לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

דירוג ראשון לאירוויזיון 2015: מי ראשונה ומי שנייה?
23/11/14 00:53
69צפיות
מקדוניה ומלטה כבר בחרו את שיריהן לאירוויזיון 2015. עד הקדם הבא ב-26 בדצמבר (בלארוס), שתפו בטופ 2 שלכם: 

1. מקדוניה
2. מלטה 

שני השירים טובים בעיניי, אם כי של מלטה מעט מעצבן. פתיחה טובה ל-2015. 
אוי מור..טעמך הולך ומתקלקל...אתה באמת אוהב את השיר
23/11/14 00:56
37צפיות
של מקדוניה...יאק
השיר המקדוני יפהפה ומלא פוטנציאל
23/11/14 00:59
30צפיות

פוטנציאל שאחרוש עליו, כי לגמר הוא לא יעלה.
º
טוב,כל אחד וטעמו
23/11/14 01:03
10צפיות
º
אני לא מתבייש להודות שאני חורש על מקדוניה. זה נהדר
23/11/14 01:18
8צפיות
אני מקווה שהם יקחו את הזמן כדי לשדרג אותו
23/11/14 11:31
2צפיות
השיר הזה חייב אוקראיניזציה ואלבניזציה יחדיו. הוא באמת מלא פוטנציאל.
º
מלטה
23/11/14 00:56
11צפיות
שלי
23/11/14 00:57
29צפיות
 1.מלטה.ברור-שיר חזק ביותר,בולט,אם הוא טוב? לא יודע..אבל החבילה והבסיס מצוין...אמבר די כריזמטית ויפה...המלטזיות לא ניכחו ביופי...היא דווקא בסדר...
היא צריכה להיות נורא מאופקת על בימת ווינה,שום מלווין,רק היא..ושיהיה לה וידיאו ארט מהפנט,שמלה מהפנטת והיא בגמר....

2.מקדוניה-לא זוכר אפילו איך נשמע השיר,ולא בא לי להקשיב לו....כניראה מקום אחרון בסמי.לא עולה בכלל....גם אם היו כל הבלקניות איתה,היא לא הייתה עולה...

º
מלטהההההההההההה
23/11/14 01:05
13צפיות
זה קל
23/11/14 01:08
35צפיות
מלטה.
תזכירו לי מה שלחה מקדוניה...
º
1. מלטה; 2. מקדוניה
23/11/14 02:19
12צפיות
אני הייתי הראשון שפתח שרשור דירוג לעונת 2015
23/11/14 07:55
21צפיות
אז אל תכח כאן את הכבוד לעצמך

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 
17. מכדוניה   
18. 
19. 
20. 
21. 
22. 
23. 
24. 
25. 
26. 
27. 
28. 
29. 
30. 
31. 
32. 
33. מלטה 
34. 
35. 
36. 
37. 
38. 
39. 
40.

דירוגי ודעתי על מלטה:
23/11/14 09:46
15צפיות
מלטה: אינטרו טוב אבל לא משאיר אף רושם ולא זכיר. 5/10 בסולם שלי.

את שני השירים שמעתי פעם אחת ולא בסטודיו.
דירוגי נכון לעכשיו:
1.מלטה
2. מקדוניה
לא רואה אחד מהם בטופ 10 שלי השנה.
danian קל למדי:
23/11/14 11:30
8צפיות
1. מלטה- עם שיר מעולה, אפל וכל כך לא מלטזי! 

2. מקדוניה- שיר חמוד בסך הכל, אבל... וואלה לא זוכרת איך הוא נשמע, ולא ממש רציתי להקשיב לו מאז הזכייה, שזה אומר הרבה.

אירוויזיון 2015 התחיל אתמול מבחינתי. פתחתי תיקייה חדשה לשירי 2015, אבל לא היה לי כח להוריד בפועל את אמבר ופרנקלין.
שני השירים לא כאלו מלהיבים
23/11/14 13:15
אבל את מלטה אני יותר נהנית לשמוע, בעוד שמקדוניה די משעמם אותי.

הבחירה שלי:
1. מלטה
2. מקדוניה
מלטה בוחרת שיר לאירוויזיון 2015
הודעה זו מכילה תמונות
113תגובות
22/11/14 00:54
722צפיות
ליילה טייבה, וואלטה! שבוע אחרי שאירחה את תחרות אירוויזיון הילדים ועשרה ימים בלבד אחרי שנבחר השיר הראשון לאירוויזיון 2015, הערב מגיע תורה של מלטה

(המשך...)
ליילה טייבה, וואלטה! שבוע אחרי שאירחה את תחרות אירוויזיון הילדים ועשרה ימים בלבד אחרי שנבחר השיר הראשון לאירוויזיון 2015, הערב מגיע תורה של מלטה (זו של הגדולים, כן?) לבחור את השיר שייצג אותה בגרסה ה-60 של תחרות הזמר שתיערך בעוד חצי שנה בדיוק בבירה האוסטרית

אחרי שבשלוש השנים האחרונות עלתה מדינת האיים הקטנטנה שבים התיכון על דרך המלך, חזרה להשתתף בגמר - ואף התברגה לה בנוחות בעשירייה הראשונה (מה שלא קרה לה מאז הייצוג ההוא של כיארה ב-2005), המלטזים חשים במעין מומנטום שמרחף לו באוויר - ואצים רצים לבחור את השיר הבא שייצג אותם באירוויזיון, בתקווה לארח גם את הגרסה של הגדולים בוואלטה הבנויה

לאחד הערבים המתישים של עונת הקדמים, שמגיע מאוד מוקדם השנה, גייסה מלטה 14 זמרים מוכשרים ושירים מתקתקים שעלו מחצי הגמר שנערך אמש - ושאחד מהם יוכתר בסוף הערב (ואני מדגיש - בסוף הערב, כלומר אחרי שיתחלף התאריך, כל אמני מלטה לדורותיהם יעלו לשיר שלוש פעמים, אחרי אינספור הפסקות פרסומות וכן, אחרי שהגברת השמנה ההיא תשיר) לנציג מלטה לאירוויזיון 2015 - זה שיתחרה באחד מחצאי הגמר ב-19 או ב-21 במאי בווינה: 

Franklin – Still here
Christabelle – Rush
Jessika – Fandango
Chris Grech – Closed doors
Karen DeBattista – 12, Baker street
Daniel Testa – Something in the way
Glen Vella – Breakaway
Lawrence Gray – The one that you love
Deborah C – It’s OK
L-Ahwa – Beautiful to me
Amber – Warrior
Trilogy – Chasing a dream
Dominic – Once in a while
Ekklesia Sisters – Love and let go

בין המתחרים: גלן וולה שייצג את מלטה ב-2011, ג'אנלוקה מ-2013 שחבר להרכב וחבורת הנזירות המזמרות על תקן הגימיק התורן. 

להורדת השירים המתחרים:
http://uploaded.net/file/ht3bba14

צפייה באינטרנט: החל מהשעה 21:45 באחד מהקישורים הבאים - 

באתר האירוויזיון הרשמי: http://www.eurovision.tv/page/webtv?program=121343
באתר הטלוויזיה המלטזית: http://www.tvm.com.mt/live/

ערב טוב מלטה, צפייה מהנה ושהשיר הטוב מכולם ייבחר!
(ושאפו למלטזים על ההשקעה העצומה, אפילו שמדובר במחזור של בימת הג'וניור שלא פורקה. לנו רק נותר לקנא)
מהם השירים שכבר שכחתם שהשתתפו בכלל באירוויזיון?
22/11/14 03:37
106צפיות
אותם שירים שנתקלתם בהם במקרה ביוטיוב ובאותו רגע קלטתם שלא ראיתם את ההופעה שלהם מאז אותו אירוויזיון
נראה לי ששיר טוב אף פעם לא שוכחים ? לא ?
22/11/14 04:02
53צפיות
שיר שאהבתם ממש יצרב תמיד בזיכרון :) ותמיד נרצה לשמוע אותו מפעם לפעם...
שוויץ 2008, באופן הזוי הוא היה שבת שעברה ברדיו
22/11/14 11:19
90צפיות
אני כזה "מה?? מה פתאום נזכרו בשיר הזה??"
אני חושב שהוא הראשון שנחשף ב-2008.
22/11/14 14:06
60צפיות
אני זוכר שממש אהבתי אותו בהתחלה.
º
אנדורה ואלבניה כבר נחשפו בסוף 2007
22/11/14 18:41
20צפיות
º
איך אפשר לשכוח שיר כזה מדהים?!
22/11/14 14:42
24צפיות
º
היום שמעתי אותו אחרי הרבה זמן. מופלא
22/11/14 16:38
25צפיות
האוברייטד שלכם
23/11/14 00:17
20צפיות
גם לי לא יצא לצפות בו מאז האירוויזיון (אולי פעם אחת). אני תמיד שוכחת ממנו. הוא כזה... בסדר. בינוני.
º
שוויץ 2008 הופעה מאכזבת של פאולו...
23/11/14 00:20
11צפיות
וואי, מלא!
23/11/14 00:15
27צפיות
פולין 2009, הונגריה 2008, אלו שירים שדווקא אהבתי ממש בזמנו ונורא אכזבו בלייב. גם פולין 2010, שיר עם הופעה לא רעה שמאוד אהבתי.
כיצד נזכור פתאום שירים שכבר הספקנו לשכוח....
23/11/14 11:27
4צפיות
... חלקנו פע עברנו את ה-40 !
קזחסטן ניצחה בתחרות הטורקוויזן השנייה
22/11/14 00:01
156צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=mmXtOPKhZPo תעבירו לדקה 02:08 (אגב, השיר לא רע בכלל לדעתי)
חחחחח ומי ייצג את אזר
22/11/14 08:22
120צפיות
איזה קטע ששלחו אותו
22/11/14 08:39
100צפיות
בכלל, משהו בעלייה של אזרבייג׳אן לגמר מרגיש לי מסריח. בתחילה היה רשום בויקיפדיה שעלו לגמר 12 מדינות (בדיוק כמו בשנה שעברה) ואחרי כמה שעות מספר המשתתפות בגמר עלה ל-15 (כולל את אזרבייג'אן שהגיעה למקום 15 ולא עלתה בהתחלה לגמר). בעיניי זה מוזר
הייתה בעיה בהצבעה
22/11/14 11:38
74צפיות
לאחר הכרזה על 12 העולות, גילו שבאופן מוזר טורקמניסטן נתנה לעצמה 5 נקודות ואחרי שראו שבוסניה שנכנסה לרשימת 12 העולות, בכלל קיבלה פחות נקודות ממה שהמערכת הציגה (ר"רק" מקום 13) ולכן החליטו להעלות את הגמר ל15 מדינות.

אגב, אזרבייג'ן עלתה מהמקום ה14 לא ה15...
º
תודה על המידע
22/11/14 17:05
19צפיות
הוא לא ייצג את אזרבייג'אן
22/11/14 19:23
42צפיות
הוא ייצג מדינה עם דגל דומה שבכלל לא עלתה לגמר..
בכלל זו תחרות מוזרה.. טורקיה הייתה מקום 2 בחצי הגמר וסיימה אחרונה בגמר..
זה כי השופט המפגר של טורקיה
22/11/14 20:03
30צפיות
שהצביע בחצי הגמר נתן ניקוד נמוך לרוב השירים כדי להגדיל את הסיכוי של טורקיה לעלות לגמר (בטורקוויזיון שיטת ההצבעה זה כל שופט ממדינה מנקד את המדינה מ1-10)
ובגלל שמראים כמה מי נתן למי בשידור חי בחצי הגמר אז כמה מדינות הענישו את טורקיה בגמר עצמו.

מסתבר שהוא בכלל לא השתתף בתחרות הזאת
22/11/14 23:19
14צפיות
הוא הופיע בתור אומן אורח (ככה הבנתי לפי ויקיפדיה)
מטוררף על הזוכה
22/11/14 20:04
32צפיות
אפשר לזרוק את אזרבייג'ן המושחתת ולקבל את קזחסטן במקום?
כמה אומנים חוזרים במלודיפסטיבלן השנה
22/11/14 20:18
83צפיות
שאושרו ע"י Aftonbladet

- אריק סעדה
- מונס
- מאגנוס קרלסון
- אנדראס יונסון
- אלן בנדיקטסון
- בהראנג מירי
- הסולן של Pain of Salvation
הרשימה המלאה של האומנים תתפרסם ע"י SVT בשבוע הבא (בחלקים, אם אני לא טועה).
עוד פעם אנו צריכים לסבול את הילד כאפות הזה
22/11/14 21:00
44צפיות
אריק בעדה בוודאי יהיה הפיבוריט! חבל...שינוח קצת

ומונס  הרבה (מידי) זמן חיכינו ונקווה שלא נתאכזב
º
שום שם מעניין... תזכירו לי מי זו בהרנג
22/11/14 21:08
18צפיות
º
נזכרתי.. עד כה לא מעניין
22/11/14 21:12
11צפיות
זו אמורה להיות השנה של מונס
22/11/14 22:37
47צפיות

אם כי סעדה יקשה עליו קצת. ואם דני יחליט גם להיכנס לעסק שוב, אז בכלל.
אגב, אני טוען כבר כמה שנים שאם שד"פ מתמודדת עם איזו בלדה שמפאית מתפוצצת, היא לוקחת בענק.
ואם היא הייתה מתחרה בכל הבנים האלו
23/11/14 00:13
22צפיות
שיושבים על אותה משבצת אז בכלל
º
23/11/14 00:49
בהרנג מירי זה טוב
22/11/14 22:50
28צפיות
בתקווה שיהיה שיר טוב כמו הקודם
זו הסיבה שזה קדם כזה לא מעניין ותפור לחובבים
22/11/14 23:17
31צפיות
הסיבה השנייה היא שסולן של POS לא ישיר מטאל למרות שהוא מטאלסט (שירו הקודם היה אדיר אבל זה כמו שאייל גולן ינסה לייצג את ישראל בשיר ראפ סטייל מוקי).
איך אני אוהב ספקולציות
22/11/14 23:24
21צפיות
השם שתפס לי את העין זה הסולן מלהקת Pain Of Salvation (זה אותו אחד?  https://www.youtube.com/watch?v=ADabadqOjpo)
אריק סעדה?!
23/11/14 00:08
30צפיות
אנדראס יונסון?!?!?!?! יההההה!
אלן בנדיקטסון. שתיזהר, יש לי ציפיות גבוהות ממש ממנה.
נראה לי שיונסון מנסה לעשות מעשה סאנה
23/11/14 00:24
26צפיות

וחושב שאם הוא יתמודד בפעם המי-יודע-כמה במלודי, אז הוא ינצח. הבחור פשוט לא מתייאש! גם בתור פרפורמר, גם בתור כותב.
לא שאני מתלונן, כי אני נמנה על אוהביו, אבל חלאס. אם אני לא טועה זו הפעם השישית שלו, אז יש לו עוד פעם אחת להתמודד כדי לעשות מעשה סאנה ולנצח.
º
מיוחד, אפל, אהבתי מאוד!
23/11/14 00:09
9צפיות
וואוו איזה שיר מיוחד וכייפי!
23/11/14 09:51
6צפיות
הלוואי וארמניה/אזרביג'אן יישלחו משהו בסגנון כזה ובשפת האם, זה הכי מתאים להן.
InterCrown 15 - שלב שליחת השירים
20/11/14 10:01
108צפיות

InterCrown 15 שלב ההרשמה ובחירת המדינות ל-InterCrowN Song Contest  הסתיים, וזוהי הרשימה המלאה של המדינות המשתתפות בתחרות ה-15, שתיערך בכרונינגן, הולנד (ע"פ סדר אקראי), בחודש נובמבר 2014:

הגמר (עפ"י סדר אקראי. סדר ההופעה ייקבע עם פתיחת ההצבעה לחצאי הגמר.)
רומניה
הונגריה
איטליה
דנמרק
גרמניה

חצי הגמר (עפ"י סדר אקראי. חלוקת חצאי הגמר וסדר השירים ייעשו עם פתיחת ההצבעה לחצאי הגמר.)
סלובקיה
איראן
טורקיה
יוון
אוסטרליה
אוסטריה
קפריסין
מולדובה
ארמניה
ארגנטינה
גינאה
קנדה
מקסיקו
אירלנד
רוסיה
בלגיה
יפן
שווייץ
מרוקו
ארה"ב
אסטוניה
ספרד
דרא"פ
נורבגיה
פורטוגל
בריטניה
מלזיה
הולנד
גאנה
ישראל
שוודיה
פינלנד
צרפת
קולומביה
איי קומורו

מעתה ועד יום ד ', 26.11.14 ב-19:00 תוכלו לשלוח את השיר מטעם המדינה שלכם לתחרות. כל השירים ישלחו במסר .
לא לשכוח – בנוסף להעלאת השיר באחד מאתרי השיתוף (yousendit, rapidshare, sendspace ), יש לשלוח לי קישור לצפייה ביו-טיוב, לצורך פלייליסט של השירים שאכין בהמשך התחרות.

אני מזכיר שעל המשתתפים בתחרות לשלוח שיר שקשור למדינה אותה הוא מייצג - כזה המבוצע ע"י אמן/ להקה שנולדו באותה מדינה או ייצגו אותה באירוויזיון/ אירוויזיון הילדים.
לא ניתן לשלוח לתחרות שירים שהתחרו בה בעבר ולא שירים שהתחרו באירוויזיון, אך מותר לשלוח שירים שהתחרו בתחרויות הקדם השונות, מאחר ויש רבים כאלה שאינם מוכרים לרוב המשתתפים. כמובן שניתן ואף רצוי לשלוח שירים ללא הקשר אירוויזיוני כלל, כדי לחשוף את המתמודדים לאמנים חדשים ומגוונים.
בעת שלב בחירת השיר, שלחו לי אותו - וכשאחזיר לכם תשובה, אומר לכם אם הוא יכול להתמודד בתחרות הנוכחית מטעם המדינה שבחרתם (בשל מוצא האמן, האם השיר לא השתתף באירו', בתחרות עבר וכו').
מצ"ב לשרשור קובץ ארכיון שירי התחרות אשר ערכתי – כך תוכלו לבדוק האם שירכם השתתף בעבר או לא (וסתם אם בא לכם לראות אילו שירים השתתפו בעבר הקרוב יותר של התחרות ואף בימי היורוקראון,גלגולה הקודם של אינטרקראון ).
ושיהיה לכולם בשלב בחירת השירים ותחרות מהנה .

º
שלחתייייייייייייייייי
20/11/14 14:40
11צפיות
º
השיר שלי כבר נשלח
20/11/14 16:01
15צפיות
כנ"ל
20/11/14 16:13
36צפיות
מקווה שכולם ישלחו לפני הדד-ליין, על מנת שחשיפת השירים ופתיחת ההצבעה יוקדמו.
לחכות שישה ימים בשביל זה?
º
נשלח
20/11/14 18:09
11צפיות
יש לי שיר מעולה. אחפש MP3 שלו (מתי נעשה רק יוטיובים!)
23/11/14 09:48
6צפיות
ואז אשלח.
º
אין לי שיר!!נחשוב על משהו...
23/11/14 10:52
טופ 2
הודעה זו מכילה תמונות
23/11/14 00:52
40צפיות
(שנה שהתחילה ברגל ימין אם יורשה לי לומר)

01. מלטה
02. ר.י.ל מקדוניה
טוב נו..באמת כבר יש שני שירים? שום התלהבות
23/11/14 00:55
31צפיות
1.מלטה.ברור-שיר חזק ביותר,בולט,אם הוא טוב? לא יודע..אבל החבילה והבסיס מצוין...אמבר די כריזמטית ויפה...המלטזיות לא ניכחו ביופי...היא דווקא בסדר...
היא צריכה להיות נורא מאופקת על בימת ווינה,שום מלווין,רק היא..ושיהיה לה וידיאו ארט מהפנט,שמלה מהפנטת והיא בגמר....

2.מקדוניה-לא זוכר אפילו איך נשמע השיר,ולא בא לי להקשיב לו....כניראה מקום אחרון בסמי.לא עולה בכלל....גם אם היו כל הבלקניות איתה,היא לא הייתה עולה...
מאיה בוסקילה לא תייצג את ישראל השנה
44תגובות
19/11/14 03:53
275צפיות
תהיתם מה ההודעה שהיא פירסמה בפייסבוק? סביר להניח (לפי דעתי) שמדובר בתוכנית החדשה שהיא תשתתף בה בתור שופטת בערוץ 24. מדובר בתחרות כשרונות של משפחות מוזיקליות שמתמודדות אחת נגד השנייה על תואר המשפחה המוזיקלית ביותר בישראל

(המשך...)
תהיתם מה ההודעה שהיא פירסמה בפייסבוק? סביר להניח (לפי דעתי) שמדובר בתוכנית החדשה שהיא תשתתף בה בתור שופטת בערוץ 24. מדובר בתחרות כשרונות של משפחות מוזיקליות שמתמודדות אחת נגד השנייה על תואר המשפחה המוזיקלית ביותר בישראל
האחיות קרקוקלי לאירוויזיון??!!
הודעה זו מכילה סרטונים
20/11/14 22:48
177צפיות
סינגל חדש ומאוד מקורי של 2 האחיות!
באופן עקרוני אפשר לשלוח את השיר אך כנראה שבאופן מעשי זה לא יקרה....
לפי דעתי הרמוניה נהדרת בין השתיים! ומוזיקה מאוד עדכנית!
תהנו
º
שיר ממש מאכזב לדעתי. ציפיתי ליותר מהן
20/11/14 23:54
42צפיות
21/11/14 20:04
55צפיות
אבוי אבוי לישראל לשלוח שיר כזה...
20/11/14 19:07
137צפיות
  לפני כשבוע וחצי , הכרזתי בפורום על פתיחת תחרות חדשה .
  התחרות הזו , היא בעצם דרך מקורית שבעזרתה , כ - 40 חברי פורום יהיו רשאים לבחור את השירים האהובים עליהם ביותר מבין כל שירי אירוויזיון 2015 .
      כל אחד מ כ - 40 חברי הפורום , אמור לבחור לעצמו מדינה שאותה הוא ייצג  , באמצעות השיר של אותה המדינה , שייבחר לה לאירוויזיון 2015 .
      לאחר סינון שירים שיבוצע ממש כמו באירוויזיון האמיתי , על ידי חלוקת המדינות ל 2 חצאי גמר והעלאת 10 מדינות מכל חצי גמר , נגיע לגמר של 26 מדינות ונבחר את השירים המועדפים עלינו , בשיטת האירוויזיון .

בשביל ליצור עניין , הפתעה ונטראליות בין המתמודדים , הייתי מאוד רוצה שכל חבר פורום ייבחר את נציגתו לפני חשיפת השיר שייבחר לאירוויזיון 2015 , לאותה המדינה .
        לצערי הרב , ההיענות הייתה חלקית בלבד ( רק 21 חברי פורום נרשמו )  , ואנחנו מתחילים להתקרב לשלב של בחירת השירים .
            אם חברי פורום נוספים לא ייצטרפו לתחרות ולא ייבחרו נציג לפני בחירת השירים , יהיו לנו 2 אפשרויות :
                אפשרות ראשונה - לבטל את התחרות , וחבל  כי לדעתי התחרות חדשנית , מקורית  , מפתיעה וכיפית .
                אפשרות שנייה - להמשיך לאסוף לאט לאט נציגים, גם לאחר חשיפת השירים והנציגים לאירוויזיון ,  אך אנחנו נאבד את כל העניין , ההפתעה , הנטראליות  וגם אופצייה זו  לא טובה ולא מועדפת עליי .

לכן , אני מבקש מכל מי שחושב שיירצה להשתתף , לא לחכות יותר מידי -  ולשריין לעצמו מדינה פנוייה בהקדם האפשרי  .

נכון להיום , זו רשימת המדינות שכבר נבחרו להן נציגים מהפורום  

אלבניה      -  Angry Beaver
ארמניה      - ramidanino
אזרבייג'ן    - L e j l a
בוסניה       - Slaifer
דנמרק       -  nit li
יוון              - משה מלצר1
הונגריה     - השורד שבאמת מגיע לו 
איסלנד      - Ofri Becker
אירלנד       - idanchik
ישראל       - yudyud51
מקדוניה    - נטלייי
מלטה        - GALxp
הולנד        - sp151
נורבגיה     - s a g i 87
פולין          - Brady
פורטוגל     - VickyRosti
רומניה       -  MM22
סרביה       - סקוטי טופי
שבדיה      - E u r o b o y
צרפת        -  Tommy Tanision
איטליה      -  Ro Bo Bo

נכון להיום , זו רשימת  19  המדינות  שעדיין פנויות וממתינות לחברי פורום שיירצו לייצג אותן :

בלרוס
בלגיה
קפריסין
אסטוניה
פינלנד
גאורגיה
לטביה
ליטא
מולדובה
מונטנגרו
רוסיה
סן מרינו
צ'כיה
סלובניה
שוויץ
אוסטריה
גרמניה
ספרד
בריטניה

בחרו את מדינתכם בשירשור הזה ונקווה שנוכל להגיע לתחרות בדרך הטובה ביותר , כמו שתכננתי .
 על שיתוף הפעולה . אני בטוח שבסוף תגידו שהיה שווה .
º
בוסניה פרשה
20/11/14 19:19
42צפיות
ככל הנראה , בוסניה אכן פרשה מהתחרות ולכן ,
20/11/14 19:25
86צפיות
כל עוד יש מדינות אחרות פנויות , Slaifer שבחר לייצג את בוסניה , רשאי להחליף את הייצוג שלו , למדינה אחרת .

טוב אני מחליף
21/11/14 02:28
56צפיות
הייתי בוחר במדינת אימי= אזרבייג'ן, אך היא תפוסה.... לכן אבחר במדינה ממש הפוכה ממנה בהישגים- צ'כיה
הודעה זו מכילה סרטונים
21/11/14 09:24
37צפיות

נכון להיום , זו רשימת המדינות שכבר נבחרו להן נציגים מהפורום  : 

מקדוניה    - נטלייי  (  השיר הראשון שנבחר ,  ונחשף בתחרות שלנו  )  https://www.youtube.com/watch?v=fk0HOxoIm5o
ארמניה      - ramidanino
אזרבייג'ן    - L e j l a
צ'כיה         - Slaifer
דנמרק       -  nit li
אירלנד       - idanchik
ישראל       - yudyud51
מלטה        - GALxp
הולנד        - sp151
נורבגיה     - s a g i 87
פולין          - Brady
פורטוגל     - VickyRosti
רומניה       -  MM22
סרביה       - סקוטי טופי
איטליה      -  Ro Bo Bo

נכון להיום , זו רשימת  18  המדינות  שעדיין פנויות וממתינות לחברי פורום שיירצו לייצג אותן :

בלרוס
בלגיה
קפריסין
אסטוניה
פינלנד
גאורגיה
לטביה
ליטא
מולדובה
מונטנגרו
רוסיה
סן מרינו
סלובניה
שוויץ
אוסטריה
גרמניה
ספרד
בריטניה

בבקשה , להמשיך לתפוס מדינות ....  

מקדוניה    - נטלייי  
º
טוב, אז אני אייצג את קפריסין :)
21/11/14 09:23
20צפיות
הודעה זו מכילה סרטונים
21/11/14 09:36
26צפיות
 נכון להיום , זו רשימת  17  המדינות  שעדיין פנויות וממתינות לחברי פורום שיירצו לייצג אותן :

בלרוס
בלגיה
אסטוניה
פינלנד
גאורגיה
לטביה
ליטא
מולדובה
מונטנגרו
רוסיה
סן מרינו
סלובניה
שוויץ
אוסטריה
גרמניה
ספרד
בריטניה

נכון להיום , זו רשימת המדינות שכבר נבחרו להן נציגים מהפורום  : 

קפריסין      -  ofir325
ארמניה      - ramidanino
אזרבייג'ן    - L e j l a
צ'כיה         - Slaifer
דנמרק       -  nit li
אירלנד       - idanchik
ישראל       - yudyud51
מלטה        - GALxp
הולנד        - sp151
נורבגיה     - s a g i 87
פולין          - Brady
פורטוגל     - VickyRosti
רומניה       -  MM22
סרביה       - סקוטי טופי
איטליה      -  Ro Bo Bo
מקדוניה    - נטלייי
 (   זהו השיר הראשון שנבחר ,  ונחשף בתחרות שלנו  )  https://www.youtube.com/watch?v=fk0HOxoIm5o

º
אוף בסדר אני לוקח את פינלנד אהובתי
21/11/14 12:57
19צפיות
21/11/14 13:20
26צפיות

נכון להיום , זו רשימת  16  המדינות  שעדיין פנויות וממתינות לחברי פורום שיירצו לייצג אותן :

בלרוס
בלגיה
אסטוניה
גאורגיה
לטביה
ליטא
מולדובה
מונטנגרו
רוסיה
סן מרינו
סלובניה
שוויץ
אוסטריה
גרמניה
ספרד
בריטניה

נכון להיום , זו רשימת המדינות שכבר נבחרו להן נציגים מהפורום  : 

פינלנד       -  סקנדינביה1
קפריסין      -  ofir325
ארמניה      - ramidanino
אזרבייג'ן    - L e j l a
צ'כיה         - Slaifer
דנמרק       -  nit li
אירלנד       - idanchik
ישראל       - yudyud51
מלטה        - GALxp
הולנד        - sp151
נורבגיה     - s a g i 87
פולין          - Brady
פורטוגל     - VickyRosti
רומניה       -  MM22
סרביה       - סקוטי טופי
איטליה      -  Ro Bo Bo
מקדוניה    - נטלייי
  (    זהו השיר הראשון שנבחר ,  ונחשף בתחרות שלנו  )  https://www.youtube.com/watch?v=fk0HOxoIm5o

º
אני אקח את גרמניה
21/11/14 17:11
15צפיות
21/11/14 18:42
15צפיות

נכון לרגע זה , זו רשימת  15  המדינות  שעדיין פנויות וממתינות לחברי פורום שיירצו לייצג אותן :

בלרוס
בלגיה
אסטוניה
גאורגיה
לטביה
ליטא
מולדובה
מונטנגרו
רוסיה
סן מרינו
סלובניה
שוויץ
אוסטריה
ספרד
בריטניה

נכון לרגע זה , זו רשימת המדינות שכבר נבחרו להן נציגים מהפורום  

גרמניה      -  wissenly
פינלנד       -  סקנדינביה1
קפריסין      -  ofir325
ארמניה      - ramidanino
אזרבייג'ן    - L e j l a
צ'כיה         - Slaifer
דנמרק       -  nit li
אירלנד       - idanchik
ישראל       - yudyud51
מלטה        - GALxp
הולנד        - sp151
נורבגיה     - s a g i 87
פולין          - Brady
פורטוגל     - VickyRosti
רומניה       -  MM22
סרביה       - סקוטי טופי
איטליה      -  Ro Bo Bo
מקדוניה    - נטלייי 
 (    זהו השיר הראשון שנבחר לאירוויזיון 2015 ,  ונחשף בתחרות שלנו  )  https://www.youtube.com/watch?v=fk0HOxoIm5o

LANGVISION7-ספרדית-חשיפת השירים ופתיחת ההצבעה
19/11/14 00:03
108צפיות
התחרות השביעית מוקדשת לשפה הספרדית.
ספרדית (Español) הנקראת גם קסטליאנו (Castellano) היא שפה איברו-רומאנית מתוך קבוצת השפות הרומאניות במשפחת השפות ההודו־אירופיות וקרובה במיוחד לפורטוגזית וגליסית.
הספרדית היא השפה הרומאנית המדוברת ביותר. עם 417 מיליון איש דובריה ברחבי העולם, ספרדית היא שפת הדיבור השלישית בתפוצתה בעולם (מבחינת מספר הדוברים הכולל, כשפת אם וכשפה זרה), לאחר מנדרינית ואנגלית. ספרדית משמשת כשפת אם בפי 332 מיליון דוברים ובפי השאר כשפה זרה. כשפת אם היא השנייה המדוברת ביותר בעולם.‏[1] ספרדית מדוברת בפי 40 מיליון איש בספרד ומלבדה היא מדוברת ב-43 מדינות נוספות בחמש יבשות. היא גם אחת השפות הרשמיות של האומות המאוחדות.

ספרדית באירוויזיון
ספרד היא בין המדינות הבודדות שמקפידה לשלוח את השיר שמייצג אותה בשפתה לאורך כל שנות השתתפותה. מלבד שנים בודדות שהשיר היה שילוב של ספרדית וקצת אנגלית (בשנים האחרונות), לאורך כל השנים, השיר הוגש בספרדית מלאה!
שיר בשפה זו זכה במקום הראשון פעמיים ב 1968, 1969 שזה ממש מזמן, וספק גדול אם זה הולך לקרות שוב בקרוב.

11 משתתפים בתחרות, ולכן בהצבעה יש להצביע לכל השירים מ1 עד 12 כרגיל....

השירים המתחרים:

1-Miranda -Don
2-Gustavo Cerati-Deja vu
3-Anders Nilsen-Salsa Tequila
4-Carla Morrison-Disfruto
5-Ricardo Arjona feat. Gaby Moreno-Fuiste tú
6-PUYA -FUNDAMENTAL
7-Olga Tañón-Tu Amor
8-MR. SAIK-Saca La Rakataka
9-Ruth Lorenzo-Gigantes
10-SEGURIDAD SOCIAL-Quiero Tener Tu Presencia
11-Bomba Estereo-Pa' Respirar

ניתן להצביע במסר אישי עד ליום שלישי 25/11 בשעה 20:00
בהצלחה לכולם!!:)
º
אם יש 11 שירים אי אפשר להצביע לכולם אלא רק ל10 מהם...
19/11/14 00:30
14צפיות
º
מן הסתם לעצמך אינך מצביע ולכן הכוונה ל"כולם":)
19/11/14 00:38
14צפיות
º
אוי, העייפות, סליחה
19/11/14 00:39
10צפיות
º
19/11/14 00:51
4צפיות
יש שירים טובים..לפחות חמישה מעולים!!!!
19/11/14 07:47
32צפיות
ןמעניין אם מצאתי את הנוסחה שלי לדרוג גבוה..מעניין......
לשולח השיר של אריונה וגבי מורנו, השיר הזה נשלח על ידי
19/11/14 12:50
41צפיות
רק לאינטרקראון האחרון!!! כך שאין ספק שמדובר בהעתקה שלא ברור משמעותה וממש לא בצירוף מקרים.

לא מספיק שהתחרות גם ככה קצרה בשירים, אז גם למחזר שירים?
חדש לך שאנשים עושים לעצמם חיים קלים?
19/11/14 13:06
42צפיות
למרות זאת, אני אנקד בנדיבות רבה מאוד, מכיוון שלדעתי זה השיר הכי יפה כאן (יחד עם Quiero Tener Tu Presencia האדיר ) ואני מודה לך שבזכותך הכרתי אותו.
אותי זה מקומם ה"חיים הקלים" האלה ומהסיבה הזו לא אנקד אותו
19/11/14 13:14
36צפיות
בהתאם לכמה הוא יפה בעיני. לא בגלל שאני שלחתי אותו לתחרות אחרת רק לפני חודשיים בקושי, אלא בגלל המיחזור.
יש פה טרנד חדש בחודשים האחרונים, לקחת שירים שהשתתפו בתחרויות אחרות ולמחזר אותם, וכמעט תמיד זה גורם לי לאפס או לא לנקד גבוה שירים כאלה, גם אם אהבתי אותם מאד. זה קרה רק לאחרונה עם השיר מקדוני שנשלח בהפרש של שבועיים שלושה מתחרות לתחרות, זה קרה בעבר ברילייטדים, ששלחו אותם שירים, או בהבדל של שפה וכו'.
אני נגד כל מיחזור מכל סוג שהוא וחושבת שאין מקריות הפעם. אף אחד לא הכיר את ריקרדו אריונה לפני ששלחתי אותו פעמיים בעבר לתחרויות הפורום, בטח לא את גבי מורנו, כך שאת השיר הזה מישהו "גילה" איכשהו דרך התחרות שבה השתתפתי. מילא להיות עצלן, אבל קחו זמן לפני שאתם שולחים שירים ממוחזרים. זה משגע אותי וזה תמיד בסוף מתברר כאותם טרולים שעושים את זה!
º
19/11/14 14:38
5צפיות
ריוויו
19/11/14 19:54
51צפיות
Miranda - Don - אהבתי את הסגנון. שיר צבעוני וחמוד וכבר שמעתי על הלהקה הארגנטינאית הזו בעבר. אחלה.

Gustavo Cerati - Deja vu - טוב מאד. שיר רוק מצוין ובפרט כשמדובר באחד היוצרים הגדולים של ארגנטינה מאז ומעולם. בחירה טובה.

Anders Nilsen - Salsa Tequila - טוב, השיר עצמו די חפרני ולא מחדש דבר. עוד שיר מועדונים נשכח מבחינתי. באשר לבחירה - עם כל האופציות הקיימות מספרד ודרום אמריקה - זה מה שמצא השולח/ת?! זמר נורבגי??

Carla Morrison - Disfruto - על הנייר זה טוב, יש לה קול נעים והשיר התחיל נעים, אבל מהר מאד הפך לי מונוטוני ועל גבול המשעמם...

Ricardo Arjona - Fuiste tú feat. Gaby Moreno - אין לי ספק כמעט לגבי זהות שולח השיר ו/או מקריות הבחירה בשיר הזה, שכאמור, שלחתי אותו בעצמי לאינטרקראון בחודש יולי האחרון. לא שמדובר בזמרים סופר מוכרים, אלא בזמרים מפקינג גואטמלה - כך שאני מאמינה שמדובר בטרול שהעתיק שירים שהשתתפו בתחרויות אחרות והחליט בעצלותו לעשות לעצמו חיים קלים...

PUYA - FUNDAMENTAL - שאפו! לבחירות כאלה ציפיתי יותר בתחרות הזו. אמנם הקטע של הצרחות היה לי קצת מיותר אבל זה כנראה הקטע של הלהקה הזו, השילוב בין המטאל לסגנון הלטיני ואהבתי את החיבור. אחד השירים הטובים!

Olga Tañón - Tu Amor - אני אוהבת מאד בד"כ פופ לטיני ואת כלי המיתר שמייחדים את המוזיקה הזו, אך הלחן הספציפי לא מספיק טוב בעיני.

MR. SAIK - Saca La Rakataka - השיר קצת מונוטוני מדי, אע"פ שהבחירה לא טריוויאלית וסגנון הראפ הלטיני הזה לא משהו ששומעים לעיתים קרובות, בפורום ובכלל. איפשהו באמצע מבחינתי.

Ruth Lorenzo - Gigantes - שיר לא רע, אבל גם לא מספיק טוב בכדי להצדיק רילייטד בתחרות שבה המגוון הכי רחב שהיה יכול להיות לשולחים... בחירה כמעט תמוהה כמו הנורבגי...

SEGURIDAD SOCIAL - Quiero Tener Tu Presencia - קודם כל השם של הלהקה קורע להקת "ביטוח לאומי" - השיר חמוד, לא הפיל אותי אבל אחד המרעננים כאן בלי ספק.

Bomba Estereo - Pa' Respirar - אני בד"כ מחבבת מאד מוזיקאים קולומביאנים, אבל הפעם לא הבנתי מה רצה השולח ומה רוצה הזמרת הזו ומה פשר הבחירה הזו. משעמם, רק חיכיתי שיגמר...

הריוויו שלי
19/11/14 22:17
39צפיות
חייב לומר - הפעם, תחרות די מאכזבת. מספרדית ציפיתי להרבה יותר. די הרבה שירים משמימים. סורי.
אז ככה:
1-Miranda -Don מעורר חיוך ותו לאו 
2-Gustavo Cerati-Deja vu נחמד, רגיל כזה 
3-Anders Nilsen-Salsa Tequila שיר חתונות ילדותי, יותר גרוע משירי חתונות מזרחיים 
4-Carla Morrison-Disfruto שקט ויפה. לא נפלתי 
5-Ricardo Arjona feat. Gaby Moreno-Fuiste tú שיר מאוד יפה. בעייתי מבחינתי ששמעתי אותו בתחרות פורום לא מזמן. לא יודע עדיין איך אנקד 
6-PUYA -FUNDAMENTAL לא מתחבר לזה. זה אפילו מעצבן 
7-Olga Tañón-Tu Amor ספרדית במיטבה! יופי! כיף של שיר! 
8-MR. SAIK-Saca La Rakataka מחריד כמה שזה כיף. בד"כ לא הסגנון שלי אבל מאוד התחברתי לזה 
9-Ruth Lorenzo-Gigantes למרות שזה שיר בשטאנץ הרגיל של זוכי תחרויות בפורום, ולומר ת'אמת קצת נמאס לי הסגנון הזה, זה טוב! 
10-SEGURIDAD SOCIAL-Quiero Tener Tu Presencia מנסה להיות חביב. לא משהו 
11-Bomba Estereo-Pa' Respirar נחמד, אבל נשמע חובבני מדי 

בהצלחה!!!
ריוויו
21/11/14 14:34
28צפיות

Miranda - Don - קופצני וחמוד, חיבבתי מאוד.

Gustavo Cerati - Deja vu - לא קורה פה יותר מדי, אבל מצד שני לא ממש צריך, שיר טוב.

Anders Nilsen - Salsa Tequila - פארודיה או לא השיר מחבר בדיוק את מה שעלה לי על העצבים בשנה האחרונה, לא תודה.

Carla Morrison - Disfruto - הקול הרך שלה מדהים! השיר טיפה נמרח מדי אבל זו כבר קטנוניות.

Ricardo Arjona - Fuiste tu (feat. Gaby Moreno) - החצי דקה הראשונה הייתה הרבה יותר מבטיחה מאשר השעמומון שהחל אחר כך.

PUYA - Fundamental - היתרון - הפזמון, החסרון - הבתים, הפזמון לא ממש מספיק כדי לחפות על הבתים.

Olga Tanon - Tu Amor - משהו נשמע מוזר בחיבור בין הקול של הזמרת עם המוזיקת ריקודים עליה היא שרה, אבל במובן מסוים זה עוזר לשיר, אהבתי!

Mr. Saik - Saca La Rakataka - לא... לא בשבילי, אני אוהב שירים זולים אבל כל השיר בסיסי מדי אפילו בשבילי.

Ruth Lorenzo - Gigantes - משהו בספרדית שלה מעצבן אותי, כנראה עניין של מבטא, מוזר לשמוע שיר כזה ממנה, אבל לא רע, לא רע בכלל.

Seguridad Social - Quiero Tener Tu Presencia - שיר די מכור, חמוד מאוד.

Bomba Estereo - Pa' Respirar - לא התלהבתי.

תחרות סבבה יחסית לעובדה שיש פה רק 11 שירים.
סופית אין קדם אירוויזיון. הזוכה של הכוכב הבא ייצג אותנו
43תגובות
18/11/14 17:22
319צפיות
לדעתי לא יצא מזה כלום גם הפעם כי זה לא מיקצועי לבחור מישהו לא מנוסה ובלי לשמוע מגוון של מבצעים עם  השירים בסגנונות שונים ולראות את ההופעות שלהם....

לאור כל התלאות עד כה מאוד יתכן שבסוף יכולה תיווצר סיטואציה שהרשות תוותר על ההשתתפות בכלל....

(המשך...)
לדעתי לא יצא מזה כלום גם הפעם כי זה לא מיקצועי לבחור מישהו לא מנוסה ובלי לשמוע מגוון של מבצעים עם  השירים בסגנונות שונים ולראות את ההופעות שלהם....

לאור כל התלאות עד כה מאוד יתכן שבסוף יכולה תיווצר סיטואציה שהרשות תוותר על ההשתתפות בכלל....

ליוני יש יום הולדת
20/11/14 21:37
52צפיות
יוני המקסים הרבה מזל טוב עד 120 אושר ועושר שכל משאלות לבך יתגשמו ובהצלחה באינטר קראון  חחחחח
אבל שלי רק בעוד חודש
20/11/14 21:43
47צפיות
מזל טוב יוני שתמשיך להגיב פה ובכללי להצדיק את הכינוי שלך כרגיל..
º
מזל טוב!!!
21/11/14 11:38
10צפיות
מזל טוב יוני!!
21/11/14 11:43
18צפיות
עד 120
יש פה כמה יונים במי מדובר?
21/11/14 11:44
28צפיות
מי שזה לא יהיה... מזל טוב
º
תודה רבה לכולם!
21/11/14 14:36
9צפיות
º
מזל טוב יוני המלך
23/11/14 13:09
מדוע שסרביה תציע ל- Tijana Dapcevic לייצגם בוינה ?
20/11/14 12:07
128צפיות
שום דבר עוד לא חתום, ואני בספק אם זה בכלל זה יצא לפועל,
אבל זה לא שחסר לסרביה אמנים מוכשרים שיכולים לייצגם כמסורת, אז מדוע שיפנו דווקא למקדונית שנכשלה השנה ?
אילו הייתי סרבי (שמתאמצים מאד לממן משלחת לאירוויזיון) אז הייתי מציע לבזבז כספי ציבור ומיסים על אמן מקומי, לא זר !

נשמע תמוה ביותר. אני בספק אם זה נכון
20/11/14 12:54
87צפיות
בעיקרון הקדם הסרבי יהיה מורכב מ-3 שירים, כולם פרי עטו של ולדימיר גראייץ' (המלחין של Molitva), כששני הזמרים יהיו מוכרים ואילו השלישי יהיה זמר מתחיל. הייתה כבר קריאה לזמרים צעירים ומתחילים לשלוח הקלטות לביצועים שלהם לשירי פופ סרביים, ובמקביל מחפשים גם זמרים מוכרים. ייתכן שבין הזמרים המוכרים שפנו אליהם הייתה גם טיאנה דפצ'ביץ' (שעיקר ההצלחה שלה דווקא בסרביה, והיא גם השתתפה בקדם של סרביה ומונטנגרו ב-2006!), אבל זה ממש לא אומר שיעדיפו דווקא אותה. מכיוון שגם בסרביה אין היענות גדולה מצד זמרים מוכרים (מעניין, אבל אפילו ב-2008 אחרי הזכייה של Molitva רוב הזמרים בקדם הסרבי היו קיקיוניים ורוב השירים היו חלשים להחריד!), הם נתלים בכל אחד, כולל זמרת ממקדוניה שנכשלה באירוויזיון. נקווה לפחות שאם היא תשתתף בקדם הסרבי, יהיה לה שיר טוב יותר, ובשפה הסרבית כמובן!
מה זה השטויות האלה? (עדי אשכנזי)
20/11/14 14:48
67צפיות
סרביה יכולה לשלוח דברים הרבה יותר טובים מאשר מישהי ששלחה את השיר הזה בשנה שעברה לאירוויזיון. אם כבר להיות יצירתי אז הייתי מציע את השיר של אחותה שהגיעה למקום השני בקדם המקומי שנערך לא מזמן
º
Aven Romale צ'כיה חוזרת ל-2015
19/11/14 16:41
129צפיות
כפי שעדי כבר אמרה
19/11/14 16:42
118צפיות
לאחר חמש שנים בצעד שאף אחד לא ראה, צ'כיה תחזור לאירוויזיון 2015, השיר ייבחר בבחירה ישירה.

אני באמת מופתע מהקאמבק שלהם (לטובה)
19/11/14 16:44
75צפיות
לא שאני נגד אבל הם הביעו התנגדות לחזור לתחרות ולא ציפיתי שזה יקרה השנה. אני שמח
נו, שויין...
19/11/14 17:06
91צפיות
צ'כיה לא חסרה לי ב-5 שנות היעדרותה, ונותר רק לקוות שהיא תשלח הפעם שיר טוב יותר מאלו ששלחה עד כה. את 2007 עוד חיבבתי, למרות שהסגנון המוסיקלי רחוק ממני והלאה, אבל את 2008 (האוברייטד בקרב החובבים) ו-2009 אני לא מסוגלת לשמוע!

עכשיו תראו שבוודאי גם סלובקיה תתעורר ותחליט לחזור, אחרי שהשכנה חוזרת במפתיע, ועל סלובקיה אני עוד יותר מוכנה לוותר מאשר על צ'כיה.
º
19/11/14 17:14
7צפיות
דווקא ממש הייתי שמח אם סלובקיה תחזור
19/11/14 18:17
53צפיות
אני מת על השיר שהם שלחו באירוויזיון 2010 וגם השיר שנה לאחר מכן לא רע בכלל
גם אני מתה על סלובקיה 2010
19/11/14 19:03
64צפיות
רק חבל שההופעה הייתה כל כך אנמית ונטולת אנרגיות. לעומת זאת 2011 מאוד סתמי ומשעמם לטעמי, ו-2012 היה אונס לאוזניים. 2009 היה דווקא נפלא, אבל האילתורים הווקאליים של הצמד היו טו מאץ׳ והאפילו לגמרי על הלחן היפה.
משהו כמו
19/11/14 17:06
81צפיות
צ'כיה 2007 ואני מאושרת
º
באמת שיר מצוין ומאוד אנדרייטד... טוב הוא הופיע לפני מוליטבה
19/11/14 17:15
20צפיות
º
צ'כיה 07
19/11/14 17:09
20צפיות
אני לא מבין למה סלובקיה לא חוזרת חד-פעמי לאירוויזיון 2015
19/11/14 17:32
73צפיות
ברטיסלווה פחות מ-50 ק"מ מוינה. בגדול, לא צריך ללין משלחת של 20 איש למשך שבוע וחצי, וזה הוא חסכון עצום בעלויות השתתפות. הם יכולים להתארגן על אוטובוס שייקח אותם לשתי החזרות שלהם, ויחזירם. אולי ביום לפני חצי הגמר אפשר להזמין מלון למשלחת, כי ישנם את החזרות הגנרליות, ורצוי לנוח בינהם, אבל אם באמת אין כסף, אז לא יקרה כלום אם יתאמצו ויסעו שעה בכל כיוון.

נכון שזה מאד לא נהוג, ובטח שלא מצטייר יפה בעיניי הנוכחים, אבל מי באמת ישים לב ? כמה חובבים מעוצבנים ?

שינסו, כי יש להם הדזמנות חד פעמית להשתתף בעלות מאד נמוכה.
על הנייר זה באמת נשמע טוב בשבילם
19/11/14 18:19
56צפיות
אבל סביר להניח שכמו תמיד (כנראה) מדובר בחוסר עניין. לך תדע, אולי הם גם יפתיעו
נחמד מאוד שדווקא היא חוזרת!
19/11/14 18:02
74צפיות
אם היא תיהיה בחצי של ישראל, נקודות ממנה בטוח נקבל ולא מעט.
אולי סוף סוף צ'כיה תצליח להגיע לגמר.
זה שיש לה נשיא אוהד ישראל, לא אומר שהצ'כים אוהבים אותנו....
19/11/14 18:12
75צפיות
... כל מה שזה אומר, זה שהוא יפסיד את הבחירות הבאות אם ימשיך בגישה הפרו ציונית.
(אני אפילו לא בטוח אם יש שם את אותו נשיא שהיה בזמנו בעדנו)
אשכרה הלכתי לבדוק את זה
19/11/14 18:44
64צפיות
אז ככה...
19/11/14 21:33
40צפיות
עם הזוועה של 2007 בסמי המוות סיימנו מקום 9 מתוך 28 בהצבעת הקהל בצ'כיה (2 נק')
2008 לא קיבלנו ממנה נק' (בגמר)
2009 קיבלנו 4 בטלווטינג בחצי גמר ובגמר גם 4 אבל זה בגלל השופטים (8 מהשופטים 0 בקהל)
את זה לא ראיתי קורה
19/11/14 19:50
64צפיות
זה אמור להיות איזשהו תחליף לחלל שבוסניה בלכתה יצרה בליבנו? ובכן, לא - המדינה הזו היתה גרועה בכל שלושת יציאותיה בתחרות.
דבר אחד בטוח
19/11/14 20:56
61צפיות
צ'כיה תגיע למקום הכי גבוה בתולדותיה (לא שזה כזה קשה להגיע מעל מקום 18 בחצי הגמר)
לא יודע מה אתכם.. אני אוהב שהסקורבורד מגוון
19/11/14 21:21
77צפיות
אז אני מקווה שצ'כיה תביא שיר פצצה ותעלה לגמר

שאלה - (אולי שאלתי פעם ולא התייחסו) נגיד גם סלובקיה חוזרת... מה הסבירות להחלפת דוזים בניהן בטלווטינג?
עד היום לא הייתה ביניהם חלופת נקודות
19/11/14 21:31
63צפיות
אני לצורך העניין מדבר על העשור האחרון. הפעם האחרונה שבה הייתה הצבעת קהל ושתיהן השתתפו הייתה באירוויזיון 2009 וגם אז כל מדינה הייתה בחצי גמר אחר. אני מניח שבתקופה השופטים שבה הן השתתפו (1994-1998) הייתה ביניהן חלוקת ניקוד. צריך לבדוק
אבל צ'כיה הצטרפה רק ב2007...
19/11/14 21:36
50צפיות
וכן לא הייתה להן אופציה להצביע אחת לשנייה מאז שצ'כיה הצטרפה.. סתם מעניין אותי אם יש מצב לניקוד קבוע בניהן
אויש, נכון. רק סלובקיה השתתפה בשנת ה-90
19/11/14 22:01
46צפיות
אז הפעם היחידה באמת ששתיהן השתתפו ביחד הייתה באירוויזיון 2009. בהחלט יש מצב להחלפת נקודות
º
כשסלובקיה שיחקה בגביע העולם ב-2010, נשיא צ'כיה טס לעודד !
20/11/14 11:20
25צפיות
º
הם הולכים על בחירה ישירה, אולי יש להם איזה קלף בשרוול...
20/11/14 19:17
17צפיות
º
כיף. אחת המדינות האהובות עליי באירופה
20/11/14 19:24
24צפיות
אני לא יודע אם כתבתם על זה כאן,אך צ'כיה חוזרת
20/11/14 21:34
73צפיות
ואני בשוק....ולא מבין איך זה ולמה זה..שכחתי אילו שירים הם שלכו..המדינה הזו מיותרת יותר מבאלרוס..אבוי..שום התרגשות....אולי בינואר אתחיל להתרגש...

וכן,בא לי למות מפרישתה של בוסניה...
יש כאן שרשור שלם בנושא
20/11/14 23:33
65צפיות
אבל אני מסכימה איתך לגמרי! גם לדעתי צ'כיה לא תרמה לתחרות, ועצם העובדה שהיא סיימה פעמיים במקום האחרון ופעם במקום לפני האחרון כבר אומר הכל. את 2007 דווקא חיבבתי, ולמרות שאני לא חובבת רוק כבד, היה משהו סוחף בשיר, וזה היה גם מרענן לשמוע רוק בצ'כית. לעומת זאת את הפופ הסתמי של טרזה לא סבלתי מהרגע הראשון (ואני לא מדברת כרגע על ההופעה המזעזעת בלייב), והשיר של Gypsy.cz היה סתם כאוס מציק ומאכזב במיוחד לאור העובדה שללהקה הזו יש שירים ממש טובים, ובשפה הצ'כית! אני מקווה שהשנה הם ישלחו שיר טוב יותר, אבל איכשהו אני חוששת שהם יתפתו ללכת על פופ הכי בנאלי שיש. הלוואי שאתבדה. 

לגבי בוסניה, גם לי כואב מאוד, אבל צפיתי את זה כל הזמן. אתמול סיפר הבחור הטורקי בפורום הגרמני שוב על הקשרים ההדוקים בין NHRT ו-TRT, אמר ש-TRT תומך ב-BHRT כלכלית, וחזר ואמר שאין מצב שבוסניה תשתתף אם טורקיה לא. לגבי כל מי שמאשים את בוסניה שכן משתתפת בטורקוויזיון אבל לא באירוויזיון, כאילו היא מעדיפה להצטרף לגוש המוסלמי, אין שום קשר, כי ההשתתפות היא לא מטעם הערוץ הממלכתי BHRT אלא מטעם ערוץ פרטי Hayat TV. 
º
הפתעה משמחת!
22/11/14 00:58
14צפיות
InterCrowN 15 - דדליין לבחירת מדינות
17/11/14 18:57
115צפיות
ערב טוב ושלום רב
אני מזכיר לכל המתמודדים כי הדדליין לבחירת המדינה הוא מחר, יום ג', 18.11.14 ב-18:00. 
אנא הזדרזו כדי למנוע עיכובים מיותרים.
ו לכולם מכרונינגן, הולנד
º
שלחתי מדינות ולא קבלתי שום תגובה!!
17/11/14 20:28
20צפיות
º
גם אני לא
17/11/14 23:11
12צפיות
הבהרה כללית - לגבי תגובה למסרים
17/11/14 23:20
51צפיות
השבתי אך ורק למתמודדים שאישרתי להם מדינה.
כל מתמודד שלא קיבלתי ממנו מסר עם העדפות, קיבל ממני מסר תזכורת. אם לא קיבלתם מסר כזה, אזי ראיתי את המסר שלכם ואגיב בעת שאדע מיהי המדינה אותה תקבלו.
, ותחרות מהנה
שניתי את רשימת המדינות (רק עכשיו יצליח שיר בערבית )
18/11/14 11:25
45צפיות
תראה בבקשה את החדשה
º
לדעתי - מהדורה הבאה לא חסויה
18/11/14 16:58
38צפיות
אני הכי בעד! קשה עם הפורמט הזה וסתם מורחים זמן
19/11/14 12:16
54צפיות
+
מי שמנקד/מאפס לפי אנשים יעשה זאת גם בפורמט הזה אז יאללה שחררו!
º
19/11/14 12:41
7צפיות
º
19/11/14 15:04
4צפיות
מעדיף שהתחרות תישאר חסויה
19/11/14 12:45
49צפיות
שיעשו הצבעה והרוב יכריע...
לא מסכימה!
19/11/14 13:50
60צפיות
מאז שהתחרות חסויה אני לא יוצאת מהטופ 10
מקום 1 גרמניה
מקום 4 בולגריה
מקום 10 אלבניה

מדובר ב-3 תחרויות ברצף
לפני כן לא נכנסתי לטופ 10 אפילו פעם אחת.
יש פה אנשים שמאפסים דווקא לכן עדיף להישאר בפורמט הזה.
זה לא מוכיח שומדבר
19/11/14 15:03
50צפיות
וגם בתפוזינות את נשארת בטופ 10 כבר חמש תחרויות?

אני חושב אך ורק על המארגן של התחרות שרק בכדי לשים את שרשור הפתיחה צריך לעבור גהנום שבוע
של בחירות משתתפים..
בסך הכל תחרות פורום! ג'סט סייאינג

זה יכול להשאר ככה איי דונט רילי קר!!
אין מה להשוות
20/11/14 09:33
31צפיות
תפוזינה לא כזאת חשובה כמו האינטר , תחרות שמקבצת לתוכה את כל מביני המוסיקה האמתיים של הפורום שלא כמו בתפוזינה שמספיק לשלוח להיט מהשנה האחרונה וכבר אתה בטופ.

נקודות לזכות התחרות החסויה
* פחות מריבות בשרשורי התחרות על מי איפס את מי בכוונה ולמה
* יותר מתח של מי בחר את השיר שאנחנו אוהבים
* אין את הנקמה של מתמודדים בכאלה שנתנו לשיר שלהם ריוויו רע
* פחות הרגשה של עשו לי דווקא
* פחות הצבעה לחברים כי מרגישים לא נעים וזה..

מי שמכחיש את הנקודות שציינתי זה או שהוא תמים או משחק אותה תמים או סתם טיפש.

מביני המוסיקה האמיתיים של הפורום
21/11/14 19:02
20צפיות
עונג!
אני בחברה טובה...
º
22/11/14 16:16
3צפיות
אני מעדיף שיישאר חסוי
19/11/14 19:19
47צפיות
אני לא רוצה להיות מושפע אפילו במעט מזהות שולח השיר. כולנו בני אדם, ואפילו אם ננסה להתעלם לחלוטין, עדיין ידיעת שם השולח יכולה להשפיע אפילו במעט לכאן או לכאן וחבל. עדיף בלי לדעת כלל.
º
19/11/14 19:34
3צפיות
מי זוכר מי תפס את מה? אני ביקושי זוכר
19/11/14 23:04
43צפיות
איזה מדינה אני חחח
º
19/11/14 23:23
8צפיות
º
זוכרים.. זוכרים..