לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

InterCrown Song Contest 15
הודעה זו מכילה תמונות
27/11/14 21:54
179צפיות

לפני שאחשוף את רשימת שירי התחרות, ברצוני לחשוף בפניכם את הלוגו המרשים ביותר, שילווה את המהדורה הנוכחית עד סופה.
הרבה תודה לנילס האוסטרי על הלוגו המושקע והיצירתי

וכעת, ברוכים הבאים לתחרות -  InterCrowN 15 כרונינגן, הולנד

שלב חצאי הגמר של התחרות נפתח כעת, והוא יכלול 35 שירים מ-35 מדינות, שיתמודדו ב-2 חצאי גמר: בחצי גמר 01 יתמודדו 17 שירים ו-18 הנותרים יתמודדו בחצי גמר 02. השירים שיגיעו ל-10 המקומות הראשונים בכל חצי גמר, יעפילו לשלב הגמר, בו כבר ממתינים 5 השירים המייצגים את 5 המדינות שנבחרו אוטומטית - כך שבסה"כ בגמר הגדול יתחרו 25 שירים על המקום הראשון ועל הזכות לארח את התחרות הבאה

| לא לשכוח – עד תום התחרות, זהות המשתתפים תישאר חסויה. על כן, אסור לחשוף את המדינה אותה בחרתם ואף לא לפרסם באיזה חצי גמר אתם משתתפים.
סדר השירים נקבע בהגרלה בין המתמודדים.
ההצבעה לשלב חצי הגמר נפתחת כעת, ותינעל בחמישי, 04.12.14, ב-21:00.

להלן השירים המתחרים בתחרות InterCrowN 15 כרונינגן, הולנד – נובמבר 2014
שירי חצי הגמר הראשון:

1. נורבגיה - Marit Larsen - If a Song Could Get Me You
  2. צרפת - Florent Mothe - L'assasymphonie
  3. אוסטרליה - Dean Ray - Coming Back
  4. יפן - Lady Bat - Ankoku no Tsubasac
  5. פורטוגל - Katia Aveiro Feat. Wildboyz - Boom Ser Parar
  6. ארמניה - Sirusho feat. Sakis Rouvas - See
  7. קפריסין - Maria Elena Kiriakou - Dyo Egoismi
  8. גיניאה - Mory Kanté - Yeke Yeke
  9. רוסיה - Nyusha - Tsunami
  10. קולומביה - Bomba Estéreo - Pure Love
  11. בלגיה - Elisa Tovati & Tom Dice - Il Nous Faut
  12. שבדיה - HammerFall - The Way Of The Warrior
  13. ארגנטינה - Axel Fernando - Si Pudiera
  14. אוסטריה - Mozart - Eine Kleine Nachtmusik – Allegro
  15. ארצות הברית של אמריקה - Klaypex - Brains
  16. מלזיה - Alyah - Kisah Hati
  17. קנדה - Tegan & Sara - I Was a Fool

פלייליסט האזנה לשירי חצי הגמר הראשון https://www.youtube.com/watch?v=J2eCiRVYTUY&list=PLLoy0dk5cfuN6lt1xM_jRo5Ah60eUuLcy
 מדינות הגמר שיצביעו לחצי הגמר ה-1 הן:  הונגריה, איטליה וגרמניה.

שירי חצי הגמר השני:

1. מרוקו - Winners 2005 – Casa Nostra (Remix)
  2. סלובקיה - Celeste Buckingham & Majk Spirit - I Was Wrong
  3. דרום אפריקה - ADAM - Goud
  4. יוון - Antonis Remos - Kleista Ta Stomata
  5. איראן - Baran - Ziadi
  6. גאנה - Kwabs - Walk
  7. שווייץ - Beatrice Egli - Mein Herz
  8. אסטוניה - Kerli - Bulletproof
  9. ישראל - דני בן עמי - בלכתי אחרייך
  10. בריטניה - Clare Maguire - The Last Dance
  11. הולנד - Sandra Van Nieuwland - Hunter
  12. מולדובה - Crazy Loop - Crazy Loop (Mm-ma-ma)
  13. מקסיקו - Camila - Perdon
  14. טורקיה - Tarkan - Dudu
  15. איי קומורו - Maalesh - Wassi Wassi
  16. פינלנד - Chisu - Sama Nainen
  17. ספרד - Natalia Jiménez - Creo en Mi
  18. אוקראינה - Marina Maximilian - Tango

פלייליסט האזנה לשירי חצי הגמר השני https://www.youtube.com/watch?v=E6Q5S5OHznk&list=PLLoy0dk5cfuM3IpnkEH9E3WvJxwwead8p
 מדינות הגמר שיצביעו לחצי הגמר ה-2 הן:  דנמרק ורומניה.

שירי הגמר הגדול:
( - מקום שמור למדינה שעולה משלב חצאי הגמר.)
  1. הונגריה - Wellhello – Rakpart
  2. איטליה - Antonella Lo Coco - Optional
  3. גרמניה -Blümchen - Ich Bin Wieder Hier
  4. דנמרק -Julias Moon - Lipstick Lies
  5. רומניה - Florin Chilian - Zece

פלייליסט האזנה לשירי הגמר https://www.youtube.com/watch?v=KoViCHyvZLk&list=PLLoy0dk5cfuPZh7DJuTmQuV2dr3NQnLnt

קישורים להורדת כל שירי התחרות יועלו לשרשור זה בהמשך. בינתיים ניתן לצפות בשירים המתמודדים ב-פליילסטים.
נא להוריד את כל השירים המתחרים - מכל השלבים, כיוון שאח"כ יהיה קשה להשיגם.

בשרשור זה אתם מוזמנים לפרסם את דעתכם על השירים המתחרים
InterCrowN Song Contest – כי למוסיקה אין גבולות
הרגע הגעתי הביתה (יום ארוך השם ישמור ) ועברתי על
27/11/14 22:02
43צפיות
הרשימה ואני בהלם!
אין אמנים מוכרים או להיטים גדולים וחרושים, שזה נהדר כי אני תמיד
שמח לשמוע ולהכיר דברים חדשים.

מעבר לקלייר מגווייר הבריטית (שהיא סמי מוכרת) וקרלי (שהיא גם סמי מוכרת)
וכמובן מארינה, לא מכיר אף אחד אז יהיה מעניין.
סליחה, אני מכיר את טייגן ושרה עם השיר המעולה
27/11/14 22:03
34צפיות
שלהן - I WAS A FOOL
אוי ואבוי אם הן לא עולות לגמר. זה שיר פגז והן אחלה.
שאפו לשולח השיר!

º
אה וגם טום קובייה וסירושו (אירו רילייטד)
27/11/14 22:03
21צפיות
שירי התחרות להורדה:
27/11/14 22:10
27צפיות
Sirusho feat. Sakis Rouvas
27/11/14 22:20
37צפיות
הטינפת וגם עינטזת? יש את זה ביותר מלוכלך?

אין, אין שום צורך להאזין לאף שיר אחר (בעצם גם לזה לא הקשבתי עדיין). אבל מתה שזה יזכה
אוי גם סאקיס שם. ים רילייטד חחחח
27/11/14 22:24
26צפיות
העייפות עושה את שלה. דאם כמה טוב שהסופש כאן.
º
אוקראינה
27/11/14 22:32
15צפיות
מארינה לא היתה לפני שתי דקות?
27/11/14 22:35
51צפיות
עזבתם את הליכלוך והתחלתם למחזר?
º
עם אותו שיר בדיוק, לא?!
27/11/14 22:41
14צפיות
יאפ בתפוזינה הקודמת שהיתה לפני חודש
27/11/14 22:41
57צפיות
אין תגובה

ואין ניקוד 
º
27/11/14 22:43
4צפיות
º
27/11/14 22:45
5צפיות
לי דווקא יש
הודעה זו מכילה תמונות
27/11/14 22:47
41צפיות
אפילו בשבילי
זו לא הפעם הראשונה (ויהיו עוד כמה כנראה)
27/11/14 23:11
30צפיות
א. לא כל המתמודדים השתתפו בשתי התחרויות.
ב. (שכנראה נובע מא') - היו לא מעט מקרים של שירים שהשתתפו בקראון ולאחר מכן בתפוזינה (Hozier,Dimitar Andonovski וזה רק חלק). אני יכול רק לציין שהם סיימו במקומות סבירים, ובמקרים מסויימים גם עקפו את מיקומם בתחרות בה השתתפו לראשונה.

כל מתמודד רשאי לשפוט שיר בעיניו. אני רק יכול לומר שלעניות דעתי, נכון לשפוט לפי השיר נטו. כמובן, אם הביקורת נובעת מחרישה על שיר/מיאוס - זה כבר עניין של טעם ואני מאד מבין).

לכולם
28/11/14 00:50
11צפיות
מיותר לשפוט על סמך מוכר או לא מוכר, כבר אמרתי זאת בעבר
גם השיר של פורטוגל ממוחזר...
28/11/14 00:30
16צפיות
שלחתי אותו לתפוזינה בשנה שעברה (סיים במקום 7)
º
כן הפעם השולח היה מקורי הוא שלח אתה לייצג את אוקראינה
28/11/14 01:46
4צפיות
עוד לוגו מדהים מנילס
27/11/14 22:37
39צפיות
מכיר מעט מאוד וזה מעולה הימור תחושת בטן לאשמעתיעדייןכלום לזוכה - אסטוניה
º
אה ושאפו על הלוגו
27/11/14 22:42
14צפיות
רק עכשיו קלטתי את אוסטריה
27/11/14 23:32
30צפיות
השם הכי גדול בתחרות
º
חחחחחחח מעניין מי ה
28/11/14 00:28
11צפיות
לרגע חשבתי שארצות הברית שלחה את קליופי
28/11/14 00:48
25צפיות
לגבי ישראל - יש סיבה שתמיד מי שבוחר בישראל שולח לתחרות שירים רק בעברית וכאלו שלא מוכרים לאף אחד או מיושנים?
º
באינטרקראון האחרון ניצה שלחה שיר באנגלית של נדב קדמון
28/11/14 01:01
10צפיות
יכול להיות שפיספסתי
28/11/14 01:42
7צפיות
בשורה התחתונה בכל פעם שאני רואה את השם "ישראל" אני רואה ליד שיר ישן (וזה קורה לרוב)
השיר הישראלי נשמע כאילו מישהו פה מהפורום הקליט את עצמו ו
28/11/14 01:55
5צפיות
שלח אותו חחחח
LANGVISION 7 ספרדית-חשיפת המתמודדים והתוצאות
26/11/14 09:45
94צפיות
המשתתפים:
1 Don  Miranda  Eurovision Aces
2 Deja vu Gustavo Cerati ניצנץ63
3 Salsa Tequila Anders Nilsen עופר דואק
4 Disfruto Carla Morrison ramidanino
5 Fuiste tú Ricardo Arjona feat. Gaby Moreno LIRI282
6 FUNDAMENTAL PUYA  GALxp
7 Tu Amor Olga Tañón VickyRosti
8 Saca La Rakataka MR. SAIK ofribecker
9 Gigantes Ruth Lorenzo yudyud51
10 Quiero Tener Tu Presencia SEGURIDAD SOCIAL ofir325
11 Pa' Respirar Bomba Estereo השורד שבאמת מגיע לו

הפעם, בניגוד לתחרויות קודמות, היה שיר שבלט מעל כולם בהצבעה והיה ברור שיזכה.
התוצאות בהמשך השרשור:)
תודה לכל המשתתפים הקבועים הנאמנים והחדשיפם שהצטרפו. נתראה במהדורה הבאה בשפה ה...........
מקומות 9-11 בסדר עולה:)
הודעה זו מכילה סרטונים
26/11/14 09:55
33צפיות
מקום 11 - 28 נקודות
מקום 10 - 46 נקודות
מקום 9 - 47 נקודות

מקומות 6-8 בסדר עולה!!!
הודעה זו מכילה סרטונים
26/11/14 10:07
26צפיות
מקום 8 עם 51 נקודות

מקום 7 עם 60 נקודות

מקום 6 עם 61 נקודות

מקומות 3-5 בסדר עולה
הודעה זו מכילה סרטונים
26/11/14 10:28
30צפיות
מקום 5 עם 64 נקודות
מקום 4 עם 67 נקודות
מקום 3 עם 68 נקודות
המקום הראשון וסגנו
הודעה זו מכילה סרטונים
26/11/14 10:38
46צפיות
המקום השני עם 69 נקודות
המקום הראשון עם 77 נקודות!!
  • ברכות לזוכה. וכמיטב המסורת מוזמנת לבחור את השפה למהדורה הבאה
קובץ ההצבעות!
26/11/14 10:44
36צפיות
בבקשה לא לשכוח סימן ספוילר בתגובות!
אני לא מאמינה
26/11/14 13:12
52צפיות
ניצחתי בתחרות! אמנם מתוך 11 שירים בלבד, אבל עדיין זה ניצחון! תודה לכל מי שניקד אותי (שזה כולם), במיוחד לשלושת מדזזיי עפרי, אדם ויוני. גילוי נאות: דווקא מפני שמדובר בשפה מאוד פופולארית שמדוברת בהרבה מדינות, החלטתי הפעם לפנות לעזרה לידידי הגרמני שטפן, שמתמצא היטב במוסיקה מכל העולם, והוא המליץ לי בין השאר על השיר הזה, שאיתו הוא כבר הספיק לזכות בתחרות פורומית (שבה לא השתתפתי). האמת שכששמעתי את שאר השירים, חששתי קצת שהשיר שלי אולי מיושן מדי וקלישאתי, וממש לא האמנתי שאזכה. זו הפתעה כל כך נעימה, ולגבי המהדורה הבאה, אני מבטיחה לבחור בשפה שלא רק אני מאוד אוהבת, אלא גם הרבה אנשים בפורום!

שוב תודה לאופיר על הארגון המעולה, לחברים ששלחו שירים נהדרים לתחרות, וכמובן לכל מנקדיי ומדזזיי.
26/11/14 17:02
22צפיות
כל הכבוד טליה על הניצחון הדי מוחץ בשיר בהחלט ראוי לנצחון
אחרי שהתאכזבת כ"כ מחוסר ההצלחה בתחרות הזו, בשקט רב טיפסת למעלה מאז ובסוף גם זכית!

ברור לי לגמרי מה את הולכת לבחור בשפה הבאה כי גם רמזת כאן וזה מסתדר לי גם עם מה שביקשו כאן כמה פעמים בפורום.
בכל מקרה, אחכה עם פתיחת התחרות הבאה, קודם יש את התחרות של ניצה ואולי עוד תפוזינה...מקווה שאצליח להשחיל בתקופה מתה של הקדמים, עוד העונה (הRSC ממילא כנראה כבר מת לצערי)
באמת יהיה קצת צפוף עכשיו עם עונת הקדמים המתקרבת
26/11/14 17:17
24צפיות
אבל מקסימום תפתח את המהדורה הבאה אחרי עונת הקדמים מתישהו בסוף מרץ, ונחכה בסבלנות כמו שחיכינו בזמנו למהדורה הדנית, שהייתה אגב מדהימה!
כל הכבוד טליה
27/11/14 11:55
20צפיות
את יקירת הפורום!
ההתמדה משתלמת....
תודה עופר
27/11/14 12:06
17צפיות
תודה על ה-7 נקודות שנתת לי, ואני שמחה מאוד לגלות שדיזזתי אותך!
º
בהצלחה
27/11/14 16:41
8צפיות
נחמד :)
26/11/14 14:01
24צפיות
מקום שלישי לרילייטד זה מעולה, וכל אלה שביקרו את הרילייטד, אני מאד אוהב את רות ושומע אותה מלא מאז האירו' אז לכן היה לי טבעי לשלוח אותה
תגובה
26/11/14 14:26
26צפיות
השיר הטוב ביותר BY FAR ניצח!
כל הכבוד טליה, שלחת שיר שהוא ספרדית במיטבה, הוא בלט לי מעל כל השאר כבר בשמיעה ראשונה והיה אחד היחידים שהמשכתי לשמוע.
מקום אחרון ל Saca la rakataka ששלחתי, למעשה צפוי במידה מסוימת, כי הוא שיר שמתאים ל"שיר הגרוע של השנה" או משהו כזה. אבל אני מת עליו... משמיעים אותו לא מעט ב 103 אף אם והוא עושה לי כיף, לא מופתע בכלל ששבעה מכם דירגו אותו אחרון. עופר דואק, (המדזז) יש לנו על מה לדבר!!! 
סה"כ די התאכזבתי הפעם מרמת השירים, יש אולי שניים-שלושה שימשיכו איתי הלאה, לבטח לא יותר.
טליה יש לי הימור מה הולכת להיות השפה הבאה... אם תרצי, בפרטי...
26/11/14 14:54
26צפיות
תודה ענקית על הדוז המפנק! מצטערת שהפעם לא גמלתי לך בניקוד גבוה כמו בפעמים הקודמות. השיר שלך באמת כיפי, אבל את השירים האחרים אהבתי יותר. לא נורא, אתה כבר רגיל לנצח ויהיו לך עוד הרבה נצחונות! לגבי רמת השירים, גם אני די התאכזבתי, ובמהדורות הקודמות שהוקדשו לשפות פחות פופולאריות היו שירים הרבה יותר טובים. הפעם רוב השירים היו "נחמדים", אבל "נחמד" לא מספיק לי. דווקא משפה פופולארית כמו ספרדית, שמדוברת בהרבה מדינות והנפיקה כל כך הרבה להיטים ציפיתי ליותר! אבל עדיין היה כיף, ואני מחכה כמובן למהדורה הבאה, שאתה שפתה אני אבחר
אופיר תעשה לי ילד או מהדורה נוספת
26/11/14 16:07
46צפיות
שלחת את השיר הטוב ביותר שכמובן קיבל ממני את הדוז.

שלחתי את Fundamental הגאוני של Puya הפוארטו-ריקנית. לא עקבתי אחרי כל תחרויות הפורום לדורותיהן ומהדורותיהן, אבל לא אופתע אם זו פעם ראשונה שמשתתף שיר מטאל עם השפעות לטיניות, או כפי שנקרא הז'אנר: Latin metal לקחתי בחשבון שלחלק זה יהיה קשה לעיכול כך שהמיקום ממש לא מפתיע אותי. תודה לכל המנקדים: ניצה על הדוז השורד על ה-6, טליה ולירי על ה-5 ולכל השאר.

כשטליה מנצחת באופן אוטומטי עולה לי חיוך, למרות שפחות התחברתי לשיר אבל הרוב קובע חחח... אז מה? סרבית? קרואטית? אולי סרבו קרואטית?
הסגנות של ניצה היא הפתעה נעימה, אמנם נתתי "רק" 7 נקודות אבל לדעתי הוא מהשירים היותר טובים במהדורה הזו והוא הצליח בצדק.
אין כמוך!!!
26/11/14 16:57
19צפיות
הייתי חייב להתאפק בשמחה מהדוז כששלחת את הניקוד אבל כיף שסופסוף קלעתי לטעמך (אם היית מתוחכם היית סופר כמה אייקונים שמתי בתגובה להצבעה......)
אני מת על השיר הזה. לפני הרבה שנים היתה תחרות קליפים בMTV סטייל אירוויזיון. וזה מה שייצג את ספרד . ובזכות יוטיוב גיליתי אותו שוב. יש בו משהו שעושה כיף!!
תודה גם לכל שאר המנקדים האדיבים:)

השיר שלך באמת קשה לעיכול, עד כמה שניסיתי היה לי קשה (לפחות ציפית למקום אחרון אז זו הצלחה יחסית חחח)
האמת שהופתעתי מהתוצאות, גם מעצם המיקום של השיר
26/11/14 18:05
44צפיות
ששלחתי, וגם מהזוכה.
הפעם לא חשבתי שיתחברו לשיר שלי, והגעתי שוב למקום שני,

ברכות לטליה - אמנם התחברתי קצת פחות לשיר הזה מאשר לשירים אחרים ששלחת בתחרויות הקודמות, אך עדיין מובן לי למה הרבה אהבו והתחברו אליו.
תודה לכל המנקדים, במיוחד לאופיר ולירי על הדוזים.

26/11/14 19:54
18צפיות
מרוצה סה"כ מהמקום השישי, תודה בעיקר למעשרים ובמיחד  מופתע מהמקום הראשון שדיזזתי, מזל טוב טליה
נראה לי שאצטרף למהדורה הבאה
28/11/14 00:52
15צפיות
התחרות הזאת נראית הרבה יותר קלילה ועם הרבה פחות כאב ראש משאר התחרויות שכאן (לוקח נצח עד שהן נגמרות)
º
אכן, תחרות נחמדה מאוד
28/11/14 01:13
5צפיות
º
28/11/14 01:41
2צפיות
15 InterCrown - תזכורת לדדליין
25/11/14 15:30
105צפיות
מתמודדים יקרים,
אני מבקש להזכיר כי הדדליין לשליחת השיר הוא מחר, יום ד', 26.11.14 ב-19:00.
מתמודדים מהם לא קיבלתי שיר, קיבלו מסר אישי. מתמודדים מהם קיבלתי שיר, קיבלו מייל בו אני מאשר כי השיר תקין (לא השתתף, הזמר מתאים וכיו"ב).
לתשומת לבכם, ונא להימנע מעיכובים מיותרים .
ו- .

כן כן, אני אשלח:)
25/11/14 16:31
52צפיות
סורי שלא שלחתי עדיין, היה טירוף חושים בעבודה ולא הספקתי לחפש. עובדת על זה!
נשלח כבר אתמול
26/11/14 21:19
31צפיות
למה יש דדליין אם אפשר לשלוח אחרי
27/11/14 10:55
52צפיות
יש לי היום נסיעה של שעתיים ברכבת וסחבתי את הלפטופ כדי שאוכל לשמוע את השירים
מי שלח אחריי?
27/11/14 21:44
36צפיות
אני שלחתי אתמול בבוקר...
הוא תיזכר לפני שהדד ליין נסגר
ראיתי את הסרט טיטניק ובסוף בכיתי בלי סוף
26/11/14 23:19
116צפיות
לא חשבתי שאני אתרגש כל כך מהסוף, איך שהזקנה מדברת בסוף, ועל זה שרואים את התמונות שהיא עברה בחייה ואז היא מתה ורואים את הפלאשבק שלה עם הבחור הזה מהעבר.. בחלק הזה בכיתי המון!! לא הצלחתי לעצור את הדמעות.. ואני עוד מבוגר!!

והפסקול מהמם!! למה לא כותבים שירים כאלה בעיברית למה?? איזה מילים! שיר כזה היה יכול לתת לנו ניצחון באירוויזיון..
º
וואו אתה כזה גיי
26/11/14 23:21
31צפיות
º
ואני גיי חחח
26/11/14 23:22
20צפיות
דווקא לא, אני נשוי חח :) באושר!
26/11/14 23:24
72צפיות
אשתי ראתה איתי.. ניגבה לי את דמעות חח
26/11/14 23:25
66צפיות
ושלשיש לי בעיה עם הומואים.. יש לי כמה חברים כאלה
near far
27/11/14 21:32
45צפיות
how awwwwwwwwwkward you are
º
27/11/14 23:02
6צפיות
º
אינטרקראון אייכה ?
27/11/14 21:21
16צפיות
קשת מציגים: הפרומו של העונה החדשה של "הכוכב הבא"
27/11/14 21:10
45צפיות
סן מרינו: Michele Perniola & Anita Simoncine
27/11/14 13:44
134צפיות
http://esctoday.com/90717/san-marino-michele-perni... השניים ייצגו את סן מרינו בתחרויות הג׳וניור האחרונות
דואט של בני 16? נשמע נחמד
27/11/14 13:53
66צפיות
רק שלא ישמע ילדותי ובוסרי מדי ושיהיה להם דואט יפה
השניים כמובן נבחרו לייצג אותם באירוויזיון
27/11/14 13:54
73צפיות
(נשמט מהכותרת)
יש לך אפשרות לערוך את ההודעה תוך 15 דקות
27/11/14 14:29
46צפיות
אם לא עברו 15 דקות אתה יכול תמיד לערוך את מה שכתבת.
(אני רואה שעברו 10 דקות בין ההודעה לתוספת בגלל זה ציינתי שתדע שזה קיים....)
º
עריכת הודעות בתפוז? ימות המשיח הגיעו
27/11/14 14:42
18צפיות
נשאלת השאלה מי יכתוב את השיר
27/11/14 14:10
58צפיות
בתקווה שלא ראלף זיגל, כי זה באמת יהיה פאתטי אם 2 ילדים בני 16 ישירו שמאלץ של ראלף זיגל. לגבי השפה, אני לא מעזה אפילו לקוות שזו תהייה איטלקית, כי אחרי שסן מרינו עשתה את הבלתי ייאמן ועלתה לגמר, דווקא עם שיר באנגלית, הם בוודאי יחשבו שהשפה האיטלקית תמנע את הצלחתם (שיסתכלו על איטליה, שב-2013 הגיעה למקום השביעי עם שיר באיטלקית מלאה, אבל הם הרי לא יתנו לעובדות להטעות אותם...).
אוי..מקווה שזה יהיה באיטלקית לפחות
27/11/14 15:01
36צפיות
זה יהיה דואט דביקי במיחד
אומנם הבחירה הזו די צפויה
27/11/14 16:24
55צפיות
אבל אלו שני אומנים מצוינים במיוחד מ.פרניולה
ובחירתם גם אומרת שכנראה אנטוניו יכתוב את השיר
סן מרינו הולכת להיות ממוקמת גבוה אצלי השנה
מי זה אנטוניו?
27/11/14 16:37
34צפיות
(מנחש שיש לו קשר לכתיבת או הלחנת השירים שלהם בג׳וניור)
כותב ומלחין השיר של מיקאל פרניולה
27/11/14 16:58
45צפיות
וכותב המילים של השיר שאניטה הייתה שותפה לו שם
הוא המורה לפיתוח קול של שניהם
בנוסף הוא בעצמו השתתף בקדם הרוסי בשנת 2010 וסיים שם שמיני

חתיך
27/11/14 19:20
20צפיות
וזהו. התעצלתי להקשיב לשיר
האוחצ'ימאמי חמוד ופרפורמר לא רע בכלל
27/11/14 17:59
33צפיות
הילדה פחות, אמנם יפה אבל זמרת גדולה היא לא, ראה מחול הזיופים של ס"מ ג'וניור 14.

מזל שברגע האחרון סן מרינו מצאה 2 זמרים שהגיעו לגיל ההסכמה. זה לא פשוט זמרת בגירה אחת למדינה שלמה.

יש לי תחושה שזה עשוי דווקא לעבוד. 16 גיל משמח.

נו טוב...
27/11/14 18:07
30צפיות
הולך להיות בלדה קיטשית דביקית שלא מתאימה לשני ילדים.
אבל שיהיה להם בהצלחה...
לא יודע מה אתכם
27/11/14 19:41
36צפיות
אני ממש אהבתי את השיר של סן מרינו בג'וניור האחרון,
כמובן היו שם שפע של זיופים, ואפשר היה קצת לשפץ את השיר, אבל בסה"כ
הוא היה עשוי היטב!
º
הוא בהחלט היה בין הטובים השנה
27/11/14 20:06
11צפיות
סן מרינו תציג את הנציג/ה בעוד יומיים
25/11/14 14:05
141צפיות
http://esctoday.com/90631/san-marino-press-confere... שמועות וטוקבקים מדברים על כך שמדובר בנציג של סן מרינו בג׳וניור 2013
המדינה הכי לא מעניינת בתבל!!
26/11/14 23:28
42צפיות
מה היא עושה באירוויזיון בכלל??
º
מדינה שבא לי שתצליח
26/11/14 23:37
16צפיות
סן מרינו הייתה מעניינת עד שהגיעה ולנטינה
27/11/14 00:18
55צפיות
כל כך כעסתי על השיר שהיא שלחה באירוויזיון 2012 שפשוט הכרזתי שולנטינה פשוט הרסה למדינה הזאת כל זכר איכות בתחרות. אומנם חיבבתי את השיר האחרון שלהם אבל הצלקת עדיין שם
זה גם דפוק לגמרי
27/11/14 00:25
46צפיות
כאילו מה עצר מראלף וולנטינה ישר לייצג עם שיר נורמלי ואיכותי כביכול כמו של 2013 או 2014.. היא הייתה חייבת את השיר המטומטם הזה?
העובדה ששלחו אותה שוב הייתה מחדל
27/11/14 13:52
23צפיות
אומנם היא השתפרה אבל מה הם חשבו לעצמם באותו הרגע?
אני נהניתי מהייצוג של ולנטינה עד כה.
27/11/14 19:28
22צפיות
אומנם השיר ב2012 היה בהחלט סתמי וטיפשי, אבל היה לו קצב טוב.
2013-14 היא השתפרה מאד בשירים ובהגשה וסך הכל הביאה כמה שירים יפים לאירו.
עכשיו צריך לתת הזדמנות למישהו אחר לנסות:)
די ! פעם רביעית היא הגזימה כבר....
27/11/14 09:21
60צפיות
.... נו, סתאם רציתי לתת לכם התקף לב.
גם לה יש גבולות !
º
קצת מזכיר את הג'וניור של 2010, עם הגלי עיגולים
25/11/14 12:28
37צפיות
º
אחרי הפרפר המחריד מ-2013 הכל נראה יותר טוב
25/11/14 12:37
35צפיות
º
אחד המכוערים אם לא ה...
26/11/14 12:43
16צפיות
משעמם!
25/11/14 12:43
70צפיות
רעיון טוב שדי התפספס. מה שכן הרבה יותר טוב מהשנתיים האחרונות ()
º
פפסי
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 13:30
118צפיות
25/11/14 13:46
41צפיות

בדיוק מה שחשבתי
קצת דומה לפפסי פלוס האירוויזיון בנורווגיה.
25/11/14 13:41
76צפיות
בנוסף - מה עם איזה גשר או שניים?
בקיצור - YAWN
זה בהחלט דומה למשהו שכבר ראינו בעבר
25/11/14 15:36
58צפיות
אבל זה יפה אז למי אכפת?
חייב להודות שזו התרגשות ראשונית
25/11/14 16:09
54צפיות
יופי..מכאן זה רק יעלה
מאוד אהבתי
25/11/14 17:01
49צפיות
למי אכפת שזה מזכיר לוגואים אחרים,
מה שחשוב שזה יצא מאוד יפה לדעתי.
מקווה שלפחות בבמה נראה חידושים!!
25/11/14 19:19
76צפיות
לא פפחות מה-במה של דיסלדורף.
 ולא להתקרב לזוועות של אוסלו או מלמו.
נראה לי שמיצינו את עניין שבילי ההליכה בצדדים
25/11/14 21:12
58צפיות
מאירוויזיון 2010 אנחנו מקבלים אותם ברציפות. נראה לי שאפשר לגוון קצת
º
יאללה לעבור לעיצוב במה בקומות או מפלסים
25/11/14 22:47
24צפיות
שיעשו משהו בסגנון הזה
26/11/14 01:42
47צפיות
º
ההופעה הכי טובה שראיתי
26/11/14 18:27
19צפיות
ממש סתמי וחסר מעוף אבל לפחות מבוצע טוב ומקצועי
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 21:18
107צפיות
ובהזמנות זו אלה הלוגואים הכי גרועים מאלה שאני זוכר
זה אמור להיות דומה למגן דוד? עלוב
º
קלגרון, כדי להפסיק את הזיופים.
25/11/14 21:36
22צפיות
º
ואלה הלוגואים הכי טובים מאלה שאני זוכר
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 21:36
132צפיות
תאכלס לא כזה לוגו יפה, הוא פשוט נראה כל כך אייטיזי שזה מציף אותי בנוסטלגיה
לענות על שאלתך על 2002....
25/11/14 21:58
92צפיות
.... חלוקות הנחל בגדלים וצבעים השונים מסמלים מדינות שונות בגדלים שונים וגוונים שונים.
וגם בסיס הבמה עצמו עוצב בצורת חלוק נחל גדול.
25/11/14 22:46
59צפיות
במה עלובה אבל ניחא...
יפה מאוד!!! אני לא מבין למה ציפיתם!
26/11/14 09:59
64צפיות
לגשר שעשוי משערות שפם?
כאילו באמת, הלוגו מאוד יפה, פשוט, ללא נצנצים, דמויות רוקדות וכוכבים.

יפה מאוד, ולדעתי אוסטריה השנה תעשה את אחת הבמות היפות ביותר שנרו בשנים האחרונות.
º
לוגו יפה
26/11/14 11:04
16צפיות
אפרופו במות. להלן כמה במות שאפשר בהחלט
27/11/14 13:55
44צפיות
לקחת דוגמא מהן.
קצת הגדלת ראש לא תזיק כאן. אגב את דנמרק השנה מאוד אהבתי.

אבל בואו נתקדם.
הנה כמה רעיונות:

https://www.youtube.com/watch?v=NXtEnURrlBY - במה דינמית שמשתנה בכל הופעה, בהתאם לקונספט.

https://www.youtube.com/watch?v=Rky8Bv8BOuk - במה מטורפת עם ים אופציות.

ויש את זאת שהיא מיוחדת ויותר מודרנית ועדכנית - https://www.youtube.com/watch?v=73hmbUO17Z0

נחשף אודישן מלא בכוכב הבא
44תגובות
25/11/14 20:27
214צפיות

החדשות...

(המשך...)

החדשות הטובות: נראה שהאולפן עבר שדרוג והוא נראה נוצץ יותר.
החדשות הרעות: אם זו תהיה רמת המתמודדים כמו על סמך מה שנחשף בפרומואים זה יהיה נורא 
מקווה שיצליחו למצוא איזה 2-3 אנשים מוכשרים שטרם הוחתמו ע"י הפקת דה וייס/אקס פקטור
אתם בוחרים איזה פורום יפתח ב|תפוז|!
27/11/14 11:19
7צפיות
|omg|הפורומים החדשים בידיים שלכם!, יש לכם את הכוח להשפיע ולהחליט איזה פורום יפתח ואיזה לא.
היכנסו לפורום רעיונות והצעות לפורומים והצביעו לפורומים שאתם רוצים לראות בפרדס - הפורומים שיקבלו את מירב הצבעות |כן| יפתחו.

מוזמנים להיכנס ולהשפיע:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
Melodifestivalen 2015: כל 28 האמנים והשירים
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 12:40
173צפיות
SVT ערכה היום מסיבת עיתונאים נוספת, בה חשפה את 14 האמנים הנותרים שישתתפו בקדם השבדי בשנה הבאה. בסך הכל יתחרו 28 אמנים ושירים על הכרטיס המיוחל לווינה, רק 12 מהם יעפילו לגמר המלודי בשטוקהולם ב-14 במרץ. ומי מהאמנים שכולנו אוהבים חוזרים לתחרות? לא הרבה בכלל - ועדיין. 

רשימת האמנים והשירים המלאה של Melodifestivalen 2015

חצי גמר 01, 7 בפברואר

Jessica Andersson - Can’t Hurt Me Now (חוזרת למלודי)
Behrang Miri feat. Victor Crone - Det rår vi inte för (מונס, שמשתתף בעצמו בסמי הרביעי, בין כותבי השיר)
Dolly Style - Hello Hi 
Molly Pettersson Hammar - I’ll Be Fine
Elize Ryd & Rickard Söderberg - One By One
Daniel Gildenlöw - Pappa (הסולן של להקת Pain of Salvation שהשתתפה בעבר במלודי)
Eric Saade - Sting (חוזר למלודי אחרי ייצוג שבדיה ב-2011, שמפה כתב)

חצי גמר 02, 14 בפברואר

Mariette - Don’t Stop Believing
Emelie Irewald - Där och då med dig
Linus Svenning - Forever Starts Today (שמפה כתב, בדומה לשירו של לינוס מהשנה שעברה)
Samir & Viktor - Groupie
Neverstore - If I Was God For One Day (ג:סון כתב)
Magnus Carlsson - Möt mig i Gamla stan (חוזר למלודי, ג:סון כתב)
Marie Bergman & Sanne Salomonsen - Nonetheless (חוזרות למלודי)

חצי גמר 03, 21 בפברואר

Andreas Weise - Bring Out the Fire (ג:סון כתב)
Isa - Don’t Stop
Kalle Johansson - För din skull (ג:סון כתב)
Kristin Amparo - I See You (שמפה כתב)
Ellen Benediktson - Insomnia (חוזרת למלודי אחרי השתתפותה בגמר בשנה שעברה)
Jon Henrik Fjällgren - Jag är fri (Manne Liem Frije) 
Andreas Johnson - Living To Die (חוזר למלודי אחרי 5 השתתפויות, בובי יונגרן כתב)

חצי גמר 04, 28 בפברואר

Caroline Wennergren - Black Swan (חוזרת למלודי)
JTR - Building It Up
Midnight Boy - Don’t Say No
Annika Herlitz - Ett andetag
Hasse Andersson - Guld och gröna skogar
Måns Zelmerlöw - Heroes (חוזר למלודי אחרי 6 שנים)
Dinah Nah - Make Me (La La La) (דוקטור אלבן בין כותבי השיר)

ואיך האמנים החוזרים והחדשים נראים? עוד פרטים באתר של SVT:
º
מנשה זמר לך: גיבורים
25/11/14 13:31
34צפיות
אומנם אין שמות יותר מידי גדולים השנה
25/11/14 15:34
120צפיות
אבל מה שחשוב זה השיר (ולא חסרים שירים טובים בתחרות הזאת). אפשר כבר להכריז שזה בין אריק סעדה למאנס?
לא. שניים רבים השלישי ינצח.
25/11/14 16:42
104צפיות
בכלל, לא בטוחה שמונס עולה לפינאלן, יש לו כבר חדר באגף הדיוות הזקנות עם השלאגרים המיושנים. (לצערי, חולה עליו)
25/11/14 16:58
47צפיות
ממש מרגיש כמו שניים רבים השלישי לוקח...
º
הם יכולים לעזור למישהו אחר לנצח
25/11/14 16:59
19צפיות
מי למשל?
25/11/14 17:55
78צפיות
לא אתנגד לניצחון של ג׳קסון (בתנאי שמדובר בבלדה דומה למה שהיא שלחה בפעם הקודמת)
ג׳קסון אמרתי? מה נסגר איתי
25/11/14 17:56
56צפיות
התכוונתי לג׳סיקה אנדרסון כמובן
º
עיזה
25/11/14 18:01
14צפיות
ממש לא בטוח שילך להם הפעם
25/11/14 20:51
50צפיות
זה שאריק סעדה הצליח לפני כמה שנים לא אומר שגם הפעם הוא יבחר. כנ"ל לגבי מונס, אני לא יודע מה מידת הפופולריות שלו היום.
יש לי הרגשה שאף אחד מהם לא יקח, ודווקא שם פחות מוכר מהרשימה יהיה זה שינצח, אבל זאת רק תחושה אישית.
טוב השמות לא מעניינים
25/11/14 15:53
65צפיות
מעניין אותי יסיקה ולינוס
וואו גם מאנס וגם אריק.. יהיה מעניין
25/11/14 19:47
61צפיות
אם שניהם עולים אני פשוט חייב לטוס לגמר בשטוקהולם 
אנדראס יונסון חברי היקר!!!
25/11/14 21:42
47צפיות
שני מלודיז הייתי צריכה לראות עד שהוא נזכר לתת לי את הכבוד ולעודד אותו בלייב! איזה כיף!
נשמע סבבה. אריק סעדה, מונס (פליז שילבש חליפה), אלן בנדיקטסון. יהיה שמייח.
רק... איפה אייס ווילדר?!
כבר התפוצצה לי נבואה לשנות 2015....
25/11/14 23:18
79צפיות
... בשרשור הנבואות השנתי שלי, חזיתי בשאלה הפתוחה (בה כל אחד רשאי לנבא מה שבא לו), שב-2015 שון בנן ייצג את שוודיה.
טעיתי !
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/14 14:32
38צפיות
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

גלישה מהנה! |תפוז|
º
בניצוחה של טליה יקירתנו?
25/11/14 14:50
19צפיות
מה לי ולסין?
25/11/14 16:31
70צפיות
לא הייתי עדיין בסין ואני לא יודעת סינית. אבל אני מחכה ליום שבו סין תהפוך למעצמה והשפה הסינית תדחק את רגליה של האנגלית, ואז נקבל באירוויזיון הצפה של שירים בסינית עילגת! זה יהיה גדול! אני מחכה ללהיט של ג:סון לאירוויזיון 2052 בסינית צחה, ולאזרבייג'אן שתפנה באופן קבוע למלחינים ותמלילנים סיניים! וישראל כמובן שלא תוותר על העברית לעולם, ותשלח באופן קבוע שירים שחציים בעברית חציים בסינית!
גיסון עוד מסוגל לשלוח שירים בשנת 2052
25/11/14 17:54
44צפיות
ממש כמו ראלף זיגל שלא נח לרגע
º
מישהו יודע איך אומרים "אני אוחצ'ה" בסינית ?
25/11/14 18:18
18צפיות
º
במיוחד בשביל השאלה הזו פתחו את פורום תרבות סין
25/11/14 18:52
21צפיות
º
סין? הם באירוויזיון? אם לא אז לא מכירה. נקסט.
25/11/14 21:38
16צפיות
דירוג ראשון לאירוויזיון 2015: מי ראשונה ומי שנייה?
23/11/14 00:53
221צפיות
מקדוניה ומלטה כבר בחרו את שיריהן לאירוויזיון 2015. עד הקדם הבא ב-26 בדצמבר (בלארוס), שתפו בטופ 2 שלכם: 

1. מקדוניה
2. מלטה 

שני השירים טובים בעיניי, אם כי של מלטה מעט מעצבן. פתיחה טובה ל-2015. 
אוי מור..טעמך הולך ומתקלקל...אתה באמת אוהב את השיר
23/11/14 00:56
96צפיות
של מקדוניה...יאק
השיר המקדוני יפהפה ומלא פוטנציאל
23/11/14 00:59
87צפיות

פוטנציאל שאחרוש עליו, כי לגמר הוא לא יעלה.
º
טוב,כל אחד וטעמו
23/11/14 01:03
19צפיות
º
אני לא מתבייש להודות שאני חורש על מקדוניה. זה נהדר
23/11/14 01:18
28צפיות
באמת שיר לא רע. חבל שזה לא נוסחה לנצחון
23/11/14 18:56
43צפיות
אבל בהחלט יש משהו בלחן הזה, והקול שלו מאד נקי ונעים לאוזן.
º
גם אני אוהב את מקדוניה (זה פשוט לא חזק להתחרות)
25/11/14 11:40
11צפיות
אני מקווה שהם יקחו את הזמן כדי לשדרג אותו
23/11/14 11:31
35צפיות
השיר הזה חייב אוקראיניזציה ואלבניזציה יחדיו. הוא באמת מלא פוטנציאל.
º
מלטה
23/11/14 00:56
29צפיות
שלי
23/11/14 00:57
62צפיות
 1.מלטה.ברור-שיר חזק ביותר,בולט,אם הוא טוב? לא יודע..אבל החבילה והבסיס מצוין...אמבר די כריזמטית ויפה...המלטזיות לא ניכחו ביופי...היא דווקא בסדר...
היא צריכה להיות נורא מאופקת על בימת ווינה,שום מלווין,רק היא..ושיהיה לה וידיאו ארט מהפנט,שמלה מהפנטת והיא בגמר....

2.מקדוניה-לא זוכר אפילו איך נשמע השיר,ולא בא לי להקשיב לו....כניראה מקום אחרון בסמי.לא עולה בכלל....גם אם היו כל הבלקניות איתה,היא לא הייתה עולה...

º
מלטהההההההההההה
23/11/14 01:05
28צפיות
זה קל
23/11/14 01:08
63צפיות
מלטה.
תזכירו לי מה שלחה מקדוניה...
º
1. מלטה; 2. מקדוניה
23/11/14 02:19
29צפיות
אני הייתי הראשון שפתח שרשור דירוג לעונת 2015
23/11/14 07:55
68צפיות
אז אל תכח כאן את הכבוד לעצמך

1. 
2. 
3. 
4. 
5. 
6. 
7. 
8. 
9. 
10. 
11. 
12. 
13. 
14. 
15. 
16. 
17. מכדוניה   
18. 
19. 
20. 
21. 
22. 
23. 
24. 
25. 
26. 
27. 
28. 
29. 
30. 
31. 
32. 
33. מלטה 
34. 
35. 
36. 
37. 
38. 
39. 
40.

דירוגי ודעתי על מלטה:
23/11/14 09:46
68צפיות
מלטה: אינטרו טוב אבל לא משאיר אף רושם ולא זכיר. 5/10 בסולם שלי.

את שני השירים שמעתי פעם אחת ולא בסטודיו.
דירוגי נכון לעכשיו:
1.מלטה
2. מקדוניה
לא רואה אחד מהם בטופ 10 שלי השנה.
danian קל למדי:
23/11/14 11:30
62צפיות
1. מלטה- עם שיר מעולה, אפל וכל כך לא מלטזי! 

2. מקדוניה- שיר חמוד בסך הכל, אבל... וואלה לא זוכרת איך הוא נשמע, ולא ממש רציתי להקשיב לו מאז הזכייה, שזה אומר הרבה.

אירוויזיון 2015 התחיל אתמול מבחינתי. פתחתי תיקייה חדשה לשירי 2015, אבל לא היה לי כח להוריד בפועל את אמבר ופרנקלין.
מאיפה באמת,ניתן להוריד את הסטודיו של שני השירים
23/11/14 14:54
32צפיות
הנבחרים של מקדוניה ומלטה?
סטודיו של מקדוניה יש רק ביוטיוב
23/11/14 17:00
61צפיות

ברגע שיהיה גם ב-MP3, אני בטוחה שניסים מפורום אג'נדה יעלה. 
אכן כך..בלי הלינקים שלו לא הייתי מסתדר
23/11/14 18:30
34צפיות
בפורום הזה,אני באמת רוצה להודות לניסים....למרות שהוא לא בפורום כאן,שיידע שכולנו מעריכים אותו....אני לפחות..כל שנה שם שירים,אלבומים,באיכות פצצה
מהההה??!! זה בטוח השיר של מקדוניה? פתאום
23/11/14 18:33
42צפיות
זה נשמע לי שיר מדהים..למה שהקשבתי לו לביצוע של הלייב ולההופעה שנאתי אותו?! את בטוחה שזה השיר?! כי אם כן,זה שיר מצוין..

מור,אוכל את הכובע
בסטודיו הוא הרבה יותר טוב!
23/11/14 20:25
35צפיות
אני עדיין לא מתלהבת ממנו מי יודע מה, כי הוא קצת סתמי לטעמי, אבל עדיין זה הבדל ענק לעומת גרסת הלייב החלשה.
הקשבתי היום בפעם הראשונה מאז יום אחרי הזכייה המקדונית
23/11/14 21:38
42צפיות
קצת מזכיר את שאנה ברודר מהמלודי של שנה שעברה, רק הרבה יותר טוב. שוב, שיר מקסים עם המון פוטנציאל. מקווה שישדרגו אותו, כי ככה הוא... לא מפיל.
דווקא Bröder לדעתי הרבה יותר טוב!
24/11/14 00:57
34צפיות
ויש לו לחן הרבה יותר מרגש ונוגע מאשר מקדוניה. אני חושבת שאחת הבעיות העיקריות במקדוניה, שרבים ציינו, זה הפזמון, שמאוד מוזיל את השיר, בעוד שהבתים הרבה יותר עשויים טוב ומרגשים.
º
24/11/14 01:07
6צפיות
לא אהבתי אותו
24/11/14 11:26
22צפיות
ואסביר גם למה. זה שיר שאתה מצפה ממנו להיות בלדת רוק נותנת בראש. בפועל, אתה מקבל בלדה מאוד מאוד מאוד שמאלצית ודביקה שמנסה לתת בראש. בלדות כאלו מכעיסות אותי נורא. אותי הוא לא ריגש, לא הבנתי את המילים, רק ראיתי מאחורה תמונות וזה הרגיש לי נורא מאולץ.
מקדוניה לא מנסה להיות בלדת רוק, היא מנסה להיות שיר מגניב והיא די מצליחה.
דווקא לא ציפיתי מ-Bröder לתת בראש
24/11/14 11:45
33צפיות
זו בלדת רוק מאוד רכה וממש לא בועטת, וגם הטקסט שמוקדש לאח של לינוס נועד לנגן על בלוטות הרגש של השוודים. הידע שלי בשוודית מוגבל מאוד, ואם כבר אני מסוגלת להבין לא רע שוודית כתובה, אבל קשה לי להבין כשמדברים או שרים, אבל הלחן פשוט מרגש אותי.
כנראה שגם אותם הוא ריגש חח
24/11/14 21:37
26צפיות
עבורי הוא היה נורא מאולץ ורפפטיבי. לא היה בו כלום, באמת.
כשרואים את לינוס- את המראה והתנועה שלו, מצפים לשיר רוק. בפועל, הוא הביא בלדה שמאלצית של כוסיות. נורא התאכזבתי מהפער בין מה שראיתי, לבין מה ששמעתי. לא הצלחתי להתרגש, זה נשמע לי כמו "תצביעו לי! תצביעו לי!".
והאיסלנדי מ2013 נראה סולן של להקת מטאל...
24/11/14 21:54
29צפיות
המראה מטעה.
סולן מטאל עם חליפה?
25/11/14 10:47
17צפיות
עשה רושם שלינוס דווקא ניסה להביא רוק, הוא פשוט הביא אותו בצורה שמאלצית וגיסונית (גיסון חיבר, לא?).
º
לא ! זה השני שחיבר, פרדריק קמפ....
25/11/14 11:44
9צפיות
º
שמפה. same same.
26/11/14 10:09
4צפיות
שני השירים לא כאלו מלהיבים
23/11/14 13:15
73צפיות
אבל את מלטה אני יותר נהנית לשמוע, בעוד שמקדוניה די משעמם אותי.

הבחירה שלי:
1. מלטה
2. מקדוניה
1. מלטה 2. מקדוניה
23/11/14 18:50
52צפיות

מלטה - חביב, אבל יכלו לעשות איתו הרבה יותר. 2 בעיות:
המוזיקה: כאילו מנסה לתת בראש (+העיצוב במה) אבל זה לא הולך להם. אם הם היו הולכים איתה עד הסוף - או לפחות מתאימים זמרת - זה היה אחלה, כי אהבתי את הכיוון.

הזמרת: אין לה את הכריזמה לשיר כזה... זאת לוחמת?? וואלה היא מפחדת מהמיקרופון! אבל הכי מעצבן זה תנועות הדיווה שהיא דופקת באמצע ההופעה. מצד אחד מוכרים לי עלק שיר בועט על לוחמת ששרדה את הקדם המלטזי עם התפצצויות ברקים ברקע, מצד שני נצפו תנועות שלאגר מובהקות, מבטי פאפי פייס וטורנדו שיער ברגע השיא. מעצבן ומוריד.
המקהלה ברקע: מזעזע ומיותר.

מקדוניה - שכחתי איך הוא הולך ולא בא לי להזכר. שיר סתם, וככזה הוא יעלה לגמר.
שלי :)
23/11/14 19:16
31צפיות
1. מקדוניה
רחוק מאחור 2. מלטה

לא יודע למה כולם עפים על השיר של מלטה, המילים מפגרות (עלאק לוחמת פתאטית!!), הלחן מתנגש עם השירה שלה המבטא הנורא שלה, והשיר שמתיימר להיות SURVIVOR של הלנה משנה שעברה.. נותן לה מקום 17 בגמר ורק בגלל שזאת מלטה מושחתת

מקדוניה הפעם מאוד אהבתי, מקדוניה זו אחת המדינות שתמיד מפרגנות לישראל בהצבעות, השנה הם שלחו שיר פשוט אבל יפה, בגרסת הסטודיו הוא נשמע מעולה, אני נותן לו מקום 19 בגמר (תלוי בהופעה בלייב)
טופ 40 ראשון ל- 2015
23/11/14 19:18
71צפיות
האמת שעדיין לא נכנסתי כל כך לעונה (אני מסרב להכיר בקיומם של קדמים לפני הפי"ק), אבל לכבוד השיר המלטזי המצויין ששמעתי הרגע אני אדרג בפעם הראשונה את הטופ 40 (או שזה 39?)

1 |שמור לג:סון|
2
3
4
5
6
7
8
9
10

11
12 מלטה () - אולי עכשיו כשאוקראינה לא משתתפת הם יוכלו להשאיל (בתשלום) את כישורי האוקראניזציה שלהם למלטה - אין דבר שהשיר הזה דורש יותר משדרוג רציני של ביצוע והופעה, כי יתר הדברים שם - זה יכול להיות אחד השירים החזקים של 2015. בנתיים זה במקום ה- 12, אבל יש לי תחושה שזה יעלה למעלה בעתיד הקרוב.
13
14
15
16
17
18
19
20

21
22
23
24 
25 מקדוניה () - שיר פופ חביב, אבל לא אחד כזה שלא שמענו כבר מליון פעם.
26
27 
28
29
30

31
32
33
34
35
36
37
38
39

40 |שמור למדינה הצפויה שתשלח אשה עם שפם|
º
קצת מצחיק הדמזיון של מכדוניה ל-broder, ומלטה ל-survivor
24/11/14 08:13
24צפיות
לא חשבתי על זה!!!
24/11/14 11:27
54צפיות
יאללה, מי מתנדבת לשלוח חיקוי למרטין *תעיף עליי מיקרופון* סטנמרק?
מלטה מזכיר לי ממש את "Mas" מהקדם הספרדי
25/11/14 13:21
39צפיות

עם נגיעות מרגרט ברגר
וואו כל כך לא עפתי על מלטה!!!
24/11/14 14:00
49צפיות
הקול שלה היה מציק בהופעה החיה והיא חתיכת צנונית... השיר בעל פוטנציאל אבל לא מתרומם... ממש פרווה מלטזי טיפוסי. 
לעומת זאת השיר המקדוני קטן, נעים, עם לחן מוצלח. אהבתי הרבה הרבה הרבה יותר מהמטלזי. מאמינה שהוא נשמע רע בלייב בגלל איכות הסרטון (שמעתי אותו שר והוא נהדר). 
אז לסיכום: 
1. מקדוניה
2. מלטה 
דירוג ורוויו
24/11/14 16:30
48צפיות
1. מקדוניה- שיר נחמד, כמו תמיד לא יבלוט ולא יעלה לגמר..
2. מלטה- זמרת בשקל, שיר לא מעניין ומזכיר לי איזה שיר שאני לא זוכר את שמו... (בקיצור צפוי להיתקע מאחור השנה בדירוג שלי)
דירוג ראשון ל2015:
27/11/14 14:37
16צפיות
1.מלטה- שיר טוב עם עליות שמתרומם למקומות טובים אבל אם הזמרת לא הייתה מזייפת השיר היה גדול
2.מקדוניה- שיר אמצע לא מתרומם לשום מקום, לא טוב לא רע, למלם.
מה הסיפור עם ליכטנשטיין וקוסובו?
24/11/14 06:19
149צפיות
למה עושים להם כל כך הרבה צרות ופשוט לא מאשרים להם להצטרף ל-EBU?
זה לא שוק פה יש דרישות שצריך לעמוד בהם
24/11/14 08:10
128צפיות
אל תשאל אותי מהן הדרישות והתנאים, אבל רשות שלא עומדת בהם פשוט לא יכולה להיות חברה ב-ebu, זהו !
º
24/11/14 18:33
9צפיות
הדרישה המינימלית היא להיות בעלת יכולת בסיסית
24/11/14 19:46
88צפיות
להפיק חלבשיזם, ואני לא חושב שקוסובו כבר מוכנה לכך.
º
חלבשיזם? משום מה קופץ לי לראש גאורגיה 2007
24/11/14 21:15
25צפיות
ומה עם מסיבה יחצ"נות....
24/11/14 21:30
52צפיות
.... כדי לחלק את החלבשיזם בה !
(וכל מיני שטויות אחרות שמה הקשר בינם ואירוויזיון)
º
25/11/14 17:02
9צפיות
עם קוסובו זה יותר סבוך...
25/11/14 02:51
73צפיות
לא זוכר מה העניין עם ליכטנשטיין אבל קוסובו זה הרבה מעבר רק ל-EBU
כדי להתקבל ל-EBU היא צריכה להיות מוכרת כחברה בארגון הטלקומוניקציה של האו"ם.
היו וקוסובו לא מוכרת כמדינה ע"י הרבה מדינות שחוששות מבעיות עם רוסיה וסרביה (בעיקר רוסיה שיש לה וטו במועצת הביטחון ששם מתחיל תהליך הכרה במדינה), היא לא חברה באו"ם מה שאומר שהיא לא חברה בארגון הטלקומוניקציה שלו, מה שמונע ממנה להיות חברה ב-EBU...
איזה מזל שאני בדיוק לומד את זה אז הכל מתחבר פתאום :P
וואלה, עם ההסבר שלך, עכשיו גם לי זה הכל מסתדר בראש.....
25/11/14 11:36
45צפיות
מזכיר לי, כשלמדתי תקשורת אלחוטית, הסבירו לנו שה-ITU (שאתה הזכרת) הוא הארגון העולמי של האו"ם, ומתחתיו פועלים ה-ICAO (תעופה אזרחית בינ"ל - זה מה שהיה רלוונטי ללימודי), ושאותו ארגון הקצה חלק מהתדרים שלו לחלוקה ע"י ה-ebu.

"...ומה זה ה-ebu אתם שואלים ? - זה אלו שעושים כל שנה את האירוויזיון"  (בלי להרחיב יותר מדי על זה)

(הרי שום דבר אחר שה-ebu עושה אינו ידוע או מוכר לציבור. רק איזו תחרות מטופשת של 40 ליצנים שמשודרת תמיד באביב)
פורום עדשות מגע ומשקפיים

חדש בתפוז!

פורום עדשות מגע ומשקפיים להתייעצות עם בעלת מקצוע היכנסו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום