לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

עוד כמה פרטים לגבי השיר שקיבלתי ממש עכשיו
04/03/15 16:43
35צפיות
ממש לפני מספר דקות דיברתי עם המקור שלי ו....

1- חושבים על אופציה להעלות לבמה גבר/אישה שידרבקו בדרבוקה במיוחד בקטע השיא!
2- לנדב כנראה יהיו 2-3 רקדנים (בנים) שירקדו עם נדב, משהו בסגנון ההופעה שלו בגמר "הכוכב הבא".
3- חושבים על אופציה להעלות לבמה רקדנית בטן

מה שטוב, שבטדי כבר חושבים על ההופעה לאחר שנדב סיים להקליט את השיר כנראה הבוקר.
קשת לא תיתן לרשות השידור לבזות את עצמה עם הופעה אנמית ולא מושכת.
מישהו אמר טורקיה 2009??

(אם יהיו לי עוד פרטים, אעדכן!)
טורקיה 2009? אני דורשת את נדב בחולצת בטן!!!
04/03/15 16:50
15צפיות
נראה לי שחשוב להדגיש שהכל בגדר אופציות כדי שזה לא יישמע באמת כמו חגיגה עזתית. דרבוקות + רקדנית בטן + רקדני ליווי נשמע לי קצת טו מאצ'... 
ההופעה הזאת ב"כוכב" היתה אחת החלשות שלו
04/03/15 16:50
15צפיות
מאד מקווה שלא יתפתו לעשות לו כיאורוגרפיה - נדב צריך לשיר נטו.
אוי דיי כבר!!!
04/03/15 16:52
11צפיות
מצידי שיעמוד וישיר אבל שיהיו לו רקדנים מאחוריו, רקדנים בטן ומתופף ברגע השיא!!!!!!! רק שיהיה משהו!!! זה פאקינג שיר קצבי!!!!!
טוב לרשום את הצוואה עכשיו??
04/03/15 16:51
15צפיות
הרגת אותי כבר!!!!!! הם חייבים לעשות הכל!! רקדנים, מתופפים מצידי הכל!!!! ותחשפו את השיר!! אני עוד יקבל התקף לב!!! אם הם יפספסו שוב הזדמנות לתת הופעה טובה באירוויזיון אני לא אסלח להם בחיים!!!! בחיים!!! שיתחילו להשקיע כספים!! גם ככה אנחנו משלמים על זה!!
אני מתחנן!! שתעביר למקור שלך את הדברים הבאים:
04/03/15 16:56
8צפיות
שיעלו לבמה ביחד עם נדב 3 רקדנים (בנים) עדיף שנראים טוב ועדיף עם חולצות בטן..
שיעלו לבמה ברגע ה"חאפלה" רקדנית בטן ומתופף אחד
שנדב לא ירקוד הרבה אומנם שיזוז קצת, את הריקודים והכל ישאירו ל3 הרקדנים +הרקדנית בטן+המתופף...
וכן שישקיעו בזיקוקים ברגע השיא!!!! דיי להתקמצן כבר!!!

מותר עד 6 כולל הזמר נכון? נו אז נהדר!!
שיעביר בבקשה לטדי ולרשות השידור..
º
עד שזה לא קורה אני לא מאמין
04/03/15 17:04
1צפיות
לא מבין את הקשר בין כל החבילה לזמר עצמו....
04/03/15 17:05
6צפיות
אני לא מבין את כל הקשר בין כל הרקדניות בטן, הדרבוקות והמזרחית לבין הזמר עצמו.

מדובר בזמר פופ-אר'אנ'בי שלפי מה שהוא הציג אין לו שום קשר למוסיקה מזרחית. מה גם, שלפי השמועות הוא כלל לא מרוצה מהבחירה של השיר.
חוץ מזה שעצם זה שהוא לא אוהב או מתחבר לשיר יגרום לכך שהביצוע שלו יהיה פחות טוב, ההתמודדות שלו עם שיר שלא מתאים לו רק תפגע בו בהמשך הקריירה (אם הייתה אמורה להיות כזו), וזה לא משנה לאיזה מקום יגיע השיר - גם אם זה מקום ראשון (כן, בטח!!!)

כלל ראשון בלימודי הפקה מוסיקלית היא להבין מה הזמר מחפש - אם הוא מחפש הצלחה של One hit wonder (שיר אחד בלבד) אז זה בכלל לא משנה מה הזמר רוצה, יש להפיק לו שיר פופ מיינסטרימי שצריך להצליח. אם זמר מחפש הצלחה ארוכת שנים הוא חייב להיות מחובר מאוד לסוג השירים שהוא מבצע - משום שלא יכול להיות שיום אחד הוא מוציא אלבום מזרחית (שהוא לא אוהב) ואז הוא בכלל משנה כיוון לאר'אנ'בי....

זמר שמחפש הצלחה ארוכת שנים צריך לבנות לעצמו בסיס של קהל שאוהב את השירים שלו ויאזין לו לאורך השנים - מה יעשה הקהל שאוהב אותו שר מזרחית ופתאום הוא יהפוך לזמר אר'אנ'בי אם הקהל לא אוהב אר'אנ'בי???

לנו, כחובבי אירוויזיון זה לא ממש משנה מיהו נדב גדג' או מה הוא יעשה בהמשך, הוא בשבילנו כלי שאמור לשמש להגעה לגמר ולמקום גבוה. למען האמת גם עבור 'טדי הפקות' הוא כלי שמטרתו למכור את הפורמט למדינות אירופה (מתערב איתכם שלא יפספסו לדחוף את זה איכשהו במסיבות העיתונאים ושטדי הפקות ימצאו איך לדבר עם כל ראשי מחלקות התרבות של ערוצי הטלוויזיה האירופיים שיהיו באירופה). רק חבל שנדב גדג' נכנס לסיטואציה שלא ממש איכפת למישהו ממנו או מהקריירה ארוכת הטווח שהוא רוצה לבנות לעצמו. באסה לו.
שישמרו מקום לזמרי ליווי..
04/03/15 17:06
2צפיות
עם כל הכבוד ליכולת הקולית של נדב, שיר קצבי - מכיוון שהוא דורש קצת יותר תזוזה - גם דורש יותר תמיכה קולית.
שי, אתה חייב להפסיק עם זה
04/03/15 17:08
4צפיות
בכל שנה אתה מתלהב מהפרטים שבידך ובסוף אנחנו מקבלים בימוי מצלמות כושל או נכשלים בגלל סיבות אז בוא תיתן לנו לחכות ולשפוט לבד
אתה לא חייב לקרוא את ההודעות שלי חמוד!
04/03/15 17:11
אני משתף את הפורום במידע שאני מקבל, מה ייקרה אח"כ,
כן יהיו רקדניות בטן, מתופפת או רקדנים או לא יהיה כלום זאת לא הבעיה שלי נשמה.
כרגע קיבלתי עדכון שרוצים לבנות הופעה מפציצה שתמשוך את העין של המצביע.
אתה לא חייב להאמין ולקרוא את ההודעות שלי.
רשמי: חשיפת השיר הישראלי ב-12.3 בשעה 21:00
46תגובות
03/03/15 17:19
568צפיות

מקווה...

(המשך...)

מקווה מאוד שלפחות יעבדו חזק מאוד על עיבוד מושקע ועדכני עד לשבוע הבא!
איך נפלו גיבורים: סרביה הולכת לשיר באנגלית?
04/03/15 00:18
155צפיות
יששששששששששש
04/03/15 00:32
68צפיות
אמן וכולם יכשלו ושישראל תנצח השנה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
....

....

לא יקרה... אני יודע...
º
להיסחף זה הכי כיף
04/03/15 00:35
19צפיות
סרביה בכלל משתתפת בחצי גמר הראשון....
04/03/15 01:22
41צפיות
.... אז שיעו מה שרוצים. שיפגיזו, שיפשלו, לא אכפת לי.
אנחנו צריכים המון פאשלות בחצי גמר שני

תמיד אפשר לסמוך על
04/03/15 01:43
49צפיות
פורטוגל, סן מרינו ומוטנגרו (האחרונה לצערי) שיספקו את הכישלון. אבל נראה לי שהשנה לשם שינוי נצטרך לקוות שהשיר שלנו יהיה טוב, במקום לקוות שהשאר יהיו רעים מספיק - אותה תפישה רווחת פה בשנים האחרונות שבעצם אומרת הכל.

ונו מתי צ'כיה?!|הייפ|
אני פחדתי לכתוב את זה. לא רוצה לבשר את זה לטליה....
04/03/15 00:48
62צפיות
ממה שכתבו, הזמרת רוצה אנגלית, והרשות רוצה סרבית. ידוע לנו שסרביה נשארה המדינה שעוד לא שילבה אנגלית בשיריה, אבל מאחר והיום מנהל את הרשות מישהו אחר, אז ייתכן שאותה לאומניות ועיקשות לשיר בסרבית בלבד, כבר אינה קיצונית כמו בעבר. נדע בעוד שבועיים.
אני מקווה שבמקרה הגרוע ביותר יילכו על גרסה דו לשונית
04/03/15 00:54
53צפיות
אבל כזו שבה השפה הסרבית תהייה מספיק מורגשת, ולא איזה פזמון אחרון מסכן בסרבית או בית ראשון בסרבית. אם מתכוונים להשאיר סרבית בשיר, שייתנו לה את הכבוד הראוי, או שיוותרו עליה בכלל (אותו הדבר שאמרתי לגבי ישראל, שבגללו גם אני צידדתי במעבר לאנגלית מלאה).
הייתה לי כל הזמן הרגשה רעה כזו
04/03/15 00:50
57צפיות
אולי מכיוון שהזמרת התפרסמה בתוכנית ריאליטי שבה היא תמיד שרה באנגלית (השתלטותם של כוכבי ריאליטי שירה על האירוויזיון הביאה גם לאינגלוז המאסיבי שלו) ואולי מפני שיו"ר הטלוויזיה הסרבית עד 2013 הלך לעולמו, ואולי ממלא המקום שלו פחות נחרץ בנושא השפה. מכיוון שהאתר הזה מאוד מפוקפק במהימנותו ומנוסח באנגלית קלוקלת, לא הייתי ממהרת להאמין אוטומטית למה שכתוב בו. אני מקווה מאוד שהטלוויזיה הסרבית תישאר נחרצת בנוגע לשפה או מקסימום תתפשר על גרסה דו-לשונית (אבל כזו שהסרבית תהייה בה מספיק דומיננטית, לא איזה פזמון אחרון מסכן). כל כך מבאס שעד שיש כבר שיר בניחוח מקומי בשפת המקור, מאנגלזים גם אותו! אני כל כך מקווה שזה לא יקרה!
º
כלכך לא נכון לשיר את זה באנגלית...
04/03/15 00:51
21צפיות
התגובה הראשונה שלי הייתה: ״אסור להם״
04/03/15 01:08
65צפיות
הרי יש להם גם את חוק השפה
חוק תמיד אפשר לשנות
04/03/15 08:28
23צפיות
ראה מדינה קטנה במזה"ת ששמה ישראל, שחשבנו שתהיה המעוז האחרון שלא ייכנע לעולם לאנגלית מלאה, והנה קרה השנה הבלתי ייאמן! גם בסרביה החוקים עשויים להשתנות, מה גם שהיו"ר הקודם נפטר בינתיים, ולא ברור עד כמה ממלא מקומו קנאי לשפה. עם זאת במקרה של סרביה אינגלוז מלא (אם יהיה. ייתכן שיילכו בכלל על גרסה דו-לשונית) יהיה צעד קיצוני יותר מאשר בישראל, כי בישראל כבר מזמן מאפשרים 50% אנגלית ומותחים את זה גם עד 70% או 80%, בעוד שסרביה לא השמיעה אפילו מלה אחת באנגלית על במת האירוויזיון.

אני מקווה מאוד שהטלוויזיה הסרבית לא תאשר לה לשיר באנגלית או מקסימום יתפשרו על גרסה דו-לשונית שבה השפה הסרבית דומיננטית מספיק. השיר הסרבי לא כזה שוס, אבל אני מאוד מחבבת אותו בזכות הניחוח המקומי, שיאבד ברובו אם השיר יאונגלז. 
º
להרוס זה לא יכול.
04/03/15 01:46
26צפיות
º
בכל שפה זה יישמע רע
04/03/15 02:42
17צפיות
º
04/03/15 02:45
7צפיות
השיר לא כזה נורא
04/03/15 04:48
34צפיות
אני פשוט חושב שציפינו ליותר מהמדינה הזאת (ובצדק). חבל שהם יכשלו שוב רק בגלל בחירה שגויה
זה השיר* הכי טוב השנה
04/03/15 07:34
35צפיות
*איטליה זה לא שיר אלא יצירת מופת מעבר לכל מקום וזמן ולכן בגזרת ה"שירים" סרביה תופסת את המקום הראשון. 
אתם יודעים מה עוד מרגיז אותי?
04/03/15 09:53
62צפיות
כשזמרים נענים להצעה להשתתף בקדם או לייצג את מדינתם, הם הרי מודעים לתקנון השפה באותה מדינה, ואם יש דרישה לשיר בשפת המקור וזה לא מתאים להם, הם יכולים לסרב! בכל זאת הם מעוניינים להשתתף בקדם ושמחים מאוד לזכות, ואז מנסים למתוח את החבל ודורשים פתאום לשיר באנגלית! ייאמר לזכותם של נציגי ישראל בקדמים או באירוויזיון שהם קיבלו את תנאי רשות השידור ולא ניסו להתמרד. KNOB כתבו במיוחד שיר דו-לשוני לקדם של 2011, למרות שרוב הרפרטואר שלהם הוא באנגלית מלאה. כנ"ל איזבו, שלקחו סקיצה קיימת, עיבדו אותה ושילבו מילים בעברית. השנה ההחלטה לעבור לאנגלית מלאה לא קשורה לדרישה של נדב (נדב עצמו אמר שהוא מעוניין לשיר בהרבה שפות, אלוהים ישמור....), אלא להחלטה של 5 מתוך 6 חברי הוועדה ולחץ של טדי הפקות.

חבל לכעוס יקירתי
04/03/15 11:06
32צפיות
הזמרים עדיין בטוחים שרק אנגלית תביא אותם גבוה וזה כמובן לא נכון
זכותם לחשוב ככה, גם אם הם טועים
04/03/15 11:51
30צפיות
אבל אם יש במדינה מסויימת חוקי שפה, הם צריכים לכבד אותם. אם זה לא מתאים להם, שלא ישתתפו מלכתחילה! זה נכון שבויאנה רגילה לשיר באנגלית ובדומה לנדב גם היא שרה רק באנגלית בתוכנית הריאליטי, אבל אם הטלוויזיה הסרבית מחייבת לשיר בסרבית והיא מעדיפה לשיר באנגלית, למה היא הסכימה להצעה להשתתף בקדם? מסתבר שזו אסטרטגיה ידועה של זמרים להשתתף בקדם, למרות ההתחייבות לשיר אח"כ בשפת המקור גם באירוויזיון, בידיעה שאח"כ הם תמיד יוכלו למתוח את החבל!

מי שאשם כאן הם לא רק הזמרים אלא גם הטלוויזיה המקומית, שבמקרים מסויימים נכנעת לדרישות שלהם. הטלוויזיה האיסלנדית דרשה מהזמרים בשנים הראשונות של חוק חופש השפה לשיר באיסלנדית גם באירוויזיון, אבל ברגע שהזמרים לחצו לשיר באנגלית היא נכנעה לדרישתם. קרולינה ממקדוניה השתתפה בקדם המקדוני בידיעה שתתחייב לשיר את השיר במקדונית גם באירוויזיון, אבל ברגע שהיא דרשה לשיר באנגלית, הטלוויזיה המקדונית נכנעה לה חלקית: לא הסכימה לאנגלית מלאה, אבל כן אישרה לה לשיר את 2 הפזמונים האחרונים באנגלית.
יוחזר חוק השפה לאלתר!
04/03/15 11:57
27צפיות
רק ככה המהות האמיתית של האירוויזיון תחזור להתקיים. מפריק-שואו מגוחך ושירי פופ מהונדסים לפחות נחזור להכיר קצת מהתרבויות האירופאיות השונות. אני מניחה שהחוק יוחזר מתישהו, כשיבינו שהאירוויזיון מאבד את הכיוון. בלי שום קשר, השיר הסרבי לא מאוד מוצלח בסרבית, אז באנגלית לא רק שיישאר לא מוצלח - הוא גם יישפט בנוגע למילים וגם יהיה הרבה פחות מעניין. בקיצור, זו תהיה החלטה רעה לגמרי (שתשאיר את סרביה בסמי לדעתי). 
אני לא רואה מצב שהחוק יוחזר מתישהו
04/03/15 12:40
20צפיות
ונותר רק לקוות שהגל המאונגלז שפוקד את האירוויזיון כבר שנה שנייה ברציפות ידעך קצת מתישהו, ויותר מדינות יעזו לשיר בשפתן. זה נכון שעכשיו האירוויזיון הפך להיות במה ליוצאי ריאליטי שירה, שרובם היו רגילים לשיר באנגלית בתוכנית בארץ מוצאם, ולכן זה מובן מאליו עבורם לשיר באנגלית גם באירוויזיון, אבל אולי בעוד שנה, שלוש או חמש שנים גם יוצאי ריאליטי יבינו פתאום שכדאי להם להביא שיר יותר ייחודי ואותנטי על מנת להתבלט, כי כשכולם שרים פופ באנגלית, זה כבר בנאלי ולא משאיר רושם מיוחד. כידוע, באירוויזיון טרנדים באים והולכים, ומתישהו אולי גם הסחף לשיר באנגלית קצת ידעך, ולפחות מצד מדינות בעלות סצינת מוסיקה עשירה בשפתן יש סיכוי שנקבל שירים בשפות המקור.
שירי פופ מהונדסים את מקבלת גם בשפת המקור
04/03/15 12:43
30צפיות
בחייך, מה מקדוני במקדוניה? יותר נוסחאתי מערבי מזה אין, וזה בשפת המקור. או אפילו ספרדי בספרד?

ולקבל את אותה בלדה בלקנית בפעם ה-500 או השנסון הצרפתי בפעם ה1000 זה כן מעניין? גם אני הייתי מת לגיוון של שפות באירו (לפחות קיבלתי את אחת האהובות עליי השנה), אבל מדינות באירו מאבדות חשק לשלוח דברים מעניינים וז'אנרים שונים, בגלל שהן לא מתוגמלות על כך (ומצחיק שחובבים בעצמם מתלוננים שהכל דומה ואין גיוון, אבל כשאשכרה מגיע שיר יצירתי ושונה הם בדר"כ בורחים ממנו בצרחות הישר אל אותם שירי מיינסטרים). זה לא כזה קשור לעניין השפה, כי שירים ממוסחרים ובנאלים עדיין נשלחים בשפות המקור, ולרוב השפה השונה לא מצליחה לחפות על כך כשזה קורה.
אני לעד אעדיף שיר ממוסחר כשהוא בשפת המקור,
04/03/15 13:45
22צפיות
כי זו המהות של האירוויזיון בעיניי. מפעם לפעם אנחנו מקבלים שיר פופ או שיר בסגנון אחר שהוא הברקה, ואז הוא מצליח בהתאם (פה זה כבר עניין של טעם, אבל תראה למשל את הונגריה 2013... חלק גדול מהקסם שלו הוא העובדה שהוא בהונגרית, ואני אישית יכולה לומר שההתלהבות שלי ממנו כי בהרבה בגלל שהוא בשפת המקור). השיר של מקדוניה הוא שיר פופ סימפטי, אבל העובדה שהוא במקדונית משדרגת אותו משמעותית. כך אני יכולה להגיד על רוב רובם של השירים - הם טובים בהרבה כשהם לא מתורגמים לאנגלית. בגלל שכבר למדתי להכיר אותך אני מניחה שאתה מדבר על השיר הפיני - היתרון העיקרי שלו הוא שהוא באמת בפינית שזו שפה נפלאה. נורא אהבתי את הרוק שהם שלחו ב-2008 שהיה עשוי היטב וגם בפינית. בסך הכל החבר'ה האלה פשוט כל כך מקסימים שהם כבר התחילו להתחבב עליי (הנציגים השנה). 

אגב שתדע לך שאני אישית מתה על גיוון סגנוני וזו אחת האכזבות העיקריות שלי מהשנה הזו עד עכשיו. 
השנה הזו באמת לא מגוונת לצערי
04/03/15 13:59
25צפיות
בדיוק כמו השנה שעברה

לא דיברתי ספציפית על השיר הפיני (חוץ מקטע השפה - אכן מדובר על הפינית), אלא בכלל. כל שנה, לא משנה כמה יבשה וסתמית היא, יש כמה יציאות מקוריות או שונות מהרגיל, וכמעט תמיד הן נזנחות ע"י החובבים, לטובת אותם שירי מיינסטרים רגילים. ככה שיוצא שכל הרצון למשהו שונה ומקורי וכו' הוא בתכלס רק דיבורים, והפייבוריטים הם תמיד השירים הרגילים והממוסחרים. אולי נורבגיה 2013 הייתה יוצאת דופן.

הבנתי את הנקודה שלך. רק אישית הייתי מעדיף 40 שירים מגוונים ושונים באנגלית, על פני 40 שירי אמצע דרך בשפות מקור (כמובן שאם אפשר גם וגם אז מעולה). וכן, אני גם מסכים שההונגרית הוסיפה המוווון קסם לקדוושם
04/03/15 16:37
2צפיות
כבר למדתי להכיר את הטעם של החובבים (לא רק בפורום, שהוא דווקא מגוון יחסית, אלא בכלל) והוא הכי דיוותי-אוחצ'תי... אבל בסופו של דבר מי שמצביע זה לא רק החובבים ולכן הרבה באמת אנחנו באמת רואים בלדות יבשושיות סטייל שוויץ של השנה לא מדגדגות אפילו את העלייה לגמר. אני זוכרת איך החובבים הכתירו את אוסטריה 2013 (שיר חביב אבל הוא אפילו לא ה-Non-qualifier הכי טוב של אותה שנה...) ובסופו של דבר הוא נשאר במקום ה-13 בסמי. בקיצור... אין לך סיבה לדאוג, כששיר טוב באמת הוא מצליח גם לרוב (חוץ מרובין כפרעליו).
זה לא באמת משנה
04/03/15 14:28
30צפיות
אחרי שצצה לי בפיד תמונה של הזמרת הבנתי שאשנא את זה במילא ואחשוב שזה חרא זול אז דרדרתי את זה ממקום 5 ל15
º
את לא מסתקרנת לשמוע את השירים?
04/03/15 14:47
12צפיות
º
רק את המקום הראשון שלי, ספרד
04/03/15 15:40
10צפיות
חשבתי על זה שבספרד יש משהו שאפילו טיפה מזכיר את קרואטיה 2010
04/03/15 16:04
14צפיות
אבל הרבה יותר דינמי, ולדעתי את תאהבי מאוד!
גם מבחינה מוסיקלית את תשנאי
04/03/15 14:47
25צפיות
ההשוואה לסן מרינו 2013 מסתכמת בכך שהשיר איטי ברובו ולקראת סופו משנה מקצב, אבל אין שום דמיון מבחינת הלחן!
º
04/03/15 15:40
3צפיות
פנינה בקדם הפורטוגלי
04/03/15 05:58
128צפיות
Leonor Andrade - Há um Mar que nos Separa
לשמחתי היא עלתה לגמר! אם היא תיבחר, היא תהפוך לזמרת הכי טובה של האירווזיון העונה עד עכשיו. היא גיבורה שהיא מצליחה לשיר כל כך יפה שפה כזו מכוערת.
הייתי בטוחה שהתכוונת לזה:
04/03/15 07:01
78צפיות

היא לדעתי מיצבה את עצמה כרגע כפייבוריטית המובילה לזכייה, אלא אם כן יש משהו מפתיע בחצי השני.

מה שכן, זאת שלינקקת אליה היתה הפייבוריטית השנייה שלי בחצי הזה.
לא ידעתי שהיפופוטם יכול להפיק צלילים כה נעימים
04/03/15 07:32
45צפיות
יחד עם זאת, השיר הזה משעמם לאללה ואם זה אכן הפייבוריט לזכייה (מה שלא נראה לי) פורטוגל תמצא עצמה השנה במקום האחרון בסמי. 
º
גם אפשר לוותר על היפופוטם שלישי אחרי הסרבית והמלטזית
04/03/15 07:48
17צפיות
º
בפעם האחרונה שבדקתי הזמרת ממלטה לא הייתה היפופוטם
04/03/15 08:05
22צפיות
º
הייתי מתייג אותה באותה קטגוריה כמו את הלנה2014
04/03/15 08:06
18צפיות
הזמרת המלטזית היא לחלוטין לא היפופוטם
04/03/15 08:32
50צפיות
מה שכן, אוסטרליה לא תהיה היבשת היחידה שמשתתפת השנה באירוויזיון. 
º
מרושע
04/03/15 10:55
5צפיות
º
04/03/15 14:41
1צפיות
לא אהבתי את זה בכלל
04/03/15 07:40
33צפיות
זה נשמע כמו כל פורטוגלי אחר לאורך השנים. אם הפורטוגלים ימשיכו במסלול הזה הם יגיעו לאותם הישגים, כלומר- כשלונות.

זה שיר מעלף
04/03/15 08:20
33צפיות
ואם היא תזכה בפורטוגל, לפחות יהיה משהו שימתיק לי קצת את הגלולה המרה מהאינגלוז של סרביה!
º
בעיני זו שפה יפהפיה ודווקא הזמרת והשיר ממש סתם
04/03/15 07:36
22צפיות
זאת פנינה? יותר כמו צדפה!!!
04/03/15 09:47
37צפיות
שיר גרוע ומזעזע.
לפורטוגזים בדרך כלל יש שירים טובים, בעיקר בבלדות כובשות (08') או בשירים קצביים (14').
אבל מה אכפת לי, פורטוגל איתנו אז שתבחר מה שבא לה...
יאאאאאאאאאאאאוווווווווווווווווווווווווווווווווו
04/03/15 15:11
26צפיות
חשבתי בהתחלה פנינה רוזנבלום

חחחחח עדיין אני מצולק מההופעה שלה בקדם האירוויזיון עם "תמיד אישה"... נוראית
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
04/03/15 11:16
6צפיות
|מטוס|היעדים הבאים שלכם:
|קדימה|טיולים ביפן ? ארץ השמש עולה בפורום חדש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|קדימה|תאילנד ? הייתם? עומדים להיות? חולמים להיות? בואו לדבר על זה:

|קדימה|טיולים בסין ? לבד, עם קבוצה, היסטוריה או תרבות. מתעניינים? מקומכם כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|טיולים בסקנדינביה ? לא משנה איזו מדינה תבחרו:

|קדימה|טיולים באיטליה ? לא רק בשביל האוכל והאופנה:

|@|פורומים טיפוליים חדשים:
|קדימה|תטא הילינג ? שיטת התקשור המסתורית עכשיו בפורום חדש:

|קדימה|פורום טיפול בפסוריאזיס ? אם אתם חולים או אם בני משפחתכם, בואו לדבר עם מטפל:
כיצד משיגים 3 כרטיסי ישיבה לגמר האירווזיון?מישהו יכול לעזור?
04/03/15 11:16
31צפיות
אודה למענה כאן

כרטיסים באתר הרשמי לגמר אין

האלבום הכפול של מלודי 2015 להורדה
הודעה זו מכילה תמונות
41תגובות
01/03/15 07:12
251צפיות

אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

(המשך...)
ותודה גדולה לניסים המלך מאג'נדה על הקישור:
http://www.mediafire.com/download/b0t9dhm08e0abz6

אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
חלום אירוויזיון
03/03/15 11:36
156צפיות
אז מי ניצח בתחרות שאלתם? יוון, אבל עם השיר שהם שלחו לאירוויזיון 2013. במקום השני נמצאת מלטה ובמקום התשיעי עם 111 נקודות נמצאת סרביה. צרפת סיימה בתחתית הטבלה ואת השאר כבר שכחתי
º
אתה באמת חולם על אירוויזיון?
03/03/15 15:19
36צפיות
º
כמו כולם
03/03/15 17:40
21צפיות
º
03/03/15 17:55
8צפיות
חוצפה שאתה לא סוכר איזה מקום ישראל זכתה עכשיו תחזור לישון
03/03/15 19:14
60צפיות
ותספר לנו את ההמשך
º
**אופס התכוונתי זוכר
03/03/15 19:15
15צפיות
º
סוכר?
03/03/15 19:23
20צפיות
רמי?
04/03/15 00:08
28צפיות
אפשר סוכר? חחחחחח
רמי? אפשר לבקש משהו?
03/03/15 19:20
54צפיות
אתה יכול לפרוץ לאולפן ההקלטות של נדב, להקליט את השיר מהתוכנה שם ולפרסם אותו כאן?

כי נשבר לי לחכות כבר!!!!!!!!!
בטח איזה באסה ללכת איתך לשופינג
03/03/15 19:24
49צפיות
סבלנות היא מילה גסה עבורך.
דווקא אני ושופינג מסתדרים מעולה
03/03/15 19:27
43צפיות
תשאל את הארון שלי
חח אני מאוד סבלני לשיר של נדב... אפילו לא במתח
03/03/15 23:43
32צפיות
אבל להיות בשופינג 
º
04/03/15 11:42
1צפיות
º
מי אמר לך שיש לי גישה לשיר חחחחח
03/03/15 20:05
17צפיות
וסתם כי אני עוד שניה עף לישון
04/03/15 00:14
33צפיות
חוצפה שאתה לא סוכר, (??)
איזה מקום ישראל זכתה?, (??)
עכשיו תחזור לישון!!!

ספרד מציגה: השיר לאירוויזיון 2015
הודעה זו מכילה תמונות
67תגובות
01/03/15 01:51
644צפיות
חודש חדש נפתח, חצי מהשירים שיתמודדו באירוויזיון 2015 כבר נבחרו - ואת המחצית השנייה של השירים לווינה פותחת ספרד

היום ב-13:00 שעוננו, בשידור ישיר בטלוויזיה הספרדית TVE,...

(המשך...)
חודש חדש נפתח, חצי מהשירים שיתמודדו באירוויזיון 2015 כבר נבחרו - ואת המחצית השנייה של השירים לווינה פותחת ספרד

היום ב-13:00 שעוננו, בשידור ישיר בטלוויזיה הספרדית TVE, ייחשף השיר "Amanecer" שתבצע Edurne בגמר האירוויזיון ה-60 ולחובבים יש ציפיות גבוהות במיוחד: מדובר בשיר שרקחו לא אחר מאשר הצמד השבדי ג:סון-בוסטרום (כותבי שיר שכולכם מכירים שזכה באירוויזיון 2012). אז האם ספרד הולכת להמם את כולנו עם שיר יוצא מגדר הרגיל שעשוי להביא את האירוויזיון למדריד או ברצלונה? 

שידור ישיר של אירוע חשיפת ספרד 2015: החל מהשעה 13:00 בערוץ TVE ובקישור הבא - 
RTVE.es/eurovision

לספרד
שמעתי את השיר של נדב עכשיו
84תגובות
01/03/15 19:01
1568צפיות
אמנם באיכות לא משהו כי זה היה דרך הטלפון אבל עדיין.....

אז מה שאני יכול לפרסם לכם זה:
1- כל השיר באנגלית, כמו שכבר פורסם, אני לא יודע אם יהיו שינויים ואולי יכניסו משהו בעברית, אבל נכון לרגע כתיבת ההודעה השיר כולו באנגלית!
2- הקול של נדב תפור על השיר,...

(המשך...)
אמנם באיכות לא משהו כי זה היה דרך הטלפון אבל עדיין.....

אז מה שאני יכול לפרסם לכם זה:
1- כל השיר באנגלית, כמו שכבר פורסם, אני לא יודע אם יהיו שינויים ואולי יכניסו משהו בעברית, אבל נכון לרגע כתיבת ההודעה השיר כולו באנגלית!
2- הקול של נדב תפור על השיר, שומעים שהוא שר מהלב ונותן את כולו.
3- השיר הוא בסגנון (שוב שמעתי באיכות גרועה!), סול שמתפתח לפופ מזרחי.
4- את המילים לא הצלחתי להבין ממש טוב, שוב בגלל האיכות, אבל אכן יש בשיר את המילה "תל אביב".
5- הקטע בין הפזמון הראשון לבית השני מאוד יפה וממכר
6- קטע השיא לפי מה ששמעתי, זה ממש חאפלה על הבמה, חלומי הרטוב מתגשם ואם שמעתי נכון אז יש דרבוקות וכינות ביחד
ישראל תפתיע בים הבלדות.
השיר יתפרסם בימים הקרובים מאוד
חלפנו מחצית הדרך - אז הגיע זמן לדו קרב‏ 2014-2015
02/03/15 00:51
129צפיות
אתם מכירים את הנוהל
בינתיים האירוויזיון הזה לא נראה מבטיח
02/03/15 00:54
116צפיות
מעדיף את 2014
איטליה
אירלנד
איסלנד
אלבניה
בלרוס
גרוזיה
דנמרק
הולנד
ליטואניה
מלטה
סלובניה
פינלנד
שוויצריה
צרפת

מעדיף את 2015
אסטוניה
לטביה
מולדובה
מכדוניה
ספרד
יש לציין שאת שתי הקאמבקיסטיות, כפריסין וסרביה, אני מעדיף השנה לאומת 2013

סה"כ : 14-5 לטובת 2014

שלי
02/03/15 01:08
88צפיות
גאורגיה - 15 בענק
פינלנד - 15 בענק
אסטוניה - 15 כנל
לטביה - 15 אוהב את שניהם, אבל 15 טוב בהרבה
הונגריה - 15 שונא את שנה שעברה
שווייץ - 15
איטליה - 15
אירלנד - 15 שנה שעברה גרוע, השנה אהבתי
מלטה - 15 שני חביבים
צרפת - 15
ספרד - 15

ליטא - 14 פחחחחחחחחחח כאילו שאיזשהו שיר יכול להשתוות לאטנשן
מולדובה - 14 בענק
הולנד - 14
סלובניה - 14
דנמרק - 14
איסלנד - 14
בלארוס - 14 בגדול
מקדוניה - 14 בענק

11:8 ל2015.

מול 2013:
קפריסין - 15. אחלה שיר מול שיר מחריד
סרביה - 13. שני מעפנים
שלי
02/03/15 09:53
26צפיות
טוב יש כאלה שאני לא בטוח כי שמעתי רק פעם אחתואני לא זוכר

בלארוס - 2015 (אני חושב..)
קפריסין - 2015
דנמרק -2014
אסטוניה - 2015
פינלנד - 2014
צרפת - 2015
מקדוניה - 2015
גאורגיה - 2015
הונגריה - 2014
אירלנד - 2014
איסלנד - 2015
איטליה - 2015
ליטא - 2015
לטביה - 2015
מלטה - 2015
מולדובה - 2014
הולנד - 2014
סרביה - 2015
סלובניה - לא החלטתי
ספרד - לא יודע עדיין
שוויץ - 2014

2015 ניצחה
אוסיף שאלה, האם יש לך השנה שיר שהוא הפייבוריט אי פעם מהמדינה
02/03/15 10:43
62צפיות
לי יש
השנה מכדוניה שלחה את השיר המכדוני האהוב עלי ביותר בכל הזמנים
נכון.
02/03/15 16:04
27צפיות
לדעתי גם איטליה-אני יודע- מפתיע
גם אסטוניה גם ליטא .ויש מצב שגם לטביה
º
גאורגיה
02/03/15 19:24
12צפיות
º
יש סיכוי שגאורגיה. השיר הזה גדל עליי משמיעה לשמיעה.
03/03/15 19:20
7צפיות
שלי :)
02/03/15 10:59
27צפיות
גאורגיה - 15
ישראל - 15 (הרי ברור שזה יהיה הפייבוריט של כולם השנה, דרבוקות וכינורות וחפלה )
פינלנד - 15
אסטוניה - 15
לטביה - 15
הונגריה - 15
שווייץ - 14
איטליה - 15
אירלנד - 14
מלטה - 14
צרפת - 15
ספרד - 15
ליטא - 15
מולדובה - 15
הולנד - 15
סלובניה - 14
דנמרק - 15
איסלנד - 14
בלארוס - 15
מקדוניה - 15
יאללה
02/03/15 11:42
24צפיות
איטליה- 2015 בענק
ספרד- 2015 בענק
אסטוניה- 2015 בענק
מולדובה- 2015
סלובניה- 2015
דנמרק- 2014 בקושי. דו קרב קשה!
ליטא- 2015
מלטה- 2014 בקושי רב, רק כי אני חולה עליו
צרפת- 2015
הולנד- 2014
גיאורגיה- 2015 בענק (לא חוכמה)
איסלנד- 2015
קפריסין- אעשה מול 2013- 2015
סרביה- מול 2013- 2015
הונגריה- 2014 בענק
שוויץ- 2015
אירלנד- 2014 בענק
לטביה- 2014 כרגע
בלרוס- 2014
פינלנד- 2014

12:8 ל2015.
שליייייייי
02/03/15 13:03
27צפיות
פינלנד - 2014 (למרות שאני חייבת להגיד שאני מתחילה לחבב את החבר'ה שמופיעים השנה...)
קפריסין - 2015 (למרות ש-2013 מצוין כשלעצמו). 
סרביה - 2013
דנמרק - 2015 ו-2014 די בתיקו, אלך על 2014 בכל מקרה... 
גאורגיה - 2015 ביי פאר!!!
איסלנד - 2015
מקדוניה - 2015
בלארוס - 2014 (שניהם טובים).
מולדובה - שניהם חרא, אבל 2015 עדיף (והוא באמת נשמע כמו דארין). 
אירלנד - 2015
שוויץ - 2014 (כל כך!!!)
לטביה - 2015
הולנד - 2014
ליטא - 2015
הונגריה - 2014
צרפת - 2014 (למרות שהוא די פח בלייב, אולי זה ישתנה בעתיד). 
סלובניה - 2015 
איטליה - 2015 
ספרד - שניהם טובים למדי, אלך על 2015 
אסטוניה - שומרת חסד נעורים ל-2014 (אבל מתה על שניהם!!!)
מלטה - 2014

8:12 לשנה הבאה עלינו לטובה... 

שלי
02/03/15 14:31
45צפיות
איטליה - 2015 בענק
איסלנד - 2015
אירלנד - 2014 בקטנה
אסטוניה - 2015 בענק
בלארוס - 2014
גאורגיה - 2015
דנמרק - 2015 בקטנה
הולנד - 2014
הונגריה - 2014
לטביה - 2014 (אמנם 2015 הוא שיר בעל זכות קיום בעולם האמיתי, אבל הוא פשוט לא נעים לי לאוזן)
ליטא - 2015
מולדובה - 2014
מלטה - 2014
מקדוניה - 2015
סלובניה - 2014 בקטנה
ספרד - 2014 בקטנה
פינלנד - 2014 בענק
צרפת - 2015 בקטנה
שווייץ - 2014 בקטנה (לא מתלהבת משניהם)

11:8 ל-2014.
שליי
02/03/15 16:29
39צפיות
מעדיף את 2014
אירלנד
איסלנד
אלבניה
גאורגיה
דנמרק
הולנד
ליטא
מלטה
פינלנד
ספרד
מולדובה

מעדיף את 2015
צרפת
בלרוס
איטליה
אסטוניה
לטביה
שוויץ
סלובניה
מקדוניה

האם יש פייבוריט של כל הזמנים במדינה??? כן! סלובניה הכי טוב שלהם עד עכשיו, לטביה ואסטוניה גם.
מסכימה לגבי סלובניה,
02/03/15 20:06
32צפיות
הכי טוב שלהם לצד 2002 ו-2011 :)
הנה-
02/03/15 18:37
44צפיות
איטליה - 2015
איסלנד - 2015
אירלנד - 2014
אסטוניה - 2015
בלארוס - 2014
גאורגיה - 2015
דנמרק - 2015
הולנד - 2014
הונגריה - 2014
לטביה - 2015
ליטא - 2015
מולדובה - 2014
מלטה - 2014
מקדוניה - 2015
סלובניה - 2014
ספרד - 2014
פינלנד - 2014
צרפת - 2015
שוייץ - 2014
הנה שלי:
03/03/15 11:04
28צפיות
איטליה - 2015
איסלנד - 2014
אירלנד - 2014
אסטוניה - 2015
בלארוס - 2014
גאורגיה - 2015
דנמרק - 2015
הולנד - 2015 ממש במעט
הונגריה - 2014
לטביה - 2015
ליטא - 2015
מולדובה - 2015
מלטה - 2014
מקדוניה - 2014
סלובניה - 2015
ספרד - 2015
פינלנד - 2014
צרפת - 2015
שווייץ- 2015
שלי:
03/03/15 19:14
24צפיות
איטליה - 2014 (שניהם מצוינים)
איסלנד - 2015
אירלנד - 2014
אסטוניה - 2015
בלארוס - 2015
גאורגיה - 2015
דנמרק - 2015 (שניהם גרועים)
הולנד - 2014
הונגריה - 2014
לטביה - 2014 (שניהם גרועים)
ליטא - 2015 (שניהם בערך באותה רמה)
מולדובה - 2014
מלטה - 2015
מקדוניה - 2014 (שניהם טובים)
סלובניה - 2015 (שניהם מעולים)
ספרד - 2015
פינלנד - 2014
צרפת - 2015
שוויץ - 2014

º
וזה 10:9 ל2015.
03/03/15 19:16
11צפיות
טופ 20
46תגובות
28/02/15 23:45
277צפיות
---מצוין פלוס---
1. צרפת
2. איטליה
3 מלטה
4. איסלנד
5. אסטוניה
---טוב---
6. מקדוניה
7. ליטא
8. הולנד
9. סרביה
---נחמד---
10. סלובניה
11....

(המשך...)
---מצוין פלוס---
1. צרפת
2. איטליה
3 מלטה
4. איסלנד
5. אסטוניה
---טוב---
6. מקדוניה
7. ליטא
8. הולנד
9. סרביה
---נחמד---
10. סלובניה
11. אירלנד
12. גאורגיה
13. הונגריה
14. בלארוס
---סביר מינוס---
15. דנמרק
16. שוויץ
17. לטביה
---זוועה בלתי מובנת---
18. קפריסין
19. מולדובה
20. פינלנד
פינלנד בוחרת שיר לאירוויזיון 2015
הודעה זו מכילה תמונות
68תגובות
28/02/15 02:35
541צפיות
אחרי שלהקת "מנוע רך" דפקה הופעה לפנים על בימת אירוויזיון 2014 בקופנהגן והסתפקה במקום ה-11 בטבלת הגמר הגדול, פינלנד תבחר הערב את השיר שייצג אותה באירוויזיון 2015 בווינה - בתקווה...

(המשך...)
אחרי שלהקת "מנוע רך" דפקה הופעה לפנים על בימת אירוויזיון 2014 בקופנהגן והסתפקה במקום ה-11 בטבלת הגמר הגדול, פינלנד תבחר הערב את השיר שייצג אותה באירוויזיון 2015 בווינה - בתקווה לעלות שוב לגמר, ולהגיע להישג גדול אפילו יותר (בכל זאת, המדינה הסקנידנבית הזו לא נכנסה לעשירייה הראשונה מאז שזכתה ב-2006 - ובשנה שעברה הייתה קרובה מאוד). 

תחרות הקדם הפינית, UMK 2015, מגיעה לסיומה - ואחד מתשעת השירים הללו יזכה לייצג את המדינה בחצי הגמר הראשון בבירה האוסטרית ויזכה לתואר "פינלנד 2015": 

Norlan “El Misionario” – No voy a llorar por ti
Pertti Kurikan Nimipäivät – Aina mun pitää
Satin Circus - Crossroads
Shava – Ostarilla
Opera Skaala – Heart of light
Jouni Aslak - Lions and lambs
Solju – Hold your colours
Järjestyshäiriö – Särkyneiden sydänten kulmilla
Angelo De Nile – All for victory

לשמיעת השירים המתמודדים:
http://yle.fi/aihe/artikkeli/2015/01/12/kilpailun-...

שידור חי של הגמר הפיני 2015: החל מהשעה 21:00 באחד משני הקישורים הבאים - 
http://www.eurovision.tv/page/webtv?program=124193
http://areena.yle.fi/tv/umk%C2%A0

לפינלנד
שבוע הבא: עידכונים! נדב ו"גולדן בוי"
28/02/15 22:02
386צפיות
אז סוף סוף גילינו את השם של השיר שייצג אותנו השנה: "גולדן בוי" שכתב והלחין דורון מדלי, שם מקורי מאוד שבהחלט אפשרי להשתמש בו לקונספט ההופעה!
השבוע נדב יקליט את השיר, חברת ההקלטות תפיק את השיר וכנראה כבר בסוף השבוע השיר יפורסם בגרסת הסטודיו! כנראה ב"מאקו" (בלעדיות..)
אני לא מאמין שיספיקו לצלם את הקליפ השבוע, לכן רוב הסיכויים שבעוד שבועיים יצולם הקליפ, ייערך ויפורסם.. התרגשות!! 

למי שיש עוד חדשות מוזמן לשרשר..
* בנוסף פרקים חדשים לסדרה "ממלכה".. שלמות!!!!!! הבלונדינית והברונטית הורסות!! המלכה בכלל... 

לא הבנתי את פשר פתיחת השרשור הזה.
28/02/15 22:15
200צפיות
ומה זה "הממלכה" ולמה זה אמור לעניין מישהו כאן?
"הבלונדיניות והברונטיות הורסות! המלכה בכלל"

מי אתה? או מי את? פקאצה בת 10 וחצי בשם ספיר?

אם אין לך משהו חדש לכתוב, אז למה לפתוח שרשור?
לאלוהי הטרולים - התשובות.
פקאצה בת 10 וחצי בשם ספיר?
28/02/15 22:35
156צפיות
זו סדרה איכותית מידי בשבילן.. חחח 

ועידכנתי שנדב יקליט את השיר השבוע, והשיר יפורסם השבוע (לפי מקורות שלי ברשות השידור)

כן לכל אחד עכשיו יש מקורות וקשרים.
28/02/15 22:47
101צפיות
BITCH PLEASE.
זה כבר נאמר ואין שום דבר חדש. ידוע שהוא מקליט השבוע וזה חייב להתפרסם השבוע כי הדד ליין קרב ובא.
ואין לי מושג על איזו סדרה אתה מדבר + זה ממש לא מעניין אותי
באמת עכשיו???
28/02/15 22:50
69צפיות
"BITCH PLEASE" זה באמת היה נחוץ

דבר שני עידכנתי שהשבוע לא יפורסם הקליפ, אבל השיר יפורסם בטוח!! עד הסופ"ש..
לא עידכנת כלום, נשמה. שום דבר חדש לא כתבת.
28/02/15 22:52
64צפיות
הכל היה ידוע.
תתקדם ובהצלחה.
יכול להיות שלא ראיתי
28/02/15 22:53
58צפיות
אבל את הממלכה כן...

ובאמת כאילו??? "תתקדם" זה היה נחוץ?
תתקדם היה נחוץ. BITCH PLEASE היה נחוץ. השרשור שלך?
28/02/15 22:55
66צפיות
לא.

שיהיה שבוע טוב,
בשורות טובות
ורק בריאות

לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28/02/15 22:56
71צפיות
הבנתיי?

אז ה"תתקדם" היה נחוץ וגם ה"ביץ' פליז" באמת עכשיו??

שיהיה שבוע טוב
אתה אמיתי? אני באמת שואל.
28/02/15 22:58
80צפיות
אתה לא חייב לענות
חלאס, תתקדם באמת ועזוב אותי לנפשי
º
28/02/15 22:59
30צפיות
02/03/15 17:26
48צפיות
לא, עכשיו באמת מיי גאד!!! ה"לא חייב לענות" הזה היה נחוץ כאילו?!

איכסוש 
º
הצרפתייה שוב ניצלה את אבי בשביל ילד
28/02/15 22:36
91צפיות
חחח
28/02/15 22:37
71צפיות
הקטע עם הכסף והדם היה אדיר!!
28/02/15 22:42
98צפיות
פרק אדיר!!! חחח מעניין מה קרה לאוליביה במבוך חחח
פתחו לכם קומונה/פורום ודונו על מה קרה לאוליביה במבוך.
28/02/15 22:48
92צפיות
היא בטח נחנקה מרוב טמטום ולא מצאה את הדרך חזרה.

(השם ישמור, תהיו בריאים)
28/02/15 22:50
68צפיות
אתה יודע מה הכי מצחיק?

כל אחד מהם מדבר על סדרה אחרת!!!

נכון...
28/02/15 22:51
46צפיות
אני יודע שעידן מדבר על זגורי (סגידה), אבל גם זה לא המקום
28/02/15 22:53
47צפיות
ולפחות הוא לא אוכל את הראש כמו מה שמו שחד מושיק גלאמין ו"בא לחדש" לנו.
:)
º
אני רק חיפשתי משהו לא קשור לכתוב
01/03/15 00:44
10צפיות
אתה חייבבב
28/02/15 22:51
67צפיות
לצפות... ערוץ הוט 3... תתעדכן בלוח השידורים....
ואגב תודה. יש לי YES.
28/02/15 22:57
51צפיות
לא מתקרב להוט העלובים האלה.
מה שצריך לראות, רואה באינטרנט
יאאא אז תראה באינטרנט
28/02/15 22:57
34צפיות
סדרה אליפות!!!
רואה זגורי. הממלכה וכל השטויות, אשאל את אחיין שלי
28/02/15 22:59
36צפיות
או כל מיני ילדים בני 8 עד 10 ואקשר ביניכם לדיון מאסיבי.

והצלחת להצחיק אותי מקודם.. "בטח נחנקה שם מרוב טמטום"
28/02/15 23:01
28צפיות
די, אל תמשיך את זה
28/02/15 23:02
48צפיות
באמת שאין טעם להמשיך את זה, כל פוסט שמישהו מגיב לו זה רק מאכיל את הטרול.
פשוט להתעלם, ואם זה באמת מציק, אז אפילו לדווח.

מי שמדבר על טרולים..
28/02/15 23:04
40צפיות
צודק לגמרי
28/02/15 23:22
32צפיות
º
יובל אני איתך אין צורך בלשון רבים
01/03/15 00:27
22צפיות
צרפת הערב הופיעה לייב למי שמעוניין
01/03/15 00:26
185צפיות
תודה!
01/03/15 00:37
66צפיות
הביצוע בלייב יותר משכנע מהסטודיו ועדיין יש לי בעיה עם השיר...
אני אמור לאהוב אותו (בלדה עם רגע שיא, לגמרי הטעם שלי למי שלא שם לב) אבל זה לא קורה.

מקווה שבגמר בוינה אני אשנה את דעתי לגבי השיר. ליסה מבחינתי הווקאליסטית הטובה ביותר מבין כל מי שנבחר עד עתה.
º
בדיוק כמוך
01/03/15 00:45
16צפיות
º
זמרת טובה! זה שיר שופטים יפה כזה
01/03/15 00:38
23צפיות
מבוצע להפליא
01/03/15 00:43
54צפיות
מקום 5 כזה בג'וריז ו20 בטלווטינג?
אחלה הופעה, אבל הכי מקום 26 (לפני אחרון) בגמר
01/03/15 00:44
90צפיות

עדיין לא הבנתי מה עמד מאחורי הבחירה בשיר יפה, אמנם, אבל כה מיושן כמו זה. ומה זה אוטובוס הקסמים הזה מאחורה?
זמרת מעולה ושיר יפה
01/03/15 00:56
46צפיות
חח שמתם לב שהשרשת שלה בצורת חבל תליה? (הזה שתולים איתו אנשים..)
יש פוטנציאל צמרור
01/03/15 07:58
56צפיות
היא תהיה תלויה ברקע, בתפאורה ובתאורה שיבחרו לה, וזה בהחלט יכול להגיע גבוה. בשופטים.
וואוו!! אני מרגיש שהיא מספרת לי את השיר!
01/03/15 11:40
46צפיות
היא כל כך מרגשת ומדהימה.
הלוואי, אמן וצרפת תיכנס השנה לטופ10 עם השיר המושלם הזה.
יופי, אז היא יכולה לשיר את זה ונשמעת כמו גרסת הסטודיו
01/03/15 11:47
49צפיות
אבל קצת עצוב שבימינו זה הישג. ההופעה החיה לא משדרגת או משנה שום רושם מגרסת הסטודיו, ואם כבר, היא בעצמה משאירה קצת רושם של דודה מרושעת.

(אין לי שום דבר נגד השיר, אגב, אני מוצאת אותו נעים לשמיעה כשהוא מתנגן ואז מתקשה לזכור אותו כשהוא מסתיים, אבל לא סובלת ממנו בשום שלב).
איזו בלדה קלאסית ויפהפיה!
01/03/15 14:27
45צפיות
למה לא מעריכים אותה כראוי?
בגלל הזמרת לפי דעתי אני חושב. אם היא הייתה צעירה ורזה היו שו
01/03/15 17:11
33צפיות
שופטים את זה טיפה אחרת
שיר מקסים
01/03/15 17:00
50צפיות
ומבוצע נפלא ווקאלית.
אבל היא באמת נראית כמו דודה מרשעת
זה כל כך הולך ליפול חזק...
אז היא פשוט החכה לסטייליסט דחה ואמרה לו
01/03/15 21:16
48צפיות
״תעשה לי אלה פוגצ׳בה 97״?
º
הלכה לסטייליסט שלה. אוף אייפון
01/03/15 21:16
14צפיות
זה מעולה!!!
01/03/15 21:24
32צפיות
צרפת ממשיכה להיות מדינה מדהימה

מאוד אוהב את השיר, לא אוהב את הלייב
01/03/15 21:31
52צפיות
לא מכרה לי את השיר בשיט. זה לא נשמע ונראה כמו שיר שמדבר על ההריסות והחורבן שמלחמה גורמת והתקווה לעתיד טוב יותר, זה יוצר רושם של שנסון זול וסתמי. מגיע לשיר יותר, ואני מקווה לשיפור.
מעטות הפעמים שיוצא שיר אירו׳ שאני פשוט לא מסוגל לשמוע
02/03/15 12:00
59צפיות
אני פתוח לכל הסוגות החל מפטריסיה קאאס, דרך בלו ועד ל-PKN, אופרה, האבי מטאל, שלאגר, הכל הכל. אבל את השיר הזה אני פשוט מתעב. אני יודע, הבעיה היא בי, אני הפסיכופת, אבל אני פשוט שונא את זה. היא זמרת טובה מאוד אבל פה זה נגמר.
ארכיון הודעות
Flix
פורום עסקים

פורום עסקים החדש

המקום החדש שלך להתחבר לעסקים כנסו ושתפו בכל נושא >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה