לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום חתולים!

הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע להתנהגות או בריאות החתול, להשמיע את דעתכם בנושא חתולים, להתייעץ או להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאת תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא אמור להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר שלך ולהביא את החיה לבדיקה.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

-העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
 נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום
 הכנסו לאירועי הפורום (בצד שמאלי של הדף) ע"מ להתעדכן על אירועים חשובים שקשורים לנושא הפורום ולפורום עצמו
המשך...
הודעה חדשה

גורה מחפשת בית
הודעה זו מכילה תמונות
23/05/15 05:22
15צפיות
חילצתי אותה היום משיח בין שני כבישים מאוד סואנים.
בת חודש וקצת, חברותית, חמודה ויפהפייה אמיתית (לא סגור על המין, יתכן זכר)
פצעים מסביב לפה
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 22:28
28צפיות
שלום,
לפני כשבוע אימצנו גור חתולה בת בערך חודש וחצי. 
בימים האחרונים הופיעו אצלה פצעונים מסביב לפה . זה לא מפריע לה והיא לא מגרדת את זה . 
תוכלו לעזור להבין מה זה ואיך מטפלים?
מצורפת תמונה
איזו חמודה היא!
22/05/15 23:01
21צפיות
קודם כל,חשוב לומר שאנחנו כאן בפורום לא וטרינרים. כשיש מצב של הופעת פצעים, שינויים פתאומיים ושאר עניינים כאלה, הדבר הנכון הוא לגשת לוטרנר, כי כל מה שנגיד לך בפורום אינטרנטי, במיוחד בלי לראות את הקטנה במציאות, הוא בגדר ניחוש בלבד.

אי לכך, ההמלצה העיקרית שלי היא לגשת לוטרינר ביום שני.ממילא צריך לגשת לוטרינר כשמאמצים, לבדיקה ראשונית ולחיסון ראשון אם הגיל מתאים.

מעבר לזה, אוסיף שיש כל מיני סיבות לפצעים בסביבות הפה ובתוכו בחתולים, אבל הנקודות האלה שרואים בתמונה מעלות בדעתי פרעושים- נוכחות פרעושים יכולה לגרום לפצעים כאלה כשיש הרבה פרעושים ו/או רגישות של החתול אליהם. צריך לדאוג לשני דברים: טיפול תילוע (כי תולעים מביאות איתן ביצי פרעושים שבוקעות)וטיפול פירעוש. בגורים צעירים מאוד צריך להזהר לתת את הטיפול הנכון,. בחתול בוגר נהוג לתת טיפול פירעושבאמצעות אמפולה שמטפטפים על העורף בין עצמות הכתף (היכן שהחתול לא יכול ללקק) אבל צריך לקרוא את ההוראות והבין מאיזה גיל מותר לשים אמפולה. אם הקטנה צעירה מדי, יש אפשרות לטיפול עם תרסיס פרונטליין שמתיזים על מטלית נקייה שאותה מעבירים על הפרווה של הגורה.

בכל מקרה, רצוי שהוטרינר יראה אותה, יאבחן אם זה באמת פרעושים, וידאג לתילוע וגם ידריך אתכם בענייני פירעוש. אם היא בריאה ומספיק גדולה, יתכן גם שכבר ימליץ לחסן.
º
אוקי. אפשר לחכות עד יום שני או שעדיף ללכת באופן דחוף?
22/05/15 23:05
4צפיות
אם אכן מדובר בפרעושים
22/05/15 23:11
19צפיות
אזי אפשר לחכות ליום שני. אם תיראו שמתחיל להחמיר, דימומים, איבוד תיאבון או אנרגיות (אם תראו שהגורה משנה התנהגות ונראית חלשה יותר או אפטית) - אז גשו מידית למרפאה וטרינרית לטיפול חירום.

לפי התמונה בלבד, לא נראה חמור, אבל אל תחכו מעבר למה שחייבים בגלל החג.
תשובה
22/05/15 23:15
14צפיות
זה כבר כמה ימים ככה ולא נראה שזה משפיע על ההתנהגות שלה. היא אוכלת , שותה, עושה צרכים ומשחקת .
רק כשאנחנו עוזבים את הבית לכמה שעות היא כל הזמן ישנה ואפילו לא עושה צרכים
טוב מאוד
22/05/15 23:22
13צפיות
זה מגדיל את הסיכוי שלא מדובר במחלה אלא בפרעושים. עם זאת, ההמלצה עדיין נכונה: החמרה פירושה מיד לטיפול.

כשתקבלו איבחון, אל תשכחו לחזור לספר לנו מה הוא היה. חוץ מזה, כולנו נשמח לראותכם בפורוםולשמוע איך הקטנה גדלה
ראיתי כעת שקיבלתם רעיון אחר בפורום רח”מ
22/05/15 23:34
20צפיות
ושם גם הוספת משהו חשוב, שהקטנה מתעטשת. אם היא מתעטשת, רוב הסיכויים שמה שכתבו לך שם נכון ואלה לא פרעושים. זאת אומרת עירנות מוגברת ובאמת למהר לוטרינר אם רואים החמרה, ובודאי לגשת מיידית ביום שני.
"האם החתולה שלי איבדה את קולה?"
22/05/15 23:03
14צפיות
החתולה שלי בת 11,  אתמול בלילה החלה צרידות קלה  והיום לפעמים יש צרידות חזקה ולפעמים בקושי קול, צרכים עושה ואוכלת כרגיל, היא מנסה להקיא, הקיאה נוזל ויש מין רפלקס של הקאה אבל מתגברת על כך.
כרגע הבאתי לה אוכל שימורים (פטה) לראות אם היא אפטית - אבל היא אכלה כהרגלה ומשחקת איתנו.
פעם היה לה וזה עבר תוך יומיים, מקווה שגם הפעם ולא נצטרך להעביר את החג בבית החולים הוטרינרי.

חייבת עידוד
22/05/15 12:40
55צפיות
החתול שלי עבר חסימת שתן (קלה), אחרי טיפול בחסימה ומתן שלל תרופות ואוכל מיוחד ואחרי ריצה בהולה לוטרינר שוב עקב חשש נוסף והקאות, נעשה רנטגן וUS ולא נמצא כלום (וגם לא חסימה) טפו טפו טפו, נתנו לו עוד תרופה.
אחרי כל התרופות האלה, הוא התחיל להשתפר, סיימנו חלק והוא התחיל כבר להראות כמו עצמו, שובב ומשתולל, להתנהג כהרגלו.
והיום שוב, ראיתו אותו הולך הרבה לשירותים, עושה פיפי, לא עושה, גם שלשול לתוספת..
דיברתי עם הוטרינר, אמר לחזור לאנטיביוטיקה:(

כאילו הוא לא מצליח לצאת מזה, המסכנון, אני כל כך דואגת לו.
אפשר קצת עידוד? שזה יעבור והוא יחלים?
ממש עצוב לי.
נשמע שאתם מאוד עירניים
22/05/15 12:59
34צפיות
ושמים לב במהירות לבעיות, וזה בעצם הדבר שנותן לחתול שלכם את מירב הסיכויים לעבור את הקשיים בשלום

באמת שלא כולם ככה וזה בכלל לא מובן מאליו. אני עצמי לא בטוחה כלל שהייתי שמה לב במהירות רבה כמו שלך!

מאחלת הרבה בריאות לשעיר ושקט נפשי לכם
תודה!
22/05/15 17:03
12צפיות
זה התינוק שלי, ואני רוצה שיהיה בריא..
אוף
22/05/15 15:34
38צפיות
קוקה איבדה את הגורים  אתמול שהלכנו לישון הם ישנו בשיח בחצר היום בבוקר הם לא היו בחצר ,
היא העבירה אותם שוב! חשבנו שהכל בסדר והיא יודעת איפה הם אבל לא !
היא כל היום מייללת מחפשת אותם אוף ביקשנו מהדיירים של החצרות הסמוכים חיפשנו בכל מקום אפילו בפח ואין  :( והיא באטרףףףף כל היום מייללת ...כאב לב  :(
שלשול עקב אנטיביוטיקה לזיהום בדרכי השתן..
22/05/15 05:35
29צפיות
לקחתי שתן שלו לבדיקה אצל ווטרינר שגילה כמות גדולה של לימפוציטים שם, הוא נתן לו rilexine פעמיים ביום שגרם לו מיידית להתחיל לשלשל. בתגובה אמר לי לתת פרוביוטיקה פעם ביום וגסטרו 10. (האוכל לא שונה, עדיין Pro plan sensitive)
האם להמשיך לתת לו בכל זאת 10 ימים? ללכת לווטרינר אחר שאולי ייתן לו משהו שאין לו רגישות  ?

אם אין בטחון בוטרינר שלך
22/05/15 09:47
20צפיות
אז בכל מקרה כדאי לשמוע חוות דעת אחרת, כי קשה להתנהל כשלא סומכים על הרופא.

מעבר לעניין הבסיסי הזה, באופן כללי לא מפסיקים אנטיביוטיקה באמצע. אם מדובר בשלשול קל, זו לא בעיה קשה. אם מדובר בשלשול כבד עם חתול שממש צריך את הארגז הרבה, זו סיבה יותר ברורה לדבר על תגובה לא טובה לאנטיביוטיקה ולדבר עם הוטרינר על שינוי כיוון. יש לציין שזה נכון שטיפול בדבר אחד כמו הזיהום בדרכי השתן, יכול לגרום תופעות לוואי- לא בכל מטופל, אבל בחלקם. זה נכון להרבה טיפולים רפואיים. זו בדיוק הסיבה שמתנהלים מול וטרינר, כדי לקבל ייעוץ מקצועי.

האם הגסטרו וכו' שהוטרינר רשם עזרו לטפל בשלשול?
זה מהכדור האנטיביוטיקה הראשון התחיל
22/05/15 10:30
13צפיות
וגם אחרי 2 חצאי גסטרו זה לא משפיע.
השאלה האם זה נכון להמשיך אנטיביוטיקה במשך 10 ימים אע"פ שיש שלשול והקאות? זה לא יחליש אותו לגמרי?
אם ש גם שלשול וגם הקאות
22/05/15 10:58
18צפיות
זה אכן בעיתי. במקרה כזה, יתכן שאכן כדאי קבל חוות דעת וטרינרית נוספת.

אם תציינו מאיזה יישוב אתם, יתכן שכותבים כאן יוכלו להמליץ על וטרינרים באזור שלכם.
בת ים, בעבר הלכתי איתו גם לווטרינר בpet point בחשמונאים.
22/05/15 11:08
19צפיות
בגלל שיש להם ציוד בדיקה יותר מתקדם,אבל הווטרינרית שם העמיסה עליו בזמנו 4 סוגי אניביוטיקה.
יכול להיות שזו תגובה לאנטיביוטיקה אבל יכול להיות גם
22/05/15 12:09
21צפיות
שזו מחלה כל שהיא. אנינ חושב שכדאי מאוד לקחת אותו לוטרינר. הינה פה יש שרשור וטרינרים מומלצים לפי ערים. תבדוק גם בבת ים וגם בחולון http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
º
זה מלפני 4 שנים, זה עדיין תקף? (אנשים לא התחלפו או משהו?)
22/05/15 13:14
7צפיות
אני מניח שיש שינויים אבל תמיד אפשר להתקשר ולבדוק
22/05/15 13:19
16צפיות
למשל ד"ר מעורר בחולון עדיין עובד ועדיין מומלץ.
ניסיתי להתקשר, אבל הם כבר עמדו לסגור המליצו לחזור
22/05/15 14:13
9צפיות
לווטרינר המקורי, או ללכת לבית דגן, (כי יש חשש שאולי הוא יתייבש) אבל זה כבר מאוחר מדי היום לעשות את זה.

הפצייאנט הקיא שוב עכשיו..
הודעה זו מכילה תמונות
22/05/15 14:20
27צפיות
אבל אני חייב לציין שסדרת ההקאות והשילשולים החלה ממש אחרי הכדור (כלומר 5-6 שעות לאחר מתן הכדור הראשון) ולפי תופעות הלוואי שרשום זה הכי נפוץ .
אבל אין לי הרבה ברירה חוץ לתת לו לשתות כמה שיותר עד אחרי החג. 
הפציינט מאוד מרשים
22/05/15 14:29
19צפיות
אם ההקאות לאתכופות והשילשול קל והוא שותה ואוכל, יתכן שתוכלו להמתין, אבל אולי עדיף כן להגיע לאחד מהמקומות שבהם יש טיול גם בשבת - כמו בית דגן. בית דגן זה בית חולים אוניברסיטאי, יש שם מגוון מומחים ולכן יש אפשרות להתמודד גם עם חולים שהטיפול הרגיל לא טוב להם. עוד מרכז מרובה-מומחים עם אפשרות טיפול גם בסופ”ש זה 'חוות דעת' בבית ברל. טיפולי סופ”ש תמיד יקרים יותר, אבל אם יש בעיה מוחשית עדיף לקבל מענה.
יש מרפאות ווטרינרים שעובדים 24 שעות
22/05/15 14:44
22צפיות

אני מקווה שאלה תופעות לוואי ולא מחלה אחרת. אבל במקרה הזה אולי ניתן לרשום לו אנטיביוטיקה אחרת. כך שכדאי מאוד להתיעץ עם וטרינרים.
עזרה עבור החתול יוחנן
20/05/15 12:13
61צפיות
נדרשת עזרה לחתול יוחנן.
החתול יוחנן הינו חתול כבן 13 שנים שבזמן האחרון מאד רזה. בימים האחרונים החל להיות מאד בררן עם האוכל ולאכול רק מעדנים, וכן הוא כבר לא רץ לאכול את האוכל עם כולם כשאני מחלקת אוכל אלא מחכה בצד שאתן לו אוכל יבש מיוחד (בדרך כלל רויאן קנין) או אוכל רטוב.
אתמול הוא לא הסכים לאכול רויאל קנין אלא רק אוכל רטוב, ולא היה לו כוח לקפוץ, לא לרוץ, ואפילו בקושי להסתובב. אולי זה מהחום ששורר בחוץ ואולי זו הבעיה שיש לו ושאנחנו לא יודעים מהי כי לא היתה לנו אפשרות כלכלית אפיל...ו להתחיל לאבחן מה יש לו. לאור מצבו אתמול, הוא הוא היה חייב לראות וטרינר, והוטרינר באופן חריג, למרות החוב שקיים, היה מוכן לבדוק את יוחנן בדיקה פיסית. הכליות של יוחנן מרגישות קצת קטנות ומעט מחוספסות. נדרשת בדיקת דם + אולטרהסאונד (עם התמקדות בכליות) וכן נדרש אישפוז עם עירוי לוריד לצורך אישושו של החתול.
הבעיה היא 200 ש"ח. 200 ש"ח מפרידים בין יוחנן ובין להתקדם באיבחון ולהתאשפז לטיפול. 200 ש"ח זה הסכום שנשאר לנו כחוב אצל הוטרינר מאישפוז של חתול קודם, ועד שלא נכסה את החוב הזה, יוחנן וכל החתולים האחרים שאנו מטפלים בהם לא יוכלו לקבל טיפול אמיתי ונכון ולעיתים אף מציל חיים.
ולכן אנו פונים אליכם בבקשה, מי שיכול לעזור לנו לכסות חוב זה או אפילו חלק קטן ממנו, נודה לו מאד. תרומה ניתן לעשות ישירות למרפאתו של דר' ארז שטיירמן בטלפון 04-8492410 או בנייד שלו 052-2977280. נא לידע אותנו (בטלפון 052-2790071) על התרומה, במידה ובוצעה, על מנת שנוכל לעקוב שאכן החוב נגמר, ולהביא את יוחנן לטיפול.
המון המון תודה, בשמי ובשם יוחנן,
יעל
דחוף!!
20/05/15 15:01
122צפיות
דחוף!!
אתמול מצאתי 2 יונקים ביפו, חזרנו אחרי כמהשעות והיו באותו מצב כנראה ננטשו.. מצאתי עבורם אומנה רק עד היום בערב. מישהו יכול לעזור?? אספק מטרנה וכל מה שצריך.
שכחתי לרשום
20/05/15 15:01
59צפיות
פרטי התקשרות 0545244084
אני מאוד מקווה שמצאת בינתיים מענה אבל אם לא...
21/05/15 22:29
32צפיות
נתקלתי הערב במודעה הזאת בגיליסט (רשת חברתית) במודעה הבאה:
״שלום לכולם. 
החלטתי לפתוח את הבית שלי לאומנה לגורי חתולים. 
במידה מצאתם גור עזוב,אשמח לשמור עליו ובעזרתכם גם למצוא לו בית חם. 
אני גר בתל אביב ולא מחזיק רכב. 
0526601462
עידו.״
מקווה שהוא יוכל לעזור לך (:

שאלת אוכל - ריגל
19/05/15 03:16
69צפיות
אני עושה אומנות לחתולים, כרגע יש 4 כשהצעיר בן 3 חודשים והגדול בן 11 חודשים (מסורס). יש עוד שתי נקבות בנות 7 חודשים מעוקרות.
עד עכשיו האכלתי בריגל גורים, אבל נתקלתי בשק של ה-20 קילו לבוגרים והוא זול יותר. לא בצורה משמעותית, אבל בואו נגיד שלא יזיק לי לחסוך כמה שקלים בימים אלו.
לקנות את האוכל לבוגרים? להישאר עם הגורים? אולי בכלל עדיף לחפש מזון לחתולים מסורסים (הבנתי שזה בגדר חובה עם חתולים מסורסים)?
תשובות
19/05/15 06:44
46צפיות
באופן כללי מזון לגורים עשיר יותר בחלבון, אשר תורם להתפתחותם התקינה.
אין שום חובה להאכיל במזון לחתולים מסורסים, לדעתי זה אפילו יכול להזיק לטווח ארוך, אלא אם כן אובחנה בעיה רפואית אשר מצדיקה מתן מזון רפואי.
ההמלצה הטובה ביותר היא להאכיל במזון איכותי אשר מתאים לכל הגילאים, כגון Orijen, Go וכו'.
הבעיה שהמזונות האלה יקרים, ולכן בסופו של דבר זה נתון לשיקול דעתך.
את הגור הצעיר ביותר הייתי עוד מאכיל במזון לגורים. את השאר
19/05/15 17:49
38צפיות
אפשר להעביר למזון לבוגרים.
כל הכבוד
21/05/15 21:43
19צפיות
קודם כל כל הכבוד, כן ירבו אנשים כמוך.
לי יש חתול בן 7 שמאז שהגיע אליי בגיל 4 חודשים אוכל לה-קט. המחיר שלו סבבה והאוכל ממש טוב עם כל מה שחתול צריך והחתול שלי הכי בריא שיש (כבר בן 7) וגם מסורס.
לא מכירה את החובה של אוכל מיוחד לחתול מסורס.
º
מבקש המלצה למזון לגורה, במחיר סביר.
21/05/15 11:37
22צפיות
99 ש"ח עבור שק של 3.6 ק"ג זה מחיר סביר?
21/05/15 17:48
34צפיות
יכול להיות שהחמודי הזה פרסי?
הודעה זו מכילה תמונות
19/05/15 22:45
163צפיות
אימצנו חתולון אחרי כמה שנים שלא היה חתול בבית. יש דיעה שהוא עשוי להיות פרסי בגלל השיער הארוך אבל אין לו בכלל פרצוף של פרסי. הייתכן?

השאלה בעיקר מסקרנות כי אנחנו מתים עליו כפי שהוא (אפשר שלא?). אני מניח שאת האוכל המיוחד שממיס שיער בכיבה נצטרך בכל מקרה לקנות.
undefined
גזעי הוא לא
20/05/15 07:03
89צפיות
כי כדי להיות גזעי הוא צריך שיהיו לו תעודות, ואין לו
מה הוא כן? חתול חמוד עם פרווה ארוכה  
אם יהיו לו בעיות של שערות בקיבה, זה בגלל הפרווה הארוכה ולא בגלל שיוך לגזע כזה או אחר

20/05/15 08:53
57צפיות
היו לנו בעבר חתולים יותר קונבנציונליים ואף פעם לא היתה בעיה של שיער בקיבה. כנראה שעם הבחור השעיר הזה, פרסי או לא, נצטרך לדאוג לנושא וגם להברשות יותר תכופות.
הברשות קבועות עשויות לפתור לגמרי את הבעיה
20/05/15 09:13
60צפיות
אז בהחלט כדאי להקפיד על הברשה. בהרבה מקרים זה מספיק ואין צורך יותר בשום דבר נוסף. האם היו לכם כבר בעיות של הקאות של כדורי פרווה וכו'?

הגורון באמת נראה מקסים. אני מקווה בשבילו, ובשביל החתולים בארץ בכלל, שהוא לא בא מאיזו המלטה ביתית מכוונת. המלטות ביתיות של חתולים וכלבים ללא תעודות הן הגורם מספר אחת לכך שיש לנו בארץ יותר כלבים וחתולים ממה שיש בתים עבורם, וזו הסיבה שיש בסביבות מאה אלף(!!!) כלבים מתים בשנה. חתולים לא ספרו... אבל הבעיה ברורה לעין.
אימצנו דרך פעילה של אחת האגודות
20/05/15 09:28
62צפיות
חיפשו לו בית אומנה, אבל אנחנו רצינו לאמץ. הוא הובא אליה והיא לא יודעת יותר מדי פרטים. הוטרינר אמר שהוא במצב טוב, שמנמן ובריא כך שמגיע מבית טוב שם קיבל טיפול טוב. עדיין נורא מפוחד. מתחיל להתרגל אלינו אבל מעדיף להתחבא רוב הזמן ואנחנו נותנים לו להתרגל בנחת. למרבה המזל כרגע אין בע"ח אחרים בבית והילדים כבר יותר גדולים אז אין מה שיפחיד אותו.

התחלתי לערוך קצת מחקר על ארוכי השיער כי החתולים שהיו לנו בעבר היו עם שיער רגיל.

באמת עצוב מה שקורה עם בעלי החיים בארץ. חוץ מכלבים וחתולים יש גם ארנבונים ומכרסמים אחרים שגורלם עוד יותר גרוע.
נראה שהלכתם באמת על הכיוון הכי מוסרי שיש
20/05/15 09:56
48צפיות
אימוץ מישהו שמחפש בית דרך עמותה - באמת לטעמי אחת הדרכים הכי מועילות לתרום לשיפור פני המצב בארץ.

אתם לגמרי צודקים שיש חיות שעליהן ממש אין מידע, שהן כאילו "שקופות"  - ארנבונים ומכרסמים אחרים. פשוט עצוב
אגב, זה שיש לו שיער ארוך לא אומר שהוא יסבול מכדורי פרווה
20/05/15 10:01
50צפיות
אחד החתולים שלי הוא ראגדול גזעי. הכוונה לגזעי ממש עם תעודות (ברור שהיום כבר לא הייתי קונה גזעי ו- 2 החתולים האחרים שלי הם חתולי רחוב).
יש לו פרווה ארוכה שאני מברישה פעם בשבוע - זו פרווה שלא נוטה לראסטות. חתולים פרסים אמיתיים צריך להבריש כל יום.
החתול שלי אינו סובל מכדורי שיער. אולי פעם בשנה הוא פולט קצת שיער אבל זה ממש בקטנה. אני לא מצליחה להעלות תמונה כדי שתראי את הפרווה העשירה שלו.
נבריש. זה גם מפחית שיעורת על רהיטים, בגדים, אוויר
20/05/15 12:52
35צפיות
יש לי ניסיון עם כלבים וארנבות ארוכי שיער. מצד שני, לפחות הפרסים, אם הוא פרסי האמת, ידועים כגזע די עצלן. החתולים הקודמים שלי היו סופת טורנדו. גם כבוגרים. תכונה שאני מוכן לוותר עליה.
תמונה של סקאי
הודעה זו מכילה תמונות
20/05/15 12:54
84צפיות
הנה תמונה של החתול שלי
º
וואו, מהסרטים.
20/05/15 14:06
15צפיות
º
לרגדולים יש נשירה מועטה יחסית
20/05/15 14:44
19צפיות
נשירה מועטה? תגיד את זה לבעלי שכל הזמן מתלונן
21/05/15 13:56
35צפיות
שבעבודה מעירים לו שהמכנסיים שלו מלאים בשיערות לבנות.
גם אני בקושי מעיזה ללבוש מכנסיים שחורים בגלל כמויות השיער.
את יודעת שהכל יחסי. רגדולים אפילו נחשבים להיפואלרגניים
21/05/15 17:42
23צפיות
לאנשים שאלרגיים לשערות של חתולים (ולא לחלבון שחתולים מפרישים).
את בעצם מוכיחה שהטענה הזאת אינה נכונה.
º
גזעי או לא, הוא מעלף!!!
20/05/15 10:26
23צפיות
20/05/15 12:45
40צפיות
ובמציאות עוד יותר מתוק.
לחתולים פרסיים מקוריים לא היה פרצוף פחוס. וכיום כבר שוב
20/05/15 14:53
76צפיות
מגדלים פרסיים כאלה, הם נקראים persian doll face.
אני מאוד מקווה בשבילכם שהגור שלכם לא פרסי - הם דורשים יותר מדי טיפוח, לטעמי לפחות.
כנראה שלעולם לא נדע בוודאות מה הוא
20/05/15 15:57
52צפיות
תודה על המידע, תמיד שמח ללמוד.
כנראה שאם היינו יושבים לחשוב, באמת לא היינו בוחרים בחתול פרסי. אבל כבר זמן מה שהבית מרגיש ריק בלי חתול וחשבנו בכיוון. ואז קיבלנו בפייסבוק קריאה דחופה לבית אמנה עבור הקטצ'ינק הזה ומייד ידענו שזה זה. אימוץ כמובן. מקבל צמרמורת רק מהמחשבה שהיה נכנס לכלוב. הוא כל כך עדין ומפוחד שלא היה לו שום סיכוי שם חרף כל הכוונות הטובות של האנשים הנפלאים שם.
מתקן את עצמי, עשיתי גוגל על persian doll face
הודעה זו מכילה תמונות
20/05/15 16:02
93צפיות
וזה בדיוק הוא! אבל בדיוק!
º
מתוקי :)
21/05/15 21:45
8צפיות
בא לשכונה חתול חדש
21/05/15 17:00
32צפיות
שלום,
 לאחרונה הגיעה לחצר שלנו חתולה חמודה. אנחנו גרים בכפר בצפון ויש התראות על כלבת. השאלה שלי היא - אם אצליח לקחת אותה ולחסנה כנגד כלבת, האם בטוח היא לא תהיה חולה?
כלומר אולי כבר יש לה כלבת (למרות שהיא נראית בסדר) ומה יעילות החיסון עבורה במידה וחלילה היא כבר חולה?
בקיצור אני לא רוצה לקחת סיכון במיוחד שיש לי ילדים קטנים...
אשמח לתשובה מוטרינר.... 
אם תוך 10 ימים היא לא מפתחת שום סימנים חשודים אז אין לה כלבת
21/05/15 17:39
31צפיות
לדעתי שום חיסון לא נותן הגנה של 100% אבל המקרים שהחיסון לא עוזר הם מאוד מאוד חריגים.
קחו אותה לוטרינר לבדיקה וחיסון ובהמשך כדאי מאוד גם לעקר אותה.
לידע כללי - החיסון אינו תרופה ולכן אין טעם לעשות חיסון נגד נגיף כל שהוא אם החיה כבר נגועה בנגיף הזה.
עזרה בלכידת חתול חולה- בר אילן
21/05/15 14:33
31צפיות
בקמפוס בר אילן, ליד המדרשה יש כמה חתולים שמואכלים ע"י באי הקמפוס. אחד מהם, זכר שחור לבן שזכה לכינוי "כתם" לא אוכל כבר כמה ימים  (כלום) וככל הנראה יש לו מוגלה בדרכי הנשימה. הבנות שמאכילות אותו דואגות לו נורא ומצאו ווט בפתח תקווה שמוכנה לעזור אבל הן לא מצויידות ולא מצליחות לתפוס אותו. ניסיון לערב את תנו לחיות לחיות לא נשא פרי והחתול נחלש לאיטו.
הן מבקשות עזרה מכל מי שבאיזור ומצוייד במנשא או מלכודת, עם ניסיון כלשהו בהכנסת חתול סרבן למנשא. אם מישהו מאכיל באיזור ומוכן להשקיע את הזמן, הן יודו לו מאוד.
(לצערי אני לא נמצאת באזור היום והציוד שיש לי נמצא בבית ההורים, במרחק כמה שעות נסיעה.)
זה היצורי, ומפרסמת התמונה היא זו שמבקשת עזרה. ניתן ליצור איתה קשר בפייסבוק.

דברו עם צער בעלי חיים רמת גן
21/05/15 15:27
22צפיות
נדמה לי שיש להם שם שם מישהי טובה עם יכולות טובות בלכידת חתולים. אולי מכאן תבוא הישועה?

צב"ח -ר"ג 03-6967394
גורה טריקולורית קטנה בת חודש וקצת מחפשת בית
הודעה זו מכילה תמונות
21/05/15 11:14
85צפיות
כרגע נמצאת מתחת לפחים על כביש ונמצאת בסכנה.
נמצאת בבאר שבע.
סירטון
º
היא לא בת חודש , לפחות חודשיים חודשיים וחצי ..( :
21/05/15 19:21
10צפיות
מעבר דירה, שינוי הרגלים וקירור החתול
הודעה זו מכילה תמונות
20/05/15 17:42
94צפיות
היי לכולם,

לויסקי ולי יש כמה שאלות שנשמח להעזר בידע הנרחב שלכם בהן:
  1. אנחנו עוברים דירה בקרוב, ומבנה הדירה יהיה שונה  - למשל המטבח יהיה בחדר נפרד ולא בסלון כמו עכשיו, יהיה לנו שולחן אוכל לראשונה וכו' - האם אני אוכל לנצל את ההזדמנות הזו, שהמבנה של הדירה לא מוכר לחתול, לחינוך מחדש? כי כרגע הוא עולה על השיש, מטייל על שלחן האוכל (שולחן סלון כזה) וכו'. נכון לעכשיו אי אפשר לאכול כשהוא בחדר כי הוא פשוט לא מפסיק לעלות על השולחן ולתקוע את הראש בצלחת, אז לרוב מה שקורה זה שאנחנו משחדים אותו עם חטיף ונועלים אותו באמבטיה למשך הארוחה(אנחנו הורים נוראיים, אנחנו יודעים).
    האם יש מצב שבדירה החדשה נוכל לגרום לו להבין ששולחן האוכל הוא out of limits? או שאני חיה בסרט כשאני חושבת שאפשר לחנך מחדש חתול בן שנה וקצת?
  2. כרגע יש לנו על כל החלונות רשתות כך שאין שום חשש שהטיפשון יחליט שבא לו ללמוד לעוף, אבל בדירה הבאה אין. יש תריסים וסורגים אבל לדעתי הוא יכול להשתחל ביניהם. מה ניתן לעשות?
  3. יש דרך לקרר את החתול בקיץ? אני שמה עליו את היד ואני מרגישה שהוא פשוט בוער מתחת לכל הפרווה. אנחנו דואגים כמובן כל הזמן (עד כמה שניתן, בכל זאת שנינו עובדים) למים טריים וקרירים, אבל האם יש עוד משהו שאפשר לעשות?
  4. זה הגיוני שאין לו הייר בולס? הפרווה שלו די ארוכה, והוא מתנקה באופן יומיומי, אז השאלה היא לאן כל זה הולך?! 
חוץ מזה אשמח לקבל טיפים למעבר דירה עם החתול. זה מעבר מדירה לדירה, בלי צורך להרגיל מ/לחצר כך שאני מאמינה שזה לא יהיה מאד מסובך אבל עדיין אשמח לשמוע מכם אם יש משהו שצריך לשים לב אליו וכו'.

תודה רבה! 

תמונת שוחד 

תשובות:
20/05/15 19:17
55צפיות
1. תמיד אפשר לנסות לחנך. לא בטוח שיעזור אבל גדאי לנסות
2. אם יש סורגים אז אפשר לחבר אליהם רשת יותר צפופה, נגיד בעזרת אזיקונים או חוט אלומיניום. אם מדובר על סורגים עם "בטן" אז כדאי שבתחתית תהיה רשת ממש צפופה כדי שהוא יוכל לדרוך שם ולשכב.
3. הם הרבה פחות רגישים לחום מאיתנו. את יכולה לנסות להניח מטלית רטובה במקום מאוברר היטב אם הוא ירצה הוא ישכב עליה.
4. חתול תמיד בולע שער כשהוא מתנקה. ובאופן תבעי השער הזה יוצא עם צואה ולכן לא תמיד חתולים סובלים מהייר בולז. אבל גם עם חתול לא סובל מזה כדאי לעזור לו ולסק אותו מדי פעם.
5. הינה מאמרים שיעזרו לך http://www.tapuz.co.il/forums2008/links/default.as...
תודה!
הודעה זו מכילה תמונות
21/05/15 11:02
44צפיות
יש טיפים לנושא החינוך? או פשוט שפריצר וזהו? כי זה לא ממש עבד לנו בהתחלה, מצד שני לא הייתי ממש נוקשים.
רעיון הרשת מעולה, ניישם אותו, תודה!

סירוק הוא בהחלט מאמץ משותף אצלנו

ארכיון הודעות
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום