לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה הזמנות הזויות
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
22/09/14 22:51
57צפיות
מה ההזמנה הכי הזויה שקיבלתם לאירוע וממי?
מאמא של ילד בכיתה של הבת שלי
22/09/14 22:58
74צפיות
הילדים היו בשנה שעברה יחד בכיתה. לא היה שום קשר מעבר לשלום-שלום... גם הילדים היו ממש בקשר מקרי 
השבוע אני פוגשת אותה על המדרכה שמול בית הספר. שואלות האחת את השניה שאלות נימוס, ואז היא אומרת לי: "קיבלת את המסר שלי עם ההזמנה?"
בשיא הטבעיות, חשבתי שזה משהו שקשור לבית הספר ושאלתי לפרטים.
והיא ממשיכה: "הבעל שלי מתכנן לי מסיבת 40 מטורפת ושלחתי הזמנה"
מיד עניתי שלא קיבלתי ואפילו אין לי את הטלפון שלה. 
בלי למצמץ, היא אומרת לי "בואי לאוטו שלי (מצביעה לי על האוטו) ואתן לך את כל הפרטים...."
מיד התנצלתי ואמרתי שאני חייבת לרוץ לקחת את הילדים... מה שבאמת היה נכון.
אבל אין ספק שזאת אחת ההזמנות הכי הזויות שקיבלתי למסיבה 
שרשור טבעות
21/09/14 22:45
106צפיות
אז ספרו איך הייתה ההצעה? איפה הוא קנה את הטבעת ואיך הוא בחר אותה.. 
תראו לנו תמונה של הטבעת..
ואיך נראית טבעת הנישואין (למי שכבר יש)
ואיך בחרתם את שלכם ושל בת/בת הזוג? 

לא לשכוח תמונה!!
ה- שלנו
הודעה זו מכילה תמונות
22/09/14 09:22
183צפיות

ביוני 2013 חגגתי יום הולדת 31 וניר (מי שהיה אז החבר שלי והיום בעלי זה חצי שנה), הגשים לי חלום והחזיר אותי לגן העדן הפרטי שלי, המקום האהוב עליי, העיר הכי רומנטית שקיימת, במדינה האהובה עליי בעולם. סטוקהולם, שבדיה. הוא ידע שמבחינה גיאוגראפית ותרבותית זוהי אהבת חיי הנצחית.

הוא קנה לי כרטיס טיסה, הזמין לנו סאבלט מדהים וזו הייתה הפעם השנייה שלי בסטוקהולם, והפעם גם הוא התאהב בה. המוזיקה, התרבות, השפה, האנשים, הבלונד השופע:) ... ביום הראשון שלנו בעיר הפלגנו לאי הויקינגים, בירקה, מרחק שעתיים וחצי של הפלגה מסטוקהולם - שם הייתה מושבת הויקינגים הראשונה בהיסטוריה. לימים (למעשה חודש מאוחר יותר), נאמץ כלבה ונקרא לה בירקה. ואז נהיה כבר משפחה קטנה...

בכל אופן, אחרי ההפלגה לאי הקסום בירקה וטיול בן חצי יום, חזרנו למרכז סטוקהולם. רצינו לתפוס את הטיול האחרון ברכבל על הגלובן.
הגלובן הוא המבנה הכדורי הגדול בעולם והוא נמצא בסטוקהולם, שבדיה. יש לו חשיבות רבה וערך סנטימנטלי עבורי...

הרומן שלי עם שבדיה התחיל בשנת 99, בבנייני האומה בישראל דווקא,
כשהזמרת השבדית הנ"ל פרצה אל תוך חיי בהינף בלונד: https://www.youtube.com/watch?v=sQpkZNcdjTE
כך התחיל גם הרומן שלי עם האירוויזיון...ולימים, אותה זמרת מ99 ניצחה בקדם אירוויזיון השבדי שהיה ב2008, והתקיים בגלובן שבשבדיה ומכאן הערך הסנטימנטלי של המקום עבורי. 
בחתונה אגב, ברכה מצולמת בוידאו מאותה הזמרת הוקרנה על המסך בגן האירועים (ניר דאג גם לזה כמובן)

בכל אופן, הגלובן הוא בית למופעי מוזיקה גדולים, לאמנים בינ"ל ומקומיים, והיה ההיכל של קדם האירוויזיון השבדי - המלודיפסטיבאלן...
השעה שמונה וחצי וניר משום מה מתחיל להיות לחוץ. הוא מתעקש שחייבים להספיק את הטיול האחרון ברכבל על הגלובן, רק שזה אמור להתחיל עוד עשר דקות. רצים לאוטובוס, יורדים מהאוטובוס, דופקים ספרינט לגלובן ומגיעים מתנשפים ומיוזעים (עד כמה שאפשר להזיע בקיץ השבדי של 15 מעלות בערב:) בדיוק כשנסגר הטיול האחרון. רק אנחנו ועוד משפחה שבדית שם. נכנסים לקרון הרכבל והוא מתחיל לעלות עוד ועוד ועוד ואז...מגיעים לקודקוד. סטוקהולם פרושה מתחתנו וניר מבקש שאני שנייה אקח ממנו את התיק כי הוא צריך לקשור שרוכים - ואני מרב התרגשות ופליאה לא שמה לב שהוא עם מגף בלי שום שרוך  - אני מביטה על סטוקהולם אהובתי בעיניים כלות וכשאני מסתובבת, נירי כורע ברך ונותן לי טבעת. ואני לא אומרת כן, אלא רק שמה אותה ואומרת או מיי גאד או מיי גאד או מיי גאד.

המשפחה השבדית המשועשעת בשלב זה מנציחה את הרגע בתמונה - ששלחו לנו עוד באותו הערב.

טבעת האירוסית עוצבה ע"י ניר  והוכנה ע"י דניאל קלר, בוגרת שנקר.
הרעיון היה ששני קווים מתחברים נכרכים זה בזה ויוצרים עולם חדש ושלם ביחד - ולי העיגול הזכיר גם את המבנה הכדורי בו התארסנו, הגלובן.

º
טבעת ה*אירוסין כמובן...ואלה טבעות הנישואין
הודעה זו מכילה תמונות
22/09/14 09:30
155צפיות
ההצעה ביורודיסני והטבעת שהוחלפה
הודעה זו מכילה תמונות
22/09/14 13:57
157צפיות
אז ככה, לגבי ההצעה – בחרנו ביחד את הטבעת מבעוד מועד וידעתי שזה יקרה בפריז, הייתה לי גם הרגשה די ברורה שזה יהיה ביורודיסני, פשוט כי זה המקום הכי כיפי בעולם  וכל הזמן דיברתי על זה שהצעה ביורודיסני זה ה-דבר!
הבוקר התחיל אפרורי וסגרירי, עברנו כמה מתקנים שרובם היו מטלטלים מדי בשבילי....  ואז הגענו למתקן של buzz lightyear  מצעצוע של סיפור, שהיה חמוד להפליא, עם רכבת חללית שמתנועעת לה בקלילות בתפאורת חלל מרהיבה! ואז תוך כדי שאנחנו (כלומר אני) יורה באקדחי לייזר על אנשי חלל מצחיקים, הבחור פשוט שלף את הקופסא של הטבעת והציע! מזל שהייתי עם שתי מצלמות ביד אז מיד התאפסתי על עצמי והתמקדתי במה שחשוב (לתעד! ). איך שיצאנו מהמתקן מזג האוויר התבהר לחלוטין, השמיים נעשו כחולים ובהירים והיה פשוט אחד הימים הכיפים והמושלמים EVER!

בהצעת הנישואין הייתה במקור טבעת אירוסין אחרת (שבחרנו ביחד!) אבל אחרי כמה זמן התגלו בה פגמים והחזרנו אותה בשמחה רבה כי לא כזה אהבתי אותה.
החלטנו לחפש חנות אחרת וככה הגענו לזכריה מלצר ולחנות הותיקה והקטנה שלו בהלני המלכה בירושלים ושם נרכשו כל הטבעות – אירוסין + 2 טבעות נישואין.
החנות של זכריה הייתה ממש חוויה מתקנת לחנות הקודמת והוא היה פשוט מקסים! לקח לי פחות מ- 2 דקות לבחור את שתי הטבעות שלי ואני מאוהבת בהן! אני עונדת אותן על אותה אצבע וזה היתרון בלבחור את שתי הטבעות ביחד... גם הבחור רכש שם טבעת, טבעת דקה ופשוטה יחסית מתוך כוונה לא לענוד אותה אחרי טקס החופה... אבל אנחנו שנה וחצי אחרי והוא לא מוכן להיפרד מהטבעת אז אני את שלי עשיתי 
הטבעות
ההצעה
אני עצלנית מכדי לצרף תמונות מחדש
22/09/14 15:25
87צפיות
טבעת אירוסין:

הטבעת היא עם זירקון ירוק (לא יהלום! מי קבע שחייבים יהלום בטבעת אירוסין?). בעלי בחר לבד, אחרי בדיקה מדוקדקת של התכשיטים הקיימים שלי והגעה למסקנה המתבקשת שאני אעדיף אבן חן צבעונית על פני שקופה.

טבעות נישואין:
את שלי בחרתי לבד.
הודעה זו מכילה תמונות
22/09/14 21:14
80צפיות
בן הזוג שלי הוא אנגלי, וההצעה הייתה בליל קריסמס בדיוק בחצות, לאור הנורות המנצנצות של העץ הוא קרא לי לבוא איתו לחדר לראות את העץ המוכן עם האורות והקישוטים, איחל לי חג שמח ושנה טובה ואז הוציא קופסה וירד על ברך אחת...ואני, למרות שחשדתי שזה עומד לקרות מתישהו במהלך הביקור שלי שם עקב רמזים בלתי רצוניים שקלטתי ממנו , התחלתי לבכות מרוב התרגשות, הלם שמישהו אשכרה רוצה שאהיה א-ש-ת-ו וכו' וכו'...ואז גם הושטתי לו את שתי הידיים כי לא ידעתי על איזה יד אמורים לשים את הטבעת . היא מהממת בעיני, יפיפיה בעיצוב שלה ומזכירה לי את סמל היינג ייאנג שהוא הסמל האהוב עלי. הוא קנה את הטבעת בחנות התכשיטים המקומית בעיר שם הוא קנה בעבר תכשיטים עבורי, ללא שום רמז או הכוונה מצדי (זה גם לא משהו שממש חשבתי עליו, בכלל לא התחברתי לטבעות באופן מיוחד, הן הציקו לי על היד, אפילו איבדתי פעם טבעת שלו שקיבלתי ממנו מתנה ), אמר שפשוט חשב שהסגנון מיוחד ושאני אוהב את זה וצדק בהחלט הקטנתי אותה מעט כשחזרתי לארץ.

(קטע מצחיק ב"תמונת האירוסין הרשמית" שלנו שצולמה כמה דקות אחרי ההצעה זה שאני בגרביים בלבד אז מאז הגרביים האלה נקראות engagement socks )

ואלה הן טבעות הנישואין שלנו שעוצבו ונקנו ב"ביז'ו עיצוב תכשיטים" בחיפה בבעלותו של עדי שהוא אומן אמיתי, צורף דור שלישי ואיש בעל אישיות מיוחדת הסטודיו שלו קטן וקסום, מקום באמת מיוחד ותואם את מעמד הקניה, שונה בהחלט מקניה בחנות רגילה מידי אנשי מכירות. לקח לנו זמן לבחור, במיוחד לי :D ובסוף יצא שבחרנו את הטבעות הראשונות ששמנו עליהן עין היינו צריכים לחזור פעמיים לאחר מכן כי בפעם הראשונה הן נעשו במידה קטנה מדי. העיצוב הראשוני והתיקון לאחר מכן לקח יומיים בלבד כל אחד בתורו.
בתוך הטבעות חרטנו "Our favorite adventure" (אני) וAmor Vincit Omnia (האהבה מנצחת הכל בלטינית, הוא) ונחזור שוב לאחר החתונה לחרוט גם את התאריך :)
על ההצעה תקראו בקרוב...
23/09/14 10:15
57צפיות
על ההצעה תקראו בקרוב...
שאקבל כבר את התמונות ואוכל להעלות קרדיטים!!

בקצרה הוא לקח אותי למסעדה על נהר הדנובה בבודפשט, מול הארמון של סיסי הנסיכה שאני מאוהבת בה מילדות  

בנתיים הנה הטבעות שלי (צילמתי עכשיו בעבודה )
הטבעת של בעלך ממש מזכירה את של בעלי!
הודעה זו מכילה תמונות
23/09/14 13:07
22צפיות
רק שאצלנו יש שתי צמות ממסגרות ולא אחת באמצע!
אני הצעתי לו להתחתן איתי
הודעה זו מכילה תמונות
23/09/14 14:57

אני הכנתי לו טבעת כשהייתי בהודו - כופפתי, השחלתי, הלחמתי, נכוויתי
ועל רצפת שדה התעופה, עם שמלה לבנה, מתייפחת ומתרגשת, בערב ראש השנה, הצעתי לו להתחתן איתי
הקופסא הייתה עשויה מעץ ועליה קוף מנחושת (כי הוא הקוף שלי), וככה החלטנו להנשא.
 לאחר כמה חודשים, קנינו גם לי טבעת אירוסין, אצל איבשין בנווה צדק. טבעת שבנויה משתי טבעות, לסמל זוגיות. אני מתה עליה. הכי שיש.

º
הבלוגיה 23/09
23/09/14 12:27
4צפיות
שנה חדשה, דף חדש עיצוב חתונה מנייר
הודעה זו מכילה תמונות
23/09/14 12:30
17צפיות
בראש השנה אנחנו פותחים דף חדש ולבן. מאפסנים את ההישגים, את האכזבות, את הפחדים ואת האהבות של השנה הקודמת בבוידם,
פותחים מחברת חדשה ומשרבטים עליה את כל התוכניות לשנה הקרובה.

איך מעצבים את החתונה מנייר, סמל לדף החדש הנפתח בראש השנה?
כל התשובות כאן:

תהנו 
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 21/09
22/09/14 02:58
10צפיות
אייך אני מוצאת תופרת איכותית ברמת גן
21/09/14 16:03
65צפיות
אני מחפשת תופרת שיודעת גם להוציא גיזרה ברמת גן גבעתיים
איילה איב, גבעתיים
21/09/14 16:18
61צפיות
עשתה גם לי וגם לחברה תיקונים על שמלה קיימת ויצאנו מרוצות.
היא גם תופרת מאפס.
º
מעולה!
22/09/14 00:58
9צפיות
הצילו אין נעליים!!!
22/09/14 10:21
72צפיות
אוף, טוב אני אשתף, נכון שיש דברים גרועים מזה, אבל אין לי עדיין נעליים, החתונה עוד חודש והמדידה של השמלה לאורך ביום ראשון מיד אחרי החג וכבר הייתי באינספור חנויות (מה שמרגיש כמו יובלות) ואצל המון מעצבות ואני לא מוצאת נעליים, אני מחפשת נעליים לא לבנות , גם כי לא ברור לי למה הכל צריך להיות לבן וגם כי על הרגל זה נראה זוועה (לפחות אצלי) ויש לי רגל צרה ודקה וקשה לי גם ביום יום למצוא נעליים. אני מחפשת עם עקב לא גבוהה או אפילו שטוח (מיואשת כבר אמרתי?!) מחפשת עוד מוצא. האם יש המלצות אולי? הבנתי שביפו יש חנויות שעושות נעליים ע"פ מידה וצבע רצוי, אשמח לשמות ספציפים כי אני כבר לא יודעת מה לעשות! טוב זהו עם הדרמה  שנה טובה וחתימה טובה לכולן/ם!!!
שמות של חנויות ביפו
22/09/14 11:34
44צפיות
אלינור, מייק, נעלי נירו ומנגו.
אחותי עשתה את אצלי נירו והוא גם צבע לה אותם אחר כך לשחור, אני עשיתי במנגו שהם לא חנות כלות בכלל אבל עשו עבודה מעולה ואני מאוהבת בנעליים שלי.
זה רחוב יפת ביפו נדמה לי שאזור מספר 14-18, ונירו זה ליד כיכר השעון חא זוכרת כתובת

בהצלחה ומזל טוב
כל מה שתיארת..
22/09/14 14:49
60צפיות
מזכיר לי אותי.
אני אישית התאהבתי בעיצובים של רוני קנטור, ותמיד כשהסתכלתי עליהן אמרתי כאלה אני רוצה.
הן עם עקב קטן, רובן לא לבנות, והן נראות נוחות מאוד.
º
העניין היחיד שהן לא זולות
22/09/14 14:50
14צפיות
º
מה לגביי רוני קנטור?
22/09/14 21:08
10צפיות
º
זה בדיוק מה שכתבתי לה..
22/09/14 21:27
5צפיות
העניין הוא שאם תעצבי עכשיו
23/09/14 10:18
13צפיות
אני לא חושבת שיהיו מוכנות בזמן למדידה.

בכל אופן אני ממליצה על מייק (אולי יש לו נעליים מוכנות שתוכלי לקחת...)
מחפשת למי לתרום שמלה
הודעה זו מכילה תמונות
22/09/14 21:59
75צפיות
היי בנות,
ברוך השם החתונה ברה בשלום ועכשיו יש לי שמלה בארון.
אמנם קצת קשה להיפרד, אבל אשמח לתת אותה במתנה לכלה שבאמת צריכה אותה [ז"א, מישהי שבאמת אין לה יכולת כלכלית לקנות לעצמה שמלה....]

אני נמצאת באיזור ירושלים. מצרפת לכאן תמונה לא משהו של השמלה, זה החלק המעניין שלה. למטה היא ממשיכה חלק עד הרצפה.
אני גובה 1.60 משקל 52, מתאימה למידות 36-38.
אם מישהי מעוניינת, אשמח מאוד שתפנו אותה אליי במייל arinashg@gmail.com

אני מקווה שהשמלה תגיע למישהי שבאמת זקוקה לה!
שנה טובה <3
ארינה
חפשי גמ"ח
23/09/14 00:20
31צפיות
הם תמיד שמחים לקחת. 
אני לא ממש מכירה גמח"ים, אבל אני מכירה מישהי שהשאילה משם 
אני יודעת שיש בבני ברק
23/09/14 10:02
17צפיות
אבל בטוח יש גם באיזור ירושלים
º
הודעות תפוזיות 21/09
22/09/14 03:00
7צפיות
|*|נפתח פורום חוכמת ההמונים|*|
18/09/14 14:26
26צפיות
|נורה|פורום חוכמת ההמונים הוקם בשבילכם, הגולשים והגולשות שמעוניינים להשתמש בחוכמת ההמונים כדי לקבל עצות, תשובות, רעיונות וכל דבר אחר שיעניין אתכם.
חוכמת ההמונים יכולה לעזור ולהועיל בכל מקרה שבו אתם רוצים מגוון של דעות, מאנשים שונים אשר עוסקים בתחומים שונים, כדי לסייע לכם להגיע למסקנה מסויימת, רעיון או אפילו החלטה, בכל נושא שעולה על רוחכם.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו... ואל תשכחו להיות יצירתיים :-)

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|פתחנו פורום לסדרה האהובה עליך|!|
21/09/14 17:30
34צפיות
לרגל העונה החמה ביותר בטלוויזיה, פתחנו את הפורומים הבאים:

|טי-וי| פורום מחשבות פליליות
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|טי-וי| פורום נקמה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|טי-וי| פורום אוואטר והאגדה של קורה

|טי-וי| פורום האישה הטובה

|טי-וי| פורום שקרניות קטנות

|טי-וי| פורום על טבעי SuperNatural

|טי-וי| פורום נויורק
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|טי-וי| עד עצם היום הזה

אם הפורום לסדרה האהובה עליך עדיין לא נפתח, אתה מוזמן לפנות אלינו במסר אישי ולהציע את פתיחתו.
אתם בוחרים איזה פורום יפתח ב|תפוז|!
23/09/14 12:25
2צפיות
|וואו|מעכשיו, הפורומים החדשים בידיים שלכם!, יש לכם את הכוח להשפיע איזה פורום יפתח ואיזה לא.
היכנסו לפורום רעיונות והצעות לפורומים והצביעו לפורומים שאתם רוצים לראות בפרדס - הפורומים שיקבלו את מירב הצבעות |כן| יפתחו.

מוזמנים להיכנס ולהשפיע:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|עפרון|היום בין השעות 20:00-22:00 נארח בפורום קומיקס שלומי צ'רקה, יוצר קומיקס, קריקטוריסט ומאייר ישראלי.
זוהי ההזדמנות שלכם לשאול כל מה שעניין אתכם על תהליך עשיית הקומיקס של יוצר ישראלי- מהדף הריק ועד להפצה בחנויות!

אתם מוזמנים להעלות את שאלותיכם כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
האם לדעתכם חתונה היא אקט סמלי בלבד?
הודעה זו מכילה תמונות
19/09/14 21:49
332צפיות
או יש לה משמעות ברבדים העמוקים יותר שלנו?
ברמת ההגיון והריאליות,
זהו אקט של מחוייבות, של הוכחה לרצינות כוונותינו
של קשירת היחסים בחוזה מחייב,
כי הרי אם אנו לוקחים לנו שותף עסקי,
האם נעיז לעשות זאת ללא חוזה מחייב?
ללא הסכם ברור?
ומה קורה ברמה המיסטית?
ברמת התודעה הבריאתית?
אז ככה-
בזמן החופה נקשרים חוטים בין הגבר לאישה,
חוטים העולים עד למעלה למרחב הבריאה,
כך שהחוזה הנחתם הוא בין שמים וארץ, 
חוזה בין הנשמות ובין הרשימות ששני בני האדם הגיעו לבצע בעולמנו.
קשר זה קשה יותר לנתק והוא חלק מהוויתנו,
אגב נקודה למחשבה-
אם אחד מבני הזוג בוגד, לאחר הנישואין
נמצא עימו בזמן הבגידה החלק של בן זוגו,
הקשור אליו
כך שלמעשה יש שלושה במיטה...
אז דעתכם אתם על נושא החתונה?
בעד? נגד?
חושבים שזוגיות טובה מספיקה?
רוצים להוסיף רעיונות?

ההסכם מחייב? הזוגיות מחייבת.
20/09/14 10:11
138צפיות
נראה שהתפיסה שלנו קצת שונה לגבי חתונה.
נתחיל מהחלק המבאס (והמעט מיותר לטעמי של הפוסט):
"אם אחד מבני הזוג בוגד, לאחר הנישואין
נמצא עימו בזמן הבגידה החלק של בן זוגו,
הקשור אליו
כך שלמעשה יש שלושה במיטה..."
בגידה היא בגידה. עם ובלי טבעת ותמיד תהיה דוחה באותה מידה.

אישית, אני לא מאמינה באיחוד נשמות והחלק הבירוקרטי מיותר בעיניי ורק יעשה בשביל השוואת והטבת זכויות.
בכנות, כתובה היא פטריאכלית לחלוטין ולולא חשיבות סוג הטקס להורי גם עליה הייתי מוותרת או שהיינו כותבים אחת משלנו.

מהי חתונה עבורי?
הצהרה פומבית של האהבה והזוגיות שלנו
איחוד המשפחות ויצירת משפחה חדשה
הצהרה פומבית על מחויבות
טקס מסורתי שעברו דורות לפנינו ונעבור גם אנחנו.

בכנות, זוגיות טובה היא לגמרי מספיקה

מסכימה עמך בחלק וחולקת עלייך בחלק אחר-
20/09/14 11:46
92צפיות
מסכימה שזוגיות במהותה,
ונאמנות כעקרון לא קשורים לחוזה אלא לקשר בין שני אנשים
בגידה היא לא תמיד בגידה,
למרות שבאופן אישי אני נגד בגידה,
ובעד זוגיות של שניים,
 אם יש בין בני הזוג, קשר פתוח מתוך הסכמה
כלומר שניהם מסכימים להכניס בני אדם נוספים לקשר המיני בניהם,
זוהי לא בגידה אלא סוג אחר של קשר, כך נראה לי.
לגבי חתונה, ברמה הנשמתית מה לעשות יש בהצהרה התחייבות וקשירת גורל גם למעלה,
ומעבר לכך, ברמה המעשית,
מעבר להצהרה הפומבית על האהבה,
בני זוג צוברים רכוש ונכסים, שלא לדבר על הבאת ילדים לעולם,
ללא חוזה יש מצב של חוסר בהירות לגבי אותם נכסים,
מה שחושף את הזוג לאפשרות של בגידה באמון, לקיחה מהאחר או חוסר חלוקה שווה,
אפילו כשנשואים יש הרבה פעמים מצבים שהאחד לוקח על חשבון האחר,
על אחת כמה וכמה כשהקשר לא רשום באף מקום.

ידועים בציבור
20/09/14 12:56
84צפיות
יש מספר תקדימים בנושא, אבל עקרונית מרגע שמקיימים משק בית משותף גם ללא הסכם יש לכך השלכות משפטיות.
במצב העצוב בישראל של חובת גירושין ברבנות ליהודים יש לא מעט נשים שנותרות שבויות כלכלית על ידי בני זוגן, ממליצה לך לקרוא על כל נושא סרבני הגט - חתונה רחוקה מלהיות תעודת ביטוח ואף עלולה לשים נשים במצב כלכלי גרוע מזה שהיה להן ללא נישואים.
חתונה היא
21/09/14 10:28
69צפיות
הצהרה פומבית על הזוגיות המחייבת שלנו בפני המשפחה, המכרים והמדינה.
מבחינת המשפחות - אפשרות לחגוג ולהכיר את 2 הצדדים.
מבחינת המדינה - שינוי מעמד, שגורר השלכות משפטיות וכלכליות.

מעבר לזה, מפלצת הספגטי המעופפת מוסיפה עוד כדור בשר לקדירה השמיימית שלה על כל זוג שמתחתן. ומה הם חיינו אם לא מירוץ אחר כדורי הבשר של המפלצת?

קרדיטים
18/09/14 21:35
392צפיות
ממשיכה לעדכן את הסיפריות 
מוזמנים להיכנס ולהתענג 
ועוד קרדיטים
18/09/14 21:47
293צפיות
º
מחפשים מקום, אוכל ומשקאות 18/9/14
18/09/14 12:06
34צפיות
עזרה במציאת מקום
18/09/14 11:04
143צפיות
אנחנו מחפשים מקום כבר כ-3 חודשים (זה הגיוני?! ) ופשוט לא מוצאים. 
החתונה קטנה, מעריכים שיגיעו כ-180 אנשים, אנחנו מחפשים מקום שלא יראה כמו "אולמי..." או "גני..."
משהו פשוט יותר, במחיר שפוי (עד כ-250 ש"ח למנה), בטווח שבין ת"א - אשדוד.
אהבנו את ה"באו", אבל יקר שם ולא מוכנים לרדת במחיר (אולי יש כאן מישהי שסגרה איתם ויכולה לכתוב לי בכמה?)

יש לכן אולי רעיון לקונספט אחר של חתונה? משהו שיהיה יותר "נגיש" מבחינה כלכלית? (למשל,חשבנו על חופה בבית כנסת וארוחה במסעדה)

**מיואשת**
בטווח שבין ת"א לאשדוד הייתי בוחרת בראשון
18/09/14 11:17
112צפיות
לציון(עיר הולדתי...) יש שם הרבה מקומות לאירועים ומסעדות טובות ואני מניחה שטווח המחירים מאוד רחב. מתי אתם מתחתנים? יעזור אם תרשמי עונה והאם אתם מחפשים מקום פתוח או סגור. האם ניסיתם לחפש שם מסעדות שעושות אירועים?

אמנם לא בדקתי אבל משהו אומר לי שראשל"צ/נ"צ/רחובות יהיה זול יותר מתל אביב
מה עם אחוזת מרגו ברחובות? בדקתם?
18/09/14 11:33
91צפיות
ואם מסעדה לאירועים אולי פרנצ'סקה בטיילת חוף הים ראשל"צ?
מרגו מתאימים לעד 150 איש
18/09/14 12:52
94צפיות
וגם זה לדעתי יהיה מאד מאד צפוף.
º
סורי, באתר כתוב עד 170 איש..
18/09/14 13:18
34צפיות
אז ככה...
18/09/14 13:22
131צפיות
אנחנו רוצים להתחתן במרץ/מאי.. מה שיהיה יותר זול (מאמינה שמרץ).
תחילה חיפשנו מקום פתוח אבל כשהיינו ב"באו" ראינו שגם מקום סגור יכול להיות אופציה (סגנון גלריה)

לגבי אחוזת מרגו, קטן מידי (יש לנו 270 מוזמנים, להערכתנו יגיעו 180) וגם לא אהבתי שזה חדרים מופרדים.
אבדוק לגבי פרנצ'סקה..
º
מרץ אכן זול יותר וחודש נפלא להתחתן
18/09/14 13:41
45צפיות
חופה באקוודוקט בקיסריה
18/09/14 19:43
114צפיות
שלום, 
התעניינו בחופה בחוף, ואולם ״יקבי קיסריה״ הציעו לעשות את החופה באקוודוקט. 
ניסיתי למצוא באינטרנט תמונות של חופות מהמקום אבל לא מצאתי אפילו אחת, 
יש למישהו אולי ניסיון מחופה כזאת, או תמונות אולי שלא אכפת לכם לשתף?

תודה רבה
º
ההודעה נוספה בטעות כתגובה להודעה אחרת.
18/09/14 21:36
28צפיות
ההודעות בפורום משורשרות לשרשורי נושא
18/09/14 21:50
68צפיות
שרשרתי את ההודעה לשרשורי מקום, אבל אם את חושבת שזה צריך להיות בשרשור אחר, אשמח להעביר 
אין צורך לשנות. חשבתי שאני עשיתי טעות כשהוספתי את ההודעה.
18/09/14 22:12
70צפיות

º
18/09/14 22:19
13צפיות
גפן בחצר
21/09/14 22:43
46צפיות
היי בנות, האם מישהי התחתנה ב "גפן בחצר" בבאר שבע?
או לחילופין הייתה מוזמנת לאירוע שם?
מה דעתכן?
ד"א ידוע לי כי אין למקום רישיון עסק.

תודה לכולם :)
מאבדת קצת כיוון
23/09/14 00:17
27צפיות
אחרי חריש באינטרנט, כבר חשבתי שהתקדמתי עם מקומות....
אני ממש רוצה להתקדם עם זה ודי תקועה.
מחפשת מקום ל- 350 איש, באיזור המרכז.
בעיקרון ההורים שלנו מהמרכז, כך שקצת צפונה קצת דרומה מתאים לנו.
עדיפות לגן, אבל אפשר גם משולב. 
די גמישים עם התאריך, למרות שהכוונה להתחתן מהאביב וצפונה (שונאת חורף)
לפעמים בא לי להזמין רק את המצומצמת..... מתחילה לחשוב על זה ברצינות 
דווקא ככל שהחתונה קטנה
23/09/14 10:04
20צפיות
קשה יותר למצוא מקום 

אני מהמרכז והתחתנתי בגאיה בנס ציונה.
מומלץ בחום
זמן אדום
17/09/14 19:05
323צפיות
הגיע הזמן לפרגן קצת למשתתפת פעילה ואיכפתית בפורום, שתורמת רבות לאווירה הטובה בו. 
ולכן אנחנו שמחות להודיע על האדומה החדשה: Princess Lotta

עדי, החלטנו להאדים אותך כי למרות שכבר התחתנת את מאד נוכחת בפורום - עונה לשאלות ותורמת מזמנך ומניסיונך. אנחנו מעריכות את ההשתתפות שלך! המשיכי כך!

מזל טוב לאדומה החדשה ותודה רבה לאדומות היוצאות:
 Bobbachka המדהימה שתרמה רבות לפורום ואף בעלת הבלוג המקסים "אניקה" 
 דניאל ואורן - שהייתה אחת מהמנהלות הכי מדהימות של הפורום הזה - תרמה שנים רבות מהידע והניסיון שלה במסירות אין קץ ובאהבה גדולה  
תודה רבה
17/09/14 20:27
188צפיות
לכבוד הוא לי, זה פורום נהדר ומאוד עזרתם לי כשהתארגנו לחתונה.
º
מתאים לך!!! תתחדשי
18/09/14 10:03
43צפיות
הרווחת את זה דארלינג
18/09/14 10:27
79צפיות
ושיהיה מזל טוב ותמשיכי בעבודה הטובה 
תתחדשי נסיכה אדמונית
20/09/14 19:49
38צפיות
מגיע לך!!
תמשיכי להאיר את הפורום עם עצות נפלאות 
º
מזל טוב! רק שמישהי תגלה לי מה זה אומר?
20/09/14 13:21
32צפיות
מה זה אומר....
20/09/14 19:06
112צפיות
הניק של אלינור ושלי צבוע בכחול. זה הצבע של מנהלי פורומים.
בכל פורום יש גם אפשרות להאדים (כלומר לצבוע את היוזר בצבע אדום) גולשים מהפורום.
זהו למעשה צ'ופר לגולשים פעילים ותורמים. עוד דרך להגיד תודה.
האדומים גם עוזרים לנו, המנהלות, לשמור על האוירה בפורום, להסב את תשומת ליבנו על דברים שקורים, להעלות פינות קבועות (למרות שיש גם גולשות קבועות אחרות בפורום שמעלות פינות) וכדומה.

º
מזל טוב!
22/09/14 00:59
8צפיות
º
מזלט!! :)
22/09/14 21:10
5צפיות
º
חדשים וחדשות 17/09
17/09/14 21:45
29צפיות
היי לכולם :) חדשה בפורום ויש לי כמה שאלות....
16/09/14 18:26
301צפיות
היי חבר'ה!
הייתי רוצה לבקש מכם עזרה, והעיניין הוא כזה:
אני ובעלי התחתנו בפראג לפני כחודשיים ולבסוף החלטנו לערוך מסיבה גם כאן, בארץ.
החלטנו על תאריך (25.12.14), על אולם (גם כי חורף, גם כי זול יחסית, גם כי מכירים את הבעלים ומקווים שלא יהיו פאשלות..) 
והחלטנו על סגנון עיצוב ההזמנות (אף על פי שכרגע עוד לא הזמנו ולא קיבלנו הצעות מחיר.. אבל - החלטנו )
ועכשיו מתחילים העיניינים הרציניים.. 
שנינו יהודים מצד האבא (שלפי זה אנחנו לא "יהודים כשרים" תכלס), אז חופה לא תהיה וגם לא נורא כי אנחנו רחוקים מהדת.
אבל בכל זאת, היינו רוצים איזה טקס או משהו מיוחד לשם מטרת האירוע. אנחנו לא רוצים שזה יהיה "סתם עוד מסיבת חתונה שמשתכרים בה והולכים הבייתה".. אז הייתי רוצה לקבל מכם רעיונות למה אפשר לעשות?
ושאלה שניה:
היינו רוצים קצת לשנות את סגנון המוזיקה, זאת אומרת, במקום הדיג'יי הרגיל - לשנות את כל המוזיקה למוזיקה חיה..
אבלללל, כל מה שמצאתי עד עכשיו נורא יקר! ואני מתכוונת שמתחת ל15K אין מחירים כאלו.. ואם יש אז באים רק לשעה (!!!)
האם אתם מכירים או יכולים להמליץ על להקות שלוקחות פחות מהסכום הנ"ל? 
(תהיה לנו חתונה מאד קטנה, של 100 איש ויתר על זאת אני סטודנטית מובטלת וכל כלכלת הבית היא על בעלי.. בגלל זה אנחנו מנסים לחסוך עד כמה שאפשר ועם זאת איכשהו לעשות את אירוע מיוחד..)

אשמח מאד לתשובתכם הכנה!

אם בנוסף תוכלו להמליץ על צלם\שיער\איפור לא יקרים באזור השרון - אני אשמח עוד יותר כי את המסע הזה אנחנו רק מתחילים...

ואם גם קראתם עד כה ולא התעייפתם - בראבו
תשובות
16/09/14 18:41
156צפיות
לגבי המוזיקה - 
אם לא אכפת לכם, אפשר לקחת להקות של חתונות דתיות. הם מנגנים מדהים, גם שירים בלועזית. 
יצא לי לראות את להקת "רימונים" וממש אהבתי אותם, יש להם זמר מדהים. תבדקו אם מתאים לכם וגם להם.. 

לגבי איפור/שיער- 
ממליצה בחום על נאוה דן המאפרת שמגיעה גם עם מעצבת שיער (שאותה אני לא מכירה, אבל שמעתי דברים טובים) https://www.facebook.com/Nava.Dan
על כרמל יהלום ועל יפית קובי
כולן במחירים יחסית נוחים ושפויים לשוק החתונות המטורף

מקווה שקצת עזרתי
מזל טוב!! 
המלצה טריה מהיום!
17/09/14 00:13
182צפיות
חזרתי מחתונה עכשיו, והייתה שם להקה "ממעמקים"... ממש אהבתי!! 
שרים שירים ישראליים ולועזיים, גם יהודיים וגם בלי קשר.. אחלה סאונד, מלא נגנים. ממליצה בחום
º
תודה, אני תיכף אתקשר לברר :)
17/09/14 13:00
20צפיות
ברוכה הבאה
16/09/14 21:13
104צפיות
מסכימה איתך לגבי הטקס
אני באמת חושבת שחשוב ונכון לקיים טקס כלשהו - הרי לשם כך התכנסנו.
יש ארגונים שעוזרים בבניית טקס אלטרנטיבי - הוויה, משפחה חדשה 
ויש גם מחתנים (אפילו כמה ידועים) שעורכים חופות אזרחיות - אברי גלעד, אסתי זקהיים וכדומה.
אבל, אני בטוחה שיש פה בנות שיוכלו לעזור לך לבנות טקס אישי משלכם..... 
בכלך מקרה, אני ממליצה לך לעשות חיפוש בפורום - יש פה המון ידע ומידע שיכולים לעזור. כמו גם חרישה בקרדיטים - כלים ומידע  קישורים  קרדיטים (מחולקים לפי שנים)

לגבי מוסיקה, כפי שכבר ענו לך, יש יופי של להקות. גם פה, אני ממליצה לעבור על הקרדיטים ולעשות חיפוש. אגב, לכל קרדיט יש "תעודת זהות", כך שאת יכולה לראות את הספקים הנבחרים ולא להיכנס לכולם....

לגבי איפור ושיער - יש פה ספקים שנמצאים ב"תפוז עסקים" ופעמים רבות יש להם קופונים. שווה להציץ גם בעבודות שלהם

בהצלחה ואנחנו כאן בשבילך ? 
מצרפת לך חוות דעת על להקה
16/09/14 22:17
80צפיות
שמצאתי בקרדיטים של Norma Desmond 
º
תודה, אני אערוך את החיפוש כפי שהצעת!
17/09/14 13:01
16צפיות
שלום לך!
17/09/14 09:02
69צפיות
הייתי לפני כמה שנים בחתונה של חברה היא יהודיה והבחור קתולי והם עשו טקס מקסים ושילבו בין אלמנטים דתיים לקתולים חבר העביר את הטקס והם הכניסו כל מה שהיה חשוב להם (בירכו אחד את השני, שבר כוס, החליפו טבעות, ההורים היו לידם וכו')
אז אולי אתם יכולים לתת לחבר/ה מוכשר/ת לבנות משהו או לשני אנשים שמכירים את שניכם לכתוב איזה טקס מעניין.

בנוגע ללהקות, אני לא כ"כ מבינה בזה..

בכל מקרה שיהיה בהמון המון מזל טוב!!!
שלום לך גם! :)
17/09/14 13:04
44צפיות
זה רעיון נפלא! תודה!
חוששני שאני לא כ"כ יצירתית אז אני אבקש עזרת חברה..
אם גם לכם יש רעיונות נוספים - שתפו בבקשה!

בוקר טוב
17/09/14 12:05
161צפיות
טוב אז קודם כל היי לכולם (כולן?)
יש לי די הרבה שאלות אבל אני לא רוצה להעמיס..
השאלה הכי חשובה שלי היא אם יש משהו מסודר של כל מה שצריך לדאוג לו? ניסיתי לעשות רשימה עם נושאים ותתי נושאים של כל מה שצריך לעשות ואני בטוחה שאני אפספס משהו. אם למישהי יש משהו להציע אני אשמח.
דבר שני איך מתחילים בכלל? מה עושים קודם? מה הכי חשוב? 
לגבי עונות, יש חודשים שהם בקיץ אבל במחיר נמוך יותר? אבא שלי למשל מתעקש שבמאי נשלם פחות בצורה משמעותית מיוני-אוגוסט. מניסיון שלכן, זה נכון? 
ודבר אחרון: אני בטוחה שזה עלה פה מתישהו אבל אני מחפשת רשימת שירים מרגשים, לא בנאליים, אפשר בעברית אבל עדיף באנגלית. למישהי יש שירים להציע?
ובכלל אם יש לכן טיפים ועצות, אני אשמח מאוד
היי
17/09/14 13:14
85צפיות
אני גם בערך התחלתי עכשיו ואני נעזרתי בזאפ מתחתנים.
יש שם "מחשבון חתונה" (אני בטוחה שתמצאי את זה מיד דרך גוגל) וזה דיי נתן לי מושג ל-מה צריך לעשות ומסגרת המחירים הממוצעים.
כמובן, הדברים שאנחנו רוצים במיוחד רשמתי לי בדף (אני אולד סקול.. לא קבצי אקסל וורוד.. חח)
אנחנו מאד מנסים לחסוך, אז יש כמה דברים שנעשה לבד (DIY) וחלק סקר שוק וכאלה..
אנחנו התחלנו עם מקום ותאריך, לדעתי זה היה הכי חשוב.
בנושא השירים זה מאד אינדיווידואלי.. אני רציתי שירים ספציפיים משנות ה-80 והוא רצה סגנון אחר (צרפתית\איטלקית).. בסוף התפשרנו שנינו לשני שירים ששנינו אהבנו בסגנון סופט רוק (דרך זה שעשינו רשימות כל אחד בנפרד ואז ערב השמעות ובחירות.. חח)
~~את יכולה אגב להכנס לגוגל ולרשום wedding songs וזה ימצא לך רשימת 100 שירי חתונה של 2014 (נראה לי..) עם השמעה נוחה.. אולי תמצאי שם משהו שאת תאהבי..

בהצלחה ומזל טוב! 

תודה =]
17/09/14 13:40
53צפיות
אני טיפוס מאוד יוצר, מאז שאני מכירה את עצמי. אז ברור לי שחלק מהדברים יהיו בהכנה עצמית (מצד שני אני פרפקציוניסטית אז זה די יכביד עלי). אולי מזכרות או משהו קטן.

האמת שאצלנו שנינו מאוד אוהבים את COLDPLAY והוא נעול על שיר שלהם שאני מאוד אוהבת אבל לא מתאים במילים בכלל. כנראה שזה כיוון הסגנון שלנו.. אני פשוט פחות רוצה שיר שהתנגן באינסוף חתונות. למרות שבמקרה שלי זה יהיה די קל כי המשפחה שלי שומעת שירים אחרים לגמרי.
חשבתי ללכת על שירים ישנים יותר, אבל אני לא מכירה יותר מדי חוץ מ4-5 שירים מתקופת ההורים שלי.

תודה, ובהצלחה ומזל טוב גם לכם
מזל טוב!
17/09/14 17:04
60צפיות
נשמע שאת בכיוון הנכון ושאת די משתלטת על העניינים.
אז איך מתחילים? עושים תיאום ציפיות עם בן הזוג ומחליטים:
1)        כמה מוזמנים אתם רוצים? מה הרצוי ומה המצוי? לא תמיד זה תואם ורצוי לגלות את זה על ההתחלה ולא אחרי שבחרתם   מקום שאולי לא יכול להכיל תוספת מוזמנים. כבר עכשיו לבקש מההורים מספר מוזמנים משוער, שהספירה תהיה ריאלית כמה שיותר.
2) מה אופי החתונה שאתם מעוניינים בה (שישי, ערב, גרנדיוזי, מסעדה)
3) מה התקציב שלכם
4)      מה המיקום הגיאוגרפי
4)      אח"כ מתחילים לחפש אולמות/גנים. מחפשים המלצות באינטרנט, יש המון המון אינפורמציה. תעשו רשימה של 4-5 מקומות שנראים לכם שווים בדיקה ותמשיכו משם.
5) לעשות רשימה של כל הספקים שתצטרכו – צלם, דיג'יי, רב, מעצב, שמלה, איפור ושיער וכד'.... להתחיל לחפש שמות של ספקים מומלצים בכל קטגוריה. אחרי סינון לקבוע איתם פגישות אבל אני לא ממליצה להגיע ליותר מ-2 ספקים בכל קטגוריה כי את רוב הסינון עושים על בסיס קריאה באינטרנט ושיחת טלפון וככה אפשר בקלות לצמצם את החיפושים ולא לבזבז זמן בפגישות.
6) כשתכנסי לתוך התהליך כבר יצוצו לך מלא משימות אבל זה זורם וזה כיף! יש לך עוד המון חודשים אז בטוחה שגם אם תפספסי משהו זה יצוץ ואפילו בקרוב יותר ממה שאת חושבת. אפשר למצוא באינטרנט וגם בפורום הרבה קישורים לקבצי אקסל שמכסים את הכל ולא משאירים מקום לטעויות, אבל אפשר להסתדר גם בלי ופשוט לקחת דף ועט ולהתחיל לעשות רשימות ו-to do list (תקראי קרדיטים זה עוזר!).

לגבי מחירים - בד"כ אין הבדלים בין מאי לבין יולי-אוגוסט כי זה נחשב אותה עונה. ההבדלים במחירים הם בין עונת חורף שהיא בין התאריכים של נובמבר עד אפריל ובין עונת קיץ שהיא בחודשים מאי עד אוקטובר.
בכל אופן מאי נחשב חודש מבוקש מאד ולא סביר שתשלמו פחות בצורה משמעותית (או פחות בכלל) מאשר יוני אוגוסט, אלא אם את מתחתנת בספירת העומר.
לגבי השירים באנגלית
17/09/14 21:06
71צפיות
זו שאלה שמאוד קשה לענות עליה, שמאוד קשורה לטעם אישי והעדפות מוזיקליות של שניכם...עם זאת, אשמח לשתף איתך ועם שאר הבנות, חלק מרשימת השירים באנגלית שריגשו אותנו. רשימה מאוד לא בנאלית, לעניות דעתי. אולי אחד השירים ימצא חן בעינייך או בעיני מישהי אחרת וייכנס לפלייליסט החתונה...מקסימום גם לפלייליסט שלכן זה מכובד. אציין עוד שהיו לנו שירים מקסימים בצרפתית, ספרדית ושבדית.

ברוכה הבאה
17/09/14 21:44
30צפיות
מכיוון שנושא התכנון עולה תמיד בפורום העליתי את זה בפוסט 

לגבי רשימת מטלות, יש פה לא מעט שמסתובבים פה בפורום. ממליצה לך לעשות חיפוש.
וגם, בכדי לא להעמיס על עצמך, בעיקר, תתחילי עם הדברים "הראשונים" ובהמשך תגיעי לדברים הקטנים יותר. 
יש גם מלא שרשורים בנוגע לשירים, אבל לדעתי, כדאי להשאיר את זה למועד מאוחר יותר...
דווקא מאי-יוני יותר יקר מיולי-אוגוסט
18/09/14 10:48
65צפיות
כי זה לא שיא הקיץ ושיא החום.
אבל כמו שכבר רשמו זה לא הבדל כזה משמעותי כמו שיש בין חורף לקיץ.

לגבי הרשימות - יש באתר של הסדרנית, באתר של MIT4MIT ובאתר של וואלה מזל טוב.
אף אחת מהן לא מושלמת אז את יכולה לעבור עליהן ולעשות לך מכולן רשימה אחת

ממליצה בחום להסגר על הכיוון שלכם ולפי זה להחתיל את המסע (כמה אורחים בערך, מה התקציב, איזה סגנון אירוע אתם רוצים וכ"ו...)

מזל טוב וברוכה הבאה!
אפשר לפשט את התהליך בצורת שאלות
18/09/14 11:12
65צפיות
השאלות הראשונות שאנחנו שאלנו, את עצמנו ואח"כ את ההורים, היו מתי מה איפה ומי

התחלנו לענות עליהן באופן כללי.

מתי? ידענו שאנחנו רוצים באביב ושזה נותן לנו די זמן להתארגן (קצת מעל חצי שנה) אז רשמנו לנו מרץ/אפריל
מה? ידענו שאנחנו רוצים חתונה קטנה (גג 250 איש) בגן אירועים, מקום מסוגנן שטובל בטבע, ולא אולם מצועצע 
איפה? ידענו שהאזור הנכון לנו הוא השרון, כי כאן אנו גרים, כאן יש שפע גנים ומרבית אורחינו מהשרון והמרכז
מי? פנינו להורים וביקשנו שיכינו רשימה, לא מדוקדקת ופרטנית אך מדויקת מספיק כדי שנדע כמה אורחים בערך יוזמנו (למשל משפחת שובי-דובי 5 אנשים, גברת פומפדור  ובן זוגה וכדומה. בשלב זה לא צריך להיכנס לכל השמות לדעתי)

לאחר מכן הצעד המתבקש הוא לחפש מקומות שעונים לרצונות שלנו, לבחור 3, גג 4 מקומות כאלה וללכת לראות אותם.
זה המקום להדגיש כמה נקודות:
  לוודא שלמקום יש את האישורים הנדרשים: רשיון עסק, היתר בנייה, תעודת כשרות אם זה חשוב לכם וכו'
 לשאול מה כולל מחיר המנה ולדאוג שזה יהיה לכם רשום בכדי שתוכלו להשוות לא רק בין העלויות, אלא גם בין מה שמספקים האולמות/גנים השונים
  לבדוק ברשת חוות דעת ועבודות של הספקים שהאולם/גן עובד איתם, לראות כמה חופשיות יש לכם בבחירת/שינוי הספקים 
 להתייעץ איתנו, נשמח לעזור

ברגע שסגרתם מקום ותאריך, לדעתי ומנסיוני עשיתם חצי עבודה, כי המקום מספק הרבה שירותים מעבר למנה עצמה, והיום ברב המקומות יש גם רשימת ספקים מועדפים להשלמת מה שלא כלול במחיר המנה.

ברגע שסגרתם מקום ותאריך, סביר להניח שסגרתם גם קייטרינג, שכר מלצרים וברמנים, חבילת אלכוהול ועיצוב בסיסית, תאורה והגברה, מסכים וכדומה. יש לכם כבר את המסגרת של הפאזל וקל יותר למלא את שאר החלקים. 

חדשה בשכונה
17/09/14 10:12
159צפיות
שלום בנות,
יצא לי לקרוא המון בפורום הזה בשבועיים האחרונים והיום הרגשתי שבא לי גם לשתף.
נראה שיש פה קבוצה ענקית של בנות מקסימות!
הקרדיטים שלכן פשוט מדהימים וממש עוזרים (וגם כל כך כייף לקחת חלק בחתונות שלכן אפילו מרחוק)
אני רק בתחילת התהליך, ראינו שלושה אולמות באיזור המרכז, אנחנו עדיין בדיון לגבי התאריך המדוייק (במרץ) וקצת קרועים ברצון שלנו לרצות את המשפחות אבל לצאת מרוצים (איך שומרים על האיזון הזה?!?!)
היום יש לנו פגישה באיזיווד - מקווה שזה יעשה לי קצת סדר!
החתונה שלנו מתוכננת להיות באיזור המרכז ויש לנו משהו כמו 450 מוזמנים מירושלים, 150 מאיזור נהריה והמרכז - סה"כ 600(!!!!) אנשים בערך.
אשמח מאוד לקבל כל עצה, המלצה ורעיון איך עוברים את זה בשלום ומצליחים להינות מהכל כמו שאני ממש רוצה :))

שיהיה לכן יום נפלא!!!
מאורסת טרייה
ברוכה הבאה
17/09/14 21:53
55צפיות
אני מניחה שהכל עניין של פרופורציות.
על פניו נראה שתהיה חתונה גדולה מאוד!!! ושמחה, אני בטוחה.
מצרפת פוסט שיכול להועיל http://citrusim.blogspot.com/2014/08/blog-post_31....;
אני חושבת שבראש ובראשונה אתם צריכים לשבת עם עצמכם ולהחליט איך אתם רוצים שהאירוע שלכם יראה. אחר כך חשוב לדבר עם ההורים.
אני מניחה שאחרי תסגרו את הדברים הגדולים (והמלחיצים יותר), תוכלו יותר להינות מהתהליך.
תישארי אם הראש פתוח ותבחני אופציות.
אל תחתמי על חוזים ועל הסכמים בפעם הראשונה שאת נפגשת, כי הרבה פעמים חותמים מלחץ ו/או חוסר ידע ואחר כך מצטערים.
קחו את החוזה הביתה, תעברו עליו בצורה מעמיקה ולא מלחיצה. כדאי גם להתייעץ עם מישהו שמבין.
אנחנו כאן בשבילך 
בהצלחה 
אמנם זה עוד רחוק ממך
18/09/14 10:52
62צפיות
אבל העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה הושבה עם מחשב!
הייתי באירוע של 670 מוזמנים והכלה התעקשה על פתקיות הושבה! את לא מבינה את כמות הבלגאן שהלכה שם....

לגבי האולמות - לא לסגור שום דבר על המקום! להתייעץ עם חברים משפחה וכמובן שאפשר גם פה :)
הרבה פעמים אפשר להזיז/ לשנות /להוסיף דברים שמאוד חשובים!

לגבי המשפחות - תחליטו על מה אתם מוכנים להתגמש ומה לא ותקוו לטוב :)
גם אני עם איזיווד! :)
22/09/14 21:06
11צפיות
לי אישית זה בהחלט עשה סדר בבלאגן. אז ככה שהעצה שלי היא באמת להשתמש בהם, בניסיון ובקשרים שלהם 
עם מי נפגשתם שם? איך היה? (אנחנו עם הארגון של תמיר) 
לגביי האיזון והמשפחות, זה קטע כזה שכמתחתנים פתאום לכולם נורא איכפת להגיד ולזרוק עצות באוויר או איך הם רואים את החתונה *שלי". 
אני מודה שלא לגמרי מצאתי את הדרך לסרב באלגנטיות ולרוב אני מתלוננת לבן זוג שלי בלילות, אבל כשסוגרים את רוב הדברים אז הלחץ הזה קצת יורד...בהצלחה עם ה600 איש!! זה לא מעט, אבל הייתי כבר בחתונות גדולות יותר. 
מתי את מתחתנת?
23/09/14 00:25
6צפיות
לפי מה שאני מבינה, הם לא הולכים איתך לפגישות ועוזרים ממש בארגון ההפקה, הם כמו משרד תיווך.... או שאני לא בדיוק מבינה את הקונספט.
למה לבחור אותם ולא מפיק, או לחפש לבד באינטרנט ובפורומים?

תוכלו קצת להרחיב על איזיווד?
23/09/14 00:21
28צפיות
איך הייתה הפגישה?
מה החלטת, ומה היו השיקולים...

תודה רבה 
התרגשות
18/09/14 07:19
122צפיות
כבר לא ככ חדשה אבל התאים לי לפה.
אמנם אנחנו מאורסים כבר ממאי אבל ממש גרים בחו"ל. עוד רגע ממש אנחנו יוצאים לשדה תעופה לביקור של כמעט חודש בארץ (יאי!!!! התרגשות מטורפת בפני עצמה!). בביקור סוף סוף נתחיל לארגן את החתונה!
התכנון הוא לסגור מקום, צלמים ושמלה. כבר קבעתי עם שלושה מקומות ושלושה צלמים אחרי מחקר מעמיק ביותר באינטרנט, הכל מתוקתק ואני מקווה שנצליח! אני כ"כ מחכה שהחתונה תתחיל להיות "אמיתית"!
עידכונים במהלך הביקור על ההתקדמות
איזה כיף!
18/09/14 10:23
57צפיות
אם תרצי לשתף ולקבל חוו"ד על הספקים והמקומות, בשמחה!
ברוכה הבאה ותהני גם מהביקור בין פגישה לפגישה
18/09/14 10:53
50צפיות
מוזמנת לשתף וננסה לעזור כמה שאפשר 
º
מוסיקה, צילום ואטרקציות 15/09
15/09/14 19:10
23צפיות
אשמח לעזרתכן
05/09/14 20:05
176צפיות
היי,
אשמח להמלצות על צלם ו- DJ ממוסיקה פלוס.
מישהי מכירה את גדי בר / ויקי לוי (צלמים), D.J עופרי גופר/ שי טיבי ?
תודה 
צריכה המלצה למקרן
12/09/14 13:16
61צפיות
שלום!
אנחנו צריכים לשכור מקרן ומסך לאירוע...
אשמח לקבל המלצות
תודה!
הי כולם מחפש....
15/09/14 14:36
127צפיות
הי כולם אולי מישהו מכיר
אני מחפש לוקיישן ליצלומי חוץ בתל אביב משהו שונה נמאס מיפו
מי שיכול להמליץ אני אשמח
לוקיישנים בת"א
15/09/14 18:27
101צפיות
נמל ת"א
פארק הירקון
פארק 7 ארצות (גבעת בטיח)
פארק מקורות הירקון
סוזן דלל

לוקיישנים
16/09/14 10:54
83צפיות
הרחבה של הבימה
העיר הלבנה ( פארק אידית וולפסון )

מתי החתונה?
16/09/14 14:46
43צפיות
אם החתונה בחורף אני התחתנתי בחורף והיה יום סוער
עשינו סבב צילומים במלונות בתל אביב בלובי של המלון דן יש קיר זכוכית עם נוף של ים סוער בחורף יצא מדהיםםם אני יעולה תמונה
הצלם שלנו רון פרידמן הוא אומן!!! תחפשי את האתר שלו בגוגל תיראי
º
מתחפ שרונה
16/09/14 14:27
30צפיות
די ג'יי
16/09/14 11:57
82צפיות
היי חברים,

צריך המלצה ממכם לתקליטן טוב, לחתונה של בערך 60 איש.
מחפשים מישהו נוח שיש לו את כל הציוד ולא יקר
תודה!
º
אם תציין את האיזור - זה יקל עלינו לעזור לך
18/09/14 00:28
15צפיות
צודקת..
18/09/14 08:05
42צפיות
האירוע יתרחש באקויה חמי יואב, זה בן אשקלון לקרית גת
שחר נגאר המלך!
18/09/14 10:56
24צפיות
לא יודעת אם הוא מגיע לאיזור הזה כי הוא מתל אביב
אבל שווה לשאול אותו כי המחירים שלו ממש סבבה והוא בן אדם מקסים עם אנרגיות מדהימות.
דרור שדה אור המעווולה
18/09/14 11:00
25צפיות
אני מקווה שהוא מגיע לאזור הזה
º
עמיר כהן פסגת המוסיקה תותח ויש לו גם מחירים טובים
20/09/14 12:03
9צפיות
עזרה...
17/09/14 20:18
68צפיות
חברה שלי שגם מתחתנת, ביקשה שאני אעזור לה להכין רשימה לצלם - מה חשוב לה שיצולם. אני בכלל לא חשבתי שצריך לתת להם רשימה - אבל עכשיו זה נראה הגיוני - שלא נתבאס אחר כך.
אז... מה כדאי לבקש? מה ביקשתם? האם ביקשתם שיהיו דברים שלא יצולמו - כי אני למשל לא סובלת שבזמן הארוחה מגיע צלם ודוחף לי מצלמה לפרצוף - זה נראה לי מעצבן וחטטני והורס לי את האוכל.. אז אפשר להתחיל את הרשימה שלי בזה...
17/09/14 20:42
46צפיות
אנחנו ביקשנו מהצלם - יותר נכון אני וידאתי שהצלם - יתמקד במעגלים הקרובים של משפחה וחברים. קל מאוד לצלמים מקצועיים לעלות על זה; רואים מי מקיף אותנו ומי לוקח חלק בתמונות המשפחתיות, מי רוקד איתנו עד השעות הקטנות ולחליפין - מי דוהר היישר אל הבופה ואפילו לא עוצר לברך (כן, יש כאלה), מי תקוע כל הערב בסמארטפון או יושב כמו עציציהו בן יער גם בריקודים הכי סוערים.

בנוסף אצלנו הייתה סוג של רגישות שנובעת מהורים גרושים, מה לעשות, אז במידה ויש רגישויות כאלה ואחרות אפשר גם להנחות
לא לצלם אנשים אוכלים נראה לי טריוויאלי. לא ציינתי את זה ולא קבלנו תמונות כאלה. מה שכן בקשנו - מאחר ובעלי עיצב ומיתג הרבה אלמנטים בחתונה - לתעד אותם אחרי כל העבודה הקשה.

רב הצלמים המקצועיים לאירועים יודעים את העבודה ויעשו אותה מצוין ממילא, אבל אלה ההדגשים שעולים לי בשלוף.

בבקשה
17/09/14 20:47
41צפיות
מצרפת לך שרשור שיכול לעזור 

מגנטים
19/09/14 12:08
47צפיות
היי חברים,

קיבלתי הצעת מחיר של כ700 ש"ח למגנטים ללא הגבלה.
מדובר בחתונה קטנה של 60 איש.
האם הסכום נראה לכם סביר?
נראה לי קצת יקר
19/09/14 16:56
30צפיות
מצד שני, אם צריכים להגיע שני אנשי צוות אני מניחה שיש עלויות שפחות תלויות בכמות האורחים.

לוקיישן לצילומי וינטג' (בסגנון תחילת המאה ה-20)
19/09/14 10:44
92צפיות
שלום,

אנחנו מחפשים מקום שבו נוכל להצטלם לפני החתונה ולעשות צילומים בסגנון וינטג' קלאסי של תחילת המאה ה-20.
זאת אומרת מקום שבו יהיו אביזרים או ריהוט בסגנון הזה. כנראה שזה צריך להיות מקום שאפשר להיכנס אליו כדי לעשות את הצילומים.
אנחנו די אובדי עצות וחוץ מסטודיו מקצועיים לא מוצאים לבד שום דבר שיכול להתאים ולתת לנו את האוירה הדרושה.

המקום צריך להיות בין המרכז (אנחנו יוצאים מפתח תקווה) לדרום (אשדוד). אם מישהו יכול להמליץ על מקום כזה, נורא נשמח.

יש לי רעיון בשבילך
19/09/14 13:28
86צפיות
אני מתחתנת בחוות אלנבי.
אומנם זה אולם, אבל הסגנון שלו הוא וינטג'.
אנחנו מצטלמים שם.
תודה, אנחנו נבדוק
19/09/14 13:36
58צפיות
נרים אליהם טלפון כדי לבדוק אם יאפשרו להגיע באמצע היום ולהצטלם אצלם קצת...
מעניין אם יש כאן מישהו שעשה משהו דומה.
זה חייב להיות מקום סגור?
הודעה זו מכילה תמונות
19/09/14 20:26
145צפיות
כי אם זה סגור, זה ככל הנראה יהיה כרוך בתשלום...

אנחנו עשינו צילומים בנגיעה תקופתית (גם בשל חליפת החתן) בקרון הנטוש בחדרה. אם זה מתאים לכם, אולי תחפשו מקומות כאלה באזור המרכז? אני בטוחה שיש...תלוי מתי אתם מתחתנים ומה מזג האוויר.

רעיון נוסף שיש לי, הוא ללכת על מסעדה בסגנון הנ"ל, ואני בטוחה שיש המון במרכז עם נגיעות תקופתיות/עיצוב של פעם (בשרון למשל יש את הבית בעולש שגדוש בפריטי עיצוב של פעם). מאחר וזה ייתן למקום פרסום לא רע בכלל - אולי יהיו מוכנים לסגור בשבילכם לשעה של צילומים, אולי בעלות מסוימת, אבל שווה בדיקה!
לא חייב סגור אבל...
20/09/14 17:42
51צפיות
זה יכול להיות גם מקום סגור. אפילו אם יש סטודיו שיכול לספק לנו את האווירה הדרושה, אנו מוכנים לשכור את המקום לשעת צילומים.
אז אם מישהו מכיר סטודיו כזה, נשמח לבדוק אפשרות.
יש את "חדרים" שווה לבדוק אותה
22/09/14 00:31
37צפיות
בדרום תל אביב. חנות רהיטים מגניבה. ואני לא אכביר במילים.

זה הקישור

º
תודה. אני אבדוק איתם.
22/09/14 09:48
5צפיות
º
איפור, שיער וטיפוח 14/09
15/09/14 04:40
31צפיות
המלצות לאיפור ושיער
14/09/14 23:24
116צפיות
אני מחפשת מישהי/ו שעושה איפור ושיער ומגיע הביתה, יכול להיות גם שני אנשים אבל שעובדים ביחד..
אני מחפשת סגנון הכי עדין ופשוט שאפשר (אין צורך בתוספות שיער וכו') ורק שיחזיק מעמד טוב
מתארגנת בבית בראשון לציון אז עדיף מישהו מהאזור ובפחות מ1000 ש"ח לאיפור ושיער ביחד
אני כבר מחפשת המון זמן וכל מי שמצא חן בעיני במחיר הזה לא יכול בתאריך שלי :( ממש צריכה עזרה!
תודה ומזל טוב לכולם :)

המלצה חמה ומנסיון
15/09/14 18:21
133צפיות
נאוה דן- היא נפלאה ואיכותית ובמחיר שפוי, והיא מגיעה עם מסרקת (שאני לא מכירה, אבל בטוחה שאם היא עובדת איתה היא איכותית!)
º
תנסי את כרמל יהלום
18/09/14 10:58
26צפיות
מחירים לאיפור ושיער
15/09/14 17:34
226צפיות
היי לכולן, שאלה קטנה בענייני מחיר - 
דיברתי עם הספר הקבוע והאהוב שלי, אני יודעת שהוא גם מעצב שיער לכלות והוא אמר לי שבשביל תסרוקת פלוס הגעה למקום ההתארגנות שלי הוא לוקח 1000 ש"ח. דיברתי גם עם מאפרת שקיבלתי עליה המלצות, היא אמרה שעל איפור בלבד היא לוקחת 900 ש"ח ועל איפור+שיער 1800 ש"ח. שוב, כולל הגעה למקום ההתארגנות שלי. 
זה נשמע לי המון... שניהם ביחד וכל אחד לחוד. אני הוזה? לא מאופסת?
תודה 
גם בעיני זה המון..
15/09/14 18:23
166צפיות
ויש אלטרנטיבות. 
יש כאלו שלוקחים גם 1200-1300 והם טובים, ולמרות שזה גם נשמע לי המון, זה עדיין קצת יותר שפוי. 
בעיני צריך להרגיש מאוד נוח עם מי שבוחרים, אבל גם לא לצאת פראיירים!
נסי את נאוה דן (שהמלצתי פה למעלה), כרמל יהלום, יפית קובי
תלוי
16/09/14 10:09
136צפיות
היי :) מזל טוב! קשה לומר אם זה המון כי לא אמרת איפה את גרה ולאן הם צריכים להגיע :) 
בעקרון 1800 ש"ח לאיפור ושיער זה מחיר די מקובל בשוק בימנו אם כי ניתן למצוא דברים יפים גם בפחות..אם את גרה בצפון הרחוק/דרום הרחוק והמחיר כולל את הנסיעות, אז המחיר אפילו הגיוני מאוד מאוד. בנוגע לספר- אני מניחה שהוא מחזיק מספרה, ואם הוא מגיע אלייך זה אומר שהוא יצטרך לסגור אותה בזמן הזה?- אז 1000 ש"ח זה גם הגיוני ביותר.
שוב, אני לא יודעת איפה את גרה אבל אם זה במרכז ואת לא נעולה על המאפרת הספציפית הזאת את תוכלי למצוא שיער ואיפור גם בסביבות 1500/1600...
מקווה שזה עוזר :) 
בהצלחה
אויש, אני מתלבטת...
16/09/14 20:19
132צפיות
קודם כל תודה!
אני דווקא גרה ממש במרכז... הם צריכים להגיע בסה"כ לגבעתיים, לא מאוד נידח 
אני בעיקר נעולה על הספר, אני ממש סומכת עליו בעיניים עצומות. מצד שני, זה המון כסף וקיוויתי שבגלל שאני לקוחה קבועה שלו הוא יבוא קצת לקראתי. נראה, אני הולכת להסתפר אצלו ביום שישי בלי קשר, אולי ייצא מזה משהו.
בקיצור, התלבטות! אולי אני צריכה להתחיל את החיפוש שלי מחדש... לא חשבתי שזה יהיה כ"כ מורכב 

שוב תודה על התשובות, נחמד שיש מישהו אובייקטיבי להתייעץ איתו 
עוד משהו שאני חושבת עליו....
16/09/14 21:05
140צפיות
אם את נעולה על הספר שלך- אולי תעשי אצלו במספרה בבוקר שיער (הרי שיער גם ככה עושים לפני איפור) ואז תזמיני לך מאפרת הביתה לארגונים? זה יכול לחסוך לך הרבה, את תהני מהשירות שלו, ואם תעשי את זה על הבוקר אז זה גם לא כזה סיפור...את יכולה אפילו לחבר את זה עם ארוחת בוקר עם חברות באזור ואז זה בכלל לא יורגש לך כ"טרטור" לתל אביב (לא יודעת למה החלטתי שהוא בתל אביב :))...(כל זה בהנחה שאת לא מתחתנת בשישי כמובן).
º
אחלה רעיון
16/09/14 21:06
32צפיות
זה באמת רעיון טוב
16/09/14 21:34
110צפיות
אבל כן, החתונה היא בשישי 
(אגב ההנחה שלך נכונה, הספר באמת בתל אביב)
אז נותר לי רק לחזק אותו
17/09/14 19:22
84צפיות
אם יש לו מספרה שהוא צריך לסגור ביום שישי (ביום שישי בד"כ מספרות מפוצצות) אז המחיר שהוא מבקש ממש לא מופרך. 
תצטרכי להחליט אם תרצי להוציא סכום כזה או לחפש איש מקצוע שעושה גם וגם במחיר קצת יותר נמוך....בהצלחה בכל אופן- בטחה שתמצאי את מה שהכי מתאים לך ותהיי מרוצה בסוף.
הוא לא צריך לסגור, רק לפתוח קצת יותר מאוחר מהרגיל
17/09/14 21:08
81צפיות
לחתונות שישי צריך להתארגן מאד מוקדם בבוקר. אני לא יודעת באיזה חודש היא מתחתנת, אבל בהנחה שזה לא בקיץ הבא והם רוצים גם זמן להצטלם, הם יצטרכו לסיים עם השיער באזור 8 בבוקר. לא הרבה אחרי.
º
תודה לכולכן! עזרתן מאוד. אעדכן
17/09/14 23:28
9צפיות
תנסי להוריד אותו קצת...
16/09/14 21:37
99צפיות
בחן ובנועם, בזמן שאת אצלו השבוע-
תגידי לו שאת נעולה עליו וסומכת רק עליו. אבללל... יוצא לך יקר, כן את יודעת שהוא שווה כל שקל אבל את ממש לא יכולה... אולי הוא יכול לבוא לקראתך קצת?

תנסי :)
אני יכולה להבין אותך
18/09/14 11:02
70צפיות
כי שמכירים מישהו וסומכים עליו אז הגיוני שהלב נוטה הרבה יותר לכיוון שלו.
בסה"כ האיפור והשיער יוצא כמעת אותו מחיר לאם הוא יעשה לך שיער והיא תעשה רק איפור.
אני חושבת שאם זה נקודה שהיא חשובה לך אז תיקחי אותו ותמצאי דברים אחרים שאפשר לצמצם בהם עלויות
(זה מה שאני עשיתי והספר שלי לקח יותר...)
º
מחפשים מקום, אוכל ומשקאות 15/09
15/09/14 04:53
42צפיות
מקרונים לאורחים
14/09/14 13:59
140צפיות
היי!
לא יודעת אם זה לפה, אבל מבחינתי זה סידורים אחרונים כי אני מתחתנת השבוע!!
מחפשת מישהי/ו שיש לו תעודת כשרות ויכול להכין לי מקרונים לאירוע... ואם אפשר - לא יקר מדי

תודה!
º
מה מחיר מנה לחתונה בחמאם ביפו?
14/09/14 01:54
55צפיות
מחיר מנה בכל מקום תלוי ומשתנה לפי:
14/09/14 08:51
140צפיות
מספר מוזמנים
עונה בה האירוע מתקיים
יום בשבוע
בופה/הגשה

כך שבלתי אפשרי לענות על שאלתך...
מקום לאירוע קטן
15/09/14 08:26
155צפיות
בוקר טוב לכולן,
אמנם אני כבר לא ממש פעילה כאן אבל אולי תצמח מכאן ישועה -

אני מחפשת מקום לאירוע קטן, יותר בסגנון מסעדה מאשר אולם סטנדרטי. יכול להיות גם משהו מעט יותר מיוחד.
עם זאת, חשוב שהמחיר לא יהיה אסטרונומי.
סביבות 100 מוזמנים, איזור השרון או ת"א.

מחשבות?

תודה רבה!!
º
אה, וצריך להיות כשר.
15/09/14 08:27
37צפיות
קישור
15/09/14 11:56
94צפיות
ray of light פרסמה פעם קובץ אקסל שמאוד עזר לי למקד את החיפושים:
בנוסף, בזאפ מתחתנים אפשר לפלטר לפי מספר מוזמנים.

אני הייתי באולמות באיזור נתניה, ביקבי בנימינה, בפיצ'ונקה ולבסוף בחרתי באחוזת מרגו. מוזמנת לשלוח מסר אם יש לך שאלות ספציפיות.

מזל טוב :)
º
הקישור לא עובד :/
15/09/14 12:10
14צפיות
אופס...
15/09/14 12:32
55צפיות
תודה רבה!
15/09/14 13:09
31צפיות
אשמח לעוד הצעות אם למישהו/י יש.

עוד כמה שהייתי בהם וממליצה
15/09/14 18:25
116צפיות
ראול- ברמת החייל ת"א
הגולף- בנתניה
ביסטרו 56- נמל הרצליה

כולם כשרים וטעימים :)

º
תודה!!
15/09/14 19:54
4צפיות
כליף ביפו גם יכול להתאים
17/09/14 15:53
39צפיות
נמצא ממש ביפו העתיקה עם נוף מהמם מהמם לחוף ים ולקו המים של ת"א.
האוכל מעולה והשירות טוב. היינו גם בחתונה קטנה של כ120 איש שהגיעו למקום דרך איזיווד.
כדאי לך לבדוק איתם כי המחירים הם זולים יותר מאשר תגיעי לאולם עצמאית
º
תודה, אבל זה לא לחתונה...
17/09/14 17:44
15צפיות
מקום לחתונה קטנה
15/09/14 14:52
120צפיות
שלום 

טוב אז אני עוד לא מאורסת חח אבל ככה בודקת את השטח לפני וממש אשמח לעזרה 

מה מקובל לעשות כאשר אין הרבה אורחים לחתונה? משהו בין 50-80 אורחים.

אין תקציב גדול במיוחד..(למען האמת אין בכלל )
יש אפשרות למשהו בחוף ים? (לא על חול..)
בריפרוף קטן ראיתי מסעדות? איך חוגגים חתונה קטנה במסעדה?

תודה :) 
אם תצייני מקום בארץ זה יכול לעזור
15/09/14 19:20
82צפיות
חתונה לא חייבת להיות קטנה. למען האמת הרבה מאוד היו רוצים להתחלף איתך.
יש מעט אולמות אירועים מוסדרים שיתנו מענה על כזאת כמות ולכן מסעדה היא אופציה עדיפה יותר.
הערה חשובה בנוגע לקיום אירוע במסעדה... לדעתי, חובה!!! למצוא מסעדה שמורגלת באירועים.
מסעדה יודעת להתנהל בצורה מסויימת. לרוב המטבח לא מוציא המון מנות בו זמנית. מה גם שיש לוודא שגם הצוות - כולל המלצרים - מורגל בניהול אירוע (כולל זה שמגיעים בחולצות מכובדות ולא בחולצות גזורות למשל...), שיש מספיק תאי שירותים, שמעמידים איש ניקיון שמנקה במהלך כל האירוע, שהגישה נוחה לכמות אנשים גדולה, שיש מספיק מקומות חניה, שיש אפשרות להקרין סרט/מצגת (אם זה בתכנון), שיש מקום לקבלת הפנים, שיש מערכת הגברה שאפשר להתחבר אליה ללא תוספת תשלום וכדומה. 

מקומות בשלוף, למרות שאני לא יודעת את מקום האירוע:
גופרמן ברשפון
גרינפילד בגולף בהרצליה
white
מקום בלב
אחוזת מרגו 

בהצלחה 

תודה על התגובה!!
16/09/14 11:26
67צפיות
ממש עזרת לי, וקצת נרגעתי 

עדיפות למרכז הארץ, משהו שקרוב לאזור לוד עד בית שמש. (לוד והסביבה ,תל אביב והסביבה, גם קצת צפונה לא נורא, גם ירושלים)

יש מקום בסגנון אחוזת מרגו באזור ירושלים? עתיק כזה עם סטייל.
וילה סוקה
16/09/14 12:00
67צפיות
מצאתי את המקום הזה כאן בפורמו, נראה מדהים..אבל די יקר.
יש משהו בסגנון?

º
הבנתי שהם סוגרים...לא?
16/09/14 12:22
25צפיות
אנחנו התחתנו במסעדה במושב טל שחר
19/09/14 07:20
53צפיות
המקום נקרא "שביל עיזים" ובזמן האירוע היה פתוח רק עבורנו.
ממליצה לך לבדוק:
בזמן החיפושים מצאנו מקומות נוספים לחתונה קטנה אם מעניין אותך :)
אני רואה שהם הסירו את רוב התמונות מהאתר
הודעה זו מכילה תמונות
19/09/14 07:33
101צפיות
מצרפת כמה להתרשמותך :)
מקסימה!תודה!
21/09/14 12:56
14צפיות
אני אשמח אם תוכלי לכתוב לי עוד מקומות שיצא לכם לראות 
האמת שאחרי שמצאנו את המקום הזה לא המשכנו לחפש...
21/09/14 13:19
23צפיות
אבל יש עוד כמה מקומות קטנים שיכולים להתאים:
- ביסטרו עלמה במזכרת בתיה
- ביאנקה במושב גינתון (ליד לוד, מקסים אבל יחסית יקר)
- קייטרינג לב היער - עושים אירועים ביער בן שמן.
- הבית של אירוס ברנע - בן שמן (לא יודעת אם כשר)
- קפה איתמר - מושב אורה (ליד ירושלים)
- מסעדת מרגו - צרעה
- פיצ'ונקה - נס הרים

כולם פחות או יותר באזור שביקשת :)

ממליצה לך להריץ חיפוש ב- rest/rol/2eat על מסעדות לאירועים

יוניברס אירועים בנס ציונה מומלץ בחום
22/09/14 14:31
4צפיות
קיו ארועים בגליל ם
16/09/14 08:34
151צפיות
שלום,

אנחנו חושבים על לסגור עם קיו ארועים בגליל ים , האם מישהו יכול לתת לנו עצה לפני הפגישה הסופית מה עוד אפשר להוציא מהם במחיר , כי המחיר שם ממש גבוה יחסית לחורף (חודשי פברואר ומרץ ) , אין לנו הרבה מוזמנים- בערך 200.
אולי מחירים שהיו לכם או שיטות מיקוח איתם שכדאי ...
תודה
המחיר למנה נגזר ממספר גורמים
16/09/14 08:53
139צפיות
ואין ספק שככל שיש פחות אורחים המחיר למנה גבוה יותר.

האם בחרתם יום בשבוע? האם ניתן להתפשר על זה? למשל אם בחרתם את יום חמישי שיקר במיוחד לדעתי אפשר להקדים ליום רביעי ולחסוך הרבה כסף..(חתונה קטנה, ממילא מוזמנים רק אנשים מאוד קרובים שרובם המוחלט יגיע, לא משנה באיזה יום).

בנוסף, שימו לב שכמעט בכל המקומות פברואר זול יותר ממרץ, לפעמים בצורה משמעותית. במקום בו אנחנו התחתנו, עדן על המים, פברואר נחשב חורף ואילו מרץ זה כבר 'אביב' ולכן יקר יותר.

אגב, אין לי ניסיון מול ה-Q אבל העצות שיש לי נובעות מנסיוני כשאנחנו ראינו גני אירועים (ואולם) ואני מניחה שהם תקפים גם למקומות אחרים. בנוסף, נראה לי שהמחיר בQ דומה לאזור המחיר בעדן.

לגבי מיקוח - אני מודה ומתוודה שזה קשה מול מקומות מבוקשים דוגמת ה-Q, עדן על המים, עלמה וכדומה, אבל כן הצלחנו להוריד אותם ב-5 ש"ח למנה (250 אורחים, 1250 ש"ח סה"כ). מה שקל יותר זה להגדיל את התמורה שמקבלים פר מנה: לשאול מה כלול ולנסות להרחיב את התשובה - לראות אם ניתן לכלול במחיר סוג חופה מעבר למסורתית (יפנית למשל), עמדות בופה/מסתובבים נוספות, שדרוג המנה הבשרית, אקסטרא קינוחים, חביות בירה, שדרוג חבילת האלכוהול, מסכים, עיצוב, אטרקציות כלשהן...לנסות להגדיל את התמורה בעד האגרה שזו למעשה הורדת מחיר פר סיי כי אחרת תצטרכו לשלם בנפרד ולהוסיף הרבה כסף...בנוסף, תביאו אתכם 'מלווים' מנוסים; חברים שהתחתנו, אנשים עם רקע בעולם האירועים, או בני משפחה שידועים ביכולת המיקוח שלהם.

שיהיה בהצלחה ומזל טוב!

פרטים יותר מדוייקים
16/09/14 15:57
91צפיות
הי , תודה על תשובתך :)
אנחנו מתכננים ביום שני או שלישי בפברואר או מרץ  , כשאת אומרת מחיר למנה , האם הוא כולל בתוכו שכר מלצרים  או רק אוכל ?
עדיף לסגור כבר איתם את הדי גי ואת הצלם ? יש להם רשימת ספקים שלהם , הבעיה שהם רוצים 7000 שקל בערך על די גי וצלם - האם זה שווה ?

תודה
בכל מקום 'המחיר למנה' כולל סעיפים מעבר לאוכל
16/09/14 16:32
80צפיות
לרב, עד כמה שידוע לי, ומנסיוני בחיפוש מקום לחתונה, לא מדובר במחיר למנה בלבד.
אני בטוחה שהמחיר שניתן לכם בQ הוא לא רק עבור האוכל אבל שווה לכם לוודא את זה.

צריך לשאול ולרשום לעצמכם מה המחיר כולל?

אצלנו למשל, בכל המקומות שהלכנו לראות (גן הפקאן, עדן על המים, עלמה) מחיר ה'מנה' כלל הרבה מעבר לאוכל...מה למשל?
מנהל אירוע, אבטחה, שכר מלצרים, שכר ברמנים, עובדי תחזוקה, תאורה והגברה ועוד ועוד.

ברגע שהחלטנו (די מהר) שאנחנו הולכים על עדן על המים, התמקחנו על מנת להוריד את המחיר ובמקביל להגדיל את התמורה. מה השגנו באותה הגדלה? עמדות בופה נוספות, מסך וידאו, חופה יפנית, שדרוג מנה בשרית, שדרוג קינוחים, חביות בירה ועוד ועוד דברים שעל הנייר כרוכים בתשלום. במילים אחרות, הכנסנו את כל הסעיפים האלה למחיר המנה וכך הגדלנו את התמורה לכספנו.

תבדקו איפה אתם מוכנים להתפשר בכדי לחסוך בעלויות: שני בדרך כלל יותר זול משלישי, פברואר בדרך כלל זול משמעותית ממרץ. אלה המקומות בהם תוכלו לחסוך לאחר שתבררו מול הגן כמה אתם חוסכים ותחליטו אם שווה לכם להתפשר...

לגבי 7000 ש"ח לדיג'יי+צלם (סטילס, אני מניחה) זה נשמע לי מחיר נוח (אנחנו שילמנו 4500 לדיג'יי ועוד 5K לצלם סטילס כי רצינו מישהו ספציפי, מבוקש ומוכשר שידענו שיצלם את חתונתנו, כולל צילומי הכנות וצילומים מקדימים) אבל תבדקו מי הספקים המומלצים שלהם ומה הם מציעים!

תראו איזה שמות יש לכם ברשימה ותעשו חיפוש ברשת לראות עבודות שלהם ו/ המלצות (או שתבקשו חוו"ד כאן) 
תבדקו מה ההצעה כוללת? האם הצלם מגיע עם עוד איש צוות? האם הצלם הוא לבחירתכם מהרשימה שלהם? בכמה שעות צילום מדובר? 

אז באמת תוכלו לדעת אם זה שווה, כי מחיר הוא לא תמיד קנה מידה. אלה ספקים שיכולים להרים או להפיל אירוע וחשוב לבחור אנשי מקצוע טובים.

מקווה שעזרתי ואם יש שאלות נוספות וספציפיות אשמח לעזור לכם גם בפרטי

º
לפי מה ששעמתי לאחרונה החברות שהם עובדים איתם במוסיקה מוצלחות
16/09/14 16:54
28צפיות
מניסיון,
16/09/14 18:03
79צפיות
הם דווקא כן מפרקים את המחיר הסופי, כך שהמחיר למנה (ללא מע"מ!) עומד בפני עצמו ולא כולל שכר מלצרים, ברמנים, תאורה והגברה וכו'.
מוזר..לנו מסרו מחיר כולל מע"מ ישר וכולל שאר הסעיפים
16/09/14 18:11
73צפיות
מעבר למנה עצמה...
º
בכל גני האירועים שראינו, אגב
16/09/14 18:12
22צפיות
הצעות לאולמות אירועים בירושלים
17/09/14 00:22
37צפיות
הי!
אנחנו מתכננים להתחתן באיזור פברואר ומחפשים בנרות אחר אולמות בירושלים שמכילים עד 500 מוזמנים במחיר סביר, בסגנון של האולמות אירועים של בית שמואל, מלון הר ציון ועולמיא. האם יש לכם רעיונות נוספים בשבילנו?
תודה !! :)
רעיונות לאולמות בירושלים
17/09/14 09:33
100צפיות
הי!
אנחנו מתכננים להתחתן באיזור פברואר ומחפשים בנרות אחר אולמות בירושלים שמכילים עד 500 מוזמנים במחיר סביר (עד 200), בסגנון של אולמות האירועים בבית שמואל, מלון הר ציון ועולמיא. האם יש לכם רעיונות בשבילנו?

תודה ! :)
כן
17/09/14 09:57
81צפיות
מלון רמת רחל
מלון עץ הזית
היי
17/09/14 10:03
80צפיות
לא יודעת לגבי המחיר אבל שמעתי על קדמא (נווה אילן) שהוא מדהים.

שיהיה במזל טוב ובהצלחה!!
º
תודה על התשובות! נשמח לרעיונות נוספים אם למישהי יש :)
17/09/14 14:13
18צפיות
חייב בתוך ירושלים?
17/09/14 17:06
70צפיות
הייתי בעבר באירועים בנווה אילן ובאבו גוש שהיו יפים.
גם בחוות טור סיני ועין יעל נהניתי.
מה שכן, אין לי מושג לגבי המחירים באף אחד מהם...
בהצלחה :)
הי.. עדיף בירושלים אבל גם באיזור זה בסדר:)
17/09/14 17:15
59צפיות
ידוע לך אם במקומות האלה יש גם אולם מקורה? (ולא רק גני אירועים) כי זה מתוכנן לחורף...
תודה!
גני אורה, מעלה החמישה, שורש
18/09/14 10:12
29צפיות
חצרות הקולג', עין יעל (רק מאי עד אוקטובר)
מתוך אלה שכתבתי
18/09/14 10:51
40צפיות
לדעתי רק בנווה אילן יש אולם מקורה.
אבל זה מזיכרון, בחלק מהם הייתי די מזמן... :)
הצעות למתנת חתונה לגבר החתיך שלי...
14/09/14 17:33
250צפיות
ממש בא לי לקנות לו מתנה ולהעניק לו ביום החתונה.
אין לי יותר מדי רעיונות (תכלס, אין לי בכלל). יש למישהי רעיון נחמד? מה אתן קניתן לחתן המיועד?
את מכירה אותו הכי טוב
14/09/14 21:14
226צפיות
ויודעת מה הוא אוהב... אז תנסי לחשוב מה התחביבים או האהבות שלו וללכת עם זה. 
הרבה פעמים נותנים לבחור צמיד או שעון, זה דיי קלאסי.
יש לי חברה שהביאה לבן הזוג שלה כרטיס ברכה ממש רומנטי והוא נורא התרגש מזה..
אפשר אולי טבעת (נישואים) עם הקדשה, חולצה יפה, מסגרת ואז לשים תמונה מהחתונה.. 

אני לא קניתי
14/09/14 21:57
190צפיות
אבל אם את רוצה להיות מגניבה את יכולה לבחור תמונה טובה שלכם ולהדפיס על כרית או ספל..
אולי הפוסט הזה יעזור לך
15/09/14 04:42
179צפיות
קניתי חולצה מגניבה לריקודים
17/09/14 09:53
191צפיות
נתתי לו אותה באמצע של הריקודים, שישתחרר מהמעונבות המחניקה.
מה שמצחיק שהוא ל  הבין שאני הכנתי אותה,  ואמר לכל מי ששאל אותו מאיפה החולצה שהוא לא יודע מי הכין אותה
º
17/09/14 14:25
19צפיות
נתתי לו כמה מתנות
18/09/14 19:15
102צפיות
המתנה הראשונה : גרבים (סגולות...צבע החתונה) שהכנתי עליהם פתק שעליו היה כתוב "שלא תקבל רגלים קרות !"

בנוסף לזה, קניתי שני ספלים לבנים ועם מרקר כתבתי "good morning hubby!" על הראשון וציירתי לבבות אדומים על השני. גם קניתי מראש קפה טוב כדי שאוכל להכין לו במלון.

וגם הכנתי לשנינו חולצות עם הכיתוב " groomy " ו" bridey"

º
מסיבות ואירועים בדרך לאירוע הגדול 05/09
05/09/14 19:20
30צפיות
מחפשת מס' להתקשר ליהודית אנושי
04/09/14 09:55
154צפיות
בעניין חינה
º
נסי לשלוח לה הודעה בפייסבוק
05/09/14 19:18
17צפיות
שלום
13/09/14 18:14
97צפיות
שלום שמי ליאור ואני חדשה פה בפורום וזקוקה לעזרתכם...
אני אומנם אחרי חתונה (התחתנתי בגיל צעיר יחסית) אבל עכשיו מתייל הגל של כל החברים שלי אז אני מלא מסתובבת בחתונות ובטוחה שאוכל לתרום למי שמחפש רעיונות וכאלה דברים.. אבל אני דווקא צריכה עזרה בהכנות שלפני.
חברה הכי הכי טובה שלי מתחתנת ואני כמובן המלווה שלה וגם מי שמארגנת את המסיבת רווקות..
אני רוצה לארגן לה משהוא שונה, נמאס כבר  מכל המסיבות האלא שמדברים על כל מיני דברים שקשורים לסקס ולגברים.. חשבתי אולי מסיבתצ רווקות עם סדנת בישול/ סדנת צכשיטים..? מפחדת שזה יהיה מעפן.
וגם מחפשת בית חמוד באזור השרון עם בריכה כמובן אבל בתקציב שפוי.. וגם אם יש לכן עוד רעיונות למסיבת רווקות אני אשמח.. חשבתלי אולי גם שנישן שם לילה וארוחת בוקר מפנקת אם אם יש המלצות אני יותר מאשמ. תודה ויום מקסים
אני ממש לא חושבת שסדנה כלשהי זה מעפן, להיפך
17/09/14 04:40
50צפיות
אם היו מזמינים אותי ל
סדנת איפור
סדנת שוקולד
סדנת בישול
שזירת פרחים
בצק סוכר
משהו שקשור ל- DIY לחתונה
הייתי מאוד מאוד שמחה 

ברוכה הבאה 
הרבה בנות עושות סדנאות נחמדות לרווקות
18/09/14 11:06
21צפיות
אז כל עוד הסדנה מעניין לא נראה לי שזה יהיה מעפן.

לגבי המקום והלינה - אם אין לה הרבה בנות שמגיעות (נגיד 15-20) אז יהיה לכם קשה מאוד למצוא משהו וילה במחיר שפוי במרכז עם בריכה ולינה.
אני פשוט יודעת את זה כי אנחנו היינו 9 בנות ובסוף הלכנו על מקום בלי בריכה ובלי לינה כי פשוט הכל היה יקר מידי.
חנות יהלומים

רוצה להפתיע אותה?

לחץ כאן!

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום