לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום חתונות
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

היי בנות, חדשה כאן שאלה לי אליכן??
29/08/2015 | 16:03
1
48
החלטנו ללכת למסלול אסותא החדש- לבוב. הוקפאו 3 בלוציטים וביום רביעי ההחזרה. לוקחת אפרוסטיים נראה לי כדור בוקר וערב מיום 3 למחזור. התחלתי ביום שישי לפני שבוע. וביום רביעי עשיתי דם ואולטראסאונד. רירית 9.2 ונצפו זקיקים קטנטנים e2-3500 פרוגסטרון 1.6. מאתמול תמיכה של אוטוגסטרון 300 מג' 3 פעמים ביום וגסטון מחר ובשלישי. מישהי יודעת האם הערכים תקינים? האם התמיכה לא חז1ה מידי? יום רביעי ההחזרה. הרופא אמר שלא צריך לעשות מעקב. תודה לעו ות ומצטערת על החפירה. שאלות של מתחילה....
את כנראה לא בפורום הנכון...
( לעמוד שלי בתפוז )
29/08/2015 | 19:14
25
שיהיה בהצלחה 
חתונות מרקט 28/08
( לעמוד שלי בתפוז )
28/08/2015 | 02:02
3
10
מוכרת את שמלת הכלה שלי
15/08/2015 | 09:36
294
היי,
אני מוכרת את שמלת הכלה הכיפית שלי! :)
השמלה עדינה וקלאסית של המעצבת איילה עמרני,
עם תפירת קרושט עדינה באיזור החזה, קאפים מובנים, גב פתוח. 
השמלה במידה 36, 
אני 1.66 והייתי עם נעלי עקב של 7 ס"מ.
המחיר כולל (בנוסף לשמלה):
- הינומה בתפירה אישית עם סיומת תחרה
- עליונית בתפירה אישית, תואמת לשמלה
מחיר ותמונות נוספות  בפרטי
שבת נעימה !
חתונה 10-9-2015 בוטלה אם מישהו מעונין בתאריך אולם מושלם
18/08/2015 | 16:36
227
שלום לכולם אני רק החבר של החתן לשעבר חח המקום הוא "אריא" החדש בשוהם אולם ברמה סופר גבוהה החתונה כוללת הכל ועוד שלל פינוקים שכבר שולמו הזוג שביטל אמור לקבל קנס גדול על הביטול הקרוב ולכן אם מישהו מעונין בתאריך זה לחתונה הוא יקבל מחיר שלא היה כזה בעולם פשוט הנחה מטורפת עדיף לזוג מאשר לשלם קנס
אם מישהו בענין הטלפון הוא 0508488774 איציק (החתן לשעבר)
חבילת אלכוהול לחתונה
27/08/2015 | 00:06
70
חבילת אלכוהול לחתונה במחיר הפסד!

18 בקבוקי סמירנוף, 8 ארגזי אקס אל ( 24 פחיות בכל ארגז ) + 8 פחיות אקס אל פרי, 2 בקבוקי פידג׳ תאנים.
קנינו המון אלכוהול לחתונה ( הרבה יותר משתלם מלקנות מהבר ) ונשאר לנו המלאי הזה. הכל חדש באריזה, כשר ומהארץ!.
כל החבילה במחיר 1650 ש״ח בלבד! נמכר במחיר הפסד ובלית ברירה!
לפרטים:
ליאן 050-2104256, 0545-869628
פרחים, DIY ועיצוב 28/08
( לעמוד שלי בתפוז )
25/08/2015 | 21:25
9
22
התייעצות לגבי כרטיסי תודה
25/08/2015 | 14:08
5
100
טוב אז יש מזכרות לאורחים, שלכל מזכרת אני רוצה לצרף כרטיס תודה שבאתם בסגנון הזה. השאלה היא.. לקנות מוכן, אז מאיפה? או להכין בבית (אין לי בעיה להכין), השאלה היא האם יש שבלונות במחשב מוכנות כבר להדפסה, או יש למישהי רעיון איך אפשר להכין...
תודהההה
נראה לי
25/08/2015 | 18:29
66
שכדאי שתעשי איזה ריבוע קטן עם תודה שבאתם..
לחלק דף A4 לריבועים ב - WORD ולעצב את כל הריבועים אותו דבר.
אין טעם לקנות, חבל על הכסף בעיניי...
את המתנות את עושה לבד?
25/08/2015 | 20:28
79
אם יש מקום שעוטף/עושה את המתנות הייתי שואלת אם יש לו כרטיסים ו/או יכול להצמיד כרטיסים לכל מתנה.
אם את מכינה את המתנות בעצמך את כנראה מספיק כישרונית להכין גם את הכרטיסי תודה.
את יכולה גם להדפיס במקום שאת מדפיסה את ההזמנות , אנחנו הדפסנו כרטיסים ועשו לנו ככה קצת הנחת כמות...
חיפוש בגוגל יניב לא מעט תוצאות מקסימות
25/08/2015 | 21:21
1
56

וכמובן חיפוש בפינטרסט תמיד עושה לי שמח בלב 
תודה על כל התגובות
26/08/2015 | 03:39
45
מקודם חיפשתי בגוגל... ולא מצאתי כאלו, אז תודה רבה! יש מצב שאת עוזרת לי לחפש בעברית?

אפשרי גם כאן- בהצלחה
27/08/2015 | 13:20
42
פתקי הושבה
26/08/2015 | 11:07
2
75
איפה אפשר להשיג פתקי הושבה לסידורי שולחנות?
האולם לא מספק לנו...
תודה
אפשר להכין לבד
26/08/2015 | 19:32
1
82
יש שפע של רעיונות בפינטרסט...
וגם, כל בית דפוס יוכל להנפיק לך.
אם יש לך זמן, אפשר לעצב משהו נחמד בתבניות קבועות ולהדפיס דרך כל מיני אתרים של כרטיסי ביקור. זה זול מאוד בדרך כלל ועושה את העבודה 
רעיון מושלם! לא חשבתי על זה
27/08/2015 | 08:20
43
תודה רבה!
מחפשת מאפרת שהיא גם וגם וגם....
26/08/2015 | 16:06
6
107
לא, לא אחת שעושה שיער.
אני מחפשת מאפרת שגם יודעת לאפר כלות, אבל שגם מבינה באיפור טלוויזיה.
מישהי תותחית על, מהמאפרות הכי טובות שיש.
וגם - שתהיה בנאדם נעים ומקסים.
יש המלצות?

נראה לי שאולי מהפורום הזה תבוא הישועה....
קרן קורתי - עושה את שניהם למיטב זכרוני
26/08/2015 | 19:12
21
שתיים שעולות לי בשלוף...
( לעמוד שלי בתפוז )
26/08/2015 | 19:26
80
אירית סדרה ויעל דרוקמן
בהצלחה!!!
מאיזה איזור?
26/08/2015 | 22:03
1
10
אכן לא ציינתי - אזור המרכז :)
27/08/2015 | 11:38
6
ממליצה בחום על נאוה דן
27/08/2015 | 08:54
40
איפרה אותי, ואחריי כמה חברות לחתונות שלהן גם. 
מדהימה, נעימה, אפילו הצלמים התלהבו מהיחס שלה.. 
ומחיר שפוי! (חשוב לגמרי..)
תודה רבה לכן בנות!!!
27/08/2015 | 11:39
48
את יעל דרוקמן אני מכירה - לצערי היא לא פנויה ביום שלי...
לגבי השאר אבדוק, עזרתן לי מאוד. תודה רבה רבה.
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 17/08
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2015 | 18:08
12
31
חתונה במקום בלי תעודת כשרות
17/08/2015 | 14:25
3
157
האם זה נכון שברבנות דורשים לראות תעודת כשרות של המקום שבו נערוך את החופה ?
גם אם אנחנו מוצאים רב שיסכים לחתן אותנו שמה ?
ומה לגבי חתונה בבית ?
הם לא מבקשים לראות תעודה, אבל...
17/08/2015 | 15:17
147
הם שואלים איפה את מתחתנת ואני מאמינה שרשום להם אם האולם כשר או לא.
ממה ששמעתי, אם האולם לא כשר הרב מחתן אותכם מחוץ לאולם.
לגבי חתונה בבית, אין לי שמץ
כמו שכתבו מעלי
17/08/2015 | 15:23
132
באולם לא כשר צריך לערוך את החופה בחוץ, או בבית כנסת סמוך

לגבי חתונה בבית - הקייטרינג צריך הכשר
בעיות שעלולות להתעורר
17/08/2015 | 16:41
121
הנוהל הוא כזה:
1. פתיחת תיק ברבנות. כולל שם האולם/גן ובירור כשרות.
אם המקום לא כשר - החופה חייבת להיערך בחוץ.

2. הבאת מכתב מהרב המחתן שהוא מתחייב לערוך את החופה.
אם הרב מסכים לחתן אתכם במקום לא כשר - לא בטוח שהרבנות תכיר בטקס.

אם מצאתם רב שיסכים לחתן אתכם בתוך מקום לא כשר
יכול להיות שהרבנות לא תאשר לכם עריכת חופה ע"י אותו רב.
יש רשימה של רבנים שמורשים לערוך חופות, תוודאו שהוא מופיע שם.
ידוע לכם אם גיס יכול להיות עד ברבנות?
18/08/2015 | 08:54
1
91
אני חושבת שהוא יכול, אבל רוצה לוודא עם המומחים כאן

לא, לא יכול.
18/08/2015 | 09:51
115
אלא אם הרב ממש ממש אבל ממש "פשרן". או אם הוא גיס של מישהו אחר ולא שלך...
העדים ברבנות צריכים להיות אנשים מעל גיל 18, שמכירים אותך לפחות מגיל 18 שלך, שאינם קרובי משפחה שלך או של בן הזוג ואינם קרובים זה לזה.
במקרה של עדות לכלה זאת יכולה להיות גם אשה.
אצלי באו שתי חברות שמכירות אותי מגיל צעיר.

אצלנו בחתונה אחד העדים איחר וגייסנו מישהו אחר במקומו.
המישהו האחר הוא בעל של בת דודה מדרגה שניה שלי (כלומר קרוב מאוד רחוק שלי ולא קרבת דם)
וגם זה עבר רק בלחץ, כי לא רצינו שהרב עצמו יהיה העד השני.
כתיבת כתובה לחתונה חילונית
23/08/2015 | 20:14
2
59
שלום כולם, אני ובן זוגי עתידים לערוך חתונה חילונית בארץ.
אני מסתבכת עם עצמי איך בכלל להתחיל לכתוב כתובה / דרשה/ את הטקס...
יהיה לנו מי שיחתן אותנו (עורך טקסים).
אשמח לשמוע אם מישהו יודע על אתר / בלוג שניתן למצוא בו את ההתחלה , מאיפה מתחילים לכתוב כתובה?
יש לא מעט פה בפורום
23/08/2015 | 21:40
1
38
שהתחתנו בחתונה אזרחית.
בעבר גם העלו גרסאות.
נסי לחפש בפורום ולחקור קצת את הקרדיטים.
חפשי גם את הקרדיטים של yael rosen. אני די בטוחה שהיא העלתה את הכתובה שלה 
תודה, אני אחפש :)
26/08/2015 | 06:56
7
פתיחת תיק ברבנות
25/08/2015 | 19:48
2
44
שלום,
יש רב מסוים שאני מעוניין שיחתן אותנו והוא מאלפי מנשה.
רציתי לפתוח תיק ברבנות בעיר שאני גר בה (לא אלפי מנשה) והרב אמר שהוא מחויב לאלפי מנשה כך שאם תהיה חתונה נוספת באותו יום הוא יהיה חייב ללכת אליה.
אם נרצה שהוא יתחייב אלינו אנחנו צריכים לפתוח תיק ברבנות שאלפי מנשה ואז הוא בוודאות יחתן אותנו, הוא גם אמר שנבצע פגישה במקום שקרוב אלינו ונביא לו את כל הדרוש (מסמכים ותמונות פספורט) והוא כבר יפתח לנו את התיק ושלא נצטרך להגיע לשם.
השאלה היא כמה זה קריטי לפתוח תיק לא בעיר שלי ומה ההשלכות של זה.

תודה מראש.
אנחנו פתחנו לא בעיר שלנו ולא היו לזה השלכות בכלל
25/08/2015 | 20:18
40
פעם אחת פגשנו את הרב ברבנות שלו עם כל המסמכים, הוא הפנה אותי להדרכת כלות קרובה אליי וראינו אותו שוב בחתונה עם הכתובה וכל מה שצריך. תעודת הנישואין הגיעה בדואר אחרי כמה זמן
ההשלכה היחידה
26/08/2015 | 10:15
46
היא שיכול להיות שהוא יבקש מכם תעודות רווקות, מהרבנות בעיר בה אתם רשומים.
זה תלוי בכמה הוא ליברלי, יכול להיות שהוא יוותר על זה ויבקש רק שיבואו אליו לרבנות אלפי מנשה שני עדים לכל אחד מכם.
לא יודעת כמה אתם רחוקים משם, אבל קחו בחשבון שזה אומר שתסנג'רו 4 אנשים עד אלפי מנשה להעיד עבורכם.
תקציב אולם חתונה VS תקציב אולם ברית מילה
24/08/2015 | 00:47
1
177

זה נכון שבאותו אולם אם תעשו בבוקר ברית מילה 
תשלמו על אותם מנות חצי מחיר על מנות בערב של חתונה ?
ואיך זה שמוהל מבקש פחות מאשר רב שמגיע 
כולה בשביל כמה ברכות ?

לגמרי נכון!
25/08/2015 | 18:28
82
שעל ברית מבקשים הרבה פחות. לעולם לא הצלחתי להבין את ההיגיון להפרשים האלה אבל כבר הפסקתי לנסות. לגבי המוהל, לא ידעתי..אבל מרגיז שהרב מבקש כל כך הרבה! אני מעניין של פרנציפ לא לוקחת רב שדורש סכום מסוים..אלא רב שאומר שניתן לו מה שנראה לנו.
מחפשים מקום ואוכל 23/08
( לעמוד שלי בתפוז )
23/08/2015 | 17:56
5
22
חתונה בשישי בערב
23/08/2015 | 13:58
2
151
שלום לכולם,

אני ובן זוגי מחפשים לעשות חתונה של שישי בערב.
רצינו נורא חגיגה בכפר אבל הם נסגרו...
מכירים מקומות שווים אחרים? יש לנו כ-250-300 מוזמנים

תודה! :)
אין יותר מידי אפשרויות....
24/08/2015 | 20:43
86
או לחפש בית פרטי, אבל אז זה כבר חתונה לא פשוטה לארגון.
או להפיק חתונת שטח, ולמצוא ספקים שאין להם בעיה לצאת לאירועים בשבת (לא כולם מסכימים כי הם מסתכנים בשלילת הכשרות...)
או, כפי ששאלת, לחפש מקומות שאינם כשרים - ואז מסעדות יכולות להתאים.
את יכולה לבדוק את גן גילי (קיסריה). אולי הוא יענה על הצרכים
בית אנדרומדה ביפו
25/08/2015 | 09:47
54
הם לא כשרים אז יש שם אירועים בשישי בערב (אפשר לבקש תפריט כשר אבל בלי תעודה)
המקום מאד מאד יפה בעיני אבל כנראה שעם מספר האורחים שלכם תצטרכו לפצל אותם בין 2 קומות - הקומה המרכזית איפה שרחבת הריקודים, וקומת הגג עם הנוף לים.
ממה שקראתי חלק מהאנשים אוהבים את הקונספט (מחלקים לפי מבוגרים וצעירים) אבל אותי זה קצת מבאס, לשיקולכם
חוות דעת לגבי גן הקונגרסים בחיפה
22/08/2015 | 10:16
135
למישהו במקרה יצא לעשות חתונה או להיות באחת בגן הקונגרסים בחיפה בחודש האחרון? (הבנתי שהצוות התחלף לפני חודש-חודשיים בערך)
איך היה מבחינת האוכל? קיבלתם ביקורות כלשהן?
איך היה הצוות? היו בעיות?
תודה רבה! :)

חוויות כאורחת - "גדות" בפארק הירקון
24/08/2015 | 17:31
92
המקום חמוד ויפה, מהרגע שנכנסת אפשר לשכוח שהגעת דרך מגרש החניה של הספורטק וראית ושמעת חבר'ה שמתאמנים שם. האיזור של קבלת הפנים בחוץ יפה ונעים, השביל שמוליך אל מאחורי המבנה לכיוון החופה נותן תחושה של יער מכושף אבל לא ממש נגיש לכסא גלגלים.

החופה מוסתרת מהפארק בקיר של צמחיה, שזה דבר יחסית חדש שם.
בעבר יצא לי להגיע לפארק כמתאמנת וראיתי כמה וכמה חופות...

האולם עצמו יפה ואינטימי - כמו איזור קבלת הפנים, מותאם ל 150-200 איש בלחץ, כאשר השולחנות מסודרים בחצי מעגל סביב רחבת הריקודים (שמוגבהת בשתי מדרגות ולא נגישה לכסא גלגלים).

המוזיקה היתה חזקה מדי לטעמי והעובדה שהמקום סגור לא עזרה.
שוב חזרתי הביתה צרודה מהנסיונות להחליף שתיים וחצי מילים עם החברים בשולחן. זה רק חיזק את ההחלטה שלי להתחתן במקום פתוח, שבו גלי הקול לא מוחזרים מהקירות.

האוכל היה סתמי לחלוטין, אין לי מושג אם זו בחירה של הזוג או שזה התפריט שם.
המנה הצמחונית היתה מזעזעת לחלוטין.
דוריייייי חשבתי עליך
( לעמוד שלי בתפוז )
21/08/2015 | 21:07
2
257
תראי איזה זר פרחים קיבלתי!!!
אמנם לא הכחול שאת חיפשת, אבל אני חושבת שהוא מדליק, צבעוני ושמח
רונית את חמודה
23/08/2015 | 08:46
30
זר מקסים
23/08/2015 | 10:58
122
באמת לא הצבע שחיפשתי.
התייעצות דחופה
19/08/2015 | 10:47
13
1971
שלום לכל חברי הפורום 
אחי התחתנן ביום ראשון באחד מהאולמות שנחשבים הטובים בירושלים (או כך לפחות חשבנו) - בינתיים לא רוצה לכתוב את השם של האולם כי אני לא רוצה לפגוע בפרנסה של האנשים שם.

לאורך כל הדרך מרגע שחתמנו את החוזה הרגשנו שבעל האולם מנסה להוציא מאיתנו בכח עוד ועוד כסף בשקרים ובאי עמידה בהתחייבויות 

לדוגמא : הוא התחייב לנו שלאולם יש רישון עסק ושעד האירוע שלנו הוא גם יראה לנו אותו (יש לנו הקלטה של הפגישה הזאת) - שבוע לפני החתונה כאשר שאלנו אותו אם הרישיון עסק הוסדר - הוא אמר לנו בע"פ שכן ואחכ גם כתב במייל בפירוש "הוסדר" 
כשבדקנו עם קשרים שיש לנו מול אגף הרישוי בעיריית ירושלים - קיבלנו את התשובה הבאה : 
"עדיין לבעלים של אולם X לא הונפק רישיון והיתר פג תוקפו. העסק נמצא בטיפול של הפיקוח. אני לא יכול לפרט סיבות  לאי-חידוש רישיון"

בסיכום של המוזמנים דיברנו על סדר גודל של 450 + 50 רזרבה כשבעל האולם אמר בעל פה שנרים אליו טלפון שבוע לפני החתונה כדי להגיד לו מה כמות המוזמנים הסופית - כעשינו את זה ואמרנו לו שאנחנו לא נזדקק ליותר מ450 מוזמנים כמו שדובר בהתחלה - הוא לא הסכים בשום פנים ואופן וחייב אותנו לתת לו צ'ק ביטחון על 500 מוזמנים כי אחרת הוא איים "שהוא לא יפתח האולם באירוע" - בגלל שהרגשנו שאנחנו שבויים בידו ואין לנו אלטרנטיבה נתנו צ'ק לו לשבוע אחרי האירוע.

עוד דוגמא : בסיכום הסופי עם מנהלת האירועים שלו היא אמרה ש500 מוזמנים לא מתחלק ב-12 אנשים לשולחן והתחייבה בכתב (ראו את הSMS המצורף) שנשלם על 492 מוזמנים בלבד. (זה פער ששווה כסף אל מול 500 מוזמנים) 
בסוף האירוע היה לנו 430 מוזמנים בלבד, כשבאנו לעשות המנהלת אמרה שאנחנו חייבים לשלם על 492 ובלית ברירה הסכמנו - כשהוא הגיע הוא פוצץ את הכל ואמר שזה לא מעניין אותו הסיכום הכתוב מול מנהלת ושהוא יפקיד את הצ'ק ביטחון.
ולאחר מכן איים באלימות ו"שאנחנו לא יודעים מי הסתבכנו" 
השאלה :
אחי הגדול בהתייעצת עם כמה עורכי דין ומאוד רוצה לתבוע אותו (יותר על העקרון) וטוען שבגלל השקר שלו בנוגע לרישון עסק ושהכל מתועד בית המשפט יחייב אותו.
אחי הקטן (החתן) רוצה לשלם רק על 492 מוזמנים ולגמור עם זה.

אשמח לשמוע מניסיונכם ואכוונה שלכם מה כדאי לעשות. ? ומניסיון שלנו אל תלכו למקום שבו אתם מרגישים שמשהו לא אמין בו.

לא סתם אין לו רשיון. אם התחייבתם על 450 איך עדכנתם ל-492?
19/08/2015 | 11:50
5
512
הייתם צריכים לשלם על 450 ולא להעלות ולא לפחד מהאיומים שלו. במיוחד כשהכל מוקלט ו/או מתועד.
בגלל שבחוזה
19/08/2015 | 12:21
4
501
אין התייחסות לרזרבה ובגלל האמירה שלו בעל פה שנעדכן על כמות המוזמנים הסופית שבוע לפני
היינו תמימים
חששנו שהוא יהרוס לנו את האירוע

מה הכוונה "לא סתם אין לו רישיון עסק"
דרך אגב אנקדוטה מעניינת היא שראינו את הבעלים האלה עצמם מתראיינים באינטרנט על עד כמה רישיון עסק זה חשוב ועד כמה האולם שלו בטיחותי בגלל שיש לו רישיון עסק והכסף שהוא משקיע בזה
ובסוף מתברר שאין בכלל רישיון - אין בושה

נשמח לעוד הצעות מהניסיון שלכם
האם זה ככה כל בעלי האולמות(כמו קבלנים) או שאנחנו נפלנו ?
בחוזה כתוב 450? עדכנתם בכתב/במייל על 500/492?
19/08/2015 | 16:51
2
139
בחוזה כתוב סהכ 500 כולל הרזרבה
19/08/2015 | 19:56
1
303
ואין התייחסות לרזרבה
בעל האולם הסביר בעל פה שה500 כולל 450 + רזרבה

מה שמפריע לנו הוא העבודה שהוא לא מוכן אפילו ל492 שהמנהלת אירוע שלו אישרה בSMS כתוב
ובגלל שיש לו צ'ק ביד הוא לא מוכן לדבר עם אף אחד - וגם השקר שלו בנוגע לרישיום עסק
יש הקלטה שלו שאומר ש450 זה התחייבות ו50 זה רזרבה?
20/08/2015 | 07:14
290
אם כן, אז יש לכם ראיות מוצקות. אם לא אז יכול להיות שתוכלו ללכת על הטענה שבנורמה באולמות לפיה 10% זה רזרבה ואז אם סה"כ זה 500 בחוזה, זה אומר ש450 זה ההתחייבות בפועל ו50 זה רזרבה
בכל אופן תבטלו את השיק פשוט וככה הוא לא יוכל לאיים להפקיד אותו.
צר לי על החוויה שלכם, אני מקווה שלפחות למדתם להבא לעגן הכל הכל בחוזה ולא לתת לאיומי סרק להפחיד אותכם
החוזה מאוד ברור בנושא המוזמנים
22/08/2015 | 16:29
251
יש כמות של מינימום מוזמנים - קרי 450. 
ויש את הרזברות שכמו השם שלהן זה רזברה , לא מחייבים על זה ,האולם חייב להיות ערוך לקבלה של יותר מהכמות המנימאלית. לרוב זה 10 אחוז אמורים ולא צריכים לשלם על זה כלל במידה ולא הגיעו יותר מ450 , מהאורח ה451 את משלמת על רזברות נקודה. 
ושוב כל זה תלוי מה כתוב בחוזה - אם שלחתם הודעה , סידרתם סידור ישיבה לפי 500 זו בעיה גדולה , כי זה בעצם מעלה את הכמות המנימיאלית ל 500.... ופה הבעיה , זה אמור להיות כתוב גם בחוזה שמה שמגישים להושבה זה המספר שממנו לא ניתן לרדת ( זה למה אומרים להושיב לא יודע ממה שהתחייבתם). 

לגבי רישיון עסק- זה ממש לא רלוונטי , אם היה קורה משהו זה משהו אחר ממליץ לכם לעזוב את זה בצד זה לא קשור. 

מה שחשוב זה לבדוק מה כתוב בחוזה ולפי זה לפעול (כמובן לבדוק עם עורכי דין שמבינים בדיני חוזים. 
לדעתי (ואני לא משפטנית)
19/08/2015 | 17:20
393
עניין הרשיון מסריח, אבל אין מה לתבוע על זה. בפועל לא נגרם נזק ולכן יהיה לכם קשה לתמחר את התביעה שלכם בעניין הזה.
לגבי המנות - אני מניחה שחתמתם על חוזה מול האולם. מה כתוב בו? כמה מנות? (450+50 רזרבות מבחינת מה שהאולם צריך להכין זה עדיין 500, לא 450). האם כתוב שם משהו לגבי שינוי אח״כ? לגבי זה שאי אפשר לרדם בכמות המוזמנים אלא רק לעלות?

בכל אופן נשמע שאתם יכולים לתבוע על ה-8 מנות ששילמת עליהם סתם ויש לכם הוכחה בכתב. בכל עניין אחר - אם אין הוכחה עלול להיות קשה בבית משפט...
יש כמה דברים שלא ברורים לי.
19/08/2015 | 18:21
4
648
1. אם אחיך הוא החתן למה אתה כותב "לנו", "חתמנו", "התחייבנו"?
מילא ההורים, במקרה של הורים שמעורבים מאוד בתכנון. אבל אח?

2. לא חותמים על חוזה לפני שרואים רישיון עסק.

3. בד"כ סוגרים מראש מס' מוזמנים מינימלי שממנו אי אפשר לרדת.
למיטב הבנתי במקרה שלכם זה היה 450, כאשר האולם מתחייב להיות מוכן עם עוד 10% רזרבה - כלומר סה"כ 495 מנות.
אין שום חשיבות למס' האורחים לשולחן, כי ברוב המקרים יש 3-4 שולחנות לא מלאים
(כי לך תושיב את דודה שושנה שלא נשאר לה מקום בשולחן של הדודות האחרות עם החבר שלך מהמילואים שלא מכיר אף אחד אחר).
עניין אחד הוא חוסר היכולת שלכם לצפות נכונה את מס' האורחים ולכן אתם נאלצים לשלם על אורחים שלא הגיעו.
עניין אחר הוא הרזרבה, שאמורה להיות מחושבת ע"י בעל האולם כאופציה ומחוייבת רק אם מומשה.

לדעתי אתם יכולים ללכת עם זה לתביעות קטנות ולשלם לו לפי 450 עליהם התחייבתם בחוזה. על ה-20 שלא הגיעו תאלצו לשלם.
תשובות
19/08/2015 | 20:00
3
408
1. אחי הגדול היה עם החתן
2. האמנו לו כי הוא אמר שהיה לו והתחייב שיהיה לו עד האירוע - יש גבול לכמה אפשר לחשוד באנשים
3. היינו מוכנים גם לשלם על 492 אורחים כדי לסגור ולהיפטר מהכאב ראש הזה אבל אפילו לזה הוא לא מוכן כי יש לו ביד את הצ'ק ביטחון ולמרות שהוא התחייב בכתב ל492 הוא מנסה להוציא עוד 8 מנות בכח
אתה רציני? "האמנו לו כי הוא אמר"???
20/08/2015 | 00:11
1
384
אין גבול כמה אפשר לחשוד באנשים, כפי שאתם מגלים עכשיו באיחור.
יש מקום לבירורים שונים, בהחלט יכול להיות אולם שיש לו רישיון מושהה בגלל שהוא בעיצומו של הליך בירוקרטי כלשהו. את זה בודקים מול הרשויות הרלוונטיות ולא מול אותו אדם.

צ'ק שכתוב עליו "לביטחון בלבד" הבנק יכבד רק בתנאי שאתה מאשר.
אני מקווה שלפחות כתבתם "לביטחון בלבד"...

אם לא - אני במקומך הייתי מבטלת את הצ'ק ונותנת לו צ'ק על 450 מנות.
לדעתי בבית משפט יש לך קייס לא רע ואם יש לו שכל הוא יגיד תודה וייעלם לך מהחיים.
תנסה לברר עם הרשויות האם מתישהו היה לו רישיון עסק ואם כן מתי פקע תוקפו.
אם כל החתימה על החוזה בוצעה תחת ערפל סמיך של רמאות מצדו - בהחלט יכול להיות שכל החוזה הזה לא רלוונטי לכלום ותפתחו את הכל לדיון מחודש בבית המשפט.
כמה הערות-
21/08/2015 | 08:42
309
א. המילים "לביטחון בלבד" הן המלצה לחלוטין. אין שום מחוייבות משפטית לבנק לכבד או לברר דבר וחצי דבר ואפילו לא לקבל אישור מכותב הצ'ק. אם הפקיד "מגדיל ראש" הוא יתקשר ויברר, ואם לא- אז לא. צ'ק ביטחון הוא צ'ק לכל דבר ועניין ללא שום מחוייבות משפטית נוספת.
ב. ביטול של צ'ק ביטחון כמוהו כביטול של צ'ק שנתת לסופר. אם לא תוכיח בבית משפט כשל תמורה (ופה, לכל היותר ניתן להוכיח כשל תמורה חלקי)- תחוייב בצ'ק ובהוצאות המשפט

אם החוזה נחתם על 500, יהיה קשה להוכיח (בלי הקלטות/מסמכים נוספים) שסוכם על 450+50 שרק אם ימומשו ישולמו, והסמס המצ"ב, אם יתקבל כראיה, מקסימום יחסוך 8 מנות.

עם כל הכבוד לעקרונות- לדעתי זה לא שווה את הטירחה. תשלמו עוד 8 מנות וחסל.
התייעצו בעו"ד חבר/מכר. אתם מכניסים את עצמכם לבור...
20/08/2015 | 08:34
131
תקשיבו לעצה של עצמכם ואל תסגרו במקום שמסריח מחוסר אמינות
24/08/2015 | 00:19
173
אל תלכו ותסגרו עם מישהו שמריח מסריח ולא אמין. דיבורים לחוד במיוחד כשרוציםלמכור לכם מוצר או שירות, וההחלטה שלכם לחוד. כשלא מגיע שום גיבוי לדיבורים האלו.

כמו שיצרתם את המצב הזה למרות שתיעדתם והרגשתם, גם עכשיו אתם
לא יודעים איך אתם יוצאים וממשיכים הלאה, תעשו בקרת נזקים וצאו מהסיפור.
וכן, תפרסמו את שם הבעלים והאולם. שמחת זקנתי על ילדים וצעירים שיכולים
למצוא עבודה אחרת. לא אכפת לכם מהשמחה הבאה שתהיה שם ותדפוק בעצם למשפחות את השמחה שבחגיגה? זה לא מפעל טקסטיל, העובדים יסתדרו.

אי הגעה לחתונה
19/08/2015 | 07:47
4
374
הי,
רציתי לשאול מה מקובל לעשות במקרה שיש חתונה של זוג שאתם מחבבים ורואים אותם לעתים קרובות (שכנים), ואתם לא יכולים להגיע.
כמובן שנודיע להם מראש אבל אני חושבת שאני רוצה לתת להם מתנה. 
מה הסכום המקובל במקרה כזה (הם לא משפחה) ואם כדאי לתת מתנה ואיזו?
תודה 
הכל בהתאם לטיב הקשר והיכולת.
19/08/2015 | 10:27
1
256
מקרובי משפחה שגרים בחו"ל ולא יכלו להגיע קיבלנו סכומים יפים מאוד.
מאנשים מהמשרד שלי שלא יכלו (או לא רצו) להגיע קיבלתי מעטפה מרוכזת עם ברכה יפה ו-50 ש"ח מכל אחד.
ממכרים רחוקים שבנם מקורב אלינו והיה בחתונה (והם בכלל לא הוזמנו לחתונה) קיבלנו באופן מפתיע סט מצעים ומגבות מרשת מוכרת ואיכותית. אני יכולה לנחש שזה עלה להם סביב 300-400 ש"ח, תלוי על איזה מבצע הם נפלו.

בקיצור - מה שמרגיש לכם נוח ומתאים.
תודה
21/08/2015 | 05:55
32
אני חושבת שחשוב להודיע
19/08/2015 | 12:56
1
221
ואם אתם רוצים להיות נחמדים, אפשר לקנות להם משהו או לתת GIFTCARD של אחת הרשתות החביבות לדברים לבין ב200-300 ש"ח, זה יפה מאוד!
תודה, הודענו כבר
21/08/2015 | 05:54
130
ואלך לקנות היום גיפט קארד :)
מוסיקה, צילום ואטרקציות 17/08
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2015 | 18:06
8
28
דיג'י טוב
16/08/2015 | 00:42
2
108
היי אני צריכה עזרה בקשר לדיג'י שרון גדסי לירון מהדל או אלי כדוסי. תודה רבה

דיגי טוב
16/08/2015 | 00:43
62
התכוונתי לירון מנדל
לצערי אני לא מכירה את התקליטנים האלה
17/08/2015 | 17:51
60
היחיד שנשמע לי מוכר זה שרון גדסי...
ממליצה לך לעשות חיפוש בפורום או במיט4מיט
אנחנו מתחתנים ב-4.11 באיזור הקריות - מחפשים תקליטן וצלם זול
17/08/2015 | 21:01
2
65
דרישות לפי הסדר:
א. שיהיה בן אדם
ב. זול
ג. בעל מקצוע טוב

השילוב מתאפשר כאשר יש אנשים כשרוניים שמנסים להכנס לתחום. אין לנו בעיה שיתגלחו על הזקן שלנו.
מישהו מכיר כאלו?
דיג'יי אייל לוי
18/08/2015 | 13:36
1
43
היה בחתונה שלנו, אחלה תקליטן, בנאדם מקסים. יש לו חנות תקליטים במוצקין או בביאליק, לא זוכרת בדיוק.
תודה, שמעתי המלצות עליו. מישהו מכיר את רונן סבג?
18/08/2015 | 16:57
15
המלצות לצלמי מגנטים מאיזור ת"א
19/08/2015 | 16:04
1
40
היי, 
לא בטוחה שזה שייך לשרשור צילום, אבל אשמח להמלצות לצלמי מגנטים שניתן יהיה להיפגש איתם באיזור תל-אביב ולהתרשם מהצלמ/ת ומהמגנטים.

תודה מראש 

המגנטים של אוריתה
20/08/2015 | 07:03
44
היו המגנטים שלי בחתונה ומחזיקים כבר מעל לשנה

חתונה בבית על הים
18/08/2015 | 19:32
3
376
לצערנו החוויה שלנו מבית על הים ומזל טלה (הקייטרינג) היתה שונה משל זוגות אחרים. כן האוכל שלהם מאד טעים (אך אל תצפו לרמה של הטעימות כלל) וכן המקום יפייפה. חודש לפני החתונה רציתי להעביר למנהל הארוע הערות חשובות בנוגע לאורחים והוא אמר לי שכל הערה ובקשה צריכה להרשם במערכת האינטרקטיבית בלבד - המערכת אגב היא מדהימה! אך לצערי שום דבר ממנה לא בוצע למעט מיקום היושבים. אני אתן מספר דוגמאות מצומצם אך תאמינו לי שזו רק דוגמית משלל בעיות שהגיעו אליי תוך כדי ארוע (ואני אפילו לא רוצה לדעת מה עוד קרה ולא הגיע אליי). משפחת הכלה דוברת רוסית בלבד והובטח לנו שהמלצר (מתוך 25 מלצרים) יהיה דובר רוסית אך הדבר לא קרה - יש לציין כי למעלה מ 20% מתושבי המדינה דוברים שפה זו ולא מדובר במקצוע בו חסרים דוברי שפה זו. חלק מהאורחים שלנו הגיעו ממדינות שונות על פני הגלובוס וכיוון שאינם בקיאים בחתונה ישראלית קלאסית הדפסנו באנגלית את התפריטים כדי שידעו למה לצפות אך לצערנו הם כלל לא חולקו אף שהדבר הובטח לנו כמו כל שאר הדברים - נשמע קטן אבל ישבנו, תרגמנו, עצבנו ורצנו לבית דפוס להדפיס זאת וכל זה לא קורה בקליק. אחותי ובני משפחתה לא קיבלו את מנות הגלאט כושר שהוזמנו עבורם. תוך כדי האירוע הן מנהל הארוע מטעם בית על הים ומזל טלה באו והתנצלו מספר פעמים אך לא בשביל תירוצים והתנצלויות אתה בא להתחתן במקום יוקרתי. והרשימה עוד ארוכה.... בשורה התחתונה - מאכזב לדעת שמכרו לך מוצר בינוני במחיר יוקרתי ומאכזב יותר לדעת שלצד שלל התירוצים והטלת האחריות בין בית על הים כלפי מזל טלה ולהפך אף אחד לא מנסה לקחת אחריות, להגיד טעינו ולנסות לשפר ללקוח הבא. דבר נוסף, מרגע שאתה חותם איתם פתאום אין עם מי לדבר או לבקש משהו אפילו קטן - אם זה לא בחוזה אל תצפה להרבה מהם.
מצטערת לשמוע על החוייה שלכם
( לעמוד שלי בתפוז )
18/08/2015 | 22:29
246
כאן בפורום אנחנו נוהגים להעלות קרדיטים (עם החיוב והשלילה) לכל הספקים באירוע. תגובה כזאת שלך, כשאתה חדש בפורום או בתפוז, יוצרת תחושה של חוסר אמינות. 
אם אתה רוצה להעלות קרדיטים בצורה מסודרת, כפי שנהוג כאן בפורום, אתה מוזמן בשמחה!
מזל טוב 
בירור
19/08/2015 | 11:24
1
232
שלום לך,

לצערי לא הבנתי מה זה אומר בצורה מסודרת ואשמח אם תוכלי להסביר לי.
כן חשוב לי שאנשים אחרים לא יחזרו על הטעויות שלי ולכן חשוב לי לפרסם את הנקודות שהעלתי.
בצורה מסודרת
19/08/2015 | 13:01
217
זה כמו שעשו כל מי שכתבו ככה:

זה חשוב אפילו יותר אם אתה רוצה להזהיר אנשים מפני המקום וההתנהלות שלו.
כשאתה כותב רק דברים רעים, מבלי שכתבת קודם בפורום - מה מונע מאיתנו לחשוב שאתה סתם איש יח"צ של אולם מתחרה?
הזמנות, מוזמנים, הגעה והושבה 17/08
( לעמוד שלי בתפוז )
17/08/2015 | 17:54
3
34
מוזמנים
15/08/2015 | 04:15
2
147
איזה אחוז מהמוזמנים ממקום העבודה מגיעים עם בני זוג?
איזה אחוז מבני הדודים שלי יביאו את הילדים שלהם?
אמממ זה מזה תלוי בחבר'ה מהעבודה ובאופי של המשפחה...
15/08/2015 | 17:59
111
אבל ממה שאני יודעת בדרך כלל רוב החברים מהעבודה לא מביאים בן זוג כי:
1. זה עוד כסף
2. גם ככה זה מישהו מהעבודה אז יהיו לאורח חברים לשולחן

לגבי המשפחה, אצלי פשוט דאגתי בהזמנות לרשום אם זה זוגי (לכבוד: שאול ובת זוגו או שאול וציפי למשל) או אם זה משפחתי (לכבוד משפחת כהן).
וברגע שהתקשרו לאשר הגעה שאלו את ההזמנות המשפחתיות כמה מגיעים, את ההזמנות הזוגיות אם מגיעים אחד או שניים ואת ההזמנות הבודדות אם הוא מגיע.

בדרך כלל זה עושה את העבודה ומבינים את הרמז, אצלי זה עבד סבבה עם הרוב הכולל (עד היום אני זוכרת את הזוג שהזמנתי והגיע עם 4 הילדים שלו בטענה שאין לו בייביסיטר (אז מה אם הבכורה היתה בת 16!)

כמובן שגם את ההזמנות עבודה אפשר לתת רק עם שם אחד שיבינו את הרמז (לכבוד מאיר כהן)
כמו שאלינור כתבה
17/08/2015 | 17:59
178
זה מאוד תלוי במוזמנים שלכם.
לרוב אנשים מהעבודה מגיעים לבד, אלא אם יש לכם קשר גם לבני הזוג.
לגבי משפחה, זה מאוד תלוי בקרבה, אבל גם באילוצים. לרוב אנשים לא אוהבים להביא ילדים קטנים לחתונות, אבל לפעמים אין כל כך ברירה  (מכל מיני סיבות).
נסו להיות ברורים ברישום המוזמנים על המעטפות ולשאול באישורי ההגעה כמה יגיעו והאם מגיעים עם ילדים. 
מחפשים מקום ואוכל 13/08
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2015 | 20:45
34
32
ביטול חוזה אחרי טעימות
11/08/2015 | 23:32
3
323
היי
אנחנו מחפשים מקום לחתונת חורף ומתלבטים בין 2 מקומות. הבעיה שבשניהם לא טעמנו את האוכל ולא נדע איך תראה החופה בחורף. תמיד אומרים שניתן לבטל אם לא אוהבים את הטעימות אבל אני מפחדת שבסוף יש איזה סעיף עם אותיות קטנות ולא יתנו לבטל.
האם מישהי פעם ביטלה אחרי טעימות?
אנחנו שוקלים לתת מקדמה לשני המקומות ולקבל החלטה אחרי טעימות ואחרי שנראה איך נראה בחורף. מה דעתכן?
חוזה וטעימות
12/08/2015 | 07:16
1
250
אני מודה שלפני שנים, כשלא הייתה בכלל האופציה לבטל, אני התעקשתי להכניס את הסעיף הזה לחוזים. אבל, ההבדל היחיד היה שיכולת לעשות את הטעימות מספיק זמן לפני האירוע וכך זה היה חלק מהשיקולים. היום, באולמות מצאו דרך ״נחמדה״ לעקוף את זה, והם קובעים לך את הטעימות כחודש לפני האירוע, לעיתים גם סמוך יותר. אז יש סעיף, אבל אין ממש מה לעשות איתו, כיוון שסביר להניח שלא תבטלי אירוע לאחר שיצאו ההזמנות או כשכבר הכל בשלבי סיום.
ולכן, לקרוא את האותיות תמיד צריך, אפילו חובה!!!
לא הייתי נותנת מקדמות ולא חותמת על כלום אם זה משהו שעקרוני לכם.
כמו כל תחום בעולם האירועים, מילת המפתח היא מיקוח ומשא ומתן.
אם זה מאוד חשוב לכם תתעקשו לטעום, ולו חלק מהדברים, לפני החתימה.
נסו לומר שללא טעימות סביר להניח שתוותרו לגמרי על המקום.
חוצמזה, דברו עם אורחים (לא כאלה שהתחתנו שם) ושאלו לחוות דעת אובייקטיבית, עד כמה שניתן, על האוכל. זה יתן לכם עוד נקודת מבט.

אני חייב לציין שלא כל האולמות ככה
13/08/2015 | 12:31
158
יש אולמות שעושים טעימות חודש לאחר החתימה , בשביל מקרים כאלו. 

אנחנו סגרנו באולם, ו3 שבועות לאחר החתימה , כבר עשינו טעימות וחתמנו שאנחנו מרוצים מהאוכל. 
אני גם דיברתי עם מנהל האירוע ואיש המכירות שאני רוצה לגיע חודש לפני החתונה שוב לראות אירוע ולבדוק שלא בוצע שינוי במנות. 
תבקשו לטעום לפני שאתם סוגרים.
13/08/2015 | 15:22
108
בהתחלה רצינו להתחתן מאוד בהרמוזו, אבל בגלל שהמקום יחסית חדש ואנחנו לא מכירים, חששנו מהאוכל וביקשנו לבוא לטעימות קטנות. הם הזמינו אותנו במיוחד לטעום את המנות של האירוע שהתרחש באותו יום בשביל שנקבל מושג לגבי האוכל, וממש לא אהבנו את האוכל.
אותו הדבר היה לנו עם קדמא בנווה אילן, רק ששם ממש אהבנו את האוכל ובסוף סגרנו איתם.

אולמי אושן גני התערוכה , גן אורנים לשעבר
13/08/2015 | 15:57
96
חתונה בשישי בצהרים , האם יש משהו שעלינו לדעת לפני שהולכים לסגור איתם?
מוזר - ימי חמישי תפוסים לעוד הרבה זמן אז החלטנו בשישי ואין שום חתונה בזמן הקרוב שנוכל ללכת לראות בשישי.
מתלבטים נורא לגבי "מצודת ברקאי"
12/08/2015 | 13:11
5
152
אנחנו מתכוונים להתחתן באזור נובמבר+.
ראינו את המקום והוא נחמד ויפה. האולם מרווח וכך גם המקום של החופה.
מחיר המנה שקבלנו עומד על 200 ש"ח ללא תאורה הגברה ותוספות שונות.

החשש הגדול נוגע בעיקר להתנהלות המקום בזמן האירוע ולרמת וצורת האוכל המוגש במקום.

כמו כן קירוי לגן מפני גשם יהיה רק בסוף נובמבר מה שאומר שייתכן ויש סיכוי לגשם בחתונה כשהמקום עדיין לא מקורה.

אם משיהו מכיר את המקום, התחתן שם לאחרונה, נכח שם באירוע - נשמח מאוד לקבל הערות / הארות / תגובות והמלצות (ללכת על זה או להתרחק משם)

תודה מראש לכל העונים

חתן וכלה שחוששים
תנסו לקרוא חוות דעת ברשת
12/08/2015 | 15:12
1
90
תראו כאן לדוגמא - 

תגובות מעורבות ולא נראות אמינות כלל
12/08/2015 | 16:04
109
ישנן תגובות רבות חלקן טובות וחלקן ממש לא. לצערי התגובות הטובות נראות טובות מידי ויותר דומות למודעות שיווק מאשר לתגובות. הנוסחים נורא לא אמינים בעיני.
הייתי שמח לתגובה של אדם שהיה באירוגע שם אן עשה אירוע.

תודה
נסו לעשות חיפוש פה בפורום
12/08/2015 | 19:53
1
68
פרסומות בדרך כלל נמחקות.
מאיפה נובעים החששות? מתחושות בטן או שממש אתם יודעים שיש בעיות בהתנהלות ובאוכל?
אני מאוד מאמינה בתחושות בטן.
אני יכולה לומר מניסיוני, שלמשל, לפני כחודש ערכתי אירוע בחוות אלנבי.  ברשת יש לא מעט ביקורות על ההתנהלות.
זה משהו שהעליתי בצורה מאוד ברורה מול האולם, עוד לפני הסגירה.
היו מספר בעיות קטנות בהתנהלות שיכולתי לחיות איתן בשלום, כיוון שהייתה ממש ממש גישה של ללכת לקראתי וניסיון להשתפר כל זמן. עשו הכל כדי שאהיה מרוצה לאורך הדרך ובמהלך האירוע.  
בכל דבר יש פשרות. השאלה על מה רוצים להתפשר ועל מה מוכנים להתפשר. אם הדברים האלה זה משהו שתוכלו לחיות איתו בשלום (ולא לאכול את עצמכם כל הזמן אחרי הסגירה. צריך להיות שלמים אחרי הסגירה) אז אין סיבה לא לסגור. אם זה משהו שמלחיץ אתכם ולא תוכלו להיות שלמים איתו, ותרו והמשיכו לחפש.
חפשנן בפורום ובגוגל - העלנו חרס
13/08/2015 | 11:30
44
שוב, לא מדובר בוודאות בפרסומת אך די משתמע מכך שאלו הודעות פקטיביות ופרסומיות בעליל.

חיפשנו בפורום וכן בגוגל ועברנו כמעט על כל בדל מידע אפשרי. לצערנו רוב בתגובות לא מעודכנות כלל ובחלק מהמקומות האפשרות להגיב עליהם חסומה.

נשמח לשמוע ממקור ישיר שהיה שם או ערך שם אירוע.

ותודה להכל המשיבים

הייתי שם כאורחת באוקטובר האחרון
15/08/2015 | 10:23
86
המקום באמת מאוד יפה.
לגבי האוכל - ממה שאני זוכרת - בקבלת פנים היה מבחר דיי גדול.
לגבי הטעם- סביר.
מתלבטת קשות - נסיה מול אגדתא
10/08/2015 | 10:07
6
232
היי לכולם
אנחנו מתכננים להתחתן בחורף הקרוב (נובמבר/דצמבר) ומתלבטים בין נסיה לאגדתא
בנסיה אהבתי את החופה הגדולה והמרווחת, אבל החלל של האירוע נראה לי מעט קלסטרופובי
באגדתא החלל קצת יותר זורם (אם כי גם קטן), והחופה פחות מרשימה.
לגבי האוכל והמחיר - אני לא יודעת מה יותר כדאי...

אם מישהו מכיר במקרה, אשמח להערות והארות על המקומות האלו

לא מכירה אישית את האולמות שציינת, אבל
10/08/2015 | 11:23
1
174
חסרים פרטים חשובים מאוד:
למשל, כמה אורחים יש לך? חלל קטן יכול להרגיש מרווח ל-200 אורחים או צפוף מאוד ל-300 אורחים, כששני המספרים רלונטיים לאותו חלל מבחינת הכמות המוצהרת שהאולם מאפשר.
למשל, מי אמור לעמוד איתך מתחת לחופה?
איתנו עמדו רק ההורים ולכן לא עלתה בכלל שאלת גודל החופה...
צפיפות
10/08/2015 | 11:27
133
ברשימות יש לנו בערך 420 מוזמנים. אני מעריכה שיגיעו בפועל 320-350
בשני המקומות מייעדים לנו את האולמות הקטנים, והם מרגישים לי קצת קטנים מדי.
אבל אני לא יודעת אם זאת רק אני.
בחופה אמורים לעמוד ההורים והאחים, ניתן להצטופף, זה לא נורא, רק קצת פחות "מרשים"
אני יותר מודאגת מהשטח שמוקצה לאורחים... 

יכולה להגיד לך שחברה שלי הייתה שבוע שעבר באגדתא
10/08/2015 | 13:24
216
בחתונה וחזרה עם בחילות קשות. אני אישית לא הייתי שם.
בנסיה הייתי מלווה של הכלה, והאירוע תוקתק כמו שצריך וכל אנשי הצוות היו מתואמים.
אני מתחתן בנסיה עוד שבועיים בערך ואני יכול להגיד לך
11/08/2015 | 01:57
195
זה מאד פשוט, איפה שתבחרי את תהני כי 2 האולומות מדהימים עם אוכל מעולה.. לדעתי תקחי את ההצעה היותר משתלמת בעינייך (ותמיד תזכרי שאפשר להוריד עוד ועוד)
בנוסף קחי בחשבון שבנסיה העיצוב מאד יקר ואני ממליץ לך לעלות את זה בפגישה.. (אני מדבר על אלפי שקלים לא בודדים, תלוי מה תקחי אבל מה שלא תקחי זה יהיה יקר אם לא תתמקחי)

בהצלחה
תודה על התגובות...
11/08/2015 | 10:11
1
117
הופתעתי לשמוע על ההרעלה באגדתא. יש להם שם אוכל מצוין למיטב הבנתי.

האם מישהו מכיר עוד אולמות מומלצים ודומים ברמת המחיר בסביבה הזו, שמתאמים לכ-350 מוזמנים, ושאין בהם שני אירועים במקביל?
אשמח להצעות
עונה + דעה/המלצה
13/08/2015 | 16:11
79
קודם כל לגבי נסיה, הייתי באירוע עם סדר גודל כזה של מוזמנים (300+) ובכלל לא היה צפוף, אפילו הרגיש לי קצת ריק, כך שמהבחינה הזאת אין מה לדאוג.
ודרך אגב האירוע היה בחורף, יש שם קירוי טוב וחימום טוב אני יכולה להגיד לך :)

ובאופן כללי אם אהבת את שני האולמות לא הייתי מתבלבלת עכשיו עם אולם חדש למשוואה...
מתלבטים בין שני מקומות! נשמח להמלצה
14/08/2015 | 14:53
6
171
אנחנו מתלבטים בין שמים וארץ לבין הגלריה בית לאירועים, ומחפשים המלצות לכאן או לכאן....
יש לנו בערך 330 מוזמנים.
המקומות דיי שונים זה מזה ולכן כל כך קשה לנו לבחור... מבחינת המחיר בערך אותו הדבר. יש לציין שבגלריה יש אפשרות לאירוע עד 280 אנשים ובשמים וארץ אין הגבלה כזו והמקום עצמו גדול יותר.
אחרי חיפוש בהמון מקומות אנחנו דיי מיואשים הבנו שמספר המוזמנים שלנו בעייתי- קטן לגני אירועים וגדול למקומות קטנים...
תודה.
אני לא מכירה את ההתנהלות של שמים וארץ
14/08/2015 | 20:57
3
106
אבל אני כן מכירה את ההתנהלות בגלריה. 
וזה אחד המקומות שאני הכי אוהבת לעבוד מולם.
אם כמות המוזמנים שלך מתאימה למקום (צריך לבדוק אחרי הורדות), ואהבתם את המקום, הייתי סוגרת שם מבלי לחשוב פעמיים.
בטוחה שאם תצייני את שמי, תקבלי יופי של יחס  
היי תודה
16/08/2015 | 16:35
2
72
לגבי הגלריה- נפגשנו עם הבעלים ובאמת הוא עושה רושם טוב.
אני קצת חדשה בכל העניין של מוזמנים- אם אנחנו מתכננים להזמין כ-330 אנשים כמה אני צריכה להוריד? על כמה להתחייב מול האולם? 
תודה.

חבל מאוד לקחת את הסיכון הזה
16/08/2015 | 22:18
68
אם אמרת שבגלריה אפשר עד 280 איש ויש לכם 330 לפני הורדות זה על גבול החוסר מקום. 
הגלריה זה מקום מעולה הייתי שם בחתונה ומאוד נהנתי.

מצד שני , סגרנו בשמיים וארץ , גם מקום מעולה לטעמי האישי אחד הטובים באיזור השרון (הייתי שם ב 6 אירועים שונים)....
חישוב כמות המוזמנים משתנה בהתאם לגודל החתונה
17/08/2015 | 01:19
51
בחתונה שיש בה הרבה מוזמנים - כלומר מעגל המוזמנים הוא ממעגלים רחוקים יותר, נהוג להוריד בין 30-35 אחוז מהרשימות הראשונות ומכלל המאשרים מורידים כ- 15% (5% של בלתמי"ם/לא נעים/שתו לי אכלו לי + 10% שמקבלים מהאולם כרזרבה).
בחתונות קטנות, כשמעגל המוזמנים הוא קרוב יותר לחתן והכלה מבחינת האיכפתיות והאהבה אליהם (לא במקרה של משפחות קטנות), האחוזים יורדים ויש להוריד פחות באחוזים. 
במהלך הקיץ הפקתי שתי חתונות שעונות להגדרה "קטנות". באחת שיעורי ההגעה היו גבוהים מאוד - ממש לפי התחזיות ובשניה קצת פחות.
את זה, רק אתם יכולים להגיד, כיוון שלרוב הקרבה "הרגשית" (אין לי הגדרה טובה יותר לזה) היא משהו שרק אתם מכירים ויודעים והיא זו שצריכה להילקח בחשבון בעת חישוב צפי ההגעה לאירוע 
מה זאת אומרת אין לשמים וארץ הגבלת אורחים?
15/08/2015 | 17:52
1
79
לכל מקום חייב להיות מספר אנשים מקסימאלי לפי הוראות הביטחון של המשטרה
בכל אופן אם יש לך 330 מוזמנים אני לא חושבת שהייתי הולכת על הגלריה כי בדרך כלל שמקום אומר שיש לו אפשרות לאכלס עד מספר מסויים כדאי להוריד בין רבע לשליש כדי לדעת כמה באמת במקסימום יכולים להכנס בלי שיהיה צפוף וקלסטרופובי.
מה שאומר שאם המקסימום שלהם זה 280, יותר מ210-220 איש כבר יתחיל להיות צפוף
הסתייגות: יכול להיות ששם דווקא זה באמת מתאים כמות האנשים לגודל המקום אני לא יודעת כי אני לא מכירה, אבל ברוב האולמות המקסימום תפוסה זה צפוף
תודה על התגובה
16/08/2015 | 16:33
49
לגבי שמים וארץ- הכוונה היא שמבחינתינו אין לנו מקסימום כי המקום הוא בערך עד 500 מוזמנים ולנו יש סביבות ה-330 וגם אם יבואו כולם לא נמלא את האולם.
מבחינת הגלריה- ראינו אירוע שנכחו בו 300 מוזמנים והיה בסדר ולא צפוף כך שאנחנו עדיין בהתלבטות :)
עזרה באיתור גן אירועים
16/08/2015 | 15:23
4
128
היי,
מזמן מזמן קראתי כאן קרדיטים שעכשיו אני לא מצליחה למצוא, ואני זקוקה לגן האירועים כי הוא בול מה שחברתי הטובה והמאורסת מחפשת.
אולי מישהי מכן זוכרת ותוכל לעזור לי?
זאת הייתה חתונה קטנה יחסית, והאירוע התקיים במתחם כזה שיש בו גם צימרים, אחרי החתונה הזוג והחברים נשארו לישון שם. אני חושבת שגם הייתה בריכה, ואם זכרוני אינו מטעני זה היה באיזור שפלת יהודה, משהו בין רחובות לירושלים.
מישהי יודעת על מה אני מדברת?
חרשתי עכשיו קרדיטים כמה שעות טובות...
תודות!
אם אני לא טועה
16/08/2015 | 15:53
3
114
זה היה במושב שדות מיכה באזור עמק האלה.. 
(אולי עוזר במשהו..)
תודה! אחפש לפי זה.
16/08/2015 | 16:24
29
תותחית עולם. מצאתי- וילה ארטמיס בשדות מיכה. תודה רבה!
16/08/2015 | 16:30
1
36
בכיף :)
17/08/2015 | 09:57
16
תשלום עבור מנות לחתן ולכלה
09/08/2015 | 11:47
3
210
שלום,

רציתי לשאול האם מקובל שהחתן והכלה משלמים על מנות גם עבור עצמם או רק עבור האורחים שלהם?

תודה רבה!
לא שמעתי על אף מקום שדורש תשלום על זה.
10/08/2015 | 14:31
1
56
תודה
11/08/2015 | 10:06
31
ממש לא!
17/08/2015 | 18:03
83
בחיים לא שמעתי על מקום שדורש תשלום עבור החתן והכלה
הלבשה, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 13/08
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2015 | 20:58
11
15
טבעות נישואין - self made
10/08/2015 | 14:42
4
316
אני ובעלי לעתיד מחפשים טבעות נישואין בשבוע האחרון.
חיפשנו משהו מקורי וייחודי - ומצאנו מפעל שמוכן לארח אותנו לחווית ייצור טבעות נישואין בעיצוב אישי משלב הזהב הגולמי ועד טבעת מוכנה.
מה דעתכן על הרעיון?
אנחנו עשינו את זה. ממליצה בחום!!!!
10/08/2015 | 19:22
2
233
הגבתי לך בפוסט העתיק
11/08/2015 | 10:09
1
140
זה נראה כל כך מקסים!
אם תוכלי, אשמח לקבל קצת יותר פרטים על מחירים בפרטי
בשמחה, שלחתי
13/08/2015 | 19:25
26
נשמע מקסים ומקורי
13/08/2015 | 16:06
61
לכו על זה
שלום:משהיא התחתנה בשמלה של נעמה בצלאל?
14/08/2015 | 13:19
2
118
אני שואלת בשביל האחיינית שלי
אני התחתנתי מזמן ונהניתי מאד מהפורום הזה......ופירסמתי בזמנו קרדיטים.
אשמח לעזרה....בגוגל אין הרבה תמונות
שבוע נעים
ש.
בשנים האחרונות אני פחות שומעת עליה
14/08/2015 | 20:53
134
כך שאני לא יכולה להמליץ או לא... אבל היו שנים שהיא הייתה מאוד אהודה פה בפורום. אולי כדאי לעשות חיפוש כאן ובמיט4מיט
בסיבוב שמלות הכלה שלי עברתי בחנות שלה
16/08/2015 | 09:06
137
למי שאוהבת סגנון וינטז' זה מאוד מתאים, והשמלות מתוקות. 
מה שכן, המבחר דיי קטן (היו איזה 5-6) והמחיר היה בין 1500 והגיע עד 4000... 
במחיר כזה כבר עשיתי שמלה תפורה במיוחד בשבילי
כלה בצרה
09/08/2015 | 13:58
2
270
היי בנות,
אני עשיתי שמלה אצל מעצב מוכר מאוד, הראיתי לו איך אני רוצה שהיא תיראה ולצערי יצא הפוך לגמריי ממה שרציתי. במקום שמלה עדינה ומיוחדת יצאה שמלה גסה, פרחית, זעקנית שלא יושבת טוב.
אני מתחתנת בסוף החודש ולכן אשמח לקבל המלצות SOS לתופרת טובה, שתדע לתפור בדיוק מה שאבקש ממנה. או לחילופין, מעצב שעשה לכן שמלה עד 10K שאתן ממש מרוצות ממנה. תודה!
ממליצה בחום על "פרלה"
09/08/2015 | 14:39
181
פארלי אטיאס - עשתה לי את השמלה בפחות מחודש והמחירים שלה סבירים לגמרי.
תבדקי את הדף שלה בפייס ותראי אם הסגנון מתאים לך.
אם מעצב
09/08/2015 | 14:53
165
אז ממש ממש ממליצה על רן צוריאל.

אוטוטו זה מגיע
10/08/2015 | 22:08
3
260
תודה לכולכם, ובמיוחד לרונית שליוותה אותי לאורך כל המסע הזה. כל שאלה ששאלתי פה נעניתי עליה ברצון ובפירוט רב ולמדתי המון על הפקה וסידור חתונה. 
אני יוצא מפה עם לא מעט לקחים וביקורות (וארנק במשקל נוצה) שאעביר בשבועות הקרובים לאנשים אחרים שרוצים להתחתן באותו מקום ובמקומות שונים , עם אותו קייטרינג, צלם, דיג'י ועוד הרבה ספקים אחרים. 

אתם הפורום הכי טוב בתפוז.

תודה :)

{פאק.. שכחתי לסדר צלם מגנטים!!!! oh well... אני מתכנן אחרי החתונה לעבור על התמונות ולשלוח לכמה אנשים חשובים תמונה מודפסת במעטפה עם "תודה שבאתם" ואם יהיה לי זמן גם להפוך את זה למגנט בעצמי. לא הכי איכותי שיש אבל גם עובד} 
11/08/2015 | 10:33
26
11/08/2015 | 11:28
10
באהבה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/08/2015 | 07:20
50
מחכה בקוצר רוח לשמוע איך היה!!!
פוסט מרמור על אולמות ונכים
10/08/2015 | 10:42
2
275
בעת החיפושים של מקום לחתונה נתקלנו בבעיה. אבא של המיועד חולה ונזקק לכיסא גלגלים. היינו צריכים להתחשב בעובדה זאת ולכן גם חיפשו מקום שקרוב למקום מגוריו.
ברוב המקומות שראינו יש גישה לנכים לאולם, אך חדר "חתן כלה" נמצא בקומה העליונה ! הציעו לנו שיהיו כמה מלצרים שיעלו אותו כל פעם לנוח אך זה לא נעים.
בסוף סגרנו עם אולם שהוא קצת מעבר לטווח הכספי שלנו אך יש בו מעלית ישירות לחדר.
חבל שלא מתייחסים עד הסוף לנכים  
צודקת מאוד.
10/08/2015 | 14:41
158
אחד הדברים שהיו חשובים לי בבחירת המקום זה נגישות, למרות שלא היה לנו צורך אישי.
אני מעדיפה תמיד לפרנס אנשים שמתחשבים גם באוכלוסיות שונות.
אכן מעצבן ומתסכל
13/08/2015 | 12:37
98
ועם כל הכוונות הטובות הרעיון של להעלות בידיים כל פעם הוא די מגוחך....
שמחה בשבילכם שמצאתפ בסוף אולם (אפילו שהוא קצת יותר יקר)
והעיקר שתתמקדו עכשיו בשמחה שלכם ובהתכוננות ליום הגדול :)
עבר יותר מחודש, הגיע הזמן לקרדיטים
08/08/2015 | 12:48
43
700
מקום: גן אירועים "המערה" בקיבוץ בית גוברין, דרך איזיווד
קייטרינג: "דל'ארטה", קייטרינג הבית של "המערה" (שלא ניתן להחליף)
בר:...
המשך>>
מקום: גן אירועים "המערה" בקיבוץ בית גוברין, דרך איזיווד
קייטרינג: "דל'ארטה", קייטרינג הבית של "המערה" (שלא ניתן להחליף)
בר: שירותי בר של הגן, כנ"ל
טבעת אירוסין: החתן המוכשר בחר בעצמו ב"תכשיטי מוניקה" בקניון הסמוך
טבעות נישואין: "דניאל מתת", דרך איזיווד
הזמנות: עיצוב עצמאי, הודפס ב"דפוס דן" בגבעתיים
שילוט ממותג + מדבקות לכרטיסי ההושבה: עיצוב עצמאי, הודפס בדפוס קולורטאץ' בלונדון מיניסטור.
צילום: אסף תמם צלמים, דרך איזיווד
צלם מגנטים: גיא בוכבינדר, הומלץ ע"י אסף תמם
מוזיקה: ה"בוביזמר" - מסיבות עבריות, בירה ונשירה וגם אירועים
רב: הרב אריאל נתיב מקדומים, איש יקר שערך לבקשתנו טקס הלכתי כשר וקליל. והכי חשוב - מגיע בדיוק, אבל בדיוק בזמן שקבעו איתו.
איפור ושיערנופר בן צבי המדהימה.
שמלת כלה: "פרלה" - חברתי היקרה והמוכשרת פארלי אטיאס, חדשה יחסית בשוק המעצבות. לחטוף מהר לפני שהיא תהיה יקרה מדי...
נעלי כלה: שני זוגות כחולים. זוג אחד שהוזמן מעלי אקספרס, הזוג השני נקנה בטוגו ושופץ עצמאית כד שיתאים באמת...
בגדי חתן: מכנסיים מחנות בדרום ת"א (Richman), חולצה ועניבה מ"זארה", חגורה מ"קסטרו".
נעלי חתן: נעליים של מותג הנוחות הבריטי "Clarks" (להשיג ברשת נעלי נמרוד).
מתנות לאורחים: "גרשיים" מילים יפות - מוצרים עם ציטוטים משירים עבריים.
הבלוגייה של פורום חתונות 08/08
( לעמוד שלי בתפוז )
08/08/2015 | 22:36
1
43
מזמן שלא פתחנו שרשור כזה 
פקק + קקטוס = פקקטוס
08/08/2015 | 22:38
93
רעיון גדול ויצירתי שיכול להתאים למתנות לאורחים או סתם לשמח לכם את המקרר 
סידורים אחרונים וירח דבש 06/08
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2015 | 18:04
6
33
המלצה למלון בתל אביב עבור יום החתונה
24/07/2015 | 19:19
1
255
היי,
מתחתנת בסופ"ש הבא (ערב ט"ו) ועקב גודל הדירה - קטנה ממש, המליצו לנו להתארגן בבית מלון.
האם למישהו יש המלצה ניסיון על מלון זול ונחמד בתל אביב? 
כל המקומות דורשים עוד 80% ברגע ששומעים שזה ליל כלולות. 

תודה!!!! 

אז אל תגידי שזה ערב כלולות
24/07/2015 | 21:41
262
אם אני מבינה נכון את הבעיה, את אומרת שזה ערב כלולות כדי להתאים את שעות החדר לזמנים שלך, או כדי לקבל הנחה על שימוש מופחת בחדר.
אם את מחפשת הנחה זה מן הסתם לא עובד. אם הבעיה היא השעות אז תבררי מה השעות ותבקשי להקדים CHECK IN לערב החתונה או שתבקשי חדר ליום שלפני ותבקשי CHECK OUT מאוחר. שעות קבלת/החזרת החדר אינן גזירה משמים.

יש בת"א מקומות המשכירים חדר לפי שעות אבל אני מניחה שרומנטיים הם לא ואין לי מושג מה גודל החדרים.

יש אפשרות לשכור חדר בעזרת אתרי הקופונים. המחירים מופחתים אבל מן הסתם יש פחות גמישות מצד המלון. אני מצרפת לך קישורים למלונות באזור ל-30/7 או אמצע שבוע ביולי. חלק מציעים פינוקים נוספים אז אם את לא מעוניינת לישון שם אולי משתלם לבן משפחה/מכר לשכור את החדר ולהתפנק לאחר מכן. אם את לא מעוניינת בקופון אז תדלגי על שאר הפוסט.
בהצלחה.

עד 500 ש"ח ליום אחד:
רימונים טאואר רמת גן (לפי הכתובת זה על גבול ת"א?)
מלון "Dizengoff 89 Studios" תל אביב
מלון גולדן ביץ תל אביב
וגם

500-900 ש"ח ליום אחד:
לאונרדו סיטי טאואר תל אביב
לאונרדו בוטיק תל אביב
לאונרדו בזל תל אביב
סוויטה בסיילנס ספא+פינוקים
רנסנס תל אביב
סידורים אחרונים ודאווין קטן ;)
06/08/2015 | 13:38
2
127
וואי זה עוד 5 ימים O_O
כמה עולה בממוצע קישוט לרכב? מישהו/י יודע/ת?

תודה לעונים!
לפי מה שידוע לי חבילה של זר + קישוט לרכב
06/08/2015 | 18:22
79
עולה בסביבות 350 ש"ח
אנחנו סגרנו ב300
08/08/2015 | 15:29
56
חושבת שאפשר להשיג גם ב250...
זנזיבר- פוסט מודאג מאוד - אנא התייחסותכם למי שהיה
24/07/2015 | 14:38
294
אני במהלך השבוע הבא טסה לזנזיבר וראיתי באתר מזג אויר עולמי שכל השבוע שאני אהיה שם יהיה גשום... :(  !  עד כמה זה רציני למי שהיה שם בתקופה זו ? האם הגשמים קצרים ? האם יש ממה לחשוש ??  כי הבנתי מכל מה שקראתי ונאמר לי שזו כביכול התקופה הכי יבשה  באיזור.... 

חם בפורומים של תפוז
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
לא מצליחה לתמוך בו
לא מצליחה לתמוך בו
מפחיד אותי שיהיה קשה למצוא עבודה, שנחיה בתת תנאים....
מעצבים את מטבח חלומותיכם?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
עכשיו בפורום מטבחים, על מה פשוט אסור לכם לוותר?
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
פורום טיולים בגאורגיה
מתענינים בגאורגיה?
פורום טיולים באיטליה
פורום טיולים באיטלה
פורום חופשות סקי
פורום חופשות סקי
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
16:03 | 29.08.15 יום אחד זה קורה
02:02 | 28.08.15 ronitvas
21:25 | 25.08.15 ronitvas
00:47 | 24.08.15 מוהל שוחט
17:56 | 23.08.15 ronitvas
21:07 | 21.08.15 ronitvas
10:47 | 19.08.15 duplo2
07:47 | 19.08.15 ד ר ל י
19:32 | 18.08.15 YossiRoash
20:45 | 13.08.15 ronitvas
מקרא סימנים