לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

לאס בנדידאס חוזרת שוב בערוץ 24
הודעה זו מכילה תמונות
21/05/15 17:52
55צפיות
החל מיום שני ב20:00

אני מקווה שלא יפסיקו שוב בהאמצע
תודה על המידע
21/05/15 18:03
27צפיות
מעניין אם אחרי הפסקה כל כך ארוכה ממשיכים או מתחילים מהתחלה, משום מה אתר וואלה עדיין לא מעודכן. אבל באמת כבר איבדתי את התקווה, בלעדיך בטח לא הייתי טורח לבדוק.
ענבל עדכנה אותי בידיעה זו
21/05/15 18:07
27צפיות
והיא מתחילה מהתחלה שכחתי לכתוב

הנה לוח השידורים של הוט

אז ב13:00 זה שידור חדש(של הפרק הראשון) וב20:00 זה ש.ח וביום שלישי פרק שני ב13:00 
טוב בשבילי כבר אבוד אבל שמחה בשביל כל שאר הצופים שלה
21/05/15 18:41
47צפיות
כרגע יש לי זמן רק לשתי הנובלות שאני צופה בהן בויוה. חח דווקא עכשיו פתאום יש הרבה מה לראות, יופי זה לא הכל[בובה פראית המקסיקנית]גם הייתה אופציה מבחינתי אם היה לי זמן כי די התרשמתי משני הפרקים שראיתי. אבל בהחלט מסתפקת במקסיקנית ובברזילאית שיש לי כרגע.

מעניין מה גרם לערוץ 24 להוריד טלנובלה ולהחזיר אותה פחות או יותר אחרי שנה.
שמעתי שלערוץ הזה אין כבוד מינימאלי לצופים
21/05/15 18:57
37צפיות
אבל אני יכול לנחש שאחרי שהם סיימו את כל העונות של השיר שלנו לא היה להם מה לשים במקום. אבל עדיין קשה להבין למה הורידו אותה בעוד שמו שידורים חוזרים מערוץ 22.
מה הקשר לשיר שלנו?
22/05/15 20:09
8צפיות
השיר שלנו לא נגמר עדיין
º
עכשיו ראיתי שעדיין לא
22/05/15 21:13
5צפיות
אבל כשהסדרה התחילה גם כבר צפית בשדרות ברזיל ובבלב הסערה
21/05/15 20:11
33צפיות
והיא הייתה שלישית גם אז. אני מבין שהשנה הזאת יותר עמוסה מהקודמת.
בלב פראי ובבלב הסערה ליתר דיוק וכן היא הייתה השלישית
22/05/15 00:31
34צפיות
עכשיו יש לי פחות זמן אבל גם שתיים זה סבבה אם כי חבל שלא אוכל לצפות בהמשך של לאס בנדידאס כי היא באמת הייתה טובה אבל לא נורא, בכל אופן שתהיה לך אחלה צפייה
סדרה טורקית חדשה מגיעה לטלפה
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 20:05
21צפיות
סודות אפלים(מה שמזכיר לי שמחכה לי פרקים אחרונים במג'יק הוט).
סיכום שבועי בסימן שבועות
22/05/15 14:23
31צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
אוהב את שבועות?
גבינה אהובה?
משקה חלב אהוב?
מעדן חלב אהוב?
שיר השבוע:
תמונה:

חג שבועות שמח לכולם
וסופ"ש נעים
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 15:10
29צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: הביקור של הדס לפורום. ושעלינו לגמר למרות שלא ראיתי את האירוויזיון
דבר רע שקרה השבוע: בהוסטל החליטו לצמצם את השהייה שלי בבית בגלל שעליתי במשקל ושאמא שלי שוב הייתה בבית החולים למרות שהייתה רק יום אחד
טלנובלת השבוע: לא ראיתי כלום
תכנית השבוע: כנ"ל
שחקנ/ית השבוע: אין מישהו ספציפי אולי סרחיו גוירי על שענה לי בפייסבוק אבל חוץ ממנו אין מישהו מיוחד.
קניית השבוע: קניתי כמה אבל הקנייה של השבוע הייתה תרמוס עם תמונות עם השחקנים שהצטלמתי איתם.
מאכל השבוע: פשטידת איטריות שנשארו במקרר
אוהב את שבועות? בהחלט
גבינה אהובה? גבינה צהובה, גבינת שמנת וקוטג'
משקה חלב אהוב? חלב מיוחד לקפה
מעדן חלב אהוב? אין משהו ספציפי אולי דנונה עם פצפוצי שוקולד אבל יש עוד
שיר השבוע: וואי שמעתי לא מעט בפלאפון שלי שהורדתי מיוטיוב אבל אמליץ על הLa Descarada של Reyli שיר שאני יודעת בעל פה.
תמונה: ז'וז'ה שהתגעגעתי אליה, התרמוס שהכינו לי וסבסטיאן שממשיך להיות חתיך כמו תמיד.

חג שבועות שמח לכולכם
מקווה שהכל בסדר עם אמא שלך עכשיו
22/05/15 19:48
12צפיות
מגניב התרמוס

ממליצה לך לצפות מחר לפחות בהופעה שלנו אנחנו שיר מס' 3
כן היא רק צריכה לקחת תרופות רק שהרופא משפחה שלה עושה בעיות
22/05/15 19:51
13צפיות
כן למרות שעוד לא פתחתי אותו ולא השתמשתי בו

מתי זה מתחיל הגמר?
º
ב-22:00 בערוץ 11:)
22/05/15 20:07
5צפיות
איך שכחתי לציין את המשפט הקסום שכתב סרחיו גוירי
22/05/15 19:54
9צפיות
La belleza en en la naturaleza es la mujer
מסכם
22/05/15 16:13
19צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: הביקור של אחותי וגיסי עם הכלבה שלהם.

דבר רע שקרה השבוע: שאובמה שולף את השנאה שלו לביבי ומאיים לנקום בנו על האמירה שערבים נוהרים לקלפיות אחרי חודשיים.

טלנובלת השבוע: אהובתי, גיבור, עלובי החיים, שובל של שקרים.

תכנית השבוע: הכול שפיט. 

שחקן/ית השבוע: ארסלי ארמבולה, אהרון דיאז, אפריקה זבלטה.

קניית השבוע: אין

מאכל השבוע: בורשט

אוהב את שבועות: כן 

גבינה אהובה: גבינה צהובה הולנדית. 

משקה חלב אהוב: שוקו 

מעדן חלשב אהוב: יוגורט שוקולד 

שיר השבוע: כל השירים מאהובתי, השיר של אקאסיה ואוליסס באקסיה, שיר הנושא בעלובי החיים 
ומעניין באמת למה ביבי אמר את זה...
22/05/15 19:54
8צפיות
אולי כי מר אובמה אחראי לאותם אוטובוסים מאורגנים כשהוא עמד בראש הנסיון האמריקאי להפיל את הימין בבחירות? כמובן שכולם רשאים להצביע אנחנו מדינה דמוקרטית אבל היה נסיון מאורגן וברור להפיל את הימין ולממשל האמריקאי הייתה גם הייתה יד בדבר אז שיפסיק להיות צבוע הנשיא העוכר הזה אף אחד לא פוחד ממנו. טוב חוץ מביבי

מסכמת
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
22/05/15 18:05
27צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: עלינו לגמר האירוויזיון סופסוף!!
דבר רע שקרה השבוע: פיגוע הדריסה בירושלים
טלנובלת השבוע: אקאסיה ושובל של שקרים
תכנית השבוע: אירוויזיון סמי 2
שחקנ/ית השבוע: אוסבלדו דה לאון אפריקה זבאלה ופאולה אוליביירה
קניית השבוע:
מאכל השבוע: פסטה ברוטב שמנת
ממליצה מאוד על סדרת הרטבים החדשים של יטבתה שמוכנים תוך דקה במיקרו!
אוהב את שבועות? בהחלט זה אחד החגים האהובים עליי
גבינה אהובה? חלומי, גבינת פלפלים וגבינת שום שמיר.
משקה חלב אהוב? אייס קפה על בסיס חלב, שוקו.
מעדן חלב אהוב? אני אוהבת לערבב דני שוקולד וגבינה לבנה יוצא טעים
שיר השבוע: במקום קליפ הפעם אני אצרף סרטון מצחיק ברוח החג
תמונה:
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 20:02
14צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: הביקור של הבקסטריט בויז בארץ וההופעה המדהימה שלהם שהייתי בה וכמובן העליה לגמר האירוויזיון
דבר רע שקרה השבוע: פיגוע הדריסה בירושלים
טלנובלת השבוע: לא ראיתי בכלל טלנובלות השבוע
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: רן דנקר
קניית השבוע:
מאכל השבוע: תפוח אדמה אפוי שאכלתי לפני ההופעה
אוהב את שבועות? כן
גבינה אהובה? אין משהו ספציפי
משקה חלב אהוב? קפה נחשב?
מעדן חלב אהוב? מילקי
שיר השבוע: כל השירים של הבקסטריט בויז
תמונה: הבקסטריט בויז בים המלח

º
ללא ספק עדיין נראים מעולה למרות השנים והבוץ
22/05/15 20:10
26צפיות
קבוצות צפייה ארגנ'-שרשור סופ"ש
22/05/15 18:39
9צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה של טלנובלות ארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Noche&Dia
Entre Canibales-פרקי הבכורה!

צפייה מהנה                  
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Noche&Dia-פרק 109
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 18:41
7צפיות
.
Entre Canibales-פרקים 1-2
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 18:46
10צפיות
.
פותחים עם הילוך גבוה
22/05/15 19:06
13צפיות
נשאר לי עוד חצי מהפרק השני אבל הייתי חייב להגיב...
כרגע הרושם הוא טוב יש אווירת מתח שמחזירה אותי לתקופה של חיים גנובים, מונטה-כריסטו וכו'...הגיע הזמן
איך חואקין פוריאל שמן למי שפספס כתבתי כאן שהוא התבקש לעלות 10 קילו בשביל התפקיד, ועוד הייתה לו סצינה בלי חולצה אז זה בכלל בלט...כבר מהמעט שראיתי רואים שזה הולך להיות תפקיד מוצלח שלו! איזה כיף שפוריאל חזר לגלם את הרע, וכבר יש לו אפיון מובהק לדמות הזאת.
למען האמת אני לא אוהב את בנחמין ויקוניה בדמות כזאת...הוא כזה חנבץ! יותר מדי
זו הטלנובלה הראשונה שאני רואה את נטליה אוריירו וכרגע אני לא מתרשם...היא לא מתחברת לי לאווירה הדרמטית של הנובלה, היא פוקחת עיניים בצורה מפחידה
איזה כיף לראות את נטליה לובו כאן!

היו שני דברים שהפתיעו אותי עד עכשיו:
התאונה של הבחור שהגיעה משום מקום (ובהמשך מסתבר שהוא הבן של אריאנה)
סצינת העימות בים, התפלאתי איך הכול קורה כ"כ מהר וכבר היא נחשפת בפניו...הסצינה הייתה טובה ומעניינת(בשילוב עם הפלאשבקים), אך לטעמי הייתה יכולה להיות יותר עוצמתית...

מחכה לפרקים הבאים לראות איך אריאנה תמשיך את מסע הנקמה שלה, ואיך פוריאל מתחבר לסיפור(גם הוא אנס אותה בצעירותה?)
מזל טוב לוירחיניה לגו(מונטכריסטו)
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 19:49
9צפיות
שחוגגת יום הולדת
20/05/15 19:37
18צפיות
כל מה שלא קשור לטלנובלות לפה:)
אירגון הטרור חמאס הוציא "להיט" חדששרוטים אילה חבל"ז
הודעה זו מכילה סרטונים
20/05/15 19:43
62צפיות
º
מממש מיותר להעלות. שימי לב לתמונה המזעזעת והעצובה.
21/05/15 13:31
15צפיות
אני צוחקת על הטימטום שלהם לא צריך לקחת כבד
21/05/15 16:02
33צפיות
זה לא הקליפ הראשון שהם מוציאים הם עשו את זה גם בקיץ שעבר עם "תקוף תעשה פיגועים" ועדיין זה שבר שיאי צפייה פה בארץ כי אנשים צוחקים על העובדה שהם תת רמה. ואם תראי אף תגובה שם ובכל אתר אחר לא לוקחת אותם ברצינות וכולם צוחקים עליהם. שיראו שבמקום להוריד לנו את המורל כעם הם רק עושים מעצמם צחוק וגורמים לנו לצחוק מהם:)
º
פרננדו קולונגה וטליה
הודעה זו מכילה תמונות
21/05/15 20:40
44צפיות
º
לא מתאים לו שפםאבל עדיין חתיך
21/05/15 23:43
13צפיות
חצי גמר שני אירוויזיוןממש יפה הייתה ההופעה שלנו
הודעה זו מכילה סרטונים
21/05/15 23:22
64צפיות
שיחק אותה נדב לשיר עצמו התמכרתי ממזמן אבל הופתעתי מההופעה עם כל הריקודים והזיקוקים הוא לגמרי הקפיץ שם את הקהל לא שזה יעזור לנו לעלות לגמר כשכבר שנים אנחנו לא עולים בגלל הפוליטיקה... ובאשר לשאר השירים בוא נגיד שהיה לי ממש קשה שלא להירדם עד ההופעה שלנו(9)חח מה זה השירים המרדימים האילה?? חוץ מאיתנו אזרבאייז'ןהיה נחמד וזהו. אם כי חייבת לציין שלא ראיתי מההתחלה ואת חצי הגמר הראשון לא ראיתי. עכשיו פולין..

עלינו!!!
22/05/15 00:10
45צפיות
ועוד קראו אותנו אחרונים כל כך לא ציפיתי שוקינג!
וואי כ"כ הגיע לו איזה יופי לא ייאמן אחרי שנים שאנחנו בחוץ... מדהים
22/05/15 12:06
34צפיות
אממ תראה..
22/05/15 13:57
32צפיות
באותה מידה שההופעה הזו הייתה אותו הדבר גם חשבתי על ההופעה המדהימה מכל הבחינות של מיי בשנה שעברה שהייתה פחות או יותר באותה הרמה של זו. זמרת מצויינת שיר מצויין ריקודים... https://www.youtube.com/watch?v=acOZVEN5XjE ;;ככה שאי אפשר ברגע אחד לשכוח את השנים שבהם לא עלינו רק בגלל שאנחנו ישראל[אני בעיקר מתכוונת להופעות של מורן ומיי]. כשאני מנתחת את מה שקרה עכשיו, ההסבר היחידי זה שפשוט כמו שרשמתי למעלה היו שירים מרדימים וההופעה שלנו הייתה כמו איזה כדור מעורר. ההופעה שלנו הייתה מדהימה אנרגטית מקפיצה והשיר חזק וממכר בין בלדות משמימות. ונדב היה פשוט מעולה אין מה לומר. זה ברור שהגיע לנו אבל לרגע לא חשבתי שזה באמת יקרה וזו בהחלט הייתה הפתעה נעימה ולמה לאכול אותה? אני שמחה לא פחות מכל מעריצי האירוויזיון שעוד האמינו שיש לנו סיכוי. כי כשזה פייר אז זה פייר ויש סיבה לשמוח

לגבי הגמר שיהיה מחר-בינתיים אני מסתפקת בעובדה שלא ביזו אותנו שוב ושנכנסו לתחרות בצדק! ככה שאין לי ציפיות מיוחדות מהגמר ונגיע לאן שנגיע אני שמחה על עצם העלייה. הפוליטיקה לא נעלמה אני לא שוגה באשליות היא עדיין שם והיא תשאר שם אבל שוב, במצב הזה, עצם העלייה והעובדה שסופסוף הצדק נעשה מספקת אותי בהחלט ואני מחכה ומצפה לראות שוב את ההופעה של נדב בגמר, כך או כך מחזיקה לו אצבעות ושיהיה לנו בהצלחה!!
ההופעה של מיי לא הייתה טובה
22/05/15 19:12
20צפיות
כתבתי את זה ברגע שראיתי את החזרות. היא גם לא השקיעה במסע היחצנות ובהופעה. בכל אופן, שירים גדולים כמו מלטה ואירלנד נפלו אז קשה לנתח משהו, אבל הנה הוכח שגם ישראל יכולה לעלות לגמר ואסור לנו בכלל לחשוב על פרישה לא משנה מה יקרה מחר. ולדעתי יקרה משהו טוב.
º
רגע ההכרזה על העלייה שלנו לגמר
הודעה זו מכילה סרטונים
22/05/15 14:06
33צפיות
תיעדתי את ז'וז'ה תופסת אותי מצלמת אותה
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 18:56
15צפיות
בזמן האוכל
Remember me?
21/05/15 11:12
88צפיות
שלוווום 

אני בספק אם מישהו זוכר אותי.
הייתי פה לפני איזה 4 שנים, אם לא יותר.
אני רואה שיש פה עוד כמה אנשים מאז: רנת, בת אל, אלה, שניר.. 
תקף אותי נוסטלגיה אתמול וקראתי קצת שרשורים ישנים (ומצחיקים! ) ונזכרתי כמה אהבתי את הפורום הזה. ממש מרגישים פה בבית.
היום כמובן שאני לא רואה אף טלנובלה ואני בכלל לא מתעניינת אבל את האנשים פה אני עדין זוכרת. מקסימים אחד אחד...

זהו רק רציתי להגיד שלום ושהתגעגעתי ושסתם מענין לשמוע מה איתכם...

ולאלו שלא מכירים אותי, אז סורי שנדחפתי. חח 

את יודעת שחלמתי עלייך
21/05/15 14:59
48צפיות
דווקא שאת כן מתעניינת בטלנובלות ואפילו טלנובלות מקסיקניות. ואם כבר את פה רציתי לשתף אותך שראיתי לפני שבוע ככה פרק ראשון של רובי ואני מעוניינת להמשיך איתה. אני כן מתעניינת בטלנובלות אבל פחות רואה מבעבר ומתמקדת בינתיים באחת. את מוזמנת להשאק פה. ואם כן רז ברוכה השבה
להשאר פה*
21/05/15 15:01
29צפיות
אז*
הדסייייי
22/05/15 08:20
29צפיות
חייבים להיפגש מתישהו.... גם אני לסירוגין רואה פה ושם איזה פרק פה פרק שם באיזשהי נובלה אבל מאז שאימא שלי נפטרה אני וטלויזיה לא הכי חברים.... בלי העובדה שפשוט החיים לא מאפשרים לי זמן כל כך פנוי...

כיף לראותך פה! את מוזמנת להישאר
כייף לראותך אותך פה
22/05/15 12:11
26צפיות
גם אני בערך כאן עדין...
וואי אתם מדהימים
22/05/15 14:20
37צפיות
הייתי בטוחה שלא תזכרו מי אני בכלל ואף אחד לא יענה לי :( חח
תקשיבו עבר מלא זמן אבל אני זוכרת כ"כ הרבה קטעים איתכם אפילו שרוב היחסים ביננו הסתכמו בפורום הזה. היו גם מפגשים בעזריאלי שאני זוכרת שכולנו נעמדנו סביב לילך ונקרענו מצחוק ממנה היו מלא שרשורים פה שהיינו חופרים למוות כל מיני סדרות הזויות.
אני כבר לא רואה טלנובלות וסביר להניח שאני לעולם לא אחזור לראות. אני התבגרתי המון בזמן הזה ואני כבר לא מסוגלת לראות את זה בתמימות שראיתי אז. לצערי אני גם מתמודדת מטלנובלות משלי ובחיים לא תמיד להכל יש סוף טוב כמו על המסך.

רנת- איתך אני יודעת בערך מה הולך. ראיתי שיש לך חבר חדש, המון מזל טוב, מגיע לך.
בת אל- את לא מבינה כמה הצטערתי לשמוע על אמא שלך. ראיתי את זה בפייסבוק ואני זוכרת שלקח לי איזה כמה שניות להתאפס על עצמי ולהבין שזה באמת קרה. אני יודעת כמה היית קשורה לאמא שלך ואמא זו אמא אין מה לעשות. אני מקווה שאת מוצאת נחמה וחיזוקים במקומות אחרים. אם את מספרת שאת כבר לא רואה טלנובלות זה אומר המון כי אני זוכרת כמה אהבת את זה. את דנה גרסיה ואת כל סדרות טלמונדו למיניהן (זוכרת הכל!!!)
מה קורה איתך חוץ מזה?
אלכס- שמעתי שאתה פעיל פוליטית, זה נכון?
אני מקווה שזה לא מפריע לכם שאני פונה אליכם בשמות הפרטיים ולא בכינויים אני פשוט זוכרת שפעם היינו כמו משפחה פה, היינו מתכתבים פה יום יום ולא היה שום קטע של להתחבא מאחורי כינויים. היינו ממש פתוחים אחד עם השני.

מה עם אלה? אני זוכרת שהיית סטודנטית לכימיה. מה קורה איתך היום?
את דנה אני רואה בפייסבוק מדי פעם. כל השאר אין לי ממש מושג...

התגעגעתי ממש

אני תמיד ראיתי בך יותר מחברת פורום
22/05/15 14:31
39צפיות
אל תשכחי שהיו לנו חוויות יחד עוד מהתיכון למרות שבשנים האחרונות התרחקנו. כן יש לי חבר ותודה אנחנו לוקחים את זה לאט. מה איתך מה חדש? מה שלום בעלך?
בעלי
22/05/15 15:32
30צפיות
אני שונאת את המילה הזו חח
הוא החבר הכי טוב שלי המשענת שלי, הכל. אין לי מושג איך הייתי מתמודדת עם החיים בלעדיו.
החיים לא פשוטים בכלל, יש הרבה בעיות, את בטח יודעת. הנה תראי שרשור של 4 אנשים שהגיבו בו וכל אחד מתמודד עם קשיים מסוג אחר. נגמרה התקופה התמימה שלי בחיים שחשבתי שאסונות וקשיים קורים רק לאנשים אחרים. זה קורה לכולנו ומה שקובע איך נתמודד איתם זה אנחנו והאנשים שהולכים לצידנו. לשמחתי, התברכתי בבן זוג לחיים מדהים. אחד כזה שאני יודעת שלא משנה מה יקרה הוא יתפוס אותי ברגע הנפילה ויחזיק אותי חזק עד שאעמוד שוב על הרגליים. זה לא ברור מאליו בכלל. ואני אומרת תודה על זה.
אני מאחלת לך שהחבר הנוכחי שלך הוא גם האחד שלך. ואם לא אז לא נורא, מכל דבר לומדים. אני בטוחה שהתבגרת המון מאז ימי התיכון שהיינו מתווכחות על רובי והקטור. איזה ילדות היינו אז  כמה תמימות, כמה התעסקות בבעיות דמיוניות שנוצרו פרי דמיונם של תסריטאים. איזה כיף היה להתעסק בצרות של אחרים.

בינתיים החבר שלי בא לקראתי
22/05/15 15:43
24צפיות
ורואים שאכפת לו ממני ודואג לי ואוהב אותי עם גם המגבלה שלו ודואג לקחת אותי אליו הביתה ושלא אלך לבד ויש לו את המחוות שלו ומכבד אותי ונותן את הספייס שלי ועוד דברים שמעדיפה לא לכתוב פה מסיבות אישיות. אנחנו כרגע בונים את הקשר לאט ולא ממהרים ואני שמחה בשבילך שמצאת את הגבר האידיאלי עבורך וטוב לך איתו.

כן התבגרתי ורואה את רובי מנקודת מבט אחרת אבל עדיין זאת הייתה חוויה ואשמח לעוד חוויות אחרות ויותר בוגרות איתך יותר על החיים וכבר לא על טלנובלות למרות שאני עדיין לא מאסתי מהם לגמרי פשוט אני בררנית יותר ומסתכלת בצורה שונה יותר.
לשכוח אותך???? לעולם לא!!
22/05/15 14:44
30צפיות
את חברה בלב ובנשמה שאי אפשר לשכוח בלי קשר לפורום את מכירה אותי...

בנוגע לאימא שלי אפילו אני לא מסוגלת להוסיף את המילה ז"ל כי קשה לי לעכל שהיא איננה, כמעט חצי שנה אחרי זה היה כל כך פתאומי.. ממש מהיום למחר החיים ממשיכים ולמזלי עבודה, משפחה וחברים לא נתנו לשקוע... ולאט לאט מתמודדים עם המציאות החדשה שלא פשונ כלל.
מידי פעם הייתי צופה עם אימא עוד בטלנובלה אחת שהיא ממש אהבה.. למרות שגם מלפני כבר לא הכי צפיתי בדיוק מהסיבות שלך כנראה.. זה לא היה כמו פעם...

מקווה שבכל זאת תשארי ושנראה איך אפשר להיפגש

בת אל
22/05/15 15:45
24צפיות
אני לא מצליחה לחשוב על הרבה דברים קשים יותר מלאבד אמא.
את מדהימה שהצלחת להמשיך הלאה, לשאוב כוחות ולקום מזה. אין לי ספק שאת לא אותה בת אל מלפני 4 שנים. אני זוכרת אותך ילדה עם לב זהב חייכנית ושמחה. אני בטוחה שהלב נשאר אבל המון בגרות עצבות וחוכמת חיים התווספו לך אחרי החוויות האחרונות שעברת.
אולי את לא רואה את זה עדין אבל כל מה שאת עוברת משנה אותך וגורם לך להיות הבן אדם שאת.

להשאר בפורום טלנובלות כשאני לא רואה אף טלנובלה זה קצת מצחיק... חח אני אפילו לא יודעת מה משודר בערוץ. הייתי רוצה לראות משהו באמת מענין שונה וסוחף שישכיח לי את הצרות שלי אבל לא עוד שני מקסיקנים צועקים במשחק מוגזם אחד על השני שהם אוהבים\שונאים אחד את השניה כי מה שהם חשבו קודם לא באמת מה שזה עכשיו וכי מישהו אחר שיקר\רימא\גנב\זייף

אני רוצה אבל לשמוע מה קורה אתכם. היינו כמו משפחה ווירטואלית.
מה עם נעמה? את עוד בקשר איתה? מה שלום ניר?
את לא מפסידה כלום
22/05/15 15:59
23צפיות
ארגנטינאיות כבר אין ופתחו ערוץ שלם לז'אנר חדש שכולו טורקי וקוריאני, נשארנו עם ברזילאית ומקסיקנית השאר מטלמונדו. מקווה שבכל זאת תישארי גם אם פרשת מטלנובלות.
ומוסיפים ז'אנר חדש מספרד
22/05/15 16:01
17צפיות
טלקומדיה אבל רימייק לסדרה ארגנטינאית.
המספר שלי נשאר אותו מספר
22/05/15 16:00
20צפיות
כך שיש וואטאפ וכדומה...

ממתי הפורום הזה היה רק בנושא טלנובלות? מה שמשאיר אותו בחיים זה ההכרות של מרבית מהאנשים פה לאורך השנים ובין היתר נובלה פה או נובלה שם.... הייתי מליצה לך לצפות בעלובי החיים אבל אני בקושי צופה פרק פה פרק שם שיש לי זמן..

ללא ספק לאבד את אימא זה הדבר הכי קשה שהיה לי לעבור בחיים ואם אי עם חשבתי שהחיים קשים אני מצטערת על כך שהייתי צריכה לחטוף את הכאפה הזו כדי להבין עד כמה טעיתי.תודה רבה על המילים החמות.. כרגע קשה לי לראות הרבה מכך כי אני מצב אוטומטי רוב הזמן, לא נראה לי שעדיין עכלתי את מה שקורה סביבי.

נעמה ונירוש בסדר גמור... מקווה שאולי ניר יפציע כאן עוד מעט.. נעמונת גם לא כותבת כאן יותר אבל אנחנו ממשיכים לשמור על קשר הדוק לאוך השנים

22/05/15 16:55
17צפיות
לא בדיוק פוליטי אלא חברתי, אבל מבלה לא מעט בכנסת. חפשי בפייס ''נכה, לא חצי בן אדם'' וכמובן מוזמנת להציע חברות גם בפרופיל האישי
איפה הם ימי אוניברסיטה, איפה
22/05/15 17:04
31צפיות
אני עובדת כבר כמה שנים טובות במקצוע, עברתי למרכז וזהו פחות או יותר חחח
בטח שזוכרים
22/05/15 17:01
19צפיות
כיייף לראות אותך פה שוב ולשמוע ממך
ברוכה השבה
ברוכה השבה
22/05/15 18:16
23צפיות
אני הדרלא בטוחה שאת זוכרת אותי כי אני בעצמי זוכרת אותך קצת כמי שהגיבה מפעם לפעם בשירשורים ארגנטינאיים{פשוט אני צפיתי וצופה בז'אנרים אחרים}אני גם לא מהכי ותיקים כנראה גם בגלל זה אני לא זוכרת אותך הרבה אבל אני מניחה שגם את לא כ"כ זוכרת אותי וזה בסדר גמור כאן עדיין כיף כמו תמיד ומוזמנת להישאר:) חג שמח!
עזרה - נטליה אוריירו
20/05/15 19:41
56צפיות
בדיסק הראשון שלה למי שזןכר שיצא ב1998 היא כתבה הקדשה לחבר שלה דאז - פאבלו אצארי
משהו בסגנון לאהובי שנשק לנשמתי

מישהו יכול למצוא לי את המשפט המדויק בספרדית שהיא כתבה?
'a vos mi amor por besarme el alma'
22/05/15 17:58
16צפיות
במקרה יש לי את הדיסק
º
איזה מלכה את. תודהההההה
22/05/15 19:41
5צפיות
שובל של שקריםעד כה מגמת השיפור נמשכת
הודעה זו מכילה תמונות
19/05/15 23:19
56צפיות
תגובות על הפרקים לכאן
מגיבה על פרקים 25-26
19/05/15 23:45
49צפיות
חח עכשיו פלומה חושבת שאישתו של ברונו בגדה בו ולכן פאוליניה היא לא ביתו היא הרי לא מעלה על דעתה שום סיבה אחרת לעובדה שלפי סוגי הדם הם לא אבא ובת... וברונו כולו בשוק מגמגם "אה זה? לא מה פיתאום אישתי הייתה צדיקה"... חח לא ברור איך הוא יצא מזה אבל איכשהו הוא הצליח להעמיד פנים. מה שמשמח זה שהוא אמר לגלאוסי ולאמא שלו שאחרי ההשתלה הוא יספר לפלומה את האמת! השאלה אם זה לא יהיה מאוחר מידי ופלומה כבר תדע שפאוליניה היא ביתה שהרי היא הולכת לעבור מלא בדיקות התאמה... יש מצב שהיא תקלוט שהDNA שלהן הרי זהה באיזו בדיקה. איזו מקסימה פלומה איך שהציעה לתרום חתיכה מהכבד שלה לפאוליניה, וזה כשהיא כלל לא יודעת שהיא הולכת לתרום חתיכה ממנה לביתה שלה בשר מבשרה!! למרות שאין ספק ש"הדם זועק":) אהבתי גם את השיחה שלה עם הסבתא איך שברנרדה אמרה לה להקשיב ל ואז פלומה בדיוק נזכרה שאילה היו המילים של אלחנדרה בזמן שניבאו לה את העתיד[לגבי הילדה שלה]כשהיא הייתה בפרו בזמנו. "הרבה זמן את תהיי רחוקה מהנשמה שלך וכשסופסוף תמצאי אותה ותקשיבי ללב שלך אז תמצאי גם את הבת שלך" אהבתי עוד אהבתי את הסצנות של ברונו ופלומה איך שברונו התרגש שפלומה תציל את חייה של פאוליניה ואיך שהוא הבטיח לה שהוא יעשה אותה מאושרת, ואיך שאחרי זה בסצנה שלהם עם פאוליניה הם הבטיחו להיות משפחה

אחותו של סזאר כזאת סתומה תוך שנייה משכנעים אותה שהפיטורים שלה מתפקיד ניהול מחלקת המשפטים של בית החולים הוא בעצם קידום כשבזמן שסזאר נותן לה את הצמיד[של אליני]כדי שהיא תשתכנע עוד יותר, היא כולה מסנוורת ממנו שמחה ומאושרת ולא מבינה בכלל למה פילאר מרעיפה אהבה ושבחים על סזאר ולמה היא נראית יותר נרגשת ממנה

לגבי ד"ר לוטרו... זה ברור שז'אקס רק דואג לאינטרס שלו, אבל בגדול הוא צודק. ללוטרו רעדה היד בניתוח של אטיליו וזה לגמרי לא בטיחותי לתת לו להמשיך לנתח. הוא בגיל מתקדם הידיים שלו רועדות והוא בהחלט יכול לסכן את החולים מבלי להתכוון כמובן, אבל עדיין אסור לו לנתח. הוא יכול לעמוד מהצד ולהדריך את המנתחים האחרים. זה יפה שהוא מכיר במגבלה הזו שלו אבל הוא עדיין לא דיבר על זה עם מישהו שמעליו ונראה שבינתיים התפקיד שלו לא השתנה ועוד עכשיו שיש את הניתוחים של פלומה ופאוליניה... זה בהחלט קריטי! למרות שמן הסתם את פליקס זה לא מדאיג במיוחד אלא להיפך

מרקו אנטוניו[מרסלו אנטוני]התחתך מאז מעבר לים וגם התמלא קצת בפנים והוא נראה פשוט מעולה! היום הראו אותו הרבה
צודקת במאה אחוז לגבי לוטרו...
22/05/15 12:14
9צפיות
זה פשוט חוסר אחריות מצדו ובעיקר מצד האחות ז'ואנה ההזויה שמשכנעת אותו שזה בסדר.
פרק 27 - זה מתקרב
20/05/15 22:37
39צפיות
בדיקת הרקמות של פלומה הראתה התאמה כמעט מושלמת לבדיקת הרקמות של פאוליניה, כזו התאמה שקיימת רק בין בני משפחה ממש קרובים! פלומה לאט לאט התחילה לקלוט שפאוליניה עשויה להיות ביתה! עכשיו פלומה נחושה לעשות לה ולפאוליניה בדיקת DNA כדי לגלות סופית אם היא הבת האבודה שלה - זה ממש קרוב... מה שכן, היא אכן מתחילה לחשוד שברונו גנב לה אותה מסכן ברונו הוא הולך לסבול כפליים עכשיו אבל העיקר שפלומה סופסוף עומדת להתאחד עם ביתה אחרי 12 שנה בהן היא אפילו לא ידעה אם היא בחיים זה הולך להיות מרגש

אופפ איזה שיר חופר השיר פתיחה
21/05/15 15:07
32צפיות
לא מצליח לצאת לי מהראש
חחח למה אני דווקא אוהבת את השיר, גם קליפ הפתיחה עצמו מיוחד
הודעה זו מכילה סרטונים
21/05/15 16:10
38צפיות
את משלימה אותה עדיין או שהחלטת לפרוש סופית?
אממ בינתיים זה בפאוז
21/05/15 17:05
24צפיות
כלומר ממשיך להקליט אבל לא ממשיכה לראות
º
הבנתי
21/05/15 17:22
9צפיות
º
גם אני אוהב
22/05/15 12:15
6צפיות
º
עלוביי החיים- R.I.P ססר
הודעה זו מכילה תמונות
19/05/15 21:13
68צפיות
דניאל מאבד את האח שלו ואת השפיות
20/05/15 22:32
52צפיות
אחרי שמצא את גופתו של ססר, הזיל חצי דמעה ואז החליט לגשת ישר לעבודת חקירה ומנסה לשדר עסקים כרגיל. ואפילו שאמפרו ניסתה לשכנע אותו להתאבל על אחיו כמו שצריך, להוציא את הכאב החוצה, הוא לא רצה ושתי דקות אחרי זה הוא הוציא את כל התסכול ועצבים על לוסיה המסכנה, ששוב פעם נפלה קורבן למזל רע. אין ספק שעכשיו לא יהיה לה אומץ ללכת ולספר לו את כל האמת, כי עוד לפני שאמרה מילה, הוא כבר צועק עליה שהיא אשמה.
ומסכנה לוסיה, באיזו דרך  גילתה שססר ודניאל אחים
עכשיו הדיסק און קי עם ההוכחה שבגללה כבר שני אנשים מתו בידיים של רוקסנה, בבובה שאותה לוסיה ביקשה לשמור טוב טוב , בלי לדעת מה מסתתר בה. עכשיו כל דבר קטן שיקרה עם הבובה הזאת מכניס מתח לסיפור חחחח
אויי כמה שאישתו של ססר פוסטמה. עכשיו מה מעציב אותה , שהיא "אלמנה", זה עוד יותר עלוב להסתובב עם תואר כזה מאשר "גרושה".
גסטון בן אדם מגעיל! איך הוא העיף את אישתו ואת הבת שלו ככה מהבית, כדי לנביא זונה הבייתה, אין לו בושה? אגב, רק לי נוריה מזכירה את גבי ספניק?
לי נוריה מזכירה את עין אחת מהאסירה וכנראה זאת אותה שחקנית
20/05/15 23:18
34צפיות
אך אני לא בטוח, זאת השחקנית ששיחקה גם את קלקיסטה או איך שקראו לה ביפה במנהטן. 

בתוך הבובה נמצאות הוכחות חותכות נגד דיאבלו, ליליאנה וחנרו ואני תוהה האם הבובה לא תפרם ולא תפתח כמעט עד לסוף הסדרה או שהראיות יגיעו באיזשהו שלב לידי הרעים שיוכלו להשמיד אותם. באמת חכמה של ססר שידע לשמור על הראיה ולא הגן על עצמו מווידוי הריגה כדי שהראיה תישמר, הבעיה שאף אחד לא יודע עליה. 

ואני תוהה על הסיפור של הזקן האם הוא בלבל בין ליליאנה ללוסיה כי ממה שהוא סיפר לדניאל אפשר להבין שאותה האישה שדיברה איתו בזמן הרצח היא גם חיכתה לרוצח ליד הג'יפ ואולי זה מה שיסבך שוב את לוסיה. טוב הרי שתיהן הבלונדיניות היחידות במשפחה והוא זקן וראה מרחוק, אבל אולי בהחלט בלבל ויבלבל את דניאל. 

גם מעניין שעד עכשיו ססר ודניאל לא חשדו בשום דבר לגבי ליליאנה כי הרי העסק של רדמס בנוי על הלבנת כספים ובניגוד להלנה ש"עובדת" בתור אשתו של רדמס ליליאנה היא חלק מהעסק שלו.

גסטון פשוט מפלצת, מלא שהוא שונא את אשתו, אבל את הבת שלו ועוד חשבתי שהלנה משפילה ראש, אך קונסאלו עוד יותר פאסיבית שהיא אומרת שהיא לא מאמינה באופציה של גירושין כי זה מנוגד לנורמות שלה. ונוריה ישר חמדנית, הבית זאת הירושה של אבא של גסטון אז למשפחתו אין זכות עליה, למרות ה"פרט השולי" שויקי היא הנכדה של הבעלים. אבל ממילא הוא בטח יבזבז את כל הכסף על איסוף בולים ונוריה תמשיך לחיות בעוני שהיא חיה בו, כי הבולים חשובים לו אפילו מסקס. 
ססר היה מת בכל מקרה
20/05/15 23:33
51צפיות
זה לא היה עוזר לו גם אם היה מוסר להם את הדיסק און קי, הוא יודע יותר מידי ולכן הם היו חייבים להרוג אותו, כדי שלא יספר שום דבר לדניאל.
לדעתי לדניאל לא הייתה סיבה לחשוד לגבי ליליאנה, הרי היא בסה"כ אשת יחסי ציבור של רדאמס. לרדאמס יש עשרות, אם לא מאות עובדים, גם גסטון, לא ברור כמה מהם יכולים להיות מעורבים בעסקים המלוכלכים. סביר להניח שדווקא בעניינים הלא חוקיים רדאמס לא יסמוך על אף אחד ולא ישתף אף אחד מהעובדים שלו במידע כזה.
עוד מוות מזעזע
22/05/15 08:22
26צפיות
לא מבינה למה זה היה חייב לקרות דווקא עכשיו... דווקא התחלתי לחבב את הבחור...
לה אין את הסדרה דאנס?
21/05/15 16:08
29צפיות
למה אין לכם את הפרקים של הטלנובלה דאנס ששודרה בערוץ הילדים
21/05/15 16:24
38צפיות
מלקרידה - פרקי השלמה
הודעה זו מכילה תמונות
18/05/15 01:07
75צפיות
עוד מישהו בדיילי עם הפרקים כמוני?(חוץ מאלה)
undefined
עד פרק 17
18/05/15 01:43
62צפיות
השלמתי עד פרק 17 כי אני קצת עייפה ומחר צריך לקום מוקדם, אני נוסעת לחמי געש.
לגבי הפרקים

מנואל יצא זבל לא פחות מאביו. מנצל את לואיסה המסכנה וגורם לכולם לחשוב במיוחד לסבתא שלה שהוא מעוניין בה אמנם לואיסה נהייתה ממש מתנשאת עם רוביו ועיצבן אותי היחס שלה אליו אבל בכל זאת כואב לי על תמימותה ואגב רוביו לא יודעת מה איתכם אבל קשה לי לשנוא אותו, רואים שהוא באמת מעוניין בטוב בלואיסה למרות שהוא בדומה לנורברטו יש לו אופי מגעיל אבל האהבה עושה אותה לפגיע יותר מה שכן אני נהנית ממשחקו  של פביאן רובלס יותר מברנדון פניצ'ה.

דנילו הזבל הזה הכה את פרלה לאחר שגילה שהיא לא הצליחה לפתות את ההוא, לא ברור מה פרלה מוצאת בו, הייתי מבינה אילו הייתה נשארת איתו מתוך פחד אבל זה ברור מאליו שהיא מאוהבת בו ואני לא מבינה מה היא אוהבת בו? כאילו פאק הבנאדם רואה בה באובייקט מיני, מנצל אותה ואפילו מעוניין באישה אחרת להפוך למלכה והיא משפילה את עצמה מולו וחוץ מכמה משחקי ברוגז של פה ושם היא ממש סמרטוט מין שלו! איפה כבוד העצמי שלה? והכי חשוב מה היא מוצאת בו?? כי שקוף שהיא איתו לא מחוסר ברירה, היא ממש שפחה שלו ואני בתור אישה קשה לי לראות דברים כאלה.

האמת שלא אהבתי שעשו דגש שחרמן אמר שהוא לא אוהב נשים שמחליפות גברים כמו נעליים ומשתעשעות איתם, סורי זאת ממש לא אלחנדרה, לא יודעת מה ניסו להשיג פה אבל לאלחנדרה אין מה לשנוא את עצמה על העבר הזה מהסיבה הפשוטה שזה היה בכפייה!! לא מתוך צורך או אהבה או סתם תחביב פשוט מאוד היה אונס ותחת איום בניגוד לפרלה וחבל שאלחנדרה לא רואה את זה ככה.
היה מלחיץ כשאלחנדרה יצאה מהשיחה עם חוליאנה ובדיוק דנילו היה בחוץ, אין לי מושג איך הם ייפגשו אבל בהחלט זה יהיה מלחיץ הרגע הזה ואגב אפריקה זבלה מעבירה את הרגשות מצויין לדעתי, שחקנית טובה מאוד בעיניי.

לקינוח אסיים עם אסטבן, הרבה אומרים שהשחקן משחק גרוע, לדעתי הוא לוקח בסיבוב את הגאלנים בטלויסה אם זה וויליאם לוי, דניאל ארנס ואפילו סבסטיאן רולי וכן מריו סימארו. חוץ מפרננדו קולונגה וחורחה סלינס שמעליו כריסטיאן מאייר יותר מהנ"ל לדעתי. מה גם שהוא מגוון בתפקידיו חוץ מדונה ברברה שהיה שם פאק בדמות שלו והתיימרה להיות משהו שהוא לא כל השאר סבבה כמו במישהו צופה בך היה מכור לסמים ולא הגאלן הרודף שמלות, אהבתי אותו בהסערה שיחק מעולה את האיכר הכפרי והבור והכימיה שלו עם נטליה הייתה יפה, פה הוא בחור מתוסבך ולא בדיוק הגבר האידיאלי שנמשך לבתו החורגת ובו בזמן נשוי לאמה, בהזורו אין מה לדבר ורק אלה, בת אל ומי שראה יכול להצדיק אותי. גם הבנתי שהיה רע באיזשהי טלנובלה עם קייט דל קסטיליו וקרלוס פונסה כנראה טלנובלה אונליין. קיצר בעיניי הוא דה בסט גם אם הוא כבר לא חתיך הורס(למרות שיש לו את זה עדייןבעיניי) ולא צעיר כבר.
למה לא נותנים לערוך ממכשיר הנייד?
18/05/15 01:46
45צפיות
עושים אותי=עושים אותו*
כריסטיאן מאיר השחקן מעולה הבעיה
18/05/15 18:05
55צפיות
שמנסים למכור אותו בתור גלאן כשהוא אדם עלוב, כך היה בדונה ברברה (לא בגלל האם והבת, הרבה סיבות אחרות) וכך גם כאן, בשלב הזה אנחנו אמורים להרגיש איתו סולידריות, אבל הוא רק מעורר אנטוגוניזם.

לא יודע אם רצו לשים דגש על העלילה של אלחנרה יותר מעל העלילה הראשית, כלומר האם זה בכוונה שהשחקנית של אקאסיה לא מגיעה לקצות הקרסוליים של אפריקה זבלה, בעצם גם השחקנית של לואיסה טובה ממנה, כנראה אני שונא את השחקנית עוד ממחר ולתמיד. 

האמת שיש נשים שמשפילות את עצמן מתוך אהבה, גם בתשוקת הנצים רוסריו הסכימה שהבן זוג והאמרגן שלה יסרסר אותה עד שנדלקה על פרנקו ואחרי שהוא הציע לה נישואין ולהפסיק את הסרסרות היא הסכימה להתחתן איתו ללא היסוס וסלחה לו הכול. אז כנראה שפרלה מאוהבת עד כדי כך שהיא לא אוהבת את עצמה ומוכנה להיות שפחה בשביל פירורי הסקס שלו. אבל לפחות זה עושה אותה לשותפה של דנילו שלא מעוניינת שהוא ואלחנדה ייפגשו. 

אלחנדרה בהחלט מרגישה אשמה שלא בצדק ולכן מתעקשת להסתיר את עברה ואולי גם ההערה של חרמן עושה את שלה, אבל בכל זאת גם היא חושבת שעשתה מעשה לא מוסרי בעוד אנסו אותה.

מנולו אכן עלוב ונצלן, באמת הבן של אבא שלו.
פה הוא באמת אנטגוניסט
18/05/15 21:14
52צפיות
ובגלל זה הוא לא יזכה בסוף טוב. בדונה ברברה הוא סתם כזה עלוב שלמרבה הצער זכה לסוף טוב ולא הוגן אבל ככה זה היה עם הראשית.

לצערי זה מאוד אופייני לנשים שעברו תקיפה מינית להאשים את עצמן, אולי הם לא התנגדו מספיק חזק לדעתן ועוד אלפי סיבות וגם החברה עדיין נוטה להאשים את הנפגעות המינית במיוחד בחברה השמרנית ואצל חרדים.
גם בהלוחמת הראשי גיחך
18/05/15 21:34
35צפיות
על כך שמכריחים נשים לעבוד בזנות וזה נראה לו כמו תירוץ שלא מהעולם הזה.  
19/05/15 18:51
38צפיות
גם אם לא היינו יודעים שהוא השל הטלנובלה, עדיין בשום פנים ואופן לא הייתי מתחברת אליו בתור ראשי טוב. מרחוק ניתן לראות שהוא סוג של פסיכופט אובססיבי. התגובות הקיצוניות שלו מול כריסטינה שינויי מצבי הרוח שלו התגובות הלא צפויות. איך שהוא מתמרן ומסית נגד אוליסס ובהתחלה גם נגד מנואל. איך שהוא מתייחס לעובדי החווה בעיקר איך שהוא מתייחס לרוביו מכפכף אותו כל הזמן. רואים שהוא גם רודף בצע - איך שהוא צעק על אקאסיה בעניין העסקה שנפלה.. חוץ מזה שזה לגמרי מעוות להימשך לבת החורגת שלו ולחזר אחריה באופן כזה שהוא גרם לה לחשוב שיש לה רגשות כלפיו.

לאקאסיה גם יש כל הזמן חלום שחוזר על עצמו. אני מפרשת את זה כמסר שאביה המנוח שולח לה דרך החלום - בחלום רואים שאקאסיה נקלעת למצב שבו היה אבא שלה רגע לפני שהוא מת[כשרואים אותו ברקע על הסוס]כשבעצם עומדים ליפול גם עלייה סלעים רק שהיא בנוסף גם לא יכולה לזוז. וברקע רואים את אסטבן. מה יותר שקוף מזה? היא צריכה להבין שאבא שלה מנסה לומר לה שאסטבן הוא האשם במותו ושעכשיו הוא מסכן גם אותה.

ככה שזה עוד רמז שאסטבן הוא 
כן לפעמים קשה שלא לרחם על רוביו עם כמה שיש לו אופי קרימינלי
19/05/15 18:34
38צפיות
לואיסה בהחלט מגזימה עם התגובות שלה אליו כי נראה שבסופו של דבר הוא כן אוהב אותה. רק שוב חבל שיש לו אופי כזה קרימינלי

פרלה לגמרי מושפלת..לא ברור איך היא יכולה להמשיך לאהוב את דנילו כשהוא מתייחס אלייה כמו שהוא מתייחס אלייה. בכלל לא ברור איך אפשר להתאהב במישהו שמוריד אותך לעיסוק כל כך נמוך. כי אני מאמינה שבהתחלה גם היא נלקחה בכח, אבל זו רק השערה שלי.

לדעתי כל השחקנים שמשחקים באקאסיה למעט השחקן שמשחק את אוליסס, משחקים ממש טוב. כולל כריסטיאן מאייר. אבל האמת שאני לא נפלתי ממנו כגלאן. מבחינתי אין לו את המשהו הכובש הזה את הניצוץ הזה. משהו בכריזמה לא הכי עובד, ויש לו גם פרצופים מעצבנים[לגבי זה עדיין לא החלטתי אם זה השחקן או הדמות] אבל זו רק דעתי

אם יש מישהו שלגמרי כבש אותי בכריזמה במשחק במראה בדמות בהכללל זה כידוע חרמנסיטו הוא ממשיך להיות מתוק מתמיד גם בפרקים שמשודרים עכשיו ופשוט אין עליו בסדרה הזאת

כריסטיאן מאייר זה לגמרי עניין של דמות אצלו
הודעה זו מכילה סרטונים
19/05/15 20:34
51צפיות
הוא לא אמור להיות פה גלאן שאת אמורה לחבב ולהשתגע ממנו כמו למשל מחרמן אולי בקטע הזה דווקא כן אפשר להגיד עליו שהוא אחלה שחקן.
אני זוכרת אותו עוד מטלנובלות מערוצים רוסיים, שתי טלנובלות תקופתיות מעולות "לוס מריה" ו"איזבלה", טוב הוא כמובן היה יותר צעיר וחתיכי, אבל גם היו לו דמויות נורמאליות, גלאן קלאסי כזה. גם ב"זורו" הוא היה מצויין כזורו, וגם ב"סערה" הוא היה אחלה. גם מתאים לו לשחק תפקידים קומיים, זה מה שהיה לו טיפה בדמויות בזורו וסערה.
האמת שראיתי אותו בלוס מריה ובלונה
19/05/15 20:47
31צפיות
אבל עד הסערה הוא נראה לי שחקן פשוט, אם כי אולי זה גם משפיע שבלוס מריה היה מדובב ולא שמעתי את הקול שלו, אבל רק בהסערה ראיתי שהוא שחקן מיוחד ובעל כריזמה. אגב גם ויליאם לוי מבחינתי לא היה משהו לא בכישוף ולא באהבה מנצחת, ורק בתור הקפטן הוא היה מוצלח. 
חבל שויוה לא עשו לו שם טוב
19/05/15 21:42
31צפיות
חוץ מהסערה אף סדרה שכריסטיאן מאייר היה במיטבו לא הגיע לויוה. הם התחילו להביא את לונה שהייתה גרועה וכריסטיאן מאייר היה חלש בגלל זה הדר אני ממליצה לך לצפות לפחות פרק ראשון של הזורו ולשפוט, אני נכבשתי בקסמו שם, כי ויוה עשו עוול לכריסטיאן מאייר שהביאו סדרות שלא מחמיאות לו ואני אפילו אומרת לך בתור מעריצה מס' 1 של סבסטיאן רולי שכריסטיאן מאייר פי אלף יותר טוב ממנו.
לונה הגיעה לפני הסערה והיא לא הייתה כזאת גרועה
20/05/15 23:25
10צפיות
אבל בה כריסטיאן מאיר לא נתן את המקסימום, על גבי אספינו אני יכול לחשוב שהייתה אז עוד טירונית, למרות שגם בסנטה דיאבלה היא לא הגיעה לקצות הקרסוליים של המשחק שלה במלאך ושטן, אבל לכריסטיאן היה ניסיון פרואני שגם לפרו עשו אבל שחוץ מההצלחה הגדולה פיורלה לא הביאו אף פרואנית עד שסתמו חור עם מיני סדרה הבעיה שלי עם נשים בעוד הערוץ הרוסי שידר לפחות 3 פרואניות: איזבלה ולוס מריה עם כריסטיאן מאיר ומילגרוס עם סוניה סמית ורוברטו מתאוס שהיא ריימק לסדרה גוואדאלופה עם אדלה נוריגה ואדוארדו יאנס ששודרה גם כן באותו ערוץ רוסי, אך שודרה גם בערוץ 33 עם דיבוב ערבי, כך שבשפת המקור היא לא נשמעה בישראל והמצחיק שאחר כך בהאסירה הביאו את שתי השמות של הראשית במקור והראשית בריימק בתור אחיות גוודאלופה הראשית ומילגרוס אחותה הגדולה המכשפה. 

האמת בדונה ברברה כריסטיאן גם היה אהוב בעיקר בגלל הכימיה שלו עם אידית גונסלס למרות הדמות המזעזעת שהייתה לו. 

אבל אחרי ההצלחה האדירה של הסערה גם עם כריסטיאן מאיר בתור ראשי וגם עם קיקו אוליביירי בתור תסריטאי ממש פשע שלא הביאו את זורו אם אותו גלאן ואותו תסריטאי. למרות שאולי זה בגלל הכישלון הצורב של בגידה התקופתית ושל מרלן פאבלה בכנגד כל הסיכויים. 
הטלנובלות התקופתיות האילה נראות מושקעות
20/05/15 00:04
35צפיות
מאיזה שנים הן

בלוס מריה כריסטיאן מאייר נראה הרבההה יותר טוב מאשר היום, גם באיזבלה אבל במיוחד בראשונה. הוא נראה ממש טוב שם

כשציינתי גלאן לא התכוונתי ספציפית לגלאן טוב כי גם דמויות רעות ראשיות כמו שיש לו פה צריכות קסם מסויים כמו שיש למשל לסרחיו גוירי. אבל כדי לתת עליו דיעה יותר מדוייקת אני באמת צריכה לראות אותו בעוד טלנובלות כי כמו שאמרת אולי זה גם הדמות.

לוס מריה ב98 ואיזבלה 99
20/05/15 21:37
11צפיות
ואני מצטרפת להמלצות של רנת, תנסי להציץ בזורו באינטרנט.
º
כשיהיה לי זמן אני בהחלט אציץ בכמה סצנות כדי להשוות
20/05/15 22:22
8צפיות
כנראה זאת הדמות, אם היית צופה בלה טורמנטה הייתי נהנית ממנו
19/05/15 20:44
26צפיות
מהסדרה, שם הייתה לו כריזמה, גם במישהו צופה בך הייתה לו כריזמה למרות סיפור העלילה המזעזע שבאמת לא מתאים לויוה והאמת גם לא לערוץ טלמונדו, פשוט כאן כמו בדונה ברברה הוא משחק אדם עלוב, רק לא ברור איך טלוויסה חשבו לבלבל את הצופים כאילו הוא דמות טובה, טוב בעצם גם בלב פראי חוץ מלרצוח או לאנוס אוקטביו עשה כל דבר רע אפשרי. אבל נראה שהפעם לא טלוויסה לא חסכו ממנו את האשמה בכך שבת בוגדת ברגש באימה. 

באחת השיחות דנילו מזכיר לפרלה שבאה אליו חסרת כל והתחננה, כך שמבחינתי זה היה רמז שבאה מרצונה לעסק הזה.

כנראה הרושם הראשוני הוא הקובע, אחרי שלא סבלתי את אנג'ליק בויאר בתהום של תשוקה לא הצלחתי לאהוב אותה בחיים שגנבו ממני למרות השיפור העצום וגם השחקנית של אקאסיה כפי שהיא עצבנה אותו במחר ולתמיד, אני לא מצליח להתחבר אליה עכשיו. 
מהמעט שיצא לי לראות אותו במישהו צופה בך הוא גם לא עשה
20/05/15 00:11
24צפיות
עליי רושם. אבל באמת הייתי רוצה לראות אותו בעוד טלנובלות כדי לגבש דיעה סופית ומדוייקת יותר.

לא זכורה לי השיחה הזו בין פרלה ודנילו אבל אם אתה אומר אז אתה יודע. כנראה ברח לי מהזיכרון אבל עדיין הוא משפיל אותה ומתעלל בה וכנראה היא פשוט אוהבת שמתייחסים אלייה כמו לסמרטוט
בפרקים הראשונים הוא לא עשה רושם
20/05/15 23:28
13צפיות
גם בהסערה התחלתי להתאהב ממנו רק באמצע, למרות שבפעם השנייה והשלישית שצפיתי בסערה וידעתי מה צפוי וזה כמו לקרוא ספר פעם שנייה כשיודעים את ההמשך אז התלהבתי ממנו לאורך כל הדרך. 

השיחה הייתה שולית ובכל מקרה ברור שלפרלה יש יותר חופש מלנשים אחרות ונראה שהיא באמת סמרטוט כי היא אפילו לא שותפה אמיתית בחלוקת הרווחים אם זה מה שחשוב לה. 
חרמן הורס אין ספק הוא מקסים ומקווה שלא יאכזב
19/05/15 21:58
30צפיות
ואסטבן לא אמור להיות פה גאלן ואת ראית אותו ברק שתי סדרות אם היית רואה הסערה והזורו היית מתרשמת ממנו לטובה לדעתי הוא נכנס לתפקיד מעולה כזורו, מקווה שתנסי פרק אחד היא אפילו יותר טובה מהבגידה, אין סיבה לא להתחבר אליה מי שאהב את הסרט והספר. בהזורו הוא אפילו מתעלה עצמו מהסערה, בהסערה קצת הרסו עם המריחה ואת הנקמה שלו, בגלל זה בהזורו הוא כבש אותי וגם לא יודעת מה איתכם אבל אהבתי אותו עם מרלן(לא כמו עם נטליה אבל היו חמודים והמפגש היכרות ביניהם היה מצחיק לאללה) וגם היא הייתה מצחיקה בזמן שכולנו שנאנו אותה בהתחלה היא פתאום הראתה פן חדש ושיחקה סבבה יחסית לתפקידיה הקודמים ופי אלף יותר כפאולה מאחים דל מונטה. אני כן חושבת שכדאי לתת לו צ'אנס בטלנובלות האלו בדגש על הזורו גם אם תחליטי לצפות רק פרק אחד אבל תנסי אני בטוחה שתשני את דעתך עליו אבל אני שמחה שלפחות בעינייך הוא לא שחקן גרוע.

לדעתי השחקן פשוט מקסים בגלל זה רוביו לא כזה נוראי בעיניי ואם כבר לואיסה ממש מגעילה ונהייתה מתנשאת בקטע הזה אני מבינה את רוסה.
אגב רוסה
19/05/15 22:04
25צפיות
עוד פיספוס מצד ויוה זה מחסום של אהבה ששיחקה שם רעה ומיררה את חייה של הראשית, ממש גרמה לה סבל. יכלנו להכיר עוד צד של השחקנית אילו ויוה לא היו כאלה מרובעים. נראה לי בזמנו יאיר דורי היה עדיין המנכ"ל.
º
היא שיחקה גם בתהום של תשוקה אבל גם שם היא הייתה סבתא נחמדה:P
20/05/15 00:17
11צפיות
º
גם בים של אהבה היא הייתה טובה, האימא של הראשי
20/05/15 23:29
6צפיות
º
נכון גם שם
20/05/15 23:44
4צפיות
º
כן כריסטיאן משחק טוב מאוד אבל עדיין חסר לי בו משהו
20/05/15 00:16
13צפיות
אני בפיגור של שני פרקים
18/05/15 17:56
30צפיות
ובדרך כלל אני מספיק פרק או שניים במהלך השבוע והשאר בשבת. 
28-33הרבה אקשן סביב אלחנדרה
הודעה זו מכילה סרטונים
20/05/15 16:43
36צפיות
דנילו מוצא אותה ומנסה לחטוף אותה שוב טוב זה היה רק עניין של זמן... ודווקא כשהיא עמדה לספר לחרמן את האמת עליו כשסופסוף היא שמעה בקולו של הכומר שוב הוא הצמיד אותה למכונית ואיים עלייה עם הסכין שלו בדיוק כמו בזמנו אבל הפעם למרות שאלחנדרה הייתה מבועתת ורעדה ממנו היא הפגינה הרבה יותר אומץ ונחישות כשעכשיו כבר אין לו עם מה לאיים עלייה שהרי אחיה החולה מת ממזמן. מה שכן, מזלל שחרמן הגיע בדקה התשעים אבל למרבה הצער דנילו מכר לו לוקשים והצליח לצאת מזה כשאלחנדרה לא מכחישה ועדיין ממשיכה לשתוק מול חרמן לגבי הסיפור האמיתי! היא לא לומדת לקח דווקא עכשיו יותר תמיד היא חייבת לפתוח את הפה! היא לא יכולה לתת לדנילו שוב למרר לה את החיים 

אקאסיה ואסטבן מצליחים להוריד את מחיר הפיצויים מול פריירה, וגם מצליחים להתנשק בטעות חח זה היה הזוי.. אקאסיה באה להיפרד לשלום מאסטבן וללכת לחדר שלה במלון וכשהיא באה לנשק אותו על הלחי איכשהו זה יצא שהם התנשקו בטעות בפה בקטנה אם רק כריסטינה הייתה רואה את זה

דמות חדשה נכנסה לנובלה - נוריה, ונראה שהיא תעשה צרות אני די מחבבת את השחקנית הזו היא מוכרת מלא מעט טלנובלות[ים של סודות, שקרים, לב פראי, וכשדגמתי שני פרקים מהגרסה המקסיקנית לבובה פראית ראיתי אותה גם שם]. אקאסיה כבר התחילה לקנא לאוליסס כי הוא עובד בצמוד לנוריה, אבל מהר מאוד התאפסה על עצמה אסטבן בלתי נסבל! איך שהוא צרח על אוליסס איך שהוא קבע שאקאסיה לא תחזור אליו ואיך שהוא צעק על כריסטינה בנושא כריסטינה כבר איבדה את הסבלנות אליו וסופסוף ענתה לו לעניין אהבתי שכריסטינה עודדה את אקאסיה להשלים עם אוליסס ואהבתי גם את העצות שלה לגבי מנולו, איך שהיא אמרה לה שאסור לה לפספס את טקס הנחת האבן הראשונה של המרכז המסחרי של אוליסס לטובת הניתוח של מנולו. 

גם כן מנולו הזה נהיה גם הוא בלתי נסבל אפילו שנייה לפני הניתוח שלו הוא מעז לנצל את אקאסיה ולנסות לעורר רחמים "אקאסיה תנשקי אותי זו אולי תהיה הפעם האחרונה בבקשה" ועוד חוליאנה תוקפת את אקאסיה ומעודדת אותה להסכים שתתאפס על עצמה, אקאסיה לא חייבת להפוך לבת זוג של מנולו רק בגלל שהציל אותה והקריב את עצמו בשריפה. אוליסס הקריב את עצמו והציל אותה ואת מנולו גם יחד אז שירגעו אהבתי איך שויקטוריה הגנה על אקאסיה מול חוליאנה ונורברטו ואמרה להם שאקאסיה מחוייבת לחבר שלה ושהיא עושה ככל יכולתה לתמוך גם במנולו שעובר את הניתוח ביד.

לרגע חששתי שאקאסיה תפספס את הטקס של אוליסס כדי להישאר בבית חולים על שמנולו ייצא מהניתוח, כמו שהוא ביקש ממנה אבל כמה טוב שאקאסיה כבר התחילה להתכונן לטקס ושהיא כבר עומדת לצאת אליו יש מהבית חולים, ככה שנראה שהיא לא תפספס אותו

קטעי וידאו מהפרק
º
תיקון קטן פסקה רביעית - ויקטוריה=כריסטינה*
20/05/15 16:59
10צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
17/05/15 20:51
22צפיות

עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן

שבוע טוב לכולם
השחקן הברזילאי אליאס גלייזר הלך לעולמו
הודעה זו מכילה תמונות
17/05/15 21:10
108צפיות
השחקן הוותיק נפטר אתמול בגיל 81, לאחר שהתאשפז לפני שבועיים בבית חולים בעקבות נפילה שגרמה לשברים בחמש צלעות ופגיעה בריאות. מצבו הלך והתדרדר והוביל למותו.
אליאס (איליץ') גלייזר היה בן לזוג יהודי פולין שברחו מאירופה לברזיל בתחילת המאה ה-20. הוא שיחק בעשרות סרטים, סדרות וטלנובלות,ונחשב לאחד השחקנים הגדולים ומוערכים בברזיל. 
בישראל הוא מוכר מהרבה טלנובלות ,אבל התפקיד הכי זכור  על מסכינו היה בתור סבא כדורי החמוד מ"הדרך להודו". בנוסף הוא שיחק את כומר אולביו ב"טרה נוסטרה" וגם שיחק בטלנובלות "טרה אספרנסה", "מעבר לים", "סיניה מוסה".
יהי זכרו ברוך

יהי זכרו ברוך
17/05/15 22:00
27צפיות
לאא הכומר התקופתי הנצחי
19/05/15 18:58
26צפיות
כמה שחקנים טובים ומקסימים הולכים לנו יהי זכרו ברוך.
º
ואגב לא ידעתי שהוא היה יהודי!
19/05/15 19:19
10צפיות
כנ''ל...
19/05/15 21:09
18צפיות
יהי זכרו ברוך
º
מזל טוב לארתורו פניצ'ה שחוגג היום יוםהולדת 53!
הודעה זו מכילה תמונות
17/05/15 21:45
56צפיות
מזל טוב ללאיישה וויקינס(כוחו של גורל)
הודעה זו מכילה תמונות
19/05/15 00:04
51צפיות
שחוגגת יום הולדת
מזל טוב למקסימיליאנו גיונה ולואיסנה לופילטו
הודעה זו מכילה תמונות
18/05/15 21:37
79צפיות
שחוגגים יום הולדת
מקסימיליאנו גיונה
לואיסנה לופילטו
º
מזל טוב לנטליה אוריירו שחוגגת היום יום הולדת 38!
הודעה זו מכילה תמונות
19/05/15 07:52
62צפיות
º
מזל טוב לכל השחקנים החוגגים!
19/05/15 18:59
13צפיות
שובל של שקרים
הודעה זו מכילה תמונות
16/05/15 18:27
65צפיות

פרקים 22-23 הפוקוס חוזר אל ברונו פלומה ופאוליניה
16/05/15 19:13
69צפיות
משמע - התוכן חוזר לטלנובלה, וטוב שכך סופסוף הדמויות השוליות חזרו לשוליים והדמות הראשיות קיבלו את זמן המסך הראוי להם כשצפיתי בפרקים האילה נזכרתי למה אהבתי כל כך את הסדרה כשהתחילה. השאלה כמה זמן זה יימשך? אני מאוד מקווה שמעתה והלאה ההתמקדות העיקרית תהיה בהם. נראה איך זה יתפתח, בינתיים נראה שהפרקים הולכים לכיוון גילוי אפשרי של הסוד הגדול כשפאוליניה מאובחנת כחולה בזאבת וברונו כ"אביה" עומד לעבור בדיקות התאמה כדי לראות אם הוא מתאים לתרום לה חלק מהכבד שלו.[כל כך מזכיר את בזמן שישנת שהילדה הייתה חולה בצהבת!!]

די ברור שהוא בטח לא יימצא מתאים, וסיכוי גדול שעל הדרך סזאר ופלומה גם יגלו לפי הבדיקות שהוא לא אביה הביולוגי של פאוליניה. זה פותח פתח להשערות ולאפשרויות... מן הסתם פלומה גם תרצה לתרום אם ברונו לא יימצא מתאים ואז הדרך לגילוי הסוד קצרה מאוד.. אין ספק שאילה ה-פרקים שחיכיתי להם והאמת לא חשבתי שיגיעו כל כך מהר 

מסכן ברונו, איזו חמודה פלומה שתומכת בו ומממנת את האישפוז מכספה אהבתי גם שהיא אמרה לו שלא איכפת לה אם טבעת האירוסים היא אמיתית או מזוייפת שהעיקר זה שהם אוהבים פליקס מבחינתי ממזמן מיצה את עצמו, הוא יצא ממש מגעיל כלפי ברונו עם ההערות העוקצניות שלו על רמת החיים שלו במשך כל ארוחת האירוסים.

גם אידיצ'י טיפשה, לא יאמן איך היא שותקת כשפליקס כולא את ג'ונתן בארון מזעזע גם איך הוא משפיל אותו כל הזמן בפני כל המשפחה. וכולם שותקים, אבל מילא כולם-אדיצ'י היא אמא שלו. גם כן אמא.. שתתבייש. ואני חוזרת בי לגבי הסבתא, מסתבר שהיא הגיעה לבית להכניס קצת שפיות! איזו מלכה היא יצאה איך שהוציאה אותו משם ונראה שהיא גם קלטה את פליקס ולא מעכשיו

ועוד הערה אחרונה - איך התרגשתי שאנטוניו פגונדס וקרולינה קאסטינג לחצו יד להיכרות ראשונית כשברונו הציג אותה בפניו! כאמור הם שיחקו יחד בטרה נוסטרה ברון קפה קשוח וקפדן ובת מרדנית ובכיינית טרה
אכן נחמד שמתמקדים יותר בסיפורים הראשיים
16/05/15 20:15
38צפיות
אדיצ'י באמת סמרטוט והסבתא באמת נפלה בפח של אליני, אבל את פליקס היא קולטת היטב. 

כמעט בטוח שהזאבת תחשוף שברונו לא לא אביה הביולוגי, כי אם לא עכשיו אז מתי?

פליקס בהחלט מגעיל, אבל מעניין איך פילאר קיבלה את אדיצ'י שמסתבר לפי אימה שהן פשטו את הרגל, או שבזמן הנישואין גם פילאר וסזאר חשבו שאביה של אדיצ'י עשיר.
אליני הזאת ממש מסובבת את סזאר על האצבע
16/05/15 20:36
47צפיות
והחרמן הזה נופל בשלה די בקלות. חבל באמת שבקטע הזה הסבתא לא סיפקה את הסחורה חח אבל יפה שהיא עדיין מגנה על הבת שלה כמו לביאה.

הסבתא דמות מצוינת
17/05/15 16:05
35צפיות
מעניין אם אליני קשורה לסוד מהעבר ולמעשה נוקמת על מה שעשה פליקס... או סתם רוצה כסף
º
*סזאר
17/05/15 16:06
18צפיות
אני נוטה להאמין לאפשרות הראשונה שציינת
17/05/15 17:02
42צפיות
שאליני מנסה לנקום בסזאר על משהו שעשה - רמת הנחישות והערמומיות שלה רומזת על משהו הרבה יותר מורכב... לפחות ככה זה נראה...
º
יש לי הערכה... אבל זה קצת ספוילר שחלקו/כולו ידוע לך...
17/05/15 20:43
29צפיות
º
פרט נמק והסבר
18/05/15 19:21
15צפיות
18/05/15 20:36
33צפיות
מניח שאימא של פלומה התאבדה או משהו בסגנון בעקבות זה שסזאר עזב אותה/לקח את פלומה ואליני הבת שלה מגבר אחר שרוצה לנקום.
זה לא מה שאני קראתי
18/05/15 20:52
38צפיות
ממה שקראתי אימא של פלומה חיה והיא הפכה לנכה עקב תאונה ואחותה מתה ואליני היא הבת אל האחות שנהרגה בתאונה.
הייתי קרוב...
18/05/15 22:28
22צפיות
זאת הייתה רק השערה
19/05/15 19:09
21צפיות
אחותה של האמא נהרגה?
º
יבגניחח
20/05/15 23:42
10צפיות
º
כן
21/05/15 17:42
4צפיות
19/05/15 19:10
20צפיות
גם לי עניין האחיות למחצה עבר בראש חח
שמח שחזר לך העניין
17/05/15 16:02
39צפיות
פרקים מצוינים מעניין ומותח איך זה יתפתח, האם כבר בשלב הזה יהיה גילוי ואם כן מה יקרה... יאשימו את ברונו בחטיפה?

מוזר שלא התייחסת להופעתו של המחבל
גם אני רק מקווה שימשיך ככה
17/05/15 16:57
37צפיות
לאור העובדה שברונו שיקר יחד עם גלאוסי לגבי תעודת הלידה ולא ניסה לאמץ את פאוליניה בדרך חוקית, יש בהחלט מצב שהוא יואשם בחטיפה

חחח אכן לא כללתי את כניסתו הרשמית של המחבל לטלנובלה וזה היה לגמרי במודע, העניין הוא שאחרי השיפור הניכר מבחינתי בנובלה אני בהכחשה לגביו.. בינתיים מעדיפה להתעלם מקיומו עד אשר תצוץ איזו הערה לא נעימה בסצנות איתו, הערה שיהיה קשה להתכחש אלייה ואז אני כבר אכתוב את דעתי
אמממ...
17/05/15 20:40
33צפיות
הוא טיפל ב''פצועי מלחמה'' ולא לחץ יד ליהודייה חשבתי שזה ירתיח אותך גם האופן שבו אימא שלו הכניסה אותו די מעצבן
דווקא נחמד שמציגים אותו ואת אימו כפרוטקציונרים
18/05/15 18:09
28צפיות
לפליקס נאמר שדודתו עושה עבודה גרועה אבל פליקס מסביר שהוא לא יכול לפטר אותה כי היא דודתו וכן היהודיה מחתה על כך שהוא מצטרף באמצע שנה ואימו הגנה על זה שהיא בעלת בית החולים. כך שנחמד שבינתיים הפלסטינים מוצגים בצורה שלילית כאנשים שמקבלים פרוטקציות ולא ברור אם המחבל רופא טוב, כפי שגם לא ברור אם הוא סירב ללחוץ את ידה בגלל שהיא יהודיה או בגלל שכמוסלמי הוא לא לוחץ ידיים, גם זה מעניין שאם סזאר נוצרי אז פתאום האחיין מוסלמי. 
º
בטח התאסלם...
19/05/15 21:07
7צפיות
בוא נגיד שעד כה הוא התבטא בעדינות אבל הכל יחסית כן? חחחח
18/05/15 19:30
32צפיות
אם הוא היה מהלל שאהידים זה כבר היה בהחלט מרתיח, ולגבי העובדה שהוא סירב ללחוץ את היד לרופאה היהודייה - הוא עוד איכשהו תירץ את זה בין אם התכוון ובין אם לא ל"זה לא נהוג בדת שלנו", אבל אם הוא היה אומר לה בפרצוף את יהודייה לכן אין לי כוונה ללחוץ את ידך גם פה זה בהחלט היה מרתיח.

אבל זה בסדר אני יודעת שיהיו עוד התבטאויות והתנהגויות הרבה יותר חמורות מצדו של המחבל אני רק באמת מקווה שגם העלילה הזו תישאר בשוליים כמו עכשיו.

וכן אמא שלו חיה בסרט ערבי
כל הכבוד על ההסבר של מחלת הזאבת כפי שאפשר לצפות מסדרה
18/05/15 21:45
19צפיות
ש-80% מהדמויות רופאים כי בדקתי בתרגומים וגם ברוסית השם של המחלה קשור למילה זאב וגם בספרדית או פורטוגזית לובוס על שם לובו זאב, אז מהמילה זאב זאב שהמחלה גורמת לגוף לרמות את המערכת החיסונית ולגרום לה להילחם במה שלא צריך. אז הזאב הוא הוא מהמילה של אזעקת שווא מהסיפור הילד שצעק זאב זאב ולרוע המזל זאת מחלה תורשתית שאין לה מרפא וצריך לשלוט בה וגם כמובן מקורה של המחלה במשפחה של פלומה. הכבד שנפל קורבן למחלה הוא בהחלט אותו טיפול כמו בבזמן שישנת של השתלת כבד. אגב גם נחמד שגלובו חושפים את האפשרות לתרום חלק מכבד של אדם חי ולא לחכות בתור להשתלות של אנשים מתים. 

אדיצ'י בהחלט סמטוטו ואפס מסתבר שזאת לא פעם ראשונה שפליקס כולא את בנו בארון ואדיצ'י העיקר רוצה שלא יהיה לפליקס תירוץ לבגוד ולעזוב והבן יכול ללכת לאזאזל, סמרטוט כל כך עלוב ואם כל כך גרועה. מזל שיש את ברנרנדה להגן על הנין שלה מהמשפחה שכל מה שפילאר יכולה לעשות זה להעיר הנימוס. 

עכשיו נראה שהבדיקה העיקרית שברונו צריך לעבור היא בדיקת דם, ונראה שברונו צריך לשאת את דם AB או O כי הבנתי שרק אם ההורה AB והילד O או ההורה O והילד AB אז יש וודאות שההורה אינו הורה ביולוגי. כך קרה לא מזמן בטורקית אלף לילה ולילה שאחד הדמויות גילה שסוג הדם שלו O ושל AB וזה לא יכול להיות וכך הוא גילה וכך גם אנחנו הצופים שהוא לא הבן הביולוגי של אימו אלא האחיין שלה. כך שלא מספיק שברונו לא יתאים אלא צריך רק את סוגי הדם האלה השונים בין ברונו לפלומה. 
נטשתי את הטלנובלה
16/05/15 19:55
64צפיות
זה לא קרה בגלל שהסדרה לא מוצאת חן בעיני אבל היא לא תפסה ממש, אחרי שתי סדרות מצוינות (בזמן שישנת והלוחמת) היא קצת איטית אבל הסיבה האמיתית היא שהקפאנו את השידורים עד לתחילת החופש הגדול ואם כבר אני מקליטה אצל אמא שלי אז עדיף לי סדרות שהןמעט פרקים כמו דוקטור הו מאשר טלנובלות של מאה ומשהו פרקים
גם לי הסדרה נראית איטית, אחרי בזמן שישנת והלוחמת
16/05/15 20:18
39צפיות
שהתקדמו בקצב מסחרר אבל בכל זאת הסיפור נראה לי טוב.
אחרי התפנית של הפרקים הנ"ל אני ממליצה לך לרנת ולאלה
16/05/15 20:44
52צפיות
כן לתת לה צ'אנס, בפרקים האילה הטלנובלה חוזרת להיות מה שהייתה פחות או יותר והעניין העיקרי זה ברונו פאוליניה ופלומה ובטח בקרוב גם ניניו שמה לעשות משלים את משולש האהבה הראשי חח..

מאחר והפוקוס חזר להתמקד בדמויות החשובות באמת יש לי עוד תקווה קטנה לגבי הטלנובלה. הפרקים של עכשיו הם מבחינתי הפרקים הכי משמעותיים מאחר ומסתמן שהם מכוונים לגילוי הסוד הגדול.

אם מעתה והלאה הפוקוס ימשיך להתמקד בהם והדמויות השוליות הרבות הזולות והלא מעניינות ישארו בשוליים, יש לי פחות סיבות לפרוש, ואני חושבת שגם לכם:)

אני נותנת צ'אנס נראה איך יתפתח.
לי האמת גם המשולש הראשי ברונו/פלומה/פאוליניה לא כזה מלהיב
16/05/15 21:05
47צפיות
וגם אין לי ממש זמן....
יש לי את עלובי החיים שאני נהנת לראות גם בפעם המיליון ולדון בה, יש את אקאסיה שאני בפיגור מטורף כי הייתי בחו"ל כמעט שבוע, ויש לי מיליון ואחד דברים באינטרנט שאני מתה לראות ואין לי זמן.
אגב, באיזה פרק אנחנו באקאסיה?
º
פרק 30
16/05/15 21:16
27צפיות
כן שמתי לב שבאקאסיה את כבר לא מגיבה, תיארתי לעצמי שיש לך
16/05/15 21:23
58צפיות
השלמות, אבל לא ידעתי שהיית בחו"ל מקווה שהיה לך טיול מהנה באקאסיה הגענו לפרק 30 אבל לי יש להשלים שני פרקים. אני מבינה שלך קצת יותר.. באיזה פרק את? הפרקים מדהימים מקווה שתצליחי להדביק את הפער במהרה ושלא תפרשי גם ממנה כי היא בהחלט שווה כל רגע

אני ב22 עכשיו
16/05/15 22:36
44צפיות
עוד 8 פרקים להשלים .
ותודה, היה  כיף, אבל בקרוב מאוד אני שוב טסה, אז שוב אפסיד שבוע.
כל עוד יש עם מה להקליט אז לא צריכה להיות בעיה
17/05/15 06:55
32צפיות
ואת הסדרות שאת מתכננת לראות באינטרנט הייתי ממליצה לך לדחות בינתיים עד השלמת הנובלה
כצפוי הגילויים מתחילים
18/05/15 19:49
48צפיות
ברונו עובר בדיקות התאמה וכשמגיעות התוצאות פלומה מגלה שהוא איננו אביה הביולוגי של פאוליניה עכשיו זה הולך להיות מעניין איך פלומה תגיב מה היא תעשה.. איך זה יתפתח..

למה נראה לניניו שאם הוא יראה לפלומה כמה קישקושים שלו היא תחזור אליו?? יפה שהוא מצא את עצמו אבל זה לא באמת מוחק את כל הנזק שהוא עשה

מצד אחד מסכנה פילאר.. היא בטוחה שהצמיד שסזאר קנה יהיה עוד רגע על היד שלה כאשר אין לה מושג שהיד שהוא נמצא עלייה היא של אליני מצד שני זה כל כך שקוף שפילאר איתו רק בגלל הכסף וסזאר בכלל חי בסרט "אני אפילו מתחיל להרגיש צעיר יותר" טוב בסדר

חח מצחיק אותי שבקטעים שולדירני עצובה עדיין מתנגן השיר שלה אבל בצורה שקטה, וזה הרי לא מתאים כי זה שיר קצבי במקור שלו. לא יכלו למצוא לה שיר שקט אחר??
למה את תמיד חושבת שזה בגלל כסף?
19/05/15 21:11
24צפיות
קצת אמון באהבה
º
חח למה לא תמיד אני חושדת רק באדיצ'י ופילאר
19/05/15 21:46
11צפיות
קבוצות צפייה ארגנ'-שרשור סופ"ש
15/05/15 19:02
28צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה של טלנובלות ארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
viudas e hijos del rock&roll-פרקי הסיום
Noche&Dia
Fronteras-פרק אחרון

צפייה מהנה                 
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
viudas e hijos del rock&roll-פרקי הסיום
הודעה זו מכילה תמונות
15/05/15 19:04
39צפיות
.
פרקים אחרונים
הודעה זו מכילה תמונות
16/05/15 22:06
43צפיות
הייתה סצנה יפה שכולם היו באסדו במרפסת בבית של דייגו והייתה אווירה טובה בין כולם  ואח"כ סגונדו שיכור מגיע עם טוני לבית שלו וחשב שהם לבד בבית ומסתבר שאינס ואמילו לא עברו עדיין לבית בכפר ואז הוא פולט שטוני הוא אהבת חיו. ואז ביום למחרת סגונדו מתוודה בפני אינס ואמיליו שהוא גיי ואינס סופסוף אומרת לו את האמת שהיא לא האימא הביולוגית שלו אלא מריה אסתר. אח"כ הוא נסע לטוקומן ביחד עם טוני לראות את מריה אסתר והיה מפגש מרגש עם שאר בני המשפחה שלו. 

היה מפתיע שסנדרה החליטה לעזוב את הרדיו לתמיד ולהתמקד בגידול הילד שלה ולתת את מקומה ברדיו לורה. בהקשר הזה חבל שורה סיימה עם רמה ולא עם פדה ורמה עם סנדרה. בנוסף ורה מציגה את הספר שלה על רובי בפני התקשורת 

מירנדה מתעלפת בפקניק עם דייגו ומסתבר שהיא בהריון  וגם היה ברור שתהיהי להם תינוקת  בגלל שלמירנדה כבר יש שני בנים. 

לא מובן לי איך לא עשו חתונה של הזוג הראשי  ודווקא בחרו להתמקד בחתונה של סגונדו וטוני שמצד אחד זה מקורי שבחרו להראות חתונה גיי ומצד שני איפה המקום הראוי לזוג הראשי. היה קטע שאינס ואמילו באו להפריע לטקס ואז גבי הרביצה להם  וגם מגיע להם שסיימו בדירה קטנה ובלי כסף. 

שני דברים מרכזיים שהיו חסרים: חתונה של דייגו ומירנדה והלידה של מירנדה וסנדרה. 
º
עוד תמונות
הודעה זו מכילה תמונות
16/05/15 22:10
42צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
16/05/15 22:15
21צפיות
שני שירים מסצנת הסיום
הודעה זו מכילה סרטונים
16/05/15 22:20
30צפיות
כמובן שהיו חייבים לסיים את הסדרה עם השיר של לואיס אלברטו אספינטה  
וגם שיר יפה של פביאנה קנטילו 
Fronteras-פרק 13 ואחרון
הודעה זו מכילה תמונות
15/05/15 19:06
27צפיות
.
סוף נחמד
16/05/15 20:55
26צפיות
לגמריי אין צורך בעונה נוספת...
אז סוניה סוג של סיימה עם שני הגברים-מצד אחד יש לה תינוק מקארדיי, ומצד שני היא בת הזוג של ברום מה חסר בקארדיי מה?
הו וול, לפחות לא שידכו לו עם קפיצת הזמן של השנה את מריתה או לילהכבר פחדתי

בסה"כ הסדרה הייתה נחמדה, אך די איבדתי עניין בה אחרי הפרקים הראשונים...אני פחות מתלהב מהפורמט הזה של מקרה המתחלף כל פרק
מה שכן אהבתי את הדמות של איסבל כאן
הלב של ברום, התינוק של קראדיי
17/05/15 18:18
33צפיות
מודה שבדיעבד חיבבתי את הסוף

לאורך כל הסדרה ממש רציתי את סוניה עם קראדיי דווקא, אבל איכשהו הכל הסתיים הרמוני ויפה למרות התסבוכת לכאורה.
בהתחלה חשבתי שהילדה תהיה של ברום, כדי לייצר לו איזו סגירת מעגל: הוא איבד אישה וילדה ועכשיו הגורל יזמן לו אחרות... אבל הסדרה בחרה לברוח מהקיטש וטוב שכך.

גם אני, כמוך שניר, מאוד התלהבתי בפרקים הראשונים ובהמשך זה קצת דעך.
בוא נגיד שאם זה היה נמשך פרק אחד יותר, זה כבר היה מרוח מידי. נגמר בזמן.
איסבל עושה כאן תפקיד מעולה והיא גם יפה יותר מאי פעם (בעיניי).

התגלית שלי (חוץ מקראדיי): לילה. חמודה לאללה

º
לילה עיצבנה אותי, ומקווה שעונה 2 לא תצא לפועל
17/05/15 20:32
8צפיות
לא שייכת פה עונה 2 בכלל.
17/05/15 21:10
17צפיות
שישאירו את זה ככה.

ואיך אתה לא אוהב את לילה?
מבחינתי הייתה זריקת מרץ בכל האפרוריות והלאות שם.
מקבלת את הסוף הזה...
19/05/15 17:09
9צפיות
אבל אני מודה שהייתי מעדיפה שהכל יסתיים עם פבלו (מוזר לי לקרוא לו ככה)

בכל מקרה אני יכולה לסכם שהסדרה הייתה ממש נחמדה, כמוכם, מאוד אהבתי את הדמות של איסבל...

לא יודעת מה הם יוכלו לחדש/ לרגש/ לעורר בעונה 2...
אם תהיה עונה נוספת, אצפה בה... ואם לא, לא אבכה בלילות...

היה קצר ונחמד
Noche&Dia-פרק 108
הודעה זו מכילה תמונות
15/05/15 19:08
30צפיות
.
יש לה את העילה לעזוב אותו
18/05/15 00:41
26צפיות
מרטינה תפסה את פביאן עם ג'יסה איך זה הגיע בפתאומיות...ולאן היא נעלמה פתאום? מיד אחרי שתפסה אותם? זה היה מוזר
חייב לציין שאני אוהב את אלאונורה ווקסלר, היא עושה פה תפקיד מצויין לשם שינוי לא בתור "הרעה"

דווקא היה לי נחמד לראות את הפרק אולי הפורמט של פרק בשבוע הוא דווקא טוב
אני לא הייתי מתנגדת להמשיך בצפייה של 5 בשבוע
19/05/15 17:15
21צפיות
ככה הסדרה הייתה נגמרת מהר יותר...
פשוט היו משדרים את הפרקים האלה, שמתוכללים ומקוצרים או וואטאבר... ברצף - ומסיימים עם זה...

כמה זה הולך להימרח עכשיו??
למה מרטינה לא סיפרה למרטין מה קרה לה? אם זה כל כך מעיק עליה, והיא כל כך סומכת עליו... חבל...
º
עוד אין מספר פרקים סגור
19/05/15 19:35
5צפיות
תזכורת: ברביעי עולה entre canibales
הודעה זו מכילה תמונות
15/05/15 19:10
78צפיות
הטלנובלה החדשה של טלפה בכיכובם של נטליה אוריירו, חואקין פוריאל ובנחמין ויקוניה
ניתן יהיה למצוא את הפרקים ביוטוב
סוף סוף
17/05/15 20:46
37צפיות
כבר יותר מחצי שנה אין נובלה טובה שאני מחכה לה. 
º
סוף סוף תחזרי לצפות איתנו
17/05/15 21:11
17צפיות
º
כן כן
18/05/15 22:54
6צפיות
רשימת המועמדויות לטקס המרטין פיירו 2015
16/05/15 09:25
88צפיות
רשימה לא מובנת בכלל , קודם כל השנה החליטו שבכל הקטגוריות יהיו רק 3 מועמדים חוץ משתי קטגוריות שהן שחקן ראשי בסדרה יומית ושחקנית ראשית בסדרה יומית. דבר שני פקונדו ארנה מועמד בקטגוריה של שחקן ראשי בסדרה יומית  מה הוא קשור בדיוק ובכלל noche & dia בכלל לא מועמדת בשאר הקטגוריות ולא צריכה להיות מועמדת השנה . דבר שלישי אף שחקן ראשי מגוואפס לא מועמד בקטגוריה של שחקן ראשי בסדרה יומית לעומת זאת בקטגוריה של שחקנית ראשית בסדרה יומית כל השחקניות הראשיות של גוואפס מועמדות חוץ מפלור ברטוטי. דבר רביעי זה ממש לא הגיוני שלואיס משין וורוניקה ליניס ששיחקו באלמנות, בנים ורוקנרול לא היו מועמדים בקטגוריה של שחקני משנה 

underground החליטה לוותר על המועמדויות של viudas
16/05/15 09:34
89צפיות
כל הכבוד לפבלו קולל וסבסטיאן אורטגה על ההחלטה הזו  , הם עשו את זה כי aptra  השאירה מחוץ לרשימה שחקנים מסוימים, ספציפית את ורוניקה ליניס ולואיס משין שבאמת מגיע להם להיות מועמדים בקטגרויות של שחקני משנה 

הבהרה לגבי הויתור של underground על המועמדויות
הודעה זו מכילה סרטונים
18/05/15 22:10
24צפיות
התבהר לי העניין שאפשר לוותר על המועמדות ולא להגיע לטקס אבל עדיין נשארת המועמדות בקטגוריה פשוט אף אחד לא לוקח את הפרס מאפטרה.
הכי מצחיק יהיה אם אלמנות תזכה בקטגוריות ואף אחד לא יקח את הפרס.
השאלה הגדולה אם עכשיו אחרי כל הסקנדל אפטרה לא תתנקם באנדגראונד ובכוונה תיתן את הפרסים למישהו אחר  

הרשימה המלאה (ראיתי שחסר חלק מהקטגוריות בקישור הקודם)
16/05/15 13:14
57צפיות
בלאגן גם בקטגוריות וגם במועמדויות
17/05/15 11:37
54צפיות
אז viudas לא תזכה כמו שחשבת בגלל ההחלטה של קולל...
בכל מקרה מקווה שגואפס תזכה, הכי ראויה מצחיק אגב שלא טרחו להכניס את קאמינו אל אמור לא לקטגוריית הנובלה ולא לשום קטגוריית שחקנים קיקה לא ישתוק על זה

מוזר שאין קטגורייה של תגלית השנה...שחקן משנה...צימצמו ממש
אכן בלאגן שלם
17/05/15 11:52
44צפיות
כן דרך לאהבה וגם אגב אנחנו משפחה ששתיהן של קיקה נשארו מחוץ לטקס  
יש קטגוריה של שחקן משנה ותגלית השנה תסתכל בקישורים האחרים ששמתי.
אגב היחיד שמדרך לאהבה שמועמד זה ראול טייבו בקטגוריה של שחקן משנה 
לא מכירה את הסדרות האחרות,
17/05/15 18:22
62צפיות
אבל ממרחק הזמן גואפס נראית לי על הפנים
º
לא...הגזמת!!!
17/05/15 20:29
19צפיות
ידוע שיש להם משהו אישי נגד הסדרות של קיקה
18/05/15 15:01
38צפיות
דולסה אמור הייתה יותר מראויה לזכות בפרס בזמנו, ולא זכתה בכלום.

סתם טקס מכור של טרסה.
º
טלנובלות חדשות בויוה
15/05/15 16:06
93צפיות
העונה השלישית של קרדאיי הנה בדרך לויוה פלוס
11/05/15 17:00
134צפיות
תגיע לויוה פלוס
נפלא
11/05/15 19:43
71צפיות
תודה
יופי עכשיו מושיק עפיה
11/05/15 20:39
150צפיות
יכול להיות מרוצה שיהיה לו מה לבכות איתו חחחחח
º
חחחח הוא עירבב בין קרדאי לאזל...
12/05/15 09:32
66צפיות
תסבירי...
12/05/15 16:49
87צפיות
בתעודת זהות שלו לאח הגדול
12/05/15 19:52
115צפיות
הוא דיבר על זה שהוא צופה בקרדאיי ובכלל דיבר על אזל...
נכון. הוא דיבר שהוא צופה ואוהב את קראדיי, אבל שביקשו שיספר
13/05/15 11:42
76צפיות
על הסדרה, הוא אמר: מסופר על בחור שהפלילו את אבא שלו ברצח,  הוא עובר ניתוח פנים וחוזר בזהות אחרת, מתחזה לעורך דין ומגיע לשופטת....
גם בקרדאי הוא עבר ניתוח פנים?
13/05/15 12:01
51צפיות
כי אני יודעת שבאזל הוא עבר ניתוח פנים
בקראדי לא עבר ניתוח פנים לכן אני טוענת שהוא עשה מיקס משני
13/05/15 12:01
61צפיות
הסדרות.
13/05/15 13:40
53צפיות
מסכן, יפסיד את העונה השלישית של אזל
טלקומדיה ספרדית מגיעה לויוה במקום יורשי הנקמה
14/05/15 14:58
161צפיות
מדובר ברימייק ספרדי לבליינד דייט ששודר בויוה פלטינה אז

דווקא את זה מספרד מביאים? יכלו להביא משהו מקורי. בטוח זה לא ימצא חן בעיניי חובבי ארגנטינה ואני אישית קשה לי מהמבטא הספרדי. לפחות ירד ש.ח אחד כך נשארנו עם שניים לבינתיים.
מפתיע. העלילה לא נשמעת לי מעניינת במיוחד אבל
14/05/15 15:46
108צפיות
זה נותן פתח לטלקומדיות{משהו שחשבנו שויוה פוסלים על הסף בימים אילה}ולשוק הטלנובלות האירופאי - בדגש על טלנובלות איטלקיות עוד לא אבדה התקווה

כבר הרבה זמן אני מחכה שויוה יביאו עוד ז'אנרים ולא רק טורקיות וקוריאניות ונראה שסופסוף זה מתחיל לקרות

מעולה גם שבעצם אנחנו מקבלים משבצת חדשה נוספת במקום עוד משבצת של שידור חוזר. בתקווה שזה לא יבוא על חשבון משבצת חדשה אחרת כן?

אבל בגדול המהלך בהחלט מביא איתו בשורות טובות לערוץ מבחינתי.
14/05/15 17:29
64צפיות
תעירו אותי כשיביאו גברים חצי עירומים. 

ועד אז- פליקס (וצמד עופרייה של ארסלי ארמבולה)
המסר החיובי - ז'אנר חדש על חשבון שידור חוזר ולא על חשבון
14/05/15 17:40
74צפיות
לטינית חדשה.

המסר השלילי: אחרי ששנים פוסלים טלקומדיות לטיניות, הבכורה של הז'אנר החדש זאת טלקומדיה. 

מסר שלילי נוסף: פוסלים את ארגנטינה אבל מביאים ריימקים לארגטינאיות, זה לפחות לארגנטינאית ששודרה בויוה פלטינה, אבל עם מביאים את עד סוף העולם, אז העדיפו את הריימק על המקור הארגנטינאי אחרי שטענו שהארגטינאיות לוקליות ולא מתאימות לקהל הישראלי, מסתבר שסיפור העלילה דווקא כן מתאים לציבור הישראלי, אם אכן החדשות האלה נכונות.
צעד מבורך להתחיל להביא סדרות גם מספרד
15/05/15 18:27
47צפיות
אבל למה דווקא אותה?! יואו ויוה כאלו מעצבנים!!! מה ההיגיון להביא רימייק לסדרה שכבר שודרה כאן?!
מאוד מקווה שזה פותח אופציה לרכישת סדרות ספרדיות נוספות יש איכותיות שכדאי לרכוש!
מדהים שאתם מתעצבנים שזה רימייק
15/05/15 23:13
50צפיות
אני כבר הפסקתי לספור את הרימייקים ששידרו בויוה, על שיקול הדעת של ויוה בהבאת הרימייק ועוד...

בנוגע למקור,די נהניתי אבל היא נמרחה יתר על המידה, אני מניחה שגם זאת תימרח יותר מדי, הסדרה על הנושא הנ"ל צריכה להיות באורך קוריאנית סטנדרטית, משהו כמו 16 פרקים מקסימום 20.

לגבי טלקומדיה, די דווקא איזה יופי, התגעגעתי לקומדיות הן היו אחלה
בכנות
15/05/15 23:36
51צפיות
הבעיה היא לא ברימייק עצמו אלא יותר שמוסיפים ז'אנר חדש אז דווקא רימייק עם שחקנים חדשים ולא מוכרים לעומת הטורקיות או הקוריאניות שהיו מקוריות וגם הצ'ילאנית הראשונה הייתה מאצ'ו שהייתה מקורית ולא ממוחזרת זה סוג הכרת תרבות חדשה, אבל בזה עד שמביאים ז'אנר נוסף חדש אז דווקא בעלילה שכבר ראינו. זאת הבעיה. לגבי שאר הרימייקים אני כבר ממזמן פרשתי מסוג מסויים של טלנובלות ובגלל זה לא תפסתי מהחיים שגנבו ממני שחוץ מסבסטיאן לא עניין אותי אף אחד והדמות של אנחליקה שלצערי מתה בהמשך. אני רואה רק מלקרידה אמנם בפיגור רציני אבל עדיין. כרגע אני רוצה לראות שוב רובי שאהבתי ותמיד יאהב מאוד.
וזה לא שחסר לספרדים טלנובלות מקוריות
15/05/15 23:57
49צפיות
יש להם ועוד מדינות אחרות מעתיקות מהם.
הייתה אחת ששודרה ממזמן ממש בערוץ ספרד טלנובלה ספרדית
16/05/15 00:07
62צפיות
שנקראתה הסוד שאדוארדו קפטיז'ו(שראינו לאחרונה באלמה) כיכב בה אז נכון שהיא ישנה אבל מקורית כך שיכלנו להתרשם כולנו מסיפור ספרדי אותנטי ואגב יאדירה קריז'ו הופיעה שם בתפקיד אורח. לא יודעת אם חזרו לשדר טלנובלות מקומיות חוץ מהאופרת סבון ההיא ששכחתי את שמה נראה לי קראו לה אהבה במהפכה. בקבוצת ווטצאפ מוחים כי זה סתימת פיות למי שביקש ליבי הוא שלך למרות שלדעתי שזה יותר פוגע בחובבי ארגנטינה
למה מוחים בוואטסאפ לגבי האופי הקומי?
16/05/15 20:14
38צפיות
נכון גם אני התבאסתי על טלקומדיות כמו כי האהבה מצווה עם פרננדו ובשבילה אני אווה עם לוסרו אבל אין מה לבכות על חלב שנשפך אלא יש לשמוח על פתח שנפתח יש עוד טלקומדיות מקסיקניות חדשות שהייתי רוצה לראות וכרגע נראה שכן יש תקווה:)

מה גם שליבי הוא שלך יכולה עוד להיות משודרת בערוץ הילדים אחרי הטלקומדיה "יופי זה לא הכל" אם יהיו הרבה בקשות ואם ערוץ הילדים ימשיך להביא טלקומדיות מקסיקניות.

המחאה היא על הצביעות
16/05/15 20:20
36צפיות
ארגנטינאיות חדשות לא מתאימות לקהל הישראלי אבל ריימקים שלהן כנראה כן. 

טלקומדיות ילדותיות כל עוד לטיניות. 
אם יביאו את עד סוף העולם
16/05/15 20:27
38צפיות
שזה רימייק לארגנטינאית די חדשה אז זו באמת תהיה צביעות.

פה מדובר על רימייק לארגנטינאית ישנה שכן שודרה פה.

בכל אופן, גם מבחינתי היה עדיף ספרדית מקורית ללא ספק, מה גם שאני לא מתחברת לעלילה של דייט בליינד.
הם מוחים בגלל "ליבי הוא שלך" שלטענת דנה מנהלת רכש זה ילדותי
18/05/15 02:58
38צפיות
אבל זה לא מה שנורא, מה שנורא שמביאים עלילה שהמקור שלה הוא ארגנטינאי וזה ז'אנר חדש!! למה לקוריאניות, לטורקיות ולצ'ילאניות מביאים טלנובלות מקוריות עם עלילה מקורית, ומספרד רימייק למשהו שראינו! פשוט לקחו טלנובלה, העתיקו ממנה, הוסיפו שחקנים חדשים(בדגש על אנונימים כאלו שלא ראינו מעולם) והפקה חדשה שאף אחד לא הכיר ולא שמע= מתכון לכישלון צורב! ודווקא יש מקוריות כמו שאמרה אלה ואני אגיד עוד משהו ודווקא אם  היו מביאים רימייק מטלויסה או מטלמונדו(אילו היו עושים גרסה משלהם כמובן) אז זה לא היה נורא(יחסית, כי עדיין יש כאלה שנמאס מרימייקים כמו למשל עמית שנמאס לה מרימייקים ויש עוד אז הנה יש כאלה שזה נמאס להם ובטח יש עוד וגם לי האמת כמו עכשיו עם דונה ברברה שממהרים לעשות גרסה ולא נתנו לקודמתה לגווע) וזה כי השחקנים מוכרים אז יש כאלה שמנסים אותה אם זה כי יש שם שחקנים אהובים או רוצים לעשות השוואה ולבדוק אבל מספרד? אף אחד לא מכיר(מי שלא רואה סדרות מספרד או עוקב אחריהם באונליין) לא את השחקנים, לא התרבות ואם ויוה רוצים שניתן פתח לעוד ז'אנר חדש אז להביא רימייק לטלנובלה שכבר ראינו זאת ממש לא הדרך הנכונה אלא המתכון לכישלון. מקווה שהסברתי את עצמי טוב למה אני לא בעד רימייק מז'אנר חדש וראשוני.
כן אני הבנתי, אבל למה למחות עדיף לשמוח שיש פתח
20/05/15 17:22
6צפיות
לטלקומדיות אחרות חדשות.

לגבי עניין הרימייק מסכימה בהחלט.
º
נטשת גם את שובל של שקרים?
16/05/15 13:30
27צפיות
אני קרובה לפרוש ממנה
16/05/15 20:31
39צפיות
אחרי שקראתי תגובות שיש דמויות משעממות שם והם תופסים זמן מסך כמו הזנזונת ההיא שמחפשת גבר עשיר.
לולא היה ריימק לארגנטינאיות לא הייתי מתלונן
16/05/15 13:29
49צפיות
וגם מאירופה. זאת כנראה תימרח יותר כי המקור היה 20 פרקים פחות מהריימק.
מישהו שמע על שש אחיות
18/05/15 03:09
48צפיות
היא משודרת בערוץ ספרד ושמעתי המלצה בפורום וואלה, בהמלצה הבנתי שהיא תקופתית וחוץ ממנה ראיתי שיש עוד טלנובלה ספרדית שכחתי את שמה. קיצר לא היה חסר סדרות מקוריות כדי להכיר באמת את הז'אנר החדש ולשפוט נכון אם זה כדאי או לא להביא סדרות משם כי הרימייק ממש לא דוגמה לשפיטה וחבל שויוה לא הבין את זה.
לא שמעתי על זה, וואי איזה גדול יהיה אם תגיע תקופתית ספרדית
20/05/15 17:25
6צפיות
ביום מן הימים
ואוו המקור של הלב שלי הוא שלך הוא של TVE
18/05/15 03:27
53צפיות
אז אולי הפעם יביאו את המקור ולא את הריימק
18/05/15 17:55
21צפיות
מתוך סולידריות לז'אנר החדש.
אני לא יודעת איך המקור
18/05/15 20:51
16צפיות
אבל רק בשביל סילביה נבארו שמגלה צד חדש בגרסה הזאת אני רוצה את הרימייק והיא הצליחה מאוד במקסיקו.
אם הם יביאו את המקור, אני מכירה כמה חבר'ה
18/05/15 22:52
21צפיות
שיקימו מאהל מחאה מול משרדי ויוה, אם הם יעשו דבר כזה
ואפרופו טלנובלות ספרדיות מקוריות, אם יתחשק להם להביא את "Gran reserva"  אז אני אעדיף שיביאו את הגרסא האצטקית
ארכיון הודעות
Flix
מוטי סלע - איפור והדרכת איפור

יש לך אירוע?

מאפר מקצועי בעל ניסיון רוצה לשמוע עוד? לחצי כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה