לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

Tapuzina Song Contest
27/07/15 09:14
72צפיות
הבהרה: בשל יציאתו של מור לחופשה ובקשתו האישית, אני, Csaba Szigeti 2006, אנהל את התפוזינה באופן חד פעמי. ועכשיו לתחרות עצמה .
ברוכים הבאים לגרסה החדשה של תחרות השירים של פורום אירוויזיון, Tapuzina Song Contest - בפעם ה-39

שרשור אישור ההשתתפות לגרסה ה-39 של - Tapuzina Song Contest ייפתח מחר (יום ג', 28.07) ב-20:00. 

בתחרות זכאים להשתתף בסה"כ 48 משתתפים:
40 בחצאי הגמר ו-8 נוספים שיתמודדו אוטומטית בגמר (עקב מיקומם בצמרת הטבלה של התחרות הקודמת)

רשימת 8 המתמודדים אוטומטית בגמר:

01. Brady
02. GALxp
03. Csaba Szigeti 2006
04. emili3
05. Eurovision Aces
06. ramidanino
07. V e n g a
08. Princess Lotta

ניתן יהיה לאשר עבור חבר נוסף בהודעה נפרדת. 
להתראות מחר בשרשור אישור ההשתתפות

מי יכול לאשר לי?רציתי לשלוח את POLICEMAN
27/07/15 11:28
44צפיות
כששמעתי אותו לפני חודש בטורקיה אבל עד שנפתחה התפוזינה הוא הפך ללהיט
ככה אני הורס (בתקווה) למי שרצה לשלוח אותו גם חח
º
אני אאשר לך
27/07/15 14:53
11צפיות
º
תודה רבה
27/07/15 15:59
11צפיות
º
נחרש אצלי כבר 3 חודשים! שיר ענק
27/07/15 21:59
8צפיות
אחרי שחרשתי את האמא שלו אני חורש עכשיו על אחד
28/07/15 10:40
1צפיות
הרימקסים.
בכל פעם שהבוסית שלי בעבודה עוזבת אנחנו משמיעים את השיר הזה חח
אחד העובדים ממש התמכר לזה והוא סיפר לי שב-6 בבוקר הוא והילדה שלו שמעו את השיר ורקדו חח
אין, אני אסון מהלך!
אני יכול להגיד בבטחון מלא...
27/07/15 14:43
50צפיות
שהפעם אני לא אשאר בסמי
º
27/07/15 19:37
5צפיות
קבלו הצצה ראשונה באירוויזיון 2016 הם הולכים לייצג את ספרד
הודעה זו מכילה סרטונים
28/07/15 00:27
37צפיות
עם הגרסה הנפלאה לשיר בספרדית ואולי הפעם הם יקחו !!!
עדכונים לגבי העונה החדשה של הכוכב הבא
26/07/15 18:38
114צפיות
1. אסי עזר עוזב את התוכנית!!! זו ידיעה מצויינת נמסה ההגשה הטרחנית והמתלהבת שלו.
   שייקחו את מיכל אלוני/ שיתנו לרותם סלע את ההנחיה לבד.
   הסיבה לעזיבה: הפח הגדול תשודר במקביל. ולכן אסי נלץ לבחור בפח.
2. העונה החדשה תתחיל בחודש דצמבר... כך שהלו"ז יהיה דומה מאוד ללו"ז של השנה
    רק הפעם לדעתי יגיעו הרבה יותר שירים מיוצרים מובילים בעקבות ההצלחה השנה.

שיהיה בהצלחה.
האח הגדול הרגע סיימו עונה וכבר מתחילים אחת חדשה?
26/07/15 20:11
77צפיות
טוב... בכל מקרה, עזיבתו לא בהכרח מטרידה אותי.
הוא היה בסדר סך הכל, יותר הפתיע אותי שבעריכה נתנו לו הרבה זמן מסך ובזמן ביצוע של מתמודד הכניסו אותו ואת רותם מקפצים להם מאחורי הקלעים או מדברים וכו'...

סביר להניח שגם בעונה הקרובה זה יהיה ככה, כי בוחרים נציג לאירוויזיון, והשידורים יהיו ערוכים ולא בשידור חי.
מצויין. ברוך שפטרנו!
26/07/15 21:02
71צפיות
נמאס כבר לראות אותו עף על עצמו ומקשקש את עצמו לדעת! היה טבעי שהוא יעדיף להישאר בפח הגדול, כי זו תוכנית הרבה יותר מצליחה, שאותה הוא הנחה מההתחלה, בעוד שלכוכב הבא היו רק 2 עונות עד כה.

לגבי הלו"ז, אנחנו יודעים שאין לנו מה לדאוג. אם השנה עמדנו בו מצויין והצלחנו להנפיק להיט ענק שהוכיח את עצמו בהצלחה גם בישראל וגם באירוויזיון, אני בטוחה שבשנה הבאה ההפקה תקבל מבול של שירים מיוצרים מובילים, וברגע שיסתמנו פייבוריטים מסויימים, יעברו עליהם ויבררו מתוכם את הטובים יותר. טוב שהאירוויזיון בידיים של טדי!
לי דווקא אין בעיה עם אסי...
26/07/15 21:29
79צפיות
הוא בחור כריזימטי, מצחיק ומעביר את התכנית בכייף..
אבל אני מבין את ההחלטה שלו כי האח הגדול תכנית הרבה יותר מצליחה עם צפייה של כמעט כל המדינה.

לגבי התכנית- אין בעיה שהתכנית תתחיל בדצמבר ותסתיים לקראת תחילת פבואר.
קשת עושים בשכל שיחשפו גם שנה הבאה את השיר רק לקראת הדדלין כמו שעשו השנה עם נדב כדי ליצור באז בישראל ובאירופה על השיר הישראלי, זה מעולה ואני בעד!

אני סומך על טמירה שגם שנה הבאה היא תשקיע בקליפ, ביח"צ, בפימפום השיר וכמובן והכי חשוב בהופעה.
יש לי הרגשה שיעשו כמו עם נדב: יכינו לזוכה 2 שירים- אחד בלדה מהממת והשני סגנון מזרחי.
יחכו כמה ימים לדדלין ואז יחשפו את השיר.
יעשו את זה כדי לראות איזה ז'אנר שולט בתחרות שנה הבאה ואז לבחור בדיוק את ההיפך כדי לבלוט.
ואל תגידו לי שאין קשר, תזכרו מה אני אומר לכם, שייצא הדיסק הראשון של נדב שימו לב שיש שם בלדת סול באורך 3 דקות וכמה שניות....

אין לי ספק שישראל תשתתף גם שנה הבאה ואם הכל יילך כשורה היא גם תצליח כמו השנה!

אתה רומז ש "mama someone broke my heart" זו בלדת סול
26/07/15 21:54
77צפיות
ושיר בפני עצמו ששילבו עם פופ-מזרחי?
אני לא יודע כמה שיר מזרחי נוסף יתפוס בשנה הבאה.
נכון שזה הכי ישראלי שיש, הכי טוב ושיודעים להפיק פה בארץ, אבל האם זה לא ייראה יותר מדי נוסחתי לאירופה?
כמובן שאם השיר טוב ויש קידום טוב אז אין תירוצים.

אני כן אשמח שימשיכו באותה אמביציה כמו שעשו השנה. ממש מבצע! וייטרפו בשבדיה!
º
זה עבד לא רע לארמניה, טורקיה וליוון עד היום
27/07/15 07:24
23צפיות
ממש לא נשמה...
27/07/15 13:21
44צפיות
גולדן בוי זה שיר בפני עצמו, ונכתב עוד שיר לנדב מראש בסגנון בלדת R&B כמו שהוא אהב לאורך כל העונה.
חיכו בכוונה ל-12/3 (כמה ימים לפני הדד-ליין) ואז החליטו איזה שיר יישלח לתחרות, כשראו שבתחרות יש 70% בלדות אז היו חייבים לשלוח את גולדן בוי.

אני בטוח שקשת יחשבו חכם ויעשו שוב את אותה התכנית לחשיפת השיר עם הזוכה בכוכב הבא.
שי, אתה מתבלבל
27/07/15 15:32
39צפיות
כבר ב-26 בפברואר פרסמו שהשיר שיבצע נדב באירוויזיון ייקרא גולדן בוי והוא יהיה שילוב בין R&B ומזרחית ויושר באנגלית בלבד, וכבר כמה ימים קודם היו שמועות לגבי סגנון השיר והשפה. זאת אומרת, השיר כבר נבחר ע"י הוועדה ימים בודדים אחרי הגמר שהתקיים ב-17 בפברואר. החשיפה הרשמית הייתה ב-12 במרץ, כי היה צורך להקליט את השיר ולצלם קליפ, אבל הוא נבחר כבר ב-26 בפברואר, כשפחות ממחצית מהשירים בעונה נבחרו.

ייתכן מאוד שבמקור חשבו לייעד לנדב בלדת R&B (אם כי רוב השירים שהוא ביצע בתוכנית היו אמנם R&B, אבל לא בלדות), אבל ההחלטה ללכת על שיר מזרחי הגיעה בעקבות הדואט המצויין שלו עם עומר אדם, שהוכיח שהוא מתחבר גם למוסיקה מזרחית. דורון מדלי החליט שאפשר לעשות שילוב מנצח בין סגנון ה-R&B והאנגלית הקולחת של נדב לבין היכולת שלו לשיר גם מזרחית, וחשב שזה גם יוכל לתפוס באירוויזיון. אבל זה ככל הנראה לא קשור דווקא לים הבלדות שבתחרות, כי בשלב זה חלק גדול מהבלדות (יוון, צ'כיה, נורווגיה, פולין, אזרבייג'אן, סן מרינו, הונגריה, ארמניה) עוד לא נבחרו!
מעניין אם יצליחו לשחזר את ההצלחה של השנה
26/07/15 22:26
86צפיות
בפעם שעברה שהחזירו בערוץ 1 קדם מרובה משתתפים, ב-2005, שני הקדמים העוקבים היו פח. השאלה היא מה יקרה עכשיו כשהשיטה עוקבת את הקודמת.
לדעתי גם 2005 היה פח
27/07/15 00:53
61צפיות
אבל היה בו שיר אחד חזק שזכה, ויותר מזה לא צריך. אני די בטוח שאף אחד מהשירים האחרים בקדם הזה לא היה מצליח לעלות לגמר.
התכוונתי למבחן התוצאה, האמת
27/07/15 19:29
33צפיות
2005 היתה אחלה תוצאה - השאר פח
º
27/07/15 20:37
5צפיות
בעיני הפורמט הזה גרוע - ההצלחה היא די מקרית ותלויה באופן
27/07/15 11:47
66צפיות
ישיר בשיר שיכתבו.
בגלל שזה מביא עניין אז אני מעדיף שנצליח גם השנה.
כמו שנה שעברה, אני לא מתכוון לראות אף פרק.

געגועי לקדם של 10-12 שירים שלא שומעים אותם קודם ונחשפים אליהם רק בערב השידור..
27/07/15 17:56
34צפיות
גם אני מתגעגע לקדמים שהשירים שלהם נחשפו רק בשידור עצמו, ועוד יותר מתגעגע לקדמים שאשכרה אי אפשר לדעת מראש מי יזכה.
אני לא צופה בכוכב הבא פשוט כי זאת תכנית טלוויזיה גרועה שמזלזלת בצופים ובמתמודדים, מקסימום אם יש באזז על ביצוע מסויים אני רואה אותו בפייסבוק, אז מבחינתי הפורמט הזה הוא בחירה פנימית בשיר + זמר צעיר. וזה כבר עדיף בעיני על קדם חד-אמן כמו של מיי/סקעת/אחינועם ומירה/טיפקס.
במקרה של נדב גדג׳ הסגנון שלו היה מאוד מובהק ובתכלס הכתיב את הסגנון של השיר שנבחר בסוף, אבל בדרך כלל זוכים בתוכניות האלה מין זמרי אמצע הדרך כאלה שלכולם יתאימו אותם בלדות ושירי מיד טמפו גלגלציים. אנ ימקווה שגם בשנה הבאה ינצח (או תנצח) מישהו שונה מהשטאנץ הרגיל כדי שיצטרכו להגדיל ראש ולמצוא לו שיר מיוחד במקום ללכת באוטומט על עוד ״רק בשבילו״.
º
28/07/15 10:42
º
מה עם איזה מפגש פורום?
25/07/15 09:28
49צפיות
º
25/07/15 09:40
14צפיות
º
25/07/15 10:59
13צפיות
º
לא תודה
25/07/15 19:51
19צפיות
º
רק אם זה בניו יורק חחחחחח
25/07/15 20:29
23צפיות
º
שבוע הבא אני בניו יורק.ניפגש
27/07/15 19:36
8צפיות
יאללה, מתאים לאוחצ'ה
26/07/15 20:54
52צפיות
פרט לותיקים, מישהו פה יודע את שמי האמיתי ?
תזכיר לי את שמך?
26/07/15 22:27
45צפיות
מר גריז-מרים-גבוה-גבוה?
אם להאמין לדיווחים האחרונים - טוניסיה (כן כן) בדרך לג'וניור
26/07/15 04:58
119צפיות
רשות השידור הטוניסאית הביעה רצון להשתתף בתחרות בגלל סיבות פוליטיות (כמו שניחשתם, בגלל שישראל לא שם)
אז כנראה ש....
26/07/15 20:48
63צפיות
.... ישראל גם תשתתף, לעשות דווקא
º
הלוואיי שנשתתף רק בשביל הקטע חחחח
27/07/15 19:16
14צפיות
האם ישראל תיעדר מהאירוויזיון?
20/07/15 05:33
210צפיות
כותרת (גם כאן וגם בכתבה) שנועדה לעשות רעש בלבד
20/07/15 17:05
173צפיות
ישראל תשובץ כמובן בחצי הגמר השני וימצאו פיתרון לחזרה הגנרלית (אפילו לעשות אותה ביום אחר, מה הסיפור הגדול?)
20/07/15 17:36
90צפיות
כל עוד אנחנו בסמי 2 אנחנו יכולים להשתתף. מקסימום נוותר על החזרה הגנרלית של הבוקר, שזה קצת חבל אבל לא אסון, אבל לא תהיה לנו שום בעיה להופיע בחזרה הגנרלית של הג׳וריז שתתקיים בערב יום העצמאות.
לא מבינה מה הקטע שיש חוסר רצון להיעדר פעם אחת מהתחרות
20/07/15 19:27
169צפיות
מה יקרה? ישראל תתמוטט? העולם יכנס לדיכאון שישראל לא משתתפת?
כשיש יום זיכרון שנופל בתאריך זה פי אלף יותר חשוב, צריך לכבד את יום האבל הלאומי ואת המשפחות השכולות
באמת לא יקרה כלום אם ניעדר שנה אחת, שהאירופאים קצת יתגעגעו אלינו 
º
נו באמת...
20/07/15 20:10
42צפיות
אין סתירה
20/07/15 21:27
136צפיות
לגמרי אפשר להשתתף בשנה הבאה בלי לחלל את יום הזיכרון, זו סתם כתבה אובר דרמטית.
ואם שבדיה שוב תזכה?
20/07/15 22:24
132צפיות
אז אירלנד כבר לא?? 
º
הודעה זו מכילה תמונות
20/07/15 23:50
114צפיות
איזו חשיבה מעוותת. "שהאירופאים יתגעגעו אלינו" . . .
21/07/15 20:59
141צפיות
תמיד ליהודים (ישראלים בעיקר)
יש איזה ג'וק בראש של "נראה להם..." וזה.

צא/צאי מהסרט.
אף אחד לא יתגעגע אלינו אם לא נופיע. מצד שני, אנחנו כן נשתתף.
מצד אחד, אנחנו לא כאלה מיוחדים בעיני העולם כמו שאנחנו נוטים לחשוב, מצד שני,
אם אנחנו שולחים שיר טוב והופעה טובה, אז אנחנו מצליחים יפה.

נ.ב. אנחנו הכי מיוחדג'ים ומגניבים ואוהבים אותנו וכו. אין על ישראל
כשטיילנו בברלין לפני חודש והכרנו חברים ממלא מקומות בעולם, אנחנו עשינו להם הכי שמח
ויותר מזה, עשינו להם אחלה יח"צ ובקיץ הבא כולם יבואו לבקר.

בהצלחה לנו בשבדיה!
זה היה בציניות
22/07/15 21:22
84צפיות
נראה לך שלמישהו באירופה אכפת אם נשתתף או לא?! אנחנו סתם קוץ בתחת שלהם, רק לא הבנתי את הקטע שחמש שנים ברציפות שבהם לא עלינו לגמר עדיין התעקשנו להשתתף במופע הביזיוני הזה
ועוד משהו קטן
22/07/15 21:26
83צפיות
זה שאיל וולו עברו בניקוד בטלווטינג את ריבאק ועדיין לא זכו זה ביזיוןןןןןן אחד גדולללל לא מבינה איך האיטלקים עברו על זה בשתיקה
ולא ערערו, ולמעשה בפועל הם כל כך נעלבו שהם אפילו לא מזכירים בשום תכנית טלויזיה/רדיו באיטליה שאיל וולו זכו שם במקום השלישי...בושה!

כי זה לא חוכמה לערער אחרי התחרות
22/07/15 23:31
66צפיות
החוקים היו ידועים מראש, ואם איטליה לא ערערה עליהם באופן עקרוני לפני התחרות (פשוט כי הם גרועים לאללה), והיתה לה הזדמנות להסתייג מהשיטת ה50%-50% במרץ, היא לא יכולה להיזכר לערער עליהם בדיעבד רק כי הפעם היא נדפקה בגללם. אני באמת מקווה שלקראת התחרות הבאה יהיו משלחות שידרשו לבטל את הכוח שיש לשופטים או לפחות להפחית אותו, מה שקרה השנה מדגים עד כמה השיטה הנוכחית מעוותת כשהיא מאפשרת למאתיים אנשים אקראיים ועאלק מומחים לבטל ניצחון סוחף בקרב מליוני צופים שהצביעו בטלווט.
נראה לי של-ebu כן אכפת שכן נשתתף....
22/07/15 21:43
105צפיות
... אני לא לגמרי סגור מה היא הסיבה המדוייקת, אבל ה-ebu רוצה דווקא את ישראל הלא אירופאית בתחרות האירופאית.
ייתכן שפרישה של ישראל הנואשת תסמן משהו רע לשאר המדינות, אבל היום האירוויזיון גם ככה זכה לאהדה כך שהשתתפות ישראל כמעט לא מורגשת. תאכ'לס... לא יודע !

אגב המשפט שכתבת "אנחנו סתם קוץ בתחת שלהם" רק מוכיח ששום
23/07/15 22:30
90צפיות
ציניות לא נכתבה, אלא התכוונת לכל מילה.
שוב - חשיבה מעוותת (לדעתי).

יש לזה חשיבות שאת אולי לא מבינה. מצד אחד הוא לכאורה לא רלוונטי, המופע הזה,
מצד שני, הוא עדיין בעל רייטינג חזק ועובדה שהשנה הצלחנו כשהבאנו שיר חזק עם הופעה מעולה (גם אצל הקהל וגם אצל השופטים). ויש להשתתפות שלנו משמעות בגדול אבל לא כדי ש"יאהבו אותנו", אלא יותר שיתרכזו
במוזיקה ושידעו שיש כאן אנשים טובים שבאים להעיף לאירופה את התחת. שמייח ולא רק מלחמות, פלסטינים, חיילים ו"כיבוש".
השנה לגמרי השארנו חותם מהבחינה הזאת. תהי בטוח שהרבה גייז התחברו לשיר הזה והוא נהיה להיט לא קטן במועדונים.
הבאנו עוד קהל שפתאום אומר לעצמו "היי בא לנו לקפוץ לתל אביב. נראית עיר מגניבה". אחלה יח"צ לנו.
ישראל יוצאת = כל המדינות הערביות נכנסות. יתגעגעו.
24/07/15 01:17
114צפיות
 הצבעות מהגרים מארצות ערב = אירוויזיון במרוקו 2016. בהצלחה ליורוגייז.
מרוקו? יותר בכיוון פלסטין או משהו כזה
26/07/15 10:55
55צפיות
תכל'ס כשחושבים על זה, אם ו.. פלסטין מתמודדת וזוכה- איפה בדיוק היא מארחת את התחרות בשנה לאחר מכן?
אמממ בשוודיה?
26/07/15 18:45
42צפיות
מקסימום גרמניה
בנייני האומה....
26/07/15 20:50
34צפיות
... הרבה קורה בשנתיים !
לא יקרה שום דבר תכלס אם לא נעדר מהתחרות.
26/07/15 20:22
40צפיות
באותה מידה גם המשפחות השכולות לא יכנסו לדיכאון וישראל לא תתמוטט אם נציגיו בתחרות ישתתפו ולא יעשו חזרה גנרלית אם לא יתאפשר בסוף.

זה בהחלט דבר יפה ומוערך לכבד את היום ואת המסורת, אבל לא צריך להיות קיצוניים ולהגיד ש"זה יותר חשוב" ו"זה פחות חשוב".

בסופו של דבר אנחנו חיים היום והתחרות הבאה בשבדיה תהיה מרגשת מאד לאור העפלה של ישראל לגמר השנה, ואני בטוח שימצאו דרך לסדר את העניין עם התאריכים והחזרות ויהיה בסדר
LANGVISION 8 גרמנית-פתיחת שלב שליחת השירים
42תגובות
20/07/15 10:33
111צפיות
כזכור לכם, במהדורה השביעית של השפה הספרדית זכתה טליה.

זוכת התחרות הקודמת בחרה בשפה - גרמנית- כשפת התחרות הבאה. 

לפני חודש הודעתי לגבי שפת התחרות כדי שיהיה מספיק זמן לכל מי שמעוניין, למצוא שיר...

(המשך...)
כזכור לכם, במהדורה השביעית של השפה הספרדית זכתה טליה.

זוכת התחרות הקודמת בחרה בשפה - גרמנית- כשפת התחרות הבאה. 

לפני חודש הודעתי לגבי שפת התחרות כדי שיהיה מספיק זמן לכל מי שמעוניין, למצוא שיר לתחרות. כעת נפתח השלב הרשמי לשליחת השירים למשך שבוע. 

(אני מניח שהתפוזינה תפתח בקרוב, אך מאחר ויש את שלב ההרשמה קודם אדאג שלא תהיה חפיפה )

מי שמעוניין להשתתף בתחרות יאשר השתתפות בהמשך להודעה זו, ובמקביל ישלח קישור ליוטיוב בלבד על פי בחירתו במסר אישי. אנא ציינו את שם השיר + האמן בזמן שליחת השיר כדי שתתפרסם בסוף רשימה מסודרת וברורה.

למרות שזה לא קרה עד היום, במידה וירשמו לתחרות 30 שירים או יותר, תהיה חלוקה ל 2 חצאי גמר (במקרה כזה לא יהיה שריון בגמר)

לאחר סיום שליחת השירים יועלה פלייליסט של השירים המתחרים ביוטיוב ותפתח ההצבעה.

ניתן לשלוח רק שירים בשפה שנבחרה. ללא הגבלה, מלבד שירים שהתחרו באירוויזיון.

בהמשך למשפט הקודם, מותר לשלוח שירי קדם שלא זכו, מאחר ולא כל משתתפי הפורום נחשפים לשירי קדם ממדינות אחרות.

לגבי שירים דו-לשוניים, כדי שיוכלו בכל זאת להשתתף באחת התחרויות, השפה שתכריע לצורך העניין, היא השפה הדומיננטית בשיר, שתופסת חלק ארוך יותר בשיר מאשר השפה האחרת.

כמובן ששמות המשתתפים חסויה עד לפרסום התוצאות.

ניתן לשלוח שירים במסר אישי עד יום שלישי 28/7/2015 בשעה 20:00 

בהצלחה לכולם!!

19/07/15 21:00
207צפיות
dafuq
הודעה זו מכילה סרטונים
20/07/15 15:43
169צפיות
אני בטוח ב1000000% שאם יוון הייתה שולחת את זה
21/07/15 01:55
114צפיות
TOP 5 בטוח. ואם היו שולחים את זה לפני 5 שנים גם היה מנצח
פשוט נשמע טוב!
ואם שבדיה הייתה שולחת - נצחון בטוח
21/07/15 17:18
79צפיות
כי בשבדיה כדי להביא מנצח עכשיו - צריך עם כולם לשכב. והם עד כדי כך נוכלים שאפילו נצחון סוחף יותר מריבאק לא יכול על כוחות האופל שלהם ימח שמם וזכרם טפו.
º
חשבתי שאיטליה ניצחה לא?
21/07/15 19:57
28צפיות
אתה נשמע בדיוק כמו הפסיכיאטר שלי
21/07/15 23:22
58צפיות
האמת היא ששבדיה כמדינה אירוויזיונית יצאה לי מכל החורים. ולחשוב שבעשור הקודם הם חוו כשלון אחר כשלון כשהשיא היה ב-2010 שלא עלו לגמר עם הפקאצה הזו עם הגיטרה. הרעיון הזה שצריך לשכב עם אחרים כדי להשיג נקודות באירוויזיון פשוט נראה לי מפוקפק. המשובדים ניצלו את היות הזמרים האיטלקים קתולים אדוקים וכאלה שלא יעזו לשכב עם השופטים כדי להשיג נקודות ושלחו את מונס הפתוח מינית למשימת חייו - לשכב כל הדרך לנצחון. וזה עבד, למרות שאיל וולו עקפו את ריבאק(!!!) בטלווטינג.
אני מוכרח להגיד ששיטת ההדחקה היא מצויינת
22/07/15 00:59
49צפיות
החלטתי לדגול בה גם :)
אל תיכנע לכל האנשים שאומרים ששבדיה ניצחה.אתה יודע את האמת ותילחם עליה
21/07/15 19:24
100צפיות

אמנם אני לא כאן הרבה לאחרונה, אבל בחודש הקרוב לא אהיה בכלל. אני נוסע לחופשה. נתראה לאחר מכן, בתקווה שכבר יהיה מעניין יותר בגזרת שטוקהולם. צ'או צ'או
º
תהנה מור!
21/07/15 19:57
24צפיות
תהנה
22/07/15 02:47
43צפיות
שאלה קשורה - אז התפוזינה הבאה תהיה כשתחזור? בעוד חודש?
InterCrown 16 - התוצאות
הודעה זו מכילה תמונות
57תגובות
19/07/15 03:00
350צפיות

תחרות InterCrowN 16 שנערכה בהירקליון, יוון, מגיעה בזאת לסיומה! .

30 מדינות התחרו ב-חצאי הגמר של תחרות השירים העולמית במהדורתה ה-16; 18 מהן העפילו...

(המשך...)

תחרות InterCrowN 16 שנערכה בהירקליון, יוון, מגיעה בזאת לסיומה! .

30 מדינות התחרו ב-חצאי הגמר של תחרות השירים העולמית במהדורתה ה-16; 18 מהן העפילו לגמר הגדול והצטרפו ל-5 השירים שכבר המתינו בגמר, כך שבסה"כ התמודדו בגמר הגדול של התחרות 23 מדינות. עם זאת, רק מדינה אחת מתוכן זכתה ב- ובאירוח התחרות הבאה.

חמשת המתמודדים שיסיימו בטופ-5 יזכו להשתתף אוטומטית ב גמר InterCrowN 17.
בשרשור זה  תפורסם רשימת שולחי השירים.
קישור להורדת מצגת התוצאות של InterCrown 16.    https://www.sendspace.com/file/mh05p9
אנא, הוסיפו לתגובות על התוצאות אייקון ספויילר. זאת בכדי להימנע מגילוי תוצאות למתמודדים אשר מעדיפים לראות את התוצאות דרך המצגת.
גם תוצאות חצאי הגמר והגמר יפורסמו בהמשך בשרשור זה בקובץ אקסל. ממליץ בחום לא לפתוח את קובץ האקסל עד לאחר צפייתכם במצגת התוצאות, כי זה פשוט יהרוס את ההנאה והעניין...

אז להתראות מיד לאחר התפוזינה הקרובה, עם הגרסה ה-17 של InterCrowN שתיערך ב...מיד תדעו .

ברכות למדינה הזוכה ולמייצגה

ישראל לא תשתתף באירוויזיון 2016
20/07/15 19:07
236צפיות
מתוך ידיעה שפורסמה : התאריך בו מתקיים חצי הגמר של אירוויזיון 2016 נופל בדיוק על ה- 10.5.2016, שזהו גם ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל. בעוד החזרה הגנרלית לחצי הגמר השני, צפויה להתקיים ביום הזיכרון עצמו (למחרת היום). היות וחצי הגמר נופל על ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, לא תוכל ישראל לשדר (ולהשתתף) בתחרות זו, במידה וישראל תצליח להשתתף בחצי הגמר השני, שמתקיים ב- 12 במאי, החזרה הגנרלית צפויה להתקיים יום לפני, ב- 11 במאי, שהוא גם יום הזיכרון בפני עצמו 

בקיצור, יצא טוב לא נצטרך לראות את האירו-ביזיון הזה בשבדיה עם המונס שמונס שקר כלשהו ושכל השופטים ועוזריהם יעלו באש 
º
20/07/15 19:17
27צפיות
º
כואב לך הראש?
20/07/15 19:23
34צפיות
מסכן מונס.
20/07/15 23:59
158צפיות
בכל פעם מציגים כאן כאילו הוא שיחד שופט שופט שיצביע לו... אמנם הוא זה שניצח אבל לא הוא שאשם בהפסדם של האיטלקים. אפשר לחשוב שהוא ניצח עם שיר של אדרת, פריזורה שלרונה נילשיו וגזרה של מורן מזור. סך הכל ניצח עם שיר מצויין והופעה נהדרת. לא מגיע לו כזאת שנאה. למי הגיע יותר? זה כבר עניין של טעם.
ובתכלס הפורום המאיס עליי לא פחות את איל וולו שהפכו למעיקים עם כל הודעה שנכתבת עליהם. בואו נמשיך הלאה, חבל על הבריאות.
º
אני שיחדתי שופט ???!!!!
הודעה זו מכילה תמונות
21/07/15 00:05
139צפיות
º
ואני מאלה שהתרעמו על "גניבת" הניצחון.
21/07/15 00:51
44צפיות
º
21/07/15 11:00
8צפיות
3 דברים:
21/07/15 10:46
137צפיות
1. ישראל תשתתף בכל מקרה
2. כבר השתתפו בחזרות ביום הזכירון
3. זה באמת עד כדי כך נוראי לעשות חזרה ביום הזיכרון? האומן גם ככה נמצא בחו"ל. מילא אם זה היה בארץ (למרות שהרבה פעמים לא מספיקים להרכיב במות בערים הגדולות לחגיגות העצמאות ואז עובדים ביום הזיכרון).
ישראל תשתתף (כרגיל) בחצי הגמר השני אוטומטית. נקסט
21/07/15 20:56
127צפיות
מה עפו על מונס, לא ברור לי
מסתבר שבולגריה היא זאת שניצחה בג'וניור האחרון
21/07/15 01:09
150צפיות
ואיטליה סיימה רק במקום השלישי בהצבעת הקהל. זאת הפעם הראשונה שבה משלבים הצבעת שופטים ונראה שקרה לנו מקרה הפוך השנה כשבאירוויזיון עצמו השופטים הם אלו שלקחו מאיטליה את הזכייה ובג'וניור הם אלו שנתנו לה את הזכייה

הצבעת הקהל בג'וניור האחרון:

01. בולגריה - 143
02. ארמניה - 124
03. אוקראינה - 100
03. איטליה - 100
05. רוסיה - 89
06. הולנד - 69
07. מלטה - 64
08. בלארוס - 58
09. קפריסין - 42
10. גאורגיה - 41
11. סלובניה - 39
12. סרביה - 34
13. סן מרינו - 11
14. מונטנגרו - 10
15. שוודיה - 3
16. קרואטיה - 1

הצבעת השופטים בג'וניור האחרון:

01. איטליה - 143
02. ארמניה - 114
03. מלטה - 113
04. בולגריה - 86
05. קפריסין - 73
06. רוסיה - 72
07. סרביה - 65
08. בלארוס - 62
09. גאורגיה - 44
09. הולנד - 44
11. שוודיה - 39
12. אוקראינה - 24
13. מונטנגרו - 21
14. סלובניה - 14
15. סן מרינו - 11
16. קרואטיה - 3
אז איטליה זכתה בשופטים בג'וניור
21/07/15 11:01
92צפיות
ובאירוויזיון הרגיל זכתה בקהל. אפשר לשקלל בין שתי התוצאות האלו כדי שil volo יזכו?
הכל בגלל מונס השם יקום דמו
21/07/15 17:10
83צפיות
לא ניתן לו להנות מהזכייה ונאכל לו את הכבד, יופי שאיטליה זכתה בג׳וניור, ובצדק מוחלט שעה שהשיר והביצוע היו טובים, אבל מה זה הג׳וניור לעומת הדבר האמיתי?! אתם יודעים מה השדרן הגרמני אמר אחרי ההופעה של מונס? הוא אמר - השיר בסדר, לא יותר מזה, אבל הויזואל פשוט מדהים. השופטים הטיפשים שאלוהים יודע כמה מהם שכבו עם מונס, בחרו בויזואל במקום במוזיקה. ולא סתם ויזואל - ויזואל שמועתק מא׳ ועד ת׳. איך מדינה שמקבלת יותר נקודות מאלכסנדר ריבאק (באופן יחסי) לא מנצחת?! איך הנצחון הכי סוחף בתולדות 60 שנות האירוויזיון אינו נצחון בפועל?! כוס אמק זה מה שיש לי להגיד.
זוכרים את זה?
הודעה זו מכילה סרטונים
20/07/15 22:28
136צפיות
יכול להיות שאת הקונספט של נעלי הזהב לקחו מפה??
תחרות ההימורים 2015: התוצאות
הודעה זו מכילה תמונות
18/07/15 20:20
181צפיות
פתחו את המטריות, מקמו את הכיפות על הגמדים המצוירים שלכם - ותתכוננו להיות גיבורים... כי התוצאות שכולנו חיכינו להן סוף סוף כאן!
גבירותיי ורבותיי המהמרים המדופלמים, הרי לפניכם תוצאות תחרות ההימורים 2015!

במאי האחרון עלה על בימת האירוויזיון מונס זלמרלוב השבדי והעניק למדינתו ניצחון שישי עם להיט עכשווי וקליט - ניצחון שהוא למעשה ניצחון שבדי שני תוך 3 שנים. כמו מונס והגמד שלו, גם לפורום יש זוכה אחד ויחיד שצפוי להפוך לגיבור עם היוודע התוצאות הסופיות של תחרות ההימורים של הפורום

79 חברי פורום היוו חלק מתחרות ההימורים השנתית של הפורום, וכעת - אחרי שהאירוויזיון כבר מאחורינו והחל המסע לעבר האירוויזיון הבא בשטוקהולם (עדיין צריך להתרגל לרעיון), הגיע הזמן לחשוף את התוצאות המלאות ולבדוק כמה שטויות עשינו, במה בדיוק צדקנו ומי האחד שזכה בתחרות ההימורים ויתוגמל במסע לבירת הגלובן, השלאגרים, הבלונד והרהיטים להרכבה עצמית - שטוקהולם

רגע לפני שתחרות ההימורים באמת מגיעה לסיומה ומתפרסמות התוצאות, הרי לפניכם רענון קל של כללי הניקוד בתחרות:

שלב חצי הגמר: כל עולה נכונה לגמר = 5 נקודות.

שלב הגמר: כל פגיעה חושבה בטווח של 9 מקומות. פגיעה בול= 12 נקודות. פגיעה בפער של מקום אחד= 10 נקודות, פגיעה בטווח של שני מקומות= 8 נקודות, עד פער של תשעה מקומות, ששווה נקודה אחת.

שלב בונוס המנצח: אם הצלחתם לנחש ששבדיה תהיה הזוכה, קיבלתם בונוס של 30 נקודות. אם מיקמתם את מונס במקום השני בהימור שלכם, זכיתם ב-20 נקודות. המקום השלישי קיבל 12 נקודות, הרביעי 10 נקודות, החמישי 8 נקודות וכן הלאה עד לנקודה אחת. במקרים של שוויון במספר הנקודות מה שהכריע היה כמות הפגיעות בול (מספר הניחושים הגבוה ביותר למיקום סופי מדויק).

להודעה זו מצורף קובץ ה-Excel המלא ובו התוצאות המלאות
למרות שלא אמורות להיות טעויות בקובץ - בבקשה בדקו את ההימורים שלכם. אם מצאתם טעות, תקנו אותי - ואתקן את הטעות.

וכעת... התוצאות:

הוא הימר ששבדיה תהיה המנצחת - ומיקם את איטליה, שנחשבה לפייבוריטית הגדולה, במקום השני 

הוא לא רק העלה את ישראל לגמר - הוא היה היחידי מבין שניים שגם מיקמו אותה בדיוק במקום ה-9 אליו הגיעה 

היו לו חמש פגיעות בול בכל ההימור, 4 מהן בעשירייה הראשונה

הוא בין הבודדים שמיקמו את גרמניה (שהגיעה למקום האחרון עם 0 נקודות) בעשירייה הפותחת  

בשנה שעברה הוא הגיע רק למקום ה-80... 

קבלו במחיאות כפיים סוערות ובתרועות של גיבורים את הזוכה של תחרות ההימורים 2015...

הזוכה הגדול הוא....

הירו הוא הוא הוא.... 

הוא שמר את כל האסים קרוב לחזה - וזה השתלם לו... 

אוקיי, באמת יש זוכה...

השליכו קונפטי ונצנצים על...

Eurovision Aces

יוני עשה זאת  - וזכה בתחרות עם ניקוד מדהים של 276 נקודות!

למקום ה-2 הגיע Tommy Tanision עם 270 נקודות! (היה צמוד)
למקום ה-3 עם 267 נקודות הגיע TheNEWKira

ברכות ליוני - מלך ההימורים החדש של הפורום!

TOP 10
(מקרי התיקו הוכרעו לפי מספר הפגיעות בול)

1. Eurovision Aces עם 276 נק'
2. Tommy Tanision עם 270 נק' 
3. TheNEWKira עם 267 נק' 
4. World Of Music עם 262 נק' 
5. Csaba Szigeti 2006 עם 257 נק' (יותר עשיריות)
6. L e j l a עם 257 נק' 
7. Colfax עם 251 נק' 
8. הזולה והזנותית עם 249 נק' 
9. Or Levy1 עם 248 נק' 
10. s a g i 87 עם 242 נק' (יותר פגיעות בול)
(11.) דר אמברלה1 עם 242 נק' 

התוצאות המלאות, כאמור, נמצאות בקובץ התחרות, המצורף להודעה זו.
התוצאות המופיעות כאן ובקובץ הן הסופיות, לאחר שהוכרעו מקרי השוויון הרבים שנוצרו.
על פי התוצאות הרשמיות של אירוויזיון 2015, גרמניה הגיעה למקום האחרון - ואוסטריה מוקמה במקום הלפני אחרון. כך גם חושבו התוצאות

אז... זהו. לאחר ההמתנה הארוכה ובדיקת התוצאות, תחרות ההימורים לשנת 2015 הגיעה אל סופה. תודה לנתן ונטלי, עמיתיי להנהלת הפורום, אשר סייעו בבדיקת ההימורים בשלב הראשוני של התחרות. תודה גם לכולכם על ההשתתפות! 

וינה אומרת להתראות ומפנה את מקומה לשטוקהולם האהובה. שטוקהולם 2016 תביא איתה גם את תחרות ההימורים הבאה - זו של תחרות האירוויזיון ה-61.
Hej Då בשבדיה 2016!
18/07/15 20:32
74צפיות
מקום 13 המכובד.
כל הכבוד לכל האנשים שקבלו יותר ממני.
קירה שוב בטופ 3. תותח הימורים!

אגב, אם זה היה טלווטינג מלא הייתי מקבל מעל 300 נקודות וזוכה בהליכה!

18/07/15 21:42
66צפיות
מההההההה

בחיי שאחרי שנה שעברה כבר חשבתי שטופ 10 אף פעם לא יקרה
עדיין עצוב על גרמניה, באמת היה לשיר פוטנציאל. ועדיין בהלם שצדקתי לגבי ישראל.

יא מקום 10
18/07/15 23:25
47צפיות
נראה לי זו פעם ראשונה שלי שהצלחתי להתמקם בטופ 10.

ברכות לכל מי שהצליח במיוחד לאייסס
מה?!
18/07/15 23:26
63צפיות
אני מקום 18?! דורשת ספירה חוזרת! אין סיכוי שאני במקום כזה גבוה! אני צריכה להיות במקום אחרון! ממקום 18 אני לא יכולה להוכיח שאירופה חירשת!

|בהלם מעצמי|
מקום שביעי!
18/07/15 23:53
52צפיות
הופתעתי ממיקום כל כך גבוה. לא חשבתי שמישהו שלא הימר ששבדיה תנצח ושרוסיה תסיים ב- TOP 3 יכול לסיים כל כך גבוה. העיקר ייסרתי את עצמי על כך ששמתי את איטליה במקום הראשון ולא את שבדיה המקומבנת, כי הייתי בטוח שההימור שלי הלך פייפן. הישג השיא שלי בתחרות לפני 2015 היה 30 ומשהו, וזאת התחרות העשירית שלי. 
יש לך טעות בקובץ
19/07/15 10:35
64צפיות
למרות שהימרתי על איטליה כמנצחת לא קיבלתי את בונוס המנצח, שהיה מקפיץ אותי כמה שלבים קדימה. הבדיקה שבוצעה על ידך היא רשלנית, בזבזנית, ובזבזית. אצפה ממך לתקן את הטעות המביכה ולהעניק לי את כתר הזוכה.
מקום 20. לא להיט...
19/07/15 10:42
61צפיות
אבל היו לי 3 פספוסים בסמי הראשון ושני פספוסים בסמי השני, לא העליתי את ישראל לגמר בניגוד לרובם, שעל אף הפסימיות כן העלו אותה, ועל איטליה הימרתי שתסיים במקום התשיעי. הימור מדוייק היה לי רק אחד - שוודיה - אבל לפחות קיבלתי 5 עשיריות עבור ההימור על  אוסטרליה, אסטוניה, יוון, ליטא וצרפת, שתי שמיניות על בלגיה ובריטניה ו-4 שביעיות עבור נורווגיה, מונטנגרו, פולין וספרד.

כל הכבוד ליוני על הניצחון, וגם לטומי על המקום השני, לניר על המקום השלישי (ובכלל על ההצלחה בהימורים כמעט כל שנה) ולכל מי שסיים בעשירייה הראשונה.
להיט, להיט
19/07/15 11:01
58צפיות
בטח בהשוואה למקום 68, קרי, מוחטה של גירית
º
ב-2013 הייתי מקום 80 ומשהו. יכול להיות גרוע יותר...
19/07/15 11:31
25צפיות
יאי TOP10 שנה שניה ברציפות
19/07/15 12:27
52צפיות
יאי...!!! מקום 4 השנה - מקום 6 שנה שעברה !!!!
כל הכבוד לזוכים וכל הכבוד לקירה שקיבלה מקום שלישי השנה ומקום 4 שנה שעברה - אשמח לדעת בפרטי איך את עושה את זה!!!
תוצאות 2014: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

בשנתיים שבהם אני משתתף בתחרות אני עושה זאת בעזרת נוסחאות אשר "מנבאות" את תוצאות התחרות. בעזרתם הצלחתי להגיע למקומות הגבוהים שאליהם הגעתי.... כפי שאתם זוכרים את ההימורים לתחרות שולחים שבועיים לפני יום התחרות, לפני תחילת החזרות. כאשר אני פירסמתי את הימוריי בצהרי יום הגמר הצלחתי להגיע לתוצאות הרבה יותר מדוייקות לגמר. 
ההימור שלי צהריי יום הגמר: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אשמח אם תעקבו אחרי המדגמים שאפרסם לקראת 2016 במהלך השנה הקרובה...!!!
נראה שהיה לך מזל אבל זה לא תמיד מדויק
19/07/15 21:36
38צפיות
כי ראינו את זה בעצמנו - אפילו מדינות מקומבנות יכולות להיכשל בתחרות, אבל שאפו
אני רק שאלה
19/07/15 18:10
52צפיות
אם זכיתי במקום ה- 77, זה אומר שאני למעשה הצ'כיה של תחרות ההימורים?
כי אם כן, זה מאוד ינחם אותי.
º
19/07/15 21:37
7צפיות
OMG! מקום 6 בתיקו עם מקום חמישי
19/07/15 21:24
44צפיות
הכי טוב שלי בתחרות אי פעם! (הכי טוב היה עד היום מקום 16 בתחרות ההימורים של 2008). אם רק הייתי נותן לשוודיה את הניצחון הייתי מגיע למקום השני בהפרש של נקודה מהמנצח  אבל לא בוכים על הישג כזה נהדר. איזה כיף 
מקום 57... די טבעי לי !
19/07/15 21:55
29צפיות
מצחיק שטעמי האישי הרבה יותר קולע, בניגוד להימור שאני בד"כ מפשל בו !
אומייגאד!!! מקום 2!!!
19/07/15 23:51
36צפיות
ברכות לזוכה!!!
פשש
20/07/15 00:05
62צפיות
יוני איזה תותח. מזל"ט ופעם הבאה תחלוק טיפים!

מקום 33. בוא נגיד שעדיף שהכסף נשאר בבנק שם מקומו.
º
מה אני אגיד עם המקום ה-60 ומשהו שלי
20/07/15 00:29
16צפיות
º
אמרתי לך לא להמר על אלבניה
20/07/15 20:02
13צפיות
º
מקום 65...איזה עולב
20/07/15 07:09
15צפיות
אוףףף חשבתי שאני אשתחל לעשייריה
20/07/15 12:02
32צפיות
הכל בגלל שבדיה המושחטת 
כל הכבוד לזוכים. משנה לשנה הניקוד במקומות הראשונים עולה!
בזכות שבדיה המושחטת אני לא מקום אחרון
20/07/15 14:23
24צפיות
מקום 74 מתוך 79?? שנה גרועה הייתה לי
אז אחרי חישוב נוסף - הייתי מנצח אם הייתי מכתיר את שוודיה
20/07/15 17:12
41צפיות
תמיד יש לי קטע עם שוודיה - גם כשלוריין זכתה בשנת 2012 הימרתי שהיא תסיים "רק" במקום השלישי (כך גם הימרתי השנה)
20/07/15 22:01
51צפיות
פששש פעם 1 שאני משתתף ואני על סף טופ 10.
נקווה אם אשתתף שנה הבאה גם אזכה להישג כזה. בסה"כ 2015 הייתה שנה קלה לחיזוי.

וכל הכבוד ליוני (שאני מכיר מפורום אחר) על הניצחון.
ותודה למי שארגן את התחרות
מקום 9!!!!!!!!!!!!!
24/07/15 14:46
18צפיות
אני חייל אז רק עכשיו ראיתי
ווהוווו
Grande Amore/הגירסה של הבחורים בספרדית
18/07/15 17:15
87צפיות
º
איטליה אהובתי, איך גזלו ממך את הניצחון?
20/07/15 17:07
21צפיות
הם ממש טובים!
28/07/15 05:18
8צפיות

באיטלקית ובספרדית נשמעים דומה...
את הדימיון של בלגיה ל-Royals כבר שמעתם?
17/07/15 06:26
127צפיות
º
17/07/15 07:42
13צפיות
אם מישהו לא עלה על זה בשניה שהשיר הבלגי נבחר,
17/07/15 10:51
109צפיות
יש לו בעית שמיעה קשה
מה נזכרת בזה עכשיו?

זה הכי שקוף מהשניה הראשונה של השיר.
ועדיין - שיר מעולה וחוץ מלטביה, הוא הכי טוב השנה
ידעתי את זה מההתחלה
17/07/15 21:09
77צפיות
פשוט עדיין לא נתקלתי בגרסה המשולבת (ובכלל לא ניחשתי שעוד אנשים שמו לב לזה)
º
לא דומה בכלל! רק הנקישות דומות.
19/07/15 19:06
16צפיות
ארכיון הודעות
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים