לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה סכמ"ש חורפי
27/11/14 15:49
49צפיות
הרבה זמן לא היה פה סכמ"ש... אז הגיע הזמן ! 

משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:
כמה כושר עשינו השבוע:

סופ"ש נעים לכולם !!! 
הממ... נו, שיהיה סכמש...
27/11/14 16:04
60צפיות
משהו טוב שקרה לי השבוע: התקדמות בחזית ביורוקרטית מול קופת החולים
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: הסוליות של המגפיים החדשות התבקעו
משהו שהתחדשתי בו השבוע: אין
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: מאבק בביורוקרטיה נחשב?
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע: באיחור אופנתי, ראיתי את "אוואטר" של ג'יימס קמרון
מאכל השבוע: סופגניות
תכניות לסוף השבוע: לנוח
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא היו כאלה
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: אכלנו סופגניות
מטרות לשבוע הבא: שבוע הבא אמורים לקבל תמונות מהצלמים.
כמה כושר עשינו השבוע: כושר? בגשם?!
הזמנות לאחים של החתן והכלה
27/11/14 20:41
68צפיות
היי כולם, רציתי להתייעץ, יש לי ויכוח עם אישתי לעתיד לגבי כמה חברים אנחנו צריכים לאפשר לאחים שלנו להביא.. אני חשבתי על מספר צנוע בעוד שאח שלה כבר הכין רשימה וביקש מאתינו לאפשר לו להזמין כמעט 30 חברים שלו.
החתונה שלנו דיי גדולה גם ככה (550 בערך לפני וידוא), ואני לא ככ יודע איך אני מרגיש לגבי הבקשה שלו, זה מעצבן אותי ונותן לי להרגיש שאני עושה מסיבה לחברים שלו. 

אני מגזים? זה מספר לגיטימי ?
º
2-3 זה מה שאני מכירה
27/11/14 21:09
23צפיות
º
נשמע הרבה, אולי אפשר לארגן שיבואו רק למסיבה?
27/11/14 21:22
25צפיות
ממש מוגזם
28/11/14 11:54
22צפיות
עם כל הכבוד לאח, זאת לא החתונה שלו אז 30 אורחים שלו זה לא הגיוני. כשאחות של ארוסי התחתנה היא נתנה לכל אח להזמין בערך 4-5 חברים, זה כבר הרבה יותר הגיוני.
אפס
28/11/14 15:53
מה יש להם לעשות בחתונה של מישהו שהם לא מכירים?
האחים/ אחיות צריכים להיות אתכם או עם המשפחה באירוע.

כנראה שזה עניין תרבותי, אבל לי לא ברורה האפנה הזאת.
חתונה באולם או בגן?
27/11/14 19:36
29צפיות
מתי ולמה להעדיף גן אירועים על פני אולם ולהיפך?
מה היתרונות והחסרונות של כל אחד?
אשמח אם תחלקו את דעתכם!
סיבה 1 - מזג אוויר
28/11/14 15:43
בגשם זלעפות או בחמסין איום, עדיף אולם ממוזג ( או לפחות גן עם גג סגור).
סיבה 2 - העדפה אישית
סיבה 3 - כלכלית
גן בד"כ יקר יותר מאולם.
אני אסבך לך את החיים עוד יותר - יש מקומות משולבים - גם גן וגם אולם...
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 24/11
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
24/11/14 22:30
10צפיות
חדשה בענייני חתונות- מחפשת המלצות לסלון כלות- ליאנה
24/11/14 21:27
46צפיות
היי בנות,
עד עכשיו הייתי קוראת סמויה, אבל הגיע תורי לשאול :)
הלכתי לראות שמלה אצל ליאנה באור יהודה. הן עשו עלי רושםטוב (הצוות והשמלות :) ).
מישהי יכולה להמליץ?
אני :)
25/11/14 11:36
34צפיות
עשיתי אצל ליאנה שמלה לפני כמעט שנה והייתי מאוד מרוצה. 
קודם כל השמלה יצאה מהממת, ומעבר לזה קיבלתי יחס מדהים וחם- לי זה היה מאוד חשוב.
אגב, יש לה חבילות כלה של שמלה, איפור ושיער במחיר שווה. 
º
מישהי אולי שמעה על מכירות חיסול של שמלות כלה בקרוב?
26/11/14 16:14
15צפיות
לא מכירה אבל דיל משתלם על דגמים קודמים
27/11/14 10:15
43צפיות
היי,
אצל ליאנה- סלון כלות יש דיל לכלה, שכולל שמלה מקולקציה קודמת, שיער ואיפור ב-5,500 ש"ח.
הלכתי לראות את הסלון אתמול, אחרי שהמליצו לי פה ובעוד מקום. יש שם דברים יפים ומבחר גדול.
שווה לבדוק.
תודה
27/11/14 11:21
29צפיות
אבל זה קצת מעבר לתקציב שלי

אגב יש ברחובות סלון עם דיל דומה (שמלה/איפור/שיער/ציפורניים/מלווה) ב6,000 בערך, ואת השמלה הם תופרים לך חדשה.
אם העניין הוא התקציב
27/11/14 23:42
10צפיות
לא יודעת מה את מחפשת בדיוק ובאיזה תקציב, אבל אם זה רלוונטי לך תסתכלי בקישור בחתימה שלי, יש שם רשמים מחיפוש שמלה עד 2,000 ש"ח.

היום בוואינט
27/11/14 11:35
42צפיות
מכירה של אלון ליבנה

º
תודה!
27/11/14 11:46
9צפיות
אם את מחפשת שמלה לצורך צילום בלבד ולא לחתונה עצמה
27/11/14 21:17
27צפיות
או במילים אחרות לצילומי טרש, אני יכול לעזור.

מוזמנת לפנות אלי לפרטי.

המלצה על סייל תכשיטים לכלות
27/11/14 23:39
18צפיות
מנהלות, מקווה שזה בסדר.
הייתי ביום שישי במכירת תכשיטים של איה בן יעקב ("איה תכשיטי שיער") - אני מאוהבת בדברים שלה עוד מלפני שנה וחצי, כשהתחתנתי עם האפרודיטה
בכל מקרה, יש לה סלסלה של סיילים עם דברים ממש ממש יפים ובמחירים הרבה יותר זולים.
אני קניתי שם כמה דברים ליומיום או לאירועים, אבל הרוב שם הרבה יותר מתאים לכלות. ממליצה לבדוק! (היא בד"כ בימי שלישי ושישי בעזריאלי אם אני לא טועה, אבל כדאי פשוט לחפש את העדכונים בפייסבוק).

חתונה בזמן לימודים??
24/11/14 19:15
666צפיות
אוקי, אז לאחר שכבר שאלתי בנוגע למקומות ומחירים ואיך להתחיל לארגן חתונה- ובאמת עזרתם לי- אני אנסה את מזלי שוב.
אני ובן זוגי סטודנטים. אני בשנה א' והוא בשנה ב'. הלימודים לשנינו די עמוסים (אבל שלו יותר, הרבה יותר).
בהתחלה חשבנו להתחתן בספטמבר. זה הזמן האידיאלי כי זה כבר אחרי כל המבחנים והעבודות ועמוק בתוך החופש- יש מלא זמן לכל האירגונים וקדם מסיבות וכו' וכו'. אבל עדיין יש עוד חודש שלם אחרי אם נרצה לצאת לירח דבש, או סתם להירגע ביחד.
*אני אציין גם שמאוד חשוב לנו חתונה קלילה, טבעית, מקום פתוח ולא מעושה וקיצ'י, פשוט וטבעי. חשבנו על שישי בצהריים אבל קצת ירדתי מזה.
עכשיו אני מתחילה להבין כמה ספטמבר זה חודש יקר להתחתן בו. רק מלחפש גן באזור המרכז התייאשתי מהמחירים (הכל מעל 300 ש"ח!). 
אז חשבנו אולי על חתונה בזמן הלימודים. בחורף. (ספציפית חשבתי על סוף מרץ, לפני פסח). 
במצב כזה יכול להיות שלא נוכל לעשות אפילו לא את קבלת הפנים בחוץ. וגם יכול להיות שיהיו מועדי ב'/מועדי הגשה לעבודות בסמיכות.
למישהי יש תובנות?
האם זה כזה נורא חתונה בזמן הלימודים?
האם יש זמן אידאלי בזמן הלימודים חוץ מהחופש?

תודה לעונים!

אנחנו ארגנו את החתונה בזמן הלימודים
24/11/14 19:42
175צפיות
למעשה, הבחינה האחרונה של המועצה (ראיית חשבון) של גילי הייתה ממש ממש ממש לפני....
אני לקחתי יותר אחריות כשהוא למד והיה עסוק בלימודים ונעזרנו יותר באבא של גילי - שהתעסק עם אירועים לא מעט בחייו.
אני חושבת שהפקטור התקציבי הוא חשוב, ולכן לא הייתי פוסלת חתונת חורף, או פשוט למצוא תאריך לא בחודשים הכי יקרים. 
את תמיד יכולה להיעזר גם בחברת הפקה - זה לא תמיד יוצא מאוד יקר. 
אם תרצי עזרה ו/או המלצות, אשמח 
רק מנסיוני לספר ידעתי
24/11/14 21:48
192צפיות
אנחנו התחתנו כשהייתי בתחילת תואר שני.
אצלי זה מאוד הסיח את הדעת - בעיקר התקופה של הארגונים. רואים הבדל בציונים של המבחנים שלי, נגיד. ואני אציין שבכלל לא כל כך בער לי להתחתן (ניסיתי במשך חודשים לשכנע את בעלי שנעשה איזה טקס רק שנינו וזהו, בלי חותמת רשמית ובלי אנשים).
אז אם יש לי עצה כאן, היא שאם הציונים חשובים לכם, תשתדלו לארגן כמה שיותר מהדברים לא בתקופה של מבחנים או עבודות חשובות. אם זה רק מבחנים בשביל לעבור, אני מאמינה שלא תהיה בעיה. אופציה אחרת היא לדחות לתחילת הסמסטר הבא, בנובמבר נניח. ככה אפשר לארגן את הרוב בחופשת הסמסטר, ולהתחתן בתחילת סמסטר, תקופה שהיא יחסית יותר רגועה ופחות קריטית מבחינת הגשות ומבחנים. אני לא יודעת אם זה מוזיל משמעותית כי מעולם לא בדקתי גני/ אולמות אירועים.
ואגב חתונה קלילה, טבעית, במקום פתוח - אנחנו התחתנו בפראג ואז עשינו אירוע לחברים בפארק
תלוי מה לומדים
25/11/14 08:33
225צפיות
ועד כמה הלימודים אינטנסיביים.
ארגון חתונה גוזל זמן. לדבר עם ספקים, לראות אולמות - זה הכל זמן. כמה זמן פנוי הלימודים מאפשרים לך?
תחשבי על זה כמו על קורס נוסף - אבל לא כזה שבו רק צריך לשנן חומר למבחן, קורס רציני, עם תרגילים להגיש כל שבוע, ומבחן נורא קשה בסוף, אבל בלי אופציה למועד ב'.
אהבתי את התיאור
25/11/14 20:00
112צפיות
בטוח שאגנוב לך אותו בעתיד 
יש לכם מספיק עומס גם ככה, למה כל כך דחוף לכם להתחתן במהלך
26/11/14 08:57
102צפיות
הלימודים? לדעתי עדיף לחכות עד אחרי שתקבלו את הדיפלומות.
דעתי היא
27/11/14 09:41
51צפיות
שלא כדאי להתחתן בזמן לימודים, חתונה היא דבר מאוד מעסיק, אם באמת חשוב לך לעשות אותה כמו שצריך לדעתי כדאי שתחכו עד שתסיימו את התואר בשביל מה למהר.. בנוסף, אם אתם רק סטודנטים איך תוכלו לממן את החתונה? לא חבל להיכנס לחובות כשיש לכם עוד לשלם שכר לימוד?עם זאת, אם ההורים שלכם מממנים את האירוע (אני לא מאמינה בדרך הזאת אבל משום מה יש אנשים שזה מקובל עליהם) ולא אכפת לכם שהם יעשו את כל הסידורים אז לדעתי התקופה הכי נורמאלית להתחתן היא ספטמבר-אוקטובר, כשאלה תקופות מאוד יקרות.
אנחנו התחתנו בדצמבר והייתי סטודנטית
27/11/14 11:24
86צפיות
אני לא זוכרת אם בעלי היה אז בתואר שני או לא...
אבל מה שכן, היו לי מבחנים ועבודות לפני ואחרי וזה לא כזה הפריע לי.
מסתדרים עם כל דבר בסוף :)

האמת שהלימודים לא היו שיקול מבחינתי באיזה חודש אתחתן.. אני בחרתי חורף כי אני לא אוהבת את הקיץ (חום, לחות וכו'...)
בכל תאריך יש משהו פחות נוח, אם זה חורף - יכול להיות גשום / קיץ - שרב מטורף, מחירים, לימודים וכו'.
השאלה המענינת כאן היא
27/11/14 11:33
74צפיות
מה למדת?

אני אישית...
27/11/14 12:06
74צפיות
למדתי תקשורת (מודה שהתואר יותר קליל מתואר אחר שלומדים כל יום 10 שעות ).
אבל תוך כדי עבדתי משרה מלאה פלוס, כך שזמן פנוי לא היה הרבה.
בעלי למד תואר שני במנהל עסקים (עשה תואר בפחות משנה, מסלול מקוצר כך שכל סמסטר היו לו מלא מבחנים...).

פשוט הייתי מאוד ממוקדת מטרה. הייתי בהמון אירועים לפני והיו ספקים שכבר ידעתי שאותם אני רוצה, נפגשנו וסגרנו. 90% מהאירוע אני זו שתיכננתי.
מה שלקח קצת זמן זה בחירת האולם, ראינו 3 אולמות וסגרנו על השלישי. אחרי שסגרתי את הספקים הגדולים (אולם, צלם, דיג'יי וגם מגנטים) באותו שבוע, היו לי 7 חודשים די פנויים לחיפוש שמלה (שגם הלך ממש מהר) וכל הדברים הקטנים האחרים (תכשיטים, נעליים וכו').
מה שיצר לחץ היה שבוע החתונה עצמו שהיינו צריכים לעשות אישורי הגעה + סידורי הושבה.
אבל חוץ מהשבוע הזה הכל הלך חלק מאוד.

ד"א, הרבה מחברותיי התחתנו במהלך התואר (חלקן לומדות תארים "כבדים" וחלק עשו 2 תארים במקביל). הכל תלוי לדעתי איך לוקחים את זה...
ואם יודעים שיש עומס ורוצים להיות בראש שקט אפשר לקבוע תאריך שנה קדימה גם כך שיש מלא זמן לתיכנונים, לפגישות עם ספקים ואין מה להיות בלחץ לסגור

ספקות לפני החתונה
26/11/14 14:53
171צפיות
היי לכולם,
בעוד כחודשיים אני אמורה להתחתן ויש לי ספקות בנוגע לאירוע ולבן זוגי.  רציתי לדעת האם זה דבר טיבעי? האם זה קורה לכולן? זה קרה למישהי? אשמח אם תוכלו לשתף אותי ולומר לי האם זה בסדר או שמשהו לא בסדר..
אולי אם יש ספקות אז אין ספק..
אין לי אומץ לספר את זה לחברות שלי או לאחותי ולכן אני מעלה זאת פה.
אשמח אם תענו לי אני ממש ממש לא יודעת מה להרגיש...
תודה
לפני הכל זה טוב שאת מוצאת מקום שכן נח לך לשתף בו,
26/11/14 17:02
123צפיות
עדיף לא להשאר עם זה לבד.. אני מתארת לעצמי שזה מלחיץ להרגיש ככה חודשיים לפני החתונה.
חשוב לזכור שיש הרבה לחצים לפני החתונה, סביב כל הארגונים והמשפחה, זה מוסיף הרבה מתח לזוגיות. את יכולה לחשוב האם הדברים שמפריעים לך עכשיו היו בקשר שלכם לפני הצעת הנישואין? הרבה פעמים מדובר בדברים קטנים שבאופן רגיל אנחנו מצליחים להתמודד איתם, אבל סביב החתונה זה מתעצם ואחר כך נרגע.
אבל איך יודעים אם אלה לא דברים גדולים שאח"כ ירימו את הראש שלהם בחיים המשותפים שלכם? הבאסה שבאמת אין וודאות.. הדבר הכי טוב שאת יכולה לעשות זה להקשיב לבטן שלך, מה היא אומרת לך? תזכרי שבכל סיטואציה שאנחנו נקלעים אליה בחיים יש בחירה. ואנחנו בוחרים, לפעמים טוב יותר, לפעמים פחות. אבל תמיד, גם כשהבחירה מביאה לתוצאות פחות נעימות, אנחנו לומדים ממנה, גדלים ממנה..
כתבת שאת לא יודעת מה להרגיש.. הרי אף אחד לא יכול להגיד לך מה נכון להרגיש. תנסי לכתוב מה את מרגישה, אפילו לעצמך על דף, לי זה תמיד עוזר..
שמחה ששיתפת
26/11/14 19:17
78צפיות
זה קורה לרבות וטובות במינונים כאלה ואחרים - מספקי לעשות פה חיפוש בפורום ולראות שאת לא לבד....
אני הייתי לחוצה בטירוף - ממש לא מהחתונה, אלא בדיוק ממה שאת מתארת.
אני זוכרת את המחשבות וההשלכות, וגם את זה שלא היה לי עם מי לדבר על זה... 
אז קודם כל - טוב מאוד שאת מוציאה.
כן, זה מלחיץ בטירוף!!!
אבל את צריכה לבדוק בכל פעם מחדש אם את שלימה עם ההחלטה - מעבר ללחץ ההגיוני.
אם את רואה את בן זוגך השותף שלך לחיים המשותפים, אב ילדייך וכו' את בדרך הנכונה.
היה לי פעם שכן קשיש שאמר לי שבכל יום הוא מתעורר, מסתכל על אשתו ובודק אם היא עדיין המושלמת עבורו.... וכנראה היא הייתה המושלמת כי עד יום מותם הם היו יחד אוהבים ומאושרים 
אבל זה לימד אותי שצריך לבחון את הבחירות שלנו בחיים בכל פעם מחדש. לא חייבים כל יום, אבל בהחלט לבחון את ההחלטות והבחירות שלנו מידי פעם. 

אני מאמינה שעברתם כברת דרך ביחד בכל תהליך הפקת האירוע. אתם ממש בסוף והלחץ גדול. אם עברתם תהליך נכון, כזה שבכל כל הבלאגן וההחלטות החשובות, עמדתם בהצלחה במשימות, תוך כבוד, אהבה ושיתוף אמיתי אני חושבת שאין סיבה לדאגה מופרזת. אבל אם משהו שם מפחיד אותך וגילית צדדים שאת לא מסוגלת לחיות איתם, אולי זה הזמן ללכת, למרות כל הקושי, הכאב וחוסר הנעימות...

אולי כדאי, בכל מקרה, ללכת אפילו לייעוץ נקודתי, ולו רק בשביל לשחרר...

אנחנו כאן בשבילך, בכל מקרה 

שאלה אם זה חלק מאישיותך, או שזה מקרה בודד
27/11/14 06:28
61צפיות
האם תמיד את מתקשה לקבל החלטות (מה ללמוד, לאן לטוס, איפה לגור...) או שזה מקרה ייחודי?
לדעתי עדיף לך בכל מקרה ללכת לכמה שיחות ייעוץ כדי שתביני יותר טוב אם הבעיה היא הבחור הספציפי הזה או הסיטואציה של החלטה משמעותית לחיים שעלייך לקבל, ומלחיצה אותך.
כפי שלאני ורונית כבר אמרו
27/11/14 10:44
66צפיות
את בהחלט לא לבד

אני זוכרת שככל שהתאריך התקרב, אם הוא עשה דברים שלא אהבתי או שהפריעו לי חשבתי לעצמי שאם אני מתחתנת איתו זה אומר שאני תקועה עם הדברים האלה לעד והאם אוכל להתמודד איתם לאורך עשרות שנים ואולי עדיף שלא להתחתן (קיצור את מבינה איזה קו מחשבות פסיכי היה רץ לי בראש)
אבל בשורה התחתונה הוא הגבר של החיים שלי ודווקא כן דיברתי עם חברות והן ידעו להרגיע אותי ולהזכיר לי כמה הוא מדהים וכמה שאנחנו יודעים להתגבר על דברים ביחד וברוך השם כבר חצי שנה נישואים ועדין מאוהבים חחח :)
כמובן שאת צריכה להבין עם עצמך האם זה רגשות טריוויאלים של לחץ לפני חתונה, או שלא באמת טוב לך בקשר הזה ואת מתחתנת מהסיבות הלא נכונות. זה משהו שרק את יכולה לענות עליו וכמובן שאין בעיה להעזר בתמיכה חברית או מקצועית לנושא.
º
מחפשים מקום ואוכל 26/11
26/11/14 19:19
5צפיות
המלצות לאולמות/גנים באזור השרון
26/11/14 16:11
47צפיות
היי לכולם, חדשה כאן (מקווה שכותבת במקום הנכון)
בשעה טובה קיבלנו רשימות גולמיות מההורים והתחלנו לחפש מקום.
רוצים להתחתן באזור מרץ-תחילת אפריל באזור חדרה (משפחות מהמרכז וחיפה/קריות).
כמות האנשים בינתיים היא 200 בתקווה להצטמצם ל150.
ההגבלה הכי חשובה היא התקציב. מעוניינים שמחיר המנה הכולל (מקום+קייטרנג+בר+קפה+שכר מלצרים) לא יעלה על 250 ₪ למנה.

יש חיה כזאת?
תודה מראש לעוזרות.
ברוכה הבאה
26/11/14 19:24
35צפיות
אם את מרחיבה קצת את טווח החיפוש....
בריזה בטבע
B4
הגלריה באם הדרך
המחירים גבוהים יותר ממש שציינת, אבל אולי אם את מתפשרת על תאריך ויום אולי המחירים יהיו זולים יותר.
תודה רבה!
27/11/14 08:38
19צפיות
אני אבדוק את המקומות האלה.
º
הבלוגיה של פורום חתונות 27/11
27/11/14 01:10
6צפיות
כל ההדגשים שיעזרו לכם לפני הטעימות באולם
27/11/14 01:11
35צפיות
קרדיטים
23/11/14 23:27
398צפיות
אז... עברו חודשיים (לא להאמין!) והספקנו כבר לחזור מהירח דבש ובזמן ששהינו לנו בחופים הקאריביים הגיע אליי לתיבת הדוא"ל לינק לתמונות 
נעזרתי בפורום הזה לא מעט ואחד הדברים הכי כיפיים (ומועילים) היו הקרדיטים, לכן אני מרגישה שזה באמת המינימום שאני יכולה להחזיר לפורום הנהדר הזה.  אז באמת תודה רבה לכולכן!!! ואני מקווה שאוכל גם לעזור לבנות אחרות 

הקדמה
23/11/14 23:46
356צפיות
שמי ל' ובן זוגי נ' (השמות ייחשפו בהזמנה, פשוט מעדיפה שלא נעלה בחיפושים :)).  האמת שלא הייתי פעילה אקטיבית בפורום אלא קראתי לי בשקט בשקט המווווון הודעות בפורום (קצת עלינו יהיה בסיפור עם ההזמנה).
התארסנו אי שם באיזור פבואר והיו כמה דברים שהנחו אותנו באיך נרצה שהחתונה שלנו תהיה:
1.  מאחר והמשפחה של בעלי גרים בצפון הרחוק והמשפחה שלי ורוב החברים הם מהמרכז ידענו שזה יצטרך להיות איפהשהוא באיזור השרון הצפוני יותר ולקחנו בחשבון מראש שהאורחים שלנו יצטרכו לסוע לא מעט.
2.  בגלל הסעיף הקודם - החלטנו שאיפה שאפשר כן להקל על המוזמנים שלנו נעשה זאת ולכן היה ברור שנארגן הסעות מהמרכז (מהצפון לא היה לכך ביקוש) ושלא נתפשר על יום אחר מלבד חמישי (אם נוסעים כל כך הרבה לפחות שלא יתבאסו מהעבודה למחרת).
3. אוכל אוכל אוכל!!! לא מתפשרים אפילו קצת על איכות האוכל, שנינו בשלנים עם המון נסיון וסטנדרטים גבוהים ולכן ידענו שהאוכל בהחלט יהיה מכשול עברונו (את בעלי מאוד קשה לרצות).
4. החתונה תהיה כמה שיותר באווירה טבעית, לא אולם ולא גן - כי זה פשוט לא אנחנו.  לצורך העניין אם החצר אצל אמא שלי הייתה מספיק גדולה היינו עורכים זאת שם ואם הקיבוץ של בעלי לא היה רחוק מדי לרוב האורחים היינו קופצים על האופציה.
5. עובדים רק עם ספקים נעימים לנו, עם כימיה וזרימה טובה.  ספק שמנסה למכור לי את ה"זה האירוע הכי חשוב בחיים שלך" נפסל מיידית (משפט שקצת עצבן את שנינו).
6.  חתונה אינטימית מבחינת כמות אנשים, לא מתפזרים, לא נותנים יד חופשית להורים ולסבים - מזמינים רק אנשים שאנחנו אוהבים ומכירים ושבאמת ירצו לחגוג בשמחתנו.  המספר שהגענו אליו היה באיזור ה-200 (ובעלי היה שמח אם היה הרבה פחות..) 

יחד עם ההנחות בסיס האלו - יצאנו לדרך מדהימה, מורכבת, לעיתים מייאשת, לעיתים מתישה אבל עם ערב אחד מושלם בסופו של דבר שלא הייתי משנה בו דבר.  לפני שאפרט על כל הספקים וההתלבטויות שהיו לנו עם ספקים אני חייבת לציין משהו:  כמו שאמרתי, הערב היה מושלם מושלם מושלם! אתם תקראו על דברים שיכולים להיות מעצבנים או מאכזבים בנוגע לספק כזה או אחר.  ערב לפני החתונה קבלתי החלטה שאני לא נותנת לדבר לעצבן אותי ביום של החתונה ולא משנה מה יקרה ומה יתחרבש (ודברים קרו!),, ביום הזה אהיה מאושרת בכל דקה.  ידעתי שיש רק יום אחד כזה (מקווה.. ) וחבל על כל דקה אחת שבה אני אהיה מבואסת. נכון, זה לא היה פשוט - אבל באמת שהצלחתי במשימה.  
רק ההחלטה שלך
24/11/14 12:28
188צפיות
לבחור להיות מאושרת בכל היום רגשה אותי!!!אני מקווה שאני אוכל גם להגשים החלטה כזאת :)
הקדמה כלבבי
24/11/14 20:08
103צפיות
מסכימה עם כל מילה ואוהבת את הגישה 
תודה רבה
27/11/14 08:52
18צפיות
אכן החלטה חשובה ולא קלה לביצוע.
ניסיתי ליישם בירח דבש, ופחות הצלחתי... למשך חודש+ יותר קשה מאשר ליום אחד בלבד 
בחירת מקום
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 00:20
465צפיות
ווואו!!! אני חושבת שזה היה החלק הכי קשה.  כפי שכתבתי בהקדמה - שני דברים שידענו שלא נתפשר עליהם זה חתונה באווירה טבעית ואוכל משובח.  אני חושבת שחרשתי את האינטרנט בחיפוש מקומות רלוונטים בשבילנו וזה היה ממש לא פשוט.  יש מעט מאוד מקומות שמציעים משהו אלטרנטיבי ואחד הדברים שבאמת התחברנו אליהם היו חתונה בטבע.  לכן חיפשנו מפיקים בתחום והבנו שחתונה כזו (בסטנדרטים של אוכל איכותי וכשר) יהיה יקר מאוד יחסית לכמות האורחים שיש לנו.
היו שלוש מקומות ש"עלו לגמר":  
בית פיין (בית לחם הגלילית) - אוכל מדהים!! בעלי התפעל מאוד ולא הפסיק להחמיא לאוכל (שזה ממש לא מתאים לו).  המקום נפסל בגלל המרחק (רחוק מדי מהמרכז) והרגשנו שהיה טיפה קטן בשביל כמות האורחים שלנו.  לחלוטין הייתי ממליצה על המקום המהמם והמיוחד הזה.. עם טעמים לא מהעולם הזה.
טיארה סאנה - מקום חמוד מאוד ליד הים, לא אולם ולא גן, אלא מן מקום פתוח כזה על דק עץ, מראה די מיוחד.  המקום בסופו של דבר נפסל בגלל שהרגשנו שהאיכות של האוכל לא היה ברמה שאנחנו מחפשים.
רמת הנדיב (מטעים) - כן כן, זו הייתה הבחירה בסוף.  מקום פשוט מהמם!  אל המקום הזה הגענו דרך אודי כליפה, איש מקסים (מפיק אירועים, אפרט עליו עוד מעט).  רמת הנדיב אלו גנים בוטניים ליד זכרון, במהלך היום באים לבקר ולהתפעל מהנופים היפים שיש למקום להציע.  במקום יש מסעדה חלבית כשרה שעורכת אירועים, אפשר בתוך המסעדה או בחוץ..  כפי שציינתי היינו מאוד בררנים לגבי אוכל (זה היה ברור לנו שלא נחתום עם אף מקום לפני שנטעם את האוכל) וחשבנו שארוחה חלבית עם דגים יכולה להיות בעייתית.  לכן התלבטנו המון, צוות המקום היה מקסים ונתנו לנו להגיע לטעימות לפני החתימה (יותר מפעם אחת) כדי שנהיה בטוחים שאנחנו רוצים להתחתן שם.  בסופו של דבר הגענו למסקנה שהאוכל היה טעים מאוד עם טיפה התאמות קטנות שביקשנו והחלטנו שהולכים על זה!  כפי שאמרתי, הצוות היה מאוד מקסים איתנו - שמרו לנו את התאריך (יום חמישי בספטמבר...) למעלה מחודש, נתנו לנו לבוא לטעום ולקחת את הזמן שלנו בלי לחצים והפחדות.  אני כן אציין שזה לא זול כמו שהרבה אנשים נוטים לחשוב, המחירים דומים לטווח מחירים של מנות בשריות.  אירועים במטעים זה דבר יחסית חדש (אולי שנה וחצי בערך?) ולכן יש דברים שהם קצת חסרי נסיון בהם.  בנוסף לכך הם דואגים אך ורק לתחום האוכל (ושולחנות וכסאות) ולכן היינו צריכים לדאוג לעוד המון דברים בעצמנו.  למרות החוסר נסיון, לאורך כל הדרך (לפני החתימה, אחרי החתימה, לפני האירוע, בזמן האירוע ואחרי האירוע - היה לנו פער בספירות למשל) באמת היה חשוב להם שנהיה מרוצים ושתהיה לנו הרגשה טובה.  הכל היה באווירה מאוד נינוחה ונעימה, בדברים שיכלו עזרו לנו.  כן הרגשנו שיש עם מי לדבר ולמי לפנות.  בשורה התחתונה אני מאוד ממליצה על המקום, אבל יש לקחת בחשבון שיש הרבה עבודה מסביב!

הייתי רוצה להמליץ על שני ספקים שבסופו של דבר לא שכרנו את שירותיהם אבל מבלי שנשלם להם שקל - עזרו לנו המון!  מכיוון שחשבנו לערוך חתונה בטבע ידענו שנצטרך מפיק.  עם מפיק בשם אודי כליפה יצרנו קשר, הגענו אליו דרך המלצה של חברה טובה שלי - מדובר בבן אדם מקסים, רגוע ונעים.  הלכנו איתו לסיבוב לוקיישנים ואחרי שהבאנו את רמת המחירים היינו צריכים לרדת מזה לצערינו.  אודי הביא אותנו למטעים וכאמור מאוד אהבנו את המקום.  אודי מפיק חתונות וגם דיג'יי ובעל ציוד הגברה ולכן כל הנושא של תאורה, הגברה ומוזיקה - היה חלק מהעסק.  עם החישובים הכל יצא מאוד יקר ולכן ניסינו לשאול אותו אם אפשר איכשהוא לגשר על הפערים (לעומת הגברה ותאורה של ספקים אחרים), והוא היה כל כך נחמד ואמר שאם באמת יקר לנו מדי שנערוך שם את האירוע בלעדיו.  אני חושבת שזה היה ממש יפה מצידו ולא מובן מאליו בכלל! (מפיקים אחרים דרשו שאחתום איתם שלא אערוך אירוע במקום שלוקח אותי בלעדיו).
עוד מפיק שהיה מקסים ביותר למרות שלא שכרנו את שירותיו (היינו נעולים מראש על תאריך ספציפי והיה תפוס בו) היה עידו אדמון.   דברתי עם עידו לפני שהגענו בכלל למטעים ובמקרה הוא הפיק חתונה במטעים שבוע לפנינו.  עידו נתן לנו המון טיפים, עזר, ענה על שאלות ונתן הרגשה שאפשר לפנות אליו אם צריך למרות שהוא בכלל לא הפיק עבורנו את החתונה.  הטיפים של עידו עזרו מאוד וכמו כן באנו לחתונה שהוא הפיק שבוע לפני והתלהבנו מאוד.
ממליצה בחום על שניהם!
º
עוד תמונה של המקום
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 00:49
202צפיות
הזמנות
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 00:34
443צפיות
רצינו משהו מקורי, פשוט ושיהיה לזה קצת טאץ' אישי. הבטחתי קצת עלינו בהזמנות, אז הכרנו בדרום אמריקה לפני 8 שנים והסיפור הוא קצת מצחיק
יצא שנפגשנו ב-3 מדינות שונות, כולן במקרה ולא מתוכנן בכלל! (מה הסיכוי..) כשחזרנו לארץ נפגשנו (הפעם כן מתוכנן) כשהוא הגיע למילואים בב"ש (ואני למדתי שם). אז חלק מהאנקדוטות אמת וחלק בדיחות ניתן לכם לנחש!
אז הרעיון היה שלי בגדול והביצוע המהמם הוא של בן דודי המוכשר!! בן דודי - ניר גמזו הוא מעצב גרפי במקצועו והוא עשה לנו את העיצוב וזה יצא הרבה יותר יפה ממה שדמיינתי.  אם תרצו פרטים - בכיף בפרטי!
º
איזה מגניב!!!!!!!
24/11/14 11:52
45צפיות
וואו!!!
24/11/14 12:34
99צפיות
זאת ההזמנה הכי מקורית שראיתי, איזה יופי :)
º
אחת ההזמנות היפות ביותר שראיתי!
24/11/14 21:19
32צפיות
איזה יופי, מקסים!
26/11/14 16:33
13צפיות
נראה שההזמנה ממש משקפת אתכם. אני טיפוס די נוסטלגי, נראה לי שאם הייתי מקבלת הזמנה כזאת לחתונה היא בטוח הייתה נשארת למזכרת בקופסת הזכרונות שלי ;)
שמלה (ובגדי חתן)
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 01:07
458צפיות
פה יש סיפור קצת מצחיק
לאורך כל התכנונים היינו שנינו ממש רגועים ולא לחוצים ומתוחים.. למשל - את השמלה חפשתי רק חודש וחצי לפני החתונה.  כולם מסביבי כל הזמן ניסו להלחיץ אותי שכבר אני מארחת מדי ואני חייבת ללכת מהר לחנויות וכו'... 
5 שבועות לפני החתונה היה לי ביזנס טריפ בארה"ב ולכן חשבתי - הו! נהדר.. אמצא לי שם משהו ואחסוך המון כסף.  כמה ימים לפני הנסיעה אמא שלי שכנעה אותי שכדאי לי לפחות ללכת למדוד כמה דברים פה בארץ כדי שאדע מה הסגנון שמתאים לי פחות או יותר.  וכך הלכתי לבדי (בלי שום תוכניות לרכוש משהו!!) לחנות של ואדים מרגולין ומצאתי משהו שממש אהבתי.  יום אחרי לקחתי חברה ואת אמא לשם מתוך מחשבה שאולי בעצם..... בכל זאת חוזרת 3 שבועות לפני החתונה ואם לא אמצא שם? (וממש אהבתי אותה ) אחרי החנות של ואדים הלכנו ליואב ריש ושם ראינו משהו שעוד יותר אהבתי..
פה בכלל לא התלבטתי!  הצוות אמר לי שיחפשו לראות אם יש אחת מוכנה במידה שלי (מוזיל עלויות משמעותי) ובלב ידעתי שאם ימצאו אני בטוח אקנה.  היא הייתה מאוד פסימית כי השמלה מקולקציה קודמת.  באותו יום כבר התקשרו לומר שמצאו ולמחרת כבר הלכתי לקנות.  היחס היה מקסים ביותר, תמיד היה נעים להיכנס לשם ולמדוד בנחת... (החנייה קצת פחות נעימה).  בזכות יואב והצוות שלו באמת הרגשתי מהממת בשמלה! 
בעלי קנה את כל הבגדים בזארה - מחירים שפויים ביותר, מומלץ מאוד.

השמלה מקסימה!
24/11/14 10:41
98צפיות
אני גם סגרתי אצל יואב ריש ומה שאהבתי זה שנותנים ממש הרגשה סבבה לקחת שמלה כבר מוכנה, אפילו מעודדים. הייתי אצל מעצבת תל אביבית נחשבת ומוכרת שמוכרת שמלות מוכנות, כאלה שנלבשו כבר, כשחלקן עם כתמים וממש גורמים לך להרגיש כאילו את לוקחת צדקה או משהו (בעלות של 6000 ש"ח...). מעבר לשמלה של יואב שממש אהבתי, אהבתי מאוד את היחס :)
º
נראית נפלא!!
24/11/14 16:20
19צפיות
º
איזה יופי של שמלה
24/11/14 21:20
16צפיות
רב, מקווה והדרכת כלות
24/11/14 01:23
159צפיות
אם היה משהו אחד שהיה ברור לי (עוד לפני שחתמנו עם מקום, הרי על התאריך היינו סגורים) זה היה לשריין את הרב של הישוב שגרתי בו.   מדובר ברב שליווה אותי בשלבים שונים של החיים ולכן הנוכחות שלו הייתה לי חשובה מאוד.  מדובר ברב סתיו אך למיטב ידיעתי הוא עושה אירועים רק לבני הישוב.  הרב סתיו הוא גם היו"ר של צוהר ולכן כל התהליך נעשה דרכם, התהליך היה קל מאוד ופשוט.  הדרכת כלות גם כן עשיתי פה בישוב אצל מישהי מתוקה מאוד (יועצת זוגית לחילונים ולכן היה לזה טעם קצת אחר מהרגיל, בעיני).  היא המליצה לי על מקווה בסביון שהיה ממש כמו ספא.. מאוד מאוד נעים ונקי, עם שיא הפרטיות. 
מהמקווה לא רציתי לעשות יותר מדי עניין ולכן נסעתי לשם רק עם אמא שלי ולאחר מכן אמא שלי ערכה פה מסיבה בבית עם בנות משפחה וחברות קרובות. היה אירוע מקסים!!! אינטימי ביותר, נעים ומצחיק מאוד.  בת דודתי (המוכשרת ) היא מדריכת יוגה צחוק, היא העבירה לנו סדנה והיה מאוד משעשע.  בנוסף אמא שלי דאגה לאוכל מקייטרינג שהיה מאוד טעים! בסה"כ היה ערב ממש כיפי ואני מאוד שמחה שיצא לנו לחוות קצת זמן איכות כזה יחד ולפרוק קצת מתח של ממש לפני החתונה.
לצערי אין לי עדיין תמונות מהערב,  אם מישהי מעוניינת בפרטים לגבי סדנת יוגה צחוק - אשמח בפרטי!
נעליים
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 01:30
351צפיות
נעליים דווקא כן חיפשתי בארה"ב ולקח לי המון זמן למצוא.  מצאתי נעליים ממש יפות ועניין הנוחות לא היה ודאי כל כך, כשמדדתי הרגשתי שהן בסדר, רק צריך קצת ללכת איתן בבית ויהיה בסדר.  כשחזרתי הביתה ומדדתי אותן עם השמלה הבנתי שהן בעייתיות מדי ושפשוט לא יהיה לי נוח איתן יום שלם! בסוף החלטתי שנוחות זה ממש ממש ממש חשוב לי ואני לא מוותרת על זה ולכן הלכתי על אופציה מקורית ביותר...
קרוקס! כן כן... נשמע חשוד אני יודעת.  אבל הגעתי למסקנה שלא ממש רואים את הנעליים ושבאמת הנוחות זה מבחינתי הכי חשוב.  אני לא מתחרטת לרגע!!! הן היו מדהימות בנוחות שלהן ולטעמי היו מספיק יפות.

אגב סתם כדי לציין את השירות האמריקני הראוי למופת - חברה שלי החזירה את הנעליים לחנות (נורדסטרום), ספרה להן את הסיפור ואפילו יש עליהם סימנים שהלכתי בהם קצת בבית (ניסיתי להתרגל).  עם כל זה נתנו לי זיכוי מלא.... יש ממי ללמוד בנוגע לשירות לקוחות!

º
לדעתי הנעליים ממש יפות
26/11/14 15:15
18צפיות
דיג'יי
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 01:43
303צפיות
הדיג'יי בחתונה שלנו היה רתם איילון, רתם הוא חבר ילדות של בעלי והיה לנו די ברור על ההתחלה שנרצה שרתם יתקלט אצלנו בחתונה.  רתם הוא בן אדם מקסים, עם אנרגיות מדהימות וממש כיפי.  מלבד האישיות המקסימה שלו הוא תקליטן מעולה, יודע לקרוא היטב את הקהל ולשים את מה שמתאים כדי שהרחבה תמשיך לקפץ לה.   אני חושבת שאצלנו זה לא היה מובן מאליו כי הקהל היה מאוד הטרוגוני. 
על רתם אנחנו מאוד ממליצים!

איפור ושיער
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 02:11
358צפיות
אז לפי המלצות באינטרנט ואחרי חיפושים הלכתי על טל בן ארי, החלטתי שביום החתונה אתאפר ואתארגן אצלה בסטודיו (בבית במושב בורגתא). טל היא מתוקה בטירוף, מאוד מאוד נעימה.  אין ספק שזה היה מאד כיף לבלות איתה לא מעט מהיום הזה!  טל עשתה לי את האיפור והשיער, לאמי את האיפור ועוד בנות משפחה מצד בעלי עשו אצל מרווה, מישהי שטל דאגה להביא בהתאם לבקשתי שכולנו נספיק בזמן בלי לחץ.  הסטודיו שלה נעים מאוד ומבחינתי זה היה יתרון שאפשר היה להתארגן אצלה בסטודיו. 
מבחינת איפור - הייתי ממש ממש מרוצה, היא איפרה אותי בצורה עדינה מאוד בדיוק כפי שביקשתי (הזהרתי שאני ממש לא מתאפרת ביום יום), האיפור נשאר די יציב לאורך כל הערב.  מבחינת השיער - התסרוקת הייתה מהממת כשהייתי אצל טל וכשיצאתי ממנה (בערך עד הקבלת פנים). כבר בקבלת פנים השיער התרשל מאוד ובכלל לא היה דומה למה שהיה בהתחלה..ובהמשך הערב השיער לא היה נראה כמו שצריך (הייתי מוכנה שזה לא יראה כאילו הרגע יצאתי ממספרה אבל לדעתי זה היה נראה לא טוב ובשלב מסויים חברות שלי סידרו לי אותו קצת).   יאמר לזכותה של טל שהיא הזהירה אותי לא פעם ששיער פזור זה סיכון. מספר בני משפחה שלי עוסקים בתחום השיער וכולם הסכימו פה מלא שהשיער היה צריך להחזיק בצורה יותר טוב ממה שהחזיק (למרות שהיה פזור).
אם לסכם, על טל אני ממליצה ב-200% מבחינת איפור, אולי אם הייתי הולכת עם תסרוקת אסופה הייתי יותר מרוצה, אני חייבת להודות שאחרי החתונה כשנזכרתי בשיער כן קצת התבאסתי... מלבד זה אני חושבת שכן ראוי לציין את האישיות המקסימה והמיוחדת של טל ואת הסבלנות שלה (גם בנסיון וגם ביום החתונה עצמו), בסופו של דבר מבלים עם מי שעושה את השיער והאיפור המון שעות והכימיה מאוד חשובה.
כל שאר הבנות היו די מרוצות מהאיפור/שיער שעשו.

----
המשך יבוא מחר!
טבעות
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 20:44
258צפיות
אז את טבעת האירוסין קנה לי הבעל ב-"יהונתן תכשיטים" (בורסה), אני מאוד מאוד אוהבת אותה (בחיי שלא יכלתי לבחור טוב יותר בעצמי!).  למיטב ידיעתי השירות שהוא קבל שם היה מאוד נעים.  אני בעצמי הייתי צריכה להגיע לשם בשביל להקטין אותה (יכול להיות שאצטרך ללכת שוב להקטין, לא החלטתי.  פעם אחת היא נפלה לי וממש נבהלתי.. אבל כמעט תמיד היא ממש בול) והשירות היה ממש נהדר.  הם גם אמרו לי לבוא כל שנה לנקות אותה (בחומר מיוחד שהם שמים), לא יודעת - אולי זה סטנדרטי בכל החנויות.
טבעות נישואין - בהתחלה הלכנו לג'קסון כי כולם המליצו על כך.  אם לסכם את החוויה, חברה שלי אמרה לי שזה "הרמי לוי של הטבעות" ואני חושבת שאין תיאור יותר מדויק.  המקום הזה ממש לא היה בשבילנו.  בסופו של דבר טבעות נישואין זה משהו שיהיה איתנו כל הזמן!!! הבחירה היא חשובה ואין ספק שיותר נעים לבחור טבעת ברגוע ובשקט בלי שיש מסביבך מליון אנשיםף רעש ואתה מקבל יחס לא משהו בכלל.  למרות האווירה המזעזעת בכל זאת הסתכלנו על רוב הטבעות ולא מצאנו שם כלום.  
במקרה הייתי מתישהו באחד הקניונים וראיתי שיש לרשת "הבורסה לתכשיטים" (חנויות בקניונים) מבצע 50% על טבעות נישואין, הלכתי לאחד הסניפים - מצאתי משהו שמאוד אהבתי ועם ה-50% יצא מחיר סביר מאוד בעיני (בטווח המחירים של ג'קסון).  מה שלא כל כך אהבתי היה שהבהרתי שאני מתחתנת שבועיים אחרי ושאני רוצה שזה יגיע אחרי שבוע כדי שיהיה לי זמן לתיקונים במידת הצורך (התיקונים לא במקום).  הם אמרו שממש אין בעיה ובטח שזה יגיע בזמן.. בפועל זה לקח יותר זמן (שבוע וחצי) כאשר כבר לא היה זמן לתיקונים.. למזלי המידה הייתה בדיוק מתאימה.
בן זוגי לא מצא שם משהו שמצא חן בעיניו ולגברים הטבעות היו קצת יקרות, הוא חזר ליהונתן תכשיטים ורכש לעצמו שם טבעת "סטנדרטית", העלות הייתה כמו בג'קסון לפי משקל הזהב (רק עם חווית קניה הרבה יותר נעימה..)  והם הכינו את זה בעובי ובצורה שהוא ביקש ואף ציינו שאם לא ימצא חן בעיניו - הוא לא מוכרח לקנות ויכינו לו משהו אחר במקום 

בר - ביג ביג דיסהמלצה
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 22:06
256צפיות
אין ספק שפה קבלנו את השירות הכי גרוע מכל הספקים.  אני חושבת שבסיפור הזה יש כמה לקחים שאנשים אחרים יוכלו להפיק ממנו
אחרי שסגרנו עם מטעים התחלנו לחפש בר.  מטעים מאוד ניסו לדחוף אותנו לעבוד עם פרי-אמור, שירותי בר שעבדו איתם בעבר.  לאחר שיחה איתם בטלפון והצעת המחיר (מחירים סבירים) לא כל כך התרשמתי מהבן אדם ולכן המשכתי לחפש משהו אחר.  קבלנו המלצה חמה מאוד מחבר טוב על חבר שלו, בעל חברה לשירותי בר.  דברתי עם החבר, נתן הצעת מחיר אטרקטיבית - משהו בו גם לא הכי הרגיש לי נכון אבל הוא היה מאוד מאוד נחמד אז החלטנו ללכת על זה.  לא יכלנו לחתום על חוזה כל עוד הוא לא מסדיר את כל האישורים שהוא צריך מול מטעים (תעודת כשרות, ביטוחים) ולכן המתנו בסבלנות שיעשה כך אבל לא דאגנו מכיוון שהגענו אליו דרך חבר טוב.  דאגתי לתזכר אותו בטלפונים והודעות וכל הזמן אמר שהוא מטפל באישורים.  לאחר כחודשיים התחיל צוק איתן והוא גויס.  במטעים הבינו את הבעייתיות, לכן חיכינו שישתחרר והיה משהו כמו חודש (מספיק זמן כאמור להראות להם את האישורים) אבל הפגישה ביניהם כל הזמן נדחתה (הוא טען שהם מנסים לדחות אותו כי לא רוצים לעבוד איתו ומטעים טענו שהוא לא רציני בכלל).  בסופו של דבר שבועיים לפני החתונה הבנו שאין לנו בר ואין לנו ברירה אלא לקחת את הבר שהם דחפו אליו מלכתחילה (פרי-אמור).  לקח מאוד חשוב: לא משנה מי ממליץ לכם על ספק מסוים ואיך הגעתם אליו - מה שלא חתום לא קיים!
פרי אמור לא נתנו לי תחושה יותר טובה (אלא להפך), המחיר היה יותר יקר כי היו לו עוד חתונות באותו יום והוא היה צריך לשכור ציוד נוסף בשבילנו.  אבל הוא הבטיח דברים נוספים מעבר לחבילה הסטנדרטית בגלל שהמחיר התייקר (באלף שקלים..) מההצעה הראשונה, כמובן כשאני אומרת הבטיח - היה בחוזה.  ההתנהלות מול אילון מפרי אמור הייתה מאוד מתסכלת מהפעם הראשונה שדברתי איתו, הוא כל הזמן אמר שיחזור אליי ולא עשה זאת, לא היה ניתן לתפוס אותו והיה עסוק מאוד..היה ממש צריך לרדוף אחריו. אבל כאמור - לא ממש הייתה לנו ברירה.  סכמנו איתו שיביא לנו בקבוקי ואן גוך ונשלם על פי פתיחה (סכמנו על כמות ספציפית), בבוקר של החתונה התכתבנו והוא אמר שלא יהיו הבקבוקים האלה (כנראה שכח או משהו).   זה הצריך מאיתנו בבוקר של החתונה ללכת לקנות את הבקבוקים בעצמנו.  יותר מאוחר הוא שלח לנו הודעה שאחד מבקבוקי הוויסקי שהבטיח גם לא יהיה והוא מביא משהו אחר במקום ו"מפצה אותנו במשהו נוסף".  הוא התחייב לסוכריות גומי על הבר - לא היה.  תוך כדי הערב אני ובעלי הלכנו לשתות מים והם טענו ש"נגמר" המים ולקח משהו כמו 10 דקות עד שקבלנו את המים.  בתחילת הערב אח שלי סימן את הבקבוקי ואן גוך ובסוף הערב בא לאסוף את הבקבוקים ואלו אמרו לו "אה סורי, זרקנו/ארזנו הכל כבר", מי יודע אם באמת הבקבוקים נגמרו???  אני חושבת שהדובדבן שבקצפת היה שאחרי שהאירוע נגמר, באותו לילה הוא בקש שאני אקח דף - אכתוב את כל הפרטים האישיים שלי בצירוף התחייבות מצידי להשלים לו את הכסף על האנשים הנוספים שהגיעו לחתונה (300 שקלים כן?) ואחתום על כך (אילון לא היה בחתונה אלא אחיו), תוך כדי שיחת טלפון בין אילון לבין אח שלו הם הבינו כנראה שכמות הפדיחות שנעשתה פה היא מוגזמת וויתרו לנו על ה-300 שקלים האלה ועל המכתב המקסים שביקש ממני.
אז כפי שהבנתם קבלנו מהם באמת שירות איום ונורא (התחושות שלי מההתחלה לא שקרו..),  ולא הייתי ממליצה עליהם בשום אופן.  הדבר היחידי שאומר לזכותם זה שקבלתי על השירות שלהם שבחים מהאורחים שלנו, אבל אין ספק שזה ממש ממש לא מספיק.
מסיבת רווקות
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 22:45
239צפיות
טוב, באמת שיש לי את החברות הכי מדהימות בעולם!
למסיבת רווקות היה לי ברור שאני מזמינה אך ורק את החברות המאוד מאוד קרובות שלי  ידעתי שיהיה ממש כיף ובאמת חיכיתי לזה!  היה מוזר להיות בצד שמארגנים לו ולא בצד שמארגן ולשחרר לגמרי...  המסיבת רווקות הייתה ליומיים (שישי שבת).  דברו עם בעלי ואמרו לו להוריד אותי אצל חברות שלי בת"א בשישי בצהריים.  שם כולן חיכו לי עם מלא קישוטים והמוווון אוכל טעים.   אחת החברות הביאה חבילה עוברת, בילינו שם משהו כמו שעתיים ולאחר מכן יצאנו צפונה (התחלנו בת"א מכיוון שלא כולן יכלו לבוא ללילה שלם).   משם נסענו לביתם של חברים בקיבוץ בצפון ושם הבנות ארגנו כל מיני משחקים והפעלות:  סדנת סושי, סדנת קוקטיילים בהשראת קוקטיילים ממקומות שונים שנטייל בהם בירח דבש, סדנת קאפקייקס (אוכל, אוכל ועוד אוכל ) ובין לבין משחקים שהכינו.  היה כזה כיף ורגוע לבלות כולן ביחד!  
למחרת בבוקר קמנו לארוחת בוקר ממש טעימה שהבנות דאגו להביא את המצרכים, ישבנו לנו בחצר בכיף.  הבנות הפתיעו אותי עם מתנה יפיפיה: אלבום ברכות עם תמונות שלי עם החברות וברכות מכל אחת.  בשלב הזה חילקתי להן את המתנות שאני הכנתי להן:  לכל אחת הכנתי ערכה קטנה בתוך אריזה יפה שגם הרכבתי, באריזה היה משייף ציפורניים (עם המשפט הגאוני - The time you enjoy wasting isn't wasted time), לק, ליפ גלוס, לוח שנה חמוד ומיני ג'ל מחטא ידיים בריח טוב (הכל נקנה בארה"ב..)
משם יצאנו למסלול מקסים בתוך נחל וטיפוס בסוף למפל, לקח בערך שעה וחצי והיה ממש נחמד ומרענן (לא זוכרת את השם של המסלול, אבל הוא היה ממש קרוב לקיבוץ גדות).  משם חזרנו למרכז עם עצירה במקום המהמם - "מקום יפה לקפה" בכחל.
בסה"כ היה ממש מקסים! הייתה זרימה מעולה בין כולן (סה"כ רוב החברות שלי כבר מכירות, גם אם הן ממעגלים שונים).  אחד הדברים שמאוד מצאו חן בעיני זה שכל אחת תרמה את חלקה בהכנות וככה העומס די התחלק.  בסופו של דבר באמת שלא צריך ללכת לאיזה צימר מפואר עם בריכה ולהוציא הון או לקחת מפעיל נורא יקר... שמחתי מאוד שלא היו צריכות לשפוך כל כך הרבה כסף.
אני מרגישה הכי ברת מזל שיש לי את המדהימות האלו בחיי 
מתנות
DIY , קשקושים לרחבה ומתנות לאורחים
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 23:06
267צפיות
אפשר להגיד שכל החתונה הזו הייתה DIY אחד גדול  באמת שיש כל כך הרבה פרטים לדאוג כשמארגנים חתונה מהסוג הזה..  מה שהכנו לאירוע עצמו:
סידורי שולחן -  ביקשנו ממטעי לספק לנו בקבוקי יין ריקים שאותם הכנסנו לעטיפות בד יפות וכתבנו עליהם מספרי שולחן.  בתוך הבקבוקים היו פרחים עדינים שקנינו (המוכרת בחנות דאגה להגיע ולשים את הפרחים בתוך הבקבוקים).  מסביב לכל בקבוק כזה היו בקבוקונים קטנים שהכנסנו אליהם קטניות בצבעים שונים ובין לבין קעריות קטנות עם קוביות צבעוניות. 
במטע זיתים תלינו (כשאני אומרת תלינו אני מתכוונת שאנחנו הכנו והמשפחה דאגה לשים את כל הדברים ביום האירוע)  נרות קטנים כאלה עם בטריה (הרוח הייתה חזקה מדי בשביל נרות רגילים בתוך אריזה קטנה שנקשר עם סרט לבן יפה.  בנוסף גם תלינו כמה כאלה יחד עם מיני גרילנדות לבנות שבתוכם גם שמנו נרות כאלה.  הנרות יצרו אווירה קסומה ויפיפיה במטע זיתים!  זה נתן טאץ פשוט ומדהים (לצערי עדיין אין לי תמונה של זה, יש תמונות בבחירת מקום, אפשר להתרשם שם מהמטע זיתים).  חלק מהמצרכים קניתי בארה"ב וחלק קניתי פה בחנויות "הכל בדולר".
הזוג שהתחתן לפנינו השאיר לנו את השלט המהמם (שירותים/חופה) היינו צריכים רק לעשות בו שינויים קלים.

מתנות לאורחים - לאורחים קנינו עציצי תבלין חמודים אני אוהבת שיש משהו קטן ללכת איתו כמזכרת ועציצים זה נפלא בעיני!

קשקושים לרחבה קנינו בדרום ת"א, זה מאוד מוסיף ונחמד לראות את זה בתמונות.  לדעתי בדיעבד היינו צריכים לקנות יותר ממה שקנינו בסופו של דבר.

מאחר והחתונה הייתה חלבית הקינוחים באמת היו כיפים .  החלטנו להפתיע את האורחים ולהוציא מיני מגנומים באיזור 11-12 לרחבה (רכשנו אותם ברמי לוי קודם לכן).
כמובן ששכחתי
24/11/14 23:46
144צפיות
עוד כמה דברים קטנים ששכחתי להוסיף שגם עשינו:
בכניסה (לצערי לא מצאתי עדיין תמונה) ליד העמדה המארחת שמנו מגשים כאלה שמסודרים אחד מעל השני עם מלא סוכריות גומי.  בנוסף בשירותים (גם גברים וגם נשים) דאגנו לשים כל מיני ערכות נחמדות שכללו - סוכריות, סיכות וגומיות לשיער, ליפ גלוסים, קרמים, ספריי לשיער, מי פה עם כוסות, מסרקים, מסירי איפור, דיאודורנט ספריי ועוד כמה דברים קטנים ונחמדים

מרכזי שולחן מקסימים
25/11/14 19:30
54צפיות
והנרות על העצים נשמע מאד יפה ואחלה רעיון.
צלם
הודעה זו מכילה תמונות
24/11/14 23:31
248צפיות
טוב, את הקרדיטים הטובים שמרתי לסוף!  
אז כפי שכתבתי בהקדמה היה חשוב לנו ללכת על ספקים שהיו לנו נעימים.  את הצלם קצת הכרתי לפני, מדובר בבעלה של חברה שלי - דני קרסיקוב.  אני מאוד ממליצה על דני.  עם הצלם מעבירים כל כך הרבה שעות.. ולכן מאוד חשוב שהזרימה איתו תהיה טובה והנוכחות שלו תהיה לכם נעימה.  דני בן אדם מקסים, מאוד נינוח, לא מעיק (ואנחנו ממש לא אוהבים להצטלם..).  הבחירה בדני הייתה בחירה מצויינת והתמונות יצאו מדהימות בעיני.  על הצלם וידאו עדיין אין לי ביקורת מכיוון שעוד לא ראינו את הוידאו (דני עובד עם 3 צלמי וידאו קבועים והוא היה אחד מהם), אבל אני סומכת מאוד על דני ולכן אין לי ספק שגם האלבום וגם הוידאו ייצאו מצויינים.

בנוסף היו לנו מגנטים (אין שום קשר לדני, סתם לא היה לי כוח לפתוח נושא חדש..) בשם אודי (אודי זום זה האתר שלו).  קבלתי עליו המלצה ממישהי בפורום ואני לא ממליצה עליו.  כבר איך שהמשפחות הגיעו הביתה הם שמו לב שהמרקם של המגנטים התעקם לגמרי.  המחיר היה גבוה יותר מהממוצע ואני יודעת שהרבה חברות שלי קבלו מגנטים גדולים ואצלנו הגודל המקסימלי היה כמו של תמונה סטנדרטית (כזה שמדפיסים בחנות צילום).  אודי טען שהאיכות של התמונות גבוהה ממה שבד"כ נותנים - אין לי מושג אם זה נכון או לא.  בנוסף לכך הוא שם לנו כיתוב ממש מכוער על המגנטים (הייתה שם אי הבנה בינינו לגבי זה אבל בסופו של דבר לא אישרנו את הפונט). 
אני גם לוקחת חלק מהאחריות מכיוון שעל אודי לא מצאתי שום המלצות באינטרנט (בפורומים השונים/מתחתנים) וסמכתי אך ורק על ההמלצה אחת של מישהי.

סיכום
הודעה זו מכילה תמונות
25/11/14 01:01
267צפיות
אזהרה - ארוך!  אז קודם לפני שאסכם אומר שהיו עוד כמה ספקים שהשתמשנו בשירותיהם ולא ציינתי פה כמו השכרת מקרן, משתלה ועוד כמה דברים שהשירות בהם היה נחמד מאוד אבל לא משהו שהרגשתי צורך מיוחד לציין.  בנוסף לא פירטתי על ההגברה והתאורה מכיוון שאנחנו די אמביוולנטים לגבי הספק ולכן אם יש למישהו שאלות אשמח לענות בפרטי. 
אז כפי שקראתם היו כל כך הרבה פרטים שהיינו צריכים לדאוג להם, אפילו דברים קטנים ומובנים מאליו כמו הגבהה לחופה, כוסות לבר, שביל חופה ועד דברים כמו מקרן ועוד.  אין ספק שמדובר בהמון עבודה!! יום לפני עבדנו קשה עד מאוחר כדי להספיק הכל הכל.  אני מניחה שאם כן היה לנו מפיק זה היה מקל ועוזר (הכל עניין של תקציב...).  בשלב מסוים אפילו שקלנו לקחת מעצבת, אבל מאוד נהניתי להכין את הדברים ולדאוג לכל הפרטים הקטנים ולכן אני לא מתחרטת כלל.  אין לי ספק שהקונטרול פריק שבי לא היה משחרר למעצבת/מפיק לעשות הכל בשבילי.  בסה"כ אני מאוד שמחה שעשינו את הכל בעצמנו ואנחנו כל כך מרוצים מהתוצאה הסופית אבל אין ספק שאירגון כזה - זה ממש לא לכל אחד.
אני גאה בנו שהצלחנו לשמור על האנחנו שלנו.  אני שומעת הרבה מאנשים סביבי שהיו רוצים להתחתן אחרת אבל מפחדים ונורא רוצים לרצות את הקהל ולכן חוגגים בצורה שלאו דווקא היו הכי רוצים.  אני בטוחה שהיו אנשים שהגיעו לאירוע שלנו והתאכזבו שלא היו סטייקים, או שלא הושמעה מוזיקה מזרחית (כי הבהרנו לדיג'יי שלא יהיה בשום אופן, בסוף הסתפקנו בשיר אחד ) או שהחלק האמנותי היה להם ארוך מדי.  היה קו מנחה מאוד ברור בחתונה הזו - החתונה היא שלנו ואנחנו נחגוג כפי שאנחנו רוצים לחגוג ולא כפי שההורים היו רוצים או האורחים היו רוצים.  לכן עשינו מה שטבעי לנו - כמו למשל להיכנס ביחד לחופה (ולא עם ההורים), להתערבב עם כל האורחים בקבלת פנים, האוכל הוגש בבופה כפי שראינו לנכון ולא בהגשה לשולחנות (למרות כל האנשים עם ההערות של "אני אעמוד בתור?", אפילו קבלנו "לעמוד בתור לאוכל מרגיש לי כמו בשואה" כמה שבועות לפני החתונה), הזמנו מי שרצינו שיהיה (ומי שידענו שירצה) ומי שלא רצינו, פשוט לא היה מוזמן.  לשמחתנו הרבה ההורים שלנו כל כך זורמים ונתנו לנו יד חופשית להתחתן איך שאנחנו רוצים להתחתן וכיבדו כל בקשה שלנו.  
אני חושבת שזה בלתי אפשרי לעשות את כל זה ללא התמיכה והעזרה המדהימה מהמשפחות והחברים הקרובים.  יום לפני הדפסנו דף משימות לכל אח וידענו שאפשר לסמוך עליהם עם הכל.  באירוע עצמו היה חלק אומנותי של המשפחות והחברים שכלל: סרט מושקע ביותר, שיר בהופעה חיה, נאומים משעשעים וברכות.. כל אלו הוסיפו טאץ' משגע לאירוע ועשו אותו למשהו אחר לגמרי.  קבלנו המון תגובות על אירוע כיפי, מיוחד, אחר, באווירה קלילה ונעימה - אני חושבת שהאורחים מאוד נהנו.

כמה טיפים שימושיים לאותו יום:
- תאכלו ארוחת בוקר טובה (אני פתחתי את הבוקר עם חברות קרובות והיה ממש כיפי), אי אפשר לדעת מתי הפעם הבאה שתאכלו אני לא אכלתי בכלל אח"כ.
- תתנו את הפלאפון לחברה טובה שמלווה אתכן באותו יום, שהיא תהיה המזכירה האישית שלכן ליום הזה! עדיף שהיא תסנן עבורך שיחות ושלא תצטרכי לענות לשיחות מעצבנות/לא קשורות (היה מאוד מועיל עבורי)
- תדפיסו את כל המשימות ואנשי קשר עם טלפונים כבר יום לפני ותחלקו למי שצריך
- אל תתבאסו על עצמכן אם אתן לא מצליחות להירדם בלילה בשעה שתכננתם, המאפרת תעשה עבודה טובה לעיניים ומרוב התרגשות אין שום סיכוי שתהיי עייפה

בהקדמה כתבתי לכם שהחלטתי שביום הזה אהיה מאושרת לא משנה מה יהיה וכך היה.  תוך כדי הריקודים ניגשה אליי חברה ואמרה לי שהיא מעולם לא ראתה אותי מאושרת ככה והיא כל כך צדקה.  אם אזכר בציפיות שלי לפני החתונה, אז כן - חשבתי שיהיה כיף, אפילו ממש ממש כיף! אבל היה כל כך הרבה מעבר לזה, כל האהבה מהאנשים והאנרגיות החיוביות פשוט העיפו אותנו לעולם אחר לגמרי (+2 כוסות יין לבן  ושוט פה ושם - דווקא פה אמליץ לבנות שמחליטות לשתות לשים לב כמה שותים, אני חושבת שצריך להגיע לנקודה שאתה בהיי כיפי כזה אבל לא להשתכר כי לדעתי עלולים לפספס הרבה מהכיף!)
אובייקטיבית כן קרו דברים - הברמן דפק כל מיני ברזים, החתן איחר בשעה וחצי בגלל פקקים, אמא שכחה חצי מהשתילים באוטו (מתנות לאורחים), הכסף לנהג אוטובוס נשכח אצל מישהי שהלכה הביתה, היו אנשים שהקיאו, נכנסתי בעץ בטעות תוך כדי ריקודים , המיקרופונים עשו מלא בעיות, כנראה שבסוף החתונה נראיתי כאילו דרסה אותי רכבת (בטח עוד כל מיני דברים שבכלל לא שמתי לב אליהם), לצערי אף אחד ממשפחת אבי לא הגיע (כולם מתגוררים בחו"ל) ועדיין היה לי את הערב המושלם ולא נתתי לאף אחד מהדברים להרוס לי.
אני מאחלת לכל המתחתנות שיהיה לכן גם ערב מושלם, שתקחו דברים בקלות, שתשתחררו ותתמסרו לכל האהבה האינסופית שתקבלו בערב הזה, אני ממש לא חושבת שזה ה"יום הכי חשוב בחיים שלכם", אבל זה בהחלט אחד הימים הכי כיפים ומדהימים שחוויתי!

מרגשת!!!!!
25/11/14 04:27
55צפיות
קרדיטים משובחים ביותר!!!!!
התרגשתי, צחקתי בטירוף (רק מלחשוב אותך נתקעת בעץ ) ונהניתי מהתובנות.
נראה שהייתה חתונה מהממת ומושקעת ברמות - עוד קצת תמונות לא יזיקו 

תודה רבה על קרדיטים מקסימים!
מאחלת לכם חיים טובים ואוהבים ואת כל הטוב שבעולם 
נראה מדהים :)
25/11/14 18:50
25צפיות
ממש נהנתי עם הקרדיטים, תודה על ההשקעה :)מאחלת לכם המון אושר!
קרדיטים קסומים
25/11/14 20:05
31צפיות
הכל פשוט יפה ומושקע.
מאוד נהניתי לקרוא, ומאוד הסכמתי עם הדברים שכתבת וגם התרגשתי.

המון מזל טוב ואהבה!
וואוו הכל מקסים!!!
26/11/14 16:03
24צפיות
הדוכן ירקות עם המתנות פשוט מושלם
ואתם יפים יפים והשמלה שלך מהממת!
כל פרט נראה מוקפד, מושקע ומלא מחשבה ובעיקר מאד אתם!
ובכלל כיף לקרוא קרדיטים כאלה מפורטים והתמונות שלכם מדהימות!
המון המון מזל טוב

בקשה קטנה
25/11/14 19:59
106צפיות
אם תוכלי להוסיף בסוף השרשור רשימת ספקים או לשלוח לי את זה במסר, אשמח.
כך אוכל להכניס ביתר קלות את הקרדיטים לרשימת הקרדיטים...
תודה 
בשמחה!
27/11/14 08:51
28צפיות
מקום: מטעים, רמת הנדיב
שמלה: יואב ריש
איפור ושיער: טל בן ארי
צילום סטילס: דני קרסיקוב
תקליטן: רתם איילון
תאורה והגברה: נדב שוקרון
בר: פרי-אמור
רב: דוד סתיו
הזמנות: ניר גמזו
בגדי חתן: זארה
נעלי כלה: קרוקס
מתנות לאורחים: משתלת מצלר 
טבעות: יהונתן תכשיטים, חנות הבורסה לתכשיטים
פרחים: מיכל שזר פרי
תכשיטים: אסנת
מגנטים: אודי זום
הסעות: דנה הסעות
מקרן: נ.ג.ה הפקות

תודה רבה!
27/11/14 18:41
10צפיות
עלה לסיפריות
כלים ומידע  קישורים  קרדיטים  קרדיטים 2014
º
מחפשים מקום ואוכל 22/11
22/11/14 22:45
20צפיות
º
האם לגן הבאר של סבא בפ"ת יש רשיון עסק:?
21/11/14 11:11
56צפיות
לפי האתר של משרד הפנים אין להם בעיה עם רשיונות
22/11/14 22:49
78צפיות
טיארה סאנה בחבצלת השרון
24/11/14 19:19
46צפיות
האם מישהי התחתנה/היתה שם?
אשמח לשמוע המלצות וחוות דעת מכל סוג...
בנוסף-
הבנתי שאין להם רישיון עסק. אבל הם אומרים שיש להם היתר המועצה המקומית שמפקחת על פעולתם עד סוף 2015, וכן את כל אישורי המשטרה ומכבי אש הדרושים. האם זה מספיק? האם עדיין יכול להיות מצב שאגיע ליום החתונה והמקום יסגר? מישהו יודע מה משמעות ההיתר הזה בדיוק?

תודה
אנחנו שקלנו
25/11/14 10:00
33צפיות
אנחנו שקלנו להתחתן שם, המקום עצמו נחמד מאוד אבל ירדנו מזה מכמה סיבות (גם לא היה רשיון וגם פחות התחברנו לאוכל).  בזמנו (לפני חצי שנה בערך) טלפנתי למועצה בעצמי כדי לבדוק את העניין.  לי נאמר שאין למקום רשיון או היתר ושהם לא יכולים להגיד לי למה....האם ראית את האישורים בעצמך? זה שאומרים שיש אותם זה לא מספיק לדעתי.  בנוסף הייתי מתקשרת למועצה באמת לוודא שיש היתר כזה, במידה ובאמת יש היתר כזה זמני - לשאול אותם מה זה אומר ואם באמת יכול להיות שהמקום יסגר בזמן הזה.
אם קיים סיכון בסופו של דבר זה תלוי רק בך.. יש אנשים שלקחו סיכונים והכל היה בסדר ויש אנשים שלקחו את הסיכון והמקום אכן נסגר להם.. אני באופן אישי לא הייתי לוקחת את הסיכון הזה.

סולי סולה\בית הראשונים בביתן אהרון
25/11/14 15:23
89צפיות
מזל טוב לכולן(:
אני וזוגתי מתעניינות במקום לחתונה של כ150-180 אורחים באביב, חשוב לנו שזאת תהיה חתונה חלבית ובשישי בצהריים.
בשלל חיפושינו נתקלנו בסולי סולה וממש התאהבנו במקום אבל יש לנו חששות מההתנהלות מולם, דבר ראשון יש תחושה שרונית (שמולה אנחנו מתנהלות) מנסה יותר שאנחנו נלך לקראתה ונרד בדרישות מאשר שהיא תרד במחיר, שהוא מעט גבוה ממה שחיפשנו אבל גם סביר יחסית.
מעבר לכך היום התברר לי שהיא רוצה לקבל 70% מסך האירוע (30% עכשיו ו40% חודש קודם) לפני האירוע ו30% אחרי האירוע. זה ממש מרתיע שכן לא שמעתי על דבר כזה לפני....
אני אשמח לכמה שיותר מידע והמלצות או דיס המלצות על המקום

יום חמים ונפלא,
ליטל
צילמתי שם אירוע לפני כמה ימים
25/11/14 15:47
106צפיות
אני לא מכירה את ההתנהלות מולם, אבל הייתה אוירה מאוד נעימה במקום, יש נוף מקסים ואויר טוב. 
הלוקשיין הוא נוח וקרוב לכביש החוף ויש הרבה חניה. 
הסתובבו כל הזמן זוגות שבאו לראות את המקום עם אשת המכירות ולי זה הפריע מאוד, היו צריכים להביא אותם לפני שיש אורחים. 
קחו בחשבון שאם יש לכם אנשים שקשה לכם ללכת (כ"ג וכו') תהיה להם בעיה קשה להגיע ולהנייד, וגם להגיע לשירותים. 
לגבי האוכל, לא נעים לי להעלות את זה פה לכתב - אם תרצו - אפרט באופן פרטי במסר.
דווקא כשבאנו לראות באירוע
25/11/14 18:32
76צפיות
אחרי שכבר קבענו נאמר לנו שאי אפשר לראות כשיש אירוע...
שלחתי לך בפרטי לגבי האוכל.
שלחתי לך הודעה בפרטי
25/11/14 17:34
71צפיות
לצערי גם רשמיי מהמקום לא מאוד חיוביים
דיס דיס דיס
25/11/14 18:32
120צפיות
המקום מהמם, אבל לא שווה את ההתנהלות הכוחנית.
º
את עשית שם? תוכלי אולי לפרט על ההתנהלות?
25/11/14 18:33
21צפיות
לא
25/11/14 18:49
93צפיות
הבנתי מההתנהלות שלא מתאים לנו להתחתן שם...
אשלח לך מסר
אני בדקתי שם גם לפני כמה זמן
25/11/14 19:53
82צפיות
ובגלל שמשהו שם לא זרם לי בתחושות התחלתי לבדוק יותר לעומק.
מצרפת לך דוגמה אחת http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...;
גם קיבלתי המלצות טובות ממישהי שאני מאוד סומכת עליה, כך שאני מניחה, שכמו בכל דבר, זה נושא של כימייה...
גם אצלנו המקום נפל בגלל ההתנהלות
26/11/14 15:52
39צפיות
כל ההתנהלות מולם הייתה מלחיצה ולא נעימה. עשינו חושבים והחלטנו שלא מתאים לנו להתמודד עם כל החששות והלחץ שמפעילים עלינו שם והמשכנו הלאה, למרות שהמקום מקסים ולגמרי ראינו את עצמנו מתחתנים שם.
אוכל קצת אחר בחתונה
25/11/14 20:13
127צפיות
האם מישהו מהנוכחים פה התחתן או היה נוכח בחתונה בה לא היה קייטרינג?
אני אסביר, אני מחפשת משהו מאוד קליל לחתונה, לא ארוחה כבדה ומנות שמוגשות לשולחן אלא מזנון קטן עם מתאבנים ומאכלים קלים ופשוטים להגיש בחתונת צהריים צנועה.
לא מעוניינת להזמין קייטרינג ולא מעוניינת לערוך חתונה חברתית בה האורחים מביאים עימם אוכל.
מדובר על חתונה קטנה יחסית (סביבות מאה איש).

הצעות מאיפה אפשר להזמין אוכל בנוסף? (רעיונות של מחוץ לקופסא יתקבלו בברכה)

תודה :)
את צריכה לחפש מישהו שיכול לעשות לך "אירוע קוקטייל"
25/11/14 20:20
88צפיות
זה לא תמיד יוצא יותר זול, אגב, כיוון שצריך הרבה מנות קטנות וההתעסקות בהכנת מנות שכאלה מטורפת.
היה לי קייטרינג שלוש שנים ואני מודה שדווקא הקטנים היו אלה שממש לא נהניתי לעשות.... גם מבחינת המראה, גם מבחינת ההתעסקות, גם מבחינת היצירתיות - הרבה יותר מאתגר.
מה גם, שאת לא ממש חוסכת בהבאת קייטרינג - שכן, עדיין, הוא צריך להביא את כל הציוד....

מה שכן, את יכולה לחפש מגשי אוכל מוכנים יש היום כמה חברות ממש טובות שעושות יופי של מגשים.
נסי את "מתוקה" 
אני חושבת שגם ל"לחמים" יש מגשי אירוח 
אני אחדד
25/11/14 20:38
105צפיות
אני מחפשת משהו מאוד מאוד פשוט, לא מתאבנים 'פלצניים' אלא מנות פשוטות וביתיות ומבחינתי שיבואו, יניחו על השולחן ויילכו.
מגשי אירוח יכול להיות רעיון טוב באמת :)

אני חייבת להודות שקצת השתעשעתי במחשבה להביא כמה נשים בשלניות רציניות שיכינו הכל יום קודם ויביאו את זה לחתונה פשוט.
אפשר גם משהו כזה מבחינתי, לא חייבת להיות חברה גדולה.
º
זה דווקא רעיון לא רע (:
25/11/14 20:46
28צפיות
אנחנו הזמנו מ"לחמים" ואני ממליצה מאוד מאוד
25/11/14 22:50
76צפיות
התחתנו בפיקניק בפארק ביום שישי אחה"צ. הזמנו מגשי אירוח מ"לחמים" וזה היה נהדר. אם את מתעניינת בפרטים נוספים - מוזמנת לשלוח מסר.

יש קייטרינג בייתי שנקרא ״קראמבל״
26/11/14 05:23
69צפיות
חפשי אותם בפייסבוק. לבעלים קוראים ענת לוטן
º
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 16/11
16/11/14 19:08
44צפיות
שאלה עקרונית על רישום ברבנות ורבנים מחתנים
15/11/14 18:40
170צפיות
האם יכולה להתקיים חתונה שבה רב כלשהו מנהל את הטקס, כשהחופה עצמה מתנהלת לפי הכללים, אבל אין רישום ברבנות?
האם לדוגמה רבני צוהר מחויבים לנהל אך ורק טקסים שמוסדרים רשמית ברבנות, אחת יאבדו רשיון (או משהו כזה)?
או שיש פתרונות ביניים, עבור מי שרוצה טקס דתי אך ללא קשר לרבנות?
אני חושבת שטקס רפורמי יכול להיות הפתרון
16/11/14 15:25
95צפיות
זוג חברים שלנו התחתנו בטקס רפורמי, עם רב רפורמי. החתן אפילו היה עם כיפה והכל. כל הטקס היה כמו הטקס הדתי, למעט חלקים שהם ביקשו להכניס (נתנו טבעות הדדיות, ושניהם אמרו דברים זה לזו). אבל פרט לזה - הכל היה מאוד by the book . הם לא נרשמו ברבנות. אני די בטוחה שלמראית עין, למי שלא יודע - זה היה נראה טקס לפי הכללים (ובטח אם הם גם לא היו עושים את החלקים הפמיניסטים, לא עלינו ).

ובאופן כללי נראה לי שאם עושים טקס שלא רשום ברבנות - אפשר שהטקס הזה ייראה איך שרוצים, גם למשל - שייראה בול אותו דבר כמו שהיה נראה דרך הרבנות. אנחנו למשל התחתנו דרך הוויה, גם אנחנו לא רשומים ברבנות, והאמת שאצלנו לקח לנו מלא זמן למצוא מישהו מהוויה שיסכים לעשות לנו את הטקס מספיק *שונה* מהגירסא היהודית. רוב עורכות הטקסים שדיברנו איתן - דווקא הציעו טקס שממש נראה ומתנהג כמו הטקס היהודי הדתי. 

יש גם רבנים שהם רבנים שלא מטעם הרבנות, לא בטוחה מה הקטע שלהם (אלינו זה לא דיבר), אבל באתר טקסים יש עליהם הרבה מידע.

!
תודה על האיחול, אעביר אותו (זה לא בשבילי )
16/11/14 15:34
78צפיות
רפורמי זה אכן פתרון טוב, אבל כמו שכתבת, "למי שלא יודע זה היה נראה טקס לפי הכללים". הבירור שלי הוא בדיוק בגלל מי שכן יודע.

אבדוק את הוויה ואת טקסים,
טוב, הצצתי בהם, לא מצאתי רמז לאפשרות של רב "רגיל".
16/11/14 15:42
76צפיות
תודה בכל מקרה
החוק בישראל אוסר על כך
19/11/14 11:29
78צפיות
רב שמחתן בצורה אורטודוקסית ולא דרך הרבנות הוא עובר על החוק.
לפני כמה חודשים היה מקרה שפורסם שרב נאסר (או נקנס. אני כבר לא זוכרת) בגלל סיבה כזו.
היה גם דיון שלם בפורום בנושא.

בקיצור - טקס אורטודוקסי בישראל מחייב רישום ברבנות
º
מתי מותר להתחתן ב 2015 - חתן אשכנזי, כלה ספרדיה ??
11/11/14 13:55
112צפיות
בעיקרון לפי הכללים לאשכנזים.
12/11/14 11:13
222צפיות
עם זאת יש רבנויות רבות שירשמו אותם לפי הכללים לספרדים, במקום שהם מקילים יותר
מישהו יודע מתי מותר חתונה רפורמית/קונסרבטית?
12/11/14 21:49
109צפיות
מבחינת ספירת העומר וכו'
בחירת מקווה
25/11/14 16:54
46צפיות
היי בנות,

האם מישהי יודעת אם אני יכולה לבחור באיזו עיר לטבול במקווה, או שאני מחוייבת לעיר מסוימת? (לפי הרבנות אולי?)
תודה :)
º
ככל הידוע לי את יכולה לבחור חופשי
25/11/14 18:50
12צפיות
ממה שאני יודעת את לא מחוייבת לטבול במקום בו את רשומה
25/11/14 20:23
35צפיות
אני נרשמתי בבת ים - טעות חיי!!!!!!!!!!!
ואני בכלל מגבעתיים... כך שבסופו של דבר טבלתי בגבעתיים - היה אחלה ומאוד מומלץ!
אני הייתי לפני חצי שנה
26/11/14 10:03
36צפיות
והיה אפשר באיזו עיר שרוצים.
תדאגי לקבוע מראש שתיהי הראשונה ולוודא שאפשר להגיע עם לק או ג'ל או בניה (במידה וזה חשוב לך לעשות לפני המקווה).
ממליצה גם לבוא לראות שהמקום נקי ונעים
º
מחפש רב רפורמי בעל חזות דתית יש אחד כזה?
26/11/14 21:14
14צפיות
º
איפור, שיער וטיפוח 13/11
13/11/14 21:57
48צפיות
המלצות על מאפר/ת ומסרק/ת
13/11/14 20:00
124צפיות
היי
מחפשת המלצות או דיס המלצות:
יעל דרוקמן
אלונה בל
שרון פור
בנג'מין רוימי
נירית קאירי

תודה ראש
יעל דרוקמן מוכשרת ברמות
13/11/14 21:42
132צפיות
אפשר לעשות עליה חיפוש בפורום ולראות קרדיטים של כלות שהתאפרו אצלה 
שיער ואיפור באזור חיפה והקריות
16/11/14 16:12
67צפיות
היי לכולם, אשמח לקבל המלצות על נותני שירות בתחום איפור ושיער לכלה באזור חיפה והקריות, עדיף מחיר סביר והאם העסקה כללה גם את בנות המשפחה? (אמא+ אחיות)
תודה מראש לעונים��
נסי לדבר עם שרון לוסטיג
16/11/14 19:07
56צפיות
כמו כן, ממליצה לך לעשות חיפוש בפורום ובקרדיטים - יש לא מעט מתחתנות מהצפון
כלנית חדד ? הילה פינטו ? מישהי מכירה ?
16/11/14 19:34
49צפיות
היי, האם מישהי השתמשה בשירותיהן של כלנית חדד ו/או הילה פינטו לאיפור ושיער ? אשמח בבקשה לקבל המלצות/ביקורות. תודה ומזל טוב

מחפשת המלצה למאפרת
25/11/14 12:50
19צפיות
באיזור המרכז שמגיעה לבית לאחות של הכלה והאמא.האם המאפרות יודעות גם לעשות תסרוקת ותוספות.האם זה יוצא יותר זול מאשר ללכת לסלון.ובכל מקרה אם יש מישהי שיכולה להמליץ אבל לט במחירים מטורפים.תודה
המחירים של כרמל יהלום
25/11/14 20:05
31צפיות
שעושה גם איפור וגם שיער שפויים ביותר.
חפשי מישהו שעושה את שניהם - זה יוצא יותר זול....

בכל מקרה גם לאנה מקסימה - יש לה קרדיטים ממש פה בעמוד https://www.facebook.com/lana.shvartzman.
וגם אלונה עילם עושה איפור במחירים שפויים 
המלצה למניקור וג'ל
25/11/14 13:04
24צפיות
המלצה למניקור וג'להמלצות?
הרבה בנות בפורום
25/11/14 20:16
27צפיות
הולכות לנאווה - את יכולה לעשות חיפוש בפורום.
אין לי לצערי את הטלפון שלה, וההמלצות הן רק ממה שאני קוראת בפורום.
היא יושבת בפינת בן יהודה ופרישמן בתל אביב.
º
שרשור כללי וכל מיני 24/11
24/11/14 22:29
14צפיות
ערוץ 2 מחפש כלות לדוקו-ריאלטי חדש על חתונות
24/11/14 16:23
61צפיות
מי מתחתנת בקרוב ורוצה לעבור חוויה בלתי נשכחת ואולי גם לזכות בפרס???
"גיל הפקות" ("מאסטר שף", "בייבי בום", "בוס בהסוואה" ועוד..) מחפשים כלות שמתחתנות בין פברואר לאוגוסט 2015
לסדרה חדשה המתעסקה בעולם החתונות ומתעדת את הכלות ביום חתונתן,
מוזמנות להירשם לתכנית, לשתף ואף להמליץ על כלות נוספות באתר רשת 

|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/14 15:03
20צפיות
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

הסיפור הזה התחיל כאן
הודעה זו מכילה תמונות
23/11/14 11:49
320צפיות
אין לי מושג אם זה תקין מבחינת כללי הפורום, לא הייתי פה כבר שנים.  אם זה לא תקין מבחינת הכללים - תמחקו. 
הסיפור הזה התחיל כאן....ממש בפורום הזה.
מאז עברו הרבה מים בנהר, אני התגרשתי, ובשבוע שעבר קרנית ובן זוגה הפכו להורים.
תקראו

תודה על פוסט מקסים
24/11/14 22:34
91צפיות
נהניתי לקרוא 
תודה. הספר שלה מרגש וכואב. אני כששמעתי על מה שקרה
25/11/14 15:09
82צפיות
נזכרתי שהוא סיפר לי שהוא נשוי טרי ולא יכולתי להפסיק לחשוב עליה....
בטוחה שאגיע אליו מתישהו....
25/11/14 19:55
48צפיות
אכניס ברשימת הספרים ששולחים לי 
º
מסוג הספרים שקוראים בנשימה אחת, לדעתי.
26/11/14 12:50
8צפיות
|*|נפתח פורום תרבות סין|*|
25/11/14 14:31
11צפיות
|גלובוס| אוהבים אגרול, ג'קי צ'אן ודרקונים?
אנו מזמינים אתכם לבקר בפורום החדש בתפוז-תרבות סין!
בפורום תוכלו לדון בסין, בתרבות הסינית ובהשפעתה על העולם שלנו, על ביקור במדינה, ממשק עם תושביה, פעילות עסקית ומגע עם אנשי העסקים המקומיים, וכמובן בשפה הסינית ובלימוד שלה.

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

גלישה מהנה! |תפוז|
חתונה בזול - טייק 2
21/11/14 14:55
342צפיות
היי, לפני מספר חודשים פתחתי כאן שרשור בנוגע לתכנון חתונה בתקציב נמוך... להלן עדכון מצב  
הצלחנו להביא את עצמנו להבנה שאם רוצים אולם/גן לכ-200 איש (לא החלטה טריוויאלית, אבל בסדר) , 200 שקל למנה זה מחיר המטרה שלנו (כולל הכל - דיג'יי [שגם ככה ינגן רק את הפלייליסט המוכתב שלנו], תאורה מלצרים כו) פלוס 10 אלף לצלמים, אלכוהול נוסף וזוטות אחרות. 50 אלף. 

בכל מקרה, 200 שקל זה דיי נמוך. לכן רצינו לשחק עם התאריך - ספירת העומר (השבוע שאחרי פסח, שמותר לפי חלק ממסורות האשכנזים להינשא) / פברואר-מרץ. 

• לניסיונכם,  בכמה בחירת תאריך שכזה יכולה להוריד מחיר מנה "קיים" ב20 שקל? ב50?
  • מה יוצא יותר זול - חורף או עומר?
  • גם אחרי ששומעים מחיר ראשון (בטלפון או במייל) כמה עוד אפשר לרוב להתמקח? ולא במובן של "על אותו כסף תביאו עוד משהו" אלא דווקא במובן של "ואם נוותר על עיצוב שולחנות - כמה זה יוריד?" 10? 20 למנה? 
  • מה הפאקטור של "סגירה חודש מראש" על המחיר?  מוריד עוד 20? 50 למנה? באותו הקשר, האם העומר הופך להיות פופולארי ככה שאי אפשך לסמוך על כך שיהיה פנוי? 
תודה מראש  
לא מכירה משהו כל כך זול.... הלוואי שהיה
22/11/14 22:59
179צפיות
כזה שכולל הכל במחיר.
מספר המלצות שאולי יכולות לעזור:
 מציאת תאריך שאינו כל כך מבוקש. אם אתם הולכים למקום מסויים, פשוט לשאול, מה יהיה יותר זוך - חורף/עומר/ברגע האחרון וכדומה.
 התרחקות מאיזור המרכז והשרון - שהם יקרים יותר.
 בחירת יום פחות "סקסי" - ימי ראשון או שני פחות מבוקשים.
 גם בתוך חודשי החורף יש חודשים/ימים פחות אטרקטיביים....
 לרוב אפשר לקבל צ'ופרים, קשה יותר להוריד את המחיר... אבל זה לא אומר שלוותר ולא לנסות. לנהל משא ומתן...
 לקחת בחשבון שאולי אי אפשר להתחתן בתקופת העומר, אבל בהחלט אפשר לקיים אירועים אחרים.... כך שלמצוא "חור" ביומן, נראה לי הגיוני יותר לניהול יעיל של משא ומתן.
 אישית, הייתי בודקת גם אולמות שמתאימים יותר למגזר הדתי. הם לא בהכרח פחות טובים והם זולים יותר.
 בתי מלון יכולים להיות זולים יותר, לפעמים.
 הייתי בודקת את ה- MESSI - יש לו יופי של מחירים וזה אחלה מקום, לדעתי. המיקום מעט בעייתי ויש לו חלוקה מבנית שלא מתאימה לכל אחד, אבל חוץ מזה אין לו חסרונות, כשמדובר בחתונה קטנה...

נראה לי שזה בגדול... אם יש עוד שאלות, אשמח 

הערה קטנה
23/11/14 09:29
160צפיות
אם אתם ממילא מרכיבים פלייליסט לבד, אתם בטוחים שצריך די ג'יי?
כשאנחנו ביררנו את הנקודה הזאת מול אולמות, לא הייתה להם בעיה שאחד מעובדי האולם פשוט יפעיל את הרשימה שנביא (או שנחבר לפטופ למע' ההגברה ונפעיל בעצמנו). אולי אפשר גם למנות בן משפחה שיעשה את זה (ויעביר שירים שהקהל מתעצבן מהם).
ניסיתם את "שירת הים" בנתניה? אם אני זוכרת נכון, המחיר שם התקרב למטרה שלכם, ואם אתם מהמתמקחים(בניגוד אלינו...), אולי תצליחו להוציא מהם את המחיר הרצוי.
מוזיקה DIY
24/11/14 10:58
86צפיות
כתבתי בקרדיטים שלי שבגלל אופי הארוע הפחות רשמי, בין היתר החלטנו גם שלא בא לנו על די.ג'י. הכנו פלייליסט של כ-4 שעות שערכתי בתכנה שנקראת camtasia. אפשר להוריד גרסא ניסיונית לחודש ללא תשלום. התכנה מאוד ידידותית, אבל זה לקח לי איזה יומיים נטו כדי להרים את הפרויקט הזה. אח"כ העברנו את הקובץ ללפ-טופ וחיברנו למערכת ההגברה של המקום. היה מעולה.
* אם בוחרים להכניס שירים של יוצרים ישראלים, צריך לשלם לאקו"ם. בשביל ההוגנות..
תודה לעונים. מספר הבהרות ושאלות המשך
24/11/14 22:38
50צפיות
א- מבחינת תקציב אולי לא הייתי ברור - הכוונה היא 200 שקל לאוכל, תאורה הגברה, מלצרים ואולי דיג'יי הבית אם יש. זה מסתכם לכדי 40 אלף על 200 מוזמנים. עוד 10 אלף על הוצאות נוספות, בהן הגדולה היא הצלמים (5 אלף?), אבל לא רק. מהצד השני שמלה כבר יש והיא חינם איפור ושיעור נעשה בבית, מנצנצים נקנה באליבאבא וכו'... 
ב- אנחנו מתכננים על אולם קטן בכיוון הרי ירושלים. גם ראינו שזול שם יותר ביחס למרכז וגם מאוד יפה. בונוס - כל מי שלא באמת קרוב לא יגיע. סינון טבעי לכל מוזמני ה"לא נעים" של ההורים. 
ג- אנחנו לא רוצים שחבר יפעיל את המוזיקה. ראינו את זה קורה בחתונה, המוזיקה הייתה אחלה ממש אבל החבר בכלל לא חגג... אולי לבקש מחבר רחוק יחסית שעובד בתחום (ולא היה מוזמן אחרת) תמורת מחיר סימלי? נבדוק את camtasia.. 
ד- עדיין אנשים לא מדברים פה במספרים מהניסיון שלכם - בכמה עשרות שקלים משפיע כל פאקטור על המחיר ה"ראשון"? התאריך? המיקוח? במידה ונעשה את זה ביום ראשון? מספרים... 

לא יודעת לתת מספרים
25/11/14 08:42
42צפיות
בכל אולם זה אחרת.
יש כאלה שיש להם תוספת מחיר ליום ה', ויש כאלה שלא. עד שלא תנסה ולא תתמקח - לא תדע.
אגב, הצלמים שלנו עלו פחות מ-5K, אבל אני לא מרוצה מהם, אז לא אמליץ.
שאפו על השמלה חינם
לדעתי הפקטור של סגירת תאריך חודש מראש ואפילו פחות מזה תהיה ה
23/11/14 17:16
124צפיות
לדעתי הפקטור של סגירת תאריך חודש מראש ואפילו פחות מזה תהיה הכי משמעותית.

לגבי העומר, אני מאמין שתמצאו ימים פנויים בעומר, סה"כ זאת תקופה לא קצרה.

מבין את החששות שלכם אבל אם אתם רוצים מחירים נמוכים אז זה המחיר שאתם צריכים לשלם והוא חוסר וודאות וסגירת אולם וספקים

ברגע האחרון. לא מתאים לבעלי לב חלש :)
גם אני חושבת שהכי כדאי לכם לסגור חודש מראש
26/11/14 01:28
24צפיות
לא יודעת כמה העומר מוריד היום, אם בכלל. חברה שלי סגרה למשל על חתונה ב"בין המצרים" שכביכול אמורה להיות הרבה יותר זולה- ולא באמת יצא לה זול.

אני כן יודעת בוודאות שלסגור חתונה חודש מראש יכול להשיג מחירים מטורפים, וזה כנראה הדבר היחידי שבאמת ישיג לכם את המחיר שאתם מחפשים.

לפני כשנה וחצי חברים שלנו קיבלו הצעה מ"גן הוורדים" על חתונה תוך חודש וקצת ב-140 למנה.

שימו לב שהשיטה היא קודם לקבל את הצעת המחיר הרגילה ורק אז לשאול "ואם נסגור לכם חור לעוד חודש?" ולקבל על זה הצעה.
º
מוסיקה, צילום ואטרקציות 22/11
22/11/14 22:50
20צפיות
מישהו שמע על... חשוב! :)
22/11/14 19:53
117צפיות
הי כולם! :)אשמח לקבל חוות דעת אם מישהו שמע או היה באירוע של DJ עידו שריג..תודה!
מרכז השייט

מחפשים הפתעה לאהוב?

מגוון רעיונות שייט במחירים מיוחדים היכנסו לפרטים >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום