לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה שאלה לאו דווקא למתחתנים, אלא לאורחים
22/12/14 00:55
108צפיות
מתי אתם מגיעים לחתונה שאליה אתם מוזמנים

האם אתם מקדימים כשמדובר באנשים קרובים במיוחד או מגיעים בכוונה באיחור אם פחות חשוב לכם להגיע אבל מגיעים כדי לכבד

האם אתם מאלה שנשארים עד מאוחר בחתונות או הולכים מוקדם
זה קצת משתנה בין אירוע לאירוע
22/12/14 07:59
62צפיות
אני לא אוהבת לאחר לאף מקום. לכן, גם בחתונות, משתדלת להגיע במועד שהזמינו אותי.
למרות שאני יודעת שהרוב לא מגיעים בזמן הזה. למרות שאני יודעת שבחתונות של אנשים שאינם קרובים אלי, סיכוי סביר שאשתעמם בזמן בין תחילת קבלת הפנים ועד החופה. (יש מקרים שבהם אני גם לא מכירה את יתר המוזמנים, ואז זה בכלל לא נחמד). אז אם אני יודעת בוודאות שאני לא אכיר אף אחד - אני אגיע קצת יותר מאוחר (לדוגמא - אם הזמינו לשבע וחצי, אני אגיע ברבע לשמונה. לא איחור משמעותי, אבל בשבילי זה איחור).

לגבי השארות - תלוי בקרבה של האירוע לבית, ובקרבה שלי לבעלי האירוע.
ככל שהאירוע יותר רחוק לי גאוגרפית - ככה אני אעזוב יותר מוקדם, כי יש עוד את הנסיעה הבייתה.
מצד שני, אם בעלי האירוע קרובים לליבי - אני אשאר יותר (אבל שוב - בגבולות הזמן שלי, כי אני צריכה להיות עירנית בנהיגה הבייתה).
זה לא משנה אם אני מגיעה לבד, עם בעלי, או עם כל המשפחה - להיפך. הגעה עם הילדים גורמת לכך שאנחנו יוצאים מוקדם יותר כדי שלא יהיו יותר מידי עייפים
תמיד אגיע בזמן לחופה
22/12/14 10:10
48צפיות
ככלל-אני הולכת לחתונות רק של אנשים קרובים, לכן חשוב לי להגיע בזמן.
אם זו חתונה של חברים ממש ממש קרובים-אגיע כבר בשבע וחצי כדי להנות מהאווירה ומהחברים האחרים. בחתונות עם טיפה פחות קרבה אגיע בשמונה-שמונה ורבע.

אם מדובר בחתונה של חברים ממש קרובים-אשאר עד הסוף גם אם למחרת יש יום עבודה. בחתונות פחות קרובות יוצא לי להשאר בערך עד חצות.
אני לא חושבת שיש לזה נוסחה שאפשר להתבסס עליה
22/12/14 10:22
52צפיות
אני למשל מגיעה תמיד לפני החופה, אבל אני באמת הולכת רק לחתונות שאני רוצה או הבן זוג רוצה. משתדלת להגיע בשמונה אבל לפעמים זה לא מצליח 
בחתונה שלי כתבתי הגעה בשבע, היו ממש בודדים שהגיעו לפני שבע וחצי, אולי 4 אנשים.
וגם בשבע וחצי רק התחיל טפטוף בקטנה.

ואני תמיד הולכת ב11-12 אני לא מהנשארים עד הסוף (למרות שאני מאמינה שאם תהיה חתונה של חברה טובה ממש או אחות אני אשאר - עדין לא עמדתי בסיטואציה).

אם זה עוזר אני עובדת בהפקת אירועים והגל הגדול מתחיל להגיע לקראת שמונה ונמשך כשעה (לפני ואחרי זה בקטנה).

זה תלוי בקרבה ובנסיבות...
22/12/14 18:00
18צפיות
אנחנו אף פעם לא דופקים איחור גדול, ועוד לא קרה שהחמצנו או איחרנו לחופה. מצד שני, מן הסתם שלא נגיע בין הראשונים.
אם החתונה היא של בן משפחה קרוב, או של חברים טובים, אנחנו משתדלים להגיע מוקדם (כעשרים דקות-חצי שעה מהשעה הנקובה לקבלת הפנים). אם החתונה של מישהו רחוק יותר...כנראה שנגיע לקראת החופה.

לגבי הישארות עד מאוחר - כן, בדרך כלל אנחנו מהנשארים עד מאוחר, למרות שאני חזק בקטע של הריקודים ובעלי לא אוהב (אולי דווקא בגלל זה הוא מפרגן לי להישאר ולרקוד כי אנחנו לא יוצאים למסיבות והוא יודע שאני אוהבת). אנחנו פשוט יודעים אחרי החתונה שלנו עד כמה זה חשוב ובאמת משמח חתן וכלה, ואני , כצרכנית כבדה של פופ ודאנס ופלייליסט חתונות בגדול , משתדלת לשהות כמה שיותר ברחבה. אבל כמובן, זה תלוי גם איזה יום עבודה היה לנו לפני ואיזה יום צפוי לנו אחרי.....
22/12/14 19:42
7צפיות
אני מקווה שאת רואה המירוץ למליון! חשבתי עליך... :)
זה מאוד תלוי באירוע עצמו
22/12/14 19:45
5צפיות
לרוב אנחנו מגיעים בסביבות השעה 20:00.
לגבי ההישארות-
זה מאוד תלוי בקרבה, במרחק והאם יש עבודה למחרת.
למשל הגענו לחתונה של מישהי רק כדי לכבד אותה ולא הכרנו שם אף אחד חוץ ממישהי אחת - הלכנו בסביבות 22:00, לא נשארנו למנה העיקרית.
שבוע לפני זה הייתי בחתונה של מישהי מהעבודה - והלכתי אחרי המנה העיקרית.
לחתונות של חברים קרובים אם זה אפשרי אני לוקחת חופש ואז נשארים עד הסוף, או כמעט עד הסוף במידה וצריכים לקום לעבודה למחרת.
תשובות
22/12/14 21:21
אני תלויה בטרמפים. מעדיפה לא להגיע מוקדם מידי;

ביום חמישי האחרון הגעתי כמלווה לחבר שחבר רחוק שלו התחתן. הגענו אחרי שסגרו את כל מנות הפתיחה ועשר דקות לפני החופה. האיחור היה באשמת וויז ויום חמישי. מי שמתחתן ביום חמישי מזמן לאורחים שלו פקקים. במקרה שלנו, עמדנו 40 דקות בפקק מול איקאה. בחתונה של בת דודי שהתקיימה גם בחמישי וגם במרחק נסיעה נכבד, הגענו באיחור של שעה וחצי וחיכינו עוד חצי שעה לפחות עד שהחופה התחילה. החופה התחילה שעתיים אחרי השעה שהיתה רשומה בהזמנה, מוגזם לכל הדעות;

אם היו מתחילים ישר מהגשת הקינוחים ומדלגים על שאר המנות, הייתי הולכת ישר אחריהן (וכמובן החופה). 

החופה חשובה לי. 
º
איפור, שיער וטיפוח 22/12/14
22/12/14 10:29
1צפיות
שאלה לגבי איפור ושיער -האם חותמים איתם על חוזה?
21/12/14 23:22
40צפיות
ובמידה ולא, איך אפשר מלבד אמון בסיסי להבטיח שאכן הם יבצעו את תפקידם בתאריך המיועד לאחר תשלום המקדמה ?
חובה חוזה!!!
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
21/12/14 23:32
45צפיות
בעל מקצוע שמכבד את עצמו יהיה לו חוזה. זה מגן על שני הצדדים ולא רק עליו או על הלקוח.
בעסקים אין שום עניין עם אמון בסיסי. אפשר ורצוי ללכת עם תחושות הבטן, אבל אין קשר בין תחושות בטן לבין חתימה על חוזה.
וכל ההסכמים, כולל אלה שנעשו בעל פה, חייבים להיות מעוגנים בחוזה - שעות הגעה, מקום התארגנות, תשלום/אי תשלום על נסיעות, עלות מלווה, תנאי תשלום, ביטול - הכל!!

אמנם אני לא עשיתי חוזה
22/12/14 10:09
29צפיות
אבל זה באמת הרגיש לי קצת מוזר ולא נכון
מצד שני לא שילמתי לה מקדמה גם, אבל עדין בדיעבד טעות שלא עשיתי חוזה, אפילו שהיה לי מזל שנפלתי על מאפרת מדהימה שהגיעה בזמן והכל היה בסדר ומושלם.
שמעתי פה ובמקומות אחרים מספיק סיפורים.
תדאגי לעצמך, תעגני את כל מה שסיכמתן בכתב (כולל אופציה לביטול החוזה עד X זמן מראש עם החזר מקדמה)
חייבים לחתום על חוזה!
22/12/14 19:52
2צפיות
זה רצוי וכדאי שתהיה הרגשה טובה לגביהם- אבל חייבים חוזה כתוב.
זה לא חייב להיות חוזה ארוך מרובה סעיפים, אבל חייב להיות הסכם כתוב - לגבי התאריך המשוריין, פרטי תשלום, סעיפי ביטול.
דכאון אחרי חתונה
22/12/14 18:27
17צפיות
היי, אני עושה כתבה על תופעה של דכאון
אחרי חתונה (כן, יש דבר כזה) ומחפשת כלות (וגם חתנים) שירצו לספר ולשתף אם הם חוו משהו כזה בימים, שבועות, חודשים שאחרי החתונה. כמובן שאפשר להתראיין בעילום שם ומובטח חיסיון! מי שמעוניין, צרו קשר בפרטי ואסביר לך את!היתר. תודה :)
º
ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 22/12/14
22/12/14 10:27
3צפיות
שמלה לבנה פשוטה
21/12/14 16:36
85צפיות
שלום,

סליחה אם כבר שאלו את זה, פשוט הפורום ארוך... ארוך...

אני מתחתנת ממש בקרוב ועושה טקס ממש פשוט (חופה בבית כנסת). מחפשת שמלה לבנה, פשוטה, בלי טייטל של "שמלת כלה".
יש לכם רעיונות איפה אפשר למצוא?
אני גרה בר"ג.
כל מיני חנויות של יד שנייה או לא מותגים?? 
כל דבר ברדיוס ר"ג-גבעתיים-ת"א-ב"ב יעזור.

טנקס
יש שמלות לבנות ברשתות האופנה
21/12/14 17:42
71צפיות
ראיתי ב H&M, מנגו, תמנון, רנואר.
יש לך הגבלת תקציב? דרישות ספציפיות?
וחוץ מזה, כל הכבוד על הצניעות של הטקס, זה נדיר אבל מבורך בעיני
ראית פיזית בחנויות או באתרים?
21/12/14 17:44
54צפיות
מימי לא קניתי באתרים ומכיוון שאני לא קונה הרבה בגדים, אני לא יודעת מה המידה שלי באמת, אז אני לא יודעת לקנות באתרים.
אני כן באיזור 44-46 נראה לי....

הדרישה העיקרית היא שלא יעלה הרבה ושיהיה פשוט, שלא באמת יצעק "שמלת כלה" כדי שלא יקפיצו את המחיר סתם.
כן, פיזית
22/12/14 10:03
26צפיות
למרות שאני מודה שאין לי מושג אם יש במידה שלך.
אם את רוצה להזמין מהאינטרנט, את בכל מקרה צריכה למדוד את עצמך ולבדוק בטבלת המידות, כי הן משתנות מאתר לאתר ומחברה לחברה בתוך האתר.

בקיץ הייתה אופנה של שמלות אווריריות בצבע לבן או פודרה ברשתות האופנה, חלקן עם תחרה. לא עשיתי סיבוב מקיף בקניון עדיין, אבל סביר שגם בחורף המגמה נמשכת.
בתמנון היו שמלות לבנות יפיפיות בעונה שעברה
21/12/14 20:04
40צפיות
ואפשר למצוא שם מידות- XL שלהם יתאים ל-44 בסבבה.
ממליצה לקפוץ לכמה סניפים כי הסחורה משתנה.
שווה לבדוק  גם את החנויות האחרות שהומלצו פה למעלה..
בנוסף טיפ קטן
21/12/14 17:44
78צפיות
יש חיפוש למעלה בצד שמאל של הדף. הוא לא יעיל במיוחד, אבל עם מילות החיפוש הנכונות אפשר למצוא תוצאות רלוונטיות
º
תודה
21/12/14 17:45
10צפיות
ממליצה על אסוס
21/12/14 18:25
56צפיות
אני מתה על האתר הזה!
תמיד יד שם שמלות יפות, מחירים דיי שפויים ומשלוח חינמי
תמדדי את מיגת הגוף ותזמיני לפי המידה, הם ממש נכונות שם
אם החתונה ממש בקרוב
22/12/14 10:13
33צפיות
לא הייתי מזמינה מהאינטרנט גם כי לכגי תדעי מתי זה יגיע וגם לכי תדעי אם זה באמת יתאים לך.
בH&M יש שמלה שעשו אותה כשמלת חתונה פשוטה והיא עולה 450 לדעתי.
יש שם את המידות שלך.
תעשי סיבוב בקניון עד שעיניך יצודו את מה שאת מחפשת

תודה לכל העונים והעונות
22/12/14 17:32
9צפיות
הייתי בתמנון ומצאתי שמלה חמודה.
הייתי גם בבורדו ושם גם ראיתי איזה 2-3 שמלות יפות.

בקיצור, לא חסר (מסתבר)

האמת שחשבתי שיהיה יותר מסובך, כיוון שהייתי בקסטרו וקריזיליין ועוד כמה חנויות כאלה (אבל רק בסניף אחד) ולא ראיתי כלוםץ
וגם הסתכלו עליי מוזר כשביקשתי דווקא שמלות לבנות.

תודה לכם\ן.

אני אמשיך לחפש בכיוונים האלה.
|*| נפתח פורום קולות צפים |*|
22/12/14 16:49
|רמקול| בחירות 2015 מתקרבים בצעדי ענק, ואם אתם מתלבטים למי להצביע אז פורום קולות צפים הוא המקום בשבילכם!
אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, ולשתף אותנו בלבטים שלכם לגבי הבחירות הקרובות.

לכו תדעו, אולי תגבשו דעה כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|שמאל|בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לפורומים הבאים:

פורום בחירות 2015
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום מפלגת הליכוד
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

פורום מפלגת העבודה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

ואם עוד לא הכרתם..
|*|בלוג בחירות 2015 הרשמי של תפוז|*|
בבלוג כותבים פוליטיקאים מהמעלה הראשונה, פעילים פוליטיים והוגי דעות.

מוזמנים להתעדכן בכל מה שחם!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...
מחפשים נשואים טריים לאירוח בערוץ 24
22/12/14 13:21
26צפיות
היי ומזל טוב למתחתנים החדשים (מניחה שעדיין גולשים פה גם זוגות שהתחתנו לא מזמן...?)
לתכנית של חיים אתגר "מה אתם שומעים" בערוץ 24 (משודרת בימים ראשון עד רביעי, 10:00-11:30)
אנחנו מחפשים זוגות שהתחתנו בחודשים האחרונים- התכנית היא תכנית מוזיקלית במסגרתה אנחנו מארחים זמרים ואמנים ובנוסף יש לנו פינות מוזיקליות שונות.
כחלק מאחת הפינות אנחנו מארחים זוג נשואים טריים שמספרים לנו על בחירות השירים שלהם- שיר הכניסה לחופה, שיר שבירת הכוס ושיר הסלואו (אם היה). בפינה גם נראה תמונות ווידאו מהחתונה.

אם אתם מעוניינים להשתתף או מכירים מישהו שיהיה מעוניין , אשמח אם תיפנו אלינו למייל-

תודה ונתראה בשמחות

º
היו פה המון שרשורים בנושא הזה
22/12/14 15:01
5צפיות
º
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 22/12/14
22/12/14 10:24
2צפיות
חתונה אזרחית בניו זילנד...
21/12/14 16:20
48צפיות
(סליחה אם לא שרשרתי למקום הנכון, לא מצאתי שרשור מתאים).

אנחנו בודקים אופציה לשלב בין ירח הדבש שלנו בניו זילנד לחתונה האזרחית, והגיעו לאזנינו שמועות שאפשרי להתחתן שם. תהינו אם מישהו/י כאן במקרה יודע/ת משהו לגבי זה - אפשרי/לא, מה הפרוצדורה, מה התנאים המקדימים וכו'.

תודה מראש לכל המשיבים.
º
DIY, עיצוב ופרחים 21/12/14
21/12/14 16:07
7צפיות
עוד חודש החתונה, שתי שאלות
21/12/14 11:21
97צפיות
היי לכולן,
שתי שאלות שאשמח לעזרתכן בנושא לקראת החתונה ההולכת וקרבה :)
1. אנו מתכוונים לחלק שי לאורחים של שקיות נייר עם תערובת תה. אני זוכרת שראיתי את זה בקרדיטים של מישהי ומשם ההשראה, האם מישהי זוכרת ויכולה לעזור לי בקישור אליהם? ואם באופן כללי יש למישהי רעיון למקום שיהיה ניתן לקנות בו כמות במחיר טוב? אשמח גם לשמוע חוות דעת אם זה שי שהייתן שמחות לקבל? (עוד לא מאוחר, בינתיים רכשתי רק את שקיות הנייר ותגי לב מנייר חום ושחור).
2. אנו רוצים להציב שולחן ברכות באולם. באופן כללי זה יהיה במקום מקורה, שמעוצב בלבן עם נגיעות צבע (נרות צבעוניים, כריות צבעוניות על הספות), אשמח לקבל תמונות השראה לעיצוב שולחן כזה, שלא באווירה כפרית מדי, או רעיונות לאבזור השולחן.
תודה לכולן!
מאמינה שרונית תדע באיזה קרדיטים מדובר
21/12/14 13:21
50צפיות
יש לה זיכרון מפחיד בקטע הזה 
וגם לגבי השולחן ברכות את יכולה להסתכל בקרדיטים לחפש השראה.
אני עשיתי שולחן שהיה בו דפים צבעוניים, טושים ומדבקות אבל לא עיצבתי אותו בצורה מיוחדת...
מה שכן ממליצה לשים את זה במיקום אסטרטגי בולט (נגיד ליד הכספת)
אצלנו זה היה במיקום שלא כזה התייחסו כי כבר עברו את הכספת והכניסה...
מה שכן, גזרתי שפמים, כובעים, פפיונים ומסכות והדבקתי על שיפודים צבעוניים ושמתי ליד שולחן עם כל הגזירים ואנשים ממש נהנו להצטלם עם זה :)
זוכרת שהיו קרדיטים כאלה, אבל לא זוכרת איפה
21/12/14 22:44
36צפיות
בכל מקרה מצאתי לך את אלה עם הזרעים https://www.etsy.com/listing/158053279/100-customi...

וכמובן חיפוש בפינטרסט יעלה שלל אפשרויות מדהימות 

שולחן ברכות יש המון רעיונות בקרדיטים.
שוב, חיפוש בפינטרסט 

תודה
22/12/14 08:02
16צפיות
אסתכל בקישורים
º
כמעט בטוחה שאצל RAY OF LIGHT
22/12/14 10:12
6צפיות
º
מוזיקה, צילום ואטרקציות 21/12/14
21/12/14 16:03
13צפיות
הנה רעיונות מקוריים וחמודים לתמונות
21/12/14 16:10
33צפיות
לא כולם כל כך ברי ביצוע לדעתי אבל הרעיון מאוד חמוד 

פינת העיצה הטובה 18/12
18/12/14 21:36
86צפיות
מזמינות אתכם להעלות עיצות טובות שיש לכם למאורסים ולמאורסות שנמצאים בתהליך החתונה.
כל עיצה תתקבל בברכה 
העיצה שלי להיום
18/12/14 21:38
151צפיות
אם אתם עומדים לפני המסע שנקרא הפקת אירוע, העיצה הכי טובה שאני יכולה לתת לתחילת הדרך הוא לא לחתום על כלום!!! לפני שלוקחים את החוזים של הספקים השונים הביתה וקוראים אותם לאורך ולרוחב.
בעת חתימה החוזה, עדיף להביא מישהו שמבין קצת יותר ממכם בנושא החוזים - לא חייב להיות עו"ד, אלא אחד שמבין. במיוחד כשמדובר באולם אירועים, שזה הפרמטר הכי יקר מתוך סל התקציב, מרבית הכסף מוזרם למקום בו בחרתם לקיים את האירוע שלכם (ולאוכל).
בנוסף, מילת המפתח היא לרשום. כי כשרואים לא מעט ספקים הדברים נשכחים ולפעמים יש הפתעות לא נעימות ובלתי צפויות.
חשוב מאוד לחתום על הדברים שנאמרים ומסוכמים, גם בפגישה הראשונה. כי לפעמים בכדי לשכנע אתכם לחתום ולסגור אירוע, אומרים דברים שאחר כך "נשכחים" בעת חתימת החוזה.
לאחר קבלת כל האינפורמציה והמידע המקיף, חזרו הביתה ועשו חשבון מדויק. במיוחד, כשמדובר על גן אירועים! אם הסכום שכתוב עבור מנה הנו 150 ש"ח, אבל על כל דבר צריך לשלם בנוסף, יתכן שבסופו של דבר המחיר גבוה יותר מאשר בגן אירועים הדורש 200 ש"ח, אבל בו המחיר כולל ה-כ-ל.

שימו לב שהחוזה מתייחס לכל הגורמים: רשיון עסק (+עסק חוקי) בטחון ובטיחות, הסדרי תשלום (חשוב לוודא שיהיו מקובלים עליכם. זה פרט שלא מתייחסים אליו בדרך כלל כשמדובר באירוע רחוק), שעות עבודה של הספק באירוע ועוד...
העצה שלי- לקחת הכל בפורפורציות
20/12/14 15:55
111צפיות
מכל הבחינות:
מבחינה כלכלית- לזכור שזה ערב אחד ויש לכם חיים שלמים ביחד והרבה הוצאות, אז לא להשקיע את כל הכסף בחתונה.

מבחינה נפשית/רגשית- גם אם זו לא החתונה המושלמת שעליה בניתם- זה משהו משותף שאתם יוצרים ולכן זה הכי מושלם שיש. לא תמיד זה כמו בחלומות שלנו או כמו בסיפורי האגדה וזה מה שיפה בזה.

פשוט תהנו מהחוויה עצמה וקחו הכל בפורפורציות- יש דברים שכבר אין לנו שליטה עליהם וחבל לקלקל את יום החתונה בגלל דברים שקורים.

(ואת זה כותבת כלה לשעבר שיום לפני החתונה צלצלו ואמרו לה שכל הפרחים שהיא תכננה לזר כלה- אין וביום החתונה קיבלה מלא טלפונים של ביטולים ולמעשה שילמה על 50 אנשים יותר מידי ).
העצות שלי
21/12/14 10:46
58צפיות
העצה הראשונה שלי היא משהו שלא כל כך נהוג בארץ וחבל - לקחת מפיק (אפשר גם רק ליום האירוע, לא חובה לכל התכנון)
אני יודעת שבארץ זה נחשב הוצאה מיותרת, אבל בתור מישהי שלקחה מפיקה ליום האירוע - לא רק שזה חסך לי כאבי ראש ודאגות בתמונה הגדולה זה אפילו חסך לי כסף על דברים אחרים.
לדעתי כדאי להכניס את זה להוצאות אירוע כמו שמלה ואולם, אבל זאת רק דעתי :)

העצה השניה שלי היא שתעשו את סוג האירוע שאתם רוצים, שיהיה לכם כיף ממנו ושתהנו ותמצו כל רגע ממנו.
אם הפקה גדולה לא מתאימה לכם אל תעשו את זה כי ההורים לוחצים, בא לכם חתונה עם קרובים? אל תתביישו להגביל את ההורים במספר מוזמנים.
זה לא קל אבל זה שווה את זה.

עצה שלישית ואחרונה - לא ליפול למלכודת של "חתונה זה פעם בחיים" כלגיטימציה להוצאות יקרות. חתונה זה פעם בחיים אבל אחר כך נשארים עם החובות שנים על גבי שנים.
חוץ מאלכוהול טוב, מוזיקה טובה ואוכל טוב אין סיבה להשתגע על שום דבר (שמלה ב20 אלף, עיצוב 15 אלף וכ"ו - מיותר).
העצה שלי...
21/12/14 11:34
62צפיות
1. לנשום עמוק והרבה...
2. לא להתפשר על בעל מקצוע בגלל המחיר... לפעמים מה שזול, בסוף יוצא יקר
3. קחו בחשבון שלא משנה מה תעשו יהיו פאדיחות! אל תתרגשו מהם כי רק אתם תשימו לב שהמפיות היו אמורות להיות בצבע שמנת ולא לבן

תהנו ובהצלחה
º
מה אחוז המגיעים לחתונה מתוך רשימת מוזמנים
20/12/14 21:49
37צפיות
מסתכלים על כמות המוזמנים
21/12/14 02:29
73צפיות
בשני שלבים:
בשלב החישובים - כמה אורחים אתם חושבים שיגיעו. מתוך סך הרשימה, בדרך כלל נהוג להוריד 20 אחוז 
בשלב אישורי ההגעה - מתוך אלה שמאשרים נהוג להוריד בערך 13% - מתחשבים באלה שברגע האחרון לא מצליחים להגיע מכל מיני סיבות + חישוב הרזרבה שהאולם נותן (בדרך כלל 10%)
אבל, יש לקחת בחשבון את גודל החתונה. אחוזי הגעה גבוהים נמדדים יותר ככל שהחתונה קטנה יותר והאורחים קרובים יותר לבני הזוג.

ככל שיש יותר מוזמנים ככה יותר אנשים לא יגיעו
21/12/14 11:09
47צפיות
קודם כל צריך לעשות אישורי הגעה (לא הזוג, אלא מישהו מטעמו, כי לזוג לא נעים להגיד שלא יבואו אז אנשים משקרים)
ככל שהחתונה יותר גדולה יבואו פחות אנשים גם כי המעגל קרבה מתרחק וגם כי גדלה הסבירות שאנשים לא יוכלו להגיע מסיבות שונות
מצרפת לינק שעוזר עם חישוב אחוזים להוריד מההגעה.
בכל אופן לאולם תגידו הרבה פחות שאתם סוגרים איתם, תמיד אפשר להעלות מוזמנים מול האולם, אבל כמעט בלתי אפשרי לרדת.
º
הבלוגייה 17/12
17/12/14 20:43
30צפיות
כמה מילים על כסף ומקורות מימון
17/12/14 20:44
121צפיות
שילוב החושים באירוע
19/12/14 18:46
54צפיות
דיג'יי בארקה
18/12/14 11:10
109צפיות
הי לכולן,
סגרתי אירוע בארקה והם ממליצים לסגור עם אחד הדיג'יים שלהם.
אשמח לשמוע אם מישהי מכירה את אחד מהדיג'יים שלהם:
כפיר שלי
ניר צפריר
יניב אוחנה
דדי סגל.

תודה!
זה אומר שהקייטרינג שלך הוא קסם הקרמל??
19/12/14 17:48
93צפיות
אם כן, איזה כיף לך !!! ועם התאבון הזה אני יוצאת לארוחת חנוכה משובחת!
(אני עוד קוראת אדוקה, היי כולן! וחג שמח!!!)
הי אהובה
19/12/14 18:36
83צפיות
שמחה לראות שאת עדיין כאן 
חג שמח!!!
חייבת לשתף ולהמליץ בחום!!
16/12/14 10:38
255צפיות
לקח לנו כמה ימים לעכל את כל האירוע והחוויה שעברנו ורק עכשיו התפניתי בשביל לשתף :
בן זוגי ואני התחתנו לפני חודש בחצר המלכה - מקום מקסים אווירה מדהימה צוות ניפלא האוכל היה בטוב טעם מיוחד וטעים מאוד.
הכל היה מושלם מהפרט הראשון עד האחרון. (חוץ מהלחץ לפני החופה )
אבל מה שבאמת עשה לנו את האירוע והמזכרת שתישאר איתנו עוד הרבה שנים רבות זה התמונות.
זה היה הדבר שהיה הכי חשוב לבעלי ולי המזכרת הזו - חיפשנו צלם שיהיה בראש שלנו שיבין אותנו שירגיע ויהיה שם בהכלה והקשבה לצרכים שלנו .
קיבלנו המלצה מחברים וראינו את העבודות שלו לפניי ולא חשבנו פעמיים.
(udizoom) אודי זום- אדם מדהים מקצועי מצחיק קשוב מגיע עם המון רגישות צחוק ומקצועיות מדהימה. התמונות יצאו מושלמות מראות בדיוק את החוויה המדהימה שעברנו המגנטים היתה מזכרת נהדרת לאורחים ושמחנו שלא ויתרנו על זה , הצוות היה מקצועי , ולוידאו אנחנו מחכים בהתרגשות אין לנו ספק שהוא יראה את הערב המיוחד הזה בצורה המושלמת.
ובנוסף אני רוצה להודות לריקי דלל על עיצוב השמלה המושלמת אין עליך קיבלתי מחמאות מטורפות - את מדהימה. 
בהמשך גם אעלה תמונות שתבינו על מה אני מדברת :)

חג שמח
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )הודעה זו מכילה תמונות
16/12/14 20:29
125צפיות
מאחלת לכם חג חנוכה שמח, מלא אור ואהבה. שקסם החג ואורו ילוו אתכם לאורך כל השנה וידריכו אתכם להצלחות בכל תחום. חג שמח 

May we all witness the miracles of this great holiday all year round and may all our lives fill with a great light that will shine and guide us on our journey!
Happy Hanukah!!!
חג שמחחחחחח
17/12/14 10:12
40צפיות
תשתדלו להמנע מהשמןןן (אלא אם זה בשביל משהו ממש ממש שווה  )
º
חג שמייח
17/12/14 14:35
10צפיות
º
חג שמח!!
17/12/14 15:09
10צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?