לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום אירוויזיון

מתחרות שירים שהתחילה ונגמרה בערב אחד בשנה, הפך האירוויזיון בשנים האחרונות למשהו שלא ניתן לפספס: 3 ערבים בשנה, מעל 40 מדינות ושירים בכל שנה מחדש - חגיגה אירופית אמיתית!

הפורום שלנו מיועד לכל מי שבליבו יש פינה חמה לאירוויזיון, תחרות השירים הוותיקה והמסעירה, שמפתיעה את כולנו בכל שנה מחדש! אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהחוויה - להיחשף לשירים מכל רחבי היבשת, לעקוב אחר הליכי בחירת השירים, להיזכר בעבר המפואר, לתהות באשר לעתיד, להשתתף בדיונים סוערים, לחלוק ולקבל מידע - להיכנס ללב העניינים, ללב של אירופה - תחרות האירוויזיון (לא סתם הלוגו של התחרות מכיל בתוכו לב).

ברוכים הבאים לבית החם של חובבי האירוויזיון בישראל

ולפני שמתחילים - הנה כמה כללים חשובים.

חוקי הפורום

מטרת הפורום:

פורום אירוויזיון נועד להודעות ודיונים בנושאי אירוויזיון, ובכללם: עדכוני חדשות, הבעת דעות, ניהול שיחות, שיתוף חוויות, הבעת רגשות, ובילוי שעות ארוכות בקריאת הודעות מעניינות.

מה מותר לכתוב בפורום?

כל מה שיעלה על רוחכם וקשור לאירוויזיון.
בשרשורי האוף-טופיק המיוחדים (שבהמשך נסביר מהם) מותר לכתוב על כל נושא שלדעתכם מעניין את חברי הפורום אבל אינו קשור ישירות לאירוויזיון.

מה אסור לכתוב בפורום?

1. הודעות שפוגעות בחברי פורום אחרים או מכילות שפה בוטה או מעליבה.

2. תכנים המפרים זכויות יוצרים, ובפרט:
א. אין לפרסם קישורים ישירים להורדת קבצי מוזיקה לא חוקיים.
ב. אין להעתיק לפורום כתבות או להעלות כתבות סרוקות. במקום זאת מותר לתת קישור לכתבה באינטרנט.
ג.אין לצטט מילים של שיר (בית או פזמון בלבד מותר) במלואם - במקום זה אפשר לתת קישור לאתר בו מופיעות מילות השיר.

3. הודעות המיועדות לאדם אחד בלבד ואינן מעניינם של כל חברי הפורום. במקרים קיצוניים (כשאין לכם דרך אחרת ליצור קשר עם אותו אדם) מותר להוסיף הודעה כזאת לשרשור אוף-טופיק.

הפורום הוא אינו צ´אט ועל כן התכתבות בין 2 אנשים על גבי הפורום גם אם היא נמצאת בשרשור (אוף טופיק) אסורה . בהתחלה , הגולשים יקבלו מסר שמבקש מהם לעבור לדרכי התקשרות פרטיות(אם ההתכתבות היא מעבר למס´ מצומצם של הודעות - ההתכתבות על גבי הפורום תימחק) ואם ימשיכו בכך - הודעותיהם יימחקו .

4. הסתה, תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור.

5. תכנים בעלי אופי מסחרי שאינם בנושא האירוויזיון.

6. מספרי טלפון פרטיים.

7. ביקורת על הנהלת הפורום ועל חברי הפורום יש להפנות בפרטי בלבד (מסרים אישיים וכד´). אפשר לפנות להנהלת הפורומים של תפוז באמצעות פורום משוב.

מותר ורצוי לפנות למנהלי הפורום אם יש לכם הצעות לפעילויות בפורום, או לחילופין אם משהו מפריע לכם, אם אתם מבקשים למחוק הודעה פוגעת או בכל נושא אחר שקשור לניהול הפורום.

חוקי השרשור

בפורום יש שני סוגי שרשורים: שרשורים בנושאי אירוויזיון ושרשורי אוף-טופיק (), כלומר בנושאים שאינם אירוויזיון. בכל רגע יש רק שרשור אוף-טופיק פעיל אחד בפורום (פרט למקרים יוצאי דופן כגון ימי הולדת שעבורם יש שרשור נפרד).

איך זה עובד

כל שרשור מורכב מהודעה ראשית והתגובות אליה. כדי ליצור שרשור חדש, לוחצים "הוספת הודעה" בראש הפורום. כדי להוסיף הודעה לשרשור קיים, הולכים להודעה שאליה רוצים להגיב ולוחצים "הוספת תגובה". אם בתוכן התגובה יש לפחות 10 תווים, ואם השרשור הוא בן 3 ימים או פחות, התגובה שפירסמתם אוטומטית מקפיצה את השרשור אל ראש הדף. ולכן, כדי שכולם יראו את ההודעה שלכם, אין צורך לפתוח שרשור חדש - מספיק להקפיץ שרשור קיים.

את חוקי השרשור אפשר לסכם במשפט אחד: יש לפתוח שרשור חדש (הודעה ראשית) רק אם יש לכם משהו באמת חדש להגיד בנושא האירוויזיון. בכל מקרה אחר מוסיפים הודעה לשרשור קיים.

למה בעצם צריכים את חוקי השרשור?
למה לא לפרסם כל הודעה כהודעה ראשית? הנה הסיבות:

1. קשה לעקוב אחרי דיון שנמשך על פני מספר שרשורים שונים.
2. בדף הראשון של הפורום יש מקום ל-15 הודעות ראשיות. כל שרשור חדש שנפתח דוחף את האחרים החוצה מהפורום.
3. הפורום הוא בנושא האירוויזיון, לכן דיונים שלא קשורים מרוכזים כולם במקום אחד (שרשורי ).

אז הנה החוקים:

1. אין לגרור שרשור אירוויזיון לנושאים שאינם קשורים לאירוויזיון. שימו לב שלמנהלי הפורום אין אפשרות טכנית לפרק שרשור לשניים, ולכן הפתרון היחיד במקרה הזה הוא מחיקת הודעות האוף-טופיק.

2. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא שכבר יש עליו דיון שנפתח בשלושת הימים האחרונים. במקום זאת יש להגיב לשרשור הקיים.

3. אין לפתוח הודעה ראשית בנושא אוף-טופיק, אם כבר יש שרשור אוף-טופיק שנפתח בשלושת הימים האחרונים. הודעות שאינן קשורות לאירוויזיון יש לפרסם רק כתגובה לשרשור אוף-טופיק קיים. במקרים מיוחדים, כגון ימי הולדת או חבר פורום חדש, מותר לפתוח שרשור חדש.

4. אין להציף את הפורום. הצפה היא פרסום מכוון של יותר מהודעה אחת באותו נושא, או פתיחת הרבה שרשורים ביום ע"י אדם אחד. דוגמה להצפה היא פרסום מספר הודעות ראשיות ללא תוכן כאשר כל אחת מכילה קישור בלבד. דוגמה נוספת היא לשאול את אותה שאלה פעמיים ולפתוח בכל פעם שרשור חדש. במקום זאת מותר לפרסם את ההודעות שלכם כתגובה זו לזו.

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה בפורום - בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות במסר אל אחד ממנהלי הפורום

אם רק מדינות הגמר היו מצביעות?
29/05/15 08:51
2צפיות
מישהו חשב על זה?
מה היה קורה?
שוודיה הייתה המנצחת או איטליה?
אולי בכלל רוסיה?
איפה ישראל הייתה ממוקמת?

לדעתי צריך לרכז את כל ההצבעות של אלו שלא עלו לגמר להצבעה אחת ולחזור לשיטת הניקוד הישנה והטובה.

אין כמו לשמוע five points going to Israel
"רגע" לפני הקראת הנקודות
29/05/15 08:20
14צפיות
LOVE LOVE LOVE LOVE
29/05/15 08:37
13צפיות
שאלה בנוגע לחלוקת הניקוד באירוויזיון 2013
28/05/15 15:49
169צפיות
באותה שנה חלוקת הניקוד בין השופטים לקהל התפרסמה באחוזים לכל מדינה ולא בנקודות. ידוע לכם אם איפשהו כן התפרסמה חלוקת הניקוד וההתפלגות בין הקהל לשופטים? תודה לעוזרים
לא, הם כנראה גם לעולם לא יחשפו
28/05/15 17:03
123צפיות
כבר הגיע למצב שיש כמה עם התיאוריה שדנמרק בכלל לא זכתה בטלווטינג.
דווקא בחלוקת האחוזים דנמרק כן הייתה במקום הראשון
28/05/15 21:59
76צפיות
אבל לכו תדעו, הניצחון הדני נראה לי היום כל כך מכור (בתקווה שדנמרק לא תנצח שוב בשנה הבאה)
לא, ולכן שונו החוקים בשנה לאחר מכן
28/05/15 22:49
69צפיות
מכיוון שמה שפורסם זה רק ממוצעי מקומות שלא משקפים דבר והיו מדינות שהתרעמו על כך שאין שקיפות, ובצדק רב, כי זה מושחת ברמות על.
לכן מאז שנה שעברה מתפרסם הדירוג המלא של כל שופט ושל הטלווט בכל מדינה, וגם בשנה שעברה וגם השנה היו מדינות שהצבעתם נפסלה בגלל שהדירוג של השופטים היה זהה מדי.
זה לא פתרון קסם, ועדיין השחיתות קיימת בקרב השופטים, אבל לפחות ככה אפשר לדעת בדיוק ולא מסתירים מידע.

מעניין אותי אם זה רק אצלנו פה
28/05/15 23:38
51צפיות
או שהחובבים באירופה כולה גועשים מהסיפור האמיתי של האירו הזה. הנצחון הסופר מסריח של השבדים.
 מישהו יודע?
מאיר תרגע
29/05/15 00:30
35צפיות
הגיע הזמן להשלים על רוע הגזירה. ובוא נהיה רגע מציאותיים - גזל הנצחון מאיטליה והענקתו לישות הטרור המשובדת, מדינת אם כל החטאים, נובע אך ורק ממשכב זכר לא עלינו טפו. רוצה לומר, לחובבי האירוויזיון המשוקצים, אין להם להלין אלא על עצמם והתנהגותם המתועבת הביאה עלינו את החרפה. היום זה ההפסד של איטליה, מחר יהא זה חורבן של כל כדור הארץ.
הכל טוב ויפה אבל
29/05/15 01:08
27צפיות
למה ... מאיר???
 מאיפה הבאת את זה?
מאיר??
 יא רבנן...
מבחינתי זאת המנצחת האמיתית של אירוויזיון 2015
64תגובות
27/05/15 18:50
445צפיות

איטלללליייההההההההההה

(המשך...)

איטלללליייההההההההההה   !!!!!Viva Italia

ביצוע פשוט מושלם ומרטיט לשיר קלאסי (אבל יחד עם זאת גם מאוד קליט ועוצמתי)ומושר על ידי שלושה זמרים סופר כריזמטיים!!!
ניצחון מלא בטלווטינג בפער של 70 נקודות(מרוסיה,לא משבדיה,שכמו שכולנו יודעים הסתפקה רק במקום השלישי בקהל).
בעיניי השיר פשוט מושלם   ועוד מושר באיטלקית מלאה(הטלווטינג  נתן בפעם השנייה אאל"ט ניצחון לשיר שמושר בשפת המקור,בפעם הקודמת זאת הייתה סרביה, לא ראיתי שהשופטים עשו את את זה,לרוב העדיפו השופטים "המקצועיים" זוכים עאלק מיינסטרימים באנגלית).

הוחלט האולם שיארח את אירוויזיון 2016D
הודעה זו מכילה תמונות
29/05/15 00:39
65צפיות
חחחחחחחחחחחחחח
º
29/05/15 00:51
8צפיות
בקשר לשידור האירוויזיון בערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל
28/05/15 19:57
136צפיות
אני מבין שלפי החוק של איגוד השידור האירופי, מדינת ישראל חייבת לשדר את תחרות האירוויזיון גם אם היא לא משתתפת בה, אז אם זה נכון שבשנת 2016 למניינם, שתחרות האירוויזיון תהיה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל,
מה לדעתכם ממשלת ישראל תחליט על זה?
אני הייתי מעדיף שבאין ברירה, שבזמן הזה יהיה ערוץ זמני של רשות השידור של ישראל, כי נראה לי שלפי החוק של איגוד השידור האירופאי שרק ערוץ ממלכתי יכול לשדר את תחרות האירוויזיון, ושלא יהיה חובה לצפות בערוץ הזה,
מה דעתכם ?
אתה דואג לחינם
28/05/15 20:19
136צפיות
מדינה חייבת לשדר רק את הגמר ואת החצי שבו היא משתתפת ו/או מצביעה.
אם ערב יום הזיכרון יפול על אחד מחצאי הגמר ישראל תשובץ בחצי הגמר השני בלי הגרלה, ולא תשדר את חצי הגמר שנופל על יום הזיכרון.
הגמר במוצ״ש ולכן אין סכנה שהוא יתנגש עם ערב יום זיכרון.
שאלה בקשר לזה
29/05/15 00:06
50צפיות
האירוויזיון מתחשב אוטומטית בדברים האלה? זאת אומרת, בכזאת קלות? הרי כל מדינה יכולה לבוא ולבקש להיות בחצי גמר X מסיבה Y כלשהי...
עד עכשיו התחשבו בנו פעמיים
29/05/15 00:16
59צפיות
ב-2011 וב-2014, כשחצי הגמר הראשון התקיים במוצאי יום העצמאות. ביקשנו מראש שישבצו אותנו בסמי השני, ואיגוד השידור האירופי הסכים. אין שום סיבה שלא יסכים, כי לרוב המדינות אין מגבלות שמונעות מהן להשתתף בתאריך מסויים, ואם במקרה יש אחת או שתיים כאלה, אין בעייה להתחשב בהן ולשריין את מקומן לתאריך הנוח להן.
º
29/05/15 06:30
5צפיות
מדינה מחויבת לשדר רק את החצי גמר שלה
29/05/15 00:04
50צפיות
ומדינות הגמר גם את החצי בו הן מצביעות. אני מניח שאם יום הזיכרון נופל על חצי הגמר השני שבו לא נשתתף (כי אין סיכוי שישראל תתחרה ביום הזיכרון) אז לא תהיה בעיה לשדר את חצי הגמר ביום אחר
עשינו את זה כבר ב-2011
29/05/15 00:14
53צפיות
למרות שהסמי הראשון התקיים במוצאי יום העצמאות, כשלא הייתה שום מניעה לשדר אותו, אבל ברשות השידור טענו ששידור האירוויזיון אינו הולם את היום הזה, ושידרו את הסמי למחרת בערב. עובדה של-EBU לא הייתה בעייה עם זה. 
היום: מסתמן -הזוכה הבא בכוכב הבא ישלח לאירוויזיון 2016
26/05/15 23:28
399צפיות

החלטה נכונה ומצויינת!
כל הצדדים הרוויחו מהשת"פ. מי יודע? אולי בשנה הבאה נמצא את עצמנו בטופ 5?
º
טוב מאוד. עם כל הציניות ,"קשת" הכי מתאימה לעניין !
26/05/15 23:40
129צפיות
º
27/05/15 00:05
45צפיות
החלטה מצויינת!
27/05/15 14:08
172צפיות
גם אם לא נצליח בהכרח שוב (הצלחה באירוויזיון היא פקטור של הרבה גורמים, ואחת הסיבות להצלחה שלנו השנה הייתה הסגנון המוסיקלי של גולדן בוי, שהתבלט חזק בים הבלדות והפופ הסטנדרטי), לפחות יהיה באזזז סביב הנציג והשיר שלנו באירוויזיון אפילו יותר מאשר השנה (אחרי שהצלחנו השנה, העניין בתחרות מן הסתם יגבר), ואם טדי הפקות יהיו אחראים על ההעמדה וישקיעו כסף כמו השנה, צפויה לנו גם בפעם הבאה הופעה מושקעת עם פוטנציאל לבלוט.

אני בטוחה גם שקשת למדה מהטעויות בעונה האחרונה, והעונה הבאה תהייה יותר מתוקתקת, ועם יותר מתמודדים אטרקטיביים בעלי פוטנציאל לקרוץ לקהל הבינלאומי הצעיר.
º
מצוין
27/05/15 14:21
37צפיות
בדיוק מה שאמרתי גם פתחתי על זה שרשור
27/05/15 17:02
165צפיות
הכוכב הבא כנראה תשודר ישר אחרי גמר האח הגדול, גמר התוכנית יהיה בחודש ספטמבר/אוקטובר. והשנה לפי מה שהבנתי תצולם העונה בלייב, כולל פרקי אודישנים מלאים!!

כל הכבוד לרשות השידור ולקשת שממשיכים ביחד!! מי יודע אולי שנה הבאה נגיע לטופ 5 ואולי אפילו לניצחון כי עכשיו אני יודע מצויין עד כמה שטדי הפקות משקיעים בהופעות!! תענוג!! ישראל 2015 הייתה ההופעה הכי טובה בתולדות השתתפותנו באירוויזיון! שאפו! כשרוצים להשקיע משקיעים!! שנה הבאה להשקיע יותר!! ולבחור שיר חזק יותר!!

בחירת הנציג היא דמוקרטית לחלוטין וזה מה שאני אוהב בזה, שזה בידיים שלנו מהשנה עד מתי שהשת"פ יכשל (וזה לא הולך לקרות בכמה שנים הקרובות..)

ישראל סוף סוף עלתה על הנוסחה להצלחה, בחירת נציג בדרך דמוקרטית, בחירת שיר טוב ע"י מומחים בתחום וכמובן השקעה מדהימה על ההופעה!! מדהים!!
הבעיה בבחירת הקהל שהם יכולים לבחור במשהו כמו להקת הראסטות
27/05/15 19:00
123צפיות
שבוודאות היו נכשלים אבל אני שמח על שיתוף הפעולה שוב מקווה שנצליח שוב בשנה הבאה
איך היא תשודר אחרי גמר האח הגדול?
27/05/15 20:01
152צפיות
רק עכשיו קוראים להירשם לאודישנים! גמר האח הגדול ב-16 ביוני! גם אם ישדרו את האודישנים בלייב, זה יהיה אחרי שאלפי מתמודדים עברו סינון ראשוני, וההפקה בחרה איזה 100 איש להראות באודישנים, ביניהם גם כאלו שמלכתחילה ברור שלא באים בחשבון, אבל מהווים אטרקציה קומית. האנשים שמראים כל שנה באודישנים הם כאלו שעברו סינון ראשוני ע"י ההפקה, ומי שלגמרי לא מעניין, לא יקראו לו לאודישן מצולם! אני מאמינה שהעונה הבאה תתחיל מוקדם יותר, עכשיו כשגם יודעים מראש שהכוונה היא לבחור את נציגנו לאירוויזיון דרכה, אבל אולי יתחילו אותה בסביבות ספטמבר-אוקטובר (אפילו במהלך סוכות, כמו בעונה הראשונה) והיא תסתיים בדצמבר ולא בפברואר כמו השנה, ועד אז באמת יש המון זמן לכתוב שיר לזמר ולעשות את כל ההכנות הדרושות!

אני מקווה מאוד שהצופים בבית יוכלו להצביע באפליקציה לאורך כל העונה. אני חושבת שאפשר לסמוך עליהם, כי עובדה שבגמר הם ידעו לבחור בזמר הנכון. רבים חשבו שהצופים הפרובינציאליים יעדיפו את אביה, ששרה רק בעברית, עם המלנכוליה הגלגל"צית האהובה עלינו כל כך, אבל עובדה שהיא נשרה ראשונה בגמר, והצופים בחרו בהמוניהם בנדב עם הסגנון הבינלאומי, שלאורך כל העונה שר רק באנגלית! 
בדיעבד בחרנו נכון השנה אבל הצופים בבית מפחידים אותי קצת לפעמ
27/05/15 20:41
136צפיות
מים יש להם בחירות הזויות
אלו לא הצופים של ערוץ 1
28/05/15 00:43
110צפיות
שעד לפני כמה שנים היו תקועים עדיין בשנות ה-80, ואילו בשנים האחרונות רוב המצביעים הם בכלל מקורבים של הזמרים או כותבי השירים, ויכולים בקלות להטות את התוצאות, כשהרייטינג כל כך נמוך וכשאין כמעט צופים נייטרליים שיצביעו. בערוץ 2 יש רייטינג גבוה, ורוב הצופים הם צעירים, ללא אותה חשיבה מיושנת שמאפיינת את צופי ערוץ 1. זה נכון שבמהלך העונה לא הייתה להם זכות הצבעה, אבל גם הקהל באולם היה סוג של מדגם מייצג, ובסה"כ רוב הבחירות שלהם היו טובות. אסור גם לשכוח שבמהלך העונה גם לשופטים היה משקל של 40%, והם יכלו לשנות הרבה לכאן ולכאן. 

מכיוון שהצופים יודעים שהזוכה ייצג אותנו באירוויזיון, ובעונה הבאה הרבה יותר יפמפמו את זה, וגם הצופים יהיו הרבה יותר מודעים לכך בעקבות ההצלחה של נדב, נראה לי שגם הצופים יתמכו יותר במתמודדים בעלי אפיל בינלאומי, ופחות בכל מיני זמרי אמצע הדרך גלג"ציים עם בלדות נמרחות. ההפקה מצדה תדאג לתמהיל מגוון של אמנים, כולל זמרים מזרחיים, ראפרים או זמרים יוצרים שכותבים את שיריהם בעצמם, על מנת לגרוף רייטינג גבוה מכל שכבות האוכלוסייה, אבל בסופו של דבר היא גם תדע להיפטר מבעוד מועד מהזמרים שממש לא מתאימים לאירוויזיון, וגם על הצופים אפשר לסמוך שיידעו. אני שונאת להשתמש בביטוי "מתאים לאירוויזיון" ואני טוענת שאין דבר כזה, אבל אני כן חושבת שיש חשיבות למראה חיצוני וכריזמה וכן ליכולת של שיר לתפוס את האוזן וליצור עניין בשמיעה ראשונה, ויש זמרים ושירים שממש לא עונים על הקריטריונים האלה. אני דווקא סומכת על הצופים שיהיו מודעים לכך ולא יבחרו באמן שהסגנון שלו לא מתאים לאירוויזיון בעליל. 
זה לא קשור לנושא אבל אני הודעה שכתבתי לך
28/05/15 01:00
94צפיות
לגבי הזכייה של איטליה בטלווטינג והנושא של הסגנונות ולא הספקת לראות בגלל שהיו המון תגובות.

אני קורא המון את ההודעות שלך בפורום ומסכים עם רובם.
אכן לכל סגנון מוסיקלי יש זכות קיום,ויותר מזה,אני גם חושב שאנחנו ממש לא יכולים לקבוע מה זה "מיינסטרים".
חוץ מזה שלדעתי ההגדרה של רוב חובבי אירו למושג "מיינסטרים" היא ממש לא נכונה.הרי בעיניי הרבה חובבים שירים כמו בלגיה מ 2006 נחשבו למיינסטרים לפני שנכשלו כי היה מדובר כביכול שירי מועדונים קלילים ושיגרתיים,אבל מה לעשות שאת מבחן הקהל הם לא עברו?

ונניח לרגע בצד את העובדה שגם ככה רוב הזוכים באירוויזיון לא ממש מצליחים מחוץ לגבולות התחרות(למעט אולי כמה יוצאי דופן שזכו להצלחה ממש יפה כמו אופוריה,לורדי,טורקיה 2003 וממש לא בזכות השופטים. אלה היו שירים שזכו בטלווטינג).
אבל גם בעולם שמחוץ לתחרות יש כל מיני שירים לא שגרתיים שמצליחים להפתיע ולהפוך ללהיטים והמונים פשוט נהנים לשמוע אותם(השיר הקוריאני "גנגאם סטייל" לדוגמה,שיר בקוריאנית מלאה אם תנועות ריקוד מוזרות שפשוט סחף את כל העולם)ואנשים אהבו את זה ולא עוד סתם שיר פופ\מועדונים\וואטאבר  סתמי ו"מיינסטרימי" לכאורה,שיש עוד אלפים או עשרות אלפים כמוהו.

ובאירוויזיון כבר ראינו שכל סגנון יכול להצליח בטלווטינג אם השיר טוב וההופעה על הבמה משכנעת ברגע האמת(כלומר אם כל המכלול הזה של שיר+הופעה הוא מוצלח).
ומסתבר שהשנה איטליה קיבלה בטלווטינג דוזים ממדינותכמו רוסיה!!!!!! וישראל,איטליה,שכמו שרבים אמרו כאן לפני אין לה מנקדות קבועות(אולי סן מרינו)והם פשוט קיבלו ניקוד גבוה בטלווטינג מקיר לקיר אם שיר שיכול היה להיחשב "לא מיינסטרימי" אבל הקהל אהב.

ראיתי את ההודעה שלך ומאוד הסכמתי
28/05/15 14:57
71צפיות
בין אם השופטים עשו לאיטליה סיכול ממוקד (בידיעה שהיא המתחרה הקשה של שוודיה ומאיימת על זכייתה) ובין אם הם פשוט פחות התחברו לשיר, חשבו שהוא מיושן ולא רלוונטי או התאכזבו מרמת השירה בחזרה כפי שטוענים, יש משהו פסול מעיקרו בשיטה שבה ל-200 איש יש כוח לשנות את הבחירה של עשרות מיליוני איש ברחבי אירופה + אוסטרליה.

כבר כמה שנים שאני כועסת על היכולת של השופטים להוריד בדירוג שירים אהובים על הקהל ואף לגרום לכך ששיר שקיבל 12 נק' מהצופים, לא יקבל אפילו נקודה אחת בדירוג המשוקלל בגלל דירוג נמוך במיוחד שקיבל מהשופטים (פולין 2014 קיבלה 12 נקודות מהצופים בבריטניה ובאירלנד, אבל דורגה במקום האחרון ע"י השופטים, ולכן לא קיבלה אף נקודה מאותן מדינות!), אבל ברגע שזה כבר מגיע לזוכה, זה בלתי נסלח.

אני חושבת ששוודיה אחלה שיר, שבסה"כ היה ראוי לניצחון (גם אם אני אישית העדפתי את איטליה), אבל הטעם שלי הוא בכלל לא האישו כאן, אלא העובדה שרוב הצופים באירופה העדיפו את איטליה בפער ענק, אבל השופטים הצליחו לטרפד את הניצחון! בוא נגיד שאם איטליה הייתה זוכה רק בזכות השופטים, הייתי כמובן שמחה על הניצחון, אבל היה נשאר לי טעם מאוד מריר מעצם הידיעה שהצופים לא בחרו בשיר.
בהצלחה!
27/05/15 19:50
102צפיות
מקווה שאולי סוף סוף עלינו על השיטה של איך להעלות לפחות לגמר חחח(תכלס עדיף מכלום)
מעולה מעולה מעולה!!!!!
28/05/15 14:00
73צפיות
שיתוף הפעולה עם ערוץ 2 יעשה רק טוב לישראל בתחרות הן מבחינת השיר, ההופעה, היח"צ וכו'...
אני שמח ששיתוף הפעולה נמשך עם קשת והכוכב הבא.
שנה הבאה לא אתפלא אם ישראל עם שיר מעולה והופעה מדהימה תסיים בטופ5 ואף תגנוב ניצחון.
אני בטוח שההפקה שוב תפרגן לזמר/ת עם הקריצה הכי בינלאומית.

שיהיה המון המון בהצלחה שנה הבאה.
28/05/15 16:06
55צפיות
מצד אחד הכוכב הבא היא תכנית איומה שלא מכבדת את הצופים שלה (כל הזמן חותכים לאבחנות הטפלות של המנחים בזמן הביצועים, הגימיק הבזוי של ״מסרים מרגשים״ לזמרים בזמן ההופעה כדי לגרום להם לבכות), ולשים דגש כל כך גדול על המבצע זה סתם בזבוז זמן ואנרגיות (בהקשר של האירוויזיון, בריאליטי מוזיקלי ברור שהתחרות היא בין מבצעים). ולמי שחושב שזאת ״בחירת הקהל״, שמתי לב שהקהל באולפן כמעט תמיד נתן למתמודד 40% עד 50% מתוך 60% המקסימליים, ומה שהכריע לכאן או לכאן היו ה-40% של השופטים.
מצד שני, כשאני חושב על זה זה בכל זאת עדיף על האופציות האחרות. קדם עתיר רייטינג, כוכבים ולהיטים כמו בשבדיה לא יהיה לנו כאן בעתיד הנראה לעין, ואם בוחרים זמר צעיר ואטרקטיבי שלא רועד לו הפופיק מהופעות במעמד מלחיץ ו״גורלי״ ואז מצמידים לו שיר טוב שמתאים למידותיו - זה עדיין עדיף על קדם פתוח שרק קרובי המשפחה של הזמרים ועוד כמה חובבים צופים ומצביעים בו, או על קדם פרטי של זמר שקיבל שבועיים להפליץ ארבעה שירים. מה גם שזה מגיע עם גב כלכלי וקצת יותר מוטיבציה להרים נאמבר מפוצץ. אז יאללה, שיהיה בהצלחה.
הבאז מובטח אבל אל תסתנוורו מההצלחה של נדב
28/05/15 20:43
97צפיות
הזוכים הקודמים, לרבות אלא של X פקטור או דה וייס - נעלמו בתהום השכחה מאחר והם היו יבשים ומשעממים בערך כמו עוגיית עבאדי.

נדב היה באמת מרענן ומלא בכריזמה וחן אבל לצערי הוא נדיר בנוף תוכניות הריאליטי.

ובכל מקרה מה שחשוב הוא השיר פחות הזמר.

זה לא רק נדב
28/05/15 21:01
83צפיות
שהוא, אגב, באמת מיוחד וחד פעמי (את זה ניתן לומר בדיעבד - בעונה עצמה אני זוכר שלא היה לגביו קונצנזוס כאן בפורום)

אחת הסיבות להצלחה היא המחוייבות של קשת להצלחת השיר, מה שהתבטא בנאמבר מוקפד ומושקע ברמה שכמותה עוד לא ראינו מישראל.

בעונה הבאה יהיה אפילו יותר ברור מה מחפשים ("אמן שיכול לתת שואו ולהצליח באירוויזיון") וזה עשוי להשליך על סוג האמנים שיתחרו ועל אופי ההצבעה.

אני יכול לחשוב על לא מעט מתחרים מההסטוריה של תכניות הריאליטי שיכלו להחזיק במה לא פחות טוב מנדב גדג', ועם התמיכה של קשת - הפורמט הזה יכול בהחלט להצליח.

גם זוכים שלא היו משעממים ויבשים נעלמו מהנוף המוסיקלי
29/05/15 00:10
38צפיות
תוך זמן קצר. אבל כרגע אנחנו לא מדברים על טיפוח קריירה בארץ (שאני כמובן מאחלת לנדב המקסים והמוכשר), אלא על היכולת של האמן ליצור באזז במהלך התוכנית ולאחר זכייתו, ואח"כ גם עם השיר שנכתב עבורו. לא היה בדיוק באזז במהלך שידור העונה, אבל הזכייה של נדב ברוב קולות הוכיחה שהוא מאוד אהוב, וכמובן לאחר שנחשף גולדן בוי, השיר הפך מיד ללהיט, הושמע המון ברדיו, כיכב ברינגטונים, בקע ממכוניות ומחנויות וכד', וזה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לשיר אירוויזיון ישראלי, אפילו יותר טוב מההצלחה באירוויזיון עצמו!

אני מאמינה שלאחר ההצלחה של נדב הן ההפקה והן הצופים יידעו לבחור באמנים כריזמטיים, כאלה עם יכולת לתת שואו ובעלי אפיל בינלאומי. מאז שדה ווייס עלתה לאוויר, משהו השתנה בכל תוכניות הריאליטי שירה, וזה לא רק ביטול החובה לשיר בעברית, אלא גם כל הגישה הכללית. אם ב"כוכב נולד" הנטייה הייתה לסגוד לשירה קטנה, בוסרית, בתולית ואם אפשר גם מיוסרת, וכל שואו או צורת הגשה בינלאומית (בלי קשר לשפה) נתפסו כמניירות מלאכותיות, הרי שכיום השופטים הרבה יותר פתוחים לסגנונות מוסיקליים וצורות הגשה שונות, זה לגיטימי להישמע חו"לי מבלי שתואשם בעודף מניירות, וזה כמובן מבטיח בין היתר מגוון סגנונות מוסיקליים, שחלקם גם עשוי לתפוס באירוויזיון.

אין שום ערובה שבשנה הבאה נצליח, וגם אם נשלח זמר מושלם עם שיר מושלם, ייתכן שהוא לא יצליח להתבלט מספיק מול שירים אחרים (כמו שקרה לשיר של מיי, שנאלץ להתמודד בסמי מול הרבה שירים קצביים, מעבר לעובדה שההופעה הייתה חלשה), אבל אם נצליח שוב ליצור באזז ולהנפיק להיט לשוק המקומי, כבר נוכל להיות מרוצים! ולגבי ההצלחה באירוויזיון, לפחות אפשר לסמוך על טדי הפקות שיידעו לחפש לזמר הנבחר שיר ראוי עם פוטנציאל בינלאומי, וכמובן ישקיעו בהופעה, מה שכבר ייתן לנו נקודת פתיחה טובה, אפילו בשנה קשה!

TOP 15 - שירי קדמים 2015
28/05/15 21:58
59צפיות
שמעתי את כל שירי הקדמים של השנה, פרט לאיטליה, הונגריה, גרמניה ומולדובה.
מתוכם 51 שירים אהבתי ושמרתי על המחשב. 

הפרמטרים לשירים שנכנסו לרשימה המקוצרת:
1. איכות (כלומר, כל מה שאין סיכוי שגלגל"צ ירצה להשמיע)
2. ביצוע קולי עוצמתי 
3. שירים קליטים

יתרון היה לשירים בשפות זרות ולהבדיל, לשירי פופ-רוק. 

מקווה שתמצאו כאן כמה שירים שתרצו גם לשמור על המחשב. 

מקומות 11-15
28/05/15 22:01
48צפיות

15. "Erga Halilaj - "Ti s'më njeh - מקום 11 בגמר האלבני
https://www.youtube.com/watch?v=eAq5phpm3jk

14. "Doody - "Magic - מקום חמישי בגמר הקפריסאי 
https://www.youtube.com/watch?v=0pesh87I3aE

13. "Samir & Viktor - "Groupie - מקום שמיני בגמר המלודיפסטיבלן
https://www.youtube.com/watch?v=9kqvp-cgH2A

12. "Eter Beriashvili - "If Someone - מקום רביעי בקדם הגיאורגי 
https://www.youtube.com/watch?v=8XgqQm6NLgs

11. "Verica Pandilovska - "Samo za tebe - מקום 14 ואחרון בקדם המקדוני
https://www.youtube.com/watch?v=EKKESeisa0I

מקומות 6-10
28/05/15 22:15
45צפיות
10. "Anne Gadegaard - "Suitcase - מקום שני בקדם הדני

9. "Vaidas Baumila - "The Right Way - מקום שני בקדם הליטאי (כשיר בלבד)

8. "Angelo De Nile - "All For Victory - מקום חמישי בגמר הפיני

7. "Robin Juhkental & The Big Bangers - "Troubles - מקום שישי בגמר האסטוני

6. "Ovidiu Anton - "Still Alive - מקום שלישי בקדם הרומני
כמה שדנמרק טעתה בבחירת השיר (השופטים בעיקר)
28/05/15 22:18
34צפיות
אנה זכתה במקום הראשון בהצבעת הקהל. חבל, היא הייתה מביא את דנמרק לטופ 10 (להערכתי)
מקום חמישי
הודעה זו מכילה סרטונים
28/05/15 22:22
36צפיות
"Gunesh - "I Believe in a Miracle - מקום שלישי בקדם הבלארוסי 

אחרי ש- Gunesh שרה בחצי הגמר הבלארוסי ב- 2012 את הבלדה הנפלאה "And morning will come" היא עושה זאת שוב. מתישהוא היא תייצג את בלארוס האירוויזיון. 

מקום רביעי
הודעה זו מכילה סרטונים
28/05/15 22:28
33צפיות
"Björn og félagar - "Piltur og stúlka - מקום רביעי בגמר האיסלנדי
מפתיע שהשיר הזה סיים כל כך גבוה. הוא ממש ההיפך המוחלט משיר הפרווה הסתמי שניצח. שיר עוצמתי וסוחף. 

מקום שלישי
הודעה זו מכילה סרטונים
28/05/15 22:35
38צפיות
"Saimir Braho - "Kristal - מקום 15 (מתוך 18) בגמר האלבני
זהו שיר שעל השנייה הראשונה ידעתי שאני יאהב. שיר שאין לא מה לחפש באירוויזיון, כי אין תזמורת. 

מקום שני
הודעה זו מכילה סרטונים
28/05/15 22:47
31צפיות
"Daniel Levi - "Burning Lights - מקום שני בגמר האסטוני
השיר הזה והדואט שזכה הם הפכים מוחלטים. אין לי מושג מה האסטונים חשבו לעצמם. מקווה שיום יבוא ומישהו ייתן כזאת הופעה גם באירוויזיון. 

מקום ראשון
הודעה זו מכילה סרטונים
28/05/15 23:03
46צפיות
"(Jon Henrik Fjällgren - Jag är fri (Manne Leam Frijje - מקום שני בגמר המלודיפסטיבלן
כמו עם המקום השני, השיר הזה והשיר של מונס הם שני הפכים מוחלטים. גם מונס וגם יון הם שני הפכים מוחלטים. יון בגילו הצעיר החליט להתמסר לשירה העממית של הסאמים (ה- Joik), והוא בכלל נולד בקולומביה ואומץ על ידי משפחה שבדית. יון הקליט אלבום שלם עם שירי יוייק, אלבום שהגיע למקום השני בשבדיה. מעניין לאיזה מקום יון היה מגיע השנה בגמר אם היה מנצח. מעניין איך השופטים היו מעכלים שיר כזה שבא משבדיה. 

אז איזו עיר בשבדיה תארח את אירוויזיון 2016?
הודעה זו מכילה תמונות
67תגובות
26/05/15 22:25
551צפיות
גביע הניצחון של מונס עוד לא התקרר, והשבדים כבר חושבים על אפשרויות האירוח של תחרות האירוויזיון ה-61 בשנה הבאה. ל-SVT, שזו הפעם השישית שתפיק אירוויזיון על אדמת שבדיה (כבר ממש קרוב ל-RTE האירית), יש 3 אפשרויות: הבירה שטוקהולםגטבורג או מאלמו.
...

(המשך...)
גביע הניצחון של מונס עוד לא התקרר, והשבדים כבר חושבים על אפשרויות האירוח של תחרות האירוויזיון ה-61 בשנה הבאה. ל-SVT, שזו הפעם השישית שתפיק אירוויזיון על אדמת שבדיה (כבר ממש קרוב ל-RTE האירית), יש 3 אפשרויות: הבירה שטוקהולםגטבורג או מאלמו.

התחרות בשבדיה נערכה בעבר פעמיים בשטוקהולם (1975, 2000), פעמיים במאלמו (1992, 2013) ופעם אחת בגטבורג (1985) - כך שעל פי העבר לפחות, גטבורג אמורה לזכות באירוח ו"להשתוות" לערים האחרות. אלא שהבירה שטוקהולם נחשבת לפייבוריטית לאירוח התחרות - כיוון שבה יש את התנאים האידיאליים ביותר לאירוח וגם 3 אולמות שונים לאירוח הגרסה ה-61 של האירוויזיון. 

שטוקהולם מסתמן ש-Tele2 Arena הצמוד לגלובן הוא הפייבוריט לאירוח 

Friends Arena החדיש שב-Solna (סמוך לשטוקהולם) בו נערך מדי שנה בשנים האחרונות גמר המלודיפסטיבלן. מכיל 60,000 מקומות 
Globen הנודע שמכיל כ-16,000 מקומות ואירח בעבר את אירוויזיון 2000 ואת הגמרים השונים של המלודיפסטיבלן. 
Tele2 Arena החדיש שנבנה ממש בצמוד לגלובן. מכיל 30,000-40,000 מקומות. ככל הנראה שזהו האולם המועדף על SVT לאירוח התחרות 

גטבורג (בשבדית: ייטבוריי) - התחרות תחזור ל-Scandinavium אחרי 30 שנה? 

Scandinavium המיושן שאירח את אירוויזיון 1985, ומכיל בערך 14,000 מקומות. 

מאלמו התחרות תחזור ל-Malmö Arena אחרי 3 שנים? 

Malmö Arena הוותיק שאירח את אירוויזיון 2013 (כאמור, רק לפני שנתיים) ומכיל 15,000 מקומות. סיכויי מאלמו לארח את התחרות שוב בפרק זמן כה קצר אינם ברורים. 

על פי הדיווחים האחרונים, ב-SVT כבר יצרו קשר עם אולם Tele2 Arena בשטוקהולם לבדיקת אפשרות לאירוח האירוויזיון בשנה הבאה. ההכרזה על העיר והאולם המארח צפויה באוגוסט.
HEROES נכנס לפלייליסט של גלגלצ
28/05/15 17:29
151צפיות
לא זוכר מתי לאחרונה שיר מהאירוויזיון נכנס לפלייליסט של התחנה וגם למצעד השבועי. 

וכך נרשם באתר :
28/05/15 18:51
143צפיות
Mans Zelmerlow - Heroes
לרוב, כשאנחנו חושבים על שירי אירוויזיון קלאסיים, האסוציאציות נעות בין ABBA , נצנצים ודנה אינטרנשיונל. אבל אם נסתכל על השיר השוודי שזכה בשבוע שעבר בתחרות, נגלה שהוא דווקא קורץ מהחומרים שמככבים במצעדים העדכניים ביותר של 2015 - אביצ'י, דיוויד גואטה וחברים.
נכון שנצטרך לעבוד קשה כדי להגות כהלכה את שמו שלMans Zelmerlow (גדג׳, למשל, מתגלגל בקלות הרבה יותר גדולה על הלשון),אבל אין לנו ספק שמדובר בלהיט פופ מנצח, שלא בהכרח היה זקוק לחותמת "זוכה האירוויזיון" כדי להצליח ברחבי העולם.
הייתי מאד שמח לתת לו כל חותמת אחרת ולהשאיר את איטליה עם
28/05/15 19:35
113צפיות
חותמת האירוויזיון...!
מדברים על השיר Golden Boy
28/05/15 16:56
159צפיות
ישראל הגיעה למקום 2 בטלווטינג בסמי ה-2
69תגובות
25/05/15 23:57
928צפיות

(המשך...)
Related Song Contest 15- הפתיחה
הודעה זו מכילה תמונות
27/05/15 06:19
299צפיות
Hola y bienvenidos a Malaga, שלום וברוכים הבאים למאלגה, ספרד! לאחר ניצחונו של Nir Weiss עם שירה הענק של רות לורנזו, Love Is Dead, התחרות עוברת לעיר הנמל היפהפיה שבאנדלוסיה למהדורה ה15 של התחרות. לקחתי על עצמי את ארגון התחרות הזו לאחר התיאום הנדרש ובכדי להפיק את המיטב מהפוטנציאל הרב של הפורמט. לשם עידוד ההשתתפות והנגשת המשחק, הוחלט "לפתוח" קצת את התחרות ולהוציא הגבלות שהקשו על בחירת השיר, באופן ניסיוני. זה הזמן לתת קרדיט למיכאל על ניהול לבבי ומוצלח של התחרויות הקודמות

זה הזמן לשלוח אליי את השירים איתם אתם רוצים להשתתף במהדורה הקרובה אתם יכולים לעשות זאת ע"י שליחת לינק לסרטון השיר ביוטיוב אל המשתמש שלי בתכנת המסרים, או לחלופין, לשלוח לי את הנציגויות בווצאפ אותו תוכלו למצוא בעולם המשתמש שלי, תחת "הקישורים שלי" (האופציה המועדפת- החזרת תשובה מהירה). למען המנעות מפסילות וכאב הראש של החלפת השיר, אנא קראו בתשומת לב את חוקי התחרות. ההרשמה מתחילה עכשיו ומסתיימת ב5.6, יום שישי בשבוע הבא. סה"כ 10 ימים להרשם.

חוקי התחרות:
קריטריונים לבחירת האמן:

האמן הנבחר חייב להיות רילייטד (אמן שהשתתף באירוויזיון) 
לא ניתן שיותר מאדם אחד ישתתף עם אמן מסויים, במקרה של התנגשות הקודם זוכה.
בוחרים זמרים ולא מדינות, ולכן ניתן לבחור כמה אמנים ממדינה אחת 
קריטריונים לבחירת השיר:
ניתן לשלוח רק שירים מהרפטואר של אמני אירוויזיון, גם אם משתתפים בהם זמרים שלא היו באירוויזיון- זאת כל עוד וחלקם לא גובר על חלקם של אמני האירוויזיון.
לא ניתן לבחור שיר שהתמודד באירוויזיון או בקדם אירוויזיון, וכמו כן גם קאברים למיניהם אסורים.
לא ניתן לשלוח שירים שהשתתפו כבר בתחרויות הפורום. לנוחיותכם מצ"ב טבלת אקסל ובה השירים שכבר השתתפו.
אין הגבלת מקומות. במידה ויירשמו יותר מ27 משתתפים, יחולקו השירים רנדומלית ל2 חצאי גמר.

בכל נושא ועניין ניתן לפנות אליי בפרטי, יחס מובטח    

לא הבנתי באיזה מובן 'פתחת' את התחרות
27/05/15 11:39
151צפיות
אם לא ניתן שיותר מאדם אחד ישתתף עם אמן מסויים, במקרה של התנגשות הקודם זוכה, ומותר לשלח אמני אירו בלבד ולא קדמים.

מקווה שמונס לא ייקח גם פה כי אקיא

אני כאן כדי להסביר
27/05/15 15:06
86צפיות
פתחתי את התחרות בכך שהסרתי את ההגבלות הנ"ל:
האיסור לשלוח את אותו אומן פעם אחר פעם (לדוגמה- אסור שהקומון לינטס ישתתפו ב2 תחרויות עוקבות. מעכשיו זה אפשרי)
האיסור לשלוח אומן שלא באותו הרכב בדיוק מהאירו (לדוגמה- עד היום היה אסור לשלוח נגיד את אילזה דלאנג' מהקומון לינטס, אלא רק שיר של הקומון לינטס בעצמם. מעכשיו ניתן לשלוח גם שירים של אילזה דלאנג' לבד)
האיסור לשלוח שירים מהרפטואר של זמר הרילייטד שמשתתפים בו זמרים שאינם רילייטד (לדוגמה- אסור היה לשלוח שת"פ של הקומון לינטס עם זמר אחר. מעכשיו זה אפשרי)

לא חשבתי על הוספת אמני קדמים לתחרות אבל אני חושב שדבר כזה יפגע בצביון התחרות ובאתגר שהיא מציבה. במידה ורוב המשתתפים יהיו בעד, אני אסכים להתפשר על הסעיף הזה.
אני מוצא את החוק שלא ניתן שיותר מאדם אחד ישתתף עם אמן מסוים, ובמקרה של התנגשות הקודם זוכה, כחוק הגיוני ששומר גם על פייריות וגם על גיוון בתחרות. אם את לא מסכימה, אשמח לשמוע את הטענה שלך
º
סבבה הכל מקובל
27/05/15 15:16
17צפיות
אהההההההההההההה
27/05/15 13:38
95צפיות
לא אהבתי את הקריטריון הראשון לבחירת השיר (ניתן לשלוח רק שירים מהרפטואר של אמני אירוויזיון, גם אם משתתפים בהם זמרים שלא היו באירוויזיון...)
מעדיף שישתתפו רק אמני רילייטד.

אשלח את שירי עוד היום...
חצפת! אני אמור לבחור את העיר המארחת!
27/05/15 21:25
55צפיות
ביורקמן פלש גם לתחרויות הפורום?

אבל סחטיין על היזמה! אני לגמרי בפנים ומוכן להוות 50% שופטים יחד עם וולנטינה מונטה, ליאורה, וסנאית פיינשטיין הלוליינית המוסיקלית מקריית טבעון!!
º
100% שופטים
27/05/15 21:40
12צפיות
º
מתי אפשר להירשם?
27/05/15 21:50
11צפיות
º
כבר עכשיו!
27/05/15 22:41
10צפיות
שלחתייייייייייייי
27/05/15 23:36
31צפיות
השתתפות ראשונה שלי
בהצלחה לכולם..
שלחתי את השיר שלי במסר
28/05/15 09:10
26צפיות
ואני מאוד אוהב אותו!
יאיייי
28/05/15 11:31
24צפיות
אחפש בסופש ואשלח. אם אזכור.
º
כמה נרשמו עד כה?
28/05/15 21:24
7צפיות
º
עד כה רק 10
28/05/15 23:05
5צפיות
איך אף אחד לא שם לב? השנה א-י-ן פלופ חובבים
61תגובות
26/05/15 19:10
495צפיות

לא שבדיה, לא איטליה, לא ישראל, לא אסטוניה, לא נורבגיה. כולם הצליחו. אין פלופ!
הכי קרוב לפלופ היה אזרבייג'אן/סלובניה/אלבניה- אבל הם לא...

(המשך...)

לא שבדיה, לא איטליה, לא ישראל, לא אסטוניה, לא נורבגיה. כולם הצליחו. אין פלופ!
הכי קרוב לפלופ היה אזרבייג'אן/סלובניה/אלבניה- אבל הם לא נחשבים כי הם לא נחשבו לפייבוריטים חזקים באף רגע נתון בעונה, ולא הימרו עליהם כלום, והם גם לא כזה נפלו.
וכמובן שספרד לא נחשב, כי הוא מעולם לא דורג גבוה- לא בדירוגי חובבים, ובטח שלא בהימורים.

ואם נדייק, ההימורים השנה ממש קלעו (כי מה לעשות שחובבים שנחשפים להימורים=זה בעצם "שופטים"=50% מהתוצאות). 

והחל מעכשיו בעצם OGAE חוזרים להיות אליהו ענבים הרשמי שלנו היידד!
שיר הנושא הכי טוב שנוצר לתחרות אי פעם!!!
הודעה זו מכילה סרטונים
27/05/15 23:52
218צפיות
טוב לא הכי טוב, אבל בין הטובים 
אני תמיד אוהב את החלק בלי המילים.. את המנגינה שתמיד ניגנו במעברים בתחרות עצמה (לדוגמה 4:14)

נכון באמת אחד המעולים
28/05/15 07:37
78צפיות
המעברון לא יוצא מהראש.
האוסטרים הביאו אירוויזיון מרהיב. הפקה מצוינת 
ארכיון הודעות
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום