לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

סיכום שבועי
03/07/15 14:49
19צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונות
03/07/15 15:08
19צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה של חואנס

דבר רע שקרה השבוע: שהעו"ס כעסה עליי מאוד

טלנובלת השבוע: תשוקות

תכנית השבוע: הצצתי קצת לשנות השמונים ושלום אסייג פשוט תותח

שחקנ/ית השבוע: קיקה אדגר וסבסטיאן רולי

קניית השבוע: כל מיני בעיקר מוצרי מזון

מאכל השבוע: סנדוויץ עם נקניק

שיר השבוע: השירים של חואנס בעיקר Una flor וVolverte a ver

תמונה:
º
ראית עוד פרקים מתשוקות?
03/07/15 16:01
8צפיות
ראיתי רק פרק אחד
03/07/15 16:31
13צפיות
מחכה שטלויסה יעלו את הכל ליוטיוב בגלל האיכות
תזכירי לי איזה סדרות כבר עלו לשם?
03/07/15 16:37
11צפיות
אפשר לינק לעמוד?
אני זוכרת רק שהעלו שם את רובי
03/07/15 16:47
18צפיות
היה אחד שכתב פה אילו סדרות טלויסה מעלה ליוטיוב אני רק לא זוכרת את הרשימה

הנה היוזר של טלויסה
ישששש העלו את כל הפרקים של תשוקות
03/07/15 16:56
13צפיות
עכשיו בדקתי ויש שם את הכל. איזה כיף. אראה החל מיום ראשון את פרק 9.
º
והשירים לשמיעה+Loco de amor
הודעה זו מכילה סרטונים
03/07/15 17:19
17צפיות
º
למה העו"ס כעסה עליך?
03/07/15 17:39
6צפיות
º
כי לא נשמעתי לדרישות שלה
03/07/15 17:41
6צפיות
עונה
הודעה זו מכילה סרטונים
03/07/15 17:16
11צפיות

דבר טוב שקרה השבוע:שהגיע סופ''ש
דבר רע שקרה השבוע:-
טלנובלת השבוע:עלובי החיים
תכנית השבוע:אקס פקטור ישראל
שחקנ/ית השבוע:ארסלי ארמבולה,איילין מוחיקה
קניית השבוע:בגדים,אוכל
מאכל השבוע:שווארמה
שיר השבוע:
תמונה:-
שבת שלום לכולם
מסכם
03/07/15 17:38
11צפיות
דבר טוב שקרה השבוע - שהכלבה של גיסי הייתה אצלינו בבית במשך השבוע שעבר.

דבר רע שקרה השבוע: הכלבה סובלת מגירודים נוראיים וכמובן ראש העיר הדפוק שלי שמאשר תקציבים להצגה של מחבל. 

טלנובלת השבוע: קרדאיי, עלובי החיים, פינוקיו, אקאסיה, שובל של שקרים. 

תכנית השבוע: פגושת העיתונות. 

שחקן/ית השבוע: קנאן אימריזאליגו, ברוגזאר קורל, אפריקה זבלטה, אוסלבדו דה לאון, ויקטוריה רופו, ארסלי ארמבולי, איילין מוחיקה, גבריאל פורס, צ'טין טקינדור, אריק הייסר. 

קניית השבוע: אין.

מאכל השבוע: ביסטרוגן. 

שיר השבוע: השיר של אקאסיה ואסטבן, שיר שנוגן בסצינת פרידה בקרדאיי, שיר הנושא של עלובי החיים. 
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונות
03/07/15 21:12
11צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: קצין בצה"ל חיסל היום מחבל בשטחים
דבר רע שקרה השבוע: שתי רקטות נורו אחר הצהריים מסיני לעבר אשכול
טלנובלת השבוע: היחידה שנשארתי איתה - אקאסיה למרות שיש לי להשלים עוד 2 פרקים.
תכנית השבוע: רק חדשותמחכה לבית ספר למוזיקה/הכוכב הבא שיגיעו מתישהו בעתיד
שחקנ/ית השבוע: ויקטוריה רופו אריאדנה דיאז אוסבלדו דה לאון וארתורו פניצ'ה
קניית השבוע: --
מאכל השבוע: קוסקוס עם רוטב פטריות
שיר השבוע: געגועיי לכוכב נולד מביאים אותי להכנס לא מעט לתיקיות של עונות התכנית והשבוע בהחלט חרשתי על "אין לי דבר" בביצוע מעיין חג'בי אחת הפייבוריטיות שלי מהעונה השישית 
מעניין באמת מה איתה כיום, חבל שנעלמה
תמונה:
01/07/15 21:42
26צפיות
כל מה שלא קשור לטלנובלות לפה;)
איזה עצוב אתמול נפטר אחד הפצועים בפיגוע שהיה שלשום
הודעה זו מכילה תמונות
01/07/15 21:50
34צפיות
והיום הוא הובא למנוחות

מעודד שנפתלי מתחיל לחזור לעצמו - "בנט דורש מנתניהו: חזק את ההתיישבות בשטחים ובטל ההקלות לפלסטינים לרמדאן"-כתגובה לפיגועים.
רק שימשיך ככה!

מישהו הלך להופעה של חואנס?
הודעה זו מכילה תמונות
01/07/15 22:22
53צפיות
אני הלכתי עם חבר שלי. והיה כיף פשוט חוויה והכרתי שיר חדש שלו: Volverte a ver בעיקר. החיסרון היחיד הוא שהייתי רחוקה ממנו ובקושי יכלתי לצלם ברור. נראה מתי אעלה קטעי וידאו שצילמתי ליוטיוב. אגב היו שם הרבה לטיניים ודוברי ספרדית כנראה באו במיוחד לארץ.
undefined
undefined
º
מגניב לך שמחה שנהנת!
03/07/15 13:46
8צפיות
תודה
03/07/15 17:02
5צפיות
לא רוצה להתלונן אבל הייתי שמחה אילו הייתי יותר קרובה אליו ולא בדשא
הדר שמעת על זה?
02/07/15 20:28
43צפיות
חוצפה..!בכלל ראש עריית חיפה צריך להתבייש לו
03/07/15 14:01
26צפיות
ואני לא מתפלאת שאותו חבר הבית היהודי אכן מתנגד למימון
גם לפיד פנה ישירות לראש העיר המפגר שלי לחזור בו
03/07/15 17:43
9צפיות
והורה לאנשי מפלגתו במועצה להתנגד. לא ייאמן ירדנו מן הפח אל הפחת ממצנע החד"שניק ליונה יהב שאמנם היה ב"מפלגות מרכז" של שינוי וקדימה הוא יותר שמלאני ממר"צ. 
לא ייאמן כמה נמוך ראש העיר שלי לבושתי הגדולה יכול לרדת
03/07/15 17:41
11צפיות
לא מספיק שהוא ממן מכספי הארנונה שלנו הצגה של מחבל הוא גם מזייף חתימה של איש מועצה כדי לאשר את זה.
אליאדוס - סדרת הנוער הלא מצליחה של כריס מורנה
02/07/15 22:17
56צפיות
עכשיו גם בוואלה.

º
נשמע כמו מדע בדיוני
03/07/15 14:04
9צפיות
אחרי השמלה הכחולה מגיעה עוד אשליה אופטית מגניבה!
הודעה זו מכילה תמונות
03/07/15 14:13
37צפיות
צריך להסתכל על התמונה בכחול לבן במשך 15 שניות במיוחד על הנקודה הלבנה על האף שלה, ואחרי זה להסתכל למלבן הלבן שלצדה -ואז רואים את התמונה המקורית! 

לי אישית לקח יותר מ-15 שניות, רק אחרי שהסתכלתי איזה דקה הצלחתי אחרי זה לראות את התמונה הצבעונית המקורית! מגניב ממש

*שמתי לב גם שככל שבוהים יותר זמן במלבן הלבן רואים את התמונה המקורית ברורה יותר - זה רק עוד טיפ חח 
למישהו יש לינק טוב להורדה של התכנה Google Earth
03/07/15 16:25
14צפיות
משום מה התכנה נדפקה לי ואני לא מצליחה להוריד מחדש.
הפשטידת ספגטי שהכנתי
הודעה זו מכילה תמונות
03/07/15 18:51
10צפיות
לצערי הוצאתי קצת לפני הזמן אבל עדיין טעים. הוספתי לזה טונה.
º
קרדאיי - הפרקים בויוה
29/06/15 17:33
14צפיות
מהמט סאים כל כך צבוע
29/06/15 17:34
19צפיות
הוא בא לבקר את פרידה ומדבר על כמה שצדק לגבי מאהיר ועוד אומר שמאהיר פעל בניגוד לדת ורצח, פרידה מזכירה שאין הוכחות נגדו והוא מזכיר שאין הוכחות בעדו גם כן. גם מול קרימה הוא מאושר שמאהיר ופרידה פרודים וקרימה מאשימה את בעלה שמאהיר הפך לרוצח לשווא בגללו ומהמט סאים טוען שלא גרם לכך ומדבר על איך שמאהיר נטל חיים כאילו הוא אף פעם לא עשה זאת אבל נרגע שחושב שמאהיר נקם וזה הסתיים מבחינת משפחתו.

למרות שמאהיר שוחרר כולם בטוחים באשמתו וגם אדנן בא אל פרידה לספר על ההתחכמות של מאהיר לאחר השחרור ואיך הוא לועג למערכת המשפט ופרידה מבהירה שיודעת לקרוא וגם נאזיף עצוב לקרוא על התהילה של מאהיר בעולם התחתון.

פרידה דואגת למאהיר ומחליטה לשכור בלש שיעקוב אחריו שתדע איך להציל אותו אם יש צורך אך לה ולסונה אין קשרים לכך. היא בדיוק קוראת על התהילה של אייטן בתור זמרת ומחליטה להיעזר בה למרות המשקעים ביניהם. אייטן שרה שוב ומופתעת לראות את פרידה מולה ומבקשת את עזרתה בקשר למאהיר.

שוב יש כנס של עולם תחתון ובייגין מספרת שיש להם רק שעתיים להעביר את הסחורה לפני שיהיה פיקוח וזה מעט מדי זמן עבורם ואז הילמי המתאגרף מגיע לחפש את קרדאיי ודליאן מספר לו שמדובר במאהיר קארה, אנשיו של הילמי באים אל מאהיר לקחת אותו אליו ומאהיר דורש שיבוא בעצמו. מארגנים מסיבה דרך מתווך בעולם תחתון והילמי הורס חתונה בטענה שלחתן יש חוב מולו ומרחיק את החתן ודורש לילה ראשון עם הכלה החתן מחפש את קרדאיי ומבטיח לו נאמנות אם יחלץ את כלתו ומאהיר מציל את הכלה לפני האונס מכה נמרצות את הילמי המתאגף ומוסר אותו ליאסין בבגדי כלה ומבייש אותו בכך.

סונגול מתייעצת עם אייטן על איך לחיות עם היתמות מאם ואייטן מספרת לה על כאבה מאבדן אימה שזה לעולם לא יעזוב, אך אם הזמן זה ייפחת. 
מסתבר שלסאייס יש קודים ומצפון
30/06/15 21:45
12צפיות
מסתבר שאכן מהמט סאים ויד ימינו סלים הטילו על סאייס לרצוח את מאהיר ולא קרובי משפחה כדי שמאהיר ינקום כפי שחשבתי אך סאייס לא היה מוכן לסכן נשים וילדים אך גם לא להציל אותם והוא חלק את הסוד עם יוסוף האציל שלקח על עצמו את המשימה וגם שם פצצה חזקה במיוחד שתבטיח שאף אחד מהנוסעים לא ישרוד וכך סאייס גם עשה וגם לא עשה.

אייטן מתנשאת וכשהיא שומעת שפרידה באה לדבר על מאהיר היא בטוחה שפרידה באה לזרוע לה מלח על הפצעים ולא מוכנה להקשיב לה, אך פרידה לא מוותרת ומבקרת אותה בביתה ומספרת על הפרידה שלה ממאהיר ועל כוונת מאהיר להצטרף לעולם התחתון כדי להגיע למי שאחראי לאסון ולנקום בו ואייטן מסכימה עם כוונתו של מאהיר לקחת את החוק לידיים ועוקצת את פרידה עם המשפט של נאזיף לגבי חוסר האמון של מאהיר במערכת הצדק. פרידה מבקשת מאייטן לשכור את אחד מאשני נאג'דט שיעקוב אחרי מאהיר כדי שהם תוכלנו להגן עליו אם יסתבך ואייטן מסכימה.

מאהיר משתלט על כל העסקים ועל השטח של הילמי המתאגרף וכולם חולקים לו כבוד כמו לסנדק של מאפיה ומאהיר לא אוהב את זה אך דליאן מרגיל אותה לעניין הזה. נאיל בול העץ מנסה בעלים חדשים וכמו לאייטן גם למאהיר שליח שלו מודיע למאהיר שבגלל החלפת הבעלים המחירים משתנים וכעת האלכוהול יעלה פי שלוש, מאהיר מסכים אך מבקש משהו בתמורה ורוצה להיפגש עם נאיל בול העץ, השליח מזכיר לו את ההיררכיות ומאהיר מבקש ממנו למסור לו ואולי הוא יסכים ומאהיר ודליאן שמחים על האפשרות שמאהיר יקיר מאפיונר בכיר ומאהיר בטוח שהם יציגו לו את הג'נטלמן.

נאזיף שומע את החדשות על החתונה ועל ההישג של מאהיר וקרדאיי ונותן לילד מחלק העיתונים כסף שלא יפרסם את החדשות בשכונה שלו ויפרסם אותם במקום אחר.

פרידה מדברת לראשונה עם קרימה על מה שקרה ופרידה אומרת שלא יודעת אם מאהיר ביצע את הרצח או לא וקרימה מזמינה אותה לבילוי של סתיו במקום נעים איתה. 
דליאן פותח למאהיר את השערים
01/07/15 18:19
8צפיות
הוא מודיע לנאיל בול העץ שמאהיר בן חסותו ונאיל מזמין אותו למפגש עם כל המאפיונרים הבכירים. "כבוד" שמעטים זוכים לו. מאהיר מאושר ונערך לכך ובינתיים נאזיף סובל מהחיים בלי ספייה ומרגיש שמשפתחו מתמוטטת ומאהיר מבקר בחשאי.

אורהאן משכנע את סאייס לתת עבודה אצלו לבולנט ובולנט מאושר לקבל את ההזדמנות.

איייטן שוכרת את ישאר לעקוב אחרי מאהיר והוא מדווח כשפרידה נמצאת ופרידה באה לראות את מאהיר והמומה מהקור שלו איך הוציא אותו מחייו ומאהיר מגיב קור רוח ושובר את ליבה של פרידה, אבל כשהיא יוצאת תולה את התמונה שלה.

פרידה באה כדי להזהיר את מאהיר מהנקמה של הילמי והילמי משחק סוהר כדי לצאת מהכלא וקובע קרב איגרוף עם מאהיר ומאהיר ודליאן מתלהבים מהעניין, אך גם ישאר שומע ומדווח לאייטן.

יאסין באה לתמוך בסונגול בסבלה והיא קרירה כלפיו. נאזיף שלא יודע שיאסין עם מאהיר אומר שבנו עלול להסתבך איתו ואומר לו שימלא את תפקידו ולא יהסס בגלל בנו. 
פרידה מצילה את חייו של מאהיר אך הורסת את תכניותיו
02/07/15 16:38
6צפיות
אייטן ממהרת לדווח לפרידה על הקרב ופרידה נרגעת כשהילמי נמצא בספירה בכלא וסונה מזהירה את פרידה מהקשר עם אייטן זמרת ברים ואשת עבריין ופרידה מבהירה שזאת הדרך היחידה שלה להגן על מאהיר חוץ מלהכניס אותו לכלא בגלל דברים לא חוקיים שהוא עושה ומתעקשת על דרכה. כשהיא בבית מנהל הכלא מספר לה על הבריחה של הילמי והיא ממהרת לאייטן שעוצרת שיר באמצע כשרואה את פרידה ומאכזבת את הקהל ופרידה מספרת לה והן שואלת את ישאר על המקום ופרידה שולחת לשם את המשטרה והיא מספרת שלא יאסין, אלא ידיד שלה מהמשטרה הוא שנשלחת. הילמי מרמה ולוקח סכין איתו וכשמאהיר גובר עליו במכות הוא שולף סכין ואז המשטרה מגיעה ועוצרת את הילמי והשוטר מטיח בו את חוסר הכבוד. פרידה ואייטן דואגות למאהיר והשוטר מרגיע אותם ואייטן מזהירה אותה שמאהיר יכעס עליהן אם יראה אותן והן עוזבות כשמאהיר בטוח.

לפני כן פרידה שומעת שמאהיר בשכונה והולכת לנסות לדבר אל ליבו וישאר מספר לאייטן שאתמול פרידה יצאה בוכייה מהבית של מאהיר ונראה שזה גורם לאייטן סיפוק. מאהיר מבקש מפרידה להתרחק ממנו והיא מפצירה בו לשנות את דרכו אך מאהיר מתעקש מאוד ומבקש שתשכח אותו.

מאהיר מבקש מבעל המאפיה לדאוג למשפחתו ושומע ממנו על הסבל של אביו והאופה מרגיע אותו שלא יפנה לו עורף. סונגול מסרבת ללכת לאוניברסיטה ונאזיף משכנע אותה להמשיך בשגרת חייה, היא חושבת שלא תהיה מרוכזת ולא תבין כלום ואוסמאן מבטיח להסביר לה מה שהיא לא תבין ויאסין רואה אותם שלובי ידיים.

דליאן מנחה את מאהיר לפגישה עם בכירי המאפיה לאחר הקרב עם הילמי ולפני שמאהיר מגיע בייגין מעדכנת את כולם וכשמאהיר עומד להיכנס בתור קרדאיי, הוא שומע שלא יוכל להיכנס כי נאיל לא רוצה קשר עם מי שבקשר עם הרשויות. הוא מספר ששמעו שהוא ניצל את ארוסתו השופטת כדי להסגיר את הילמי והם חושדים שהוא שוטר סמוי ולכן הדלת הזאת סגורה בפניו.

מהמהט סאים מכין ראיון לאחר מותו של איגור והחרמת הנשק המוברח ובצביעות האופיינית לו אומר שהמשטרה תגיע למבריחים ומחמיא למשטרה ומגנה את הפושעים שהוא בראשם. עם סלים הוא מצטער על הסחורה שאבדה והם מחליטים להיעזר בסאייס שגם הוא מבריח ונאג'דט עומד להשתחרר ומהמט סאים מתכוון לשים אותו בראש העסק של ההברחות.

סואידה מקבלת את נאג'סט בשיחרורו ומלשינה לו על השירה של אייטן והוא מבהיר שהמועדון שלו ושום דבר שם לא קורה מאחורי גבו והוא דחה את הטיפול ליום השיחרור. סואידה מפצירה בו שישאר איתה ולא ילך לאייטן, אך לנאג'דט יש תכניות אחרות. 
º
שובל של שקרים
הודעה זו מכילה תמונות
02/07/15 14:06
24צפיות
האמת על שורשיה של פלומה - נחשפים
02/07/15 14:18
34צפיות
מסתבר הרבה הרבה דברים חדשים וגילויה הנסערים על שורשיה האמיתיים של פלומה  
פלומה כבר ידעה פרק קודם לפני שהיא מאומצת שהיא הבינה שהיא נרשמה על שם המשפחה קורי בגיל שנה וחצי, ועכשיו היא מוודאת את זה סופית שהיא מארגנת ארוחה משפחתית והיא חושפת את האמת שהיא יודעת אותה ופילאר חושפת בפניה את האמת הגדולה - שהיא מאומצת, ולמרות זאת פילאר אהבה את פלומה ותמיד הייתה שם בשבילה - ללא ספק פילאר הוכיחה שהיא ממש לא המכשפה שכולם חשבו שהיא בפרק הראשון! 
ברנרדה חושפת את האמת שהיא החזיקה הרבה זמן, ומרגש היה לראות את פילאר וברנרדה אוהבות את פלומה למרות שהיא לא באמת מהמשפחה! פלומה מבינה שהיא הבת של סזאר, וזה אומר שהיא אחותו למחצה של פליקס, ובגלל זה פילאר יודעת ומרגישה שסזאר בוגד בה כי היא יודעת מי זה בעלה באמת ובגלל זה היא חושדת שסזאר נמצא עם אישה אחרת כי היא כבר חוותה את מה שסזאר עשה לה בעבר ולמרות זאת היא סלחה לו. 

פטריסיה-מישל דווקא כן אפשר להתחבר לזוג הזה למרות הדרך העקומה שלהם. תמיד בטלנובלות הברזילאיות שיש סיפור אהבה אז הוא מתקשר למשהו מהחיים שהוא לעיתים מתוק, כאן הסיפור של פטריסיה ומישל הוא סטוץ זול...אבל בסטוץ הזול נצמח רגשות והרבה רגשות.והתאכזבתי מסילביה-חשבתי שהיא בחורה עם ראש על הכתפיים שהיא ניסתה לעשות רושם בתור העורכת דין של ברונו ועכשיו אין לי מה להגיד עליה  

ולדירני כן אוהבת את קרליטו, אבל מסתבר שההחלטה של להתחתן עם עשיר היא לא שלה, אלא של אמא שלה, שהיא נותנת לה למרר לה את החיים ולחפש גבר העיקר שהוא יהיה עשיר. מקווה שולדירני יהיה משהו עם קרליטו בזמן הקרוב - כי כיף לראות את הזיווג שלהם. 
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
29/06/15 20:57
59צפיות
עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
ברן סאאת תומכת בקהילה הגאה
הודעה זו מכילה תמונות
28/06/15 23:08
112צפיות
התגובות ההומופוביות לא איחרו להגיע ואף היו קשוחות לברן סאאת.
כל הכבוד
30/06/15 10:09
34צפיות
שמח לדעת שכוכבת טורקייה תומכת בקהילה שלי. 
מחמם את הלב לדעת 
יש ביוטיוב עד 15 פרקים של תשוקות באיכות HD
הודעה זו מכילה תמונות
29/06/15 22:12
74צפיות
לצערי אני לא בטוחה שיעלו עוד עד הסוף כי היה רשום סרטון פרטי לשאר הפרקים. מי שהעלה אותם הוא טלויסה.

ראיתי אתמול פרק 8 של תשוקות.
º
הם תמיד מעלים את כל הפרקים... אבל זה יקח להם זמן...
29/06/15 22:32
20צפיות
למה ייקח להם זמן?
29/06/15 23:34
33צפיות
ידוע לך אם יעלו את ליבי הוא שלך?
אני לא יודע אם יעלו את הטלנובלה הזו. הם לא מפרסמים
30/06/15 01:18
42צפיות
מה הם יעלו...

בנוגע לפרקים, אני לא יודע למה הם עושים את הבעיה הזו... אבל ראיתי שזה ככה בחלק מהנובלות שהם מעלים... ותמיד הם מסדרים את זה בסופו של דבר....
מגניב למרות שהפרקים ברובם נמצאים ביוטיוב דרך שם צפיתי
הודעה זו מכילה תמונות
30/06/15 22:45
41צפיות
אלא אם כן כבר מחקו אותם משם

אבל אם מעלים את זה לעמוד של טלויסה ביוטיוב אז בטח האיכות אפילו עוד יותר טובה, כדאי לך לנסות להשלים אותה היא נדירה!
º
הפרקים שראית הם גם באיכות HD?
01/07/15 12:53
6צפיות
º
01/07/15 19:40
4צפיות
דנה פאולה כנראה תשחק בטלמונדו בתפקיד ראשי
הודעה זו מכילה תמונות
30/06/15 19:05
106צפיות
השחקנית הצעירה מצטרפת לטלמונדו וככל הנראה מקבלת תפקיד ראשי בטלנובלה "Quien es quien?". זהו רימייק טלנובלה ישנה של טלמונדו Amor Descarado , בה מסופר על שני אחים תאומים שהופרדו בלידה וחיו חיים שונים לגמרי. האחד איש עסקים עשיר והשני מוכר בשוק. בעקבות התאונה החיים של השניים מתחלפים והכל אחד מהם נאלץ לחיות את החיים של האח התאום שלו.
יש שמועות שלתפקיד הראשי הגברי מועמד גונסלו גרסיה ויואנקו, שמשחק כרגע ב-Tierra de Reyes ומוכר לנו מטלנובלה "השיבה הבייתה" בתור לוצ'ו.
הוא לא מתאים לה
30/06/15 20:02
50צפיות
ואם היא עושה את התפקיד של ברברה מורי אז היא צעירה מידיי לדעתי.
גדלה הילדה
01/07/15 22:22
31צפיות
זה יהיה מוזר לראותה במשהו שהוא לא טלנובלת ילדים/נעורים
היא שיחקה באוייבת יקרה
01/07/15 22:29
24צפיות
שכיכבו בה אנה לבייסקה, גבריאל סוטו וחורחה ארבנה.
אריאדנה דיאז, אדריאנה לובייר ופבלו מונטרו עושים מבחנים
הודעה זו מכילה תמונות
30/06/15 23:10
71צפיות
ל"פשוט מריה".
º
סרטון של פקונדו ארנה במסר למעריצים בישראל
הודעה זו מכילה סרטונים
03/07/15 15:30
31צפיות
חמוד
03/07/15 16:15
15צפיות
אבל למה כל הזקן הזה?
חבל שעושים הגרלה למפגש אישי איתו
03/07/15 16:34
19צפיות
שזה הדבר היחיד שמעניין אותי מאשר ההופעה שלו
אקאסיה
הודעה זו מכילה תמונות
28/06/15 22:45
58צפיות

פרק 60 - סופסוף הצנון הופך לפלפל
הודעה זו מכילה תמונות
28/06/15 23:11
81צפיות
אוליסס והשבויים - הבריחה הגדולה איזה מבצע בריחה מרשים יזם אוליסס כמובן שגם איצל{מה זה השם הזה?!}תרמה לא מעט. רק הבעיה היא שלמרות שהבריחה צלחה היא לא עברה חלק והיו לה גם תוצאות כואבות - מרדף ביער, אחד השבויים נורה ומת+קרב יריות בין אוליסס לאחד החוטפים כאשר שניהם נורים ונפצעים אוליסס ואיצל ממשיכים לברוח בכוחותיהם האחרונים למרות שאוליסס במצב קשה מדמם.. ובסוף מאבד את ההכרה אהבתי לראות את השחקן הזה עם קצת אש בעיניים כנראה שגם הדמות עצמה לא עשתה עימו חסד עד עכשיו כי בסצנה הזו היה שיפור ניכר

לעומת אוליסס חרמן בסדר גמור מאחר וזה לא הוא שהיה במכונית כשהתפוצץ המטען אלא מנהל העבודה שלו..! אלחנדרה לא יכלה להסתיר את התרגשותה לנוכח העובדה שחרמן בחיים והםלמרות שאחרי זה אלחנדרה שוב חזרה להתעלל בחרמנסיטו המסכן אבל הייתה סצנה יפה איתם והעיקר שחרמן בחיים

אקאסיה ואסטבן ממשיכים להתקרב ואקאסיה נותנת לו את הצלב שאוליסס נתן לה שעבר אצלו בירושה. לדעתי אקאסיה עשתה מעשה חסר אחריות כי הצלב הזה מאוד חשוב למשפחה של אוליסס ולאוליסס בפרט. הידיים האחרונות שהיו צריכות להחזיק בו אילה ידיו של אסטבן

היה מפתיע ואף נחמד ביותר לראות איך נורברטו מפגין חיבה ודאגה כלפי חרמן כשהוא חשב שהוא כבר לא בין החיים... ועוד אחרי זה הוא אומר לדנילו שהוא לא ידע עד כמה הוא באמת אוהב אותו "למרות שהם כל כך שונים". זה מראה שלנורברטו בכל זאת ישלמרות הכל. בהחלט מפתיע
אסטבן והפרצופים שלו
אקאסיה המהממת!
אקאסיה ואסטבן
אקאסיה חושבת שאוליסס גנב ובוגד כך שברור שלא אכפת לה
28/06/15 23:17
46צפיות
מהזכרונות שלו ואולי היא גם לא מאמינה שהם ממשפחתו, היא מבחינתה הוא רמאי שרק חיפש לגנוב את כספי הלקוחות ובגד בה עם נוריה כל הזמן. האמת לא רק בשבילה בשביל כל דיירי האחוזה חוץ מאסטבן שיודע שרוביו חטף אותו, אבל כמובן שותק. אבל בסך הכול לדעתה של אקאסיה אוליסס זבל של בן אדם, מסכן אוליסס שכולם חוץ מאימו ואחיו ואולי אנדרס היו שמחים לרגום אותו באבנים, דווקא כשהוא זקוק לעזרה וחוץ ממשפחתו ואולי עם יהיה נס אז לואיסה אף אחד בכלל לא מוכן להקשיב לו. באמת עדיף לו להגיע למשטרה שם יקשיבו לו יותר טוב מאצל המשפחה והמשרתים של אקאסיה. 

אכן מפתיע שלנורברטו אכפת גם מחרמן שהוא יודע שהוא לא בנו. 
יפה לך שהצלחת לסגור את הפערD;
28/06/15 23:27
43צפיות
אקאסיה כל הזמן ממהרת לשפוט את אוליסס נורא מהר

כולם כבר צולבים אותו והמסכן בכלל מחורר ומחוסר הכרה
3 קטעי וידאו מהפרק
הודעה זו מכילה סרטונים
28/06/15 23:22
48צפיות

לאיצל{61-62}
30/06/15 20:57
27צפיות
מצבו של אוליסס ממשיך להיות קשה, אבל איצל בעצם הצילה את חייו בכך שטיפלה בו עזרה לו להגיע אל המערה, הוציאה ממנו את הכדורים ולקחה אותו לבקתה של סבתא שלה שממנה היא למדה איך לרפא. עכשיו גם סבתא שלה מטפלת בו ונראה שייקח זמן אבל הוא יהיה בסדר. הזכרון של אקאסיה והגעגועים אלייה עוזרים לו להמשיך לחיות ובינתיים בחווה כולם ממשיכים לצלוב את אוליסס ועכשיו בכלל יצא נגדו צו מעצר. אם הם היו יודעים שהוא בקושי חי... פוברסיטו:[

אקאסיה הייתה צריכה להאמין בו במקום לצאת ולהסתובב עם אסטבן ועכשיו עם מנולו השיכור[והם עוד התנשקו אבל טוב אקאסיה הייתה חצי שתויה]הוא תמיד חייב להסתבך בצרות-כמו אבא שלו. אם כי אני חייבת להודות שהסצנה בה נורברטו מבקש סליחה מחרמן על כל מה שעולל לו אחרי שהוא הבין שהוא אוהב אותו, הייתה  יפה ומרגשת 

אבל הוא איכזב כששוב כיפכף את חוליאנה אחרי שגילה שהיא לא בדיוק הייתה כנה איתו לגבי אנדרס ביבנקו. למה תמיד הכל באלימות אצלו?? נכון לחוליאנה לא חסר היא רחוקה מלהיות שה תמים אבל אין לו שום זכות להרים עלייה יד! בכל אופן אהבתי שלא מרחו את זה וחוליאנה גילתה לאנדרס שחרמן הבן שלו ולא של נורברטו עכשיו רק חרמן צריך לגלות אפילו מנולו כבר יודע

פלומינו הסוס של אקאסיה מת חבל שהוציאו אותו מהנובלה סוס מדהים אהבתי את הצבע שלו חח רעים טוב אבל בטח אסטבן יחפש לעשות רושם על אקאסיה ויקנה לה סוס אחר יש לי הרגשה שהוא זה שאחראי על הנחש שהסוס נבהל ממנו וכתוצאה מכך ברח ושבר את הרגל. כדי שאקאסיה תחפש אצלו נחמה חוץ מזה ממתי הורגים סוס רק בגלל שהרגל שלו נשברה? ה"המתת חסד" של אסטבן הייתה מכוונת לדעתי

חרמן התחיל לצאת עם בחורה אחרת-מגיע לאלחנדרה שתרגיש קצת מה שחרמנסיטו מרגיש חח גם אם היא עושה את זה "כדי להגן עליו" זו לא הדרך, שניהם סובלים.

מעניין איך יגיבו אסטבן ואקאסיה אחרי שכריסטינה תפסה אותם זו בזרועות זה בשדה
קטעי וידאו מהפרקים
הודעה זו מכילה סרטונים
30/06/15 21:07
24צפיות

אני אמביוולנטי בנושא, אמנם אני נגד אלימות, אבל זה מגיע
30/06/15 21:53
36צפיות
לחוליאנה על שכל השנים הכפישה את אנדרס ואמרה שהוא נטש אותה בהריון וסיפרה את האמת לא כדי להגן על אנדרס מטענות שווא אלא כדי שלא ישמע מנורברטו שחרמן בנו ועל השקרים שלה. חוליאנה מאכזבת כל פעם מחדש עם האנוכיות וההתנשאות שלה.

סוס זאת חיה שנועדה רכיבה וסוס שאי אפשר לרכב עליו הוא לא שימושי, אז הורגים אותו, למרות שסנטוס טוריאלבה מהסערה של טלמונדו שגם שוחק על ידי כריסטיאן מאיר ובטח גם לא הראשי של זורו שגם היה כריסטיאן מאיר בחיים לא היה עושה דבר כזה. אבל בכל מקרה הסוס לא שלו ואקאסיה צריכה לקבל את ההחלטה.

מגיע לאלחנדרה מה שחרמן עושה לה, וכל הכבוד לו ולאותה בחורה.

עכשיו רק שלא יפנו את ארתורו וכרמן מביתם הממושכן לאחר שהמועצה שאישרה את ההשקעה ביטלה אותו מתוך ביטחון שאוליסס ונוריה שותפים להונאה, ובעצם אוליסס הסתבך קשות כי נוריה לא זייפה את החתימה שלו אלא החתימה אותו מבלי שהבין על מה הוא חותם.

לרגע חשבתי שיש לפרלה לב לאחר שהיא עצרה את דנילו מלהכות את אנשיו לאחר שאוליסס בורח, אך זה משום שהיא וממו מנהלים רומן וממו היה אחד האנשים שדנילו הכה.  
חוליאנה חומרנית אבל היא אוהבת את אנדרס אהבה כנה
30/06/15 22:23
45צפיות
והיא לא הסתירה ממנו את חרמן בכוונה, אלא היא לא ידעה איפה לחפש אותו אחרי שנסע. אבל היא לא הייתה בסדר שלא רצתה בו בגלל שלא היה לו כסף, והיא לא בסדר ששיקרה לחרמן וגם לנורברטו. שלא לדבר על ההתנהגות שלה ללואיסה כי גם לה אין כסף. אבל לגבר אין זכות להרים יד על אישה גם אם היא בוגדת בו. אגב השחקן הזה שמשחק את נורברטו הוא מעולה אבל אני הייתי קצת פוחדת לשחק לצדו חחח התקפי הזעם שלו נראים כמעט אמיתיים ומגיעים לעוצמות מפחידות. נראה לי לפעמים הוא נכנס יותר מידי לדמות לא אתפלא אם אחת מהכאפות שלו או יותר נחתו באמת על הפרצוף של נורה סאלינס בטעותאני גם לא אתפלא אם היא התחרשה לכמה ימים טובים

אבל מי אמר שאי אפשר לרפא שבר ברגל של סוס? למה הם לא חיכו לוטרינר? החשד הנסוף שלי זה שאסטבן שיקר שהוטרינר לא יכול להגיע באותו הרגע לפחות חסכו מאיתנו ומאקאסיה את מראה הירי של אסטבן בסוס המסכן

אני זוכרת שנוריה כן זייפה את החתימה של אוליסס, הראו סצנה שהיא מתאמנת  על זה.

לפרלה יש לב לדעתי למרות הכל. זה בא לידיי ביטוי בעיקר בסצנות שלה מול אלחנדרה.
מעניין שהרי באהבה מנצחת הוא חנק את השותפה והמאהבת שלו
30/06/15 23:10
32צפיות
מעניין איך דאגו שלא יקרה לה כלום במציאות.
º
חחח שאלה טובה
01/07/15 06:40
13צפיות
אז אם ככה
01/07/15 15:28
26צפיות
לא היית סובלת את הקטור מרובי(סבסטיאן רולי) שהיה ממש בהמה לרובי ונראה שאפילו היית סולחת על מעשיה שהתחתנה עמו בגלל כספו אבל בגדה בו, עם אלחנדרו הראשי שהייתה מאוהבת היא שכבה אחרי שהקטור אנס אותה כך שלא היה נורא בעינייך שהיא בגדה בהקטור אחרי האונס למרות שאומרים שהיא הייתה פרודה מהקטור ואף חשבה להנשא לאלחנדרו ושהיא תתגרש מהקטור אבל נראה שמצד הקטור זה לא היה כך הדבר. אני רואה נורברטו כהקטור מרובי(לא החלטתי מי יותר נורמאלי) כי עם כל מה שעשה הקטור לרובי עם אישה אחרת שהייתה מאוהבת בו לא היה בהמתי והתייחס אליה לרוב נפלא(חוץ מהפעם שהם שכבו ורובי נכנסה באמצע והיא סילקה אותה והקטור שתק) הוא אפילו רצה לכבד אותה ולא מיהר לשכב איתה. האובססיה והחולי חירפנו אותו.
הקטור ונורברטו זה סיפורים שונים
01/07/15 16:54
25צפיות
נורברטו כנראה ידע שחוליאנה לא אוהבת אותו ובעיקר מחפשת אב לילד שלה ומעמד. הוא גם הולך לבית בושת וגם היה אלים כלפי בנו חרמן. וגם מהמהר שאיבד את כל כספו ועכשיו מנסה לשדך את בנו האמיתי לאקאסיה כדי לקבל עוד אדמות ולהינצל מפשיטת רגל. 

הקטור סתם קורבן לתרגיל עוקץ והגיב בזעם והיה אלים ודורסני אבל באמת היה מאוהב ובאמת היה מרומה, הוא אמנם בגד במריבל ונטש אותה ממש לפני החתונה, כך שהוא לא צדיק, אבל עדיין נורברטו יותר דומה לגיירמו מלהתאהב מחדש שגם היה אותו השחקן.
אממ האמת קשה להביע דיעה בלי לצפות אבל
01/07/15 21:36
18צפיות
אם הקטור אנס את רובי והיכה אותה רק בגלל בגידות אז הייתי שונאת את שניהם חח
זה בגלל הכל
01/07/15 21:57
15צפיות
זה עלה דרגה, זה התחיל עם הסצינות קנאה שלו אבל זה החמיר כשגילה שהיא איתו בגלל כסף אז הוא אנס אותה אחר כך היא נסעה לאקסטפה שם פגשה את אהובה אלחנדרו לא יודעת אם זה היה חלק ממשחק שלה אבל היא בהתחלה דחתה אותו אבל בסוף שכבה איתו ואף רצו להנשא  כשהגיעו לבירה אלחנדרו כעס עליה כי חשב שהיא אחראית למות אישתו ואף הכניס אותה לכלא. בזמן הזה היא גילתה שהיא בהריון והקטור חשב שזה ממנו והיא לא סיפרה מה שקרה באקסטפה כנראה פחדה ממנו. הקטור התחרט על מה שעשה לה והחליט לבוא אליה עם זר פרחים אבל אז הוא שומע אותה אומרת באושר שהיא הולכת עם אלחנדרו, אבי בנה(אז הוא כבר הבין שלא היה לה קשר למות בנה ובהתחלה היא כעסה עליו) והקטור שמע הכל והתחרפן, השתולל, וכלא אותה. אז התערבה אלנה האישה שהייתה מאוהבת בהקטור, וחילצה אותה. כאשר הקטור הבין שהוא איבד אותה(כביכול כי היא מעולם לא הייתה שלו)החליט לפתוח דף חדש  וחיים חדשים עם אלנה עד שהופיעה רובי שהם היו במיטה וסילקה את אלנה משם והקטור לא עשה כלום ואלנה נפגעה ועזבה.

אחר כך רובי הייתה תאונה שבה  איבדה את בנה אבל לא סיפרה לאף אחד עד שהחליטה להפיל את אשמה על הקטור. הקטור החליט לחקור את האמת ולהוכיח שהוא חף מפשע ובה הוא מתעמת בחריפות עם רובי אבל לא לפני שהוא מבקש סליחה מאלנה ומבקש הזדמנות נוספת. הקטור מוצא את עצמו בתאונת דרכים לאחר שמתעמת עם רובי ובסופו מת..
אז מגיע לו שזה היה הסוף שלו הוא נשמע בהמתי משהו
03/07/15 15:17
4צפיות
רובי הייתה מאוהבת באמת במישהו מהם?
היא בגדה עם עוד גברים?
היא רצחה?
מה היה הסוף שלה?

כן הייתה מאוהבת רק באלחנדרו
03/07/15 15:34
7צפיות
היא שכבה עם שני גברים אחרים חוץ מהקטור ואלחנדרו. האמת עם הגבר הראשון היא שכבה בגלל אלחנדרו הוא איים על חייו של אלחנדרו אז היא נאלצה לשכב איתו אבל זה היה לשווא כי הזבל פגע באלחנדרו. הגבר השני היה כי תמורת כל ההטבות והדברים שעשה למענה זה היה בליל מותו של הקטור.

היא מעולם לא רצחה אבל היא לעגה לחברתה שהייתה צולעת ושמחה על מותו של הקטור ופגעה בו עם אבן כדי להשתחרר ממנו.

היא נשארה לבד, בלי כסף, בלי היופי שלה וקטועת רגל לאחר שנפלה על נברשת. בנוסף הסוף היה פתוח לאחר שרובי השתמשה באחיינית שלה ולמעשה השחקנית שגילמה את רובי גילמה את פרננדה האחיינית שלה והיא נהייתה העתק שלה גם באופי וזה נגמר שהיא מנשקת את אלחנדרו שחושב שהיא רובי כשפרננדה ורובי מתכננות לנקום בו ובמריבל.

האמת לא שנאתי את הקטור, כשהיה עם אלנה הוא היה חמוד.
טוב לא שנאת אותו כי את משוחדת חח
03/07/15 15:42
7צפיות
ממה שאת רושמת לא הייתי אוהבת את רובי לא הייתי אוהבת את הקטור ולא הייתי אוהבת את הטלנובלה חח..
חח יש משהו
03/07/15 16:44
4צפיות
למרות שאני מודה שהוא פחדן ונבזה עצם העובדה שהבריז למריבל בחופה וגרם לה להשפלה אז גרם לי לאהוב אותו פחות ועוד אחרי זה לא העריך אישה מדהימה כמו אלנה אבל הכל נשכח כשהוא ביקש ממנה הזדמנות שנייה כשהבין מה הוא מפסיד עם אישה כמוהה שתאכלס נתה הכל למענו ואהבתה הייתה כנה ונקייה מאינטרסים. חבל שהיה אובססיבי ואחוז טירוף וקנאה.
האמת שאסטבן מזכיר לי את רובי ואפילו לדעתי יותר גרוע ממנה כך שאני לא רואה בעיה שהיית צופה ברובי. מקסימום היית נהנית מדמות של ג'קלין ברקמונטס שמגלמת את מריבל ואלחנדרו שהיה מתוק.
זה ברור שלא היית אוהבת
03/07/15 17:47
4צפיות
כי לא מפרגנים לזוג הראשי ומאז שאשתו של הראשי נהרגת בתאונה כשרובי נוכחת וכשאלחנדרו מגלה זאת, הוא בטוח שהיא דחפה אותו ומאשים את רובי ואף מכניס אותה לכלא, הם לא מצליחים להשלים ולמעשה לא ביחד לפחות בשליש האחרון של הסדרה. 

אגב צפית באלמה עם גבריאלה ספניק שגם שם הדמות הראשית הייתה רעה והתחרטה רק ממש בסוף כשהיה מאוחר מדי ומתה.
º
אגב איפה את בצימצום הפערים?חח;]
01/07/15 21:37
6צפיות
º
בפיגור רציני
01/07/15 22:09
7צפיות
הידעתם?
הודעה זו מכילה תמונות
30/06/15 21:33
105צפיות
לא ראיתי שמישהו כתב את זה פה....
החשקנית לופיטה ג'ונס שמשחקת את אמא של אוליסס וארתורו הייתה מלכת היופי של מקסיקו ומיס יוניברס בשנת 1991!
º
*שחקנית
30/06/15 21:47
20צפיות
באמת?
הודעה זו מכילה תמונות
30/06/15 22:10
71צפיות
זו היא?
היא בכלל לא דומה לעצמה
אם כבר מדברים על השחקנית הזו, לדעתי התאים לה יותר לשחק דמות הייתי שמה אותה בתור חוליאנה ואת חוליאנה בתור כרמן. גם את נורה סאלינס מוזר לי לראות בתפקיד שהוא לא שה תמים. היא שחקנית אדירה אבל לדעתי היא יותר מתאימה לתפקיד של כמו בפני מלאך ובלב הסערה.
נורה סאלינס שיחקה את הרעה ברוסלינדה
30/06/15 23:15
49צפיות
וגם באזמרלדה היה לה תפקיד גם של מישהי שמתחנת בגלל כסף אבל גם בגלל האימא שלה שלה הכסף הכי חשוב והיא עושה עליה מניפולציה, אבל שם היא לא הייתה שטופה דעות קדומות. 
וואלה? טוב לדעת
01/07/15 06:41
32צפיות
אבל בכל מקרה לדעתי החזות שלה מתאימה יותר לדמויותבלי קשר למשחק שלה שהוא מעולה בשני התפקידים כמובן.
נורה סלינס אכן מדהימה אבל אני איתך הדר
01/07/15 22:21
29צפיות
מהמעט שיצא לי לראותה באקסיה לא אהבתי את מה שראיתי וגם באזמרלדה שהייתה באמצע של טובה רעה שכזו לא הכי חיבבתי אותה
היא כרגע מופיעה כרעה בטלנובלה של אמיליו לארוסה
הודעה זו מכילה תמונות
01/07/15 22:28
41צפיות
בכיכובם של אדוארדו יאנייז, אפריקה זבלה, איטטי קנטורל וארנסטו לגוארדיה, אהבה במלכודת נקראת.
מהמם לה צבע בהיר יותר בשיער
03/07/15 15:22
9צפיות
בטח היא רעה בצורה קומית אז זה אולי יכול לשבת עלייה טוב יותר,
כי הבנתי שזו טלקומדיה
º
עלובי החיים
29/06/15 17:35
17צפיות
כשחנרו שוב עם הגב אל לוסיה היא מזהה את קולו
29/06/15 17:48
36צפיות
אמפרו ולוסיה מסכמות לספר ביחד לדניאל את האמת, אך דניאל שיכור ואמפרו משכיבה אותו על הספה והולכת לישון במיטתו בדיוק כשדיאבלו מחליט לחסל אותו ודיאבלו ועוד איש שלו יורים בלי להסתכל ורוצחים את אמפרו!! דניאל מתעורר מהיריות ומצליח להרוג את השותף ולפצוע את דיאבלו אך דודתו מתה. לוסיה וקרלוס מבינים שזה לא הזמן לספר את האמת לדניאל. 

ליליאנה מחביאה את אולגריו אצל גסטון בעזרת נוריה ובדרך משכנעת את חנרו, אנסלמו ואפילו רדמס לבגוד בו ולהשתלט על הארגון. פבלו עוקב אחרי המכונית של אנסלמו אך מאבד אותה כי ליליאנה מלשינה שעוקבים אחריה. 

ליליאנה חוזרת הביתה מוכה מהריב עם רדמס וטוענת שהייתה רק עובדת של אולגריו ומאשימה את אולגריו שהכה אותה ולוסיה לוקחת אותה לבית חולים לבדיקות. ליליאנה גם מספרת ששמעה את דיאבלו מודה ברצח אמפרו ולוסיה דורשת שתספר לדניאל ודניאל חושד בה לאחר שהיא אומרת שאולגריו סיפר את זה לפבלו, ודניאל מספר לה שפבלו סוכן סמוי והיא ממהרת להזהיר את אנסלמו. פבלו מצטרף לשורות היחידה ללוחמה בסמים של דניאל ומוצג לאנשי היחידה בעוד חנרו שומע ומתחבא ומספר לליליאנה ואנסלמו על התגלית שהם כבר גילו וליליאנה מציעה לו לצאת לחופשת מחלה, הוא הולך לבית החולים ומדבר עם הרופא ואז כשלוסיה שומעת אותו היא מזהה את קולו בתור הרוצח של ססר ומספרת לקרלוס ודיאנירה וקרלוס מבהיר שעליה לספר לדניאל, לוסיה גם בטוחה ששמעה את קולו קודם. 

נוריה מנסה לפתות את דיאבלו לאחר שגסטון מספר לה שהוא ראש קרטל הסמים וגסטון מבחין בכך ומרגיש פגוע ומתחיל להתגעגע למשפחתו, הוא מבקש סליחה מקונסואלו ומבקש להשלים איתה, אך היא דוחה אותו בבוז ואז הוא פונה לויקטוריה ולה הוא מספר שרוצח הנזירה מתחבא בביתו, ויקטוריה מבהירה שעליו לדווח למשטרה כדי לא להיחשב לשותף, אך הוא מפחד מאוד. ויקטוריה מספרת לאימה שגם חושבת שיש לפנות ללוסיה ודניאל וויקי מספרת זאת ללוסיה ומפחדת לספר למשטרה כדי לא לספר לאביה אך דניאל שומע חלק משיחתן ולוסיה הפעם מספרת לדניאל את האמת והוא מכין את המשטרה לעצור את דיאבלו.

דיאבלו ונוריה לא נמצאים ורק גסטון נמצא והוא מסביר שהוא בן ערובה ודניאל לא מבין מי הזהיר את דיאבלו וגסטון כדי לסבך את העלילה הוא מספר שהוא מפחד מהרוצחת אך לא מוסר את שמה של ליליאנה מה שהיה פותר את כל הסדרה ובמקום זאת הוא מפליל רק את נוריה ובסוף מצטרף לתכנית להגנת עדים ודניאל אוסר על פבלו לשים עליו אזיקים. 

דיאבלו לא נמצא כי ליליאנה אומרת לו שהיא מאושפזת כי שוטר הכה אותו ומדובר בפבלו שהיה סוכן סמוי ודיאבלו נכנס לבדוק זאת. זאת לאחר שהיא ואנסלמו לא עונים לו, כי אנסלמו בעידודה מחפש ברית עם מלכיאדס שדיאבלו הפליל. דיאבלו מרגיש נבגד על ידי פבלו ומאשים את אנסלמו בבחירת האדם הלא נכון והם שומעים מנוריה על שהמשטרה פשטה על הבית ושגסטון נעצר. הם חושבים שגסטון השלין למשטרה ומפחדים כי גסטון פחדן ועלול לספר כל מה שהוא יודע.
מסכן דניאל, עכשיו הוא יתום לגמרי
29/06/15 19:49
35צפיות
עכשיו ללוסיה עוד יותר יהיה קשה לספר את האמת, כי אמפרו היא הבן אדם האחרון שהיה מסוגל להכניס לדניאל קצת שכל ולהרגיע אותו. מה שעוד יותר טרגי לגבי דניאל זה שבעצם כל קרובי משפחה שלו נרצחו, למרות שלגבי אביו נראה לי הוא חושב שהוא מת בתאונה.
לפחות יש לו את האחיין אוקטביו שמוגן כי סבא שלו סוחר סמים
29/06/15 20:56
24צפיות
את שאר בני המשפחה הוא כבר איבד את כל ההורים שגידלו אותו. די ברור שהורידו את הנזירה אמפרו כדי שלא יהיה מי שירגיע את דניאל והוא יתפרץ כמו שור זועם על לוסיה ולכן גם גסטון לא פולט את שמה של ליליאנה כדי שלוסיה תסתבך. 
לא הבנתי מה היה כל כך חשוב להפקה
01/07/15 22:23
17צפיות
להפוך את דניאל ליתום ולהרוג גם את אמפרו באמת שהיה מיוצר
º
אריק הייסר יהודי ?
29/06/15 14:25
27צפיות
º
לא.
29/06/15 15:07
13צפיות
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
30/06/15 18:41
9צפיות
|לק| מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה ויש לכן שאלות? מחפשות רעיונות מגניבים לערב נשים מהסרטים?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מסיבת רווקות ערבי נשים ותקבלו את כל המידע הדרוש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב| הזוגיות שלכם נקלעה למשבר? את מרגישה שהקשר תקוע אך לא רוצה לוותר?
|קדימה|פורום טיפול זוגי הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|מייל| מעוניינים להגדיל את המכירות ולא יודעים בדיוק איך? רוצים ללמוד על שיטות שיווק מומלצות?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מכירות ותלמדו מהי הדרך הנכונה ביותר!

|בית| מתעניינים בתחום התכנון והבנייה? חובבי אומנות וטכנולוגיה?
|קדימה|פורום אדריכלות הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|שמש| חולמים על יום כיף חלומי ומתלבטים בין מגוון הטיפולים המוצעים בספא? סובלים מכאבי גב ורוצים לשמוע על טיפול באבנים חמות?
|קדימה|פורום ספא הוא המקום האידיאלי בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|כלב| הכלב מתנהג בצורה מוזרה? החתול לא מפסיק לילל?
|קדימה|היכנסו לפורום רפואת חיות מחמד והתייעצו עם וטרינר מוסמך:

|סביון| חולמים על חופשה מיוחדת ולא שגרתית בארצנו היפה?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום קארוונים קמפינג ותתכננו את הטיול המושלם!
קבוצות צפייה ארגנ'-שרשור סופ"ש
26/06/15 18:14
23צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה של טלנובלות ארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Noche&Dia
Entre Canibales

צפייה מהנה                       
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Noche&Dia-פרק 114
הודעה זו מכילה תמונות
26/06/15 18:15
25צפיות
.
מפגש בנות של noche & dia
29/06/15 07:58
37צפיות
אלאונורה וקסלר, רומינה גייטאני, קנדלה וטראנו, מנואלה פאל, ברנדה גרדיני ופלורנסיה ראגי נפגשו למפגש בנות. יפה שכולן שומרות על קשר אחרי הסדרה וגם רומינה פה 

וגם מזל טוב למנואלה פאל היא בהריון
29/06/15 08:02
43צפיות
Entre Canibales-פרקים 18-21
הודעה זו מכילה תמונות
26/06/15 18:17
40צפיות
הפרקים זמינים לצפייה כאן: http://www.dailymotion.com/user/kuma2014/1

השחקן פביאן גניולה מצטרף לסדרה
הודעה זו מכילה תמונות
26/06/15 18:30
88צפיות
למי שזוכר הוא שיחק בטלנובלה הנוסטלגית נאנו.
אהא
26/06/15 18:55
41צפיות
פרק 18
אהבתי את מה אשתו המסכנה חסרת האונים של הפועל המת אמרה 'אם אני מוחה הורגים אותי, אם אני מתלוננת קונים אותי, אם אני בוכה משתיקים אותי, אם אני שותקת חושדים בי'
פרק 19
לפעמים אני תוהה אם לרפאל יש קשר לאסון של אריאנה.. כמובן בתור "הרשע" זה הדבר המתבקש אבל הוא באמת הרשע של הסדרה? אני עדיין חושד שבסוף יתגלה שגם אגוסטין היה שם
פרק 20
איזה מתח! הקמפיין נגמר! אני לא רואה אפשרות שרפאל יוצא מזה ללא רבב וחוזר למירוץ מבלי להתנתק מלוסיו. סדרה מדהימה וזה בלי להבין 80% ממה שאומרים
פרק 21
המבחן של רפאל.. הקמפיין או החברות?

רפאל צובר הד שלילי
26/06/15 19:16
53צפיות
איך כולם ישבו בריתוק מול התוכנית שסובבת סביב המקור שממנו מגיע הכסף למסע הבחירות של רפאל|הכסף| באמת עשו עבודה מקיפה...עדויות, מצלמות נסתרות, הפיצוץ...כל מה שנגעו בו בפרקים האחרונים-התרכז בתוכנית.
רפאל דווקא די שמר על קור רוח, מעניין איך הוא יצליח לצאת מהפרסום השלילי הזה...

לא אהבתי שבפלאשבק מלפני 7 שנים של הכומר ואריאנה הראו שהיא מתגעגעת ואוהבת את הבן שלה...לא היה שלב שהיא שנאה אותו? יותר הגיוני שהיה שלב כזה...הרי בכ"ז הוא תוצר של אונס שהיא מתקשה לצאת ממנו כבר 20 שנה! כזכור גם בהווה היא לא ששה להתקרב לבן שלה, רק לאחרונה זה קורה בצעדים קטנים...

הייתכן ויקרה משהו בין הכומר לתרסה?
אני אוהב את הקשר של האב ובתו שאומנם הם בשני מחנות שונים אבל זה לא מעיב על הקשר ביניהם, הוא לא אוסר אותה בבית/מתעצבן עליה או משהו
מכירים את זה שיש שם מעצבן? אז פפה-אנדראוס הזה...
מרוב כ"כ הרבה שמות בנובלה לא הבנתי מי הוא בכלל! ממה שמשתמע נראה שהדמויות בנובלה בעצמן לא יודעות, הוא מעין רוח רפאים כזה לא? הסבר
תשובה
26/06/15 19:31
41צפיות
פפה אנדראוס הוא מושל הפרובינציה ומתחרה ברפאל על הנשיאות. וגם היה חבר של אבא של רפאל.
º
27/06/15 21:19
7צפיות
ובנוסף
28/06/15 23:08
19צפיות
אהבתחי שאריאנה תחילה לקנא לאגוסטין והוא העמיד אותה במקום ואמר לה לא לשאול אם הוא חוצא אם מישהי אחרת רק בשביל לשאול
הקמפיין של רפאל יורד לטמיון
הודעה זו מכילה תמונות
30/06/15 22:21
21צפיות
בתוכנית של באוטיסיה נחשפת האמת לגבי הפיצוץ של אזור הבנייה ומותו של הפועל ואת מעורבותו של לוסיו ובכך בקשר עקיף גם מערב את רפאל דיי ברור שרפאל יצליח לצאת מהסיפור הזה  השאלה איך והאם הוא ישתמש בלוסיו כשעיר לעזאזל ויאשים אותו בהכל או לא. בעניין הזה לאורה יצאה מגעילה אחרי שאריאנה סיפרה לה על העניין והיא נפגשה עם בטיסיה ועוד מסתבר שיש לה קשה עם פפה אנדרוס שכן יש להם אינטרסים משותפים שרפאל יפול בבחירות היה מעניין לראות את הקונפליקט של אאוחניו שהוא נקרע בין הנאמנות לרפאל לבין הנאמנות לבת שלו.

בנוסף טרסה איכזבה כשאמרה שהיא מאמינה ללוסיו שהכל שקר וגם סוזנה יצאה מגעילה ואגואיסטית שעכשיו היא לא רוצה לשתף פעולה עם טרסה בעמותה לעומת זאת רואים שלטרסה זה חשוב ואכפת לה מהעמותה. עובדה שהיא פנתה למרטין לעזרה.

סצנת הקנאה של אריאנה לאוגסטין הייתה חמודה וגם התגובה שלו הייתה במקום. ומסתבר שפרנסיסקו גילה שללוסיו יש אחות שהוא לא בקשר איתה מעניין איך פרנסיסקו ואראינה ינצלו את העניין הזה לטובת התוכניות שלהם.

נ.ב מישהו הבין מה פשר הפאשבק שהראו בתחילת פרק 18 שרשום לפני חודשיים, כלומר מה המטרה שלו בדיוק.
הצילומים של entre canibales יסתיים בחודש אוגוסט
01/07/15 22:40
39צפיות
º
* יסתיימו
01/07/15 22:44
3צפיות
לא הבנתי איך אבל
02/07/15 00:29
26צפיות
הרי קמפנלה אמר שאומנם ישודרו 60 פרקים בטלוויזיה אבל העלילה תמשיך כמתוכנן כפי שנבנתה ל-120 פרקים
ממש חבל יש לה דה-ז'ה וו מטורף לקין והבל הנהדרת
פקונדו ארנה וחואן חוסה קמפנלה מתגייסים למען הסדרות שלהם
26/06/15 19:44
105צפיות
ומייעצים לאנשים לצפות בסדרות noche & dia ו entre canibales באתרי האינטרנט של טלפה ואל טרסה.

איסבל מסדו מדברת על פקונדו ארנה
27/06/15 21:15
125צפיות
בראיון לתוכנית רדיו La Once Diez היא אמרה שהיא ופקונדו לא חברים

º
תודה!
28/06/15 20:17
27צפיות
º
כואב אבל ברור. הוא עזב אותה והקים משפחה עם אחרת
28/06/15 22:59
34צפיות
שמתם לב שלא העלו פרק 3 של E-LOVERS?
29/06/15 19:24
33צפיות
הפרק יעלו ב1/7 עוד יומיים
לא עמדתי בפיתוי וראיתי את הטיזר הקצרצר
ריקי מרטין מבצע את Disparo al corazon בשואו-מאץ'
30/06/15 11:21
46צפיות
ולפי איך שזה נראה, מדובר בפלייבק...הוא הבין שהוא לא מצליח לבצע את השיר בלייב? כפי שנוכחנו לדעת בפעמיים שהופיע איתו

שאר האירוח שלו בתוכנית עם שירים נוספים למי שרוצה:
לשבוע
27/06/15 18:53
23צפיות

הייתה רעידת אדמה! מי עוד הרגיש?
27/06/15 18:56
57צפיות
פתאום אני מרגישה שאני זזה עם הכיסא חח מגניב כל עוד זה בעוצמה בינונית
º
הרגשתי היטב
27/06/15 19:02
29צפיות
מוקד הרעש היה בסיני
27/06/15 19:06
59צפיות
אז אני מניחה שבדרום באיזור שאתה גר(יבנה נכון?)הרגישו אפילו יותר

בטח הרגישו גם בעזה, חבל שהמשט לא קרוב לשם עדיין,
היה נהדר אם היה בא לשם איזה גל צונאמי ולוקח אותם
אכן שאסון טבע יפתור את בעיית המשט
27/06/15 20:49
37צפיות
וישלח ח"כ מטעם החמאס לגהינום, חבל שערוץ 22 שלח לשם עיתונאי שהוא באמת חף מפשע גם אם הוא שמלאני. 
אני עד עכשיו בהלם שעלו לשם עיתונאים ישראלים
28/06/15 19:44
25צפיות
ידעתי שיש להם אג'נדה שמאלנית אבל לעלות למשט ולתת לזה במה, באמת שזה הגיע כבר לשיאים חדשים הח"כ הערבי עלה על המשט כי הוא יודע שלא יעשו לו כלום אחרי שחנין זועבי עלתה על המרמרה הטורקית ולא עשו גם לה כלום. אומרים שהמשט יגיע לפנות בוקר. מקווה שהחיילים שלנו אכן ימנעו מהם להגיע לעזה ויעצרו את כל המשתתפים

אגב שמעת מה בנט אמר בפגוש את העיתונות אתמול? מאוד לא אהבתי את מה ששמעתי מה קרה לו? מקווה שהוא ייתן הסבר מספק כי הוא חייב את זה למצביעים שלו. אם הוא ימשיך בכיוון הזה בכלל לא בטוח שימשיך לקבל את קולי
מה הוא אמר?
28/06/15 20:10
13צפיות
כי אם לא בנט אין לי ספק שאתן את קולי פעם הבא ליש עתיד
רינה מצליח שאלה אותו בעניין עזה, מה הוא חושב על ההסלמה
28/06/15 20:59
20צפיות
אז הוא התחיל להגיד שצריך מדיניות חדשה של שיקום תמורת אי התעצמות חמאס. שרינה שאלה אותו לגבי הפלת חמאס הוא אמר שעד שיקבלו את ההחלטה לכבוש את הרצועה ולהפיל אותו זה מה שיש שם ועם זה צריך להתמודד ושהיא שאלה אותו לגבי נמל הוא אמר שהוא לא פוסל שום דבר בתנאי שהכל יהיה בפיקוח ושאת הפרטים הוא מוסר בקבינט.

קודם כל למה אנחנו צריכים לשקם יישות טרור?
שנית כל, לגבי נמל הוא ציין פיקוח אבל למה הוא לא ציין פיקוח ישראלי? כי אי אפשר לסמוך על פיקוח בין לאומי הרי נשק יעבור לשם חופשי כמו בלבנון שסמכנו על העולם. והנה עכשיו יש להם מאות אלפי טילים. ושוב, למה אנחנו צריכים לתת להם פרס על טרור?

בכלל ציפיתי שהוא יגיד שאין הרתעה ושאנחנו לא מגיבים מספיק חזק מול החמאס. בממשלה הקודמת היה לו הרבה מה להגיד בקשר לזה, מה קרה פתאום שהוא ממלא את פיו מים?

לא יודעת מה עובר עליו אבל בטוח שזה לא משהו טוב!
אני לא אפסיק לתמוך בו רק בגלל ראיון אחד אבל אני כן מצפה שהוא יבהיר את עצמו. אבל אם הוא ימשיך לשבור שמאלה אני לא אבחר בו יותר ואם אני לא אבחר בו אני גם לא אבחר באף אחד אחר

אבל באמת שאני לא ממהרת לשפוט אותו,
נראה בהמשך אם זו רק הייתה מעידה או לא.
אנחנו עדיין משחקים בנדמה לי
28/06/15 23:06
13צפיות
כאילו הטרוריסטים הם מיעוט אלים ששולט באוכלוסייה ויש בעזה אוכלוסייה שומרת שלום, בעצם אולי יש בזה משהו כי רבים מתושבי עזה עבדו אצל היהודים בגוש קטיף וההיחנקות גזלה את פרנסתם ולא היו הרבה מקרים כמו באינתיפאדה הראשונה של טרור נגד המעסיקים היהודים. וכמובן התשקורת שמכניסה בכל הכוח לראש שהתמיכה בטרור היא בגלל חוסר הזדמנויות לפרנסה. מכיוון שאנחנו כבר לא שולטים בעזה והמצרים לא רוצים אותה ואת עבאס חמאס יבריחו אותם משם ביריות, לא יהיה רע אם האמריקאים והאירופאים יקחו את עזה תחת מנדט ויוכלו את עצמם את הדייסה שהם בישלו עם שרון. 
האמת אולי כדאי לנו שתקום מדינה פלסטינית בעזה בלבד
28/06/15 21:49
15צפיות
ובכך לנתק את עזה סופית מעבאס חמאס. 

נראה שאנשי לפיד כל על כל במה מטיפים על כך שביבי ממשיך לספק סיוע הומוניטארי לחמאס בלי פירוז וזה עושה את שלו והימין מרגיש רע כשלפיד מציג את כל ממשלת נתניהו ולא רק את ביבי או כסמרטוטים או גרוע מזה כאלה שרוצים בשלטון החמאס כדי שלא יהיה עם מי לדבר. אז כנראה זה דחף את בנט לדבר גם במושגים של פירוז תמורת שיקום. מה שהפריע לי יותר זה דבריו של דני דיין שהצבעתי לו בפרימריס נגד דברי סגן שר הפנים ובעד זכותו של זחאלקה להיות בכנסת. 
27/06/15 21:58
31צפיות
יאפ יבנה, וקומה 11 בכלל, הכיסא שלי רקד...
º
28/06/15 19:30
5צפיות
רק אני לא הרגשתי רעידת אדמה?
27/06/15 22:20
31צפיות
ואני בקומה ראשונה. הייתי במיטה נימנמתי. אולי יותר טוב הייתי בטח נלחצת.
לא גם אני לא הרגשתי כלום
27/06/15 22:30
23צפיות
אצלי בבית רק אני הרגשתי
28/06/15 19:34
19צפיות
לא יודעת איך הם לא הרגישו זה קומה 5 זה היה מורגש בצורה ברורה, לא היה לי ספק מה זה.

חח אין מה להלחץ כולה תנודות קלות(5.2 בסולם ריכטר)
אם זה היה 6 אז זה כבר משהו אחר
º
גם ז'וז'ה תומך בקהילה הגאה
הודעה זו מכילה תמונות
27/06/15 22:37
44צפיות
º
חחח
28/06/15 19:35
5צפיות
ז'וז'ה בוהה בי
הודעה זו מכילה תמונות
27/06/15 22:58
41צפיות
ובפרופיל
º
המבט החודר
הודעה זו מכילה תמונות
27/06/15 23:08
29צפיות
º
חח הוא נראה כמו בובה
28/06/15 19:36
4צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
25/06/15 22:28
64צפיות
עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
סופ"ש נעים
יש את הפרקים המלאים של דאנס באינטרנט?
25/06/15 01:30
54צפיות
אם יש לכם את הפרקים או איזה אתר שיש שם את הפרקים תוכלו לרשום קישור כי אני מחפשת מלא זמן בכל מיני אתרים ולא מוצאת :(
לא יודעת אם פירסמו פה
הודעה זו מכילה תמונות
25/06/15 23:23
86צפיות
אבל פטמגול תשודר בקרוב בארגנטינה
שמעתם על הבלאגן עם דונלד דאמפ?
26/06/15 00:35
96צפיות
יש כמה מפורסמים לטיניים ובעיקר מקסיקניים ביניהם סבסטיאן רולי וכריסטיאן דה לה פואנטה(יש על זה סרטון שהוא מדבר באנגלית) מוחים על התבטאותו ומחליטים להחרים אותו. מה בדיוק דאמפ אמר? ולמה חימנה נבארטה תומכת בו דווקא היא?
קודם כל זה טראמפ
26/06/15 16:19
85צפיות
הוא עכשיו מצטרף למירוץ לנשיאות בארה"ב. הוא אמר לאחרונה בנאום שלו כל מיני דברים לא נעימים על מהגרים מדרום אמריקה, בעיקר מקסיקו, שהם מביאים איתם בעיות כמו פשיעה, אנסים, סמים וכו'.
אגב, הבנתי שהוא ממש נכנס באובמה וקרי ואוהב את ישראל.
לגבי ישראל גם אני הבנתי ככה
26/06/15 16:33
86צפיות
הוא אמר שיעצור את הגרעין האיראני ודע"ש אבל מי מבטיח שזה לא עוד ביבי מס'2 בארה"ב וכל זה מילות סיסמה רק כדי לעלות לשלטון, הוא יותר מידיי חש את עצמו ובכלל לא צנוע במיוחד שהוא אומר שהוא יהיה הנשיא הכי טוב שברא אלוהים. מפחדת שאם ייבחר לא יגרום נזק לנו יותר גרוע מאובמה ומה שבטוח מקסיקו תנתק עם ארה"ב את הקשר לאחר דברים כאלה.
הבת שלו נישאה ליהודי והתגיירה
27/06/15 12:37
56צפיות
זה כבר סימן טוב
טריילר מלא (וארוך) של "Alem do tempo"
הודעה זו מכילה סרטונים
26/06/15 20:05
106צפיות
הדר, כפי שזה נראה החלק התקופתי הולך להיות מאוד ארוך. עדיין אין שום רמז בכלל לחלק המודרני.

זה נראה מדהים!!
27/06/15 14:58
30צפיות
עשרים דקות של הנאה הטריילר הזה תודה אלוש!

הצילומים מושקעים ביותר, הקאסט נראה מוכר ומרשים, התלבושות והכל פשוט

אבל באמת אין זכר לסצנות מודרניות..! וטוב שכך חח זה הטריילר הרשמי והסופי
צילמתי כמה תמונות מהטריילר-פאולה אוליביירה תקופתית
הודעה זו מכילה תמונות
27/06/15 15:02
75צפיות
מהממת!
º
התגעגעתי לריטה הקטנה משדרות ברזיל חח איזו מתוקה
הודעה זו מכילה תמונות
27/06/15 15:05
57צפיות
º
רודריגו מבזמן שישנת ולוסיאנה מלחיות את החיים שילוב מעניין..!
הודעה זו מכילה תמונות
27/06/15 15:09
61צפיות
ואחרונה-נחמד לדעת שהיא משחקת גם פה!
הודעה זו מכילה תמונות
27/06/15 15:17
60צפיות
רוזנה מטרה נוסטרה[קרולינה קאסטנינג]
מקווה בשבילה שפה יש לה תפקיד קצת יותר משמעותי 
שמתאים לרמה שלה לעומת תפקיד העציץ שיש לה בשובל של שקרים.

מקווה שויוה יתחילו באמת להקשיב לצופים שלהם וירכשו כבר טלנובלות של שש
מתסכל שהם תקועים על הנובלות של תשע. אני אכתוב להם על הטלנובלה הזו למרות שאני לא 
יודעת כמה זה יעזור אבל שווה לנסות.
דנה גרסיה באודישנים ל"simplente maria"
הודעה זו מכילה תמונות
26/06/15 22:46
98צפיות
וואו איזו מהממת היא הלוואי ותיבחר למרות שאם היא תגלם דמות של ויקטוריה רופו בטוח היא תבכה המון.

ומה נסגר עם מרקו מנדס(לאס בנדידס, האמת הסמויה, כנגד כל הסיכויים ורובי)? הוא נראה ערס והתכער ברמות על! לעומתו חורחה פוזה שסופסוף התגלח ונראה כמו בנאדם.
הנה עוד תמונה
הודעה זו מכילה תמונות
26/06/15 23:04
73צפיות
כנראה זה שלב הראשון של טלנובלה (יש שם שני שלבים).
היא ממש מזכירה את ויקטוריה רופו והיא נראת מתאימה לתפקיד, אבל לא בא לי לראות אותה בטלויסה או לפחות לא בפרוייקט הזה. הייתי רוצה לראות אותה חוזרת לטלמונדו 
מצד אחד הייתי רוצה לראות אותה אלגנטית
26/06/15 23:10
57צפיות
מצד שני היא בטוח תבכה המון והאמת כבר נמאס לי לראות אותה סובלת ובוכה. רק בלב חצוי ותשוקת הנצים אהבתי אותה בדגש ללב חצוי שהייתה צינית ולוחמנית. לא אשכח איך היא התעמתה עם נלי באיזה פרק שאדריאן עיצבן אותה.

אה ולמדי אותי לאהוב הייתה אחלה רק שפחות אהבתי את הטלנובלה הזאתי משתי הנ"ל.
פרומו ראשון ל A que no me dejas
הודעה זו מכילה סרטונים
27/06/15 13:32
72צפיות
טלנובלה חדשה של טלויסה בכיכובם של אוסבלדו בנאבידס וקמילה סודי. בפרומו לא ממש רואים משהו, חוץ מהלוגו הממוחזר בפעם השלישית.
מצב הרייטינג במקסיקו ממשיך להיות קשה
27/06/15 17:14
89צפיות
הטלנובלה של 9 "בלתי נסלח" לא מצליחה לעבור את ה20, "אהבה עם מלכודות" במצב דומה, הטלנובלה החדשה Amor de barrio רק יורדת ברייטינג והגיעה ל11.8 (מביך!) ו"בחורה איטלקיה באה להתחתן" הסתיימה עם רייטינג הכי נמוך (15.4) ב4 שנים האחרונות למשבצת שלה ומקום אחד לפני אחרון בין כלל הטלנובלות של טלויסה השנים האחרונות.
לאצטקה גם לא ממש יש במה להשוויץ, אבל מהם גם ככה אין ציפיות גבוהות מידי

º
מעניין מה הסיבה כי הפרומואים כן עושים רושם טוב
27/06/15 17:20
37צפיות
יש מצב שהפעם העלילות ממש לא מוצלחות יתר על המידה
27/06/15 22:32
56צפיות
או שהקיץ עושה את שלו?
המצב הזה ככה עוד נראה לי ממרץ/אפריל, לא קשור לקיץ
27/06/15 22:53
63צפיות
לא ברור מה קורה להם שם, אני יכולה להבין אם טלנובלה אחת נופלת, כמו "בלתי נסלח" ("שקרים" בפעם המיליון זה אכן בלתי נסלח), אבל כולן? אין טלנובלה אחת שהולך לה טוב, הכל שם בין "סביר בקושי" ל"ברצפה". חוץ מערוץ גלא-TV שמחזיק מעמד יפה מאוד עם עלובי החיים ואדון השמיים. אגב, גם בארה"ב עם יוניביסיון המצב לא משהו, המספרים שלהם יותר ויותר דומים לאלה של טלמונדו ולפעמים הנרקונובלות של טלמונדו אפילו מצליחות לנצח את יוניביסיון ברייטינג.
º
מה זה נרקונובלות?
28/06/15 02:01
22צפיות
º
נובלות על סמים. מהמילה נרקומן.
28/06/15 12:38
20צפיות
מה שניר אמר פחות או יותר
הודעה זו מכילה סרטונים
28/06/15 17:26
50צפיות
יותר סמים, יותר פשע, יותר רציחות, פחות רומנטיקה וקיצ'יות של טלנובלות
כמה דוגמאות משנים אחרונות

חדשות טובות לרנת, קיקה אדגר הולכת לעשות מבחנים ל"פשוט מריה"
28/06/15 19:57
43צפיות
בשבוע הקרוב, לתפקיד המרשעת של הטלנובלה!
יוו דיי שתי אהובות שלי בטלנובלה אחת?
28/06/15 20:05
35צפיות
קיקה אדגר תתעלל בדנה גרסיה?? וואו. מקווה ששתיהן תיבחרנה מול מי היא מתודדת לתפקיד המרשעת?  יש תמונות? תודה על הבשורה.
המועמדות
28/06/15 20:10
38צפיות
Adriana Nieto
Sonia Franco
Ana Belena
Kika Edgar
Karenka
מכל הרשימה אני מכירה רק את קיקה. אני מניחה שבשבוע הקרוב יהיו תמונות מהקאסטינג, אם זה אכן נכון.
לא מוכרות לי אף אחת מהן גם
28/06/15 20:31
25צפיות
וזה סימן טוב כי אולי הן מתחילות וקיקה אדגר מנוסה מהן יותר וייבחרו בה.

מה זאת אומרת אם זה אכן נכון? זאת שמועה שקיקה אדגר הייתה באודישן?
וואלה, אדריאנה נייטו חוזרת לעולם הטלנובלות?
28/06/15 21:10
37צפיות
הפעם האחרונה שראינו אותה היה בתפקיד הבת הנכה של לוסיאנה ב"הזכות לאהוב". (תפקיד שליביה בריטו מילאה בגרסה המחודשת")
º
ניר מה קורה עם מצעד הרשעים??
28/06/15 22:02
10צפיות
º
אולי מחר.
28/06/15 22:30
10צפיות
סוף סוף ארגנטינה- אספרנסה מיה בדרך לויוה!
הודעה זו מכילה תמונות
25/06/15 14:16
196צפיות
איזה יופי... טלנובלה מעולה...
25/06/15 14:25
124צפיות
סוף סוף בויוה משדרים טלנובלה ארגנטינאית חדשה... זה בגלל שהזכויות מחוץ לארגנטינה שייכות לדורי מדיה לא? בכל אופן כמו שציינתי פה בעבר ממליצה בחום לצפות בה, ללי ומריאנו בתצוגת משחק מרשימה חבל להפסיד.
אספרנסה מיה מגיעה לערוץ ויוה
25/06/15 14:19
128צפיות
הטלנובלה הארגנטינאית בכיכובם של לאלי אספוסיטו ומראינו מרטינז
אין לי שום דבר נגד ארגנטינאיות להפך
25/06/15 15:18
121צפיות
יש אמנם שחקנים בודדים מארגנטינה שאני ממש אוהבת אבל אבל כבודה הארגנטינאי מונח. אנסה להגיד משהו מבלי להשמע מתנשאת ולפגוע, אספרנסה מיה היא ז'אנר שפונה לקהל הצעיר והנוער יותר, אני לא רואה את סבתא שלי או דודה שלי יושבת ורואה את זה, בין קניבלים לדוגמה זאת סדרה שהייתה פונה לקהל המבוגר יותר ואני מביניהם(מה לעשות, עוד חצי שנה וכבר 30, כבר הזדקנתי). אספרנסה מיה תמשוך קהל צעיר יותר ובעיקר נוער, האם ערוץ ויוה פותח אג'נדה חדשה לקהל הרחב בנוסף לטורקיות?
ויוה פשוט נענה להצפות מה לעשות שבין קניבלים
25/06/15 16:25
109צפיות
לא הייתה מבוקשת על ידי הלובי הוירטואלי של אוהבי ארגנטינה והם בחרו להתגייס דווקא בשבילה. כמו שגם את לב פראי וגאטה הביאו בגלל גיוס של אלעד למען לב פראי וגיוס של עדן טפירו וליעד למען גאטה ממה שזכור לי על הסקס בארגנטינאיות זה בהחלט לא לנוער כמו פלוריסנטה או המורדים, ארוטיקה באפנה הארגנטינאית ואגב גם הצ'יליאנית. העיקר שהם שלחו מסר מרגיע לא שכחנו שארגנטינה היא גם מדינה לטינית. 

ודווקא עם הטורקיות הם שמים פס על בקשות אינטרנטיות ומביאים איזה טורקיות שבא להם, אגב גם עם הקוריאניות. בלטיניות עם יש לובי לסדרה יש יותר סיכוי להגיע וכך קרה עם שובל של שקרים, לב פראי, גאטה, אהבות אמיתיות. את הלוחמת אני לא מכליל בזה כי מאז האחד כל טלנובלה של גלוריה פרז מגיעה.
אני לא רואה את זה בנט אבל
25/06/15 17:00
82צפיות
בספק שיש סצנות אירוטיות במיוחד שלאלי היא אלילת הנוער

לדעתי זה לא בגלל ביקוש כמו שאמרה הדר, זה מכיוון שמדיה גרופ מפיקה את זה אז הם קפצו על המציאה ובגלל זה התלהבו לפרסם שהיא תגיע לויוה, הנה ליבי הוא שלך הייתה גם מבוקשת לא פחות ולצערי היא לא תגיע.
לא מופתע שויוה לא מונעים משיקולים של איכות
25/06/15 15:30
107צפיות
ורוכשים אותה בגלל ביקוש רב...אז שייהנו כל הילדות שביקשו אותה וחפרו לויוה
אני אישית לא מתכוון לצפות בה
חבל שהם לא רכשו את קניבלס, אבל זה לא מפתיע אותי לאור הגל השלילי שהיא מקבלת בארגנטינה שלא בצדק
התבלבלתי וחשבתי שזאת טלנובלה של פקונדו ארנה ורומינה גאייטני
25/06/15 16:16
107צפיות
כשהשבוע העלנו השערות שזאת הסדרה שתגיע.

כצפוי זאת לא המחליפה של תהום של תשוקה וזה רק מסר הרגעה לאוהבי ארגנטינה. היא יכולה להגיע במקום מלכת הלבבות, עלובי החיים או אקאסיה. חבל שלא הודיעו על המחליפה של תהום של תשוקה שאני עדיין מהמר שזאת תהיה אלמה ולכן ממהרים להוריד אותה מהאתר. 
אני מאוד מקווה שזה לא יהיה במקום אקאסיה גם ככה נשארה רק
25/06/15 18:04
77צפיות
משבצת אחת של מקסיקנית חדשה של טלויסה. אקאסיה גם יש עוד זמן עד שתגמר, לדעתי אספרנסה מיה תבוא ממש בקרוב ותחליף את הראשונה שמסתיימת שזו מלכת הלבבות.

היה נחמד אם החיים שגנבו ממני הייתה מגיעה במקום תהום של תשוקה אבל זה קרוב מידי רק לא מזמן היא הסתיימה

אני ממש לא חושבת שזה יבוא אחרי מלכת הלבבות
25/06/15 22:54
62צפיות
מלכת הלבבות מסתיימת בעוד חודשיים, זה אומר שביולי כנראה כבר יכריזו מה יחליף אותה. נראה לי אם היא הייתה מחליפה את מלכת הלבבות , הם כבר היו ממתינים את החודש הזה. לא רואה טעם להגיד עכשיו שהיא תשודר בשביל בעוד חודש להודיע שהיא מחליפה את מלכת הלבבות. וגם אספרנסה מיה ממש חדשה, פרקים 50+, זה כלום. עדיין מצלמים, עדיין לא יודעים כמה פרקים יהיו, וכמו שאנחנו מכירים את ארגנטינאים, הם בכיף יכולים למרוח עד 200 פרקים. ויוה גם צריכים את הזמן להם כדי לתרגם. זה ברור שהיא תהיה בעדיפות הכי נמוכה לעומת טלנובלות אחרות שהם רכשו או ירכשו בזמן הקרוב, כי אין מצב שהן יהיו יותר "טריות" מאספרנסה מיה. אני אומרת שאולי "אדמת מלכים" יכולה לבוא, היא גם אמורה להסתיים עוד מעט בטלמונדו.
אקאסיה דרך אגב מסתיימת חודש אחרי מלכת הלבבות ולדעתי גם אותה אספרנסה מיה לא תחליף, אולי את עלובי החיים. בכללי אני חושבת שבסוף יהיה מצב שיש בויוה אחת מכל טלנובלה (המצב האידיאלי לדעתי) ארגנטינאית (אספרנסה מיה), טלמונדו (אדמת מלכים, כי לטלמונדו אין משהו אחר), טלויסה כלשהי וברזילאית כלשהי, אה וספרדית הזאת.
דווקא הם הודיעו על רכישת ים של אהבה והיא אכן החליפה את כישוף
25/06/15 23:03
56צפיות
אם זה התעכב להם ולפני זה שמו שבועיים של החלטות. ויוה פשוט רצו לשחרר לחץ מכל הלובי הארגנטינאי שמציף אותם בתלונות ומחתים עצומות ואולי הם צריכים גם להמתיק את הגלולה לפני הבאת עד סוף העולם שהיא ריימק לארגנטינאית שאת המקור הם דחו בטענה שיש לה אופי לוקלי ולא מתאים לישראל, אז הם הכינו את האליבי שהם לא מחרימים את ארגנטינה.
לאחד מקבוצת ווטצאפ ויוה הודיעו
25/06/15 23:12
77צפיות
שלא אדמת מלכים ולא הרימייק של חבקי אותי חזק נרכשו.

אם זה אכן נכון מעניין הטלמונדו הקרוב ומה הטלויסה הבאה.
º
אויי אני מריחה "עד סוף העולם שמאלה"
25/06/15 23:22
40צפיות
עד סוף העולם...שמאלה?
25/06/15 23:25
50צפיות
אכן אחרי שקראתי את ההשערה של ייבגני גם אני חוששת כך, אולי הישועה תגיע מטלמונדו.
º
השמאלה זה בצחוק
25/06/15 23:42
22צפיות
אהה חשבתי שהתבלבלת
25/06/15 23:47
38צפיות
כי היה סרט ישראלי בשם הזה
º
חח אני לא אתפלא אם זה מה שיגיע
26/06/15 17:21
12צפיות
אולי יש תקווה לשתי ברזילאיות?
25/06/15 23:25
44צפיות
אם הם לא יביאו את אדמת מלכים, אז מטלמונדו אין להם מה להביא. אז אולי יביאו עוד ברזילאית אחת? למה לא? שתי טלמונדו יכולים? שתי טלויסה יכולים? אולי גם שתי ברזילאיות יכולים.....אמן!
מי יודע
25/06/15 23:30
29צפיות
אולי יפתיעו בנרקונובלה. בריזלאית לא תהיה יקרה להם מידיי? במיוחד שהם רכשו טורקית תקופתית שכידוע תקופתיות יקרות.
שתי ברזילאיות לא יהיו כל עוד שקר היופי משודרת
26/06/15 04:15
27צפיות
הם לא יעיזו לעשות שלוש ברזילאיות בערוץ במקביל.
לי אישית חבל מאוד שויוה הורידו את טלויסה למשבצת אחת
26/06/15 17:25
33צפיות
לדעתי צריך להיות לפחות שתי משבצות של טלויסה. אבל אני בהחלט מעריכה את המשבצת הזו אחרי שהם כבר הכחידו ז'אנר(לגבי אספרנסה מיה שוב, לדעתי זה לא שהם החזירו את הז'אנר אלא הביאו ספציפית את הטלנובלה הזו בגלל המעורבות של דורי מדיה גרופ בהפצה).
מי יודע אולי הם יכולים להחליף מלכת הלבבות במקסיקנית
25/06/15 22:59
49צפיות
ובעצם הם יכולים גם להפתיע ולשים שלוש חדשות מקסיקניות או טלמונדו ולשים את אספרנסה מיה במקום שקר היופי. 

יש הרבה יותר סיכוי שלב פראי או בלב הסערה יהיו במקום תהום של תשוקה. אבל ייתכן וגם ישימו את חופן של יהלומים או השיבה הביתה וייתכן שישימו את אהבות אמיתיות. בכל מקרה הטלנובלה המבוקשת שחפרו להם את המוח איתה היא לא זו שתחליף את תהום של תשוקה. 
3 חדשות מקסיקניות זה חלום חח
26/06/15 17:35
31צפיות
לצערי ויוה הורידו אותנו לטלויסה אחת
ככה שנראה שבמקרה הטוב זה יישאר ככה ובמקרה הרע ייכחד-לא עלינו חס ושלום חח..
התכוונתי לשלוש משבצות של טלמונדו וטלוויסה יחד אני לא עד כדי
26/06/15 18:06
22צפיות
כך אופטימי
אוף
25/06/15 16:40
104צפיות
אומנם ידעתי שזה יכול לקרות בסבירות גבוהה אבל עדיין היו לי ציפיות למשהו של טלויסה. אבל נראה שהיא בכלל לא תחליף את תהום של תשוקה אלא תגיע רק בהמשך. עדיין אני לא מצליחה להבין את החיבור בין מריאנו מרטינז למריאנה אספוסיטו. היא נראית כמו האחיינית שלו במקרה הטוב וכמו הבת שלו במקרה הרע. בכלל עלילה של נזירה שמתאהבת בכומר נשמעת די שערורייתית ככה שאני לא מתפלאת שזה יצר מהומה בארגנטינה. אני גם לא מאמינה שיש קשר לביקוש פה, ויוה רכשו אותה רק בגלל המעורבות בהפצה של דורי מדיה גרופ. הם סתם מנסים לרכוב על הגל של "אנחנו מקשיבים לצופים שלנו" שהרי אם זה היה נכון ארגנטינה לא הייתה נעלמת מויוה והיו נרכשות גם סדרות אחרות מבוקשות משם.

עכשיו רק נותר לראות מה יחליף את תהום של תשוקה אם כי ברור עכשיו שזה כן יהיה שידור חוזר
דווקא מארגנטינה לא הייתי מצפה למהומה לאחר שאותה דורי מדיה
25/06/15 23:07
98צפיות
הפיקה את גברים עם כבוד שהשם המקורי הוא אנשי כבוד על מלחמת כנופיות שהטובים בה פושעים, אבל ניחא, אבל הם פירגנו שם לזוג של אח ואחות ונתנו להם להישאר ביחד בלי שיתגלה שהם לא באמת אחים ובלי שהם ייפרדו ואפשרו גילוי עריות כמעט לאורך כל הסדרה וזאת לא פעם ראשונה הבנתי שגם באני צועני הם עשו רומן בין דוד לאחיינית ולא אונס כמו באומץ לאהוב אלא ממש רומן. אבל באמת אולי גילוי עריות פחות יפגע במוניטין של כנסיית ארגנטינה מכומר ששוכב עם נזירה. 

ברור לגמרי שבמקום תהום של תשוקה יהיה שידור חוזר, כבר היו צריכים לתפוס טרמפ ולהודיע עליו, אך מושכים זמן כהרגלם ברור לגמרי שהיא לא תחליף את תהום של תשוקה.
מהומה בקרב אירגונים דתיים שם הכוונה
26/06/15 17:41
52צפיות
ואפשר להבין את זה.

אם אני הייתי נוצרייה מאמינה הייתי נפגעת מעלילה כזאת.

אבל כל אחד וטעמו חח
הכי מוזר שכבר היה משהו דומה עם פדרה קורחה
28/06/15 11:53
45צפיות
שבכלל זה היה פושע נמלט שהתחזה לכומר ופצח ברומן סוער עם מלא סצינות סקס ועירום! זה נשמע לי בתיאוריה גם מעצבן
השאלה אם גם היה שערורייה עם אהבה אסורה
28/06/15 16:18
34צפיות
ששני אחים מנהלים רומן ואפילו הראשית נכנסת ממנו להריון שזה לא פחות גרוע מרומן בין כומר ל"נזירה". אפילו בסוף הארגנטינאי האחים חשבו שהם אחים בדם ובכל זאת סיימו יחד בניגוד לסוף אצלנו שהתגלה שהם לא באמת אחים.
בגברים של כבוד גם לא טרחו לשנות את זה בגרסה הבינלאומית
28/06/15 23:19
22צפיות
ואמנם הם לא ראשיים, אבל בכל זאת סידרו אח ואחות שהם זוג כנגד הכול ונשארים ביחד. וגם באני צועני, אולי לא הבנתי נכון, אבל איפשהו היה כתוב שאוסבלדו לאפורט היה דוד של רומינה גאיטני בסדרה ובכל זאת השאירו אותם יחד ואפילו כזוג ראשי.
עדיין מדובר בכומר מתחזה ולא זכור לי שקיים יחסים בכנסייה
28/06/15 23:11
29צפיות
למרות שלא היה רחוק מזה. זה כומר מתחזה ששמע ווידויים, ערך חתונות מזויפות, טבילות ולוויות מזויפות. אבל לא היה חייב בנזירות ולכן לא מדובר בכומר. וגם אף אחת מהמחזרות לא הייתה נזירה. כומר ונזירה באופן רשמי, גם אם הנזירה מוזייפת זה נשמע יותר מרגיז שהם עובדים בעיניים על רשויות הכנסייה. 

למרות שהטלנובלות של טלמונדו, אצטקה ועוד חברות מלאות בכמרים שוויתרו על כמורה למען האהבה. גם בקצ'ורה הארגנטינאית הנזירה התאהבה ועזבה את הנזירות ובלסלסטה שתיים גם כומר התאהב ועזב את הכמורה.
º
בהחלט קיים בכנסייה ויותר מפעם אחת
29/06/15 10:12
6צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
25/06/15 22:11
107צפיות
חדשות טובות לאוהבתי הארגנטנאיות
הטלנובלה אספרנסה מיה מגיעה לויוה בכיכובם של לאלי אספוסיטו ומריאנו מרטינס
הסדרה זוכה להמון הצלחה ורייטינג גבוה,לדעתי (עם כל האהבה והערצה ללאלי), יש ארגנטאיות יותר טובות שלא שודרו וחבל. 
ראיתי את 10 הפרקים הראשונים של הסדרה. סדרה יפה וממולצת. ארגנטינה כבר הגיעו לפרק 50+. הסדרה כרגע בשיא בצילומים שלה ולכן לא ידוע כמה פרקים יהיו לה. לפי דעתי 200 וקצת. לסדרה גם יצא דיסק שירים שאותם שרה לאלי ובנוסף יש מחמזר.

נכון
26/06/15 13:26
50צפיות
אכן היו ארגנטינאיות טובות יותר שלא שודרו 
בשעה טובה ומוצלחת
26/06/15 09:04
83צפיות
מקווה שאולי זה יחזיר מעט צופים לערוץ
אקאסיה
הודעה זו מכילה תמונות
25/06/15 19:04
58צפיות

כמה דברים קרו בפרקים האחרונים
25/06/15 19:43
79צפיות
אוליסס בחיים! אבל במצב די עגום הוא כרגע שבוי בידיי אנשיו של דנילו שמעבידים אותו ועוד קבוצת אנשים במרתף שבו נמצאים צמחי הסמים. יש עוד בחורה מסכנה שנלקחה גם לשם וגם לבית הבושת שזה העסק השני המפוקפק של דנילו. נראה שאוליסס והיא התיידדו והוא מנסה להגן עלייה אבל לא בהצלחה יתרה. מסכן אוליסס.. הוא חטוף מוכה, חסר אונים, בעוד כולם בבנבנטה בטוחים שהוא רימה בגד וברח. כבר צלבו אותו עוד לפני שביררו את העובדות לעומק. לדעתי כרגע אקאסיה לא ראויה לאוליסס שכן היא מפקפקת בו שוב ושוב! פעם אחת לא הייתה שהיא האמינה בו. 

כדי להתעודד אקאסיה נסעה עם אסטבן לסיודאד ריאל כדי להסדיר את החוב עם פריירה. נראה שעכשיו שאוליסס הוא לא חלק מהמשוואה, הם מרשים לעצמם להתקרב עוד יותר. אסטבן החרמן בקושי כבר יכול לשלוט בתשוקה החולנית שלו לאקאסיה ביתו החורגת, ואקאסיה נפלה ברשת שלו ונמשכת אליו גם כן. לא ברור לי איך לא הפריע לויקטוריה לראות את הצלב שאסטבן העניק לאקאסיה בטיול שלהם, בעוד שלה הוא לא קנה דבר. אם כי יכול להיות שבתוך תוכה היא תוהה בעניין... היו לאקאסיה כמה הערות מעצבנות וחסרות טאקט כמו איך שהיא אמרה לאסטבן "כן אני מבינה למה אתה מעדיף לחזור כבר עכשיו ולא לצפות בהופעה, אתה מתגעגע לאמא שלי". היו לה עוד כמה הערות בסגנון וברור שזה לא במקום ושהיא רצתה לקבל צומי מאסטבן 

אלחנדרה ממשיכה לנהוג בטיפשות, מכפכפת את חרמן ונשבעת לו שהיא אוהבת רק את דנילו ואחרי זה היא מתפלאת למה הוא "כזה רציני בעודו מדבר איתה" עכשיו עד שהיא גילתה שלדנילו יש בית בושת חדש היא בוחרת שוב פעם לפעול לבד ומתלוננת עליו דרך הטלפון בצורה פזיזה ולא מספיק פרטנית. וזה מבלי להסתכל לצדדים והנה עובדה שדנילו הגיע בדיוק שנייה אחרי שהיא סגרה את הטלפון! זה היה ממש מסוכן! אבל כמובן שזה לא עזר כי דנילו עלה על זה בעזרת המעקב של ממו והיה מוכן מבעוד מועד כדי שהמשטרה לא תמצא שום דבר מפליל. הדבר היחיד שהיא השיגה זה שכנקמה אנשיו של דנילו גרמו לחרמן לעשות תאונה קשה עד כדי כך שהאוטו שלו נפל מצוק ונשרף כליל! יופי אלחנדרה! והיא עוד ממשיכה בתכניות להתחתן עם דנילו אם כי כמובן היא עדיין לא יודעת על מה שקרה לחרמן:[
מסכן חרמנסיטו מעניין מה עלה בגורלו

למרות שהחיבור בין אקאסיה לאסטבן אביה החורג מעוות מהיסוד חח אהבתי את הסצנות שלהם כשהם רכבו על הסוסים כשנוף החווה הענקית ברקע הסוס של אקאסיה בכלל מושלם חח פחות אהבתי שאסטבן היה מרחק סנטימטר מלנשק את אקאסיה ולבגוד בכריסטינה

האם אוליסס יצליח לברוח מהשבי
האם חרמן הצליח לשרוד את התאונה
מה דנילו יעשה לאלחנדרה אחרי שגילה שהיא הלשינה עליו
מתי ייחצה הקו האדום בין אקאסיה לאסטבן עכשיו שאוליסס לא נמצא

פרקים ממש מותחים
אקאסיה ואסטבן מקבץ של סצנות מהפרקים האחרונים
הודעה זו מכילה סרטונים
26/06/15 14:58
47צפיות

º
אוליסס
הודעה זו מכילה סרטונים
26/06/15 15:12
30צפיות
º
אוסבלדו דה לאון- תמונות חדשות (לא לבעלי לב חלש!)
הודעה זו מכילה תמונות
26/06/15 21:18
150צפיות
כשאמרת לא לבעלי לב חלש
26/06/15 22:38
65צפיות
ציפיתי לעירום, משהו חושני והאמת שאני לא אוהבת את הלוק שלו. כאילו רק באקסיה הוא נראה חתיך הורס אבל אולי זאת הדמות הנפלאה שלו שפשוט קשה לי להתעלם ממנו
דווקא באקסיה הוא נראה מלוקק מידי
26/06/15 23:10
49צפיות
בסט הזה לדעתי הוא נראה חתיכי וסקסי. לדעתי זאת דוגמא טובה לגבר שנראה פצצה , גם בלי שהוא צריך להתפשט.
אבל יש לו גוף יפה
26/06/15 23:19
42צפיות
דווקא מי שנראה מלוקק זה ברנדון פניצ'ה אבל שוב יכול להיות שזאת הדמות המגעילה שלו שאני אישית אוטומטית סולדת ממנואל וממראו. אפילו אציין שהוא פשוט לא עושה לי את זה לעומת אסטבן וחרמן. גם ארתורו חמוד יחסית משאר הגאלנים.
מסכימה לגבי ברנדון ולא נראה לי זה קשור לדמות חח
27/06/15 15:29
28צפיות
הוא חתיך אבל אין לו את המשהו הכובש הזה.

כריסטיאן מאייר כיום לא מושך בעיניי בכלל. אבל טוב זה גם עניין של טעם:]

לגבי ארתורו הוא בהחלט חמוד וחתיך
הורססס
27/06/15 15:24
32צפיות
אגב איפה את בפרקים
אני סוג של פרשתי
27/06/15 16:19
42צפיות
עצרתי איפשהו בפרק 40 נראה לי, שוב הייתי בחו"ל ומאז לא היה לי כוח להשלים. אולי בקרוב אנסה להשלים איכשהו.
חבל, טלנובלה באמת מצויינת וכייפית לצפייה!
27/06/15 16:49
29צפיות
מקווה בשבילך שאולי כן תמצאי זמן להשלים אותה, ואם לא אולי בסבב הבא אם יהיה בעתיד.

הרבה רצו טלנובלה שונה כמו זו ומסתבר שלמרות שהיא שונה היא ממכרת ומספקת את הסחורה

אצלי היא בהחלט עלתה על הציפיות, מאז שהתחילה אין פרק משעמם אחד.
זה עוד לא אבוד
27/06/15 16:57
21צפיות
אני בפרק 45 במלכת הלבבות ולא רואה את עצמי כפורש או כוויתרתי עליה. 
º
יבגני איפה אתה בפרקים של אקאסיה?
27/06/15 17:02
6צפיות
º
בפרקים של תחילת השבוע, פרק 56
27/06/15 17:03
8צפיות
אה אין לך עוד הרבה יאללה תעשה מיני מרתון חח
27/06/15 17:11
19צפיות
נראה שרק שנינו נשארנו בקצב
לפחות יש לך רצון להשלים
27/06/15 17:03
23צפיות
יכולתי כבר מזמן להשלים, אם היה לי חשק. לא הכי מושכת אותי הטלנובלה הזאת.
אם היא לא מושכת אותך אני מבינה, יש גם את עניין הטעם
27/06/15 17:08
24צפיות
אז במה בכל זאת את צופה עכשיו? רק בברזילאיות דרך הנט?
האמת שעכשיו אני לא ממש צופה במשהו חח
27/06/15 17:19
25צפיות
מידי פעם מציצה באתר לראות עלובי החיים פה ושם.
נראה לי אני אתחיל לראות את "חוקי המשחק" הברזילאית באוגוסט.
אה נכון יש לך עוד את עלובי החיים
27/06/15 17:22
27צפיות
דווקא אותה הייתי בטוחה שתראי קבוע חח אבל אם זה מחוסר זמן אני מבינה.

מה זו הטלנובלה הזו?
אל תשכחי שראיתי אותה כבר
27/06/15 17:33
26צפיות
זה קצת מוריד עניין כשיודעים כבר מה יקרה. אבל עדיין מציצה מדי פעם כדי לשטוף את העיניים (אריק)

הברזילאית החדשה שכתבתי עליה לפני שבוע
כן ברור אבל אני זוכרת שאמרת שהיא הייתה כ"כ טובה בעינייך שאת
27/06/15 17:39
30צפיות
רק מחכה לראות אותה שוב חח אריק הזה באמת חתיך..

אהה זו, אני אישית לא מצאתי בה משהו מושך(אולי כשיעלה הטריילר זה יראה לי יפה)אבל תהני לך!

גם שדרות ברזיל לא משך אותך בהתחלה
27/06/15 17:53
25צפיות
זה מאותו היוצר, אז מבטיחים שהולך להיות להיט
נכון לפני שהחלטתי לצפות לא משך אותי וכיום אחרי שצפיתי
27/06/15 18:51
21צפיות
אני יכולה להעיד שהיא הייתה פשוט ענקית

בגלל זה הוספתי בסוגריים שאולי עם עליית הטריילר היא תיראה לי יותר מושכת. ברור שאני לא שוללת על הסף:]

נראה לי שברת שיא יותר ממני
27/06/15 22:33
21צפיות
כי אני עדיין לא צלחתי מעבר לפרק 6 חח
שמתי לב לאחרונה
26/06/15 23:06
55צפיות
שיש דימיון בין כריסטיאן מאייר לנהג מונית המשפחתי שיש לנו.
º
חח
27/06/15 15:34
11צפיות
º
קרדאיי פרקים 205 206 207 208
27/06/15 14:43
14צפיות
פגישה מקרית בין מאהיר לפרידה הצילה את המצב
27/06/15 14:55
18צפיות
פרידה הייתה נחושה בדעתה להציל את מאהיר מהרעיון שלו ולהעיזר דווקא באביה שלו הייתה מלשינה על מאהיר והורסת לו את כל התכניות. אבל היא וסונה הגיעו בדיוק לאותו דוכן אליו מאהיר הביא את הילדים שהציל מהילמי המתאגרף והם זכו לדבר ופרידה נהנתה לראות את מאהיר בפעולה הירואית גם אם הבינה את כוונותיו. היא איימה לדווח על כך שהנחטף חי והתעקשה להגן על דרך הצדק אבל בסוף נשברה והסכימה לשתוק.

נאזיף כאב את זה שאוהראן בחר לעזוב לאחר שיחה עם אחיותיו והטיח בו שהוא ומאהיר בושה לספייה המנוחה והוא היה מאושר כשנולד ויש עוד שני גברים במשפחה והנה שתיהן נוטשים את האחיות לגורלן.

לא מצליחים למצוא זמרת והמועודון על סף פשיטת רגל ואייטן נכנעת ומסכימה לשיר ועולה שוב לבמה.

אחד הילדים בגיל של נאזיף ומאהיר מתקרב אליו וכשהוא מציל את הילדים הוא נזכר בנאזיף שקרה לו קרדאיי ונותן לעצמו כינוי קרדאיי. הילמי המתאגרף זועם שהם איבדו את הילדים לאדם אחד המכונה קרדאיי ונחוש להתנקם בו.

מהמהט סאים ואדנן מאוכזבים שמאהיר שוחרר ואדנן מבטיח להפליל אותו בדיון הבא. 
º
שובל של שקרים
הודעה זו מכילה תמונות
27/06/15 10:09
54צפיות
הודעות משמחות
27/06/15 10:26
74צפיות
יש לי הודעות משמחות שקשורות לנושא הומוסקסואליות  
כל מדינות ארה''ב הסכימו לנישואים חד מיניים, בין הומואים, לבין לסביות, וקודם כל אני מרגיש גאווה ענקית בארה''ב על ההסכם הזה! חבל שאין את ההסכם הזה בישראל, או ''שיש''. אבל לא כמו שיש בברזיל, או בארה''ב, עוד מדינות, גם באירופה אין ממש הסכם על זה  
אבל גם ברוסיה זה לא ממש מקובל, או בעצם לא מקובל בכלל, אז ככה שלפחות בישראל זה יותר מקובל מאשר ברוסיה. 

בנוסף כוכבים ברזילאים גדולים העלו תמונה שלהם עם הסמל של הגאווה  שהם תומכים בקהילה הלט''בית  
מתאוס סולאנו (פליייקס ) ז'וליאנה פאייס (הדרך להודו) קאואה ריימונד (ללא ספק ושדרות ברזיל) ברונו גאגליאסו (הדרך להודו ומעבר לים) 
מזל טוב למרינה רוי ברבוסה שחוגגת היום יום הולדת 20!
הודעה זו מכילה תמונות
30/06/15 19:36
16צפיות
ארכיון הודעות
Flix
פורום השקעות נדל

רוצים לקנות נכס בארה"ב?

פורום השקעות נדל"ן בארה"ב הצטרפו לשיחה עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום