לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

º
La Gata
הודעה זו מכילה תמונות
27/11/14 13:28
14צפיות
סוף סוך מתחיל האקשן.(ספוילר בפנים ..)
27/11/14 13:33
46צפיות
לא שהוא לא התחיל לפני זה אבל עכשיו קורה המון!האמת יוצאת לאור לגבי אגוסטין, הבנים שלו סוף סוף מגלים את האמת, החתונה בוטלה(סוף סוף! למרות שמודה איפשהו ריחמתי קצת על מוניקה... בכל זאת רואים שהיא אוהבת את פבלו..) אהבתי את מה שחרוצ׳ה עשתה למרות שאסמה לא אהבה את הרעיוןאבל עדיף ככה! הסצנה עם דונה ריטה הייתה חמודה:) אולי הוא סוף סוף ירכך אותה קצת! חחחח תהיה לה תעסוקה.אגב, ראיתי ספוילר שממש עיצבן אותי לגבי אסמה.. הבנתי שיכנס מישהו לחייה של אסמה כדי לגנוב לה את הילדים.. לא אוהבת את זה! צפויים פרקים ממש מעצבנים
אין מה לעשות "רק נשיקה זאת הגרסה הכי טובה
27/11/14 18:01
27צפיות
בלי דמות ראשית פראית וכשהיריב היחיד לראשי הוא המקביל של דמיאן והשאר סתם מטירדים מיניים שנפתרים מהם מהר. אבל כאן הזוג של ורחיניה וסנטביטו שלא היו קיימים בגרסת "רק נשיקה" מוסיפים הרבה וגם אני מניח שזאת הגרסה הראשונה בה אימה של הראשית חיה שזה בכלל הופך את האמצע והסוף לשונים לגמרי מכל הגרסאות הקודמות. 
האמת שלא ראיתי רק נשיקה
27/11/14 18:28
20צפיות
אז אני לא מכירה את העלילה שם
וואי אני זוכרת את רק נשיקה במעורפל
27/11/14 22:09
15צפיות
אני רק זוכרת שהראשיים היו נטליה אספרון וויקטור נורייגה, אנריקה רוצ'ה היה רשע וקונסטנסה משקרים הייתה שם והיה תפקיד אורח של אלחנדרה בארוס שאני לא יודעת אם יכניסו את זה לגאטה אז מעדיפה לא לציין את תפקידה ברק נשיקה. נראה לי השחקן שאלכס אוהב ששיחק בתפקיד אורח בכישוף שהיה בעלה של אלנה(אזלה רובינסון) ושיחק לאחרונה בקיירו אמארטה שיחק שם גם והיה בנזוגה של קונסטנסה(סלחו לי על שאני לא מציינת שמות אמיתיים אני פשוט לא זוכרת).
כן
28/11/14 00:00
13צפיות
בעלה של אלנה בשקרים שיחק את אביה של הראשית, וקונסטה משקרים שיחקה את האימא המאמצת של הידיד שכננס לכלא כי רב עם אנריקה רוצ'ה ושם פגש את אביה. זה בסדר לא לכתוב את השמות בסדרה כי לכולם שם יש מקבילים בגאטה עם שם אחר, רק השם בלנקה של האימא של הראשית נשמר ונדמה לי גם אאוחניה האימא של היריבה זה שם שנשמר. 

לא זוכר את אלחנרה בארוס, אבל זוכר שלמרגריטה מגניה ששיחקה את פינה הצעירה בשקרים ומשחקת את אסמרלדה בחיים שגנבו ממני היה שם תפקיד מאמצע הסדרה.
ופינת האירוניה
28/11/14 00:46
16צפיות
מי זה השחקן הצעיר שלצד לורדס מגנייה ב8:36?

(רמז: הוא לא נראה כ"כ טוב היום.)
הוא שיחק את המגביל של דמיאן
28/11/14 03:14
14צפיות
דומה לריקרדו מבגוף אחד, אבל זה לא יכול להיות אותו האחד, כי רק נשיקה היא משנת 2000 ובגוף אחר זה מ-2013-2014. 
זהו חורחה פוזה
28/11/14 09:13
15צפיות
להלן- מריאנו של גאטה.
28/11/14 14:02
2צפיות
אני האמת לא ריחמתי על מוניקה כי כמו שרשמתי בסיכום שלי היא הביאה את זה על עצמה. מה שכן, טוב שהבינה את זה והאשימה את עצמה בחוסר כבוד עצמי כי זה בדיוק מה שהביא אותה למצב הזה.

אין חרוצ'ה מלכה חח שתהיה בריאה בזכותה כל האמת סופסוף צפה על פני השטח אסמרלדה היא דמות ראשית טובה יתר על המידה - כמו שהיא עוזרת לריטה שמיררה את חייה ככה היא כואבת את כאבה של מוניקה ואת השערורייה שנגרמה סביב משפחתו של פבלו עקב ביטול החתונה. אבל אחרי זה היא אמרה שבתוך תוכה היא מאושרת שפבלו לא התחתן ואף הלכה לחפש אותו

חחח ריטה הזו ממכשפה היא הפכה לדמות קומית וזה דווקא נחמד איך היא רוצה להישאר בבית חולים עוד ועוד העיקר לא לחזור למזבלה "יש לכם פה אוכל נהדר" הרופא:"נראה שאת היחידה פה שאוהבת את האוכל של בית החולים"
בקשר לספויילר
28/11/14 14:05
באיזה פרק זה יקרה אני דווקא אוהבת פרקים עם חטיפות זה מותח מכניס עוד עניין
כמה התפתחויות הטלנובלה עולה שלב
הודעה זו מכילה סרטונים
28/11/14 12:15
15צפיות
פבלו ואסמרלדה מגלים את האמת, אבל לפבלו עדיין יש ספקות בגלל שלורנסה מכחישה. בלית ברירה הוא עומד להינשא למוניקה ובדקה התשעים בזכות חרוצ'ה שהביאה את בנו מולו הוא נוטש את מוניקה מול המזבח ולא מתחתן איתה עכשיו שהוא ראה את פניו של הילד שלו שמזכירות את שלו אין לו ספק שלורנסה ואגוסטין הם השקרנים האמיתיים בסיפור הזה איזה אושר היה לשמוע את פבלו אומר למוניקה "אני מצטער אבל אני לא יכול" ומוניקה.. נו טוב היא אכלה מה שבישלה כמו שהיא בעצמה אמרה. כי היא ידעה טוב מאוד שפבלו לא אוהב אותה ולרגע אחד לא הפגינה כבוד עצמי מולו חרוצ'ה דמות נהדרת איך שהיא פקחה לפבלו את העיניים שוב ושוב בלי להתייאש לאורך הפרקים האחרונים 

עכשיו סופסוף פבלו עזב את הבית והשיג עבודה אגוסטין כבר לא יכל לשים לו רגליים כי היא כבר לא בדיוק במצב הקרימינל הזה ועוד אחרי הוידוי שלו שגם זו הייתה חתכת סצנה! כל המשפחה יודעת שאגוסטין גנב מאבא של אסמרלדה את כל רכושו והונו אהבתי את הפרצוף של אגוסטין שלורנסה אמרה לו שפרננדו הוא אבא של אסמרלדה 

רק חבל שעד שפבלו מצא עבודה בציורי קיר, הוא נפל מהגובה כשראה מרחוק את אסמרלדה והילדים באים לכיוונו עד שסופסוף הם יכלו להתאחד אבל נראה שזה רק עניין של זמן מאחר ופבלו כבר התעורר אולי עכשיו לורנסה סופסוף תתחיל להרגיע כשתחשוב שאולי מה שמריאנו אמר לה היה נכון - שהיא ממש פתחה פה לשטן בהקשר לפבלו כשהיא אמרה שהיא הייתה מעדיפה לראות אותו מת מאשר לראות אותו עם אסמרלדה.

מקווה שאסמרלדה תגלה במהרה על מה שקרה לפבלו ותבוא אליו לבית חולים עם הילדים מאחר והיא לא מצאה אותו במקום העבודה שלולאחר מה שקרה לו 

ואציין עוד דבר אחרון - ריטה מאיפה הקריצו לה את הזקן השטותניק הזה שמחזר אחרייה חחחח "בצל ירוק שלי" ובכלל הייתי בטוחה שהיא רגל אחת בקבר אבל האמת כל עוד היא התנרמלה ותשאר ככה אין לי בעיה שתחזור לחיים חח בינתיים נראה שהיא לא מסרה לאיטלקי את הכתובת האמיתית של אסמרלדה אז זו כבר התחלה טובה
אתם בוחרים איזה פורום יפתח ב|תפוז|!
27/11/14 11:19
17צפיות
|omg|הפורומים החדשים בידיים שלכם!, יש לכם את הכוח להשפיע ולהחליט איזה פורום יפתח ואיזה לא.
היכנסו לפורום רעיונות והצעות לפורומים והצביעו לפורומים שאתם רוצים לראות בפרדס - הפורומים שיקבלו את מירב הצבעות |כן| יפתחו.

מוזמנים להיכנס ולהשפיע:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
איזה עצבים קיבלתי עכשיו!!
27/11/14 15:16
50צפיות
נודע לי שהמחבלת זועבי נשארת בכנסת והכל בזכות מי? ציפי לבני. יופי כל הכבוד מה אני אגיד לכם ממש מדינה לתפארת...(את העצבים שלי ביטאתי בפייסבוק, לא שזה עזר הרבה).
º
בינתיים היא הספיקה לחזור בה מהערעור...וטוב שכך!
27/11/14 15:33
13צפיות
זה בדיוק הזמן ללכת לבחירות כדי לטאטא את ציפורע מהכנסת
27/11/14 16:13
27צפיות
ולהוריד את לפיד למספר מנדטים חד ספרתי. אחרי שהם דופקים לנו בלב שאם לא ניתן למחבלים מדינה נאלץ לבלוע עוד שלושה מיליון מחבלים מצביעים לכנסת, ועכשיו הם נגד הגדרת המדינה כמדינה יהודית ומגינים על המחבלת. הם טוענים שהם מרכז ומאמצים את מצע מר"צ, יופי שהבוחרים הציונים יברחו מהם בבחירות.
בעד מי אתה הצבעת
27/11/14 16:50
19צפיות
אם מותר לשאול כמובן. אם זה אישי אז מתנצלת מראש.
º
אני הצבעתי לבנט
27/11/14 17:34
12צפיות
º
גם אני
27/11/14 17:55
8צפיות
טוב לדעת
27/11/14 18:04
16צפיות
באמת נחמד אחרי שהתשקורת שוטפת את המוח שלפיד זה הקונצנזוס ואפילו ליברמן מתחיל לקרוץ שמאלה. גם בפורום יש תמיכה גורפת בבנט ובגם בחיי נתקלתי בשני אנשים שחושבים שהשבץ של שרון זה היה עונש שהוא קיבל על ההתנתקות. 
רק לאחרונה התחלתי להצביע וזה היה למפלגת ימין
27/11/14 18:35
19צפיות
אבא שלי היה ליכודניק מושבע והצביע רק להם עד מותו. הוא שמח שהצבעתי לפני כן להם אבל נהגתי בטיפשות כי ביבי הוא פשוט בושה למדינת ישראל. לגבי לפיד הרבה אומרים שהוא מרכז אבל נראה יותר פונה לשמאל ומכירה מישהי שהצביע לו והזדעזעה שסיפרתי לה שהצבעתי לבנט. כיום אני לא בקשר איתה ישיר.

גם אחותי הצביע לליכוד שתי מערכות הבחירות הראשונות בהן הייתה
27/11/14 21:11
14צפיות
לה זכות הצבעיה, ולקראת הבחירות האחרונות עם האיחוד עם ליברמן היא חשבה שכל המשפחה נצביע להם. אבל אחרי עמוד ענן היא הבינה מי זה ביבי, ועם כל הקושי שבדבר עברה מהליכוד לבנט. 

אני קיבלתי את זכות ההצבעה בבחירות המיוחדות בין ברק לשרון וכמובן שהצבעתי לשרון ואחרי זה רחבעם זאבי נרצח ומאז הוא הפך לסמל ולגורו בשבילי ותמיד הצבעתי לגוש המפלגות שכולל את מולדת בדרך כלל האיחוד הלאומי. אחרי שביבי גייס ימנים לליכוד חשבתי להצביע לליכוד ב-2009, אבל אחרי שביבי דחק במרמה את פייגלין ואיתו שני חברי כנסת נהדרים שהתנגדו להתנתקות שאחד וויתר על משרת סגן שר לצורך העקרונות חזרתי לאיחוד הלאומי שאז כלל את מולדת למרות שכל החכ"ים של מולדת פרשו ואריה אלדד עבר לתקווה. עם האיחוד של ביבי וליברמן גם שקלתי להצביע להם בעיקר כי מולדת נעלמה מהנוף הפוליטי שהאיחוד הלאומי היה רק תקומה ותקווה ואריה אלדד עבר לעצמה לישראל אבל עם עמוד ענן כבר הבנתי שעדיף להצביע בנט כי ביבי לא ראוי והוא הוכיח בקמפיין המלוכלך נגד בנט כמה הוא היסטרי להציג מפלגה שיש לו הסכם עודפים איתה!!! כמפלגת טאליבאן רק שכנע עוד יותר להצביע להם. 
לפני שהצבעתי לביבי לא עניין אותי פוליטיקה בכלל ולא המדינה
27/11/14 21:29
11צפיות
כמו אמא שלי לא היה אכפת לי מכלום ואפילו לא הרגשתי ישראלית ורציתי לברוח ואני מתביישת בזה. לא יודעת מה גרם לשינוי אבל כיום אני אוהבת את ישראל ורוצה שהיא תוכר כמדינה יהודית אבל לצערי זה לא כך הדבר אבל לפחות אני מודעת לערך של המדינה ואמנם אוהבת תרבויות אחרות וכמה מדינות אחרות אבל בעיניי ישראל היא מדינת היהודים ואני יהודייה ישראלית גאה. ואין על ישראל ורוצה לחיות כאן בשקט ורק מיגור הטרור וחיסול מחבלים וכל מיני גורמים עוינים יביאו לכאן שקט. לא רוצה למסור שטחים ובטח שלא לשחרר מחבלים שרק מוכיח שזה אסון עבורנו וסכנה לישראל. חבל שיש כאלה שלא מבינים את זה במיוחד שיש משפחות שכולות שלא מוצאות נחמה שבנוסף הממשלה מפנה להם את הגב זה פשוט מעצבן. העיקר יפה מאוד האנשים שמתו רובם שירתו בצבא וסיכנו את חייהם בשביל המדינה והמדינה יורקת למשפחותיהם בפרצוף. ומה המחבלים מקבלים בית מלון 10 כוכבים בשביל מה? בשביל שימשיכו לרצוח אותנו כשישתחררו ושלא לדבר על התקשורת השמאלנית שתומכת בהם. שיתפתי אגב סטטוס בפייסבוק לגבי זה של גיא דויודאן שהוא בנזוגה של מרלן פבלה, מזל שהוא אוהב את ישראל ופועל להסברה הישראלית כל הכבוד לו!
איך זה שאין פורום הבית היהודי?
27/11/14 21:31
16צפיות
וחבל שסגרו את פורום תרבות לטינית והשפה בספרדית. גם פורום ברזיל כבר איננו וכנ"ל שאקירה. יש פורום שירי מיימון?
תראו איזה חיות חמודות
27/11/14 23:33
12צפיות
אני רוצה לאמץ את אחד מהם לחיקי
סלט טורקי
26/11/14 21:02
32צפיות
תרגישו חופשי להגיב על קרדאיי פרקי האתר או העונה השלישית. קוזיי גוניי. אלף לילה ולילה. אהבה ועונש ואפילו גם אזל
º
קרדאיי עונה 3
26/11/14 21:20
25צפיות
עונה 3 פרק 11 טורקי
26/11/14 22:02
31צפיות
אז פרידה לא נוסעת וחבל.. לדעתי היה עדיף שתיסע ודמותה תקבל עלילה חדשה משלה. עכשיו היא ביחד אתו גם בלית ברירה מסכימה לתכניותו שכל כך התנגדה אליהן כלומר מקבלת את דרכו שמנוגדות לעקרונותיה. וגם מסכימה שהקשר שלהם יהיה סודי. האמת עד עכשיו לא הבנתי למה מאהיר התרחק ממנה שלא יחשבו שהוא עובד בשירות החוק אבל מה? נפגש עם יאסין כל שנייה וחצי

מה הקטע של מאהיר להתמהמה בהחלטתו לקבל או לא לקבל את הצעתה של בילגין () לא היו לו הרבה אפשרויות

חוסר התחכום מאוד חורה לי.. באיזה פשטות מאהיר גנב את המשאית לפני פרק או שניים, רק להרדים חמישה שומרים ולקחת אותה. איך חמישה מאפיונרים מפחידים שיש להם בריונים בכל מקום לא היו מסוגלים לבצע את המשימה המסובכת הזאת עד שצץ לו סופר מאהיר

אוסמן מרביץ לבנו של נאיל העץ וההוא בתמורה מבקש שיגרשו אותו חח אתה מאפיונר תהרוג אותו מה זה לגרש. אני בטוח שכבר שמתם לב זה ואני כהרגלי מזהה אחרון - נאיל העץ היה באזל, גם מאפיונר שקנאן הצעיר הרג. ראיתי אותו לפני כמה ימים אחרת לא הייתי נזכר https://www.youtube.com/watch?v=uWUB8p1jCpk

בפרומו אייטן מכוונת אקדח לעבר נג'דט ושואלת אותו 'במה אתה שונה מטורגוט עכשיו?'  אני מקווה שתירה בו ואז אחד מאנשיו ייכנס וירה בה, צריך לדלל בדמויות. כמובן שאני בעד הרבה דמויות עם עלילות שונות אבל הדמויות המשניות לא מעניינות גם נג'דט כבר לא אותו דבר הוא בקושי מקבל זמן סמך. בהתחלה כשלא היה ברור מי מת בפיצוץ קיוויתי מאוד שאוסמן יהיה אחד מהם ואז נג'דט יצטרף למאהיר במסע הנקמה

איפה אפשר לראות את קוזי גוני מפרק 11 ואילך ?
26/11/14 11:31
25צפיות
איפה אפשר לראות את קוזי גוני מפרק 11 ואילך ?
אלף לילה ולילה בדיוק הכוס התה שלי
27/11/14 16:05
25צפיות
מאז מנקשה וחליל עד קרדאיי לא נהנתי ככה. קרדאיי היא היחידה שאהבתי יותר ממנקשה וחליל ואלף לילה ולילה שהן באותה הרמה וגם באותו הסגנון של תקצירי פרקים קודמים. 

מעניין אם היו משדרים קוזיי גוניי בויוה היו גם עורכים את הפרקים או משדרים פרקים כל כך ארוכים, כי תפרו משבצת ואת פרקי קוזיי גוניי מחלקים רק לשניים. וחלק מהפרקים יותר משעה וחמישה חצי פרק. ונחמד שלצד קוזיי גוניי שמו את אלף לילה ולילה עם פרקים קצרצרים שלמעשה פרק שלם יכל להיכנס במשבצת קוריאנית. שאגב בזכותה אין סכנה שיבחרו רק עם קוריאניות עם פרקים קצרים כפי שחששתי כשהאריכו את המשבצות הטורקיות. 

השחקנית של פרידה ושהרזהד פשוט נהדרת כשחקנית וגם העלילות שהיא מקבלת נהדרות.
היום יום הולדת, היום יום הולדת .....
הודעה זו מכילה תמונות
26/11/14 07:54
65צפיות
היום יום הולדת לבת אל!!
חברתי ושותפה לניהול היקרה שלי,
שיהיה לך יום הולדת שמח ונפלא,  מאחלת לך אושר אינסופי, המון בריאות ואהבה, שהצלחה תלווה אותך בכל תחומי החיים ופנייך תמיד יהיו מוארים בחיוך! עד 120!
ב-,
אלה
מזל טוב
הודעה זו מכילה תמונות
26/11/14 18:25
31צפיות
שתזכי לאושר בריאות אהבה והצלחה עד 120 שנה
רבה!!!!
27/11/14 09:36
16צפיות
המון תודה לשתיכן!:)
º
מזל טוב:)
27/11/14 13:26
6צפיות
מזל טוב(סליחה על האיחור)
27/11/14 15:18
12צפיות
שתזכי להרבה אושר הצלחה בריאות ואהבה.
º
מזל טוב עד 120
27/11/14 15:57
5צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 07:14
123צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
|המשך שבוע נעים
כתבות לגבי הידיעה של הטלנובלה החדשה של טלפה
24/11/14 10:55
143צפיות
מחכה בקוצר רוח לסדרה הזאת :)
24/11/14 18:42
82צפיות
למרות שהיא תחליף את VIUDAS במאי, אבל אין מה לעשות , כל סוף הוא התחלה חדשה. 
ננסי ופבלו הם שני שחקנים מאוד איכותיים ומתעלים על הרבה אחרים + העבודה שהם זוג נשוי במציאות+ חואן חיל נאברו=  סדרה איכותית ומעניינת. 
חואן חיל נבארו זה נכס
24/11/14 21:09
58צפיות
ואני שמח שהוא סוף סוף קיבל החלטה קרייריסטית נכונה
כי לאחרונה הבחירות שלו לא היו טובות במיוחד...הוא התבזבז לצערי
גלובו וטלמונדו זכו בפרס Emmy בינלאומי!!!
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 07:14
87צפיות
טלנובלה ברזילאית של חברת גלובו "Joia rara"(תכשיט נדיר) נבחרה כטלנובלה הטובה ביותר!
סדרה של טלמונדו "El Señor de los Cielos" (אדון השמיים) נבחרה כתכנית פריים טיים בארה"ב בשפה זרה הטובה ביותר !
איזה יופי ש-Joia rara זכתה
25/11/14 07:22
46צפיות
אולי זה יידחוף את ויוה סופסוף לרכוש אותה
הלוואי
26/11/14 22:30
22צפיות
בא לי לצפות בה ועכשיו אפילו יותר.
Mi Corazón es tuyo מגיעה לתיאטרון!
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 07:51
71צפיות
בעקבות ההצלחה המסחררת על מסכי מקסיקו, הטלנובלה Mi Corazón es tuyo תהפוך להצגת תיאטרון. מפיק התיאטרון אלחנדרו גואו לוקח על עצמו את המשימה הזאת וככל הנראה סילביה נבארו וחורחה סלינס ישחקו תפקידים ראשיים גם בהצגה. העבודה על הצגה תתחיל אחרי סיום הצילומים של טלנובלה.
סופית- איוון סנצ'ז הוא הראשי לצידה של אנה ברנדה
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 08:49
112צפיות
איוון סנצ'ז נבחר לתפקיד הראשי בטלנובלה של טלויסה "בלתי נסלח" לצידה של אנה ברנדה. מי שעוד נבחרה היא גרטל וולדז (מריה ב"החיים שגנבו ממני") שתשחק רשעית בטלנובלה. ככל הנראה הטלנובלה היא רימייק של "שקרים" (ולא אזל כמו שחלק טוענים).
איזה כיף שגרטל ולדז משחקת עוד פעם את הרעה, ממש מתאים לה
25/11/14 13:29
66צפיות
מקווה שהטלנובלה תצליח....
כן
26/11/14 16:20
30צפיות
היא הצליחה לצבור שנאה כלפיה מכל הצופים של החיים שגנבו ממני.

מה הוא רציני??
25/11/14 20:43
65צפיות
רק לא מזמן נעשה רימייק לשקרים והיא הצליחה מאוד אופפ סלבדור מחיה והשטויות שלו.
אם זה שקרים זה כבר מפגר
26/11/14 22:32
36צפיות
גם כי לא מזמן היה וגם לוותר על תסריט מופת??
סבסטיאן רולי ואנג'ליק בוייר עם ז'קלין ברקמונטס ובעלה
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 23:33
78צפיות
סבסטיאן נראה כאילו חזר בתשובה חח אגב שימו לב לבטן של אנג'ליק
מזל טוב לשני שחקנים ברזילאים בחוגגים היום יום הולדת!
הודעה זו מכילה תמונות
26/11/14 08:57
52צפיות
דבורה סקו היום בת 35!
דניאל רושה היום בן 24!
זה מה שענה לי יאיר דורי לגבי הטלנובלות והסדרות הארגנטינאיות
26/11/14 16:17
69צפיות
והלטיניות בישראל אחרי ששאלתי אותו אם הוא מנהל את הוט פאמילי ואם יש לו קשר להקרנה של אהבה לטינית
"היי, לא זה לא אנחנו.
בהמשך כמובן שאנחנו נביא סדרות ארגנטינאיות ולטיניות לישראל.
בנוסף ישנה סדרה שלנו בערוץ הראשון שנקראת "סיפורים מכורסת הפסיכולוג".
לגבי זה ענה לי שהוא לא יודע אם כרגע היא מוקרנת. מענה זה נשמע מעודד לא?
עוד פעם ליעד סגר את עמוד הפייס שלו?
26/11/14 20:42
47צפיות
בכל מקרה השחקנית אלחנדרה גרסיה (נדיה מ"החיים שגנבו ממני") תעשה הופעה מיוחדת בחידוש של חבקי אותי חזק", לא בתפקיד של רעה אבל.

זה הרגע יש צ'אט(אולי הוא אוטוטו כבר נגמר) עם מריצה רודריגז
הודעה זו מכילה תמונות
27/11/14 01:03
45צפיות
והיא ענתה לי. איזה התרגשות
º
איזה חמודה!
27/11/14 07:49
11צפיות
מזל טוב לשחקנית ברזילאית וורה פישר!!
הודעה זו מכילה תמונות
27/11/14 07:54
34צפיות
היום היא בת 63!
שינוים בפריים טיים של טלפה
28/11/14 00:40
20צפיות
עקב סיומה של סניורס פאפיס היום החל מיום שני 1.12 ישנה הפריים טיים של טלפה

21:15  Los Simpson
22:00  Viudas e hijos del rock and roll
23:00  Camino al amor

השם הפוטנציאלי לטלנובלה החדשה של טלפה
28/11/14 10:05
9צפיות
"מריה" השם הפונטנציאלי (עדיין לא בטוח שזה השם) לטלנובלה החדשה של טלפה בכיכובם של פבלו אצארי וננסי דופלא.
כזכור פבלו אמר שהשם של טלנובלה יהיה על שם הדמות הראשית הנשית שתגלם ננסי.

º
הלוחמת
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 14:37
80צפיות
פרננדה קלי מרטינס
22/11/14 14:41
75צפיות
פרננדה קלי מרטינס זו הבחורה שעליה הדמות של ז'סיקה מבוססת. פרננדה קלי מרטינס הגיעה במרמה לישראל לעבוד במזון כביכול שפרננדה הגיעה לישראל היא גילתה שהיא קרבן של סחר בנשים. בשנת 1998 פרננדה נרצחה בישראל ואת גופתה מצאו בתל אביב. סיבת המוות של פרננדה נאמרה בגלל מנת יתר של סמים. 
אז עכשיו...
22/11/14 19:10
57צפיות
יחשבו שג'סיקה נרקומנית? (שמזריקה דרך הצוואר כמובן)
מי שאמר שבפרק 40 יהיה שינוי...
22/11/14 19:18
101צפיות
אכן שינוי מבורך רק חבל שמורנה תמשיך לחשוב שליביה היא הישועה, שאסור לספר לתאו (שסוף סוף מפעיל קצת שכל ומבין שמורחים אותו), אסור להגיע לאלו אלא אם זה לקחת את הילד לשמירה אצל קראוזה... עד מתי הטמטום??
º
אני פרשתי רשמית
22/11/14 22:10
62צפיות
בזמן לא טוב
23/11/14 02:05
86צפיות
מורנה כבר סומנה כנידונה למוות, ולכן עכשיו מורנה תיחשב למתה ותתחיל לפעול במחתרת כשהיא נחשבת רשמית למתה, אז זה אמור להיות חלק שונה לגמרי בסדרה. 
אכן בזמן לא טוב, הייתי צריכה לפרוש כבר מזמן
23/11/14 09:27
62צפיות
לא התחברתי לטלנובלה הזאת והייתי צריכה להפסיק לבזבז את זמני לפני 20 פרקים לפחות.
לך זה לקח 30 ומשהו פרקים
23/11/14 09:12
70צפיות
לי זה לקח פרק אחד בלבד כדי להבין שזה קשקוש מוחלט ושגלוריה פרז לא מסוגלת להחזיק טלנובלה שלמה הגיונית (או מעניינת.)
לדעתי אתה ממש טועה
23/11/14 10:54
56צפיות
הלוחמת מעניינת מאוד וגם האחד הייתה מעניינת לדעתי קשה לך לראות את הטלנובלות שלה בגלל דברים מסויימים אבל הלוחמת היא יותר מטלנובלה ממכרת.
זה שחותכים לא מעט סצינות גם עוזרת לי
23/11/14 14:04
63צפיות
ללכת לאיבוד. 

הטלנובלות הברזילאיות עמוסות בדמויות וזה מבורך, אבל היה משהו שהלכתי איתו לאיבוד בפרק הראשון- נניח, הסצינה של ליביה לא הייתה מספיק חזקה ועוצמתית ולא נתנו לה כניסה דרמטית כיאה למרשעת....... בקיצור חתכתי אחרי הפרק הראשון כי לא התחברתי. קורה.
לגבי הגיונית יש בזה משהו
23/11/14 11:42
62צפיות
אבל לדעתי גם הלוחמת וגם הדרך להודו מעניינות מאוד.
בגלל רקע ה''תרבויות''
24/11/14 18:45
39צפיות
אבל בלי הגיון זה מאבד ערך
הלוחמת מעניינת בלי קשר לרגע לקרע התרבויות
24/11/14 19:40
37צפיות
ללא טניה חליל הייתי מוותר בכיף על כל הקטע של קפדוקיה. 
חבל
23/11/14 10:55
43צפיות
אבל בחירה שלך
נראה לי עשית בשכל...
24/11/14 18:42
45צפיות
אני על הסף... פשוט לא רגיל לנטוש באמצע ונהנה מ... פלומה
La promesa- סדרה קולומביאנית באותו הנושא
הודעה זו מכילה סרטונים
25/11/14 07:24
103צפיות
סדרה קולומביאנית מלפני כמה שנים שעוסקת באותו נושא, אבל יותר חזקה נראה לי...

טוב יש להם יותר ניסיון
25/11/14 11:42
50צפיות
בעלילות האלו מאשר לברזילאים. אבל למרות אם כל הביקורות של הלוחמת וכל מה שאת חשה לגבי הסחר בנשים הלוחמת גרמה לנערה מספרד להינצל מהסחר בנשים וזה באמת קרטיד לסדרה
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/14 15:04
10צפיות
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

האם מישהו יש מושג
23/11/14 21:22
58צפיות
מה זה אומר חוק הלאום שעבר בכנסת ולמה לפיד מתנגד לזה? לא הבנתי
זה חוק שמגדיר את מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית
24/11/14 17:40
47צפיות
לפיד ושאר השמאלנים חושבים שהדמוקרטית יותר חשובה מהיהודית וצריכה להופיע לפני היהודית, כאשר ברור לכל שבראש ובראשונה ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי ואגב הוא לא עבר סופית הוא מתעכב.
הבנתי שאיילת שקד הגתה את החוק הזה
24/11/14 18:00
46צפיות
ואם מדינת ישראל תוגדר כיהודית דמוקרטית אז ישללו זכויות כל הערבים(לא ערבים הרעים)?
כן יחד עם יריב לוין וזאב אלקין
24/11/14 18:45
41צפיות
ולא, לא ישללו שום זכויות. זה פשוט מדגיש את העובדה שמדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי ושזכויות הלאום שייכות רק ליהודים, אבל זה לא פוגע בעובדה שכל האזרחים הם שווי זכויות.
אההה
24/11/14 18:50
34צפיות
הבנתי תודה
º
בכיף:)
24/11/14 18:56
11צפיות
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/14 14:31
9צפיות
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

גלישה מהנה! |תפוז|
GATA
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 16:30
175צפיות
תגובות על פרקי השבוע לפה
יש משהו בטלנובלה הזאת
21/11/14 17:40
119צפיות
שאני ממש אוהבת, העלילה רצה מהר!! (עד כדי כך שלפעמים נדמה לי שחסרים פרקים חחח)

איזה יפה הסצינה של אסמה עם אבא שלה/אמא שלה:) חבל שאסמה עדיין לא קולטת שהכל אמיתי
אני כל כך מחכה לרגע הזה שהם יהפכו למשפחה שהם היו:) מדהימים!!
ופבלו, תרשו לי לא להגיב עליו.. (על השחקן אבל, כן!! חתיך הורס!!! )

סוף סוף מתחילים להתגלות השקרים של אגוסטין. הגיע הזמן.
לגבי ריטה, היא אינטרסנטית, או שהיא באמת מתחילה לשנות את עורה?
מקווה שכן.

אסמרלדה ופלהסצנות מקסימות יש איתן
21/11/14 17:52
79צפיות
וכן העלילה ממש זורמת ומתפתחת מרגע לרגע טלנובלה דינמית בדומה ללב פראי

אגוסטין אוכל את מה שבישל ולא ייאמן הוא האיש שחטף לפלה/בלנקה את אסמרלדה מה שכן, מהרגע הזה כבר ידעתי שהוא מאוהב בפלה/בלנקה. אחרת, למה לא הרג אותה? ואכן אחרי זה הראו אותו מודה שהיא הסיבה לכל מה שהוא עולל לפרננדו.

ריטה מוזרה. היא טובה לגאטה כדי לקבל ממנה ומפרננדו כסף אבל נראה שהיא טובה גם אל מריה ובכלל נראה שעובר עלייה משהו טוב היא הרבה פחות אכזרית מבעבר.

עוד אוסיף שהמבטים של אסמרלדה ופבלו פשוט מהפנטים וכובשים פרננדו נראה לי קצת כוחני עם אסמרלדה הגישה שלו מאוד תובענית. הכוונות שלו טובות אבל שיירגע קצת ושבמקום לתכנן יומם וליל תכניות נקמה שפשוט יינקום באגוסטין ויכניס אותו לכלא ולא סתם יימשוך את הזמן כדי לאמלל אותו. כי הוא לוקח סיכון, בזמן הזה אגוסטין יכול לפגוע בו או להרוג אותו.
לא הבנתי את זה שאגוסטין
21/11/14 18:02
47צפיות
היה מאוהב בה(בבלנקה) אבל האמת שזה נשמע הגיוני.. אחרת אין הסבר להתנהגות שלו
(אלא אם כן הוא רע סתם כי בא לו חח)

ריטה לפעמים מצתיירת כדמות טובת לב.. ומצד שני יש רגעים שהיא ממש לא. דמות שמשתנה מאוד מהר.
פרננדו באמת קשוח, אבל בהתחשב במה שעבר עליו, די הגיוני. לי נראה שאסמה עוד תצליח לרכך אותו;)
זהו הייתי בטוחה שאסמרלדה קצת תרכך אותו
21/11/14 19:03
28צפיות
אבל בינתיים הוא נשאר די קשוח. אולי זה גם השחקן שויזואלית מתאים יותר לשחק כמו ב"בלב הסערה". כנראה הוא תקוע לי עדיין בראש משם שכן רק לא מזמן סיימתי את הנובלה הזו
דווקא ריטה הרבה יותר יציבה ממריאנו
21/11/14 20:19
31צפיות
ריטה תמיד הייתה מכשפה, רק עכשיו היא נחמד למריה, עם גאטה ופלה זאת חנפנות נטו, והיא בבית של פרננדו מיד חושבת על גנבה וזאת הדוגמא שנתנה לנכדה שלה שמאושרת להיות שותפה למעשי שוד. 

מריאנו לעומת זאת אפילו קשה להבין באיזה צד הוא והאם עכשיו הוא מסביר שאסמרלדה נוקמת בפבלו בתור הבנה של המציאות, בלי לחשוף את הסיבות, או משאלת לב שהאהבה של אסמרלדה ופבלו תמות ותהיה לו הזדמנות עם אסמרלדה.

לורנסה בטח בטוחה שאגוסטין פעל כך ורק בשביל הכסף.
מעניין איך ריטה לא זיהתה את הבית של אגוסטין
21/11/14 20:06
41צפיות
כשבאה לבקש כסף שהרי שם אגוסטין המכוסה פנים מסר לה את אסמרלדה. 

בכל מקרה ריטה נחמדה מאוד למריה, אבל מצד שני היא הציעה לה לקבץ נדבות בשבילה וזה אומר לנצל אותה כמו את אסמרלדה וסנטביטו. 

לא מבין מה התכניות של פרננדו לגבי פבלו, מצד אחד הוא בז לו ומאמין שהוא שיחק באסמרלדה ומצד שני הוא מבטיח לאסמרלדה שהוא יהיה איתה, בינתיים היא משחקת בפבלו, אך לא מבין איך זה אמור לגרום לפבלו להתאהב בה באמת, שהרי הם לא מאמינים שהוא אהב אותה. להרוס את הנישואין למוניקה אני מבין, אך האם פרננדו מוכן לקבל את פבלו כחתן? 
לפחות עד פרק 28(את של אתמול צריכה עוד להשלים)רואים שפרננדו
21/11/14 20:46
32צפיות
אכן רוצה את פבלו עם אסמרלדה אבל בדרך הקשה - הוא רוצה שהוא יתחנן אלייה על ארבע ויאכל מכף ידה. אסמרלדה ופרננדו מבינים שהיא לא יכולה לשכוח את פבלו בלי קשר למה שפבלו מרגיש אלייה מבחינתם.
אה ולגבי הבית
21/11/14 21:02
20צפיות
נראה לי שריטה בהחלט מודעת לאגוסטין ולבית ואגוסטין מודע לריטה. הם ודאי זוכרים אחת את השני אם אגוסטין היה זה שמסר לה את אסמרלדה כשהייתה תינוקת. ואיזה קטע מסתבר שזה היה הבית של פרננדו אסמרלדה ובלנקה-אותו בית של אגוסטין.
º
דווקא אגוסטין לבש גלימה שהסתירה את פניו
21/11/14 21:45
15צפיות
º
אולי רק כדי שהצופים לא יזהו אותו בהתחלה
21/11/14 21:48
16צפיות
עכשיו אחרי שראיתי את פרק 29 נראה שפרננדו לא רוצה
22/11/14 17:01
24צפיות
את פבלו עם אסמרלדה אלא יותר את שם המשפחה שלו לילדים שלה - ניתן להבין את זה מהשיחה שלו עם מרסדס. אבל כמו שכתבתי בסיכום שלי, מקווה שעכשיו אחרי שאסמרלדה הייתה על סף עזיבה - הוא יבין שמוטב לו להניח לה ולפבלו לפתור את הבעיות שלהם לבד. נחכה ונראה מה יהיה

גם אני ראיתי את זה אבל עכשיו גם אסמרלדה בזה לפבלו
22/11/14 18:08
19צפיות
כי הוא חושב שילדיה הם מהאיטלקי או אפילו משני אבות שנים והוא הביע בוז כלפי ילדיה ולדעתה הוא יודע שהם ילדיו. אכן פרננדו רוצה לתת מעמד לנכדים ובז לפבלו ולא רוצה אותו במשפחה. מרסדס כבר יודעת את האמת, ולמעשה אסמרלדה והמשרתות הם היחידות בבית שלא יודעות.
º
כן אבל היא אמרה שאם הוא יתנצל היא תמשיך לפגוש אותו
22/11/14 20:57
10צפיות
ריטה ללא ספק אינרטסנטית
21/11/14 18:59
33צפיות
היא מחפשת תגמול ואפילו ניסתה לגנוב כשישבה לבד בבית עשיר, היא לא משנה את עורה, אבל בכל זאת היחס למריה מוזר, עם פלה זה כדי לקבל פרס, עם מריה פחות ברור מדוע היא פתאום נחמדה אליה. 

הסדרה בהחלט רצה מהר וזה היתרון של סדרה של 121 פרקים ועד לפני כמה שנים זה היה יתרון בולט של טלוויסה על שאר הבחרות. בגרסה הקודמת "רק נשיקה" היו 198 פרקים של 25 דקות וזה אומר 99 פרקים נורמאליים בלבד ו"רק נשיקה" התחילה מהסיפור של בלנקה ורק בפרק 7 נולדה הדמות הראשית. 

עכשיו הסתבר שאגוסטין הפליל את פרננדו לא בגלל הכסף או לפחות לא רק בגלל הכסף אלא בגלל בלנקה ומעניין אם לורנסה שהייתה שותפה לפשע יודעת את זה. 

אגוסטין לא יודע איך להגן על עצמו ושקל פעמיים להתאבד ואולי היה עושה זאת לולא ורחיניה, המוות בעיניו עדיף על כך שילדיו שמעריצים אותו יגלו שהוא גנב ונוכל. 
לא נראה לי שלורנסה יודעת שאגוסטין מאוהב באחרת
21/11/14 19:08
28צפיות
עם כמה שהיא חומרנית היא נראית לי אישה עם כבוד עצמי. נכון היא עדיין הייתה נשארת עם בעלה ולו רק בגלל הכסף. אבל היחס שלה אליו יותר מידי טוב ורגיש ככה שקשה לי להאמין שהיא יודעת את האמת. מה שכן פעם היא שמעה שהוא פלט את העובדה שהוא התחתן עם "אישה מבית טוב". נראה לי שבתוכה היא יודעת שהוא לא מאוהב בה. אבל עדיין לא חושבת שהיא יודעת שהוא מאוהב באחרת.

הקטע עם וירחיניה ואגוסטין היה מרגש[רק בגלל וירחיניה]איזו דמות מתוקה גם השחקנית!
ורחיניה בהחלט חמודה
21/11/14 20:34
25צפיות
וגם השחקנית. כן ברור שלורנסה לא יודעת, אם הייתה יודעת כנראה מתוך המניע שלה לא הייתה משתפת פעולה עם בעלה נגד פרננדו. 

"ברק נשיקה" בלנקה ניהלה רומן עם מריאנו (אנריקה רוצ'ה - המקביל של אגוסטין) עד שגילתה שהוא נשוי ועזבה אותו בזעם ואז התחילה רומן עם חוליו (השחקן ששיחק את דוקטור פרנקשטיין מוחק הזיכרון בכישוף - המקביל של פרננדו) ואז הוא תכנן את כל זה כדי להרוס את נישואיו. מעניין אם כאן זה היה חד צדדי מצד אגוסטין, או שגם פה אגוסטין היה האקס של בלנקה. אגב אשתו של מריאנו ברק נשיקה פרננדה לא הייתה כמו לורנסה כי גירשה את אסוסנה הילדה מהבית כשראתה אותה מלוכלכלת מול המקרר שלה ואסוסנה נראתה מול כמו בלנקה והיא ידעה שבעלה גנב את הכסף של חוליו ולכן היא פחדה מהרומן של הילדים ועזרה להפריד ביניהם. אבל כשהיא ראתה שאסוסנה עזבה את חוליו כי העדיפה אהבה על נקמה היא קיבלה את אסוסנה והייתה לצידה וכשהיא גילה על הרומן של בעלה עם בלנקה היא הייתה לגמרי טובה. אבל פה תפרו את לורנסה לפי הנעליים הגדולות של הרוע של לאורה ספטה ועשו אותה מכשפה אמיתית שלא רק מחפה על בעלה אלא גאה בפשעים שהוא ביצע וגם שונאת שנאת מוות את אסמרלדה.
º
מעניין.. נחמד לדעת.
21/11/14 20:58
14צפיות
מוסיפה שתי תמונות מהפרקים
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 22:03
86צפיות

איזו מהממת הייתה אסמרלדה במסיבה
נחמד שעדיין יש סצנות במזבלה
פרק 29 - מריאנו תפרוש לדוקים
22/11/14 16:55
52צפיות
דמות נורא מעצבנת. איך שכל פעם שפבלו רוצה לרוץ לאסמרלדה הוא הודף אותו ממש מחזיק אותו ועומד לו מול הפרצוף ואוכל לו את הראש נגדה, העיקר יום יומיים קודם הוא אומר לו את ההיפך "לך לך לאסמרלדה שמע מה יש לה להגיד" נו באמת אז אתה מאוהב באסמרלדה אבל אתה לא יכול גם לא להיות איתה וגם למנוע מאח שלך להיות איתה לא ברור למה פבלו שומע לו בכלל ונותן לו דין וחשבון שהרי מאז ומעולם הקשר ביניהם לא היה מי יודע מה. למרות זאת, היה לי קשה שלא לרחם על אותו מריאנו בעל המוסר הכפול כשאבא שלו אמר לו שהוא לא מעוניין בעזרתו כי הוא חסר תועלת. ממש גועל נפש איך שאבא מדבר ככה אל בנו. באותו הרגע מריאנו במקום להתגונן היה צריך לתקוף אותו ולומר לו שודאי מה שכתוב בעיתון הוא נכון. בקיצור, נחמד שמתחילים לדבר על מעשיו הפליליים של אגוסטין באמצעי התקשורת

זהו סילנסיוסו סופסוף גילה למרסדס את האמת שאסמרלדה היא ביתו אפשר לומר שבאמת הפעם לא נותרה לו כל ברירה אחרת שהרי הוא עמד בפני נטישה המונית חח.. אהבתי מאוד את הסצנה איך שמרסדס התפדחה כשחשבה דברים לא ראויים על יחסו הטוב לאסמרלדה. אהבתי שהיא התנצלה ושיכנעה מחדש את אסמרלדה להישאר אצל סילנסיוסו רק שאני מקווה שהפעם סילנסיוסו לא ישגה בשנית ויניח קצת לאסמרלדה לפתור לבד את הבעיות שלה עם פבלו. בינתיים פבלו למרות שהוא נגרר אחרי אחיו ולורנסה מידי פעם, הוא ממש חמוד לאסמרלדה כי צריך לזכור שמבחינתו היא חיה עם גבר אחר ולמרות זאת הוא ערוך ומוכן להיפרד ממוניקה אף שעדיין לא עשה את זה בפועל. נראה שהוא עדיין מחפש עבודה בשביל להתאחד עם אסמרלדה ועדיין אבא שלו שם לו רגליים
מריאנו ממש מגעיל
22/11/14 18:16
33צפיות
איך שפבלו רצה להתנצל על ההערה על הילדים שהוא בז להם ומריאנו שיודע שהילדים שלו וניסה לשכנע את לורנסה שהם נכדיה, עכשיו מנסה לשכנע את פבלו שהם לא הילדים שלו. והשיא כשהוא משתמש במידע על אגוסטין כדי להראות כאילו גאטה ופרננדו משמיצים את אביהם.

אכן מריאנו היה מסכן כשאביו עדף אותו כשניסה לעזור, ובאמת לא ברור איך מריאנו אחרי שראה מה הוריו עשו לפבלו ואסמרלדה עדיין מאמין שאגוסטין הוא עורך דין ללא רבב. הרי הוא יודע שאגוסטין כתב מייל שקרי בשם אסמרלדה זה לא בדיוק מעשה אתי וגם יודע שהוא מתנכר לנכדים שלו ומסרב להכיר בהם וגם ביטול הנישואין של פבלו ואסמרלדה בטח היה מניפולציה משפטית מושחתת ובכל מקרה מגעיל שנעשה מאחורי גב הזוג, ועדיין מריאנו חושב שהוא צדיק ורק הכתבה בעיתון גומרת לא לחשוב שלא משמיצים אדם צדיק סתם בשביל השעשוע, אבל עדיין מאמין באביו. 

ועוד סנטביטו החמוד מרגיע את וורחיניה שאב של בחורה כזאת לא יכול להיות מפלצת כפי שהוא מתואר, מעניין אם הוא בעצמו מאמין בזה אחרי מה שנעשה על ידיו לאסמרלדה ודמיאן. 

נחמד שסילנסיוסו הבין את הצד של מרסדס ולא כעס עליה אלא נפתח בפניה ובכל זאת שיקרו לאסמרלדה שפרננדו קרוב למצוא את ביתו ועדיין מסתירים מאסמרלדה את האמת. 
זהו! איך הוא אומר לפבלו בשיא הטבעיות
22/11/14 21:00
31צפיות
"אבל הם לא הילדים שלך" בעודו יודע שההיפך הוא הנכון! חצוףף

º
השרשור הזה הגיע לראשי הלילה.
24/11/14 01:07
31צפיות
לא ציפיתישהודעת
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 07:34
90צפיות
מגניב:]
סופסוףף אין החרוצ'ה הזו מלכה
24/11/14 17:14
35צפיות
איזו תותחית איך שהיא הקליטה את ריטה הגוססת והביאה לפבלו את ההקלטה שלה בה היא מתוודה על כל מה שהיא וההורים שלו עשו כדי להפריד בינו לבין אסמרלדה מעניין איך הוא יגיב אחרי שהוא ישמע את כל האמת ויבין שאסמרלדה לא נטשה אותו כמו שחשב..! יפה שריטה מתחרטת עכשיו לפני המוות הקרב שלה ככל הנראה. מוטב מאוחר מאשר בכלל לא

אסמרלדה קצת מגזימה, אחרי שהיא בעצמה גילתה את האמת מפי ריטה, היא ממשיכה לכעוס וטוענת שאבד האמון.. אסמרלדה הייתה צריכה לחוש הקלה הרבה יותר גדולה אבל משום מה היא עדיין עצובה וכעוסה אם כי ירדה לה אבן מהלב לנוכח העובדה שפבלו לא בז לילדים שלו ולא נטש אותם. זה חשוב שהיא יודעת את זה שפבלו הוא לא הבוגד הנוטש כמו שהיא חשבה מקווה שאחרי שפבלו יגלה את האמת הוא ישכנע אותה שיש להם עוד סיכוי ושהם צריכים להיות עכשיו משפחה 

סילנסיוסו מוכיח עד כמה הוא אוהב את אסמרלדה ועד כמה הוא יעשה בשבילה הכל ומחליט לוותר על הנקמה והתביעה נגד מי שהרס את חייו רק כדי למנוע את החתונה של פבלו ומוניקה בכך שיציע את זה לאגוסטין הכי לא צפוי ממנו למרות שאין ספק שאסמרלדה היא הכל בשבילו. ככה שאותי הוא הפתיע..!

אינס טיפשה נגררת וגנבת – אבל מה כבר אפשר לצפות ממנה עם סבתא כמו ריטה מה שכן, לפחות היא לא רעה בתוך תוכה כי היא נשארה לצד אותו אדם שגרבטו וחבריו הפושעים פצעו כמעט למוות. זה עלה לה במעצר מעניין מה יהיה איתה ואיך היא תצא מהסיפור הזה...
לדעתי אסמרלדה אכן חשה הקלה
24/11/14 18:01
24צפיות
אבל היא כועסת על עצמה שהאמינה לשקרים ונגררה לנקמה של סילנסיוסו ואולי אפילו מתחשבת במוניקה שגם היא קורבן של לורנסה ועכשיו אגוסטין, לורנסה ומריאנו מנצלים אותה כדי להגן על אגוסטין באמצעות הכסף של הוריה. ב"רק נשיקה" הדמות של מוניקה הייתה רעה היא ניהלה רומן עם הדמות של מריאנו והשלתה אותו כדי להתקרב לפבלו וגם הייתה עם אסוסנה ודניאל בתור ידידה כשהיא רצתה לגזול אותו מאסוסנה, כאן מוניקה רק חסרת כבוד עצמי ונדבקת לגבר שלא אוהב אותה, אך לא עושה שום דבר לא ישר והיא צדקה כשהטיחה באסמרלדה שאין לה שום סיבה להעליב אותה. אבל אסמרלדה מבינה שהם גאוותנים מדי וייתכן שגם פבלו לא יאמין לריטה וחרוצ'ה מתוך גאווה, כמו שגם אסמרלדה במקום לשמוח אמרה לריטה תגידי שזה לא נכון. 

סילניוסוסו עדיין לא יודע שפבלו קורבן ולכן הוא מסתפק בינתיים בביטול הנישואין עם מוניקה ולא דורש שינשא מיד עם אסמרלדה. 

אינס באמת פחדה להיות שותפה לרצח והרגישה יסורי מצפון, אך הקורבן שגם לא תמים כי ניסה לאנוס את אינס הפליל אותה ומעניין איך יעזרו לה ואם בכלל, והאם תלמד את הלקח ותבין שאיפה שהיא נמצאת עכשיו היא יכולה להימצא כל צעירותה כתוצאה מהעסק של גרבטו שמבחינתה זה רק כסף קל ועד עכשיו זה היה בשבילה גם משחק משעשע. 
מוניקה באמת לא צלע שלישית טיפוסית ורעה, לפחות לא כרגע
24/11/14 18:55
24צפיות
היא פשוט חסרת כבוד עצמי מול פבלו.

קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
41תגובות
21/11/14 15:51
81צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
Camino al Amor
GUAPAS
Noche&Dia
...

(המשך...)
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
Camino al Amor
GUAPAS
Noche&Dia

צפייה מהנה 
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
43תגובות
21/11/14 15:57
173צפיות
שבת שלום

(המשך...)
שבת שלום
סיכום שבועי
21/11/14 16:26
56צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 18:55
62צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: הגשם חזר
דבר רע שקרה השבוע: האינתיפאדה השלישית - הפיגוע האחרון היה מזעזע ביותר יהי זכרם ברוך של חמשת ההרוגים. אילה התוצאות של כישלון צוק איתן. לצערי עד שלא תתחלף הממשלה המשותקת הזו לא יהיה פה טוב.
טלנובלת השבוע: גאטה
תכנית השבוע: חדשות
שחקנ/ית השבוע: דניאל אראנס ומאייטה פרוני
קניית השבוע: חידשתי את ארון החורף בשני זוגות מכנסיים ז'קטים ומעיל
מאכל השבוע: אוכל סיני
שיר השבוע: ברוח התקופה - https://www.youtube.com/watch?v=lcNcFOItMAQ
תמונה:
תתחדשי
21/11/14 20:36
24צפיות
אני גם השבוע קיבלתי מעיל שהזמנתי באינטרנט
מגניב תתחדשי גם את
21/11/14 21:07
28צפיות
לי יש בעיה עם להזמין מהנט חח אני מאילה שחייבים להרגיש למדוד לוודא שאין פגמים בבגד..
אני גם , אבל תלוי מה
21/11/14 21:17
20צפיות
מעילים מאוד קשה לי למצוא בארץ משהו שאני אוהבת, ועד שאני מוצאת זה יקר טילים. יש אתרים באינטרנט שזה דברים מסין, והם עולים גרושים. אז יש דברים שאני מוכנה לקחת איתם סיכון ומקסימום אם לא יתאים אפשר לתת/לתרום למישהו ולא כזה חבל, כי זה עלה כלום כסף.
המעיל דווקא מעולה , עלה בערך 100 ש"ח ונראה לא פחות איכותי מהמעיל של זארה שקניתי לפני שנתיים ב700 ש"ח
גם שלי עלה בערך ככה
21/11/14 21:33
32צפיות
130 שקל מתמנון. הארוכים יותר יקרים אבל אני אוהבת את הקצרים השאלה מה את אוהבת, אבל אם את מכוונת לסגנון ספציפי שאין אותו בארץ קנייה בנט בהחלט יכולה להועיל במקרה כזה
תתחדשו בנות
22/11/14 22:05
17צפיות
נדחף
º
תודה רבה ברונו
22/11/14 22:07
5צפיות
º
תודהה
22/11/14 22:27
5צפיות
מסכמת
הודעה זו מכילה סרטונים
21/11/14 20:31
48צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: פגשתי חברה טובה שלא ראיתי הרבה זמן
דבר רע שקרה השבוע: הפיגוע
טלנובלת השבוע: בוגי ווגי 
תכנית השבוע: פלאש
שחקנ/ית השבוע: מרקו פיגוסי
קניית השבוע: -
מאכל השבוע: -
שיר השבוע: נדבק לי מ"בוגי ווגי" 

º
איזה שיר נוסטלגי חמוד
21/11/14 21:09
13צפיות
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
21/11/14 22:52
62צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:  המזג אויר הסוער
דבר רע שקרה השבוע: המצב  הבטחוני והרגשתי צריבה ואי נוחות בגרון
טלנובלת השבוע: אהבה לטינית
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע: ארתורו מאלי ז"ל וקוריימה טורס
קניית השבוע: תרופות נחשב?
מאכל השבוע: תפוחי אדמה עם עוף אפויים
שיר השבוע: Shontelle - Impossible
תמונה:  התאהבתי בזוג הזה
זה השיר מהפרומו של גאטהשיר יפה
21/11/14 23:19
29צפיות
תרגישי טוב רנתוש
כן אהבתי אותו
21/11/14 23:36
27צפיות
ותודה כבר מרגישה יותר טוב
סיכום שבוע חו"ל
הודעה זו מכילה תמונות
22/11/14 00:08
54צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: הייתי בין יום ראשון לחמישי בבולגריה
דבר רע שקרה השבוע: בין שני לרביעי סבלתי מכאבי גרון
טלנובלת השבוע: יורשי הנקמה שהשלמתי הרוב בשישי
תכנית השבוע: דה וויס בולגריה חחחח
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע: בגדים בבולגריה
מאכל השבוע: סיצת ההפתעה הישנה של קינדר
שיר השבוע:
תמונה: ביצת הפתעה במהדורה מיוחדת לחג המולד שמצאתי בבולגריה
שכחתי לציין בדבר הרע את הפיגוע
22/11/14 00:09
23צפיות
היה לי במלון ערוץ 22 הייתי מעודכנת
מגניב לך ברוכה השבה!
22/11/14 11:10
26צפיות
אין על הביצה הישנה אומרים שלא מייבאים אותה יותר כי היא נמסה בחום הישראלי. אבל לא הבנתי מה הבעיה לשים אותה במקררים? 
º
קינדר
22/11/14 22:06
9צפיות
יש מישהו שצופה באהבה לטינית?
19/11/14 22:03
87צפיות
רציתי לעשות לה ספיישל אבל אם אני וענבל היחידות שרואות אז לא משנה. השעה גם ככה זוועתית ועושים בכוונה אותה כושלת עם השעה שכולם בחלום השישיאני מקליטה בהוט מג'יק אפילו פיספסתי המון פרקים הצלחתי להבין וגם בעזרת ענבל. ועכשיו זה נהיה מעניין למרות שמרגישים שזה טלנובלה ישנה מעל 10 שנים אבל אני אוהבת. נחמד לראות את ארתורו מאלי לפני מותו הבנתי שזאת הטלנובלה האחרונה שהיה בה. דיאגו ראמוס חתיך ומריו סימארו נסבל. לאנדרו שולף ציפורניים וחושף את פרצופו האמיתי עד כדי כך ששוכחים את. דמותו הטובה שהיה בפרקים הראשונים. הדבר היחיד שמפריע לי זה צ'מוקו ורמון מבובה פראית עם השטויות שלהם מזכירים את רמון ורוקו. והמנגינת נעימה לקוחה מסלסטה. ואני אומרת מזל שיש הוט מג'יק.
אני לא צופה באהבה לטינית אלא בד"ר אהבה
20/11/14 17:15
59צפיות
שגם כאן שעה קשה לצפייה כי אין בעבודה אבל אני מקליטה לי.

אני התאהבתי בסגונדו סרנדס
את כותבת במקרה בפורום אגנ'דה
20/11/14 17:50
48צפיות
הכינוי היה לי מוכר אבל לא זכרתי מאיפה אגב ברוכה הבאה והשתלבות מהנה
בעיקר באג'נדה
21/11/14 00:30
48צפיות
אבל עד בזמן שישנת לא ראיתי טלנובלות ועכשיו יש boost עצום אז יש לי מה לכתוב

תודה רבה על קבלת הפנים
את רואה גם קוריאניות?
21/11/14 00:38
26צפיות
או נאמנה ללטיניות?

ובכיף את יותר ממוזמנת לכתוב פה. מה את רואה חוץ ד"ר אהבה והברזילאיות?
אני רוצה להתחיל את הנסיך שלה
21/11/14 00:49
37צפיות
בגלל זה אני אוותר על הטורקיות, דגמתי את אהבה ועונש ואלף לילה ולילה.

בויוה אני רואה גם בגוף אחד, די מוזר שהתייאשתי די מהר מעל החיים ועל המוות
אני פרשתי מגוף אחד
21/11/14 00:56
41צפיות
את על החיים ועל המוות אהבתי דווקא היה אחלה קאסט מרטין קרפאן, לורנה רוחאס ואנדרס גרסיה המדהימים וגם מריו סימארו היה לא רע למרות שאני כבר לא ממש מתלהבת ממנו לאחרונה. אני אעשה מרתון על אהבה לטינית(שגם ככה כולה 100 פרקים והיא תגמר מהר עם שני פרקים ברצף כל ימי חול) ואם במידה לא יהיה תחליף טלנובלי(ואם זה ימצא חן בעיניי) אמשיך עם הטורקיות שגם ככה מוקלטות אצלי בהוט מג'יק.
פרשתי בזמנו מעל החיים ועל המוות בגלל הרבה סיבות
21/11/14 20:39
17צפיות
גם העלילה וגם מריו סימארו, שהוא לא בדיוק כוס התה שלי. אבל מרטין קארפן הוא אחד האהובים עליי מאז "קח אותי רודריגו".

בגוף אחד אני צופה עם בעלי, שזאת עובדה די מוזרה בהתייחס שהוא לא אוהב טלנובלות, אבל העלילה קצת יותר מפותחת מ"על החיים ועל המוות" אבל קשה להגיד לי בוודאות כי כאמור פרשתי ממנה די מהר.
קח אותי רודריגו הייתה מדהימה
21/11/14 21:46
21צפיות
עם אניבל לופז. השרוט, רודריגו החתיך והרגיש וכרמן מורנה המתוקה. והכימיה שלה עם מרטין אין מה לומר פשוט מדהימים, לא אהבתי ככה כמו שאותם אהבתי חבל שקרולינה גומז לא נראת במחוזותינו מאז ומרטין קרפאן נעלם מהטלנובלות(הייתי מעדיפה את הטלנובלה האחרונה שלו הקולומביאנית על פני הגרסה המקסיקנית).
מרטין קארפן עוד היינו רואים מסדרות בטלמונדו
21/11/14 22:47
20צפיות
אבל גם אלו נעלמו.

הסדרות מקולומביה היו נהדרות עם המון הומור ורעיונות חדשים חבל שרק מייבאים משם שחקנים לטלמונדו וויוה לא מביאה סדרות מקולומביה.

כבר ככה התבכיינתי שאין קומדיות
התכוונתי שמאז זהות אבודה לא ראינו אותו בויוה
21/11/14 23:01
15צפיות
ששם אגב הוא לא היה במיטבו.

אין לי בעיה עם טלמונדו אבל מסכימה. והקולומביאניות הן לא היחידות. גם ארנטינאיות וצ'ילאניות ואפילו ונצואלניות אוטנטיות נעלמו מאז שהטורקיות השתלטו בויוה והנה פתאום הז'אנר קיבל ערוץ משלו וכל שאר הז'אנרים הקודמים נשארו מאחור.
את זהות אבודה לא ראיתי
22/11/14 16:33
16צפיות
הסיפור בילבל אותי לחלוטין. קצת מצטערת על כך כי כמו שאת אומרת זאת הייתה הפעם האחרונה שראינו אותו ועוד בדמות חיובית.

ויוה מאד מרגיזים עם הסדרות הטורקיות כי כשבאו ממדינות אחרות כמו הקוריאניות הם לא השתלטו על כל השידורים והיה ייצוג נאה לכל מדינה ואם לתקופה מסויימת לא היה ייצוג ידענו שאחרי תקופה כלשהי כן יהיה ייצוג. כמו שציינת לארגנטינה יש שידור אחד שהוא שידור חוזר אין לקולומביה  וגם לצ'ילה אין וכל זה חבל מאד.

צריך גם לציין שממקסיקו אנחנו רק רואים טלויסה ולא ארגוס או אצטקה וככה אנחנו לא מקבלים סדרות כמו נשות אפריסיו שהיתה מעולה.
לא אהבתי את מרטין קרפאן בזהות אבודה
22/11/14 17:03
13צפיות
הדמות שלו הייתה חלשה בעיניי והראשית גנבה את כל ההצגה שזאת אליזבת גוטיירז שאני אישית מחבבת אותה. לגבי אצטקה אני אישית לא מתחברת להפקה זאת היא בעיניי חובבנית. היה לא מזמן טלנובלה בהפקת ארגוס עם השיבה הביתה שהייתה נהדרת אם כי לא אצפה בה אם תשודר שנית.

אכן חבל זה לא הוגן לתת ערוץ שלם לז'אנר מסויים במיוחד שהוא לא לטיני שכן הוא היה שורשי ויוה במיוחד הארגנטינאיות. גם ונצואלניות זכו אז לשידור בישראל לפני הקמת ויוה כמו קסנדרה או חיים בהשאלה עם גרסיה קלרמנס משהו כזה.
אכן הם השתגעו לגמרי עם ערוץ טורקי
22/11/14 18:03
18צפיות
אם כי גם קודם מאז גבריאלה וסודות של אהבה הפסיקו להביא את סדרות קולמביאניות וונצאוליות אלא רק טלמונדו וקצת וונסיון. והכי מרגיז שהם החליטו על שלוש משבצות חוזרות בערוץ לטיני ורק אחת וחצי בערוץ הטורקי-קוריאני ובכך מפנקים את הטורקיות עם שלוש חדשות במקום שתיים ולכל הספרדית השאירו רק שלוש משבצות חדשות לכל הז'אנרים הלטיניים חוץ מהברזילאי שיש לו משבצת קבועה. 
º
מאוד ממליץ על הנסיך שלה
21/11/14 02:36
21צפיות
º
זה ש.ח?
21/11/14 03:47
11צפיות
º
אכן. מדובר בדרמה תקופתית
21/11/14 09:28
10צפיות
º
אנסה אותה
21/11/14 12:33
8צפיות
כן ולראשונה שידור חוזר קוריאני בשעה שונה מהשידור הראשון
21/11/14 14:56
21צפיות
עד עכשיו מאז עלה ויוה פלוס כל השידורים החוזרים הקוריאנים היו באותה השעה כמו השידור הראשון ובעצם גם בויוה פלטינה רק היהלום שבכתר ובחורים רעים היו במשבצת חוזרת ושאר השידורים החוזרים הקוריאנים היו על חשבון משבצת קוריאנית חדשה.

זה בגדול סיפור רומיאו ויוליה קוריאני (לא רמז לגבי הסוף) כשהזוג לא היה במציאות וספק אם הדמויות הראשיות בכלל היו קיימות אבל רוב הדמויות הן אמיתיות והאירועים באמת קראו בהיסטוריה של קוריאה אם כי התסריטאי לקח חופש מסוים בעניין הכרונולוגיה. 
התחלתי לצפות בה...
21/11/14 13:22
35צפיות
אבל כנראה הקטישיות ותשלובת החוסר זמן שלי והעובדה שזה כל כך מאוחר פשוט גרמו לי לוותר עליה... עדיין זה מקליט לי אבל אני מוצאת את עצמי מוחרת את הפקים מבלי לצפות בה
º
לסופשבוע חדש
הודעה זו מכילה תמונות
20/11/14 18:18
87צפיות
אני לא מאמינה
הודעה זו מכילה תמונות
20/11/14 18:32
118צפיות
התעללו בארנבונים וארנבות בשל בגדים לפרווה זה נורא ואני יודעת שבעוד חיות אבל מאז שיש ז'וז'ה אצלנו התאהבתי בארנבונים וארנבות כואב הלב מזל שכבר לא יעשו את זה: "בעקבות צילומים שפורסמו מתוך תעשיית צמר האנגורה, אשר חשפו אכזריות מצמררת (תלישה בכוח של צמר מארנבות, בעודן בהכרה מלאה וזועקות מכאב), החליטה השבוע חברת הביגוד הבינלאומית GAP, המחזיקה למעלה מ-1,500 חנויות ב-28 מדינות ברחבי העולם, לחדול מלמכור את צמר האנגורה, ולהסיר את כל מוצריו מאתר החברה!
בכך היא מצטרפת לחברות נוספות כגון H&M, מנגו, קלווין קליין ועוד, שהחליטו גם כן להפסיק למכור את הצמר ה"יוקרתי", לאחר שנחשפו למחירו האמיתי והכואב.
כיף לראות כמה כוח והשפעה יש לחשיפת תעשייה אכזרית על כמות הצריכה של מוצרי הסבל שהיא מייצרת!".

ואגב אני בשוק שיש כאלה שאוכלים ארנבות זה מגעיל
ז'וז'ה שלי
זה.....
20/11/14 20:55
48צפיות
אין לי מילים.

בטבע אגב שועלים (החיה המועדפת עליי אי פעם) טורפים אותם. אבל זה בסדר- זה טבע :)
זה הישרדות
20/11/14 22:31
36צפיות
זאת אגב הסיבה למה אני לא טבעונית וצמחונית אבל בני אדם מתעללים בהם שלא כצורך.
מסכנים הארנבים:[
21/11/14 21:45
19צפיות
אבל טוב לדעת שאותן חברות מפסיקות למכור את הצמר!
הדר
20/11/14 18:35
51צפיות
היי עניתי לך עכשיו על המייל
21/11/14 17:43
26צפיות

ואענה לך פה
21/11/14 23:03
26צפיות
למה דווקא איזבל נראית לך הכי ביצ'ית דווקא לא ראיתי בה רוע קיצוני כמו אלמה שלדעתי מכל הראשיות אף אחד לא גובר על הרוע שלה.
אני חושב שרובי הייתה גרועה מאלמה
21/11/14 23:22
19צפיות
דווקא בגלל שאלמה היה הסבר לרוע שלה כמו זה של דונה ברברה ורובי רק קנאה נטו. 

איזבל קשה להגדרה כרעה ולמעשה הרצח שתיארת בפוסט היה מתוך הגנה עצמית, כך שזה שנוי במחלוקת כי היא בודדה אותו שהם יהיו אחד על אחד ולקחה אותו למקום מבודד ואולי תכננה לרצוח אותו, אבל הצליחה רק כאשר הוא התנפל עליה וזה היה מתוך הגנה עצמית. אגב משום מה שבאתר שהיה קישור להצביע לזוגות המובילים דוד צ'קורו שמשחק את דיאגו בגוף אחד הופיע כדמות ראשית ועם אדריאנה כזוג ראשי. עם הדמויות שתיארת לא הייתה בעיה שהן ראשיות ואפילו דונה ברברה, רובי ואלמה נקראות על שמן ואילו בגלל שחררדו שונה מאיזבל כי הוא היה ג'יגלו ורמאי לפני שאלנה הכניסה אותו לחייה של מוניקה וכעובד בחברה מכר יין מהול אז לא מוכנים לקבל אותו כדמות ראשית וחורחה פילה אפילו לא מוכר כדמות ראשית בבגוף אחד ונתנו את הבכורה לדוד צ'קורו ועוד עם מריה קמרגו כאילו יש להם זמן כזוג בסדרה כשמוניקה בגוף של אדריאנה. 

עוד בפוסט הייתה דמות שלא ראית וזאת קטלינה מאין שטוחות בגן עדן, שהיא בניגוד לאחרות לא הרגה (אה בעצם גם רובי ופאולה לא) והיא כמו רובי התנערה מהזוגיות שלה וחיפשה עשיר שיפרנס אותה ובעיקר יממן לה ניתוח סילקון שיעזור לה בקריירה של זנות. והיא הציפה את אימה והחבר שלה בשקרים וכשהיא הייתה נשואה לזקן עשיר היא בגדה בו ונגעלה ממנו. אבל הדבר ה"גרוע" ביותר שעשתה זה כשהיא סכסכה בין האנסים שלה וגרמה לאחד האנסים לרצוח את השני ולסוחר סמים אחר לרצוח את האנס ואת האנס השלישי היא העדיפה להעניש בלי להרוג. בכל זאת התסריטאים לא סלחו לה את היותה מופקרת וכמו בדונה ברברה החבר שלה ואימה הפכו לזוג (ההיפך מדונה ברברה) והסרסורית שלה ושל חברותיה גנבה לה את הבעל ולמזלה המשרת של בעלה התאהב בה וכשהיא גילתה את הבגידה של הסרסורית שהיא חשבה לחברתה הטובה ביותר היא והמשרת שכרו רוצחים כדי לרצוח אותה והיא הזמינה אותה למקום מפגש אך באה לשם בעצמה עם פיאה ג'ינג'ית כי הסרסורית הייתה ג'ינג'ית ונרצחה במקום החברה הבוגדת ברצח שלמעשה היא הזמינה. אבל זאת סדרה קיצונית, בעצם בסדרה אין שטוחות בגן עדן את הטובים באמת אפשר לספור על יד אחת, ורוב הדמויות מעורבות איכשהו בעולם התחתון אם סתם בזנות או בסרסרות או סוחרי סמים עצמם, בקיצור הפנים המכוערות ביותר של קולומביה. 
בעיניי קטלינה לא הייתה רעה
21/11/14 23:32
18צפיות
מהמעט שראיתי. מה שכן כעסתי על אימא שלה(קטרין סיאצ'וקה) והחבר שלה(פביאן ריוס) שניהלו רומן מאחורי גבה של קטלינה.
גם לדעתי לא קטלינה ולא איזבל לא היו רעות ספוילרים לאלמה
21/11/14 23:49
19צפיות
דונה ברברה ואלמה לקחו את החוק לידיים ורצחו ודונה ברברה רצחה רק נער אחד חף מפשע שאביו פגע בה והוא תבע את מה שאביו גנב מלורנסו וברברה גנבה מאביו, אז היא כדי להילחם על רכושה רצחה אותו, שאר הרציחות היו נקמה צודקת. אלמה רצחה כמה וכמה חפים מפשע, אבל כמו לדונה ברברה היה לה צד רגיש.

איזבל וקטלינה רק בגדו בבעל זקן וקטלינה גם לא הסתירה ממנו שהיא לא מאוהבת בו והוא לא היה תמים כמו זקנים בטלנובלות. איזבל באמת בהשפעת אנדרס רימתה את פדרו ורצתה לגנוב מאנחלה, אך עדיין לא הייתה אדם רע, מבחינתי הייתה מכורה לגברים שהייתה איתם ולכן נענתה לגחמות לא מוסריות שלהם. 

אבל לדעתי מה שהתסריאטים לא סלחו לאיזבל, ברברה וקטלינה זה תאבת בצע, וזה גם הפח שנפלנו בו ללא ספק שדונטלה ענתה על כל הסטריאוטיפים של דמות רעה. אז דמות ראשית יכולה לבגוד, יכולה למכור את עצמה למען המשפחה כדי להציל אותם, אבל אם דמות ראשית אוהבת כסף בשביל עצמה זה כבר בלתי נסלח, למרות שהבנתי שבטרסה סלחו גם על זה, כמו במלכת הדרום סלחו על מעשי רצח. אבל גם כאן באה הצביעות הגדולה שלדמות ראשית גברית שמוכרת את עצמה כמו קרלוס ראול בסוד של אהבה או ראול בלוסיה שלי סולחים הכול, אבל דמות נשית שמתתנת בשביל כסף וחיים טובים יותר לעצמה והדגש לעצמה כי כדי להציל את משפחתה מהישלחות לרחוב זה בסדר, אבל להתחתן עם עשיר כדי לחיות טוב זה כבר פשע בלתי נסלח עבור התסריטאים. 
אבל הבעיה אצל אלמה לאלמה
הודעה זו מכילה סרטונים
22/11/14 00:10
34צפיות
זה שהיא עושה דברים רעים לחפים מפשע הדבר האנושי היחיד שראיתי אצלה זה היחס שלה לרמדיוס שלהפתעתי התייחסה אליה יפה ללא כל אינטרס כמו שציינתי בפוסט

הקטע ברובי שהיא הייתה מגעילה וגם מתנשאת למרות שהיא מעולם לא רצחה אף אחד(בגרסה הקודמת או הסרט היא הייתה יותר רעה כמו לנסות לרצוח את מריבל, והתחננה בפני אלחנדרו שיהרוג את הקטור(אז קראו לו ססר) רק כדי שתהיה פנויה לו ולא כי הוא תקף אותה כמו בטלנובלה שכן הוא היה פסיכופת). רובי היה בה משהו אנושי אבל לא טובה ותמימה וכינתה את מריבל קוחה וצחקה עליה בצורה גועלית והכניסה את קייטאנו לכלא רק כי העיר לה משהו שלא מצא חן בעינייה והשאפתנות שלה גרמה לה להסתבך עם אנשים מפוקפקים כמו יאגו ולוסיו. היה לה פשוט אופי חרא כזה שלא מצדיק שכל הגברים יסתחררו אחריה רק בגלל היותה יפייפייה.

רובי - הסרט

כמו כל רשע הם נוקמים במשפחות ולא רק באשמים ספוילרים לאלמה
22/11/14 00:30
12צפיות
במו ארטמיו בראבו התנקם בגונסלו וילדיו על מה שאביו ואשתו כלומר ההורים של גונסלו עשו לאימו ולא היה אכפת לו שגונסלו ומשפחתו לא יודעים על זה כלום והוא התעקש להרוס את חייהם. כך גם אלמה שגם ה"חבר" של אביה, שכמובן זה שבאמת הפליל אותו, הרעיל אותה שהמשפחה נהנית מהכסף שהושג בזכות אביה שהופלל כך שמבחינתה דניאלה הקורבן הכי תמים שלה, ושהייתה ילדה קטנה כשכל זה קרה ועוד בדיוק התייתמה מאם אז הייתה מי שנהנת מהכסף שהושג בזכות אביה שנדחק הצידה ולכן אמור להיות שלה. ולסבתא היא לא סלחה על כך שלא עזרה להוריה כשנזרקו לרחוב למרות שאימה של אלמה הייתה האחיינית שלה ולא היה אכפת לה שבדיוק גססה לה בת. לכן מבחינתה כל המשפחה הייתה אשמה כולל הילדה שהייתה קטנטונת אז ויש לציין שעד שהיא התחילה לרצוח מי שהיא ראתה כאיומים על אהבתה לרוברטו כל הקורבנות לנקמה שלה חוץ מהסבתא ודניאלה היו באמת אשמים. 
אגב רובי
22/11/14 00:36
19צפיות
נכון שהפללת קייטאנו זה הדבר הפלילי היחיד שהיא עשתה שיש עליו עונש מאסר וגם עונש בתנ"ך של אותו עונש כמו שרצית לחף מפשע. אה בעצם עוד משהו שהיא תיאמה עם הרופא שעבד בשביל לוסיו להגיד שהיא בהריון כשהיא כבר הפילה, ולביים הפלה אחר כך, אבל בסך הכול בחרו להעניש אותה גופנית כי לא היה משהו רציני שעליו אפשר היה לשלוח אותה לכלא. 
לא רק גופנית
22/11/14 00:45
14צפיות
גם רוששו אותה והיא איבדה את אהבתה היחידה, אלחנדרו. וזאת בגלל שככה הצופים במקסיקו רצו.
קודם היא חותכת לעצמה ורידים מייסורי מצפון ואז היא מתנפלת על
21/11/14 23:25
28צפיות
הירושה ונלחמת בבת החורגת איכס מגיע לה שמתה
צריך לראות כדי להבין
21/11/14 23:35
21צפיות
וזה שחתכה את עצמה(לא את הורידים רק פצעה את עצמה קלות) זה כי הרגישה רע, לגבי הירושה היא הייתה מושפעת מאנדרס כעיקרון היא לא רצחה מישהו בדם קר או עשתה מעשה רוע ככה סתם כמו רובי לדוגמה.
חח בגלל זה ציינתי שזה "מקריאה בלבד" כי כידוע לא צפיתי
21/11/14 23:42
23צפיות
מכלול התכונות של הדמות לפי הפוסט עושה רושם של דמות בלתי נסבלת מבחינתי. זה המקור של בגוף אחד?
הבנתי
21/11/14 23:51
22צפיות
למרות שגם זה בעיניי המתבונן כי גם אני כמו ייבגני לא ראינו רוע באיזבל וכן זה גרסה קודמת לגוף אחד
זאת הגרסה הקודמת לבגוף אחד
22/11/14 00:00
17צפיות
הייתה עוד גרסה לפני על החיים ועל המוות שלא שודרה בארץ ולא זכתה לפרסום בעולם. בגוף אחד זאת הפיכת עלילה גברית לעלילה נשית, בעל החיים ועל המוות זה זקן עם אישה צעירה שיש לה מאהב ובבגוף אחד זאת אישה בשלה ששינו את זה, פדרו היה בן 70+ ומוניקה בת 50+ שיש לה בעל צעיר שבוגד בה ובעל החיים ועל המוות הבגידה היא עם מנכ"ל חברה ובבגוף אחד הבגידה כפולה היא שני הבוגדים הם מהמשפחה שבעלה בוגד בה עם האחיינית שלה. שם המנכ"ל רצה את הכול לעצמו ופה האחיינית שגם בכירה בחברה, אבל זה יותר אכזרי שהיא רוצה להשאיר את בנות הדודה שלה חסרות כל. 
נראה שרנת הטעתה בפוסט שלה
21/11/14 23:55
22צפיות
איזבל לא חתכה לעצמה את הוורידים. היא שברה את בקבוק הרעל שהמאהב שלה נתן לה כדי לרצוח את פדרו, וזה היה כנראה כדי לשכנע את הצופים שהיא רצחה את פדרו, אבל אני שמתי לב מיד שמדובר בבקבוק מלא ואם היא הרגה אותה אזוא מת מכדור או שניים כי זה רעל שהיה אמור להרוג לאט לאט וגם הבנתי שהיא שברה אותו כי הוא מעולם לא נפתח, אבל היא שפכה את הרעל לכיור ובכך בעצם הרסה לעצמה את החיים, שאם הרעל היה אצלה הוא היה יכול לשמש להוכיח את חפותה, אבל היא נתנה למאהב שלה לסחוט אותה ולהכריח אותה להתחתן איתו אחרת יחשוף את עיין ההרעלה גם במחיר שילך לכלא ואחרי זה פדרו בגוף של סולוודור שמע שהם מדברים על כך שרצחו אותו והתנקם בה. 
אז למה היא בכלל שברה את בקבוק הרעל?
22/11/14 11:07
11צפיות
והיא נחתכה בכוונה או במקרה?
היא נחתכה במקרה
22/11/14 11:31
11צפיות
אם כי גם זה לא ממש ברור שהיא שברה את הבקבוק במקום לפתוח אותו ולשפוך הכול וזאת כי ניסו לשכנע את הצופים שהיא הרעילה את פדרו, שגם היא משמידה ראיות, וגם נכנעת לסחיטה, וגם כשסלוודור הטיח בה את רצח פדרו היא שתקה, ורק בסוף כשהיא כבר ידעה שסלוודור הוא פדרו בגוף אחר אז היא אמרה לו שמעולם לא אישרה שרצחה את פדרו וסיפרה לו שהיא לא הייתה מסוגלת לעשות זאת. זה גם היה אחרי שסלוודור ניסה לחנוק, אבל בסוף לא היה מסוגל ורק פדרו גילה שהוא מת מוות טבעי, כל המשפחה של פדרו חושבת גם אחרי מותה שהיא רצחה את פדרו, דבר שלא אהבתי שגמרו את זה ככה שגם אחרי שאיזבל מתה זיכרה מחולל שכולם חושבים שהיא רצחה את פדרו.
הבנתי, אבל למרות הכל היא רצחה
22/11/14 12:21
14צפיות
את אנדרס אם הבנתי נכון.
גם זה היה מתוך הגנה עצמית
22/11/14 14:02
10צפיות
אם כי לא ברור אם תכננה לרצוח אותו שלקחה אותו למקום מבודד והצליחה רק כשהוא תקף אותה או שלא היו לה תכניות כאלה והוא תקף אותה כך. אז זהו שיצאה לה תדמית שהיא רוצחת את הבעלים שלה, אבל למעשה אנדרס התעלל בה והיה אלים כלפיה וזה לא היה סתם כדי להחליף אותו כמו שיצאה לה תדמית של אלמנה שחורה שלא תוקנה גם בסוף הסדרה אלא רק לפדרו ולצופים.
º
הוא עמד להרוג אותה?
22/11/14 16:45
5צפיות
º
כן
22/11/14 18:27
4צפיות
ריקי מרטין והבובה שלו
הודעה זו מכילה תמונות
20/11/14 21:47
93צפיות
מי יותר חתיך?
º
מה זה איזה מפחיד חח הם קופי!
21/11/14 21:49
12צפיות
פתחתי יוזר חדש
21/11/14 05:53
61צפיות
לא מבינה מה הבעיה של תפוז לכתוב ז'וז'ה עם ' אבל נו ניחא
º
עדכון חתימה
21/11/14 06:04
27צפיות
זה נחשב סימן מיוחד
21/11/14 09:27
52צפיות
שהוא אסור על פי תפוז כדי למנוע מטרולים להיכנס לתפוז, בין היתר. 

העדפתי את הכינוי הקודם, עם כל הכבוד לארנבת......
איזה מהם?
21/11/14 14:33
31צפיות
יש לי כרגע שתי יוזרים חוץ מהחדש.
º
אל זורו לה אספדה.
21/11/14 16:16
18צפיות
º
למה דווקא זה?
21/11/14 20:14
12צפיות
º
תתחדשי על היוזרD:
21/11/14 21:46
10צפיות
º
תמונות
21/11/14 18:06
19צפיות
טקס גראמי לטיני שהיה אתמול אסף לא מעט כוכבי טלנובלות
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 18:09
147צפיות
מנחת הערב הייתה ג'קלין ברקמונטס שכמובן החליפה כמה שמלות.
º
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 18:10
99צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 18:12
107צפיות
סבסטיאן רולי ואנז'ליק בוייר
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 18:13
96צפיות
חיימה קמיל עם חברים
º
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 18:16
96צפיות
אייסה גונזלס
מאיטה פרוני
ג'נסיס רודריגז
הודעה זו מכילה תמונות
21/11/14 18:19
107צפיות
דניאל ארנאס
º
חתיך הורס!!
21/11/14 18:31
30צפיות
חתיךךך
21/11/14 19:21
37צפיות
איזה מהר גדלה לו שוב הבלורית חח
º
21/11/14 18:30
18צפיות
חמודים
21/11/14 20:17
54צפיות
אגב חלמתי חלום הזויי. חלמתי שאני מתחזה לאנג'ליק ומתנשקת עם סבסטיאן אבל מודה שהיה כיף חבל"ז
º
אומרים שהמנחה שלצידה(אאוחניו דברס) הגזים עם ההומור השחור שלו
21/11/14 23:12
36צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
53תגובות
18/11/14 07:15
229צפיות
המשך שבוע נעים

(המשך...)