לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

ואם המוזמנים לא באים?
05/05/15 11:08
82צפיות
סיפור ששמעתי אתמול:
אמא של כלה שהיא במקרה מנהלת בית ספר, הודיעה לכל המורות, שמי שלא מגיעה לחתונה של הבת שלה - פותחת איתה חזית.
איפה הקאץ'? החתונה תיערך במקום מרוחק ביום שישי אחה"צ, כשחלק גדול מהמורות הן דתיות.

מה דעתכן?
אני לא חושבת שיש מקום להיעלב, אני מזמינה את מי שחשוב לי (ובואו נודה על האמת - גם קצת הזמנות "נימוס").
לא לכולם מסתדר, חלק בחו"ל, לחלק סתם לא מתאים לנסוע רחוק.
אבל מפה ועד להשתמש בעמדת עח מול מוזמנים?
נראה לי הזוי.
בטוחה שהסיפור אמיתי?
05/05/15 18:16
48צפיות
זאת סיבה טובה לתת לה בעיטה בתחת
וזה בטח מה שיקרה אם יתלוננו עליה
אמיתי לגמרי.
05/05/15 18:23
46צפיות
שמעתי את זה ממורה שמלמדת בביה"ס הזה.
אף אחת מהמורות הדתיות לא מעזה לפתוח את הפה.

מצד שני, כשאותה מורה (שמוזמנת לחתונה שלי, יום לפני סיום השנה) הודיעה שביום של החתונה שלי היא לא יכולה להגיע לעבודה
המנהלת אמרה בזלזול "אה, בטח הם סגרו על התאריך הזול לפני שמהחירים מתייקרים לכבוד הקיץ..."

ככה שמה כבר אפשר לצפות
בבית דין לעבודה יזמברו אותה
05/05/15 19:04
39צפיות
אני מאד מקווה שאחת המורות תהיה אמיצה
בכדי להגיש תלונה
בושה!!
בקשה ושאלה על מגנטים לחתונה
05/05/15 08:19
65צפיות
יש לכם המלצה למישהו שעושה מגנטים איכותיים?
ומה טווחי המחירים עבור מגנטים בלבד? אני יודעת שמלא מנסים להכניס כל מיני אטרקציות, אבל כרגע אני רוצה רק מגנטים...

תודה מראש
טווח מחירים
05/05/15 09:09
50צפיות
הטווח הוא בין 800-1300 (לפעמים גם יותר), הממוצע הוא 1000, למגנטים בלבד וללא הגבלה + 2 אנשי צוות (צלם ומדפיס) לעבודה של כ-5 שעות.
לגבי המלצות אנחנו עוד לא הגענו לשלב הזה, בגדול אנחנו רצינו את מגנטינה אבל היה תפוס, סגרנו עם המגנט הנוצץ שנראה סבבה. מציעה שתסתכלו על המקרר ותבדקו בעיקר מבחינת איכות המגנט והצילום - אצלנו עידן המגנטים הוא המגנט הזוכה ברוב קולות.
המגנטים של אוריתה
05/05/15 10:34
38צפיות

פינקו אותנו בכמות
בדיוק מתלבטת בנושא
05/05/15 10:53
40צפיות
בשבוע שעבר ראיתי מגנטים על מקרר של איזה חבר.
מגנט אחד היה מלפני שנה וחצי, דהוי לחלוטין. השני היה מלפני 4-5 שנים, הצבעים עדיין יפים.
את מוזמנת לחפש את "ממגנט לי".
º
תודה רבה
05/05/15 12:00
8צפיות
ממליצה בחום על מגניסימו מגנטים לאירועים
05/05/15 18:59
18צפיות
מאוד שירותיים ונתנו לנו תמורה מעולה למחיר טוב: כ-250 תמונות איכותיות (כל אחת יצאה במספר עותקים על מגנטים, כמספר המצולמים בתמונה), כל התמונות ניתנו לנו על דיסק+מגניסימו העלו אותן לפייסבוק בשבילנו, 12 הגדלות מגנטים איי5, 3 קולאז'ים מגנטים בגודל איי4 (לנו ולמשפחות), סט 30 מגנטים חתן כלה. מעבר לזה שירותיים, אדיבים, מקצועיים לא מפריעים ואף עובדים בתיאום עם הסטילס והוידאו. ממליצה בחום. לנו עלה 1100 ש"ח לפני שנה והמגנטים עדיין נראים נפלא.
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
05/05/15 11:47
3צפיות
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

הי, חדשה פה וזקוקה לעזרה דחופה.. שאלה בקשר לwhite בפרדס חנה
03/05/15 20:14
83צפיות
הי לכם. חייבת עזרה ולא יודעת את מי לשאול- אני ובן זוגי עומדים להתחתן ואמורים לסגור בימים הקרובים ממש עם הwhite בפרדס חנה. אני ממש ממש מתלבטת על המקום ורוצה עצה ממי שערך שם ארוע/ היה בארוע. אנחנו עושים חתונת שישי צהריים שם. מדאיג אותי שבגלל איך שהמקום בנוי, לא יהיה קשר בין הרחבה בפנים לבין הישיבה בחוץ (רוצה שכולם ישבו בחוץ). האם ניתן ליצור שם אווירת מסיבה שמחה עם הפרדה כזו? והאם בשישי צהריים כיף שם ורוקדים וזה? אנחנו התחלנו מזה שרצינו אווירת מסיבת שחרור כזו, כמו מסיבת רחוב. וכאן זה מקום שהוא נורא ביתי ואני רוצה להבין אם זה איכשהו יכול להשתלב, במיוחד לאור זה שהמשפחות ממש שונות ובאות מעולמות שונים ואני רוצה שכולם ירקדו וירגישו כיף ונח.... תודה וסליחה על החפירה.
בעבר הייתי ממליצה מאוד על הווייט
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
03/05/15 21:49
101צפיות
כי ראיתי המון חוות דעת טובות כאן בפורום.
לאחד האירועים שלי ביקשתי הצעת מחיר וקיבלתי הצעות הרבה יותר גבוהות מאשר אלה שקיבלו הכלות שהמליצו לי.
ההתנהלות מולם הייתה לי מאוד לא נעימה, ולמרות שהייתה לי הצעת מחיר כתובה ביד - לאותו היום ולאותו התאריך, הם לא היו מוכנים לרדת במחיר.
בסוף בחרנו במקום אחר.

אישורי הגעה
03/05/15 10:58
116צפיות
היי,  מחפשת עבור גיסי מישהי שמבצעת שיחות טלפון לאישור הגעה.
המלצות יתקבלו בברכה,
º
שלחתי לך מסר
04/05/15 10:13
24צפיות
º
תודה רבה!
05/05/15 10:14
4צפיות
רשימת חודשית
30/04/15 23:30
83צפיות
סוף החודש כבר מגיע וזה הזמן לעדכן ( או ):
חתן כלה
מפיק
מקום
קייטרינג
בר
עיצוב האירוע ו- DIY
צלם
תקליטן
שמלת כלה
איפור ושיער
נעלי כלה
זר לכלה
בגדי חתן
הזמנות
רב
טבעות
רבנות
הסעות
שיר כניסה ויציאה לחופה & שיר סלאו
סידורי ישיבה
אישורי הגעה
איזה כיף
02/05/15 11:03
114צפיות
חתונה ב15.06, חינה ב-12.05.

חתן כלה
מפיק (לא רלוונטי)
מקום הגן השקוף!
קייטרינג כלול במקום
בר הבר של ג'רמי, כלול במנה
עיצוב האירוע ו- DIY   - יש עיצוב כלול במחיר מנה (זוהר עיצובים) לגבי DIY ייתכן ונוסיף פתקיות הושבה או משהו אחר
צלם ArTamir
תקליטן אלכס קרפל
שמלת כלה של טלי ומריאנה נקנתה ביריד איזיווד, מקווה לקבוע תיקונים ראשונים לשבוע הבא
איפור ושיער כרמל יהלום
נעלי כלה אדומות בסייל של רוני קנטור
זר לכלה עוד מכינה עצמי נפשית לביקור בחנות
בגדי חתן באופן מפתיע אחת המשימות הקשות שהושלמה תודות לזארה עיר ימים בנתניה
הזמנות בעיצוב של אחות החתן המוכשרת
רב הרב אריאל משפיים
טבעות בהכנה, תכשיטי מאיר נתניה
רבנות מועצה אזורית חוף השרון
הסעות על הסעות מבאר שבע אחראי אבא והוא תמיד עושה הכל בדקה ה90
שיר כניסה ויציאה לחופה & שיר סלאו חסר שיר יציאה אבל יש לי כיוון, אם למישהו בא לעזור מחפשת שיר מרוקאי עם קולולוש שיהיו ישר בשבירה
סידורי ישיבה אנחנו עוד לא שם (וכבר מסתמנות בעיות)
אישורי הגעה

איזה כיף (ולפעמים לא כל כך... )
אנחנו
02/05/15 18:14
91צפיות
חתן כלה 
מפיק - לא לוקחים 
מקום 
קייטרינג 
בר 
עיצוב האירוע  החתונה באוקטובר יש עוד מלא זמן
DIY  התחלתי לעבוד על זה, לאט לאט זה מגבש צורה
צלם 
תקליטן 
שמלת כלה  - התחלנו תפירה
איפור ושיער 
נעלי כלה 
זר לכלה  - חלק מהDIY
בגדי חתן 
הזמנות 
רב 
טבעות 
רבנות  - ולא יהיה, הולכים על רפורמית
הסעות 
שיר כניסה ויציאה לחופה   & שיר סלאו  לא מתכננים סלאו
סידורי ישיבה  - עוד רחוק
אישורי הגעה  - עוד רחוק

אנחנו
05/05/15 01:30
32צפיות
חתן כלה
מפיק אנחנו
מקום כנראה הטירה בגעש, נדע מחר. תאריך - 07/06 !
קייטרינג יש הסעדה של האולם. טעימות ב20/05.
בר
עיצוב האירוע ו- DIY  -  אין לי זמן או תקציב לזה לול
צלם עדיין אין כיוון
תקליטן עדיין אין כיוון
שמלת כלה
איפור ושיער - עדיין לא סגרנו, יש מישהי בראש
נעלי כלה - כנראה שאקח נעלי עקב מהבית + אולסטר לאחריי
זר לכלה
בגדי חתן
הזמנות עובדים על זה
רב
טבעות
רבנות
הסעות אין צורך
שיר כניסה ויציאה לחופה & שיר סלאו אחד מהם יהיה woman של ג׳ון לנון.  השאר לא סגור
סידורי ישיבה
אישורי הגעה

יאללה בהצלחה לכולם! מקווה שמחר נסגור את האולם סופית

ומה עם מוסיקה חיה לקבלת הפנים שאלה:
05/05/15 17:29
24צפיות
האם שקלתם להזמין הרכב מוסיקלי לקבלת הפנים? אם שקלתם וויתרתם, מהי הסיבה? 

אשמח מאוד לשמוע את דעתכם/ן 

בתודה מראש 

נעמה 
היי חדשה פה!
הודעה זו מכילה תמונות
29/04/15 23:34
393צפיות
כמה שאלות קטנות...
שלחו לי את ההזמנה הזו למייל, מישהי מכירה או מתכוונת ללכת? 
גני כנען זו אחת האופציות שלנו וזה נראה ערב מושקע, ממש הפקה חחחח אשמח לשמוע אם מישהי הייתה בדבר כזה או מתכוונת ללכת...
עוד שאלה... ראיתי שיש תמונות מחתונות שבהם מצטלמים על רקע כזה עם שמות המתחתנים ויש כל מיני אביזרים כאלה כמו שפם על מקל, משקפיים מצחיקות, מסגרת כזו גדולה מקרטון... זה משהו שהצלם מביא איתו או שאני צריכה לדאוג לזה? ז"א יש צלמים שיש להם אביזרים כאלה?
לגבי העיצוב... האם יש חשיבות לפרחים טבעיים באולם או לא? הטבעיים די יקרים אבל כולם אומרים שהכי יפה טבעיים, מה דעתכם?
תודה לכולם!
הייתי באירוע כזה במקום אחר
30/04/15 09:17
169צפיות
נראה לי שאירועים כאלה הם דבר די נפוץ..
אם זה כמו שהיה אצלנו-זה לא כזאת הפקה ולא מרשים כמו שזה נשמע, אבל כן נחמד ויכול להועיל למי שבהתלבטויות לגבי ספקים (אנחנו הלכנו לאירוע בשביל לאכול :) כבר סגרנו הכל הרבה זמן לפני).
היה בופה (כדי לפרסם את קייטרינג הבית), היה דיג'יי (כדי לפרסם את עצמו) , המקום היה מעוצב (כדי לפרסם את העיצוב) ועוד ספקים הסתובבו בין המוזמנים עם כרטיסי ביקור והציעו את השירותים שלהם.
אצלנו למשל הייתה גם השקה של עגלת גלידה, אז זו הייתה הזדמנות לשווק אותה.

לגבי האביזרים: בעקרון הצלם לא דואג לזה. יכול להיות שיש כאלה שכן יש להם ושווה לשאול, אבל לרוב זה לא ככה.
אפשר לקנות אביזרים כאלה או בחנויות שמוכרים שטויות לרחבה, או באיביי (אני קניתי שפמים והיה על הפנים) או להכין לבד (ממש ממש פשוט וזה מה שעשיתי בסוף). חברה שלי הכינה את המסגרת מקרטון בעצמה גם כן - אלה דברים יחסית פשוטים שאפשר למצוא הדרכות באינטרנט עבורם ומתאימים גם לבעלי ידיים שמאליות.

אגב, הייתי באירוע בגני כנען לפני כחצי שנה  - המקום מהמם!!
לגבי פרחים - אין לי מושג. כבר ראיתי (לא באירועים) פרחים מלאכותיים שאפשר ממש להתבלבל בינם לבין פרחים אמיתיים, ככה שזה לא חובה, פשוט מצריך חיפוש. כשתגיעי לשלב העיצוב תתיעצי עם המעצב ותבקשי לראות דומאות.
הייתי בגני כנען באירוע לפני שנה
30/04/15 13:21
160צפיות
היה האמת מקסים. המקום ממש יפה ואלגנטי ואני זוכרת שהאוכל היה מעולה.
אני חושבת ששווה לקפוץ, מה יש לך להפסיד?
º
אגב ברוכה הבאה
30/04/15 13:22
29צפיות
לגבי אביזרים
01/05/15 07:50
106צפיות
אפשר לעשות בעצמך בהשקעה מינימלית של זמן וכסף. ראיתי גם צלמי מגנטים שמביאים איתם אביזרים לרחבה וראיתי גם חנויות של גימיקים לרחבה שם תוכלי למצוא אביזרים כאלו, לדעתי ההחלטה במקרה הזה נופלת על כמה זמן יש לך כי מבחינת כסף לקנות אמנם עולה משמעותית יותר אבל זה לא יקר בפני עצמו.
לגבי עיצוב, שמעתי גם על פרחים לא-טבעיים שהיו נראים מדהים. אנחנו אישית מתחתנים בגן השקוף כשהמחיר כולל עיצוב עם פרחים אמיתיים, מה שנראה לי הכי מוצלח בזה זה משהו שהרגשתי כשנכנסתי לאירוע במקום - הריח, מריחים מיד ריח נעים של פרחים (אבל יש גם כאלה שמבחינתם זה חסרון).
תבדקו אם לגן השקוף יש רישיון ,כי באפר' לא היה להם,ראי כאן,,,
05/05/15 08:54
23צפיות
רשימת גני אירועים ללא רשיון:

כבר סגרנו איתם
05/05/15 09:12
25צפיות
ראינו שרשיון אין אבל יש היתר לערוך אירועים עד נדמה לי 1 ביולי (אחרי תאריך שלנו).
מבחינתנו זה מספיק בשלב זה
מסיבת רווקות!!
28/04/15 11:57
610צפיות
שלום לכולם... אני חדשה כאן בפורום, אבל לפי "חיטוט קל" ראיתי שיש כאן עזרה מטורפת שאני באמת זקוקה לה....
אז ככה- החברה הכי הכי טובה מתחתנת.... כולכם כבר יודעים מה קורה לכיס שלי בתקופה הקרובה, אבל אני עושה את זה בכייף גדול!

אני מארגנת לה את מסיבת הרווקות, יש לי חודש לארגן את הכל שזה מספיק זמן לעשות דברים יצירתיים :)
בעיקרון סגרתי מלון באילת (זה מה שהיא רצתה), הבעיה היא שאני לא יכולה לדרוש מכל חברה יותר מ300 ש"ח לכל הסיפור... מה שמשאיר אותי עם תקציב נמוך אחרי התשלום על המלון...
אנחנו 7 בנות (עם הכלה- 8) ונותר לי משהו כמו 1000 ש"ח (פחות או יותר) שנועד לכיבוד ואלכוהול... 

אשמח אם תוכלו לסייע לי איך לארגן את הערב כדי שלא יהיה עלוב כזה, כי אני לא אוכל להביא איזו מנחה/חשפן/סטנד אפ וכו...
אני יודעת שזה תקציב מזעזע אבל זה מה שיש לי...
חשבתי כבר על חבילה עוברת, אף פעם לא, אני אכין לה מצגת מכולן..... אבל מה עוד? יש לכן רעיונות?

תודה מראש!
הכל עניין של ציפיות.
28/04/15 12:59
328צפיות
הייתי וארגנתי כמה וכמה מסיבות רווקות, אף פעם לא במלון או בוילה ובטח שלא בכזה תקציב אסטרונומי.
אני לא מוצאת שום היגיון בלהוציא 300 ש"ח על מסיבת הרווקות, אם אפשר להוסיף את הכסף הזה לצ'ק בחתונה.
שלא לדבר על מי שאין לה יכולת להוציא סכום כזה בנוסף למתנה בחתונה...

משחקים והפעלות:
צמיד ברכות - מבקשים מכל אחת להביא חרוז אחד, במסיבה כל אחת מעניקה לכלה את החרוז עם ברכה מהלב.
את כל החרוזים משחילים על חוט דיג פשוט, מוסיפים סוגר נחמד (יש היום מספיק חנויות של עבודות יד שיוכלו למכור לך את המרכיבים ולהסביר לך איך עובדים).
אחת החברות שלי ענדה את הצמיד שיצא כתכשיט בחתונה, משהו ברמת ה"ברכות והעצמה נשית מהחברות שילוו אותי לחופה".

מעולם לא (never have I ever) - כל אחת בתורה אומרת "מעולם לא..." ומוסיפה חוויה שלא קרתה לה.
נגיד - סקס בשלישיה, רכיבה על גמל או צביעת שיער. כל אחת ומה שמתאים לה. כל מי שכן חוותה - מורידה צ'ייסר.
ככה כולן שותות תוך כדי.

תחתוני כלולות - כל אחת (או כל זוג או כל שלישיה, לוי כמה בנות יש) מקבלת תחתונים מהסוג הפשוט ביותר.
את מחלקת להן מספריים, מנקי מקטרות ושאר חומרים מחנויות יצירה ומכריזה על תחרות - הכנת תחתוני הכלולות הסקסיים ביותר!
הבנות עובדות, הכלה יכולה בינתיים לכתוב ברכות אישיות לכל אחת מהבנות (תביאי כרטיסיות בריסטול פשוטות וטושים)
ובסוף הכלה מכריזה על העיצוב המנצח.

משחק השאלות התואמות - זה דורש קצת יכולת וידאו, אבל בעידן הסמארטפונים והטאבלט הכל פתיר.
מצלמים מראש את החתן עונה על שאלות שרלוונטיות לזוגיות: איפה היה הדייט הראשון, אחרי כמה דייטים הם שכבו, מה המאכל האהוב עליה/עליו וכד'.
את יכולה לבחור איזה שאלות שמתאימות לך, לא לכולם מתאים שנכנסים להם לתחתונים. במסיבה את מראה את הסרטון
וכל פעם עוצרת אותו לפני שהוא עונה, נותנת לכלה לענות ורואים אם היא ענתה אותו דבר.
כל שאלה שהיא לא עונה כמו החתן - צ'ייסר.

להמשיך בכיוון הזה או שזה ממש לא מתאים לכן?
תודה רבה!
28/04/15 13:13
231צפיות
קודם כל, את צודקת לגבי התקציב... זה ממש מטורף כל ההוצאה הזאת!
תביני שיש מלא בנות שלא מגיעות בגלל המחיר- ואני הכי מבינה אותן! זה סתם הוצאה מיותרת והלוואי שזה יסתיים באמת ב300... בטוח כשנהיה שם נראה לצאת להסתובב- אז זה מוניות וכו'... קיצ' חבל על הכסף!

לגבי המשחקים - ממש אהבתי! יש לך עוד רעיונות?
בכיף.
28/04/15 13:34
228צפיות
מסדר זיהוי - תצלמי את החתן או תבקשי שיצלם וישלח לך - תמונות תקריב של חלקים בגוף:
אוזן, אף, כף רגל, כף יד, פטמה, שפתיים. תורידי מגוגל תמונות דומות (למשל בתמונת שפתיים של חתן עם זיפים - תמצאי תמונות עם זיפים אחרת זה יהיה ממש קל...)
ובמסיבה תציגי את התמונות והכלה תצטרך לזהות את אלה ששייכים לבעלה לעתיד...

משחק משימות - דורש שיתוף פעולה של החתן:
מכינים כרטיסיות עם מטלות שונות - עיסוי 15 דק', עיסוי כפות רגליים 5 דק', להוציא את הזבל, לשטוף את הרכב, לנקות את המקרר, להוציא את הכלב...
הרעיון ברור, מדובר על משימות שצריכות להיעשות (וגם קצת פינוקים) ותמיד איכשהו רבים על מי יעשה.
תכיני כרטיסיות במספר כפול ממס' הבנות. כל אחת מקריאה לכלה את שתי המשימות שיש לה בכרטיסיות והכלה בוחרת אחת, שהחתן התחייב מראש למלא.
בסיום המשחק יש לכלה כרטיסיות כמס' הבנות, עם משימות שהיא יכולה לדרוש מהחתן לבצע בשליפת כרטיס והוא מחוייב לבצע תוך X זמן.
כמובן שכל הפרטים צריכים להיות כתובים על הכרטיסיות - למשל תוקף לשנה מיום החתונה, תוך כמה זמן המשימה צריכה להתבצע וכו'.
זה באמת מצריך שיתוף פעולה מלא של החתן.
והפאנץ': הכרטיסיות עם המשימות שהכלה לא בחרה - מועברות כלאחר כבוד לחתן, כשהוא רשאי לדרוש ממנה...
תותחית!
28/04/15 14:15
167צפיות
ממש תודה על העזרה!
ככה זה, נשמה של מדריכת צופים...
28/04/15 14:40
177צפיות
מקווה שנרגעת קצת לגבי היכולת לארגן מסיבה שווה בלי הרבה השקעה כספית.

אני לא חושבת שהייתי במסיבה שעלתה יותר מ-100 ש"ח לכל אחת, כולל מתנה משותפת צנועה לכלה.
עוד רעיונות
28/04/15 22:17
271צפיות
ואגב, התקציב הוא מטורף. אני די בטוחה שלא הייתי מגיעה.... 

מדבקות כוכבים - קונים חבילות של מדבקות כוכבים פשוטות בצבע זהב והרעיון היה שעל כל שוט שמישהי שותה - היא מקבלת כוכב!! ככל שהערב עבר הכוכבים הצטברו, כל אחת קישטה את עצמה או את שמלתה בעוד ועוד כוכבים וזה היה מצוין! זה ממש עודד את הבנות לשתות עוד וגם אפשר היה לדעת מי צריכה קצת חיזוק (; וגם הוכרז שהמנצחת בסוף הערב - בעלת הכי הרבה כוכבים מקבלת פרס! 

משחק המילים האסורות - בתחילת הערב מכנסים את הבנות ומכריזים על 3 מילים שאסור להגיד במהלך הערב. מי שאומרת אותן - שותה. המילים שאנחנו בחרנו היו: "חתונה", שם החתן, ו"לחיים"!!! 
בערך 2 דקות אחרי ההודעה הזו בנות מתחילות "ליפול"!

הצמד את האף לליצן - לוקחים בריסטול, מציירים עליו ליצן. באיזור האף שמים סקוץ'. את הצד השני של הסקוץ' שמים על חצי כדור (אפשר למצוא כדור קלקר בכל חנות יצירה). הרעיון הוא להצמיד את האף לליצן, במקום הנכון, עם עיניים מכוסות. זה מצחיק ממש כשרמת האלכוהול בדם גבוהה.

משחק אסוציאציות - מכינים כרטיסים עם קטגוריות שונות. למשל: חתונה, חופה, נישואים, גברים, בברלי הילס עוברים עם כיוון השעון וכל אחת צריכה לזרוק משהו שקשור לקטגוריה. מי שמתעכבת יותר מידי - זוכה לשוט!

סרטונים - אפשר להכין סרטון מרגש עם תמונות של החברות מתקופות שונות בחיים, אפשר להכין סרטון עם סיפור ההיכרות של בני הזוג, לבחור שיר ושכל אחת מקבלת כמה שורות מהשיר ולהציג אותן איך שבא לה כאשר מחברים הכל לסרט אחד וכדומה.

ספר ברכות - כל אחת מהבנות כותבת ברכה על דף בגודל שמחליטים. אחת הבנות יכולה לקחת על עצמה את נושא הכריכה והקישוט של הספר. אפשר גם לעשות ספר תמונות וברכות באינטרנט (לופה ושות), כך שהעלות לא יוצאת מאוד גבוהה

עוד משחקים שיכולים להתאים: חבילה עוברת, אמת או חובה, שאלות טריוויה, חפש את המטמון ועוד.
מה הקטע עם האלכוהול?
30/04/15 23:41
170צפיות
ברעיונות שנתנו פה יש עודף אלכוהול. מילא, עודף אלכוהול (ואני אתעלם לרגע מהנזקים הבריאותיים) יש פה לחץ חברתי ברור לשתות, ולשתות עוד, ואני, בתור אישה שלא שותה אלכוהות ממש לא מרגישה בנוח.
אם מישהי תנהג לפי ההמלצות האלו, ואני אגיע למסיבת רווקות כזו, אמצא את עצמי במצב לא נעים. אני לא שותה. זה לא טעים לי, אני לא אוהבת את ההשפע הפסיכואקטיבית של הסם הזה, בקיצור - לא שותה. ואז ילחצו עליי, וינסו להוציא אותי "המבאסת", ואני אתעצבן, לא חבל?

וזה במקרה הטוב. במקרה הרע אחת המאורחות תכנע ללחץ החברתי ותרגיש רע אחר כך. לא חבל?

למה בכלל ללחוץ על נשים לשתות? איפה הכבוד לבחירות של נשים אחרות?

<איזה מזל יש לי שחברות שלי לא יחשבו אפילו לעשות דברים כאלו...>
גם אני לא שותה אלכוהול
30/04/15 23:54
149צפיות
וגם אני לא מתחברת. אם מראש יודעים את הרכב הבנות אז עושים משחקים בלי אלכוהול, ויש לא מעט. גם בשרשור הזה הועלו רעיונות למשחקים ללא אלכוהול.
ואף אוסיף ואומר, שאני ממש נגד. במסיבת הרווקות שלי לא היה אלכוהול, וכך גם במסיבות של חברותיי. 
º
01/05/15 16:02
12צפיות
01/05/15 17:18
66צפיות
לא יכולה שלא להסכים איתך במאה אחוז (ולו היית עומדת לידי כרגע, הייתי מוחאת לך כפיים על התגובה הזו!)
מסיבת הרווקות שלי היום ואני כולי תקווה שאלכוהול לא יתפוס חלק משמעותי מהערב.
אם בנות אחרות רוצות- הן יותר ממוזמנות לשתות. אם אני לא שותה כי אני לא אוהבת את הטעם וההשפעה עליי- זו זכותי.
כמו שלא יכריחו אותי לעשן, אי אפשר להכריח אותי לשתות.

פות"ש ביקשה המלצות שקשורות לאלכוהול.
01/05/15 19:02
112צפיות
את יכולה להחליף את האלכהול במשימה משעשעת (לקפוץ חמש פעמים על רגל ימין, למשל) או מרגשת (לברך את הכלה במשהו מיוחד).
או במיץ תפוזים. כל אחת ומה שמתאים לה.
ואני מקווה בשבילך שכשתוזמני למסיבת רווקות, המארגנות יהיו מספיק אינטליגנטיות ורגישות כדי לא להתעקש על השטות הזאת, אם זה לא מתאים לך.
איפה היא ביקשה משהו שקשור לאכוהול?
01/05/15 20:35
91צפיות
''ונותר לי משהו כמו 1000 ש"ח (פחות או יותר) שנועד לכיבוד ואלכוהול...''

לא ראיתי בהודעות האחרות שלה בקשה להתמקד באלכוהול. פספסתי הודעה שלה?

גם אני מקווה. בינתיים עוד לא יצא שניסו ללחוץ עליי לשתות, אבל כבר קרה שניסו, בעקשנות ראוייה לציון, להזמין אותי לערבי צוות משעממים בעבודה, ואני חושבת שיצא לי לומר שאני לא רוצה לבוא לפחות לשישה אנשים שונים, ולחלק מהם לחזור ולהגיד שוב ושוב שאני לא אוהבת ארועים מהסוג שערב הצוות היה, אז מה הטעם שאני אבוא, לא אהנה, ואולי גם אהרוס לאחרים עם מצב הרוח הרע שלי?
כך שלצערי הפסימיות שלי מבוססת-עובדות.
עברתי עכשיו על ההודעה שלי.
05/05/15 17:53
9צפיות
מצאתי שני משחקים עם אלכוהול וארבעה בלי.
זה לא נראה לי כזה נוראי.
יש גם
29/04/15 13:40
219צפיות
את הסלסלה שכל אחת מהחברות מביאה חפץ שמזכיר לה את הכלה - חוויה משותפת איתה והכלה צריכה לנחש מי הביאה את זה.
סדנא
03/05/15 16:55
79צפיות
היי חן,
אנחנו הזמנו לאחותי סדנא לבצק סוכר עשינו את זה בבית שלה, היה ממש נחמד וגם לא עלה יותר מידי. יש כל מיני סדנאות נחמדות תחפשי בגוגל..

בהצלחה ומזל טוב

וואוו.....
05/05/15 10:03
29צפיות
אני בשוק!! איזה מקסימים אתם! איזה רצון עז לעזור!!
יש לי מבחן בעוד כמה ימים, אז לא נכנסתי לפורום לאחרונה וממש הופתעתי לראות את כל התגובות!

אז קודם כל תודה! יש כאן מל-אאאאאא רעיונות אדירים שאוכל להכין לעשות במסיבה!
בני, הלוואי והיה לי כסף לסדנא כלשהי ואז הייתי חוסכת לעצמי את ההכנות, אבל אין סיכוי... הכל ממש יקר ולא בתקציב שיש לי!

ולעניין האלכוהול - אני לא ביקשתי משהו ספציפי על אלכוהול... אני בעצמי לא שותה בכלל (טוב נו... רק שנדי חחחח)
אבל חייב להביא למסיבה עצמה... בגלל זה כללתי את זה בחישוב.

שוב, ממש תודה לכולם!
אם תהיה לי אפשרות, אעלה תמונות עם כל מה שאכין...
תתחלקו
05/05/15 11:35
21צפיות
לגבי הסדנא, תתחלקו. אנחנו עשינו בסוכריות קופצות זה היה לפני 3 שנים אני לא יודעת אם הן עדיין עושות מסיבת רווקות תדבדקי וזה ממש לא עלה הרבה אם אני זוכרת נכון כל אחת הביאה גג 100 ש"ח
כל חברה בוחרת מראש שיר שקשור לה ולכלה,
05/05/15 17:57
16צפיות
עורכים מחרוזת של כמה שירים (קטע קצר מכל שיר). משמיעים אותה לכלה והיא צריכה לזהות איזו חברה בחרה כל שיר ולספר את הסיפור שמאחוריו שקושר בין שתיהן.

אם המסיבה על חוף הים - אוספים כמה אבנים או מביאים מראש חלוקי נחל (האמת שעדיף להביא מראש - לא זוכרת אילו אבנים אפשר למצוא על החוף באילת   כל חברה רושמת על אבן ברכה של מילה אחת (נתינה, שפע, הקשבה וכו'). כל אחת מציגה את האבן בתורה ומכניסה לתוך צנצנת זכוכית - בסוף הכלה מקבלת את הצנצנת עם כל האבנים והברכות כמזכרת מהמסיבה.
הזמנות בדואר? אולי לא כדאי!
30/04/15 11:12
180צפיות

יש עוד מקורות לזה שהדואר עובד כעת מאד מאד לאט. קחו בחשבון!
הדואר בישראל ובארה"ב הוא הימור, זה ידוע.
30/04/15 11:21
124צפיות
לפני כחודש וחצי שלחתי פריט דואר רשום לארה"ב בשירות אקספרס, שאמור היה להגיע תוך שבוע.
הפריט עזב את ישראל יומיים אחרי הביקור שלי בדואר, נחת בניו יורק אחרי חודש והמשיך לטייל בארה"ב עוד שבוע.
כלומר: עובדי המיון בניו יורק לא ביצעו קליטה של הפריט למערכת, כנראה עקב עומס (או עצלנות).

את הנעליים לחתונה הזמנתי מאחד מאתרי הקניות המוכרים, חברים הזהירו אותי שזה יכול לקחת עד 3 חודשים.
הנעליים הגיעו אלי אחרי פחות מארבעה שבועות. שני זוגות, משני מוכרים שונים.

בעבודתי אני מקבלת מדי יום דואר מרחבי הארץ וגם מחו"ל. אחת לכמה חודשים קורה, שמעטפה אחת נעלמת ללא עקבות.
אני מנחשת שעובדי הדואר הממורמרים על תנאי העסקתם מעלימים פריטים בשביל הכיף והשעשוע הפרטי שלהם.
וזה לפני שהזכרנו את השבתיות האיטלקיות שקורות על בסיס חודשי...
אתן לך טיפ קטן לגבי הדואר בארצות הברית...
30/04/15 22:44
124צפיות
אם משתמשים בשירותי הדואר הרגיל, לא לשלוח אקספרס/רשום ושות'.
הדואר הרגיל מגיע הרבה יותר מהר, גם בגלל שאמריקאים חיים לפי כללים ופרוצדורות... כך שאם מישהו שאחראי על הבול חולה, העבודה תחכה לחזרתו. וגם, אם משהו לא מסתדר להם בשבלונה, הם לא מטפלים בו. אז מספיק שיש פיפס אחד לא במקום, לא תקבלי מענה... 
וכל התהליך לוקח יותר זמן, תמיד. דואר שנשלח בצורה רגילה, בלי טפסים וסיבוכים, לרוב מגיע ממש מהר ובלי בעיות.
אם רוצים לשלוח חבילה וכאלה, עדיף UPS או FEDEX.

º
מחפשים מקום ואוכל 28/04
28/04/15 22:19
29צפיות
חתונה בטבע
28/04/15 17:40
155צפיות
מחפשת מקום לחתונה בהיקף של כ-320 איש בטבע, ביער,  באיזור הרי יהודה והשפלה בדרום,  ועד איזור חיפה בצפון..
בנושא הקייטרינג, הזוג אנין טעם!!!
תודה
(אמא של החתן)
חתונות בטבע הן מסובכות יותר
28/04/15 21:48
143צפיות
ודורשות הפקה חיצונית, לדעתי.
הסיכונים יותר מידי גדולים בלהפיק כזה אירוע לבד - בלי תשתיות ובלי ידע - אלא אם אחד המעורבים ממש בעניין ויכול ללמוד את הנושא במהרה.
הייתי ממליצה לבדוק בכל זאת מקומות מסודרים: טור סיני, הבית של איריס ברנע (למרות שאני לא יודעת אם הם ערוכים לכזאת כמות), חוות אלנבי (למרות שזה חורג מעט מהגבול הגיאוררפי), פיצ'ונקה בנס הרים. יש גם את נאות קדומים, אבל הוא בלי רישיון, כך שאני לא מאוד ממליצה.  
בשעה טובה 
תודה ....האם
28/04/15 22:02
116צפיות

ידוע לך על אירוע במערות לוזית או בגזר?
º
לא מכירה, מצטערת...
28/04/15 22:17
35צפיות
קיבוץ גזר ראי כאן,,
05/05/15 10:24
12צפיות
º
ביער בן שמן למשל,הם דואגים לקייטרינג, ולא מסובך בכלל.
01/05/15 23:50
33צפיות
ארגון חתונה מהיר?
28/04/15 07:21
214צפיות
בוקר טוב :)

פעם נוספת אשמח לעזרתכם...

החלטנו על פיצ'ונקה, הציעו לנו יום חמישי 11.6 שזה בעוד חודש וחצי!!
אני לא יודעת אם אני אספיק...
מה נראה לכם?
ב4.5 יש לי בירור יהדות בבית דין רבני בפתח תקווה.
אח"כ צריך פתוח תיק ברבנות, לקנות שמלה, להכין הזמנות.
אני אספיק??
זאת לא חתונה גדולה, 60-70 אנשים..אני לא צריכה צלם ודיג'יי וכל מיני שטויות..
השאלה עם אני אספיק לפתוח תיק ברבנות ..מה נראה לכם?
חמישי פנוי אחר יש רק באוקטובר..וכבר די קריר שם..ואמצע שבוע פחות בא לנו.
יום מקסים :)
אין אף אחד שיכול לענות לך על זה.
28/04/15 07:30
171צפיות
פתיחת התיק תלויה בהוכחת היהדות והפרוצדורה משתנה מרבנות אחת למשנֶהָ.
מאחר ואין לאף אחד פה מושג לגבי העניין הפרטי שלך בבירור יהדות או באיזו רבנות ייפתח התיק - אין לאף אחד דרך לדעת.

בגדול:
אם בירור היהדות יעבור בקלות ויסתיים באותו יום - את יכולה להגיע למחרת לרבנות לפתוח תיק.
יכול להיות שיהיו טפסים כאלה או אחרים שתצטרכי לקחת משם כמה ימים אח"כ, אני לא בקיאה בתהליך הבירור.
אם אתם רשומים בערים אחרות - יש סיכוי גבוה שיבקשו מכם להוציא תעודות רווקות.
אם שניכם רשומים באותה עיר והרב מקל - יכול להיות שיסתפקו בלבקש שתביא שני עדים כל אחד, שיכולים לבוא איתכם באותו יום.
את יכולה להתקשר לרבנות בה את מתעתדת לפתוח את התיק באופן אנונימי ולשאול על הפרוצדורה.

בהצלחה!

אחי ואשתו ארגנו חתונה בחודש...
28/04/15 15:58
141צפיות
חוץ מעניין הרבנות את יכולה לעבוד קשה כמה ימים ואת סוגרת את כל הפינות.

מזל טוב!

קיבלתם מחיר של הרגע האחרון?
מוסיפה על הדברים שנאמרו
28/04/15 21:54
103צפיות
זה גם תלוי בכם - אם אתם מסוגלים לתקתק עניינים, לכו על זה, רק קחו בחשבון שיכול להיות ותצטרכו לעשות פשרות ולקבל החלטות מהר - שאין בזה רע. יש כאלה שמעדיפים.
אם אתם לא תעמדו בזה, עדיף לדחות, למרות שכמות האנשים קטנה.... הייתי הולכת על זה

טעימות (מנהלות - נא לשרשר למקום הנכון אם צריך)
28/04/15 00:43
312צפיות
ובכן, חזרתי עכשיו מהטעימות.
מה אומר ומה אגיד, כדאי שהמשפחה תשתף פעולה.
ולא, להגיע להתמרמר כל הערב שהיית צריך להיפרד מהכורסה שלך בבית, להגיד על הכל "מעולה, טעים, מתי הולכים" זה לא נקרא לשתף פעולה.

שאלות ותהיות:
1. לא ראינו בכלל את המנות של קבלת הפנים, כי אין שם בחירה אלא יש חמש עמדות קבועות.
ואם דווקא במנות האלה תהיה נפילה? זה שלא צריך לבחור אומר שאני לא יכולה להתרשם מהמנות לפני האירוע?

2. המנות הצמחוניות מתחת לכל ביקורת. אני מתכוונת לדבר על זה עם בעל המקום.
ממש קיבלתי תחושה שהצמחונים לא מעניינים אותם, כמו איזה ספיח מעצבן שאי אפשר להיפטר ממנו.
הייתי במספיק חתונות וסבלתי מזה שהמקום לא ראה לנכון להוציא מנה נורמלית לצמחונים.
יש לי לפחות 15 מוזמנים צמחוניים, אני לא מוכנה שהם יקבלו מנה קטנה ולא מושקעת, ספוגת שמן ולא משביעה.
וזה אחרי שאמרתי להם בטלפון לפחות 5 פעמים שיש לי עניין עם המנות הצמחוניות ושזה חשוב לי.

3. בתפריט העדכני* שהיה מונח על השולחן היו 5 קינוחים לבחירה, מתוכם 2 היו שונים ממה שהוגש בפועל והרבה פחות מוצלחים כבר בתיאור,
עוד לפני הטעימה: במקום סברינה היה וופל בלגי ובמקום פאי תפוחים היה קרמבל תפוחים. זה לא נראה לי מאוד מקצועי.
*עדכני - כי כשהיינו אצלם בפעם הראשונה לראות את המקום, עוד לא היה תפריט סגור לקיץ 2015.
תכל'ס הם שלחו לי אותו למייל לפי 3 שבועות כי ביקשתי, אבל הם גם הניחו אותו על השולחן לטובת מי שלא הגיע מסודר כמוני (ראו סעיף 6).

4. אנחנו רוצים לקחת שתי תוספות בתשלום - לא ראינו את התוספות.
מנהלת שירות הלקוחות אמרה שזה משהו שאפשר לראות רק ביום שיש בו אירוע.
אז בשביל מה יש ערב טעימות?

5. לא ברור לי למה אני צריכה להגיע שוב למקום כדי לבחור מפות ומפיות, הרי לו היו מציגים לי היום את המפות והמפיות האפשריות הייתי בוחרת מיד.
בשביל זה אני צריכה לנסוע שוב? ועוד בשעה 17:30, מה שיאלץ אותי לצאת מהעבודה שלוש שעות לפני הזמן? שאלתי, אמרו לי שאין אפשרות להגיע יותר מאוחר.

6. אני הדפסתי מראש אקסלים לכל הטועמים שלי, שיסמנו בצורה מסודרת מה הם חשבו על כל מנה.
מישהי אצלי במשרד אמרה לי שזה משהו שהמקום אמור לספק לי - דפים לטעימות.
בפועל לא היו, היו 2 עותקים של התפריט (הלא ממש מעודכן מבחינת קינוחים) שעליהם היינו אמורים לרשום הערות.
והם שמו רק עט אחד. כן, אני קטנונית. זאת החתונה שלי, זה קורה פעם אחת בחיים ומותר לי.

בגדול - נראה לי קצת בעייתי שבנק' הזמן היחידה בה לפי החוזה (הטעימות) אני יכולה עוד לשנות את דעתי בנוגע לגן האירועים,
אני לא מקבלת את כל הנתונים שדרושים לי כדי לקבל החלטה. אני מניחה שזה כי המקום לא מעלה על דעתו שמישהו עוד יבטל בשלב הזה.

חוץ מזה - שאלה של צמחונית:
היה שם אנטריקוט, שכל השולחנות התלוננו שהוא גומי.
ניגשתי לאיש שפרס אותו וקיבלתי צלחת נוספת.
כזכור - אני צמחונית, אז חוות הדעת היא לא שלי, אבל אמרו לי שהמנה השניה שקיבלנו היתה מוצלחת הרבה יותר.
ככה זה עובד באנטריקוט? יש נתח שיש בו חלקים פחות מוצלחים וזה בסדר מבחינתם להוציא אותם לאורחים?
אני באמת שואלת כי אין לי מושג בבשרים ואנחנו ממש בהתלבטות לגבי המנה הזו.

בואי נעשה קצת סדר בדברים
28/04/15 03:07
207צפיות
אני מבינה שזאת הייתה הטעימה הראשונה, ולא זאת שאת אמורה לבחור את המנות...
כל מקום אירועים עובד אחרת. זה שלא הביאו לך דפים לטעימות לא אומר כלום - אני חושבת שזאת מגמה של החודשים האחרונים.
כן, הרבה פעמים משנים את המנות לפי העונה והתקופה וזה גם בסדר.
אם חשוב לך תפריט צמחוני, תדאגי לבחור גם מנות של ירקות, מעבר למנות שמוצעות.
אל תפחדי לשנות ולדרוש דברים אחרים, זה מאוד מקובל וזה ממש בסדר. כמובן, שלא להיכנס לשף למטבח, אבל שיחה עם השף לפעמים עושה פלאים.
וגם... זה מאוד מקובל לבצע עוד טעימות. תסבירי לנציג השירות או למנהל המקום את ההתלבטויות שלך, בדיוק כפי שאת מעלה כאן.
ממליצה לך אפילו לכתוב לו מייל עם הדברים ולבקש פגישה נוספת. נסי להיות מעודנת יותר 
חוצמזה, הנה פוסט שכתבתי, אולי גם הוא יעזור 

אוקיי
28/04/15 09:30
153צפיות
זאת לא היתה הטעימה הראשונה, כי לא היה עניין של טעימה ראשונה.
המקום הזה לא מאפשר להביא קייטרינג חיצוני, הקייטרינג מגיע כיחידה אחת עם המקום.
זאת היתה הטעימה שבה אנחנו אמורים לבחור את המנות לאירוע, כשהפורמט היה "אירוע טעימות":
18 משפחות של זוגות שמתחתנים בחודשיים הקרובים מכונסים באולם אחד.

כשאני מדברת על מנות צמחוניות, אני לא מדברת על מנות של ירקות (שיש בראשונות בשפע) אלא על מנה עיקרית משביעה ומאוזנת, בדיוק כמו המנות לקרניבורים.
זה אומר פסטות לסוגיהן (נגיד רביולי בטטה), ניוקי טוב, עלי גפן עם אורז או משהו דומה.
האפשרויות שהוצעו לנו היו ניוקי (עשוי גרוע) או אגרול (גם לא מוצלח), כשאנחנו אמורים לבחור מנה אחת שתוגש לשולחן לאורחים הצמחונים.
כאורחת בחתונות לא נראה לי הגיוני, שלקרניבורים יהיו 4 סוגי בשרים לבחור מהם ולי תהיה מנה קטנה ועלובה שבקושי שבעתי ממנה.
אני לוקחת בחשבון שבאמצע השבוע לא כולם יספיקו להגיע לאכול בקבלת פנים, בדיוק כמו שקרה לי במקרים שיצאתי מהעבודה ישר לאירוע
והגעתי בול לחופה או ממש כמה דקות לפני, ככה שלא הספקתי לאכול בקבלת פנים.

בוודאי שאני אבקש לשנות דברים, כולל חלק מהתיבול במנות שלא מצאו חן בעינינו בצורתן הנוכחית.
כבר הבנתי שבשוק הזה אם את לא מוציאה לחופשי את הכלבה הפנימית - אף אחד לא יזוז בשבילך מילימטר.

לנציג של איזיווד כתבתי אתמול בלילה את אותו טקסט שכתבתי פה, הוא ידבר בעצמו עם בעל האולם.
אני מתכוונת לדבר איתם בלי קשר.

או קיי, תעדכני בהתרחשויות
28/04/15 21:38
90צפיות
עוד רעיון.... אם אמרתם שאתם רוצים לשדרג ולהוסיף מנות בתשלום. אולי כדאי למצוא מנה צמחונית לשדרוג.
אנטריקוט
28/04/15 17:48
129צפיות
אצלנו אב החתן גם העיר על האנטריקוט, הוא גם ידע לזהות שמדובר בבשר קפוא שהופשר ולא בבשר טרי. לטענת האולם אין אפשרות להביא בשר טרי (לא זוכרת למה, נראה לי ענייני כשרות או משהו).
יש טיפים שייצא יותר טוב - לפרוס במקום ולא לבשל חתיכות שנפרסו מראש ואם הוא מרגיש כמו גומי אז גם מידת עשייה פחות. לדעתי פתרון אידיאלי זה גם פריסה במקום וגם שתהיה אפשרות למידת עשייה לפי בקשת האורח.
לא הייתי מוותרת על אנטריקוט כי אני מאמינה שיש אורחים שמצפים לזה.

הטעימות היו חוויה לא מלהיבה גם אצלי. נהנינו מאיכות האוכל, למרות שאם היתה לנו בחירה לא בטוח שאלו המנות שהיינו רוצים לטעום. בכל מקרה, הקושי היותר גדול (בשבילי) היה אחר כך לשבת עם משפחת החתן ולהחליט תפריט - הייתי באותו כיוון שלהם, אבל מצד שני התקשיתי להבהיר עד כמה הטעם של המשפחה המרוקאית שלי שונה משלנו... (מי שהיה באירוע בבאר-שבע יודע למה באר-שבעים מצפים, ובשרון לא תמצאו את זה....)
תשובה ראשונית של בעל המקום:
29/04/15 11:20
181צפיות
1. לא נהוג לטעום את המנות של קבלת הפנים, מאחר ואין בהן בחירה. אם התרשמת לטובה מהאוכל בכללותו - תסמכי עלינו שיהיה בסדר גם בקבלת פנים.
2. אין בעיה, נדון בזה ונפתח את הדברים, אפשר להוציא שתי מנות לצמחונים וללכת על מנות שונות לגמרי מאלה שטעמת.
3. התפריט עדיין לא סגור במאה אחוז, חלק מהמטרה של אירוע הטעימות היא לקבל חוו"ד מהרבה אנשים עם טעמים שונים,
כדי להגיע לרמת מיצוי מקסימלית בתכנון תפריט מגוון, שיתאים לכמה שיותר טעמים והעדפות וייתן מענה לכולם.
4+5. נהוג שיש יותר משתי פגישות במקום, בפגישה הבאה נסגור את הכל כולל טעימות והסברים על השדרוגים שרציתם.
6. לקחנו לתשומת לבנו, ההצעה מוצלחת וסביר שנשתמש בה.

נקודה ה נוספת שעליה דיברתי איתו:
המלצרים היו צעירים מאוד, לא נתנו שום מידע על המנות ונראו מבולבלים ואובדי עצות באופן כללי.
תשובתו:
מאחר וזה תפריט חדש ועוד לא סגור לגמרי ומכיוון שכל המנהלים היו נוכחים, ההוראה למלצרים היתה
לא לענות על אף שאלה ולא להגיד כלום חוץ מהשם של המנה כדי לא להטעות ולתת מידע שגוי או חסר.

זה נשמע הגיוני?
º
נשמע לי הגיוני בהחלט
29/04/15 20:41
34צפיות
נשמע שהוא לקח את דברייך ברצינות ולא נפנף אותך
30/04/15 10:19
78צפיות
זו נקודה חשובה בעיניי.
כמו שנאמר נשמע הגיוני ושהוא לוקח אותך ברצינות
30/04/15 11:50
76צפיות
אנחנו (דרך אמא שלי) דיברנו עם הקייטרינג מלאאא. כבר לא זוכרת את כל הדילמות הלבטים וההנחיות, אבל קיבלנו מלא קינוחים שווים :)
הרבה סימנים לא משהו
30/04/15 10:16
111צפיות
אבל תודי שקשה לשפוט באובייקטיביות למקרא ההודעה שלך...
בכל אופן רציתי להודות לך שאת דואגת לצמחונים, כבר יצא לי לאכול בחתונות חביתה, שניצל טבעול, או מנת פסטה קרה בלי שום רוטב. בחיי.
ברור שאני דואגת לצמחונים, אני צמחונית בעצמי.
30/04/15 11:14
91צפיות
לאורך השנים יצא לי לקבל כמנה צמחונית:
* ספגטי ברוטב עגבניות דלוח
* מאפה בצק פילו במילוי אנטיפסטי, ברוטב עגבניות שממש לא התאים (אבל כנראה נשאר להם מהדג שהציעו לשאר השולחן)
* שניצל טבעול עם חצי עלה חסה ושתי עגבניות שרי לקישוט
* פיצה בלי גבינה (כלומר - הפוקצ'ה מקבלת הפנים, עם אותו רוטב של הדגים וכמה חתיכות של זוקיני)

היו גם מקומות שקיבלתי אוכל מוצלח יותר.
אני מתכוונת לבקש מהם מנה של רביולי בטטה בשמן זית עם בזיליקום ואורגנו ועוד משהו.
לא מקובל עלי שלקרניבור יהיו 4 אפשרויות ולי ולשאר הצמחונים רק אחת.
º
01/05/15 12:10
5צפיות
Riverside
28/04/15 23:15
157צפיות
היי כולם,
פעם ראשונה שאני כותבת פה :) אנחנו מתכננים להתחתן באזור נובמבר, חתונה של בערך 150 איש.
אשמח מאוד לשמוע אם מישהו מכיר את הריברסייד, היה שם או התחתן שם? עוד לא ביקרנו במקום, אבל לפי התמונות באתר שלהם נראה ממש יפה שם. אשמח לשמוע חוות דעת.

תודה רבה!! :)
הייתי שם בחתונה (בריברסייד)
29/04/15 03:52
121צפיות
מהמם.
זכור לי שהאוכל היה ממש טוב. רק החתונה הייתה ביולי והיה חםםםםם אז כולם ברחו פנימה ואז היה קצת צפוף, אז אולי כדאי לחשוב טוב על באיזה תאריך בשנה
לדעתי אחד המקומות היפים.. ומתאים ל150 איש
כן אנחנו חושבים על אזור נובמבר :) ו
29/04/15 11:16
83צפיות
איזה כיף, תודה על ההמלצה! כמה אנשים היו בחתונה שהיית?
º
230 (זה קצת יותר מדי לשם אבל היה בסדר)
29/04/15 22:23
23צפיות
ריברסייד מקום מדהים
29/04/15 12:53
99צפיות
הקייטרינג שהם עובדים איתו הוא מעשייה שנחשב לאחד הטובים.
חתונה של 150 איש היא ממש בול למקום לדעתי.
הבעיה היחידה שלי הייתה שהחופה בפנים כי אסור להתחתן בפארק, זה עושה רעש לדיירים השכנים.
מה שאני שכחתי לשאול כשהייתי שם זה על הסדרי חנייה. החנייה במקום היא של אחוזת החוף (המקום עצמו יושב במרכז דניאל לחתירה).
תודה לכולם!! , אשמח
29/04/15 18:19
59צפיות
לעוד המלצות או חוות דעת!!

תודה :)
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
30/04/15 10:57
6צפיות
|קדימה|האם אתה בעל עסק קטן או בינוני וצריך ייעוץ בהתנהלות הפיננסית מול הבנק?
האם אתה מעוניין בהכוונה בנושא גיוס הלוואות מהבנקים או מקרנות שונות לטובת העסק שלך?

|שמאל|היכנס עכשיו לפורום מימון עסקים ותקבל את כל המידע הנדרש!

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באוסטרליה?
מתכננים את מסלול הטיול לניו-זילנד ויש לכם שאלות?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים באוסטליה ניו-זילנד ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|שמש|אם תמיד חלמתם על חופשה בסקנדינביה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים בסקנדינביה הוא בדיוק המקום בשבילכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בסקנדינביה ותתכננו את הטיול שלכם!

|מטוס|מתכננים חופשה חלומית לספרד וזקוקים להמלצות על היעדים החמים?
מתלבטים לגבי מלון או מסעדה בפורטוגל ומעוניינים בהכוונה?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בספרד פורטוגל ותקבלו מידע שיאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול האידיאלי ביותר עבורכם!

|קדימה|אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאלצהיימר, אין לכם צורך להרגיש לבד.
פורום אלצהיימר נפתח מחדש על מנת לספק לכם זירה נהדרת לשאול שאלות ולקבל את התשובות המקצועיות ביותר.

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום אלצהיימר ושתפו במה שעובר עליכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 27/04
27/04/15 19:29
17צפיות
איפה קונים טבעות ?
21/04/15 15:03
192צפיות
אז אני מחפשת טבעות מזהב צהוב ותהיתי אם חוץ מהרשתות הגדולות יש לכם המלצה באזור חיפה ואם לא באזור חיפה אז בת"א עצמה (בכל זאת רכבת אחת לשם ;) )   טבעות יפות עדינות במחיר שפוי... הרשתות הגדולות לא ממש עונות למחיר שפוי :) 
תודה רבה מראש :) 
תגדירי "שפוי".
21/04/15 15:55
132צפיות
יש טבעות בכל מיני מחירים, לרוב זה מתחיל ממחיר הזהב.
איך שלא תהפכי את זה, טבעת פשוטה עדיין שוקלת 4-5 גר'.
למיטב ידיעתי המחיר בימינו לגרם אחד של זהב גולמי הוא 150 ש"ח.
º
עד 1000 גג 2000 הגדרה יותר טובה ? :)
21/04/15 16:10
56צפיות
לטבעת אחת או לשתיהן ביחד?
21/04/15 16:25
174צפיות
כפי שכתבתי, גר' זהב עולה סביב 150 ש"ח.
תכפילי את זה במשקל הטבעת ותוסיפי כמה גרושים על עבודת ביצוע (לחישוק בסיסי יחסית, לא מאוד מעוצב) ותגיעי לאיזור 700-800 ש"ח.
אם את מוצאת משהו שמוצא חן בעינייך במחירים האלו (וזה אפשרי, רק עניין של טעם) - כן, אפשרי בהחלט לסגור את הסיפור בפחות מ-2000 ש"ח.
אני יכולה להגיד לך שראיתי כמה וכמה דברים נחמדים בטווח המחירים הזה בחנות שבה קנינו.

אישית אני פחות בעניין של זהב צהוב (ומצד שני זהב לבן לבד לא נראה לי כמו טבעת נישואים באופן מובהק), אז היה לי חשוב שהטבעת
שלי תהיה שילוב של השניים - מה שכמובן הקפיץ את המחיר בגלל סיבוך העבודה והעיצוב.
הבחור בחר לעצמו טבעת פשוטה שלא תציק לו יותר מדי והיא באמת היתה מתומחרת בכ-700 ש"ח.
נורא הצחיק אותי שכשאמרתי למוכר "חשוב לי שזה יהיה X ולא Y, בכ"ז מדובר בתכשיט שילווה אותי יום יום כמה עשרות שנים"
הוא חייך ואמר לי "שטויות, ממילא כולן באות להחליף ולהתרענן אחרי כמה שנים, מקסימום לכבוד עשור לנישואים..."
יכולה להמליץ על מילר
22/04/15 08:19
131צפיות
יש להם תמיד הנחות והמחירים שפויים יחסית לרשתות אחרות. חוץ מזה מקבלים אחריות לכל החיים, ואת יודעת שקיבלת מוצר איכותי שיישמר טוב.
משהו קצת פחות יקר זה רשת שנקראת פיינגולד, לא יודעת אם יש באזור חיפה, אבל יש להם מבחר גדול מאוד של טבעות והמחירים נעים סביב 900-1000 לפי מה שאני זוכרת מחיפוש הטבעת שלי. שם את רק צריכה להיזהר מטבעות שיש להם כמו נצנצים, כי זה יותר עם הזמן...
לא מכירה חנות ספציפית...
22/04/15 10:10
122צפיות
אבל בבורסה יש המון חנויות שלוקחות לפי משקל הטבעת, 170-180 לגרם.
זה לקחת רכבת לתל אביב מרכז.
את יכולה לבדוק המלצות על חנויות באתר מיט4מיט
º
מאיביי D-:
27/04/15 16:22
19צפיות
המלצה על תופרת (גזרה+עיצוב)
27/04/15 16:05
103צפיות
היי,
אני כבר כמה זמן חורשת את האינטרנט ולא מצליחה למצוא המלצות מבוססות על תופרות עם ניסיון בתפירת שמלות כלה...
חשוב לי מישהי שלא באים אליה עם שמלה קיימת אלא עם עיצוב מסוים והיא יודעת ליצור מאפס גזרה שמתאימה למבנה הגוף, ועל זה לבנות את העיצוב (הרבה תחרה). יש לי עיצוב מסוים בראש שמתבסס על שמלה שראיתי בעמנואל, אבל אני מפחדת ללכת למישהי ולגלות רק במדידה שלישית שזה לא מחמיא - אני טיפה מלאה ויש לי חזה וצריך לדעת לעבוד עם זה.
בנוסף - מישהי פה שתפרה - מנסיונכן כמה מדידות צריך? והאם קודם כל קונים בדים ואז מתחילים במדידות? איך התהליך עובד?
|בררר|

אחותי עשתה את זה
28/04/15 20:40
80צפיות
ואני הלכתי בדיוק לאותה מעצבת בשביל השמלה שלי.
לחנות שלה קוראים זואי שמלות כלה והיא ברעננה.
אני הגעתי אליה עם תמונות של שתי שמלות במטרה לשלב בינהן ואנחנו מתחילות לעבוד על זה בימים אלה ממש

את מגיעה אליה, אתן מדברות על מה את מחפשת ומה מתאים לך, היא נותנת לך למדוד כמה דגמים שיש לה מוכנים כדי להראות לך מה יתאים לך ולראות עליך גזרות.
אחרי שאתן מסכמות מחירים, היא לוקחת את המידות שלך וקובעת לך מדידה ראשונה, זה מה שאני יודעת בינתיים.
אבל את הבדים היא מביאה ואתן בוחרות ביחד
התהליך שהיה אצלי
30/04/15 09:29
47צפיות
מצאתי כמה דגמים שמצאו חן בעיניי.
הלכתי איתם לתופרת, ובהחלטה משותפת בחרנו דגם אחד, עליו עשינו שינויים. היא מדדה אותי מדידה ראשונית.
אח"כ הלכנו יחד עם התופרת לבחור בדים (היא עובדת עם חנות מסויימת שנותנת הנחה) והיא עזרה לי לבחור צבע, סוג בד, אבנים שהוספתי... זה ממש עזר ללכת איתה כי היא ידעה לשלוף מה אורך הבד ומה אורך האבנים והגתה רעיונות נוספים בהתאם למה שיש בחנות.
אח"כ היא יצרה בסיס לשמלה ע"פ המידות שלקחה בפגישה הראשונה, וכשהגעתי למדידה היא קיצרה, הצרה ועשתה שינויים על הגוף שלי. אני חושבת שסה"כ עשיתי 4 מדידות (לא כולל המדידה שלפני קניית הבד).
אם את הולכת לתופרת מקצועית ומנוסה אז אין לך מה לדאוג. היא עושה התאמות ושינויים תוך כדי ולא אמור להיות מצב שהשמלה לא תשב עליך יפה. אני נגיד רציתי שרוולים, ואז ראינו שהם לא יושבים יפה אז ויתרנו עליהם והיא שינתה את הסיומת של הכתפיות כדי שהם ישבו יפה. משהו לא הסתדר לי בחזה-אז גם שם היא עשתה שינויים.

אם תגידי מאיפה את בארץ, יוכלו אולי להמליץ לך על תופרות.

אני מרמת גן, אשמח להמלצות על תופרות מכ"ס ועד ראשל"צ
02/05/15 23:06
12צפיות
אם צריך ארחיק יותר מזה...
חשוב לי תופרות מהמלצות אישיות ושיודעות לעבוד עם חזה גדול וקצת מותניים בולטות. הייתי אצל אחת שמלאה בהמלצות באינטרנט אבל הציעה לי דברים שמדגישים את כל מה שלא צריך להדגיש.
יש לי מישהי מדהימה מכפר סבא!
03/05/15 15:51
16צפיות
קוראים לה חנה פרנקו והיא ממש מקסימה והכי יודעת מה מחמיא לכל אישה.
אמנם אין לי חזה גדול, אבל אני לא בדיוק במידות של דוגמנית והיא ידעה להתאים לי בדיוק את הגזרה המושלמת שסופר החמיאה לי
היא גם היתה מאוד מאוד סבלנית גם בפעם הראשונה עד שמצאתי את מה שאהבתי וגם לאורך כל המדידות
מומלצת בסופר חום ואהבה
º
מחפשתהיכןניתןלצבועסנדל לבן באזורחיפההקריות?
28/04/15 18:51
18צפיות
º
מוסיקה, צילום ואטרקציות 27/04
27/04/15 18:47
14צפיות
להקת מבראשית
27/04/15 16:16
44צפיות
שמעתי שהרבה ממליצים על להקת מבראשית אך אני קצת מבולבלת..מי הזמר שלהם עכשיו?הבנתי שיש מישהו חדש בשם אלמוג..אלמוד זה זה ששר בקליפים שלך באתר? או שמי שמופיע שם זה הזמר הקודם?
אפשר להיעזר בכם גם אם לא מדובר בחתונות?
27/04/15 23:38
147צפיות
הבנתי שצברתם הרבה  מידע על "כפר גלעדי".  נולדה לנו נכדה והורייה מתכוונים לעשות מסיבה בחיק הטבע. אני ממונה על נושא המתוקים. לגבי המבוגרים  העניין סגור, באשר לילדים צריך לעשות השלמות רציניות של ממתקים (סוכריות גומי למשל) וחטיפים, תוכלו להמליץ על חנויות ועל מוצרים ספציפיים?  מאחר שנתמניתי  גם ל"ראש ועדת הקישוט"  רציתי לדעת אם יש המלצות על  חנות מיוחדת בדרום תל אביב, לדגלונים, בלונים וקישוטים נוספים שיהלמו את המעמד.
כל המלצה ו/או רעיון יתקבלו בברכה.
הרבה  תודות ומזל טוב לכוווולם.

בוודאי
28/04/15 00:06
90צפיות
יש את רחוב כפר גלעדי הידוע. יש שם שפע של חנויות ואפשרויות.
כמו כן, יש לך את הולה בגבעתיים. לא חייבים ללכת, אפשר לעשות הזמנה באינטרנט.

לגבי הפעלות לילדים, שמחה לצרף לך פוסט עם רעיונות http://citrusim.blogspot.com/2015/01/blog-post_19....

מזל טוב  
º
תודה על התגובה המהירה והמועילה !
28/04/15 01:32
21צפיות
º
28/04/15 03:08
7צפיות
º
עיצוב, פרחים ו- DIY
27/04/15 18:46
22צפיות
שאלה יותר אופטימית - זר כלה
25/04/15 22:39
262צפיות
מישהי עשתה זר בצבעים צהוב וכחול, בין היתר ? לא יצא לי לראות פרחים כחולים שאני מאוד רוצה לעשות, אפילו אם זה יהיה מבד.  האם יש בכלל כאלו ? איפה בכלל אפשר להשיג פרחים מבד ? 

תודה
אוהדת מכבי?
25/04/15 23:44
164צפיות
צהוב - יש לך חמניות/חרציות/גרברות, כולם פרחים עם ראש גדול יחסית. יש גם ורדים צהובים.
גשי לחנות פרחים ותבקשי לראות כל מה שצהוב.

כחול - יש מעט מאוד פרחים כחולים בטבע, רובם לא ממש כחולים אלא יותר סגולים.
למיטב ידיעתי יש לך שתי אופציות:
1. להזמין מראש פרחים "צבועים" - כאלה שנולדו לבנים, משקים אותם במים עם צבע מאכל כדי שייצבעו.
זה לא עובד עם כל פרח, אז אל תינעלי על פרח מסוים. לי אמרו שעל ורדים זה פחות עובד, על ליזיאנטוס יותר מומלץ.
שימי לב להדגיש שאת מחפשת כאלה שנצבעו בשיטת ההשקיה, כי יש גם חנויות שמרססות צבע חיצוני וזה עלול ללכלך לך את השמלה.
את יכולה לגשת לחנות פרחים, להראות להם את תוצאות החיפוש הזה בגוגל ולבקש שיכינו לך משהו דומה.
2. היתה מישהי בפורום שבקרדיטים שלה הסבירה שהיא רצתה רק כחול ולא היה, אז היא קנתה זר מלאכותי בצבע שהתאים לה באחת מחנויות הכל בדולר.
את יכולה לבדוק גם את האופציה הזאת. בכלל יש בשרשור ההוא לא מעט רעיונות.

ואני רוצה לציין שכיף לראות שהתאוששת קצת ושאת חושבת על הדברים הנחמדים יותר באירוע

כן. אוהבת מכבי . :)
26/04/15 11:21
162צפיות
לא יצא לי לראות פרחים כחולים, לא ידעתי יש אפשרות להשקות אותם בצבע או לרסס.
שאלת חרציות
26/04/15 17:05
127צפיות
אם כבר הזכרתן את העניין
הייתי ממש רוצה להתחתן עם זר חרציות או לפחות פרחי שדה צהובים ו/או לבנים.
עד כמה זה ריאלי לאמצע יוני מישהי יודעת? ועד כמה השוזרת תזדעזע מבקשתי?
תשובה מויקיפדיה
26/04/15 17:21
106צפיות
תקופת הפריחה של החרציות בארץ מתחילה בפרואר, מגיעה לשיאה במרץ-אפריל ומסתיימת במאי.
את יכולה לבקש, בחנות הפרחים יגידו לך אם ריאלי או לא, יכול להיות שיש להם גידול מלאכותי כל השנה.
מה שכן - עלי החרצית מתכופפים בלילה ומזדקפים ביום, מה שאומר שגם אם יהיו לך חרציות באמצע יוני, יש מצב שעלי הכותרת לא יהיו פתוחים בשעת החופה...
את יכולה לעבור על הרשימה הזאת ולבדוק אם אולי יש פרח אחר שמתאים לך מבחינת העונה.

ולמה שמישהי תזדעזע מהבקשה הזו?
זאת החתונה שלך, את קובעת!
תודה על התשובה, רציתי לדעת האם זה בכלל אפשרי
26/04/15 17:29
99צפיות
ובכלל יש לי חשש לגשת לספקים עם בקשות לא שגרתיות, זה בגלל שאני ילדה טובה ירושלים ותמיד "לא נעים לי".
גם אני, בימים כתיקונם, ילדה טובה ולא נעים לי.
26/04/15 18:12
108צפיות
יחד עם זה - החתונה שלי היא ערב אחד! שלא יחזור על עצמו.
אם כל החיים רצית להתחתן עם זר צהוב-לבן - את משלמת מספיק כסף, תבקשי זר צהוב-לבן.
אם יש פרחים רלוונטיים בעונה - שגרתי או לא זה לא עניינו של אף אחד.
והרי דוגמה: אני מתחתנת עם נעליים כחולות (לא תכלת בהיר, כחול כהה) ומי שזה נראה לו מוזר יכול לקפוץ לי.

מתחתנת עם נעליים אדומות :)
27/04/15 12:30
78צפיות
חשבתי גם על כחול כהה. זה כבר היה יותר קל, הלכתי לחנות שהיא לא נטו נעלי כלה, ואף אחד לא חשד 
שונאת להיות תלויה באחרים או שמפעילים עלי לחץ. שונאת אפילו לבקש עזרה ממוכרים בחנויות בגדים. לפחות אני יודעת שמה שעברתי במדידת תלבושות לחינה בטוח יותר גרוע מתהליך בחירת זר כלה מוזר (ואם את מכירה מלבישות לחינה את תביני...)
יש מצב שבחודש ביוני עונת החרציות מסתיימת ,ואז אולי,,
05/05/15 10:53
9צפיות
תבדקי אפשרות זר פרח דומה  או חרציות עשויות משי?
משי לא נראה לי שמתחשק לי
05/05/15 10:56
6צפיות
אם לא יהיו חרציות או פרחי שדה צהובים, כנראה פשוט אלך על מה שיציעו לי... אולי משהו במרסלה או ורוד עתיק, אדום כהה... זה יתאים לנעליים שלי. החלטה קשה בקטע מפתיע!
סקרן אותי אז חיפשתי
26/04/15 09:25
169צפיות
ומצאתי את זה http://hebrew.alibaba.com/product-gs/first-foam-ye... שזה כנראה מכירה מאוד סיטונאית ואין לי מושג על איכות
א ב ל זה נתן את הרעיון של שיפון כחול עם פרחים צהובים ואז אין בעיה של לצבוע פרחים.

אני מניחה שגם אפשר לשלב פרחים מבד עם פרחים אמיתיים

º
אוי זה נשמע דווקא מקסים הצבעים
27/04/15 16:22
25צפיות
יום הזכרון
21/04/15 22:03
59צפיות
יוסי היה חבר טוב שלי מהחטיבה. הוא נפל באוקטובר 1995.
כבר עברו 20 שנה ועדיין הזכרון כואב והגעגועים חזקים 

מתוך ספר הזכרון של יוסי (הכותב ביקש שלא להזדהות)

דם של חיילים בחול
והלב צועק והגוף לא יכול,
מוכה תדהמה ואילם שפתיים
ורק הדמעות זולגות.

עזבת פתאום
בלי הסבר ומכתב
עזיבה פתאומית
של חייל בשדה קרב..

במקום הידידות
שלעד נועדה
נותרנו בוכים,
בלבנו תהום פעורה,
רוצים אותך בחזרה.

את העיניים,
את החיוך
אך במקום זאת,
שמך באבן חקוק.

יהי זכרך וזכר חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה ברוך
לזכר חיילים-חתנים מהקיץ האחרון
22/04/15 08:15
166צפיות
רס"ן בניה שראל, שנפל בקרב ברפיח שלושה שבועות לפני חתונתו.
סגן הדר גולדין, שנפל בקרב ברפיח שבועות ספורים לפני חתונתו.
º
עצוב. יהי זכרו ברוך.
27/04/15 21:06
12צפיות
Flix
פורום תאילנד

פורום תאילנד

ביקרתם? ראיתם? מתעניינים? בואו לדבר על זה בפורום תאילנד >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום