לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום טלנובלות
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלנובלות

שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
תקנון פורום טלנובלות - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ולהזהיר בכותרת כאשר יש הודעות ותכנים המכילים ספויילר!!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו` נא לשרשר לשירשור `שאלות ועידכונים` המתאים
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח
חובה להודיע להנהלת הפורום לפני עשיית ספיישל ! (למניעת כפילויות)
המשך >>

שאלות, חדשות, בקשות
29/08/2015 | 00:58
1
עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
שבת שלום!
שאלות, חדשות, בקשות
25/08/2015 | 20:15
32
44
המשך שבוע נעים
מריו סימארו בטלנובלה חדשה בתור שוטר קשוח
25/08/2015 | 20:59
8
115
מריו סימארו משחק בימים אלו בטלנובלה Vuelve Temprano של חברה מקסיקנית cadena 3. הטלנובלה היא רימייק לטלנובלת מתח צ'יליאנית. מריו ישחק את אחד התפקידים הראשיים ויהיה שוטר.
הוא לא פרסונה נון גרטה במקסיקו?
26/08/2015 | 02:41
1
32
כנראה לא בכל מקסיקו
26/08/2015 | 19:46
43
זה בכל זאת חברת הפקה יחסית חדשה, אין להם כל כך אופציות לשחקנים מוכרים ופופוראליים, אז הם כנראה התפשרו ולקחו שחקן בעייתי, העיקר שהוא נחשב לכוכב ומפורסם.
רק שלא יביאו את זה בטעות
26/08/2015 | 23:33
3
45
עם הפעילות למבוגרים בלבד שמתנהלת במשרדי ויוה ככל שזה נוגע אליו אפשר להיות בטוחים.
למרות שדווקא הטלנובלה יכולה להיות מעניינת
27/08/2015 | 01:03
1
38
אגב, זה מבית היוצר של נשות אפריסיו.
אם כך אז לא הייתי תולה בה תקוות יותר מידי
27/08/2015 | 06:45
14
שיביאו -----את טראזה
28/08/2015 | 12:10
15
Teresa Chávez es una joven bella e inteligente que busca desesperadamente salir de la pobreza agobiante del barrio donde vive. A pesar de ser bella y de tener el respaldo y cariño que recibe de sus padres ella vive resentida de la vida miserable que la dejó sin su hermana, entonces planea usar su belleza como método para entrar a aquel mundo lujoso al que tanto quiere pertenecer. Ni siquiera el hecho de tener de novio a Mariano, un muchacho pobre de la vecindad que la adora, hacen que Teresa cambie su manera de pensar y su carácter ambicioso e interesado. Por ello, estudiando en la preparatoria de lujo donde está becada, conoce a Paulo, un joven rico y muy
תודה, מריו הוא אכן הצלחה , נפלא כבן אדם כולל המניירות,
28/08/2015 | 11:51
27
מגיע לו כי הוא נישא מעל כול. ממש מתגעגעים אליו.
אגב המזל הרע היחיד שלו שבכל דרמה בה הוא מופיע מישהוא מהשחקנים ניפטר על באמת====, או סרטן או התקף לב או נידרס או ניפצע, מה שאומר אולי ......
חבל שרזה יותר מידי
28/08/2015 | 17:54
12
נראה לא משהו הבחור....
איוון סנצ'ז עם גור פנתר שחור
26/08/2015 | 20:46
1
44
חמוד
27/08/2015 | 06:48
9
מה עם מצעד הרשעים ניר?
27/08/2015 | 13:32
4
16
פרמטתי את המחשב לא מזמן
27/08/2015 | 20:02
3
29
(כי היה וירוס וזה)

רשימת המרושעים התאיידה לה יחד עם הוירוס. 

בכל אופן, במקום הראשון זוכה לטיסיה קלדרון על תפקידה המפלצתי כקרלוטה אספינוסה דה לוס מונטרוס.
אז תכתוב עוד פעם מה הבעיה?
27/08/2015 | 22:06
2
27
גם ככה נשארו לך מקומות 1-20....

היה מאוד מעניין לקרוא את הערותייך... אולי תעשה עוד רשימה? הפעם על הגיבורים/גיבורות של הטלנובלות?
אני לא זוכר את מי רשמתי
28/08/2015 | 10:43
1
23
וזה מקומות 1-39 בכלל. 
במקום הראשון אתר ויוה לא ???
28/08/2015 | 12:26
8
אירוח ענק היום בדף argentina-il !!
27/08/2015 | 14:44
2
40
היום בשעה 20:00 יתארח בדף argentina-il השחקן הענק סרחיו סוראקו שבין הטלנובלות ששיחק בהן ניתן למצוא את יורשי הנקמה, גברים עם כבוד ולב אמיץ

אל תחמיצו!

לפרטים נוספים כנסו לקישור

ברגע זה סרחיו עונה בדף!
27/08/2015 | 20:10
30
אתם מוזמנים לשאול אותו שאלות בלינק הבא

והוא ענה לי
27/08/2015 | 21:33
33
איזה כיף
אקאסיה , הראשונה שטסה אליה היתה מריאנה ומה ?
28/08/2015 | 11:48
6
30
ולו בשל הכוכב העליון מ הסערה  מה ניהייה ממנו מה לקח לי תפקיד אכזרי כזה, ובכלל ככ ממוחזר לא נכון אני זוכרת שכבר כתבי על כך על ההתקה של הפוסטר וכ וכ ואכןצדקתי הרייטניד שלה כולל מתנות ,שי ה,ענקת פרסים ,

נאדה----

השאלה היחידה האם השחקנית שחורת השיער הזו הבת?? האם היא תיזכה לקדם את ההקרייה שלה למענה אני מקוווה שכן,
 היו ימים שניביאתי הצלחה מטאורית ל מינשנית מ כישוף מתתי עליה ואז היה הביאה לי את הדרמה  במיזבלה-- וגמרה אותי.

למה לא מביאים את  טרזה עם סבסטיאן רולי ו בוייאר ??
חחחחה.

אנה ברנרדה קונטארס, ואי איך שכחתי את שמה,מזה מתגעגעים אליה.
28/08/2015 | 12:06
20
"לה טוארמאנטה" סאנטוס טורולאלבה" או אונו " לימו" חמוריקו
28/08/2015 | 12:20
1
17

שכחתי את שם השחקן הזה מ "דוניה ברברה א"בל הוא כל הזמן מציץ??  בדרמות שלו גם ב אאקאסיה מזה מה הקהל דור הוא מביא אז בסדר תביאו דרמות נורמליןת שלו==== מה זה \??? כזה יפה לא זקוק להתכופף בכלל. חחחה

כריסטייאן מאייר, יאללה ניזכרנו גם בו,
28/08/2015 | 12:22
16
אם כך,
28/08/2015 | 12:24
1
20
ישנם ברגע זה על המירקע בעצם 3 אהבוים כרסטיייאן מאיייר

גבריאל סוטו בקרוב,,,
ו חואן סולר,,

אז נבקש ??
אה מי שירצה לדעת שייקרא
נובלות יותר טובות בלתי נישכחות כמו אלהשבגללן אנו זוכריםן כה טוב את שמותהים של אלה.
מבטיחה קבלת פנים חמה.

ו י-קירי,, לא יסגרו אותכם ,בחיים .כי אתם עילוי-- אפשר לומר
28/08/2015 | 12:33
24
שהאתר התעורר,  לא???

נשיקות ממני
 לצערי עלי להיפרד ,

כדי להיפרד מאדם הכי יקר לי בחיים.

אוהבת אתכם.
מ.

מראש מתנצלת על שגיאות שאינן שגיאות כתיב
28/08/2015 | 11:28
28
מוצאת שהתוכנה הזו איומה היא בולעת מילים לאחת הכותבת במהירות זשיא, היא לא עומדת בקצב ומורידה ומעלה מילים כרצונה ואני בתוכנה מספר 7 וסמכו על החצי השני שלי כאן שהלך ברגע זה להביא תוכנה יותר מהירה איזה מופרע, טוב. המשך.

Gabriel Soto טוב שהביאו לנו קצת ממנו| חגשמח|
28/08/2015 | 12:09
29
http://novelasonline.org/un-refugio-para-el-amor.h...

מישהוא כאן יודע??? למה לא הגיעה זאת??? אלינו היא בזול בחיי בתשלומים והכל כלול. עם זורייאדה כבונוס....
למי שיודע להעריך ולאהוב כמוני = בקשה נוסטאלגיה
28/08/2015 | 11:29
30
נחשף הלוגו ל-"Pasión y poder"
28/08/2015 | 18:25
1
20
מיוחד אהבתי
28/08/2015 | 22:52
3
קראתי ספוילרים ל"לא מאמינה בגברים" בפורום הרוסי
28/08/2015 | 22:30
1
25
וזה רק עוד יותר משכנע אותי לא לצפות בסדרה.
אמרתי לך שהיא נראית נוראית מה קראת?
28/08/2015 | 22:47
19
ספיילר ספיילר חח
|תפוז| ברית מילה - כן או לא|?|
26/08/2015 | 18:11
18
21
|רמקול|מחר בין השעות 10:00-12:00 נארח בפורום מוותרים על ברית מילה את רני כשר מפעיל "אף מילה".
נושא המילה ואי המילה נמצא כבר כמה שנים בכותרות בארץ ובעולם, רני יענה על כל שאלותיכם בנושר ברית המילה ויבחן ביחד אתכם את הסוגיה.

מוזמנים לשאול את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מה זה כמעט ואין תנועה בפורום
26/08/2015 | 19:59
16
57
בקצב הזה עוד עלולים לסגור לנו אותו בימים האחרונים זה רק אלה יבגני ואני. ועוד אני עוד עושה מאמצים כי אני בלי מסך אחרת הייתי כותבת יותר כולל שירשורי אוף. חבל מקווה שהוא ישוב להיות פעיל הרבה יותר.
26/08/2015 | 20:36
5
אפילו ההאדר בפורום גורם לי לחשוב
26/08/2015 | 23:35
4
54
שאנחנו בפורום מדור ישן.

משפחת פיירו? שיכורה מאהבה?  

ו...... אני קורא כאן. כמעט ולא מגיב כי אין לי טלנובלות להגיב עליהן שצופים בהם כאן. מדי פעם שובל של שקרים מקבלת שרשור כשקורים דברים. זהו בערך.
אכן, וכצופה שלא מן המניין, מצאתי
28/08/2015 | 11:26
3
24
את הימור מסוכן עם חואן סולר,apuesta por un amor

ואני כמו איזה  ,מחטטת בעבר -הנובלות "מנסה ,להתחבר אליו דרך הדרמה הזו, apuesta por un amorח

חוליה וגבריאל המקסימים .

פרנציסקו  החתיך ,
איפוא זה נעלם, בקיצור, כיוון שאי אפשר היה לי להתחבר בשום אופן ל "חואן סולר"   מגלם דמות רעה עשיתי .....איקס ....XXXXXלעת  עתה...על
אתר -ויוה,,,, ולא ראיתי ולו ---פעם אחת את "מלך הלבבות,"
עלאק מלך הרציחות והרוע. נוראית, חתיכת ביזבוז של שחקן,
 תהרגו אותי אם אני מצליחהל--הכנס לראש של השחקנים, באיזה שהוא שלב , בראזומו,,בקריירה  שלהם, הם הופכים יותר בוגרים יותר בשלים ומחליטים  שהשרמנטיות

כמו

אנחלה"
מריה אמילה קארידה" וכו וכו
לא הולמים אותם .
והם פונים לאכזריות:משקיעים בפיתוח שינאה,דיכוי חחטיפות  ומכאבוים. הרי תמיד ידענו שאין תרופה ומזור למכאובינו, אבל יותר ידענו שבריחה ל טלנובל יש כעס הממוחז בפרופורציות ומאפשר לחולי הנימצא בשוטךף שלנו להתרגע לזמן מה מול הפרקים המתמשכים. נותן אוירה נורא יפה וכמו אור גדול מרטש את  הזמנים הרעים. כמו  ענן  סמוקי סקרים. מה רע, מה רע אנשי ויוה המצחיקים באם הנכם קוראים , כמה פעמיים כבר םניתי אליכם ואתם ממשיכים להיות אטומים.

ובכן לענייני.
לא בבית סיפרנו , אף אחד מכל  מועדון השחקנים מהנובלה הנוכחית מלך הנשיקות, אנא עארפ???מלך הלבבות מלך הנבלות?? מה חשוב,
לא המריא ב בעקבות שינוי דמות. מה שאומר שוב בפעם המילון

אם אתה טוב בהפגנת  המעלות שלך כשחקן בדמות מסויימת תישאר מסורתי וצמוד לטבלה המראה רייטניג קבוע. מה יש לך לחפש משימות חדשות שאינן עולות ביחד עם הטעם של הצופה.
זה הגיוני ששחקנים מבוגרים לא ישחקו דמויות ראשיות
28/08/2015 | 12:09
2
21
ואז הם יכולים לגלם גם את הרשעים, למרות שאצל טלוויסה גם מבוגרים משחקים דמויות ראשיות. ודווקא שחקנים אוהבים לשחק את הרעים ונראה שזה יותר מאתגר לשחק את הרע מאשר את הטוב.
לא- התור צפוף. הטובים פרשו. והוותיקים פונים למרחב היחיד
28/08/2015 | 12:41
1
33
שנותר להם. לא להיות שופע סקסיות אלא מגיש קפה ועל הדרך גם בפלות ( וופלים). פשוט נוראי. בימים של פעם שחקן- שחקנית ניתבקשו לשככ עד צאת נישמתם כי הקהל דרש.

בינגו במיוחד הבפלות כמה הבינ גדול... רק אני
28/08/2015 | 14:23
10
בגלל שאני בלי גלקסי אני בבעיה
27/08/2015 | 17:41
8
26
אני כותבת מלומיה אבל לא נוח לי איתו בגלישה לתפוז יש איתו בעיות מקווה שמחר אבוא לבית של אמא שלי ואקבל גלקסי ישן רזרבה.

לדעתי הרבה כבר פרשו מטלנובלות וצופים בעיקר בטורקיות אגב מסכימה עם ניר שעברו הרבה מאז משיכורה מאהבה ומשפחת פיירו ואנחנו עם הטורקיות והקוריאניות כיום.
פחות צופים פה אבל זה כולל גם את הטורקיות והקוריאניות
27/08/2015 | 18:50
6
36
שגם להן כבר בקושי יש פה צופים. בפורום ויוה יש צופים למקסיקניות ולפי מה שהבנתי ממך גם בוואטסאפ אוהבים טלויסה. אבל אני מדברת רק על הפורום הזה כי למרות הירידה בצפייה תמיד הייתה תנועה הודעות תגובות.. ובימים האחרונים הפורום די דומם. מקווה שזה ישתנה כי אם תהיה חוסר פעילות ממושכת בפורום אף אחד לא מבטיח שהוא לא ייסגר וזה יהיה חבל.

מקווה בשבילך שתמצאי דרך נוחה להכנס את באמת חסרה פה לאחרונה

אני בין הבודדים שמסתפקים בקוריאניות של ויוה פלוס
27/08/2015 | 18:59
2
27
כמעט כל אוהבי הקוריאניות מורידים אותן וצופים במחשב. לגבי הטורקיות יש הרבה פחות טורקיות זמינות עם כתוביות באנגלית, ובטח לא אנשים שבהתנדבות יתרגמו את התרגום לאנגלית לעברית. פעם כתבו כאן גם על הטורקיות, אבל גם זה נעלם. ודווקא כשהסדרות בערוצים נהדרות. 
זהו זה לא שיש ירידה בצפייה פה רק לז'אנר אחד
27/08/2015 | 19:20
1
39
זה בכל הז'אנרים. נראה לי שרק אני אתה וניר צופים בסדרה/ות בצורה עקבית בויוה.

אני נכון לעכשיו לא רואה את עצמי בלי לפחות טלנובלה  אחת(כמו שיש לי עכשיו) מאחר וזה באמת הדבר היחיד שאיכותי בטלוויזיה בעיניי. לאקאסיה אני ממש מוצאת את עצמי מצפה ומחכה לפרק הבא. ככה שאני בהחלט לא הולכת לוותר על התחביב הטלנובלי שלי לפחות לא בזמן הקרוב חח:)
מה רע בדרמה הזו, עם חואן סולר, למה לא מחזירים לשידור חוזר את
28/08/2015 | 11:44
22

את כל הנובלות שלו,
 אחת היתה יותר עילוי מהאחרת.

ואנו נודה ויוה מבקום לגדף אותם, לאורך כל הקריאה שלי במדורים האחרים אני רואה כיצב כל הזמן נוזפים בהם, ואלה לעומת זאתכאילו לא רואים ולא מבינים.
 הנה הצעה נוספת. סבלנות.

האמת שזה גם בגלל ויוה
28/08/2015 | 00:32
2
31
אין משהו מעניין בויוה ולא בטוחה שאתחבר ללא מאמינה לגברים, מקווה לקבל את הגלקסי מחר ולהתקין וואלה VOD אבל זה ייקח זמן. מילה של כבוד מיותר כי כבר ראיתי את תשוקת הנצים ואהבתי רק בגלל הכימיה של דנה ומריו כיום העלילה משעממת וקלאסית. אני אשלים אקסיה אהבה לטינית להשלים גם.
הרי כתבת לפני כמה ימים שנהנית מעלובי החיים?
28/08/2015 | 00:49
1
12
אכן כן
28/08/2015 | 01:04
28
אני רואה באתר הבעיה שאני כרגע מלומיה ואין אפליקציה לוואלה ויאודי והוידאו באתר לא נתמך אז אצטרך לחכות עד שאוכל לצפות נגיד שבוע הבא ובנוסף אני לא אהיה בקצב ויוה ועם שאר הצופים. נותר לי לקוות שויוה ישאירו את עלובי חיים זמן מה שאספיק לצפות בכולו.
שלום רב, Renat Zeitune
28/08/2015 | 11:38
29
דעתך בהחלט מקובלת עלי..
 כולם פרשו נקודה. כמה חבל
 אהבתי מאד את האתר שלכם.
טורקיות,  גם כן. אבל.... מאז פטמגוללללללללללללל חחחה
 לגבי שיכורה מאהבה אושששש יניז הזה ומלכת מכסיקו החדשה ריווה הזו אוששששששש
רגע. נביא נוסטאלגיה. חחחה

הייתי רוצה להגיב יותר
28/08/2015 | 17:52
18
אך לצערי מאז שאימא שלי נפטרה אני והטיוי די התרחקנו שלא לדבר על זה שפשוט אין יותר היצע לצםות בו כמו בימים כפעברו וזמן שאחן כיו בעבר בין היתר...
|
28/08/2015 | 11:35
24

לא הצלחתי להוסיף את האייקונים לתוכן הידיעה??
 שאלה כיצד עלי לנהוג??
 בחיי שהתוכנה הזו מזוויעה.פשששששששששששששששששש
מריאנהההההההההההההההה
קרדאיי
25/08/2015 | 18:45
5
9
בלגין מלחיצה את מאהיר
25/08/2015 | 18:45
6
מאהיר בא לבקר את בלגין והיא מוחה על שאיחר לאור המידע שהיה חשוב לו. הוא מברר אם הם הבינו שהוא עזר להרדאר מההתחלה ובלגין מבהירה לו שלא, היא מספר שג'מאל כועס וגם סאייס וגם נאיל מרגיש נבגד ורק יוסוף משום מה נותן לו קרדיט. היא מספרת שמינו אותה לחקור את זה ובלגין שואלת את מאהיר איזה שקר להמציא. מאהיר אומר שפשוט הוא הבטיח לא להרוג אותו, בלגין צוחקת ואומרת שהם יגידו שאם הבטחה זאת הבטחה, להם הבטיח קודם. מאהיר מציע להגיד שיש לו קרוב משפחה במשטרה ובלגין אוהבת את הרעיון ואומרת למאהיר שהוא חכם. שאפשר להגיד שמולו לא יכל לדבר על זה. בלגין שואלת מה קורה עם התיק שלה ומאהיר מודה שהוא חושב על זה, ובלגין כועסת שהיא יכולה לחשוב שהוא סתם נהנה מחברתה ומורח אותה.

מאהיר מסביר שהוא לא יודע איך להיכנס לבית שלו ובלגין מבהירה שלא סתם אמרה שהוא חכם והוא היה צריך לחשוב על תכנית כבר. היא מבקשת את התיק עד למחק ב-10 בלילה. מאהיר מבהיר שזה לא מספיק זמן ובלגין מאיימת שהיא חייבת להלחיץ אותו כדי שהוא יעשה את העבודה, אחרת תספר הכול למאפיונרים.

מאהיר שומע מבעל המאפיה על שאביו במצב רע כי פתחו חנות של נעליים טובות יותר וזולות יותר ודליאן ניסה להתערב אבל אביו לא נתן לו ומאהיר מבין שאביו הגן על הזכות לעשות מסחר. לפתע באים אנשים לקנות נעליים אצל נאזיף והסחורות מוצאת חן בעיניהם, עד שהוא שם לב שבא בחור עם נעליים טובות והוא אומר לנאזיף שהם לוחצות ונאזיף מציע לתקן ואז הוא פולט שאין צורך כי מאהיר וגורם לנאזיף להבין הכול.

סאייס מבקש מאורהאן מידע על מאהיר מדוע הוא נהג כלפיהם ככה שהרי ניסה להתקבל ביניהם ופתאום הגן על האיש. אורהאן טוען שמאהיר רוצה להיות גיבור שהוא רצה לנפנף מולם שהוא הכי חזק ומציל את האיש. את סאייס זה מפתיע זה לא האופי שהוא ייחס למאהיר וכשאורהאן מזכיר את גניבת הסחורה, סאייס טוען שאז הבין את המטרה, אך עכשיו מדוע היה צריך לריב איתם בגללו. ואורהאן מתעקש שמאהיר רק מחפש להיות גיבור ולנפנף בכוח שלו ואת סאייס זה לא משתכנע.

אדנן מדבר עם הרקטור ומסתבר שהיה תלמיד מצטיין שלו והוא טוען ששר מאוד מתעניין בבחור שהוא סילק מהאוניברסיטה. הפרופסור מסביר כמה הנושא קשה בשבילו ואדנן מצטער שהשר יצטרך להתעסק עם מאפיונר. אדנן מספר למהמט סאים שמדובר בתלמיד חכם מאוד ומהמט סאים שואל אם מדובר באחיו של נאג'דט ואדנן מסביר שכן ומספר שהוא התקוטט עם הבן של נאיל בול העץ ואביו איים על הפרופסור שיסלק אותו מהאוניברסיטה. אדנן שואל מה הוא רוצה שיעשה ומהמט סאים מחליט לטפל בזה בעצמו.

יאסין מסיע את סונגול לבית הספר ושואל על הסילוק של אוסמאן מהאוניברסיטה וסונגול טוענת שלא יודעת שום דבר כי הם בקושי נפגשים ונאטמת מול יאסין. סונגול באה מיוסת לבית הספר וזיינפ שואלת אותה איך היא יכולה לבוא בשלווה לבית ספר אחרי שאוסמאן סולק בגללה היא לוקחת אותה לאולם ומתפרצת עליה ומבהירה שהיא אוהבת אותו מאוד וזה מייסר אותה ולא רצתה שהוא יסולק ושהיא כואבת שהיא איבדה את אימה ואת האחיין שלה ומשפחתה בעוול והיא עוד מכאיבה לה כשהיא מאשימה אותה ודורשת ממנה להפסיק ומתחילה לצרוח וזיינפ בורחת מהחדר.

הבן של בעל המועדון נחטף ומובא לנאג'דט ושואל במה מדובר ונאג'דט מבהיר שאביו יודע ושיפנה לאביו בטענות על מה שקרה. 
פרידה עוזרת למאהיר
25/08/2015 | 19:07
4
פרידה מספרת לסונה על כך שנבהלה ממה שאביה אמר ולראשונה ראתה אותו מול אימה ומספרת על האיום להכניס את מאהיר לכלא וסונה מזהירה שאביה באמת מסוגלת לכך ומספרת על הפעם שתחקר אותה בקשר לקשר שלה עם מאהיר והיא לא יודעת אם שכנעה אותו. פרידה מודה שלא אוהבת את אביה מתנהג ככה, מצד אחד היא צריכה לשמוח שמאהיר לכאורה פושע והיא שופטת, אבל היא לא מרגישה שהוא מנסה לשלוט בה. בבית המשפט סונה מספרת לפרידה שבלגין שיקרה ומוראט שמוזכר בתביעה בתור הפושע גדל איתה בבית יתומים ופרידה מבינה שבלגין שקרנית איומה.

פרידה ומאהיר נפגשים ומאושרים ופרידה מבקשת לדעת מה קורה איתו והוא מספר שבלגין מונתה לחקור והם תיאמו שקר ופרידה חוששת מהתמורה שבלגין תדרוש ומאהיר מספר על הלחץ שהיא מפעילה בעניין התיק ושהיא הציבה לו אולטימטום ופרידה המומה. היא מספרת על השקר לגבי מוראט ושזה תירוץ טוב לבוא לביתו של והבי כדי לשאול על זה. מאהיר לא רוצה לסכן את פרידה אך היא מבהירה שהיא לא מסתכנת כי זה בית של שוטר והיא לא עם עבריינים והיא נהנתה מהמשחקים האלה כשהגנו על אבא נאזיף.

פרידה קובעת שאחרי שיעזרו לאנשי השכונה היא תבוא אל המפכ"ל ומאהיר, פרידה ויאסין עוזרים לתושבי השכונה לחזור לבתיהם. וברגע שיר שתמיד אעזור למסכן שמאוד מאפיין את מאהיר. פרידה נחרדת מההרס ומאהיר מודה שלא יכל לעשות כלום, פרידה מבהירה שלא שהוא לא צריך להרגיש אשם, הוא סיכן את עצמו ואת המטרה שלו כדי להגן עליהם ובגלל זה אולי יגורש מהמאפיונרים. ארדאל ומאהיר מבטיח לתושבי השכונה שכעת לא יוכלו לגרש אותם עד שהנושא יוסדר ויצטרכו לשלם להם מחיר הולם. דליאן מבקש לרשום כל מה שנהרס כדי לשלם עליו שלא יגרם עוול ונהנה לשתות עם אוסמאן את תה הציפורן של נאזיף.

פרידה מבקרת את אשתו של המפכ"ל והן חברות טובות ופרידה טוענת שבאה כי הזניחה אותה אך לוהבי היא מספרת על השקר של בלגין שלא ייתכן שהם לא מכירים אם הם גדלו באותו בית יתומים. ווהבי עושה את עצמו שהוא לא יודע ולא מבין כלום. ואז הבנות שלו מגיעות ממש בנס כדי שפרידה תישאר לבד בחדר העבודה והיא מנצלת את ההזדמנות כדי לחפש אך לא מוצאת שום דבר, עד שמוצאת את הכספת, אך מאוחר מדי כי והבי חוזר לאחר שאמר שלום לבנות וכמעט תופס את פרידה על חם.

מהמט סאים נפגש עם בלגין ומבקש את עזרתה, הוא מספר לה על שנאיל בול העץ מתערב בקטטות של צעירים ומשחק בעתידו של בחור ומבקש ממנה לשכנע אותו לתת לו לחזור ללימודים, בלגין מבטיחה, ואומרת שהוא בטח לא יסרב כשישמע שזה שהבקשה באה ממנו. המאפיונרים מחכים ושמחים לשמוע את רעש נעלי העקב וצוחקים שזה נעים כי זאת בלגין. בלגין מוחה על שהם תמיד בנגריה וסאייס צוחק שזה בגלל העקבים.

הם להוטים לדעת מדוע מאהיר הפנה להם עורף ובלגין טוענת שהדוד של הרדאר הוא בכיר במשטרה והיא לא יודעת איך מאהיר גילה, אך לא רצח כדי לא להסתבך. היא מסבירה שלא יכל לדבר מולו ולגלות לו שהוא נחשף ולמעשה הוא הגן עליהם. ג'מאל טוען שהוא הגן רק על עצמו אחרת היה מזהיר אותם וסאייס מסכים איתו. נאיל מטיח בהם שאם הבעיה היא אמון גם איתם יש לו בעיות והם לא תמיד מגלים הכול זה לזה. יוסוף טוען שכולם משקרים ומסתירים ולכל אחד יש את הקו שלו אבל לדעתו מאהיר הרחיק לכת יותר מדי. הם תוהים אם לסלק את מאהיר משורותיהם. ואחרי שבלגין הולכת יוסוף אומר שכעת מאהיר כבר לא אחד מהם והם יוכלו לחסל אותו אם יפריע לאינרטסים שלהם לשמחותו הרבה של ג'מאל הצהוב.

אביו של הנער מספר על החטיפה ועל שסירב למכור לנאג'דט. מאהיר פולש למועדון של נאג'דט מתעמת עם אנשי נאג'דט ומכה אותם נמרצות ומאלץ את נאג'דט למסור את הנער. מאהיר מטיח בנאג'דט ששונא אותו מהעבר, אבל כעת עוד יותר ושאין לו עסקים בשכונה שלו, שיסתפק במה שיש לו ומחזיר את הילד לאביו לשמחת המשפחה וגם איש של נאג'דט משבח אותו.

דליאן מחמיא לאוסמאן ומבהיר לו שהדבר הטוב שנאג'דט עשה הוא להכיר ביניהם ושידאג לו. ומזהיר אותו לשמור בסוד את מה שראה בין מאהיר לפרידה אחרת זה יסכן אותם מאוד.

נאזיף מחפש את קרדאיי ומחזיר למאהיר את הכסף לאחר שאומר לאילקנור שיש לו סידורים. הוא מבהיר שלא רוצה את הכסף המלוכלך שלו. מאהיר מוחה על הגישה של נאזיף ומסביר שלא סטה מעקרונותיו והוא לא לקח משהו שלא מגיע לו בלי לתת לאחרים ותמיד ערבב צדק ורחמים בהחלטות שלו ועל זה הוא מתכחש לו וכואב לו שהוא מתנער ממנו. נאזיף מתעקש שלא יכול לקבל את דרך הנקמה ועוזב למורת רוחו של מאהיר.

אורהאן מבקש מג'מאל הצהוב בלעדיות על נילי והצהוב מבקש זמן. הוא מדבר על כך עם נילאי ומציע לה לגלות סודות של אורהאן לגבי מאהיר כך. היא מתנה זאת בכך שיקדם אותה לעמדה של סוריאה ומספרת שבנות מצליחות לעבוד עליה והיא תהיה קשוחה. נילאי מסבירה שזה ירגיז את אורהאן וזקוקה לתמורה וג'מאל מסכם על הקידום עם נילאי ואורהאן מקבל את הבשורות על כך שג'מאל הצהוב נענה לבקשתו. 
פרידה לא מצליחה להשיג את התיק
26/08/2015 | 18:22
2
והבי לא מבין מה פרידה מחטטת בחפציו והיא מעמידה פנים שנפל לה עגיל והיא מחפשת אותו והוא עוזר לה למצוא את העגיל והם אוכלים ביחד והוא מספר כמה הבנות חשובות לו, ופרידה לא מצליחה להשיג את התיק למרות שהייתה קרובה. והבי מבטיח לשאול את בלגין על ההכירות שלה עם מוראט כי גם ככה פרידה נפגשה עם נאשמת יותר מהמצופה ממנה.

בלגין מבקרת את מאהיר ומספרת לו על כישלונו שהמאפיונרים סילקו אותה משורותיהם והוא כבר לא חלק מהשולחן אלא רק מאפיונר קטן שבגלל טוב ליבו הוא התרחק מאוד מהמטרה שהציב לעצמו. בלגין שואלת לגבי התיק שלה ומאהיר מוחה על הדדליין שהיא מציבה לו אם היא כל כך כך זקוקה לו, אך בלגין לא מוכנה להתגמש ומאיימת לספר הכול למאפיונרים.

ג'מאל הצהוב אומר לסאייס שמאהיר כבר לא אחד מהם ואפשר להרוג אותו ושהוא מאוד רוצה בכך.

נאזיף מותקף על ידי אנשים שדורשים את הכסף שאין לו והם לוקחים ממנו את הארנק בכוח ומגלים שאין כסף, אז הם דורשים משהו אחר והם מחליטים לקחת לו את הטבעת, הוא מתאמץ להתנגד ומבהיר שיצטרכו לחתוך אותה עם האצבע והם דוקרים אותו כדי להוציא את הטבעות מאצבעו, ואיש אחד רואה את השוד ומזעיק את מאהיר, אבל הם מצליחים להוציא את הטבעת ומאהיר מוצא את נאזיף מדמם. הוא עוזר לנאזיף ומטפל בפצעו. הוא שואל על השודדים ושומע עליהם מהאיש שראה ומחפש אותם בבר לפי שם של אחד מהם שניתן לו, הוא מוציא במכות איפה הוא נמצא, הוא מתעמת עם שלושת הפושעים ולוקח בחזרה את הטבעת ומסגיר אותם ליאסין, לאחר שפוצע אותם כמו את אביו. הם מדממים בכלא וצריכים לחכות לבוקר כשיאסין אומר שהיו צריכים לחשוב על זה לפני ששדדו אנשים. הסחורה שלהם מוחזרת לבעליה. והמפקד מצפה שג'מאל הצהוב ישחרר אותם, השאר לא מבינים איך כי נתפסו על חם, אך הוא סומך על ג'מאל הצהוב.

מאהיר מפתיע את אביו ואחיותיו בביקור ומחזיר לאביו את הטבעת שהיא המזכרת מאימו. מאהיר מספר לפרידה על מה שעבר על נאזיף והיא מקווה שהוא בסדר ומאהיר מבהיר שכן ופרידה מספרת שמצאה את הכספת, אך לא יכלה לקחת את התיק והם צריכים לקחת אותו עד מחר בלילה כדי שבלגין לא תחשוף את הסוד של מאהיר.

יוסוף מקדם את הקריירת שירה של אייטן ומזמין אותה לארוחה במלון והיא נענית להזמנה.
בלגין מסרבת לעזור למאהיר אך פרידה עוזרת
27/08/2015 | 18:57
2
מאהיר מתכנן איך לפרוץ את הכספת ופרידה מספרת על הנסיעה של האישה והילדים אל אחותו של והבי שהוא מסוכסך איתה, אז הוא לא יבוא. מאהיר מתכנן את הפריצה, אך והבי יחזור במהרה ופרידה רוצה לעזור, אך מאהיר לא רוצה לסכן אותה. פרידה מציעה שבלגין תעזור ותמנע מהמאהב שלו לחזור שזה מתאים ליחסים ביניהם ומאהיר מחמיא לפרידה על הגאונות. אך כשמאהיר מסביר לבלגין שישיג את התיק אך זקוק לעזרתה ומספר לה על נסיעת המשפחה ושצריך שתעכב אותו, היא מסרבת בתוקף ושואלת מי הוא חושב שהיא וטוענת שהיא מבקשת את עזרתו כדי להשתחרר מזה והוא מבקש ממנה דבר כזה, ומבהירה שכל אחד יעשה את עבודתו ומסרבת בתוקף לעזור. מאהיר מתכנן את הפריצה ופרידה מסיחה את דעתם של השוטרים בטענה שיש לה בעיה עם האוטו וכשהם מציעים מכונאי, היא אומרת שאף אחד לא עובד בשעה כזאת, היא מתחננת לעזרת השוטרים השומרים והם ניגשים לאותו מה שמאפשר למאהיר לפרוץ לבית בלי שיראו אותו.

בלגין מבקשת לדבר ביחידות עם נאיל בול העץ ומספרת לו על בקשתו של הג'נטלמן, שהיא מדברת איתו אישית כדי לא לחשוף אותו ומספרת על בקשתו של הג'נטלמן להחזיר את הבחור שהוא סילק מהפקולטה. נאיל כועס שזה מעניין את הג'נטלמן ובלגין אומרת שהיא אמרה שהוא לא יסרב לבקשה שלו ונאיל אומר שהפעם בסדר, הוא יענה לבקשה, אבל שזה לא יהפוך להרגל כי הוא לא רגיל לערבב בין עבודה לעסקים.

אייטן ויוסוף אוכלים ואייטן אומרת שמרגישה רע וכך נמנעת מההמשך עם יוסוף, אך יוסוף מבהיר שתצטרך לגמול לו. הוא לוקח אותה להקליט שיר באולפן הקלטות והיא אוהבת את השיר שהיא עומדת לשיר ומרשימה את איש האולפן ומתחילה להקליט דיסק.

נאזיף מתרשם מהטבעת שקיבל בחזרה ושוב אומר לבנות שיש לו עניין לסדר. מאהיר ופרידה מופתעים ממישהו שדופק בדלת וכשמאהיר פותח יש סלסלה עם לחמנייה שהוא אוהב ופרידה רואה את נאזיף שמחייך אליה שלא תגלה. מאהיר מראה לפרידה את הלחמניה שהוא קיבל ובטח מישהו שיודע את הטעם שלו. הוא מספר שזה גם האהוב על אביו, אבל אביו לא היה מביא לו. הוא מבקש מפרידה שלא תחשוב שזאת בלגין והיא מטיחה בו שלא אמרה כלום והיא עולה בראש שלו והם נהנים מהלחמנייה.

הפושעים שמאהיר תפס שולחים הודעה לג'מאל הצהוב והוא מבטיח לעזור להם. הוא מתעניין במקרה ומדבר עם יאסין ושואל על המקרה ושומע שהם שדדו זקן. ג'מאל טוען שהמקרה נראה חשוד ואולי טמנו להם מלכודת. יאסין מרגיע אותו שבפרקליטות ידעו להבחין בזה עם זה המצב, ובכל מקרה ג'מאל שולח רמיזות להסדרת העניין כנראה בשוחד.
מאהיר לא ממהר למסור את התיק ומשלם מחיר יקר
28/08/2015 | 15:15
2
פרידה כנראה מקלקלת את האוטו שלה וגורמת לשוטרים לבדוק הרבה זמן כדי שמאהיר יוכל לפתוח את הכספת, מאהיר מתקשה בכך מאוד אך לבסוף מוצא את המפתח ופותח את הכספת ומוודה שלקח את התיק הנכון ומוציא את התיק של בלגין. בזמן זה השוטרים מופתעים שפרידה עוד לא הלכה ופרידה שוב מזעיקה אותם כדי שיעזרו ובינתיים מאהיר יוצא מהבית, אך משאיר משהו שיגרום לוהבי לחשוד. פרידה שמחה שמאהיר הצליח והם יוצאים בדיוק בזמן כשוהבי חוזר ורואה שהכול בסדר, אבל אז רואה משהו על הרצפה ואחר כך מוצא את המפתח על המנורה.

פרידה שמחה שיש להם עוד חצי שעה למסור לבלגין את התיק, אך מאהיר מחליט לא לבטוח בבלגין ולבדוק מה יש בתיק. פרידה מבינה את חוסר האמון, אך סומכת על הסיפור שבלגין רוצה לפגוש את אימה. הם מפתיעים את סונה בביתה ומבקשים שתקליד את התיק, אך אין להם זמן. הם מחליטים להוציא את הפרטים החשובים ומגלים שבלגין ומוראט עזבו באותו יום את בית היתומים. סונה מבובלת ולא יודעת מה לרשום ומה לא. לבסוף הם מוציאים פרטים חשובים ומאהיר הולך למסור את התיק לבלגין. סונה שואלת אם הוא ישאר אצלה עשר דקות ופרידה אומרת שלא שזה רק דקה למסור ושתי דקות לתודות. סונה אומרת שבלגין ואפילו היא מתפוצצת והיא פרידה מחזיקה מעמד, פרידה מבהירה שסומכת על מאהיר וסונה מבהירה שסומכת על מאהיר אך לא על בלגין.

בלגין מחכה בכליון עיניים לתיק ובזמן פתיחת הכספת מאהיר כל הזמן מסתכל על השעות. אך בלגין לא מחכה רגע נוסף וברגע שמאהיר לא מגיע בדיוק בעשר בלגין יוצאת למועדון של הפושעים ומאהיר מגיע דקה מאוחר מדי ובלגין לא פותחת ומאהיר מבין מה קרה וממהר למועדון או לנגריה. פרידה מודאגת כי זה היה אמור לקחת עשרים דקות ומאהיר מתעכב יותר מחצי שעה. פרידה וסונה מרגישות שמשהו קרה. בלגין שואלת אם כולם נמצאים ומכינה את המאפיונרים לידיעה מרעישה שמעוררת בהם סקרנות רבה והם מלחיצים את בלגין לדבר. בלגין אומרת שהחדשות הם על מאהיר. מאהיר מגיע למועדון והשומר לא נותן לו להיכנס והוא מפריע לאורחים שמבקשים לסלק אותו והשומר מונע ממנו להיכנס ומאהיר חוטף מכות רצח ולא מגיב בתקווה לעצור את בלגין בזמן.

מהמט סאים מעדכן את נאג'דט שהעניין של אחיו סודר ושעוד מעט קרה לו למשימה, אז שלא ידאג. אוסמאן מופתע שנאג'דט קרה לו ונאג'דט מספר לאוסמאן שהוא יכול לחזור ללימודים. נאג'דט אומר שאמר שמה שלא יעשה יהיה כמוהו, אז שלא יהיה כמוהו שיש לו הזדמנות. אוסמאן מבהיר שלא ילמד ונאג'דט זועם עליו ומטיח בו את המאמצים שעשה והוריד ראש בעולם התחתון. אך אוסמאן מטיח שלא שאל אותו ואם היה שואל אותו היה אומר שהוא לא מעוניין. נאג'דט זועם ומזכיר לו כמה בכה שסולק מהפקולטה ורב איתו, אך אוסמאן עומד על שלו.

אייטן מקליטה את הדיסק ויוסוף ובעל האולפן מוחים לה כפיים והיא מתרגשת. יוסוף מבהיר לה שעליה לשנות את שמה האומנותי כי אייטן זה לא שם יפה לבמה. אייטן מופתעת, אך יוסוף מסביר שזה לא רק הקול, זה גם צורת ההופעה לבמה והכינוי ומציע שהם יחשבו על שם אומנותי ואייטן זורמת איתו.
אירוח ענק בדף argentina-il אל תחמיצו!
27/08/2015 | 14:42
21
היום בשעה 20:00 יתארח בדף argentina-il השחקן הענק סרחיו סוראקו שבין הטלנובלות ששיחק בהן ניתן למצוא את יורשי הנקמה, גברים עם כבוד ולב אמיץ

אל תחמיצו!

לפרטים נוספים כנסו לקישור

https://www.facebook.com/argentinail/photos/a.4979...
אקאסיה פרקים קטלניים הכל נחשף!
25/08/2015 | 18:14
4
52
מגיבה בינתיים רק בקצרה(יחסית חח) ללא תמונות ולינקים בשונה משאר הפעמים כי מסך המחשב החדש שלי יגיע רק בעוד כמה ימים ודרך הנייד זה סיוט

וואי וואי מה לא היה בפרקים האילה? המשטרה פושטת על בית הבושת של דנילו כשגם אסטבן וכריסטינה נמצאים שם מוכים בתדהמה במיוחד כריסטינה, ואז אלחנדרה מתייצבת מול כולם ומאשרת שדנילו כופה עליהן לעבוד בשבילו בזנות ומחזיק בהן כחטופות! איזה יופי כל הכבוד לאוליסס והקטור!

מתנהל קרב יריות שבו חייהן של אלחנדרה וכריסטינה נמצאים בסכנה ולבסוף אוליסס והקטור מצילים את המצב, לא לפני שאלחנדרה חוטפת ירייה בהוראת דנילו!

הכל נודע לכולם אלחנדרה בבית חולים וחרמן אכול רגשות אשמה אחרי שהוא מבין שהיא הקריבה את חייה למענו!
אהבתי את הסצנות שלהם בבית חולים, יאללה שיזרוק כבר את ליסי חח

אבל המילה האחרונה לא נאמרה כי דנילו הצליח לברוח:-o

ובאשר לאקאסיה ואסטבן, היא במזל כבר קלטה מי הוא והוא לגמרי התחרפן עוד יותר וכבר לא מסתיר את הכפייתיות שלו מול אקאסיה. אקאסיה נואשת ולא יודעת איך להוריד אותו מעלייה עד שהיא מחליטה להציע למנולו נישואין!

מעניין מה הולך להיות עם חרמן אלחנדרה ודנילו, ואיך יגיב אסטבן המטורלל לאירוסים של אקאסיה ומנולו..!
דנילו נחשף אבל ברח
25/08/2015 | 20:26
1
27
ועכשיו כולם בסכנה, אבל כבר המשטרה יודעת וכולם יודעים ויש שומרי ראש מעורבים. 

נראה שאבא של ליסי לא יוותר בקלות, הוא אב מימי הביניים ויעשה הרבה צרות.

מאסטבן אפשר לצפות לכל דבר והכוונה לכל דבר רע.
כן מה שאומר שלבטח צפוי עוד אקשן בקרוב
25/08/2015 | 22:53
23
מסכנה אלחנדרה איך שהיא נלחצה כשאקאסיה אמרה לה שדנילו הצליח לברוח, אגב איזו חמודה כריסטינה איך שלא היה איכפת לה להתערב ולסכן את עצמה כשדנילו איים על אלחנדרה עם הסכין.

ממש אהבתי את המשחק של אפריקה(אלחנדרה)בכל סצנות הגילוי כולל בבית חולים עם הוידוי מול חרמן. משחק מרגש ממש.

אבא של ליסי צריך להבין שהפעם הנבוט שלו לא יעזור לו חחח...
איזה מס' פרק זה? בא לי לראות אקשן
26/08/2015 | 20:43
1
9
מדובר על פרקים 101-102, עכשיו אתחיל להשלים את 103 ששודר
26/08/2015 | 21:12
20
אתמול. בתור מי שראתה את ההתחלה בהחלט משתלם לך לסגור קצוות עכשיו כי באמת פרקים נדירים אחד אחד
עלובי החיים
24/08/2015 | 17:08
3
11
דניאל סוף סוף מבין שרפאל נרצח
24/08/2015 | 17:08
28
דניאל המום שהטביעות אצבעות הם של רפאל ושואל את לאון אם הבדיקה אמינה והיא מבהירה שכן ודניאל מתעקש שזה לא יכול להיות ומבקש לשאול שוב, אך פבלו מרגיע אותו ומבהיר שהוא לא שולט בעצמו בגלל לוסיה. מרינה מבקרת את דניאל והוא מבין שקרלוס דיבר עליו ושואל אותה על כך, והיא מסבירה שלדעתו של קרלוס הוא אובססיבי ודניאל מסביר לה שלדעתו דיאבלו היה מספיק חכם כדי לביים את מותו. היא שואלת אם ראה אותו נשרף ודניאל מבהיר שראה את אחד התאומים נשרף ולפתע הוא מבין שלמעשה שפכו עליו נפט ומבין שדיאבלו דאג שרפאל ישרף במקומו. דניאל מוחה במשטרה על שלא בדקו את הבגדים של דיאבלו ופבלו מנסה לרסן אותו, אך דניאל דורש שוב את התיקים ומוודא שהייתה נפט על דיאבלו וחושב שזאת ההוכחה לתזה שלו, פבלו מבהיר שזה רק מוכיח שהיה עליו נפט. הוא שומע שיחה בין לאון לפבלו שפבלו חושב שדניאל יוצא מדעתו ומחפש דרך להפריד בין לוסיה לרפאל ולאון שיש לה חושים חדשים חושבת שדניאל צודק, דניאל עוקץ את פבלו שלא יפריע עם האובססיות שלו ומודה ללאון על האמון ויוצא בזעם מתחנת המשטרה.

מרינה מרגיעה את קרלוס ומבהירה שהמצב של דניאל לא חמור ודבריו הגיוניים, הוא תוהה אם הוא הצליח לשכנע אותה, ומרינה מבהירה שרק גם לה לפקפק במותו של דיאבלו.

לוסיה מוחה בפני דיאבלו על שקורה לה צדיקה כמו דיאבלו והוא מתרץ זאת בכך ששמע אותה הרבה ולוסיה מבקשת שלא יזכיר לה את אחיו בהתנהגותו והוא שואל אם היא שונאת את דיאבלו וטוען שהוא לא היה כל כך רע אליה והיא מזכירה לו שגם הוא היה חטוף ואיך הוא יכול להגן עליו, אחרי שסימם אותו וכמעט גרם למותו ודיאבלו טוען שהוא היה טוב אליה ולוסיה מזכירה שהוא חטף אותהו וסחט אותה באמצעות הילדים. דיאבלו יוצא והמום לא לראות את לוסיה היא יצאה לבדוק לשלום אביה והוא מוחה על שיצאה בלי להודיע לו והיא מוחה שהוא מתנהג ברכושנות כמו אחיו. היא מתעקשת לבוא להתפלל בשביל אביה והוא טוען שהיא לא מספיק בריאה והיא מזכירה שהיא אחות. היא מבהירה לו שתמשיך לעבוד שלא יצא נגד ודיאבלו מוחה על שהיא לא צריכה לעבוד והיא שוב עומדת על שלה. מילרגרוס באה ולוקחת את את לוסיה להתפלל למורת רוחו של דיאבלו ומילגרוס מציעה לו לעבוד והוא מבהיר שלא צריך ומילגרוס אומרת שכולם צריכים לעבוד כי הוא נהיה גחמני בגלל העצלנות.

דיאנירה דואגת לשלומו של איגנסיו ומדברת עם ננו על כך שרק לוסיה יצאה מכלל סכנה ועכשיו איגנסיו ומילגרוס באה ואומרת לה שתעשה דבר מועיל ודיאנירה עם על המשפחה מתפללת לשלומו של איגנסיו שעומד להיכנס לניתוח.

פרננדה ממשיכה להגן על ליליאנה למרות דבריה של ויקי ומתעקשת שליליאנה אדם טוב וויקי מתעקשת שהיא פושעת. איגנסיו בדרך לניתוח ושואל לליליאנה ופרננדה משקרת שהיא התקשרה והיא בסדר ואיגנסיו מבהיר שהכול נסלח מבחינתו. קונסלאו אומרת שהוא לא מתאר במה מדובר ופרננדה דורשת שלא תחזור על השקרים של ביתה וקונסאלו מבהירה שויקי לא משקרת והיא עיוורת שלא רוצה לראות.

ליליאנה וחנרו משכנעים את רדמס שדיאבלו חי ודורשים ממנו לעזור להם. חנרו מבהיר שעליהם למצוא משהו כדי לשאת ולתת עם דיאבלו. דיאבלו מופתע במלון שרדמס שילם את החשבון ומתחזה לרפאל ואומר שלא היה צריך ורדמס טוען שזאת הייתה מחווה לאחיו שכולם חושבים שהוא היה רע, אבל מספר שהוא ראה באולגריו חבר והיה החבר הכי טוב שלו. דיאבלו מתחזה וטוען ששמע עליו דווקא דברים רעים ורדמס ממשיך לשבח אותו. זה לא עובד על דיאבלו ודיאבלו אומר לעצמו שרדמס הצחיק אותו.

מסתבר שלופס הוא האחיין של חנרו שנכנס למשטרה בזכות קשרים וחנרו מאושר לקבל ממנו את המידע שכולם חושבים שדניאל משוגע בגלל שהוא בטוח שדיאבלו חי. חנרו מבהיר לאחיינו שיצליח גם במשטרה וגם בשבילם. לופס מפחד מגילוי הקשר שלהם שיגרום לאבדן פרנסתו וחנרו מבהיר שגם לו כדאי לשמור עליו כמקור מידע. לופס קרוב למינוי של סגן כמו לאון ורודריגס וחנרו מציע לו להרשים ונותן לו את רמז הפאנטהאוס שבו נמצאים נוריה ואנסלמו, לופס לא יודע איך למסור את המידע, אך חנרו דורש שיחשוב על זה, הוא נמצא ליד הפהנטהאוס ומודיע לדניאל.

אנסלמו ונוריה לא חושדים בכלום ומדברים ביניהם כשהמשטרה פולשת ודניאל מכין מערב שלא יוכלו לברוח ומפזר את השוטרים כך, אך נוריה מתבאת בשירותים והם עוצרים את אנסלמו, אך נוריה מצליחה לברוח. דניאל מתחקר את אנסלמו ומציע לו שוב להיכנס לתכנית להגנת עדים, אך רוצה לדעת איפה דיאבלו ואנסלמו אומר שנשרף על הסיר הכי חם בגהינום ומבהיר שהיה אז עצור, אך דיאבלו מת, דניאל דורש ממנו שלא ישחק והוא שואל אם הוא רואה סיאנס עם החבר שלו ודניאל מתנפל עליו ודורש שיסגיר את דיאבלו ופבלו אומר שדניאל נראה מגוכך עם האסיר כי דיאבלו מת. לאון חושבת שדניאל צודק ודניאל מוחה בפני פבלו שהוא חושב שהוא מגוכך ומודה ללאון על האמון ועוזב.

לוסיה חוזרת למיטתה ודיאנירה מעודדת אותה ואומרת לה להתנהג יפה וללמוד לאהוב את רפאל ולוסיה מחמיאה לאצילותו ובדיוק דניאל נכנס ולוסיה ודיאנירה מוחות על כך ודניאל מנסה להזהיר את לוסיה מרפאל ושואל אם היא באמת לא יודעת שמדובר ברוצח אכזרי ומנסה לשכנע את לוסיה למורת רוחה של דיאנירה שאומרת שאין לו זכות להיות שם.

דיאבלו צוחק על רדמס ומופתע על ידי ליליאנה ואומר שזאת שוב היא ומזכיר את צו ההרחקה ושהיא יכולה להגיע לכלא. ליליאנה לועגת לידע שלו במשפטים והוא מבקש ממנה להניח לו כדי שלא תסתבך והיא שואלת כמה זמן לקח לו ללמוד להיות רפאל. גם חנרו מופיע והוא אומר שהיה צריך לדעת שהיא לא לבד. ליליאנה אומרת לו שהוא לימד אותה הכול ושעקרבים לא מקישים זה את זה, והוא שואל אותה אם חשבה על זה כשבגדה בדיאבלו והיא שואלת איך הוא יודע, דיאבלו טוען שהיה שבוי אצלו הרבה זמן והוא שמע את זה ממנו. ליליאנה שואלת את חנרו אם זה נראה לה הגיוני והוא מבהיר שלא שדיאבלו לא היה חושף את החולשות שלו. נוריה מגיעה וקוראת לדיאבלו דיאבלו ואומר שהכול רע דיאבלו שהמשטרה פשטה על הפהנטהאוס וליליאנה לועגת לו שהמשחק שלו נחשף.

אדריאנה שומעת על אהבתם של אבל ומיוארקה ונכנס לחדרה בזעם, האחות מכניסה אותה בחזרה לחדר בלי שתבין למה הסתובבה. ויקי נכסנת ומדברת עם אדריאנה על כך שהשלימה עם אוקטביו והיא שמחה בשבילה שלפחות יש לה זוגיות אמיתית. אבל מגיע ואדריאנה מגיבה כלפיו בקרירות והוא לא מבין. ויקי רוצה לספר משהו ואבל מבקש לחכות לו. ויקי תוהה לאן הוא הולך ואדריאנה אומרת שהוא הולך אל מישהו שבאמת חשוב לו ואם היא רוצה לגלות את האמת שתעקוב אחריו כמוהה. ויקי שומעת את אבל ומיאורקה מדברים על ההתרגשות ועל האהבה ומגלה שאבל הומו. ויקי המומה ואדריאנה מצטערת ועוד כועסת כשאבל קורה לו גונסלו. אדריאנה דורשת לדבר עם אווריסטו, אך הוא לא עונה לטלפון. היא שולחת את ויקי לחפש את אווריסטו. ויקי מטיחה באדריאנה שלא מסוגלת לעשות את זה לאבל וטוענת שהיא לא צריכה לשחק אותה קורבן. אדריאנה מודה שלא מצדיקה את עצמה אבל תחשוב כמה כאב לה לגלות שהוא בגד בה עם גבר. במשטרה מופתעים לראות את ויקי והיא מבהירה לרודריגס שאדריאנה שלחה אותה מבית החולים ורודריגס רץ לשם למורת רוחה של לאון. 
אבל בשיחה מלב אל לב עם אדריאנה
26/08/2015 | 14:03
8
כולם מחכים לתוצאות הניתוח של איגנסיו ואבל מבהיר שמיוארקה אומר שיהיה בסדר וויקי עוקצת אותו שאם מיוארקה אמר אז זה וודאי. רודריגס רץ אל אדריאנה ולאון שופכת את הלב על הכאב שלו מול פבלו. אדריאנה מספרת לרודריגס שהיא יוצאת עם אבל כל השנים האלה וחשבה שהיא מאוהבת בו, אך אחרי מה שקרה ביניהם היא הבינה שלא. היא מספרת שהיא ואבל מעולם לא שכבו ומודה שהילד הוא שלו. זה משמח את רודריגס והיא מספרת שעכשיו גילתה מדוע ומספרת שבעלה הומו ולכן המציא שהילד שלו. אבריסטו דורש שתספר למשפחה את האמת והם לא יהיו ביחד. אדריאנה מבהירה שזה בלתי אפשרי עכשיו בגלל המצב של איגנסיו שהיא מעריצה ומבקשת זמן. רודריגס לא מבין אם כן מדוע קראה לו והיא אומרת שרצתה שידע מה היא עוברת. זה מרגיז את רודריגס וכשהוא עובר הוא פוגש את אבל שרואה שהוא היה אצל אדריאנה וכועס ואבריסטו מבקש ממנו להפסיק להתחזות למשהו שהוא לא.

אבל בא בטענות אל אדריאנה ושואל מה סיפרה לשוטר ואדריאנה מבהירה שהם צריכים לדבר ומספרת ששמעה את השיחה שלו עם מיוארקה והיא יודעת שהוא הומו. אבל מתנצל ואדריאנה מוחה בפניו, הוא מסביר שהוא גילה רק עכשיו ואדריאנה שואלת אם הוא באמת עד עכשיו לא ידע שהוא כזה. ואבל מודה שעוד בתקופת בית הספר היה מורה מחליף למורה שלהם ובשבילו הוא התאמץ מאוד להכין עבודות והרגיש משהו כלפיו שהוא לא הבין עד שהמורה שלהם חזרה וזה נגמר ומאז נראה שהוא קלט שהוא הומו, אבל הוא ניסה להסתיר את זה כדי לא לחשוף לאביו. הוא מספר על הפעם שאפילו ניסה להתאבד ואדריאנה מזדהה איתו, אך מבקשת שיספרו למשפחה ואבל מסכים להפסיק את השקר, אך מבקש זמן עד שאביו יתאושש מהניתוח כי זה לא הזמן מיד אחרי ניתוח.

מיוארקה מבשר שאיגנסיו יצא מכלל סכנה ונראה שהוא מקבל את הלב החדש והמשפחה מאושרת מההתאוששות שלו.

דניאל מתעקש שרפאל הוא דיאבלו ודיאנירה שואלת אם לבקש שיגרשו אותו ולוסיה מסכימה לדבר עם דניאל ומבקשת מדיאנירה לצאת. דניאל מנסה לשכנע את לוסיה שמדובר בדיאבלו אך לוסיה לא משתכנעת ושואלת אם זה כל מה שרצה לספר ודניאל מספר על הרצח של קמילה ואימה. לוסיה לא מבינה איך זה קרה, ודניאל מסביר שזה משום ששיקרה לה ופחדו שהיא תספר את האמת. לוסיה לא מבינה על מה הוא מדבר והוא מסביר שרפאל וקמילה שיקרו לה שהחתונה תזרז את האימוץ. לוסיה לא מאמינה וטוענת שהילדים חזרו הילדים ועוד מעט האימוץ יהפוך לחוקי ואין לה סיבה לחשוד ברפאל וקמילה. דניאל מסביר שהוא מבין שאין סיכוי ביניהם, אך מבקש שתודיע לו לגבי התנהגות חשודה של רפאל כי היא תבין שנישאה לדיאבלו. דיאנירה שואלת מה דניאל רצה ולוסיה מספרת שהוא טוען שרפאל הוא אולגריו ושהוא סיפר שקמילה נרצחה.

דיאבלו נאלץ להודות בפני ליליאנה וחנרו שהוא דיאבלו. ליליאנה וחנרו מציעים לדיאבלו לכרות איתם ברית שוב ודיאבלו מבהיר שלא סומך עליהם. הם מסבירים לו שבתור רפאל לא כדאי לו לעמוד בראש העסקים ומציעים להפקיד את העסק בידיהם. דיאבלו מהסס, וליליאנה מבטיחה לא לאכזב אותו וגם מבהירה שלא תתעסק עם לוסיה כשהיא איתו והוא השיג את שלו, דיאבלו מזהיר אותה לא להתעסק עם לוסיה אחרת תשלם ביוקר וליליאנה טוענת שהיא כבר לא מפריעה לה. ליליאנה מזמינה את נוריה לבוא איתה, אך נוריה מבהירה שהיא לא סומכת על הברית שלהם ורוצה להיות בצד של דיאבלו וליליאנה אומרת שכרצונה ודיאבלו מודה לה על הנאמנות. אחר כך דיאבלו ניגש לרדמס ששוב מנסה להתחנף אליו ודיאבלו מטיח בו שהוא יודע שהוא דיאבלו ורדמס מנסה להכחיש אך דיאבלו מבהיר שחנרו וליליאנה בטח סיפרו לו והוא דורש את החוב. רדמס מסביר שהיה משלם לו לולא ביתו שדדה אותו ומבקש זמן ודיאבלו מבהיר שלא מאמין לליליאנה וחנרו ובינתיים הוא מעמיד פנים וזורם איתם, אך בבוא הזמן רדמס יצטרך לבחור צד.

פבלו מנסה להוציא מאנסלמו איך הצליח לברוח, ואנסלמו טוען שתכנן את בריחתו לבד. פבלו מבהיר שזה בלתי אפשר ואנסלמו טוען שיש לו אנשים מבחוץ. פבלו מספר לדניאל שאנסלמו לא מספר שום דבר ודניאל מתחיל לחשוב שאולי הוא באמת מנסה להחיות מתים כדי לא להכיר בכך שאיבד את האישה שהוא אוהב בגלל טיפשותו. לופס מדווח לחנרו על מה שקורה וכמעט נתפס על ידי פבלו וטוען שהוא מדבר עם אישה ומטה את השיחה.

ליליאנה באה לחנרו ואומרת שהם צריכים לנחש את הצעד הבא של דיאבלו ושדיאבלו ינסה לשחרר את אנסלמו ועליהם למנוע זאת. דיאלבו אכן מזעיק את אנשיו כדי להוציא את אנסלמו מהכלא. לופס מקבל משימה מחנרו וזה נראה לו מסוכן אך לבסוף הוא נענה ופתאום יש הפסקת חשמל בתחנת המשטרה והשוטרים מבולבלים ותוהים איך זה קרה. לאחר הפסקת החשמל רוצים להעביר את אנסלמו לכלא ודניאל מקבל את הבשורה הרעה שאנסלמו מת, דניאל ופבלו באים ורואים שכביכול אנסלמו תלה את עצמו, אך דניאל מבין היטב שאנסלמו נרצח.

ויקי מבקרת את לוסיה בבית החולים ומספרת לה שהשלימה עם אוקטביו ולוסיה מאושרת מאוד בשבילה. ויקי שמחה שלוסיה מתאוששת מהר ולוסיה שולחת את ויקי לבקר את ילדיה עם החבר שלה אצל דיאנירה שאולי לא מסתבר לבד וויקי מסכימה לכך בשמחה, אך לפתח ללוסיה יש תחושה רעה והיא מנשקת את ויקי בצורה של פרידה ושתיהן לא מבינות מדוע.

קרלוס בא לדבר עם נרו והוא מוחה על כך שבא לדבר איתו על דיאנירה. קרלוס דורש שלא ישחק בה בגלל עברה. נרו מבהיר שהוא רציני מאוד כלפיה וקרלוס משבח את דיאנירה ומבהיר שאם הוא משקר יהיה לו עסק איתו אם יפגע בדיאנירה. נרו מטיח בקרלוס שמי שפגע, ניצל אותה ושבר את ליבה זה הוא. 
ויקי מגלה את הסירטון של ליליאנה רוצחת
26/08/2015 | 15:42
19
ויקי באה לבקר את רוקסנה וממין והם ודיאנירה מאושרים לראות אותה, היא אומרת שצריכה להכין שיעורי בית ואז תשחק איתם, לאחר שממין מבקש חיבור למחשב. דיאנירה נמצאת עם נרו והם יוצאים לסרט וויקי מאחלת להם כל טוב. הילדים מאושרים לשחק עם ויקי והם משחקים עם הצעצוע של רוקסנה מסירות ומסתבר שהדיסק און קי עדיין בתוכו והוא נופל מהצעצוע וויקי שואלת במה מדובר וממין מספר שזה סוד שיכול להשמיד את כדור הארץ. ויקי מחברת את הדיסק און קי למחשב ורואה את ההתחלה ושואלת את הילדים אם ראו מה יש שם. ממין אומר שלא ושואל את רוקסנה אם היא ראתה וגם היא מבהירה שלא. ויקי מזהירה לא להסתכל על מה שיש שם ונראה כאילו ראתה. ממין שואלת אם זה משהו יפה ווויקי טוענת שמדובר במשהו מסובך כמו שיעורים במתמטיקה שהם לא יבינו. כשהילדים הולכים לישון ויקי מחליטה לראות למרות ששתחרט על זה והמומה לראות את דודתה ליליאנה רוצחת.

דיאנירה ונרו חוזרים. ויקי שואלת מאין יש לקורסקנה את הצעצוע הזה ודיאנירה מספרת שזאת מתנה בטח מאימה המנוחה. ויקי לא מסבירה למה היא שואלת ולוקחת איתה את הדיסק אן קי. וויקי נפרדת מהם ושמחה על הבילוי שלהם וחוזרת הביתה המומה ממה שגילתה. נרו מנסה לשכב עם דיאנירה והיא לא מצליחה ומאשימה בכך את קרלוס ונרו מטיח בה שהיא עדיין חושבת עליו והיא מבהירה שכן והוא מבין שהיא מאוהבת בו. הוא שואל איך עשתה זאת קודם במקצוע שלה והיא מבהירה שבלי רגש כי זאת הייתה הפרנסה שלה ושואלת אם הוא רוצה שתתייחס אליו כמו אל הלקוחות שלה והוא מבהיר שלא ומוכן לתת לדיאנירה זמן.

גונסלו מטפל באדריאנה והיא היא מטיחה בו שהיא יודעת הכול ושואלת ממתי הוא ואבל ביחד. גונסלו מודה שהתאהב מאבל מהרגע הראשון אך לא יודע ממתי אבל מרגיש משהו כלפיו. היא מטיחה בו שלקח ממנה את אבל והוא מבהיר שלא לקח ממנה כי הוא כזה והיה מגלה זאת גם עם מישהו אחר. אדריאנה מטיחה בו שמכל הגברים הוא היה עם הגבר שלו ודורשת להחליף רופא. מיוארקה טוען שזאת זכותה והוא מביא לה המלצות לגבי קולגות, אך היא מבהירה שלא רוצה שום דבר ממנו כולל ההמלצות. קונסאלו שבאה לבקר את אדריאנה שומעת את השיחה והמומה. מיוארקה מספר על כך לאבל שבדיוק רצה לעדכן אותו שאדריאנה יודעת על הקשר שלהם, הם נחושים להמשיך אותו ומיוארקה מגן על אדריאנה וטוען שזאת זכותה שהיא מחליפה רופא. אבל רוצה לדבר איתה, אך גונסלו מגן עליה והוא מזכיר שהיא שכבה עם אחד, אך גונסלו מבקש ממנו לא לכעוס על אדריאנה בגלל הכעס שלה שברור שהיא המומה לאחר שרק גילתה במה מדובר.

דיאבלו חוזר ולוסיה שואלת אותו אם ידע שקמילה נרצחה והוא מבהיר שכן ולוסיה מוחה שלא סיפר לה שהרי קמילה הייתה עורכת הדין שהוכיחה את חפותה. דיאבלו טוען שלא רצה לזעזע אותה במצבה ולבסוף מתנצל ושואל ממי שמעה את זה ודניאל מגיע ומספר שהוא זה שסיפר לה. הוא מספר להם על מותו של אנסלמו סגנו של דיאבלו ושואל אם הם הכירו אותו. לוסיה מבהירה שהיא לא הכירה אותו כי סגנו בצפון היה פפה. הוא שואל אם הם באמת לא ידעו שאנסלמו היה עצור. דיאבלו טוען שלא יודע כל מה שקורה עם אחיו ודניאל מבהיר שיהיה כדי להגן עליה ומטיח בדיאבלו שלא ירמה אותו והוא אולגריו מררו והוא יוכיח את זה. דיאבלו מאיים להתלונן עליו אם ימשיך להטריד אותו כך. דניאל מבטיח להוכיח שהוא דיאבלו מררו. לוסיה מטיחה בו את העניין שכאילו היא הרוצחת של ססר שהוא יטעה שוב. דניאל הולך בזעם ומילגרוס נתקלת בו ושואלת את לוסיה מה קרה ולוסיה מספרת על הביטחון שלו שרפאל הוא דיאבלו ומילגרוס מרחמת עליו שהוא ממציא דברים כדי לא להשלים עם האובדן שלה. מילגרוס שואלת את לוסיה לגבי רגשותיה והיא מודה שתמיד תמשיך לאהוב את דניאל, אך מחליטה למלא את חובותיה כלפי רפאל ומילגרוס מצטערת שהיא במצב כזה.

דניאל ופבלו מבינים שהיריבים בקרטל רצחו את אנסלמו ותוהים במה מדובר. הם מבינים שהחשמל נותק ומצלמות האבטחה לא קלטו שום דבר כי הרוצח ידע מה הוא עושה. רודריגס אומר ללאון שהוא בטוח שזה מושתל במחלקה אחרת שחנרו בטח לא היחיד. לאון מבהירה שמדובר במחלקה שלהם כמו חנרו כי הוא ידע בדיוק איפה הגנטרטורים ושלא יפיל את זה על מחלקות אחרות. פבלו מחמיא ללאון על החוש החד, שיש ביניהם בוגד. רודריגס לא מבין מדוע לאון קרה כלפיו ופבלו מזכיר לה איך עזב אותה כדי להיות עם אדריאנה שהיא מאוהבת בו ורודריגס מבין. פבלו אומר שהם שוברים את לב הנשים ואחר כך לא מבינים למה הן נוהגות ככה. מסתבר שלופס רצח את אנסלמו הוא מרגיש רע אחרי הרצח, אך חנרו מבהיר לו שהוא יתעשר מאוד ויתקדם במשטרה, לופס עדיין מזועזע וחנרו מרגיע אותו שזה רק אחרי הרצח הראשון.

דניאל, פבלו ורודריגס שותים ומשחקים קלפים ורודריגס מבקש תמיד לשתף אותו. דניאל מבטיח הפעם לשכוח את לוסיה והם צוחקים שזאת לא הפעם הראשונה. אוקטביו מגיע וגם צוחק על כך שדניאל אומר שישכח את לוסיה הפעם ומבשר את החדשות שגילה על רדמס שהוא וליליאנה מעורבים במשהו נורא ודניאל מגלה שליליאנה חיה דרך אוקטביו. איגנסיו מחלים ופרננדה מאושרת שהוא מרגיש טוב וליליאנה מתקשרת ופרננדה מבקשת לשמוע ממנה ומספרת על השתלת הלב של אביה ומבקשת שתבוא. היא מזכירה שאביה סילק אותה מהבית, אך פרננדה מבהירה שהכול נסלח מבחינתו. ואכן ליליאנה מגיעה לבקר את הוריה ואיגנסיו שמח לראות אותה ואומר שהכול נסלח ונשכח מבחינתו.

דניאל מזמין את מרינה כדי להוכיח שהוא ישכח את לוסיה והם צוחקים על הדרך שלו. מרינה מגיעה ודניאל מנשק אותה בשפתיה והיא המומה מהברכה ודניאל מבהיר שתמיד ינהג כלפיה כך והחליט לתת צ'אנס לקשר שלהם.

קונסאלו מספרת ללוסיה על החדשות שגילתה והמומה לגלות שלוסיה יודעת שאבל הומו והוא בקשר עם מיוארקה. קונסאלו בטוחה שאבל זקוק לעזרתם, אך לוסיה מבהירה שהוא בסדר והוא לא זקוק לעזרתם. היא מספרת לוסיה מספרת גם למיוארקה שיודעת על הקשר ביניהם ומבטיחה לתמוך בו כי היא יודעת שהוא אדם טוב והיא רק מצטערת בשביל אדריאנה שהיא מחבבת.

ויקי מתקשרת לאוקטביו להודיע שיש בידיה חדשות מרעישות והיא לא ידעה שיש כזה רוע בעולם. קונסאלו מבשרת לה על החדשות הרעות שגילתה והמומה שגם ויקי יודעת על כך שאבל הומו ושהוא בקשר עם מיוארקה וקונסולאו שואלת אם כולם ידעו חוץ ממנה, וויקי מבהירה שהסבא והסבתא שלה לא יודעים ושלא תגיד להם עד שאבל ידבר בעצמו. קונסאלו שמה לב לדיסק און קי שויקי מחביאה ושואלת במה מדובר והיא טוענת שזה שיעורי הבית שלה. ויקי גם מדברת עם אבל ואומרת שגילתה דבר מזעזע ואבל שואל אם יודעת עליו ועל מיוארקה והיא מבהירה שאדריאנה סיפרה לה, אך גם הם לא דיסקרטיים, אך זה לא הדבר המזעזע והיא גילתה שבת משפחה שלו מפלצת, אך מסרבת לגלות במה מדובר ואומרת שיגלה את זה בבוא הזמן.

ויקי מבקרת את לוסיה ושמחה בשבילה ושואלת אותה על הצעצוע של רוקסנה ולוסיה מספרת שססר קנה אותו כשבילו בים, וויקי שואלת אם זה כשרצחו את ססר ולוסיה מבהירה שכן ושואלת את ויקי במה מדובר ונראה שויקי מבינה שליליאנה אחראית גם לרצח ססר. 
"דילה" -סדרה טורכית נוספת שמגיעה לויוה+
24/08/2015 | 17:10
1
84
25/08/2015 | 16:31
16
אהבה לטינית
23/08/2015 | 23:36
55
היי לכולם,
רציתי לדעת איפה אני יכולה לצפות בכל הפרקים של הסדרה הספרדית אהבה לטינית?

תודה לעוזרים:)
קבוצות צפייה ארגנ'-שרשור סופ"ש
21/08/2015 | 18:20
26
26

שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה של טלנובלות ארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Noche&Dia-פרק אחרון
Entre Canibales

צפייה מהנה                               
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!

Noche&Dia-פרק אחרון(122)
21/08/2015 | 18:23
5
43
.
בשעה טובה אפשר להגיד-FIN
21/08/2015 | 18:34
71
כמה עברנו עם הנובלה הזאת...והיא בסה"כ כללה 122 פרקים.
הטלנובלה החלה להידרדר כשגייטאני פרשה מהנובלה, והאבן הסופית של קבירת הנובלה הונחה כשהחליטו לצמצם אותה לפרק בשבוע כמה ייסורים!
כ"כ נמאס כבר מהטלנובלות המשטרתיות (policial) של פולקא...אותו פורמט חוזר שוב ושוב, וזה רק הולך ומידרדר משנה לשנה...די!
אני מאוד מקווה שעצם החזרה של פולקא להפיק טלנובלה תקופתית(כמה חיכיתי שזה יקרה!) ישיב את תקופת ה"הוד" של הטלנובלות, אבל...תרשו לי להיות סקפטי, אני בטוח שגם הפורמט הזה של תקופתית כפי שהכרנו-לא יהיה כפי שהיה וחבל...זה הזמן להתייפח ולהתגעגע ל"גברים עם כבוד" האהובה והמעולה

כ"כ לא אהבתי את הדמות של מנואלה פאל כאן...ועוד הסוף שלה בכלא אומר הכול...וזה עוד הגיעה אחרי שאהבנו את דמותה בMADS
הדקות האחרונות היו חמודות עם ויקו ומרטינה שעזבו עם הילד ופתחו בחיים חדשים

אגב, למי שלא שמע-יש שמועות שפקונדו ארנה חוזר לטלפה בשנה הבאה לשחק בטלנובלה של כריס מורנה!
שאלות
21/08/2015 | 19:15
3
59
פרשתי מזמן אבל אני רוצה לדעת:
1. מה קרה עם מילי וחואקו (הבנתי שנולד להם ילד)
2. מה קרה עם ג'יסה?
תשובות
22/08/2015 | 18:32
2
40
1. מילי נכנסה להריון מחואקין... והם החליטו ללדת את הילדה ולגדל אותה... וכך היה - לפי הסיום הם גם מסתדרים בסוף ומצליחים ליצור משפחה (הם רבו הרבה...)
2. ג'יסה, ג'יסה.... היא החליטה ללכת לצד של הרעים והייתה בזוגיות עם לוסרו וגם עם פביאן (לוסרו זה זה עם עין אחת בצבע תכלת ופביאן זה הבעל של מרטינה).
בפרקים האחרונים היא רצחה את לוסרו שאיים עליה... ואז עזרה לפביאן לברוח מהכלא - עמדה לרצוח גם אותו כי גם הוא איים עליה... אבל איכשהו התהפך המצב והוא חנק אותה וגרם לה להתעלף (חשבו שהיא מתה) - כל זה היה כשפביאן חטף את הבן של מרטינה כדי להשתמש בו כפיתוי כדי שמרטינה וויקו יבואו והוא ירצח אותם... בסוף הסתבר שג'יסה לא מתה - אלא רק התעלפה ואז ויקו הרג את פביאן...
בקיצור - ג'יסה בכלא כי היא רצחה את לוסרו...
טנקס
22/08/2015 | 18:52
1
34
רצחה
דווקא נשמע מעניין העלילה של ג'יסה. אבל אולי זה לא נעשה טוב כי שניר אמר שהוא לא אהב.
רק לבעלה של מרטינה לא קראו אסטבן? או שיש עוד אחד?
יש עוד אחד... חחחח
28/08/2015 | 18:37
4
הוא הפך לרשע הראשי
Entre Canibales-פרקים 47-49
21/08/2015 | 18:24
6
37
.
כמה פרקים לנובלה?
22/08/2015 | 23:39
1
15
60
23/08/2015 | 01:06
10
לה פיליסדד חה חה חה..
23/08/2015 | 01:06
2
45
כמצופה אגוסטין מפיל את האשמה על רפאל וזה גורם לי לחשוב שלא היה לו קשר ואולי אף אין לו מושג מה קרה. כי אז כשיידע מי זאת אריאנה לא יאשים את אגוסטין כי הרי הוא לא יודע. אולי עם מותו של קסטרו הנושא נסגר עבור אגוסטין ואין את החשש שמישהו יגרום לו נזק בגלל זה. לרוע מזלו פרנסיסקו איש פיקח וחשדן בטבעו
קרע אותי מצחוק עם השיר הזה
23/08/2015 | 15:15
1
38
וגם אני חשבתי מיד שאם אגוסטין האשים את רפאל יש מצב גדול שרפאל לא קשור בכלל לאונס.
בתור ילדה לאמא דרום אמריקאית...
28/08/2015 | 18:38
6
השיר הזה נשמע ברקע בכל יום הולדת
אריאנה ודייגו מתקרבים אחרי הגילוי
23/08/2015 | 23:15
38
אריאנה מגלה לדייגו שהיא אימא שלו וכמובן שדייגו מגיב בצורה לא טובה וכועס והתגובה שלו דיי צפויה כי הוא לא יודע עדיין את האמת למה היא נטשה אותו במשך עשרים שנה. אח"כ פרנסיסקו הביא את המכתבים שאריאנה כתבה במשך השנים למרטין שהעביר אותם לדייגו, דייגו קרא אותם ואז קצת היחסים בין אריאנה ודייגו השתפרו ומעניין מה יקרה כאשר אריאנה תספר לדייגו את האמת על מה שקרה לה. בסה"כ היו ביניהם סצנות חמודות ויפות כמו למשל הסצנה שהם אכלו במסעדה ואז אריאנה חשבה שדייגו אוהב לאכול את אותו מאכל שהיא אוהבת.

אני אוהבת את הצמד של פרנסיסקו ופמפינו במיוחד שעכשיו חושדים באגוסטין וכפי שנראה ההרגשה שיש לי שהם יהיו הראשונים שיגלו את פרצופו האמיתי של אגוסטין דיי בכיוון, במיוחד פרנסיסקו שהוא בן אדם חשדן.  

רפאל מציע לאגוסטין להיות סגן הנשיא איזה טעות גורלית הוא עשה בדיוק מה שאגוסטין רצה להשיג בשאפתנות שלו וגם זה לא מספיק לו כי עובדה שפמפינו אמר לו שהוא יכול לעזור לו להיות נשיא העיניים שלו קפצו 

מודה היה לי רגע של תחושה שאגוסטין הולך להתוודות בפני אריאנה שהוא אחד האנסים אבל לא, בלי בושה הוא האשים את רפאל שהוא אנס אותה  מה שמעלה את הספק שרפאל היה בכלל מעורב באונס. 
חדשות רעות: לה לאונה נדחתה ל-2016
21/08/2015 | 18:45
8
82
כן, אומנם הצילומים התחילו די מזמן, והטלנובלה הייתה מיועדת לעלות בספטמבר אבל עתה נראה שהחליטו לדחות את עלייתה לתחילת 2016, כנראה מהחשש שגם היא תיכשל מול הטורקיות ושואו-מאץ' של ערוץ 13, בדיוק כמו שקרה עם קניבלס...בהנהלת טלפה לא רוצים לקחת סיכון כנראה.

הידיעה: http://telefenow.blogspot.co.il/2015/08/telefe-pos...

מה שאומר שמחודש הבא אין לנו אף טלנובלה לצפות בה!
חשבתי וחשבתי...איזו טלנובלה לא-ארוכה וחביבה מהתקופה האחרונה שאוכל להציע שנצפה בה
ו...חשבתי על mi amor mi amor עם חואן חיל נבארו בתפקיד ראשי. 90 פרקים, ובאיזשהו שלב הפרקים מתקצרים לחצי שעה
היא נראית חביבה ו...יאללה שיהיה לנו משהו להעביר את הזמן עד תחילת 2016...איזה שפל בארגנטינה, לא להאמין!!
מה דעתכם רננה, עופרי, קרן וכו'...או שיש לכם הצעה אחרת?
העניין שאח"כ אמרו שזה לא בטוח
22/08/2015 | 09:01
1
53
כלומר רק יש התלבטות אם לה לאונה תעלה בספטמבר כפי שתוכנן או בינואר

כמובן שאם לה לאונה תעלה בספטמבר
22/08/2015 | 20:32
34
אנחנו נוותר על "מי אמור מי אמור"...זו רק תוכנית מגירה, שלא יקרה מצב שנישאר בלי כלום
אין לי בעיה
22/08/2015 | 18:37
2
36
אני צופה כרגע בשנה לזכור (93 פרקים ועברתי את האמצע כבר... אני בפרק 56) אין לי בעיה להחליף את נוצ'ה בסדרה נוספת...

חיפשתי בגוגל לראות מי משחקת לצידו ואני רואה את ברנדה גנדיני ועוד שחקנית שאני מכירה מהאהבות שלנו (עם ניקו קברה ומריאנו מרטינז מ2003 בערך )

בקיצור - אם אתה מתחיל, אני מצטרפת
וואלה את צופה בשנה כדי לזכור?
22/08/2015 | 19:05
1
36
גם אני ציפיתי בה מזמן יחסית ודווקא אהבתי אותה למרות הקטע ההזוי של הסדרה 
ממש הזוי!!
28/08/2015 | 18:40
4
עכשיו הגעתי לשלב שצמח לה משהו מהגב
למה חובה לא-ארוכה?
23/08/2015 | 18:12
2
30
GRADUADOS לפי כל התגובות טלנובלה מומלצת ביותר. אני מציע כחלק מ וכו'.. אמנם הפסקתי לצפות בה אחרי 9 פרקים אבל זה כי שאר קבוצת הצפייה נעלמו ולא היה לי את הדרייב להמשיך לבד. למה הפעם יהיה אחרת? כי יהיה לי מי לשאול אם משהו לא מובן לי. ואת זה אני לא יכול לקבל בצפייה לבד
מבחינתי לא רלוונטי
23/08/2015 | 18:55
26
אני כבר צופה בה בטלפה אינטרשיונאל.
חשבתי על גרדואדוס כי גם אני...
23/08/2015 | 21:23
26
לא צפיתי בה ובא לי
הבעיה היא שמלבדנו כולם כבר צפו בה, נראה לי
ולמה לא ארוכה? כדי שתהיה תקופה קצרצרה של חפיפה בינה לבין הטלנובלה של אצ'ארי שתעלה בתחילת 2016...כי כפי שאתה רואה למרבית האנשים פה קשה להתמיד עם יותר מנובלה יומית אחת
גונזלו הרדיה ואגוסטינה צ'רי זוג בlos ricos no piden permiso
21/08/2015 | 18:53
3
89
פעם שלישית גלידה  (שיחקו ביחד בעבר בנשים של אף אחד וחבריי מתמיד)
אגב נשמע קלאסי לגמרי הבחור העשיר והבחורה הענייה 

הכל טוב ויפה... אבל למה כולם מחכים ל2016????
22/08/2015 | 18:39
22
זה תקופתי?
23/08/2015 | 22:34
1
33
אם כן אז הגיוני כי ככה היו בעבר פערים חברתיים
כן מדובר בטלנובלה תקופתית
23/08/2015 | 23:16
13
ארועי השבוע
21/08/2015 | 14:44
24
22
טקס פרסי Tu mundo- הזוכים והתמונות
21/08/2015 | 15:12
19
132
הזוכים: 
טלנובלת השנה- מילה של כבוד (Tierra de reyes)
שחקן השנה (טלנובלה)- כריסטיאן דה לה קמפה (Tierra de reyes)
שחקנית השנה (טלנובלה) - סקרלט גרובר (Tierra de reyes)
זוג השנה - כריסטיאן דה לה קמפה וסקרלט גרובר (Tierra de reyes)
הרשע הכי טוב (טלנובלה) - פביאן ריוס (Tierra de reyes)
הרשעית הכי טובה (טלנובלה) - סינטיה אולבריה (Tierra de reyes)
שחקן משנה (טלנובלה) - פביאן ריו (Tierra de reyes)
שחקנית משנה (טלנובלה) - דניאלה נבארו (Tierra de reyes)
שחקן וותיק  - חואקין גרידו (Tierra de reyes)
שחקנית ותיקה - ליסה אוון (El Señor de los Cielos)
סדרת השנה- El Señor de los Cielos
שחקן השנה (סדרה)- רפאל אמאיה (El Señor de los Cielos)
שחקנית השנה (סדרה) - פרננדה קסטיז'ו (El Señor de los Cielos)
הרשע הכי טוב (סדרה) - מאוריסיו אוכמן (El Señor de los Cielos)
הרשעית הכי טובה (סדרה) - כרמן אאוב (El Señor de los Cielos)
שחקן משנה (סדרה) - טומי וסקז (El Señor de los Cielos)
שחקנית משנה (סדרה) - כרמן אאוב (El Señor de los Cielos)
מגישת השנה (ארועים) - גבי אספינו
הכי סקסי/ת - קימברלי דוס ראמוס (Tierra de reyes)
מועדון מעריצים של השנה - דאדי יאנקי
תמונות מהטקס
21/08/2015 | 18:15
9
96
עוד תמונות
21/08/2015 | 18:21
8
70
עוד תמונות
21/08/2015 | 18:40
7
56
עוד.....
21/08/2015 | 18:53
6
54
המשך
21/08/2015 | 18:56
5
53
עוד תמונות
21/08/2015 | 19:10
4
51
עוד!!!!
21/08/2015 | 19:13
3
49
עוד....
21/08/2015 | 19:17
2
46
ועוד כמה....
21/08/2015 | 19:19
1
52
ולקינוח...
21/08/2015 | 19:21
62
ג'נקרלוס בא לשיר
וואו עשרה פרסים מילה של כבוד קטפה
21/08/2015 | 18:19
7
73
לאור ההתלהבות סביבה וההצלחה שלה מסקרן אותי עוד יותר לצפות בה.

תודה על המידע אלוש
בבקשה
21/08/2015 | 18:47
15
התלהבות.. כולה זכתה בטקס
22/08/2015 | 08:34
5
66
שאף אחד לא מבין איך היא זכתה.. (כבר עדיף את אש בדם/תשוקת הנצים..
אני מוכנה אפילו להתלהב מהאחים דל מונטה שהייתה בערך על אותו משקל)

אגב, הסיבה היחידה שאני אתן לה צאנס
22/08/2015 | 08:35
52
זה בגלל גונסלו(שמוכר לנו מהשיבה הביתה)
התכוונתי גם לרייטינג של הפרק הראשון והאחרון
22/08/2015 | 14:09
2
42
וגם למחמאות עלייה מצד גולשים בפורום ויוה שביקשו אותה. לא ראיתי אותה אז אני לא יכולה להביע עלייה דיעה אישית, אבל בהחלט מסקרן אותי להתחיל לצפות בה:)
ליודעתאוי אני אתן לה צאנס
22/08/2015 | 16:27
1
41
למרותש אחרי תשוקת הנצים.. לא יודע כמה הם יוכלו להפתיע אותי.
(מה גם שראיתי וידאו ביוטיוב שמשווה ביןשתיהן, וזה ברור שתשוקת הנצים הרבה יותר טובה!)
אני לא ראיתי תשוקת הנצים לצערי
23/08/2015 | 19:28
22
ככה שאין לי מה להפסיד:)
העיקר ויוה דילגו על אש בדם
23/08/2015 | 22:26
34
והבנתי ששינו כמו ששינו את בלב הסערה והיא לא דומה להסערה וטלויסה הכניס שינויים משלו והם די מהותיים כמו שפרננדו וארמנדו הוא בנאדם אחד סתם דוגמא כבר עדיף אותה והשחקנים שם לא רק פרצוף יפה ועוד בפורום וואלה הפיצו בקשות שיגיע כבר אדמת מלכים.

אהבתי את שלושה גברים ואישה המקורית והייתה רומנטית אבל גם לא שגרתית. אוהבת את מרלן אבל השחקנית המקורית מאנה סוויט הייתה מדהימה אבל זה לא קשור למשחק כי החליפו בין חולייטה ופאולה שבמקור חולייטה הייתהה טובת לב ואצילית ואילו פאולה הייתה מאוד ביצ'ית ולמרות שלא אהבתי את הסוף(גם את של חולייטה מאחים דל מונטה לא אגב) אבל שוברת את המוסכמות ולא ברור מי הראשית בגרסה ההמקורית אם פאולה או חולייטה וזה מה שעשה אותה יפה ומעניינת ומקורית.
וידאו- כל הכוכבים מגיעים לטקס
21/08/2015 | 21:21
36
Antes muerta que Lichita -תמונות
22/08/2015 | 20:06
3
58
תמונות מהשקה שהתקיימה השבוע ועוד כמה תמונות של דמויות.  הטלנובלה תתחיל ב24 באוגוסט במקסיקו.
תמונות נוספות
22/08/2015 | 20:07
2
35
עוד תמונות
22/08/2015 | 20:09
1
32
תודה על כל התמונות
23/08/2015 | 21:17
4
סיכום שבועי
21/08/2015 | 19:40
17
50
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקנ/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:

סופ"ש נעים
מסכם
21/08/2015 | 22:51
4
36
דבר טוב שקרה השבוע: היינו היום אצל אחותי וגיסי ועשינו על האש.

דבר רע שקרה השבוע: שבג"צ הורה לשחרר את שובת הרעב, מה שעלול לגרום לשאר המחבלים ללכת בדרכו.

טלנובלת השבוע: קרדאיי, פינוקיו, עלובי החיים, לאס בנדיטס, אקאסיה ושורה וסאיט.

תכנית השבוע: משדר מיוחד על האמת לגבי מה שקרה בצוק איתן והאמת על ישראל במאבה הצודק ועוד תכנית שהייתה אחריה "מחפשים אפרטהיד".

שחקן/ית השבוע: פק שין היאה, ג'ונג סוק, קים יון גוואנג, ארסלי ארמבולה, אריק הייסר, איילין מוחיקה, גבריאל פורס, ברזגואר קורל, קנאן אימראליזאו, צ'טין טקינדור, אנה לוסיה דומינגס, מרקו מנדס, קלאודיה דל גאטה, אפריקה זבלטה, ויקטוריה רופו, אוסבלדו דה לאון, קיבאנץ' טטליטו, בירקאן סוקולו, סדה גובן.

מאכל השבוע: פרגיות וסטייק עוף. 

קניית השבוע: הסתפרתי.

שיר השבוע: השיר של לואיסה וארתורו באקסיה, שיר הסיום על אהבה בפינוקיו (היא הסתיימה השבוע), שיר של אקאסיה ואסטבן באקאסיה והשיר של מאהיר ופרידה של העונה השלישית בקרדאיי.

תתחדש על התספורת:)
22/08/2015 | 13:54
3
18
זה כבר המחבל השני שאנחנו משחררים אחרי שביתת רעב ממש ביזיון, ועוד הפעם זה קורה כשיש את חוק ההזנה בכפייה שעבר בכנסת! לא ברור לי למה יש כנסת ובחירות אם בסופו של דבר ביבי פוחד לממש את החוקים שעוברים ואם בג"צ הוא זה שמנהל את המדינה...

איזו תכנית זו על צוק איתן?
תכנית שמגינה על ישראל
22/08/2015 | 14:28
2
29
ובא שמעו ילדים מספרים שישראל הזהירה אותם מהפצצות והחמאס אסר עליהם לצאת. וגם מספרים שבעזה מעבר לעוני שהתשקורת העולמית מראה את הרעב בעזה שיש שם עשירים שחיים בוילות על חשבון הפליטים שבעזה. 

וגם הראו את איימן הוד פעיל שלום פלסטיני שאיבד מימון אירופי כי הוא לא אנטי ישראלי שמספר עד כמה החמאס מציק וגם בתכנית על האפרטהיד, הוא הסביר שבדרום אפריקה היו אמבולנסים נפרדים ללבנים ושחורים מה שאין אפילו בעזה.

אה בשיר השבוע שכחתי את השיר שסיכם את תכנית האפרטהיד באנגלית שמי שמחרים את ישראל אם אין לו מוסר כפול יש רימת מדינות ארוכה שהוא צריך להחרים ביניהם הודו, פקיסטן ועוד כמה ואת הסיבות. 

נראה שבכל זאת היה שווה לשלם את האיגרה כי ערוץ 11 הוא ערוץ פטריוטי. 

בג"צ מנהל את המדינה אכן, באמת לא ברור בשביל מה בחירות אם לבג"צ יש זכות ווטו על החלטות הכנסת בחסות בני בגין, רובי ריבלין, משה כחלון, ביבי, ברק ולבני. 

אגב אתמול הייתי בעל האש ולא ראיתי חדשות, אבל בפורום אקטואליה נאמר שברק העיד שביבי רצה לתקוף את איראן ושטייניץ ויעלון מנעו את זה בהצבעתם גם בקבינט, מפתיע שביבי היה מוכן ללכת עד הסוף, ואמנם ברק לא אמין, אבל אין לו סיבה להגן על ביבי.

תודה.
פשש אם כך חבל שלא ראיתי נשמעת אחלה תכנית חח
22/08/2015 | 14:58
1
14
ובקשר לגרעין כן הייתה כתבה מעניינת, גם אני לא ראיתי אתמול אבל הקלטתי וצפיתי היום, וכן ביבי אומנם קיים דיונים אבל אם הוא באמת היה רוצה לתקוף הוא לא היה מחכה לאישורים של כל המסביב. ולגבי שטייניץ ויעלון אני לא מתפלאת-שטייניץ הוא יוצא שלום עכשיו ויעלון ראינו כבר את ההתנהלות העלובה שלו במבצעים האחרונים וגם ביהודה ושומרון.

נראה לי שאם זה היה תלוי רק בברק אז ברק בהחלט היה תוקף. עם כמה שגם הוא היה לא מי יודע מה שר בטחון חזק, הוא היה עדיף על יעלון. לא האמנתי שאני אגיד את זה כמו שלא האמנתי שאני אגיד שאולמרט שם את ביבי בכיס אבל מזווית הראייה שלי אילה הם פני הדברים:)
אני לא יודע איך זה עובד
22/08/2015 | 18:54
11
עובדה שפרס הצליח למנוע משמיר למכור את לווין הלביא, ביבי צריך היה אישור כלשהו, אבל אולי המיטבחון היה מספיק ובמיטבחון מעניין מי היה חוץ ממנו ומברק כי גם אלי ישי כיו"ר התנגד.
מסכמשת
22/08/2015 | 11:17
1
36
דבר טוב שקרה השבוע: שחיסלנו את חוליית המחבלים שירו עלינו מסוריה, עד עכשיו אני בהלם שלביבי היה אומץ כנראה יש לו חום חח

דבר רע שקרה השבוע: נתחיל מזה שהמסך מחשב שלי הלך לעולמו ועכשיו אני נאלצת להגיב מהסמארטפון שלי אישית זה ממש לא נוח אני שונאת להגיב ממנו אז סליחה מראש על חוסר הדקוראציה שבהודעה חחח..

טלנובלת השבוע: אקאסיה כמובן

תכנית השבוע: כתומים-תכנית תיעוד על שני חברים שניתק ביניהם הקשר אחרי ההתנתקות. זה שודר לפני איזה שבוע שבועיים אבל רק עכשיו ראיתי את ההקלטה. בהחלט מרגש בעיקר המפגש המחודש.

שחקנ/ית השבוע: אריאדנה אוסבלדו ויקטוריה רופו וארתורו פניצ'ה.

קניית השבוע: --

מאכל השבוע: לזניהה

שיר השבוע:  JESSY Y JOY-LLORAR

תמונה:

תוספת ששכחתי לדבר רע שקרה השבוע-הקטיושות בצפון*
22/08/2015 | 13:41
9
סכמושי/סכמושון ()
22/08/2015 | 16:42
1
27
דבר טוב שקרה השבוע: נפגשתי עם המשפחה שלא ראיתי הרבה זמן

דבר רע שקרה השבוע: אין

טלנובלת השבוע: מלכת הלבבות/עלובי החיים

תכנית השבוע: אקס פקטור

שחקנ/ית השבוע: בקיצור כי זה ארוך: השחקנים של עלובי החיים/מלכת הלבבות(כולם כולל כולם)

קניית השבוע: שמלות יפות

מאכל השבוע: עוף לשבת שאני הכנתי

שיר השבוע: השיר של מלכת הלבבות.

תתחדשי
23/08/2015 | 19:50
8
אפרופו אקס פקטור הצצתי קצת אתמול ובר רפאלי פשוט לא יודעת להנחות חח כמה טעויות!

לא אהבתי, יותר מידי אנגלית אורות וצילצולים ובקושי שירה, הם שרים רק בית מסכן ופזמון..

יש רק אחת ממש מדהימה זו ששרה אופרה רק חבל ששירי בחרה לה שיר שלא קשור אלייה - מאמי של מירי מסיקה??? מאמי באופרה?? חח רצחה את הז'אנר שירי, שתהיה בריאה.

הייתה צריכה לתת לה טיים טו סיי גודביי הידוע או משהו אחר באיטלקית.
סכמ"ש
22/08/2015 | 23:31
19
דבר טוב שקרה השבוע: מפגש נחמד מעבודה
דבר רע שקרה השבוע: -
טלנובלת השבוע: עלובי החיים וcaminos de guanajuato
תכנית השבוע: -
שחקנ/ית השבוע: אריק וארסלי
קניית השבוע: חופשה הבאה שלי בחו"ל
מאכל השבוע: דג סלומון
שיר השבוע:
תמונה: -
מסכמת
23/08/2015 | 18:43
6
33
דבר טוב שקרה השבוע: חבר שלי לקח אותי למסעדת בשרים

דבר רע שקרה השבוע: כייסו אותי וכל הסרטונים של ההופעה של חואנס הלכו לעולמם

טלנובלת השבוע: עלובי חיים ראיתי באפליקציה של וואלה לפני הכיוס ואני מאוד בפיגור

תכנית השבוע:

שחקנ/ית השבוע: אריק הייסר וגבריאל פוראס ודייאגו סולדאנו וארסלי ארמבולה ומריה אליסה קמרגו

קניית השבוע:

מאכל השבוע: אנטריקוט ושאר הבשרים ביום חמישי

שיר השבוע:

תמונה: גרטל ולדז המהממת, ז'וז'ה בשאנטי(תמונה ישנה) ואני בבייביליס(גם ישנה).
גנבו לך את הנייד?
23/08/2015 | 19:55
3
22
יפה לך הבייביליס
כן והיו סרטונים של ז'וז'ה ומההופעה של חואנס
23/08/2015 | 20:22
2
23
והכי גרוע שגיליתי זה היה כבר מאוחר מדי והוא היה חדש איזה כאב לב במיוחד שלא העלתי סרטונים מההופעה וגם צילמתי את חוליאן חיל וגבריאל סוטו וידאו ליוטיוב כי כל הזמן דחיתי את זה אופפ

איזה באסה
23/08/2015 | 20:49
1
19
כן אני זוכרת שקנית אותו לא מזמן אחרי שגנבו לך אותו בחנות ספרים אם אני לא טועה. את חייבת לוודא שהתיק איתך כל הזמן חבל באמת כאב לב, טוב אבל  לפחות יש לך גיבוי באחד אחר גם אם פחות חדיש.
כן במקום העבודה שלי
23/08/2015 | 22:00
22
אבל שם זה היה חוסר אחריות טוטאלית לא זוכרת את הפתגם אבל השארתי אותו גלוי על השולחן ופה כייסו אותי שהתיק היה על הגב שלי ואגב זאת לא פעם ראשונה שאני נופלת לקרבן מסוג זה. כשגרתי בחולון שדדו אותי כלומר חטפו לי את התיק מהידיים. כבר הרבה שנים רודף אותי קללת הגניבה עוד מהבית ספר. נראה לי אבקש שיורידו לי אפליקציה שבאמצעותו אוכל לדעת איפה הטלפון שלי נמצא.
איך זה קרה?
23/08/2015 | 20:17
1
26
ואת מתבאסת יותר על הסרטונים של חואנס מאשר על הטלפון?
פתחו לי את התיק ולקחו מבלי שארגיש ועד ששמתי לב זה היה מאוחר
23/08/2015 | 20:32
26
וטלפון זה משהו שאפשר לקנות אם חוסכים הרבה אז ניתן לקנות אותו סוג אפילו. למזלי יש לי רזרבה של גלקסי מבין גרסאות הראשונות אבל הסרטונים של ההופעה זה לא יחזיר לי אף אחד זהו היה ואיננו עוד.
שאלות, חדשות, בקשות
20/08/2015 | 22:28
30
36
סופ"ש נעים לכולם
מזל טוב! סופי שרלוטי בהיריון!
20/08/2015 | 23:01
101
סופי שרלוטי (אמליה מ"שקר היופי") מצפה לילד ראשון. האבא הוא בן זוגה דניאל דה אוליביירה (מוכר לנו מ"מעבר לים"). השניים הכירו במהלך צילומי הסדרה "O rebu" לפני כשנה וחצי, ומתכננים חתונה בדצמבר הקרוב. עבור סופי זהו ילד ראשון, ולדניאל יש כבר שני בנים בני 5 ו7 עם שחקנית וונסה ג'אקומו (אליני ב"שובל שקרים").
איזה אכזבה PremiosTuMundo
21/08/2015 | 09:32
25
110
כל כך חבל לי על עלובי החיים/ מלכת הלבבות שפשוט לא זכו בכלום!!!
כאילו ההצבעות לא נחשבו בכלל..
אבל העיקר שאדמת המלכים זכתה.. ;( מישהו יכול להגיד לי
מה ההבדל בינה לבין תשוקת נצים? ולמה היא עושה כל כך הרבה רעש עם סיפור
שאיך לומר, לא בדיוק מקורי?)
מה אפילו בפרס של הדמות עם המזל הרע ארסלי ארמבולה לא זכתה?
21/08/2015 | 13:08
1
30
לא זכתה בכלום. אפילו מלכת הלבבות לא זכתה...
21/08/2015 | 16:02
30
גם אני התאכזבתי
21/08/2015 | 15:52
17
68
פשוט אדמת המלכים בסגנון שלה פונה לקהל יותר צעיר, ודווקא הצעירים הם אלה שמבלים הרבה יותר זמן באינטרנט ורשתות החברתיות, ויש להם יותר זמן ונכונות להתעסק בהצבעות. למי יש סבלנות וזמן כל יום להצביע 10 פעמים? למי יש את הכוח הזה לחפור לכל העולם ואישתו בפייסבוק, בטוויטר, בכל הפורומים?
וחוץ מזה, אני חושבת שגם הייתה שם התערבות של טלמונדו עצמם, כי התוצאות ממש לא היגיוניות. איך יכול להיות דבר כזה ששחקנית ענקית כמו ארסלי לא זכתה? זאת שיש לה מיליון+ עוקבים בטוויטר, מפסידה   לאיזה צוציקית שאף אחד לא מכיר עם 30 אלף עוקבים? כאילו מה, המעריצים של ארסלי נרדמו או מה?
בתור אחת שעוקבת אחרי ארסלי
21/08/2015 | 15:58
2
72
המעריצים שלה חפרו! הם כל היום כתבו להצביע לה. פשוט מוזר!:( כל כך הגיע לה לזכות!
עם כל אהבתי לגונסלו(שמשחק באדמת המלכים) דווקא רציתי את מלכת הלבבות/עלובי החיים. מה שמנחם אותי זה שלפחות el senor de los cielos זכתה. עדיף מכלום
אני גם עוקבת אחריה, והייתי בטוחה שהיא זוכה
21/08/2015 | 16:16
1
47
כשחקנית השנה וזוג השנה עם אריק.
מבחינתי זה היה עלובי החיים מול מלכת הלבבות
21/08/2015 | 16:40
58
לפחות אחת מהן שתזכה. הקטע הוא ששתיהן לא זכו בכלום!
:(
כאילו אנשים בכלל לא הצביעו
אכן רק צעירים שלא ראו את תשוקת הנצים
21/08/2015 | 23:18
3
45
יכלו להצביע לה, תשוקת הנצים הייתה להיט בזמנו, וגם אלו שהתלהבו מהריימק כמו שאני התלהבתי מהחיים שגנבו ממני למרות שצפיתי באהבת אמת, בוודאי זוכרים חסדר לשחקני תשוקת הנצים ולא ימהרו להצביע לה בטח לא 10 פעמים ביום. 

ומי הם לכל הרוחות הרשע והמרשעת של הסדרה שדחקו את דיאבלו, ויקטור, אסטפניה וליליאנה וגברו עליהם?
הרשע/רשעית הם השחקנים של אדמת המלכים
22/08/2015 | 08:29
2
24
זה ברור
22/08/2015 | 11:48
1
33
אבל לכל הרוחות הם באמת כל כך רעים האם הם הלכו על הכיוון של אש ודם שפרננדו הוא רוצח סדרתי? והאם גבריאלה רעה, או שהם הכניסו גם כן את דינורה לתמונה?
אין לי מושג. לא ראיתי אותה
22/08/2015 | 16:30
26
אני עדיין תקועה אי שם בימי תשוקת הנצים מבחינת הטלנובלות באותו משקל כמוהה
(אש בדם אחים דל מונטה וכו')
זה היה ברור שזה משחק מכור
22/08/2015 | 12:21
9
42
עלובי החיים הייתה צריכה לזכות בלא מעט וזה היה פשוט מעצבן
ברור.
22/08/2015 | 16:25
8
33
אגב, ארסלי (ופאולה נונייז) אפילו לא הייתה שם. (כנראה בגלל הצילומים לדונה ברברה)
ארסלי לא מצלמת עדיין דוניה ברברה
22/08/2015 | 17:01
7
60
עדיין לא התחילו צילומים ובכלל לא מדברים על טלנובלה הזאת. יקח לדעתי עוד כמה חודשים עד שיתחילו להזיז שם את העניינים.
גם אהרון דיאז לא היה, שזה מוזר, הוא אחד ה-כוכבים של טלמונדו, אם כבר שחקן מאדמת מלכים, אז הייתי מצפה שאהרון יזכה. לא שאני חושבת שהוא שחקן טוב, אבל מבחינת פופלאריות וכמות המעריצים גם זה לא ברור לי איך כריסטיאן דה לה קאפמה עבר אותו.
גם קייט דל קסטיליו ובלנקה סוטו לא היו, גם מוזר. אה וגם איילין מוחיקה. כנראה כל אלה כבר ידעו מראש שאין להם מה לחפש שם
מזכיר לי את חיימה קמיל
22/08/2015 | 21:01
4
39
עם tvynovelas.  ולגבי בלנקה, היא כן הייתה. יש תמונה שלה עם אנחליקה ואלה.
תחפשי בטוויטר. לדעתי גם איילין הייתה אבל לא בטוחה.
הכי היו חסרות לי אלה ארסלי ופאולה נונייז.
לא נראה לי שבלנקה הייתה
22/08/2015 | 21:09
2
34
כשעשיתי את המיני ספיישל על הטקס באמת שהפכתי את כל האינסטגרם ומלא אתרי אינטרנט. אפילו בGETTY Images לא מצאתי. אולי ראית תמונה מארוע אחר? כי גם בלנקה וגם איילין נחשבות לכוכבות גדולות בטלמונדו ואם הן היו מגיעות לטקס , בטוח היו מלא תמונות שלהן.
שמתי למטה את התמונה שדברתי עליה
23/08/2015 | 08:22
7
בלנקה הייתה
23/08/2015 | 10:08
19
אבל בסצנה שצולמה מראש(הפתיח עם אנחליקה ואלה וראול גונזלס אם ראית
ומשם גם התמונה ששמתי כמה הודעות למטה בשרשור הזה)
בלנקה נמצאת כרגע במקסיקו מצלמת את senora acero
אגב, אני חושבת שזה יכול היה להיות
22/08/2015 | 23:06
25
מאוד משפיל אם דיווה כמו ארסלי הייתה יוצאת ללא אף פרס מהטקס.
כנראה הבינו עם מי יש עסק
22/08/2015 | 22:21
1
30
והעדיפו לנצל א הזמן שלהם לדברים טובים יותר
יש מצב
23/08/2015 | 08:20
30

ואלה על התמונה הזאת דברתי, יכול להיות שזה מאירוע אחר, אירוע המקדים
(או אולי היא באה לבקר אותם בחזרות או לא יודעת מה.)

עכשיו מסתבר שהקטגוריה של
21/08/2015 | 16:59
4
75
לאורה פלורס (מלכת הלבבות) בכלל בוטלה!!
מאכזב!

איזו קטגוריה?
21/08/2015 | 17:07
3
17
primera actriz
21/08/2015 | 17:40
2
38
לא יודעת איך בדיוק להגדיר את זה בעברית
למה בוטלה? אחת בשם ליסה אוון זכתה
21/08/2015 | 17:55
1
47
ככה לפחות כתוב באתר שלהם.
לא יודעת..
22/08/2015 | 08:31
41
לאורה פלורס כתבה בעצמה בטוויטר שלה שהקטגוריה בוטלה.
הכל מוזר עם הטקס הזה זה בטוח
חוסה רון הוא הראשי השני ב"פשוט מריה"
22/08/2015 | 21:01
67
חוסה רון ופרדיננדו ולנסיה הם שני הגלאנים שישחקו לצידה של קלאודיה אלברז ברמייק לטלנובלה "פשוט מריה", זאת למרות שחוסה רון לפני כשבועיים הכחיש  את השמועות ואפילו רב בטוויטר עם עיתונאית  לופיטה מרטינס שפרסמה את הידיעה על השתתפותו בפרוייקט.
POYRAZ KARAYEL פרומו לעונה 2. מי מזהה את המנגינה?
22/08/2015 | 23:46
31
למישהו יש במקרה את כל הפרקים של הטלנובלה כמוך וכמוני?
24/08/2015 | 16:28
31
נוסטלגיה כן אני יודעת
יש לי חברה שזאת הטלנובלה האהובה עליה והיא רוצה לצפות בה שוב
הפכה את כל האינטרנט בניסיון למצוא את הפרקים אבל היא אומרת שהיא כאילו נמחקה מהעולם.
אז למישהו יש אפילו קלטות משנת תרפפו חחח היא תשמח מאוד ומוכנה אפילו לשלם סכום של כסף

תפנו אלי במסרים
"הנערה שאהבתי" סדרה טורקית חדשה מגיעה לויוה פלוס
20/08/2015 | 17:21
2
104
http://viva.walla.co.il/?w=/2039/2878553

לא יודעת מה היא מחליפה אבל תתחיל ב21 לספטמבר ותשודר בימי א'-ד' ב-20:10.

העלילה מזכירה לי את מנקשה וחליל
היא מחליפה את אלף לילה ולילה
20/08/2015 | 17:32
65
ונראה ששוב ויוה הולכים לחלק את הפרקים אחרת ולא פרק לשני פרקים כי הם ציינו מספר פרקים אי זוגי, אלא אם יש פרק אחרון קצר פי שתיים מהאחרים. אבל נראה ששוב הפרקים ארוכים מדי והם יחלקו אחרת או שהם החליטו שהמשבצת של אלף לילה ולילה תהיה 45 דקות והשאר 55 דקות ולכן במיוחד בשביל המשבצת הזאת הם מקצרים את הפרקים.
עשיר וענייה מתאהבים וכולם מנסים להפריד ביניהם
22/08/2015 | 23:36
49
איפה ראיתי סיפור דומה?

בכל זאתן לה צ'אנס כי זאת סדרה טורקית
שובל של שקרים
21/08/2015 | 00:11
7
62
רק רציתי להגיד שחבל שלא כותבים על הסדרה הזו פה.

סדרה מבריקה מדהימה ואדירה. ומתאוס סולנו

ואנחנו בשיא העלילה. סוד הבגידה של סזר מתגלה.

ו..... הדר? הפסדת טלנובלה מבריקה.
אותו הדבר אני יכולה להגיד עלייך עם אקאסיה
21/08/2015 | 18:11
6
62
כל פרק יותר ממגנט מהקודם לו. אני לגמרי יכולה להעיד עלייה שהיא נכנסה לטופ שלי יחד עם האומץ לאהוב שקרים לב פראי.. אין לי אפילו תלונה אחת עלייה מרוב שאני נהנית ממנה.

אז כנראה שזה גם עניין של טעם אני נמצאת גם בפורומים של ויוה ובפורום ברזיל אני קוראת גם פה ושם הודעות של הצופים בשובל של שקרים, והבנתי שאומנם פילאר גילתה את הבגידה בהמון רעש וצילצולים אבל הבנתי שבסופו של דבר מהר מאוד היא סלחה לו - שוב ומה הפלא שהרי היא כבר סלחה לו על בגידה אחת... גם הבנתי שהיא בכלל יצאה מושפלת כי סזאר בעצמו הסתלק משם בסופו של דבר.

אני גם קראתי בין היתר הודעות על הפרקים של החטיפה של פאוליניה ואת הסצנות האילה גם ראיתי ביוטיוב זמן קצר אחרי שפרשתי. ונכון היה שם הרבה אקשן אבל אחרי זה הבנתי שהיו פרקים קשים שבהם מראים את פלומה מאושפזת באיזה בית חולים לחולי נפש ועוברת שם התעללויות... לא סצנות שהייתי רוצה לראות אני לא אוהבת סצנות כבדות כאלה. ככה ששוב בא לידיי ביטוי הזיגזג בסדרה הזו - יש כמה פרקים טובים ונראה שהסדרה עולה על הגל אבל אז באה האכזבה. 

אני פשוט לא אוהבת איך שהסדרה בנויה.
אבל כל אחד ומה שהוא אוהב

מה שכן דווקא היו לה צופים, אני יודעת שחוץ ממך גם אלכס ועמית צופים בה אבל הם נעלמו מהפורום חבל
פילאר סלחה לו לפרק אחד בדיוק
21/08/2015 | 19:01
5
42
עד שסזאר המגעיל בא ונפרד ממנה אחרישנודע לו שאליני בהיריון ממנו. עכשיו יהיה משפט וגירושין.\

פלומה בביה"ח- זה היה 5 פרקים אולי. הוציאו אותה משם די מהר. מתקתקים את העלילה.\

וגם- לילה נפלה במדרגות ועשויה להפוך לנכה בעקבות ההזיות של טאליס על ניקולי  

בקיצור- מתוקתקת כמו שצריך.
בקשר ללילה
21/08/2015 | 19:27
4
63
קצת אחרי שפרשתי ראיתי כמה סופים של דמויות ולילה נראתה עומדת על שתי רגלייה לפני שהיא - נשרפה למוות מההצתה שהיא בעצמה גרמה לה נגד מישהי אחרת[חח סתומה] ככה שהעונש שלה יהיה יותר מאוחר.

אבל אני מציינת את זה כי באותה סצנה הייתה באמת ה"רוח של ניקולי" שכאילו כיוונה את טאליס לחדר שבו המישהי האחרת שלילה כיוונה כלפייה את השריפה שהתה בו. כדי שהוא יציל אותה. אז אם גם עכשיו יש את ה"הזיות" האילה של טאליס אז זה אמור להיות בעצם "הרוח של ניקולי" חחח מה זה השטויות האילה

אולי ניסו לנחם את הצופים שהרגו דמות כל כך תמימה מתוקה אומללה ואצילית. אבל רק עשו גרוע יותר כי אם כבר תקשור עם רוחות שיעשו את זה כמו שצריך. בתוך חלום זה כבר הגיוני אבל לא ככה מול העינייים חח

לגבי הרוחות רפאים
21/08/2015 | 22:58
3
41
גם ביומן חיים הרוח של ננדה הייתה לאורך כל הסדרה לצד ילדיה ואפילו התערבה כדי למנוע מאימה לגלות שביתה אצל אלנה ויומן חיים עדיין מהאהובות עליך מבין הברזילאיות. גם בבגידה הבת של סולדד הופיעה בחלומותיה של סולדד כבת שש גם לפני שנולדה וגם כשהייתה תינוקת. 

אבל אם את לא אוהבת אל טבעי אז מזל שזכית לראות את בלב הסערה ולא את הסערה כי בהסערה חוץ מזה שהיא ארוכה יש סיפור אגדה של מאבק בין הטוב לרע של הפיה הטובה שהיא האימא של מריה טרסה ומכשפה רעה שגורמת נזק לכולם ומלא כשפים כולל הסוף שהפנים של הראשית נרפאות ללא טיפול רפואי לאחר ש-30 פרקים לא הראו לנו את פניה וכשהיא הסתכלה במראה היא נבהלה בעצמה ופתאום כמה מילות כישוף והיא חוזרת עם הפנים היפות שהיו לה קודם. 
ביומן חיים הדמויות לא ראו את הדמות של ננדה
22/08/2015 | 14:23
26
בתור רוח אלא רק הצופים שזה משהו אחר ובבגידה אני לא זוכרת את זה אבל אם זה במסגרת חלום אז זה בסדר גמור. אין לי בעיה עם אל טבעי להיפך, אבל שיעשו את זה הגיוני. תקשור עם נשמות יכול להיות או באמצעות מדיום או באמצעות סיאנס או דרך חלום.
ולגבי הסערה חח הזוי מה שאתה מספר
22/08/2015 | 14:30
1
23
הלכו קצת רחוק מידי גם שם
כן זה היה שילוב של טלנובלה ואגדה לילדים
22/08/2015 | 14:32
23
אבל אני דווקא אהבתי את זה.
עלובי החיים
19/08/2015 | 18:35
16
17
דיאבלו מכין את הסחיטה הגדולה
19/08/2015 | 18:36
16
ליליאנה מנסה לשכנע את דניאל שרפאל הוא דיאבלו ללא הצלחה והוא טוען שראה את דיאבלו מת. ליליאנה מנסה לעקוץ אותו שאולי השופט טעה ושחרר רוצחת, אך דניאל מבהיר שמכיר אותה היטב שהיא לא תוכל לרמות והוא נאלץ לתת לה ללכת. הראש של הרוצח השכיר נמצא והם חושדים שמדובר בעוד קרב בעולם התחתון ודניאל מחליט לבדוק את זה עם דגימות הדם שאסף כי אם יסתבר שאצל ליליאנה היה הדם הזה בחדר, אין לה אליבי.

דיאבלו מכין הכול עם נוריה שבאה לאנסלמו ומודיעה שעליהם לכבד אותה. ליליאנה ביציאתה מתחנת המשטרה נחטפת על ידי אנסלמו ודיאבלו כובל אותה והיא מזהה את הנשימות של דיאבלו ודיאבלו מכה אותה נמרצות. הוא מודיע לנוריה שתהיה הסוהרת של ליליאנה ונוריה לא אוהבת את הרעיון אך יש עוד משימה בשבילה ודיאבלו מכין בשבילה תחפושת.

נוריה בשם לאורה חוארס מתלוננת על כך שהילדים בחזקתה של אסירה לשעבר ולא יכולים להישאר בסביבה הזאת. בינתיים איגנסיו מלמד את רוקסנה וממין להתפלל עבור לוסיה וגם נאצ'ו מתפלל איתם.

דיאנירה מחליטה לתת הזדמנות לסניטר ומנשקת אותו והכול מתקדם יפה עד שמגיעים משירותי הרווחה לקחת את הילדים. הם מנסים להסביר שהכול בסדר, אבל ללא הצלחה ובתירוץ של לוסיה בתרדמת ושדיאנירה עבדה בזנות הם לוקחים את הילדים בכוח ודיאנירה מבטיחה לעזור להם וממין מאיים לברוח אם לא יסדרו את זה מהר. דיאנירה מתקשרת ל"רפאל" ומבקשת את עזרתו כעורך דין.

מצבה של לוסיה קשה ויש לה שטף דם פנימי שמסכן את ביצוע הניתוח, אמנם בלי הניתוח זה עלול להתפוצץ בכל רגע, אך הניתוח מסוכן. המשפחה לא יודעת מה להחליט והם מחליטים שיש להעיר את לוסיה כדי שתקבל את ההחלטה ודיאבלו מסכים איתם. לוסיה מתעוררת ושומעת על הירי ועל הסכנה ואף שסיכוייה לשרוד את הניתוח הם רק עשרה אחוז. היא מבקשת לראות את הילדים ושומעת את הבשורות הרעות מדיאנירה. רפאל מודיע שלא הצליח לקחת את הילדים ומציע ללוסיה להתחתן איתו כדי שיהיה להם אבא למקרה שתמות וגם שכזוג נשוי יהיה להם קל יותר לאמץ אותם.

איגנסיו שומע על הסיכוי לקבל לב חדש ונחוש בדעתו לחיות למען נינו ונכדו הוא מבקר את אדריאנה ותומך בה. הוא שומע על הסיכונים שהגוף ידחה את הלב אך נחוש לעבור את הניתוח וויקי מקריאה מהאינרנט חומר על איזה ניתוח מדובר ומה בדיוק עושים.

הלנה מראה לנאצ'יטו את מקום העבודה שלו והוא גאה בה מאוד אך ררמס נכנס וטוען שהלנה הפכה למזכירה פשוטה אחרי שהייתה נשואה לה וטוען שזאת בושה שאשתו מזכירה פשוטה. הוא שולח את האיש שלו לבצע משימה וקונסאלו מקבלת משלוח של אפילו לגברת דוראן והם לא יודעים עבור מי זה וכשקונסאלו פותחת מדובר בעכברים שמתפזרים בכל המסעדה ומבריחים את כל הלקוחות.

חנרו בא לבקר את רדמס לאחר שהוא לא יכול להסתתר באותו מלון ורדמס מטיח בו שלא יכול לסמוך עליו ועל ליליאנה כי ליליאנה הורסת את הקרטל ואף אחד לא מוכן לקבל אותה כבוסית חדשה. חנרו מבהיר לרדמס שלא ינסה להיראות מכובד כי הוא מעורב בעסקים כמוהם ושלח לא מעט אנשים לעולם הבא ואוקטביו שומע חלק גדול מהשיחה של אוקטביו וחנרו. דניאל בדיוק מסכם עם פבלו לבקר את הבוס החדש שלו ומדובר ברדמס כי דיאבלו לדעתם מת. 
דיאבלו מצליח להתחתן עם לוסיה
19/08/2015 | 18:58
12
דיאבלו מנסה לשכנע את לוסיה להתחתן איתו והיא מבקשת חוות דעת נוספת של קמילה. דיאבלו מבקש מאנסלמו לבקר את אימה של קמילה והוא יבקר את קמילה לפי התכנית. הוא מצטער שצריך לעשות את זה, כי לוסיה לא מוכן פשוט להסכים להינשא לו. דיאבלו מספר לקמילה על הילדים ועל רגשותיו כלפי לוסיה ומבקש ממנה טובה קטנה. קמילה מסרבת בתוקף לשקר ללוסיה ודיאבלו מקבל טלפון מאנסלמו ומבקש מקמילה להתקשר לאימה וקמילה שומעת שאיש מאיים עליה באקדח ולא מבינה מדוע ודיאבלו מסביר שהוא נואש. קמילה אומרת ללוסיה שהחתונה עם רפאל תעזור לה מאוד לקבל את הילדים שזה רעיון טוב ולוסיה שמה לב שקמילה מפוחדת מאוד, ודיאבלו טוען שאימה גוססת והיא במצב רע ולוסיה המתחשבת שולחת את קמילה להיות עם אימה ברגעים הקשים. קמילה חוזרת הביתה ומוצאת את אימה מתה והוא המומה ולא מבינה מדוע עשו זאת ואנסלמו אומר שאימה לא סבלה ונראה שגם היא לא תסבול, קמילה מתחננת על חייה אך ללא הועיל.

לפני כן ליליאנה מריחה את הבושם שלה ומבינה שנוריה שומרת עליה ומנסה לבקש את עזרתה. ליליאנה דורשת שתשחרר לה את הרגליים כדי לקחת אותה לשירותים ואז תוקפת את נוריה ושואלת מדוע בגדה בה. אנסלמו מגיע ואומר ללילאנה שהוא הדיאבלו החדש. נוריה חוששת שליליאנה ראתה אותה ודיאבלו מרגיע אותה שזה לא משנה כי היא לא תחיה בכל מקרה.

דניאל ופבלו מקבלים אישור שמדובר בדם של אותו רוצח והקופסה מלאה בטביעות אצבעות של נוריה וחנרו. דניאל מצטער שפעם בטח בחנרו שהיה יד ימינו והאמין שהוא חבר. הם הולכים למלון ומחפשים את ליליאנה שלא נמצאת שם כלל והם חושדים בהיעלמותה של ליליאנה וחושבים על המונית ומאשרים שהמונית שבא נסעה ליליאנה אכן נגנבה. הם מנסים להבין מה הקשר שלהם לרוצח ודניאל חושד שחנרו חטף את ליליאנה והם שותפים ומאהבים.

רדמס אומר לפבלו ודניאל שלא יודע כלום על ליליאנה, חנרו מפתיע אותו במלון ומאיים לרצוח את המזכירה וגם הוא מחפש את ליליאנה. דניאל ופבלו באים לחפש לשאול שוב את רדמס והוא אומר שבאו בזמן שחנרו תקף את המלון שלהם. המשטרה מנסה לתפוס את חנרו והוא מצליח להתחבא למרות שהם חוסמים גם את המעליות וגם את המדרגות. חנדרו מצליח להתחבא בסל הכביסה ומגיעה למכבסה ומאיים על כולם שלא יגידו כלום ובורח. המשטרה מופתעת שחנרו הצליח לברוח ודניאל מבקש לבדוק הכול במצלמות האבטחה והם מוצאים שחנרו החזיק בקופסא עם ראש הרוצח.

ויקי מסתבר מפחדת מעכברים וקונסאלו לא מצליחה לגרש אותם והם קוראים לשירותי הדברה, אך מפתיעים אותם ממשרד הבריאות ולא מאמינים להם ששלחו להם את העכברים וסוגרים את המסעדה ומוטל עליהם קנס גבוהה של 2500 יום של שכר מינימום וקונסאלו פוחדת שאביה יגלה ואין להם כסף לשלם את הקנס. מסתבר שזה תרגיל של רדמס שבטוח שכך הלנה תחזור אליו בזחילה והאיש שלו מופתע שהוא הרי היה ספונסר של המשפחה של אישתו ורדמס מבהיר שלא עוד ומתכנן את צעדי הנקמה.

אוקטביו מספר לויקי על מה ששמע שנראה שסבא שלו ודודתה מעורבים בעסק מלוכלך והוא מספר שלפי דברי אותו בן אדם סבא שלו רצח כמה אנשים. הם באים לדבר עם ליליאנה ופוגשים את דניאל שדורש הסבר למה באו לבקר ועוד אחרי הריב כשליליאנה התחפשה לאחות, וויקי מטיחה באוקטביו את היותו רכלן. דניאל רוצה לשמוע אך אוקטביו הולך ודניאל מבקש לשמוע מויקי והיא מבהירה שלא תכפה על אוקטביו לדבר ושיבין זה סבא שלו והם מבינים שגילו משהו על רדמס. ויקי מנסה לשכנע את אוקטביו לדבר, אך אוקטביו לא מסוגל.

איגנסיו תומך בלוסיה והיא מספרת לו על כוונתה להינשא לרפאל כדי לקבל את הילדים. היא מודה שעדיין מאוהבת בדניאל, אך אהבתם בלתי אפשרית. היא מבקשת לא לשפוט את דניאל בגלל הכאב שעבר, אך בכל זאת לא מאמינה שיש לאהבתם עתיד. איגנסיו מצטער שהיא תכבול את עצמה למי שהיא לא אוהבת. גם שאר הבני המשפחה שומעים על כך והלנה מנסה לגרום לה לשקול את זה מחדש. הלנה מספרת את זה לקונסאלו ופבלו שומע ומתקשרת לדניאל לגבי הנישואין על ערש דווי שימנע אותם. החתונה נערכת ודיאבלו מזרז את השופט בהקראת הטקסטים, אך השופט מבהיר כמה הם חשובים. בדיוק כשלוסיה אומרת את הסכמתה דניאל מתפרץ ומתחננן למנוע את הנישואים ודיאבלו מבהיר לו שאיחר והם כבר נישאו.

לפני כן מרינה באה לדבר עם דניאל והוא מצטער שהזניח אותה והיא מבינה את רגשותיו כלפי לוסיה ואומרת שכדאי לה להתרחק ודניאל מצטער שהוא מכאיב לה.

איגנסיו לקראת הניתוח שלו מבקש להשלים עם ליליאנה ומבקש מפרננדה למצוא אותה. פרננדה מתקשרת ומופתעת שדניאל עונה ושהמשטרה מחפשת אותה. היא משקרת לאיגנסיו שליליאנה בניו יורק ולאיגנסיו חשוב להשלים עם ביתו למקרה שימות.

הלנה שופכת את הלב בפני קרלוס ודיאנירה רואה אותם מחובקים. היא מטיחה בקרלוס ששכח אותה כל כך מהר ואומרת שהלנה שנראית מעודנת היא באמת נישאה בשביל כסף והיא בגדה בבעלה. שלמרות שאין לה את החינוך של הלנה, הלנה לא יותר טובה ממנה. קרלוס מבהיר שאין לו שום דבר עם הלנה ורק אותה הוא אוהב, אך דיאנירה מטיחה בו שרוצה רק לבלות איתה במיטה שהוא מתבייש להציג אותה לחבריו המלומדים והיא מעולם לא הציגה את עצמה בתור מה שהיא לא ובהתחלה לא סיפרה כדי שלא יתבייש בה ומטיחה בו שהוא כמו כל הגברים.

ממין מנסה לברוח מבית היתומים, אך הפעם הם מוכנים והוא נתפס והם מבהירים שאחרי כל הבריחות שלו לא יברח להם שוב. 
דניאל מבין שרפאל הוא דיאבלו
20/08/2015 | 17:55
11
13
דיאבלו לועג לדניאל שהם כבר התחתנו ודניאל לא מבין מדוע לוסיה עשתה זאת, הלנה מטיחה בדניאל שאןי לו זכות לבקש את הסברים, אך לוסיה מבקשת לדבר עם דניאל ביחידות למורת רוחו של דיאבלו. לוסיה מסבירה לדניאל שזה היה בשביל הילדים שהיא רוצה לדאוג להם ויהיה להם אב אם היא תמות. דניאל טוען שזה שקר של רפאל, אך לוסיה אומרת שקמילה אישרה זאת בפניה. לוסיה מבהירה שכאם תעשה הכול למען הילדים. דניאל מנסה לשכנע אותה שרפאל וקמילה שיקרו לה, אך לוסיה מבהירה שאין להם עתיד, שהיא שיקרה בגלל שחששה שישפוט אותה כפי ששפט, והוא היה אכזרי כלפיה והיא אומרת שהיא סולחת לו, אך לאהבתם אין סיכוי.

דיאבלו מוחה על הנוכחות של דניאל. הוא שומע על הסיכונים ועל כך שהניתוח יעשה בשיטה של מנתח מפורסם ודיאבלו מחליט להשקיע כל כסף כדי להביא אותו מארה"ב במיוחד בשביל הניתוח. דניאל בא ומוחה בפני דיאבלו על כך שהוא משקר ללוסיה בעניין הילדים ומצבה ומיאורקה מבהיר שלא משקרים לגבי מצבה והיא באמת בסיכון גבוהה ודניאל מצטער על כך.

הלנה מטיחה בפבלו שהוא סיפר לדניאל על החתונה ופבלו מודה שרצה שדניאל יעצור בעדה, כי הם אוהבים והלנה מזכירה שדניאל הכניס ואתה לכלא שהוא גורם סבל כמוהו. פבלו מסביר שגם הוא סבל כשהייתה עם רדמס והלנה מבהירה שמעולם לא שכבה עם רדמס כשהיו יחד אחרי שהייתה איתו ופבלו המום והיא מבהירה שהיא לא מחליפה גברים כמוהו שהיה עם איוונה. פבלו מזכיר שהיא שלחה אותו לחפש אישה אחרת והיא אומרת לו שישאר עם איוונה.

פרננדה מספרת למשפחתה שהיא דואגת לליליאנה ואבל מופתע שהיא לא בארה"ב ופרננדה שיקרה לאיגנסיו כדי שיהיו רגוע. הם גם דואגים לעניין העכברים והקנס הגבוהה, ואז קונסאלו נזכרת בירושה של גסטון. פרננדה הולכת אל רדמס והוא מסרב להכניס אותה אך היא נכגסת בכל זאת ודורשת לדעת מה עם ליליאנה והוא מוחה על שכולם מחפשים אותה אצלו ומבהיר שהעכברים הם רק ההתחלה. פרננדה משתפת את הלנה שהיא חוששת שליליאנה לא בחיים ומספרת על האיום של רדמס ועל שהוא אחראי לעכברים. הלנה מתעקשת להגן על משפחתה ומבקש מויקי את האקדח החשמלי ובאה לבית של רדמס כשאיוונה עם אוקטביו והיא מוחה על כניסתה של הלנה, הלנה מאיימת על רדמס באקדח החשמלי ודורשת שלא יאיים על משפחתה ורדמס משתלט עליה ואומר לה שהיא לא מסוגלת לירות, הלנה דורשת שישמור מרחק ממשפחתה.

דניאל שופך את הלב בפני עמיתיו השוטרים על נישואיה של לוסיה ומדבר על כך שהכול נגדה ופבלו שואל אם עדיין חושב שהיא אשמה ודניאל מבהיר שלא לראשונה הוא מכיר בכך שמישהו אחראי לכל הסבל שלה והפליל אותה בכל, אבל הוא חושד דווקא בדיאבלו. גם מילרגוס דואגת ללוסיה לקראת הניתוח ואומרת לה כמה היא יקרה לה וכמה היא חשובה לבית החולים, היא מודה שבהתחלה דחתה אותה אך היא מודה לאמפרו כי היא מלאך שנשלח לבית החולים, לוסיה מופתעת לשמוע את מילגרוס מדברת ככה.

מסתבר שדיאבלו אנס את ליליאנה. חנרו מברר על כתובת שיכולה להיות של אנסלמו ומגיע לשם בחשאיות. ליליאנה מצליחה לרמות את אנסלמו וברגע של חולשה היא דוקרת אותו ובורחת, היא פוגשת את חנרו ששואל למעשיה והיא מספרת על האונס שעברה ושנוריה משתפת פעולה עם אנסלמו ובעצם דיאבלו הוא זה שאנס אותה, היא יודעת לזהות את גופו ושהוא חי וזה לא האח התאום. נוריה מטפלת בפצעיו של אנסלמו והם תוהים איך דיאבלו יגיב לכישלון שלהם שליליאנה ברחה.

דניאל מבקש את הכתובת ומספר הטלפון של קמילה כדי לדבר איתה. בדיוק שכנה נכנסת ורואה שהדלת פתוחה ואת גופות קמילה ואימה היא מזועזעת. דניאל מגיע לשם בדיוק כשאלחנדרו מטפל במצב והוא שואל את דניאל אם הכיר אותן והוא מספר שהכיר רק את קמילה שהייתה עורכת הדין של לוסיה וזה נראה צירוף מקרים מוזר עבור אלחנדרו.

דיבאלו מוציא את הילדים ומספר שנישא לאימם ורוקסנה שואלת על שמלת הכלה ומופתעת שאימן התחתה ללא שמלת כלולות. דיאבלו מסביר שלוסיה עדיין לא מרגישה טוב. רוקסנה מעודדת את לוסיה לקראת הניתוח והיא מבטיחה לחיות למענה. המנתח מעודד את לוסיה שיש לה סיכוי טוב לעבור את הניתוח בשלום.

דניאל רוצה להיות עם לוסיה בניתוח ודיאבלו מגרש אותו ודניאל מטיח בו שהוא שקרן שניסה במרמה ושהוא רוצח. הוא מטיח בו שקמילה נרצחה אחרי ששיקרה בשבילו והוא רצח אותה כדי שלא תספר ללוסיה את האמת. דיאבלו מתקוטט איתו ומוחה על ההאשמות ודניאל מטיח בו שהוא אולגריו מררו.

בית החולים שמח לראות את דיאנירה עם הסניטר והיא מתלהבת ממנו. וקרלוס רואה אותם יחד ומקנא מאוד. דיאנירה אומרת שהם יעשו מה שעושים אנשים שאוהבים וקרלוס מבין שהם הולכים לשכב וסובל מכך מאוד. 
זה ברור היה שדניאל יהיה הראשון שיחשוב שהוא דיאבלו
20/08/2015 | 22:00
10
21
חוץ מזה שהוא חשדניסט באופן כללי, אם בלוסיה הוא לא האמין, אז אין מצב שהוא לא יחשוד באחד שנראה בול כמו דיאבלו. וגם מרוב קנאה זה גורם לו עוד יותר "לחפש" את רפאל ולרצות שהוא יהיה דיאבלו. בקיצור, גם אם רפאל היה רפאל , דניאל באיזשהו שלב היה מתעקש שהוא דיאבלו
האמת זה מוזר איך כולם בולעים את הסיפור
20/08/2015 | 22:48
8
19
הרי מדובר בתאומים וכל אחד מהם יכל להישרף בשריפה, שן זהב מספיקה, לא בודקים את כל הלסת? טביעות אצבעות של רפאל אי אפשר להשיג לאחר שנשרף, ד.נ.א גם לא עוזר, אז רק טביעות אצבעות של דיאבלו או השיניים של מי שנשרף, אבל כולם בקלות בטוחים שדיאבלו שהוא שמת ורפאל הוא שחי.

עם כל הקנאה של דניאל אם רפאל היה נאבק נקי, דניאל לא היה מכפיש רק בגלל הדמיון, הוא כשוטר יודע שזה שנישואים יקלו על תהליך האימוץ זה שקר מצוץ מהאצבע, ומובן שהוא יחשוד שקמילה שיקרה ואחר כך נרצחה, חבל שלא אמר לאלחנדרו. הוא יכל לחשוד שרפאל הוא גם פושע ורוצח חסר גבולות ויכול ללכת על הכיוון של דיאבלו בעיקר לאור הדרך בה נרצחו המתנקש בלוסיה והאיש שליליאנה רצחה. מוזר שהוא חשב שדיאבלו אחראי לכל ההפללות של לוסיה, הרי לוסיה סיפרה שאז עם הסמים ליליאנה הפלילה אותה, אז יכל לחשוד גם בעניין רצח ססר בעיקר לאור זה שהוא יודע שניסתה לרצוח אותה בכלא וחושד מאוד ששכרה את המתנקש.
כאילו זה כל כך פשוט לעשות השוואה של לסת
20/08/2015 | 23:20
2
18
למה שלמשטרה יהיה צילום של לסת של אחד מהם? אפילו טביעות אצבעות אין של כולם למשטרה, אז צילום של לסת? את השן הזהב הם יודעים שהיה לדיאבלו, כי קצת לפספס את זה, אבל חוץ מזה לא רואה סיבה למה שיהיה להם עוד מידע על מצב השיניים שלהם.
למשטרה אין, אבל מבקשים מרופא שיניים אם יש צורך
20/08/2015 | 23:39
1
15
כשלא ידעו על אח תאום לא היה צורך ובדיקת ד.נ.א הספיקה, אבל כשגילו הגופה הייתה עדיין טרייה ואפשר היה לבדוק, אבל מצד שני דיאבלו כנראה לא הלך לרופא שיניים באופן רשמי אלא הזמין רופא מהמאפיה לטיפול לא רשמי כמו עם הלסת שתפרו לו במיוחד אם הוא ידע שיש לו אח תאום שהוא יכול לנצל והכין את עצמו למקרה כזה.
לא כולם בכלל עושים צילום לסת
21/08/2015 | 14:17
11
ושהמשטרה תתחיל לחפש את הרופא של דיאבלו? מה הסיכוי שימצאו? חוץ מזה, דיאבלו בטח היה דואג להעלים או לשחד את הרופא ולהעלים את הצילומים, אם היו לו כאלה.
לי מוזר שהם אפילו לא מוכנים לשמוע אותו
21/08/2015 | 05:23
4
25
הטענות שלו לא כל כך מופרכות. הוא מכיר את דיאבלו יותר מכולם ורודף אחריו במשך שנים. סוף סוף משתמש טוב בחוש הבלשי שלו.

האמת תפסתי מדיאבלו גאון גדול איך הצליח להרים הצגה גדולה כזאת ועוד להשיג את כל מה שרצה.. עד שנוריה מצאה את המגפיים שלו חחח מבחינתי זה מבטל הכל. דיאבלו לא חכם עובדה שמפגרת כמו ליליאנה הפילה אותו ותפסה את מקומו. הוא מצליח כי הוא חזק ומפחיד.

מי יקשיב לו אחרי הפדיחה עם לוסיה?
21/08/2015 | 14:07
1
20
גם במקרה שלה הטענות שלו לא היו כאלה מופרכות, היו מספיק הוכחות וצירופי מקרים שהצביעו עליה כחשודה מספר אחת, אבל דווקא בגלל שהחזיקו ממנו יותר מידי וזרמו איתו, בסוף לא חקרו את המקרה בצורה טובה מספיק וזרקו את לוסיה לכלא. עכשיו כולם כבר הבינו שהוא לא ממש שפוי, אמנם כבר עבר טיפול פסיכולוגי, אבל עדיין זה טבעי לחשוב שהוא מגזים, שהוא לא אובייקטיבי, שהוא אובססיבי לגבי דיאבלו בגלל שהיה מעורב ברצח אחיו והרג את דודה שלו, בגלל הקנאה , בגלל אהבתו  ללוסיה עכשיו הוא מתחרפן כי היא התחתנה עם רפאל ובגלל זה שונא אותו.
בכל זאת קמילה היא לא תובעת או לוחמת גדולה בפשע
22/08/2015 | 00:39
12
והרצח שלה צריך לעורר חשד ואם דניאל מספר שהיא נרצחה לאחר שמילאה בקשה של רפאל, זאת אולי לא סימן לחשוב שהוא דיאבלו אבל לזמן את אותו בתור רפאל לחקירה. אבל כולם חושבים שזה התירוץ שלו לבטל את נישואי לוסיה ורפאל ושזה רק ענייני קנאה והכחשה לאובדן שזה גם הגיוני אפילו לפי חוות דעתה של מרינה. אבל זה שפבלו מתנגד ללקיחת טביעות אצבעות במרמה כדי לבדוק את ההנחה של דניאל זה לא מתאים לו, אפילו כדי להוריד את דניאל מהעניין הזה אם הוא לא מאמין.

וגם מצד שני דניאל התחיל לחפש וטען שלדעתו רפאל לא קיים. איך לא קיים הוא ראה את שני האחים התאומים בקלטת שהוכחה כאותנטית.
המגפיים אינם ראייה ואינם בשליטתו
22/08/2015 | 00:35
1
15
הוא לא יכול לשנות את הצורה בה הוא הולך ואת הריח שלו ובטח לא לחשוב על לשים בושם על הרגליים. הבעיה היא מה שאלה טוענת שליליאנה מסכנת אותו והוא בשביל נקמה בה ולהכאיב לה נותן לה להרוג את האנשים ולסכן את לוסיה במקום לפתור את העניין בפינצטה ולרצוח אותה, אם כי זאת בדיוק התנהלות של פסיכופט שלא אכפת לו מהחיילים שלו רק הרצון להתעלל מנחה אותו. 
לא ראייה בבית משפט
22/08/2015 | 23:43
8
אבל עובדה שנוריה מיד זיהתה שזה דיאבלו רק מהמגפיים. וזה מפגר להשאיר אותם כי בתור הדמות החדשה שלו 'רפאל' הוא לא ישתמש בהם.

להרוג את ליליאנה זאת לא המטרה של התסריטאים אז הם ממציאים לנו שטויות איך מצליחה לשרוד למרות שהיא מפגרת ועושה את כל הטעויות האפשרויות. זה מנוגד לכל היגיון איך דיאבלו לא הרג אותה עדיין
חחח מתעקש ומוכיח את זה
21/08/2015 | 04:49
11
נראה שדניאל
22/08/2015 | 08:42
16
סוף סוף חוזר להיות בנאדם. וההיגיון חוזר אליו עם זה שהוא משוכנע שדיאבלו חי
חבל שייקח זמן עד שלוצ'ה תבין את זה. אבל גם זה יקרה. וגם כל השאר יבינו את זה.

דניאל לא מצליח להוכיח את התזה שלו
22/08/2015 | 14:21
19
דניאל מטיח בדיאבלו שהוא דיאבלו מררו והם הולכים מכות ומילגרוס מגרשת את שניהם ודיאבלו מאשים בכל את דניאל. קרלוס מוחה בפני דניאל על התנהגותו וטוען שדבריו מגוכחים דניאל מתעקש וקרלוס מטיח בו את הטעות לגבי לוסיה ודניאל טוען שזה שונה וקרלוס טוען שזה בגלל ההתנגדות שלו לנישואי לוסיה לרפאל. קרלוס מטיח בדניאל שהוא יוצא מגוכך כי רפאל עשיר והביא את המנתח ללוסיה. גם בשיחה עם מרינה, מרינה מצדיקה את קרלוס וטוענת שידעה זה יקרה באיזשהו שהוא שלב שדניאל נמצא בהכחשה ולא יכול לקבל שאיבד את לוסיה ולכן ממציא שרפאל לא קיים זאת חוות הדעת של שני הפסיכיאטרים.

ובכל זאת זה לא כל כך מופרך כי הוא מבקש את כל התיקים של דיאבלו והמידע על רפאל מלופס ורודריגס ופבלו המום וטוען שמדובר בשטויות שלו. דניאל מזכיר שרפאל זכה בכל מה שדיאבלו רצה, שיש לו כסף, הוא חופשי והוא עם האישה שדיאבלו אהב. דניאל גם שואל איך קמילה נרצחה בדיוק אחרי שעזרה לרפאל ופבלו פותר את זה בקלות, קמילה הייתה עורכת דין לענייני משפחה ובטח הרגיזה אנשים רבים, לא ידעתי שיש כל כך הרבה גרושים עבריינים במקסיקו? דניאל חוקר ומגלה את טביעות האצבעות של רפאל למרות שמסרב להאמין בקיומו למרות שראה אותו בקלטת עם דיאבלו. הוא מוצא את זה שהדרכון החדש של רפאל לא חתום בטביעות אצבעות ומחליט להשיג טביעות אצבעות של דיאבלו. לפבלו זה נראה טירוף ודניאל בכל מחליט להשיג את טביעות האצבעות בחשאי ופונה לשם כך לאחות בבית החולים שמבטיחה לעזור לו בעניין.

מיוארקה מתבשר שהגוף של סמריו הולך למות ושאי אפשר להחזיק אותו חי יותר ושצריך להשתמש בליבו ואמנם רצה לחכות שאיגנסיו יתחזק, אבל אי אפשר לחכות עם זה והוא מכין את איגנסיו לניתוח שלתדהמת פרננדה וויקי צריך כבר לנתח לו את החזה כדי להכין אותו לניתוח ולפני זה הוא נותן לו לראות את לוסיה ולוסיה מעודדת את איגנסיו שהוא ינצל כמוהה. איגנסיו מעודד את לוסיה.

הלנה שואלת את לוסיה איך תחיה עם מי שהיא לא אוהבת ולוסיה בטוחה שהוא אצילי ולא יכפה עליה, הלנה מבהירה שבהתחלה לא, אבל הוא ידרוש את זכויותיו בהמשך ואיך תשכב עם מי שהיא לא אוהבת. לוסיה מזכירה להלנה שחזרה לרדמס למען בנה וגם היא עושה הכול למען ילדיה. ממין מבקשת מלוסיה לא להירדם שוב ורוקסנה שואלת אז היא תחלום ולוסיה מבטיחה לחלום רק חלומות טובים ומעודדת את ילדיה.

ליליאנה מנסה לשכנע את חנרו שדיאבלו חי וחנרו מחליט שעליהם להתמקח איתו. חנרו מתעדכן שלוסיה נותחה וניצלה וליליאנה זועמת לשמוע שאחותה ניצלה ונישאה לרפאל וזועמת שהכול מצליח לדיאבלו וחנרו מבהיר שעליהם להתמקח עם דיאבלו ולהשיג מידע עליו שיוכל לגרום להם לשאת ולתת איתו, למרות שליליאנה לא מאמינה בזה. הם נכנסים בכוח לבית של רדמס בדיוק בזמן שאוקטביו מדבר עם הילד של ויקי ואומר שהוא אוהב את אימו והם רבים כדי לשעשע אותם והם משלימים ומתנשקים ואף הולכים לשכב שהרי היא לא תיכנס להריון עוד פעם. ליליאנה מסבירה לרדמס שאולגריו חי והוא מחפש נקמה בהם וויקי ואוקטביו מתחילים לשמוע את השיחה, אך רדמס שומע רעש והולך לבדוק וויקי ואוקטביו בורחים משם.

הם אומרים שאין אף אחד וזה מפתיע את ליליאנה, ליליאנה מתעקשת שדיאבלו חי. רדמס דורש ראיות וחנרו מספר שנוריה, אנסלמו וכל אנשי דיאבלו בפואנטהאוס שלו ורדמס טוען שזאת לא הוכחה. ליליאנה מספרת על האונס שעבר ושזה לא אנסלמו ולא רפאל והיא יודעת לזהות את גופו של דיאבלו ורדמס שואל איך הוא יכול לעזור להם אם הם צודקים ואז חנרו מקבל טלפון מהמודיע ומתעדכן שגם שגם דניאל חושד לגבי דיאבלו והם מנסים לשכנע את רפאל שדיאבלו חי. הוא שואל מה הוא יכול לעשות בשבילם וליליאנה דורשת שיסתיר אותה והוא מבין שעליו להסתיר אותה גם מדיאבלו וגם מהמשטרה.

אנסלמו ונוריה לא יודעים איך לספר לדיאבלו על בריחתה של ליליאנה ודיאבלו מודיע להם על החדשות שיש לו ונוריה רוצה לספר לו ואנסלמו אומר שהם קודם ודיאבלו מספר שהוא מבקש מהם לפנות את המקום כי הוא מגיע לשם עם משפחתו. נוריה לא מבינה על איזה משפחה מדובר והוא מספר על נישואיו ללוסיה, נוריה מוחה ומזכירה שהיא אוהבת את השוטר ומזכירה שהיא החתולה שלו ודיאבלו מבהיר לה שתצטרך לעזוב. הוא שואל על ליליאנה והם מספרים על בריחתה ואנסלמו מראה את הפצע שלו ודיאבלו זועם ומטיח בהם את חוסר התועלת. אנסלמו מבהיר שהיא היצירה הכי טובה שלו ודיאבלו מבהיר שלא שאם היא הייתה היצירה הכי טובה שלו הייתה הורגת אותו על הטיפשות. נוריה מבהירה את החשש שהיא זיהתה אותה ואנסלמו מבהיר שגם אותו ודיאבלו שואל אם זיהתה גם אותו ואנסלמו חושב שלא, אך דיאבלו מבין שהיא חושדת בו וזה מסוכן בשבילו.

לוסיה מודה לדיאבלו על שהציל את חייה והוא שואל אם היא מתחרטת שנישאה לו והיא מבהירה שלא שהוא טוב והילדים אוהבים אותו ודיאבלו שואל אם היא אוהבת אותו ולוסיה מבטיחה ללמוד לאהוב אותו ומבקשת שיתאזר בסבלנות הוא מנשק אותה בשפתיה ודניאל רואה אותם ומתייסר. לוסיה מטיחה בדיאבלו שזה מה שהיא אמרה שלא יכפה דברים ודיאבלו מזכיר שזאת רק נשיקה בין בעל לאישה ולוסיה מבהירה שעליו שלא להלחיץ אותה כדי שתאכל להתאהב בו. לוסיה ישנה ושומעת את דיאבלו קורא לה צדיקה שלה ומזכירה שכך כינה אותה דיאבלו ושואלת מדוע הוא מכנה אותך כך.

דניאל נעזר באחות ומשיג טביעות אצבעות כשהאחות מציעה משקה לרפאל ומביאה את הכוס לדניאל כשהיא אומרת שזה רק משום שהוא האחיין של אמפרו, אך דיאבלו רואה את דניאל עם האחות ואת הכוס שהוא לוקח. דניאל שופך את הלב על שראה את לוסיה ורפאל מתנשקים ופבלו מרגיע אותו שמדובר בנישואים מחשש למוות והם לא יחזיקו מעמד. ודניאל מתעקש שלוסיה בטוחה בינתיים בבית החולים ובטוח שמדובר בדיאבלו. פבלו לא מאמין. דניאל מספר על טביעות האצבעות שהשיג ופבלו מבטיח לחזור בו אם יתברר שהוא צודק, אבל הוא חושב שזה שיגעון שלו. לאון מעדכנת את דניאל בחדשות הרעות שהטביעות האצבעות הם של רפאל כמו בדרכון שלו.

ויקי ואוקטביו חוזרים הביתה ומספרים שראו את ליליאנה עם רדמס ופרדננה נרגעת שליליאנה חיה, אבל ויקי מבהירה שלא שהיא פושעת והיא והם מספרים שליליאנה אצל רדמס והיא דרשה שיסתיר אותה כי היא מעורבת בפשע.

אבל מודה למיאורקה על תמיכתו ושעזר למשפחתו ומודה על אהבתו כלפיו, מיוארקה טוען שהוא מבולבל לאור כל מה שקרה עם משפחתו, אישתו, אחותו ואביו והוא יכול לבלבל רגשות ולא מקבל את ווידוי האהבה, אבל אדריאנה מאחורי הדלת ונראה ששמעה מספיק כדי לדעת שבעלה הומו. 
ACACIA - שירשור לסופ"ש
21/08/2015 | 11:17
8
34
הטלנובלה סוגרת כבר 100 פרקים הספירה לאחור החלה

ואיזה פרקים!מושלמים

תגובות לפה:]
עד פרק 100בפעם השנייה אקאסיה מסרבת להתמסר לאסטבן
21/08/2015 | 16:37
4
40
אקאסיה המשיכה להתנגד לנוכחות של אסטבן באחוזה אבל לכריסטינה כבר הגיעו מים עד נפש העניינים התלהטו עד כדי כך שכריסטינה סטרה לה! {אם כי מאוחר יותר היא התנצלה} וזה קרה אחרי שלאקאסיה עמד על קצה הלשון הגילוי שאסטבן בוגד בכריסטינה... ויכוח סוער וסוחף יש לציין! שבכל רגע היה ניתן לחשוד שאקאסיה הולך לספר לה משהו מן האמת!

אחרי זמן מה, אקאסיה מנסה להפיל את אסטבן בפח ואומרת לו שהיא סולחת לו על ההתנהגות שלו ושוב הם מתנשקים. הבעיה היא שהיא כמעט ונופלת בפח של עצמה כשאסטבן מנסה ללכת איתה כמה צעדים קדימה....

שוב נראה שהם עומדים לשכב אבל לא! אקאסיה שוב תופסת את עצמה בדקה התשעים ולא מסוגלת לבגוד באמא שלה בצורה שכזאת אסטבן הזה לא עוזב אותה לנפשה מפציע לו בחדר שלה לוחש לה באוזן, ובלי בושה הולך אחרי זה וישן עם אמא שלה. איכס איזה טיפוס נאלח אקאסיה מתחילה להבין מי הוא באמת ובעצתה של אלחנדרה היא לא חותמת על השותפות שלה בעסק עם אסטבן ודנילו. אקאסיה מחליטה סופית להתרחק מאסטבן, היא לא מסוגלת להמשיך עם התשוקה האסורה הזאת

אהבתי את הסצנות עם כריסטינה ואקאסיה איך שהיא אמרה לאקאסיה שהיא תמיד תהיה לצדה שאם היא תמעד היא תעזור לה לקום. אהבתי גם מה שאקאסיה אמרה לה - שהיא מתגעגעת לזמנים שלהן יחד עם אבא שלה, לפני שאסטבן נכנס לחייהן אקאסיה אוהבת את אמא שלה והיא מעולם לא רצתה ולא הייתה מסוגלת לפגוע בה. זה הכל אסטבן הנתעב שנכנס לחייהן רק כדי להרוס להן אותם 

האקשן חוגג גם בגזרת אלחנדרה חח אלחנדרה יושבת עם אוליסס בשיחה של ארבע עיניים ומספרת לו הכללללל על דנילו ועל איך שהוא הרס לה את החיים מגיל 13 ועד היום, לה ולעוד הרבה נשים בחורות וקטינות חסרות ישע. כולל על עסקי הסמים המפוקפקים שלו!! היא אף נתנה לו את הראיות שיש בידה. שנייה לפני שהיא עמדה לברוח משם יחד עם אוליסס ואסטרז'ה דנילו הגיע

אבל זה לא מנע מאלחנדרה להמשיך בתכנית הבריחה כשהיא מוסיפה גם את חוליאניטה לרשימת הבורחים בינתיים, העניין הסתבך כי אלחנדרה לא מצליחה למצוא זמן מתאים להימלט משם. דנילו כל הזמן בסביבה בסופו של דבר אלחנדרה ופרלה עוזרות לה לברוח לאוליסס ושם היא גם מעבירה לו את כתובת המייל והסיסמא של אלחנדרה כדי שיראה שם את הראיות שיש לה נגד דנילו וימסור למשטרה

איזו מתוקה השחקנית שמשחקת את אסטרז'ה, היא גם משחקת ממש טוב איך שהיא בכתה לאוליסס שיכניס אותה ואיך שהיא סיפרה לו שהיא לא ראתה את המשפחה שלה מאז שדנילו לכד אותה, עוד שנייה בכיתי יחד איתה איזה חמוד אוליסס איך שניחם אותה ונתן לה אוכל ושתייה אבל הוא נותר דואג לאלחנדרה שעדיין נשארה שם כלואה ולא לחינם - עכשיו משדנילו זועם על בריחתה של אסטרז'ה, הוא הורה לכלוא את כולן בחדרים שלהן 

ובחזרה לאקאסיה ואסטבן, נראה שהיא מתחילה לקלוט אותו לפי סצנת הסיום של פרק 100 - איך שהיא סטרה לו ואמרה לו שהיא כבר יודעת מי הוא באמת אפילו אלחנדרה אמרה לה שהואבטח משחק איתה ועם כריסטינה גם איך שהוא אמר לה קודם, אני אלך אחרייך לכל מקום - קשה לא לקלוט שמדובר בבן אדם לא בדיוק בריא בנפשו 

מעניין מה הולך להיות עם אלחנדרה! אם הראיות שבידיי אוליסס יספיקו כדי שהמשטרה תבוא לעצור את דנילו וככה אלחנדרה סופסוף תצא לחופשי!

מעניין הולך להיות גם בגזרת אקאסיה ואסטבן, 
לא נראה שהפסיכופט עומד לוותר בקלות שכזאת..!

מתחחחח
קטעי וידאו מהפרקים
21/08/2015 | 16:47
32
רק אציין שהוידאו האחרון זה עד 3:17 ,
ההמשך זה כבר מהפרק הבא שישודר ביום ראשון:)
תיקון קטן פסקה שש - אלחנדרה ופרלה עוזרות לה = לאסטרז'ה
21/08/2015 | 18:56
17
שכחתי גם להוסיף שאיזה מלכה יצאה פרלה שהתנרמלה והפכה לטובה ועזרה לאסטרז'ה לברוח!
ממש בדקה התשעים... דנילו כבר תכנן להתחיל להעביד אותה בבית הבושת, ילדה כזאת צעירה ממש פחות או יותר בגיל שהייתה אלחנדרה. אמרתי את זה ואומר זאת שוב-אני מקווה שהסוף של דנילו לא יהיה סתם רע אלא יהיה ממש אבל ממש רע

גם אני אוהב את השחקנית של אסטרז'ה
21/08/2015 | 23:04
1
21
אוליסס כבר יודע הכול ולרגע חששתי שהקטור נעלם מהתמונה כשנסע לאיטליה בגלל החזרה של כריסטינה לאסטבן, אבל הוא ממשיך להנחות את אוליסס בטלפון. 

עכשיו לפחות עוד מישהו יודע את כל האמת וגם כעת פרלה לא בצד של דנילו כפי שהייתה בתחילת הסדרה. 

נראה שעוד מעט כולם יגלו מי הוא דנילו, ולכן היו חייבים לגרום להרמן להתחייב לליסי כדי למשוך גם את הסיפור של הרמן ואלחנדרה עד הסוף. 
כן נראה שגם בעניין הזה הקטור
22/08/2015 | 14:03
11
ימלא תפקיד חשוב בהצלת המצב! חח אין עליו.
שמחה שהוא אוטוטו חוזר!
קטן לגבי אקאסיה ואסטבן
21/08/2015 | 16:40
2
56
אקאסיה לא תשכב עם אסטבן בשום שלב עד סוף הסדרה
ספיילרתי אותו אתמול בטעות חח

ככה שלא רק שאסטבן גרר אותה לזה ותמרן אותה,
היא גם לא תלך איתו עד הסוף. ככה שנכון אקאסיה
לא מושלמת היא עשתה טעות שנתנה לעצמה להיסחף לזה,
אבל בסופו של דבר היא לא מתמסרת לאסטבן בגוף ובנפש
אם כוונתך לאתר ויוה, זה לא וודאי
21/08/2015 | 23:56
1
35
כי בתקצירים שעד פרק 102 לא היה כתוב שממו חי, וכתוב שפרלה מאשימה את אלחנדרו במותו של ממו, ואחר כך שפרלה עוזרת לאסטריה לברוח, והפרט החשוב שממו חי לא היה וכאילו פרלה למרות הטינה שלה לאלחנדרה עוזרת לה. כך שאם לא כתוב שהם שוכבים באף פרק זה לא מבטיח שהם לא ישכבו ב-17 הפרקים הנותרים.
לא קוראת תקצירים
22/08/2015 | 11:23
33
ראיתי בטעות קטע וידאו ביוטיוב שאקאסיה אומרת את זה לכריסטינה במסגרת הווידוי.
קרדאיי
19/08/2015 | 20:59
3
15
מהמט סאים כמעט מגלה שמאהיר ופרידה יחד
19/08/2015 | 20:59
14
מאהיר משכנע את פרידה לבוא איתה לגינת התה ופרידה מוחה על השקר ועל המפגשים ביחידות עם בלגין, מאהיר מתנצל על שניסה להרחיק ואתה מזה כדי שלא תסבול ומסביר לה שבלגין יודעת הכול על התכניות שלו ושג'ונייט חי. פרידה מבוהלת ומאהיר מספר שהיא הבטיחה לשתוק בתמורה לתיק שלה כדי למצוא את אימה. לפרידה יהיה מגוכך שמישהו יסתיר אותו, אך מאהיר מסביר שהתיק אצל והבי ואחרי מה שהיא סיפרה נראה שהוא מרמה את בלגין עם התיק כדי להחזיק אותו לצידה. פרידה תוהה אם הוא יודע שהיא מאפיונרית והם מסיקים שלא וזאת רק הנאה שלו. מאהיר לא רוצה לגרום סבל לפרידה ולמרות שהוא מספר לה שבלגין הבטיחה בתמורה גם לעזור למצוא את הרוצח, מאהיר מוכן לוותר על כל העניין.

נאג'דט עורב למהמט סאים ליד ביתו ורומז שהיה יכול לדבר עם אישתו וביתו על ההיכרות שלהם. נאג'דט מוחה שבגלל פעם אחת שלא יכל לבוא הוא התנער ממנו, מהמט סאים מצדיק אותו ומבטיח לו משימה חשובה. נאג'דט מבקש עזרה עבור אחיו אוסמאן שסולק והאוניברסיטה שלמד בפקולטה למשפטים ומהמט סאים מבהיר שזה יהיה קשה, אך נאג'דט מתעקש ומהמט סאים מסכים שחשוב שהוא ילמד. סלים אומר שהוא רק יכול לתת אור ירוק ומהמט סאים מבהיר שזה היה פשוט אם היה סתם מי שלא יודע את מקומו, אבל הוא גם ובוטה ואם הוא איים ככה, הוא בטוח ביטח בעצמו. מהמט סאים מבקש את עזרתו של אדנאן להחזיר את אוסמאן ללימודים, גם לו זה קשה, אך מהמט סאים מבקש לעשות כל דבר.

פרידה באה הבאיתה ומבשרת לאימה שהיא רוצה לעבור לגור עם סונה שבודדה וקרימה מוחה על זה ומתנגדת בתוקף. כשהיא יוצאת פרידה שרה באושר וקרימה שואלת אותה אם זה בגלל סונה או שאולי היא התפייסה עם מאהיר ומהמט סאים בדיוק מגיע לחדר ומתחיל לצוטט בסקרנות.

יוסוף לוקח את אייטן לחברת תקליטים וכשהיא מבהירה שאוהבת סגנון טורקי עממי, מבהירים לה שמה שבאופנה זה הסגנון האירופי והולכים לבחור לה שיר שתלמד והיא מופתעת שהאיש לא מעוניין לשמוע את קולה כי סומך על יוסוף. אייטן מודה ליוסף שמכין אותה ומבטיח לה קריירה מרשימה.

סאיט מקבל מידע על קרוב משפחה של הרדאר ומשכנע אותו לעזור לו לדבר עם הרדאר שטמנו לו מלכודת, הוא מביא את סאיט להרדאר וסאיט רוצח את קרוב המשפחה ומבהיר להרדאר שלא יוכל לברוח. הרדאר מובא למאפיונרים. נאיל מוחה שלא שיתפו אותו שסאייס הלך לתפוס אותו וגם עכשיו לא האיש שלו, אז מה פתאום הוא צריך להיות מעורב. יוסף מסביר שזה בגלל הטענות של ג'מאל על פעילות מאחורי הגב.

בלגין מספרת למאהיר שתפסו את הרדאר ומכריחה אותו לקחת אותה במכונית בטענה שלא קראו לו ולא יכניסו אותו. הם מנסים כובלים את הרדאר ודורשים לדעת מי הגן עליו והוא מבהיר שהיה בסכנה הרבה אך מעולם לא מסר אף אחד. הם עומדים לענות אותו, אך אז מאהיר ובלגין מגיעים והם מטיחים במאהיר את זה שלא ביצע את המשימה. בלגין טוענת שבגלל זה הביאה אותו. סאייס מבקש לתת למאהיר את הכבוד בגלל שהוא גם הכה את אחיו ומאהיר מקבל אקדח כדי לרצוח את הרדאר. המאפיונרים לוחצים על מאהיר ומבינים שהרדאר לא ידבר ומאהיר נאלץ לכוון את נשקו אל הרדאר. 
מאהיר מציל את הרדאר
20/08/2015 | 18:40
5
המאפיונרים כועסים ודורשים שמאהיר ירה כי הרדאר לא ידבר וסאייס מבהיר שגם אם היה מדבר זה לא היה משנה כי גרם יותר מדי צרות וג'מאל רוצה להרוג אותו אך מאהיר מאיים עליו ומאיים על המאפיונרים באקדח ומבהיר שיקח את האיש הזה, נאיל מסביר שזה נגד הקודים ומה פתאום בגלל האדם הזה יסתכסך איתם שכל כך התאמץ להיכנס לשורותיהם. נאיל מבהיר שהכתובת של האקדח היא הרדאר אך מאהיר עומד על שלו ודורש לשחרר אותו ובלגין אומרת שלא ומאהיר משחרר אותו וג'מאל מכוון אליו אקדח והם מכוונים זה אל זה אקדחים וג'מאל נדרש להניח את האקדח והוא טוען שמאהיר כיוון ראשון, הוא יורה לעבר ג'מאל בתור דוגמא ולוקח את הרדאר ומציל אותו.

המאפיונרים תוהים לגבי התנהגותו של מאהיר וג'מאל דורש מבלגין לברר, נאיל חושב שאו שיש למאהיר סיפור ישן עם האיש או שקורה משהו שהם לא יודעים עליו. בלגין מסכימה איתם ומבטיחה לברר. ג'מאל אומר למאפיונרים שמאהיר רק מכשיל להם את העסקים ואלה העובדות. נאיל סקרן לדעת במה מדובר כדי לדעת גם מה לעשות עם מאהיר. לאחר שבלגין הולכת סאייס אומר שגם ישאל את אורהאן כי בכל זאת הוא אחיו ואולי יודע משהו.

פרידה סוגרת את הדלת בלי לדעת שאביה ליד ומבקשת מאימה שמתעקשת לקבל תשובה לא לספר לאביה שהיא ומאהיר חזרו. מהמט סאים דורש לדעת מה קורה בין האם לבת וקרימה טוענת שהן חוגגות שהיא נשארת. מהמט סאים מגיב בחשדנות וקרימה מספרת על כוונתה של פרידה לעבור לגור עם סונה, מהמט סאים אוסר זאת בתוקף ומבהיר שתצא מבית הוריה רק נשואה ושואל אם זה קשור למאהיר ופרידה מכחישה. מהמט סאים מזהיר שמאהיר עבריין והיא שופטת ואם יהיה להם קשר יפעיל את כל הקשרים שלו כולל שר המשפטים כדי להכניס את מאהיר לכלא.

קרימה מזהירה את פרידה שאביה לא צוחק ומבקשת ממנה להיזהר. פרידה המומה מהיחס של אביה כלפי אימה ומרגישה אשמה. פרידה רואה את מאהיר ליד ביתה וממהרת אליו שאביו לא יראה אותו, קרימה מחפה עליה ומהמט סאים מוחה על שיצאה ומאיים על קרימה. פרידה מרחיקה את מאהיר ששופך בפניה את הלב על מה שעבר שרצו לרצוח אדם חף מפשע שרק עזר לאנשים ועוד רצו שהוא יעשה את זה. פרידה רוצה לדעת מה עשה ומאהיר מספר איך הציל אותו אך היא מבינה שהוא הסתבך עם המאפיונרים. מאהיר מספר על האכזריות שלהם ורצונם בדם וכמה זה כאב להיות להיות ביניהם.

קרימה מגיעה ומזהירה את פרידה לגבי הזעם של אביה שתגיד שהיא רק טיילה ליד הבית ומזל שהוא לא ראה את מה שהיא ראתה. פרידה מצליחה להרגיע לזמן מה את אביה. פרידה באה אל מאהיר ששמח לקבל אותה והם מבלים במיטה ופרידה אומרת שחשבה על זה ובטוח המאפיונרים יגרשו אותו מביניהם, אז כדי לגלות את האמת היא רוצה שיעזר בבלגין שזה הקשר היחיד שלו והיא רוצה לשפוט את הרוצחים של אימה ספייה ונאזיף ולראשונה רוצה לגזור גזר דין מוות. מאהיר מודה לה על ההתחשבות ופרידה מודה שאם הייתה במקומו הייתה נוהגת כמוהו.

נאאג'דגט בטוח שאיש ימכור לו את המועדון ומופתע כשהאיש מסרב ונאג'דט מטיח בו את החובות והוא מספר איך קרדאיי הגן עליו והוא קיבל מה שהיו חייבים לו ולא ייתן יותר לרמוס אותו. נאג'דט מאיים עליו ויש קטטה ובאה משטרה ונאג'דט מרגיעה את יאסין שהם הסתדרו ביניהם. אבל שולח איש שלו לחטוף את בנו מבית הספר לתת לו לדאוג יום ואז להגיד שיקבל את בנו אם יעביר את הבעלות של המועדון. בנו של אותו איש מהשכונה של מאהיר אכן נחטף בדרכו הביתה מבית הספר.

אורהאן מבקש לילה עם נילאי והיא מסרבת ואורהאן מבהיר ששילם עליה ומכה אותה, היא מבטיחה להתייחס אליו כמו אל עוד אחד מהאנשים שהיא בזה להם, אורהאן שוכב איתה ולועג לה שהיא נילאי וזהרה הייתה שקר שהוא קנה ורימתה את משפחתו. הוא לועג לה והיא סובלת מהיחס שלו, ביציאתו שניהם מתייסרים וכואבים מאוד. אורהאן מבקש מסאייס כסף למרות שנכשל וסאייס מבהיר שזה מארחוריהם. אורהאן מספר שיש לו כאב אישי באהבה וסאייס מצטער שזה עלול להיחשב כתמורה, אבל אין קשר ומבטיח לתת לו אבל מספר על שהם תפסו את הרדאר ועמדו להרוג אותו ומאהיר הגיע והם חשבו שהוא יסיים את מה שלא הצליח, אך לא רק שלא הרג אותו אלא גם איים עליהם כדי לחלץ אותו ושואל את אורהאן אם ידוע לו משהו שיכול להסביר את התנהגות אחיו.

מאהיר מביא את הרדאר והאנשים מספרים שדאגו לו ולא ידעו אם הוא חי או מת. הוא מספר שהיה על סף מוות, אך ניצל בזכות מאהיר. מאהיר מספר על כך שבית אחד נקנה במחיר גבוהה וזה ישמש אותם מול השופט לדרוש מחיר זהה לכל הבתים ושלא ירמו אותם, בתיהם ימכרו אך הכסף יספיק לקנות בתים חדשים טובים יותר, הם חוגגים ועומדים לשוב לבתים שלהם עד להכרעה צודקת. 
קרדאי עונה 3 פרק 1
21/08/2015 | 12:22
19
שלום
20/08/2015 | 11:54
2
63
אני צופה אדוקה של הטלנובלה לאס בנדידאס מדוע הפסיקו את השידור שלה בערוך 24?
כי זה ערוץ של חולי נפש
20/08/2015 | 17:34
53
פתאום עכשיו חודש לפני ראש השנה הם החליטו להוציא את הסדרה לחופשה עד לאחרי החגים. הייתי יכול עוד לחשוב שהם דתיים שלא רוצים לשדר אותה בימים הנוראים אבל הם משדרים המון בשבתות. 

שימכרו את זכויות השידור לערוץ שכן יהיה מוכן לפנות בשבילה חצי שנה!!!
למה סגרו את הסדרה לאס בנדידס באמצע
21/08/2015 | 12:21
38
התשובה הידועה!

הוסיםו שעות לבילויים
הוסיפו גציים
הוסיפו איציק סוהק

את מי סה מעניין הכל שידורים חוזרים
שאלות, חדשות, בקשות
16/08/2015 | 18:27
22
48

המשך שבוע נעים לכולם

Kids' Choice Awards 2015
16/08/2015 | 18:54
8
136
מאיטה, דנה פאולה, דולסה מריה ועוד כמה כוכבי טלנובלות אהובים הגיעו אתמול לטקס Kids' Choice Awards 2015.
תודה רבה
17/08/2015 | 00:58
4
36
אלף לילה ולילה
17/08/2015 | 12:09
3
59
מה שם השחקן המבוגר בסדרה שמגלם את הסבא?
בעלה של נאדידה...?
אשמח לתשובה, תודה  
מטין צ'קמז Metin Çekmez
17/08/2015 | 14:27
2
31
תודה
17/08/2015 | 16:27
1
25
איפה יכולה למצוא מידע על קורות חייו?

תודה.
את יכולה לנסות לברר עמוד ישראלי של הסדרה
17/08/2015 | 19:03
33
אוסבלדו ומאייטה
18/08/2015 | 16:58
1
55
תודה
איי החזירו את אייקון החיבוק הנורמאלי נייס חח
18/08/2015 | 16:59
15
אני לא מצליחה לעבור בין התמונה
27/08/2015 | 14:15
2
מי עוד היו בטקס?
ויוה ענו לי בצור קשר לגבי תכשיט נדיר+כמה מקסיקניות
17/08/2015 | 19:24
2
94
שאלתי אותם אם יש סיכוי שהם ירכשו את הטלנובלות - שיסלח לך האל, הבלתי נסלח, נערה איטלקייה באה להתחתן, הצל מהעבר, ותכשיט נדיר.

הם ענו ש"הם משקיעים כל העת מאמצים רבים לרכישת זכויות אינטרנט לסדרות נוספות, ביניהן סדרות מקסיקניות, אולם מדובר בתהליך ארוך ולכן כפי שנראה כרגע, בתקופה הקרובה לא יעלו הסדרות הללו. זה נכון גם לגבי "תכשיט נדיר".
הם הוסיפו וכתבו שמה שכן הם מודים לי על ההמלצות והם ייקחו לתשומת ליבם את הבקשות ויבחנו אותם
."

אחרי שקראתי את התשובה שלהם לא הבנתי בהתחלה למה הם רשמו "זכויות אינטרנט" חשבתי אולי הם חשבו ששאלתי על רכישה בלעדית לאינטרנט. אז חידדתי את השאלה שלי ורשמתי להם שהתכוונתי רק לערוץ, אז הם ענו לי שבתשובה שלהם הם התכוונו גם לאתר וגם לערוץ.

מהתשובות שלהם אני מסיקה שעכשיו הם מתכננים את הרכישות ל-2016 שהרי ברור שסדרות חדשות נוספות יגיעו רק בעוד איזה חצי שנה. לפי מה שהם רשמו נראה גם שהם בוחנים אופציות להעלות את הטלנובלות שהם ירכשו גם לאתר. זו מסקנה אישית לאור מה שהם כתבו. בכל אופן, מעודד שהם ממשיכים לקחת את המקסיקניות בחשבון ונחמד לדעת שהם מתייחסים עונים ולוקחים לתשומת ליבם שמחתי שהם לא שללו על הסף ושהם אמרו שיבחנו את ההמלצות בכלל הופתעתי שהם ענו לי, לקח לי כמה שניות להזכר בכלל מה רשמתי להם כי כשרשמתי להם את הפנייה לא באמת חשבתי שהם יענו לי. מקווה שהם ימשיכו לענות דרך שם לכל פנייה ופנייה ושנראה תוצאות טובות. לגבי תכשיט נדיר אפשר ללמוד ממה שהם אמרו שאחרי שקר היופי אין סיכוי להפתעה כזו. וסביר שגם לא אחרי שובל של שקרים. אבל מי יודע, אם הביקוש יימשך אז אולי הם עוד יביאו אותה בהמשך.
לי זה נראה תשובה מעורפלת ומתחמקת
17/08/2015 | 21:05
1
43
כמו תמיד...
יחסית לתשובות אחרות שהם נתנו לי בעבר בפניות אחרות
17/08/2015 | 21:48
41
כמו שלילה על הסף, יש משהו מעודד בתשובה שלהם. נחמד לדעת גם שהם עובדים על רכישות מקסיקניות נוספות. נחכה ונראה מה יהיה:]
שאני אבין ערוץ 24 זה ערוץ חרדי?
17/08/2015 | 22:15
1
63
שהוא מוציא את לאס בנדיטס לחופשה לחגים שבעצם זה גם תקופת הימים הנוראים שעד ראש השנה ויום כיפור ולסוכות אם הם יקיימו עד ההבטחה, אז הם אומרים חופשה קצרה, חודשיים שלמים, אחלה חופשה קצרה!!!
אמרתי לך שאין לסמוך על הערוץ הזה
17/08/2015 | 22:40
24
Gran Hotel תהיה טלנובלה קצרה
18/08/2015 | 20:27
62
ובנתיים מתחזקות השמועות על מועמדותו של אריק אליאס לתפקיד הראשי וגם יש דיבורים שהדמות הראשית הנשית היא איזשהי שחקנית קולומביאנית אמן דנה גרסיה!
אלעזר גומז יהיה הראשי הצעיר בטלנובלה "תשוקה וכוח"
18/08/2015 | 21:47
2
76
טלנובלה בה ישחקו פרננדו קולונגה, חורחה סלינס, מרלן פאבלה וסוזנה גונזלס.
אם ויוה לא ירכשו את הסדרה הזו
18/08/2015 | 23:51
51
אמן שהמשרדים שלהם יפולו במהלך פעילות למבוגרים בלבד במרתון צפייה משותפת על קלטות ישנות של מריו סימארו.

ואלעזר גומז! איזה שחקן חמוד!  
מושלם!
19/08/2015 | 07:09
35
אין הנובלה הזו חייבת להגיע לפה חייבת! איזה קאסט
חיימה קמיל יעבור לטלמונדו!???
18/08/2015 | 21:53
3
61
בנתיים רק שמועה חסרת בסיס נראה לי, אבל הלוואי! אולי אנחליקה ואלה תאמץ אותו לטלנובלה שלה?
הלוואי!
20/08/2015 | 22:19
2
22
נראה לי שהוא מיצה את עצמו בטלויזה. מה גם שעכשיו עם ג'ין אני לא יודעת
איזה פרוייקטים אחרים יהיו לו (יש עוד סרט שהוא צילם שצפוי לצאת בקרוב)
טוב את הסרט הוא סיים לצלם
20/08/2015 | 22:41
1
23
ואת ג'יין אין מצב שהוא יעזוב על דעת עצמו, זה חתיכת חשיפה והצלחה בארה"ב. אבל ג'יין כמה כבר זמן זה לוקח לו מהחיים, זה כולה 22-23 פרקים בשנה, והוא גם ככה דמות משנית. הוא לא בהכרח חייב לשחק , בטלמונדו יש עוד כל מיני תפקידים, להנחות איזשהי תוכנית , למשל.
אני מקווה שאת צודקת חח
21/08/2015 | 09:30
23
בא לי לראות אותו שוב בטלנובלה (אבל נורמלית! את האחרונות שלו לא אהבתי.. טוב
חוץ מאווה שהייתה להיט:) )
חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
00:58 | 29.08.15 elall
14:42 | 27.08.15 INBALUSHY
20:15 | 25.08.15 elall
18:45 | 25.08.15 evglev1
17:10 | 24.08.15 elall
17:08 | 24.08.15 evglev1
23:36 | 23.08.15 magic האחת
19:40 | 21.08.15 faery18
14:44 | 21.08.15 elall
00:11 | 21.08.15 Don Nirtin
22:28 | 20.08.15 elall