לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
חושבים על לימודי רפואה מועמדים ללימודי רפואה לומדים רפואה זה המקום בשבילכם המועמדים יוכלו להתייעץ בנושאים כמו תנאי קבלה, דרישות, סיכויי קבלה ועוד. סטודנטים לרפואה מוזמנים לשתף אותנו בניסיונם ובחוכמתם ולהתייעץ בנושאים שונים הקשורים ללימודים, לסטאז' ולהתמחות. כמובן שכולם מוזמנים בחום לקטר על הקשיים ולשתף בהצלחות , לאו דווקא כאלה שקשורים לרפואה.

כתובת מקוצרת לפורום: http://forums.tapuz.co.il/med

כמה דברים לפני שאתם נכנסים:

מאוד מומלץ לקרוא את תקנון הפורום.

לפני ששואלים שאלה, מאוד מומלץ להציץ במאמרים, בקישורים, בשאלות הנפוצות ובמילון המונחים של הפורום. יש שם המון מידע על קבלה לרפואה וגם על הלימודים עצמם.

כמו שתראו, הפורום הזה הוא כמו "בית חם" לכל מי שקשור איכשהו ללימודי רפואה. המטרה שלנו היא לדאוג שהוא ימשיך להיות כזה. כולי תקווה שתתרמו למאמץ של כולנו לשמור על האופי המיוחד של הפורום.

אז אחרי כל ההקדמות, אתם מוזמנים להיכנס לפורום.

שיהיה בהצלחה לכולנו

צוות ההנהלה.

ברוכים הבאים לפורום לימודי רפואה! =)

נא ללחוץ על המשך משמאל לפני הוספת הודעה

המשך...
הודעה חדשה

º
חבר'ה שרוצים להתכונן ביחד למבחני מו"ר/מרק"ם/ראיונות מב"ש??
05/03/15 20:17
1צפיות
התלבטות קשה וכנה - זקוק לעזרתכם
05/03/15 17:36
45צפיות
(*מתריע מראש על מלל רב*)
שלום חברים,
אני עוקב תקופה ארוכה מאוד אחר הפורום ומתלבט ובודק כבר שנים רבות את האופציות לקבלה ללימודי רפואה ומשתעשע עם הרעיון ו-וואלה, אני לא מצליח לחשוב שאעביר את חיי עם תחושת החרטה שלא ניסיתי, לפחות, להתקבל ללימודי רפואה...

תחילה, חשבתי על התוכנית השש שנתית, כשהבנתי שעליי ״להיוולד מחדש״ כדי לעמוד ברף קבלה (שיפור מסיבי של בגרויות ופסיכומטרי נוסף), גיליתי שקיימת התוכנית הארבע שנתית. נרשמתי לתואר במדעי החיים באוניברסיטה העברית ואחרי שחשבתי רבות על העניין והתייעצתי עם חבר׳ה מנוסים ממני, שאמרו לי, בגדול: ״אל תשים את כל הביצים בסל אחד״, חזרתי בי ונרשמתי לתואר בעבודה סוציאלית. למה עבודה סוציאלית? כי תחום הטיפול/אנשים קרוב לליבי. מחד, אוכל להשלים תמיד את קורסי הליבה ולנסות ולהתקבל לתוכנית הארבע שנתית ומאידך, אם לא אתקבל ללימודי רפואה בארבע שנתי, עודי נשאר עם תואר שאני יכול לעסוק בו בתחום שאני מוצא את עצמי בו (עד כמה שניתן) ולהמשיך לתואר שני בעבודה סוציאלית קלינית ולהישאר עם פשרה סבירה (כי בסופו של יום, חיינו פעמים רבות הם סך הפשרות שהגעתי אליהן, שמשתפרות עם הזמן )

אני בן 26, כך שלא יכולתי להרשות לעצמי לעבור סבב נוסף של שיפור בגרויות מסיבי ופסיכומטרי מבחינת זמן וגם (כסף) וכך התחלתי לחשוב על התוכנית השש שנתית.
בתוכנית הארבע שנתית אצטרך להשלים לפחות 10 קורסי ליבה ומדובר בעוד שנה לפחות (!) ולהיבחן במבחן ה-GRE, שהבנתי שהוא לא סימפטי. מעבר לכך, התוכנית הארבע שנתית עמוסה במיוחד ולצערי, אין לי האפשרות לא לעבוד במקביל לתואר, לפחות בשנתיים הראשונות.
בתוכנית השש שנתית, אצטרך להשלים 3 בגרויות (כימיה, מתמטיקה וביולוגיה) או לקחת 3 קורסים הכנה מקדימים ולשפר את הפסיכומטרי, אני סבור ששיפור נוסף יקרב אותי ל-700, מדובר פחות או יותר, בשנה ואולי פחות, אם אקח קורסי מבוא בביולוגיה בשנה הבאה, כי ממילא נותרה לי שנה לסיים את התואר.

אז... מה דעתכם? אלו שיקולים עליי לקחת בחשבון? מה רף קבלה לתוכנית הרפואה השש שנתית לבעלי תואר (מבחינת שיקלול)? האם מישהו שאינו בעל רקע מתמטי מזהיר יוכל לעבור את הקורס במתמטיקה ובפיזיקה של אוניברסיטת תל אביב? האם כדאי לי לקחת קורסים מקדימים ולקבל פטור מראש (במסגרת האוניברסיטה אני יכול לקחת קורסים במדעי החיים, בדקתי את העניין).

ואם טרחתם לקרוא עד לפה,

תודה
º
תיקון: שהגענו* אליהן
05/03/15 17:39
14צפיות
מכינות
04/03/15 15:03
68צפיות
שלום לכולם, אני רוצה להרשם ללימודי רפואה בארץ אך ציוני הבגרות שלי לא משהו והפסיכו' עוד פחות..
הבנתי שאפשר לעשות מכינה קדם-אקדמית וציונה יחליף את ממוצע הבגרויות...אז יש לי כמה שאלות:
1. קודם כל, יש כאן מישהו שהתקבל ללימודי רפואה בדרך זו?
2. המלצות, כדאי או לא?
3. הבנתי שבחלק מהמוסדות יש מבחן קבלה למכינה, בד"כ במתמטיקה, יש צורך להתכונן למבחן או שהוא ברמה בסיסית? של כמה יח'?
4. כמה זמן בד"כ אורכת המכינה? שנה אקדמית? חצי שנה?

אשמח לעצות, הכוונות ודעות כנות,
תודה רבה רבה! 
זימון למור/מרקם
04/03/15 11:44
97צפיות
היי, שאלה קצת מוזרה
נבחנתי בשנה שעברה במרק"ם,
אם השנה לא ארשם לעברית, האם אקבל בכל זאת זימון חוזר למרקם או שלא?
תודה!
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
04/03/15 11:17
4צפיות
|מטוס|היעדים הבאים שלכם:
|קדימה|טיולים ביפן ? ארץ השמש עולה בפורום חדש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|קדימה|תאילנד ? הייתם? עומדים להיות? חולמים להיות? בואו לדבר על זה:

|קדימה|טיולים בסין ? לבד, עם קבוצה, היסטוריה או תרבות. מתעניינים? מקומכם כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|טיולים בסקנדינביה ? לא משנה איזו מדינה תבחרו:

|קדימה|טיולים באיטליה ? לא רק בשביל האוכל והאופנה:

|@|פורומים טיפוליים חדשים:
|קדימה|תטא הילינג ? שיטת התקשור המסתורית עכשיו בפורום חדש:

|קדימה|פורום טיפול בפסוריאזיס ? אם אתם חולים או אם בני משפחתכם, בואו לדבר עם מטפל:
שאלה הם לפני שנה היה צריך בגרות 110- פסיכו 780 כדאי להתקבל?
03/03/15 19:31
138צפיות
יש לי ויכוח אם בחור אחד שהוא טען שלפני שנה היה צריך סכם של 94.4 משהוא כזה היה צריך בגרות 110 ופסיכו 780 רק כדאי לקבל זימון לראיונות האם יש אמת בדבריו?, לי זה ננשמע הזי כי אני זוכר שיש כלל אצבע 750-110 בפסיכו מה אתם אומרים?, הוא אומר שככה זה היה לפני שנה.

תודה למי שיענה ואני אראה  לו את תשובתכם  
להתחיל להתכונן למבחני מו״ר
03/03/15 16:35
118צפיות
שלום
אם יש כאן אנשים שלומדים באוניברסיטת תל אביב, אז יש לי הצעה שנפגש ונתכונן ביחד?
מישהו מעוניין?
מחפשת מורה פרטי שיעזור לי להתכונן למו"ר.
03/03/15 14:36
102צפיות
היי,
שנה שעברה ניגשתי למרק"ם, קיבלתי ציון ממש גרוע ולא התקבלתי.
עשיתי הכנה ברפואה לעם, שעזרה לי בשאלון הביוגרפי שקיבלתי בו ציון סבבה, אבל לא עזרה לי ממש בכל הנושא של הסימולציות.
(זאב בטח אתה קורא את זה... אני באמת חושבת שהמפעל שלך מדהים וכל הכבוד על היוזמה, זה שזה לא עזר לי לא אומר שזה לא עזר לחבריי האחרים שכן התקבלו )
הרגשתי שמי שנותן לי ביקורת אלו אנשים באותו מצב כמוני, ולא באמת סטודנטים לרפואה בשנים מתקדמות או מישהו מקצועי שיכול להנחות אותי מנקודת מבט של איש מקצוע.

אז אני מנסה עוד פעם להתקבל,
אם אתם מכירים אנשים שיכולים לעזור לי להתכונן בדגש על סימולציות (אני לא מדהימה בתיאטרון), אשמח אם תפנו אלי בפרטי. או שתציעו עוד הצעות...

תודה רבה!
º
במחירים הגיוניים ובאזור המרכז (ת"א-השרון) או באר שבע
03/03/15 14:51
52צפיות
מרטין לותר קינג ואב"ג
01/03/15 18:51
308צפיות
היי!
נרשמתי לאב"ג ולעברית, ובעוד שאני מקבל מיילים טראומתיים מהאוניברסיטה העברית כותבת בלשון: "לאחר בדיקת בקשותיך להרשמה ללימודים ועל פי נתוני הקבלה שלך,התקבלו החלטות הבאות: המתנה" ומורידה לי את הלב, אב"ג דורשת ממני להתעסק במהות חיי ומה אני עושה בהולכי על פני האדמה.
דילמה מוסרית הצלחתי לחלץ, מאירוע שהשפיע על חיי יצאתי בשן ועין, אבל מה לעזאזל הם חושבים שבנאדם צריך לכתוב "בהישג הכי גדול של חיי"??? רציני, מה הספקתי בחיים? מה אני שמעון פרס?

הכוונה בבקשה? מישהו?
º
מצטרפת לשאלה !!!!
01/03/15 21:21
89צפיות
מבינה את התחושה
01/03/15 22:16
197צפיות
אתה יכול לכתוב על תפקיד שמילאת בצבא למשל ושהיה לך חשוב לקבל אותו,התנדבות מיוחדת שלקחת בה חלק, ובעצם כל דבר, השאלה היא לא על מה אתה כותב אלא איך אתה כותב אותו, תנסה להסביר למה ההתנסות הזאת הייתה כזו בשבילך. אנחנו אנשים שונים ולכאורה מה שנחשב ה-הישג בשביל אדם אחד לאו דווקא יהיה כזה משמעותי בשביל אדם אחר, החכמה בעיני היא המידה שבה תצליח להסביר למה ככה זה נתפס בעיניך, להבליט נקודת הסתכלות מיוחדת על העניין. כך אני רואה זאת.
אצלי דווקא האירוע
02/03/15 11:42
161צפיות
שהשאיר חותם זו שאלה שאני ממש מסתבכת עם מה לכתוב בה :/  לגבי מה ששאלת אני מסכימה עם theon.
אצלי לא רשמתי דווקא
02/03/15 19:28
151צפיות
הישג במובן של זכייה במשהו(תעודת הצטיינות או דברים בסגנון) אלא, דווקא בפירוש יותר מפושט כמו מהלך חיים שהייתי גאה שעברתי אותו.
כמו שנרשם מקודם, מה שחשוב זה לדעת לנמק \למה מבחינתך זה הישג חשוב ולאו דווקא תחרות הישגים בין המועמדים.

טיפ לכל המועמדים, תתייחסו לקורות החיים כדרך שלכם להשפיע על מה מהחיים שלכם אתם רוצים שהמראיינים יחשפו אליו, איזה נושאים אתם רוצים לדבר בראיון וחשוב לכם שיעלו במהלך השיחה(ואם לא עולים, תנסו לחתור לדברים שאתם חושבים שיעזרו להם להכיר את האופי שלכם הכי טוב ב40 דקות-שעה)
.
שיהיה בהצלחה לכולם, מקווה לראות אותכם בפקולטה
העברת מדעי הרפואה בבן גוריון לרפואה-ומשמעותה לקבלה עתידית
02/03/15 11:06
213צפיות
שלום
הבנתי שבלחץ משרד הבריאות לאחרונה הסבו את שנים א וב של מדעי הרפואה בבן גוריון לרפואה.

סטודנטים בבן גוריון, או מישהו,
יודעים פרט על זה יותר?
יש מידע או הערכות מבוססות לגבי ההשלכות של זה על  הקבלה בן גוריון או בשאר האונברסיטאות?(נשמע לי סביר שהשנה מלכתחילה יקבלו בבן גוריון 30 נוספים....)
תודה לעונים 
לא יודע כמה זה היה בלחץ של משרד הבריאות
02/03/15 17:13
158צפיות
כבר לפני 4 שנים  בטקס השבעה שלי, הרקטור הצהיר שהגיעו להסכם עם קופת חולים כללית על כך שהמטרה היא להגיע בסופו של דבר ל150 סטודנטים בשנה. כשאני התקבלתי היו 75,בסוף קורס הקיץ העלו ל90 ועכשיו העלו ל120.
אי אפשר לדעת מה זה יעשה לסכם, מכיוון שהשנה הוחלט לוותר על ראיון שני, כך שייתכן שאולי הסכם יעלה כבר בהתחלה בזימון למבחן הממוחשב.

נהיה חכמים רק בדיעבד..
º
מה המועד האחרון להרשמה לרפואה בטכניון?
02/03/15 11:13
68צפיות
הכנה למו"ר
01/03/15 19:30
162צפיות
מישהו מכיר פסיכולוג טוב שאפשר להתכונן איתו למבחן מו"ר ? עשיתי קורס הכנה בשנה שעברה אבל אני מעדיפה פסיכולוג פרטני שיכול לעזור לי לעבור את המור 

פסיכולוג להכנה פרטנית
01/03/15 21:28
151צפיות
קבוצת הכנה למו"ר/מרק"ם בת"א
01/03/15 19:26
91צפיות
היי :) מארגנת קבוצת הכנה למיוני רפואה בת"א,
כל מי שמעוניין - תשלחו הודעה פרטית ונתאם..
סיכומים ברפואה.
26/02/15 22:17
312צפיות
 אני מחפש אתר עם סיכומים ברפואה, בכל התחומים ואני לא מוצא אז אשמח אם תתנו לי אתר כזה, כדאי שאני יראה מה לומדים בתואר באופן כללי כמובן,אני למדתי בעבר איזה קורס אחד בקרדולוגיה ( לפני שנה וחצי- שנתיים) ,ואני אבדתי את כל החומר ( היה לי למעלה מ7500 עמודים) כי פירמטו לי את המחשב,והכל נמחק, אז אני מחפש עכשיו עוד פעם את החומר, ואגב מה שאני ראיתי, עד עכשיו היה בעברית אז אנא- להפנות אותי לחומר בעברית. אפשר להפנות גם לספרים+ מאמרים אבל מרמה- התחלתית ואז להמשיך ( אני מחפש  - חומר גם כי אני מאוד אוהב ללמוד את התחום, הזה וזה- מעניין אותי וגם לבדוק מה הרמה- וחוץ מזה אני חושב גם על כיוון של ,להיות יעוץ רפואי אז רוצה לראות קצת יותר על מה מדובר).

תודה מראש בברכה נתנאל. 

חברה עזרה בבקשה?
28/02/15 19:11
100צפיות
אשמח להתייחסות תודה מראש.
אני לא מכירה אתר כזה
01/03/15 11:13
126צפיות
סטודנטים לרפואה מקבלים את הסיכומים שלהם מחברים לכיתה שמסכמים את השיעור או מסיכומים שנעשו בדרך הזו בשנים קודמות. גם האתרים שאני מכירה שבהם יש ריכוז של הסיכומים האלה הם אתרים עם גישה מוגבלת לסטודנטים עצמם. גם אם לא יש בעיה בהעברה של סיכומים שנועדו לחברים לכיתה לאנשים אחרים (אני אישית לא אשה את זה, וכמי שסיכומים שלה מסתובבים בפקולטה אני מעדיפה לחשוב שגם אחרים לא יעשו את זה).
מעבר לסיכומים של הרצאות ברפואה אני לא מכירה שום דבר: רוב ספרי הרפואה הם באנגלית ואני לא מכירה אתרים שבהם יש סיכומים של אותם ספרים או חומר אחר נגיש בעברית.

זו כנראה הסיבה שאתה לא מקבל תגובות לבקשה - לאנשים אין לאן להפנות אותך, לכן הם לא מפנים.
הבנתי.
01/03/15 11:51
67צפיות
אני חשבתי על מה שאת אומרת, אבל לפי מה שאני זוכר היה לי אתרכם מלא סיכומים ( אפילו ברמה של-תואר- התמחות) אבל אני לא מוצא אותו, חוץ מזה ברפואת לב היה לי למעלה מ7500 עמודים (בעברית) לאח שעשיתי עבודה די קשה וחיפשתי סיכומים והכנסתי את כולם לפי הסדר לתוך תיקיה ומשם לוורד זה דווקא היה אחלה, חומר ברמה גבוהה, אותו דבר כמו ברמה של  של תואר ואיך אני יודע את זה?, פשוט מאוד היה כתוב קורסים+ שם המרצה והכל שם ,ועכשיו אין לי את כל החומר מכיוון שפרמטו לי את המחשב והכל נמחק לצערי, אבל חשבתי שגם זאת הסיבה שבאמת אין לכם זה באמת מבאס אני+ ימשך לחפש אולי ימצא חלק ( בנתיים יש לי בכמה תחומים (6) ברמה טובה) תודה על העזרה בכל זאת ועל התייחסות - בברכה נתנאל.
אני אשמח לסיכומים
01/03/15 11:55
82צפיות
של הרצאות ברפואה בכל מיני תחומים ( מה שקיים ואת מכירה) הבנתי שללמוד מהסיכומים האלו זה אפשרי - ואין בעיה? אז אשמח שתתני -לי אותם ( אפשר גם בפרטי) תודה מראש.

.
כמו שכתבתי
01/03/15 12:06
82צפיות
אני לא אעביר את הסיכומים האלה (גם לא בפרטי). הסיכומים האלה נכתבים על-ידי סטודנטים שלא מניחים שהם ייצאו ויגיעו גם אל אנשים אחרים. כמי שכותבת סיכומים בעצמה גם אני לא ארצה שהסיכומים שלי יועברו בצורה חופשית על-ידי אנשים אחרים. אני מבינה את הרצון שלך להיחשף לחומר וללמוד אבל אני לפחות לא מרגישה נוח להעביר את הסיכומים שאנשים נתנו לי על סמך היכרות או השיוך שלי לפקולטה (מאוד יכול להיות שאנשים אחרים מרגישים אחרת וזה לגיטימי, אבל זו דעתי).
לא הבנת אותי.
01/03/15 12:10
80צפיות
אני מדבר על הרצאות הרפואה( סרטונים), לא על הסיכומים - של הסטודנטים  את הבנת אותי עכשיו?, כנראה שלא הייתי עוד פעם ברור, את אומרת -אמרת שיש הרצאות ברפואה נכון?,אז בקשתי שתקשרי אותי להרצאות האלו זה הכל, אני הבנתי לחלוטין מה שאמרת בשר לסיכומים האחרים, למזלי אני קולט מהר אבל כוונתי הייתה שונה אלה שאם יש הרצאות ברפואה( שוב סרטונים יוטיוב וכדומה) ברמה טובה תביא לי קישור עליהם ( אני לא רוצה ולא ירצה גם את היסיכומים אם זה לא חוקי או לא נוח לך אבל זאת לא כוונתי בכלל) עכשיו הצלחת להבין את כוונתי?

ואם את יכולה להפנות אותי להרצאות( ואדיו אם יש כאלו) אני אשמח..
וליחה על חוסר הבהירות במה שכתבתי.

)
באמת לא הבנתי אותך
01/03/15 12:13
86צפיות
אבל בכל מקרה אני לא מכירה אתרים שבהם יש הרצאות ברפואה. אני גם לא בטוחה למה אתה מתכוון כשאתה מדבר על הרצאות - שיעורים מצולמים? כי הדרך היחידה שהרצאות יהיו חומר כתוב הן אם מישהו סיכם אותן.
הרצאות באנגלית זה משהו אחר - אני לא מכירה אתרים ספציפיים אבל אני בטוחה שאם תחפש הרצאות מצולמות באנגלית מבתי-ספר לרפואה (או Premed בארצות-הברית שזה בעיקר ביולוגיה וקורסים בסיסים ברפואה) תוכל למצוא הרבה חומר.
כן כמובן.
01/03/15 12:18
60צפיות
זאת כוונתי וסליחה שלא ציינתי את זה מהתחלה עכשיו ערכתי את הודעה. חשבתי שיש כמו בתחומים אחרים למשל מתמטיקה-פיזיקה את כל החומר של הקורסים (מצולם) וגם ככה אני למדתי את התחום הזה קצת ועוד תחומים אחרים, זאת הייתה הכוונה שלי ועכשיו הצלחת להבין אותי אחרי שהייתי יותר ברור ,אני באמת מתנצל על חסר בהירות.

אז אם יש הרצאות בעברית מצולמות אני אשמח כי אנגלית ואני לא חברים טובים לצערי ואני צריך לשפר את היכולת הזאת אבל לצערי זה קושי שלי בלימודים ( אני ליקוי למידה גם) אז אם קיים והבנתי שיש רק באנגלית? אז זה קצת היה קשה לי אם לא בלתי אפשרי, טוב תודה בכל מקרה - אני יחפש לבד.
יכול להיות שזה קיים
01/03/15 12:55
64צפיות
אבל אני לא מכירה מקום שמרכז הרצאות כאלה. אצלנו יש כמה קורסים שצולמו אבל אני חושבת שאין גישה חופשית אליהם וזה מחייב סיסמה של מי שרשום לאוניברסיטה.
אוקי הבנתי.
01/03/15 13:03
58צפיות
תודה רבה על העזרה אני אסתדר אם מה שיש לי ואולי יחפש חומר בעצמי באמת תודה על התייחסות  ועל הסבלנות שהפגנת כלפי.
סף זימון למו"ר - טכניון
26/02/15 19:08
316צפיות
מישהו יודע  מה היה הסף הסופי שנה שעברה? אני יודע שהוא התחיל מאוד גבוה אבל בטח קצת ירד.
לא מוצא את זה באתר שלהם.
תודה!
º
הייתי ביום הפתוח בטכניון ושאלתי מה הסכם השנה אמרו לי 94.3
27/02/15 08:59
175צפיות
שאלה לNEAL ולשאר חברי הפורום
28/02/15 22:37
158צפיות
הסכם הזה- נאמר לכם באופן רשמי, או בדרך אגב כאיזו שמועה?
האם אפשר להסתמך על זה ?
האם סכם זה עתיד לרדת במעט? או שהוא סופי?

תודה!
תודה לעונים
28/02/15 23:28
141צפיות
אני לא מבין - אמרו ביום הפתוח מה יהיה הסכם? ממתי מכריזים על זה לפני סגירת כל הציונים מהפסיכומטרי וכו'? והאם לסמוך על זה? 
כי אם זה אכן באזור של 94.3 אין לי מה להירשם עם ה-93.19 שלי.. (מה נהיה איתם? לפני שנתיים זה היה סכם לגמרי ריאלי לרפואה).
תודה בכל אופן. 
94.3 היה הסכם בשנה שעברה
01/03/15 09:56
119צפיות
אני לא בטוח שאפשר לדעת כבר מעכשיו מה יהיה הסכם בדיוק.
בד"כ מעריכים סכם של 92-94, כשהקצה הנמוך פחות סביר.
מה ממוצע בגריות- פסיכומטרי שצריך
03/03/15 19:52
39צפיות
כדאי לקבל סכם שכזה?
תודה מראש לעונים.
כמו שכתבו לך
01/03/15 11:14
142צפיות
בשנה שעברה הסכם בטכניון היה קצת מעל 94. בשנה שלפני כן אם אני לא טועה הוא היה קצת מתחת ל-94 (מעל הסכם שלך). אין דרך לדעת מה יהיה השנה - אלה דברים שמשתנים משנה לשנה.
ניסיתי לחשב על סמך תואר אקדמי
02/03/15 11:08
96צפיות
וכל מה שזה אפשר זה רק בעזרת פסיכומטרי ובגרויות
איך מתגברים על הבאג הזה?
ארכיון הודעות
Flix
פורום עסקים

פורום עסקים החדש

המקום החדש שלך להתחבר לעסקים כנסו ושתפו בכל נושא >>>

עסקים נבחרים

עוד...