לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

GATA
הודעה זו מכילה תמונות
15/12/14 21:26
29צפיות

איזה פרקים עצובים
הודעה זו מכילה סרטונים
15/12/14 22:05
56צפיות
מצבה של לטי מחמיר והיא נלקחה לבית חולים מתקדם יותר כשהיא מוגדרת כגוססת מסכנה אסמרלדה התאומים הקטנטנים שלה הם הכל בשבילה כך שלא פלא שהיא התמוטטה אחרי שהרופא עדכן אותה על מצבה של לטי עד שאסמרלדה נתנה לפבלו לראות את לטי בבית חולים, עכשיו הוא שוב משתגע מדאגה ומחיפושים אחרי שהעבירו אותה ועוד נאלץ לשמוע את ההאשמות של ריטה המעצבנת הזאת כאילו אין לו מספיק רגשות אשמה האיטלקי דווקא מפתיע לטובה.

מקווה שאחרי שהרופא אמר לה שחשוב שגם אבי הילדה יהיה נוכח, אסמרלדה תודיע לפבלו על ההחמרה במצבה של לטיסיה ותגלה לו באיזה בית חולים הן נמצאות כי זכותו לדעת ולהיות גם כן לצד ביתו ברגע כל כך קריטי אהבתי את הקטע המרגש שפלה דיברה עם אסמלרדה אחרי שהתמוטטה - "אני זאת שמבינה אותך וצריכה לדבר איתך, אני יודעת מה זה לאבד בת" מבלי לדעת שהיא מדברת אל ביתה שלה פלה נתנה לאסמרלדה את הכוחות הדרושים להתמודד עם המצב ועוד יותר היה מרגש לראות איך אסמרלדה העבירה את אותם הכוחות ללטי הקטנה כשדיברה איתה מעל למיטתה "הכח שלך והאהבה שלי יצילו אותך" ממש מרגש היה הפרק
פרק מרגש ועצוב מאוד
16/12/14 00:31
27צפיות
מצבה של לטי מחמיר והרופאים לא נותנים לה סיכוי, כי אז טלוויסה מי שמחולל מקובל שבחוסר תקווה או אפילו מוות קליני יקרה נס משמיים או מתמיכה של דמויות. 

הייתי המום שהאיטלקי מסר לאסמרלדה הודעה מפבלו ולא שיקר והשמיץ אותו ואף אמר שזאת זכותו, שזה בכלל שיא ועוד גם העביר את ההודעה האמיתית של אסמרלדה לפבלו, נראה שהאיטלקי ראוי לאסמרלדה יותר ממריאנו, אבל ברור ששניהם לא ראויים, אך האיטלקי התגלה יותר הגון ממריאנו. וריטה משמיצה את פבלו ועוד ממציאה לסילסנסיוסו סיפור שפבלו ניסה לחטוף את הילדה וכשהיא הרגישה רע הוא ברח מאחראיות ואסמרלדה שלא רצתה לראות את פבלו ראתה את הדאגה הכנה שלו והגנה עליו מול סילנסיוסו אך עדיין מתעקשת להרחיק מחייה גם את פבלו וגם את סילנסיוסו ואף עקצה שלרופא לא אכפת שתמיד מתים אצלו וסילנסיוסו לא משקיע בחיפוש ביתו, ופלה הגיע בזמן להסביר לה שהיא כן יכולה להבין אותה בניגוד לטענות שלה כלפי אחרים. 

ולפני כן גם פלה הטיחה בלורנסה שהרסה לה את הוורדים וסיפרה שאגוסטין חטף את ביתה, וללורנסה אין מושג בכלל, אבל אגוסטין הפחדן אומר שלא תאמין למשוגעת. מעניין איך לורנסה תנסה לנקום באגוסטין כשתגלה שהוא בגד בה במחשבה ואולי גם באמת ותמיד רצה לבגוד בה, בעצם מאישה כמוהה אפשר לצפות שתנסה לפתות את סילנסיוסו כי רק המותרות מעניינים אותה. וכל הכבוד לחרוצ'ה שגירשה אותה כשהיא "נזכרה" שיש לה נכדים שהיא "אוהבת". 

ונראה שרק פבלו ואסמרלדה יחד יוכלו להכניס כוחות בלטיסיה כפי שקורה הרבה בטלוויסה ובאמת כדאי שאסמרלדה תבין שפבלו צריך להיות שם ולא תיתן לחיסלה לצבור נקודות אצלה במציאת ביתו. 
למרות שמדובר בטלויסה אני חייבת להודות שהיו כמה רגעים בפרק
16/12/14 06:59
32צפיות
שחששתי שלטי באמת תמות מרוב חומרת מצבה אבל אז הרגעתי את עצמי שמדובר בטלויסה והם לא יעשו שטויות מקווה שאכן יהיה כך

האיטלקי בהחלט עדיף על מריאנו, כולם עדיפים עליו

לטי אכן צריכה את שני ההורים שלה במצב הקריטי הזה, מקווה שפבלו יצליח להגיע אלייה
האמת גם אצל טלוויסה מתו ילדים אבל לא של הראשיים
16/12/14 07:31
27צפיות
בחבקי אותי חזק הרשע של ססר אבורה רצח ילד קטן בערך בגיל גן חובה או יסודי והבנתי שזה קרה גם עם הרשע של לילות מריאנה שאותו שיחק ססר אבורה ובשתיהן הוא מת, ורק באומץ לאהוב העזו לשים את הרשע של ססר אבורה בכלא ולא להרוג. וגם באותה חבקי אותי חזק הצלע השלישית הרעה ילדה תאומים ואחד מהם נולד מת. וגם באויבת יקרה מתה נערה מטופלת עם לוקמיה. אבל כשיש גסיסה טלוויסה אוהבים למתוח עד הסוף כמו עם אוסוולדו באהבה מנצחת ואסטבן באם חורגת ואדריאן בשקרים ששם זה היה ילד בניגוד למבוגרים בשתי הדוגמאות הקודמות, אבל אוהבים דרמה ובסוף נס, אבל בכל זאת מבהיל כי יש עוד כמעט 80 פרקים והעלילה זורמת עד שאימא של ידיד שלי חשבה שתהום של תשוקה היא מחליפה של גאטה כי בגאטה כל הסודות כבר התגלו (לא לאסמרלדה, עדיין, ומסתבר גם לא ללורנסה עצמה). 

מריאנו באמת מעצבן, אבל לא עדיין לדעתי לא מגיע לגועל של חוסה אנטוניו מלב פראי.
יש פה אותה מנגינת רקע כמו באהבה מנצחת
הודעה זו מכילה סרטונים
15/12/14 22:24
59צפיות
כשהראו את מאייטה בוכה על מצבה של לטי ומדברת אלייה כשברקע המנגינה הזו, בדיוק נזכרתי בחתונה שלה עם מקס באהבה מנצחת כשהיא נכנסה עם הכירכרה והסוסים מחוייכת, עם המנגינה הזו בדיוק חח איזה קטע זה. אישית אני ממש אוהבת את המנגינה הזו היא ממש יפה ומרגשת גם שם וגם פה המנגינה מלווה בעיקר סצנות דרמתיות ומרגשות

הנה באהבה מנצחת מ-20:00 עד 21:00

º
מאיטה ודניאל באירוע התרמה
הודעה זו מכילה תמונות
16/12/14 15:58
42צפיות
מהממים איזה יפה קישטו שם מאחורה
16/12/14 18:10
21צפיות
תודה
איזה פרק שמח
הודעה זו מכילה סרטונים
16/12/14 18:04
36צפיות
לטי מגיבה לראשונה לטיפול ומצבה משתפר! אהבתי איך שלפני כן אסמרלדה ופבלו התחבקו מעל המיטה שלה ודיברו אלייה בדמעות וכמובן שהיה ממש מרגש איך הם שמחו נוכח העובדה שהיא התעוררה והגיבה:))

רק חבל שאחרי זה אסמרלדה המשיכה להיות די נוקשה כלפי פבלו אחרי שאמר לה שהוא חייב ללכת להמשיך את ציור הקיר שלוכדי שימשיך לממן את הטיפול בלטי. מסתבר שהאיטלקי נשאר מנוול מאחר והפרק הוא כבר הכריז שהוא לא הולך לספר לגאטה אף פעם שהכסף שהוא משלם לה על הטיפול הוא של פבלו ולא שלו ועוד הרשה לעצמו להציע לה נישואים איכס הוא יכול להיות אבא שלה מה הוא קשור?? ולמה נראה לו שהיא תשים עליו אי פעם

היה מצחיק הסצנות עם ריטה ו"המתאגרף מהכפרים הסמוכים()יחד עם חרוצ'ה ופבלו חחח איך חרוצ'ה אמרה לה "באמת כדאי לך לתפוס את הרכבת האחרונה לפני שתפספסי גם אותה" ואיך שהזקן אמר לפבלו "אל תדבר ככה אל הלחמנייה המתוקה שלי" אלוהים יודע מה הזקן הזה מצא בה 
סוף סוף סילניסיוסו שם את האבהות לפני הנקמה
17/12/14 12:29
21צפיות
ומנסה לכוון את אסמרלדה, שגם יש לה הרבה מה להבהיר עם פבלו וגם שהאיטלקי מנסה לקנות אותה והוא נדיב עכשיו, אבל אחר כך יבוא לגבות את המחיר. חבל שהוא לא מנצל את ההזדמנות ומספר שהוא אביה ולכן יש לו זכות לממן את הטיפול בנכדתו וכך היא לא חייבת להחזיר כלום לאף אחד. ומסתבר שכל העושר של האיטלקי שריטה חגגה לא כזה גדול, אלא אם זה בגלל השוד של גרבטו הוא איבד ממעמדו כי מסתבר שאין לו כסף לממן בית חולים עם ציוד טוב ואיכותי והוא מנצל את הכסף של פבלו ומרמה את אסמרלדה כך שהוא העביר הודעות אמיתיות וסיפר לפבלו איפה ביתו, לא כי הוא החליט להילחם בהגינות אלא כי הוא היה זקוק לפבלו. ידעתי שהאיטלקי לא יהפוך לטוב, הרי הוא מעולם לא התחרט ולא התנצל על ניסיון האונס, אבל חשבתי שהוא לפחות החליט להתחרות בהגינות אבל לא, הוא אחד הרשעים בסדרה, לעומת מריאנו שהוא מצד אחד נלחם מלוכלך על אסמרלדה ואולי מתרץ את זה בגנים של הוריו, אבל מצד שני מסרב לעשות עבודה מלוכלכת כעורך דין וללכת בדרך הזאת של אביו ופועל כדי להקל על עונשו של אגוסטין אך לא כדי לפברק שהוא חף מפשע וגם מסרב להפליל את סנטביטו. 

עכשיו לורנסה מקבלת תעודה רשמית של "גרועה מאגוסטין" אמנם זה שאגוסטין מתרץ שגנב מפרננדו והפליל אותו כדי לרצות את החומרנות של לורנסה, זה סתם תירוץ, אבל היחס לוורחיניה פשוט מזעזע איך שהיא מכה אותה ואת סנטביטו ומחליטה לסגור אותה במוסד לעיוורים ואפילו לא מתרצת שהיא לא רואה כמה מכוער הבן זוג שלה, אלא אומרת שהיא מתביישת בה ולא מכחישה שזה בגלל המום שלה ושהיא נטל על המשפחה וממש היא שפטה את אגוסטין על כך שהוא התכחש לפבלו וסילק אותו מהבית והיא עושה אותו דבר לוורחיניה ועם אלימות פיזית ולא רק מילילית. נראה מה יציל את וורחיניה. אבל אם חשבתי שאגוסטין הרשע העיקרי בגלל שיש לו עבר פלילי כבד, כעת מסתבר שלורנסה גם אם עדיין לא רצחה היא מפלצת אמיתית לא פחות מלוסיה בלב פראי או סימונה פני לימונה מים של אהבה. 
וואי אתמול בפרק סילנסיוסו היה כל כך קרוב
17/12/14 21:42
לספר לאסמרלדה את האמת אבל בסוף הזקן וריטה באו והפריעו! מה שכן, סילנסיוסו בשיחה הזו עם אסמרלדה היה כבר ממש שקוף וכל אחת במקום אסמרלדה הייתה חושדת שהוא אבא שלה, ככה שאהבתי שאסמרלדה אמרה לחרוצ'ה שכשהיא דיברה איתו עלה במוחה שהוא אבא שלה. החשד הזה מאוד הגיוני.

לורנסה אכן מזעזעת היא ממש אישה שטן ואם קודם חשבתי שהיא אוהבת את אגוסטין, עכשיו ברור שהיא אוהבת אך ורק את כספו מאחר והיא אפילו לא טרחה להיות בבית כשבאו לקחת אותו למרפאת הגמילה שנראה שממש עזרה לו גם מבחינת השיתוק החלקי שלו.כל כך מזעזע איך שלורנסה דיברה אל וירחיניה ממש ריחמתי עלייה לפחות יש לה את סנטביטו עשתה בשכל שהלכה אליו למזבלה וברחה מהבית.

מה עוד היה הפרק? מצבה של לטי ממשיך להשתפר מריאנו ממשיך להיות בלתי נסבל  האיטלקי ממשיך להיות מיותר אני רק מקווה שלורנסה לא תכניס את סנטביטו לכלא בגין "חטיפה" אני גם דואגת לוירחיניה שהרי לא מלאו לה 18 ולורנסה יכולה להחזיר אותה בכח פוברסיטה
פורום טלנובלות כואב את כאבה של בתאלה
17/12/14 12:42
63צפיות
שלשום נפטרה אמה של בתאל באופן מפתיע ולא צפוי. 

דיברתי איתה והיא הסכימה שאפרסם בשמה הודעה על כך. 

חלק מכם יודע על האסון הנוראי כבר בפייסבוק, אבל עתה אני מביא הודעה רשמית. 

כל מה שיש לי לומר זה שכואב מאוד ועצוב לי מאוד על הטרגדיה הזו.

ניר.
º
כואב מאוד
17/12/14 17:01
7צפיות
בתאלי היקרה משתתפת בצערך
17/12/14 18:10
20צפיות
שולחת לך חיבוק גדול וחיזוקיםשלא תדעי עוד צער לעולם.
חג חנוכה שמח! מוסיפה סקר קטן לחג
הודעה זו מכילה סרטונים
16/12/14 18:33
54צפיות
-אוהבים את החג?
-אכלתם כבר סופגניות?
-ולביבות?
-עם מי הדלקתם היום את הנר הראשון?
-מה התכניות שלכם לחג?
-מוזמנים להוסיף תמונה באווירת החג:)
עונה
הודעה זו מכילה תמונות
16/12/14 20:35
37צפיות
-אוהבים את החג?חג חביב
-אכלתם כבר סופגניות? אכן, כבר מלפני איזה שבועיים
-ולביבות? זה עדיין לא אבל מקווה שייצא לי בהמשך החג.
-עם מי הדלקתם היום את הנר הראשון? משפחה
-מה התכניות שלכם לחג? בעיקר להינות מאווירת החג
עונה
הודעה זו מכילה סרטונים
17/12/14 12:06
16צפיות

-אוהבים את החג? חג נחמד, הייתי אוהבת אותו יותר אם היה מתלווה אליו גם איזה יום חופש או שניים.
-אכלתם כבר סופגניות? כן, בעבודה שלנו מאכילים אותנו כבר שבועיים עם זה
-ולביבות? לא
-עם מי הדלקתם היום את הנר הראשון? פעם ראשונה בחיים שלי, לבד.
-מה התכניות שלכם לחג? אין תוכניות, לעבוד כרגיל.
-מוזמנים להוסיף תמונה באווירת החג:) לא תמונה, סרטון, ישן אבל חמוד

עונה
17/12/14 12:34
11צפיות
אוהב מאוד את החג. 

עדיין לא אכלתי לא סופגניות ולא לביבות. 

הדלקתי את הנר הראשון עם אבא שלי. 

היום אני הולך למסיבה של החג וכך שברור שהיום אני אוכל גם סופגניות וגם לביבות. ולגבי המשך החג הכול פתוח וגם אבי וגם אחותי חוגגים יום הולדת בחוג (לא באופן קבוע, שני התאריכים הלועזיים שלהם שדי סמוכים נופילם שניהם השנה על החג, 18 לדצמבר לאחותי ו-21 לדצמבר לאבא שלי). 
בואו לבחור את הפורומים החדשים - בחירות 2015
17/12/14 11:47
2צפיות
|רמקול| הקשיבו, הקשיבו ב 17.3.15 זה קורה, מדינת ישראל הולכת לבחירות. בעקבות האירועים האחרונים, אנו רוצים לפתוח בפרדס פורומים מיוחדים בנושא הבחירות!

כאן אנחנו צריכים אתכם גולשי |תפוז|!
מעבר לפורומים הקיימים, אנו מחפשים את הרעיונות המקוריים שלכם, הפורומים "הלא שגרתיים" שתרצו לראות ממש כאן באתר:
"בנט הוא אח", "מאוכזבי יאיר", "רק לא ביבי!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום רעיונות והצעות לפורומים ולהציע את הרעיונות שלכם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
16/12/14 15:49
20צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
º
דנה גרסיה בצילומי הסדרה החדשה
הודעה זו מכילה תמונות
16/12/14 16:03
54צפיות
אני רוצה לראות את זה כבר
16/12/14 17:32
32צפיות
כדי להווכח אם היא מסוגלת לגלם דמות כזאת ולא רק הטובה הבכיינית למרות שאהבתי את התפקיד שלה בזמן סופי. חבל שהפרק נמחק לי.
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/14 15:09
4צפיות
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
12/12/14 19:48
50צפיות
שבת שלום

חברות הפקה הוציאו קליפים חמודים לכבוד סוף שנה!
הודעה זו מכילה סרטונים
12/12/14 19:51
113צפיות
הקליפ של טלויסה יצא מקסים ביותר
13/12/14 21:43
40צפיות
יותר משל טלמונדו
º
גם אני אהבתי
14/12/14 06:53
17צפיות
º
מאיטה פרוני בדואט עם אלכס אובגו, קליפ חדש!
הודעה זו מכילה סרטונים
12/12/14 19:56
94צפיות
13/12/14 14:10
41צפיות
את השיר אני מכירה, אם אני לא טועה הוא הוקלט במיוחד בשביל לה גאטה כשיר של פבלו ואסמרלדה. בטח זה יושמע אצלינו בהמשך. איזה מגניב שהם עשו לזה קליפ, גם הקליפ מרשים ומהמם בדיוק כמו השיר מאייטה מושלמתת ומדהימה כהרגלה ואלכס אובגו זמר מעולה הקולות של שניהם משתלבים מצויין והתוצאה ממכרת

תודה
º
ממשיכים לחפש שחקנים לטלנובלה חדשה של סלוודור מחיה
הודעה זו מכילה סרטונים
12/12/14 19:57
93צפיות
חוסה לואיז רסנדז אבא!
הודעה זו מכילה תמונות
13/12/14 12:22
99צפיות
מזל טוב לחוסה לואיז רסנדז (חוסה ב"אחים דל מונטה") שהפך לאבא בפעם הראשונה לתינוקת בשם לנה מריה.
אבל שיתגלח למען השם!
14/12/14 17:46
31צפיות
מזל טוב וזה
אגב, תודה רבה לך
15/12/14 09:45
36צפיות
החלטתי לתת צ'אנס ל"החץ"... עכשיו אני עם התמכרות קשה ביותר....
º
מעולללה!!!!
15/12/14 11:56
8צפיות
תמונות חדשות מצילומי Rio Babilonia
הודעה זו מכילה תמונות
13/12/14 18:26
74צפיות
קמילה פיטנגה, טיאגו מרטינס וטיאגו פראגוסו
º
אדריאנה אסטבס
הודעה זו מכילה תמונות
13/12/14 18:27
61צפיות
מרלן פבלה חוזרת לטלויסה
13/12/14 23:22
56צפיות
הטלנובלה אחרונה בכיכובה מטלויסה היה "אהבה ללא איפור" לצד סרחיו גוירי(משום מה שכחו לציין את זה ובמקום ציינו את רובי וכנגד כל הסיכויים).
מזל טוב לשתי שחקניות ברזילאיות!
הודעה זו מכילה תמונות
15/12/14 09:02
47צפיות
אדרחאנה אסטבס חוגגת היום יום הולד 45!
כריסטיאני אוליביירה חוגגת היום יום הולדת 51!
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
12/12/14 15:51
19צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Camino al Amor
GUAPAS
Noche&Dia

צפייה מהנה 
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Camino al Amor-פרקים 112-115
הודעה זו מכילה תמונות
12/12/14 15:52
26צפיות
.
GUAPAS-פרקים 152-155
הודעה זו מכילה תמונות
12/12/14 15:53
32צפיות
.
אני חושב שהגיע הזמן לסגור את הבאסטה (עד 154)
12/12/14 15:59
46צפיות
הרסו את הדמות של אנדריאה מאז שהיא חזרה...היא נעשתה בלתי-נסבלת!
אני כמובן בעד אלה וריינה ואני די בטוח שהם יסיימו יחד...סביר להניח שאנדריאה תסיים לבד או שיפציע איזה מישהו חדש לקראת הסוף.
זה מרגיש כאילו מוניקה לא קשורה לכלום... כל העלילה שהיא נתקעה במעלית נגיד ואח"כ בסדנה לאלכוהוליסטים...אני לא לגמריי מרוכז בצפייה בשבועות האחרונים, אז אין לי מושג איך בכלל היא הגיעה לכל המקומות האלו

והפרסומת "הסמויה" ליוגורט ממש מעצבנת!
כמה אפשר לפרסם את היוגורט הזה תגידו? לא מספיקים המעברונים שגם הדמויות צריכים לפרסם את זה?
אגב, גם בתוכנית הבוקר של טלפה מפרסמים את אותו היוגורט...נראה לי שאין מה לפרסם בארגנטינה 
אנדריאה נהייתה ממש קלפטע
14/12/14 23:35
14צפיות
לא חבל?
אחרי כל התהפוכות שהיא עברה, והתהליך שאנחנו עברנו איתה.
אני זוכרת תקופות שבהן הסכמנו שהיא הגואפה המועדפת. היו זמנים.

מסכימה גם שהדמות של מוניקה לגמרי מתבזבזת.
מאז שטנו עזב היא כאילו לא עומדת בפני עצמה וסתם מתפזרת לה לכל מיני כיוונים הזויים.

לאורה ופבלו כרגיל לכודים באותו מעגל של קרבה והתרחקות.
כבר די ברור שאף אחד מהם לא מרגיש כלפי בן הזוג שלו ושהם מתים אחד על השניה, אז למה הם עדיין לא יחד לעזאזל?

וההיי לייט של השבוע: איגנה מטיח ברולי שחסרות לו שתי "ביצים"

אני באמת לא מבין מתי הם מתכוונים
15/12/14 00:32
12צפיות
להחזיר את טנו...רק בפרקים האחרונים? מה נסגר שם?
הגעתי לתקופה שאני שונא בטלנובלות הארגנטינאיות שחוזרת לאחרונה- תחושה של אדישות כלפי כל הדמויות וכל המתרחש וחבל שזה ככה עם גואפס!
יום רביעי הסתיימו הצילומים
12/12/14 16:16
36צפיות
אוף! אני לא מצליחה להביא את עצמי לצפות
14/12/14 14:59
33צפיות
ראיתי רק פרק אחד מפרקי השבוע בינתיים.
כל פרק של noche & dia באורך 45 דקות טס לי, והפרקים הקצרצרים של גואפס נראים לי ארוכים כאורך הגלות

זו רק אני?

בא לי לדלג ישר לפרק האחרון.
לאאא אל תפרשי
14/12/14 21:28
24צפיות
שולח לך זריקת עידוד ומוטיבציה!!
גם לי קשה עם הצפייה של גואפס למען האמת...אני בקושי מצליח להתרכז.
אבל יאללה מה נשאר? תריצי היום ומחר את הפרקים טוב שהפרקים הם רק חצי שעה!!
אחרי ששרדנו את כל זה?
14/12/14 23:36
20צפיות
אין סיכוי שאני פורשת

אני רק תוהה איך הם מתכוונים למרוח את זה עוד 25 פרקים.
לי הפרקים לא ארוכים...
14/12/14 22:23
20צפיות
זה עצוב - אבל בגלל שאני מחכה שכבר יקרה משהו (בעיקר עם לאורה ופבלו) הפרקים ממש רצים לי

מצד שני, אין לי באמת כל כך מה להגיב...
קיבלת נשיקונת שלהם השבוע
14/12/14 23:38
14צפיות
גם זה משהו
Noche&Dia-פרקים 11-14
הודעה זו מכילה תמונות
12/12/14 15:54
50צפיות
.
אני מתחיל לאהוב את השיר...ואיזו נשיקה (עד 13)
12/12/14 16:09
69צפיות
אומנם זה מובן שפיקו תישאר עם גסטון שנורה, אבל לא אהבתי את הדרמתיות בשיחה שלה עם ויז'ה כשבישרה לו ש"זהו זה נגמר ביניהם"...אבל אז הגיעה סצינת התיקון שהשכיחה הכול מבחינתי- אהבתי שבסוף הפרק ויז'ה אמר לה "תמיד היקרים לנו יהיו בסכנה, את משתמשת בתירוצים" ואז נישק אותה
מנגד, נבנה מתח מעניין בין מרטינה לויז'ה... ומעניין למה אבא של פיקו שותף להעלמת הבן שלה, מה הוא רוצה ממנה?

הסרטון שויז'ה צילם לפיקו היה חמוד
פקונדו ארנה בכושר טוב יחסית גילו אה? והשבוע הוא גם גלש בסקייטבורד...נפש צעירה 
והדמות של אאוחניה טובל בינתיים מאוד שולית, עושים טובה שמראים אותה לשנייה...חבל 
שניר, אתה מבולבל ומבלבל! (עד 14)
13/12/14 00:49
62צפיות
ראית גם את 14!
פרק 13 שאני ראיתי נגמר בזה שפיקו אומרת לו שהיא תתחתן עם גסטון וזהו. וכבר חשבתי שנעלמה לי סצנה אז בדקתי את פרק 14 אז כבר ראיתי את כולו גם הקטע עם הסקייטבורד היה ב14.
אני מקווה שלא באמת נגיע עד לחתונה עם גסטון. למה עדיין בטלונבלות דמויות מתחתנות עם מישהו שהן לא אוהבות בגלל כל מיני תירוצים טיפשיים. די כבר לא התקדמנו?
דווקא היה יכול להיות מגניב אם הוא היה מת. לא כי הוא כזה נוראי אבל זה טוויסט מעניין. באמת חשבתי שהוא מת כשירו בו.

פאולה לא שמה לב שכל פעם שהיא מספר לאינצ'אוסטי שיש לה ראיות כלשהן הן נעלמות? שתתעורר קצת, הוא נורא שקוף.

טוב היה קטע אחרי שהם כאילו פישלו עם המכונית הירוקה וקסטרו השעה אותם, אז פיקו עמדה כזה מאחורי הדלת ואז כשקסטרו פתח את הדלת בכעס הדלת ממש נכנסה בפיקו ונקרעתי מזה

מה הסיפור עם ג'יסה שויקו כזה לחוץ שהיא שותה קצת בירה ורומזים כל הזמן שקרה לה משהו בעבר. מעניין
אז מסתבר שמילי כן לומדת. לפחות אחת מהן עושה משהו. לא יכלו להביא כמה ניצבים שיראה שיש לה חברים? איזה מסיבת יומולדת עלובה מזל שטימון ופומבה באו, אני מתה מהכינוי הזה
אפשר כבר להפטר מניקו הנודניק, שחואקו יפסיק להיות טמבל ושמילי וחואקו יהיו ביחד? תודה

אאוחניה טובל זאת האקסית של ויקו? לא אוהבת אותה, אין צורך שיראו אותה יותר.

מחוכם מה שאינ'אוסטי עושה עם ויז'ה והעוזר שר (נדמה לי) ומרטינה.

ומסתבר גם שבעלה של מרטינה בכלל לא רע, ונראה שגם עליו אינצ'אוסטי מאיים. מה הסיפור שם לעזאזל?

מתחילה למצוא חן בעיני הסדרה הזאת

המטרה הייתה להפריד בין פיקו לביז'ה,
13/12/14 19:56
26צפיות
לכן פצעו את גסטון בקטנה ולא הרגו אותו. אחרת היו משיגים בדיוק את ההיפך
בכל מקרה, גם אני מקווה שלא נגיע עד לחתונה. זה יהיה מיותר ומטופש.

ומסכימה לגבי הדמות של טובל
לא אוהבת אותה בלשון המעטה (וגם לא את השיער והגבות שלה. סליחה על ההתקטננות)
הגיוני
13/12/14 20:52
19צפיות
באמת לא הבנתי איך להרוג את גסטון ירחיק ביניהם בדיוק, אם מוציאים את המפריד העיקרי.
אבל בפרק הבא גיליתי שהוא לא מת אז הכל הסתדר.
ואני מסכימה עם מה שכתבת למטה, הוא באמת קרציה וגם "אפילו עם עשר יריות ברגל לא הייתי נשארת איתו"
º
טוב שאין לי עוד פרק
13/12/14 20:58
7צפיות
אחלה נשיקה
13/12/14 19:51
47צפיות
אהבתי ממש את הסצינה הזאת במיוחד כשהיא אומרת לו אחרי הנשיקה: "אתה כזה רע"- כי היא יודעת שהיא כבר לא תוכל להתכחש למה שקורה ביניהם, גם היא ממש מנסה.

גסטון כזה פוץ מעצבן אפילו עם עשר יריות ברגל לא הייתי נשארת איתו.
הקטע הזה שהוא השתתף באסאדו ולא סתם את הפה לשניה! עושה בושות.
מעניין שזו לא הפעם הראשונה שהשחקן הזה מגלם דמות כזאת. גם בצ'אמפס12 (פדיחות לי שצפיתי בזה) הוא היה טרחן סתמי כזה.

מסתמן שהעבר הבעייתי של ג'יסה שכל הזמן רומזים עליו קשור באלכוהוליזם.
חבל. ציפיתי למשהו יותר מקורי (מה גם שכבר קיבלנו מזה מספיק בגואפס, לא?)

מצד אחד אני מתה שיקרה כבר משהו בין מילי לחואקו,
אבל מצד שני אני דווקא מחבבת את המרדף חסר התוחלת הזה שלו אחרי חשיפת פרצופו האמיתי של ניקו
בכלל, הדמות של ניקו יותר משעשעת ממעצבנת בעיניי. חנון נטול חן שאיכשהו מצליח להפיל ברשתו מלא בנות
אבל ברור שחואקו ינצח בסוף. וטוב שכך.

הסיפור הכי מסקן כרגע הוא זה עם הבעל והבן של מרטינה.
והשאירו אותנו במתח שיא עם זה שהיא עומדת להיכנס בדיוק כשהם נמצאים בסלון של אינצ'אוסטי! (למרות שמן הסתם הוא איכשהו יצליח להיחלץ מגילוי השקר. זה מוקדם מידי).

למרות שבהתחלה זה היה מוזר במקרה הטוב וחולני במקרה הרע, אני מודה שאני דווקא מצליחה להתרגל לחיבור בין לוסילה לקסטרו.
יאללה, שיתנשקו כבר!

ו... פרס הדמות הנשית החיננית של הסדרה הולך ל.... אווה-אנחלינה (או איך שלא קרואים לה).
היא המקבילה לדמות של גבריאלה (חולייטה דיאז) מcentral 099- לא נשית במיוחד, לא יפה במיוחד, מאוהבת בראש היחידה (גם בסנטרל קראו לו קסטרו!). רק שפה, בניגוד למה שקרה שם, היא כנראה לא תזכה בלבו.
מחבבת אותה פלוס-פלוס

הפעם לא הספקתי את הפרקים של גואפס.
אשלים בהמשך.
קצת איבדתי עניין, אבל אכריח את עצמי להתמיד עד הסוף.

גסטון שיחק בצ'אמפס? וואלה לא זכור לי
13/12/14 20:55
30צפיות
ונחמד לדעת שצפית בה

וואי ממש קשה לי עם השמות, אני קורא את הסיכום שלך ואני מבין חצי רק מתוך ההקשר
כדי לרענן את זכרונך:
13/12/14 22:59
36צפיות

לגבי השמות, עד לפני איזה שניים-שלושה פרקים גם לי היה ממש קשה, אבל לאט לאט
להבא אוסיף תיאורים ציוריים יותר לדמויות.
º
נזכרתי!! תודה על הרימיינדר
14/12/14 01:19
9צפיות
º
החיים שגנבו ממני
10/12/14 20:28
38צפיות
חוסה לואיס מוכיח כמה הוא אציל נפש
12/12/14 18:12
46צפיות
כאשר לורטו מאיים עליו לרצוח את אלחנדרו חוסה לואיס בסוף יורה בלורטו והורג אותו. גם אלחנדרו לא נשאר מאחור וכאשר חוסה לואיס מואשם ברצח אלחנדרו מחפה עליו ועוזר לו לברוח. חבל שיש לו שנאה כלפי מישהו שתכלס לא עשה לו כלום.

פדרו הזה ממש זבל. כאב לי על נדיה וויקטור. ממש סיפור אהבה טראגי. שמחתי שהם חזרו אחד לשני.

דמיטריו הזה ממש מגעיל אבל הכי מזעזעת אותי היא גרסיאלה. איך היא מסוגלת לחשוב על לנצל את אנחליקה החולה כדי לחתן אותה עם בנה תוך כדי שהיא חושבת שהיא תמות ודמיטרו יתאלמן מהר ויירש את כספה. מזל שאנחליקה לא מעוניינת בו ושמה את בעינייה בחוסה לואיס. ממש כואב לי עליה עם היחס של ההורים שלה אליה. נראה שבכלל לא אכפת להם ממנה במקום לרצות אותה כשהם יודעים שלא נותר לה הרבה זמן לחיות הם רוצים לסגור אותה בבית ולאשפז אותה בבית החולים. לאנחליקה יש את הזכות המלאה לחיות את רגעיה האחרונים איך שהיא רוצה ולא לכפות עלייה בנזוג שהיא בכלל לא מעוניינת רק בגלל שהוא מהמעמד שלה כי גם ככה לא נשאר לה הרבה זמן לחיות אז הם צריכים להתחשב בה אבל לא, איכס הורים מגעילים.

מריה הזאת פשוט זנזונת. אלחנדרו פשוט תמים לגביה, איך זה שהוא לא שם לב לפרצוף האמיתי שלה איך שהיא נמרחת עליו ומסיתה אותו נגד מונסראט. נאיבי משהו.

אגב לאלחנדרו אין זכות לדרוש שמונסראט תהיה כנה איתו כשהוא בעצמו מסתיר ממנה על אביו ואמה. שניהם למעשה צריכים להתחיל מחדש בלי שקרים וסודות כדי שיהיה ביניהם זוגיות בריאה למרות שנחמד לראות את מונסראט חמה ושופעת חיבה אבל גם אלחנדרו לא בסדר. אולי בגלל זה אני מתחברת יותר לסיפור אהבה של נדיה וויקטור. אהבתם טהורה ותמימה גם אם היא דיסקרטית אבל קשה להאשים אותם. ממש מזכירים את רומיאו וחולייטה. אהבתם טהורה אבל אסורה בגלל פדרו מדינה. זו באמת בעיה עם בעל כמו של נדיה, שמשפיל אותה ולא מתייחס אליה כאישה. וגם ויקטור עד שמצא אהבה מאישה טובה הוא הסתבך בפרשייה הזו. מקווה שהם יישארו יחד בסוף ויתחתנו.
חוסה לואיס בהחלט אציל נפש וזה רק הולך ומשתפר בויוה
12/12/14 19:09
45צפיות
לא מבין מדוע הצופים המקסיקנים לא רצו את מוסנראט עם חוסה לואיס, למרות שבתכלס היא לא ראויה לו. אגב הקטע שאת כותבת עליו היה גם באהבת אמת, אבל באיך שחוסה לואיס עכשיו בפרקים בויוה עוזר לאלחנדרו לא היה באהבת אמת. 

אבל בניגוד לאהבת אמת שבאמת למנואל לא הייתה סיבה לשנוא את אדולפו שלא עשה לו כלום, כאן דווקא יש סיבה, כי היה אפשר לבטל את הנישואין וחוסה לואיס ומונסראט לא היו צריכים לנסות לברוח כמו ילדים ולחוסה לואיס בניגוד לאדולפו הייתה אפשר להילחם בגלוי ולהתעמת עם אלחנדרו אפילו בחתונה עצמה ולכן גם הכומר קוטל את חוסה לואיס כפחדן ואכן חוסה לואיס בניגוד לאדולפו לא האמין שבאביה של מונסראט והעדיף לברוח בלי לנסות בטוב ומונסראט התעקשה שידבר איתו. אבל בהמשך מנסים להלביש את העלילה של אהבת אמת והוא הופך לאצילי כמו אדולפו. 

פדרו בהחלט מפלצת והאמת באהבת אמת המקביל של ויקטור נשאר עם אנטוניה ואחרי שהפכו את מריה לאישה שטנית כמו הדוד שלה, חששתי לויקטור שבניגוד לאהבת אמת היה מאוהב במריה מההתחלה, אבל מהר מאוד מצאו לו אהבה חדשה ומריה יכולה להיות מפלצת ולפלרטט עם אדולפו בניגוד לאנטוניה שלא שכבה עם אף גבר חוץ ממנואל. 

ויקטור ונדיה וגם אסמרלדה ורפוחיו, לא יודע עד כמה הגעת איתם, הם בהחלט זורות הרבה יותר טהורים הן מאלחנדרו ומונסראט והן ממונסראט וחוסה לואיס. ובכלל כנראה יש לי אנטיפתיה לאנג'ליק כשגם ליביה בריטו, גם נדיה וגם מרגריטה מגניה נראות לי כמו מלכות יופי לעומתה. 

מה שגרסיאלה חושבת זה הדבר הצפוי ביותר, היא לא אישה שמרנית כמו מקבילתה באהבת אמת היא פשוט זונה וסרסורית שאין בה שום דבר חיובי, אבל שאמליה מאמינה ותומכת בשידוך ולא רואה את הכוונות של דמטריו וגרסיאלה זה מוזר כי היא הרי בין הבודדים שיודעים שגרסיאלה כבר לא עשירה אז היא תומכת בבן טפיל שיתחתן עם ביתה הגוססת? האמת בנקודה מסוימת אני את הוריה של אנחליקה כי לא יודע אם דיברו על זה, אבל יש טיפול שיכול להאריך את חייה של אנחליקה, וזאת בחירה של אנשים במצבה טיפול הרסני ומטיש שיאריך את החיים ויש אומרים יאריך את הסבל או חיים קצרים ואיכותיים וברור שבני המשפחה ירצו את האופציה הראשונה, אפילו לכלב אוסקר ז"ל שהיה כמו אחי מאוד לא רציתי לעשות המתת חסד והצטערתי שאין בשבילו טיפולים כמו לבן אדם במצבו. וגם סבתא שלי ז"ל ביום הולדתה ה-85 בכתה שהיא לא רוצה לחיות, אבל נפטרה אחרי שלושה חודשים בדיוק והצטערנו על כך וגם במוסד הגיאטרי מנעו ממנה את רצונה לשכב ולחכות למוות. אבל סבתא שלי לא הייתה חולת סרטן, אבל ברור שבני המשפחה ירצו חיים ארוכים ככל האפשר, ופחות יחשבו על הסבל שהטיפול מאריך החיים גורם ולכן ברור שהבחירה של אנחליקה מפריעה להוריה.

מריה הייתה עבוד אלחנדרו כמו אחות ולכן הוא רוצה להאמין בה כי הוא אוהב אותה כמו אחות ואחרי שכל משפחתה של מוסנראט חוץ מאביה שיקרו לו, הוא בוטח יותר באנשים שהוא גדל איתם. והשאלה אם אביה של מריה היה מצליח לכוון אותה ולמנוע ממנה להיות מה שהיא אם דודה לא היה רוצח אותו, כי השאפתנות היא ירושה או חינוך של הדוד.

אני מבין שאלחנדרו קשה להיות זה שיפקח את עיני מונסראט לגבי אימה וזה נושא כאוב, אבל זה שהוא מנצל את הסוד כדי לסחוט את גרסיאלה שתספר את האמת על המוות של ברונו זה באמת לא בסדר שהוא מטהר את שמו על ידי הסוד הזה וסחיטה, אבל בנושאים כאלה קשה להיות כן, וגם אין לו ממש הוכחות שאם כל המשרתים יגידו את זה, מונסראט יכולה לחשוב שהוא אמר להם להגיד את זה. כי הרי אין באחוזה תמונות של גרסיאלה שיכולות להוכיח. ומצד שני עד עכשיו מונסראט לא יכלה להיות כנה עם אלחנדרו כי הוא היה מסוגל לרצוח את חוסה לואיס ולשבת בכלא. כי למרות שלא היה לו אבא שהכה אותו בשוט כמו מנואל מאהבת אמת והוא גדל בתנאים טובים עם הסבא, עדיין הוא צבר הרבה טינה ורוגז ושונא אדם שלא עשה לו כלום, עד כד כך שמוכן לרמוס את החוק.  
במקסיקו מתים על סבסטיאן(אלחנדרו) ואנג'ליק(מונסראט)
12/12/14 19:58
66צפיות
כנראה בגלל זה. עכשיו שהם זוג במציאות. הם הנטליה אוריירו ופקונדו ארנה של מקסיקו.

האמת היא שאני לא בעד שאלחנדרו ימות אבל גם לא חוסה לואיס ומבחינתי הייתי משאירה אותם בחיים ואת מונסראט הייתי הורגת. עכשיו הגעתי לפרקים שחוסה לואיס בורח ומונסראט עם אלחנדרו חושבים על ירח דבש והאמת יש כימיה ביניהם אבל הסיפור עצמו משעמם והם מסתירים סודות אחד מהשני.

חבל שלא הסבירו עד כה מה בדיוק יש לאנחליקה אבל לאנחליקה יש זכות לבחור איך לחיות את חייה כי בסופו של דבר כולנו נמות מתישהו. לקטלינה המקבילה היה ידוע שהיה לה שחפת ואני לא יודעת איך התפתח בינה לבין אדולפו ואם משפחתה התנגדו לקשר שלה עם אדולפו. שחפת לא בדיוק סרטן ושחפת זאת מחלה שהיה בזמנו סופנית ואילו סרטן זה מאבק מתמשך וקשה מאוד. השאלה אם זה אצלה סופני ואיזה סוג סרטן יש לה אבל ההורים שלה נראים בעיניי כאגואיסטיים וכאלו שאכפת להם מהמעמד וממה שיגידו כמו גרסיאלה מאשר אושרה האמיתי של אנחליקה. חואקין נראה אינטרסנט ואם לאורו היה אביה אני בטוחה שלא היה מתנגד שאנחליקה הייתה בוחרת לחיות לצד חוסה לואיס. לדעתי  אדם שגוסס זכותו המלאה לחיות איך שהוא רוצה ברגעיו האחרונים כל עוד הוא לא פוגע באחר(מצטערת לשמוע על סבתא שלך, זה דיון בפני עצמו שלא יהיה לו סוף) ונראה לי שאנחליקה לא קטינה שעדיין לא יכולה להחליט איך לחיות את חייה. עוד לפני שחוסה לואיס הואשם ברצח הם נחרדו לשמוע שהיא התיידדה עימו רק כי הוא מנהל עבודה ולא עשיר כמוהם אם כי הצצתי בויוה וראיתי שהם נשואים ואמה מקבלת אותו כבעלה(לא יודעת אם איך היה חואקין שכן הוא כבר מת).

מריה תמיד היה לה אופי מגעיל מהתחלה היא הרגישה נעלה והתייחסה מגעיל לכולם ואלחנדרו כנראה יודע את זה בתוכו כי הוא מעולם לא ראה בה כאישה ולפעמים נזף בה  וכשאמרה משהו שלא מצא חן בעינייו היא לא בדיוק הסתירה את אופייה המגעיל סביר להניח שאם אלחנדרו לא היה יורש את ירושת אביו מריה באיזשהו שלב היא הייתה מחפשת לה גבר עשיר ובו בזמן מחזרת אחר אלחנדרו גם אילו לא היה נענה לה. מריה אמנם אהבה בהתחלה את אלחנדרו אבל באיזשהו שלב זה נהיה אובססיה ובעיקר שנאה למונסראט שכן קיבלה הכל גם את אהבתו של אלחנדרו וגם זכתה להנות מכספו שכן הוא שילם את חוב משפחתה.
אגב שחפת
12/12/14 20:38
43צפיות
בקרדאיי אשתו של דליאן חלתה בשחפת והוא כבר מחכה למותה, וקרדאיי מתרחשת בשנות השבעים של המאה ה-20, עד כמה שידוע אז הייתה תרופה לשחפת. 

לגבי אנחליקה זאת בחירה שלה וזאת זכותה ונראה שאין לה סיכוי באמת להגיע לגיל זקנה עם כל הטיפולים. ובאהבת אמת גם הוריה של קטלינה התנגדו לקשר עם אדולפו וקיבלו אותו רק כשקטלינה ממש גססה והסכימו להיות איתה ברגעיה האחרונים בבביתו של אדולפו. אבל לאביה של קטלינה לא היו עסקים עם המקביל של פדרו והוא לא היה מושחת ואימה לא הייתה חברה של אימה של מתילדה כי מן הסתם האימא של מתילדה מעולם לא הייתה באחוזה של אביו של מנואל כשהוא היה חי. 

גם אני לא בעד שאחד מהם ימות ונראה שגם בגרסה הראשונה של חתונת הדמים המקביל של אדולפו וחוסה לואיס מת. אבל פה באמת היא מאוהבת בשניהם ואדולפו מאז שהתאהבה במנואל היה רק ידיד מבחינתה וכמובן היא אף פעם לא שכבה עם אדולפו וגם כשמנואל נחשב למת והיא עמדה להינשא לאדולפו כי חשבה בצער על הצורך לשכב איתו. 
הדמות של פביולה (פרקי ויוה)
12/12/14 22:02
42צפיות
היה נראה שהיא דמות שטנית ממש, היא הלשינה על אלחנדרו ששרף את הכסף של סוחר הסמים, וזה קרה בגלל שהיא החביאה אותו והוא לא יכל למסור למשטרה ואחר כך היה נחשב למסתיר ראיה וגם למרות ההידלקות שלה על חוסה לואיס הלשינה שראתה אותו שורף איתו את הכסף. היא גם הסיתה את חוסה לואיס שמונסנראט אמרה לה שהיא עדיין לא שכחה אותו כשהן לא דיברו על זה. ולכן חוסה לואיס מתעקש לשמור מרחק ולגרום למונסראט לחשוב שהוא מתנקם ומפליל את אלחנדרו כשההיפך הוא הנכון. והשיא היה עכשיו כשחוסה לואיס לקח על עצמו את שריפת הכסף וטען שאלחנדרו הזמין אותו למסור ראיה והוא בחר לשרוף אותה והודח מחיל הים וצפוי לשבת בכלא, ואלחנדרו שוחרר ואלחנדרו רוצה לעזור לחוסה לואיס ושוכר לו את עורך הדין שלו, אך אין סיכוי שחוסה לואיס לא ישב בכלא וגם אלחנדרו היה נשאר בכלא אם האמת הייתה נחשפת, בעוד מונסראט חושבת שחוסה לואיס הודח בגלל תככים נגד בעלה. ובנוסף לאחר שסנדרו שמע שפדרו מוכן לזייף בדיקת ד.נ.א פביולה דרשה שאלחנדרו יוצג כמתחזה ולא אכפת לה אם הוא בן דודה או לא ושהיא רוצה הכול לעצמה ולא מוכנה לחלוק איתו את הירושה.

אבל מתגלה גם צד אחר שאנחליקה רואה בה חברה טובה ולהפתעתי היא לא זירזה את מותה של אנחליקה ולא סיפרה לה על ההדחה של חוסה לואיס. ומסתבר שבעוד כל המשפחה התאמצה לתת לאנחליקה תקווה כשאובחן אצלה הסרטן, פביולה אמרה שיש אנשים שמתים בעודם בחיים והעיקר הוא לדעת לחיות ואף עודדה את פביולה לכבוש את חוסה לואיס ואמרה שלו ולמונסראט לא היה סיכוי כי חוסה לואיס נותן חופש ומונסראט אוהבת גבר שכובל אותה, מעניין עד כמה היא צודקת. ונראה שההסתבכות עם סנדרו והאלכוהול שינו את פביולה לרעה.

עורך הדין של אלחנדרו מחליט לחקור על סנדרו אך פביולה מזהירה אותו ועורך הדין שגם עד לכך שהצוואה תקינה נרצח על ידי סנדרו לפני שיספיק לחשוף את פרצופו האמיתי וזה מבוים כשריפה במשרד.

פדרו מתנקל לאסקיאל ולאחר התאבדות חואקין בהוראת פדרו, פדרו מכריח את אסקיאל לירות בעצמו בלי לספר שהאקדח לא טעון ומבהיר שחייו לא שווים בעיניו ולפני כן לעג לשאיפה שלו להיות ראש מועצה כשפדרו יפהוך למושל. אסקיאל מחליט לפעול והוא משכנע את פדרו שעליו לרצוח את מריה שקראה את המכתב התאבדות של חואקין ועלולה להיות עדה מסוכנת ופדרו מחליט להטיל זאת על אדולפו וכך לסבך אותו ברצח. אסקיאל מאיים על אדולפו באקדח כדי שירה במריה, אבל מסתבר שוב שהאקדח לא טעוןן. אסקיאל מציל את מריה ואומר לפדרו שהיא מתה ואדולפו הפך לרוצח ומבהיר שהוא מבין שיכול לגמור כמוהם או כמו חואקין ולכן הוא מציל אותם ומבקש את עזרתם כדי להפליל את פדרו בלי להפליל את עצמם. אדולפו מבין שאסקיאל רוצה להיות הגיבור שיחשוף את פדרו, כדי לתפוס את מקומו, אך ידיו כבולות. ופדרו תוקע עוד סכין בגבו של אסקיאל כשמבטיח לאדולפו תמיכה בו לראשות המועצה כשיתמודד על להיות מושל ומדווח על כך לאסקיאל שמאיים על אדולפו ומבהיר שזה לא יקרה ואף מאיים עליו שיכריח אותו לרצוח את מריה באמת, בעוד הוא מחביא את מריה בבר של אסמרלדה שהיא ואנחליקה קנו את הבר והן הבעלים שלו. 

גרסיאלה ואדולפו משתפים פעולה כדי להפריד בין דמטריו לחוספינה. גרסיאלה משכנעת את חוספינה לא לבוא ולא לבייש את דמטריו בחתונה של רפוחיו ואסמרדלה, אך קרלוטה משכנעת אותה לבוא והיא באה בדיוק כשוורחיניה גונבת נשיקה מדמטריו ומפרשת זאת כבגידה וכשדמטריו מנסה להסביר הוא פולט את האמת ונאלץ להודות שלפני כן מכר את עצמו לוורחיניה ומכר את עצמו ושכב איתה. ובינתיים אדולפו אומר ולא ברור אם זאת אמת או לא שהוא זה ששלח לה וורדים בכל יום, כשהיא חשבה שזה דמטריו וגרסיאלה מצלמת נשיקה בין אדולפו לחוספינה. 
כל הכבוד למונסראט
13/12/14 02:32
37צפיות
על שמנעה מנדיה לעשות הפלה. נדיה נואשת כי פדרו דרש שתעשה ילד עם ויקטור ואז הם יפרדו והיא לא יכולה לחשוף לויקטור איך נוצל גם על ידה וגם פוחדת מפדרו שכן פדרו יאסור עליה להיפגש עם ויקטור וירצה לגדל את הילד, אבל ויקטור יבין שהילד שלו ופדרו עלול לרצוח אותו כדי שלא ילחם עליהם. הפתרון היחיד שנדיה מוצאת הוא הפלה, בעוד ויקטור נלחם על אהבתו ומחליט לברוח עם נדיה לארגנטינה ומבקש כסף מאלחנדרו כדי להתחיל שם. מונסראט מלווה את נדיה להפלה בחשאי, אך לא מאבדת את התקווה לשנות את דעתה במשך כל הדרך, ובסוף כשנדיה נכנסת להפלה, מונסראט אומרת שויקטוריה זה שם יפה לילדה, ומסתבר שזה מה שהיה דרוש כדי שנדיה לא תהיה מסוגלת, היא חשבה על השם ועל הילד שיכול להיות ולא הייתה מסוגלת והאשימה בכך את מונסראט ששמחה שהצליחה ומבהירה שנדיה לא הייתה סולחת לעצמה ושהילד לא פרי הסכם עם פדרו אלא פרי אהבתה לויקטור ומעודדת אותה. 

מסתבר שלפדרו יש חשבון אישי עם אלחנדרו שכשאלחנדרו היה בן 15 הוא ובנחמין היו בכרכרה וילד על אופנוע התנגש בהם  ואף על הגדר ונפצע קשה ובנחמין הכריח את אלחנדרו לקחת עליו את האשמה ואחרי זה הסדיר את זה. ומסתבר שהילד הזה היה פדרו והוא איבד את האשכים בגלל זה ואמנם נראה שהתאונה הייתה באשמתו של פדרו שנסע במהירות מופרזת, אבל פדרו לאחר שלורטו סיפר לו על התאונה שאלחנדרו עשה, הבין שזאת התאונה שלו ומאז שונא את אלחנדרו מעבר להפרעה לעסקי הסמים כי הוא מאשים את אלחנדרו באובדן הגבריות שלו. 

לאחר רצח עורך הדין פדרו מחליט לרצוח גם את הכומר ומטיל את זה על אדולפו למרות תחנוניו ואדולפו מנסה לעשות זאת, אך לא מסוגל ושופך את הלב ומספר לכומר הכול על מריה ועליו ובסוף מחליט להטיל את זה על מישהו אחר וקורא לאסקיאל בסורטו בדיוק לאחר שהודיע על נישואיו הקרובים לקרלוטה בפני הכומר, הכומר שומע מאדולפו שאסקיאל הוא הרוצח השכיר של פדרו, ואסקיאל זועם שאדולפו אמר זאת, הכומר רואה שאדולפו לא מסוגל ומנסה לברוח, אך אסקיאל מגיע ועוצר בעדו ומבהיר שלא ייתן לו למנוע את נישואיו לקרלוטה ומודה שיש לו הרבה דם על הידיים, אך מבהיר שלולא אדולפו היה פטפטן הכול היה נגמר אחרת ומכוון אליו אקדח ולא ברור מה קרה. אסקיאל אומר לאדולפו שרצח את הכומר ולצופים זה לא ברור, ואסקיאל מאשים את אדולפו שהרס הכול שאם היה מספר על הפקודה של פדרו, היה מציל אותו כמו את מריה והוא היה משמש אותם כעד נגד פדרו, אבל הוא הלך וסיפר לכומר הכול ועוד סיפר עליו, האם אפשר להיות מטומטם מזה, ורק מחצית מהפרס על רצח הכומר מונעת מאסקיאל לרצוח את אדולפו. אסקיאל מוסר לאדולפו קופסה שבנוסף לטבעת שאדולפו דרש מהכומר תשמש הוכחה למותה ושיזכור שזה על מצפונו שאמנם הוא לא לחץ על ההדק, אבל הוא זה שהרג את הכומר ונראה שזה מייסר את אדולפו. 
כל הכבוד לויקטור
15/12/14 12:08
13צפיות
הוא היה מזועזע לשמוע שנדיה עמדה להפיל את ילדו, ושהכול היה תכנית של פדרו כדי לגדל את הילד שלו, אבל כפי שמונסראט רצתה ויקטור הבין באיזה מצב נדיה הייתה ובמיוחד שנדיה פחדה שאם ויקטור ילחם על משפחתו פדרו ירצח אותו, ואחרי שנדיה הנואשת ביקשה שישכח אותם וישנא אותה כי היא החליטה לגדל את הילד ונפל לי האסימון מהשם שמונראט נתנה, ויקטוריה על שם ויקטור, אז ויקטור סיפר על תכניתו לברוח מאגווה אסול ושכנע את נדיה ואלחנדרו ומונסראט הבטיחו לעזור ומונסראט אומרת שיכאב לה לא לראות אותה, אבל אם זה למען האושר שלה זה נפלא.

מסתבר שצדקתי לגבי פביולה שפביולה חברה אמיתית של אנחליקה ולמרות הרצון שלה לשכב עם חוסה לואיס היא כואבת את הגסיסה של אנחליקה. וגם סנדרו מסתיר ממנה שרצח את עורך הדין וטוען שמותם של עורך הדין והכומר הוא צירוף מקרים לטובתם. גם באהבת אמת הדמות של מישלסקיה רק רצתה להתחזות לבת הדודה האמיתית שהפכה לנזירה ולא תרצה לקבל כסף כדי לרשת את דודה והמאהב שלה הארי גייטנר איב שכנע אותה להילחם על הירושה ולהציג את מנואל כמתחזה. כאן פביולה רוצה את הכול, כי הייתה היורשת קודם וכנראה גם רוצה כסף לאלכוהול שהיא התמכרה אליו. אבל מי שבוחשים זה פדרו וסנדרו ומסתבר שהשופט החבר של פדרו לא מושחת כל כך, והוא הוציא צו מעצר כי פדרו שיקר שסמואל העיד נגד אלחנדרו והוא לא רצה לעשות עוד טובות, אבל לאחר שהם גנבו את הצוואה האמיתית שפדרו שומר למקרה שפביולה וסנדרו יבגדו בו פדרו גורם לשופט לספקות והצוואה שפביולה שמה היא צוואה מזויפת שפדרו הכין והכול כדי להציג אותה כמזויפת ואת אלחנדרו כמתחזה ולשם כך חוסלו עדים לרצון האמיתית של בנחמין.
GATA
הודעה זו מכילה תמונות
09/12/14 16:16
62צפיות

מגיבה על הפרקים האחרונים
09/12/14 16:49
61צפיות
אסמרלדה ופבלו חוזרים אחד לשנייה באופן רשמי היו סצנות מהממות איתם במיוחד בחורשה שלהם על העץ החרוט עם השמות שלהם  אבל במסיבת האירוסים פבלו והמשפחה הקרימינלית שלו הרסו הכל - פבלו ידע והסכים לרעיון של מסיבת האירוסים שתוכננה על ידי סילנסיוסו. הוא יודע שסילנסיוסו מאיים עליהם ובצדק. אז מה פתאום באמצע המסיבה הוא עושה הצגות כאילו הוא לא מסכים עם הדרך הזאת ועם הדרישות של סילנסיוסו במקום להגן על אסמרלדה שהושפלה על ידי אגוסטין ומוניקה הוא מוצא לנכון לצאת עלייה בהאשמות שהיא וסילנסיוסו משפילים אותם וזה עוד אחרי שמוניקה נישקה אותו והוא המשיך לדסקס איתה כאילו כלום ומה פתאום אסמרלדה נותנת למוניקה להימרח ככה על פבלו והיא רק עומדת וצופה במסיבה הזו ההתנהלות של שניהם הייתה פשוט לקויה ואצל פבלו במיוחד שהרי מובן מאליו שההורים שלו חייבים לה התנצלות במיוחד אחרי החטיפה שהם תכננו והתמונות נראה שמשום מה כרגע כבוד המשפחה יותר חשוב לפבלו מאשר כבודה של אם ילדיו טוב מאוד עשתה אסמרלדה שנכנסה בו ובמוניקה וצעקה בפניהם שהיא לא מתרפסת חסרת כבוד כמו מוניקה ושפבלו יכול להישאר איתה לא יאמן שפבלו גם החליט בינתיים לא להתארס לאסמרלדה בגלל כל מה שקרה כולל השבץ של אגוסטין - מגיע לו אחרי כל מה שעשה לסילנסיוסו ומשפחתו מקווה שסילנסיוסו לא יוותר על התביעה לאור המצב של אגוסטין שהרי הרופא אמר שיש מצב שהוא יירפא מהשיתוק, ואגוסטין חייב לשלם הוא פשוט הרס לו לפלה ולאסמרלדהאת החיים..!

בכל אופן דווקא עכשיו לא איכפת לי אם מריאנו יחזר אחרי אסמרלדה ויהיה איתה זמן מה. מגיע לפבלו שמתנהג בפרקים האחרונים כמו טיפש רק חבל שאסמרלדה חזרה למזבלה ועזבה את הבית של סילנסיוסו דווקא עכשיו אני כן תומכת בסילנסיוסו בהקשר לפבלו. כרגע הוא צודק במה שהוא אומר עליו. אבל מה אסמרלדה לא חושבת על התינוקות הקטנים שלה איך היא מחזירה אותם לתנאים לא תנאים למרות שמבחינה תסריטאית זה מעניין שהיא חזרה לשם מעניין מה יהיה ובכלל אני מופתעת שעדיין יש משם סצנות. מופתעת לטובה! הייתי בטוחה שכמו בלב פראי מקום המגורים הראשון של הראשית שעוברת מהפך יחזור רק בסוף בפרקים האחרונים אם בכלל. בקיצור, מעניין..

עוד שני דברים אחרונים שראוי לציין

האיחוד של פלה/בלנקה וסילנסיוסו זה היה מרגש בעיקר מהצד של סילנסיוסו שהרי פלה היא חצי שפויה חצי משוגעת נחמד שריטה התנרמלה ולא מרחו את הגילוי הזה

"האגרופן מהעיר והכפרים הסמוכים" או איך שלא קוראים לזקן הזה הורג אותי עם הכינויים שהוא נותן לריטה לימון מוזהב שלי, מאפינס עם צימוקים שלי חחח איזה גזור.
פבלו אכן מאכזב עם הבכיינות שלו
10/12/14 00:23
40צפיות
ותביעה מאסמרדלה שתרכך את סילנסיוסו ולוחץ עליה כאילו היא מסכימה איתו. 

ומסתבר שהמחזר של ריטה העריץ את בלנקה ומעניין מה יתפתח מזה כי גם ריטה טוענת שהיה עוד מישהו חוץ מאגוסטין שרצה לפגוע בפרננדו ובלנקה ואותו מחזר גם סיפר בלי לדעת לאיטלקי שאסמרלדה חוזרת למזבלה.

כמה מעבצן שמוניקה נכנעה לאימה ולמריאנו שלפני שהתנרמל לחץ על מוניקה להילחם על פבלו ולהתנקם בו ויחד עם אימה של מוניקה חיסל את מוניקה הטובה וגרם למוניקה להימרח שוב. בדרך כלל אני מרחם על דמויות כאלה, כמו בכישוף שמאורה לא רצתה לבצע פשעים נגד מריה חוסה והיה לה מצפון, אבל ברונו הפעיל עליה לחץ נוראי ובסוף היא הגיעה לכלא. אמנם מוניקה לא מבצעת שום פשע והלחץ של מריאנו לא מאיים כמו הלחץ של ברונו, אבל עדיין מוניקה חזרה לשמש מכשול בין פבלו לאסמרלדה וחזרה לה מזה שהיא מפנה לאסמרלדה את הדרך וגם פלירטטה וקראה לאסמרלדה גאטה והשפילה גם את פבלו ומגינה על אגוסטין מתוך נאמנות למשפחה. ואסמרלדה חושבת שפבלו רוקד על שתי החתונות.

ריטה מעניין אם היא הפכה לטובה, היא עדיין סוחטת כסף, אבל נחמד קטעי ההומור איתה ובאמת מפתיע שאסמרלדה חזרה למזבלה.
המחזר של ריטה הרי אוהב את כולן
10/12/14 07:05
33צפיות
אז גם בלנקה הידועה בימים ההם ודאי הייתה ברשימה חח כלל לא נראה שהוא פושע או משהו כמו אגוסטין. כך או כך אגוסטין הרי אמר שהוא אשם גם בחטיפת התינוקת-רטנט/אסמרלדה. אז מי שביצע את החטיפה ונתן אותה לריטה זה ודאי השותף שלו בהוראתו. או הוא בעצמו כי לדמות הזו גם יש שפם ככה שבהתחלה הייתי בכלל בטוחה שמי שמראים בפלאשבק זה הוא.

מוניקה הזאת רק עושה מעצמה צחוק היא חסרת כבוד ברמות נטשו אותך על יד המזבח זה דבר בלתי נסלח בשביל כל אישה, אזגם אם שיכנעו אותה איך היא מסוגלת להיות כל כךך חסרת כבוד מגיע לה איך שאסמרלדה ירדה עלייה שלה בניגוד אלייה יש כבוד

נראה שריטה אכן הפכה טובה. אבל את יצר החומרנות לא נראה לי אפשר לקחת לה
º
רנטה/אסמרלדה*
10/12/14 07:24
18צפיות
º
תמונות
הודעה זו מכילה תמונות
09/12/14 16:57
73צפיות
איך נבהלתי כשפבלו לקח את לטי לעבודה שלו
11/12/14 20:18
39צפיות
כי ברק נשיקה ואני לא כותב ספוילר אלא קטע מקביל ולא השכלות, הבן של אסוסנה ודניאל הורעל מחומרים רעילים בציורים שבהם עסק דניאל וברוך השם כאן תאונה כזאת לא קרתה ולטי ראתה רק את ציורי הקיר ובעבודה הכול הסתדר בסדר ונרגעתי שהקטע לא משוחזר. אבל עדיין נראה שהקטע הכרחי כי פבלו התעכב עם לטי ורץ איתה בגשם ונראה שהיא חולה ואסמרלדה אומרת שהיא בקושי נושמת.

מריאנו באמת פיצול אישיות, מול הוריו הוא מגן על זכותו של פבלו להילחם על האושר שלו ולא לנצל את פבלו כדי לפתור בעיות עם סילנסיוסו ולפבלו יש חיים משלו והוא לא חיים להם כלום. אבל את היעלמות פבלו עם לטי מריאנו מנצל כדי להרעיל את אסמרלדה נגד פבלו ומספר שאימם ביקשה מפבלו להתקרב אליה כדי שסילנסיוסו יהיה יקל עליהם ולא מספר שפבלו סירב, אלא להיפך גורם לאסמרלדה לחשוב שכל המחוות הנהדרות של פבלו כדי לכבוש אותו עם הקרקס (שמריאנו יודע על המחוות, אך לא איזה מחוות) היו כדי לעזור למשפחתו. אסמרלדה מבינה את פבלו וכועסת על עצמה שהאמינה לו ונתנה לו הזדמנות ונראה שהיא בלעה את הסיפור של מריאנו.

ייתכן וגם המאבק בין פבלו למריאנו הוא השתקפות של משהו דומה שקרה בין אגוסטין לפרננדו כי אגוסטין באמת אהב את בלנקה וכשהוא רואה אותה משוגעת ושומע שזה בגלל חטיפת ביתה שהיא אחראית עליה ומגן עליה כשלורנסה לא מזהה אותה ומאשימה אותה בגניבת פרחים בגינה וכשלורנסה מתעללת בבלנקה אגוסטין אומר שלורנסה מפלצת וגם אחרי הסצינה ובין בקשות האלכוהול הוא טוען שהגוף שלו מעניש אותו על כל הדברים הרעים שעשה. בדרך גם סילנסיוסו אומר שלראשונה מרחם על אגוסטין כי הוא עשה את מה שעשה בשביל המשפחה בעוד לורנסה סתם טפילה שבחיים לא עבדה ונהנית לחיות על חשבון אחרים. בכל זאת הוא מבטיח להחזיר לעצמו את ביתו ולשלוח אותם לרחוב. אגוסטין מזכיר ללורנסה שהיא שותפה שלו וצריכה להיות לצידו, אך מבחינתו להיות לצידו זה לתת לו אלכוהול שהרופא אסר עליו. 
אני כבר לא יודעת מה לחשוב על מריאנו
12/12/14 09:29
38צפיות
יש רגעים שאני אומרת לעצמי וואלה הבנאדם צודק ונראה שהוא רוצה בטובתה
של אסמה מצד שני, הוא לא סגור על עצמו!

לגבי שאר הסצנות, זוכרת את חיסלה? אז הנה היא הגיעה! ותכיני את עצמך נפשית לדמות
מאוד מעצבנת! חחח (לא מגלה ספוילרים, אבל את בטח יכולה לנחש מה היא כבר תעשה...

אגוסטין סוף סוף משלם על מעשיו. לגבי פרננדו, מתי הוא כבר יגלה לאסמה מי הוא?
עד מתי הוא ישאיר אותה ככה? אגב, הסצנות של אסמה עם לטיסיה הרגו אותי... :( מסכנה קטנה.
אסמה זה קיצור של אסמרלדה בספרדית
12/12/14 10:17
28צפיות
או שזאת המצאה שלך? 

מריאנו מקומם כשהוא אומר שפבלו לא נלחם על אהבתו ולכן לא ראוי לה, כי מריאנו היה אחד מאלה ששיקרו לפבלו לגבי אסמרלדה שיש לה בן זוג וגם שיקר לאסמרלדה, אז עכשיו הוא טוען שפבלו וויתר ולא נלחם כשהוא שבר את ליבו של פבלו כדי לעשות טובה לאימו.

אגב אני בן, והבנתי שאם רוצים לעשות את מוניקה טובה אבל ללא כבוד עצמי אז חיסלה שכבר רואים שנדלקה על פבלו בטח תעשה צרות בייחוד כשהיא באה ללורנסה לחקור על חייו של פבלו.

לפי דבריו פרננדו יגלה לאסמרלדה שהוא אביה לאחר שיקבל זיכוי בבית המשפט, טיפשי כי היא יודעת שהוא חף מפשע, אבל הוא רוצה להיות נקי מבחינה משפטית. למרות שגם זה לא ממש עוזר כי הישיבה בכלא נשארת ככתם גם אם יש משפט חוזר וזיכוי או זיכוי בבית המשפט כמו במקרה של דמיאן. כשאנשים רואים שבן אדם ישב בכלא הם לא באים לברר אם היה אשם ופרננדו לא צריך ברוך השם לחפש עבודה, אבל בכל זאת הוא רוצה להיות טהור כשהוא מספר לאסמרלדה שהוא אביה אם אחרי זה לא ימצא תירוץ אחר לשתוק.
קבל את התנצלותי:) חח
12/12/14 13:35
16צפיות
לגבי אסמה, כן, זה קיצור.

גם מריאנו וגם פבלו הם כמו בובה על חוט, הולכים לפי מה שהוריהם אומרים.
אין להם עמוד שדרה או מה? לפעמים הדמויות האלה מרגיזות אותי.
לגבי פרננדו, כן אני יודעת, אבל דווקא מהבחינה הזאת, מרגיש שהעלילה תקועה...
ציפיתי לקצת יותר התקדמות מהבחינה הזאת של איחוד משפחות (כמו שקרה עם פלה ופרנננדו)
מריאנו דו פרצופי וזה מבחינתי יותר גרוע מדמות רעה כנה
12/12/14 14:38
35צפיות
אל תאמיני בו

חח כן חיסלה הזו מעצבנת. זו השחקנית ששיחקה את אישתו הראשונה של הראשי מאהבות אמיתיות.

לא ראיתי אהבות אמיתיות.
12/12/14 14:49
24צפיות
בכל מקרה, אם את מוניקה לא סבלתי.. אז חיסלה בכלל תשגע אותנו
אני שונאתת את מריאנו יותר מכל דמות רעה
12/12/14 14:28
33צפיות
הדמויות הרעות באופן רשמי לפחות כנות ואומרות את שחושבות אבל הוא לובש שתי מסכות והוא דו פרצופי וזה בעיניי הרבה יותר גרוע מעצבן ובלתי נסבל בתור צופה.

כשאגוסטין אמר לבלנקה/פלה "מה קרה לך מה יש לך זה בגללי? אני עשיתי לך את זה? ובכה, זה ממש הדהים אותי.. לא חשבתי שיש לו לב ולא חשבתי שהוא מסוגל להצטער על חלק מהמעשים הנפשעים שלו.

כמובן שעדיין מגיע לו כלא על שהרס את החיים של משפחה שלמה שרף עשרים שנה מחייו של סילנסיוסו ובעיקר על שעקר תינוקת מזרועות אימה
יש לי הרגשה
12/12/14 14:48
24צפיות
שאגוסטין לא באמת מתחרט או קולט בכלל מה הוא עשה
כי הוא עדיין ממשיך להתנכל לאסמה ולכל מי שקשור אליה
ברור שהוא לא מתחרט במובן של רצון לתקן
12/12/14 15:25
18צפיות
הוא לא מוכן לא להסגיר את עצמו למשטרה ולטהר את שמו של פרננדו, לא להחזיר את הרכוש הגנוב ואפילו לא להתנצל ולהכיר בפומבי בעוול שנגרם לפרננדו. אבל זה מציק לו כי הוא חטף את אסמרלדה ושלח את פרננדו לכלא כי הוא חשב שבלי הבעל והבת הוא יוכל לכבוש את בלנקה ולתפוס את מקומו של פרננדו בחייה ובמקום זאת הפך אותה למשוגעת כי חייה נהרסו כשבעלה בכלא וביתה חטופה והוא מרגיש רע עם מה שהיא נהפכה להיות וגם מגלה אנושיות כלפיה, כי אולי לורנסה הייתה ממשפחה עשירה ולכן הוא התחתן איתה או בגלל שבלנקה הייתה תפוסה הוא התפשר עליה, אבל הוא מעולם לא אהב את לורנסה, אם כי לא נראה שלורנסה הייתה עשירה, כי לורנסה הסכימה לגנוב מפרננדו כשהמטרה של אגוסטין הייתה לכבוש את בלנקה, בעוד לורנסה חשבה שזה כדי לעלות במעמד החברתי. וגם הוא מרגיש שהמחלה היא עונש על מעשיו, אבל הוא עדיין רוצה להמשיך להרע ובמיוחד צריך כסף לאלכוהול כי הפך לאלכוהוליסט.
אגוסטין אכן ממשיך להיות לא חושבת שאי פעם יתנרמל
13/12/14 14:17
14צפיות
אבל נראה שהוא באמת מסוגל להרגיש דברים לפחות לגבי פלה.
אכן אגוסטין השטני הפתיע, אין לו מחילה
12/12/14 15:18
19צפיות
אבל מפתיע שיש לו מצפון ויש לו לב, אחרי היחס שלו לפבלו, מפתיע שהוא סובל מהסבל שבלנקה שדחתה אותו והוא לא בז לה כמו לפבלו. ואפילו הוא פחות אנוכי מאשתו המכשפה. 

חשבתי שמריאנו יהיה זה שיספר לפבלו ואסמרלדה את האמת, כי ריטה נראתה מכשפה שטנית ללא שום רגש, אבל גם היא דתייה במידת מה ומפחדת מהגהינום והתנרמלה וגם סיפרה לאסמרלדה את האמת וגם הקליטה אותה לחרוצ'ה שתמסור לפבלו וגם הפגישה בין סילנסיוסו לפלה בלי לדרוש כסף בתמורה. ולגבי השותף של אגוסטין, ייתכן והוא קרוב משפחה של המשרתת דורילה שהרי היא זיהתה את ריטה במסיבת האירוסין המבישה. ואילו מריאנו ממשיך עם אותם התככים הוא גם הסית את פבלו שאסמרלדה מתנקמת בו בשם סילנסיוסו ועכשיו מסית את אסמרלדה שפבלו רוצה אותה רק כדי להציל את אביו ואת רכוש משפחתו. אבל בכל זאת נהניתי כשהוא לקח את אסמרלדה לגן חיות, זה היה נחמד ועם כל הגועל שלו להוריו הוא אומר את האמת בפרצוף כפי שהוא, וחבל שהוא לא שם לב שהוא מתנהג כמו אביו לפני עשרים שנה ועוד הרציונליזציה שלו שפבלו לא ראוי כשפבלו קורבן גם שלו ולא רק של הוריו. בדרך כלל דמויות כמו מריאנו מתחרטות, והוא לא מפלצת כמו חוסה אנטוניו בלב פראי, אבל עדיין נראה שהוא ירש את האנוכיות של הוריו, טוב מישהו משלושת הילדים היה צריך לצאת דומה להורים. ובדרך לא שמתי לב שיש תקדים בטלוויסה חוץ מקרלה אסטרדה שגם אגוסטין וגם לורנסה רעים ואילו גם פבלו וגם וורחיניה טובים, בדרך כלל אצל טלוויסה לטוב יש לפחות הורה אחד טוב ולרע יש לפחות הורה אחד רע. 
פבלו חזר לעצמו! אבל הוא הרטיב את לטי שחלתה
הודעה זו מכילה סרטונים
12/12/14 12:14
63צפיות
מסכן עכשיו אסמרלדה מאשימה אותו שלטי במצב קשה כי הוא חזר איתה מאוחר בגשם שוטף נכון שזה היה חסר אחריות מצדו אבל שום דבר לא נעשה פה בכוונה וחבל שאסמרלדה בוחרת להאמין ללוקשים שמריאנו מוכר לה רק כדי לזכות בליבה ולהפיל את אחיו שלו חוץ מזה האשמה העיקרית היא אסמרלדה שחזרה למזבלה עם תינוקות קטנטנים שכבר התרגלו לסגנון חיים אחר ומוגן אצל סילנסיוסו. אז קודם שתאשים את עצמה יחד עם זאת כואב הלב עלייה ועל פבלו מסכנים איך שהם נואשים ומתפללים שלטי תצליח להתגבר על הדלקת ריאות

לגבי כל מה שקרה לפני כן, אהבתי שפבלו חזר לעצמו והתחנן למחילתה של אסמרלדה על ידי מחוות מקסימות שבראשן הופעת הפנטומימה המדליקה - ממש אהבתיועד שהם החליטו לפתוח דף חדש עכשיו שוב אסמרלדה מאוכזבת מפבלו לפחות היא הקדישה מחשבה ושאלה את עצמה אם היא לא יותר מידי נוקשה עם פבלו, ולפחות היא לא סיפרה לסילנסיוסו שלטי חלתה(לדעתה)בגלל פבלו שזה רק בחלקו נכון וכמובן ללא כוונת זדון כלשהי מצד פבלו שמשתגע מדאגה ללטי ולא מוצא אותה
המחוות של פבלו קטע מקסים בסדרה
12/12/14 15:33
27צפיות
מופע ענק של פנטומימה בהתחלה וסיום עם אנשי קרקס שמסמנים עם הידיים את הטקסט אני אוהב אותך. 

פבלו התעכב מדי עם לטי בבילוי שלהם וכך לא שם לב לא לתחזית מזג האוויר, בעצם למה שידע לא ראיתי אצלו בבית לא טלוויזיה ולא רדיו. וגם אסמרלדה הקדימה לחזור מהגן והתפוצצה מדאגה שביתה לא בבית. מה שאפשר לריטה להסית אותה שפבלו חטף את ביתו ולמריאנו לשכנע אותו שפבלו איתה כדי שסילנסיוסו ירחם על הוריו. נראה שהמחלה של לטי והכעס על פבלו, היו דרושים כדי שאסמרלדה תשלים עם סילנסיוסו ואולי גם יצטרכו את הכסף של סילנסיוסו לטיפול בלטי. 
º
אם אני לא טועה במקסיקו יורד גשם גם כשחם וזה לא כל כך צפוי
13/12/14 14:13
17צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
09/12/14 10:32
119צפיות
המשך שבוע נעים
ויוה פרסמו בבלוג שלהם את הפוסט על "תכשיט נדיר"
09/12/14 10:36
133צפיות
ויוה פרסמו פוסט של שירן זכרייב על טלנובלה "תכשיט נדיר" , האם זה רמז לכך שהם הולכים לרכוש אותה? 
עוד סדרה שאני בטח אפרוש ממנה
09/12/14 11:59
93צפיות
º
למה? תקופתיות זה לא התחום שלך?
09/12/14 13:21
53צפיות
טלנובלות פופוליסטיות זה לא התחום שלי
09/12/14 13:32
92צפיות
עיין ערך שדרות ברזיל+הלוחמת.
למה אתה מכליל אותה לקטגוריה הזאת?
09/12/14 16:25
62צפיות
כי הרבה מבקשים אותה פה? אני מניחה שזה בעיקר בגלל שהיא תקופתית.
לידיעתך היא זכתה בפרס האמי הבינלאומי, שבדרך כלל סתם טלנובלות לא זוכות בפרס הזה , אלא כאלה שהן יותר איכותיות ולאו דווקא פופוליסטיות , כמו שאתה מגדיר אותן.
שנה שעברה למשל זכתה דווקא "צד לצד" תקופתית של גלובו ולא הלהיט הכי גדול שלהם שדרות ברזיל, וזאת למרות שבניגוד לשדרות ברזיל "צד לצד" הייתה מוגדרת כסוג של כישלון.
בקיצור לפחות תחכה ותראה טריילר/פרומו שלה
09/12/14 16:28
56צפיות
כי לא נראה לי שיש לך מושג על מה היא ואיזה סוג טלנובלה היא , חוץ מהעובדה שכל חובבי ברזילאיות רוצים אותה.
יש לי רק מושג שמל מאיה שם
09/12/14 19:24
60צפיות
וזהו

(לא נראה לי שרפאל קרדוסו שווה איזכור לאור ה......העבודה המפוקפקת שלו ב"בזמן שישנת")
לרפאל קרדוסו יש תקווה....
הודעה זו מכילה תמונות
10/12/14 07:57
74צפיות
אין לי מושג איך הוא בטלנובלה הזאת. בזמן שישנת גם לא חיבבתי אותו בלשון המעטה, אבל עכשיו אני צופה טלנובלה אחרת איתו ושם הוא דווקא בסדר. אז יש תקווה שאולי הוא יהיה בסדר גם ב"תכשיט נדיר".

חוץ מזה קרדוסו הוא דמות משנית נראה לי. הראשי הוא ברונו גליאסו ויש גם את טיאגו לסרדה.
ברונו גליאסו
רפאל קרדוסו די נחמד ב"תכשיט נדיר"
11/12/14 11:37
22צפיות
בהתחלה בקושי יש לו זמן מסך אבל ככל שהעלילה מתפתחת גם הדמות שלו גדלה והוא לטעמי הרבה יותר מוצלח פה מאשר ב"בזמן שישנת".
אני ממש נהנתי ממנו כאן.
11/12/14 15:09
17צפיות
יש לו תפקיד ממש טוב.
אם זה פוסט של גולש/ת זה לא אומר כלום
10/12/14 10:09
47צפיות
הם נתנו לגולשים לפרסם פוסטים ומשתדלים לפרסם כמה שיותר פוסטים של גולשים. שירן היא גולשת בפורום ברזיל בויוה, הפוסט שלה ולא שלהם. רק פוסטים שלהם יכולים להיות רמז, חוץ מזה שהלוחמת תסתיים רק בעוד ארבע חודשים.
זה לא משנה מי כותב, הם בוחרים מה לפרסם או לא
10/12/14 10:59
45צפיות
שירן כתבה אבל ויוה פרסמו. זה לא שלכולם יש חופש לפרסם מה שבא להם כמו בפורום/פייסבוק. זה עובר דרך ויוה קודם והם אלה שמפרסמים. סביר להניח שהם גם עושים סינון מה מתאים, מה רלוונטי ומה לא. אני לא אומרת שזה בטוח מסמן שהם עומדים לרכוש אותה, אבל זה בהחלט יכול לתת תקווה. זה נראה לי  אכזרי מצידם לפרסם פוסט (לא משנה מי כתב אותו) על טלנובלה מאוד מבוקשת, פוסט שמשבח את הטלנובלה ורק עלול להגדיל את הביקוש, ובסוף לא לרכוש אותה. זה בערך כמו להראות לילד סוכריה ואז לא לתת לו אותה.
וזה לא משנה מתי "הלוחמת" מסתיימת, הם עדיין צריכים להתחיל לחשוב על טלנובלה הבאה כדי להתחיל לתרגם אותה. להזכירך הידיעה על כך ש"הלוחמת" נרכשה פורסמה  בערך 5 חודשים לפני ש"הלוחמת" התחילה את השידוריה אצלינו .בכל מקרה "תכשיט נדיר" עוד לא נמצאת בכלל בקטלוג , אז סביר להניח שהם בכלל יקנו משהו אחר קודם, אבל יש מצב שהם כבר החליטו שבעתיד הם ירכשו אותה.
º
הלוואיייי
10/12/14 18:14
10צפיות
לא חושב, אבל הלוואי
10/12/14 19:32
31צפיות
רק לא על חשבון אהבה לחיים
אני לא חושבת שזה יבוא על חשבון משהו
11/12/14 09:55
30צפיות
אהבה לחיים זוכה להצלחה ויש לה היקף מכירות גדול, סביר להניח שויוה לא ירצו להשאר בצד ויזרמו עם כולם. אולי אפילו הם רכשו אותה כמחליפה של "הלוחמת". "תכשיט נדיר" אם תבוא אז בזכות זה ש"במשפחה" מאוד קצרה וגם "תכשיט נדיר" קצרה ושתיהן ביחד יתפסו פרק זמן בויוה(כ9 חודשים) כמו טלנובלה אחת.
אפרופו הצלחה
11/12/14 15:07
18צפיות
גם הטלנובלה flor do caribe מצליחה מאוד ברחבי העולם.
º
אם כך, הלוואי
12/12/14 18:43
18צפיות
ויליאם לוי משחק בסרט חדש וגם בנו משתתף בו
הודעה זו מכילה סרטונים
10/12/14 09:49
134צפיות
שימו לב בשניה 14 כריסטופר הקטן משחק לצד אבא.
נראה כמו אימה זולה
10/12/14 14:17
58צפיות
וכמובן שהקוביות יכבבו גם פה.......
רציני לחיים שגנבו ממני מופיע באחד מקטעיוידאו
10/12/14 20:53
61צפיות
סצינת סיום של החיים שגנבו ממני מהפרק האחרון של הסדרה. לי זה הופיע.
º
אבל לא בתוך הסרטון, אלא במה שיוטוב דוחף כהמלצה?
11/12/14 12:01
21צפיות
ענקי על הסוף של החיים שגנבו ממני
11/12/14 14:17
36צפיות
מראים ממש תמונה של אלחנדרו ומונסראט שלובי זרועות ועליו כתובית "סוף" שממנו ניתן להסיק את הסוף של הטלנובלה.
למי שזוכר מה שודר בויוה משנת 2000
10/12/14 17:11
80צפיות
למישהו יש מושג אם אהבה לטינית שודרה בויוהאולי החליפה את לגעת באושר
אהבה לטינית לא שודרה בויוה אף פעם
10/12/14 17:16
61צפיות
אני לא זוכרת מה החליף את לגעת באושר, אבל אני כן זוכרת בודאות שאהבה לטינית לא שודרה אף פעם בויוה.
טלויסה שינו שם לטלנובלה Lo imperdonable
הודעה זו מכילה תמונות
11/12/14 10:45
89צפיות
השם החדש הוא Quiero odiarte pero te amo .
השמות של טלנובלות שלהם מתארכים מטלנובלה לטלנובלה.
משכורות של הכוכבים
11/12/14 13:55
74צפיות
סתם שאלה שחשבתי עליה היום, כמה מרוויחים כוכבי הטלנובלות לפרק?

כוכבים לדוגמא: סבסטיאן רולי ואנג'ליק בויאר שכיכבו בטלנובלות מצליחות... וכוכבים מתחילים כמו השחקנים ב"הצל של העבר"??
קראתי שקולונגה מרוויח בערך 80 אלף דולר לחודש
11/12/14 21:43
71צפיות
וזה כאשר הוא מצלם טלנובלה. ובגלל שיש לו חוזה בלעדיות עם טלויסה, אז כשהוא לא מצלם טלנובלה הוא מקבל "רק" 30 אלף.
ססר אבורה בערך 70 אלף כאשר משחק בטלנובלה וכ20 אלף לחודש כאשר בחופשה. גם אדוארדו יאנייז מקבל בערך אותו הדבר.

º
יפה.. אז שווה להיות שחקן טלנובלות...
11/12/14 21:45
33צפיות
פרננדו קולונגה לא עבר לטלמונדו?
11/12/14 22:27
75צפיות
כבר הרבה זמן שטלי מפורום אג'נדה כותבת בפורום אג'נדה שהוא רוצה לעזוב את טלויסה, עדיין יש לו חוזה איתם? את יודעת כמה מרוויח סבסטיאן רולי וויליאם לוי? היה אתר כזה בפייסבוק שפירסם כמה מרוויחים כוכבי שחקנים של טלויסה וטלמונדו אבל לא נכנסתי אליו. אגב זה לא אישי מידיי? איך הפרטים האלו הודלפו?

הוא לא עבר עדיין לשום מקום
11/12/14 23:04
62צפיות
אם הוא היה עובר לטלמונדו בטוח כבר היינו שומעים על זה ובטח כבר היה מקבל תפקיד מפוצץ באחת הטלנובלות. בנתיים הוא מצלם סרט וסלוודור מחיה עוד פינטז עליו מתישהו כראשי אצלו. ואין לי מושג אם יש לו או אין לו חוזה עם טלויסה, הנתונים שאני קראתי היו נכונים לגבי תקופה כאשר הוא שיחק בטלקומדיה שלו על בלנקה סוטו, והיא דווקא כן עברה כבר לטלמונדו.
אני לא יודעת כמה מרוויחים ויליאם וסבסטיאן. וזה לא אישי מידי כאשר מדובר באישיות מאוד מפורסמת. מה לעשות, איכשהו תמיד כל העולם ואישתו יודע כמה מרוויח כוכב זה או אחר. כנראה שזה גם חלק מלהיות מפורסם....
לשבוע
06/12/14 17:05
53צפיות
פותחת חדש כי הקודם כבר עמוס ותכף כבר לא יקפוץ

כל מה שלא קשור לטלנובלות לפה:)
משפחה בהופעה-תכנית מוזיקלית חדשה עם צביקה הדר
הודעה זו מכילה תמונות
06/12/14 17:27
79צפיות
היום בשבע זה מתחיל, בערוץ 24. 

אני מתה על צביקה הדר ואוהבת תכניות מוזיקה אז אני בהחלט סקרנית לצפות וזה עושה רושם טוב

והנה טעימה קטנה

עוד מישהו מתכוון לצפות מגניב שגם הכוכב הבא עולה שבוע הבא ככה שיהיו שתי תכניות מוזיקה חדשות. חבל שטמירה העדיפה את אסי נמאסי על פני צביקה שמחה בשביל צביקה שיש לו הזדמנות עכשיו להנחות תכנית מוזיקה אחרת למרות הכל, רואים שאת זה הוא הכי אוהב לעשות וההפסד כולו של טמירה 
אני ממש נהנית ממנו במועדון לילה
06/12/14 17:37
47צפיות
אני חושבת שהוא מצחיק לא פחות מהפאנלים האחרים ששם למרות שאורי חזקיה וקטורזה מצחיקים לא פחות. הבחורה הזאת שלא זוכרת את שמה ממש הורסת, לא מתחברת לבדיחות שלה בכלל ואני אפילו לא שמעתי עליה בכלל. חבל ששלום אסייג לא שם יכל להיות מושלם אבל אני מבינה שזה יותר מידיי בגלל התכנית שלו עם שנות השמונים(ששכחתי כבר מתי עולה לשידור, מקווה שתעלה בקרוב).
כן גם שם הוא אדיר אם כי נראה לי שכותבים להם את הבדיחות שם
07/12/14 14:42
29צפיות
אבל הצורה בה הוא מספר את הבדיחה.. למרות שהכי אני אוהבת את ההומור האישי שלו שבא לידיי ביטוי בתכניות שהוא מנחה. הוא קורע את לא אוהבת תכניות מוזיקה
אני לא מתחברת בכללי לריאליטי
07/12/14 16:32
25צפיות
וכן גם מוזיקה כי היא ישראלית וחוץ משירי מיימון לא מתחברת לאף זמר גם לא סובלת מוזיקה מזרחית ודיכאון לא מסוגלת לשמוע אולי חוץ מעומר אדם שמכירה רק שני שירים שלו.
אני אוהבת מוזיקה ישראלית ישנה
הודעה זו מכילה סרטונים
07/12/14 19:26
46צפיות
שכוללת גם שירים של ימי זיכרון הם תמיד יפים ומרגשים. מזרחית אני גם לא אוהבת אהבתי שבכוכב נולד ובית ספר למוזיקה עשו כבוד למוזיקה העברית ולגדולי המוזיקה בישראל, מה שלמרבה הצער כבר לא קורה בכוכב הבא שעכשיו כן משלב אנגלית. אני אוהבת גם מוזיקה לועזית ברור אבל בתכניות מוזיקה ישראליות מעדיפה שירים אך ורק בעברית או לפחות שרובם יהיו בעברית כמו במשפחה בהופעה.

הנה דוגמאות לשירים ישראליים ישנים שאני אוהבת

ממש אהבתי איזה מתמודדים נעימים ומוכשרים וצביקה ענק
07/12/14 15:07
36צפיות
המשפחה הראשונה הדתייה עם האמא ושני הילדים הייתה מקסימה לא פלא שכל השופטים בכו הם ריגשו ממש ואיזה מתוקה הילדה אהבתי מאוד גם את האחיות קאשי ששרו את "תמיד יחכו לך" נשמעו כמו שתי מלאכיות - לא פלא שהשופטים בכו גם בנאמבר הזה המשפחה הענקית שבאה עם כל המשפחה המורחבת קרעה חח איך צביקה אמר להם רגע מי זה מי מי שייך למי ומי נולד בטעות חחח היה גדול גם איך שצביקה אמר לילד עם הכינור אני רואה אתה כבר שש שעות עומד בכוננות כינור מתה על הקטעים שהוא מריץ כל כך לא דומה להנחייה המזוייפת הצעקנית והמעיקה של אסי אה וגם אהבתי את האחות והאח ששרו ירח של שלמה ארצי למרות שהבחורה הייתה יותר טובה וכמה צניעות בכל המתמודדים פשוט תענוג. גם השופטים חמודים אין לי הערות מיוחדות עליהם. אהבתי במיוחד את השיפוט של מאיה ושמעון בוסקילה. בקיצור בהחלט תכנית מוצלחת

ואיזה קטע רק עכשיו גיליתי שגם התכנית הזו שייכת לטמירה ירדני[כוכב נולד בית ספר למוזיקה והכוכב הבא] טוב לדעת 
º
הכוכב הבא מתחיל השבוע, בשלישי
07/12/14 19:37
17צפיות
כן אני יודעת סופסוף זה חוזר:)
08/12/14 14:31
18צפיות
ממליצה לך גם על התכנית של צביקה אני התרשמתי ממש לטובה
מי מפה רואה מועדון לילה? יש עכשיו תכנית ספיישל 100 תכניות
07/12/14 21:36
36צפיות
והבדיחה השבועית היא מאת נוסבאום (שוב): "ביום הבחירות האזרח לא עובד כל היום כדי להצביע לאנשים שלא עובדים בכלל", משהו כזה יכול להיות שזה לא הניסוח אבל איך שנוסבאום אמר את זה היה מצחיק. אגב שמתי לב שארז טל הוא האיש הכי שנוא בציבור. שמתי לב שהרבה לא סובלים אותו.
ראיתי אבל האמת אהבתי יותר את של שבוע שעבר
08/12/14 14:33
27צפיות
היה הרבה יותר מצחיק מאשר לראות את אסי מנסה לאנוס את ארז אתמול

אבל הבדיחה על הבחירות הייתה טובה
בגלל אסי לא אהבת?
08/12/14 14:56
24צפיות
בגלל שהוא שמאלני את לא אוהבת אותו?
חח לא, פשוט התכנית לא הייתה כ"כ מצחיקה ודווקא אתמול
08/12/14 15:40
26צפיות
בתכנית המאה. אבל בואי נגיד שהוא לא הוסיף הרבה

העובדה שאני לא אוהבת את אסי קשורה בזה שהוא צומי ילדותי כזה ומנחה לא אובייקטיבי צעקן שמנסה להצחיק בכח. זה שהוא שמאלן לא קשור גם צביקה הדר ורוב הידוענים הם שמאלנים אבל אצל אסי הוא מכניס את הדיעות שלו גם לתכניות שהוא מנחה וזה אכן מעצבן. כמו שבכוכב הבא עונה ראשונה הוא התעצבן על הקהל כשהודח מתמודד ערבי בקיצור לא אוהבתותו 

אבל התכנית בדרך כלל כן מצחיקה. 
כנראה מרוב שהם ניסו לייחד את תכנית המאה יצא להם ההיפך.
את לא חושבת?
אגב
08/12/14 16:30
28צפיות
ראית את בנט בתכנית מצב האומה היה קטע וידאו בפייסבוק שלו. פעם ראשונה שאני רואה אותו צוחק והוא זרם איתם לגמרי.

אממ עוד לא ראיתי אתמול האמת אבל אראה אותה מתישהו.
חחח כן ראיתי הוא יצא גדול שם
08/12/14 21:04
22צפיות
תמיד יש לו הברקות ועקיצות הומוריסטיות חח אהבתי גם איך שהוא רשם מעל התמונה שלו ושל גורי אלפי "הערב כל השמאלנים ואני במצב האומה"

הוא העלה עוד קטע וידאו, מפורום סבן - גם שם כמובן הוא יצא תותח איך שענה למרטין אינדיק
איזה תמונה?
08/12/14 21:41
19צפיות
לא ראיתי. ואיך כל השמאלנים נגדו ומשמיצים אותו ואת המפלגה שלו

בדיוק מתחת לוידאו שהוא העלה ממצב האומה
08/12/14 21:46
17צפיות
אגב בדיוק עכשיו עובר החוק לפיזור הכנסת שזו יריית הפתיחה של הבחירות החדשות באופן רשמי. זה משודר עכשיו בערוץ הכנסת(99)וגם בראשי של וואינט http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4601174,00...
שמעתם שישראל תקפה את סוריה?
07/12/14 23:27
52צפיות
לא הבנתי למה והאם זה היה חיוני אבל אני מפחדת מתגובתו של אסד.
08/12/14 14:26
43צפיות
ולשאלתך זה היה חיוני בשביל תעמולת הבחירות של ביבי

בעיקרון מה שהותקף זה נשק מסוכן נגדינו. וכמו תמיד אסד לא יגיב.
שמעתי התקשורת שלנו מעריכה
08/12/14 18:07
52צפיות
שמדובר בחבלה באספקת נשק לחיזבאללה. אותי זה דווקא מרגיע שזה אומר שלא משנה כמה רופס ופחדן יהיה ראש ממשלה, כשיש באמת צורך מיידי צה"ל יפעל ואי אפשר לשתק אותו, כשיש צורך מעבר לפיגועים ברחוב ויריות קאסמים שגם זה הרבה. אבל לפחות ידוע שביבי לא יכול לשתק את צה"ל בגלל פחדנותו.

הסורים מצאו דרך יעילה יותר לתקוף, המורדים טוענים שאנחנו בעלי בריתו של אסאד ואסאד טוען שאנחנו בעלי ברית של המורדים, כך הם מנסים לגייס תמיכה בסוריה בתור אלה שנלחמים במשת"פ של ישראל. עכשיו בגלל דע"ש, אסאד האשים אותנו בשיתוף פעולה עם דע"ש שזאת מתקפה קשה, אבל נראה שאת הנשק החם אסאד שומר לבני עמו.  
זה מצויין שתקפנו את הנשק הזה אבל זה כלל לא אומר שביבי
08/12/14 21:10
43צפיות
לא פחדן שמשתק את הצבא אלא להיפך. תזכור את צוק איתן שכל המבצע ביבי רקד לצלילי החליל של חמאס וככה זה נמרח חמישים יום שכללו מליון הפסקות אש טיפשיות. ועמוד ענן אין בכלל מה לדבר זה לא היה מבצע אלא בדיחה. וזה אחרי שלוש וחצי שנים ראשונות שלו בתפקיד בהן הוא לא עשה כלום נגד התקפות הרקטות של החמאס.

שוב זה מעולה שתקפנו את הנשק המסוכן בסוריה אבל עדיין אני חושבת שאי אפשר להתעלם מהטיימינג. נכון היינו עושים את זה בכל מקרה אבל לדעתי היה לביבי נוח להקדים את המועד

זו דעתי בכל אופן:)
הכוכב הבא עונה 2
10/12/14 07:22
47צפיות
טוב אז ככה, אסיף המתמודד החתיך ששר את אהבת נעוריי בצורה מושלמת - היה היחיד שאהבתי אתמול

שמחתי שהמורה שהתמודדה ראשונה ושרה את "איזה עולם נפלא" באנגלית לא עברה. לא הבנתי על מה הרוב התלהבו ממנה היא לא שרה יפה, טוב שיש את הראל סקעת שיכניס קצת בינה לקודקוד ואסי הזה צועק מאחור ומתערב-כרגיל

המתמודד שדומה לדמות הקומית של שאולי היה בעיקר מצחיק אבל שוב, לא הבנתי למה אסי היה צריך להיכנס לו לפריים זה ממש לא הצחיק אלא הציק.

בכלל, למה באמצע כל ביצוע אני צריכה לראות את אסי מאחורי הקלעים מקשקש למצלמה?? זה מפריע! שמו אותך מאחורי הקלעים לפחות תשתדלל להישאר שם אבל כנראה שזו משימה קשה בשבילו ככה שכלל לא אהבתי את השינוי הזה בתכנית. 

מהשופטים רק אהבתי את הראל, ובינתיים מוקי בניגוד לעונה הקודמת דווקא עושה רושם טוב. עם דגש על בינתיים חח קרן פלס מעצבנתת עם התגובות המוגזמות שלה שעושה רושם שזה רק בשביל המצלמה לא שהיא לא הייתה כזאת בבית ספר למוזיקה ככה שהאמת גם די ציפיתי לזה ממנה עם תקווה קלושה שהיא השתנתה אבל לא.. אסף אטדגי לא כל כך מתאים להיות שופט. לא התרשמתי ממנו בכלל.

לא אהבתי את השינויים, האודישנים הראשונים צריכים להיות אינטימיים אישיים. בחדר צדדי בלי קהל. כשזה ישר קורה מול הקהל זה מאבד מהקסם לפי דעתי.

בכל זאת מה שכן אהבתי זה את העיצוב החדש של האולפן, ואת העובדה שהיו רק שני שירים באנגלית.

בקיצור, לא נפלתי מהתכנית הראשונה וממה שעשו ממנה. אבל היה נחמד רק מקווה שבתכנית הבאה יהיו מתמודדים יותר טובים
בעיקרון מסכים עם הכול
10/12/14 19:44
23צפיות
כן אהבתי איך ששרה אלמוג ושרי, אבל אסיף הכי כבש גם בפן האישיות. אני מאוד מחבב את רותם סלע אטדגי בינתיים בסדר. בכללי אהבתי, הייתי רק מבטל את הדיבורים של אסי ורותם באמצע השיר. השאר נסבל.

פוסט שכתבתי בפייסבוק:
כוכב נולד (ובשמה החדש ''הכוכב הבא'') תמיד הייתה תכנית הריאליטי האהובה עליי. התחלתי לצפות בה בעונה השנייה ומאז אני חושב שלא פספסתי אף פרק. בשל חיבתי הגדולה לאירוויזיון תמיד סימנתי פייבוריטים שלדעתי יכולים לייצג אותנו טוב באירוויזיון. העונה החדשה והנהדרת של ''הכוכב הבא'' שהתחילה אתמול הולכת להיות מאוד מעניינת ומרגשת בשבילי, כי הזוכה של העונה ייצג אותנו באירוויזיון, אבל לא רק בגלל זה. כפי שאתם יודעים יש לי חלום לכתוב שיר לאירוויזיון והשנה בזכות אדם מדהים בשם ישראל כסיף יש לי שיר מצוין שהוקלט למטרה זו. מומחים מהתחום ששמעו את השיר אומרים שהשיר יפה, ראוי ומאוד מתאים לאירוויזיון. לשיר יש גם מסר, מסר שמאוד חשוב לי להעביר לעולם. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל האנשים המקסימים שעוזרים כדי שהשיר יגיע לאוזניהם של אנשי הכוכב הבא. כולי תקווה שהשנה סוף-סוף אגשים את אחד החלומות הגדולים של חיי...
כן אלמוג גם שרה יפה אבל לא התחברתי אלייה גם לא לסגנון
11/12/14 07:17
13צפיות
וואו אלכס איזה מרגש שמחה בשבילך ומקווה שאכן תגשים את החלום
º
תודה הדרוש
12/12/14 18:46
3צפיות
הכוכב הבא פרק 1
10/12/14 11:24
47צפיות
במילה אחת:

ומעדיף לא להרחיב בעניין.

אגב הדר מסכים איתך לגבי אסי עזר.לגבי מוקי והראל הם בהחלט הפתיעו לטובה.אבל פה זה נגמר
חח אין אייקון מתאים מזה..
10/12/14 18:19
37צפיות
לא בטוח שאני אמשיך לצפות תלוי לפי ההתפתחויות. טמירה עושה טעות אחר טעות.

בעונה העשירית של כוכב נולד היא רצתה לעשות משהו מיוחד ויצא לה ההיפך. העונה הייתה כישלון. כנראה שהיא לא למדה לקח כי היא חוזרת על אותה הטעות בדיוק. מה היה דחוף לה לעשות את כל השינויים הלא מועילים האילה? ובכלל למה היא הייתה צריכה להיפטר מצביקה שהרי בלעדיו זה פשוט לא היה ולא יהיה אותו הדבר

ממליצה לך להציץ בתכנית המוזיקה החדשה של צביקה יום שבת בשבע. כרגע היא פי אלף מהכוכב הבא.
10/12/14 19:26
37צפיות
על בסיס מה שראיתי אתמול בתכנית,90 % אני פורש ממנה.אין ספק שאקס פקטור
ודה וויס עוברות אותה בהליכה.גם מהעונה הראשונה לא התלהבתי ובכלל אני לא ממש
בעד הפורמט הזה ונדמה לי שכבר הבעתי עת עמדתי בעניין בעונה הראשונה למרות שבין
הדברים המעטים שאהבתי העונה זה שהשופטים יכולים להצביע גם אחרי הביצוע,מה שהכי
הוגן ומתבקש בעיני.

לגבי התכנית של צביקה הדר,השעה עצמה לא נוחה לי.מה גם יש לי מספיק טלנובלות להשלים
כמו כוחו של גורל שלא סיימתי עדיין(בושה לי),לה גאטה,ובגוף אחד שאשלים פערים ברגע שאסיים את כוחו,וארצה לנסות את תהום של תשוקה למרות שראיתי כמה פרקים ראשונים ואחרונים.
איך כוחו של גורל?
10/12/14 20:37
31צפיות
איך אתה מתרשם מקיקה אדגר(קרולינה) ואנטולין? אהבתי אותו מאוד שם וקיקה אדגר פשוט מקסימה מקווה שהיא תיבחר להיות הרעה בטלנובלה של סלבדור מחיה אם לא אז גרטל ולדז.
חבל על הזמן
11/12/14 09:01
29צפיות
הרגש מועבר שם בצורה כל כך אמינה,וגם המשחק של השחקנים לא נראה משוחק אלא כמו סיטואציה אמיתית שהשחקנים צרכים לאלתר בזמן אמת והתוצאות הן לא פחות מטובות
לגבי קיקה אדגר אני אוהב את הדמות שלה בסדרה וכן של אנטולין והם נראים זוג
מעניין שאני מסוקרן לדעת מה יהיה איתם בהמשך(עצרתי בפרק 64).
כוחו של גורל טלנובלה מדהימה
11/12/14 17:47
22צפיות
ומסכימה איתך סנדרה אצ'בריה ודויד זפדה מדהימים ויש אחלה קאסט. אני זוכרת ששאלת אם קרולינה היא רעה בפורום וואלה. אתה עדיין חושב ככה. מה שאהבתי בטלנובלה שהיא מקורית לחלוטין ולא נופלת בקלישאות קלאסית. אתה רואה בממיר מוקלט
11/12/14 21:17
25צפיות
לא,הדמות של קרולינה עברה שינוי ועדיין עוברת.הרושם הראושני בהתחלה היה שהיא רעה(אמנם לא
במתכוון) או יותר נכון אנוכית בגלל אלכס.

מבחינת מקוריות מסכים איתך.יש בה כמה דברים לא שגרתיים לטלויסיה וכן מסרים רבים
היא מעבירה ולכן היא איכותית

וכן אני רואה במג'יק.
נכון
11/12/14 22:17
22צפיות
גם הדמות של סנדרה אצ'בריה מדהימה. לפני כן היא שיחקה במרינה הגרועה ועשתה רושם רע לצופים(באל קלון לא הייתה גרועה פשוט כנראה שהמקבילה שלה הברזילאית מתעלה עליה) אבל בכוחו של גורל היא משחקת נהדר לדעתי והיא עצמאית עם עבודה טובה כפסיכולוגית ואגב לאן הגעת מבחינת עלילה? אני מפחדת לספלייר לך.

קרולינה מעולם לא ראיתי בה משהו רע אלא יותר מעצבן וגם אנוכי. אהבתה לאחיין שלה סינוור אותה והיא פחדה לאבד אותו וכעסתי עליה באותו זמן אבל היא שילמה מחיר והבינה שזאת לא הדרך שפעלה, יש לי חולשה לשחקנית הזאת אני בה את המקצועניות שלה, את הצניעות שלה, יופייה הטבעי וכשרונה המדהים שרק צריכה הזדמנות וצ'אנס לדמות יוצאת דופן והיא מבין השחקניות הבודדות שלוקחות תפקידים מאתגרים ומגוונים.
אקס פקטור ודה וויס גם לא נפלתי, אני אהבתי את
11/12/14 07:21
32צפיות
כוכב נולד על כל עונותיו בית ספר למוזיקה ואת העונה הקודמת של הכוכב הבא אם כי פחות אהבתי אותה מכוכב נולד. גם אקס פקטור ודה וויס חוטאות בכך שהן חסרות רגש חסרות אמינות עם כל מיני "קטעים" שהשופטים עושים למצלמה. לא ראיתי עונה קודמת של דה וויס אבל פה ושם זיפזפתי והבחורה הזו שפימפמו מההתחלה וזכתה במקום השני שרה מזעזע התכנית הזו לא ממש אמינה בעיניי. אקס פקטור יותר מידי חו"לית.

אל תנסה את תהום של תשוקה! אתה תצטער על זה כל החיים שלך! מנסיון
לגבי תמר עמר(מקום 2 בדה וויס האחרון)
11/12/14 09:07
38צפיות
בעיני יש לה קול טוב אבל שוב על טעם וריח...
לגבי אקס פקטור,זה הפורמט האהוב עלי מבין תכניות השירה.ראיתי את כל אקס פקטור ארה''ב(כל העונות) ועכשיו אני רואה את של בריטניה שמסתיימת עוד שבוע אצלנו(וביום ראשון בבריטניה).

לגבי תהום של תשוקה,מעדיף לשפוט בעצמי חחח

אגב ראית את כוחו של גורל?מה דעתך עליה?
º
לא ראיתי כוחו של גורל
13/12/14 14:11
8צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
43תגובות
06/12/14 13:43
120צפיות
שבת שלום ושבוע מצויין לכולם!

(המשך...)
שבת שלום ושבוע מצויין לכולם!
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
05/12/14 15:49
30צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Camino al Amor
GUAPAS
Noche&Dia

צפייה מהנה  
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Camino al Amor-פרקים 108-111
הודעה זו מכילה תמונות
05/12/14 15:54
42צפיות
.
סוף סוף
06/12/14 23:16
27צפיות
אחרי 70 פרקים ג'ינה ואנחל חזרו .... חכיתי מלא. אני מאד נהנת מהזוג הזה ושמחה שמלנה ורוק יחד
º
כמה פרקים לנובלה ומה יחליף ?
07/12/14 23:17
17צפיות
היא צפויה להסתיים לקראת סוף החודש
07/12/14 23:28
24צפיות
ואין מחליפה
בשעה טובה...
08/12/14 22:44
19צפיות
אנחל גילה את האמת...
רוקו הוא היחיד עם שכל בסדרה הזאת... הוא גם חשב שכל מה שמלנה שמעה במשרד זאת מלכודת - והוא דק (עזבו שלא הקשיבו לו)
כנראה פיצוי על הדמויות שטיפשות שהיו לו בעבר (המורה פרנקו זה היה השיא...)

יאללה שתגמר כבר - היא רק מעבירה לי את הזמן... אני רוצה שגם תעניין קצת...
דחוף שתיגמר!!
08/12/14 22:50
22צפיות
אין לי זמן אלייה...נגיד בנק' הזמן הזאת יש לי עוד 2 פרקים להשלים מהשבוע שעבר (110-111)
מחכה כבר לסוף החודש להיות עם 2 טלנובלות
אפילו אנוכי חושבת שהיא חייבת לרדת כבר
11/12/14 12:30
9צפיות
Un embole total.

ושהנובלה הבאה של זמפי תפציץ. אמן.
GUAPAS-פרקים 148-151
הודעה זו מכילה תמונות
05/12/14 15:58
29צפיות
.
אנדריאה חזרה!
05/12/14 16:21
42צפיות
והיא נחושה להשיב אליה את אלחנדרו...ליתר דיוק היא בטוחה שהקשר ביניהם ימשיך מהנק' בה נעצר לפני שנה וחצי
מאוד אהבתי את הסצינה של אלה האסרטיבי...שהוא הטיח בפנייה על כך שתמיד היה לצידה ונלחם על הקשר בזמנו, אבל עכשיו "אני לא נמצא, זה נגמר"

אוי פלקון וסילביטה חמודים עד מתי הגרמנייה הזאת תמשיך לשלוט בהם? והשבוע היא ניסתה לשדך לסילביה מישהו מהתחנה...

הסצינה שדונופריו עבר תאונת מטוס ואבד ביער גם כן לא הייתה ברורה לי...כלומר זה אופייני לטלנובלות של קיקה (רק היה חסר איבוד זיכרון וחיפושים במשך כמה פרקים), ולא לגואפס...אבל וואלה, העלילה הזאת הסתיימה מהר מכפי שחשבתי ונועדה רק כדי שדונופריו יעריך את מיי ושהם ירצו להתחתן...אז מה טוב

ומה נסגר עם הצינזור?! גם לפלוטודו עושים פיפ?!
בפרק האחרון הפסיקו עם הביפים...
07/12/14 07:24
21צפיות
גם טני שמתי לב לפלוטודו ורציתי לקבור את עצמי...
לדעתי זה בגלל שהסדרה הוקדמה ל-" horario apto para todo publico " ובכל זאת, אפילו בארץ לא מקפידים ככה...

אלה ואנדראה הפתיעו אותי... שניהם... הוא לטובה והיא לרעה...
כמו שאמרת, אלה היה מפוקס ואמר לה את כל מה שהוא רצה להגיד- ובצדק... ואני לא מבינה מאיפה ולמה היא חשבה שהיא חוזרת לאותו עולם שהיא החליטה ללכת ממנו לפני שנה וחצי.

דונו היה צריך להיות על גבול המוות כדי להבין כמה הוא אוהב את מיי, ושלמרות הכל, הם כן צריכים להיות ביחד... ועכשיו יש חתונה נוספת על הפרק - נקווה שרק זו תצא לפועל...

מה שמביא אותנו להתעסקות הלא נגמרת בלאורה ופבלו... אהבתי את הקונוטציה למסטיק שעשו לפני כמה שבועות... אבל! למסטיק נגמר הטעם באיזהשהו שלב... ואם רוצים להמשיך להנות ממנו, פשוט צריך לקחת אחד אחר- אם אהבת את הטעם של הישן... פשוט קח אחד אותו הדבר בדיוק וכולם יהיו מרוצים - אף אחד לא יסבול... למה להתעקש להישאר עם אותו מסטיק?? כבר אין טעם!! שיתחילו שוב, שיעבירו דף...
בקיצור, יאללה כבר... לא נראה לי שיש מישהו שזה לא נמאס לו- אפילו סינטיה אומרת שזה עבר כל גבול
הרבה הרבה יותר כייף כשהם ביחד! שיחזירו אותם וזהו

נראה כאילו סילביה באה על חשבון זמן מסך של מונחקה בלבד... כי מוני נעלמה כמעט לגמריי...
אנדריאה פשוט חוצפנית!
07/12/14 19:19
25צפיות
איך היא מעזה לבוא בטענות לאלה אחרי כל מה שהוא ספג ממנה?
הוא הכניס את המאהב שלה לבית שלו, למען השם!!!
היא פשוט רואה רק את עצמה.
ברגעים כאלה אני ממש שונאת הדמות שלה. וברור שריינה עדיפה עליה פי כמה וכמה, עם קשר לאלה או בלעדיו

מיי ודונו שוב עומדים להתחתן.
האמת היא שהוא קצת השתנה לי מאז התאונה. לא יודעת לשים את האצבע איך בדיוק, אבל משהו נהיה קצת מוזר...
בכל מקרה, מקווה שהפעם הכל ילך חלק ושמשהו יגרום לה בכ"ז להזמין את החברות.
לא מתה על חתונות בסתר

לאורה ופבלו, כרגיל, במשחקי משיכה-דחייה אין סופיים.
היא כבר עמדה להגיד לגיז'רמו שהיא לא רוצה להתחתן איתו ואז התחרטה. למה? כי פבלו צץ לה בדלת. ממש מטופש מצידה!
אני מניחה שהפארסה הזאת תימנע איכשהו.

מוניקה הולכת ונעלמת לנו
מה קורה שם?
טנו עזב לתמיד?
מאז שהוא לא נמצא, היא לא ממש נמצאת. חבל.

סילביטה ופלקון חמודים
ואיכשהו, הדמות של רומינה דווקא מצליחה לשעשע אותי.
אגב, מישהו מכם יודע מי השחקנית שמגלמת אותה?

(בnoche y dia לא הספקתי לצפות השבוע. מקווה להשלים בהמשך).
Romina Sznaider
07/12/14 21:22
22צפיות
לפי IMDB היא לא מוכרת...
תודה
07/12/14 22:54
18צפיות
מסתבר שלה ולקסארו יש היסטוריה ביחד:
https://www.youtube.com/watch?v=xlTu19gVoLs

לא סתם חיברו ביניהם.
º
ח"ח על עבודת המחקר
07/12/14 23:27
8צפיות
Noche&Dia-פרקים 7-9
הודעה זו מכילה תמונות
05/12/14 16:05
81צפיות
.

שוב משוגעת, שוב היריונית?
05/12/14 16:15
88צפיות
שוב משוגעת הכוונה לדמות של אלאונורה ווקסלר...נראה שהיא לוקחת כדורים שמייצבים לה את מצב הרוח ההפכפך...הגיוני אבל, לאור הריחוק מהילד שלה.
כרגע נראה שהיא לא צלע שלישית מובהקת בין ויקו לפיקו, מעניין אם זה ישתנה בהמשך.
שוב הריונית-הכוונה לקנדלה וטראנו (לא זוכר שמות כאן) שויקו עשה איתה שיחה וחשב שהיא בהריון...זה מה שהיה חסר, שוב היריון של צעירה/בת-נוער כמו שהיא גילמה ב"שכנים במלחמה"
לא אהבתי שבן הזוג של פיקו ואאוחניה טובל התאחדו כדי לרכל ולדאוג על הסכנה שויקו ופיקו יהיו יחד...זה קלישאתי ולא מתאים לנובלה הזאת, חבל.

מה שכן, אני אוהב את הסיטואציות שרוקמים סביב ויקו ופיקו...והשבוע- הסצינה שהם ננעלו בארון, הסצינה עם הזגוגית החד-צדדית, והסצינה עם מכונת האמת 
הסצנה עם הזגוגית הייתה
05/12/14 18:59
58צפיות
איי איי ארנה ארנה...
הוצאת לי את המילים מהפה
07/12/14 07:38
38צפיות
נשמתי לרווחה שמילי לא בהריון... והופתעתי לגלות על השגעון של מנדוסה - למרות שאני חושבת שגם אם כן היה לה משהו- אינצ'אוסטי עשה מזה יותר ממה שהיה והוא מחזיק אותה drogada בכוונה...

גם השבוע היתה רמיזה למשהו שעבר על ג'יסלה... נו- אני במתח שיספרו כבר
מה היה הקטע שלה עם חואקין?

איזה זוג פאולה וויקו!! חמודייים
טוב
06/12/14 17:26
58צפיות
אני קצת מאוכזבת מהדמות של ויקו (השחקן. לעזאזל איתם, לא יכלו לבחור שם אחר לדמות הראשית?!).
הוא מתנהג ממש מטומטמם, הנסיונות הנואשים להוכיח שניקו בוגד במילי (שזה גם מעצבן אגב, עוד שניה אני מרביצה לו. באיזה זכות הוא מרשה לעצמו לבגוד בקנדה? ובכלל זה לא אמין, הוא כולו קטן וממושקף ומעצבן כזה, איך זה שיש לו כ"כ הרבה בנות?).
ולמה בפרק האחרון איך שהוא ראה את ג'יסה יוצאת למרפסת הוא קפץ גם. מה הוא רוצה בכלל?
ובכלל הוא ובנחה, ולצערי בעיקר הוא, בכלל לא מתנהגים כמו שוטרים וזה מעצבן אותי.
אבל לפחות הוא עדיין חתיך
אני שמחה אבל שלא מרחו את הקטע עם הכאילו הריון של מילי ושהכל התבהר כבר באותה שיחה. חששתי שזה ימרח ויהיה מעצבן

בינתיים למרבה ההפתעה דווקא המבוגרים יותר מעניינים אותי. הכימיה בין פיקו לויקו עדיין טובה, והקטע עם המכונת אמת, ובפרק לפני עם הזכוכית בחדר חקירות באמת היו יפים.
גם יש להם אינטסיקטים טובים של שוטרים, כמו שצריך
לא מבינה אבל את החברה הפתטית שלו, את רואה שהוא לא רוצה אותך, למה להשפיל את עצמך ולרדוף אחריו? תעברי הלאה.
גם הסיפור של מרטינה מעניין, אני ממש מחבבת אותה יותר מפרק לפרק.

ולמה לעזאזל שתי בלונדיניות צעירות מאוהבות במנהל התחנה הזקן? מה נסגר איתם שם?

כי קורדו חי בסרט...
07/12/14 07:44
50צפיות
למה עושים לנו את זה???
º
ממש
07/12/14 19:38
15צפיות
מסתבר ששודר גם פרק 10
07/12/14 01:04
62צפיות
איזה מוזר
07/12/14 19:40
61צפיות
חשבתי שבטלנובלות מתייחסים יותר בדרמטיות לנשיקה הראשונה של הזוג הראשי.
ושגם זה יקח מלא זמן, 10 פרקים זה ממש מהר.
אבל חמודים רק חבל שהוא שיקר לה ואז הכל חזר למריבות חתול ועכבר שלהם כרגיל.

נראה לי שמנזודסה גם מתחילה להתאהב בויקו. אבל הם ממש חמודים בתור ידידים, מקווה שישאירו אותם ככה.

מתחיל להיות מעניין הסיפור של אבא של ויז'ה
הנשיקה הראשונה
07/12/14 23:32
49צפיות
גם אני לא יודע איך להתייחס כ"כ לנשיקה...
מצד אחד זה די מרענן שהנשיקה "לא טלנובלית" -לא נמרחה וגם לא עשו רעש סביבה, כלומר, היא פשוט קרתה...לא היה אפילו שיר ברקע או איזשהו רגע מרגש.
מצד שני כנראה שאני עדיין מקובע בעניין הזה...וכן היה חסר לי שלרגע הזה יהיה יותר משמעות אבל יש לי הרגשה שלא יאכזבו אותנו...כלומר הסצינה הזאת הייתה די ריאליסטית, ו"הנשיקה האמיתית" תגיע בהמשך כשהרגש ביניהם כבר יהיה מובהק יותר.

הנשיקה
11/12/14 12:32
19צפיות
הייתה פשוט מאכזבת. ונראה שהיחסים רק מדרדרים...
לא מבינה למה פיקו כל כך מתעקשת. ויז'ה כזה נסיך

אני מאוד מקווה שכמו שאמרת "יפצו" אותנו על זה.

|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/14 18:18
5צפיות
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
מוטי סלע - איפור והדרכת איפור

יש לך אירוע?

מאפר מקצועי בעל ניסיון רוצה לשמוע עוד? לחצי כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום