בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

לב פראי
16/04/14 21:42
6צפיות
לב פראי

בדיוק ככשאלתי את עצמי
16/04/14 21:47
4צפיות
למה לא מלמדים את סוליטה את שפת הסימנים, בדיוק עושים את זה ומלמדים גם את טוביאס שיתקשר איתה. טוביאס פלט שאלחנדרו צריך לדאוג לביתו ולנכד שלו וכך פלט שהוא יודע שלאלחנדרו יש נכד, מה שאלחנדרו לא יודע, האם כעת יצטרכו לגלות לו את האמת?
סופסוףףף זה קרה!! מתחח
16/04/14 22:06
אוקטביו מגיע לחווה כדי להכיר את אחיינו  החדש וכדי לראות מה קורה עם מריכרוס ומגלה שהצריף של מריכרוס נשרף, שסבא שלה לא הצליח להינצל ומת בשריפה, ושמריכרוס עזבה את הכפר כמובן שהתגובה שלו הייתה קשה http://www.youtube.com/watch?v=88N3HgPLQuo

עוד קודם לכן כשהוא שהה שוב באיסלה דורדה יחד עם אדוארדו, מריכרוס המשיכה לשגע את שניהם ללא רחמים - והם פשוט לא עולים על זה שזו אותה מריכרוס התמימה הפראית והפרמיטיבית חח קטעים.. אוקטביו בטוח שהוא מתחיל להתאהב באותה "מריה אלחנדרה שכל כך מזכירה את מריכרוס" מה שכן, נראה לי שעכשיו כשהוא יודע שמריכרוס כבר לא בכפר החשדות שלו לגבי הדמיון הרב בין "מריה אלחנדרה" למריכרוס שוב ירחפו באוויר...

כמו שמריכרוס עברה מהפך, אלחנדרו לא שוכח גם את סוליטה ובזכותו היא למדה סופסוף את שפת הסימנים! ככה יהיה לה הרבה יותר קל לתקשר עם הסביבה. נחמד שהיא עוברת לגור יחד עם מריכרוס באי איסלה דורדה

מריכרוס ממשיכה לדחות את הנסיך קרים אבל גם יודעת לנצל אותו לטובת הקזינו

מחכה בקוצר רוח לראות מה יקרה בפרק הבא אחרי שאוקטביו גילה את האמת
Karadayi - שרשור לחג שמח
14/04/14 10:05
56צפיות
Karadayi - שרשור לחג שמח
שבוע חדש הגיע

פרק חדש יגיע

והבאהר כבר כאן

אז לכל האורטקים האהובים.... חג פסח כשר ושמח
תהנו מהחופש, מקצת משפחה מורחבת ומדיאטה בכפייה כי אין מה לאכול

ועם תמונה כזו ..... אפשר להתחיל את החג עם כזה חיוךךךך
על 4 בנות דיבר קנאן ....
14/04/14 12:00
55צפיות
על 4 בנות דיבר קנאן ....
גנבתי רעיון של מישהי בקבוצה של השחקנים הטורקיים בפייס, היא עשתה על 4 בנים.. חכם- קנאן/מאהיר/אזל, תם- רחמי (פטמגול), רשע- טורגוט, ושאינו יודע לשאול- בולנט (שזה הכי מתאים שיש!!)

אז הנה הן... 4 הבנות של קנאן....
לא בטוח שאיישן עונה על ההגדה של רשעה
14/04/14 12:16
39צפיות
אבל מן הסתם במה ששודר בויוה אין יותר רעות ממנה, למרות שבין איישן לאמינה ממנקשה וחליל לא בטוח מי רעה יותר. אבל עובדה שאצל הטורקים הרשעים הם גברים וחוץ מאזל שאיישן הייתה אכזרית בשביל אחותה אין ממש רעות לא במנקשה וחליל חוץ מאמינה שלא השתתפה על הסדרה, אבל באהבה אסורה, פטמגול וקרדאיי אין רעות. אה בעצם כן יש רשעה, סררה מקרדאיי.
אני מאוד אוהבת את איישן
14/04/14 12:27
31צפיות
והבנת אותי נכון, איישן לא באמת רעה אבל היא האישה שהכי מתאימה להגדרה כי אין באמת רעות בסדרות טורקיות... (עד מה שראיתי עד היום לפחות) סררה היא גם לא בדיוק רעה, יותר אישה חלשה שעושה הכל כדי לרצות את הגבר שלה ולשמור  אותו כמה שיותר קרוב אליה. זה לא כזה מצליח לה כי היא לא חכמה מספיק, אבל למען הרעיון הכללי....
ולעומת שאר הנשים של קנאן איישן נכנסת למשבצת ״רעה״
אמינה ואיישן
15/04/14 23:30
19צפיות
דעתי על רעים ורשעים. אמינה התאהבה בפושע שרק הכירה זה מובן אבל ההתנדבות שלה לעזור לו לפגוע במנקשה בכלל לא מובנת. בשבילי היא סתם מפגרת. איישן מתאימה יותר למשבצת הזאת גם אם זה בגלל הנסיבות, גם הפלילה את אהובה גם רצחה את אביה גם התחתנה עם קנאן בשביל הירושה ואחרי זה השתתפה ברצח שלו. אבללללללל  שכחתם מישהי יותר מתאימה משתיהן וזאת מוקדס!! זאת רעה באמת. גם מתאימה להיות חכמה וזאת שלא יודעת לשאול תמיד היו לה הערות ושאלות לא במקום
מוקדס מתאימה לכל הקטגוריות אבל....
16/04/14 02:06
17צפיות
היא לא קשורה לאימי |תודהלאל|
על לשדך אותה לאימי המוח הטורקי עדיין לא חשב
וטוב שכך! חחחח
16/04/14 09:42
13צפיות
וזה מה שרציתי לענות לרפו, תודה שיב
אכן איישן יותר מתאימה מאמינה
16/04/14 21:54
1צפיות
אמינה סתם דפוקה איך שהעדיפה להאמין למוסטפה לאחר ששמעה את האמת מהמשפחה של מנקשה והייתה מוכנה להיות שותפה לרצח, כי מוסטפה אמר לה שירצח את מנקשה, אבל בעצמו העדיף לאנוס אותה ובכך להרוס לה ולחליל את חיי הנישואין והיא חשבה שמנקשה מתה, כך שלמעשה עזרה לחטוף אותה במחשבה שעומדים לרצוח אותה. אבל אחר כך עזרה לתפוס את מוסטפה. אבל לדעתי סררה יותר מתאימה מאיישן, כי היא הפלילה את בעלה ואבי ביתה כדי להקים משפחה עם טורגוט, אני לא יודע אם זה כי טורגוט הבטיח לה הרים וגבהות ואם טורגוט יזם את זה, או שהיא בחרה להפליל את בעלה והוא עזר לה בתור "העוזר" כך שאני לא יודע מה מספיק כדי לדעת עד כמה הייתה אכזרית כלפי אבי ביתה. אבל נראה שהיא לא דמות מספיק חשובה כדי להיכנס לקטגוריה. כי אמנם בהאר מאזל ומנקשה זאת אותה השחקנית, אבל התמונה של בהאר, כך שכל הנשים הן הנשים של קנאן כי היה אזל גם חיזר אחרי בהאר.

ומוקדס אכן עונה לכל הקטגוריות חוץ מתמה, למרות שאני לא יודע אם לא יודע לשאול זה שעושה שטויות בלי לשאול, ואולי סררה גם כמו אייטן לא ידעה לשאול וצייתה לטורגוט או לשאול שאלות לא במקום שרק פוגעות מתוך סקרנות פולשנית וחוסר טקט, שני הדברים מתאימים להגדרה של לא לדעת לשאול, אבל בדרך כלל מתכוונים להגדרה הראשונה של האמון העיוור של אייטן בנאג'דט.
חחחחחח
15/04/14 18:19
25צפיות
פרידה לא כזאת חכמה עובדים עיה בלי הפסקה
דווקא הפעם זה סבא של מאהיר שהצליח לעבוד על
15/04/14 20:17
21צפיות
הבת שלו והיא משוכנעת שנאזיף חטף ממנה את מאהיר ולכן היא ופרידה בטוחות שנאזיף רצח את סולימיין כדי שמאהיר לא יגלה שאימו לא נטשה אותו, כי סולימיין בתור מי שאוהב את קדאר רצה לפייס בינה לבין מאהיר.
לפחות יש לה תואר במשפטים!|אקדמי|
15/04/14 23:15
23צפיות
והיא שופטת! יחסית לשאר היא גאון
º
**התכוונתי-
15/04/14 23:16
6צפיות
והיא
16/04/14 02:04
16צפיות
גם היחידה שמצליחה להחזיק קרוב אליה את מהאיר אז היא בהחלט חכמה!
º
חחחח בתורנות
15/04/14 23:23
8צפיות
חחחחחח ענק
15/04/14 22:56
16צפיות
אהבתי - בחירות בול!
אני כן הייתי מגדירה את איישן כמרשעת, אמנם שלא מבחירתה ומתוך אילוצים ועם נסיבות מקלות
ומליוני תסביכים ואני מתה על איישן ומבינה אותה ואת המניעים שלה ובכ"ז טובה היא לא
זה לא בינארי
16/04/14 21:58
1צפיות
לא כל מי שלא טוב הוא רע ולא כל מי שלא רע הוא טוב, יש גם אמצע. טובה היא בהחלט לא. אבל יחסית לגברים הרעים בטורקיות היא מלאך. באמת באף טורקית בויוה לא ראינו רעה מרכזית ושטנית כמו הגברים הרעים.
אז מסתבר שסבא של מאהיר נטש אותו ליד הדודים
14/04/14 12:13
35צפיות
ואמר למאהיר ונאזיף שקדאר לא רוצה אותו ולקדאר שנאזיף חטף אותו ממנו והתעלל בקאדר על כך שהיא רוצה את מאהיר, כמעט צדקתי, זה לא האח שרצה נקמת דם אלא האבא, אבל האבא והאחים של קדאר והאחים של נאזיף לא בחיים וזה נשאר בין נאזיף לקדאר שבטוחים בגרסה שהם קיבלו בעיקר קדאר ששונאת את נאזיף לכך. ושוב שיחק המזל לטורגוט, מסתבר שבדיוק כשנאז'דט ביקש לזמן את מאהיר, סולמיין באמת התכוון לעשות את זה ביום אחר כנראה, כדי לדבר עם מאהיר על אימו. אז הכול מסתדר לקאדר ולפרידה, סולימיין זימן את מאהיר, נאזיף בא במקומו וכשנאזיף הבין במה מדובר, הוא רצח את סולימיין כדי שמאהיר לא ישמע את האמת על אימו, פרידה כבר השתכנעה ובנס דחתה את פסק הדין וגזר הדין ביומיים.

טורגוט שתל את הנשק המוברח אצל בולנט וכעת מאהיר גם מואשם בהברחה ולא יכול להשתחרר עד למשפט ופרידה לגמרי נגדו ודווקא זה שניסה לחשוף את טורגוט משחק לרעתו שידע על ההברחה ומאהיר מבין שיאסין לא יכול להגן עליו ולעל משפחתו במחיר שהפושעים ימשיכו לעשות ככל העולה על רוחם, ובמקום זאת נעזר ביאסין כדי לברוח, רק מה הוא יוכל לעשות כנמלט במשך יומיים?

טורגוט אנס את אייטן והיא לא באה לחזרות לשירה, נאז'דט בא להתעניין בשלומו וכשנכנס לביתה היא התעלפה ונלקחה לבית חולים ונבדקת וכנראה עניין האונס יתגלה בבדיקות.

סררה חושבת שמאהיר עשה לה טובה, מעניין למה היא מתכוונת?
º
חג שמח
15/04/14 22:59
7צפיות
67 הטורקי ....
16/04/14 01:10
18צפיות
איך, איך הצליחו לעבוד עלינו ככה, איייךךךך??? ואנחנו, כאילו שאנחנו לא למודי טרגדיות טורקיות למינהן, מה חשבנו לעצמנו לעזאזל

אין לי תשובה הגיונית לזה מלבד שכנראה אנחנו ככ מחפשים סוף טוב, ככ אוהבים את הזוג שלנו, שלפעמים אנחנו מעדיפים להתבדות מאשר לחשוב בהגיון

אז לאדון MS יש תכניות אחרות, הוא לא מוכן לתת את הבת שלו לבחיר ליבה כי בחיר ליבה הוא "Kabadayi" (יעני, גנסטר)  והיא שופטת. ולא, זה לא מקובל ולא, כי הוא פשוט טלית שכולה תכלת, אבא למופת ולתפארת

באמת שהיה עדיף שהוא היה ממשיך לצרוח ולצווח על פרידה שלנו בנוכחות קרימה הלא מועילה, מאשר להשפיל את כל מש' קארא (וגם את קרימה, שבלי שום קשר אף פעם לא יודעת איפה להניח את עצמה.. אז בסיטואציה כזו בכללל.....) ולגרום לפרידה עוד סיבה לשנוא אותו.

אני מצפה ו-(קצת, מה לעשות גיליתי שהאינטואיציות שלי לא משהו בזמן האחרון...) בטוחה שפרידה לא הולכת לסלוח לו העלבון הזה וכולי תקווה שהיא תקח את עצמה ותעוף מהבית הזה אחת ולתמיד!

חוץ מזה באמת שהיה פרק טוב, מאוד נהניתי לצפות בו (למרות שצפיתי בחצי ממנו+סמנת הסיום וסצנת "האירוסים"), הסצנה שפרידה ומאהיר מודעים לנאזיף על שחרורו הקרוב הייתה מקסימה ומרגשת איזה כיף לראות אותם ככה מאושרים, ואת נאזיף גאה בבת החדשה שלו

הסצנות של מאהיר ופרידה גם היו מקסימות! הם זוג מדהים וככ חזק.... מאהיר הרס אותי כליל עם הגופיה השחורה שלו כמה הוא יפפפהההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!! (וזהו, מעכשיו אני סותמת)

אייטן בהריון... ממממ....... אמממ.... רגע.... מממממ.....

לא מעניין

ועוד סתם הערה-- פרידה סוף-סוף חזרה לקולקציית המעילים שלה (מה שככ אהבתי בעונה הראשונה...) כמעט כל העונה הנוכחית היא לבשה רק את המעיל השחור ואולי איזה פעמיים את הכחול. אני מקווה שתקציב המעילים בהפקה טרם נגמר כי אני ממש אוהבת איך שמלבישים אותה
67
16/04/14 02:03
14צפיות
אז עבדו עלינו... אבל אני עדיין בטוחה לגבי שאר תרחישי החתונה שהעלינו |בוםבום|
גם הלבשנו להסכמה של מהמט סאים סיבה כ"כ הגיונית שזה היה חייב להיות נכון אבל הכותבות בחרו לדבוק בתסריט ההגיוני יותר
ולא פירגנו למהמט סאים בתחכום (בכ"ז כבר אין לו את טורגוט כיועץ ולבד הוא כנראה לא שווה הרבה)

היה פרק מעולה מאוד נהניתי - אהבתי איך שמהאיר ביקש מפרידה להצטרף אליו לשיחה עם אביו בכלא, אהבתי את השיחה אהבתי את החיוכים
וכמות החיוכים שעפו שם הייתה מפחידה ומבשרת אסון!

לא הבנתי איך כשסופר מהאיר הגיע לרופא החולצה שלו נראתה כ"כ נקיה וללא טיפת דם (וגם המעיל) נו טוב הדם של מהאיר מתאדה מהבגדים ואפילו לא משאיר כתם -
כבר אמרנו שיש לו דם מיוחד...

סצינת המשפט - סוף כל סוף נאזיף משתחרר והפעם זה כנראה לתמיד (עד שהמוות יעשה את שלו...)
נאבקתי עם עצמי לעצור את השמחה כי הרי ההיגיון אומר שעוד כמה פרקים הוא ימות...

התרגשתי יחד עם מש' קארא כשנאזיף דפק בדלת
והתרגזתי על קרימה ומהמט סאים כשצעקו על פרידה

סצינת הקפה בגינה של מהאיר ואיקנור החזירה אותי לתחילת הסידרה בפרקים הראשונים כשהיא יעצה לו לא להתחתן עם אייטן אלא לחכות עד שיתאהב
(כבר אז הבנתי איזו דמות מיוחדת היא) ואיך יחלתי יחד עם מהאיר שהיא תהיה הבאה בתור שתמצא את אהוב ליבה
(אגב נישואי אייטן - בולנט זו בדיוק הדרך לכבוש שוב את גרושתך שלח לה שק מצרכים זה יעשה לה את זה!!!)

ואיזה חמוד היה מהאיר שביקש מיאסין שילווה אותו ויראה לו איפה קונים שוקולד

אגב מהאיר הגיע הזמן שתפנים - לפני אירוסין לא הולכים להסתפר - לא הבנת שזה פתח לצרות??

ואייטן  נראית כמו אחת שגוססת ולא כמו מישהי בהריון (אפילו בחילות היא לא יכולה לשחק כמו שצריך ומגזימה???)
והסצינה אצל האישה ההיא העבירה בי צמרמורות ופחד בעעעע

וסצינת הסיום - עושה רושם שהופתעתי הרבה יותר מנאזיף (טוב הוא כבר למד להכיר את המחותן שלו מהמפגש הקודם
וכנראה שלמרות כל האופוריה התכונן גם לתרחיש כזה... איזו אצילות הוא גילה!) ואין מצב שפרידה נשארת בבית אחרי
ההתרחשות הזאת!!!
קרימה גם אם היא בת יחידה זכאית לתואר אהבלה
לא מבינה איך אמא יכולה להיות כ"כ מרושעת כלפי הבת שלה וכ"כ סתומה ועיוורת מול בעלה - בלתי נתפס דמות הזויה!!!
מהמט סאים - הפרק לא הוסיף לו כבוד או יוקרה. ממש לא!

אהה ועוד משהו - סרדאר (שהפרק הרג אותי מצחוק) נכון שאין לו מראה טורקי והמבטא לו נשמע שונה |קדאפי|?

וארדל במשפט - מה בדיוק פשר החיוכים שלו והחיבוק עם נאזיף? התרומה שלו לתיק הרי הסתכמה בכלום (מלבד לבישת גלימת העו"ד) אז מה כל ההתלהבות?
הייתי מצפה שיתן את הכבוד הראוי למהאיר ויעמוד בפינה...

16/04/14 10:02
13צפיות
גם אני עדיין בטוחה בתרחיש החתונה, אחרת אין להם דרך אחרת להרוס אותנו עד העונה הבאה

סופר מאהיר הוא משהו מיוחד! הוא גם המשיך להסתובב עם אותם בגדים איזה חצי יום אחרי שהיה בבית החולים, וכשנאזיף חיבק אותו חשבתי לעצמי- "יופי מאהיר שכואב לך ואתה מתאפק, אבל נאזיף... איך הוא לא מריח ריח של דם?"

ואיך שכחתי את הסצנה של איקנור ומאהיר בגינה כי היה שם קטע שרציתי לשאול אותך, אולי הבנת מה הוא אמר לה? היה קטע לקראת סוף הסצנה שהוא אמר לה משהו שהיה נשמע לי שגם תורה יגיע (להתאהב או להתחתן שוב), ותהיתי לעצמי אם הוא הזכיר את ארדל ולא שמתי לב... (אני ממש מקווה שלא!!!)

אייטן סתם מגזימה... הפסקצי כבר להתייחס לפרצופים שלה היא כזו שחקנית גרועהה!!!

אגב מאהיר מסתפר, שמת לב איך עד שהוא הגיע לבית החולים איך השיער שלו היה מבולגן ואז חשבתי לעצמי שהוא באמת חייב להסתפר וגם קצת להתגלח, מזל שהוא התארס יום אחרי! חחחח

בסצנה של מאהיר ופרידה בבית, לפני שהוא נישק אותה הוא אמר לה "אם אבא שלך לא יסכים, אני אחטוף אותך" (את זה אני יודעת כי מישהי בעמוד של קארא' תרגמה את שתי השורות האלה) ואני מצפה לחטיפה סטייל פרק 33

וואי, סרדאר באמת דומה לקדאפי הוא מצטרף לרשימת על האנשים שדומים לאנשים אחרים בסדרה.. יש לי כבר איזה 4... כשצופי ויוה יגיעו לפרקים מתקדמים אשרשר את כל התמונות!
ואגב מבטא מוזר, גם לברדאן יש מבטא מאוד כבר ובכלל לא טורקי יותר
ומה בדיוק מוביל לטרגדיה? ספוילר
16/04/14 22:02
MS לא אמור לחיות בשלום עם ביתו וחותנו, במקרה הטוב הוא אמור לבלות את שארית חייו בכלא. אז מה זה משנה אם הוא מקבל או לא, הוא ממילא בסוף צריך למות או לקבל מאסר עולם.
שאלות, חדשות, בקשות
15/04/14 20:51
20צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
כולל המלצות, נצ"לשים, וכל מה שבא לשרשר לכאן
(להזכירכם, לכמויות גדולות של תמונות יש שרשור נפרד)

חג כשר ושמח
מזל טוב למריצה רודריגז שילדה תאומים
15/04/14 21:00
44צפיות
מריצה רודריגז ילדה השבוע שני בנים תאומים, ושמם עקיבא ויהודה כנראה כי בעלה הוא יהודי (ג'ושוע מינץ).
http://www.peopleenespanol.com/article/nacieron-lo...
ווואי מגניב
15/04/14 21:34
24צפיות
אמיליה אטיאס,משחקנית לאשת עסקים
15/04/14 22:22
40צפיות
אמליה נהנת מעבודה נהדרת תודות ל"חבריי לנצח" (mads), אבל
לשחקנית יש פרוייקטים רבים...
אמיליה  פועלת לפתיחת מיזם הגנסטרונומי:בר ומסעדה שבו יוצע מזון אורגני,טאפס ומשקאות.
חוץ מזה, זה יהיה מקום עם המון אומנות,הופעות של להקות,אירועים ועוד...
מישהו שומר עליי-שבוע אחרון בטלפה אינט'
15/04/14 23:07
38צפיות
השבוע הזה הוא שבוע הפרקים האחרונים של "מישהו שומר עליי" בערוץ 154 בHOT (טלפה אינט'). יום שישי בערב(20:00) ישודר הפרק האחרון בהחלט-210 במספרו.
למי שהתגעגע/רוצה להיזכר

השאלה היא איזו טלנובלה תחליף אותה...השערה שלי-קוראים לזה אהבה או חוק האהבה(עם סילביירה וטייבו).
מקווה שלא ישדרו את השנייה כי אז אצטרך לעצור את עצמי ולא לצפות בה
גם אני מחכה
16/04/14 17:47
9צפיות
לדעת מה יחליף אותה
בטח את רוצה את...
16/04/14 21:50
חוק האהבה, נכון?
לא ראיתי אותה והייתי צופה אם כן...אבל בקרוב עולה קאמינו-אל-אמור...יותר מדי נובלות, אז בוודאות אוותר עליה.
‘Una buona stagione
16/04/14 12:49
29צפיות

Ascolti tv ieri sera: si aggiudica la vittoria ‘Una buona stagione’

Si aggiudica la vittoria degli ascolti tv di ieri sera, martedì 15 aprile, la Rai. La terza puntata della serie televisiva ‘Una buona stagione’ con Ricardo Dal Moro e Ottavia Piccolo, in onda su Rai Uno, vince la sfida riuscendo a tenere davanti al video ben 4.387.000 spettatori.

Al secondo posto si colloca su Rai 3, il talk show politico ‘Ballarò’ con Giovanni Floris che ha raccolto l’attenzione di 3.323.000 spettatori. La quinta ed ultima puntata del programma di Antonio Ricci ‘Giass‘ con Luca e Paolo, in onda su Canale 5 è invece terzo in classifica. Il divertente ed irriverente show ha conquistato 2.502.000 spettatori nella prima parte e 1.678.000 nella seconda.

A seguire su Rai 2  la sesta puntata dello show comico ‘Made in Sud’ con Gigi & Ross ha attirato 2.434.000 spettatori. In onda su Italia Uno  la 14esima puntata della serie televisiva statunitense d’azione ‘Arrow 2′ con Stephen Amell ha totalizzato 2.063.000 telespettatori. L’episodio di ‘The Tomorrow People’ ne ha raggiunti 1.578.000 mentre ‘Nikita’ 838.000. Su Rete 4  il film ‘The Next Three Days’ con Russell Crowe ha catturato l’attenzione di 1.509.000 telespettatori. Infine su La 7  il filmthriller ‘Suspect – Presunto colpevole’ con Cher, Dennis Quaid ha ottenuto l’ascolto di 762.000 telespettatori.
http://www.news-24h.it/2014/04/ascolti-tv-ieri-ser...
fotos
16/04/14 12:58
30צפיות
16/04/14 13:00
21צפיות
º
16/04/14 13:02
17צפיות
º
16/04/14 13:03
16צפיות
16/04/14 13:06
17צפיות
º
16/04/14 13:08
8צפיות
ליל סדר טלנובלי- סקר קליל
14/04/14 11:21
107צפיות
לכבוד החג, אם מי הייתם רוצים לערוך את ליל הסדר???

חג שמח לכולם!!

(נטול אייקונים תודות לאפליקציה בפלאפון בעע)
אני הייתי רוצה לחגוג עם
14/04/14 12:19
71צפיות
השחקנים - פרננדיטו מי אמור דניאל אראנס מרסלו קורדובה טיאגו לסרדה ומהשחקניות עם - מאייטה פרוני לוסרו סילביה נבארו אנה פאולה אאורסיו דבורה פלאבלה

אחלה סקר תודה
ואני.......
14/04/14 12:24
48צפיות
מהבנים-
ססר אבורה
דניאל אראנס
כריסטיאן דה לה פואנטה
ברונו גאליאסו
ריינולדו גיאנצ'יני
סבסטיאן רולי (אז מה אם הוא מסולקן.)

מהבנות-
מאיטה פרוני
אנה ברנרדה קונטררס
דניאלה רומו
לטיסיה קלדרון
קרינה זמפיני (בתור קרלה לוסרו, בבקשה. )
בלנקה גרה
דולסה מריה

זהו
º
כמובן, שכחתי את ויקטוריה רופו
14/04/14 12:26
21צפיות
אני עם האחד והיחיד
14/04/14 12:52
53צפיות
גוזמנסיטו מאהבות אמיתיות, סבסטיאן רולי, קיקה אדגר ולורנה רוחאס
הפעם אני אבחר דווקא בשחקנים
14/04/14 16:46
62צפיות
יהודים. מאוד מעניין אותי לדעת עד כמה הם מתחברים לזה, איך הם חוגגים, בקיצור לבלות קצת בחברת אנשים "שלנו". ביניהם כמובן אריק אליאס שבלי שום קשר להיותו יהודי אני מאוד מחבבת, מארק טאצ'ר, דבורה בלוך , אדריאן סואר, רנטה סורה. על ויליאם לוי אני מוותרת, מצידי שילך לחגוג פסחא.
לדעתי וויליאם לוי לא יהודי בכלל
14/04/14 17:00
49צפיות
שמעתי שרק סבא שלו יהודי
לא משנה מי ומאיזה צד היה אצלו
14/04/14 17:15
46צפיות
יהודי, העיקר שהוא התנצר ולכן כמו שאמרתי, שילך לחגוג פסחא
הוא לא יהודי על פי ההלכה
14/04/14 17:42
45צפיות
כי אימו לא יהודיה אז אין לו דבר אחר לעשות, חוץ מזה ייתכן שהוריו תמיד היו נוצרים והוא לא התנצר.
רנטה סורה יהודיה?
14/04/14 17:02
44צפיות
על זה אני מופתעת.
השם משפחה שלה זה סוקצ'בסקי
14/04/14 17:16
39צפיות
ולפי מה שהבנתי היא לפחות חצי יהודיה.
חחח
15/04/14 18:13
23צפיות
באמת מעניין
16/04/14 15:12
7צפיות

מסקרן אותי בדיוק כמוך ובהחלט בחירה מעניינת שלך
אני הייתי רוצה לערוך סדר עם...
14/04/14 18:19
45צפיות
נטי אוריירו ופוקנדו ארנה

כל השאר יכולים גם להצטרף

חג פסח שמח וכשר לכולם
כרגיל עם אנטוניו פגונדס
15/04/14 18:16
27צפיות
אחרי הדיאטה שעשה, לא תזיק לו ארוחה טובה
אני הייתי רוצה לחגוג עם...
15/04/14 22:08
25צפיות
בנים
פליפה קולומבו
ניקולאס מאיקז שהוא אחד משלנו הוא אמר לי בעצמו הוא אפילו חוגג את פסח וראש השנה אמר לי בעצמו
אהרון דיאז

בנות
קמילה בורדונבה
גבי אספינו
סילביה נבארו
הנה הרשימה שלי
16/04/14 08:08
20צפיות
חואן סולר, חורחה סלינס, סאול ליסאזו, סרחיו גוורי...(נראה לי שיש כאן הרבה טוסטטרון ואגו..)
ומהבנות: אנה ברנדה קונטררס, נורה סלינס, לורדס מונגויה והגברת הראשונה של מקסיקו:אנחליקה ריברה.
º
MADS 80-84
15/04/14 20:25
30צפיות
 MADS 80-84
איזה פרק!!!!!
15/04/14 21:27
32צפיות
שניר רק דיבר על מעבר בזמן - והופ!! כאלו שמעו אותך!!! חחח
המעבר בזמן נתן למנואל הזדמנות לטוס לאורוגואי ולתת לרוסיו קצת זמן לבד...

מהתחלה זה היה ברור שרוסיו בהריון - מהרגע שהיא הקיאה... אבל!!! של מי התינוק??????
אומנם היא שכבה עם סימון... אבל כשמנואל חזר היא הסתכלה עליו במבט מאוהב - כך שאני לא בטוחה של מי התינוק...

טוב - אז גם אם טניה הסכימה לנישואין עם סימון... בגלל ההריון של רוסיו, כנראה זה לא יחזיק הרבה זמן מעמד...

מה עובר על לאו????????
למה???
אני לא יודעת מה יותר גרוע - שהיא עם לוסיאנו, או כשהיא עשתה מה שעשתה בשביל הכסף...

חוליאן הפך לאיש משטרה לכל דבר - שלא מרפה עד שהוא ימצא את קרו... וברבי עדיין מקרקרת סביבו...
º
הכי הגיוני שזה מסימון
16/04/14 00:07
9צפיות
15/04/14 21:31
26צפיות
הזמן עבר. רו מקיאה, ברור שהיא בהריון מסימון. טניה וסימון מתכוננים לחתונה. חוליאן עדיין מחפש את קרולינה אבל היא אצל אוסקר. סימון מצטרף למשטרה. לאו ולוסאנו יחד ומקסי כועס. ברבי רוצה לחזור לחוליאן אבל הוא מתרחק. הרוצח של אינס מת. רוסיו נעלבה שסימון לא סיפר לה שהוא מתחתן. מנו חזר וגילה את הדיסק של רו. מישהו מאיים על זואה כי חוליאן לא מפסיק לחפש את קרולינה. מזל טוב, אתם בהריון.
º
80 מעלי
15/04/14 21:32
23צפיות
80 מעלי
º
15/04/14 21:33
21צפיות
80: יאא הפתיעו אותי
16/04/14 00:04
33צפיות
רק דיברתי שכדאי לעשות מעבר זמן, כלל לא חשבתי שזה יקרה-הפתיעו אז כעבור חודשיים מנו חוזר...רוסיו בהיריון (מה יהיה איתה זאת? אני מקווה שהפעם היא כן תלד, כמה אזעקות שווא כבר יכולות להיות?) אני משער שהתינוק מסימון...הכי הגיוני.
לאו ולוסיאנו ביחד? קרו עדיין נעדרת...מה?!

ואיזה סוף אדיר!!! carton lleno כמו שאומרים
שאלות, חדשות, בקשות
12/04/14 20:31
194צפיות
שאלות, חדשות, בקשות

שבוע טוב לכולם
º
חחחחחחחחחחחחחחחחח
12/04/14 22:59
49צפיות
???
12/04/14 23:03
73צפיות
התמונה?
כן
12/04/14 23:39
63צפיות
במקרה שמתי לב שהתמונה התחפשה לגירסת פסח אז צחקתי.
וואי איזה פרומו יפה השני זה חייב להגיע
12/04/14 23:09
62צפיות
גם מאייטה וגם דניאל איזה זוג שלמות
והעניין עם המזבלה מסקרן, מזכיר משהו
ווואי איזה תמונה מגניבה לפסח!
12/04/14 23:52
85צפיות
כל הכבוד אלה!
חברים יש לכם זיכרון קצר
13/04/14 08:55
69צפיות
זה לא חדש, כבר שנה-שנתיים שהיא שמה את זה בפסח
º
זהו, תהיתי מה כולם נהיו פה סניליים...
13/04/14 10:53
30צפיות
º
חח תודה
13/04/14 10:54
14צפיות
עמק התשוקות יוקרן באתר ויוה
13/04/14 15:47
76צפיות
מ11 במאי.  כבר עדיף שיקרינו ארגנטינאיות שלא שודרו פעם שנייה או טרה נוסטרה/ללא ספק.
עמק הקקי, אני מבקש
13/04/14 16:01
57צפיות
או סיליקון. יש משניהם בשפע בסדרה המחורבנת הזו.
תנו לי לנחש.....
13/04/14 16:17
59צפיות
היה לה ביקוש רב ולכן הם החליטו לעשות הפתעה לכבוד פסח.....
חבל שהם בוחרים להעלות משהו שאף אחד לא ביקש
13/04/14 18:21
55צפיות
במקום להעלות את טרה נוסטרה שיש לה ביקוש גבוה או משהו ברזילאי ישן אחר בתקופה כזאת של יובש ברזילאי. מעצבנים

למרות זאת אני יכולה לראות פה נקודת אור כי בכל זאת זו סדרה ישנה שמועלת לאתר ולא כזו שכבר משודרת במקביל בטלויזיה אז לפחות המגמה טובה.
אוי ואבוי היא כבר נחרשה בפלטינה
13/04/14 23:31
43צפיות
ועוד פעמיים! תארו לעצמכם מה זה טלנובלה של 170 פרקים פעמיים בפלטינה (כזכור-3 פרקים בסופ"ש)

ערוצי ויוה עושים לי רע לא מתקרב לערוצים האלו, אלא אם כן אני חולף בסלון ואמא שלי כהרגלה רואה טורקיות
לא מדוייק
14/04/14 00:09
36צפיות
היא נחרשה בפלטינה פעם אחת, ואחר כך בויוה הרגיל.
º
רייט. עדיין נחרשה
14/04/14 00:11
18צפיות
זה לא שזה בא על חשבון משהו אחר
14/04/14 00:12
37צפיות
הם עדיין תקועים במחשבה שגבי ספניק 'מוכרת' ומביאה 'קהל'.

אז........ זה מה יש.
אבל זה כן בא על חשבון משהו אחר.
14/04/14 06:54
28צפיות
זה בא על חשבון משהו יותר טוב ויותר מבוקש
º
אז היו מביאים את האסירה או המתחזה
14/04/14 14:11
7צפיות
דווקא הפעם השנייה הייתה בויוה הרגיל
14/04/14 14:10
27צפיות
פשוט מגעילים האסירה הטלנובלה היחידה של ספניק ששודרה רק פעם אחת ורק בויוה פלטינה (חוץ מאלמה ששודרה לא מזמן) ולא מספיק שדילגו עליה והחזירו את עמק התשוקות בשידור חוזר, גם עכשיו מעלים את עמק התשוקות ולא את האסירה. חוץ מתשוקת הנצים בעבר האתר מעלה רק דברים שאין להם ביקוש.
תכירו את לאון
13/04/14 22:50
84צפיות
תכירו את לאון
בנם של סברינה גרסיאנה וחרמן פולסקי

פקוווו
13/04/14 23:11
60צפיות
הדר יש לי בשורות לא כל כך טובות לגבי הסוף של
14/04/14 14:34
83צפיות
רוצה לאהוב אותך, המפיק קרלוס מורנו רוצה לעשות סוף שונה ולא שגרתי, יש סיכוי שהוא יהיה עצוב, קחי זאת בחשבון, אעדכן מליעד אח של קורן או באתרים אחרים כשיהיו פרטים.
אוי די אל תגידי לי את זהשלא יעשה שטויות
14/04/14 15:00
48צפיות
אם הסוף יהיה טראגי אני מסוגלת לא לצפות דבר כזה פשוט יכול להרוס את כל הנובלה מבחינתי ואז אין טעם לצפות. שלא יקלקל את המוניטין שלו שימשיך בדרך שלו חבל עד עכשיו הוא עשה פרוייקטים נהדרים מאוד מקווה שההצלחה לא עלתה לו לראש ושהוא לא יאכזב.

תודה על העדכון
דווקא בהכול בשביל האהבה
14/04/14 15:27
31צפיות
הסוף של ויקטוריה רופו היה טראגי ובכלל היא הייתה דמות טראגית בסדרה ורק משום שהיא נרצחה באמצע היא לא הראשית אלא הבת שלה, שלה כן היה סוף טוב.

אבל מקווה שילמד מהאומץ לאהוב ולא מהכול בשביל האהבה.
ויקטוריה לא הייתה שם ראשית
14/04/14 16:22
36צפיות
האהוב מהעבר שלה ואבי בתה היה כומר ככה שלא היה סיכוי לראשיים בוגרים לצד ראשיים צעירים במקרה הזה. והיא גם מתה ויצאה  מהסדרה בשלב מסויים כמו שציינת, ככה שלמרות שכלל לא אהבתי את מותה(כמו גם את מות אגוסטינה אמא של קמילה באומץ)עדיין זה לא שהוא הרג את פלומה שהיא הייתה הראשית. אז זה הרבה פחות דרסטי מבחינתי

בקיצור, נקווה שלא יעשה שטויות אחרת זו תהיה אכזבה גדולה כי אני מאוד מצפה לנובלה הזו רק שלא יקלקל אותה כי זה בהחלט יעמיד בספק גדול את הצפייה שלי בה במידה אם תגיע לפה.
אל תדאגו לו.... הוא בהחלט
15/04/14 06:37
22צפיות
מתמיד עם האופי של העלילות שלו אני מקווה רק שהוא לא יסחף יותר מידי
כבר עכשיו הוא עשה דברים
15/04/14 06:35
19צפיות
שלא ממש צפויים והנובלה נהייתה ממש ממש ממש קשה לצפיה ואני ממשיכה כי אני רוצה לראות איך יסיימו ביחד כי כבר נקשרתי יותר מידי... הם די עיצבנו אותי עם לא מעט דברים של שאמרתי לעצמי אני לא מסוגלת להמשיך אבל הנובלה טובה שקשה להפסיק חחח
חסר להם!!! מאיפה הוא מביא את זה?
15/04/14 06:33
26צפיות
לא סיימו לצלם אותה בכלל ולפי מה שנראה אין מצב שהוא יקח סיכון כי אחרת מה הפואנטה??
סלסטה סיד חוזרת למסך הקטן
14/04/14 18:54
58צפיות
עם הטלנובלה :אלמנות ואחים של הרוק'נרול
התפקיד הוצע לסלסטה לאחר שדולורס פונסי סירבה
סלסטה תתחיל לצלם במאי אבל זה ישודר לאחר המונדיאל
רשימת המועמדויות לטקס המרטין פיירו
14/04/14 23:52
55צפיות
http://exitoina.com/2014-04-14-246461-todos-los-no...

http://www.sitioandino.com/nota/115226-los-nominad...

לא ברור לי למה שמו שוב את דולסה אמור כמועמדת בקטגוריות השונות ולמה שמו את חבריי מתמיד בקטגוריות השונות כי היא הייתה צריכה להיות מועמדת בשנה הבאה וגם רק שמו את ניקו קברה כמועמד בקטגוריה של הראשי וגם לא שמו את אמיליה אטיאס בתור מועמדת. הזוי לגמרי ולא ברור בכלל
בכל מקרה רוב הסיכויים זה שסולמנטה ווס ופרסנטס ייקחו את הפרסים, במיוחד פרסנטס שמובילה את רשימת המועמדויות
מועמדויות מוזרות
15/04/14 22:36
21צפיות
באמת מה הקשר דולסה אמור? נראה לי זה כתיקון על הטקס הקודם שקיקה התמרמר שהיא לא זכתה (זוכרת?) אז אולי הפעם הוא יזכה?
MADS מועמדת ופאפיס לא?

אוי לו כמו שחשבתי צ'אבס מועמד בפרס השחקן הטוב ביותר הוא בטוח יזכה בע
כן גם אני לא הבנתי מה קשור דולסה אמור
15/04/14 22:42
20צפיות
לא נראה לי שהוא יזכה, פרסנטס היא המובילה לזכייה בקטגוריות השונות וגם סולמנטה ווס. גם אני חשבתי אם כבר שמו את חבריי מתמיד אז למה לא שמו את פאפיס
הולך להיות טקס לא מעניין במיוחד לטעמי
15/04/14 22:59
20צפיות
כי שנת 2013 לא הייתה מוצלחת.
שנה הבאה לעומת זאת כן יהיה מעניין-MADS, פאפיס, גואפס, קאמינו אל אמור...תחרות קשה!!
כן שנה הבאה תהיה תחרות קשה
15/04/14 23:14
13צפיות
בדרך כלל די ברור מי הסדרה שהולכת לזכות הסדרה המצליחה של אותה שנה, ב2013 היו שתיים שהן פרסנטס וסולמטה ווס ככה שברור שהן יזכו.

הכי מעניין מי יזכה במרטין פיירו הזהב
מקווה שצ'אבס לא יזכה.
16/04/14 01:45
16צפיות
לא מגיע לו

הייתי רוצה שיתנו את הפרס לויקוניה, אבל אין סיכוי, אז לא אשלה את עצמי לשווא.
Corazón Indomable
12/04/14 16:16
109צפיות
Corazón Indomable

לשם שינוי ראיתי את כל החמישייה אתמול
12/04/14 16:24
78צפיות
אין, אני מת על המשחק המעולה של ססר אבורה ואנה ברנרדה קונטררס.

כל הסצינות של MC משתלטת על הקזינו - סוף סוף!!!!!!!!!!! תחילת הסדרה היו פה ושם סצינות לא מעניינות אבל עכשיו כשהיא ואוקטביו הגיעו לאחוזה נהיה מעניין פתאום

ודווקא כשלוסיה ומיגל לבדם- הם משעממים. אפילו אאוסביו וחוסה אנטוניו לקחו חופשה השבוע ולא הופיעו בכלל. כנ"ל סנטה ומריה.

סוליטה- כבר היה עדיף שתהיה רק אילמת אבל לא חירשת יש לי הרגשה שפישלו לגמרי עם בניית הדמות הזו.

משהו שרק לי עכשיו נפל האסימון לגביה- סרפינה היא השחקנית אורורה קלאבל שבד"כ משחקת את האומנת של הדמות הראשית הצעירה בטלנובלות (או את הסנדקית, במקרה של מריאנה דה לה נוצ'ה).

אוקטביו, אתה יכול להיות יותר חתיך כשאתה זועם?

ארסלי-תאובלדו-אדוארדו-ראיסה- למרות שהיה נחמד שסוף סוף מישהו מנפץ לארסלי את העולם הורוד שהיא חיה בו.

והנה הגיע הופעת האורח הראשונה לטלנובלה הזו מתוך שורה ארוכה של שחקני אורח- קרלוס דה לה מוטה בתפקיד אמיר קרים, הנסיך של חצי האי הערבי (או משהו בסגנון). וכמובן שהוא ידבר בספרדית ולא ערבית, כמובן. אבל MC ייבשה אותו כהוגן לנגד עיניה המתפחלצות של קרלולה

וזהו, אסטה לה פרוקסימה סמנה אן  קוראסון אינדומבלה!
תענוג איך שמריכרוס קוטלת את קרולה וראיסהD:
12/04/14 18:48
52צפיות
הפרקים בהחלט מעניינים ומרתקים, אני דווקא חשבתי שאיך שהעלילה תתמקד פחות בכפר ויותר בלוקיישנים אחרים יהיה פחות מעניין אבל הופתעתי לגלות שגם עכשיו אחרי שמריכרוס עזבה את הכפר(לפחות בינתיים)העלילה פשוט מרתקת למסךהמסתוריות שמשדרת דמותה החדשה של מריכרוס כמריה אלחנדרה הכריזמתית ומלאת הביטחון, הסצנות המרגשות של מריכרוס ואלחנדרו... וגם הנופים המהממים של איסלה דורדהמכפרים על המחסור בסצנות הכפר

אגב ניר יש לי שאלת ספוילר
12/04/14 18:54
68צפיות
אתה בטוח יודע כי אתה אף פעם לא חושש לקרוא ספויילרים חח אז השאלה שלי היא כזאת: באיזה פרק מריכרוס רוכשת את אחוזת נרבאס וחוזרת לחווה העובדה שהיא רוכשת את האחוזה היא חלק מהרקע של הטלנובלה בספיישל הפתיחה ככה שלא ספיילרתי לעצמי אלא פשוט מעניין אותי לדעת מתי יחזרו הצילומים של הכפר המהמם
איך שאלחנדרו מתפגר לדעתי
12/04/14 19:14
59צפיות
וזו השערה שלי. אני כן יודע מתי אלחנדרו מוסר את נשמתו. לא יותר מכך.

אני יודע ספוילרים אבל על דברים אחרים. ממש לא קשורים  לשלב הטלנובלה שבה היא נמצאת.
º
אוקיי אז מתי הוא מוסר את נשמתו?
12/04/14 19:22
53צפיות
12/04/14 19:44
54צפיות
ועדיין - אולי ייקח זמן עד שמריקרוז תחזור.

אלחנדו בסוף פרק 46 ותחילת 47.
אה אז עוד..
12/04/14 21:10
49צפיות
15 פרקים
מקווה שהמעבר בחזרה יהיה מהיר
קרלוס דה לה מוטה מצטרף לנובלה!
12/04/14 16:45
121צפיות
קרלוס דה לה מוטה מצטרף לנובלה!
כנסיך הערבי קרים שמגיע לקזינו של אלחנדרו באיסלה דורדה וישר נכבש ביופייה של מריכרוס עושה רושם שהוא יהיה הצלע השלישית פה... מעניין
http://www.youtube.com/watch?v=BpaZew6SvTw (סוף הסרטון מכיל קצת ספויילר לפרק הבא)

סרטון נוסף בו קרלוס מספר על הדמות שלו בנובלה ועל כמה שהוא חיכה לדמות כזאת(מבסוט שיש לו שומרי ראש והליקופטר פרטי חח) http://www.youtube.com/watch?v=auOd5RxfMi8

בהתחלה נראה היה שארסלי לא נענית לחיזוריו של אדוארדו ההרפתקן אבל בסוף הראו שאדוארדו אומר לאוקטביו שארסלי הסכימה להתחיל איתו קשר, חבל שבחורה הגונה כמוה תיפגע ממנו אלא אם כן הוא באמת יתאהב בה בהמשך. נראה מה יהיה איתם ואיך תאובלדו יגיב, נראה שתאובלדו באמת רק רוצה להגן על ארסלי ומי שהוא באמת נדלק עלייה זו מריכרוס... רק חבל שכדי להגן על ארסלי הוא התדרדר להיות גנב

בינתיים מריקרוס ממשיכה לעקוב אחרי צעדייה של קרולה בקזינו, ותאובלדו מאשש את חשדותייה

אוקטביו ממשיך לתהות לגבי מריכרוס והקשר שבינה לבין מריה אלחנדרה
הוא לא מצטרף
12/04/14 19:16
73צפיות
יש הבדל.

הוא סה"כ בתפקיד אורח קצרצר שלא יימשך הרבה זמן.
º
וואלה חבל הוא חמווד
12/04/14 19:22
38צפיות
סה"כ תפקיד אורח.
12/04/14 19:46
56צפיות
כמו שגם סרחיו גוירי יהיה בתפקיד אורח. לא יודע עד כמה התפקיד אורח שלו יהיה ארוך, אבל אדון קרלוס דה לה מוטה יהיה כאן בערך 7 פרקים וביי ביי.
אוי נכון שכחתי שגם
12/04/14 21:14
55צפיות
סרחיו צריך לשחק פה, מגניב. איזה עוד שחקנים מוכרים ישחקו פה בתפקידי אורח?
12/04/14 22:30
49צפיות
לא בדיוק שחקנית אלא יותר הזמרת של הטלנובלה ששרה את הפתיחה - מרגריטה דה לה דיוקסה. מן הסתם תגלם את עצמה

לא ממש זוכר מהויקיפדיה מי עוד צריך להגיע, אבל יש שחקנים חדשים שמגיעים אחרי פרק 50. אחת מהן זו אינגריד מרץ החמודה.
12/04/14 23:06
46צפיות
מי זו אינגריד מרץ? מצלצל לי מוכר.
מגניב שגם הזמרת ששרה את הפתיח תהיה

12/04/14 23:41
59צפיות
פילאר החמודה מהזר (החברה של לוסרו אאל"ט).

כאן אגב היא תגלם דמות רעה.........
דווקא פילאר מהזר הייתה רעה ורעה ללוסרו
14/04/14 00:20
29צפיות
לא רעה כמו שהייתה בלהתאהב מחדש, אבל עדיין אנוכית ורעה.
אה סליחה בלבלתי בין פילאר לפרלה
14/04/14 00:34
29צפיות
אבל פילאר לא הייתה בהזר, פילאר הייתה החברה של מתילדה (אדלה נוריגה) באהבת אמת.
º
עכשיו אני מבינה למה עדיין לא נזכרתי בה
14/04/14 12:24
14צפיות
Fotos
12/04/14 19:02
47צפיות
Fotos

º
12/04/14 19:04
28צפיות
º
12/04/14 19:05
22צפיות
º
12/04/14 19:06
27צפיות
º
12/04/14 19:07
24צפיות
º
12/04/14 19:08
21צפיות
º
12/04/14 19:09
21צפיות
º
12/04/14 19:10
22צפיות
º
12/04/14 19:11
28צפיות
12/04/14 19:12
35צפיות
אחרונה
Sres.Papis- פרקים 53-55
11/04/14 16:03
38צפיות
 Sres.Papis- פרקים 53-55
השבוע שודרו רק 3 פרקים, בגלל טקס Todos Juntos ששודר ביום שני בטלפה.

צפייה מהנה
כל הדיונים-כאן

השרשור מהשבוע שעבר http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
53-55: שום דבר לא מנע את זה
11/04/14 16:28
35צפיות
כצפוי, תיארתי לעצמי שהם יתחתנו...
גם שמלת הכלה והחגיגיות לא ייפו את לוחאן
לא אוהב את כל בניית מערכת היחסים שלה עם פרנקו, עושים אותה קלאסית ובנאלית...שאף אחד מהצדדים לא עושה צעד, שניהם אפתיים ולא נלחמים אלא מחכים שהגורל ישלח להם סימן בע

מה עוד? לא יותר מדי
שוב חסרונם של הילדים מורגש (איך הם לא היו באירוע? פאק! הבנות של פרנקו התעקשו להיות בחתונה שלה)
הלנה מתכננת לעזוב...הילדה של צ'ורי מציירת את סבא שלה עולה לשמיים
השיחה בין נאצ'ו לג'וני הייתה חמודה...שנאצ'ו אמר לו שהוא רגיל להיות עצמי ולבד, מהחשש שיאכזבו אותו.
אוף אמה מעצבנת אותי שהיא כזאת שפוטה שלו, ככה היא ממש לא תשיג אותו...
הגיעה הגייגה משכנים...
14/04/14 17:05
12צפיות
זאת היא, נכון? מהשתי שניות שהראו מהמצלמה הנסתרת שנאצ'ו שם...

איזה מעפאן עשו את האבעבועות של נאצ'ו... למה אמה לא באה לטפל בו?? למה רוסיו חייבת להידחף???
איזה חמוד הוא היה כשהוא אמר לאמה להתקשר לברר מי מחליף אותו - ושהוא אמר שכולם יעזרו לה כי היא חמודה...

לוחן התחתנה... אולי בכל זאת תגיע צלע שלישית בינה לבין פרנקו - ופרנקו לא יסיים עם לוחן בסוף??
ושניר, הילדים כביכול באו לחתונה, גם הבנות של פרנקו וגם טיאגו - כי רוסיו אמרה שהיא באה עם טיאגו כתרוץ לזה שהיא עקבה אחרי מאורו...

מתחילים להיות סימנים לזה שאבא של צ'ורי עומד למות... אולי סוף סוף יתחיל משהו בין צ'ורי להלנה??
"כביכול" זה יפה-אבל לא הראו אותם
15/04/14 23:12
3צפיות
מילא שהיו מראים את חוליה כנערת הפרחים, משהו...

לא חושב שיש מצב שפרנקו לא יסיים עם לוחאן, גם אני מעדיף שתצוץ מישהי שתתאים לו יותר.

לוקחים את הזמן בגזרת הלנה וצ'ורי...לגמרי! באמת נראה לי שהפתרון הכי טוב להתקרבות ביניהם זה רק אם יהרגו את דמות האבא וגם לאחר מכן תהיה תקופה של "אנחנו לא יכולים להיות ביחד מפאת זכרו של אבא" וכו'
יעל?עופרי?
13/04/14 23:44
13צפיות
Farsantes-פרקים 115-120
11/04/14 17:59
38צפיות
 Farsantes-פרקים 115-120
5 פרקים לסיום

צפייה מהנה
קדימה חיפרו גם אם אין על מה

שמעתם על הבדיחה? צ'אבס רוצה עונה 2
11/04/14 18:01
47צפיות
כלומר מעלה אפשרות של עונה 2 בריאיון...WTF?! למה הוא נותן רעיונות דפוקים לסואר? מיותר לחלוטין
http://exitoina.com/2014-04-01-244313-julio-chavez...
שמעתי את זה חח וגם פירסמתי פה
11/04/14 18:06
34צפיות
חי בסרט חח מצד אחד הוא אומר שיסכים לעונה 2 ומצד שני הוא אמר שעונה 2 עם אותו הקאסט יהיה סוטה ומטורף.
אני יודע, אגב...
11/04/14 18:17
28צפיות
תשתדלי לפרסם ידיעות של הטלנובלות שכבר יש להן קבוצות צפייה-בשרשורים שנפתחים, זה יכול לתרום ולהוסיף...זה גם יותר רלוונטי למי שכבר צופה בהן

תודה
º
בכיף אין בעיה
11/04/14 18:19
7צפיות
º
בדיחת השנה!
11/04/14 18:07
8צפיות
עברנו את פרעה, נעבור גם את זה
11/04/14 18:13
25צפיות
וואו.
משבוע לשבוע הצפייה הופכת ליותר ויותר קשה עליי. תודה לאל שכבר רואים את הסוף. רק עוד חמישה פרקים!

איכשהו דווקא הדמויות הראשיות הן שהכי מעצבנות אותי.

גיז'רמו חתיכת אגואיסט. הוא רוצה להיות עם חוסה, אבל בלי להיות איתו באמת. הוא זה שמחליט מה יקרה, איך, מתי, איפה ובאיזו מידה. הכל על פי מה שנוח לו.
הבנאדם פשוט לא בנוי לזוגיות. נקודה. הוא לעולם לא יאהב מישהו אחר יותר משהוא אוהב את עצמו.
אני גם לא מבינה למה השאירו את פרנקו בסביבה? כדי לספק לנו אחת לכמה פרקים איזו סצינת קנאה אינפנטילית? לגמרי מיותר

גם גבי לא ממש רואה אף אחד אחר חוץ מאת עצמה. אהבתי מאוד את מה שחוסה אמר לה בפרק האחרון. היא כל הזמן עסוקה בצרות של אחרים כדי לא להתמודד באמת עם הבעיות שלה. במיוחד מרגיזים אותי היחס שלה לאנטוניו ולאאידה
כבר כמה שבועות שהיא מנקצת לאנטוניו שיתחתן איתה וכשסופסוף הוא עושה צעד בעניין, היא מייבשת אותו עם חוסר ההתלהבות שלה.
בעניין אאידה, אין ספק שאם הייתה תחרות 'הבת הגרועה של השנה', גבי הייתה קוטפת את המקום הראשון באופן קבוע היא מפקידה את אנטוניו כבייביסיטר על אאידה והיא עצמה לא נוקפת אצבע בעניין.

רעיון 'הנישואים הפתוחים' של איסבל לא החזיק מעמד יותר מידי זמן. היא ומרקוס קנאים מידי אחד לשנייה. באופן מוזר ככל שנותנים למרקוס יותר חופש, הוא הופך לנאמן יותר. (אגב, עורכת הדין ההיא ממש מוכרת לי. לא מצליחה להיזכר מאיפה).

כפי שהיה ראוי שייעשה כבר מזמן, מיגל אנחל הודח מתפקידו. כמו תמיד, הוא לא ייתן לזה לעבור בשתיקה. נבל
מקווה שיקבל בסוף את מה שמגיע לו!
לקראת GUAPAS-כמה פרטים מעודדים
11/04/14 18:15
65צפיות
לקראת GUAPAS-כמה פרטים מעודדים
וול אז...כאמור בשעה טובה אנחנו מסיימים בשבוע הבא את Farsantes, ושבוע לאחר מכן מתחילים את Guapas במתכונת של 5 פרקים בשבוע(כדי להדביק את הפער בארגנ'...או 4? נא להגיב)
בשבוע הבא אתחיל לפרסם את קבוצת הצפייה, כדי שעוד אנשים המעוניינים לצפות בה-יצטרפו אלינו

בינתיים אני יכול לעדכן אתכם בכמה פרטים מעניינים:
כרגע היא הטלנובלה הארגנטינאית הכי נצפית בארגנטינה(שודר אמש פרק 16)
קראתי תגובות וביקורות טובות עלייה של צופים

GUAPAS
MUY PRONTO
ארצה להצטרף ואשתדל לעמוד בקצב
11/04/14 18:23
28צפיות
לעומת קבוצות צפייה אחרות שלצערי לא היה לי ממש זמן לראות ולהיות בקצב של הקבוצה.
את יכולה להצליח
11/04/14 18:26
23צפיות
אם תתמקדי רק באחת ולא תתפרשי על נוספות-אני בטוח שתצליחי, גם לשלב את זה עם הלימודים
5 פרקים בשבוע זה אחלה(פורשים פרקים במשך השבוע/משלימים בסופ"ש) יאללה מחכה לראותך דנה איתנו
ראיתי עכשיו את הפרק הראשון - סדרה מעלפת!
11/04/14 18:59
36צפיות
פלורנסיה ברטוטי מתוקההה! קרלה פטרסון מלכת עולם וארסלי קיסרית היקום

חוץ מז גם מרסדס מורן תותחית כרגיל ואיסלב מסדו לא מעצבנת אותי, שזה הישג יפה
º
מצטרפת אלינו?
13/04/14 08:43
6צפיות
º
סיכוי קטן, אבל אשתדל :)
13/04/14 12:04
3צפיות
º
בעד 5 כדי לצמצם את הפער
12/04/14 19:53
4צפיות
אכן מעודד
12/04/14 20:21
22צפיות
תודה על המידע!
מקווה גם להצטרף ולהתמיד.
º
וגם מבחינתי 5 פרקים זה סבבה
12/04/14 20:33
2צפיות
מצטרפת
13/04/14 21:45
9צפיות
מקווה שאני אעמוד בקצב.
º
למה לא להתחיל בשבוע הבא?
13/04/14 22:50
3צפיות
אכן מתחילים שבוע הבא
13/04/14 23:14
10צפיות
סופ"ש הבא.
בסופ"ש הקרוב אנחנו מסיימים את פרסנטס
גיז'ה פשוט מחליא אותי
11/04/14 18:17
26צפיות
"אני אקנה תליון לב ואחלק אותו לשניים-גי וחו" עד מתי חוסה ימשיך לסבול את היחס המזלזל שלו בו? כל השיחה ברכב הייתה פשוט מגעילה...
אפשר לחשוב שגיז'ה דוגמן-על עם אישיות מלאכית...אני בעד שחוסה יסיים עם פרנקו במקום שכל אחד מהם ירדוף אחריו גיז'ה שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת

כולם תוהים מאיפה אאידה הביאה תינוק חמוד אנטוניו איך הוא התחבר אליו ישר, אין גבי היא לא האישה המשפחתית שבראש שלה זה משפחה וילדים, אלא WORK וכמה שיותר

איסבל מוכנה לזוגיות פתוחה?
כל בלבולי המוח של מרקוס, "הבן שלו" וכל מיני אנשים שלא התעמקתי בהם- שעמום ומריחה אחת גדולה!!!

יאללה שבוע הבא-חמישיית הפרקים האחרונה, מקווה שהפרק האחרון יהיה מוצלח לפחות
גם לי עברה בראש המחשבה על חוסה ופרנקו יחד!
12/04/14 20:28
21צפיות
קטע
שניהם חמודים ולא מגיע להם היחס המגעיל מצד גיז'רמו.

מסכימה גם לגבי העניין של מרקוס והבן שהוא החליט "לאמץ" לו.
זו באמת מריחה מיותרת.
בגלל הסיפור הזה, קיבלנו השבוע מרקוס הרבה יותר כבד ורציני מבדרך כלל.
הוא צריך לדבוק באיסבל וסולנז'. שתיהן מוציאות ממנו את הכי טוב.
אגב, סולנז'. בהתחלה חשבתי שמי שמגלמת אותה היא שחקנית ממש גרועה, אבל לאחרונה אני מבינה כמה אופן המשחק שלה משרת את הדמות ומוסיף לה חן. דווקא חמודה לאללה

נקווה באמת שהפרק האחרון יפצה אותנו על הכל וישאיר טעם טוב בפה.
º
איך אני לא חשבתי על חוסה ופרנקו???
13/04/14 18:19
4צפיות
עוד לא מאוחר לחשוב
13/04/14 18:36
10צפיות
חבל שהתסריטאים לא חשבו.
פעם אחת לפני אחרונה
15/04/14 10:07
15צפיות
טוב... כמו שכולכם אמרתם - וכבר אמרנו כמעט בכל שרשור מהחמישה (או יותר) האחרונים... הסדרה בהתדרדרות, ולא נראה לי שהיא תחזור ותתעלה על עצמה.
בכל מקרה - ממש צחקתי השבוע... לא מהפרקים, אבל ממה שכתבו פה שצ'אבס רוצה עונה שנייה... חחח!!! שייצא דחוף מהסרט שהוא חי בו!!!

ידעתי שהתינוקת זו תינוקת שנתנו לאאידה לשמור עליה - והיא פשוט לא זכרה שזה ככה... אבל עדיין - המצב שלה ממש מעציב אותי, והוא ממשיך להתדרדר עוד ועוד...

פאולה נעלמה לגמריי
היא ואנטוניו ממש התאימו... חבל...
ואיך אנטוניו הצליח לצאת מכל העסקים האפלים שלו ללא פגע?? זה ממש לא הגיוני, וממש לא אמור לקרות ככה...

אנה היא אחת הדמויות שאני יותר מחבבת כרגע, היא הצליחה לעשות שינוי בחיים שלה, היא מצליחה להבין מה צריך לעשות ומה לא, למי לעזור ולמי לא - אז מה אם הייתה לה נפילה קלה עם האלכוהול - בכל זאת, היא חוותה מצב לא נעים שתי דקות לפניי זה - ו... לא היה לה למי לפנות כדי שינחמו אותה... אני סלחתי לה על זה... מקווה שהי תמשיך בדרך הישרהף ותעזור לפביאן עם התינוק

זה היה ברור שהנישואין הפתוחים של מרכוס ואיסבל לא יצליחו - אבל חשבתי שייתנו לזה קצת יותר זמן, ויראו גם את איסבל עם מישהו, ויראו איך מרכוס מגיב כשהיא עם מישהו אחר...

שבוע הבא זה נגמר!!!
ואז גואפס!!!! (לא קראתי כלום על העלילה... אני רק יודעת מי ה5 הראשיות)
º
והקאסט הספיק לשכנע אותך כדי לרצות לצפות בה
15/04/14 23:08
7צפיות
12/04/14 19:20
17צפיות

הכומר המזמר
12/04/14 19:48
40צפיות
http://www.youtube.com/watch?v=XYKwqj5QViQ
רגע לפני שהכומר חיתן את הזוג הוא פצח בשירת הללויה בקול מדהים לעיניי הזוג המופתע איזו מחווה מרגשת

אגב הכלה הזו ממש דומה לאנג'ליק בוייר זוג יפה גם החתן חתיך
הסרטון זכה למליוני צפיות ואני מניחה שהכומר זכה למליוני בקשות
"100 שנים לאחור"סדרה דוקומונטרית של קשת
12/04/14 23:24
73צפיות
"100 שנים לאחור"סדרה דוקומונטרית של קשת
מישהו ראה היום את התכנית הראשונה זה מגניב לאללה זה לא ריאליטי אלא סדרה דוקומונטרית על שלוש משפחות ש"חוזרות אחורה בזמן" עוברות מהפך שיער בגדים הכל בהתאם לתקופה של - 1900 והן נלקחות בעזרת חמורים ועגלות אל מקומות נידחים בירושליים שעשו אותם מאין מושבות כאלה הכל בהתאם לרוח התקופה. מדהים! תכנית גאונית. רק עצבן אותי קצת התלונות שלהם בהתחלה על הבגדים והבתים, תתחברו קצת לרוח אחת התקופות היפות בהיסטוריה מה יש? היה יפה לראות אותם קוטפים ענבים רימונים ועובדים קשה וביחד כדי להכין אוכל. היה יפה גם איך שהם חלבו את הפרה ממש תכנית נחמדה!

מי שלא ראה קצת מידע ופרטים על התכנית
http://www.mako.co.il/tv-sneak-peeks/Article-34db9...

http://www.mako.co.il/tv-sneak-peeks/Article-b1722...
שאלות, חדשות, בקשות
44תגובות
09/04/14 07:03
130צפיות

המשך שבוע נעים לכולם

(המשך...)
שאלות, חדשות, בקשות

המשך שבוע נעים לכולם
MADS
52תגובות
09/04/14 01:41
88צפיות
חוליאן וקרולינה דיברו על תלמה. ברור שתלמה שיקרה לה. השיחה של חולי וברברה היתה מרגשת אבל הרגישה לי כמו שיחת פרידה, חולי שוב מציל אותה. ברבי מנסה להתקרב לחולי אבל הוא מתרחק. תלמה ניסתה להרוג את חוליאן, היא קצת מטורפת אבל...

(המשך...)
חוליאן וקרולינה דיברו על תלמה. ברור שתלמה שיקרה לה. השיחה של חולי וברברה היתה מרגשת אבל הרגישה לי כמו שיחת פרידה, חולי שוב מציל אותה. ברבי מנסה להתקרב לחולי אבל הוא מתרחק. תלמה ניסתה להרוג את חוליאן, היא קצת מטורפת אבל בסוף היא מחבקת אותו.  
סימון ורוסיו מדברים, מתקרבים והוא שוב לא מבין למה הם נפרדו. טניה עזבה את המוסד השיקומי, אחרי השיחה של סימון ורוסיו הוא רב עם טניה.  
לאו מסובכת עד מעל הראש ואמא שלה מודאגת. היא מבקשת עזרה ממנואל. אני לא מבינה איך היא עוזבת את הבת שלה במצב כזה. מנואל קובע עם לאו במלון, הם נפגשים ורוסיו תופס אותו שם רק אני רוצה שהיא תחזור לסימון ?!
הבלונדה כסוכנת חשאית מעצבנת ברמות. מקסי לא מאמין לאח שלו אבל עדין שומר עליו.  
סנטה דיאבלה על פרקי שבוע שעבר
41תגובות
07/04/14 23:49
175צפיות
האמת שסנטה לא בדיוק דיאבלה

(המשך...)
האמת שסנטה לא בדיוק דיאבלה
לב פראי
08/04/14 18:13
87צפיות
לב פראי

איזה פרק
08/04/14 18:33
69צפיות
מריכרוס מגלה שאלחנדרו הוא אביה האמיתי
http://www.youtube.com/watch?v=AS7vVTof1qs
ועכשיו היא נחושה יותר מתמיד לנקום בכל מי שהזיק לה כולל באוקטביו כשהיא יודעת שיש לה כוח תמיכה ומעמד זהה לשל משפחת נרבאס

איזה מותח היה שפרק קודם אוקטביו ראה את מריכרוס במקרה בתאטרון אוקטביו חשד שזו מריכרוס ואף ניגש אלייה אבל היא ניסתה להסתיר היטב את זהותה האמיתית זה לא היה לה קשה במיוחד כי עכשיו אחרי שהיא השלימה את המהפך שלה ההבדלים בין מה שהיא הייתה ובין מה שהיא עכשיו הם שמיים וארץ חח כמובן שאוקטביו חושד אבל לא יכול להיות בטוח ב-100%. הוא רק צריך ללכת לחווה ולברר מה קרה... עד אז הוא לא יוכל להיות בטוח לחלוטין במיוחד עכשיו שלוסיה מחרטטת אותו עם המכתבים.

האונס וההריון של סוליטה נחשפים
עכשיו רק חסר שסנטה תיידע את מריכרוס על האשם - אאוסביו
מקווה שגם הפרט הזה יתגלה במהרה, אני אוהבת שאין מריחות בנובלה הזו
מריקרוס קיבלה את מראה הנסיכה
09/04/14 14:48
51צפיות
הדומה לזה שהיה לה כמאורה בכישוף והיא נראית ממש כמו גברת וזה עוד לפני שאלחנדרו ומריקרוס יודעים שהיא ביתו ואוקטביו ומיגל שקורא על כך במכתב לא מסוגלים להאמין שזאת היא.

מריקרוס בלבלה עם המחשבה שאביה נטש אותה ולא אכפת לו ממנה כשרמירו סיפר לה את ההיפך, אך מסתבר שהיא גדלה על השקר הזה וכשטוביאס העלה את הנושא היא נזכרת באמת שהסבא סיפר לה וברוך השם לא שנאה את אלחנדרו כשגילתה שהוא אביה והבינה הכול וגם הבינה שאלחנדרו לא יכול לקבל כעת את הבשורה ואכן אלחנדרו נחוש להתנקם אם פגעו בביתו ואם היה מגלה שזו מריקרוס לא היה מהסס לבוא לחווה להתקוטט עם מיגל ואוקטיביו. מריקרוס וטוביאס כעת שותפים לסוד.

גם הרופא הצליח בניסוי וטעייה להסביר שסוליטה נאנסה ומריקרוס המומה מכך.
º
ככה היא באמת דומה לדמות שלה מ"כישוף"
10/04/14 17:36
23צפיות
º
מריכרוס החדשה
08/04/14 18:46
93צפיות
מריכרוס החדשה
º
ועוד אחת עם אלחנדרו
08/04/14 18:47
83צפיות
ועוד אחת עם אלחנדרו
y el gran actor es....
08/04/14 19:15
79צפיות
אחרי הפרקים האחרונים (לא כולל אתמול) יכולתי להגיע למסקנה אחת ויחידה-

ססר אבורה הוא השחקן המועדף עליי. וכשהוא מצליח לרגש יחד עם אנה ברנרדה קונטררס בסצינה משותפת- זה פשוט הנאה גדולה ביותר.

היו כמה סצינות שאהבתי- אלחנדרו פוקח עיניים בבהלה למראה הקוף בלימוזינה , מריה מתנגשת בניידת המשטרה, מריה באוטובוס, מציאת סוליטה בתחנה הנטושה, אלחנדרו מלמד את מריקרוס לנקות (וכל מה שבא אחרי זה), טוביאס מודה בפני עצמו שטעה לגבי מריקרוס (אבל כמובן לא ידבר כי הוא לא מסוגל לפגוע באלחנדרו), ואוקטביו משתגע בקזינו .

פאק קטן ששמתי לב אליו- MC וסוליטה עולות על האוטובוס כשהן יחפות וכשהן מגיעות לעיר לאכסנייה של סרפינה- הן עם סנדלים. הפלא פלאים של העריכה.

ובינתיים, כל הדמויות האחרות-

- לוסיה- איבדה רלוונטיות ועניין. כנ"ל מיגל.
- כל מה שקשור בתאובלדו וארסלי תהרגו אותי אבל העלילה ביניהם לא מעניינת אותי. מה שכן, מנואל לנדטה עושה עבודה מעולה בתפקיד המכוער.
- לא ברור לי איך אוקטביו חבר של ההוא רודף השמלות שמחפש איפה להשכיב בנות. אוקטביו ברור שסיים את הקריירה הזו הודות לMC.
- רק לי טוביאס מזכיר את ברנרדו של בובה פראית?
- נראה לי שנפטרנו מאסתר הבת דודה של לוסיה. האומנם?
- שמישהו יספר לי איך אלוהים היכה בפרצופו של חוסה אנטוניו והשאיר לו כיעור בפרצוף, אבל הגוף שלו לעומת זאת........ שווה מאוד.
- לפחות פה קצת ממעיטים בכל התקריבי פרצופים בשוקים למיניהם לעומת ים של אהבה שהייתה עמוסה בכל זה (+ מריו סימארו מיותר אחד)
- דניאל אראנס, אתה הורס!

וססר אבורה אחד. כמובן שאני נהנה מהטלנובלה הזו. חבל שהוא הסכים לשחק בזבלון בערוץ המקביל.
גם אני נקרעתי מאלחנדרו והקוף
08/04/14 21:36
52צפיות
הסצנות של מריכרוס ואלחנדרו מקסימות ביותר

לגבי הכפכפים לא היה פאק, כשמריכרוס וסוליטה רק ירדו מהאוטובוס, הייתה שם אישה נחמדה שמכרה כפכפים אבל כשהיא ראתה שהן יחפות היא הביאה להן אותן בחינם.

מסכימה לגבי כל מה שרשמת על ססר ודניאל

לגבי השורה האחרונה אתה יודע מה דעתי חח
בסדר
08/04/14 21:39
42צפיות
קצת הרציתי קדימה וכנראה פספסתי.

לגבי ססר ודניאל- הם מעולים. ובקרוב יהיה קשה לכתוב דניאל פה כי האומץ לאהוב חוזרת. וכן, אני הולך לראות את זה בפעם שנייה. ססר וכמובן לטיסיה
וואלה שתהיה לך אחלה צפייה
08/04/14 21:47
37צפיות
אם לא הייתי עמוסה טלנובלית גם אני הייתי צופה כי זו באמת טלנובלה נדירה
לגבי התמונה שצירפת
08/04/14 19:20
65צפיות
חשבתי בהתחלה שססר אבורה יהיה נשוי לקרולה ואנה פטריסיה רוחו תהיה הגיסה שלו.

הו, כמה שהטעו אותנו בתחילת הטלנובלה
ואני חשבתי בהתחלה שקרולה וראיסה יהיו
08/04/14 22:06
44צפיות
האחיות של אלחנדרו
אנה ברנדה מסרבת להצטלם בעירום בגלל חבר שלה
08/04/14 20:11
80צפיות
אנה ברנדה אמרה שאם תצטלם בעירום למגזין גברים, חבר שלה יעזוב אותה
http://www.tvynovelas.com/mx/noticias/14/04/8/Ana-...
º
רק בגללו?
08/04/14 22:02
39צפיות
º
אני מאמינה שגם כי זה לא בשבילה
08/04/14 22:18
38צפיות
מריכרוס מגיעה לראשונה לאיסלה דורדה
10/04/14 17:29
57צפיות
כדי לנסות לעזור לאלחנדרו עם הבעיות בקזינו שלו שם. כמובן שגם שם היא פוגשת את אוקטביו שמשתגע מכל ה"מריכרוסיות" שהוא רואה ולא יודע מה לחשוב
http://www.youtube.com/watch?v=EFcuKe_4xak
הוא כזה חתיךךך

מחכה כבר לרגע שאוקטביו ייסע לחווה ויראה בבירור שמריכרוס כבר לא שם אז יהיה לו יותר קל לחבר את הדברים אני מבינה את זה שקשה לו עכשיו לקלוט שזו היא כי היא הייתה כמו ילדת טבע כזאת עם שיער פרוע ואיזה סמרטוט שזרקה עלייה עצמה, דיברה כמו ילדת רחוב ולא ידעה אפילו להחזיק סכין ומזלג. ככה שהשינוי הוא לא רק חיצוני אלא גם שינוי של 180 מעלות באישיות. מילדת מוגלי חח לאשת עסקים מרשימה בהחלט לא קל לעיכול.

Karadayi - שבוע חדש, שרשור חדש
47תגובות
07/04/14 21:36
147צפיות
לצופי ויוה תרגישו חופשי לכתוב מה שבא לכם

לצופי טורקיה לא לשכוח לציין

ולשאר האנשים...

(המשך...)
Karadayi - שבוע חדש, שרשור חדש
לצופי ויוה תרגישו חופשי לכתוב מה שבא לכם

לצופי טורקיה לא לשכוח לציין

ולשאר האנשים לעולם לא מאוחר להתחיל! כדאי לכם!!!!!!

ואיזה חמודים שני אלה, נכון?

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה