בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם:ברוכים הבאים לפורום הכי מדהים בתפוז,הכי בריא והכי מרגש,אנא שימו לב לכללי הפורום שכתובים בצד שמאל של המסך,והפקידו לשמור עליהם.
אנו עובדים קשה בכדיי ליצור אווירה ביתית ותומכת בפורום ולספק את כל הכלים להם אתם זקוקים בכדיי לנהל אורח חיים בריא ולשפר את בריאותכם.אתם מוזמנים אל מאמרי הפורום ואל הסיפורים האישיים,לצפות באלבומים ועוד....
מקווים שתנו הנהלת הפורום

שימו  נא לא לפרסם תפריטים אישיים!  כללי הכתיבה בפורום
ברוכים הבאים לבית החם שלנו, אנו כאן בכדי לתמוך ולעודד אחד את השני  לטפח כבוד אהבה ודאגה לבריאותנו. למידע נוסף:

אנא הקפידו להעלות את שאלותיכם בשרשור השאלות!
 אנא שמרו על כבוד הדדי והתנהגות נאותה. 
אין בפורום אנשי מקצוע, המידע והעצות אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי.
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה שרשור הישגים אישיים- 1.9.2014
01/09/14 14:52
6צפיות

אנא הגיבו ישירות בקטגוריות המצורפות. 
תודה מראש.

פעילות גופנית
01/09/14 14:53
2צפיות

איזו פעילות ועשייה מהנה היתה היום?

º
הליכה
01/09/14 15:40
2צפיות
שקילה שבועית
01/09/14 14:54
2צפיות

פה לצידכם זו הבמה עבורכם

תזונה בריאה
01/09/14 14:55
5צפיות

היתה היום?
האם שילבנו גם מאכלים הנחשבים לפחות מזינים ובריאים?
מהן התחושות?

º
עד כה עובר ומרגיש מצויין
01/09/14 14:58
1צפיות
אחרי אתמול
01/09/14 16:06
שממש לא שמרתי (הפיצה הטבעונית הייתה מעולה ) היום בינתיים הולך סבבה ומקווה להמשיך לשמור בהמשך היום ובמהלך השבוע בכלל.
º
שתייה מספקת
01/09/14 14:56
2צפיות
מים עם לימון
01/09/14 14:58
4צפיות
על הבוקר
קפה אחד
ולאחר מכן השלמה של עוד מים מרעננים. אני מרוצה

º
נקודות אור
01/09/14 14:56
2צפיות
º
אתמול למרות שהייתה חגיגית יום הולדת די שמרתי.
01/09/14 15:01
הודעה נעוצה סקר: חזרה ללימודים ותזונה נכונה
31/08/14 09:48
125צפיות

חז"ל כבר אמרו שאם אין קמח אין תורה, ואכן תזונה נכונה ובריאה היא תשתית בסיסית ובעלת השפעה חיובית להצלחה בלימודים,
על רכישת מיומנויות ואפילו על פיתוח קשרים חברתיים.

בואו נזכר רגע בתקופה שבה הינו ביסודי/ חטיבה/ תיכון.

האם היתם אוכלים ארוחת בוקר לפני היציאה מהבית, או "חוטפים משהו" ורצים החוצה?

האם לקחתם ארוחת עשר או מקבלים כסף לחטיפים בקפיטריה?

היתם שותים מים במהלך היום או מוגזים למינהם?

האם הרגשתם עירניים, חיוניים ורעננים בשיעורים?

אם היתם יכולים לשנות משהו, מה זה היה? 
אולי שבמכונות/ בקפיטריה ימכרו מאכלים בריאים יותר במקום חטיפים, שתהיה מודעות גבוה יותר לאורח החיים הבריא ולחשיבות התזונה הנכונה וכדומה?

מחר ב-1 לספטמבר, התלמידים חוזרים לספסל הלימודים, אילו תובנות, טיפים ועצות יש לכם להעניק להם? כל דבר הקטן ביותר, נשמח לקרוא.

שנת לימודים פורייה ובריאה

עונה בתור אחת שעדיין מתרגשת מה-1 בספטמבר
31/08/14 10:57
54צפיות
התשובות שלי יתחלקו ל-2- יסודי וחטיבה- למדתי בבתי ספר יותר קטנים וקרובים לבית וההורים יותר דאגו לי ולאחים שלי. ולתיכון- גדול, אזורי, צריך לצאת מוקדם יותר להסעה, לומדים הרבה יותר שעות, לפעמים יש דברים אחרי בית ספר אז לא חוזרים הביתה ובאיזשהו שלב בחטיבה או בתיכון ההורים הפסיקו לדאוג לנו לארוחת בוקר ואוכל לבית ספר- היה הכל בבית, מי שרצה הכין לעצמו.

האם היתם אוכלים ארוחת בוקר לפני היציאה מהבית, או "חוטפים משהו" ורצים החוצה?

יסודי וחטיבה- קורנפלקס וחלב וכוס שוקו.
תיכון- לפעמים. בד"כ לא. גם עכשיו לא תמיד אני אוכלת בבוקר.
האם לקחתם ארוחת עשר או מקבלים כסף לחטיפים בקפיטריה?

יסודי וחטיבה- קפיטריה הייתה לפעמים, לא משהו קבוע וכשהייתי זוכרת לקחתי כסף. זה היה מדמי הכיס, לא משהו שההורים היו נותנים כסף במיוחד בשבילו. הייתי לוקחת סנדויץ' לבית ספר- כמובן שממרח שוקולד היה האולטימטיבי [זה היה בימים לפני שהבינו שזה לא ממש בריא] אבל היו גם תקופות של גבינה לבנה עם או בלי ירקות. הייתה גם תקופה שקומקום בכיתה היה אטרקציה ואז היינו מביאים מנות חמות [שוב, לפני שהבינו שזה לא בריא...].
תיכון- אם הייתי טורחת להכין מראש הייתי לוקחת סנדויצ'ים לבית ספר, כשלא ואם לא היה לי כסף לקפיטריה זה היה מבאס במיוחד בימים שהייתי לומדת עד שעה מאוחרת. בקפיטריה היו גם ממתקים וחטיפים אבל היה גם אוכל מבושל, לא הכי בריא אבל לפחות אוכל חם.
היתם שותים מים במהלך היום או מוגזים למינהם?

מוגז לא שותה בכלל, עושה לי רע בגוף. מים זה משהו ששותים בבית באופן קבוע והרגל שחלחל. לפעמים הייתי מערבבת קצת סירופ פטל בבקבוק או לוקחת שוקו או בתיכון קונה פחית ענבים. אבל ברוב המוחלט של המקרים הייתי לוקחת איתי בקבוק מים קטן.
האם הרגשתם עירניים, חיוניים ורעננים בשיעורים?
יותר תלוי על איזה שלב ביום מדובר ומי העביר את השיעור. ואם זה היה שלב בחיים שאהבתי את בית ספר או לא.
אם היתם יכולים לשנות משהו, מה זה היה?

לטרוח להכין סנדויצ'ים לבית ספר... בת'כלס בבית הייתה מודעות יחסית גבוהה לאורח חיים בריא. מעולם לא שלחו אותנו עם חטיף במקום אוכל או משהו בסגנון.
מחר ב-1 לספטמבר, התלמידים חוזרים לספסל הלימודים, אילו תובנות, טיפים ועצות יש לכם להעניק להם? כל דבר הקטן ביותר, נשמח לקרוא.

לקחת אוכל ומים ולא לוותר על זה
אם זה יום ארוך לקחת 2 סנדויצ'ים או אפילו שלושה
להימנע מקפיטריה ומכונות ככל האפשר
ממתקים זה לא אוכל- ובזה נכללים גם כריות [או בכלל דגני בוקר ממותקים יתר על המידה], ממרח שוקולד/ אגוזים, שוקו ומיצים שהם לא סחוטים טריים. גם חטיפים זה לא אוכל. גם מנה חמה לא.
מרגישים את התאים במוח כבר נשרפים מרוב חומר ללמוד/ שעמום בשעורים? קחו משהו קטן אתכם- ירקות חתוכים, פירות, חטיפי אנרגיה, אפילו חטיפים קטנים כמו בייגלה או במבה. אגוזים במידה.
עונה
31/08/14 11:11
35צפיות
האם היתם אוכלים ארוחת בוקר לפני היציאה מהבית, או "חוטפים משהו" ורצים החוצה?בלימודים נראה לי שלא , אולי שהנייתי ביסודי אחר כך לא רק כריך
האם לקחתם ארוחת עשר או מקבלים כסף לחטיפים בקפיטריה?תלוי באורך היום נדמה לי לרוב שני כריכים
היתם שותים מים במהלך היום או מוגזים למינהם?מים בלבד
האם הרגשתם עירניים, חיוניים ורעננים בשיעורים?באמצע הייתי אני חושבת
אם היתם יכולים לשנות משהו, מה זה היה? שהייתי צריכה יותר לאכול את הכריכים לא ממש השתגעתי, ובסוף היום הייתי חוטאת "שלוקים" כאלה \חמצוצים דברים זולים שכאלה והתמכרתי....
אולי שבמכונות/ בקפיטריה ימכרו מאכלים בריאים יותר במקום חטיפים, שתהיה מודעות גבוה יותר לאורח החיים הבריא ולחשיבות התזונה הנכונה וכדומה?אני בעד
עונה:)
31/08/14 12:55
33צפיות
ביסודי... היה בקבוק מים, פרי\מלפפון וסנדוויץ'. אני רק זוכרת שלא אהבתי את הסנדוויצ'ים הרבה פעמים. עד שאכלתי אותם (ב-10:00) הם נהיו פיכסים. אז ביקשתי מאמא שתלמד אותי לבשל משהו, וכשהייתי חוזרת הביתה רעבה לבית ריק הייתי מחממת משהו או מכינה לי פסטה\חביתה (לא ידעתי להכין משהו אחר, בכל זאת, כיתה ג') על הכירה החשמלית :)
באיזשהו שלב הוסיפו צהרים חמה מבית הספר ("מבושלת") שהייתה מגעילה נורא בדרך כלל, היינו עושים עם זה מלחמות אוכל. גם כשהיה משהו טעים היה פדיחות לאכול מזה, חח.
בחטיבה נהייתי עוד פחות בריאה, תקופה מגעילה באופן כללי בחיים שלי, הייתי קונה פסטה בקפיטריה ולפעמים קולה (שעד אז בקושי פעם בשנה הייתי שותה). בתיכון כבר החלפתי לסלט ולפעמים קפה\שוקו, אבל עדיין מהקפיטריה. לא יודעת למה לא הכנתי סנדוויץ'. זכרונות ילדות כנראה:)
דבר טוב שיצא מזה - כשיוצא לי להכין סנדוויצ'ים לילדים במשפחה, אני משקיעה ממש. עם פתקים קטנים, מדבקות והכל - ואפילו מוציאה את הקשה של הלחם, מה שאמא שלי לא סובלת :) . (הקשה לא בריא יותר משאר החלקים של הלחם!)
נוהל בוקר, כריך ומים
01/09/14 15:15
5צפיות
הילדים שלי ביסודי.
1. בוקר - בקושי אוכלים. בד"כ צ'ריוס וחלב. לפעמים ביסקטטוים עם שוקו - אני יודע שזה לא הדבר הכי בריא בעולם :)
2. כריכים - רק עם חביתה טרייה שהוכנה ע"י אבא שלהם בבוקר. אני מנסה לשכנע אותם לגוון. לא הלך עד עכשיו
3. מים - מחייב אותם לקחת בקבוק מים לבית הספר, במיוחד לאור מזג האויר שיש כאן במדינה.

היי! כמה רעיונות
01/09/14 15:42
יש לי אחיינים ביסודי ובגן, כדי לעודד אותם לקחת מים, קישטנו יחד את הבקבוקים שלהם בצבעי טוליפ. לא בטוחה אם שיפר משהו, אבל לפחות נהנו מהפעילות ואני עשיתי וי על בייביסיטר שמח:)
משהו שיכול לעזור לשכנע אותם לגוון במילוי- גיוון בסוג הלחם. (לחמניה, פיתה, וכו'). במקום לנסות לשכנע, אפשר להכין לארוחת הערב כמה כריכים, לפרוס לחתיכות, ולשאול דרך אגב אם יתחשק להם משהו כזה מחר לבית הספר;)
וארוחת בוקר שהקטנים אצלנו אוהבים לאחרונה - שייק פירות.  הם גם לא אוהבים לאכול יותר מדי בבוקר, אבל בגלל שזה משקה הם נהנים מזה יותר.
הודעה נעוצה "המטרה שלך בחיים...
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 21:03
67צפיות
היא לא לגרום שהם יאהבו אותך.
המטרה שלך בחיים היא לגרום שאתה תאהב אותך." ~ אייל אברהם לוי.

מהן המטרות הקטנות שלנו, לשבוע החדש שהגיע עלינו לטובה?

החלטות חיוביות ובריאות? התוכניות?

והשבוע
30/08/14 21:11
45צפיות
) יש יום הולדת להשתדל בתזונה , אבל זה "מקס ברנר" לא נראה שאשמור מדי אבל בגבולות  הנורמליות נגיד אזמין מנה קטנה ולנתחלק חצי\לא לסיים אתגר
)יום הולדת מציב אתגר של להיות שמחה , להנות , לא להתעצבן
)עוד הופעה ועוד ארוחה מחוץ לבית לעמוד באתגר ולהזמין שפוי.... ולא לבוא רעבה מדי
לקחת בקלות ולא להיות בלחץ בהופעה ופשוט להנות....אם יהיה אומץ אולי לגשת לאומן(רותם כהן)
ושבוע של חווית כמו שאמרתי להנות....
לא לאבד אופטימות... לא להיות לחוצה...

רוגע ושמחה..
31/08/14 17:58
11צפיות

איזון ובחירות נכונות. חשוב.
בהצלחה עדי יקירה ושבוע נפלא.
המטרות לשבוע של חזרה לשגרה
30/08/14 22:34
44צפיות
עוד יום חופש אחד מחר והמטרה להעביר אותו בכיף עם הילדון וחבר שלו בהמשך השבוע חזרה לשגרה של עבודה

המטרות -  
פעילות במצטבר 35 ק"מ של שחיה/ הליכה/ קרוס
לשמור על מסגרת התזונה שלי
אמא נפלאה
31/08/14 17:59
10צפיות

שתהיה שנה מוצלחת!

º
תודה
31/08/14 21:14
3צפיות
מטרה עיקרית, ולא רק לשבוע הזה
30/08/14 23:01
38צפיות
לאזן את התזונה.

אני כבר 3 שבועות בתקופה לא קלה שעדיין בעיצומה (סוג של סיוט), וזה כלל אובדן תיאבון שאמנם חזר אבל לא באופן רגיל ועדיין אני במצב בו אני אוכלת "כי צריך", ולא בא לי הרבה דברים ואני מרגישה שנוצר לי קצת בלאגן בתחום. באופן טבעי ירדתי במשקל, ולמרות שעדיין יש מה לרדת (אם כי לא הרבה) אני יודעת שלאור האופן שזה קרה אני גם יכולה לעלות קצת (והאמת שזה לא כל כך מזיז לי, אני לא מחשיבה את הירידה במשקל כהישג לאור האופן בו זה קרה). היות שממש לא בא לי לבשל אני צריכה למצוא פתרונות פשוטים יותר.

לצד זאת יש את נושא השינה - בשיא ישנתי ממש גרוע וממש מעט, כולל יקיצה טבעית אחרי 6 שעות ופחות מזה (ברוטו, כולל התעוררויות), ואין לי ספק שגם זה השפיע. עכשיו אני ישנה יותר, אבל עדיין לא להיט.

חוץ מזה צריך לטפל בעור הפנים... ודברים בסגנון. חלק מזה יצטרך לחכות קצת, כרגע אני בעיקר במצב של תחזוקה בסיסית.

ואחרי כל זה... להתאזן בכללי, כי החיים צריכים להמשיך.

חיבוק גדול וחם..
31/08/14 18:01
15צפיות

שהכל, הכל יסתדר בצורה הטובה ביותר!
כאן כולנו איתך.. נשמח לראותך יותר.
01/09/14 12:37
5צפיות
מנסה כשלב ראשוני לצאת "לאוויר", אתמול הלכתי עם ידיד והכלב לטיול בפארק הירקון וזה עשה לי טוב.

נהדרת. החלטה נהדרת.
01/09/14 14:14
7צפיות

מחכה לשמוע לשלומך, גם בהמשך.
º
אחרי שבועיים של שחיתות- מטרה אחת- לחזור לתלם
31/08/14 00:39
15צפיות
º
שבוע מוצלח טל אהובה!
31/08/14 18:02
3צפיות
שבוע של חודש חדש
31/08/14 09:29
35צפיות
זה הזמן הזה שכבר מתחילה להרגיש את השנה העברית ההולכת ומסתיימת וגם עוד שנה בחיים שלי (חודש לפני יום הולדת )
זמן מתאים להחלטות חדשות.
השבוע מחליטה להמשיך בפעילות הגופנית היום-יומית, לשמור על התזונה הנכונה. ביום רביעי אהיה בחופש מהעבודה, שוב לצורך עניין רפואי, מקווה שגם בעניין הזה תהיה התקדמות והחלטות נכונות. ואת המשך הזמן של אותו יום מחליטה לנצל כראוי.
שיהיה שבוע נהדר לכולם, בהצלחה לתלמידים שמתחילים שנת לימודים חדשה והצלחה לכולם במטרות.
º
נטע, בהצלחה רבה בהכל
31/08/14 18:03
3צפיות
המטרות להשבוע
31/08/14 12:02
24צפיות
להוריד את הקילו שהעלתי
לבדוק משקל אצל האחות בקופת חולים
לשמור על הדיאטה
לשמור על הליכה יומית
º
שבוע שמח ומספק!
31/08/14 18:04
5צפיות
º
תודה
31/08/14 18:08
3צפיות
המטרות
31/08/14 12:26
30צפיות
לשמור על עצמי שמחה אחרי סופ"ש לא נעים
לחדש לעצמי דברים בתפריט, מתחיל להיות לי מצ'עמם :) (היוגורט בבוקר מתחיל להיראות זוועה, היום בקושי הצלחתי לבלוע אותו, חח.)
3-4 פעמים הליכות השבוע - 5 קילומטר.
להתחיל לו"ז של blogilates.
לרוץ 10 דקות רצוף.
ולפנות לי זמן לרקוד קצת פעם-פעמיים השבוע :)
לסיים סוף סוף את התמונה שאני מכינה להורים. כבר מתעכב המון זמן. +ברכת כלה לאחותי.
לקנות לעצמי משהו - מה, מגיע לי :)
הכי הכי..
31/08/14 18:06
16צפיות

מגיע לך בעולם.. ים של שמחה, בריאות והצלחה, מקסימה!

מטרותיי:
31/08/14 18:18
28צפיות

מיקוד השבוע הוא חזרה חלקה ללימודים
אומנם למדתי ללא הפסקה בבית למבחנים הקרבים, אך לחזור לשגרה של הכיתה, החברים, המרצה, להיות מרוכזת ומפוקסת. .

טיפוח הגוף והנפש:
להקפיד על שגרת הטיפוח הטבעית שלי לפנים. יש לי מעין פריחה בפנים.. מאז שחזרתי מהים. אז השבוע תהיה שגרת טיפוח טבעית לחלוטין.
בהמשך לכתוב לעיל, לרכוש שמן קוקוס ולהתנסות לראשונה במסכות ביתיות לשיער ולפנים.
לחזור לשתות באופן יום יומי מים עם לימון שגם כן תורם לעור הפנים
לעשות תכנון לחודש החדש בכדי להיות אף יותר בריאה, מלאת מצב רוח טוב, אנרגטית ושתהיה למידה אפקטיבית.
לחזור לעשות פעילות גופנית עם תוכנית הכושר של גלעד, אני ממש מתגעגעת!

בנוסף:
לדבר כמה שיותר עם בנות הדודות כדי לשמוע איך עובר עליהן השבוע הראשון ללימודים

לדבר עם סבתא האהובה.

ולפנות את המקרר הנוכחי שעשה עבודה נאמנה במשך שנים רבות בכדי לקבל בברכה את החדש. 

שבוע מבורך בכל טוב!

שיהיה בהצלחה!
31/08/14 23:04
12צפיות
ומעיין - לגבי שגרת טיפוח, גם אני חזרתי מהים הקיץ הזה עם פריחה בפנים - אני לא יודעת אם זה אותו הדבר. בכל אופן עזר לי בוץ מים המלח (כשאני שם אני סוחבת מהים קצת בוץ.. עדיף לגנוב בוץ מאשר מגבות, חח) ומשחה לעור מגורה של ד"ר פישר, לא בדיוק משחה, יותר ג'ל..
אם את מחפשת דברים טבעיים - הייתי משתמשת במסיכה משיבולת שועל, יוגורט ובננה.
תודה רבה
01/09/14 14:21
5צפיות

בשיבולת השועל אני משתמשת באופן קבוע באותה השגרה שהזכרתי למעלה זה באמת מאד עוזר!

תודה על הרעיונות, בוץ ים המלח נשמע נהדר!!

יום 23 ~100happy days challenge
הודעה זו מכילה תמונות
01/09/14 14:48
5צפיות

מהו הדבר הקטן שעשה אתכם שמחים ביום זה ה- 1.9.2014

יום 23 לפרוייקט מתחיל, מצפה בקוצר רוח לקרוא אתכם

והיום:
01/09/14 15:02
4צפיות
הילדים של בת דודה"נהפכו "לגדולים" כיתה א ראיתי תמונה והם כאלה מקסימים....
וההופעה שחיכתי לה של רותם כהן....

אני לא יודעת אם מישהו היה פה בדיוק לפני שנה
01/09/14 15:18
9צפיות
אבל בדיוק לפני שנה, בעצם לפני שנה ויום, העולם שלי התהפך והכל מסביבי הפך לשחור.

ההורים שלי חוו תאונת דרכים מאוד קשה (אלוהים יודע איך הם יצאו משם חיים), את ראש השנה בילינו ארבעתנו (אבא, אמא ואחותי) בבית החולים, גיליתי שבן זוגי באותה התקופה, שהיה חברי הטוב ביותר כמה שנים, בגד בי עם כמה וכמה בנות, האוכל תפס אצלי מקום רגשי מטורף ואתם בטח מתארים לעצמכם שכמובן המשקל היה בהתאם. הכי מסביבי היה שחור. בדיוק קיבלתי את הקידום בעבודה והיה לי עמוס מאוד, לחוץ בטירוף. הייתי רצה בין הבית חולים לבין העבודה. אחותי הייתה באותה התקופה חיילת בצנחנים והיא עשתה מה שהיא יכולה. הכל נפל עלי. הייתי צריכה לעזור להורים שלי בהכל, לקלח את אמא שלי, לעשות קניות, לנקות, לבשל. לא היה לי זמן לעצמי.
כל החברים שלי באותה התקופה נטשו אותי כליל מאותו הערב שגיליתי שבן זוגי בגד בי. היינו חבורה מגובשת, הם היו החברים היחידים שלי. חוץ מהחברה הכי טובה שלי מאז ומתמיד לא היה לי אף אחד. הייתי לבד לבד לבד.

אני זוכרת שישבתי עם חברה אחרת שלי שגרה רחוק בירושלים באיזה שבת באותה התקופה. אני זוכרת את עצמי בוכה אך אומרת לה בנחרצות
"תקשיבי לי ותקשיבי לי טוב טוב - אני לא הולכת לוותר! אני לא הולכת להרים ידיים! אעשה כל מה שצריך בשביל לתקן את המצב הזה ולעלות למעלה".

עם הזמן הכל נרגע. ההורים שלי החלימו לאט לאט, אחותי השתחררה, התפקיד כבר הפך להיות מוכר וקל והתמיכה והערכה מהבוס שלי לא איחרו לבוא. לאט לאט הצלחתי לחזור לעצמי, לאסוף הכל ולתקן. ותמיד נזכרתי איך שחודש ספטמבר האחרון היה שחור עבורי.
לאט לאט הכרתי חברים, חזרתי לצאת ולבלות. זו הייתה תקופה שלא יכולתי להתחייב לאף אחד, לא יכולתי לתת אמון באף גבר. מצאתי את עצמי שובבה לא קטנה וזה לא הפריע לי. ידעתי שאני יכולה לעשות מה שבא לי וכי מותר לי. לא מיהרתי, היה לי טוב במקום שאני נמצאת בו.
ואז, בסוף חודש מרץ, ברק חזר (למי שלא יודע אני וברק מכירים מכיתה ד. היינו החברים הכי טובים כל הילדות ותמיד היה שם משהו). הקשר שלנו נותק כשכל אחד מאיתנו הלך לצבא, אני גם עברתי דירה באותו הזמן. ברק היה חובל והיינו נפגשים בערך פעם בשנה. רק כדי להתעדכן. ואז כשהוא חזר באותה התקופה דברים נראו אחרת. עד היום אנחנו לא מבינים איך לאף אחד מאיתנו לא היה את האומץ לעשות את המעשה. ואם לומר את האמת, אם ברק לא היה מעז, אני מתארת לעצמי שעד עכשיו זה לא היה קורה.

ב24 לחודש, ממש עוד כמה ימים, נחגוג את ערב ראש השנה.
זהו גם התאריך שבו אני וברק נחגוג יחד בדיוק חצי שנה של זוגיות מושלמת. אחת כזו שבחיים לא חוויתי. ללא ספק אהבה מטורפת.
השנה אני לא אחגוג בבית חולים עם טייקאווי של נודלס סיני. השנה אשב עם כל המשפחה המורחבת שלי סביב שולחן נקי וגדול, כשאהיה לבושה בבגדים חגיגיים ולבנים.

-------------------------------------
אני יודעת שקצת חפרתי, אבל הייתי חייבת לפרוק. באמת שאני לא מאמינה שעברה כבר שנה.
יש פה מישהו שזוכר את התקופה הזו?
אולי שווה לי לחפש הודעות שלי מאותה התקופה פה ולקרוא שוב.
º
וואו מרגש
01/09/14 15:26
1צפיות
אני זוכרת את הסיפור שלך...
01/09/14 15:48
איזה כיף לשמוע שקמת על הרגליים!
מאחלת לך את אותם הכוחות להמשיך ואף פעם לא לוותר וכמובן... המשך זוגיות מושלמת עם ברק!

º
בוקר טוב ו- ליום שני
01/09/14 09:23
18צפיות
בוקר טוב..
01/09/14 09:26
17צפיות
אתמול היה אימון טוב אחרי הרבה זמן שלא התאמנתי כמו שצריך בגלל הוירוס שתקף אותי.
היום לא מתוכנן אימון, יש איזה כנס שאני צריכה להיות בו ואני ממש לא רוצה, כ"כ לא רציתי שיגיע היום הזה!!
נקווה שיעבור בשלום... 

בכל מקרה, שיהיה יום טוב לכולם
בוקר של חזרה לשגרה
01/09/14 09:57
19צפיות
הורדתי את הילדון בביה"ס ב 7:50 ל"שלום כתה ד" והגעתי לעבודה מוקדם מהרגיל. מתקשה להכניס את עצמי לקצב של עבודה. תכף יהיה עוד קפה כי לא ישנתי טוב בלילה
בערב יהיה חד"כ
בוקר טוב
01/09/14 11:31
13צפיות
היה לי יום מעולה אתמול, יום הולדת של חברה, גם היה טעים....מקס ברנר ההיום ההופעה ההתרגשות רבה...

צהריים טובים,
01/09/14 14:40
6צפיות
חודש חדש, אווירה של התחלה חדשה באוויר

עוד מעט נוסעת ללימודים, מקווה שיעבור בהצלחה ובכייף.

המובילים מגיעים אוטוטו עם המקרר החדש, אני מחכה לסדר ולארגן מחדש את המצרכים בתוכו.
אני רוצה גם לרכוש מין נייר קשיח מיוחד כדי להניח על המדפים שלו, צריכה לברר איפה ניתן להשיג.

וזהו, מאחלת לכולנו המשך יום נעים ופורה
צהריים טובים לכולם
01/09/14 14:57
8צפיות
אני יודעת שנעלמתי, באמת שעוברת עלי תקופה מאוד עמוסה.
הספקתי לחוות כמעט שריפה בבית, מבחן מחצית שהלך מדהים, אבחון הפציעה ברגל שמשבית אותי מריצה להמון זמן, ארגון מסיבת בריכה כבכל שנה - והכי חשוב! סגירת שנה מאוד עמוסה וקשה עם הרבה עליות וירידות.

בכל מקרה, אני יודעת שאני לא כותבת הרבה אבל באמת שהייתה תקופה מאוד לחוצה בימים האחרונים.

כרגע סוף סוף נחה לי לכמה דקות. בעיקר יושבת ולומדת בשקט.
ברק נוסע לשוויץ השבוע ומחר אנחנו מתכננים לנו יום כייף קצרצר. בנתיים מנסה לסיים כמה שיותר מטלות וש.ב כדי להשאיר את מחר כמה שיותר פנוי.

מה שלום כולם?
º
אנחנו גם מוזמנים למסיבת בריכה??
01/09/14 15:49
º
יום 22 ~100happy days challenge!
הודעה זו מכילה תמונות
31/08/14 18:25
12צפיות
והיום:
31/08/14 18:38
16צפיות
התחתכתי ,יום הולדת לחברה טובה "מקס ברנר":)
º
איך היה? נהנת?
01/09/14 14:18
2צפיות
º
חביב ,תודה
01/09/14 15:00
1צפיות
יום איכות עם סיסטר
31/08/14 21:27
14צפיות
בבוקר עבדנו יחד בת"א עבודה זמנית ליום אחד, ואחר כך נסענו לדיזנגוף סנטר והסתובבנו עד שאבא סיים לעבוד והחזיר אותנו הביתה
כייף לכן
01/09/14 14:17
3צפיות

גם עבודה יחד וגם יום כייף בסנטר? תענוג.

יום ראשון:
01/09/14 14:35
5צפיות
עוגיות הטחינה שאפיתי לצד הקפה, היה טעים ומפנק.
º
שרשור שאלות ועידוד לימים א'-ד'
31/08/14 07:03
5צפיות
ארוחת צהריים
29/08/14 16:45
77צפיות
מנסה לרדת חמישה קילו מה הדרת הטובה ביותר?
וגם האם לאכול שני שניצל תירס מטוגנים ואבוקדו שלם זה יותר מידי לארוחת צהריים?
אשמח לתגובתכם תודה:)
הנה החישוב הקלורי
30/08/14 11:36
44צפיות
שניצל תירס אחד רגיל לא מטוגן זה בערך 190 קלוריות תוסיף אותו לטיגון הוספת עוד 100 קלוריות בערך זה הופך כל שניצל ל300 קלוריות (יחד 600) אבוקדו זה בערך עוד 300 קלוריות הגעת ביחד ל900 קלוריות לארוחת צהריים

תעשה תחושבים עם עצמך , אתה יכול לאכול שניצל תירס לייט אגב שמכיל 100 קלוריות לשניצל
תשובה
31/08/14 07:28
15צפיות

הדרך הטובה ביותר, להרגשה נפלאה היא תזונה נכונה ובריאה- המכילה את כל אבות המזון, הויטמינים והמינרלים
בשילוב עם פעילות גופנית המתאימה לך במינון הנכון.

יום נעים

בוכה בלי הכרה
30/08/14 07:06
96צפיות
הי כולם,
קצת רקע: הפסקתי גלולןת ניביתי להרות לא הצלחתי גילו בעיה בבלוטת תריס, עליתי 10 קילו. התחלתי טיפולים פוריות - עליתי 20 קילו נוספים (100). הרופא הכריח אותי לרדת במשקל ירדתי 10 קילו והריתי. בלידה שקלתי 107. שבוע אחרי הייתי 97... מאז חלפו 4 חודשים וכיום אני 103 קילו... עליתי במשקל מאז הלידה ובא לי למות! לא עשיתי סקס עם בעלי חודש וחצי- הוא נגעל. הבטן נשפכת אני רוצה למות!
אין ספק שמה שאת מתארת
30/08/14 11:16
72צפיות
נורא , נשמע שבנוסף לכל החוויה הטראומתית הקשורה להריון והלידה קיים דיכאון והוא מובן יכול להיות שהחריף אחרי הלידה נשמע שפיתחת מנגון התמודדות לא הכי בריא .
אולי ללכת לרופא משפחה ולדבר על זה? הוא יוכל להפנות במידת הצורך לגןרמי טיפול רלוונטים כמו דיאטנית למשל במידה וזה רלוונטי

תנסי להתמקד בנקודות האור ולא נקודות האפלות כמו העובדה שעכשיו אתם משפחה שיש לך למי לדאוג .
זה לאממקופ של התנשאות אני לעולם לא הריתי או התחנתי אבל כאב לי לקרוא אותך ורציתי להתייחס  
בוקר טוב ilhr
31/08/14 07:22
26צפיות

קודם כל, תודה רבה שהרגשת איתנו בנוח בכדי לשתף ולפתוח את ליבך.

אני יודעת שזה לא מצב קל. לאחר הלידה.. הגוף עובר שינויים במיוחד לאחר טיפולי פוריות, הורמונים משתוללים, יש לא מעט לחץ ומתח וצריך להסתגל לסגנון חיים חדש.

קדם כל היתי מציעה להסתכל על הדברים החיוביים שקורים בחייך, הצלחת להרות והבאת לעולם אוצר, מתנה יקרה מפז, שיש הרבה שלא זוכים לכך 
תסתכלי עליו/ה, תשבחי את עצמך ותחייכי על המתנה היקרה הזו שתביא לחייך המון אור ושמחה, אין ספק בכך.

בנוסף, 4 חודשים לאחר הלידה זה מאד מאד טרי... תביני את עצמך, תטפחי את נשמתך, בסבלנות- תעשי צעדים קטנים, שינויים קטנים ותראי איך לאט לאט הכל מסתדר. היתי מתייעצת עם רופאים מומחים [מאד חשוב בעיניי], בודקת שהכל בסדר מבחינת בלוטת המגן, היתי נרשמת ליוגה [כאשר יתאפשר] משמיעה מוזיקה מרגיעה בבית, מכניסה לשגרת היום יום אוכל מזין ובריא שיתרום למצב רוח טוב יותר ולהרגשה שאין לה תחליף.

להמשיך לשתף אותנו בתחושות ובהתקדמות, לפרוק מהלב זה מאד עוזר.

ולחייך... ברגע שתחייכי ותפעלי מתוך הערכה לעצמך ולא מתוך הלקאה עצמית
היקום יחייך בחזרה אלייך.

שולחת חיזוקים ושפע איחולים לבריאות ושמחה גדולה. 

בוקר טוב :) ושאלה שהיא קצת אוף-טופיק אליכם
01/09/14 13:17
15צפיות
בתור אנשים שמודעים לבריאות ולחיצוניות, שחלקכם ירד וחלקנו מתכנן לרדת: יצא לכם שכינו אתכם "שמנים" על מנת להקניט?
המילה הזו משפיעה עליכם? או שמתוקף ניסיון ובגרות (וידע, אם אתם יודעים שזה פשוט לא נכון) היא מחליקה הלאה?
(או שזה תלוי ממי שומעים אותה, ואז זה עצם הכוונה להעליב שפוגעת ולא העלבון עצמו)
אשמח לשמוע, אם למישהו מתחשק לשתף :)
עונה
01/09/14 13:23
12צפיות
תראי חברים מלאים, אז הדדי יורדים , שם, קצת ספורט מאוד מחמיאה .... ואפילו צוחקים....
אבל מחברה שלי שהיא קצת " רזה" והולך בקלות אי להגיד שאני רגישה .... לזה ממנה אם תגיד שמנה יותר ממנה ...
מהמשפחה מאוד לוקחת ללב
ועדין רגישה ופגיעה ,עדין בזה אין חוסן....
אז ככה:
01/09/14 13:44
8צפיות
בתור הקדמה אציין ששמנה לא הייתי מעולם - בשיאי הייתי עם עודף משקל "אישי", זאת אומרת בגבול העליון של הBMI התקין אבל עדיין זה לא נחשב עודף באופן רשמי, רק לי זה הפריע (והעובדה שאני בעלת מבנה גוף קטן + נמוכה לא מקלה). ועדיין, היו מי שכינו אותי שמנה, לפעמים בתור הומור מטופש אבל כשהכוונה כן הייתה לעקוץ, ובזמנו הייתה לי חברה שהיא בעצמה תמיד הייתה עם עודף משקל משמעותי (20 ק"ג בימים טובים), שראתה לנכון להעיר לי על כל גרם שעליתי וכשמצאתי את עצמי מתחילה ללבוש מידה 38 בכלל היו לה הערות בנושא.
בתכלס לא שמתי עליה וגם על אחרים שאמרו את זה, וגם אם היה מדובר במישהי רזה אני לא חושבת שזה היה מפריע לי. לעומת זאת, כן נפגעתי בפעמים שנשאלתי אם אני בהריון, בדגש על פעם שהתשובה "לא, אני סתם שמנה" הובילה לתגובה "ובאמת?".

הישגיי יום ראשון~ סוף אוגוסט
31/08/14 07:30
17צפיות

אנא הגיבו ישירות בקטגוריות המצורפות מטה. תודה.

º
פעילות גופנית
31/08/14 07:33
16צפיות
31/08/14 09:00
22צפיות
Cardio Dance Workout עם ג'יין פונדה

הליכה 30 דקות בתוכנית עוד 20 דקות
31/08/14 09:24
25צפיות
אחר הצהוריים
º
יישר כוח!
31/08/14 17:56
4צפיות
תודה
31/08/14 18:06
6צפיות
הלכתי עוד 20 דקות כבר
שעתיים ריקודים
31/08/14 14:24
20צפיות
אחזור לסמן
º
31/08/14 17:55
2צפיות
שיעור עיצוב core בעוד שעה
31/08/14 18:24
12צפיות
אחזור לסמן
º
31/08/14 21:41
1צפיות
31/08/14 21:00
15צפיות
4 ק"מ ריצה
4 ק"מ הליכה מהירה
ובטן..
סחתיין! :)
31/08/14 23:08
9צפיות
לרגע שאלתי את עצמי, "אז כמה קילומטר בטן?"
חח עייפות.
º
01/09/14 09:21
2צפיות
דווקא היה,
31/08/14 21:39
15צפיות
העתקתי ממעיין את הריקודים עם ג'יין פונדה :) נקרעתי מהתנועות :)
שהיה לי קשה.
º
הליכה מהירה 50 דקות..
01/09/14 00:33
2צפיות
היה:
01/09/14 08:34
8צפיות
3 ק"מ חימום
אימון כוח
6 ק"מ ריצה לסיום.

מספק בהחלט!
º
שקילה שבועית
31/08/14 07:34
5צפיות
תזונה בריאה
31/08/14 07:36
10צפיות

והאם שילבנו גם מאכלים הנחשבים לפחות בריאים?
במידה הנכונה/ מעט/ הרבה?

שתפו אותנו בהרגשה האישית ליום הראשון בשבוע

היום לאור אתמול
31/08/14 13:29
32צפיות
בסופ"ש לא הייתי בסדר, גם שילבתי מתוק (אמנם לא הרבה, אבל זה היה פרוסת עוגת יומולדת), וגם הגזמתי מבחינת קלוריות באובר-אול,
אז היום אני אקסטרה בריאה עם מלא ירקות :) ובלי לחמים, ואולי נעשה גם שייק ירוק ומגעיל\שייק ירוק וסבבה, נראה.
אהבתי
31/08/14 17:55
18צפיות
את האקסטרה בריאה היום
ואני בעד- שייק ירוק סבבה  

נפלאה!

היום נהדר
31/08/14 17:52
14צפיות
התחשק לי משהו מתוק לצד הקפה אז אפיתי את עוגיות הטחינה. טעים לי

היום היה גרוע!!!
31/08/14 18:25
17צפיות
ורק בגלל הבורקסים שהחליטו לשים מולי...

מקווה למחר טוב יותר
º
שתיית מים
31/08/14 07:36
7צפיות
מים, מים עם לימון
31/08/14 17:53
14צפיות

בהחלט דאגתי לשתות מספיק היום

עד כה המוןןן מים
31/08/14 18:26
11צפיות
ומאמינה שזה ימשיך
º
המון המון מים:)
31/08/14 21:46
1צפיות
º
מה עשה לי טוב ביום זה
31/08/14 07:37
4צפיות
º
יום הולדת לחברה טובה...
31/08/14 08:27
6צפיות
º
מזל טוב לחברתך! תהנו.
31/08/14 17:54
2צפיות
כמה זמן מותר לעשות רק סנדביץ ומתי מתחיל לרדת
01/09/14 08:22
15צפיות

º
בוקר טוב ליום הראשון בשבוע!
31/08/14 07:46
7צפיות
בוקר אור
31/08/14 07:56
22צפיות

סופ"ש עבר פשוט מקסים.
הינו אתמול בים ונהנתי כמו שלא נהנתי שנים... אני גאה בעצמי שנתתי לעצמי להיות מאושרת, מבלי לחשוב יותר מידי ולתת לדברים שוליים למנוע זאת. 
חיים רק פעם אחת והם ללא שידור חוזר.

מחר אני חוזרת ללימודים
ובכלל אני מתרגשת לקראת ספטמבר, אוהבת את החודש הזה

בנתיים, מעבירה זמן איכות שקט עם הקפה האהוב וא. הבוקר
מאחלת לכולנו יום פורה ושמח במיוחד 

º
וצונית- התגעגענו
31/08/14 07:57
7צפיות
בוקר טוב
31/08/14 08:29
22צפיות
מאוכזבת שוב מהזוכה באח הגדול, פחות משנה שעברה בקצת
יום הולדת לחברה ....
וסופ"ש עבר נחמד לא היסטרי במיוחד ברגיל....
בוקר...
31/08/14 09:24
23צפיות
אז לילה קשה עבר על כוחותינו.... היה חם בטירוף!!!!
לא עזר שהפעלתי את המאוורר הגדול, וגם לא המזגן (שכנראה חסר לו גז), אבל אני והבעל בערנו מחום ובגלל זה לא ישנו טוב...
הבעל גמור מעייפות, אני בדרך לשם...
איפה החורף איפה??? 

מקווה שהיום הזה ישתפר. אחרי העבודה מתכננת ללכת לחדר כושר.
שיהיה יום טוב ושבוע טוב לכולם!
בוקר טוב
31/08/14 09:28
19צפיות
הליכת הבוקר היתה טובה כרגיל
היום הולכים למתנס אז נהנה קצת
בוקר טוב לכולם
צהריים...
31/08/14 13:33
19צפיות
בוקר שהתחיל די עמוס ולא ישנתי טוב ואין לי כל כך כוחותאוטוטו מסיימת משמרת ומתכננת להעביר את שאר היום ברגועעד הערב לפחות כשאצא להתאמןיופ נפלא לכולםםםם
הסיכום השבועי
29/08/14 17:55
44צפיות
הטוב של השבוע:

הפחות טוב של השבוע:

גאוות השבוע שלי/ של סביבתי:

שיר ששימח השבוע:

מאכל שאהבתי השבוע:

פעילות גופנית שעשיתי השבוע: 

סרט/ תוכנית שראיתי השבוע:

ספר שנהנתי ממנו השבוע:

בילוי שעשה לי את השבוע:

התחדשויות השבוע:

משהו שהצחיק השבוע:

משהו שעשה לי את השבוע:

תוכניות לסוף השבוע שהגיע עלינו לטובה:

סימנו את ה- על המטרות שהצבנו בתחילת השבוע?

הדברים הקטנים שעזרו להתקדם ולהצליח- בתהליך האישי ובכל תחומי החיים? 

משהו קטן וטוב שעשיתי השבוע עבור הנשמה / האחר?

סופ"ש נעים

מסכמת
29/08/14 18:22
49צפיות
הטוב של השבוע:"נצחתי את הפחד"
הפחות טוב של השבוע:לא היה
גאוות השבוע שלי/ של סביבתי:אכלתי שםוי יחסית לשני אירועים....
שיר ששימח השבוע:"מה אעשה-ארז לב ארי

מאכל שאהבתי השבוע:טוסט פיצה"יוטבתה"

פעילות גופנית שעשיתי השבוע: לא היה מ יוחד קצת הליכות שיצא היה שבוע עמוס
סרט/ תוכנית שראיתי השבוע:לא מיוחד גם קצת דה וויס ...
ספר שנהנתי ממנו השבוע:
בילוי שעשה לי את השבוע:עם חברה בעזריאלי שרונה ותל אביב
התחדשויות השבוע:
דיסק רותם כהן
כרטיס ברכה לחברה
מתנה לחברה

משהו שעשה לי את השבוע: האירוע של הפרישה של אבא \קניית הדיסק של רותם כהן
תוכניות לסוף השבוע שהגיע עלינו לטובה: היום קניית הדיסק\בת דודה יום הולדת \מחר אולי ים\הקלטות בית שנ"צ ברגיל... וכמובן הגמר האח הגדול
סימנו את ה- על המטרות שהצבנו בתחילת השבוע?מטרות בוודאי על ההצלחה עם חברה מעל הרגיל
תזונה סבבה לגמרי+
הדברים הקטנים שעזרו להתקדם ולהצליח- בתהליך האישי ובכל תחומי החיים? אופטימות....
מסכמת
29/08/14 18:54
41צפיות
הטוב של השבוע: הפסקת האש והחזרה לשגרה ובעצם העובדה שגם לפני הפסקת האש עדיין שמרתי על שגרה. וגם הימים שבהם שמרתי מבחינת תזונה.

הפחות טוב של השבוע: הימים שבהם הגזמתי בפעילות הגופנית או שביצעתי אותה לא נכון כנראה וגרמו לי לעייפות חריגה וחוסר תפקוד.

גאוות השבוע: ההתמדה בפעילות הגופנית היומיומית.

שיר ששימח השבוע: שירי ילדות, של עוזי חיטמן שפתאום נזכרתי בו: https://www.youtube.com/watch?v=693Z7J94Qg0

מאכל שאהבתי השבוע: משהו שניסיתי היום לראשונה: מעין "מלבן" שוקולד עם אגוזים, מהקונדיטוריה הטבעונית החדשה בת"א. (שקניתי "באשמתה" של אחותי שביקשה ממני להביא משם משהו שוקולדי למחר כשניפגש )

סרט השבוע - סרט מיום שישי שעבר על אקולוגיה, תעשיית משק החי והקשר ביניהם. סרט שקצת דיכא אותי אבל עבר לי.

תוכניות לסוף השבוע: מחר ללכת לשחות/להתאמן בחדר כושר ובערב כאמור להפגש עם אחותי.

מטרות: לא ממש צמצמתי את תדירות האכילה במסעדות אבל צמצמתי את הנזק (בחרתי בדברים יותר בריאים ויחסית דיאטתיים).
פעילות גופנית יומיומית - בוצעה
וחידשתי את חוזה השכירות בדירה. למרות הכל, אני עוד שנה כאן לפחות
מסכמת:
29/08/14 19:31
45צפיות

הטוב של השבוע:
שהוא היה מאד אפקטיבי, שהספקתי את כל שתכננתי, שידעתי להקדיש גם זמן לעצמי, לנפש שלי בין כל המטלות והעומס של שגרת היום יום
הקפה הטעים מהמכונה שהכנתי בכל בוקר. נשארה לי עוד קפסולה אחת ויקח קצת זמן עד שאלך למלא את המלאי אז... מחר אהנה ממנה. מכל לגימה

הפחות טוב של השבוע:
לא משהו מיוחד ברוך ה'

גאוות השבוע שלי/ של סביבתי:
אחי האהוב ששומר על תזונה נכונה, חוזר לחופשה מהצבא ומכין לכולנו בהתלהבות ושמחה, א. ערב מזינה ואיכותית. לא מובן מאילו בכלל.

שיר ששימח השבוע:
ההופעה של ביונסה ב- mtv vma 

מאכל שאהבתי השבוע:
סנדביץ' טחינה ודבש= חלווה עם גלגלי בננה וחמוציות ללא סוכר 

אימונים עם ג'יין פונדה
מתגעגעת לגלעד בשבוע הקרוב נתראה ! 

לא היה זמן.. אולי היום.. 

ספר שנהנתי ממנו השבוע:
ספרי מבחנים? 

בילוי שעשה לי את השבוע:
ת"א. ללא ספק העיר האהובה עליי שממזמן לא יצא לי לבקר בה. 

התחדשויות השבוע:
מייקאפ של בורז'ואה, קונסילר של wow ומאג מתוקה לקפה. 

משהו שהצחיק השבוע:
שושה שרצה להציל אותי כשצעקתי מבהלה לפני כמה ימים והטראנס שהיא נכנסת כשיש לה מצב רוח לשחק, כמה אהבה

משהו שעשה לי את השבוע:
שקיבלתי מייל מאישיות שאני אוהבת ומעריכה.
+שסידרתי וסגרתי משהו סופית שמאד מאד משמח אותי. בשבוע הקרוב תדעו במה מדובר 

אנחנו נוסעים לים  

תכנון, אמונה, המטבח הבריא.

שבת שלווה, נעימה ושמחה לכולכם, חברים מקסימים

מסכם
29/08/14 20:32
29צפיות

הטוב של השבוע:
 הפסקת אש
הפחות טוב של השבוע:
 עליתי קילו

מאכל שאהבתי השבוע:
טופו 
 הליכה
 סרט רומנטי
ספר שנהנתי ממנו השבוע:
 אי המטמון באנגלית קלה לשם שיפור אנגלית
 להדפיס תחריטים
סימנו את ה- על המטרות שהצבנו בתחילת השבוע?
 פיעלות גופנית V .שמירה על דיאטה -. עליה במשקל

מסכמת!
הודעה זו מכילה תמונות
30/08/14 07:53
60צפיות
הטוב של השבוע: היה שבוע ממש מעולה מכל הבחינות. החלטות חשובות ממשיכות להתגבש לאט לאט 
הפחות טוב של השבוע: אמא שלי לא כל כך מרגישה טוב לאחרונה, יש לה בעיה בברך ומאוד קשה לה ללכת.
גאוות השבוע שלי/ של סביבתי: מתחילה להיות שפויה לגבי התזונה שלי ומתחילה ליישם את זה שאין שחור ולבן ויש גם אפור.
שיר ששימח השבוע: כרגיל, פלייליסט חדר כושר
מאכל שאהבתי השבוע: פשטידת ירקות 
פעילות גופנית שעשיתי השבוע: ראשון-ספינינג, שני-כוח, שלישי-ריצה, רביעי-מנוחה, חמישי-פילאטיס, שישי-כוח ועכשיו עוד שנייה יוצאת לספינינג 
סרט/ תוכנית שראיתי השבוע: העלו לוי או די את כל זהות בדויה. אני עכשיו בעונה שנייה.
בילוי שעשה לי את השבוע: ארוחת קידוש אתמול בהרכב עם מלא! הכי כיף שיש 
התחדשויות השבוע: הרצועות TRX שלי!!!! 
משהו שהצחיק השבוע: סרטונים של בעלי חיים שאמא שלי שולחת לי
משהו שעשה לי את השבוע: חגגנו יום נישואים שנה  
סימנו את ה-  על המטרות שהצבנו בתחילת השבוע? בהחלט!!!! 
הדברים הקטנים שעזרו להתקדם ולהצליח- בתהליך האישי ובכל תחומי החיים? ללמוד לקבל את האמצע- כמו שרשמתי לפני אין שחור ולבן !

מסכמת
30/08/14 08:30
30צפיות

הטוב של השבוע:
נרשמתי לפורום הזה
הפחות טוב של השבוע:
 עליתי 4 קילו... 
מאכל שאהבתי השבוע:
 המבורגר, שקשוקה, שיפודי אנטריקוט, נודלס..
 הליכה חצי שעה. 
 עד סוף העולם
בילוי שעשה לי את השבוע:
 ברית 
 לבקר את המשפחה 
סימנו את ה-  על המטרות שהצבנו בתחילת השבוע?
 לא הלך לי
 כלום
ארגנתי הפתעה לאבא שלי

מסכמשת
30/08/14 15:18
32צפיות
הטוב של השבוע: ירדתי חצי קילו והזמנתי לוח שנה מהמם שאני עיצבתי!
הפחות טוב של השבוע: אחרי שלא נפגשתי עם החברים 3 שבועות, תכננו לצאת אתמול וזה התבטל
גאוות השבוע שלי/ של סביבתי: נהגתי למודיעין בפעם הראשונה.. אמנם נסיעה לא ארוכה (רבע שעה מהבית שלי), אבל בכל זאת. אני גאה בעצמי שיצאתי מגבול רחובות-ראשל"צ.
שיר ששימח השבוע:  Taylor Swift- Shake it Off https://www.youtube.com/watch?v=nfWlot6h_JM
מאכל שאהבתי השבוע: נשנושי ברנפלקס
פעילות גופנית שעשיתי השבוע: הליכה ואליפטיקל
סרט/ תוכנית שראיתי השבוע: איירון מן ו"עוזרות בית נחושות"
ספר שנהנתי ממנו השבוע: "חדרוכל".. ספר שאני קוראת לעבודה שאני צריכה להגיש.
בילוי שעשה לי את השבוע: היום סטפ אפ עם אחותי
התחדשויות השבוע: חולצה לחג
משהו שהצחיק השבוע: ברק אובמה שר "Sexyback" של ג'סטין טימברלייק.. הצחיק אותי לגמרי. https://www.youtube.com/watch?v=GlgGTBi3y3A
משהו שעשה לי את השבוע: מישהי מהלימודים אמרה שרואים שהתחלתי להתאמן
תוכניות לסוף השבוע שהגיע עלינו לטובה: נעשו כבר. סרט עם סיסטר.
 סימנו את ה- על המטרות שהצבנו בתחילת השבוע? חצי קילו Down.
 הדברים הקטנים שעזרו להתקדם ולהצליח- בתהליך האישי ובכל תחומי החיים? התמדה.
סיכמוש
30/08/14 18:10
34צפיות
הטוב: טיול שהיה לי ביום חמישי
הפחות טוב: סגרתי את הדלת של האוטו של אחי על האצבע שלי.
גאוותי על: הטיול ועל שאני חוזרת לקום נורמל.
שיר: אין
מאכל: אין
ספר: אין
סרט: אין
ספורט: הכול. מכון כושר, ריקודים והליכה
התחדשויות: אין.
בילוי: טיול.
משהו מצחיק: האחיינית שלי ראתה שאדום לי בסנטר: שאלה אותי למה ואמרתי שאני לא יודעת. אז היא אמרה שזה ממכות שאני מקבלת. היא הסבירה ככה: "את הולכת ברחוב, נופלת ומקבלת מכה בפנים".
עכשיו הולכים לריקודים.
יש  על התוכניות
º
תודה לכולכם על השיתוף
31/08/14 08:09
4צפיות
אפשר לסכם באיחור?
31/08/14 12:58
33צפיות
הטוב של השבוע: צעדים קטנים שאני עושה כדי לשפר את המצב הנוכחי, הספורט והאימונים שלי.

הפחות טוב של השבוע: קשיים גדולים בכמה תחומים שמשפיעים על כל ההתנהלות והחיים כולם,

גאוות השבוע שלי/ של סביבתי: חזרתי לעצמי. במלוא מובן המילה.

שיר ששימח השבוע: תלוי - הפיל הכחול

מאכל שאהבתי השבוע: חצילים בתנור

פעילות גופנית שעשיתי השבוע: ריצה, כוח

סרט/ תוכנית שראיתי השבוע: לא משהו מיוחד

ספר שנהנתי ממנו השבוע: כנ"ל

בילוי שעשה לי את השבוע: ריצה בחוף הים עם שתי חברות בשלישי בערב, ריצת השטח בשבת בבוקר והפריסה שעשינו אחריה.

התחדשויות השבוע: תיק מנשא מים לריצות (שלוקר) חדש - נוח לאללה ויעיל לריצות ארוכות ובכלל.

משהו שהצחיק השבוע: משפחה

משהו שעשה לי את השבוע: משפחה וספורט

תוכניות לסוף השבוע שהגיע עלינו לטובה: היה עמוס ועבר מהר מדי!

סימנו את ה-V  על המטרות שהצבנו בתחילת השבוע? כן

דיון: רובין וויליאמס, דיכאון ואורח חיים בריא
28/08/14 11:47
348צפיות

נתקלתי בכתבה המספרת:
"מותו של רובין וויליאמס בגיל 63, כנראה מהתאבדות בתלייה, גרם לשוק למיליוני מעריצים בעולם.
למה שאדם מצחיק שנראה כל הזמן שמח ומאושר כל־כך ייקח את חייו? "הוא סבל לאחרונה מדיכאון עמוק", גילתה הסוכנת שלו.

ודיכאון, למרות שאנשים שלא סובלים ממנו נוטים לפעמים להתייחס אליו בקלות דעת - יכול להרוג.
את הצעירים והמבוגרים, את העשירים והעניים, את האנשים הכי מצליחים ואת הכשלונות הכי גדולים.
לרוב האנשים שסובלים מדיכאון  אמנם אין נטייה להתאבדות, אבל רוב האנשים שמתאבדים סובלים מדיכאון.
"רובין וויליאמס הוא דוגמה לעד כמה דיכאון יכול להיות מחלה קטלנית", אמר ג'וש קלאפואו, פרופסור אמריקאי לבריאות הנפש, "זה מראה שאסור לנו אף פעם לחשוב על דיכאון כ'עצוב' או 'סתם מדוכדך'. אתה לא סתם יוצא מדיכאון, ולפעמים הבנאדם שסובל מזה יכול להסתיר את זה טוב מאוד". 

מהם התסמינים?
אצל אנשים שונים בא הדיכאון לידי ביטוי בדרכים שונות. ישנם הבדלים בין נשים לגברים בכל הנוגע לאופן שבו הם מבטאים דיכאון, וכן יש הבדלים בין צעירים למבוגרים ובין בני תרבויות שונות. אולם אצל כל אדם הסובל מדיכאון יופיעו לפחות כמה מהתסמינים הבאים:
• עצבות, דכדוך.
• רגזנות - אפילו על דברים קטנים וחסרי משמעות.
• חוסר עניין בפעילויות שעוררו בעבר עניין רב והיו מקור להנאה.
• הפרעות שינה או שינה מרובה.
• שינויים בתיאבון: ירידה בתיאבון או תיאבון מוגבר.
• אי־שקט.
• קשיי ריכוז.
• עייפות, חוסר אנרגיה.
• תחושת חוסר ערך ואשמה.
• קשיים בחשיבה או בקבלת החלטות.
• מחשבות על מוות.
• בכי ללא סיבה.
• תסמינים גופניים שאין להם הסבר כמו כאבי ראש וכאבי גב."

בין כל הדרכים לטיפול, מצויין בכתבה:
איך לומדים לחיות עם דיכאון?
חשוב לשמור על אורח חיים בריא: פעילות גופנית סדירה מסייעת מאוד במניעת דיכאון. כמו כן יש לשמור על תזונה מאוזנת, שאף היא יכולה לסייע,
וכן להקפיד על שעות שינה מסודרות.
אצל אנשים שונים מתבטא הדיכאון באופן שונה. כך, למשל, יש מי שהדיכאון גורם להם להפרעות שינה, ואילו אצל אחרים בא הדיכאון לידי ביטוי בעיקר בירידה חדה בתיאבון. חשוב שכל אחד יכיר את האופן שבו מתבטא אצלו הדיכאון ויהיה ערני: אם מופיעים התסמינים המוכרים לו, רצוי שהוא יפנה לרופא המשפחה לקבלת עזרה. "

מה דעתכם על הקשר הישיר לאורח החיים הבריא
מסכימים? תרצו להרחיב על ההשפעה החיובית של אורח החיים הבריא? שתפו אותנו במחשבותיכם וברחשי ליבכם. 

ברור שיש קשר
28/08/14 09:12
160צפיות
כי אז לומדים לקבל את עצמך בתור בן אדם יותר בריא
בלי אשמה
לעשות החלטות יותר בריאות
אבל אני בתקופה שהתזונה הדבר היחידי שבאמת מחזיק אותי, אני קצת עברתי תקופה קשה....
וברגע שאני עושה ספורט\החלטה בריאה אני ממש זורחת...
וזה עוזר לי לדימוי הגוף...

את עושה כאן הבחנה חשובה -
28/08/14 13:11
140צפיות
לפי מה שאת כותבת, עצם קיום אורח החיים הבריא מסייע, ולאו דווקא השלמת השינוי החיצוני האופטימלי בעינינו.
אני חושבת שכשאדם בדיכאון שקשור או נובע גם מדימוי הגוף שלו, קשה לו לראות מעבר לשנאה העצמית שלו מספיק בשביל להחליט החלטות בריאות ולהוציא אותן לפועל, בגלל שהגשמת השינוי המוחלט נראית כ"כ בלתי אפשרית או אפילו "אין מצב שיקרה לי כי לא מגיע לי להצליח". ואז הכל מעורבב ומכאיב.
אז זהו, נראה לי שבמקרה הזה הבחנות (ואבחנות;)) כמו שלך מאוד יכולות לעזור.
תודה על תגובתך דרדסית
31/08/14 10:04
19צפיות
תמיד מעניין לקרוא אותך.
º
כל הכבוד לך על דברייך
29/08/14 08:46
30צפיות
תשמעי
30/08/14 11:23
90צפיות
בנוגע לרובין וויליאמס , הבן אדם היה דו קוטבי דהיינו דכאון שיש לאנשים כאלו הוא חמור יותר מדכאון של אנשי דכאון קליני לצורך העניין
עוד משהו , הבן אדם אובחן כדו קוטבי כשהיה בן 60 כי דאז האבחונים הללו ומחלות פסיכיאטריות היו טאבו ,ואני רק יכולה לתאר לעצמי כמה הבן אדם  סבל בעצמו ואמלל את כל מי שבסביבתו כי אדם מאני דיפרסיבי לא מטופל במשך שנים ארוכות יכול לפתח דברים הרבה יותר גרועים ועובדה שהוא היה מכור לקוקאין ואלכוהול
קיימת לי אמביוולנטיות רבה בנושא רובין וויליאמס .
מצד אחד אין שום סםק שתרופות מאזנות כמו ליתיום מבעוד נים היו מצילות ועוזרות לאיכות חיים טובה יותר באופן אישי.
מצד שני
המשך -מצד שני
30/08/14 11:29
69צפיות
מצד שני סביר להניח שאם הוא היה מטופל הוא לא היה  הרובין שכולם הכירו , רובין שניסה לטפל בעצמו בדכאון בבדיחות ובציניות ובראיית עולם ייחודית ולדעתי הוא לא היה כזה שנון

זה לא סוד שחלק מהתופעות לוואי של תרופות שמטפלות בהפרעות פסיכיאטריות כאלו או אחרות בשילוב טיפול מאוד מקהות חושים,משנות יכולת קןגנטיבית ומעין שמות לבן אדם רסן מחשבתי (כךאני נוטה להסתכל על הדבר) יכול להיות שרבים יחלקו עליי בעניין זה.
אבל רב האנשים שלוקחים כדורים כאלו או אחרים כדי לטפל בהפרעות פזיכיאטריות נובע מהעובדה שעדיף איכות חיים או בכלל איזה שהם חיים גם אם משעעממים מאשר שוםחיים או חיים תחת סיוט מחשבתי מתמשך. אני לא יודעת אם במקרה ששלו היה עדיף לו כך שכן נראה שחי חיים מלאים ונהנה מקגעים מסוימים בהם.אי אפשר חדעת הבן אדם לא השאיר אפילו פתק
היה מעניין לקרוא את תגובתך.
31/08/14 08:06
22צפיות
תודה.

מגניב
30/08/14 22:30
56צפיות
חצי עולם לוקח כדורים והחצי השני בטוח שהוא בדיכאון...
זה 100 אחוז אגב
ערימה של בכיינים.

מה אם הדיכאון לא תלוי במדוכא?
31/08/14 01:48
61צפיות
למשל הסיבות אובייקטיביות, וגם לא משנה מה מייעצים לו זה לא עוזר?
בוקר טוב גולדי
31/08/14 08:02
36צפיות

אתה מתכוון לסיבות כמו תורשה, נוירולוגיה, הורמונים כמו הורמון שמייצרת בלוטת התריס?

אני מתכוון למציאות בה
31/08/14 09:49
30צפיות
הנדון 'בוחר' לשרת את כל מי שמסביבו: קודם כל להזדרז להתרגל להווה *אחר-כך* לראותו נוצר,
או ש
אין לו מקום בעולם הזה.
הבנתי
31/08/14 10:03
24צפיות

אני אישית חושבת, שלכל אחד ואחד ביקום הזה יש מקום, יש יעוד, זכותו המלאה להגשים את עצמו, את חלומותיו מטרותיו ושאיפותיו
וזו מחשבה שאפשר- עם עבודה יום יומית, עצמית, לשפר ולשנות לטובה. עם אנשי מקצוע המתמחים בנושא, עם חוגים להעשרת הנפש
להעצמה ובניית ערך עצמי, בכדי לשים גם את עצמנו במקום חשוב ולדאוג גם לנו ולא רק לשרת את כל מי שמסביב. חשוב מאד.
אני לא אומרת שזה פשוט.. אך אפשרי. עם בחירה, עזרה ועבודה לחיים טובים ומלאים יותר לצמיחה והתפתחות.

כל אחד ואחד ראויי להרגיש באמת טוב מבפנים 

בדכ זה לא משנה
31/08/14 08:36
31צפיות
אם   לבן אדם יש דכאון והוא לא רוצה טיפול שום דבר לא ישנה את זה ..
º
יום 20 ~100happy days challenge
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 21:19
33צפיות
היום:
29/08/14 21:26
37צפיות
היה  דיסק של רותם כהן....
המעלף
והיה בני דודים הקטנים שלי ששנים לא ראינו והם עולים לכיתה א קנינו להם משהו סמלי וחמוד להתחלה פינוק....
רותם כהן
29/08/14 21:29
31צפיות

ואת- בת דודה מקסימה !

אמא מצאה שטר של 100 שקל על הרצפה!
30/08/14 15:23
45צפיות
אם הוא לא מזוייף, זה בהחלט משמח!
º
פגשתי חברה טובה והיה ממש כיף!!
30/08/14 23:23
8צפיות
º
מה יש לנו ב- לכבוד שבת
הודעה זו מכילה תמונות
29/08/14 21:21
21צפיות
אצלי
29/08/14 21:30
27צפיות
שניצלונים אפוים בלימון ותפוז
דג סול וירקות
תוספות:
פאד תאי צמחוני
סלטים:
חומוס ביתי
כרוב וגזר
אבוקדו
מתוקים:
עוגת גבינה אפויה...
ערב שישי:
בלינצס(מהקפאה )במלית גבינה  מתוקה וצימוקים.
סופסוף סופשבוע!
30/08/14 02:24
28צפיות
קציצות עוף ברוטב עגבניות
חציל בטחינה
מג'דרה
לחמניות של בית

ויש לי גלידת דיאט במקפיא בניסיון לצלוח ת'שבת עם מינימום נזקים ממתוק
הישגיי סוף השבוע
29/08/14 21:22
21צפיות

נא לא להגיב לכותרת זו.

º
פעילות גופנית
29/08/14 21:23
11צפיות
הליכה 45 דקות..
30/08/14 02:12
18צפיות
ממש מתקשה לגייס מוטיבציה לספורט בשבועיים האחרונים.. וזה אחרי מעל שנה של הקפדה על מינימום 3 הליכות שבועיות
עד עכשיו בגלל המצב הבטחוני בחודשיים האחרונים ויתרתי לעצמי מכורח הנסיבות אבל אני מוצאת לעצמי מספיק סיבות חדשות מסתבר..

אז מחר ב-ט-ו-ח שאני אעשה עוד הליכה
ומיום ראשון בחזרה לשגרה

º
מוצ"ש- הליכה 7.5 ק"מ
30/08/14 22:58
4צפיות
º
הליכה של שעה בנמל ת"א.
30/08/14 15:22
4צפיות
º
21 ק"מ ריצת שטח עם חברים - היה נהדר!