לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

עם תפו"א בתנור
הודעה זו מכילה תמונות
30/01/15 00:56
14צפיות
כל כך בא לי
ידיעה עצובה במקסיקו
30/01/15 01:02
23צפיות
היה פיצוץ אדיר שגרמה לכמה הרוגים ביניהם תינוקות

יהי זכרם ברוך
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
27/01/15 08:05
56צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
רנת (ולא רק) , עדכונים על esquina del diablo
27/01/15 09:05
39צפיות
אז אני ממשיכה עם הסדרה, בנתיים די נהנית ובמיוחד מסקרנת אותי השתתפותו של גיא דוידיאן הישראלי (חבר של מרלן פאבלה). אני כרגע בפרק 7 ונראה שהוא דווקא קיבל תפקיד יחסית רציני, לא איזה הופעת אורח של סצנה וחצי, אלא אני כבר רואה אותו ב3 פרקים ובנתיים לא נראה לי שדמותו מתכוונת לעזוב אז כמו שאמרתי באחת ההתכתבויות הקודמות עם רנת, הוא משחק מפיונר ערבי בשם סאמיר. אתם מוזמנים לנחש במה הוא סוחר
ושלא יעזוב גם
27/01/15 11:22
27צפיות
אגב הבנתי שעשו כתבה שלו בTVYNOVELAS מקסיקו לפי מה שפירסם בפייסבוק

רק פתחתי את הפה
28/01/15 07:30
33צפיות
פרק 7, סאמיר ז"ל
איזה באסה
29/01/15 18:22
8צפיות
אני נזכרת שבמפגש עם מרלן אנשי צוות ויוה אמרו שהם רוצים לראות אותה מככבת לצידו אחרי שהיא אמרה שהיא מייחלת לעצמה לככב לצד פרננדו קולונגה
לורנה מריטנו ניצחה את סרטן השד!
הודעה זו מכילה תמונות
27/01/15 12:35
55צפיות
אחרי מאבק אמיץ לורנה מריטנו עשתה את זה ובגדול!

אמן גם לורנה רוחאס
27/01/15 14:43
30צפיות
שממשיכה להאבק במחלה הזאת.
כל הכבוד!
27/01/15 16:25
23צפיות
גאה בה! 
ג'נקרלוס קנלה בסדרה אמריקאית של NBC!
27/01/15 14:56
64צפיות
NBC אמריקאית הולכים לצלם סדרה קומית בשם "טלנובלה" וכמובן שהולכת להיות על הז'אנר טלנובלות. בתפקיד הראשי תשחק אווה לונגוריה שתגלם שחקנית טלנובלות מפורסמת וגם ג'נקרלוס הולך לשחק תפקיד של כוכב טלנובלות מפורסם. כמוכן, NBC פנו ל"אחותה" טלמונדו שתצלם להם טלנובלה בכאילו שסביבה יתפתח הסיפור בסדרה.

אגב, למי שעוד לא שמע, חיימה קמיל משחק בימים אלו בסדרה אמריקאית מצליחה Jane the virgin, שמבוססת על טלנובלה ונצואלית Juana la virgin.
סטייל טלנובלה בע"מ
27/01/15 15:46
37צפיות
נשמע מעניין
אווה לונוגריה היא גם המפיקה של הסדרה הזו
28/01/15 22:19
35צפיות
ואת חיימה אני אראה בקרוב. רואה את ג'יין הבתולה- ואחלה סדרה דווקא. קומית ומודעת לעצמה
º
איך אתה רואה את זה?
28/01/15 22:49
8צפיות
את ג'יין הבתולה?
29/01/15 17:21
11צפיות
התחילה בשבוע שעבר ביס. השבוע שודר פרק 2.
יש את זה בהוט?
29/01/15 17:32
14צפיות
בטח אין, כיף לך
º
רק ליס בלבד.
29/01/15 18:22
5צפיות
º
זה לא פייר
29/01/15 18:25
4צפיות
אפשר לראות אותה סתם ככה באינטרנט
29/01/15 19:27
12צפיות
אם את מבינה אנגלית.
ניר שלח לי אתר עם פרקים
29/01/15 19:36
12צפיות
מתורגם לעברית. תודה בכל זאת
תאריך לטקס Todos Juntos 2015
28/01/15 09:22
50צפיות
אהבה אסורה חוזרת שוב
29/01/15 12:20
31צפיות
הקהילה הארמנית בארגנטינה נגד Las mil y una noches
29/01/15 13:52
38צפיות
הקהילה הארמנית בארגנטינה אוספת חתימות נגד שידור הטלנובלה הטורקית Las mil y una noches ודורשת שיורידו אותה מהאוויר.
קשה להאמין שיורידו אותה כי אל טרסה לא יוותרו בקלות מכיוון שהיא הטלנובלה הכי נצפת כרגע בארגנטינה שאגב אמש עשתה רייטינג של 22.6 pico וממשיכה לגבור על viudas 

היא משודרת אצלנו
29/01/15 14:27
29צפיות
קוראים לה אלף לילה ולילה. לא הבנתי למה הם נגד הסדרה הטורקית?

לפי הכתבה
29/01/15 14:38
26צפיות
הטענה היא בשל תעמולה טורקית כדי להסתיר את חגיגות שנת המאה לרצח העם הארמני.
אה אוקיי
29/01/15 14:42
23צפיות
תודה שכחתי שבאמת טורקיה רצחה את העם הארמני.

כריסטיאן מאייר
הודעה זו מכילה תמונות
29/01/15 15:07
30צפיות
מהפייסבוק שלו
ידיעה קצת מאכזבת לחובבי ג'ובנה אנטונלי ומורילו בניסיו
הודעה זו מכילה תמונות
29/01/15 20:32
44צפיות
למי שלא שמע, היו הרבה דיבורים על כך שג'ובנה אנטונלי ומורילו בניסיו הולכים לשחק ביחד בטלנובלה חדשה "פאבלה שיקית" של ז'ואו עמנואל קרניירה (שדרות ברזיל), ורבים התרגשו מהאיחוד הצפוי, אבל מתברר שמורילו בסוף כנראה יסרב להשתתף בגלל שיש לו כבר שני סרטים מתוכננים השנה. מי שיכול להחליף אותו בתפקיד הראשי הוא אלשנדרי נרו, ה"בן זוג" (סטניו) של ג'ובנה אנטונלי ב"הלוחמת". אבל שום מידע עוד לא סופי משום שיש עוד כמה חודשים טובים עד שיתחילו הצילומים ועד אז הכל עוד יכול להשתנות.
Bond......Danny Bond! (מיני סדרה ברזילאית חדשה)
הודעה זו מכילה סרטונים
29/01/15 20:41
39צפיות
בגלובו התחילה מיני סדרה חדשה "Felizes para Sempre?" 
פאולה אוליביירה משחקת זונה בשם דני בונד
סצנות נועזות

לא מפתיע אותי שהיא חושפת עור
29/01/15 21:08
25צפיות
בסרט עם ריינלדו צ'יאג'יני היא חשפה ישבן והרבה סצינות סקס לאורך כל הסרט. בסדרה הזאת לא הבנתי מי נגד מי.
זו סדרה בת 10 פרקים שבכל פרק שחקנים אחרים
30/01/15 00:59
12צפיות
משהו בסגנון "החלטות" הלטינית, רק הרבה יותר קצרה.
Educando a Nina הטלנובלה החדשה של טלפה
29/01/15 21:26
19צפיות
אדריאן סואר רוצה את גוסטבו ברמודס וחולייטה דיאז
29/01/15 21:29
19צפיות
לטלקומדיה חדשה של פולקא 
יש טלנובלה חדשה באופק? ארגנטינאית?ברזילאית?
29/01/15 21:38
17צפיות
תודה
בקרוב תתחיל טלנובלה חדשה של טלמונדו "מלכת הלבבות"
29/01/15 21:54
23צפיות
ברזילאית/ארגנטינאית חדשה כרגע לא צפוי, אבל בקרוב מעלים את "לב משוגע" הברזילאית לאתר ויוה לצפיה.
בסוף מרץ/אפריל אמורה להיות תחלופה גדולה של טלנובלות.
º
תודה.אז סופית אמחוק את הלוחמת זה בטח יוקרן שוב?
29/01/15 22:46
9צפיות
º
לא. אצל ויוה אין שום דבר שהוא בטוח .
29/01/15 22:55
10צפיות
º
29/01/15 23:17
4צפיות
מארק טאצ'ר וססיליה גליאנו שוב ביחד
29/01/15 21:40
15צפיות
אגב קראתי שהוא מבקש סליחה מסבסטיאן רולי
29/01/15 21:46
17צפיות
ורוצה ליישר את ההדורים עמו. רק לא הבנתי על מה ולמה.

º
GATA
הודעה זו מכילה תמונות
26/01/15 21:38
18צפיות
יאיי הכלא התקופתי חוזר והפעם - אינס
26/01/15 22:24
24צפיות
אז כצפוי היריד שאסמרלדה אירגנה במזבלה יוצא אל הפועל וכולם נהנים מכל הפעילויות המגוונות עד ש..אינס מחליטה ברוב טיפשותה לנסות לחטוף את אסמרלדה בעזרת שני עבריינים נוספים מחבורת הזבל באמצע היריד חסרונו של גראבטו מורגש בהחלט - מי מחליט לחטוף מישהו לאור יום ועוד כשכל אנשי המזבלה מסביב? כך או כך, אינס מוצאת את עצמה בכלא בסופו של דבר ולא רק על המעשה הזה אלא גם לאור העובדה שעלו עלייה בעניין השוד של חנות התכשיטים

והנה שוב אפשר להנות מסצנות מהממות של המבצר התקופתי חח כל פעם מצלמים אותו מזווית אחרת כדי שנחשוב שזה 3 בתי כלא - של סילנסיוסו, של פבלו, ועכשיו כאילו כלא לנשים. אני גם חושדת שהצריף שאגוסטין כולא בו את פה הוא חלק מהמקום, כי גם הצריף בנוי מאבן ומאחור יש את הנוף הפסטורלי ונחזור לעלילה עצמה, אהבתי ששוב האנושיות שבכל זאת יש באינס נחשפה בפנינו כשהיא ביקשה סליחה מריטה ואיך שכאב לה שריטה סובלת בגללה... אינס פשוט חסרת חינוך, ריטה לא ידעה לחנך אותה ואת זה ראו היטב בפרקים הראשונים איך שהיא התעללה באסמרלדה וכל הזמן הצדיקה את אינס והרשתה לה לעשות כל העולה על רוחה.. בתכלס ריטה אשמה במצבה של אינס היום. מה שמעניין זה מה קרה לאינס שהיא ככה פתאום התעלפה 

ובגזרת אסמלרדה, היא בינתיים הספיקה לאשפז את עצמה בבית הספר למוגבלויות של חוויאר כדי לחזור ללכת בכוחות עצמהוכבר היה מעבר זמן קצר של חודש שבו היא מסרבת לראות מישהו מהקרובים אלייה כדי לא לסבול עוד יותר מגעגועים אני חייבת להודות שאני לא מסכימה עם ההתנהלות שלה. היא התנתקה מפבלו מהילדים שלה, מכל מה שיקר לה היא יכלה להמשיך ללכת לבית הספר למוגבלויות גם מבלי להתאשפז ומבלי להתרחק מסילנסיוסו פבלו הילדים שלה וכולם... ההחלטה שלה לא לראות אף אחד למשך חודש שלם גם קצת מוגזמת. עם כל הכבוד לרצון הטוב שלה להשתקם היא צריכה הייתה גם להתחשב בכל האנשים שאוהבים אותה ובראשם פבלו והילדים שלה שהריחוק הזה קשה להם וכואב להם. אבל לפחות אחרי חודש היא הסכימה לראות אותם. אהבתי שהכניסו לעלילה בחורה נכה נוספת, שאסמרלדה עודדה והתחברה אלייה. באמת היה חסר שתהיה לאסמרלדה איזו חברה טובה בגיל שלה. מקווה שהדמות הזו תשאר גם אחרי השיקום של שתיהן.

חוויאר הספיק להתאהב לחלוטין באסמרלדה ווירחיניה שומעת אותו מודה בזה בפני המורה השני לדעתי חוויאר לא בסדר מעל הכל הוא הרופא של אסמרלדה בבית ספר למוגבלויות וזה לא אתי שהוא ירשה לעצמו לרצות אותה ולקוות שהיא תיפרד מפבלו שיהיה מאוהב בה בשקט אבל שיפנים שהיא שייכת לפבלו. אולי אחרי השיחה עם וירחיניה הוא יפיק לקחים 
די ברור למה אינס התעלפה
27/01/15 00:51
20צפיות
אבל נראה שיגידו בבירור בפרק הבא. אכן אינס נראתה מתחרטת כשניסתה לכתוב מכתב לריטה שהיא צדקה, ובאמת ריטה אשמה במצב של אינס שפינקה אותה והרשתה לה הכול, והעלימה עין והפכה אותה לכזאת. מעניין מדוע גרבטו עזב את הלימודים שהיה כל כך מלא תקוות שאפילו עזב את הכנופיה, האם כואב לו שאינס משלמת לבד והוא לא מוכן להתרכז בלימודים כשהוא יודע שאינס מעלה את עונשה בכך שלא מסגירה אותם. החבר הנוסף דווקא רצה להמשיך בלימודים. לריטה נוח להאשים את גרבטו שזה הדבר הראשון שהיא העזה לגנות עליו את אינס, אבל לאחרונה אינס הייתה הייצר הרע בכנופיה.

אסמרלדה מעצבנת מההחלטה לא לעבור ניתוח, דרך ההחלטה להתאשפז ובסוף שלא יבקרו אותה, לפחות ראינו אותה מעודדת נכה אחרת, אך סילנסיוסו צדק בכל מילה שאמר לה כשהחליטה להתאשפז. 

חחויאר בהחלט לא אתי ומעורר לעצמו חלומות באספמיה, הוא כבר ניסה לרמוז לאסמרלדה שהאושר שלה לא עם פבלו ושמע את הסיפור שלהם, הוא לא יכול לקוות שהאהבה תהיה הדדית, אבל לפחות חוץ מלהתפוצץ מקנאה בינתיים הוא לא עושה שום דבר וגם הוא יודע שאם אסמרלדה תהיה איתו אחרי ריב עם פבלו גם בתור בן זוג הוא לא יהיה יותר ממשענת. 
לי נראה שגראבטו החליט לוותר על הלימודים בגלל ריטה שתקפה אותו
27/01/15 18:38
22צפיות
שהוא פושע ולא ישתנה. נראה שמאז ירד לו הביטחון.. ריטה הזאת

מי שאשם במצבה של אינס זו אך ורק היא ריטה ולא אף אחד אחר.

º
סרטונים
הודעה זו מכילה סרטונים
26/01/15 22:31
8צפיות
º
תמונות
הודעה זו מכילה תמונות
26/01/15 22:36
14צפיות
פרק 76 מותח במיוחד
27/01/15 18:28
34צפיות
מסתבר שאינס בהריון וזו סיבת ההתעלפות שלה. האמת, חשבתי שזו תהיה איזו בעיה רפואית או מחלה שתגרום לה לעשות תיקון בחיים שלה. לא חשבתי שזה הריון כי היחסים בינה לגראבטו לא היו בשיא בתקופה האחרונה מאז שגראבטו החליט להתנרמל ולהשקיע בלימודים ככה שנראה שהיא בהריון כבר תקופה. כנראה שזה מה שיגרום לה בסופו של דבר להתפקח ולהתנרמל. אני מהמרת שבהתחלה היא תרצה להפיל וגראבטו בכלל לא יהיה בכיוון של להכיר בילד כשלו אבל אז היא תתחרט ותבין שהיא לא יכולה לעשות את זה וגם גראבטו יחזור ללימודים ויתנרמל גם כן אין ספק שהולך להיות מעניין איתם מעתה והלאה. לגבי הכלא אני לא דואגת לה כי לבטח העורך דין של סילנסיוסו יוציא אותה משם.{למרות שמבחינתי הם לא חייבים למהר}

וואי הפעם חויאר ממש הגזים הוא עמד לנשק את אסמרלדה כשהוא עזר לה כשנפלה, הוא אמר לה בפרצוף שזה נכון שהוא מאוהב בה ושאל אותה מה היא חושבת על זה בעודו מחייך, והכי חוצפה מצדו איך שהוא ניסה לבודד את אסמרלדה מהעולם החיצון בעיקר מפבלו כשלא נתן לו לראות אותה כשבא לבקר אותה, וכשלא רצה להעביר לה את הטלפון כשחרוצ'ה חיפשה אותה בעניין פלה נו טוב נראה שלמרות הכל למרסלו קורדובה יש פה תפקיד של.. לא יודעת אם של רע אבל כרגע הוא רחוק מלהיות שה תמים חח אבל אני עדיין נהנית ממנו בתור שחקן למרות שבתור הדמות אומנם הוא מעורר כעס אבל אני גם מרחמת עליו גם כי הוא עיוור ולא מצא עד עכשיו אהבה וגם כי אחרי זה היה נראה שהוא הבין כמה חמורה הייתה הטעות שלו כשאסמרלדה כעסה עליו. נראה אם הוא הולך לשנות כיוון או להמשיך בשלו, ואז נדע אם הדמות שלו באמת סוג של או שלא 

סופסוף פלה נמצאה ברגע של חולשה אגוסטין הוציא את פלה ממקום המסתור והביא אותה לאחוזה הקודמת כדי שהיא תוכל שוב לסמוך עליו. אבל הוא ממש לא ניחש שסילנסיוסו! חרוצ'ה! ומרסדס! יקלטו אותה מעבר לחלון שהרי האחוזות הן אחת מול השנייה פלה המסכנה לא ידעה את נפשה מרוב בילבול כשראתה את מרסדס וחרוצ'ה שלא לדבר על התגובה שלה כשראתה את סילנסיוסו, כמה ריחמתי עליו מה שכן, אהבתי איך שהוא התגיב כשקלט אותה מעבר לחלון יחד עם אגוסטין חח איך שהוא ישר הלך להביא את האקדח ואיך שהוא נכנס באגוסטין והזמין משטרה 

מעניין אם עכשיו כשפלה תפגוש את אסמרלדה בתחנת משטרה היא תחזור לשפיות ותבין שכל מה שאגוסטין הכניס לה לראש זה שקר!
נראה שהבעיה הנפשית של פלה גורמת לה לבעית בהבנת הנשמע
28/01/15 00:30
28צפיות
קודם חיסלה אמרה לאגוסטין שהוא בוגד באשתו איתה, והיא עדיין טענה שהיא אישתו. ועכשיו כשאגוסטין מכין לעצמו את האליבי וטוען שבמקרה מצא אותה שם כשבא לבקר ולראות את ביתו הישן ואף טוען שהוא ניסה לגרש אותה והיה חצוף והיא התנפלה עליו בחיבוק ולבלנקה זה לא משנה מה היא שומעת היא עדיין בסיפור של אגוסטין כאילו סילנסיוסו הוא השע שחטף את ביתה והפריד ביניהם ואגוסטין הוא בעלה. למרות שמקודם היא נזכרה איך בעלה נראה ואף רצתה לבוא למרסדס וחרוצ'ה עד שאגוסטין אמר שהוא השטן ופגע בה ואז היא זרמה עם הסיפור של אגוסטין עד הסוף, אפילו כשאגוסטין מתרץ תירוצים כדי להכחיש את החטיפה וסותר את מה שסיפר לה. איזה מזל שגם בלי אסמרלדה סילנסיוסו נמנע מרלצוח את אגוסטין והעניין הועבר למשטרה, אבל פבלו ומריאנו מתעקשים להאמין שאגוסטין לא חוטף. 

הרי אסמרלדה כבר חודש במוסד וזה ברור שההריון של אינס הוא ממזמן יחסית, יותר מחודש בטוח, אבל לי היה ברור שאינס בהריון, הרי היא וגרבטו ניהלו קשר מיני חזק גם אם לא ראינו זאת מזמן. איזה דרך אינס מצאה לרכוש חברה, אסירה בעייתית הציקה לה וכשהסוהרת שאלה אם האסירה עושה בעיות, אינס טענה שהכול בסדר והיא רק הסבירה על לוח הזמנים, והאסירה זכרה שאינס לא הלשינה ונראה שהיא הפכה לחברה שלה, וזה הופך את אינס למוגנת בכלא כי נראה שזאת אסירה מאוד חזקה. 

חוויאר הגזים מאוד, אבל דווקא כשוורחיניה סיפרה לאסמרלדה, אסמרלדה הצדיקה את חוויאר שלא נתן לפבלו לפעול בניגוד לכללים ולבוא ביום שאינו יום ביקורים. והאמת לך תוכיח שחוויאר ניסה לנצל את המצב ולא פעל לפי התקנון בקשיחות, אבל עם חרוצ'ה כשהוא שמע שזה עניין של חיים ומוות ובחר להשתיק זאת, זה מאוד מוגזם, ואסמרלדה הטיחה בו את זה והוא אף הגזים כשאמר לה לא להתערב בעניינים בחוץ, מקווה שלמד את הלקח, אבל נראה שפבלו לא יאהב את הרצון של אסמרלדה להיות מורה במוסד הזה כשהיא תלמד ללכת, כמו שמסתבר שגם ווחריניה מלמדת כתב ברייל. 
נראה לי היה פישול עם מרחב הזמן בין ההשתקמות ההדרגתית
28/01/15 22:40
31צפיות
של אסמרלדה לחזרה הפתאומית בדיליי משמעותי להתעלפות של אינס. אסמרלדה ממשיכה להשתקם בעוד אינס עדיין לא התעוררה מהעילפון בגלל זה לא היה מובן מאליו כמה זמן עבר מאז אינס נכנסה לכלא.
זה כבר היה בפרק 76, אבל את צודקת התעלפות בטלנובלות
29/01/15 22:37
9צפיות
זה לא רק הריון זה גם מחלות, בדרך כלל סופניות, אבל לפעמים סרטן שניצלים ממנו, סיבה שלישית להתעלפות אין בטלנובלות או הריון או מחלה קשה. 
לשבוע
25/01/15 23:19
19צפיות
כל מה שלא קשור לטלנובלות לכאן

שבוע טוב
ממליצה על ביצוע ממשפחה בהופעה לשיר "ילדה קטנה" של משה פרץ
הודעה זו מכילה תמונות
25/01/15 23:34
12צפיות
המשפחה המדהימה הזו לא השאירה בפאנל השופטים עין אחת יבשה. הם מדהימים במיוחד הילדה והשיר בכלל מקסים ומרגש

יש להעביר לסוף הוידאו ל-1:27:00

מה זה הרעש שעושים סביב מי יוניברס באמריקה לטינית
הודעה זו מכילה תמונות
26/01/15 17:38
18צפיות
בכל עמודי טלנובלות וטלוויזיה בפייסבוק מדברים על זה ופירסמו את הזוכה: פאולינה וגה דייאפה, מקולומביה ולמה זה רק סביב אמריקה לטינית?
º
כנראה זה מדובר בעיקר באמריקה הלטינית כי הזוכה היא משם חח
26/01/15 22:45
6צפיות
עזרה בתרגום
26/01/15 22:23
18צפיות
מה הפרוש לvalet parking?
parking זה חנייה
26/01/15 22:48
16צפיות
valet האמת לא ידעתי אבל בגוגל תרגום זה מפרש את המילה כ-שרות. אז אני מניחה שהפירוש המלא הוא שרותי חנייה.
º
סבב תודה
26/01/15 23:05
5צפיות
זה האלה שמחנים לך את האוטו כשאת מגיעה למקום
27/01/15 12:01
23צפיות
כמו שרואים בסרטים...
º
איך קוראים לעבודה הזאת?
27/01/15 17:03
10צפיות
זה לא יאמן כמות הבאגים בתפוז מאז החלפת השרתים
26/01/15 22:53
22צפיות
מאה שנה לוקח לי להכנס לאתר.
אי אפשר יותר לערוך הודעות.
אי אפשר לראות תגובות חדשות בהיסטוריית התגובות.
כנ"ל לגבי מספר צפיות בכל הודעה.
ההודעות שנקראו והפכו כחולות חוזרות להיות שחורות בכניסה הבאה.
זה בלאגן אחד שלם
התפלאתי באמת למה אני לא רואה כשמגיבים לי
27/01/15 08:35
16צפיות
ולא מקבלת התראות.... מבעס
אני רואה שמספר הצפיות חזר, נקווה שגם היתר יחזור במהרה
27/01/15 21:39
21צפיות
עד שתפוז השתדרג כבר מתרגלים לכל השידרוגים ואז פתאום לוקחים לנו את זה וזה מרגיש כאוס שלם חח..

אבל אני באמת תוהה אם אם החלפת השרתים הזו או מה שזה לא יהיה, הייתה כזאת הכרחית.
ואני התמים מאשים את המחשב הישן והמסכן שלי
28/01/15 20:21
10צפיות
בכך שלוקח מאה שנה להיכנס לפורום או עד שההודעה תגיע. עלק מחשב ישן ואיטי, השרת איטי, שמח לשמוע, עוד הייתי מחליף מחשב בלי להבין מה שהבעיה היא לא רק שלי. 

ההודעות הכחולות חוזרות להיות שחורות גם אחרי שלוש פתיחות. יש לי יום הולדת בעוד חודשיים, טוב לדעת שאני לא ממש זקוק למחשב חדש, והבעיה היא תפוז ולא מחשב בן 7-8 שנים. 
חח תמיד בהתחלה מאשימים את המחשב המסכן
28/01/15 22:32
13צפיות
מעצבן שעדיין לא סידרו את ההתרעות על התגובות רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך למרות שכבר עברתי פעם אחת על השירשור...
שני חיילים נהרגו
28/01/15 16:54
25צפיות
יהי זכרם ברוך

למה בצה"ל בכלל מסתובבים בגבול עם רכב לא ממוגן?!
עצוב מאוד ומרגיז
28/01/15 20:28
25צפיות
ועוד כשערוכים לתגובה מצד האויב להסתכן ככה על הגבול ברכב לא משוריין. 

מעניין אם עכשיו החיזבאללה ישתלט על סוריה בכאוס שנוצר שם ואז חס וחלילה יהפכו את רמת הגולן לקריית שמונה של שנות התשעים ושדרות של השנים האחרונות. באמת לא רצוי שאף צד ינצח במאבק על השליטה בסוריה ולפחות שימשיכו להרוג זה את זה, וכך אנחנו נחטוף פחות כשהם יורים זה בזה.
פיגוע קשה יהי זכרם ברוך
הודעה זו מכילה תמונות
28/01/15 21:59
25צפיות
אחרי שתקפנו להם את הבכירים היה ידוע שהם מתכננים תגובה קשה. הייתה לי הרגשה שהם ינסו לעשות פיגוע חטיפה בסגנון הזה אבל בסופו של דבר הם החליטו "רק" להרוג וכמה שיותר 6 טילי נ"ט+ירי מרגמות לכיוון מוצבי החרמון אסור לשתוק להם על זה, התוצאות היו יכולות להיות הרסניות הרבה יותר. אבל כמו שאני מכירה את ביבי נראה שהוא שוב השתפן ונסוג.. התוצאה תהיה שהחיזבאללה ימשיך להפוך את גבול הגולן ל"המשך" גבול לבנון ומשתי הגזרות החמות האילה הוא ימשיך להוציא נגדינו פיגועים.

לדעתי, אנחנו צריכים להמשיך באותו דפוס פעולה של חיסול ממוקד כמו שעשינו לאחרונה. ככה נשנה את המשוואה ונגבה מחיר על כל נסיון חימום של אחת מהגזרות - סוריה/לבנון. אבל אם נתקפל{כמו שזה נראה עכשיו}ולא נעשה כלום על הפיגוע החמור והכואב הזה, הם ימשיכו בשלהם.

חשבתי שבגלל שזו תקופת בחירות ביבי יחרוג מפחדנותו התמידית. אבל נראה שטעיתי ונמשיך לספוג ללא תגובה חזקה וראויה. כואב על החיילים המסכנים ועל המשפחות שלהם. יהי זכרם ברוך
כתבה מרתקת על פגועי נפש
28/01/15 20:27
21צפיות
º
החיים שגנבו ממני
26/01/15 20:59
8צפיות
גרסיאלה שוב מתכננת תככים
26/01/15 22:09
14צפיות
חוסה לואיס מרגיש אשם שמסתיר ממונסראט שאלחנדרו בחיים ומחליט לספר לה לאחר ירח הדבש וגרסיאלה מנסה להוניע אותו מכך ודורשת שיכניס את מונסראט בהריון וכשהיא נתקלת באלחנדרו היא משקרת שמונסראט בהריון מחוסה לואיס ולכן הם הקדימו את החתונה. חוסה לוואיס אכן משכנע את מונסראט המהססת לקיים איתו יחסים כשעבור שניהם זאת פעם ראשונה לאחר שנים.

אלחנדרו מזועזע ומרגיש רע מאוד ומבין איך חוסה לואיס הרגיש לאחר נישואיו למונסראט, אך מתכנן לפעול באותה הדרך ולהחזיר לעצמו את מונסראט, למרות האיום של גרסיאלה.

חוספינה מתעמתת עם גרסיאלה לאחר שמבינה שהיא מתאומת עם פדרו, בדיוק כשמוניקה מגיעה וגרסיאלה מנצלת את ההזדמנות לשבח את מוניקה ולגנות את חוספינה עד שמוניקה רואה את חוסר הטאקט ורוצה ללכת וחוספינה מבטיחה לעזוב אחרי שרוסריו תבוא, אבל דמטריו מגיע.

פדרו מזהיר את נדיה שירחיק אותה מביתה ויטען בפני ויקטוריה שנטשה אותה אם לא תציית לו ונדיה וויקטוריה משחקות את המשחק שלו. אמליה גורשה בבושת הפעמים בטענה שהאישה הראשונה חיה ואין לה מקום, מזל שהיא ידעה מי זה פדרו ולכן ליבה לא נשבר והיא מבטיחה לעזור לויקטור ושמסיבות שלה עליה להחזיר לעצמה את פדרו.  
נחשף מה קרה למריה
28/01/15 22:03
8צפיות
מסתבר כשהייתה נואשת ממותו של אלחנדרו, אסקיאל הציע לה סמים וגרם לה להתמכר והפך אותה למאהבת שלו למשך שנתיים בתמורה לסמים, מסתבר שלא ממש אוהב את קרלוטה, ואז סחט ממנה את הצוואה של אלחנדרו וזרק אותה והיא התפרנסה מזנות בשביל להשיג סמים. אדולפו מזועזע מהדברים בדיוק כשהוא שומע מנדיה שאלחנדרו חי ונחשף שעדיין נשאר לו צד אנושי והוא מאשים קודם את חוספינה שעזבה כשהיה זקוק לה כדי לא ליפול ואחר כך את אסקיאל שהציל אותם כדי להרוס את חייהם ואסקיאל מזכיר לו את הרצון שלו לכסף קל ואת הריגול של מריה. אדולפו חושף צדדים אנושיים כשמבטיח להגן על נדיה וויקטוריה מפדרו.

נדיה מאושרת לגלות שויקטור בחיים לאחר שכבר התייאשה והשלימה עם מותו, הוא שולח לה  כרכרת פרחים וגם ססונה עומדת לצידה של נדיה ומספרת לה שויקטור חי ונדיה מתקשה לשכנע את ויקטוריה להמשיך להעמיד פנים שפדרו אביה כדי שלא יחביא אותן מאביה ופדרו מתעקש לשחק את איש המשפחה ודורש מנדיה שויקטוריה תחכה לו ותיתן לו את הנשיקה שמגיעה לאבא שחזר מהעבודה. הוא גם מגלה את הפרחים אך סוסנה טוענת שנדיה לא ראתה וברוך השם אדולפו מקבל את המשימה למצוא ולרצוח את ויקטור ולמרות שהוא העקרב, ברור שלא יעשה זאת לאחותו.

איזה השקעה בסצינה בה רוסריו מגלה שאלחנדרו בחיים, שקודם היא ראתה את ויקטור שלא תחטוף התקף לב לראות מי את אלחנדרו. ואז היא לא מבינה מדוע אלחנדרו לא יצר קשר כל השנים ושומעת על התרדמת ורוסריו מסביר לאלחנדרו שאין סיכוי שמונסראט בהריון מחוסה לואיס ורוסריו גם מרגישה אשמה שלא מנעה את הנישואים האלה. רוסריו שומעת מלאורו על ויקטוריה ומשכנעת אותו לספר למונסראט ומטיחה בחוסה לואיס שמגן על עצמו שלא רצה לצער את מונסראט בחתונה, אך רוסריו מחברת את הקצוות ומבינה שחוסה לואיס ידע שאלחנדרו חי כשנישא למוסנראט.

גרסיאלה מחפשת נקמה בפביולה על כך שסכסכה בינה לבין מונסראט ומבקשת את עזרתה של אמליה, שסמרבת בתוקף לגלות לה על מוצאה של פביולה. גרסיאלה מבקשת את עזרתו של פדרו ופדרו צוחק על כך שגרסיאלה מעולם לא חשדה שייתכן ופביולה היא הבת שלה מבנחמין.

פביולה שומעת שנדיה בחיים וחוששת שאלחנדרו חי ורוצה לברר הכול, אך לא מוכנה שסנדרו יהיה בקשר עם גרסיאלה. אלחנדרו מעמיד פנים בפני גרסיאלה שהחליט לעזוב.

מוניקה נפרדת מדמטריו בטענה שהוא לא בוגר לקשר בשל, בגלל שהוא מספר לספר על חייו והוא מרגיש רע עם זה וחושב שחוספינה ואימו אמרו לה משהו, אך רפוחיו טוען שמוניקה צודקת ומטיח בדמטריו שלא שכח את חוספינה, אך דמטריו מתעקש להתכחש לכך.  
º
הלוחמת
הודעה זו מכילה תמונות
25/01/15 16:19
16צפיות
אלו פוגשת את מורנה
26/01/15 14:41
12צפיות
אני ממש אוהבת את הסדרה הזו.
ידעתי שהפגישה הזו תתרחש אבל חשבתי שהיא עומדת לקרות בסוף. כנראה שהלוחמת שונה מהלטיניות האחרות

אלו פוגשת את מורנה ואז ישר רואים את הצד הנחמד של אלמיר שבהתחלה נראה רע בגלל שהוא לא רצה לתת לזיאה להתקשר למשפחה שלו.

אאילה רואה את ביאנקה והיא ישר צובטת אותה וביאנקה אפילו מתגרה בה, תכלס אני לא מבינה למה ביאנקה מתעקשת על זיאה! שתמשיך הלאה. נהנתי מכל שנייה שאאילה צבטה אותה!
בהחלט סדרה נהדרת
26/01/15 20:23
11צפיות
הבזריאליות שונות מהספרדיות, אם כי בללא ספק התגלה לרבים שדונטלה בחיים רק לקראת הסוף. אבל כאן הגופה של מורנה לא נשרפה, וגם אם פניה שרופים ואי אפשר לזהות אותן, אז יש את בדיקת הד.נ.א כך שעוד מעט יוודה לכל שמורנה בחיים.

ברגע שמורנה התחילה את הקשר עם אלו תחת פרויל מזויף, היה ברור שבאיזשהו שלב תחשוף את עצמה.

אבל מה שמפתיע שכבר יש ראיות נגד וונדה, אירינה ורוסו ורק ליביה עדיין חסינה ומסתבר שיש לה אנשים בחו"ל וזאת הסיבה היחידה שלא פושטים על בית הבושת ועוצרים את כולם.

אלמיר הפחיד גם אותי עם התנאים בהם החזיק את זיאה שהתסבך קשות עם משפחתו בגלל התעקשותו ללוות את מורנה ושנאלץ להישאר ואלו התעכבה עם דריקה.

ועכשיו גם ביאנקה מוסיפה לחשד של אאילה, באמת מעניין מה היא מחפשת בזיאה, הרי זיאה לא יעזוב את בנו גם אם יגור איתה בברזיל והיא רוצה אותו רק לעצמה, סתם אישה מעצבנת, אפילו עכשיו כשמריה נוביה הצטערה מול לוסימר על מותה של מורנה, אולי ביאנקה אפילו גרועה ממריה נוביה. 
התכוונתי בהשוואה
27/01/15 16:39
9צפיות
בדרך כלל בספרדיות רוב הדברים מתגלים בסוף, כאן הרבה דברים לא מתגלים בסוף, היה אפשרי שרוסו ימצא את מורנה וכל הסיפור של אלו והפרופיל המזוייף יכל להישאר באוויר. כי בעיקר יש 140 פרקים ויש עוד הרבה פרקים עד לסוף. לכן ההתקדמות המהירה זה משהו מאוד כיף שנהנים ממנו. 
אלו יודעת שמורנה בחיים
26/01/15 20:16
7צפיות
מורנה קוראת בעיתון שעורכים מיסה לכבודה וממהרת לרכוש מצלמת וידאו כדי להודיע שהיא בחיים, אבל בגלל שליביה חשודה, אלו אוסרת על מורנה שהיא מקבלת את שיחת הוידאו שלה לאחר שמקבלת הזמנה למיסה שלה ומאושרת לדעת שהיא בחיים, אך מבקשת לשמור זאת בסוד. ואף במיסה שומרת על שתיקה ורק כשז'וניור אומר שאימו תחזור, אלו מאשרת, בלי שהשאר יבינו שהיא באמת מתכוונת לזה.

את השותף שלה במשטרה הפדראלית ריקרדו אלו, מעדכנת ואלו נוסעת לטורקיה בתירוץ של בעיות של ביתה ואכן יש בעיות, כי הם רוצים לחזור, מה קרה לתיק הפלילי של פפאו בברזיל? וסטניו לא שולח כרטיס ואז פפאו מחליט לגנוב מכונית כדי להיות מגורש ואלו מסרבת לשלם ערבות ומוחה על הרעיון שלהם שגירוש זה כמו כרטיס הביתה בחינם ושוב רבה עם דריקה שלא מאמינה שאימה באה בשבילה ועל אלו לשמור על שתיקה ומזל שליביה וונדה לא עושות כלום כשרואות את אלו ברחוב בטורקיה והתירוץ של סטניו שמדובר בביתה וחותנה מרגיעה את וונדה.

בינתיים אלמיר מקבל את מורנה וזיאה מתעקש ללוות אותה ומסתבך עם משפחתו שלא מבינים למה הוא חייב לבוא איתה ואלמיר ברוך השם מונע ממורנה לחשוף את עצמה לליביה שהיא זיהתה ועדיין חושבת לחברה. אבל הוא מחזיק את מורנה וזיאה כאסירים והסוללה של זיאה התרוקנה ובינתיים במשפחה דואגים לו וגם ביאנקה שבזכות הליווי של מורנה זיאה הבריז לה כמדריך מבלי לדעת שמדובר בה, מבקר בקפדוקיה, ואאילה רואה אותה ומוחה על כך וצובטת אותה והן כמעט רבות ורק מאיטה מונעת זאת ואאילה חוששת שזיאה שוב עם ביאנקה ושמורנה מתווכת ביניהם, אך פאריד מזהירה אותה שאסור לה לתת לו תירוץ להיות עם ביאנקה אם אכן פגש אותה או לגלות שהיא נמצאת אם היא טועה, הצעות חכמותמאוד של פאריד, חבל שלגבי מוסטפה היא עדיין חושדת והיא לא היחידה, סילה שמה לב לאדישות של מורנה ומוראט וחושדת בדמיר וזיאה, אך טרטאן לא נאיבי שחושב שמוראט הוא האבא אלא מבין שכולם שליחיו של מוסטפה והם חושבים שהוא האב. מוסטפה גם מודה לזיאה שהולך עם מורנה וברנה שומעת על בחורה ובית בושת וחושבת שמוסטפה הוא האבא, והפעם סטניו עובדה עבודה טובה ומסביר לה שזו אי הבנה, כשכוונתו הסניגורית להלבין הכול בכל טיעון שלו גם בחיים. זיאה מצליח להודיע רק לאקרן ואאילה תדרוש ממנו הסברים וזיאה מנסה לברוח כשמורנה הולכת לשירותים, ואלו תופסת אותו ומורנה ברגע האחרון מבקשת לשחרר אותה ואלו מופתעת לראות את מורנה בהריון ומזהירה את זיאה לא לספר לאף אחד איפה הם מעבר לאיסטנבול ומספרת למורנה שעוד מעט יביאו את הגופה של ההרוגה הפיגוע ובדיקת הד.נ.א תחשוף שזאת לא היא והמאפיה תדע שהיא בחיים ולכן יש להם מעט זמן.

המאפיה החליטה לארגן מופעים כהסוואה ולשם כך רוזנז'לה צריכה לארגן אותן, כי היא הכרטיס שלהן לברזיל, כי כל אנשי בית הבושת בטורקיה שרופים בברזיל ולכן רוסו ואירינה מתכננים לעוזר. 

נראה שאנחנו הולכים להיפרד מרקל, לאחר שהיא ראתה את וונדה במלון של ליביה ובאה לספר לליביה ורק בואו אל אלסיו מונע ממנה להזריק לה מנת יתר. אבל נראה שבפרק היום היא תשמע שהן עוסקות בסרסורות ותהיה מספיק טיפשה להגיד להן את זה.

לאונור חושבת שהיא ובעלה והוריו של סלסו הם הזוגות הכי יציבים, כשהיא שומעת איך אמנדה מנצלת את ביתה כדי להחזיק את קרלוס בבית, ונראה שדווקא בין שתי המשפחות האלה הייתה בגידה. 
עוד אחת נפלה בפח
הודעה זו מכילה סרטונים
27/01/15 16:36
33צפיות
חבל על רקל שנהרגה! דווקא אם כל הטיפשות שלה על האמון בליביה (למרות שזה די מוצדק!) היא הייתה חמודה ואהבתי אותה וזה היה בלתי צפוי שיקרה לה משהו, אבל זה מה שקורה, פעם קודמת עם ז'סיקה שאמרה לליביה שהיא הבוסית ועכשיו רקל שמנסה להיות הגיבורה בסיפור והיא זו שנרצחה. מעניין איך אלסיו יגיב למוות שלה, לפי הפרומו של הפרק הבא אלו מאשימה את ליביה ברצח של רקל. 

פעם ראשונה שנהנתי מסצנה של ביאנקה וזיאה  באמת שזה היה מקסים איך שביאנקה הייתה על הכדור פורח וזיאה בכדור פורח השני ושניהם מסתכלים על האחד והשני וברקע הנופים המדהימים של קפדוקיה,  ויש להם גם כנראה שיר חדש  רק חבל על אאילה! אבל נראה מה זיאה יעשה- עד כמה הוא ישמור נאמנות לאשתו, אם יקרה מצב שזיאה יהיה עם ביאנקה והיא תשתנה ואפילו תכבד את התרבות בכפר, לא חסר לאאילה אם מי להיות ובעיקר להתקדם הלאה, בנתיים אני מקווה שזיאה ישמור נאמנות לאאילה. 

מעניין מה יהיה על מורנה בקפדוקיה, אלו רוצה שתחזור לשם כדי שתביא את חפציה ותחזור לאיסטנבול, למרות שמורנה תלך עם אלמיר שהוא לא יתן שונדה תתקרב אליה או תעשה לה משהו או לתינוק של מורנה, אבל עדיין מקווה שהכל יהיה בסדר  
מעניין אם השחקנית הייתה צריכה לעזוב ולכן נהגו בה כך
28/01/15 00:14
25צפיות
היא נהגה כמו בטלנובלה ספרדית שיחקה אותה גיבורה למרות האזהרה של אלו מוונדה, אך ביש המזל היה כשחיפשה טלפון ושמעה שיחה בין וונדה וליביה בה הן דיברו על רצח אלו ושהן לא משיגות בנות ורקל במקום להגיד שהיא רק הגיעה מדווחת להן שהיא שמעה הכול ולא מספיק היא גם מטיחה בהן על הסחר בנשים וליביה מנסה למרוח אותה בשקרים שהיא דובבה את וונדה, והיא במקום לשחק אותה מאמינה ומתכננת לדווח היא צוחקת על הסיפור שפושעת זרה תספר את כל הסודות שלה וגם קוראת לה בוסית וגם שואלת אם היא באמת עשירה שהיא עוסקת בפשע נורא כזה. כמובן ליביה שרצתה לחכות לרוסו ממהרת וכשרקל משיגה את הטלפון של אלסיו אז ליביה עורבת לה במעלית ובדיוק כשהיא אומרת לאלו שלא תאמין מי הבוסית של הפושעים, ליביה מזריקה לה את מנת היתר.

מוסטפה אדם ישר ובמקום להקשיב להצעות השקרנות של סטניו, הוא מספר לברנה את האמת, אך לברנה מספיק שמוסטפה לקח בחורה ממועדון לחדר במלון כדי לדמיין את ההמשך ולא מאמינה שהם רק שפכו את הלב וגם קראוזה טוענת שברנה תהיה טיפשה אם תאמין למוסטפה, אילו ידעה שמדובר במורנה? ומסתבר גם שכנראה קראוזה ידעה שסטניו בוגד באלו ומשקר לה ועדיין היא בעדו, איזה אכזבה.

זיאה פולט שמכיר את רוסו וכך אלו שומעת על הקנייה של מוסטפה וגם מסתבר שמורנה שולחת אנרגיות והיא אומרת לז'וניור בחלום שהיא בחיים, אך לוסימר חושבת שזה רק חלום. אלו לא יודעת איך לספר למורנה שתאו כבר התחיל חיים חדשים וזוגיות עם אחרת ואלמיר משכנע אותה לא לספר. מורנה צריכה להיפרד בקפדוקיה, מעניין אם אאילה תבוא אליה בטענות, כי היא לא הקשיבה להצעות של פאריד ואמרה לזיאה שהוא משקר והיה עם ביאנקה, מזל שהוא ראה אותה בכדור הפורח וכך לא שמע לראשונה מאאילה, אך פאריד מצטערת שאאילה מכניסה אותה לנישואין שלהם.
או בה מה קרה ליביה אכלה אותה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29/01/15 22:09
9צפיות
כמו שציפיתי אלו טומנת מלכודת לליביה וקבעה איתה פגישה, למרות שריקרדו ראה בכך סיכון, אלו נותנת לרוסו לעקוב אחריה ומעמידה פנים שהיא לבד ונראה שהיא יושבת לבד ורוסו משחרר צרור יריות מנשק לטווח אריך והיא נופלת ורוסו חוגג ואחריו גם ליביה, וונדה ואירינה. חשבתי שמדובר באפוד מגן, אך לו הם הלבישו בובה בבגדים ובפאה של אלו ואלו אישרה שליביה הזמינה את הרצח שלה. המאפיה מחכה לחדשות על מותה של אלו וליביה משכנעת את אלסיו לא לחפור במותה של רקל, שהרי הוא שמע שהיא דיברה על וונדה הפושעת כי זה יזיק לקריירה שלו וכצפוי אלסיו מסכים. בזמן מסיבת העיתונאים אלו נכנסת וליביה לא יכולה להסתיר את השוק שלה, אך אף אחד לא שם לב, חבל שלא התעלפה אז היו שמים לב. ליביה המומה ואלו עוקצת אותה אם הייתה אמורה לראות את הרוח שלה. ליביה מתנצלת שלא באה ואומרת שהבינה שהיא רוצה להבהיר את אי הבנות ואלו עוקצת אותה שעכשיו אין אי הבנות, עכשיו הכול ברור ורק שתיהן מבינות במה מדובר. ליביה מספרת לרוסו ההמום שהרי עשה ווידוי הריגה וליביה נחרדת שאלו יודעת שהיא הזמינה את הרצח שלה והיא חלק מהמאפיה. גם ריקרדו מאשר את אשמתה של ליביה, אך מבקש מאלו לעזוב אותה בשקט כי הם צריכים לתפוס את כל הרשת. אלו מבינה את הייאוש של ליביה שלרצוח בן אדם במעלית זה מעשה נואש, רגע אחד והיה שם עד, אז ברור שרקל גילתה משהו חשוב מאוד שסיכן את ליביה אך עדיין לא נפל האסימון שליביה היא הבוסית הגדולה של כל הרשת ובעצם אם לחשוב על זה רקל הבינה שליביה הבוסית של וונדה, היא לא הבינה שאין אף אחד מעל ליביה. 

בנס מורנה מקבלת צירים בדיוק כשוונדה ואירינה מתארחות במסעדה של סילה ושם וונדה מופתעת שיש להם משקה מקומי שהרי טורקיה מדינה מוסלמית ולמוסלמים אסור לשתות אלכוהול וסילה מסבירה שהם מדינה חילונית, מעניין לכמה זמן עם ארדואן, ובעצם אם לחשוב על זה בניגוד למרוקו של האחד, אף אחד לא דרש מביאנקה להתאסלם כדי להיות עם זיאה, למרות הכאפיות של סרילה ותמר. מורנה מקבלת צירים וכך לא צריכה לחשוף את עצמה ולשרת את וונדה ואירינה או להמציא תירוץ להתחמק מעבודה ואחר כך אלמיר אומר לא לצאת בתירוץ של בריאותה והעובר כשהוא יודע שוונדה ואירינה שם. אבל הגופה של הבחורה שנהגרה בפיגוע הגיע וליביה נאלץ להסתיר הכול מלוסימר ולטעון שזה רק הליך רשמי ולא לתת לה את התקווה שכבר יש לז'וניור שמורנה בחיים. מסתבר שתאו כבר התחתן עם אריקה. אחרי כמה ימים מגיע תוצאת בדיקת הד.נ.א שזאת לא גופתה של מורנה ובגלל שמורנה קיבלה צירים ולא יכולים לקחת אותה למחבוא באיסטנבול, אסור שעדיין יתגלה שהיא בחיים ואלו כואבת את הצורך שלה לעכב את חשיפת התוצאות כדי להרוויח זמן ולמנוע מלוסימר את השמחה שביתה בחיים. היא גם כואבת את המציאות שמורנה תמצא שתאו כבר נשוי. 

אריקה מנסה להעמיד במקום בעדינות את אאורה שלא נותנת לה את מקומה ואאוריה נעלבת, נראה שהיא חמות שאי אפשר לגור איתה, ובעצם מצד אחד היא צודקת הבית הוא שלה ולא של כלתה, ולכן תאו ואריקה מחליטים לעבור לדירה משלהם צנועה ככה שתהיה, העיקר שתהיה להם פינה משלהם, איזה אכזבה תהיה לאאוריה, הייתה צריכה לגור בהודו שם טבעי שחמות מכתיבה הכול לכלתה. אבל תאו לא נאמן לאריקה הוא שם לב שליביה נמשכת אליו ומחליט לנצל זאת לטובתו ולבגוד באריקה כי הוא ולוסימר מאשימים בצדק את ליביה במותה של מורנה, שאם הייתה מוסרת את מקומה של מורנה, היא לא הייתה בטורקיה בזמן הפיגוע. מצד שני בניגוד לדעתה של אאוריה אריקה מכבדת את רגשותיו של תאו ונותנת לו לשמור על קשר עם משפחתה של מורנה ודווקא מבינה שדווקא כשמורנה מתה היא לא יכולה להתחרות בה כי אף חיסרון שלה לא יזכר בליבו של תאו, רק כשהיא הייתה בחיים היא יכלה לאכזב אותו. 

רוזנז'לה מזמינה הופעה למועדון וגכבר משרגת את עצמה לאמרגנית ולפי הפרומו גם איש הלהקה יהפוך לאסיר וגם רוזנז'לניה תהפוך לאחת הסוהרות של הכנופיה. 

סילה שמה לב להתנהגות של אלמיר כלפי מורנה ומבינה שמדובר במאבטח, אבל חושבת שהוא מטעם מוסטפה ושמוסטפה אבי הילד וכנראה גזל את מורנה מפושע. 

מוסטפה וברנה שמים לב שעאישה מתרחקת מכל דבר עני וברנה לא מבינה מדוע אם כך היא מחפשת את משפחתה הביולוגית. מוסטפה מבין את זה, מוסטפה מבין שבתת מודע היא יודעת שבאה ממשפחה ענייה, כי מסתבר שפאריד עשתה עליו עבודה טובה, והוא כבר זנח את המחשבה שעאישה נמכרה וחושב שהיא נמסרה לאימוץ, והפעם הוא צודק קצת, כי דלזואיץ באמת התכוונה למסור את ביתה לאימוץ ואף הייתה בקשר דרך מתווך עם וונדה ואולי בגלל זה נבחרה כקורבן לחטיפת ביתה ממנה, עכשיו מסתבר שכשעאישה קיוותה שמצאה את אחיה, זה היה הרצון שלה למצוא משפחה כמוהה ולכן היא מתרחקת מכל דבר שהיא מבינה שקשור בשורשים שהיא מחפשת, רק שלא תודה על כך שחטפו אותה מהוריה, אם כי לאור איך שלורדיניה גדלה, באמת יצא שעשו לה טובה, מבלי להצדיק חס וחלילה את הסחר בילדים של ליביה וונדה.

באינקה בולעת את גאוותה ובאה למערה של זיאה ואומרת שהיא נכנעת ומודה שהיא מאוהבת בו. 
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
67תגובות
23/01/15 15:05
29צפיות
סופ"ש נעים לכולם

(המשך...)
סופ"ש נעים לכולם
סיכום שבועי
23/01/15 14:35
1צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקן/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 15:03
3צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: חיסלנו חוליית מחבלים כבדים בגבול סוריה{כרגיל ביבי פועל רק לפני בחירות}

דבר רע שקרה השבוע: פיגוע הדקירות באוטובוס בתל אביב

טלנובלת השבוע: גאטה

תכנית השבוע: משפחה בהופעה

שחקן/ית השבוע: מאייטה פרוני ודניאל אראנס

קניית השבוע: חולצות

מאכל השבוע: פרנץ' טוסט בארומה

שיר השבוע: השיר של הבית היהודי - כבר התמכרתי 

תמונה:
גם עמוד ענן היה לפני הבחירות
23/01/15 19:29
3צפיות
ובעצם חשף את פרצופו האמיתי של נתניהו בביטחון ומכיוון שזה היה אחרי האיחוד עם ליברמן זה הרחיק בוחרים מהליכוד ביתינו. אבל נראה שהוא למד לקח לקראת הבחירות האלה.
נכון ואני חושבת שבסופו של דבר זה יותר הזיק מהועיל לו כי
23/01/15 21:43
1צפיות
עמוד ענן היה שיא העליבות. רק הרגנו את הרמטכ"ל של החמאס, אחרי זה רק התגוננו והורדנו אבנים חולדות ונמלים. ואני לא אשכח את הסיום המביש שנכנענו איך שהם ירו פאג'ר שפגע בבניין בראשון. ואז כמו שפנים התקפלנו מולם

צוק איתן כבר היה יותר נורמאלי פה כבר אפשר לקרוא לזה מבצע צבאי. אם כי שוב זה היה מעט מידי ומאוחר מידי. אם לוקחים את שני המבצעים האילה יחד ומשווים אותם למה שעשה להם אולמרט בסוף 2008 בעופרת יצוקה, מבינים עד כמה ביבי הוא כולו רק רעש וצילצולים.

אולמרט ביתר את הרצועה לארבעה חלקים על הרבהה פחות ממה שהם עשו לנו לפני עמוד ענן וצוק איתן שכן ב-2008 הם כלל לא הגיעו לשום עיר או יישוב שרחוקים יותר מאשקלון. כאן רואים עד כמה ביבי פחדן הססן ורחוק מלהיות מנהיג שיודע להגן על עמו כמו שצריך.

לגבי העניין של האיחוד בבחירות האילה, בנט אמר כמה וכמה פעמים שהוא לא יתאחד עם ביבי כי מדובר במפלגות מאוד שונות. בין היתר הליכוד מכיר במדינה פלסטינית בתוך שטח ישראל והבית היהודי שולל זאת על הסף. לביבי לדעתי דווקא יש אינטרס להתאחד עם בנט כי הוא ממש על השפיץ כשמשווים את המנדטים שלו בסקרים למנדטים של בוז'י וציפי הליצנים. בכל מקרה אם בנט היה מתאחד עם ביבי אני לא הייתי מצביעה. אבל שוב, אין מצב שהוא יעשה את זה אני סומכת על המילה שלו. אלא אם כן יקרה איזה מצב חירום כמו איזה איחוד גדול בשמאל. אבל גם אז במקרה כזה אם הם יתאחדו אני לא אצביע.

בשום פנים ואופן לא אתן את הצבעתי לביבי שמבחינתי אין הרבה הבדל בינו לבין בוז'י וציפי. אלא אם... באיחוד הזה תהיה כלולה רוטציה ככה שלאחר שנתיים בנט יהיה ראש הממשלה. רק במצב כזה הייתי מצביעה לאיחוד שכזה.
האיחוד לא אופציה התכוונתי
24/01/15 00:01
1צפיות
שבגלל שליברמן התאחד עם ביבי לפני עמוד ענן, שניהם איבדו קולות לבנט. האיחוד בין הליכוד לבנט רק יזיק, אלא אם כן החוק שביבי מציע שהמפלגה הכי גדולה אוטמטית מרכיבה ממשלה, אבל זה לא בבחירות האלה גם החוק יעבור, זה רק יביא לבריחת מנדטים משניהם, אבל אם בנט יאבד מנדטים לאלי ישי זה יכול לעזור לימין כי נראה שהקולות של אלי ישי הולכים לפח וזה ההגיון היחיד של האיחוד, אבל לא נראה שביבי ובנט רוצים לקדם מועמדים של אלי ישי על חשבון המועמדים שנבחרו בפרימריס שלהם.
אני חושבת שגם בלי האיחוד הם היו מאבדים לו קולות
25/01/15 21:49
2צפיות
כי חלק גדול בעם הבין שביבי רחוק מלהיות ימין אמיתי ושליברמן היה הכלבלב שלו כל התקופה ההיא. על ליברמן כבר מזמן אי אפשר לסמוך הוא לא יציב בכלל. כל הזמן משנה את דעותיו.
מסכם
23/01/15 15:19
3צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: שנחשפו הרמאיות של ביבי לקדם את דיכטר מקדימה בליגה ומהספירה הצודקת של הקולות ציפי חוטבלי במקום ריאלי ודיכטר בספק. 
דבר רע שקרה השבוע: סבתא שלי נפלה ועכשיו היא בבית חולים וזקוקה לניתוח. 
טלנובלת השבוע: הנסיך שלה, הלוחמת ובגוף אחד. 
תכנית השבוע: פוליטיקה.
שחקן/ית השבוע: מון צ'ה וון, ג'ובנה אנטונלי, ננדה קוסטה, מריה אליסיה קמרגו, פק שי הו, רודריגו לומברדי, דוד צ'קורו, אריקה בונאפיל, חורחה לואיס פילה..
קניית השבוע: אין.
מאכל השבוע: בשר לבן (חזה עוף). 
שיר השבוע: השיר אתה מת לאט לאט בקוריאנית בנסיך שלה. 
החלמה מהירה לסבתא שלך!
23/01/15 17:43
1צפיות
למרות שאני לא אוהבת את הליכוד, את ציפי חוטובלי אני דווקא כן אוהבת כי היא נמנית עם הימנים האמיתיים הבודדים שעוד נשארו שם הייתה לי הרגשה שיש שם איזו רמאות כי מי האמין שהיא תשאר בחוץ? ככה שגם אני שמחתי שהזיופים בבחירות הפנימיות של הליכוד נחשפו הבנתי שהיו שם מלא טעויות ובלאגנים.. מה שכן, הבנתי שעכשיו דיכטר עירער, ככה שהחליטו לעשות ספירה חוזרת של הקולות של שניהם. שזה לא חדשות כל כך טובות כי שוב יכולים להיות זיופים לטובת דיכטר מאוד מקווה בשבילה שלא יהיו זיופים נוספים כי מאוד ברור מי גבר על מי. למרות שאם שואלים אותי הרבה יותר מתאים לה הבית היהודי
תודה רבה
23/01/15 18:57
2צפיות
באמת עצוב לראות ימניים אמיתיים בליכוד קוראים להצביע לליכוד ולא לבית היהודי ובגללם דני דיין לא יכנס לכנסת ואולי גם לא רונן שובל שהתפקדתי בשבילו. 

האמת ביבי ביקש מקלפיות מסוימות שהפקחים ילכו, ממש יצא דיקטטור וגם הקלפי אחת הייתה מצלמה שגילתה שיש הרבה פחות קולות ממצביעים והנפגע העיקרי מיקי רצון, שוויתר על תפקיד סגן שר אצל שרון כדי להתנגד להתנתקות. ואז עוד לפני שמזכירים שצחי הנגבי התברג בעשייריה הראשונה ובספירה חוזרת הסתבר שדני דנון ועוד ימני אמיתי עקפו אותו.

האמת יש לי בעיה עם ציפי חוטובלי שהיא טוענת שאין שום בעיה להוסיף את כל הפלסטינים ביהודה ושומרון כבוחרים לכנסת וטוענת שעדיין נישאר מדינה יהודית, אבל לפחות היא נלחמת בהקפאות ובנסיגות ובכל מקרה היה מוזר שאחרי שהיא הגיע לקדמת הבמה בכנסת הקודמת ופעלה פתאום היא בסוף העשירייה השלישית. אבל סך האמת שהציעו לביבי לבטל את השריון כדי שגם היא וגם דיכטר יכנסו ולא תהיה מריבה כמו שהייתה בין פואד לבורג בעבודה. 
כן שמעתי על זה שביבי הוציא את המשקיפים! איזו חוצפה
23/01/15 22:04
2צפיות
בחדשות של הערב אמרו שיספרו בסוף את כל ההצבעות של כולם בליכוד מההתחלה ואם זה ככה אז במחשבה שניה זה טוב מאוד, עכשיו יהיה מעניין לראות כמה זיופים היו שם לטובת מתמודדים שיכלו בכיף להתפקד גם לבוז'י וציפי. מי יודע, אולי פייגלין כן ייכנס לרשימה למרות הכל. 

º
רפואה שלמה לסבתא שלך
24/01/15 17:35
1צפיות
º
תודה רבה
25/01/15 15:27
2צפיות
º
רפואה שלמה לסבתא שלך
24/01/15 22:59
1צפיות
º
תודה רבה
25/01/15 15:59
הודעה זו מכילה סרטונים
23/01/15 17:39
2צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:סופ''ש,שופינג
דבר רע שקרה השבוע:הפיגוע בקו 40...
טלנובלת השבוע:כוחו של גורל
תכנית השבוע:המירוץ למיליון,הכוכב הבא(לפחות את מעט הטוב שבה)
שחקן השבוע:דוד זפדה וחואן פררה
קניית השבוע:בעיקר אוכל חחח
מאכל השבוע:שניצל בפיתה
שיר השבוע:של אנריקה איגלסייאס שהוא גם שיר הפתיחה של מלכת הלבבות שבקרוב אצלנו
תמונה:-
שיר טוב
23/01/15 22:10
אני גם את המעט המדובר לא הצלחתי למצוא בכוכב עד כדי פרישה עד עכשיו אני מזועזעת מה שהם עשו מהתכנית הזו. מעניין אם את השינויים ההזויים האילה יזם יואב צפיר או מישהו אחר שם בהפקה, כי ממנו דווקא החזקתי.
24/01/15 10:15
דווקא את שלב ההפתעה שנכנסו חמישה לחדר ואז הוחלפו על ידי אחרים כן אהבתי.
מה שלא אהבתי זה שאת כל הטובים שמו בתכנית אחת(האחרונה של השלב הנ''ל) וכך בעצם העיפו חצי מהמתמודדים הכי טובים בתכנית הביתה
עכשיו אני מקווה שאו נאווה או שרי יזכו.הן הכי ראויות כרגע מהמתמודדים שנשארו.אולי גם לירוז.
מסכמת...
23/01/15 22:08
1צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:התבטל שיעור במתמטיקה
דבר רע שקרה השבוע:עוד שבוע ללא אימא
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקן/ית השבוע:
קניית השבוע:שכחתי כבר מה זה קניות
מאכל השבוע:כרובית אפויה (אני הכנתי!)
שיר השבוע:
תמונה:

עסוקה ולא רוצה להיות כזו עסוקה.. אין זמן לכלום וכל מה שאני רוצה זה שהזמן יעצור מלכת... ואי אפשר....

נצלו כל רגע בחיים עם ההורים אין לדעת מתי כבר הם לא יהיו איתנו...
כרובית
23/01/15 22:20
2צפיות
גם אני אכלתי היום, מטוגנת עם ציפוי של קמח וביצהכרובית זה דבר טעים

זהו שאני לקחתי את התשלובת
23/01/15 22:22
1צפיות
ופשוט דחפתי לתנור... אני מנסה לאכול כמה שפחות שמן...
טעים אבל מסריח
23/01/15 22:43
4צפיות
איכשהו כשמכינים אותה היא מסריחה את כל הבית.
אחרי מגורים של שנים עם שכנים אתיופים
24/01/15 00:25
והריח של התבלין שלהם, ריח של כרובית לא מסריח כי מה שמסריח באמת זה הבישול של השכנים, כל הריחות של האוכל האשכזני והמזרחי נודפים ריח חלש יותר בהרבה. 
º
בחיים אני לא אצליח להתרגל לריח של התבלין הזה
25/01/15 21:58
2צפיות
º
דווקא אין לי בעיה עם ריח של כרובית,לעומת זאת ריח של כרוב
25/01/15 21:56
1צפיות
º
אוי מסכנה, באמת עצוב
24/01/15 00:19
1צפיות
מסכמת
הודעה זו מכילה סרטונים
24/01/15 17:58
2צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: -
דבר רע שקרה השבוע: הפיגוע בתל אביב והכנות בעבודה...
טלנובלת השבוע: La esquina del diablo (זה לא בדיוק טלנובלה, יותר סדרת פשע)
תכנית השבוע: החץ
שחקן/ית השבוע: מיגל דה מיגל (מLa esquina del diablo)
קניית השבוע: תיק חדש! יש חנות ממש מגניבה בכפר סבא, מומלץ. הנה אתר שלהם https://www.facebook.com/walkslacks
מאכל השבוע: -
שיר השבוע: אחחח הנוסטלגיה 

גיא דיוידיאן משחק שם
24/01/15 20:06
חח כולם במבטא קולומביאני רק הוא במבטא זר.
º
איפה הוא משחק?
24/01/15 21:19
בLa esquina del diablo
24/01/15 22:17
לא ראית אתו
לא, לא ראיתי הגעתי לפרק 4
24/01/15 22:52
לא שמתי לב.  גם בטריילר אין אותו.  איך את יודעת שהוא אמור להיות שם?  ראית אותו איפשהו בפרומו?
הוא פירסם בפייסבוק שלו קטע שהוא משתתף בה
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 23:03
2צפיות
והוא ציין את שם הסדרה. כנראה זה תפקיד אורח
הנה הסרטון
º
או קיי אולי זה יהיה בהמשך
25/01/15 07:03
1צפיות
º
מגניב לו
26/01/15 17:32
2צפיות
º
את לא צופה יותר בבוגי אוגי?
24/01/15 22:55
1צפיות
בנתיים לא, פיניתי לי זמן בשביל Ti ti ti
25/01/15 07:07
עד שמצאתי בנס איפה להשיג את זה אחרי שמיליון שנה חיפשתי את הטלנובלה הזאת בנרות, החלטתי לעשות מרתון Ti Ti Ti ומהר לראות אותה לפני שחס וחלילה יסירו את זה או הקישורים לא יעבדו אבל השבוע גם אותה לא ממש היה לי זמן לראות, רק הספקתי להעיף מבט על פרקים ראשונים של la esquina del diablo רק כדי לראות מה זה.
וואי נוסטלגיההה אין על השירים של הניינטיז!
25/01/15 22:04
ווסטלייף ספייסגירלז אנסינק.... כל שיר היה התמכרות
את ווסטלייף לא סבלתי, יותר מידיי קיצ'יים
26/01/15 12:21
את אנסינק גם בהתחלה לא אהבתי, אחר כך הם השתפרו.
אהבתי את פייב (הבריטיים, לא היי פייב ישראלים).
בכלל, כשאני שומעת עכשיו את השירים והמילים של כל מה ששמעתי כשהייתי בת טיפש-עשרה, אני קולטת שזה לא היה בהרבה יותר טוב או איכותי מג'סטין ביבר
אז אני דיי יכולה להבין את הילדות של היום, גם אני הייתי פעם מכורה לג'אנק כזה.
אני דווקא את פייב אהבתי פחות חח גם הייתי מכורה להנסון
26/01/15 17:20
1צפיות
כן אולי במילים יש דמיון אבל העיבוד והלחן של היום לא משתווה בכלל לעיבודים המעולים של הניינטיז שהם פופ טהור והיום השירים הרבה יותר אלקטרונים ומלאכותיים.
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
24/01/15 18:27
3צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: לא ידוע לי כזה

דבר רע שקרה השבוע: הפיגוע דקירה

טלנובלת השבוע: Que te perdone dios

תכנית השבוע: אין

שחקן/ית השבוע: סרחיו גוירי וקייט דל קסטיליו

קניית השבוע:מילקשייק גבינת פירורים ווניל קרמל

מאכל השבוע:סנדוויץ עם עוף

שיר השבוע: געגועים קשים לטלנובלה הכי מדהימה שראיתי עד כה

תמונה:יכולים להיות זוג יפה
º
איזה שיר, איזו נוסטלגיה!
25/01/15 11:10
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
23/01/15 15:58
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
viudas e hijos del rock&roll
Noche&Dia

צפייה מהנה     
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
viudas e hijos del rock&roll-פרקים 84-87
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 16:00
1צפיות
.
מגיבה
הודעה זו מכילה סרטונים
24/01/15 22:02
1צפיות
היו קטעים עם המפגש של לולי פאלסיני (הדמות של ננסי דופלא בבוגרים) ומירדנה ושהיא בילבלה בינה לבין ויקי לאוריה (הדמות של פאולה בריינטוס בבוגרים) ושורת המחץ מירדנה אומרת :" גם את דומה לננסי דופלא ואף אחד לא אומר לך כלום"  וגם פליטו אורטגה, אבא של סבסטיאן אורטגה, חוליטה וכל השאר מופיע באירוע של הרדיו ושל עמותת ארוסטגי. 

ורה ופדה נפרדו  וכבר מריאנו מנצל את ההזדמנות ומתנשק עם ורה .רמה ופדה עוקבים אחרי דניס ומגלים שהיא עובדת במכון אסטטיקה וטיטי מגלה את הסוד של דניס 

מירנדה מתחילה בשינוי לוק החל מבגדים וגם התסרוקת  ודניס מבהירה למירנדה את האי הבנה שנוצרה עם דייגו ומירנדה באה להתנצל בפני דייגו ואיזה מעצבן רמה בדיוק הפריע להם  וגם דייגו מקדיש למירדנה בתוכנית את השיר שלהם Seguir Viviendo Sin Tu Amor  (שזה גם השיר האהוב עליי בסדרה) וגם גבי מייעצת למירנדה להיפדרד מסגונדו הגיע הזמן שזה יקרה כבר  אבל מירנדה לא רוצה כי היא פוחדת לפגוע בסגונדו 

סופסוף משהו מתפתח בין סגונדו לטוני  וגם שוב מירנדה וסגונדו כמעט מדברים אבל כרגיל מפריעים להם ובוסף כל אחד מהם מתקפל 
וגם טוני מדבר עם מירדנה וחושב שהיא וסגונדו נפרדו כבר ומירנדה באה בטענות לסגונדו שהוא מספר לטוני םפרטים על החיים האישיים שלהם ואחר כך מירדנה שומעת את סגונדו מדבר בפלאפון עם טוני ושואלת ואת שאלת המחץ למה הוא מתעקש להמשיך בנישואים שלהם (שאלה טובה) 

סרטונים
הודעה זו מכילה סרטונים
24/01/15 22:07
מאחורי הקלעים של ההשתתפות של ננסי דופלא בסדרה וגם סרטון של הסצנה עצמה

ספוילר
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 22:14
7צפיות
בפרק של יום שני סופסוף זה קורה, הרגע שכל כך חיכתי לו ולדעתי היה צריך להיות מזמן 

explota todo מירדנה מגלה שסגונדו גיי 

Noche&Dia-פרקים 33-36
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 16:01
1צפיות
.
כולם נגד אחד
24/01/15 18:34
3צפיות
אז הפרצוף האמיתי של אינצ'אוסטי נחשף.
שוב, הדברים בסדרה הזאת קורים הרבה יותר מהר מהצפוי וזה אחלה
עכשיו מרטינה מתפקדת כשתולה בבית שלו במקום ביחידה 24, בתקווה למצוא עוד ראיות שיאפשרו להכניס אותו לכלא.
היה קצת מוזר שאחרי ההתפוצצות שלה עליו היא פשוט חזרה לנורמה כאילו כלום, אבל שיהיה.

ואם כבר אינצ'אוסטי,
למרות שהשחקן שמגלם אותו מצוין, ויש את כל הסיבות לשנוא את הדמות, אני איכשהו לא מצליחה להשתכנע ברשעות שלו עד הסוף
אני גם רחוקה מלשנוא אותו, בניגוד לרשעים מסדרות אחרות שממש תיעבתי.
אולי זה בגלל שאני יודעת שהוא אבא של פאולה ושיש סיכוי שהוא יגמור טוב בסוף.

בין פאולה לויקו לא קרה שום דבר מעניין השבוע. באסה.
יכלו למשל לשלוח אותה לטפל בו אחרי המכות באיגרוף ולא את מרטינה, אבל בחרו שלא.
ועכשיו גסטון הנודניק הזה חזר, מה שעשוי להרחיק אותם עוד יותר

קסטרו ממשיך לנער מעליו את לוסילה.
חייבת לציין שהיא הייתה ממש תותחית ואמיצה כשהיא באה להגיד לו שהיא מאוהבת בו. בלי פוזות.
יצאה מלכה
ומעניין לעניין באותו עניין, הדמות של אווה היא אחת המקסימות אבר 
איך שהיא אמרה ללוסילה שקסטרו אוהב אותה ורק רוצה להגן עליה, למרות מה שהיא מרגישה כלפיו. מתה עליה!

ג'יסה שוב עושה בעיות- בורחת, שוכחת, נתקפת פאניקה...
ואם בשבוע שעבר עוד התלבטנו אם אסטבן הוא טוב או רע, השבוע קיבלנו רמז לזה שהוא עשוי להיות רע, אם להסתמך על ההבזק של ג'יסה...

ומה התפנית הזאת בעלילה בגזרתה של מילי?
פתאום נראה שחותרים לקראת רומן של עם בנחה דווקא, ולא עם חואקו.
אני פחות בעד

חיבבתי את העובדה שאינצ'אוסטי
24/01/15 18:53
4צפיות
הוא לא רע טיפוסי למדיי עד לשבוע/יים האחרונים...שהראו אותו חובט בבחור ההוא בגולף

והאמת שאין לי מה להגיב מעבר לזה
לא הצלחתי להתעניין/להתרכז בפרקי השבוע...ולמען האמת אני פחות אוהב את הקונספט שבכל פרק כמעט בסדרות המשטרה של פולקא קורה משהו אחר-חטיפת מטוס, חטיפת אחות, מתחזים למתאבקים/רופאים/לא יודע מה...
מסכימה שהחבטות בגולף היו מרושעות
24/01/15 20:20
5צפיות
וגם הסטירה למרטינה
ועדיין- לא שונאת אותו.
אולי משהו אצלי לא תקין

יחסית לשבועות קודמים, השבוע היה קצת פחות מעניין, אבל עדיין סבבה לי

העובדה שבכל פרק קורה משהו אחר באמת מעפנה. היא משאירה אותנו פחות במתח ועם פחות ציפייה לבאות,
אבל יש משהו בעלילה שנסובה סביב תחנת משטרה שקצת מחייב את זה...

מקווה שבהמשך כל סיפור אינצ'אוסטי-פאולה, יחד עם ההתחקות של ביז'ה אחרי הרוצח של אביו,
יוסיפו יותר בשר לעסק.
אז זה לא רק אני
25/01/15 20:51
5צפיות
ממש לא הצלחתי להתרכז בפרקים, טיילתי בין תפוז לטלפון כל הזמן

בינתיים אסטבן הוא דמות ממש מסקרנת
הוא לא נראה רע לגמרי, ונראה שכן באמת אכפת לו מג'יסה, אבל מצד שני כל הסיפור עם אינצ'אוסטי, ועכשיו פלשבאקים לאיזה רצח ממש מסקרן אותי מה הסיפור שלו ומה קרה להם שם בברזיל.

רגע מה עכשיו בנחה מתעניין במילי? ולמה חואקו כזה טמבל? שאפילו את בנחה משתפים יותר ממנו במה שהולך.

באמת נחמד אבל שהכל זז יחסית מהר והם מתקרבים לעלות על אינצ'אוסטי. ושגם מרטינה קולטת מי הוא.
היה ברור שהיא תתאהב בויז'ה. אבל חבל עליה, מסכנה

היה נחמד שפאולה הגנה על אח שלה אבל מה לעזאזל היא לבשה?

יש מצב שויקו קלט שברברה משקרת לו? הלוואי. תמיד הגבר שעובדים עליו עם הריון כזה טמבל בכל הסדרות האלה.
וגסטון חזר
º
24/01/15 18:50
3צפיות
טרם ראיתי את פרקי השבוע
24/01/15 22:19
6צפיות
אשתדל להגיב במהלך הימים הקרובים 
שרשור תמונות
23/01/15 22:11
8צפיות
הכל לכאן
º
קתרין סיאצ'וקה
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:22
11צפיות
דוד צ'וקארו
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:24
9צפיות
º
פביאן ריוס
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:25
8צפיות
º
גבי אספינו
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:27
9צפיות
º
ג'רלדין ברזן
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:33
4צפיות
º
גונסלו גרסיה וויאנקו
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:34
6צפיות
ג'ושוע מינטץ ומריצה רודריגז
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:35
9צפיות
º
חואן פבלו ז'אנו
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:37
7צפיות
º
חואן סולר
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:42
8צפיות
º
חואן סולר ומאקי
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:43
10צפיות
º
קייט דה קסטיליו
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:45
8צפיות
º
מישל בראון ומרגריטה מוניוז
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:47
12צפיות
º
לאורה פלורס
הודעה זו מכילה תמונות
9צפיות
מיגל ורוני וקטתרין סיאצ'וקה
הודעה זו מכילה תמונות
14צפיות
מה לעזעזל עבר לו על הפנים?
סוניה סמית
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:50
11צפיות
תמונה אחרונה
עוד תמונה אחת שמצאתי, מריה אלנה סווט
הודעה זו מכילה תמונות
24/01/15 18:03
21צפיות
  מה זה?!
ותודה בת אל על התמונות!
מזעזע
27/01/15 08:40
11צפיות
יש דברים שעדיף שישארו בבית....
19/01/15 19:35
17צפיות

מה למען השם עשו מהתכנית הזו הכוכב הבא?יש פה צופים לזה?
19/01/15 20:13
31צפיות
פרשתי רשמית. בכלל בתקופה האחרונה אני לא רואה בריכוז אלא יותר עושה דברים במקביל ולא טורחת לצפות עד הסוף. כך שאפשר לומר שדי פרשתי עוד לפני כן. בתור צופה מושבעת של כל תכניות הכוכב אני ממש התאכזבתי ממה שעשו לתכנית הזאת

קודם כל, שלב האודישנים היה מזעזע כל הזמן הפוקוס היה ממוקד משום מה ב"שופטים" שאפשר לומר שיותר ניסו "לתת שואו" מאשר לשפוט בצורה רצינית. ואם זה לא מספיק, אי אפשר בכלל היה להתרכז כי אסי ורותם לא הפסיקו לקשקש למצלמה באמצע הביצועים ואם זה לא מספיק גרוע, הקהל בבית לא שותף לשום דבר אלא ההצבעות הן רק של השופטים ושל הקהל באולפן מה שאומר שאם יש זמר פחות טוב מזמר אחר אבל יש לו יותר מוזמנים בקהל אז לו יש יותר סיכוי -  יש יותר הזוי מזה? יש גם יש

ואז מגיע לו "השלב הבא" שגם פה אין שידורים חיים ואין לקהל בבית שום השפעה לשלב הזה אני קראתי "שלב האח הגדול" כי ככה זה נראה... המתמודדים חושבים לתומם שהם באו לחזרה בזמן שכל הזמן הזה השופטים נמצאים מאחורי קיר מדומה, שומעים הכל רואים הכל, כמו גם "עכברי המעבדה" ש"עברו" ונמצאים כבר בתוך "חדר האח הגדול" כאילו, מה זה הדבר הזה תכנית מוזיקה זה כבר ממש אבל ממש לא ואז המתמודד האומלל מגלה שכל הזמן הזה הוא ממש לא היה לבד, אלא שכל העולם ואישתו צפו בו ללא ידיעתו. מזעזע! ואחרי שמגיעים לחמישה מתמודדים שעברו לחדר, אז הבא שעובר כבר מוציא מישהו מהחדר שכבר "עבר". איפה עובר פה ההגיון שהרי ברור שהראשונים שעברו הם בעלי הסיכוי הנמוך ביותר לצאת ממנו וזה באמת מה שהיה, האחרונים תמיד נדפקו...

ואז, עד שסופסוף יש נבחרת, מסתבר שגם עכשיו הקהל בבית לא שותף והשידורים הם לא שידורים חיים במקום לתת לקהל לשפוט כל מועמד בנפרד, בפני עצמו, ישר תקעו להם דו קרב... ושוב רק עם השיפוט של הקהל באולפן והשופטים. וגם עכשיו שהתכנית התחילה רשמית, עדיין אסי ורותם נדחפים למצלמה ומקשקשים את עצמם לדעת באמצע הביצועים של המתמודדים זה פשוט נוראייי

בהחלט לא תחסר לי התכנית הזו, כמה טוב שיש את משפחה בהופעה זו באמת תכנית מוזיקה על רמה עם מנחה מקצועי רגוע ונחמד 
לא רואה אבל שמעתי את הרעש שהיה סביב אחד המתמודדים שתקפו אותו
19/01/15 20:41
30צפיות
בגלל שהיה דתי משהו כזה אחד השופטים השפיל אותו לא זוכרת מי. לא יודעת אם שמעת על זה.

כן זו עוד דוגמא ל"שואו" שאני מדברת עליו
19/01/15 21:31
22צפיות
הראל סקעת התחיל לשאול אותו בנושא שירת נשים ושירה מול נשים, בכוונה. ואגב ראו שזה מבויים ומתוכנן כי אומנם הראל זמר ענק אבל הוא רחוק מאוד מלהיות שחקן גדול וראו ישר את המבטים המבויישים והמאולצים שלו כשהוא שאל אותו את זה. ועוד בסוף הוא התנצל מעניין למה באמת.. כי אולי אמרו לו לשאול אותו את זה? ואז מוקי הצומי הצטרף ל"חגיגה"{ואגב נראה היה שהוא דווקא התכוון לשטויות שיצאו לו מהפה}והבחור המסכן פשוט עמד שם ולא ידע מה לעשות מבלי להבין באותו הרגע שעל הגב שלו ממש עושים רייטינג. ליבי פשוט יצא אל הבחור המסכן ממש ריחמתי עליובאותו רגע. מזלו שיש לו אמא כזאת מדהימה שנעמדה מול השופטים והתעמתה איתם
הריאליטי הישראלי התדרדר ברמות
19/01/15 21:43
32צפיות
בגלל זה אני כבר לא רואה טלויזיה מאז שנגמר מועדון לילה וחבל. מאסטר שף לא שווה לצפות כי אין מעורבות עם הצופים בבית ואני עד היום לא אבין איך אפשר לצפות בתחרות בישול כשאי אפשר להיות מעורבים ואין דעת קהל. מה הטעם? חבל התכניות של היום לא מה שהיו פעם. איפה תכנייות אירוח ובידור כמו פספוסים, ערב אדיר עם אדיר מילר, קצרים, איפה אתה חי? עם אסי כהן המוכשר. הטלויזיה משדרת לרוב זבל. כבר עדיף לראות ערוץ 8 או נשיונל גיאוגרפיק. לדעתי בכל אופן.

מסכימה
הודעה זו מכילה סרטונים
20/01/15 21:51
17צפיות
התכניות היחידות שראיתי היו מאסטר שף{שדווקא כן אהבתי כי בישול זה גם סוג של אומנות}והתכניות של טדי הפקות{שוב, תכניות שמשלבות סוג של אומנות זה נחמד לראות} - כוכב נולד נולד לרקוד בית ספר למוזיקה והכוכב הבא. את הראשונות שציינתי הורידו וחבל שכך, ואת האחרונה הספיקו להחריב. וחבל שכך. אז נשארתי עם החדשה שלהם משפחה בהופעה שהיא ממש אחלה ועוד בהנחיית צביקה התותח. אומנם גם שם זה לא שידור חי אבל זה לא יכול להיות שידור חי כי בדומה לבית ספר למוזיקה מתמודדים שם בין היתר גם ילדים. זה משהו אחר ולכן יש לו את הקסם שלו כמו למשל האודישנים שמתנהלים בצורה נורמאלית בחדר קטן ולא זורקים את המתמודדים ישר למים העמוקים עם קהל של מאות אנשים כמו שעשו בפורמט החדש והמזעזע של הכוכב הבא.

הנה דוגמאות לאודישנים שהיו במשפחה בהופעה. עכשיו יש כבר את ההופעות על הבמה

הבנות המקסימות הן מהפייבוריטים שלי, ואילה מהסרטון השני לא עלו אבל נקרעתי שם מצביקה

שאלה לגבי שעוקב אחרי חדשות בטלפה בארגנטינה
19/01/15 21:11
40צפיות
קרובת משפחה שלי בארגנטינה פירסמה לדודה שלי בפייסבוק כתבה שנכתב שנרצח מפקד משטרה שחקר את פרשת הטרור במרכז יהודי בבואנוס איירס ב1994. הבנתי שקטרין, ראש הממשלה של ארגנטינה משתפת פעולה עם איראן. מישהו יש עוד מידע ופרטים לגבי זה?

שמעתי על זה
19/01/15 21:54
29צפיות
נרצח תובע שלפני כמה ימים האשים את כריסטינה נשיאת ארגנטינה בשיתוף פעולה עם איראן וטיוח חקירה שקשורה לפרשה הזו.

"מקורות של העיתון העריכו כי הוא התאבד" כן ממש..
19/01/15 22:12
26צפיות
"גופתו נמצאה בחדר האמבטיה, ועל שולחן העבודה שלו היו מונחים המסמכים שהכין לקראת השימוע בקונגרס. לפי ה"בואנוס איירס הראלד", ניסמן אותר "מתבוסס בשלולית של דם". זה יותר מברור מה קרה שם..
כריסטינה הזאת היא פרו פלסטינית
19/01/15 23:32
37צפיות
ככה הבנתי.
עוד פרטים:
21/01/15 16:13
1צפיות
מדובר בתובע שחוקר כבר שנים את הפיגוע בAMIA שם נהרגו למעלה מ80 איש.
לאחרונה הוא סיים דו"ח ארוך ומפורט שבו הוא האשים את כריסטינה קירשנר בשיתוף פעולה עם איראן למען טיוח הפיגוע.
ההנחה המרכזית היא שאיראן היא זו שביצעה את הפיגוע.
קירשנר הגיעה להסכמה עם טהרן שאיראן וארגנטינה יחקרו את הפיגוע "ביחד" (ממש לתת לחתול לשמור על השמנת)
כנראה בשביל הסכמי נפט וכו'
ניסמן כתב בדו"ח על הפעולות שהיא עשתה בכדי שלא יוגשו כתבי אישום נגד המחבלים
בעצם הפעולה הזאת קירשנר ירקה בפנים של ה80+ הרוגים ובני המשפחות שלהם וגם כמובן של ארגון AMIA
ניסמן האשים גם את שר החוץ של ארגנטינה
הוא נמצא מת בביתו, ע"י יריה בראש ואת האקדח מצאו לידו. עכשיו מנסים להגיד שהוא התאבד, אפילו שהיו עליו איומים במשך שנים.
היום פרסמו שלא נמצאה אבקת שריפה על הידיים שלו (ואם הוא ירה, היו אמורים למצוא).
סה"כ למעלה מ 20 שנה שהפיגוע הנוראי הזה קרה והאשמים לא נענשים!
לפחות יש משהו אחד מעודד
21/01/15 21:52
1צפיות

"אלפי בני אדם הפגינו באתרים שונים בבואנוס איירס, בהם יותר מ-2,000 מחוץ לארמון הנשיאותי, ובערים נוספות בארגנטינה. "מספיק!", "כולנו ניסמן", "כריסטינה רוצחת", "כריסטינה הביתה", נכתב על כמה מהשלטים שהניפו המוני המפגינים, שהתקשו להאמין שהתובע המיוחד התאבד לאחר החקירה הארוכה שניהל."
לצערי קשה לי להאמין שזה יעזור
22/01/15 12:14
אם הם החליטו שם לעשות הכל בכדי שייצא שהוא התאבד, אז הראיות כנראה יראו את זה...

אני מקווה שהקהילה היהודית שם תעשה מעשה.
העיתונאי שדיווח על מות התובע הגיע לישראל
25/01/15 22:17
1צפיות
וטוען שרשויות בואונוס איירס רודפות אחריו ולכן הוא נאלץ לעזוב את ארגנטינה בהקדם

news.walla.co.il/item/2823123
מי שמצביע לבנט והתפקד לבית היהודי
20/01/15 23:01
14צפיות
יכול לתת לי את המייל שלו או של הבית היהודי
כדי ליצור איתו קשר עם לשכתו, שאולי ישתנה אם יהיה לו תפקיד אח
21/01/15 19:35
1צפיות
פקס - 02-6662908
אי מייל:

º
תודה רבה
21/01/15 20:43
התמכרתי לשיר הפתיחה של הצל מהעבר
הודעה זו מכילה סרטונים
20/01/15 23:03
16צפיות

אגב שירים להמלצה
הודעה זו מכילה סרטונים
21/01/15 23:13
2צפיות
התחשק לי לשמוע השבוע את השיר הזה ונתקפתי געגועים קשים. בת אל ואלה בטח מבינות אותי.
º
למה זה הושמע בזורו?
21/01/15 23:20
לא רק זה
הודעה זו מכילה סרטונים
21/01/15 23:29
זה היה שיר פתיחה שלו

אגב זה לא השיר המדוייק זה בגרסת רמיקס, נראה לי זה השיר הנכון.
איפה ההודעה שכתבתי?
הודעה זו מכילה סרטונים
22/01/15 00:02
למה מחקו אותה?

כתבתי שהשיר אכן מהזורו הוא הפתיח שלו רק שבגרסה רמיקס והשיר הזה הוא הנכון
שאלוהים יעזור ל
22/01/15 00:04
שני ההודעות שכתבתי לפני כן נעלמו. רוצים לשגע אותי?

איזה מזעזע הפיגוע שהיה היום החלמה מהירה לפצועים
21/01/15 22:02

כל הכבוד לסוהרים שבמזל היו בסביבה והשתלטו על המחבל! רק חבל שירו לו רק ברגל ולא הרגו אותו
תגידו רק אצלי בוטל ההתראות של ההודעות?
הודעה זו מכילה תמונות
21/01/15 23:37
1צפיות
וגם נראה שהסימן הזה למעלה מכובה כזה. יכול להיות ש עשה משהו עם זה במהלך שיפוצים בשרת.
גם אצלי זה ככה והכתב ענקי
הודעה זו מכילה תמונות
22/01/15 20:05
2צפיות
גם מספר הצפיות בכל הודעה נעלם, בתפוז משוב אומרים שמטפלים בזה אבל על גודל הכתב הערתי להם. כל המעבר שרתים האילה נראה לי עשה רק יותר גרוע מקווה שזה יסתדר.
זה לא נראה ענקי
22/01/15 20:47
3צפיות
זה נראה מודגש אגב קיבלת את המייל ששלחתי לך?
תפוז תמיד מקטין את התמונות בכמה סנטימטרים
22/01/15 20:56
1צפיות
אצלי במחשב זה נראה יותר גדול מאשר בתמונה וכן זה גם מודגש משום מה. יש לי גם בעיות עם כניסה לאתר זה לוקח מאה שנה עד שזה נכנס

לגבי המייל אכן קיבלתי ובדיוק שלחתי לך בחזרה:)
שיהיה בריא תפוז
24/01/15 23:43
1צפיות
הוא שובר שיאים בכמויות שהוא משדרג את עצמו
שיר חדש לשירי מימון
הודעה זו מכילה סרטונים
25/01/15 19:16
7צפיות
שירי מימון - זכוכיות 
שאלות חדשות ובקשות
47תגובות
19/01/15 13:21
29צפיות
המלצות, נצלש״ים שאלות ועוד הכל לכאן, המשך שבוע טוב:)

(המשך...)
המלצות, נצלש״ים שאלות ועוד הכל לכאן, המשך שבוע טוב:)
GATA
הודעה זו מכילה תמונות
19/01/15 16:14
10צפיות

חיסלה הזאת חסרת מעצורים
הודעה זו מכילה תמונות
19/01/15 16:36
20צפיות
אחרי שניסתה להפריד בין פבלו ואסמרלדה בכל דרך אפשרית, כולל נסיון רצח של אסמרלדה פבלו ואסמרלדה ממשיכים להיות ביחד ועדיין מתכוונים להתחתן אסמרלדה כבר הספיקה להתאשפז לקראת הניתוח אבל חיסלה לא נחה לרגע ועכשיו היא מנסה להרוג את אסמרלדה בשנית באמצעות נחש ארסי שהיא הניחה על המיטה שלה בבית חולים מבלי שהיא או פבלו שמו לב היא ממש שטן האישה הזאת! מעניין אם פבלו או אסמרלדה יתעוררו בזמן לפני שהנחש יכיש את אחד משניהם אהבתי שעוד לפני כן אסמרלדה סלחה לפבלו על הנשיקה עם חיסלה השטנית אחרי שכולם הבינו שזו הייתה עוד מלכודת של חיסלה... 

מסכנה פלה, עד שהצליחה לברוח מאגוסטין והשותף שלו ועד שהצליחה להגיע הבייתה מרסדס הצב הזאת לא הספיקה לפתוח לה את הדלת ואסמרלדה המסכנה לא יכלה לעשות את זה בגלל שהיאככה שלרוע מזלה פלה שוב ניתפסה עוד לפני שהספיקה לדרוך בתוך הבית שלה ועכשיו מצבה הנפשי אפילו קשה עוד יותר ועוד אגוסטין הנבל הזה רוצה להכניס לה סיפורים שקריים לראש כאילו היא איזה בובה שהוא רוצה לתכנת מחדש, מזעזע

מגיע לו שלורנסה שסופסוף קיבלה קצת שכל דפקה אותו בכך שגילתה למריאנו שהיא גנבה בשביל אגוסטין את המסמך. מעניין מה יהיה במשפט בינתיים נראה שסילנסיוסו העביר דווקא לדמיאן את כל הונו כצעד הגנתי ראשון. מה שאומר שהוא ממשיך להיות סילנסיוסו בכל הנוגע לחשיפת זהותו בפני אסמרלדה.. איזה עקשן
ממש לא יואמן עם פלה
19/01/15 17:10
15צפיות
כאילו אסמרלדה נשארה לבד, פלה צורחת, אסמרלדה צורחת ואף נופלת מכיסא הגלגלים ואף אחד לא שומע וכשפלה כבר נתפסת על ידי אגוסטין, מסתבר שמרסדס בבית והיא באה לעזור באיחור רב עד שמרסדס וסילנסיוסו חושבים שאסמרלדה דמיינה, מה שאומרת שמרסדס לא שמעה את הרצחות של פלה אלא רק את הצרחות של אסמרלדה, אבל ברוך השם שאסמדלרה לא מסכימה שמדובר בהזיה.

סילנסיסיו הצליח לעזור לפבלו להשלים עם אסמרלדה ולפי התגובה הזועמת של דמיאן לפבלו, נראה שגם הוא מאוהב באסרמרלדה. וגם ממריאנו כבר אי אפשר לדעת למה לצפות, שאם החוזה שחיסלה החתימה עליו את פבלו באמת חוקי, או שמריאנו לא רוצה לעזור לו להשתחרר ממנה לאחר שהבין כמה היא מסוכנת בחייו. סוף סוף אסמרלדה הסכימה להיות עם פבלו לפני הניתוח וחיסלה הייתה עד לאושר שלהם ותכננה רצח. נראה שהיא מטורללת ביותר, כל פעם שהיא זועמת היא גם בולעת תרופות.

לורנסה הצליחה להתחנף לאסמרלדה עד שאסמרלדה אילצה את סילנסיוסו להתנצל בפניה והגנה עליה מולו, למרות שסילנסיוסו הבין שהיא עזרה לגנוב את המסמך ולמרות כל האהבה לנכדים היא אמרה בלב שהם מזכירים לה זבל, אבל מעניין אם אחרי שהחליטה לצאת נגד אגוסטין וסיפרה על המסמך היא גם תצליח לאהוב את אסמרלדה, אחרי החירוף נפש שבו היא הגנה עליה מול סילנסיוסו.  
אני ממש לא אהבתי את האולטימטום הזה של אסמרלדה!
19/01/15 17:57
10צפיות
היא העמידה את סילנסיוסו{מי שבזכותו חייה כבר לא ב}במצב בלתי אפשרי ואפילו משפיל מול לורנסה. ואכן מאז ההתוודות שלה בפני מריאנו עדיין לא ברור לאן בדיוק מועדות פנייה של לורנסה, זה עדיין מוקדם להגיד שהיא התנרמלה, אפשר לומר שהיא בדרך לנירמול

לפי נקודת המבט שלי עדיין לא רואים שדמיאן מאוהב באסמרלדה. זה יכול להיראות גם כמו "דאגה של אח גדול". עד שדמיאן לא ינסה להתחיל עם אסמרלדה בצורה גלויה ועד שלא יראו אותו למשל ממלמל לעצמו משהו שיכול לרמז על רגשותיו לאסמרלדה, אי אפשר להבין בצורה ברורה שהוא אכן מאוהב בה.

נראה מה יהיה בהמשך אם משהו באמת יתפתח.

גם אני לא אהבתי את ההתנהגות של אסמרלדה
19/01/15 20:40
9צפיות
ובעיקר האולטימטום ועוד שבסוף כשסילנסיוסו התעקש שהוא צודק, אז היא ניסתה לגנות אותו שהתנצל רק כדי לרצות אותה ולא התכוון לזה וברוך השם סילנסיוסו ידע מה להגיד. 

אפשר לפרש את זה בצורה שונה, גם אחרי שאסמרלדה גילתה שהוריו של פבלו שיקרו להם, דמיאן התקוטט עם פבלו וקילל אותו, כשכבר היה ידוע שהוא לא נטש את אסמרלדה, אבל על פבלו עדיין ניסו לעבוד וגם עכשיו הוא מבטיח חגיגית שאסמרלדה לא תסלח לו, אבל בסוף סילנסיוסו מרגיע אותו. ועוד מן ההתחלה הוא לא האמין שפבלו כנה עם אסמרלדה לפני שנסע לניו יורק. אבל זאת יכולה להיות אהבה ודאגה של אח ואהבה אפלוטונית באותה הסבירות. 
אני גם יכולה להבין אותו שבסוף נכנע לה כי זו הבת שלו
19/01/15 22:05
7צפיות
ששנים חשב שהיא לא חיה, ועכשיו משמצא אותה הוא לא רוצה לאבד אותה ובטח שלא תעזוב את הבית ותחזור למזבלה ועוד במצבה אבל זה פשוט מעצבן שהוא היה צריך להתנצל בפני אחת מהאויבים שלו רק בגלל שאסמרלדה טובה מידי/תמימה

סילסניוסו אכן העביר לדמיאן את כל הונו
20/01/15 22:07
4צפיות
ולא השאיר לעצמו אפילו סנט אחד כדי שאגוסטין לא יוכל לקחת לו. זה יכול להסתבך כי מרסדס היא לא אימו הביולוגית של דמיאן ואם משהו יקרה לדמיאן הכסף עלול להפוך לכספי מדינה. אז הוא מתעקש שלאסמרלדה לא יהיה אבא עם עבר פלילי בעוד במשפט המצב יכול רק להחמיר ולהחזיר אותו לכלא ואפילו לגרום לו להיות חייב כסף לאגוסטין ובכך להגדיל לו את העונש, כך שנראה שיקח הרבה זמן עד שאסמרלדה תדע את האמת על הוריה, וממש חבל שהיא כבר רואה בבלנקה אם כי הלב שלה יודע הכול. 

חיסלה הערמומית התחזתה לאחות של המנתח של אסמרלדה וכך בקלות השיגה מדים כדי להיכנס בחדר לשתול את הנחש, אם כי את בית החולים והרופא בירר לה אגוסטין, אז נראה שהכסף על המוניות שבהן נסע אגוסטין לעקוב אחרי בלנקה בטח כסף שחיסלה נותנת לו. עכשיו אגוסטין רוצה לגרום לבלנקה לחשוב שהם בני זוג ומשפחה אחרי שימחק את זכרונה בעזרת טראומה. ובכל זאת חיסלה מפלצת איך אפילו בתוך שקית היא החזיקה נחש ארסי לצידה, פסיכופטית אמיתית!!!
לגבי הנחש
20/01/15 22:39
6צפיות
יפה למאייטה ודניאל להסכים שיזדחל עליהם נחש ועוד עם עיניים עצומות חח קריפי מובן שהוא לא באמת ארסי אבל עדייןשאפו..
באמת אמנם בבית ספר יסודי לקחו אותנו למכון ביולוגי לראות
21/01/15 18:16
1צפיות
נחשים וממש מבהיל היה איך מומחה החזיק נחש ארסי על הידיים, אבל עכשיו יש לי חרדה מאפשרות של לראות נחש, כי הרי אני לא יודע אם הוא ארסי או לא ואפילו יש לי סיוטים על נחשים, אז באמת כל הכבוד להם, אם כי זה חלק מהטלנובלות. כי גם בכוחו של גורל, הדמות של השחקנית של אופליה מלב פראי שחררה את הכלב לרחוב וכשהראשי יצא לחפש אותו הכיש אותו נחש, והכלב היה לידו והזעיק לעזרה, אז באמת כל הכבוד גם אז לדוד זפדה שהסכים להיות עם נחש, אם כי כבר היה לו ניסיון שהרשע שלו בכישוף החזיק נחש בידיים, ולבעלים האמיתי של הכלב שהסכים שהכלב יהיה במצב הזה ליד אדם גוסס ובסביבה שבה זחל נחש. 

אבל באמת נחשים הם חלק מהטלנובלות, גם בסערה של טלמונדו נחש הכיש את אחד הרשעים ובאמת נטשה קלאוס המרשעת הראשי באמת כל הכבוד לה שהסכימה בסוף לצלם סצינה בה נחש פיתון חונק אותה שזה באמת מסוכן. ובעצם גם בים של אהבה נחש הכיש את אסטריה והיה ליד סוריה ווגה ואריקה בונאפיל. אה ובעצם בסערה של טלמונדו גם אליאנה אובד וכרמן וז'לואבוס הסכימו שיזחל לידן נחש, שתי הכשות נחש וחנק על ידי נחש בסדרה אחת, באמת שאפו לשחקנים ולאלה שמוצאים נחשים לא ארסיים שיצטלמו על הסט. 
º
"נחש שחונק?" איך אפשר לצלם כזה דבר זה לא מסוכן?
21/01/15 22:06
2צפיות
אולי עשו צעצוע של נחש ענק
21/01/15 22:31
2צפיות
כמו שבתשוקות הכינו בובה של אלברטו ואולי טשטשו את הנחש ועטפו את השחקנית בו לכמה שניות ואז הורידו אותו. 
אם הנחש ממש היה מלופף על הצוואר אז סביר שזה באמת לא אמיתי
21/01/15 22:44
כי מי המשוגע שיסכים לנדב את הצוואר שלו בשביל דבר כזה
סרטונים מהפרקים האחרונים ששודרו עד כה
הודעה זו מכילה סרטונים
19/01/15 16:46
9צפיות

איזה פרק דרמתי מסכנה אסמרלדה!
הודעה זו מכילה סרטונים
20/01/15 20:55
14צפיות
לרוע המזל הנחש הכיש אותה וכתצאה מכך היא החלה לסבול מרעידות הזיות חנק ודום לב שכמעט ומתה ממנו עד שהצליחו לייצב את מצבה, מסתבר שאי אפשר לנתח אותה לעת עתה והניתוח להצלת רגלייה נדחה למועד בלתי ידוע עד שהרופאים יסיימו להתייעץ שוב חיסלה כמעט והרגה את אסמרלדה אבל העיקר שגם הפעם היא לא יכולה לצאת עם ידה על העליונה לאחר שנודע שאסמרלדה יצאה מכלל סכנה גם הפעם איזה מתוק פבלו איך שהוא דאג לאסמרלדה והיה לצדה כל הזמן 

הפרק נחשפה העובדה שלורנסה לא באמת משתנה גם הפעם - היא מלמלה לעצמה ש"היא הייתה שמחה לו אסמרלדה באמת הייתה מתה ושכמה מעצבן מבחינתה שהבנים שלה ממשיכים לסבול בגללה" זהו אני איבדתי תקווה לגבי הדמות שלה, זה נראה שהיא הולכת לכיוון אחר לגמרי או יותר נכון מעולם לא באמת שינתה אותו... לפחות מריאנו התנרמל והוא כבר ממש בסדר. מקווה שלא יאכזב גם! אבל לעת עתה הוא בסדר 

בסוף הפרק נראה היה שחיסלה המטורללת מנסה עוד נסיון נואש אחד ומתחילה לחנוק את אסמרלדה תוך כדי שהיא מנצלת את העובדה שמרסדס ישנה.. מה יהיה עם מרסדס הזאת? או שהיא זזה כמו צב ובגללה פלה נחטפת שוב או שהיא נרדמת לה בזמן שהיא אמורה להשגיח על אסמרלדה ועכשיו בגללה הדרך שוב פנויה לחיסלה
מרסדס היא כמו המחשב המיושן שלי
20/01/15 21:56
10צפיות
שבפורום הזה הוא באמת צב, קודם הבעיה הייתה בפיירפוקס, עכשיו גם בגוגל כרון, אז נראה שזה לא מחשב לעשור הזה, אבל תוחלת החיים של בני אדם הרבה יותר גבוהה ומרסדס אפילו לא זקנה כדי לישון בשמירה, לא לשמוע צרחות עד השמיים וללכת עשר דקות עד ליציאה כשקוראים לעזרה. 

האמת קראתי בפורום הרוסי שרצו לנרמל את לורנסה, אך השחקנית לאורה זאפטה סירבה לשחק טובה ועשתה מהומה לתסריטאים ולכן החזירו אותה לרוע. גם יש המשך לגבי זה, אבל זה כבר יהיה ספוילר. מקווה גם שמריאנו יהיה נורמאלי ולא יחזרו על הקלישאה של ים של אהבה שצלע שלישית צריכה להיות רעה, או לפחות מגעילה כדי שלא תהיה תחרות. מספיק את חיסלה המפלצת והאמת חבל שלא הלכו הלאה בזוג של מריאנו ומוניקה ועשו שכשמוניקה תרים ידיים עם פבלו, מריאנו כבר יהיה מאוהב גם כן באסמרלדה. 
חחח אהבתי את ההשוואה עם מרסדס
20/01/15 22:34
7צפיות
אני הייתי מציעה לה לפרוש לגמלאות וללכת לבית אבות

באמת? לאורה זפטה יצאה פה די חוצפנית.. עם כל הכבוד יש תסריטאי יש מפיק ויש שחקנים. שתדע את מקומה אגב היא לא שחקנית כזאת גדולה אם יורשה לי לומר. אומנם ראיתי אותה לראשונה רק פה אבל היא בהחלט לא מגיעה לקרסוליים של הגדולות{דניאלה רומו, לטיסיה קלדרון ועוד}.
האמת היא שחקנית מאוד וותיקה
21/01/15 17:22
היא שיחקה את התפקיד של לוסיה בגרסה המקורית של לב פראי "מרימר" ששם היא הייתה אימו החורגת של הראשי ולא גיסתו והיא נשארה עד סוף הסדרה ולא מתה באמצע, אבל את התפקיד של מריקרוס שיחקה טליה שהיא אחותה למחצה במציאות, דיברו על כך בכוכבים מדברים. אבל כבר אז היא דרשה הרבה שלפי התסריט אחותה הייתה צריכה לתת לה סטירה ולא היה מקובל עליה שאחותה הקטנה תסטור לה אפילו בסדרה והיא דרשה לבטל את הסצינה, וזה היא בעצמה סיפרה, זאת לא רכילות עליה. כך שגם מה שנכתב בפורום הרוסי הגיוני שיש לה דרישות. אם כי ברוסלינדה היא שיחקה טובה, כך שלא הבנתי מה הבעיה ברעה שמתחרטת היא לא שיחקה רק דמויות רעות. אבל החוצפה שלה מתגלה בהמשך לפי מה שכתבו בפורום הרוסי, הפעם זה כן יכול להיות רכילות, שאני לא יכול לחשוף זה ספוילר. 
היא אחותה למחצה של טליה? זה חדש לי..
21/01/15 22:14
לפי מה שאתה מספר היא ממש נוראית גם במציאות. נראה שהיא לא צריכה להתאמץ הרבה בתפקיד האהוב עלייה עכשיו אני מבינה למה היא מעדיפה אותו כי זה בא לי הכי טבעי

אה יש עוד משהו שהיא אמרה/עשתה? טוב תזכור לספר לי על זה בהמשך אחרי שמה שאתה מדבר עליו ישודר חח
האמת היא סיפרה גם סבל רב שעברה
23/01/15 20:03
כשטליה כבר התחתנה ופשרה מהטלנובלות ששתיהן נחטפו כדי לדרוש כופר מבעלה, ואחר כך היו רכילויות כאילו היא ארגנה את החטיפה והן רבו על זה.

האמת אני לא יודע עד כמה מוגזם לדרוש שלא תהיה סטירה מצד קרוב משפחה, אמנם בני משפחה שיחקו בטלנובלות, אבל לא הרבה פעמים הרביצו זה לזה, וגם עצם העניין גדול בפני עצמו ששתי אחויות משחקות כלה וחמות בטלנובלה. 

אבל באמת היא שיחקה גם משוגעת אלכוהוליסטית ברוסלינדה, אז אולי היא באמת לא כל כך טובה בדמויות טובות שהיא העדיפה שישאירו אותה רעה, אם זה נכון, כי זה קראו וכתבו בפורום הרוסי, ובעולם הזה יש הרבה רכילויות. על החטיפה והסטירה במרימר, היא בעצמה סיפרה לטלוויזיה.
דאגתי מאוד כשסילנסיוסו נדר נדר
21/01/15 19:18
כדי שאסמרלדה תנצל ותוכל ללכת. כי ב"רק נשיקה" (בלי ספוילרים, רק בקטעים שכבר עברו) במצב הזה אסוסנה התעוורה מהתאונה ועברה ניתוח שישיב לה את מאור עיניה, אבל המקבילה של מוניקה, שם לא הייתה חיסלה, התפרצה לחדר בבית החולים והכתה בתחבושות ובעיניים ואסוסנה נשארה עיוורת ואז אביה נשבע שאם היא תשוב לראות הוא לעולם לא יספר לה שהוא אביה. חששתי שגם כאן המוטיב יחזור על עצמו, אבל ברוך השם זה לא קרה והוא רק נשבע להיות אבא טוב, וזה גם לא היה רלוונטי כי אם פלה תתאושש שזאת הגרסה היחידה כנראה בה היא חיה, היא הייתה יכולה לספר לה את האמת בלי שסילנסיוסו ייפר את הנדר, אז זה לא היה רלוונטי לגרסה הזאת. 

אסמרלדה עוברת רגעים קשים והודה על פבלו וחיסלה וכל הכבוד לפבלו שנשאר לצידה גם כשהיא מגרשת אותו ומדיימנת שהוא בוגד בה ומאושר עם חיסלה. כולם דואגים לה והרופאים לא יודעים מה יקרה וכולם נואשים ומריאנו מאיים לתבוע את בית החולים, אבל לא נופל לו האסימון לגבי חיסלה, שהוא חושד בה בתאונה, אבל לפחות הוא עודף אותה כשהיא מבקשת את עזרתו כדי להפריד בין פבלו לאסמרלדה. ואמנם הוא לא מספר את התאונה, אבל מזהיר את פבלו שיש לחיסלה כוונה לפגוע פיזית באסמרלדה, אך בגלל מרסדס זה קצת מאוחר מדי וחיסלה עומדת לחנוק את אמסרלדה שגם ככה ההכשה גרמה לתחושת חנק לפני שהצילו אותה.  

לורנסה כנראה לא יכולה להשתנות היא שונאת את אסמרלדה מכל הלב וגם מאשימה אותה בדאגה של בניה, אבל לפחות משלימה עם וורחיניה ואז נחשף עוד משהו לגבי וורחיניה שיש סוד שוורחיניה לא צריכה לדעת לדעתה של לורנסה, שזה לא רק סנטביטו העני, מבחינתה של לורנסה אסור לוורחיניה להתחתן ולהקים משפחה עם אף אחד. בטח נגלה בקרוב במה מדובר. 
אם כך באמת מזל שהנדר של סילנסיוסו היה שונה פה
21/01/15 22:18
וכן גם אותי סקרן הסוד של לורנסה לגבי וירחיניה
שוב חרוצ'ה מצילה את המצב!
הודעה זו מכילה סרטונים
21/01/15 22:30
מרסדס הסהרורית מתעוררת בבהלה למשמע צעקותייה של חרוצ'ה לעבר חיסלה שעמדה לחנוק את אסמרלדה! אומנם חרוצ'ה לא שמה לב שהיא ניסתה לחנוק אותה אבל היא בהחלט קלטה עוד ממזמן שכוונותייה רחוקות מלהיות טובות! אהבתי איך ששוב היא הוציאה אותה מהשיערות וכיפכפה אותה חחח אין עלייה ולפחות מרסדס הסהרורית מכירה בעובדה שהיא פשוט מכה 

ההחלטה של אסמרלדה לא לעסור בסופו של דבר את הניתוח כי היא רוצה לטענתה לנסות לעמוד על רגלייה בכוחות עצמה קצת תלושה מהמציאות וחבל שהכניסו את זה לעלילה. גם אם הרופא מבית הספר למוגבלויות מעודד אותה ומטפל בה יחד עם עוד רופאים בבית הספר המיוחד הזה, זה לא כל כך אמין שהיא לא תנותח ותחזור ללכת, כי ברור שבשלב מסויים היא תחזור ללכת. אבל בלי זה לא היו לנו סצנות משותפות של מרסלו קורדובה ומאייטה וזה כל הקטע של הכנסת הדמות שלו - לעורר קנאה בפבלו פוברסיטו חח.. טוב נחכה ונראה מה יהיו ההתפתחויות.

אגוסטין הצליח לשגע את פלה לחלוטין, רחמים עלייה ובינתיים לורנסה מכריזה שתעיד נגדו בנוגע למסמך הגנוב. זו בהחלט התפתחות מעניינת כי ככה הוא לא יוכל לגבור על סילנסיוסו למרות הכל

לא פחות מעניינת העובדה שלורנסה שוכרת בלש פרטי שיעקוב אחרי אגוסטין, כי ככה היא בעצם תגלה שהוא חטף את פלה והיא ה"אישה האחרת"
ידעתי שאסמרלדה לא תשוב ללכת כדי שתהיה מוסד
22/01/15 17:31
2צפיות
אבל יכלו לעשות שהסיבוך של הנחש מונע את הניתוח במשך חודשים, או כמו באהבה מנצחת עם פר שהניתוח לא הצליח וצריך עוד ניתוח בהמשך לאחר טיפול פיזיוטרפי שאגב המוסד של מרסלו קורדובה התגלה לא רק כבית ספר על גם כמרכז פיזיוטרפיה כמו זה שאליו לקחו את פר באהבה מנצחת וגם אותם התרגילים, אז כמיטב המסורת של טלוויסה בו זמנית בית ספר לבעלי מוגבליות ומרכז לשיקומם. 

אגוסטין מצליח להגיד לפלה שהוא בעלה ופלה מאמינה לו, אך לא מבינה מדוע נגעלת מהנשיקה איתו וגם מבולבלת מהסיפור שהוא מחביא אותה שנראה כמו חטיפה, אבל כבר שכחה הכול והמוח שלה פנוי למה שאגוסטין מכניס לה.

מסתבר שהחיבה של מוניקה כלפי לורנסה כנה, והיא פשוט לא הייתה מוכנה לאכול אוכל של עניים והיא תומכת בלורנסה ומשלמת על החוקר הפרטי, מעניין אם לורנסה תבין או שתמציא לעצמה ותרעיל את פרננדו בסיפור שאגוסטין ובלנקה בגדו בהם כל השנים, שהרי למרות שאגוסטין אמר שהיא מעולם לא נענתה לו היא נוטרת טינה לאישה ש"גוזלת ממנה את בעלה". 

מעניין מאוד אינס ברשימת מבוקשים, אבל באים לעצור אותה רק כשהאיש מחנות התכשיטים מזהה אותה, אבל איפה הוא מזהה אותה בתמונה מבוקשת ואז באים לבית של ריטה, אם היא הייתה מבוקשת וידעו את הכתובת למה לא באו קודם? להפתעתי הרבה גרבטו לוקח ברצינות את הלימודים ואינס היא שרוצה להמשיך בחיי המשפחה ובעיקר לחטוף את אסמרלדה וכשהיא מבוקשת היא מאשימה את גרבטו שהלשין עליה ואמנם הוא מגן על עצמו מהאשמות אבל מסרב להחביא את אינס ומוכן לשבת בכלא בעצמו במקום ללמוד כי זה הגורל, ונראה שדווקא אינס היא שרוצה חיי הפשע והמלגה באמת יכלה לשנות את גרבטו וטוני לולא אינס הייתה רוצה להמשיך בחיי הפשע וגם להיות בת זוג של גרבטו. 

אסמרלדה מתקשה להבין שפבלו מקנא וורחיניה שמה לב לכך. פבלו לבסוף מחליט לכבד את ההחלטה המגוכחת של אסמרלדה וגם חוויאר שם לב שהוא מתאהב וזה לא אתי וחושב אם להתרחק ממנה כפי שייעץ לו איש מבית הספר. 
אסמרלדה מארגנת יריד צדקה במזבלה
22/01/15 20:26
2צפיות
זה הולך להיות מעניין... מאחר וזו מזבלה אמיתית ובטח האנשים שחיים שם בבקתות נהנו גם במציאות מהגלגל הענק וכל מה ששמים שם חח נחמד.. מחכה כבר לפרק הזה. רק יש משהו קטן שמפריע לי, למה אסמרלדה לובשת כל הזמן רק שחור? יכול להיות שרצו באמת לדמות אותה לגאטה נגרה כמו החתול שהיא מחזיקה אצלה עוד מימיי המזבלה "פרינסיפה/נסיך" אבל קצת גיוון לא יזיק חח

איזו כפויית טובה אינס אחרי שבזמנו אסמרלדה הוציאה אותה מכלא, היא ממשיכה להסתבך ועוד רוצה לחטוף את אסמרלדה כדי לקבל עלייה כופר וככה לברוח מהשוטרים שתתבייש לה, חבל על כל מאמץ שאסמרלדה עושה בשבילה גם עכשיו זה נכון שאני מאמינה שיש באינס מידה מסויימת של אנושיות אבל יש לה עוד דרך ארוכה עד שתתנרמל אפילו גראבטו עוקף אותה בסיבוב.
אינס הפכה למנהיגת הכנופיה
24/01/15 22:02
1צפיות
מאז המנהיג נהרג על ידם וגרבטו החליט להשקיע בלימודים ועכשיו גם ביריד, וגם קודם היא תכננה את הפשעים הגדולים, אבל גרברטו כשסיפר על השוטרים שמחפשים את אינס ועל הירייה דיבר כאילו זה לא נוגע אליו כאילו הוא לא היה חלק מהשוד אלא מישהו מהצד.

נראה שמריאנו ומוניקה התנרמלו, אבל אין סיכוי לזוגיות ביניהם כי הם חושבים את עצמם לאחים, אבל על לורנסה קשה לדעת, היא הגנה על אסמרלדה מול חיסלה ואיימה עליה שתגן על פבלו ואסמרלדה והתביישה כשאגוסטין חשף שהיא גנבה את המסמך. ומצד שני היא מאוד נאיבית, הבלש מצא את המחבוא של אגוסטין ולורנסה נזכרה ששם הוא תכנן תכניות נגד פרננדו קודם, והסיקה שאין אישה אחרת ואם יש מי היא שתחזיק אותה וכך הבלש הפסיק את עבודתו, ולורנסה מסיקה שהכול בסדר. 

בלנקה כל כך מעורערת שלא יודעת מי בעלה, שאפילו כשחיסלה קוראת לה מאהבת, היא לא שואלת שאלות וקוראת לו בעלה מול חיסלה כשמספרת שלא יודעת את שמה שלה, וכך חיסלה יכולה להבין הכול ואולי גם לסכסך בין אגוסטין ללורנסה אחרי שהיא ולורנסה הכריזו מלחמה זו על ומזל שהיא לא זיהתה את פלה, ולא יכולה להרעיל את לורנסה שאגוסטין בוגד בה עם אימא של גאטה. 

פבלו חושב שסילנסיוסו עשה טעות שהעביר הכול על שם אחר, ושהוא יכול להגן על גאטה עם כספו, ועדיין לא הפנים עד כמה כל הכנסה שלו קשורה לחיסלה שסילנסיוסו שם לב ממבט ראשון לרוע שלה. 
º
הלוחמת
21/01/15 19:26
מתסבר שוונדה, רוסו ואירינה הם רק סניף מקומי
21/01/15 20:54
1צפיות
ולליביה יש אנשים בכל העולם ולמרות הרמזים שמורנה שלחה בפרופיל מזויף לאלו ומסרה את השמות של וונדה ואירינה ותמונות מהמעודון ובזכות שיילה יודעים גם על רוסו, אלו הייתה שמחה לעצור את וונדה בטורקיה, אבל מדובר רק בסניף קטן של הרשת וזה יציל את הבנות בטורקיה, אבל יאפשר לאנשים של ליביה לחגוג בשאר העולם, ולכן ריקרדו נמנע מפעולה עד להשגת מידע נוסף באמצעות השתלת השוטרת ז'ו כסוכנת סמויה בארגון והשקט הזה מצד אלו מדאיג את ליביה. 

מורנה גם פוחדת להיחשף ואולי תשנה את דעתה לאחר שתגלה שגם בברזיל נחשבת למתה והיא רוצה שוולסקה תיצור קשר עם אלו. כשדמיר מנסה ליצור קשר עם וולסקה שולחים את כל הבנות שהוא דיבר איתן להולנד, וכשוולסקה חוזרת דמיר חושב על תכנית מעולה ובזכות המידע שאוסף מאדם, הוא מביים היתקלות בוולסקה ומעביר לה את הנייד. ומכיוון שפתק קשה יותר להעביר דמיר שם אותו עם הסוללה כדי שוולסקה לא תוכל לדבר ותמצא את הפתק. בפתק יש את המספר שמורנה ביקשה מאלו ולמרות החשש שמדובר במלכודת וולסקה מחליטה להתקשר ומתקשרת לאלו ומבקשת עזרה.

רזנלז'ניה בהחלט עברה צד, חשבתי לרגע שאולי כופים עליה כשהיא רימתה בחורות בדיוק כמו שוונדה רימתה אותה, אבל היא חזרה לטורקיה וחזרה להיות המלשנית הגדולה, כשהיא שמעה שוולסקה מחפשת להפעיל, רוזנז'לה חושבת שהן השיגו נייד ורצה החנפנית לספר לאירינה, ורוסו מחפש על וולסקה והבחורה אותה שיתפה, אך וולסקה מחביאה את הנייד ומביכה את רוזנז'לניה וגם העסק שרוזנז'לניה מבקשת מגרסס המאהב שלה, בטח גם קשור בסחר בני האדם, נראה שהיא התאהבה בעסק ולמרות שהגיעו כקורבן היא כבר החליפה צד ואי אפשר להתעלם מהשמחה לאיד כשהיא מלשינה על וולסקה. 

אנטוניה לעומת זאת הבינה שהחברה היא חברת קש וקרלוס שכנע אותה לסגור את החברה והיא עשתה זאת והגרוש שלה שמע על כך ובא לשמוח לאידה, אך גם הזהיר אותה מהמסמכים שהיא חתמה בלי לקרוא. נראה שאנטוניה הייתה מציאה לעולם תחתון, חתמה על חוזים בלי לקרוא ואולי לא הייתה מבינה אם הייתה קוראת, כי לא מבינה בעסקים, העסיקה את וונדה ללא חוזה עבודה וגם לא קראה את המסמכים כשהעבירו את החברה של שמה. ליביה לא סתם בחרה אותה, היא הלכה בעקבות חלום והתעלמה מהכל וליביה גם כיסתה את עצמה כאילו קנתה את החברה ולא הייתה הבעלים הקודם. אבל קרלוס מאכזב שעברו חודשים והוא לא התחיל בהליכי גירושין ורק כשאנטוניה הופכת למובטלת בעצתו שגם ככה מסתבר לא הרוויחה מהחברה, רק אז הוא טורח לבקש מאשתו בנימוס גירושין. 

ברנה ראתה את וונדה עם ליביה והסיקה שליביה קורבן נוסף של וונדה והזמינה את ליביה והזהירה אותה מוונדה שהיא אדלז'יזה הסחטנית וגם ליביה תחקרה אותה והוציאה ממנה שהיא סיפרה לאלו שוונדה היא אדלז'יזה לאחר שהיא איימה לקחת לה את מוסטפה. ליביה זועמת על וונדה שדחקה את ברנה לפינה וגרמה לה לדבר וגם זועמת על רוסו שזרם עם הרעיון של וונדה שמוסטפה נגדם וחטף את עאישה. 

לאחר האיום של רוסו על דמיר מוסטפה התעמת עם רוסו ודרש להתרחק ממשפחתו ואנשיו ושיש לו חברים שיכולים לפגוע בו כי חייבים למוסטפה טובה וגם לא קנה את הסיפור של רוסו שמורנה באה לעבוד בזנות מרצון והסתבכה בחובות. 

ליביה התרגזה כשלא הצליחה לשכנע את לוסימר שמורנה לא סיפרה לה כלום, לאחר פליטת הפה של לוסימר מול סטניו ותאו הגן על לוסימר ולוסימר סטרה לליביה ואלו שיבחה אותה על כך וליגלגלה על הקרקס שסטניו ארגן, אבל ליביה זועמת דווקא על תאו וונדה מבינה שליביה התאהבה בו למרות ניסיונות ההכחשה של ליביה ,היא מתרגזת כשתאו בא לטורקיה לתחרות. 

החודשים עברו ומורנה בהריון מתקדם ותאו התחיל בזוגיות עם אריקה והם עברו לגור ביחד וזה כואב ללוסימר, אך אאוריה לא עוזרת כשהיא קיבלה את מבוקשה וכל הזמן עושה השוואות בין מורנה לאריקה ומחזיקה את הרוח של מורנה וזה מעבצן את אריקה לא פחות מאשר את תאו ובצדק היא יכולה להבין שחמותה לא אוהבת אותה כבן אדם אלא אוהבת אותה בגלל המעמד החברתי שלה. 
º
החיים שגנבו ממני
21/01/15 19:29
5צפיות
אלחנדרו פועל בדיוק כמו חוסה לואיס
21/01/15 20:17
2צפיות
אלחנדרו חוזר לאגווה אסול והמראה הראשון שלו זה מונסראט שהוא חשב למתה מתחנת עם חוסה לואיס ובנו לאורו מחבק אותו כאב ומזל שיש את ויקטור שימנע ממנו להתפרץ ולחשוף שהוא חי ולהיעצר וגם מסביר לו שעברו שבע שנים שמבחינתו הם כמה ימים ואין לו מה לכעוס על מונסראט, מה שלמנואל מאהבת אמת לא השפיע עליו שהוא שלוש שנים נחשב למת, אבל זאת תקופה אחרת. אלחנדרו מחליט לכתוב פתק ולהזמין את מונסראט ובו מספר שהיה בתרדמת וויקטור מזכיר לו שהוא נוהג בדיוק כמו חוסה לואיס ואלחנדרו ואפילו המקום המזח בו הם נפגשו הראשונה שם היא פגשה את חוסה לואיס לאחר שהתחתנה, אלחנדרו נאלץ להודות שכעת הוא מבין את חוסה לואיס אך בניגוד אליו הוא יצליח. חוספינה היא היחידה מהטובים שיודעת שהם חיים ולכן ויקטור פונה בהוראת אלחנדרו פונה אליה להעביר את הפתק

וכאן שאפו על בניית הסצינה שמונסראט מוזמנת וקוראת פתק ונראה שיודעת שאלחנדרו חי, ואלחנדרו מחכה לה, אבל מי שמגיעה זאת חוספינה שמסבירה שקראה את המכתב כי לא רצתה לבשר למונסראט בחתונה שהוא בתרדמת והיא מסבירה שהייתה רוצה למנוע אסון שלא יגלו שהוא חי ונמצא בקרבת מקום וחוסה לואיס עלול לרדוף אחריו וזה עלול להסתיים רע ואלחנדרו מסביר כמה מכאיב לו שאיבד את משפחתו כשבא בביטחון שיש רק את אימו ולאורו ומונסראט מתה. 

הפתק שמונסראט מקבלת הוא מפביולה שלאחר חילופי עקיצות בינה לבין גרסיאלה ולאחר שגרסיאלה מסרבת לוותר על הירושה, פביולה מאיימת באקדח על חיי אימה מבלי לדעת שהיא אימה וכשמונסראט באה פביולה כופה באיומי אקדח שתרצח את מונסראט שגרסאילה תספר שהעידה נגד אלחנדרו וגרסיאלה מתחננת שלא, אך פביולה מאלצת אותה להודות שהיא העידה שבנחמין אמר שהוא מורעל על ידי פועל והוסק שזה אלחנדרו וגרסיאלה אישרה, כשגרסיאלה שוב מנסה לטעון שפעלה לטובת מונסראט ומונסראט המומה לשמוע על זה ופביולה שכועסת על עצם החתונה של מונסראט וחוסה לואיס מסבירה למונסראט שבגלל אימה אלחנדרו הפך לנמלט מהחוק ונאלץ לברוח ולכן נהרג בתאונה. 

חוסה לואיס כואב את זה שלאחר שפביולה שפכה יין על השמלה של מונסראט היא נאלצה ללבוש את השמלה בה נמכרה לאלחנדרו והוא כואב שאלחנדרו נוכח בחתותנם ומונסראט מזכירה שהוא תמיד יהיה נוכח בחייהם כי הוא אבי בנה וחוסה לואיס מתנצל ומוצא מתוק מעז שזאת גם השמלה שבה הוא מצא אותה ובה היא חוזרת אליו.

כל הכבוד לנדיה שאחרי שפדרו מאיים להפריד בינה לבין ביתה ודורש שתשכנע את ויקטוריה שהוא אביה וויקטור מנוול שהפריד ביניהם ולמרות האיום שלא תראה את ביתה, נדיה אומרת לויקטוריה את האמת, היא נאלצת להודות שלא נשואה לאביה וויקטוריה מרגישה מרומה, אך נדיה מתנצלת ואחר זה משכנעת את ויקטוריה לשחק את המשחק של פדרו שכאילו הוא אביה והן תדברנה על ויקטור בחשאי ושויקטוריה תגיד אם מישהו שומע והן תחפשנה הזדמנות לברוח. ויקטוריה שומעת אם לשחק את המשחק של אמליה, ונדיה שומעת לראשונה שפדרו נשוי לאמליה ונדיה משכנעת את ויקטוריה להעמיד פנים ומבטיחה שהן תחזורנה לאביה.

פדרו לוחץ על נדיה לאחר שויקטוריה בורחת עם לאורו והוא דורש שנדיה תגרום לה לקבל אותו. ויקטוריה רואה תמונה של אלחנדרו ואומרת ללאורו שהוא בחיים והוא דוד שלה, אך לאורו לא מאמין וחוסה לואיס משכנע אותה שמדובר באנשים דומים. אך כשמונסראט בורחת מהחתונה הוא חושש שהיא גילתה ושואל את לאורו אם סיפר לה ולא מספר לרוסריו שבנה בחיים.

פדרו זועם על ההחלטה של אסקיאל למנות את חוסה לואיס למפקח המשטרה ומזכיר לו שהוא מעליו, אבל אסקיאל טוען שכך יוכל להשגיח על חוסה לואיס.

אסמרלדה מעלה השערה שאולי היא ורפוחיו התחתנו בלחץ של אנחליקה ולא חשבו מספיק על הרצון להינשא ואכן אנחליקה שכנעה אותה שעבדותה לא חשובה ומסתבר שהעבודה בריקוד בבר סיפקה מאוד את אסמרלדה וכשרפוחיו מתרחק ממנה והיא לא מרוויחה מהנישואים היא מפצה את עצמה באכילה והפכה לממש זללנית גדולה ובמועדון כשלימדה בנות לרקוד נזכרה בכך בבכי וגפ רפוחיו מנסה לחזור אליה ולהזכיר זיכרונות רק לאחר שמוניקה עם דמטריו ואסמרלדה שמה לב למשיכה של רפוחיו כלפי מוניקה, אך רפוחיו מנצל את הרומן שלה עם דמטריו כדי לטעון שהוא אוהב את אסמרלדה.  
מוטי סלע - איפור והדרכת איפור

יש לך אירוע?

מאפר מקצועי בעל ניסיון רוצה לשמוע עוד? לחצי כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום