לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
אם אתם דוחפים את התמונות באלבום כיסים ומשרבטים כמה מילות ברכה על פתקית תזכורת, זה לא המקום בשבילכם!
לכאן נכנסים אנשים שאוהבים לתת כרטיסי ברכה יותר יפים מהמתנות, ושדפי האלבום שלהם משמרים את הזכרונות ולא
רק את האירועים.
כאן מדברים על עיצוב אלבומים וכרטיסי ברכה, לומדים שיטות עבודה, מכירים חומרים חדשים, וחולקים טיפים
שימושיים לחיסכון ומיחזור

ברוכים הבאים לפורום שלנו, המוקדש כולו לעיצוב אלבומים, כרטיסי ברכה, נייר ומה שביניהם. אם אתם מעצבים את התמונות שלכם לזיכרונות, אם אתם מעדיפים להעניק כרטיס ברכה מעשה ידיכם ולא כזה שקניתם בחנות, אם אתם אוהבים ליצור מנייר, לעצב קנבס, להכין מִינִי אלבומים ולהפתיע בדפים מיוחדים, סימן שאתם במקום הנכון!
כאן תוכלו לשתף, להתייעץ, לשאול ולקבל השראה!
המשך...
הודעה חדשה

אודה על עזרתכם
18/12/14 11:10
4צפיות
שלום,
אני רוצה לעצב אלבום ורציתי שתייעצו לי איזה סוג של אלבום כדאי, אני רוצה להדביק תמונות וגם כל מני אלמנטים שאולי יבלטו מעט, איזה אלבום כדאי? מה הסוגים שיש? ואיפה אפשר לקנות בירושלים?

תודה רבה מראש7263
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/14 15:14
2צפיות
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

שאלה לגבי כניסה לעולם העיצוב
08/12/14 23:24
52צפיות
שלום לכולם.
אני נמצאת בימים של חשיבה על הסבת מקצוע ובין יתר תחומי העיצוב כמו עיצוב גרפי נראה לי נחמד מאוד להכנס גם לתחום עיצוב אלבומים.
הייתי רוצה לדעת קצת יותר מידע על התחום. מאיפה להתחיל? איך נכנסים אליו? האם צריך תיק עבודות להצגה? האם זה תחום שיש בו פוטנציאל טוב לעבודה?

תודה.
האם את מתכוונת לעיצוב אלבומים דיגיטלי? אם כן
09/12/14 09:19
25צפיות
אנחנו לא המקום הנכון. אנחנו מתעסקות בעיצוב אלבומים ידני.
התכוונתי לעיצוב ידני
09/12/14 15:47
22צפיות
ואם הזכרת גם את הדיגיטלי, היכן ניתן למצוא מידע גם על זה?
שוב, אני בתחילת דרכי ורוצה מתוך מידע רב יחסית לנתב את דרכי.

תודה.
אז אני אחלק את התשובה שלי
10/12/14 09:30
37צפיות
בנוגע לעיצוב גרפי עלייך לבקר בפורומים של עיצוב גרפי או תקשורת חזותית.
בנוגע לעיצוב ידני - עיצוב אלבומים הוא משהו שצריך ללמוד היטב. אם את רוצה לעסוק בזה כמקצוע את צריכה להגיע לרמה בה האלבום שלך יוצא מקצועי עם רמת גימור מושלמת על מנת שלקוח יסכים לשלם עבורו אך בו בזמן לעשות כל דף בזמן עבודה סביר. זה החלק הכי בעייתי כאן. עיצוב אלבומים ידני לוקח זמן הרבה בנות מחליטות לנסות לעשות מזה קריירה אבל זמן העבודה שלהן על כל דף הוא כל כך ארוך שאין להן שום דרך הגיונית ו/או ריווחית לתמחר אותו. כך שלרוב או שהמחירים שלהן גבוהים מדי ולכן אנשים לא קונים או שהמחירים שלהן נמוכים מדי יחסית לזמן העבודה ואז הן לא מרוויחות בעצם.
קחי בחשבון שזה לא מקצוע שקל להתפרנס ממנו הוא דורש המון עבודה והשקעה והחומרים הם יקרים מאוד!!! לדעתי כאשר מעצבים אלבום ללקוח לא ניתן להתפשר על איכות החומרים ולהתשתמש בבריסטולים במקום בקארדסטוקים ובדבקים זולים כמו BIG או דבק פלסטי במקום דבקים איכותיים וטובים.
את צריכה לקחת בחשבון שזה לא מקצוע שאת יכולה לעשות בו סדנה אחת או שתיים או לראות כמה סרטונים ביוטיוב ולהפוך למעצבת אלבומים מרוויחה. כך מתחילים אומנם אבל לוקח זמן עד שמגיעים לרמה שמתאימה ללקוח. אני יודעת שיש בנות שיחלקו עליי כאן כי יש כאלו שישר קפצו למים והתחילו לעצב ללקוחות אבל מהצד שלי אני נתקלת בהמון לקוחות שבאים אליי מתוסכלים אחרי שמישהי עצבה להם אלבום והם לא מרוצים ממנו והם צריכים שאני אכין להם אלבום מהרגע להרגע כי יש להם אירוע.
לגבי תיק עבודות - את חייבת שיהיו לך דוגמאות על מנת שהלקוח ידע מה הסגנון העיצובי שלך ולא יופתע כשתביאי לו את האלבום המוכן. הוא חייב לדעת מה הוא עומד לקבל. כי אני גם יודעת על בנות שלא שילמו להן כי הלקוח התאכזב מאוד כשקיבל את האלבום וזה לא היה מה שהוא ציפה. כך שאת חייבת דוגמאות.
שיהיה בהצלחה
הפקת אלבום משפחתי
08/12/14 11:29
54צפיות
היי,
אני רוצה להפיק אלבום משפחתי לכבוד יום הנישואין הראשון שלי ושל אשתי היקרה.
חשוב לי שיצא משהו ברמה גבוהה ולכן אני לא כל כך רוצה לעשות את זה דרך לופה ודומיו
רציתי לקנות אלבום ולפתח את התמונות בצורה הישנה והטובה אבל הבעיה היא שיש לי לא מעט תמונות גדלים לא סטנדרטיים (פנורמיות או תמונות אינסטגרם ריבועיות)
מה הייתם ממליצים לעשות? יש מקום שיודע לפתח תמונות כאלה בצורה טובה? אולי פשוט לעשות הדפסה דיגיטלית?
תודה, עידן.
ראשית, כל הכבוד. יש אפשרות לערוך תמונות בתוכנות המתאימות
09/12/14 08:16
32צפיות
וכך תוכל להכניס בהדפסה אחת מספר תמונות קטנות. יש גם אפשרות להדפיס את התמונות ולגזור את העודפים. בהצלחה
אשמח לעזור לך
09/12/14 10:41
31צפיות
לגבי פיתוח תמונות אינסטגרם
09/12/14 11:03
24צפיות
יש כמה אופציות.
הראשונה היא לפתח בחנות צילום רגילה הם יפתחו לך את זה בגדול תמונה סטנדרטי של 9/14 ס"מ או 9/15 ס"מ עם לבן בחלקים הריקים ואתה תצטרך לחתוך את זה. אופציה נוספת היא לפתח באתרים המיועדים להדפסת תמונות אינסטגרם כמו זה למשל
אני אף פעם לא פיתחתי אצלהם אז זו לא המלצה אלא רק כיוון. ואתה כמובן תצטרך לבדוק עלויות, משלוח זמן אספקה וכו'.
יש עוד הרבה אתרים כאלה.
אופציה נוספת והזולה מכולם נראה לי היא לקנות דפי פוטו איכותיים ולהדפיס במדפסת הביתית. כך תוכל להדפיס בדף A4 אחד כמה תמונות ולחתוך אותם אחר כך.
מבחינת עיצוב האלבום עצמו. עיצוב אלבומים הוא משהו שיש לו עקומת למידה יש המון סגנונות והמון טכניקות אם מעולם לא עסקת בזה הייתי מציעה לך לשקול לקנות אלבום בסגנון  SNAP או PROJECT LIFE אלו הם אלבומי כיסים מודרנים. המאפשרים קנייה של אלבום כולל מילויים של כיסים בגדלים שונים (חלקם מתאימים בגודלם לתמונות אינסטגרם). ובנוסף להם ניתן לרכוש ערכות עיצוב שונות הכוללות כרטיסים יפים אותם מכניסים לכיסים בלי התמונות על מנת להוסיף כותרות, כיתובים וכו'.
אני מציעה לך לעשות חיפוש לאלבומים האלה בחנויות השונות בקישור הבא:
ולקבל ייעוץ מהמוכרת לגבי העיצוב עצמו והאפשרויות השונות.
שיהיה בהצלחה
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/14 18:22
2צפיות
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
עיצוב אלבום לבת מצוה
04/12/14 10:34
78צפיות
אני רוצה להכין אלבום בת מצוה לילדה שלי
האלבום יהיה משולב בתמונות לאורך השנים וכל מיני מזכרות מהגן וביס ועוד...אשמח לעזרה והדרכה מאיפה לקנות אביזרים ואלבום מיוחד וכמובן שאשמח לרעיונות לסוגי עיצובים שונים
תודה פרח
º
בבקשה את עזרתכם...אין לי הרבה זמן עד למועד האירוע
04/12/14 10:54
25צפיות
תשובה
04/12/14 14:21
43צפיות
יש כמה חנויות בארץ המתמחות מתחום עיצוב האלבומים. את יכולה למצוא את כל הקישורים לחנויות בקישורי הפורום בלינק הזה.

בעניין רעיונות לעיצובים - זה אינסופי - זה לינק לפוסט בבלוג שלי בו אני מציגה אלבום מיוחד שהכנתי ליום הולדתו ה-60 של אבי.
דוגמא לאלבום עץ שטופל והפך לאלבום יום הולדת
04/12/14 15:24
52צפיות
כפי שנכתב, יש אינספור רעיונות וטכניקות לעיצוב אלבומים
04/12/14 15:55
27צפיות
כדאי לשוטט גם בבלוגים של הבנות ולנסות לראות איזו טכניקה מתאימה לך בהתיחס לזמן הקצר העומד לרשותך ולנסיון שיש לך בעיצוב אלבומים. אני מצרפת עוד דוגמא של אלבום קנוי מצ'יפבורד    בקישור כאן http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent.... בהצלחה

מכירים תוכנה לעיצוב הזמנות?
03/12/14 23:11
22צפיות
למישהו יש המלצה לתוכנה לעיצוב הזמנה (לחתונה)? רצוי שתהיה חינמית. 
תודה, 

את לא בפורום הנכון כאן אנחנו מתעסקים בעיצוב ידני ולא
04/12/14 08:28
20צפיות
בתוכנות של עיצוב גרפי :)
עיצוב אלבומים
03/12/14 00:36
74צפיות
שלום לכולן
יש לי שאלה..
כיצד ניתן למכור / למי אפשר למכור ואיך
חותמות לעיצוב אלבומים?
יש לי המון חותמות חדשות וכאלה שגם טיפה משומשות יחד עם כל הגוונים והצבעים של הדיו שלהם
אשמח אם מישהי יכולה לעזור לי ולענות לי
תודה!
יש כמה אפשרויות:
03/12/14 08:24
58צפיות
יש קומונה בתפוז שנקראת ארטאזאכן למכירת מוצרים יד שנייה מתחום היצירה
ויש קבוצות פייסבוק שניתן לפרסם בהם מוצרי יד שנייה שקשורים ליצירה תנסי את קבוצת הזדמנות שנייה
למי שחיפשה מבצעים בחו"ל- נכון להיום, יום שני
01/12/14 14:08
70צפיות
איזה בעסה !!!! המבצע של הטרימרים רק לעוד 13 שעות
02/12/14 19:44
26צפיות
ובדיוק פג לי התוקף של הויזה הנטען.... ולא הספקתי להטעין אותו..
|*|נפתח פורום תמ"א 38|*|
02/12/14 18:14
7צפיות
|פירמידה|חיזוק של מבנים ישנים כנגד רעידות אדמה אמנם משפר את עמידותם, אך לא בהכרח עד כדי הנדרש בתקן - לפעמים אף לא קרוב לכך.
בשביל זה פתחנו לכם את פורום תמ"א 38 - תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה!

מה מקבלים הדיירים במסגרת הליך תמ"א 38? איך מתמודדים עם דייר סרבן ? איך בודקים חברה יזמית שבאה להציע לכם את שירותיה? כמה חניות צריך להוסיף במסגרת התמ"א  ?
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, לשאול כל שאלה ולקבל ליווי צמוד במשך כל התהליך
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
מדבקות שהיו מדביקים באלבומים הישנים
30/11/14 00:29
42צפיות
אני מחפשת דוגמא למדבקות הקטנטת האלה בצורת משולש שהיו מדביקים באלבומים הישנים תוכל להראות לי היכן לחפש?תודה
אני מניחה שאת מתכוונת לפינות שמדביקים באלבומים
30/11/14 10:50
38צפיות
המאפשרות הכנסת תמונות ללא צורך בהדבקה, והחלפתן של התמונות במידת הצורך . אפשר למצוא באיקס מיקס בקישור
לא ניסיתי לבדוק בחנויות האחרות בארץ, את מוזמנת לנסות
אם את רוצה לרכוש בחנויות בחו"ל נסי תחת צמד המילים PHOTO CORNERS
כרטיס ברכה חדש לתינוק
הודעה זו מכילה תמונות
29/11/14 12:14
104צפיות
הכנתי כרטיס ברכה לחברה שילדה לפני קצת פחות מחודש
יש עוד תמונה או שתיים בבלוג
כרטיס ברכה - תינוק חדש נולד
º
כרטיס מקסים!
29/11/14 23:18
7צפיות
כרטיס מהמם
02/12/14 19:34
10צפיות
ובכלל באופן כללי, אוהבת מאוד את העיצובים שלך !
º
זה מקסים!
04/12/14 20:39
2צפיות
איזה כרטיס נפלא!!!
07/12/14 07:01
3צפיות
מאוד אהבתי!
לא מוצאת... איך קוראים לזה באנגלית ?!
הודעה זו מכילה תמונות
26/11/14 11:20
123צפיות
לאחרונה אני רואה כל מיני יוצרות קראפט מחו"ל שמצלמות את הכרטיס שלהן על מעמד מקסים שנראה מכסף/נחושת...
חיפשתי בנט' ולא מצאתי...
מי יכולה לעזו ר?
איך קוראים לזה ? מה אני אמורה לחפש ?
יש למישהי אולי לינק למוצר באיביי ? או שאולי מוכרים כאלה בארץ ?
מצרפת תמונה של זה...
זה המעמד
ועוד שאלה על קבוצות סקראפ בפייסבוק
26/11/14 12:00
63צפיות
איזה קבוצות סקראפ יש בפייסבוק שאפשר להצטרף אליהן ?
קבוצות ישראליות/מחו"ל שיוצרות מעלות עבודות, לפעמים מסבירות איך לעשות כל מיני דברים, שיש בהם אתגרים שבועיים, חוצמות חינמיות וכו ?
חיפשתי ולא כ"כ מצאתי קבוצות מעניינות...
אשמח אם תשימו קישורים לקבוצות כאלה...
אני לא יודעת איך קוראים למה שהעלית בהודעה הראשונה אז אני לא
30/11/14 20:57
45צפיות
יכולה לעזור בזה.
לגבי קבוצות בפייסבוק תרשמי סקראפ בחיפוש ותמצאי כמה קבוצות משם כבר תגיעי לשאר.
לגבי חותמות חינמיות תעשי חיפוש בגוגל free digital stamps יש מלא מלא אתרים

תודה !
02/12/14 19:32
15צפיות
אני עושה את החיפוש הזה, אבל חשבתי אולי יש עוד משהו :)
המשלוח לארץ נורא יקר- אתרים מחו"ל המלצות/דיסהמלצות
25/11/14 20:48
69צפיות
נכנסתי לשני אתרים לעשות הזמנה בעיקר של דפים, הגעתי לתשלום וחשכו עיניי 80 $ משלוח!!!!
נורא יקר או שבגלל שאני חדשה אז אני לא מכירה את האתרים הנכונים.
אשמח לשמוע המלצות על אתרים במיוחד לקראת הבלאק פריידיי
אמת, לא טעית, הבעיה היא המשלוח
28/11/14 23:21
47צפיות
עלויות המשלוח לא מצדיקות פעמים רבות את הקנייה, פעמים גם יקרות ממנה.
º
תודה אריאלה!
30/11/14 11:08
17צפיות
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/14 14:35
9צפיות
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

גלישה מהנה! |תפוז|
סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין

עיצוב גרפי בלי לצאת מהבית

אחד על אחד אונליין בקצב שלך התקשר עכשיו 073-7576037

מנה מנה - אירועים וחתונות

מתחתנים?

בלחיצה אחת מבינים איך לארגן הכל לחצו והתרשמו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום