לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

º
סידורים אחרונים וירח דבש 27/01
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
27/01/15 22:11
6צפיות
מלון יפה להתארגנות, צילומים וליל כלולות
27/01/15 11:31
41צפיות
היי,
אנחנו מחפשים מלון להתארגן בו לפני החתונה ולישון בו אחריה.
אנחנו מתחתנים בפברואר, אז יש סיכוי טוב לגשם בזמן הצילומים ואז נצטרך לעשות את הצילומים שלפני החתונה במלון ולכן חשוב מאוד שהמלון יהיה יפה (חשוב שיהיה מה לצלם בו).
בנוסף, חשוב שהמלון לא יהיה יקר מידי (2000 ש"ח ללילה לדוגמא, זה מאוד יקר, וכנראה לא שווה את זה).

המלון יכול להיות באיזור נתניה (החתונה באיזור), או באיזור תל אביב (כדי שיהיה קל יותר).

תוכלו להמליץ?

תודה רבה.

בנתניה
27/01/15 16:42
44צפיות
יש את מלון כרמל שיש בו סוויטות יפות והוא לא מאוד יקר.. 
בת דודה שלי התחתנה שם והם קיבלו סוויטה מקסימה ושם היא התארגנה. 
לגבי ת"א יש את מלון סוויטות WEST שהוא גם נעים ורחב להתארגנות וכמובן לשינה
גם המלונות עצמם יפים? הלובי? הצלם שלנו אמר שזה יותר חשוב
27/01/15 20:15
27צפיות
מחדר יפה, כדי שזה יוכל להחליף צילומי חוץ

תודה.
לא הייתי במלון הזה
27/01/15 22:12
17צפיות
אבל אני יודעת שלא מעט כלות מתארגנות ב- west בתל אביב
המלצה שלי - קחי כמה שעות לעשות סיבוב במלונות
28/01/15 10:20
9צפיות
אני מניחה שיש כמה וכמה ליד הים בנתניה ולכל אחד יחודיות משלו....
תעשי סיבוב פיזי, תתרשמי מהמלון עצמו וכמובן תשאלי אותם על מחיר ואיזה חדרים יש.
חברה טובהה מנסה למצוא מלון להתארגנות בלבד בת"א ואלה שתי המסקנות העיקריות שלה:
א. רק התארגנות זה מסובך כי לרוב זה על בסיס מקום פנוי ואי אפשר להזמין מראש  - לכן זה שאת רוצה גם לילה זה ייתרון.
ב. חשוב שהחדר להתארגנות יהיה גדול יחסית, בעיקר אם יש הרבה מלווים ומלוות.

אנחנו לא התארגנו שם, אבלי ליל הכלולת שלנו היה בהרדוס בת"א וגם הרבה מהצילומים עשינו שם (רצינו לעשות צ'ק אין וגם להשאיר שם דברים לערב כבר) והיינו מאוד מרוצים. הם שידרגו לנו את החדר והוא היה גדול ומפנק.   
שעה לחופה בחתונת שישי
25/01/15 11:58
28צפיות
שלום לכולם,

מתי נהוג לרוך חופה בחתונת שישי בצהריים?
ומתי להתחיל את קבלת הפנים?
על פי הוראות הרבנות (אם רלוונטי)
26/01/15 10:44
29צפיות
בשעון קיץ עד אחת, בשעון חורף עד שתים עשרה (וחצי?)
בדרך כלל הרבנים לא עומדים עם סטופר, אבל זו השעה לתכנון
ההמלצות שלי
26/01/15 16:49
57צפיות
הי חברים, זאת אלי, החלפתי שם משתמש כי אני לא זוכרת את הסיסמה :)
בכל אופן אחרי שנעזרתי רבות בפורום הזה בהכנות לחתונה שלי אני רוצה להודות לכם על ההמלצות וההכוונה שהענתקם לי, היה קשה להאמין אבל עידן הפורומים עדיין חי ואפילו בועט.

- אז לראשונה אשמח להודות לכן הבנות שעזרו לי באופן פרטי על סמך הניסיון שלהם.
- לגדולה מכולם הלנה קולן מעצבת שמלות כלה שעיצבה לי את שמלת החלומות. עוד מהביקור הראשון ידעתי שמצאתי 
(מודה שהמשכתי לחפש אבל לבסוף חזרתי:) הלנה הייתה מקסימה וסובלנית אלי (שזה לא קל) והשמלה יצאה חלומית. 
- למקום שעשה לי את אירוע החלומות, הבאר של סבא, תודה ענקית על ערב בלתי נשכח. האורחים צלצלו לספר שהאוכל היה מדהים, אני שמחה כי לא טעמתי בעצמי כלום. 
- לתקליטן שלנו רונן לוי שהצליח לקלוע בול לסגנון שלנו (גלבוע בעלי מודה לו במיוחד). 

זהו, עד החתונה הבאה... (סתם)
מזל טוב ובהצלחה. 
אלי וגלגוע 

תודה אלי על הקרדיטים
26/01/15 18:43
34צפיות
אנחנו מאוד אוהבים לקרוא ולראות קרדיטים.
את יותר ממוזמנת להעלות אותם בצורה מסודרת. תמונות אנחנו הכי אוהבים 
ואם תגידי לנו את שם המשתמש הקודם שלך, נשמח, כך נדע לחבר בין השם החדש לישן 
מזל טוב 
שרשור ט"ו בשבט
23/01/15 22:54
4צפיות
מוזמנים להעלות רעיונות, תמונות וכל מה שבא 
זרעים של אהבה
הודעה זו מכילה תמונות
23/01/15 22:56
32צפיות
את הפוסט הזה פרסמתי לפני שנה. זה אחד הפוסטים הכי אהובים ואני מקבלת עליו תגובות מדהימות. אז הנה הוא שוב, כי הוא כל כך מתאים לט"ו בשבט.
פשוט מאוד להכנה, ומתאים מאוד!!! כמתנות לאורחים
רעיון מקסים!
25/01/15 10:06
2צפיות
אני מבינה למה הפוסט הזה להיט
º
תודה
25/01/15 18:34
1צפיות
º
איפור, שיער וטיפוח 24/01
24/01/15 20:51
2צפיות
התייעצות לגבי איפור ושיער למלוות
24/01/15 12:28
15צפיות
היי בנות, שכחתי את הסיסמא אז עשיתי כינוי חדש:)
אשמח לקבל דעות בנושא של תסרוקת ואיפור למלוות, האם נהוג שהכלה תשלם על האיפור והתסרוקת של המלוות (אם מדובר בחברה ולא אחות או משפחה)?  מצד אחד חשוב לי שהחברה הכי טובה שלי תהיה לידי ביום הזה וגם לה חשוב להיות איתי... וברור שהיא משקיעה הרבה מאמצים וגם מפספסת יום עבודה ועיסוקים שלה, מצד שני החתונה משולמת כולה על ידי ההורים ובן הזוג שלי בגלל שאני סטודנטית, והאיפור והשיער במקום שאני בחרתי לעשות יקרים ואני לא יכולה לבקש מההורים או בן הזוג לשלם גם על חברה (כשתסרוקת ואיפור מלווה עולה שם בין-500-700 ש״ח) וזאת הוצאה קצת כבדה בשבילי...  ומצד שני אני מרגישה שזה לא לעניין ״לסנג׳ר״ את החברה כל היום ולא לדאוג לה לשיער ואיפור... ראיתי דילים של שיער ואיפור ב-200 ש״ח לאירועים, אבל כשזה מוגדר כמלווה לכלה המחירים קופצים..  

אשמח מאוד לדעות ועזרה בנושא!
היי
24/01/15 19:34
11צפיות
אני מבינה את הענין הכספי, אך עם זאת, ציינת שהיא חשובה לך שם ושהיא מפספסת יום עבודה וכו'.. 
אולי הייתי מדברת איתה בפתיחות ואומרת שאת רוצה לפנק אותה באיפור או שיער (ושתעשה פן בבוקר או יום לפני בעצמה או תתאפר לבד אם היא יודעת..)
או אולי להזמין מישהי שהיא במחיר נמוך יותר באזור המקום שבו אתן מתארגנות.. 
לפי דעתי, זה המעט שאפשר לעשות עבור מי שמלווה אותך לאורך כל היום, ועם זאת, לא מובן מאליו והיא תעריך את זה בטח! 
שום דבר הוא לא חובה
24/01/15 20:55
12צפיות
בתקופתי אף אחד לא שילם על אף אחד וליווינו באהבה אחת את השניה. 
אבל, אני גם מבינה את הצד האחר ומסכימה עם שיר.
הייתי ממליצה גם לדבר על הדברים ולהסביר את השיקולים.
אולי תציעי אפילו שתוותר על המתנה, או שתיתן מתנה צנועה יותר.
אפשר גם להתחלק חצי חצי, ואפשר, כמו ששיר אמרה, למצוא ספק זול יותר
או-או
25/01/15 07:18
9צפיות
אני מראש הגדרתי למלווה שלי שאי נותנת לה או איפור, או שיער, לבחירתה. יש לה שיער קצר, אז זה די ירד מהפרק והיא בחרה איפור. אבל אז היא התחילה להגיד שהיא תראה אם היא אוהבת את האיפור, ואולי תוריד ישר (היא לא רגילה לאיפור ופחדה שזה יראה עליה כבד מדי). אז הסברתי לה בעדינות שזה לא זול ושאני יכולה לפנק אותה בדרך אחרת, זה לא חייב להיות איפור/שיער. בסוף זה מה שהיה. היא התאפרה קלות בעצמה והייתה מאוד יפה לחתונה גם ככה. האמת שעניין המתנה התמסמס איפשהוא ועד היום (כמעט שנה וחצי אחרי...) לא הבאתי לה כלום...
אולי תזמיני אותה לארוחת בוקר ביום החתונה (או ביום אחר אם לא מסתדר). זה גם לא יוצא יקר, גם עדיין קורה במסגרת החתונה ומרגיש באמת כמו מתנה להוקרת תודה, וגם יהיה לכם בילוי כייפי לפתוח איתו את הבוקר.
זה ממש תלוי
25/01/15 10:14
9צפיות
אני מכירה כלות שהמלווה שילמה על עצמה ואני מכירה כלות ששילמו על המלוות.
במקרה שלי אני אמרתי למלוות שלי שבגלל שלי חשוב שהן יהיו מתוקתקות אני מוכנה לשלם או להשתתף
אבל המלוות המדהימות שלי לא הסכימו אז דאגתי למצוא להן איפור ושיער במחיר סביר ביותר כדי שההוצאה לא תיהיה כבדה עליהן.
השאלה היא כמה חשוב לך שהאיפור והשיער שלהן יהיה מקצועי? וכמה את מוכנה להשקיע? לא חובה שמי שעושה לך את האיפור והשיער יעשה גם להן אם המחירים שלו גבוהים לך מידי...
אפשר לסגור גם חצי חצי, פשוט לדבר איתן ולהיות כנות, אני בטוחה שתמצאו פשרה שתתאים לכולן.
צריכה חברה להשכרת ציוד
22/01/15 08:20
1צפיות
מתחתנת באביב ועושה את האירוע בחורשה בצפון - זקוקה לחברה להשכרת ציוד (גם ריהוט וגם כלי הגשה וכאלה)
אשמח אם מישהו מכיר
תתקשרי לחברת הרמוניה
22/01/15 08:26
1צפיות
הרמוניה זאת חברת השכרת ציוד לאירועים.
תתקשרי 08-8696888
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 21/1/15
21/01/15 13:05
3צפיות
מחפשת תופרת מומלצת בחיפה
21/01/15 08:55
9צפיות
שלום!
הזמנתי שמלת כלה באינטרנט, ואני צריכה לעשות בה כמה שיפוצים. אני מחפשת תופרת מומלצת באזור חיפה, חשוב שיהיה לה ניסיון כמובן בשמלות כלה

תודה :)
שימלה לאמא של חתן
26/01/15 23:22
15צפיות
היכן ניתן להשיג שמלות ערב במחיר שפוי אזור המרכז.
מכירת שמלות כלה
הודעה זו מכילה תמונות
27/01/15 00:06
34צפיות
לכלות שרוצות את שמלת החלומות במחיר מציאותי...
מכירה ביתית של שמלות כלה יד שניה של המעצבים הכי גדולים,
כל השמלות נראות חדשות לחלוטין, נמכרות ב 1,000-3,000 ש"ח.
** הכניסה חופשית **
יום שישי, 30.1.15, החל מהשעה 9:00 ועד 17:00.
לוי אשכול 84, ת"א.
* כדי לשמור על הסדר הטוב... יש להירשם דרך הפייסבוק בשליחת הודעה ל Shirel Zisso או בהודעה לטלפון 0504815000.
לינק לפייסבוק:
https://m.facebook.com/events/432990406854203

שמלת כלה
27/01/15 15:57
45צפיות
היי
האם מותר להחתן עם שמלה כזו?

האם הרב יסכים לקדש במידה והבטן קצת חשופה?

תודה :)
מותר הכול!
27/01/15 16:40
38צפיות
מה שכן, בחופה אולי תצטרכי לשים משהו שיכסה אותך.. אבל תלוי מאוד ברב וכמה הוא פתוח
º
מחפשים מקום, אוכל ואלכוהול 18/1/15
18/01/15 13:56
18צפיות
צריכה בבקשה חוות דעת על ירוק על המים..
18/01/15 13:51
41צפיות
מתכננים חתונה בשישי צהריים
אפשר לקבל בבקשה חוות דעת על המקום..?
תודה מראש
ירוק על המים מקום מקסים ואוכל מצוין
22/01/15 18:07
7צפיות
אנחנו עבודים שם די הרבה, ב 2014 עבדנו שם בשישה אירועים וגם זוג חברים שלי עומדים להתחתן שם בחודש מאי.  
למרות שאף פעם לא היינו שם באירוע צהריים (רק בערב)  תמיד יש שם שירות ואוכל מצוין והמקום עצמו באמת ירוק ומקסים

שיהיה בהצלחה 
º
מישהו היה לאחרונה באירוע בבית הירוק ויכול להמליץ? תודה!
20/01/15 09:32
12צפיות
הבית הירוק בתל אביב?
20/01/15 23:17
18צפיות
פעם הוא נחשב טוב יותר. היום הביקורות עליו פחות טובות, אם כי לא בדקתי ממש לאחרונה (עשיתי שם אירוע לפני כחמש שנים)
אישית, לי יש בעיה עם החלוקה שם - לא כולם נכנסים לאותו החלל.
מבחינת מיקום הוא מעולה לגרים בתל אביב והסביבה.

º
היינו שם בחתונה בחודש שעבר, מוזמנת לשאול בפרטי
21/01/15 18:14
1צפיות
האם ביטול חתונה כרוך בתשלום ???
20/01/15 16:52
57צפיות
קבעתי מועד לחתונה 20/5/2015 ונפרדתי מחברתי.
חתמנו על חוזה, הודעתי לו שאני מבטל את החתונה. 
והוא רוצה כסף.

האם  אני חייב לשלם קנס ???

תודה על עזרתכם.
סעיפי ביטול צריכים להיות כתובים במפורש בחוזה
20/01/15 17:32
42צפיות
משנו כמו ביטול עד 60 או 90 יום לפני כרוך בX אחוזים מתוך התשלום המשוער (מינימום אורחים שהתחייבתם X מחיר מנה)
אחרי זה סכום גדול יותר וכדומה.

לכן לפי מה שכתוב בחושה יש סכום מסויים שככל הנראה תצטרך לשלם
כפי ש- iritki כתבה
20/01/15 21:59
25צפיות
הכל תלוי בחוזה עליו חתמת. 
אם חתמת על חוזה, יש שם סעיפים הקשורים לביטול.
בעל האולם יכול ללכת לקראתכם ולהיות נחמד, אבל הוא לא חייב.
נסה אולי למצוא מישהו אחר במקומך 
מחפש גן אירועים לחתונה
22/01/15 13:04
6צפיות
בת זוגתי ואנוכי מחפשים גן אירועים באזור דרום, רצוי באווירה טבעית וחובה עם כשרות למהדרין. אשמח אם מישהו יוכל לתת לנו הכוונה.
גן אירועים של קייטרינג נענע בעין צורים
22/01/15 13:06
3צפיות
חברה שלי התחתנה שם לפני שנתיים
º
תודה רבה
22/01/15 13:08
ארץ קדם במושב עגור מקום יפה ואוכל טוב
22/01/15 18:02
4צפיות
במהלך השנה עבדנו במקום שנקרא "ארץ קדם" המקום יפה מאוד והאוכל היה טוב.
אני לא יודע אם זה בדיוק דרום, מושב עגור נמצא מזרחית לאשדוד.
בכל מקרה בהצלחה
חתונה קטנה בחוץ
27/01/15 12:55
11צפיות
הי :)

אני מחפשת מקום לחתונה שכולה בחוץ עם 120-150 איש
מיקום בארץ: בין ת"א לחיפה

אשמח להמלצות על מקומות במחירים שפויים

טנקס
מצרפת לך שני לינקים עם מקומות קטנים
27/01/15 21:17
12צפיות
רק חשוב לציין שאם כל החתונה נערכת בחוץ, צריך למצוא תאריך סופר נעים מבחינת מזג האויר וגם ללא סיכונים - חם/קר.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

אנחנו כאן לכל עניין ושאלה  
º
תודה
28/01/15 13:28
חתונה קטנה בקיסר ים
26/01/15 10:47
19צפיות
אני מעוניינת להתחתן בקיסר ים, מספר המוזמנים לחתונה הוא בערך 70. האם מישהי/ו התחתן במספר מוזמנים כזה או בערך ויכול להמליץ על קיסם ים או על מקום אחר במרכז הארץ?
האם זהו מספר האורחים הסופי?
26/01/15 18:47
16צפיות
אם כן, המספר הזה מתאים יותר למסעדות שמקיימות אצלם גם אירועים.
שני שרשורים שיכולים לעזור 

אנחנו כאן לכל עניין ושאלה 
º
מוזיקה, צילום ואטרקציות 18/1/15
18/01/15 14:07
13צפיות
שמעתי שמועה שצ'ק צ'אק צילומים בראשון פשטו רגל-מישהו שמע\יודע
17/01/15 14:26
61צפיות
משהו?

תודה
מניפות ומשקפי שמש לאורחים
18/01/15 17:34
37צפיות
איפה כדאי לקנות בזול? 
º
EBAY ALIEXPRESS
18/01/15 20:05
9צפיות
º
איביי, אבל כדאי להזמין מספיק זמן מראש
26/01/15 00:44
1צפיות
חתונת "ילדים"
19/01/15 16:48
85צפיות
היי
אני מתחתנת בשישי בצהריים בקיץ, יש כ 60 ילדים שמגיעים - זה ודאי. מעט תינוקות, הרוב מעל גיל 5
60 מתוך 400  שזה המון! 
איך מתמודדים עם כמות כזו של ילדים בחתונה???
אני מאוד רוצה שהחתונה תהיה מסיבתית למבוגרים ואני אביא כמובן מפעיל או אפילו שניים לילדים שיעסיק אותם 

איזה מפעיל יכול להעסיק 50-60 ילדים?
מפעיל בלונים זה לא מספיק לא?

מה המלצותיכן לעשות עם כמות כזו של ילדים ??

בדיוק כובת על זה פוסט
19/01/15 20:17
65צפיות
מקווה שעד מחר הוא יהיה מוכן 
º
אני במתח;)
20/01/15 11:12
14צפיות
בבקשה
20/01/15 22:19
26צפיות
ואי יש מלא אופציות
20/01/15 10:19
60צפיות
קודם כל כדאי לבדוק את חתך הגילאים כי מה שמעניין ילד בן חמש לא בהכרח יענן ילד בן 8-9
ואם גם ככה תיכננת להביא שני מפעילים אז במידת הצורך אולי כדאי לשקול להביא מפעיל לכל קבוצת גיל...
למרות שדברים כמו בלונים תמיד הולכים בכל גיל אז זה באמת תלוי וצריך לבדוק את זה.
אפשר גם להביא ליצן/ קוסם/ מאפרת/ מישהי שמגיעה עם פינת יצירה עם צבעים וכלים מגבס/מעץ שניתן לצבוע.
אפשר גם להביא מתקן מתנפח הבנתי שזה לא יקר.
בקיצור יש מלא מלא רעיונות הכל עניין של תקציב ושל הגילאים ואיך את רוצה לעשות את החלוקה.
כמה עצות
20/01/15 13:32
45צפיות
למיטב הבנתי זו צריכה להיות פעילות שקטה - כדי לא להפריע למסיבה וגם כדי שההורים ירגישו מספיק בטוח להשאיר את הילדים בפעילות וללכת לרחבה. אני חושבת שבמתנפחים למשל ההורים ירצו לראות שהילד לא נופל או כאלה ובעצם יהיו איתו שם.
פעילויות שאני חושבת שמתאימות: פינת יצירה לעשות ברכות לחתן ולכלה, גם לילדים קטנים תמיד מאוד תמיד אפשר לתת דף וטוש והם יההנו, ילדים יותר גדולים עם קצת מדבקות וכאלה יהנו גם וילדים יותר גדולים כבר יכולים לכתוב ממש.
כמובן שבלונים ושטויות לרחבה ובועות סבון ללפני החופה.
אם רוצים ממש להשקיע אז אפשר לעשות אפייה של חלות לשבת או פינת טאבו כזו.
תגגלי משחקים או אטרקציות לבר/בת מצווה
20/01/15 22:41
21צפיות
יש שם כל מיני דברים כמו שולחנות הוקי אויר וכדורגל שולחן, מתקני קליעת כדורסל, קליעה למטרה ועוד המון דברים כייפים. הבעיה היחידה שלך תהיה להרחיק משם את המבוגרים...
אני לא חושבת שצריך "לעשות" משהו עם ילדים
21/01/15 18:15
11צפיות
קודם כל - הילדים מגיעים עם הורים, שמבינים שהמטרה שלשמה אתם מתכנסים היא חתונה ולא מסיבת יום הולדת או משהו בסגנון. אז הם לא יתנו לילדים להשתולל ולהפריע.

שנית - ילדים, במיוחד מעל גיל 5, יודעים להעסיק את עצמם נהדר. יש מוזיקה, יש בלונים - והם יהנו לרקוד, לאכול ולשחק בבלונים.
אם אתם מכינים עמדת ברכות - אפשר לשים יותר דפים וצבעים (כולל כמה דוגמאות מודפסות - שהקטנים יותר יוכלו לצבוע), ומדבקות (רצוי נוצצות או זוהרות) - ותקבלו המוןם ברכות מושקעות.
בועות סבון - גם יהנו להפריח וגם ישקט את התמונות שלכם.

בתור אמא לשלושה, אני ממש לא מחפשת הפעלה בחתונה. אני עושה את השיקול שלי שעלי לדאוג שהם יתנהגו יפה ובהתאם לאירוע , ולפי זה מביאה אותם.

אני כל כך שמחה שיש הורים עם גישה כשלך, בחתונה שלנו, התבאסתי
22/01/15 12:32
9צפיות
מאוד שהיו הורים שלא ידעו לשמור על הילדים שלהם ככה שבריקוד הראשון שלנו כבעל ואישה, חצי מהתמונות היו שלנו ושל ילד שהתפרץ למרכז הרחבה והשתולל ממש לידינו, במרכז הפריים!...וההורים שלו לא חשבו אפילו שזה מפריע ולא מכבד. זה פגע בהרגשה שלי מאד, בעיקר מאחר ובתחילת הריקוד, אחרי שבן דוד שלי, בן 5 סה"כ נכנס לסביבת הרחבה אולי ל-10 שניות, ואמו מיד מיהרה להוציא אותו ולדאוג שלא יחזור לשם.... למשך כמה שניות נשמתי לרווחה אבל אז ילד אחר, שאינו שייך למשפחה הקרובה, שאינו מהצד שלי, ושלדעתי בכלל לא היה צריך להיות שם (כאילו, סליחה, אבל הבן של אחות של גיסה של....הורים, תשיגו בייביסיטר למען השם אם הילד שלכם לא יודע להתנהג באירועים ואתם לא יודעים להשתלט עליו!!! ואם אינכם קרובים של הזוג, תחשבו פעמיים אם להביא אותו) 

אבל יש הורים כאמור, שיכולים להיות חסרי אכפתיות ורגישות כלפי הזוג החוגג, וכל עוד הילד שלהם מבלה - הם מבסוטים. לא משנה שאח"כ אנחנו נתקענו איתו בוידאו של הסלואו שלנו וב50% מהתמונות שנלקחו במהלכו. 
לי דברים דומים דווקא לא הפריעו, אבל באמת כדאי לקחת בחשבון
22/01/15 17:51
8צפיות
שילדים הם יצורים בלתי צפויים
באירוע שאנחנו עשינו לחברים, הטקס היה שאנחנו אמרנו כמה דברים אחד לשניה ואז חברים בירכו.
כשאנחנו דיברנו אחד הילדים ממש הרעיש - שיחק עם צעצוע שלו שעשה רעש וצעק.
לי זה לא הפריע, קצת הצחיק אותי אפילו. ידעתי שאנחנו מזמינים ילדים, בעיקר באווירת יום שישי בצהריים (וזה עוד היה בפארק!) ויתכן שדברים כאלה יקרו. אבל אנשים אחרים ממש התעצבנו עליו.
אני זוכרת גם דיון - לא בטוחה שבפורום הזה - על ילדה בלתי קרואה שהחליטה לעלות לחופה והיא מופיעה בכל תמונות החופה של הזוג והזוג התבאס נורא.
מה שאני מנסה להגיד לפותחת השרשור הוא, שאני מסכימה שכדאי לדאוג לילדים לקצת תעסוקה, אבל גם לדעתי לא צריך נורא להגזים עם זה כי ההורים שלהם ישמרו עליהם. מצד שני, זה לא אומר שתקריות כאלה לא יקרו, וכדאי לדעתי להיות מודעים לזה ולהשתדל לקחת את זה בקלות.
אגב, רעיונות נוספים - לאירוע שלנו (שישי, צהריים, קיץ, פארק) הבאנו גם עפיפונים, כדורים קטנים, מכוניות קטנות, בועות סבון וגולת הכותרת - אקדחי מים, שאף ילד לא ראה כי החברים שלנו (בני ה-30, כן?) השתלטו עליהם.
אצלנו זה לא היה שישי צהריים וממש לא פארק
22/01/15 18:00
9צפיות
ולא 'הזמנו' ילדים אבל גם לא אמרנו לא להביא. מהצד שלי הגיעו מעט מאוד מתחת לגיל 6...וגם אלה שהגיעו ידעו (או שיידעו אותם) איך להתנהג והם היו שקטים עד בלתי מורגשים. לצערי בצד השני זה לא תמיד היה ככה, והקטע של הסלואו ממש ביאס אותי. לא נתתי לזה לדפוק לי תאירוע או להרוס לי את המצב רוח לשאר הערב אבל רבאק, טיפת כבוד. תחזיקו תילד שלכם בזמן הריקוד הראשון, בעיניי זה ממש מגעיל. וכן, כשהייתי ברגע ניסיתי להדחיק את זה, כשקבלתי תתמונות...
º
לא שמעתי שהם סגרו אבל פשוט תתקשרי ותבדקי
22/01/15 18:09
1צפיות
|*|מבשלים מהלב וזוכים בארוחה מפנקת|*|
19/01/15 15:36
3צפיות
|שוקו|גם אתם אוהבים להעניק ליקירכם פינוקים טעימים מהמטבח?
היכנסו עכשיו לפורום מתכונים, ספרו לנו על הפינוקים שלכם, ותוכלו להתפנק בעצמכם בארוחה נהדרת על סך 300 שקלים מתנת מסעדת הבר גיורא בתל- אביב!

|כתר|האם גם מאחורי העסק שלך עומד סיפור מעניין?
היכנסי עכשיו לפורום נשים בעסקים, שתפי אותנו בסיפור ההצלחה של העסק שלך ותוכלי לזכות בפרסום חינמי בתפוז וכניסה לאינדקס של תפוז עסקים למשך חודשיים!

|*|פורומים עסקיים חדשים בתפוז!|*|
18/01/15 14:31
7צפיות
בעלי עסקים קטנים ובינוניים? שוחים לבד בין הכרישים הגדולים? הצטרפו לפורומים העסקיים של תפוז!

|סביון|פורום נשים בעסקים
אם את מנהלת עסק וחיי משפחה במקביל, הצטרפי עכשיו לקהילת הוונדר-וומנז הישראליות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום מימון עסקים
אם העסק שלכם נתקע בבעיית תזרים ומשקיעים סוררים, בואו למצוא פתרונות קסם:

|סביון|פורום יעוץ עסקי
גם אם אתם כבר לא חדשים בעסק ומכירים איזו שיטה או שתיים, אולי תחסכו פה כמה שקלים:

|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
19/01/15 12:00
3צפיות
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.

ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.

שיהיה לנו בהצלחה |@|

שולחן לשניים
16/01/15 22:29
96צפיות
בא לי שוב על הפינה הזאת, שלא הופיעה מזמן 
נשמח אם תעלו פה רעיונות למאכלים ולבישולים של בית, כאלה שמתאימים למספר אנשים קטן ו/או לא מסובכים מידי לטובת הבשלנים המתחילים שבחבורה 
אפשר גם לצרף תמונה או קישורים לבלוג 
אבל חשוב לכתוב את המתכון במלואו 
מרק תירס קליל שמצאנו באתר שנקרא 10 דקות
17/01/15 11:28
109צפיות
אתר שאנחנו הולכים לבדוק אותו עוד.

שופכים קופסת שימורים של תירס עם הנוזלים לסיר, בבלנדר מוט מרמסקים חלקית (שיישאור גם גרגירים שלמים). מוסיפים 2 כוסות מים רותחים, כף אבקת מרק עוף, מחל ופלפל ומרתיחיחםם על האש.
בכוס מערבבים כף קמח או קורנפלור עם חצי כוס מים, כשהמרק רותח מוסיפים את תכולת הכוס למרק וממשיכים לבשל עד שמסמיך.
אחרי 10-15 דקות בישול, אפשר לזלף ביצה טרופה עד שהזילופים נהייה לבנים.

וזהו אוכלים ומתחממים :)
מתכון מעולה גם כשאין שום דבר בבית.
מצדיקה
18/01/15 14:48
63צפיות
כן יש מלא מרקים של עשר דקות והם מעולים
חזה עוף בתנור
20/01/15 13:26
24צפיות
אתמול היה ערב מאוד מעייף ועם זאת חיכה לי על השיש קילו חזה עוף מופשר שהייתי חייבת להכין אחרת לא היה לי מה לקחת לעבודה. במקום להכין חזה עוף צלוי שאני מכינה בדרך כלל (כי הייתי נורא עייפה ) פשוט החלטתי להכניס את החזה שלם לתנור.
לוקח משהו כמו 3 דקות של התעסקות ויוצא לא רע בכלל.

שוטפים את החזה עוף ורק מנקים אותו מהשומן אם צריך.
מניחים את החזה עוף שלם בכלי שמיועד לתנור עם מכסה.
בקערה עירבתי שמן זית, חרדל (מומלץ חרדל דיז'ון), מלח, פלפל, פפריקה, פתיתי צ'ילי (מי שאוהב) ותערובת עשבי טיבול (כמו אורגנו, בזיליקום, פטרוזיליה, טימין וכולי).
משחתי את העוף מכל הצדדים בתערובת והכנסתי לתנור שכיוונתי מראש ל180 מעלות.
שמים ל-20 דקות, הופכים ואז ל-20 דקות נוספות.

בתאבון!  (זה סמיילי בולס? למה רשום בוקס?)
(לצערי הייתי עייפה מדי לצלם כשהיה מוכן, ועכשיו זה לא נראה כל כך יפה כמו שזה יצא מהתנור)
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 14/1/15
14/01/15 12:35
37צפיות
תופרת/ צלם ושאר ירקות...
13/01/15 13:14
133צפיות
היי לכולם, אני די חדשה פה ורק עכשיו מתחילה להתארגן על כל הסידורים האחרונים של היום הגדול..(14/5)
עד עכשיו סגרנו רק מקום - גרין ביץ' ודי ג'י - גרובית.
מחפשת צלם מאיזור הצפון ות'אמת יש לנו מחר פגישה עם מור אלנקווה, שמעתי עליו רק דברים טובים...
בנוגע לשמלה אני כבר יודעת את הכיוון שלי ואפילו יש לי תמונות של משהו דומה, ובגדול לא רוצה להשקיע יותר מידי..
מישהי מכירה תופרת טובה מאיזור חיפה, קריות, טבריה והעמקים...? חשוב גם שלא תהיה יקרה מידי... לא ממש בא לי להשקיע על שמלה חד פעמית..
אהה ובאותה נשימה, איפור ושיער במחיר שפוי מישהי מכירה ??  אני מתארגנת בבית והעדיפות הטובה ביותר היא לבנאדם אחד שעושה הכל וחשוב שהוא יסתדר עם תלתלים סוררים כמו שלי.. גם פה אני יודעת בדיוק מה אני רוצה..לא צריך להיות מעצב שיער גדול כדי לסדר לי ת'תלתלים..
אשמח לעזרה בנושא..
ברוכה הבאה
13/01/15 20:55
63צפיות
ממליצה לך בחום לחפש את הקרדיטים של דניאל ואורן. מעבר ליופי שלהם, יש לה יופי של המלצות לתופרת. לא יודעת לגבי מחירים.
לגבי צלמים, לאיזור חיפה גם צלמים מהמרכז מגיעים. 
מצרפת לך רשומה שיכולה לעזור http://citrusim.blogspot.com/2014/10/blog-post_30....
º
אני אבדוק..תודה רבה :)
15/01/15 16:16
7צפיות
תופרת טובה בירושלים
14/01/15 13:25
48צפיות
שלום לכולן,
יש לי שמלת כלה שזקוקה לכמה תיקונים, מישהי מכירה תופרת טובה (ולא יקרה) בירושלים ???
המלצה:
15/01/15 11:12
47צפיות
אפרת ברכה בן מנחם!
(גגלי וקבלי את כל הפרטים)
חליפת חתן
14/01/15 13:30
86צפיות
שלום לכולם
חתונה בעוד כחודשיים,
מחפש המלצות לרכישת חליפת חתן
רצוי מקום שיהיו גמישים לבקשות ושיש להם מבחר נורמאלי.. וגם מחיר נורמאלי :)
תודה מראש!

בדקתם את החליפות ב קסטרו וזארה ?
14/01/15 14:33
66צפיות
לחתונה שלי חיפשתי חליפה בכמה מקומות ובסופו של דבר קניתי את שלי בקסטרו
לדעתי החליפות שלהם יפות מאוד, נוחות ויושבות טוב על הגוף והמחיר בדר"כ  זול יותר מחנויות שמתמחות בחליפות חתן.

אני מאוד אוהב את הבגדים של קסטרו
14/01/15 17:59
89צפיות
ופעם גם מאוד אהבתי את זארה,
הבעיה שלי עם זארה היום, זה שהבגדים שלהם בארץ טובים רק אם אתה רזה נורא.. או אוהב מכנסיים
שהם סקיני בלבד..
בקסטרו שוב הבעיה עם המכנסיים.. הכל בגזרה צרה או סקיני
לכן אני מחפש מקום אחר שהוא לאו דווקא רשת אופנה רגילה..
צודק החליפות של קסטרו באמת מתאימות יותר לרזים
14/01/15 18:42
74צפיות
אופציה נוספת היא חנות שנקראת גוסטו
יש להם מבחר דיי גדול, תנסה שם 
º
תודה רבה!
15/01/15 11:49
10צפיות
מכיר את דורין סגול מהאח הגדול? יש לה בחנות מבצע לבגדי חתן
15/01/15 01:33
120צפיות
אני לא יודע כמה זה ביחס לשאר המחירים, ומעריך שצריך להשוות גם בין איכותי ללא איכותי. 
יש לה מבצע בחנות, 2,500 שח בגדי חתן מכף רגל עד ראש. 
פרטים מדוייקים תמצא פה
שיהיה במזל טוב, תהיה חזק, זה כאב ראש להתחתן :)
אפי 
הייתי חייבת לראות במה מדובר - בכל זאת 2500 שקל
15/01/15 14:25
103צפיות
אז בדקתי באינטרנט - חגיגה של טעם רע. אם כבר מקובל עליך להוציא מחירים כאלה - אפשר למצוא חליפות קלסיות ואיכותיות הרבה יותר, ואפילו תשלם קצת פחות מ2500.
בנוסף, אני מציעה להתרחק ממקומות כמו זארה וקסטרו - החליפות שם ברמה מתחת לממוצע, חבל שרב הישראלים מוכנים להסתפק ב"חליפה" של קסטרו, ולא מעדיפים להשקיע קצת יותר כסף (באמת לא הרבה) בחליפה איכותית. גם ככה, סביר להניח שזו תהיה החליפה היחידה שהם יקנו בחיים - אז לפחות שיהיה משהו טוב. שלא לדבר על העובדה שה - so called חליפות שלהם, מעוצבות לא רק לבחורים בתת משקל - אלא גם לבחורים עם חוסר טעם משווע - אנדרוגני משהו  (וצר לי מאוד לבשר לגברברי ישראל - אבל המראה האנדרוגני מעולם לא החמיא לגברים).
בקיצור, עצה שלי, תחפש משהו עם גזרה קלאסית, שיחמיא למבנה הגוף שלך ולא יעוות אותו, מבד איכותי, בתפירה איכותית. בהצלחה
אז זהו שהחליפות בקסטרו וגוסטו עולות בסביבות 1000 ש"ח
15/01/15 16:30
78צפיות
יכול להיות שאת צודק לגבי האיכות, לגבי העיצוב אני חושב שזה עניין של טעם אישי.
לגבי האיכות, רוב החתנים לא ילבשו יותר את החליפה לאחר החתונה ולכן לא בטוח שכדאי להוציא סכומים גדולים כל כך על חליפה איכותית שתשב בארון, חליפה זולה יותר שנראת טוב יכולה להספיק ולעלות 1000-1500 פחות.  
אני חושבת שחליפה של קסטרו ב1000 שקל
15/01/15 19:45
88צפיות
לא נותנת תמורה בעד המחיר.
אם היינו מדברים על חליפה ב500 - אז אני מבינה לחלוטין למה לקנות שם. אבל לקבל את האיכות הזו תמורת סכום שכזה - מצטערת, ממש לא ברור לי למה.
אתה יכול למצוא חליפות הרבה יותר טובות אם תוסיף עוד 300-400 שקל.
בעלי קנה חליפה, חולצה, חגורה וחולצה להחלפה ב1900. בקסטרו אתה תקנה את כל זה ב1500 לפחות, וזה לא שווה את זה.
אגב, אפשר ללבוש את החליפה על חלקיה בוורסיות שונות, כמו ללבוש רק את הז'קט או רק את המכנסיים. אבל כל אחד וטעמו.
SASAN ברעננה ליד הקניון
18/01/15 10:33
39צפיות
אחלה מקום, מבחר ענק עם מגוון גדול של מידות ומחירים ממש פצצה.
קנינו לבעלי חליפה, 2 חולצות, עניבה וחגורה באיזה 600 ש"ח. (ואל תתני למחיר לבלבל אותך יש שם דברים מהממים ואיכותיים).
אפשר גם לקנות שם נעלים ולצאת קומפלט אבל לא היה משהו שהוא אהב...
תודה רבה!
18/01/15 12:59
18צפיות
נכנסתי להמלצות עליהם ועושה רושם חיובי רק חבל שהם פותחים עד 18:30...

ממליצה ללכת בשישי על הבוקר
18/01/15 13:55
16צפיות
אנחנו הגענו על הפתיחה והיה ריק, רק לקראת הסיום שלנו הגיעו אנשים...
שמלת כלה
הודעה זו מכילה תמונות
15/01/15 14:29
291צפיות
האם מישהי מכירה או ראתה את השמלה הזאת?
אני רוצה לדעת איך היא נראית מקדימה ולא מצליחה למצוא אותה...

תודה!

תגללי בערך לאמצע העמוד...
16/01/15 23:35
149צפיות
º
תודה רבה!!!!
17/01/15 12:11
21צפיות
שמלה מקסימה
25/01/15 16:23
6צפיות
מאוד אהבתי את הסגנון. ראיתי כמו סגנונות דומים בלוח שמלות הכלה הזה http://www.easywed.co.il/wedding-dresses . זה מאוד טרנדי היום גבחשוף אבל לדעתי כדאי שזה יהיה במידה. לפעמים זה נראה כבר יותר מידי חושפני. ובהקשר לסגנון- האם מישהי יכולה להמליץ לי על סגנון שמחה שהכי תתאים לגוף שהוא יחסית מלא ולמישהי שהיא לא גבוהה במיוחד? מן הסתם אני מניחה שכדאי גזרה חלקה וישרה, אפילו בסגנון של השמלה שאת הראית שבסה"כ בכל החלק של האגן היא יחסית מסתירה וזה מה שאני מחפשת. 
ומשהו נוסף- אני מאוד מתלבטת בין להשכיר שמלה של מעצב או לקנות שמלה כזו יד שניה??? מה כדאי? לפעמים אין באמת פער במחירים אבל אולי עדיף לקנות ואז היא תישאר אצלי או שאין טעם בזה? אה, אפשר למכור אח"כ שוב... 
היי ליאור
26/01/15 15:11
6צפיות
השמלה שהכי מתאימה למבנה שאת מתארת זו גזרה גבוה שתדגיש את האיזור הצר שלך שזה קו המותן וייתן אשליה לגוף מוארך יותר וכך תיראי גבוהה יותר.
מומלץ שהחצאית תהיה בגזרת A או קלוש ככה היא תזרום על הגוף, תדגיש את האיזורים שאת אוהבת ותחמיא לאזורים שפחות.
לגבי קניה ביד 2 אני פחות ממליצה, קשה למצוא שמלה שמדוייקת לרצונות שלך ובנוסף תצטרכי למצוא תופרת שתסדר לך אותה. לגבי הרעיון של קניית השמלה כדי שהיא תישאר אצלך, השמלות האלו צריכות טיפול תמידי בגלל סוגי הבדים והצבע כמובן. אם חשוב לך שקט נפשי אני מציעה לך להשכיר שמלה אצל מעצב/ת. כך תדעי שהשמלה תצא בדיוק כפי שאת רוצה ובלי ריצות מיותרות לפני החתונה. 

מקווה שעזרתי :))
שמרית 
בקרוב! מכירה ביתית של שמלות כלה יד שניה
18/01/15 12:26
41צפיות
לכלות שרוצות את שמלת החלומות במחיר מציאותי...
מכירה ביתית של שמלות כלה יד שניה של המעצבים הכי גדולים,
כל השמלות נראות חדשות לחלוטין, נמכרות ב 1,000-3,000 ש"ח.
** הכניסה חופשית **
מתי? יום שישי, 30.1.15, החל מהשעה 9:00 ועד 17:00.
* כדי לשמור על הסדר הטוב... יש להירשם דרך הפייסבוק או בהודעה לטלפון 0504815000.
איפה? לוי אשכול 84 תל אביב.
פינת הטיפ ו/או העיצה הטובה 12/01
12/01/15 19:36
338צפיות
מזמינות אתכם להעלות עיצות טובות שיש לכם לומר למאורסים ולמאורסות שנמצאים במהלך הפקת החתונה.
העיצה שלי להיום
12/01/15 19:37
274צפיות
במהלך ארגון החתונה אתם חשופים להרבה ביקורת ועיצות מכל מיני אנשים. כולם תמיד יודעים מה נכון ומה לא, גם אם בכלל לא מכירים אתכם. אז גם אני אגיד משהו.... זה נכון שיש מוסכמות בעולם החתונות (המטורף הזה, יש לומר), אבל מוסכמות אפשר גם לנפץ.
לכו עם הלב שלכם, עם התקציב שלכם ועם האהבות שלכם. אתם מתחתנים!!! מקימים בית חדש וחוגגים את האהבה שלכם - זה הדבר החשוב ביותר.
האירוע שלכם יהיה ייחודי ומיוחד כי הוא שלכם. אין בעולם עוד שניים כמוכם, וזה כל היופי. 
אז ממש לא משנה אם תשאירו טיפ בסוף האירוע, אם תפריחו בלונים או בועות סבון, אם תחלקו מתנות או תזמינו מגנטים.
גם אם לא תעשו את כל אלה (ועוד דברים רבים!), עדיין החתונה שלכם תהיה החתונה הכי מרגשת, הכי יפה והכי מדהימה - כי היא שלכם!
האורחים שלכם באים לחתונה לשמוח איתכם ולשמח אתכם, וייהי מה (ומי שמתלונן, תמיד ימצא על מה)...
תתמקדו בחיובי ותהנו!!
העיצה שלי
13/01/15 07:16
237צפיות
(קצת סותרת את העיצה של רונית)
לא לשכוח שאמנם אתם אלו שמתחתנים, אבל גם ההורים שלכם שותפים באירוע - הם מחתנים את הילדים שלהם!
תנו להם מקום לייעץ, להציע, לסייע.
זה לא אומר שחייבים לעשות בדיוק מה שהם אומרים, אבל גם לא להתנגד לכל מה שהם מציעים.
תנו לדעותיהם ולרעיונות שלהם מקום בשיקולים שלכם.
ולפעמים - שווה להעזר בניסיון של ההורים, במיוחד במשא ומתן מול ספקים, בקריאת חוזים ועוד.
וגם - אפשר להאציל סמכויות ולתת להם נושא ובו לתת יד חופשית , וככה לפתוח מקום להשפעה שלהם בתחום שאתם מראש מוכנים לו
זה לא סותר, זה בנוסף
13/01/15 20:44
124צפיות
מסכימה לגבי ההערה בנוגע להורים!
העצה שלי להפעם...
14/01/15 10:36
184צפיות
לא ליפול למשפט הידוע כסיבה להוצאות מיותרות "חתונה זה פעם בחיים".
זה רק ערב אחד ואחר כך צריך לשלם עליו, לא צריך להשתגע בדיעבד זה לא כזה מהותי אם איזה עיצוב היה לשולחנות (גם ככה אנשים מתמקדים באוכל), אם השמלה עלתה 5 או 15, העיקר שאהבת אותה (ואפשר למצוא ב5) ועוד ועוד
בקיצור להיות שקולים, לנהל תקציב ולא להתייאש עד המוצאים את מה שאוהבים והוא גם בתקציב שפוי (בדרך כלל זה אפשרי)

º
14/01/15 22:42
12צפיות
העצה שלי לבחירת אולם
14/01/15 14:47
238צפיות
שתי עצות שלדעתי יחסכו לכם בלבול מיותר וגם הרבה כסף:

1. כאשר אתם יושבים עם אשני המכירות באולם תבקשו לקבל מחיר כולל הכל וזה אומר כולל תאורה, הגברה, שכר מלצרים/ברמנים עיצוב ועוד
   יש לא מעט אולמות שמציעים קודם את מחיר המנה ורק לאחר מכן מוסיפים את העלויות הנלוות. כדי שלא יבלבלו אתכם חשוב לדרוש
   מחיר שכולל הכל, ככה תוכלו להשוות מחיר באופן ברור וקל יותר.
2. כמו שכתבו כאן חשוב ללכת עם ההרגשה שלכן אבל לא פחות חשוב גם עם הכיס, תנסו להעריך את המתנה הממוצעת לאורח בהתבסס על       מנתנות שהבאתם לחברים משפחה בעבר, עזרה של ההורים וכו' ככה תוכלו לדעת באופן ברור יותר מה התקציב שלכם.
3. אל תלכו לראות אלף אולמות, לכו עם ההרגשה שלכם, כלומר עם מצאתם אולם שאהבתם וגם המחיר מתאים, אין צורך להמשיך ולחפש
    "כי אולי יש משהו יותר טוב" זכרו ככל התהליך של בחירת אולם הוא החשוב ביותר אבל גם המבלבל ביותר.

עצה מעולה - לבקש מחיר כולל הכל
14/01/15 15:58
148צפיות
בנוסף, לא לפחד להתמקח כמו שלא התמקחתם מעולם בחייכם. לא להתלהב, לא לסגור במקום - תנו לבעל האולם (או לאנשי המכירות - מי שתהיו מולו) - לרדוף אחריכם - אתם תתפלאו לגלות כמה הוא מוכן להוריד רק בשביל לסגור איתכם, אל תחששו לומר שאתם במו"מ מול מקום נוסף ואתם רוצים שישריינו לכם את התאריך.
לא להסכים למקדמות מטורפות, ועוד דבר, לא להסכים בשום פנים לתת צ'ק ביטחון - ושלא יספרו לכם סיפורים שהם חייבים את הכסף הזה מראש בשביל לתפעל את האירוע שלכם (משמע להזמין אוכל וכו') - אולם שלא יכול להתנהל בלי המקדמה הזו - זה אולם שלא יודע להתנהל נכון מבחינה כספית.
עוד טריק קטן, אבל חשוב לעשות את זה בשקט ולא לספר לכל העולם: כשעושים לכם מחיר כולל הכל - תבדקו כמה מנות מסך כל המנות שאתם מעוניינים להזמין - ניתן לחשב בלי מע"מ - הם לא יציעו מעצמם, זה סוד שמור שעושים את זה.
והכי חשוב, ראיתי הרבה אנשים ש"קפצו מעל הפופיק" ועשו את הטעות הזו - כשחותמים על חוזה - בשום פנים לא לחתום בחוזה על מספר גבוה של מנות - אפילו אם יש לכם 400 מוזמנים ואתם ממש בטוחים שכל העולם ואחותו יגיע - זה אף פעם לא קורה - תזמינו חצי מזה, גם ככה כמה ימים לפני החתונה נותנים מספר סופי ובהתאם גם מספר הרזרבות גדל.
ועוד דבר, במידה וצריך להזמין מנות גלאט - להוריד את זה מחישוב המנות המוזמנות.
יאללה בהצלחה.
º
15/01/15 12:18
12צפיות
הטיפ שלי שאני גם מיישמת על עצמי
15/01/15 12:12
147צפיות
זה לא להיות לחוצה ולהנות מכל רגע :)
העצה שלי- ל ש ח ר ר
15/01/15 12:28
140צפיות
כל כך הרבה זמן אתם חושבים על כל פרט ופרט, מנתחים מכל הכיוונים ובונים תמונה מאוד ברורה בראש של האופן בו דברים יתנהלו אבל כשמגיע היום הגדול, החליטו עם עצמכם שעבודת ההכנות הלא תמיד קלה, התבצעה כדי שתיהנו עכשיו מפירות עמלכם. שחררו את המושכות וסמכו על הספקים שבחרתם ועל היקירים לצידכם שיעשו לכם את החתונה נפלאה.
-אקסיומה: לא תמיד הולך כמצופה. כמעט תמיד יהיו דברים שלא ניתן היה לצפות מראש. קבלו אותם באהבה, הכל מתווסף לחוויה של היום המיוחד הזה.

הצעה שלי - חברת ארגון חתונות לדתיים - "מרקדין"
21/01/15 16:56
5צפיות
חברת "מרקדין" מתווכת לאולמות וגני אירועים וחלק משאר שירותי החתונה במחירים "לדתיים"  - זולים יותר
רשימת האולמות שהם עובדים איתם לא רעה 

גילוי נאות: אין לי קשר איתם ולא בדקתי אותם בפועל, אבל הם עובדים עם ציפיות למחירים נמוכים יותר

לא שמעתי עליהם אבל אם מישהו מחפש שירות כזה לא רק לדתיים אבל
26/01/15 00:42
5צפיות
במחירים סבירים, אז באיזיווד יש דילים טובים לחורף.
בעיניי זה ממש מקל על כל ההתרוצצות והשגעת סביב הארגון.

מעבר לזה הטיפ שלי הוא פשוט- לנשום עמוק וליהנות!
º
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה14/1/15
14/01/15 10:55
22צפיות
ערב מקווה
14/01/15 08:45
82צפיות
מבקשת את עזרתכן לערב מקווה האם מכירים מישהי שמגיע לערב מקווה עם הפרשת חלה, תלבושות ולהנחות את הערב  ריקודים. בירושלים. תודה
חופה מחוץ לרבנות
23/01/15 21:22
3צפיות
אשתי לעתיד עברה גיור קונסרבטיבי שאינו מתקבל ברבנות. אנחנו נערוך טקס חתונה בארץ והייתי רוצה שהטקס יכולל חופה. האם ישנם רבנים קוסרבטיבים בארץ שיחתנו אותנו בטקס?
הכי פשוט לפנות למרכז שלהם בארץ
23/01/15 22:04
2צפיות
אני מאמינה שהם ימצאו לך רב מתאים
ריקודים
08/01/15 12:23
1321צפיות
היי לכן,
אז כבר זמן מה שאני מאורסת לבחיר ליבי... בינתיים עוד לא התעסקנו בזה כי היו לנו דברים אחרים על הראש, אבל בקרוב נצטרך להתחיל בהכנות לחתונה...
אבל יש לי בעיה והיא: ריקודים! אני לא יודעת לרקוד, אני לא אוהבת לרקוד, אני מתפדחת כשמסתכלים עליי רוקדת, אין לי מושג איך אצליח לעבור ערב כזה בו אני אמורה להיות מרכז הערב. בו המצלמה תתמקד בי ובריקודים שלי (ושל בן הזוג כמובן). אין לי קואורדינציה ואין לי ביטחון בתנועותיי המגושמות!!

ודאי תציעו לעשות מסיבת סעודה כזו בלי ריקודים, אבל אני לא רוצה שהחתונה שלי לא תהיה שמחה (הרי ריקודים מביעים שמחה!) ותהיה אפורה. באים, אוכלים, אולי רואים איזו מצגת והולכים. אני רוצה שיהיה שמח ולראות אנשים מביעים את שמחתם עבורנו...

מה לעשות?.. 
חלילה מסיבה בלי ריקודים
08/01/15 12:34
535צפיות
אני יכולה רק להרגיע אותך ולומר לך בצורה חד משמעית ובלי ספקות שלא קיים אדם בעולם שמתפדח יותר ממני לרקוד - ותראי איזה קטע, רקדתי כל הערב עד 2 בלילה. בהתחלה זה קצת מביך - את הכלה, וכולם רוצים שתרקדי איתם, ושתרקדי באמצע (כי מסתבר שבתור כלה את "גולם במעגל".. לכי תביני), אבל כשנכנסים לזה, כבר די משחררים ממך - את תהיי במצברוח טוב, תשתי קצת (אני לא שתיתי אפילו טיפת אלכוהול ולא הפסקתי לרקוד - זה המצב רוח שעושה חשק).
בקיצור, גם אני קצת חששתי מזה - אבל תאמיני לי שאף אחד לא ישים לב לאיך את רוקדת. גם ככה זה חוק שבכל חתונה יש איזה פדחן שרוקד כאילו הוא חוטף התקף באמת שלא ישימו לב לאיך את רוקדת - העיקר שתיהני, אחרי שתיכנסי לזה - לא תרצי להפסיק עד שתפלי מהרגליים.
אם את לא בעד ריקודים
08/01/15 21:47
334צפיות
אז אין צורך.. זה האירוע שלך ואת זאת שתחליט על הקונספט...
לגבי מה יהיה אם לא יהיה ריקודים הייתי ממליצה לך להתייעץ עם חברות שמארגנות חתונות כמו איזיווד למשל... אני בטוחה שיהיה להם פתרונות יצירתיים...
הכי חשוב זה שתהני כמה שאפשר כי זה הערב שלך :)
לעשות מה שנוח לכם. לא רוצים ריקודים? לא חייבים.
08/01/15 12:57
298צפיות
אף אחד לא יהיה פחות שמח בגלל זה, או יביע פחות את שמחתו.
באופן אישי, אני בדעה שאם כבר עורכים אירוע כזה, הוא צריך לשקף את האנשים שעורכים אותו.
אנחנו התחתנו בפיקניק בפארק, לא הייתה מוזיקה (חוץ מחברים שהביאו כלי נגינה וניגנו ושרו לנו, זה היה כיף :) ) ולא ריקודים, ולא מלא אוכל, כי לאף אחד מהדברים האלה אנחנו לא מתחברים. אבל נהננו הכי בעולם, ולא הרגשנו שזה פגם בשמחה של מישהו, אם כבר אז להיפך.

גם אנחנו ויתרנו על ריקודים בחתונה שלנו
08/01/15 15:21
339צפיות
שנינו מתאימים בול לתיאור שכתבת כאן- לא יודעים לרקוד, לא אוהבים לרקוד, מתפדחים שיסתכלו עלינו רוקדים ולא היה לנו שום רצון להשקיע כל כך הרבה (זמן מאמצים וכסף) באירוע שלא ישקף אותנו בשום צורה ורק יגרום לנו אי נוחות ומבוכה

אז קודם כל- בחרנו בחתונת שישי בצהריים- אלה בד"כ חתונות רגועות יותר, גם באלו שיש ריקודים, הם רגועים, יש ילדים מסביב, המוסיקה בד"כ לא רועשת מאוד, לא מוסיקת מסיבות
בנוסף- כדי למלא את החסר שחששת ממנו (גם אנחנו חששנו כמובן שיהיה משעמם, שיהיה אפור, שזה יהיה מן סעודה והביתה כמו בברית) הזמנו להקה חיה שביצעו קאברים לכל השירים האהובים עלינו (הם גם שרו בקבלת הפנים וגם בשיר הכניסה והיציאה לחופה והיו מדהימים!)

זו לא תהיה חתונה ארוכה מאוד, סביר להניח, כי בכל זאת- הריקודים הם אלה שגורמים לחתונות להמשך עד השעות הקטנות של הלילה (או להכנס כבר אל ערב שבת במקרה של חתונת שישי בצהריים) ויש גבול לכמה אנשים ישארו בחתונה לאחר האוכל+ להקה+ מצגת או נאומים או כל דבר אחר שתבחרו לעשות
אבל לדעתי הצלחת חתונה ממש לא נמדדת בכמה זמן היא נמשכת- הכי חשוב שתרגישו בנוח, שהחתונה מייצגת אתכם ואת מה שאתם אוהבים ושתהנו!
ואל (!) תכנעו לכל מיני אנשים מסביב שיגידו לכם שאין חתונה בלי ריקודים ושיהיה משעמם ושכולם יברחו. קודם כל- זו החתונה שלכם ואתם צריכים להרגיש בה נוח. אם הגעת למצב בו למרות שכביכול נהוג שבחתונה "חייבים" ריקודים ואת עדיין מרגישה שאת לא רוצה ריקודים בחתונה שלך- לכי עם הרגש שלך. אין דבר כזה "חובה" בחתונה- ולא תמיד חייבים לעשות בדיוק כל מה שנהוג רק כי כולם אומרים שצריך. אין כמו החתונה הפרטית שלכם כדי להחליט שאתם עושים משהו שונה- שיתאים לכם!
אני אישית ממש נהניתי בחתונה (גם בעלי) וגם בדיעבד הייתי בוחרת באותו סגנון ובטח שלא הייתי מוסיפה ריקודים. זה פשוט לא אנחנו ומבחינתנו לא עלה אפילו כאופציה (כמובן שמסביב כן נדנדנו והזהירו וניסו להפחיד, אבל נכנעו דיי מהר- כשהבינו שאנחנו בטוחים בעצמנו ולא עומדים לשנות את דעתנו)

את מוזמנת להציץ בקרדיטים שלי (וואו, זה היה מזמן) ולקבל רעיונות/ השראה לחתונה רגועה ללא ריקודים:

מה בן זוגך אומר?
08/01/15 16:32
226צפיות
אני כמוך, ועברו כבר 12 שנים מהחתונה, ואני עדיין מתבאסת מאיך שיצא. הוא כל הזמן רקד, אני כל הזמן לא. לא זוכרת אותנו ביחד אחרי שהתחילו הריקודים. 
לו הייתי עומדת בפני ההחלטה שוב, והייתי בוחרת בכלל לעשות מסיבת חתונה (או להתחתן בטקס כלשהו, אבל זה כבר עניין אחר), הייתי מדברת על זה עם בן הזוג. אם הוא רוצה לרקוד ורוצה ריקודים, הייתי הולכת איתו על זה, אבל מבקשת שישים לב שאני לא רוקדת, וידאג לא להיות שם על הרחבה כל הזמן. אם שניכם לא בעניין של ריקודים - אין סיבה לעשות אותם. החתונה היא עניין משמח, והאנשים שמגיעים אליה הם שמחים, וקשה לפספס את זה. גם בלי ריקודים.
ממש לא חייבים ריקודים
08/01/15 19:48
212צפיות
אבל אני כן ממליצה למלא את ה"חלל" במשהו אחר.
כל תוכן אחר שמתאים לכם יכול לבוא בחשבון.
החתונה היא שלכם ואמורה לשקף אתכם. אם לא מתאים לך לרקוד, ממש לא צריך.
חתונת שיש בצהריים מאוד מתאימה לקונספט בלי ריקודים.
אבל, יכול להיות שתופתעי גם מעצמך ותקרעי את הרחבה.... השמחה והאנרגיות הן בלתי מוסברות ובלתי נשלטות  
העיצה הכי טובה ששמעתי היא "תרקדי כאילו אף אחד לא רואה".
09/01/15 19:17
247צפיות
את תיהיה יפיפייה, זה היום שלך!!!!
זאת לא תחרות ריקודים אלא אחד הימים הכי שמחים בחייך וכל האנשים מסביבך אינם שופטים אלא חברים קרובים ומשפחה- אנשים שאוהבים אותך.

רוב האורחים גם לא יודעים לרקוד, אז מה??
הכי חשוב לדעתי הוא שתהני ולדעתי תראי טוב, לא משנה איך תזוזי.

אם הענייןממש מפריע לך, אפשר לקחת כמה שיעורי ריקוד כדי ללמוד צעדים בסיסיים אבל לדעתי זה מיותר.

לדעתי תרקדי ותהני...
מזל טוב!
אז ככה
11/01/15 01:07
352צפיות
היי לכן,
אז אני לא מאלה שעושות אירועים לא סטנדרטיים, ומיוחדים ושוברי מוסכמויות. זה יכול להיות כיף, אבל זו לא אני.
שמתי לב שזה לא נפוץ פה בפורום, אבל אני רוצה לעשות חתונה רגילה פחות או יותר..
וכאמור גם לא ממש מעוניינת בחתונה בלי ריקודים.
בחתונות של חברים אני דווקא כן רוקדת, כי אני לא רוצה להיות צנונית שרק באה לאכול בשמחה של חברים, אבל אני מרגישה יותר משוחררת כי אף אחד לא מתמקד בי. ואם במקרה המצלמה תפסה אותי רוקדת, אני מיד בורחת ממנה ;)
יותר ציפיתי לעצות איך להתמודד עם הפחד הזה שלי מריקודים ותשומת לב... אהבתי את התשובה של חפצי למשל...
הבעל לעתיד גם לא ממש טוב בריקודים, אבל הוא יותר משוחרר ממני ופחות חושש לעשות פדיחות.
דיברנו על זה ממש בקצרה. לא נכנסנו לזה יותר מדי. אבל ממש לא עלה הרעיון של חתונה בלי ריקודים. יותר סיכמנו ב"נסתדר".

בקיצור חשבנו אולי לקחת כמה שיעורים באמת. אבל לא שיעורים בצעדי ריקוד, אנחנו הרי לא מדברים כאן על ריקוד מתוכנן, אלא שיעורים באיך לרקוד סתם לצלילי שירים.. יש דבר כזה?.. =/
º
כשאני לא בטוחה איך לרקוד לקצב מסוים אני קופצת
11/01/15 08:56
94צפיות
אם זה המקרה
11/01/15 11:49
213צפיות
בנוסף למה שחפצי אמרה את יכולה לבקש מהצלם וידאו שלא יתמקד בך בזמן הריקודים, ברוך השם יש בעל, יש משפחה, יש חברים, מספיק אנשים לצלם... אולי רק בקטנה כדי שבכל זאת תיהיה נוכחות שלך בוידאו בזמן הריקודים.
ועצה נוספת, תתחילו ללכת למסיבות ולהכנס לקטע של לרקוד.
ועוד עצה - כשתלכו למסיבות תסתכלו מהצד על אנשים ותראו שרוב האנשים לא יודעים לרקוד, זה יעזור לכם להתמודד אני בטוחה
ממליצה לך לנסות סלסה
11/01/15 18:54
153צפיות
יש שיעורים במלא מקומות, ומנסיון- אחרי 3-4 שיעורים הכל מתחיל להתחבר, והיופי זה שאת צוברת בטחון בריקודים וכל מיני אפקטים שאפשר להוסיף לכל ריקוד וייראו ממש טוב. אם את רוצה המלצות, ספרי מאיזה איזור את בארץ...
וגם- בד"כ זה שיעורים בקבוצה, כולם מתפדחים ביחד וצוחקים ביחד, ומלמדים ממש מהצעד הראשון.

והעיקר- בסוף להגיע ליום החתונה שלך משוחררת ושמחה :)
בהצלחה :)

אגב, לגבי הוידאו
11/01/15 20:51
151צפיות
מי אמר שחייבים תיעוד בוידאו? אם זה מביך אותך ויעצור אותך בריקודים, אפשר לסכם רק על צלם סטילס ורק החופה למשל תתועד בוידאו ע"י חבר קרוב.
אנחנו גם לא מחובבי הריקודים
11/01/15 03:31
305צפיות
ובגלל שהיה לנו חשוב שיהיו ריקודים הלכנו בהמלצת הדיג'יי האלוף שלנו למורה לריקוד בסטודיו והוא למשל לימד אותנו את הריקוד של הסלואו הראשון של החתן-כלה וזה ממש נתן לנו ביטחון והאמת גם זה היה ממש נחמד וגיבש אותנו כזוג- פעם בשבוע במשך חודשיים הלכנו לשיעור ריקוד פרטי.

אני חושבת שבחתונה שלנו רקדתי כל כך הרבה ולא חשבתי שארקוד מעבר לסלואו- פשוט נסחפים אחרי כולם.
אני בשלב מסוים הצבתי עובדה למנהל האירוע וביקשתי שיתנו לי כמה דקות של שקט בחדר חתן כלה כי לא יכולתי יותר . בדרך לחדר חתן-כלה תפסו אותי לאיזה 5 ריקודים כמובן
אפשר את פרטיו של המורה?
11/01/15 12:25
188צפיות
כמה עלה? וחוץ מסלואו הוא לימד אתכם עוד ריקודים?
הוא לימד בעיקר את הסלואו
17/01/15 01:38
29צפיות
לא זוכרת את שמו, אנסה להיזכר. סורי.
קפצתי מהראשי- אני מציעה להתאמן
12/01/15 09:33
226צפיות
אם את לא מוכנה לוותר על ריקודים (לא ברור לי למה, בהתחשב בסלידה שלך מהם, אבל לגמרי החלטה שלך) אז אני מציעה להתאמן. ולא אצל מורה לריקוד (שיכול להיות טוב מאד בנוסף, או בשביל הסלואו או משהו) אלא במועדונים, שם רוקדים בסגנון שבו ירקדו בחתונה שלך, עם הרבה אנשים סביבך, ורצוי שתבחרי גם מועדונים עם צלמים. זה יהיה אימון טוב לא רק ללמוד איך רוקדים וזה, אלא גם נפשית, להתרגל לזה ולראות אם את מתחילה לאהוב/להתרגל או שזה ממש סבל עבורך ואולי יהיה שווה לשקול מחדש את אופי החתונה.
מה לגבי בן זוגך? רוקד?

חוץ מזה, יש לי סוד גלוי. נכון תמיד אומרים לא לדאוג, כל אחד עסוק בהנאה שלו ובריקוד שלו ואף אחד לא מסתכל עלייך ולא שם לב איך את רוקדת? אז זה לא נכון. אני מסתכלת. ואני רוצה להודיע לך חגיגית, שכולם, בלי יוצא מן הכלל, נראים כמו יצורים כשהם רוקדים. אני ממליצה לך לעמוד פעם ליד רחבה ולהסתכל. אותי זה מאד שחרר, ההבנה הזאת, שריקוד במסיבה הוא פשוט לא אלגנטי כמו ואלס ולא צריך לדעת לרקוד וזהו. ברגע שראיתי איך כולם רוקדים, הבנתי שהעניין הוא בסה"כ להשתחרר ולזוז עם המוזיקה, ולא משנה כ"כ מה עושים. מאז אני הרבה יותר נהנית לרקוד
חשפניות, מלחמת אוכל, מתנפחים, גז צחוק...כל משפחה והשגעון שלה
13/01/15 02:30
149צפיות
רק לא קריוקי מזרחית, הדבר היחיד שיכול לגרום לאשכנזים לדקור.
º
הרבה אלכוהול והכל עובר.. :)
14/01/15 11:54
28צפיות
אם את לא רוצה לוותר על הריקודים יש לי הצעה שיכולה לעזור
14/01/15 14:29
161צפיות
במסגרת העבודה שלי אני פוגש הרבה זוגות ויש כאלה שלוקחים שעורי ריקוד לפני החתונה.
ברוב המקרים יכולת ריקוד היא עניין של ביטחון ועל זה עובדים בין היתר בשיעורי ריקוד. 
חשוב שתזכרי שלמרות שאת מרכז האירוע המון אורחים ירקדו סביבך כלומר את לא  בדיוק הולכת לרקוד סולו.

שיהיה בהצלחה

אני חושב שזה מורה שיכול להתאים לך 
אז מה... קרדיטים??? מישהו???
41תגובות
08/01/15 11:05
621צפיות
מרגע שקיבלנו את התמונות, התלבטתי אם לפרסם או לא, שקלתי לפרסם קרדיטים בלי תמונות (יש יותר מבאס מזה?) בסוף הוחלט שכל הספקים שלנו הרוויחו את זה ביושר, וממש חשוב לי לתת להם את הקרדיט המגיע להם... 
שנתחיל??? 

(המשך...)
מרגע שקיבלנו את התמונות, התלבטתי אם לפרסם או לא, שקלתי לפרסם קרדיטים בלי תמונות (יש יותר מבאס מזה?) בסוף הוחלט שכל הספקים שלנו הרוויחו את זה ביושר, וממש חשוב לי לתת להם את הקרדיט המגיע להם... 
שנתחיל??? 

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה