לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום חתולים!

הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע להתנהגות או בריאות החתול, להשמיע את דעתכם בנושא חתולים, להתייעץ או להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאת תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא אמור להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר שלך ולהביא את החיה לבדיקה.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

-העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
 נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום
 הכנסו לאירועי הפורום (בצד שמאלי של הדף) ע"מ להתעדכן על אירועים חשובים שקשורים לנושא הפורום ולפורום עצמו
המשך...
הודעה חדשה

למה חלק ממאכילי חתולים
31/10/14 20:06
24צפיות
לא שמים להם מים? חתול לא צריך הרבה מים?
זה באמת לא בסדר
01/11/14 00:37
3צפיות
במיוחד אם מאכילים באוכל יבש. את מכירה את מי שמאכיל במקומות האלה? אם כן, תסבירי לו בנימוס שצריך לשים לחתולים גם מים. אם לא, שימי להם מים בעצמך (אפשר בתבניות פלסטיק ריקות של גלידה או של פירות וירקות. רק צריך להקפיד לשטוף אותן היטב לפני ששמים בהן מים).

מקווה שעזרתי. 
אני שמה מים
01/11/14 00:42
2צפיות
איפה שאני רואה שאין, ברור, אני מסתובבת ועושה השלמות...איפה שאין אוכל ואיפה שאין מים,
רוב החתולים שאזור שלי מואכלים, יש מלא נשים שדואגות לזה, ורובן שמות מים, אבל יש כמה שלא, לא הבנתי למה, אם חשוב להן להאכיל למה לא חשוב להשקות, התחלתי לחשוד שאולי חתול לא צריך הרבה מים
פשוט חשבתי שהמאכילים יודעים משהו שאני לא יודעת
ריחות ושאר ירקות
30/10/14 22:33
39צפיות
היי, אני ובת זוגתי אימצנו גורת חתולים (בת קצת יותר מחודש), מקסימה, סקרנית ובעיקר היפראקטיבית. הקטנה עושה צרכים כמו גדולה בארגז חול שלה כבר מהתחלה אבל העניין הוא שכשיש לה מס' 2 הוא מאוד מסריח.
אנחנו גרים כרגע ביחידת דיור כך שאין אופציה לשים את הארגז בחוץ וגם לא לפתוח חלון כדי לאוורר...האם ארגז סגור יכול לפתור את הבעיה? האם זה בכלל מומלץ? אם כן, על מה להקפיד?
אגב, המזון שהיא אוכלת זה science plan עוף לחתולים. יכול ליהיות שזה בגלל זה?
תודה מראש לעונים
באיזה חול אתם משתמשים?
30/10/14 22:37
35צפיות
איזה מזון החתולה אוכלת?
האם היא עברה תילוע?

חול קריסטלי
30/10/14 23:22
29צפיות
מתולעת וזוללת להנעתה science plan עוף לגורים
המלצה
30/10/14 23:50
34צפיות
מכיוון ש"חול" קריסטרי כלל אינו חול, הייתי מנסה לעבור לחול מתגבש איכותי שסופג ריחות, כגון אברקלין (Ever Clean).
מעבר לזה, כנראה שכמו אצל גורי אדם, גם אצלה מערכת העיכול עדיין לא התבססה בשלב הזה, ומפיקה תוצרים ריחניים במיוחד!
חול קריסטלי מאוד לא מומלץ
01/11/14 00:40
1צפיות
קיים חשש רציני שהוא מסרטן. זו הסיבה שהפסקתי להשתמש בו. חוץ מזה, הוא גם מתלכלך ומסריח מאוד מהר. ממליצה לך מאוד לעבור להשתמש בחול מתגבש. אני משתמשת כבר כמה שנים בחול הנקרא ultra cat ומרוצה מאוד.
º
לחתולים=לגורים*
30/10/14 23:23
8צפיות
קקי של גורים לרוב מסריח יותר
31/10/14 05:58
32צפיות
אז יכול להיות שזה זמני ויעבור

מצטרפת להמלצה של ארמורגם לעבור לחול מתגבש.
ארגז סגור יכול לעזור אבל לקחת בחשבון
א. צריך להרגיל את הגורה לארגז הסגור בהדרגה - קודם לשים את המכסה בלי הדלת, אח"כ להרכיב את הדלת וללמד את הגורה לפתוח אותה (שמים אותה בתוך הארגז ועוזרים לה לצאת כמה פעמים עד שהרעיון מובן)
ב. בשלב הזה היא כנראה תקבל את הארגז הסגור בהבנה אבל קיים סיכוי מסויים שבהמשך יבוא יום והיא תחליט שלא מתאים לה ארגז סגור ותחרים אותו. אם פתאום מתחילים צרכים מחוץ לארגז - זה לרוב סימן שכבר לא נעים לה הסגור והיא רוצה לחזור לפתוח ומאוורר

בלי קשר לכל הנ"ל, כן - אוכל יכול להשפיע על רמת סרחון הקקי. אפשר תמיד לנסות לעבור למשהו אחר (בהדרגה - לערבב כמה ימים בין המזונות) ולראות אם יש שינוי לטובה. אבל כאמור יכול להיות שזה רק עניין של גיל
מה עושים בגשם?
01/11/14 00:34
1צפיות
כשיורד גשם וכל פינות ההאכלה שלי נמצאות בחוץ, לא במקום מקורה, מה עושים? מצד אחד כואב לי הלב על החתולים שנשארים רעבים, אבל מצד שני, כל האוכל שאשים להם יירטב ויהיה ובלתי אכיל. מה גם שכשגשום בחוץ, הם במילא לא יבואו לאכול. גם כשיש הפוגה מהגשם, עדיין הבעיה קיימת, כי הוא כל הזמן עלול להתחדש וגם אז האוכל יירטב. אולי זו שאלה טיפשית, אבל באמת שאין לי פתרון לזה. אולי יש כאן מישהו שיכול להעלות פתרון שלא חשבתי עליו? היו לי פינות האכלה מקורות, אבל סילקו אותי משם.
בעיות של חורף.
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 22:55
10צפיות
עשיתי טיול קטן בבוקר, מרחק של חצי שעת נסיעה לערך מהבית שלי.
כשיצאתי מבית הקפה ראיתי חתולון קטן מיילל וממש ממש רציתי לקחת אותו, רק שיש לי פרימדונה קטן משל עצמי בבית ואפילו את הנחש שהיה לי מהתקופה בה גרתי לבד הוא איים להרוג (או ליתר דיוק - לשבור לו את הטרריום).
השארתי את הגור במקום אבל זה מטריד אותי בטירוף. כאילו, לא יודע. אני לא היחידי, נכון?

להנאתכם, מצ"ב תמונה של בופי / ארנביק / תות / פאפי / תוכיס (תלוי באיזה יום אתם תופסים אותי, יש לו הרבה שמות).
שבת שלום לכולם!
באמת,האם אף של חתול אמור להיות רטוב,או יבש?
31/10/14 19:57
10צפיות
יש לי שני חתולות,לגדולה (5 חודשים) יש אף יבש,ואילו לקטנה (4 וחצי חודשים) האף לח-רטוב.
אז מה זה אומר ? ואין לאחת מהן מחלה,כבר היינו בוטרינר לא לפני הרבה זמן ולא היה כלום.רק לקטנה יש פטריות,שהולכות ומחלימות,אבל אפה תמיד היה לח-רטוב,גם לפני המחלה.
מזון wysong
30/10/14 09:40
74צפיות
נו, המומחיות של דימה אשמח לדעת כל מה שאפשר על מזון wysong. יש לי גם כלבים וגם חתולים, ומציעים לי לעבור לגרסא המיועדת לשניהם גם יחד. יש משוב?
º
נשמע כמו שם תילאנדי,מה המרכיבים?
30/10/14 11:12
16צפיות
נסיון לענות
30/10/14 17:40
46צפיות
יש להם כל מיני סוגים - רק לחתולים, רק לכלבים או עבור שניהם גם יחד. לפי מה שאמרו לי בחנות, ההגיון של הספק (כי אמרתי להם בדיוק מה שאתה כתבת...) הוא שהמזונות האלה, ובמיוחד המשותף, הם עם בסיס שהוא בעיקרו בשרי ממקורות איכותיים - והבשר מכיל את מה שגם החתולים וגם הכלבים צריכים... המזון לכלבים וחתולים מכונה "אפיגן" והטענה היא שהוא דומה יותר לתזונה מבוססת בשר אמיתית יחסית למזונות אחרים - כולל בשר וגם איברים פנימיים - והוא נטול עמילן לגמרי.

אבל אני מסתכלת על זה ורואה -
א. מחיר מטורף בהחלט... יקר!!!
ב. קשה לי לדעת מה מכירות ומה אמיתי כמו כולנו. אז אמרתי למה לא לנצל את הפלטפורמה של הפורום ולברר אם מישהו כבר מאכיל בזה. דימה שלנו סיווג את wysong אפיגן עם הציון 99, ואת ההוא לחתולים בוגרים (וייסונג אופטימל) עם הציון 96, אבל אין כמו לשמוע על התנסות אישית
כרגע, הח'ברה אוכלים אינסטינקט ארנב. העוף לא התאים לנו כל כך, למרות שקיבל ציון הרבה יותר גבוה. בקיצור גם אני, כמו כולם, בהתלבטויות אוכל...
כפי שכבר ראית יש להם 3 ליינים: אפיגן, אופטימל ואוריג'ינל
30/10/14 19:48
34צפיות
אפיגן זה ליין הכי איכותי ולדברי החברה מתאים גם לחתולים וגם לכלבים. אין לי מושג למה דווקא הוא והשאר לא, לא התעמקתי בזה כי אין לי כלבים. זה מזון שמתאים לכל הגילאים. מה שמיוחד במזונות אפיגן זה שהם מכילים 60-63% חלבון וזה הרבה מאוד חלבון, במיוחד אם להתחשב בעובדה שיש מזונות ידועים שמכילים פי 2 פחות חלבון. אני אישית קצת חושש מהכמות ה"מוגזמת" הזאת של חלבון אבל אני לא יכול להגיד האם בפועל זה לא בריא ויכול להזיק לחתול.

אופטימל זה ליין אמצעי שלהם ולדעתי זה מזון טוב מאוד, לפי המרכיבים כמובן. יש לגורים, בוגרים ומבוגרים אך ההבדלים ביניהם די קטנים. 50% חלבון, 14% שומן, 5.5% סיבים במזון לבוגרים נשמע לי כמו מזון אידאלי לחתול בית. מה שחסר לי זה נתונים עליו, כמו רמות ויטמינים ומינרלים. וזה לצערי נכון לכל 3 ליינים.

אוריג'ינל זה הליין הכי "פשוט" שלהם אך הוא ממש לא פשוט ומספיק איכותי. יש לגורים, בוגרים ומבוגרים ושוב ההבדלים ביניהם די קטנים.

וייסונג זה מזון יחסית חדש בארץ ושמעתי רק מ-2 אנשים שהתנסו בו (אופטימל לבוגרים) והם מרוצים ממנו.
31/10/14 09:17
10צפיות
אני תוהה האם לנסות, למרות שזה נורא יקר... חושבים
הם מוכרים חבילה של 4 שקים קטנים וזה יוצא לא כ"כ יקר
31/10/14 12:08
13צפיות
לגבי התאמת המזון לכלבים אני בעיקרון לא ראוה שום בעיה. הבעיה היחידה שיכולה להיות היא כמות השומן שבחלק מהמזונות לחתולים מגיעה ל- ואף יותר 20%. פחמימות זה לא בעיה לכלבים ואם חתול יכול להסתדר עם כמות הפחמימות שיש במזון לחתולים אז כלב בוודאי שיסתדר. עד כמה שאני רואה (אבל שוב לא חקרתי לעומק) במזון לכלבים נהוג שיהיה פחות חלבון ופחות שומן מאשר במזונות חתולים. בוויסונג אופטימל לכלבים בוגרים יש 42% חלבון ו-14% שומן. אבל בנוסחת פרפורמנס יש כבר 50% חלבון ו-15% שומן והוא כניראה זהה למזון לחתולים בוגרים.

אצל כלבים חשוב מאוד להתאים מזון לרמת הפעילות של כלב ולהרגלי האכילה שלו. רוב החתולים יודעים לווסת בעצמם את כמות המזון שהם צורכים. לעומת זאת רוב הכלבים לא יודעים לעשות את זה.
אנחנו מאכילים ב-wysong אופטימל ויטליטי
30/10/14 21:33
47צפיות
מזה כחצי שנה בערך.

מלך ומלכת הבית הם לילה (Leela) בת ה-3.5 ויויו בן ה-1.5, את שניהם מצאנו ברחוב במצב רע בתור גורים, ומיותר לציין שכעת הם החתולים הכי מטופחים ומדושני עונג שאפשר למצוא. אנחנו לא נותנים להם לצאת החוצה, ובאופן כללי הם סופר-מפונקים. לילה היא Tabby עם פרווה ארוכה, ויויו הוא שחור-לבן עם פרווה קצרה.

לגבי האוכל, ברגע שהתחלנו לקרוא בפורום וראינו את הדירוג של דימיטרי התחלנו לחפש אחר אוכל מוצלח. ניסינו את האינסטינקט עוף והוא גרם להם לקקי מאוד רך ומסריח. אח"כ ניסינו את ה-NOW במחשבה שהוא כמו ה-GO (התברר שהוא לא...) והבעיה נותרה בעינה. בהמשך למשך כמעט שנה האכלנו ב-Earthborn דגים, והקקי התמצק אבל עדיין פעם בחודש בערך החברה' שלנו היו סובלים מיציאות רכות. יש לציין שבשביל לילה זו בעיה רצינית בגלל הפרווה הארוכה שלה. כשהתחילו לשווק את ה-wysong בארץ החלטנו לנסות אותו, ומכיוון שהאפיגן סופר יקר, החלטנו ללכת על האופטימל. מאז שהתחלנו היה רק מקרה אחד של קקי רך, ומבחינת טעימות החתולים אוכלים את זה בסדר גמור. הכופתיות די קטנות, אבל יותר גדולות מאלו של earthborn למי שמכיר. בגדול אנחנו מרוצים בהחלט.

מצד שני, לא נראה לי שהאופטימל מתאים גם לכלבים....
מאחר שאני מתקשה להאמין
31/10/14 09:20
30צפיות
שאוכל יבש יתאים גם לכלבים וגם לחתולים, הקטע הזה בעיקר נראה לי כמו קוריוז... למרות שהטענה העקרונית של הספק נכונה: שניהם אוכלי בשר, אז בתיאוריה שים מספיק בשר ומהסוגים הנכונים וזה יתאים, אבל.... טאורין? אחוזי שומן? התאמות נוספות? לא יודעת...אתם קונים באינטרנט או מספק מקומי?
אהמ...
31/10/14 18:40
17צפיות
אני לא מבינה באוכל לכלבים, אבל כמוך אני בספק אם אותו אוכל יכול להתאים בצורה אופטימלית גם לכלבים וגם לחתולים.
אנחנו קונים את האוכל בחנות בתל-אביב, הם שולחים לי את האוכל לעבודה שלי ברמת-גן ומשם אני מסיעה אותו הלאה הביתה (אנחנו גרים במודיעין). החנות באמת בסדר, הם תמיד מוסיפים עכברים קטנים או כדורים. אשלח לך את השם שלהם במסר...
שני מדהימים מחפשים בית לשמח
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 17:53
30צפיות
שני גורים בני 4 וחצי חודשים, אחים זכרים, מנומרים יפהפיים, אתלטים ומרשימים מחפשים בית בר מזל שיאהב ויהנה מהם.
הם בריאים לגמרי (קיבלו כבר שני חיסונים), עם פרווה קטיפתית, עדינים באופיים (שניהם מלאכים) ומעניקים אינסוף אהבה.
וכשאני אומר אינסוף אהבה אני ממש מתכוון לזה, הם מפנקים אותי וגורמים לי להרגיש אהוב, מלקקים אותי כל היום, ישנים איתי ועליי, פשוט כיף איתם נורא.
לא שורטים, לא נושכים, לא מיללים בלילה (אני ישן איתם במיטה).
אין לי דבר אחד רע להגיד עליהם, פשוט לקחת אותם ולהנות.
...
ימסרו ביחד, הם קשורים מאוד אחד לשני.
קל יותר לגדל שני חתולים, הם לא ידרשו מכם הרבה תשומת לב אלא יעסיקו אחד את השני.
נורא כיף לראות אותם משחקים ביחד , הולכים מכות (בצחוק, משחקי גורים), שני חתולים זה פשוט חוויה.
אני בבאר שבע אבל על הקטע של ההסעה נתגבר .
אפשר לפנות בהודעה פרטית או במייל
limbo166@gmail.com
רוצה להרגיל את החתולה לארגז סגור
30/10/14 18:20
40צפיות
היי לכם,
בדירתי החדשה (עברתי לפני שלושה חודשים) יש מעט מאוד מקום (ככה זה בת"א), והארגז של החתולה שלי חייב להיות בחדר האמבטיה.
אין ריח מסריח מהארגז אבל מלא חול מתפזר על הרצפה, וגם בגלל איך שהחדר בנוי לא כל האמבטיה יכולה להיות סגורה בוילון, מה שגורם לכך שבזמן שמישהו מתקלח נתזי מים יכולים להגיע אל הארגז. אני משתמשת בחול מתגבש וזה "מבזבז" את החול לחינם.
בקיצור, החלטתי שארגז סגור זה הרבה יותר טוב.
הבאתי ארגז הביתה, החתולה (בת שנתיים, חמודה ורגועה וסקרנית בד"כ) בדקה אותו מכל כיוון ובעזרת חטיפים כבר הצליחה להיכנס ולצאת.
כלומר, היא הפנימה את עניין הדלת של הארגז הסגור.
החלטתי להעביר שלב ושמתי את שני הארגזים (הפתוח שהיא רגילה אליו והסגור החדש) זה לצד זה...
והיא משתמשת רק בישן. אם היא נכנסת לארגז החדש זה רק מתוך סקרנות ומשחק.
מצד אחד כבר ראיתי שהיא מצליחה להיכנס ולצאת, אז אולי כדאי "ללכת עד הסוף", להוציא את הארגז הישן וכך היא פשוט תיאלץ להסתדר עם החדש?
מצד שני, אולי זה ילחיץ אותה ובהיעדר אלטרנטיבה היא תעשה צרכים בכל הבית?
מה דעתכם?
תודה.
אולי הצעת ביניים?
30/10/14 19:27
39צפיות
לא להוציא עדיין את הארגז הישן, אלא לשים חול משומש מתוכו בארגז החדש?
º
שמתי, לא עשה עליה רושם בינתיים
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 01:21
38צפיות
אם כך אולי
31/10/14 16:21
17צפיות
להוציא את הארגז הישן, אבל בשלב ראשון להסיר את הדלת מהחדש כדי לוודא שהגברת לא תפחד להכנס. אפשר להחזיר את הדלת אחרי שרואים שהיו מספר שימושים בארגז. אה, ועדיין שיהיה חול משומש קצת בפנים...
מבקש המלצה למי פה לחתולה עם דלקת חניכיים
31/10/14 10:53
17צפיות
לאחת מהחתולות של ההורים יש דלקת חניכיים והוטרינרים אמרה לתת לה מי פה וגם ג'ל.
ממה שראיתי יש כל מיני סוגים, יודעים להמליץ לי על מוצר/חברה ספציפית?

תודה
האם הוטרינרית המליצה על סוג מסוים כלשהו?
31/10/14 15:39
11צפיות
אפשר גם לשאול בפורום רפואת חיות מחמד אלו מי פה ו/או ג'ל מומלצים במיוחד.
º
מה עושים עם חתול גוסס,לא מגיב,בקושי נושם?
31/10/14 12:28
20צפיות
º
לוקחים לוטרינר בהקדם האפשרי
31/10/14 12:40
8צפיות
מזון REGAL ריגל ניסויים בבעלי חיים?
30/10/14 11:20
44צפיות

שלום רב,

רציתי לדעת אם ריגל ברשימה השחורה של חברות המבצעות ניסויים?

מחיפוש בדף שלהם המזון פותח ע"י איזה וורן קירקלי וטום וילארד.  
 http://www.regalpetfoods.com/development_team.html
לפי הלינק הזה נראה שכן.  
מישהו יודע בוודאות ?

בברכה,
גלי

זה לא בדיוק משתמע ממה שכתוב שם. כתוב שוטרינרים
30/10/14 20:03
28צפיות
שהשתתפו בפיתוח המזון ועובדים בשבילם עבדו בעבר באיימס (שידועה כחברה שעשתה/עושה ניסויים בבעלי חיים). זה לא אומר שהחברה הזאת עושה ניסויים בבעלי חיים. אם את רוצה להיות בטוחה תחפשי מידע באתר PETA.
ומפירה מחפשת בית
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 16:00
49צפיות
לפני הכל למה קראתי לה ומפירה?
פשוט כי היו לה המון שיניים עוד בתור גורה קטנה.
ממש מלא שיניים קטנות ומחודדות אז זה ממש התבקש.
חוץ מזה בתחילת הדרך הראייה שלה לא הייתה ממש קיימת (עיוורת כמו עטלף)
אז זה התאים....
כמובן שהנבואה הגשימה את עצמה והיום היא מנשקת אותי בלי לשון אלא בנגיסות קטנות ועדינות בסנטר
(היא גם מלקקת אותי האמת ולא מעט, היא נשמה ונותנת אהבה)

את ומפירה אספתי מהרחוב בגיל חודשיים לערך.
היא ישבה על שפת המדרכה, מטר מכביש ראשי עם דלקת עיניים לא סימפטית.
העיניים כבר היו סגורות, למעשה לא ראתה.
כמובן שאספתי אותה אליי הבייתה.
נתתי לה משחת עיניים המון זמן, משהו כמו שלושה שבועות ולשמחתי הראייה ניצלה.
בעין אחת רואה כמעט מושלם, איזה 90 אחוז ובשניה בסביבות החמישים (זו העין עם העכירות).
כמובן שזה לא מגביל אותה בשום צורה, היא רואה אחלה (יש מצב שבעתיד יהיה אפשר לטפל בעכירות ואז המצב ישתפר עוד יותר, ויש גם אפשרות שהעכירות תרד לבד עם הזמן ככה נאמר לי ע"י וטרינר).

ההתמודדות היותר רצינית התעוררה כשיום אחד ומפירה קמה עם ראש מוטה הצידה, אישונים מרצדים וחוסר יכולת ללכת בלי ליפול.פשוט חסרת שיווי משקל לחלוטין, הלכה במעגלים, הלכה ונפלה וכ"ו.
כמובן שרצנו לוטרינר ופה יש קטע מרגש שמייצג את הומפירה.
אצל הוטרינר, כשכל העולם מסתחרר לה, עם האישונים המרצדים ובלי שיווי משקל, עם ראש מוטה, נופלת והכל, ממש בשיאו של המצב הזיבלי הזה היא רצתה לשחק.וגירגרה.ורצתה לאכול שימורים שנתנו לה, זה לא הזיז לה.
זו ומפירה, חתולה שהחיים חילקו לה קלפים לא משהו בכלל אבל היא עם שמחת החיים שלה ממשיכה קדימה ודורסת כל מכשול.
להעריץ אותה וללמוד ממנה.
קיבלה אנטיביוטיקה המון זמן, חזר השיווי משקל, הולכת ורצה כרגיל, מתרוצצת/משחקת, גורה רגילה לחלוטין ומה שנשאר זה רק הטייה קלה של הראש אבל זה לא משפיע בכלל.

לומפירה היה בצעירותה חשד להרפס וזה יכול לדבק חתולים לא מחוסנים.
אם החתול שלכם קיבל שני חיסונים בתור גור ולפחות חיסון אחד בתור בוגר הסיכויים שידבק קטנים מאוד עד זניחים (שאלתי שלושה וטרינרים מעולים ).
היא מתה לקבל חבר חתול!משתוקקת!
כל פעם שחתול בא לגינה והיא רואה אותה היא מתחרפנת, מתה לשחק איתו.
אז זהו, נכון להיום ומפירה גורה (בת 4 חודשים לערך אולי חמישה) בריאה, רגילה לחלוטין.
*עדכון נכון ל-16.10.2014
ומפירה קיבלה חיסון שני ונמצאה בריאה לחלוטין ע"י הוטרינרית (המעולה) שבדקה אותה.

היא מאוד לא מפונקת, שחקו איתה, פרגנו קצת בשימורים טעימים והיא תהיה מרוצה.
מגיע לה יותר יחס משמקבלת אצלי (יש אצלי עוד שני גורים וחתולי חוץ שמטפל בהם, אני עסוק ורוב היום היום סגורה בחדר ).
קחו אותה וקבלו קצת אהבה ערפדית.
לא תתחרטו.
התמונות עדכניות מלפני שבוע לערך חוץ מהתמונה עם הכלי אוכל.
זה כשהייתה עוד עיוורת על המדרכה ברחוב.
אפשר לפנות אליי בהודעה פרטית או במייל
limbo166@gmail.com
דרושה עזרה בתרומות למרפאה לטיפול בחתול של אף אחד.
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 12:19
76צפיות
פוך הוא חתול שהגיע להסגר בדימונה . הוא יצא משם והתברר שהוא מבוגר ויש לו כל מיני בעיות, שיניים רקובות, אנמיה, פצעים שלא מחלימים. אומנה שנמצאה לו במרכז לקחה אותו למרפאה שנתנה לו תרופות, עקירת שיניים, זריקת b12 ' , בדיקה לשלילת איידס חתולים ועוד.  האומנה שילמה הרבה כסף מכיסה עבור הטיפול בחתול ונשאר חוב במרפאה ע"ס 500 ש"ח. אודה למי שיעזור, גם בסכומים קטנים. המרפאה בחולון, טלפון - 03-5047777 לחתול פוך ע"ש שרית. תודה מכל הלב, אסנת - 0506727644. 
חתול צריך מזל !!!
הודעה זו מכילה תמונות
30/10/14 12:12
83צפיות
חתול לבן הגיע פצוע להסגר בדימונה. הפצעים מחלימים לאט לאט כי הוא מגרד אותם כל הזמן. החתול ,מסתבר,  מבוגר וננטש על ידי בעליו שעברו דירה והשאירו אותו בחוץ מאחור. הוא הגיע לבחורה שרצתה לאמץ אותו אבל זה לא הסתדר, הגיע לאומנה שלקחה אותו למרפאה שעשו לו  בדיקות, זריקות טיפולי שיניים, ועכשו גם אומנה כבר אין לו ויש לו רק לחזור לכלוב בכלביה בהסגר בדימונה. (מחפשים הסעה מראש"לצ לבאר שבע או לדימונה. . יתכן שעדיף המוות על פני המשך סבל שכזה. לכן אני מנסה פה למצוא איזה פתרון אחר. 
0506727644
שלום, חדשה בתחביב
27/10/14 21:19
128צפיות
שלום לכולם.
אני כותבת לכם עם דמעות בעיניים.
אני מאד מאד רוצה לקנות חתול, אבל הבעיה היא שאני גרה אצל ההורים (בגיל מאד מאוחר לצערי), וההורים לא מסכימים רק בגלל שהבית מלא כדים יקרים ואגרטלים מרחבי העולם. הם מפחדים שחפצי הערך שלהם יישברו, ושהחתול יקרע את הספות היקרות.

מה עליי לעשות לפי דעתכם? אני יודעת שהם צודקים בחשש שלהם, אך מנגד אני ממש משתוקקת לגדל חיית מחמד וחתול פשוט כל כך מושך אותי.
יש לי חדר קטן בבית שהוא לא כל כך בשימוש של מישהו, אבל אני לא רוצה "לכלוא" את החתול בחדר רוב שעות היום, זה לא מוסרי ולא אנושי.
בבקשה תנו לי עצה, אני ממש מתוסכלת כבר כמה ימים.
תודה.
אפשר
27/10/14 22:14
82צפיות
לעשות דברים אחרים במקום לאמץ, עד שתהיי עצמאית ותוכלי לבחור בחירות משלך. למשל, להתנדב,בעמותות כמו 'גרדורים' לחתולים, או בעמותות גם לחתולים וגם לכלבים. כך תוכלי לעשות כמה דברים ביחד: להמנע ממצב עימות עם הורייך, להיות בקרבת חתולים, ללמוד עליהם ולהכירם מקרוב, לעזור בצורה משמעותית לטובתם, וגם ללמוד שממש אין צורך לקנות ולמה קנייה והרבעות מתוכננות הן נושא בעייתי במציאות שלנו כיום.
º
גרגורים ולא גרדורים, כמובן
27/10/14 22:16
30צפיות
קודם כל, מה *לא*
28/10/14 11:29
74צפיות
בשום אופן לא לסגור חתול בחדר אחד. לטעמי גם בדירה יש קושי, אבל על חדר אין מה לדבר.
לגבי החפצים השבירים - אכן חתול עשוי לסכן אותם, אך רק את אלו שנופלים במגע קל. חתול לא ידחוף חפץ בכח. לשיקולכם האם יש מקום לאמצעי הגנה על החפצים. כגון ויטרינה, הדבקה למדף (יש מדבקות דו-צדדיות, שניתן להסיר במקרה הצורך) או הצמדה עם סקוץ'.
לגבי ספות - חלק מהחתולים מעדיפים מתקני גירוד יעודיים, ולא יגעו בספות. חלק מהחתולים ניתן לחנך להמנע מפגיעה בספות. וחלק מהספות לא ניזקות מה-"גירוד". כך שבכלל בכלל לא בטוח שאכן יהיה נזק.
חתולים מפילים דברים, נקודה. הם עושים את זה בכוונה כשרוצים
28/10/14 22:27
63צפיות
שנתייחס אליהם, הם עושים את זה תוך כדי השתוללות, משחק וצייד, תוך כדי רביצה ושינה במדף ליד החפצים וכו'. אם משאירים דברים לא מאובטחים היטב אז תמיד יש סיכוי שהם יפלו.
º
תודה לכם
28/10/14 17:31
23צפיות
אני מאכיל חתולי רחוב בחצר
30/10/14 01:18
45צפיות
הם מכירים את הקריאה שלי ובאים כשאני קורא להם.
חלק מהם אוהבים ליטופים, וחלק לא...
אני מאוד נהנה להאכיל אותם, בלי להכניס אותם הביתה.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה