בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום,

ברוכים הבאים לפורום סהר – סיוע והקשבה ברשת.

השרות שלנו החל לפעול ב- 18/2/01, ונועד לתת אוזן קשבת ותמיכה נפשית לאנשים במצוקה נפשית קשה אשר שוקלים את המוות כפתרון לבעיותיהם ונמצאים במצב של ייאוש. אנו בסהר (סיוע והקשבה ברשת), מאמינים כי גם במצב קשה ביותר, שינוי הוא משהו שבהחלט יכול להתרחש. גם אם היום אדם נמצא במצב חסר תקווה, בכאב בלתי נסבל, הדבר יכול להשתנות.

מטרתנו בסהר ללוות את הפונים בתקופה הקשה הזאת, לתת עזרה ראשונית ולהמליץ על המשך טיפול והתמודדות, כל מקרה לגופו. אנו לא מציעים טיפול נפשי, ולא תחליף לטיפול נפשי, אלא סיוע שמטרתו תמיכה, הקלה והכוונה למקורות עזרה נוספים.

הפורום הזה נועד להיות קבוצת תמיכה ולהכיל את הדיונים בין אנשים שנמצאים בשלבים שונים של התמודדות עם קושי וכאב נפשי. כאן מותר להתבטא בהתאם לחוקי השימוש בפורומים של סהר, שקבענו על מנת לשמור על אווירה של תמיכה ודיון תרבותי בפורום. אנו מעמידים את הצורך ביצירת מקום בטוח ותומך, לפני הצורך בחופש הדיבור. על כן מי שלא מעוניין לשמור על אווירה תומכת בפורום, יתבקש שלא להשתתף בו והודעותיו תמחקנה. אנו מאמינים שלאור שפע של פורומים שאינם מגבילים את המשתתפים באופן הביטוי, לא יתקשו המתלהמים למצוא להם תחליף מתאים.

בפורום עונים מתנדבים (סייעים) שעוברים הכשרה מיוחדת ונמצאים תחת הדרכה של אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש. הסייעים מדברים עם הפונים באמצעות צ^ט אישי, פורום, דואר אלקטרוני ו- ICQ (על פי בחירת הפונה). ניתן לפנות לשיחה עם הסייעים, דרך אתר סהר, בכל ערב בין תשע לחצות. כמו כן, כולל האתר רשימה של מאות ארגוני סיוע בארץ, מאמרים בעברית, וקישורים בנושאים שנועדו לקדם את ההבנה של נושא ההתאבדות והגורמים לה וחומר המסייע להתמודד ולמנוע אותה.

אם אתם, או מישהו שאתם מכירים, צריך עזרה מהסוג שאנו מציעים, כתבו בפורום וכן זכרו את כתובת אתרנו:

http//www.sahar.org.il

אנו מקווים שהדיון באווירה תומכת ומקבלת בפורום הזה תעזור לעבור את התקופה הקשה ולמצוא כוחות להתמודדות מחודשת עם החיים.

בברכה,

צוות סהר

הודעה חדשה

º
אוףףףףףףףף נמאס לי כבר לחיות!!!!!!!!!;-
18/04/14 17:19
7צפיות
מה קרה?
18/04/14 20:53
2צפיות
את תתגברי על הכל לא שווה להפסיק לחיות בגלל משהו שיכול לעבור
אני יודעת שאת חזקה ושאת תצליחי להתגבר על זה  
דברי איתי אם את רוצה אני פה
אוהבת אותי, לא אוהבת אותי
17/04/14 09:23
24צפיות
מקבלת אותי, לא מקבלת אותי
כל חיי סובבים סביב שתי נשים
אחת לא רוצה אותה לצידה
לפחות לא כמו שאני רוצה
והשנייה רוצה יותר מדי דברים
היא רוצה שאני אהיה איתה
היא לא מרפה, לפעמים זה אפילו כואב
אבל יותר כואב לי מי שלא רוצה אותי
כי אני יודע שהיא הייתה רוצה, בנסיבות אחרות
אני פשוט פספסתי, הכול, תרתי משמע
כי התעסקתי בעצמי
ועכשיו אני מתעסק בהן
ושוב פספסתי
ושוב כואב לי הלב
היא אומרת שאני חמוד, אבל אני יודע שזה לא מספיק
כי החבר שלה עומד מולי
ואני לא מבין איך פספסתי
בגלל שהייתי כל כך ביישן וטיפש
אני שונא את עצמי על זה
למה לא שאלתי אז
למה לא סיפרתי אז
למה חיכיתי יותר מדי...
תשמח בחלקך
17/04/14 21:44
15צפיות
תגיד תודה שמישהי אוהבת אותך
היי
17/04/14 21:30
17צפיות
שלום , חזרתי לפה אחר שעברתי תקופה קשה ,היתי כל הדרך לבד ...נמאס לי כבר אין אף אחד איתי ...
הכל לטוב
17/04/14 21:43
10צפיות
אלה החיים
תדעי שהכל לטובה
אלוקים תמיד פה
ואנחנו לא רואים את התמונה המלאה

תאהבי את עצמך
תלכי לפי ליבך
יש דברים לא  מובנים
אלה החיים

נכון זה לא קל להבנה
שהמשפחה והחברים
הם הראשונים
(אלה החיים)

תקבלי את עצמך,
העצב שעמוק בפנים
צריך להיות רק חיוך מקסים
אלה החיים

יחד עם השמחה
את ילדה טובה
לא עשית כל רע
(אלה החיים)

וזה הגורל הכל לטובה
כי לא רואים את התמונה המלאה
שאלוקים הטוב אוחז בה
ובתמונה רשום שהכל לטובה !
אוהבת אותי, לא אוהבת אותי
17/04/14 09:23
12צפיות
מקבלת אותי, לא מקבלת אותי
כל חיי סובבים סביב שתי נשים
אחת לא רוצה אותה לצידה
לפחות לא כמו שאני רוצה
והשנייה רוצה יותר מדי דברים
היא רוצה שאני אהיה איתה
היא לא מרפה, לפעמים זה אפילו כואב
אבל יותר כואב לי מי שלא רוצה אותי
כי אני יודע שהיא הייתה רוצה, בנסיבות אחרות
אני פשוט פספסתי, הכול, תרתי משמע
כי התעסקתי בעצמי
ועכשיו אני מתעסק בהן
ושוב פספסתי
ושוב כואב לי הלב
היא אומרת שאני חמוד, אבל אני יודע שזה לא מספיק
כי החבר שלה עומד מולי
ואני לא מבין איך פספסתי
בגלל שהייתי כל כך ביישן וטיפש
אני שונא את עצמי על זה
למה לא שאלתי אז
למה לא סיפרתי אז
למה חיכיתי יותר מדי...
לא מבינה מה יש לי
16/04/14 17:21
29צפיות
זה התחיל ביום הראשון ללמודים , כיתה ח' חזרה ללימודים לחברים..
הרגשתי רע , היו פעמים שהייתי שמחה או עצובה , התחלתי לרדת בלימודים ,
ממוצע 80 ל76 ..
בחודש פברואר הייתי בדיכאון כל כך ואז בחודש מרץ הייתי יותר אופטימית ,
פתאום זה כבר מתחיל להיות מוזר , אני יכולה להיות שמחה ועצובה תוך כדי ,
עצבנית בלי שום סיבה .. אפילו בכי מתפרץ ..
כל יום שישי אני ועוד כמה בנות אצל פסיכולוג אחת באחת מהשעות של הלימודים בבית הספר..
עברתי סוג של בריונות בביה"ס , קשה לי להאמין בעצמי , אפילו שמידי פעם אני בטוחה בעצמי כלכך
ואז פתאום הכל רע ..
מה לא בסדר איתי? גיל ההתבגרות? לא נראה לי , בחיים שלי לא ראיתי אנשים עם דבר כזה ..
שיכולים להרגיש כל שעתיים אפילו פחות משהו אחר , פתאום מעצבות לקפוץ לשמחה ומשמחה לדיכאון עמוק..
להתחיל לאכול הרבה יותר מהרגיל עד שאתה מרגיש מלא אבל למרות זאת אתה ממשיך לאכול..
תקופה מטלטלת
16/04/14 22:32
12צפיות
לובאטיק יקרה,
נשמע שאת עוברת תקופה מאד לא פשוטה, מאד לא יציבה..
וכמו ספינה שמיטלטלת על גבי גלי הים, פעם למטה ופעם למעלה, פעם נזרקת ימינה ופעם נשאבת שמאלה.. בזרמים בלתי נראים, לא מובנים, לא מוסברים..
וזה בטח כ"כ מבלבל, ואולי גם גורם לך להרגיש מעט אבודה, כאילו לחוסר הביטחון 'הרגיל' שאת מרגישה מידי פעם בעצמך - נוסף גם חוסר ביטחון קצת אחר, כזה שגורם לך להרגיש במעין רעידת אדמה תמידית.. ובהעדר תחושה של ביטחון ויציבות, אולי את גם לפעמים מרגישה חסרת אונים אל מול הרגשות המסתחררים, אל מול תחושת אובדן השליטה על עצמך ועל חייך.. ואז היומיום אולי יכול להיות גם די מבהיל ומעורר חרדה..
יקירה, תרצי לספר לנו עוד על החוויות הלא נעימות שעברת בבית הספר, ועל האופן שבו את מרגישה שהן השפיעו עלייך ועל תחושת הביטחון שלך בעצמך?
אנחנו כאן איתך, בטלטלות, מקשיבים, מחבקים
חג פסח שמח ופעילות בחג
13/04/14 20:48
22צפיות
חברים יקרים, לקראת חג הפסח שנמצא כבר ממש בפתח, נרצה לאחל לכולכם חג חירות שמח.
שולחים לכל אחד ואחת איחול של חופש, של לבלול ושל פריחה,
של שחרור מעול הכאבים והכבלים שאולי מעיקים מידיי,
שתמיד תהיה תקווה בלבכם לימים טובים יותר
ושתצליחו לעמוד אל מול הפחדים שלכם עד שיחלפו...

ובאותה הזדמנות, נודיע גם כי בערב חג הפסח, ה14.4 (יום שני), לא תהיה פעילות בפורומים ובצ'ט האישי.
באפשרותכם כמובן להמשיך ולכתוב בפורומים, או לשלוח לנו מייל שנקרא בצאת החג.
נשוב לפעילות רגילה מיום שלישי – גם בפורומים וגם בשיחות, שיתקיימו כסדרן כל יום מ9 בערב עד חצות

הכל עדיין כואב.
12/04/14 18:54
66צפיות
אני לא יכולה להתמודד עם זה לבד אבל אני גם לא מדברת על זה עם אפחד.
מה לא בסדר איתי? למה אני לא מדברת???
הלוואי שאני יקום יום אחד ויהיה לי אומץ לדבר ולספר הכל ככה יהיה יותר קל להתמודד ואני לא יהיה לבד. עכשיו אני לבד
תמיד אני לבד אני לא רוצה לבד אני רוצה שתהיו איתי
|חי
12/04/14 21:56
22צפיות
את לא לבד אף פעם...
שולחת חיבוקקקקקקקקקק
את יכולה לספר.. כנסי
13/04/14 12:38
29צפיות
מה קרה בדיוק בערך?

אפשר גם לשלוח לי הודעה בפרטי או במייל asafh836@gmail.com

אשמח לשמוע ממך.
לנצור את השקט..
13/04/14 21:56
27צפיות
זה כמו הר געש לפעמיים, נראה שהוא הולך להתפרץ ואת מנסה בכוח לעצרו, אולי מפחדת מהבלתי צפוי..
אותם רגעים שהבדידות הפנימית מכאיבה, אולי אכזבה שלא רואים מבחוץ..
אולי לשתף לאט לאט אותנו, ואת הקרובים לך על הרגשות שלך, וכך לאט לאט הרגשת הבדידות תעלם, ומישהו יוכל להכיל אותך כמו שאת...
מאחלים לך חג שמח, מוקפת באנשים אהובים..
והכי חשוב אנחנו עבורך את מוזמנת לשתף אותנו בהתקדמות שלך ובכלל מה שבא לך לשחרר.
סהר אני לא יכולה יותר
15/04/14 03:39
21צפיות
דווקא עכשיו שאני כלכך צריכה את המטפלת שלי היא לא תהיה.
אני לא יודעת איך להתמודד עם כל מה שקורה ועכשיו להיות ככה עד
שהיא תחזור לא יודעת אם אני יצליח למרות שהיא הביאה לי מספר של
מטפלת אחרת אני לא רוצה ללכת למישהי אחרת אני מפחדת להתחיל עם מישהי אחרת. אוףףףףףףף
חוסר שקט
16/04/14 22:24
15צפיות
ילדה אהובה, שומעים את חוסר השקט שלך, את ההרגשה שהכל גועש וסוער ורועד בעולמך, ותחושת חוסר היציבות הזו מפחידה, מלחיצה..
תחושת הנטישה כשאת הכי צריכה מישהו, בטח הופכת את הכל לעוד יותר מפחיד, את הטלטלה לעוד יותר סוערת ומכאיבה..
יקירה, משאירים לך כתמיד, מקום לשתף בו, מקום שאולי אפשר יהיה לפרוק בו מעט את העומס שבפנים, את סיר הלחץ שנוצר.. גם בפורום, וגם בשיחת צ'ט אישית..
מחכים לך
לפחות יש משהו טוב בשבוע הזה החתולה שלי המליטה
18/04/14 00:27
5צפיות
היא המליטה שתי גורים יפים קטנים כאלה חמודים איזה כיף.
חוצמיזה הכל גרוע כמו תמיד צריך להתמודד עכשיו ולדבר עם
מטפלת חדשה לבנתיים
וואו איזה יופי כייף לשמוע דברים טובים...
18/04/14 14:26
5צפיות
שיהיה בהצלחה עם המטפלת!! ותזכרי העיקר להאמין בעצמך, ולעשות לעצמך טוב ....
º
תודה. ואני יזכור כל הזמן
18/04/14 20:51
1צפיות
עוד פעם נופלת לשם...
13/04/14 14:46
52צפיות
עוד פעם הכל חוזר ...הכל חוזר חשבתי שהפצע כבר הגליד...עכשיו הוא שותת דם
אני משתגעת כואב כואב כואבבבבב
אף אחד בעולם לא יכול להיכנס לשם...
אני מקרה אבוד....
בא לי לפגוע בעצמי עד שלא ישאר ממני כלום אין לי למה לחיות.................................
לממממממממממההההההההה    אנייייייי     כאןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ???????????????????????????.
את לא מקרה אבוד אני בטוחה שאת תצליחי לצאת מזה
13/04/14 18:19
22צפיות
את כאן כי מגיע לך להיות כאן ומגיע לך לחיות חיים רגילים ולהנות אני יודעת שזה קשה להגיע למצב הזה אבל אני בטוחה שתצליחי.
אל תפגעי בעצמך בבקשה תנסי מה שאמרתי לך אם לא מצליח דברי איתי
אני כאן. שולחת חיבוק ענק
º
תודה!
13/04/14 21:17
9צפיות
רגע מנוחה...
13/04/14 21:49
23צפיות
יקרה שלנו..
נראה שאין מי שחש את הכאב מלבדך, התסכול שאוכל מבפנים, לו רק היה מישהו שיכול לעזור אולי קצת להקל..
את מוזמנת יקירה לשיחה בצא'ט של סה"ר יש שם מישהו שתמיד יאזין, ואולי יכול להקל את הכאב, ואולי עצה טובה..
מחזיקים לך אצבעות שהחג יעבור נעים עד כמה שאפשר..
ולבינתיים חיבוק חזק מאיתנו...
שאלה ישירה
12/04/14 18:15
56צפיות
בעיטה באשכים יכולה להבריח אנס?.
אם מישהו חס וחלילה יתקוף אותך - תבעטי לו באשכים?.
לא יודעת אם זה יבריח אותו.
12/04/14 18:50
29צפיות
אבל יכול להיות שזה יתן לך קצת זמן לברוח. אני הייתי
עושה אתזה :)
הגנה עצמית (טריגר)
16/04/14 22:36
17צפיות
שלום שירה, נשמע שאת מוטרדת בשאלות של התגונות ושמירה על הגבולות והביטחון של עצמך, שאלות שיכולות לעלות במקרים רבים, אצל כולנו..
יקירה, מזמינים אותך לספר לנו ולפורום עוד על הנושא שטורד את מנוחתך, על הסיבה להעלאת השאלה, על מחשבותייך בנושא..
די כבר..... תהרגו אותי
09/04/14 21:21
96צפיות
עד שיצאתי לעבודה חד פעמית של יום תקעו אותי בצומת עם שלט בשמש. על תקן עמוד עם ציצים. שעה שלמה שאנשים עוברים וזורקים הערות, זוג שרוצה לצלם אותי, בחורות ששואלות אותי מה הקטע, אתיופים שמרחמים עלי כי לעבוד בניקיון ברחוב זה כבר יותר נורמלי.

איש אחד אמר שאם הוא היה אבא שלי הוא לא היה נותן לי לעמוד ככה ברחוב עם שלט. כשאני הגעתי הביתה החדר שלי היה הפוך וההורים אמרו שאני מפונקת ואמרו שלהם היה יותר קשה. ושאני צריכה ללכת לפעם הבאה שכוללת עמידה של 12 שעות.

אני כבר לא רוצה לחתוך, אני רוצה מעבר לזה.
השפלה כואבת
11/04/14 00:44
39צפיות
רומי יקרה,
נשמע שהחוויה שעברת גרמה לך להרגיש ממש מושפלת ומבוזה..
כאילו למשך שעה שלמה כל מה שהיית זה אובייקט חלול, שכל עובר אורח יכול להעיר לו, לזרוק הערות, בלי להבין שמאחורי השלט עומד אדם, ולא עמוד..

אני מדמיינת לעצמי גם כמה מאוכזבת ופגועה הרגשת, כשחזרת הביתה ובמקום קבלת פנים מכילה ותומכת מצד ההורים, שאולי אפילו תהיה אמפטית לסבל שלך באותו היום, קיבלת תגובה ביקורתית ושיפוטית מצידם.. שלא רק מקטינה את הסבל שלך, אלא גם משווה אותו לשלהם ושוללת ממך את הלגיטימציה להתרעם על ההשפלה שחווית..

יקירה שלנו, הצורך לחתוך נשמע כ"כ מפתה כעת, אבל אולי תוכלי לפני כן לנסות ולחתוך את הכאב החוצה במילים, כאן בפורום, או בצ'ט האישי.. מבלי לפגוע בעצמך פיזית, מבלי לתת לתחושת חוסר האונים להפוך לחוסר שליטה רגעי שאת עשויה להצטער עליו..
אנחנו כאן יקירה, רוצים לשמור עלייך, להיות לצידך..
היי- כנסי
13/04/14 12:42
21צפיות
לא הבנתי. הלכת לעבודה חד פעמית ועמדת בצומת? כאילו ואח"כ באו אלייך בטענות..

מה קרה בדיוק?
תירגעי.
15/04/14 20:13
15צפיות
קודם כל בלי קשר להורים
אל תכניסי את עצמך לסיטואציות שאת מועמדת בהן לביזה. אני לא יודעת אם בכלל יש סכום מספיק ראוי בשביל שתהיי עמוד עם ציצים בצומת בשמש עם שלט.
מה גם שזה מסוכן.

וההורים, אכן חוסר ההערכה הזה מסוגל לשרוף אותנו

תירגעי.
תטפחי את הנפש שלך, תתחזקי , כמה שאפשר. תמצאי את הרגעים שמרגיעים אותך, אם זו אומנות ספורט מין אוכל וכו .

תדאגי להיות כמעט 100 אחוז בבית , שלא יוכלו לבוא אלייך בטענות. תנתקי אינטראקציה  אם  בא לך. את לא חייבת כלום.
תנסי להיות עצמאית , זה מקנה לך כוח להתמודד ולהזיז דברים.

ותזכרי שזה זמני. זה זמני.

דיי!!
10/04/14 21:58
59צפיות
דדדדדייייייייייייי לללללללללצצצצצצצצעעעעעעוווווווווקקקקקקקק עעעעעעעעללללללללייייייי!!!!!!!!!!
11/04/14 00:38
24צפיות
רזיאל יקר,
זעקת התסכול שלך מהדהדת כה חזק, ואני מתארת לעצמי כמה שזה פוגע ומכאיב כשאחרים מרימים עליך את הקול, בטח כשזה חוזר על עצמו יותר מפעם אחת ואולי הופך לדפוס..
כמה שבאיזשהי נקודה כבר כל מה שבא לעשות זה רק לאטום את האוזניים ולהתנתק, לא לשמוע יותר, לא לתת לצעקות האלו להכנס, להרעיל אותך מבפנים..
יקירנו, ספר לנו עוד על מי שצועק עליך, על הסיטואציה המתסכלת הזו שאתה נמצא בה.. מחכים לשמוע עוד
שאלות
09/04/14 00:40
92צפיות
מה אתה מרגיש
מה שלומך
מה נשמע
לא יודע לענות לזה
לא יודע

היום ראיתי בחור מהוסטל בכלי זמר
הוא היה כל כך שמח
מאושר
פיזית יש לו בעיה
אבל הנשמה שלו טהורה
וזה גרם לי לחשוב על שאר האנשים
שלהם יש

נשמה שחורה
ריקה
מזוהמת
אני... למה אני לא מאושר ככה
למה?.,,
איפה האושר שלי?
11/04/14 00:33
25צפיות
הפשטות שבאושר, הקלות של הצחוק
מעבר למגבלות, מעבר לנכות..
יקירנו, נשמע שהצפייה באלו מהצד, הדגישה עבורך את הפער הזה,
בין איך שהיית רוצה להרגיש לאיך שאתה מרגיש..
גרמה לך אולי לחשוב, שאינך ראוי לאושר, שאתה פחות טוב, שבגלל החסרונות שלך אינך יכול להיות מאושר..

ואולי, בכולנו יש חסרונות, פגמים.. אף אחד מאיתנו לא מושלם, אף אחד אינו אדם 'טהור' במלוא מובן המילה.. ועם זאת, לכולם מגיע להיות מאושרים, לכולם מגיעה ההזדמנות.. וגם אם אתה עוד לא 'שם', עוד לא מאושר, אולי אין זה אומר בהכרח שגם לא תהיה..

ספר לנו עוד, על איך שהיית רוצה להיות, על מהו אושר בשבילך.. ועל מה שעומד מאחורי הקושי לענות על השאלות שהצגת בהתחלה..
אנחנו כאן, מקשיבים
ריקה
09/04/14 01:27
67צפיות
הפעם האחרונה שכתבתי כאן? בערך שבועיים.
לא סיפרתי להורים. השארתי להם פתק. אחרי כמה ימים שלא שמו לב אליו, איבדתי את האומץ.
חזרתי להקיא. זה אולי הדבר שאני הכי מתביישת בו. אבל באותה נשימה, אני לא מתביישת בכלל.
זה הגיוני בכלל? אני לא יודעת. החיים שלי ממזמן הפסיקו להיות הגיוניים.
ירדתי שני קילו. ההרגשה הייתה טובה. אבל זה לא מספיק. עדיין לא. אני אמשיך.
בסך הכל, השגרה די אותו דבר.
אבל אני לא מרגישה כלום. אני מרגישה.. ריקה. אין בי רגש.
לא כעס.
לא עצב.
פשוט.. ריקנות.
פתאום הכדורים האלה שהופכים אנשים לרובוט שמח מהלך לא נראים נוראיים כל כך.
משמעות המשקל
09/04/14 22:32
27צפיות
שלום יקרה,
נראה שאת שלמה עם התהליך של ההרזיה והדרך מקדשת את האמצעיים, מצד שני להוריד במשקל דרך הקראה היא אולי דורשת חקירה, ואולי דרך פעולה אחרת כדי לשמור על משקל ומצד שני על בריאות הגוף..
אולי כדאי שתשקלי לגשת לטיפול מקצועי, אולי לקבל בטח עוד תובנה, ואולי עוד כלי אחר  להקשיב לגופך ולהפסיק להקיא עד כמה שאפשר לפני שיהפוך להרגל שקשה להתפטר ממנו..
את מוזמנת לשתף אותנו יקרה בהתקדמות שלך כאן, ומאחלים לך בהצלחה בתהליך...
למה אנשים לא חושבים לפני שהם מדברים??????????
09/04/14 14:38
58צפיות
אני לא יודעת אם זה בגלל שאני רגישה כל כך .. (עם הפרעת אישיות גבולית) או שזה באמת סתם,
הייה לי היום די בסדר לעומת כל החודש האחרון שממש לא הרגשתי טוב..לומשנה הסיפור אבל הייתי בעבודה ואיזה עובד שבא לקחת משו שלח לי איזו עקיצה שהייתה אמורה להתפרש כבקשה..
לא יודעת מה חשב ולמה, זה פגע בי זה הפריע לי כל היום אני יודעת שזה גם בעייה שלי שאני לא צריכה להתייחס... (ועוד התנצלתי... מטומטמת........ ) אבל מה אני יעשה לא מצליחה לשלוט על הרגש הזה למה אנשים לא חושבים לפני שהם מדברים  למה??
למה הם לא מרגישים ורואים  גם את מי שעומד מולם...............?? שהוא בן אדם שצריך לדבר אליו יפה..לכבד אותו...
למה לא מבינים אותי אומרים לי מה את נעלבת תעבירי את זה שטויות..
אני לא מצליחה,
זה עומד לי בלב זה מרגיש לי רע יצאתי כזאת סתומה אוףףףףףףףףףףף  
מילים מילים....
09/04/14 21:30
19צפיות
אותו רגע יקרה, אותה מילה שצובטת את הלב, אותה נימה מזלזלת שלא מקשיבה ללב של האחר.
נראה שמילה היא מלאת השפעה לפעמיים, זוהי שפה זוהי דרך ביטוי, לפעמיים אותה מילה נשמעת שונה אפילו אם היא אותה המילה...
אולי כדאי לדבר שוב עם זה שפגע בך, לדבר על הרגש שלך ומה את עוברת, ושאת מנסה להיות פחות רגישה וזה לא מצליח לפעמיים, זוהי תקשורת בונה, אולי שיחה נחושה שלך, תשחרר את הכעס ואת התסכול, אולי הצד השני יבין. ובעיקר אולי להיות  מי שאת, רגישה אליך, ורגישה לסובבים אילך ..
לאט לאט צעד אחר צעד זה עובד!..
תמשיכי לעדכן אותנו יקרה, אנחנו כאן....
למה??!!
08/04/14 22:48
32צפיות
למה לתת לבן אדם לחיות באשליה שאת אוהבת אותו?!
למה לתת לבן אדם לחיות באשליה שאת דואגת לו?!
למה לתת לבן אדם לחיות באשליה שאת רוצה להיות איתו?!
למה לתת לבן אדם לחיות באשליה אחרי שהוא הלך אחרייך בעיניים עצומות..:'(
להרגיש מרומה ושבור
09/04/14 00:20
15צפיות
רזיאל יקר,
אני שומעת כמה שאתה מרגיש מרומה ופגוע,
כואב את מלוא עוצמת האכזבה, בעקבות התקווה ושיברה..
מתארת לעצמי כמה שזה מתסכל, ואולי גם מכעיס, להרגיש שהוליכו אותך שולל, שנתנו לך תקוות שווא, כשהמציאות בפועל היתה שונה מאד..
וכעת, אתה נותרת עם רסיסי התקווה שנשברה, שהתרסקה תחת רגלייך, חסר אונים, רוצה לצעוק החוצה את התסכול והאכזבה שמציפים..

יקירנו, אנחנו והפורום כאן איתך, מקשיבים, מחבקים, רוצים לתמוך..
מזמינים אותך לצעוק החוצה כאן איתנו, במילים, את כל הרגשות שסוערים מבפנים.. לשתף עוד במה שמכביד ויושב על לבך, לפרוק מעט את עומס הכאב כאן איתנו..

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה