לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

אז מה הסיפור של אלבניה?
23/10/14 12:18
99צפיות
מתי נדע אם הם החליטו להשתתף השנה? (אני אישית הייתי נותן להם שנה בחוץ אחרי הזוועות שלהם בשנתיים האחרונות)
Don't be a hater
23/10/14 14:27
54צפיות
אם היו שולחים שנה שעברה עם הרסי עם השיר באלבנית הם היו עולים לגמר לדעתי... היא שרה נפלא והשיר היה מעניין. אני מתה על אלבניה, אחת המדינות שהכי פחות דופקות חשבון לאירופה כשהן בוחרות שירים לתחרות. רק הטעם האלבני נחשב... הלוואי שאנחנו היינו בוחרים ככה את הנציגים שלנו. 

השיר היה הרבה יותר טוב בגרסה האלבנית
23/10/14 14:49
31צפיות
והרסי נשמעה הרבה יותר טוב, כי באנגלית היא פשוט התאמצה יותר מדי והקול שלה נשמע צווחני, בעוד שבאלבנית הוא היה נעים וענוג. אבל הבעייה העיקרית הייתה לא בשירה וגם לא בשפה, אלא בכל הקונספט של ההופעה שהיה נורא.

אני מעריכה מאוד את העובדה שהאלבנים בוחרים את שיריהם לאירוויזיון מבלי להפעיל שום שיקול של חנופה או ניסיון לקלוע לטעם של אירופה, אבל הבעייה היא שאחרי שהשיר נבחר, משפצים ומשנים אותו לפעמים ללא היכר, מאנגלזים ברוב המקרים, והתוצר הסופי הרבה פעמים מאכזב מאוד בהשוואה למקור, וגם לא בדיוק מניב הישגים באירוויזיון. אני מקווה מאוד שאם אלבניה אכן תשתתף השנה, היא תשאיר את השיר באלבנית גם באירוויזיון.

לגמרי מסכימה, וזה תקף לכל מדינה שמאנגלזת את השירים שלה
23/10/14 14:55
24צפיות
יש מדינות שפשוט כל כך הרבה יותר מוצלחות בשפתן!!!!! ההוכחה הניצחת לכך שאלבניה לא צריכים לדפוק חשבון לאף אחד זה הביצוע מ-2012. 
זאת בדיוק הבעיה
23/10/14 22:00
14צפיות
הם באמת חשבו שהשיר שהם שלחו לאירוויזיון 2013 יצליח? (למרות שגם על הנייר 2012 לא שגרתי בעליל אבל אותו אני אוהב)
אתמול הם אמרו שהם most likely ישתתפו
23/10/14 15:12
30צפיות
לגבי מה שנכתב על הרסי בתגובות- היא הביאה הופעה מעפנה. השיר היה חמוד. לא מבריק, אבל חמוד.
אפרופו אלבניה: לחובב שלא יודע כלום בגיאוגרפיה והיסטוריה
23/10/14 15:20
54צפיות
ולא מבין שאם אלבניה מנקדת את סרביה זה לא ניקוד שכונות/מהגרים (מודע לדימוגרפיה של אלבניה!) אלא ניקוד שצריך למחוא לו כפיים:
המשחק במוקדמות היורו בין סרביה לאלבניה הופסק בגלל מהומות שנגרמו מדגל של אוהדי אלבניה שלא הורשו להכנס למגרש והטיסו אותו לשטחי המגרש.
הקהל הסרבי צעק "מוות לאלבנים" ואם זה היה תלוי בסרבים והאלבנים הם היו נלחמים אחד בשני.
מבין כל מדינות האירו, אלו שתי המדינות שהכי שונאות אחת את השנייה.
אגב, הפעם היחידה שסרביה ניקדה את אלבניה הייתה ב-2012 בנוקדה אחת ואלבניה הכי הרבה נתנה 5 ב08 (7 לסרביה ומונט' ב 04 לקטונוניים) ואותי לפחות זה די ריגש.

לגבי אלבניה באירווזיון: מדינה אדירה! אין ספק ששני השירים האחרונים שלהם לא וואו אבל אפשר לחשוב כמה מדינות שלחו שירים נורמלים ב2013 וגם ב-2014!

"ממות לאלבנים"="לרצוח את כל האלבנים" עכשיו כשאני
23/10/14 15:22
30צפיות
משחזר את מה שהיה..
השנאה ביניהם מטורפת... ובכלל, יש צד מאוד אפל לסרביה
23/10/14 16:24
37צפיות
אבל זה כמו שאמרת קשור כבר להיסטוריה ודמוגרפיה וגיאוגרפיה. אני חושבת שאמרו פעם על מריה סריפוביץ', שזכתה ב-2007, שהיא משתייכת בסרביה לחוגים לאומניים כאלה ואחרים. אגב, זו עוד סיבה שאני אוהבת את האירוויזיון - אפשר לראות דקויות ביחסים בין המדינות שלא היית יכול להיחשף אליהן בדרך אחרת (אלא אם כן אתה ממש ממש ממש מתעניין בזה ועוסק בזה כל היום). 
º
אגב גם עשו סיפור גדול מזה שהאלבנים שרו בשפתם בבלגרד 2008
23/10/14 16:24
20צפיות
גם אם לבנון תשתתף באירו, השנאה בין אלבניה וסרביה
23/10/14 16:30
45צפיות
עדיין תהיה חזקה יותר.
אם קוסבו אי פעם תקבל עצמאות (אני אישית טרם קבלתי דעה אם כי אני נוטה להיות בעד בגלל שקירי כפרה עליו) אז בכלל הכל ישתנה.
זה בדיוק כמו שקרה באירוויזיון 2008
23/10/14 22:03
22צפיות
עלו כאן טענות שאלבניה לא תשתתף בגלל שהאירוויזיון נערך בסרביה. איזה מזל שהם השתתפו כי קיבלנו את אחד מהשירים הטובים של המדינה הזאת
שני השירים שלהם בשנתיים האחרונות היו מהממים
23/10/14 17:12
40צפיות
ההופעה של השנה לא הייתה משהו, אבל שיר מדהים ושנה שעברה הופעה ושיר מעולים.
דווקא את זעקות הצ'אי לא אהבתי, אבל אני לא יכול להתעלם מכך שההופעה והביצוע הקולי היו מרשימים מאוד.
אני מקווה שאלבניה כן תשתתף השנה
הם אישרו השתתפות אתמול!!!!!!
24/10/14 10:39
מי ייתן והשנה אלהידה דאני תייצג אותם (הזוכה של העונה הראשונה של דה ווייס האיטלקי)... מדהימה... 
קיבלתי השבוע למלא סקר שקשור לאירוויזיון השנה-לגבי ישראל
24/10/14 10:21
4צפיות
אני ממלא באופן קבוע סקרים שמגיעים אלי במייל (בטח חלקכם מכירים את זה)
השבוע קיבלתי סקר , שבתחילתו שאלו באיזה תדירות אני צופה בתוכניות ריאליטי, ולאחר מכן שאלו כמה שאלות לגבי שופטים ממאסטר שף (אם אני מכיר, ומה דעתי עליהם באפן מקצועי ובכלל)
ואז הגיעה השאלה המפתיעה...האם אתה צופה בכל שנה באירוויזיון (תמיד, לפעמים וכו...)
לאחר מכן שאלו האם שמעתי על כך שהשנה הנציג יבחר דרך הזוכה של הכוכב הבא....
לאחר מכן שאלו אם לדעתי העובדה הנ"ל תגביר את ההתעניינות בתוכנית או לא.
בנוסף שאלו אם אני צפיתי בתכנית הכוכב הבא והאם אני מתכוון לצפות בה השנה...

אני מניח שהסקר הוזמן ע"י הכוכב הבא ומעניין איך זה ישפיע:)
מגניב! אולי גם אני אקבל את הסקר הזה!
24/10/14 10:25
גם אני רשומה לסקרים שאני מקבלת במייל, ואפילו שלשום היה לי סקר בנושא טלוויזיה, אבל בנוגע לערוץ 10. אני מקווה שגם אני אקבל את הסקר זה! אני לא חושבת שהעובדה שהנציג לאירוויזיון ייבחר דרך התוכנית תגביר את הרייטינג של התוכנית, אבל בהחלט זה יצור מודעות לאירוויזיון, שבשנים האחרונות מעטים צופים בו ורובם לא יודעים אפילו מי מייצג אותנו בו!
ורקה סרדוצ'קה: גרסת המזה"ת
21/10/14 20:58
178צפיות
מתי נשלח אנחנו דברים כאלה?!

גבר שמתחפש לאשה.. הממ מתי ראינו את זה בפעם האחרונה
21/10/14 22:50
81צפיות
אה כן, שנה שעברה. מוצה.
אוקיי אבהיר את עצמי
21/10/14 23:38
92צפיות
הכוונה למוסיקה מזרחית מגניבה. לא דיברתי על אוריאל (המהמם, אבל אכן גימיק השפם הנשי אכן מוצה)

º
רק לא יותר מדי, תראה מה קרה למייקל ג'קסון
22/10/14 00:12
29צפיות
שיר מעולה!!!!!!
22/10/14 09:52
75צפיות
גל הכבוד למרגול ולדורון על היציאה הנפלאה הזאת.
אם אתם שואלים אותי, אני מוכן לוותר על הקדם הארוך של 3 חודשים שייקרא "הכוכב הבא" ולשלוח את מרגול עם השיר "פה זה לא אירופה", רק להוסיף לשיר עוד בית ופזמון ויש לנו גמר.
בגלל שמרגול לא עוברת מסך והיא כבר לא זמרת כוסית בת 24 אז רוב ההופעה יכולה להתמקד באוריאל ועוד 4 רקדנים ללא חולצה, ממש כמו בקליפ.
כן נעלה לגמר, לא נעלה לגמר? כבר לא מעניין, אחרי כישלונות כואבים באמת שצריך להגיע לתחרות עם שירים שיהיו פה להיטים ברדיו ולשים זין על אירופה, העיקר ההשתתפות!
כי בתכלס, גם אם נשלח את אריק סעדה ושרלוט בדואט נסיים מקום 13 בחצי הגמר עם 12 משבדיה, 8 מנורבגיה, 6 מדנמרק ועוד 5-10 נקודות מבלרוס, יוון וגרמניה.
אם כבר אז כבר- מרגול לאירוויזיון עם הלהיט "פה זה לא אירופה"!!!
º
ובגיל 24 מרגול כן עברה מסך? אותי היא הפחידה גם אז ..
22/10/14 14:40
25צפיות
מרגול היתה קסם של בחורה בגיל 24
22/10/14 19:52
59צפיות
איזה להיט היסטרי שהייתי שמח שייצגנו!
22/10/14 21:49
107צפיות

יציאה מעולה של מרגול ודורון מדלי (לפעמים יוצאים לו שירים לא רעים בניגוד לבנאליות שלו בתור במאי)
אני אישית לא מת על שירי בדיחה סטייל אוקראינה 2007, אבל זה שיר כיפי, שמח, מקפיץ והכי חשוב מייצג
ז'אנר מאוד מצליח בארץ. תמיד אנחנו מדברים על לשלוח שיר מזרחי אותנטי - זה בדיוק שיר כזה - שיר
חאפלות אמיתי שיכול להיות להיט בארץ!
וזה ז'אנר שיבלוט לטובה באירוויזיון כי אין כמעט מדינות ששולחות שירים בסטייל הזה!
עובדה שפולין עם שיר טוב אך פחות סוחף הגיע למקום 5 בטלווטינג, מדינה נורמלית שיודעת להעמיד הופעות הייתה
יכולה להצליח בטלווטינג עם השיר כמובן שהשופטים ידאגו לטרפד שיר כזה.

וסה"כ יש מאחוריו אמירה נחמדה
22/10/14 21:50
58צפיות
שנותנת קונטרה יפה לקבוצות הפייסבוק "עולים לברלין" וכו'...
תיאורטית הוא עדיין יכול להישלח לייצג את ישראל
22/10/14 21:52
59צפיות
אם יזכה בכוכב הבא זמר/זמרת מזרחיים ששוחים בסגנון הזה
אפשר לתת לו את השיר הזה - הרי הוא יצא אחרי ה-1.9 כך שהוא עומד בחוקי ה-EBU

טכנית אפשרי, אבל בפועל בלתי ישים....
22/10/14 22:29
45צפיות
.. אבל לא פועלים ככה בשוק המוסיקה. יש חוזים, יש חברות תקליטים, יש משקיעים. אי שפר ככה להעביר שיר מאחד לשני, ועוד אחרי שיצא.
כל מה שיוצא אחרי 1.9 יכול להשתתף?? אז למה לא עשינו ככה
23/10/14 04:25
38צפיות
אפשר לחכות עד מרץ לראות איזה שירים שייצאו יהיו להיטים לגיטימיים כאן,
לפנות לבמצעים לשאול אם הם רוצים לייצג איתו..
לתת לציבור להצביע עבור אחד מהשירים או שלושת המועדפים עליו,
ולתת את זה לשיר הכי גבוה מביניהם.
מה יתר פשוט מזה. 
º
כן. ככה בדיוק נבחר השיר הפולני השנה
23/10/14 08:31
11צפיות
קשה להתפיע את האמנים ברגע האחרון עם נסיעה לאירוויזיון
23/10/14 10:21
27צפיות
הרבה שנים אני אומר שזו צורת בחירת שיר מצויינת, והרבה שנים קוותי לזה, אבל, זה בעייתי להפתיע זמר ביום אביב בהיר בחודש מרץ "שמע, אתה חייב לבטל את כל התחיביותיך בחודשיים הקרובים, יש אירוויזיון". זה נשמע מוזר ומופרח, אבל מסתבר שלאמנים יש חיים אחרים מלבד אירוויזיון (פרט לזונות מלודי, הן לא קיימות למשך יתר השנה). אני בספק אם זמר שכרגע הצליח בענק עם להיט גדול יהיה פנוי בדיוק לבטל הכל כ"כ מהר ולהתארגן מאפס לקראת מופע שהכל חייב להיות מתוקתק ומושלם.
למה להפתיע אותם? אם הבחירה נניח בינואר, זה 4 חודשים מראש
23/10/14 22:02
17צפיות
כמה מראש הם מארגנים לעצמם חלטורות וחתונות?

דווקא עלית עלעיקר הבעיה בלהפתיע אמן עם אירוויזיון
24/10/14 10:05
1צפיות
זוגות סוגרים את פרטי החתונה שלהם חצי שנה ואפילו יותר לפני האירוע. הופעות אלו הן מקורה הכנסה הכי משמעותי לזמר (פרט ליום העצמאות אולי). זמר אינו יכול פתאום לבטל הופעה כ"כ רווחית שכזו בשביל אירוויזיון. תחשוב פה על המאזניים. מי יוותר על מקור הכנסה של חותנה, כדי להשתתף באירוויזיון שיעלה לו הון עתק בתוספת פיצוי כספי הולם לזוג שהפרת איתם חוזה הופעה (ובטח פיצוי כספי לנגנים שסגרת אימם תאריך), האירוויזיון לא שווה את זה.

הוספה לאחר עריכה
מצד שני, מי מתחתן בין פסח לל"ג בעמר ? בר מצוות עדיין יש, אבל אין חתונות. עדיין יש הופעות מוזמנות !
בדיוק מה שדברתי עליו: פופ שמח אתני נגיעות מזרחי ושינויי קצב
23/10/14 04:08
41צפיות
הבעיה ששיר על ישראל לא יצליח כמו ששיר שכל מדינה תשיר על עצמה לא יצליח.
מבחינת מנגינה, קצב והכנסת סלסולים ומזרחית בתוך הפופ - מעולה.
מילים רדודות ועלק מסר. שמרגול תתמקד בלהיות אדם בעצמה
23/10/14 15:24
42צפיות
ואז תטיף לאחרים מה לעשות שלא נדבר על עקרונות ומוסר!
אין גבול לחוצפה.
וואו נאג'י נראה לי שקצת פספסת
23/10/14 17:01
41צפיות
קודם כל זה לא שיר של מרגול, זה שיר שדורון מדלי כתב לאריסה והיא מבצעת.

חוצמזה, "מילים רדודות ועלק מסר" - דווקא אחד משירי החפלה הכי פחות רדודים ששמעתי, שיר שפוגע בול בפוני של הישראליות, התל אביביות ובעיקר ההומואיות התל אביבית. על שיר כזה נאמר, "זר לא יבין זאת". אני דווקא חולה עליו.

ואני חייב להסכים עם מה שנאמר לפני, דורון מדלי בחור סופר
23/10/14 17:03
36צפיות
מוכשר לטעמי, חבל שלאירו הוא מביא את הצדדים הפחות מוצלחים שלו.
הרבה זמרים הם עברייני מיסים, משלמים כופר ממשיכים להופיע
23/10/14 22:10
16צפיות
מעניין שזה לא מעניין את הציבור ואפילו את העיריות שממשיכות לשלם להם על הופעות מאות אלפי שקלים (??)

חלק מהאומנים גם משתמטים מצה"ל (כמו אביב גפן ותירוציו הפאטתיים על עקמת בגב,
שכמוה יש לעשרות אלפי חיילים ולא מונעת ממנו להופיע שעות על במה במאמץ פיזי לא קטן)

אז כן מרגלית צנעני הורשעה באיומים.. ויש אמנים שהחזיקו סמים, ויש אמנים שרק מסיתים נגד המדינה כאילו
הדעה שלהם שווה יותר מדעה של כל אחד אחר, ויש אמנים שאפילו נשואים לגורמים עבריינים מהעולם התחתון
הידעת? אם מתחילים לפשפש במעשיהם צריך לעשות זאת באופן זהה לכולם ולא רק לקחת הרשעה.
אני חייב לציין שהשיר הזה מחדיר בי הרבה
24/10/14 08:11
2צפיות
גאווה לאומית. כמובן שזה היה שובר את השיא השלילי של מיי באירוויזיון.
אנקדוטה מעניינת
23/10/14 22:31
36צפיות
ב-1991 ישראל הפסידה את הנצחון ב-7 נקודות הפרש (כאשר היה תיקו בין צרפת לשבדיה)
ב-1998 ישראל ניצחה ב-7 נקודות את בריטניה
-7 שנים מפרידות בין התחרויות.
-7 הוא מספר מזל ביהדות. ההסתברות שיווצר מצב שכזה היא נמוכה מאוד.
מסקנה: לכל דבר יש את הזמן והמקום שלו כולל נצחון באירוויזיון (ותוסיפו לכך גם שינוי גישה, השקעה
אומנותית וכלכלית, אמן מוכשר, שיר מדהים, הופעה חלומית, מצב פוליטי מתאים, שינוי חוקי התחרות המושחתים ).

בעצם ניצחנו את בריטניה ב6 נקודות
23/10/14 23:00
34צפיות
היתה טעות בהקראת הנקודות של ספרד שתוקנה רק בדיעבד.
אבל עכשיו כשאתה מזכיר את זה, חשבתי על משהו.

ב1979 ניצחנו את ספרד, אם הספרדים לא היו נותנים לנו 10 נקודות הם היו מנצחים.ב1983 לוקסמבורג ניצחה את ישראל. אם לא היינו נותנים להם 10 נקודות אנחנו היינו מנצחים.
ב1991 הגענו למקום שלישי, אם לא היינו נותנים 10 לשוודיה ו12 לצרפת ישראל היתה מנצחת ולא שוודיה.ב1998 מלטה הגיעה למקום השלישי, אם מלטה לא היתה נותנת 8 לבריטניה ו12 לישראל מלטה היתה זוכה ולא ישראל.

מה זה אומר? you win some and you lose some

ומחשבה: מה אם אירלנד/הולנד היתה מאפסת אותנו ב98?
23/10/14 23:27
35צפיות
ב98 גם אירלנד וגם הולנד נתנו לנו 6 נקודות. אם אחת מהן היתה מאפסת אותנו, בערב עצמו היו לנו 168 נקודות- נקודה אחת יותר מאשר לבריטניה, והיינו מוכרזים כמנצחים.
אבל אחרי שהיו עולים על הטעות של ספרד בהקראת הנקודות היו צריכים להוריד לישראל שתי נקודות ולבריטניה נקודה אחת. ישראל ובריטניה היו בתיקו במקום הראשון ולפי חוקי שבירת השוויון בריטניה היתה מנצחת. אתם חושבים שאם היו עולים על דבר כזה בדיעבד היו מכריזים על הטעות ומשפילים מדינה שכבר עלתה לבמה והניפה את הגביע, או מסתירים את הפאשלה ובעצם משאירים את הניצחון אצל המדינה שלמעשה צריכה להיות במקום שני?
ומי יודע. אולי זה כבר קרה בעבר? אולי למשל ב 88 (ניצחון בנקודה אחת), 91 (שובר שוויון), 2003 (ניצחון בשתי נקודות) הפער בין המקום הראשון והשני היה פצפון וטעות במסירת הנקודות בעצם גרמה למדינה הלא נכונה להיות מוכרזת כמנצחת, ואחר כך המארגנים הצניעו את זה כדי שלא תהיה שערוריה?
אני חולה על ספולקציות
23/10/14 23:58
23צפיות
שמישהו ירשום עוד כאלו
ארגוני תחרות הכי מושחתים: 1.ועד אולימפי 2.פיפא 3. אירויזיון
24/10/14 01:50
14צפיות
כל משחקי הכס של מיקום מדינות בסמי ובגמר והצבעות חצי קהל חצי שופטים,
זה הפך את התחרות למושחתת לגמרה.
הם יכולים להודות בטעות
24/10/14 08:10
6צפיות
רק כל עוד זה לא משפיע על זהות המנצחת. אם הפער בין ישראל לבריטניה היה יותר קטן אז פרנק נף (או מי שהיה פרנק נף ב- 98) היה לוקח את הסוד האפל הזה לקברו.
סתם שאלה שמעניינת אותי...
22/10/14 23:36
107צפיות
אירוויזיון 1999 שהיה בארץ נחשב לתחרות טובה או לא? כי לדעתי הבמה הייתה זוועה והזוויות צילום היו ממש גרועות והשירים לא משהו- גם אתם חושבים כמוני?
יחסית לתקופה - סוף שנות התשעים - ההפקה היתה סבירה לדעתי
23/10/14 00:39
70צפיות
הבמה באמת היתה ממש מצועצעת. הזכירה עץ חג מולד מלא קישוטים. מצד שני זו היתה הפעם הראשונה שהשתמשו בוידאו בתור אלמנט מרכזי בבמה והפעם הראשונה שהבמה ממש שינתה את ה-look and feel שלה בשביל להתאים לאווירה של כל שיר בפני עצמו. היא אמנם היתה במה מאוד קיטשית אבל גם במה מכוננת שהשפיעה על הנראות של התחרות.
בימוי המצלמות היה בסדר גמור בעיני אם להשוות לתחרויות באותן שנים. גם בעיני השירים היו גרועים במיוחד באותה שנה.
מה שהכי הפריע לי בהפקה: הסאונד הזוועתי והמהדהד שממש קילקל לכמה מהשירים. ההנחיה המתיילדת של סיגל ודפנה וההנחיה הכבדה של יגאל. האולם הקטנטן - כשמשווים את התחרות לתחרויות של 2000 ואפילו ל1998 אפשר לראות שקהל גדול מוסיף עוצמה ומצטלם טוב וב99 כל פעם שהראו את הקהל זה היה נראה קצת מתנס ולא כמו מופע התרבות הנצפה ביותר באירופה.
אין מה לעשות זה האירויזיון האחרון שהתקיים באודיטוריום נקודה
23/10/14 03:52
62צפיות
היום יש רק שלושה מקומות שיכולים לארח תחרות כזאת אצלנו:
אולם יד אליהו בתל אביב, היכל הפיס בירושלים או גני התערוכה בתל אביב.

בהנחה שבאצטדיון חיפה החדש יקח שנים של אישורים ולא בטוח שאפשר כלל להוסיף
לו גג מבחינת משקל, וגם מסביב אין לו קירות מסך וכניסות נורמליות והוא נראה עדיין קצת
כמו מתקן שנות 60 שציפו בגג כי נגמר להם התקציב לסגור מסביב בקירות מסך, 
אז כנראה שגם זה לא ריאלי.. קודם שיהיה שדה תעופה בצפון ואולי אז נוכל לחשוב על חיפה.

* גני התערוכה - בכפוף להשלמת האולם החדש הענק שלהם
23/10/14 03:54
49צפיות
האולם הזה יהיה בעל תקרה מספיק גבוהה בדומה להאנגרים תעשייתיים שיוכל לארח כל סוג תחרות/ארוע/תערוכה
לדעתי- אחת הטובות
23/10/14 00:41
56צפיות
הבמה מהממת. מופעי הפתיחה, הקישור והאינטרבל- מעולים. הגלויות- מהטובות שהיו.
זוויות הצילום היו מעפנות, נכון.
הכי חשוב- השירים היו מדהימים. אירוויזיון פופי למדי, ועם פופ טוב! והזוכה... אחחח איזה זוכה! האירוויזיון השני האהוב עליי (אחרי 1979).
גם רגע לפני שנת 2000, ערוץ 1 הפיק אירויזיון שנראה 1989
23/10/14 03:44
73צפיות
אין מה לעשות הבמה הייתה קטנה האולם היה קטן.. האולם האחרון שהיה תכלס אודיטוריום
מאז העבירו את התחרות להאנגרים, ארינות, אצטדיונים. אלו מאפשרים לבנות במות ענקיות
ומאז נוספו עוד הרבה מאד דרישות כמו שני סמי וכו' שאילצו להגיע לרמה הרבה יותר גבוהה
של ציוד, צילומים, הכנות מראש. היום חלק מהצילומים אפילו נעשים ללא מגע יד אדם כמו
מצלמות רחף מיוחדות מעל האולם וכו'. מאז אירויזיונים של 1999 או 1998הייתה קפיצת
מדרגה טכנולוגית עצומה ולכן גם הפקת התחרות התייקרה בערך פי 10.
הדבר היחיד שלא היה לרוחי היה המעברים הנורא ארוכים בין השירים
23/10/14 18:37
41צפיות
יש לזה שם יותר מתאים. השירים היו, כמובן, מצויינים: שבדיה שלחה פופ במיטבו, איסלנד שלחה פופ חמוד וקליל, גרמניה שלחה את השיר הכי טורקי שלה, שהוא טוב בהרבה מרוב השירים שטורקיה שלחה עד אז, אסטוניה שלחה שיר קטן ונפלא מאין כמוהו, דנמרק שלחה להיט MTV מצויין, צרפת שלחה את הכפילה של סלין דיון, שביצעה את אחד השירים האדירים בתולדות התחרות (לעניות דעתי), השיר של בוסניה היה ייחודי, אוריינטאלי ומצויין. ולימים הוקסמתי והתמכרתי לשיר של פורטוגל. ולא הזכרתי את "One Good Reason", עוד סיבה מעולה לאהוב את אירוויזיון 1999. אפילו רופא השיניים הפולני הביא שיר ממש יפה (כך כינו אותו "מעריב לנוער" בזמנו). 
המעברונים היו הדבר הכי חזק בשידור....
23/10/14 21:46
25צפיות
... הם הציגו שילוב מושלם בין ארץ התנ"ך לבין ישראל תוססת ומודרנית בסוף המילניום.
קוראים לזה postcards נדמה לי. הם היו יפים אבל קצת הזויים
23/10/14 21:48
23צפיות
https://www.youtube.com/watch?v=h2Y9dp2Ekqs
הם היו עשויים מצויין, מצולמים טוב ואנימציה טובה מאוד. בשביל להבין את העלילות שלהם היה צריך להכיר היטב את סיפורי התנך ובלי קשר זה היה נראה שסטלנים כתבו את התסריט שלהם. טרי ווגן לא הבין מה קורה שם, הוא כל הזמן דיבר על זה שאין לו מושג מה הולך על המסך ושמישהו יסביר לו את ההזיה הזאת.
אני אהבתי את ההפקה
23/10/14 19:14
38צפיות
היתה טובה לדעתי, אם כי הפתיחה היתה נורא ארוכה.
הקליפ פתיחה והאינטרבל היו מהטובים יותר בתקופה ההיא.
השירים קצת פחות אהבתי, יש בשנה הזאת שירים מאוד טובים, ויש קצת יותר שירים די גרועים או משעממים.
אני חושבת שגם האירופאים אהבו את ההפקה של 99.
אירוויזיון 79 נחשב כהתחרות הטובה ביותר לדעת רבים
23/10/14 19:42
54צפיות
אירו 99,היה מצוין,אך להקים מופע אחרי ששנה קודם איחרה המעצומה בריטניה,מאוד קשה! ההפקה הייתה מצוינת,המנחים בהחלט היו בלתי נסבלים לפי דעתי,השירים היו ככה ככה....יש בתחרות הזו כמה פנינים יפים שיישארו איתנו לעד כמו

שבדיה,איסלנד,קוראטיה,אסטוניה,אוסטריה דנמרק...
º
אירוויזיון 79 נחשב לאירוויזיון הטוב בעיני רבים???
24/10/14 00:15
12צפיות
º
בהחלט
24/10/14 03:40
2צפיות
מבחינת שירים זה האירו' המחריד בהיסטוריה האנושית
24/10/14 08:16
10צפיות
למעשה אפשר לספור על אצבע אחת את מספר השירים שאני אוהב מהאירו' הזה: גרמניה.

מבחינת הפקה אני מניח שזה היה בסדר יחסית לסוף עידן אירוויזיוני הקהל בחליפות ותחילת עידן האירוויזיונים הגדולים.
º
מה עם התפוזינה?
24/10/14 07:53
5צפיות
איך מעבירים מגישי הנקודות את הזמן בערב הגמר?
23/10/14 23:55
48צפיות
עוד מעט ישחררו גם קליפים של הזמרים מחרבנים בשירותי הגרין רום
24/10/14 01:54
21צפיות
מה נהיה? 
º
LL
24/10/14 07:59
1צפיות
מתי הייתה הפעם האחרונה שישראל קיבלה ניקוד ממלטה? אם אי פעם?
47תגובות
20/10/14 22:25
134צפיות
מישהו זוכר ויכול לתת תשובה.
עם כל ההתעסקות פה בפורום בקדם המלטזי..
נחמד לראות כמה להם גם אכפת מהשירים שאנו שולחים - not, never

(המשך...)
מישהו זוכר ויכול לתת תשובה.
עם כל ההתעסקות פה בפורום בקדם המלטזי..
נחמד לראות כמה להם גם אכפת מהשירים שאנו שולחים - not, never
º
סקופ: הכוכב הבא מאיימים 'לרדת' מייצוג לאירוזיון ויתכן שיבוטל
23/10/14 05:48
137צפיות
º
מעניין אם יממומשו כל האיומים המשפטיים בפרשה הזאת
23/10/14 05:49
54צפיות
מקסימום יילכו על בחירה ישירה
23/10/14 11:17
90צפיות
כפי שתכננו במקור. בכל מקרה העונה הבאה של "הכוכב הבא" אמור להתחיל רק בעוד כחודשיים, ועד אז אני מקווה שיהיה ברור מה יקרה בנוגע לאירוויזיון. אנחנו יכולים לבחור את הנציג רק בינואר, כפי שאנחנו עושים תמיד.
רק אתמול הבאתי כאן את חששותי בנוגע להמשך ההשתתפות
23/10/14 11:36
72צפיות
לא, אין לי שום מידע פנימי ואינני מקושר לאף אחד שבעניינים.
פשוט היה שקט מדי בזירה, ואפילו קשת לא ניסו לתחון לנו את עונת הכוכב הבא (ובטח שלא את נושא האירוויזיון), אז אני כבר התחלתי לחשוש מחוסר ההתלהבות שלהם. 
עצם העובדה שהעונה אמורה להתחיל רק בעוד חודשיים
23/10/14 12:34
64צפיות
זה כבר בעייתי, כי עד שהעונה תסתיים והזוכה ייבחר, יצטרכו לכתוב לו שיר בלחץ של זמן, שבועות מעטים לפני הדד-ליין. רוסיה ואוקראינה יכולות להגיש שיר בדקה ה-90 ולסיים ב-TOP 10, אבל לא אנחנו.

אני חושבת ששיתוף הפעולה עם "הכוכב הבא" הוא חיובי בעיקר בזכות הבאזז והגברת המודעות לאירוויזיון, אבל משום פורמט אין לי ציפיות שהוא יניב הצלחה גם באירוויזיון. כרגיל ההופעה שלנו תהייה דלה, ואם קשת ישקיעו מכיסם, זה יהיה רק בהפקת קליפ (מיותר) ושמלת מעצבים - לא בבימוי, בכוריאוגרפיה, בתאורה או פירוטכניקה. וכמובן העובדה שאנחנו ישראל, לא בדיוק תורמת לנו בכל מקרה. אם רשות השידור תלך בסוף על בחירה ישירה, זה לא ישנה ברמת ההצלחה באירוויזיון. רק חבל ששוב אף אחד לא יהיה מודע לאירוויזיון, וגם את השיר סביר להניח שלא ישמיעו כמעט.
הלוואי שזה יבוטל!!
23/10/14 11:49
73צפיות
ההחלטה הזאת פשוט ג-ר-ו-ע-ה
לבחור בזמר\ת שעדיין אין להם ניסיון
כ"כ בלהופיע על במות זאת טעות גדולה!!
בחירה ישירה או קדם רגיל, זאת אופציה
הרבה יותר עדיפה

אז ככה:
23/10/14 13:23
83צפיות
אתה פשוט חייב להפסיק (והמנהלים חייבים לעשות עם זה משהו!) לקח בדיות ליבך ולהפוך אותם לסקופים!, זה כבר יצא מכלל היגיון, משיחה עם כ מ ה גורמים בקשת ו ברשות השידור, ההסכם על הכוכב הבא עומד בעינו, הפורומאים יעלו בתחילת/אמצע נובמבר והתוכנית תעלה בין ה23/11 ל9/12
אותי מרגיז עצם השימוש במלה "סקופ"
23/10/14 14:03
61צפיות
אני דווקא נוטה להאמין שיש הרבה דברים לא סגורים בין רשות השידור לקשת, ובהחלט יש סבירות גבוהה שמשהו יתפקשש עד שהתוכנית תעלה, אבל אני לא חושבת שמישהו יהיה מופתע אם שיתוף הפעולה בין רשות השידור לקשת יבוטל. כמה תוכניות של רשות השידור לאירוויזיון התפקששו כבר לאורך השנים (כמו הקדם של בוגרי "כוכב נולד" ב-2008 או הקדם ב-2012), ואני לא רואה בזה שום "סקופ", פרט לניסיון נואש לסחוט תשומת לב!
מעבר לזה, לי אין את הכלים להבחין בין דובר אמת לשקר
23/10/14 16:11
54צפיות
תפוזו כותב כאן בדיות או דברים אמיתיים? היו דברים שהוא כתב שאף אחד לא האמין לו והתממשו.
ניסמן כותב בדיות או דברים אמיתיים?
שייקיס? כנ"ל.

שכל אחד בפורום יעשה את השיקולים שלו. אני תמיד סקפטי לגבי הכל. אני מקסימום משרשר כמה הודעות יחד, אבל אני באמת לא יכול להכריע לגבי אמיתות או אי אמיתות של שמועות. הלוואי שיכולתי.
מכיוון שרשות השידור מסוגלת לדברים הכי אבסורדיים
23/10/14 16:16
48צפיות
כל תסריט אפשרי, ואני מאמינה שרוב האנשים שמספרים כאן שמועות, כולל תפוזו, מבססים את דבריהם על דברים ששמעו איפשהו. אבל השימוש במלה "סקופ" מאוד זול לטעמי ומעיד על הרצון הנואש למשוך תשומת לב ולעשות סנסציות היכן שאין!
למה לא שולחים את זוכה דה וייס לאירוויזיון ?
20/10/14 20:12
157צפיות

רשות השידור פנו אליהם, אך הפקת דה וייס סירבו.
לדעתי היה הרבה יותר נכון לשלוח את הזוכה של תוכנית זו לאירוויזיון. התוכנית הרבה יותר בסטייל בינלאומי ויש שם כשרונות
הרבה יותר מעניינים ומיוחדים. שלא לדבר על הנאמברים המעולים שהלוואי שהיינו עושים כאלו העמדות באירוויזיון.
אני עדיין מחזיק בדעה שהסיכוי של ישראל להעפיל לגמר קלוש מאוד לא משנה את מי נשלח.
אבל שיר בסגנון אדל/איימי ויינהאוס עם תמר היה יכול להיות אדיר!! זה גם סגנון שלא נפוץ כ"כ באירוויזיון וגם סגנון שמאוד
הולך חזק בעולם כך שהיה מצב להצליח בטלווטינג באופן יחסי.
º
לא צופה בריאליטי הנחות הזה, ולא התלהבתי מההופעה בקישור
20/10/14 22:22
34צפיות
ולי עוברות חרדות בראש הקשרות לפרישה
22/10/14 18:53
66צפיות
כן, אני יודע שעבר המועד האחרון לפרישה, אבל תמיד יש את האפשרות של "פשוט לא להופיע"
פשוט יש יותר מדי שקט בנושא ההשתתפות והכוכב הבא, כך שאני כבר חושש
אם נפרוש זה יוודע להם רק לקראת מרץ-אפריל שלא יכנס האויב
23/10/14 04:10
39צפיות
נתוני צפייה- שאלה
22/10/14 20:44
77צפיות
היי,
רציתי לדעת איך אפשר להשיג נתוני צפייה לפי מדינה ושנים בתחרות? בעיקר משנות ה80 וה90, כדי לראות שינויים ומגמות בנתונים
יש לכם מושג?

אין לי שמץ של תשובה....
22/10/14 21:34
40צפיות
אני מנחש של-ebu יש את כל הנתונים האלו, מכיוון שהם אוספים את נתונים אלו מיד אחרי כל תחרות. הרי על פי מספרים אלו הם יכולים לתמכר לספונסרים. קצת קשה לי להאמין שהם ירצו לשתף את נתונים אלו עם הציבור, על מנת לא להודות שיש צניחה של נתוני צפייה (למרות שהאירוויזיון ממשיך להיות אירוע הטלווניוני (לא ספורט) הנצפה ביותר בעולם). 

במשך השנים פורסמו ספרים בנושא האירוויזיון (שלא קראתי אף אחד).  אולי מספרים ניתן לחלוב נתונים, אבל בשורה התחתונה:
אין לי שמץ של מושג
(אבל לפחות  לך את ההודעה למעלה)
הם מפחדים לפרסם נתוני צפייה אמיתיים ורק זורקים מספר כללי סתם
23/10/14 03:59
35צפיות
נתוני צפייה אמיתיים עלולים להראות שמדינות רבות אבדו עניין בתחרות..
בהרבה מהן כמו בישראל נתוני הצפייה ירדו באופן חד.
הסיבות: ריבוי הערוצים האחרים, ריבוי תחרויות ריאליטי שירה ותחרויות בילאומיות אחרות,
חוסר הצלחה לעלות מהסמי והעדרן מהגמר, אורך המשדר (3.5 שעות..), שעמום ממדינות שכבר אירחו ומוכרות.
איך נוצרו הגוש הסקנדינבי והסובייטי - מחקר סטטיסטי
50תגובות
20/10/14 13:43
168צפיות
מחקר שהוצג במסגרת הביביסי שבדק דפוסי הצבעה עקביים בין מדינות עלה על מה שכולם הבינו:
יש גוש אקס-סובייטי ויש גוש סקנדינבי מורחב ובין לבין צירי נאמנות בין מדינות ואוכל' מהגרים שמשפיעים
על כל שיטת הניקוד לאירויזיון באופן עקבי החל מסוף שנות ה-90.
הוא...

(המשך...)
מחקר שהוצג במסגרת הביביסי שבדק דפוסי הצבעה עקביים בין מדינות עלה על מה שכולם הבינו:
יש גוש אקס-סובייטי ויש גוש סקנדינבי מורחב ובין לבין צירי נאמנות בין מדינות ואוכל' מהגרים שמשפיעים
על כל שיטת הניקוד לאירויזיון באופן עקבי החל מסוף שנות ה-90.
הוא רק לא יודע לספק הסבר וההסבר טמון כנראה בכל הפעילות מאחורי הקלעים של תאום הצבעות
בין צוותי האירויזיון של הגושים האלו, והשפעה על ציבורי הצופים באותן מדינות 'למי צריך להצביע'.

מלטה 2015 - נחשפו השירים המלאים
הודעה זו מכילה תמונות
20/10/14 20:26
198צפיות
כאן ניתן להאזין ל-20 השירים שיתחרו בקדם המלטזי.

אתחיל מהפייבוריט שלי, פרנקלין החייזר, עם השיר המקסים Still Here. אני לא סובל את אלכסנדר ריבאק, אבל אין ספק שהצליח לו.
החשש שלי הוא מהזמר (אם אינני טועה הוא אחיו של ההוא מ2012... במלטה כולם משפחה אחת), בתקווה של יחרב את השיר בלייב. אם קווין בורג היה המבצע הייתי הרבה פחות מודאג.
פוטנציאל לטופ 10 בגמר!

שיר נוסף שאהבתי. Home של לינדזי. אשמח אם יזכה אבל נראה לי שהוא חסר סיכוי, מצד שני זאת מלטה אז...

נמשיך עם הנזירות העלובות, ביניהן אורית סטרוק שנראת הכי לא קשורה לשאר.
לא אהבתי את השיר וחבל אם הגימיק יזכה...

גלן וולה במסר לחברי להקת וואן דיירקשיין: "קחו אותי". אוחצ' תנוחי!

ג'יאנלוקה היה טוב ב2013 ואני בין הבודדים כאן שחושב שהיה ראוי לטופ 10.
הפעם הוא צירף חברים, הגבול בין שיר חמוד (Tomorrow) לשיר מעצבן (כמו זה) הוא מאוד דק. מקווה שלא יזכה.

ונעבור לווקאליסט הכי טוב באי, כריס גרק.
אמנם Closed Doors טוב יותר מהשיר המאכזב של שנה שעברה, אבל עדיין רחוק מ-never walk away האדיר. זמר ענק, שיר בינוני.

אמבר הלוחמת. שיר טוב, יכול לעבוד בוינה. בדומה לפרנקלין, סימן שאלה לגבי הביצוע בלייב.

נסיים עם ג'סיקה המהופנטת. השיר לא הטעם שלי, אבל אם היא שרה על פנדאנגו שבתמונה יש לה טעם טוב מאוד!

אני בטוח שגם בפורום במלטה מתרגשים משירי קדם שלנו ככה
20/10/14 21:50
108צפיות
ונותנים אותם עם פירוט מלא, לינקים, סיכויי זכייה..
מדינה שמחרימה אותנו באירויזיון באופן עקבי.
מה אנחנו מתייחסים אליה בכלל?

כי היא משתתפת באירוויזיון
20/10/14 21:58
76צפיות
תגיד, אתה תהיה כזה אנטי להכל? לא מעניין אותך- אל תקרא, תמשיך הלאה. זה תפקיד הפורום הזה, להציג את כל מה שקשור לאירוויזיון.
תזכירי לי מתי הייתה הפעם האחרונה שקיבלנו ממלטה ניקוד?
20/10/14 22:09
70צפיות
אשמח לדעת אם יש בכלל כזו.
די לחנופה למדינות האלו.
מה זה מעניין אותי?
20/10/14 22:10
66צפיות
קדם זה קדם. שיר זה שיר. יש כאן אנשים שהקדם הזה מעניין אותם (לא אני, אגב).
זה פורום אירוויזיון. נפתח פה שרשור לכל קדם, זאת הרי לא העונה הראשונה שלך כאן. זה היה ככה גם בשנה שעברה. יש פה אנשים שעוקבים אחרי הקדם הזה, וזה המקום לדון אודותיו. לא נאה לך- תתקדם.
º
עד מתי נסבול כאן את הטרול הזה שלועג ללא הפסקה לחברי הפורום?
20/10/14 22:15
27צפיות
º
עד שיפסיקו להאכיל אותו...
21/10/14 00:21
24צפיות
eat my pussy tapuzo
21/10/14 19:33
45צפיות
מה ? אתם רוצים את פרנסוואה בחזרה ?
לפחות תופזו משעשע אותי ... תישאר !
יאאאא פרנסואהעהעה ויקטוריעיעיעי!!!!!!
22/10/14 17:23
43צפיות
אדרת
זו היתה את
22/10/14 18:58
40צפיות
ההודעה עם כל האייקונים, ההתחזות עם כוכבים....
אני חשדתי בטליה, או שמרית, אולי נתן, אפילו טפוזו עצמו , אבל את
בך ממש לא חשדתי 
תמים הייתי 

נשבעת בשרלוט נילסון פרלי יונסון שלא
22/10/14 19:00
38צפיות
אני גם משוכנעת שזה לא טליה,שמרית או נתן

אבל תודה על הבעת האמון. הזלתי דמעה.
אני ממש מאוכזב בקטע הזה מהמנהלים כאן
21/10/14 19:49
49צפיות
מהמעט שהכרתי מור, נטלי ונתן הם אחלה של אנשים ולא ברור לי איך הם נותנים יד בדבר הזה כשכל הפורום מתלונן כבר
º
חלק מהדיון על הקדם זה גם היחס של מלטה כלפי ישראל.
20/10/14 22:16
29צפיות
לא רואה קשר בין השניים
20/10/14 22:23
54צפיות
מותר לאנשים להתעניין בקדם כלשהו בלי הקשר שלו לישראל.
אבל אם כבר פתחת את זה- וואלה, מלטה כל כך לא מעניינת אותי, ולפי התיאוריה שלך, כנראה שאנחנו צריכים להפסיק לעקוב אחרי רב הקדמים, ואולי אפילו אחרי האירוויזיון.
º
וואו! השיר של אמבר אדיר!
20/10/14 23:01
36צפיות
ושום מילה על חבר שלך?
20/10/14 23:19
93צפיות
אני כמובן מדבר על דניאל טסטה העלוב. הוא מבחינתי החנון של הכיתה שמתאמץ להיות מגניב אבל לא הולך לו...
º
לגמרי עלוב. חרא שיר
21/10/14 08:47
16צפיות
21/10/14 00:24
61צפיות
דומה קצת להלנה פאפריזו, לא? ומשהו במבנה השיר - בבתים מעיקר מזכיר לי את "Survivor" מהמלודי בשנה שעברה, ואני אוהב את זה
º
חופשי סורביבור. בדיוק מה שחשבתי
21/10/14 08:42
17צפיות
º
אממ, אני לא אקשיב לכולם, מה הפייבורטים לזכייה?
21/10/14 01:25
19צפיות
º
אמבררררררר
21/10/14 23:35
9צפיות
º
אה וhome של לינדזי הזאת מעולה, בלדה מקסימה ולא מתאמצת.
21/10/14 01:26
20צפיות
ישר הלכתי לשמוע את השיר של כריס
21/10/14 13:10
56צפיות
הרבה יותר טוב מהשיר בשנה שעברה וקצת פחות טוב מהשיר האדיר שלו מלפני שנתיים. שיהיה בהצלחה (אשמע את שאר השירים בהמשך)
קדם מצויין. המלצותיי למעוניינים:
21/10/14 17:25
77צפיות
RAQUEL - Stop Haunting Me - זמרת מצויינת, ופזמון כובש. ממליץ להקשיב. 

GLEN - Breakaway - מישהו אמר וואן דירקשיין? אז כן, לגמרי מזכיר. אבל אני חושב שזה אחלה של שיר בשורה התחתונה, בניגוד לנציגות המלטזית בשנה שעברה, יש גם כריזמה בחבילה הזו. קיצר, לא עפתי עליו יותר מדי, אבל הוא נורא נורא מתאים לאירוויזיון והוא יכול מאוד להצליח.

CHRIS GRECH - Closed Doors - כובש ומרגש. אחלה של בלדה. 

AMBER - Warrior - אם הוא מבוצע טוב בלייב חייב לנצח את הקדם. באייי פאר הכי טוב בקדם בעיניי! 

אם זה תלוי בי, לוינה הייתי שלוח את אמבר. כמובן שבתנאי שהשיר יבוצע כראוי בלייב. 

º
אני לא מפסיק לשמוע אותו! ממכר! הוא מושלם
21/10/14 20:45
15צפיות
º
איפה GUANLUCA שהבטיחו לי?
21/10/14 22:51
15צפיות
הקשבתי לכמה שירים
22/10/14 00:49
42צפיות
הנזירות- לא נפלתי. מצד אחד הוא כמו הבלדות הניינטיזיות שהם שלחו בשנות ה90, אבל מצד שני התקדמנו מאז. הפזמון חזק, הבתים חלשים.
לינדזי- בלדה חמודה אך בנאלית.
גלן- ששנאתי כל כך ב2011. שיר חמוד לאללה (בטח שיפור מאז השיר הנוראי ההוא). כיפי. אהבתי.
פרנקלין- זה השיר של ריבאק? וואו! זה השיר הראשון שבאמת מושך אותי כאן! זאת בלדה אירוויזיונית מעולה! יש בה כמה קטעים יפהפיים. המעבר לשיא קצת מאולץ, אבל השיר הזה פשוט מוצלח.
דניאל טסטה- יפה שבין גאליס לחזרות על שיר הסלפי יש לו זמן להשתתף בקדם המלטזי. שיר די סתמי, באמת שאין בו הרבה וגם לא גרם לי לרצות להמשיך להקשיב לו. לא זוכרת איך השיר שלו משנה שעברה היה, אבל זוכרת שאהבתי אותו הרבה יותר.
כריס גרץ- רון ויינרייך חזר ללכת?! לא גרם לי לרצות להקשיב לכל השיר. בדיוק באתי להעביר והשיר התפתח בסדר. לא שווה לחכות כל השיר בשביל השיא.
אמבר- וואלה, מיוחד וחזק. רואה את הדמיון לסורביבור (הרבה פחות טוב מהשיר המעולה של הלנה, אבל נגיד).

קיצר, אמבר או פרנקלין. שיהיה בהצלחה.

למה פרנקלין הזה נשמע כמו ג'סטין ביבר לפני ההתבגרות?
22/10/14 17:23
30צפיות
ונכון שהוא נראה כמו בן משפחה של ג'יאנלוקה? וואלה עפתי דווקא על כריס גרץ'... מאוד לא טיפוסי למלטה הדביקה. הלוואי שיזכה. גם אמבר טובה. 
אמבר לוינה! שיר מצוין, אבל
22/10/14 22:13
35צפיות
שמישהו יצמיד לה סטייליסט
לוטו אירוויזיון (2)
44תגובות
19/10/14 18:27
130צפיות

ביום שלישי הקרוב , הפרס הראשון בלוטו 25,000,000 ש"ח , ובדאבל לוטו 50,000,000 ש"ח    

הפרס...

(המשך...)

ביום שלישי הקרוב , הפרס הראשון בלוטו 25,000,000 ש"ח , ובדאבל לוטו 50,000,000 ש"ח    

הפרס הראשון בלוטו גדל עוד קצת השבוע -  וזו סיבה מספיק טובה להמשיך את המשחק שלנו .
משחק שאני אשמח אם יהפוך למציאות - ואחד מאיתנו , לא רק שיהנה מהמשחק , אלא גם יקטוף לעצמו את הפרס הראשון העצום הזה .
החוקים הם אותם חוקים , אך אני מקווה שישתתפו יותר חברי פורום הפעם , ואני מקווה שישלחו יותר טפסים .

כל משתתף , יבחר בעזרת רשימת שירים אקראית שהכנתי מ 37 שירי אירוויזון של שנות האלפיים , 6 שירים שהוא הכי אוהב . אלה יהיו ששת המספרים שלו להגרלת הלוטו .
  בנוסף , כל משתתף יבחר בעזרת רשימת שירים אקראית שהכנתי מ 7 שירי קדם אירוויזיון משנות ה 80' , שיר אחד בלבד . זה יהיה המספר החזק שלו בהגרלת הלוטו .
  המנצח יהיה מי שינחש את כל ששת המספרים הרגילים ואת המספר החזק ( הלוואי שיהיה ) .
  במידה ולא יהיה אדם שינחש את כל המספרים ( מה שבטח לא יקרה לנו כי מדובר במשחק פשוט ביותר עם סיכוי לקליעה בול בכל המספרים , ב "רק"  , כ -  1 ליותר מ 16,000,000 אפשרויות  ) , המנצח יהיה האדם שניחש הכי הרבה מספרים נכונים , לפי שיטת הפרסים של הלוטו .

, מי שמתחת לגיל 18 - יכול להשתתף במשחק הפורום , אך מתבקש לא להמר בתחנת הלוטו .
              מי שמעל גיל 18 - יכול להשתתף במשחק הפורום , ובתחנת הלוטו להמר אך להיות חכם ולא להגזים . מלאו טופס אחד או מקסימום שניים ...  

נא " לנחש רק שש " , מתוך 37 שירי אירוויזיוני האלפיים :
1    - Switzerland 2005 - Vanilla Ninja - Cool vibes
2    -  Iceland 2006 - Silvia Night - Congratulations
3    - Finland 2009 - Waldo's People - Lose Control
4    - Latvia 2005 - Walters & Kazha - The war is not over
5    - Israel 2008 - Boaz Mauda - The Fire In Your Eyes
6    - Finland 2000 - Nina Åström - A Little Bit
7    - Germany 2001 - Michelle - Wer Liebe Lebt
8    - Denmark 2011 - A Friend In London - New tomorrow
9    - Turkey 2009 - Hadise - Crazy For You Düm Tek Tek
10  - Hungary 2007 - Magdi Rozsa - Unsubstantial Blues
11  - United Kingdom 2011 - Blue - I can
12  - Azerbaijan 2008 - Elnur Huseynov - Day After Day
13  - Iceland 2001 - Tow Tricky - Angel
14  - Belgium 2003 - Urban Trad - Sanomi
15  - Armenia 2008 - Sirusho - Qele, Qele
16  -  Romania 2012 - Mandinga - Zaleilah
17  -  Russia 2000 - Alsou - Solo
18  -  Italy 2011 - Raphael Gualazzi - Madness of love
19  - Sweden 2009 - Malena Ernman - La Voix
20  - Andorra 2004 - Marta Roure - Jugarem A Estimar Nos
21  - Romania 2006 - Mihai Traistariu - Tornero
22  - Hungary 2011 - Kati Wolf - What about my dreams
23  - Estonia 2006 - Sandra Oxenryd - Through My Window
24  - Greece 2001 - Antique - Die For You
25  - Turkey 2005 - Guelseren - Rimi rimi ley
26   - United Kingdom 2000 - Nicki French - Don't Play That Song Again
27  -  Norway 2012 - Tooji - Stay
28  - Malta 2005 - Chiara - Angel
29  - Belgium 2004 - Xandee - 1 Life
30  - Cyprus 2012 - Ivi Adamou - La La Love
31  - Spain 2002 - Rosa - Europe's Living A Celebration
32  -  Russia 2013 - Dina Garipova - What If
33  - Belgium 2010 - Tom Dice - Me And My Guitar
34  - Romania 2003 - Nicola - Don?t Break My Heart
35  - Romania 2010 - Paula Seling  & Ovi - Playing With Fire
36  - The Netherlands 2007 - Edsilia Rombley - On Top Of The World
37  - Israel 2002 - Sarit Hadad - Light A Candle

נא לנחש אחד ומיוחד , המספר החזק שלכם , מתוך 7 שירי קדם אירוויזיון משנות ה 80' :

1  - סקסטה - סינדרלה
2  - ריטה - שביל הבריחה
3  - ענת עצמון - בחלום
4  - יגאל בשן - תן לי
5  - להקת קסם - האגדה על בל
6  - מיקי קם - קזינו עולמי
7  - איזולירבנד - מלודי

ניתן להשתתף במשחק הפורום עד יום שלישי בשעה 20:00 .  (תוצאות המשחק יפורסמו ביום שלישי בסביבות 23:00  , או במהלך יום רביעי )
  ניתן למלא טפסים ולשלוח בתחנת הלוטו , עד יום שלישי בשעות הערב  ( לא יודע בדיוק עד מתי ... ) .

לכל המשתתפים ו    .

|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:19
43צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
חשבתי שבשביל זה פתחתם לנו את פורום אירוויזיון
22/10/14 14:06
15צפיות
º
22/10/14 17:14
4צפיות
º
אתה מתבלבל פה זה 'קצת מוזר'
23/10/14 04:29
7צפיות
מלודי 2015: מונס בפנים, מי עוד?
21/10/14 19:16
115צפיות
קארה מיה היה אחד השירים הכי מבחילים שזכורים לי
21/10/14 21:18
77צפיות
מהשנים האחרונות.
Hope and Glory היה יותר סביר, אבל גם ממנו לא נפלתי. אני לא צופה שגם השנה הוא יבוא עם שיר שיעשה לי את זה, אבל אני יודע שרבים אוהבים אותו, אז נאחל לו בכל מקרה בהצלחה.
אויש, שני שירים נהדרים!
22/10/14 00:24
47צפיות
מונס + חליפה + פופ שבדי =
º
אמרה זאת שחושבת שאוסקר זיה זה פופ איכותי
22/10/14 09:38
17צפיות
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים