לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

 
 תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

º
הלוחמת
הודעה זו מכילה תמונות
29/03/15 15:32
38צפיות
עאישה מגלה את הפשעים של ברנה
29/03/15 21:19
14צפיות
עאישה מדברת עם זואה ומסבירה כמה קשה לה לקבל את משפחתה. זואה מזכירה כל מה שעבר ועאישה חושבת שוונדה רימתה את ברנה כאילו היא אימה ואחרי זה התחזתה לחברה וסחטה כסף. היא מזכירה לזואה ששמה לב במי מדובר, זואה מבהירה שידעה שהיא לא שווה גם אם הייתה אימה. מוסטפה חומק מבית החולים ועוצר על האחות לעצור אותו. ברנה מזמינה כרטיס לטורקיה ומוסטפה מגיע ומפתיע אותה. הוא מטיח בה שהוא לא מכיר אותה שלא מבין איך הייתה מסוגלת. ברנה מנסה לטעון שוונדה שיקרה לה שידברו עם האם, אך מוסטפה מטיח בה שהיא ידעה שהרי קיבלה את עאישה בשק וגם אם לא דיברו על חטיפה היא הבינה. עאישה וזואה נכנסות ועאישה שומעת את מוסטפה אומר לברנה שהיא קנתה את עאישה כמו שקונים שטיח.

ברנה נדחקת לפינה ומודה שידעה, אבל היא לא יכלה ללדת והוא היה זקוק לילד והיה ביניהם משבר ומוסטפה דורש שלא לערב אותו, אך ברנה אומרת שלא יכלה ללדת. מוסטפה מטיח בה שהיא לאמץ באופן חוקי אבל היא לא רגילה לחכות לסחורה, עאישה הולכת וזואה נשארת. ברנה אומרת ששילמה על כך שחיה כל השנים בפחד ומוסטפה מבהיר שתצטרך לשלם לחוק ולבדה כי הנישואים נגמרו מבחינתו. מוסטפה יוצא וזואה מספרת שהן שמעו הכול ועאישה יצאה ואז הם מבוהלים מיציאתה של עאישה מהבית.

לפני סטניו אומר לאלו שעדיף שלא הייתה יעילה כל כך בחקירה שלה ושזה לא שינה את חיי האנשים לטובה. אלו מזכירה את דלזואיץ שחשבה כל החיים שביתה מתה וסטניו אומר שהיה יותר קל אם הייתה ממשיכה לחשוב ככה, אלו אומר שקל, אבל לא צודק. ואז הם שומעים על בריחתו של מוסטפה מבית החולים ודואגים מהעימות בין מוסטפה לברנה. סטניו מבקש מאלו להרגיע והיא מבהירה שהיא כמו חווית חומר נפץ עבור ברנה, הוא מציע שהיא תדבר עם מוסטפה והוא עם ברנה, אך היא מסרבת. כשסטניו מגיע הוא שומע כבר שעאישה ברחה ומודיע לאלו המודאגת.

דלזואיץ מתקשרת ומדברת עם מוסטפה ומבקשת לתת מתנה לעאישה ומוסטפה מבהיר שהיא תקבל. מוסטפה שומע מאלו על הקושי של עאישה לקבל את משפחתה ואלו מבהירה את הפרדוקס שעאישה חיפשה את שורשיה והם דווקא מהסביבה שהיא פיתחה אנטי כלפיה. מוסטפה מבטיח שעאישה תקבל את משפחתה בעיקר לאור מעשיה של ברנה שנגרם עוול לאימה. עאישה שופכת את הלב בפני זואה שאימה קנתה אותה כמו שקונים שטיח, והיא אומרת שהיה לה קל יותר לו אימה הייתה מוכרת אותה, היא ממילא חשבה כך ורק רצתה להכיר אותה, אבל לדעת שהיא נחטפה ושאימה מעורבת זה כואב לה. זואה מתעקשת להודיע למשפחה ומספרת שעאישה בחוף הים בו הייתה מבקרת וזה מרגיע את מוסטפה, סטניו ואלו.

ארולדו הוא המתאים לייצג את ברנה והיא שואלת אם מה שעשתה בגידול עאישה לא נחשב שהרי יכלו לתת אותה לכל אחד. ארולדו מבהיר את הסיבוך שבעניין ולכן ברנה מחליטה לנסוע לטורקיה לפני הפגישה עם מוסטפה. סטניו מודיע לברנה שהפתרון הטוב ביותר הוא שהיא תחזור לטורקיה וטורקיה לא תוכל להסגיר אותה על האשמה כזאת. הוא מודיע על כך גם למוסטפה ואלו ואלו אומרת שידעה שיחשוב על זה, סטניו מתעקש שאם חשבה על כך אז זה הדבר הנכון ואלו לא יודעת שהרי אם מדובר בסחר בבני אדם וסטניו מבהיר שזה תלוי איך זה יוצג בתביעה. אלו לא רוצה לשתף פעולה בבריחה של ברנה ודבורה שמחה לשמוע שזה הפתרון שסטניו וארולדו מצאו לדודניתה.

מוסטפה מתעקש להתנער מכל העניין ומבהיר שלא יעזור לברנה שמבחינתו נישואיו נגמרו ולא יעשה כלום נגד ברנה. ברנה מרגישה רע מול פטימה ואומרת שהתפרץ משהו שהיא חשבה שתפור וזה קורה ועדיין טוענת שאלו היא התליינית שלה.

רוסו לא מבין איך ליביה הייתה לא מוכנה מול מורנה וליביה מודה שהיא היססה אך מורנה הייתה מפויסת. הם לא מבינים אם זה על הרומן עם תאו, או על הכול ומה מורנה יודעת. הם מבינים שהיא תחת החסות של קלוזאל וליביה אומרת שעליהם לפגוע בילדיה ורוסו מבהיר שזה יהיה קל. נואמה משגיחה על הבית ומקבל הוראה מאלו להיות זהירה כי מורנה פישלה וזה מסבך אותם. קראוזה מעירה לאלו שהיא פותרת בעיות לאחרים אך לא את שלה ומדוע לא הלכה עם סטניו לבקשתו ואחרי זה היו חוגגים, אלו מוחה בפני קראוזה ואז סטניו מגיע ומודיע על היעלמותה של עאישה.

רוסו מספר על תכנית החטיפה של הילדה וליביה לא החליטה מה לעשות בה, וטוען שליביה מסתבכת יותר מדי בגלל תאו וריבה שואלת על כך. ז'ו מסבירה שלא ידעה איך להזהיר אותו שהחדר מלכודת ואלמיר מחמיא לה שהצליחה והיא מבהירה שהרגיזה את וולסקה שחושבת שהיא מחזרת אחריו. אלמיר צוחק שלא קלטה שהעניין שלה זה רוסו ואז ז'ו אומרת שכל עוד היא מבטיחה היא משחררת דברים מרוסו. אלו מוחה בפני אלמיר על הפאשלה של מורנה ואיפה היו האנשים שלהם ומסתבר שמורנה הייתה ברחוב שלא הייתה אמורה להיות ולכן השוטרים איחרו ואלו אומרת שהיא תוציא את מורנה מזה אם היא לא מסוגלת להתאפק ואלמיר מבהיר שחוץ מהפאשלה הזאת הכול הולך מעולה ואלו מבהירה שהפאשלה הזאת עלולה לעלות לה בחייה והיא מספרת ששלחה עוד אנשים לתגבר את השמירה של נאומה כי בטוח יבוא צעד תגמול.

ליביה מדברת עם תאו והוא רואה אותה פצועה והיא אומרת שמורנה לא סבלה שסיפרה לו מי היא. הוא מוחה בפניה שהלכה לראות את תוצאות מעשיה. ליביה אומרת שחשבה שהוא יודה לה שפקחה את עיניו והוא טוען שפקח את עיניו גם לגביה. גם רוסו מעיר לליביה על הקטע עם תאו שהיה מיותר. מורנה פוגשת את תאו ברחוב ותאו אומר שלא אכפת לו מכלום והוא רוצה להיות איתה והם הולכים ביחד ומרסיה רואה אותם והמומה לראות את תאו עם זונה ואז היא וסירו המומים לראות שזאת מורנה, הם רואים אותם מתנשקים וגם אלסיו נמצא איתם ומופתע שמורנה מאלמאו הפכה לזונה בטורקיה וגם מרסיה מתקשה להאמין למראה עיניה.

שיילה מתייצבת אצל אלו כדי לטמון את המלכודת לרוזנז'לה ומקבלת הדרכה אחרונה ואז אלו מקבלת מידע שמורנה עם תאו במלון בו נמצאת ליביה ומבקשת משיילה לצאת. היא מראה תמונה שהגיעה אליה של תאו ומורנה נכנסים לחדר במלון ואומרת שלקינוח ליביה בחדר הסמוך. תאו ומורנה קובעים שלא צריך להודיע לאף אחד וכשתאו הולך לרגע מורנה נתקלת בליביה ואז גם תאו מתייצב וליביה רואה את שניהם ביחד ואוכלת את הלב שלא הצליחה לסכסך ביניהם.

וונדה בכלא הנשים מקבלת אורח שמבטיח לעזור לה ומגיש לו אוכל והיא מסרבת לאכול מה שהוא שולח לה. היא מאיימת להלשין על ליביה ושומעת שיבואו לחלץ אותה. מסתבר שאיש המאפיה הולך לעבוד עם רוזנז'לה שלא מבינה מדוע דווקא היא צריכה להיות מעורבת בשחרור וונדה והוא מבהיר לה שאלה הוראות הבוסית.

רוזנז'לה מבלה עם ארולדו וגרסס נכנס כשהיא מתנשקת איתו והוא חושב שמדובר באביה והיא אומר שסוג של. גרסס מטיח בה שזאת המדידה שהיא דיברה עליה ורוזנז'לה אומרת שהוא לא נותן לה חופש והיא רוצה להיות עם אנשים בגילה. גרסס מבין שרזוזנ'לה ניצלה אותו ועכשיו לא זקוקה לו ונפגע ממנה ומטיח בה את הנוכלות ומבהיר שהפרסומת שהשיגה בעצמה הייתה בזכותו וההפתעה הייתה שתחשוב שההישג שלה ולכן לא דפק בדלת והולך בזעם. ארולדו מפתיע את לנה בכוונתו להינשא לרוזנז'לה.

סלסו משיג את ייפוי הכוח שאנטוניה חתמה לוונדה בעזרת נוטריון ואמנדה מצטערת שזה לא מפליל את קרלוס וסלסו מבהיר שהשערורייה תפגע בו וסלסו שואל אם למסור את זה למשטרה או לתקשרות ואמנדה מציעה לשניהם וסלסו מבהיר שרוצה שזה יתפוצץ לפני הדיון על המשמורת, אמנדה מופתעת שיש עוד אחד ומסתבר שאנטוניה התלוננה על סלסו. 
עאישה מסכנה
30/03/15 15:53
4צפיות
נורא לגלות דבר כזה במיוחד מבן אדם שכל כך קרוב אליה ועשה בשבילה הרבה כמו ברנה, זה ממש נורא. אני ממש מצדיקה את מוסטפה ואת איך שהוא מתנהג כרגע לברנה, הלוואי שברנה תפסיק כבר להצטדק! היא מסכנה להצדיק את עצמה בגלל שדלזואיץ' ענייה. אז? היא נתנה לה חיים טובים, נכון. אבל ברנה גרמה לעאישה סבל רב שלא עזרה לה לחפש את המשפחה שלה.
מוסטפה ועאישה בהחלט מרגישים נבגדים
30/03/15 16:05
9צפיות
ברנה שיקרה להם כל החיים ועאישה מגלה שאימה עשתה מעשה רע, עוד רצתה לחשוב טובות על אימה שחשבה שהיא חשבה שהיא קונה מוונדה שחשבה לאימא. ומסתבר שעאישה צודקת היא מרגישה כמו חיית מחמד בהחלט ברנה קנתה אותו כמו שקונים כלב או חתול וברנה מנסה להכחיש את זה גם בפני עצמה וגם בפני אחרים ועוד מאשימה את אלו שחקרה את זה, אחרת מגדל השקרים שלה היה מחזיק. תירוצים קל לה למצוא לעצמה תמיד, כמו שאולי שיקרה לעצמה שדלזואיץ מוכנה למסור לאימוץ. 
יש להם את כל הזכויות
30/03/15 17:49
4צפיות
אני מקווה אבל שברנה כן תבין את מה שעשתה, מה שמסקרן אותי בכל הסיפור זה איך משטרת טורקיה תגיב, בכל זאת מי ששיתפה פעולה עם ונדה זו בחורה מהמקום שלהם.
אלו מצילה את אריקה
30/03/15 15:56
5צפיות
ליביה מחליטה להתנקם בתאו ומורנה והיא מנסה לפגוע באאוריה ללא הצלחה. אחר כך היא מנסה לפגוע באריקה כדי שתאבד את התינוק שלה ואלו מצילה את אריקה שמבינה שהבחור עוקב אחרי אריקה וז'וליניה. אלו מדהימה! סצנה ענקית.

ברנה מרגיזה ברמות! היא מנסה להצטדק בגלל שדלזואיץ' ענייה? מזל שמוסטפה קיים ומצליח לעזור לעאישה. אחרת... היה ממש קשה לחשוב מה היה קורה. לא מספיק עאישה מדוכדכת וברנה עוד מוסיפה.

מורנה ותאו חמודים נחמד לראות אותם ביחד ואת תאו סוף סוף מגן עליה כמו גבר אמיתי.
בהחלט אחרי 129 פרקים של אנוכיות תאו הופך לגבר אמיתי
30/03/15 16:11
9צפיות
ומגן על מורנה ותומך בה ומבין אותה. עם אאוריה המטרה הייתה רק להבהיל הרוצח בהחלט יכל לרצוח את אאוריה וקסילדה, אבל זאת לא הייתה הכוונה. אם אריקה לכל הפחות הכוונה הייתה לגרום לה להפיל, מסתבר שליביה בעלת לב האבן חושקת בתאו ומוכנה לעשות הכול כדי להוציא את מורנה ואריקה מהמשחק, העיקר שהיא הטיפה לוונדה נגד נוניס שאסור להם להתקרב לאנשי צבא ומסתבר שגם לעגה לאירינה על המאבטח האיטלקי ועכשיו היא מפעילה את כל הארגון פשע נגד מורנה ואריקה כדי לחסל את היריבות שלה ואת ילדיו של תאו, כאילו שזה באמת מועיל במשהו לארגון שכשוונדה הייתה עם נוניס היא האשימה אותה שהיא מסכנת הכול וכמו שאירינה וונדה אמרו מה שליביה עושה בשביל תאו לא מתקרב למה שהן עשו בשביל הגברים שלהן. ז'ו צודקת ליביה השתגעה והיא השתגעה דווקא בגלל גבר ומי היה מאמין היה נראה שהראש שלה זה כספומט אחד גדול. 
דווקא תאו היה מההתחלה בסדר
30/03/15 17:50
4צפיות
שהוא לקח את ז'וניור אליו לבית, ועזר ללוסימר למצוא אותו, ואחר כך עזר ללוסימר נגד ליביה, אז כן יש לו פתיל קצר. כן. אבל למעשה תאו זכה לשנאה שלי מהרגע שהוא היה עם ליביה, רק מאותו רגע עד הרגע שהוא הפסיק.
אלו מצילה את העובר של תאו ואריקה - איזה צירוף מקרים משמח
30/03/15 15:59
8צפיות
ליביה רואה את תאו ומורנה ביחד והמומה ושואלת אם מרשים להכניס זונות לבית המלון ומורנה רוצה להתעמת איתה ותאו מרגיע אותה ומכניס אותה לחדר ואומר לתת לה לדבר, מורנה אומרת לתאו שלא יודעת במי מדובר ומסבירה שליביה הפכה אותה לכזו. תאו טוען שיודע יותר ממה שהיא חושבת ומאושר להיות איתה ואומר שאולי הוא טיפש אך לא אכפת לו מכלום ושואל שוב לגבי ביתם ומורנה אומרת שהיא ביתו והוא יכול לעשות בדיקת ד.נ.א, תאו אומר שאין צורך שמבחינתו היא ביתו גם אם לא הייתה כזאת ומספר על הביקור אצל אימה שראה את התינוקת שהוצגה כבת של אחיינית של לוסימר. הם מאושרים ואז אלו מתקשרת לבקש ממורנה שתעזוב מיד כי ליביה נמצאת במלון ומורנה אומרת שליביה ראתה אותה ואלו מזרזת אותה לצאת משם ומורנה מספרת שזאת הוראה של אלו.

מורנה ננזפת על ידי אלמיר ומסבירה שלא יכלה להרשות שתאו יחשוב שהיא זונה ואלמיר מסביר לה את הסיכון שהיא דקרה נמר עם כידון. ליביה מבהירה לרוסו שהיא לא יכולה לחכות ורוצה את הנקמה. מורנה מספרת שלא ידעה שליביה באותו מלון ותאו לא סיפר לה. רוסו מבהיר שזה לא יכול להיעשות במהירות הבזק וליביה מבקשת שימצא דרך. רוסו מזכיר שהבעיה היא וונדה שמסכנת אותם ולא מורנה.

וונדה מקבלת עזרה בכלא ממישהי שנכנסת ומספרת לה שמחכים לה ולוקחים תיק כמה רחובות ליד. וונדה ואותה אישה מחליפות בגדים והאישה נשארת בכלא וונדה יוצאת בבגדיה ורוזנז'לה מחכה כדי לנהוג ומבקשת את התיק שהאיש שלהם לוקח מהחנות בה שמר אותו ובדיוק שומע על הבריחה מבית הכלא והם ממהרים לנסוע ובדרך הוא מספר לוונדה על רצונה של רונז'לה לפרוש. חבל שהיא רוצה לפרוש רק בגלל הכסף הקל שהיא יכולה להשיג ואין לה בעיות של מצפון לגבי המעשים הרעים שהיא עושה. וונדה מתעמתת עם רוזנז'לה ומבהירה שזה בלתי אפשרי. היא שומעת על התכנית של רוזנזל'ה עם ארולדו ורוזנז'לה מבטיחה לשתוק לגבי הארגון, וונדה מטיחה בה שלא היה חכם לשחק את הפיקחית ולגלות מי הבוסית. רוזנז'לה מבטיחה לדבר עם ליביה וונדה מבהירה שהם לא יכולים לסמוך עליה.

אריקה עושה קניות בקניון עם ז'וליניה ורוצה להביא גם מתנה לז'סיקה הבת של מורנה וז'וליניה מחמיאה לה על כך שהיא קונה מתנה לבת של מורנה ואריקה מסבירה שנקשה אליה כשהייתה אצלה. הן מדבורת על מורנה וז'וליניה שואלת אם יש חדשות מאימה ואריקה חושבת שמורנה הסתבכה במשהו. אריקה קונה גם לעצמה שהיא לא יודעת אם זה בן או בת ולכן קונה צהוב. איש עוקב אחריהן ולמזלן אלו נמצאת בקניון ורואה שהאיש עוקב אחרי אריקה. הן עומדות לעזוב ומסתבר שז'וליניה שכחה מפתחות של האוטו בחנות והיא חוזרת וכשאריקה מחכה לה היא עומדת לרדת במדרגות הנעות והאיש עומד לדחוף אותה ואלו דוחפת אותו ומצילה את אריקה מנפילה. אריקה מודה לאלו על ההצלה שאחרת הייתה בבית החולים ואלו עוצרת את האיש. אריקה שמחה מכך שניצלה וחושבת שמדובר באדם חוצפן.

אאוריה עומדת לצאת מהבית ומישהו כמעט דורס אותה והיא וקסילדה נבהלות ורואות שהאיש חייך. אלו מתעדכנת גם בחדשות האלה. ורוסו מספר לליביה שאם האישה זה לא הצליח והיא כועסת ששוב אלו הרסה לה. היא שמחה שלפחות עם אאוריה זה הלך טוב, אבל היא האימא אותה רצתה להפחיד, אבל העסק שלה עם מורנה ואריקה במיוחד עם מורנה. ז'ו מספרת לאלמיר את מה שקרה שזה בהוראת ליביה והם מבינים שעם אריקה זאת לא הייתה הפחדה והמטרה הייתה לגרום לה להפיל והם מבקשים להתקשר לאלו שתשים הגנה לאריקה ואאוריה. ז'ו אומרת שליביה השתגעה. גם אריקה מתבשרת על מה שקרה לאאוריה.

מורנה ותאו מדברים על זה ומורנה שמחה שלא קרה לכלום לאריקה והיא מסבירה לתאו שזה בטח ליביה אחראית לכך. תאו מתקשה להאמין שהרי מורנה הכתה אותה והם בהישג ידה ועליהם היא כועסת. מורנה מבהירה שעם אימו זה אולי צירוף מקרים אבל עם אריקה זאת בטוח ליביה ומורנה מבקשת לדבר עם אלו כי היא לא תסלח לעצמה אם אריקה תפגע לאחר שהייתה כל כך טובה אליה כשעזרה לה ככנסייה. תאו מאושר להיות עם מורנה ומורנה מאושרת ואומרת שהכול היה מאושר ברגע זה לולא מה שקרה לאריקה שהיא שזה הדאיג אותה.

אלסיו עוקץ את תאו שראה בנות שחומות יפות ברחוב ורוצה להגיע לשם ומרסיה שמה לב לרצון של אלסיו לעקוץ את תאו. אלסיו מספר לליביה על תאו ומורנה שראה אותם ברחוב וליביה מתעניינת עם מורנה הלכה עם תאו לאימון. אלסיו מספר על שכמעט דרסו את אאוריה ועל שכמעט דחפו את אריקה במדרגות ושואל אותה ישירות אם אין לה קשר לכך.

בעלה של דיווה שוב מביט במריה נוביה כשדיווה חושבת שמדובר ברכבל ולפתע הוא רואה אנשים אוספים נשק. ונאומה נבהלת ובדיוק כז'וניור רוצה לצאת לשחק נואמה אוסרת זאת עליו וז'וניור לא אוהב בלשון המעטה שהיא מפגינה סמכות, אך לוסימר תומכת בה וכשז'וניור הולך נואמה מסבירה על הסכנה בגלל מה שמורנה עשתה בטורקיה, לוסימר לא יודעת במה מדובר ונואמה מספרת שהיא הכתה את ליביה מכות נמצרות ולוסימר חוגגת ומאושרת שמורנה הבת שלה נושאת את הגנים שלה.

ליביה שומעת שהאישה שעזרה לוונדה אין לה עבר פלילי והיא תואשם בסיוע לפשע והאיש שדחף את אריקה אמר שאלו לא הבינה נכון והוא רק רצה לגעת לה בכתף כדי לשאול משהו אז הם לא יסתבכו. וונדה שומעת על גרסס וארולדו וחושבת שרוזנז'לה איבדה את שניהם, אך רוזנז'לה טוענת שהייתה פקחית ואמרה שגרסס הוא כמו אבא שלה. וונדה מבהירה לרוזנז'לה שלא תוכל להיפטר מהם כמו מגרסס. ריבה שומעת שגרסס התקשר לאירינה ומסתבר שהוא רב עם רוזנז'לה ורוצה לסגור לה את כל הדלתות ונראה אם עורך הדין ישיג לה מה שהוא השיג. אירינה גם מדברת עם ריבה על ליביה והיא שמחה לאידה שליביה כעסה עליה כשהייתה מאוהבת וחושבת שאי אפשר להתאהב ואירינה אומרת שהיא לא הייתה עושה שליש ממה שליביה עשתה בשביל תאו בשביל אף אחד, באמת ליביה יוצאת מדעתה בגלל אהבה ומסכנת את הארגון כשלאחרים היא רק הטיפה מוסר.

סטניו מבקר את אלו והיא דוחה אותו ואומרת שלא רוצה לדבר עם ברנה, הוא מכחיש שהוא הולך לדבר עליה, אך אלו לא מאמינה. הוא מספר על כוונתו של ארולדו להינשא בהקדם לאישה שהכיר דרך ליביה וכשאלו שומעת שמדובר ברוזנז'לה היא רוצה כמה שיותר מידע וסטניו התכוון לדבר עליהם, אך ללא הצלחה והוא שואל אם תקטול אותה רק משום שהיא חברה של ליביה ואלו טוענת שזאת סיבה טובה וסטניו לא מבין את התגובה של אלו.

קאיקי מבקש מלאונור לסלק את אמנדה מהבית ולאונור מסרבת למען קרול וקאיקי מתעקש שהיא פועלת נגד אביו. לאונור מבהירה שלא תצליח וסטניו כבר אמר שאין סיכוי לאאידה וזה סתם בזבוז כסף על עורך דין. היא מעודדת את קאיקי לחזור לחפש את לורדיניה ולא להתעסק בזה. וכשהיא נזכרת בלורדיניה היא נזכרת באלמאו ושולחת את תומפסון להביא מתנה לבת של האחיינית של לוסימר שהיא הכינה הכול. לוסימר מחכה לבואו של תומספון ובפרומו רואים שהפושעים תוקפים אותו.

ארתורו שואל את סלסו לגבי אמנדה מדוע היא ביקשה כתובות וטלפונים של חבריהם העיתונאים וסלסו מסרב לספר במה מדובר וטוען שמדובר בעניין חברתי. ראיסה שואלת את אנטוניה מדוע תבעה את אביה והיא מסבירה שרק סיפרה מה הוא עושה איתה והשופט פסק לטובתה על משמורת משותפת אך נראה שעדיף שאחד מהם יקבל אותה טלטובתה היא מקווה שזאת היא. ראיסה שואלת אם תאסור עליה לראות את אביה והיא מבהירה שזה אביה מסית אותה נגדה והיא מעולם לא רצתה להפריד אותה מאביה. קרלוס בא וראיסה יוצא בהפגנתיות. קרלוס שואל את אנטוניה אם השאירה מסמכים שחתמה אצל סלסו ואנטוניה לא יודעת, כמה שהיא נאיבית, וקרלוס מספר שאמנדה באה עם חבילה שלמה הביתה.

עאישה באה שבורה אל אביה ומוסטפה מבהיר שלא ידע שום דבר ומנחם אותה ועאישה סובלת את מה שעובר עליה. מוסטפה אומר שגנבו לה חיים וברנה יוצאת ושואלת איזה חיים גנבו לה החיים בעוני בפאבלה הזאת ובזכותה היא גדלה כפי שהיא. מוסטפה מגיב בזעם ומטיח בברנה שלא הייתה לה זכות להחליט.

ביאנקה כועסת על זיאה שלא דיבר עם אאילה ושואלת מה הפירוש שלא נתנה לו לדבר, אם הוא לא אמר זה לא היה חשוב לו. זיאה מבהיר כמה קשה לו להגיד שהוא אוהב אותה אבל ליבו חצוי, ביאנקה מבהירה שגם לה קשה להבין את זה. זיאה מבין שעליו להחליט אך מבקש זמן. בינתיים אאילה מתאמנת על הריקוד ואז דמיר מגיע עם בוקה ומספר על הפרידה של ברנה ממוסטפה ושברנה תגור אצלם זמן מה עד שתתארגן, הם מופתעים מאוד. גם ברנה מודיעה למוסטפה שתגור זמן מה בקפדוקיה ומוסטפה מגיב באדישות שתעשה מה שהיא חושבת לנכון. 
רגע מהנה בין ליביה למורנה
30/03/15 17:55
10צפיות
קודם שמורנה נתנה לה את המכות המבורכות. אחר כך שליביה מבינה שתאו קיבל את מורנה כמו שהיא, כמו שגבר אמיתי צריך להיות, וזה כואב לליביה!!!

בקשר לזיאה ביאנקה ואאילה. הפעם אני ממש בעד ביאנקה. וגם בעד אאילה כמובן אבל ביאנקה לגמרי מובנת, היא רוצה את זיאה לקשר אמיתי ובלי שקרים. וזיאה מנסה לתרץ את זה שאאילה מתעלמת, נכון שאאילה פועלת למטרה טובה אבל אאילה ראויה לגבר שיאהב אותה. כמו עריף למשל. מכל התסבוכת הזו יצא שאני ממש מבינה את ביאנקה ועוד יותר את אאילה.

ז'ו גדולה מהחיים. איך היא מפילה את רוסו בפח זה פשוט כיף לראות את זה.

ועל אריקה אין מה להגיד. שהיא מאוד מדהימה וכיף לראות עד כמה היא גם אוהבת את ז'סיקה.
ליביה אוכלת את הלב
30/03/15 18:23
11צפיות
היא בהחלט נמר פצוע שתקפה את אריקה ואאוריה ומתכננת לתקוף את לוסימר ותומפסון עלול לשלם את המחיר. 
 
תאו היה בסדר עם ז'וניור, אבל עם מורנה הוא אף פעם לא כיבד את רצונה ותמיד הציב לה אולטימטומים ואחר כך שיחק את הקורבן ובכל ריב חיפש את אריקה קודם ככתף לבכי ואחר כך כבת זוג, אבל עם ליביה הוא שבר שיאים שגעו גם בקריירה שלו.
 
זיאה בהחלט גבר עלוב שמשחק בשתי נשים וגדם אאילה וגם ביאנקה צודקות.
 
ז'ו מסובבת את רוסו כהוגן.
תאו התנהג ככה בגלל
30/03/15 19:11
8צפיות
שמורנה הסתירה ממנו דברים והוא לא ידע איך לעזור לה, אני לא מצדיקה אותו אבל יש לזה סיבה.

זיאה באמת עלוב אבל לפעמים קשה לשפוט כי הוא נמצא במצב מסובך מאוד, כמו שבהדרך להודו ממה שראיתי לא הבנתי איך סילביה לא עולה על איבוני ועל בעלה אבל קל לדבר שאנחנו לא במצב הזה.
ביאנקה לא צודקת
31/03/15 14:51
2צפיות
זיאה הוא חרא של גבר, מה ז"א שהוא אוהב שתי נשים? הוא צריך להחליט וכבר פעם חת הוא פגע באאילה אז עכשיו בפעם השניה?
 
ביאנקה היתה עם זיאה וברחה כי לא התאים לה אורחות חייהם אבל היא לא התגברה על התשוקה לזיאה אז היא רדפה אחריו למרות שהיא ידעה שהוא נשוי ובחר באאילה. ביאנקה פיתתה אותו כשרקדה במסעדה...
 
אז אפשר להבין שהיא רוצה את זיאה לעצמה, אבל האם היא בסדר? אז לא, היא נהייתה בסדר רק בגלל שהיא גלויית לב ואומרת שהיא רוצה את זיאה, היא מפתה גבר נשוי כך פוגעת באישתו החוקית ובבן שלו, כנראה היא עדיין לא מוכנה ללדת ילדים ולחיות כמו שאאילה גרה בקפודקיה אז מה השוני מבפעם הראשונה שהם ניסו להיות ביחד?
אין על משטרת ברזיל
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 21:54
16צפיות
איך שתומפסון נחטף, תוך שניות ספורות נאומה מצליחה לירות בהם בגלגל של האוטו וישר מצליחה להודיע למשטרה שיחסמו את היציאות ותומפסון ניצל בשלום ואני פחדתי והתרגשתי ביחד עם לוסימר!!!! הם ממש חמודים  
 
סלסו אידיוט! מזל שאנטוניה הצליחה להתאפק מולו עם השופט וידעה לומר את מה שיש לה! כל הכבוד  ובזכות אנטוניה קיבלה את המשמורת על ראיסה - איזה כיף  אבל אני מקווה בשביל אנטוניה שראיסה תקבל אותה כי לראיסה ממש קשה בגלל שאביה הסית אותה נגד אמה. מקווה שראיסה לא תיהפך לדריקה 2 
 
התכנית החדשה של המשטרה על ליביה מסקרנת מאוד נראה לי ליביה הולכת לבכות מחר מרוב התרגשות שמורנה אומרת לה שתאו ''כל היום'' מדבר אליה. 
בהחלט משטרה יעילה שהצילה את תומפסון
31/03/15 13:13
4צפיות
נואמה שוטרת טובה מאוד כמו כל מי שעובד עם אלו. 
 
סלסו וברנה שני אטומים שגם אלוהים לא ישכנע אותם שהם טועים, סלסו שמודה במעשיו מול השופט אך טוען שהם מוצדקים ומעביר את האשמה לאנטוניה ועוד מופתע שאנטניה זוכה במשמורת וברנה כשפטימה אומרת שוונדה הייתה האסון בחייה כשבאה לאמץ את עאישה, אז אפילו בזה היא מסרבת להכיר ומבחינתה האסון בחייה זאת אלו שהייתה התליינית שלה.
 
תכנית חכמה יש למשטרה, עכשיו בזכות ז'ו בטח יודעים שליביה היא הבוסית הגדולה וכשיודעים את נקודת התורפה שלה שתאו מוציא אותה מהכלים תכנית טובה. עכשיו נהיה מסוכן כי היא רוצה את ז'סיקה ולאור מה שניסתה לעשות לאריקה מאוד מפחיד מה שהיא מסוגלת לעשות לבת של תאו שהיא רוצה להוציא את הנשים והילדים של תאו מהמשחק. 
המשטרה מתכננת מלכודת לליביה
31/03/15 14:18
4צפיות
מוסטפה ישן בסלון וברנה אומרת לו שהיא תגור בקפדוקיה אצל פאריד עד שתתארגן ומוסטפה מגיב באדישות. גם עאישה לא רוצה לדבר עם אימה ופטימה מנסה להגיד לה שתדבר עם אימה והיא מסרבת בטענה שהיא לא מסוגלת ופטימה מטיחה בה שהיא לא כועסת על וונדה ועאישה מסבירה שוונדה היא לא אימא שלה גם כשחשבה שהיא אימה הביולוגית היא לא הייתה אימה, אבל ברנה תמיד הייתה אימה. ברנה מודיע לזיאה על בורה וזיאה לא מבין מה קרה בינה לבין מוסטפה. ברנה אורזת ועוזבת ופטימה מציעה לבוא איתה והיא מבקשת שתשאר עם עאישה שיהיו לה אנשי קפדויה ועאישה זקוקה לה, לפחות לצרכים של עאישה היא מודעת. פטימה מציעה לה להישאר ולנסות להשלים עם מוסטפה וברנה מבינה שאין תקווה, אך מבהירה שזה לא רק מוסטפה שהרי היא שמעה את העורך דין שעליה לעזוב את ברזיל לפני שתיעצר. פטימה אומרת שאיזה אסון היה בחייה שנתקלה בוונדה כשבאה לאמץ את עאישה, אך אפילו בזה ברנה "לא לא אודה שטעיתי" לא מוכנה להכיר וטוענת שהאסון בחייה היה אלו שהיא הייתה התליינית שלה.

אלו שומעת מדריקה שברנה עוזבת ופפאו חוגג את פינוי החדר הגדול והיא מבהירה שמוסטפה נשאר. אלו שומעת שברנה עוזבת ודריקה אומרת שהיא לא תעשה כלום כדי למנוע את זה שהיא עשתה מספיק. דריקה מטיחה את הסבל של עאישה ופפאו צוחק על תגובתה שאביה לקח אותה למסיבת ברביקיו באלמאו ואלו מבהירה שזאת העבודה שלה שהיא לא יכולה להגיד לדלזואיץ שלא מצאה את הבת שלה כי לעאישה לא נוח. היא אוסרת עליהם לאכול על הספה ואז שומעת מקראוזה בקשה לא לקבוע כלום לאותו ערב כי סטניו יביא את חברו מהמשרד ואלו המומה שמתכוונים להביא אליה את רוזנז'לה וקראוזה מטיחה בה שרצתה להכיר אותה.

ריקרדו מתקשר ושוב למורת רוחה של קראוזה. ריקרדו מספר על התכנית שיש להם לגבי מורנה ואלו רוצה להוציא את מורנה מהעסק אך ריקרדו מבהיר שיש להם תכנית שמורנה תעזור דווקא בגלל החולשה של ליביה לתאו. מורנה מקבלת הוראות לדובב את ליביה בדיוק כמו את רוסו והיא מאושרת לעשות זאת ומתבקשת לדבר על תאו. מורנה שואלת מתי זה יהיה והם חושבים על סידורי האבטחה. מורנה אומרת שהוכיחה שבמכות היא גובת עליה ומראה את האקדח שהיא מחביאה ואלמיר מבקש ממנה להיזהר עם האקדח. אלמיר קובע עם ליביה פגישה במלון לראיון ומורנה שואלת אם זה לא יהיה במלון שלה ואלמיר מבהיר שלא המלון שלה מלא באנשים שלה ושם יש את האנשים שלהם. ליביה מגיעה לראיון והחדרנית שעזרה למורנה מכניסה אותה לחדר וליביה מופתעת שאין אף אחד ומופתעת עוד יותר לראות את מורנה. ובפרומו רואים את מורנה אומרת שתאו לא מפסיק לדבר עליה והיא מוכנה לאבד את תאו בשביל אריקה אך לא בשבילה ודורשת שתתרחק ומאיימת עליה באקדח.

מוסטפה משכנע את עאישה לבוא לאלמאו להכיר את משפחתה. הוא מסביר שהיא רצתה לדעת וכעת היא יודעת ומשכנע אותה לבוא למסיבה של ברביקיו על הגג. משפחתה שמחה להכיר אותה ואימה מחבקת אותה ומציגה את אחיותיה ואת פסקוסו ועאישה מהססת. מוסטפה מציג את עצמו כאב המאמץ ודלזואיץ שמחה לקבל אותם. היא מספרת כמה מפתיע לגלות על וונדה שהייתה כאילו חברה של לוסימר והיא לא הייתה מעלה על דעתה שהיא חטפה את רג'ינה שלה ואז מתקנת את עצמה עאישה. לורדיניה וסמנטה מראות לעאישה את החדר שלהן ומספרות שהן עברו לבית טוב יותר. לורדיניה אומרת לעאישה שהכול היה טוב יותר ללא פסקוסו הבטלן שרק אימה לא רואה מי הוא ועאישה שואלת אם הוא אבא שלה והיא מבהירה שחס וחלילה וצוחקת עם סמנטה על הרעיון של עאישה. לורדיניה מציעה לעאישה את מיטתה לצד סמנטה ומוכנה לישון על המזרן על הרצפה.

מוסטפה רואה את דלזואיץ תופרת והיא מספרת שתופרת בעיקר לאנשי אלמאו. פסקוסו נמצא בשיחה ומוסטפה מציע לתרום משהו ודלזואיץ אומרת שהוא תרם את שלו כשגידל את עאישה ולא רוצה ממנו שום דבר מבחינה כלכלית. הוא שואל לעבודה של פסקוסו ופסקוסו מספר שאין לו מזל לאחר שישב בכלא וטוען שזאת בעיה של סמים קלים ושהמשטרה תמיד מחפשת אותו כשמשהו קורה. כשדלזואיץ הולכת פסקוסו מספר על חוסר המזל שלו ורומז לבקשה ומוסטפה מעמיד אותו במקום ומבהיר שלכולם יש בעיות וגם לו יש בעיות בעסקים בטורקיה והולך ודלזואיץ לא מבינה לאן הוא הלך. החגיגה מתחילה וכולם מאושרים לחגוג מסיבת ברביקיו על האש ומוסטפה רוקד לצד דלזואיץ ורק עאישה סובלת מהנושא ועוזבת בבכי היא חוזרת הביתה בוכייה ומגלה שאף אחד לא נמצא כי פטימה הלכה ללוות את ברנה לנמל תעופה.

דלזואיץ מבחינה בהיעלמות עאישה שדיווה רואה אותה בוכה וגם נואמה וכשהיא ומסוטפה מחפשים אותה דיווה ונאומה מספרות מה ראו ומוסטפה מנסה לתרץ בפני דלזואיץ שבטח קרה משהו לאימה אך דלזואיץ מבהירה שאינה טיפשה ושמה לב שעאישה מרוחקת והיא חשבה שזה מההפתעה ומרצון לדמיין את חייה לולא נחטפה שהיא לא ציפתה שתגור איתם, אבל חשבה להתיידד איתה. היא מצטערת שלא מסרה לה את המתנה שלה ומוסטפה מציע להעביר לה וכשהיא מביאה את המתנה שהכינה מוסטפה מעמיד פנים שהוא מדבר עם עאישה וטוען שקרה משהו לאימה ולכן עאישה עזבה בחיפזון והם עוד יבואו להתנצל ומבטיח זאת לדלזואיץ שמתנצלת על הפשטות של המתנה ובפרומו רואים את מוסטפה לוחץ על עאישה ללבוש את השמלה של דלזואיץ שממש לא מוצאת חן בעיניה ולבוא לאלמאו.

וונדה מנסה להשיג את רוזנז'לה ללא הצלחה כי רוזנז'לה נמצאת עם ארולדו והיא לא עונה לוונדה וונדה מחליטה לנסוע לטורקיה בלעדיה ושהיא תתמודד עם ליביה. ארולדו נותן לרוזנז'לה טבעת התחייבות ומציע לה נישואין והיא מאושרת. ליביה המומה לראות את וונדה ללא רוזנז'לה וונדה מסבירה שהיא רוצה לעזוב הכול כי היא חושבת שיהיה לה הכול עם ארולדו שמוכן לגור איתה והיא ניפנפה את גרסס ולא מעניין אותה כלום והיא לא ענתה לשלוש מאות שיחות שלה וליביה זועמת שהיא חושבת שזה כל כך קל ורוסו טוען שהן תפסו ממנה יותר מדי וגם וונדה טוענת שהזהירה, אבל ליביה רצתה לקדם אותה. רוסו שואל אם לטפל גם בה וליביה מבהירה שתטפל ברוזנז'לה בעצמה.

תומפסון מבקר את לוסימר ומביא מתנה לז'סיקה מלאונור ולוסימר מאושרת שלאונור דואגת לז'סיקה ומעכבת את תומפסון כדי להגיש לו עוגה שהוא אוהב שהיא מכינה באחוזה ומבהירה שלאונור תוכל לחכות. כשתומפסון יוצא מהבית של לוסימר הוא נחטף אך נואמה רואה את המתרחש ויורה ברכב של החוטפים ומבקשת לחסום את היציאות. לוסימר ונילסואה דואגות לתומפסון וגם תומפסון מבוהל אך המשטרה משיגה את החוטפים וגוברת עליהם ונואמה מחלצת את תומפסון והחוטפים מצליחים לברוח ולוסימר מספרת לתומפסון כמה דאגה לו והוא מספר כמה היא מפוחד.

תומפסון מספר על מה שקרה ללאונור ואת קרול זה מצחיק מאוד ותומפסון ולאונור מבהירים לה שלא צוחקים על זה ואז שומעים את הריב של אמנדה עם קאיקי שקורע את הניירת שהיא הכינה ואמנדה מבהירה שתדפיס מחדש וקאיקי לוקח את המחשב ואמנדה דורשת את המחשב בחזרה כשלאונור מתערבת ולאונור מבקשת להחזיר את המחשב וקאיקי מחזיר אך לוקח את הדיסק און קי ומבהיר שיחזיר אותו כשימחק כל מה שיש לה נגד אביו ואמנדה זועמת ולאונור מבהירה שימחק ומטיחה באמנדה שמזמן עברה את הגבול.

ראיסה לא יודעת מה השופט יחליט ואיזאוריניה מבהירה שכל דבר יהיה לטובתה וראיסה המומה שהשופט לא ישאל אותה כלל והיא רוצה לגור אצל הסבתא. אנטוניה מספרת במשפט שגם פסיכולוגית הילדים שמה לב שסלסו מסית את הילדה נגדה. סלסו טוען שאנטוניה אשמה בכל שהיא עברה לגור עם חבר של המשפחה שביתו לומדת איתה בבית ספר וראיסה לא יודעת מה לענות לחברותיה. אנטוניה מטיחה בסלסו שהוא משתמש בחייה האישיים כדי לרמוס את סמכותה בפני ראיסה. השופט מודיע על הפסיקה וסלסו מבקש להתחשב ביציבות שיכול להעניק לביתו והשופט טוען ששקר אך בכל זאת מחליט לתת לאנטוניה משמורת מלאה. אנטוניה מאושרת וסלסו זועם ודבורה מבהירה שזה עדיין לא סוף פסוק ולא כדאי לו להתעמת עם השופט. אנטוניה מודיעה שתאסוף את ראיסה ותודה לו מאוד אם ישאר ולא יהיה כשהיא תבוא ודבורה מבטיחה שכך יהיה. אנטוניה מגיעה ומספרת בשמחה לארתורו ואיזאוריניה שקיבלה את המשמורת על ראיסה וראיסה עצובה.

ליביה זועמת על הכישלון ודורשת את הילדה, נראה שהיא נחושה לפגוע בילדיו של תאו וזה מסוכן לאור שראינו מה ניסתה לעשות לאריקה. ליביה מבהירה שלא תסבול כישלון ורוסו מסביר שהחליטו לחטוף מי שאפשר ולרוע מזלם הייתה משטרה וליביה דורשת להשיג את הילדה ורוסו מבהיר שהם יתכננו את זה.

כשאלסיו שואל את ליביה אם יש לה קשר לתאונות של אריקה ואאוריה היא אומרת שחבל שזה היה רק כמעט ואלסיו שואל אם התשובה היא כן וליביה שואלת מה הוא חשב שהיא תהיה עצובה אם אריקה תאבד את הילד. אלסיו מודה שהיא מתחילה להפחיד אותו וליביה מבהירה שטוב מאוד שכך ידע שעליו להיזהר ממנה. 
º
מלכת הלבבות
29/03/15 14:26
16צפיות
ניקולס מציל את ריינה ברגע האחרון
29/03/15 14:53
12צפיות
אסונסיון רואה שקלרה לא פותחת את הדלת ואומרת לדלפינה שמקווה שלא העליבה אותה ודלפינה מבהירה שלא אוהבת אותה כפי שלא אהבה את אימה ואסונסיון אומרת לה שיש לה הכול בזכות ריינה היא גרה בבית הזה ודלפינה אומרת שריינה הרסה את חייה ומסתבר שלאחר הלידה של ריינה וויקטור הודיע על הכוונה להינשא למישהי ולשקם את חייו לאחר מות ביתו והפרידה מאשתו ודלפינה הייתה מלאת תקוות ואז ריינה הוצגה כאם ביתו של ויקטור ואשתו לעתיד. דלפינה רוצה להודיע לאימה משהו על ריינה ואימה בדיוק חושבת על פגישה עם גבר ואז דלפינה נזכרת איך הייתה שבורה לאחר נישואיו של ויקטור לריינה שריינה גוזלת ממנה הכול ואימה עודדה אותה להרוס את ריינה ולהקדיש את חייה לכך שתהרוס את ריינה.

קלרה לא רוצה הביתה, אך ניקולס משכנע אותה שזה מה שצריך לעשות לאחר הבילוי וסיפורי הדרקונים ואסונסיון מודה לו על החזרת קלרה הביתה. ואז ניקולס שואל את דלפינה על הצמיד ושומע ממנה שהיא שונאת את ריינה. הוא מבקש לחקור על עובדי חדר המתים שאולי היו קשורים לדלפינה ומגלה שעובדת שלקחה יום חופש, אבל הגיע לעבודה. ניקולס מתקשר ללסרו לשאול על משהו חדש ושומע שקוני רבה עם כרמן שחגגה את מותה של ריינה וקוני כועסת על שהוא מספר את זה למישהו שלדעתה זר וניקולס מבקש לספר הכול גם מה שנראה חסר חשיבנות. כרמן מגיע לשכונה עם מכונית עשירים שהיא מתרבבת בה וכשהיא נכנסת בחזרה למכונית ניקולס מאיים עליה באקדח ודורש להביא אותה אל ריינה אחרת תמות ומצליח להגיע למקום הנכון.

ריינה קוראת על מותו של ניקולס שהורעל איתה ושבורה מאוד ומתייסרת. ואז מודיעים בכאילו חדשות בטלוויזיה על מותה של קלרה שנמצאה ללא רוח חיים צפה בבריכה, בדיוק כשניקולס מקבל ידיעות על קלרה. ריינה מתייסרת ממותה כביכול של ביתה ואז היא מקבלת פתק כמה עוד מתים משום שאת מסרבת להתאבד והיא תולה את עצמה, אך ניקולס מגיע ברגע האחרון ומוריד אותה מהחבל ודואג לה ושואל אותה למה עמדה לעשות מעשה כזה והיא שמחה לגלות שהוא חי ושואלת אם גם קלרה בחיים וניקולס מספר לה שהיא בסדר, ריינה נרגעת וניקולס מספר שאין לו משמעות בלעדיה ושהודיע להם על מותה והכניסו אותה לארון קבורה.

המאהב של כרמן שאנחנו לא רואים מפתיע אותה והיא מסבירה שסיפרה לחוויאר כי הוא איים על חייה ולא נשארה לה ברירה ומסתבר שכרמן ופרנק הם שהוציאו את ריינה מחדר המתים ופרנק סימם אותה כשהיא התעוררה וכרמן מסבירה שנאלצה לספר ומכוונים אליה אקדח. ריינה שואלת במי מדובר כי הרי היא הבינה שהרוצח הוא שהתחזה לניקולס וניקולס מבין שהוא רק שליח. הוא קורא את הפתק שכתוב לריינה אני לא רוצה להרוג אותך, תתאבדי לבד ואז אומר שהוא מבין הרבה דברים, את הרוצח שפספס ואת האזהרה לגבי הקפה, הם מעולם לא רצו לרצוח אותה לשגע אותה ולגרום לה להתתאבד. אז הם מופתעים שמישהו מגיע, אך זאת סמית וניקולס מספר איך הגיע לשם בזכות כרמן שנמצאת שם וסמית מספרת שכרמן נמצאה מתה והם מופתעים. סמית אומרת שעוד מישהו הגיע והם לא מבינים במי מדובר. סמית מבהירה שאסור שיתברר שניקולס היה שם ואז בדיוק ויקטור מגיע לחפש את אשתו.

ויקטור רשם את קלרה לפנימייה בלונדון וניקולס שומע על כך וקלרה מתכננת לפני גרטה לעזור שלא ישלחו אותה וגרטה אומרת שזה טירוף, אך ויקטור מתעקש ומסרב לדון עם גרטה בנושא. איסידרו מגיע וויקטור מוחה בפניו שלא השיג אותו והם מקבלים מידע מהמשטרה וויקטור עומד להגיע לריינה, איסידרו מפציר בו לגלות אם הוא אחראי לכך וויקטור שואל אם זה משנה משהו ואיסידרו מבהיר שלא וויקטור משתיק אותו. איסידרו מזהיר שהמשטרה עלולה להגיע לפניהם. סוסנה גם מבטיחה לעזור לקלרה ולעשות ככל יכולתה למנוע את שליחתה ללונדון וקלרה מודה לה וקוראת לה דודה סוסנה.

אסטפניה מגיעה לעיסוי של אוקטביו ומנסה לחנוק אותו ושואלת אותו מדוע שיקר לויקטור שהם מאהבים. אוקטביו מספר שויקטור עמד לעזוב את סוסנה ולהיות איתה והוא לא יכל לאפשר את זה ולכן שיקר לו ואסטפניה מתרגזת עוד יותר. היא דורשת לדעת מתי הוא אמר לו את זה ואז מסתבר שאוקטביו אמר לויקטור שהוא אביה של גרטה. אסטפניה זועמת וכמעט הורגת את אוקטביו ואחר כך מספרת לפסיכולוג גם חייה היו קשים עם אובדן משפחתה, הפרידה מאחיה ועזיבת הגבר שאוהב אותה וחטיפת ביתה ונותר לה או לבכות או להתנקם וברור במה בחרה.

ססונה שמה לב לדאגה של אוקטביו ואוקטביו מודה שראה רוח רפאים, סוסנה שואלת אם מדובר בריינה ומסתבר שלא ומסתבר שהוא אכן הורה לרצוח את סמית וגילה שהיא בחיים והוא לא יודע את שמה האמיתי. סמית מקבלת נזיפה מהאחראי עליה והיא מנסה להסביר שאולי לא גופה נעלמה להם אלא אדם חי. רוקי מבין שסמית מודאגת בגלל אוקטביו וסמית מספרת על הבילוי של ניקולס עם ביתו ורוקי צוחק על היותו אומנת וסמית אומרת שהילדה מיוחדת ורוקי מבהיר שבהחלט כן, היא הרי ביתו ואולי הגיע הזמן שניקולס ידע את זה.

לסרו חושב על הבילוי עם גרטה בבריכה ושומע מחואנחו שמרים עדיין צורכת סמים. הוא מדבר עם מרים ודוחה אותה ומודה שהוא מאוהב במישהי אחרת. גם דמיאן שם לב לדחייה של גרטה ואומר לה שאיך היא לא שמה לב שאותו אח מחזר אחריה רק בשביל כספה ובשבילו היא רק כיסא גלגלים מרופד בכסף. מרים מגיעה לגרטה ומתנצלת בפניה שהיא שותפה של לסרו וטוענת שלסרו איתה בשביל כספה, ושהוא לא אדם טוב, שהוא גנב שישב בכלא והחליט לכבוש אותה כי הייתה גסת רוח וזה לא עוול לפגוע בה. גרטה לא מבינה מדוע אם היא הייתה שותפה היא מספרת לה ומרים אומרת שלכל דבר יש גבול שהוא מנצל אותה כשהיא על כיסא גלגלים והוא גנב ועכשיו בא לשבות את ליבה וכשמרים הולכת גרטה אומרת לעצמה שהוא כבר עשה זאת.

חואנחו חוזר וסוסנה שואלת אם הוא שינה את דעתו ורוצה את הכסף וחואנחו טוען שרוצה להמשיך והיא שואלת אם היא לא רוצחת מסוכנת בשבילו וחואנחו מבהיר שלא חושב שהיא רוצחת, אבל חושב שהיא מסוכנת והיא לא מבינה אם כן מדוע הוא חזר אליה.

לסרו וחואנחו מעודדים את קוני שאיסידרו לא ראוי לה וקוני מבהירה שהיא לא רוצה לחיות, אך אין לה אומץ להתאבד והם מעודדים אותה ולסרו אומר שידבר איתו וקוני מבקשת שלא שאו שאוהבים או שלא והוא לא אוהב אותה. 
ניקולס כמעט מגלה שקלרה היא הבת שלו
30/03/15 15:54
12צפיות
ויקטור מגיע למקום וניקולס מתחבא וסמית דורשת לדעת איך הגיע לשם וריינה חוזרת הביתה וויקטור נחקר במשטרה. ניקולס שומע את סמית חוקרת את ויקטור והוא שומע שויקטור מסביר שלו ולאיסידרו יש קשרים במשטרה ושהוא אוהב את ריינה וניקולס שם לב שהוא דובר אמת. ויקטור מספר על ניסיון ההתאבדות שלו וניקולס שם להיסוס כשויקטור משקר שהוא ניסה להתאבד עם אקדח אך מה שעצר אותו זה המחשבה על בנותיו. ויקטור מספר על אהבתו החד צדדית לריינה שמאוהבת בחוויאר וסמית שמה לב שהיה לו מניע חזק לרצוח את שניהם וויקטור מסביר שיש לו דרכים אחרות, אך הוא ידאג שריינה תהיה מאושרת רק איתו.

איסידרו מתקשר לקוני שמבהירה שלא רוצה לחזור אליו, אך איסידרו מספר לה שריינה בחיים, קוני חושבת שהוא מתעלל בה ואז הבשורה מגיעה גם לבית וגם חואנחו מודיע זאת לקוני המאושרת. דלפינה מאוכזבת לשמוע זאת והיא נלקחת למשטרה ומכחישה כל קשר לניסיון לרצוח את ריינה. ניקולס וסמית שמים לב שאין להם שום דבר לא נגד ויקטור ולא נגד דלפינה והחיילים מתים כרמן, פרנק ובטינה, אבל מי שבראש נשאר.

ויקטור שואל ישירות את ניקולס אם יש לו עניין באשתו, ניקולס מחמיא לריינה כאדם נפלא וכובש, ומרגיז את ויקטור אבל אז אומר שהוא אוהב נשים מסוג אחר, נשים שאפתניות וחסרות גבולות וויקטור חושב מיד על אסטפניה ואומר שיש לו אחת כזאת. כשויקטור הולך ניקולס קורא מכתבים שויקטור השאיר אחרי ההתאבדות וקורא את המכתב בו הוא מספר לגרטה שאסטפניה אימה ושהוא חטף אותה ממנה ועומד לפתוח את המכתב לקלרה, אבל אז ויקטור נכנס וניקולס מחביא הכול.

סוסנה מאושרת גם בשביל קלרה שאימה בחיים וקלרה מאושרת לראות שוב את אימה שחוזרת הביתה. גם קוני מגיע לחגוג את שובה של ריינה ומספרת כמה כאבה את מותה והן מאושרות להיות שוב יחד. כריסטיאן מתנבד ללוות את קוני הביתה והיא מספרת על האושר שלה שריינה בחיים. אחר כך איסידרו מבקר את קוני ואומר שאג לשלומה היא טוענת שהייתה עם שוטר מה יותר בטוח. הוא שומע על רצונה להיות עם ריינה ומבקש ממנה להתרחק מריינה וקוני דוחה את הבקשה של איסידרו בבוז.

ויקטור מפתיע את ריינה בהודעה שהיא זקוקה לנהג אישי ולמזכיר אישי ולכן חוויאר יחזור לעבוד ולגור אצלם.

אוקטביו מבקר את אסטפניה והיא שואלת איך הוא לא מפחד שתסיים את מה שהתחילה והוא טוען שאם לא הרגה את ויקטור שחטף את ביתה גם אותו לא תעז. הוא רוצה לתכנן את גניבת היהלום ואסטפניה דורשת שיתרחק מחייה ומביתה ומעסקיה ואז סמית מגיעה ואסטפניה מופתעת לגלות שסמית ואוקטביו מכירים. סמית חוקרת את אסטפניה בקשר לאהבתה לבוליבר והיא מודה שהיא מאוהבת בו וסמית אומרת שהיה לה מניע לרצוח את ריינה.

סמית מקבלת פרחים מהמומנה עליה גם במשרד של היחידה על מציאתה של ריינה וגם במשרד שלה.

גרטה אומרת ללסרו שהיא חושבת שאביה לא יקבל אותו ולכן רוצה לוותר על היותה בת של ויקטור וכל הזכויות כדי להיות מאושרת איתו. לסרו אומר שלא יכול לאפשר לה וויתור כזה שזקוק להחלמתה. בבית חולים מתברר שאי אפשר להשתמש בכיסא של אסטפניה וגרטה מתחילה להתייאש. מסתבר שמרים פעלה בשליחות דמיאן שמקווה שהצליחה להוציא את לסרו מהמשפחה. כשגרטה שואלת את דמיאן מה אם תוותר על משפחתה ותהיה מאושרת רק איתו דמיאן אומר שזה רק יגרום לו אושר שהבעיה הקטנה של ההימורים נפתרה והוא רק רוצה להיות מאושר איתה וגרטה מסכימה להינשא לו.

סוסנה מבהירה לחואנחו שרוצה למצוא משהו שיאשפר לה לסחוט בחזרה את דמיאן ואין לה עניין להרוג אותו. חואנחו שואל אם לא יותר פשוט שתדבר עם גרטה ותספר לה מי אימה. חואנחו מגלה שאביו של דמיאן הפסיק להעביר לו כסף. ובדיוק כשהם מגלים זאת דמיאן מודיע על שגרטה והוא החליטו להתחתן. לסרו גם שומע את החדשות ושואל את גרטה על כך והיא מבהירה שהיא צריכה גבר שלא תתבייש בו והוא לא כזה. 
מסתבר שאוקטביו יצר שתי מפלצות ועלם פשע רציני במעשיו
31/03/15 00:33
13צפיות
סמית חוקרת את אסטפניה שמסבירה שאם לא רצחה את אוקטביו וויקטור שלקחו ממנה את הזכות לגדל את ביתה אז וודאי שלא תרצח את ריינה. והיא מאוהבת בחוויאר אך יש לה דרכים אחרות חוץ מלרצוח את ריינה. אסטפניה מבקרת את ויקטור ומסבירה שהיא יודעת למה כעס עליה ומסבירה שאביו שיקר לו והיא מעולם לא בגדה בו, ויקטור מתקשה להאמין. היא אומרת שהיא יודעת כעת שאביו אמר לו גרטה ביתם של אוקטביו ואסטפניה ומסתבר שויקטור עשה בדיקת ד.נ.א וגילה שהוא אביה של גרטה, אך תמיד כעס על הבגידה עם אביו. הוא מודה שהוא נוכל ורמאי, אך רצה לעזוב הכול ולהקים משפחה עם אסטפניה ואסטפניה מספרת שאביו הציע לה כסף ולא הצליח וגם מספרת שגם היא הפכה למה שהיא לאחר ששמעה שביתה כביכול מתה, לאחר שמשפחתה נרצחה, אחיה נמסר לאימוץ והיא לא הצליחה למצוא אותו, אחרי נטישת הגבר שאהבה וביתה שכביכול מתה בלידה היא הפכה למה שהיא. הם זועמים על אוקטביו אך מבינים שאי אפשר להחזיר את מה שהיה אז.

ריינה מסרבת לקבל את ניקולס כעובד שלה, אך ויקטור מתעקש ומבהיר שהוא גם יגור בבית. ויקטור מבהיר לריינה שתצטרך לחיות חיי שגרה והוא השומר הראש המתאים כי הוא כבר הציל את חייה ואין לה זכות לסרב. ריינה לא אוהבת את זה ומתעמתת עם ויקטור על כך שהוא מביא לה גבר שהיא מאוהבת בו, וויקטור מבהיר שהוא רוצה שתאהב רק אותו ואם הם יבגדו בו היא תהיה אחראית למותו של חוויאר בוליבר. ויקטור גם מנחה את איסידרו לעקוב אחריהם ומבהיר שרוצה לתת להם את החופש ואיסידרו לא מבין. לאחר השיחה עם אסטפניה הוא מציג את אסטפניה וחוויאר זה לזה וריינה מתרגשת ומספרת שמבחינתה זה זיכרון קרוב החתונה של אסטפניה. אסטפניה מבהירה שכעת היא נענית לבקשה של ויקטור לכבוש בשבילו את חוויאר בוליבר. היא לא מבינה את האטסרטגיה של ויקטור וויקטור מבהיר שהשגרה וחיי היום יום הורסים את האהבה.

אוקטביו מנסה להציץ לריינה באמבטיה וניקולס עוצר בעדו עם אקדח ואוקטביו טוען שהוא לא מבין עם מי יש לו עסק והוא מבהיר שהוא יודע שהוא חמה של מי שניסה להציץ לאמבטיה שלה. אוקטביו מבטיח לניקולס שהוא יפוטר וריינה יוצאת מהמקלחת ושומעת מה קרה. היא מספרת לניקולס על שאוקטביו טוען שהם היו מאוהבים ומרגישה שהיא מפלצת ששכבה עם חמה. ומחכה לתגובתו והוא מבהיר שלא רגיל להאמין לכל אחד והיא מספרת שאסונסיון שהיא סומכת עליה סיפרה על פגישה חשאית ביניהם שבוע לפני החתונה. ניקולס מבהיר שלא תמהר להסיק מסקנות ומבטיח לעזור לחקור מה מזה נכון.

לפני כן ריינה לא מבינה מדוע ניקולס הסכים וניקולס מוודא עם מכשיר שלא מצוטטים להם וריינה לא מבינה איך יש לו מכשיר כזה והוא טוען שקיבל מחבר. הוא מסביר לה כמה הוא מאוהב בו ורוצה להיות איתה ושהוא נענה למשחק של ויקטור וגם הוא ישחק. הם נוסעים ביחד וריינה עדיין מתקשה להבין איך ניקולס יתאפק מולה ומבהירה שלא יכולה להתאפק שמאוד חושקת בו והוא מבהיר שתצטרך להתאפק אם הוא עבר את זה שהיא מתה, הם יעברו הכול. הוא גם מזהיר את ריינה שמישהו עוקב אחריהם וכנראה זה איש של בעלה ולכן עליהם להיזהר.

דלפינה מנסה להסביר לויקטור על ידי השארת הודעה שלא קשורה לפשע של אימה וכועסת על אימה ואז מקבלת הודעה אנונימית האם היא מוכנה לסיים את מה שאימה התחילה. אחר כך היא מקבלת משלוח שגם ומתקשרים אליה ומעוותים את הכל כדי לשאול את אותה השאלה והיא מסכימה. ריינה וקוני מאושרות לעבוד ביחד וקוני מופתעת שויקטור שיודע שהיא מאוהבת בחוויאר מעסיק אותו אצלם וריינה טוענת שהוא בוחן אותם. דלפינה מגיעה להתנצל על מעשי אימה וקוני מבהירה שהן לא סולחות לא לה ולא לאימה וריינה משתיקה את קוני, אבל מבהירה לדלפינה שלא רוצה אותה לא בסלון הכלות ולא בביתה ולא רוצה שום קשר איתה בחיים.

ויקטור מכנס את המשפחה ומחכים לריינה ואוקטביו מוחה על שמחכים לתופרת. ואז ריינה וניקולס חוזרים וויקטור מודיע שחוויאר יגור אצלם ואז מודיע שגם אסטפניה תגור בביתם. אוקטביו לא מבין לכבוד מה ההפתעה וגם גרטה מופתעת. אוקטביו דורש מויקטור לפטר את חוויאר וויקטור מסרב בתוקף ואוקטביו מבהיר שהבית גם שלו ומתעקש על כך. ויקטור שואל את ניקולס מדוע אביו רוצה לפטר אותו וריינה שומעת ואומרת שתענה ומספרת שחוויאר מנע מאוקטביו להיכנס למקלחת שלה ומספרת גם שאוקטביו טוען שהם היו מאהבים.

סמית מקבל בונבונים מהמומנה עליה ואז גם רצון לדעת מי עמד מאחורי פרנק מרינו ואז היא מקבלת מייל ואז שואלים אותה מה אם יגלו על הילד שנולד לה מאוקטביו דה רוסס ואז מראים לה תמונות של ויקטור וניקולס ויצירה ספרותית על שעל האחים להיות מאוחדים אחרת ימחצו אותם. ודרישה שהם ידעו שהם אחים. סמית נלצת וכשרוקי נכנס היא לא מראה את מכתב הסחיטה ותוהה מי יודע את זה ורוצה להשתמש בזה נגדה.

לסרו דורש הסבר מגרטה על חתונתה עם דמיאן והיא לא מבינה מדוע והוא מתוודה על אהבתו וכמה יכאב לו שתהיה עם מישהו אחר והיא דורשת שיפסיק לשקר. היא טוענת שהוא רוצה רק את כספה ומטיחה בו את עברו שהוא ישב בכלא. הוא מודה בזה ועשה טעויות כדי לספק חיים טובים למרים ולבן שציפו לו. הוא מסביר שלמד סיעוד בכלא כדי להתקדם ולספק עתיד ראוי לבנו. גרטה טוענת שהיא בשבילו כרטיס לחיים טובים ולסרו מסביר שהוא לא מעוניין בעושר וחבל שהיא נותנת לדמיאן להסית אותה נגדה. היא מספרת ששמעה זאת לא מדמיאן אלא מאשתו מרים והוא מבהיר שהיא לא אשתו אלא רק אם בנו וכועס שהיא האמינה לה וטוען שאהבתה הייתה שבירה וכשסוסנה מגיעה הוא מודיע על התפטרותו וסוסנה מתקשה לקבל זאת אך גם הוא וגם גרטה טוענים שיש הרבה אחים.

לסרו מתעמת עם מרים ומבהיר שאין כלום ביניהם והיא רק גורמת לו לשנוא אותה. גרטה שופכת את הלב בפני אסטפניה על ליבה שנשבר שמישהו רימה אותה וכעת היא מתחנת עם דמיאן שהיא לא אוהבת ואסטפניה מבהירה שמי שפגע בה ישלם על זה. ואז בדיוק לסרו נכנס וטוען שבא להיפרד מגרטה לאחר שגרטה מספרת על האח שעומד לעזוב.

סוסנה חושבת איך למנוע מדמיאן להינשא לביתה וחואנחו מבין שהוא יכול לספר לה על אימה ומחליט לחקור עליו ומגלה אותו מהמר בקזינו ומתכנן עתיד של עושר בזכות הנישואין וחוגג עם בחורות. חואנחו מביא את סוסנה שתופסת אותו מתרברב מול בנות על העושר מהחתונה. הוא טוען שמדובר במסיבת רווקות וסוסנה מבהירה שלא ינשא לביתה. היא שואלת מה הוא רוצה כדי לעזוב אותם, הוא דורש הרבה כסף וחואנחו מאיים עליו והוא מבין שהוא הבלש שחקר עליו. 
º
GATA - פרקים אחרונים בהחלט!
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 20:09
20צפיות
אסמרלדה עוזבת אינס במצב קשה פבלו מעצבן
הודעה זו מכילה סרטונים
30/03/15 20:42
31צפיות
אז אסמרלדה עוזבת עם הילדים לאחוזה של סילנסיוסו כפי שהבטיחה ופבלו שממשיך להיות ילד כאפות עיוור נשאר עם לורנסה וכאילו זה לא מספיק, הוא גם לוקח את הילדים לבקר אותה ומחזיר משם את כולם חוץ מאת פבליטו טוב מאוד שאסמרלדה הגיעה והודיעה לפבלו חד משמעית שהיא לא עוזבת בלי הילד שלה ושיביא אותו מייד לורנסה פשוט בלתי נסבלת אובססיבית ומאוסה כל כך
 
ובגזרת אינס, נראה שהיא במצב קשה אחרי שהיא תרמה לילד שלה ושל גראבטו מח עצם כמה טוב שככל הנראה הילד ישרוד אבל יש רמזים שאינס לא תשרוד עד שהיא התנרמלה ועד שזכינו לראות סצנות כל כך מרגשות איתה עם גראבטו ועם הילד אני לא מאמינה שהסוף שלה יהיה כזה כאילו לא מספיק הרגו את הדמות הכי מותק של הטלנובלה[וירחיניה]אז עכשיו גם הורגים את אינס שנכון שהיא שדדה איימה ואפילו מכרה את בנה אבל היא בסופו של דבר מעולם לא הרגה זבוב והיא התפכחה והתנרמלה. אז עד שזה קרה למה להרוס ולהרוג גם את הדמות שלה מאותה הסיבה בדיוק כמו וירחיניה אין, משהו המפיקה הזו..
 
נחמד שדורילה סופסוף מכירה בסנטביטו ובבת שלו כנכדה שלה ולא מהססת להכריז על כך בפני לורנסה
לורנה תיארה את פבלו יפה "בובה על חוט"
30/03/15 23:51
16צפיות
רק שהיא המחזיקה את החוטים ולא אסמרלדה והכול בזכות מחלתה. אדגר הסתבר כנוכל רציני והוא גנב את הכסף שלורנסה גנבה ורוצה לברוח איתו ועם חיסלה, אך חיסלה כמובן לא שמה עליו, אז כנראה גם כאיש עסקים הוא קודם היה מושחת, כמה שהרסו את הדמות שלו!!!!
 
עם אינס כנראה מנסים לעשות פרסומת שלילית לאורח החיים של אינס שבגלל שהייתה מכוררה ומוזנחת התרומה סיכנה את חייה והיא החזירה את החיים לבנה, אך לה אין תקווה בגלל אורח חייה ולא כעונש על מעשיה. ונראה שאינס משלימה עם מותה ומרגישה אותו קרוב. ממש כמו באהבת מנצחת עשו פרסומת שמקס בזכות היותו ספורטאי ניצח בכוחות עצמו נגיף חדש ואלים ללא תרופות.
 
דורילה מסתבר הבינה שסנטביטו בנה ומכירה בכך מול וורחיניה, לטיסיה ולורנסה, שאחרי כל מה שדורילה עשתה בשבילה לורנסה מתביישת בה כקרובת משפחה. ועכשיו כשוורחיניה שמעה אין מנוס שגם סנטביטו יגלה שהיא אימו ומעניין איך יגיב, בגלל שנשארו רק 2 פרקים, כנראה יסלח מיד. 
º
כמה תמונות מהפרק
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 21:05
23צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 21:07
16צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 21:09
19צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 21:12
21צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 21:13
32צפיות
אחרונות
זאת אופנה חדשה בטלוויזה
30/03/15 21:45
27צפיות
גם בכוחו של גורל מריפס הרעה בסוף קצת התחרטה לא לגמרי ותרמה כליה לאימה החולה שגם הייתה רעה רוב הסדרה והאם ניצלה והבת מתה. אבל שם זה היה מוצדק כי מריפס דרסה זקנה בתאונת פגע וברח, אבל מצד שני גם האימא שלחה בריונים להרביץ לראשי ואחד מכך נדקר על ידי מרסלו קורדובה והאימא אמרה לא להעניק לו טיפול רפואי כדי לא להסתבך, כך שגם שלאימא היה שלד בארון, אבל היה לה סוף טוב ולבת סוף רע. אינס באמת הודות לריי לא ביצעה רצח, אבל כמו רוברטה בשקרים עד שהיא מתחרטת הורגים אותה. ועוד אופנה בשתי הסדרות שפתאום התורמים מתים כי זאת דרך להעניש רעות עד שהן מתחרטות ומצילות קרובי משפחה. אבל המצחיק שלריטה שחינכה את בנה ונכדתה כפי שהיא חינכה סוף טוב והם משלמים על תוצאות החינוך הגרוע שלה. 
28/03/15 18:07
38צפיות
כל מה שלא קשור לטלנובלות לפה:]
הסכם הגרעין בין ארה"ב והמעצמות לבין איראן קרוב מתמיד
28/03/15 18:20
45צפיות
 
 
כמה נזק אובמה עושה במזרח התיכון. שלא לדבר על מה שקורה עכשיו בתימן עם החוטים והסעודים.. זה הנשיא הכי גרוע שהיה אי פעם לארצות הברית. הוא ממש מחזק את הרעים ועושה נזק לטובים כידוע ההסכם הזה גרוע ולא מקובל על ישראל, ויאפשר לאיראן בסופו של דבר להיות גרעינית. הנאום של ביבי בארה"ב לפני הבחירות היה רק לצורכי בחירות ותו לא, עובדה שזה לא עזר בשום דבר.
 
אבל נשאלת השאלה - מרגע חתימת ההסכם, כמה זמן יישאר לאיראן כדי להגיע לפצצה או לפחות כדי להיות גרעינית? אומרים שתוך חודשים אבל לא הבנתי אם זה תוך חודשים אחרי מספר שנים כשיפוג ההסכם, או שתוך חודשים מרגע חתימת ההסכם - יבגני יש לך מושג? אולי אתה יודע יותר ממני בנושא כי באמת אני מנסה להבין את זה וזה לא ממש ברור.
לפי נתניהו חודשים אחרים לאחר חתימת ההסכם
28/03/15 18:46
45צפיות
מקיין המועמד הנעדר שהעם האמריקאי הפסיד לפני שש שנים הסביר שאפילו אויבינו הסעודים אומרים שיותר בטוח להיות אויבי ארה"ב מחבריה. ועכשיו אובמה מנצל את האמירה של ביבי נגד ערבי ישראל כדי להסית את הציבור האמריקאי נגד ישראל. לפחות מעודד שכל המועמדים הרפובליקנים נגד עבאס חמאס. אבל יש גם את האנטישמית הילארי קלינטון שדווקא זוכה לתמיכה של יהודים.  
אם כך אז המצב עוד יותר גרוע ממה שחשבתי
28/03/15 19:02
33צפיות
אם לביבי היה שכל אומץ ונחישות הוא היה צריך לתקוף את מתקני הגרעין עוד מלפני שנים.. ולא להסתפק בפיטפוטים מעל הפודיום. הוא שנים רק מדבר ומדבר.. מזל שלפחות גנץ הכושל סיים את הכהונה שלו כי אני הבנתי שהוא התנגד נחרצות לתקיפה באיראן מעניין מאוד מה דעתו של אייזנקוט הרמטכ"ל החדש. באמת מקווה שהוא שונה מגנץ למרות שהוא היה סגנו עד לא מזמן
 
לגבי מה שמקיין והסעודים אמרו - זה בהחלט נכון הרי עם חברים כאלה מי צריך אוייבים
 
נקווה שלפחות בעוד שנתיים באמת ייבחר נשיא רפובליקני נורמאלי בארצות הברית כי כרגע, הם יותר עויינים לנו ממנהיגי אירופה.
היו שמועות שאני לא יודע עד כמה הם נכונות ומקווה דווקא שלא
28/03/15 19:30
37צפיות
שביבי התכוון לתקוף אבל מאיר דגן וגבי אשכנזי וכנראה גם ראש השב"כ של אז פרסמו וויכוח קולני בינם לבין ביבי וברק לתקשורת ואחרי  זה להודיע על זה בתרועות זה בעצם להזהיר את האיראנים ומאז בטח שאיראן ערוכה גם למכת נגד כואבת על ישראל וגם להגנה על מתקני הגרעין. לפי צוק איתן ועמוד ענן זה לא אמין שזה מה שקרה, אבל זה עדיין לא פוטר את אנשי מערכת הביטחון שהדליפו לתקשורת דיונים שהיו צריכים להיות בחדרי חדרים. 
 
תפסתי ממאיר דגן יותר כשהוא התנגד לגירוש של שרון, אבל מסתבר שהוא בדיוק כמו יוסי ביילין ואני לא יודע אם הוא מודע לכך שהדרישה שלו מנתניהו לזרום עם היוזמה הערבית, פירושה להתחייב למסור את רמת הגולן ברגע שיהיה שלטון יציב בסוריה. אבל מזעזע שכל כך הרבה אנשי ביטחון לא מודעים לתוכן היוזמה או מוכנים לוותר גם על רמת הגולן. 
אני לא מאמינה לזה, נראה לך הפחדן הזה באמת חשב לתקוף?
30/03/15 15:33
18צפיות
אין מצב..הוא רק יודע לדבר ולדבר
 
בינתיים הבנתי שעדיין לא נחתמה עסקה ושהאיראניים חזרו בהם בכמה סעיפים. נראה מה יהיה. מה שבטוח בטח חוסיין אובמה מאוכזב עמוקות כי הוא עדיין לא יכול להוציא את השמפניה שלו
 
 
נראה שיו"ר הקונגרס עדיין מנסה לרסן את אובאמה
30/03/15 16:21
18צפיות
ולפעול בכל כוחו נכון ההסכם ובעיקר נגד הנטייה הטבעית של הדמוקרטים והשמאל בכלל להתעלם מהפרות הסכמים מצד הצד השני.
 
אכן זה לא נשמע אמין זה עוד הסתה של מאיר דגן שניסה להציג את עצמו כאיש שפוי בעוד ביבי וברק הם משוגעים על כל הראש.
 
אבל סך הכול השמאל צודק כשבגין תקף את הכור בעיראק הוא לא דיבר על זה וגם אולמרט תקף בחשאיות ובאלגנטיות את הכור בסוריה, ברגע שמתחילים לדבר על זה, ברור שלא תהיה התקפה כי ברגע שמדברים מרתיעים את האויב שמוכן גם להגנה על מתקני הגרעין ועם התקפת הנגד. אפילו ליברמן התחיל לדבר בפתגם  if you have to shoot, shoot, don't talk  דברים שנכונים גם לטלנובלות שכל הזמן מזהירים את הרשעים והם יודעים לרצוח את המאיים או הסחטן, אבל כאן זה משחק של "החזיקו אותי או שאני יורה" אבל האיום של ביבי לא מפחיד לא את האיראנים ולא את האמריקאים. 
אני בהחלט תומכת באמירה הזו שציינת
30/03/15 21:42
10צפיות
if you have to shoot, shoot, don't talk
 
אבל לצערינו לא ביבי ובטח גם לא בוז'י היו תוקפים באיראן..
!so cute
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 18:45
81צפיות
 
אני חייבת להודות שלקח לי כמה דקות טובות עד שמצאתי את החתול שבתמונה האחרונה בלינק
 
לי לקח מעט זמן
הודעה זו מכילה תמונות
29/03/15 01:14
67צפיות
והנה תמונה שאהבתי
undefined
חח יפה לך
30/03/15 15:34
26צפיות
גם זו תמונה ממיסה
 
 
האמת לקח לי זמן אבל ממש טיפה
30/03/15 18:21
16צפיות
מישהי שיש לה חתול סיפרה לי שגם אצלה הוא נוהג להתחבא, הוא ממש שובב. חבל שהשותפות שלי לדירה לא מתות על חתולים ואחת מהן טוענת שהם מעבירים מחלות. גם אבא שלי לא אהב חתולים אבל זה בגלל טראומה שהייתה לו עם חתול/ה. מעניין איך היה מגיב אילו היה חי לנוכח ז'וז'ה.
גם אני שמתי לב לזה לפי ההתנהגות של החתולים
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 22:07
18צפיות
שמתחת לבית שלי[זוכרת שסיפרתי לך על שלושת הגורים שמצאתי?]כשהם היו יותר קטנים הם היו מתחבאים בחורים בין המדרכה לקירות וגם עכשיו הם לפעמים נכנסים מאחורי רהיטים ישנים שהשכנים אצלי זרקו מאחורי החנייה. 
 
עכשיו הם קצת גדלו מאז שמצאתי אותם עם אמא שלהם שמסתבר הספיקה לנטוש אותם, נראה לי שככה זה אצל חתולים.. אמא שלהם מגנה עליהם באש ובמים ואחר כך נוטשת אותם לגורלם. גם כן אמא חחח 
 
מאז ועד היום כשמתאפשר לי אני מורידה להם שאריות מזון שאני לא צריכה במקרר. מסתבר שחתולים מתים על טונה ובשר חח הם מתוקים ברמות
 
לגבי אחת השותפות שלך שטענה שהם מעבירים מחלות, זה ממש לא נכון. אני מלטפת אותם והם נקיים ולא קורה מזה שום דבר, הם מחזירים חיבה. רק אם מישהו בא ומעצבן אותם הם יכולים לשרוט אותו או לנשוך ואז יכול לעבור מחלות אבל ככה אין סיבה שזה יקרה. חתולים הם מאוד נקיים הם כל הזמן מלקקים את עצמם ומתנקים.
 
אם הייתה לי גינה מחוץ לבית הייתי בהחלט לוקחת אותם חתול זו חיה מדהימה והכי מהממת שיש
 
מצרפת תמונה שצולמה לפני איזה חודשיים שלושה של אחד מהשלישייה חח אפשר לטבוע בעיניים שלו
יאא מגניב
30/03/15 22:29
7צפיות
אני אתייעץ בהוסטל אם הם מסכימים שאדאג לחתולים שמסתובבים בבניין, אגב היום עברתי ברחוב וראיתי שהשאירו כוס מים לחתול/ה לידה.
 
סיפרתי לך שפלשה לנו חתולה להוסטל והיא התחככה בנעל שלי? אמרו לי שזה סימון טריטוריה.
מי אחראי להעלאת תקציב שכר מינימום
30/03/15 18:16
29צפיות
וחבל שלא מעלים תקציב שכר מינימום לנכים, ברור למה שיעלו, הם סתם נחותים, לא תורמים לחברה הישראלית...
כנראה הבחירות
30/03/15 20:04
22צפיות
נראה שלאור עניין יוקר המחיה, ביבי לפיד הרגישו צורך לעשות משהו לטובת הנזקקים בתחום הכלכלי כדי להיבחר. 
לפי מה שידוע לי בנט קידם את זה
30/03/15 22:19
17צפיות
וטוב שכך
 
מקווה שגם קצבת הנכים תגדל בעקבות הקמפיין של אלכס
הבית היהודי מאיים למשוך את ההמלצה על ביבי - טוב מאוד
30/03/15 22:30
29צפיות
ביבי חושב שהוא יפזר הבטחות ואז איך שייבחר ישנה כיוון. בנט לא פראייר והגיע הזמן להוריד את הכפפות מול ביבי והרמאויות שלו.
ממה ששמעתי הריב הוא על תפקידים
30/03/15 22:41
18צפיות
שביבי לא מוכן לתת תיק בכיר לבנט אבל מוכן להשאיר את ליברמן במשרד החוץ למרות שיש לו פחות מנדטים ושהוא מסרב למנות את איילת שקד לשרה. על המדינה הפלסטינית הבנו שהוא משקשק מאובמה, אבל מה העמדה של ביבי בנוגע לדברים שהוא נלחם עליהם עם בנט לפני הבחירות של חוק הלאום וחוק העמותות, האם גם כאן ביבי מתעקש להמשיך את המדיניות שלו של שש שנים של לקבור חוקים נגד ארגוני שמאל ובג"צ שיש להם רוב בכנסת ובעם במניפולציות פוליטיות, בעיקר שאמר שחוק הלאום הוא ציפור נפשו, אז ביבי רק מסרב לתת תיק לאיילת שקד ותיק בכיר לבנט, או שהוא גם מסרב לממשלה שתקדם חקיקה ימנית? 
º
החיים שגנבו ממני
28/03/15 16:33
12צפיות
הייסורים של אדולפו
28/03/15 18:06
10צפיות
אדולפו נחטף בדרכו אל חוספינה ומובא לפדרו ופדרו מטיח בו את הירי בו ואת הבגידה שלו ואת רצונו לפרוש מהעסק למרות שהוא יודע שזה בלתי אפשרי. פדרו מטיח בו את רצונו להרוויח כסף כשבא אליו ושפדרו קידם אותו והפך אותו ליד ימינו והוא ידע שאחרי זה לא יוכל לפרוש. הוא מאיים על חיי חוספינה ודורש מאדולפו לרצוח את אסקיאל שזאת המשימה הראשונה של העקרב ויש לו 48 אחרת ירצח את חוספינה. הוא מבהיר שהוא יודע שאסקיאל הסגיר אותו לחיל הים כדי לתפוס את מקומו ונותן לה זמנית להרגיש שהוא הבוס. הוא גם דורש ממנו לנצל את החברות עם דמטריו כדי למסור מידע שקרי ולהרחיק אותו ממנו, אחרת דמטריו יגלה שהוא זה שירה במוות למוניקה. אנשיו של פדרו משחררים את אדולפו עם כיסוי ראש במקום אחר ומבקשים להזכיר לי מי הבוס, הם מנסים להכות אותו אך הוא גובר עליהם ומזכיר להם שהוא העקרב והורג אותם.

חוספינה פונה לדמטריו ומספרת על כך שאדולפו נעלם ודמטריו נזכר בשיחתם אמש ושומע שאדולפו לא הגיע לארוחה ומבין את החשש של חוספינה. דמטריו מבין שחוספינה מאוהבת באדולפו והיא מאשרת זאת בפניו. הוא מגיע לביתה של חוספינה ומתחקר ונדיה אומרת שהיא בטוחה שזה פדרו ובגלל זה ניסו לדרוש את חוספינה ודמטריו שואל מדוע חוספינה לא סיפרה והיא מבהירה שלא חשבה על זה מרוב דאגה. הם מודאגים ואדולפו חוזר חבול ומספר שאנשים הכו אותו וטענו שזה בהוראת פדרו ונדיה מבוהלת מאישור המידע שפדרו אכן חי. דמטריו מבטיח להפעיל את חיל הים כדי להגן עליהם מפדרו. חוספינה מטפלת באדולפו הפצוע ונזכרת איך טיפלה בדמטריו הפצוע ושכבה איתו ואדולפו לא מבין את הרגש שלה והיא אומרת שדאגה לאבד אותו כמו שדמרטיו איבד את מוניקה בגלל פושע בשם העקרב שגרם צער וזה מכאיב לאדולפו שיודע שהוא העקרב ואחראי לסבל של דמטריו.

מונסראט מטיחה בחוסה לואיס שהוא זה שהשחית את מכוניתה וכתב מופקרת וחוסה לואיס טוען שזה שהוא מסכים עם מה שכתוב לא אומר שהוא עשה את זה. מונסראט מתעמתת איתו ואחרי זה מספרת על כך לאלחנדרו ואלחנדנרו מטיח בחוסה לואיס את פחדונותו ומכה אותו וחוסה לואיס מנצל זאת כדי לעצור את אלחנדרו בטענה של הכאת איש סמכות ואלחנדרו נעצר. מונסראט מספרת לרוסריו את מה שקרה והיא דואגת לאלחנדרו שהשאיל לה את מכוניתה ועדיין לא חזר. מונסראט מתקלחת וכשהיא יוצאת חוסה לואיס מחכה לה והיא מוחה בפניו שהתגנב והוא טען שהוא מפקד משטרה ויכול לעשות את זה ומונסראט זועמת והוא מספר על מעצרו של אלחנדרו והיא מטיחה בו שתכנן הכול בכוונה.

מונסראט מספרת לדמטריו על מעצרו של אלחנדרו ועל השחתת המכונית שלה ודמטריו מבטיח להגן עליה מחוסה לואיס. דמטריו בא אל חוסה לואיס ומכה אותו ומבקש שיכה אותו בחזרה וחוסה לואיס אומר שלא יפול בפח שלו ויאפשר לו להכניס אותו לכלא צבאי. דמטריו מטיח בחוסה לואיס את המכונית וחוסה לואיס טוען שזה לא הוא ואין שום הוכחות לאחר שאמר למונסראט שאין עדים ודמטריו טוען שהוא יודע למה הוא מסוגל כדי להזיק לאלחנדרו ולאחותו וחוסה לואיס אומר שהוא לא יודע למה הוא מסוגל אז שישמור על אחותו ועל גיסו.

מריה באה לבקר את אלחנדרו עם הפאה של מונסראט והוא מתרגש לראות את מונסראט והמום לראות את מריה. מריה טוענת שהיא מונסראט והילדים עם רוסריו והיא אוהבת אותו. אלחנדרו מטיח בה שהיא מריה והיא מבקשת לא להשוות אותה לזונה הזאת ומתעקשת על כך שהיא אשתו מונסראט.

דמטריו בא לתמוך בגרסיאלה לאחר ששמע על מחלתה והיא טוענת שהוא היה הבן המועדף שלה תמיד והוא טועה שהיא לא אהבה אף אחד והיא תמיד אהבה אותו יותר מכל אחד אחר. אסקיאל נותן לקרלוטה מתנה יקרה והיא אומרת שזה לא יום הנישואין שלהם והוא אומר שזאת תודה על שסילקה את גרסיאלה, היא מביעה את דאגתה כלפיה והוא אומר שעשבים שוטים לא מתים, אך קרלוטה מזכירה את מחלתה ואסקיאל אומר שזה הגורל שלה.

אסמרלדה ואנחל רואים את אריק שר ואסמרלדה משלימה את מילות השיר והם מדברים ביניהם ורפוחיו מבחין בהם ומגיב בזעם ואריק שואל אם הם מכירים ורפוחיו מספר שהוא בעלה. ואריק מבהיר שהם רק דיברו כידידים. רפוחיו מאחר לחזור הביתה ואסמרלדה מוחה על כך בפניו שהיא מאחרת בגללו ואנחל כבר נרדם ורפוחיו מבקש שתישאר לדבר איתו והיא מטיחה בו שלשם כך היה צריך לבוא מוקדם והוא טוען שלא יקרה כלום אם לא תרקוד והיא מטיחה בו שהיא לא מבקשת שיעזוב את עבודתו כדי שידברו ורפוחיו טוען שאם לא יהיה במבצע אנשים חפים מפשע יהרגו ואסמרלדה מודה שאין בהעדר עבודתה סכנה לחיי אדם, אך מטיחה בו שהוא לא מכבד את עבודתה והוא מטיח את אריק והיא שואלת אם אסור שיהיו לה ידידים ומטיחה בו שהוא מוכיח שאין סיכוי ביניהם.

האב אנסלמו מגיע לבקר את מקריו ודומינגה ורואה את קווין ושואל כמה זמן הוא עובד אצלם ומגלה שהוא חדש. הוא שומע שזה הבן של מקריו ומוחה בפני מקריו על הסתרת סוד. הכומר שם לב לאדישות של מקריו ולחשדנות שלו כלפי הילד ודומינגה והכומר מוחים בפניו, הוא טוען שאימו הייתה מופקרת ודומינגה מנסה להגיד שהיא לא הייתה משקרת על ערש דווי. גם הכומר מנסה לרסן את מקריו. ומסתבר שמקריו פוחד שהילד יעזוב ודומינגה נקשרת אליו והוא לא בטוח שהוא בנו והכומר מבהיר לו שזה הילד שהוא ודומינגה ציפו לו ועליו לקבל את זה ולשמוח. 
אדולפו מציב את הכומר בדילמה קשה
28/03/15 19:52
10צפיות
הכומר חוזר לקהילה שמח להתבשר שהחזירו אותו להיות הכומר של הכנסייה שבה היה לאחר שהוחלף לפני כמה שנים כשהיה בשבי של אסקיאל. ואז מגיע אדולפו ומבקש להתוודות ואז חושף בפניו שהוא מתוודה על מה שהוא עומד לעשות ומספר על כוונתו לרצוח את אסקיאל. הכומר המום ומנסה להניא אותו מכך, אבל אדולפו מודה שהוא זה שירה בפדרו וקיווה שיוכל לפתוח בחיים חדשים, אבל פדרו ניצל ומאיים לרצוח את חוספינה אם לא ירצח את אסקיאל. הכומר מתעקש שיפנה למשטרה, אך אדולפו מסרב בתוקף וטוען שמדובר בחייה של חוספינה. הוא מבהיר שאסקיאל הוא עברו והוא ירצח אותו ויחפש דרך לרצוח את פדרו ואז יוכל להיות מאושר עם חוספינה. הכומר מסביר לו שעברו תמיד ירדוף אותו וסופו יהיה בכלא ועליו להסגיר את עצמו. אדולפו מסרב בתוקף והכומר מסרב למחול על חטאיו.

אדולפו מבהיר שלא בא לבקש מחילה אלא היה חייב לחלוק זאת עם מישהו. הכומר מבהיר שיתפלל בשבילו שאלוהים יראה לו את הדרך הנכונה. אבל אם יקרה משהו לאסקיאל הוא יאלץ לחשוף את סוד הווידוי גם במחיר וויתור על הכמורה. אדולפו מבקש ממנו לא להציב בפניו את הדילמה הזאת לבחור בין חוספינה, אחותו ואחייניתו התמימה לבינו הכומר, כי אותן הוא אוהב. אסקיאל הולך לאירוע פוליטי כדי להכריז על מועמדותו למושל והאב אנסלמו עוצר בעדו ובעד קרלוטה ומבקש לדבר עם אסקיאל על משהו דחוף. קרלוטה משאירה אותם לבד ואסקיאל מבהיר שלא יוותר על המועמדות, הכומר מבהיר שאכן לדעתו עם עברו הוא לא צריך להיות במשרה ציבורית, אך לא בא בשביל זה אלא לבקש ממנו שלא ילך לאירוע. אסקיאל מבהיר שלא ללכת לאירוע זה כמו לוותר על המועמדות והוא מבין את הדאגה של הכומר למקרה שפדרו ינסה לרצוח אותו וטוען שדאג לאבטחה והכומר אומר שהוא מקווה מאוד כי גם אם הוא יודע שאסקיאל הציל אותו משיקולים אנוכיים ובשביל רווח אישי הוא יודע שהוא חי בזכותו ולא רוצה שמשהו רע יקרה לו.

נראה שמריה משוגעת כשהיא טוענת בתקיפות שהיא מונסראט ואז מריה מסיתה את אלחנדרו נגד מונסראט ואומרת שהיא מצטערת שחוסה לואיס עדיין בליבה והיא מתלבטת בין שני גברים. לכן היא לא מאשימה את מריה ששונאת אותה כי היא היא גזלה ממנה את אהבתו ולכן היא סולחת לה שהשחיתה את מכוניתה. אלחנדרו מבין שזאת היא וצועק לעברה ומגרש אותה. מריה עוזבת ומונסראט מגיעה ואלחנדרו צועק עליה והיא לא מבינה ואלחנדרו מספר לה על הביקור של מריה ושהם טעו ומריה היא שהשחיתה את המכונית והם מופתעים כי חשבו שהיא עזבה את אגווה אסול. הם נערכים לשחרור של אלחנדרו למחרת. מונסראט מספרת על כך שחוסה לואיס הפתיע אותה בביתה ורימה את אנשי חיל הים ומספרת שהוא בא לבשר על מעצרו, היא המומה מהרוע העכשווי של חוסה לואיס.

מריה חולמת על אלחנדרו ומנשקת כרית כשהיא מדמיינת שזה אלחנדרו אוהב אותה ומנשק אותה. פדרו מגיע לביתה והיא טוענת גם בפניו שהיא מונסראט והוא מוריד לה את הפיאה וטוען שהיא אפס וזורק לעברה סמים ודורש שתזחל בשבילם. הוא מבהיר שיכול להרוס אותה ושהיא בידיו, מודה על השחתת הרכב של מונסראט, שעשתה עבודה טובה ומציע לה לחבור אליו לנקמה באויביהם. מריה אומרת שהראשון שהיא רוצה לנקום בו הוא אסקיאל ופדרו אומר שהעקרב שלהם כבר מטפל בזה.

אלחנדרו משוחרר ואומר לחוסה לואיס שהוא יכול להישאר עוד כי הוא רוצה לשבור את פרצופו על כך שהוא הלך לביתו כשהוא לא היה וחוסה לואיס טוען שהוא לא הודיע לו מתי בילה עם מונסראט. אלחנדרו שואל לכוונתו וחוסה לואיס אומר לו להבין איך שהוא רוצה. אלחנדרו מבהיר שלא יצליח להסית אותו נגד מונסראט שעליו הוא לא סומך, אבל על מונסראט כן. בבית שמחים לקבל את אלחנדרו ואלחנדרו ומונסראט מאושרים עם הילדים ואז רוסריו מספרת שחוסה לואיס בא כשמונסראט הייתה במקלחת ואלחנדרו כועס שלא סיפרה לו ומגיב בזעם ומונסראט מסבירה שזה מה שחוסה לואיס מחפש סיבות להתגרות כדי לעצור אותו. אלחנדרו אומר שהכין הפתעה למונסראט ומבקש שתבוא איתו ומכסה את עיניה והוא מראה לה מכונית חדשה שקנה לה בטענה שהעדיף לקנות חדשה מלתקן את הישנה כדי להעלים את המזכרת הרעה וחוסה לואיס מתבונן במונסראט ואלחנדרו.

לפני כן גרסיאלה באה לגור בבית של אלחנדרו ואלחנדרו ומונסראט מקבלים אותה והיא עוקצת את רוסריו שמכאיבה לה. היא מודה למונסראט על התמיכה ואומרת שהכי זקוקה למחילה שלה ושל אחיה. אלחנדרו מודיע לגרסיאלה שישכור לה אחות והיא שואלת אם רוסריו התלוננה ואלחנדרו מבהיר שלא, אך מבקש למנוע בעיות בעתיד ולכן מעדיף לשכור לה אחות.

אדולפו מודיע לחוספינה שעליו לסדר עניין חשוב. הוא טוען שמדובר בפיטורי עובד שעושה לו צרות. חוספינה טוענת שיש לו לב זהב, אבל היא טוענת מה שטען אחיה שלא לערבב עבודה ורגשות ועליו לדאוג לפיטורין הוגנים ולהבהיר לעובד במה טעה ואדולפו טוען שהוא יודע במה היה לא בסדר והולך מהוסס ולא שלם עם עצמו לביצוע הרצח של אסקיאל.

אסמרלדה רוקדת בקינטינה ואריק מבקר אותו שם וסולמה שמה לב לניצוץ ביניהם. אחר כך אסמרלדה אוהבת לשמוע את השיר של אריק ונהנית ממנו וזה שיר שלא הכירה. הוא מתנצל שעשה לה בעיה עם בעלה והיא מסבירה שהם פרודים כבר יותר משנה היא מזמינה אותו לקפה ולחם בבית קפה שהיא לא מוכנה לוותר עליו ונראה שמדובר בזה של מונסראט, דומינגה ומקריו. 
חוסה לואיס מתעלל במונסראט
30/03/15 22:26
6צפיות
חוסה לואיס צופה באלחנדו ומונסראט כשהם קונים את האוטו ובינתיים דמטריו מספר לרפוחיו על השחתת הרכב של מונסראט והכתובת מופקרת ורפוחיו מתקשה להאמין בכך. הוא טוען שמבין את חוסה לואיס וגם הוא לא מוכן להרשות שאדם אחר יחנך את בנו ומספר על אריק. הוא חושב שאסמרלדה רוקדת כדי לעשות לו דווקא ודמטריו מנסה להסביר לו שאסמרלדה לא מבקשת שיציל אותה אלא שיאהב אותה כפי שהיא. שאשתו מתה אבל אשתו בחיים ורפוחיו מזכיר שעברו שנתיים ושואל על חוספינה ודמטריו מספר שהיא מאוהבת באדולפו ושזה בהתחלה הפתיע אותו אבל הוא שמח בשבילם.

מונסראט נוסעת לבדה ברכב החדש כשאלחנדרו הולך לאסוף את הילדים ומונסראט שומעת שיר וחוסה לואיס התסנן לצד האחורי של האוטו ואומר שהשיר הזה מזכיר לו אותה, זה מבהיל את מונסראט נבהלת ועושה תאונה וחוסה לואיס לוקח אותה לבית החולים. מסתבר שאפילו לא צריך לעשות תפר. חוסה לואיס שואל את מונסראט לשלומה והיא מטיחה בו שזה באשמתו ושראתה אותו באוטו וחוסה לואיס מכחיש הכול וטוען שהיה במשרד כששמע על התאונה שלה. מונסראט מתעקשת והוא טוען שהמכה גורמת לה להתבלבל ואומר שיצטרך לספר לשופט כי מה היה אם ביתו הייתה באוטו ולכן יצטרך לדווח לשופט והיא זועמת עליו כשהוא אומר שהודיע לאלחנדרו על מצבה.

אסקיאל עומד להכריז על מועמדותו והוא מוצג על ידי המפלגה כמועמד ישר שנלחם למען תושבי אגווה אסול ואדולפו מנצל את ההזדמנות ויורה בו. מסתבר שאסקיאל היה מוכן לבש אפוד מגן וקרלוטה שואלת אותו מדוע לא הזהיר אותה אם ציפה דבר כזה. השוטרים מטפלים בנושא ומספרים שחוסה לואיס מתנצל שלא הגיע ואסקיאל שואל מה חשוב יותר וקרלוטה שומעת על התאונה של מונסראט ורוצה ללכת עליה, אך אסקיאל מתעקש שזה מסוכן כי זאת התנקשות שפדרו תכנן בשבילו וגם היא בסכנה.

אדולפו מספר לפדרו שאסקיאל כבר חוסל ופדרו מחמיא לו וטוען שחוספינה הרוויחה עוד כמה ימי חיים. אדולפו מאיים שלא יעשה כלום לחוספינה ופדרו מבהיר שלא יקרה לה כלום אם יציית לו. אדולפו מבהיר שלא ירצח יותר ופדרו מבהיר הוא שרק הוא קובע מה הוא יעשה ומה הוא לא יעשה. מריה מובאת לפדרו בכוח והוא מושיב אותה ואז דורש שתשכב על הרצפה מולה ופדרו אומר שהיא צדקה שהעקרב יעשה הכול כדי להגן על אהובתו והם מחילטים לשמור בסוד את הקשר שלהם. פדרו מבהיר שאמנם אדולפו הציל את חייה, אך במוקדם או במאוחר תצטרך להרוג אותו. מריה מבהירה שאדולפו לא הציל את חייה, הוא ירה בלי לדעת שהאקדח לא טעון וכל אחד משלם על מעשיו, גם אם היא אוהבת את אדולפו. הם חוגגים את מותו של אסקיאל ואז שומעים על ניסיון ההתנקשות שסוקל כי אסקיאל היה עם אפוד מגן, גם אדולפו מופתע שאסקיאל חי וחוספינה שמחה בשבילו ודואגת לאדולפו.

ויקטור מודה לדמטריו על ההגנה של חיל הים ודואג לאדולפו שדחה את ההגנה של חיל הים. דמטריו שומע שהמשפחות שלהם בבית ואפשר להגן עליהם וולאחר ההתנקשות באסקיאל דמטריו מבקש שלא יכלו למקום ציבורי. נדיה רוצה לבקר את מונסראט לאחר הפציעה וויקטור מציע ללוות אותה. היא דואגת לאחיה לאחר ניסיון ההתנקשות באסקיאל ומחליטים שצריך להציב לו אנשי חיל הים בחשאי. נדיה מבקרת את גרסיאלה ומצטערת בשבילה וגרסיאלה טוענת שלא רוצה את הצביעות שלה ולה לא אכפת מהעיוורון שלה ולה לא אכפת ממחלתה, נדיה משכנעת אותה שזה לא כך וגרסיאלה מבקשת מנדיה שתשפיע על מונסראט שתסלח לה.

אלחנדרו שואל לשלומה של מונסראט ושומע שמדובר בחוסה לואיס שהופיע ברכב ושהוא מתכוון להשתמש בזה כדי לקחת ממנה את ביתה. אלחנדרו רוצה להתעמת עם חוסה לואיס ומונסראט חושבת שזה בדיוק מה שהוא רוצה. הם חוזרים ומונסראט בסדר אך אלחנדרו מספר לדמטריו וויקטור שהתאונה בגלל חוסה לואיס. מונסראט שמחה להיות עם ילדיה וטוענת שהרופא רשם לה נשיקות וחוץ מלאורו גם ויקטוריה מנשקת את מונסראט ולאורו מקנא. דמטריו מבקר את אימו ושואל לשלומה והיא אכלה והיא מאושרת לקבל את תשומת הלב של בנה.

אסקיאל מספר לחוסה לואיס את מה שקרה ומודה ששיקר לגבי העקרב וטוען שהעקרב הוא יד ימינו של פדרו ונראה שהוא שיקר והוא לא הרג את פדרו אלא עזר לו לברוח. אסקיאל מבטיח להסגיר את העקרב בתנאי שחוסה לואיס יעזור לו לברוח לחו"ל וחוסה לואיס אומר שאולי הוא טועה ומישהו אחר עוזר לפדרו ויזהר מול הוא מדבר ואסקיאל מבין שחוסה לואיס לא יעזור לו. בכל זאת הוא מודיע לקרלוטה על הסרת המועמדות ושעליהם לברוח לחו"ל, קרלוטה מסרבת וטוענת שעליהם לפנות משטרה, אך אסקיאל מתעקש שחייהם בסכנה ועליהם לברוח.

חוסה לואיס מדבר עם רפוחיו ומבקש ממנו לשמש אליבי ורפוחיו מתעקש לדעת אם זה קשור לפדרו וחוסה לואיס מבהיר שלא ורפוחיו חושש שהוא עוזר לפדרו, אך חוסה לואיס מסרב לשתף אותו. מונסראט לא שומעת על קרלוטה ושמה לב שהגברים בבית נעלמו ומגלה שהם הלכו להתעמת עם חוסה לואיס ומפחדת. אלחנדרו, דמטריו וויקטור באים להתעמת עם חוסה לואיס ואלחנדרו מבהיר שהם יתעמתו בלי נשק ודמטריו וויקטור באו בשביל קרב הוגן וחוסה לואיס מזהיר שאחד מהם ימות והוא אומר שאם זה בגלל התאונה של מונסראט, אז הוא היה אז עם רפוחיו. רפוחיו לא מבין באיזה תאונה מדובר וכשהוא שומע הוא מסרב לשקר ומכחיש שהיה עם חוסה לואיס כשזה קרה ומתנצל לפניו על שלא יחפה עליו כפי שהוא ביקש.

מקריו מלמד את קווין להשתמש במכונת קפה ודומינגה מוחה על חוסר הסבלנות של מקריו. אריק ואסמרלדה מגיעים ודומינגה מתלהבת מהם ומקריו מקנא להם. אריק מקדיש שיר לאסמרלדה וכולם מוחים כפיים ואסמרלדה אוספת כסף בכובע שמסתבר שאריק לא הרוויח קודם ודומינגה מודה על שזה תרם למגדניה שלהם ומקריו מקנא אך דומינגה מציעה שאריק ימשיך להופיע אצלם.

מריה מגיעה לקינטינה ואסמרלדה מוחה בפניה על התייצבות מתי שבא לה ומריה מבהירה שאינה עובדת קבועה. אסמרלדה מטיחה בה שהיא ריחמה עליה ונותנת לה עבודה הגונה כדי שלא תעסוק בזנות. מריה מבהירה שכבר לא זקוקה לכסף מהעבודה הזאת ורק היא מרגישה מאושרת כשגברים חושקים בה ואסמרלדה מזכירה לה שבבית היא לבד וכנראה חושבת על עצמה ומריה לא מבינה למה היא מכאיבה לה ואסמרלדה מתנצלת וסולמה רואה את הסצינה ומחמיאה לטוב הלב של אמסרלדה כלפי מריה. 
מחפשת טלנובלה:)
30/03/15 14:27
76צפיות
שלום לכולם!:)
אני מחפשת טלנובלה חדשה להתמכר אליה.
אהבתי את החיים שגנבו ממני, Triunfo del Amor, Mi Corazón es Tuyo , האהבות אמתיות, השיבה הביתה, עלובי החיים, Un Gancho al Corazon
אני מחפשת משהו קליל וחמוד ואם אפשר אז אם שחקנים יחסית מוכרים וזה צריך להיות בספרדית לא משנה עם תרגום או בלי.
בלי גאטה ומלכת הלבובות שכרגע משודרים בויוה.
תודה רבה לכל העוזרים!!
º
30/03/15 14:29
14צפיות
את צופה רק דרך האינטרנט? כי בויוה עולה השבוע "אקאסיה"
30/03/15 15:39
42צפיות
מקסיקנית חדשה של טלויסה שעושה רושם מעולה
 
ממליצה לך לנסות אותה:)
º
תודה אבל לא כל כך הטעם שלי..
30/03/15 16:09
15צפיות
מכירה או שמעת על הטלנובלה הזורו EL ZORRO LA ESPADA Y LA ROSA
30/03/15 17:49
39צפיות
בכיכובם של מרלן פבלה וכריסטיאן מאייר, היא תקופתית אבל משעשעת ומומלצת בחום, אני והמנהלות(אלה ובת אל) צפינו ונהננו.
 
לא יודעת אם ראית ששודרה אבל יש טלקומדיה קולומביאנית נהדרת שמאוד אהבתי היא קח אותי רודריגו בכיכובם של מרטין קרפאן החתיך וקרולינה גומז המוכשרת שבעקבות זה נוצר רומן ביניהם(הם כבר לא ביחד) אני אישית ממליצה בחום אם את אוהבת הומור בסגנון קולומביאני.
 
יש גם טלנובלה בכיכובה של דנה גרסיה אם את אוהבת אותה יש בזה ילדים, נקראית לב חצוי
 
אם לא מפריע לך טלנובלות שהן לא טריות ממש כי הזורו ולב חצוי הן מ2006-2007 אז ממליצה בחום גם קח אותי רודריגו מומלצת אם את אוהבת טלקומדיות בסגנון קולומביאני אבל היא יותר ישנה אבל אם לא ראית כדאי לך.
º
תודה רבה אני אראה:)
30/03/15 19:11
9צפיות
Quiero Amarte או CORAZON PARTIDO
הודעה זו מכילה סרטונים
30/03/15 19:41
39צפיות
שפשוט מעולות קצרות ויפות.
 
לב חצוי זה הטריילר הראשון
 
לאהוב אותך זה הטריילר השני
אני בעיקר אוהבת מקסיקניות של טלוויסיה מישהו מכיר טלנובלה
30/03/15 21:30
22צפיות
חמודה לראות? אם סבסטיאן רולי? וויליאם לוי?
או כל שחקן אחר?
שתיהן מקסיקניות ולאהוב אותך היא מטלוויסה
30/03/15 21:35
19צפיות
כךשלא מבינה מה הבעיה ממש... ואם את מחפשת. משהו של שני שחקנים ספציפיים פשוט חפשי רשימת טלנובלות שצילמו..
º
כן עכשיו סיימתי לראות פרק של לאהוב אותך תודה:)
30/03/15 21:41
10צפיות
אממ אילו טלנובלות של סבסטיאן רולי וויליאם לוי ראית?
30/03/15 21:49
18צפיות
ראית בכיכובם כל מה ששודר במחוזותינו?
אין לי מושג מה שודר בויוה אבל
30/03/15 21:54
18צפיות
החיים שגנבו ממני,Triunfo del Amor,Un Gancho al Corazon
אם ככה
הודעה זו מכילה סרטונים
30/03/15 22:08
17צפיות
במידה ולא ראית רובי ממליצה הכי עליה, דמות ראשית רעה ואינטרסנטית בכיכובה של היפה מכולן, ברברה מורי, ז'קלין ברקמונטס שנעלמה ממסכינו ומהטלנובלות, אדוארדו סנטמרינה, הראשי מושא האהבה של ברברה מורי, סבסטיאן רולי שדמותו תתפתח בהמשך, אנה מירטין ויש סבבה של קאסט אמנם יש בזה סיפור טיפה קלאסי אבל הוא מעניין אם שמעת על טרסה זה באותו סגנון רק ההמשך שלו שונה ויותר טוב לדעתי הנה הפרומו להתרשמות ושוב מתוך הנחה שלא ראית את זה ויוה ו+קליפ מיוחד כולל שיר פתיח מלא
 
אם במידה לא ראית MUNDO DE FIERAS
30/03/15 21:57
16צפיות
אז תנסי יש אחלה קאסט כמו ססר אבורה(בתפקיד כפול), אדית גונזלס(בתור מרשעת מטורללת), לאורה פלורס, כרמן סלינס, סבסטיאן גם הוא חלק מהקאסט ושרה מלדונדו כבת זוגתו לטלנובלה וארנסטו לגוארדיה.
º
תודה רבה אני אנסה:)
30/03/15 22:19
7צפיות
Teresa ניסית?
30/03/15 21:56
17צפיות
לא ראיתי אותה, אבל אומרים שהיא טובה.
ואם בא לך משהו קליל, אז אולי Por ella soy Eva (זאת קומדיה).
º
תודה אני אנסה
30/03/15 22:18
8צפיות
º
אה ו- La patrona ראית? זה עם ארסלי ארמבולה
30/03/15 22:14
10צפיות
º
כן זאת השיבה הביתה לא?
30/03/15 22:18
9צפיות
º
כן, אופס, לא שמתי לב שציינת אותה
30/03/15 22:26
5צפיות
º
תודה לכולם אני אנסה הכל!!:)
30/03/15 22:20
6צפיות
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
27/03/15 18:01
34צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
viudas e hijos del rock&roll
Noche&Dia
Fronteras

צפייה מהנה            
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
viudas e hijos del rock&roll-פרקים 120-123
הודעה זו מכילה תמונות
27/03/15 18:02
17צפיות
.
סגונדו מגלה את האמת
28/03/15 22:31
23צפיות
סגונדו שומע את מרתיתה קנו אומרת שהוא בן של המשרתת ומבין שאינס היא לא אימא שלו ולאחר מכן הוא נוסע עם דייגו לטוקומן לבית של מריה אסתר והם קובעים לערוך בדיקת ד.נ.א ובנתיים אמיליו ואינס מגלים שהוא יודע את האמת ואמיליו שולח את נ'אצו לעקוב אחרי סגונדו, מירנדה ומריה אסתר שבדיוק הולכים למעבדה לערוך את הבדיקה וכנראה שאמיליו ביקש מנ'אצו שזייף את התוצאות של הבדיקה  מקווה מאוד שזה לא יקרה 
ושתהיה כבר התקדמות לגבי העניין השני שהוא הרבה יותר חשוב  כמה אפשר למרוח את העניין מעצבן 
 
רמה מגלה שסנדרה בהריון ממנו ולא מהפרייה מלאכותית לאחר הכחשות גורפות מצידה לכולם ועכשיו בטח זה יהרוס לו את הקשר עם ורה . מסכן הוא לא מבין מה נפל עליו . בהקשר הזה צץ מחזר חדש לרה פרנקו (צ'ינו דארין) הבן של הבן דוד של רובי ומסתבר שהשם משפחה שלו הוא לא בטיני אלא פילארס ומתברר שאימא שלו נשואה לבן דוד של רובי ולכן הוא לא אבא הביולוגי שלו וסתם פדה , פיוחו ופדרו עשו בלאגן.
 
קטעים עם אינס ומרתיתה קנו  וגם מרתיתה הורישה למשפחת ארוסטגי את כל ההון שלה, בטח בסוף שיסתבר שגם לה אין כסף חחח
 
גם פביאנה קנטינו קפצה להופעת אורח בסדרה ברדיו וגם שבוע הבא יראו את ההופעה שלה בסדרה  
 
נ.ב - מעניין מה נסגר עם מרסלו מסארלו (פולקו) כבר מעל 20 פרקים שלא הראו אותו והוא עדיין לא חזר  ושתהיה כבר התקדמות משמעותית עם הזוג הראשי 
שבוע שעבר הסתיימו הצילומים של הסדרה
28/03/15 22:37
27צפיות
Noche&Dia-פרקים 75-78
הודעה זו מכילה תמונות
27/03/15 18:03
27צפיות
.
יש להם בעיה רצינית שם...
27/03/15 20:57
46צפיות
סיפור האהבה בין מרטינה לויקו לדעתי לוקה בחסר יש אהבה אין כימיה, את פאולה הוא אהב בטירוף עם מרטינה זה באמת נראה כמו ברירת מחדל כמו שמרטינה אמרה בפרק האחרון הוא בחר בפאולה ואני בחרתי להתרחק ולהתחיל קשר עם פביאן , גם לדעתי יש בעיה עם קסטרו ולוסילה הפרש גילאים גדול מידי והדברים שם לא זורמים אם ברברה לא הייתה עוזבת היא הייתה מתאימה יותר לקסטרו, עם כל העזיבות של השחקנים איך הם יפיקו עוד 100 פרקים כי לפי ויקיפדיה מתוכננים לסדרה 180 פרקים!!!
סימנים שמכוונים אותו לסופיה
29/03/15 21:45
26צפיות
לא אהבתי שביז'ה "מקבל" סימנים מפאולה כדי שתאשר לו להיות עם סופיה...
ביז'ה מתנשק עם מרטינה
אני לא אוהב את הדמות של מנואלה פאל כאן בכלל
ואהבתי את מה שביז'ה אמר למילי על 9 חודשי היריון שכל חודש מייצג שלב אחר שעוברת האישה בתהליך, עד למצב שהיא שלמה עם העובדה שיהיה לה ילד.
Fronteras-פרק 3
הודעה זו מכילה תמונות
27/03/15 18:04
27צפיות
הסיגריות עוד יהרגו אותה...
27/03/15 18:07
39צפיות
אני לא יודע אם איסבל מעשנת במציאות, אבל בתפקיד הזה היא הצטרכה לעשן בכמויות
היא משחקת ממש טוב את זו שסובלת מקוצר נשימה, הקטעים האלו מלחיצים...
קארדיי מנשק את סוניה אבל היא לא זרמה, היא שמה עין על ברום שמחזיק אותה קצר...נו בטח
 
פביאן מאזיי הצטרף לסדרה ואוטומטית שם עין על מריתה הלא-מעניינת אגב היא, זה התפקיד הראשון של חולייטה אורטגה שאני רואה וכלל לא התרשמתי ממנה...מעניין אם זה קשור לדמות.
 
º
טריילר של Esperanza Mía
הודעה זו מכילה סרטונים
29/03/15 09:04
51צפיות
º
ההצגה הרשמית של Esperanza Mía בלה פלאטה
הודעה זו מכילה סרטונים
29/03/15 09:07
39צפיות
La Casa- מיני סדרה מסקרנת
29/03/15 21:36
51צפיות
מחר צפויה לעלות בארגנטינה מיני-סדרה בשם La Casa שכל פרק יכלול עלילה חדשה עם קאסט מתחלף, כאשר כל פרק יתרכז בבית אחר בעשור אחר מ1929 ועד 2029
מוזמנים להתרשם מתקצירי הפרקים כאן- http://television.com.ar/general/269689/las-13-his...

הסתקרנתי
מצאתי פרומו של הסדרה
הודעה זו מכילה סרטונים
29/03/15 21:49
54צפיות
נראה מעניין וגם הרבה שחקנים ושחקניות מוכרים 
אה מדובר על אותו בית במשך 13 עשורים
30/03/15 00:32
35צפיות
נראה מדהים ומושקע!! בוודאות מתכוון לצפות בה
º
העלו את הפרק הראשון ביוטיוב בhd
הודעה זו מכילה סרטונים
31/03/15 10:16
19צפיות
מעולה מקווה שיעלו לערוץ את כל הפרקים
31/03/15 12:31
5צפיות
נצפה בה בהמשך
º
פרומו Todos Juntos 25 Años Telefeב7.4
הודעה זו מכילה סרטונים
29/03/15 22:27
41צפיות
º
תמונה ראשונה של entre canibales
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 11:39
36צפיות
שרשור תמונות
28/03/15 20:06
33צפיות
כל התמונות לכאן
תמונות מהשקת מגזין חדש במקסיקו VanityFair
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:07
75צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:08
46צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:09
45צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:11
46צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:12
44צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:19
36צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:28
32צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:19
39צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:22
35צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:23
37צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:24
46צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:27
39צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 20:29
44צפיות
אחרונה
º
נעליים מזעזעות! ממש לא מתאים לחליפה אלגנטית
28/03/15 20:29
18צפיות
תמונות מצילומי טלנובלה חדשה של גלובו I love Paraisopolis
28/03/15 22:20
70צפיות
טלנובלה חדשה של גלובו שמצולמת בימים אלו ותתחיל במשבצת של 7 בגלובו אחרי סיומה של Alta astral  ב11 במאי. 
ברונה מרקזיני היא הראשית
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:26
61צפיות
בחורה ענייה שביחד עם חברתה (טאטה וורניק - בקרוב נכיר אותה ב"שובל שקרים") מנסות את מזלן בארה"ב, לכן הפרקים הראשונים מצולמים שם.
º
עוד כמה תמונות של ברונה וטאטה
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:28
39צפיות
השחקן הראשי- מאוריסיו דסטרי
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:32
45צפיות
הוא הולך לשחק אדריכל צעיר בשם בנג'מין.
אויי כמה שהוא חמוד  לא מוכר אצלינו, מי שראה טלנובלות "דם אצילי" או "אגדה קסומה" מכיר אותו.
נראה לי הוא וברונה יהיו זוג מקסים!
לטיסיה ספילר-המרשעת של טלנובלה
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:38
46צפיות
לדמותה קוראים סוראיה והיא אימא של הראשי, דמות עשירה, סנובית ומרושעת! 
קאיו קסטרו- פושע ומנוול (עוד רשע)
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:41
44צפיות
לדמותו יקראו Grego והוא מאפיונר שירצה את דמותה של ברונה לעצמו.
הנרי קסטלי - עוד רשע לרשימה
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 22:46
40צפיות
לדמותו קוראים גבריאל (גבו) והוא נשוי לסוראיה ואב חורג של הגיבור הראשי.
29/03/15 15:25
17צפיות
הטלנובלה נראת מעולה! ברונה מרקזיני ממש מעולה! היא מדהימה מאוד ב''הלוחמת''. אגב השם של הטלנובלה מוזר - החליטו לעשות חצי אנגלית וחצי פורטוגזית?  
לטיסיה ספילר  
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
27/03/15 14:21
73צפיות
עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
 
שבת שלום
איזה חתיך הורס לאון מים של אהבה(מנואל לנדטה)
הודעה זו מכילה תמונות
26/03/15 18:37
106צפיות
 ושלאחרונה ראינו אותו בלב פראי בתור המפלצת, מי היה מאמין שהוא יצור כזה סקסי, לפחות בעיניי, ברובי היה נראה טוב יותר(כלוסיו הרוזן הבלתי נשכח) מאלחנדרו אפילו(אדוארדו סנטמרינה) ואגב היה לי קשה לשנוא אותו.
עוד אחת שתשאיר אותכם פעורי פה
הודעה זו מכילה תמונות
26/03/15 21:58
91צפיות
יכל להיות גאלן עם המראה הזה לדעתי
והוא בן 56
26/03/15 22:23
58צפיות
ממש לא נראה!! הוא יופיע בטלנובלה חדשה של טלויסה ויהיה רשע(אנטגוניסטה)
 
סרחיו מאייר ג'וניור עשה קעקוע, עין של אימו, ברברה מורי
הודעה זו מכילה תמונות
27/03/15 00:24
81צפיות
וואי היא מהממת
"עלובי החיים" נגמרה
27/03/15 15:22
84צפיות
אמנם פרקים אחרונים היו "קצת" הזויים, אבל עדיין, מאוד נהניתי ומה עכשיו אני אעשה בלעדיה? אני אתגעגע לשחקנים, במיוחדת לאריק הייסר החמוד . לפחות זה יהיה בקרוב בויוה.....
ראיתי תמונות מהפרק האחרון(על הפרק האחרון)
27/03/15 15:32
66צפיות
שבו לוסיה(לוצ'ה) מכוונת אקדח וכנראה זה לעבר איילין מוחיקה אבל לא בטוחה.
27/03/15 15:39
44צפיות
כן איילין מוחיקה. זה היה צפוי ומתקבש שתהיה שם סצנה בסוף ביניהן -הטובה והרעה, סגירת חשבונות.
להשיבה הביתה ליתר ביטחון אם זה ישודר שוב
27/03/15 15:45
44צפיות
זה היה גם בהשיבה הביתה שארסלי התעמתה ונאבקה מול הרעה הראשית, כריסטינה באך
אבל זה דברים קלאסיים
27/03/15 15:52
29צפיות
הרבה פעמים כשיש  שתי אוייבות /שני אוייבים לאורך טלנובלה, במיוחד כשמדובר בשתי נשים אחת רעה ראשית ואחת טובה ראשית, זה מתבקש סצנה כזאת בסוף.
º
זה קרה בעוד טלנובלות?
27/03/15 16:03
13צפיות
אני בטוחה שכן, כרגע לא עולה לי כלום לראש
27/03/15 16:05
27צפיות
אבל לי אישית זה מרגיש ממש מוכר וגם במהלך טלנובלה זה היה לי ברור שזה יקרה.
אני כמובן לא מתכוונת
27/03/15 16:08
34צפיות
ספציפית עימות עם אקדחים, אבל "עימות סופי" שכזה, סגירת חשבונות, ברוב טלנובלות זה נגמר בזה.
זה קרה ברובי עם רובי והקטור
27/03/15 16:38
22צפיות
לפני שהוא מת אבל עם רובי ומריבל לא.
 
זה קרה באהבת אמת
 
לא עולה לי עוד
הנה כמה דוגמאות
27/03/15 16:44
25צפיות
הגעתי למסקנה שאני לא ראיתי מספיק טלנובלות ששודרו בויוה בשנים האחרונות, אבל הנה כמה דברים שאני נזכרת
בזהות אבודה
 
En Nombre del Amor
 
En Otra Piel
 
תהום התשוקה
 
ב"דרך להודו" סצנה בין איבוני וסילביה
 
ויש עוד  אני בטוחה ....
יש עוד השאלה אם זה בסוף ועם אקדח
27/03/15 18:36
20צפיות
זה היה בלי אקדח באויבת יקרה.
 
זה היה באמצע בהסערה בין מריה טרסה לאיסבלה. 
 
זה היה בסוף ועם אקדח בכישוף. 
 
זה היה בלי אקדח בללא ספק. 
 
זה היה בסצינה משולשת עם שני הרשעים במונטה כריסטו. אה ובעצם גם בסוף עם רשע אחד כך שבמונטה כריסטו זה היה פעמיים בסוף בפרק האחרון הארוך. 
 
זה היה בסוף גם בחיים גנובים. 
 
זה היה באמצע בעל החיים ועל המוות כששליש סדרה הייתה לאחר מותו של הרשע הראשי. 
 
זה היה גם בפרקים האחרונים של למדי אותי לאהוב. 
º
חח לא יהיה לך הרבה זמן להתגעגע אליה
27/03/15 21:22
15צפיות
האמת זה כבר לא אותו הדבר לצפות הפעם השניה
27/03/15 21:34
31צפיות
המתח, הציפיה  כבר לא אותו הדבר. אבל לפחות משהו יהיה לי....
חח יהיה לך יותר ממשהו אחד
27/03/15 21:45
30צפיות
לכולנו האמת, הנגלה הטלנובלית הבאה עלינו לטובהדי מספקת. רק שיגיע כבר אפריל ושיחזור להיות מעניין בויוה
מנתח פלסטי קולומביאני מאיים לתבוע את בלינדה
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 00:50
85צפיות
º
למה בחורה בגילה צריכה לנתח את עצמה מכל הכיוונים?
28/03/15 02:20
33צפיות
º
כנ"ל אנג'ליק בוייר ואייסה גונזלס
28/03/15 02:38
35צפיות
נבחרה שחקנית ראשית לטלנובלה של קרלוס מורנו(Amor en silencio)
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 01:00
61צפיות
מדובר באחייניתה של טליה, לא מוכרת במחוזותינו. היא כיכבה בפעם האחרונה בטלנובלה ב2004 לצד ולנטינו לאנוס.
 
אלחנדרה בארוס, ארתורו פניצ'ה ולטיסיה קלדרון יהיו חלק מהקאסט
קמילה סודי, האחיינית של טליה
מתאכזרים לסבסטיאן רולי ובאתרים פיראטים מכריזים על מותו!
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 01:07
65צפיות
דבר שמאוד הכעיס את השחקן הארגנטינאי
º
פרומואים חדשים ל"בלתי נסלח"
הודעה זו מכילה סרטונים
28/03/15 02:22
59צפיות
כמה פרטים על טלנובלה חדשה של גלובו Favela Chique
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 14:18
65צפיות
Favela Chique היא טלנובלה חדשה שמתוכננת להכנס למשבצת של שעה 9 בספטמבר הקרוב אחרי שתגמר הטלנובלה Babilonia.
הצילומים עוד לא התחילו , כך ששום דבר עוד לא סגור, אבל לאט לאט הדברים מתחילים להיות יותר סגורים וודאיים. 
היוצר של הטלנובלה הוא ז'ואאו עמנואל קרניירו, היוצר המוכשר של שדרות ברזיל וצבע החטא.
בעלילה המרכזית יהיה מרובע אהבה (לא משולש, מרובע!) המורכב מקאווה ריימונד (ז'ורז'יניו מ"שדרות ברזיל") שיהיה בחור טוב ויהיה מאוהב בבחורה בשם טואיה (וונסה ג'קומו ששיחקה ב"סיניה מוסה" ובקרוב נראה אותה ב"שובל שקרים"), שיהיה לה רומן עם שוטר שאותו יגלם מרקו פיגוסי (רפאל מ"שקר היופי"). גם דמותו של אלשנדרי נרו (סטניו ב"הלוחמת") הפושע יהיה מאוהב בטואיה. דמותו גם בעלה של דמות שאותה תשחק ג'ובנה אנטונלי, שתתחתן איתו בגיל מאוד צעיר ואך במשך שנים לא תוכל להכנס להיריון ומרוב יאוש תתחיל לאבד את השפיות, במיוחד כאשר בעלה יתחיל להתעניין בטואיה. 
היי אלה
28/03/15 19:49
31צפיות
קודם כל רציתי להודות לך על הקישור שנתת לי, עזר לי מאוד! אגב את צופה ב''שבע נשמות'' גם? את יודעת שפרננדו בלו ששיחק בהתחלה של בוגי אוגי גם משחק והפעם תפקיד מאוד מרכזי.

שנית, ידוע לך משהו על הטלנובלה החדשה של גלוריה פרז? הבנתי שבקרוב יהיה לה טלנובלה חדשה, קראתי באיזה אתר שהטלנובלה תהיה כנראה עוד פעם סגנון עם מדינה נוספת (חוצת יבשות) כמו כל הטלנובלות שלה.
היי, אני שמחה שזה עזר לך
28/03/15 20:17
22צפיות
אני לא רואה את 7 נשמות, כמו שאמרתי עם הזמן אחרי שראיתי מי בקאסט וראיתי פרומואים החלטתי שזה לא מושך אותי והחלטתי לא לצפות בה. גם ככה יש לי מלא דברים שרציתי לראות ולא יוצא לי. יש עוד בהמתנה TI TI TI ובוגי אוגי שעצרתי באמצע וצריכה להשלים מתישהו. ועכשיו גם לויוה מגיע גל רציני של דברים שאני רוצה לנסות (או לצפות בסבב שני כמו "עלובי החיים"). ואני יודעת לגבי פרננדו בלו, הוא בערך הדבר היחיד שמושך אותי בטלנובלה הזאת, אבל אני לא אצפה רק בגללו. אני חולה עליו עוד מאז "סרמנדאיה".
 
על טלנובלה של גלוריה פרז שמעתי שהיא מתוכננת לחצי השני של 2016 ולכן לא יחסתי לזה חשיבות כי זה יהיה עוד מיליון שנה. אחרי בבילוניה יש את פאבלה שיקית, ואחריה יש טלנובלה של מריה אדלאידה אמראל, ככה שלא נראה לי שיודעים בשלב הזה יותר מידי פרטים. יש שמועות שזה משהו על אפריקה...
תודה רבה
28/03/15 21:06
18צפיות
אני אישית ממליצה לך לצפות אם זה יגיע לכאן. היא ממש מדהימה.

אפריקה? נשמע מעניין, אני הייתי ממליצה לגלוריה פרז לצלם את הטלנובלה שלה דווקא כאן, אם היא כבר בקטע נוסף של דתות.
אם היא תגיע לכאן , בהחלט אנסה אותה
28/03/15 22:24
17צפיות
כל טלנובלה ברזילאית שתגיע לכאן אוטומטית מקבלת אצלי צ'אנס, אבל אני לא צופה באינטרנט כל דבר שגלובו מייצרים, רק את הטלנובלות שהכי מעניינות אותי.
פונצ'ו הררה ישחק הומוסקסואל בסדרה החדשה
הודעה זו מכילה תמונות
28/03/15 15:41
90צפיות
אלפונסו הררה הולך לשחק בסדרת מדע בדיוני אמריקאית Sense8 שתעלה ב5 ליוני בNetflix. יוצרי הסדרה הם אחים ואשובסקי שאחראים על טרילוגיית הסרטים "מטריקס". 
בן זוגו בסדרה יהיה שחקן ספרדי מיגל אנחל סילבסטרה, שנחשב לאחד השחקנים הספרדים הכי מפורסמים ונחשקים.
עוד תשחק לצידם שחקנית ארנדירה איבארה, שחקנית של "ארגוס" שמוכרת לנו מ"נשות אפריסיו".
פונצ'ו הררה ומיגל אנחל סילבסטרה
ארנדירה איבארה
º
מזל טוב לדניאל ארנאס שחוגג היום יום הולדת 36!
הודעה זו מכילה תמונות
30/03/15 09:04
25צפיות
º
חשבתי שהוא פחות! מזל טוב לו
30/03/15 15:22
11צפיות
הוא באמת נראה פחות
30/03/15 17:51
13צפיות
הייתי נותנת לו פחות מ30 או עד 30
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
26/03/15 11:37
21צפיות
|*|האם אתם בעלי עסק קטן או בינוני וצריכים הכוונה בכל הנוגע להתנהלות הפיננסית מול הבנק? האם אתם מכירים את קרנות הסיוע שעומדות לרשות העסק שלכם?
פורום מימון עסקים בהנהלה חדשה ואתם מוזמנים להיכנס לפורום ולהתייעץ:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות לגבי החזרי מיסים? אתם מעוניינים לקבל יותר מידע בנוגע למס רכישה?
היכנסו עכשיו לפורום דיני מיסים וקבלו את כל התשובות לשאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|את סובלת מצניחת רחם? יש לך שאלות לגבי חיזוק שרירי רצפת האגן?
היכנסי עכשיו לפורום רצפת האגן והעלי את שאלותיך בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
אירוח בנושא משכנתאות ב|תפוז|
23/03/15 12:00
15צפיות
|רמקול|ביום רביעי הקרוב 25.3 בין השעות 17:00-19:00 נארח בפורום משכנתאות וייעוץ מיחזור את דרור פלדמן, מנהל סקטור מטה המשכנתאות בבנק מזרחי טפחות
ושרון בן יהודה, אחראית תפעול ובקרה בחטיבה הקמעונאית בבנק מזרחי טפחות.

מהם סוגי המשכנתאות הקיימות? איך יודעים איזו סוג משכנתא מתאימה ולמי? ומה כדאי לדעת לפני שלוקחים משכנתא?
מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
חוששני שפרצו לחשבון של Entre Canibales Telefe בפייסבוק
23/03/15 22:17
45צפיות
כי העלו סרטון פורנוגרפי, למרבה המזל לפני כמה דקות הסרטון נמחק
בננות לפני הדיאטה ואחרי הדיאטה
הודעה זו מכילה תמונות
24/03/15 10:39
53צפיות
לפני הדיאטה
undefined
שמעתי שהייתה תכנית של אילנה דיין על האנס, אפרתי
24/03/15 13:44
42צפיות
גועל נפש, אני כבר לא רואה את הערוץ הזה חוץ משידורי בחירות למרות שערוץ 20 כבר יותר עדיף, חבל שישדרו שם את שנות ה80 בקרוב
 
איך אפשר להיות בצד של האנס? קראתי בלוג מתועד מפיה של הקרבן שנאנסה ע"י אפרתי וכאב לי עליה, היא לא יכולה להמשיך הלאה כמה שהיא מנסה, ולא רק היא, אמנם בטלנובלות מציגים חיים יפים אחרי האונס(פרט לדונה ברברה אם כי היה מעבר לפרופורציות) אבל לצערי זה לא כך בחיים האמיתיים, אולי גם בברזיל לדעתי הם מסוגלים לעסוק בזה ולתת במה בנושא זה על תקיפה מינית ואונס אני מאמינה שהם מסוגלים לכך. איך היה אפשר לשדר את זה ועוד בפריים טיים, נראה שבמקום להתקדם הלאה הלכנו כמה צעדים אחורה.
במדינה זה בית המשפט מאשר ניקוי שליש לאנס אפרתי
24/03/15 14:03
34צפיות
ולא מאשר ניקוי שליש לאתי אלון על מעילה בכספי בנקים. הכול אפשרי. לא ראיתי את עובדה, אבל מקווה שלא באמת היו בצד של האנס אלא רק הצדיקו את מה שלא צודק גם כן שהורידו לו שליש מהעונש. למרות שגם טלנובלות ספרדיות מרככות את הדברים, שאם האנס היה שיכור אז האונס הוא בגדר תאונה ללא כוונות זדון ואפילו גורמות לקורבנות להתאהב באנס.
איך שכחתי את החיים שגנבו ממני וים של אהבה
24/03/15 14:15
27צפיות
לפחות שברובי רובי נאנסה פעמיים ע"י הקטור והחליטה לנקום בו וגם נאלצה לשכב עם יאגו לאחר שזה סחט ממנה בגלל חייו של אלחנדרו שהוא יותר גרוע ולא צויין מעולם מה סופו. הוא נעלם עם חשד שלוסיו הרג אותו אך מעולם לא הוכח והשאירו את זה פתוח וחבל גם בגלל סוניה שנאנסה למרות שלא היה חשיבות לדמותה בסדרה ובעיניי הצופים ושבסוף נהרגה.
גם בפטמגול יש נגיעה כזאת
24/03/15 14:06
41צפיות
וזה הראה את הנחישות והעוצמה שהייתה לה לנצח את האנסים רק שגם פה כשהיא הצליחה להתקדם הלאה הסוף היה טוב.
 
אירוח בנושא משכנתאות ב|תפוז|
25/03/15 11:51
10צפיות
|רמקול|היום בין השעות 17:00-19:00 נארח בפורום משכנתאות וייעוץ מיחזור את דרור פלדמן, מנהל סקטור מטה המשכנתאות בבנק מזרחי טפחות
ושרון בן יהודה, אחראית תפעול ובקרה בחטיבה הקמעונאית בבנק מזרחי טפחות.

מהם סוגי המשכנתאות הקיימות? איך יודעים איזו סוג משכנתא מתאימה ולמי? ומה כדאי לדעת לפני שלוקחים משכנתא?
מוזמנים לשרשר את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אומרים שבעוד יומיים ייפול אסטרואיד ענק בכדור הארץ
25/03/15 19:54
31צפיות
המעניין הוא שלא ראיתי שמדברים על זה ברשתות החברתיות הזרות. מישהו שמע על זה?
זה די ברור שזה שטויות, בגלל זה בקושי שומעים על זה
25/03/15 21:16
29צפיות
חחחחחח חדשות רעות
הודעה זו מכילה תמונות
25/03/15 22:57
46צפיות
מעניין מי כתב את זה שמעדיף הכחדת כדור הארץ מאשר ערב ליל הסדר אצל המשפחה
כמה עצוב
הודעה זו מכילה תמונות
27/03/15 18:15
53צפיות
בזמן שביבי מצחקק לו
undefined
º
כמה נכון ככה עצוב
הודעה זו מכילה תמונות
27/03/15 18:34
47צפיות
למרבה הצער זה נכון. להערכתי ביבי לא יכניס את בנט לממשלה
27/03/15 22:09
40צפיות
הכל מצביע על העובדה שהוא הולך להכניס את ציפי ובוז'י.. זה היה צפוי שכל ההבטחות שלו היו שקרים על גבי שקרים הוא הוליך את הציבור של הציונות הדתית שולל הוא צריך להתבייש בעצמו, זו דרך מאוד מלוכלכת למשוך מצביעים ולרסק את השותפות הטבעיות שלו. נוכל כבר אמרנו?
 
אמרתי כבר אז שה"שינוי הפתאומי וההליכה ימינה שלו" שניה לפני שהקלפיות נפתחות זה רק מהלך טקטי. לא עבר זמן רב והוא כבר הספיק לחזור בו מכל ההבטחות לציבור, לבנט, וגם הספיק כבר להעביר לפלסטינים את הכספים שהקפיא לפני הבחירות כתגובה לפנייה שלהם לבית הדין בהאג נגדינו.
 
הוא מנסה להסתיר את זה שהוא גורם לבנט בכוונה לא להיכנס לממשלה בכך שהוא התקשר אליו ראשון - זה כמובן לא אומר כלום כי בפועל הוא מורח אותו בשיחות בעוד שעם החרדים הוא כבר סגר. וזה אחרי שהוא הבטיח לו שהוא יהיה השותף הבכיר ביותר..
 
הוא פשוט חזר לעצמו אפשר לומר.. בכל תקופת הבחירות הוא פשוט ניסה למכור לציבור דמות שהוא לא. לצערי זה עבד לו.. למרות שלא ברור לי איך הציונות הדתית נפלו בפח ועזבו את בנט לטובתו אחרי ש-6 שנים ביבי הלך הכי שמאלה שאפשר לא שופטים פוליטיקאים לפ דיבורים אלא אך ורק לפי מעשים! 
 
כך או כך ממשלה עם ציפי בוז'י ובלי בנט זה מבחנתי אותו הדבר כאילו בוז'י זכה בבחירות. מקווה שזה יחזור אליו כמו בומרנג ושגם הממשלה הזו תנסה להפיל אותו ולעשות לו פוטש חבל שהוא לא למד לקח.. אבל לפעמים לומדים בדרך הקשה
נראה שהסרטון שהוא הכין על בוז'י וציפי רבים מי צריך לענות
27/03/15 22:19
27צפיות
לאובאמה וכל אחד דורש שהשני יענה, משקף אותו הוא פוחד פחד מוות מאובמה ומוכן לעשות הכול כדי לרצות את האנטישמי, למרות המהלך בקונגרס הוא משקשק במכנסיים ורוצה לשים שחפ"ץ בצורה של המחנה הציוני. ועכשיו הוא יכול לחזור בו מכל מה שהבטיח לבנט ולטעון שהוא רוצה את בנט, אבל בנט החוצפן עם כל כך מעט מנדטים דורש תיקים בכירים מדי בשביל מפלגתו. כמו שגם לפני שנתיים הוא טען שהוא רוצה ממשלה עם בנט והחרדים ובנט כופה עליו את לפיד והוצאת החרדים מהקואליצה לאחר שכבר הכניס את לבניורצה להכניס את שלי יחימוביץ' ולטעון שבנט הוא שלא רצה להיות בקואליציה. 
 
אבל נראה שהפעם זה לא יצליח לבנט כי העבודה בחרה בפרימריס רשימה שהיא שמאלה ממר"צ ולאנשי המחאה החברתית שהיא מחאה פוליטית יש שנאה אישית לביבי. כך שאין לו את ברק ופואד שישכנעו את העבודה להיכנס. 
פחדן, רק לדבר הוא יודע
27/03/15 22:38
24צפיות
בנט לדעתי עשה טעות שהסכים להסכם אי ההתקפה בין הליכוד לבית היהודי. הוא היה צריך לתקוף את הליכוד במסגרת הקמפיין ולא לתמוך בביבי בעוד ביבי שתה לו מנדט אחר מנדט.
 
אני מניחה שהתכוונת לכתוב "הפעם זה לא יצליח לביבי". כי כתבת לבנט חח הלוואי ויכולתי להיות אופטימית כמוך אבל עדיין מרגיש לי שהם ייכנסו לממשלה קראתי שה"מחנה הציוני" העמיד תנאי לכניסה לממשלה - שבנט לא יהיה חלק ממנה.. אז זה ברור שיש איתם מגעים.
 
 
 
 
עוד חח
הודעה זו מכילה תמונות
27/03/15 22:44
32צפיות
  
GATA
הודעה זו מכילה תמונות
24/03/15 21:44
44צפיות
  
עוד חוזר הניגון...{פרק 116}
הודעה זו מכילה תמונות
24/03/15 22:04
76צפיות
שוב פעם מוניקה מנסה להאכיל את פבלו בשקרים נגד אסמרלדה, שוב לורנסה מנסה להאכיל את פבלו בשקרים נגד אסמרלדה, שוב פבלו ואסמרלדה נותנים לאחרים לשלוט בהם ולא סומכים האחד על השני - לא היינו כבר בסרט הזה כביכול "מלפני שמונה שנים" בדבר אחד לורנסה צדקה, אסמרלדה טיפשה. זו כבר לא תמימות זו ממש טיפשות להפקיד את הטבעת שפבלו נתן לה בידייה של לורנסה החמדנית והשקרנית. היא הרי רואה לנגד עינייה איך לורנסה ממשיכה לנסות להפריד ביניהם ובכל זאת היא נותנת ללורנסה לעשות בה ככל העולה על רוחה גם אם זה כביכול "מרצון טוב" "בגלל המצב הכלכלי הקשה". איך היא בכלל ממשיכה לסמוך עלייה ולהאמין לה אחרי שהיא בעצמה ראתה איך לפני שנייה לורנסה שיקרה את פבלו נגדה?
 
רק הסצנות עם הילדים נחמדות, הביאו ילדים חמודים חח עשו את הילדים ממש דומים לאסמרלדה ופבלו. אם לא הייתי יודעת שהילד מקסיקני הייתי חושבת שהוא בריטי חח לא יודעת יש לו מראה כזה. גם הילדה של וירחיניה חמודה.
 
לגבי השינויים שעברו על דמיאן וסילנסיוסו במהלך השנים - חח כל פעם שאני רואה את דמיאן אני מתאפקת לא לצחוק, כאילו, מה זה השפם הלא קשור הזה שתקעו לו?? זה ממש לא מחמיא לו ולא קשור אליו וחבל שחקן חמוד ביותר.
 
ולגבי סילנסיוסו כבר היו משאירים גם אותו כמו שהוא היה נראה, הוא היה נאה, אבל עכשיו עם המשקפיים המגושמות והשיער הלא ברור לא רק שביגרו אותו בשמונה שנים אלא זה נראה כאילו ביגרו אותו בעשרים שנה
 
לגבי אסמרלדה, נחמד שעכשיו השמלות שלה יותר ארוכות כדי לתת לה מראה יותר בוגר כאילו עברו שמונה שנים, אבל לא הגיע הזמן גם אחרי שנים כה רבות לגוון עם השחור משחור הזה?? דיייי
לא זיהתי את דמאן עם השפם
24/03/15 23:10
23צפיות
היה צריך את ויקי כדי שאבין מי העורך דין הזה שזה לא סתם עורך דין שגרבטו שכר לחבר הרע אלא זה דמיאן. 
 
ומתי התסריטאי יחליט איזה מן דמות היא מוניקה פעם טובה פעם רעה ובכלל לא נראה שחיסלה או מוניקה באמת מקוות להשיג את פבלו, זה זה סתם רצון מגוכך למרר את החיים. מוניקה נראתה כנה בהתחלה עד שהתברר שנשלחה על ידי לורנסה.
 
כמה שטויות אפשר להמציא גם כנראה למלא התחיבות ל-120 פרקים לפחות.
מדהים שרק עכשיו לורנסה הוציאה את הכסף
25/03/15 00:53
25צפיות
שאגוסטין גנב מסילנסיוסו וסילנסיוסו החזיר, זאת אומר שהכסף לטילקו היה כסף של אאוחניה האימא של מוניקה שמסתבר גם לא נפלה רחוק מהעץ, רק  שנראה שמוניקה וחיסלה יקרעו זו את זו על פבלו וחיסלה כבר לא רוצה את עזרתה של מוניקה.
 
נהיה כבר משעמם מהטיפשות של אסמרלדה ופבלו שמאמינים לכל ועוד אסמרלדה נותנת ללורנסה שעשתה הצגה כשביקשה להיות חברות, אסמרלדה פתאום מוכנה להוכיח את עצמה ללורנסה. ובכלל שכל השנים הסכימה לגור איתה ,מגוכך. 
 
אפילו פבלו לא מצליח לפקוח את עיני כולם, אבל לפחות דורילה בינתיים כנראה טובה.
כן נראה שמשהו טוב עובר על דורילה
25/03/15 18:41
17צפיות
אם כי מה שעשתה לסנטביטו זה בלתי נסלח! גם כשהוא כבר היה גדול היא לא רצתה להכיר בעובדה ש"אולי" הוא הבן שלה.
 
מצד שני אם וירחיניה מתה לו לפחות שתישאר לסנטביטו אמא נורמאלית[עד כמה שניתן בהתחשב בדורילה].
רק אותי הפרקים האלה מעצבנים?
25/03/15 10:51
38צפיות
הייתי בטוחה שבשלב הזה של הטלנובלה אסמרלדה ופבלו יפסיקו להיות תמימים..
אבל מסתבר שבשלב הזה התמימות שלהם נעשתה יותר גרועה מהפרקים הראשונים אפילו.
מזל שמריאנו  מציל את המצב עם החוסר תמימות שלו.
 
לגבי אינס וגרבטו, האמת שהייתי מצפה שבכל זאת יתנו תקווה לאינס... (ואני לא אמשיך כי זה כבר ספוילר)
לא רק אותך הפרקים מעצבנים
25/03/15 15:33
33צפיות
הפרקים האלה מחרידים מיותרים ומגוכחים, פשוט תת רמה של סיום סדרה. ואני בטוח שהדר תסכים עם חלק מהדברים. גם מגוכך שפסיכיאטר יאשים את הקורבנות במחלה של חולה נפש, עד כמה שהאהבה עיוורת, עדיין פסיכיאטר הוא יודע מאיפה המחלת באות ואולי הן בכלל מולדות. וגם שמוניקה וחיסלה אחרי שכל הסדרה שנאו זו את זו משתפות פעולה כשהן יודעות מה המטרה של אחת מהן. וזה שפבלו כופה על אסמדלה לגור עם אימו לאחר שהיא ניסתה לרצוח את ילדיהם, מגוכך גם שפבלו מתעקש על זה וגם שאסמרלדה מסכימה לזה. ועוד עדיין לא ברור איך הכסף לטילקו היה מכיסה של לורנסה אם רק עכשיו היא שמה את ידה על הכסף שפרננדו החזיר. ואם זה היה הכסף של אאוחניה אז מדוע היא לא נתנה לטילקו בלי הרשות של לורנסה.
 
מצד אחד הסדרה עוקפת קלישאות שאסמרלדה לא מאמינה לסצינה של פבלו המסומם וחיסלה במיטה ולא כועסת על הוריה על שמירת הסוד ומצד שני כל השטויות שפבלו ואסמרלדה מאמינים ללורנסה ולמוניקה. ושאסמרלדה מאמינה שפבלו מפקפק באבהות רק כי לורנסה אמרה. וגם עם כל הכבוד לקדושה שאסמרלדה לא רוצה שלורנסה תלך לכלא אחרי שניסתה לנטוש את ילדיה במזבלה גם לא אמין. הקדושות המעונות מוכנות לסלוח עינוי כלפיהן אבל לא כלפי ילדיהן. 
º
מסכימה עם הכל
25/03/15 18:08
11צפיות
גם אני מסכימה
25/03/15 21:07
20צפיות
ועכשיו אני מבינה למה היו תגובות שליליות על הטלנובלה הזאת כשהיא
נגמרה במקסיקו.
לא רק אותך,סתם פרקים מיותרים וממוחזרים וחבל כי הטלנובלה
25/03/15 18:02
36צפיות
באמת הייתה טובה.
 
דיי אל תבאסי אותי עם אינס יש לי ציפיות:[
נראה שאסמרלדה סופסוף קלטה באיחור אופנתי של שמונה שנים
25/03/15 17:49
45צפיות
שלורנסה לא תשתנה לעולם נראה שהיא הפסיקה להיות תמימה והפסיקה לנהוג בטיפשות עם סלחנות היתר וההתרפסות בפני לורנסה. סופסוף היא החליטה לקחת את הרגליים ולצאת משם! כמובן יחד עם פבלו והילדים. טוב שגם פבלו מבין את זה ותומך רק מאוד חבל שאם זה היה תלוי בו הוא היה משאיר את פבליטו ללורנסה כבקשתה איזה אבא הוא בדיוק שמסכים למסור את בנו לסבתו? נכון שהוא עדיין לא אמר את זה לאסמרלדה ושבינתיים הוא הבטיח ללורנסה רק לנסות לדבר איתה על זה אבל ברור שאם זה היה תלוי בו זה היה קורה! כמה תמים אפשר להיות? ומה עם האהבה שלך לאישתך ולמשפחה שלך?
 
עצוב שפבלו מסרב לקבל את העובדה שאמא שלו מכשפה שהרי כל מה שהיא עשתה בעבר הלא רחוק נחשף.. זה לא שהוא לא מכיר אותה. בעוד מריאנו מבין היטב עם מי יש להם עסק והוא ידע זאת גם לפני שסילנסיוסו גילה לו על המזימה של לורנסה לגנוב את כל הכסף. ובאמת כמה טוב שכבר עכשיו עלו עלייה - נקווה שזה מה שיכניס אותה לכלא בקרוב סופסוף
 
דמיאן מחזיר לויקי כמו שצריך. בהתחלה לא היה איכפת לה להגיד לו בפרצוף שהיא וחוויאר חזרו להתכתב ב"טיימינג מושלם" בדיוק כשהוא בא לאסוף אותה מהנמל תעופה וכשהיא יודעת בדיוק מה הוא מרגיש כלפייה. אז עכשיו הוא נותן לה להבין כאילו יש לו מישהי אחרת רק כדי שתקנא ותפסיק לשחק אותה קשה להשגה. ונראה שזה מצליח לו הם זוג חמוד אני בהחלט מקווה שהם יסיימו ביחד
 
איזה כיף שאינס מתנרמלת סופסוף ורוצה את הילד שלה ואת גראבטו בחזרה עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא
לקח לאסמרלדה הרבה זמן להתייאש מלורנסה
26/03/15 00:52
31צפיות
עד הרגע האחרון קיוותה שתתנרמל כמו דורילה שמסתבר התחרטה והתחילה להתייחס יפה לאסמרלדה ולורנסה כל פעם עושה מול פבלו הצגות ואסמרלדה גם קנתה את ההצגה שנועדה שלא תספר על שלורנסה לקחה את הטבעת והאמינה ועד הצעקות לאחר שמריאנו הטיח בה היא אמינה ללורנסה ורק חשבה הגיע הקש ששבר את גב הגמל. 
 
אגב הפרקים האלה לא סתם מעצבנים אלא מתחשק להקיא מהם, ממש עינוי לצפות בסיום הסדרה.
לא בטוח שויקי יודעת מה דמיאן מרגיש כלפיה
28/03/15 17:24
6צפיות
הוא בדיוק עמד להגיד לה בנמל התעופה והיא הכאיבה לו, ובאמת כל הכבוד לו שהחזיר לה והצליח לעורר את קנאתה ואולי להבין את רגשותיה.
 
זה מתחיל להיות דומה לפיורלה, שם האימא של הראשי בעידוד המרשעת המציאה מחלת לב והראשי לא נתן לאשתו את מקומו ואהב בסתר למרות שהיו נשואים בחשאי, העיקר לא להכאיב לאימו ולא לסכן את חייה. אבל שם האימא לא ידעה שהם כבר נשואים. פה לורנסה עושה זאת עם חיי משפחה של כמה שנים טובות אבל בהחלט מצליחה לסחוט רגשית את פבלו עד שאפילו הוא מוכן לתת לה את הנכד ולהפריד אותו מהוריו העיקר שליבה לא ישבר.
 
באמת מריאנו יודע עם מה יש לו עסק ופבלו התעקש עד פרק 119 להיות עיוור לחלוטין. 
הייתה סצנה באחד הפרקים האחרונים שראו את דמיאן אומר למרסדס
28/03/15 19:13
6צפיות
שויקי יודעת מה הוא מרגיש כלפייה, זה היה מייד אחרי התקרית בנמל התעופה.
 
 
יופי המפיקה הרסה עכשיו את הדמות של פבלו
26/03/15 14:57
48צפיות
איך פבלו מעז לקבוע עובדה לאסמרלדה שהילד יישאר עם לורנסה, מה עובר עליו איך הוא לא רואה שלורנסה עושה את עצמה חולה ואיך הוא מעז לבחור באמא מטורללת שכמעט זרקה את הילדים שלו במזבלה כשהיו פעוטות לבין אסמרלדה ואיך אסמרלדה ממשיכה להישאר תחת אותה גג יחד עם לורנסה ופבלו אחרי שפבלו ביקש ממנה להיפרד אין לה כבוד עצמי אומנם פבלו התחרט אחרי זה לפי מה שסילנסיוסו סיפר לפלה, אבל עצם המחשבה על זה..
שיתבייש לו 
 
איזה חמוד סילנסיוסו אין עליו איך שהוא נלחם עבור האושר של אסמרלדה ואיך שהוא כואב את הסבל שלה אבל שוב, היא הביאה את זה על עצמה. איך היא הגיעה למצב שהילד שלה קורא ללורנסה "מאמא לורנסה"? לא ברור מה חשבה לעצמה שהחליטה "לפני שמונה שנים" להציל את לורנסה מהכלא. עכשיו היא "קוצרת את הפירות" של הטעות שעשתה כך שגם היא לא חפה מאשמה בנוסף לפבלו העיוור והתמים.
º
נראה שמי שכתב/ה את הפרקים האחרונים חלה במחלת השיטיון
26/03/15 16:47
24צפיות
º
26/03/15 20:53
13צפיות
מילא שלא שלחה אותו לכלא
27/03/15 01:41
30צפיות
אבל איך האדיוטים האלה פבלו ואסמרלדה הסכימו לגדל את הילדים תחת אותה קורת גג עם סבתא שניסתה להשליך אותם למזבלה ועוד לתת לה לקבוע מי יהיה הרופא שלהם? זוג סמרטוטים!!! 
 
פבלו שומע את לורנסה מקללת את אסמרלדה אך מגן על לורנסה בטענה שהיא חולה ובשבילה אחר כך מוכן להיפרד מאסמרלדה ואדגר ממש מנוול, האם זאת האהבה לחיסלה, או שהוא תמיד היה מושחת ולכן גם אנשים פחדו לתת תגובה כנה על הציורים של ויקי?
 
סילנסיוסו בהחלט מציל את המצב ומנסה לתקן אותו ולהגן על אסמרלדה ומעמיד את פבלו הדפוק במקום. ופבלו עוד בשיא הטבעיות מבקש להשאיר את פבליטו עם לורנסה פעם כשהם מתכננים לעזוב ופעם בגלל שלורנסה חולה. 
 
טפו טפו טפו, פויה של פרקים!!!
º
לגמרי זוג סמרטוטים
27/03/15 22:39
10צפיות
עד שפבלו מתפכח ומבין שלורנסה נשארההיא שוב מצליחה
27/03/15 21:37
24צפיות
לעבוד על כולם כשהיא מתחזה לגוססת אחרי שהיא מבינה שפבלו עוזב עם אסמרלדה והילדים טוב מאוד שאסמרלדה לא מחכה עד שפבלו יחליט מה לעשות עם עצמו ומחליטה לעזוב בכל מחיר. אגב אהבתי איך שאסמרלדה סופסוף החזירה ללורנסה וכיפכפה אותה חח
 
מסכן הילד של גראבטו יש לו לוקמיה נראה איך זה יתפתח. בינתיים אינס מתחילה לחשוד ולוחצת על ריטה לגלות לה מי האמא של הילד...
לורנסה השטן הגדול מכולם
27/03/15 22:42
17צפיות
רצתה לסכסך בין ילדיה, העיקר שפבלו יפרד מאסמרלדה והיה נראה שפבלו נפל בפח, אך מסתבר שהוא זיהה את הקול של חיסלה ששינתה אותו וסוף סוף הטיח באימו את התככים. 
 
מעיין מה לורנסה עשתה לעצמה שגם רופא אמיתי והגון אומר שהיא חולה ובסכנת חיים. וגם מול אדגר היא לא פקחה את עיניה. 
 
לחשוב שאם הילד לא היה בורח לראות את אימו, זעקת הדם? ולו וורחיניה לא הייתה חוצה את הכביש לבד, לא היו מגלים את הלוקמיה של הילד ואולי כשהיו מגלים היה מאוחר מדי. עכשיו אינס חושדת בהחלט ולוחצת גם על ריטה ועל גרבטו. וגם הסתבר שהיא לא חזרה לפשע אחרי מות אביה בניגוד למה שהיה נראה ואחרי שבזבזה את כל הכסף הסתפקה בקיבוץ נדבות ורק ריי נשאר לבצע פשעים.עכשיו הכי צפוי שהילד יזדקק להשתלה ואז יהיה צורך לספר לאם כדי שתבדוק אם היא תורמת מתאימה. 
הרופא רק אמר ש"אין לה חשק לחיות" והמליץ על רופא אחר
27/03/15 22:56
19צפיות
היא סתם משחקת אותה. זה לא שמצאו לה באמת משהו גופני..
 
יש מצב שהעלילה של הילד של גראבטו ואינס תתפתח לכיוון הזה עכשיו יהיו חייבים לספר לאינס שזה הילד שלה! ומגיע לה לדעת, נכון שהיא התנהגה בצורה איומה בעבר אבל העיקר שהיא מתחרטת.
º
החיים שגנבו ממני
24/03/15 13:53
22צפיות
לא ייאמן כמה פביולה לא רצתה לחיות
24/03/15 16:23
30צפיות
פדרו מספר לגרסיאלה על איך שעבד על כולם כששתל גופו אינה שלו ושהוא נחשב למת ואיך עבר את הזמן בבית חולים בזמן שהייתה בחו"ל הוא מזכיר לה את החוב שיש לה כלפיו לאחר שניקה את הבלגן של פביולה ומבקש ממנה כמה מיליונים. גרסיאלה לא מבינה איך הוא בבעיות כספיות, אך מבהירה שלא תיתן לו כלום והתשלום שלו יהיה השתיקה שלה והוא אומר לה שברגע זה הפכה אותו לאויב שלה. עורך הדין מודיע לפביולה על שחרורה ובאופן מפתיע פביולה לא רוצה להתשחרר כי אין לה לאן ללכת, עורך הדין אומר לה שאלחנדרו ימשיך לדאוג לה והוא ומונסראט דאגו שתשתחרר מוקדם ככל האפשר, היא טוענת שלא ביקשה מהם ולא רוצה מהם כלום ולא סיים לשלם על שהייתה טיפשה מול אימה. עורך הדין מבהיר לה שלא תוכל להישאר בכלא והיא משתחררת.

בדרך בן אדם מספר לה שמישהו רוצה לראות אותה והיא נלקחת לפגישה עם פדרו שמספר לה שיודע על התרמית של גרסיאלה ואומר לה שהייתה טיפשה וגם צוחק עליה ששמע מגרסיאלה ומחקה כביכול את גרסיאלה לועגת לה לאחר ששמעה שהיא אימה. הוא מציע לה לנקום בגרסיאלה ונותן לה אקדח. פביולה מפתיעה את גרסיאלה בביתה ומטיחה בה את הבגידה. גרסיאלה מלאת תירוצים ואומרת לה שהיא עזרה לה כדי שלא תצטרך לברוח והיא שילמה את חובה וכעת הן יכולות להיות מאושרות וטוענת שהיא התחננה בפני אלחנדרו ומונסראט שלא ינטשו אותה. היא טוענת שבזכותה הכסף שלה ניצל וכעת הן יכולות לעשות מה שתכננו. פביולה מטיחה בה את השקרים וטוענת שאמליה צדקה והיא שקרנית גדולה ואפילו השם שלה לא אמיתי ושמה גאודנסיה חימנס ושסבאתה היא תופרת שתיקנה בגדים לאחרים. גרסיאלה מתחננת לסליחתה של פביולה ופביולה טוענת שבאה במיוחד לומר לה שהיא סולחת ויורה לעצמה בראש למרות חנוניה של גרסיאלה, גרסיאלה בוכה ומזועזעת. 

עוברת שנה וגרסיאלה מסתגרת בחדרה ואסקיאל מודיע לקרלוטה שבוחנים את מועמדותו למשרת המשל וקרלוטה מתגאה בו. גרסיאלה מסרבת לקבל אוכל ואסקיאל אומר לקרלוטה שעליה לקבל החלטה וגרסיאלה לא יכולה לגור אצלם. קרלוטה מזכיה את הבטחתה ואסקיאל טוען שיש לה כסף לקנות בית אחר, קרלוטה טוענת שהיא לא מעוניינת לאחר מותה של פביולה ואסקיאל אומר שיש לה ילדים שצריכים לדאוג לה וקרלוטה מסכימה. גרסיאלה סגורה בחדרה מוזנחת וחיה כמו עכברוש. 

חוסה לואיס מבהיר לאלחנדרו ומונסראט שלא יסכים שביתו תקרא אלחנדה והם מבהירים שרק בחנו אפשרויות. חוסה לואיס רוצה לקחת את ביתו איתו, אך הגניקולוגית משכנעת להשאיר אותה עם מונסראט. חוסה לואיס נשאר לישון באחוזה ואלחנדרו מוחה על כך שהוא נשאר לישון בבית מנהל העבודה בלי רשות. הם לא מבינים מי הודיע לחוסה לואיס ומונסראט חושבת שזאת אמליה או אסמרלדה. מונסראט מחליטה לקרוא לביתה רומינה. 

בבוקר אלחנדרו מספר על האושר מהלידה וחוסה לואיס מטיח בו שזאת הבת שלו ואלחנדרו טוען שאוהב אותה וחוסה לואיס מבהיר שזה יגרום לו להבין מה הוא מררגיש כלפי לאוריטו. חוסה לואיס מאשים את אלחנדרו ששוב גנב את חייו ואלחנדרו מטיח בו שהוא זה שגנב את חייו כשהוא היה בתרדמת והוא התחתן עם מונסראט הם כמעט הולכים מכות ורפוחיו מפריד ביניהם ולוקח את חוסה לואיס. אסמרלדה מוחה בפני רפוחיו שהביא בכוונה את חוסה לואיס כדי שיהיה תירוץ להישאר איתה והולכת לבקר את מונסראט.

אסמרלדה מבקרת את מונסראט ומונסראט שואלת אותה אם היא הודיעה לחוסה לואיס ואסמרלדה מבהירה שלא, והן מבינות שזאת אמליה, ואסמרלדה מבהירה שזה הוגן כי הילד של חוסה לואיס, ומונסראט אומרת שחוסה לואיס לא תורם שום דבר להרגעת המצב, ולמען האמת גם אלחנדרו לא. 

רפוחיו שוב מבקש להיות עם אסמרלדה ואומר שאחרי כל החודשים הוא בטוח שהוא רוצה להיות איתה. אסמרלדה אומרת שאם כן שידע שהיא עומדת לחזור לרקוד בקינטינה ורפוחיו מזעזע מכך והיא מטיחה בו שוב שלא מקבל אותה כפי שהיא ומבהירה שהוא הוכיח שהם לא יכולים להיות ביחד והיא לא תוותר שוב על חייה למענו. 

נדיה וויקטור מאושרים מהחתונה שלהם וחוגגים אותה ומצטערים שהיא נקטעה בלידה של מונסראט, אך כך יש שני דברים לחגוג את לידת רומינה ואת החתונה שלהם. מונסראט גם מתנצלת שהלידה קצת הרסה את החתונה, אבל הם מאושרים. 

דומינגה ומקריו חולקים את הצער באי יכולת להביא ילד והכומר מציע להם לאמץ והם אוהבים את הרעיון.
פדרו פעולה
24/03/15 17:16
17צפיות
גרסיאלה מתייסרת ממותה של פביולה ומסרבת לאכול ואסקיאל לוחץ על קרלוטה שתדבר עם אחייניה כי גרסיאלה כבר לא גיסתה והיא לא האחראיות שלה. גרסיאלה נזכרת שלאחר שהוציאו את גופתה של פביולה והמשרתת סיפרה שהיא צריכה למסור עדות במשטרה אך זה ידחה ואסקיאל בעצמו יביא אותה בגלל יסוריה. היא ביכתה את מותה של פביולה ואז פדרו בא אליה והבהיר לה שהזהיר אותה שבגלל שלא רצתה לתת לו כמה מיליונים איבדה בת וסיפר לה שהוא זה שנתן לה את האקדח והיא שוב בחרה בכסף על הילדים.

אדולפו מילא את הבית של חסופינה בפרחים פרח על כל מה שאמר שהוא אוהב אותה ושמר אגרטל ליום שתגיד שהיא אוהבת אותו. והם כבר יותר משנה ביחד ואדולפו מציע נישואין לחוספינה וחוספינה מניחה פרח בארגטל ואומרת שהיא אוהבת אותו ומסכימה להינשא לו והם מאושרים. הם הולכים לבית קפה בו הייתה הנשיקה הראשונה שלהם וחוספינה מבהירה שאת המחוות האלה היא אוהבת. אדולפו עומד לפגוש את חוספינה ואז פדרו מתקשר אליו וקורא לו עקרב ואומר שיסתכל על חוספינה בפעם האחרונה. וחוספינה כמעט נדרסת ואדולפו מציל אותה ברגע האחרון מדריסה. הם מבהולים ומדברים על זה בבית הקפה. הם קובעים בבית הקפה את התאריך לחתונה ואדולפו רוצה בעוד שלושה חודשים וחוספינה בעוד שישה חודשים והם מתפשרים על ארבעה חודשים. אדולפו אומר שהוא צריך לעשות משהו ומנסה לעקוב אחרי אנשי המכונית הדורסת, אך הם בורחים ממנו, אך אדולפו יודע שהם פעלו בשליחות פדרו.

נדיה וויקטור מאושרים עם ויקטוריה וויקטוריה רוצה לראות טלוויזיה, אך ויקטור אומר שעליה לישון כי מחר בית ספר וויקטוריה לא יכולה להירדם וויקטור מציע לקרוא לה סיפור ומבקש לנדיה לחכות לו במיטתה. מיטתה של נדיה מלאה בעקרבים והיא עומדת לשכב עליה כי היא עיוורת וויקטור מגיע ואומר לה לשכב ומזהיר אותה שהמיטה מלאה בעקרבים. נדיה מבינה שמדובר במסר מפדרו וויקטור מתקשה להאמין בכך שפדרו חי. אבל נדיה מבינה שזה לא בגלל הלחות ומישהו שם אותם. הם קוראים לשירותי הדברה וגם חוסה לואיס מגיע כמפקד משטרה והם מספרים לו על העקרבים ונדיה אומרת שזה פדרו, וחוסה לואיס מבהיר שהם לא בטוחים בזה. שירותי ההדברה מגיעים וחוסה לואיס מתנדב ללוות אותם וגם המשרתת. נדיה מבוהלת וויקטור מבוהל עוד יותר מכך שחוסה לואיס לא הופתע מכך שנדיה האשימה את פדרו כשהוא אמור לחשוב שפדרו מת.

חוסה לואיס מבקר את ביתו ומונסראט מטיחה בו את המרמה שלו שהיא הסכימה שיראה את ילדיה בכל יום והנה היא מקבלת תביעה שלו למשמורת מלאה על ביתם. חוסה לואיס טוען שהיא לא ראויה לחנך את ביתם וטוען שהיא הייתה איתו כשהייתה מאורסת לסבסטיאן ואחרי שנשבעה לו אהבה כי הייתה עם אלחנדרו ודחתה אותו כשבה באחוזה שהיא ירשה את זה מאימה ועליו להגן על ביתו שלא תמכור אותה. מונסראט סוטרת לו וחוסה לואיס מבהיר שלא יוותר וכבר התרגל לסטירות שלה. היא מטיחה בו שהוא כועס עליה כי היא הבינה שהאושר שלה עם אלחנדרו ואיתו חוותה אושר ועם חוסה לואיס סבל. אלחנדרו חוזר כשחוסה לואיס עם הילדים ומוחה על כך שחוסה לואיס נשאר שהשופט קבע שעתיים ביום עם הילדים וזה עבר וחוסה לואיס מזכיר שרומינה הבת שלו ולאורו מנסה להרגיע את הריב ואלחנדרו טוען שחוסה לואיס נשאר בכוונה כשהוא חוזר.

דמטריו מתמנה לקפטן ורפוחיו מחמיא לו שהרי הוא נמצא בחיל הים יותר זמן. הוא מחמיא לו על מאמציו ללכידת פושעים. אך רפוחיו אומר לו שהוא חי למען העבודה והזניח את חייו האישיים וכבר עברו שנתיים מאז מותה של מוניקה. דמטריו מבהיר שלא יקבל עצות ממנו ושהוא מעוניין לתפוס את העקרב ורפוחיו מזכיר שפדרו מת, אך דמטריו מתעקש שהעקרב פעל בשירותיו של פדרו, אך זה לא היה פדרו ואף אחד לא יוציא לו את זה מהראש ועוקץ את רפוחיו על החיים האומללים שהוא חי.

קרלוטה מדברת עם דמטריו ומונסראט ומבקשת לקחת אחראיות על אימם והם מזכירים שאימם לא רצתה לדבר איתם לא רק בגלל מותה של פביולה, אלא כי הם גילו על שקריה ועל כך ששמה גאודנסיה חימנס. הם אומרים שלא יכולים לכפות נוכחות על אימם וקרלוטה משכנעת אותם שזאת האחראיות שלהם וגרסיאלה לא פותחת להם ודמטריו פורץ את החדר ופוצעים את גרסיאלה מעולפת ולוקחים אותה לבית החולים. בבית החולים גרסיאלה שומעת שילדיה חששו שתתאבד והיא מבהירה שהיו לה סיבות אך לא היה לה אומץ ומסתבר שהיא הייתה חלשה מתת תזונה והתייבשות. היא מנסה לשכנע את ילדיה באהבתה אליהם ושעשתה הכול למענם.

אסקיאל חוזר רציני וגרסיאלה חושבת שדחו את המועמדות שלה ואסקיאל מספר שמאמציו וחיי היושרה שלו תרמו את שלהם והוא נבחר כמועמד לתפקיד המושל בעיקר בגלל תרומתה לחשיפת פשעיו של פדרו מדינה וקרלוטה מאושרת בשבילו. הוא שואל על גרסיאלה אם ילדיה לא רוצים לעזור וקרלוטה מספרת ששכנעה את ילדיה לעזור לה, אבל מצאו אותה מעולפת בחדר. גם אסקיאל חושש שהיא ניסתה להתאבד, אבל קרלוטה מבהירה שכנראה שלו ואסקיאל מבהיר שמקווה שלא תתרכך ותרשה לה לגור אצלם כי הוא לא מוכן לזה.

אסמרלדה ובנה אנחל מכירים זמר ששר ברחוב. רפוחיו מגיע לביתם ואסמרדלה מספרת כמה קל יהיה להרדים את בנם. רפוחיו עדיין מקווה שאסמרלדה רוקרדת כדי לבחון אותו. ואסמרלדה מבהירה שלא שהיא אוהבת את זה והם קבעו שהוא עובד ביום והיא בלילה. רפוחיו מבקש שתחשוב על בנם והיא מטיחה בו שהוא מסתכן כל היום בלכידת פושעים ומסכן את חייו והיא לא אומרת כלום. רפוחיו טוען שעבודתו מכובדת ואסמרלדה מבהירה שגם עבודתה מכובדת ומטיחה בו שבגלל זה הם לא חוזרים שהוא רוצה שהיא תוותר על הכול והוא לא מוכן לוותר על כלום בשבילה.

מונסראט עצובה ומקריו תומך בה והיא מספרת על הכאב שגורם לה חוסה לואיס עם תביעת המשמורת והבלגן שהוא יוצר ומקריו גם לא אוהב את העקשנות של חוסה לואיס שלא מוכן לוותר ולהבין שהיא מאוהבת בגבר אחר.
האם חוסה לואיס עוזר לפדרו???
25/03/15 15:22
16צפיות
ויקטור מספר לנדיה על תדהמתו מהתגובה של חוסה לואיס על כך שפדרו שם את העקרבים. ויקטור מודאג מאוד ומשתף את דמטריו בחשדותיו. דמטריו ורפוחיו שואלים על כך את חוסה לואיס והוא טוען שכבר חודשים חושד שפדרו חי. הם שואלים אותו על כך שהגיע לפניהם למעצר של פדרו ורפוחיו טוען שחשד בו שרצח אותו והעלים את הגופה וחוסה לואיס מבהיר שפדרו היה פושע ואם היה הורג אותו היה מתרץ זאת כהגנה עצמית ולא היה צריך להעלים גופה. הם מוחים שהוא לא שיתף אותם בחשדותיו והוא מבהיר שלא חייב לשתף את חיל הים ומוחה על החשד שהוא עוזר לפושע להסתתר. דמטריו עוקץ אותו שהוא הרי מפקח משטרה שהוכיח שהוא ישר מאוד והולך ורפוחיו מוחה בפניו שהוא מבין שהוא לא חייב לשתף את חיל הים, אבל הוא הרי חברו וחוסה לואיס מבהיר שלא חייב כלום ורפוחיו מתאכזב שחוסה לואיס אינו אותו אדם.

חוספינה באה אל אדולפו לאוטו והוא שולף אקדח והיא מבוהלת וטוענת שלא ידעה שיש לו אקדח ושהוא ישן באוטו והוא מבהיר את פחדיו שניסו לדרוס אותה וטוען שחבר השאיל לו את האקדח. אדולפו מספר לאסקיאל על שזיהה את הקול של פדרו ושפדרו הזדהה, הם מבינים שפדרו לא הולך לרצוח אותם שהוא הרי יכול אלא לפגוע בקרובים אליהם ויש להשגיח על קרלוטה וחוספינה ואדולפו מזכיר גם את אחותו והאחיינית שלו.

גם נדיה מבוהלת למה שעלול לקרות לביתה אם פדרו אכן חי והולך להתנקם בהם. הם מקווים שהחשדות שלהם לגבי חוסה לואיס מוטעים.

גרסיאלה טוענת שהמציאה את כל הסיפור על העושר שלה ועשתה הכול כדי שילדיה לא ידעו עוני. דמטריו מבקש ממנה להתייחס יפה לאלה שקוראים לה גאודנסיה שבשם הזה היא רשומה. מונסראט מבהירה שלא היה אכפת לה לגור בפחון שהיא גרה בו אך לקבל את אהבת האם שלה, אך גרסיאלה מתעקשת שהיא אהבה אותה ומונסראט מנסה להסביר לה שהיא חשבה רק על כסף שהוא העיקר בחיים מבחינתה. היא טוענת שהוכיחה את אהבתה כשמסרה את הצוואה והקריבה את פביולה. מונסראט הולכת וגרסיאלה אומרת לרופא ששמה גרסיאלה יסינטי וכשהרופא שומע שאיבדה את תפיסת הזמן הוא עושה בדיקת MRA למרות התנגדותה.

מונסראט שופכת את הלב בפני אלחנדרו שגרסיאלה לא מוכנה להודות בטעויתיה. והם מבקרים את הרופא והמומים לשמוע שהאבחנה לא טובה ולגרסיאלה יש גידול במוח רמה 4 וזה סופני. הם שומעים שגרסיאלה מסרבת לקבל טיפול כימוטורפי או ניתוח והניתוח מסוכן וגם כמעט בטו שהגידול יחזור. מונסראט באה לתמוך באימה ומנסה לשכנע אותה לקבל טיפול, אך גרסיאלה מסרבת להאריך את הסבל שלה. מונסראט מציעה לאימה לקנות לה בית ואחות וגרסיאלה סוחטת רגשית את מונסראט ואומרת לה שאיך היא יכולה להציע את זה ועליה לתת לה את ימיה האחרונים איתה ועם נכדיה ומונסראט אומרת שתדבר עם אלחנדרו.

מונסראט שבורה בגלל אימה ובגלל התביעה של חוסה לואיס ושופכת את הלב בפני אלחנדרו שחוסה לואיס טוען שהיא לא ראויה לגדל את ביתם ואלחנדרו מבהיר שהאמת שלהם תנצח. היא גם כואבת את מצב אימה ואלחנדרו מסכים לקבל את גרסיאלה לגור אצלם. רוסריו גם שומעת על מצבה של גרסיאלה ותומכת במונסראט ומחבקת אותה ומבטיחה לא לריב עם אימה ומוכנה לקבל אותה. אלחנדרו אומר למונסראט שעליה לאסוף את לאורו מבית הספר ולהיות עם רומינה והיא מתכוונת ללכת ורוסריו אומרת לה להישאר שהיא תטפל בכל שהם יוכלו לקבל את אימה בבית.

דומינגה ומקריו לא הצליחו לאמץ ילד כי דומינגה מתעקשת על תינוק והכומר מנסה לשכנע אותה שהרבה יתומים זקוקים להורים וזה מעשה טוב לגדל ילד. מקריו טוען שלו אין דעה והוא יכבד את דעתה של דומינגה. ודומינגה מבהירה שרוצה לראות את הילד זוחל ולראות צעדיו הראשונים. שהיא הפילה פעמיים ועוד לא איבדה תקווה ומכבדים את רצונה למרות שלדעתם היה טוב יותר לאמץ ילד בוגר יותר וקרלוטה מספר על העילפון של גרסיאלה שעדיין דואגים לה ודומינגה מבהירה שאין לה זכות לשפוט אותה, אך היא רק התחילה לשלם על מעשיה.

אסמרלדה רוקדת בקינטינה ווהזמר ברחוב נדלק עליה ונכנס לחדר ההלבשה כשסולמה אומרת שהיא טובה ממריה ואסמרלדה מוחה על שהעסיקה את מריה מאחורי גבה וסולמה אומרת שהיא הייתה נזקקת והייתה טובה ואסמרלדה מודה שגם היא ריחמה על מריה כששמעה מה עברה שהייתה צריכה למכור את עצמה ברחוב. היא גם מבהירה ששם יותר קל להשגיח על מריה בגלל האופי שלה. סולמה מגרשת את הזמר. ואמסרלדה מכירה אותה עם בנה אנחל ברחוב והזמר מציג את עצמו כאריק ואסמרלדה אומרת לו שבנה הקטן כבר מתלהב ממנו. 
חזרנו לקלישאות למקריו יש בן
26/03/15 16:05
21צפיות
ילד מבקר במסעדה ודומינגה חושבת שהוא רעב וזקוק לאוכל ואין לו איך לשלם ומציעה לכבד אותו והוא מבטיח לשלם בעבודה והם יושבים לדבר והוא מספר שבא לחפש את מקריו ודומינגה מספרת שהוא בעלה. הוא מספר שמקריו אביו והוא בא לחפש אותה לאחר מותה של אימו. דומינגה המומה והוא מרגיע אותה שמקריו לא ידע על ההריון כי אימו גורשה מארה"ב לפני שהספיקה לספר לו על הריונה וכשחזרה לארה"ב מקריו כבר לא היה שם וסיפרה לו רק לפני מותה. הילד מתגלה כזללן ואוכל הרבה וגם בכך דומינגה רואה דמיון בינו לבין מקריו.

מקריו מגיעה ודומינגה מטיחה בו את הבן שלו והם יושבים לדבר והוא שומע שהילד הבן של סנאידה ואכן היה ביניהם רומן. מקריו לא מבין מדוע אימו של הילד לא חיפשה אותו והילד מסביר שאימו גורשה מארה"ב לפני שהספיקה לספר על ההריון ואחרי זה לא רצתה לעזוב שוב את ארה"ב ולפני מותה סיפרה לו שהוא מאגווה אסול. דומינגה מזמינה את הילד לגור אצלם כשהיא מבינה שאין לו לאן ללכת ומקריו מסכים באדישות. דומינגה מטיחה במקריו את ההסננות ומקריו טוען שיש להיזהר מסנאידה ואז דומינגה מטיחה בו שהסתיר ממנה את הרומן שלו ומקריו טוען שהם רק שתו כמה כוסיות ובילו לילה ודומינגה טוענת שכואב לה שהיא נשארה נאמנה לו כשניסה את מזלו בעוד לו הייתה הרתפקה. מקריו מטיח בה שהיא שמחה שיהיה לה ילד ודומינגה מודה שאלוהים שלח אותו, מקריו מזכיר לה שרצתה תינוק והיא מבהירה שאלוהים קובע את הדברים ושמחה לקבל את קווין הבן של מקריו.

מונסראט אוספת את לאורו מבית הספר ורואה את נדיה וויקטור אוספים ביחד את ויקטוריה ולא מבינה מדוע הם יחד והם מספרים על האפשרות שפדרו בחיים. מונסראט לוקחת את לאורו ורומינה הביתה ונדיה מספרת שלא סיפרה על חשדותיהם לגבי חוסה לואיס לפני שיוודאו שפדרו אכן חי. דמטריו מזהיר את אלחנדרו שכנראה פדרו חי וייתכן וחוסה לואיס עוזר לו. אלחנדרו נואש שלא יכול לבקש את עזרת המשטרה כי חוסה לואיס הוא המשטרה. דמטריו מזכיר שהוא קפטן בחיל הים ואלחנדרו מברך אותו על המינוי וטוען שמגיע לו. חוסה לואיס מפתיע את מונסראט במסעדה כשהיא דורשת מלאורו שיוכל ירקות כשהוא רוצה צ'יפס ומונסראט מבטיחה לו גלידה אחר כך וחוסה לואיס מתיישב לידם בלי רשות ומונסראט מוחה על כך.

לאורו מספר שאימו לא רצתה לתת לו צ'יפס ומבקש עזרה באכילת הירוק וחוסה לואיס מזמין צ'יפס ללאורו ומוסנראט מוחה בפניו על רמיסת סמכותה, כשהוא טוען שהסנדקים מפנקים את בני החסות והיא מזכירה שלא תוך כדי רמיסת סמכות האם. אלחנדרו מתקשר וחוסה לואיס חוטף את הנייד ואלחנדרו לא מבין מדוע חוסה לואיס עונה לו וחוסה לואיס טוען מבלה עם מונסראט והילדים והיא בטוח תשקר לו והרבה זמן לא נותן את מונסראט. כשמונסראט לבסוף מקבלת את הטלפון היא מסבירה שחוסה לואיס התיישב ללא רשות ואלחנדרו מבקש מהם למהר הביתה. מונסראט עוזבת את השולחן ואומרת לחוסה לואיס שאם התיישב ללא רשות שגם ישלם את החשבון. היא מדברת עם אלחנדרו על כך ועל רצונו לקחת את ביתה ואלחנדרו מספר על החשד שפדרו בחיים ומונסראט מספרת שויקטור ונדיה כבר סיפרו לה ואלחנדרו מספר על החשד שחוסה לואיס עוזר לפדרו ודמטריו בדיוק חוקר.

מונסראט ממציאה שהיא רוצה לבקר את אימה והולכת לבקר את חוסה לואיס ומבקשת שיסתכל בעיניה ויגיד שהוא לא עוזר לפדרו. חוסה לואיס מכחיש הכול ומונסראט מבהירה שהיא מקווה שהוא דובר אמת, אבל כל עוד הוא בחקירה של חיל הים הוא לא יוכל לראות את ילדיה. חוסה לואיס מבהיר שזכותו לראות את ביתו כי זאת החלטת השופט ומונסראט מבהירה שהשופט עלול לשנות את דעתו כשידע שהוא תחת חקירה והתביעה שלו למשמורת מלאה תיפול. חוסה לואיס מבהיר שיקבל את ביתו ושכל הכפר אומר שהיא אישה לא מוסרית שלא ראויה לגדל את ביתם.

מונסראט מודה בפני אלחנדרו שהלכה לשאול את חוסה לואיס והוא כמובן הכחיש הכול, אך פניו הביעו משהו אחר והוא נחוש להרוס אותם. מונסראט חולקת זאת גם עם נדיה ומקווה שחוסה לואיס לא פוגע בעוד אנשים חוץ ממנה ואלחנדרו על ידי עזרה לפדרו. מונסראט רואה על מכוניתה כתובת מופקרת וחוסה לואיס באה אליה עם חיוך מסופק ושואל מי יכול היה לעשות את זה.

קרלוטה מבקרת את גרסיאלה ומבהירה שלא תוכל לגור אצלם והיא ארזה את דבריה. גרסיאלה שואלת אם לא דיברה עם מונסראט ומספרת על הגידול במוח שהיא תמות בקרוב. קרלוטה המומה שהיא מדברת על זה בקור רוח כזה וגרסיאלה אומרת שתשמח למות כדי לבקש סליחה מפביולה בעולם הבא. רוסריו מכינה חדר לגרסיאלה בבית של מונסראט ואלחנדרו ומונסראט באה לכנסייה ופוגשת שם את דמטריו ואומרת שבאה להתפלל לפביולה ואביה ומביעה תקווה שחוסה לואיס לא עוזר לפדרו ודמטריו שואל על האבחנה לגבי אימו ומונסראט מספרת לו על הגידול שיש לגרסיאלה במוח. דמטריו המום לדעת על גסיסתה של אימו.

חוספינה מספרת לנדיה על הסכמתה להינשא לאדולפו ונדיה אומרת לה שהיססה עד עכשיו כי קיוותה שדמטריו יחזור אליה לאחר האבל וחוספינה טוענת שהייתה צריכה להוציא את דמטריו מליבה ועכשיו היא מאוהבת באדולפו שתיהן מאושרות. אך גם מספרות על החוויות הנוראות שהיו להן. גם דמטריו מזהיר את אדולפו מפדרו וטוען ששומר על משפחתו של אדולפו ועל משפחתו של דמטריו ושואל אם גם אדולפו זקוק לשמירה ואדולפו מבהיר שלא עבד עם פדרו זמן רב ודמטריו מזכיר שעזר לנדיה וויקטוריה להיות עם ויקטור, אך אדולפו כמובן מסרב להגנה של חיל הים. אדולפו מספר על שינשא לחוספינה בקרוב ודמטריו שואל אם זאת סיבה לחגיגה או לאבל ואדולפו מספר שהוא מאושר ודמטריו מאושר בשבילו.

אסמרלדה מדברת עם אריק והוא מחמיא על החיוך שלה ועל אנחל. היא מספרת לו שהיא פרודה. הוא מספר שחיפש אותה בקינטינה כי ראה פרסומת שלה לאחר שנפגשו והיא יותר יפה במציאות. היא שואלת אם הוא לא מוחה על העבודה שלה שלא מכובדת והוא אומר שהם דומים שהוא נהנה לשיר ולנגן בגיטרה והיא נהנית מעבודתה ולא אכפת לה מה אומרים עליה והיא מסכימה ששניהם דומים ונראה שנוצר ביניהם קליק. 
יש מישהו שרוצה לעשות ספיישל סיום?
26/03/15 18:49
27צפיות
יש עוד קצת זמן אבל אם אף אחד לא רוצה אני אקח עליי את המשימה רק אצטרך עזרה בסיכום דמויות שנכנסו באמצע כי אני לא הגעתי לרובן כמו פביולה ופרנסיסקו גטורנו(שכחתי את שמו), מוניקה וכו'
בינתיים שלושתם כבר נרצחו שניים ואחת התאבדה
27/03/15 00:47
28צפיות
מקווה ששני המצטרפים בדקה התשעים קיווין הבן של מקריו ואריק המחזר של אסמרלדה לא יתפגרו ב-19 הפרקים שנשארו. 
עדיין צריך לציין אותם
27/03/15 01:09
18צפיות
הם לקחו חלק מהסדרה
הם לא מתפגרים.
27/03/15 04:13
26צפיות
לעומתם......... יהיה מפולת גופות לקראת הסוף. הראשונה שסימנה את מפולת הגופות היא פביולה.
מפולת מוגזמת
27/03/15 04:49
45צפיות
רפוחיו באמת נהיה מעצבן וטוב שאסמרלדה תמצא לו תחליף אבל האם כדי שהוא לא יהיה אבא מפריע כמו חוסה לואיס צריך להרוג אותו? ואם כל הפשעים של פביולה מסתכמים בגנבת צוואה והעברת כסף לגרסיאלה בניגוד למקבילתה שגנבה זהות אז יכול לפרגן לזוג של חוסה לואיס ופביולה שאנחליקה שידכה ולא להתחייב לסוף של הגרסה הקודמת שחוסה לואיס מת.  שאר הגופות הם של הרעים, נראה שאף רשע לא יגיע לכלא כולם ימותו חוץ מגרסיאלה שאני לא הבנתי אם היא מחכה למותה כחולה סופנית או שתחיה כקבצנית. 
28/03/15 21:10
11צפיות
גרסיאלה תהיה קבצנית. 
 
פדרו יגמור את חייו בכלא ויהיה סצינה של אסירים מתעללים בו. 
 
רפוחיו  גילה יותר מדי דברים שלא היה צריך לגלות ומגיע לאסמרלדה מישהו טוב יותר.
 
אסקיאל בסורטו יתפגר גם הוא. 
 
וכן, דמטריו הורג את העקרב בפרק 193. 
º
מלכת הלבבות
26/03/15 15:25
14צפיות
מפגש מרגש בין האב לבת
26/03/15 15:41
28צפיות
קלרה סובלת ממות אימה בדיוק כשויקטור מוחה בפני איסידרו שלא רצח את קוני ומבין שהוא התאהב בה כשאיסידרו מתרץ שלא הספיק. ויקטור מודיע לקלרה שהוא החליט לשלוח אותה ללונדון לפנימייה בה הייתה גרטה. קלרה סובלת ואיסידרו טוען שויקטור קשוח מדי וויקטור מטיח בו את קוני וטוען שאחרי מותה של ריינה לא אכפת לה אם היא חיה או מתה אך דורש שתתרחק ממנו.

ניקולס בא אל ויקטור וויקטור לא מבין את סיבת בואו ואם זה עבודה, או איחולים וניקולס מסביר לו שיש אפשרות שריינה בחיים שהוא שמע על חקירת משטרה שיש אפשרות כזאת. כשניקולס עוזב מפתיעים אותו במכונית והוא מכוון אקדח, אך זאת קלרה והיא מתחננת לבוא איתו. הוא לוקח אותה לביתו ורוצה להתקשר לאביה, אך היא מפצירה שלא ומספרת שויקטור לא אוהב אותה ורוצה לשלוח אותה לפנימייה זה מפתיע אותו. הוא מופתע מהאופי של קלרה שאוהבת דרקונים למרות גילה והיא אומרת שבנים אוהבים, אבל היא בת והיא אוהבת ומספרת כמה דרקונים אמיצים וניקולס הולכת לצייר דרקונית בשם ריינה וקלרה רוצה לעזור לו, הוא רואה צמיד על ידה ומזהה את הצמיד שהיה על "גופתה" של ריינה ושומע שקיבלה אותו מדלפינה.

כרמן מספרת לדלפינה שגילתה מידע חשוב שיעזור להן ומסרבת לספר לה במה מדובר. דלפינה מבחינה בכסף אצל כרמן ושואלת למקור הכסף וכרמן טוענת שיש לה חבר שמשלם לה טוב ועליה לעשות אותו דבר ולכבוש את ויקטור.

לפני הפגישה עם קלרה ניקולס פוגש את אסונסיון ומבטיח לה את תמיכתו, היא אומרת שאין לה סיבה לסמוך עליו והוא שואל אם גם זה שהוא יודע שהיא אימה של ריינה ושתק עד עכשיו זאת לא סיבה לסמוך עליו וזה מפתיע מאוד את אסונסיון.

ויקטור דורש מאסטפניה את ריינה וטוען שמבין שהיא בחיים ושהוא יודע שהיא רצתה לפגוע בו כך ואסטפניה טוענת שריינה מתה אם הגיעה לחדר המתים, אך ויקטור מתעקש ואסטפניה מעבירה את החשד אליו שאולי הוא זה שרצח את ריינה.

ריינה נמצאת להיות ארון מתים ומקבלת אוכל ואז היא מבוהלת ויש לה ציוד יש לה חבל שבו נאמר שהיא יכולה לתלות את עצמה, סכין ונאמר שהיא יכולה לחתוך את הוורידים וגלוגלות שגם בעזרתם היא יכולה להתאבד ומתבקשת להתאבד בעצמה כי לא רוצים להרוג אותה. ריינה זועמת על התליין ומבהירה שלא תתאבד ואם הוא רוצה שירצח אותה ואז שולחים לה עיתון שבו מסופר על מותה ואז מסופר שגם חוויאר מת שהורעל איתה והיא מזעזעת עד מאוד.

ניקולס מבהיר לאסטפניה שרצה את ריינה בחיים כדי שיוכל לנקום בה ולגרום לה להתחרט ובלי ריינה אין שום משמעות בעיניו.

לסרו משכנע את גרטה לקבל טיפול במים וגם אימה לוחצת עליה ולסרו מבלה איתה במים והם מתוודים על אהבתם ומאושרים ביחד. סוסנה חושבת שגרטה מאושרת מהטיפול במים, והם לא מגלים לה על לסרו. אחר כך קלרה מספרת לגרטה על העקיצה של דלפינה וגרטה תומכת בקלרה.

אוקטביו נפגש עם סמית שמסתבר שהיא עבדה אצלו בתור שריתה המשרתת והייתה סוכנת סמויה כדי להפיל אותו. סמית מטיחה באוקטביו את הניסיון לרצוח אותה ואוקטביו טוען שלא רצה לרצוח אותה אלא להתעמת איתה על הבגידה שלה.

סוסנה מפטרת את חואנחו לאחר מה ששמע ונותנת לו צ'ק שמן, אך חואנחו מסרב לקבל אותו וסוסנה לא מבינה מדוע הוא לא מרוצה משום דבר. חואנחו לא מבין איך ציפתה שירצח את דמיאן וחואנחו רומז שרוצה להיות איתה וכמעט מנשק אותה.

איסידרו מוחה בפני קוני על שהתעמתה עם ויקטור וקוני בטוחה שצדקה. איסידרו מנסה לשכנע אותה שריינה הייתה מאושרת עם ויקטור וקוני שואלת אם צחקה איתו והייתה מאושרת שהוא יכול לספר על כך. אחר כך כריסטיאן מבקר את קוני ותומך בה לאחר מותה של ריינה, אך היא דוחה אותו בטענה שיש לה חבר. הוא משאיר לה כרטיס שלו למקרה שהחבר שלה יאכזב אותה. איסידרו בא לבקר אותה ונזכר באזהרותיו של ויקטור ונפרד ממנה, קוני זועמת עליו שנוטש אותה כשריינה מתה והוא מזכיר לה את הריב ביניהן וקוני מזכירה שהן היו חברות הרבה יותר זמן מהיו ברוגז ומטיח באיסידרו את הנטישה אך איסידרו נפרד ממנה כנראה בגלל החשש לחייה מצד ויקטור. 
היום יום הולדת ל...יבגני!
הודעה זו מכילה תמונות
23/03/15 15:31
65צפיות
מזל טוב יבגני עד 120אני מאחלת לך אושר בריאות והצלחה בכל אשר תפנה
 
תמשיך להיות חבר פורום פעיל ותורם שתמיד מעניין לדבר איתו בשירשורים
 
ושיהיה לך אחלה יום הולדת! תהנה
º
תודה רבה הדר
23/03/15 17:21
21צפיות
מזל טוב
הודעה זו מכילה תמונות
23/03/15 23:41
34צפיות
המון אושר, בריאות, שמחה, אהבה והצלחה! עד 120
º
תודה רבה אילה
24/03/15 01:51
14צפיות
26/03/15 15:08
12צפיות
º
מזל טוב ייבגני
26/03/15 15:54
10צפיות
º
תודה רבה רנת
26/03/15 16:09
9צפיות
º
הלוחמת
26/03/15 14:23
7צפיות
תאו שומע את כל האמת ממורנה
26/03/15 14:25
11צפיות
מריסה וסירו מגיעים וסירו אומר להם שכואב לו הראש וכשהוא יוצא למונית שתסיע אותו הם רואים אותו ומרסיה אומרת לו שלום והוא אומר שיש לו עניינים. מרסיה אומרת שנראה שכאב הראש של תאו זה הם. גם ליביה באה לראות וכשמרסיה רואה את ליביה היא אומרת שלא כנראה בטוח. מורנה מדברת עם בנות ברחוב ותאו מבקש מנהג המונית להסיע אותו לאט עד שהוא מבחין במורנה ויוצא מהמונית ושואל כמה עולה יציאה ומורנה מזהה את קולו. תאו טוען שהיא עזבה אותו בשביל זה וליביה צופה במתרחש. מורנה מפצירה בתאו לשמוע אותה ותאו טוען שזאת מורנה שהוא הטמבל לא ראה והוא הטמבל היה מוכן לעזוב את אריקה למרות הילד שהיא מצפה לו והיה מוכן להכות מי שאמר לו שהיא זונה. מורנה שואלת במי מדובר ותאו מסרב להגיד וטוען שלא ורוצה לשמוע ממנה יותר. הוא עולה על מונית ומורנה מתחננת וליביה צופה במתרחש באושר ותאו עוזב בזעם.

מורנה חושבת מי יכל להגיד לו וליביה בדיוק עולה על מונית ומורנה רואה אותה ומבינה שמדובר בה ואומרת שלום לליביה וליביה מדברת אליה כמו אל חברה וגם מורנה וליביה שואלת אם זה רחוב רווחי ואז מתחבקות ומורנה מנצלת זאת כדי להכות נמרצות את ליביה ומטיחה בה ששלחה אותה לשם קשורה ומחסום לפה ושלחה את תאו לראות ומבטיחה להכחיש את הגזע שלה ומכה את ליביה עד שמגיעים שוטרים ומפרידים ביניהם. מורנה מסבירה לשוטר הטורקי שלא יכלה להתאפק כשליביה שלחה את תאו לראות ועזיז אומר שהיא לא נזהרה וזה היה יכול להיות מסוכן אם היו עוצרים אותן ומזל שראו בכך ריב בין נשים ומורנה אומרת שריב בין זונות ועזיז שואל איך המשטרה הברזילאית תראה את זה. ליביה מזמנת בדחיפות את רוסו ומרסיה רואה את ליביה רטובה ומוכה וחושבת שאולי תאו שוב הכה אותה.

מורנה מתעקשת לחזור לרחוב ואומרת לעזיז שבטוח ליביה לא תחזור לשם ואין סיכון. תאו חוזר ומרסיה וסירו שמים לב לזעם שלו ואחריו רואים את ליביה ומרסיה חושבת שאולי הכה אותה. דופקים בדלת של תאו וזאת מורנה ותאו מסרב לפתוח לה ומגרש אותה וטוען שיקרא לביטחון שהוא לא הזמין שירותי זונות ומורנה אומרת שאם היה מזמין לא היה מקבל אותה ושזאת תחפושת ומראה לו את המצלמה בידיה. מורנה מבהירה ששומעת סיפורים מבנות שנפלו במלכודת כמוהה. תאו לא מבין מדוע ברחוב ובזנות ומדוע לא בבית קפה שבו עבדה. מורנה מסבירה לו שאין שום בית ושהיא נשלחה לעבוד בזנות. תאו המום, היא מספרת לו על המלכודת של וונדה ושבמועדון הכירה את ז'סיקה שגם אותה רימו שזאת עבודה בפיצרייה. היא מספרת על החזרה לברזיל שהיא הייתה צריכה להעיד בקשר למשרד של סטניו ולקחו את ז'סיקה איתה כי העבירו בהן סמים ואימנו אותן בבליעת ענבים ורוסו הזהיר ממותן עם החבילה תתפוצץ. תאו המום לשמוע את השם של רוסו והיא מסבירה שבגלל זה לא רצתה שתאו יתקרב אליו ורוסו עוד חיזר אחרי אימה ולכן לא שנאה אותו.

תאו שואל מדוע לא אמרה לו ומדוע לא סיפרה לאלו ומורנה מסבירה שהם עכבו אחריהם ושלחו תמונות של אימה, של ז'וניור, שלו ושל אאוריה. היא מספרת שרוסו כאילו הרגיש שהיא נשברת ומספרת איך כעסה לראות את רוסו עם אימה ואז שלחו לה תמונה של ז'וניור משחק עם ילד והיא הרחיקה אותו משם. תאו מטיח בה שלמרות זאת חזרה לשם אחרי שחזרה לברזיל. מורנה מסבירה שבעל כורחה שקשרו אותה והביאו אותה בכוח. תאו מזכיר לה שהיא רצתה לנסוע וזה מה שאמרה לו ומורנה מסבירה שבדיוק בשביל זה כדי להפיל את המאפיה הזאת, היא רוצה את כולם בכלא. היא שואלת את תאו אם לא מאמין לה ותאו מגרש אותה והיא שואלת אותו אם לדעתו לא קשה לה לספר לו את כל זה שעבדה בזנות אפילו בכפייה ואם הוא שמאוהב בה ורצה להתחתן איתה לא מוכן לקבל את זה איך בשכונה שלה יקבלו אותה לאחר שכולם קינאו בה שהיא מקבלת הזדמנות והיא חוזרת מובסת ועם תווית של זונה. תאו שוב מגרש אותה והיא לא רוצה ללכת ותאו שואל אם כך ילדה את ביתה.

מורנה שואלת אם אריקה סיפרה לו ותאו מספר שכן ומורנה אומרת שז'סיקה היא ביתו. תאו שואל איך יוכל להיות בטוח ומורנה מסבירה שחזרה מברזיל בהריון ושיקרה לו כשאמרה שהפילה. תאו מבולבל מאוד ומגרש את מורנה ומתחיל לשבור דברים מזעם. מורנה מתייסרת ובדיוק ליביה חוזרת ורוסו אומר שבה מיד כשיכל וליביה מספרת שהספיקה לקבל עזרה ראשונה במלון. החדרנית מסלקת את מורנה מהדרך שליביה לא תבחין בה וליביה ורוסו נכנסים לחדר ולמורנה יש רצון לצוטט להם.

רוסו מתקין מצלמות בחדרים וז'ו מביטה בחדר ורוסו שם לב לכך ושואל מה היא רצתה לראות, ז'ו אומרת שזה רק מסקרנות ורוסו מאיים על ז'ו והיא טוענת שמתחילה לפחד ממנו ורוסו אומר שזאת בדיוק המטרה. ז'ו רוצה להזהיר את אלמיר, אבל זה לא מסתדר כי אלמיר יצא לפגישה עם וולסקה והיא שולחת את עזיז להזהיר אותו וגם זה לא מצליח. יש הופעה במועדון ואלמיר עם וולסקה וז'ו מנסה להתקרב אליו וולסקה מקנאה ומטיחה בז'ו שהגבר שלה ושתתרחק ממנו. רוסו שולח את אלמיר בתור לקוח קבוע לחדר שמצלמים. וולסקה מתחילה להתלונן כשרוסו מקשיב לשיחה על ז'ו שמפתה אותו וז'ו בדיוק נכנסת וטוענת שהתבלבלה בחדר, וולסקה טוענת שהיא מרגיזה ושהיא לא באמת התבלבלה אך אלמיר מבין את הרמז ואומר לוולסקה שהיא מדברת יותר מדי והם לא באו לדבר ומתחיל לנשק אותה וכששם לב שזה לא נוח לוולסקה הוא לוחש לה שייתכן ומצוטטים להם ואז גם וולסקה מדברת כאילו הם נהנים מהסקס כשהם רק שוכבים במיטה ולא מקיימים יחסים.

עאישה שואלת את אימה אם הם קנו אותה וברנה מבהירה שמעולם לא הרגישה שהיא קונה אותה. עאישה מזכירה לה שהיא שילמה לוונדה וברור שהיא לא ידעה שהיא קונה אותה, אחרת לא הייתה מסכימה, אבל היא אכן קנתה אותה. ברנה מספרת על התקף הלב של מוסטפה ועאישה מאשימה את עצמה ואומרת שברנה צדקה שחיפוש השורשים שלה פוגע באביה ומרגישה יסורי מצפון. ליביה ורוסו מתכננים את החילוץ של וונדה מכלא הנשים ורוסו מבהיר שוונדה לא צריכה לעשות כלום ואירינה טוענת שליביה מסתכנת בשביל וונדה ורוסו מזכיר שהיא יודעת עם מי יש לה עסק.

שיילה נוסעת עם מריה ונוביה כשמריה ונוביה לא אוהבת את זה ולוסימר מטיחה בפסקוסו את ההתבוננות במריה ונוביה, פסקוסו מכחיש ולוסימר אומרת שחבל שאין את דלזואיץ להאמין לו. אלו דואגת לשיילה וריקרדו מרגיע אותה שהעיקר הוא ששייילה לא תלחץ ואלו מזכירה שהיא גם נלחצת מהסיפור של עאישה שקשה לה לקבל את משפחתה ומזל ששם לא שמו לב כי כולם המומים ואף אחד לא מתנהג רגיל, אבל עאישה תתקשה להשלים עם משפחה כזאת. אלו מדברת על כך גם עם סטניו שקראוזה מזהירה אותו לא לדבר על ליביה והוא מבהיר שאם היה מדובר בליביה הכול היה פשוט. סטניו שואל את אלו אם היה נכון לקחת לשם את עאישה ללא הכנה ואלו מבהירה שזה היה חשוב שהיא זוכרת איך עאישה לא רצתה לבקר שם כשמוסטפה רצה ושעאישה לא תהיה שלילית על ההתחלה. סטניו מסכים עם אלו והם מסכימים שטוב שמוסטפה ישאר בבית החולים ולא יתעמת עם ברנה עכשיו.

אמנדה מאושרת מבואו של סלסו וסלסו מספר שאביו קיבל את המידע שוונדה נמצאת בכלא הנשים על הונאה שביצעה והיא השתמשה לשם כך בחברה של אנטוניו ואמנדה מאושרת מהאפשרות לפגוע באנוטוניה. תומפסון מספר ללאונור על המזימה של סלסו ואמנדה שנראה שקשורה לאבהות של קרלוס, אך כל מה ששמע שאמנדה אמרת השגת את זה והם לא מבינים מה סלסו השיג.

בוקה מביאה לאאילה את רעלות הריקוד שהיא תרקוד ומעודדת אותו שבגלל שבאים תיירים עליהם להידמות לנשים האלה, ואאילה מסכימה שאם זיאה אוהב נשים שרוקדות מול תיירים היא תרקוד מולם. וזיאה בדיוק מגיעה והם מחביאים את המטפחות אך זיאה מבחין באחת מהם ובוקה אומרת שהן שלה וזיאה מבקש מבוקה לרקוד מולם ואאילה מרגיעה אותו וטוען שהוא מביך את בוקה. 
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה