בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום "הטלנובלות של כריס מורנה"!

הפורום לסדרות שכולנו גדלנו עליהן, החל מ"קטנטנות" ועד ל"כמעט מלאכים"!

בואו לקבל חדשות ועדכונים על כל השחקנים האהובים,

לשחק, לצחוק ולדסקס איתנו באווירה נעימה ובכיף

פורום הטלנובלות של כריס מורנה
יש לקרוא את תקנון הפורום.
הודעה חדשה

מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:21
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

|תפוז| למען עסקים בדרום
28/07/14 12:16
|קדימה|בעלי עסקים בדרום?
אתר תפוז נרתם למינוף העסקים שלכם בימים לא פשוטים אלו ומעניק לכם חודשיים פרסום באתר חינם, ללא התחייבות וללא אותיות קטנות.

היכנסו עכשיו לצורך העלאת הקמפיין הפרסומי:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/%D7%94%D7%98%D7%91...

|@|אנו נמצאים ביום ה -21 למבצע "צוק איתן".
ואתם מוזמנים להיכנס לפורום הייעודי ולהשאר מעודכנים בכל התפתחויות והאירועים האחרונים.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
פי פיק פיקצ'רס
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:29
6צפיות
טוב אז כמו שבטח שמתם לב, השדרוג של תפוז מאפשר להעלות כמה תמונות בהודעה אחת.
אני מעדיפה לא להשתמש באופציה הזאת, כי זה לא מאפשר להגיב לכל תמונה, ודיי הורס את הרעיון של השרשור הזה...
אז שרשורי הפיקצ'ריה ממשיכים כרגיל!

הפעם מתחילים עם תמונות של השחקנים מאירועים שונים ומשונים...
מריה בהופעה של אליאדוס
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:30
4צפיות
גם מיקה הייתה שם
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:30
3צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:31
3צפיות
ודאקי
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:32
3צפיות
לאלי לוקחת את האחיין למשהו של דיסני
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:34
4צפיות
קנדה(מצטערת)
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:35
3צפיות
בנחה
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:36
2צפיות
חימה וניקו הולכים להצגה של גריסלדה סיציליאני
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:37
3צפיות
והנה גם ברנדה
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:38
3צפיות
אוריאנה
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:39
3צפיות
סטפנו וויקו
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:40
3צפיות
עוד קצת מיקה
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:41
2צפיות
במפגש עם מריאנה וויקו
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:41
3צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:42
3צפיות
נדיה והנאצ'ומן שלה
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:43
3צפיות
גסטון
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:48
3צפיות
פולי
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:49
3צפיות
פבלו
º
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:49
4צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:50
3צפיות
פלור
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 11:50
3צפיות
סיכום שבועי
25/07/14 21:07
20צפיות
איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע:
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע:
אויב השבוע:
אהוב השבוע:
התחדשות השבוע:
אפליקציית השבוע:
סלבס השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע:
מבחני השבוע:
בילוי השבוע:
אתגר השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה:
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:

בברכת שבוע שקט
שבוע קשה במיוחד..
26/07/14 14:50
24צפיות
איך עבר השבוע? לאט ובייסורים
משהו טוב שקרה השבוע: אני וחברה החלטנו לאסוף דברים לחיילים..ואיכשהו היא יצרה קשר עם אבא שמתכוון לנסוע לגבול עזה לבנים שלו שנמצאים בפלוגות שטרם קיבלו משלוחים.. ובזמן שעשינו קניות בתל אביב.. כמעט כל חנות שהיינו בה הייתה מלאה באנשים שקונים לחיילים זה היה כל כך מחמם לב...
משהו רע שקרה השבוע: חוץ מהמובן מאליו..
1. זוג שאנחנו לא מכירות בכלל, דרך הפייסבוק, פנה לחברה שלי ורצה להעביר אליה דברים לחיילים, בדרך אליה תקפו אותם מפגיני שמאל לרמה שהבחור דימם כבר והם חזרו הבייתה ולא הגיעו אליה. פשוט הרתיח אותי ברמות אחרות לשמוע שישראלים יתנהגו ככה לישראלים אחרים... אוף התעצבנתי עכשיו מחדש רק לכתוב על זה. #$%#%&^&)
2. אבא של חברה שלי מהלימודים נפטר..(אין קשר למצב..) ונסעתי להלוויה והיה פשוט נורא... לא שציפיתי למשהו אחר אבל נשברתי ברמות אחרות זה היה פשוט קשה..
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע: יום שישי.. ואני ואמא החלטנו ללכת לדואר להביא חבילות שקיבלנו.. עכשיו אני הייתי בטוחה ששלחו לי ספרים מהאוניברסיטה הפתוחה אז זה הולך להיות כבד מדי בשביל ללכת ברגל.. אז לקחתי את האוטו.. אבל יום שישי ואין מקום מסודר לחנות אז חיפשתי איפה לעמוד (רוב הסיכויים בדאבל פארקינג) ובמקרה בדיוק התפנתה חניה אז נכנסתי לשם וחיכיתי לאמא שתחזור.. בינתיים מסתובב פקח\שוטר ואני יושבת באוטו ומתחילה לחשוב עם עצמי.. אם אני עומדת בחניה.. אבל הרבה זמן (חיכיתי לה איזה חצי שעה) צריך לשים פנגו?! חח
השבוע מ-1 עד 10: 3
יום השבוע: יום שני, הייתי בסרט עם חברות.. ויום רביעי שעשיתי את הקניות עם החברה
אויב השבוע:שמאלנים קיצוניים!!!!!!!!!!
אהוב השבוע:חיילי צה"ל בסדיר קבע ומילואים
התחדשות השבוע: קיבלתי 2 חבילות שהזמנתי מחו"ל.. האחת איפור מספורה והשניה שמלות מאסוס...
אפליקציית השבוע:
סלבס השבוע:
שיר השבוע: שירים עצובים
סרט השבוע: שושנה חלוץ מרכזי
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע: רקדניות. אני לא מאמינה שאבי הענישה את קלואי ככה בגלל אמא שלה! זה לא פייר!!!!!!!!!!!!! ועלק אבי בוכה על אייז'ה
מבחני השבוע: אישרו לי מועד ב' במבחן שנכשלתי בו! יאייייייייייי
בילוי השבוע: לקנות דברים לחיילים!
אתגר השבוע:לא לאבד שפיות עם כל הצער והכאב..
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה:
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0
לגמרי מחמם את הלב כל התרומות האלה...
26/07/14 16:50
11צפיות
השמאלנים הקיצוניים מחרפנים...
איך היה הסרט? אני ממש רציתי ללכת לאפס ביחסי אנוש ובדיוק התחיל המבצע ובטח עד שהוא יגמר הסרט כבר ירד מהאקרנים (אם הוא לא ירד כבר)
את החבילה מאסוס ראיתי והיא מהממת! אז עכשיו תספרי/תצלמי את האיפור
יאו רקדניות! אני ממש לא התכוננתי נפשית לזה שהעונה נגמרת והחדשה לא ממשיכה אחריה! כאילו מהההההההה? יש לי ממש חור בלב עכשיו. ולא בא לי לראות במחשב אם זה יגיע ליס מתישהו (וזה יגיע) אז אני אחכה לי...
אז כבר השלמת הכל? וואו יפה!!!!
קלואי כל כך מסכנה.. היא יורדת עליה מאז ומתמיד, מעדיפה את מאדי בצורה פשוט מחרידה.. גם כשהיא מנצחת את מאדי פעם במאה שנה אבי הולכת לשופטים ובודקת אם הנק' באמת היו נכונות. אני לא יודעת למה היא כל כך שונאת אותה!!! רק בגלל כריסטי? אבל קלואי כזאת מקסימה!! אגב, את יודעת  שהיא כבר דיי הרבה זמן לא תלמידה בALDC? היא רק מתחרה איתם בגלל התכנית..
ואת אייז'ה היא מכירה מלפני שהיא הצטרפה לקבוצה, הייתה לה תכנית נוספת בעקבות ההצלחה של רקדניות קטנות שבה היא שפטה בתחרות ריקודים ואייז'ה הייתה אחת המתמודדות הטובות שם..

שמחה בשבילך על המועד ב'!! ממש נחמד מצידם!!!!

שבוע טוב ושקט אמן
את חייבת ללכת לאפס ביחסי אנושששש
26/07/14 22:58
12צפיות
שושנה נחמד אבל לא מצחיק כמו שהטריילר היה נראה..
האיפור? האמת קניתי שני מארזים של כביכול מוצרי ניסיון.. אני פשוט נורא בקטע של מיני איפור שאפשר לקחת איתך בתיק לאחרונה... לא יודעת למה..
אז קניתי סט של סמאשבוקס שיש בו עיפרון קטן, מסקרה קטנה, ליפ פריימר (שאני בחיים לא אשים..) פריימר לפנים וליפגלוס כולם קטנים כאמור.
וערכה של בנפיט עם פריימר "that gal" שתמיד רציתי לנסות.. שאמור לעשות אפקט הארה לפנים.. משהו שתמיד שאפתי להשיג חח
וgurl meets pearl שאמור לעשות אפקט פנינה לפנים (?) והגיע איתם גם משהו שנראה כמו ליפגלוס קטן.. אבל יש לו מרקם ממש נוזלי וכתוב שזה לשפתיים או כסומק.. קצת הזוי.

לא הדבקתי את הפער בשקרניות.. בגלל שבאמצע העונה השלישית פתאום נכנסתי לזה.. (עד אז הייתי רואה רק פה ושם..) החלטתי להשלים את כל מה שפספסתי לפני כן אבל המשכתי לראות את העונה השלישית מתוך עניין.
ממש לא ידעתי שקלואי כבר לא תלמידה שם! מזה הרבה זמן? בפרקים שראינו כבר או בעונה הרביעית?
וקלואי מהממת, וכ"כ נפש עדינה.. כואב לי על מה שהיא צריכה לעבור שם..
וגם אם אבי מכירה את אייז'ה מלפני הקבוצה, היה לי מוזר שהיא בוכה עליה.
והיה לי מוזר שאמא שלה מוציאה אותה יום לפני או ביום התחרות.. כאילו לא מזיז לה כלום. לא משנה שהיא משוגעת כן? ויש לה את הקרייזי אייז.
אייז'ה באמת מעולה אבל אני לא אתגעגע אליה.
עיצבן אותי שקלואי שוב נדפקה!! זה לא פייר!!!!!!!!!! ועוד כאילו... אולי זה ערוך או וואטאוור... אבל כריסטי רק העיפה למשמה את המשקה... נכון שזה היה הצעד האלים הראשון אבל המשוגעת ההיא לקחה את זה ממש רחוק! ואם אני לא טועה זה היה בחור של ההפקה שעצר אותה מלפרק את כריסטי מכות! ועוד קריסטי (אמא של אייז'ה) משחקת אותה שהיא עוזבת בגללן. יאללללההההה הודעת להן עוד לפני הבלאגן הזה שאת עוזבת! אני יכולה להבין שדי נמאס לך מהחפירות שלהן והתלונות שלהן, זה מובן, אבל אל תשחקי אותה שבגלל זה את עוזבת. את עוזבת כי מצאת לאייז'ה הזדמנויות טובות יותר וזה לגיטימי. ובגלל הסתומה הזאת העיפו את קלואי!? מעצבן.
º
רקדניות* כמובן..
26/07/14 22:59
3צפיות
מזה פריימר?
27/07/14 02:26
6צפיות
לא, בפרקים שראינו קלואי עדיין תלמידה שם.. זה קרה כמה חודשים אחרי העזיבה של ברוק ופייג', יש מצב שזה קשור לתביעה וכל מה שהלך שם או שסתם נשבר לכריסטי (טוב שנזכרה) רק מציק לי שאני לא יודעת מה קורה איתה עכשיו. אם היא מתאמנת בסטודיו אחר או שלא.. כנל ברוק ופייג'.
אבי בוכה מדברים מוזרים כמו כשהיא בכתה כשקנזי הצליחה לעשות חזרה על ריקוד מהתחלה עד הסוף.. לא יודעת אם ראית את זה.. או המלט דאון שלה כשמאדי שכחה את הריקוד...
חחחח גם לאייז'ה יש קרייזי אייז ! כשהיא רקדה את הדואט של הבובה ובקשר לקריסטי, אני בטוחה שזה היה מתוכנן מראש.. לא נראה לי שזה היה כזה שוק עבורם. מה שכן, אייז'ה מצליחה רצח ומבחינתן להישאר בפנסילבניה כשהן יכולות לחזור לLA זה ממש לא הפסד.. תחרות דבילית.. היא כבר ברמה של מקצוענית מבחינת התעשייה.. עכשיו יש לה סדרה משלה..
מסכימה איתך לגמרי שקריסטי עזבה לא בגלל הריכולים אלא כי יותר השתלם לאייז'ה להיות במקום אחר אבל על המכות אני לא מסכימה איתך. מסכימה שקלואי לא צריכה להיענש אבל כריסטי יצאה ממש לא בסדר. לסלי בהמה ואני לא מצפה ממנה לכלום והמכות שלה היו ]פשוט פסיכית.. עם כמה שהסדרה הזו פסיכית הייתי ככה- :O מול הטלוויזיה. אבל כריסטי לא הייתה בסדר ויש לה את הקטע האלים הזה.. מי עושה דבר כזה עם הכוס מיץ? זה התנהגות דוחה וגם אני הייתי מתחרפנת עליה (לא במכות כנראה חח אבל זה מחרפן ביותר)
וויט טראש טיפוסיות!
פריימר זו עוד שכבה שאת שמה על הפני
27/07/14 08:06
10צפיות
ם
כאילו לא מספיק קרם לחות, קונסילר, מייקאפ ופודרה.
תכלס אני לא ממש שמה אותם, אני לא אוהבת את התחושה שיש לי שכבות על הפנים.. זה לא נעים לי.. אני גם נוגעת בפנים כל הזמן...
בעיקרון פריימר אמור להיות השכבה הכי ראשונה... יש בו חומרים שאמורים להכין את העור לספיגה וקבלת שאר השכבות ולדאוג שהן ישארו שם..

לאייז'ה יש תוכנית משלה?
לא חשבתי שזה הפסד בשביל אייז'ה שהיא לא תשתתף בתחרות אבל הן כבר שם.. והיא התאמנה כל השבוע.. שכבר תתן לה להשתתף, שתזכה בעוד מקום ראשון וזהו.. אבל לא... חייבים לעשות הכל דרמטי.

קורה שמאבדים שליטה כמו כריסטי עם הכוס מיץ.. כולה שפכה עליה את המיץ ואז הבהמה החזירה לה.. ובזה זה היה אמור להגמר..
אבל תכלס הן מביאות את זה על עצמן... הן חופרות ומעלות נושאים בכוונה בשביל לעצבן ולגרור תגובות.. אז זה מה שהן מקבלות על זה...
באמת עצוב לי שהנפגעות העיקריות הן הבנות..
האמת עכשיו קלואי באנגליה או בדרך לשם.. לא הבנתי באיזה קטע.. בדיוק כמו שברוק ופייג' בקונטיקט.. כולן במטרה לעשות meet and greet
אבל בטח יש עוד דברים על הפרק כי נראה לי מוזר שהן יטוסו רק בשביל זה.
ומאדי והשאר באוסטרליה בכלל..
אני באמת רואה את קלואי לפעמייםםםם בתמונות איתן אבל לרוב לא.. ולא הבנתי למה... אוף. מבאס.
הודעה מליאת שלא מצליחה לשלוח: "הבנתי" (כותרת)
27/07/14 23:56
6צפיות
אני בקושי מסוגלת לסבול מייק אפ, כל השכבות האלה אין סיכוי בעולםםם שאני אשים מרצוני החופשי בעע.
קורה?? את פעם התעצבנת על מישהי ושפכת עליה את המיץ שהיה לה ביד? כי אני לא..
והן חופרות כי ההפקה מבקשת מהן לחפור ולעשות מהומות... נגיד אם מישהי אומרת משהו על אבי אז בהפקה אומרים לה "תרדי למטה ותגידי לה את זה"
הן כנראה מקבלות על זה כסף...בכל אופן הן עצמאיות הנסיעות שלהן כבר מזמן לא קשורות לתכנית.. רק הנסיעות של שאר הבנות כמו שאמרת שהן באוסטרליה זה כן קשור לתכנית והן עם אבי שם גם..
כשחושבים על זה זה ממש הזוי שמכל האמהות דווקא הולי היא זו שנשארה שם כל הזמן הזה חחח :| והיא אמורה להיות השפויה שם.
כי ניה בינונית..
28/07/14 09:55
4צפיות
והולי יודעת את זה.. והסיכוי היחיד שלה לחשיפה זה בתכנית ועם אבי.
ראיתי אתמול את הסרט..
27/07/14 23:52
8צפיות
לא נפלתי מצחוק כמו שכולם אמרו..
היו מלא קטעים שאמרתי "וואי זה כל כך נכון!!!"
איזה מהם?
28/07/14 01:56
4צפיות
אוי השינויים כל כך מגניביםםםםםםםםם!!! תפוז, ברוכים הבאים למאה ה21!!!
חחח לגמרי! איך רק עכשיו יש צבעים?!?!
28/07/14 09:54
2צפיות
  • אהה אוי אין הרבה.. לא ציפיתי לזה. חחח
  • ראיתי אפס בשרותי אנוש. 
  • <font>הנקודות זה גאוני! זה בדיוק בשבילנו. אנחנו מדברות על מליון נושאים שונים בכל הודעה..</font>
סופו של המדגישומטיק!
28/07/14 10:01
2צפיות
באסה שזה רלוונטי רק להוספת תגובה בחלון חדש ולא מהירה..
אין לי כוח לחלון חדש ממש נוח לי בתגובה מהירה
אבל בטח בהמשך זה ישתנה גם?

ובקשר לאפס ביחסי אנוש - ככה זה כשמעלים לבנאדם את הציפיות... זה קרה לי כל פעם שהלהיבו אותי על משהו ואז מתאכזבת כי זה לא עד כמה שציפיתי שזה יהיה..

ממש מרגש לראות איך כולם
26/07/14 20:52
13צפיות
לוקחים חלק במשלוחים לחיילים, בהלוויות של החיילים הבודדים..היו לי דמעות בעיניים בכל פעם ששידרו כתבה על זה

מה נסגר עם פעילי השמאל שתוקפים אנשים? זה לא נוגד את העקרונות שלהם?? טיפשים.

פקח יכול לתת לך דו"ח כשאת נמצאת באוטו? נראה לי שהוא היה אומר לך לעוף משם וזהו..

שמחה על המועד ב'! :)

שיהיה שבוע טוב!
זה בדיוק הקטע, הוא לא יכול להגיד
26/07/14 22:44
10צפיות
לי לעוף משם, אני עומדת בחניה!! לא בדאבל... בחניה רגילה.. רק במקום לצאת מהאוטו, אני נשארת שם! אבל בתכלס אם הייתי יוצאת מהאוטו... הייתי אמורה לשים פנגו..
ככה שאני לא יודעת מה הדין לגבי -לעמוד בחניה ולא לצאת מהאוטו- חח
זו הבעיה איתם, שאין להם עקרונות אמיתיים
27/07/14 02:28
7צפיות
למי שיש עקרונות מבוססים הוא מיישם אותם גם כשזה לא נראה לו. הם טוענים לפלורליזם ולריבוי דיעות וכל ה"אני לא מסכים עם דעתך אבל אלחם על זכותך להביע אותה" אבל כשאת אומרת משהו שנוטה קצתתתת ימינה מהדיעה שלהם את ישר מסווגת כבהמה פשיסטית ופרימיטיבית. בלעכ.
רק אני לא עושה קניות מהאינטרנט..
27/07/14 21:15
10צפיות
אני חושבת שרק פעם אחת הזמנתי משהו מהאינטרנט וזה היה אמפי 3 עמיד במים

אני מתארת לעצמי שהיה קשה בהלוויה. זה לא קל לראות מישהו שאת מכירה, נשבר ככה ומתפרק. אני בטוחה שזה צדדים שלא הכרת בחברה שלך. זה הרגע פשוט לתמוך..

אני לא מבינה את כל המלחמות האלה בין השמאל לימין. אני באמת לא מצליחה להבין איך בתקופה הזאת אנחנו צריכים להתמודד עם קיצוניים. למה עכשיו צריך להתמודד עם הפגנות של השמאל או הפגנות של הימין. זה לא הזמן שכל אחד יגיד את הדעה שלו ויעשה בלאגנים. ואף פעם אין זמן למכות.

מעבר לזה..
28/07/14 09:59
2צפיות
אתם רוצים להפגין? תפגינו.. רוצים להביע את דעתכם תביעו.. זו יופיה וכיעורה של הדמוקרטיה
אבל לפנות באלימות לישראלי יהודי כמוכם???? שגם לא עשה להם כלום! מילא הם היו מתגרים בהם... מאיימים עליהם... משהו! אבל לא! הם פשוט נסחפו ויצאו מכל פרופורציה!!
º
לא בא לי לסכמ"ש. אין לי על מה. אין לי חיים.
26/07/14 16:45
10צפיות
במחשבה שניה....
26/07/14 17:01
29צפיות
יערה הזכירה לי כמה דברים אז יצאתי מהמרמור לרגע חח

איך עבר השבוע? ...
משהו טוב שקרה השבוע: מישהי שהייתה איתי בצבא כתבה סטטוס שהיא בקשר עם פלוגה של גבעתי שיוצאים עוד כמה ימים למעין "תחנת התרעננות" כזו לפני שהם חוזרים לעזה והם צריכים בעיקר מוצרי היגיינה והיא מסתובבת בכל העיר ולוקחת מאנשים תרומות. אז בהתחלה חשבתי שאני רק אתרום מכספי ואגיד לבני הבית אם הם רוצים לתרום, ואז חשבתי על העבודה של אשתו של אבא שלי, שאולי אפשר לגייס אותם לעניין. אז ניסחתי מייל לאח שלה שישלח לכל הרשימת תפוצה בעבודה שלו וממש אנשים שמחו לתרום וזה. קיצר אחרי כמה דק' הוא שולח לי בוואטסאפ צילום מסך שהמנכ"ל של החברה שלח לו מייל שכמה כסף שהם יצליחו לאסוף, הוא יכפיל את הסכום!!! זה היה פשוט וואוווו כל כך לא ראיתי את זה בא! מרגש וצמרמורת באמת. הם אספו 4,000 ש"ח!!!!
ועוד משהו טוב- הגיעה לי חבילה מהאיביי $%#$%
משהו רע שקרה השבוע: כל הדברים הרעים שקורים בגלל המבצע..בין היתר- הייתה נפילה בפארק מול התחנת אוטובוס שלי. ממש רעד הממ"ד.
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע: רוני דניאל מוריד למישהו כאפה בשידור
ועוד משהו מוזר, שפתאום חזרו לדבר על לימודים.. כאילו, הדברים התחילו להיות יותר מוחשיים... נתנו לנו עבודת בית אחת אז חזרתי להפעיל תאים ששכחתי שהם קיימים, ויש גם דיבורים על מבחן בית..
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע: היה יום שהלכתי לעשות קניות, זה היה הכי פרוע שלי.. חחח
אחר כך גם עזרתי בבישולים לשבת אז קצת עשיתי משהו מועיל עם עצמי.. וכמובן היום שבו עזרתי בגיוס התרומות *לא זוכרת ימים ספציפיים*
אויב השבוע: האויב התמידי שלנו+ אליאב ונופר!!!!
אהוב השבוע: גל גדות. פוברסיטה
התחדשות השבוע: טובבב אז בהפתעה גמורה הגיעה אליי חבילה עד הבית של המארזים של לויס וקלארק שהזמנתי #$%#% כולה הזמנתי את זה לפני שבוע ומשהו!!! כל כך לא ציפיתי שזה יגיע כזה מהר.. וכיף לי
ממ גם הגיע נרתיק לפלאפון שקניתי מאיביי אבל הוא לא משהו אני מחזירה אותו חח
אפליקציית השבוע: סיים סיים
סלבס השבוע: רוני דניאל
שיר השבוע: שיר הפתיחה של "בזמן שישנת"
סרט השבוע: תעביר את זה הלאה ... כי יש לי עבודה עליו
ספר השבוע: גשרים של זכוכית וספר של ליעד שוהם שברח לי השם שלו..פתאום ביום אחד משהו כזה חח
סדרת/ תוכנית השבוע: רקדניות, האח הגדול, בזמן שישנת, נני, לויס וקלארק והאנטומיה של גריייייייייייייי
מבחני השבוע: מבחן בית עלק
בילוי השבוע: לצאת לקניות -.- כזה עלוב
אתגר השבוע: לא להשתגע
תוכניות לשבוע הבא: אוף הלוואיייייייייייייי
מסר לאומה: אני רוצה להסביר למה זה נראה כאילו אני היחידה שלא יוצאת מהבית. מעבר לזה שאני באמת חוששת וכו'.. תחשבו שאני כרגע אמורה להיות בתקופת מבחנים, אוקיי? זו במילא תקופה שלא ממש יוצאים לשום מקום כי אין לימודים ואני לא עובדת.. אבל אני גם לא לומדת, ואני לא יוצאת למקומות הרגילים כי הכל מפחיד והרבה מקומות לא פתוחים ואין לי רכב ואבא שלי לא יוצא לאן שהוא לא חייב לצאת. ולקחת אוטובוס זה בעיה כי זה סיבוב ולא יודעים אם יהיה בניין אם חס וחלילה תהיה אזעקה וכו'.. ואין לי שום מקום קרוב לבית.. קיצר בגלל זה אני דיי בהסגר...
ציטוט השבוע: היו כל כך הרבה...
תמונת השבוע: האמבולנס של רומי

שבוע טוב ושקט!!
וואוו, תרומה ממש יפה!!
26/07/14 21:02
15צפיות
מבחן בית?

גל גדות
(וגם יוסי בניון)
אני ממש מעריכה אותם על זה שהם לא מפחדים מהתגובות הזועמות שהם יקבלו

איזה אושר זה כשמגיע משהו מחו"ל

מלחמה בתקופת מבחנים
מה באמת יעשו עם זה? מסכנים כל אלה שצריכים להמשיך ללמוד שנה הבאה..יעשו להם מבחנים תוך כדי הסמסטר??

מקווה שההסגר הזה יגמר כמה שיותר מהר..שיהיה שבוע טוב!
מה הבעיה עם מבחן בית?
27/07/14 02:32
11צפיות
ויוסי בניון לא רמה של גל גדות מהסיבה הפשוטה שהיא צריכה את אהדת הקהל בשביל הפרנסה שלה והוא לא, הוא צריך רק כישרון...אבל כמובן שכל הכבוד להם וכו'. =]
שנה הבאה מסכנים??? שיקפצו לי!!! הם כבר יסתדרו. בטח ידחו להם את תחילת הסמסטר או משהו. שנה אחרונה הם המסכנים האמיתיים פה!!! אנשים לא יכולים לסיים את הפאקינג תואר. רוב האנשים אצלנו לא גרים בב"ש והחוזה שכירות שלהם אוטוטו נגמר והם אמורים לחזור לבתים שלהם וזה דופק להם הכל פשוט. יש אנשים שכבר קבעו טיסות לחו"ל, התקבלו לשליחות של הסוכנות היהודית, קבעו מליון ואחד דברים לעשות אחרי התואר וזה משנה את כל התמונה. שלא נדבר על המילואימניקים המסכנים שיסיימו את התואר שלהם בעוד חמישים שנה... וגם אני שאני לא אף אחד מהאופציות שציינתי אבל ממש ממש ממש ממש מיציתי את התואר הזה ואני מתה לסיים אותו עוד מלפני כל הסיפור הזה אז תארי לך כמה זה נורא מבחינתי עכשיו שאני תלויה באוויר עם 4 מבחנים, מבחן בית ושני סמינרים. מיותר לציין שאי אפשר להתרכז. בכלל.

זהו שיחררתי קיטור חח צריך לגעת באיזה נק' לא לגעת שירן
מזה אומר מבחן בית?
27/07/14 12:40
6צפיות
איך עושים מבחן אם אפשר לגלוש באינטרנט או לדבר עם אנשים תוך כדי?

זה באמת סרט רע לכולם חח

בד"כ זה בזמן מוגבל- יומיים ככה
28/07/14 01:59
5צפיות
וכן, הם לוקחים את זה בחשבון אז הבדיקה הרבה יותר דקדקנית.. ומן הסתם אם תכתבי בדיוק כמו מישהו אחר תיחשדי בהעתקה...
אחרי כל החפירה שלי את אומרת לכולם? אני דורשת שתחזרי בך ותגידי ששנה אחרונה הכי מסכנים!!!
מה? מבחן בית זה כמו עבודת הגשה
28/07/14 10:05
1צפיות
רק עם זמן מאוד מוגבל... לא?
ככה זה היה אצלנו..
ואת עדיין מחויבת לכל כללי הציטוט וביב' וכתיבה אקדמית ושיט..
ככה שלבדוק באינטרנט לא יעזור לך... את צריכה מקורות אקדמיים.. (שבמבחן בית זה בדרך כלל המאמרים שכביכול היינו אמורים לקרוא במהלך הקורס ואף אחד לא קורא חח)

לנו בדרך כלל מבחן בית זה 48 שעות מהרגע שקיבלנו אותו או משהו כזה..

איזה יופי עם התרומות!!
27/07/14 20:58
7צפיות
זה כל כך מרגש שכולם כלל כך רוצים לעזור ולתרום לחיילים.
עצם העבודה שדיי בקלות מצליחים לגייס תרומות (תוך כמה שעות ) זה אומר הכל.
אלה ההודעות שרשרת שצריכות לעבור מפה לאוזן (או פייסבוק לפייסבוק ).

אפילו לא כתבת את סנטה השבוע.. ממש פישלתי הא?
אבל משהו כן ראינו..

הקטע עם רוני דניאל והכאפה היה קורע!!!!! חחח ראיתי את זה בשידור חי. תמיד בכל השידורים החיים האלה יש כל  כך הרבה פשלות

תהני עם לואיס וקלרק.. תעסוקה לימי ההסגר :)
ראינו השבוע? מרגיש כאילו נצח לא ראינו
28/07/14 02:02
3צפיות
חחח איך קינאתי בכל מי שראה את זה בלייב (ומשום מה היו מלאאא)
תנקיווו!
אניייי
28/07/14 00:34
7צפיות
אני מזהירה מראש שהסכמש שלי הולך להיות קצת שונה משלכן. הבועה התל אביבית (לשעבר) עברה לאזורי.
יך עבר השבוע? עמוס
משהו טוב שקרה השבוע: ים, ואפילו לקחתי את הכלב שלי אז ביליתי איתו זמן איכות. כמה שהתגעגעתי אליו!!
משהו רע שקרה השבוע: עוד הרוגים. פשוט קשה להכיל כל כך הרבה.. כל חייל משאיר אחריו משפחה, סיפור חיים ובעיקר דברים שלא הספיק לעשות.
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע: בטוח היה.. אמממ
השבוע מ-1 עד 10: 6
יום השבוע: היום של הסלסה :)
אויב השבוע: חמאס..
אהוב השבוע: חיילי צה"ל
התחדשות השבוע: אמא קנתה לעצמה בגדים שעברו אלי
אפליקציית השבוע: מוביט כרגיל.. הרבה אוטובוסים היה השבוע.
סלבס השבוע: חיילי צהל
שיר השבוע:
סרט השבוע: אפס ביחסי אנוש. חביב, כל כך נכון, אבל לא קרע אותי במיוחד.
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע: קצת סנטה.. וזהו בעיקר חדשות. אהה וראיתי תוכנית קיציס היה מצחיק
מבחני השבוע: לסיים עבודה בסטטיסטיקה
בילוי השבוע: ים- באותו יום הייתי גם בבוקר וגם בערב
אתגר השבוע: שבוע ללא אתגרים
תוכניות לשבוע הבא: להתחיל ללכת שוב לקבוצת דיאטה שהייתי בה (כשהשתחררתי מהצבא) דיי הגיע הזמן שאני אחזור לעצמי. אני סתם מתוסכלת עכשיו. אני לא באמת שומרת ואז אני מתפלאת למה אני עולה במשקל.
מסר לאומה:
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0 כזה נאמן
חח אני מתה על זה שאת כותבת
28/07/14 10:08
3צפיות
למדגישומטיק כל פעם חח

איזה כיף- מתה על הים!!
וכיף לך שאת אוהבת את הבגדים של אמא.. אמא שלי מתלבשת מזעזע ומבוגר מדי לטעמי חח הסיכויים שאני אקח ממנה משהו הם קלושים..

קבוצה זה ממש עוזר להתמיד! בהצלחה!!!
יואווו איזה כיף זה לקחת את הכלב לים!
28/07/14 11:24
1צפיות
מגניב שאת יכולה להחליף בגדים עם אמא שלך! אצלי זה ממש לא בא בחשבון

מוביט 

פעמיים ביום בים?? יפה לך!

שבוע טוב וזה
עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 12:01
6צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

חדשות, שאלות, בקשות
55תגובות
24/07/14 13:05
159צפיות
לאלי ופקונדו מסאיי מופיעים באופרה
https://www.youtube.com/watch?v=Qz2ei__A8G0
הריקודים שלה קצת מלחיצים

ראיון עם לאלי ברדיו

(המשך...)
מפגש הבלוגרים הרשמי של |תפוז| אנשים
23/07/14 12:58
4צפיות
|אקשן|אנחנו שמחים להודיע כי ביום שני הקרוב, יתקיים אירוע מיוחד הכולל הקרנה של הסרט שושנה חלוץ מרכזי ושיחה עם הכוכב הראשי של הסרט- אושרי כהן.
ההקרנה המיוחדת תיארך ב 28.7.14. והיא מיועדת לבעלי בלוג תפוזי בלבד|!|

לפרטים נוספים, היכנסו לקישור הבא>>
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

|פטיש| היום בין השעות 18:00-20:00, נארח בפורום מבצע "צוק איתן" את עו"ד רבקה ורבנר, סגנית הממונה הראשי על יחסי עבודה במשרד הכלכלה.
עו"ד ורבנר תענה על שאלותיכם בנושא חובות העובדים והמעבידים במצב חירום.

אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו.

|חייל| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לפורום הורים ועוד, ולכתוב מכתב או לצייר ציור עם ילדיכם עבור החיילים בחזית.
את כל הפוסטים וההודעות מהבלוגים והפורומים נרכז בעמוד ייעודי, נדפיס ונשלח לחיילים בדרום.

כל פעם שאני רואה את המילה
23/07/14 13:25
40צפיות
"בלוגרים" אני קוראת "בולגרים"
(מצטערת, היה לי חשוב לשתף...)
º
23/07/14 19:51
4צפיות
º
23/07/14 21:04
4צפיות
|תפוז| אנשים למען חיילי צה"ל
20/07/14 13:56
8צפיות
|חייל| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לפורום הורים ועוד, ולכתוב מכתב או לצייר ציור עם ילדיכם עבור החיילים בחזית.

את כל הפוסטים וההודעות מהבלוגים והפורומים נרכז בעמוד ייעודי, נדפיס ונשלח לחיילים בדרום.
YSV פרקים 4-6!
20/07/14 21:36
30צפיות
מצ"ב לינק לפרק ה4 .. שימו לב לעוד שחקנית מוכרת לנו שמופיעה בפרק הנ"ל
https://www.youtube.com/watch?v=AFqVCwZcu34
...
20/07/14 23:56
21צפיות
גרסיאלה סטפני

איזה מאמי הכלבההההההההההה

איזה שם תקעו למסגליו.. לאוטרו

*תחילת הערה מפגרת* חן ומיטל, להומו קוראים אנחל *סוף הערה מפגרת*

חסמין היא מהאלה שרק השתבחו עם השנים. דייגו לעומת זאת..

יו אני בשוווקקקק שהוא סיפר לה ככה! הייתי בטוחה שזה הולך להיות המוטיב לאורך 2 העונות.. שהיא לא מבינה שהוא מאוהב בה ובלה בלה.. דווקא נחמד שזה לא צפוי כזה !
רגע אחד
26/07/14 20:34
5צפיות
גרסיאלה סטפני? מתי? איפה?

ההערה המפגרת אנחל שם די נפוץ, לפחות בטלנובלות.
לי לא יצא לראות ...
27/07/14 02:37
2צפיות
ובהתחלה ! האישה הזו בקיוסק.. יש מצב שטעיתי בשם? לא נראה לי?
º
חסמין נראית טוב!!
27/07/14 13:44
3צפיות
º
חסמין ממש השתבחה עם השנים!
28/07/14 00:21
2צפיות
פרק 5
22/07/14 16:53
12צפיות
פרק מצחיק!!!
26/07/14 05:46
8צפיות
אז כמובן שבסוף הוא יצא מהווידוי ובטח זה יימרח לפחות כל העונה..

ומסתבר שבנחה שלנו מצוייד :|

איזה שמן דייגווו חחחחח
ונקרעתי כשהוא נתן לו בוקס באיגרוף

הפסיכולוגית של קלרה.. משהו לא בסדר איתה!!!
º
פרשתן?
24/07/14 19:18
6צפיות
אני עוד תקועה בפרק הראשון
24/07/14 21:24
7צפיות
בקושי הצלחתי לצלוח אותו... אבל עצרתי לקראת הסוף כזה.. כשהם בשיר\ריקוד ברחוב..
אני לא רואה את עצמי עוקבת...
אבל אזרום על קבוצות צפיה אחרות
º
אני אשלים מחר
24/07/14 22:32
1צפיות
º
אני אראה הכל אחרי שתשימי פרק 6
25/07/14 13:58
1צפיות
פרק 6
25/07/14 16:37
9צפיות
אוקיי הבנתי.. אז מעכשיו אני אשים את שלושת הלינקים בתגובה הראשית וכל אחת תגיב בזמנה החופשי.. נראה לי ככה יותר מתאים..

https://www.youtube.com/watch?v=6vQ2OJBDEas
כןןןן
25/07/14 17:33
11צפיות
אייי חמוד השיר הראשון! בא לי לצפות בו שוב...
הוא אמר לקלרה?!? אז בטח אף אחד לא יאמין לו.

אה טוב, פתרו את זה ככה...
3 הבנים בלי חולצות ושום דבר מעניין לראות. עצוב. הלא מוכרים שהגיעו לצורך השיר קצת משפרים את המצב.
די נו באמת פירסמו את התמונה שלו?? לא יפה..

ברצינות? את מה שהוא אומר הם פתאום מצנזרים?
תגובתי
27/07/14 13:42
2צפיות
טוב השיר פתיחה באמת ממכר!

מלה מלה
ממש העתיקו את הדמות שלה מפלורי

וואי כמה הארגנטינאים אוהבים לצעוק

חצי מהקאסט של רדיו 04 משחק פה אה?
עמנואל אריאס
השיר במקלחת 

ממש מקצועית הפסיכולוגית

אני רואה את זה בשביל חסמין
28/07/14 00:17
3צפיות
היא כזאת מתוקה שם!
ואני נזכרת כמה אהבתי אותה בתקופת המורדים!
גם השירים ממש נחמדים.. אבל חוץ מזה קצת קשה לי עם זה חח
אני לא מצליחה לשמור על ריכוז.. (אולי גם כי מראש אני עושה עוד דברים חוץ מראות )
Fotos
20/07/14 15:24
75צפיות
Fotos
הולכות להיות פה הרבה תמונות של לאלי, תכינו את עצמכם...
º
20/07/14 15:24
51צפיות
º
20/07/14 15:25
44צפיות
º
20/07/14 15:25
37צפיות
º
20/07/14 15:26
40צפיות
º
20/07/14 15:26
44צפיות
º
בגדים זוועה כרגיל
21/07/14 00:06
12צפיות
וואי ממש זוועה
21/07/14 09:55
23צפיות
ועוד מילא בהופעות של כמעט מלאכים לא הייתה לה מילה בתחפושות שהיו שמים לה אבל זה המופע שלךךךךךךך מספיקקקקקקקקקקקקקקקק חח
º
20/07/14 15:27
41צפיות
20/07/14 15:28
57צפיות
מהקולקציה החדשה של LARA TEENS
º
20/07/14 15:30
41צפיות
º
20/07/14 15:31
35צפיות
º
20/07/14 15:31
41צפיות
º
מהממת!
21/07/14 00:24
5צפיות
איו אני עפתי על הבוק הזה!!!!
21/07/14 00:18
32צפיות
היא נראית מעולה שם! אמרתי שאם את לא שמה השבוע אני שמה חח
º
ממש יפה
21/07/14 09:58
5צפיות
º
20/07/14 15:32
39צפיות
º
20/07/14 15:33
37צפיות
20/07/14 15:33
50צפיות
פלור פאדיז'ה
º
20/07/14 15:34
42צפיות
20/07/14 15:35
66צפיות
אגוס, ויקו וסטפנו
º
בדיסני בפעם המליון, יצויין!
21/07/14 00:32
8צפיות
º
תמונה יפה!
21/07/14 00:27
6צפיות
20/07/14 15:39
58צפיות
קנדה CRIATURA EMOCIONAL
º
20/07/14 15:39
51צפיות
º
20/07/14 15:40
52צפיות
º
20/07/14 15:40
42צפיות
20/07/14 15:43
53צפיות
פבלו מרטינס

שבוע שקט
º
תודהה
20/07/14 18:08
7צפיות
º
תנקיוווווווווו
21/07/14 00:41
8צפיות
º
כן (עונה לעצמי)
21/07/14 00:38
7צפיות
º
זה דייגו?
21/07/14 00:36
9צפיות
זהו זה
21/07/14 21:13
31צפיות
אני דורשת פעם הבאה ששמים תמונות של קנדה לטשטש בפוטושופ את איזור השיער!
º
מצטרפת ליוזמה
21/07/14 23:39
8צפיות
ואז המיקוד יעבור לבגדים..
22/07/14 00:20
27צפיות
נראה לי שצריך לטשטש הכל:|
חח אבל הבגדים זה תופעה רווחת בארגנטינה
22/07/14 01:59
26צפיות
בלתי אפשרי לנסות לשלוט על זה.. איכשהו התרגלנו.. אבל הפוני זה מיוחד רק לה!!! וטוב שכך.
סיכום שבוע בנימה עצובה
44תגובות
18/07/14 18:26
49צפיות
נתחיל בשאלה על המצב- מכירות מישהו שנמצא בשטח עכשיו?
כמובן לא לתת פרטים אישיים על הבן אדם ואיפה הוא נמצא.

איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע:
אויב השבוע:
אהוב השבוע:
התחדשות השבוע
אפליקציית...

(המשך...)
נתחיל בשאלה על המצב- מכירות מישהו שנמצא בשטח עכשיו?
כמובן לא לתת פרטים אישיים על הבן אדם ואיפה הוא נמצא.

איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע:
אויב השבוע:
אהוב השבוע:
התחדשות השבוע
אפליקציית השבוע:
סלבס השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת/ תוכנית השבוע:
מבחני השבוע:
בילוי השבוע:
אתגר השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה:
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:
עזרו לפרסם סרטון הסברה בספרדית של המצב בישראל
19/07/14 14:08
50צפיות
שלום לכולם,

לקחתי יוזמה והכנתי סרטון שמתאר את מה שקורה בישראל בבקשה תעזרו לנו לפרסם אותו לכמה שיותר מקומות בעולם!!!

התקשורת בכל המדינות מסיטה נגדנו הגיע הזמן לצאת נגד זה!

קישור לסרטון - https://www.youtube.com/watch?v=nCXLaGOEO9o
וואו, כל הכבוד על ההשקעה!
20/07/14 16:18
26צפיות
הלוואי שהיינו יכולים לגרום לכולם לראות את זה...
מי שיש לו טוויטר או פייסבוק יכול לפרסם
20/07/14 16:30
22צפיות
אני אפרסם בטוויטר
זה מדהיםםם כל הכבוד !
20/07/14 20:51
23צפיות
הדבר היחיד שהייתי משנה כדי שההסברה תהיה טובה יותר זה להחליף את השיר למשהו בספרדית.. ויש מלא מתאימים שכרגע לא עולים לי חח אבל יש יתחברו יותר משלומי שבת ובעברית.. זה ביקורת בונה בשביל המטרה אז מקווה שתקחי את זה בחיוביות (למרות שנראה לי שפרסמת ונעלמת אבל בכל זאת חח)
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
174תגובות
17/07/14 11:28
138צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה...

(המשך...)
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
מזל טוב לאינס פלומבו!
15/07/14 20:19
66צפיות
מזל טוב לאינס פלומבו!
היום אינס פלומבו הלא היא סול מהמורדים חוגגת יום הולדת 29

שיהיה לה המון מזל טוב
º
מזל טוב!!
16/07/14 11:32
8צפיות
מזל טוב!
16/07/14 23:05
24צפיות
קיבלה ברכות ממישהו?
º
לא שזיהיתי מישהו ממי שתייגה בטוויטר
16/07/14 23:08
13צפיות
סליחה התבלבלתי במילה
16/07/14 23:10
27צפיות
התכוונתי מי שציטטה
Yo Soy Virgen- שרשור צפייה
51תגובות
13/07/14 23:09
75צפיות
בלי הקדמות מיותרות, להלן הלינק לפרק ה-1 של העונה ה-1. צפייה מהנה ואל תשכחו להגיב!!!
https://www.youtube.com/watch?v=ZFWFGXeaaN8

(המשך...)
בלי הקדמות מיותרות, להלן הלינק לפרק ה-1 של העונה ה-1. צפייה מהנה ואל תשכחו להגיב!!!
https://www.youtube.com/watch?v=ZFWFGXeaaN8
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה