לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום חתולים!

הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע להתנהגות או בריאות החתול, להשמיע את דעתכם בנושא חתולים, להתייעץ או להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאת תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא אמור להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר שלך ולהביא את החיה לבדיקה.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

-העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
 נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום
 הכנסו לאירועי הפורום (בצד שמאלי של הדף) ע"מ להתעדכן על אירועים חשובים שקשורים לנושא הפורום ולפורום עצמו
המשך...
הודעה חדשה

ביקורת על הסרט "השבויה" טרום בכורה
28/11/14 18:39
5צפיות
שלום רב

סרט מתח המספר על ילדה שנחטפה עוד בגיל צעיר והוחזקה בבידוד אצל חוטף חולני במשך כתשע שנים, הסרט קופץ בזמנים דבר שטורם למתח במהלך הסרט ועד סופו, הסרט מציג מציאות קשה אודות חטיפת ילדים ברה"ב, סרט לא קל שמתרחש בקנדה הקפואה, כשאבא עוצר לרגע ליד המסעדה וברגע אחד הילדה נעלמת, החשד עולה כי האבא הוא החוטף, דבר שגורם עוד יותר תסכול ומתח ועוד לאור בלבולה של האם בעבודות נקיון של חדרי בית מלון, ועידכונה של הילדה על ההורים שלה בלייב, קצת אוכזבתי מהסוף הקצר שברגע סיים את המתח בחשדות של האבא למיקום הילדה, ממליץ !!!!!
עזרה- תעסוקה לחתולה?
28/11/14 14:23
15צפיות
עכשיו כשהגיע החורף היא יוצאת החוצה הרבה פחות כי קר ורטוב...
אני בהרגשה שאני כבר מיואשת וניסיתי הכל...
חכות, כדורים, עכברים, קופסאות, מה לא... אבל היא משתעממת מזה מאוד מהר, ולא עוזר כלום.
היא יושבת וצועקת בקולי קולות (חתולה קולנית ורעשנית באופן כללי...) כי משעמם לה.
האם יש הצעות או פתרונות? חתולה יחידה, בת 6 בערך. *לקחת חתול נוסף זו לא אופציה..
אודה על כל הצעה שיכולה לעזור, תודה וחורף נעים
דעתי הפוכה
28/11/14 17:17
6צפיות
היא יודעת שהיא יכולה לשלוט עליך במעשיה ואת תתני לה המון תשומת לב , אז למה שהיא לא תתנהג ככה אם היא מתוגמלת בפרסים? כשלא נוח לך לתת לה תשומת לב, תגערי בה ואל תתני לה מה שאת לא יכולה לעשות. לעומת זאת, כשהיא נחמדה, שקטה וחביבה- תני לה תשומת לב למכביר. תוך שנה, שנתים, שלוש ... היא תלמד. אבל תמיד תנסה את מזלה אחרת... לחתולים יש המון סבלנות וזמן. נראה שזו המלצה להתנהגות קשוחה מצידנו, אבל גם חתולים כמו ילדים, צריכים גבולות ברורים,התמדה ועקביות תמיד!
הבעיה היא בכך שהיא הורסת את החדר שלי
28/11/14 18:37
היא קופצת לכל מקום, מייללת בקולי קולות ומחריבה כל מה שבדרכה...
הייתי רוצה שלא יהיה לה משעמם, אבל מרגישה שנגמרו האופציות במה להעסיק.
אני מנסה לגעור בה אבל היא חוזרת על אותה התנהגות במשך שעות בכל פעם, עד שהיא נרדמת בסוף.
זה משגע לפעמים, כי לנעול אותה מחוץ לחדר עם כל היללות האלו זה גם מחרפן.
אנסה כך בשיטה של חוסר תגמול על התנהגות כזו, מקווה שיוכל לעזור איתה.
בקיץ, כשהיא מתעסקת בחוץ היא בקושי נכנסת הביתה, רק לאכול ולישון, ולדעתי כרגע חסר לה את כל עושר הגירויים שבחוץ...
מכסים לקופסאות שימורים
הודעה זו מכילה תמונות
27/11/14 09:40
87צפיות
היכן ניתן להשיג מכסים כמו בתמונה המצורפת רק לקופסאות שימורים קטנות 85 גרם בדרך כלל (כמו של פנסי, שזיר) ?

יש לי מכסים לקופסאות היותר גדולות כמו המזונות של הילס (~160 גרם) שקיבלתי פעם מאיזה וטרינר, לא היו לו קטנות יותר.

ברשת?
27/11/14 11:11
32צפיות
למשל בעליבבה

ראיתי גם כל מני דברים באתרים ישראליים, אבל הכל נראה לקופאות גדולות. אולי חיפוש מעמיק יותר יעלה תוצאות טובות יותר
יש בכמה רשתות בארץ, צריך לשאול ולחפש
27/11/14 11:19
43צפיות

וגם בדיוק מה ששמת בתמונה שלך: http://www.rosenfeld-d.com/Rosenfeld/Templates/sho...?
DBID=1&LNGID=2&TMID=108&FID=695&PID=996&IID=1270
יש להם בכל מיני גדלים (בקוטר משתנה), כפי שניתן לראות ברשימה שלהם:
אני קיבלתי במתנה מגג-לחיות
27/11/14 13:10
38צפיות
פשוט צריך לבקש כשמזמינים מהם
עדיף לאפסן בקופסאות פלסטיק או זכורית
27/11/14 17:44
28צפיות
למרות שישנה סברה שהיום החומר שממנו עושים קופסאות שימורים עמידות אחרי פתיחה
ובכל זאת זה סוג של פח שרגיש לשינויים אם הציפוי נפגע.
אני פשוט מעבירה את התכולה לקופסאות פלסטיק שנסגרות היטב.
אחרי שאני פותחת את המעדן
28/11/14 11:53
16צפיות
אני שמה אותו בשקית סנדויץ' קטנה (לא מוציאה את המעדן מהפחית), קושרת בשביל אטימות ושמה במקרר.

דולי
º
יש בחנויות לבעלי חיים לי נתנו 3 מכסים
28/11/14 18:41
שני מושלמים מחפשים בית
הודעה זו מכילה תמונות
28/11/14 06:52
30צפיות
בני שישה חודשים, בריאים ומחוסנים(אני מתכוון גם לסרס אותם בקרוב), פרווה יותר חלקה מקטיפה, הכי עדינים (לא נושכים/שורטים), הכי אוהבים (מלקקים אותי כל היום, מרים אותם על הידיים, הם מתים על ליטופים ומיזמוזים, ישנים איתי צמוד במיטה).
ימסרו ביחד.
כיף איתם בטירוף, צריך לחוות כדי להבין.
פשוט לקחת אותם ולהנות, הם מושלמים..
limbo166@gmail.com
במסגרת עידוד השכלה להמונים
26/11/14 10:53
85צפיות
(יש לנו המונים כאן, כן??)

וגם כי זה מה שעושים כשיורד גשם
26/11/14 16:04
53צפיות

...מעשירים ידע על חתולים!
º
אחלה השכלה!
27/11/14 09:27
10צפיות
סליחה, חשבתם
28/11/14 00:01
24צפיות
http://www.fisheaters.com/pangurban.htmlנגמר בלבול המוח? טעיתם...למי שרוצה, דף עם קטעים מאוד חביבים ואפילו משעשעים על חתולים מכתבי ימי הביניים. מתברר שלא תניד שנאו חתולים אז כמו שמקובל לחשוב היום.
אימוץ גור - "גדול" בסגנון מיין קון
26/11/14 22:42
50צפיות
אני מתעניין בלאמץ גור חתולים, אך הייתי מעוניין שכשהחתול יגדל הוא יהיה גדול מהרגיל, משהו בסגנון "מיין קון".
יש מקומות שמומלץ להתחיל לחפש בהם?

תודה מראש.
º
אני לא חושב שמישהו יכול להבטיח שגור מעורב יגדל גדול מהרגיל
27/11/14 21:43
12צפיות
יש עמותות באזור ת"א שאפשר להסתובב בחופשיות ולראות חתולים לאי
27/11/14 21:55
26צפיות
לאימוץ?
כן
27/11/14 22:11
27צפיות
עמותה באמת מצוינת מבחינת טיפול ואחריות לחוסים בה היא עמותת צב'ח רמת גן (אין שום קשר לצב'ח תל אביב). כמו כן, אפשר להתקשר להסגר רדינג לברר אם אפשר לבקר בחתוליה. ההסגר הזה הוא בין האכפתיים יותר, אבל כמו בכל ההסגרים החוסים לא מקבלים פרסום רב.
ריח שמרחיק חתולים
26/11/14 08:00
56צפיות
היי,
מניסיונכם, איזה ריח דוחה חתולים?
כי החתולה שלי הסוררת לא תשתנה מבחינת "הגישה" שלה שפשוט קשה לשנות בגיל שלה 4.5.
אז כל פעם שהיא עושה משהו שאסור, לועסת חוטי חשמל, שורטת את הספה המסכנה וכו' למרוח ריח שידחה אותה וירחיק אותה מהמקום.
יש לי ספריי מנטה וספריי בריח אפרסק כזה, זה באותו רגע דוחה אותה, אבל אחרי כמה דקות היא חוזרת על הפעולה שאסורה.
אשמח לעצה.

תודה.
º
אף אחד?
27/11/14 09:15
4צפיות
לגבי לעיסת חוטי חשמל
27/11/14 17:48
21צפיות
הפטנט הכי טוב זה לרסס בחומר דוחה יתושים שנקר סנו די
זה לא רעיל אך מר מאוד ולכן החתול לא יגע בחוטים יותר
לגבי ספות ושאר נזקי שיוף ציפורניים אין לי כל רעיון
מלבד לנסות להציע לחתול מבחר משטחי גרוד
אולי ידלק על משהו ויניח לספות...
הבעיה היא שכל חתול מגיב אחרת
27/11/14 17:57
23צפיות
ולכן אין דבר אחד שדוחה את כולם...

אם החתול אוכל חוטי חשמל, ומאחר שחוטי חשמל נשרכים הם ממילא לא בטיחותיים, כנראה הדבר הכי טוב זה לקנות שרוול כזה לחוטי חשמל בטמבוריה. זה יגן על החוטים ולא יפגע בחתול, והתרשמתי שמשום מה השרוולים פחות מושכים אותם מהחוטים עצמם.

באשר לרהיטים, מרגע שחתול החליט שהוא מעדיף מקום מסויים לגירוד ושיוף, לא מאוד קל להזיז אותו משם, אלא אם חוסמים גישה, אבל אפשר בהחלט להציע אפשרויות יותר אטרקטיביות. אצלנו, עץ החתולים שהוזמן במיוחד הוכיח את עצמו בתור המקום האטרקטיבי ביותר לצורך העניין, פלוס מחצלת דלת פשוטה שגם אותה אוהבים "לשייף" אבל לא מראה סימני נזק. אני יכולה להעיד שכל משטחי הגירוד שהבאתי לפני עץ החתולים הייעודי היו שווים כקליפת השום ולא עניינו אף אחד מהחתולים שהיו אצלי, אבל מבנה גדול, יציב ואטרקטיבי כן משך אותם. אולי גם אצלך?
º
תודה על העצות! שבת שלום
28/11/14 13:10
3צפיות
תורם תחליף חלב לגורי חתולים.
27/11/14 11:46
34צפיות
אם מישהו מטפל כרגע בגור יונק אז יש לי קופסה פתוחה , 250 גרם של תחליף חלב  איכותי .
כמעט ולא השתמשתי בקופסה.
אפשר לבוא ולקחת - 055-8982412. תודה.
כדאי לכתוב באיזה אזור בארץ
27/11/14 11:50
23צפיות
כל הכבוד לך!
צודקת. העיר היא בת ים.
27/11/14 12:32
20צפיות
קניתי את הקופסה עבור גור יונק נטוש שאספתי מהרחוב וכבר היו לו שיניים ומהר מאוד הוא כבר התחיל לאכול לבד
ככה שאחרי יום יומיים כבר הפסקתי להשתמש בה. כאמור אפשר לבוא לקחת. שבת שלום.
זקוקה להמלצה לאוכל רטוב *מלא* לחתולים
26/11/14 19:55
51צפיות
הכי טוב שיש בבקשה.
º
האם קנין קוואיר זה טוב?
26/11/14 21:21
10צפיות
הכי טוב?
26/11/14 23:04
52צפיות
º
תודה. האם זה מזון מלא?
26/11/14 23:11
13צפיות
האם נטורל בלאנס הוא מזון מלא?
27/11/14 07:48
30צפיות
משום מה אני כמעט לא מצליחה למצוא כלום באינטרנט

בדף של היצרנית
27/11/14 11:22
32צפיות
אפשר למצוא פירוט חומרים

לוחצים לכל מוצר ובודקים. הם טוענים שמדובר במזון מלא לכל שלבי החיים, אני לא יודעת אם הייתי רוצה לסמוך רק על שימורים.
הפגנה למען חתולי פתח תקוה (וגם כלבים אולי)
25/11/14 22:57
37צפיות
ביום ראשון הקרוב כלומר בשלושים לנובמבר אמורה להתקיים בשעה חמש ושלושים אחר הצהריים ליד עיריית פתח תקווה הפגנה למען חתולי פתח תקוה. גם למען סירוס ועיקור וגם להעלאת המודעות להתיחסות לבעלי החיים, גם לכלבים וגם לחתולים. 
תודה על העדכון, אנסה להגיע.
27/11/14 08:32
16צפיות
אם יהיו שינויים אודה על עדכון כאן.
אימוץ חתול/ים פעם ראשונה
27/11/14 00:24
48צפיות
היי, פעם ראשונה שלי כאן,
כבר הרבה זמן שאני מעוניין לאמץ, ויש לי 5 שאלות: 
  1. האם כדאי גור או חתול בוגר?
  2. האם פרסי/סיאמי/רוסי או רחוב?
  3. המליצו לי לאמץ 2 חתולים ואו דווקא אחד האם נכון?
  4. האם כדאי לאמץ ממודעה באתר פטנט לדוגמה או מיום אימוץ שכולל כבר חיסונים ושבב?
  5. מדוע ימי אימוץ כוללים ברובם כלבים ומעט חתולים?
אשמח מאד לקבל פרטים.תודה רבה
אני מת״א

תשובות
27/11/14 08:05
38צפיות
ברוך הבא  
1. תלוי בך. הרוב מעדיפים לאמץ גורים כי הם מסתגלים יותר בקלות לשינויים, אבל יש יתרונות גם לאימוץ חתול בוגר (אופי ידוע, לא צריך להתמודד עם האנרגיות של גור, מצווה אמיתית של לתת בית לחתול שסיכוייו למצוא בית קטנים מעצם היותו בוגר).
2. שוב, תלוי בך. אין דבר כזה "חתול רחוב" - כל החתולים הם חתולי בית, חלקם פשוט כרגע לא חיים באחד כזה...
אם אתה מתחבר יותר למראה הגזעי, ניתן למצוא חתולים מעורבים דמויי גזעיים למסירה, אם כי לפעמים צריך להשקיע קצת יותר זמן בחיפושים. נכונות לאמץ בוגר תקל בעניין הזה.
כדאי לקחת בחשבון שאצל ארוכי הפרווה ניכנס לתמונה עניין של טיפוח הפרווה, שדורש זמן ולפעמים השקעה כספית (ביקור במספרה, תוספים לעזרה במעבר השיער במערכת העיכול וכו')
בכל מקרה - לא קונים חתולים מעורבים, וכל חתול הוא מעורב אלא אם יש לו תעודות גזע רשמיות. לא משנה איך הוא נראה או איך נראים הוריו או מה מנסה לזבל לך בשכל המוכר.
3. זה נכון, בעיקר בגורים (או שני בוגרים שמכירים זה את זה). יותר קל לגדל שני גורים כי הם מוציאים את רוב האגרסיות אחד על השני במקום עליך (ועל הרהיטים). בבגרות הם פשוט מארחים זה לזה חברה, כשאתה לא בבית או לא פנוי לתת תשומת לב.
4. תאמץ את החתול שאליו אתה מתחבר. לכל חתול מגיע בית, לא משנה אם הוא נמצא כרגע בעמותה או בבית פרטי. יש יתרונות לסל אימוץ שמציעות עמותות, אבל כמישהי שמוסרת גורים אסופיים לאימוץ באופן פרטי אני יכולה להעיד שגם הם בסדר גמור  
מאחר שאתה מת"א, ממליצה לפנות לעמותת צב"ח רמת גן. יש להם חתוליה והם אחת העמותות הטובות בארץ. או לעמוד "אמץ חתול" בפייסבוק
5. השאלה היא למה הרחובות מלאים בעיקר בחתולים ופחות בכלבים.. זה בגלל שהחוק מתיר לחתולים לחיות ברחוב אבל מחייב פינוי של כלבים לכלביות. אי לכך, יש יותר כלבים שמחפשים עבורם בית, מחתולים (אותם משאירים להסתדר ברחוב). כלבים שלא נמצא עבורם בית מומתים בעשרות אלפים מדי שנה. החתולים מתים עצמאית ברחוב  
ניסיון לענות
27/11/14 08:08
36צפיות
1. זה תלוי בך. אתה יכול לאמץ גור ולא לדעת איך אופיו יתפתח אבל אתה איתו בעצם מינקותו או לאמץ חתול בוגר שאופיו ידוע ומתאים לך. לחתולים בוגרים קשה יותר למצוא בית, אז אם אתה מתלבט הייתי ממליצה לך לאמץ חתול בוגר.
2. רחוב. יש חתולי רחוב יפים בטירוף לא פחות מהגזעים. לגזעים לרוב יש מחלות שעוברות בגזע, אין לרובם תוחלת חיים ארוכה כמו שלחתולי רחוב מעורבים - כי מחלות גנטיות לא עוברות אליהם. למה רחוב? כי ככה באמת תציל נפש חייה ולא תגרום לאחרת לסבול כאשר את קונה גזעי. כשאתה קונה חתול גזעי זה בא על חשבון מיליוני חתולים שמנסים לשרוד את החיים, בא על חשבון אימם של הגורים הגזעים שמחזיקים אותה רק לצורך המלטה. תחפש בגוגל את המונח "מטחנת גורים" ותקבל מעט מידע על התעשייה המכוערת הזאת. בחיות לא סוחרים. חוץ מזה, בטח תתפלא לשמוע אבל המון חתולים גזעים נזרקים מביתהם כי "הצעצוע עשה את שלו" אז אולי תוכל אפילו למצוא חתול גזעי בוגר באחת העמותות. אבל בשורה תחתונה- לאמץ ולא לקנות!!!!!!!
3. שני חתולים. ממש ככה, הם מעסיקים אחד את השני, הנטל הכלכלי לא מאוד כבד ביחס לחתול השני, השמחה כפולה.
4. יש ים של עמותות, ים של פרסומים בפייסבוק- זה לא משנה מאיפה תאמץ. לרוב עמותה מסודת תדרוש ממך סל אימוץ הכולל עיקור\סירוס כידי לוודא שחלילה החתול לא יתרבה.
5. זה לא בידיוק נכון- יש חתולים אפילו יותר מכלבים הסיבה העיקרית שלא תראה חתול ביום אימוץ היא שמאוד קשה לקחת אותו לשם- חתול מאוד נלחצים ממעבר ממקום למקום ומקומום הומי אדם. דבר נוסף, הרבה חתולים חיים ברחוב- אם התנאים מאפשרים להם את זה אפילו גם שנים רבות (יש לי חתול רחוב שאני מאכילה בן 7) - כלבים הם לא שורדים גדולים כמו חתולים, ככה שאם יחפוץ ליבך בחתול חמוד שמשוטט ברחוב תיקח אותו. רוב החתולים מהעמותות אלו גורים שניצלו, חתולים שניצלו שלא ניתן כבר להחזיר לרחוב עקב הסתגלות.

אני שמחה על ההחלטה לאמץ חתול, חתולים זה דבר מופלא, הם חכמים שלפעמים אני חושבת שיותר מאיתנו הבני אדם.
חתולה גרגרנית במיוחד וחובבת כפות רגליים
25/11/14 23:34
68צפיות
היי, אני ובת זוגי אימצנו גברת שעירה לפני חודש וחצי - חודשים בערך והיום היא בת 3 חודשים פחות או יותר. הגברת מאוד סקרנית ושובבה ומאוד אוהבת לשחק ולרדוף אחרי כל דבר שזז (היום היא בילתה את רוב שעות היום מול מראה בניסיון לצוד את עצמה). כרגע יש לנו 2 בעיות איתה..
1. כל פעם שאנחנו יושבים לאכול בסלון החתולה משתגעת ורוצה להגיע לנו לצלחות (וזה לא משנה בכלל מה אנחנו אוכלים). אנחנו מקפידים להוריד אותה עם כל תקיף של "לא" אבל זה לא עוזר..היום היא פשוט קפצה לתוך מרק ברוקולי רותח (חוץ מקצת פאניקה לא קרה כלום). מה עושים עם זה?
2. כל פעם שהולכים יחפים בבית היא פשוט באה וצדה לנו את הכפות רגליים...מישהו יודע איך מפסיקים את זה?

מחר אעלה תמונה של הגברת

תודה מראש לכל העונים

ככה זה אצל רוב הגורים, לא חדש, אבל יש צורך לחנך
26/11/14 00:15
50צפיות
חתולים מאד רגישים לתנועה ומתרגשים מכל מה שזז. אין חתול שלא עובר שלב של ציד כפות רגלים... אבל אסור להרשות זאת, כדי שלא יהפוך להרגל! רגלים וידיים הן מחוץ לתחום החתולים והם לא צעצועים.  עליכם להבהיר זאת לחתולה בצורה אסרטיבית. תבחרו מילה כמו נניח "אסור" או "פויה" וכד' ותנזפו בה. אם היא מכאיבה, אז ללכת משם ולא לתת לה  לנשוך. אני ממליצה גם על יללת כאב מסכנה ונשיפה קששש כמו שהחתולים עושים כשכואב להם. היא תבין בסוף שזה מכאיב. כמו כן לא ללטף ולתת פינוקים כשהיא נושכת וגם לא מייד אחר כך. כל הליטופים והפינוקים - אך ורק כשהיא מרוויחה אותם ביושר (שקטה ונחמדה). לא לשחק איתה עם הידיים והרגלים כך שזה יגרור נשיכות. אם היא לא נושכת אז אפשר. אם היא נושכת לעזוב אותה זמן מה.
חתולים הם מאד סקרנים בעיקר כגורים. מניסיוני לסלק אותם משולחן האוכל זה כמעט קרב אבוד. זה אחד הדברים שלא הצלחתי לעשות עם החתול אבל אני מודה שזה גם לא מפריע לי כל כך, אז לא התאמצתי. המפתח להצלחה זו ההתמדה. במשך השנים יתכן שהיא תלמד שאין טעם לעלות על השולחן כי היא ממילא לא מקבלת כלום. אסור באיסור חמור לתת לה מזון מהשולחן. כשאתם אוכלים היא לא מקבל שום דבר. ובכלל עדיף לא לתת לה מזון של בני אדם שמכיל המון מלח, סוכר, עמילן ותבלינים לא רצויים לחתול. תנו את השאריות לחתולי החצר המורעבים ולא לחתולה שלכם. אם היא לא תקבל כלום אף פעם ותמיד תסלקו אותה מייד מהשולחן, יש סיכוי שבעוד כמה שנים היא תרגע... אבל דעו לכם שהיא תמיד תנסה את מזלה...
אצלי החתול לא אוהב שום מזון של בני אדם גם לא בשר בשום צורה ( הוא צמחוני...) אבל הוא תמיד יעלה על השולחן מתוך סקרנות להציץ ולהריח מה אוכלים שם.
אם אלה הבעיות שלכם עד כה, אז המצב ממש מעולה! מזל טוב על האימוץ , שתהנו.
תודה על התשובה
26/11/14 00:25
34צפיות
כמה נקודות...
1. לפעמים אי אפשר ללכת למקום אחר, כשמבשלים / שוטפים כלים זה ממש הופך למטרד לפעמים. לא משנה כמו אנינו מעירים לה על זה זה לא בדיוק מזיז לה..
2. כשרואים שהיא לא מאפה אנחנו משפריצים עליה ממש טיפת מים..זה אמור לעזור?
3. היא בשום פנים ואופן לא מקבלת אוכל שלנו..הדבר היחידי שהיא אוכלת זה רק את האוכל מהקערה שלה (וכפות רגליים כמובן).
אני בעד רקיעה ברגל אם אי אפשר ללכת למקום אחר, וגם "קשששש"
26/11/14 00:43
31צפיות
כך אני עושה כדי שהחתול לא יברח מהבית. הוא נורא סקרן ורוצה לצאת, אבל אני לא מסכימה והוא נוטה לברוח. כיום אחרי 6 שנים ,הוא כבר התרגל לרקיעה האוסרת שלי ופחות בורח. הכל תלוי ביכולת ההתמדה שלכם ועקביות ללא פשרות. גם עיקור החתולה והגיל שלה, ייטיבו עם ההתנהגות הזו. מצד שני, עדיף חתולה פעילה מלאת חיים ושובבה, מאשר חתולת בטטה שישנה כל היום.
תודה על התשובה
26/11/14 00:25
25צפיות
כמה נקודות...
1. לפעמים אי אפשר ללכת למקום אחר, כשמבשלים / שוטפים כלים זה ממש הופך למטרד לפעמים. לא משנה כמו אנינו מעירים לה על זה זה לא בדיוק מזיז לה..
2. כשרואים שהיא לא מאפה אנחנו משפריצים עליה ממש טיפת מים..זה אמור לעזור?
3. היא בשום פנים ואופן לא מקבלת אוכל שלנו..הדבר היחידי שהיא אוכלת זה רק את האוכל מהקערה שלה (וכפות רגליים כמובן).
יש חתולים שמדברים עיברית?
26/11/14 09:10
42צפיות
לא עוזר שמסבירים להם בעיברית, ולא חשוב באילו מילים משתמשים. אין סיבה שחתול יבין ש-"לא" או "קישטה" פרושם אסור (וגם אם היה מבין, זה לא היה משפיע עליו). לדעתי, הדרך היחידה לחנך היא ע"י סנקציה שלילית. כלומר משהו שמפריע לחתול. ואז הוא ילמד שאם יעשה כך וכך, יקרה משהו "רע". וזו כבר סיבה מספיק טובה להמנע.
התזת מים היא אופציה, אבל שתלויה בחתול. השדה שלי דוקא מאוד אוהבת מים, ומבחינתה זה פרס. אפשר להשתמש בקול, אבל באופן שיבהיל את החתול. אפשר לתת מכה קטנה (אבל מספיק גדולה, שלא תתפרש כמשחק) וכד'. אם תלווה את המכה במילה כלשהי ("קישטה"), זה יעזור לאפקטיביות של המילה. וכך בעתיד, כשאומרים "קישטה", החתול יודע את המשמעות שלה.
אנחנו מקפידים תמיד ב״לא״ תקיף כשהיא עושה משהו
26/11/14 09:24
25צפיות
וכרגע נראה שזה עובד כשהיא מתחילה לשחק עם ידיים (בתמורה אנחנו מקבלים מיאו נעלב והיא פשוט הולכת)..חשבתי אולי זה יעבוד עם דברים אחרים..
וזה נשמע כאילו מנהלים משא ומתן עם אירן אין עם מי לדבר ובנתיים מטילים סנקציות
"קישטא" כל חתול מבין מה זה!!
27/11/14 00:01
21צפיות
בגלל שיש בזה צליל המזכיר נשיפת חתול. חתולים אינם אוהבים צלילים המזכירים את נשיפת האזהרה שלהם.
חתול שעושה קקי מפחד.
הודעה זו מכילה תמונות
26/11/14 09:01
110צפיות
אחד מהחתולים שלי פוחד מחתולי הרחוב.כל עימות הכי סטנדרטי הוא עושה קקי ומתפלש בו (במהלך הריב). לפני כמה ימים הוא נמרח כלכך שנאלצנו לשטוף אותו במקלחת. לפני מספר דקות חזר עם ריח וליכלוך שלמזלנו רוכזו בשטח שאליו יכול להגיע בעצמו והוא ניקה את עצמו אבל זה מגעיל. תלוי ברמת הבהלה,הפעם הוא מודע וניקה עצמו.בפעם הקודמת הסתובב כה וכה עם הצואה מרוחה על כל הגוף.
יש משהו לעשות ען זה? הוא קשור אלי במיוחד,תמיד קופץ לי על הברכיים כשנכנס כדי להגיד שלום מקרוב. מה עושים?
למה הוא בא במגע עם חתולי חוץ?
26/11/14 13:01
48צפיות
חתול בייתי לרוב חסר יכולת לתקשר עם חתולי חוץ, כאילו הם "מדברים" בשפה אחרת.
האם הוא מבקש לצאת מיוזמתו?
כן.מבקש לצאת ואוהב לצאת.אנחנו גרים בבית פרטי
26/11/14 16:58
49צפיות
וגם אם אם לא מסתובב ממש בסביבה,מספיק שיצא לחצר ועוברים שם לפעמים חתולים.
אני לא רוצה למנוע מימנו את זה. מה גם,כשאחותו יוצאת (והיא לא מתנהגת כמוהו)הוא לא יישאר הרבה זמן בפנים.
º
היי, מישהו מכיר פה את אתר הזמנות "פנדה"?
25/11/14 14:29
51צפיות
מאיזו בחינה?
25/11/14 15:08
46צפיות
זה אתר ותיק ומוכר.
אישית לא קונה מהם כי אני צפונית מדי לאזור החלוקה שלהם
יש להם מועדון חברים חדש שמציע מחירי חו"ל
25/11/14 18:04
62צפיות
לפחות ככה הם טוענים.
נרשמתי לזה לפני כמה ימים, שלחו לי טופס למילוי הרגלי הרכישות שלי, ומאז לא שמעתי מהם
לוקח קצת זמן עד שהם חוזרים אליך
25/11/14 18:54
61צפיות
אבל הניסיון שלי(אני חבר חודש) שהמועדון הזה מחזיר את עצמו. בכל מקרה אתה יכול לראות את מחירי המועדון אם תדפדף באתר שלהם
מה זאת אומרת מחזיר את עצמו?
25/11/14 19:18
52צפיות
זה עולה כסף?
כן, תשלום קבוע לחודש
25/11/14 23:31
51צפיות
הם מתמחרים לפי מספר חיות המחמד וסוגן.אני לא יודע מה המפתח בדיוק, אבל הוא קיים. מצד שני ההנחות משמעותיות מאוד: החודש, שקניתי יחסית מעט, יצא לי מקביל להנחה של 20% בערך אחרי קיזוז. אם הייתי קונה יותר ההנחה היתה אפילו יותר משמעותית

º
חבל שהם לא מספרים את זה לפני שנרשמים
25/11/14 23:40
26צפיות
º
לי הם סיפרו את זה יפה מאוד
26/11/14 11:13
23צפיות
בלי שום קשר להיות מנויה שלהם או משהו...
26/11/14 11:17
36צפיות
בלי להצטרף, המחיר של האוכל שקניתי היה זול יותר ב20 שקל ממקומות אחרים, לכן הזמנתי מהם.
סליחה על הנימה של הפוסט הקודם
26/11/14 11:21
38צפיות
הייתי באמצע משהו וזה גלש. אבל אני בפירוש זוכר שבעמוד שקראתי לפני שביקשתי הם כתבו שתהיה עלות
אתמול הזמנתי מהם אוכל לחתולה
26/11/14 07:56
49צפיות
השארתי פרטים וחזרו אליי אחרי רבע שעה.
קיבלתי בערב את האוכל.
אם ימשיך ככה והאוכל מתאים(סוף סוף) לחתולה אני אקנה אצלם.

כנראה שהגזמתי עם תרסיס פרונטליין
25/11/14 00:53
100צפיות
לפני כ-3 שבועות שמתי תרסיס פרונטליין בעורף החתול שלנו, [מהרי ההימליה] כיוון שהיו הרבה פרעושים והחתול התגרד מאוד [וגם אנחנו.] זה לא השפיע, לא חיכיתי חודש ולאחר מספר ימים שוב שמתי את החומר, ראיתי שגם הפעם זה לא משפיע, שמתי שוב לאחר כשבוע. נכון להרגע, החתול עדיין מלא פרעושים ונקודות דם קטנות, על כל גופו. היום לא אכל כלום, הוא רזה מאוד, כואב לראות אותו כך. האם מצבו נובע מהרעלת הפרונטיין, או מהפרעושים שמוצצים את דמו, או בכלל בגלל גילו, [ בן כ-10 ]
אודה לכם מאוד אם תייעצו לי מה לעשות.
שרה
º
קח אותו לוטרינר, מה אתה עושה ספקולציות.
25/11/14 00:59
26צפיות
º
25/11/14 08:59
2צפיות
קצת היגיון
25/11/14 07:03
66צפיות
אם פרונטליין לא עובד, מה יעזור להמשיך לשים אותו עוד ועוד?
אם החומר הפעיל לא משפיע על הפרעושים, אז הוא לא משפיע. הכמויות לא ישנו זאת.
ישנם פתרונות הדברה אחרים המבוססים על חומרים אחרים.
תרסיס? בעורף?
26/11/14 09:14
35צפיות
רק אמפולות מיועדות לישום על העורף. התרסיס מיועד לכל הגוף. כך שאם שמתם רק על העורף, ברור למה הוא לא יעיל.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה