לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

הסלט הטורקי עדין טרי
30/10/14 08:47
156צפיות
מה קורה אורטאקים? ים הסדרות המיובאות מטורקיה אני רואה שלא ממש יוצר שרשורים בפורום, לא מצאתי מה לנצל"ש, אז פתחתי חדש... אני מאלה שרואים עכשיו את השידור של karadayi באתר ויוה בוואלה, אומנם אני נמצאת רק בפרק 11 (יודעי דבר מביניכם יכולים להבין מהיכן נובע חוסר הזמן המטורף חחח ) אבל ללא ספק אני משתדלת להדביק את הקצב כמה שאפשר. השבוע מועלים באתר פרקי ה- 30 +...

אז בהמשך להודעה תפוזית בפרטי שרפו שלח לי מה קורה עם קצת תגובה על מה שאני רואה הינה כותבת כמה דברים על פרקים 1-10 שראיתי עד כה, מאמינה שכל פעם כאשר ייצא לי להגיב קצת, זה יהיה על מיקבצים של פרקים ביחד, כי אין לי אפשרות להגיב באופן תכוף יותר.

אז... מה אתם רואים בימים אלה? יש יחסית הרבה סדרות מיובאות משם (אלוהים יודע איך זה שככל שהיחסים המדיניים עם טורקיה מתדרדרים יותר ויותר, העסקים הטלוויזיונים שלנו איתם רק הולכים ומתגברים )

נ.ב
מה נסגר עם תפוז? יש פה מערכת הודעות חדשה בפורומים?
למה אני כבר לא מצליחה לצרף תמונות? זה לא תומך ב- chrome של גוגל?

Karadayi פרקים 1-10
30/10/14 08:51
77צפיות
טוב... אז ללא ספק יש לנו שוב סאגה טורקית, שעיקרה (עד כה לפחות) זה עד כמה מזעזעת מערכת המשפט\משטרה\חוק וסדר שיש להם במדינה, בטח ובטח בשנות ה-70. שוב חוסר צדק, שוב שחיתות בצמרת, שוב כל האמצעים כשרים, ואחרי צפייה אדוקה ב'אזל' כבר קשה כמובן להפתיע. בעשירייה הראשונה של הסדרה יכולה לומר חד וחלק שכל מה שקרה עד כה היה צפוי בצורה קצת מעצבנת

היה ברור שהוא ישחד מישהו לעניין התביעות אצבע, וכאשר נמסר כי התביעה על השולחן היא זו שעל כלי הרצח – היה ברור שהמישהו הזה יהיה או סולימן עצמו או המזכירה שלו ומכיוון שהמזכירה שותפה – אז התשובה ברורה על מי 'מפילים' את הסימן המפליל עם הדם.

היה ברור שכאשר קיבלו אישור שכל האמצעים כשרים לגרום לנאזיף לחתום – יעשו משהו לבן משפחתו. לא עברה דקה והיכו את אישתו מול עיניו והינה לנו הודאה באשמה עם חתימה.

היה ברור שכאשר נדג'ט אמר לאייטן שהופעת השירה שלה זה 'הסוד שלהם' – מאהיר לא יגלה שהיא בנשף בו הוא בעצמו היה, שהרי משהו חייב יהיה לגרום לה להסתבך בהמשך. ואפרופו אייטן איזו דמות סתומה. שונאת דמויות כאלה. מהקרציות האלה שכל התועלת שלהן בהמשך זה לגרום צרות לדמות הראשית בלי יותר מידי עניין או חשק. והתמימות שלה, כמו שאני מכירה את הטורקים – לבטח תעלה לה בחייה בעתיד חחח

ועוד כל מיני קטנות של פה ושם... אז בקיצור הכל נורא ברור כרגע. תגידו לי שעוד יהיו הפתעות טוב? כי אני יודעת שיש להם את היכולת. ולא רק כל הזמן שהכל נהיה כך או כך – כי מישהו מושחת סידר את זה מאחורי הקלעים. הבנתי שעד כה שודרו בערוץ ויוה כ- 200 פרקים והיד עוד נטויה לעונה שלישית, משמע ה-מ-ו-ן-ן-ן-ן פרקים. הם הצליחו לשמור על עניין חם לאורך כל הימבה פרקים האלה?!?!

משעשע אותי ש...

שוב יש לנו בהאר חייכנית וסרדאר מפלצתי

שהילד עם העיתון חדשות כל הזמן צועק עידכונים הכי לא מעניינים בעולם, כי ממש קשור ריכולי מלכת יופי או שעון חורף\קיץ, בעוד המדינה מלאה בשחיתות בצמרת ורציחות לאור יום

שפרידה הפוצה כל הזמן משחקת אותה קשוחה וקשה להשגה, וכל מה שבא לה זה לעשות למאהיר את מה שטורגוט עושה לפרוצה התורנית, בעודו מכריח אותה להיקרא 'פרידה'

הורס אותי...

כמובן קנאן אימירזאלולו המופלא, שהוא פשוט שחקן בחסד, מעולה משכנע וכ"כ יודע להעביר דמויות על המסך. תענוג לצפות בשחקנים כאלה, זה כמעט עושה את כל ההבדל. הוא מגלם גם הפעם דמות מורכבת ומעניינת, שאני בטוחה שאתגרה אותו המון, וענתה על הסטייל האקשני שהוא כ"כ אוהב לבצע על המסך

שורה תחתונה, ברור שאני ממשיכה לראות את זה, ברור שיש פה שוב צוות שחקנים מצויין ותסריט משוחק היטב שמועבר לעניין אבל אני מקווה להינות קצת יותר (בואו נסכם על 50% לפחות מלעומת אזל?), כי בינתיים לא נעים לי להודות אבל נירדמתי באמצע באיזה 2 פרקים וזה לא לעניין חחחח לא מתאים לי...

דווקא טביעות האצבעות היו של טורגוט
30/10/14 15:31
27צפיות
הם היו על כלי הרצח שטורגוט לא השתמש בכפפות. מאהיר לראשונה שקיבל את התיק על עצמו, גילה ראיה חשובה לחפותו של אביו ולמעשה כבר יכלו לסיים את הסדרה שהיה עוד מישהו, עוד חשוד, עוד טביעות אצבעות. אך הרוצח עצמו הוא התובע בתיק ואי אפשר להסתיר ראיות מהתובע, אז כל החומר מגיע לרוצח עצמו והוא מפריך אותו, משחק נגד הזמן, כי לא משנה כמה מאהיר ישקיע וכמה יגלה, הרוצח הוא חלק מהמשפט של אביו והוא מגלה על כל צעד של מאהיר ומנטרל אותו. כמובן שזה צפוי כשהרוצח הוא התובע של החף מפשע שהוא הפליל, מאהיר יכול לפקוח את עיני פרידה, אך טורגוט יכול לעצום אותן בחזרה. 

אותי הסדרה ריתקה הרבה יותר מאזל ונהנתי מכל רגע, היו מקרה או שתיים בהמשך שנרדמתי, אבל מיהרתי להשלים את הפרק ביום למחרת, זו הייתה בעיה שלי ולא השיעמום של הסדרה. היו הרבה הפתעות והרבה דברים מרתקים, ובעיקר הרבה סיבות להיות בעצבים ולדאוג לדמויות של הסדרה, הרבה יותר מאשר באזל או בפטמגול.

אייטן באמת דמות מעצבנת ולא מועילה אם כי בפרקים הראשונים דווקא חיבבתי אותה.
...
31/10/14 00:05
33צפיות
ברור שזה של טורגוט... זה בכלל לא משהו שניסו לעשות נסתר או משהו...

על זה אני בדיוק מלינה... ע"כ שאם כל הסדרה מאהיר ירדוף אחרי נאשם - שכל מה שהוא יודע זה לקמבן שחיתויות ובכך לצאת מזה שוב ושוב - אז יאללה ראינו שמענו צפינו חזינו. אין פה שומדבר מחדש!

תראי...
30/10/14 22:51
40צפיות
הפתעות אזליות לא יהיו כאן, הרוב יהיה צפוי, אבל הסדרה כן מתפתחת וכן מחזיקה 199 פרקים בעיקר בזכות קאסט נדיר. פרק סוף העונה השנייה כן יהיה אזלי ומצמרר, ולו רק בשבילו שווה לצפות ולמה ככה? הילד מביא ידיעות היסטוריות
חחחח ברונו אני ישר הייתי
31/10/14 00:19
38צפיות
סקפטית בעניין כמות הפרקים המטורפת, זה נשמע לי המון! ובגלל שהתרגלתי לראות את קנאן בתור אזל המופלא - הציפיות שלי מהתסריט גבוהות. אני מקווה שאהנה ממנה לכל אורכה ושההפתעות יכפרו על כל הצפוי...

והילד הזה, צריך לבדוק את האמינות שלו בהזדמנות

בהתחלה גם לי היה קשה...
31/10/14 19:14
6צפיות
הדמיון לאזל היה גדול, ההפללה, דליאן-רמיז, ועוד דברים שכבר שכחתי ואחרים שעוד יקרו, זה הרגיש לי כניסיון לא מוצלח לשחזר הצלחה של אזל, אבל לאט לאט היא הקסימה אותי בדרכה המיוחדת והזמן עבר בצ'יק. את תהני ממנה ומ''מאהיר ועצבני'' אני בטוח

הילד ואני
קרא' זה לא אזל...
31/10/14 14:14
16צפיות
צריך לקחת אוויר ולהמניך ציפיות.
אזל יצרה רף מטורף שאף סידרה אחרת לא מסוגלת לעמוד בו...
מהאיר שונה תהומית מאזל כמו גם המהלכים בסדרה והעניין.

אבל כשאימי הראשי אפשר להתפשר על תסריט, על עניין וכו' ופשוט להנות
מכישורי המשחק המדהימים שלו.

חחח... ובכלל כניראה לראות כל סדרה שהיא
31/10/14 17:57
7צפיות
זה פשרה לעומת 'אזל' שהיתה היחידה שאשכרה התחלתי לראות שוב בשניה שהיא נגמרה מעולם לא ראיתי הפקה טלוויזיונית טובה ומיוחדת כ"כ. משהו באמת נדיר. אני מניחה שגם זאת תתברר להיות טובה יותר בהמשך, פשוט ההתחלה קצת צולעת לטעמי, במיוחד כי הכל נורא צפוי כזה ולא ממש מתחכם או ייחודי, אבל אני סבלנית ושיטת הצפייה באינטרנט כמובן מאוד נוחה.

לולי מה קורה
30/10/14 14:31
44צפיות
אני לא רואה כרגע טורקיות ואין לי זמן לנסות קרדאיי הטלנובלה היחידה שאני רואה זה מקסיקנית באתר. נשאר לי הטורקית סודות אפלים בהוט מג'יק. התכנית היחידה שאני פותחת עבורה טלויזיה זאת מועדון לילה בערוץ 2 שממש מצחיקה אותי. אין לי כל כך סבלנות לטלנובלות אבל מחכה לטורקיות החדשות בויוה פלוס בעיקר לאלף לילה ולילה.

ולגבי תפוז
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 14:38
50צפיות
אכן מערכת חדשה של פורום. יש לך אייקון למטה של מצלמה את לוחצת עליו ונפתח חלון קטן ואתלוחצת הוספת תמונה. הנה תמונות להדרכה.
היי רנת תודה רבה
31/10/14 00:23
28צפיות
אני אנסה לראות אם אני מצליחה
ניראה לי שהבעיה היא אצלי מבחינת הגרסא של האינטרנט

לולייי מזל טוב
30/10/14 22:33
48צפיות
הסלט טרי אבל לא טעים כמו קודם

הטורקיות לא רק מתרבות אלא גם השתלטו על ערוץ שלם (ויוה פלוס שהפך לסדרות טורקיות קוריאניות). החלטה מטומטמת של ויוה. עדיף סדרה אחת בויוה הרגיל כפי שהתרגלנו
יש 4 סדרות כרגע- יופי מסוכן (הטורקית הכי גרועה שהגיעה לויוה). הסוף (מעניינת ומיסתורית לא התחברתי אליה. פרצופים מוכרים ג'נגיז, באדה וקאיה מאזל). קוזיי גוניי ואזל בשידור חוזר
2 הראשונות מסתיימות בקרוב ויחליפו אותן אהבה ועונש. ואף לילה ולילה (פרידה ראשית)

בימים אלה אני רואה קוזיי גוניי עם קיבאנץ' טטליטו (סקיז) ועוד 2 פרצופים מוכרים מאזל- שבנם ותמוז (יאסין כרגע בשבילך) הסדרה מאוד יפה
ועם שיבולית שהתפתחה לשייבולית חח וליאת (גברת פלפלת) רואים אונליין את העונה השלישית של קרדאיי ומדי פעם פותחים שרשור או מתכתבים במסרים

אכן מצב בלתי נסבל
30/10/14 22:56
26צפיות
ההשתלטות על הערוץ, עכשיו צריך לוותר על חלק, לפחות למי שצופה גם בספרדית ובברזילאית, חשבתי שאוותר על קוזיי גוניי, ההתחלה קצת שיעממה, אבל נהיה מעניין ולאלף לילה ולילה התמכרתי מהפרומו וגם את השחקנית של פרידה כבשה אותי בקרדאיי, אז כנראה שאוותר על אהבה ועונש.
תודהההה :)) ועכשיו הבנתי! העברתם את
31/10/14 01:42
45צפיות
השרשורים למאחורי הקלעים הא?! חחח

ואיזו הגזמה של ויוה... ערוץ שלם רק לסדרות זרות. כניראה אין כבר רייטינג ללטיניות כמו בעבר אחרת הם לא היו מקבלים החלטה לכזה שינוי. בכל מקרה לטורקים יש סדרות ברמה, אני מקווה שיביאו כמה שיותר לאתר וואלה. תכל'ס בעיני הכי נוח לראות שם.
לא נראה לי שעם המג'יק, השידורים החוזרים
31/10/14 02:49
31צפיות
והסאטרט אובר של הוט, הריטינג עדיין רלוונטי, אבל הם חושבים שאוהבי הטורקיות ישלמו על הערוץ, כי בניגוד לקוריאניות שמתורגמות לעברית ולרוסית מהכתוביות באנגלית וזה מופץ באינטרנט באתר, את הטורקיות אין דרך לראות עם תרגום לעברית בלי הערוצים שמתרגמים. אם כי החברה של קרדאיי מרוב צפייה עם תרגום לאנגלית כבר למדו להבין את הטורקית. 
אני חושבת שעיקר הצופים (צופות) של הערוץ
31/10/14 09:28
29צפיות
הזה אלו עדין ברובן נשים (ובגיל ממוצע גבוה יותר מהפורום הזה שאינו מדגם מייצג כלל) אשר ממש לא מורידות סדרות מהאינטרנט, ולדעתי בגלל שכל הסדרות האלה מדרום אמריקה ברובן מאוסות כבר כי הן חוזרות על עצמן שוב ושוב - הטורקיות והקוריאניות הביאו משהו חדש ומרענן ולכן זה תפס. הלטיניות לא משיגות היום את הבאזז שיש לטורקיות, וזה לא משנה איך נקרא לזה : מדידת רייטינג מסורתית כמו שעושים ערוצי 10 ו-22 (שאנחנו יודעים שלא כ"כ עושים בכבלים כי זה לא ערוצים מסחריים) או בין אם נקרא לזה פשוט תשומת לב של הנהלת ויוה לדעת הקהל המשתנה.
טוב לראות אותך כאן
30/10/14 22:40
37צפיות
לצערי מפאת חוסר זמן אני לא נהנה מהסדרות הרבות, צופה רק בסולטאן (סדרה מהממת..) והלוחמת הברזילאית.
כרום דווקא עובד לי מצוין
וואיי... הסולטאן זה גם איזה
31/10/14 01:45
35צפיות
מלאן ת'לפים פרקים נכון? צריך הרבה סבלנות...
אתה גם בטח נהנה מזיכרונו של הדאייה המפורסם אני מניחה

תודה ברונו בזכותך על שהודעת לי שמשדרים את קאראדיי בוואלה

139 פרקים ב-4 עונות...
31/10/14 19:24
היא משודרת כבר 11 חודשים במתכונת ויוה ואני נהנה מכל רגע הסדרה מבוססת על אירועים היסטוריים, מאוד נאמנה למקור, תענוג צרוף
אכן, נהניתי מהדאייה לאורך העונה השלישית ותחילת הרביעית, אבל לאחרונה דמותו ''הועלמה'' מהסיבה הידועה

בכייף
ברוכה השבה יקירתי
31/10/14 12:52
28צפיות
היו פותחי פה שרשורי אבל חובבי הז'אנר פה כבר לא הכי כותבים אבל נראה לי שאםתיצרי עניין תיהיה הענות.... תרגישי חופשי לפתוח כמה שרשורי שתרצי

בהחלט מובן ש|זמן| פנוי לוקה מעט בחסר אבל רק מסיבות טובות

בת אלי תודה מותק, מה איתך? מה רואה?
31/10/14 17:36
9צפיות
או שקשה למצוא את העניין בויוה \ ו. פלוס לאחרונה?

אני מניחה שבגלל שכל הטורקיות עברו לערוץ בתשלום - זה לא ממש עוזר לכמות הצופים לגדול אז יכול להיות שגם זו הסיבה... נשאר רק פתרון האינטרנט

מזל טוב
31/10/14 14:10
32צפיות
איזה יופי,
שתגדלו אותו/אותה בבריאות, אושר ושמחה!
המון נחת!

שיב
31/10/14 17:42
30צפיות
איך העונה השלישית של קאראדיי? הם מצליחים לשמור על אש חמה לאורך כ"כ ה-ר-ב-ה פרקים?

ו... תודה רבה האמת זה לא רק אותו... ולא רק אותה... זה אותם חחחח...

יאא מזל טוב
31/10/14 17:46
19צפיות
שיהיה הרבה נחת
º
תודה
31/10/14 18:00
8צפיות
º
מזל טוב כפליים
31/10/14 18:19
4צפיות
º
וואו מזל טוב! איזה אושר
31/10/14 19:04
2צפיות
הולה לולי כיף לראות אותך שוב
31/10/14 16:56
16צפיות
ומזל טוב
º
תודה
31/10/14 17:43
5צפיות
קרדאי כהרגלה קוטפת פרסים בכמויות
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 17:26
23צפיות
אתמול באיסטמבול התקיים טקס פרסי טלוויזיה וקרדאי גרפה כהרגלה מלא תארים:
סדרת עונתית הטובה ביותר
קנאן אימירזאליאולו הוא כמובן שחקן הכי טוב(בסדרה עונתית)
ברגוזאר קורל שחקנית הכי טובה (בסדרה עונתית)
מליקה איפק יאלובה שחקנית משנית הכי טובה (בסדרה עונתית)
ריזה קוז'אולו שחקן משנה הכי טוב(בסדרה עונתית)
תסריט של השנה
בימוי של השנה

ועוד איש יקר ומוכשר שזכה בתואר שחקן משנה בדרמה (בסדרה "גאות ושפל") הוא באריש פלאי (עלי הצבת מאזל). 

וקצת תמונות 

º
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 17:32
6צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 17:36
8צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 17:39
6צפיות
בהחלט ראויה לפרסים
31/10/14 18:17
9צפיות
חוץ שחקנית המשנה, במידה ומדובר בשחקנית של אייטן כי היא לא משהו. 

לא מבין מדוע כולם כל כך מתלהבים מאזל וטוענים שזה משהו שאי אפשר לשחזר אני אהבתי גם את מנקשה וחליל וגם את קרדאיי יותר מאזל.
שוב פעם אייטן זוכה?
31/10/14 18:42
6צפיות
זה מסריח
º
31/10/14 19:25
º
הסולטאן לא הייתה מועמדת?
31/10/14 19:27
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לסרט|?|
30/10/14 11:37
11צפיות
|אקשן| אנחנו מחלקים 30 כרטיסים זוגיים לסרט "קרניים". היכנסו כבר עכשיו לפורום ביקורת סרטים וקולנוע
וכתבו לנו על סוד שנחשפתם אליו בטעות, או סוד שסיפרו לכם ולא רציתם לדעת מלכתחילה ואולי תוכלו לזכות!

לפרטים נוספים והשתתפות בתחרות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|רמקול|היום בין השעות 16:00-18:00 נארח בפורום הריון ולידה - תמיכה את ד"ר ליזה רובין רופאת ילדים.
ד"ר רובין תשמח להכין אתכם לחורף הקרוב, האם כדאי להתחסן? ואיפה?

מוזמנים לשאול את שאלותיכם כבר עכשיו:

|*|אנחנו מזמינים אותך לשתף אותנו בלוק של הגבר שלך, היכנסי לפורום שיחת נשים,
ספרי לנו מה סגנון הלבוש של הגבר שלך ותוכלי להלביש אותו בקולקציית הגברים של קסטרו!

לפרטים נוספים והשתתפות:
º
בדיקת חתימה
30/10/14 18:21
18צפיות
איך זה יכול להיות שבעריכה של הפרופיל שלי השינוי מופיע
30/10/14 18:24
20צפיות
אבל פה לא?
מי מפה יש הוט ורואה איש חשוב מאוד?
30/10/14 21:48
22צפיות
איך שם יהודה לוי?
סרטון חדש מאת ז'וז'ה+3
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
31/10/14 01:29
26צפיות
והפעם ז'וז'ה מכרסמת קרטון
איזו מתוקה איך היא מרחרחת עם האף שלה
31/10/14 16:16
11צפיות
או שהיא רעבה או שהיא מחפשת להתעסק עם משהו חח

אני רואה שבתמונה אחת שוב היא על הנדנדה מקווה שהיא למדה לשמור שם על שיווי משקל חח שחלילה לא תיפול משם שוב.

כן זה מצחיק איך היא כל הזמן מזיזה את האף
31/10/14 16:23
9צפיות
לגבי הכרסום זה משהו קבוע אצל ארנבות זה מחזק להם את השיניים אחי אמר לי

היא לא נפלה משם הפעם אגב היא גם התיישבה עליי וטיפסה עליי חח נראה לי בגלל שהיה לידי בקבוק מים חח רצתה לכרסם גם אותו. מה שכן יש לה ציפורניים ארוכות כמו לכלבים והיא שורטת.
רפי תוכל לשלוח מסר ליוזר הזה מה ששלחת ליוזר השני?
30/10/14 18:38
19צפיות
אני לא זוכרת את הסיסמה של DividedHeart
מה קרה לסנדרה אצ'בריה
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 19:13
היא רזה יותר מתמיד או שנדמה לי
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
31/10/14 15:31
6צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
Camino al Amor
GUAPAS

צפייה מהנה 
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Sres.Papis-פרקים 166-169
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 15:32
5צפיות
.
הספירה לאחור החלה: עוד 6 פרקים לסוף
31/10/14 15:34
9צפיות
הטלנובלה מסתיימת ב11/11 יום שלישי
Camino al Amor-פרקים 88-91
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 15:36
6צפיות
.
זהו, מנו עזב? (עד 90)
31/10/14 16:06
7צפיות
זרקו משהו על זה שהוא מתכוון לעזוב, אבל זהו ככה פתאום הוא נעלם...איזה הזוי! יוצא שבשורה התחתונה לא קרה כלום בינו לבין ג'ינה, כך שמלכתחילה כל קו העלילה הזה היה מיותר.
רוקו מתחיל לחשוד שלופה שיקרה לגבי המחלה שלה...בגלל זה רוצים להרוג אותו כבר פעם שנייה?
ונסה בהיריון די ברור שזה מבאוטיסטה כך שהגיע הזמן להיות כנה עם אנחל!
GUAPAS-פרקים 128-131
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 15:37
9צפיות
.
לה ריינה דל צ'לה!
31/10/14 16:02
10צפיות
שיגעו אותנו עם זה, נדבק לי בראש
גילוי נאות- אני חושב שהטלנובלה עדיין מדשדשת וחבל שמרחו אותה לכדי 180 פרקים ולא סגרו את הבסטה ב-120 כמו שתיכננו...אורך הפרקים בכלל מחרפן אותי, שעה זה המון!
איזה כיף שמוריאל סנטה-אנה הצטרפה! מתבקש שהיא תהיה הגואפה החמישית במקום לורנה בגלל שהיא הייתה חברה שלהן בעבר, אז אני מניח שעם הזמן הכעס כלפיה יחלוף והיא תהיה חלק מהן.
מוזר כל הסיפור עם קרלוס הנעדר, סביר להניח שהוא בוגד בה...הבעיה היא שעד כה הוא בגדר רוח רפאים

החדשות ב4N ממשיכות להיות חלטוריסטיות...בקונטרול רואים שלאורה ופאבלו עדיין מתווכחים ובכ"ז מעלים אותם לאוויר? מה זה הבולשיט הזה?
עושה רושם שהפעם אנדריאה לוקחת את השיקום ברצינות חסרונה הורגש לי...מקווה שמהר מאוד היא תצא משם ותחזור לשיגרה...אהבתי את התובנה שלה- puedo estar sin alejandro שעד כה היא הייתה בטוחה שהיא לא יכולה לחיות בלעדיו...נחמד לראות אותה כזאת רגועה, מציירת לה...
ומיי ודונפריו סוף סוף ביחד וצפויים להתחתן
בקרוב: קבוצת צפייה ל Noche y Dia
31/10/14 15:43
20צפיות
הטלנובלה החדשה של פולקא בכיכובם של פקונדו ארנה ורומינה גייטאני עולה עוד פחות מחודש בארגנ'- 17/11
http://youtu.be/cKhkIM1sBzc

מי מצטרף
º
אני
31/10/14 15:54
5צפיות
אוף דווקא עכשיו
31/10/14 19:05
כשאני לא מצליחה לשמור על הקצב ביורשי הנקמה
סבסטיאן מחליף את אנג'ליק בוייר ב...
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 18:01
15צפיות
אנורקסית ביום הלווין

וזה מה שהוא כתב:"Qué tal la flaquita con la que me encontré??"

ואלו התגובות
סליחה על ההודעה החדשה השרשור כבר לא קופץ
נבחרו שחקנים לגרסה של חבקי אותי חזק(וזה לא סבס ואנג'ליק)
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 02:07
49צפיות
סוריה וגה ומארק טצ'ר נבחרו לתפקיד ראשי. אנה ברטה אספין, מנואל אוחדה, אריק דל קסטילייו ומריה סורטה הצטרפו לקאסט
31/10/14 17:53
12צפיות
איכס! 

תנו לי לחזור על זה- איכס! איכס! איכס! איכס!
גאטה
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 17:36
66צפיות
תגובות על פרקי השבוע לפה
מגיבה על פרקים 11 - 10
28/10/14 18:57
42צפיות
כצפוי אסמרלדה מפוטרת מעבודתה רק בגלל שסירבה להיענות לחיזוריו של הבוס המזעזע שלה, ואם זה לא מספיק אז היא גם הייתה צריכה לסבול את הגידופים וההשפלות מאישתו הנבגדת הממורמרת-מסכנה עד שחשבה שמצאה סופסוף עבודה גם אצל פבלו הולך קשה מאחר ואבא שלו דואג לתקוע לו מקלות בגלגלים ולא מאפשר לאף אחד להעסיק אותו בעזרת הקשרים שלו. פבלו ואסמרלדה התמימים מאמינים לאגוסטין שהוא השתנה מהיום למחר ובאמת מנסה למצוא לפבלו עבודה כדי שיוכל להיות עם אסמרלדה. חרוצ'ה היחידה שחכמה וקלטה אותו אבל פבלו ואסמרלדה ממשיכים בתמימותם להאמין לו עד כדי כך שאגוסטין אפילו הצליח לשכנע את פבלו שכדאי לו לנסוע לארצות הברית "כי בטוח שם הוא ימצא עבודה" ובינתיים הוא מסכל את התכניות שלו גם שם ובכך מונע מפבלו לשלוח לאסמרלדה כסף כדי שתצטרף אליו לארצות הברית והיד שלו עוד נטויה

כך או כך אהבתי את העובדה שרק בלית ברירה פבלו החליט לטוס לארה"ב כי הוא באמת לא הצליח למצוא כלום ועד שמצא אגוסטין טמן לו מלכודת. פבלו באמת רוצה לעשות הכל כדי לעבוד בשביל אסמרלדה ולהתחתן איתה, אהבתי את העובדה שהוא הבטיח לשלוח לה כסף כדי שתצטרף אליו כי זה מראה שהוא מוכן לתת בשבילה הכל בינתיים ההתעלפות של אסמרלדה וההערה של חרוצ'ה מרמזים באופן די ברור על הריון של אסמרלדה נכון שעדיין לא ראינו שום סצנתשלהם אבל אני מניחה שזה קרה בהמשך סצנת הפרידה שלהם שקטעו לנו כנראה בכוונה כדי להראות את זה כסצנת זיכרון שלהם בהמשך. ריטה הפתיעה אותי איך שהיא דאגה לאסמרלדה כשהתעלפה[הכל יחסית כן?]אבל מייד אחרי זה היא רצה לשתף פעולה עם המזימה של אגוסטין תמורת כסף.. ככה שהיא לא באמת השתנתה אלא נשארה כמו שהיא - מסוגלת "למכור" את אסמרלדה לכל המרבה במחיר מעניין מה יהיה גם עם ההשתלטות של שני הבריונים על אסמרלדה בסוף הפרק
אגוסטין ערמומי מאוד, הוא לא רק דאג שפבלו לא ימצא עבודה
29/10/14 00:16
26צפיות
הוא סידר לו ראיונות עבודה שכאילו בזכות הקשרים, כדי שחבריו יגידו שלמרות החברות עם אביו, הם לא מוכנים להעסיק אותו, ושכנע את פבלו שהוא לצידו וחבריו הם אנשים כפויי טובה, שלא מוכנים לעשות טובה לחבר שלהם. ואפילו כשפבלו השיג עבודה למרות הכול, לא יאה לרמה שלו, אבל עבודה מכובדת, שאגב הייתה עבודה של גביוטה בשיכורה מאהבה והיא נכשלה בה קשות, אך פבלו הצליח, אבל אביו סידר שוד שיגנבו לו את כל הספרים שהיה צריך למכור, באמת מי ראה שודדים ששודדים ספרים, אבל פבלו היה מספיק תמים לחשוב שזה שוד רגיל. ובכך שכנע את פבלו שאין לו ברירה אלא ללמוד בחו"ל. גם אני אהבתי שבאמת פבלו הרגיש שאין לו ברירה ולא בחר לנסוע לחו"ל או שאסמרלדה שכנעה אותו שלא רוצה שיקריב בשבילה, אלא באמת היה מחוסר ברירה. 

מסכנה אסמרלדה גם פוטרה מהעבודה, וגם הבוס היה חייב לחבק אותה כשאשתו נכנסה וסימנה כמאהבת שלו וקיללה אותה והבטיחה שלא תמצא עבודה, וייתכן שגם קיימה, גם אסמרלדה לא הצליחה למצוא עבודה, אבל היא חיפשה בעבודות הפשוטות, כך שלא סביר שאשתו הגיע עד עליהם וגם בעלה תיקן אותה שהיא הגונה, אך לא ברור אם האמינה. באופן מפתיע ארנסטביה לא איבדה את עבודתה על כך שהגנה על גאטה, אלא רק העבירו אותה עמדה כדי שלא תהיה בקרבת גאטה, ולא ברור אם זה בתוקף לאחר שגאטה פוטרה. וגם הסתבר שבעל העסק חי על חשבון אשתו שהכול שייך לה והוא התחתן איתה כשהיה עני. ארסנטביה עודדה את גאטה, אבל עדיין זה לא עזר ובינתיים גאטה החליטה לעשות לפבלו הפתעה ונרשמה ללמוד בבית ספר. 

ריטה כמובן רעה ודבר אחד לא משנה וכמו שאינס אמרה כשריטה גירשה את גאטה, מי יפרנס אותן? כך שייתכן שריטה דואגת לאבד את גאטה כמקור פרנסה, כי הרי היא מסרסרת אותה, כך שלא נראה שאוהבת אותה וגם כשפלה שרה זה עורר בה זיכרונות רעים, כך שנראה שגם בינה לבין אימה של אסמרלדה היה משהו, כי הרי ברור שפלה היא אימה של אסמרלדה. 

אכן נראה שחתכו קטע שהם שכבו ב"רק נשיקה" הם שכבו והראו אותם שוכבים, אך הסתבר שלפני שהם שכבו לקראת הנסיעה לחו"ל הם התחתנו בחשאי ואת החתונה בחשאי שלהם הראו רק בזכרונות, או שבגרסה בינלאומית חתכו. כך שמאוד אפשרי שחתכו את הקטע שהם שכבו, כי לא ייתכן שההתעלפות היא מסיבה אחרת וגם כדי לסבך את העניינים וכדי שאסמרלדה תהיה בשפל המדרגה כשתפגוש את אביה שעומד להשתחרר מהכלא היא צריכה גם להיות בהיריון. 
כשריטה גילתה שאסמרלדה בהריון היא ייחלה לה למות
30/10/14 17:11
14צפיות
אז ודאי שאין בה טיפת אנושיות כלפייה והכל אצלה אינטרס כספי

נראה שאת סצנת ההראשונה של אסמרלדה ופבלו נראה כזיכרון בהמשך. את החתונה האזרחית גם כן ראינו כזיכרון, איך זה מזכיר את לב פראי
למרות שקשה לי עם ההשוואה של פבלו לאוקטביו
30/10/14 18:22
15צפיות
אכן יש הרבה דברים דומים, כמו התונה האזרחית, שאגב בלב פראי לא הייתה בחשאי. זה שכולם שמים לב שהיא בהריון ולה אין מושג, למרות שכאן רק חרוצ'ה שמה לב והשאר שמעו מהרופא, אבל עדיין אסמרלדה היא האחרונה לדעת, או האחרונה לפני וורחיניה שאותה הוציאו שלא תשמע. 

אכן כפי שאת החתונה לא הראו גם את הקיום יחסים, עכשיו זה נהיה ברור יותר. אגב גם ב"רק נשיקה" לא הראו חתונה וכשהיא הייתה בהריון הסתבר שהם נשואים והראו זכרונות מהחתונה וחששתי שדילגו על פרק כי היו 198 פרקים של 25 דקות וזה אומר 99 פרקים רגילים אז הגיוני שיהיו 100 ולא 99 אבל נראה שחלק מהסיפור זה שעם ההריון עם הצופים יגלו שההריון הוא ילד חוקי מתוך נישואין והגיבורה לא העזה לקיים יחסים ללא נישואין שהיא טהורה לגמרי. למרות שברק נשיקה את סצינת הקיום יחסים דווקא הראו.

ריטה בהחלט מפלצת והכול אצלה זה אינטרס, אבל מעניין מה היה הקשר בינה לבין אימה של אסמרלדה שהיא מכירה כל כך טוב את סיפור חיי הוריה של אסמרלדה. 
º
באמת מעניין מה הקשר בין ריטה לפלה
31/10/14 13:04
7צפיות
אשלים את כל הפרקים בשבת
28/10/14 20:55
30צפיות
לפחות יירד גשם ככה שאני לא אתבאס ש"בזבזתי את השבת"
יצא לך טוב חח
30/10/14 16:30
15צפיות
השבוע קרו בסדרה הרבה דברים משמעותיים השלמה מהנה

פרקים 13 - 12: אגוסטין הזה ממש
30/10/14 16:53
30צפיות
נראה שאין לו מעצורים והוא מסוגל להכל. הוא שלח את החוטפים לחטוף את אסמרלדה ומצב גדול שגם לרצוח אותה לפי הרמיזות שנתן ללורנסה מזלל שדמיאן והחברה מהמזבלה מנעו את החטיפה. ואיזה מלך דמיאן יצא כשהחטיף לאגוסטין למרות שעכשיו הוא בכלא עם סילנסיוסו איזה חמוד סילנסיוסו שעזר לו מול הפושעים שעמדו לעשות בו לינץ' 

מסכנה אסמרלדה נהייתה כבר חולה מכאב הלב אחרי שאגוסטין הטיח בה שקרים שפבלו שכח אותה ולא ייקח אותה אליו דבריו של הרופא של אסמרלדה מאשרים את החשדות שהיא אכן בהריון מפבלו קצת חוצפה מצד הסובבים לא לגלות לאסמרלדה כמה ימים את הבשורה בסופו של דבר ריטה המכשפה גילתה לה ואין מאושרת ממנה!

אבל אסמרלדה ופבלו ממשיכים להיות תמימים... פבלו מאמין למכתב המזוייף שאגוסטין שולח לו בשמה של אסמרלדה כאילו גם היא שכחה אותו ונמצאת כבר עם מישהו אחר. ואסמרלדה מאמינה למריאנו שאומר לה שפבלו שכח אותה ואמר לה לשכוח אותו גם כן. מזל שוירחיניה אמרה לקרלוס שאמר לאסמרלדה שזה לא נכון 

אבל אסמרלדה ממשיכה להיות תמימה ולחשוב שההורים של פבלו יקבלו אותה עכשיו כשהיא בהריון ממנו, ובנוסף נשואה לו בנישואים אזרחיים - עוד פרט שנודע רק עכשיו. מוזר שאת זה הראו כזיכרון יפה של אסמרלדה אבל את הסצנה שהם היו ביחדעדיין לא ראינו. אבל אני מניחה שיראו אותה בפרקים הקרובים, בטח הפעם כזיכרון של פבלו 

איזה תענוג לשמוע את דניאל אראנס באנגלית חחח איזה יפה הוא מדבר יאמר לזכותה של הנובלה שהיא מקפידה על כללי ההיגיון עד כה לא בכל נובלה מקפידים על עניין השפה כשעוברים ממקום למקום, אהבתי גם את ההשקעה בעניין שמירת הקשר בהתחלה בין פבלו לאסמרלדה למרות התנאים הקשים - אסמרלדה במזבלה אין לה מחשב עם גישה למייל אבל בגרושים שהיא מרוויחה היא הלכה למסעדה שהייתה בה גישה לאינטרנט כדי להתכתב עם פבלו/נעזרה לסירוגין בדמיאן. ואחרי שאגוסטין חיבל במייל אסמרלדה כותבת את המכתבים בכתב ידה או בעזרת דמיאן אבל הם לא מגיעים כי ריטה המכשפה גונבת אותם

בינתיים גם וירחיניה המסכנה נשלחה לחו"ל על ידי לורנסה ואגוסטין מאותה סיבה שהם שלחו את פבלו... איזה הורים מזעזעים וירחיניה בכלל מסכנה כי היא לא יכולה להתגונן ולהתמרד מאחר והיא עיוורת. מעניין מה יהיה איתה ועם קרלוס.
טלוויסה מאוד קפדנים עם האנגלית בארה"ב
30/10/14 19:01
34צפיות
בניגוד לטלמונדו שמהם אפשר להבין שארה"ב דוברת ספרדית כי בטלמונדו לפעמים שותלים משפטים באנגלית, אבל משפטים בארה"ב, חקירות משטרה, הכול בספרדית. וגם בברזילאיות של גלוריה פרז במרוקו בהאחד, בארה"ב באמריקה, בהודו בדרך להודו ובטורקיה בלוחמת, כולם מדבריםפורטוגזית, נו בהלוחמת יש את הקטע שהשוטרים בטורקיה לא מבינים פורטוגזית, אבל הדמויות שגלוריה פרז מספרת עליהם תמיד איכשהו מדברות רק פורטוגזית. אז אצל טלוויסה אפילו בים של אהבה, אלנה בבית חולים ביוסטון האחות דיברה באנגלית ומאורה לא הבינה. וגם כאן קטע באנגלית ואם המקסיקנים לא מבינים באנגלית, ממש כמו בסדרה הישראלית כתוביות בספרדית שכמובן אצלינו מוסתרות על ידי הכתוביות בעברית. אבל זה כלל שטלוויסה שומרת וטלמונדו וגלוריה פרז לא מקפידים, גם בארגנטינאיות רבות כולם באיטליה מדברים בספרדית ואחת הדוגמאות זאת בובה פראית. אם כי שמעתי שבעצם הספרדית והפורטוגזית יצאו מהאיטלקית, כך שיש דמיון. 

נראה שדווקא גרבטו הבחור של אינס שמנהיג או בכיר בכנופיה הציל את חיי אסמרלדה כי נראה שבאמת ההוראה הייתה לרצוח אותה.

המעצר של דמיאן הוא הכרחי כדי שדמיאן יפגוש את סילנסיסו ויספר לו על אסמרלדה וסילסניסו ידע שהיא קורבן לאותה משפחה שהפלילה אותו ויעזור לה בלי לדעת שהיא ביתו. וכנראה שעכשיו סילניסיוסו שכבר עשיר ישכור גם לדמיאן עורך דין שישחרר אותו, הוא כבר הגן עליו מהאסירים, ייתכן ויעזור לו גם מהתככים של אגוסטין שבחוצפתו מאשים אותו בניסיון רצח כדי להחמיר את עונשו. 

באמת מוזר שאסמרלדה האחרונה לדעת שהיא בהריון וריטה רק עוקצת אך לא אומרת. 

אסמרלדה תמימה וחושבת שהוריו של פבלו לא יהיו מוכנים להתכחש לנכד שלהם וזה עובד על מריאנו שאכזב קשות כשמכר לה ולפבלו שקרים, כששמע על ההריון מתעקש שהוא ערב שהילד הוא של פבלו שאהבתה כנה ועליהם לדאוג לפחות לפרנס את הילד ולחלק שלו בלסכסך הוא מצדיק את עצמו בדאגה לשלמות המשפחה, אבל אכפת לו מהאחיין שלו, אבל הוא כבר התלכלך והאם יהיה מסוגל להודות ששיקר ולהתנצל וגם הוא עלול לפחד לאבד את התמיכה הכספית של הוריו ולכן לשתוק.

קרלוס שכנע את אסמרלדה להיעזר בוורחיניה, אך המשרתת המגעילה הלשינה עליה ושלחו אותה לחו"ל והמשרתת גם מציעה לשסות באסמרלדה את הכלבים אך לורנסה מעדיף לשפוך עליה רעל מילולי בעצמה.
מריאנו מתנדנד היחס שלו לאסמרלדה לא יציב
31/10/14 15:20
7צפיות
נראה שאי אפשר לסמוך על הדמות שלו.
הייתה טלנובלה שלא הגיעה לפה שבה סבסטיאן רולי דיבר באיטלקית
הודעה זו מכילה סרטונים
31/10/14 02:45
44צפיות
כך שכנראה זה לא חדש שמדברים בשפה זרה כשנדרש אצל טלויסה
תעבירי ל4:39 שבה מתחילה הסצינה שבה הוא מדבר איטלקית. ב5:48 הוא מתחיל לדבר באיטלקית
איזה יפה הוא מדבר איטלקית! יפה לטלויסה על ההקפדה
31/10/14 14:26
27צפיות
ראיתי את כל הקטע בסוף חבל שלא הגיעה נראית טלנובלה יפה, עם ססר בתפקיד תאומים! ואיזה רזה הוא היה שם יחד עם לאורה פלורס ואדית גונזלס... גם הזקנה המצחיקה מאהבה מנצחת שם וגם גבי אספינו וואו חתכת קאסט מוכר יש שם. הבנתי שהיא של סלבדור מחייה משנת 2006.

אגב איך לא אמרת לי להתחיל כבר ב-3:10 המקלחת של סבס!! איך נתת לי כמעט לפספס כזה דבר! וואו
כן בהחלט יש אחלה קאסט
31/10/14 14:53
17צפיות
גם רנה קסדוס משקרים ותהום התשוקה משחק שם. אני אולי אצפה בה באינטרנט. אגב אדית גוזלס בשיא התפקיד שלה היא ממש חולת נפש שם. ססר אבורה והיא מדהימים שם.

כן זה של סלבדור מחיה אבל לצערי הטלנובלה נכשלה. איך את מתרשמת עם הכימיה של בת זוגתו לסדרה שאיתה נתקל בחדר אם כי בטח הסצינות לא אומרות הרבה.

חח שכחתי אולי כי אני לא אוהבת אותו שעיר
כן רואים שלאדית דמות בלת רגילה שם חח
31/10/14 15:07
21צפיות
הבחורה עצמה לא עשתה כל כך רושם, לפחות לא בסצנה הראשונה. מזכירה לי את לינדה מאהבה מנצחת, סבס היה צריך מישהי יותר רגועה ופחות קופצנית לדעתי חחח אבל היה משעשע הקטע. אגב גבי יכלה להתאים לו יותר חזותית לדעתי. מי זו השחקנית הנוכחית ששיחקה את בת זוגתו? אני לא מכירה אותה.
חח אוקיי
31/10/14 15:11
17צפיות
אהבתי את הדמות שלו ממה שראיתי, יש קטעים מצחיקים ביניהם הם חמודים
תסתכלי שוב בהודעה שלי חח כשאני ערכתי אותה את בדיוק הגבת
31/10/14 15:15
19צפיות
ושלחנו באותו זמן הוספתי שם עוד הערות.
שרה מלדונדו
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 15:21
29צפיות
מוכרת מטלנובלות נוער כמו יש מצב לאהבה וארבע מאות ושש. כיום היא בטלמונדו.

לגבי גבי אספינו אני זוכרת שרציתי אותו איתה במיוחד הזיווג ההזוי שלה עם ססר אבורה 
גבי אספינו וסבסטיאן רולי
זהו לא הבנתי מה הקשר בין גבי לססר חח
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 15:36
22צפיות
לא יצא לי לראות טלנובלות עם שרה מלדונדו, אבל עכשיו שאת אומרת השם שלה מצלצל לי מוכר.

אגב לפי התמונה שלה ששמת יש לה עיניים מהממות צבע בול כמו של ויליאם לוי, זה צבע עיניים מיוחד כזה דבש עם ירוק בהיר מסביב
לצערנו הרב סלבדור מחיה ליהק אותה ואת ססר אבורה כזוג ראשי
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 15:45
16צפיות
ובגלל זה היא נכשלה. לא הבנתי מה קרה בסוף אם לאורה פלורס נשארה איתו או גבי אספינו

גם למרטין יש עיניי דבש אבל לא מצאתי תמונה שרואים בבירור את צבע עינייו
מרטין קרפאן
למה הסרת את התמונה של שרה מלדונדו?
31/10/14 15:44
19צפיות
שמת באמצע תמונת יחיד שלה איפה נעלמה
לא יודעת
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 15:48
19צפיות
מוסיפה עוד כמה
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
51תגובות
28/10/14 07:06
188צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים

(המשך...)
המשך שבוע נעים
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 12:34
95צפיות

שבוע טוב לכולם

רייטינג של הסוף של "לה גאטה" והתחלה של מחליפה שלה
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 12:59
157צפיות
ביום ראשון האחרון שודר פרק אחרון של הלטנובלה לה גאטה. סה"כ הטלנובלה הראתה נתוני רייטינג מאוד יפים לאורך הטלנובלה והסתיימה עם רייטינג 20.9, שזה יפה , אבל מבין כל הטלנובלות שפרקים אחרונים שלהם שודרו ביום ראשון, היא נמצאת באמצע הרשימה, כאשר השיאנית היא "טרסה" עם 32.9! 
מבין חמשת הטלנובלות האחרונות מהמשבצת של 4 בצהריים, גם כאן "לה גאטה" היא אמצעית (שלישית הרשימה) אחרי "לב פראי" ו-Corona De Lágrimas

Corona De Lágrimas: 24.9 rating
Corazón Indomable: 23.4 rating
La Gata: 20.9 rating
 Un Refugio Para El Amor: 20.4 rating
Por Siempre Mi Amor: 17.9 rating

הטלנובלה שהחליפה אותה היא Muchacha italiana viene a casarse בכיכובם של חוסה רון וליביה בריטו, התחילה ביום שני האחרון והשיגה רייטינג מרשים מאוד יחסית לשעה- 18.1, יותר ממה שהיה ל"לה גאטה". בשנים האחרונות הרייטינג הכי גבוה בפרק לראשון במשבצת הזאת שייך לCorona De Lágrimas - עם 19.6, והכי נמוך היה ל"רפאלה" עם 14.5.
º
תודה על המידע הלוואי שגם מוצ'צ'ה איטליינה תגיע.
25/10/14 19:13
33צפיות
פרומואים ל-La sombra del Pasado
הודעה זו מכילה סרטונים
25/10/14 17:01
113צפיות
אלחנדרה בארוס רעה... זה מעניין. תמיד חשבתי שיש לה מראה של קדושה מעונה.
נראה לי אנסה אותה. מי איתי?
לא הבנתי בכלל מה העלילה
25/10/14 17:32
60צפיות
אבל אלחנדרה בארוס רעה נשמע מעניין ולפי הפרומואים היא נכנסה לתפקיד טוב מאוד סוזנה גוזלס בתפקיד מיוחד
לא יודעת ממש מה תפקידה של סוזנה גונזלס
25/10/14 17:46
52צפיות
קצת מוזר שהיא כבר משחקת שם, כאשר היא עדיין אמורה להיות ב"מלקרידה".
לא מצאתי תקציר לעלילה אבל זה רימייק של El manantial.
זה על יריבות בין שתי משפחות, כמובן הראשיים שייכים למשפחות יריבות, ואימא של הראשית ואבא של הראשי נהלו בעבר רומן , ואז זה התגלה וכו'....
טוב זה נשמע קלאסי
25/10/14 18:14
45צפיות
הראשיים די שחקנים מתחילים. אם אצפה בה זה יהיה רק בגלל התפקיד המעניין של אלחנדרה בארוס.

סוזנה גוזלס משחקת במלקרידה
אופס, לא, טעות שלי
25/10/14 18:18
44צפיות
התבלבלתי לרגע עם נורה סלינס.

וברור שזה קלאסי, אם זה מבוסס על טלנובלה ישנה שלהם, זה קלאסי.
זו טלנובלה עם בסיס קלאסי אבל עם עלילה
25/10/14 19:50
47צפיות
משתנה ומאוד פראית יחסית לשנה שבה שודרה... לצערי לא רוצה לספיילר לך כי זה יכול להרוס לך המון וגם כי לא יודעת עד כמה יהיו נאמנים למקור....
º
מה העלילה בקצרה?
25/10/14 20:00
20צפיות
אי אפשר לסכם כי כמו
25/10/14 20:01
40צפיות
שאלה אמרה מדובר בעיקר ביריבות של שתי משפחות בגלל אירועי עברשל ההורים בעיקר...אם אני זוכרת נכון הכל אמור להתבהר ממש על הפרקי הראשונים של הטלנובלה
הקטע הוא שזה נושא חרוש
25/10/14 20:06
38צפיות
עם יריבות בין משפחות וזה שאין ראשיים כל כך מוכרים זה רק מוריד אבל נראה איך יילך לה כי בינתיים רק בגלל התפקיד המעניין של אלחנדרה בארוס מושך אותי.

לדעתי ממש לא... הרי הבסיס של הטלנובלה הזו
25/10/14 20:09
31צפיות
הוא דווקא בגלל הקאסט הבוגר יותר של הנובלה..... הם אלה שלדעתי מחזיקים יותר עלילתית את הנובלה... הצעירים רק צקריכים לסחוב את זה מעט קדימה.....

לי יש בעיה אחרת עם הנובלה הגלל שאני צפיי בהמעיין... וקצת קשה להכניס את אלחנדרה בארוס לנעליה של דניאלה רומו ואין לי מושג אפילו מי נכנס לנעליו של ססר אבורה.... (למרות שזה תפקיד קצרצר..) ועזבי את העניין להיכנס לנעליה של אדלה נורייגה... בקיצור נעליים מאוד גדולות וסיפור חזק יש כאן עם קאסט שכרגע נראה פושר אבל אם עלילה וטקסט טוב הכל יכול להשתפר.
º
מי אחראי להפקת הטלנובלה?
25/10/14 20:13
13צפיות
מפיקה בשם מפאט. מכירה?
25/10/14 21:06
26צפיות
לא הכי מתלהבת מזה האמת.
בין העבודות שלה
La mujer del Vendaval
Ni contigo ni sin ti
Juro que te amo
Piel de otoño
לא הגיע אף טלנובלה בהפקתה לארץ
25/10/14 21:17
30צפיות
אבל ראיתי פייל דה אוטוניו בערוץ ספרד ואהבתי.
PIEL DE OTONO הייתה גם טובה מאוד
25/10/14 21:55
36צפיות
אחת מהאהובות עליי בהחלט
טוב, הנה העלילה
27/10/14 11:38
40צפיות
הסיפור מתרחש בעיירה קטנה סנטה לוסיה, איפה שכולם מכירים את כולם ושמועות מתפזרות במהירות הבזק.
משפחת מנדוזה (סבריאנו קנדלה) היא משפחה עשירה ומכובדת באיזור ולהם יש בן כריסטובל. משפחת אלקוסר היא משפחה יותר צנועה ולהם יש בת אלדונזה . בעל המשפחה ריימונדו הוא בן אדם מאוד חרוץ אך עם אופי קשה ואישתו רוברטה מאוד וולגרית וחסר בושה ומנהלת רומן עם סבריאנו מנדוזה . יום אחד ריימונדו תופס אותם על חם ומכה באכזריות את סביריאנו, ורוברטה מתוך יאוש הורגת את בעלה ריימונדו. מאותו יום היחסים בין סבריאנו ורוברטה ומשפחות  הפכו לשנאה, והילדים שלא ידעו מה עומד מאחורי השנאה הזאת גדלו והתאהבו. סבריאנו ניסה להפריד ביניהם ובאיזשהי דרך שפלה הוא גרם לאלדונזה, רוברטה ודודה שלה לעזוב את העיירה לכמה שנים טובות. אחרי שנים אלדונזה הופכת למהנדסת וחוזרת עם משפחתה לעיירה ופוגשת את כריסטובל ושניהם מבינים שהם עדיין מאוהבים, אך כריסטובל בדיוק עומד להתחתן עם מישהי אחרת....

נשמע סופר קלאסי....
זה אולי נשמע קלאסי אבל זה הכי לא שיש
27/10/14 23:25
29צפיות
מובטח
º
למה איזה דברים יקרו למשל?
28/10/14 17:26
15צפיות
אני מעדפה שלא לגלות כי זה ספוילרים ענקיים
28/10/14 19:48
31צפיות
שיכולים להרוס המון...
מקווה שזה לא דמות ראשית שמסיימת ברע או משהו מבאס אחר חח
30/10/14 17:21
13צפיות
כי עד עכשיו זה נשמע סבבה
לא בדיוק אבל יש משהו מפיק חזק שיזעזע את העניינים
31/10/14 12:46
10צפיות
משאירה אותנו במתח אה? טוב נחכה ונראה אם יגיע
31/10/14 13:01
9צפיות
מה שבטוח זה מתחיל טוב
כי זה פרט עלילתי מאוד
31/10/14 14:48
7צפיות
חשוב ומשמעותי ואם אגלה לך מהו הלך לך הטלנובלה
הסיבה שבגללה
31/10/14 16:16
3צפיות
הראשית עזבה את העיירה?
º
סוזנה!
25/10/14 19:14
20צפיות
זה יהיה קשה!!!
25/10/14 19:48
49צפיות
ראיתי את המעיין טלנובלה מופלאה יחסית לשנה בה שודרה עם קאסט נהדר.. בהחלט אתן לה ניסיון בגלל בארוס למרות שהראשיים קצת הזויים לי ובארוס לא בגיל שלהיות אימא לאחד כזה בוגר אבל נראה לאן יזרום....

מתי מתחילה הטלנובלה?
º
ב10 לנוב'
25/10/14 21:07
11צפיות
Si o No פיילוט לטלנובלה חדשה של טלפה ל2015
25/10/14 19:12
77צפיות

עם לואיסנה לופילטו וחואן מינוחין וגם רוברטו קרנגי שבו הצופים מחליטים איך העלילה תימשך. 

טריילר 
אדריאן סואר מתכנן מסיבה לכבוד 20 שנה לפולקא
25/10/14 20:04
69צפיות
במסיבה ישתתפו שחקנים ושחקניות שעבדו בפולקא במשך השנים וגם כמובן האירוע ישודר בשידור חי באל טרסה
האירוע יתקיים בתאריך 11.12.14

מזל טוב לקיבאנץ' טטליטו!
הודעה זו מכילה תמונות
27/10/14 08:01
80צפיות
השחקן התורכי חוגג היום יום הולדת 31!
29/10/14 05:10
41צפיות
שחקן מדהים! הדמות שלו קוזיי מיוחדת מאוד. כתובה היטב ומשוחקת יוצא מן הכלל!

מזל טוב
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:06
10צפיות
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
24/10/14 17:12
24צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
Camino al Amor
GUAPAS

צפייה מהנה 
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Sres.Papis-פרקים 162-165
הודעה זו מכילה תמונות
24/10/14 17:14
37צפיות
.
אוהבת את קפוני וקלסטרופוסר יחד
25/10/14 20:32
29צפיות
מאז ימי הרדרוס אהבתי אותם. יש בינהם כימיה מדהימה אבל אני בטוחה שהם לא יסיימו יחד. 

הנדרסת התעורררה. נאצ'ו עבר את הבדיקה. פרנקי ברח . מאורו ורו לא מגיעים להסכמה וכל השאר לא מעניין
הם לא יסיימו ביחד...והדמות של קפונה
26/10/14 00:40
26צפיות
גם לא בדיוק סימפטית ועושה חשק שהם יהיו ביחד
יאא איזה חמוד טיאגו
26/10/14 21:08
15צפיות
עשה פיפי במיטה אבל מיהר להכניס את הסדינים לסל כביסה בלי שישימו לב...וכשגילו-אז אמר למאורו "אני לא יודע למה עשיתי את זה, אני לא תינוק" חמוד!
רוסיו חצופה, אני לא מבין איך היא בכלל מעלה על דעתה להפריד בין מאורו לטיאגו ועוד שמאורו יקבל את זה
אז מה היה לנו השבוע?
26/10/14 22:11
16צפיות
מסתבר שרפאל צריך כליה ולא ריאה... לא יודעת למה הייתי בטוחה שהם דיברו על pulmon ולא על riñon... לפחות כליה זה משהו ריאלי לתרום...

רוסיו עדיין רוצה לטוס ללונדון...
אין הרבה סצינות של אמה ונאצ'ו...
גם אני בעד קפוני וקלאובסטר - מתגעגעת להרדרוס...
שחוסה פבלו ימות כבר!!! כמה פעמים הוא יכול לפרוץ להם לבית/ לנסות לרצוח מישהו??

יש תאריך סיום לסדרה
30/10/14 12:22
14צפיות
הפרק האחרון ישודר ב11.11

º
ישששש עוד שבוע וחצי לסיום
30/10/14 20:47
4צפיות
º
מה??? כבר???
31/10/14 14:22
Camino al Amor-פרקים 84-87
הודעה זו מכילה תמונות
24/10/14 17:15
46צפיות
.
עד מתי יתעללו בג'ינה ואנחל?
26/10/14 00:51
28צפיות
איזה חמודים הם היו כששיחקו והעבירו ערב ביחד בדירה שלה...שייגלו כבר שהם לא אחים!
החתונה של ויטו ופיה הייתה נחמדה על אף שנערכה בקנטינה אבל...הם פתאום נעלמו לא הייתה איזו פרידה או משהו. לדעתי הסצינה האחרונה שהראו אותם הייתה כשהם עשו סלפי עם שאר האחים, הזוי...וגם לילי נראה לי פתאום נעלמה בלי להיפרד, מוזר.

המשולש בין נלי-אמנדה-הפלוטודו...דפוק
שקמילו לא יעז להרים יד על ג'ינה
וחבל שבחרו להראות שוונסה לא מרגישה חצויה באהבתה בין באוטיסטה לאנחל...אלא ניכר יותר שהיא פשוט לא מרגיש נעים כלפי אנחל...

ומה לעזאזל עבר על השיער של מלנה? כ"כ לא מחמיא לה התלתלים האלו...נראית מבוגרת
מסכימה
26/10/14 15:30
19צפיות
השיחה של גינה ואנחל בבית שלה היתה מאד מרגשת . כשהיא אמרה לו שהיא רוצה אבל לא יכולה...
גם אני בעד קרינה עם פן..
29/10/14 16:40
13צפיות
גם לי פיה, ויטו ולילי נעלמו - ואז משום מקום הגיעה לילי והשקתה את העציצים.. וחשבתי לעצמי- מה? היא לא טסה?

אין התקדמות כמעט בכלום, לא אנחל וג'ינה ולא מלנה ורוקו... משעמם...

לטיסיה ברדיצ'ה מצטרפת לקאסט
26/10/14 01:32
47צפיות
תשחק את הצלע השלישית בין זמפיני וטייבו
אישור ראשון !!! הנובלה תסתיים לפני הזמן
27/10/14 22:49
29צפיות
בדצמבר . חואן אישר
º
תסתיים בדצמבר או הצילומים?
27/10/14 22:50
9צפיות
הפרק האחרון ישודר בסוף דצמבר- תחילת ינואר
30/10/14 13:24
13צפיות
º
ברוך שפטרנו.
28/10/14 13:45
10צפיות
אעעע להקת קמילה בארץ!!!
31/10/14 13:58
6צפיות
והם לא מופיעים זה לא הוגן!!!
GUAPAS-פרקים 124-127
הודעה זו מכילה תמונות
24/10/14 17:15
36צפיות
.
הצטמררתי מסצינת הסיום
24/10/14 17:35
46צפיות
הנחתי לעצמי שסילביטה עברה משהו לאור זאת שהיא לא אוהבת שנוגעים בה ואומרת "no me toques", אבל לא קישרתי שזה קשור לאבא שלה עד החצי השני של הפרק האחרון...
אני חושב שבנו את הסיפור בצורה ממש טובה עם המנהל הזה שרק מנסה להשכיב אותה, מוניקה מפריעה להם ואז מגיעה השיחה שבה נחשפת האמת-סילביטה הדחיקה את ההתעללות המינית שעברה מצד אביה... כ"כ נורא המשחק והכימיה שלה ושל מוניקה בסצינה הזאת הייתה מדהימה, כולל הדוגמא של מוניקה והאלימות שעברה-שזה בעצם מה שגרם לסילביטה להבין את ההדחקה שלה ולהודות

פדה ולורנה מתחתנים היה נחמד. הפריע לי רק שלא הייתה חגיגה לאחר-מכן והרגיש שהכול קורה מהר מדי(כולל קטיעות מעצבנות לעניינים אחרים בפרק במקום שתהיה התמקדות בחתונה), והעובדה שפדה משום מה נראה סובל בחתונה...כן אני מבין שניסו להעביר את התחושה שהוא לחוץ ושזה לא אופייני לדמות שלו להתמסד, אבל עדיין.
מקווה שההפקה תצליח לשכנע את שניהם לחזור לפרק הסיום.

המעידה של אנדריאה בשבוע שעבר לא הייתה מעידה חד-פעמית, אלא מדרון תלול וחזרה לתחילת הדרך...כך יוצא שהיא מחרבת את העבודה שלה ואף כמעט מסגירה את ההיריון של לאורה.
לא להאמין עוד כמה העניין של ההיריון ימשיך להסתבך...וגם אבא של לאורה ואנדריאה נכנס לתמונה לאורה בהיריון קטה בהיריון....שיגעו את העולם
אנדריאה כמעט נאנסת ע"י שני גברים-שוב הרגיש שהטלנובלה הזאת שמרנית מדי, כי לא באמת קרה משהו...סילביטה מצילה אותה, וזה עשה לי פלאשבק לאנדריאה שהצילה את הבת של מוניקה בזמנו מהגבר האלים.
בגזרת השלישייה הזאת אהבתי שאנדריאה הייתה שיכורה נישקה את שניהם ואמרה "הנה אני מנשקת את שניכם, ומה שלישיות לא עושות סקס?" הו הנה אמרה את מה שכולנו תהינו/רצינו לשמוע, או לפחות אני...

עושה רושם שנפטרנו מסול, קצת חבל בגלל שלא יהיה יותר קטעים של "סול-את-דבורה"
מיי נעשית סולידרית והפעם בלי אינטרס ודואגת להומלס...
סינתיה לא רוצה את אלקסיס ולאורה מתחילה להיקשר אליה מדי...טוב שהרופא היה שם כדי לפקוח לה את העיניים
והאמת שנמאס כבר מהגישה של לאורה ואיבוד התינוק כולל המשפט השבוע- "תן לי לאבד את התינוק שלי בשקט"
מסכימה ..... סצנה מעולה
25/10/14 20:51
13צפיות
מרסדס היתה מעולה השבוע
גם אני ציפיתי לחתונה "חתונתית" יותר של לורנה ופדה
25/10/14 20:55
18צפיות
חבל שלא נתנו לנו ליהנות מזה עד הסוף.
במיוחד לאור העובדה שהדמויות שלהם עזבו את הסדרה.
מה שכן, לורנה נראתה מעולה

מוריאל מגיעה!!!
24/10/14 21:19
35צפיות
הלוואי שהיא תהפוך לגואפה ה-5!!

אהבתי את לאורה פבלו והתינוק כמשפחה...
אני חושבת שדווקא חבל שחירינגה מנע ממנה ללכת לפבלו - היו יכולו להיות סצינות ממש חמודות שלהם כמשפחה.
כל הקטע הזה של לא לתת לאנשים להיכנס לך ללב או להתחבר ולהתרגש לקראת דברים שקורים לך בחיים - לאורה לוקחת את זה קיצוני מידי... וזה מונע ממנה לחוות דברים שכן כדאי לחוות כל עוד הם יכולים להתקיים... אלקסיס לא יישאר תינוק לנצח - כדאי לנצל את ההזדמנות כשאפשר.
בקיצור - שתספר כבר לפבלו.

דונו גילה את האמת על סול... והבין כמה הוא אוהב את מיי וכמה טובה היא - גם בלי להעמיד פנים
למה מיי מחכה?

הסיפור של סילביטה באמת מצמרר ועצוב, לפחות היא כן שיתפה את מוניקה במה שקרה.
בשביל מה טנו נסע עכשיו?

אנדראה איבדה את המומנטום - וחזרה לשתות... אבל נראה לי שמה שקרה עם בבר עם הבחורים האלה פיקח אותה קצת... לפחות היא מנסה ללכת לקבוצת תמיכה הזאת (למרות שהיא לא תורמת...)
לא אוהבת את מוריאל
25/10/14 21:24
21צפיות
נמאס כבר מהשקרים של לאורה. שתספר לו את האמת 
איפה ראית? בפרומו?
26/10/14 00:42
18צפיות
מקווה שאוהב את הדמות שלה כאן...התגעגעתי אליה
בתקציר בסוף הפרק
26/10/14 20:50
14צפיות
לא עצרתי לפניי תקציר הפרק הבא... חיכיתי לרמז לגבי לאורה ופבלו - הרמז לא הגיע

אין מצב שהתפקיד שלה לא יהיה טוב... אני סומכת עליה
אולי יתנו לנו קריצות ללה-לולה
וואו. סצינת הסיום הפילה כמה אסימונים
25/10/14 20:50
33צפיות
עכשיו ברור למה סילביטה קיבלה בכזה שוויון נפש את המוות של אבא שלה. 
בהתחלה חשבתי שהיא מטומטמת ולא נורמלית, אבל עכשיו מתברר שהיא בסה"כ קורבן.
כל הסיפור הזה גורם לי לחבב אותה ולהסתקרן לגביה קצת יותר. ה"הפי הפי, ג'וי ג'וי" שאפיינו עד עכשיו את הדמות שלה היו מאוסים ומשעממים.
ושוב, ולא בפעם הראשונה, אנחנו קבלים משחק מעולה ומרגש של מרסדס מורן. פשוט אדירה!

לורנה קיבלה סופסוף את מבוקשה והתחתנה עם פדה.
איך זה שהיא ויתרה לו על חתונה בכנסיה? כנראה שהיא בכ"ז חסה עליו אחרי הכל

לאורה ממשיכה עם אותו פזמון חוזר ובלתי נסבל של "אני לא אהיה אמא"
השבוע קלטתי שאיסבל מסדו אוטוטו בת 40 והיא היחידה שאין לה ילדים מבין הגואפס. אני תוהה כמה חוויית האין-ילדים שלה בסדרה משיקה לחיים הפרטיים שלה...
בכל מקרה, גם האבא המטורלל של לאורה לא הצליח להביא לחשיפת הסוד, וחבל.
בינתיים היא משחקת באבא ואמא עם פבלו (שהפך לסוג של חד הורי) ואלכסיס (שנהיה ממש ממש חמוד!).
אם בארבעת הפרקים הבאים היא לא מספרת לו על ההיריון, אני שוברת את המסך!

אנדריאה חזרה לסורה, אבל דווקא מגלה מודעות יוצאת דופן למצבה העגום.
אהבתי את הסצינה עם קטה שבה היא הודתה שהיא לא יכולה לסבול את עצמה.
בכלל, הדמות שלה הרבה יותר מעניינת כשהיא שיכורה מאשר כשהיא פיכחת.
וכן, גם אני אהבתי את ההצעה הנועזת שלה לשלישייה בין הסדינים 

פרצופה האמיתי של סול נחשף מה שמביא את דונופריו לחזר שוב אחרי מיי.
אהבתי מאוד שבשיחת הפרידה שלו מסול הוא אמר לה: "האמת היא שאני צריך להודות לך על זה שגרמת לי להבין עד כמה אני מאוהב במריה אמיליה".
חמוד. חבל שמיי משחקת אותה קשה להשגה במקום לקפוץ על ההזדמנות. 

קלאודיה המרשעת מפרידה בין מתיאו לטנו
בכ"ז, למרבה המזל היא לא מצליחה להפריד בין טנו למוניקה המקסימים.
אני צריכה את המסך שלי...
25/10/14 22:00
26צפיות
חחחחח
רציתי לאיים שאני אפסיק לצפות... אבל על מי אני עובדת?
איך שיצא הפרק אני אראה אותו בקפיצות לראות סצינות של פבלו ולאורה - ורק אחר כך אראה אותו במלואו...
אגב, זה מה שקורה כבר 3 שבועות רצוף!!!
באמת? איך את מצליחה לראות ככה בלי להתבלבל?
26/10/14 00:52
17צפיות
מקווה שהדברים יתנהלו לשביעות רצוננו השבוע.
זה נהיה ממש מרוח ומעצבן!
º
מצליחה מצליחה... אבל שיתנו לי משהו שאני רוצה!!
26/10/14 22:13
4צפיות
אלכסיס זה לא שם של בת?
26/10/14 00:44
17צפיות
ועד כמה שזה עצוב להודות-גם אני אוהב את אנדריאה כשיכורה
זה אכן שם של בת, אבל ממה שהבנתי התינוק בן, לא?
26/10/14 00:50
22צפיות
סינתיה והשטויות שלה.
חח כן...אבל מרוב הבלבול מהקונוטציה של השם
26/10/14 00:52
25צפיות
התייחסתי אליו כאליה בסיכום שלי
אם כבר שמות.... סינתיה יהודיה?
26/10/14 22:15
28צפיות
לאמא שלה קוראים יהודית!!
(תהיות מצפייה חוזרת בכל הסצינות של פבלו ולאורה... )
º
תמונות חדשות
26/10/14 01:24
30צפיות
º
משפחת אצ'ארי -דולפה
הודעה זו מכילה תמונות
26/10/14 01:25
154צפיות
הבן של פבלו העתק מדוייק שלו
26/10/14 11:05
56צפיות
כמה דימיון כמה.
הבת דווקא לדעתי היא העתק
26/10/14 11:18
55צפיות
קופיי שלו
וואלה גם הבת
26/10/14 12:10
54צפיות
אבל גם הבן. שניהם קופיי
º
חמודים
26/10/14 12:29
15צפיות
º
חואקין פוריאל
הודעה זו מכילה תמונות
26/10/14 01:27
95צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
26/10/14 01:28
46צפיות
º
סברינה גרסיארנה עם בנה לאון
הודעה זו מכילה תמונות
26/10/14 01:29
92צפיות
º
Las mujeres más poderosas del 2014 - People en Español
הודעה זו מכילה תמונות
26/10/14 01:31
128צפיות
אדמארי לופז
אנה ברנדה
º
הודעה זו מכילה תמונות
26/10/14 01:32
79צפיות
כרמן ויז'לובוס
º
הודעה זו מכילה תמונות
26/10/14 01:46
72צפיות
גבי אספינו
אליזבט גוטיירס
º
הודעה זו מכילה תמונות
26/10/14 01:53
74צפיות
קרלה מונרויג
מריצה רודריגז
º
הלבוש של אנה ברנדה הסטייליסטית לתלייה חח
26/10/14 17:58
35צפיות
|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/14 10:37
6צפיות
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

º
הלוחמת
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 15:56
61צפיות
אני בפיגור רציני עד פרק 15
25/10/14 16:08
79צפיות
מקווה מחר בבוקר להשלים את פרקי השבוע האחרון.

לא ספויילר, ניחוש שלי, אבל כל כך ברור- איישה היא בת של דלזואיץ'. איישה בדיוק מחפשת את הוריה הביולוגיים, וזה כבר ידוע שהיא נמסרה לאימוץ בדרך לא חוקית דרך וונדה וליביה. רק מסכנה איישה, עכשיו נפלה לקסמיה של ליביה ופתחה בפניה את הלב. עכשיו פתאום מגלים שלדזואיץ' "מתה" בת שנולדה בריאה לגמרי והיא לא בקבר שלה. מה שכן נראה לי די מגעיל והזוי שאימא רוצה לפרק קרב של הבת שלה, להוציא את גופה ולמכור את הקבר.
סתם לא קשור, אני מתה על ברונה מרקזיני (לורדיניה).

ובנתיים בטורכיה... מסכנות הבנות ג'סיקה, מורנה והכי וולסקה שנדפקה בגלל רוזאנז'לה הבוגדנית! עכשיו הם באמת יודעות באיזה צד היא, והכי צריכות להזהר ממנה.

לאלו מתגלה בעיה נפשית, היא קונה כל הזמן מתנות. מעניין מה יש במתנות האלה ומאיפה זה התחיל. רק אני חושבת שאלו וסטניו חמודים ביחד? הם אוהבים אחד את השני, רואים את זה! ודי קשה לי לשנוא את סטניו, הוא תחמן, אבל לא כזה מניאק רציני.  

מה שאלסיו עושה לאריקה זה ממש הטרדה מינית. למה אריקה כל כך מתביישת להגיד שהיה לה קטע איתו? אז היה, היא הבינה שזה לא מתאים לה ואין לו שום זכות להמשיך לרדוף אחריה ולדרוש ממנה משהו. נקווה שעכשיו המפקד שלהם יטפל בו, אחרי שראה שאלסיו רודף אחרי גם שעות הערב ועוד בשיא חוצפתו בא אליה הבייתה.
זה היה ברור מהרגע הראשון...
25/10/14 16:18
78צפיות
מסכנה איישה, איזו אימא יש לה זה באמת היה מגעיל ופשוט הזוי שהיא רצתה למכור את הקבר
לורדיניה קורעת אבל היא לא כזאת יפה... רוזנז'לה

הבעיה של אלו בטח קשורה לטראומה של איבוד תינוק או משהו כזה...

מסכים לגבי אריקה
אני פשוט אוהבת את השחקנית , לא בגלל היופי
25/10/14 16:51
70צפיות
היא מאוד חמודה ולדעתי מוכשרת יחסית לגילה המאוד צעיר. ראיתי איתה כמה טלנובלות, אפשר להגיד שהיא ממש גדלה בגלובו.
לא בטוח שהטרואמה דווקא קשורה לתינוק. אולי סתם מישהו קרוב, אולי קולגה לעבודה או איזשהי חוויה טראומתית שהיא חוותה.
למשל ב"דם אצילי" שראיתי לאחרונה, הראשית (סופי שרלוט) נהייתה עשירה והייתה מכורה לנעליים, היא הייתה הולכת לקניון וקונה כל פעם כמה זוגות בו זמנית מאותה נעל, והרקע לזה היה שכאשר היא הייתה קטנה והומלסית עם נעליים קרועות , היא הייתה עוברת ליד חנויות נעליים וחולמת על נעליים חדשות.
גם אני מת על השחקנית הנהדרת הזאת
55צפיות
וגם לא חושב שהטראומה קשורה לאובדן ילד אלא יותר למשהו שקרה בינה לבין סטניו, אין שום רמז שגם היא איבדה ילד בעבר.
בת כמה היא?
25/10/14 20:41
43צפיות
היא באמת מאוד חמודה.
לגבי אלו, אולי גם היא חוותה מחסור אבל אני חושב שהיא קונה מתנות למישהו שאיבדה, אם לא ילד אז קרוב משפחה...
º
היא בת 19 היום
25/10/14 20:57
22צפיות
זה נהיה עוד יותר ברור מצמיד הזהב שבשבילו פתחו את הקבר
25/10/14 17:59
42צפיות
שנמצא על ידה של עאישה. 

ברנה מלכת האנוכיות, בשביל לא לאבד את מוסטפה ולא לחשוף טעות שלה, היא מכונה להגן על פושעת גדולה שהיא מכירה כאדלג'יזה והיא מחפה על פשע ומשקרת לחברה כמו אלו. 

האמת סטניו ואלו מצחיקים, אבל לא מצליח להתחבר לסטניו. 

גם אלו שאני כן הכי מתחבר אליה לא מושלמת היא מתמכרת לקניית מתנות שאני מניח שמדובר בבגדים. 

רזלז'ניה לא סתם בגדה היא תקעה סכין בגב ועוד מצדיקה את עצמה. מסכנה וולסקה.
זה לא רק לאבד את מוסטפה
26צפיות
גם את אעישה, ובכלל הכל. אם היא תפיל את וונדה, גם היא תיפול, היא ידעה שהיא מאמצת באופן לא חוקי, בקיצור זה ללכת לכלא ולאבד את כל מה שיקר לה. ואי אפשר באמת לצפות ממנה לעשות משהו מוסרי, כי אם לא היה לה מוסר כאשר היא אימצה תינוק בצורה לא חוקית, אז למה לצפות ממנה למוסריות עכשיו, כאשר כל כך הרבה דברים יכולים ליפול לה.
האימוץ הלא חוקי נעשה בתום לב והיא חשבה שמדובר רק בקיצור דרך
25/10/14 19:29
18צפיות
גם בחיים גנובים הארגנטינאית האח של באטיסטה אימץ את ביתו בצורה כזאת, אבל שם לפחות השופט היה אמיתי, מושחת אבל באמת שופט והוא ננזף על כך, אבל לא נענש כי שיתף פעולה. ברנה לא ידעה שהכול מזוייף והיא יכולה לצאת בעונש של קנס או אפילו להיחשב כקורבן ואלואיזה הבהירה לה שהיא לא חשודה והיא חושדת שהיא נפלה קורבן וכשאלואיזה חיפשה קצוות בסיפור, היא לא חיפשה אותם נגד ברנה אלא נגד אלואיזה. אבל זה נכון וונדה יכולה להפליל הרבה יותר את ברנה בעדות שבה תתנקם בה.
בהתחלה ניסיתי להבין את ברנה
25/10/14 23:19
18צפיות
אבל ככל שהזמן טס ברנה אשמה יותר ויותר, היא רצתה ילדה, לפחות שתאמץ בדרך חוקית יותר מאשר להיכנס סתם לחדר בבית מלון.
ובפרק 20 מסתבר שברנה היא לא היחידה שנפלה בפח
26/10/14 00:39
29צפיות
הקונים של הילדים לא באמת יודעים שמדובר בילדים גנובים, הם הולכים על אימוץ מהיר ולא חוקי ומאמינות בכנות שהאימהות מוותרות על הילדים וליביה וונדה/אדלז'יזה זה רק להקל על התהליך ועל כך העמלות. אולי אפילו מאמינים שחוסכים מהילד שהות בבית יתומים או משהו בסגנון בזמן כל הבירוקרטיה.
אני לא יכולה לרחם על הקונים
26/10/14 09:53
14צפיות
ועוד בדרך כזו. מן הסתם שזה לא חוקי, אבל אני מבינה שהם מאמינים לונדה וליביה בגלל שהם מצליחות לעבוד על אחרים
אכן והכי מצחיק...
25/10/14 23:15
15צפיות
שלורדיניה זרקה מים על אחותה אם כך. אם עיישה באמת הבת של דלזואיץ'.
עכשיו קלטתי שלורדיניה היא פלור מאמריקה
25/10/14 19:38
46צפיות
גדלה הילדה
וואו ברונה מרקיזיני נהדרת!
25/10/14 23:11
39צפיות
היא הספיקה לשחק בכל כך הרבה טלנובלות בגלובו. אלה, איך לדעתך היא הייתה בEm Familia? אני ראיתי טיפה ממנה והיא הייתה טובה, אבל את ראית את כולה.
אני מאוד אהבתי אותה ב-Em Familia
26/10/14 01:08
39צפיות
כשחקנית אהבתי, אבל לצערי דחפו לה דמות לא טובה, סוג של ילדה בת 18 עקשנית, עיוורת וטיפשה. די חבל לי עליה שבתפקיד ראשי ראשון שלה היא נפלה על טלנובלה ועל דמות שספגה כל כך הרבה בוז מהקהל.
באמת חבל
26/10/14 09:55
27צפיות
אבל גם הלוחמת ספגה הרבה מברזיל ואני עדיין חושבת שהיא יותר איכותית מהדרך להודו ושדרות ברזיל. שהמשפחה תגיע לכאן לא יפריע לי להנות מהטלנובלה או מברונה בהנחה שהיא תהיה טובה עבורי כמו שננדה קוסטה פשוט מעולה
זו ג'אדי מהאחד הברזילאי לא?
29/10/14 00:47
18צפיות
איזו מהממת היא בכל אופן <3
º
אכן זאת היא
29/10/14 07:04
7צפיות
סיכום שבועי
24/10/14 19:54
33צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:

שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים
מסכמת
הודעה זו מכילה סרטונים
24/10/14 20:59
60צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: אין משהו מיוחד

דבר רע שקרה השבוע: הפיגוע בירושליים - יהי זכרה ברוך של התינוקת המסכנה הפיגוע בגבול מצריים - לא קונה את התירוץ של הברחת הסמים שניסו למכור לנו, ערבים שמצויידים בנשק נ"ט ויורים אותו על משוריין צהלי הם מחבלים לכל דבר ועניין. ואסון האוטובוס בנפאל - יהי זכרן ברוך של שתי הבחורות הישראליות המקום הזה ממש מקולל. טוב בכל זאת מדינת עולם שלישי, חבל שאנשים נוסעים לשם סכנת נפשות.

טלנובלת השבוע: גאטה ובלב הסערה - כן כן אני יודעת שהיא נגמרה ממזמן ואני בדיליי רציני חחח אבל רק עכשיו יש לי זמן להשלים את הפרקים האחרונים ואין מצב שלא הייתי משלימה. ואגב פרקים ממש טובים!

תכנית השבוע: מועדון לילה - בגלל צביקה צפיתי ולא התאכזבתי, היה ממש מצחיק

שחקנ/ית השבוע: דניאל אראנס ומאייטה פרוני המושלמים

קניית השבוע: אין משהו מיוחד

מאכל השבוע: קציצות ברוטב עגבניות ותפוחי אדמה

שיר השבוע: COUNTING STARS

תמונה: --
מסכם
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 16:33
61צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: לא זוכר
דבר רע שקרה השבוע: רצח התינוקת וכל מה שציינה הדר ובאופן אישי נפצעתי קלות...
טלנובלת השבוע: הסולטאן והלוחמת...
תכנית השבוע: אין
שחקנ/ית השבוע: ז'ובאנה אנטונלי
קניית השבוע: חליפה לחתונה של בת דודה
מאכל השבוע: אסאדו
שיר השבוע: אין
תמונה: מודד את החליפה
תמונה מאוד יפה שלך והז'קט מקסים!
25/10/14 20:37
34צפיות
מזל טוב לבת דודה תהנו בחתונה

נפצעת? מקווה שהפציעה לא חמורה ושעכשיו הכל בסדר

רק בריאות ושבוע טוב שיהיה

תודה קרידה
25/10/14 20:46
25צפיות
כן, אני בסדר כבר
שבוע מקסים
º
יופי:)
25/10/14 22:23
7צפיות
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 18:06
56צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: לא היה משהו מיוחד
דבר רע שקרה השבוע: כל האירועים האחרונים במדינה, במיוחד מלאכית קטנה בנרצחה בירושלים + נזילה נוראית שהייתה לי בדירה בגלל הגשם.
טלנובלת השבוע: הלוחמת, בוגי ווגי ו-Valió la Pena הצ'יליאנית
תכנית השבוע: פלאש
שחקנ/ית השבוע: ג'ובנה אנטונלי , מרקו פיגוסי וכריסטיאן אריאגדה
קניית השבוע: -
מאכל השבוע: דגני בוקר עם מייפל (אני שונאת מייפל ולא ידעתי שזה עם מייפל כשקניתי אותם, אבל זה טעים לי מאוד!)
שיר השבוע: -
תמונה: הזוי פתאום לראות את שני אלה ביחד כזוג נשוי (מי שראה חמישה גברים ואישה הצ'יליאנית, יודע על מה מדובר).
איזו תמונה
25/10/14 18:09
41צפיות
אהבתי אותה בחמישה גברים ואישה
אני עדיין לא מבינה למה היו חייבים
25/10/14 18:20
45צפיות
להרוג אותה.... ועוד בסוף כשהראו שהיא כבר התחילה להתאהב בו
זה היה מאוד לא הוגן לאחים דל מונטה
25/10/14 18:43
45צפיות
לחולייטה שם הגיע למות ולא הרגו אותה ובחמישה גברים ואישה בדיוק ההפך.

אני אוהבת סירופ מייפל על פנקייק
25/10/14 20:42
33צפיות
אם שואלים אותי זה יותר הולך עם פנקייק מאשר סירופ שוקולד
גאטה
הודעה זו מכילה תמונות
24/10/14 19:00
69צפיות
פותחת חדש לסופ"ש כי הקודם תכף כבר לא יקפוץ

תגובות על פרקי השבוע לפה!
מסכנה אסמרלדה עד שמצאה
24/10/14 19:09
69צפיות
עבודה, מסתבר שהבוס שלה קיבל אותה רק כדי לעשות עודברשימת הכיבושים שלו חוץ מזה שיתבייש לו איך שהוא מנצל את העובדות שלו הוא יכול להיות סבא שלהן אגב השחקן הזה מוכר לי, אם אני לא טועה הוא שיחק באשת הברזל למספר פרקים כשאיוונה אחות של ולנטינה דרסה אותו למוות  ואז ה שלו רדפה אותה חח איזה מפחיד הוא היהגם ככה יש לו פנים מפחידות לשחקן הזה אז בתור רוח בכלל..

כשפבלו שמע שאסמרלדה מצאה עבודה הוא מייד הבין שאי אפשר להמשיך ככה ולחכות עד שהוא יסיים את התואר כדי שהם יוכלו להתחיל בחיים משותפים. הוא החליט שהוא יעזוב את הבית יעבוד ויתחתן עם אסמרלדה! אהבתי את הצעת הנישואים הספונטנית אך עם זאת מרגשת ומקסימה! 

בינתיים ההורים המעצבנים של פבלו החליטו לנסוע לכמה ימים לחווה יחד עם כל המשפחה כולל פבלו ומוניקה, כמובן כדי לקרב ביניהם ולהרחיק את פבלו מאסמרלדה ואם זה לא יילך, הם מתכננים לשלוח אותו ללמוד בחו"ל לדעתי פבלו לא היה צריך להסכים לנסוע ובטח שלא לרקוד עם מוניקה לעלות איתה על הרכבל ולשחות איתה בבריכה אבל גם פבלו שלנו הוא דמות יותר מידי טובה ונראה שהוא פשוט לא רוצה להצטייר כגס רוח כלפי ה"אורחת" מוניקה. ולפחות כשהיא באה לנשק אותו החצופה הוא הדף אותה והעמיד אותה במקומה עוד אהבתי שכשהיא באה לאכול איתו ארוחת בוקר, הוא אמר לה בפרצוף שהיחידה שהוא מאוהב בה זו אסמרלדה!

ועוד הערה אחרונה, אהבתי את הסצנה עוד לפני הנסיעה של פבלו לחווה, כשדון איטליאנו איים על פבלו עם אקדח ואז אסמרלדה ישר התנפלה עליו בלי חשש העיקר להגן על פבלו ואז איך שפבלו הגן עלייה ואיך ששניהם הבריחו את האיטלקי החרמן זה היה מותח!
לפעמים יש רושם מוטה על דמויות
25/10/14 17:36
31צפיות
חשבתי שמריאנו רע כמו הוריו, אבל כשאסמרלדה הגנה על פבלו מאיטלאינו הוא התרשם ממנה והאמין באהבתה, למרות שפגע בה כשניסה לשכנע אותה שמוניקה ופבלו זוג רשמי, אך אחר כך טען שהתבדח וכשפבלו שמע מאסמרלדה שמוניקה מאוהבת בו ובא בטענות למריאנו הוא טען שזה כדי לבדוק את אהבתה. אבל הוא סיפר לאימו שגאטה טובה והיא הגנה ככה על פבלו ושהיא אדם טוב ובאמת אוהבת אותו. אפילו אימו נבהלה שגם הוא התאהב בה. 

וגם המורה של גאטה עקצה אותה שאף אחת לא מחזיקה מעמד כי התפקיד שמור לה, היה נראה שהיא תמרר לה את החיים. אבל לא כשהמזכירה שלו סרסרה והפיצה שמועה כאילו הם מאהבים והטיחה בגאטה את הנסיעה עם הבוס שבחורה הגונה לא עושה כך, ומסתבר שהיא ניהלה קודם רומן עם הבוס, אז המורה הגנה עליה והסבירה לה שהיא מאוד תמימה ושלא תקבל את המחוות של הבוס כי יש כוונה סמויה ועודדה אותה לחפש עבודה ועזרה לה להבריז ולא להתייצב לחיזורים וכנראה על כך תשלם במשרתה וגם הצילה אותה מכך שאשתו תראה אותם ביחד לאחר ההלשנה של המזכירה ותשנא אותה, אבל אשתו לא תמימה, היא שמה לב שהוא הלך אחריה לתחנת האוטובוס וחושדת שאולי קניית הסיגריות היה תירוץ. 

נראה שיש רק שתי אפשרויות או שפבלו יצטרך לעבוד ולבסס את עצמו לבד ללא תמיכה משפחתית או שפבלו יסע ללימודים בחו"ל. ובגלל שאסמרלדה כל כך טובה וכל כך דואגת לעתידו של פבלו היא בעצמה יכולה לעודד אותו שלא לוותר על משפחתו ועל אפשרות העתיד שכך הוריו ישווקו את הלימודים בחו"ל. 
גם אני הופתעתי ממריאנו...
25/10/14 19:26
18צפיות
חשבתי שהוא יהיה מעיק כמו מיגל מלב פראי ושדניאל אראנס נדפק רק עם אחים רעים חחח אבל לפי התנהגותו של מריאנו אולי יש עוד תקווה שיתנרמל בהמשך. או שהוא פשוט מתחיל להתאהב גם הוא בגאטה עוד נראה...

תמנות מפרקים
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 12:52
46צפיות

º
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 12:54
27צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 12:55
23צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 12:57
24צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 13:00
27צפיות
היא מזכירה פה את ז'וליאנה מטרה נוסטרה!
הורססס!
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 18:41
13צפיות

º
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 18:44
17צפיות
איזו יפה השחקנית הזו!
º
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 18:46
18צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 18:47
18צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 18:48
23צפיות
אחרונה
מגיב על פרקים 1-2
25/10/14 15:46
56צפיות
נראה שלורנסה הולכת להיות מעצבנת מאוד.וגם עושה המון טעויות.כמו בפינוק יתר של אחיו של פבלו
שגם מדבר לא יפה אל אחותו הקטנה שמתגלה כחכמה יותר מאמה.
נחמד לראות פה את חרוצ'ה(אמא של אנטולין וקמילו בכוחו של גורל),אחלה תפקיד
אסמרלדה נראית כאילו נולדה בתוך מזבלה .אבל אחלה כימיה בינה לבין פבלו(הילדים כמובן).
ריטה מכשפה לא קטנה שבטח תעצבן הרבה.אז בנה(ששיחק במחר ולתמיד את לוסיו אם אני לא טועה) נתפס ונלקח חזרה לכלא.אבל אם ריטה דיברה על כך שהוא רוצה לנקום באלה שהכניסו אותו לכלא שזה כנראה לורנסה ובעלה אז מי זה שהראו בפרק השני שהחנינה שלו נדחתה ושעו''ד ניסה לעזור לו(ששיחק בשקרים את אבא של הילד שחלה בסרטן).

זהו נראלי.מקווה שאתמיד ומזל שהיא קצרה
º
לגבי השורה האחרונה, תמשיך לצפות ותבין
25/10/14 16:39
20צפיות
באופן מפתיע האבא של הילד הוא לא עורך דין אלא מנהל הכלא
25/10/14 17:42
24צפיות
הייתי המום שיש קרבה כזאת בין אסיר למנהל כלא והוא נלחם בשביל אסיר כמו עורך דין בשביל לקוח. נראה שאת אותו האסיר לורנסה ובעלה הפלילו והבן של ריטה זה משהו אחר, למרות שלפי החשש של לורנסה ואגוסטין מהבריחה הם ישבו באותו כלא. הבן של ריטה, אני מניח שחיפש נקמה במישהו מהשכונה וכנראה שלא ממש הפלילו אותו אלא הקריבו אותו, כי עובדה שחרוצ'ה לא הייתה מוכנה לפתוח לו את הדלת כי חשבה שזה מסכן את גאטה וסנביטו שהוא יכנס לבית ואם הוא היה קורבן לא היו פוחדים ממנו כל כך ושכולם חוץ מריטה בסכנה לצידו. 
זה אתה שלומי שכתב פה בכינוי מיסטר טלנובלה
25/10/14 20:12
37צפיות
הילדים ששיחקו את הדמויות הצעירות של הראשיים אכן היו מקסימים ושיחקו מצויין ביחד. התלהבתי במיוחד מהילד

º
25/10/14 21:15
6צפיות
º
נחמד לראותך פה ברוך השב:]
25/10/14 21:55
7צפיות
º
תודה
25/10/14 23:21
6צפיות
השלמתי פערים
25/10/14 16:58
35צפיות
לא אין דברים כאלה, מוניקה הזאת סתומה ברמות! איך היא אומרת ללורנסה "פבלו ממש סגור איתי" או כשהיא ניסתה לנשק את פבלו במסיבה "פבלו מה יש לך? אנחנו אנשים בוגרים" כאילו באיזה עוד שפות הוא צריך להגיד לה שיש לו חברה??? והיא באמת עדיין לא מבינה למה הוא לא בקטע

איזה מביך הקטע עם הריטה בראיון גאטה מזמן הייתה צריכה לבעוט אותה משם, איך היא בכלל נתנה לה לדבר ולא גירשה אותה?
האמת שדווקא בסצנות האלה שמראים לנו מקום "יוקרתי" עם נשים מטופחות אפשר באמת לראות ולהרגיש את הפערים בין גאטה וריטה או לחילופין "עניים ועשירים".
נוצרת תחושה בסצנה כאילו ריטה וגאטה הן חייזריות שבאו מן החלל החיצון עם המראה החיצוני והדיבור שלהן, ולכן כולם מסתכלים עליהן מוזר. מצד אחד יש פה איזשהיא ביקורת על החברה, אבל מצד שני אני לא בטוחה שיש מישהו שלא יירתע (מריטה ומגאטה לצורך ההשוואה) בסיטואציה כזאת.

מריאנו הרג אותי
"דון איטליאנו, שהוא איטלקי בדיוק כמו שאני רוסי..."
ד"א, מישהו פה מתחיל להתאהב בגאטה...??

וירחיניה ופבלו קצת הזויים הייתי אומרת. שניהם יודעים שאמא שלהם תתעלף אם היא תראה את גאטה / סנטביטו בבית שלה, ושניהם מזמינים אותם כאילו כלום.
אני לא אומרת שהם צריכים להסכים עם זה, אבל זה באמת מצחיק לראות את פבלו כל פעם מופתע מחדש שאמא שלו מעליבה ומתייסת לגאטה מגעיל.
אם אתם יודעים שזה ככה, אל תזמינו אותם אליכם הביתה! זה סתם יעליב אותם

ובפעם האלף וחמש, פבלו כזה חתיךךךךך
אם קנטו היה אדם טוב הוא שהיה בועט את גאטה עם ריטה
25/10/14 17:53
24צפיות
ולא היה שם לב שמה שריטה עושה לא מקובל על גאטה, אבל בגלל שהוא לא, הוא נענה לכל הדרישות של ריטה, כי כוונותיו אחרות, לגאטה אין אומץ מול ריטה, כי היא מודה לה על שגידלה אותה ולכן גם מרשה לה להרביץ לה ולגרום לה לישון ברחוב ולכן גם לא מסוגלת לגרש אותה מראיון עבודה. 

באמת גם התסרוקות של גאטה, ריטה ואינס מפחידות גם אדם במעמד הבינוני לא רק הגבוהה. והאם באמת אין במקסיקו חוק חינוך חובה, טוב אם בארה"ב אין, אז במקסיקו סביר להניח גם לא, ובאמת יש אנלפבתים כמו גאטה, אה שכחתי ריטה כן יודעת לקרוא. 

פבלו לא סיים את המשפט, ולכן מוניקה לא הבינה או לא רצתה להבין את הרמז.

מריאנו מפתיע, נראה היה שהוא רע, סנוב וחמדן כמו הוריו, אבל גם הוא לא נשאר אדיש לאהבה שאסמרלדה הפגינה כשהגנה על פבלו מהאיטליאנו והאמין בכנותה. האם באמת גם התאהב בה כמו שאימו נבהלה. 

פבלו בסך הכול הזמין לאכול, זאת המשרתת המלשנית, חשבתי שהיא טובה כי הבנתי שהיא העיניים של וורחיניה, אבל היא סנובית כמו האדונים ומלשנית לא קטנה. לורנסה בכלל לא הייתה צריכה לדעת. וסנטביטו אפילו לא נכנס לבית, הוא נשאר ליד מפתן הבית, אבל זה הספיק כדי להבהיל את זוג המכשפות, למרות שאולי המשרתת למרות הדעות הקדומות לא רעה, ובכנות פוחדת שסנטביטו ינצל את וורחיניה. 
חחח זה כי לורנסה מאכילה לה את הראש
25/10/14 20:26
26צפיות
שפבלו רק "מתבייש" וכאילו לוקח לו זמן להיפתח אבל כן זה גם כי היא קצת חיה בסרט 

לפחות אסמרלדה קשרה את השיער שלה בצורה מסויימת אחרת בכלל היו נבהלים ממנה חח אהבתי שהיא קשרה אותו עם הסרט הכחול שפבלו הביא לה במתנה כשהם היו ילדים

מריאנו הייתה לו הברקה וכן יש מצב שהוא גם מתחיל להתאהב בה, אם זה נכון צריך לזכור גם את האופי השאפתני שלו ככה שאין לדעת מה יהיה...

חח נראה לי פבלו כבר קלט שזו סכנת נפשות להביא את גאטה לבית. אבל וירחיניה באמת תמימה, כאילו היא לא מכירה את אמא שלה עם הקריזות שלה חחח ההיא כבר הזמינה משטרה משוגעת זאת

לגבי המשפט האחרון אין לי מה להוסיף חוץ מ..

ליאת לגבי השאלה שלך על התושבים האמיתיים במזבלה
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 18:36
66צפיות
שאלת איך זה שהם יודעים לא להסתכל למצלמה חח אז בין אם שאלת בצחוק או ברצינות יש לי תשובה בשבילך! לפי הכתבה שאני מצרפת לך, נראה שהם בעצם משמשים כניצבים בטלנובלה והם לוקחים בה חלק ביודעין! http://famososdrupal.abardev.net/chismes/graban-la...

כתוב בין היתר שבשביל האנשים שחיים שם אילה היו ממש "ימיי חג" שבהם הם יכלו לקחת חלק ולהצטלם עם השחקנים.

עוד כתוב שהמזבלה בה צולמו הפרקים האילה זו המזבלה הגדולה ביותר במקסיקו ונטלי החליטה לצלם במזבלה אמיתית כדי לתת את התמונה הכי מציאותית שיש.

אני ממש סוגדת לשחקנים ששיחקו בתנאים האילה, גם המסר מאוד חשוב, זו ממש הצצה לחיים עצובים ואמיתיים שקיימים במציאות הלא פשוטה הזו של עולמינו! רק הצילומים המיוחדים האילה זה כבר פלוס גדול מבחינתי לטלנובלה
מוטי סלע - איפור והדרכת איפור

יש לך אירוע?

מאפר מקצועי בעל ניסיון רוצה לשמוע עוד? לחצי כאן >>

ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix