בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
הסדרה הכי נושכת בטלוויזיה עכשיו בפורום

ברוכים הבאים לפורום "יומני הערפד" 

כאן בפורום תוכלו להתעדכן בתמונות הכי חדשות! בשרשורי הפרקים הכי חדשים! וכמובן בכל החדשות הכי לוהטות על סדרת הטלוויזיה המדהימה שלנו 

עזרו לנו לשמור על הפורום ולמלא אותו תמיד בכיף ובאהבה 

אך לפני שתכנסו לפורום ותהנו מכל הדברים הטובים האלה, אני רוצה להבהיר מספר כללים כדי שלכולנו תהיה אווירה נעימה בפורום 

לפני שאתם לוחצים על כפתור "הוספת הודעה חדשה", אנא, בדקו אם לא קיימת בדף הפורום הודעה בנושא שאתם רוצים לפתוח. יש מספר נושאים מרוכזים כגון "שרשורי פרקים", "שאלות" ו"חדשות" וכו'.. 

אז לבדוק ואז לפתוח וככה הכל ישאר מסודר ונוח 

אם אתם אכן בדקתם בדף הפורום וראיתם שקיימת הודעה בנושא ושרשרתם אליה את הודעתכם אך ההודעה אינה "קופצת" אתם רשאים לפתוח הודעה חדשה 

אם אתם רוצים שישימו לב להודעה מסויימת ואותה הודעה כבר ירדה לתחתית העמוד אתם יכולים לנסות "להקפיץ" אותה לראש העמוד ע"י הקלדת 10 תווים או הכנסת אייקון בתוכן ההודעה. יש לציין שהודעות שעברו עליהן 72 שעות לא יקפצו. 

אם אתם רוצים לכתוב דבר מסויים אך אתם מרגישים שהנושא אינו די חשוב כדי לפתוח הודעה חדשה אתם יכולים לנצל"ש[ניצול שרשור] את הודעתכם לנושא אחר ותמיד השתמשו ב- לסמן זאת. 

כל הודעה הכוללת בתוכה תמונות בוטות או מזוייפות של השחקנים אין מקומה בפורום והיא תמחק מיידית 

איסור הודעות: 

-כל הודעה שמכילה בתוכה קללות ומילות גנאי על חברי הפורום או הסדרה תמחק ומלכתחילה אין לפרסם אותה! 

-אין להציף את הפורום ע"י פתיחת הודעות חדשות ללא תוכן או פתיחה של אותה ההודעה עם אותו תוכן וכו'... 

-אין לכתוב על גבי הפורום פרטים אישיים כגון: מספר טלפון/פלאפון, כתובת בית וכדומה... וזאת כדי להגן על פרטיותכם! 

-וכמובן שאין לעשות "אאוטינג" לגולשים אחרים בפורום. כלומר, לכתוב את פרטיהם האישיים וכו'. 

-אין לדבר שיחות אישיות בין הגולשים על גבי הפורום! בשביל שיחות אלו יש את המסרים של תפוז או כל תוכנת מסרים אחרת.

המשך...
הודעה חדשה

זוכרים אותי ? :P
09/04/14 13:31
27צפיות
הפסקתי לראות את הסדרה אחרי הפרק שבו סיילאס מת, או פרק אחרי זה, או לא זוכרת.
הסדרה פשוט נמרחה ונהיה מייגע לצפות בה. שווה לי לחזור אליה? משהו השתנה לטובה?
אלנה התאבדה?
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/14 11:28
12צפיות
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
csh
16/03/14 18:23
41צפיות
º
הא?
10/04/14 07:32
4צפיות
יש כאן מעריצות של דמדומים?
12/02/14 21:28
65צפיות
שלום לכולן,

שמי נטע, סטודנטית לתואר שני בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל אביב.
בימים אלה אני כותבת עבודת תזה המתמקדת בתופעת ההערצה באופן כללי ובמעריצות של "דמדומים" בפרט. המנחות של עבודת התזה הן פרופסור חנה הרצוג ודוקטור כנרת להד מאוניברסיטת תל-אביב.     
במסגרת התזה שלי אני מראיינת מעריצות של דמדומים בטווח הגילאים 18-30, שהעריצו את דמדומים לאורך זמן. סוגיית ההערצה מעניינת אותי מאוד ואף מעוררת עניין רב באקדמיה בחוגים כמו סוציולוגיה, תקשורת, לימודי מגדר ולימודי תרבות.      

אשמח מאוד אם תסכימו להתראיין ולקחת חלק במחקר זה. מי מכן שמעוניינת ומתאימה לקריטריונים, מוזמנת ליצור עימי קשר במייל.

נטע יודוביץ',     
netayodovich@mail.tau.ac.il
משהו שלא מובן לי לפרק האחרון ששודר
12/02/14 20:08
251צפיות
אם בוני היא העוגן ,וכל המתים עוברים  דרכה איך זה שהם לא שמו לב שקתרין/אלינה  לא עברה שם?!?!
זה די חור בעלילה של כל הסיפור ..
כאילו ,בוני אמורה לשים לב למה שקורה .. הם דיברו על זה ...
איך זה פשוט עבר ככה?!
º
לא חשבתי על זה. אבל כן, את צודקת
15/02/14 13:35
46צפיות
תשובה
03/03/14 00:08
91צפיות
כי בוני היא העוגן לצד השני - וקתרין הייתה אנושית בסוף אז היא לא הייתה אמורה לעבור דרכה.. לדעתי
שלום- אני חדשה בפורום
09/02/14 22:08
69צפיות
וחייבת לציין זה נראה מגניב שיש עוד אנשים שאוהבים את הסדרה כמוני..
אז.. קוראים לי חגית,בץ 26 חושבת שסטפן מעצבן וקלאוס גם { אבל אני רק בעונה ב3} ושאחיו של סטפן-טוב לא היה מזיק לי חבר כזה,עם כמה שהוא מניאק והכל כשבתכלס הוא די מתוק ;)
ואלנה- יש לה משהו בדיבור שמעצבן אותי... אני לא יכולה לשים את היד מה זה בדיוק...
אז.. הייתי ממש שמחה להכיר אתכן :)
ברוכה הבאה
09/02/14 23:51
41צפיות
לי קוראים מעין :)
שמחה שהצטרפת..בטוחה שתהני ותשתלבי במהרה
היי, ברוכה הבאה
10/02/14 13:32
45צפיות
אני שרונה
º
תודה בנות :))
10/02/14 16:34
26צפיות
כן יש משהו בדיבור של אלנה
09/03/14 13:01
41צפיות
איך שהיא מבטאת את המילים שממש מרגיז זה פוגם ביכולות המשחק שלה.וסטפן לקח לי זמן להתרגל אליו הוא היה יותר מעצבן כשהוא היה עם אלנה מין "צדיק נסתר" כזה בהחלט מעצבן.ואני חשבתי שקלאוס הוא דווקא הדמות הכי לא משעממת המשחק והדמות משתלבים בצורה שאני לא חושבת שאני יוכל לראות אותו בתור משהו אחר.
בר רפאלי ונינה
04/02/14 20:31
282צפיות
בר רפאלי ונינה
בר העלתה את זה כרגע לפייסבוק שלה!!! OMG
04/02/14 21:45
96צפיות
מגניב! חח
התמונה נראית קצת מזוייפת.
06/02/14 14:42
135צפיות
לבר יש כאן ראש ענקי לעומת נינה
º
ממ..אני לא מאמינה שבר תזייף חח
06/02/14 22:54
56צפיות
º
כבדיחה.....הראש שלה מודבק שם
06/02/14 22:58
48צפיות
אפשר להזמין אותך לקפה? |קפה|
05/02/14 13:12
17צפיות
|*|מה אתם באמת יודעים על הקפה שאתם שותים? ביום רביעי, 5.2, בשעות 19:00-17:00 עמלי מסיקה, דיאטנית קלינית ואפידמיולוגית תזונתית, מגיעה לפורום דיאטות ואורח חיים בריא לעשות לנו סדר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|*|חלמת שרגע לפני הריקוד הראשון שלכם, שמלת הכלה שלך מתלכלכת מיין אדום? היכנסו לפורום חתונות וספרו לנו על החלומות והסיוטים שלכם הקשורים ביום החתונה ותוכלו לזכות במזרן זוגי ויסקו אורתופדי

|*|יום האהבה מתקרב וזו הזדמנות מעולה להתחדש בריח חדש. היכנסו לפורום שיחת נשים וספרו לנו מהו הניחוח הנשי שלכן ותוכלו לזכות בבושם מתנת L'OCCITANE
רוצים לעזור לילדיכם?
04/02/14 16:09
7צפיות
|*|מתקשים לראות עד כמה קשה לילדיכם להשתלב בחברה? מחפשים את הדרך הנכונה לעזור?
יעל ברוקנר, פסיכולוגית שיקומית, מתארחת בפורום הורים לילדים ביסודי  היום בין השעות 17:00-19:00 ובאה לענות לשאלותיכם בנושא הפרעה בתקשורת החברתית.
יומני הערפד - עונה 5 פרק 12!!
01/02/14 16:13
215צפיות
הפרק עצמו היה נחמד אבל הוא מוביל לסיפור מעצבן.. עכשיו דיימון חזר להיות "רע" בגלל אלינה (בעצם קתרין) וזה די נדוש, נראה כאילו בסדרה הזו הם כל פעם לוקחים את אחד האחים והופכים אותו לרע ואז אחרי כמה פרקים הוא חוזר להיות טוב.
קיצר, היינו כבר בסיפור הזה..מיצינו.

אגב, אני חושבת שסטפן יעלה מהר מאוד על זה שזו לא אלינה.
º
03/02/14 20:40
16צפיות
º
אחד הגדולים
30/01/14 21:53
137צפיות
אחד הגדולים
º
חחחחחחחחחחחחח
10/02/14 13:33
15צפיות
|*|פורומים חדשים בנושא שוק ההון
30/01/14 17:53
4צפיות
|קדימה| אתם מוזמנים לשוחח על כל מה שקשור במניות הביומד בארץ והעולם בפורום ביומד

|קדימה| בין אם אתם צעירים שמתכננים לרכוש דירה להשקעה בבאשר שבע,יזמים שמחפשים להכנס לעסקי תמ"א 38 או משקיעים שמחפשים לרכוש בניין בניו-יורק, פורום השקעות בנדל"ן הוא המקום בשבילכם
אתר המעריצים ליומני הערפד - כנסו (:
29/01/14 17:24
70צפיות
שלום, פתחתי אתר מעריצים ליומני הערפד ואשמח אם תכנסו ותהיו פעילים. ממש השקעתי!
כתובת לאתר: http://www.tvd.wip.co.il/
גלישה נעימה (:
יומני הערפד - עונה 3 פרק 11(פרק ה100!)
25/01/14 17:47
188צפיות
יומני הערפד - עונה 3 פרק 11(פרק ה100!)
מי שלא ראה לא לרדת למטה!!!

מה דעתכם על הפרק?
אז מי מתה עכשיו? אלנה? מה לדעתכם קת'רין הולכת לעשות?
אהבתם את זה שפתאום חזרו כל המתים?
הלוואי גם שהיו נשארים..התגעגעתי לויקי,אלאריק,ג'נה..
אגב,הסצנה בין קרוליין לקלאוס חיכיתי לזה המון זמן!!!
הרגיש לי ממש כמו סוף סדרה
25/01/14 19:05
154צפיות
יותר מדי היה כזה מרגש וזכורונת כיאלו ממש הסדרה נגמרה, וכבר ראיתי מלא סדרות שעברו ת100 פרקים אבל ככה תחושה של סוף עוד לא היה

תאמינו או לא, מה שעשה לי את הפרק זו השניה וחצי של מאט יוצא מהארון ורואה את רבקה מחייכת אליו ! אוך כמה שאני אוהבת את המקוריים.
הפרק היה האמ בסדר, כאילו אהבתי
קלאוס
חחח ממש ככה
26/01/14 00:21
85צפיות
בדיוק שכל המתים פתאום חזרו זה באמת היה נראה כאילו זה סוף הסדרה...
היו הרבה קטעים טובים ומרגישים את החיסרון של קלאוס...
אהבתיייייי
27/01/14 00:05
123צפיות
קרוליין האמת היא שאני לא רואה "המקוריים" וכ"כ התגעגעתי לקרוליין וקלאוס שזה פשוט עשה לי את כל הפרק!.
סך הכל הפרק היה ממש נחמד..היה כיף לראות דמויות מפעם. חלקן לא מעניינות כמו ג'נה וטיילור אבל עדיין הרעיון הכללי של להראות אותם היה ממש נחמד.
הסיכוי שאלינה מתה הוא קלוש, אבל הטוויטס ממש נחמד.
הערה אחרונה, אני לא מסוגלת לשמוע את הצעקות של נינה, כשכואב לה או משהו היא צועקת בצורה ממש מעצבנת, ובהתחשב בזה שיש כ"כ הרבה דמויות שלה יוצא לנו לשמוע אותן לא מעט
לגבי הצעקה
27/01/14 23:43
95צפיות
ובהחלט כייף היה לראות את קלאוס וקרוליין ביחד.. סוף סוף משהו מרענן
נינה בכלל שחקנית גרועה
29/01/14 14:15
101צפיות
כולם שם שחקנים מעלפים חוץ ממנה,היא גרועה ברמות שכשהתחלתי לצפות בעונה 1 חשבתי להפסיק לראות.השחקן הכי טוב שם זה דיימון. לשחק מישהו רע ושעדיין יאהבו אותך זה מעיד על כישרון.
גרועה? ממש לא..
29/01/14 15:56
80צפיות
היא אחת השחקניות הכי טובות לדעתי והקטע שהיא עושה בין אלנה לקת'רין מטורף!!
אם כבר מישהי שאפשר להגיד עלייה שהיא גרועה זו קריסטן סטיוארט(ככה סתם בלי קשר אבל זו אסוציאציה שעלתה לי בראש לשחקנית גרועה...)
נינה שחקנית מעולה, זו פשוט אלנה שדורשת סטירה.
29/01/14 16:15
95צפיות
אלנה הפכה להיות דמות מאוד מאוד מעצבנת וחופרת ומציקה החל מעונה 4, בצורה בלתי נסבלת.
אבל קת'רין

ונינה
האמת
29/01/14 19:27
75צפיות
חשבתי שבפרק הזה הם יורידו את קתרין חשבתי ככה נראה פחות מנינה מסתבר שהם פשוט מאסו מלהשקיע בסצנות ששתיהן יחד והפכו אתן פשוט לגוף אחד...
º
29/01/14 21:53
20צפיות
מהההה????
29/01/14 19:24
73צפיות
לא לא לא כנראה ההגדרות שלנו למשחק טוב שונות...
ואני לא היחידה שאומרת את זה.אגב.
נו טוב,על טעם וריח...
אני דווקא לא חושבת שהיא שחקנית גרועה
01/02/14 16:15
72צפיות
כן רואים שיותר קשה לה עם סצנות של בכי וכאב אבל סך הכל היא בסדר גמור. זה שהיא מצליחה לעבור בין דמויות שונות ולגרום לצופה להבין מי היא באותו רגע רק על פי החיוך או איך שהיא משחקת עם העיניים זה מראה על יכולת משחק
º
04/02/14 20:49
7צפיות
אני מסכימה נינה שחקנית גרועה
04/02/14 18:58
60צפיות
כולם יכולים לשחק אותה תמימים פעם אחת ושובבים בפעם השנייה, אלו שתי קצוות. איזה שחקן לא יכול לשחק ככה???

היא פשוט נראית טוב בשתי הדמויות ושתיהן חביבות אז עפים על זה.
למרות שאליינה עד סוף עונה 2 הייתה סבבה משם הסדרה רק התדרדרה וכך גם הדמות של אליינה.
הסדרה ממש נהרסה רק ממציאים רע יותר ויותר חזק
בלי שום עלילה בלי כלום השחקנים כבר לא מושכים
רצחו שם את כולם. ממש לא מעניין.
חוץ מקלאוס
04/02/14 22:06
60צפיות
שחקן חזק!לי דעתי היו צריכים להשאיר אותו אויב תמידי ולסיים איתו את הסדרה.
מסכימה
04/02/14 22:53
45צפיות
קלאוס באמת שחקן חזק  אבל לא מתה עליו במקוריים.
נכוווון???
05/02/14 02:02
42צפיות
יש תחושה שם הוא סתם רע חסר לו ההתחכמויות שלו נגד הסלבטורים והחולשה שלו לקרולין כנראה שזה חלק נרחב מהדמות.
כן
06/02/14 14:42
27צפיות
אין לו שום עלילה, עוד לא הסתבך רומנטית עם מישהי, (קמיל לא נחשבת) לא ברור לאן הוא רוצה להגיע ועוד לא הבנתי את הקו עלילה שלהם.
איזה פרק משעמם!
29/01/14 14:12
87צפיות
אני באמצע ואני מחכה למשהו מעניין שיקרה. מה פתאום אמבוש על אלנה וסטפן והם מחליטים שזה הזמן לבודינג. ולמה לא מתמקדים קצת יותר בבוני וג'רמי הרי היא רק חזרה מהמתים.הכל ברפרוף כזה בלי שום התמקדות .אכזבה של קאמבק.
אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף
23/01/14 09:42
25צפיות
|אקשן|האם תכניות הריאליטי משקפות לנו את המציאות?
עם עליית העונה הרביעית של מאסטר שף, חשף אסף הלפרין את חוויותיו מההשתתפות באודישנים.
אסף עומד בראשה של תביעה ייצוגית על סך 16 מליון שקלים כנגד הפקת התכנית והוא יתארח היום משעה 15:00 בפורום טלוויזיה ויענה על השאלות שלכם סביב הפרשה.
שימו לב, ניתן לשאול שאלות גם בכינוי אורח
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

לפרסום העסק שלך בתפוז

השאר פרטים כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום