בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

לאמצע שבוע
23/04/14 13:09
12צפיות
כל השטויות לכאן
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:33
17צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
איזה פרומו סתום עשו לאח..סליחה פח הגדול
25/04/14 00:27
4צפיות
בדיוק כמו התכנית עצמה(וסליחה מראש אם פגעתי באוהדים המושבעים של התכנית).
אהלן אמיגוס
24/04/14 21:36
44צפיות
מה שלומכם?
מאוד מאוד התגעגעתי אז קפצתי להגיד שלום
היום אני כבר לא רואה טלנובלות בכלל, אבל אף פעם לא הפסקתי לכתוב (הוותיקים כמו לילך או ברונו בטוח ישמחו לדעת)
רציתי בהזדמנות זו לשאול, כידוע, אני מת על אנדריאה דל בוקה והבנתי שיש לה טלנובלה חדשה בשם "Esa mujer", האם יש סיכוי לראות אותה על המסכים בישראל?

שיהיה לכם אחלה אחלה סופ"ש
צ'יקו!!!
24/04/14 21:56
21צפיות
מה שלומך??
אכן משמח לדעת שאתה עדין כותב ומטפח את הכישרון האדיר שלך
יש לך פייסבוק? אשמח לשמור על קשר
הו, איזה גיחה מפתיעה
24/04/14 21:59
22צפיות
התשובה היא כנראה לא. לויוה בזמן האחרון לא בא לשים על הארגנטינאיות (ככה זה בערך כמה שנים טובות.)
אתה בחיים?!
24/04/14 22:25
21צפיות
פה שעם שינויי הסיסמא של תפוז עדיין הצלחת לשמור על הכינוי המקורי שלך... נעלמת מהמפה  ברוך שובך|U|

ולצערי לא נראה לי ממש היות ולפי ויוה ארגנטינאיות לא מתאימות לויוה או לרצון הצפייה של הישראלים לטענתם.
אם אין סיכוי תילחם עליה!
25/04/14 00:21
10צפיות
ויוה ראו שצופי ארגנטינאיות הרימו ידיים ופרשו לצפייה בנט אז מחקו את הז'אנר לחלוטין.
הז'אנר הטלנובלי הישראלי ומה שבניהם...
23/04/14 13:11
80צפיות
העלו פה שאלה מעניינת אני רק שמה לזה נושא על מנת שיהיה יותר קל לנהל דיון
מה קרה לסדרות הישראליות?
23/04/14 09:26
91צפיות
בעיקר על הטלנובלות אבל בכלל כל כל הסדרות הישראליות לאחרונה

אני פריקית של טלנובלות,אבל אני מאוד אוהבת לשמוע אותם בעברית,סדרות שיצרו בארץ ישראל
אבל אני יושבת כבר הרבה זמן מול הטלוויזיה ואין מה לראות..

איפה כל הטלנובלות שאפיינו את שנות ה2000?לחיי האהבה,משחק החיים,טלנובלה בע"מ,האלופה?
חוץ משידורים חוזרים שאני חורשת עליהם אין מה לראות.
היו הרבה טאלנטים בשנות ה2000,גדלתי שם על הרבה שחקנים
מעציב אותי שאם כבר יש תוכניות אלו תוכניות רדודות של ערסים..הבורר,עספור ועכשיו זגורי אימפריה.אם עוז זהבי נחשב לשחקן המוביל במדינת ישראל אז לאן הגענו?
אני לא יודעת אם זה בגלל רמת הכתיבה אבל אני מרגישה שגם השחקנים החדשים לא מספקים את הסחורה.זה נראה מזוייף,גם המראה שלהם גם המשחק

חבל שכבר לא עושים פה טלנובלות בארץ,ואם כן מפתחים סדרות אז אלו סדרות אלימות עם שחקנים בדמות ערסים,אבל כנראה זה מה שחשוב בארץ שלנו לחשוב על עוד ועוד ועוד ריאליטי ותוכניות שמזלזלות באינטיליגנציה
מתגעגעת לשנות ה2000
ישראלים לא יודעים לעשות טלנובלות
23/04/14 09:41
82צפיות
איכשהו צפיתי באניגמה המזעזעת. מה שהפאק אצל הישראלים שהם הורגים אותי שהם חושבים שלעשות טלנובלה זה על סטים. קיצור, אני מעדיפה לצפות בטלנובלה ונצואלית ולא ישראלית.
מסכימה איתך לגמרי
23/04/14 10:29
69צפיות
אני לא יודעת אם הסיבה שהם מצלמים בסטים כי לדעתם זה לא שווה השקעה הז'אנר או שאין להם מספיק כסף לבזבז על טלנובלות. אני אישית לא סובלת טלנובלות ישראליות.
צודקת
23/04/14 12:22
60צפיות
אבל עדין, האלופה למשל הייתה טובה מאוד.
לדעתי
24/04/14 23:10
8צפיות
''השיר שלנו'' הייתה טובה, לדעתי אם היא הייתה משודרת בערוץ ויוה (לא שאני מייחלת לזה ) אבל אם היא הייתה משודרת היא הייתה זוכה לרייטינג במקום הראשון, לא סתם הישראלים התלהבו ממנה. היא דרמה יומית מאוד טובה. שנונה מרתקת ומרעננת.
לצערי גם אני חושבת שבישראל לא יודעים לעשות
24/04/14 18:18
30צפיות
טלנובלות, אולי פשוט לא יודעים להשקיע כי טלנובלות כמו לגעת באושר משחק החיים ומיכאלה(שצפיתי בהן בזמנו)כולן צולמו על סטים משעממים וסגורים, כמעט ללא צילומי חוץ. לדעתי יותר מתאים היה לקרוא להן דרמות יומיות כי הן גם היו קצת כבדות יותר מידי דרמטיות יותר מידי רציניות. כיום אין סיכוי שאני אצפה במשהו כזה ולפי הפרומו אני די בטוחה שגם אניגמה באותו הסגנון ואם זה נכון גם לה לא הייתי קוראת טלנובלה.
אפשר גם לנצלש על נושא ז'אנר ארגנטינאי?
25/04/14 00:19
8צפיות
או שזה רק נושא ישראלי ואצטרך לפתוח חדש
לב פראי
23/04/14 07:09
58צפיות
לב פראי

לאלחנדרו נודע מקרולה שמריכרוס..
23/04/14 07:12
71צפיות
אמרה לה שהיא הבת שלו ושהיא מציגה את עצמה "בשם של ביתו מריה אלחנדרה". קרולה גם התלוננה עלייה שהיא רק מזיקה ולא מועילה לקזינו - לאחר כל מה שהיא אמרה עלייה אלחנדרו רוצה להחזיר את מריכרוס לעיר חייבים להגיד לו שהיא באמת ביתו נכון שעכשיו מריכרוס עשתה עסקה עם הנסיך כרים שיחזיר אותה לקזינו כדי שתוכל להמשיך לעקוב אחרי צעדייה של קרולה. אבל למה להיות תלויה בנסיך המפוקפק הזה ולא להגיד כבר לאביה שהיא ביתו כדי שיהיה לה ייפוי כח מלא בשמו נגד קרולה? מקווה שיגלו לו במהרה!

בינתיים אוקטביו ממשיך לרדוף אחרי מריכרוס כמריה אלחנדרה ולא יכול להוציא אותה מהראש בגלל הדמיון הרב ל"מריכרוס". היחס הקר שלה כלפיו מגביר את חשדותיו שמריה אלחנדרה יכולה להיות מריכרוס..

נראה שההריון של סוליטה בסכנה חשדתי שזה יקרה. מקווה שהיא תצטרף במהרה למריכרוס באי כי רק ככה לאוקטביו יהיה ברור לחלוטין שמריה אלחנדרה היא מריכרוס!
לפחות הוא לא כועס
23/04/14 12:54
45צפיות
ומבקש שמריקרוס תלד בשקט הרחק מקרולה, בכל מקרה חייבים להגיד לו את האמת ונראה שבמקום שסוליטה תבוא לאי מריקרוס תבוא לבירה, כי דבר כזה גדול מכדי לספר בטלפון או דרך טוביאס.
º
כן לפחות זה
24/04/14 18:44
6צפיות
גם פה התחדשנו בפתיח חדש
23/04/14 07:15
62צפיות
https://www.youtube.com/watch?v=jwGaTbQ2um4

רואים גם סצנות מהכפר וגם מהאי ואת כל השינוי שמריכרוס עברה

אהבתי
º
בהחלט פתיח חדש מעולה
23/04/14 12:55
21צפיות
איך אוקטביו אכל אותה
24/04/14 18:42
20צפיות
הרגה אותי מריכרוס איך שברחה לו עם המונית שהוא הזמין לה ולו אחרי שהמטוס נחת. חח איך הוא אמר לאוקטביו "נותרתי לעמוד שם כמו מטומטם". אבל תכלס זה הגיע לו מפריע לי שפיתאום הוא מחליט שמה שהיה עם מריכרוס זו לא הייתה אהבה ומה שהוא מרגיש עם "מריה אלחנדרה" זו כן אהבה. אז נכון אפשר "לבלוע" את זה כי בעצם מדובר באותה הדמות אבל עדיין דמות ראשית גברית אמורה להיות קצת יותר מסורה אני מקווה שזה יתוקן בהמשך

אני מבינה את מריכרוס שהיא נפגעה מכך שאלחנדרו לא סומך עלייה עם הקזינו והייפוי כח מזווית ראייתו של אלחנדרו הוא כן אמור לסמוך עלייה ואפילו להוריש לה הכל לדעתי, כי מבחינתו הוא עוד מעט הולך למות ואין קצה חוט לגבי מקום הימצאה של ביתו(מבחינתו)אז מה ההיגיון להשאיר הכל למי שלא בטוח תקבל את זה? מריכרוס היחידה שדואגת לאינטרסים שלו בקזינו והוא צריך להעריך את זה ולתת לה חופש פעולה מלא.

אבל נראה שעד שהוא לא יידע שהיא באמת הבת שלו זה לא יקרה, אז יאללה שיגלו לו כבר!!

לוסיה גילתה למיגל שהיא תכננה הכל כדי שמריכרוס תלך מהכפר - די ברור מה הוא יעשה בתגובה או יותר נכון מה הוא לא יעשה.
אלחנדרו בהחלט צריך לשמור ירושה לבת שלו
24/04/14 20:14
18צפיות
אבל הוא צריך לסמוך על מריקרוס שתעביר לה חצי מהירושה אם תימצא, זאת בהנחה שלו שהרי הוא לא יודע שמריקרוס וביתו זה אותו האדם בעוד מריקרוס יודעת את האמת.
זה היה יכול להיות פתרון טוב
24/04/14 22:43
7צפיות
אבל ככה "לקשור" למריכרוס את הידיים זה לא הוגן:(
עד לפרק 37
25/04/14 00:02
10צפיות
איזה כיף. הטלנובלה הזו מרשה לעצמה לשחק עם הדמויות שלה- מעלימה את מי שצריך ומביאה מי שצריך. ומי שמשתתף בכל הפרקים עד עכשיו הם דניאל אראנס ואנה ברנרדה קונטררס.

סולייטה חולה................................................................................. אני אפילו לא אגיב על זה.

ארסלי- מצידי שתעלה על המטוס ממלזי יחד עם אדוארדו, מיגל ולוסיה. הם מעניינים כקליפת שום.

תאובלדו איך הוא העמיד את קרולה במקומה!

ואיך ראו ללוסיה את הציצי מבעד לשמלת ההיריון שלה........  מקסים.

אגב, הגעתי למסקנה שהאחיות קנסקו צריכות ללבוש משהו על הזרועות שלהן. זה נראה כאילו יש שם צלוליטס מכוער למדי שירד לשומן שבזרועות שלהן

אוקטביו שיכור- הכי סקסי שיש. אני במקום אדוארדו הייתי קופץ עליו במיטה ו....... טוב, נשאיר את זה לדמיונכם

וזהו בערך.
Karadayi - כבר אמצע שבוע ....
22/04/14 14:11
66צפיות
Karadayi - כבר אמצע שבוע ....
הספירה לאחור החלה

עוד 4 פרקים מסתיימת לנו העונה השנייה

וגם בויוה קרובה לסיום העונה הראשונה

תלונות, קיטורים, הספדים, המלצות, שיתוף ברגשות וגם סתם תגובות רגילות יתקבלו כאן בשמחה

שיהיה לכולם צאת חג שמח, תהנו מכל ה שיש בחוץ

ואפשר גם ליהנות מהזוג המושלם הזה, שרק לעיתים, עושה לנו גם בעיות....

מנהלות יקרות...
22/04/14 14:12
44צפיות
תוכלו לשרשר את ההודעה שפתחה שני 115 לכאן בבקשה?
היי שיבולית ועוד בנות שרואות קראדיי
22/04/14 11:33
51צפיות
|45מי יכולה בבקשה לספר לי מה הולך להיות בקראדיי אני צופה רק בויוה ואתן כותבות כאן ספויילרים שזה קצת כמו סינית בשבילי כי אני עדיין בויוה מי יכולה לספר לי מה יהיה בהמשך מהיכן שאני נמצאת בפרקי ויוה?

תודה מראש
היי
22/04/14 13:59
45צפיות
בדיוק באתי לפתוח שרשור...

תכתבי מה את רוצה לדעת- דמויות, שאלות שיש לך עכשיו מתוך הצפייה בויוה ובשמחה אענה לך (ואני בטוחה שגם שיבולית תשמח)
תכף מסתיימת לנו העונה השנייה, וקרה ככ הרבה, לא רוצה לבלבל אותך או לכתוב דברים שלא תרצי לדעת

יום נעים!
קודם כל תודה על הרצון לעזור ולספר לי
22/04/14 14:02
37צפיות
אין לי בעיה שתספרי לי הכל אני אוהבת לדעת מה הולך להיות ואני אפילו ממש יתעצב אם הסוף יהיה מר.
הייתי רוצה לדעת איך החלוקה לעונות , לא הבנתי את העניין הזה איזה עונה אנחנו צופים כרגע בויוה ? כמה פרקים כל עונה?
מה יהיה עם מאהיר יהיה בכלא? מה תיהיה ההתפתחות של פרידה ומה קורה עם נאזיף? בקיצור כל מה שאת יכולה לספר יהיה מבורך
תודה שוב.
אוקיי....
22/04/14 14:35
41צפיות
לגבי הסוף אני כמובן לא יכולה לכתוב כי הוא עוד לא קרה, אני די בטוחה שמאהיר ימות בסוף, זה יהרוס אותי לחלוטין אבל אנחנו חייבים להכין את עצמנו לכל התרחישים כי כידוע בסדרות טורקיות......

החלוקה לעונות היא כזאת- בעיקרון היו צריכות להיות 2 עונות (כמו שהיה באזל ובפטמגול למשל..) לפני כחודשיים הוחלט להאריך את הסדרה ולהמשיך לעונה שלישית.
בכל עונה יש 36 פרקים בני שעתיים (ולעיתים קצת יותר...), בטורקיה פרק משודר פעם בשבוע ולא 5 פעמים בשבוע כמו אצלנו.
החלוקה בויוה לא ככ ברורה לי... זה לא כמו באזל שפרק טורקי אחד היה מחולק לשניים ואז החלוקה הייתה ברורה. אתם נמצאים היום בפרק 88 (לפי מה שראיתי בויוה), שהוא בעצם תחילת פרק 34 הטורקי.. (אני לא רוצה סתם לסבך אותך, אבל לפי מה שראיתי הפרק הזה כלל את החלק האחרון של 33 הטורקי ואת החלק הראשון של 34 הטורקי).

אתמול שודר בטורקיה פרק 68 והעונה אמורה להסתיים בפרק 72. העונה הבאה ככל הנראה תכלול גם 36 פרקים אבל זה עדיין לא סגור.. כי השחקנים מאוד עייפים ומעדיפים לצלם כמה שפחות...

לגבי מאהיר- כן, הוא יהיה בכלא ממש עוד מעט (בתחילת העונה השנייה, פרקים 38-45 אם זכור לי נכון.. מה שאומר שאתם בויוה תראו אותו המון פרקים בכלא, בגלל העריכה של ויוה) הוא יצא משם בגלל שיקבל חנינה מהנשיא (לפי החוק בטורקיה כל שנה, כל אסיר יכול להגיש בקשה לחנינה וכך יוצא שאסירים רבים עם "עבירות קלות" משתחררים).
הדרך של נאזיף לשחרור עוד ארוכה..... הוא ישתחרר בפרק 67 (צפינו בו בשבוע שעבר), אחרי לפחות פעם אחת שהוא היה בחוץ ואז נכנס שוב לכלא. בפרק 67 (הטורקי) הוא משוחרר סופית ולא יחזור לכלא.

במהלך העונה השנייה- פרק 59 פרידה תפוטר מתפקידה כשופטת כיוון שהשופט מבית המשפט העליון ישלח מישהי לעקוב אחריה והיא תשלח ראיות לקיום קשר בים פרידה למאהיר. בעונה השנייה תכנס דמות חדשה- סינאן. סינאן הוא הבן של צ'טין (בעל העיתון, שלא ישתתף בעונה השנייה) והוא יציע לפרידה להתארס לו כדי לקבל שוב את תפקידה כשופטת. מין אירוסים פקטיבים... כמובן שהמטרה שלו היא לא אירוסים פקטיבים, והוא ינסה גם להתחתן איתה (אל דאגה, זה לא יקרה). סינאן בעצם נכנס לעלילה במטרה לנקום במאמט סאים על כך שבגללו אבא שלו מסתתר מהחוק, הנקמה שלו לא ברורה לנו עדיין, כי נכון לעכשיו הוא לא עשה כלום בנידון.

עוד ספוילר די משמעותי הוא- טורגוט ימות לדעתי וגם לדעת שיבולית ההחלטה להוציא ואתו מהסדרה היא החלטה ממש שגויה! השחקן הזה הוא אוצר! מי שיהרוג אותו יהיה נג'דט בהוראה של מאמט סאים (מאמט סאים ירצה במותו של טורגוט כי בגללו מליך- אח של פרידה, יתאבד. טורגוט גרם למליך להלשין על פרידה ולגרום לפתיחת החקירה נגדה בכך שהוא סחט אותו שיוציא לאור את מה שקרה בלילה שאישתו של מליך מתה. מאמט סאים יגלה את זה והוא יבקש מנג'דט להרוג את טורגוט).

לגבי ההתפתחות עם פרידה ומאהיר, היא כמובן תסלח לו.. זה יקרה בתחילת העונה השנייה, אחרי שבאהר תמות (עוד ספוילר!), נכון לפרקים שמשודרים עכשיו מאהיר ופרידה ביחד והם מתכננים להתחתן.... (זה בטח לא יקרה, בטח לא בעונה הנוכחית).
מאהיר ופרידה בעצם יהיו יחד מפרק 40 בערך עד נכון לעכשיו, תהיה להם פרידה קטנטנה באמצע בגלל אותו סינאן מטומטם, אבל מהר מאוד הם יחזרו.

מתנצלת על החפירה.... אם תרצי עוד משהו בשמחה
אז לגבי מה שהולך לקרות וואווו אני ממש מחכה
22/04/14 14:50
31צפיות
לכל פרק בציפייה. תודה על הספויילרים.
לגבי פרקים ועונות התבלבלתי לגמרי אם כל עונה של הטורקים יש 36 פרקים של שעתיים זה אומר שכל עונה זה 72 פרקים שלנו אז התחילה כבר העונה השנייה שלהם או לא?
ואמרת שכל עונה יש 36 פרקים בערך אז לא הבנתי כלום שרשמת בפרק 67-68 שלהם...
אשמח אם תוכלי להבהיר לי ...
תודה7
אין על מה
22/04/14 16:17
20צפיות
בכל מה שקשור לקאראדאייה בכלל ולקנאן בפרט יש לי תמיד הרבה מה לומר

סליחה שבלבלתי אותך, מרוב שכתבתי זה כנראה לא היה ברור.
ויוה לא עושים חלוקה שווה של פרקים, כלומר- יש פרקים שמחולקים לשניים ויש פרקים שהם מחלקים לשלושה, כנראה שזה תלוי באורך הפרק המקורי. יש פרקים שהם באורך 2:15, אז פרק כזה הם יחלקו ל-3 חלקים הבנת? לכן אני לא יכולה להגיד לך במדויק מתי תסתיים העונה הראשונה בויוה. מה שכן- לפי האירועים שקורים עכשיו בפרקים של ויוה אני יכולה להגיד שאתם נמצאים בתחילת פרק 34.

מרבית האירועים שכתבתי לך בהודעה קורים בעונה השנייה, מלבד המעצר של מאהיר- שיקרה בסוף העונה הראשונה (כנראה שעוד 5-7 פרקים בויוה, אני משערת...)

בסופו של דבר לסדרה יהיו לדעתי מעל ל-200 פרקים בשידור בויוה כיוון שהפרקים ארוכים מאוד ו-ויוה עורכים לפי אורך הפרק ולא לפי מספר הפרק (יש פרקים שאתם צופים, שהם ערבוב של שני פרקים. כלומר, סוף של פרק מסוים והתחלה של הפרק שאחריו...)

אני מקווה שלא סיבכתי אותך... ואם כן אשלח לך קישורים לפרקים כדי שתביני את הסדר
ועוד משהו...
22/04/14 16:21
23צפיות
העונה השנייה כבר עומדת להסתיים בטורקיה. המספור של הפרקים ממשיך כרגיל. כלומר, אן העונה הראשונה הסתיימה בפרק 36 אז העונה השנייה התחילה בפרק 37... השבוע שודר פרק 68 ושבוע הבא ישודר 69. העונה השנייה תסתיים בפרק 72 (לפי המספור הטורקי ולא המספור של ויוה!!).

אתם עכשיו כביכול בפרק 88, שהוא בעצם פרק 34.... אין הגיון בחלוקת הפרקים לפי ויוה....
אז החישובים שלי היו נכונים
22/04/14 16:46
28צפיות
ויוה למעשה משדרים 2 פרקים בשבוע לא לפי סדר הימים כי הסדרה התחילה ביום חמישי, אז כל יום רביעי מסתיימים 2 פרקים. אבל פרקי הווידוי של מאהיר היו ארוכים במיוחד אז שבוע אחד היה רק פרק אחד או שבועיים היה פרק וחצי ולכן נוצר פיגור של 2 פרקים ולפיכך במקום ש-90 חלקי 2.5 יהיה 36 זה יהיה 34 ולפיכך אם אין שוב פרקים ארוכים במיוחד סוף העונה הראשונה זה בסוף פרק 95 של ויוה.
בדיוק איבגני
22/04/14 17:18
20צפיות
החישובים שלך באמת היו נכונים. והסיבה שבשבועות האחרונים שודרו למעשה רק פרק אחד בשבוע נעוצה בזה שהפרקים של סוף העונה הראשונה ארוכים מהרגיל. גם בעונה השנייה זה יקרה, הם הגיעו לשיא כשאחד מפרקי העונה השנייה נמשך שעתיים ו-25 דקות...  
לא הצלחתי להבין את החלוקה
22/04/14 17:47
21צפיות
מעניים אם הם יצליחו למשוך את הפרקים בויוה עד העונה השלישת או שגם הם יעשו הפסקה?
זה תלוי כמה זמן יהיה בין העונות
22/04/14 20:56
17צפיות
בממוצע בטורקיה משדרים פרק לשבוע ואולי חודש-חודשיים לצילומי העונה השלישית עד שיעלו לשידור וויוה משדר בממוצע שני פרקים בשבוע, אז זה תלוי בהתפתחויות, ויוה לא יכולים לעקוף את טורקיה אף אחד לא יאפשר להם. ערוץ רוסי שידר את פדרה קורחה במקביל לויוה ולארגנטינה ובישראל ובארגנטינה היו 5 פרקים בשבוע ובערוץ הרוסי כל יום 7 יום, אחרי שהם עקפו את ויוה בשלושה פרקים, הם נאלצו להפסיק כי עקיפת ארגנטינה היה במרחק נגיעה. אז אם יש להם שלושה חודשי פגרה בין העונות יש סיכוי שויוה יאלצו לעצור בתום העונה השנייה.
22/04/14 22:35
19צפיות
המרווח בין העונות הוא של כשלושה חודשים. מסיימים לצלם באמצע מאי, הסדרה מסתיימת בתחילת יוני וחוזרים לשדר באמצע ספטמבר- תחילת אוקטובר (ככה היה בין העונה הראשונה לשנייה, מה שבטוח שצילומי העונה השנייה מסתיימים ב-14/5)
אז נראה שבויוה לא יוכלו לשדר את העונה השלישית
24/04/14 18:02
10צפיות
בזמן, כי כי 72 פרקים זה 180 פרקים ואם פרקים ארוכים זה יכול להגיע ל-194 שכתובים באתר ובמקרה הטוב ל-200. זאת אומרת שבסוף אוקטובר יסיימו את העונה השנייה בויוה ובטורקיה יהיו ישודרו איזה 5 פרקים שהם בערך 8 של ויוה, לפי הקצב זה בהתחשב בכך שפרק לשבוע בטורקיה ושני פרקים בשבוע בישראל או מינימום פרק וחצי ישראל אמורה לעקוף את טורקיה וזה בלתי אפשרי, למרות שבכוכבים מדברים ישראל עקפה את ארה"ב אבל זה מגזין לא טלנובלה. וזה כבר רע כי בירושה הארגנטינאית ובכלל בכל הארגנטינאיות עם שתי עונות ששודרו בויוה ולא בערוצים אחרים שודרה רק עונה אחת. שלא לדבר על הזמן שיעבור בין טורקית שלמה לפינוי המשבצת לעונה השלישית, כך שאנחנו יכולים לצאת מקופחים ובמקרה הטוב לחכות חצי שנה לעונה שלישית ובמקרה הרע יסיימו אצלינו בעונה השנייה.
גם אני לא הצלחתי.. עזבי
22/04/14 22:36
15צפיות
הם עושים סלט שלם בפרקים. זו הסיבה שמהר מאוד הפסקתי לצפות בטלויזייה, למרות הנוחות
עוד כמה דברים קטנים
22/04/14 17:32
22צפיות
פחות משמעותיים:

איקנור תתגרש מבעלה - אחרי שהוא יבגוד בה ואף יכה אותה. כדי לגדל את נאזיף בכבוד היא תצא לעבוד כמזכירה של ארדאל.

סונגול ויאסין יתארסו, כשמהאיר יגלה שיאיסין היה בקשר עם סונגול הוא יכעס ויעשה איתו ברוגז, אך כשהוא יכנס לכלא פעם שניה ויאסין יתמוך בו ויתנצל
הוא ישבר, יסלח ויגיד שברגע שנאזיף ישתחרר הם יערכו את האירוסין. הם אמורים להתחתן מאוחר יותר כשסונגול תסיים את הלימודים באונברסיטה.

אייטן תתחתן עם נאג'דט - היא תספר לו על האונס ותסכים להתחתן איתו בתנאי שיהרוג את טורגוט ושלא ילחץ עליה לממש את הנישואין. בהמשך נאג'דט יכפה את עצמו עליה,
יכה אותה וגם יהרוג את טורגוט. כשהיא תשמע שטורגוט מת היא כאילו תתאהב בנאג'דט והוא כמובן יבגוד בה. בפרקים האחרונים היא מגלה שהיא בהריון ושהוא בוגד בה.

אוראן יסתבך יותר ויותר. הוא יבלה פרקים רבים בשירות בראדאן, יחטוף את החברה שלו, יכנס לכלא. כרגע הוא בכלא תחת חסות של פושע גדול יותר.

טורגוט  הענק לפני מותו ישאיר הודאה באשמה (כמובן שהיא תיאבד וימצא ויוציאו לנו את המיץ עד שהיא תגיע לידיים הנכונות) בסופו של דבר בזכות ההודאה באשמה נאזיף יזוכה ויחזור הביתה.
גם אני בקצב של ויוה
22/04/14 16:36
29צפיות
והספוילרים של הדנות על סוף העונה השנייה היו בשבילי כמו אנגלית ולא כמו סינית, מה שלא הצלחתי להבין זה כמובן את הדמויות החדשות שנכנסו בעונה השנייה, איך הן משתלבות בעלילה ובראשם סינאן, רק שהצלחתי להבין שנכנסו רק דמויות רעות שנלחמות על תליית נאזיף, אבל סך הכול הבנתי על מה הדיונים. אם אני שמתי לב עד כמה אני רחוק מהאירועים האלה גם לפי לפחות 4 דמויות חדשות וגם לפי ההתפתחויות.
היי
22/04/14 18:04
21צפיות
אם יש לך עוד שאלות לגבי אירועים או דמויות נשמח לענות
פרידה בסוף העונה הראשונה במאבק פנימי קשה
22/04/14 16:27
41צפיות
הן לגבי רגשותיה והן לגבי גישתה לחוק וסדר, לא רק ההתחזות של מאהיר לסאליח ולא רק המשפט של אביו מרתיעים אותה, אלא גם העובדה שמאהיר התשמש בארגופים כדי להרחיק גובי דמי חסות משכניו וחבריו מרתיעה אותה, כי היא מייצגת את השילוב של הצדק והחוק ומאהיר נלחם על הצדק מחוץ לחוק, לכן כדי להיות עם מאהיר היא צריכה לוותר על הקריירה ובשלב הזה לפרוש מהתיק זה בדיוק כמו לתלות את נאזיף, כי כולם בפרקליטות כבר הרשיעו את נאזיף ומחפשים את הדם והנקמה.

יאסין מסכן את התפקיד הסמוי שלו ופותח לפרידה את הקלפים ומבהיר לה שאי אפשר ללכת לפי הספר כשהשחיתות היא בצמרת וגם מסביר לה שיש אנשים שמכפישים בכוונה את משפחת קארה כדי ליצור תמונה מזוייפת ומשבח את מאהיר כחבר וכאדם. ומבהיר לה שהעדויות נגד מאהיר הן עדויות שקר. מעשיו של יאסין מנוגדים לתפקיד והמפקד של יאסין אמר לו שוב שהם לא צריכים לדאוג למאהיר כי מה זה משפחת קארה לעומת כל האנשים שיפגעו מהנשק ומהסמים, ומצידו שמאהיר ימות או ישב בכלא ואפילו אומר לו להרוג את מאהיר אם יהיה צורך. אורהאן שומע את סוף השיחה וכנראה הסיק שיאסין ירה במאהיר ועמד לקחת את החוק לידיים, אבל אז שיחק המזל ואייטן שנאנסה על ידי טורגוט ניסתה להתאבד והוא הגיע עם נאג'דט כשלקחו אותה לבית חולים וכך נמנע אסון. ונאג'דט אוהב בכנות את אייטן ודואג לה מאוד, לפחות יש רגשות ליצור הבוגדני הזה, שאיבו רצה לנקום במאהיר על מות אחיו שאת אחיו רצח בכלל נאג'דט ורק כשנאג'דט עמד לרצוח אותו הוא הבין. איבו נמלט מנאג'דט ובינתיים מאהיר ויאסין עלו על כך שוויסל ואיברהים הם השודדים ולמזלו של נאג'דט הם אחים חורגים ואין להם שמות משפחה זהים וכך החוט עדיין לא מחבר לנאג'דט ורק איבו יכול לחשוף את הבגידה של נאג'דט בדליאן מה שאומר לפי חוקי הז'אנר שימיו של איבו ספורים ונאג'דט ישיג את מבוקשו.

MS מתחכם הוא מטיף שלמאהיר לא אכפת מפרידה והוא רק נלחם על אביו ואם אביו יזוכה הוא בכלל ישכח שהם מכירים בעוד היא מקריבה את המשפחה הנהדרת שלה בגללו. וגם מליך לא אוהב את זה שפרידה לא מתלוננת על מאהיר על החטיפה.

הפעם הראשונה של מאהיר ופרידה באמת לא אמינה, שעה קודם היא מטיחה במאהיר שהוא השקרן הגרוע ביותר ולא יוצאת ממנו מילה כנה ויאסין לא יבוא והוא סתם מושך זמן ללא סיבה מוגדרת ובנוסף שאין לו לב ואדם כמוהו לא מסוגל לאהוב ואחרי שעה או שעתיים היא נשברת ושוכבת איתו. אחרי הבריחה של פרידה אפילו שכחתי שהיא שכבה עם מאהיר כדי להחליש אותו ולברוח, אבל נחשף שהיא עשתה זאת ברצון כשהיא הכחישה בפני אביה שנחטפה והייתה עם מאהיר.
אהבתי את מה שכתבת
22/04/14 17:28
27צפיות
סוף העונה הראשונה בעצם מסמלת את סוף עידן התמימות של פרידה. שכמובן עוד יימשך עד לגילויו של MS על כל פשעיו (זה לא ספוילר, זה עדיין לא קרה וגם לא קרוב לקרות..)
ומאהיר, הוא הגבול שבין גנסטר לבין אדם שומר חוק.. כלומר, שומר חוק בדרכיו שלו, הכל כשר מלבד רצח או שימוש בכלי רצח (אקדח, סכין וכדומה).

פרידה נמצאת בפרשת דרכים כיוון שהתנהגותו של מאהיר לא תואמת את הקודים שלה אבל עם זאת היא אוהבת אותו ובתוך תוכה יודעת שהוא צודק, גם אם הוא משתמש בדרכים לא ככ חוקיות. בדיוק כפי שהסביר לה יאסין.

לי גם מאוד הפריעה הפעם הראשונה שלהם. לדעתי זה היה נעוץ בסיבה שהעונה הראשונה התקרבה לסיומה ולתסריטאיות לא הייתה שום דרך להחזיר את מאהיר ופרידה, וגם מתבקש שעד סוף העונה הם יצטרכו לשכב לפחות פעם אחת... שוב, שיקולי רייטינג ושטויות...  ובואו נתעלם מההיגיון של הצופים, נדמיין שכולם טיפשים

חחחח
22/04/14 17:42
22צפיות
למה להפריע לתסריט עם דברים שוליים כמו היגיון?
באמת למה
22/04/14 22:38
18צפיות
קדימה, תסריטאיות יקרות, נא לחזור להגיון הקלוקל של העונה הראשונה לוטפןןןןןן
יאסין
22/04/14 17:40
25צפיות
איך הוא נמצא שם תמיד בשביל לתווך בין פרידה למהאיר וכדי להציל אותם מהשטויות שהם עושים...

פרידה חיה בעולם תיאורטי לפיו החוק והצד חייבים לצאת לאור בעוד מהאיר חי בעולם ריאליסטי - מעשי לפיו צריך להוציא את הצדק לאור.
הוא חי את החיים האמיתיים ומבין שאי אפשר לשבת ולחכות עד שהצדק יעשה את שלו כי בינתיים האנשים הלא נכונים יכולים למות או להיפגע.
מהבחינה הזאת יאסין שחי את עולם הפשע כחוקר סמוי מבין אותו ויודע בדיוק מה ואיך צריך לעשות.

פרידה דרך מהאיר מגלה את העולם האמיתי, את הבעיתיות שבמערכת הצדק, את השחיטות ואת העובדה שגם היא תצטרך לעגל פינות כדי לשרת את הצדק...
לא פשוט להתעורר מהעולם המושלם אבל אין לה ברירה...

הפעם הראשונה היתה הזויה מאוד, חסרת היגיון, לא אמינה, אבל על סצינות הזויות כאלו אני לא מתלוננת
רוצה לספר לכם ש...
24/04/14 14:22
32צפיות
א. הדאיה היקר שלנו הופיע אתמול לראשונה ב''הסולטאן''. תוכלו לראות אותו היום בערך ב-18:55. מודה שמצד אחד זה ממש מרגש, ומצד שני כ''כ עצוב וכואב לאחרונה נערך בטורקיה פסטיבל סרטים והקרינו סרט לזכרו. האליט ארגנץ' (הסולטאן) אמר שהיום שבו הכירו היה היום המאושר בחייו. גם קנאן כמובן נכח.

ב. אתמול חברה יקרה קפצה לבקר והביאה לי במתנה עבודת פוטושופ מדהימה ממוסגרת - הלוגו של אזל, אני מופיע במקום אזל ואחיי במקום עלי וג'ינגיז לצד איישן ובהאר. אח''כ אצלם ואעלה שתראו

ג. זז לראות את פרק הסיום עונה של קרדאיי... (זה 90, נכון?)
º
והנה התמונה
24/04/14 16:38
22צפיות
והנה  התמונה
נראה שלא קראתי שמאהיר מתוודה לפני פרידה בפרק
24/04/14 18:05
17צפיות
29 ומפרק 70 עד פרק 74 חיכיתי לווידוי שהגיע בסוף פרק 74 שהיה אמור להיות לפי החישובים אמצע פרק 30 ומסתבר שזה סוף פרק 28. כך שנראה שהפרקים בתקופה הזאת ארוכים עוד יותר בקצב של שלושה פרקים לפרק ולפיכך נראה שסוף העונה בפרק 95.
כן שמתי לב שלא נגמר..
24/04/14 18:26
16צפיות
מעצבן שלא אומרים מתי
ג'אנסו דרה(איישן מאזל) הייתה והינה בארץ
24/04/14 22:01
18צפיות
בעמוד הפייסבוק של פטמגול הרשמי התפרסם עכשיו. חבל שלא היה מפגש מעריצים.
מההה מתי???
24/04/14 22:16
14צפיות
אפשר קישור?
לא יודעת אבל כתוב שהיא פירסמה תמונות באינסטגר
24/04/14 22:25
13צפיות
טוב.. מצאתי!
24/04/14 22:29
20צפיות
טוב.. מצאתי!
גם את הידיעה בפייס וגם באינסטגרם שלי... הנה צילום מסך עם התיוג של המיקום... איזה מרגש!!!
º
אין לי אינסטגרם
24/04/14 22:31
6צפיות
לא נורא...
24/04/14 22:48
12צפיות
היא פירסמה רק 2 תמונות בנתיים את זו שלמעלה, ועוד אחד שהים מאחוריה. ולאינסטגרם אפשר להיכנס דרך המחשב גם אם אין לך חשבון, יש חשבונות (במיוחד של מפורסמים) שהם פתוחים וכולם יכולים לצפות בתמונות בלי לעשות "עקוב"
הנה קישור לחשבון שלה
24/04/14 22:50
14צפיות
איך אני נכנסת
24/04/14 22:53
10צפיות
לאינסטגרם של דרה למשל
צירפת לך קישור בהודעה עם הכותרת
24/04/14 23:03
9צפיות
"הנה קישור לחשבון שלה"
כן ראיתי תודה
24/04/14 23:07
5צפיות
אבל אני רוצה להגיב וזה כנראה לא אפשרי למי שאין שם יוזר
איך אפשר להרשם?
24/04/14 23:05
6צפיות
זה נותן לי רק להתחבר ואין לי שם יוזר
שאלות חדשות ובקשות
23/04/14 13:08
50צפיות
שאלות חדשות ובקשות
כולל המלצות, נצ"לשים, וכל מה שבא לשרשר לכאן
(להזכירכם, לכמויות גדולות של תמונות יש שרשור נפרד)

המשך שבוע טוב לכולם
פקונדו ארנה עם אחד הבנים שלו
23/04/14 15:12
91צפיות
תגידו מה נסגר עם הגעתו לארץ?
23/04/14 17:23
49צפיות
הוא היה אמור להגיע בפברואר..
ראיתי סרט טיפה אירוטי בכיכובם של סילבי נבארו
23/04/14 18:32
81צפיות
וחורחה סלינס. מי שלא נגעל או לא מביך אותו סצינות עירום יכול לראות. חייבת לשבח את משחקו של חורחה סלינס ואני כועסת על ויוה שפוסלים שחקנים כמוהו בגלל שהוא לא מספיק יפה לטעמם בזמן שהוא יכול ללמד משחק את שחקני רכש של ויוה. וגם סילביה נבארו חמודה שם לדעתי בסצינות עירום של דמותה הייתה כפילה. לא נראה לי שהיא תהיה  מסוגלת לחשוף את גופה באמצע סקס(אמרתי לכם שהיה אירוטי?) ואם במידה זאת הייתה היא לא יירד לי ממנה כשחקנית כי היא מדהימה אם כי לא הבנתי עד היום צריך לחשוף עירום בסרטים רגילים.
קצת הרגשתי אי נעימות בסצינות אלו לכן לא כל אחד יכול לראות את זה.
סילביה הכוונה
23/04/14 18:46
84צפיות
סילביה הכוונה
ולסרט קוראים שפתיים אדומים(Labios rojos) יש אותו ביוטיוב במלואו.
הוא לא נראה ככה בסרט כמו בתמונה.
היחס של "ויוה" לחורחה סלינס פשוט מחפיר!
24/04/14 08:47
57צפיות
מי כמוני יודעת שאנחנו מפסידים מלא טלנובלות שלו שהן הכי איכותיות והכי מדהימות בגלל דעות קדומות של קברניטי ויוה.
התקווה האחרונה של que bonito amor הולכת ונמוגה...חשבתי שאולי בגלל דנה גרסיה יביאו את הסידרה. לא דובים ולא יער. לדעתי אין בכלל סיכוי לסידרה.
מה גם אני לא מבינה למה הם חושבים שהוא גבר לא אטרקטיבי? בעיני הוא גבר נאה ואמיתי שלא מגלח חזה וגאה במוצא שלו.
אין לו יופי מסחרר כמו וויליאם לוי וג'נקרלוס
24/04/14 15:18
29צפיות
קנלה ככ ה שלדעת ויוה הבנות ישראל לא יתלהבו ממנו. ככה זה נראה לי.
שמעתי על הסרט הזה
24/04/14 16:25
25צפיות
בהתחלה מאוד הופתעתי שסילביה שיחקה בסרט כזה ועוד בעירום, והבנתי שזו כן היא זה ידוע שהיא שיחקה שם בסצנות נועזות. כשחקנית לא ירד לי ממנה בגלל זה אבל כאדם אני חייבת להודות שכן קצת ירד. אבל שוב בתור שחקנית אני עדיין אמשיך לצפות בה ולהינות מהטלנובלות שלה כי כמו שאמרתי היא שחקנית מצויינת, לא לחינם היא ברשימת השחקניות האהובות אצלי:]
אני זוכרת שדנה גרסיה הייתה לה סצינה שהיא
24/04/14 20:33
16צפיות
הייתה עירומה באגם עושה אהבה עם הראשי שלצידה(לא ראו לה לגמרי כי בכל זאת זאת טלנובלה) ובהתחלה התאכזבתי  אבל אחר כך הבנתי שזה טיפשי כי זה היה לצורך התפקיד  ואין לי זכות לשפוט אותה כמו סבסטיאן שהופיע בהצגה בעירום ומישהי אמרה לי שירד לה ממנו בגלל זה.
כמו שאמרת בטלנובלות זה לא אותו הדבר
24/04/14 22:41
11צפיות
כי גם אם השחקנים עירומים כמעט לגמרי בסצנות אינטימיות, לא רואים להם כלום. הם שומרים על הכבוד שלהם בפני הצופים.

זה שירד לי ממנה כאדם לא אומר שאני שופטת אותה כי היא ממשיכה להיות ברשימת השחקנים האהובים אצלי כמו שכתבתי:)

אני פשוט לא רואה בעירום מול מצלמות משהו טוב/מועיל/מכבד גם אם זה לצורך תפקיד כזה או אחר.
עדכון Viudas e hijos del rock and roll
23/04/14 22:28
63צפיות
היום הייתה מסיבת השקה של Viudas e hijos del rock and roll הטלקומדיה החדשה של טלפה מבית היוצר של סבסטיאן אןרטגה בכיכובם של פאולה ברייטנוס ודמיאן דה סנטו , חולייטה אורטגה. ישחקו גם סלסטה סיד, לודביקו דה סנטו, פרנאן מיראס, לואיס משין, מקס אוזטיבריה , גריסלדה סיציאלני בתפקיד מיוחד למשך 20 פרקים ועוד ...
הצילומים יתחילו ב5.5

http://telefegotv.blogspot.co.il/2014/04/fiesta-pr...
עוד כתבה
24/04/14 10:35
15צפיות
היא לא עושה רושם מעניין מבחינתי
24/04/14 15:30
15צפיות
ואולי טוב שכך
שאלה
24/04/14 15:44
24צפיות
מה קורה עם נטליה ופקונדו? יש להם טלנובלות חדשות או משהו?
נטליה שיחקה לאחרונה בsolamente vos
24/04/14 17:37
21צפיות
פקונדו ארנה שיחק בfarsantes
º
תודה :]
24/04/14 18:11
3צפיות
קיקה אסטבנז אמר שלא יגיע לטקס המרטין פיירו
24/04/14 18:40
35צפיות
משחק אותה נעלב , שלא יעשה טובות אפשר לחשוב מה עשו לו וגם הסדרות שלו זכו בעבר בפרסי המרטין פיירו אז לא הבנתי מה הוא רוצה

http://www.eldia.com.ar/edis/20140424/Quique-Estev...

http://www.infobae.com/2014/04/23/1559350-quique-e...

http://www.sitioandino.com/nota/116242-no-voy-a-lo...
אם הוא ימשיך למחזר טלנובלות שלו שימשיך לבכות
24/04/14 20:07
21צפיות
הטלנובלות שלו לא מקוריות וקלאסיות שלא מתאים לאג'נדה הארגנטינאית לדעתי למרות הצלחתה של אהבה מתוקה.
הסדרה היחידה שלו שממש אהבתי הייתה אהבה אסורה
24/04/14 20:23
14צפיות
שהביאה את הזוג המדהים פבלו אצארי וננסי דופלא , נוסטלגיה
טוב אהבה אסורה לא בדיוק קלאסית
24/04/14 20:37
15צפיות
אבל טלנובלות כמו מישהו שומר עליי, קוראים לזה אהבה ועוד טלנובלות שלו  שלא הגיעו היו כנראה קלאסיות. האמת שאני לא מבינה את ההתלהבות של ארגנטינאיים באהבה מתוקה.
ג'קלין ברקמונטס עם אריק אליאס בדה וויס מקסיקו
24/04/14 20:50
24צפיות
ג'קלין ברקמונטס עם אריק אליאס בדה וויס מקסיקו
חמודים
º
היא המנחה שם
24/04/14 22:42
2צפיות
24/04/14 22:55
5צפיות
כבר שתי עונות
F o T o S
64תגובות
23/04/14 21:47
94צפיות
פתחתי חדש כי הקודם כבר אינו קופץ.

(המשך...)
F o T o S
פתחתי חדש כי הקודם כבר אינו קופץ.
דואגים לחתולים ב|תפוז|
24/04/14 12:16
2צפיות
|חתול| היום בשעה 20:30 , נארח בפורום חתולים את נעמי דוד , מטפלת ברפואה וטרינרית משלימה והמנהלת האקדמית של המסלול להכשרת מטפלים ברפואה וטרינרית.
נעמי תשמח לדבר על פתרונות טבעיים לטיפול רפואי גם עבור מאכילי חתולי רחוב - טיפולים שאפשר לעשות גם כשאין אפשרות לגעת בחיה החולה.

כמובן שאפשר גם לשאול על בעלי חיים באופן כללי ולא רק חתולים, בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
שירשור תמונות
20/04/14 15:58
40צפיות

La Gata
20/04/14 16:01
88צפיות
La Gata
משרשרת כמה תמונות שמצאתי, מתחילת צילומי הטלנובלה החדשה בכיכובם של מאייטה פרוני ודניאל ארנס

תהנו
º
20/04/14 16:06
45צפיות
º
20/04/14 16:06
40צפיות
º
20/04/14 16:07
42צפיות
º
20/04/14 16:08
43צפיות
º
20/04/14 16:08
37צפיות
º
20/04/14 16:13
25צפיות
º
20/04/14 16:14
25צפיות
º
20/04/14 16:15
25צפיות
20/04/14 16:16
29צפיות
עם המפיקה נטלי
º
20/04/14 16:17
24צפיות
º
20/04/14 16:18
18צפיות
º
20/04/14 16:19
20צפיות
20/04/14 17:05
25צפיות
º
20/04/14 17:07
22צפיות
º
20/04/14 17:08
18צפיות
º
20/04/14 17:10
16צפיות
º
20/04/14 17:11
20צפיות
º
20/04/14 17:12
25צפיות
º
20/04/14 17:13
21צפיות
º
20/04/14 17:14
21צפיות
º
20/04/14 17:19
19צפיות
º
20/04/14 17:38
22צפיות
20/04/14 17:44
28צפיות
"הצילומים החלו במזבלה אמיתית"
º
20/04/14 17:45
22צפיות
º
20/04/14 17:48
28צפיות
º
20/04/14 17:51
26צפיות
º
20/04/14 17:52
28צפיות
º
20/04/14 17:53
36צפיות
º
20/04/14 17:55
37צפיות
20/04/14 17:56
49צפיות
אחרונה
23/04/14 07:16
14צפיות
אני אישית אוהבת את הראשיים
23/04/14 10:32
38צפיות
הבעיה שהעלילה נשמעת לי קלאסית וממוחזרת. תודה על התמונות.  
בבקשה
24/04/14 16:16
11צפיות
גם לב פראי היא קלאסית ועדיין את צופה ונהנית

וכן הראשיים הם שילוב מושלם

מעניין אם האלבום החדש של מאייטה ישולב בטלנובלה, מקווה שכן יש לה שירים ממש שווים

כן להפתעתי
24/04/14 20:01
9צפיות
ואני לא פוסלת את החתולה אם כי לטלקומדיה של סילביה נבארו אני יותר מחכה במיוחד בגלל הביצועים של סילביה נבארו והעלילה הפחות קלאסית אני אצפה בה באינטרנט כי אני לא מאמינה שזה יגיע לפה.
גם אני לא מאמינה שהנובלה של סילביה
24/04/14 22:45
6צפיות
תגיע לפה כי זו טלקומדיה:(
Guapas ספיישל פתיחה
138תגובות
22/04/14 00:45
174צפיות
השבוע נתחיל בצפיית חמשת הפרקים הראשונים של הנובלה המדהימה הזאת.

(המשך...)
Guapas ספיישל פתיחה
השבוע נתחיל בצפיית חמשת הפרקים הראשונים של הנובלה המדהימה הזאת.
שאלות חדשות ובקשות
19/04/14 23:03
78צפיות
שאלות חדשות ובקשות
כולל המלצות, נצ"לשים, וכל מה שבא לשרשר לכאן
(להזכירכם, לכמויות גדולות של תמונות יש שרשור נפרד)

המשך חג מהנה לכולם
פרומו רביעי של LA GATA
19/04/14 18:00
92צפיות
פרומו רביעי של LA GATA
http://www.youtube.com/watch?v=ecPygzP_yuA

אלה/בתאלתשרשרו אותי בבקשה לשירשור שאלות חדשות בקשות הבא שייפתח כי הקודם כבר לא קופץ
מאייטה מספרת על דמותה
19/04/14 19:05
63צפיות
כאזמרלדה https://www.youtube.com/watch?v=-bRe7lvbEzE

בין היתר היא מספרת שלוקח שעתיים כדי ליצור לה את המראה של הבחורה הענייה, ושהשיער שלה הוא תוצאה של מלא צמות שעושים לה ואחרי זה מפרקים.

אני מתה שהנובלה הזו תגיע לפה בתקווה גדולה שזה יקרה

לא יכולתי לחלום על זוג יותר מושלם ממאייטה ודניאל ההורס ועוד עם ההפקה של נטלי שהיא האחראית גם על לב פראי המצויינת

ככה שיש לי המון ציפיות מהנובלה הזו
דניאל מספר על דמותו
19/04/14 19:07
49צפיות
º
כמו מריה מריה ?
22/04/14 22:17
4צפיות
23/04/14 06:52
12צפיות
זה רימייק לנובלה ונצואליינית עם אותו השם:)
סדרה המורדים ברזיל
18/04/14 21:12
62צפיות
פרק237
טלנובלות ארגנטניות
17/04/14 20:05
116צפיות
אני בטוחה שהשאלה הזאת נשאלה המון...
ובכל זאת אני חייבת לדעת מה התשובה.
למה אין בויוה טלנובלות ארגנטינאיות עדכניות יותר??
אנחנו לא יודעים
17/04/14 21:18
81צפיות
רק צוות ויוה יודעים למה הפסיקו לרכוש את ארגנטינאיות
וויתרנו על ויוה...
18/04/14 18:17
102צפיות
עברנו לצפייה און-ליין...
פתחנו קבוצות צפייה -רואים מספר קבוע של פרקים בשבוע ואז נכנסים לפה ומגיבים...

כרגע אנחנו רואים את mis amigos de siempre ואת senores papis בקצב של ארגנטינה
ובשבוע הבא מתחילים לראות סדרה חדשה שהתחילו לשדר בארגנטינה לפני 4 שבועות - guapas
את יותר ממוזמנת להצטרף אלינו!!
קרים
17/04/14 01:10
84צפיות
לדעת עוד על קרים מפטמגול
קבוצת צפייה: GUAPAS. יוצאים לדרך
20/04/14 01:54
101צפיות
קבוצת צפייה: GUAPAS. יוצאים לדרך
בשישי הקרוב אנחנו מתחילים קבוצת צפייה חדשה לטלנובלה הארגנטינאית- GUAPAS שעלתה לפני כחודש בארגנטינה.
הטלנובלה בין היתר היא בכיכובם של-פלור ברטוטי, איסבל מסאדו, קרלה פטרסון, ארסלי גונזלס, מייק אמיגורנה ועוד...
התכנון הוא לצפות ב-5 פרקים שבועיים, ורגע לפני שאנחנו מתחילים-יש לכם את ההזדמנות להצטרף אלינו! שלא תגידו-"לא ראינו, לא שמענו"

למי שכבר הצטרף-נשלחו אליכם בהודעה פרטית כל הדרכים לצפייה בנובלה
º
אני רוצה להצטרף
20/04/14 20:55
13צפיות
º
מצויין. שלחתי לך בהודעה פרטית
21/04/14 23:58
4צפיות
ראיתי 1-5!!!!
21/04/14 18:20
30צפיות
מתי נפתח השרשור לתגובות???
º
ימי שישי, כמו פרסנטס
21/04/14 23:59
7צפיות
º
אני יודעת... אבל עד אז?!
22/04/14 22:22
2צפיות
לגבי דמותה של ג'ובנה אנטונלי
20/04/14 23:23
84צפיות
בEm Familia
קראתי בפורום וואלה שהיא מגלמת לסבית שהיא נשואה לגבר(ריינלדו צ'י... מה שלא יהיה שם משפחתו המסורבל) והיא מתאהבת באישה והיא מתייסרת בשל כך. זה נחמד שמנואל קרלוס מכניס נושאים כאלה ברצינות, זה לא דבר שרואים נושאים כאלה לעומק וכל הכבוד לו. יהיה מעניין לראות דמות כזאת. כל הכבוד לברזילאים ולמנואל קרלוס בדרך כלל מכניסים גיים סתם ככה כדי להצחיק  ולא יותר מזה(חוץ מהברזילאים שדבקים למציאות) אני אישית מקווה שהיא תגיע לפה. באסה שאני לא בקיאה בשפה הפורטוגזית, אחרת הייתי מנסה לצפות בנט.
היא לא בדיוק לסבית....
21/04/14 18:26
47צפיות
אני הייתי מגדירה אותה אולי כביסקסואלית. בהתחלה זה היה נראה די בברור שהיא אוהבת את בעלה והם משפחה מאושרת, אחר כך פתאום היא התחילה להמשך למישהי שדי נדבקה עליה, אבל לפי מה שהראו זאת הייתה פעם ראשונה שהיא נמשכת לאישה.  זה נראה שהיא אוהבת גם את בעלה אבל גם נמשכת לחברה החדשה הזאת.
הבנתי שיש הרבה התעניינות ואהדה כלפי הזוג הלסבי הזה.  

וזה לא חדש בברזיל, ב"amor a vida" (זאת ששודרה לפני "במשפחה") הומוסקסואליות היה אחד הנושאים הבולטים גם. בכלל ברזילאים נוגעים בכל הנושאים הרלוונטיים לחיים בהרבה מהטלנובלות שלהם. סמים, אלכהל, אונס, גזענות, אלימות, הבדלי דת ותרבות וכו'.
ביסקסואלית זאת דו מינית נכון?
22/04/14 00:09
30צפיות
והדמות של ריינלדו ג'יאנציני טובה? מה בדיוק הדמות שלו והאופי שלו? גם בשבע חטאים הוא נשוי לג'ובנה אנטונלי רק באסה שהוא יתאהב שם במישהי אחרת(מריה מטרה אספרנסה) המעצבנת.
כן, זה אומר שהיא אוהבת גם גברים וגם נשים
22/04/14 00:23
30צפיות
לריינלדו דמות טובה, בגלל זה אני  לא ממש מתחברת לזוג הלסבי. ריינלדו וג'ובנה נראים משפחה מאוד יפה, עם ילד חמוד, יש להם חיבור טוב, אז מה באמצע החיים היא פתאום נדלקה עם מישהי? אולי אני פשוט לא מוצאת את הכימיה בין השחקניות , כי הזוג הזה פשוט לא מדבר אליי...
לא
22/04/14 09:26
28צפיות
דו מינית= אישה עם שני איברי מין. (אותו הדבר גם גבר עם שני איברי מין).

ביסקסואלית זה המינוח הנכון- כלומר, חובבת שני המינים.
Geração Brasil - פרומואים
21/04/14 16:22
67צפיות
Geração Brasil - פרומואים
פרומו 1
http://www.dailymotion.com/video/x1obq3z_geracao-b...

פרומו 2 (מורילו בניסיו)
http://vimeo.com/91844134

פרומו 3 (טאיס אראוז'ו)
http://vimeo.com/92102106
פרומו 4
http://vimeo.com/92270637
פרומו 5
http://vimeo.com/92474770
פרומו 6 (עם רנטה סורה)
http://vimeo.com/92402823
פרומו 7
http://vimeo.com/92475042
º
זה על טלנובלה שעוסקת במחשבים וטכנולוגיה
21/04/14 16:53
26צפיות
תודה רבה אלה
21/04/14 17:12
24צפיות
וכן רנת
ראית אהובך ריקרדו טוזי משחק שם
21/04/14 22:42
20צפיות
אבל עם לוק קצת מוזנח ולא מחמיא בלשון המעטה...
עוד לא ראיתי את הפרומואים
21/04/14 23:06
18צפיות
רציתי לראות אבל לא יצא לי, מה התפקיד שלו?
ראיתי את הפרומואים
22/04/14 15:40
10צפיות
ריקרדו טוזו רק מסכן מורילו שוב פעם הוא נבגד
שדרות ברזיל נגד שואו מאץ בפריים טיים
21/04/14 17:25
55צפיות
הקרב על הרייטינג ממשיך עם החזרה של התוכנית  Showmatch בהנחייתו של מרסלו טינלי שבדרך כלל זוכה לרייטינג גבוה .טלפה שמה את שדרות ברזיל בשעה 22:00 במקום אנחנו משפחה שתוקדם לשעה 21:00 וסניורס פאפאיס בשעה 23:00 .

http://www.ratingcero.com/notas/117459-confirmado-...

http://telefegotv.blogspot.co.il/2014/04/como-sigu...

http://www.ciudad.com.ar/espectaculos/117087/telef...
הדמות של מוניקה אנטילופוס בSeñores Papis
21/04/14 17:55
58צפיות
לדמות שלה יקראו מריאנה והיה לה בעבר רומן עם צור'י ( לוסיאנו קסטרו )

http://www.vecinosenguerra.com/2014/04/personaje-d...
המיני סידרה ''אילדה'' חזרה שוב לערוץ הרוסי
21/04/14 18:47
62צפיות
המיני סידרה ''אילדה'' חזרה שוב לערוץ הרוסי
שהיא שודרה פעם קודמת כתבתי זאת פעם שעברה. הטלנובלה שודרה בעבר בערוץ 3 בשם ''אילדה'' שמה המקורי הוא ''אילדה סערה'' (Hilda Furacao)

למרות שהטלנובלה כבר משודרת בערוץ הרוסי (ערוץ 109 בהוט) אבל היא נמצאת בפרק 4, מי שיודע רוסית ובכל זאת רוצה לראותה הנה קישור:
http://latino-serialo.ru/brazilskie_seriali/38-ser...
כתובות אינטרנט מצורפות:
חבל שזה עם דיבוב:(
24/04/14 18:29
4צפיות
חשבתי שזה תקופתי אבל מסתבר שלא, למרות זאת זה נראה יפה. איזה מגניב גם רוזנה מטרה נוסטרה שם!

תודה:)
תשובה מאכזבת לגבי ארגנטינאיות
22/04/14 14:11
68צפיות
פניתי לצוות ויוה ולהפתעתי הם ענו לי אבל התשובה הייתה מאכזבת. הם טוענים שהטלנובלות הארגנטינאיות אינן מתאימות לקהל הישראלי.  איזה מעצבנים הם.
º
גם לי ענו את אותה תשובה כבר פעמים
22/04/14 17:49
20צפיות
חחחחחחח
23/04/14 14:53
16צפיות
פעם הם עוד היו מעמידים פנים ואומרים שטלנובלה ספציפית זו או אחרת לא מתאימה, עכשיו זה הפך למשהו כללי שכל הטלנובלות הארגנטינאיות לא מתאימות? בדחנים מגוחכים.
º
מה הם אומרים!!! לא, הקוריאניות ממש מתאימות.
25/04/14 01:04
פרקים מלאים של סדרות של פולקא ביוטיוב
22/04/14 22:16
48צפיות
בערוץ ביוטיוב של אל טרסה העלו פרקים מלאים של סדרות ישנות וחדשות של פולקא כמו : נשים רוצחות, המוביל, רק את, נוכלים, מלפרידה, בשביל להלביש קדושים , משפחת פיירו, בשל אהבתי אליך, לובו, מישהו שיאהב אותי , לוס אוניקוס, יורשי הנקמה, שותפות,  זמנים כפייתים ועוד ..

http://www.youtube.com/user/eltreceok/playlists?sh...
הו הגיע הזמן שגם הם יתקדמו
23/04/14 09:00
27צפיות
עד עכשיו כל תוכן שמשתמש היה מעלה של פולקא היה נמחק, טוב שהם התקדמו כמו טלפה ומעלים בעצמם תכנים
מישהו שומר עליי-הסוף
20/04/14 01:42
125צפיות
 מישהו שומר עליי-הסוף
אתמול שודר הפרק האחרון של הטלנובלה בטלפה אינט', והייתי חייב לפתוח לה שרשור סיום ולהגיב על האירועים מהיישורת האחרונה של הנובלה, על פרק הסיום ועל הטלנובלה בכללי.

היישורת האחרונה
וול, בפעם האחרונה שפתחתי שרשור לנובלה הייתה בתקופת העיוורון של חואן, רגע לפני שסברינה גרסיארנה הצטרפה לנובלה.
אז...היא גילמה את הבת העיוורת של פאס שמתאהבת בחואן(!) מבלי שהם יודעים האחד על השני, מה שיוצר מצב לא-נעים לאף אחד מהם ובטח שלא לפאס כשרואה אותם מתנשקים וכשהיא מבינה שהבת שלה התאהבה בו לא התלהבתי מהתפקיד שלה כאן, וגם לא מהתפקיד של אלאונורה וקסלר כאנחלס. אני בטוח שהספקתם לשכוח את התפקיד שלה בהתחלה, היא הייתה ענייה, אנאלפתבתית, תמימה מוסקיטה-מאורטה אפילו...ממ לא התחברתי לדמות הזאת שלה, כנראה בגלל שהספקתי לראות אותה בתפקידים הרבה יותר בשרניים, ויותר מכל-כשטייפקאסט של הרעה שנדבק בה בשנים האחרונות.
לאחר תקופת העיוורון, פאס יולדת תאומים ו...אז נכנסת אחותה התאומה-מוניקה הכפרייה לתמונה והכול מסתבך שוב. זה היה נחמד ומעצבן בו-זמנית, כשהשיא היה שחואן תופס את "פאס" עם אלחנדרו בעלה-לשעבר במיטה(!) ולא מבין מה קורה...מסכן, כמה הזוג הזה עבר. וכאילו לא די בכך, ההמשך היה בכלל בלתי נסבל-כשהמשוגעת האובססיבית של חואן מצטרפת(אותה ראינו לאחרונה כקרלה בפרסנטס) ועושה את כל התחבולות המגעילות כדי להפריד בינו לבין פאס... עד שפאס סוף סוף מצליחה להיפגש עם חואן ולהסביר לו על האחות התאומה(אחרי כמה עשרות פרקים)-אז הכלבה מפלילה אותו ברצח שהוא לא ביצע(למה לעזאזל הוא נגע באקדח?! שונא כשזה קורה בנובלות) ואז זו בכלל הייתה התעללות לקראת סוף הנובלה...התחרפנתי כשהראו "כעבור שנה"...הם רציניים?! שנה הוא היה בכלא?! כמה סבל הזוג הזה חווה...מטורף!
אין דמות שהזכירו בטלנובלה הזאת שלא צצה באיזשהו שלב, ב-10 פרקים האחרונים הקימו לתחייה גם את מרסדס אם המשפחה שמסתבר בכלל שהיא זייפה את מותה, WTF?! למה זה היה נחוץ?
ניסו לעורר דרמה ומתח ב2 הפרקים האחרונים בכך שהברזילאי מבשר על "קללה" שהוא רואה, ואכן שרשרת של אירועים מתרחשת-נפילה במדרגות, תאונה, ירייה וכו'...כשהשיא- הרכב של מרסדס וסנטיאגו מתפוצץ ושניהם מתים ואז בפרק האחרון מתגלה ששניהם זייפו את מותם, ו...שהסיבה האמיתית שמרסדס עזבה ל-13 שנה וזייפה את מותה הייתה...מתוך אהבה לאישה משום מה הייתה לי הרגשה כזאת, אבל לא הייתי בטוח בה (הצורה שבה היא קיבלה את ג'ינו, ולהוסיף לכך את המסתורין סביב זהות הבן-אדם שאותו היא אהבה כ"כ).
לקראת הסוף ניכר שהתסריטאים התחילו להיות מודעים לכך שהטלנובלה היא וואחד culebron ופשוט זרמו עם זה בקיצוניות, כפי שכתבתי על האירועים האחרונים ^
היה נחמד אגב שהיו כמה קריצות וטיזרים לקראת הנובלה הבאה אחריה- "קוראים לזה אהבה", הופעה של כמה מהדמויות כבר במישהו שומר עליי כתקדים- באוטיסטה בנגאס למשל.

הפרק האחרון
היה אחלה פרק מצד אחד נחמד שניסו לעשות אותו מיוחד עם הופעות אורח מכובדות של דמויות שהספיקו לעזוב במהלכה- אינס, נורה, מילגרוס וכו'...
מצד שני הפרק היה די דחוס והרגיש מלאכותי מדי- ה"מתח" שהאונייה של פאס וחואן מתפוצצת היה לא-נחוץ בכלל, הדקות האחרונות שבהן התמקדו בכל אחד מהילדים ואומרים מה יהיה עתידם ממ...
טוב שנזכרו להחזיר את ברברה בסוף, אחרי שפאצ'קו פידח את עצמו לגמריי..הם פאקינג התכתבו שנתיים!! הוא חיכה לה והתחנן ממנה בכל דרך שיש שתחזור(פרסומים באינטרנט, מיילים, תקשורת ומה לא)-העלילה הזאת יצאה להם מטופשת לגמריי, וכן הבנתי שמלינה פטריאלה הסתכסכה עם קיקה ולכן היא הועזבה...ושבפרק האחרון השתמשו בסצינות שכבר צולמו בעבר כדי לתת "הפי-אנד" לפאצ'קו וברברה...הו וול, הדרך שבה עשו זאת עד לסוף הייתה גרועה, אבל מעריך את זה שקיקה החליט שלמרות העזיבה שלה-עדיין יהיה לזוג הזה סוף טוב בדרך יצירתית.

הטלנובלה בכלליות
שמח שצצה לי ההזדמנות הזאת להשלים אותה היא התחילה בטלפה אינט' כשהייתי במחסור טלנובלי כך שזה התאים לי בול!
נהניתי ממנה, היא הייתה גילטי פלז'ר, החלק הראשון של הנובלה היה מוצלח יותר מהחלק השני...אני בטוח שהייתי נהנה ממנה אפילו יותר אם הייתי צופה בה בזמנה. אני זוכר חסד נעורים ל"קוראים לזה אהבה", לא יודע אם זה בגלל שצפיתי בה בזמנה או שמא היא הייתה טובה יותר ממנה (כאמור 'מישהו שומר עליי' הצליחה יותר ממנה). היה שווה להשלים אותה בעיקר כדי לראות את הכימיה הנהדרת של סילביירה ולפורט ואת הזוגיות שלהם כפאס וחואן, שהם באמת אחד הזוגות הנדירים שראיתי בנובלות
בנו את סיפור האהבה שלהם בצורה כ"כ טובה...לצערי כבר אין אהבות כאלו בנובלות של השנים האחרונות, כנראה בגלל שזה נחשב כקיטשי ואולד-סקול נגיד...כך שדי התגעגעתי לראות אהבה שכזאת כמו שלהם-רומנטית, אמיתית ומאוד עוצמתית. שילוב של הכימיה ביניהם והתסריט עשו את העבודה (כל המחוות, הדברים שנאמרו אחד לשני, הרגעים הקטנים עם הגדולים...)

תמצתתי ונגעתי בקווים מאוד כלליים, צל"ש למי שקרא
קיבלתי צל"ש
20/04/14 11:02
49צפיות
שכחתי נואליה (קרלה מפרסנטס) הייתה שם!!!

אני צפיתי במישהו שומר עליי בתקופה שהיא הייתה בויוה..
הייתי תלמידת תיכון - והיא שודרה אחרי אני צועני (גם עם אוסבלדו), ובאותה השעה, אז זה זרם לי או שקודם הייתה הסוד של לאורה, וזו הייתה השלישית... לא זוכרת כבר...
בכל מקרה, 22:30 הייתה השעה של ויוה מבחינתי, כמה שנים טובות...

שמחה בשבילך שהשלמת את הסדרה
אני לא כל כך זוכרת מה היה הרושם שלי מהסדרה...
אבל ידעתי שזה מה שיקרה לך עם וקסלר - ובטח גם עם קאסרס... למרות שאני נהינת לראות את השחקנים ה"גדולים" בתחילת דרכם, זה תמיד נחמד
החזירו גם אותו לפרק האחרון
20/04/14 11:04
41צפיות
הראו שהדמות שלו חזרה למוטב והוא בא לבקר את פנצ'יטו.

כן...נואליה הייתה לוקה די מיארדה!
המשבצת של 22:30 מזכירה לי את קוראים לזה אהבה
22:30 היה הכל
20/04/14 11:10
35צפיות
אני צועני
מישהו שומר עליי
הסוד של לאורה
קוראים לזה אהבה
לה-לולה (או שזה היה ב20:50)

והיה גם את 20:50
יאגו
חיים שלי

ובטוח יש עוד שאני שוכחת...

בקיצור - ויוה ז"ל!!
להלולה ב-20:50
20/04/14 11:32
37צפיות
והיו לפעמים נובלות גם ב-20:00 כמו משפחת פיירו
קורחה
20/04/14 13:07
31צפיות
היה בשתי המשבצות
משפ' פיירו - בהכחשה...
20/04/14 14:16
33צפיות
כנראה השעה עשתה לה מזל רע....
º
קודם הסוד של לאורה
20/04/14 14:40
16צפיות
קראתי
20/04/14 13:15
46צפיות
קיבלתי צל"ש כפול

בזמן שצפיתי בנובלה הייתי בכיתה י"ב או בשירות לאומי לא זוכרת... (מי זוכר באיזו שנה היא שודרה כאן?), מה שאני כן זוכרת זה שבעלי (אז היינו רק חברים) גם צפה בה יחד איתי ועד היום הוא זוכר לטובה את אוסבלדו והוא מאוד מעריך אותו.

זכור לי שמאוד אהבתי את ברברה ופאצ'קו, ואתה כתבת שהיא עזבה כי הסתבכה עם קיקה, אני זוכרת שבזמנו אמרו שהיא בהריון ולכן עזבה את הסדרה. ותכלס העזיבה שלה הרסה את כל הסיפור שלהם, אני ממש זוכרת שמאוד התאכזבתי מזה.. במיוחד בדרך שהם כביכול "החזירו" את ברברה.

גם אני מאוד אהבתי את הזוגיות של פאס וחואן זה באמת היה מיוחד, גם בזמנו וגם עכשיו... להתלהב מאהבה של זוג מבוגר כשכל היצע זה צעירים ובני עשרה. ביג לייק לשניהם על התפקיד ועל העברת הסיפור

ועפרי הזכירה את 22:30- זו באמת הייתה שעה קדושה חחחח היו בה את כל הנובלות השוות ונראה לי שרק כשהגיעה "קוראים לזה אהבה" זנחתי את המשבצת
גם ב-20:50 הייתה משבצת טובה עם יאגו, המורה פרנקו, להלולה, בטי המכוערת ועוד ששכחתי....

אז שניר היקר, גם לך מגיע צלש על ההתמדה ועל השלמת הצפייה כל הכבוד!

ועכשיו אחזור לטורקיות שלי

º
המורה פרנקו!!! איך שכחתי???
20/04/14 14:18
16צפיות
לדעתי ב-2006
20/04/14 17:44
35צפיות
אגב לא יודע אם את יודעת, אבל ניסו לשחזר את הזוגיות שלהם בMADS של לפורט וסילביירה...ולדעתי זה ממש לא צלח להם.
הכימיה והקסם נעלמו, ושניהם נראים קשישים ביותר

תודה
חייבת לציין
20/04/14 14:40
44צפיות
שאני לא זוכרת חלק מהדברים שכתבת (מי זאת לעזאזל מרסדס?!). אבל חס וחלילה לשכוח את התפקיד של אלאונורה וקסלר, איך אפשר???? אני דווקא זוכרת שבהתחלה ראיתי אותה יותר בתפקידים כאלה, של דמות טובה ותמימה ועד היום עדיין לא התרגלתי לקבל אותה בתור הרעה המופרעת, פחות טבעי לי.

מסכימה לגבי ברברה ופצ'קו. מאז שהיא עזבה עשו את כל הסיפור בצורה ממש גרועה, אבל לפחות שמרו עליהם שיסיימו ביחד....
מאוד חבל שלא יכלו להביא אותה לסצנה מסכנה אחת בסוף כדי לגמור את זה יפה

שמחה בשבילך שהיתה לך הזדמנות להשלים ושנהנית
ולמה תימצתת? יכולת לפרט יותר
מרסדס זו אם המשפחה
20/04/14 17:49
26צפיות
של פאס, ויקטוריה ומוניקה.
שם השחקנית(אולי תמונה תעורר את הזיכרון?)- Irma Roy

חח ובשבילך מרחיב שאומנם במרבית הנובלה לא סימפטתי בלשון המעטה את טטיאנה (חימנה אקרדי), אבל לקראת הסוף כשהיא הפסיקה להיות פנדחה דה מיארדה שרק מריירת על פצ'קו, והפוקוס ירד ממנה-אז התחלתי לחבב אותה, בעיקר כשהיא סוף סוף התפקחה והבינה שגיז'ה הוא ה"אהבה הקטנה" שהיא רוצה בשבילה(לדבריה)
היתה להן אמא?
20/04/14 18:00
22צפיות
אפילו לא מוכרת לי..

אבל פתאום נזכרתי כמה שאהבתי את ויקטוריה וגם את קרולינה! היא סיימה עם טנגו בסוף?

טטי וגיז'ה (אני זוכרת אותה בעיקר איתו, אולי זה מסביר למה אני כן אוהבת אותה)
צצה ב-10 פרקים האחרונים
20/04/14 18:40
24צפיות
כן סיימה עם טנגו, למרות שבכמה פרקים האחרונים הוא נעלם בלי סיבה ועשו טובה שהראו סצינה משותפת שלהם בסוף ממ...
אהבתי גם את סיפור האהבה של ויקטוריה ופרנצ'סקו שאומנם גם היא נהרסה במהלך הדרך (כשהוא איבד את הזיכרון ודווקא אותה הוא לא זכר! את כולם כן אבל אותה לא...פיגור). גם סיפור האהבה שלהם היה מיוחד, עם כל המחוות וההפתעות הרבות שהוא עשה לה כדי לחזר אחריה ולכבוש אותה
קריצה מצחיקה למציאות
21/04/14 11:01
39צפיות
כי אירמה רוי היא אמא של קרולינה פפלאו במציאות.

הן גם שיחקו אם ובת ב"אהבה אסורה", אגב.
º
אה באמת?
22/04/14 09:28
4צפיות
והמחליפה היא
21/04/14 20:08
60צפיות
היום שודרה
Peligro mundial.

Que bajon
כן זיפזפתי ב-20:00 וראיתי
21/04/14 23:56
28צפיות
חבל (או שלא)-גם ככה התכוונתי לא התכוונתי לצפות במחליפה.
אהבה אסורה
18/04/14 19:42
88צפיות
אגב זה בדוק שהתרגום נכון? למרות שגם אם כן מעצבן שקראו גם לה אהבה אסורה אבל נראה לי שהשם לא מדוייק.
המשחק של ברן סאאת איכזב אותי
18/04/14 20:00
94צפיות
היא הייתה אדישה ששמעה על האסון של בהלול, לא ריגשה אותי בכלל וציפיתי ליותר, גם לאליף לקח זמן אבל לפחות הצליחה לרגש. די ביאס אותי שדווקא באיראן הגיע בהלול.

יש כימיה בין ברן לקיבנץ'. לא הבנתי רק למה בשיר חשב שניהאל היא זאת שהתנשקה עם בהלול, ככה הוא חושב עליה שהיא מסוגלת להתמזמז איתו כשהוא עדיין תפוס? רק שלא יעשה בעיות ואי הבנות.
קטיה ג'מילה
ברן סאאת תגיע לרמאללה לתצוגת אפנה שם
19/04/14 18:13
109צפיות
ולא לתל אביב בתחילת מאי מה שאומר שמפגש מעריצים זה בגדר חלום, אלא אם כן זה מפגש פלסטינים
אני חושבת שביחטר נאלצה בכוחות
19/04/14 23:43
62צפיות
נפשה לא להראות חרדה מידי למצב העדרו של בהלול, כדי לא לעורר חשד... אני יכולה להבין את המשיכה בינה לבין בהלול, שניהם צעירים ויפים, אבל עצוב לי על אדנן, כי הוא כזה בנאדם טוב לב, כל מה שהוא עשה ועושה למען ביחטר ומשפחתה כנ"ל לבהלול... זה לא מגיע לו שיבגדו בו ככה. גם עצוב לי על בשיר שכל החיים שלו הוא מאוהב בניהאל שרואה אותו רק בתור אח וכל הזמן הוא סובל מהאהבה הבלתי אפשרית הזאת... אני לא אוהבת את ג'מילה... ועל קטיה בכלל אין מה לדבר... בעע.. פייקר מקסימה, אצילית ומיוחדת.. שלא כמו פירדבס הפאדחנית...
אילו ביחטר הייתה כנה עם אדנן
20/04/14 00:14
38צפיות
היה לי סימפטיה אליה אבל למעשה היא בוגדת בו משקרת לו ומרמה אותו ובזה היא מזכירה לי את רובי מרובי אם כי רובי הייתה רעה אבל ביחטר עמדה לנטוש אותו עם בהלול שאגב הוא ממש לא בסדר עכשיו שפתאום הוא לא מסוגל לחיות  בלעדי ביחטר אחרי הייסורי המצפון שלו וכואב לי על אדנן הוא באמת טוב לב ואצילי שעשה המון למענו נתן לו קורת גג, חינוך, אהבת אב ואיך הוא הרגיש רע כשחשב שבהלול מת בזמן שמצידו הוא חושק באישתו ורודף אחריה.
שאלה לכל מי שצופה עכשיו או צפה בעבר
20/04/14 00:13
64צפיות
מיהי דניז? האם הדמות שלה משמעותית/רצינית?
מה התפקיד שלה?

לגבי התרגום של שם הסדרה -
באנגלית היא נקראת Forbidden Love
בטורקית Ask-i memnu שזו המשמעות (לא בקיאה בתחביר אבל זה משהו כמו האהבה שאני צריך להוקיע)
היא אם הבית והאומנת של הילדים
20/04/14 14:16
38צפיות
יש לה תפקיד חשוב, כי ניהאל מאוד קשורה אליה ועבורה היא תחליף לאימא, והיא גם מאוהבת בסתר בבעל הבית אדנן.
בהחלט קשה לחבב את ביחטר...
21/04/14 03:31
31צפיות
את האי יציבות והחוסר יושר שלה כבר גילינו מהפרקים שהיא עשתה הפלה על דעת עצמה מבלי להתחשב בדעתו של אדנן, ובכלל גם ביחטר וגם בהלול צריכים להתבייש בעצמם..במיוחד בהלול ששם את עיניו דוקא עלייה... אפשר לחשוב שחסרות נשים פנויות ויפות... אבל על האישה של הדוד שלו? זה שנתן לו קורת גג ומשפחה ומעבר לזה?!... פשוט איכס... מגיע לאדנן אישה טובה שבאמת ראויה לו, כמו דניז שממש משמשת כאמא לניהאל ובולנט... בשיר היום איבד את העשתונות שלו לגמרי... הוא באמת מסכן.. האהבה הניכזבת שלו לניהאל הפכה אותו לבנאדם חולה...
היית צריכה לשרשר את ההודעה אליי
21/04/14 23:48
18צפיות
ולא לייבגני.
ומסכימה איתך בהלול במיוחד צריך להתבייש, הוא בן עבור אדנן, הוא גידל אותו מאז שהיה ילד, נתן לו הכל, והייסורים שלו לא מספיקים, אם הוא התאהב בביחטר הוא היה צריך לקחת את הרגליים ולעזוב ולחיות רחוק,מביחטר כי מה שהם עושים עכשיו זה פשוט לא הוגן כלפיו וגם לא כלפי אליף. גם פיברס מעצבנת אותי, היא מתערבת ומזיקה, למרות שמי שרשע באמת בטלנובלה הזאת הוא אביו של ניהאט, היה מגעיל מצידו לשמוח על מה שכמעט קרה לבהלול רק בגלל הסבל של אדנן, בעיניי רע כמוהו אין בטלנובלה הזאת.
בהלול רודף נשים וביחטר מתנהגת בטיפשות
22/04/14 20:32
14צפיות
ובחוסר אחריות, הרי היא יודעת את טבעו, הוא יצא עם אחותה פייקר ובגד בה עם חברה שלה, זה לא מספיק מידע בשביל להיות נבונה ולשמור מרחק מאחד שכזה? התנהגות ממש טיפשית של נערה בגיל 16, ומר הילמי אכן בנאדם דוחה, פירדבס גם חטטנית ורודפת בצע, היא אישה מאוד אנוכית.. לא נראה שממש אכפת לה מהבנות שלה... העיקר לחיות בפאר ובנוחיות... חבל על אליף...
תודה
22/04/14 07:55
14צפיות
ראיתי אותה בקוזיי גוניי בתפקיד משעשע ומאוד אהבתי אותה.
19/04/14 18:18
49צפיות

הגופן שלי בתפוז השתגע
19/04/14 18:21
53צפיות
כנראה בטעות נלחץ לי עם העכבר על שינוי הגופן, הבעיה היא שעד שהצלחתי לשנות את זה בחזרה לגודל נורמאלי("אופן תצוגה")אז הניקים נשארו בגודל ענקי

למישהו יש מושג איך מחזירים את זה לקדמותו

אויש עכשיו אני רואה שכשאני מרעננת הכל ענקי
19/04/14 18:32
78צפיות
אויש עכשיו אני רואה שכשאני מרעננת הכל ענקי
שוב פעם ולא רק הניקים

עיוורת אני עדיין לא
תנסי לשחק בהגדרות
19/04/14 23:03
31צפיות
של גודל התצוגה לרוב זו הבעיה
כן בסוף הסתדרתי בכל מקרה תודה
20/04/14 15:53
23צפיות

איזה באסה
19/04/14 18:35
87צפיות
היה אתמול צ'אט עם חימנה דוקה(אינס סנטה דיאבלה) ופיספסתי איזה עצבים, רציתי לדעת מה היא חושבת עלינו. וגם מה היא התרשמה מדמותה בסנטה דיאבלה. איזה פיספוס
למה, גם היא אנטישמית?
19/04/14 18:42
80צפיות
אני זוכרת אותה ממש קצת רק ממישהו צופה בך שצפיתי עד שפרשתי חח
אנטישמיות דווקא הייתי דואג משחקני טלויסה
19/04/14 19:14
97צפיות

החיים במקסיקו. שם האנטישמיות חוגגת. דווקא טלמונדו ויוניבנסיון
השחקנים חיים בארה"ב וחלקם עובדים גם בהוליווד ששייכת ליהודים.
הבעלים של  טלמונדו ויוניבנסיון יהודים, לדעתי אפילו ישראלים לשעבר.
עוד משהו שכחתי
19/04/14 19:20
78צפיות

רבים משחקני טלמונדו עם חוט אדום על היד - לומדים או למדו קבלה.
אין יותר פרו ישראל מזה
יש שני יהודים בטלויסה
19/04/14 19:46
79צפיות
אריק אליאס ומרק טצ'ר
אגב אנטישמים
19/04/14 19:51
83צפיות
מי שיידוע לי אני אנטישמים מטלמונדו זאת קרלה מונרויג(מלאך ושטן, זהות אבודה ומישהו צופה בך) שעמדה לצד הפלסיטינים וגינתה אותנו בתקופת עמוד ענן.
º
על אנטישמים*
19/04/14 19:51
29צפיות
קרלה לא אנטישמית
19/04/14 20:08
76צפיות
יש לה כמה חברים יהודים.
אכן ע"פ הציוץ שלה בזמן המבצע נראה שהיא פרו-פלסטינית, אבל יש הבדל גדול בין להיות נגד המדיניות הישראלית לבין אנטישמיות.
עדיין
20/04/14 00:34
48צפיות
אבל עדיף שאני אעצור פה כי פעם נאמר פה שעדיף לא להעלות דיעות פוליטיות. אבל בכלליות עצם זה שהיא גינתה את ישראל והגנה על הפלסטינאים מבחינתי מספיק לא לאהוב אותה(גם אם היא שחקנית טובה)
זה בסדר גמור שלא תאהבי אותה
20/04/14 01:00
41צפיות
רק חידדתי שלא נכון להגדיר אותה אנטישמית, זה הכל.
º
צודקת
20/04/14 01:26
15צפיות
עד כה לא שמעתי על אף שחקן של טלויסה
19/04/14 19:55
83צפיות
שאמר משהו רע על יהודים. כמובן שגם לא התכוונתי לטלמונדו אלא שאלתי לגבי חימנה דוקה בגלל שרנת רשמה שהיא היתה רוצה לדעת מה היא חושבת עלינו אז חשבתי שזה בגלל משהו שהשחקנית אמרה.

כשרשמתי "גם" היא אנטישמית? התכוונתי בנוסף לברן סאאת כי בפורום ויוה נאמר שברן סאאת אנטישמית ושהם קראו את זה בכמה וכמה כתבות ופרסומים שהיא דיברה רע על היהודים.
ועוד לגבי מקסיקו
19/04/14 19:58
68צפיות
יחסית לשאר מקומות אחרים בעולם האנטישמיות במקסיקו היא מהנמוכות בדרום אמריקה. הנשיא שלנו פרס אפילו ביקר שם לא מזמן כשייצג את ישראל כאורח כבוד ביריד ספרים ענק בגוואדלחרה.
הבנתי שגם נשיא מקסיקו שהוא בעלה של השחקנית
19/04/14 20:05
62צפיות
טלנובלות לשעבר, אנחליקה ריברה בקשר טוב איתנו.
º
אנחנו בקשרי ידידות מצויינים איתם
19/04/14 20:09
24צפיות
דרום אמריקה
20/04/14 16:53
29צפיות
מקסיקו נמצאת במרכז אמריקה
ברור אבל דיברתי בכללי על האיזור
20/04/14 17:03
35צפיות
אז אני לא אגיד מרכז ודרום אמריקה זה מסורבל מידי אז עשיתי הכללה חח
הבנתי
20/04/14 17:15
33צפיות
אגב שמעון פרס לא שמאלני בכלל הוא לא גינה את פיגוע ירי בחברון.
הוא שמאלני
20/04/14 17:36
35צפיות
אני מכבדת אותו בשל גילו המתקדם והיותו אדם ייצוגי שמייצג אותנו בעולם. אבל אני לא מסכימה עם הדרך שלו אני חושבת שבעיקר בעברו הוא גרם לנו הרבה נזק וגם עכשיו יש לו מלא אמירות מזיקות. לא פעם הוא מביע דיעה איפה שלא צריך, יש דברים שנשיא לא צריך להתערב בהם. אגב בקרוב בוחרים נשיא חדש. לגבי התגובה שלו אכן הוא היה בין האחרונים לגנות וזה לא מפתיע אותי

לגבי הפיגוע זה ממש נורא ועוד בערב החג זו תוצאה ישירה של שחרור המחבלים של ביבי מחבלים כבר לא חוששים משום דבר כי הם יודעים שהישיבה שלהם בכלא - אם תהיה, תהיה זמנית בלבד... ראית איזה תותח בנט עם האולטימטום שהציב(את גם בחרת בו נכון?)היחיד שיש לו עקרונות http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4509225,00...

מומלץ לצפות בראיון המלא כל מילה זהב.
אני דווקא לא הבנתי את האולטימטום שלו
20/04/14 17:48
29צפיות
הוא אמר שיפרוש אם ימסרו שטחים? אם כן התאכזבתי וכן הצבעתי לו.
לא, הוא אמר שהוא יפרוש יחד עם המפלגה שלו אם
20/04/14 18:04
33צפיות
ביבי ישחרר מחבלים שהם ערבים ישראלים עם תעודת זהות כחולה כמו שאבו מאזן דורש... אבו מאזן דורש את זה בנוסף למחבלים הערבים, חי בסרט זו פלישה למדיניות הפנים הישראלית מי הוא שיגיד לנו לשחרר אזרחים שנחשבים גם לישראלים? אם זה חלילה יקרה, זו פגיעה חמורה בריבונות הישראלית ובמערכת המשפט בישראל. כל הכבוד לבנט על האולטימטום, לפחות אצלו יש קו אדום אמיתי ולא רק מסורטט
ראיתי את הראיון
20/04/14 18:14
25צפיות
ולא הבנתי נכון את מה שנאמר על בנט אבל אחרי הראיון לא מתחרטת שהצבעתי לו. מקווה שבנט לא יפרוש מתי יש בחירות הבאות
23/04/14 07:02
5צפיות
בחירות נערכות כל 4 שנים, הבחירות האחרונות היו ב-2013 לפני שנה.
אז בעוד 3 שנים יהיו בחירות חדשות
לא נראה לי שחימנה דוקה אנטישמית
19/04/14 20:02
69צפיות
אבל לא יודעת סתם סיקרן אותי, מן הסתם אם הייתה אנטישמית היא הייתה שונאת ישראל.
º
שמחה לדעת:]
19/04/14 20:11
24צפיות
Farsantes-פרקים 121-125(סוף)
18/04/14 17:31
50צפיות
 Farsantes-פרקים 121-125(סוף)

זהו, הגענו לסיומה של הנובלה וקבוצת הצפייה הזו.
מוזמנים להשתפך, להגיב ולהיפרד כראוי
סוף מעפן למדיי
18/04/14 17:34
43צפיות
לא שציפיתי ליותר מדי, ובכ"ז מעצבן שהכול נשאר באוויר כזה ולא הקלו/"נתנו" הפי-אנד לאף דמות או זוג (לא מחשיב את איסבל ומרקוס)
בכלל כל הפרקים שקדמו לאחרון וכולל אותו-לא הורגשו כפרקים אחרונים, הכול המשיך כרגיל עם התיקים המשמימים...ניסו ליצור איזשהו מתח עם מיגל אנחל שהחזיק את אנה ופביאן כבני ערובה, אבל זה היה דפוק
עצוב אבל אולי נכון שגבי ואנטוניו לא סיימו יחד...היא נותרה ממתינה לבטו שישתחרר מהכלא, והוא...לבדו ממשיך לשמור על אאידה. דווקא הדמות שלו יותר מכולם הייתה צריכה לקבל איזה סוף מתגמל, תסריטאים מפגרים לאן נעלמה פאולה?! מישהו יודע, אמרו משהו? אם כבר אז למה הם לא סיימו יחד? נרמז אבל שכנראה יתפתח משהו בינו לבין סוניה...
אאידה כמובן לא טופלה כמו שציפיתי, בכלל-גבי הזניחה אותה לגמריי בפרק האחרון פשוט ל-א אכפת לה!!
ואז מגיעה סצינת הסיום...כן ידעתי שבנחמין ויקוניה קופץ לתפקיד אורח אבל לא ראיתי את הסצינה עד לצפייה בפרק האחרון. הנחתי לעצמי שזו תהיה מעין סצינה של "ברכת הדרך" לגיז'ה שיהיה מאושר וימשיך בחייו, ולא היו הפתעות-אכן זה מה שקרה.
לפניכן הייתה סצינה טובה בין הפיסקל לגיז'ה שהוא אמר לו "אתה ממשיך להיאחז בפדרו כי זו הבטחה שלא התממשה, אהבה שלא קרתה".

קצת צחוקים לקראת סיום:
-אאידה ואיסבל משחקות בקוביות ואיסבל מרמה "נשארו לי עוד פעמיים?" "אבל איך? עשית 3 פעמים" חח ואאידה מתקשרת לבולודיטו שיבוא ויעיף אותה
-אאידה חושבת עכשיו שסוניה היא גבי ומעירה אותה בבוקר ללכת לבי"ס "אני יכולה להחסיר היום מאמיטה?"
וגם היציאה הנכונה שלה- "אז מי שומר עליי היום? מי כאן?" חחח אני כ"כ אתגעגע אלייה אוף זה הדבר היחיד שכואב לי שהסדרה נגמרה. אפשר לעשות העתק-הדבק לדמות לGUAPAS?
-איסבל ומרקוס במשחק תפקידים הם לא שולטים בעצמם וגבי תופסת אותם בשירותים חח

FIN
לא מתחרט שצפיתי בנובלה הזאת, כי בכ"ז היו בה דמויות שהנעימו את האווירה כשהיא החלה להידרדר במדרון...דמויות שהייתי מתבאס אם לא הייתי מכיר (אאידה, סוניה, מרקוס, איסבל...)
רק חבל לי שהפוטנציאל ההתחלתי שהיה לטלנובלה-התבזבז והיא הגיעה לשפל מאוד נמוך ככל שהתקדמה.
רננה ועופרי צל"ש על סיום הפרויקט כיף היה להעביר את הצפייה איתכן נתראה שבוע הבא בגואפס!!
º
היה כייף לצפות איתך גם!!
18/04/14 18:05
5צפיות
18/04/14 18:20
20צפיות
מגיע לנו על זה שהחזקנו מעמד.
או מינימום איזה מרטין פיירו בקטגוריית "הצופים המצטיינים הסדרת דרמה יומית"
º
19/04/14 21:32
3צפיות
תם ונשלם!!
18/04/14 18:11
30צפיות
טוב...
בהתחלה הסדרה נראתה עם פוטנציאל אדיר! וממש חיכיתי שנגיע לפרקים הבאים - והייתי צריכה להחזיק את עצמי מלהמשיך ולצפות...
עם הזמן הסדרה התדרדרה, דמויות עזבו, והתחיל להיות ממש משעמם..
למרות הכל - שרדנו עד הסוף (מזל שהיו רק 125 פרקים)

כמו שחשבתי... היה מצב שגבי תסיים עם בטו - וזה בערך מה שקרה... לפחו זה מה שנתנו לנו להבין...
אנטו כנראה יתחיל משהו רציני עם סוניה
מרכוס ואיסבל זכו שוב אחד בשנייה - גילו אחד את השנייה שוב
גיז'ה חזר להיות בנאדם והכניס את חוסה למשפחה - קיבל את האשור הדימיוני של פדרו... וכנראה שהוא יתחיל משהו עם חוסה
אאידה כנראה תמשיך להיות חולה, ונראה שסוניה ואנטו יאמצו אותה אליהם...

יש המון מקומות לעונה שנייה, כמו שצ'אבס הציע... אז אני מבינה מאיפה זה בא - הם לא סגרו כלום עד הסוף... וכמו ששניר אמר, הפרקים האחרונים לא היו פרקים אחרונים טיפוסיים לטלנובלות..
אבל עדיין - נראה לי שכדאי לוותר על הרעיון הזה מראש

חבל שהסדרה נגמרה בטעם שכזה... באמת שהיה לה פוטנציאל מצויין!! אבל לא נורא... הפרקים של גואפס כבר על המחשב - ואם באמת נראה פרק אחד יותר בשבוע, תוך חודשיים ומשהו אנחנו כבר מצמצמים את הפער...
º
מקווה שסואר אפילו לא יחשוב על זה
19/04/14 21:39
3צפיות
טוב, אז זהו זה
18/04/14 18:18
48צפיות
It's over.

שניר, אני נוטה שלא להסכים איתך בעניין הסיום.
בסופו של דבר, בהתחשב בנסיבות, הסוף היה האופטימלי ביותר שהיה אפשר להגיע אליו לדעתי.
התסריטאים הלכו עד הסוף עם מה שמתאים לדמויות שהם יצרו, ולא התעקשו בכוח על סיום דביק ומעושה סטייל "והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה"

המפגש של גיז'ה עם פדרו ריגש אותי עד דמעות קיבלנו תזכורת קטנה למה שפרסנטס הייתה לפני שהכל התפקשש.
כמו שאמרת, העניין בסצינת הסיום הוא לא האיחוד בין גיז'ה ופדרו, אלא דווקא הפרידה. גיז'ה היה זקוק לסגירת המעגל הזאת כדי להמשיך הלאה.
עכשיו, כשהוא קיבל את ברכת הדרך מפדרו, הוא יכול לעשות את זה בלב שלם. ואני שמחה שזה עומד לקרות דווקא עם חוסה ולא עם מישהו אחר.

אנטוניו וגבי מסיימים את המערכה בנפרד. היו רגעים שרציתי אותם יחד והיו כאלה שממש לא. בסופו של דבר אני שמחה שהם הלכו איש איש לדרכו. מגיעה לאנטוניו מישהי טובה בהרבה.
ההתנהגות של גבי כלפיו הייתה אגואיסטית ומגעילה ממש עד לפרק האחרון. היא רדפה אחריו, התחננה בפניו שיתחתן איתה, נשבעה לו שמה שיש ביניהם הוא אהבת אמת, וכל זה רק כי היא פחדה ממה שעלול לקרות כשבטו יצא מהכלא מזל שבפרק האחרון היא התעשתה, הודות לחברים מהמשרד שהאירו את עיניה. בטו יוצא מהכלא בקרוב ונותר לנו רק לדמיין את מה שעתיד לקרות ביניהם.

אנטוניו הוא הדמות הכי אצילה וטובת לב בסדרה. מתוק אמיתי
השאירו סוף פתוח כזה שמרמז על משהו שיכול לקרות בינו לבין סוניה. לדעתי הם ממש מתאימים וחבל שלא אפשרו לנו ליהנות מאיזה סיפור אהבה ביניהם במהלך הפרקים.
זה יכל להיות נחמד. במיוחד לאור העובדה שהם זוג במציאות והכימיה ביניהם צועקת לשמיים.

איסבל מצאה סוף סוף את הדרך להחזיק במרקוס: סקס ספונטני ופרוע במקומות לא שגרתיים כך או אחרת, אני שמחה שהכל בסדר בממלכה הקטנה שלהם.
מתה על המשפחה הזאת! לא יודעת איך הייתי שורדת את זה בלעדיהם.

מיגל אנחל נשלח לכלא כפי שהיה ראוי שייעשה מזמן. האמת היא שציפיתי לסצינה הרבה יותר דרמטית עם איומי האקדח בבית של גיז'ה. חשבתי שמיגל יירה ואנה תגן על גיז'ה בגופה או משהו כזה, ובכך היא תשלים את "התיקון" שלה, אבל זה לא קרה.
עדיין, המהפך של אנה הוא אחד הדברים היפים שקרו בסדרה. אני אוהבת את הדמויות שמתחילות רע ומסיימות טוב.

עם הדמות של אאידה משהו קצת התפספס.
היא הייתה מצחיקה וחמודה גם לפני שהיא חלתה, ככה שמבחינתי כל עניין האלצהיימר היה לגמרי מיותר. השיכחה והבלבול בין הדמויות לא ממש הוסיפו לה ויכולנו בהחלט להסתדר גם בלעדיהם.
אני גם מסכימה איתך שניר שהיא לא טופלה כראוי וחבל.

בגדול, היו לסדרה עליות ומורדות. (בעיקר מורדות). היא התחילה מדהים והלכה והתדרדרה ככל שהסוף התקרב, אבל אני לא מתחרטת שהחזקתי מעמד והמשכתי לצפות.
למרות הכל, הסיום לא היה נורא כל-כך, והחשוב ביותר הוא שזכיתי להכיר כמה שחקנים נפלאים ובראשם בנחמין ויקוניה המצוין! (לא מאמינה שזאת הפעם הראשונה שפגשתי בו. מרגיש לי שאני הולכת איתו כבר דרך ארוכה, במיוחד אחרי "דון חואן" שהתחלתי אחרי פרסנטס וסיימתי הרבה לפני).
גם לשחקנים שגילמו את מרקוס, איסבל, סוניה, אנטוניו ואאידה אני שומרת מקום חם בלב

שניר ועופרי, גם לי היה העונג לחלוק איתכם את הצפייה.
שניר, שאפו על ההשקעה בשירשורים, בקישורים ובכל מה שנלווה!
תודה

º
18/04/14 18:26
2צפיות
אהבתי את הסיכום מאוד
19/04/14 21:46
20צפיות
והשורות האחרונות חיממו לי את הלב
אומנם חובבי הארגנטינאיות כאן בפורום נותרו מעטים, אבל לפחות עקביים ונאמנים לכל אורך הדרך

ממ אומנם כתבתי שהסוף היה מעפן, אבל כפי שכתבתי בהמשך וכדי לחדד-לא רציתי שגבי ואנטוניו יסיימו יחד, וזה הרגיש נכון שכל אחד מהם המשיך בדרך אחרת. כמו שכתבת-מגיע לאנטוניו מישהי אחרת הפתיע אותי שלא הזכרת את פאולה בסיכום שלך...את יודעת לאן היא נעלמה? היה איזכור כלשהו שאולי פספסתי באחד הפרקים? חבל שבחרו להעלים אותה כמה פרקים לפני הסוף...
ומצחיק שבסוף בחרו לרמוז שייתכן ויקרה משהו בין אנטוניו וסוניה, בעוד ש...לפני אמצע הנובלה כתבתי שבטוח יהיה איזשהו קו עלילה ביניהם והם יסיימו יחד כזוג (חבל שלא נחשפנו לזה)
אני מתקשה להתאפק ולא לומר-אבל...צפי לדמות שונה של אנטוניו בGUAPAS!! ארחיב את הדיבור בסיכום

וכמוני כמוך-לא מתחרט שצפיתי בה כי זכיתי להכיר דמויות ושחקנים נפלאים שלא אשכח משהו טוב בכ"ז יצא ממנה.
עכשיו נותר לראות מה יהיה בטקס המרטין פיירו שייערך בקרוב (רק שצ'אבס לא יזכה, בבקשה!!)
איך שכחתי את פאולה?!? אני בושה בעצמי!
19/04/14 22:16
23צפיות
אחת הדמויות שהלכו והתחבבו עליי ככל שהסדרה התקדמה.
יש משהו שובה לב בשחקנית שמגלמת אותה. מתוקה אמיתית!
מאז שהיא נעלמה לנו לא הופיע ולו רמז קל ביותר לגבי מה שעלה בגורלה. חבל.
אם ממילא הפרידו בין גבי לאנטוניו, מן הראוי היה שהיו מסדרים לו מישהי אחרת: פאולה/סוניה. שתיהן מקסימות ומתאימות לו הרבה יותר מגבריאלה הצנונית

מחכה בקוצר רוח לראות את השחקן שמגלם את אנטוניו בGUAPAS!
יהיה מעניין לראות אותו עושה משהו אחר.
בfarsantes הוא היה גילם דמות די סטריאוטיפית של ערס מצוי (אם כי חביב להפליא).
בא לי לראות אותו כגבר שווה! מקווה שכך יהיה.

אני מאמינה שצ'אבס ייקח את המרטין פיירו
הוא סוג של אלוהים בארגנטינה.
הטוקבקים שאני נתקלת בהם רק מהללים ומשבחים אותו כל הזמן.
חואן דארטס ופקונדו ארנה ממש לא ראויים לפרס, ככה שנשארו: חוליו צ'אבס, בנחמין ויקוניה, ואלפרדו קסארו. כל אחד משני האחרונים עדיף מבחינתי בהרבה על צ'אבס.
הלוואי שיקרה איזה נס

שניר!! שכחתי לשאול אותך
20/04/14 11:04
18צפיות
שמת לב שאחת הנשים שהגיע למשרד בפרקים האחרונים (לא זוכרת מאיזה קו עלילה)... זאת הסבתא המעצבנת בפאפיס?? החותנת של פרנקו (היא נראתה בפרסנטס ממש צעירה)
º
שמתי לב
20/04/14 11:05
5צפיות
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

לפרסום העסק שלך בתפוז

השאר פרטים כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום