בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 12:31
22צפיות
כולל המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
שבת שלום
מזל טוב לוויליאם לוי!!
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 12:35
45צפיות
היום הוא חוגג יום הולדת 34!!!!
מזל טוב ללוסרו!!!
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 15:52
36צפיות
היום היא חוגגת יום הולדת 45!
º
היכן אפשר לראות את לאס בנדידס בצפיה ישירה
29/08/14 13:03
16צפיות
חפש/י בגוגל Las bandidas capitulo ומספר הפרק
29/08/14 13:53
22צפיות
ויופיע לך אתרים לצפייה ישירה ואולי יש גם ביוטיוב.
לאס בנדידאס
29/08/14 14:28
21צפיות
תודה, אבל איפה אפשר למצוא את הפרקים עם תרגום לעברית?
את זה אני לא יודעת
29/08/14 14:39
22צפיות
לא מאמינה שיש ברשת תרגום לעברית
לאס בנדידס
29/08/14 14:50
19צפיות
הבנתי, בכל אופן תודה רבה ושבת שלום
זה רק אני או ש...
29/08/14 22:20
36צפיות
בסרטו הזה ב-0:18 זאת גבי אספינו?למרות שאח''כ שראיתי סרטונים אחרים אז מתברר
שזאת לא היא אבל היא דומה לה פה באופן מפחיד.

הסרטון מהסדרה בגוף אחד ומכיל ספויילר היות וזה של פרק שעדיין לא שודר

תמונה דנדשה של דנה גרסיה
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 23:16
35צפיות
אריק אליאס עם תמונה חדשה
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 23:18
28צפיות
הלוחמת - Salve Jorge המחליפה של קראדיי
28/08/14 13:54
109צפיות
º
*קרדאיי
28/08/14 13:55
22צפיות
יש!!!!
הודעה זו מכילה תמונות
28/08/14 13:56
64צפיות
הפתיעו! יהיה לנו לאיזה חודש שתי ברזילאיות, אבל בטח אחרי בזמן שישנת כבר לא תהיה ברזילאית.
מקווה שלא יקרה שוב כמו שעשו פעם קודמת
28/08/14 14:05
59צפיות
צריך להזהר מלהתלהב כי כבר ראינו מה קרה. אני חוששת שויוה יחזרו שוב פעם על העלמת ברזילאיות אחרי שהלוחמת תיגמר. מעניין אם יש סיכוי שרוצה לאהוב תחליף את לב פראי כי ראיתי פרק שני של זה ועצרתי כי חשבתי שאולי היא תחליף את קרדאיי. רק שלא יהיה ש.ח במקום לב פראי.
אז יהיה שני משבצות של ברזילאית
28/08/14 13:59
61צפיות
בטח תהיה מלחמה בפורום וואלה. אני אישית לא צופה כבר בזמן שישנת אז אני אצפה בלוחמת אגב בחירה טובה של שם נתנו כי זה בעצם השם הבינלאומי שלה. מי מתכוון לצפות בה?
ברור שהם יתמרמרו שם
28/08/14 14:02
53צפיות
אני אצפה, מקווה לפחות.
וספיישל עליי!
אגב ויוה הקדימו את הפרסום
28/08/14 14:09
50צפיות
חשבתי שיהיה שבוע הבא. בכל אופן. אני אעשה מרתון של סודות אפלים ומה שהחיים גנבו ממני בעיקר כי אני מנהלת את העמוד הרשמי של זה בפייסבוק והוא הרבה זמן לא פעיל. וכמובן שאנסה את הלוחמת.
בויקפדיה כתוב שהטלנובלה נרכשה בישראל תחת השם אישה נאמנה
29/08/14 02:20
30צפיות
האם ויוה התחרטו ברגע האחרון ושינו להלוחמת(שזה יותר מתאים אגב).
º
יש! יש! יש! סוף סוף!
28/08/14 14:12
28צפיות
זה מוצלח?
28/08/14 15:01
49צפיות
ולא כמו שדרות ברזיל שעיצבן אותי שכולם היללו אותה ובסוף פרשתי ממנה כי היא הייתה אוברייטדית בעיניי?
על השאלה הזאת תוכל לתת תשובה בעצמך
28/08/14 17:08
40צפיות
אחרי שתיתן לה צ'אנס ותחליט בשבילך בעצמך.
2 ברזילאיות במקביל נייס
28/08/14 17:23
66צפיות
אני אומנם לא אצפה בה כי לא מושך אותי מבחינת שחקנים צילומים ועלילה שמבחינתי כבר די לעוסה(בלב הסערה/תשוקות)אבל רק מבחינתי ככה ששמחה בשביל מי שציפה לה שתהיה צפייה נעימה מקווה שהמגמה תישאר ונזכה לשתי ברזילאיות באופן קבוע בויוה
מה לעוס????????????????
28/08/14 20:26
57צפיות
בתשוקות היה עבדות כחלק מהחוקים ונמכרו גם גברים ולא תמיד לצרכי מין, בלב הסערה אכן היה עניין הסחר בנשים, אך בתשוקות סחרו באסירים ולפעמים גם בחטופים ולא היה מדובר בסרסורים אלא ברחובות אנשים קנו ומכרו בני אדם בלי קשר לתופעת הסחר בנשים.
חח יבגני עשית לי סחרחורת עם הסימני שאלה
28/08/14 20:33
43צפיות
סחר באנשים וסחר בנשים - זה על אותו בסיס מכירה לצורכי שירות כזה או אחר, נכון בתשוקות זה היה יותר נפוץ בגלל התקופה
º
חבל שאת אפילו לא מנסה
29/08/14 22:03
14צפיות
תגיד ראית סודות אפלים?
29/08/14 22:36
21צפיות
סתם תמוה לי שבזמנו לא נפתחו שרשורים לסדרה הזאת. אני אישית אוהבת אותה(מדברת בהווה כי אני רואה בהקלטות) אפילו יותר מפטמגול.
כייף גדול
29/08/14 22:02
38צפיות
ממש חיכיתי לה, גלוריה פרס, טורקיה, ברזיל
עכשיו אני בבעיה עם קוזיי גוניי
צפייה מהנה לכולנו
הייתי אומרת שיש שפע של ש.ח
29/08/14 22:46
26צפיות
אבל גם אני בבעיה, לא רוצה להפסיד ושכחתי מקוזיי וגוניי, כנראה שאצטרך להשלים בסופשבוע הבעיה זה בדפים בפייסבוק "יספליירו" כל יום על הפרק.
סיכום שבועי
29/08/14 11:00
20צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים
מסכמת
הודעה זו מכילה סרטונים
29/08/14 11:16
43צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: החתונה של אחותי
דבר רע שקרה השבוע: עוד כניעה מבישה של ראש ממשלתינו הפחדן
טלנובלת השבוע: בזמן שישנת
תכנית השבוע: חדשות
שחקנ/ית השבוע: פרננדה ואסקונסלוס וטיאגו לסרדה המדהימים
קניית השבוע: --
מאכל השבוע:
שיר השבוע: בראשית עולם שיר החופה
תמונה: --
מזל טוב הדרוש
29/08/14 21:54
15צפיות
איזה כייף...
מסכמת
29/08/14 15:23
24צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: לא עולה לי
דבר רע שקרה השבוע: נקעתי את הקרסול ביום רביעי, פספסתי הבוקר יום כיף בחוף שדות ים ובערב אפספס בילוי בפאב
טלנובלת השבוע: אין
תכנית השבוע: דה וויס
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע: חביתת ירק
שיר השבוע:
תמונה:
בזמן שישנת
הודעה זו מכילה תמונות
27/08/14 22:35
60צפיות

פרק 21
27/08/14 22:47
48צפיות
לוסיו קצת מעצבן אווה אומרת לו שאנה מתחילה להגיב והוא פשוט מסתכל עלייה כאילו נפלה מה- למרות שמצד שני אי אפשר להאשים אותו.. אבל ברצינות, העובדה שהתחילו לרדת לאנה דמעות כשהושמע שיר שהיא אוהבת ב היא הוכחה מוצקה שהיא מתחילה להגיב! ככה שלוסיו ממהר לפסול וצריך לשים לב יותר.

אהבתי איך שמנואלה גרמה לז'וליה לשוב לרצות לבקר את אנה ולהיות גאה בכך שיש לה שתי אימהות אהבתי איך שסיפרה לז'וליה שלה היו אפילו שלוש אימהות 

סופיה ואוליביה הבנות של מרכוס ודורה לא אמורות להיות באותו הגיל פחות או יותר? מוזר שיש ביניהן כזה פער גדול בין הגילאים אחרי מעבר הזמן באסה שעכשיו הן כבר לא חברות ואין להן נושאי שיחקה משותפים באסה גם שמרכוס ודורה פספסו אחד את השנייה למשך חמש שנים(באשמת דורה)אבל מוטב מאוחר מאשר בכלל לא
תשלימי תשלימי......
28/08/14 07:54
36צפיות
לוסיו מעצבן רק בפרק הזה. הוא אדיר אחר כך
נכוןן
28/08/14 19:59
20צפיות
איזה חמוד הוא איך שהוא שמח והתרגש מההתעוררות של אנה, החיוכים שלו כובשים
חחח גמני התעצבנתי על לוסיו.. יצא קצת טמבל
29/08/14 16:32
11צפיות
מצד שני כמו שאמרת אווה באמת קוקו והבדיקות לא הראו שינוי.. אבל זה היה כזה דיי נווו תאמין לההה %$%
והיה אפשר להגיד שזה מצירוף מקרים שבדיוק היה שיר ברדיו אבל דמעות יכולות לרדת גם מיובש בעיניים וכל מיני תגובות של הגוף
גמני אהבתי! איזה שיחה מקסימה ואימהית הייתה ביניהן! וסתם משהו- בדיוק בזמן שאני כותבת על הסדרה קפץ לי בפלייליסט שיר הנושא היפה של הסדרה חחח ומה הסיכוי שזה יקרה?? יש לי מעל אלף שירים במחשב!!!
גמני תהיתי על הפער בין הבנות! מסתבר שאוליביה הייתה קטנה בשנה...ובאמת מאכזב שהן לא התקמבקו חח אבל מצד שני אני מדמיינת אותנו בגיל הזה ובאמת לא הייתי רואה את עצמי מתחברת עם מישהי שבקושי אני זוכרת אותה וההורים שלי דוחפים אותי בכוח..
מה זה הפרקים המרגשים האילה?? עד 23
הודעה זו מכילה תמונות
28/08/14 19:48
65צפיות
פרננדה ואסקונסלוס שמגלמת את אנה פשוט מדהימה, איזה משחק בתהליך ההתעוררות מדהים

אנה פקחה עיניים לראשונה והתעוררה מהתרדמת באופן רשמי! כשאווה לצידה חנוקה מדמעות, אנה לאט לאט מתעוררת ומתחילה להיות מודעת לסביבה. איזו סצנה מרגשת לוסיו מצטרף ואווה מוכיחה לו את מה שטענה כל הזמן - אנה חוזרת למרות שאווה היא אישה לא טובה שמפלה בין הבנות שלה ומנצלת את אנה, קשה היה שלא להתרגש מהסצנה הזו ובכלל מהעובדה שכל השנים האילה היא ישבה לצדה, זה קצת מוגזם אבל יש בזה משהו מרגש ויפה. חבל שרק עם אנה היא ככה כי באמת יכולים לצאת ממנה רגשות ממש יפים אבל רק כשהיא רוצה.

עכשיו אנה בעצם מתחילה את תהליך השיקום ובינתיים מתקשרת על ידי לחיצת יד. למרות זאת היא כן מצליחה להשמיע קול וכן מנסה לדבר אבל מצליחה בקושי, היה מרגש איך שהיא ניסתה לומר את השם של ז'וליה ומנו! מנו בכלל בסערת רגשות עכשיו - מצד אחד האמא השנייה שלה, אחותה הקרובה, חברתה הטובה ביותר - אנה, התעוררה! דבר שהיא ייחלה לו כל הזמן הזה אבל מצד שני איך היא תאמר לה שעכשיו בן זוגה של אנה הוא בעלה ושעכשיו הבת של אנה היא כמו ביתה(הפרק מנואלה אמרה בפירוש שהיא ורודריגו נשואים מוזר שלא הראו שום דבר אולי השמיטו את זה בגרסה הבינלאומית)

אגב בשיחה של מנואלה ואינה, מנואלה בעצם הודתה שהיא איבדה תקווה שאנה תתעורר, עד עכשיו שהיא סופסוף התעוררה. על זה בדיוק דיברתי כשאמרתי שמנואלה ורודריגו מיהרו להספיד את אנה בטרם עת

איזה חמוד לוסיו איך שסיפר למנואלה ואינה את הבשורות על אנה באופן אישי והגיע עד לבית של מנואלה במיוחד מאחר ואווה לא סיפרה על כך לאף אחד עכשיו לוסיו חזר להיות חמוד חח איזה מושלם טיאגו לסרדה איך הוא דומה לעצמו כששיחק בטרה ביומן חיים ולחיות את החיים עשו אותו פחות דומה אבל תמיד נשאר חתיךך

ועוד דבר אחרון שאני חייבת לציין זה את החזרה של ננדה המלכה חח אין היא ענקית! חזרה חדה וקורעת מתמיד
בברזילאיות החתונה היא לא עניין גדול
29/08/14 00:49
32צפיות
לא ראיתי אף ברזילאית שהסתיימה בחתונה. לכן אולי בגרסה הברזילאית היה משהו, אבל קפיצה של שנתיים אחרי הצעת הנישואים, ברור שההצעה לא הסתיימה באירוסין ארוכים.
º
אתה צודק אבל יכלו לפחות להראות איזו סצנה קטנה בין מעברי הזמן
29/08/14 10:51
9צפיות
העינייםםםם
29/08/14 16:38
13צפיות
הסצנה הזו פשוט הייתה עותקת נשימה!!! היו חסרים לי קצת קורי שינה אחרי 5 שנים אבל נו טוב לא צריך להגזים חחח הצופים לא באמת רוצים לראות את זה אז נעלים עין מהאמינות
ממש מסכימה איתך על אווה ואנה.. קשה לשנוא אותה ברגעים כאלה.. כי איתה היא באמת בסדר.. אני כל הזמן מנסה לחשוב מה האינטרס שלה להישאר איתה ככה, אין טניס אין כלום.. אני חושבת שפשוט אנה היא באמת כל העולם שלה ובלעדיה אין לה כלום וזה מפחיד אותה אז היא מעדיפה להתרכז בה.. אבל כל פעם שאני נזכרת איך היא מתכחשת למשפחה שלה זה דוחה אותי וכל האמפתיה שלי למצב שלה נעלמת..וזה שהיא לא הודיעה להם? כאילו רבאק הבת שאת כל כך אוהבת מבקשת את ז'וליה אז תתגברי על התסביכים שלך ותביאי לה את הבת שלההה

אם יש חתונה של רודריגו ומנו איפשהו אני רוצה לראות אותההה! ואם לא אז אני כועסת על היוצרים של הסדרה! איך לא עושים סצנה כזאת??

אני לא זוכרת שהיא אמרה שהיא איבדה תקווה שאנה תתעורר.. בכל אופן, אם היא הייתה חושבת שהיא תתעורר וזה היה נוכח בחיים שלה למעשה לא היו לה חיים. כדי להמשיך לחיות היא הייתה חייבת באיזשהו מקום להשלים עם המצב של אנה ולהבין שהסיכויים לא לטובתה בלשון המעטה..אם היא הייתה מתרכזת בזה שהיא תתעורר יום אחד היא פשוט לא הייתה מגיעה לשום מקום בחיים! הכל היה עוצר בשבילה.. היא התנהגה הכי טוב שאפשר לדעתי במצב הזה..

לוסיו היה נסיךךךךךךךךךךךך!
אממ ובתור אחת שראתה אותו רק בטרה נוסטרה ופתאום פה אז השינוי הוא עצום מבחינתי, אז בעיניי הוא ממש לא דומה.. את ראית אותו מתבגר (ומשמין חח) בהדרגה ולי זה בא בבום אז תחשבי...

כל כך מסכימה על ננדה חחחחחחחח אין היא קורעעתתת היא קומיקאית!!! כל הסיפור עם ה"בוגר גמד" קורע למרות שהוא חסר פואנטה בינתיים
º
התמונה.. מצחיקה ז'וליה הזאת!!
29/08/14 16:29
11צפיות
פרק 24- אכן פרקים מרגשים!!! ולא חסר מה לכתוב...
29/08/14 21:23
10צפיות
איזה שחקנית טובה זו שמשחקת את אנה!!! מדהימה, באמת. היא כל כך משכנעת כמישהי שמתעוררת מתרדמת.. לא שאני מבינה גדולה בזה אבל ההבעות פנים שלה, ואיך שהיא הזיזה את האישונים בהדרגה.. ברור לי שזה הוראות מהבמאי אבל היא מבצעת את זה כל כך טוב, באמת! כל הכבוד לה.

הפגישה בין האחיות התרחשה!!! ידעתי שמנו תגרום לה להגיב יותר ממה שהגיבה קודם.. אין כמו האהבה שיש בין האחיות האלה

ו..אווה חזרה לסורה. מסכנה אנה שהיא לא יכולה לברוח ממנה! בחיי! בטח היא חושבת לעצמה "עד שנפטרתי מהטניס עכשיו היא תשגע אותי על לקבל גביעים בהגייה נכונה והזזת גפיים?"

ועכשיו לפינה העמוקה- אני מרחמת על מנו. באמת. כשחושבים על זה, זה כאילו שהיא חיה על זמן שאול... חיה בחלום עד הרגע שאנה תתעורר..וזה משנה את כל התמונה.. זה כאילו ששתיהן לא יכולות להתקיים ביחד.. לפני שאנה הייתה בתרדמת מנו הייתה ממש הצל שלה, לא היו לה חיים משלה ושום דבר משלה... ורק כשאנה נכנסה לתרדמת היא התחילה לחיות.. ועכשיו כשאנה התעוררה.. יש סכנה שכל מה שהיה לה ילקח. זה נשמע אכזרי אבל זה כאילו שהיא עשתה בייביסיטר לחיים של אנה, שמרה עליהם בזמן שהיא הייתה בתרדמת..ועכשיו היא צריכה להחזיר הכל :(

אגב- מה שם הסדרה בפורטוגזית? כי אווה אמרה מלא פעמים "בזמן שישנת"!

אז רודריגו ניתח את המערכת יחסים שלו עם אנה כמוני.. וגם מנו !!! יש עתיד

לורנסו היה ממש חמוד בשיחה עם רודריגו! דיבר ממש יפה.

מנו מתחילה להראות סימני אצילות- עובדת על רודריגו שהיא בפקק כדי לתת לו להתאחד עם אנה לבד בלעדיה..חששתי שזה מה שיקרה כי ברור שיש לה נטייה כזו... אני לא אוהבת שבטלנובלות הטובות טובות מדי ומקריבות את האושר שלהן בשביל שמישהו אחר יהיה מאושר, הלוואי שזה לא יהיה קיצוני אצלה.. זה מעצבן :(

מצחיק שכל פעם שמנו רוצה להיפגש עם אליסי היא הולכת אליה לאוניברסיטה כאילו שאליסי גרה שם!!

וסצנת הסיום- איזה חמודה אנה איך היא הסתכלה על רודריגווו!!! מעניין מה זה יגרום לו.. :|

פרקים מעוליםםם! שיא האקשן בעצם מתרחש עכשיו.. וקשה להפסיק לראות.. עם כמה שאני מנסה להיות בקצב שלך הדר חח יאללה תצטרפי אלייי
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
29/08/14 17:59
9צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
Camino al Amor
GUAPAS

צפייה מהנה
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Sres.Papis-פרקים 130-133
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 18:00
8צפיות
.
Camino al Amor-פרקים 52-55
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 18:01
7צפיות
.
GUAPAS-פרקים 91-95
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 18:04
15צפיות
.
תזכורת: בשבוע הבא מתאפסים עם ארגנ'
29/08/14 18:07
19צפיות
כך שמשבוע הבא נצפה ב-4 פרקים...משודרת בימים שני-חמישי (והפרקים יהיו זמינים בשלישי-שישי).
השרשור כרגיל ייפתח בימי שישי.

שימו לב הוחלט לדחות את הצפייה בסדרה השבועית La celebracion למועד אחר, אעדכן.
ואז הגיע פאצ'ה
29/08/14 18:11
29צפיות
אדריאן סואר סידר לעצמו חתיכת תפקיד. השתלט לנו על 90% מהפרקים.
בכל מקרה, הדמות שלו חביבה למדי. מסתבר שהטייס הגיבור הוא בסה"כ ילד מגודל ומפוחד (כולל פיפי במכנסיים),
ואיכשהו למרות כל זה הוא מצליח להקסים את כולן (חוץ מאת אנדריאה. הממממ...).

אז חוץ מהחבר החדש שהצטרף לחבורה, לרוב הGUAPAS  לא הלך משהו השבוע.

המלחמה בין אנדריאה לאלה הפכה לממש מכוערת וירדה לפסים נמוכים. זה נהיה ממש מגעיל!
אני באמת לא מבינה מה יש להם לחפש יחד. אולי עכשיו, כשהם יבינו עד כמה קטה נפגעת מכל הסיפור הזה, הם יתעוררו על החיים שלהם.
דווקא לאלה הייתה לרגע הבלחה של הכרה במציאות כשהוא הודה שהם ממשיכים יחד מכוח האנרציה, אבל זה בעצם כבר נגמר ביניהם.
איכשהו, גם אחרי השיחה הזאת, לא התקבלה החלטה על פרידה והם המשיכו בהתנהגותם המזעזעת.

לאורה ופבלו אמנם קרובים יותר מאי פעם, אבל הלידה המתקרבת של סינתיה מקרבת את פבלו גם אליה, באופן בלתי נמנע.
מי שעקב אחרי השרשורים עד היום בטח יודע שאני לא ממש מתה על הזוג הזה בכלל, ועל הדמות של לאורה בפרט, אבל אני חייבת להודות שבזמן האחרון אני דווקא כן מצליחה לחבב אותה ולהתחבר אליה. משהו טוב קורה לה כשהיא פחות עוקצנית ויותר אוהבת, מכילה ומכבדת. העצב מעניק לדמות שלה קצת יותר עומק.

לורנה ופדה עוברים לגור ביחד, אבל הזוגיות שלהם די מקרטעת
הוא רוצה לישון בחדרים נפרדים, היא מתנגדת (בצדק), ובינתיים אנחנו מקבלים זוג ילדים קטנים שעושים אחד לשניה דווקא.

כצפוי, אחרי נסיונות חוזרים ונשנים פראן הצליח לגרום למיי למעוד. הוא אמנם זה שנישק אותה, אבל גם לה היה חלק לא מבוטל בקרבה הזאת ביניהם. ובטלנובלות כמו בטלנובלות, דונופריו צץ שם בדיוק ברגע הלא נכון (ועם קוקו!!). אוף! התבאסתי כשהוא הגיע אליה הביתה ושניהם התוודו על אהבתם, אבל בכ"ז לא חזרו (קרלה פטרסון בוכה מעולה!). יכול להיות שמיי תתנחם בזרועותיו של פאצ'ה? אני לא בעד.

עוד אחד שהגיע בזמן הלא נכון למקום הלא נכון הוא טנו. כאילו לא מספיק הכעס שלו על השקר ההוא של מוניקה, עכשיו הוא גם ראה אותה מתנשקת עם מריאנו. בכל מקרה, התגובה שלו לגמרי קיצונית ומוגזמת. "adios para siempre"? על שקר מטופש ונשיקה חסרת משמעות? מקווה שהוא יחזור בו מהר מההחלטה הזאת. 

זה נאמר רק בגלל שם הפרק
29/08/14 18:39
12צפיות
שונא לפעמים את המעורבות של לאו קלדרון כתסריטאי בנובלה הזאת...הרי כל הרעיון של שמות הפרקים והמונולוגים שיש לעתים לקראת סוף הפרק(שסובבים סביב שמו) הם רעיון שלו שמוכר מ"כמעט מלאכים" אותה הוא כתב
זה נחמד והכול, אבל לעתים זה חוץ את הגבול והופך למוגזם...כמו ה"אדיוס פרה סיימפרה" של טנו
ואני ממשיך לעמוד בדעתי שאני אוהב את מוניקה!! גם כשהיא עם המריאנו הזה

מסכים לגבי אנדריאה ואלה, אבל השבוע הזה נועד בעיקר כדי להראות לך ולשאר הצופים שהם לא צריכים להיות ביחד והם חייבים להיפרד...על אף כל זאת, וואלה אני בספק אם הם לא יסיימו יחד (אלא אם כן יפציע איזה מועמד חדש לאנדריאה, כי אין מצב שזה יהיה ארנסטו).

הכול סובב סביב פאצ'ה (עד 94)
29/08/14 18:34
15צפיות
קודם כל-כל הפרקים היו כשעה השבוע וואו נראה לי שזה אורך הפרקים שהולך להיות עכשיו...טו מאץ'.

אז אדריאן סואר קפץ לתפקיד אורח שאמור להימשך כ-6 פרקים(מקווה שלא יותר מזה), וכיאה למפיק של פולקא ושל הטלנובלה הזאת בכלל-הוא דאג שיכתבו לו תפקיד שירים אותו על כס המלכות "טיפה" מעל כולם. הכול סבב סביבו השבוע, נראה כאילו הדמויות זנחו מעט את קווי העלילה שלהם ופאצ'ה הוא זה שמניע את כל החוטים ונמצא בכל מקום...אגב, חייב לציין שקראתי מלא תגובות באינטרנט שהצופים לא מרוצים בלשון המעטה מההצטרפות שלו לנובלה(לא חשבתי שהוא עד כדי כך לא אהוד בארגנ' מוזר) כתבו בין היתר- "adrian cago la novela" ושצריך להחליף את השם של הנובלה ל-"5guapas y un boludo"
לא אהבתי כלל את כל ההתלהבות סביב פאצ'ה שמוצג כגיבור(עדיף שהיו קוראים לפרק-"הגבר המושלם" וזהו) ושכל הגואפס מתרפסות לרגליו(חוץ מאנדריאה שעל כך אני אוהב אותה אפילו יותר). מה הקשר שהן הוסיפו אותו גם לקבוצת הוואטסאפ? איזו הגזמה... מה שכן, אני מניח שאני יודע לאן זה מתקדם-בסוף יתברר שהוא נוכל ורמאי שרחוק מלהיות המושלם...הנורה האדומה נדלקה כשהוא ולאורה התנשקו (זה היה שיא שלילי לגמריי! למה שלאורה תעשה דבר כזה?! אז מה אם היא הזדהתה עם הסיפור שלו, היא עם פאבלו!) ועוד אח"כ הוא מתנשק עם מיי...בבקשה שהדמות שלו תעוף כמה שיותר מהר.

נפלתי מצחוק מהעקיצה לקאמינו-אל אמור המתחרה- עאלק לטלנובלה שאנדריאה הייתה אמורה לשחק בה קוראים- la ruta de la passion  ובכלל אנדריאה משחקת...זה היה מצחיק "como no te voy a querer?" 
דווקא השבוע היו כמה וכמה קטעים מצחיקים מלבד זה...לורנה שלא מפסיקה להגיד "no no no" חח ופעם אחת פדה אמר לה "que emocion" או משהו כזה וכולו כאילו מתלהב 
כשלורנה דיברה עם פאצ'ה על ההשתנה שלו אז היא סיפרה על סבתא שלה ואמרה "לפני שהיא מתה כולה הייתה על עצמה עם שתן, כולה" ואיך שהיא עושה את זה...חח
מוניקה ומריאנו הצמד חמד הציני עם טטיאנה הזאת חחח הרגו אותי עם הדברים שאמרו לה  "Tatiana es un adios para siempre"

"todos tenemos un Donofrio, pero queremos un Laprida" כמה שזה נכון
הפרק האחרון(94) שכולו מתמקד בפרידות היה די עצוב בדגש על השיחה של אלה ואנדריאה שלא הפסיקו לריב השבוע כמו ילדים(עם החלוקה של הבית לשניים)
שמתם לב לנשיקה הקטנה שהייתה באותו פרק בין לורנה ופדה? זה היה נראה לי כ"כ מוזר, בדיוק בגלל העובדה שהם מלא פרקים(!) כבר לא התנשקו, אז פתאום לראות את זה היה לי מוזר...
29/08/14 19:06
14צפיות
1. הולכת להיות חתונה של טנו ומוניקה.
2. מרסדס מורן תמשיך בסדרה  וההעדרות שלה תהיה קצרה לעומת זאת פלור ברטוטי תעזוב ולא תמשיך בסדרה. (באסה חשבתי אולי לפחות היא תחזור לפרק האחרון. מצד שני עד אז אין לדעת )

כתבה על מרסדס מורן
29/08/14 19:12
15צפיות
|תפוז| מזמינים אתכם לזוז עם הדג נחש
28/08/14 11:08
6צפיות

|דג| היכנסו לפורום מצעדים וביקרות מוזיקה, ספרו לנו מה השיר של הדג נחש שהכי מתאים לימים אלו ונמקו
ותוכלו לזכות בכרטיס זוגי להופעת שקיעה של הדג נחש!

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|18|היום בין השעות 17:00-19:00 נארח בפורום את דורית משעולי, עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית, מטפלת משפחתית וסקסולוגית.
דורית תשמח לענות על שאלותיכם בנושא זוגיות, חיי משפחה ומיניות.

מוזמנים לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מי מפה רואה החיים שגנבו ממני?
29/08/14 03:27
25צפיות
או לפחות ראה עד פרק שלישי(כולל)?
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
52תגובות
26/08/14 08:13
177צפיות
המשך שבוע נעים לכולם

(המשך...)
המשך שבוע נעים לכולם
לב פראי
הודעה זו מכילה תמונות
26/08/14 16:57
45צפיות

אוקטביו לקח למריכרוס את לופיטה
הודעה זו מכילה תמונות
26/08/14 17:11
63צפיות
מריכרוס הבינה שהאיומים של אוקטביו שייקח לה את לופיטה הם מקנאה אבל היא לא באמת האמינה שהוא אכן יממש אותם וייקח לה את הילדה חצוף ועוד מאמין לחוסה אנטוניו הנפשע כאילו הוא לא יודע שהוא השתנה לרעה ושאין להאמין למה שיוצא לו מהפה. אהבתי איך שעוד לפני כן רק שהוא עוד איים, מריכרוס אמרה שהיא תתנקם בו ותעורר עוד יותר את קנאתו ולא תסלח לו על הכוונות הרעות שלו מסכנה איזה פרצוף מיואש היה לה כשהיא גילתה מה קרה 
https://www.youtube.com/watch?v=c0lgIpRAmjA

מסתבר שאנשי ריאלנגו ומריכרוס יצתרכו לפנות את האדמות והבית שלהם מהר מכפי ששיערו - נותרו לה שלושה חודשים עד לפינוי חבל שהכנסיו את זה לעלילה, אני מקווה שזה לא ייצא לפועל. כי למרות הסצנו עם סימונה ומיגל הבלתי נסבלים לפחות יש צילומים מהממים של החווה יהיה חבל אם באמת הם יפונו ושוב פעם מריכרוס תנדוד למקום אחר. היא סבלה מספיק נידודים! 

ועוד הערה אחרונה - אהבתי איך שסיפואנטס כיפכף את אוקטביו https://www.youtube.com/watch?v=SEIyZKnBax8

מצרפת לינק נוסף שמסכם חלק מאירועי הפרקים https://www.youtube.com/watch?v=D4GmG-EA7jY
º
שכחתי לציין שזה עד פרק 121*
26/08/14 18:24
26צפיות
אוקטביו הוא פסולת אנושית לא זוכר גיבור ראשי שכל כך גועלי
26/08/14 22:18
50צפיות
באמצע הסדרה, מה שאוקטביו עשה יותר גרוע ממה שאלונסו עשה לקמילה באומץ לאהוב, אבל אלונסו הוא רע ואוקטביו הוא טוב לכאורה. בטלנובלות הקלאסיות יש רודפי שמאלות שמשחקים עם לב הגיבורה, אבל כשהם מתאהבים הם מתחרטים ואוקטביו הוא פשוט נבלה מסריחה, הוא לא יותר טוב מסימונה ומיגל, שלושתם קורצו מאותו חומר, למרות שסימונה בהתחלה הייתה טובה ורק עם שינוי התדמית הלב שלה הפך לריק וחוסה זבל אנטוניו הוא הגרוע מכולם. אוקטביו וחוסה אנטוניו צריכים לשבת בכלא באותו תא וששניהם יאנסו זה את זה, זה מגיע לכל אחד מהם!!!
השורה האחרונה
27/08/14 20:26
31צפיות
עכשיו שאני בפרקים שאוקטביו מתחרפן אני באמת לא מבינה למה הרסו ככה את הדמות שלו עם הצעד הכל כך קיצוני הזה לחטוף את לופיטה ממריכרוס... זה היה ככה גם במקור? יש לך מושג?
גם אותי זה מעניין, כי לא ראיתי את המקור
27/08/14 21:40
28צפיות
אבל איפה שהוא קראתי שבמקור היו רק 90 פרקים ואז אני מניח שלא הרסו דמויות בצורה קיצונית בסדרה קצרה.
עד פרק - 123
27/08/14 22:24
41צפיות
מריכרוס יצאה מלכה איך שהצליחה להחזיר לעצמה את לופיטה
https://www.youtube.com/watch?v=5IJ14riBFfo
ואיזו מתוקה לופיטה Papito quiero ir a mi mamita  חח יוו לאכול אותה איזו ילדה מתוקה ומדהימה מסכנה נראה לי שהיא באמת נבהלה מסימונה כשהיא ניסתה להבהיל אותה

הייתי בשוק שאוקטביו הסכים לרגע עם התכנית הזדונית של מיגל וחוסה אנטוניו לחטוף את לופיטה בשנית נכון שהוא כבר חטף אותה פעם אחת אבל חשבתי שתהיה לו איזו חרטה קטנה בלב... ועוד לערב בזה את חוסה אנטוניו בהסכמתו של אוקטביו? נכון שהוא שינה את דעתו בהמשך אבל זה נוראי שהוא מתחיל להיות שותף לעסקים המלוכלכים של מיגל וחוסה אנטוניו

מה שכן, לפחות אופליה ואסתר מתחילות להראות צד אנושי ותומכות במריכרוס... נייס
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:35
4צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
לאס בנדיטס - כנראה שפביולה ורובן אחים למחצה
25/08/14 19:40
51צפיות
ואז אמפרו תישאר עם רובן פביולה תהיה האחות והגיסה של שניהם. עכשיו כבר אין ספק שפביולה היא הבת של טוליו אחיו של רודריגו. ועכשיו מסתבר שסניידה לא רוצה לדבר על אביו של רובן ויש לה זכרונות מטוליו, כנראה הם ניהלו רומן.

וגם מסתבר שאביהם של טוליו ורודריגו היה מפלצת כמו אולגריו או אפילו יותר והוא התעלל קשות במטקן ולכן מטקן בוחר לנקום בילדים על מעשי ההורים ולכן עבר לצד אולגריו ורצח את טוליו ועכשיו מחפש נקמה ברודריגו.
כן, גם אני הבנתי את זה ככה...
26/08/14 07:46
22צפיות
אבל הדמות של אולגריו לא ברורה לי עדיין, יש לי תחושה שהוא לא "הרע" הראשי בסיפור. כנראה שאירסבל הזקן היה מציאה מהסרטים ומשם כל הבעיות התחילו. ויכול להיות שהכל במקורו זאת אי הבנה שגרם לה אירסבל הזקן. מה שברור שמטקן הוא ממש, אבל ממש לא דמות חיובית. למרות כל ההתעללות שהוא עבר הוא מיישם בבגרותו הכל בצורה יותר קיצונית לדעתי.
וכנראה מות הפועל במפעל הוא לא בדיוק משהו תמים למדי.
הייתי בשוק שהאישה עם הבן הם המשפחה של סרחיו...סרחיו הזה מציאה מהסרטים גם כן. כמות הנוכלים והרעים בסידרה הזאת שוברת שיאים עד כה.

ועוד משהו מרתק: הכומר, אוי, הוא הורג אותי מצחוק, כל הקטעים שלו פשוט גדולים. איזה שחקן מדהים!!! אני רק מחכה לקטעים איתו כל הפרק אתמות ושלשום.

לצערי נאלצתי לפרוש ממנה
26/08/14 16:38
54צפיות
עקב עומס השלמות, גם הבלאגן שערוץ 24 יצר איתה תרם לא פחות להחלטה - היא חזרה רק לפני ימים ספורים ועוד לפני כן התחילו את הפרקים מההתחלה סתם עשו סלט כך שהלכה העקביות

מבין אותך
26/08/14 22:12
29צפיות
עד שהתחילו מהתחלה עם שידור חוזר בצהריים-בוקר 11-12 בבוקר / צהריים אחרי חודש הפסקה בגלל המלחמה החזירו שוב ללא שידורים חוזרים לא למחרת ולא בסוף השבוע. והכי עצוב שזה לא ערוץ 22 או 11 או 10 שממעיט בשידורים החוזרים, השיר שלנו משודרת שש פעמים כל פרק ובשתי הלילות של שישי-שבת ושבת-ראשון רצף פרקי השיר שלנו וגם הדרבים שמרבים והבתי ספר שלהם הכול עם שידורים חוזרים ולפעמים אפילו שתיים וללאס בנדיטס לא מוכנים להקדיש חמש שעות נוספות לשידורים החוזרים. וגם התרגלתי יותר מדי לסטארט אובר, כך שזה ערוץ פשוט לא נוח בשבילי, אבל על אנה לוסיה דומינגס אני לא מוותר, מת עליה מאז למדי אותי לאהוב (ראיתי את תשוקת הנצים קודם אבל בלמדי אותי לאהוב ממש התאהבתי בה), כך שחרגתי ממנהגי מאז סיום בובה פראית בערוץ  22שלא לצפות בטלנובלות בערוצים ישראלים למעט ערוצי ויוה. אבל ההפסד שלהם אין שידורים חוזרים, אז אנשים או מוותרים או מקליטים וכשמקליטים מעבירים את הפרסומות.
º
מאד חסר לי שאין שידורים חוזרים
28/08/14 10:10
9צפיות
º
נראה לי שעל זה אנחנו צריכים להודות לויוה
29/08/14 02:15
10צפיות
פביולה דמות ראשית מעצבנת
30/08/14 01:04
9צפיות
לא מבינה למה וויתרה על אהבתה למרקו מנדס(מה שמו בסדרה?) לא ראיתי את המשך מאז שנעצר בערוץ לא יודעת מה קורה ביניהם כרגע, אני כותבת עד הפרק השישי. לא מבינה למה פביולה שכבה עם מרקו מנדס ואחרי הסקס נפרדה ממנו והחליטה להמשיך עם האירוסין. למה היא לא נלחמת על אהבתה? העיקר היא שכבה איתו(אגב הם התאהבו מהר לפי דעתי אבל נו טלנובלה). מה מונע ממנה? היא לא בהריון מארוס שלה או משהו שמאלץ אותה להנשא לו, אגב הארוס(מה שמו?) שיחק ברוצה לאהוב בתפקיד טוב, הוא הופיע בפרק השני.

אני אוהבת את דניאל לוגו ויש לו אחלה תפקיד שדומה לרודולפו מהאסירה. שחקן מדהים.  גם אני לא אמשיך איתה לא בגלל הפרסומות אלא חוסר עניין בה, לא התלהבתי ממנה במיוחד למרות דניאל לוגו ומרקו מנדס שלראשונה זכה בתפקיד ראשי סופסוף. לא מושכת אותי הסיפור אהבות של האחיות.
אכן התנהגות לא הגיונית
30/08/14 02:42
6צפיות
אבל זה משתנה מפרק 11. אין שום הסבר להתנהגותה, אבל ברוך השם זה לא נמשך עשרות פרקים.
מזל באמת
30/08/14 03:04
5צפיות
אם כי אני זוכרת שהיא התוודתה בפני אולגריו שהיא מאוהבת בגבר אחר ובעצם ככה זה נגמר ומאז לא המשכתי, אגב אישתו של אולגריו לא במקרה שיחקה בסודות של אהבה בתור הארוסה של הראשי שם? ראיתי תמונה שלה באתר ויוה והיא דומה לה.
º
טוב ביררתי והן לא אותה אחת
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 03:26
8צפיות
קרולינה מסודות של אהבה
תקשיבי, סידרה מקסימה אל תוותרי!
30/08/14 09:43
את תהני בהמשך. אחד מסיפורי האהבה של האחיות אני בטוחה שימצא חן בעיניך. לא אספר לך איזה, בשביל לא לקלקל אם תמשיכי לצפות בה.
חוץ מדניאל לוגו אין כאן משחק גדול או מרשים. אבל בעוד כמה פרקים תצטרף דמות קצת משעשעת שמשוחקת נהדר. יש הרבה סודות, וסיפורים מהעבר שזה נראה מעניין ומרתק.
ראיתי סודות אפלים עד פרק 29 ככה
22/08/14 22:42
74צפיות
עד הקטע שנחשף האהבה בין פארקו לאוזלם, לא הבנתי עדיין למה היא גמרה איתו? מקווה שזה לא כי הוא ישב בכלא, אם היא אהבה אותו היא הייתה צריכה להשאר לצידו וזה יאכזב אותי.חייבת לשבח את הסדרה הזאת אמנם היא כבר נגמרה אבל התחלתי מרתון איתה אתמול כדי שיהיה מקום במג'יק הוט ואני פשוט מרותקת ממנה רק לא הבנתי דבר אחד: איך מוראט וליילה חזרו הביתה? ליילה הרי השאירה את מוראט לבד כשהיא כועסת עליו ובקיר חורר את הצמיגים באוטו אז גם היא וגם מוראט תקועים לבד אז מי החזיר אותם הביתה? חסאן מצטייר בעינייי הכי אנושי וטוב מהשאר, חבל שפאהיר מת לא הגיע לו למות, הוא היה מושפע מאחיו ונגרר ולא התכוון להרע. עכשיו יש לפאארקו סיבות חזקות מאוד להרוס את מהאמט: נקמה על רצח אחיו ועל זה שהוא מתעסק עם אהובתו. מקווה שהוא לא ימות בסוף, עם הטורקיות הכל יכול לקרות.  מהמט הזה הוא הבנאדם היחיד שלא מכער אותו השפם(עד כה) ונראה טוב מתה עליו ועל אוזלם יש להם כימיה נהדרת כיף לראות אותם יחד גם כשהם רבים אני מאוד מקווה שיסיימו יחד
כמה תמונות של מהמט ואוזלם
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 23:18
72צפיות
איזה זוג, איזו כימיה ואני בדרך כלל לא נוטה להתלהב מכל זוג ככה
אוזלם
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 23:20
45צפיות
מתוקה
º
עם כולם
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 23:23
34צפיות
התמונה הרביעית מהסוף
23/08/14 06:11
38צפיות
שניהם ליד המונית זה מהפרק האחרון
האמת שהתמונה הזאת לא אומרת הרבה
24/08/14 20:41
24צפיות
היא לא מספליירת או מרמזת על משהו רציני שיקרה, לא אומר לי כלום
טעיתי במספור
22/08/14 23:28
21צפיות
זה לא עד 29 פרקים, לא זוכרת עד לאיפה הגעתי
אהבתי מאוד את הסדרה
23/08/14 06:08
40צפיות
את העלילה המותחת, הגעתי למצב שחשדתי כמעט בכולם
חלק מהדמויות.. מהמט התותח מאוד אהבתי גם השחקן מעולה. בדרך כלל אני לא כך כך מתחבר לטובים
אוזלם בעיניי מהממת וגם יפה לגמרי, אני רואה אותה בימים אלה ב suskunlar. בסודות אפלים נראית יותר טוב עם שיער אסוף
הכי אהבתי את פאלקו. יש קטע מאוד מצחיק אבל לא יודע אם הגעת לזה אז לא ארחיב בנושא
מותו של פהרי היה עצוב ושבר אותי.. הפרק התחיל בחפירת קבר ולא דמיינתי לרגע שזה הוא
חיכיתי לראות את תגובת הצופים לגבי מותו אבל אף אחד לא הגיב
המוסיקה והסאונדטראק מקסימים
במי את חושדת?

אני כבר יודעת שאוזלם מעורבת בחטיפה
23/08/14 08:20
29צפיות
בהתחלה לפני הרומן בינה למהמט חשדתי בה אבל כשהתחיל הרומן התחלתי לאהוב אותה.
אחת הסדרות היותר מוצלחות ששודרו לטעמי
23/08/14 12:02
33צפיות
כל פרק השאיר טעם של עוד, מוסיקה משובחת, ליהוק של שחקנים טובים, אחד, אחד, עכשיו אני רואה  את פאלקו הסדרה הסוף בתור דמות טובה, הכי התחברתי למהמט.....כל כך רציתי שהרומן בינו לבין אוזלם לא הסתיים....עפו שם ניצוצות.
אהבתי את לילה האצילה, והבן שלה, אהבתי את מערכת היחסים המיוחדת בין מהמט לאחותו ,האם מישהו יודע יותר פרטים עליה???
מי משחק בסדרה suskunlar?
24/08/14 20:44
33צפיות
שאשאל את ויוה לגביה
הכי מוכרים לנו
24/08/14 21:54
29צפיות
סארפ אקקיה (טפו) ואסלי אנבר (אוזלם) ועוד אחד מאזל - קאנדיראלי הזכור מהעונה ובפרק אחד מופיע דליאן מקרדאיי
º
סבבה תודה
24/08/14 22:03
8צפיות
אני חושבת שהיא רצתה לצאת ממעגל הפשע של פאלקו,
23/08/14 11:56
30צפיות
ולחיות חיים שקטים ורגילים
רפי
25/08/14 15:16
49צפיות
כתבתי לויוה והם ענו לי שאין להם כוונה לשדר את הסדרה הטורקית הזאת. זה היה צפוי כי זה מלפני שנתיים וחוץ מברזילאיות הם לא משדרים טלנובלות מלפני שנתיים בדרך כלל.
חבל
25/08/14 22:38
29צפיות
גם הסוף מלפני שנתיים
º
אז לא יודעת מה התירוץ שלהם
26/08/14 00:01
13צפיות
בזמן שישנת
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 13:18
71צפיות

ספוילר נחמד בהמשך
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 13:42
120צפיות
אשתו של טיאגו לסרדה ונסה לאוס תשחק בטלנובלה הזאת את לאורה (פרטים אני לא יודעת) 
מכיוון שבזמן שישנת רק 70 פרקים לא יקח עוד הרבה זמן שהיא תצטרף 
ונסה בטלנובלה
ונסה וטיאגו בישראל (לצורך הטלנובלה לחיות את החיים)
באמת? וואי מגניב!
22/08/14 17:30
67צפיות
תודה על המידע

אז אני מבינה שגם היא תהיה רופאה בנובלה בדומה ללוסיו?

תודה גם על התמונה של טיאגו ואישתו בישראל
פרק 20 - פרק מרתק
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 17:23
83צפיות
פרק מעבר הזמן

כמה חיכיתי לפרק הזה אהבתי איך שעשו את מעברי הזמן בצורה הדרגתית לאורך כל הפרק.

תחילה המשיכו את היום הולדת הראשון של ז'וליה אחר כך הראו מעבר זמן של שלוש שנים עם שחקנית אחרת בת שלוש, ובסוף הראו כבר את ז'וליה הנוכחית בת החמש שתשחק לאורך הנובלה מעתה והלאה! מיותר לציין שכל הז'וליות חמודות ביותר חח

מסתבר שהקשר של מנואלה ורודריגו החל רק לאחר שלוש שנים שהם חלקו חיים משותפים. מה שהיה לי קצת מוזר היה ששנייה אחרי הנשיקה הראשונה שלהם שהייתה ממש מרגשת יש לציין ישר רודריגו הציע למנואלה להתחתן איתו הרי עד עכשיו הם היו רק שותפים למרות שאהבו אחד את השנייה אהבת אמת. יותר הגיוני היה אם הם היו בקשר של בני זוג לפחות כמה חודשים לפני שהם מחליטים להתחתן. מה שכן אהבתי את הבית שלהם ממש כמו בית קטן בערבה חח 

למרות שהסצנות של אנה ורודריגו חמודות, בינתיים אי אפשר שלא לרחם על אנה.. נכון שהזמן והחיים גרמו למנואלה ורודריגו להתקרב עד כדי כך שהם התאהבו אבל זה בעצם גם אומר שהם לא באמת האמינו שאנה תתעורר ולא ממש שמרו לה אמונים זה גם מתבטא בעובדה שמנואלה נתנה לז'וליה לקרוא לה אמא לדעתי ז'וליה צריכה הייתה לקרוא לה דודה - בעיקר בגלל העובדה שאנה בחיים! היו צריכים לשמור לאנה את המקום הזה.

מצד שני יפה שהם ממשיכים לבקר את אנה כל הזמן, ולהביא גם את ז'וליה לבקר אותה. לפחות ז'וליה יודעת על קיומה של אנה בתור אימה הביולוגית וזוכה להכיר אותה גם אם היא במצב של תרדמת.

סוף הפרק היה השיא! לראשונה אנה מראה סימני חיים ולוחצת את היד של אווה! פעמיים! פעם אחת מרצונה החופשי ופעם שנייה אחרי שאווה ביקשה ממנה. זה היה ממש יפה ומרגש מחכה בקוצר לרוח לסצנות הבאות של אנה, אני בטוחה שזה הולך להיות מרגש יותר ויותר מפרק לפרק:]
הפסיכולוגית החליטה בשבילם לתת לקרוא למנואלה אימא
22/08/14 20:24
45צפיות
ובאמת לא ברור מדוע לא החליטו שתגיד דודה כשקצת גדלה, כי היא הרי לא סתם אם מאמצת אלא דודה. ובטלנובלות וכנראה גם במציאות, תרדמת יכולה להימשך שנים רבות ועשרות שנים וגם לתמיד, אין שום תחזית שתיתן תקווה או תקבור אותה, וגם בטלנובלות אין הסברים להתעוררות מהקומה. ובאויבת יקרה נאמר שלפי ספרי הרפואה מעולם לא היה הסבר רפואי להתעוררות מתרדמת. כך שאולי באמת התקווה שלילדה תהיה אימא אמיתית שאיתה יכלה להיות תקוות שווא, והיא יכלה לישון עוד 5 שנים וזה בגיל הנעורים. מצד אחד תקווה ולכן ממשיכים לטפל ומצד שני חיים כאילו היא לא תתעורר כי לשתי סבירות של 50%.
כן הפסיכולוגית אמרה שזה אפשרי אבל הם היו צריכים
25/08/14 12:54
36צפיות
לעשות את השיקולים שלהם במקרה כזה ולהגדיל ראש, ולהבין שכל עוד אנה בחיים הם צריכים לשמור לה את המקום הזה, גם אם באמת לא היה ידוע כמה זמן היא תהיה ככה ואם תתעורר.
אבל הם בהחלט שמרו!! זה כאילו שיש לה 2 אמהות
26/08/14 21:19
16צפיות
זו שילדה אותה וזו שמגדלת אותה.. וזה מקסים בעיני
אבל לא עד הסוף
27/08/14 19:12
10צפיות
ציינתי שזה יפה שהם מביאים את ז'וליה לאנה ומציינים בפנייה שזו אימה הביולוגית. רק שאני חושבת שגם השם "אמא" היה צריך להיות שמור רק לאנה כל עוד היא חיה ונושמת גם אם היא בתרדמת(חרוז חח)
הפרק המצופה הגיע!!
26/08/14 21:17
36צפיות
מסכימה איתך על מעבר הזמן ההדרגתי, זה היה ממש נכון מצידם לעשות את זה! ולא איזה קפיצה של 5 שנים ואת צריכה להבין לבד איך השתלשלו העניינים..
חחח אני יודעת שזה נשמע ממש לא יפה, אבל מה זה לא אהבתי את ז'וליה הראשונה התינוקת! היא ממש עיצבנה אותי במראה שלה.. היו לה עיניים נפולות כאלה.. חחח בקיצור אני שמחה בז'וליה הסופית והיא גם הרבההה יותר נראית כמו הבת של אנה ורודריגו! עם עיניים כמו של ז'וליה התינוקת לאחד ההורים חייב להיות תווי פנים כאלה ולשניהם אין... אז היא לא נראתה כמוהם, סתם הייתה בלונדה עם עיניים כחולות וזה לא מספיק
הסצנת נשיקה של רודריגו ומנואלה היתה כל כך איטייתתת וואו חח אממ ונכון שהוא הציע לה להתחתן יותר מדי מהר אבל מצד שני הם כבר מכירים כל כך טוב שהם לא צריכים את השלב הזה של לגור ביחד ולראות איך הם מסתדרים כי הם ככה כבר שנים... רק חסר להם את החלק הרומנטי.. למרות שזה גם משהו שצריך לבחון אבל.. נו טוב, החלטה שלהם מה שכן לא הבנתי אם הם התחתנו בסוף או לא כי לא אמרו לנו את זה!
ויש לי תובנה בנוגע למשולש הזה.. וזו דעתי הצנועה כמובן אני חושבת שהרומן של אנה ורודריגו היה משהו הרבה יותר על בסיס תשוקה, התאהבות נעורים כזו... זה המוטיב ששלט שם. לעומת זאת עם מנואלה זה נראה שהם קודם כל חברים טובים וזה המוטיב השולט. לעומת אנה ורודריגו, מנואלה ורודריגו חיו ביחד הרבה זמן, מכירים אחד את השני, עשו שיחות נפש, גידלו ביחד ילדה.. עברו ביחד המון! אבל התשוקה נגיד פחות בולטת לי אצלם, זה נראה יותר כמו להתחתן עם החבר הכי טוב שלך, מעין נישואי נוחות. בכל אופן אני מרגישה ממש חצויה, אני אוהבת את רודריגו עם כל אחת מהאחיות פיפטי פיפטי!!! מה עושים? אבל זה טוב, כי ככה מה שלא יהיה אני אהיה מרוצה (אלא אם כן מישהו ימות ואז לא. )
לדעתי עם כמה שצורם שמנואלה עכשיו עם רודריגו, הם עשו הכל כמו שצריך. באמת מי היה מאמין שהיא תתעורר? אחרי כל כך הרבה שנים שאין שום שינוי במצב שלה אני מאמינה שכולם היו חושבים ככה. אפילו הרופאים לא השאירו יותר מדי מקום לתקווה. וככל שעובר הזמן את יותר מתרגלת למחשבה שזה מה שיקרה כי אין לך שום סימן שמראה אחרת...אי אפשר לחיות את כל החיים בלחכות למישהו שלא נמצא כרגע. ועם ז'וליה אני גם חושבת שהיא נהגה נכון, הילדה הייתה צריכה אמא והיא זו שיזמה לקרוא לה אמא, תארי לך איך היא הייתה מרגישה אם לכל הילדים בגן הייתה אמא שלוקחת אותם ולה הייתה "מנואלה" ועוד אמא ששוכבת בלי תנועה בבית חולים? באמת שהם עשו מעל ומעבר, הם אפילו חופרים לה כל הזמן שאמא שלה האמיתית היא אנה ומכריחים אותה ללכת לבקר אותה.. מה יותר מזה? הם נתנו לה לחיות במשפחה, כמו כל ילד נורמלי.. וזה מעולה לדעתי. (וגם לדעת הפסיכו' )
סוף הפרק עם אנה הרס אותי מהתרגשותתת! עם כמה שידענו שזה מה שיקרה, זה ממש הסעיר אותי!!!
חח לגבי ז'וליה התינוקת-
27/08/14 19:51
20צפיות
חיצונית היא הייתה מקסימה בעיניי, אבל מה שכן, היא לא הייתה הכי מרוכזת - כל פעם סובבה את הראש לכיוון אחר..

גם אני לא ממש הבנתי אם מנואלה ורודריגו נשואים או לא כי לא הראו שום סצנה מהחתונה שלהם

מסכימה עם הניתוח שלך לגבי הקשר של רודריגו ואנה ולגבי הקשר של רודריגו ומנואלה. למרות זאת בשני המקרים זו התאהבות ועדיין כואב על אנה

ז'וליה הייתה יכולה לקרוא למנואלה דודה ולא אמא. זה פשוט נראה כאילו הם מספידים את אנה בטרם עת למרות כל המאמצים שהם עושים כדי שז'וליה תהיה קרובה ומודעת לאנה.

גם רציתי שיראו אותם.. מבלים לילה ביחד.. חחח
29/08/14 16:28
3צפיות
זה חסר לי..
ולא צריך להיות שמרניים כל כך.. כמו שמנואלה הסבירה לז'וליה יש הרבה ילדים עם יותר מאמא אחת, אפילו מנואלה עצמה, וזה לגיטימי! זה לא בא אחד במקום השני, זה רק הלב שמתרחב :) קראתי את זה פעם בקשר לאחים וזה ממש נכון.. כשאמא מסבירה לבן שלה שזה שבא אח זה לא בא על חשבונו, המקום שלו בלב נשאר, רק שהלב מתרחב ויש עכשיו עוד מקום לאח שלו..
לב פראי
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 13:20
56צפיות

פרק - 117עכשיו באמת רואים את הצד הרע של אוקטביו
22/08/14 20:03
59צפיות
ממתי חוסה אנטוניו מיגל וסימונה שלשלושתם שנאה משותפת למריכרוס, ממתי השלושה האילה אמינים הקנאה לגמרי השתלטה על אוקטביו עד שהוא כלל לא חושב בהיגיון... להאמין שהיה משהו בין חוסה אנטוניו למריכרוס? ולגבי הקנאה שלו בסיפואנטס כאילו מה הוא ראה שם בשדה, כאילו זו פעם ראשונה שהוא רואה את מריכרוס בחברתו של סיפואנטס. מילא אם הם היו מתנשקים אז היה אפשר להבין את הכעס שלו אבל את הרצון של אוקטביו לפגוע במריכרוס ולקחת לה את הילדה באמת שאי אפשר להבין זה נובע מקנאה אבל לדעתי גם מרוע לב כי מי שאוהב לא אמור לעשות רע לאהובה שלו

מה נסגר עם פריקו איך שהוא דיבר לכומר ואיך שדיבר על סוליטה הוא ממש לא ראוי לה! איזה שינוי קיצוני. קודם התפלל בשבילה ועכשיו רק מלכלך עלייה ועוד מלכלך על כומר בפניו!

ונטשה הזאת לגמרי לא מאוזנת, הבנו שהיא נואשת לכל גבר שרק עובר לה מול העיניים אבל כומר קשיש? לא היא לא אמיתית קשיש קשיש אבל לפחות הוא החזיר לה כהוגן חח https://www.youtube.com/watch?v=6fcyBKecg1s
זה כבר פרק 118
22/08/14 20:18
44צפיות
פריקו ממש גועלי כמעט הרג את סוליטה גם מתפוצץ מקנאה לכומר, כאילו נטשה הייתה איתו מאהבה והכומר פיתה אותה, במקום לכעוס שהיא חיפשה לו תחליף ומקבלת את הראשון. אגב היה דיון בפורום הרוסי שבטלנובלות אם מפתים כומר, תמיד מצליחים והוא מוותר על הכמורה, אז כתבתי שאצל טלוויסה זה אף פעם לא קורה, אז ענו לי שפשוט שם לא מפתים אותם, אז הנה לראשונה כנראה בטלוויסה מנסים לפתות כומר ודווקא לו כומר צעיר כמו באומץ לאהוב, נטשה בהחלט לא מאוזנת.

אוקטביו אפס מאופס ומלך האנוכיות.
נכון התבלבלתי חח יפה לך שאתה זוכר מה היה בכל פרק
25/08/14 12:48
26צפיות
בסצנות עם נטשה והכומר הייתי בטוחה שהכומר לא יתפתה, גם כי אין מצב שטלויסה והשחקן הזה ישדרו נשיקה של כזה שחקן זקן עם אישה הרבה יותר צעירה ממנו וגם כי ברור שטלויסה לא היו משדרים כומר מתפתה, זה פשוט לא מקובל שם לשדר דבר כזה. 
פריקו הגיע לחתונה של ורגס בחליפה מזעזעת!!!!
25/08/14 13:28
33צפיות
הוא היה נראה כמו מחבל מהשטחים עם חליפה חומה שגדולה ממידותיו ולא מתאימה לגוון העור החום שלו!!!!
אפרופו, יש לי מה להגיד על ענייני הסטיילינג הרבה בסידרה הזאת. יש הרבה שמלות של מריקרוז צאין קצרות מקדימה וארוכות מאחורה שלא ממש מחמיאות לה. הרבה יותר מתאימות לה השמלות של ה bodycon צמודות לגוף ושוות.
אנה ברנדה היא שחקנית לא גבוהה במיוחד וקטנת מידות והיא נראית קצת עם המגפיים והשמלות כמו חתול במגפיים. קשה לפגום ביופיה, אבל אפשר לעשותה יותר מהממת-:))))
גם הגוונים הכהים והכחולים על סימונה לא מחמאים לה במיוחד ועושים אותה מתה בפנים (אולי בכוונה, להדגיש שהיא פחות מצודדת ממריקרוז)
וסוליטה המסכנה כמעט כל הזמן באותו בגד  ואותו סגנון. קצת זקן של חולצה סרוכה על שמלה או חולצה וחצאית כפריים לגמרי.-:)))

בעניין הסטיילינג- אין על הסידרה "פשוט לאהוב" - אנה לאייבסקה היתה מהממת שם  מבחינת הלבוש שהתאים בול לתפקיד.
אל תרחמי על סוליטה
25/08/14 13:44
41צפיות
אופליה לובשת אותו הדבר מהפרק הראשון ולא השתנתה.
דווקא החליפו לה לאחרונה את שמלת "ירדנה ארזי" לצבעים אחרים
25/08/14 13:54
32צפיות
אלה השמלות שירדנה ארזי לבשה לקדם ארוויזיון בשנות תרפפ"ו-:)))
לאופליה שמו כיום את הגירסה הפרחונית האדומה, אחרי שהיתה לה הכחולה והכי הרבה השחורה...

25/08/14 18:25
24צפיות
עוד הוכחה שדמות כל כך לא חשובה מקבלת יותר מידי זמן מסך שלא לדבר על מיחזור העלילות שלה - קודם הייתה הכלבלב הלקקן  המלשן והמתערב של לוסיה ועכשיו היא הכלבלב הלקקן המלשן והמתערב של סימונה
אני דווקא ממש אוהבת את השמלות של מריכרוס
25/08/14 18:22
32צפיות
שזה קצר מקדימה וארוך מאחורה, זה ממש יפה ועוד עם המגפיים רצו לתת לה מראה כפרי אבל גם נשי אז הלכו על חצאית אבל עם אמירה. המגפיים מעצימים את הלבוש ובאים לתת "פייט" לנשיות של הדמות, ולהדגיש את הצד הפראי שלה.

חבל באמת שלא משקיעים בסוליטה וסתם זורקים עלייה סמרטוטים

כולם בחווה של סימונה יצאו מדעתם????????????????????
25/08/14 22:06
43צפיות
מה פתאום הגידול במוח של סימונה בגלל המכה שחטפה, מה גידול במוח זה וירוס שחוטפים? איך אפשר לחלות בגידול במוח שזה סרטן כתוצאה ממכה בראש? כולם מאשימים את אוקטביו ומריקרוס במותה הקרוב של סימונה והם מרגישים אשמים, אבל זה לא טטנוס שחוטפים כתוצאה משריטה, אם כבר בזכות המכה עשו את הבדיקות וגילו את הגידול.

זה מצטרף לעוד שטות שמפנים את מריקרוס כמו את תושבי ראלנגו, ממתי אפשר להפקיע אדמה פרטית בגלל שיש בה משאבי טבע, להיפך מתאמצים לקנות את האדמה לפני שהבעלים ידע על המשאב וירצה להפוך לשותף או הופכים לשותף ומגיעים להסדר.

אז מה יש לנו אפשרות להפקיע אדמות פרטיות תוך תשלום פיצוי סמלי אם יש בהן זהב או נפט או כל משאב שהמדינה צריכה, אבל ייתכן ואלה החוקים במקסיקו.

ועכשיו הסרטן התגלה כמקרו-אורגניזם שאפשר לחטוף כתוצאה מנפילה וקבלת מכה או שריטה.
טקס פרסי טלמונדו (Tu mundo)
62תגובות
22/08/14 17:41
263צפיות
אתמול התקיים טקס פרסים שנתי של טלמונדו.
שרשור זוכים ותמונות

(המשך...)
אתמול התקיים טקס פרסים שנתי של טלמונדו.
שרשור זוכים ותמונות
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
22/08/14 14:59
29צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
Camino al Amor
GUAPAS

צפייה מהנה
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Sres.Papis-פרקים 127-129
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 15:01
29צפיות
השבוע ישודרו רק 3 פרקים

הפעם הראשונה של פרנקו ולוחאן
24/08/14 21:41
18צפיות
אוף! ממה הוא מוקסם ממנה בדיוק?!
אז אני מבין שזהו מגדלנה סיימה את תפקידה סופית, אה? איזו עזיבה מעפנה ומאכזבת... דמות שלא מוצתה לטעמי!

ומה עובר על הנובלה פתאום?
הסיפור של אח של הלנה לא מתקדם לשום מקום...
מה עובר על ורה עם הרעידות האלו?
והסוף- ג'וני עוזב עם "אבא" שלו...הסמיילי שהוא צייר על החלון
יש תאריך סיום לסדרה
27/08/14 13:24
17צפיות
הצילומים יסתיימו ב15.10 כך אמר חואקין פוריאל. 

וואו עוד מלא זמן
27/08/14 14:29
8צפיות
ועוד להוסיף מה-15/10 את הפער של השידור...יוצא שהיא תסתיים בסוף נובמבר במקרה הטוב
º
Camino al Amor-פרקים 48-51
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 15:03
37צפיות
ראול טייבו-זאב בעור כבשה (עד 50)
22/08/14 16:29
34צפיות
אני בטוח שאגוסטין לא בחור טוב-לב כמו שהוא עושה מעצמו...די ברור שהוא הגיע על תקן 'הסוס הטרויאני' של אלפונסו שחי ובועט, למרות שאף אחד עדיין לא יודע זאת.
אלפונסו בזמנו שם עין על החברה המשפחתית, והנה אגוסטין מצליח לקנות 51% מהחברה-כלומר את מרבית השליטה.
היה דפוק אם איכשהו האחים היו משתכנעים ומסכימים לו להצטרף, אבל דווקא עשו את זה יפה-ישיבת הצבעה עם תיקו שמלנה היא זו שנתבקשה להכריע

עד שהייתה אידיליה בין מלנה לרוקו-שניהם מקימים מעין בית משפחתי עם הילדים בפרקים האחרונים, אז לופה חוזרת לחצוץ ביניהם. הצחיקה אותי הסצינה שרוקו מבקש ממנה להתגרש, והיא ישר שולפת-"יש לי חצי שנה לחיות" מאיפה היא הביאה את זה פתאום?! חח מעצבנת!!

מה הקשר שפתאום המזכירה של החברה(זו שיוצאת עם מנצ'ו) נהייתה חברה של מלנה וג'ינה? לא היה להם מה לעשות עם הדמות אחרי שאמנדה ולילי השתלטו על החברה, אז הם שילבו אותה בצורה לא קשורה/הגיונית...הו וול.
והחליפו את השיר של ג'ינה ואנחל ברקע לשיר אחר של חואן דארטס שגם נשמע חביב...אבל חבל בכ"ז
חושבת כמוך לגבי אגוסטין...
22/08/14 22:52
26צפיות
מזל שלופה לא אמרה לרוקו שהרופא אמר לה שיש לה 1% סיכויים לשרוד

הדמות של ונסה ממשיכה לתפוס אצלי נקודות... פתאום מגלים שהיא ממש עשירה ובכל זאת עובדת במשמרות קשות בבי"ח, כמו שפיה לא נותנת לכסף לעוור אותה - ככה גם ונסה (אבל ונסה עושה את זה בצורה שיותר קל להתחבר אליה)

רוקו ומלנה רק התחילו להיות ביחד - וכבר הם מספיקים לריב...
הסצינות המשפחתיות של ארבעתם היו ממש חמודות
השיר של חואן דארטס- Ahora
24/08/14 01:12
21צפיות

עופרי, יצא קליפ עם המילים ^
ויופי, עכשיו גם אוכל להוריד אותו

והנה הצצה לקליפ:
51: אז זה מה שיפריד בין רוקו למלנה?
25/08/14 00:05
15צפיות
המחלה של לופה, שהוא יעדיף לרצות אותה במשך החצי שנה שנותרה לה? מעפן בזמן הזה לאגוסטין תהיה השהות לחזר אחרי מלנה ולפתח איתו קשר...והנה אנחנו מתחילים להיכנס לתקופה הזאת, מעניין כמה היא תימשך...

אוי פולו כזה דוחה! איך הוא ניצל את ולנטינה עם הכסף, ועוד בלי בושה מתחמן אותה עם "הטבות" כשיחזיר לה את הכסף...הוא מנצל את החולשה שלה כלפיו, תחמן
גם היא מטומטת ומתנהגת כמו ילדה חסרת ניסיון אבל הו-וול...

אומנם ונסה יוצאת די מכוער בכל הקטע עם ויטו (ואנחל), אבל זה לא מה שישנה את דעתי על הדמות. וחוץ מזה מגיע לויטו שיוריד את האף מהעננים, חושב שהוא כל-יכול שיכבוש כל אחת אז...לא
º
GUAPAS-פרקים 86-90
הודעה זו מכילה תמונות
22/08/14 15:04
36צפיות
בשבוע הבא-מצמצים את הפער עם ארגנ'
22/08/14 15:09
42צפיות
אמש שודר פרק 91 של גואפס, משמע אנחנו בפער של פרק אחד בודד מארגנ'!
שבוע הבא נצפה בפרקים 91-95 וכך אנחנו מתאפסים.
שבוע לאחר מכן-עוברים למתכונת צפייה של 4 פרקים, בדיוק לפי כמות השידור השבועית שם (משודרת בימים שני-חמישי), ונוסיף פרק אחד שבועי של La celebracion עליה כתבתי לפני כמה חודשים
כמובן שאתזכר זאת גם בשבוע הבא
נא לסמן-
22/08/14 15:14
27צפיות
יפה לנו!

מקווה להצטרף גם לפרק הנוסף של La celebracion.
אשתדל מאוד.
º
לא מוותרים עלייך
22/08/14 15:57
9צפיות
º
22/08/14 17:10
4צפיות
º
22/08/14 15:27
6צפיות
º
מצוין
25/08/14 15:02
4צפיות
איך קרה שכל פרק התארך לכמעט שעה?
22/08/14 15:12
50צפיות
כרגיל, פותחת בתלונה
נראה לי שהיה הרבה יותר זורם אם היו מגבילים את הפרקים לאורך של מקסימום 45 דקות.

אז ככה:
כצפוי, בעקבות העזיבה של סבאלה והמאבק המשותף בגברת הראשונה של הערוץ- הלא היא סינתיה- זכינו השבוע להתפתחות משמעותית ביחסי פבלו ולאורה. הם נראים ממש כמו שני מתבגרים בחודשי החברות הראשונים שלהם. לא ממש הבנתי את סצינת הקנאה המוגזמת של סינתיה. הייתי בטוחה שהיא התגברה על פבלו מזמן. מסתבר שלא... מקווה שכל סיבוכי ההיריון שלה לא יעמדו בדרכם של פבלו ולאורה, שדווקא ממש הפתיעה אותי לטובה (לשם שינוי) עם הפרגון האמיתי שלה לנסיעה של פבלו

אין ספק, מרינה היא החולה הכי בריאה שראיתי 
למרות מצבה הרפואי (שאמור להיות קשה להבנתי), נראה שיש לה הרבה אנרגיות כדי להרוס לפדריקו ולורנה את החיים.
אני הייתי מצפה ממישהי במצבה, לזנוח את הבולשיט, ולנסות לשמוח בעובדה שהיא משאירה את בעלה לשעבר בידיים טובות. אולי זה יבוא יותר מאוחר...

מיי לגמרי הסתבכה השבוע 
זה התחיל עם החלום האירוטי על פראן (נחרדתי יותר לגלות שזה חלום מהאפשרות שהיה מדובר במציאות), המשיך בוידויי האהבה שלו שהיא הולכת ונחלשת בפניהם, והסתיים בשקר הקטן (אך לא תמים) שהיא מכרה לדונו.
לדעתי, ברגע שגם החברות החליטו להצטרף למסיבה, היא יכלה לספר לו את האמת בלב שקט, והוא אפילו היה מפרגן לה ללכת. סתם חבל.

אנדריאה מחליטה לקחת פסק זמן ולחשוב מקווה שהפעם היא תמצא דרך לעשות בחירה חד-משמעית וסופית. זה מתחיל לחזור על עצמו.
הופתעתי לגלות שאלה בסוף כן התקשר להזמין אמבולנס. איכשהו, עם כל הצד האגרסיבי שלו, אני אף פעם לא מצליחה לשנוא אותו. יש בו משהו מעורר חמלה. עכשיו נותר לראות איך הגילוי של אנדריאה על חלקו של אלה בתאונה, בשילוב עם שובה הבלתי צפוי של קטה, ישפיע על מערכת היחסים הזאת.
אני עצמי כבר לא מצליחה להבין את מי מבין הגברברים אני מעדיפה, אז אני יכולה רק לתאר שעצמי כמה זה קשה בשבילה.

לא ממש אהבתי את החבר החדש הזה של מוניקה. העצות שלו גרועות והוא מדרדר אותה למעשים בלתי אחראיים בעליל.
להוציא צו סגירה למסעדה כדי להחזיר את טנו? נו, באמת. למה זה טוב? גם לא ממש ברור לי מה הכוונות שלו כלפיה. מצד אחד אין ספק שהוא עוד לגמרי מאוהב באקסית שלו. מצד שני, לפעמים נדמה שמה שיש לו כלפי מוניקה הוא קצת יותר מידידות.
בכל מקרה, שטנו יחזור מהר ויגאל אותנו ממערכת היחסים הקלוקלת הזאת. מי היה מאמין שנטי תהפוך למבוגר האחראי? כנראה שהמצב באמת חמור

מסכים עם התלונה על האורך
22/08/14 16:16
26צפיות
היות וזו הטלנובלה היחידה שיש כרגע לערוץ 13 (אל מול 4 של טלפה!!) אז הם כנראה הרשו לעצמם להאריך את הפרקים...

מתישהו הייתה צריכה לקרות מעידה של מיי עם פראן...זה בטח צפוי להגיע בקרוב
אם התסריטאים ניסו לגרום גם לנו הצופים להזדהות עם אנדריאה ולהתלבט בין אלה לארנסטו-אז הם הצליחו לרוב התסריטאים בטלנובלות מראים העדפה ברורה לדמות/בחירה מסוימת, והפעם...אני באמת אוהב את זה.

נראה לי השחקן שמגלם את טנו רצה קצת חופש אבל האמת שההיעלמות שלו לא נראית תלושה לגמריי...
3 סדרות
22/08/14 16:26
23צפיות
אנחנו משפחה עברה לשעה 19:00 וחכה לפרק הבא ששודר אמש (91)  
אני יודע על מה את מדברת
22/08/14 16:27
16צפיות
את בכלל צופה בפרקים או רק מתעדכנת/רואה ספוילרים?

ואני יודע שהיא עברה ל-19:00 אני מתכוון שבסה"כ יש לטלפה 4 טלנובלות משודרות אל מול אחת של ערוץ 13...מצחיק!
אני צופה בפרקים
22/08/14 16:32
17צפיות
פשוט לא ממש יצא לי להגיב בשבועות האחרונים ולצערי זה בלתי נמנע להיתקל בספוילרים ברשתות החברתיות 
מתה על האורך.
25/08/14 15:04
9צפיות
שונאת את החבר החדש והשמן של מוני.
מיי מתחילה לדמות יותר ויותר לאנדראה והיא לא תוכל להאשים את האלכוהול. מה שברור זה שגם אם היא תחזור לפרן הוא יבגוד בה. 
אהבתי את התגובה על מרינה החולה הבריאה
במיוחד ליום ההולדת שלי
22/08/14 16:03
25צפיות
נתנו לי מתנה, לאורה ופבלו חזרו להיות ביחד!!!
גם אם זה לא יחזיק הרבה, ויהיו ירידות ועליות - בכל זאת, במהלך השבוע היה לי נחת לפחות מזה...
שניהם קיבלו שכל והבינו שהכי טוב להם ביחד... לא רק בעבודה כדי להצליח לשמור על מקומם, אלא גם בזוגיות

למה מיי שיקרה לדונו??? חבל!! הם היו ממש חמודים - אבל עכשיו דונו לא ייסלח לה על זה הרבה זמן (מקווה שפחות מהזמן שלוקח לטנו לוותר!!)

מרינה רצינית???
יתבעו לפדריקו את הצורה והוא יצטרך להשתמש גם בכסף שלהם כדי לצאת מזה - הוא קוברת את עצמה אם היא תפרסם כמו שהיא איימה...
מוזר לראות את פדריקו חי בצניעות - פשוט לא יוצא לו... כמה כסף הוא ביזבז ללורה

סוף סוף אנראה החליטה שהיא באמת רוצה להחליט עם מי משניהם היא רוצה להמשיך - לפחות עכשיו היא רצינית ובאמת מנסה להתנתק משניהם כדי להחליט

מוניקה עוברת כל גבול עם הצעדים המטופשים שהיא מחליטה לקחת...
טנו!!!! בוא להושיע!!!
ועוד לורה כזאת קמצנית...
22/08/14 16:19
12צפיות
היא בטח מתחרפנת...חח הסצינה שהיא נותנת לו 50 פזוס והוא אומר לה "מה כבר אפשר לקנות בזה?!" ואז היא- "15 נסיעות באוטובוס!" האירונה של ערך הכסף בעיני שני הצדדים...

פבלו ולאורה בהחלט היו בשיא שלהם השבוע
22/08/14 17:28
15צפיות
וכבר ידוע שאני לא נמנית על המעריצים שלהם
כנראה שההפוגה שלאורה לקחה עם סבאלה עשתה להם רק טוב בסופו של דבר.
אין ספק שהם נועדו האחד לשניה.

מיי ממש פישלה עם דונו.
מעבר לשקרים, גם לא ראיתי מצידה שום גילוי של אהבה כלפיו השבוע.
רק שהיא לא מתבלבלת עם פראן שוב... כזה חלקלק!

º
גם אני חולה על פבלו ולאוריטה
25/08/14 15:06
2צפיות
22/08/14 16:39
32צפיות
כבר רשמתי על זה : בפרק של יום שני אדריאן סואר מצטרף לסדרה בתפקיד מיוחד למשך 6 פרקים איזה כיף
פרומו
23/08/14 10:08
33צפיות
פא'צה סלווטריייה הגיבור שיציל את המצב חחחה 
נא להכיר- "הביגמיסטית המאושרת"
22/08/14 15:56
62צפיות
אהבתי את שיחת הייעוץ שהייתה בין אנדריאה לפסיכולוגית בגלל הדברים המעניינים שנאמרו משני הצדדים- מצד אחד הניתוח של הפסיכולוגית ("את לא סובלת מהמצב, את נהנית ששני גברים מחזרים אחרייך") והתובנות שאליהן הגיעה אנדריאה (לאחר שהיא מפסיקה להתכחש ומודה- "אני נהנית להרגיש אהובה ונחשקת"). הפסיכולוגית מצווה עלייה לעשות את אשר היא חוששת מכל- לבחור מבין השניים אנדריאה סוף סוף עושה מהלך ומבקשת פסק זמן מאלה, שמצידו ממשיך לחנוק אותה ולעקוב אחריה (הסצינה שהוא מגיע לבית של לאורה לראות אם היא שם). תדמית 'הבעל המושלם' מתנפצת? אנדריאה מגלה שאלה התמהמה להתקשר לאמבולנס אחרי התאונה ומתעמתת איתו על כך...בדיוק אז מפציעה קטה (אני אוהב את הריאליסטיות בסדרה, שלא סתם דמויות עוזבות/לא חוזרות.. כמו במקרה של קטה שהתבקש שהיא תחזור לאור הבעיות הכלכליות) שמבינה שהמצב בבית ממשיך להיות כאותי.
אני דווקא מרוצה שצצים 'פגמים' באלה, כי לפי איך שזה נראה ולפי דברייה של אנדריאה היא נמצאת איתו בגלל שהוא טוב מדי, היא נושאת את עינייה אליו מלמעלה...היא לא צריכה לבחור בו (אם תבחר) מהמקום הזה...

לאורה ופאבלו-הקאמבק?
כן עופרי, מודה ששניהם היו חמודים השבוע במיוחד הסצינה שהם הסתמסמו והיא כתבה לו- te extrane mucho todo ese tiempo וגם כשהיא הגיעה לתובנה ש"אנחנו זוג טוב ביחד גם בלי התינוק שלא הצלחנו להביא, הוא לא הגורם היחיד שמאחד אותנו"  מקסים. הקשר נרקם ביניהם מחדש על רקע שיתוף פעולה נגד ויסטס שמקבלת את כל הקפריזות שלה מהגמד ועושה מה שבא לה כ"כ דפוק ששלושתם משדרים ועוד ויסטס עם כסא גבוה ושניהם מצידיה עם כסאות נמוכים

פדה ולורנה ממשיכים להיות זוג די מוזר...האמת מורגש שיש לפלור איזושהי בעייתיות לצלם סצינות של אהבה/נשיקה/חום.
היה נחמד השבוע שפדה ממשיך ללוות אותה באבל-עזר לה בפינוי הדירה, מוכן לעזוב את אישתו גם אם זה במחיר של צמצום באמצעים (לורנה מכלכלת אותו, מצחיק)
ואגב, משפט מצחיק שנאמר- Guapas no se abandona כשלורנה עזבה את קבוצת הוואטסאפ מספר פעמים, אני רואה את זה גם כקריצה לפלור שמחליטה לעזוב את הפרויקט "לא עוזבים את גואפס, חצופה!"

מוניקה מצאה את המקביל הגברי שלה-מריאנו הוא כזה טיפוס! ישיר בצורה חסרת טקט, ציני, ביקורתי, דכאוני תמידי משהו...
סביר להניח שיקרה ביניהם משהו באיזשהו שלב(?) למרות ששניהם לא חושבים על זה כרגע.
אילו שמות מוזרים/התעסקויות יש לאחרונה בסדרה- DM (דיירקט מסג' בפייס) וה-קראשפד הזה חחח מאיפה הם מביאים את הדברים האלו?!

הפערים בין דונופריו למיי ממשיכים לצוץ והפעם-מסיבת תחפושות('מסקרייד' השם שהשתלט על הסדרה) שמיי רוצה ללכת אלייה ומשקרת לדונופריו.
הייתה שיחה טובה ביניהם כשהם התפרצו על עניין מסיבת התחפושות אל מול מסיבת היומולדת של האחיינית שלו 
מצפה לראות מה יהיה במסיבה בפרק הבא...

אגב, עברנו חצי נובלה! כאמור לפי כתבות ברשת יהיו לסדרה כ-180 פרקים כך שמזל טוב לרגל המחצית
המחצית הראשונה עפה לי, זה המקום לומר שאני אוהב את העומק שיש בסדרה(תחשבו על זה, זה לא עניין של מה בכך בנובלות) ומאוד מקווה שהמחצית השנייה תשמור על אותה רמה, לפחות.
בעניין קטה,
22/08/14 17:24
23צפיות
בהחלט טוב שהיא חזרה. עד עכשיו היא לא ממש הצדיקה את קיומה והייתה סתם דמות עמומה ברקע.
ממש לא היה משנה אם היא קיימת או לא.
מקווה שהיא תהפוך עם הזמן ליותר ויותר מעורבת במה שקורה. זה יכול להוסיף עניין להתרחשויות בחיים של ההורים שלה.

דווקא שיעשעה אותי סינתיה על הכיסא הענק, ולידה פבלו ולאורה כמו שני גמדים
בכלל, כל הסאגה הזאת יותר משעשעת מאשר מעצבנת בעיניי.
לאורה גם הצחיקה אותי כשאמרה לסינתיה באחד הפרקים: "מה עשית לפה שלך? הוא יותר גדול?"

קשה לי מאוד עם פדה ולורנה בזמן האחרון.
ברטוטי משחקת לגמרי בלי חשק וזה מעיב על כל הסצינות שלה עם פדה.
באסה איתה.

כבר חצי נובלה? וואו!
למרות שמבחינתי יש ירידה מסויימת ברמה בזמן האחרון, אני מסכימה שזה לגמרי עף.
האיזון הנכון בין דרמה לקומדיה בהחלט עושה את העבודה.
יאללה, שיהיה כיף
נכון? מה עובר על פלור בזמן האחרון?
22/08/14 18:47
28צפיות
מעצבנת כנראה בגלל שבן הזוג שלה פדריקו אמדור כבר מובטל עכשיו(סיים את MADS) אז היא מתבאסת שהיא עובדת והוא לא (לכן אגב היא פורשת מגואפס "רוצה להקדיש זמן למשפחה")

אני רק מפחד שעד טקס מרטין פיירו הבא לא תעלה טלנובלה שתגנוב לה את ההצגה (והפסלון),
כי עד מאי יש עוד זמן...ועד אז הטלנובלה כבר תספיק לרדת
ואין שום נובלה כרגע/מהשנה האחרונה שמצדיקה את הזכייה במרטין פיירו מלבדה, ובפער עצום מהשאר!
+מה שכן...
22/08/14 18:50
23צפיות
שתדעי שהיא זוכה להרבה באזז ברשת, בין אם בעמוד הפייסבוק הרשמי, טוויטר מצד המעריצים והצופים, וכן מצד התקשורת-כתבות וסיקורים בתדירות גבוהה משאר הנובלות
אגב, אני נתקל פה-ושם בתגובות די שליליות על דמותה של אנדריאה ו/או על ארסלי לא אוהבים אותה... אני לא מסכים!
לא אוהבים את הדמות של אנדריאה? מפתיע!
23/08/14 20:46
26צפיות
היא דווקא אחת הדמויות היותר מורכבות בסדרה.
נכון שהיא ידעה ימים טובים יותר, ויש מקום לרענון מסויים בסיפור שלה, אבל עדיין. היא לגמרי ראויה להערכה!

בקשר לארסלי, איכשהו יוצא הרבה פעמים שנוטים לזלזל בכישורי המשחק של שחקניות יפות.
יש לי הרגשה שהמראה החיצוני שלה קצת בעוכריה...
היא אמנם לא מהשחקניות הדגולות שראיתי, אבל היא מספקת את הסחורה ואפילו מפתיעה לחיוב

בכלל, אני מנסה לחשוב על דמות בסדרה שאני ממש ממש לא אוהבת ופשוט לא מוצאת.
כולן חביבות ברמה כזו או אחרת. 
(אפילו מרינה לא כזאת איומה!)
אל תדאג אין סיכוי
22/08/14 19:05
20צפיות
אגב גם אני לא הבנתי את הקטע זה, מה היא לא יכלה לקחת חופשה קצרה למה לנטוש את הסדרה?
כל הטלנובלות שמתוכננת הן ל2015 וגם הטלנובלות שיעלו קצת לפני 2015 כמו dia y noche שכרגע הצילומים יתחילו ב6.10 וכנראה תעלה לשידור בנובמבר לא תהיה מועמדת בטקס מרטין פיירו של שנה הבאה אלא היא תהיה מועמדת לטקס של עוד שנתיים.
תארתי לעצמי שDM זה הודעה פרטית
22/08/14 22:48
27צפיות
אבל לא ידעתי מה התרגום האמיתי... אז תוגה

גם אני חושבת שהשחקן שמשחק את טנו רצה הפסקה - אבל יאללה... כמה אפשר??

וכבר עבר חצי??

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה