בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם:ברוכים הבאים לפורום הכי מדהים בתפוז,הכי בריא והכי מרגש,אנא שימו לב לכללי הפורום שכתובים בצד שמאל של המסך,והפקידו לשמור עליהם.
אנו עובדים קשה בכדיי ליצור אווירה ביתית ותומכת בפורום ולספק את כל הכלים להם אתם זקוקים בכדיי לנהל אורח חיים בריא ולשפר את בריאותכם.אתם מוזמנים אל מאמרי הפורום ואל הסיפורים האישיים,לצפות באלבומים ועוד....
מקווים שתנו הנהלת הפורום

נא לא לפרסם תפריטים!  כללי הפורום
ברוכים הבאים לבית החם שלנו, אנו כאן בכדי לתמוך ולעודד  העצמה של כבוד אהבה ודאגה לבריאותנו. למידע נוסף:

אנא הקפידו להעלות את שאלותיכם בשרשור השאלות!
 אנא שמרו על כבוד הדדי והתנהגות נאותה. 
אין בפורום אנשי מקצוע, המידע והעצות אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי.
המשך...
הודעה חדשה

º
שרשור שאלות ועידוד לסופ"ש
17/04/14 09:35
5צפיות
אימון אישי להרזיה
16/04/14 14:05
68צפיות
בבקשה!!!!!
זקוקה לעזרה!
ניסיתי המון דיאטות- לבד ובקבוצה, ללא הצלחה לטווח...
ובערב חג-
כשראיתי את מצבי,
הבנתי שחייבים לעזות משהו. ומהר.
נראה לי שיעזור לי משהו אישי, שילווה באופן צמוד.
למישהו יש ניסיון? ידע? הכוונה כלשהי?
עדיף באזור ירושלים.
תודה רבה
וחג שמח!
בבקשה!
16/04/14 18:01
45צפיות
בבקשה!
כ"כ רוצה לעשות שינוי
וצריכה עזרה...
אבל אבל אבל
16/04/14 19:45
46צפיות
אף אחד כאן לא מוסמך לקחת אחריות
כולם ישמחו להיות לך לתמיכה כאן
אבל אמרת שקבוצה כבר ניסית

תזונאית צמודה ניסית?
צודקת...
16/04/14 20:44
38צפיות
זו בדיוק הבקשה שלי.
נראה לי מעבר תזונאית, משהו איטנטסיבי....
אני מאמינה במה שאת מבקשת...
17/04/14 08:13
27צפיות
אימון אישי המתמקד בתחום התזונה הוא בעל ערך אחר.
לכל אדם מתאים משהו אחר.
שלחתי לך מסר. האם קיבלת אותו?
ניסית פעם אימון בקבוצה?
18/04/14 00:32
3צפיות
קרוספיט ירושלים יכול להתאים. תנסי להגיע לאימון ניסיון:
http://crossfitjerusalem.co.il/
שתיית מיץ לימון
17/04/14 02:43
32צפיות
קראתי שזה מאוד בריא לשתות על הבוקר מיץ לימון סחוט. האם זה נכון? אם כן, כמה זמן אחרי שתיית המיץ מומלץ לאכול ארוחת בוקר?
שאלה של השקפה והכי חשוב
17/04/14 08:17
21צפיות
שזה לא מזיק.
מיץ לימון בעל חומציות גבוהה.
מכיל ויטמין C שהוא אחלה ויטמין.
בקיבה כשמתחיל תהליך העיכול מופרשות חומצות כך שיש מעין התחלה של יצירת חומציות בקיבה.
עוזר? תלוי באמונה.
מזיק? הקיבה מותאמת לחומציות גבוהה כך שאין פגיעה.
במקרים כאלה, הצעה שלי, תשתי במשך שבוע ותראי אם נוח לך ומתאים ללך ותחליטי.
תחזרי לספר, זה מעניין.
17/04/14 09:17
14צפיות
ומנסיון אישי שלי, טעים ועושה נפלאות.
מחפש מזרון ללא מעכבי בעירה
16/04/14 21:31
24צפיות
מדובר בחומרים שמוסיפים לרהוט ולמזרנים כדי להקטין את הדליקות שלהם , ושהם בעצמם מאוד מזיקים לבריאות.
אפשר לקרוא על זה פה
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000...
רכיבה על אופניים ודיאטה
15/04/14 14:13
101צפיות
היי לכולם
התחלתי בדיאטה לפני שלושה שבועות בערך, המטרה היא להוריד 4-5 קילו ולשמור על זה.. שוקלת 55.
אני ממש גרועה בספורט, על גבול הנכה, כל מאמץ פיזי קשה לי בטירוף ובנוסף אני מעשנת.. לא עשיתי ספורט שנים.

קניתי בשבוע האחרון אופניים כי זה משהו שאני יותר מתחברת אליו.. אבל נורא קשה לי. אני יודעת שרק לאחר מאמץ של 40 דקות ויותר משהו מתחיל לזוז וקלוריות נשרפות.. אני מצליחה לרכוב סביב 20-25 דקות רצוף ומתאמצת מאוד. האם זה מאמץ לשווא ובזמן אימון קצר כזה כלום לא נשרף? אם לא אימון ארוך אז לא בכלל? שוב, מציינת שבשבילי ה-20 דקות האלה ממש קשות ואני מגיעה למאמצים שהרגליים רועדות וכואבות מהמאמץ...  

תודה רבה מראש!
ההתחלה תמיד קשה
15/04/14 16:12
65צפיות
אם תתמידי ה20 דקות יהפכו לחצי שעה, והחצי שעה לשעה :)

כל הכבוד שהתחלת להתאמן, אל תוותרי על זה וזה בטוח ישתלם לך! גם אם לא בשריפת קלוריות בתור התחלה (אגב, זה עשרים דקות מתחילת האימון ולא ארבעים), זה יעזור לך להתחטב וזה בריא לגוף שלך.
תתמידי לפחות פעמיים בשבוע ותראי שזה הולך ונהיה קל יותר והסיבולת שלך עולה.
חג שמח
15/04/14 16:48
43צפיות
כושר זהו דבר שנבנה עם הזמן
כל האנשים הכי מצליחים בעולם, לא הצליחו ביום אחד, אלא התקדמו- צעד צעד.

תדאגי לעשות חימום לפני הרכיבה ומתיחות לאחר מכן, תעשי בכל פעם כמה שאת יכולה ועם כל יום את תראי שהכושר יעלה ויתחזק.

מה שהכי חשוב זה התזונה הנכונה ובשילוב עם הפעילות הגופנית התוצאות יראו ויספקו.

כל הכבוד על הרצון לעשות ספורט, אך בלי לחץ.. תהני "מהדרך", תתחילי בקטן ותראי איך הקטן, נהפך לגדול.
זה לא נכון
16/04/14 00:35
55צפיות
אנרגיה נשרפת כל הזמן, בהתאם לפעילות שאת מבצעת. הקלוריות לא עומדות ומחכות עם טיימר עד שיעברו 40 דקות ורק אז מתחילות להישרף (וגם קלוריות זה מושג ערטילאי שסה״כ נועד למדוד אנרגיה).
בכל פעילות שאת מבצעת עם השרירים את מוציאה אנרגיה - בין אם זה ל-5 דקות, 30 דקות או שעה. זה נכון ש-20 דקות של רכיבה על אופניים זה לא הכי אפקטיבי בעולם, אבל אם לא תתחילי משם לא תגיעי למשהו טוב יותר לעולם. בינתיים אני מבטיחה לך שהגוף שלך לא מחכה שתגיעי לרף של זמן מסוים כדי להתחיל לשרוף אנרגיה כשאת מפעילה את השרירים שלך.
שאלה חיטוב והיקפים
17/04/14 22:28
6צפיות
הרגליים שלי הם החלק הכי מלא בגוף שלי, יש לי תחת די גדול וירכיים רחבות.
עכשיו עם תחילת האימונים אני מרגישה שהגוף שלי מתחיל להתחטב ולהתמצק אבל אני חוששת שהרגליים שלי ישארו רחבות
כלומר שאם אמשיך להתחטב יהיו לי עדיין ירכיים רחבות רק שריריות (במקום המצב הנוכחי שזה מדלדל).

איזה אימונים אני צריכה לעשות כדי להוריד היקפים במקביל להתחטבות קלה?
º
שרשור השגים א' חוהמ"פ
16/04/14 09:05
10צפיות
º
פעילות גופנית
16/04/14 09:07
12צפיות
16/04/14 10:00
20צפיות
בוצע באהבה ובכייף
שעה וחצי מכון כושר
16/04/14 10:54
26צפיות
אחזור לסמן
אין מנוחה ליגע או מרגוע לחוגג
16/04/14 17:24
40צפיות
בוצע מבלי לתרץ
ותעלולי לא דיווח הרבה זמן אז...
- היום אימון כוח חזה, יד אחורית, רגליים  + 2 ק״מ ריצה אחרי לשיחרור הרגלים  
- בערב החג, אימון כוח יד קדמית, כתפיים, גב
- ראשון,  אימון כוח חזה, יד אחורית, רגליים
- שבת, הליכה 10ק״מ עם תעלולית
- שישי אימון כוח פלג גוף עליון מלא

תעלולי
<שהתעייף רק מלהקליד את כל זה בקצב של אות לדקה>
אימון עיצוב חיטוב קטלניייייי בסטודיו C!
16/04/14 21:16
31צפיות
ושוב ניסיתי אירובי ושוב סבלתי, יצאתי אחרי 7 דקות

ממש שונאת שעושים צעדים מסובכים, אירובי צריך להיות קפיצות וכיף, לא ריקוד וסבל
הליכה של 6 ק"מ
17/04/14 12:54
15צפיות
פעם שלישית השבוע!
º
קפואירה -
17/04/14 07:20
6צפיות
º
כל הכבוד לכם
17/04/14 09:14
4צפיות
הייתה צעדת יקנעם
17/04/14 17:48
7צפיות
6 קמ ב-3 שעות באיזור משגע.
מעדכנת אימון נוסף - יום אחרי יום!
17/04/14 22:03
הישג אדיר

היום עשיתי אימון מחזורי עם איזה מאמנת משוגעת רצח, גמרהההה אותי
נראה לי הורדתי איזה 3 קילו באימון הזה היום

אבל גאה בעצמי ממש! 3 אימונים בשבוע, זה הסטנדרט מעכשיו!
º
שקילה שבועית
16/04/14 09:09
8צפיות
תזונה בריאה
16/04/14 09:11
6צפיות

והאם שילבנו גם:
º
שתיית מים
16/04/14 09:12
5צפיות
גאה בעצמי
16/04/14 12:37
71צפיות
על הימים האחרונים.
מילאתי עכשיו בקבוק של 1.5 ליטר ובכל פעם שאני
שותה מהמים אני מרגישה נפלא. רעננה ועירנית. בחיי!
שלא נדבר על התרומה לעור הפנים, השיער, הציפורניים..
תעלולי עושה אותו הדבר
16/04/14 17:16
50צפיות
רק עם

אני האחרונה שהיתה מתנגדת
16/04/14 18:08
48צפיות

אבל אני לא רוצה מגרנה ולא שיניים מוכתמות

מסתפקת עכשיו בשני והאחרון להיום
º
נקודות אור
16/04/14 09:13
8צפיות
בוקר טוב לחג ואיך עבר הסדר?
15/04/14 10:10
64צפיות
אצלנו, כאמור, חגגנו בקרב המשפחה הגרעינית, חמישה איש, והיה מעולה. היתה אווירה שמחה, כיפית, נעימה, חגיגת, משפחתית ובעיקר טעימה
ההורים שלי הכינו מטעמים שבעלי ממש התמוגג, ליקק את  האצבעות והחמיא לאמא שלי שהיא אמנית ממש ושהאוכל שלה מגיע לדרגה שאף מסעדה לא מגיעה אליה....
כיף, ממש ממש כיף.

עד הסוף המר, תרתי משמע: נתקענו בפקק האיום של כביש החוף. הווייז דווח על תאונה קשה במחלף קיסריה ולאחר שהגענו בעלי ראה נעל זרוקה בצד הכביש, ואז הבטתי הצידה וראיתי שם על הרצפה מישהו מכוסה. המראה הזה, לראשונה בחיי, של גופה ,צמרר אותי וזעזע אותי. היה ככ קשה ונותן לך פרופורציות אחרות לגמרי.

אני קוראת לכולם לנהוג בזהירות!! לא שווה לאבד את החיים!!

המראה הזה של הגופה, של הנעל בצד הדרך פשוט לא עוזבת אותי

ובנימה לא אופטימית זו, שיהיה חג שמח.
º
היה ממש כיף אצל הדוד שלי
15/04/14 11:39
31צפיות
º
שמחה לקרוא!
15/04/14 14:22
15צפיות
יקירה
15/04/14 14:21
55צפיות
אני שמחה לקרוא שנהנתם מליל הסדר, עם אהוביכם, וכל הכבוד לאימך היקרה על העשייה!

וממש מצער לקרוא על התאונה כל כך מסוכן קורע לב ובהחלט נותן פרופורציות. עברתי סיטואציה שכזו לפני כמה שנים שיצאתי לחופשה מהצבא, בדרך לליל הסדר, ראיתי מול העיניים רכב מהפך והתמונות לא נעלמות מעיניי עד היום.

שולחת חיבוק חם חם ואוהב
שנדע רק בשורות טובות, אמן אמן אמן!!

שיהיה חג שמח אהובה יקרה
נשמע מזעזע, היו הרבה תאונות החג...
17/04/14 12:55
30צפיות
מפצירה בכולם ליסוע בזהירות, בחג ובכל השנה....
10 עובדות על מוצרי חלב
16/04/14 11:14
120צפיות
10 עובדות על מוצרי חלב
שלום לכולם,
שמי קלרה סטובצקי מנהלת פורום תוספי תזונה.
תעשיית החלב מעודדת אותנו לאכול מוצרי חלב, מעמיסה מגוון פרסומות וסלוגנים "לצריכת סידן"..
אז לפני שאנחנו נותנים לפרסומות להשפיע עלינו- בואו נשפיע על הבריאות שלנו
הנה כמה דברים שעליכם לדעת..

1.שני האנזימים לקטין ורנין האחראים על פירוק הלקטוז ועל החלבון העיקרי של החלב -קזאין, מתחילים להיעלם בהדרגה ממערכת העיכול בגיל שנה – שנתיים בכל היונקים, כולל האדם.
2.ריבוי זרחן ומיעוט מגנזיום בחלב מפריעים לניצול הסידן בגוף.
3.האדם הוא היצור היחיד הממשיך לצרוך חלב מעבר לגיל הינקות ובנוסף מדובר בחלב של יצור אחר.
4.באוכלוסיות שצורכות חלב ומוצריו, ישנה שכיחות גבוהה יותר של מחלת האוסטאופורוזיס (הידללות הסידן והיחלשות העצמות). זאת משום שהסידן לא נספג היטב בגוף, והחלבון החומצי שבחלב אף גורם לסידן להיות מופרש החוצה ע"י הכליות, ועקב כך נצרכות לעבודה מאומצת במיוחד.
5.חלבוני החלב – הקזאין ומי הגבינה, המצויים גם באבקת חלב לתינוקות, מפריעים בספיגת הברזל ממערכת העיכול, דבר העשוי לגרום לאנמיה.
6.תכולת השומן בחלב מעודדת ייצור כולסטרול ומשקעים על דפנות כלי הדם ובכך מסכנת את בריאות מערכת הלב וכלי הדם. יחסית לחלב האם, מכיל חלב הפרה חלבון בכמות הגדולה פי 3 ו- %50 יותר שומן. מדרך הטבע נועד חלב הפרה לעגל, המכפיל הודות לו את משקלו, תוך 47 יום, פי 2, ותוך שנה ב- 150 ק"ג.
7.בתינוקות בעלי פונטציאל לפתח סוכרת, הנוגדנים ותאי החיסון שנוצרו על מנת לתקוף את הקזאין (אחד מחלבוני הפרה), תוקפים את תאי הלבלב ובסופו של דבר מביאים להריסתו, מה שסולל את הדרך להתפתחותה של סוכרת הנעורים. דבר זה כבר קורה בהיות התינוק ברחם, כיוון שאת הקזאין הוא מקבל ממחזור הדם של האם (הצורכת חלב-פרה), בו הוא נמצא חופשי.
8.חלב הוא האלרגנט הנפוץ ביותר. כמחצית מאיתנו אלרגים לחלב (במידה מסויימת). הסימפטומים עשויים להיות בעיות נשימה, כאבי בטן ובעיות עיכול שונות. עם הפסקת צריכתו – חלה הקלה משמעותית בסימפטומים.
ב- 75% מהמניקות, חלבוני פרה מסוימים (בטא לאקטוגלובולין) מופיעים בחלב שלהן שמונה שעות אחרי שתיית כוס חלב, לאחר שחדרו למערכת הדם ונקלטו ע"י תאי השד. דבר זה מתבטא בתינוק בכאבי בטן, יציאות רכות ודימום פנימי ממערכת העיכול .
9.חלבון החלב אינו מתפרק לגמרי לחומצות אמינו ונספג אל מחזור הדם.
10.הגוף מזהה את אותם חלבונים כגופים זרים, עוינים לו וכתגובה מפעיל את מערכת החיסון לתקוף אותם
.

על מה כל הרעש סביב ההורמון 1-IGF?

IGF-1 = insulin-like growth factor הינו פקטור גדילה דמוי אינסולין, הורמון חלבוני טבעי המיוצר בעיקר בכבד. מדובר בחלבון קטן, פפטיד, הבנוי משבעים חומצות.
בשני העשורים האחרונים הפך ה IGF-1 לאחד החומרים המסקרנים ביותר בעולם המדע החוקר את התנהגות הסרטן .

ראשית הוא גורם צמיחה, שריכוזו הגבוה בחלב רומז על כוונת הטבע. זהו חומר יסודי וחיוני לפיקוח על צמיחת התאים בגוף העובר והתינוק. בהמשך החיים הוא שותף לתחזוקת התאים. לאחרונה נמצא של IGF-1 – חלק נכבד בהתפתחות התהליך הסרטני . ניתן לראות בו מעין גורם צמיחה המעודד גידול תאי סרטן, כולל היכולת 'להגן' על התא הסרטני מפני התרופות הכימותרפיות!

רק התזונה עשויה לגרום לעלית ערכיו! בדומה לירידת ערכיו בהגבלת כמות המזון מהחי.

המוסד הלאומי לבריאות NIH פירסם בשנת 1995 הודעה וקבע שה IGF-1 הינו שותף מרכזי בהתפתחות סרטן בילדים, סרטן הערמונית, סרטן השד הערמונית והמלנומה.

כיום משערים שחלק מהקשר בין סרטן השד והערמונית תלוי בעלייה בכמות תרכובת בשם
insulin-like IGF-1 growth factor אשר נמצא בחלב-פרה ונוכח בשיעורים מוגברים בדמם של אנשים הצורכים מוצרי חלב באופן קבוע.
גם רכיבי תזונה אחרים המגבירים את כמות ה IGF-1 מצויים בחלב-פרה. מחקר מהזמן האחרון מראה כי גברים בעלי הרמה הגבוהה ביותר של IGF-1 נתונים בסיכון גבוהה פי ארבעה ללקות בסרטן הערמונית, בהשוואה לאלו שרמת ה IGF-1 שלהם נמוכה.

לינק לפורום תוספי תזונה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
נשמח לענות על כל שאלה
חג שמייח
אוקי ו.... ?
16/04/14 17:33
70צפיות
אז את מטעם אקוסאפ אומרת דבר אחד
הייתה כאן תזונאית מתנובה/שטראוס/וואטאבר שאמרה ת׳הפך
תביאי תזונאית שלישית מטעם אלפרו תגיד דבר שלישי

וכולם טוענים שזה ״עובדות״

תעלולי
<שנראה לו שהשימוש במילה עובדה קצת הרחיק לכת
מצד שני הוא לא, לא מסכים עם חלק מהדברים>
אוי, נו, באמת
16/04/14 17:57
78צפיות
בלי להתייחס לשאלות אחרות שעולות לגבי צריכת חלב (למשל שאלות של מוסריות, או האם צריכת חלב היא חיונית או לא)

חצי ממה שכתוב פה לגמרי לא נכון, או עיוות של כל מיני דברים.
אין לי כוונה לעבור על כל הטענות פה כי זה באמת מוגזם. אני אסתפק בזה שלקטין הוא לא אנזים שמפרק לקטוז (יש לנו בגוף חלבונים שנקראים לקטינים אבל הם עושים דברים אחרים), ושמה שכתוב על הסכרת הוא במקרה הטוב השערה אחת מיני רבות (לא ידוע עדיין הגורם לסכרת סוג 1, שמכונה פה בטעות ״סכרת נעורים״).

זה סבבה לנסות להפיץ איזושהי אג׳נדה לגבי משהו, But at least get your facts right. לא יודעת מאיפה נאספו 10 ה״עובדות״ האלה אבל להעביר אותן הלאה בצורה עיוורת כזו מעיד בעיקר על רמת ההבנה של מי שעושה את זה.
º
say no more
17/04/14 08:09
19צפיות
לדעתי, כמו כל דבר - צריכה במידה אינה מזיקה
17/04/14 12:52
26צפיות
חלב הוא אינו רעל ובהחלט ניתן לצרוך ממנו סידן שנחוץ לגוף. עם זאת, יש כאלה שנמנעים מצריכת חלב (בין אם מטבעונות או מרגישות או מכל סיבה אחרת) וגם זה בסדר. בהחלט ניתן לקבל סידן גם ממקורות אחרים (ירקות מצליבים, למשל....) ומי שסובל מחוסרים יכול גם ליטול תוספים, הרי בשביל זה הם נועדו. אמי נוטלת כבר שנים תוסף סידן ומגנזיום של סולגאר (מאמינה שיש הרבה סוגים על המדף) אחרי שהתחילה לסבול מצריכת סידן, וזה בסדר גמור. אגב, מעניין לציין שהיא סובלת מבריחת סידן אחרי שהקפידה על צריכה גבוהה מאוד של חלב ומוצרי גבינה לאורך השנים, ככה שלא בטוח שבאמת יש קשר בין הדברים...
סקר חגיגי
14/04/14 07:42
67צפיות

אוהבים את חג הפסח
מה אוהבים בו בייחוד ומה קצת פחות

היכן תחגגו הערב את ליל הסדר מה תלבשו [גוונים וכד']

מחביאים אצלכם במשפחה את האפיקומן  מהם זכרונות הילדות שלכם ממציאת האפיקומן ומליל הסדר בכלל

מהם מאכלי חג הפסח האהובים עליכם, אלו שמסמלים את החג, המסורתיים

מתכננים לטעום מכל המטעמים

סובלים בחג מכבדות בבטן או ששומרים על איזון מהן העצות שלכם לשמירה על הרגשה טובה וקלילה

המלצות לטיולים, אטרקציות, פעילויות, עם הילדים/ משפחה/ בני הזוג מה אתם אוהבים לעשות שתפו אותנו

חג שמח! שנדע תמיד פריחה, צמיחה, התחדשות ושמחה

|שמחה רבה שמחה רבה
14/04/14 09:05
77צפיות
אוהבים את חג הפסח? מאוד מאוד!
מה אוהבים בו בייחוד ומה קצת פחות? אוהבת את החופש, את הזמן עם המשפחה, את התקופה השמשית והנעימה הזו. פחות מתלהבת מעניין המצות וכו', אבל זה לא משנה לי כי אני לא באמת שומרת כשרות

היכן תחגגו הערב את ליל הסדר מה תלבשו [גוונים וכד']? שמלה סגולה מקושקשת שקניתי השבוע חוגגים אצל דודים בראשון לציון סיטי.

מחביאים אצלכם במשפחה את האפיקומן?   מהם זכרונות הילדות שלכם ממציאת האפיקומן ומליל הסדר בכלל? כבר לא מחביאים כי אין ילדים קטנים שיתלהבו מעצם חיפוש האפיקומן. כן זכורים לי חגים בהם חגגנו בבית הוריי עם כל המשפחה והחיפוש הפך מתחרות לעבודה משותפת של כל בני הדודים זה היה הכי מצחיק שיש.

מהם מאכלי חג הפסח האהובים עליכם, אלו שמסמלים את החג, המסורתיים? כבד קצוץ של סבתא שלי. אבל אני טועמת ממנו ביס אחד וזהו, בכ"ז שומרת על התזונה שלי באופן מוחלט ואפילו בהחמרה בחגים כי קל להתפתות לכל השפע ההזוי הזה. אין משהו ספציפי במיוחד מעבר לזה... לא שזכור לי לפחות..

מתכננים לטעום מכל המטעמים? אטעם ממה שיבוא לי, לא מהכל מן הסתם. החלטות מה שווה לטעום ממנו ומה לא, וויתורים זה גם היום, התזונה הבריאה לא יוצאת לחופש אצלי.

סובלים בחג מכבדות בבטן או ששומרים על איזון מהן העצות שלכם לשמירה על הרגשה טובה וקלילה? לשתות המון מים ולעשות ספורט. לאכול כמויות קטנות של אוכל ולא לאכול עם העיניים.

המלצות לטיולים, אטרקציות, פעילויות, עם הילדים/ משפחה/ בני הזוג מה אתם אוהבים לעשות שתפו אותנו? כל מה שקורה בחוץ יכול לבוא בחשבון: חוף ים, מסלולים ביער כזה או אחר, סתם ריצה ברחובות העיר או במקומות מחודשים שלא הייתי בהם. אני בונה על האחרון

חג שמח
º
"התקופה השמשית והנעימה הזו"..
14/04/14 09:17
19צפיות
חג שמח
14/04/14 09:46
67צפיות
אוהבת את החופש מהעבודה שהחג מביא איתו (אמנם עובדת בחוה"מ אבל לפחות יש את החג עצמו וחג שני שבהם יש חופש) ואת השי לחג מהעבודה (תווי קנייה).

האמת? לא חוגגת. המשפחה שלי כבר מזמן לא חוגגת ליל סדר והאמת היא שהייתה לי אופציה לחגוג במקום אחר אבל סתם אין לי סבלנות. אבל מחר אני הולכת לסעודת חג שנייה במרכז ליוגה.

אין מאכלי פסח מיוחדים אבל האמת היא שכבר כמה ימים אני מפנטזת על מצה עם שוקולד (לא הולכת לממש את הפנטזיה, מעדיפה לשמור על המשקל ועל המעיים).

אני בטוחה שמחר יהיו הרבה דברים טבעוניים טעימים בסעודה שבוודאי אהנה מהרוב. אני עצמי מתכוונת להכין טראפלס מושחתים וכשרים לפסח.

לא שומרת כשרות, כך שאין לי את הבעיה של כבדות או נפיחות וכו'. בשנה שעברה הייתה לי רק בעיה כאשר יצאתי לנופש יוגה בפסח, והמקום שאירח היה גרוע מבחינת אוכל, כמעט ולא היו בו ירקות שזה הדבר הכי חשוב במיוחד בפסח אם כבר כן שומרים כשרות. כאמור באופן כללי אין לי את הבעיה הזאת בייחוד אם אני דואגת מראש למלא את המקפיא בלחם ודואגת שיהיה לי קוואקר להכנת דייסה בימי החג (קניתי מראש קילו, בידיעה שבמהלך החג יהיה קשה להשיג).
טראפלס?
15/04/14 14:23
43צפיות
אפשר בבקשה מתכון
מאוד פשוט
16/04/14 09:29
27צפיות
בגדול זה חצי כוס קרם קוקוס, מחממים בסיר ובו ממיסים כ-4 חפיסות שוקולד מריר פרווה. את זה מכניסים למקרר למספר שעות עד שמתמצק ואז מוציאים ומגלגלים לכדורים. אני מצפה אותם באבקת קקאו, אפשר גם עם קוקוס טחון. את הכדורים המוכנים מכניסים שוב למקרר להתקשות עוד קצת וזה כל הסיפור
º
תודה רבה
16/04/14 09:59
6צפיות
14/04/14 15:32
39צפיות
אוהבים את חג הפסח? מה אוהבים בו בייחוד ומה קצת פחות?
אני באופן כללי נורא אוהבת חגים ואת האוירה שיש מסביב,אוהבת את הארוחות המשפחתיות-זה תמיד כיף!וכמובן זה שיש סיבה לחגוג!
פחות אוהבת? אולי את כל העניין שאין לחם,ואני ולחם חברים מאוד טובים אז קצת קשה לי..

היכן תחגגו הערב את ליל הסדר ומה תלבשו [גוונים וכד']?
עוד לא הוחלט סופית אבל כנראה שלבן או צהוב,שמלה כמובן ועקבים. נחגוג אצל דודים שלי

הם מאכלי חג הפסח האהובים עליכם, אלו שמסמלים את החג, המסורתיים?
אין משהו ספציפי,אצלינו במשפחה אוהבים להפתיע עם כל מיני מאכלים אז זה תמיד כיף!

ובלים בחג מכבדות בבטן או ששומרים על איזון מהן העצות שלכם לשמירה על הרגשה טובה וקלילה?
בגדול,אני לא אוכת מצות בכלל,גם בגלל שלא טעים לי וגם בגלל ההרגשה הכבדה. ובגדול,אצלינו לא שומרים כל כשרות בבית אז זה לא ממש
שונה אצלי מימים אחרים,אולי רק כשיוצאים החוצה לאכול (למרות שאצלינו חצי מהמסעדות כבר מגישות גם לחם בפסח אז גם פה זה כבר לא משנה)

שיהיה חג שמח עם המון מאכלים טעימים וחוויות!
º
אין כמו האווירה החמימה והמשפחתית
15/04/14 14:24
8צפיות
עונה
14/04/14 15:49
62צפיות
אוהבים את חג הפסח? כן
מה אוהבים בו בייחוד ומה קצת פחות? פחות - שכל מקום מפוצץ אנשים כי גם הדתיים שלא יוצאים בדר"כ בשבת וחג, יוצאים לבלות. ושאין לחם או בצקים למיניהם. יותר - הכל נקי וזאת תקופה מהממת בשנה שהכל פורח וכמובן איך לא: חופש!!
היכן תחגגו הערב את ליל הסדר מה תלבשו? [גוונים וכד'] אצל דודים שלי, כמו כמעט כל שנה. אלבש שמלה שהחלק העליון שלה שחור והחצאית לבנה. מבטיחה תמונה
מחביאים אצלכם במשפחה את האפיקומן? מהם זכרונות הילדות שלכם ממציאת האפיקומן ומליל הסדר בכלל? היום אין ילדים בגיל מתאים. הדור החדש קטן מדי והדור הקודם כבר עבר את הגיל. אני זוכרת שהיו מחביאים וכולנו היינו מחפשים וחוץ משנה אחת, אף פעם לא מצאתי. אבל היינו מקבלים דמי חג מסבתא ומתנות ניחומים חחח
מהם מאכלי חג הפסח האהובים עליכם, אלו שמסמלים את החג, המסורתיים? קניידלעך (שאנחנו עושים כל השנה), מצה-ברייט (חביתה של מצה וחלב), מצה עם שוקולד
מתכננים לטעום מכל המטעמים? כבר כמה שנים אני טועמת מכל מה שאני אוהבת במידה. לוקחת מהכל ביס אחד ואח"כ עוד ביס ממאכל או שניים אחרים שאני אוהבת. ככה נהנית מהכל מבלי למות לאחר מכן חח
סובלים בחג מכבדות בבטן או ששומרים? על איזון מהן העצות שלכם לשמירה על הרגשה טובה וקלילה? כבדות בבטן כי בכל זאת יש הרבה יותר אוכל מבדר"כ והכל טעים, אבל האוכל שווה את זה XD
המלצות לטיולים, אטרקציות, פעילויות, עם הילדים/ משפחה/ בני הזוג? מה אתם אוהבים לעשות? שתפו אותנו! אין משהו מיוחד. אני, אחותי ובת דודה שלי מתכננות לעשות יום כיף בת"א עם קריוקי, אוכל טעים ושופינג

חג שמח!

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0
º
והבטחתי תמונה.
15/04/14 10:52
102צפיות
והבטחתי תמונה.
הוו היום כייף בת"א- נשמע חלוםםם!
15/04/14 14:26
31צפיות
ואת נראת מתוקה ויפייפיה כתמיד!
הפסח שלי
14/04/14 16:16
74צפיות
אני אוהבת חגים בכלל וגם את פסח.

מה אני אוהבת? את המשפחתיות. מה אני לא אוהבת? את זה שהמפגשים המשפחתיים נעשים סביב האוכל.

אני אחגוג בקרני שומרון.

זיכרון ילדות שלי זה  הסדר אצל סבתא וסבא.

אני אוהבת את החרוסת.

מתכוונת לאכול כזית מכל דבר.

אני לא אוכלת מצות אז אני חושבת שזה בסדר

יש ברחבי הארץ 50 אתרים שפתוחים חינם. צריך לצאת מהבית!
º
אילו אתרים? תני לי דוגמא
15/04/14 14:28
10צפיות
למשל: גן גורו בצפון
15/04/14 17:47
30צפיות
או מוזיאונים במרכז
הלוואי שתהיה לי את ההזדמנות...
16/04/14 09:06
12צפיות
תהני
חג שמחחחח
14/04/14 17:25
45צפיות
אוהבים סקרים!!

אני מאוד אוהבת את פסח, יש אוכל טעים (מלבד מצות כמובן, אבל אצלנו בפסח אמא שלי שתחיה מבשלת אוכל יותר טעים מבכל השנה!)
אני אוהבת את המשפחתיות, את החופש ואת הניחוחות של האביב

כמו בכל שנה, אנחנו חוגגים בבית בחיק המשפחה המצומצמת. לא משקיעה בלבוש ובאיפור - כולה אחים ואחיינים גי'נס וחולצה, שיגידו תודה גם על זה

אצלנו במשפחה מחביאים אפיקומן בשביל האחיינים, אבל אני זוכרת שבילדותי היינו עושים אצל סבתא שלי ז"ל, והיו עשרות אנשים - משפחה גדולה בע"ה.
וכל שנה היינו מחפשים שעות את האפיקומן ואז דוד שלי היה לוקח בהחבא מצה אחרת, עוטף אותה ונותן לי ביד ואומר - לכי תגידי שמצאת

בפסח יש כמה מאכלים שאני מחכה להם כל השנה - קודם כל - מפרומות של פסח. זה כמו מפרום רגיל רק שהוא נעשה עם קמח מצה במקום קמח רגיל, ואת הקציצות לא מכינים עם לחם בפנים - זה נטו בשר. יש להם טעם מיוחד ונדיר - וכל המשפחה מחכה בקוצר רוח לערב חג כדי לרדת על הסיר
משהו נוסף נקרא - מזעמס. זה רוטב אדום עם בצל, ויש בו ביצים שהתבשלו הרבה זמן ונהיו חומות. מפוררים לתוך זה מצות וטורפים
מלבד זאת - תמיד יש על האש ביום החג, בד"כ גם כבש (שלא אוכלים אצלנו בד"כ). בקיצור הולך להיות חג משמין וטעים!!!

בד"כ אני לא אוכלת הרבה בפסח כי אני מתעבת מצות. אני אוכלת רק אוכל מבושל, ומכניסה מצות רק למזעמס. אין לי באמת עצות, חוץ מלקום מהשולחן בזמן, ולא לאכול עם העיניים - ואולי אפילו לקחת צלחות קטנות יותר כדי שזה יראה כמות גדולה של אוכל - שובע מנטלי.

אין לי כל כך המלצות, אני פחות בן אדם שמטייל, אבל אני בהחלט ארצה להנות מהמזג אוויר האביבי, אז תכתבו אטרקציות שוות ואולי אני באמת אלך לטייל!

שיהיה חג שמח ומאושר לכולםםםםם
ואני אוהבת אותך
15/04/14 14:31
16צפיות
לגמריי משפחתיות וניחוחות האביב

ודוד שלך-

חג שמח יקירה
חג שמח, אביבי ופורח
15/04/14 10:04
44צפיות
מתה על חגים. כ"כ אוהבת את האווירה, את ההתחדשות, את האביב הפורח, את המשפחתיות, את הביחד. אין כמו חגים!! ואין על משפחה

חגגנו בקרב המשפחה הגרעינית, המצומצמת, אצל ההורים שלי. לבשתי שמלה שחורה LBD עם נעלי עקב אדומות. אחותי, ממש במקרה, לבשה הפוך ממני, שמלה אדומה עם נעלי עקב שחורות

מתה על האוכל, ועל המטעמים של אמא שלי. בעיקר חרוסת, פשטידת תפו"א ועוד ועוד.

זכרונות ילדות - ליל סדר אצל סבתא

אוכל הכל מהכל. ליל סדר יש פעם בשנה ותמיד ניתן לאזן בימים שלאחר מכן!
בנוגע לתחושת הכבדות, ממילא אני לא נוגעת ולא מתקרב למצות, כך שסהכ אין בעיה.

מתכננת על שופינג מחר, בתי קפה ומסעדות והכי חשוב לקנות לי משקפיים, סוף סוף!!

חג שמח ופורח
º
את נשמעת מהממת כתמיד !
15/04/14 14:32
9צפיות
º
בוקר אור ליום רביעי א' חוהמ"פ
16/04/14 09:15
5צפיות
בוקר מקסים
16/04/14 09:18
25צפיות
מה שלומכם יקרים?
איך עבר עליכם החג... מה עשיתם?

עבר עליי חג רגוע ושלוו ונהנתי מכך, מכל רגע. ישנתי לאחר ליל הסדר כ"כ טוב, כמו שלא ישנתי חודשים !
היום אני בחופשש עוד מעט אעשה אימון כייפי [לאחר הפסקה של דיי הרבה זמן. התגעגעתי]
ואולי אצא ואעשה לי מין מיני יום כייף...

יום נעים חברים
º
בוקר אור לערב חג הפסח
14/04/14 07:47
31צפיות
בוקר אור לערב חג הפסח
בוקר חגיגי ומקסים לכולם
14/04/14 08:12
38צפיות
הלב שלי פורח בחגים !
ופסח זהו חג כ"כ אהוב עליי

השנה אנו חוגגים בלי אחי, כי הוא סוגר בבסיס.. זה לא יהיה אותו הדבר בלעדיו והוא ממש יחסר
אך שבוע הבא, בחג השני, הוא יחזור הביתה ונדאג לעשות לו את הכי הכי שמח שבעולם !

אעשה טצ'אפ סופי לבית
טיפול 10,000 לשושה שתהיה יפה היום בערב
אעשה מניקור חדש בציפורניים ואחרה"צ יוצאים לכיוון הדרום !

חג שמח

º
חג שמח אהובה!
14/04/14 17:30
2צפיות
º
15/04/14 14:22
1צפיות
בוקר טוב וחג שמח לכולם
14/04/14 08:58
31צפיות
מאחלת חג של התחדשות, של יעדים חדשים, הצלחות מפתיעות, דרכים חדשות...

בקיצור, שיהיה יום מקסים, חג שמח, אושר של יום
º
אמן !!
14/04/14 09:15
3צפיות
צהריים טובים וחג שמח!
14/04/14 15:35
21צפיות
אין דבר שאני אוהבת יותר מחגים,במיוחד שפסח זאת ההתחלה של האביב ואני מאוהבת בתקופה הזאת של השנה
בוקר טוב
14/04/14 17:28
21צפיות
חחחחחח קמתי עכשיו משנ"צ

וואי לא מאמינה שעבדתי היום, ובכלל - לא היה לי רגע פנוי השבוע, לא קניתי מתנות, לא עשיתי כלום חגיגי ורק עכשיו אני מתחילה להרגיש אווירת חג קלה.

הערב כולם מוזמנים אלינו, הולך להיות שמח וטעים!

מאחלת לכולכם חג שמח ונפלא, אביבי, כיפי ומאושר!!!!

º
שרשור השגים ליום א'
13/04/14 10:50
16צפיות
º
פעילות גופנית
13/04/14 10:52
12צפיות
º
אימון קפואירה בערב
13/04/14 11:13
9צפיות
אני עייפהההה
13/04/14 18:42
46צפיות
אבל אני לא אוותר לעצמי - שיעור כפול היום בסטודיו C!!
º
איך היה, יפתי?
14/04/14 06:53
11צפיות
קטלני!
14/04/14 17:14
26צפיות
שיעור לפני החג, קרעו אותנווווו

למרות שפחות נהניתי בשיעור השני - אירובי
קצת יותר מדי צעדי ריקוד מבלבלים, אני שונאת לעשות ספורט ולהרגיש מבוכה כי אני נראית כמו דובי מקפץ
º
שעתיים ריקודים
13/04/14 19:48
10צפיות
º
14/04/14 06:54
4צפיות
º
שקילה שבועית
13/04/14 10:52
º
תזונה בריאה
13/04/14 10:54
º
שתיה מספקת
13/04/14 10:54
1צפיות
º
נקודות שמחה
13/04/14 10:55
1צפיות
º
שאלות ועידוד לימי א'-ד'
13/04/14 10:57
7צפיות
תפריט לצבא
12/04/14 02:58
117צפיות
היי,
אני חיילת ומשרתת בבסיס סגור בתפקיד משרדי.
לא יוצא לי לעשות יותר מדי ספורט ולצערי עליתי 8 ק"ג בצבא.
אני רוצה להתחיל לעשות ספורט באופן קבוע אבל מבינה שגם התזונה שלי צריכה להיות יותר מבוקרת.
בעיקרון האפשרויות שלי הן אוכל של חדר אוכל עם חברת מזון מוכן - מה שאומר פחמימות, שניצלים שמנים וכו'...
יש לנו גם 'סלטייה' שאפשר להרכיב סלט, אבל בסופו של דבר אי אפשר לחיות רק על זה...
יש שקם אז אני יכולה לקנות לי יוגורטים וכאלה

אשמח לקבל תפריט יומי ומגוון שיעזור לי לאכול פחות ובריא יותר בלי להיות רעבה בין הארוחות..
וכמובן לרדת במשקל

תודה רבה
בקריאה נוספת, כנראה שזה לא המקום
12/04/14 03:25
90צפיות
לבקש תפריטים, אשמח אם תדעו להפנות אותי למקום הנכון :) תודה
היי,
12/04/14 08:57
90צפיות
מציעה לך ל0פנות למרפאה לקבלת הפנייה לדיאטנית צבאית.
בוקר טוב ליום ראשון שמשי
13/04/14 09:19
36צפיות
בוקר טוב לכולם!
תתעוררוווווווווווווווווו
מחר חג מחר חג!

איך עבר הסופ"ש?
אתם עובדים היום?
קמתי עם עודף מרץ עוד שניה יוצאים לחופשה

זה בכלל יום ראשון שמתחזה לחמישי

יום נעים ושמח לכולם!
בוקר אור טולה ולכל חברי הפורום
13/04/14 10:42
25צפיות
תענוג לקרוא אותך כך, מעניק אנרגיות טובות גם כן...

שיהיה לנו יום מקסים !
הסיכום השבועי
11/04/14 08:56
38צפיות
הטוב שהיה לי השבוע:

הפחות טוב של השבוע:

גאוות השבוע שלי:

שיר שאהבתי השבוע:

מאכל שאהבתי השבוע:

פעילות גופנית שעשיתי השבוע:

סרט/ תוכנית שראיתי השבוע:

ספר שעשה לי את השבוע:

יציאה ששימחה השבוע:

התחדשויות של השבוע:

משהו שהצחיק אותי השבוע:

משהו שעשה לי את השבוע:

תוכניותיי לסוף שבוע זה:

סימנתי את ה- על המטרות שהצבתי בתחילת השבוע?

מה עזר לי להתמודד ולהמשיך לצמוח, בתהליך האישי ובכלל השבוע?
סופ"ש, סופסוף!!!
11/04/14 23:26
63צפיות
הטוב שהיה לי השבוע: אימונים, פגישה חשובה עם התזונאי שלי, התחלות ושינויים שקורים ואני מקווה שיביאו דברים טובים...

הפחות טוב של השבוע: חלושס באמצע אימון ביום שני, מן עומס שכזה שהוציא אותי מפוקוס.

גאוות השבוע שלי: אימונים, החלטות אמיצות שלקחתי ושיניתי באורח החיים שלי, אפילו שאלו דברים קטנים, אני מקשיבה למנוסים ממני ולומדת המון... (ותודות לתזונאי שלי ולמאמן שלי שעוזרים לי מאוד מאוד מאוד!)

שיר שאהבתי השבוע: מעבדות לחירות - אריק אינשטיין

מאכל שאהבתי השבוע: חזה עוף

פעילות גופנית שעשיתי השבוע: הכל מהכל.

סרט/ תוכנית שראיתי השבוע: רמזור והגמר של משחקי השף.

ספר שעשה לי את השבוע: משהו שאני קוראת בשביל הדבר שאני כותבת.

יציאה ששימחה השבוע: שופינג נחשב?

התחדשויות של השבוע: 4 שמלות, חולצה, 2 בשמים (הו המבצעים שיש על הבשמים, בדיוק בזמן!)

משהו שהצחיק אותי השבוע: חבר לצוות בעבודה.

משהו שעשה לי את השבוע: השיגרה, ההחלטות, הדרך, השינויים, האמונה בעצמי.

תוכניותיי לסוף שבוע זה: היום היו אימונים ומנוחה, מחר תהיה ריצה, קצת נקיונות ומנוחה

סימנתי את ה- על המטרות שהצבתי בתחילת השבוע? יאפ!

מה עזר לי להתמודד ולהמשיך לצמוח, בתהליך האישי ובכלל השבוע? האמונה בעצמי והאומץ שלי לנסות, לשנות, לעשות ולהצליח... הכל אפשרי
בדיוק.
13/04/14 10:49
9צפיות
הכל אפשרי, אם רק באמת רוצים ופועלים...

סיכמוש
12/04/14 00:35
43צפיות
הטוב: ירידה של כחצי קילו. האימונים הטובים. החזרה לריקודי עם.

הפחות טוב: לא ממש יודעת.

גאוותי על: הספורט, עבודה וכו'

שיר: אריק איינשטיין ושלמה ארצי.

מאכל: מג'דרה

פעילות: הכול

סרט: נראה אותך (היום בערוץ 2).

יציאה: אין.

התחדשויות: מזוזה, שטיח כניסה, שטיחון בתוך האמבטיה, מחוץ לאמבטיה ומתחת לשירותים.

מישהו שהצחיק אותי: האחיינית שלי. העברית שלה זה משהו. אפילו סבתי, שהעברית שלה תיקנית ועשירה, לא מדברת כמוה.

תוכניות: אין.

אפשר לסמן

מה עזר לי? התמיכה מבחוץ
מתוקונת האחיינית
13/04/14 10:48
11צפיות
כייף לקרוא כל כך הרבה דברים טובים!!
סיכומון...
12/04/14 11:26
99צפיות
סיכומון...
הטוב שהיה לי השבוע: היו לי יום יומיים ממש מוצלחים בעבודה, סוף סוף אני מתחילה לתת פייט ולא מסתפקת בלהיות בינונית - וזה ממש חשוב בעבודה שלי כי זה מכירות ואנחנו נמדדים על כל דבר. חייבת לציין שזה מבאס אותי קצת שזה החלק הטוב של השבוע שלי, הלוואי ששבוע הבא יהיה לי משהו יותר כיפי או משמעותי לכתוב פה.

הפחות טוב של השבוע: היה שבוע בינוני מכל הבחינות - גם לא הרגשתי טוב, לקחתי אנטיביוטיקה, לא יכולתי לשתות אלכוהול, אכלתי הרבה, התאמנתי מעט, נקלעתי להרבה ויכוחים, ובגדול הרגשתי גרוע

גאוות השבוע שלי: הלכתי לשיעור בסטודיו סי השבוע וכבר נשארתי לשיעור כפול - שעה וחצי של אימון! זה היה אחלה ערב ואחלה תחושה.

שיר שאהבתי השבוע: sunshine - matisyahu
אני כותבת מהאייפד אז לא יכולה לצרף קישור, אבל שיר אדיר!

מאכל שאהבתי השבוע: לצערי דוריטוס ותפוצ׳יפס

פעילות גופנית שעשיתי השבוע: שיעור כפול בסטודיו - חיטוב ואירובי. זהו

סרט/ תוכנית שראיתי השבוע: אתמול ראיתי ורוניקה מארס הסרט!!!!!!! כמה חיכיתי לזההההההה אני מעריצה נלהבת של הסדרה והכי רציתי לראות את הסרט בעולםםםםם! לא אכזב!

יציאה ששימחה השבוע: הייתי בחתונה נדירה השבוע עם חבריםנוהיה הכי מצחיק בעולם!!!

התחדשויות של השבוע: לא קניתי כלום, בע״ה שבוע הבא יהיה כתוב פה - אוטו!!!

משהו שהצחיק אותי השבוע: הערב של החתונה היה אחד המצחיקים, איך אוהבת את החבר׳ה האלה :)

משהו שעשה לי את השבוע: מממ האמת שהסיכום הזה! הרגשתי רע עד שהתחלתי לכתוב אותו אבל פתאום נזכרתי בדברים הטובים שהיו לי השבוע, והאמת שבסך הכל - הכל טוב!

תוכניותיי לסוף שבוע זה: מנוחה וחברים

סימנתי את ה- על המטרות שהצבתי בתחילת השבוע? לא היו לי כאלה אבל מבטיחה להציב כאלה לשבוע הבא!

מה עזר לי להתמודד ולהמשיך לצמוח, בתהליך האישי ובכלל השבוע? הדבר היחיד שעוד איכשהו דירבן אותי היה שנזכרתי שתכף קיץ, ים, בגדים קצרים ושמלות - השנה אני הולכת להנות מזה!!!

סופ״ש יפה לכולנווווו
º
שיהיה לך שבוע מ-ה-מ-ם אהובה
13/04/14 10:46
9צפיות
º
שרשור הישגים לסופ"ש
11/04/14 08:26
16צפיות
פעילות גופנית
11/04/14 08:28
20צפיות
או מנוחה טובה!
אחרי שכמעט לא עשיתי השבוע כלום,
11/04/14 09:33
142צפיות
אחרי שכמעט לא עשיתי השבוע כלום,
הליכה של 1:20 דק'. במהלך ההליכה גילינו הפתעה נעימה, שדה נסתר של כלניות! אצרף תמונה
º
כלניות!
11/04/14 09:36
87צפיות
כלניות!
º
מקסים
12/04/14 22:30
4צפיות
º
11/04/14 12:51
6צפיות
אתמול היתה
11/04/14 10:59
40צפיות
היום מנוחה...רק מנוחה!
אימוני שישי כרגיל... קפואירה, כוח...
11/04/14 23:15
32צפיות
מחר תהיה ריצה
שעה וחצי במכון אתמול
12/04/14 00:22
30צפיות
היום תהיה שעה הליכה + שעה ריקודים

גם יהיה
º
13/04/14 10:44
1צפיות
º
10 ק"מ ריצה - צ'ק
12/04/14 10:20
14צפיות
º
+ כוח מ ע ו ל ה
13/04/14 09:17
3צפיות
13/04/14 10:44
12צפיות
ובמיוחד על ה- חיוך
הליכה מהירה של שעה
12/04/14 22:19
22צפיות
בשישי בערב ובשבת בערב.
אני גאה בי שלא וויתרתי לעצמי (במיוחד בשישי, שאז הכי קשה לי)
º
תענוג גדול
13/04/14 10:43
6צפיות
שקילה אישית
11/04/14 08:29
19צפיות
פעם בשבוע או לתקופה ארוכה יותר
בהצלחה
12/04/14 22:29
25צפיות
5 קילו פחות בתוך שבועיים וחצי
כמעט שלושה קילו ירדו בהתחלה בגלל חולי (שפעת נבזית...)
ועוד שני קילו בזכות תזונה טובה וספורט.
עוד 25 קילו מפרידים ביני לבין הג'ינסים האהובים שלי
º
תזונה נכונה
11/04/14 08:30
16צפיות
כל השבוע נרשמה שמירה, פרט לאתמול
11/04/14 09:02
74צפיות
ועכשיו לשנס מתניים ולשמור קלוריות לארוחת החג, עמוסת המטעמים המעולים של אמא
כל הכבוד יקירה!
11/04/14 12:50
32צפיות
שתפי אותנו קצת על המטעמים המעולים של אמא...
בגדול אחלה סופ״ש
12/04/14 14:04
32צפיות
לא אכלתי הרבה, נשנשתי ממש בקטנה, וגם לא שתיתי בכלל!
תאמינו לי בלי אלכוהול הייתי רזה באיזה 5 קילו

חבל שהייתי גם פחות מאושרת
קצת יותר מדי שוקולד
12/04/14 22:23
27צפיות
היום חזל"ש
º
שתייה מספקת
11/04/14 08:30
7צפיות
נקודות אושר קטנות
11/04/14 08:33
17צפיות

לפעמים.. הדברים הכי קטנים, תופסים לנו את המקום הכי גדול בלב
המון
11/04/14 09:04
46צפיות
ראשית, הבית מבריק ומצוחצח.
אווירת חג וחופשה באוויר
אווירה של אביב, של התחדשות, של קניות, של מתנות - אושר גדול
אווירה של משפחתיות ושל ביחד.

מוי כיףףףףףףף
º
11/04/14 10:55
2צפיות
ההפתעות הקטנות של החיים..
11/04/14 09:39
164צפיות
ההפתעות הקטנות של החיים..
היום עשינו הליכה על הכביש החדש שסוללים ליד הבית (עדיין בעבודות). במהלך ההליכה גילינו הפתעה נעימה: שדה של כלניות. צילמתי אותו ורציתי להצטלם בעצמי, אבל שמעתי זמזום חשוד של דבורים וראיתי כמה (ואני מפחדת מדבורים פחד מוות) אז הסתפקתי בתמונות מרחוק. לא צריך לנסוע רחוק מהבית!

אצרף לכם כמה שתיהנו גם אתם.
º
עוד
11/04/14 09:40
74צפיות
עוד
º
ואחרון
11/04/14 09:41
70צפיות
ואחרון
תודה שצירפת תמונה
11/04/14 09:43
54צפיות
אין לך מושג כמה שזה מרחיב את הלב והנשמה
משמח להיכנס לפורום ולא רק לקרוא, אלא לראות יופי מרהיב שכזה.

מקסים!
º
שרשור OFF ובוקר לשישי
11/04/14 08:35
33צפיות
שרשור OFF ובוקר לשישי
בוקר טוב לכולם
11/04/14 08:42
53צפיות
הימים האחרונים היו לחוצים ואינטנסיביים, לא הפסקתי ללמוד ולתרגל ואתמול בערב התקיים המבחן שהיה קשה, מאתגר.
הבוקר קמתי בתחושות מעורבות, ממש חוויתי נפילת מתח.

אבל, אני לא רוצה להתעסק בזה יותר, אלא לשחרר, להירגע ולהנות מסופ"ש הזה! מגיע לי לאחר כל התקופה הזו.

הכנתי א. בוקר מזינה
קפוצ'ינו חם.. עוד מעט אתחיל לסדר ולנקות את הבית
ובערב- יוצאת "לחגוג"! יוצאת לנקות את הראש עם הבן זוג המקסים.

ו לכולם
שבת שלום ומבורך
מקווה שעבר לך בהצלחה רבה
11/04/14 09:00
34צפיות
ולכי תבלי, תצאי, תשתחררי, כי מגיע לך!

ותשתי קפה גם בשבילי
º
אהובה את
11/04/14 10:55
8צפיות
בוקר טוב לשבת הגדול
11/04/14 08:59
35צפיות
ערה כבר שעתיים. מתענגת על הבית המבריק והמצוחצח ועל קפה מהביל אין יותר אושר ואור מזה.

אתמול יצאתי מוקדם מהעבודה ו"התאבדתי" על הבית. במשך ארבע שעות, ללא הפסקה, ניקיתי והברקתי את הבית ואנחנו מוכנים לחג

בתכניות להיום, בעיקר מנוחה והתעצצות, כי אני ממש הרוגה עדיין מחו"ל ובעיקר מאתמול, מהנקיונות.

בוקר טוב לשבת הגדול
שרשור הישגים ליום שלישי
08/04/14 10:11
22צפיות

אנא הגיבו ישירות בקטגוריות מטה. תודה מראש!
º
פעילות גופנית
08/04/14 10:11
14צפיות
º
כוח על הבוקר, יופי של הרגל
08/04/14 10:58
19צפיות
שעה הליכה
08/04/14 14:50
43צפיות
אחזור לסמן
איפה שרשור ליום ב'?
08/04/14 20:27
61צפיות
הייתה אתמול הליכה של 5 ק"מ (היה מאמץ, אבל הרגשתי רע אז היא הייתה פחות משמעותית במאמץ מפעמים קודמות).
את תמיד יכולה לכתוב בשרשור חדש,
11/04/14 08:44
44צפיות
גם אם מדובר ביום האתמול.

זה יותר עדיף מאשר להקפיץ שרשור ישן.
º
את מרשה לחברי הפורום להרים את הכפפה בהעדרך?
11/04/14 10:37
16צפיות
בוודאי.
11/04/14 10:53
41צפיות
אם ישנו יום שהשרשור לא עלה בשעות הבוקר, מישהו יכול לפתוח על פי הנוסח הקבוע.

אבל לא של יום קודם כמובן.

ומה שהתכוונתי זה, שאם לדוגמא היום את רוצה לדווח על פעילות גופנית שעשית אתמול או שלשום, אני מעדיפה שתשתפי זאת בשרשור החדש של היום
כדי לא להקפיץ שרשור קודם.
הליכה מהירה
08/04/14 22:06
47צפיות
שלושים וחמש דקות בבוקר ועוד שעה בערב.

והצטרפתי. שוב פעם. הפעם עד שאגיע למטרה. בלי להישבר. בהצלחה ושלום לכולם
º
שקילה אישית
08/04/14 10:12
19צפיות
שוב שקילה מתוך סקרנות..
08/04/14 19:32
84צפיות
הסתמנה תנודה קלה כלפי מטה.
º
שומרת על משקלי הקבוע במסורה
09/04/14 07:19
26צפיות
º
נשקלת בערב.. אחזור לעדכן
09/04/14 08:53
17צפיות
תזונה בריאה
08/04/14 10:13
16צפיות
והאם שילבנו גם:
היום עד כה שמירה יפה..
08/04/14 19:35
51צפיות
על הבוקר, קפה, כריך עם מריחה קלה של ממרח,
צהריים (עכשיו) ירקות מבושלים עם טחינה מעל.
עכשיו הולכת לשתות מים וכמה שיותר כי הטחינה הצמיאה אותי.
ויותר מאוחר סלט ירקות (ולפי הצורך/רעב פרוסה אחת עם ממרח)

היתה תזונה בריאה
08/04/14 22:11
53צפיות
סלט טעים מאוד לצהריים עם ברוקולי חי, עגבניה, מלפפון, גמבה ,נבטי עדשים שחורות וכף טחינה. יאמיייי!

ובבוקר עיגול שוקולד קטן ופריכיות אורז עם שוקולד. גם יאמיייי!
º
שתייה מספקת
08/04/14 10:13
9צפיות
º
זה הולך לקרות ממש עכשיו...
08/04/14 19:35
17צפיות
º
נק' אור ושמחה
08/04/14 10:14
5צפיות
התגעגעתי
09/04/14 13:13
82צפיות
מעדכנת שחזרתי לעצמי,
אחרי בנפילה האיומה בעבודה הקודמת, התחלתי לאחרונה במקום חדש שאני מאוד מרוצה ממנו
הייייי !!! שמחה שחזרת :)
10/04/14 21:22
33צפיות
וכיף לשמוע שאת מבסוטה בעבודה החדשה :)

ברוכה השבה!!!
º
משמח מאד, מאד לקרוא!!!
11/04/14 12:51
7צפיות
בוקר טוב ליום חמישי
10/04/14 07:09
54צפיות
ווווואי איזה שבוע מעייף היה לי!!!
אני רוצה להתרגש ולהתלהב מכך שיום חמישי היום - אבל אני עוד עובדת מחר!

היה לי שבוע גרוע מאוד מבחינת השמירה שלי, כל יום ויתרתי לעצמי קצת, והגעתי אתמול למצב של אכילה לא נשלטת - קינוחים בהרמת כוסית לחג ועוד עוגיות וחטיפים בבית - פויה איזה גועל! זה לא היה שווה את זה בשום דרך ואופן ואני ממש מרגישה שהגוף שלי מגיב לזה בשליליות
אני מרגישה שמאז שאין לי זמן לכתוב פה כל יום ולדווח, אני מוותרת לעצמי זה רע מאוד ואני הולכת לתקן את זה!

יוצאת לעוד יום מעייף בעבודה, מנסה לשמור על החיוך

שיהיה לכולנו יום מעולה, חג חמישי שמח חברים!!
בוקר מצויין!
10/04/14 09:34
55צפיות
אני כ"כ מבינה אותך. גם אני בשבועות האחרונים נכנסתי למעין מעגל קסמים כזה של אי שמירה ("טוב נו, לא נורא. עוד ופל/שוקולד/צ'יפס") שהתחיל מההורמונים לפני מחזור (שנגמר כבר לפני שבוע) והמשיך והמשיך. אני רואה ומרגישה את זה על הגוף שלי ואני כ"כ כועסת על עצמי! המשקל אמנם מראה את אותו המספר, אבל הבטן נפוחה ואני מרגישה בדאון וכבדה כ"כ

החלטתי לעצמי שאני החל מהיום הולכת לתקן את זה. נקווה שבשבוע הבא כבר אדווח על שמירה והתנהגות נאותה.
שיהיה לנו בהצלחה!
דינדש יקירה
10/04/14 20:59
30צפיות
אז בואי נתחייב ביחד שאנחנו חוזרות לשמור, מהיום! אפילו שחמישי, אפילו שסופ״ש ואפילו שזה כביכול יותר קשה
בואי נתפקד מחר בשרשור היומי ונדווח שעבר יום של שמירה בלי שטויות ונשנושים!
אני אחפש את ההודעה שלך מחר, חפשי אותי גם!
הקליניקה של אמילי, עיסוי תאילנדי מסורתי

היום מגיע לך להתפנק

לעיסוי רגליים מפנק ומרגיע לחצי כאן >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום