בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם:ברוכים הבאים לפורום הכי מדהים בתפוז,הכי בריא והכי מרגש,אנא שימו לב לכללי הפורום שכתובים בצד שמאל של המסך,והפקידו לשמור עליהם.
אנו עובדים קשה בכדיי ליצור אווירה ביתית ותומכת בפורום ולספק את כל הכלים להם אתם זקוקים בכדיי לנהל אורח חיים בריא ולשפר את בריאותכם.אתם מוזמנים אל מאמרי הפורום ואל הסיפורים האישיים,לצפות באלבומים ועוד....
מקווים שתנו הנהלת הפורום

נא לא לפרסם תפריטים!  כללי הפורום
ברוכים הבאים לבית החם שלנו, אנו כאן בכדי לתמוך ולעודד  העצמה של כבוד אהבה ודאגה לבריאותנו. למידע נוסף:

אנא הקפידו להעלות את שאלותיכם בשרשור השאלות!
 אנא שמרו על כבוד הדדי והתנהגות נאותה. 
אין בפורום אנשי מקצוע, המידע והעצות אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי.
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה חברים יקרים תרומה לחיילינו האהובים
26/07/14 23:09
58צפיות

אקדים ואשתף בתחושותיי.
בימים כל כך כואבים ולא קלים שאנו חווים, אני מוצאת את עם ישראל מאוחד מתמיד, נותן יד אחד לשני, עם עזרה, נתינה ואהבת חינם.
כוחנו באחדותנו וזה ממלא את הלב שלי בהתרגשות ענקית ודמעות בעיניים שאי אפשר לעצור. אני אוהבת וגאה להיות חלק מהעם שלנו.

כל העמותות, העסקים הגדולים והקטנים, האנשים הפרטיים אשר לוקחים יוזמה מבורכת, איכפתית ואוהבת
נרתמים ותורמים את כל אשר ביכולתם עבור חיילינו היקרים, המלאכים, הפרחים שלנו.
גם המעשה הקטן ביותר הוא עולם ומלואו עבורם.

ישנה קבוצת מתנדבים אשר הקימו את "דור הקסאמים", הם דואגים לגייס תרומות, לארוז ולשלוח במהירות ובבטחה עם המון חום ואהבה, חבילות מפנקות בכל טוב,
אם זה אוכל, מוצרי היגיינה וכל דבר שרק חסר להם בשטח. יש להם חמ"לים בכל קצוות הארץ שרק הולכים וגדלים, כולם אנשים מקסימים עם לב ענק של זהב
שדואגים לקשר לארגן והכל למטרה אחת- לשמח את חיילינו, האהובים שלנו.

הם סייעו לי להפתיע את בן זוגי ופלוגתו שנמצאים מתחילת המבצע במילואים ולעוד אין סוף גדודים.

אם ברצונכם לתרום בכל דרך, אם זה מוצרים, עזרה במוקד באזוריכם, אריזה, הסעה... גם אם זה לשבח ולשתף את עשייתם שמרחיבה את הלב
אתם מוזמנים להצטרף לדף הפייסבוק שלהם- קישור.

אם יש לכם הצעות, איך נוכל לתרום בדרכים נוספות
אולי מקום העבודה שלכם שירצה לקחת חלק.
מקום המשווק אוכל בריא ומזין.
מוזמנים להעלות הצעות, מחשבות, רעיונות..
הכל יתקבל בברכה.
מטרה קדושה- רק חשוב מאוד,
27/07/14 21:41
46צפיות
לא לשלוח אוכל. פורסם שהם מקבלים כ"כ הרבה אוכל מהקיבוצים בסביבה ומהאזרחים, שזה מגיע למצב שהאוכל פשוט נזרק וחבל.
חשוב לתרום מוצרי היגיינה, הלבשה תחתונה וסיגריות (כמה שאני לא תומכת בעישון, זה לא הזמן לחנך את החיילים).
תקווה ומטרות לשבוע חדש
27/07/14 08:50
31צפיות

מוזמנים לשתף בבמה זו, על רחשי ליבכם...
התקוות, המטרות, ההחלטות הבריאות לגוף ולנפש.

שבוע של בשורות טובות. אמן!

מחשבות וגם מטרות/תקוות
27/07/14 09:39
45צפיות
לצד הלחץ והמתח של הימים האחרונים אני ממשיכה להיות מוטרדת גם מדברים אישיים יותר. ביום חמישי הבא צריכה להגיע למרפאת תל השומר לייעוץ טרום ניתוחי, בעניין הניתוח להוצאת מיומות מהרחם, שעליו כבר כתבתי כאן אבל יחד עם זאת עדיין ממשיכה להתלבט האם הפרוצדורה הזאת באמת הכרחית והאם לא כדאי לפנות לטיפול אחר של צנתור המיומה, שזאת פרוצדורה יותר קלה ועם פחות זמן החלמה. הרופא אומר שעדיף ניתוח אבל לא כל כך הבנתי למה. אולי אחרי הייעוץ בתל השומר יהיה לי קל יותר להחליט.

בינתיים מבחינת התזונה די השתוללתי בסוף השבוע האחרון ואני מקווה לחזור לתלם ולשמירה על תזונה בריאה ומאוזנת.
לאור המצב הבטחוני והפסקת האש החד צדדית אני עדיין מתלבטת אם לנסוע לתל אביב, למרכז ליוגה, למרות שאני מתגעגעת לפעילויות שם. מצד אחד שוב הפחד מאזעקות בדרך לשם או משם ומצד שני המצב הזה לא נראה שהולך להגמר ולפי זה כנראה ההמנעות שלי מהנסיעה לתל אביב תמשך עוד זמן רב.

מה שכן מבטיחה לעצמי להמשיך בפעילות הגופנית כפי שהתמדתי בה עד עכשיו גם בצל הטילים והאזעקות.
שיהיה המשך שבוע שקט עד כמה שאפשר

מטרותיי:
27/07/14 14:17
27צפיות
1. אופטימיות.
2. לרדת קילו.
3. להגביר את הספורט.
המטרות
27/07/14 17:09
32צפיות
להוריד במשקל
ללכת יותר
לא לאכול ביצים
שנדע ימים שקטים מאלה...
27/07/14 18:30
35צפיות
בכלליות, אני משתדלת לחזור לעצמי בשבוע האחרון, לריצה, לאימונים, לתזונה הנכונה לי ביותר (למרות שבכל זמן נשארתי על הסקלה הנכונה, אבל לכל נכון יש את הדיוק הנכון לו יותר ופחות...)
רוצה להמשיך את הקו הזה, זה מה ששומר עלי בשפיות, אימונים, תזונה נכונה, שינה, התעסקות בדברים שעושים לי טוב.
מקווה למצוא דייר/ת מחליף לדירה שלי.
מקווה להתגבר על כמה מכשולים שיש לי כרגע בכמה כיוונים.
מקווה להצליח להחליט ולבצע - יודעת שדרוש לכך אומץ, אבל יש לי.
ומקווה להפסיק לתת לאנשים קטנים להציק לי/ לעצבן אותי/ להפריע לי בדרך הנכונה לי ושלי.

שיהיה שבוע טוב ושקט לכולם!
אז ככה:
27/07/14 21:29
38צפיות
1. לבקר במכון 4 פעמים השבוע.
2. להתחיל את העבודה להגשה.
3. להקפיד טוב יותר על תזונה
4. לרדת בין חצי קילו לקילו.
º
הישגי יום ב'
28/07/14 21:56
4צפיות
º
פעילות גופנית
28/07/14 21:58
4צפיות
ארבעים דקות הליכה
28/07/14 22:01
4צפיות
 בבריזה משכרת חושים והמון ירוק מסביב...
כייף מטורף!!!!!!
שעה וחצי מכון כושר
28/07/14 22:38
  וואו! איזה אימון מטורף!
הישגיי יום ראשון
27/07/14 08:43
17צפיות

אנא הגיבו ישירות בקטגוריות מטה. תודה.

º
פעילות גופנית
27/07/14 08:43
20צפיות
שעתיים ריקודים
27/07/14 14:18
17צפיות
אחזור לסמן
הליכה 30 דקות
27/07/14 17:05
32צפיות
ועוד הליכה 20 דקות
º
שעה וחצי הליכה!! כמה אנרגיות!!!!!!
27/07/14 18:03
10צפיות
יפה מאד!!!
28/07/14 10:27
18צפיות
הוספת הליכה שנייה במהלך היום או יצא במקרה?
זה מקרה
28/07/14 11:26
23צפיות
הלכתי למתנ"ס ברגל.
º
ו... חשבת להפוך את המקרה לקבוע?
28/07/14 16:02
4צפיות
º
כן בהתחלה פעם בשבוע
28/07/14 16:37
3צפיות
º
מורידה בפניכם את הכובע, כל הכבוד.
27/07/14 18:31
12צפיות
אימון במכון
27/07/14 19:17
29צפיות
30 דק' אליפטיקל בעצימות גבוהה
30 דק' אימון גב וכתפיים
30 דק' הליכון הליכה מהירה
גמישות 
והביתה  
איזה כיף לך!
27/07/14 22:07
18צפיות
נשמע כמו אימון מאד מספק!
את האמת שכן
27/07/14 23:05
18צפיות
בימים האחרונים האימונים שלי ממש חזקים ומספקים! מגיעה הביתה גמורה אבל מרוצה
היום לא הייתה.
27/07/14 21:27
20צפיות
עבדתי היום בגנים של הקיבוץ, אז התרוצצות ומשחק עם ילדים זאת הייתה הפעילות שלי להיום.

מחר מתכננת ביקור במכון אחרי הלימודים
אחרי יומיים שלא...
27/07/14 21:41
18צפיות
16 ק"מ אליפטיקל בעומס בינוני
3.5 ק"מ הליכה קלה
אימון trx

בסך הכל יום קליל
מקווה לרוץ מחר!
קרוס 7.5 ק"מ
27/07/14 23:31
19צפיות
שיא אישי וירדתי בהרגשה שאני יכולה להמשיך עוד
מצוין!
28/07/14 10:29
8צפיות
שמרי על התחושה הזו של "יכולה להמשיך עוד".
בריצות הראשונות שלי תמיד הרגשתי שאני יכולה להמשיך לרוץ עוד נצח, אבל נצמדתי לתכנית ועצרתי ברגע שהייתי מסיימת את המרחק המבוקש. אני די בטוחה שלעצור לפני תחושת התשה זה מה ששומר עלינו מפציעות, ועוד יותר מכך - מגביר מוטיבציה.
אתמול - 40 דקות שחייה
28/07/14 06:04
13צפיות
היום כנראה שאלך לחדר כושר.
º
שקילה שבועית
27/07/14 08:44
9צפיות
כיף לפתוח שבוע עם ירידה
27/07/14 09:15
58צפיות
ירדתי 1.3 ק"ג השבוע.

הקצב מהיר מדי, ואני צריכה לעשות שיחה עם עצמי - או שאני מוסיפה עוד הרבה אוכל או שאני מפחיתה בפעילות הגופנית. עם שני הרעיונות קשה לי, אבל הבריאות היא בראש ובראשונה.

שיהיה לנו שבוע שקט!
27/07/14 09:27
27צפיות
יכול להיות שאת לא צריכה להגדיל בכמויות האוכל אלא באיכות למשל להוסיף שומן איכותי
אני מאד גאה לקרוא
27/07/14 18:30
27צפיות
את שכתבת.

לסיים את המשפט ב"הבריאות היא בראש ובראשונה" ממלא את הלב שלי בהתרגשות גדולה.
עבורי אישית, זה הדבר הכי חשוב שיש וזה מה שמניע ותורם להצלחה גדולה בתהליך האישי.

האם איש מקצוע מלווה אותך כך שיוכל להדריך מהי הדרך הנכונה והכמויות הנכונות בהתאם לפעילות הגופנית שאת עושה? 
תודה, מעיין
27/07/14 21:57
19צפיות
לצערי, עדיין לא השכלתי להתייעץ עם אנשי מקצוע, אך מבטיחה שאעשה זאת בהקדם!
קצת קשה למצוא תזונאי/ת שמבינים בתזונת ספורט, אז אנסה לדלות המלצות למישהו פתוח לסוג אחר של אורח חיים. אחרי הכל, לא יעזור לי ללכת לתזונאית שתדפיס לי תפריט גנרי שמכיל 6 ארוחות ביום בעוד שאני יכולה לאכול רק שתיים.
יש לי המון לכתוב לך...
28/07/14 13:37
17צפיות
והמסר עדיין בתהליכי כתיבה (חוסר זמן פסיכי)
כי יש לי המון לכתוב לך ולעזור לך, המון טעויות בידייך ביחס לתזונה ביחס לכמות האימונים.....
(כן, 6 ארוחות/ לאכול כל 3 שעות זה דבר חשוב וכמעט הכרחי...)
אני מחכה בקוצר רוח!
28/07/14 16:05
10צפיות
את בחורה מדהימה, ואשמח ללמוד ממך!
הכי קשה לי זה לאכול.
השעה 16:03 וכל מה שנכנס לגוף שלי היום זה 2 חצאי מנות ג'ל אנרגיה וסוכריית קרמל. אני אחרי ריצה של 20 ק"מ שהתחילה קצת מאוחר כי ישנתי ממש טוב
זה אומר ארוחה אחת עכשיו ועוד ארוחה מתישהו אי-שם בלילה.
ברור לי שזה לא מספיק, אבל... איך לכל הרוחות אוכלים יותר?

אוף
החלטתי לקבוע את יום שבת ליום השקילה שלי
27/07/14 21:34
29צפיות
בגלל שעכשיו כל שבת אני מבקרת במכון, אני נשקלת במשקל של המלתחות שלהם שהוא בטח יותר מדוייק מהמשקל שלי בבית, והוא יהיה האינדיקציה שלי.
אני כל פעם מוצאת את עצמי במשברים, אחרי שאני לא עומדת במילה של עצמי לשמור על התזונה והפעילות. מקווה שעכשיו, אחרי שהתחלתי לעשות פעילות בין 3 ל4 פעמים בשבוע, יהיה לי קל יותר לשמור ואצליח אולי פעם אחת ולתמיד לעמוד בהבטחות שלי לעצמי.

שוקלת אולי לפרסם פה כבר מספרים, כנסיון להתמיד...
שיתוף הוא סוג של מחויבות
27/07/14 21:46
26צפיות
ולכן אני בעד שתשתפי.
מה שכן, את צריכה להתחייב בפני עצמך שגם אם לא יילך כמו שרצית - עדיין תשתפי ולא תיעלמי פתאום. חזרי לקבל תמיכה ולא משנה מה קרה.

מעבר לזה, זכרי שלא המספר הוא שחשוב, אלא איך שאת מרגישה עם עצמך.
אני ועוד רבות כאן יכולות לומר לך שלגוף מגוון צורות על אותו משקל לאותו אדם. קחי זאת בחשבון לטובתך, עכשיו כשאת מתאמנת.

בהצלחה
28/07/14 19:51
16צפיות
חשוב מאוד לשתף גם כשקשה, ואת זה אני לא עושה הרבה. מעכשיו אשתדל להתמיד בכל מצב.

זה ברור לי שלאותו משקל יש צורות גוף שונות, ואני יכולה להגיד לך שגם אם אני לא מתאמנת, אני אישית נראית פחות ממה שאני שוקלת (מתפרש על 1.75 בכל זאת ), וזה למה אני גם לא אומרת את המשקל שלי אף פעם אם אני לא חייבת מבחינה רפואית.
הזכרת לי נקודה שקרתה לי בנושא: בעבודה הקודמת שלי יצא לנו לדבר על משקל ותזונה, והשיחה התגלגלה לככה שכל אחד אמר בערך כמה הוא שוקל. אני אמרתי שאני לא מגלה את המשקל שלי, אז אחד השליחים שקצת נמוך ממני עם כרס בירה אומר לי "אני שוקל 90 קילו! אין מצב שאת שוקלת יותר ממני". אמרתי לו שוב שכמו שיש נשים שלא מגלות את הגיל שלהן, אני לא מגלה את המשקל שלי ופה סיימתי את השיחה...
עלייה במשקל
28/07/14 06:06
22צפיות
לא מפתיע לאור הזלילות שלי בימים האחרונים. מעכשיו חוזרת למסלול, מפסיקה לקנות שטויות וחוזרת לשגרה של השבועיים האחרונים שבהם שמרתי יפה.
º
תזונה בריאה
27/07/14 08:44
12צפיות
מקפיד על הדיאטה
27/07/14 17:07
24צפיות
חוץ מזה אוכל  בלי ביצים כבר יומים. ביצים אני לא סובל ואוכל רק שאין לי בררה.
שמירה מעולה!
27/07/14 21:29
18צפיות
אני מלאת אנרגיות חיוביות היום, והשמירה הייתה קלה מתמיד
כשאין לי צורך רגשי למלא באמצעות אוכל, הכל פתאום קל 
כל הכבוד!!
27/07/14 21:48
18צפיות
וגם כשיש לך צורך רגשי למלא - מלאי אותו! אבל לא באוכל. אוכל ממלא מאגרים פיזיים, אך את הנפש צריך למלא במילים חיוביות, בחיוך וחיבוק.

שמרי כל עצמך!
בריאה עם פינוקים
27/07/14 21:52
15צפיות
אחרי ההודעה על השקילה באמת עשיתי לעצמי שיחה וקבעתי שהיום אוכל יותר ואפילו בכח. לא יתכן שאכניס לגוף פחות אנרגיה ממה שאני שורפת באימון בודד!
לא אוכל לעשות זאת כל יום, אך מדי שבוע אבצע העמסה כדי לתקן את מה שאני הורסת בשאר הזמן.
מקווה שזה יאט קצת את הירידה וימזער את הפגיעה.
º
שתייה מספקת
27/07/14 08:45
3צפיות
º
נק' של אור ותקווה
27/07/14 08:45
6צפיות
כל יום הוא התחלה חדשה
27/07/14 09:04
37צפיות
שיר שכל כך קיויתי שיתנגן לי ברדיו הבוקר ואכן ישר איך שפתחתי "זפזפתי" בין התחנות ופתאום הוא הושמע,
במיוחד בשבילי

שיהיה לכולנו שבוע מעולה, מלא בתקוות שמתגשמות

כתובות אינטרנט מצורפות:
º
אמן, אמן, יפייפיה!
27/07/14 19:13
11צפיות
קרה לי אותו דבר בערב!
27/07/14 21:28
26צפיות
יצאתי מהעבודה והדלקתי רדיו, וקיויתי לשמוע את השיר שלי שוב
והוא באמת היה!!!! 

בחיי שהשיר הזה עשה לי את היום! 
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:16
6צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|

אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

|תפוז| למען עסקים בדרום
28/07/14 12:11
4צפיות
|קדימה|בעלי עסקים בדרום?
אתר תפוז נרתם למינוף העסקים שלכם בימים לא פשוטים אלו ומעניק לכם חודשיים פרסום באתר חינם, ללא התחייבות וללא אותיות קטנות.

היכנסו עכשיו לצורך העלאת הקמפיין הפרסומי:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/%D7%94%D7%98%D7%91...

|@|אנו נמצאים ביום ה -21 למבצע "צוק איתן".
ואתם מוזמנים להיכנס לפורום הייעודי ולהשאר מעודכנים בכל התפתחויות והאירועים האחרונים.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
º
בוקר אור ליום שני
28/07/14 09:37
16צפיות
בוקר טוב לכולם
28/07/14 10:27
20צפיות
איזה כיף שיש ממשק חדש להודעות של תפוז! סוף סוף נוכל לכתוב נורמלי, כמו כל מסמך אחר 
(רק שאני כל כך רגילה לאמוטיקנים בדרך הישנה שאני כבר עושה אותם בשוטף כתווי מקלדת ולא כפרצופים מהרשימה )

קמתי הבוקר לעוד בוקר מעודד!
התחלתי אתמול את השבוע שלי כל כך טוב, ואני מתכננת שהתחושות שלי ישארו באנרגיה גבוהה.
הקפאתי את המנוי בסטודיו C לחודש, כי אני נכנסת לתקופת מבחנים לא פשוטה + סמסטר קיץ + עבודה, ואני לא מספיקה להגיע לשיעורים.
יש לי את הכרטיסיה לבריכה אז אני פשוט אלך לבריכה החודש במקום לסטודיו, השעות שם קצת יותר גמישות ואני מאמינה שיהיה לי יותר קל להכניס שחיה ללו"ז הצפוף שלי, מאשר שיעורים.

מתחילה (באיחור מה...) את היום שלי - שחייב להיות מוצלח! חייב, כי החלטתי!
(וכבר סירבתי הבוקר לסמוזי תות ממקס ברנר, שזה אחד הדברים המושלמים ביקום, ככה שאני כבר מרגישה חזקה ומלאת מוטיבציה!)

נשיקות וחיבוקים לכולם,
יום קסם שיהיה  

בוקר מצוין!
28/07/14 10:36
23צפיות
כבר כמה לילות שהשינה שלי טרופה, אך הלילה ישנתי כמו תינוק, והתעוררתי נינג'ה!
אתמול עשיתי שופינג קטן עם אמא סתם ככה כי אני מרגישה ממש-ממש טוב עם עצמי, והתחדשתי בשתי שמלות (אני? שמלות? התחלה של בדיחה גרועה, אבל בא לי!), שתי חולצות קיציות ו-3 זוגות מכנסיים. כיף!

תיכף יוצאת לחד"כ ואחר כך לימודים, לימודים ועוד לימודים!

שיהיה לנו יום רגוע
º
שרשור שאלות ועידוד לימים א'-ד'.
27/07/14 08:52
7צפיות
º
בוקר שבת שקט לכולם!
26/07/14 09:52
33צפיות
אחרי ריצת בוקר - בוקר טוב לכולם!
26/07/14 09:56
57צפיות
אהלן!
סופ"ש בראשון לציון אצל ההורים (צריך להתרגל, בקרוב חוזרים לכאן...)

קמתי הבוקר הרבה לפני השמש, יצאתי בשעה 5:30 לריצת 15 ק"מ.
היה אדיר ומשחרר. עם מוזיקה מפוצצת באוזניים, מחזירה לעצמי כוחות וחוזרת לשיגרת ריצות אימונים טובה, פשוט כי אני צריכה את זה.
כל המבצע הזה מתחילתו שיבש לי קצת את השיגרה, והשבוע, בעזרת כמה חברים והרבה בזכות עצמי והכוח שלי, אני חוזרת לדרך הנכונה והטובה לי.

שיהיה יום שקט ויפה לכולם.
תגידי, רציתי לשאול אותך
26/07/14 10:52
95צפיות
את יודעת במקרה על פציעה שנקראת שין ספלינט?
יש לי כבר כמה ימים כאבים בשוק הצידי קדמי של הרגל ולפי מה שהבנתי זה שין ספלינט. רציתי להתייעץ איתך...
יאפ, יודעת, מכירה מקרוב, שכיח מאוד...
26/07/14 11:14
75צפיות
בזמנו חוויתי פציעה כזו ונדרשתי לנוח כעשרה ימים עד שבועיים ולבחון מחדש את הכאב ואת ההחלמה שלי.
זו פציעה שבד"כ קורית בגלל עומס ואימון יתר, אבל יש לה עוד סיבות שיכולות "לסייע" לה להופיע.
מצרפת לך מאמר מקיף שעזר לי בזמנו לאתר את הבעיה ואף להתגבר ולהחלים ממנה Shin splints - לחטוף שוק ולנוח - מאת מולי אפשטיין.

אני הצלחתי להתגבר על הפציעה בעצמי ולא נזקקתי לרופא/פיזיו', בעזרת טיפולי קור וחום, מנוחה, תרגילי כוח ועיסוי של המקום, ואף חבישה שלו בזמן הפעילות (גם בקפואירה וגם בריצה).
מעבר לזה, לפני שנה עשיתי מדרסים מכיוון שיש לי קריסה של קשת כף הרגל כלפי פנים, וזה בכלל שיפר לי את כל הדריכה על כף הרגל.

מקווה שעזרתי קצת...
כן,
26/07/14 13:40
54צפיות
יצא לי קצת לקרוא ולהבין. אני גם חושבת שזה בעיקר מהטניס.
כבר יותר משבוע שלא רצתי, אך הבעיה היא שלפעמים כשאני עולה על ההליכון ועושה הליכה אני גם מרגישה כאב.

אנסה להתמקד כרגע באליפטי ולראות איך זה עוזר.
שמעתי גם על גרב לחץ, מאיפה אני משיגה אחת כזו?
חנויות ספורט למינהן או מכונים אורתופדיים...
27/07/14 08:36
21צפיות
אני בזמנו קיבלתי מהפיזיותרפיסט שלי.
מניחה שאפשר לבדוק באינטרנט איפה אפשר להשיג.
בוקר טוב ושקט לשבת
26/07/14 10:12
44צפיות
בוקר טוב ושקט לנו!

ספונה בבית, מול הטלוויזיה והאינטרנט - אין מצב רוח ואין חשק לכלום.

אתמול בערב הלכנו לחברים, ישבנו אצלם בבית וראינו חדשות
בוקר טוב חברים
26/07/14 10:50
51צפיות
התעוררתי לקראת 9:00, אני כבר אחרי ארוחת בוקר טובה ואני יושבת כרגע ללמוד. קוראת בעיקר באנגלית. זה כל כך מוזר להיכנס לאתרי החדשות באנגלית ולראות איך מציגים את הדברים בצורה שונה לגמרי.

אתמול יצאנו קצת בבוקר לתל אביב סוף סוף אבל תפסו אותנו אזעקות ואף ראינו יירוט שבכלל לא שמענו אזעקה עליו.

כרגע אני בבית, יושבת ולומדת כמה שיותר. את רוב המטלות שלי סיימתי, נותרה לי רק עוד מטלה אחת ואז אתפנה ללמידה חוזרת וסופית של המילים שהתבקשתי ללמוד עד למחר. אחפור לברק בערב שיבחן אותי, זה ממש עוזר לי.

אני קצת לא במיטבי ביממה האחרונה, אתמול פתאום בסוף ארוחת הבוקר תפס אותי מחנק בגרון, פתאום נהייתי צרודה. מקווה שברק לא הדביק אותי כי הוא ככה כבר שבוע.

ידידי הטוב טרם ענה לי, אני דואגת לו כל כך! הוא קצין שריון וכל פעם שמדווחים על הרוגים הלב שלי עוצר. אני רק מקווה שהכל יהיה בסדר.

מאחלת לכולנו ימים רגועים ושלווים, שנזכה לקרוא כתבות קצת יותר חיוביות באנגלית!

מה שלומכם כולם?
בוקר טוב לכולם
26/07/14 10:50
72צפיות
הליכת הבוקר הייתה מצוינת.
ועכשיו מקווה שלא אהיה רעב היום.
למה שלא תהיה רעב היום?
26/07/14 10:54
82צפיות
מה רע להיות רעב? זה חלק מפעילות תקינה וסדירה של הגוף, לא?
º
דעה מענינת
26/07/14 10:59
16צפיות
במיוחד במאזן קלורי שלילי
26/07/14 11:17
58צפיות
מי שמרזה ללא תחושת רעב כלל, עלול להמשיך לרזות מעבר לנדרש-
מה שמזוהה לרוב חו"ח כסימן לחולי.
טבעי לחוש רעב יחסי גם שנים  אחרי ירידה במשקל
בהדגש על יחסי..
º
תודה
26/07/14 12:05
16צפיות
צהריים טובים
26/07/14 14:20
59צפיות

אני מתנצלת שלא היתי נוכחת בשבוע האחרון. הלב שלי כאב והתאבל, לא יכולתי להתרכז בשום דבר אחר...
אני יודעת שגם לכם קשה להתרכז בנושאים אחרים אך זקוקים לבמה הזו, לתכנים הקבועים, בכדי לחלוק ולפרוק רגשות וזה לא היה. אז אני ממש מתנצלת ומקווה שזה מתקבל בהבנה.

בן הזוג יצא השבת לאפטר.
בהתחלה הינו בטוחים שהוא סוגר ואז הוא שלח לי את השיר.. "אני יוצא הביתה, אני והגיטרה.." חמוד שכזה! כל כך היתי מאושרת!
הכנתי לו עוגת שוקולד בצורת לב, ראינו סרט שהוא הוריד לסטרימר והיום אכלנו במסעדת Onion
היה לי כל כך טוב לראותו ולהשלים זמן איכות לאחר כל השבועיים המתוחים במילואים.

ממשיכה להתפלל לבשורות טובות
לשלום חיילינו, חיילי הסדיר והמילואים.
שיהיה לנו שקט ורק טוב. אמן!
מעיין לגמרי מובן את לא צריכה להתנצל
26/07/14 18:13
33צפיות
מצטרפת לתפילות שלך ושבן הזוג יצא ויחזור בשלום!
º
תודה גלי יקרה
26/07/14 19:17
9צפיות
שבת בבוקר (צהריים כבר), יום יפה...
26/07/14 14:59
44צפיות
אז היום שוב הגעתי לחדר הכושר ואני ממש מרוצה מעצמי. עשיתי השבוע 4 אימונים וגיליתי שאני בכושר יותר טוב ממה שחשבתי. לא איבדתי אותו לגמרי :)

היום גיליתי שיש לנו אינטרנט בהליכונים ובאליפטיקלים ולכן הפעלתי מיקסים של שירים מיוטיוב ועבר ממש מהר ובתפוקה גבוהה מהרגיל.
עשיתי בהליכון 45 דק' במהירות של 6 קמ"ש בערך עם שיפוע, ובאליפטיקל 35 דק' עם תוכנית לשריפת שומנים מירבית בהתאם לנתונים שהזנתי.
מקווה עד אמצע אוגוסט להרגיש שאני בכושר מספיק ולהתחיל להצטרף לחוגים.
מוסיקה מאוד אפקטיבית
26/07/14 18:11
25צפיות
אפשר גם להוריד לסלולרי אני נוהגת לראות תוכניות עם כיתוב ולשמוע מוסיקה ממליצה על פלייליסטים  של ישראל קימחי שאפשר להוריד חופשי
ישראל קימחי מעולה
26/07/14 19:00
25צפיות
באמת אוריד פלייליסטים שלו.
שכחתי לשאול- אוזניות באימון..
26/07/14 19:16
58צפיות
היי, רציתי לשאול באילו אוזניות אתם משתמשים לאימון. יש לי את האוזניות של הפלאפון ושומעים בהן מעולה, רק שהאוזנייה כל הזמן מחליקה לי מהאוזן בגלל הזיעה.

יש למישהו פה המלצות על אוזניות עם באסים עמוקים במחיר סביר?
בעיה בעייתית.
26/07/14 20:42
47צפיות
סבלתי ממנה שנים. אמרו לי שאני צריכה להחליף את הסיליקונים לקטנים יותר - לא עבד. האזניה המשיכה ליפול.
הזמנתי אזניות זולות מאיביי והן החזיקו יופי באוזן, אבל הזיעה הרגה אותן. החלטתי לשים לזה סוף, ניגשתי לקבלה של מכון הכושר ושאלתי אם הם מכירים משהו טוב - קניתי אזניות של פיליפס שניתן לשטוף במים והן עמידות לזיעה. שילמתי יקר מאד - 130 שקל, אז זו הייתה קנייה מאד-מאד-מאד משתלמת!

אני בטוחה שתוכלי למצוא אותן בזול באיביי.
על הקופסה כתוב ActionFit והדגם הוא SHQ1200.
ממליצה!
ואיך הבאסים?
26/07/14 22:48
33צפיות
אני לא יכולה לשמוע מוזיקה עם באסים מעפנים אני אנינת האזנה למוזיקה
º
זה אלו?
26/07/14 22:53
69צפיות
זה אלו?
נראה שכן.
27/07/14 08:08
37צפיות
שלי בצבעים אדום-אפור, הגיעו עם תיק רשת קטנטן וסיליקונים להחלפה.

מבחינת בס - אני לא מבינה בזה.
בסדר תודה
27/07/14 13:43
26צפיות
אחפש ביקורות :)
ערב טוב
26/07/14 19:51
36צפיות
את השבת הזאת ניצלתי כדי לנסוע סוף סוף לפעילות במרכז ליוגה, אחרי שכבר שבועיים לא הייתי שם. שמחה שהשתתפתי בשיעור יוגה ובסעודה טובה.
בינתיים חזרתי והספקתי כבר להכין קציצות עדשים כתומות לימים הקרובים ועוד מעט אמשיך בבישולים.
שיהיה המשך שבוע טוב ושנזכה לבשורות טובות במהרה.
עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 11:57
22צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

º
מהמם, גאוני וסוף סוף!!!
27/07/14 16:58
5צפיות
חזרה לדיאטה אחרי שנה וחצי
26/07/14 23:20
43צפיות
היי , אחרי שנה וחצי שעשיתי את הדיאטה (בעקבותיה ירדתי 9 קילו ) ועליתי 3 קילו ,
אני רוצה לעשות אותה שוב .
איבדתי את חוברת ההדרכה ודי שכחתי איך הולך כל התהליך ,
מישהו מוכן להזכיר לי ועל הדרך גם "לזרוק" תפריט?
תודה רבה והמשך ערב נעים ♥
הישגיי יום חמישי
24/07/14 08:13
27צפיות

אנא הגיבו ישירות בקטגוריות מטה, תודה.

º
פעילות גופנית
24/07/14 08:14
24צפיות
º
הליכה 30 דקות
24/07/14 14:25
21צפיות
מנצל״ש לכל השבוע
24/07/14 15:30
38צפיות
כחלק מההתלבטות עם לעבור חדר כושר, תעלולי מנסה כמה שיותר בחדש כחלק מתקופת ניסיון.

שני אימון כוח - זרועות, כתפים בטן
שלישי - בפעם הראשונה TRX טעות לעשות פחות מיממה אחרי אימון כוח זרועות, תעלולי נקרע.
היום - אימון פונקציונלי קטלבל - עוד סוג של קריעה

תעלולי
<שעדין מתלבט אם לעבור מחדר כושר מבוסס כוח לחדר כושר מבוסס חוגים>
כמו אתמול
24/07/14 18:46
45צפיות
40 דק' שחייה + 40 דק' הליכה.
כל הכבוד לך!
24/07/14 20:24
28צפיות
רוצה לומר לך שההתמדה שלך מעוררת השראה!
אפשר להבין מהודעותייך כמה המצב הבטחוני משפיע עלייך ועל אורח החיים שלך, ולקרוא אותך יום-יום מתגברת על הפחד ויוצאת לאימון - ממש לטפוח לך על השכם! עשי זאת! מגיע לך חיבוק גדול
תודה
24/07/14 20:35
22צפיות
במיוחד בימים כאלה של מתח וחרדה חשוב לי להתמיד עוד יותר בפעילות הגופנית שגם פורקת מתחים. עם הזמן אני מוצאת יותר אומץ ותעוזה והאמת היא שכבר למדתי לפחות מהשבוע האחרון שהאזעקות באות פחות או יותר בשעות קבועות (למשל עכשיו 8:30 בערב, ואני כבר מתכוננת לאזעקה בעוד כחצי שעה בסביבות השעה תשע ) כך שגם משתדלת לעשות את האימונים לפני שמגיעות השעות הקריטיות יותר.
כמו שכתבתי בשרשור למטה אני עדיין לא מעזה לנסוע לתל אביב אבל מקווה שגם על הפחד הזה אתגבר בסוף.
אימון כוח מלא לפי התכנית
24/07/14 19:50
49צפיות
קריעההההה

אבל מהטובות שבהן
רציתי לשאול אותך..
24/07/14 20:21
62צפיות
את עושה אימוני כח גם לרגליים?
ברור!
24/07/14 21:45
50צפיות
חלק מרכזי מאוד מאימוני הכוח שלי...

תכנית אימונים מסודרת וכו'..
אוקיי...
24/07/14 21:56
54צפיות
אני שואלת כי קראתי בכל מיני מקומות (וגם שאלתי מאמן כושר) שחיזוק שרירי הרגליים פוגע בריצות למרחקים, אז הפסקתי ו.. מה אני אגיד לך.. מתסכל
אבל אם מהניסיון שלך אימוני כח לרגליים לא מפריעים לריצה, אז אשמח לחזור לסקוואטים ומכרעים
אחלה, רק שימי לב...
25/07/14 06:59
51צפיות
לא להעמיס ביום אחד יותר מדי על הרגליים שלך
במקביל - אל תשכחי שעצימות וכמות האימונים דורשת הגברה באוכל והתאמה נכונה של כמות אוכל מול אימון, כדי לא לפרק שריר, לאבד סוכר באופן דרסטי ולא לגרום לעצמך לפציעות...
º
תודה
25/07/14 07:56
11צפיות
º
שעה וחצי בחדר כושר
24/07/14 19:55
12צפיות
מהבקרים שממש בא לי לרוץ
24/07/14 20:27
58צפיות
אז יצאתי לריצה וכבשתי 25 ק"מ!

ובערב היו 50 דקות של אימון כח לפלג הגוף העליון.

מרוצה!!
º
25 קמ ריצה זה המון
25/07/14 15:16
17צפיות
º
תגיד את זה לאולטרה-מרתוניסטים
25/07/14 16:10
18צפיות
25/07/14 17:14
37צפיות
אם אני לא טועה, מרתון זה 42 ק"מ?
42.295 או משהו כזה.
25/07/14 18:34
32צפיות
אולטרה-מרתון זה יותר. יש שרצים 60 ק"מ, 100, 160 וגם 200 ק"מ.
º
שעה וחצי מכון כושר
25/07/14 00:13
7צפיות
הולכת בחצי שעה הקרובה למכון :)
25/07/14 06:48
35צפיות
בתכנון: 45 דק' הליכה + 40 דק' אליפטיקל.
אחזור לספר חוויות XD
º
נווו!! איך היה?
25/07/14 07:57
8צפיות
ממש כיף! :)
25/07/14 12:52
34צפיות
ועוד הלכתי לפני שאכלתי ארוחת בוקר אז הרווחתי :)
חחח.. נחמד!
25/07/14 14:46
23צפיות
אני שמתי לב שאני לא יכולה להתאמן בכלל עם אוכל בקיבה, אז כל האימונים שלי נעשים על קיבה ריקה לגמרי. אני מרוויחה מזה? לא יודעת. קראתי בכל מיני אתרים שבהיעדר סוכר זמין הגוף מנצל שומן לאנרגיה. אני מקווה שזה באמת ככה ושאני לא מפרקת את מעט השריר שיש לי.
(בעוד חודשיים אתחיל תקופת מסה ארוכה כדי לשוות לגוף שלי מראה קצת יותר נעים ומוצק כי עכשיו אני די רופסת)
הפעילות עוזרת לי לשמור על שגרה ושפיות
25/07/14 08:10
25צפיות
פעמיים מצאתי את עצמי השבוע מזילה דמעות תוך כדי אימון בחד"כ עם כל החדשות - על המסך שלי אני שמה נשיונל גאו' או משהו בסגנון אבל לא מצליחה להתאפק ולהציץ למסכי החדשות מסביב
º
שקילה שבועית
24/07/14 08:14
7צפיות
נשקלתי היום בחדר כושר
25/07/14 19:20
28צפיות
שם המשקל מראה 65 אבל נראה שהוא לא ממש מדייק, רוב הסיכויים שזה פחות. בכל אופן זה מעודד כי בפעמים קודמות שנשקלתי על אותו משקל הוא הראה 66-67
º
תזונה נכונה
24/07/14 08:15
10צפיות
º
שומר בערך על הדיאטה
24/07/14 14:42
15צפיות
מנסה לשמור כרגיל אבל כל הלחץ הזה
24/07/14 20:31
31צפיות
לגמרי מעודד אכילה :\
מקווה לטוב במהרה.
º
שתייה מספקת
24/07/14 08:15
5צפיות
º
נק' קטנות של אור ותקווה
24/07/14 08:16
11צפיות
ה שהוספת לשירשור
24/07/14 15:32
53צפיות
תעלולי
<שמעיין חייכה אותו מעט>
º
24/07/14 16:18
5צפיות
עולם ומלואו
27/07/14 08:46
9צפיות
לגרום לחיוך בימים לא פשוטים אלה...

נקודת האור של השבוע
24/07/14 20:08
41צפיות
חזרתי לשחות למרות הפחד מהטילים.. (ומה אני אעשה אם תהיה אזעקה באמצע השחייה..) אחרי ששבועיים לא שחיתי, בגלל המצב, השבוע שחיתי 3 פעמים ואפילו עבר בשלום
(השלב הבא יהיה לקבל אומץ גם לנסוע לתל אביב ובכך לחזור גם ליוגה)
תינוקת חדשה שנוספה למשפחה
25/07/14 08:07
56צפיות
אתמול האחיינית שלי ילדה מצפה בהתרגשות לראות את הצאצאית החדשה
º
מזל טוב!!
25/07/14 08:38
14צפיות
תודה ביקרנו אותה אתמול
26/07/14 09:26
22צפיות
בת יום וחצי וכבר חוותה 3 אזעקות
המון מזל טוב יקרה
27/07/14 18:33
10צפיות
שתזכו לאושר אין סופי
º
תודה
27/07/14 23:35
4צפיות
º
שרשור שאלות ועידוד לימי ה'-ש'
24/07/14 08:18
16צפיות
שאלה לי אליכן :)
24/07/14 19:50
75צפיות
כחלק מהדיאטה האינסופית אני משתדלת להקפיד לשתות הרבה מים, והוריי קונים בקבוקים באופן קבוע.
אני עכשיו עוברת לגור לבד ורוצה לרכוש מתקן מים מסוננים,
על איזה אתן ממליצות?
המלצה אין לי אבל שאלה יש, אפשר?
24/07/14 20:00
65צפיות
למה לא לשתות מים מהברז?
היה לי מתקן מים, לא אהבתי אותו, העפתי אותו
גם אצלנו בבית שותים מהברז
25/07/14 08:12
43צפיות
אני לא אוהבת טעם של מים מבקבוקים או מסוננים מעדיפה מי ברז קרים
אצלנו בבית
25/07/14 13:02
44צפיות
למים מהברז יש טעם... בואי נאמר בעייתי. זה לא כך בכל מקום (להורים של בעלי, באותה עיר, אין את הבעיה הזו) אבל זה גם לא נדיר.

באופן אישי אני לא מתלהבת גם מהטעם של מים מסוננים בדרך-כלל (אני שותה מים מינרלים) אבל זה פיתרון לא רע לחלק מהאנשים.
ברוב האזורים המים מהברז טובים
25/07/14 15:20
32צפיות
אך צינור מנכושת או הלחמה לא טובה בצינור בבנין או אזור גרוע בארץ מצריכים מסנן.
הבעיה במסננים וגם בבקבוקים זה עם הפלסטיק שלהם טוב
º
27/07/14 19:24
2צפיות
º
לא אוהבת את הטעם :\
27/07/14 19:21
1צפיות
התלבטות
25/07/14 09:47
72צפיות
השרירים שלי עייפים (וגם קצת כואבים אבל בעיקר עייפים) מהשחייה של אתמול ואני מתלבטת מה נכון לעשות: פשוט לנוח או בכל זאת לצאת להליכה קלה ולא מאומצת מדי? מה דעתכם?
התלבטות טובה.
25/07/14 11:14
47צפיות
פעילות גופנית קלה וקצרה (30 דקות) מסייעת להתאוששות שרירים, ולכן הייתי מציעה לך לעשות "סיבוב" קליל.
תודה, יצאתי באמת להליכה
25/07/14 12:05
50צפיות
בהליכון בחדר כושר, 5 קמ"ש, 50 דק'. היה טוב בסה"כ
יופי
25/07/14 12:47
29צפיות
זה גם מה שאני עשיתי ממש עד לפני כמה דקות - הליכה איטית לשחרור השרירים הכואבים.
º
25/07/14 12:47
5צפיות
**זהירות חפירה**
26/07/14 00:58
88צפיות
מזמן אני רוצה להיכנס ולרשום. לפרוק, לשתף, לשמוע דעות של אנשי מקצוע ולא.
מרגישה בעיקר מתוסכלת. אמממ... אני אתחיל מההתחלה :)

קוראים לי מור אני בת 23, יש לי חבר מדהים. באמת, על גבול המושלם ;) עם עודף משקל (עודף של 20 קילו על מנת לעמוד בגבול העליון התקין של מדד BMI).
האבא גם כזה, אז כנראה שמדובר על עניין תורשתי. עוד כילד הוא היה ילד עם מבנה גוף גדול מאד וכסובל מעודף משקל (ללא מחלות רקע).
כתוצאה מהמשקל נפגע לו מאד מאד הביטחון העצמי והאמונה שלו בעצמו...

שנים על גבי שנים הוא מנסה אין סוף של שיטות ולא מצליח להוריד במשקל..
מאז שאנו יחד הוא התחיל לעשות ספורט  (בניגוד אליו אני עם מבנה גוף רזה, עומדת בדיוק ב BMI ועוסקת לא מעט בספורט, בעיקר ריצות ארוכות)
ומלבד הספורט גם שומר על התזונה. משתדל מאד מאד לפחות.
אבל למרות כל זאת, בשורה התחתונה השומן בגוף שלו עקשן ולא מסכים לרדת.

אני לא יכולה לתאר את האכזבה שלו כל פעם שהוא מנסה שיטה חדשה עולה על המשקל וכלום לא זז במחוג.
זה מרגיש שהוא ממש ממש ממש מתאמץ, מוותר על דברים שהוא אוהב כמו שוקולדים. לא מנשנש בין ארוחות, שומר על ארוחות מסודרות ועדיין לא מצליח.
מדובר על בחור ביישן יחסית, ולכן הצעתי לו לנסות ללכת למאמן כושר אישי ששם דגש על אימון רגשי, תזונה וספורט כאחד. שילווה אותו בתהליך הירידה שלו בצורה מקצועית ואפקטיבית, יד ביד לעבר המשקל הרצוי.

אני גם מנסה לא מעט לעשות חיפושים באינטרנט עבורו...
יש כל כך הרבה סוגים ושיטות שונות של דיאטות, בהם כל מאמן מבטיח הרים וגבעות, אבל אין שום דרך לדעת האם השיטה/ מאמן טוב.
בנוסף, מדובר על בחור שעובד במשרה של 100% וסטודנט במקביל, כך שגם מוגבל ברמה כלכלית וגם מוגבל מבחינת השעות שלו (לדוגמא לא יכול לעשות אימון כושר מתי שבא לו... לא נמצא הרבה בבית..)

זה מרגיש שהוא באמת ובתמים מנסה לעשות את המקסימום, כל כך רוצה לרדת, עם כל כך הרבה מוטיבציה אבל מתוסכל כל פעם מחדש שלא מצליח.
אני אשמח לעצות ורעיונות מה אתם הייתם עושים במקומי על מנת לעזור לו?
ובנוסף, טיפים לבחירת מאמן/ שיטה שתיהיה יעליה - אפילו ממש קריטריונים שבעקבותיהם אתם הייתם פוסלים או מנסים שיטה.
אני לא מאמינה בפתרונות קסם, בשיקויים, בקיצורי דרך, וגם הוא לא. הוא ממש רוצה לעשות שינוי באורח חיו, לרדת את הקילוגרמים העודפים ולהצליח לשמור על המשקל החדש לאורך זמן..

אני כל כך הרבה פעמים מרגישה כל כך כבולה.
אני רוצה לעזור לו, אבל בתכלס חוץ מלעודד ולתמוך בו אין לי הרבה מה לעשות.
התסכול שלו הופך עם הזמן גם לתסכול שלי, וזה יהיה נורא אם זה יקרה, כי אני זו שמרימה את שננו בכל מה שקשור לסוגיית המשקל שלו.

אשמח לטיפים.
תודה מראש לכל המגיבים :)
מתיאורך, התמזל מזלו של הבחור
26/07/14 01:58
69צפיות
והוא זכה במישהי מאוד אכפתית.

קודם כל, שירשום לעצמו במשך כמה ימים מה הוא אוכל וכמה.

אפשר גם לעשות הליכות. וגם להיות פעיל יותר במשך היום.

הזכייה היא לגמרי משותפת
26/07/14 13:31
59צפיות
לא הייתי יכולה לבקש חבר יותר אכפתי, תומך וקשוב ממנו.

הוא תקופה ארוכה היה עושה ריצות. כרגע הוא מברר לגבי שיטה TRX
אני אכן אציע לו שינהל רשימה מסודרת של מה הוא אוכל. תודה על העצה.

עוד עצות אנשים?
דברי איתי בפרטי.
26/07/14 19:03
50צפיות
עוד חודשיים מסיימת וינגייט, ואשמח לעזור.
מאיפה אתם בארץ?
בוקר שישי שקט לכולנו
25/07/14 08:37
27צפיות
בוקר לשבוע קשה מנשוא שעבר על כולנו: כוחותינו בדרום - חיילי הסדיר, המילואים, צווי 8 -  אזרחינו בדרום שסופגים מטחי רקטות מכל עבר, אזרחינו במרכז ובצפון, ובכלל בכל הארץ, משפחות החללים שקיבלו את בשורת האיוב הקשה מכל, לפצועים המאשופזים בבתי החולים

אין ספק, אנו במלחמה. כואבת וקשה

מי יתן ותבוא עלינו שבת שקטה, ככל הניתן, שבת בה יוכלו חיילינו לצאת הביתה, סוף סוף, להתאוורר, כל הצועים ישובו לביתם בריאים ושלמים ומטח הרקטות ייפסק כבר!

שיהיה לנו רק קצת שקט

שבת ובה אין מצב רוח ואין חשק לעשות כלום, פרט להידבק למסכי הטלוויזיה ולהתפלל.
º
שרשור בוקר ו- ליום חמישי
24/07/14 08:17
16צפיות
אחד השבועות הקשים....
24/07/14 10:23
58צפיות
בכיתי השבוע כל כך הרבה שלא ניתן לתאר את זה בכלל, קשה להכיל את כל העצב הזה
איבדנו בחורים זהב אחד אחד, כל אחד עולם ומלואו, והכל בחיים פתאום מקבל פרופורציה...

המדינה שלנו היא אחד המקומות המדהימים!!
אני לא זוכרת תקופה בה היינו יותר מאוחדים, והראינו יותר פטריוטיות וסולידריות.

גאה להיות ישראלית, וגאה להיות חלק מהעם הזה!

תחי מדינת ישראל!!!!

זהו, רציתי לחלוק

התגעגעתי לפורום ממש, אבל פתאום דברים שלא קשורים למצב נראים חסרי חשיבות...
עדיין קוראת ומנסה לעקוב אחרי ההתקדמות של כולם, רק עם קצת פחות אנרגיות לכתוב.
מקווה שכולכם חשים בטוב ומאחלת לכל עם ישראל סופ"ש שקט ושמח!

--
מקווה לשלום במהרה
24/07/14 14:40
39צפיות
אני לא אוהב מלחמות
ושכל החיילים יחזרו בשלום ולא יהיו פגיעות באזרחים
ןבקשר לדיאטה אני מקווה לא לחרוג בהרכה ממנה עד היום חרגתי בפרוסת לחם וכף חמניות.
מצאתי שכרובית סותמת את התיאבון ואני משלב אותה בדיאטה. לפחות פעמיים בשבוע.
מזון בסיסי מקמח מלא וקטניות וללא דברי מתיקה עוזרים להתמודד גם עם המתח
דר' רחל פרץ N.D, נטורופתית

סובל מלחץ וסטרס?

בעזרת אבחון מדויק תיפטר מהבעיה! לשיחת יעוץ חינם 073-7569406

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה