לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
אם אתם דוחפים את התמונות באלבום כיסים ומשרבטים כמה מילות ברכה על פתקית תזכורת, זה לא המקום בשבילכם!
לכאן נכנסים אנשים שאוהבים לתת כרטיסי ברכה יותר יפים מהמתנות, ושדפי האלבום שלהם משמרים את הזכרונות ולא
רק את האירועים.
כאן מדברים על עיצוב אלבומים וכרטיסי ברכה, לומדים שיטות עבודה, מכירים חומרים חדשים, וחולקים טיפים
שימושיים לחיסכון ומיחזור

ברוכים הבאים לפורום שלנו, המוקדש כולו לעיצוב אלבומים, כרטיסי ברכה, נייר ומה שביניהם. אם אתם מעצבים את התמונות שלכם לזיכרונות, אם אתם מעדיפים להעניק כרטיס ברכה מעשה ידיכם ולא כזה שקניתם בחנות, אם אתם אוהבים ליצור מנייר, לעצב קנבס, להכין מִינִי אלבומים ולהפתיע בדפים מיוחדים, סימן שאתם במקום הנכון!
כאן תוכלו לשתף, להתייעץ, לשאול ולקבל השראה!
המשך...
הודעה חדשה

לא מוצאת... איך קוראים לזה באנגלית ?!
הודעה זו מכילה תמונות
26/11/14 11:20
40צפיות
לאחרונה אני רואה כל מיני יוצרות קראפט מחו"ל שמצלמות את הכרטיס שלהן על מעמד מקסים שנראה מכסף/נחושת...
חיפשתי בנט' ולא מצאתי...
מי יכולה לעזו ר?
איך קוראים לזה ? מה אני אמורה לחפש ?
יש למישהי אולי לינק למוצר באיביי ? או שאולי מוכרים כאלה בארץ ?
מצרפת תמונה של זה...
זה המעמד
ועוד שאלה על קבוצות סקראפ בפייסבוק
26/11/14 12:00
18צפיות
איזה קבוצות סקראפ יש בפייסבוק שאפשר להצטרף אליהן ?
קבוצות ישראליות/מחו"ל שיוצרות מעלות עבודות, לפעמים מסבירות איך לעשות כל מיני דברים, שיש בהם אתגרים שבועיים, חוצמות חינמיות וכו ?
חיפשתי ולא כ"כ מצאתי קבוצות מעניינות...
אשמח אם תשימו קישורים לקבוצות כאלה...
המשלוח לארץ נורא יקר- אתרים מחו"ל המלצות/דיסהמלצות
25/11/14 20:48
28צפיות
נכנסתי לשני אתרים לעשות הזמנה בעיקר של דפים, הגעתי לתשלום וחשכו עיניי 80 $ משלוח!!!!
נורא יקר או שבגלל שאני חדשה אז אני לא מכירה את האתרים הנכונים.
אשמח לשמוע המלצות על אתרים במיוחד לקראת הבלאק פריידיי
אמת, לא טעית, הבעיה היא המשלוח
28/11/14 23:21
1צפיות
עלויות המשלוח לא מצדיקות פעמים רבות את הקנייה, פעמים גם יקרות ממנה.
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/14 14:35
2צפיות
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

גלישה מהנה! |תפוז|
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/14 15:06
2צפיות
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

עיצוב אלבום ראשון
21/11/14 12:05
63צפיות
שלום,

אני רוצה לעצב אלבום שיהיה גם אלבום תמונות לתינוק (שאני צילמתי) וגם מעין ספר תינוק.

השאלה שלי היא איך מתחילים? מהו הבסיס עליו אתן עבודות ? האם אתן מכינות עמודים וכורכות אותם? האם לקנות אלבום תמונות מוכן?

תודה רבה

ברוכה הבאה
22/11/14 21:19
28צפיות
כל אחת עובדת אחרת חלק בונות אלבום מאפס. אבל הרוב מעצבות דפים ומכניסות לתוך אלבומי שמרדפים (אלבום עם ניילוניות שמאפשר להכניס לתוכו את הדפים המעוצבים). ניתן להשיג בגדלים שונים אני אוהבת לרוב את האלבומים בגודל 30/30 ס"מ אבל ניתן להשיג גם ב20/20 ס"מ ובגודל A4 אם את אוהבת פורמט מלבני ולא ריבועי ויש גם גדלים קטנים יותר.
אני אוהבת בעיקר אלבומי שמרדפים כי הם מאפשרים להוסיף הרבה קישוטים לדף מבלי לפגוע בצורתו של האלבום. והשמרדפים שומרים על הדפים והתמונות לאורך השנים.
כבסיס לעמודים שלי אני משתמשת בקארדסטוק (נייר עבה) מדוגם או חלק ועליו אני "בונה" את העיצוב. אני מעצבת כל עמוד בנפרד בדרך כלל ואחר כך מכניסה אותם לתוך השמרדפים. באלבומי תינוק אני אוהבת לעצב גם כפולות עמודים כי בדרך כלל יש המון תמונות שהן סדרת תמונות.
אני מציעה לך לשוטט קצת בבלוגים של בנות ולראות דפים מעוצבים ולקבל השראה. לאלו מאיתנו שיש בלוג הוא מופיע בדרך כלל בחתימה שלנו - למטה.

אלבום שמרדפים וכיסים- מישהי עשתה?
25/11/14 08:49
22צפיות
רציתי לדעת אם מישהי עשתה פעם בתוך שמרדף כיס שאפשר להוסיף כך המון תמונות נוספות?
אבהיר את עצמי יותר- בתוך שמרף אחד משני צידיו יהיה קארדסטוק עם קישוטים/תמונה ובפנים עוד קראדסטוק להוסיף עליו עוד תמונות. ממש כמו באלום כיסים ללא שמרדפים.
º
לא כל כך הבנתי למה את מתכוונת...
26/11/14 08:48
8צפיות
בבקשה דוגמא, בתוך הפוסט יש גם הפניה להדרכה
26/11/14 10:51
17צפיות
הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
16/11/14 13:16
30צפיות
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מבקש עזרה בדחיפות
הודעה זו מכילה תמונות
15/11/14 10:16
102צפיות
היי,
מבקש לדעת מה הפונט שבתמונה המצורפת? 
תודה מראש!
º
אתה לא בפורום הנכון! נסה פורומים של עיצוב גרפי
16/11/14 22:54
11צפיות
היומן הראשון שלי...
הודעה זו מכילה תמונות
15/11/14 09:28
117צפיות
אהבתי ליצירת יומנים ראשונים כבר מוכרת לחלקכן.. אני מזמינה אתכן להתאהב ביחד איתי :)

º
מקסים!
16/11/14 22:54
2צפיות
יפה מאד!
18/11/14 17:26
5צפיות
גם ראיתי בבלוג את ההמשך. עבודה נהדרת!
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/14 11:33
4צפיות
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
מתכוננת לבלק פריידי
10/11/14 23:27
116צפיות
1. הפעם אני רוצה להזמין פאנצ'ים.
רוצה עיגול וסקאלופ. השאלה איזה גודל כדאי? כמובן שהסקאלופ יהיה גדול במעט מהעיגול.
יש המלצות? ומאיזה אתר כדאי להזמין?
2. חשבתי גם על אלבום וכרטיסיות  project life של בeי היגhנס אבל הם ממש יקרים. למישהו יש? הם שווים את המחיר? יש אלבומים "תואמי" פרוג'קט לייף?
נקווה שיהיו הנחות משמעותיות.
האם גם אתן מתכוננות למכירה הגדולה?
הי שלומית
12/11/14 09:12
88צפיות
אנסה לענות...
לגבי הפאנצ'ים מבחינת חברה אני הכי אוהבת את הפאנצ'ים של EK Success. מנסיון הפאנצ'ים של מרתה סטויארט מתחילים לעשות בעיות אחרי תקופה לא ארוכה במיוחד, פיסקרס יכולים לפעמים להחזיק שנים ולפעמים להישבר אחרי שימוש קצר. בינתיים החברה היחידה שלא היו לי בעיות איתה לאורך השנים זה EK אבל אני מניחה שזה משהו אינדיבידואלי ואולי בנות אחרות ימליצו לך אחרת.
לגבי הגודל זה מאוד תלוי מה את מתכננת לעשות איתם. אם את מתכננת להחתים עליהם בדקי את גודל החותמות שאת משתמשת בהן. אם את מעוניינת ליצור פרחים או משהו בסגנון חשבי מה הגודל שהכי ישרת אותך למטרה זו.
אם יש לך מכונת חיתוך אני הייתי מוותרת על הפאנצ'ים וקונה תבניות חיתוך להן יש מגוון רחב של מידות.  
לגבי project life יש היום המון חברות שמציעות תחליפים כמו  We R Memory Keepers או Simple Stories אני זוכרת שראיתי עוד כמה אבל לא זוכרת שמות כרגע. בעיקרון למיטב הבנתי כל אלבום D רינג יתאים למילויים אז את יכולה לערבב בין החברות השונות רק שימי לב למידות כי זה מגיע במגוון גדלים.

º
כמו תמיד תשובותיך מפורטות ומלמדות. תודה רבה
12/11/14 09:58
25צפיות
º
13/11/14 12:16
6צפיות
º
היכן יתקיים? אפשר קישור?
18/11/14 14:21
25צפיות
בכל החנויות בארה"ב
18/11/14 14:35
37צפיות
וכמו בכל שנה בטח תהייה כתבה בחדשות על אנשים שרמסו אנשים כדי לקנות פריט ב 70% הנחה...
בכל אופן, גם כל האתרים האמריקאים (וגם אחרים - זה מתפשט) יציאו מרכולתם בהנחות משמעותיות.
כמובן שגם כל הרשתות הגדולות.

אני די ירוקה ב "חנויות" . תוכלי לשלוח לי כמה קישורים שאפשר ו
18/11/14 16:21
44צפיות
ושולחים לארץ. אשמח אם תייעצי מה כדאי לקנות בהם .
המון תודות
גם אני אשמח
19/11/14 10:00
24צפיות
להמלצות לאתרים וקישורים
אפשר גם בארץ.
18/11/14 19:37
45צפיות
לגבי פאנצים - "נתנאלה" יוצאת עם ליין פאנצים חדש והיא מבטיחה מחירים טובים - אז שווה לחכות
לגבי פרוג'קט לייף - יש חנות שמוכרת אותם במחירי הנחה : יהלי

|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
11/11/14 17:36
6צפיות
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
הדפסה על קנווס- מקווה שתוכלו לעזור
11/11/14 13:16
26צפיות
אני מעוניינת להדפיס תמונות על קנווס גדול (לפחות מטר על מטר).
יש ביומיים הקרובים מבצע 50% הנחה בלופה והמחירים נראים אטרקטיבים.
הם מציינים שהקנווס מודפס ב-8 צבעים - מה זה אומר? האם יש בשוק הדפסות איכותיות יותר?
מדובר על תמונות נוף ממקומות שונים בעולם, וחשוב לי מאוד שההדפסה תהיה סופר איכותית. מעדיפה לשלם יותר ולקבל תוצאה טובה.
תודה!! 
º
אנחנו לא מתעסקות עם הדפסות דיגיטליות בפורום הזה
12/11/14 08:59
7צפיות
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/14 12:16
5צפיות
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מיקס מדיה - עזרה
09/11/14 18:46
56צפיות
אז אחרי שבועות לחיפוש אלבום (בכל זאת הכנתי רק אלבום אחד ) מצאתי (תודות לאש קטנה) אלבום בכיסוי קנווס.
את הקנווס אני מכירה מציור ורישום שהייתי עושה אבל לא הבנתי איך אפשר לשלב אותו לאלבום של תינוק? ראיתי כמה עבודות של מיקס מדיה בעבר אבל כנראה לא התאהבתי בביצוע. מסתבר שיד הדימיון היא היופי של המיקס מדיה והיום ראיתי עוד ועוד עבודות יפות.

2 שאלות:
1. האם אפשר "לשפוך" דיו על הכריכת אלבום קנווס? מישהי ניסתה בעבר?
2. מרוב כל כך הרבה חומרים שראיתי אני כבר לא בטוחה מה חשוב- מלבד קישוטי עץ/פרחים/ קישוטי ניקל (?) - מה זה משחת העיצוב?
אני לא מכירה את האלבום הספציפי המדובר אבל אני אנסה לענות
10/11/14 08:33
30צפיות
לגבי "לשפוך" דיו - מה הכוונה בלשפוך דיו האם את מתכוונת לשימוש בדיו אלכוהולי נוזלי או שימוש בספריי? בכל אופן אין בעיית שימוש עם דיו על גבי קנבס אבל את צריכה לקחת בחשבון שקנבס הוא בד ואם הוא לא מצופה בג'סו זה עלול לחדור דרכו ולפגוע בכריכה הפנימית של האלבום. אני הייתי מציעה לך לעבוד בשכבות אולי לשקול שימוש בצבעי אקריליק.
לגבי מה חשוב זה עניין אינדיבידואלי כל אחת אוהבת סגנון אחר וחומרים אחרים. היופי במיקס מדיה הוא שאין שום דבר שהוא חובה.
מציעה לך לשאוב השראה מקנבס או כריכה שאהבת ולהחליט איזה חומרים את רוצה לאלבום שלך. חלק עובדות רק עם צבעים/דיו וחותמות וחלק אוהבות המון קישוטים בולטים. את צריכה לקחת בחשבון גם את הדרך בה את מעוניינת לאחסן את האלבום. אם הוא הולך לשבת במדף בין ספרים אולי כדאי להימנע מהמון דברים בולטים שיכולים להפריע וליפול בזמן שליפה מהמדף. לעומת זאת אם את רוצה כריכה עמוסה בקישוטים בולטים אולי שווה לחשוב על קופסת אחסון לאלבום.
לגבי משחת עיצוב - זו משחה לבנה (לרוב) סמיכה יחסית שכאשר היא מתייבשת היא הופכת לקשה ושומרת על הצורה בה שמנו אותה.  ניתן לערבב אותה עם צבעי אקריליק או דיו על מנת לתת לה צבע. אפשר לקנות אותה במרקמים שונים (עדין/גס/חולי וכו) לרוב מורחים אותה באמצעות שפכטל או ביד חופשית או על גבי סטנסילים.
שיהיה בהצלחה :)
כדאי לאטום את הקנבס באמצעות מריחת ג'סו (לבן או שקוף)
10/11/14 08:38
33צפיות
אחר כך אפשר לשחק עם הצבעים מכל סוג . אחרי מריחת הג'סו הצבעים לא יספגו בקנבס אלא ישארו על פניו עם כל היופי שלהם (ואגב כך גם לא יהרסו לך את האלבום). בכל מקרה מציעה לך להתחיל להתנסות במיקס מדיה לא על כריכת האלבום אלא על קנבסים שניתן למצוא בחנויות הזולות בפרוטות.
משחת עיצוב - אנחנו משתמשות במשחת עיצוב כדי לעצב דוגמא על גבי העבודה, בדרך כלל יחד עם סטנסיל.
אגב, על גבי אלבום קנבס לא מוכרחים להשתמש בצבע. אפשר גם להדביק דפים וקישוטים אחרים, כמו כאן למשל http://www.tapuz.co.il/blog/net
/ViewEntry.aspx?EntryId=3622515. או כאן http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
אפשר גם מיקס מדיה לייט היינו להסתפק בכמה השפרצות של צבע שיוסיף מימד לעבודה (ואז לא צריך ג'סו) כמו כאן http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent... או כאן http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
מקוה שעזרתי
º
אמשיך לחקור תודה לכן!
12/11/14 18:31
2צפיות
עצה בבקשה!
09/11/14 18:52
83צפיות
היי!
מקווה שהגעתי לפורום הנכון, ואם לא, אשמח אם תפנו אותי לפורום המתאים או שתנסו לעזור לי בכל זאת, למען מטרה חשובה:

במבצע האחרון, לצערי, נפל חלל שהכרתי.
בחרתי להנציח אותו באמצעות סטיקר עם התמונה שלו, ומשפט מעורר השראה שאמר תמיד.
הבעיה היא - אני לא מצליח למצוא את הפונט הנכון - אריאל, דייויד, טיימס ניו רומן, גוטמן יד בראש, גוטמן וילנה - כולם נראים סתמיים, מצועצעים, או לא משרתים את המטרה.
למישהו יש רעיון? באיזה פונט אפשר להשתמש על סטיקר שמשמש להנצחה?

אודה לעוזרים!
רעיון מקסים אבל לצערי אנחנו לא הפורום המתאים
10/11/14 08:19
39צפיות
לייעוץ בעינייני פוונטים אני מציעה לך לפנות לפורומים שקשורים בעיצוב גרפי או תקשורת חזותית.
באופן כללי רוב הפונטים שלא מופיעים בפונטים של ווינדוס הם ללא רישיון לשימוש כזה ללא אישור. אני מציעה לך לפנות
לבן נתן מהפונטיה אולי הוא יאשר לך שימוש חינמי במקרה זה או שתוכל לרכוש אצלו פונט או לאתר העוקץ (הפונטיים העבריים של מאיר סדן).
שיהיה בהצלחה
º
תודה על התגובה!
10/11/14 22:55
6צפיות
Makemywed - ארגון חתונות

מתחתנים?

אנחנו כאן בשבילכם לכל שלבי הארגון לפרטים נוספים לחצו כאן >>

מנה מנה - אירועים וחתונות

מתחתנים?

בלחיצה אחת מבינים איך לארגן הכל לחצו והתרשמו >>

עסקים נבחרים