לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 

אודות הפורום הומלנד

0
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום הומלנד!

העונה השלישית תתחיל בארה"ב ב-29/9 ותשודר בארץ ב-YES OH! החל מה-30/9 ב-05:00 ולאחר מכן ב-22:00 באותו היום.

נא לסמן ב|ספוילר| הודעות המכילות מידע על העונה השלישית.

הסדרה הומלנד(המבוססת על סדרת הדרמה הישראלית "חטופים") עוסקת בקרי מתיסון(קלייר דיינס) סוכנת CIA המקבלת במהלך מבצע בעיראק מידע ממחבל השייך לאל-קעידה על חייל אמריקאי ש"הוסב",ובניקולס ברודי (דמיאן לואיס) חייל אמריקאי שחולץ ע"י צבא ארה"ב לאחר 8 שנים בשבי אל-קעידה.אחרי שברודי חוזר לארה"ב כולם רואים בו גיבור מלבד קרי המשוכנעת שעומדת להתרחש מתקפה גדולה כנגד ארה"ב ולא אחר מאשר ברודי עומד המרכזה.

הסדרה זכתה לפרסי גלובוס הזהב והאמי לסדרת הדרמה הכי טובה ולשחקנים הראשיים בסדרת דרמה לשנת 2012,ב-2013 זכתה בפרס האמי לשחקנית הכי טובה בסדרת דרמה ועל התסריט.

המשך >>

2327 Tapuz Hacked
13/02/2014 | 21:47
78
אפשר להזמין אותך לקפה? |קפה|
05/02/2014 | 13:13
27
|*|מה אתם באמת יודעים על הקפה שאתם שותים? ביום רביעי, 5.2, בשעות 19:00-17:00 עמלי מסיקה, דיאטנית קלינית ואפידמיולוגית תזונתית, מגיעה לפורום דיאטות ואורח חיים בריא לעשות לנו סדר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|*|חלמת שרגע לפני הריקוד הראשון שלכם, שמלת הכלה שלך מתלכלכת מיין אדום? היכנסו לפורום חתונות וספרו לנו על החלומות והסיוטים שלכם הקשורים ביום החתונה ותוכלו לזכות במזרן זוגי ויסקו אורתופדי

|*|יום האהבה מתקרב וזו הזדמנות מעולה להתחדש בריח חדש. היכנסו לפורום שיחת נשים וספרו לנו מהו הניחוח הנשי שלכן ותוכלו לזכות בבושם מתנת L'OCCITANE
רוצים לעזור לילדיכם?
04/02/2014 | 16:10
7
|*|מתקשים לראות עד כמה קשה לילדיכם להשתלב בחברה? מחפשים את הדרך הנכונה לעזור?
יעל ברוקנר, פסיכולוגית שיקומית, מתארחת בפורום הורים לילדים ביסודי  היום בין השעות 17:00-19:00 ובאה לענות לשאלותיכם בנושא הפרעה בתקשורת החברתית.
|*|פורומים חדשים בנושא שוק ההון
30/01/2014 | 17:53
2
|קדימה| אתם מוזמנים לשוחח על כל מה שקשור במניות הביומד בארץ והעולם בפורום ביומד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| בין אם אתם צעירים שמתכננים לרכוש דירה להשקעה בבאשר שבע,יזמים שמחפשים להכנס לעסקי תמ"א 38 או משקיעים שמחפשים לרכוש בניין בניו-יורק, פורום השקעות בנדל"ן הוא המקום בשבילכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
סקר מהיר
23/01/2014 | 01:05
3
68
קוראים ספוילרים?עוקבים בדריכות אחרי כול פיסת מידע,קוראים/רואים ראיונות עם היוצרים והשחקנים לגבי העונה הרביעית או מעדיפים להשאר במתח ולא לדעת כלום?
וגם עוד משהו בקשר לספוילרים
23/01/2014 | 01:08
53
זה מה שעשו לג'ניפר לורנס (בטעות,קשור להומלנד):

http://www.mako.co.il/culture-movies/articles/Arti...

מה הייתם עושים במקרה כזה?
אני עדי ואני מכורה לפרומואים
23/01/2014 | 21:58
1
31
(אוהבים אותך וכאלה...)

לא רק של הומלנד,אני רואה מלא סדרות ותמיד איך שאני מסיימת לראות פרק אני נכנסת ל-YOUTUBE ומחפשת פרומואים לזה שאחריו.

ראיונות וכתבות למינהם רק אם יש בעברית,בעיקר מטעמי עצלנות וגם זה תלוי בסדרה יש סדרות שכן ויש סדרות שלא,הומלנד למשל אני עדיפה שלא כ"כ לדעת.
לא צופה בפרומואים
01/02/2014 | 07:27
14
מחכה להיות מופתעת
אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף
23/01/2014 | 09:43
25
|אקשן|האם תכניות הריאליטי משקפות לנו את המציאות?
עם עליית העונה הרביעית של מאסטר שף, חשף אסף הלפרין את חוויותיו מההשתתפות באודישנים.
אסף עומד בראשה של תביעה ייצוגית על סך 16 מליון שקלים כנגד הפקת התכנית והוא יתארח היום משעה 15:00 בפורום טלוויזיה ויענה על השאלות שלכם סביב הפרשה.
שימו לב, ניתן לשאול שאלות גם בכינוי אורח
|*|נפתח פורום האישה הטובה
20/01/2014 | 16:49
10
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של הפורום לסדרה המצליחה - האישה הטובה.
אם גם אתם צופים אדוקים, אתם מוזמנים לפורום להעביר חוויות מהעונה החדשה ולהתעדכן בכל מה שחשוב.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|אקשן|הקרנה מיוחדת של סרט משובח
19/01/2014 | 16:18
9
|*|המבקרים ברחבי העולם כבר משבחים את הסרט עטור הפרסים ומועמדויות לאוסקר "מועדון הלקוחות של דאלאס" ולכם יש עכשיו הזדמנות לצפות בו לפני כולם בהקרנה מיוחדת רק לגולשי תפוז|!|
לפרטים והרשמה לחצו כאן
מה יהיה בעונה 4?
17/01/2014 | 01:01
5
156
בשיחה עם מפיק הסדרה הווארד גורדון הוא אומר שלא יהיה שינוי משמעותי בעונה הרביעית,שמערכת היחסים בין סול לקארי תמשיך להיות אחד הצירים המרכזיים בסדרה,שעל אף שסול עזב את ה-CIA מנדי פטינקין ימשיך להופיע בתפקיד קבוע ושקארי שומרת את התינוקת.

http://www.haaretz.co.il/gallery/television/1.2219...

חוץ מזה נותר לנו לנחש מה עוד יהיה יקרה בעונה הרביעית,שתפו אותי בתיאוריות שלכם לגבי העונה.

האם יהיה "ברודי" נוסף?איום חדש על אמריקה שקארי תצטרך לפעול כדי לסכל אותו?

האם קארי באמת תנהל את התחנה בטורקיה ורוב העונה תתרחש בכלל מחוץ לגבולות ארה"ב?

איך קארי תסתדר עם התינוקת?

בעונה הקודמת מחלת הנפש של קארי תפסה מקום די מרכזי בעיקר בחלק הראשון שלה,האם היוצרים ימשיכו להשתמש בה?

עד כמה שולי יהיה התפקיד של מש' ברודי?כזכור התינוקת היא אחותם למחצה של כריס ודיינה.

קווין,דר עדאל,לוקהארט.מה יהיה איתם?איך ה-CIA יראה בתקופה של לוקהארט?

מה בידיוק יהיה התפקיד של סול?
לדעתי,
18/01/2014 | 15:09
3
87
סביר להניח שנפגוש את המשפחה של פיטר קווין עתה שברודי פינה את מקומו ומערכת היחסים ביניהם יכולה להתחמם יותר. מהרמז האחד שהושלך בעונה הזו, מדובר במערכת יחסים דיספונקציונלית שתגרום למערכת היחסים בין ברודי לבתו להיראות בריאה ושפויה. בקיצור, כל אוהבי דיינה ימצאו דמות חדשה לשנוא בעונה הרביעית... לגבי הנבל של העונה, סביר להניח שאל-קאעידה עצמה אחרי שהתעסקנו בקבלן מקומי שלה - אבו נאזיר - ובנותנת החסות שלה - איראן - אחרי שאותו ארגון הפך את כל מה שהאמריקאים בנו בעיראק לאפר ועפר רק השנה. סביר להניח שהם ימשיכו לעסוק במחלת הנפש של קרי. אחרי הכל, זה המחיר שקרי צריכה לשלם עבור כוחות העל שלה. היות ואובמה מעריץ של הסדרה, וברור שהוא הנשיא ביקום ההוא, אם הם ממשיכים בדמוניזציה שהם ביצעו לדמותו של לוקהארט, סביר להניח שיווצר בינו לבין הנשיא קונפליקט לבין איך להתמודד עם הנבל העונתי כדי לרצות את המעריץ מספר אחת שלהם. אני לא חושב שהם ימחזרו את קו העלילה עם ברודי. העתיד של קרי הוא עם פיטר קווין והבת הדיספונקציונלית שלו. גם נאמר שמשפחת ברודי לא תופיע הרבה בעונה הרביעית.

אני ממש לא רואה את קרי/קווין
18/01/2014 | 20:33
2
70
קורה,זה שהם חברים טובים לא אומר שהם צריכים להפוך לזוג.הייתי מעדיפה שלקרי יהיה מישהו מחוץ לסוכנות (עדיף אחד שהוא שפוי).
לקווין יש רגשות כלפיה כבר בעונה השנייה.
18/01/2014 | 22:02
1
55
על כל פנים, מערכת היחסים העיקרית של קרי בעונה הרביעית - לפי הכותבים - תהיה עם סול. כדי להראות את החשיבות של ברודי, הם יראו שקרי איננה פתוחה כרגע למערכות יחסים עם גברים ובעיקר עם פיטר קווין. מכל מקום, קיומה של דמות גברית חדשה בחיי קרי יסיט את תשומת הלב שלה מיחסיה עם סול. מצד שני, ייתכן ואני טועה.
קרי מעולם לא הראתה שום עיניין
19/01/2014 | 01:45
52
בקווין,מצד שני היא דיי הייתה עסוקה בעונות 2-3 עם ברודי.

אני לא חושבת שאתה טועה,מרגע שברודי נכנס לחיים של קרי היא הפכה להיות אובססית לגביו הכול כול הזמן סבב סביב ברודי גם במישור האישי וגם בעבודה.מערכת יחסים על רקע רומנטי יכולה להסיט את קרי שוב מהעיקר ולגרום לה להתפזר.אבל עדיין צריך לקחת בחשבון שרוב הסיכויים שאם לקרי יהיה חבר חדש הוא ככול הנראה לא יהיה מתוסבך כמו ברודי ולא יכניס אותה לכול מיני מצבים כמוהו.
אני חושבת
19/01/2014 | 01:51
46
שגם העונה הזו יהיה איזשהוא איום שקארי תיאלץ להתמודד איתו,שיהיה קו העלילה המרכזי של העונה.אני בהחלט מקווה שיהיה פחות מקום לחיים האישיים של קארי ושה-CIA יתפוס מקום הרבה יותר מרכזי,הייתי רוצה שבנוסף לעילה המרכזית גם אחת מעלילות המשנה תהיה קשורה ל-CIA אוליי מהכיוון של לוקהארט או מישהו אחר(מה באמת ניסגר עם האירנית?אני לא זוכרת אם ראו אותה בחצי השני של הפרק האחרון לעונה השלישית).

הייתי רוצה לראות את קארי האמא ולפחות סצנה אחת של קארי והילדה יחד עם הילדים של ברודי .
|*|נפתח פורום ביונסה|תו|
13/01/2014 | 15:44
2
זאת בהחלט תקופה מרגשת להיות מעריץ של ביונסה|!| הזמרת המצליחה שיחררה את אלבומה החמישי בדרך שהפתיעה את העולם כולו.
אם גם אתם מעריצים, פורום ביונסה הוא המקום לדבר ולהתעדכן בכל מה שקשור לזמרת האהובה.
דרוש/ה עורכ/ת לאתר תפוז
12/01/2014 | 17:11
5
התפקיד כולל:
- איתור תכנים מעניינים והפיכתם לאייטמים מושכים אשר יוצגו בעמודים  
   הראשיים באתר.
- יצירת הסכמי תוכן ושיתופי פעולה.
- ניהול שותפי תוכן, ניהול ערוצי הפצת תוכן כגון פייסבוק.

דרישות:
- ניסיון בתוכן האינטרנט, רצוי בתחום הווידאו והבידור.
- יכולת עריכה וכתיבה מעולים.
- ידע בצילום.
- שליטה בתוכנות פוטושופ, פרמייר, אופיס.
- הבנה מציינות של פייסבוק.
- יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובעל פה.
- יכולת עבודה עצמאית.

נא לשלוח קורות חיים למייל forums@tapuz.co.il בצירוף דרישות שכר

בהצלחה
|*|נפתח פורום Yelem תמיכה לנוער
07/01/2014 | 16:03
4
פורום Yelem תמיכה לנוער מופעל ע"י עובדים ומתנדבים של עמותת עלם ומיועד לבני נוער וצעירים עד גיל 21.
המתנדבים נמצאים כאן במטרה להיות מקום חם ברשת, לשיתוף, התייעצות, תמיכה והקשבה. אתם מוזמנים לכתוב ולהתייעץ.
חייבים לדבר על ברודי
01/01/2014 | 02:45
3
165
או האם היה אפשר לסיים את הסיפור של ברודי אחרת?

לעונה השלישית של הומלנד בדגש על אירועי הפרק האחרון

ניקולס ברודי היה חייל מארינס שנשלח לעיראק במהלך המלחמה שהאמריקאים ניהלו שם החל מ-2003 ,במאי אותה שנה במהלך סיור ברודי והשותף שלו טום ווקר נלכדו בידי כוח שהיה נאמן לסאדאם חוסיין מאוחר יותר הם נמכרו לכוח של אל-קעידה בפיקודו של אבו נזיר שהחזיק אותו בשבי כשמונה שנים,הוא עונה ע"י השובים שלו אבל לטענתו אבו נזיר תמיד התייחס אליו בחביבות ובאופן הזה קנה את אמונו,בהדרכתו של אבו נזיר הוא המיר את דתו לאסלם,בשלב מסויים הוא אולץ להכות את טום ווקר עד כפי שהוא האמין-למוות.
בשנת 2008 אבו נזיר הביא את ברודי לביתו כדי שילמד את בנו עיישה אנגלית ועם הזמן הוא למד לאהוב את עיישה כאילו היה בנו שלו,בשנת 2009 עיישה נהרג בעקבות התקפת מזל"ט אמריקאי שעליה הורה סגן הנשיא וולדן וברודי נשבע לנקום בוולדן בכך שיהרוג אותו בפיגוע התאבדות.
בשנת 2011 כוח של צבא ארה"ב חילץ אותו מהשבי והחזיר אותו לארה"ב.
לא ידוע כמעט על מה שקרה לברודי בין 2003-2008 ובין 2009-2011 וככול הנראה לעולם לא נוכל לגלות אם כי לא קשה לתאר מה עבר עליו שם,הוא ככול הנראה הוחזק בצינוק סביר להניח שחוץ מהשובים שלו הוא לא ראה אף אחד וכול השנים האלו הוא היה בבידוד,אנחנו לא מודעים גם להיקף העינויים שהוא עבר,בפרק העשירי של העונה השלישית הוא טען שלקח לו כשבוע להשבר,שוב סביר להניח שעינויים נמשכו שבועות אם לא חודשים.
כשברודי חוזר לארה"ב הוא מיד הופך לגיבור האמריקאי האולטימטיבי, כשבמקביל הוא מנסה להתרגל לחיים שאחרי השבי לחזור אל משפחתו תוך כדי התמודדות עם הפרעת דחק פוסט-טראומטית וסיוטים על תקופת השבי.הוא מתחיל לנהל רומן עם קארי מתיסון סוכנת CIA החושדת שהוא טרוריסט בעקבות רמז שקיבלה מטרוריסט על כך שישנו שבוי אמריקאי שהוסב וכעת עובד עם אל-קעידה,כשהוא מגלה שקארי חושדת בו הוא נפרד ממנה וחוזר למשפחתו,כשהוא מגלה שטום ווקר בחיים ושגם הוא עובד עבור אל-קעידה הוא מתחרט ורוצה להפסיק את התוכנית אך משתכנע להמשיך בה ומכין סרטון התאבדות.אחרי שטום ווקר מקיים את החלק שלו בתוכנית ברודי החגור בחגורת נפץ מגיע לחדר מאובטח יחד עם סגן הנשיא ואנשים בכירים נוספים בממשל שבין היתר היו אחראים למוות של עיישה,אך בסופו של דבר ברודי מחליט שלא להתפוצץ וחוזר הבייתה.
בעונה השנייה ברודי הוא כבר חבר קונגרס,הוא יוצר קשר עם עיתונאית בשם רויה חאמד, שעובדת גם כן עבור אבו נזיר,גונב עבורם רשימת מטרות של ה-CIA והורג את מכין חגורת הנפץ שלו,בפרק החמישי של העונה הוא נתפס ע"י ה-CIA מתחיל לעבוד עבורם תחת השגחתה של קארי.כשקארי נחטפת ע"י אבו נזיר ברודי רוצח את סגן הנשיא וולדן בתמורה לחייה אחרי שאבו נזיר נהרג,קארי וברודי מתכננים לגור יחד אלא שבמהלך ההלוויה של סגן הנשיא פצצה שהושתלה במכוניתו של ברודי מתפוצצת והורגת מעל 200 איש וברודי נאלץ לברוח מארה"ב לקנדה.
בעונה השלישית אנחנו כמעט ולא רואים את ברודי,אנחנו מגלים שהוא נחשב עכשיו לאיש הכי מבוקש בעולם,בפרק השלישי של העונה הוא מגיע לקארקס שהוא פצוע קשה אך מצליח להתגבר על הפציעה שלו,הוא מנסה לברוח מהמקום בו הוא שוהה ולמצוא מחסה במסגד, אך מוחזר למקום שממנו הוא ברח לא לפני שהוא גורם למוות של ראש המסגד ואישתו.הוא מתמכר לסמים ואנחנו לא רואים אותו יותר עד שסול מחלץ אותו משם ומחזיר אותו לארה"ב שהוא במצב נפשי קשה,הוא מצליח להשתקם שוב ומסכים לבצע עבור ה-CIA פעולה אחרונה-להרוג את מפקד משמרות המהפכה האירני,בהתחלה הוא נכשל ולא מצליח להתקרב אליו והופך לחלק ממשרד תעמולה האירני ונותן שורה של ראיונות כנגד ממשלת ארה"ב,כשסול מחליט להתנקש בברודי קארי יוצרת איתו קשר ומספרת לו על כך, ברודי מוצא דרך להגיע אל מפקד משמרות המהפכה והורג אותו,הוא חובר לקארי אך הוא נתפס בידי כוח של משמרות המהפכה כשהם ממתינים לכוח חילוץ,הוא נשפט ונידון למוות בתלייה ולבסוף מוצא להרוג לעיניה של קארי.

האם באמת ברודי היה הראוי לסוף אחר?

נתחיל בזה שברודי הוא רוצח,אי אפשר להכחיש את העובדה הזו.שמתי לב שזה נראה כאילו לא באמת קורה לו משהו בזמן או אחרי ביצוע הרצח, יש בו משהו קר רוח,גם אחרי שהוא הורג את סגן הנשיא או אחרי שהוא רוצח את המפקד משמרות המהפכה למרות שהוא מגלה רק כמה דקות קודם שמפקד משמרות המהכה אחראי יחד עם אבו נזיר לכול מה שקרה לו הוא עדיין נשאר בשליטה עצמית ומצליח להתנהג כאילו כלום לא קרה.זה גם בלט אחרי שרצח את טום ווקר ומכין הפצצות.

ברודי חגר חגורת נפץ,כין קלטת התאבדות והתכוון להתפוצץ תוך כדי שהוא הורג כמה שיותר בכירי ממשל אמריקאים,הוא אומנם בסוף בחר שלא לעשות את זה בעקבות שיחת טלפון עם דיינה בתו.אבל בדיעבד האם אי פעם הוא התחרט על כך?

ונניח והיה נשאר בחיים,לאלו חיים ברודי היה אמור לחזור?האם באמת הסוף המאושר שהוא וקארי חלמו עליו היה בכלל אפשרי?האם באמת מישהו בממשל או בכלל האם הציבור האמריקאי היה מסוגל לסלוח לו על הפשעים שביצע?האם באמת ניתן היה לסמוך על אדם כמו ברודי,האיש היה שקרן פתולוגי, שלאורך כול העונה הראשונה והשנייה הוא לא הפסיק לשקר לכולם:לאישתו וילדיו בראש ובראשונה,לחברים הקרובים שלו,לצמרת הממשל,ל-CIA,לקארי.אישית אני בספק אם הוא ידע איפה נגמרים השקרים ומתחילה המציאות.שלא נדבר על כך שלאורך שלושת העונות היה הרושם שלעיתים הוא בוחר את הנאמנויות שלו ע"פ כיוון האופן שבו הרוח נושבת.

האם בכלל שווה לסכן חיים של חיילים כדי להציל אדם כזה, בשביל מה צריך שאדם כמו ברודי יסתובב לך בחצר האחורית?או שהמדינה צריכה לעשות הכול כדי להחזיר את האנשים שהיא שלחה לא משנה מי הם ומה הם עשו?
הממשל האמריקאי החליט במקרה הזה שווה להקריב אדם כמו ברודי,להתנער ממנו בידיעה שהוא יתפס וימות,אבל חוץ מסול וקארי האם מישהו באמת התכוון להחזיר אותו לארה"ב בחיים?באופן אישי אני נוטה להאמין שלו לא היה נתפס ע"י האירנים מישהו היה הורג אותו תוך כדי ניסיון החילוץ וגורם לזה להראות כאילו זה באשמת האירנים.ברודי מעולם לא היה אמור לשרוד את המשימה הזאת.

Everywhere you go, other people die, but you always manage to survive. Have you noticed that? You're like a cockroach, still there after the last
nuclear bombs go off. You belong here.
בתרגום חופשי:לכול מקום שאתה הולך,אנשים מתים אבל אתה תמיד מצליח לשרוד.שמת לב לזה?אתה כמו מקק,עדיין שם אחרי שתיפול פצצה גרעינית.אתה שייך הנה.(עונה שלישית,פרק שלישי)
עד כמה אתם מסכימים עם האמרה הזאת?

הממשל סירב להנציח את ברודי,טוען שעל אף שבסופו של דבר המעשים האחרונים שלו היו לטובת ארה"ב אי אפשר להתעלם מכול מעשיו בעיקר לא מהמעשים שעשה בשבוע האחרון לחייו.האם לדעתכם לומרות הכול היו צריכים לחלוק לו כבוד אחרון?
לא היה דרך אחרת
02/01/2014 | 13:30
77
אם נשאיר לרגע אחד את המעשים של ברודי ונתייחס לסדרה,מבחינה עלילתית ברודי עשה את שלו.אין מה להוסיף על הסיפור שלו או דרכים לפתח את הדמות הלאה,בטח שלא במקום שהוא נמצא בו בעונה השלישית,הוא אכן היה חסר אבל בעיקר בגלל שהיוצרים לא שילבו נכון אותו נכון בעלילה(לדעתי היה צריך להראות אותו לשתיים-שלוש סצנות בכול פרק ולא להעלים אותו.גם ככה לא היו חסרות עלילות מיותרות העונה שרק העמיסו).

בקשר לברודי והמעשים שלו,אני לא חושבת שאפשר לסלוח לו על מה שעשה.אני יודעת שאי אפשר לשפוט אדם כמו ברודי בטח לא אחרי ההתעללות הפיזית ונפשית שעבר בשבי,אני גם לא חושבת שלאבו נזיר אי פעם היה באמת איכפת מברודי(אחד הדברים שהכי אהבתי בעונה השנייה היה מה שקארי אמרה בפרק חמש לברודי בקשר לאבו נזיר,הוא שבר את ברודי לחתיכות ואז הרכיב אותו מחדש בתור משהו אחר, מעוות.) אבל יש נקודה שבה אדם צריך לקחת אחריות על מה עשה וברודי הרחיק מידי.
אני חושבת שהמצב שלו היה טוב בהרבה אילו היה נשאר להתמודד עם הדברים אחרי הפיגוע בלנגלי,במקום לברוח ורק להצדיק את כול מה שנאמר עליו.

לא הגיע לו המוות בתלייה או ההתנערות המוחלטת של הממשל האמריקיאי ממנו,אני כן מאמינה שאם המדינה שלחה אותך לאנשהוא גם אם הרחקת לכת יותר מידי,היא צריכה לעשות בשבילך את המינימום לכול הפחות.ברודי התגייס מרצונו לצבא ארה"ב,אבל הוא לא בחר לפול בשבי ולהיות תקוע בבור כמעט שמונה שנים ואף אחד לא יודע איך זה מרגיש להיות תקוע במצב שברודי נמצא בו תקוע בין אבו נזיר ושטיפת המוח שהעביר אותו בשבי לבין הרגשות הפטריוטים שהובילו אותו להתגייס מלכתחילה.ואז ה-CIA עוד הלך והשתמש בו הכניס אותו עמוק יותר לכול מיני מקומות שהיציאה מהם היא בלתי אפשרית ובסוף זרק אותו לכלבים.
גם אם פחדו מכך שהאדרה של ברודי תפגע במשא ומתן בין אירן לארה"ב היה אפשר להעניק לו כבוד אחרון כולשהוא,בעיקר שהדבר האחרון שעשה בחייך היה למען ארה"ב.
זאת השאלה
04/01/2014 | 12:03
1
74
ברודי במשך כל שלושת העונות היה בעבורי מעין חידה לא פתורה, מעין אדם שכבר איבד את עצמו ואת הדרך שלא כל כך הרבה פעמים שלא רק שאין באפשרותי לשפוט, אין באפשרותי להחליט אם לאהוב.

צריך לקחת בחשבון שברודי (כמו שציינת), עבר כל כך הרבה דברים שאנחנו באמת לא יכולים להחליט אם כל מה שהוא עושה היה בגלל ברודי - כבנאדם או בגלל שהוא כבר לא מוצא את עצמו ולא יודע מה קורה איתו.

אני לא יכולה להגיד שזה היה כל כך מפתיע, זאת אומרת. היו על זה כל כך הרבה דיונים, בעיקר באתרים בחו"ל שיצא לי לראות שאנשים אמרו שאין סיכוי שהוא חוזר חי מהמשימה הזאת. וכל כך הרבה צירופי מילים ורמזים. אבל אני בטוחה שאף אחד לא באמת האמין שהם יהרגו אותו - הכתובים הכוונה.
ודיברתי על זה עם מישהי ושתינו לא כלכך רצינו שזה יקרה, אבל הרגשנו גם שזה הדבר הנכון ביותר בעבור הסדרה וגם בשבילו ושהנסיבות הובילו אותו לזה.

אני לא יודעת אם אני מסוגלת לקרוא לו רוצה, כי נכון הוא רצח. אבל רוצח זה אדם שמטבעו אין לו בעיה להרוג כל אחד. ג'אבדי לצורח העניין רוצח. אבל אם כבר לקחת את הרצח האחרון שהוא ביצע, הייתה לו שיחה מאוד נוקבת על זה עם קרי. שנמאס לו להרוג ולרצוח. הוא אף פעם לא היה נראה לי כאחד שהייתי קוראת לו רוצח. הוא מבלבל, מתעתע.
אין לי מושג איך לקרוא אותו. אבל עם כל מה שהוא עשה, רוצח לא הייתי קוראת לו.

ובאמת מתעתע, אני זוכרת שבמשך שתי העונות הראשונות פרק אחד הייתי מאוהבת בדמות שלו ופרק אחר פשוט רציתי להרוג אותה. הוא כמו קרי במובן אחר. לקרי יש הפרעה דו קוטבית והיא פועלת בקיצוניות ואימפולסיביות. ברודי הוא פשוט שני אנשים. הטוב לב - הבנאדם הטוב. כמו שקרי אמרה לו כשהיא חקרה אותו. (למה הוא לא התאבד בסוף העונה הראשונה)
"maybe because, maybe because you suddenlly understood that kill yourself and broke Dana's life won't bring Issa back"
תרגום - "אולי בגלל, אולי בגלל שפתאום הבנת שלהרוג את עצמך ולהרוס את החיים של דיינה לא יחזיר את עייסה"
ואולי כל מה שנעשה בכלל ע"י ברודי "האכזרי" היה בגלל הכאב העצום הזה, שהוא איבד את עייסה. הרי את הדמות שלו אפשר לנתח את מחרותים ולהגיד שזה היה ברור שהסוף יהיה רע? כן. תשמעו הוא דמות טראגית, הוא דמות שאיבדה את עצמה כל כך הרבה (וכמו שסול אמר), הכניסה ת עצמה לבור כלכך עמוק שהיא לא יודעת אם יש לה אפשרות לצאת משם בכלל.

וכל כך קשה לי שהוא נהרג, לא רק בגלל עצם המוות שלו. אלא בעיקר בגלל הפספוס. לא וזה ברור שהוא וקרי בחיים לא היו מצליחים לנהל מערכת יחסים יציבה, ולא רק בגללו אלא גם הרבה גללה. כי עצם המשיכה לדמויות כאלו קיצוניות ו"אדנרדוגיות" ובעייתיות הניב אהבה מטורפת ונכונה. אבל אחרי כל מעללי העונה השלישית הם פשוט סגרו את האפשרות שהם יוכלו להיות ביחד. ולא רק בגלל קרי ("אתה יודע כמה רע זה יהיה איתי") אלא בעיקר בגלל ברודי, שפשוט לא מצא את עצמו. ואני חושבת זה שקרי בחרה כן לשתף אותו בהיריון שלה היה הדבר הכי נכון בעבורו. כי הוא מת עם הידיעה הזאת וזה עשה אותה במובן מסוים לפחות נורא. ואני זוכרת שאחרי המונולוג הענק שלה אחרי שהיא סיפרה לו:
"Look, I don’t know what happens back home either, what kind of life we have or we don’t have. Whether it’s together or apart but there will be a life. And I’m not sorry about that! Not for one single second. Because I happen to believe one of the reasons I put on this earth was for our paths to cross. And yeah I know how crazy that sounds"
תרגום: תראה, אני גם לא יודעת מה יקרה כשנחזור. אילו חיים יהיו לנו או לא יהיו לנו. - אבל יהיו חיים. ואני לא מתחרטת על זה, אפילו לא לשנייה אחת. כי זה גרם לי להאמין שהסיבה שבכלל נפגשנו על האדמה הזאת, הייתה גי השבילים שלנו נפגשו.

ומצד אחד אני אומרת לעצמי, למה הרגתם אותו?
ומצד שני, יותר נוח לי להקביל את זה לכוכבים.
(אפרופו שם הפרק - הכוכב).
יכול להיות שברודי הוא באמת כוכב, לא רק הכוכב של קרי אבל יותר יכול להיות שהוא היה על האדמה כוכב תועה, שפשוט חיכה לזמן שלו לזרוח.
ממש אהבתי את התגובה שלך
04/01/2014 | 20:06
48
ואני מסכימה איתך,ברודי היה כ"כ מבולבל ודפוק מהמון בחינות,שבאיזשהוא מקום כמו שכתבת יש שני ברודי:אחד של קארי,האיש הטוב,הפטריוט,שהיה מסור למשפחה שלו וישנו ברודי של אבו נזיר,האיש השבור,המעוות,הרוצח.

ברור שהם לא נועדו לחיות יחד,שניהם נמשכו אחת לשנייה בגלל ששניהם דפוקים,הוא מהשבי,היא בגלל מחלת הנפש.שניהם זקוקים(במקרה של ברודי- היה זקוק)לבן זוג יציב שיאזן אותם וישמור אותם קרוב לקרקע כדי שלא יאבדו את עצמם, ולומרות שאני מאמינה שהם באמת אהבו אחד את השני לטווח הארוך זה לא היה עובד והם היו אפילו מדרדרים אחד את השני כול פעם עוד קצת למטה.

למה הם הרגו אותו?כי אני חושבת שלכולם מגיע להגאל וזו הגאולה של ברודי,בסופו של דבר הוא מת אחרי שהצליח לעשות את אחד הדברים הנכונים היחידים שעשה מאז שחזר מהשבי.הסבל שלו נפסק באיזשהוא מובן,הוא הלך לתלייה שלו בידיעה שהכול נגמר סוף סוף,הפעם על באמת.
|סיר|נפתח פורום מאסטר שף
02/01/2014 | 09:41
8
תכנית הבישול המצליחה חזרה בעונה חדשה וטעימה מתמיד. לרגל העונה החדשה פורום מאסטר שף נפתח מחדש|!| זה המקום לדבר על התכנית ולהמליץ על מתכונים:
|*| דרוש/ה עורכ/ת לאתר תפוז |*|
31/12/2013 | 15:12
6
התפקיד כולל:
- איתור תכנים מעניינים והפיכתם לאייטמים מושכים אשר יוצגו בעמודים  
   הראשיים באתר.
- יצירת הסכמי תוכן ושיתופי פעולה.
- ניהול שותפי תוכן, ניהול ערוצי הפצת תוכן כגון פייסבוק.

דרישות:
- ניסיון בתוכן האינטרנט, רצוי בתחום הווידאו והבידור.
- יכולת עריכה וכתיבה מעולים.
- ידע בצילום.
- שליטה בתוכנות פוטושופ, פרמייר, אופיס.
- הבנה מציינות של פייסבוק.
- יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובעל פה.
- יכולת עבודה עצמאית.

נא לשלוח קורות חיים למייל forums@tapuz.co.il בצירוף דרישות שכר

שיתוף פעולה בין תפוז לביזפורטל|!|
30/12/2013 | 16:38
6
אנו שמחים לבשר על שיתוף פעולה בין אתר תפוז לפורטל הכלכלה והעסקים - ביזפורטל.
במסגרת שיתוף הפעולה נאחד כוחות בתחום הפורומים של שוק ההון וניצור זירה מורחבת שתהנה מהמקצועיות של ביזפורטל ומהיכולות הטכנולוגיות והקהילתיות של אתר תפוז.
הפורומים המשותפים יקודמו בצורה נרחבת הן בביזפורטל והן בתפוז ויערכו בהם פעילויות ואירוחים מגוונים.

נשמח לקבל מכם המלצות לפורומים נוספים שאתם חושבים שיש להם פוטנציאל, שלא קיימים כרגע באתר. אם אתם רוצים להציע פורום נשמח שתפנו אלינו במסר אישי או במייל forums@tapuz.co.il

בהזדמנות זו, נמליץ לכם לבקר בפורומים המשותפים שלנו בתחומי שוק ההון:

בורסה ושוק ההון
http://tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forum...

מניות ואופציות מעו"ף

שוק ההון הישראלי
http://tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forum...

שוק ההון האמריקאי

גבעות עולם

מסחר במט``ח ? Forex

מסחר והשקעות בוול-סטריט

הזדמנות ישראלית יה"ש

ישראמקו
http://tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Communa...

רציו

נדלן

ביומד

המשך גלישה נעימה|תפוז|
סיכום עונה
19/12/2013 | 22:00
2
126
השאלון לא ארוך כדי לסכם את העונה.

פרק זכור לטובה:
פרק זכור לרעה:
הרגע הכי טוב של העונה:
רגע השפל של העונה:
דמות העונה:
הדמות שהרסה אותה אותה:
ציטוט אהוב:
משהו נוסף:
לא לשכוח לפרק האחרון!
19/12/2013 | 22:01
72
עונה
20/12/2013 | 08:08
92
פרק זכור לטובה: האמת שכמעט כולם חחחח, אני חושבת שהכי אהבתי את הפרק האחרון,THE STAR, את פרק 3 THE TOWER OF DAVID, את הפרקים אחרונים והראשון והשני בעיקר חחח טוב הכל
פרק זכור לרעה: 10, לילה טוב. היה בו משהו ממאיס קצת אבל גם יפה, "השקט של לפני הסערה" ומלא CIA. הבר היחיד שאהבתי בו היו הסצנות בין קרי לברודי משלט רחוק
הרגע הכי טוב של העונה: לצערי(!)המוות של ברודי שפשוט הועבר בצורה מדהימה.
והשיגעון של קרי בפרקים הראשונים
רגע השפל של העונה: הסיפור הלא סגור הזה עם המשפחה של ברודי ו"ההיעלמות" של כריס
דמות העונה: קר מת'יסון ללא ספק
הדמות שהרסה אותה אותה: לא הבנתי, הדמות שנהרסה (?) אם ן אז דיינה, לחלוטין
ציטוט אהוב: יש כמה:
"Look, I don’t know what happens back home either, what kind of life we have or we don’t have. Whether it’s together or apart but there will be a life. And I’m not sorry about that! Not for one single second. Because I happen to believe one of the reasons I put on this earth was for our paths to cross. And yeah I know how crazy that sounds"

המונולוג של ברודי על הרופא בקראקס (בשיחה עם קרי)

משהו נוסף: כלכך נהנתי מהעונה הזאת. באמת שהיא הייתה נהדרת!
שרשור הפרק השבועי
15/12/2013 | 22:24
32
268
פרק 12 ואחרון של העונה השלישית.

שם הפרק:The Star

לא לשכוח לסמן

צפייה נעימה ודיון פורה.

**בהמשך הערב אני אפרסם תקציר ופרומו ואנעץ את ההודעה.

מחר אחרי בהמשך היום כשיהיה לי זמן אני אפרסם שאלון סיכום לעונה.
תקציר ופרומו
15/12/2013 | 23:03
17
314
תקציר
Saul plans a rescue as Brody struggles to find redemption.

פרומו:
http://www.youtube.com/watch?v=HSxfmqIUbcE

ומזכירה שוב לא לשכוח לסמן על כול דבר גם אם הוא נראה לכם שולי לגמרי בנוגע לפרק.
בנוגע למה שמי שמתחתי כתבה
16/12/2013 | 07:30
14
297
זו באמת אפשרות שחשבתי עליה.
ברגע שראיתי את קרי קוראת ללוקהרט SIR רציתי לצרוח לה שבגללו ברודי מת ושתרצח אותו בעצמה או משהו.
המערכת יחסים של קרי וסול מש נפגעה, שניהם בעמדה כל כך לא נעימה ופשוט נקרע לי הלב לראות אותם.
ני חושבת שזה הסוף הכי נוראי שיש ונעזוב לרגע שסצנת הסיום פוררה אותי לגמרי. איך שראיתי ששם הפרק THE STAR ידעתי שזה לא יגמר טוב. אבל
אוי למה.
16/12/2013 | 08:17
13
206
מה שהפתיע אותי שיש סוף שהוא די סגור, כלומר אין פה קליף של מתח.
זה שהסוף של ברודי הגיע זה באמת היה מפתיע, אבל זה שזה קרה בגלל דראדל זה דווקא לא הפתיע, הוא תמיד נראה לי כאחד המועמדים לבגידה .
אני מסכימה עם הניתוח שנעשה בשרשור הקודם העונה הבאה בטח תתן הזדמנות לכל הנבגדים לנקום, וגם לקרי למצוא את הצד האימהי/אנושי בחייה.
אהבתי גם שחיברו את זה לסיפור שקורה במציאות, סוג של מעורר מחשבה מה גורם למשטר האירני להתרכך מעט...
באיזה חלק המשטר התרכך?
16/12/2013 | 17:38
1
118
הם מדברים עם המערב
16/12/2013 | 19:36
166
הם נכונים להגיע לכל מיני פשרות בנוגע לעניין הגרעיני - זה משהו חדש יחסית, והוא הופיע אחרי הבחירות האחרונות, מה שמעלה את התהיה, אולי....
אני רק משהו בנוגע לצד האנושי :)
16/12/2013 | 18:43
10
221
אני לא חושבת שלקרי אין צד אנושי כי אין לה צד אימהי.. זה בכלל לא אותו דבר.
לא לרצות ילד, ממש לא הופך אותך ללא אנושי :)

אני מאוד מבינה את קרי. כל הפחדים והחששות שלה הגיוניים לגמרי וטוב מאוד שיש לה אותם.
16/12/2013 | 19:32
9
156
כשחיים עם מישהו ילד/בן זוג, זה דורש ויתור על אגואיזם - בילד זה נורא ברור, אבל גם זוגיות כדי שתשרוד חייבת ויתור על אגואיזם.
במובן הזה קרי קיבלה עד עכשיו החלטות קרות כקרח.
בפרק האחרון דווקא ג'וואדי האכזר הוציא ממנה את ההבנה שיש בה אנושיות כשהביא אותה להודות שאת הכל היא עשתה לא למען המולדת אלא למען ברודי עצמו, כדי שכולם יראו את הצד היפה שלו ויבינו אותו ויראו אותו כמו שהיא רואה.
עד הנקודה הזו היא פעלה בקור רוח מטורף כמעט, בקבלת ההחלטות שלה, סיכנה על ימין ושמאל כל מיני אנשים בדרך רק כדי להשיג את המטרה שלה (מאד אגואיסטי).
אז בן זוג זו דרך אחת שריככה אותה וזה מאד בלט כשהיא היתה עם ברודי.
דרך אחרת זה ילד - גם זה יוציא ממנה צדדים כאלה.
או במילים אחרת אני לא חושבת שאם אתה לא רוצה ילד אתה לא אנושי, אני חושבת שקארי התנהגה בהרבה מקרים בצורה לא אנושית, והמקומות בהם היא כן היתה אנושית זה היה במקום של זוגיות ואני חושבת שזה יקרה שוב עם ילד.
זה לא אומר שמי שאין לו ילד הוא לא אנושי, זו קארי שהיתה כזו באופן ספציפי.
לא רואה את זה ככה
16/12/2013 | 21:24
8
158
אני רואה את קרי סה"כ כאדם די רציונלי והייתי שמחה אם גם בחיים האמיתיים שהם לא בסדרה דמיונית - אנשים היו מתנהגים בהגיון ואפילו, כן, בקור רוח (מינוס הקטע של לסכן אנשים, למרות שרובנו לא סוכני CIA אז אנחנו לא באמת ניצבים מול האפשרות הזו ולא יודעים איך זה).

לא צריך להיות הורה או בזוגיות כדי "להיות פחות אגואיסט". גם להיות בן\בת של, או אח\אחות של, או מועסקים במקום עבודה מסוים, או חבר\ה של. כל אחד מהמצבים האלו מוציא מאיתנו צדדים שונים לגמרי, ולאף אחד מהם בעיניי אין גוון פחות או יותר אנושי.

לעשות את מה שעשתה למען או מולדת זה ממש לא פחות אנושי מאשר לעשות את זה עבור בנאדם אחד ספציפי במקום מיליונים...

אי אפשר להיות אנושיים קצת, או אנושיים בסופר אבל לא אנושיים במכולת. או להיות אנושיים ברגע שיש בן זוג או ילד. זה פשוט לא עובד ככה בחיים.
אני רואה את קרי כאנושית. נקודה.

בכל מקרה, זה דיון מעניין שיכול כמובן להימשך לאורך הרבה זמן. אסכם ואומר שהיה אחלה פרק אחרי עונה מרוחה ומעיקה, ויאללה, נראה איך יצליחו בעונה 4.
אני בכלל לא חושבת שזו הנקודה
17/12/2013 | 22:57
7
82
אני בכלל לא חושבת שזו הנקודה.
לדעתי הנקודה היא שקרי פשוט מדחיקה את החיים הפרטיים שלה מצד אחד ומנסה לעשות את זהבאמצעות השתעבדות בלתי נגמרת לעבודה - מה שעבד לה מעולה עד עכשיו.
הסצנה עם אחותה ואבא שלה הייתה מאוד חזקה והאמת שצפיתי בה שלוש פעמים. אני חושבת שבשורה התחתונה קרי מבינה שאין לה את הפריווילגיה להדחיק את החיים שלה הצידה ולעבוד עד שנשמתה תצא. הרי קרי בשתי העונות האלו עבדה נון סטופ. היא משועבדת לעבודה והיא אוהבת את זה כי בשנייה שהיא צריכה להתמודד עם עצמה היא מאבדת את זה. קחו לדוגמא את העונה הראשונה (פרקים 11-12 ) כשהיא הייתה "בחופשה" היא השתגעה, נעזב את זה שהיא גם הייתה במצב לא מזהיר מבחינה נפשית היא פשוט עבדה בעל כורחה, בשקט, הכל רק כדי לא לחשוב - רק כדי לא לדעת מה יקרה איתה. לאן החיים שלה הולכים.
וברור שזה רק הולך ומתחזק - ברודי מת, אין מה לעשות בקשר לזה.
הילדה הזו זה הדבר היחיד שמקשר בינה לבינו כשהיא באדמה והוא בשמיים. היא שמרה את הילדה בדיוק בגלל הסיבה הזו והיא לא רוצה אותה בדיוק בגלל אותה הסיבה.
היא לא נראית יציבה במיוחד, קרי היא אנושית אני לא חושבת שיש מה להתווכח על זה בכלל. היא מעורערת נפשית, יש לה הפרעה דו קוטבית ואין ספק שזה משפיע עליה. בייחוד כאן.
אנעי מאוד מקווה שבעונה הרביעית יאלצו אותה לפתוח את הפצע הזה ולהתחיל להתמודד עם החיים שלה ולא עם העבודה שלה.
הרי אפילו אבא שלה אמר - העבודה זה שטויות בשבילך. היא גרה שתי קדנציות בעיראק, זה כן. אבל ילד לא? משהו פה דפוק - אצלה.
זו דעתך. המשך צפייה מהנה בעונה 4.
18/12/2013 | 16:07
2
59
את לא מתכננת לצפות בה?
18/12/2013 | 17:40
1
38
לא. ממש לא מעניין אותי
19/12/2013 | 17:41
56
מבחינתי זה סוף מעולה לסדרה ואני אשאר עם זה.
ל מעניין אותי לראות לאן הסאגה הלא מעניינת עם קרי והילדה תגיע, כי כמו בכל סדרה אמריקאית בטח יהיה לזה סוף "טוב" ולא מציאותי. מה שאהבתי בפרק הסיום זה שאשכרה הרגו את ברודי והשאירו את קרי עצובה ומבואסת - מציאותי ומושלם!
נראה לי טבעי
18/12/2013 | 17:18
3
76
החשש שלה מילד,איזה אמא לא מפחדת שהיא לא תהיה אמא מספיק טובה לפני הלידה?בטח שאת אמא עם מטען כמו קרי הסיפור עם ברודי,מחלת הנפש ומה לא?אבל אני חושבת שהאמהות תעשה לה רק טוב.היא תוריד את קרי לקרקע,תכריח אותה לנהוג באחריות ולהפסיק לעשות דברים מטופשים(כמו לכלוא את עצמה בשביל ה-CIA במוסד לחולי נפש),תכריח אותה להשאר שפויה,לדאוג ברצינות לבריאות שלה וכ'ו.

הדבר היחידי שהטריד אותי בקשר להריון שלה אחרי שההלם מסיום העונה שכח קצת הוא ההתעלמות של כולם:סול,לוקהארט והמשפחה של קרי מהזהות של האבא.מערכת היחסים שלהם לא הייתה סוד וקרי לא נראת כמו מישהי שתתבייש בזה שברודי זה האבא.
זה מעניין
18/12/2013 | 17:42
63
כי הומלנד מוגדרת כמותחתן פסיכולוגי בין יתר התיאורים שלה, אם הם יפתחו את הקו הזה בעונה הרביעית בעיקר בדמות של קרי ובין מערכת היחסים (שנראה שנדפקה לחלוטין) בין סול לקרי זה יכול להיות מדהים.
באופן כללי, יש יותר מידי כיוונים אפשריים לעונה הבאה ועם כל העצב על ברודי זה יכול לעשות רק טוב לסדרה כשחושבים על זה לטווח הרחוק בדיוק כמו מי שמעלי אמרה.
את באמת צודקת, מה איתם? דיי הגיוני שהם יודעים שהילד ממנו אבל זה באמת מוזר שלא הזכירו את זה אפילו פעם אחת.
אממ.
19/12/2013 | 17:39
1
48
להיות הורה אולי "מכריח" אותך לרדת לקרקע באיזו פנטזיה או אגדה, אבל לא תמיד במציאות.
לא כולם מתאימים להיות הורים. לא כולם מתאהבים בילד שלהם ומייד מתחילים לדאוג לעצמם ולו. וזה בסדר גמור. בגלל זה יש הפלות, אימוץ וכו'.

יכול להיות שהילדה תשנה את קרי, ויכול להיות שלא. אי אפשר לדעת ובטח אי אפשר להגיד "אימהות תעשה לה רק טוב". אי אפשר לדעת למי אימהות תעשה טוב או לא, ואי אפשר להחליט בשביל אנשים.

אגב, הביטוי מוסד לחולי נפש אינו קיים עוד. כיום מקובל ואף רצוי להתייחס כ"בית חולים לאנשים עם הפרעות פסיכאטריות". גם מחלת נפש זה ביטוי ישן שמעצים את הסטיגמה. נהוג להשתמש ב"מתמודדים עם הפרעות פסיכאטריות". סתם נקודה קטנה :)
ברור
19/12/2013 | 22:07
35
אבל ההריון של קרי נועד לשרת מטרה עלילתית כולשהיא,אחרת לא היו מכניסים אותו לסדרה. ולכן אני חושבת שבמקרה הזה הוא כן יכול לעשות רק טוב לקרי.

אני לא כותבת את העונה הבאה של הומלנד(אבל הלוואי ו...) ואי אפשר לדעת לאן יקחו את קרי והאמהות,ויכול להיות שיקרה בדיוק ההפך ממה שנאמר כאן בשרשור.אני בכול אופן מחכה כבר לעונה הבאה.
איך נגמר כ"כ מהר?
17/12/2013 | 10:01
151
אוף כמה אני עצובה...כמה בכיתי...איך אהבתי את הכימייה בניהם ועכשיו הוא מת...ולחשוב שהיו צריכים להרוג את ברודי כבר בסוף העונה ה-1.

שווה לחכות בכלל לעונה 4? הדגש עכשיו יהיה על אמא עובדת? אויש נו...בא לי לבכות.

איך היא הלכה לראות אותו נתלה? זה פשוט עצוב וכואב...

שחקנית מדהימה, זה כן.

היום חזרתי לכל רגעי האושר בניהם בעונות הקודמות, אוף היו כ"כ הרבה ועכשיו כבר לא יהיו עוד...
עוד אנקדוטה מעניינת על הפרק
17/12/2013 | 23:07
155
היו שתי שיחות גאוניות בפרק הזה.
השיחה בין קרי לברודי והשיחה בין קרי לג'באדי.
אני חושבת שהשיחה בין קרי וברודי כשהוא סיפר לה על הרופא הזה, זה פשוט היה נורא ובדיאבד סוג של רמז מקדים למה שיקרה אחר כך. אני באמת חשבתי על זה הרבה ואני חושבת שברודי שכל העונה הזו באמת רצה שהכל יגמר - שמח שזה נגמר. אנחנו המומים, כואבים, מתוסכלים אבל אני חושבת שאיזשהו מקום בלב שלי לא באמת רצה שהוא יסבול יותר. הבנאדם פשוט סבל שלוש עונות. הוא תמיד נדחק לפינות הצרות ביותר והתיאור של הרופא בקראקס כמו שברודי אמר היה מדויק אבל פשוט מצמרר. "מקק שהורס את כל מה שסביבו אבל הוא לעולם לא מת". אני חושבת שטיפת האושר שלו הייתה כשקרי סיפרה לו (סופסוף!!) התזמון היה מעניין אבל כל כך רציתי שהיא תגיד לו כבר על ההיריון. וזה הרגיש כאילו הוא חייך סופסוף מהלב. בכלל שניהם שחקנים אדירים והם עשו את זה מדהים.

הסצנה בין ברודי לג'באדי הייתה בכלל גאונית. אני חושבת שהמשפט הזה של ג'באדי נחרט בזכרוני כל כך חזק והוא פשוט סיכם הכל. הוא סיכם את ההרגשה של ברודי כלפי קרי בעונה הראשונה, כשהיא הייתה לבד ואף אחד לא האמין לה - בעונה השנייה סופסוף היא הוכיחה את עצמה ואחרי שהם תפסו אותו היא ידעה שהוא השתנה ושוב רק היא האמינה בו - עד עכשיו.
בייחוד אחרי הפצצה בלנגלי, היא הייתה מסוגלת להרוג את עצמה בשבילו.
כמה אירוני,
הרי בסופו של דבר בסוף העונה השנייה היא הצילה את החיים שלו אבל בסוף העונה השלישית הפזיזות שלה לצאת החוצה הרגה אותו. אני דיי בטוחה שהיא תאכל לעצמה את הלב על זה.
ואיך שג'אבאדי אמר לה "עכשיו כולם רואים אותו דרך העיניים שלך. סול, לוקרט, אפילו אני..."
פשוט מצמרר.

אגב, חשבתי על דרך שבה נוכל לראות את ברודי בעונה הרביעית. דרך החלומות של קרי. אם הכותבים יתעסקו בזה אפילו טיפה כנקודת משנה זה יכול להיות מדהים.
איזה פרק!
16/12/2013 | 22:43
4
276
חצי פרק הייתי עם דמעות בעיניים,ידעתי שאין דרך אחרת לסיים את העונה הזאת מלבד המוות של ברודי,הייתה לי תחושה עוד מהפרק האחרון של העונה הקודמת שחייבים לסיים עם ברודי באופן הזה ועדיין נשבר לי הלב פשוט.

קלייר דיינס הייתה פשוט מדהימה לאורך כול הפרק וסצנות של עם דמיאן לואיס היו קורעות לב והשיחה מהכלא  הייתה מרגשת ברמות ורק רציתי כול הזמן שהם יגידו אחד לשניה "אני אוהב/ת אותך".

אהבתי מאוד את השיחה של קרי וג'באדי על ברודי,אני חושבת שזה מסכם יפה את עונות 2-3.

לקרי יש בת,המתבקש היה שזה היה בן ולא בת אבל זהלא באמת משנה.

עכשיו כמה תשעה חודשים עד לעונה הבאה?איך אפשר?!
זה היה נורא
17/12/2013 | 22:59
126
אני חושבת שהיה יותר נורא לראות את התגובה שלה לתלייה שלו מאשר את התלייה עצמה. היא פשוט אדירה.
האמת זה מאוד מיוחד שזו בת, אני חושבת שזה יכול לעזור לה יותר - מישהי שיותר תהיה קרובה אליה. הו כמה שהיא צריכה את זה.
הייתי בטוח
17/12/2013 | 23:34
2
121
שזאץ העונה האחרונה,זה סיום שמתאים לסיום סדרה ולא לסיום עונה.

אני חושב שעונה נוספת תהיה טעות וסתם תמרח את הסדרה בלי פואנטה מיוחדת
להפך
18/12/2013 | 17:24
1
101
אני חושבת שאם עבודה נכונה המוות של ברודי יכול לעשות לסדרה רק טוב,אם הם יתנתקו לגמרי מ"חטופים" וילכו לכיוון מקורי,יתמקדו רק בקרי וב-CIA בלי דרמה מיותרת הסדרה תחזור להיות מצויינת.
זה נשמע
20/12/2013 | 19:16
57
כמו לעשות סדרה חדשה.
בסך הכל הם די מיצו את הרעיון של הומלנד עד עכשיו,לפחות מבחינתי
16/12/2013 | 23:09
2
218
אבל למה למה למה כל כך אהבתי את ברודי ואיך הם אהבו אחד את השני למרות שסול אמר לה אם תופסים אתכם אנחנו לא עוזרים בדיוק כמו שנותנים לפולארד להרקב בכלא.
והאבא שלה שאמר אני אטפל בתינוקת שני ביפולרים שמתחרים מי יותר מטורלל.
אז מה יהיה בעונה הבאה :אללההו אכבר .
עוד אנקדוטה על דמיאן לואיס
17/12/2013 | 21:18
1
153
הוא אוהד של איזו קבוצת כדורגל מליברפול ומגיע כל שבועיים לראות משחק , אוקצור השומר בכניסה הוא ידיד של ידיד שלי ושאל אותו נו, תגיד כבר מה יהיה בסוף , דמיאן תמיד עשה תנועה של תליה, אותו החבר חשב שדמיאן התכוון לזה שהמפיקים יתלו אותו אם הוא יגלה את הסוף ..עכשו ידוע  למה הוא התכוון
חחחחח
17/12/2013 | 23:35
94
ענק!
15/12/2013 | 22:09
3
258
(על הפרק)
אני הולכת להישמע כמו נערה מתבגרת פסיכית עכשיו.
אני בהלם
זה הסוף הכי גאוני עצוב נוראי מזעזע
למה
למה לעזאזל הרגתם לי את ברודי
קלייר פשוט מדהימה.איך וכמה בכיתי, אני עדייו בוכה. הצילו
בסוף נשברתי וראיתי ללא תרגום, כמה צפוי.
15/12/2013 | 22:41
207
באמת עצוב.
אני מאוד אוהבת את דמיאן כשחקן ועצוב לי שלא נראה אותו יותר בתור ברודי.
על הפרק ועל העונה הבאה
16/12/2013 | 03:59
1
334
הפרק האחרון של העונה הנוכחית הביא את כל הדברים בהפוך על הפוך והראה כמה "בגידות" של אנשים מרכזיים בסיפור מול מי שאיתם עבדו.
התוצאה הביאה למה שSMILE9871 כתבה למעלה.
בעונה הבאה - וזאת הערכה שלי - יסגרו הקצוות וזו תהיה עונת "הנקמה" של כל "הנבגדים".
הסנטור, שבחש מאחורי הקלעים וגרם לסוף העגום של ברודי ולהדחתו של סול - ייתפס בפרשייה פלילית/אישית/לאומית שיתכן שאף קשורה לפיגוע בלנגלי ויועף.
סול - ייקרא שוב לדגל. קרי - תיהפך ליד ימינו (בפוזיציה שתחליף את דראדל) וברודי- סוף סוף יקבל מעמד של גיבור לאומי ויונצח על לוחות הזכרון המתאימים. "אשתו ובתו" יקבלו כמה דקות צילום כשיבואו להשתתף בטקסים לזכרו ולהנצחתו.
יהיו עוד דברים, אבל זה הציר המרכזי.

מה דעתכם/ן ?
מקווה שלא... יותר מידי אופרת סבון
16/12/2013 | 18:41
94
ברודי
16/12/2013 | 22:14
1
283
כיצד יתכן שהכוכב המהמם של הסדרה נתלה ומת בה ????
האם סופי ???דובר עליו כמקק נצחי .........
ספוילר מעליי!!
16/12/2013 | 22:34
111
חדשות קאסט לעונה 4
14/12/2013 | 21:48
8
333
מורנה באקרין(ג'סיקה ברודי) ומורגן סיילור (דיינה ברודי) ישתתפו בעונה הרביעית על תקן שחקניות אורחות במקום שחקניות קבועות

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/12/ho...
וגם יום חמישי פורסמו המועמדות
14/12/2013 | 21:50
213
לגלובוס הזהב ולראשונה הסדרה לא מועמדת באף קטגוריה,לדעתי זה קצת משונה כי העונה הזו הייתה הרבה יותר טובה מהקודמת.
והתייעצות
14/12/2013 | 22:16
6
222
הפרק האחרון דלף לרשת,אתם רוצים שאני אפתח כבר עכשיו שרשור בשבילו או לחכות עד למחר בלילה כרגיל?
גם אני הייתי מופתעת
15/12/2013 | 09:03
4
196
אני גם הייתי מופתעת שהומלנד לא מועמדת, לדעתי לקלייר דיינס מגיע פרס על התפקיד הזה. היא שיחקה מדהים העונה.
למרות שקראתי כמה ביקורות שאומרות שגלובוס הזהב אוהבת לבחור סדרות חדשות ושזה לא משפיע על האמי ועקרונית הומלנד כסדרה, הכותבים וקלייר דיינס מועמדים ל- TCA.
ובנוגע לפרק, אני משחיזה שיניים לא לראות. ממש מותח, אני חושבת שכדי לפתוח אם מישהו ראה אז שיגיב - סביר להניח שאנשים ראו.
ראיתי המון תגובות המומות מהפרק הזה אבל אין לי שמץ של מושג מה הלך שם. אבל ככל הנראה זה משהו גדול
איך זה דולף אני לא מבינה???
15/12/2013 | 13:15
2
120
טוב אני אתאפק עד הבוקר לראות בצורה מסודרת
אם אני אחזיק מעמד
כמו שפרק הראשון לעונה דלף להם
15/12/2013 | 18:31
1
109
ותסריטים,בטח איזה עובד הפקה ממורמר או שמישהו פרץ להם למחשבים .

תחשבי שאני מנסה להתאפק עד מחר בערב כדי לראות בלי שיפריעו לי ועם תרגום נורמלי.
לגמרי! אני לא מסוגלת לעמוד במתח
15/12/2013 | 19:01
80
אני והקישור לפרק מסתכלים אחד על השני כבר שעתיים
ראיתי את הפרק האחרון. אכן מהמם.
15/12/2013 | 14:11
80
וואו, הולכת לצפות!
15/12/2013 | 20:49
124
כבר התבאסתי שמחר אין לי זמן ושלא אראה את הפרק עד סוף השבוע.. איזה כיף
שרשור הפרק השבועי
09/12/2013 | 01:44
6
195
פרק אחד עשר בעונה השלישית,פרק אחד לפני פרק סיום העונה.

שם הפרק:Big Man in Tehran

לא לשכוח.

צפיה מהנה ודיון פורה.
תקציר ופרומו
09/12/2013 | 01:47
1
222
פרומו
http://www.youtube.com/watch?v=-OezccrfUFw

תקציר
Brody’s loyalty to the mission wavers as Lockhart’s confirmation looms
09/12/2013 | 12:20
158
דיייייייייי
איזה מתח!
ישבתי על קצה הספה והיה לי ממש ברור שהוא הולך להרים את המאפרה הזו.
עוד פרק אחד - ובעצם עוד עונה שלימה, מעניין באיזה נקודה יעצרו את הסיפור.
10/12/2013 | 23:19
3
123
בקיצור,כי המחשב שלי חצי מת:

ממש אהבתי את הפרק,קרה בו המון ואם זאת בגלל שהוא התעסק רק בדבר אחד הוא לא הרגיש עמוס מידי.משהו בו היה "רגוע" מין שקט שלפני סערה לקרת הפרק האחרון.

לומרות שברודי היה הדמות המרכזית בפרק והוא הופיע ברוב הסצנות הוא לא היה מעיק במיוחד לעומת פרק 3 שהיה נוראי,ודמיאן לואיס נראה הרבה יותר טוב עם שער,גם המשחק שלו היה טוב ולא הצלחתי להחליט עד לרגע האחרון אם הוא בוגד או לא.

שיבוא כבר הפרק הבא,לא יכולה לעמוד במתח!
11/12/2013 | 09:50
2
100
הוא באמת שיחק מעולה, לא היה ברור באיזה צד הוא.
אבל לדעתי זה מפני שהדמות באמת לא החליטה.
כלומר בהתחלה הוא הלך לפי התכנית, אבל אז כשהיא השתבשה הוא החליט ללכת על החלופה.
ולדעתי ההחלטה לחסל נובעת גם היא משני דברים, אחד ההבנה שיחסלו אותו אם הוא לא יבצע את המשימה.
והשניה המשפט הזה שהמנהיג האיראני אומר לו רגע לפני - שהכל היה מתוכנן מה שגרם לו להרגיש כמו בובה, אז גם נכנס מרכיב אישי של נקמה, מעבר לביצוע המשימה.
11/12/2013 | 23:23
1
148
אני חושבת שמה שבאמת הרגיז את ברודי היה הגילוי שאבו נזיר שיחק בו מההתחלה,אבל אין לו כול סיבה לא להיות מופתע הוא היה צריך להכיר כבר את אבו נזיר ודרכי הפעולה שלו.

הקטע עם אשתו של אבו נזיר נראה לי קצת מוזר והזכיר לי סצנות מחטופים משום מה.
פרק מעולה!
12/12/2013 | 21:31
86
כל הפרק חשבתי עד כמה הפרק הזה מציג את השקט שלני הסערה: הפרק האחרון.
מאוד נהנתי מהפרק הוא היה מאוד מעניין ומפתיע באיזשהו שלב כבר לא ידעתי להבחין אם ברודי בוגד או לא. הפרק האחרון יהיה מפתיע זה בטוח, גם לא שוחרר שום פרומו (רק סוג של לקט עם ברודי מדבר בקע) אני באמת לא יודעת למה לצפות.
עבר מהר!
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
20:47 | 13.02.14 global message14
00:05 | 23.01.14 kordilia snake
00:01 | 17.01.14 kordilia snake
01:45 | 01.01.14 kordilia snake
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה