בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
החלטתם להתחתן.. כעת נותר רק להתחיל להפיק את הארוע. כל כך הרבה פרטים קטנים קשורים לארוע הגדול הזה: שמלה לכלה, חליפה לחתן, קייטרינג, פרחים, מקום , גימיקים והפתעות, הזמנות, ספרים ומאפרים ועוד ועוד.. ומסיבת רווקים/ות, בגדים לאמא של הכלה, מתנה מיוחדת לזוג הצעיר ונעליים או סנדלים, מיני או מחשוף. וכולנו מחפשים את הטוב ביותר והמקורי ביותר. וכשלא די בזה אנו מוצאים תופעות שחוזרות על עצמן ללא קשר למין, דת, גזע או גיל..כאשר מתכננים את החתונה. אמא או חותנת מעורבים יתר על המידה, כלה לחוצה, חתן אדיש, צד אחד מודיע ומפתיע שאין מספיק כסף, מתח, פאניקה ולחצים טבעיים לחלוטין של היוצרים והעוסקים במלאכת הפקת החתונה. ההחלטה למסד את חייכם ולשתף בכך את הקרובים לכם מהווה את אחד מרגעי השיא של חייכם. האהבה שהתחילה מתי שהוא, מקבלת מימד שונה ומובילה אתכם למחוייבות הדדית. עצם העובדה שתמצאו כאן אנשים רבים במצבכם, תעזור לכם לעבור את תהליך ההפקה בדרך קלה יותר. אני תקווה שפורום זה יצליח להוות לכם בית. תהיה לכם האפשרות להשתמש בו כבמה: לחלוק ולפרוק, להתלבט ולהתחבט, לחוות, להתרגש ולשמוח, לייעץ ולהתייעץ, להמליץ ולשאוב רעיונות.

ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה סקר לתחילת השבוע וסיום החג!!
20/04/14 23:34
426צפיות
נכון תמיד לבני זוג יש הרגלים מעצבנים/מגונים שיכולים לשגע אותכן?
אז חשבתי שזה יכול להיות משעשע לשמוע על ההרגלים של הבחורים (ושל הבחורות - יוסי אתה עוד פה??) שפשוט יכולים להוציא אותכן מדעתכן ועל הדרך לפרוק את המרמור
(ברגעים אלה של כתיבת הפוסט הבן זוג החליט להציק לי כמו שהוא אוהב לעשות שהוא יודע שזה משגע אותי )

עונה ראשונה! ויש לו הרגלים "רעים" בשפע! |מזיע
20/04/14 23:46
400צפיות
אז קודם כל חשוב להבהיר שאני מטורפת על הבחור שלי! אבל מה לעשות, יש לו אופי מציק משהו ולפעמים בא לי להרוג אותו (במקום זה אני רק מרביצה לו ואנחנו חיים בהרמוניה של בעל מציק - אישה מכה )

אז ההצקות (שלרוב נעשות במכוון) כוללות שריקות, שירה, קולות, תיפופים והכל בצורה נורא נורא מעצבנת
חוץ מזה הוא תמיד מפהק ממש בקולניות ובא לי למות מזה (מתפוצצות לי האוזניים כל פעם חחח)
ואם כבר קולניות, אז הוא שומע מוזיקה ממש ממש חזק באוטו! כל פעם הוא מגביר - אני מנמיכה וחוזר חלילה

וחוץ מזה יש את הדברים "הגבריים" הרגילים - צריך להזכיר לו לרוקן את הפח ולעשות כלים מידי פעם אחרת זה פשוט לא יעשה

ולסיום סיומת - תמיד אבל תמיד!!! הוא משאיר את המגש של הטוסטר אובן על השיש!!! וזה מחרפןןןן אותי וכל פעם אני מעירה לו מחדש וזה לא עוזר
ועוד משהו שמוציא אותי מדעתי!! שהוא אוכל הוא משתמש במגבת ולא במפית! אז חוץ מזה שהמגבת מתלכלכת מהניגוב ידיים/פנים - הוא גם אף פעם לא מחזיר אותה למקום וכל פעם אני מוצאת את עצמי אחרי שעשיתי כלים או שטפתי ידיים ואין לי מגבת לנגב איתה את הידיים!!! אההה רק לחשוב על זה מחרפן אותי חחח

אבל בנינו, לא משנה מה, הוא הגבר שלי ואני מתה עליו! (יאללה רעיון לסקר הבא - הדברים המקסימים שהם עושים )

תחומי עניין רלוונטים:
כן!!!!!! מה זה הקטע של לנגב במגבת?
22/04/14 20:18
70צפיות
ולייצר עוד כביסה במקום לנגב במפית ולזרוק?

ארוסתי משתגעת מכל מיני דברים שאני עושה, למשל:
20/04/14 23:52
377צפיות
1) רעשים
2) מעביר תחנות ברדיו (לפני שאפשר לזהות אם השיר טוב או לא)
3) עושה לה קיצי כשאני יודע שזה מדגדג אותה
4) מפליץ בקול תרועה :)
5) נוגע לה במסך הטלפון כשהיא משחקת בקנדי קראש או בכל משחק מעצבן אחר...

ועוד....

* אגב, גם היא עושה לי הרבה דברים מציקים, אבל אחרי הכל ברגע שצוחקים מזה אז במסגרת "הצקה כיפית"

:)

ארוסי תמיד זורק את הבגדים שלו על הרצפה
22/04/14 18:06
73צפיות
כל הרצפה שלנו בכל מקום מכוסה בגדים ונעליים, הוא אומר שככה הוא רגיל מהבית

וואייייייי מאיפה להתחיל?!
21/04/14 08:39
338צפיות
הוא שורק, וזה מחרפן אותי, והוא לא מוכן להפסיק.
הוא משאיר את הבגדים שלו בכל מקום בבית. הוא הוריד חולצה בסלון? שם היא תשאר. יש לו כבר פינה בסלון שהוא עורם בה את הבגדים שלו ובעצם הפך את הספה לקולב.
הוא משאיר ניירות מטבח (האלה הסופגים) בכל פינה בבית. כשהוא אוסף את הכלים ומחזיר לכיור-הוא משאיר את הנייר.
הוא אוסף מלא זבל "כי יום אחד זה יהיה שימושי." והדירה שלנו קטנטונת.
ובאותו הקשר-הוא אוגר קופסאות פלסטיק, ואין לי איפה לשים אותן. ומסרב בכל תוקף שאני אזרוק.
הוא לא זורק כלום ויש לנו מלא דברים ילדותיים בבית שהוא שומר מה' יודע מתי.
הוא משאיר את המגש של הטוסטר אובן בחוץ וזה צובר אבק.
הוא מכניס מלא מכונות כביסה-מכניס כמות קטנה יחסית, ובתדירות גבוהה, ואז כל יומיים יש לנו כביסה לתלות ובמצב קבוע יש לי מתקן כביסה באמצע הסלון הקטן שלי.
אם משהו מטפטף-הוא לא מנקה אחריו.
הוא מדבר לעצמו, ודברים מעצבנים - במבטא רוסי גרוע ובקול רם. כל מיני בדיחות עבודה שמצחיקות רק אותו ואת החברים שלו.
הוא מדבר ממש חזק, וזה מעיר אותי כשאני ישנה.
כשהוא הולך לישון הוא תמיד שם שעון מעורר, גם אם זה בסופ"ש. אני מתעוררת בשניה והוא-לא. אז השעון מצלצל ומצלצל, הוא ממשיך לשעון ואני כבר ערה לגמרי :( והוא גם בחיים לא שם אותו על שקט אז אני מתעוררת מכל מיני וואטסאפ ושיט כזה ואחר.

וכל זה עולה לי בלי לחשוב יותר מדי

חחח ממש מזדהה עם עניין בשריקות והבגדים
21/04/14 17:30
181צפיות
וגם לי יש קטע של שעון מעורר, סוג של לשמור על השיגרה....

אוי גם אני לא אוהבת לזרוק שום דבר
22/04/14 02:31
124צפיות
הבחור שלי מצא פטנט- בכל פעם שהוא רוצה לזרוק משהו ואני מנסה לתרץ למה צריך  לשמור את זה ("אולי מתישהו נצטרך") הוא אומר לי "את נהית דומה לאמא שלך, את יודעת?" ורק מהלחץ שאולי זה נכון (אמא שלי וסבתא שלי לא זורקות כלום!!! הכל צריך לשמור. זה נחמד לפעמים לפגוש את הפיג'מה שלך מגיל 5 ואת המעיל שלבשת בגן אבל רוב הזמן זה בעיקר צובר אבק ותופס מקום) אני זורקת (וגם- כי הדירה שלנו פצפונת ואין לי חדרים פנויים להפוך למחסן כמו שיש לאמא שלי. יש לאן לשאוף )

גם אני!!
22/04/14 16:04
65צפיות
הקראתי את ההודעה לבחור אתמול, והתגובה הייתה "היי זה בדיוק כמונו, רק הפוך!"

כרגע חח
21/04/14 12:17
241צפיות
טוב אני חולה לבחור שלי על התחת
אבל בחודש  האחרון הוא מתווכח איתי על זה שהפח של המטבח מסריח ואמ.. פח זה דבר מסריח תפסיק לפתוח אותו ואז אולי לא תריח מה יש בפנים.
יש לו נטייה לזיכרון טווח קצר של 5 שניות
איבוד פוקוס, דיברת איתו במשך 5 דקות? לא כל כך בטוח רוב הסיכויים שהוא כבר לא איתך מתחילת השיחה כי הוא ניתקע על איזה פרט קטן לדוגמא מי זו החברה הזו שלך? בלי להגיע לפואנטה

יש הרבה דברים שמעצבנים אותי אבל בעיקרון הוא יותר מידי מקסים מכדי שאכעס עליו
(סלחו לי הלכתי להרחיק אותו מהפח)

º
פח הפחים
22/04/14 20:22
10צפיות

לפי כל מה שכתבתן
21/04/14 12:33
235צפיות
אפשר לסכם שבחורים הם מבולגנים ומלוכלכים מאד!!! (ושלי עוד בצד הממש שפוי של הסקאלה, ועדיין יכולתי להזדהות מאד עם הדברים שנכתבו...)

אבל הם שלנו ואנחנו אוהבות אותם מאד

זה סקר חמוד! ולכן אשתף
21/04/14 12:38
221צפיות
טוב אז ככה:
אני מאוד אוהבת את הפיתגורס שלי אבל! אני בחורה שמוצקת בקלות ויש כל מיני דברים הזויים שמפריעים לי-

הוא מושך באף (ועכשיו בעונת האלרגיות זה מרגיז!)
הוא שם צלחות בכיור בדיוק על חור הניקוז ואז אחרי יומיים יש שם ערימה כזאת שהמים לא יורדים.
הוא לא מנגב ידיים כמו שצריך ואז הולך בבית ומטפטף מים (ולמה שינגב א  הרצפה אם את הידיים הוא לא?)
הוא שם את הגרביים הפוכות בכביסה ואז כשצריכים לקפל יש להפוך תחילה את כל הגרביים. אז הוא זה שתפקידו לקפל גרביים.
הוא מתעקש למתוח את הסדין לפני שהוא נכנס למיטה גם אם זה אומר להקים אותי אחרי שמצאתי תנוחת התכרבלות. (הוא לא מעיז להעיר אותי אז אם אני ישנה הוא יתגבר).
כשהוא קם לאימונים שלו בחמש לפנות בוקר הוא סוגר את הדלת כדי שלא יהיה לי רעש אבל משום מה הוא משאיר חריץ שבדיוק דרכו נכנסת קרן אור מהמטבח ישר לתוך הפרצוף שלי.

זו רק שליפה, אבל הוא מהמם ומרגיז אותי הרבה פחות מאנשים אחרים

מגבות!
21/04/14 14:01
264צפיות
ראיתי שעוד מישהי רשמה, אבל בעיקר יש לנו בסלון בכל זמן נתון לפחות 3 מגבות מטבח על הספה.
הוא נוהג להחזיק צלחת חמה עם מגבת, או אפילו לקלף תפוז על מגבת.
המלחמה האינסופית- אני: מחזירה מגבות למטבח. הוא: מתלונן שאין מגבת בסלון.

חוצמזה, דברים כמו שהוא לא מסדר את המיטה כשהוא קם בבוקר. זה משגע אותי.
ושאם הוא שוטף כלים אז הוא לא מעביר אח"כ סמרטוט על השיש.

זה בגדול! עם שאר ההרגלים אני חיה בשלום :)

תחומי עניין רלוונטים:
אוווו שטיפת כלים!! כ"כ נכון!
21/04/14 14:15
187צפיות
באופן כללי אחרי שהוא שוטף לא מרגיש נקי - לא מעביר סמרטוט על השיש, הרצפה נשארת רטובה (כי כמובן שהוא מטפטף מים ולא מנגב) ואז נהיים כתמים, הכיור יכול להישאר עם צבע של קפה/איזשהו רוטב..... :-S

מצד שני, לפחות הם שוטפים :)
21/04/14 14:26
155צפיות
ואצלנו הוא בד"כ זה ששוטף כלים, אז נו מילא :)

אה, אצלינו יש תורנות
22/04/14 16:05
69צפיות
שהגיעה בעקבות ערימות כלים שהיו נערמות בכל פעם, וויכוחים של מי שטף פעם קודמת ערימה (שנינו דחיינים רציניים, וגם עמוסים, אז בלי תורות לא מצאנו זמן לזה)

º
אצלנו תמיד אני מבשלת והוא עושה כלים:)
22/04/14 21:35
20צפיות

º
אותו כנ"ל :)
22/04/14 22:24
8צפיות

22/04/14 06:36
68צפיות
אני מה"לא מנגבים"... מגעיל אותי לגעת בסמרטוט של השיש...
אני בטוחה שאם א' היה נכנס לשרשור של מה מפריע לך אצל הבת זוג-זה היה הדבר הראשון שהוא רושם...

נו יאללה...
21/04/14 14:28
206צפיות
1. כשהוא עושה כלים אז הוא מנקה לרוב ר-ק את הכלים.
איפה הדברים מסביב? תמיד אח"כ השיש נשאר רטוב... אני יכולה להתפוצץ מזה !

2. אמנם זה כבר לא קורה, אבל כשרק עברנו לגור יחד הוא היה מפנה את הכלים (למשל מפינת האוכל / סלון) למטבח ולא טורח להניח אותם בכיור, אלא על השיש !
מעולם לא הבנתי את הקטע, כאילו "בסדר, פיניתי", אבל עדיין נראה מבולגן !! למה לא להניח ישר בכיור ?!

3. הוא מניח את הנעליים מתחת למזגן למרות שיש מקום בכניסה לדירה לנעליים (או שאפשר להניח במרפסת). יש שם "מסדר" של כל זוגות הנעליים שלו.
והקטע הכי הזוי פה - שהוא זה שיותר מסודר מבין שנינו, אבל מאז שאני בחופשת לידה ואני זו שבעיקר בבית, אני דואגת כל הזמן שיהיה מסודר ואני מגלה פתאום שמי שבעצם עושה את הבלאגן זה הוא !!

4. הוא משאיר את קרש האסלה למעלה !!!!!

למרות שהוא כרגע לידי...והוא חמוד...
21/04/14 18:21
217צפיות
ת-מ-י-ד אני צריכה להגיד לו לפנות את הבגדים שלו לתוך הארון... אני מקפלת את הכביסה ושמה את הערמה שלו על הצד שלו במיטה - וכ"כ יפה היא תעבור באותה צורה להיות מונחת על השידה במקום לסדר בתוך הארון!!!
אותו כנ"ל לגבי שאר הבגדים שהוא משאיר מפוזרים, אני מקפלת,והוא מעביר את הקיפול מהמיטה למקום אחר ולא לארון...

כמובן שאני הכי מזדהה עם טפטוף המים על הרצפה... ייתכן שסיימתי להבריק את הבית לפני שעה - וכבר יהיו כתמי טפטוף על הרצפה!
וגם שטיפת כלים - יש לו מושג כזה של לשטוף "חלק" מהכלים, אם כבר לשטוף כלים - למה לא את הכל??
אני יודעת שאני ממש פריקית של סדר, ולכן אני סולחת לו הרבה, אבל תכלס - לפי מה שאני רואה כאן יש לי גב רחב

אהההההההההה!!!!
21/04/14 18:59
228צפיות
אני מטורפת עליו, אבל יש כמה דברים שלו שממש מוציאים אותי מדעתי...

1. כל צלחת / כוס / מחבת שיוצאת מהארון צריכה לעבור שטיפה של מים כי אולי יש על זה אבק...

2. הוא שוטף ידיים מיליון פעם ביום...

3. הוא משאיר את הפקק של המשחת שיניים פתוחה...

4. הוא יכול לפצח שעה(!) גרעינים, הרעש של זה מטריף אותי..

5. בבוקר שהוא שוטף פנים זה לוקח לו איזה 20 דקות... יותר ממני!!!

וזהו...
שאר הדברים פחות משגעים אותי...

חחח גם אצלנו זה ככה לגבי הסעיף הראשון!!!
21/04/14 20:25
188צפיות
הוא שוטף כל דבר שיוצא מהארון במיוחד סירים וקופסאות פלסטיק אפילו אם הוא בעצמו שטף אותם והכניס לארון יום לפני!
הוא לא מוכן שאני אעשה כלים כי אני לא עושה את זה מספיק יסודי. אני מרוצה מזה אבל ???
כשאנחנו אצל ההורים והוא מכניס כלים למדיח הוא שוטף אותם לפני שהוא מכניס למדיח, אבל ממש שוטף עם סבון ומים חמים והכל!!! אז בשביל מה אתה מכניס למדיח?
נכון שהוא זה שבד"כ מכין אוכל ושוטף כלים, אבל הוא אף פעם לא מפנה כלים מהשולחן... ואני שואלת למה לעשות חצי עבודה? אם כבר אתה מבשל ושוטף אז על הדרך תפנה גם מהשולחן
כמו haych יש לו קטע לא ברור כזה של להשאיר עשרות מגבות נייר של מטבח משומשות בכל הבית - על השולחן, על הרצפה, על השיש, הכל הולך...
וכמובן - תמיד מתעקש להשאיר את הנעליים עם הגרביים המשומשות בתוכן באמצע הבית, למרות שיש לנו לפחות 3 מקומות אחסון/מסתור לנעליים שלא מצריכים יותר מדי מאמץ... ובינינו זה לא קשה לשים את הגרביים בסל כביסה לא?

הדברים המעצבנים של הבחור שלי
21/04/14 20:28
335צפיות
הדברים המעצבנים של הבחור שלי
למזלי התחתנתי עם בחור שחונך טוב מראש והוא מנקה הרבה יותר טוב ממני. (אני עושה כביסה והוא עושה את שאר הדברים)
מתה עליו אבל יש לו את הדברים הקטנים/גדולים שמשגעים אותי
הוא שונא שונא שונא להצטלם וכל פעם שמישהו מנסה לצלם אותו הוא מוציא לשון עקב כך יש לנו המון תמונות שלו עם לשון בחוץ בצילומי חתונה שלנו. זה חמוד זה נחמד לפעמים אבל לרוב זה משגע אותי. להלן תמונה להדגמה עד כמה הוא יכול לשגע אותי.

הוא מתחיל לדבר עם המוכרים בחנויות על למה לא כדאי לקנות ולמה התפקיד שלהם לא הכרחי.... ואז אני תשתוק כבר אחחחח.... פאדיחות

הוא ישן עם גרבים ולא סתם גרבים גרבי צבא WTF לא מובן לי ומרגיש לי מוזר

הוא לא שם לב לכתמים בבגדים שהוא יוצר.

הוא יכין סנדוויץ בלי לשים צלחת מתחת.... אוי הפרורים

הוא אוכל בצל בכמויות אפילו בבוקר ויש לו ריח בצל ממש קשה בגלל זה

הוא כוסס ציפורנים ואם הוא עושה את זה לידי אני משתגעת

הוא משאיר כביסה צבעונית עם הכביסה הלבנה

תחומי עניין רלוונטים:
מה הקטע של גברים לא להחזיר דברים למקום
21/04/14 20:51
220צפיות
ולא לעשות עבודה עד הסוף?

אם הוא שוטף כלים, אז הרבה פעמים הוא ישאיר מזלג. או כף. או סכין. למה?! למה לא לשטוף?! הרבה פעמים אני חוזרת הבייתה לפניו (הוא יוצא אחריי) ואני קולטת שיש כף בכיור. למה לא לשטוף אותה? וגם- שוטף את הכלים, אבל לא את הכיור, ונשארים לכלוכים.
זה אחד הדברים שהכי מגעילים אותי. כשאני רואה כיור עם כלים/מלוכלך זה עושה לי חלחלה.
גם היה לו קטע לא להחזיר את המשחת שיניים אחרי השימוש לכוס שלה. מה הבעייה להחזיר אותה למקום שלה? למה להשאיר על השיש?
או לא לזרוק את הבגדים לסל כביסה. אלא ליד. או מעל. אם כי הוא משתפר, ועכשיו אני רק אוספת גרביים.
הוא גם לא יודע לקפל בגדים. אז הוא שם את הבגדים על המיטה, עד שאני מקפלת ומחזירה לארון. או שהוא פשוט שם את כל הבגדים בערימה מבולגנת כזו.
לעבודה הוא לובש תמיד מכופתר. ותמיד כשהוא מגיע הבייתה במקום לשים את החולצה על הקולב בארון, הוא יניח אותה על הכיסא במטבח.

ויש עוד קטע- הוא סובל מאלרגיות, ותמיד יש לידו נייר טואלט. אבל למה צריך ארבעה גלילי נייר טואלט בחדר שינה, שלושה בסלון ועוד אחד במטבח? למה יש גלילי נייר טואלט בכל מקום בבית ובכמויות?
או שהוא כל הזמן פותח בקבוקי מים. ואז יש לנו איזה 5 בקבוקי מים פתוחים במקרר.

אבל למרות הכל אני אוהבת אותו ולא הייתי מחליפה אותו בבעל אחר בשום הון שבעולם!

הוא בטח יגיד שמשגע אותו שאני חולת סדר וניקיון ברמה פסיכית (:

הזכרת לי!!
22/04/14 06:41
117צפיות
בהמשך למה שכתבתי על הנייר מטבח שהוא משאיר בכל מקום - הוא גם פותח 3 כאלה במקביל! בד"כ יש אחד על השיש, אחד על השולחן במטבח ואחד על השולחן על הסלון (או על הספה )

השרשור הזה הורג אותי
22/04/14 01:10
204צפיות
דבר ראשון, אני הייתי משגעת חצי מכן כי אני אף פעם לא שוטפת את הכיור (שוטפת כלים, אבל לא את הכיור - את זה אני משאירה לבחור כי זה מגעיל אותי )

ובקשר למה משגע אותי אצלו:
הוא נוחר. איך לא אמרו את זה עדיין?

הוא נושם חזק. אוקיי, אני יודעת שאני חולת נפש, אבל הוא שואף ונושף חזק ולפעמים זה מחרפן אותי.

יש לו דעות הרבה פחות נחרצות משלי, ולפעמים אני פשוט לא מבינה איך לא אכפת לו לאיזה סרט נלך או מה נאכל או מה נעשה. איך לא אכפת לך?

הוא יכול להתקיים בבלאגן הרבה יותר זמן ממני. כשאני מבקרת אותו במעונות אני לא מבינה איך לא מפריע לו שיש מלא בגדים על הרצפה והשולחן מבולגן והכל. לא שאני האדם הכי מסודר בעולם, אבל זה מפריע לי יותר מהר ממה שזה מפריע לו.

מוזר שהיה לי כל כך קשה לחשוב על דברים כי ביום-יום אני כל הזמן מתעצבנת עליו על שטויות

כן!!!!!!!! גם נירי ככה "תחליטי את"
22/04/14 20:42
93צפיות
"לא משנה לי" "מה שבא לך"

לרוב זה נחמד אבל לעיתים זה משגע את רבי!!!

23/04/14 01:32
35צפיות
הקטע הוא שזה גורם לי להרגיש רע, כאילו תמיד עושים מה שאני רוצה. אבל מה אני אעשה שלא אכפת לו אף פעם!

אוי לא, אני הצד השני
23/04/14 01:45
36צפיות
פשוט הגענו להסכמה שאם באמת בא לי משהו אני מוצאת את הדרך להגיד לו, אחרת - הוא מחליט. תמיד.

אנחנו חיים עם זה בשלום :)

אוי, רובכן לא הייתן שורדות איתי שבוע
22/04/14 02:27
229צפיות
מסתבר שאצלנו אני בתפקיד הגבר. אני תמיד מטפטפת מים אחרי ששטפתי ידיים (ואני כללללל הזמן שוטפת ידיים). הוא כבר הצליח לחנך אותי לנער את הידיים מעל הכיור לפני שאני ניגשת למגבת כדי לא לטפטף על הרצפה, אבל עדיין איכשהו בכל פעם כשהוא נכנס לאמבטיה השאלה הראשונה שלו היא "למה תמיד רטוב פה???"
נו, זו אמבטיה, תתמודד...
וגם אני דוגלת בשטיפת חלק מהכלים (מהההה, אני רוצה להכין קפה וכל הכפיות מלוכלכות, אז אני שוטפת קצת סכום וכמה כוסות על הדרך, אבל אין לי כוח לשטוף הכל. אני רוצה קפה ומתקשה בדחיית סיפוקים )

מה שכן- גם הוא, כמו כל גבר טיפוסי, מסתבר, משאיר אחריו שובל של כוסות קפה משומשות, צלוחיות קורנפלקס עם קצת חלב מהבוקר ועטיפות חטיפים ועוגיות, בעיקר ליד המחשב והטלויזיה ואני מסתובבת בבית אוספת אותם וממלמלת לעצמי "מה הבעיה לקחת אותם לכיור כשאתה קם למטבח? למה הם נשארים לגור פה?"
הוא גם לא מצליח להבין את הקונספט של כביסה מלוכלכת= לזרוק לסל כביסה ולכן הבגדים המשומשים שלו זרוקים לנו בחדר השינה על הטלויזיה שמזמן הפכה לקולב (היא בכלל לא מחוברת לחשמל )
כשאני ממלאת את מכונת הכביסה אני נוהגת לקחת כביסה מהסל ואז הוא תמיד מתלונן למה הבגדים שלו לא כובסו גם. שים בגדים בסל הכביסה!!

אבל בגדול- הוא הרבה יותר מסודר ממני ומסתבר שגם יותר ממרבית הגברים הממוצעים (על פי התשובות שלכן ) ולרוב אני זו שעושה בלאגן בבית, אז נראה לי שאלך לשבת בשקט בצד

תחומי עניין רלוונטים:
טוב אז אני כמוך
22/04/14 11:52
121צפיות
אני הבאלגניסטית ביננו
אני יכולה להשאיר נעלים בסלון (לפעמים אפילו 3 זוגות נעלים בו זמנית)
כלים הוא עושה ואפילו מנקה את השיש אחריו
אני יכולה להשאיר את הכביסה ימים שלמים על הספה בסלון
בזמנים שלמדתי תמיד הייתי משאירה לו שובל של דברי לימוד (עיצוב בכל אופן הרבה ליכלוך) בסלון והוא הנשמה הטובה היה אוסף הכל ומעביר אלי לסטודיו בבית
הקיצר כמו שאמרתי קיבל חינוך טוב בכל מה שקשור לנקיונות

תחומי עניין רלוונטים:
אוי כמה צחקתי
22/04/14 11:06
162צפיות
כנראה שלא סתם אנחנו תמיד אומרות "הוא גבר ככה הם"

ובאמת גם הבחור שלי משאיר כביסה ברחבי הבית ואחרי שסיימתי לכבס 3-4 מכונות הוא נזכר להגיד לי שהוא רוצה שאכבס לו את הגינס שעל הכסא!!! אהההה

אבל חוץ מזה שהוא לפעמים שוטף רק כפית לקפה, הוא תמיד עושה את כל הכלים ומנקה את השיש אז אני מבסוטה עליו עכשיו אחרי שראיתי מה הולך פה

נירי אוהב כל בוקר להשאיר גרביים מלוכלכות
22/04/14 18:59
140צפיות
לצד המיטה, ככה אנטי-מטהר אוויר לחדר השינה.

חוצמזה הוא משאיר את קרש האסלה למעלה כמובן ומטפטף מים על הרצפה ("נו מה אני אעשה, הכיור קטן?") וגם לפעמים דוחה עד אינסוף את החלפת המצעים במיטה (ואז הכלבה מסתננת למיטה באישורו ועושה לי עיניים כדי שלא אוכל להגיד לה לא)

כרגע אין לי עוד הרבה תלונות אבל כשאעבור על השרשור באופן יסודי אני בטוחה שיצוצו עוד דברים גם אצלי.

ורגע של מודעות עצמית - יש מצב שאני יותר מעצבנת ממנו עם הרגלים רעים

נ.ב. חזרנו מירח הדבש אז עשיתי סכמ"ש (בשרשור שבינתיים ירד למטה...)

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

תחומי עניין רלוונטים:
כולן מתלוננות על הקרש של האסלה...
22/04/14 20:27
119צפיות
אתן עוד במצב טוב!
כשרק עברנו לגור יחד, א' בכלל לא היה טורח להרים את הקרש והיה משאיר אחריו טיפטופים
אז ציירתי ציור של ילד משתין וכתבתי "בבואך להשתין, אנא! הרם את מושב האסלה!" תליתי על הניאגרה, כה שהוא יראה את זה בכל פעם שהוא עומד להשתין... זה עבד יופי, והשלט עדיין תלוי, ליתר בטחון :) אז מושב מורם זה דווקא מה שייחלתי לו, אני מרגישה שזו תיהיה חוצפה מצידי לדרוש ממנו גם להוריד בחזרה

אני אף פעם לא הבנתי מה הבעיה להוריד את הקרש
23/04/14 11:59
23צפיות
הכוונה היא מה הבעיה עבורי להוריד את הקרש,
הוא מרים , אני מורידה, נראה לי הוגן.

אוהו, יש מלא, אבל עם רובם למדתי לחיות
23/04/14 12:05
22צפיות
חולה על נייר מגבת, מנגב הכל בזה, לגעתי אם היה אפשר היה גם מתנגב אחרי מקלחת עם זה.
אוכל בלי מלחת, ועוד דברים שמתפוררים
אוכל בשכיבה כי "ככה הכי כיף לו" מה כיף בלאכול אורז בשכיבה?
מפזר בגדים בכל הבית (אבל גם אני עושה את זה אבל עדיין זה מטריף אותי)
מטפטף אחרי שהוא שוטף פירות, למה לא לנגב את הפרי? אפילו בנייר מגבת!

והדבר שהכי מטריף אותי, לא מסיים גלילי נייר טואלט, ברגע שהגליל הופך לקטן הוא פשוט פותח חדש,
יש לי מליון סופי נייר טואלט...

נזכרתי במשהו חדש אתמול בלילה
23/04/14 12:30
22צפיות
הוא ל-א יודע להתכסות!!
הכי הזוי שלו...

אם השמיכה לא מסודרת (ולפעמים גם אם כן), והוא נכנס ראשון, הוא פשוט נכנס לאיזה גוש שמיכה וזהו. ואז כשאני באה יש לי בקושי פינה להתכסות בה, ואני צריכה להוריד ממנו את השמיכה בכוח ולסדר אותה.

אם אני מתכסה קודם הוא עדיין מסוגל לעשות את זה, או שאיכשהו הוא מגיע דווקא לפינה ההפוכה משלי (זאת שאמורה להיות ברגליים)!!

כמה פעמים לימדתי אותו לקחת מה"צלע" שאני כבר מתכסה בה! מה קשה?!?

(אני חושדת שהוא כבר עושה את זה בכוונה כי מצחיק אותו שאני מתעצבנת )

בגלל זה אנחנו מתכסים בשתי שמיכות
23/04/14 13:51
ועדיין שלו איכשהו נהיית תמיד כדור בתוך הציפה..

שיחה בזו הלשון:
23/04/14 12:54
24צפיות

יעל: יש שרשור בפורום על דברים שמעצבנים בבני זוג. הן כולן מתלוננות שבן הזוג לא שוטף כלים כמו שצריך ..
שלז:
יעל: אתה בכלל לא שוטף כלים!!
שלז: נו, אז אין לך על מה להתלונן
יעל:

וdont get me started!! על כל השאר.. (לא שוטף כלים, לא זורק בגדים לסל כביסה, משאיר בלגן אטומי אחרי שמבשל, מנתק את כל התקעים מהשקעים לפני יציאה מהבית, מביא צוות ימ"מ שישיגחו על כל נר בוער, שואל עשר פעמים אם סגרתי את הבוילר אחרי שיוצאים מהבית, לוקח לו שעות להתכונן לפני יציאה, כל ערב הוא רוצה שנצא לטייל בשכונה, לא מארגן יציאות, לא מארגן טיולים, לא מבין מה מיוחד ביומולדת, לא נותן מתנות, לא מביא פרחים, להמשיך? )

אגב, אני שילבתי את הדברים האלו בדברים שאמרתי לו מתחת לחופה

º
מוזיקה, צילום ואטרקציות 22/4
22/04/14 11:14
6צפיות

טווח מחירי דיג'יי
21/04/14 14:16
108צפיות
מה טווח המחירים לדיג'יי לאירוע שיתקיים במסעדה (130 איש), יום חמישי משעה 18 עד חצות?

º
בין 2,500-6,000
21/04/14 14:25
35צפיות

המלצות לצלם מגנטים
22/04/14 11:19
42צפיות
שלום לכולן ולכולם

מבקשת המלצות לצלם מגנטים טוב ואמין.

תודה מראש ומזל-טוב לכולם!

º
מגניסימו - אייל
22/04/14 18:32
11צפיות

צילומי זוגיות
22/04/14 21:52
59צפיות
לאחרונה נתקלתי במושג הזה. הבנתי שזה צילומים שנעשים לפני החתונה (לא באותו יום) ויכולים להיות גם save the date. זה בנוסף לצילומים באותו היום?
כמה זה אמור להיות תוספת למי שמכירה?

הצלמת שלנו רצתה 1000 ש"ח
22/04/14 22:10
53צפיות
לא יודעת אם זה אינדיקציה כי לא השוותי את זה

אשמח לחוו"ד על צלם :)
23/04/14 13:13
מישהי סגרה עם:
- שחר שדרין
- אלי מעייני וגלית לוינסקי
-פיפל פוטוגרפי
- טלי ודבורה צילום

אשמח לשמוע בעד/נגד.
תודה!!!

נתקלתם בקשיי התחברות לאתר|?|
23/04/14 11:52
1צפיות
|שמאל|גולשות וגולשים יקרים,
במידה ואתם לא מצליחים להיכנס לשם משתמש או נתקלים בקשיים לעדכן את הסיסמא שלכם  - פנו אלינו למייל Forums@tapuz.co.il ונסייע לכם.
הקפידו לתאר את התקלה אותה אותם חווים בצירוף שם המשתמש שלכם.
אל ייאוש. גם אם אין לכם גישה למייל עמו פתחתם את שם המשתמש יש לנו דרך לעזור.

המשך גלישה נעימה ב|תפוז|

תחומי עניין רלוונטים:
מחפשת מאפרת שלא גובה כסף על איפור נסיון ??
23/04/14 11:23
14צפיות
באזור המרכז.. יש חיה כזאת??
יש לציין שאני מחפשת איפור עדין כי אני לא מתאפרת בכללל...
תודה מראש

תחומי עניין רלוונטים:
º
כרמל יהלום
23/04/14 12:31
4צפיות

º
מחפשים מקום ואוכל 22/4
22/04/14 22:11
7צפיות

חוות אלנבי ? מישהו מכיר?
22/04/14 18:47
80צפיות
שלום
רציתי לשאול לגבי חוות אלנבי.
מישהו מכיר את המקום ויכול להמליץ?

אשמח גם לדעת מחירי מנה.

היי, התחתנתי שם לפני שבועיים,
22/04/14 19:17
110צפיות
את יכולה לשלוח הודעה פרטית :)

חפשי בפורום
23/04/14 09:34
25צפיות
היו כמה וכמה זוגות שהתחתנו שם...

º
איפור, שיער וטיפוח 22/4
22/04/14 11:12
24צפיות

שאלת תסרוקת כלה...
21/04/14 19:43
183צפיות
היי לכולם!
אני מתחתנת בסוף יוני ואני מאוד מתלבטת בין תסרוקת אסופה לבין שיער פזור. מצד אחד אסוף נראה לי יותר נוח כי כנראה הולך להיות חם.
מצד שני, פזור לדעתי יותר יתאים לי אישית (מבחינת מבנה הפנים) ובאופן כללי נראה לי מרשים יותר.
יש פה בנות שהתחתנו בקיץ עם שיער פזור?
מה אתן ממליצות?
תודה :)

חברה שלי התחתנה בקיץ
22/04/14 10:14
130צפיות
עם פזור..וגם אני שאלתי אותה את זה מאותה התלבטות והיא אמרה שזה הדבר האחרון שמרגישים. את מפוצצת באדרנלין, התרגשות וזה ממש לא העסיק אותה..
אני בכל מקרה החלטתי פזור בהתחלה ואסוף לריקודים (:

נראה לי זה גם מאוד קשור לשמלה
22/04/14 10:18
93צפיות
יש לי חברה שהתחתנה באולם סגור, היה לה שיער ארוך ברובו פזור והשמלה שלה היתה מבד יחסית עבה, והיא באמת אמרה אחרי זה שהיא ממש מתה מחום ...

לא ציינת איזור ג"ג...
22/04/14 10:15
73צפיות
וגם לא אם תתחתנו בגן או באולם.. כי יש הבדל

אני יכולה לענות לך לגבי עצמי- התחתנתי עם שיער חצי אסוף וחצי פזור, ביולי שנה שעברה, בגן פתוח באיזור ירושלים (באזור הרחבה אבל היו מאוררים).
לי אישית לא היה חם, לא בצילומים המקדימים וגם לא במהלך הערב.

אני העדפתי תסרוקת שהיא לא לגמרי אסופה כי מאוד הארכתי את השיער לפני החתונה, ורציתי שהוא יהיה פזור כדי שיראו אותו.. חוצמזה חשבתי שזו תסרוקת מעניינת יותר..

כמובן שזה קשור גם למראה הפנים, השמלה וגם תכשיטים וכאלה.. יש תסרוקות אסופות מאוד מרשימות ויש גם פזורות מאוד יפות.. אם תתני יותר פרטים יהיה קל יותר לענות

תחומי עניין רלוונטים:
זה תלוי
22/04/14 11:36
61צפיות
מזל טוב :) את הולכת עם שיער פזור ביומיום? אם את בחורה שמהר מאוד אוספת לקוקו כי חם לך/לא נוח לך בימי הקיץ, אני ממליצה לך לוותר על שיער פזור וללכת על תסרוקת אסופה. שיער פזור זה מאוד יפה ומרשים לכלה לדעתי אבל יש כמה דברים שאני תמיד ממליצה לקחת בחשבון:
א- החום וההרגלים שלך (כמו שכבר אמרתי)
ב.- אם השיער שלך פזור לא יראו את גב השמלה- יש את מי שזה יבאס מאוד
ג.- יש עניין של פינוק קצת- לא כל יום את הולכת ומתפנקת בתסרוקת יפה ומיוחדת. למעשה לא יהיו לך המון הזדמנויות לעשות את זה...אם בא לך שיראו מצד אחד שיער ומצד שני שיהיה לך פחות חם/יותר נוח, אולי תשקלי ללכת על תסרוקת חצי אסופה....

בהצלחה :)

אפשר באמצע:)
22/04/14 21:39
123צפיות
אפשר באמצע:)
אצלי כמחצית השיער היה אסוף ומחציתו פזור:)

טריק שאני עשיתי בקיץ
22/04/14 23:05
64צפיות
התחתנתי באוגוסט, בחוץ, שיא החום (ואני גם נוטה להתחמם מהר).

עשיתי תסרוקת חצי-אסופה (סוג של "קוקו בלוף" אבל מושק ויפה כמובן), כך שרוב השיער היה משוחרר וגולש.
המלווה שלי קיבלה מהמעצב מלאי גדול של סיכות והסבר מפורט איך לאסוף לי את השיער בזמן הריקודים.

ואכן בזמן הריקודים (אחרי שכבר הרשמתי את כולם במשך שעתיים עם השיער הפזור) היא אספה אותו וכך הוא נשאר כל הלילה.

חשוב להדגיש שהתסרוקת הייתה מאוד יפה ומתוחכמת מקדימה כך שגם אחרי שהשיער נאסף היא נשארה מאוד יפה ומרשימה.

שאלות
22/04/14 13:29
103צפיות
1. תסרוקת שיער אסוף תהיה יציבה?? לא תתפרק בריקודים?
2. השיער שלי בתקופת החתונה יהיה קצת מתחת לכתף (מאריכה מקארה במיוחד לצורך האירוע) ואני ממש רוצה תסרוקת אסופה יפה כזאת...זה אפשרי עם תוספות?? זה יחזיק?

הכל תלוי באיכות הספר
22/04/14 17:16
54צפיות
אם את הולכת למישהו איכותי אז ברור שהוא יוכל להוסיף לך תוספות בלי בעיה ושהן והתסרוקת האסופה יחזיקו כל הערב בלי בעיה.
חשוב ללכת למישהו עם המלצות ועם נסיון.

בהחלט יחזיק עם מעצב שיער טוב
22/04/14 23:08
19צפיות
לי יש שיער מאוד מאוד ארוך ומאוד מלא וכבד (ביומיום אני נאבקת איתו שעות) והתסרוקת שעשה לי קוסטה וינו לא זזה מילימטר כל הלילה :)
וקפצתי ורקדתי בטירוף (גם היה חם ולח).

לא עשיתי תוספות אבל בטוחה שלמעצב מוכשר לא תהיה בעיה עם זה.

מחפשת המלצות בשביל חברה שמתחתנת
22/04/14 14:17
125צפיות
למאפרת ומעצב שיער (אחד/ת שעושה את שניהם או שני ספקים נפרדים).
התקציב הוא 1500, אבל תתפשר גם על 1700.
חשוב שיהיו מוכנים להגיע למקום ההתארגנות (ככל הנראה באזור צפון השרון או בת"א).

תודה!!

אני ממליצה
22/04/14 21:33
51צפיות
על טל לוי היא עושה גם איפור וגם עיצוב שער.

תחומי עניין רלוונטים:
ניבה ויולא - אם מקום ההתארגנות צפון השרון
22/04/14 21:43
42צפיות
נתניה/חדרה.

הנה ההמלצה שלי ועוד המלצות של אחרות עליה:http://www.mit4mit.co.il/providerHP.php?revId=8065...

היא חיפאית אז אם ההתארגנות בת"א זה כנראה פחות מתאים...

שרון לוסטיג
22/04/14 21:55
37צפיות
אבל אין לי מושג אם היא מגיעה לאיזור הזה..שווה לבדוק

כרמל יהלום
23/04/14 01:47
31צפיות
מקסימה, מוכשת, איפרה את בת דודה שלי ואת coffee... משהו מהפורום (סורי על הזיכרון הגרוע!!)
ובאיזור הזה אלו בדיוק המחירים שלה :)

º
טקסים בארץ ובחו"ל, רבנות ומקווה 22/4
22/04/14 11:13
10צפיות

לגבי טקסים שאלה דחופה וחשובה מאוד
22/04/14 10:42
120צפיות
אתמול ידיד סיפר שיצא חוק חדש שלפיו אסור לקיים בארץ שום טקס שאינו דרך הרבנות ויש על זה עונש מאוד חמור.
אנחנו בדיוק טסים לפראג לחתונה אזרחית ואחר כך מתוננת חתונה בארץ סגרנו אולם והכל והתקווה היא למארגן טקסים או רב רפורמי. זה אסור עכשיו? אני אצטרך לעשות אירוע בלי חופה בכלל??? תודה לעונים

לפני כמה חודשים הייתה איזו כתבה
22/04/14 10:49
98צפיות
כזו שגרמה להרבה רעש אבל התבררה בסוף כמאוד לא מדויקת.

ממה שאני זוכרת מה שלא חוקי זה להתחתן בחו"ל ולא לדווח על כך במשרד הפנים.

אני לא חותמת על זה, כל מקרה לא הייתי נלחצת או דואגת.

הכוונה לנישואין מוכרים
22/04/14 11:38
95צפיות
בארץ מוכרים רק ניושואין דרך רבנות או אזרחית בחול. אי דיווח רק על אלו גורר ענישה

º
תודה
22/04/14 11:40
17צפיות

ועוד שאלה ממש ממש חשובה
22/04/14 11:43
132צפיות
אחרי החתונה בפראג אנחנו טסים לחול שוב, והכרטיסים לשם כבר הוזמנו על השם משפחה הקודם שלי. האפשרות לא להחליף שם משפחה אחרי הנישואין לא באה בחשבון!  עכשיו, בכרטיס אני עם שם משפחה X ובת.ז עם שם משפחה Y,
מה אפשר לעשות כדי שלא יהיו לי בעיות כשאבוא לטיסה????? אפשרי להחליף שם משפחה בכרטיס טיסה??? או משהו כזה???

נראה לי שעדיף לשאול בחברת התעופה שהזמנתם ממנה
22/04/14 11:48
100צפיות
את הכרטיסים.

למה לא לשנות שם משפחה אחרי שתחזרו?

ככה!
22/04/14 12:03
87צפיות
אני נשואה לו ואני אקח את השם משפחה שלו וזה פרינציפ.
השאלה מה אפשר לעשות מתוך הנחה שזה מה שיש

לדבר עם חברת התעופה ולשאול מה עושים
22/04/14 12:47
71צפיות
ולקחת בחשבון שזה יכול לעלות כסף.

לדחות את השינוי שם
22/04/14 12:00
89צפיות
אנחנו הזמנו כרטיסי טיסה ל-5 חודשים אחרי החתונה פראג כיוון שבכרטיסים לא הייתה אפשרות לשינוי פשוט חיכינו אם שינוי השם עד החזרה...

אתם צריכים לבדוק את תנאי הכטיס האם אפשר לשנות , האם דרוש תשלום א האם אי אפשר כלל.

º
בהודעה כתבתי מראש שזו לא אפשרות
22/04/14 12:03
29צפיות

לא אמרנו לא לשנות
22/04/14 12:20
77צפיות
רק לדות בחודש.

אם אתם חוכנים ל"זרוק" מאות דולרים בשביל פרנציפ (שבאמת אין צורך לוותר עליו) זו זכותכם המלאה...

אבל שוב, אולי זה מעכבר, לפעמים כן ניתן לשנות את הכרטיס.

אפשר להחליף שם משפחה בכרטיס טיסה
22/04/14 12:13
103צפיות
זה בירוקרטיה ועשוי לעלות כסף.
שווה לדחות את החלפת השם ה"רשמית" (זו שמשרד הפנים) לאחרי הטיסה.

אני עשיתי "תקופת מעבר" בהחלפת השם. התחלתי עם שני שמות המשפחה, ואחרי כמה חודשים הורדתי את השם הקודם שלי ונשארתי עם שלו

בין החתונה לטיסה כחצי שנה
22/04/14 12:40
87צפיות
וכידוע לא לדווח למשרד הפנים הרבה זמן זה עבירה על החוק. אז לא

אתם יכולים להירשם מבלי לשנות שם משפחה
22/04/14 12:49
79צפיות
ואח״כ לחזור בשביל לשנות אותו. זה עולה 115 שקלים.

עולה כסף??
22/04/14 12:41
91צפיות
להוריד את שלך ולהישאר עם שלו? כי ידוע לי שלהחליף ת.ז  בלי צורך ועוד גם דרכון זה ים כסף

אנחנו דיווחנו אחרי 8 חודשים
22/04/14 12:48
79צפיות
לדעתי בפורם יש כאלו שגם יותר.

מה שיכול לעלות כסף ז השינוי בכרטיס הטיסה.

תחומי עניין רלוונטים:
לא יודעת. זה היה מזמן
22/04/14 13:54
80צפיות
אני החלפתי שם בתעודת הזהות בערך חצי שנה אחרי שהתחתנו. מאותה סיבה - הכרטיסים לטיסה נרכשו לפני החתונה, ולא רציתי לשנות שם בדרכון.

אבל, מול כל העולם חתמתי בשם החדש (בהתחלה משולב, ואחרי זה רק בשלו). ככה למדו להכיר אותי בשם החדש.
אחרי שחזרנו הלכתי למשרד הפנים והחלפתי את השם באופן רשמי.

ושווה לבדוק באתר של משרד הפנים כמה עולה שינוי שם משפחה (כזה "ללא צורך")
וכמו שכתבו לך - דברי עם חברת התעופה. תבררי במה כרוך שינוי השם על הכרטיס, או האם השינוי בדרכון (מוסיפים חותמת בעמוד מסויים ששינית שם משפחה) מחייב שינוי בכרטיסים. התשובה יכולה להיות מאוד פשוטה וקלה.

º
חברת התעופה גרמנית זה בעיה קצת :[
22/04/14 14:06
19צפיות

אנחנו שלחנו מייל לחברת תעופה דרוםקוריאנית
22/04/14 15:05
60צפיות
אני בטוחה שאפשר לעשות משהו כזה גם עם חברה גרמנית. סביר להניח שיהיה שם מישהו שידע לקרוא ולענות לכם באנגלית.

תחומי עניין רלוונטים:
כשאת מחליפה שם משפחה מוסיפים לדרכון
22/04/14 12:52
112צפיות
פתק כזה שמצוין בו שהחלפת את שם המשפחה שלך מ-X ל-Y, אז אני מאמינה שלא תהיה בעיה שהכרטיס יהיה עדיין על X. מה שגם ש-X עדיין מופיע בעמוד הראשון של הדרכון.

חייבים לוודא מראש
22/04/14 13:16
98צפיות
להגיע לשדה תעופה ולגלות שכן יש בעיה יכול להית ל נעים..

תחומי עניין רלוונטים:
º
נכון
22/04/14 13:26
18צפיות

º
22/04/14 16:59
5צפיות

עד כמה שידוע לי
22/04/14 20:10
50צפיות
אם שינית שם משפחה במשרד הפנים יש מדבקה כזו ששמים בדרכון.
ברגע ששינית הכרטיסים צריכים להיות על השם החדש ולא השם הישן. הייתי בודקת אופציה לשנות את השם שעל הכרטיס מראש, או לשנות את השם במשרד הפנים רק אחרי שתחזרו.

פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:32
13צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

הסעות לחתונה
22/04/14 13:38
94צפיות
מישהו יכול להמליץ על חברה טובה וזולה להסעות באזור הנרכז (ת"א-חדרה).

תודה

º
DIY, עיצוב ופרחים 20/4
20/04/14 23:26
34צפיות

עיצוב חתונה
20/04/14 13:38
157צפיות
שלום

אני מחפשת מישהי או מישהו בתחילת הדרך לעצב את מקום החתונה

אני יכולה לספק פרחים פשוט צריכה שביום החתונה יגיעו ויעצבו את המקום

תודה רבה ובהצלחה לכולם

תחומי עניין רלוונטים:
ההזמנות שלנו הגיעו !
21/04/14 12:52
435צפיות
ההזמנות שלנו הגיעו !
רצינו הזמנות בסגנון  ספר ילדים עתיק, עם אלמנט שעדיין ישמור על צביון חתונתי.עיצבנו את ההזמנה לבד בעזרת הציורים המקוריים, הרעיון היה שיהיו שלושה קלפי נייר קשורים בסרט עם חותמת "שעווה" שנקנו מבחורה מקסימה מאטסי. החתמנו גם את המעטפות עם חותמות של ציורי אליס ,והיה לנו ממש כיף גדול !

º
כל ההזמנה
21/04/14 12:53
337צפיות
כל ההזמנה

מעלף!!
21/04/14 13:12
80צפיות
סחטיין על ההשקעה!

מקסים!
21/04/14 15:34
73צפיות
וגם איזה כיף לך שאת מתחתנת בבית אנדרומדה!

º
מדהים!!!!!!
21/04/14 16:51
18צפיות

מהמם!!!
22/04/14 12:55
18צפיות
... אז, כמה זמן עוד יש לחכות עד לקרדיטים?

º
מיוחד לאללה!!!
22/04/14 16:21
5צפיות

אביזרים לצילומים
21/04/14 19:54
294צפיות
אביזרים לצילומים
אני מחפשת מדריך (עברית או אנגלית) איך כדאי להכין כאלו
אשמח אם מישהי מכירה ותוכל לצרף.

בנוסף אשמח להמלצות איזה אביזרים נוספים אפשר להוסיף לצילומים ביום החתונה, בלי שזה יהיה מוגזם מידי.

שאלה במקום-ראי את מה שענתה לי Shir Rose
21/04/14 21:08
110צפיות
בין השרשורים הראשונים בפורום לגבי אביזרים מעניינים לצילומים.
גם זה נראה לי נחמד לSave The Date

הנה מדריך לדוגמה
21/04/14 23:55
83צפיות
http://www.onsuttonplace.com/2013/09/reversible-bu...
יש המון מדריכים בפינטרסט, רובם זהים אחד לשני.  תוכלי לחפש לפי burlap banner diy
בהצלחה!

איך להכין באנר בקלות ובעלות מינימלית-
22/04/14 11:35
80צפיות
אם את רוצה באנר save the date לצורכי צילום, ז"א חד פעמי ובלי צורך שישמש הרבה ידיים, הייתי ממש מפשטת, ועושה משהו במחשבה של חד פעמי .
הייתי מדפיסה הדפסה ביתית של הריבועים / המלבנים/ המשולשים בגודל אחיד בפונט יפה. אפשר לסמן קו עדין בכדי לשמור על חיתוך עדין.
אפשר להדפיס על נייר טיפה יותר יפה (יש כאלה קרמיים עדינים שמתאימים למדפסת).
אחרי ההדפסה הייתי מדביקה על בריסטול וחותכת בגודל הרצוי, לפי הסימון.
מנקבים חורים מצידי הריבועים בעזרת פאנץ' עגול, או במכשיר שנקרא קרופ-א-דייל או אפילו מחורר (מעמידים כדי לקבל חור אחד).
משחילים סרט יפה, ומשאירים חצי מטר מכל צד, וזהו.
בעצם, אולי עוד משהו- אפשר לשים פה ושם פרח נייר מעניין, נגיד בשלושה מקומות.
העלות ממש מינימלית והתוצאה תראה מצוין בצילומים :)

º
מחפשים מקום ואוכל 19/4
19/04/14 11:12
61צפיות

עזרה ברעיון מקורי לחתונה של עד 200 מוזמנים
18/04/14 18:44
327צפיות
שלום רב,
האידיאל שלנו היה לעשות חתונה קטנה וצנועה אך איננו מצליחים לרדת מ190-200 מוזמנים
המסגרת שלנו היא 55000 שח (כולל הכל חוץ מטבעות), אנחנו פתוחים לכל רעיון
בכל מקרה, האופציות שחשבנו עליהן עד כה:
-וילה פרטית עם בריכה (לא בהכרח זול)
-מסיבה לחברים (בוילה לדוגמא) ואירוע נפרד למשפחה
-אירוע ארוך הכולל ארוחה למבוגרים והמשך בחבר'ה צעירים (הרעיון עוד מתבשל)

אשמח לשמוע מאנשים שבחרו באחת האופציות או שיש להם אופציות אחרות.

תודה רבה!

הצעה
19/04/14 07:22
235צפיות

ראשית - ברכות ומזל טוב !

שנית - כל הכבוד על כך שהחלטתם על תקציב שאתם מעוניינים לעמוד בו (ולא ״להשתולל״ עם כסף שאולי יפיל אתכם לבור כלכלי...)

אני בטוח שאתם מעוניינים להפיק אירוע צנוע, אך עם זאת לא מבזה... ולכן על המקום, האוכל והאלבוהול ״לעמוד בסטנדרט״ כלשהו.

אפשרות טובה הינה שכירת וילה (בעלות של כמה אלפי שקלים) אפשרי, ואף רצוי, עם בריכה - כך תוכלו לקיים את החתונה ביום שישי בצהריים (סיבות נוספות לכך - מיד...) ולנצל/״להנות״ מהבריכה...

האווריה בימי שישי בצהרים נינוחה יותר, פחות ״רשמית״ אנשים מגיעים עם אנרגיות אחרות - הם כבר בתוך סוף השבוע והם פחות ״לחוצים״ מאשר במהלך טרדות השבוע...

תוכלו לשכור קייטרינג מעולה (!) בעלות של כ-200 ש״ח לאורח (באולמות חתונה המחירים מתחילים ב-250-300 ש״ח ומגיעים בקלות גם ל-400 ש״ח...) כך ש-150 אורחים (או אפילו 200) ״ייכנסו״ בקלות בתקציב.

גם הספקים האחרים (מאפר/ת, צלם/ת, תקליטן/ית) ישמחו להוזיל את המחיר משום שמדובר ב״חצי יום עבודה״ (היות והחתונה מסתיימת בשעות הערב המוקדמות, שלא כמו בחתונה רגילה המסתיימת מאוחר הרבה יותר).

לגבי מספר האורחים -  
לפני מספר שבועות צילמתי חתונה של זוג מקסים, ולמרות ששניהם באו ממשפחות גדולות יחסית, הם הזמינו את את הקרובים ביותר (אחים, אחיות, חברים קרובים, 2-3 חברים מהעבודה כל-אחד וכד׳) הם לא ״התפרעו״ ולכן לא הזמינו בני-דודים ו/או חברים שלא נפגשו עימם תקופה ארוכה והצליחו להתכנס לאירוע של 120 אורחים בלבד.
החתונה הייתה שמחה ועליזה לא פחות מחתונות אחרות והמחיר נשאר בתקציב שפוי.
זכורה לי חתונה נוספת שצילמתי, של זוג מקסים לא פחות, שהתקיימה בת״א, שאף בה הוזמנו כ-130 אורחים, ובשל העובדה שכל מי שהוזמן היו חברים טובים ומשפחה קרובה, הייתה זו חתונה שמחה במיוחד שהסתיימה ב-02:30 בבוקר, ורחבת הריקודים הייתה מלאה במהלך כל האירוע.

מי שחושב שיהיו כאלו שייעלבו אם לא יזמינו אותם, צר לי, אך לעיתים אנשים אפילו מעדיפים לא להיות מוזמנים...(ואני לא מדבר על חברים טובים, או משפחה קרובה...) במיוחד אם אלו חברים שלא הייתם בקשר איתם חודשים, משפחה רחוקה שאתם מתראים רק באירועים משפחתיים ו/או קולגות לעבודה של ההורים (״לא נעים... גם הם הזמינו אותנו לחתונה של הבן שלהם...״)
ניתן לראות לא מעט הודעות ושרשורים, כאן בפורום, של אנשים שהוזמנו לחתונה של מישהי שהייתה פעם חברה/היום כבר לא בקשר/לא בא לנו ללכת/זה רחוק/הילדים קטנים/אנחנו לחוצים כלכלית...

הגדיר זאת פעם מישהו בצורה יפה:
מי שעומד סביב החופה, צופה בה ומתרגש - אלו האנשים שיש להזמין.
כל מי שעומד רחוק מהחופה, משוחח עם אנשים, בודק דוא״ל או סתם משתעמם - ככל הנראה מיותר בחתונה.

עדיף אירוע עם 100 אורחים שעבורם זוהי שמחה, מאשר אירוע עם 300 אורחים שאת מחציתם אינכם מכירים, או שהגיעו רק על-מנת ״לכבד״ וכד׳.

בכל מקרה - שיהיה בשעה טובה ובמזל טוב.

תחומי עניין רלוונטים:
אנחנו עשינו אירועים נפרדים לחברים ולמשפחה
19/04/14 15:51
165צפיות
התחתנו בפראג, עשינו אירוע בסגנון של פיקניק בפארק לחברים, והאמהות שלנו ארגנו אירוע נפרד למשפחה במסעדה.
שילמנו על הכל (גם על האירוע למשפחה), וזה יצא פחות מהסכום שכתבתם, כולל טיסות, מלון וכו' בפראג.
אם זה רלוונטי לכם, מוזמנים לשאול פה או במסרים.

תחומי עניין רלוונטים:
אנחנו התחתנו בקצת פחות מזה
21/04/14 21:52
54צפיות
היה לנו תקציב דומה (50000), וזה כלל גם את הטבעות. לא התחתנו דרך הרבנות - הוספנו סכום מסוים (לא גבוה) לחתונה בחו"ל + ירח דבש, וערכנו הסכם אצל עו"ד - גם זה לא משוקלל בסכום, כי זה נתון לבחירה. אם אתם מתחתנים דרך הרבנות, אז שני הסעיפים האחרונים פחות רלוונטיים גם ככה.

גם לנו היו 200 מוזמנים, מתוכם בערך 50 שידענו שלא יוכלו להגיע (בחו"ל, מבוגרים מאוד וכו'), ועוד בערך 30 שלא היינו בטוחים לגביהם (בני זוג של וכל מיני כאלה). הגיעו בסוף 110.
האירוע שלנו היה באולם - קבלת פנים, טקס, אוכל, מסיבה. צעירים ומבוגרים ביחד.

כל האופציות שהעלית הן סבבה ואפשר ליישם גם אותן בתקציב הזה, רק מציינת ששני אירועים נפרדים הם לא בהכרח זולים יותר מאירוע אחד - ואפשר בהחלט לערוך חתונה כיפית ויפה באולם/גן גם בתקציב שציינת. שוב, אם זה משהו שבכלל מעניין אתכם כאופציה

יש דבר כזה שנקרא "חבילת ספקים"
22/04/14 18:05
22צפיות
במידה ואתם סוגרים על אולם/מקום לאירוע אתם יכולים לרכוש חבילת ספקים כזו מאחת החברות לארגון חתונות (איזיווד וכיו"ב) וזה מוזיל את העלויות. קייטרינג, דיג'יי, שמלה וכו' במחירים זולים יותר מהמחירים שהספקים האלו היו נותנים לכם אם לא הייתם באים בקטע של "חבילה". יכול להיות שככה תוכלו לעמוד בתקציב, אני במקומכם הייתי מבררת.

החתונה של אחותי הייתה נפלאה ומיוחדת ועלתה כ-50 אלף אבל היו בה "רק" כמאה אורחים, ככה שקשה לי לתת עצה מהכיוון הזה...

אפשרי לחלוטין
22/04/14 19:14
19צפיות
מבחינת סדר גודל עשינו משהו דומה - כ-180 אורחים ב-60K ביוני שנה שעברה.
לא חייבים לפצל, גם לא חושבת שיצא לכם יותר זול.
שתי ההוצאות המשמעותיות בתקציב הן המקום והאוכל, כך שאם תתחילו מזה יהיה לכם יותר קל להתאפס מבחינת התקציב על שאר הדברים.
אנחנו עשינו בחווה ולקחנו קייטרינג בנפרד. חייבת לציין, שהשכרת המקום ומפיק הוסיפה לעלות, לעומת קייטרינג שהוריד. חושבת שאם היינו הולכים לגן 'רגיל' היה יוצא דומה.

מבקשים המלצות על גני אירועים בצפון
19/04/14 07:20
154צפיות
שלום לכולם וחג שמח!

לאחר הצעת האירוסין וההתרגשות עמה אנו מתחילים בחיפושינו אחר גן אירועים בו נחגוג את החתונה שלנו. אנו מתוכננים להינשא בין החודשים סוף מאי-יוני 2015, כך שמבחינת מזג אוויר לא אמורה להיות בעיה. צפי האורחים הוא בין 450 ל-500, ולכן חשוב לנו שהמקום יהיה מרוויח יחסית ולא צפוף. בנוסף, הדברים החשובים כגון אמינות, שירות, אוכל מעולה ופאר הם חשובים מאוד ונלקחים בשיא הרצינות והחשיבות.

קראנו המלצות על גן הקונגרסים בחיפה ועל בקתה ביער בבית אורן - אך טרם שמענו ממישהו שאכן היה באירוע שם ו/או ביצע אירוע במקומות הללו. נשמח לשמוע כל המלצה והצעה ולבחון אותה בשמחה.

שיהיה לכולם סוף שבוע נעים ומהנה!

התחתנתי בגן הקונגרסים לפני כמה חודשים...
19/04/14 09:27
131צפיות
איך אפשר לעזור לך? שאלות ספציפיות?  :)

היי סופי..כמובן שאפשר לעזור!
19/04/14 13:10
133צפיות
דבר ראשון - תודה!

כיצד היה קונספט החתונה שלך? האם היית מרוצה ממכלול הדברים שהמקום מציע? מה פחות האהבת? על מה ויתרת? מה היית משנה? ובכלל..איך זה עובד?

תודה רבה!

וואו, זה ארוך...
19/04/14 15:27
139צפיות
אני מתכננת להעלות קרדיטים בימים הקרובים (כשאסיים לכתוב אותם סופסוף) יהיה שם פירוט נרחב...
בינתיים אנסה לענות קצת על השאלות- הדבר שממנו היינו הכי מרוצים בגן הקונגרסים זו למעשה גליה- שבאופן רשמי היא אשת מכירות, אבל אנחנו קיבלנו ממנה תמיכה בכל דבר בחתונה- כשלא היינו מרוצים מהמעצבת, היא ישר דאגה לפתור את העניין ולדאוג שמנהל האירוע יעזור לנו בכל מה שהמעצבת טענה שאי אפשר לעשות, ועד לרמה שהיא דאגה להביא למטה את החולצה להחלפה של בעלי ובאה לאירוע במיוחד כדי לשמוח איתנו ולראות שהכל מתקתק. היא מדהימה!
התחתנו בחורף, באולם הימני ביותר עם 270 אורחים בסופו של דבר. מכיוון שהיה קר, כל החתונה התנהלה בתוך האולם כאשר בקבלת הפנים עמדות האוכל הוגשו בצד שמאל, צמוד לקיר, והחופה הוצבה באלכסון מהכניסה ופורקה מיד אחרי הטקס. האולם הזה ממש גדול,אז אם לא עושים בפנים את החופה וקבלת הפנים הוא מתאים גם ל-600 אורחים.
מבחינת האוכל- קיבלנו הרבה מאוד מחמאות על האוכל, כולל מכמה אורחים אניני טעם, למרות שכמעט ולא יצא לנו לאכול בעצמנו.
הרגשנו שמאוד באים לקראתנו גם בסגירה של החוזה - המחיר היה קבוע מראש, אבל גליה הוסיפה לנו המון דברים לתוך החוזה. האירוע התנהל בצורה מוצלחת, הכל תקתק, לא נראו פאדיחות משמעותיות.
בדיעבד- כן הייתי מוודאת יותר פרטים ומתזכרת שוב את מנהל האירוע בדברים החשובים כי היו כמה דברים קטנים שפוספסו.
דבר נוסף- כפי שכתבתי, לא אהבנו את המעצבת. היא מתאימה למי שלא מתעניין כל כך בעיצוב ורוצה לבחור משהו סטנדרטי- לנו היה קונספט מגניב של כדורים פורחים, ואותה רק עניין שנבחר צבעי מפיות. בסופו של דבר את העיצוב עשינו בעצמנו עם קצת עזרה מחברים וממנהל האירוע שעזר מאוד בהכנות ובתליית הדברים.

סה"כ חוויה ממש טובה, באנו לפגישה בגן אחרי שהיינו שם בשתי חתונות מוצלחות של חברות שלי שם ומיד קיבלנו תחושה טובה :)
מקווה שעזרתי קצת בכל החפירה הזו... מוזמנת לשאול עוד שאלות :)

ממלצה על איפה שאני התחתנתי, אבל
19/04/14 10:10
193צפיות
אני לא בטוחה שהוא יכול להכיל כ"כ הרבה מוזמנים, שווה לבדוק איתם.
לגן קוראים בת הגלבוע והוא ממוקם מול קיבוץ גבע.

קאלה אירועים קרית חיים
19/04/14 14:35
100צפיות
קאלה ארועים בע"מ בני התחתן שם מקום מקסים ואוכל חבל"ז לקחנו אוטובוס מראשון ומהמרכז וה"צפונים בונים " הסנובים , מאוד התלהבו.

053-8095441

לגבי בקתה ביער-
22/04/14 00:10
38צפיות
הייתי שם בחורף לפני שנתיים (כלומר המקום תפקד כאולם ולא כגן), מאוד התרשמתי גם מהמקום עצמו מבחינת אווירה ועיצוב וגם מהאוכל. מה שכן קחי בחשבון דרך מפותלת לא פשוטה.. אולי שווה לארגן הסעות לחבר'ה :)[
גנים נוספים בצפון -
שמורתה באפק- חברים טובים שלנו מתחתנים שם אחרי שממש התלהבו והיו שם בכמה אירועים, חברה מהעבודה התחתנה שם ומאוד מרוצה
יש בפרדס חנה מקום מקסים ששמעתי עליו שנקרא אחוזת בית או משהו כזה ומשלב בניין לשימור עם דשא ובריכה. לא הייתי באופן אישי.
כחול וירוק בעמק יזרעאל- גם שמעתי דברים טובים, שווה לבדוק
ממש קרוב לבקתה ביער יש לך את פיין קלאב. גן+ אולם, הייתי מספר פעמים ונהניתי מאוד.
הדק ביער עופר- שכחתי את השם, אוף!! נוף מדהים, מקום יפהפה, יש לי המון השגות בנוגע למחירים ולשירות אז אלא אם התתחלפו שם הנפשות הפועלות, לא ממליצה לצערי, למרות שהמקום מהמם
יש ליד קיסריה את כוכב הים- מקום מדהים מדהים על המים, האולם עצמו הוא מזכוכית ומשקיף לים ובקיץ פותחים את הרחבה כך שממש מתחתנים על הים. האוכל מעולה, העיצוב והאווירה נהדרים. מאוד נהניתי שם כאורחת. מה שכן- לא זול..
הגן ביגור- שנוי במחלוקת. אני מאלה שלא מאוד אוהבים. אבל זה גן זה בצפון וזה גדול מספיק להכיל את כמות המוזמנים שלך אז ראוי שיכנס לרשימה הזו.

בהצלחה, מקווה שעזרתי (:

טיארה סאנה
19/04/14 18:19
85צפיות
מישהו מכיר את המקום או היה שם בתור אורח?

תודה!!!

חצר הבאר
19/04/14 15:11
171צפיות
מישהו יודע מה קורה עם האולם הזה ? עדיין קיים ?

לא ברור
19/04/14 21:47
406צפיות
ברמת העקרון הם קיבלו צו כלשהו.. זה מבנה היסטורי שמיועד לשימור אז אין סיכוי שיהרסו את המקום, לא ברור אם הוא פעיל. יכול להיות שרק האולם הפנימי פעיל, כדאי להרים טלפון ולשאול.

נראה לי שנסגר..
20/04/14 22:28
81צפיות
אנחנו התחתנו שם לפני שלוש וחצי שנים ולאחרונה עברנו ליד המקום בנסיעות וראינו שהשלט הוסר והכל סגור (אין הכנה לחופה, רואים את זה מבחוץ).

תנסי להרים טלפון...
בכל מקרה, לא הייתי לוקחת סיכון (כשאנחנו התחתנו היה להם רישיון זמני כלשהו). חבל, מקום ממש מקסים וצוות מעולה.

יש המלצות על משהו בסגנון חצר הבאר ?
21/04/14 10:56
52צפיות
ניסיתי להתקשר ואין מענה...

יש המלצות על משהו בסגנון ז"א מיקום צפון השרון - קיסריה
מחיר סביר
מעדיפה חתונה שכולה בחוץ ולא אולם סגור
והכי קריטי ל 120 - 150 איש ...

כן אני יודעת שזה נשמע כמו שילוב בלתי אפשרי :(

מממ.. יש את הווייט בפרדס חנה
21/04/14 13:24
62צפיות
לנו בזמנו היה מעט קטן (כ-300 מוזמנים).
זה מין מבנה שבו מתקיימת הארוחה, ויש גם שולחנות בחוץ, חופה בחוץ, דשא ורחבת ריקודים. סגנון כפרי ויפה. זו הייתה העדיפות השנייה שלנו.
לדעתי זה דווקא נחמד שיש גם את האפשרות לאכול בפנים, במיוחד בחודשי הקיץ.

יש פער אדיר במחירים..
21/04/14 15:30
69צפיות
בין מה שהיו לוקחים בבאר לבין הווייט

נכון, גם זה היה שיקול אצלנו
21/04/14 16:33
64צפיות
(אבל אני לא יודעת מה שיקולי התקציב של מי ששאלה)

שיקול התקציב חשוב מאוד
21/04/14 18:54
46צפיות
בגלל זה חשבתי שחצר הבאר יכול להיות שילוב מעולה של מחיר ומקום יפה שאפשר להתחתן בחוץ...

אולי תבדקי את Yamas
21/04/14 18:51
52צפיות
לא יכולה לתת המלצה או דיס על המקום.. לא מכירה מספיק, שמעתי שהייתה שם חתונה לפני שבוע. אחותי מבררת לגבי המקום בשביל לעשות שם ברית.

º
יאמאס בחוף דור
21/04/14 18:51
17צפיות

תודה ואשמח לעוד רעיונות שיהיו עוד אופציות...
21/04/14 21:14
29צפיות
:)

תבדקי אולי את בראשית בעתלית
22/04/14 22:39
10צפיות
אני יודעת שהמקום של קרובי משפחה שלי.
לא הייתי שם אף פעם אבל נראה ממש נחמד

כרגע ראיתי שהבאר של סבא וגן הורדים הם..
19/04/14 22:15
336צפיות
ברשימה של הגנים אשר פועלים ללא היתר שימוש מה שנורא לא הגיוני לי כי מישהי שאני מכירה התחתנה שמה רק לפני חודש וזה גורם לי לא לרצות להגיע לאולם הזה
(למרות ששקלתי את שניהם ואת גבעת ברנר)

אני מבינה אותך לגמרי
20/04/14 08:28
196צפיות
למרות שיש אולמות שפועלים ככה שנים, הרבה זוגות (וביניהם אני והבחור) לא מוכנים לקחת את הסיכון.
אני יכולה לספר לך שלפני כמה חודשים הייתה חתונה לקרובי משפחה של הבחור ואיזה חודש-חודשיים אחרי החתונה הרסו את האולם כי הוא פעל ללא היתר! וזה לא היה עם צו ידוע מראש אלא במפתיע...

אני כמוך באי לקיחת סיכון
20/04/14 11:29
129צפיות
אבל פשוט חבל לי כי אילו 2 גני אירועים שחשבתי עליהם בתור אופציה

אני מכירה רק את הבאר של סבא
20/04/14 14:23
152צפיות
והוא אכן מדהים ברמות!
אבל יש מלאאאא אולמות אני בטוחה שתמצאי משהו מדהים לא פחות שיהיו לו את האישורים המתאימים

יש לך כמה שמות שעולים לך?
20/04/14 21:30
91צפיות
כי זה פשוט קשה ואנחנו מחפשים במרכז

ממה שאני יודעת הבאר של סבא הוא מקום די יקר...
20/04/14 23:19
109צפיות
אז אני יכולה להניח שאתם לא נוקשים מידי עם התקציב למנה?
כי אם כן אז המרכז והשרון מפוצץ אולמות
קודם כל עדן על המים הוא מקום יפיפה
יש את אוויניו ליד שדה התעופה גם מאוד מרשים (אבל סגנון אחר משל הבאר)
יער הפקאן שמעתי עליו דברים מאוד טובים ויש פה כמה שהתחתנו שם...
זה מה שעולה לי בנתיים

מוסיפה לך עוד רעיונות
( לעסק שלי )
21/04/14 12:14
92צפיות
האחוזה בבית חנן
גאיה - קצת דרומה
מעגלים- יבנה
שרונית-משמר השרון
טרה בקיסריה
וגה בהרצליה
קסאנדו בהרצליה
עלמה- אבן יהודה
תל יה-באבן יהודה
OCEAN- תל אביב
גדות- תל אביב
ארקה- נמל ת"א

הצעות לאולמות/גני אירועים
21/04/14 14:38
94צפיות
טווח מחירים רחב...
הם באזור המרכז (לא בכולם יצא לי להיות)

האחוזה - בית חנן
חצר נצר - קיבוץ נצר סירני
לימון אירועים - קיבוץ עינת
טופ דוארן - רחובות
האלה- נס ציונה
שמש אדומה - ראלש"צ
טראסק - נמל ת"א
אווניו - קרית שדה התעופה
גן הפקאן
עדן על המים - קיבוץ ניר אליהו
איסט - ת"א

º
מוזיקה, צילום ואטרקציות 19/4
19/04/14 11:13
31צפיות

צלם
19/04/14 10:21
107צפיות
שלום,

חג שמח!
עוד 3 חודשים אני מתחתנת. מתרגשתתת...
אני מחפשת צלם טוב ואיכותי במחיר של עד 7000 ש"ח, שכולל צילום סטילס ווידיאו?
האם אתן מכירות? זה מחיר הגיוני?

תודה.

תחומי עניין רלוונטים:
אני ממליצה על טאץ' סטודיו
20/04/14 12:11
59צפיות
את יכולה להתרשם מהקרדיטים שלי לגבי הצלמים.

החבילה שלי כללה שני צלמי סטילס, אחד וידאו, 3 אלבומים (בגודל הרגיל), 2 אלבומי שוויצונים, הגדלות וסרט ערוך. והמחיר היה 7250.
החתונה היתה לפני כמעט שנה.

כתובות אינטרנט מצורפות:
º
תודה רבה!
21/04/14 12:31
2צפיות

אביזרים לצילומים
19/04/14 08:23
182צפיות
יש מס' אלמנטים שאני רוצה לשלב בצילומים לחתונה וביניהם לנסות ולהזמין מטריית לב אדומה(יש בלינק המצורף)..
חוצמזה הייתי רוצה קולב עם השמות והתאריך של האירוע, גם כמזכרת וגם כאביזר נחמד בצילום בשלב ההתלבשות.

במקביל אני נכנסת לבלוג של אניקה בינתים כדי לחפש רעיונות נוספים שהועלו בעבר.. אשמח לעזרתן לאביזרים שאפשר לעשות באופן עצמאי גם כן.

ומכיוון שיש לי קרובי משפחה  שמגיעים לחתונ שיתאפשר יהיה להזמין אליהם הביתה ושהם יביאו לארץ, אשמח לקבל רעיונות מה אפשר להזמין, אבל לפני כן רציתי לדעת אם וכיצד אפשר לסמוך ולבדוק מוכרים בETSY, מצאתי את זה:
http://www.etsy.com/il-en/listing/91634061/bridal-...

יש מלא מוכרים של הקולבים באטסי
19/04/14 19:54
145צפיות
תחפשי אחד/ת עם הרבה ביקורות והרבה כוכבים (כמו זה בלינק ששמת).

גם לנו היה כזה

ואת לא ממליצה על זה ששלח לך?
20/04/14 16:20
77צפיות
מכיוון שזו פעם ראשונה שאני חושבת להזמין באטסי- בוחרים מישהו לפי הקרדיטים ודירוג כוכבים ובאיזה שלב שולחים לו את השמות והתאריך?
אשמח לתמונה של הקולב שלכם, אם פירסמת פה כמובן..:)

כן ממליצה
20/04/14 18:18
66צפיות
אבל הבחור הזמין אותו ואני לא יודעת מאיזה מוכר. את יכולה לראות אותו בקרדיטים בחתימה ולחפש אחד דומה אם הסגנון מוצא חן בעינייך

ובקשר למתי - כמה שיותר מוקדם
20/04/14 18:20
56צפיות
לכי לטאב של shipping and policies ושם בדר״כ כתוב מה זמן ההכנה/הגעה המשוער, וקחי מרווח ביטחון משם. לדעתי זה לוקח בערך חודש.

20/04/14 08:11
109צפיות
שאלתי קודם ולא ענו לי,
אילו אביזרים\כלים\ כל דבר אני יכולה לשים בבית בשביל להוסיף עניין וצבע לתמונות (מתארגנת בבית והצלמים והמאפרת\מסרקת באים אלי), מדובר בצילומי הכנות, אבל אשמח לשמוע רעיונות לתוספות גם למקדימים.

אני חושבת שחלק מהיופי זה דווקא הטבעי
20/04/14 09:29
118צפיות
ושאם הבית מעוצב - שלומר יש חפצי נוי במסודרים בבית ביומיום אז הצלמים ימצאו מה לצלם באופן יצירתי.
ובכל זאת כמה דברים:
1. לדאוג שהבית יהיה מסודר, המיטה המטבח וכמובן מקום ההתארגנות.
2. אפשר תמיד לקנות זר פרחים יפה ותמיד מוסיף צבע ואפשר לצלם על הרקע שלו. אני קניתי לאמא זר פרחים וצלם הוידאו צילם עליו את הטבעת שלי ויצאו תמונות ממש מהממות.
3. אם מכינים שולחן כיבוד לכל הספקים שיהיו אז אפשר לעצב אותו יפה אפילו עם כלים  חד פעמיים יפים. כלומר כיוון שגם את וגם המלווים וגם הספקים כנראה תרצו לנשנש משהו בהכנות אז להכין שולחן שבו יש נשנושים (פירות, עוגיות, קאפקייקס מצטלמות נהדר ורצוי טעימות, ירקות צבעוניים חתוכים, מאפינס מלוחים טעמים  וכו)ולעצב אותו יפה גם מבחינת אוכל צבעוני וגם מבחינת כלים - שוב יכולים להיות חד פעמיים.
4. להשאיר עותק של הזהמנה בהישג יד - גם את זה אוהבים לצלם.

תחומי עניין רלוונטים:
אביזרים לתמונות
21/04/14 20:44
133צפיות
עוגיות לב
בשביל להוסיף עניין וצבע לתמונות של ההכנה, אפשר להכין עוגיות/עוגות בצורת לבבות או קאפקייס צבעוניים - זה מצטלם טוב... (מצורפת תמונה)
אנחנו תלינו גם ברכה צבעונית על המקרר מאחיינים שלי והצלמים מאוד אהבו את זה. גם פרחים הולכים טוב..
לגבי אביזרים למקדימים, מוזמנת לעיין פה:
http://snowflakesh.blogspot.co.il/2014/01/blog-pos...
ופה:
http://snowflakesh.blogspot.co.il/2014/02/blog-pos...

לגבי מטריה, אני גם רציתי בהתחלה להזמין מטריה בצורת לב ובסוף החלטתי שטיפשי להוציא על זה כ"כ הרבה כסף אז קניתי מטרייה ענקית סגולה (תואמת לזר שלי..) והתמונות יצאו נפלאות כך שלדעתי מטריה היא אביזר מעולה לצילומים (אגב, במיוחד בקיץ בגלל משחקי הצל שאפשר לעשות איתה מול השמש) ולא משנה באיזה צבע/צורה...

תחומי עניין רלוונטים:
רעיונות
( לעסק שלי )
20/04/14 17:31
127צפיות

לגבי צילום הבית:
את יכולה לשים כד פרחים צבעוני ויפה או אפילו לחלק אותו ל-2 ולשים על השולחן איפור
לשים מראה עם מסגרת צבעונית יפה ליד אזור התארגנות
**בכל מקרה, הייתי שומרת על מראה דיי טבעי, בכל מקרה תרצי מזכרת ממה שהיה ולא משהו יותר מידי "עשוי"

לגבי אביזרי צילומים:
אם יש לך זמן (חודשיים) הייתי מזמינה דרך EBAY או ALIEXPRESS מטריות, תאריכים מוטבעים על עץ, נעליים עם הטבעת תאריך, שפמים, כובעים, מטריות.
כל דבר שהוא אתם ולא עשוי מידי, יפה לטעמי..
הייתה לי כלה מקסימה בקיץ הקודם שהצטלמה עם מטריה ענקית ויפה, וזה היה כל כך היא, וזה פשוט מקסים! וגם משקפי שמש עם מסגרות צבעוניות, וזה היה צילום על קיר ירוק, אז בכלל היה מגניב..
(היא העלתה פה קרדיטים לפורום, אז תוכלי לחפש בשם afrikana).

תחומי עניין רלוונטים:
זו הסיבה שאצטלם אצל ההורים כנראה
20/04/14 18:39
105צפיות
כי בבית שאני גרה בו לא הספקתי להפוך ליפה מדי או כזה שהמצלמה תאהב:)
אצל ההורים יש פוטנציאל גבוה יותר לצילום יפה ויותר "אני"...בכול זאת בית ההורים.

לגבי הרעיונות שלך-
מטריה צבעונית או עם לב אדום זה מקסים ומדליק ואנחנו....
גם בלונים אני מאוד מאוד אוהבת וראיתי גם כאלו שהצטלמו עם בלונים חצי שקופים ככה שיצא יפה לעין.

איך היית כותבת באיביי או אלי-אקספרס- תאריכים מוטבעים על עץ? יש שם לאלמנט הזה?
תודה!

הנה כמה דברים..
20/04/14 18:45
85צפיות
פה יש מספרי עץ:
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=woo...

פה יש דברי עץ ממש מגניבים לחתונה:
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=woo...

מטריות
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=red...

מתנות קטנות ונחמדות לחתונה:
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=wed...

תודה רבה, ממש נחמד מצידך לתת לי הרבה
20/04/14 20:35
70צפיות
רעיונות להשראה,
השאלה האם באלי אקספרס בטוח להזמין, והאם זה בפייפאל, ששם אין סיכוי ליפול מבחינת כרטיס האשראי והנתונים שלו.
ראיתי אותה גם כן והרעיון להצטלם עם אחת כזו נראה לי מדליק,
http://www.aliexpress.com/item/Heart-Red-Sun-Umbre...

לגבי דברי העץ- האם יש צורך לצייר עליהם משהו או פשוט להזמין מהאתר כאלו עם הטבעה כלשהי עליהם?

בטיחות הזמנה
21/04/14 12:07
48צפיות
אני הזמנתי בעלי אקספרס עשרות פעמים ולא הייתה בעיה, אני טורחת לבדוק את הפידבקים על המוכרים לפני כן, ולוודא שזה מעל 96-97%.
אם לא נוח לך, את יכולה למצוא בדיוק את אותם הדברים בEBAY ואז התשלום עם PAYPAL לא בעייתי.
לגבי העץ- איך בעיה לצייר ואז את פשוט יכולה לבקש מנגר בארץ קוביות.. או להזמין עם ההטבעה כבר..

תודה רבה- לגבי התשלום
21/04/14 21:03
19צפיות
מהי דרך התשלום בעלי אקספרס?

º
כרטיס אשראי כלשהוא.. (אין פייפל)
23/04/14 11:31

רעיון שהיה אצלנו...
21/04/14 23:45
227צפיות
תמונה
חברה טובה ומוכשרת הכינה לנו שרשרת Mr & Mrs והצטלמנו איתה, אלו בין התמונות האהובות עליי מהצילומים המקדימים... (צירפתי דוגמה).
אם זה רלוונטי, אשמח לתת לך את פרטים של החברה שלי.
מזל טוב! :)

רעיון שהיה אצלנו...
21/04/14 23:45
105צפיות
תמונה
חברה טובה ומוכשרת הכינה לנו שרשרת Mr & Mrs והצטלמנו איתה, אלו בין התמונות האהובות עליי מהצילומים המקדימים... (צירפתי דוגמה).
אם זה רלוונטי, אשמח לתת לך את פרטים של החברה שלי.

רעיון שהיה אצלנו...
21/04/14 23:46
93צפיות
תמונה
אם זה רלוונטי, אשמח לתת לך את פרטים של החברה שלי

º
מתנצלת! אין לי מושג למה ההודעה מופיעה 3 פעמים
21/04/14 23:47
9צפיות

º
הדילים באתר מאורסים שווים? או להתרחק?
19/04/14 20:42
54צפיות

תלוי בדיל
20/04/14 13:39
108צפיות
ראיתי בזמנו כאלה שלא נראו שווים במיוחד ומצד שני מצאנו ככה את המעצבות שלנו שהיו מעולות ונתנו אחלה דיל

קחי בחשבון
20/04/14 17:33
98צפיות
שכל אתר של דילים או חברת הפקות לוקחת "קופון" , ולכן אם אהבת את הספקים שם, אני ממליצה לך לפנות אליהם באופן אישי, ואולי אפילו תקבלי מחיר טוב יותר..

עריכת סרט וידאו - קליפים או סרט שלם?
20/04/14 10:25
132צפיות
שלום לכולם,
חודש אחרי החתונה ומתחילים להתעסק עם סרטי הוידאו. לקח לנו 4 שבועות להחליט איזה שירים נרצה שיהיו בקליפים ועכשיו יש דילמה חדשה:
הבנו שאנחנו יכולים לבחור בין 2 סוגי עריכה מקובלים:
אופציה א': 5 קליפים של קטעי החתונה השונים, כל אחד באורך של כמה דקות. ובנוסף סרט ארוך באורך מלא של כל האירוע (AKA חומרי הגלם).
אופציה ב': סרט אחד ארוך באורך של קרוב לשעה, שהוא מין שילוב של קליפים וחומר לא מתוקצר. למשל קליפ של ההכנות והצילומי חוץ ואז צילומי הקבלת פנים באופן מלא יותר , וגם צילום החופה באופן מלא, וברכות של ההורים נגיד. כמה ריקודים וקליפ סיום. זה התוצר היחיד ולא מקבלים בנוסף את חומרי הגלם.

מחברה הבנתי שגם להם יעשו את אופציה ב' ושהיא ראתה סרטים כאלה וזה יוצא מגניב. אני לא ראיתי סרטים בסגנון והייתי שמחה לשמוע מבנות שעשו עריכה בסגנון הזה מה דעתכן, מרוצות מהרעיון?  מה הייתרונות מול חסרונות שידוע לכן עליהם?
החסרונות שאני חושבת עליהם הם א' -שלא מקבלים את חומר הגלם - אלא בסוף רואים רק את הקטעים שהצלם בחר להכניס ואלה שלא - לא נראה לעולם... והדבר השני - אם נרצה להראות את הסרט לחברים שלא בא להם לשבת לראות סרט של שעה אז לא נוכל לעשות את זה כ"כ, אולי רק אם נדלג על קטעים מהסרט ידנית..

אשמח לשמוע דעות!

תחומי עניין רלוונטים:
אני לא מבינה למה לא לקבל את חומרי הגלם
20/04/14 17:19
93צפיות
גם באופציה ב׳..

נשמע "לא בסדר" ההצעה שניתנה לך
20/04/14 17:36
100צפיות
אני יודעת שאנחנו עורכים את סרטי החתונה ל-5 קליפים: התארגנות, קבלת פנים, חופה, ריקודים + קליפ כללי של 5 דק' וכל אלו בערך שעה, וגם נותנים את כל חומרי הגלם לזוג ואפילו נותנים אותם על הארד דיסק כדי שיהיה בHD.
לא נשמע סביר שאם עורכים לך את האירוע לסגמנטים, לא תקבל גם את חומרי הגלם וכו'.
בדוק היטב את ההסכם שחתמתם עליו, ואם יש אפשרות, תבקשו עריכה מקוצרת (של שעה עם קליפים) ואת כל הגלם.

תחומי עניין רלוונטים:
זה לא בדיוק שלא נותנים את החומר גלם
20/04/14 18:23
81צפיות
ממה שהצלם הסביר לי, אין לו בעיה להעביר לי את כל חומר הגלם על הארד דיסק, אבל הוא הסביר שהחומר גלם "מבולגן" - כלומר יש הרבה קבצים שונים של צילום ושל מוזיקה שהם חומר הגלם. אבל כדי להפוך את זה לסרט הארוך שמקבלים אם לוקחים קליפים (אופציה א') צריך לערוך את זה - ממה שהבנתי בעיקר לסנכרן בין קטעי הצילום למוזיקה/דיבורים. במידה ואני כן אקבל את כל החומר הגולמי - אני מניחה שזה פשוט פחות נוח לצפות בזה כי זה מורכב מהרבה קבצים שונים? (זה צילום DSLR לא וידאו רגיל).
באופציה ב' - מקבלים סרט ארוך שמשלב קליפים וקטעים מקוריים כמו שתיארתי ולא מקבלים את הסרט באורך מלא כי זה בעצם עריכה נוספת של חומר הגלם...

ממה שאני מבינה זה פשוט אלטרנטיבה שנועדה לתת סרט "מעניין" יותר - לא רק קליפים קצרים אלא סרט עם יותר סיפור ורצף בין החלקים השונים של החתונה. כמו שאמרתי - 2 האופציות פתוחות בפנינו וההחלטה שלנו. כפי הנראה- מבחינת זמן עריכה 2 האופציות דורשות אותו זמן, ולכן באופציה ב' לא מוסיפים את העריכה הנוספת של חומר הגלם.

הייתי שמחה לשמוע ממישהו שעשה את אופציה ב' ומה דעתו על זה. הבנתי שזה סגנון עריכה שכן מקובל אך מסתבר שפחות נפוץ מהקליפים...

תחומי עניין רלוונטים:
אני מציעה
20/04/14 18:42
86צפיות
שתבקשי ממנו לשים לך את כ-ל החומר גלם על טיים-ליין ולסדר אותו (אפילו אם זה יעלה עוד 100-200 שקל) ושישים לכם אותו על הארד דיסק (שיישאר HD) ותעשו עריכה נחמדה של שעה שבתוכה כל הקליפים, מה שקראת לו אופציה ב', כי זו העריכה המקובלת לרוב

תחומי עניין רלוונטים:
נשמע רעיון טוב!
20/04/14 18:55
54צפיות
תודה על העצה, בהחלט אשאל אותו על זה!

וקצת מפתיע שאת אומרת שזה מה שמקובל יותר, כי עד כה שמעתי רק על קליפים בנפרד וסרט מלא בנפרד. גם לא הצלחתי למצוא ביו טיוב יותר מידי דוגמאות  (מניחה שלא כל אחד רוצה לעלות סרט שלשעה של כל החתונה שלו). מצד שני לא התעסקתי עם התחום יותר מידי וזה רק מה ששמעתי מחברים שהתחתנו בשנה+ האחרונות. ובגלל זה באתי להתייעץ עם החבורה הכי גדולה של מתחתנים שאני מכירה- הפורום!

21/04/14 12:09
57צפיות
אף אחד לא יעלה לרשת סרטונים מלאים.. לרוב מעלים רק את הקליפ פתיחה או את הקליפ המגניב שעשו להם או גג את החופה.. כי אותך לא עניינו האורחים בקבלת פנים של אף אחד או את כל מי שרקד, אלא אם זה קטע "מגניב" או "מעניין".

אשמח לחוות דעת לגבי צילום וידאו
20/04/14 14:01
127צפיות
היי, מתלבטים עכשיו לגבי צילום וידאו וקצת מוצפים מוידאו / DSLR. אשמח אם אוכל לקבל ייעוץ וחוות דעת ממי שכבר עבר את החוויה על המוצר הסופי. הבנו שיש מגבלות לכל שיטת צילום ויתרונות וכל אחד אומר לנו שהמצלמות שלו יותר טובות מאצל אחרים ואנחנו קצת מבולבלים.
אשמח לייעוץ.
תודה רבה

מנסה לעזור
20/04/14 17:29
88צפיות
בdslr אי אפשר לצלם יותר מדי זמן ברצף, לכן בעצם מצלמים שוטים ואם הולכים על האופציה הזו אז בעצם חייבים לערוך את הסרט כדי שיהיה אפשר לצפות בו. התוצאה יוצאת יותר אומנותית כי יש מחשבה מאחורי כל שוט וזה לא סתם צילום רצוף.  
במצלמת hd רגילה מצלמים ברצף, מתעדים את מה שקורה ואחר כך עורכים את זה. האיכות פחות טובה מdslr ופחות מרשימה, גם הסרט הסופי יוצא פשוט יותר.

סותרת חלקית את התשובה מעליי
20/04/14 17:44
101צפיות
בצילום וידאו HD "רגיל" אכן ניתן לצלם מקטעים ארוכים של מעל שעה, התוצאה היא לרוב מתוך עריכה של הסרט הזה, במצלמה "רגילה" כזו, יש פחות טשטושי רקע וכו' והצילום יותר ישיר. הצילום הוא איכותי מאוד ולא נופל מאף מצלמה אחרת ושלא יספרו לך סיפורים.
היתרונות  שלה: צילום רציף וארוך יותר, צילום יותר ישיר, וגם- לא פחות חשוב- להורים מאוד חשוב הרבה פעמים סרט באורך מלא של כל מה שהיה באירוע כולל הדודים מחו"ל ודודה חיה מעפולה, וזה מה שנתפס בצילום ה"רגיל".

צילום DSLR הוא צילום וידאו במצלמת סטילס, הוא צילום איכותי והוא יותר "אמנותי" כיוון שניתן לעשות איתו הרבה טשטושים ומשחקים ושינוי עדשות ופחות עושים בצילום HD "רגיל". במצלמות האלו ניתן לצלם עד 30 דק' ברצף, למרות שגם זה משתנה בצילום במצלמות הדורות החדשים, והם כבר יוכלו לצלם וידאו עד סיום המקום על כרטיס הזכרון.
היתרונות של הצילום הזה: יצא קליפ יותר אמנותי, הצילום יהיה יותר מיוחד ותיעודי.
חסרון: צריך לקחת צוות מאוד מיומן ואיכותי כדי לקבל קליפים טובים עם ציוד איכותי והרבה גיבוי! יש הרבה OUT OF FOCUS אמנות, ואתם צריכים להכין את ההורים ואת עצמכם לסגנון הזה!

ההמלצה שלי: קחו צוות צילום משולב של DSLR ו-HD וכך תוכלו להנות משני העולמות. ואם לא, קחו את היתרונות והחסרונות בחשבון.

תחומי עניין רלוונטים:
היי מישהי מכן מכירה את החברת צילום כוורת?
21/04/14 19:32
40צפיות
אני ממש אוהבת את הסגנון צילום שלהם אבל אני לא רואה כמה יוצא לשכור את השירותים שלהם ואין בשום מקום ביקורת עליהם
אז מישהי?

כוורת
22/04/14 11:25
31צפיות
מצלמים וידאו לאירועים ולא רק.. בעיקר DSLR.
אני לא מכירה אותם אישית, אבל אני מאוד אוהבת את העבודה שלהם והם מקצועיים מאוד.
לגבי מחיר, כדאי להרים טלפון ולשאול, אם את אוהבת את הסגנון.. סביר שזה יעלה 4000-6000 ש"ח או באזור.

רן שיינברגר, גדי סיארה-אשמח לשמוע
21/04/14 21:30
48צפיות
המלצות על מי מהם,
ואם יש ביקורת כלשהי אשמח לדעת גם כן(אפשר גם בפרטי כדי שלא יווצר מצב לא נעים).
תודה!

איך מסרבים בנימוס?
21/04/14 13:13
396צפיות
אני עובדת בצוות גדול 8 חודשים. במהלך 8 חודשים היו לנו 13 אירועים בעיקר חתונות של ילדי הצוות, גם בחורה אחת התחתנה בעצמה ועוד כמה בירות, בת מצוות וכו. כמובן שאני לא הולכת לאירועים האלו, זה נטל כלכלי וגם אישי לא קטן. וכל פעם יש דיון ל נעים מחדש בצוות, איך זה שאנשים לא באים. אז גברת אחת אמרה לי בחוצפה די גדולה " נו לחתונת בני את באה, בלי תירוצים, ממני לא תוכלי להתחמק, שמתי לב שלא באת לבתה של א". לא ידעתי איך להגיב, מדוע אנשים חושבים שכולם חייבים להם? אז איך עונים בנימוס? יש תירוצים טובים?

את לא חייבת לאף אחד כלום
21/04/14 17:21
211צפיות
ואת לא צריכה גם לתרץ.
לכל משפחה יש את סדרי העדיפויות שלה. יש אירועים שיותר חשוב לי להגיע אליהם ויש אירועים שפחות. זה ידוע שלזוג להגיע לחתונה זה לפחות 600 שקל וזה בלי הנסיעה ובלי הבגדים שקנינו למסיבה. זה לא מעט כסף. אלה שחשוב לי, אני אדאג מראש לחסוך את הסכום שאני מתכוונת לשים, כדי שלא יהיה מצב שלא יהיה.
את לא צריכה להתחייב ולא צריכה לתרץ. תקבלי את ההזמנה באהבה ותעשי את השיקולים שלך.
אני באופן אישי כמי שמזמינה הייתי מעדיפה לדעת מי יבוא ומי לא. אז אם תודיעי שבוע מראש שלצערך לא תוכלי להגיע מסיבות אישיות, זה בעיני זה היה מתקבל בהבנה.
זה בניגוד להברזה, אנשים שאמרו שיבואו ובסוף לא באו. זה ממש לא נעים. כמובן שהרוב לא מודיעים כלום... אבל זה כבר עניינך.

לא צריך תירוצים
21/04/14 22:06
144צפיות
פשוט עונים בנימוס במעמד קבלת ההזמנה "תודה, הרבה מזל טוב", וכשבוע לפני האירוע מוסרים שוב מזל טוב, אבל שלא תוכלי להגיע. בלי לפרט, בלי לתרץ, פשוט ככה. רוב האנשים (הנורמלים) לא יתעקשו לקבל הסבר למה.

מי שבכל זאת יחפור למה לא - אפשר להסיר את שכבות הנימוס ופשוט להגיד שאת מגיעה לאירועים של חברים קרובים ומשפחה קרובה בלבד, למסור שוב הרבה מזל טוב ולסיים את השיחה.

למכירה - נעלי כלה מעלפות
21/04/14 13:04
431צפיות
תמונה מהצד
קניתי את נעלי הכלה לצורך צילומים של שעתיים בלבד  ( השימוש בהן היה לצילומים בלבד ללא ריקודים ולא השתמשתי בהן דקה יותר)  
נעלי כלה יפיפיות מידה 38 שגרפו מלאן מחמאות והכי חשוב, נוחות בטירוף.
נקנו בחנות אירו בדיזינגוף ב-550 ש"ח אני רוצה עליהן 300 ש"ח בלבד (סופי)
מגיעות עם הקופסא המקורית ועם השקית המקורית.

מיסי.

º
עוד תמונה מלמעלה
21/04/14 13:05
298צפיות
עוד  תמונה מלמעלה

º
בקופסא
21/04/14 13:10
270צפיות
בקופסא

º
תהני
21/04/14 13:11
265צפיות
תהני

º
אה, עוד פרט שולי - אני חיפאית
21/04/14 13:14
73צפיות

אזהרה בעניין כספת
21/04/14 00:06
328צפיות
הי, אני קוראת סמויה כאן אבל רוצה לשתף במקרה שקרה בחתונה של קרובת משפחה.
היו באולם שתי כספות, אחת בחוץ (איפה שכל האורחים שמו את המעטפות) ואחת בחדר החתן-כלה, שעמדה די בצד.
מסתבר שהאח של הכלה, בזמן חתימת הכתובה, שם את המעטפה שלו בכספת בחדר... החתן והכלה אפילו לא חשבו לבדוק את הכספת הזאת, כי היא ״סתם עמדה בצד״ ורק יומיים לאחר מכן, משיחה עם האח, התברר העניין. בינתיים הכספת שבחדר כבר עברה באירוע אחר... האולם יצר קשר עם אותו זוג והם בטובם החזירו את המעטפה (שאגב, הכילה מזומן בסכום די גבוה).
אז כל הכבוד לאותו זוג ולכולכם - תוודאו שיש רק כספת אחת או לחלופין - תבקשו שיפתחו את כל אלה שיש, ליתר בטחון...

º
תודה ששיתפת
22/04/14 11:10
21צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה