לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום חתולים!

הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע להתנהגות או בריאות החתול, להשמיע את דעתכם בנושא חתולים, להתייעץ או להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, ובשום מקרה לא להשתמש במילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאת תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא אמור להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר שלך ולהביא את החיה לבדיקה.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

-העיצות הניתנות בפורום, כולל על ידי אנשי מקצוע, אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הפרטי/הקבוע ולהביא את החתול/ה לבדיקה.
 נא לקרוא בקפידה את תקנון הפורום
 הכנסו לאירועי הפורום (בצד שמאלי של הדף) ע"מ להתעדכן על אירועים חשובים שקשורים לנושא הפורום ולפורום עצמו
המשך...
הודעה חדשה

ביות חתולת רחוב
01/08/15 16:06
9צפיות
שלום לכולם
אני כבר כמעט 3 שנים מאכיל חתולת רחוב שמסתובבת ליד הבית שלי (בית קרקע).
שרק עברתי לשם היא הייתה מאוד רזה ומאוד מפחידה (חתולה שחורה עם עניים ירוקות שממש רזה ברמה שרואים את השלד והגולגולת) ומרחמים הייתי נותן לה אוכל...
אחרי כמה זמן הבנתי שכל פעם שאני נותן לה אוכל באים חתולים אחרים ומבריחים אותה ולכן נהייה מנהג שאני יושב כמה מטרים ממנה ו"מגן" עליה בזמן שהיא אוכלת..
בהתחלה נתתי לה שאריות בשר אבל אחרי כמה זמן פשוט קניתי שק אוכל ואני נותן לה ממנו..
כיום היא נראת הרבה יותר טוב ,הרבה יותר מלאה ובאה על הבסיס קבוע (בוקר וערב) ואפילו לפעמים יושבת ליד החלון או דלת הרשת ומייללת..

הבעייה היא שהיא מאוד מאוד מאוד פחדנית , גם עכשיו שכבר 3 שנים אני מאכיל אותה באופן יומי היא עדיין לא נותנת לי להתקרב עליה, ניסיתי לשים את האוכל קרוב אלי אבל היא אוכלת ומשגיחה עלי קרוב וכל תזוזה קטנה בורחת.... אם אני מנסה להושיט יד לאט לאט היא הולכת אחורה...
אני רוצה לנסות לביית אותה, להכניס אותה בפנים בעיקר כי אני יודע שבחוץ יש כמה חתולות שבאופן קבוע תוקפות אותה ומנסות לקחת לה אוכל כל פעם שאני מביא לה, 
מה אני יכול לעשות כדי שהיא "תתחמם" עלי ?
האם זה מקרה אבוד או שיש מצב שהיא תכנס פנימה?
בנוסף
01/08/15 16:13
4צפיות
מישהי אמרה לי שאין טעם לנסות כי החתולה מבוגרת מידי ויכול להיות שהיא עברה חוויות לא טובות עם בני אדם ואני צריך להסתפק במצב כמו שהוא ,,, האם זה יכול להיות נכון?
אין לי ניסיון רב עם חתולים
01/08/15 16:29
4צפיות
אין לי ניסיון רב עם חתולים, אבל באופן כללי אני חושב שתמיד עדיף לנסות - מאשר לוותר מראש.

1. אתה מאכיל אותה ברחוב או בחצר שלך?
2. אתה מעוניין להשאיר אותה סגורה בבית כל הזמן? או לאפשר לה גם וגם?

אני מנחש שעד כה היית נותן לה את האוכל במקום קבוע- אני הייתי מנסה ללמד אותה 'סימן'- להניח את המזון שלה במקומות שונים בחצר, וכל פעם לחזור על אותו הסימן. כדי לזרז את התהליך אולי אפשר לפצל לה את הארוחות למספר נקודות, וכך לחזור על הסימן מספר פעמים בהאכלה.

לאחר תקופה קצרה הייתי מרגיל אותה לאכול בקרבת הכניסה לבית- כשהוא 'פתוח לרווחה'- מבלי הנוכחות שלך. עד שהייתי פשוט מניח לה את המזון בתוך הבית, ומקווה שבעזרת הסימן היא תבין שהיא מוזמנת להיכנס.

בנוסף, אם תצליח לגרום לה לשחק איתך, אולי בהתחלה עם אוכל שהיא מאוד אוהבת, ואחר כך אולי עם כדור/חוט/חבל או כל דבר שהיא תתעניין בו, זה גם יעזור לגרום לה להרגיש יותר בנוח איתך.

עוד רעיון: אם יש פעילויות שקטות שאתה יכול לבצע בזמן שהיא אוכלת/נוכחת בחצר שלך, כגון לקרוא ספר בסמוך אליה, אולי גם זה יעזור.

וכמובן לא לשכוח את הצורך בארגז חול...
איך להרחיק חתולים מהגינה
01/08/15 00:49
26צפיות

שלום חברים
אנחנו משווקים מכשירים אולטרא סונים וחומרים ארומטיים להרחקת חתולים ומזיקים אחרים.אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו www.repels.co.il
ולהצטרף לאלפי לקוחות מרוצים.תודה איציק

האם ניתן להגביל את הטווח לגודל של חניה/מכונית?
01/08/15 12:00
11צפיות
שלום, רציתי לדעת אם ניתן להגביל את הטווח לגודל של חניה או מכונית, ומה מידת 'ההצלחה'?

הרחקת חתולים
01/08/15 12:20
12צפיות
היי..אני מאמין שכן..תלוי איך ואיפה אתה מרכיב את המכשיר..וזה גם קשור להצלחה.
יש להבין שתנועת החתול מפעילה את המכשיר . כל הפרטים באתר
שאלות בנוגע לגור בן כשבועיים וקצת
01/08/15 08:31
15צפיות
בוקר טוב לכולם
כדאי שאתחיל עם זה שיש לי המון ניסיון עם חתולים, תמיד היו לי בבית לפחות (!) חמישה חתולים ויצא לי הרבה לטפל בגורים, גם יונקים וגם גורים קטנטנים אבל שכבר אוכלים אוכל רטוב ועושים צרכים לבד.
לפני כמה ימים לקחתי גור חתולים שאני מעריכה שהוא בן כשבועיים (האזניים עוד לא זקופות, לא עושה צרכים לבד, המבט עוד פוזל ולא מפוקס...).  אבל קלטתי שעברו עשר שנים מהפעם האחרונה שטיפלתי בגור יונק ועולות לי כמה תהיות...
מה שמדאיג אותי לפעמים זה תדירות הארוחות שלו -
היא לא קבועה. במשך הלילה הוא לא מעיר אותי בכלל, הוא מתעורר כשאני מתעוררת ועושה טיפה רעש וגם אז הוא לא תמיד מיילל ומבקש לאכול, לפעמים הוא פשוט מביט בי קצת ואם אני יוצאת מהחדר הוא חוזר לישון.
שאלה ראשונה - להעיר אותו ולהאכיל בכל זאת במקרים כאלה? כי מדובר גם על הפרש לפעמים של שמונה שעות (עד עכשיו הייתי מעירה אותו אבל הבעיה היא שבדר״כ אחרי זה הוא מבקש לאכול כל שעתיים-שלוש ולא ישן עמוק כמו שהוא ישן בלילה, הוא קם מהכל)

ועוד שאלה, הרבה פעמים אחרי שכבר ינק הרבה (בערך 20 מ״ל לפעמים ואפילו יותר) הוא עדיין מחפש איפה לינוק וכל פעם שאני מקרבת אליו את הפטמה של הבקבוק הוא פשוט מן תוקף את הבקבוק ומתחיל לנשוך נורא נורא חזק (כבר יש לו שיניים קטנטנות).
ואני לא מדברת על ההתנפלות הרגילה שיש להם כשהם נלהבים לאכול אלא ממש כאילו הוא תוקף טרף... כל היד שלי מלאה בשריטות ונשיכות...
חשבתי לקנות לו צעצוע קטן אבל הוא עדיין לא בשלב שהוא מתעניין בדברים האלה.
ממה זה יכול לנבוע?
אני לא יודעת מה לעשות במצבים האלה כי זה נראה כאילו הוא רוצה לינוק אבל כשהפטמה כן בפה שלו הוא סתם נושך אותה ומשמיע מן קול תוקפני-מתוסכל משהו (למרות שכשהוא רעב הוא יונק ממנה בקלות) ובדרכ אני פשוט מניחה אותו על הרצפה להסתובב אבל אז הוא לא מפסיק ליילל ולחפש משהו... (גם אם אני לוקחת אותו ושמה עליי)

וחוץ מזה הוא גורון שנראה נורא בריא, סקרן נורא, אוכל המוןןןןן ועושה הרבה צרכים כל יום :)
בטא ואלאדין מחפשים בית
הודעה זו מכילה תמונות
31/07/15 23:36
32צפיות
º
איזה חמודים הם
31/07/15 23:59
7צפיות
חתולת רחוב פצועה - תמונה קצת קשה בפנים
הודעה זו מכילה תמונות
31/07/15 11:08
42צפיות
בוקר טוב,
ההורים שלי שלחו לי לפני כמה ימים תמונה של חתולת רחוב שהם מאכילים עם פצע די גדול בגב. הם הצליחו לתת לה אוכל ולצלם את התמונה וכשניסו להכניס אותה לכלוב ולקחת לוטרינר היא ברחה. מאז לא ראו אותה. יש להם כמה חתולי רחוב ולכן רצינו לדעת האם לדעתכם מדובר בנשיכה או במשהו שעלול לסכן את החתולים האחרים (כמו טפיל).
כמובן שאם וכאשר נראה אותה שוב ננסה לתפוס ולקחת לוטרינר (מדובר בחתולה לא כ"כ ידידותית לאנשים)
קשה לדעת מה לענות
31/07/15 19:35
17צפיות
ישנם מספר גורמים שיכולים לגרום לפצע כזה. אחד מהם הוא אכן נשיכה, לעתים נשיכה שהזדהמה ואז כבר לא סתם נשיכה. יש גם חיידקים שיכולים לפעור פצעים די מזעזעים בעור. במה מדובר כאן - חוששני שאכן דרוש וטרינר על מנת לאבחן. אולי כדאי להעלות את התמונה בפורום "רפואת חיות מחמד" המנוהל על ידי וטרינרים?
תודה רבה
31/07/15 20:08
10צפיות
אכן אפרסם הודעה גם בפורום השני. מקווה שנצליח לקחת אותה לוטרינר בהקדם
זקוקה לטיפים בנושא הדברה
30/07/15 10:51
48צפיות
יש לי מכת פרעושים בבית ואני רוצה לערוך ריסוס בעצמי. חשבתי לרסס את פינות הבית בK300 ואת הרהיטים בתרסיס פרונטליין (שמיועד לשימוש על החתול). מה אתם אומרים, יש חומרים עדיפים? אני גרה בדירת חדר אז אני יכולה להשתלט על זה בעצמי, אך אשמח לטיפים. (החתולים כמובן לא יהיו יומיים-שלושה בדירה).

נ.ב
אפשר ורצוי לרסס גם את המזרן של המיטה? אני פוחדת שידבק הריח.
יש כמה בעיות עם התכנית שלך
30/07/15 16:43
42צפיות
בואי נתייחס רגע לחומרים שהזכרת בפוסט שלך. אני בעבודה שלי צריכה (בין השאר) גם לדאוג להזמנת הדברה. יש לי בעיה קשה מאוד עם כל חומר הדברה שאני לא יכולה למצוא בשום מקום רשימה של המרכיבים שלו, או משהו שנקרא safety data sheet. לא הצלחתי למצוא כזה עבור סנו K-300, רק מלא פרסומות על כמה זה "יעיל". רשימת מרכיבים? יוק. אפילו לא באתר הבית של סנו.

הדבר היחיד שהתקרב ולו במעט לאמירה מפורשת מה יש בתרסיס הזה היה מאמר שפורסם בעיתון "ישראל היום" ב5.9.2014

המאמר הנ"ל ממש לא נותן מידע משמח לגבי מרכיבי התכשיר הזה, למעשה - התכשיר נאסר לשימוש ביתי בארה"ב ובאיחוד האירופי.

כמו כן, אם יש לך מכת פרעושים בבית - את צריכה הדברה כוללת אמיתית, כי אין לדעת איפה המוקד או המוקדים של הפרעושים. ריסוס ידני ממיכל רגיל בדרך כלל לא מגיע באופן מיוחד לסדקים עמוקים וכו', אפילו אם את מכוונת ישר לסדק.

בקיצור, עזבי "ריסוס עצמי". אם זה לא משהו נקודתי קטן (וגם נקודתי קטן זה לא כזה עניין קטן), זה מסוכן (בגלל חוסר הידע לגבי הכימיקלים בתרסיסים השונים, המינון הבטוח ואופן השימוש) וגם עשוי בסוף לא לפתור לך את הבעיה. יש לך מכת פרעושים רצינית? בררי אופציות הדברה מקצועית עם בעל מקצוע רשום וידוע.

תשובה
30/07/15 19:56
33צפיות
לאחר קריאה מעמיקה ברשת הבנתי שK2000 הוא המוצר שנגד פרעושים.
הבית שלי קטן ואין לי רהיטים מלבד 2 כיסאות ומיטה (שירוססו בפרונטליין), אין לי שטיחים ואת כל השמיכות והכריות אני מתכוונת לכבס בהרתחה.
זה בית חדש אז אין יותר מדי גומחות וחריצים. זה ריצוף חדש.

כמובן שלפני שאחזיר את החתולים חזרה אשטוף את הבית היטב. קניתי להם עכשיו אצל הוטרינרית כדור לבליעה נגד פרעושים (למקרים בהם אמפולות כבר לא עובדות).

נקווה לטוב, ריסוס זה יקר. מנסה להמנע:)
שוב...
30/07/15 20:51
33צפיות
איפה המידע על מה מכיל התרסיס הזה? חיפשתי בגוגל ולא מצאתי.

אם מצאת את המידע, יהיה מעניין לראות. אם לא מצאת, האם באמת נראה לך שהדרך לחסוך בכסף היא להשתמש ברעל בלתי מזוהה, שהמידע היחיד הברור לגביו היא שכותבים שהוא אמור להיות יעיל "לכמה חודשים" - כלומר זה רעל שנשאר בסביבה.

אישית, אני משתמשת רק בחומרים שיש לגביהם שקיפות במידע.  

אני מבינה את הרצון שלך לחסוך
31/07/15 12:54
14צפיות
אבל הדבר יכול לעלות לך בפגיעה לא רק בבריאות החתולים, אלא גם בבריאותך. מומלץ מאוד לתת לאיש מקצוע לטפל בעניין. בסופו של דבר זה יכול לחסוך לך גם בעיות בריאות וגם כסף.
מגה קולון - האם יש כאן שהחתול שלו עבר ניתוח?
30/07/15 17:04
49צפיות
שלום לאנשי חתולים! אחד החתולים שלנו סובל ממגה קולון ולאחר שהבעיה החמירה לאחרונה ותדירות הביקורים אצל הוטרינר לצורך ריקון הפכה בלתי נסבלת עבור החתול, הוחלט שיש לנתח . הבנתי שמדובר בניתוח לא פשוט, הכרוך בהחלמה והסתגלות ממושכות.
האם יש כאן בעלי ניסיון? אשמח לכל מידע - האם החתול החלים לחלוטין? כמה זמן שלשל אחרי הניתוח? האם איכות חייו טובה? אוכל אוכל מיוחד? וכו' וכו'.
המון תודה מראש!
אני לא מכיר את הפרוצדורה הזאת
31/07/15 00:12
28צפיות
והאמת שכוונתי היתה להגיד לך שלפעמים לא צריך להתעקש, ואם הניתוח קשה וסיכויי ההחלמה נמוכים, אז עדיף למנוע סבל מהחתול. כמובן שגם הגיל הוא שיקול.

אבל קראתי על הפרוצדורה באתר של מרפאה וטרינרית כלשהי, ולמרות שמדובר בניתוח לא קל, הוטרינר רשם שסיכויי ההחלמה טובים מאוד.

השאלות שלך הן מאוד נכונות, ולדעתי את פועלת נכון כשאת מחפשת אנשים שעברו את התהליך. את יכולה גם לבקש מהוטרינר שלך שיקשר אותך ללקוחות שלו שעברו את התהליך. אם אין לו כאלה, כדאי לשקול לבצע את הניתוח אצל וטרינר עם יותר ניסיון. ישנם וטרינרים כירורגים חיצוניים שמבצעים ניתוחים בקליניקות של הוטרינרים הרגילים, בד"כ יש להם יותר ניסיון בניתוחים כי זה די כל מה שהם עושים.

הכי חשוב שיהיה בהצלחה!
תודה על התיחסותך!
31/07/15 08:41
23צפיות
הניתוח מתוכנן להתבצע בבית חולים וטרינרי "חוות דעת" בבית ברל ולא אצל הוטרינר הרגיל (והנפלא!) שלנו בחיפה. ביקשתי וקיבלתי מהמנתח (אורי סגל) סטטיסטיקות, וגם טלפון של מישהי שהחתול שלה עבר את הניתוח והחלים לחלוטין. העניין הוא שרציתי לשמוע מעוד אנשים, וקשה למצוא, כי מדובר בניתוח לא כל כך שכיח
החתול בן 10, ולמעט הבעיה הזאת, בריא לחלוטין. ברור שלא אתן לו לחיות חיי סבל, ותודה לאל, לבעלי חיים, להבדיל מאנשים, יש אופציות...
שוב תודה לך!
חתולים וצרכים (לא מצאתי כותרת מתאימה יותר... :P)
30/07/15 06:26
59צפיות
בוקר טוב
לפני 4 חודשים בערך אימצנו שני גורים מהממים שננטשו. הם היו אז בני שבועיים בערך. הם מביאים לחיינו אושר גדול אבל יש בעיה אחת...
אנחנו גרים בישוב כפרי באיזור פתוח כמעט ללא מכוניות. לכן החתולים חולקים את זמנם בין הבית לחוץ- לפי רצונם (הדלת של הבית או המרפסת פתוחה רוב היום)
כשרק אומצו ולאחר שנגמלו מעשיית קקי ופיפי בעזרתנו היה להם ארגז בבית כי הם היו קטנים מדי וחששנו שיסתובבו לבד למטה.
היום הם כבר שני ערסים קטנים ומסתובבים בחוץ בכיף. לכן הוצאנו את הארגז בהדרגה- בהתחלה חצי מהדרך ואחכ הוצאנו אותולגמרי
העניין הוא שמאז הם עושים קקי ופיפי בבית. זה אמנם משהו ספורדי אבל קרה כבר 3 פעמים השבוע, ותמיד באותם המקומות. הם גם עושים קקי בחוץ אבל ממש מחוץ לדלת של הבית למדל מה שכמובן לא מתאים לנו. הם כן משתמשים מדי פעם בארגז ככה שהם יודעיפ היכן הוא...
איך גומלים אותם מהמנהג המגונה הזה? מסריח לנו בבית...
אשמח לטיפים ולעצות!
תודה ויום מקסים
אני חושבת שהם מנסים לרמוז לכם
30/07/15 11:04
54צפיות
שהם לא מרוצים מעניין הארגז בחוץ...
יכולות להיות לזה כל מני סיבות. למשל שהם לא מרגישים בטוחים מספיק לעשות צרכים בחוץ, שמיקום הארגז לא נוח להם (המוני מדי, רועש מדי וכו') או אולי שחתולים אחרים משתמשים בארגז ולכן הם לא נינוחים להשתמש בו

הייתי מחזירה את הארגז פנימה בשלב ראשון, לראות אם זה פותר את הבעיה. הם לא צריכים ארגז בחוץ - אם הם רוצים לעשות בחוץ יש די "טבע" זמין

יתכן שבהמשך, אחרי שיגדלו מספיק (הם עדיין צעירים מאוד, ערסים או לא) הצורך בארגז בבית יפחת ואולי יעלם לחלוטין. כמובן בהנחה שתוכלו לספק להם גישה חופשית החוצה גם כשמזג האוויר פחות מתאים לדלת פתוחה, ושהם יסכימו לצאת
החתולה הצעירה שלנו נמצאת חלקי יום גדולים בחוץ
30/07/15 19:24
32צפיות
ולפעמים אפילו בלילה, כשאנחנו לא מצליחים להחזיר אותה, אבל צרכים- רק בארגז בבית. לכו תבינו. 
בהמשך לשאלת ההדברה. מישהו יכול להמליץ
30/07/15 19:22
15צפיות
על הדברת מקום לפרעושים, אבל מדובר בבית שיש בו חתולים וגם תינוקת... הפרעושים לא נכנעים לא לאמפולות על החתולים, ולא לכביסות ולשאיבות. תודה. 
|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/15 15:45
8צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...

שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
יש מישהו מלוד שמוכן לעזור עם חתולה פצועה?
30/07/15 13:24
34צפיות
ליד הבניין שלי ואין לי מושג מה לעשות
אין לי אפילו כלוב
נתנו לה לשתות אבל מעבר לזה לא יודעים איך לעזור
לכו למרפאות וטרינריות בסביבה ובקשו לשאול כלוב
30/07/15 15:43
29צפיות
זו הדרך הכי מהירה - להרבה מרפאות יש כלוב להשאלה. קחו כלוב, הכניסו את החתולה וחיזרו מהר למרפאה לטיפול.
אוף. מיצה המהממת משלשלת שילשול דמי.
30/07/15 00:45
61צפיות
הווטרינר אומר שאולי מדובר בחתלתלת, וקיבלתי מזרקים להזריק לו תרופות.

זהו. רק רציתי לשתף. ותחזיקו לו אצבעות שישרוד
º
30/07/15 10:24
10צפיות
º
30/07/15 11:04
7צפיות
היא מרגישה יותר טוב
30/07/15 11:45
43צפיות
לא שלשלה מאתמול בלילה, אוכלת יפה ומטיילת בבית
º
30/07/15 12:05
9צפיות
גורים יללניים
30/07/15 10:16
47צפיות
אני מאכיל גורי חתולי רחוב בחצר שלי, הגורים בני כחודשיים, בשבוע האחרון כל פעם שהם רואים אותי או מרגישים בנוכחתי הם מייללים לאוכל.

* הם אוכלים 3 פעמים ביום, כל 8 שעות
* הם מגיעים לכל הארוחות (אני קורא להם) והם אוכלים בכל הארוחות
* אני תמיד שם להם יותר ממה שהם אוכלים אז תמיד נשאר אוכל
* אני משאיר להם את האוכל במשך רבע שעה ואז אני לוקח אותו. לרוב מה שקורה, כשאני מנסה לקחת להם את האוכל פתאום אחד הגורים נזכר שהוא לא סיים והוא מתחיל לאכול שוב
* גם את 'החטיפים' שלהם אני נותן להם רק בזמן הארוחות
* אני מאכיל אותם במספר סוגים של מזונות יבשים, שימורים, ובשריים, וזה קורה לאחר כל סוג של ארוחה
* כשהאוכל שלהם היה זמין כל הזמן- הם לא ייללו. (הם היו מייללים רק כשהייתי יוצא עם אוכל)
* כשאני מסיח את דעתם עם משחק כשהם מייללים, זה עובד לזמן קצר, ואז הם ממשיכים

בשעתיים-שלוש לאחר הארוחה הם לא מייללים, הם מתחילים בערך מהשעה הרביעית. זה תקף גם לשעות הלילה- בתנאי שהם התעוררו. לפחות בלילות האחרונים הם למדו לעשות יללות מאוד מאוד חלשות כך שזה פחות בגדר מטרד.

הבעיה מעבר לכך שהם מייללים- הם גם עוקבים אחרי כשאני יוצא לרחוב.

#
1. יש מה לעשות כדי לשנות את ההתנהגות שלהם, או לתת לזמן לעשות את שלו?
2. יש מה לעשות כשהם עוקבים אחרי לרחוב?
גור חתולים
29/07/15 21:40
56צפיות
שלום, היום מצאתי גורת חתולים בערך בת שלוש שבועות, ניסיתי להאכיל אותה בתחליף שקניתי בחנות חיות, היא לא אוכלת ולא שותה והיא רק רוצה לישון.
מישהו יודע מה אפשר לעשות ?
מומלץ שתתקשרי לוטרינר
29/07/15 22:08
39צפיות
זה נשמע כאילו היא חולה - את דואגת לחמם אותה(עם בקבוק חם עטוף במגבת)?
רוצה לעבור מזון כדי להרזות את החתול (דימיטרי כנס בבקשה)
28/07/15 08:26
68צפיות
יש אצלי שני זכרים בני שנה.
אחד במשקל תקין (סביב הארבעה קילו) אחד דובון (שבעה קילו).
לא רוצה להעביר למזון דיאט בגלל הרזה.
כרגע הם אוכלים GO סנסיטיביטי (מבוסס דגים).
השאלה אם מעבר למזון אחר עשיר פחות קלורית יכול לעזור להרזות את הדובון.
חשבתי ללכת על אקאנה (לא בדקתי אותו מבחינה קלורית) פשוט כי רוצה שיקבלו משהו איכותי.
דעות?המלצה למזון?
אקאנה
28/07/15 18:04
75צפיות
מה שטוב הוא שכשנותנים מזון איכותי הוא מאוד מרוכז ואז הכלב אוכל פחות ממנו וגם פחות משמין.
אקאנה זה מזון ברמה גבוהה עם 35% חלבון ו 65% בשר. זה בעצם אוכל אורגני ככה שהכלב אוכל בדיוק את מה שהוא צריך בלי שומנים מיותרים.
º
'הכלב' זה כינוי גנאי לחתול? :)
28/07/15 18:08
24צפיות
שתי הודעות בפורום ושתיהן על אקאנה.מה הסיכוי שאתה בעל אינטרס
28/07/15 18:15
54צפיות
הממממ מעניין
מליון אחוז אולי?
תודה שענית לעניין, עשית לי חשק בעיקר להתרחק מהמותג
אקאנה זה באמת מזון באיכות גבוהה. פחות טוב מגו ואוריג'ן אבל
28/07/15 21:28
54צפיות
עדיין איכותי
אקאנה
29/07/15 10:31
39צפיות
אני גם חושבת שאקאנה זה אוכל מעולה כי העברתי את שלי לאקאנה והם הגיבו טוב... אולי כדאי לנסות
מזון דיאט זה למעשה מזון מופחת קלוריות
28/07/15 21:35
55צפיות
לדעתי מזון הכי טוב בקטגוריה הזו שניתן לקנות בארץ הוא מריק לייט http://www.petman.co.il/%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%A7-%...
חחח סורי יש לי פשוט גם וגם
הודעה זו מכילה תמונות
29/07/15 12:06
73צפיות
טוב שהחתול שלי לא יודע לקרוא אחרת הוא היה חושב שאני אוהב את הכלב יותר. למרות שזה ממש לא נכון כי הוא הכי יפה וחכם שיש!
הבעיה שלי עם הדיאט שיש לי חתול זכר בוגר (בן שנה)
29/07/15 14:57
38צפיות
במשקל אידיאלי, סביב הארבעה קילו.
הוא לא ירד במשקל בגלל הדיאט?

אתה אומר שמזון דיאט זהה למזון רגיל בהכל מלבד זה שהוא מופחת קלוריות.
אני מאכיל ב-GO דגים ועברתי עכשיו על המסמך שלך ובהשוואה למזונות אחרים הוא הכי משמין,
4444 קלוריות לקילו כשמהזונות האחרים נעים בממוצע בין 3800 ל-4000.
אם אקח מזון רגיל אבל כזה שנע סביב 3800 קלוריות לקילו זה יכול לעשות את ההבדל לדעתך, יביא להרזייה , או שההבדל לא משמעותי?
פשוט אין מגוון של מזונות דיאטתיים איכותיים (אני גר בבאר שבע והמבחר לא ענק ) אז חושב ללכת על מזון רגיל אבל פחות משמין מה-גו

זה לא מה שאמרתי. אי אפשר להפחית קלוריות ולא לשנות שום דבר
29/07/15 15:49
51צפיות
הדבר הראשון שמשנים במזון דייאט זה להפחית את כמות השומן כי השומן תורם הכי הרבה קלוריות. לאחר מכן חלק מהחברות מורידות גם כמות החלבון וזה כבר ממש לא טוב לדעתי. המזון שהמלצתי לך עדיין מכיל כמות חלבון גבוהה יחסית. לא כזו גבוהה כמו ב-GO אבל עדיין לא רעה. הוא מכיל רק 11% שומן ו-3400 קלויות. אם אתה לא רוצה להאכיל במזון דיאט אתה יכול לבדוק מריק רגיל. הוא מכיל רק 15% שומן ו-3800 קלויות.

ההבדל בין 3800 ו-4444 הינו מאוד משמעותי, השאלה עד כמה ניתן לסמוך על המספרים האלה כי הם לרוב מחושבים בכל מני שיטות. קח בחשבון שמזון "רגיל" מפוצץ בפחמימות ויש דעה שדווקא הפחמימות גורמות להשמנה.

לפי אתר היבואן של מריק http://www.merrick.co.il/resellers/ יש ספק בבאר שבע וגם אם לא כדאי לשאול את היבואן.
ארכיון הודעות
Flix
פורום חופשות סקי

פורום חופשות סקי

חוף ים, שמש וחול יש גם בארץ. בואו לדבר על זה בפורום! >>>

פורום הדברת מזיקים

מזיקים בבית?בואו לדבר

על זה בפורום הדברת מזיקים היכנסו עכשיו >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום