לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

חתונה בזול - טייק 2
21/11/14 14:55
120צפיות
היי, לפני מספר חודשים פתחתי כאן שרשור בנוגע לתכנון חתונה בתקציב נמוך... להלן עדכון מצב  
הצלחנו להביא את עצמנו להבנה שאם רוצים אולם/גן לכ-200 איש (לא החלטה טריוויאלית, אבל בסדר) , 200 שקל למנה זה מחיר המטרה שלנו (כולל הכל - דיג'יי [שגם ככה ינגן רק את הפלייליסט המוכתב שלנו], תאורה מלצרים כו) פלוס 10 אלף לצלמים, אלכוהול נוסף וזוטות אחרות. 50 אלף. 

בכל מקרה, 200 שקל זה דיי נמוך. לכן רצינו לשחק עם התאריך - ספירת העומר (השבוע שאחרי פסח, שמותר לפי חלק ממסורות האשכנזים להינשא) / פברואר-מרץ. 

• לניסיונכם,  בכמה בחירת תאריך שכזה יכולה להוריד מחיר מנה "קיים" ב20 שקל? ב50?
  • מה יוצא יותר זול - חורף או עומר?
  • גם אחרי ששומעים מחיר ראשון (בטלפון או במייל) כמה עוד אפשר לרוב להתמקח? ולא במובן של "על אותו כסף תביאו עוד משהו" אלא דווקא במובן של "ואם נוותר על עיצוב שולחנות - כמה זה יוריד?" 10? 20 למנה? 
  • מה הפאקטור של "סגירה חודש מראש" על המחיר?  מוריד עוד 20? 50 למנה? באותו הקשר, האם העומר הופך להיות פופולארי ככה שאי אפשך לסמוך על כך שיהיה פנוי? 
תודה מראש  
לא מכירה משהו כל כך זול.... הלוואי שהיה
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
22/11/14 22:59
16צפיות
כזה שכולל הכל במחיר.
מספר המלצות שאולי יכולות לעזור:
 מציאת תאריך שאינו כל כך מבוקש. אם אתם הולכים למקום מסויים, פשוט לשאול, מה יהיה יותר זוך - חורף/עומר/ברגע האחרון וכדומה.
 התרחקות מאיזור המרכז והשרון - שהם יקרים יותר.
 בחירת יום פחות "סקסי" - ימי ראשון או שני פחות מבוקשים.
 גם בתוך חודשי החורף יש חודשים/ימים פחות אטרקטיביים....
 לרוב אפשר לקבל צ'ופרים, קשה יותר להוריד את המחיר... אבל זה לא אומר שלוותר ולא לנסות. לנהל משא ומתן...
 לקחת בחשבון שאולי אי אפשר להתחתן בתקופת העומר, אבל בהחלט אפשר לקיים אירועים אחרים.... כך שלמצוא "חור" ביומן, נראה לי הגיוני יותר לניהול יעיל של משא ומתן.
 אישית, הייתי בודקת גם אולמות שמתאימים יותר למגזר הדתי. הם לא בהכרח פחות טובים והם זולים יותר.
 בתי מלון יכולים להיות זולים יותר, לפעמים.
 הייתי בודקת את ה- MESSI - יש לו יופי של מחירים וזה אחלה מקום, לדעתי. המיקום מעט בעייתי ויש לו חלוקה מבנית שלא מתאימה לכל אחד, אבל חוץ מזה אין לו חסרונות, כשמדובר בחתונה קטנה...

נראה לי שזה בגדול... אם יש עוד שאלות, אשמח 

º
מוסיקה, צילום ואטרקציות 22/11
22/11/14 22:50
1צפיות
מישהו שמע על... חשוב! :)
22/11/14 19:53
28צפיות
הי כולם! :)אשמח לקבל חוות דעת אם מישהו שמע או היה באירוע של DJ עידו שריג..תודה!
º
מחפשים מקום ואוכל 22/11
22/11/14 22:45
3צפיות
º
האם לגן הבאר של סבא בפ"ת יש רשיון עסק:?
21/11/14 11:11
31צפיות
לפי האתר של משרד הפנים אין להם בעיה עם רשיונות
22/11/14 22:49
8צפיות
עניין לא פתור
41תגובות
18/11/14 05:43
485צפיות
שלום לכל חברי וחברות הפורום,

לפני כחמישה חודשים- התחתן זוג חברים טובים שלנו שמתגורר בחו"ל. חתונתם התקיימה בארץ.
שמחנו בשמחתם, הגענו לחתונה, רקדנו, שימחנו אותם ונשארנו אחרונים עד שתמה החתונה. מיותר לציין, הבאנו כרטיס ברכה מושקע עם ברכה...

(המשך...)
שלום לכל חברי וחברות הפורום,

לפני כחמישה חודשים- התחתן זוג חברים טובים שלנו שמתגורר בחו"ל. חתונתם התקיימה בארץ.
שמחנו בשמחתם, הגענו לחתונה, רקדנו, שימחנו אותם ונשארנו אחרונים עד שתמה החתונה. מיותר לציין, הבאנו כרטיס ברכה מושקע עם ברכה שנכתבה מכל הלב ותוך מחשבה ושיק על סך אלף שקלים. 

כחודשיים לאחר חתונתם- אנחנו התחתנו. מובן שהם קיבלו הזמנה לחתונה למען הסר ספק. 
בעת חתונתנו הם שהו בחו"ל (שם הם גרים) ולא חגגו עימנו. 
מאז שאנחנו התחתנו- נפגשנו כבר מספר פעמים. באף אחת מהפעמים הם לא הביאו - לא כרטיס ברכה, לא מתנה. לא שיק, לא מזומן.... ממש כלום. 

בתום הפגישה הראשונה עימם- חשבנו- אולי שכחו.
בתום הפגישה השנייה- אולי לא זכרו. אולי בפעם הבאה.
כך בתום כל פגישה אנו יוצאים עם סימני שאלה באוויר- ולא מבינים את התנהגותם.

בעלי ואני דיברנו על זה לא אחת. שנינו מרגישים תחושה לא נעימה מהעניין. והדבר מעיק עלינו.

אצלנו בחבורה מקובל שאם זוג נעדר, נהוג להביא מתנה (סכום זהה למה שהזוג השני הביא).
כך, זוג אחר למשל ששהה בחו"ל בזמן חתונתנו- הביא לנו את אותו הסכום שהבאנו להם לרגל חתונתם.

חוסר ההתייחסות והעובדה שהזוג המדובר לא טרחו אפילו למסור לא כרטיס ברכה שלא לדבר על מתנה מקומם אותנו.
לשואלים- מצבם הכספי יותר מטוב ויותר ממצוין. 

סמיכות החתונות שלנו לא מוסיפה לעניין. זה לא שעברו 8 שנים ומי זוכר מה היה וכמה היה.

זה נושא שלא ניתן להעלותו בפני חברים אחרים (כי כולם מכירים זה את זה) ולכן אני כותבת פה.
אינני יודעת כיצג לנהוג. מצד אחד, לא הייתי רוצה לאבד חברים בשל דבר כזה. גם אם כן- איך פותחים נושא כה רגיש? ומנגד, זה יושב לנו כמו עננה שחורה ומעיקה.
ברור שאם לא הביאו לאחר כחמישה מפגשים עימנו- כנראה אין הם מתכוונים להביא. וזה רובץ עלינו.
חשוב לציין- אלף השקלים הללו לא ישנו כהוא זה את מצבנו הכלכלי. זה לא יעשה אותנו לעניים ולא יעשה אותנו לעשירים. הודעה זו נכתבה משום שה*יחס* הוא זה שמפריע לנו. או יותר נכון- היעדרו. מפריע לנו שהזוג לא טרח להתייחס לכך שאנו נישאנו, הקמנו בית, חגגנו מאורע חשוב זה, והם לא טרחו להתייחס לזה.
(יחסם הכללי אלינו נשאר בדיוק כפי שהיה קודם. אין לנו חשש שבטעות פגענו בהם או דבר מה מסוג זה.)

מה אתם הייתם עושים? מה דעתכם בעניין?
כאמור- אין לי אפשרות להתייעץ עם חברים כי כולם מכירים את כולם.
אני לא רוצה לפוצץ / להעכיר את האווירה. חשוב לי לשמור על יחסים טובים ובאותה נשימה- מתה לדעת מה עומד מאחורי העניין ולסגור את סימן השאלה הפתור הזה. 
יצא ארוך. תודה לכל מי שהגיע עד כה. 
אין לקדם הודעה זו. 
קרדיטים!
הודעה זו מכילה תמונות
18/11/14 16:21
480צפיות
אני לא תופסת שעברו כבר חודשיים מאז החתונה! ארגנו הכל בחודש וחצי וזה התאפשר לא מעט בזכות הפורום. אז הקרדיט הראשון מבחינתי לכן. תודה ענקית על כל העזרה
אני מודה היו לי רגעים שרציתי לוותר על הארוע. זאת חתונה שנייה שלי ורציתי לחגוג את האהבה שלי בלי קישקושים, בלי אנשים מיותרים, בלי מסכות. אבל איך נמנעים מזה, כשיש עוד אנשים ורצונות מעורבים בתמונה, ולגבר שלי זו החתונה הראשונה.. אחרי שבוע מתוח, פשוט עצרנו. ישבנו ודיברנו על כל מה שחשוב לנו ביום שלנו, חשבנו מה יגרום לנו להתרגש.
וזה מה שיצא: בלי דת (אבל ברוח המסורת היהודית), מנחה הטקס חייב להיות מישהו שמכיר אותנו (בחרנו בחברה טובה :), משפחה וחברים קרובים בלבד (90 אורחים), מוזיקה שמזכירה לנו רגעים שלנו (90's, ג'יפסי קינגס ומוזיקה של מסיבות חוף באיביזה), מקום שמשלב בחוץ ובפנים (שאנשים ירגישו חופש להיות איפה שנעים להם). ואני אלבש שמלה שבה ארגיש אני (וככה ויתרתי על הינומה ועל זר, רציתי שהידיים שלי יהיו פנויות לחבק את כל האנשים האהובים שבאו להתרגש איתי).
היה לנו מ-ד-ה-י-ם!
אז הקרדיט הבא הוא ל"גופרמן" ברשפון שערכו לנו ארוע בלתי נשכח. ולאיתי, מנהל הארוע שהיה שם בשבילנו בכל שלב ודאג לשירות ללא רבב. בהזדמנות הזאת תודה ronitvas! שקלטת פה בפורום בדיוק את מה שהיינו צריכים וששלחת אותנו לגופרמן. 
הדק בחוץ
פנים המסעדה
הבר ורחבת הריקודים
צילום ועריכה - נחל אדוט המוכשרת
הודעה זו מכילה תמונות
18/11/14 16:39
417צפיות
נחל היא משהו מיוחד. מוכשרת בטירוף. הכרתי אותה שנה שעברה כשחיפשתי צלמת להפקת האיפור שלי. היא שלחה לי את העבודות שלה והנשימה נעצרה לי. היא כמובן צילמה את ההפקה ושנה אחרי גם את החתונה שלי. במסירות אינסופית היא ערכה כל צילום כדי שהתמונות ישדרו את האווירה.
כמה מיצירותיה.. 
השמלה
º
תמונות מרהיבות, מחכה לעוד!
18/11/14 16:51
62צפיות
º
18/11/14 17:13
22צפיות
קרדיטים משמחים ותמונות מהממות
21/11/14 17:12
25צפיות
אפשר לשאול מאיפה התכשיטים היפים?
בטח שאפשר :) מאוסנת תכשיטים
21/11/14 17:38
27צפיות
חיפשתי משהו שישלים את הלוק של השמלה. אני בדר"כ בחורה של פנינים, אבל הפעם רציתי דווקא לצאת מאזור הנוחות שלי ולנסות משהו יותר מתוחכם וזה מה שיצא :)
º
לדעתי יצא יפה מאוד
21/11/14 17:41
6צפיות
מוזיקה - DIY
הודעה זו מכילה תמונות
18/11/14 16:55
352צפיות
זה היה החלק הכי שווה בהכנות. זו הייתה חתונת שישי צהריים, רצינו משהו לגמרי לא פורמאלי ולא מחייב אבל גם לא רצינו לוותר בכלל על ריקודים. פה אחד החלטנו לוותר על די.ג'י. אז התיישבו והכנו את הפלייליסט שלנו. ואז הורדתי תוכנה לעריכת מוזיקה והכנתי רצועה של 3.5 שעות, עם מעברים בין השירים וכל העסק :)) גם את הסלואו הכנסתי באמצע "All of me" של John Legend והחזק שלי צרח לי באוזן כבר חצי שיכור "You're crazyyy and I'm out of my miiiind............."
אחרי שהוציא את כל ההתרגשות מהמערכת, פה בתמונה הוא כבר קצת בוכה.. חמוד שלי..
º
אתם מהממים! והבגדים סולידיים וממש בטוב טעם
18/11/14 17:44
61צפיות
שמלה - נטע דיזנגהוף 119
הודעה זו מכילה תמונות
18/11/14 17:12
389צפיות
בחיי שהתכוונתי ללבוש שמלת קרושה קצרה שיש לי בבית. רציתי להרגיש הכי נח שאפשר. אבל החתן שלי רצה שאהיה לו כלה וביקש שאבחר משהו קצת יותר חגיגי :) ואני כ"כ שמחה שהסכמתי! כדי לתת לי זריקת עידוד, הוא העלה אותי על האופנוע שלו ולקח אותי לסיבוב חנויות. כן, כן נסענו ביחד לבחור שמלת כלה :)) הגענו לחנות שנקראת "נטע" בדיזנגהוף 119, גם כן המלצה שקיבלתי בפורום, אז גם זה בזכותכן!
זאת הייתה השמלה הראשונה שמדדתי ואהבה ממבט ראשון. יצאתי מהתא, הסתכלתי עליו, הוא הסתכל עליי במבט של "זה זה", שילמנו ויצאנו. בחזור על האופנוע כבר הרגשתי כלה.
*גילוי נאות - זאת חנות של שמלות ערב בסגנון קצת מנצנץ לטעמי, אבל הם מביאים פה ושם 2,3 שמלות כלה בסגנון אורבני יותר ובמקרה שלי זה כל מה שהיה צריך.
º
מקסים!
19/11/14 13:09
28צפיות
º
השמלה ממש יפה!
19/11/14 20:17
33צפיות
אני לא חושבת שאהיה מסוגלת להפטר ממנה :))
19/11/14 21:33
99צפיות
אמרו לי שאני יכולה לצבוע אותה לצבע אחר ותהיה לי שמלת ערב, אבל אני מאוהבת בה כמו שהיא.. אז בינתיים היא תלויה בארון ואני מציצה עליה מפעם לפעם :)
איפור
הודעה זו מכילה תמונות
18/11/14 17:54
332צפיות
"תתאפרי לבד", אמרתי לעצמי, "את הרי מאפרת כלות כל שבוע, כן?" "כן.." ענה קול אחר בראש שלי, "אבל לכלות מגיע פינוק..ומה יהיה יותר מרגש מחברה טובה שתאפר אותך ביום שלך?" 
אתן יכולות לנחש שהקול השני ניצח :) התקשרתי ליעל דרוקמן שהתייצבה למשימה.
יעלי, מה עוד אני יכולה לכתוב שלא נכתב. חוץ מזה שהיא אומנית ומאפרת בחסד עליון?  זו הייתה סגירת מעגל כי היא איפרה אותי גם בחתונה הראשונה. היא לימדה אותי את רזי המקצוע, היא חברה כבר שנים  for better and for worse, היא נשמה גדולה, אני אוהבת אותה מאוד..
עצמות לחיים בבנייה
הטקס
הודעה זו מכילה תמונות
18/11/14 18:15
328צפיות
רוח המסורת היהודית.. רוח של שוויון וחופש בחירה.. מיליון קרדיטים.. דודה שלי תפרה את החופה, אחותי הביאה במבוקים מהצפון, אנחנו קישטנו, החברים הכי טובים של החתן מימי בית הספר החזיקו אותה מעלינו. בת-דודה שלי גיבתה בצילום סטילס (עוד מוכשרת בחסד). חברה שלי ערכה את הטקס. שנינו כתבנו מילים אחת לשני. המסר שלו-בחרתי בך, המסר שלי-אתה המשפחה שלי. (קרדיט לאלוהים ששלח לי אותו ;)
נכנסו עם השיר "Wake me up" של Avicii&Aloe blacc. 
..."I can't tell where the journey will end
"..But I know where to start
כאן.עכשיו.איתך.

זהו! השתפכתי :) הצלחתי להתרגש מחדש תוך כדי הכתיבה,
ושוב תודה ענקית על כל העזרה כאן בפורום 
החופה
מקסים
19/11/14 10:13
96צפיות
שמחנו לעזור ואת מוזמנת להשאר איתנו אפילו שאת כבר אחרי 

שיהיה המון המון מזל טוב ורק אושר ושמחה בחיים שלכם 
º
בוודאי שאשאר, הבאתן לי קארמה, אני אשתדל לפזר קארמה בחזרה :)
19/11/14 13:32
19צפיות
º
20/11/14 09:59
5צפיות
מקסים!!!
19/11/14 18:38
64צפיות
אני כבר יומיים מנסה להיכנס להגיב וכל הזמן ההודעה נתקעת.... מנסה את מזלי שוב!!

את מקסימה ואכן היה נראה שמצאתם את הדרך המושלמת לחגוג אירוע שהוא בדיוק אתם!
הכל נראה מושלם!
שמחה שעזרתי 

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ועוד בטוחה שניפגש 
º
19/11/14 18:59
8צפיות
קרדיטים כיפיים
19/11/14 18:54
90צפיות
נראה שהיה קליל וכיפי בדיוק כמו שרציתם.
והשמלה ממש יפה!
º
הרגשנו אנחנו זה מה שהיה הכי חשוב!
19/11/14 19:00
23צפיות
º
איזה קרדיטים יפים!
19/11/14 20:17
28צפיות
º
תודה Ruby Gem
19/11/14 21:31
11צפיות
º
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 16/11
16/11/14 19:08
35צפיות
שאלה עקרונית על רישום ברבנות ורבנים מחתנים
15/11/14 18:40
139צפיות
האם יכולה להתקיים חתונה שבה רב כלשהו מנהל את הטקס, כשהחופה עצמה מתנהלת לפי הכללים, אבל אין רישום ברבנות?
האם לדוגמה רבני צוהר מחויבים לנהל אך ורק טקסים שמוסדרים רשמית ברבנות, אחת יאבדו רשיון (או משהו כזה)?
או שיש פתרונות ביניים, עבור מי שרוצה טקס דתי אך ללא קשר לרבנות?
אני חושבת שטקס רפורמי יכול להיות הפתרון
16/11/14 15:25
79צפיות
זוג חברים שלנו התחתנו בטקס רפורמי, עם רב רפורמי. החתן אפילו היה עם כיפה והכל. כל הטקס היה כמו הטקס הדתי, למעט חלקים שהם ביקשו להכניס (נתנו טבעות הדדיות, ושניהם אמרו דברים זה לזו). אבל פרט לזה - הכל היה מאוד by the book . הם לא נרשמו ברבנות. אני די בטוחה שלמראית עין, למי שלא יודע - זה היה נראה טקס לפי הכללים (ובטח אם הם גם לא היו עושים את החלקים הפמיניסטים, לא עלינו ).

ובאופן כללי נראה לי שאם עושים טקס שלא רשום ברבנות - אפשר שהטקס הזה ייראה איך שרוצים, גם למשל - שייראה בול אותו דבר כמו שהיה נראה דרך הרבנות. אנחנו למשל התחתנו דרך הוויה, גם אנחנו לא רשומים ברבנות, והאמת שאצלנו לקח לנו מלא זמן למצוא מישהו מהוויה שיסכים לעשות לנו את הטקס מספיק *שונה* מהגירסא היהודית. רוב עורכות הטקסים שדיברנו איתן - דווקא הציעו טקס שממש נראה ומתנהג כמו הטקס היהודי הדתי. 

יש גם רבנים שהם רבנים שלא מטעם הרבנות, לא בטוחה מה הקטע שלהם (אלינו זה לא דיבר), אבל באתר טקסים יש עליהם הרבה מידע.

!
תודה על האיחול, אעביר אותו (זה לא בשבילי )
16/11/14 15:34
67צפיות
רפורמי זה אכן פתרון טוב, אבל כמו שכתבת, "למי שלא יודע זה היה נראה טקס לפי הכללים". הבירור שלי הוא בדיוק בגלל מי שכן יודע.

אבדוק את הוויה ואת טקסים,
טוב, הצצתי בהם, לא מצאתי רמז לאפשרות של רב "רגיל".
16/11/14 15:42
66צפיות
תודה בכל מקרה
החוק בישראל אוסר על כך
19/11/14 11:29
62צפיות
רב שמחתן בצורה אורטודוקסית ולא דרך הרבנות הוא עובר על החוק.
לפני כמה חודשים היה מקרה שפורסם שרב נאסר (או נקנס. אני כבר לא זוכרת) בגלל סיבה כזו.
היה גם דיון שלם בפורום בנושא.

בקיצור - טקס אורטודוקסי בישראל מחייב רישום ברבנות
º
מתי מותר להתחתן ב 2015 - חתן אשכנזי, כלה ספרדיה ??
11/11/14 13:55
103צפיות
בעיקרון לפי הכללים לאשכנזים.
12/11/14 11:13
205צפיות
עם זאת יש רבנויות רבות שירשמו אותם לפי הכללים לספרדים, במקום שהם מקילים יותר
מישהו יודע מתי מותר חתונה רפורמית/קונסרבטית?
12/11/14 21:49
103צפיות
מבחינת ספירת העומר וכו'
ערב
16/11/14 00:36
405צפיות
אתם אחרי יום עבודה / לימודים / ארגונים לחתונה / הכל ביחד....
מה אתם עושים עם בן/בת הזוג?
טלויזיה, ספר, מסיבה?

לרוב...
16/11/14 09:42
195צפיות
בימי החורף זה לשבת ביחד בסלון ולראות סרט / תוכנית שאנחנו אוהבים + ארוחת ערב..
לפעמים אחד על המחשב ואחד קורא עיתון / ספר או להפך..

בימי הקיץ זה לפעמים לצאת לטייל קצת, לעשות סיבוב, ללכת לאכול משהו וכו'..

מסתבר שאנחנו לא כאלה חיות מסיבות... 
גם לפני וגם אחרי החתונה הרוטינה לא השתנתה
16/11/14 10:07
285צפיות
אני מגיעה בשבע וחצי שמונה ממשמרת ערב, לפעמים מוציאים את הכלבה לפארק הכלבים שתרוץ ותתרוצץ לה, ופעם ביומיים גם עושים אימון בבית ומזיעים את נפשנו משך רבע שעה, אבל הבסיס, מדי ערב הוא הארוחה ביחד, של סלט ירקות גדול וצבעוני, ביצי עין עם עשבי תיבול ופטריות, גבינות רכות ובחורף גם אבוקדו - תוך כדי צפייה בפרק טרי מהרשת של אחת מהתכניות הבאות ששנינו מאד אוהבים:

The Mentalistעוד שבועיים ג'יין וליסבון חוזרים  
Castle
Reign
New Girl
Big Band
Modern Family
Once Upon a Time
Welcome to Sweden

Jisbon
º
*Big Bang
16/11/14 10:31
38צפיות
טוב, זה תלוי מה הולך אצלנו בבית
16/11/14 15:29
221צפיות
בד"כ - חוזרים הביתה, מטיילים עם הכלבים, משחקים במחשב (סיימנו את באבל בובל2, קרעתי לו את הצורה במורטל קומבט, ועכשיו אנחנו מנסים לסיים את סופאפלקס המשחק האגדי!), ואז מכינים אוכל ורואים טלויזיה.

אבל - לפעמים יש אצלנו איזו חית אמנה שצריכה טיפול, ואז כל הלו"ז משתנה לפי זה (גורי חתולים יונקים, כלבים/חתולים שבורים/חולים שצריכים טיפולים, וכו'...).
º
16/11/14 17:55
27צפיות
º
19/11/14 15:06
3צפיות
אצלנו
18/11/14 10:53
100צפיות
אנחנו לא כל כך מבלים ביחד בערבים - הוא בעיקר במחשב משחק ואני רואה טלויזיה
לפעמים אנחנו אוכלים ארוחת ערב ביחד או רואים טלויזיה ביחד.
מידי פעם אני מצליחה לגרור אותו למיטה איתי להיות ביחד לפני השינה, כי הוא אוהב ללכת לישון אחרי

º
מחפשים מקום ואוכל 16/11
16/11/14 19:05
34צפיות
ארגון חתונה במסעדה...
16/11/14 11:01
158צפיות
שלום לכולן :]

אחרי תהליך ארוך ומייגע בו ניסינו לרצות את ההורים ולארגן חתונה גדולה לטעמנו ופצפונת לטעמם עבור "רק" 200 אורחים, החלטנו לחזור לתכנון המקורי ולעשות חתונה באמת קטנה, בה כולם יכירו את כולם ואף אחד לא יבוא כי הוא חייב או כי שמנו לו צ'ק מתישהו, עם 50-100 אורחים (לא סגרנו מספר).
הנחנו שהמקום לעשות חתונה כזו הוא במסעדה, אבל עכשיו אנחנו קצת בברוך, כי כל התכנונים שלנו לא עוזרים לנו בכלום.
אנחנו כן רוצים שיהיו ריקודים, אבל עם יותר דגש על אוכל, שתיה ויכולת לנהל שיחה. אנחנו גם רוצים, ומסתבר שזו דרישה מאוד מוגזמת בישראל של שנת 2014, לא להתרושש. אחת הסיבות שהחלטנו לוותר על חתונה קונבנציונלית היא המקדמה שנראית בעיננו מטורפת (הגענו ל-15,000 שקל מקדמה, שאני לא יודע איזה זוג צעיר יכול לעמוד בדבר כזה היום. ההורים, אגב, לא עוזרים).
לכן, כמה שאלות:
1. מה העלות שצריך לצפות עבור חתונה במסעדה טובה (איכות האוכל לא ניתנת להתפשרות), באיזור ירושלים / המרכז?
2. האם מנסיונכם המתנות שנותנים האורחים בחתונה במסעדה הן נמוכות יותר מבחתונה באולם?
3. מבחינת התנהלות - האם עדיין מביאים דיג'יי וכאלה, ואיך מסתדרים עם הגברה במקום?

אשמח גם לעוד דברים לשים לב אליהם מבחינת תכנון או אולי רעיונות נוספים לחתונה אינטימית שבתקווה תחזיר את עצמה...

תודה :]
אחוזת מרגו בא בחשבון?
16/11/14 11:56
105צפיות
(יש קרדיטים בתחתית העמוד, עם התייחסות לענין העלות.)
את יכולה לחפש מסעדות שבנוסף עורכות אירועים ואז יש מקום לחופה + ריקודים, ואם יהיה לך מספיק אורחים, המסעדה לא תכניס לקוחות נוספים.
את לא חייבת די ג'יי אם את לא רוצה - אם את מבינה במוזיקה ובמה יקפיץ את האורחים שלך - את יכולה לגבש רשימת השמעה לבד, ולהשמיע במקום (בעולם האולמות קוראים לזה "מוזיקת רקע").
לא יודעת לגבי צ'קים מאורחים. אני בספק אם היינו מקבלים יותר כסף אם היינו מתחתנים באולם. תכננו את החתונה כך שנוכל לעמוד בהוצאות גם בלי הצ'קים.
רעיון אחר ששקלנו, שאולי היה מביא לחסכון משמעותי, הוא לעשות את הארוע בשבת, במסעדה לא כשרה (מוזיל עלויות בהרבה), ואת החופה במקום אחר (או במוצ"ש באותו מקום, אם זה אפשרי בכלל). לנו זה לא הסתדר בסוף, אולי לכם זה יהיה רלוונטי.
מזל טוב ובהצלחה
ראיתי את השרשור הנהדר שלך למטה :]
16/11/14 12:23
96צפיות
ראשית - אני החתן :]

לגבי אחוזת מרגו - ראיתי את האתר שלהם לאחר שקראתי את השרשור שלך והמקום נראה ממש ממש יפה! אנחנו צריכים להתקשר לברר וללכת לראות :]  למרות שאנחנו מעדיפים למצות את איזור ירושלים לפני שנעבור לחפש במרכז (המשפחות מירושלים).
לגבי דיג'יי - להכין רשימת השמעה משלנו זה משהו שכן התלבטנו לגביו (ראיתי שגם אתם). אני מוסיקאי ויכול לבנות רשימת השמעה, אבל אני לא יודע להכין פלייליסטים לריקודים או כאלו שיתאימו לקהל הנורמטיבי. בנוסף, לא בא לי להתעסק עם המוסיקה כל הערב.. בקיצור, בסוף החלטנו כן להביא דיג'יי - לא בהכרח מה"מפוארים" שבתעשייה, אלא סתם מישהו שיבין את הראש שלנו ויהיה אחראי על המוסיקה...
לגבי ההוצאות - אני לא יודע איך אפשר לתכנן חתונה שמישהו יוכל לעמוד בה בלי צ'קים... ראיתי ששלכם עלתה 40K,  וזה מאוד מאוד מעודד אותי (הכי נמוך שהגענו אליו באולם עם 200 מוזמנים היה 80K). אבל גם הסכום הזה, אין לי מושג איך אפשר לעמוד בו בלי לקחת הלוואה או להסתמך על צ'קים..
לגבי אירוע בשבת - המשפחה של זוגתי דתיה, ושלי (אם תחליט להגיע) מסורתית, אז זה לא בא בחשבון, לצערי... זה גם פוסל מקומות לא כשרים :\

תודה!
לגבי הסתמכות על צ'קים
16/11/14 13:43
87צפיות
תחשבו לעצמכם מה הסכום שאתם מסוגלים להוציא. מה הסכום שיש לכם גם אם לא תקבלו שקל במתנה.
אחרי זה תוסיפו הערכה צנועה מאוד של מתנה מכל אורח (צנועה זה אומר פחות מ-250 ש"ח. צנועה מאוד זה עוד פחות). אלא אם מאוד מקובל במשפחות שלכם לתת מתנות (אצלי במשפחה, בעיקר בצד של אמא שלי, זה מאוד מקובל), אז החיבור של שני הסכומים הללו יכול להוות את התקציב שלכם.
אם תקבלו מתנות כספיות גבוהות יותר מההערכה - אשריכם.

ואתה צודק - להסתמך ב-100 אחוזים על מתנות כספיות זה סיכון גדול, ועדיף לא לעשות את זה.
מצטרפת להמלצה על מרגו (כרגיל)
16/11/14 13:39
62צפיות
המקום עונה על כל הדרישות שלך - יש מקום לרקוד, האוכל מעולה (!!!) ובגלל שהמקום מחולק לחללים נפרדים יחסית אז אפשר בקלות לנהל שיחה. ומחיר מנה הוא מהנמוכים שיצא לי לראות בפורום.  

ובקצרה לשאלות שלך, לפחות מהנסיון שלי:
1. 230 לאדם
2. ממש לא. זה גם נאמר כמה פעמים בפורום, אם אתה עושה חתונה מיניאטורית (כי אם מתייחסים פה לחתונה של 250-300 כקטנה אז ת'כלס שלנו הן מיניאטוריות) אתה מזמין רק אנשים קרובים ואנשים קרובים בד"כ יתנו מתנות גדולות יותר.
3. כן, אבל במקרה של מרגו לפחות ההגברה והתאורה כלולים ויש להם את DJ הבית שהוא סבבה לגמרי ולוקח מחיר שהוא ממש בסדר.

אני מצרפת לינק לקרדיטים שלי מהחתונה שלנו במרגו לפני כמעט שנה, שכוללים גם פירוט חשוף לחלוטין של עלויות כספיות ונראה לי שאחרי שתרפרף בהם מצב הרוח שלך ישתפר :) http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
באיזור ירושלים יש את פיצ'ונקה
16/11/14 16:30
51צפיות
ששמעתי עליה  המלצות טובות.
יש אולם בנווה אילן שגם עליו שמעתי.
קפה איתמר באורה נראה לי גם עושים אירועים ואת גני אורה שאין לי מושג מה הסגנון שלהם אבל תבדקו אם מתאים.

מסעדה קונבנציאלית
16/11/14 19:04
62צפיות
יהיה קשה מאוד למצוא לכזאת כמות של אנשים.... מרבית המסעדות מוגבלות למספר קטן יותר של אנשים בו זמנית.
כמו כן, אירוע במסעדה, שונה מאירוע באולם, וזה כולל גם את נושא המוסיקה.
אחוזת מרגו, כפי שציינו, יכולה לענות על הצרכים.
כמו כן, אתם יכולים לבדוק את תור סיני ואת הבית של איריס ברנע.
אולי בתי מלון יכולים להתאים - התנאים שלהם לרוב פחות מפלצתיים. אפשר למצוא מלון בוטיק באיזור ירושליים - לדעתי זה יכול להוות פתרון מעולה ומיוחד.

אגב, חתונה קטנה בדרך כלל מחזירה את עצמה, שכן מזמינים לרוב את המעגל הקרוב...
זאת, בהנחה, שלא מתפרעים ויורדים עם הליקופטר בצניחה חופשית 
וילה לחתונה עם בריכה לשישי שבת
16/11/14 16:42
112צפיות
מחפש עזרה במציאת וילה לחתונה ל 300 מוזמנים  בשישי שבת לחודש מאי יוני.

אשמח להצעות...

גם אני חפשתי ולא מצאתי..
18/11/14 10:11
60צפיות
כל הוילות הם לאירועים עד 60-70 איש גג. מה גם שהרוב באזורים פרטיים ולא יתנו לך לעשות כל כך הרבה רעש בשבת..
אם יש לכם כל כך הרבה מוזמנים, למה לא ללכת למקומות שמיועדים לאירוע מראש? זה בטוח לא יעלה יותר, וסביר שפחות, עם כזו כמות מוזמנים.. 
º
האם מישהו מכיר את גן הארועים בריזה בטבע?
17/11/14 17:31
50צפיות
º
כן, מה השאלה שלך?
18/11/14 10:08
26צפיות
בריזה בטבע?
19/11/14 00:01
61צפיות
מישהו שמע על המקום בריזה בטבע ויכול לספר לי על המקום?
מצאתי אותו בחיפוש אחר מקום לאירוע
19/11/14 19:05
33צפיות
לצערי, השארתי לא מעט הודעות ומיילים ואף אחד לא חזר אלי...
מקומות כאלה נפסלים אצלי, אפילו אם הם טובים ביותר
חגיגה בכפר נסגר..
18/11/14 13:07
201צפיות
לכל מי שלא ידעה..
הם הודיעו רשמית בפייסבוק שלהם.
יווווווו, כל המקומות הטובים
18/11/14 21:05
127צפיות
בגלל זה התקשורת מולם הייתה בעייתית לאחרונה 
הקומה ה-4 חתונת שישי
20/11/14 10:51
69צפיות
שלום,
אנחנו מתעניינים בחתונת שישי בקומה ה-4
נשמח אם תוכלו לשתף אותנו בטיפים, חוות דעת, המלצות וכמובן מחירים.
אפשר כמובן גם הפרטי או במייל:
תודה
את מוזמנת לעשות חיפוש בפורום
20/11/14 20:04
28צפיות
ויש גם כמה קרדיטים של זוגות שהתחתנו שם.
למען האמת, אני בדקתי מספר פעמים את המקום לקיום אירוע ובכל פעם קיבלתי הצעות מחיר שונות.
לא הייתה אחידות. זה הרגיש לי כמו שוק....
גם כשהייתה לי הצעה כתובה על אותו חודש ובאותו סדר גודל של אירוע, כלום לא עזר.
וזה לא המקום היחיד לצערי!!!!!!!!!!!!
מעדיפה מקומות שאני יכולה לסמוך עליהם, כי יש לא מעט שמנצלים את העובדה שאני רחוקה....

תודה על השיתוף אבל אני מחפש גם מישהו
21/11/14 00:02
23צפיות
שאוכל להיוועץ בו לכן החיפוש לא ככ הועיל לי (לפני שכתבתי את ההודעה חיפשתי)
תודה
º
איפור, שיער וטיפוח 13/11
13/11/14 21:57
35צפיות
המלצות על מאפר/ת ומסרק/ת
13/11/14 20:00
111צפיות
היי
מחפשת המלצות או דיס המלצות:
יעל דרוקמן
אלונה בל
שרון פור
בנג'מין רוימי
נירית קאירי

תודה ראש
יעל דרוקמן מוכשרת ברמות
13/11/14 21:42
115צפיות
אפשר לעשות עליה חיפוש בפורום ולראות קרדיטים של כלות שהתאפרו אצלה 
שיער ואיפור באזור חיפה והקריות
16/11/14 16:12
59צפיות
היי לכולם, אשמח לקבל המלצות על נותני שירות בתחום איפור ושיער לכלה באזור חיפה והקריות, עדיף מחיר סביר והאם העסקה כללה גם את בנות המשפחה? (אמא+ אחיות)
תודה מראש לעונים��
נסי לדבר עם שרון לוסטיג
16/11/14 19:07
48צפיות
כמו כן, ממליצה לך לעשות חיפוש בפורום ובקרדיטים - יש לא מעט מתחתנות מהצפון
כלנית חדד ? הילה פינטו ? מישהי מכירה ?
16/11/14 19:34
45צפיות
היי, האם מישהי השתמשה בשירותיהן של כלנית חדד ו/או הילה פינטו לאיפור ושיער ? אשמח בבקשה לקבל המלצות/ביקורות. תודה ומזל טוב

מחפש קובץ אקסל על מנת להזין צ'קים מאורחים
15/11/14 11:27
145צפיות
מהחתונה שלי
תודה רבה.
תכין לבד..?
15/11/14 16:30
132צפיות
שם, סכום ..

מה מסובך?
לא יודע לעבוד עם אקסל מלבד הזנת נתונים
15/11/14 16:39
159צפיות
ראיתי אצל אנשים קבצי אקסל יפים שמחשבים כמה כסף קיבלת מכל משפחה ובכללי.

זה בדיוק להזין נתונים
15/11/14 17:52
178צפיות
קובץ - > חדש ...  תחפש ביומטיוב איך פותחים קובץ חדש באקסל ואיך מזינים נתונים...  באמת שזה לא מסובך ואף אחד/אחת פה לא עובדת בשבילך..
עזרה בארגון חתונה קטנה
13/11/14 19:27
263צפיות
היי לכולם!
קודם כל אני אתוודה שהייתי קוראת סמויה בפורום עד עכשיו וכל הטיפים שלכן עזרו לי מאוד!
ועכשיו לבקשת העזרה:
אנחנו זוג שמעוניין לעשות אירוע קטן, כ-150-170 איש (שנשמע לי המון אבל בימינו זה נחשב ממש קטן), וכפי שאתן יכולות לשער היו לנו הרבה בעיות עד עכשיו בגלל כמות המוזמנים. רוב המקומות כבר בטלפון הבהירו שאין לנו מה לבוא.
אז מה אנחנו מחפשים:
מקום קטן (עדיף גן או מסעדה ולא אולם), בין תל אביב לחיפה, אבל לא בתל אביב עצמה (בערך 60% מהמרכז והשאר מתפזרים עד חיפה), לחתונה בשישי אחה"צ שנמשכת לאחר כניסת שבת.
ברור לי שהדרישה האחרונה משאירה מעט מאוד אופציות כי המקום צריך להיות לא כשר. האופציות בינתיים שבדקנו: חגיגה בכפר (יקר מדי ויש מינימום של 250 אנשים בסופש), וצל חרוב (קצת רחוק מדי לאורחים מהמרכז. מעדיפים משהו בשרון), הגלריה- מקום ממש חמוד אבל אפשר רק עד שעה לפני כניסת שבת.

בגלל זה חשבנו שהכי עדיף לחגוג בוילה או בבריכה של קיבוץ/מושב. מישהי כאן עשתה אירוע כזה פעם במחיר שפוי?
האם למישהי יש ניסיון עם חברה בשם רוז הפקות? (שמפיקה אירועים בוילה גארדן ווילות אחרות).
או אם מישהו כאן הוא בעצמו מפיק/ה אירועים או מכיר כאלה שיכולים להפיק אירוע שכזה, בתקציב של עד 300 למנה (כולל הכל חוץ מהעלויות הנלוות דיג'יי, צלם, שמלה וכו'), אתם מוזמנים לחלוק חוויות כאן או במסר פרטי!
גם המלצות למסעדות לא כשרות (מנסיון שלכן) שמסוגלות לארח כזו כמות של אנשים ואפשר לשלב גם מוזיקה וריקודים (מקום בלב למשל לא יתאים).

אני רק אציין שבדקתי כבר המוווווון מקומות גם באינטרנט וגם התקשרתי, ופסלתי בגלל הקטע של שישי בערב, או המרחק או המחיר (כמו למשל: ירוק על המים, הנחלה, גן גילי, בית הדבש, הגפן, בריזה בטבע)
אני מאוד אשמח לעזרה.. אנחנו כבר שוקלים להתייאש ולא לעשות אירוע בכלל :(
כמה דברים....
13/11/14 21:50
143צפיות
מסעדה בדרך כלל לא יכולה להכיל כזאת כמות של אנשים, ולכן זה די יורד מן הפרק.
היחידה, אולי, שתצליח להכניס כזאת כמות היא גרינפילד.

מקומות לא כשרים כבר בדקתם, וכפי שאת יודעת אין המון.

על רוז הפקות אני שומעת מידי פעם, אבל אין לי תובנות. אם יהיו לך, אשמח אם תחזרי לדווח.
אם את בוחרת לעשות בוילה, את צריכה לקחת בחשבון שיש עלויות נוספות שאין בגן אירועים/אולם.... ולכן זה יוצא יקר יותר.
מקווה שזה בסדר להגיד, אבל מהיכרותי את התחום לא מעט שנים, תצטרכי לעשות כמה פשרות 

אם את רוצה, את מוזמנת לדבר איתי בפרטי, אשמח לעזור 

מה לגבי גורדו (בחוף גורדון)?
13/11/14 23:21
158צפיות
הייתי שם בחתונה בשיש בצהריים, אבל לא בטוחה כמה מוזמנים היו.
ולמרות שזה בתל אביב...
גורדו קצת בעייתי
14/11/14 16:20
182צפיות
בגלל שזה בתוך תל אביב (בעיות חניה וזה).. נראה לי שזו תהיה בעיה לאורחים מהצפון.
אבל הייתי רוצה לעשות אירוע בדיוק מהסוג הזה! 
האמת שחגיגה בכפר זה סוג של חלום מבחינתי. כל כך חבל לי שזה לא אפשרי... אפילו הייתי מחכה לחורף שיהיה להם תאריך והם יסכימו לכמות קטנה יחסית של אנשים, אבל אני חוששת שהמחיר נשאר גבוה גם בחורף  
בעניין הגורדו
17/11/14 17:42
60צפיות
יש להם סידור עם אחד החניונים הסמוכים אליהם. זה כמובן בתשלום ומעלה קצת את המחיר הסופי של האירוע, אבל זה חוסך לאורחים את ההסתבכות עם החניה..
אני ממליצה על המקום בחום!! התחתנו שם לפני פחות מחודש, היה מקסים ורונן המנהל של המקום בכלל היה מהמם.
טוב אולי באמת נבדוק מחדש. מה לגבי הדופלקס בהרצליה?
18/11/14 13:06
44צפיות
מישהי היתה שם/ עשתה אירוע שם?
אני הייתי שם
18/11/14 14:08
43צפיות
צילמתי שם לפני מספר חודשים ( לא חתונה ). מקום נחמד מאוד אבל לא נראה לי שנכנסים לשם 150 מוזמנים, וגם אם כן, נראה לי שיהיה צפוף... אבל שווה לבדוק
תנסו את גופרמן ברשפון
18/11/14 18:30
65צפיות
בדיוק פירסמתי את הקרדיטים שלי וגם עליהם, את יכולה לקרוא בראש העמוד. לנו הייתה חתונה של 90 אורחים, אבל אני חושבת שהמקסימום שלהם זה בערך מספר המוזמנים שרשמת. הם עורכים את המקום גם בחוץ וגם בפנים. הם פשוט מדהימים.
אני בדיוק מסתכלת עליהם!
18/11/14 19:05
46צפיות
נראה מקסים!! זו בדיוק האווירה שכיוונתי אליה...
º
אם את צריכה עוד משהו תרגישי חופשי :)
18/11/14 19:18
12צפיות
º
מחפשים מקום, אוכל ואלכוהול 13.11.14
13/11/14 10:19
65צפיות
כמות אורחים מטרידה
13/11/14 00:14
392צפיות
אז ככה..רצינו חתונה יחסית קטנה וניחשנו שיש בערך 180 איש אחרי צמצוםאז הודענו למשפחות ולעצמו ועשינו רשימת אורחים... מפה לשם קרה ואנחנו מעט את רשימה והלכנו לחפש מקום עם המספר 180 בראש.. היום אנחנו כמעט על סף סגירה ופתאום לפני השינה משהו מטריד אותי אני פותחת את הרשימה ומתחילה לספור.. הגעתי ל185 מוזמנים שמתוכם חלק לא יגיע כמעט בוודאות. .ועכשיו מה עושים? איך מגדילים את הרשימה לעוד בערך 30 איש.. איזה מעגלים זה סביר להזמין ? מהמשפחות אין לנו יותר אבל בכל מקרה יוצא שיש הרבה יותר משפחה מחברים...
למה להגדיל?
13/11/14 08:12
256צפיות
התחייבתם למינימום של 180?
אם עוד לא סגרתם, תנסי לבקש מהאולם להתגמש, ותתחייבי למינימום של, למשל, 150.
אם לא התחייבתם לכלום, עד כמה זה יהיה נורא אם יגיעו 150 במקום 180?
האם הזמנתם עמיתים מהעבודה? חברים של ההורים? יש חברים (כאלה שאתם בקשר איתם) שלא הזמנתם?

גודל
13/11/14 08:46
256צפיות
לא התחייבו אבל המחירים גם ככה מאוד מאוד גבוהים וככל שיורדים במספר ככה זה יותר גבוה וגם פחות סיכוי שנצליח לכסות...מה שגם זה המינימום להתחייבות שנתנו לנו במקומות שרצינו.הסיבה שפתאום הסתכלתי זה על מנת אולי להגדיל עוד את החתונה וככה להצליח לשנות את המחיר קצת אבל זה כבר לא יקרה.. הזמנו מהעבודה כ10 וחברים את כל מי שאנחנו בקשר איתו הבעיה היא שגרנו כמה שנים במקום אחר והתנתקו הרבה קשרים שהיו ואלו שמשם לא יוכלו להגיע בגלל המרחק הפיזי:/ ככה נוצר מצב שלהורים שלי יש 80 מוזמנים )משפחה וחברים( ולנו יש רק 63 חברים...
לפי מה שתיארת
13/11/14 09:00
219צפיות
הזמנת את כל מי שיכולת.
כעת הדבר היחיד שאת יכולה לשנות זה את המחירים. אני מכירה את הקטע המעצבן של המחיר שעולה ככל שמספר האורחים קטן. הדרך היחידה להימנע מכך היא למצא מקום קטן מראש (שיש לו מקסימום של 200, נניח) - אבל מדברייך עולה שאת כבר נעולה על מקום מסוים.
הדבר היחיד שאני יכולה להציע זה לצמצם עלויות בדברים שעוד לא סגרת - למשל, לוותר על עיצוב ולהסתפק בבסיסי, או לקנות אלכוהול לבד וכד'
המקום
13/11/14 10:20
199צפיות
אני כן ממש התלהבתי ממקום מסוים אבל זה רק כי לא מצאתי משהו אחר שמתאים לי יותר לצרכים... היום נלך לראות גם את חוות אלנבי  ואולי עוד מקום אני פשוט תוהה אם זה לעניין להזמין אנשים שהיו חברים טובים לפני שעברנו אבל לא היינו איתם בקשר כמעט 3 שנים או שזה יהיה ממש מוזר :/
לא, זה לא לעניין...
13/11/14 10:27
225צפיות
תחשבי על עצמך - היית רוצה להיות מוזמנת לחתונה של אנשים שאת לא בקשר איתם כבר 3 שנים?
היית הולכת לחתונה כזו?...

אנשים לא אוהבים להיות מוזמנים רק בשביל "להגדיל את הרשימה", וכולם יודעים טוב מאוד מתי הם על תקן מוזמנים כאלה. והרבה אנשים לא מגיעים לחתונות כאלה ממילא.

אני בכלל לא מבינה את העניין הזה של "לנפח רשימה". עוד לא סגרתם מקום, עדיין לא התחייבתם לכמות, אז מה העניין? תמצאו משהו שיתאים לכיס שלכם ולכמות המוזמנים שלכם מלכתחילה. זו טעות איומה להזמין אנשים שלא קרובים אליכם רק בשביל "שיהיו אנשים" וכדי שתגיעו למינימום של אולם X.

נכון, המחירים גבוהים יותר בחתונות קטנות, אבל אגלה לך סוד - כשמזמינים רק את מי שבאמת קרוב, המתנות נוטות להיות גבוהות יותר, והסכומים פחות או יותר מכסים את עצמם. לכסות 50,000 זה יותר פשוט מלכסות 100,000 (מחיר ממוצע של חתונה של 300 איש). ודוגרי, גם אם המתנות של האורחים לא יכסו לך את האירוע - אף אחד לא חייב לך כלום. שבו, תכננו תקציב שתוכלו לעמוד בו ותפעלו לפיו. חתונה צנועה לא חייבת להיות "לא איכותית", והיא בטח ובטח לא פחות שמחה ומרגשת מאשר חתונה גדולה.
º
לכל מילה
13/11/14 10:54
41צפיות
רגע רגע
13/11/14 11:11
200צפיות
נראה לי שהבנת לא מדויק. . נכון המחיר מאוד מטריד אותי, יוצא לי קרוב ל 70000 שקלים וזאת הוצאה מפחידה.. אבל זאת לא ההתלבטות היחידה שלי ולא המניע העיקרי.
למדנו מאוד רחוק ( מרחק טיסה) לפני הלימודים היינו מוקפים בחברים שאהבנו מאוד אבל לצערנו בגלל המרחק הפיזי התנתקו לנו הקשרים,  מבחינתנו אנחנו מאוד אוהבים ורוצים בחברתם של האנשים שסבבו אותנו לפני אבל השאלה היא אם מבחינתם זה לא יהיה מוזר. רק עכשיו שסיימנו את התואר חזרנו לעיר שלנו ואנחנו מתחילים לאסוף מחדש ולהחזיר חברויות אבל כמו בכל מקום חדש ישן זה לוקח זמן..

אני לא הייתי עושה זאת
13/11/14 11:32
154צפיות
אבל לא חייבים להסכים איתי.
לדעתי, מעטים האנשים שישלמו על כרטיס טיסה בשביל להגיע לחתונה. הדרך היחידה היא לדבר איתם אחד-אחד, לספר על החתונה ולשאול אם במקרה בתאריך הזה הם יהיו בארץ ויהיו מוכנים, כחלק מהחופשה שכבר תכננו, לבקר אותכם בחתונה.
לא הייתי שולחת הזמנה לאנשים כאלה לפני שהייתי מדברת איתם קודם.
º
13/11/14 15:05
12צפיות
יש הבדל...
13/11/14 11:34
155צפיות
בין להתחיל להחזיר חברויות (ולפעמים זה לוקח המון זמן ולפעמים זה לא תמיד מצליח מסיבות כאלה ואחרות) לבין פשוט לשלוח להם הזמנה לחתונה כי אתם רוצים להגדיל את כמות המוזמנים.

אני לא אומרת את זה בקטע רע להיכנס בך, 
אבל זה נקרא שבמידה ולא הייתה לכם בעיה של מספר מוזמנים, לא הייתם מזמינים אותם..

אישית ואך ורק אישית, אם היו לי חברים שלא הייתי איתם בקשר למעלה מ-3 שנים והייתי מקבלת הזמנה לחתונה, זה היה לי מוזר מאוד ולא הייתי הולכת.
ברור...
13/11/14 11:40
127צפיות
אנחנו לרגע לא מדברים על לשלוח הזמנות בלי להחזיר קשרים אבל הכל קורה במקביל ואני לא בטוחה באמת בגלל הזמן מה יכול להיות, מצד שני אני יודעת שאם היה קצת יותר רווח מן הסתם זה היה קורה באופן טבעי יותר ולא הייתה ההתלבטות הזאת.
אני כן חייבת להגיד שאם לא הייתה בעיה של מספר מוזמנים לא הייתי מאיצה תהליכים כאלה כי זה באמת מרגיש קצת משונה
מציעה לך לוודא קודם מה זה בכלל יתן
13/11/14 11:53
101צפיות
אני לא חושבת שההבדל במחיר שיתנו לכם בין 180 ל-150 אנשים הוא מספיק גדול, אם בכלל יהיה קיים, בשביל ההתעסקות הזו.

אבל אי אפשר באמת להאיץ תהליכים כאלה
13/11/14 13:57
120צפיות
אני מבינה מאיפה את מגיעה, אבל תביני שזה עדיין מאולץ. אם יש רצון לחדש קשרים - אז תעשו את זה, בלי קשר להאם תשלחו או לא הזמנה לחתונה בסוף. ואל תתחייבו למספר גבוה יותר מ-150. להגדיל את מספר המוזמנים תמיד אפשר, אבל גם אם יש לך ברשימה 180 איש, הרבה מתוכם לא יגיעו מסיבות כאלה ואחרות.

תחשבי על זה ככה - ונניח שתאיצי בתהליכי חידוש הקשרים ותשלחי הזמנות לחתונה, ותגדילי את מספר המוזמנים ל-180. אז? את הולכת להתחייב על 180? ברור שלא. זה לא ייתן לך כלום, אבל יכול להיות שזה יגרום למוזמנים החדשים להרגיש מוזר - כאילו שהזמנת אותם רק בשביל למלא "חורים".

אני יכולה להגיד לך שלנו היו 200 מוזמנים "על הנייר". בפועל, התחייבנו ל-100 אנשים והגיעו 110.
נכון, זה נשמע שהמחיר מאוד גבוה "לראש", אבל זה לא ממש מדויק בסופו של דבר - אם לא סגרתם עדיין עם האולם, תתמקחו על המחיר (מה כולל? באיזו עונה/יום? אולי זה נשמע גבוה אבל כולל כל מיני תוספות שבמקומות אחרים גובים עליהן בנפרד?). ובכלל - אני ממש ממליצה בחום לא להינעל על אולם מסוים אם המחיר גבוה לכם מדי. יש המון מקומות (כולל אלה שמתמחים באירועים קטנים) שאפשר לעשות בהם אירועים יפים בכל תקציב.
º
13/11/14 15:04
17צפיות
º
צודקת לגמרי. אני קיבלתי הזמנה כזו לפני כמה שנים וממש התרגזתי
13/11/14 23:24
53צפיות
º
14/11/14 15:33
13צפיות
מאורסת טריה ומבולבלת
13/11/14 13:59
283צפיות
אני ובן זוגי עכשיו התחלנו לארגן את אירוע החתונה שלנו ואני לגמרי מבולבלת ולא יודעת למה לצפות.
אנחנו רוצים חתונה צנועה, פשוטה, נעימה וקטנה (עד כמה שאפשר עם 200 אנשים). עדיף בחוץ. בתחילת ספטמבר. באזור השרון. 
שנינו סטודנטים ולא יודעים כל כך למה לצפות מבחינת הוצאות. מקריאה פה בפורום אני מבינה שיש דרכים לחסוך בכל מיני נושאים ונעשה את כל המאמצים להוזיל את העלויות הקבועות.
- לגבי הגן/אולם אני לא יודעת לאיזה טווח מחירים לצפות. ריאלי למצוא משהו כמו מה שאני מחפשת באזור ה200 שקלים למנה?
- יש למישהו המלצות למקום כזה?
- מפחידים אותי שבחתונה "קטנה" (לדעתי 200 זה בכלל לא כזה קטן) זה בלתי אפשרי לכסות את ההוצאות. אשמח לשמוע ממישהו שעשה זאת האם זה אפשרי ולמה צריך לשים לב?

תודה לעונים :)

אל דאגה
13/11/14 14:20
145צפיות
היי,
אפשר בהחלט להתחתן בלי לפשוט רגל, אבל חשוב להבין שבהחלט צריך לצאת מה"שבלונה" של חתונות בארץ לשם כך...

אני אתייחס לכל נושא שהעלית בנפרד:
1. 200 אנשים - נחשב לחתונה קטנה בארץ, אני איתך - לטעמי זה בכלל לא כזה קטן. תתחילו מלעשות רשימה של כל האנשים שאתם רוצים שיהיו בחתונה (בלי כל מיני "לא נעים לי... חייבים להזמין...") - ותעבירו את המסר גם להורים, כדי שמראש תקבלו תמונה ריאלית על מספר המוזמנים המיועד. לנו היו 200 כאלה, אבל ידענו שהרבה מהם לא יגיעו (חלק גרים בחו"ל, חלק מבוגרים וחולים וכו'...). בסוף הגיעו 110, די והותר לטעמי.
2. ספטמבר זה החודש הכי יקר לחתונות בארץ, ואזור השרון גם הוא מאוד יקר. בהנחה שאתם לא רוצים להתפשר על האזור כי אני מניחה שזה האזור שבו אתם ורוב המוזמנים שלכם גרים בו, אני ממליצה בחום להתפשר על החודש, ולחשוב לכיוון של חתונת חורף שיכולה להוזיל עלויות באופן משמעותי (אני מדברת על פערים שיכולים להיות אפילו 100 ש"ח למנה, שלא לדבר על שאר הספקים). וגם לגבי עניין ה"בחוץ" - אם הולכים על חתונת חורף אז צריך למצוא מקום מקורה, ויש מקומות שמאפשרים "חצי חצי" שכזה - אוהל מחומם, מרפסת שקופה ועוד כל מיני.
3. האמת שלא, לא ריאלי כ"כ לצפות ל-200 ש"ח למנה לחתונה בשרון, בספטמבר, בגן פתוח ל-200 איש. ככל שמספר המוזמנים יורד, מחיר המנה עולה (גם במקומות שמתמחים באירועים קטנים), אבל חשוב להבין מה מחיר המנה כולל כי זה משתנה ממקום למקום (למשל, מקום שבמחיר מנה "יקר" כולל כבר עיצוב שהוא לטעמך, תאורה והגברה, אלכוהול איכותי וכו', יכול להיות יותר משתלם ממקום שמציע מחיר מנה "זול" אבל על כל דבר צריך להוסיף כסף).
4. "בלתי אפשרי לכסות את ההוצאות" - זה בולשיט. אפשרי בהחלט, צריך רק להיות מחושבים ולהחליט מה חשוב ומה לא, ואיזה תקציב אתם מקציבים לחתונה מלכתחילה - רצוי שזה יהיה תקציב שאתם יכולים לעמוד בו בלי קשר.

אני אשמח לפרט יותר ולתת המלצות אם את רוצה, במסרים.

בהצלחה
כמה דברים
13/11/14 18:01
101צפיות
דבר ראשון, תודה על ההתייחסות.
200 זה המספר של האנשים שאנחנו רוצים שם בלבד ואלה שההורים שלנו רוצים. החלטנו שלא נהיה קשוחים, הבהרנו להם שאנחנו רוצים משהו קטן ושיזמינו רק את החשובים להם ביותר וכך הגענו ל200. אני מודעת לזה שההורים שלנו זורמים ופתוחים לכל הרעיון ומודה על כך.
לגבי החודש, הבנתי שזה עלול להיות יקר. והייתי שמחה להתחתן בחורף אבל בתור סטודנטים בשנה ראשונה ושניה אני חושבת שזה יהיה מאוד קשה להתחתן באמצע שנת הלימודים. הלימודים מאוד אינטנסיביים, ובחופשת סמסטר זה בעיקר מבחנים ועבודות. 
אם נראה שהמחירים באמת בלתי אפשריים מבחינתינו נשקול אולי לדחות בשנה (למרות שאנחנו מאוד לא רוצים) או לנסות לעשות את זה איכשהו כן בחורף. 

אם יש לך המלצות למקומות ששווה ללכת לראות אשמח לשמוע פה או בפרטי. אנחנו יכולים גם לנסות להתגמש קצת צפונה או דרומה. האמת שאין רוב של אורחים שהם מאזור מסויים והם באמת מגיעים מכל מקום בארץ...

תודה רבה!
מסכימה עם הדברים מעלי
13/11/14 21:55
80צפיות
ורק רוצה לחדד את הנקודה של עלות המנה...... קשה מאוד!!! למצוא מקום שעלות המנה היא 200 ש"ח ועוד באיזור השרון.
מציעה לך להגדיל את טווח החיפוש, או פשוט למצוא תאריך אחר
אל תדאגי, עשינו חתונה קטנה, 250 איש
13/11/14 15:13
274צפיות
וכיסינו את ההוצאות וגם חלק מירח הדבש (התחתנו בגן אירועים מבוקש ודי נחשב, כשהמחיר למנה 335 ש"ח)

דווקא בחתונות קטנות, כשהאורחים קרובים- המתנות גדולות. האהבה והשמחה גדולה וזה מה שחשוב, מזל טוב!

וואו
13/11/14 18:28
177צפיות
פשוט הייתי חייבת להגיב- הסתכלתי בקרדיטים שלך והחתונה שלך נראית פשוט מקסימה!
בנוסף- שבית את ליבי עם ירח הדבש שלכם. היינו באירלנד ובסקוטלנד בטיול שלנו אחרי הצבא (גם אנחנו לא ממש אנשי המזרח...) ויש להם מקום ענק בלב שלנו. תמיד אמרנו שנרצה לחזור לשם בירח הדבש שלנו...
º
תודה רבה לך, מחמם את ה-
13/11/14 20:50
58צפיות
גברת!!
13/11/14 23:23
162צפיות
שכחתי לכתוב לך שחזרנו מאירלנד והיה מדהים!! תודה על קרדיטי-ירח-הדבש שלך, שעשו לי ממש חשק לראות את האי המקסים הזה.
והאנשים, אוי האנשים...
גברת!!!
13/11/14 23:35
126צפיות
לא לצעוק כבר מאוחר, לא נעים מהשכנים

שמחתי לעזור...אחחח געגועיי לאירלנד...אבל נראה לי ייקח לנו עוד המון זמן עד החו"ל הבא בכלל. בעיקר אחרי שהזמנו כרטיסים גם לרובי וגם לבקסטריט כמו זונות הניינטיז שהננו
מעניין..
13/11/14 23:41
94צפיות
דווקא השכנים שלי כנראה לא שמעו על הכלל הזה. או שהילדים שלהם באמת מוציאים אותם מהכלים
האמת היא שערקתי כסמויה לפורום טיולים וחופשות בחו"ל, אז את מבינה מה עמדתי בעניין
למרות שבאקסטריט בויז יכול להיות בידור משובח. מעניין באמת מתי מוציאים את הכרטיסים החדשים למכירה.
גברת את חיה בסרט, המכירה התחדשה אתמול
13/11/14 23:45
131צפיות
נשארו אחרונים...קניתי ליום ד' ה20.5 (כי יום לפני ויום אחרי יש חצאי גמר אירוויזיון:)
אני אולי חיה בסרט אבל את באירוויזיון
13/11/14 23:50
81צפיות
לא נורא, נתפוס אותם באחד הטיולים לחו"ל
נו, זה אולי גרוע אבל לפחות אני נהנית
13/11/14 23:51
60צפיות
ובסוף מפזרים עליי קונפטי
את עדיין יכולה להזמין, אגב
13/11/14 23:52
62צפיות
נראה לי שעוד יש. אלא אם כן לא לרמה של הגברת. אם היא איכותית מדי נניח ומאזינה רק לסוגה עלית.
מאזינה למוזיקת זבל משנות ה-90' באופן כמעט בלעדי
13/11/14 23:59
68צפיות
בשנות ה-90' הלכתי לכל ההופעות של פייב ו-ווסטלייף וכו'. היה נפלא
בדיוק בוהה באתר בניסיון להחליט.
אגב, אני ממש לא חושבת שלחיות בארוויזיון זה גרוע. וגם לא בסרט. המציאות לא כזו להיט.
אם את מתלבטת תקני
14/11/14 00:09
70צפיות
מקסימום למכור לא תהיה לך בעיה, ועם ריבית.

ותזמיני ל20.5 ובואי להגיד שלום.
just did!
14/11/14 00:25
59צפיות
ואפילו ל-20.5 כי זה היום היחיד שעוד נשארו כרטיסים בדשא. לנו ולחבר. היש מתנת יומולדת 30 מושלמת מזו, אני תוהה (כאילו, חוץ מהופעה של הבאקסטריט בלונדון)?
אני מרגישה שהדיון הזה צריך לעבור לפורום באקסטריט בויז.
ועכשיו
14/11/14 00:27
55צפיות
ליל מנוחה מנתניה סיטי הבנויה
º
צילום, מוסיקה ואטרקציות 13/11
13/11/14 21:58
19צפיות
המלצות על צלם באזור חיפה/קריות
11/11/14 21:45
57צפיות
היי אנחנו מתחתנים בינואר הקרוב והייתי שמחה לקבל מכם המלצות לצלמים הגונים באזור חיפה והקריות�� תודה מראש לעונים
גלעד הר-שלג
13/11/14 10:30
37צפיות
אדם מקסים ומוכשר, היה מאוד נעים להתנהל מולו - גם לפני החתונה, גם ביום החתונה וגם אחריה. מאוד מקצועי והוגן.
אלוניס צילום
13/11/14 21:12
34צפיות
בחור מקסים שרואים שמאוד אוהב את מה שהוא עושה. היו לנו מאוד כיף איתו ועם הצוות שלו ביום החתונה. גם היינו מאוד מרוצים מהתמונות ומהיחס.
אתם חייבים לראות את הווידאו חתונה הזה!
13/11/14 17:50
111צפיות
רעיון ממש מגניב, וידאו חתונה שמצולם בהמון מקומות מפורסמים...
https://www.youtube.com/watch?v=FCkd1HmfibQ
מתחתנת בעוד שבועיים - כמה לצפות לאורח בממוצע?
13/11/14 13:52
218צפיות
היי לכולם,

כמה לצפות (ריאלית) בממוצע לאורח? (כמובן, לא מתייחסת לאורחים מקרבה ראשונה - אח/אחות/החברה הכי טובה וכו')

שואלת את מי שהתחתנו כבר או מי שיודעים ממקור ראשון (אח/אחות)
סליחה על התשובה המעצבנת אבל
13/11/14 15:10
273צפיות
לא לצפות.

אורחים הם לא ניצבים ואין מדגם מייצג או סטטיסטיקות. זה תלוי בכל כך הרבה דברים, ביכולות שלהם, בגיל, במצב המשפחתי, בכמה הוצאות היו להם לאחרונה או צפויות להם בקרוב ובראש ובראשונה בטיב הקשר שלכם איתם וזה לא דבר שאפשר (או צריך) לכמת לדעתי
º
הודעות תפוזיות
12/11/14 19:10
13צפיות
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
11/11/14 17:32
17צפיות
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/14 12:12
13צפיות
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/14 11:55
5צפיות
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/14 11:29
9צפיות
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
16/11/14 13:12
18צפיות
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
love story, הפקת אירועים

LOVE STORY

כי החלום לא צריך להיות בהכרח יקר כל מה שאתם צריכים לחתונה >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום