילה. בדיוק כמו שדנה היא פחות "נצחון ישראלי". 
זה לא מעניין אותם להשתתף
28/07/14 20:51
37צפיות
תקציב זה עניין בעייתי אבל ניתן לפתרון אם באמת רוצים להשתתף, כמו יוון למשל שנמצאת במצב כלכלי קשה יותר אבל מוצאת את הכסף כדי להשתתף באירוויזיון.
סלובקיה כשלה בכל פעם שהשתתפה ולכן היא לא מעוניינת להשתתף, התקציב זה החלק השולי יותר.
º
28/07/14 22:04
4צפיות
כשחושבים על זה הפרישה שלהם די מאכזבת
28/07/14 21:24
40צפיות
בסופו של דבר הקאמבק שלהם לתחרות היה מבורך (במיוחד 2010 האגדי)
חחח 2010 באמת היה אגדי
28/07/14 22:11
21צפיות
נראה כאילו נלקח מתוך נרניה או משהו. ההופעה הייתה מאכזבת ואנמית.
º
סלובקיה 2009
30/07/14 09:48
5צפיות
º
30/07/14 09:47
2צפיות
חשבתם שהג׳וניור פושט רגל? מסתבר שטעינו
26/07/14 07:58
185צפיות
אחרי שאיטליה ומונטנגרו הפתיעו ואישרו הצטרפות לתחרות אנחנו נזכה לראות קאמבק של בולגריה, סרביה וקפריסין. נכון לעכשיו נרשמו לתחרות 13 מדינות ואין ספק שהתחרות מקבלת חיזוק השנה
בולגריה עדיין לא אושרה רשמית ע"י ה-ebu
26/07/14 11:01
76צפיות
כמשתתפת והיא עלולה להיות יוון 2 בנוגע להשתתפות
לגבי יוון בקיצור מה שקרה שכל האתרים החשובים שעוסקים באירוויזיון הילדים (eurovoix,esc plus,wiwibloggs ועוד כמה) הכריזו באמצע מאי שיוון תשתתף חוץ משני אתרים (האתר הרשמי ו-oikotimes כאשר oikotimes שהכריז שיוון לא תשתתף) ובגלל ש-oikotimes נחשב לא אמין אז יוון נשארה כמשתתפת אצל הנוגעים בדבר שלא מה-ebu עד שבתחילת יולי nerit מודיעה ל-eurovoix שהם לא ישתתפו וכמובן ש-oikotimes חגגו על זה ולכן צריך לחכות תמיד לאישור מהטוויטר של ה-juniorescpress
היא אושרה ע"י רשות השידור הבולגרית עצמה.
26/07/14 11:06
73צפיות
זה יגיע לאתר הרשמי תוך יום-יומיים לדעתי.
º
שאר המדינות אושרו באותו יום שפורסמה ההודעה
26/07/14 11:24
35צפיות
בקצב התעוררות הזה, בסוף גם ישראל תצטרף....
27/07/14 14:42
81צפיות
.... אחחחח, באמת הגיע לילדים שלנו מין טופ שלוש מכובד באמסטרדם (לדעתי אפילו יותר)
מוזר
27/07/14 16:56
75צפיות
ההתעניינות הפתאומית הזאת של המדינות בג'וניור...
מה המוזר בעיניי הוא...
27/07/14 18:22
63צפיות
... בולגריה וכפריסין שלא שלחו השנה שיר לקופנהאגן, מחליתים כן לשלוח דווקא לג'וניור (אוי זה מכיוון שעלות הג'וניור יותר זולה משמעותית מהאירוויזיון, ו-אין חצאי גמר, כולם מובטחים למוצ"ש)
כי כשמדינה כמו מלטה מנצחת בתחרות
28/07/14 22:01
24צפיות
כנראה שלמדינות הקטנות והפחות חשובות יש איזשהו סיכוי להצליח בתחרות. מלטה עדיין לא הצליחה באירוויזיון הרגיל, אבל ראינו שהנצחון הגרמני הביא לחזרת אוסטריה ולא אתפלא אם הנצחון האוסטרי יביא לשינויים במפה הגיאו-פוליטית בתחרות השנה (השתמשתי אקדמאית עם מקף! מרגישה עילאית ומתנשאת).
נשמע לי די הגיוני ההסבר שלך....
28/07/14 23:13
14צפיות
... וכמו שציינתי, אולי שילוב של עלות מופחתת ובין העדר חצאי גמר (רק גמר!) מעודד את המדינות הבעיתיות להשתתף. וכמו שאמרת, אולי הנצחון של הכושלת התמידית אוסטריה (שמאז הזכיה ב-66 הצליחה רק חמישיה אחת ב-89), תעורר גם מיועשות אחרות 

כבר הוזכר שהשנה היתה הצלחה לכמה מדינות כושלות
לא יודע עד כמה הסיכוי לנצח חשוב להם
29/07/14 01:11
7צפיות
כמו התחושה שילדים זה פשוט רייטינג בטוח, ועכשיו, כשלאט לאט מתאוששים מהמשבר ויש כסף זמין...
זה אומנם יוצא באותה שנה
29/07/14 08:31
2צפיות
אבל ההיגיון שלי אומר שפה רואים את זה כשנה חדשה
ממש כיף...
27/07/14 20:30
60צפיות
ואז קפריסין, סרביה ובולגריה מתלוננים שאין תקציב לאירוויזיון ואנחנו נתקעים על שתי חצאי גמר 12 שירים בכל חצי
גם שירים ברמה בינונית (חוץ מרוסיה) וגם לרוב בא על חשבון התקציב לאירוויזיון הנורמלי, נזק של תחרות
º
שכחתי לכתוב- סן מרינו ואזרבייג'ן בטח גם יתענגו השנה
27/07/14 20:31
30צפיות
וואו: גם פורטוגל חוזרת
29/07/14 10:26
9צפיות
מעניין אותי לדעת מה לעזאזל קורה השנה שיש כזאת הענות גדולה
º
מקור?
29/07/14 15:14
4צפיות
דרך ויקיפדיה באנגלית
29/07/14 16:23
8צפיות
יש שם קישורים להכל
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:17
33צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

פורום שרלוט פרלי המלכה
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 20:41
41צפיות
למכירה 15 C.D מהאירוויזיון + 7 מלודי
28/07/14 21:53
32צפיות
כל הדיסקים במצב מצויין (אבל באמת). מוכר את כולם כאחד (לא בודדים):
15 דיסקים מהאירוויזיון (חלקם כפולים!!!), שנים: 99 / 00 / 01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06 / 07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12 / 13
7 דיסקים מהמלודיפסטיבולן (כפולים), שנים: 06 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12 / 13
+ דיסק קדם 2005 מישראל וכמה סינגלים בונוס
כל החבילה ב: 400 ש"ח (מחיר זול-גם אוסף שלם, גם נדיר וגם במצב מצויין), אפשרות לתשלום בפיי פאל (מוכר עקב מעבר דירה)
(פחות מ-20 ש"ח לדיסק {ורובם כפולים}) (לא מוכר בודדים)
פרטים נוספים:
28/07/14 21:56
24צפיות
איסוף ממרכז תל אביב (גמיש) או משלוח בדואר בתוספת 20 ש"ח
כל הקודם זוכה, נא לשלוח מסר פרטי (לאנשים רציניים בלבד) תמונה תשלח במסר.
(המודעה בתוקף עד 30.7 בלילה, לאחר מכן הדיסקים יתרמו)
(בבקשה מנהלים יקרים, לא למחוק את ההודעה, אני לא גוף עסקי ולא אטריד יותר)

עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 11:57
91צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

וואלה....
27/07/14 14:35
43צפיות
עגשיו אני יכול לכתבו שאני אוחצה גם באדום !
(זה בטח ישמש אותנו בעונת הקדמים)
וואי איזה כיף זה.סוף סוף התקדמות לשנת 2000
27/07/14 14:49
61צפיות
טוב ננסה קצת

• מגניב בהחלט
נראה טוב...
27/07/14 16:54
40צפיות
הגיע הזמן באמת שהם יתקדמו עם עריכת ההודעות.
לא יכול לעשות העתק הדבק להצבעה שלי לתפוזינה
27/07/14 15:08
71צפיות
מבלי שכל המסר יתבלגן, אבל העיקר שהכנסתם צבעים! (הצ'אט של נענע עשה זאת קודם אגב, במאה הקודמת)
צודק. המסרים עדיין בעידן הקדמון
27/07/14 15:32
46צפיות
בלתי נסבל העתק הדבק שם.
מקווה שהם עובדים על זה.....
שהחיינו...
27/07/14 15:08
73צפיות
:O זה אומר שלא צריך לעשות יותר "הדגש" "סדגש"?  
27/07/14 20:28
44צפיות
נזכור ולא נשכח

רציני יש רק 4 צבעים איזה כיעור ומה עם ורוד פוקסיה?!?!?!?!
אז... שלום לכולם
25/07/14 13:58
209צפיות
מה שלומכם?
הכל טוב?
וואוו לא הייתי בפורום אולי חודש מאז שהתחילו הטילים הראשונים ליפול באיזור שלי ובכל איזור הדרום.
אז אני פה בדרום (כמו עוד כמה חברי פורום) תחת מטחים של טילים לאורך כל היום, מי שעדיין לא יודע איפה אני גר אז אני גר במושב ליד אשדוד, עזריקם, והמספר שלי בהתראה של פיקוד העורף הוא: 272 ו-273 המושב שלי בעייתי חחחח....

אבל לא באתי לספר לכם על הצרות שלנו פה בדרום אלה על כך ש......
היום בבוקר (לאחר חודש) דיברתי עם המקור שלי מרשות השידור,
ונכון לרגע של כתיבת הודעה זאת: ישראל תשתתף באירוויזיון 2015 באוסטריה

כמובן אם יהיו שינויים, כי הכל יכול לקרות ברשות השידור, אז אעדכן אתכם.

עד אז, שתיהיה שבת שלום ושבת שקטה עד כמה שאפשר לכל עם ישראל ולחיילים ששומרים עלינו!
השאלה היא פחות מה אומרים ברשות
25/07/14 16:39
130צפיות
כי מה שהם אומרים שווה לאיבר הזה שנמצא באחורי הגוף. אם סוגרים את הרשות הם יכולים להצהיר הצהרות עד מחר ולהיות מלאים בכוונות טובות.
מקווה שלא נשתתף
25/07/14 20:26
137צפיות
אנחנו צריכים לפחות שנה של רגיעה מחוץ לתחרות, אחרי הביזיון והאכזבה הצורמת של השנה האחרונה (שלי אישית, הייתה הכי כואבת מזה שנים, ועדיין לא נקלטת).

מעבר לזה, שאחרי המבצע הנוכחי, גם הזבובים על הקירות לא יצביעו לנו (פליז לא לטרחן על כך שזו לא תחרות של פוליטיקה וכווווווו')
לעולם יש זיכרון של זבוב
25/07/14 20:44
121צפיות
עד האירוויזיון הבא אף אחד לא יזכור את ישראל בצורה שונה ממה שהוא זכר אותה בשוטף לפני המבצע.

אפילו אם זה לטווח קצר. ב-2002 שרית ביקשה מכל אירופה להדליק נר שבועיים אחרי שהסתיימה ההשתוללות בגדה (חומת מגן).
º
ימשיכו לשנוא ולהאשים אותנו
25/07/14 21:00
37צפיות
º
26/07/14 13:47
9צפיות
חחח טוב...
25/07/14 20:59
83צפיות
אנחנו תכף באוגוסט. עד שנתעורר בינואר הכל עוד יכול להשתנות. שיהיה לנו בהצלחה כך או כך.
בלי קשר לאירוויזיון, שמור על עצמך!
קודם כל שתהייה לכם שבת שקטה ורגועה!
25/07/14 21:43
127צפיות
לגבי ההשתתפות של ישראל, יש לי רגשות מעורבים. מצד אחד אני חושבת שאנחנו צריכים לקחת פסק זמן, כי במצב הנוכחי אני לא יודעת מה אנחנו יכולים לעשות יותר טוב על מנת להצליח. שיטת הניקוד החדשה שבה יש משמעות גם לדירוג שמתחת לעשירייה וקביעת סדר ההופעות ע"י ההפקה נותנים לנו נקודת פתיחה בעייתית יותר, ולמרבה הצער גם הפוליטיקה פועלת לרעתנו. זה נכון שמעולם לא אהבו אותנו, ובכל זאת הגענו גם בתקופות קשות כמו ב-2002 או 2009 למקומות סבירים, אבל נראה לי שקהל המצביעים בשנים האחרונות מאוד השתנה, וכיום חלק גדול מהמצביעים הם צעירים, בעלי מודעות פוליטית גבוהה, כאלה שיש להם עמדה ברורה בסכסוך הישראלי-פלסטיני, או אפילו סתם צעירים ריקניים שפשוט מתקשים לסמס למדינה כמו ישראל, שמזוהה אצלם עם מלחמות והפצצות ואינה משדרת קוּליות.

מצד שני, אני חוששת שאם לא נשתתף, חובבי האירוויזיון באירופה יתחילו לחגוג על עצם האפשרות שכעת מדינות ערב יוכלו להשתתף, כשישראל השנואה הסתלקה! אין לי שום בעייה אם מדינות ערב יצטרפו (מה שקשה לי להאמין שיקרה, לאור התדמית המתירנית-פרובוקטיבית של האירוויזיון בשנים האחרונות ובעיקר הזכייה של קונצ'יטה), ואני לא חוששת שזה ימנע מאיתנו בעתיד לחזור, אבל כשאני רק חושבת על השמחה לאיד על עזיבתה של ישראל בקרב חובבי האירוויזיון באירופה, אני לא רוצה לתת להם את התענוג הזה! רק בשביל להרוס לכל שונאי ישראל את החגיגה, אני מקווה שנמשיך להשתתף, על אפם ועל חמתם של שונאינו!
טליה אני מאמין שישראל כן תשתתף!
26/07/14 15:38
74צפיות
אם אני לא טועה צריך לאשר השתתפות בערך עד ה-20/9, יש לישראל עוד חודשיים שלמים לבדוק את הנושא.
ואם אין כסף, לא חייב לערוך קדם עם 10 אומנים או קדם פרטי, פשוט אפשר להציג 3 שירים שמצולמים כמו הקליפים של אחינועם ניני ומירה עווד, באולפן ופשוט להציג לנו אותם במשדר של חצי שעה הצבעה, לסגור ולהכריז על הזוכה, פשוט מאוד!

לגבי שימחתם של חובבי התחרות על הצטרפות אפשרית של מדינות ערב במקרה וישראל תפרוש: אני לא חושב שהם יישמחו, אולי מעטים פרו-פלשתינים, שהייתי בדנמרק אחרי חצי הגמר השני וישראל נשארה בחוץ, ביציאה מהאולם פגשתי חובבים מפורטוגל, אוסטריה, פינלנד, בלארוס, נורבגיה ועוד ואמרו לי איך ישראל לא עלתה ושאסור לנו לפרוש שנה הבאה!
רואים את האהדה כלפי ישראל מאוד במדינה המארחת בקרב המקומיים באוטובוסים שאת עם דגל ישראל או מהחובבים שמתים על הישראלים.
פה אנחנו רואים את התוצאות, מתבאסים וישר מאשימים את האנטישמיות, זה ממש לא נכון לעשות כך!!!
כי כולנו יודעים (או מכחישים) שהאנטישמיות היא דבר קטן אצל קומץ אנשים קיצוניים בכל מדינה ולא אצל כל הציבור הרחב באירופה.

לא מאמין שאני אומר את זה, אבל מקווה ששנה הבאה נחזור לשלוח בלדת אהבה עוצמתית בביצוע של מאיה בוסקילה (כן כן שוב היא חחח), או לא יודע למה כבר חודש אני חושב על מרינה בלומין כנציגה פוטנציאלית לתחרות בבלדה כובשת בעברית, אנגלית ואולי קצת רוסית לזכות בנקודות מהגוש הסובייטי.

בכל מקרה, ישראל חייבת להשתתף, כי אני כבר חוסך לוינה 2015
ואם ישראל בחוץ אז אני נכנס לבית האח הגדול (לאחר שעברתי העונה אודישן ראשון וביטלתי כי טסתי לקופנהגן).
אני יודעת שרוב החובבים אוהבים את ישראל
26/07/14 21:23
62צפיות
אבל כשאני חושבת על הקומץ הקטן של אלה שיקפצו משמחה כשיגלו שנפתח פתח להשתתפות של מדינות ערב במקום ישראל, נעשה לי ממש רע, ואני לא רוצה לגרום להם את התענוג הזה!

יפה לראות שרשות השידור לא מרימה ידיים ובכל זאת רוצה להשתתף (בכל זאת, ישראל היא אחת המדינות היחידות שלא הצליחו להעפיל לגמר כבר שנה רביעית ברציפות), אבל ברשות חייבים להבין שכדי להצליח, חייבים להשקיע כספים בדבר החשוב באמת, והוא ההופעה באירוויזיון! די עם הקצאת תקציבים להפקת קליפים או סרטים תעודיים בנושא האירוויזיון; התקציב חייב להיות מוקצה לצורך ההופעה באירוויזיון! הפעם הייתה לנו זמרת שבאמת השקיעה ונתנה את כל כולה, אבל במבחן הרושם שהתקבל על הבמה, שוב נשארנו הרחק מאחור - עם במה גדולה וריקה ונטולת כל אפקטים, עם ריקוד דל מדי, ועם זוויות צילום גרועות (ואני לא מדברת כרגע על הבאלנס הנורא, שהיה באשמת ההפקה הדנית, ולא רק ישראל סבלה ממנו, אלא גם איטליה, מלטה, פינלנד ואפילו קונצ'יטה!). המוטו שלי בחיים הוא חומוס עושים באהבה, או לא עושים בכלל. זאת אומרת, או שרשות השידור מקציבה כספים ומשקיעה בהופעה, בזוויות הצילום, באפקטים, בתאורה וכד', או שמוותרת על ההשתתפות ודי! אי אפשר לבחור בזמר ולצפות ממנו שיממן את כל ההוצאות מכיסו! לאור העובדה שאנחנו לא מסוגלים להעמיד הופעה לשיר פופ קצבי ובטח שלא מסוגלים להתחרות בעוד המון מדינות אחרות ששולחות שירים מז'אנר דומה, אני חושבת שאין מנוס מלחזור לבלדות, לז'אנר שאנחנו הכי טובים בו, אבל כדי שלא יחזור מקרה מורן מזור, רצוי לשלוח זמר/ת שגם עובר/ת מסך עם בלדה יותר נגישה לאוזן - או בלדה בעלת סאונד מערבי יותר בשילוב אנגלית, או לחלופין בלדה בניחוח פולקלוריסטי מורגש יותר, עם העמדה שלוקחת את השיר למקום פולקלוריסטי-קסום (מה שפספסו בהעמדה של מורן מזור). ואם שיר קצבי, אז רק שיר מזרחי, שיוכל להתבלט יותר בים הפופ (למרות שהשופטים בוודאי יקטלו), וגם אם ייכשל, לפחות יש סיכוי שיעשה באזזז כלשהו בארץ!

אבל רק כדי לראות אותך באח הגדול, אני מוכנה שישראל לא תשתתף! אני מעולם לא סימסתי לאף מועמד באח הגדול, אבל אני מבטיחה לך שאם תיכנס לבית, אני אסמס לך כל יום 10 פעמים
עם הכיוון אליו הולך האירוויזיון
26/07/14 21:30
48צפיות
(או הלך כבר?) והכיוון הנגדי אליו הלכו רוב מדינות ערב בשנים האחרונות אני לא ממש רואה אותם משתתפים, בין אם ישראל משתתפת או לא.
גם אני לא רואה את מדינות ערב משתתפות
27/07/14 00:06
45צפיות
בטח שלא אחרי הזכייה של קונצ'יטה, אבל אני כבר רואה את הספקולציות של חובבי האירוויזיון המשועממים, שתמיד אוהבים להיתלות בכל זוטה ולבנות עליה מגדלים (כמו למשל השמועה שמונקו תחזור לאירוויזיון, רק מפני שלאחרונה יש שם זמר פופולארי יחסית ששר באנגלית שכביכול מתאים לשלוח לאירוויזיון), נתלים בעובדה שישראל לא משתתפת ומקווים שמדינות ערב יצטרפו. רק כדי לא לחזות בהודעות שמחה לאיד כאלו (גם אם הן מעטות), אני רוצה שישראל תודיע שהיא משתתפת!
חחחח תודה מקסימה.
27/07/14 00:05
42צפיות
מי כמוך יודעת שאני מת שיישלחו שיר מזרחי אמיתי לאירוויזיון, אם זה שרית חדד, ליאור נרקיס, עומר אדם, משה פרץ ואופי אפילו ג'ולייטה, לא חסרים לנו זמרי מזרחית טובים בארץ כמו למשל זמרי פופ.

אני גם לא אתנגד למיטל דה רזון או שני זמיר עם שיר מועדוני וקליט.

ואני מקווה ששנה הבאה האח הגדול יתחיל לפחות ביוני שככה אוכל להספיק אליו חחחח....
אני משוכנע ב- 100% שישראל תשתתף באירוויזיון
26/07/14 10:26
112צפיות
2015. ישראל זה לא רק מלחמות וסכסוך, יאמרו ברשות השידור. האירוויזיון מאפשר להציג עוד פנים לישראל. להראות שהיא מדינה ככל המדינות. לא אמור להיות קשר בין המיקום שלנו באירוויזיון לשאלה האם נשתתף באירוויזיון. אנחנו תמיד צריכים להשתתף.
26/07/14 11:07
66צפיות
למרות שבנוסף לכך בכללי זו פלטפורמה מעולה להראות את הפוטנציאל שבלהשתתף באירוויזיון, באיזה עוד מקומות יוצא לך להראות את המוזיקה שלך לעשרות מיליוני איש?

מצדי עשרים מקומות אחרונות בסמי ברצף ועדיין ארצה שנשתתף.
ישראל תשתתף ועוד איך כל שנה!!
26/07/14 19:07
89צפיות
לא מבין איך בתור חובב אירוויזיון מושבע שנהנה כל שנה מהתחרות ומחכה לה, אפשר לחזור ולהגיד : ישראל צריכה לקחת הפסקה של שנה, או , אנחנו צריכים לפרוש.....כמו שנאמר פה כבר כל כך הרבה.
נכון שזה מתסכל מאד חוסר ההצלחה בשנים האחרונות, אבל מה פתאום לפרוש?? מה, אם לא נעלה למונדיאל 30 שנה נחליט לפרוש? להיפך. כל שנה מנסים מחדש וזה חלק מהחוויה. ההשתתפות של ישראל.
אני אפילו לרגע לא מוכן לוותר על שנה כלשהי שנשתתף. וגם ברור לי לגמרי שהשיקולים הפוליטיים הם זעומים מאד. יש הסברים מאד ברורים מדוע לא עלינו בשנים האחרונות. והם לא פוליטיים. הם קשורים נטו להופעה. הרבה מדינות "כושלות" כמו בלגיה, שוויץ, סן מרינו, מונטנגרו, הולנד, אוסטריה הוכיחו שאפשר להצליח ובגדול עם הופעה טובה ושיר מוצלח. צריך רק סבלנות.
אז השנה משתתפים ועוד איך! :)
ישראל תמשיך להשתתף באירו כמו שרוסיה
30/07/14 09:53
10צפיות
תמשיך להשתתף באירו.. מדובר על מדינות שרואות באירו תחרות לאומית שבה עצם הייצוג הוא כבר ההישג הכי גדול.
ימצאו פתרון לזה.
Tapuzina Song Contest
54תגובות
23/07/14 13:35
935צפיות

ברוכים הבאים לתחרות תפוזינה ה-36, הנערכת בתל אביב!

תחרות השירים המסורתית של הפורום יוצאת לדרך בפעם ה-36! 2 חצאי גמר, 36...

(המשך...)
Tapuzina Song Contest

ברוכים הבאים לתחרות תפוזינה ה-36, הנערכת בתל אביב!

תחרות השירים המסורתית של הפורום יוצאת לדרך בפעם ה-36! 2 חצאי גמר, 36 משתתפים בחצאי גמר ורק 20 עולים לגמר (10 מכל חצי גמר). גם בגרסה זו של התחרות, משתתפי הגמר יפוצלו ויצביעו בחצאי הגמר (החלוקה להצבעה בחצאי הגמר מפורטת מטה). אז... לאחר שכל משתתפי התחרות בחרו את השירים לתחרות שנפתחת כעת, זה הזמן לפתוח את השלב המכריע של התחרות – שבוע ההצבעה

עקב פרישתו של Eurovision Aces, יתחרה בגמר במקומו מי שהגיע למקום התשיעי בתחרות שעברה - ramidanino.

על כל מתמודד חל איסור לפרסם את השיר איתו הוא מתחרה / לומר באיזה חצי גמר הוא מתחרה.
רשימת השירים, הקישורים להורדה ולרשימות ההשמעה ב-youtube יפורסמו מיד!
אירוויזיון 2015 אכן נדחה בשבוע, ל-23 במאי....
23/07/14 12:22
229צפיות
חצאי גמר ב-19 ו-21, כשהגמר בערב שבועות 23 במאי.
לדעתי, מזה אפשר כבר לנחש שויאנה בסוף תארח. הרי היתה להם בעיה לפנות את האולם בויאנה בחודש אפריל (אני מנחש שכמה מהמפונים בקשו פיצויים מופרזים), אז אולי שינוי התאריכים הוא ע"מ לפנות פחות מזמינים, מה שמחזיר את Wien Stadhalle כהמתמודדת המרכזית לאירוח האירוויזיון.

רק הלוואי שנהיה שם גם !
אני עדיין לא מבין למה רוב החובבים
23/07/14 12:56
155צפיות
וההפקה האוסטרית מתעקשים על וינה,ההצעות של אינסבורק וקלגנפורט (שלא עברה סיבוב) היו הרבה יותר טובות
ממה שוינה מציעה וזה בלי קשר לזה שלדעתי וינה היא העיר השנייה הכי מוערכת יתר על המידה באירופה (אחרי פראג).
תשתיות התיירות בוינה הכי מתאימות !
23/07/14 18:07
75צפיות
בעיר תיירותית ומרכזית כמו וינה, יש מספיק של בתי מלון בכל הקטגוריות ובכל המחירים, וכמובן גם הרבה הוסטלים לתיירים בתקציב מוגבל, וסביר להניח שגם הרבה מקומיים המבקשים לגזור קופון ולהרוויח כמה יורי (ובצדק) ע"י השכרת חדרים בתקופת האירוויזיון. עיר שכזו גם יכולה להאריך את שהייתם של כל החובבים,

בדוסלדורף ורמאלמו היה לחץ גדול על הלינה, ובתאלכס, הן ערים לא מעניינות. המלונות של דוסלדורף ובעיקר באכו מתואמות בעיקר לתיירות עסקיים, ולכן המחיר בהתאם, הלינה שלושת הערים הללו היו מאד יקרות ותיירי האירוויזיון.

המצב בגראץ דומה לדוסלדורף ורמאללמו שהזכרתי. באיינסברוק המצב יותר טוב, כי יש הצע של מיטות, אבל האולם קטן מאד. לכל זה תוסיף עוד כמה יורו על תחבורה משדה התעופה לעיר (תחבורה בין עירונית באירופה יקרה!). ברור שכל הנוסעים יעדיפו את וינה. אני אישית לא נוסע לאוסטריה
בדיסלדורף ומאלמו נעזרו בערים שכנות
23/07/14 18:41
61צפיות
ואני התרשמתי שבדיסלדורף והסביבה יש מה לעשות בזמן ביקורי באזור
וגם הבנתי שמי שרצה לבלות ב-2013 נסע לדנמרק
ולגבי מחירים צריך להזמין בית מלון כמה יותר מוקדם,אני מתכנן ב"ה לנסוע שנה הבאה לאירוויזיון הילדים (איפה שזה לא יהיה) ואני יודע שכבר ביולי-אוגוסט צריך לסגור בית מלון (התחרות בנובמבר-דצמבר) כמו שכבר עכשיו יותר מ- 40% מהמלונות במלטה באזור התחרות (עד 10 ק"מ) בתפוסה מלאה.
כל חצייה אחת של גשר אורסונד היא €13 ....
23/07/14 19:55
65צפיות
... אז מי שהחליט ללון בקופנהאגן ב-2013 היה צריך לקנות כרטיס שבועי לחציית הגשר  (שכמובן הוזיל משמועתית כל חצייה, אבל עדיין יקר), ובסוף לא היו לו מה לעשות השנה באירוויזיון בקופנהאגן . אני אישית ישנתי בעיר אחרת גם ב-2013 וגם 2014, ואכן היתה לי נסיעה ארוכה כל יום, אבל לא היה לי תקציב למלונות קופנהאגן, וכרטיס התחבורה רחב היה הדבר המשתלם.

אגב, השנה, הנסיעה מהעיר לאולם היתה לפחות חצי שעה. היתה איטית ולא אמינה . תקעו אותנו בסוף העולם שם.
º
יותר טוב, ככה נהנה מיום חופש למחרת
23/07/14 13:22
37צפיות
23.5? בדיוק ביום הולדת שלי...
23/07/14 14:20
86צפיות
ואם זה יוצא גם בערב שבועות זה גם לפי העברי זאת אומרת שהלועזי והעברי שלי יוצאים באותו יום בדיוק שיש גמר אירוויזיון מה הסיכוי?!
זו דחייה?
23/07/14 14:49
151צפיות
לא דובר מלכתחילה על זה שהאירוויזיון עצמו ייצא בערב שבועות? השאלה היא מה יעשו מבחינת שידור בישראל. עם כל המצב הנוראי של רשות השידור כרגע וההשתתפות הישראלית שמוטלת בספק, עוד מסוגלים לא לשדר את זה ולחייב אותנו לחפש כל מיני אופציות אחרות (שבגמר האירוויזיון יהיו בשפע, אבל אני תוהה לגבי החצאים).
º
רק לי ברור שישראל לא תשתתף?
23/07/14 17:22
57צפיות
º
זה כביכול ברור לכולם, אבל מדחיקים
23/07/14 17:23
61צפיות
הגמר של 2012 שודר בערב שבועות
23/07/14 23:47
130צפיות
ורשות השידור שידרה אותו כרגיל, והודיעה כבר באוקטובר או נובמבר שישראל תשתתף בגמר אם היא תעלה (מה שכידוע לא קרה), כך שגם המיתוס, לפיו רשות השידור לא תשתתף ולא תשדר את האירוויזיון אם הוא נופל על חג, נשבר. רק כשמדובר ביום הזיכרון לחללי צה"ל, זה ברור שלא נשתתף בסמי שנופל עליו או במוצאי יום העצמאות.

עצם קיום הגמר בשבועות הוא לא הבעייה, אלא השאלה אם ישראל בכלל תשתתף. כי אם ישראל לא תשתתף, סביר להניח שהיא לא תשדר את האירוויזיון בכלל. אני לא יודעת אם יש איזשהו ערוץ בכבלים שמשדר את 3 הערבים. בזמנו TRT היה משדר את כל 3 הערבים, כולל הסמי שבו טורקיה לא השתתפה, אבל עכשיו כשטורקיה לא משתתפת בכלל (וקשה לי להאמין שתחליט לחזור בדיוק אחרי זכייתה של קונצ'יטה), מה הסיכוי שהיא תשדר את האירוויזיון? TVE ו-France2 כבר שנים לא משדרים את האירוויזיון, ואולי נותר עוד איזה ערוץ רוסי שאפשר לסמוך עליו. אם לא, הברירה היחידה תהייה לצפות באינטרנט, וזה היה מה זה מבאס!
שאלה לרגל המצב
19/07/14 00:00
276צפיות
מה שלושת שירי האירוויזיון הישראליים (לפי הסדר) שהכי מתאימים להיות מושמעים בזמן מבצעים ומלחמות שכאלה?

שלי:
12 חי - עפרה חזה
10 כאן - אורנה ומשה
8 הללויה - חלב ודבש
º
Push the button
19/07/14 02:30
45צפיות
º
בהחלט!
19/07/14 10:27
23צפיות
º
19/07/14 11:54
13צפיות
º
לגמרי
20/07/14 15:42
11צפיות
מה? סיים הארט הוא השיר הכי ימני ששלחנו
19/07/14 13:03
168צפיות
איי פעם!

המילים כל כך טובות ומתאימות לאירוע (המילים בבתים)
וגם כל ההגשה החזקה והאגרסיבית של מיי גורמת לזה להישמע עוד יותר מלחמתי.

I'm not an animal in captivity!!!!!
עוד פנינים
19/07/14 13:26
127צפיות
And now, too many lies,
Too many cries
They are as long as the infinity.
I'm, starting to rise,
Don’t need to be criticised,
I'm not an animal in captivity!!!!!

זמן לקום בלי חשש!! לבחור מחדש!!!
והשמש תתגלה אלי!!
דם בוער לא נרדם, הכוח בי קם!
החופש כבר קורא לי לשם!!

מתוך הדממה אין אוויר לנשימה
לא אחסיר עוד פעימה!
זמן לקום ולבחור שמיים ואור
לא אחסיר עוד פעימה!!!

And it's time for me to clean up your mess,
I will take it without any regrets.
And it's time for me to open my eyes
And to recognise,
We don't beat from the same heart!!!!!!

וכמובן הפזמון שלא משאיר ספק:
I'm, skinning you out
No longer a part
We don't beat from the same heart!!!

הכי שיר יציאה למלחמה
באיזה טיימינג שלחנו את השיר הזה... מדהים.
גם השיר של אחינועם ניני ומירה עוואד מתאים
19/07/14 13:53
107צפיות
וחסר ברשימה.
לדעתי הוא לא מתאים, לא חסר ולא שווה השמעה
20/07/14 11:10
83צפיות
פשוט שיר עלוב ורע
אם יש שיר לועזי עם המילה BOOM בו, אז
19/07/14 14:27
120צפיות
הוא השיר שמתאים למצב.
בעיקר כשעפים לידך רסיסי רקטה.

פאן לנו במקסימום
יש לי שיר לדוגמא -
19/07/14 14:28
88צפיות
IT HURTS
מהשירים השבדים הכי טובים שנשלחו לאירוויזיון.
(2004 אם אני לא טועה).
היה כזה שיר שזכה פעם...
20/07/14 00:41
69צפיות
... טוב בערך ! אחד מארבעת השירים שזכו ב-1969 (שמבחינתי לא היה זוכה באותה שנה). בום בנג-א-בנג !
בום בום צ'אקה צ'אקה
20/07/14 22:37
53צפיות
הוא ללא ספק הכי מתאים למצב. ממש טרור לאוזניים השיר הזה.
יש את זה:
21/07/14 12:05
79צפיות
הו זו יכולה להיות הבחירה שלי. אהבתי את השיר
21/07/14 14:14
48צפיות
החמוד הזה.
הגיע לאזור מקום 9 או משהו כזה לא?
ויש גם את זה
21/07/14 16:00
46צפיות
זה השיר הכי ״בומי״ שהיה בתחרות
22/07/14 22:53
33צפיות
º
בן אדם כמובן
19/07/14 16:13
32צפיות
דווקא השירים האלה
20/07/14 15:46
86צפיות
לדעתי פחות מתאימים למצב הנוכחי.
אומנם זה שירים שאומרים אנחנו פה כדי להישאר, אבל לדעתי שירים שמתאימים למצבי מלחמה זה שירים בועטים וחזקים.
אלא אם כן אנחנו לא בצד החזק יותר במלחמה הספציפית ואז באמת מתאימים שירים של - אנחנו פה כדי להישאר.
º
לטביה 2005...
21/07/14 21:58
23צפיות
SWEET PEOPLE - אוקראינה
22/07/14 02:06
60צפיות
Oh, sweet people
What have we done?
Tell me what is happening?
For all that we've built
Tumbles and is gone

Oh, sweet people
Have you no love for mankind?
Must you go on killing
Just to pass the time?

The message is so true
The end is really near
All these feelings take me down
It steals the things so dear

Yes, the message is so real
Don't turn all the earth to stone
Because, because, because
This is your home

Oh, sweet people
What about our children?
In theatres and video games
They watch what we send to ruin

Oh, sweet people
What senseless game
Have we all been playing?
No one but you to blame?

The message is so true
The end is really near
All these feelings take me down
It steals the things so dear

Yes, the message is so real
Don't turn all the earth to stone
Because, because, because
This is your home

This is our home
º
אחד השירים הכי אהובים עלי בעשור האחרון
23/07/14 00:37
20צפיות
אולי בכל זאת אפרסם קריוקי....
24/07/14 17:11
44צפיות
... נמנעתי מלעשות את זה, כי הרגשתי שזה לא הזמן ולא הסיטואציה, אבל כך אני באמת מרגיש !
אז זה שיר שהקלטתי ופרסמתי שנה שעברה, אבל עם גל הגינויים שאנו סופגים בקרב הציבור האירופי, אז הנה זה שוב . לא אחד המוצלחים שלי, בכלל לא, אבל פאק מותר גם לי להביא דעה מדי פעם שאינה מסתכמת בזה שאני אוחצ'ה !
לזכרם של החיילים שלנו
20/07/14 19:55
94צפיות
בתקווה שלא נשמע על נרצחים נוספים במערכה הזאת
º
20/07/14 22:25
7צפיות
º
21/07/14 05:37
6צפיות
º
21/07/14 12:03
7צפיות
º
X13
21/07/14 16:13
11צפיות
º
והיום עוד 7 חיילים
21/07/14 20:00
15צפיות
º
הלב שבור. פשוט שבור
21/07/14 21:59
19צפיות
השפה הנבחרת ל LANGVISION 6
18/07/14 14:05
151צפיות
לאחר שהסתיימה התחרות החמישית בשפה הדנית, בחר הזוכה עופרי את השפה עבור התחרות השישית.

תתחילו לחפש שירים. בינתיים אל תשלחו אלי. אודיע על מועד שליחת השירים בהתאם ליתר התחרויות, תפוזינה/ YEARVISION

השפה שנבחרה היא :  http://youtu.be/Nz3qcoSYTEQ

תיקון מדוייק ללינק:))
18/07/14 14:06
96צפיות
השיר הזה גורם לי לבכות כל פעם מחדש,
18/07/14 15:23
68צפיות
אם בגלל הקולות המקסימים של שתיהן ואם בגלל המילים, פשוט לא משנה כמה שאני שומעת אותו, הדמעות תמיד זולגות לי באופן אוטומטי. שיר כל כך מקסים.
º
אכן שיר מדהים ומרגש!!
18/07/14 17:22
19צפיות
חשוב להבהיר
18/07/14 14:55
84צפיות
השפה היא ערבית בכל ניב שהוא
עירקית, פלסטינית, סודנית, מרוקאית, מצרית, וכו'.
(פרסית כמובן איננה ערבית)
(גזענות)
18/07/14 15:20
82צפיות
(אקטואליה לא רלוונטית) ו(משחק מילים עלוב). (גזענות2)
º
למה גזענות?
18/07/14 17:21
18צפיות
º
18/07/14 15:21
13צפיות
יש!
19/07/14 14:03
53צפיות
בחירה מעולה, שחיכיתי לה כבר מהתחרות הראשונה. סחטיין עופרי :)

וד"א לא יצא לי להודות לכולכם על המקום הכי גבוה שלי בתחרויות הפורום בכל הזמנים (האחרון היה 6 נראה לי, בתחרות של ניצה)
לזכרוני מנקדי הגבוהים היו ניצה, עופרי, SP151, סקנדינביה וכמובן אופיר המלך. אבל גם לשאר
19/07/14 17:11
18צפיות
נראה לי שיהיה מגניב, ונגלה שירים שלא העלינו על דעתנו שיכולים להיות קיימים. יהיה גם משעשע מטבע הדברים.
יא
19/07/14 14:51
61צפיות
חבל שאני אפספס את זה, כי ממש רציתי להשתתף בערבית.

בכל מקרה זה היה השיר שהייתי שולח: https://www.youtube.com/watch?v=H4oMi4pWv9o
º
למה לא תשתתף?
19/07/14 16:12
13צפיות
º
19/07/14 16:31
11צפיות
º
19/07/14 17:58
6צפיות
º
19/07/14 20:47
7צפיות
º
יש לי כל כך הרבה שירים מושלמים בערבית
19/07/14 23:37
16צפיות
מתי זה יהיה?
23/07/14 12:17
38צפיות
יש מצב שאולי אשתתף...
אני פתאום פה בגלל שתפוזינה
הגיע הזמן שתשתתפי:)
23/07/14 13:15
31צפיות
אני מניח שזה יהיה בשבועיים הקרובים. קודם כל שתפוזינה תתחיל ואז זה גם תלוי אם ניצה תפתח את התחרות ו/או יוסי (RSC לא ברור בכלל...)
º
טוב, נראה.. תודה :)
23/07/14 13:48
11צפיות
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום