לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.

כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med

כמה דברים לפני שאתם נכנסים:

מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.

לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.

כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.

אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

המשך...
הודעה חדשה

התייעצות- הרשמה לב"ג
26/03/15 16:07
134צפיות
היי,
ע"פ החישוב יש לי סכם 733 והסכם הנדרש הוא 735. יש איזשהו משהו שאפשר לעשות מבחינת ועדת חריגים? איך זה הולך? (בכל אופן אני נגשת שוב לפסיכומטרי בעוד שבוע אבל אני רוצה לוודא)
º
אין חריגים לאב"ג לפי הבכירים ששם. רק אם תעמדי בסכם
27/03/15 13:19
44צפיות
º
ומה בנוגע לאוניברסיטאות אחרות?
28/03/15 12:07
18צפיות
חייבים לעמוד בסכם שהם מפרסמות ולעיתים הוא יורד מעט.
28/03/15 12:28
28צפיות
יש דבר מה שנקרא ראויים לקידום שאני לא יודע איך הוא עובד אבל כעיקרון חייב לעמוד בסכם הסופי שלהם
בעיה בהרשמה לת"א - אשמח לעזרה
27/03/15 13:46
122צפיות
אהלן! נרשמתי לפני כמה שבועות לת"א, ובסוף ההרשמה היה עמוד שפירט את הטפסים שיש לשלוח להם..
הדפסתי אות ושלחתי את כל הטפסים [חלקם מילאתי דרך האינטרנט], בדקתי והם אכן הגיעו. 

היום קיבלתי בדואר מכתב שאומר שהסירו את מועמדותי כיוון שלא הגשתי את אחד מהטפסים מהרשימה, וברשימה הופיעו טפסים שלא ביקשו ממני!
למשל, טופס הצהרה אישית לגבי בעלי חיים. 
אני לא מבינה איך יכולים להסיר מועמדות על טופס שלא שלחתי אם באמת לא היה כתוב בסיום ההרשמה לשלוח אותו [ויש לי את העמוד הזה מודפס!]
ואף אחד לא טרח להתקשר/לשלוח לי מכתב שהטופס הזה חסר.

מדור רישום לא עובד בשישי אז אני כמובן בלחץ ממש, מישהו שמע על מקרה כזה ויודע אם הם יכולים להחזיר את המועמדות שלי?
איזה מלחיץ..
27/03/15 21:00
71צפיות
גם אני לא קיבלתי שום טופס הצהרה לגבי בעלי חיים..
תעדכני מה עם זה !
שאלה בנוגע לפטורים בבן גוריון
26/03/15 18:16
102צפיות
שלום!
מי שעובר ללמוד בבן גוריון על סמך לימודים אקדמאיים חלקיים בביולוגיה [90 ב4 סמסטרים או 95 ב3], האם יש לו פטורים מכל הקורסים שהוא כבר עשה?
יש נוהל בקשת פטורים
27/03/15 15:56
45צפיות
צריך להגיש למזכירה טופס בקשה פלוס סילבוס של הקורס שעשית וכמה  נקודות זכות הוא שווה.
את זה מעבירים למרכז הקורס  שהוא מחליט אם זה מספיק או לא.
לימודי רפואה לבעלי תואר ראשון
24/03/15 09:39
167צפיות
האם אתם יודעים אם קיימת אפשרות להתקבל ללימודי רפואה (מסלול רגיל) על סמף פסיכומטרי וציוני תואר ראשון (לא בתחום). נאמר לי שכן אך איני מוצאת מידע על כך. אני לא מדברת על התכנית ה4 שנתית כיוון שלא עשיתי תואר מדעי ואין לי פטורים, מדובר בתכנית הרגילה.

תודה רבה:)
באתרים של האוניברסיטאות יש מידע על זה
24/03/15 11:34
125צפיות
הם גם מפרטים אילו תארים מתקבלים כאפיק מעבר לרפואה.
הדרישות עולות משנה לשנה ורוב האוניברסיטאות מבקשות פסיכומטרי מעל 700 וממוצע תואר סביב ה-90 צפונה ע"מ לזמן.
ככל שממוצע התואר שלך יהיה גבוה יותר כך הסבירות לזימון תעלה.
מנצל שרשור,
26/03/15 12:18
91צפיות
גם אני נרשמתי עם התואר ראשון שלי, ממוצע 89.
סכם כרגע 93.72, האם יש מצב שאוזמן למו"ר??
שיפורים והכנות לקראת לימודי רפואה - זקוק לייעוץ
26/03/15 11:48
68צפיות
שלום לכולם.
אני בלבטים לגבי הדרך בה אוכל להתקבל ללימודי רפואה.
ממצוע תעודת הבגרות שלי הוא 112.5-111.5 (ברוב האוניברסיטאות) והפסיכומטרי 685.
סיכום מהיר של תעודת הבגרות שלי:
תנ"ך 5 - 95
ספרות 2 - 82 (דתי)
אנגלית 5 - 95
מתמטיקה 4 - 91
ביוטכנולוגיה 5 - 97
כימיה 5 - 89
היסטוריה 5 - 94
תלמוד 5 - 85

אני מצליח להתקבל לבאר שבע אך לא לשאר האוניברסיטאות (העדיפות שלי ת"א).
וכרגע אני מנסה להתקבל בבאר שבע, ומקסימום לשפר שוב פסיכומטרי ולנסות שוב בשנה הבאה.
מספר לבטים:
1. באוניברסיטת ת"א נדרשת הוכחה לידע ברמה של 5 יחידות פיזיקה ומתמטיקה (האם בעוד אוניברסיטאות?)
- האם כדאי לגשת לקורסי הקיץ של אוניברסיטת ת"א ולקוות לעבור אותם ובכך לחסוך לי לשנה הבאה או לגשת לבחינות הבגרות בפיזיקה ומתמטיקה 5 יחידות? הרי אני לא באמת צריך את המקצועות הללו כדי לשפר בצורה משמעותית את תעודת הבגרות שלי אלא מינימום ציון 60 בבגרות כדי להראות ידע בקבלה לת"א ובכך לחסוך לי את קורסי הקיץ בשנה הבאה.
2. האם כדאי לגשת לספרות 5 יחידות? חישבתי את זה ובמידה ואקבל 85 ב-5 יחידות (מקווה שריאלי) אוכל לשפר את ציון תעודת הבגרות מ112.56 ל113.8.
אשמח כמובן לשמוע על כל כיוון נוסף שלא חשבתי עליו.

אזכיר שביולי אני מתכוון לגשת לפסיכומטרי נוסף.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
26/03/15 11:39
9צפיות
|*|האם אתם בעלי עסק קטן או בינוני וצריכים הכוונה בכל הנוגע להתנהלות הפיננסית מול הבנק? האם אתם מכירים את קרנות הסיוע שעומדות לרשות העסק שלכם?
פורום מימון עסקים בהנהלה חדשה ואתם מוזמנים להיכנס לפורום ולהתייעץ:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות לגבי החזרי מיסים? אתם מעוניינים לקבל יותר מידע בנוגע למס רכישה?
היכנסו עכשיו לפורום דיני מיסים וקבלו את כל התשובות לשאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|את סובלת מצניחת רחם? יש לך שאלות לגבי חיזוק שרירי רצפת האגן?
היכנסי עכשיו לפורום רצפת האגן והעלי את שאלותיך בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
הכוונה לקראת לימודי רפואה
24/03/15 20:33
255צפיות
שלום לכולם,
 אני קצין בקבע שמשתחרר עוד כשנה וחצי משירות. אני מעוניין להתקבל ללימודי רפואה בארץ.
מספר שאלות:
האם מוכרת כוונה כלשהי לביצוע של שינוי דרסטי בתנאי הקבלה שאתם מכירים? אני מכיר כל מיני שמועות שרצות לגבי ביטול פסיכומטרי וכו'.

אלו הציונים שלי :
5 אנגלית 91
2 תנך 97
2 עברית 84
2 ספרות 73
3 מתמטיקה 97
5 ביולוגיה 92
2 היסטוריה 77
2 אזרחות 82

ביצעתי חישובי ממוצעים באוניברסיטאות שרלוונטיות אלי:

טכניון : 101.68
בן גוריון: 99.22
תל אביב: 99.22
עברית: 10.17
בר אילן: 98.1

כפי שניתן לראות הם לא מספקים.
אשמח לדעת מניסיונכם באילו מקצועות הכי כדאי להתמקד ולשפר (מלבד מתמטיקה כמובן)? האם להתמקד במקצועות הקיימים כבר בתעודה כמו היסטוריה, ספרות ותנ"ך, לשפר אותם ל-5 יחידות וכך להעלות את הציונים אך לא את מספר הנקודות (באופן יחסי)  או להתמקד במקצעות שיתנו לי יתרון משמעותי בלימודים עצמם כמו כימיה ופיזיקה? או שבכלל הפתרון הטוב ביותר יהיה להתמקד במספר מקצועות קלים כמו גאוגרפיה וכו'?

תודה רבה מראש!!!
היי, בהצלחה
25/03/15 13:33
110צפיות
לשפר את הקיים, בד"כ מוסיף יותר לממוצע מאשר יחידות חדשות, אבל לא תמיד.
הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לשחק עם מחשבוני הממוצע ולראות מה ייתן לך את הציון הגבוה ביותר.
בחלק ממכוני השיפור יש גם יועצי לימודים, שימליצו לך על הדרך הטובה ביותר, ואף יבנו אתך תכנית לימודים.
בכל מקרה, אני הייתי מתחיל מ-5 יח' מתמטיקה והיסטוריה [א' או ב', מה שיותר נמוך אצלך].
יודע להמליץ לי על מכונים עם יועצים כאלה?
25/03/15 19:19
53צפיות
הבנתי שיש ביואל גבע וכו'
וגם  -  למה דוקא היסטוריה?
תשובה
25/03/15 22:53
48צפיות
בכל בית-ספר לשיפור בגרויות שמכבד עצמו יש גם יועץ לימודים: יואל גבע, קידום וכדומה.
היסטוריה א' או ב' זה מקצוע קל יחסית שאפשר לעשות במקביל לקורס מתמטיקה 5, שהוא קורס תובעני מאוד. בגלל זה הצעתי להתחיל מזה.
אחרי שתשפר את היסטוריה [או ספרות] 2 יח', יהיה לך בסיס טוב לעשות את ה-3 הנוספות, ובכך תגיע להיסטוריה/ספרות 5 יח' עם ציון גבוה.
אגב, תנ"ך שלך מאוד גבוה, וה-3 יח' קל כמו ה-2; לכן אני ממליץ לך להרחיב אותו. זה יעלה לך את הממוצע בצורה ניכרת.
אני התחלתי עם תעודת בגרות דומה לשלך, ועשיתי מתמטיקה 5, היסטוריה ב', היסטוריה 3 יח', וכעת אני משפר את תנך וספרות ל-5 [ואני לא בטוח שאצטרך אותם, תלוי במו"ר/מרק"ם שאקבל השנה]. אני עושה את זה רק כדי להקפיץ את הסכם במידה ולא אתקבל השנה.
בדיעבד, אני חושב שספרות 3 ומתמטיקה 5 הם שני הקורסים הכי תובעניים שיש, ולצידם עדיף לקחת כמה שפחות. קח בחשבון גם שהמורחבים [ספרות, תנך והיסטוריה 3 יח'] ניתן לעשות רק במועד קיץ.
אחרי שכל זה נאמר, אל תשכח שיש גם פסיכומטרי. יש כאלו שממליצים לעשות פסיכומטרי או שניים [או ארבעה] לפני שאר הדברים, רק כדי לדעת היכן אתה עומד. בסופו של יום יש הבדל בכמות וסוג הבגרויות שתצטרך לשפר כתלות בציון הפסיכומטרי [למשל, יש הבדל די רציני בין 735 או 760].
אין כאן נכון או לא נכון, זה לגמרי תלוי בך, ביכולות שלך ובהיכרות שלך עם עצמך. תתחיל ממה שנראה לך לנכון. לי עזר לעשות פסיכומטרי אחרי מתמטיקה 5, למרות שהידע הנדרש שונה.
כאחד שעשה את מה שאתה מתכנן אני רוצה לציין כמה נקודות: חשוב שתבין שזה מסע די ארוך, לא פשוט והרבה פעמים רוצים לוותר. היו לי הרבה חברים שבאמצע הדרך ויתרו והלכו בדרך אחרת [לא כי הם פחות טובים, או לא יהיו רופאים טובים - פשוט כי הם הבינו שזה לא בשבילם]. בגלל זה, לפני שאתה מתחיל את הדרך, תחשוב טוב עם עצמך אם זה באמת מה שאתה רוצה לעשות. אם יהיה לך את הרצון אתה תגיע לזה [שזה דבר שהרבה יותר קל לכתוב מלעשות].
אני אישית נהניתי וממשיך להינות מכל רגע. בכל קורס אני מוצא דברים חיוביים וסה"כ העבודה הקשה שלי השתלמה עד עכשיו. במהלך כל השיפורים הללו הקניתי לעצמי הרבה יכולות למידה טובות. כמו הכל בחיים, זו חוויה מאוד נחמדה למי שבא בראש הנכון.
בהצלחה :)
הצעה שלי
25/03/15 14:39
112צפיות
1. ראיתי שיש לך רק הגברה אחת,  מומלץ להוסיף מקצוע שאפשר להוציא בו ציון גבוה כמו ג"ג .
2. הגברה של ספרות ו/או היסטוריה ל5 יחידות מקפיצה את הממוצע המון(כי הוא במילא מחושב כמקצוע חובה אז כל מה שמתווסף זה 3 יחידות עליהם מקבלים בונוס של 5) כמובן שיפור השאלונים הבסיסים
3.מתמטיקה 5 יחידות אם אתה חושב שאתה מסוגל .

שיהיה בהצלחה, אגב לא חושב שכימיה או פיזיקה מקנים יתרון בלימודים, הקורסים ברפואה בנושאים אלה הם מאוד בסיסים ואפשר ללמוד אותם ללא רקע קודם(מנסיון). מה שחשוב בתור מועמד זה למקסם את סיכויי הקבלה שלך
ג"ג = אני מניח, גאוגרפיה?
25/03/15 19:22
51צפיות
בגדול אין לי בעיה עם מתמטיקה פשוט לא השקעתי בתיכון.
ומה לגבי 4 יחידות? זה חיסרון משמעותי? זה יכול למנוע ממני להתקבל לאוניברסיטה סוימת?
לפספס שנה או להתחיל ללמוד ולקוות לעבור?
24/03/15 22:41
237צפיות
התייעצות :)
עשיתי פסיכומטרי פעמיים (690) וממוצע הבגרויות שלי גבוה אך כרגע הנתונים שלי מספיקים לרישום רק בבן גוריון. למקרה שלא ילך לי שם, חשבתי על אופציה נוספת.. התברר לי שהנתונים האלה מספיקים לרישום לתואר בפסיכולוגיה, ביולוגיה בדגש מדעי המוח באונ' ת"א שממנו אפשר לעבור לרפואה.
אבל.... כי חייב להיות אבל חח, הממוצע שאצטרך לקבל בסוף התואר כדי לעבור לתוכנית הארבע שנתית, עם אותו פסיכומטרי, הוא 97 (:O !!!)
מה דעתכם? ריאלי או שכדאי לזנוח את הרעיון, לדחות בשנה ולקוות שאשפר את הפסיכומטרי? 

תודה!!
קצת התבלבלת לדעתי
25/03/15 12:15
136צפיות
לתוכנית הארבע שנתית לא נדרש פסיכומטרי (יש לתוכנית דרישות שונות מל-6 שנתית). לתוכנית השש שנתית של תל אביב בכל מקרה לא תוכלי להתקבל עם פסיכומטרי מתחת ל-700 כיי זאת דרישת סף.
למה ממוצע 97?
25/03/15 12:30
112צפיות
לפי מה שכתוב באתר לתכנית ה4 שנתית צריך ממוצע 80 בנוסף לשאר התנאים שמפורטים בקישור הזה(כאמור התנאים אכן שונים מקבלה ל6 שנתי).
http://go.tau.ac.il/md-graduate-program/medconditions
כן אבל כדי לעבור את הסף..
25/03/15 12:51
105צפיות
הסבירו לי שעדיין יש איזשהו סף קבלה לרפואה 4שנתית כמו ל6 שנתית ואם מתחילים ללמוד מחשבים אותו 50% התואר הראשון ו50% הפסיכומטרי.
שנה שעברה הסכם עמד על 712, כך שהאפשרויות שיש לי הן או לדחות בשנה ולשפר פסיכומטרי או להתחיל ללמוד ועם הפסיכומטרי שיש לי, לקבל 97 בתואר כדי לעבור את הסף שציינתי למעלה.
זה לא לתוכנית ה-4 שנתית
25/03/15 20:34
74צפיות
מה שכתבת הם התנאים לקבלה לתוכנית ה-6 שנתית על סמך ציוני תואר ראשון ופסיכומטרי (במקום בגרות ופסיכומטרי). כמו שכתבתי קודם, לתוכנית הזו בכל מקרה לא תוכלי להגיש מועמדות עם ציון פסיכומטרי נמוך מ-700.
לתוכנית ה-4 שנתית יש דרישות אחרות ופסיכומטרי לא נכלל בהן.
כמה דברים טכניים בהרשמה לבן גוריון
25/03/15 14:00
175צפיות
היי יש לי כמה שאלות קטנות על ההרשמה בבן גוריון:
1)הם כותבים אחרי ההרשמה שצריך לשלוח להם תעודת בגרות מקורית או צילום קביל עם חתימה של משרד החינוך. אז קודם כל,הם רציניים??אין להם ממשק עם משרד החינוך לקבל את הציון? בנוסף איך אפשר לקבל חתימה ממשרד החינוך בהנחה שאני לא מעוניין למסור את המקור(כי אני בספק אם יביאו לי אותו חזרה..)?
2)בקשר להמלצות,אם אני לוקח את ההמלצה/סריקה שלה ושולח בשם הממליץ בדואר זה משנה? זה פשוט מאוד מקשה כשהם עובדים רק עם דואר רגיל ולא במייל או אפילו בפקס..
3)יש לי רקע אקדמי חלקי ואני מצרף את טופס הציונים החתום מהמזכירות רק שהוא לא כולל ממוצע כל סמסטר כמו שהם כותבים בידיעון שצריך(ביקשתי מהמזכירה והיא אמרה שאי אפשר).קריטי לדעתכם?
תודה מראש!

תודה מראש
תשובה
25/03/15 14:34
111צפיות
1.הולכים לבית ספר בו למדת ומבקשים מהמנהל לחתום(יש להם חותמת תואם למקור)
2.אני הבאתי את זה ידנית למדור רישום, אפשר גם לשלוח בשם הממליץ, לאף אחד זה לא משנה
3.את זה אני לא יודע

º
תודה :)
25/03/15 14:58
30צפיות
התייעצות בנוגע להמלצות לב"ש
25/03/15 12:35
79צפיות
שלום לכולם, לאחר שיטוטים רבים בפורום החלטתי לבקש את עזרתכם.
נרשמתי לאוניבריסטת בן גוריון, ואני מתלבטת בבחירת הממליצים. את ההמלצה הראשונה ביקשתי מרופאה שעבדתי איתה בשירות הצבאי שלי, ואת ההמלצה השנייה התלבטתי אם לבקש מחברה של המשפחה שמכירה אותי ממש טוב כבר שנים, או מהמחנך שלי בתיכון , שהמלצה ממנו תראה אולי יותר אובייקטיבית אך הוא לא מכיר אותי כלכך טוב, מה גם שעברו יותר משלוש שנים מאז שסיימתי תיכון. בסופו של דבר ביקשתי משניהם , ואכן ההמלצה שהמחנך רשם מאד קצרה עינינית ולא מפורטת יותר מידי, לעומת ההמלצה של חברת המשפחה שהיא מאד מפורטת ואמיתית. שאלתי היא מה לדעתכם עדיף? המלצה מאדם שמכיר אותי טוב באופן אישי ? או המלצה מאדם אובייקטיבי יותר אך דלה יחסית?
תודה רבה לעונים :)
השלמת ספרות ותנ"ך 5 יחידות
23/03/15 13:40
113צפיות
היי! מישהו מכיר מישהו שעשה קורס ויש לו חומרים/סיכומים למקצועות תנ"ך וספרות? 

אם כן זה יוכל לעזור לי מאוד..תודה רבה!
תגובה
23/03/15 18:16
94צפיות
ככה אני לומד : https://mikudim.co.il/
כנ"ל
25/03/15 09:32
40צפיות
גם אני לומד בעזרת המיקודים.
המיקוד בתנ"ך של פלורה ויניצקי הוא מצויין, כמו שאפשר לצפות,
אבל בספרות אני ממליץ מאוד לא להסתמך רק על המיקוד, ולהיעזר בחומרים מחברים.
אחרי שראיתי מה החומר שלומדים ביואל גבע, אני מבין שהמיקוד בספרות של רכס דל מאוד, ואפילו לא מכסה את כל החומר.
שאלה דחופה לגבי סף קבלה בטכניון
22/03/15 20:42
288צפיות
אהלן,

נאמר לי ממשרד רישום בטכניון שהסף לקבלה עמד על 94.2 בשנה שעברה. האם יש טעם להירשם טכניון אם אני עומד על 94.02? האם יש סיכוי שהסף יירד?

תודה רבה
בטכניון היו שנים שהסכם ירד ממה שנאמר בהתחלה בלא מעט
24/03/15 07:20
169צפיות
בשנה שעברה הוא דיי נשאר על מה שהם אמרו בהתחלה(לא זוכר במדוייק כמה).
שווה להרשם, בשביל הצ'אנס  שירד בטיפה ותקבל זימון למ"ור
מצטרף לשאלה
24/03/15 16:08
114צפיות
היי,
ועם סכם של 93 בטכניון נגיד שווה לקחת סיכון?
סכם שנה שעברה
26/03/15 00:07
67צפיות
נעצר על 94.28.. לפני שנתיים היה באזור ה92.9 אם אני לא טועה.
אי אפשר לדעת, במקומך הייתי נרשם ומקסימום הלכו לפח 400 שח דמי רישום
רפואה לעם
23/03/15 18:15
267צפיות
שלום,

בעבר ראיתי בפורום המלצה שהפנתה אותי להרשם לקורס של עמותת "רפואה לעם".
נרשמתי בהרשמה מוקדמת לקורס בגרות בספרות 5 יח"ל שעלותו 650 ש"ח.
נאמר לי כי הקורס מתחיל ב23.03 ופרטים יישלחו אליי מספר ימים לפני מועד הקורס.
נכון לרגע כתיבת הודעה זו בתאריך 23.03 בשעה 18:12, שעה שכביכול הייתי אמור להשתתף בשיעור הראשון של הקורס, לא נשלח אליי אף מייל בנושא,
אף על פי שאני שלחתי מספר מיילים למייל הרשום בפרטי יצירת הקשר באתר האינטרנט שלהם, בנוסף לכך ניסיתי את מספר הטלפון אשר רשום שם.

אני מעוניין להתייעץ עם האנשים שקוראים בפורום הנכבד הזה אם גם להם זה קרה בעבר, אם כן כיצד עליי להתקדם בנושא קבלת כספי חזרה?
כמו כן, לאותם קוראים אשר חושבים לקחת חלק בפעילות העמותה זוהי התראה והתרעה לרמת המקצועיות \ עוקצנות של החברה הנ"ל.

תודה רבה למגיבים.
זה לא עוקץ
23/03/15 20:45
199צפיות
שלום
כל מה שהם עושים זה בהתנדבות, העלות המינימלית שהם גובים זה עבור תשלום שכירות הכיתות וחומרי הלימוד. באופן אישי אני מכירה אנשים שעשו אצלם קורס פסיכומטרי ויצאו מרוצים.. אני ממליצה לך לשלוח להם הודעה או ליצור איתם קשר בקבוצת הפייסבוק שלהם על מנת להבהיר את עניין ההרשמה לקורס.
בהצלחה
ממש לא עוקץ - עבודת קודש
24/03/15 09:11
152צפיות
אני עשיתי שם קורס פסיכומטרי וקיבלתי 751, זאב עושה עבודת קודש ומדובר בתקופה מאוד לחוצה שם בגלל ההכנה למבחני המור מרקם.
תנסה לפנות כמה פעמים, יחזרו אליך בודאות (וממש אין לך מה לדאוג לגבי הכסף).
קבלה לת"א
23/03/15 18:33
184צפיות
שלום,
במידה והסכם שלי בת"א הוא - 728 כמה מור/מרקם אני אצטרך לקבל? והאם זה מסובך להגיע לציון שכזה? מה הממוצע?

תודה
הכנה למבחני מו"ר
22/03/15 11:36
311צפיות
שלום,
קיבלתי המלצה לעשות קורס הכנה למור בבית הספר האמריקאי.
לעומת זאת, לקחת חלק בסבב הראשון של ההכנה ברפואה לעם ושם עלה שהבוחנים מזהים דפוסים שמלמדים במכוני ההכנה ולכן צריך להיזהר מכך.
רציתי לשמוע את דעתכם על כך ומה כדאי לעשות.
חשוב לי לציין שנבחנתי שנה שעבר במבחן מו"ר בטכניון וקיבלתי ציון לא טוב וכתוצאה מכך גם לא התקבלתי ללימודים.

תודה רבה לעונים.
ליר

º
החבר'ה ברפואה לעם צודקים..
22/03/15 19:39
139צפיות
לא יודע לגבי זיהוי דפוסים
23/03/15 04:25
181צפיות
בעיניי וזה נשען על ידי מקצועי נרחב וגם שנים בהן עבדתי במכוני מיון עובדים, הדבר מאוד קשה ומסובך וזאת אמירה שהייתי נמנע ממנה.
הכנה תמיד עוזרת, בין אם פרטנית או קבוצתית, כמובן שבעיניי פרטנית עוזרת יותר ובהקשר של בית הספר האמריקאי כנראה שגם תעלה לך פחות מאשר הקורס שלהם.
טל
ארכיון הודעות
Flix
פורום טיולים בסקנדינביה

פורום טיולים בסקנדיביה

הטיול שעליו חלמתם היכנסו עכשיו לפורום!>>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים