בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

לב פראי
הודעה זו מכילה תמונות
31/07/14 16:14

טקס פרסי טלויזיה Contigo!- ברזיל 2014
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:04
7צפיות
אתמול בברזיל התקיים אירוע נוצץ במיוחד- טקס פרסי טלויזיה !Contigo  . בטקס היו מועמדים מכל הערוצים וחברות הפקה (לא רק גלובו). בתחום הטלנובלות וסדרות גלובו שולטת חזק והזוכה הגדולה היא "Amor a vida" שזכתה להכי הרבה פרסים בקטגוריות השונות.
טלנובלת השנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:07
8צפיות
איך לא? Amor a vida 
שחקן השנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:08
8צפיות
ושוב , איך לא? מתאוס סולנו 
שחקנית השנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:09
11צפיות
וונסה ג'קומו (amor a vida)
º
ז'וליאנה הנהדרת מסיניה מוסה
30/07/14 20:31
2צפיות
שחקנית קטינה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:11
8צפיות
יותר ממובן מאליו, מל מאיה
º
29/07/14 23:08
2צפיות
שחקן קטין
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:13
8צפיות
תומאס סמפאיו (Meu Pedacinho de Chão)
º
חח חמוד
29/07/14 23:06
שחקן משנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:42
5צפיות
טיאגו פרגוסו (Amor a vida)
שחקנית משנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:47
4צפיות
אליזבט זוואלה(amor a vida)
מיני סדרה של השנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:48
5צפיות
Amores Roubados עם קאווה ריימונד ,איסיס ולוורדי, דירה פאאס ומורילו בניסיו.
שחקן השנה בסדרה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:50
5צפיות
קאווה ריימונד (Amores Roubados)
שחקנית השנה בסדרה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:54
5צפיות
דירה פאאס  (Amores Roubados)
ופרננדה מונטנגרו (Doce de Mãe )
תגלית השנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:55
3צפיות
טאטה וורנק (amor a vida)
יוצר השנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 08:58
3צפיות
מריה אדלאידה אמראל +וינסנט וילארי (יוצרי ה Sangue Bom)  עקפו את היוצרים הגדולים כמו ואלסיר קראסקו, מנואל קרלוס, בנדיטו רוי ברבוסה.
במאי השנה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 09:00
3צפיות
לואיס פרננדו קארוואליו וקרלוס אראוז'ו (במאים של Meu Pedacinho de Chão)
ופרס מיוחד - אישה יוצאת דופן
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 09:02
5צפיות
דירה פאאס
כמה תמונות
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 09:04
3צפיות
התהליך הזה של שרשור תמונות הולך להתקצר כנראה
דבורה סקו
דירה פאאס
לטיסיה ספילר
º
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 09:05
3צפיות
מל מאיה
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 09:06
4צפיות
מה הקטע  עם הגרביים?
אנטוניו פאגונדס
º
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 09:07
3צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 09:24
3צפיות
אדריאנה בירולי
כריס ויאנה
טאיס אראוז'ו
º
תודה על התמונות והשירשור
29/07/14 23:09
1צפיות
29/07/14 19:52
2צפיות
אלוש תודה על העדכון הצבעוני וברכות לזוכים! בעיקר למתאוס מל!
תודה רבה
30/07/14 20:23
13צפיות
ושאלה עד כמה גלובו הכי שולטת, פעם קראתי שהיא ההפקה הכי גדולה שקיימת בתחום הטלנובלות 
בברזיל ללא ספק היא שולטת בצורה מוחלטת
31/07/14 07:10
15צפיות
גם הטלנובלות , גם התוכניות שלהם הן הכי נצפות, כמו טלוויסה במקסיקו.
אני הבנתי שיש להם את האולפנים הכי משוכללים וגדולים בדרום אמריקה, סוג של "הוליווד" דרום אמריקאי. אבל בעולם לדעתי קצת יותר קשה להם, אולי בגלל שהטלנובלות שלהם יותר יקרות, אז לא הרבה ממהרים לרכוש אותם.
הכוונה לפני שהיא עולה לקטלוג?
31/07/14 15:33
3צפיות
דווקא יש מקומות שקונים את הטלנובלות הברזילאיות לפני שהיא עולה לקטלוג הבינלאומי אבל מה שבאמת מוזר שטלנובלות של 2012 -2013 הם הכי נמכרות לעולם חוץ מ amor a vida שהיא של השנה טוב יכול להיות שהם מחכים לתקופה מסויימת לעדכן את הטלנובלות החדשות בקטלוג שבנתיים המדינות האחרות יקנו את אלו שאפשר
תודה רבה
31/07/14 05:10
9צפיות
המערכת החדשה כל כך מבלבלת בעעעע
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
92תגובות
28/07/14 11:48
104צפיות
כולל המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
(להזכירכם, לכמויות גדולות של תמונות יש שרשור נפרד)

המשך שבוע נעים לכולם
בהצלחה לחיילינו בעזה, ה' ישמור עליכם ועל כל ישראל

(המשך...)

המשך שבוע נעים לכולם
קרדאיי - לדעתי מאז רצח סררה טורגוט איבד את מעמדו
30/07/14 18:41
7צפיות
כרשע ראשי ומהמט סאים בהחלט הרשע הגדול של הסדרה עכשיו. לאחר שהאיש שלו ריגל אחרי מאהיר ופרידה והביא תמונה, הוא ניסה לשכנע את נאזיף להפריד ביניהם בתמורה לטיהור שמו, וגם כאן מתגלה ההיפוך בין האב הקשוח והנורא מהמט סאים, לאב הליברלי נאזיף שלמרות שכמו מאהיר הוא לא העלה על דעתו שסונגול תתאהב לאחר התיכון הוא יודע שהוא לא יכול לשבור את ליבה ומקבל את כל הרצון שלה וגם לאחר השיחה עם מהמט סאים הוא מנחש את מעשיו של האב הרע וממהר ומזרז את טקס בקשת היד של יאסין וסונגול שאילקנור וספייה נדהמות מקיצורי הדרך של נאזיף שלטענת אילקנור זה בניגוד לכל מה שהוא מטיף לתת את יד הבת בפגישה הראשונה.

אז כשמהמט סאים מבין שהסחיטה לא מצליחה הוא בא לטורגוט ומודיע לו שהוא יוותר על משרתו ועל הקריירה הפוליטית כי כשפרידה עם מאהיר היא עלולה לגלות את הקשר שלו עם העולם התחתון ולכן הוא יקבור את הקריירה של פרידה כשופטת וילשין על הרומן שלה עם מאהיר ובכך שזאת הרי המשפחה שלו הוא גם יזיק לעצמו, אבל העיקר להפריד בין פרידה למאהיר בתקווה שמותו של נאזיף יחצוץ ביניהם, כאילו היא תהיה אשמה לדעת מאהיר, גם לא חושב הרבה. אז הוא מגלה שסונה היא מרגלת של בית המשפט העליון ודווקא סונה לא העזה לדווח על כלום ללא ראיות מוצקות, על פי הגישה של המשפט הצודק שעדיף לא להעניש את האשם מלהעניש חף מפשע, אבל מהמט סאים שולח לה בחשאי תמונות של פרידה ומאהיר ביחד והיא כמובן מדווחת. שופט בית המשפט העליון מחכה להם ליד ביתה החדש של פרידה והם מצליחים לגרום לו להקשיב ולשמוע את האמת, אך הוא כמו פרידה בעת הגילוי על מאהיר לא מוכן לעגל פינות ולהתגמש על החוק היבש ולא ילך על דרך השקר וידווח על פרידה ושהוועדה תשפוט כשהיא תוכל להתגונן.

אבל מהמט סאים לא מסתפק בזה ולמזלם של פרידה ומאהיר נאזיף מקבל שופט הגון שדווקא מתנגד עקרונית לעונש מוות, אבל איש של מהמט סאים בא להציע לו שוחד שמן שהשופט דוחה בבוז והאיש מסביר שבניו יזדקקו לו באקדמיה ומאיים שבנו הבכור ימצא מת במקרה רצח שלא מפוענח ובמשפט אימה של סררה מעידה שביתה סיפרה לה שטורגוט רצח את סוליימן, אך טורגוט טוען שהיא מעורערת בנפשה. פרידה שמה לב למשחק של השופט בעיפרון ומזהה את הכוונה לשבור אותו ונדהמת וכל נהדהמים שהשופט מסיים את המשפט בדיון הראשון שלו וטוען שאשמתו של נאזיף הוכחה והוא מורשע ברצח בכוונה של עובד ציבור ונידון למוות בתלייה, כשברור שהוא בא עם ההחלטה לפני המשפט בגלל האיומים של השליח של מהמט סאים ולכן לא ממש התייחס לעדויות של אמל וטורגוט.

לפחות השוטרים מגלים אנושיות וכשבאים שוטרים לעצור את נאזיף באמצע בקשת היד ופרידה משכנעת אותם לחכות לבוקר, הם מכירים את יאסין ולא רוצים להרוס לו ונענים לבקשתה של פרידה וכשדופקים בדלת נאזיף בא לפתוח כי נראה שהוא מבין ולא רוצה שמשפחתו תשמע שבאו לעצור אותו למרות שהם רואים.

זהרה/נילאי קיבלה איום מהנחש שאורהאן הוא מטרה קלה בכלא וחזרה אליו ואז ברדאן הנחש פרס לפניה שטיח אדם והציע לה להיות אשת בית ואירסוין והיא אמרה למאהיר ולאורהאן שהיא מעדיפה את המותרות על האהבה, כשלא ברור אם היא באמת התאהבה באושר ובטוב הלב החדש של הנחש או שהיא דואגת לשלומו, בעוד מאהיר בז לה ונאזיף עדכן את אורהאן בהחלטתה, אורהאן עד הרגע האחרון האמין בזהרה ואולי גם צדק, אבל כשזהרה אמרה לו הכול בפנים הוא נשבר וגם הכניס לה ארגוף וגם חזר מרצון לכלא וגם פצע את עצמו כדי לזכור את הבגידה בגופו אם הלב ישכח.
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:34
2צפיות
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.

|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
מנסה
30/07/14 13:42
12345678
º
אופפ עדיין אי אפשר בסלולרי
30/07/14 13:45
2צפיות
º
קודם מחשב, אחר כך זה יגיע לסלולרי.
30/07/14 14:34
1צפיות
º
מעולה
30/07/14 17:36
שלום לכל חברי הפורום, זה עניין ממש חשוב.
הודעה זו מכילה סרטונים
30/07/14 00:09
8צפיות
אני אתחיל בדבר הראשון חברה מפורום ברזילאיות תרגמה סרטון בליווי כתוביות בפורטוגזיות שמוכיחות שחנין זועבי שקרנית ורמאית ומכפישה את ישראל, כאן התפקיד שלה עומד להסתיים אבל חשוב שלא רק כאן ידעו את זה שכל העולם ידע את זה, כמובן בתור התחלה חשבתי להתחיל לשתף את זה לכל השחקנים הברזילאים והמקסיקנים. ועוד הנה הסרטון ממש נמצא כאן. 

שנית רציתי לומר שעוד מישהי מפורום ברזילאיות רוצה לגייס שיחה בין משתתפים של אוהדי הז'אנרים (ברזיל,מקסיקו,טורקיה,ארגנטינה) 
הנה מה שחבר מפורום ברזילאיות ביקש ממני לשתף את המכתב הזה: 

שלום רב ,
קוראים לי שי ואני חבר בפורום טלנובלות ברזילאיות ופורום טלנובלות של אתר ויוה .
אני מרגיש חוסר נחת , חוסר התעלמות מהנהלת ויוה לבקשות הצופים ואפילו לתשובות ידועות מראש.
אני מניח שגם אתם מרגישים ככה .
ערוץ ויוה פלוס - שאנשים משלמים עליו כסף רב , הפך להיות ערוץ תורכי בימי חול וערוץ קוריאני בסופ"ש .
ישנם צופים שמשלמים לערוץ כסף רב כל חודש והצופים לא מקבלים מסגרתץ טלנובלית שהינם אוהבים .
מסגרות שידור הטלנובלות אינן מתנהלות כראוי - ישנם מחסור במסגרות שידור (אני מדבר בעיקר על הז'אנר הארגנטינאי) והחלוקה למסגרות שידור טלנובלות אינו מתנהל בצורה שיוויונית ונוחה לצופים .
כל האמור לעיל גורם למריבות , אלימות מילולית וצעקות רבות מצופים הדורשים שינוי משמעותי בערוצי ויוה .
חברים רבים לא נכנסים לפורומים כי נמאס להם מההנהלה של ויוה .
על מנת לשפר את המהלך החלטנו לפתוח באופן אישי קבוצת גיבוש - קבוצה מכל הגילאים , מכל אוהבי הז'אנרים , מכל הפינות בארץ .
אנחנו מחפשים נציגים , אנשים שיוכלו להירתם איתנו למשימה .
אנחנו מחפשים אותכם כדי לעורר את השינוי בערוצי ויוה . עד כה הצלחנו לגייס קבוצה גדולה .
אני בטוח שנצליח .
מי שמעוניין לעזור לנו - מבקש בבקשה לשלוח מייל לעטרה שגב , חברת פורום ברזילאיות של פורום ויוה .
המייל של עטרה - 
atara_ks@walla.com
תודה רבה על שיתוף הפעולה .
יום טוב ושקט .
שי
º
כל הכבוד
30/07/14 13:08
2צפיות
º
בהצלחה
31/07/14 07:27
3צפיות
עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 11:57
80צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

עושה ניסיון
27/07/14 12:28
54צפיות
123 לא מופיע אופציה לשנות את הכתב והצבע, זה בגלל שאני כותבת מהלומיה?
נראה לי זה בנתיים בעיקר למחשבים רגילים
27/07/14 12:37
36צפיות
ובתגובה מהירה זה לא עובד.
עשיתי בתגובה מלאה
27/07/14 12:46
34צפיות
כנראה באמת לא תקף לגלקסי או לומיה.
אני גם לא מצליחה לשלוח בתגובה מהירה זה כל הזמן נכשל.
כמה דברים
28/07/14 21:55
12צפיות
1. לא תקף לסלולרי כרגע. זה בשלב ראשוני בכל הפורומים במחשבים. 
2. יש בעיה עם התגובה המהירה. אל תשתמשי בה עד שיודיעו שאפשר להשתמש בה.
טוב ננסה
27/07/14 12:33
42צפיות
פשש מגניב, רק שהוא חושב בהתחלה קצת יותר מידי זמן.

מנסה מפה
27/07/14 12:41
36צפיות
מישהו מצליח להעלות תמונה או לשנות צבע? כי אני לא למרות שאני לא מתכתבת מהמחשב.
מה זה "מפה"?
27/07/14 14:39
29צפיות
ניסית מהמחשב הרגיל? זה הגיוני שעכשיו זה לא יעבוד בסלולרי. קודם הם מעלים לגרסת מחשב רגילה, הם צריכים לבדוק שהכל תקין, שאין בעיות, ואם יש לתקן. רק אחר כך אם יהיה הכל בסדר הם ינסו לסדר את זה בסלולרי. ככה אני חושבת.
עם תגובה מהירה גם לי יש בעיות, לא נראה לי שזה קשור לשינויים שלהם, זה היה קורה לי כל כמה זמן עוד לפני השינויים.
º
הכוונה מהגלקסי
27/07/14 21:37
9צפיות
º
שיפורים לא כאלו נחוצים, אבל שיהיה
27/07/14 20:27
13צפיות
º
מגניב שזה כבר עלה בכל הפורומים
27/07/14 21:52
16צפיות
אז איך ייראו מהיום והלאה ספיישלים?
27/07/14 22:38
30צפיות
לאחר שראיתי את ההודעה של הדר יהיה קשה לעשות ספיישל קלאסי כמו שהתרגלנו
זה יהיה שונה כי עכשיו גם אפשר לשים מספר תמונות
הודעה זו מכילה תמונות
27/07/14 22:52
55צפיות
בהודעה אחת הנה דוגמא
לצורך העניין סתם שמתי תמונות של הפצצות שלנו בעזה מהמבצע שעושה רושם ששוב נעצר לפני שנגמר.. ביבי
חחח חוזרת בי
27/07/14 22:59
36צפיות
זה לא כמו אג'נדה אבל לפחות התמונה יוצאת יותר גדול
חח מבחינת התמונות זה דומה רק כשמעלים
27/07/14 23:05
36צפיות
תמונה אחת.
חבל דווקא הפורמט של אג'נדה יותר טוב
27/07/14 23:12
27צפיות
אבל כנראה תפוז פחדו להעתיק
אני דווקא מאוכזבת
28/07/14 21:21
21צפיות
אני דווקא אהבתי את השינוי הקודם! עכשיו זה מבלבל הכל...
º
למה? יש המון שידרוגים
29/07/14 23:13
º
נכון אבל התרגלתי לישן
29/07/14 23:20
חח לא נורא עם הזמן תתרגלי
29/07/14 23:25
הבנתי שבקרוב יהיה גם ניתן לערוך הודעה לאחר שהיא נשלחה בהפרש של רבע שעה משליחת ההודעה. גם זה שידרוג מעולה
27/07/14 22:55
27צפיות
כל מה שלא קשור לטלנובלות לפה

שבוע טוב
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:17
18צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

לשדרג עוד??
29/07/14 23:14
קודם שיסדרו את ההודעות החדשות בסלולארי
אירוע קשה עם פצמ"רים והרוגים באשכול
28/07/14 18:36
37צפיות

מחיר ההססנות והרפיסות של הממשלה הזאת. כמה עצוב יהי זכרם ברוך
לצערי זה בגלל לחץ של העולם הנורא הזה
28/07/14 19:12
24צפיות
כל ארץ חושבת שהיא ײַודעת הכל אבל חלילה שיטרחו לעשות משהו בנוגע להרג בסוריה ואחרים העיקר ישראל אשמה בכל... מה שהולך בתקשורת כאן זה מזעזע... אומנם יש ערוצים שבאים לקראתינו אבל מה נסגר עם העולם המטומטם הזה???
הקהילה היהודית בהפגנת תמיכה למען השקט בישראל
28/07/14 21:46
22צפיות
º
שכחתי לציין שזה בשגרירות מקסיקו
28/07/14 21:47
10צפיות
º
הלינק לא עובד, יש מצב ללינק חדש?:)
29/07/14 22:37
מנסה שוב
29/07/14 22:45
1צפיות
חמודים
29/07/14 22:55
2צפיות
למרות שהכותרת של הכתבה הייתה צריכה להיות:

Jewish Community in Mexico calls for peace in Israel

זה מן הסתם גם מה שמשתמע מהכתבה 
איזה מתוקים
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/14 23:00
8צפיות
התמיכה בברזיל
הודעה זו מכילה תמונות
31/07/14 07:57
14צפיות
אז נכון שברזיל החזירה את השגריר שלנו בימים האחרונים  אבל מסתבר שיש הרבה שתומכים בנו. גיליתי שבסאו פאולו יש כיכר בשם "חמישים שנה לישראל" , ולפני כמה ימים הייתה שם הפגנת תמיכה  והגיעו כ3000 אנשים. ראיתי גם תגובה של מישהי בפייסבוק שטענה שדווקא הרוב היו לא יהודים, אלא ברזילאים שמאוד מעריכים את ישראל. בשבוע הבא מתכננים גם משהו דומה בריו דה ז'אניירו. 
בהחלט מחמם את ה
שיר
31/07/14 11:56
6צפיות

נדלקתי על השיר הזה 

ותגידו מה זה השטויות האלה עם הקוד 
שיר חמוד אגב ברוכה השבה נטלי
31/07/14 16:20
כמו שאת רואה מערכת הפורומים השתדרגה בדיוק בימים האחרונים חח מתרגלים.. העיקר זה שינויים טובים ומועילים
בזמן שישנת
42תגובות
26/07/14 16:31
85צפיות

(המשך...)
בזמן שישנת

קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
25/07/14 15:27
33צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
MADS
Camino al Amor

צפייה מהנה
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Sres.Papis-פרקים 111-114
25/07/14 15:28
21צפיות
Sres.Papis-פרקים 111-114
.
מגדלנה היא רק להעברת הזמן (עד 113)
25/07/14 15:38
23צפיות
עיצבן אותי שפרנקו אמר את זה לבניסיו בלי לחשוב פעמיים...זה גם לא מתאים לדמות שלו "לשחק עם מישהי" בזמן שהוא בכלל מאוהב במישהי אחרת, ועוד לעשות זאת במודע ולהודות בזה!
כמה חבל שהוא לא פותח את העיניים ונותן צ'אנס למגדלנה...נו בטח לוחאן המכוערת הזאת עשתה לו כישוף אין דרך אחרת להסביר את הבחירה שלו בה, כי עיוור הוא לא.

האירוע המרכזי של השבוע- רובי מת (וואו כמה זמן זה לקח, עוד 50 פרקים אחורה הנחנו/שיערנו שזה קו העלילה שצפוי להיות...ורק אחרי 4324 התקפות לב-הוא מת לבסוף)
היה די עצוב...איך שהילדים לקחו את זה, ובמיוחד קרלה האמת. צ'ורי קצת אכזב אותי, הוא לקח את זה קשה איזה פרק-שניים גג וחזר לעצמו ב-100%
אה ודי מפתיע שכלל לא הייתה "שיחת פרידה" ממנו בביה"ח או משהו, רגע לפני שהוא מת, כמו שלרוב עושים בנובלות...המוות היה פתאומי ובבת-אחת.

שמתם לב אגב לשרשרת החמסה שיש להלנה על הצוואר? זה היה בפרק האחרון(113) כשהיא הייתה בגן עם הילדה.
º
לא שמתי לב לשרשרת...
27/07/14 22:19
3צפיות
114: יאא אמה בהיריון מ...
27/07/14 22:13
17צפיות
נאצ'ו!
פחח הזוי שנזכרו בלילה ההוא מהיומולדת שלו (שבזמן טלנובלי היה לפני קרוב ל60-70 פרקים לדעתי)

והסוף העתידי: לה פמיליה פליס- נאצ'ו עם אמה, ג'וני והתינוק/ת המשותפת
כן!!!
27/07/14 22:24
13צפיות
איזה מתח - מה היא תגיד לו עכשיו??
אם היא לא הייתה מתעלפת, והם באמת היו אוכלים ביחד לכבוד זה שהיא המזכירה שלו 4 שנים - 100% שהם היו מסיימים במיטה את הלילה ההוא - או לפחות בנשיקה...
בפרקים האחרונים ממש רואים כבר שהוא אוהב אותה

אני מעדיפה ממש אבל ממשאת מגדלנה עם פרנקו!
הם יותר זורמים מאשר לוחן ופרנקו...

רובי נפטר - ועכשיו כשוורה עם חום בבית של הלנה וצ'ורי בא לקחת אותה, אבל ייאלץ להישאר שם בלילה בגלל הגשם... הם בטח ירדמו שלושתם ביחד על המיטה עם וורה ביחד...

ג'יזל החדשה ומאורו דווקא ממש בסדר ביחד...
חחחח.... איך שרוסיו הגיבה לזה שג'יזל אצלם בבית - היא אפילו לא מעלה בדעתה שהם בדרך לריבאונד... חחחח

ולסיום... יששש!! אמה ונאצ'ו בטוח יסיימו ביחד עם כל ההריון הזה!!
בטח יהיו כמה פרקים ש...
27/07/14 22:36
9צפיות
הוא יחשוב שהיא בהיריון מהעובד השחום ההוא, ולא תהיה לה ברירה אלא לזרום עם ההיריון (כי תפחד לספר לו שזה ממנו)
אני גם חושבת..
28/07/14 17:42
6צפיות
אבל אם היא בשבוע 15... זה ממש הבדל ויראו אותו בקרוב, ההבדל בין שבוע 20 לשבוע 5 ממש נראה לעין... ולא יהיה קשה לנשים בסדרה לעשות 1+1 ולגלות שהיא נכנסה להריון לפני שהיא הכירה את טורס...

נלי בטוח תשים לב... ואם לא נלי, אז ג'יזל... וברגע שג'יזל תדע - לא רחוק הרגע שבו גם נאצ'ו יגלה...

MADS-פרקים 146-150
25/07/14 15:29
31צפיות
MADS-פרקים 146-150
.
עוד שבועיים לסיום, וטוב שכך (עד 149)
25/07/14 15:43
36צפיות
הפרקים השבוע היו משעממים ומרוחים למדיי!
זה כ"כ ניכר שהם מושכים את זה בכוח...בין אם זה בדיאלוגים(מנו ולאו שוב ושוב מדברים על אותו הדבר), ובין אם מדובר בעלילות שנמתחות (החטיפה של טניה והחיפושים אחריה)

היה תמוה לי שמקסי התעקש שיבדקו את לוסיאנו, לרגע חשבתי שלוסיאנו איכשהו שכנע אותו לעזור לו בבריחה...

נמאס כבר מאזעקות השווא של רוסיו ללידה...לא הבנתי מה הבעיה שלהם שהיא תלד עכשיו! למה לחכות עד לפרקים האחרונים?
הסיפור של לאו ומנו באמת נמרח
27/07/14 15:58
14צפיות
אפילו מנו אמר שאם הוא היה רואה את הספור ביניהם מבחוץ - הוא היה משתעמם ולא מבין למה הם כל הזמן חוזרים לאותו מצב...

אותו דבר לגבי טניה וסימון...
אני לא מבינה למה טניה חזרה לסימון אם היא לא הבינה שאין מה לעשות - ורוסיו והילדים הם חלק מהחיים שלו.
היא צודקת, זה לא נעים שהוא עושה לה סצינות מול הפנים - אבל אין מה לעשות, הוא לא יכול למחוק את רוסיו או את זה שאכפת לו ממנה בשנייה - זה ייקח זמן, והוא צריך להתרגל לעובדה שהיא כבר לא איתו ושהיא יכולה להתחיל בחיים חדשים, בדיוק כמו שהוא התחיל עם טניה!
לרגע נלחצתי, כי אחרי החטיפה היה איזה פרק וחצי שהיו לטניה בחילות... שתי הריונות במקביל גם כאן... זה כבר יותר מידי...

אני מריחה את הסוף!! אני אתגעגע לניקו
שיר הפתיחה הממכר
25/07/14 15:45
39צפיות
שמבצע אותו AXEL- Afinidad
אני ועופרי כבר הספקנו לזמזם אותו בלי-סוף בתקופה האחרונה
http://youtu.be/v1JSqYQTkyE

עופרי היום שמעתי אותו במלואו
הבתים לא-משהו בכלל, והמעבר בינם לבין הפזמון נשמע מוזר...
ושימי לב שבפזמון יש חלק שאנחנו לא מכירים, נא לשנן :
deja que hable el corazon. dejalo ser y entregate...
בקליפ של השיר מככבים ניקו ואזקס וחימנה ארקדי
25/07/14 16:02
57צפיות
שיר נחמד

http://www.youtube.com/watch?v=Msna7UMVEeY

שיר הפתיחה  זה השיר tan bionica - los mismos siempre  לא?

http://www.youtube.com/watch?v=RDIyUPjXvwo
אם היית רואה MADS
25/07/14 16:46
36צפיות
השיר היה נדבק לך לראש ולא מניח לו!
הוא מושמע בתקציר הפרק הקודם ובשקופית של הסדרה...מזה כ50-60 הפרקים האחרונים(הוחלף בפתיח ששמת)
שמעתי את השיר
25/07/14 19:01
26צפיות
והתחלתי להידבק בו אבל שיר הפתיחה של קאמינו אל אמור בביצוע להקת קמילה יותר מדבק

http://www.youtube.com/watch?v=Y9hvhf0ZuXs
25/07/14 19:17
14צפיות
שמעי גם את השיר של חואן דארטס, הוא שיר האהבה שלו ושל סול אסטבנז בקאמינו
בקרוב הוא צפוי לצאת כסינגל, אבל עד אז...
http://youtu.be/GZeMH0bQ-Q0

יש לי התמכרות חדשה...
28/07/14 17:54
9צפיות

amor prohibido - luis fonsi
בסוף אני עוד אתמכר אליו גם
28/07/14 21:19
3צפיות
ללואיס פונזי יש קול אדיר יש לי כמה וכמה שירים שלו
אוהב בשיר הזה במיוחד את החלק שהוא אומר "tu eres todo para mi"
º
29/07/14 23:04
צולם הסוף של חבריי מתמיד
28/07/14 21:29
10צפיות
ביום שיש האחרון צולם הסוף של חבריי מתמיד והפרק האחרון ישודר ב8.8. 

º
קרוב מתמיד יאווו
28/07/14 21:46
3צפיות
º
קרוב מידי
29/07/14 23:05
1צפיות
Camino al Amor-פרקים 32-35
25/07/14 15:30
38צפיות
Camino al Amor-פרקים 32-35
.
ארמנדו נפטר והאמת יוצאת לאור (עד 34)
25/07/14 15:56
37צפיות
טוב שנפטרנו מדמותו של ארמנדו בשלב מוקדם של הטלנובלה(והגיע הזמן גם להוריד אותו מהפתיח).
הירושה שהוא הותיר כ"כ עלובה זה היה נראה שבכוח הם חיפשו מה לתת לכל אחד...את לילי הוא השאיר בחוץ, למרות כל החנפנות שלה
ואז מגיע הרגע הגדול-אנחל מתבשר שהוא הבן של ארמנדו, ומתוקף כך הוא וג'ינה אחים עצוב...הזוג היחיד הנורמאלי בנובלה מתפרק, ובטח ייקח ים-זמן עד שהם יוכלו להיות ביחד.
זכור לי משפט עצוב שהיא אמרה לו- "עזוב אותי, הבעיה הכי גדולה עכשיו היא שהתאהבתי בך עד מעל לראש"
מאיפה ויטו הביא את השטות הזאת שאנחל ידע זאת עוד קודם, והוא תכנן את הכול כולל ההתאהבות בג'ינה? איזה עצבים שהם מכניסים לה כאלו שטויות

פרננדו מציע ללופה לזייף היריון טוב שהיא ויתרה על השטיק הזה...היא מחליטה לקחת את הילדה שהיא נקודת התורפה של רוקו ולברוח
נראה שעכשיו נצטרך לחזור לסבול את קמילו...שתפס את לילי מתנשקת עם אבא של פיה, ויבקש ממנה להחזיר אותו לחברה כדי שזה לא יתגלה

איך אנחל הגיע לעבוד בביה"ח? הוא לא אמר שהוא עוד לא סיים את לימודי הרפואה?
ו...אבא של פיה שם את אישתו בבי"ח פסיכיאטרי...בא נראה כמה זמן עד שפיה תגלה את זה (והחוט המקשר הולכת להיות כנראה נלי)
כל כך מהר הרגו את ארמנדו?
26/07/14 15:36
29צפיות
לא ידעתי שהוא עומד למות בכלל, אבל טוב שכך! הוא לא היה שחקן מזהיר - ובאופן כללי, כבר לא היו צריכים אותו כתירוץ לרוקו ומלנה (כי רוקו כבר הבין מה הסיבה האמיתית שבגללה הוא צריך להישאר), אז טוב שארמנדו לא יהיה יותר.

וונדי ממש חמודה הילדה הזאת, כשהיא בכתה כשלופה צעקה עליה, והיא אמרה שהיא לא רוצה שלופה תחזור להתנהג אליה כמו שהיא התנהה אליה לפני שרוקו הגיע... הבכי היה ממש אמין!

כמה נשיכות שפתיים עוד יהיו עד שהשפתיים האלה ייפגשו כבר??? אנחנו כבר בפרק 35!! יאללה!!

מלנה ורוקו מתקדמים לאט... אבל אנחל וג'ינה כבר גילו שהם "אחים"... הרי ברור שאיכשהו ייסתבר שהם לא...
ב"משחק החיים" הישראלית הם גילו שהם אחים רק כשהיא חשבה שהיא בהריון או משהו!! ממש לקראת הסוף - ופה? בקושי התחילה הסדרה וכבר האמת יצאה לאור...

וכן, שניר, כמו שאמרת, נלי תהיה זו שבעזרתה פיה תגלה שאמא שלה חיה...
חח את משווה למשחק החיים?
26/07/14 23:12
20צפיות
זה עדיין לא מעודד...ועדיין מאוד מקווה שיתברר מהר מאוד שהם לא אחים, בפרק האחרון של השבוע(35) כאב עליהם
º
מה? לא דומה למשחק החיים??
27/07/14 15:51
4צפיות
היום?
28/07/14 13:58
10צפיות
או לפחות לפי הקדימונים נראה שהיום זה היום...
35: אמנדה היחידה שמצחצחת שיניים בנובלה?
26/07/14 23:17
30צפיות
כן, אמנדה למרות שישנה במונית עדיין דאגה לצחצח שיניים...אבל רוקו וולנטינה? לא!
הוא מתעורר בבית של מלנה והיא ישר מגישה לו ארוחת בוקר...עם ולנטינה זה בכלל היה הזוי, התעוררה עם הבגדים אחרי שישנה עם פולו, לא צחצחה שיניים, לא התקלחה/החליפה בגדים-וישר יצאה לעבודה. WTF?!
אלו הדברים הקטנים שעושים את ההבדל

אמנדה חח מסכנה איך היא ישנה במונית...תארתי לעצמי שהשוטרת הזאת לסבית
לופה כזאת פלוטודה בסוף התוכנית שלה לברוח עם הילדה לא יצאה לפועל, האמא של החברה-החזירה אותו הביתה חח
ונלטינה נשארה עם הבגדים בדיוק בגלל
27/07/14 22:27
15צפיות
שהיא רק ישנה עם פולו - ולא קרה ביניהם כלום מעבר לזה...

אבל באופן כללי, אתה צודק - הם לא מצחצחים הרבה שיניים...
סבבה שהיא נשארה עם בגדים
27/07/14 22:34
19צפיות
לא זה האישו...האישו זה שהיא התעוררה, לא צחצחה שיניים/לא החליפה בגדים אלא ישר אמרה "אני הולכת לעבודה" WTF?
º
יש משהו בדברייך...
28/07/14 17:44
3צפיות
לא חושבת שאשרוד עד יום שישי
29/07/14 12:54
1צפיות
כדי להגיב על הפרק של אתמול.
O...M...G!!!!
שיר ה"ביחד" של מלנה ורוקו
29/07/14 17:23
1צפיות
טוב השיר הזה ביחד עם הזוג האהוב עליי הורססס!
עושה לי פרפרים בבטן...

Vuelvo a verte - Malú y Pablo Alboran: http://youtu.be/RA4gD606n1Q
או על הפרק של אתמול....
30/07/14 09:26
1צפיות
הלב שלי לא עומד בזהההה מה זההה?!?!?
שאלות, חדשות, בקשות
24/07/14 20:16
105צפיות
שאלות, חדשות, בקשות

סופ"ש נעים לכולם
הודעה חשובה להדר
23/07/14 19:55
113צפיות
היי הדר. זאת שירן זכרייב מפורום ויוה ברזילאיות.
עטרה אמרה לי לחפש אותך כאן כי היא צריכה אותך בקשר לנציגות של דו שיח לברזילאיות.
אשמח אם תגיעי לפורום
היי שירן
23/07/14 21:21
67צפיות
ברוכה הבאה גם לפה
דווקא כתבתי היום בפורום ברזיל כבר נכנסת
יש שמועות שחוסה רון יפוטר מהטלנובלה שלו
23/07/14 22:35
134צפיות
יש שמועות שחוסה רון יפוטר מהטלנובלה שלו
לצד ליביה בריטו מסיבות שלא כל כך הבנתי מה הם
º
אני הבנתי שהוא רוצה יותר כסף
24/07/14 20:33
33צפיות
אה זה באשמתו?
24/07/14 20:52
43צפיות
אוחח שחקנים עם אגו זה מה שקורה
אני הבנתי שהוא טוען שמשלמים לו פחות
24/07/14 21:02
42צפיות
ממה שמשלמים לשחקנים אחרים ברמה שלו.
אה שחקנים ברמה שלו כמו מי?
24/07/14 21:06
40צפיות
סה"כ אני מחבבת אותו אבל לא בטוחה אם בא לי לראותו לצד ליביה בריטו. אחרי הטלנובלה שלה האחרונה ירד לי ממנה
º
לא יודעת את מי הוא מחשיב ברמה שלו
24/07/14 21:11
25צפיות
האמת שהוא בסדר גמור
24/07/14 21:19
40צפיות
הבעיה שהוא לא טאלנט מובטח ברמה כמו פרננדו קולונגה, וויליאם לוי או חורחה סלינס שמאוד אהובים ומוערכים בטלויסה ובמקסיקו
Páginas Negras - סדרה חדשה עם פונצ'ו הררה
24/07/14 20:26
100צפיות
Páginas Negras - סדרה חדשה עם פונצ'ו הררה
בנתיים אין עדיין מידע על הסדרה ולא ברור איזו מדינה הפיקה אותה. היא תשודר בערוץ בידור דרום אמריקאי "Space". מדובר בסדרת ערפדים תקופתית. בסדרה גם משחקים סטפני קאיו, אנג'י ספדה ופיטר לנזאני.
כבר יש טריילר, זהירות , מי שלא בקטע של סרטי אימה,  זה כולל תמונות קשות לצפיה.

http://youtu.be/p20utI_OB2w
איזה מגניב
27/07/14 13:39
13צפיות
אהבתי
גבריאל קורדאו זומן לפולקא
24/07/14 20:29
107צפיות
לשחק בטלנובלה החדשה dia y noche בכיכובם של פקונדו ארנה, רומינה גייטני ופאולה קרום.

http://www.elintransigente.com/espectaculo/farandu...

http://laubfal.com/gabriel-corrado-atento-a-facund...
º
אדיר!!!!!
25/07/14 05:14
23צפיות
תאריך עלייה לviudas e hijos del rock and roll
24/07/14 20:35
71צפיות
11 באוגוסט או 18 באוגוסט.

http://yoamotelefe2014.blogspot.co.il/2014/07/conf...
פבלו אצארי קרוב לטלפה
24/07/14 20:42
86צפיות
אמר שהסדרה תערב conflicto social terminado כלומר בעיה חברתית חשובה וכומבן שננסי תשתתף. יש למה לצפות  

http://television.com.ar/diario-online/minuto-a-mi...
La sombra del pasado פרטים על טלנובלה חדשה
25/07/14 11:43
142צפיות
La sombra del pasado פרטים על טלנובלה חדשה
La sombra del pasado היא טלנובלה חדשה של טלויסה שתחליף את La malquerida. מדובר ברימייק לטלנובלה של טלויסה "המעיין" La manantial (במקור של קרלה אסטרדה), ותפיק אותה המפיקה מפאט. במקור שיחקו אדלה נורייגה ומאוריסיו איסלאס ומי שיצטרכו להכנס לנעליים שלהם הם פבלו לילה (מוכר מ"ים של סודות") ומישל רנאוד (מישל מ"רבלדה"). עוד שחקנים שישתתפו: הרשעית הראשית תלמה מדריגל, את הוריה ישחקו מנואל לנדטה (בימינו תאובלדו ב"לב פראי") וסינטיה קליטבו.
מישהו מריח כישלון?
25/07/14 14:59
51צפיות
יאללה, כישלון.

והוא חמודי.
גם אני חושבת שאין לה סיכוי
25/07/14 15:11
49צפיות
לקחת טלנובלה של אסטרדה, בכיכובה של אדלה ואיסלאס, ולדחוף שני שחקנים מתחילים, עם מפיקה בינונית ובשעה "מקוללת", לא בדיוק נוסחא מנצחת.
גם עם קאסט לא כל כך מוצלח
25/07/14 15:21
39צפיות
ואף אחד לא מת על סינתיה קליטבו. מילא מנואל לנדטה.........
זה לא יעבוד....
25/07/14 23:20
38צפיות
מה שהוביל את המעיין היה קאסט פשוט נהדר בנוסף לכתיבה טובה פה זה לא יצליח כלל.
אההה ושכחתי , אלחנדרה בארוס
25/07/14 23:24
30צפיות
תהיה האימא של הראשי, לפי מה שהבנתי.
אין מצב!!! זאת אומרת שהיא צריכה להיות המרשעת
25/07/14 23:26
30צפיות
ולהיכנס לנעלי דניאלה רומו זה לא פשוט כלל כלל מה גם היא לא כזה מבוגרת..
דווקא מבחינת גיל היא מתאימה
25/07/14 23:54
28צפיות
אבל הבעיה שהיא נראת צעירה. עשיתי חשבון מהיר ודניאלה רומו אז הייתה בגיל של אלחנדרה היום, ז"א בת 40+.
אבל רומו הייתה נראת מבוגרת יחסית לגילה
26/07/14 14:38
22צפיות
לעומת בארוס שעדיין נראת סביב ה20 נושקת ל30....
פרומואים חדשים לBoogie Oogie
25/07/14 15:44
56צפיות
פרומואים חדשים לBoogie Oogie
פרומו של סנדרה (איסיס ולוורדי)
http://www.dailymotion.com/video/x222bye_boogie-oo...
פרומו של רפאל (מרקו פיגוסי)
http://www.dailymotion.com/video/x222tsw_chamada-b...
פרומו של ויטוריה (ביאנקה בין)
http://www.dailymotion.com/video/x222c31_boogie-oo...
פרומו של סנדרה וויטוריה
http://www.dailymotion.com/video/x222wlx_chamada-b...
פרומו של ז'ילדה (לטיסיה ספילר)
http://www.dailymotion.com/video/x222s6w_boogie-oo...

פרומו של סוזנה (אלשנדרה נגריני)
http://www.dailymotion.com/video/x222byw_boogie-oo...
טריילר מלא ל Hasta El Fin Del Mundo
25/07/14 17:08
62צפיות
פקונדו ארנה בראיון על הקונפליקט בפרסנטס
25/07/14 18:05
101צפיות
ועל ההצהרה של גריסלדה סציליאני שאמרה שהיא לא הייתה חוזרת לעבוד איתו.  

סרטון
http://www.youtube.com/watch?v=6MvnKnt6X-k

כתבות
http://www.pronto.com.ar/articulo/espectaculos/pic...

http://television.com.ar/diario-online/minuto-a-mi...
האמבולנס על שם רומינה יאן בין פצועים בישראל
26/07/14 09:41
99צפיות
פרומו Viudas E Hijos Del Rock & Roll
26/07/14 10:00
40צפיות
כריס מורנה דיברה שוב על פלורנסיה ברטוטי
27/07/14 10:03
64צפיות
GUAPAS-פרקים 66-70
25/07/14 17:21
32צפיות
 GUAPAS-פרקים 66-70
השרשור מהשבוע שעבר- http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

צפייה מהנה
כל הדיונים-כאן
מאחורי הקלעים
25/07/14 17:26
20צפיות
פביאנה קנטילו מספרת על דמותה כאלחנדרה בגואפס
http://www.eltrecetv.com.ar/guapas/fabiana-cantilo...

דונופריו-הגבר שכובש עם מילים ומעשים
http://www.eltrecetv.com.ar/guapas/ruben-donofrio-...
אהבה זה כואב
25/07/14 17:32
38צפיות
בסקירה לאחור נראה שלא הייתה השבוע "גואפה חלשה", לכולן הייתה עלילה מעניינת...ולכן השבוע היו פרקים טובים
נתחיל מפדה ולורנה. אחרי כשבועיים של התנהלות קשר מאוד מוזרה ביניהם (עד לכדי מצב שירד לי מהם משמעותית), התסריטאים החליטו להוציא אותם מהלופ בכך שלורנה עזבה את המרפאה והלכה לעבוד בבי"ח ציבורי, החלטה מעולה לא רק שכבר חודש אני תוהה איך היא נשארת לעבוד כמזכירה אחרי שכבר סיימה את הלימודים, הרי שזה גם לא תורם להתפתחות רומנטית בקשר שלהם (כל היום עובדים ביחד, היא עדיין ממשיכה לקרוא לו דוקטור...).
מודה שעדיין לא ירדתי לסוף דעתו של פדה, שלעיתים נראה שהוא יותר אובססיבי ורכושני ללורנה מאשר מאוהב בה...נגיד זה שהוא בא להטריד אותה בביה"ח ואמר שהוא מוכן לשלם לה כפול ואפילו שלא תעבוד(!) אלא רק שתנכח במשרד אבל אם נתעלם מזה היו קטעים שדווקא אהבתי את ההתעקשות שלו, ויותר מכל-את האיתנות של לורנה לעמוד בלחצים שלו. היה אפילו שלב שחשבתי שהיא "רעה" מדי, נגיד שהתייחסה בזלזול לערב שהם העבירו ביחד כשהוא דאג לה(זה היה חמוד למשל)...השיא היה שהוא אמר לה TE AMO בפעם הראשונה, חבל שניצלו את המעמד הזה כדי שהמשפט ייאמר...במקום להמתין למועד שיכול לרגש יותר.
בדיעבד נראה שלורנה לא הייתה רעה מדי כשמתברר שאישתו של פדה בהיריון (איך צפיתי שישתמשו באחת הקלישאות בגזרה שלהם), ומה עם כל הדברים שאמר לה? וכל ההתעקשות היומ-יומית? זה מעמיד את הכול בספק וחבל...פלא שלורנה לקחה קשה את הידיעה?
אגב, בכל מיני אתרים מגדירים את הסצינה שלהם בבית כ"ליל האהבה הראשון" ביניהם, מה שהוא כמובן לא נכון...מה שיצר את הבלבול זה כמובן העובדה שרק עכשיו נזכרו להראות קצת "עור" נקרא לזה (וגם כן הסצינה הייתה לא משהו)

כשאישה רודפת אחרי גבר ולא ההיפך, ואני כמובן מדבר על עלילת לאורה וסבאלה שהיא מאוד מעניינת לטעמי ואסביר גם למה.
קודם כל במחילה מכל אוהבי לאורה-פאבלו, אבל די כמה אפשר להתעסק במשולש הזה עם ויסטס? הגיע הזמן שלאורה תתמקד במשהו אחר, ליתר דיוק-במישהו אחר שעושה לה בית-ספר ולא נופל שדוד לרגלייה כמו שהיא מצפה...וזה בדיוק מה ש"עושה לה את זה". בניגוד לרופא שחיזר אחריה ומאוד רצה אותה (ובהתאם לכך לאורה התייחסה אליו בזלזול), הרי שעכשיו הגלגל הסתובב-לאורה מתמודדת עם מצב של "הגבר החופשי", זה שמשאיר אותה באוויר...וזה בדיוק מה שמגביר את החשק שלה כלפיו. וככה זה בדיוק בחיים, "הקשה להשגה" הוא זה שאנחנו רוצים ונלחמים עליו יותר. אהבתי את הצורה בה זה הוצג-לאורה נלחמת על יחס ומבטים מצידו בעבודה, וכשהוא היה אמור לבוא אליה הביתה-הוא לא ענה להודעות, אבל כשהיא שולחת לו שהיא כבר הולכת לישון-מיד הוא משיב לה וכן הסצינה שהוא קורא לה, כולה מתרגשת ובסוף זה היה בעניין עבודה "רק בשביל זה קראת לי?" והיא מנשקת אותו...אין הבן-אדם יודע מה עובד על נשים, בדיוק זה-הקרירות והאדישות. הייתה מעניינת גם השיחה שלהם ברכב, כשאמר לה-לא חשבתי שאת מסוג הנשים הנרגנות שכל הזמן מתלוננות...והנה הוא הביא אותה למצב הזה.
בזמן שכל זה קורה פאבלו הספיק להיפרד מויסטס, אבל כרגע זה לא מעסיק את לאורה...

אלחנדרו מגלה על הרומן של ארנסטו ואנדראה לא הבנתי איך היא התנהגה בכזאת חוסר-זהירות כשהיא הסכימה לו לשכב לידה במיטה בביה"ח, היא באמת לא חשבה על הסיכון שאלה יופיע? הו וול, לפחות זה התגלה ובצורה מעניינת. אלחנדרו מחליט לא להתעמת איתה, מה שהיה תמוה עבור הצופים...אבל הכול מתברר אח"כ בסצינה שלו עם המשרתת(אני אוהב את שיתוף הפעולה ביניהם) כשהוא מסביר שהוא לא רוצה לאבד אותה. הוא דבק בדעה שהיא משועממת, וההתאהבות בארנסטו תחלוף בה...הוא מעדיף להישאר בבית ולהילחם "מבפנים" מאשר שתעיף אותו מהבית...סצינה טובה ותובנות מעניינות התרשמתי.
אהבתי איך שארנסטו דאג לאנדראה כשהשתכרה וכששאל אותה על הסיבה שבגללה היא שתתה...יש לי הרגשה שהעתיד שלהם לא ורוד...במיוחד אחרי הסצינה שהיא מתקשרת לאלה לבשר לו שהעבודה "התבטלה", ואז ארנסטו מבין שהיא עדיין דואגת לו ואוהבת אותו...
"como me decis tarada?!" חחח אלה והמצלמה הנסתרת של הגוסניטו

שדה התעופה נקלע לפשיטת רגל (אוי מה עכשיו?! שימצאו כבר איזה משקיע חלופי...איך בכלל זה הגיוני?), ומי שנפגעה בצורה הקשה ביותר זו דבורה שזה בטח כל עולמה
נראה שמיי כבר ממש מאוהבת בדונופריו ולא מתרשמת מכל המחוות של פראן...יפה שהיא נלחמת עליו ככה. אהבתי את הסצינה של "החמגשית העוברת"-מפראן למיי לדונופריו ועד לחברה שלו...ואז את נק' המבט של דבורה ופראן על כל המצב...שכל אחד מהמעורבים סובל מאהבה כלפי האחר, כולל וידוי של דבורה שהיא סובלת מאהבה לפראן

כמו האמא כך הבת. הדבר שמוניקה חששה ממנו מכל קורה-הבת שלה עוברת אלימות מצד בן הזוג בדיוק כמוה קראתי תגובות של צופים שמאוד התרשמו מהמשחק שלה בסצינה עם הפטיש. זכור לי שבסצינה הזאת הושמע ברקע השיר של קיילי מינוג שהתאים כזה...גם כרקע לפרסומת של החדשות שצילמו.
טנו לא משאיר את מוניקה לבד ומתעקש להישאר לישון היה ברור שפדריקה היא זו שאחראית על כל הבלאגן של הפליירים יש סיכוי שנפטרנו ממנה לאור הסצינה האחרונה(?)
הסצינה במשטרה הייתה ממש טובה. אני אוהב את זה שמוניקה נרנגת כזאת, ואומרת כל מה שמפריע לה ובלי מסננות איך היא התייבשה בלי בושה על הכסא של הפקד והקלידה תלונות "אתה כותב רק עם אצבע אחת, אני עם כל היד...ככה זה יתקדם יותר מהר"
שמתי לב אגב שהשבוע מוניקה הייתה מתונה יותר מנטליה, שבדרך כלל נטליה היא זו שמרגיעה אותה...אבל השבוע זה היה להיפך-מוניקה המרגיעה ונטליה שיורקת על הפקח שבא לסגור את המסעדה, למשל
"ליל האהבה הראשון"?
26/07/14 23:22
32צפיות
זה לא היה לילה, לא ראינו יותר מידי אהבה, וזה בטח לא היה ראשון.
הם שכבו לפחות פעם אחת ואולי אפילו פעמיים (אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שבאמת קרה ביניהם משהו במטוס).
הבעיה היא שהכל קורה ברמזים ולכן לא פלא שאנשים מאבדים את הספירה.
בכל מקרה, מסכימה איתך שזה היה מאכזב כרגיל.
אפילו את הנשיקות בקושי ראינו כי השיער של לורנה הסתיר כל הזמן!
לא ברור מה נסגר עם ארגנטינה בגזרה הזאת...
27/07/14 00:54
21צפיות
יש מצב שמלבד "חוק השעה" של הנשיאה, מדובר גם בסייגים שמציבים השחקנים בחתימת החוזה (העליתי זאת לדיון בפורום ארגנטינאי)
ומה שיש לי להגיד שזה חוסר מקצועיות...אם הלכתם להיות שחקנים-זה חלק מהמקצוע, שחקנים עושים אפילו דברים נועזים יותר במסגרת העבודה, והארגנטינאים? נעשו מפונקים מסתבר

וואלה נראה לי שזה אחד הגורמים המרכזיים לצניחה המשמעותית בריטיינג בשנתיים האחרונות, ובאמצעי התקשורת עוד מנסים להבין למה זה...
אוי, לורנה המסכנה
25/07/14 17:53
27צפיות
אחרי כל הנסיונות הנואשים של פדה להחזיר אותה אליו, ווידויי האהבה שלו, והמפגש האינטימי הסוער (עלק),
ודווקא כשהיא סופסוף מתרככת קצת, נופלת עליה הבומבה הכי גדולה: מרינה בהיריון. זה כ"כ מעליב ומשפיל!
בשלב הזה, הדמות של פדריקו הפכה לגמרי לחד-מימדית. אני ממש מתקשה למצוא בו דברים שאני אוהבת.
התסריטאים חייבים לעשות משהו כדי לחבב אותו עלינו מחדש. מילים יפות אחת לכמה זמן ובקשות סליחה חוזרות ונשנות, פשוט לא מספיקות.

המשולש אלחנדרו-אנדריאה-ארנסטו הצליח לבלבל אותי השבוע. בד"כ אני בעד ארנסטו באופן מובהק, אבל אלה נגע לליבי הפעם.
לא שהוא תלית שכולה תכלת, אבל כאב לי הלב עליו כשהוא ראה את אנדריאה וארנסטו במיטת בית החולים,
ואח"כ שתק כמה ימים וחטף ממנה אש, תוך כדי שהוא ממשיך להתייחס אליה ברכות ואהבה.
הוא צודק בטענה שלו כלפיה שבשביל לדרוש כבוד צריך גם לתת כבוד, מה שהיא ממש לא עושה.
לגבי ארנסטו, היה בו משהו טיפטיפונת מרושע השבוע, כשהוא עבד על אלה בעניין הזמנת המופע
ייאמר לזכותה של אנדריאה שבמקרה הזה היא הייתה הוגנת כשהיא העמידה אותו במקום וגוננה על אלה.

לאורה התנהגה לאורך רוב הפרקים כמו איזו טינאייג'רית מתלהבת. מה נסגר איתה?
היא באמת כ"כ מתלהבת מסבאלה הדוחה הזה, עד כדי כך שכשפבלו מספר לה שעזב את סינתיה, היא לא מנידה עפעף?!
היא לגמרי איבדה את הקלאסה שלה השבוע. מקווה שהיא תתעשת ומהר! אחרי הרבה זמן, נפתח לה עכשיו חלון הזדמנויות עם פבלו וחבל לפספס אותו.
(לא שאני כל-כך מתלהבת מהזוג הזה, כן? אבל סבאלה לא ממש לרוחי)

מיי ודונופריו הכי חמודים בעולם כרגע, הם הזוג שמעורר בי הכי הרבה ציפייה לבאות.
אמנם מתסכל שנראה היה השבוע שזה אוטוטו קורה ביניהם ובסוף לא, אבל כשדברים הולכים קשה ולאט, הסיפוק בסוף הרבה יותר גדול.
גם אני אהבתי את הסצינה עם החמגשית שעברה מדבורה- לפראן- למיי- לדונופריו- ובסוף לאיוואנה. מן שרשרת כזאת של אהבות נכזבות...
לגבי קרלה פטרסון, אני ממש מגלה אותה בסדרה הזאת, ואוהבת את מה שאני רואה.
יש לה מן אור כזה בעיניים ובחיוך, וכשהיא משחקת מישהי מאוהבת זה נראה כ"כ אמיתי. פשוט מקסימה!

מוניקה וטנו בדרך לקאמבק. לא מבינה איך זה לא קרה מיד אחרי הנשיקה מהפרקים הקודמים.
לא היה שם משהו דרמטי במיוחד השבוע, אבל תודה לאל שנפטרנו סופסוף מפדריקה גולדמן. דמות מעצבנת לגמרי.
אני שותפה להתלהבות מהמשחק האדיר של מרסדס מורן בסצינה שבה מוניקה איימה על החבר של נטי אחרי שהוא היכה אותה. היא הייתה מעולה!
אין בסדרה מהסוג הזה הרבה הזדמנויות להפגין משחק משובח ממש, אבל היא מצליחה בזה לא פעם.
כן, יש כמה וכמה פעמים ש...
25/07/14 19:23
15צפיות
אי-אפשר שלא לרחם ולהבין את אלה. השבוע כשהוא תפס אותה עם ארנסטו כאב לי עליו, במיוחד בשיחה שלו עם המשרתת שציינתי...שהוא הסביר למה בדיוק הוא לא מתעמת איתה.
יש לי הרגשה חזקה בפרקים האחרונים שאלה ואנדראה בסוף יסיימו יחד, לא יודע אם כבר ציינתי את זה כאן...

לאורה מתלהבת ממנו בדיוק בגלל הסיבה שהוא משאיר אותה באוויר, משחק בה...אז הדרייב הזה הוא מה שהופך אותה לאובססיבית כלפיו/הופך אותו למטרה שהיא רוצה להשיג.
שמועות על רומן בין איסבל מסדו וניקו ריפטו
25/07/14 17:54
53צפיות
זה נשמע  לי לא בסיס בהתחשב בעובדה שניקו ריפורטי נשוי לפלורנסיה ראגו.

http://www.ratingcero.com/notas/119403-que-pasa-is...
איך תמיד כל הגברים הנשואים נופלים לרגליה?
25/07/14 17:59
56צפיות
בזמנו היה בנחמין ויקוניה, ואז לוסיאנו קסארס ועכשיו זה?
זה לא מאיר אותה באור חיובי במיוחד ובטח שלא אותם

אגב, באמת הנשיקות שלהם בסדרה נראו סוערות במיוחד.
מההההה *נדחפת*
27/07/14 02:41
25צפיות
הוא בגד בפמפיטה עם איסבל מאסדו???
ואם כל זה נכון אז בהחלט זה לא מאיר אותה באור חיובי ומוזר שמישהו כמו פקונדו ארנה יצא איתה כל כך הרבה זמן..
º
היו שמועות
27/07/14 07:19
14צפיות
אני רואה את הקטע עם לאורה קצת אחרת...
25/07/14 22:38
39צפיות
אל תשכחו שעד לפני כמה שניות היא הייתה בדיכאון עמוק על התינוק... מה שהוציא אותה מהדיכאון היה סאבלה - הרבה יותר קל ונוח לה להתלות בקשר הזה, גם אם היא ממציאה קשר שבקושי קיים... הרבה יותר קל לה להתפס על הטלפון ולחכות לשיחות/ הודעות או מבטים וקריצות במשרד, מאשר להמשיך ולבכות על התינוק שהיא איבדה או על הבטן ההולכת וגדלה של ויסטס.
בסוף היא תבין שאין שם כלום ושהוא עושה עם כל הבנות את מה שהוא עושה איתה - ברגע שהיא תצטרך את החיבוק האמיתי, פבלו יהיה שם כדי לתת לה אותו...
ואתם צודקים - ממש טינאג'רית! אני שונאת את האנשים האלה שתלויים בטלפון כל הזמן! וזה יצר לי הרבה ריבים באחד הקשרים שהיו לי - כי משום מה האקס שלי חשב שאני צריכה להתקשר אליו 100 פעם ביום ולדווח לו על כל נשימה שאני לוקחת (ואני ממש לא מאלה... כמו שלאורה חיכתה לתגובות מסאבלה... אני מדמיינת אותו יושב ובוהה בטלפון ומחכה )

לורנה המסכנה... אני לא יודעת אם מרינה באמת בהריון או שהיא המציאה את זה... אבל בכל זאת לורנה מסכנה...
זה נראה כאילו פדה באמת אוהב אותה ומנסה ליצור ביניהם משהו שלורנה תרצה להיות חלק ממנו - אבל הוא לא מצליח!! גם בגלל האופי הבעייתי שלו וגם בגלל כל הבלאגנים עם מרינה.

מיי ודונו
הוא כל כך טוב! איך הוא מצליח להחזיק את עצמו ככה?? חשבתי שאחרי הנשיקה באוטו הוא כבר יזרום עם מיי לעוד נשיקות וכו' - אבל לא! כל עוד הוא לא סגר את הבסטה עם איוונה, הוא לא מתקדם עם מיי! כל הכבוד לו!
* חייבת להזכיר גם כן את הסצינה עם החמגשית העוברת... ממש אהבתי אותה

לעומת דונו הישר והנאמן...
ברור שאנדראה תיפול שוב ותשתה... היא לא יודעת מה לעשות עם עצמה, היא חצויה בין שתי אהבות - שכל אהבה היא מסוג אחר ונותנת לה דברים שונים - קשה להחליט!!

מה?? כל הזמן הזה אחרי הנשיקה על הספסל ההוא - טנו עדיין היה עם פדריקה?! הוא ישן אצל מוניקה ועזר לה עם כל הקטע עם נטליה והחבר וליווה אותה 24/7 לאורך כמה ימים וכל הזמן הזה הוא עוד קרא לעצמו "החבר של" ??
בכל מקרה... אחרי שהוא גילה שפדריקה באמת אחראית להכל ושמוניקה לא המציאה... נראה לי שעכשיו הם כן יחזרו.
יש בזה משהו...
26/07/14 23:11
17צפיות
בעניין לאורה שמחפשת הסחת דעת שהיא לא התינוק, ובמקרה זה סבאלה שמעסיק אותה...

דונופריו
אלבירה וילרינו מצטרפת לסדרה
27/07/14 11:48
13צפיות
תגלם את אימא של דונופריו.

עוד מפורסמים שהגיבו על המצב בישראל
22/07/14 18:19
197צפיות
ביניהם ג'ינו רני ודולסה מריה
מועדון מעריצים של קיקה אדגר תומכת בי
22/07/14 18:23
91צפיות
מאז הציוץ לקיקה אדגר המועדון מעריצים סימן כאהוב והתחיל לעקוב אחריי.
גינו ריני
22/07/14 18:26
128צפיות
גינו ריני
מי שלא יודע מי זה הוא שיחק בבובה פראית ובעוד כמה טלנובלות ששודרו אצלנו
אגב היחיד בין השחקנים הגברים ששיחקו דמויות
24/07/14 03:52
63צפיות
מבוגרות בסדרה שחי, נורבטו דיאס, ארתורו מאלי והשחקן של ברנרדו אינן עוד איתנו שיזכו לשנים ארוכות הוא וכל השחקנים שעוד איתנו שמבין הגברים כולם חוץ ממנו היו צעירים בעת צילומי הסדרה.
אה שכחתי את נסטור מירנדה האבא של סלסטה
24/07/14 03:54
50צפיות
בסלססטה והאבא של איבו בבובה פראית, הוא ברוך השם עוד איתנו.
º
דולסה מריה
22/07/14 18:30
134צפיות
דולסה מריה
º
22/07/14 22:44
26צפיות
ניקול לואיס
22/07/14 18:34
104צפיות
ניקול לואיס
ניקול לואיס שיחקה בפטיטו ובימים אלה משחקת בסימנים שמשודרת בערוץ הילדים
אנחלס בלביאני
22/07/14 18:38
130צפיות
אנחלס בלביאני
אנחלס גילמה במורדים הסדרה המקורית את פליסיטס

היא עוזרת לנו בהסברה

שימו לב למה עשתה RT
º
ענבל.. זה יותר מתאים לפורום שלנו, למה לא שם?
23/07/14 21:08
32צפיות
º
אין לי בעיה לשים גם שם
23/07/14 23:43
26צפיות
רוב ה השחקנים שמעיזים להזדהות איתנו
24/07/14 03:57
107צפיות
הם ארגנטינאים וויוה מחרים את הז'אנר.
º
תמיכה מרגשת ממישל בראון
24/07/14 16:54
118צפיות
תמיכה מרגשת ממישל בראון
מישל בראון צייץ לנו בעברית
24/07/14 17:15
117צפיות
מישל בראון צייץ לנו בעברית
איזה חמוד
º
אויי מקסים, זה יהודי!
24/07/14 17:31
49צפיות
מרטין ספילד
24/07/14 16:55
100צפיות
מרטין ספילד
אני כמעט בטוחה שהוא דיבר עלינו

הוא יהודי מי שלא יודע
º
אי אפשר לדעת.
24/07/14 19:25
30צפיות
עוד תמיכה מפליפה קולומבו
24/07/14 16:56
108צפיות
עוד תמיכה מפליפה קולומבו
הוא עשה RT למעריצות ישראליות שכתבו לו
º
ה RT הנוסף של פליפה
24/07/14 17:14
74צפיות
ה RT הנוסף של פליפה
º
גבריאל קוראדו
24/07/14 18:03
140צפיות
גבריאל קוראדו
יש מצב שזה יוסוף סוויד???
24/07/14 19:26
73צפיות
הוא ממש נראה כמוהו ואני יודעת שהוא נשוי ליהודיה..
אנה מריה אורוסקו
24/07/14 18:09
108צפיות
אנה מריה אורוסקו
היא עשתה RT למישהו שכתב לה
º
פונצ'ו הררה
24/07/14 19:39
96צפיות
פונצ'ו הררה
º
אוסבלדו לפורט מחק את הציוץ?
24/07/14 23:06
60צפיות
לא הוא לא
25/07/14 00:38
76צפיות
זה פשוט ירד אולי בגלל זה את לא ראית עבר איזה שבוע מאז
חיפשתי עד שהגעתי לחודש יוני...
25/07/14 09:35
65צפיות
טוב, אולי בכל זאת פיספסתי, למרות שזה היה סרטון יוטוב אז קשה לפספס דבר כזה.
הוא עשה עקוב אחרי הסרטון
25/07/14 19:03
34צפיות
תבדקי שוב
פדריקו אמאדור
26/07/14 22:24
84צפיות
פדריקו אמאדור
צריך לשלוח לו ולאגוסטינה צ'ארי שעשתה לו RT את הסרטון ששיר הכינה
לפי התגובה הזאת נראה שהם חושבים שרק בעזה סובלים ואצלנו עושים חיים
אגוסטינה? לאאאאאאאאאאאאאאא
27/07/14 02:44
55צפיות
את לא מבינה מה עשית לי עכשיו. אגוסטינה לא!!!!!!!
הודעה מויוה לגבי השינויים בערוצי ויוה
21/07/14 11:03
255צפיות
צעד חכם.
21/07/14 11:34
161צפיות
והאמת היא שהתבקש...... לא צריך לערבב הכל בהכל....
מה חכם? במקום 6 משבצות בספרדית -4
21/07/14 15:54
128צפיות
במקום 3 משבצות חוזרות כלליות, 2 חוזרות טורקיות קבועות ו-2 קבועות לספרדית וברזילאיות. 4 משבצות טורקיות קבועות זה חכם?
בעצם מה שנשאר לנו זה ערוץ אחד
21/07/14 15:58
116צפיות
רק ערוץ אחד דרום אמריקאי, כאשר פעם היו לנו שניים . לפחות שיפצו אותנו ויכניסו עוד טלנובלה חדשה במקום ש.ח. אבל זה לא יקרה....
º
22/07/14 00:06
14צפיות
כמו שחשבתי...
21/07/14 11:47
116צפיות
וכתבתי כאן...שהם חתרו לזה שויוה פלוס ישדר רק טורקיות וקוריאניות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

כך יוצא שיהיו 5 משבצות מתחלפות של לטיניות בויוה (+2 משבצות של ש.ח.)
גם זה זמני
21/07/14 12:30
141צפיות
הגל התורכי הוא זמני.
בישראל כמו בישראל עד שלא מפשעים בנו אנחנו סלחנים.
עם ההפנמה שבתורכיה לא רוצים אותנו.
באנטליה מסוכן לנו.
בתקוה שבעתיד לא יפגע אף ישראלי או יהודי על אדמת תורכיה.
יבוא גם המיאוס מהטלנובלות שלהם.
זה לא עידן ערוץ 1 והסרט הערבי מצרי טרום עידן השלום שרב שחקניו היו אנטי ישראל
אז לא היתה בחירה במה ששידרו.
החרם על תורכיה עוד יבוא גם בטלנובלות.
נקווה שארדואן לא יתפוס את המסך לשתי דקות השתלתות כמו החמאס...
כישלון עסקי של מי שמנהל שם לא הריחו נכון את המפה.
מצטער אבל אי אפשר להפריד את הערוץ התורכי/ישראלי שנפל עלינו
מהמצב הפוליטי הסובב את עמנו.
מה לא משדרים סדרות בריטיות
21/07/14 16:01
122צפיות
למרות הערוץ האנטישמי BBC, וגם CNN ערוץ אנטישמי, אבל לפחות הכבלים השכילו להחליף אותו בערוץ FOX הפטריוטי ואוהב היהודים שגם הוא אמריקני. וערוץ 33 לא ערוץ ערבי שונא ישראל שהייתה לו גם החוצפה לשדר טלנובלות בדיבוב ערבי ללא כתוביות וגם העבירו את ערוץ הכנסת לערוץ נפרד שכולל גם תכניות אקטואליה ולא רק דיונים בכנסת כדי להפוך את הערבית לשפה היחידה בערוץ 33.  והכבלים גם רכשו את ערוץ MBC הסעודי.

העניין הוא שהניאו נאצי שבשלטון שם עלול לנתק את היחסים ופשוט לאסור על החברות שלו למכור לנו.
º
לשטויות אני לא מגיב תסלח לי
21/07/14 16:15
38צפיות
אתה מדבר על ערוצים
24/07/14 18:03
26צפיות
יש גם ערוצים צרפתי, ספרדי, הודי וזכור לי שפעם היה גם טורכי (יש מצב שעדיין קיים, לא בדקתי). אתה שוכח שאנחנו מדינה מאוד מגוונת, יש לנו עולים דוברי כל השפות ובשבילם הערוצים האלה, כמו שאתה מקבל חבילה שלמה של ערוצים רוסיים, ואגב, רוסים גם לא ממש בצד שלנו. וכן יש לנו גם ערוצים ערביים, ושכחת כמה אזרחים ערבים במדינה הזאת, מישהו החליט שגם להם מגיע, האמת אני גם חושבת ככה. אבל רכישת סדרות טורכיות, זה  משהו אקסטרה, ובנתיים לדעתי אפשר לוותר על זה ולהפסיק להזרים להם עוד כספים מהכיס שלנו ובמקום זה לרכוש טלנובלות ממישהו "קצת" פחות אנטישמי, כמו מקסיקו או ארגנטינה למשל.
באופן מפתיע
23/07/14 22:49
64צפיות
אני ממש מסכימה עם זה!

אני יודעת שאני בתקופה האחרונה לא מצליחה להתקרב לשום סידרה טורקית!
במצב הנוכחי לא מצליחה לעשות את ההפרדה ואין לי את היכולת לצפות בסדרה
שחלק משחקניה בוודאות שונאים אותנו...
וזה למרות שאני מאוד אוהבת את הסדרות!

יכול להיות שעם הזמן זה יעבור לי.
הכל צביעות גם אצלינו
24/07/14 00:20
67צפיות

יש שיתוף פעולה כלכלי בין המדינות.
אך בעוד אנחנו קונים הם מחרימים ושונאים.
זה כאילו  צופים בטלנובלות מאירן
עוד צביעות
קטאר לדוגמא היא הספונסר של החמאס אבל גם של קבוצת כדורגל ברצלונה
קבוצה כמעט לאומית בישראל.
קטאר הבעלים של מנצ'סטר סיטי וסן זרמן.
ובית קפה בבלגיה המנוהל ע"י תורכי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4548873,00...

אין סוף וזה לא אנטישמיות כי אם אנטי ישראל או פרו פלסטין
הערבים הם שמים בעצמם רק נדמה לנו שאנטישמי זה רק נגדנו.
בהגדרה הערבים שמים אבל המנהיג הפלסטיני לפני
24/07/14 01:03
53צפיות
ערפאת זה שהוביל את המלחמה נגדינו בתקופת הישוב חאג' אמין אל חוסייני היה חבר קרוב של היטלר, והיטלר אף נתן לו מקלט מדיני אחרי שהבריטים גירשו אותו. לפני כן לא היו באירופה ערבים אז אפשר היה לחשוב שהשנאה לשמים כי השמים היחידים היו יהודים. ועכשיו יש הרבה יותר שונאי ישראל משונאי יהודים יש המון יהודים שונאי ישראל כולל במאה שערים. אבל לא רק חרדים, עיתון הארץ ברובו הוא שנאת ישראל, או ליתר דיוק אהבת פלסטין, כל המפלגות הערביות כולל מפלגת השיתוף פעולה בין עמים חד"ש הן פרו פלסטיניות ואנטי ישראליות. והם מקבלות כי כמעט 10% בכל בחירות 11 מנדטים מתוך 120.
שמית זו שפה
24/07/14 07:58
48צפיות
לכן כל דוברי השפות השמיות הם שמיים.
הערבים אף הם דוברי שפה שמית ולכן אנטישמי ברור מהו.
ותיקון למה שכתבתי
לא פלסטין יש פלשתינאים לכן
נכון לכתוב אנטי פלשתינאים פרו ישראל
º
כמובן אנטי ישראל פרו פלשתינאים ולא כמו שכתבתי
24/07/14 08:15
16צפיות
שמי אז על פי התנ"ך צאצאים של שם בנו של נוח
24/07/14 10:18
29צפיות
ולפי הגניאולוגיה של ספר בראשית כל עמי המזרח התיכון חוץ מהפלשתים והכנענים היו שמים, לכן למעט הפלשתים כל המזרח התיכון היה שמי עד אלכסנדר מוקדון שהוא צאצא של של יפת. הערבים רואים בעצמם צאצאים של ישמעאל בן אברהם וגם אנחנו רואים בהם כאלה, בני דודים ולכן גם הם שמים.

גם הנוצרים פיתחו את התפיסה שיפת הוא אבי הלבנים, שם הוא אבי שחומי העור אך לא שחורים וחם הוא אבי השחורים. לכן האנטי ציונים  היהודים והערבים כאחד טוענים שהיהודים האשכנזים הם צאצאים של יפת והיהודים האתיופים הם צאצאי חם ורק היהודים המזרחיים באמת שמים ומבחינת ערפאת ושלום שטרית ערבים יהודים.
כל הפואנטה שמחרימים בצדק אחת אורנה בנאי אבל
24/07/14 13:58
42צפיות

מלקקים לשחקנים תורכים כאילו מה?
ערוץ תורכי /ישראלי זה לא ערוץ זר שלא מחבב אותנו
זה אנחנו .
צביעות.
למה לעשות ערוץ שלם טורקי?
21/07/14 16:06
110צפיות
איפה הימים הטובים שז'אנר הארגנטינאי שלט בערוצי ויוה? זה לא מספיק שערוץ אחד יהיה בספרדית ומתוכם שתי ש.ח לטיניות, זה מעט מאוד ועם כל הכבוד לאוהבי טורקיה(בלי שום קשר לפוליטיקה) זה לא הוגן שהם ישתלטו על הערוץ! מספיק שיהיה מקסימום שתיים(למה הברזילאים מקבלים רק משבצת אחת אם כבר?) קיצר מנהלי ויוה פישלו פה לדעתי מספיק לראות את הזלזול שלהם בז'אנר הארגנטינאי וצופיהם.
יששששש! נשמע כמו רעיון מעולהההה
22/07/14 00:03
89צפיות
אז הם באמת קוראים ומפנימים הכל.. צעד ממש חכם מצידם. זה יהיה טוב לנו ולהם.
עכשיו אני אכנס לראות את התגובות השליליות שראיתי שכתבתם לפי הכותרות, מקווה שלא אשנה את דעתי האופטימית
לא בטוחה אם זה טוב או רע
22/07/14 22:47
80צפיות
מצד אחד מפסידים ערוץ, מצד שני ויוה הרגיל יהיה לטיני לחלוטין. אבל עדיין מפסידים ערוץ..
בהחלט מפסידים ערוץ
23/07/14 01:55
82צפיות
לוקחים ללטיניות ארבע משבצות ומחזירים אחת. בעוד שתי משבצות טורקיות חדשות ושתי חוזרות מבטיחות שכל טורקית תשדור פעמיים. בעוד ללטיניות לא, כי להן כולל הברזילאיות 5 חדשות ו-2 חוזרות, מה שלא מאפשר שידור חוזר של אפילו חצי. גם הקוריאניות, אמנם עכשיו יש שידורים חוזרים, אך כשויוה פלוס קיים את הבטחתו היו במשך שנה שתי קוריאניות במשך שנה ולא יספיקו להחזיר את כולן. גם קורן כתב שויוה לא יכולים להחזיר לטלוויזיה מה שצולם לפני 2011, מה שאומר שאייריס, הלהקה ויופי של ירושה לא יחזרו. רק הטורקיות, הז'אנר הכי חדש בערוצים מקבל יחס מועדף.
הודעה קצרה
22/07/14 03:26
167צפיות
הודעה קצרה
עוד מעט אני יוצאת לכיוון שדה התעופה, טסה לארה"ב לחופשה שתיכננתי לפני יותר מחצי שנה ועם כל המצב הנוכחי אני מרגישה שאני נועת עם רגשות מעורבים...

מצד אחד יש את החיילים הגיבורים שלנו שנלחמים עבורינו יום וליל (ואף מאבדים את חייהם על מנת שהשט יחזור לארצנו) ואילו מהצד השני נירי רקטות אלהים יודע מאיפה יש לנפ עוד תחמושת ארוכת טווח.

למרות הכל החלטתי לנסוע כאשק אני משאירה את הלב שלי כאן כאשר אני דאגת לאהובי שנמצאים בטווח ירי.

המשך שבוע טוב, רגוע ושקט ככל שניתן.שחיילנו יחזרו לשלום מהר ככל שניתן ושהסיוט הזה פשוט יסתיים

נתראה עוד כשבועיים
שיהיה לך טיול כייפי, רגוע ומהנה
22/07/14 06:55
65צפיות
טיסה נעימה ומקווים שתחזרי למציאות אחרת, יותר רגועה.
º
נסיעה טובה
22/07/14 22:52
11צפיות
º
טיסה נעימה תהני
22/07/14 23:03
10צפיות
º
נסיעה טובה, תהני
23/07/14 01:45
5צפיות
תהני בארה''ב
23/07/14 07:10
26צפיות
ותעשי חיים משוגעים.
תודה לך ולכולם!!
23/07/14 15:47
35צפיות
הגיתי בשלום לאחר יום נסיעות וטיסות ארוך למידי. עכשיו מקווה רק להנות:)
נסיעה טובה
23/07/14 22:46
23צפיות
מצטרפת לכל היחולים,

תיהני!
אל תתני להם להרוס לך את התכניות - גם ככה הם מנסים לשבש לכולנו את השיגרה...

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה