בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

º
בזמן שישנת
הודעה זו מכילה תמונות
49תגובות
31/08/14 21:22
45צפיות

(המשך...)
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
01/09/14 16:44
33צפיות
כולל המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
על וויליאם לוי יוכרח לככב בטלנובה חדשה בגלל חוזה עם טלויסה
הודעה זו מכילה תמונות
01/09/14 15:22
68צפיות
וויליאם לוי כבר לא רוצה לככב בטלנובלות יותר, בשל הצלחתו בהוליווד. וויליאם לוי אמור לככב בטלנובלה חדשה של רוסי אוקמפו לצד אלטאיר חאראבו בגרסה של אנטונלה.
פבלו אצארי וננסי דופלא חוזרים לשחק ביחד
01/09/14 18:04
47צפיות
כפי שעידכנתי בעבר פבלו אצארי וננסי דופלא עתידים לחזור לשחק ביחד בטלנובלה חדשה של טלפה שמתוכננת ל2015, בינתיים אין הרבה פרטים עליה אבל מה שידוע זה שפבלו ישחק את הבן של הבעלים של החברה וננסי תשחק עובדת שתהיה בועד העובדים. בנוסף כנראה ישחקו גם : מרטין סיפלד, דולורס פונסי, מוניקה אנטילופוס, מיגל אנחל סולה, סוסו פיקורו. 

º
מסקרן
01/09/14 20:52
9צפיות
נבחרו כמה שחקנים לגרסה החדשה של תשוקת הנצים
הודעה זו מכילה תמונות
01/09/14 18:57
65צפיות
אהרון דיאז וגונסלו גרסיה ויויאנקו, אהרון דיאז יגלם את חואן וגונסלו גרסיה ויויאנקו את אוסקר(אחלה בחירה לדעתי) נבחרו שתי שחקניות אשר יגלמו את חימנה ושריתה אך הן אינן מוכרות במחוזותינו. עדיין לא ידוע מי יגלם את פרנקו ונורמה.
חוליו חימנס בטח היה מתהפך בקברו
01/09/14 20:36
41צפיות
אם היה רואה את זה.

אגב- אנחש שזה טלמונדו מחדשת לעצמה את הטלנובלות שהיא עשתה פעם?
הוא מת?
01/09/14 21:18
30צפיות
באמת תהיתי לאן נעלם.
וכן זה של טלמונדו, דווקא ליהוק הבנים בסדר בעיניי במיוחד גונסלו גרסיה ויויאנקו שיושב לו התפקיד כמו כפפה ליד
הוא היה מתהפך בקברו, אם הוא היה מת.
01/09/14 21:27
29צפיות
ומי זה גונסלו לעזאזל?
שיחק בהשיבה הביתה
01/09/14 21:33
24צפיות
לוצ׳ו אבל כנראה שפרשת לפני הופעתו.
º
פרשתי אחרי פרק 5......
01/09/14 21:35
9צפיות
עוד שני שמות הם
01/09/14 20:54
54צפיות
פביאן ריאוס וסנטיה אוליברה.
אם אני מבין נכון הם על תקן הרעים.
מסכים איתך אחלה בחירה של שחקנים.
אחרי הנפילה של טלויסה בגרסה המקסיקנית נקווה שפה 
לא יפשלו.

זה סופי?
01/09/14 21:22
34צפיות
מעניין מי יהיה פרנקו, את מי תגלם סינתיה אוליברה? זה עוד מוקדם ללהק אותה לדינורה.
למה צעירה? כולם פה צעירים סביב אותו גיל
01/09/14 21:27
46צפיות
ולא בטוח שהתפקידים יהיו מקבילים למקור.
אני לא בטוח שזה יהיה כפרי בכלל.
לא
01/09/14 21:40
27צפיות
בגלל שדינורה הופיעה לקראת הסוף.
זה סופי!עוד לא סופי חימנה דוקה אולי הבת זוג של דיאז שכרגע
01/09/14 23:15
41צפיות
עוד בלי בת זוג
º
זה יכול להיות סופר מעניין!!!
01/09/14 23:22
13צפיות
º
גם לדעתי
02/09/14 00:31
9צפיות
גונזלו מתאים לתפקיד אוסקר
01/09/14 22:19
29צפיות
רק לא הבנתי למה עוד גירסא לנובלה שכבר מוחזרה לפחות פעמיים...
זו טלמונדו
01/09/14 22:32
28צפיות
הם ימחזרו גם את הסבתא שלהם אם יהיה צורך
גם טלויסה ממחזרת
01/09/14 22:38
23צפיות
הנה שמעתי שסבלדור מחיה רוצה לעשות רימייק לשקרים
נו, שימחזר
01/09/14 22:38
20צפיות
אחרי בלב הסערה אף אחד לא יראה עבודה שלו.
אלא אם כן ילהק את פרננדו קולונגה
01/09/14 22:44
22צפיות
יחד עם אנה ברנדה קונטררס שזה מה שהוא רוצה
חה. חה. חה.
01/09/14 22:48
17צפיות
זה כל מה שיש לי להגיד.
לס בנדידוס בערוץ 24 .מי צופה ויכול להגיד אם כדאי
01/09/14 20:07
23צפיות
לצפות ואם יש תקצירים של מה שיה כבר
כדי שאתחיל לעקוב
תודה
להגיד לך את האמת?
01/09/14 22:42
33צפיות
זה לא ערוץ כל כך יציב. בגלל המלחמה הסדרה נעלמה לחודש וכשהיא שבה- היא שבה בלי שידורים חוזרים בסוף השבוע........... וגם התחילו את הסדרה מההתחלה אבל אז החליטו שלא בא להם.

בקיצור- הייתי מוותר על הסדרה כשהערוץ שמשדר אותה עושה מה שבא לו.
01/09/14 22:48
18צפיות
גם ככה זה לא ערוץ טלנובלות והם עושים טובה שהם משדרים אותה.
º
תודה
01/09/14 23:46
44צפיות
נטליה אוריירו :"לא מדמיינת את עצמי עם עוד ילד"
הודעה זו מכילה תמונות
02/09/14 10:56
33צפיות
"אני מרגישה שלמה עם מרלין" סיפרה כוכבת ארגנטיאית בכתבה למגזין Para Ti.
הפוטושופ הורס את יופייה
02/09/14 12:45
10צפיות
היא לא צריכה את זה
תחרות 8 שעות של שקט ב|תפוז|
02/09/14 10:13
3צפיות
|שמאל| שלב ההצבעות מתחיל ובחירת הזוכה בידיים שלכם! בואו להצביע לשמונה השעות שהכי קסמו לכם!, ותזכו את חביב הקהל בטיפול פנים בלוקסיטן.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות והגיבו עם האייקון |כן| להודעה שאתם רוצים שתזכה.

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מטוס| לפני חודשיים יצאנו בתחרות מאגמה צ'לנג' - מסע נשי לארמניה. אנו גאים להציג לכם את הבלוג של הזוכה בתחרות!
אצם מוזמנים להיכנס ולקרוא חוויות מהמסע המופלא!

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
º
תמונות חדשות
30/08/14 15:21
59צפיות
La sombra del pasado תמונות מצילומים
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 15:23
81צפיות
טלנובלה חדשה של טלויסה שתחליף את La malquerida
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 15:24
39צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 15:25
37צפיות
הטעות שלהם זה ללהק שחקנים לא כל כך מוכרים ואהודים במקסיקו
30/08/14 22:33
35צפיות
מהמרת על כישלון לפחות במקסיקו
אן לדעת... דווקא מה שבנוי מעלילה טובה
30/08/14 23:05
38צפיות
דווקא יכול להצליח לא רע... הינה LA MALQUERIDA בנויה מצוות שחקנים לא רע ועדיין אני לא מסוגלת לצפות בה...
בלה מלקרידה מסופר על רומן אסור
30/08/14 23:20
33צפיות
וחולני, אסטבן ובתו החורגת מנהלים רומן מאחורי הגב של כריסטינה
עדיין ניתן לעשות זאת מעניין ומושך
01/09/14 22:28
12צפיות
אבל פה גם עם שחקנים שכיף לצפות בהם פרשתי
אבל מצד שני יש את החיים שגנבו ממני שהרסו אותה
30/08/14 23:28
33צפיות
עם עלילה מודרנית אבל סיפור אהבה חלש ולא אמין אבל בכל זאת הצליחה במקסיקו למה? בגלל האהבה לזוג הראשי(שאני אישית לא רואה כימיה ביניהם) וגם פה הבנתי שהולך לה לא רע אם כי לדעתי כי אהבת אמת שודר בערוץ בתשלום וכנראה לא להרבה היה את הערוץ.
Muchacha italiana viene a casarse
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 15:27
78צפיות
עוד טלנובלה חדשה של טלויסה שהתחילה את צילומיה לאחרונה, באיטליה! הטלנובלה בכיכובם של חוסה רון וליביה בריטו תחליף את ה"חתולה". 
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 15:29
41צפיות
חוסה רון בדרך לאיטליה
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 15:30
44צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 15:31
42צפיות
º
נראה מהמם! מקווה שזה יגיע לפה.
31/08/14 20:03
8צפיות
º
אני מתה על ליביה
30/08/14 23:45
13צפיות
Yo no creo en los hombres
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 16:04
69צפיות
עוד טלנובלה חדשה של טלויסה במתחילה בשבוע הבא במקום El color de la pasion
תמונות מהשקת הטלנובלה.
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 16:06
35צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 16:27
35צפיות
נראה שיש להם צוות שחקנים לא רע
01/09/14 22:30
9צפיות
מעניין אם יש עלילה טובה שתחזיק אותם...
º
ברברה מורי
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 19:44
80צפיות
מזכירה טיפונת את נטליה אוריירו אם מתאמצים
30/08/14 21:51
38צפיות
מהממת, מה היא עושה בימים אלו?
º
התאמצתי מאוד אכן דומה מאוד אפילו
הודעה זו מכילה תמונות
31/08/14 21:24
30צפיות
Alto Astral - טלנובלה חדשה של גלובו
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 19:46
76צפיות
טלנובלה חדשה של גלובו  שתחליף את "דור ברזילאי" בסתיו הקרוב.
כמה תמונות הצילומים....
נטליה דיל בלוק בחדש היא השחקנית הראשית
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 19:48
41צפיות
השחקן הראשי הוא סרז'יו ז'ואיזה , לא מוכר אצלינו, אבל אני מאוד אוהבת אותו אחרי "סרמנדאיה".
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 19:55
61צפיות
טיאגו לסרדה יהיה הרשע. הוא אח של הדמות הראשית וגם הפעם יהיה רופא, אך רופא מרושע שהולך לנצל את החולים שלו.
את המאהבת שלו תשחק דבורה נסימנטו.
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 19:56
38צפיות
קלאודיה ראיה בצילומים
רע?
30/08/14 21:47
34צפיות
חבל שזה לא יגיע אלינו
תודה!
31/08/14 14:09
25צפיות
איך מתאים לי טיאגו אזל...
טיאגוו מעניין לראות אותו גם בתפקד רע
31/08/14 20:06
24צפיות
תודה
º
ממש קשה לי לדמיין דבר כזה!!
31/08/14 21:39
8צפיות
שמועות רכיליות ומה שבניהן...
01/09/14 22:25
23צפיות
רק שיהיה מובן מהות הדיון

הגיע הזמן לאדלה נורייגה לא??
31/08/14 10:27
93צפיות
negociaciones con Carla Estrada!
12:25  2015, Adela Noriega, Carla Estrada, David Zepeda, telenovela, William Levy  16 commentsCarla Estrada esta en negociaciones con Adela Noriega para que la actriz protagonice su proxima telenovela. 
La aclamada productora prepara su regreso a los melodramas en el 2015 y quiere contratar a Noriega quien lleva seis años alejada de la pantalla chica. 
Aun no esta decidido si Carla hara una historia original o un refrito pero se dice que la productora puso un ultimatum a los ejecutivos de Televisa - que regresara a producir telenovelas solamente si le permiten hacer una historia de epoca.
Entre los posibles protagonistas de Carla Estrada se encuentran David Zepeda y William

מה נכון ולא נכון בידיעה הזאת חרושת השמועות נימאסה.
31/08/14 10:27
74צפיות
אז עבה אותו או לא? לה" פוברסיטה." צריכה, נובלה חדשה דחוף.
31/08/14 10:30
56צפיות
Ya era hora, siempre se a hecho de la vista gorda de las infidelidades de este hombre,

היא תעשה בשכל
31/08/14 12:00
41צפיות
לא מבינה איך היא נשארה לצידו כל הזמן הזה עם שמשפיל אותה ללא הפסקה.
למה אני לא יכולה לערוך את ההודעה??
31/08/14 12:04
35צפיות
אם להוסיף תמונה אני מצליחה???

בכל אופן מקווה שהיא עזבה אותו, מגיע לה מישהו יותר טוב.
חברי תפוז המעטים והנחשקים ראשית תודה על התשובה כ- כלל נעם לי
01/09/14 02:45
34צפיות
למדי, ובמיוחד  חיכתי לשמוע  על אדלה נורייגה, כה מתגעגעת אל מישחקה הבוכה ואל הדרך בה היא מביעה רגשות בכל הדרמות שלה עקבתי אחריה בכל הדרמות והנה היא נעלמה לפתע צצה הידיעה עליה שוב בפרויקט וזה חימם לי את הלב והצייפיה אך האם זוהי גם ידיעה מפוברקת כפי שעושים השכן וערב לויליאן לוי וזוגתו ממש חבל על שני אלה, , מקוה שיתחתנו ויקחו דוגמא מ בראד פיט ו אנג'לינה ג'ולי ויסגרו עניין אחת ולתמיד עם כל "הההומרוס" והשמועות...
בכל זאת,באם מישהוא יודע להצדיק את הסיפור בסביב חזרתה של נורייגה אשמח מאש מאד לשמוע על שחקנית אחת טובה מאד,
שמחה שעניתם  זה טוב, אז לילה טוב  ממה שנישאר מהלילה הלבן הזה ולהשתמע.

מריאנה אני אישית לא כל כך אופטימית לגבי אדלה
01/09/14 09:14
33צפיות
לצערי קרלה אסטרדה מוכיחה בנתיים שהיא יודעת לדבר יפה, אבל עושה מעט. היא כבר מלא זמן מדברת על כך שהיא רוצה לעשות טלנובלה, אבל למעשה מאז Sortilegio לא ראינו ממנה שום דבר (שזה כמה? 4-5 שנים?). כל פעם היא רוצה שחקן/ית אחר/ת, אבל בנתיים שום דבר לא זז. אז נכון לעכשיו בחצי שנה או אולי שנה הקרובה לא נראה שום תוצאות.
לצערי נאלצץ להסכים מה גם
01/09/14 22:27
15צפיות
נורייגה כבר שנים שמחוץ למסך לא?
מה שהחיים גנבו ממני פרקי השבוע
01/09/14 22:23
15צפיות
נא לא לכתוב תוכן על הפרקים בשורת ההודעה אלא רק בתוכן לאחר ששורשר להודעה כללית... יש כאלה שאולי לא בקצב וחבל לסיילר להם כלא כצורך...
מה שהחיים גנבו ממני - אלחנדרו כופה את עצמו על מונסראט
הודעה זו מכילה סרטונים
31/08/14 22:39
60צפיות
עוד דמות ראשית מגעילה, לא ברור מה עבר למפיקה בראש שעשתה את אלחנדרו ככה אבל מה  שאלחנדרו עשה יש לזה שם: אונס! ולא אכפת לי שבמקסיקו מצדיקים אונס בין בעל לאישה לא משנה שזה חוק שצריך להשתנות אבל בחברה הישראלית זה עבירה על החוק וזה שפל.הנה הקטע לשיפוטכם.
הזוי הזוי הזוי
01/09/14 21:25
35צפיות
ואפשר רק לדמיין שלמרות האונס היא תתהלך עם פרפרי אהבה במוח.
לא צפיתי באהבת אמת אבל הכל פה הזוי ולא אמין.
הוא אונס אותה והיא פשוט מתלבטתעם מי ללכת בין שניים.
ימי הביניים החשוכים פשוט הזוי.
הרומן של ויקטור עולה על הרומן המרכזי.
מזל שרולי נסבל כי אחרת הייתי נוטש מזמן.
º
01/09/14 21:42
8צפיות
פרק 32
01/09/14 21:30
27צפיות
אז כן, הצטרפתי לשורות הטלנובלה פחות או יותר. 

אם הייתי צריך לבחור שם אחר לטלנובלה- ללא ספק זה היה עמק הסיליקון (אפשר להשאיל מעמק התשוקות- שם הסיליקון היה בציצי של ספניק. פה זה גם בחזה של רולי וגם בחזה של בוייר.)

אני מת על אלברטו אסטרז'ה המעולה. 

גרטל ולדז סוף סוף מגיעה לתפקיד שראוי לה- המכשפופה הרעה. חבל שהיא לא תהיה מהסוג של קרלוטה אספינוסה דה לוס מונטרוס. 

ושמישהו יסביר לי איזה ויברטור תקוע בתחת של רפוחיו למען השם.
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
29/08/14 17:59
18צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
Camino al Amor
GUAPAS

צפייה מהנה
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Sres.Papis-פרקים 130-133
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 18:00
17צפיות
.
הגלגל הסתובב: הוא רודף אחריה
31/08/14 15:36
15צפיות
ואני כמובן מדבר על נאצ'ו ואמה...אני מרוצה ממנה(טוב, אבל זה גם התבקש) שהיא משחקת אותה הקשה להשגה עכשיו ואמרה לו "עם אף אישה שהייתה איתך זה לא הסתיים בצורה טובה" 
הייתה נחמדה הסצינה שלהם שהוא פתאום שם לב שהוא לא מכיר אותה למרות שהם עובדים שנים ביחד והתחיל להתעניין
באיזו שעה מאוחרת אגב משודרת הטלנובלה(קרוב ל-12 בלילה!) איך אנשים עדיין ערים בשעה כזאת בארגנ'? וגם בשעה הזאת מאוד שמרניים לגבי תוכן השידור...אני לא אצליח להבין מה עובר על הטלוויזיה שם בזמן האחרון

מגדלנה חוזרת?! יואו הלוואי...ולפי הנראה היא הבריאה? הזוי יצאו מטומטים התסריטאים...הציגו את זה(אי-אפשר לשכוח) שהסיכוי שלה להבריא הוא רק אחוז אחד ותוך שנייה הבריאה?
חוסה פאבלו כזה פלוטודו, בהתחלה לא הבנתי את עניין התאונה- איך הוא הסכים להיפגע ככה מרכב...ואח"כ התברר שאותו נהג ששכר "קצת" הגזים.. מגיע לו
הוא ולוחאן פשוט בלתי-נסבלים שיעופו כבר מהנובלה...מיותרים

מסיבת ה-15 הייתה ממש נחמדה
רוסיו בהיריון ממרטין יואו רק שלא יחזירו אותו עכשיו...האופצייה השנייה היא שמאורו יסכים לגדל את התינוק ואז הם כן יסיימו יחד...
לא כ"כ סגור על זה שמתאים לקפוני לגלם את הפסיכולוג מה שכן נחמד לראות אותו עם קלוסטרבואר והאיזכור להרדרוס 

מה??? קרינה בפאפיס זאת ונסה בקמינו?????
31/08/14 23:04
14צפיות
איך שהיה הפלאשבק לקרינה - ישר נ]ל לי האסימון!!!
קרינה הייתה כל כך מיותרת שלא זכרנו אותה... ורק עכשיו שמתי לב!!
איזו התקדמות, מתפקיד צדדי שכזה בפאפיס, לתפקיד כזה גדול (יחסית) בקמינו!!

חבל לי שזאת הדמות של קפוני...
יוצא מה שקרה עם מוניה אנטולופולוס.... הוא סתם זמני שם - הרי אין מצב שהוא יסיים עם הלנה
קפוני וקלאובסטר היו כל כך חמודים ביחד!! אני שמחה שהחליטו לאחד אותם - אבל חבל שזה רק סטוץ, ולא זוג רציני...
לפחות אני רואה מה שלום קפוני

ההתקרבות בין אמה ונאצ'ו כל כך הדרגתית, מתונה ונכונה...
כל ההתנהלות של שניהם באותו הערב, כבר ברור שהיא אוהבת אותו (מזמן....) וגם שהוא אוהב אותה, גם לו זה מתחיל להתגלות לאט לאט... אבל הוא יהיה חייב להשתנות!! הנאצ'ו הישן לא מתאים לחיי משפחה וזוגיות קבועים.
הקטע הוא, שהוא כבר השתנה - אמה ראתה את זה פעם, אבל היא כבר הספיקה לשכוח כנראה - נאצ'ו של היום כן מסוגל לקיים יחסים בוגרים ורציניים... ולא רק עם בת זוג - אלא גם עם ילד...

כבר נמאס לי להגיד כמה שלוחן ופרנקו מיותרים - הלוואי שמגדלנה באמת חוזרת...
התקרבות מאוד מתונה והדרגתית
01/09/14 08:35
8צפיות
חח וכן היה שוק כשקלטתי שזאת ונסה מקמינו, קטע
Camino al Amor-פרקים 52-55
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 18:01
24צפיות
.
יכול להיות שפיה באמת טסה?
31/08/14 20:43
14צפיות
נההה אין מצב, בטלנובלות של קיקה איכשהו תמיד הדמות תמצא את עצמה נשארת אין דבר כזה לעזוב ב"הירושה" זה בכלל היה פתטי...היו כ"כ הרבה מקרים שדמויות איימו לעזוב, ותמיד קרה משהו-תאונה בדרך, המטוס מתרסק... ומה לא
הראו שפיה לא משתכנעת מגילוי האהבה של ויטו וגם לא הראו מה היה איתה...אבל אני מאוד מקווה שהיא כן טסה, גם אם לא יראו אותה ב"ברזיל"-לא נורא, העיקר שתצא להפסקה או משהו, העיקר שזה יהיה אמין-דמות רוצה לטוס שתטוס לתקופה, מה הבעיה?! על אחת כמה וכמה שמדובר בפיה  שתתרסק מצידי.

אוי אנחל וג'ינה איך הם סובלים...שניהם משחקים כ"כ טוב את המיוסרים, באמת! לא מאמין שהטלנובלה הזאת גורמת לי לחבב את סול אסטבנז, שלפניכן לא סבלתי אותה...אבל כאן היא עושה עבודה ממש טובה לטעמי
איזה עצבים, עד שמלנה רצתה לפרוץ את המנעול (ואז הן היו מגלות את המכתב) אז לא...קמילו הפריע להן ועוד לקח איתו את המכתב! נו מה יהיה?!
אהבתי את הסצינה של ולנטינה ואנחל שמצד אחד היא מרגישה שאין לה את מי לשתף בדברים, ומצד שני הוא-שבתור אבא וגבר קשה לו לשמוע על ענייני נשים 

מלנה מעצבנת אותי בזמן האחרון...כן, למרות שהיא נהייתה אסרטיבית והפסיקה לבכות כמו בתחילת הנובלה, אבל עדיין.
אם בהתחלה תהיתי איך יגרמו למלנה ולאגוסטין לפתח איזה סיפור אהבה, הרי שעכשיו זה ברור...איך אפשר לסרב לגבר כזה שרק מרגיע אותה ומדבר איתה על סעודות, חופשות ולעשות אותה מאושרת? אחרי כל הסבל שעברה ב-15 השנה האחרונות-מגיע לה
וגם כן רוקו עסוק לרצות את לופה ב"חצי שנה" שנותרה לה אז...מעניין מה יהיה אחרי החצי שנה, היא תגיד שהבריאה בנס? סתם רוצה להחזיק אותו לצידה בזמן הזה?
ואגב, איך השתדרגו כאן...בטלנובלות קודמות "מסתפקים" רק בשוחד/זיוף של בדיקה אחת, וכאן לופה משחדת את כל העולם...זו כבר חוות הדעת השנייה/שלישית שהיא מוכרת לרוקו...כל העולם כזה קל לשיחוד?
גם אני הופתעתי שהיא עמדה על שלה בענין הטיסה
31/08/14 23:09
22צפיות
לא רק שהיא המשיכה בתכנית אחרי הלילה הסוער עם ויטו... (מעניין אם כשאני אגור לבד אני אסתובב רק עם מגבת 24 שעות ביממה... או שפשוט רוצים לקרב כמה שיותר בנות למסך הטלויזיה - ונראה לי שעובד להם....) והעובדה שהוא נסע אליה כדי למנוע ממנה לטוס - כבר חשבתי שהיא תחליט להישאר - אבל לא, היא ממשיכה בשלה...
מה שבטוח, גם אם היא טסה וגם אם לא - היא תחזור בקרוב...

המחלה של לופה כל כך תקועה! עכשיו יהיו מלא מריחות זמן...
הם מפשיטים אותו כל פרק
01/09/14 08:48
16צפיות
הייתה כתבה על זה חח
אה ובעצם הוא היחיד בטלנובלה שמוריד חולצה
הלכתי לבדוק מי מתפשט
01/09/14 22:34
11צפיות
(קורא את השרשורים כאן קבוע) 

נו, לא הופתעתי לגלות מי זה ויטו ........ חכו חכו, הוא עוד ימות עוד מעט אחרי שיחליט שאין מספיק פוקוס עליו
כרגע נענים לקפריזות שלו
02/09/14 09:23
6צפיות
אז בטח קראת כאן בהתחלה על עניין הפתיח-רצה להופיע ראשון(עוד לפני הראשיים!)...ממש חצוף
בסוף התפשרו על הופעה שלו עם אסטבנז בהתחלה, ורק אח"כ זמפיני מופיעה...
וזהו, גם אני אמרתי שאין מצב שהוא ישרוד טלנובלה בשלמותה, ועוד של קיקה שאורכות כמו הגלות! אז צריך כבר להתכונן שבסביבות פרקי ה-150 ככה הוא יפרוש
לצופי הסדרה
02/09/14 09:48
12צפיות
אתמול בפרק להקת קמילה שמבצעת את שיר הפתיחה הייתה אמורה להופיע בסדרה ולשיר אותו ומשום מה הסתכלתי בפרק והם לא מופיעים  
מישהו יודע מה הקטע? אמרו שהם יופיעו בפרק של ה1.9. 
º
אעדכן ואשים את הקטע כשהם יופיעו
02/09/14 09:50
2צפיות
GUAPAS-פרקים 91-95
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 18:04
32צפיות
.
תזכורת: בשבוע הבא מתאפסים עם ארגנ'
29/08/14 18:07
29צפיות
כך שמשבוע הבא נצפה ב-4 פרקים...משודרת בימים שני-חמישי (והפרקים יהיו זמינים בשלישי-שישי).
השרשור כרגיל ייפתח בימי שישי.

שימו לב הוחלט לדחות את הצפייה בסדרה השבועית La celebracion למועד אחר, אעדכן.
ואז הגיע פאצ'ה
29/08/14 18:11
46צפיות
אדריאן סואר סידר לעצמו חתיכת תפקיד. השתלט לנו על 90% מהפרקים.
בכל מקרה, הדמות שלו חביבה למדי. מסתבר שהטייס הגיבור הוא בסה"כ ילד מגודל ומפוחד (כולל פיפי במכנסיים),
ואיכשהו למרות כל זה הוא מצליח להקסים את כולן (חוץ מאת אנדריאה. הממממ...).

אז חוץ מהחבר החדש שהצטרף לחבורה, לרוב הGUAPAS  לא הלך משהו השבוע.

המלחמה בין אנדריאה לאלה הפכה לממש מכוערת וירדה לפסים נמוכים. זה נהיה ממש מגעיל!
אני באמת לא מבינה מה יש להם לחפש יחד. אולי עכשיו, כשהם יבינו עד כמה קטה נפגעת מכל הסיפור הזה, הם יתעוררו על החיים שלהם.
דווקא לאלה הייתה לרגע הבלחה של הכרה במציאות כשהוא הודה שהם ממשיכים יחד מכוח האנרציה, אבל זה בעצם כבר נגמר ביניהם.
איכשהו, גם אחרי השיחה הזאת, לא התקבלה החלטה על פרידה והם המשיכו בהתנהגותם המזעזעת.

לאורה ופבלו אמנם קרובים יותר מאי פעם, אבל הלידה המתקרבת של סינתיה מקרבת את פבלו גם אליה, באופן בלתי נמנע.
מי שעקב אחרי השרשורים עד היום בטח יודע שאני לא ממש מתה על הזוג הזה בכלל, ועל הדמות של לאורה בפרט, אבל אני חייבת להודות שבזמן האחרון אני דווקא כן מצליחה לחבב אותה ולהתחבר אליה. משהו טוב קורה לה כשהיא פחות עוקצנית ויותר אוהבת, מכילה ומכבדת. העצב מעניק לדמות שלה קצת יותר עומק.

לורנה ופדה עוברים לגור ביחד, אבל הזוגיות שלהם די מקרטעת
הוא רוצה לישון בחדרים נפרדים, היא מתנגדת (בצדק), ובינתיים אנחנו מקבלים זוג ילדים קטנים שעושים אחד לשניה דווקא.

כצפוי, אחרי נסיונות חוזרים ונשנים פראן הצליח לגרום למיי למעוד. הוא אמנם זה שנישק אותה, אבל גם לה היה חלק לא מבוטל בקרבה הזאת ביניהם. ובטלנובלות כמו בטלנובלות, דונופריו צץ שם בדיוק ברגע הלא נכון (ועם קוקו!!). אוף! התבאסתי כשהוא הגיע אליה הביתה ושניהם התוודו על אהבתם, אבל בכ"ז לא חזרו (קרלה פטרסון בוכה מעולה!). יכול להיות שמיי תתנחם בזרועותיו של פאצ'ה? אני לא בעד.

עוד אחד שהגיע בזמן הלא נכון למקום הלא נכון הוא טנו. כאילו לא מספיק הכעס שלו על השקר ההוא של מוניקה, עכשיו הוא גם ראה אותה מתנשקת עם מריאנו. בכל מקרה, התגובה שלו לגמרי קיצונית ומוגזמת. "adios para siempre"? על שקר מטופש ונשיקה חסרת משמעות? מקווה שהוא יחזור בו מהר מההחלטה הזאת. 

זה נאמר רק בגלל שם הפרק
29/08/14 18:39
22צפיות
שונא לפעמים את המעורבות של לאו קלדרון כתסריטאי בנובלה הזאת...הרי כל הרעיון של שמות הפרקים והמונולוגים שיש לעתים לקראת סוף הפרק(שסובבים סביב שמו) הם רעיון שלו שמוכר מ"כמעט מלאכים" אותה הוא כתב
זה נחמד והכול, אבל לעתים זה חוץ את הגבול והופך למוגזם...כמו ה"אדיוס פרה סיימפרה" של טנו
ואני ממשיך לעמוד בדעתי שאני אוהב את מוניקה!! גם כשהיא עם המריאנו הזה

מסכים לגבי אנדריאה ואלה, אבל השבוע הזה נועד בעיקר כדי להראות לך ולשאר הצופים שהם לא צריכים להיות ביחד והם חייבים להיפרד...על אף כל זאת, וואלה אני בספק אם הם לא יסיימו יחד (אלא אם כן יפציע איזה מועמד חדש לאנדריאה, כי אין מצב שזה יהיה ארנסטו).

שונאת את פאצה
31/08/14 11:20
12צפיות
הוא מטומטם ולא אמין. 
משחק מוגזם. לא מתחברת
הכול סובב סביב פאצ'ה (עד 94)
29/08/14 18:34
29צפיות
קודם כל-כל הפרקים היו כשעה השבוע וואו נראה לי שזה אורך הפרקים שהולך להיות עכשיו...טו מאץ'.

אז אדריאן סואר קפץ לתפקיד אורח שאמור להימשך כ-6 פרקים(מקווה שלא יותר מזה), וכיאה למפיק של פולקא ושל הטלנובלה הזאת בכלל-הוא דאג שיכתבו לו תפקיד שירים אותו על כס המלכות "טיפה" מעל כולם. הכול סבב סביבו השבוע, נראה כאילו הדמויות זנחו מעט את קווי העלילה שלהם ופאצ'ה הוא זה שמניע את כל החוטים ונמצא בכל מקום...אגב, חייב לציין שקראתי מלא תגובות באינטרנט שהצופים לא מרוצים בלשון המעטה מההצטרפות שלו לנובלה(לא חשבתי שהוא עד כדי כך לא אהוד בארגנ' מוזר) כתבו בין היתר- "adrian cago la novela" ושצריך להחליף את השם של הנובלה ל-"5guapas y un boludo"
לא אהבתי כלל את כל ההתלהבות סביב פאצ'ה שמוצג כגיבור(עדיף שהיו קוראים לפרק-"הגבר המושלם" וזהו) ושכל הגואפס מתרפסות לרגליו(חוץ מאנדריאה שעל כך אני אוהב אותה אפילו יותר). מה הקשר שהן הוסיפו אותו גם לקבוצת הוואטסאפ? איזו הגזמה... מה שכן, אני מניח שאני יודע לאן זה מתקדם-בסוף יתברר שהוא נוכל ורמאי שרחוק מלהיות המושלם...הנורה האדומה נדלקה כשהוא ולאורה התנשקו (זה היה שיא שלילי לגמריי! למה שלאורה תעשה דבר כזה?! אז מה אם היא הזדהתה עם הסיפור שלו, היא עם פאבלו!) ועוד אח"כ הוא מתנשק עם מיי...בבקשה שהדמות שלו תעוף כמה שיותר מהר.

נפלתי מצחוק מהעקיצה לקאמינו-אל אמור המתחרה- עאלק לטלנובלה שאנדריאה הייתה אמורה לשחק בה קוראים- la ruta de la passion  ובכלל אנדריאה משחקת...זה היה מצחיק "como no te voy a querer?" 
דווקא השבוע היו כמה וכמה קטעים מצחיקים מלבד זה...לורנה שלא מפסיקה להגיד "no no no" חח ופעם אחת פדה אמר לה "que emocion" או משהו כזה וכולו כאילו מתלהב 
כשלורנה דיברה עם פאצ'ה על ההשתנה שלו אז היא סיפרה על סבתא שלה ואמרה "לפני שהיא מתה כולה הייתה על עצמה עם שתן, כולה" ואיך שהיא עושה את זה...חח
מוניקה ומריאנו הצמד חמד הציני עם טטיאנה הזאת חחח הרגו אותי עם הדברים שאמרו לה  "Tatiana es un adios para siempre"

"todos tenemos un Donofrio, pero queremos un Laprida" כמה שזה נכון
הפרק האחרון(94) שכולו מתמקד בפרידות היה די עצוב בדגש על השיחה של אלה ואנדריאה שלא הפסיקו לריב השבוע כמו ילדים(עם החלוקה של הבית לשניים)
שמתם לב לנשיקה הקטנה שהייתה באותו פרק בין לורנה ופדה? זה היה נראה לי כ"כ מוזר, בדיוק בגלל העובדה שהם מלא פרקים(!) כבר לא התנשקו, אז פתאום לראות את זה היה לי מוזר...
לגמרי נסחפו עם הדמות הזאת של פאצ'ה.
30/08/14 20:41
19צפיות
תיארת את זה מדויק
הוא חמודי בעיניי, אבל ממש מלאה בקשקשנותו הבלתי נלאית.
והנשיקה עם לאורה? הזוי ומיותר. נראה לי שאדריאן סואר רצה לסדר לעצמו קצת התמזמזויות עם היפות של הסדרה

מוניקה ומריאנו באמת חמודים (אבל רק כדידים!)
הם גם הצחיקו אותי בקטע עם השוטרת כשמוניקה הזעיקה את מריאנו כדי שיתחזה לעורך הדין שלה (!!doctor)

והזוגיות של פדה ולורנה הפכה כמעט לאפלטונית!!
מוריד לי מהם לגמרי. 
מסכים לגבי פדה ולורנה. אני בטוח ש...
31/08/14 02:12
18צפיות
לא סתם אין נשיקות, עומד משהו מאחורי זה...לדעתי זו בקשה של פלור

ברור שמוניקה ומריאנו רק כידידים! בסצינה הספציפית שציינתי צחקתי מהם ואהבתי אותם יחד כצמד חמד ציני
מוניקה ומריאנו
31/08/14 11:27
13צפיות
היא מאוהבת במריו והוא רוצה יותר. 
29/08/14 19:06
34צפיות
1. הולכת להיות חתונה של טנו ומוניקה.
2. מרסדס מורן תמשיך בסדרה  וההעדרות שלה תהיה קצרה לעומת זאת פלור ברטוטי תעזוב ולא תמשיך בסדרה. (באסה חשבתי אולי לפחות היא תחזור לפרק האחרון. מצד שני עד אז אין לדעת )

כתבה על מרסדס מורן
29/08/14 19:12
62צפיות
º
חמודה. כל הכבוד לה
31/08/14 02:09
9צפיות
º
אהבתי
31/08/14 11:26
7צפיות
סקר - מי הזוג המועדף בguapas
30/08/14 17:52
36צפיות
המועמדים:
1. לורנה ופדריקו.
2. מיי ודונופריו.
3. לאורה ופבלו.
4. אנדראה ואלחנדרו.
5. מוניקה וטנו.
6. מיי ופרנסיסקו.
7. אנדראה וארנסטו.
8. סינתיה ופבלו.
התלבטות בין מיי ודונופריו ולאורה ופבלו 
מפתיע, לורנה ופדה עדיין אהובים
31/08/14 02:10
24צפיות
על אף שבחודש האחרון הזוגיות שלהם רק מאבדת נק'....
כמובן שהצבעתי ל...
31/08/14 11:36
18צפיות
מוניקה וטנו.
טוב, זה היה ברור.
אדריאן סואר השתלט יותר מידי
31/08/14 22:55
20צפיות
הוא היה כמעט בכל סצינה וכמעט עם כל דמות...
הספיק להתנשק עם מחצית מהגואפס... ולספר לכל אחת מהן סיפור אחר על למה הוא הפך לטייס...
זה מוגזם לדעתי, היה נחמד אם הוא רק היה נכנס לפרק שניים, כדי לקבל את הכבוד המגיע לו - אבל מפה ועד להשתלט על כל זמן המסך.... חבל... היה יכול להיות נחמד

לאורה מלחיצה אותי!!! אני מפחדת שהיא תעשה פרסה במחשבה שפבלו צריך להיות עם ויסטס והתינוק...
יש פתרון ביניים!! שיהיה איתה ועם התינוק (בלי ויסטס...)!! והם תמיד יוכלו לאמץ... חבל לי עליה!
שפבלו יתעורר ויעשה איזה מעשה שיביע אהבה - כדי שלאורה לא תלך אחורה...

המלחמות של אנדראה ואלה עוברים למקומות חדשים שלא נראו - חילוק הבית לשניים??? השקר של אלה עם הקסטינג (שהיה ממש לא יפה, לא חשבתי שיש באלה צדדים כאלה...)
העניינים שם מצחיקים - אבל לא צריך להגזים, מישהו צריך לשים לזה סוף

למה מיי ודונו לא יכולים להיות ביחד? זה שהם שונים זה מה שגרם להם להתאהב מההתחלה...

פדריקו ולורנה חמודים ביחד, למרות שאתם צודקים, חסר המגע והקרבה - אבל היא עדיין מדברת אליו בגוף שלישי!! למה אתם מצפים...
והוא הרג אותי עם כל הקטע של המיטות הנפרדות

מה שהיה חסר זה שטנו יראה את מוניקה מתנשקת עם מישהו אחר - עכשיו המצב עוד יותר אבוד...
הפתעת אותי בעניין אדריאן
01/09/14 08:41
15צפיות
צפיתי לתגובה אחרת משלי, ובסוף יצא שאת מסכימה איתי
ולא התעצבנת כשפאצ'ה התנשק עם לאורה? פאצ'ה
כמה חיכיתי שאדריאן יצטרף לסדרה
01/09/14 23:50
15צפיות
אחרי תקופה ארוכה חזרתי להגיב על הפרקים 

אדריאן הוא שחקן מעולה רק חבל שפאצ'ה הדמות שלו מעצבנת ועושה בעיות לגוואפס, רק הגיע וכבר הספיק להתנשק עם מיי ולאורה (זה ממש לא לעניין  ) וזה עוד ימשיך וידרדר בפרק הבא  וגם שמתי לב שהוא הדמות האורח היחידה שכמעט נפגשה עם כל דמויות המשנה (בנתיים רק טנו ואלה הוא לא נפגש). בנוסף הוא מספר שקרים לגבי סיפור החיים שלו ולכל אחד הוא מספר סיפור אחר , רק מעניין מה הסיפור של הילדים שלו בכל השקרים האלה 
וגם המפגש המצופה בין אדריאן סואר לארסלי גונזלס

מיי אומנם לא חיפשה להתנשק עם פרנסיסיקו אבל היא דיי הביאה למצב לזה, בכך שהההתחלה הסכימה לבוא למסיבה נגיד זה בסדר מה גם שהיא באה עם אנדראה ומוניקה אבל היא הייתה צריכה להתרחק מפרנסיקו, ולא להסכים לרקוד איתו וכמובן שבדיוק באותו רגע דונופריו הגיע למסיבה וראה אותם. מעצבן שעכשיו הם נפרדו למרות וידוי האהבה של שניהם

המריבות של אנדראה ואלה הגיעו לרמות נמוכות של ממש, בין אם זה החלוקה של הבית והעובדה שכל אחד מהם הרס לשני את העבודה, אלה הרס לאנדראה את הקסטינג והיא בתגובה החזירה לו ועשתה כאילו מתקשרים אליו לשכור את שירותי הסטנדט אפ שלו וגם ששניהם החליפו את המנעול של הבית 
מצחיק השם של הנובלה שאכן זה מעיין קריצה לטנובלה המתחרה camino al amor מה שאגב הזכיר לי שבהתחלה רצו לקרוא לנובלה ruta de amor .
גם מעניין מה יהיה בסוף עם ארנסטו בכל הסיפור הזה 

למרות שפדריקו ולורנה עברו לגור ביחד (אגב לא הבנתי מאיפה יש לו כסף לקנות בית כזה אחרי שחתם על הסכם הגירושין עם מרינה שבו העביר לה את כל הנכסים וגם העובדה שמרינה פירסמה את השמות של הלקוחות שלו מה שבוודאי פגע בהכנסות שלו מהקלינקה). ההתעקשות שלו לישון בחדירם נפרדים ומיטות נפרדות זה אומנם סוג של שריטה של פדריקו אבל זה ממש לא לעניין וקצת היה מעצבן שאח"כ הוא ניסה לעשות ללורנה דווקא ושהם יעשו הכל ביחד. 

לאורה מסכנה, קודם כל המשפחה של פבלו פתאום לא ממש מתייחסת אליה ואח"כ המסיבה לתינוק עם כל המתנות  ושהיא צריכה לסבול שפבלו יהיה כל הזמן עם סינתיה בגלל התינוק  וגם הסצנה שבה היא רצה לשירותים ובכתה כי לא רצתה שפבלו יראה אותה בוכה. בכל מקרה זה לא מצדיק את העובדה שהיא התנשקה עם פאצה 

מוניקה וטנו עדיין רחוקים  מעניין  מתי הם ישלימו כבר, מקווה שבקרוב. בכל מקרה ברור שטנו מקנא וכואב ומנסה לחפות על זה בכך שאמר למוניקה שהיא מריאנו מתאימים וגם ונטליה קלטה אותו . בנוסף הוא הביא למסעדה את הטטיאנה הזו כדאי שלא יצטרך לבלות זמן רב במסעדה אבל מראינו ומוניקה מעיפים אותה מהר מאוד  

נ.ב 
ידעתם שאדריאן סואר הוא יהודי  ואף ביקר בארץ  וגם שהוא היה נשוי במציאות לארסלי גונזלס ויש להם ילד משותף בשם תומס או בכינויו טוטו. 
ראיתם את התפקיד אורח הקטן של חוליו צ'אבס? 
כיף שחזרת להגיב ולהשתתף בדיונים
02/09/14 09:36
6צפיות
לא הבנתי מה הקטע שחוליו צ'אבס השתתף כניצב?

חח אני כ"כ שמח לקרוא תגובות בפייס בעמוד הרשמי-"Saquen a Suar por favor!" למשל, שחושבים כמוני לגביו
ומעניין אם גם ברשת שמו לב לקריצה הזאת לקאמינו חח
הלוחמת - Salve Jorge המחליפה של קראדיי
28/08/14 13:54
156צפיות
º
*קרדאיי
28/08/14 13:55
34צפיות
יש!!!!
הודעה זו מכילה תמונות
28/08/14 13:56
92צפיות
הפתיעו! יהיה לנו לאיזה חודש שתי ברזילאיות, אבל בטח אחרי בזמן שישנת כבר לא תהיה ברזילאית.
מקווה שלא יקרה שוב כמו שעשו פעם קודמת
28/08/14 14:05
73צפיות
צריך להזהר מלהתלהב כי כבר ראינו מה קרה. אני חוששת שויוה יחזרו שוב פעם על העלמת ברזילאיות אחרי שהלוחמת תיגמר. מעניין אם יש סיכוי שרוצה לאהוב תחליף את לב פראי כי ראיתי פרק שני של זה ועצרתי כי חשבתי שאולי היא תחליף את קרדאיי. רק שלא יהיה ש.ח במקום לב פראי.
אז יהיה שני משבצות של ברזילאית
28/08/14 13:59
75צפיות
בטח תהיה מלחמה בפורום וואלה. אני אישית לא צופה כבר בזמן שישנת אז אני אצפה בלוחמת אגב בחירה טובה של שם נתנו כי זה בעצם השם הבינלאומי שלה. מי מתכוון לצפות בה?
ברור שהם יתמרמרו שם
28/08/14 14:02
65צפיות
אני אצפה, מקווה לפחות.
וספיישל עליי!
אגב ויוה הקדימו את הפרסום
28/08/14 14:09
64צפיות
חשבתי שיהיה שבוע הבא. בכל אופן. אני אעשה מרתון של סודות אפלים ומה שהחיים גנבו ממני בעיקר כי אני מנהלת את העמוד הרשמי של זה בפייסבוק והוא הרבה זמן לא פעיל. וכמובן שאנסה את הלוחמת.
בויקפדיה כתוב שהטלנובלה נרכשה בישראל תחת השם אישה נאמנה
29/08/14 02:20
46צפיות
האם ויוה התחרטו ברגע האחרון ושינו להלוחמת(שזה יותר מתאים אגב).
º
יש! יש! יש! סוף סוף!
28/08/14 14:12
35צפיות
זה מוצלח?
28/08/14 15:01
58צפיות
ולא כמו שדרות ברזיל שעיצבן אותי שכולם היללו אותה ובסוף פרשתי ממנה כי היא הייתה אוברייטדית בעיניי?
על השאלה הזאת תוכל לתת תשובה בעצמך
28/08/14 17:08
54צפיות
אחרי שתיתן לה צ'אנס ותחליט בשבילך בעצמך.
2 ברזילאיות במקביל נייס
28/08/14 17:23
94צפיות
אני אומנם לא אצפה בה כי לא מושך אותי מבחינת שחקנים צילומים ועלילה שמבחינתי כבר די לעוסה(בלב הסערה/תשוקות)אבל רק מבחינתי ככה ששמחה בשביל מי שציפה לה שתהיה צפייה נעימה מקווה שהמגמה תישאר ונזכה לשתי ברזילאיות באופן קבוע בויוה
מה לעוס????????????????
28/08/14 20:26
72צפיות
בתשוקות היה עבדות כחלק מהחוקים ונמכרו גם גברים ולא תמיד לצרכי מין, בלב הסערה אכן היה עניין הסחר בנשים, אך בתשוקות סחרו באסירים ולפעמים גם בחטופים ולא היה מדובר בסרסורים אלא ברחובות אנשים קנו ומכרו בני אדם בלי קשר לתופעת הסחר בנשים.
חח יבגני עשית לי סחרחורת עם הסימני שאלה
28/08/14 20:33
54צפיות
סחר באנשים וסחר בנשים - זה על אותו בסיס מכירה לצורכי שירות כזה או אחר, נכון בתשוקות זה היה יותר נפוץ בגלל התקופה
º
חבל שאת אפילו לא מנסה
29/08/14 22:03
30צפיות
תגיד ראית סודות אפלים?
29/08/14 22:36
41צפיות
סתם תמוה לי שבזמנו לא נפתחו שרשורים לסדרה הזאת. אני אישית אוהבת אותה(מדברת בהווה כי אני רואה בהקלטות) אפילו יותר מפטמגול.
º
סודות אפלים אכן הייתה סידרה מהממממת
31/08/14 12:01
5צפיות
לצערי לא
31/08/14 13:59
17צפיות
עומס רב
חוץ מהסיבות שציינתי אני גם עמוסה עם השלמות
31/08/14 00:17
40צפיות
שלא לדבר על הפרקים האחרונים של בלב הסערה ותשוקות שהם בינתיים ב"הקפאה" כי עוד לא הגעתי אליהם ככה שבאמת אין לי זמן לעוד נובלה כרגע אלא אם כן זה משהו שאני ממש מצפה לו ואז אני יכולה איכשהו לשריין לה מקום.

בכל אופן שתהיה צפייה נעימה
מבין בהחלט
31/08/14 14:02
24צפיות
אבל בAMOR A VIDA לא אוותר לך
תודה
חח אם היא תגיע ונקווה שכך יהיה אני אכן אצפה
31/08/14 20:00
24צפיות
היא בין הברזילאיות המצופות שלי - העלילה נשמעת מעניינת ומסקרנת, ויש לה קאסט 3 שחקנים מטרה נוסטרה! אנטוניו פגונדס(כידוע) קרולינה קאסטינג ומרסלו אנטוני. וגם ז'ורז'י המתוק מיומן חיים הלא הוא מתאוס סולאנו יהיה שם. ככה שגם אני בהחלט מצפה לה

אגב חבל שאתה לא צופה ב"בזמן שישנת" אתה לא מבין איזו טלנובלה מרגשת זו וזכור לי שפספסת את הראשית(פרננדה ואסקונסלוס)גם ביומן חיים וזה ממש פספוס שחקנית נדירה מקווה בשבילך שהיא תחזור בהמשך בשידור שני
Amor a vida לדעתי מעניינת מאוד
31/08/14 20:42
16צפיות
אבל היא תגיע, הנה במקסיקו היא מתחילה חודש הבא. גם היא הצליחה בברזיל מאוד. והיא נמכרה להרבה מדינות ואני יודעת שהיא תגיע הייתי רוצה שתכשיט נדיר גם תגיע אבל זה כבר סיפור אחר אם ויוה יתנו הזדמנות לברזילאיות תקופתיות זה יהיה ממש טוב אבל יש לי תחושה שזה לצד זה תגיע בגלל שהיא זכתה בפרס האמי
מצדי שתבוא כל תקופתית ברזילאית שויוה יבחרו העיקר ש..
31/08/14 20:54
13צפיות
תבוא כבר תקופתית ברזילאית חח באמת שכולן מרשימות

º
ז'ורז'י מלחיות את החיים*
31/08/14 20:50
10צפיות
חסר לויוה אם לא
01/09/14 20:59
11צפיות
איזה כייף שאת מצפה לה ונצפה בה ביחד

אכן, אין לי מזל עם פרננדה הצצתי פה ושם, הבנתי את גודל הפספוס, אבל אני חנוק בזמן עכשיו גם כנראה אוותר על קוזיי גוניי שממש רציתי לצפות בה...
כייף גדול
29/08/14 22:02
59צפיות
ממש חיכיתי לה, גלוריה פרס, טורקיה, ברזיל
עכשיו אני בבעיה עם קוזיי גוניי
צפייה מהנה לכולנו
הייתי אומרת שיש שפע של ש.ח
29/08/14 22:46
53צפיות
אבל גם אני בבעיה, לא רוצה להפסיד ושכחתי מקוזיי וגוניי, כנראה שאצטרך להשלים בסופשבוע הבעיה זה בדפים בפייסבוק "יספליירו" כל יום על הפרק.
º
קשה
31/08/14 14:03
9צפיות
איך אני מחכה לטלנובלה הזו
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
31/08/14 10:15
54צפיות
קרולינה דיקמן תשחק פה 
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 12:31
63צפיות
שבת שלום
מזל טוב לוויליאם לוי!!
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 12:35
76צפיות
היום הוא חוגג יום הולדת 34!!!!
מזל טוב ללוסרו!!!
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 15:52
62צפיות
היום היא חוגגת יום הולדת 45!
º
היכן אפשר לראות את לאס בנדידס בצפיה ישירה
29/08/14 13:03
21צפיות
חפש/י בגוגל Las bandidas capitulo ומספר הפרק
29/08/14 13:53
29צפיות
ויופיע לך אתרים לצפייה ישירה ואולי יש גם ביוטיוב.
לאס בנדידאס
29/08/14 14:28
30צפיות
תודה, אבל איפה אפשר למצוא את הפרקים עם תרגום לעברית?
את זה אני לא יודעת
29/08/14 14:39
30צפיות
לא מאמינה שיש ברשת תרגום לעברית
לאס בנדידס
29/08/14 14:50
29צפיות
הבנתי, בכל אופן תודה רבה ושבת שלום
זה רק אני או ש...
29/08/14 22:20
77צפיות
בסרטו הזה ב-0:18 זאת גבי אספינו?למרות שאח''כ שראיתי סרטונים אחרים אז מתברר
שזאת לא היא אבל היא דומה לה פה באופן מפחיד.

הסרטון מהסדרה בגוף אחד ומכיל ספויילר היות וזה של פרק שעדיין לא שודר

הייתה מתה השחקנית להיראות כמו גבי
30/08/14 23:44
20צפיות
ואיזה עיניים ענקיות יש לכולן שם יש קשר משפחתי לשימי תבורי או אורטל גושן?
תמונה דנדשה של דנה גרסיה
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 23:16
84צפיות
º
תודה!
30/08/14 14:23
10צפיות
אריק אליאס עם תמונה חדשה
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 23:18
75צפיות
איזו תמונה
30/08/14 14:23
21צפיות
הורס
דנה גרסיה חוזרת לשחק
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 19:35
97צפיות
השחקנית דנה גרסיה אחרי ששיחקה ב Qué bonito amor בשנה שעברה, לקחה פסק זמן מעולם המשחק, אבל עכשיו היא חוזרת. הפעם היא לא תשחק בטלנובלה אלא סדרת פשע/סמים  בשם Ruta 35 , הפקה של וונביסיון בשיתוף עם יוניביסיון . הסדרה צפויה להיות משודרת בסוף 2014.
דנה תשחק תפקיד מורכב ,אם חד הורית לילד בן 16 ותהיה חלק מעולם הפשע מאורגן.
יחד איתה ישחקו 
קצת כבד עליה התפקיד אבל בהחלט יהיה מעניין
30/08/14 20:16
44צפיות
לדעתי כמובן
וואו תודה על המידע
30/08/14 21:42
29צפיות
אצפה בה בנט בהחלט.
מישהו מכיר את התמונה הזאת?
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 23:41
58צפיות
כי אני לא, מהממת
אאוחניה תובל תשחק בdia y noche
01/09/14 17:02
11צפיות
פעם שלישית היא תשחק ביחד עם פקונדו ארנה.
בזמן שישנת
הודעה זו מכילה תמונות
27/08/14 22:35
89צפיות

פרק 21
27/08/14 22:47
62צפיות
לוסיו קצת מעצבן אווה אומרת לו שאנה מתחילה להגיב והוא פשוט מסתכל עלייה כאילו נפלה מה- למרות שמצד שני אי אפשר להאשים אותו.. אבל ברצינות, העובדה שהתחילו לרדת לאנה דמעות כשהושמע שיר שהיא אוהבת ב היא הוכחה מוצקה שהיא מתחילה להגיב! ככה שלוסיו ממהר לפסול וצריך לשים לב יותר.

אהבתי איך שמנואלה גרמה לז'וליה לשוב לרצות לבקר את אנה ולהיות גאה בכך שיש לה שתי אימהות אהבתי איך שסיפרה לז'וליה שלה היו אפילו שלוש אימהות 

סופיה ואוליביה הבנות של מרכוס ודורה לא אמורות להיות באותו הגיל פחות או יותר? מוזר שיש ביניהן כזה פער גדול בין הגילאים אחרי מעבר הזמן באסה שעכשיו הן כבר לא חברות ואין להן נושאי שיחקה משותפים באסה גם שמרכוס ודורה פספסו אחד את השנייה למשך חמש שנים(באשמת דורה)אבל מוטב מאוחר מאשר בכלל לא
תשלימי תשלימי......
28/08/14 07:54
46צפיות
לוסיו מעצבן רק בפרק הזה. הוא אדיר אחר כך
נכוןן
28/08/14 19:59
23צפיות
איזה חמוד הוא איך שהוא שמח והתרגש מההתעוררות של אנה, החיוכים שלו כובשים
חחח גמני התעצבנתי על לוסיו.. יצא קצת טמבל
29/08/14 16:32
26צפיות
מצד שני כמו שאמרת אווה באמת קוקו והבדיקות לא הראו שינוי.. אבל זה היה כזה דיי נווו תאמין לההה %$%
והיה אפשר להגיד שזה מצירוף מקרים שבדיוק היה שיר ברדיו אבל דמעות יכולות לרדת גם מיובש בעיניים וכל מיני תגובות של הגוף
גמני אהבתי! איזה שיחה מקסימה ואימהית הייתה ביניהן! וסתם משהו- בדיוק בזמן שאני כותבת על הסדרה קפץ לי בפלייליסט שיר הנושא היפה של הסדרה חחח ומה הסיכוי שזה יקרה?? יש לי מעל אלף שירים במחשב!!!
גמני תהיתי על הפער בין הבנות! מסתבר שאוליביה הייתה קטנה בשנה...ובאמת מאכזב שהן לא התקמבקו חח אבל מצד שני אני מדמיינת אותנו בגיל הזה ובאמת לא הייתי רואה את עצמי מתחברת עם מישהי שבקושי אני זוכרת אותה וההורים שלי דוחפים אותי בכוח..
º
חח מגניב לך אני אוהבת את השיר פתיחה
30/08/14 23:27
7צפיות
מה זה הפרקים המרגשים האילה?? עד 23
הודעה זו מכילה תמונות
28/08/14 19:48
83צפיות
פרננדה ואסקונסלוס שמגלמת את אנה פשוט מדהימה, איזה משחק בתהליך ההתעוררות מדהים

אנה פקחה עיניים לראשונה והתעוררה מהתרדמת באופן רשמי! כשאווה לצידה חנוקה מדמעות, אנה לאט לאט מתעוררת ומתחילה להיות מודעת לסביבה. איזו סצנה מרגשת לוסיו מצטרף ואווה מוכיחה לו את מה שטענה כל הזמן - אנה חוזרת למרות שאווה היא אישה לא טובה שמפלה בין הבנות שלה ומנצלת את אנה, קשה היה שלא להתרגש מהסצנה הזו ובכלל מהעובדה שכל השנים האילה היא ישבה לצדה, זה קצת מוגזם אבל יש בזה משהו מרגש ויפה. חבל שרק עם אנה היא ככה כי באמת יכולים לצאת ממנה רגשות ממש יפים אבל רק כשהיא רוצה.

עכשיו אנה בעצם מתחילה את תהליך השיקום ובינתיים מתקשרת על ידי לחיצת יד. למרות זאת היא כן מצליחה להשמיע קול וכן מנסה לדבר אבל מצליחה בקושי, היה מרגש איך שהיא ניסתה לומר את השם של ז'וליה ומנו! מנו בכלל בסערת רגשות עכשיו - מצד אחד האמא השנייה שלה, אחותה הקרובה, חברתה הטובה ביותר - אנה, התעוררה! דבר שהיא ייחלה לו כל הזמן הזה אבל מצד שני איך היא תאמר לה שעכשיו בן זוגה של אנה הוא בעלה ושעכשיו הבת של אנה היא כמו ביתה(הפרק מנואלה אמרה בפירוש שהיא ורודריגו נשואים מוזר שלא הראו שום דבר אולי השמיטו את זה בגרסה הבינלאומית)

אגב בשיחה של מנואלה ואינה, מנואלה בעצם הודתה שהיא איבדה תקווה שאנה תתעורר, עד עכשיו שהיא סופסוף התעוררה. על זה בדיוק דיברתי כשאמרתי שמנואלה ורודריגו מיהרו להספיד את אנה בטרם עת

איזה חמוד לוסיו איך שסיפר למנואלה ואינה את הבשורות על אנה באופן אישי והגיע עד לבית של מנואלה במיוחד מאחר ואווה לא סיפרה על כך לאף אחד עכשיו לוסיו חזר להיות חמוד חח איזה מושלם טיאגו לסרדה איך הוא דומה לעצמו כששיחק בטרה ביומן חיים ולחיות את החיים עשו אותו פחות דומה אבל תמיד נשאר חתיךך

ועוד דבר אחרון שאני חייבת לציין זה את החזרה של ננדה המלכה חח אין היא ענקית! חזרה חדה וקורעת מתמיד
בברזילאיות החתונה היא לא עניין גדול
29/08/14 00:49
40צפיות
לא ראיתי אף ברזילאית שהסתיימה בחתונה. לכן אולי בגרסה הברזילאית היה משהו, אבל קפיצה של שנתיים אחרי הצעת הנישואים, ברור שההצעה לא הסתיימה באירוסין ארוכים.
º
אתה צודק אבל יכלו לפחות להראות איזו סצנה קטנה בין מעברי הזמן
29/08/14 10:51
11צפיות
העינייםםםם
29/08/14 16:38
22צפיות
הסצנה הזו פשוט הייתה עותקת נשימה!!! היו חסרים לי קצת קורי שינה אחרי 5 שנים אבל נו טוב לא צריך להגזים חחח הצופים לא באמת רוצים לראות את זה אז נעלים עין מהאמינות
ממש מסכימה איתך על אווה ואנה.. קשה לשנוא אותה ברגעים כאלה.. כי איתה היא באמת בסדר.. אני כל הזמן מנסה לחשוב מה האינטרס שלה להישאר איתה ככה, אין טניס אין כלום.. אני חושבת שפשוט אנה היא באמת כל העולם שלה ובלעדיה אין לה כלום וזה מפחיד אותה אז היא מעדיפה להתרכז בה.. אבל כל פעם שאני נזכרת איך היא מתכחשת למשפחה שלה זה דוחה אותי וכל האמפתיה שלי למצב שלה נעלמת..וזה שהיא לא הודיעה להם? כאילו רבאק הבת שאת כל כך אוהבת מבקשת את ז'וליה אז תתגברי על התסביכים שלך ותביאי לה את הבת שלההה

אם יש חתונה של רודריגו ומנו איפשהו אני רוצה לראות אותההה! ואם לא אז אני כועסת על היוצרים של הסדרה! איך לא עושים סצנה כזאת??

אני לא זוכרת שהיא אמרה שהיא איבדה תקווה שאנה תתעורר.. בכל אופן, אם היא הייתה חושבת שהיא תתעורר וזה היה נוכח בחיים שלה למעשה לא היו לה חיים. כדי להמשיך לחיות היא הייתה חייבת באיזשהו מקום להשלים עם המצב של אנה ולהבין שהסיכויים לא לטובתה בלשון המעטה..אם היא הייתה מתרכזת בזה שהיא תתעורר יום אחד היא פשוט לא הייתה מגיעה לשום מקום בחיים! הכל היה עוצר בשבילה.. היא התנהגה הכי טוב שאפשר לדעתי במצב הזה..

לוסיו היה נסיךךךךךךךךךךךך!
אממ ובתור אחת שראתה אותו רק בטרה נוסטרה ופתאום פה אז השינוי הוא עצום מבחינתי, אז בעיניי הוא ממש לא דומה.. את ראית אותו מתבגר (ומשמין חח) בהדרגה ולי זה בא בבום אז תחשבי...

כל כך מסכימה על ננדה חחחחחחחח אין היא קורעעתתת היא קומיקאית!!! כל הסיפור עם ה"בוגר גמד" קורע למרות שהוא חסר פואנטה בינתיים
אווה חושבת שאנה כן תחזור לטניס
30/08/14 23:37
10צפיות
אחרי שתחלים לגמרי, וזה בעיקר מה שמעניין אותה למרות היחס החם והמסור שלה לאנה

מנו אמרה את זה גם בפרק 24 מנו ורודריגו שניהם אמרו שהם כבר לא חשבו שאנה  תתעורר.

אני לא אומרת שהם היו צריכים לשבת ולחכות בציפייה אובססיבית כמו אווה אבל הם גם לא היו צריכים להספיד אותה בטרם עת.

º
התמונה.. מצחיקה ז'וליה הזאת!!
29/08/14 16:29
18צפיות
פרק 24- אכן פרקים מרגשים!!! ולא חסר מה לכתוב...
29/08/14 21:23
31צפיות
איזה שחקנית טובה זו שמשחקת את אנה!!! מדהימה, באמת. היא כל כך משכנעת כמישהי שמתעוררת מתרדמת.. לא שאני מבינה גדולה בזה אבל ההבעות פנים שלה, ואיך שהיא הזיזה את האישונים בהדרגה.. ברור לי שזה הוראות מהבמאי אבל היא מבצעת את זה כל כך טוב, באמת! כל הכבוד לה.

הפגישה בין האחיות התרחשה!!! ידעתי שמנו תגרום לה להגיב יותר ממה שהגיבה קודם.. אין כמו האהבה שיש בין האחיות האלה

ו..אווה חזרה לסורה. מסכנה אנה שהיא לא יכולה לברוח ממנה! בחיי! בטח היא חושבת לעצמה "עד שנפטרתי מהטניס עכשיו היא תשגע אותי על לקבל גביעים בהגייה נכונה והזזת גפיים?"

ועכשיו לפינה העמוקה- אני מרחמת על מנו. באמת. כשחושבים על זה, זה כאילו שהיא חיה על זמן שאול... חיה בחלום עד הרגע שאנה תתעורר..וזה משנה את כל התמונה.. זה כאילו ששתיהן לא יכולות להתקיים ביחד.. לפני שאנה הייתה בתרדמת מנו הייתה ממש הצל שלה, לא היו לה חיים משלה ושום דבר משלה... ורק כשאנה נכנסה לתרדמת היא התחילה לחיות.. ועכשיו כשאנה התעוררה.. יש סכנה שכל מה שהיה לה ילקח. זה נשמע אכזרי אבל זה כאילו שהיא עשתה בייביסיטר לחיים של אנה, שמרה עליהם בזמן שהיא הייתה בתרדמת..ועכשיו היא צריכה להחזיר הכל :(

אגב- מה שם הסדרה בפורטוגזית? כי אווה אמרה מלא פעמים "בזמן שישנת"!

אז רודריגו ניתח את המערכת יחסים שלו עם אנה כמוני.. וגם מנו !!! יש עתיד

לורנסו היה ממש חמוד בשיחה עם רודריגו! דיבר ממש יפה.

מנו מתחילה להראות סימני אצילות- עובדת על רודריגו שהיא בפקק כדי לתת לו להתאחד עם אנה לבד בלעדיה..חששתי שזה מה שיקרה כי ברור שיש לה נטייה כזו... אני לא אוהבת שבטלנובלות הטובות טובות מדי ומקריבות את האושר שלהן בשביל שמישהו אחר יהיה מאושר, הלוואי שזה לא יהיה קיצוני אצלה.. זה מעצבן :(

מצחיק שכל פעם שמנו רוצה להיפגש עם אליסי היא הולכת אליה לאוניברסיטה כאילו שאליסי גרה שם!!

וסצנת הסיום- איזה חמודה אנה איך היא הסתכלה על רודריגווו!!! מעניין מה זה יגרום לו.. :|

פרקים מעוליםםם! שיא האקשן בעצם מתרחש עכשיו.. וקשה להפסיק לראות.. עם כמה שאני מנסה להיות בקצב שלך הדר חח יאללה תצטרפי אלייי
קודם לכן אווה עוד הייתה נסבלת
30/08/14 23:56
20צפיות
אבל עכשיו היא רק מלחיצה את אנה ולא נותנת לאחיות לעבוד בשקט איזו קרץ חח לוסיו לגמרי צריך לקבל צל"ש אחרי שהוא סובל אותה במשך שנים!

שם הסדרה בברזיל זה החיים שלנו

אני דווקא חושבת שרגשות האשמה של מנו מוצדקים. אני לא נגדה באמת שלא, ככה רצה הגורל. אבל לדעתי זה הכרחי שיראו לנו שהדמות של מנו מתקשה עם המצב ומגלה אצילות אחרת היה לי עוד יותר קשה לקבל מה שהם עשו לאנה

פרקים באמת מעולים, מזמן לא ראיתי נובלה כזאת מרגשת. בקטעים עם אנה קשה לשמור על עיניים יבשות בעיקר בזכות פרננדה ואסקונסלוס המדהימה
מתי? מתי היא הייתה נסבלת?
31/08/14 00:04
18צפיות
ולוסיו לא צריך לקבל צל"ש, הוא רואה אותה כמה דקות ביום והוא תמיד יכול להגיד לה שיש לו מטופל לבדוק, כמו שאני חושדת שהוא עושה בכל פעם שמישהו חופר לו יותר מדי אנההה צריכה לקבל צל"ש כי לעומתו היא תקועה איתה 24/7 כבר 5 שנים (לא שלפני כן זה היה כל כך שונה) והיא לא יכולה לקום ולברוחחח.. אלוהים, האימה !!!

וואי, איזה שם מעפן..חח

מסכימה איתך, ברור שצריך להראות שהיא מתחרטת ומרגישה אשמה, אבל אם היא תתחיל עכשיו לברוח ולהיעלם ותעשה הכל כדי ששניהם יהיו ביחד זה כבר יהיה מוגזם.. כמה אפשר להעלים את עצמך? ולבטל את עצמך?

אוי כל כך מסכימה איתך! היא מדהימה! שחקנית צעירה ומבטיחה!
חח בקטעים שהיא תמכה באנה לפני שהיא התעוררה
31/08/14 00:22
17צפיות
אבל עכשיו אחרי שהיא התעוררה היא באמת הפכה לנוראית

חחח צודקת בהחלט גם אנה צריכה לקבל צל"ש לגמרי..

את מתכוונת כשבין לבין היא התכחשה לבת שלה? -.-
31/08/14 01:25
12צפיות
אין אין אצל האישה הזו תקופות טובות.. בואי נסכים שבד"כ היא נוראית ++++ ובתקופה שאנה הייתה בקומה היא הייתה רק נוראית?
º
הולך
31/08/14 20:59
2צפיות
פרקים 25 - 24
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 22:18
47צפיות

המפגשים של כולם עם אנה כשהיא סופסוף בהכרה היו ממש יפים ומרגשים

מה שכן, אחרי ההתעוררות של אנה מנואלה ורודריגו מבולבלים ומעט מרוחקים. זה מובן, שניהם הודו בפה מלא שהם לא האמינו שאנה תתעורר ופשוט התאהבו רודריגו מרגיש שהוא לא שכח את אנה אבל לא מסוגל לחשוב אפילו על לאבד את מנואלה. ומנואלה מצד אחד מאושרת מההתעוררות של אנה אבל מצד שני מרגישה רגשות אשמה כבדים. אני מבינה את שניהם כי לדעתי הם הספידו את אנה בטרם עת כמו שכבר אמרתי אבל כמו שאינה אמרה כנראה שהגורל רצה שמנואלה ורודריגו יהיו ביחד וזה המצב. אבל עדיין כואב לי על אנה

אם קודם לוסיו נכבש בקסמה של אנה אז עכשיו אחרי שהיא התעוררה הוא לגמרי מתחיל להתאהב בה! ככה שמקווה שהוא יעזור לה לא רק רפואית, להתגבר על הכאב שהיא עומדת לחוות

ננדה איבדה את ז'וליה בקניון חח איך היא נכנסה להיסטריה וכמעט ברחה עם הז'קט שמדדה בחנות והילד החננה ההוא באמת יכול לחרפן חחח מסכנה

º
הילד צודק ננדה התרשלה קשות עם ז'וליה
30/08/14 22:35
16צפיות
אם אפשר בלי בכותרות.. תודה !
30/08/14 23:40
26צפיות
וכן, מבחינתי כל דבר על פרק שלא ראיתי זה ספויילר.. אני ממש רגישה ובעייתית בנושא אז אודה להתחשבות
אה והדר- באסה איתך אני לא יכולה להגיב לך על פרק 24 כי כתבת שם גם את 25 ועוד לא הגעתי אליו..
בקשר לפרק 24 ציינתי בעיקר שהמפגש של מנו ואנה
31/08/14 00:00
20צפיות
היה מרגש:]

לגבי השאר הגבתי לך לסיכום
º
תנקיוווו
31/08/14 00:05
11צפיות
בזה הוא צודק אבל
30/08/14 23:45
24צפיות
כשרודריגו התקשר לננדה בדיוק כשהיא הבינה שז'וליה הלכה לאיבוד הילד לא היה צריך לשפוט אותה ולהלחיץ אותה עוד יותר על שלא ענתה לשיחה של רודריגו לגיטימי שהיא לא תענה באותו הרגע לשיחה. במקום להדאיג את רודריגו היא העדיפה לתת צ'אנס לחיפושים.
יואוווווווווווו איזה תמונות מרגשות!! במיוחד עם מנו!
31/08/14 21:42
6צפיות
הלוואי שהקשר שלהן לא יפגע משמעותית.. כי היה להן קשר כל כך נדיר של אחיות שהן גם חברות הכי טובות..
º
31/08/14 22:24
1צפיות
סיכום שבועי
29/08/14 11:00
25צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים
מסכמת
הודעה זו מכילה סרטונים
29/08/14 11:16
53צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: החתונה של אחותי
דבר רע שקרה השבוע: עוד כניעה מבישה של ראש ממשלתינו הפחדן
טלנובלת השבוע: בזמן שישנת
תכנית השבוע: חדשות
שחקנ/ית השבוע: פרננדה ואסקונסלוס וטיאגו לסרדה המדהימים
קניית השבוע: --
מאכל השבוע:
שיר השבוע: בראשית עולם שיר החופה
תמונה: --
מזל טוב הדרוש
29/08/14 21:54
19צפיות
איזה כייף...
º
תודה
30/08/14 13:56
3צפיות
מסכמת
29/08/14 15:23
32צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: לא עולה לי
דבר רע שקרה השבוע: נקעתי את הקרסול ביום רביעי, פספסתי הבוקר יום כיף בחוף שדות ים ובערב אפספס בילוי בפאב
טלנובלת השבוע: אין
תכנית השבוע: דה וויס
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע: חביתת ירק
שיר השבוע:
תמונה:
º
החלמה מהירה
30/08/14 13:58
5צפיות
º
תודה
31/08/14 18:28
2צפיות
קדימה לסכמש
30/08/14 14:01
13צפיות
|תפוז| מזמינים אתכם לזוז עם הדג נחש
28/08/14 11:08
6צפיות

|דג| היכנסו לפורום מצעדים וביקרות מוזיקה, ספרו לנו מה השיר של הדג נחש שהכי מתאים לימים אלו ונמקו
ותוכלו לזכות בכרטיס זוגי להופעת שקיעה של הדג נחש!

לפרטים נוספים והשתתפות:

|18|היום בין השעות 17:00-19:00 נארח בפורום את דורית משעולי, עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית, מטפלת משפחתית וסקסולוגית.
דורית תשמח לענות על שאלותיכם בנושא זוגיות, חיי משפחה ומיניות.

מוזמנים לשרשר את שאלותיכם:
מי מפה רואה החיים שגנבו ממני?
29/08/14 03:27
29צפיות
או לפחות ראה עד פרק שלישי(כולל)?
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
53תגובות
26/08/14 08:13
194צפיות
המשך שבוע נעים לכולם

(המשך...)
המשך שבוע נעים לכולם
לב פראי
הודעה זו מכילה תמונות
26/08/14 16:57
49צפיות

אוקטביו לקח למריכרוס את לופיטה
הודעה זו מכילה תמונות
26/08/14 17:11
70צפיות
מריכרוס הבינה שהאיומים של אוקטביו שייקח לה את לופיטה הם מקנאה אבל היא לא באמת האמינה שהוא אכן יממש אותם וייקח לה את הילדה חצוף ועוד מאמין לחוסה אנטוניו הנפשע כאילו הוא לא יודע שהוא השתנה לרעה ושאין להאמין למה שיוצא לו מהפה. אהבתי איך שעוד לפני כן רק שהוא עוד איים, מריכרוס אמרה שהיא תתנקם בו ותעורר עוד יותר את קנאתו ולא תסלח לו על הכוונות הרעות שלו מסכנה איזה פרצוף מיואש היה לה כשהיא גילתה מה קרה 
https://www.youtube.com/watch?v=c0lgIpRAmjA

מסתבר שאנשי ריאלנגו ומריכרוס יצתרכו לפנות את האדמות והבית שלהם מהר מכפי ששיערו - נותרו לה שלושה חודשים עד לפינוי חבל שהכנסיו את זה לעלילה, אני מקווה שזה לא ייצא לפועל. כי למרות הסצנו עם סימונה ומיגל הבלתי נסבלים לפחות יש צילומים מהממים של החווה יהיה חבל אם באמת הם יפונו ושוב פעם מריכרוס תנדוד למקום אחר. היא סבלה מספיק נידודים! 

ועוד הערה אחרונה - אהבתי איך שסיפואנטס כיפכף את אוקטביו https://www.youtube.com/watch?v=SEIyZKnBax8

מצרפת לינק נוסף שמסכם חלק מאירועי הפרקים https://www.youtube.com/watch?v=D4GmG-EA7jY
º
שכחתי לציין שזה עד פרק 121*
26/08/14 18:24
28צפיות
אוקטביו הוא פסולת אנושית לא זוכר גיבור ראשי שכל כך גועלי
26/08/14 22:18
54צפיות
באמצע הסדרה, מה שאוקטביו עשה יותר גרוע ממה שאלונסו עשה לקמילה באומץ לאהוב, אבל אלונסו הוא רע ואוקטביו הוא טוב לכאורה. בטלנובלות הקלאסיות יש רודפי שמאלות שמשחקים עם לב הגיבורה, אבל כשהם מתאהבים הם מתחרטים ואוקטביו הוא פשוט נבלה מסריחה, הוא לא יותר טוב מסימונה ומיגל, שלושתם קורצו מאותו חומר, למרות שסימונה בהתחלה הייתה טובה ורק עם שינוי התדמית הלב שלה הפך לריק וחוסה זבל אנטוניו הוא הגרוע מכולם. אוקטביו וחוסה אנטוניו צריכים לשבת בכלא באותו תא וששניהם יאנסו זה את זה, זה מגיע לכל אחד מהם!!!
השורה האחרונה
27/08/14 20:26
35צפיות
עכשיו שאני בפרקים שאוקטביו מתחרפן אני באמת לא מבינה למה הרסו ככה את הדמות שלו עם הצעד הכל כך קיצוני הזה לחטוף את לופיטה ממריכרוס... זה היה ככה גם במקור? יש לך מושג?
גם אותי זה מעניין, כי לא ראיתי את המקור
27/08/14 21:40
32צפיות
אבל איפה שהוא קראתי שבמקור היו רק 90 פרקים ואז אני מניח שלא הרסו דמויות בצורה קיצונית בסדרה קצרה.
עד פרק - 123
27/08/14 22:24
50צפיות
מריכרוס יצאה מלכה איך שהצליחה להחזיר לעצמה את לופיטה
https://www.youtube.com/watch?v=5IJ14riBFfo
ואיזו מתוקה לופיטה Papito quiero ir a mi mamita  חח יוו לאכול אותה איזו ילדה מתוקה ומדהימה מסכנה נראה לי שהיא באמת נבהלה מסימונה כשהיא ניסתה להבהיל אותה

הייתי בשוק שאוקטביו הסכים לרגע עם התכנית הזדונית של מיגל וחוסה אנטוניו לחטוף את לופיטה בשנית נכון שהוא כבר חטף אותה פעם אחת אבל חשבתי שתהיה לו איזו חרטה קטנה בלב... ועוד לערב בזה את חוסה אנטוניו בהסכמתו של אוקטביו? נכון שהוא שינה את דעתו בהמשך אבל זה נוראי שהוא מתחיל להיות שותף לעסקים המלוכלכים של מיגל וחוסה אנטוניו

מה שכן, לפחות אופליה ואסתר מתחילות להראות צד אנושי ותומכות במריכרוס... נייס
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:35
7צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום