לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

מחפשת קייטרינג חלבי
30/10/14 23:52
4צפיות
מחפשת המלצה לקייטרינג חלבי באזור הצפון...
'זוהרים' למיניהם ותחליפים
30/10/14 20:36
33צפיות
שלום,
מחפשת רעיונות ל'זוהרים' מהסוג הלא נדוש. כל המשקפיים, המסגרות, שרשראות הוואי ושאר הדברים הללו - לא כל כך הטעם שלי אבל לבן הזוג חשוב שיהיו דבר מהסגנון ברחבה. ועל כן אני מחפשת תחליפים - אטקציות כאלה שאפשר לפזר ברחבה ויעשו שמח אבל לא בדיוק החפצים המוכרים. 
חשבתי סתם אולי לתת בלון לכל אורח שיקשור על היד, זה יכול להיות יפה בריקודים אם לכולם יהיו בלונים אדומים/כחולים, ורק אנחנו (הכלה והחתן) עם בלונים לבנים (או הפוך, כולם עם לבן ואנחנו עם צבעים עזים). 

אשמח ממש אם מישהי עשתה משהו שונה, או היתה בחתונה בה היו דברים שונים. 
בלונים על סרט בריקודים נשמע לי מציק, כאורחת לא הייתי רוצה
30/10/14 21:08
35צפיות
אם כבר בלונים - הייתי בחתונה שהיה אמן בלונים שעשה 'כתרים', 'כובעים', 'צמידים' מטורפים וזה היה מאוד נחמד, אבל איכשהו לא מרגיש לי שזה הקטע שלך. מה עם זרי פרחים/קשתות בשביל הבנות - צבעוני לכל השאר ולבן לך? (אין לי רעיון לבנים כרגע, מלבד עניבות) גם אם זה פושטי כזה (כדי לא להוציא כסף) זה משהו שהייתי שמחה לשים על ראשי בריקודים, יותר מלהתנועע עם בלון קשור על סרט על היד כל הערב...
º
צודקת לא חשבתי על זה. אני אמשיך לחפש עוד רעיונות...
30/10/14 21:40
8צפיות
בלונים זה בעיה
30/10/14 21:25
28צפיות
כי אז אנשים אחרי שתי דקות ימצאו את עצמם קשורים בגלל החוט שמחזיק את הבלון...
חתונה בשישי
30/10/14 11:26
87צפיות
הי, 
אני מנסה לתכנן חתונה אינטימית בשיש בצהריים.
הכוונה היא עד 100 איש.
אין לי מושג אפילו מה הטווח הנורמלי כי אני ממש לא רוצה להוציא כמויות מטורפות של כסף (חמישים אלף בעיני זה יותר מידי).
יש מישהי או מישהן שיכולים לספר לי על חתונות במחירים כאלו או שאני חיה בפנטזיה ואין סיכוי לחתונה כזאת?
תודה
עשיתי חתונה בפחות מ-50K
30/10/14 12:24
91צפיות
עוד אין קרדיטים כי לא קיבלתי את התמונות...
תראי, ההוצאה הכי כבדה זה האולם והקייטרינג. את צריכה לכוון מראש למקומות קטנים עם מחיר בהתאם. למשל, מסעדות שגם עושות אירועים קטנים. בכל שאר ההוצאות - אפשר לחסוך אם אין לך ציפיות גבוהות מדי.
אנחנו עשינו באחוזת מרגו ברחובות. הזמנו 150 איש, הגיעו 109.
תודה רבה!
30/10/14 12:28
64צפיות
אני כן יודעת שאני רוצה חופה בחוץ.
מדובר באמת בחתונה קטנה ואינטימית שלא הולכת להמשך שעות.
הרעיון הוא לחגוג עם אנשים שאוהבים אותנו:)
ולא להכנס לחובות בגלל יום אחד, חשוב ככל שיהיה
יש לי את השאלה ההזויה לשנת 2014 (מצד האורחים)
29/10/14 02:05
271צפיות
מזמן לא הלכתי לחתונה ויותר מזמן לא הלכתי לחתונה לבד, אבל הפעם זה יוצא ככה.
אז מה עושים עם התיק? כלומר צריך לקחת מפתחות של הרכב ושל הבית, רישיון נהיגה וסלולרי, אז מן הסתם אני צריכה תיק קטן לכל הדברים האלה. לא מרגיש לי בטיחותי כל כך להשאיר את התיק לבד בזמן הריקודים וכמובן שלא מרגיש לי נעים לקום לרקוד איתו, אפילו שהוא קטן וזה. חבל שאין שמירת חפצים בחתונות אז מה בכל זאת עושים?  
קודם כל - זה לא הזוי, זה נכון ומדויק
29/10/14 09:31
232צפיות
אם היה שירות כזה אני בטוחה שהרבה אנשים היו רוכשים אותו (אני הייתי רוכשת לחתונה שלי) ומשתמשים בו. דבר שני - אין ממש ברירה, לא רוקדים עם תיק. אז אם יש מישהו שאת מכירה בחתונה ואינו רוקד - אפשר להשאיר אצלו. אם אין - מה שאני עשיתי ב2 חתונות כאלה לא מזמן, (באתי עם בעלי אבל גם הוא הואיל בטובו לרקוד) היה להשאיר את התיק על הכסא ולדחוף אותו פנימה, צמוד לשולחן.

אין ערבויות אבל לי עבר חלק בשתי הפעמים.
זה גם מה שאני תמיד עושה
29/10/14 14:34
148צפיות
משתדלת לשים בתיק את המינימום שבמינימום (למשל לא את כל הארנק אלא קצת מזומן ורשיון ומפתחות לאוטו), מניחה על הכיסא ומצמידה לשולחן כך שיכוסה במפה.
תמיד יש לי קצת חשש אבל בכל החתונות האחרונות זה עבר בסדר....

תמיד אגב, אפשר להניח את התיק במקום לנגד עיניך, בסמוך לעמדה של הדיג'י, על כסא בסמוך לרחבה, אבל אז הוא באמת חשוף ושניית חוסר תשומת לב עשויה להביא לתוצאה דומה לזו אם הוא היה רחוק ממך.
תודה
29/10/14 18:03
102צפיות
אני חושבת שזה היה במקום אם אולמות וגני אירועים היו מציעים שירותי שמירת חפצים ללא תשלום, או כלול כבר במחיר. קצת כמו במועדונים כמו שהיה פעם... זה בסך הכל עוד אדם אחד לשלם לו. 
הסיבה ששאלתי היא שגנבו לחברה שלי את הפלאפון באירוע, זה לא קרה בארץ, אלא בחו"ל  וזה לא היה מישהו מהאורחים  אלא דווקא מהצוות. ככה שקצת נלחצתי. 
לפני שנה וקצת היינו בחתונה בנצר סירני
30/10/14 08:41
107צפיות
מישהי השאירה את הפלאפון והלכה לרקוד וככל הנראה הוא נגנב בזמן הזה. לא זכור לי איזה אולם, אבל היו שם כמה אולמות קרובים אחד לשני ככה שאני מניחה שהאדון פיתח שיטה והוא פעיל שם בכולם... מאז אני לא משאירה את הדברים לבד, לא משנה לאיזה אירוע אני מגיעה.
מצעד השירים הגדולים-סקר
27/10/14 10:24
817צפיות
בכל חתונה (או לפחות ברובן) יש שלושה שירים מרכזיים:

שיר צעידה לחופה
 שיר שבירת כוס
 שיר ריקוד סלואו

יש זוגות (ובעיקר כלות) שמוצאים בקלות את השירים שלהם ויש זוגות ששוברים את הראש כמעט עד יום האירוע
חלק בוחרים שירים שנשמעים מתאימים וחלק לוקחים שירים עם סיפור אישי

אז בואו שתפו אותנו, מה היו השירים שלכם? איך ולמה בחרתם דווקא אותם? האם היתה משמעות מיוחדת??
מוזמנים לשים קישורים לשירים שכולנו נוכל להנות מהם ביחד איתכם 
וואו, עברו שנתיים פלוס, אבל כיף להיזכר!
27/10/14 11:57
371צפיות
שיר צעידה לחופה: העץ והפרי של מיכאל גריילסאמר- שמעתי את השיר לראשונה בתור חיילת, בעמידה באוטובוס בקו עמוס ונוראי במיוחד. זה לא הפריע לי להתרגש ממנו ברמה של דמעות ולהחליט בלב שעם השיר הזה אצעד לחופה. שמרתי את השיר לעצמי (כי לא רציתי להלחיץ את בן הזוג) אבל כמה שנים אחרי, כשהחלטנו להתחתן השמעתי לו את השיר ושנינו ידענו שזה זה.

שיר שבירת כוס: לא רוצה להתבגר- מוקי ויוזלס איי.די. התחברנו אליו בגלל המסר והקצב: "אני לא רוצה להתבגר, להשלים להסתגל. לקבל את זה ולוותר, אני לא רוצה להתבגר...". זה היה ניסיון אחרון להביע התרסה כנגד ההתבגרות שלנו והפיכתנו לזוג נשוי (משכנתה, הלוואות וכו' וכו').

שיר ריקוד סלואו: Joe Cocker - You Are So Beautiful. השיר שלנו מתחילת הקשר 
º
שיר כניסה לחופה - מוצלח במיוחד... בטוח היה מרגש...
27/10/14 12:48
147צפיות
שני דברים
28/10/14 10:04
155צפיות
1 - השיר שבירת כוס אחד המדליקים :)
2 - גם לי הייתה הארה עם השיר חופה ולא סיפרתי לאף אחד עד שהתארסתי והשמעתי לבחור :)
º
איזה שיר שבירת כוס אדיר!
28/10/14 11:46
51צפיות
º
תודה בננות!
28/10/14 11:58
30צפיות
איזה כיף!
28/10/14 11:08
127צפיות
שלושת השירים הללו בהחלט היו ההחלטות הכי קלות בחתונה ונבחרו מהר מאוד:
שיר שבירה: Alice in chains - Them bones
שיר ריקוד סלואו: Chris Cornell - when i'm down

לא הייתה ממש משמעות מיוחדת לשירים אלא יותר בחירת אמנים שאנחנו אוהבים ויש לנו קשר רגשי חזק מאוד אליהם.
משם הדרך לבחור שירים בהתאם הייתה קצרה..
איזה כיף להזכר!
הבחירה הכי קלה בלי ספק בכלל
הודעה זו מכילה תמונות
28/10/14 11:31
398צפיות
שיר כניסה לחופה: הפיל הכחול - יסמין
כבר מזמן היה ברור לנו ששיר החופה יהיה "יסמין" של הפיל הכחול.
כשיצאתי עם ניר לדייט שני או שלישי הוא הזמין אותי להופעה של הפיל הכחול (עוד חודש מיום שהציע). הוא עיצב להם את כרזת המופע ומאוד אהב אותם.
אני מאוד אהבתי את יסמין...אז עוד לפני שהוא הציע לי נישואין כבר אמרתי לו "איזה שיר יפה זה יהיה לחופה, לא"?
לזכותי ייאמר שזה באוויר כבר די הרבה זמן ושאנחנו גרים יחד כבר למעלה משנתיים אז זה לא שהפלתי עליו פטיש אוויר.
ואכן, זה היה שיר הכניסה שלנו לחופה...
שיר שבירת כוס - קריסטה זיגפרידז - Marry Me
אז על אהבתי לאירוויזיון כבר התוודתי, ובכן... שיר שבירת הכוס היה דווקא הצעה של ניר  שתפסה אותי באחת הנסיעות להורים וקרעה אותי מצחוק. השיר שייצג את פינלנד שנה שעברה.
כאמור, זה היה עוד לפני שהצעת נישואין רשמית הייתה באוויר, אבל כבר בחרנו שיר משעשע, קצבי, כיפי, שיכולנו לדמיין אותו מתנגן על רקע אינספור נישוקים באוויר (שלא ייהרס האיפור ) והוא עבד מצוין  באו אליי לא מעט אנשים אחרי החופה ושאלו אותי מאיפה הבאתי אותו ואמרו שהבחירה גאונית ומדוייקת להפליא: https://www.youtube.com/watch?v=FdU02F9lT2g
זה שיר על כלה לחוצת חתונה  והקליפ בהתאם. כל קשר בינו לבין המציאות הינו....ובכן....אנשים ממש ממש התלהבו מהבחירה, ואני לא רק מדברת על פמליית חבריי הגייז המעלפים שעשו שמח והרימו כל הערב.

וכך זה נראה ונשמע בחתונה: https://vimeo.com/97593304

סלואו ראשון - רובי וויליאמס - Angels
אני מאמינה שרובכן ככולכן מכירות את השיר, וניר מאוד אוהב אותו, והיה לי חשוב שירגיש בנוח כי הוא לא אוהב לרקוד, בטח לא כשכל העיניים נעוצות בו. מאחר וזה שיר שגם אני אוהבת ומתחברת אליו, ושאני באמת מרגישה לפעמים שניר מלאך שנשלח אליי, ושהוא טוב מדי מכדי להיות אמיתי, הלכתי על זה.

לראות ריקוד סלואו זה משעמם! אז הנה קליפ סיום מדהים שניב מוסמן, צלם הוידאו, הכין לנו בחתונה (שחור-לבן, כמו הקליפ של רובי)

º
ממש מחבבת את השיר שבירת כוס שלכם...
28/10/14 13:53
37צפיות
º
28/10/14 14:57
8צפיות
טיזר לטריילר
28/10/14 12:34
267צפיות
אז עוד לא כתבתי את הקרדיטים, עוד לא קיבלתי את כל התמונות, אבל כבר אתם רוצים לדעת מה היו השירים?
בחירת השירים הייתה משימה קשה.
יש לי מין קטע כזה - בניגוד לרוב השפוי אני מקשיבה למילות השירים. יתרה מזאת, מנסה להבין אותם, לפרש אותם. אחת הסיבות לאהבה שלי למוזיקה הודית היא שאני לא מבינה את השפה ויכולה בשקט ליהנות מהלחן בלבד.
אז היו לי כמה תנאים לשיר חופה:
-אופטימי
-מילים שלא יהיו דביליות ו/או מאולצות (כמו "הנה הכלה הנה היא עולה")
-על אהבה הדדית וממומשת
-בלי מוות
-אה, כן, וגם לחן מתאים
-ושימצא חן בעיני בן הזוג (ששונא מזרחית)
אז שיר כמו "בואי כלה" לא עבר אצלי סלקציה (השיר הזה מדבר על מוות ואיש לא ישכנע אותי אחרת), וכנ"ל הרבה שירים מסורתיים יותר.
אני אפילו עברתי על הרשימה המלאה של שירי אהוד מנור בחיפושיי אחרי השיר המיוחל. בשלב כלשהו, שקלתי לכתוב שיר בעצמי...

אז... מכירים את "ברית עולם"? שיר די צפוי ונדוש בתור שיר חופה, אבל הוא היחיד שעבר אצלי סלקציה. 
לשבירת הכוס בחרנו לחן, אחרת היינו מחפשים שיר מתאים עד היום.

ולשם שבירת האווירה העגומה קבלו שיר חתונות הודי - לא שהייתי שמה שיר כזה לחופה, אבל היי, יש כאן אחלה קצב!

בואי כלה של אחינועם ניני? מוות?
28/10/14 15:13
172צפיות
חייבת לשאול איך הגעת לזה :)
מילים
28/10/14 15:18
168צפיות
º
ידוע שזה שיר טראגי
28/10/14 16:26
41צפיות
º
זה לא אמור להיות "בראשית עולם.." ? התכוונת של שלומי שבת?
30/10/14 16:27
12צפיות
בדקתי שוב, הלינקים שלי אינם שבורים
30/10/14 20:26
13צפיות
השיר "בראשית עולם" של שלומי שבת נבדק ונפסל על ידינו.
השיר "ברית עולם" נכתב ע"י אהוד מנור ומתי כספי, מבוצע בידי אמנים רבים, ומבין הביצועים הרבים בחרנו את זה של בועז שרעבי.
לינק למילות השיר:

השירים שלנו
28/10/14 20:02
143צפיות
שיר כניסה - לאט לאט/שלום חנוך- בביצוע של אחותי. היה לי חשוב לבחור שיר עברי  לא נדוש, ושגם יתאים לאחותי לבצע. https://www.youtube.com/watch?v=zCP25DuIXRk
שיר שבירת כוס - אני אשיר לך שיר/התקווה 6. את השיר הדיי.ג'יי שלנו בחר. האמת- באותו הרגע לא הצלחתי לשמוע כלום מרוב התרגשות ולקח לנו בערך שבוע להיזכר מה היה שיר שבירת כוס. 
שיר סלואו - sail away/david grey. זה שיר ששנינו אוהבים, ואיכשהו שנינו חשבנו עליו ביחד. https://www.youtube.com/watch?v=SMF7Uq-mHZA
בנות, אל תהיו יבשות, מי שיכולה שתצרף
28/10/14 20:46
158צפיות
קליפים, שנראה איך היה
יאללה נכתוב
28/10/14 22:26
133צפיות
פיצוי על זה שלא העלתי קרדיטים...
שיר חופה -אצלך בעולם- טוב זאת הייתה בחירה קשה..הוא רצה שיר בעברית ואני לא רציתי משהו נדוש או ממש מוכר, אז הוא הציע את השיר הזה ואהבתי.
שיר שבירת הכוס- You're the one that I want - שמעתי אותו ברדיו בנסיעה (בדרך למדידות נראה לי) והחלטתי שזה שיר מתאים לשבירת הכוס, מקפיץ וכיפי ושאף פעם לא שמעתי אותו אחרי החופה (כשאני חושבת על זה אני לא ממש זוכרת מה היו שירי שבירת הכוס בחתונות אחרות..) 
סלואו - Heaven - עברנו על לא מאט שירים ברשימה עד שמצאנו שיר שאנחנו אוהבים ונשמע מתאים

שלנו...
29/10/14 15:50
88צפיות
 שיר כניסה לחופה -
יוסי אזולאי - שמע ישראל + שיר למעלות 
שיר שתמיד מרגש אותי... מזילה ממנו דמעה כל פעם מחדש (כולל בכי שניה לפני הצעידה...) 
היה לנו חשוב לבחור בשיר שהוא סוג של תפילה. בסופו של דבר הבחירה ביוסי הייתה קלה. 
 שיר שבירת כוס - 
מצטערת להיות נוראית, אבל אני לא זוכרת איך קוראים לו. שיר באנגלית שעבר עיבוד מאוד מיוחד ע"י התקליטן שלנו והתקבלו עליו המון מחמאות.
 שיר ריקוד סלואו -
היו לנו 2...
הראשון היה - מיקי גבריאלוב - את יפה שלי בביצוע ההופעה חיה. לא יודעת למה... השיר הזה נורא מרגש אותנו (ואותי בפרט).
השני היה - שלומי שבת - בראשית עולם. שיר שמאוד מחובר אלינו והיה אף בזמן הצעת הנישואין, וכן היה לנו חשוב להכניס אותו. הזמנו את כל האורחים לרקוד איתנו... היה מהמם!

עשיתן לי חשק להתחתן שוב!
אזזז הנה שלי....
30/10/14 16:19
49צפיות
היו לי שני שירי סלואו, האחד פשוט מדהים וקולע במילים שלו בול .... שיר של שירי מימון ושמעון בוסקילה - תמיד איתי
בנוגע לשירי כניסה, הבאנו את הזמר איציק אורלב, ששר לבעלי את ברכת הכהנים (מושלם) ולי את "מקודשת" בגרסה ממש מרגשת
שיר שבירת הכוס היה של כריסטינה אגילרה - feel this moment , גרסת דאנס שבאה לי ממש טוב בשבירה

היה מדהים, היה שואו רציני , מאוד מומלץ להסתכל ביוטיוב על השירים של איציק אורלב כדי לקבל מושג ...
:)
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:06
58צפיות
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

º
מחפשים מקום ואוכל 27/10
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
26/10/14 22:28
35צפיות
חתונה בטרה
26/10/14 12:40
146צפיות
היי
אשמח להמלצות\דיס המלצות בנוגע לעריכת חתונה בטרה, בשילוב עם קייטרינג בראף, בפבואר הקרוב.

תודה רבה
קייטרינג בראף מעולים
26/10/14 12:48
95צפיות
את טרה אני לא מכירה אבל על בראף ממליצה בחום. יש להם תפריט עשיר, יצירתי וטעים מאוד.
חתונה בבית הכנסת הגדול בתל אביב
26/10/14 14:58
116צפיות
שלום :)
יש לכן ניסיון עם חתונה בבית כנסת הגדול בתל אביב?
הבנתי שצריך לקחת הכל בנפרד, אבל יש לכן מושג בערך איך זה עובד?
כמה עולה לערוך שם חתונה קטנה של 20-30 אנשים?
רק את החופה, ואולי את הבופה? או שעדיף ללכת אחרי החופה למסעדה טובה?

אשמח לשמוע מה שיש לכן להגיד :) 

לפי מה שידוע לי יש חברת הפקה
26/10/14 22:31
88צפיות
שהכל נעשה דרכה, אבל אולי אני טועה.
חפשי את הקרדיטים של בת אל ועומרי. 
אם לא תמצאי, רק תגידי ואחפש בשבילך 
תודה מצאתי
27/10/14 14:16
48צפיות
אשמח לשמוע אם למישהו יש עוד משהו לספר..
עם 20-30 מוזמנים, ללא ספק הייתי הולך על מסעדה טובה באיזור
28/10/14 05:35
68צפיות
בהצלחה :)
יש המלצות?
28/10/14 09:52
49צפיות
המלצות ?
28/10/14 14:25
43צפיות
האמת היא שירושלים היא ממש לא הצד החזק שלי ( למרות שלמדתי שם 4 שנים ) אבל אני כן יכול לומר לך שצילמתי בירושלים לפני שנתיים

חתונה פיצית ( הכי קטנה שאי פעם צילמתי ) עם 9 מוזמנים. המוזמנים היו הורים ואחים בלבד. החופה נערכה על גג של מלון בוטיק בעין כרם.

מקום נחמד, פסטורלי עם יופי של אוירה. לאחר החופה כל תשעת המוזמנים סעדו במלון. אני מאמין שגם עם 20-30 מוזמנים המלון יצליח להתמודד :)

בהצלחה
º
תודה על ההמלצה :)
29/10/14 12:20
7צפיות
ממליצה על Social Club
29/10/14 14:17
23צפיות
ביבנה פינת רוטשילד מאחורי המקס ברנר... אוכל מדהים והבנתי שהם עושים שם גם חתונות
חדשה, משקשקת - help ME
28/10/14 15:08
96צפיות
היי לכולם וכמובן כולן :)

קיבלתי טבעת מהחבר של חיי והתחלנו לחשוב על חתונה בסביבות פברואר מרץ 2015.
אנחנו מחפשים אולם אירועים או מקום מקסים לחתונה (לא ביום שישי)
יש לנו 200 מוזמנים +-
האזור מרכז / שרון
מחיר מנה גג 280 ש"ח

הייתי בחתונות חורף של חברים והתבאסתי רצח מהעניין שהחופה באמצע האולם תקועה :/
מחפשים באמת מקום קסום ומיוחד - לא חייב להיות גן או אולם אירועים מוכר

תודה מכל הלב!!!

הייתי בחתונה בפברואר בעדן על המים
29/10/14 12:06
71צפיות
היה ממש יפה למרות שהחופה הייתה בתוך האולם, אבל זה היה מעוצב יפה ולא היה נראה תקוע... אם יש מזג אוויר טוב אין מניעה להוציא את החופה ובחורף המשוגע שלנו הכל אפשרי...
אני חושבת שמבחינת מחיר יכול להתאים אבל לא יודעת בדיוק כמה.
º
תודה :) הייתי שם בחתונת חורף ולא אהבתי...
29/10/14 13:45
23צפיות
בעדן ממילא המינימום זה 250 איש והמחיר יקר יותר
29/10/14 15:07
58צפיות
אבל אני מסכימה איתך שזה מהמקומות הבודדים שהחופה בפנים לא נראית תקועה/מאולצת

אני הייתי בחתונת חורף בגן הקסום
29/10/14 14:38
54צפיות
וזכור לי שהייתה שם הפרדה בין האיזורים.
זכור לי גם שהאכול היה מעולה.
עזרה במציאת מקום לחתונה - 200 איש בחורף
28/10/14 15:28
84צפיות
אזור מרכז / שרון
מחיר שפוי לא מעל 300 ש"ח
לא יום שישי

תודה :)

בבקשה..
28/10/14 16:16
72צפיות
גדות בת"א 
אורבן - נתניה
הגלריה - M הדרך (ינאי)
כוכב הים - קיסריה
WHITE - פרדס חנה
כולם מקסימים ונעימים בעיני ומתאימים לאירועים לא גדולים ופנימיים
º
תודה
29/10/14 13:44
10צפיות
באיזור ת"א
30/10/14 09:36
20צפיות
שני מקומות מקסימים ביפו- הכליף וגלריית לורנס. 
יש גם את הקומה הרביעית בת"א, אבל אני לא ממש יודעת מה המחירים שם.
המחירים בכליף ובלורנס יקרים
30/10/14 16:40
13צפיות
לא יודע אם יכנס לתקציב שלה
היי :) המלצה ל - גן ורדים חתונה חורף
29/10/14 13:21
44צפיות
מישהי מישהו היו בתור אורחים - איך האוכל?
מישהו או מישהי שהתחתנו שם - איך ההתנהלות מולם? איך היה האירוע?

תודה מכל הלב
הגן השקוף בשפיים- מישהו שמע על השיפוץ?
29/10/14 21:06
43צפיות
היי,

מישהו שמע על השיפוץ הקרוב בגן ההשקוף? היינו שם ואמרו לנו שהגן הקיים בכניסה מתבטל, והולכים להקים גן קבלת כניסה חדש.
º
טקסים בארץ ובח"ול, רבנות ומקווה 27/10
27/10/14 00:29
13צפיות
º
האם תעודת רווקות מהרבנות תקף לחתונה בחול?
23/10/14 18:53
40צפיות
בחתונת חו"ל אין צורך בתעודת רווקות
26/10/14 10:47
60צפיות
יש צורך בניירת ממשרד החוץ, רישום מקומי לנישואין 
בדרך כלל האישור רווקות שצריך
28/10/14 20:55
21צפיות
זה "תמצית רישום" ממשרד הפנים.
אפשר להזמין באתר שלהם והם שולחים בדואר (לכתובת שלך שרשומה אצלם - לא לאן שבא לך)
ואת זה צריך לתרגם, להחתים נוטריון, ולהחתים אפוסטיל...
שאלה לגבי רישום ברבנות - מישהו יודע?
27/10/14 12:54
83צפיות
חברים, לא שואלת בשבילי ומהחתונה שלי עבר הרבה זמן :)...
איך הולך כל הקטע הזה של הרישום ברבנות לזוגות לקראת נישואים? 
לאיזה עיר הולכים או שזה לא משנה היום? 

בדיוק בדקתי זאת השבוע
27/10/14 14:36
75צפיות
אפשר להרשם בכל עיר שרוצים, רק קחי בחשבון שצריך ללכת לעיר המגורים שלך ושלו בכל מקרה כדי להוציא תעודת רווקות. אם את מוציאה רק אחת, זה עולה 150 ש"ח, כך ששווה להרשם באחת הערים שאתם רשומים בהם ולחסוך לפחות פעם אחת 150 ש"ח. 
את הרישום צריך לעשות בים 90-30 יום מהיום בו תרצו להנשא, כי התוקף של האישור הוא עד 90 יום. 
אם ההורים שלכם גרושים או פרודים או יש בעיה אחרת וצריך להוכיח יהדות, רצוי להתייעץ אפילו לפני כן, כדי למנוע עיכובים. 

בהצלחה!!
אפשר בכל עיר
27/10/14 21:23
44צפיות
לא משנה אם זה בעיר המגורים או בעיר שבה את עובדת וכו' וכו'. 
אני מתחתנת דרך איזיווד ואפשר לעשות שם את כל ההליך רישום לרבנות (כולל הדרכת כלה) כך שזה יותר נוח מללכת לרבנות נראה לי... 
ובכל מקרה, זה משהו שמציעה לה לברר משהו כמו חודשיים שלושה לפני החתונה עצמה ולארגן מעכשיו את כל הטפסולוגיה. 
º
תודה על התשובה המהירה. ושוב,לא אני מתחתנת, מספיקה לי פעם אחת
28/10/14 09:33
25צפיות
º
שרשור כללי וכל מיני 27/10
27/10/14 00:34
17צפיות
טיפ מעניין לכולם
26/10/14 20:11
160צפיות
במצב הכלכלי כיום במשק שרוב האנשים חיים בלי תקציב חייבים לדעת לבנות תקציב נכון לאירוע שלכם 
לא משנה אם בחרתם לעשות אירוע תחת קורת השמיים בגן האירועים או באולם מדהים ויפה 
עם לא בניכם תקציב נכון שבוא אתם יודעים מראש לאן הכסף מיועד ולאיזה ספק עליכם לשלם מקדמה וכמה לשים במעטפה בסוף הערב לספקים השונים אני ממליץ לכם לבנות תקציב נכון וניהולי ולכן אני נותן לכם כלי מדהים בחינם
קחו עט ודף ותרשמו לעצמכם 
שולם 
לא שולם 
מקדמה
ותשלום בסוף הערב 
אחריי שעשיתם את זה תרשמו ליד בשורה את ההוצאות שלכם 
כמו 
אולם 
הזמנות 
טבעת 
פרחים 
די'גיי 
צילום 
ועוד שורה ארוכה של כול ההוצאות שלכם 
מיד שהבנתם כמה כסף הולך תרשמו מולכם סמנו בעט עם שולם לא שולם מקדמה
אתם עלולים להבין טוב מאוד לאן הכסף שלכם הולך וכמה הולך ולהבין יותר איך לבנות את הקציב שלכם נכון חשוב שתעמדו מול התקציב שלכם נכון ולא תוציאו כסף מעבר למה שהחלטתם להוציא 
לנהל אירוע זה לא עינייין פשוט ודורש המון כלים וידע ובנוסף לזה דורש לעמוד בהתחייבות שלכם מול הספקים השונים 
לכן תמיד טוב לקחת בעל מקצוע מומחה בתחום שיכול לעמוד מול הספקים השונים ולתת לכם שירות מקצועי ולחסוך לכם עליות מיותרות שיקלו עליכם בהוצאות התקציב בניהול האירוע עצמו
תודה
27/10/14 21:25
34צפיות
לבן זוג שלי יש טבלה אקסל בסגנון הזה. 
הוא מסוג האנשים שאוהבים להיות עם יד על הדופק. זה באמת שימושי מאוד!! 
חנות של קישוטים חמטרת הצעת נישואים
23/10/14 16:35
145צפיות
אני צריכה למצוא חנות באזור תל חנן/נשר בכדי לקשט את הבית לצורך הצעת נישואים? איפה יש חנות כזו שבה אוכל לקבל רעיונות גם לקישוט הבית ולעשות זאת יפה?
תלוי מה אתה מחפש...
27/10/14 11:42
52צפיות
יש חנויות עם אביזרים למסיבות אבל אני לא בטוחה שזה יתאים לאווירה.
אני חושבת שנרות+פרחים לגמרי יכולים לעשות את העבודה.

רעיונות נוספים אתה מוזמן למצוא ברשת- למשל כאן.
יש בתל חנן חנות של כלים חד פעמיים ודברים למסיבות
27/10/14 20:37
35צפיות
יכול להיות שזה יתאים.
השאלה מה את מחפשת.
º
סידורים אחרונים וירח דבש 27/10
26/10/14 22:29
10צפיות
מישהו השתמש בשירות הסעות של דורון הסעות?
25/10/14 09:30
56צפיות
אשמח לשמוע ביקורות\המלצות אם מישהו השתמש בשירותי דורון הסעות להסעה לחתונה.
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 23/10
23/10/14 22:13
42צפיות
נתקלתי במכירה של יערה נצר
23/10/14 22:14
171צפיות
ואני חושבת ששווה לראות
º
ראיתי רק אחרי שכתבתי תודה
24/10/14 15:49
29צפיות
מישהי יודעת על מכירות מיוחדות לשמלות בקרוב?
24/10/14 15:48
74צפיות
מכירות חיסול וכאלה
איפה אפשר להתעדכן?

ומחפשת המלצה לבגדים לחתן
24/10/14 15:56
50צפיות
לא יקרים ודי קאז'ואל
למישהו ששונא לקנות מכנסיים, כך שצריך עזרה שידעו מה מתאים לו.

איפהשהו במרכז או בשפלה

יש איזה שרשור שמרכז המלצות לבגדי חתן? לא מצאתי בטאגליינס
שמלת כלה בעמנואל- כדאי??? מבולבלת!!!
24/10/14 10:27
188צפיות
הי בנות! :)מישהי עשתה שמלת כלה בעמנואל?קראתי לא מעט ביקורות על יחס לא נעים/מזלזל מצד הצוות..בהתחלה חשבתי לסגור איתם אבל עכשיו אני ממש מתלבטת!אשמח לעצות ותודה!
חברה שלי תפרה אצלהם והייתה מאוד מרוצה
24/10/14 18:49
128צפיות
אבל אני מניחה שזה קשור גם לכימייה וגם לאישיות שלה. היא מאוד זורמת ולא נלחצת.
אם משהו בתחושות הבטן שלך מרגיש לך לא נכון, הייתי מוותרת. 
אני מאוד מאמינה בתחושות בטן ובכימייה כשמדובר בספקים...
אני עשיתי בעמנואל...
29/10/14 15:57
29צפיות
ונהנתי מכל שניה שהייתי שם, נורא התבאסתי שנגמרו לי המדידות.
היחס החם, המקצועיות, האוירה, הזרימה עם הבקשות שלי והעמידה בזמנים, הפכו את התהליך לכל כך קל וכייפי.
מומלץ בחום! 

תהיות לגבי סלון כלות
24/10/14 19:21
130צפיות
שלום לכל באי/ באות הפורום!

רציתי לשאול לגבי סלון כלות - האם אני יכולה ללכת להתארגן בסלון כלות כשהשמלה שלי תהייה ממקום אחר?

אני חושבת לקנות שמלה בבוטיק ורבים המליצו לי להתארגן בסלון כלות כי זה "חוסך את כאב הראש", אבל אני לא יודעת אם יש אפשרות כזו.
מישהו יודע מה ה"נהלים" של סלונים?
º
לאף אחד אין שום מידע בנושא?
25/10/14 10:45
23צפיות
נראה לי שזה אפשרי
25/10/14 11:53
83צפיות
לא התארגנתי בסלון כלות, אבל אני מניחה שזה אפשרי.
הרי במקום לשלם על חבילה של שמלה+שיער+ איפור, תשלמי רק על שיער ואיפור.
תמיד גם אפשר להתקשר ולשאול.

שמלה לאמא של כלה
25/10/14 18:54
126צפיות
מחפשת שמלה לאמא של כלה באזור ירושלים, שמלה אלגנטית,לא מפוצצת, די צנועה.אבל יפה!  יש רעיונות למישהי?
דורין פרנקפורט
25/10/14 19:53
86צפיות
אמא שלי ואחותי קנו משם שמלות מאוד יפות לחתונה שלי
בשדרת המעצבים במלחה?
25/10/14 20:07
61צפיות
ותודה רבה לך.
אמי ואחותי קנו בראשון לציון
25/10/14 20:53
102צפיות
שתי שמלות עם שרוולים (קצר/אמצע) צמודות למעלה ונשפכות למטה. אמא בשחור וכסוף, אחותי בטורקיז.

היות וזו רשת פשוט לכי איפה שהכי קרוב ונח לך ואני בטוחה שתוכלו למצוא שם הרבה שמלות יפות וצנועות (אנחנו חילוניות אבל לא אוהבות את כל המחשופים, פייטים וטררם של שמלות הערב הקלישאתיות). אני יכולה לשלח לך תמונות בפרטי אם תרצי.
תודה לך, גם אנחנו חילוניות ולא אוהבות
26/10/14 07:11
92צפיות
חשוף, מאד מודה לך. שיהיה לכם במז"ט! נלך לחנות, לא צריך תמונה.
יוזמה ברוכה של מכירת שמלות כלה
הודעה זו מכילה תמונות
25/10/14 19:31
274צפיות
מישהי מארגנת מכירה של שמלות כלה, יד שניה.
אתן מוזמנות ליצור איתה קשר, במידה ואתן קונות ו/או מוכרות

לינק לאירוע מכירת שמלות יד שניה ברמת גן
26/10/14 13:14
57צפיות
ניקוי יבש - אחרי החתונה
19/10/14 20:12
177צפיות
מחפשת המלצה לניקוי יבש לשמלת כלה באשדוד או חיפה
אני מפחת שהשמלה לא תהרס
חפשי מקום שיעניק לך אחריות
20/10/14 05:33
98צפיות
טרם תמסרי ולא משנה היכן הוא שווה לך גם לסע!!!
יש שפע אופציות.
בחיפה עשיתי בקולוג'ני בגרנד קניון
20/10/14 21:04
76צפיות
אם את עושה את הניקוי לפני שאת מחזירה את השמלה בחזרה- עדיף לשאול את המעצבת/סלון כלות איפה מומלץ לעשות ניקוי יבש.
º
מחפשים מקום ואוכל 22/10/14
22/10/14 11:32
74צפיות
סוגית הטיפים
22/10/14 10:52
386צפיות
היי חברים בוקר טוב יש לי שאלה מאד חשובה אנחנו מתחתנים בעוד חודש בטרוסא גן אירועים במרכז הארץ
 וכביכול אנחנו זוג נורמטיבי אז שככה שאת כל  החתונה מימנו מכיסנו לקחנו הלוואות ואנחנו מאד מפחדים שניפול..
שמענו שהרבה זוגות לא התאוששו מלאחר החתונה באופן הכלכלי ..
הרבה זוגות חברים שהתחתנו אמרו לנו שנהוג לתת טיפ לרב מלצרים למנהל אירועים ובכללי לכולם 
עכשיו לשאלתי האם אני חייב לתת טיפ לכולם? 
גם ככה כל החתונה הזאת בשביל להרים אותה לאוויר הקאנו דם 
וכביכול אנחנו לא רוצים שאנשים יתחילו ללכלך עלינו פשוט לא לכולם יש..
מה דעתכם מה אתם ממליצים לנו לעשות?

לא רוצה לייאש, אבל
22/10/14 12:24
355צפיות
גם הצלמים ביקשו מאיתנו טיפ...

יש לכם דרך לחסוך בהוצאות או שכבר מאוחר מדי?
למה לתת טיפ לצלמים? לדיג'יי? מה זה השטויות האלה
22/10/14 12:44
285צפיות
לפי מה שידוע לי נהוג לתת טיפים למלצרים וברמנים - העובדים בשטח ששכרם נמוך יותר, כמו גם לרב המלצרים ומנהל צוות הברמנים. זהו. וגם זה לפי ראות עיניכם. איפשהו צריך למתח תקו והצלמים והדיג'ייז גם ככה מקבלים כמה אלפי שקלים אז מה הקטע? אף אחד מהספקים שלי לא ביקש ולא קיבל טיפ. לרב שילמנו 1000 אבל 600 מתוך זה גם כך עבור נסיעות (לפי תעריף מונית הלוחזור). אם הצלם או הדיג'יי היו מבקשים טיפ זה ממש היה מוריד את קרנם בעיניי.
23/10/14 10:07
94צפיות
אנחנו נתנו לשף, רב מלצרים, מנהל אירועים, ברמנים ומלצרים.
וגם זה רק בגלל שהבעלים חבר של המשפחה ועשו לנו הנחה מטורפת אז לא רציתי לעשות קטע

אם צלם או תקליטן היו מבקשים טיפ הם היו מקבלים כוס יין בפרצוף
לא רוצה לייאש, אבל
22/10/14 16:17
293צפיות
ההתרשמות שלי היא שמדובר בניסיון עלוב לפרסומת סמויה ושיפור SEO, ולכן לא בטוח שתקבלי כאן תשובה אמיתית.
º
חחחח אני גם חושבת כמוך
22/10/14 23:01
58צפיות
נשמה שלי קחי טיפ ממני
26/10/14 18:43
86צפיות
אין צורך לתת טיפים לשום דבר ... מלבד מרב המלצרים וגם זה לא כול כך אלה למלצר עצמו
ביתר הספקים .אין צורך אין שום חובה אבל עם את נהנית כל כך עדיף שהטיפ שתתני להם זאת המלצה חמה וטובה
זה מה שהם ישמחו לקבל .. כסף עדיף שתשאירי אצלך
חברים, אני צריכה עזרה דחוף. מישהו התחתן ב"ימה" בחיפה או היה
22/10/14 10:09
152צפיות
מישהו התחתן ב"ימה" בחיפה או היה שם אורח? המקום הוא כחול לשעבר, אבל הכל השתנה זה לא כחול.
אך עדיין שמעתי כמה דברים לא טובים. אשמח לתגובתכם!
תודה רבה!
מיכל
אולם קצת שונה?
21/10/14 17:46
212צפיות
שלום, לא ידעתי ממש איפה לשרשר אז המנהלות מוזמנות להעביר לאן שמתאים..

מתחנים בתחילת אפריל כנראה. באידיאל היינו מתחתנים בגן אבל זה לא כל כך מתאים למזג האוויר, אז הלכנו על אולם או מקום משולב. עוד לא ראינו אף אולם אבל כן ראינו הרבה תמונות באתרים של האולמות. מה אני אגיד.. זה לא ממש הטעם שלי. האורות הסגולים/כחולים/צהובים האלה, תאורה נוצצת ומצועצעת כזו... שלא לדבר על העיצוב של השולחנות שנראה לי מאוד נובורישי ופשוט לא הטעם שלי. זה המצב כמעט בכל המקומות שהסתכלנו עליהם, לפחות בתמונות. אני יודעת שעיצוב שולחנות אפשר לשנות, את התאורה אני לא בטוחה כמה אפשר לרכך ולעשות עדינה ו'כפרית'. 
מחפשת מקום פשוט, רגוע כזה, עם מקום גם למסיבה אבל לא רוצים שהמסיבה תשתלט על האזור של האוכל והאורחים ותכתיב את המראה והאווירה. 
אולי משהו בסגנון של הגלריה בכפר ויתקין? 
יש למישהו הצעה אולי למשהו שלא ראינו עד כה? בסביבות 250 אורחים, בשרי, חתונת ערב, רצוי באזור המרכז-שרון-שפלה-ירושלים. 
כמו-כן, אם למישהו יש ניסיון עם חוות טור סיני, אשמח לשמוע. 
היי, המרכז -שרון-שפלה-ירושלים?
21/10/14 18:11
132צפיות
כרגע 'תחמת' כל כך הרבה מקומות וגני אירועים...אין אזור מועדף מבין ארבעת האזורים השונים? תוכלי לעזור לנו כדי שנעזור לך? . אני התחתנתי בסוף מרץ (שזה אותו דבר כמו תחילת אפריל מבחינת מזג האוויר) בגן משולב אולם בשם עדן על המים, ליד כפ"ס. בשבילי המקום היה מאוד מיוחד אבל כן היו לנו פמוטים על השולחנות (נובורישי? לא יודעת, אפשר לשנות בכל מקרה, להחליף בסידור פרחים, אבנים, חול צבעוני בצנצנות וכדומה) אבל המבנה עצמו כן מואר כך שאני מניחה שזה לא עונה לטעמך.

אם את מחפשת מקום יותר כפרי ופחות נוצץ, אולי גן הפקאן יתאים לטעמך? אמנם האולם שלהם גדול אבל כשהלכנו אליהם אמרו שאין בעיה עם חתונה של 250 איש... בכל אופן את מוזמנת להסתכל בקרדיטים שלי אם עדן על המים כן רלוונטי לך (בעיניי מאוד קלאסי ולא מצועצע), ואם לא, אנסה לחשוב על מקום פחות המממ 'נוצץ' - אבל באמת יעזור אם קצת תמקדי את האזור...

היי, אנחנו מאזור השרון אז אם צריך לצמצם אז לשרון :)
21/10/14 18:22
136צפיות
עדן על המים מוכר היטב, באמת מקום מקסים וזו אופציה.
גם הפקאן ממש לא אהבתי.. כל האורות האלה ברחבת ריקודים, לא ממש הטעם שלי.
בכל מקרה ממש ממש תודה לך את מקסימה שאת מנסה לעזור :)
אם את כן אוהבת את עדן, וזו אופציה מבחינתך
21/10/14 18:54
126צפיות
הייתי בודקת את זה יותר לעומק. כשהגענו לשם הרגשנו וואו כזה והנשימה נעתקה אבל הייתה גם שלווה והרגשה שפשוט הגענו למקום הנכון, שלנו. גם התחתנתי שם, וגם הייתי אורחת רק לפני שלושה שבועות - בחתונת אייטיז שאגב עשו עיצוב שולחן מקסים ששילב תקליטים ופרחים צבעוניים והיה מאוד חינני, כפרי וקליל. יהיה לי קשה מאוד לדבר בשבחו של מקום אחר, כי בעדן הייתה לי חתונה מהחלומות (כאמור מרץ, 250 אורחים) וגם חתונת האייטיז הייתה קטנה אגב (220 אורחים). יתרון נוסף הוא שגם אם יירד גשם ותאלצו להכניס את העסק פנימה - זו לא תהיה בעיה בחתונה של 250 איש, וזה נראה טוב גם עם חופה בפנים, לא כמו ברירת מחדל שכזו. 

אבל אני אנסה לברר לך על עוד מקומות. ואם יש לך אי אלו שאלות על עדן (אם יישארו לך כאלה אחרי קריאת הקרדיטים שלי) אשמח לענות.

בהחלט מקום מדהים
26/10/14 18:57
33צפיות
בהחלט עדן על המים מקום מומלץ עלי  אישית אחלה מקום  זה באמת  מקום שנותן אווירה קסומה השאלה מה התקציב שעומד לרשותך  האם פנית למפיק חיצוני  ?
טור סיני
22/10/14 13:45
86צפיות
הייתי שם בשתי חתונות, חתונת צהריים וחתונת ערב. זה היה לפני כמה שנים כבר אבל זכור לי כמקום מאוד נחמד. פשוט, טבעי ומאוד לא מפונפן, שמדברייך אני מבינה שאת לא אוהבת (אני איתך בזה...). נשמעת לי כמו אופציה מאוד טובה לפי מה שאת מתארת שאת מחפשת ואם אני זוכרת נכון, המקום יחסית לא יקר, בטח בהשוואה למחירי המרכז המשוגעים.
לנו מאוד עזר הקטלוג
23/10/14 08:02
98צפיות
של איזיווד. יש שם הכל החל מאיך לבחור גן, צלם, תקליטן. ועוד כל מיני דברים.. (אפשר לאסוף קטלוג מהמשרדים של איזיווד).
אני חושב שאחד הדברים שעזר לנו להיות בפוקוס זה שיש מי שעוזר לך לארגן את החתונה מישהו עם ידע שמכוון אותך בכל צעד. קודם כל זה גרם לנו להתברבר פחות ולהיות רגועים יותר.
לגבי גן/אולם ארועים מה לגבי "חוות אלנבי"? מראה אירופאי כפרי מיושן יכול להיות שזה הסגנון שלך?

מחפשת מקומות לאירוע של 300 איש
22/10/14 20:13
155צפיות
באיזור חיפה. רעיונות יתקבלו בברכה
יש הרבה
23/10/14 05:28
91צפיות
- ימה
- פיין קלאב
- בקתה ביער
- שונית
- כוכב הים

יש גם מלא אולמות :)

תודה
23/10/14 07:22
76צפיות
צריכה מקום משולב.... זאת הייתה אמורה להיות חתונת חורף, עכשיו הועברה לקיץ.

ימה ובקתה ביער זה משולב
23/10/14 18:11
60צפיות
נראה לי 
עוד באיזור...
29/10/14 14:42
11צפיות
באיזור חיפה, אבל לא בדיוק:

תמרה על המים בעכו
שמורתה- בקיבוץ אפק בקריות
ים כרמל- כרם מהר"ל
החורשה- קיבוץ יגור

º
תודה
29/10/14 19:00
2צפיות
אולם "האחוזה" במודיעין
24/10/14 21:24
46צפיות
מה נשמע חבר'ה?
אני וארוסתי (ואי זה לגמרי מוזר להגיד את זה..)
מתכננים להתחתן בעוד כשנה .. ספטמבר-אוקטובר 2015
התחלנו לקבלת הצעות מחיר של אולמות ..
היינו באלגריה ובנסיה (דרומי יותר) וקיבלנו מחירי מנות של 250~..
בתור הנחה שעוד יהיה אפשר להוריד אותם לדעתי..
אבל הלב נוטה יותר להאחוזה כרגע.. היינו באירוע והיה מושלם
הן מבחינת אוכל והן מבחינת מקום ושירות.. מדהים מדהים מדהים.
עכשיו השאלה האמיתית -
מישהו היה (בתור בעל השמחה ולא אורח) ויכול להגיד חוות דעת?
למה כדאי לשים לב ? מה כדאי לדרוש יותר?
ובין הדברים היותר חשובים - מחיר מנה..
כל ההמלצות באינטרנט מתייחסות להאחוזה בית חנן.. :\

תודה !
התלבטות בין "גלריית bau" לבין "סטוקו אירועים"
24/10/14 21:08
81צפיות
אחרי חיפושים רבים למקום לחתונה (ראינו 15 מקומות!) כרגע אנחנו מתלבטים בין שני המקומות האלו.
אשמח לקבל המלצות/דיס המלצות על שני המקומות גם ממי שעשה שם חתונה וגם מאורחים שהיו באירוע חתונה.
תודה מראש לעונים :) 
הייתי בחתונה בבאו - המקום מדהים ביופיו
24/10/14 22:16
103צפיות
אהבתי מאד את העיצוב,  החלל נעים הכל באמת מאד יפה.
האוכל לא היה משהו.
מיואשת!
25/10/14 14:26
194צפיות
אנחנו מחפשים מקום לסביבות יוני 2015. 400-500 אורחים איזור מרכז-שרון (חדרה עד תל אביב) והכל ממש ממש יקר! ראינו כמה מקומות ואני מניחה שהם יכולים לבוא לקראת במחיר מנה אבל זה לא כולל את הדברים באולם (הגברה, עיצוב, מסך). וזה עוד לפני שאר ההוצאות...
מישהו מכיר מקום טוב במחיר שפוי לתאריכים האלה?
היי
25/10/14 16:02
115צפיות
אני מכירה מספר מקומות בטווח שציינת, וביניהם: עלמה (אבן יהודה), עדן על המים (אזור כפ"ס), גן הפקאן (אזור כפ"ס) ואקו (חדרה). אני לא יודעת מהי הגדרתך ל'ממש ממש יקר' אבל מבין המקומות שציינתי, הייתי מציעה לך לבדוק את גן הפקאן ואקו, שמציעים מחירים נוחים יותר. אגב, אמנם אקו בקצה הטווח שציינת (חדרה) אבל אני משערת שהם יוכלו להציע מחיר נח במיוחד, כי מדובר במקום חדש, שטרם הרוויח את המוניטין והביקוש של עדן על המים למשל. בנוסף, הם עובדים עם הקייטרינג עלי דפנה שיש להם כמה וכמה מנות מדהימות בתפריט. המקום מצוין לדעתי לחתונת קיץ (הייתי שם בתחילת ספטמבר בחתונה של חברים) וההגעה פשוטה לבאים מדרום  (כמונו וכמו האורחים שלך:).

עוד הצעה
27/10/14 11:45
68צפיות
חברה שלי התחתנה ב"בריזה בטבע" בבני ציון (בשרון).
המקום היה מטופח ומתוקתק ויש להם אפילו בריכה.
לפי מה שהבנתי המחירים שלהם היו נוחים (יחסית) אבל הם סגרו כחודש וחצי לפני החתונה, אז ללא ספק גם זה השפיע על המחיר.
אה ו...
27/10/14 11:46
43צפיות
אני התחתנתי לפני שנתיים ב"גאיה" בחדרה.
אין לי מושג מה טווחי המחירים עכשיו, אבל היינו מאוד מרוצים מהאוכל, רמת הטיפוח של המקום והשירות שקיבלנו.
ממליצה לבדוק גם.
º
מסיבות ואירועים בדרך לאירוע 22/10/14
22/10/14 11:32
15צפיות
מחפשת המלצה להופעה מצחיקה למסיבת רווקות
22/10/14 07:24
61צפיות
משהו כמו מופע סטנדאפ כולל מופע אישי על הכלה. המליצו לי על טל סלומון אבל הוא מסבתר כבר היה במסיבה אחרת שהכלה הייתה בה, אז רציתי לגוון.
תודה!
סטנדאפ- עומר בורשטיין
24/10/14 19:38
67צפיות
מסיבת הרווקות שלי הייתה לפני שבוע והחברות הזמינו סטנדאפיסט בשם עומר בורשטיין שהיה קורע! לא רק אני בתור הכלה חשבתי כך אלא קיבלתי פידבקים מעולים מכולן. הוא גם תמיד מבקש חומר קצת על הכלה לפני ועושה קטע חמוד ומצחיק בסוף, מאוד מומלץ!
הפתעה מקורית לחתן-כלה - אתגר!
21/10/14 22:42
155צפיות
היי!
אז חברה שלי מתחתנת. היא הבן אדם הכי חברותי-ויודע-לשמור-על-קשר שאני מכירה, לכן יש לה מעגל חברים מאוד גדול.
בנוסף, היא בעלת כישורי הפקה מעולים ולכן ארגנה אינספור מסיבות רווקות והפתעות לחתונה, ככה שאנחנו מנסים לחשוב על משהו מקורי.
זה מוריד מהפרק: 
מצגות של תמונות
שיר מוכר שמשנים את המילים שלו בהתאם לחתן-כלה
פלאש מוב
סטופמושן
כל מיני מצגות שמצטלמים עם מילים של שירים או ברכות

נשאר משהו??
אשמח לשמוע רעיונות מקוריים ויצירתיים!
רצוי רעיונות למשהו שאפשר לבצע עם כמות גדולה יחסית של אנשים, אבל לא משהו שמצריך מכולם להיות באותו מקום כי כולם מפוזרים במקומות שונים בארץ.
º
הודעות תפוזיות
23/10/14 23:29
11צפיות
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:18
43צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:52
32צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/14 10:37
17צפיות
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:

רוצים לזכות בכרטיס זוגי לסרט|?|
30/10/14 11:36
7צפיות
|אקשן| אנחנו מחלקים 30 כרטיסים זוגיים לסרט "קרניים". היכנסו כבר עכשיו לפורום ביקורת סרטים וקולנוע
וכתבו לנו על סוד שנחשפתם אליו בטעות, או סוד שסיפרו לכם ולא רציתם לדעת מלכתחילה ואולי תוכלו לזכות!

לפרטים נוספים והשתתפות בתחרות:

|רמקול|היום בין השעות 16:00-18:00 נארח בפורום הריון ולידה - תמיכה את ד"ר ליזה רובין רופאת ילדים.
ד"ר רובין תשמח להכין אתכם לחורף הקרוב, האם כדאי להתחסן? ואיפה?

מוזמנים לשאול את שאלותיכם כבר עכשיו:

|*|אנחנו מזמינים אותך לשתף אותנו בלוק של הגבר שלך, היכנסי לפורום שיחת נשים,
ספרי לנו מה סגנון הלבוש של הגבר שלך ותוכלי להלביש אותו בקולקציית הגברים של קסטרו!

לפרטים נוספים והשתתפות:
מתלבט אם להתחסן? יש לך שאלות בנושא?
30/10/14 12:32
17צפיות
עם בוא החורף, מחלת השפעת מאיימת על כולנו.

מתלבטים אם להתחסן? יש לכם שאלות בנושא? אתם מוזמנים לאירוח מיוחד בנושא :-)

היום בין השעות 16:00-18:00 נארח את ד"ר ליזה רובין מטעם משרד הבריאות שתענה על כל שאלותיכם בנושא.

מוזמנים |@|
צילמו אותי בעירום במקווה
21/10/14 13:55
554צפיות
לפני מספר חודשים התחתנתי, והמקווה שטבלתי בו הוא המקווה נשים
שבו הרב התקין מצלמה שצילמה את השנים הטובלות במקווה

למרות שזה קרה לי בארצות הברית
בטוחה שיש עוד דברים כאלו גם במקוואות בישראל
זה אחד מהרבנים הכי נחשבים שם !

אני לא יושנת לילות מהידיעה שאולי צולמתי בעירום,
ולכו תדעו אם הוא לא סחר בתמונות ובצילומים שלי והפיץ אותם

אני מזועזעת אבל בטוחה שגם בארץ יש מקוואות כאלו
לא ממליצה יותר לאף אחת ללכת למקווה

חוויה רוחנית ? לרב שצופה בך טובלת

באמת מקרה קשה מאד, בוושינגטון DC
22/10/14 17:55
313צפיות
רב שנחשב במשך שנים מוערך מאד, מודרני, קשוב. 
ממש טרגדיה והרס האמון של הציבור בכל מוסדות הדת.

אני מקווה שיוצאו כאן הנחיות לבלניות ומפעילות המקוואות לפתוח שבע עיניים. 
נורא ממש
פרופורציות
22/10/14 21:50
325צפיות
מצער לשמוע מה שקרה לך, אבל אם את אכן מודאגת מומלץ שתפני למשטרה המקומית ותבררי האם את אכן אחת מהקורבנות.
במידה וכן, כדאי לך לשקול הליך אזרחי במקביל להליך הפלילי - איך שאני מכירה את ארה"ב כנראה כבר מתארגנים לזה.
אגב, המקרה נשמע כמו סטייה אישית ולכן רוב הסיכויים שהצילומים לא פורסמו באינטרנט.

להחליט ממקרה של סוטה יחיד שלא ניתן לטבול בכל המקוואות? ממש לא.
אני לא רוצה לפגוע בתחושת הביטחון שלך, אבל ההסתברות שזה יקרה במקווה זהה לזו שהדבר יתרחש בחנות בגדים, שירותים ציבורים, ספא, כל מקום בו יש מלתחות ועוד.

ברוב המקוואות מדובר בעבודה של שליחות מתוך אמונה, אפשר להתחבר לזה או לא, אבל את עושה עוול כשאת אומרת שזה המצב בכל המקוואות.

חוצפה.
22/10/14 22:58
228צפיות
צריך באמת לבדוק את זה מסתבר לפני שטובלים :/ 
לא להאמין שאלו הדברים שאמורים להטריד אותנו לפני טבילה, מזעזע ממש. 
הפקות וצילום סטודיו אלירון

מחפשים צלם?

אלירון הפקות וצילום-תופסים את הרגע לפרטים והזמנות לחצו כאן >>

love story, הפקת אירועים

LOVE STORY

כי החלום לא צריך להיות בהכרח יקר כל מה שאתם צריכים לחתונה >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix