לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
למי מיועד הפורום?

פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.

הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.

שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

המשך...
הודעה חדשה

תחרות סודות השפים ב|תפוז| אנשים!
23/10/14 11:39
|*|אנחנו מזמינים אתכם לשתף אותנו ואת גולשי האתר בטיפים המקוריים שלכם לחיים קלים במטבח! היכנסו כבר עכשיו לפורום ניהול בית, כתבו לנו על טיפ משלכם לחיים קלים במטבח ותוכלו לזכות בשוברים לחנות "לגעת באוכל".

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
דיון מאוד מעניין בפורום השכן - האם הומואים רוצים רק סקס
23/10/14 05:42
5צפיות
הנושא אמנם קצת שחוק, אבל כדאי לקרוא ולשמוע את מגוון הדעות. לדעתי הדיון שם מעניין ומעורר מחשבה.
האם מדובר במשכב זכר?
21/10/14 17:59
41צפיות
שלום!
האם בדיקה רקטאלית אצל רופא, שבו מוחדרת אצבע לפי הטבעת של הנבדק, הוא אקט שמתאפיין עם איסור "משכב זכר" כמו לפי רש"י: "כמכחול בשפופרת"?
º
לא, גם אם בעל האצבע הוא בן הזוג.
21/10/14 19:39
12צפיות
התשובה שלילית למזלם של הפרוקטולוגים שומרי המצוות..
23/10/14 05:37
6צפיות
ושל בעלי הטחורים והפיסורות.
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:21
6צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
זהות אישית
19/10/14 20:41
55צפיות
היי!
שמי מעיין ונראה לי שאני טרנסגנדרית (ביולוגית אני גבר)....אבל בגלל שמעולם לא "חקרתי" את עצמי לעומק אני עדיין מבולבל\ת ולא סגורה עד הסוף...מה גרם לכם להיות ככ בטוחים ברצונות שלכם?
אני פחות מכיר את נושא הטרנסיות
21/10/14 03:34
13צפיות
לגבי קבלת עצמי כגיי - כשניסיתי לחזר אחרי נשים, הרגשתי שהנפש שלי מתנגדת לכך בחוזקה, כמו גוף שדוחה איבר חיצוני שמנסים להשתיל בתוכו. לעומת זאת כשהתחיל משהו עם בחור שמצא חן בעיניי, חשתי תשוקה עזה להיות עוד ועד במחיצתו. זהו. אחרי תחושות כאלו כבר לא נותר הרבה ספק.
כבר מגיל הרבה יותר צעיר שמתי לב שאני מסתכל על הגברים היפים ולא על הנשים היפות, אבל את זה עוד אפשר היה להדחיק. כשהגעתי לשלב שבו רוצים למצוא זוגיות, לא יכולתי להדחיק.
 
שקלת לפנות לאיש/אשת מקצוע?
21/10/14 08:37
11צפיות
אולי פסיכולוג/ית יכול לעזור להגיע לאיזו השלמה עם עצמך. 
אצל טרנסים זה קצת שונה
21/10/14 09:27
17צפיות
קלטתי שאני הומוסקסואל עם תחילת ההתבגרות המינית. קצת ניסיתי להיאבק בעצמי, אבל בשלב מסוים הבנתי שזה מה שיש, ואני צריך להתמודד עם מה שיצא.
 
אני חושב שההבדל בין נטיה מינית לשייכות מגדרית הוא מאד גדול.
טרנסיות שהכרתי אמרו לי שזה משהו שקשה להסביר- אבל זה כמו, נגיד , שאני לובש משהו שאני ממש שונא, או שגדל לי זקן (בסםירת העומר וכיו"ב) ואני מרגיש בתקופות האלה שזה ממש לא אני וממש לא מתאים לי - רק שההרגשה הטרנסית היא חזקה יותר וחוסר ההתאמה מלווה את האדם בכל אשר יילך, ומשמעותי הרבה יותר מבגד.
 
 
 
 
(ו..............רגע, הואדמתי?)
בגיל 6
21/10/14 09:41
25צפיות
בגיל 6 ראיתי נער בן 14, שכמותו לא ראיתי לפני כן: צבע העיניים והשיער והעור היו חדשים בעיני, לא ראיתי משהו כזה לפני כן. באותו רגע הרגשתי רצון עז להיות בקרבתו. והחשוב מכל----- ידעתי שאסור לי לגלות לאף אחד את הרגשות האלה ואת והדחף החזק הזה. אחרי כן הנער נעלם ולא ראיתיו יותר.
בגיל 6-14 במשך השנים "התאהבתי" בחברים לכיתה שלי, וגם בשני מורים
בגיל 14-18 נמשכתי לכמה מהר"מים בישיבה וגם "שיחקתי" קצת עם שניים מהתלמידים שנראו גבריים יותר - כבר צמח להם הזקן ושיער הגוף.
בגיל 20 היה לי נסיון ראשון עם גבר
בגיל 24 קראתי על הנושא והתיידדתי עם הומואים והיה לי חבר במשך שנתיים. רק אז נעשיתי בטוח ברצונות שלי
בגיל  26 פגשתי את בן זוגי איתו אני חי עד היום.
אהבתי את התיעוד הכרונולוגי
23/10/14 05:36
6צפיות
אני מניח שלכולנו יש סיפור פחות או יותר דומה.
אני זוכר שהרב סטיבן גרינברג סיפר שכשהיה ילד אירחו במשפחתו בני משפחה חברים, והוא לא היה מסוגל להפסיק לשים לב כמה יפה בנם הנער.
אני מת לדבר עם חרד"ש / דתל"ש גיי פרנדלי?
20/10/14 12:00
48צפיות
אנסה לעשות זאת בקצרה עד כמה שאפשר על אף שהכל מורכב הרבה הרבה יותר.
בן-בת 34 מת"א. רווק "הומו". נמשך לבנים (70%) ולנשים (30%) - סוג של משיכה אחרת. ושתי סוגי המשיכות חשובים לי.
התחנכתי כדתי לאומי ואני אדם מאוד מאמין ומשתדל להיות רוחני. איני מאמין ביהדות בהכרח אלא ברוחניות שגם מבוססת על היהדות. (הכי קל לי כיהודי להתחבר ליהדות). רשמית חיצונית, אני חי כחילוני.
משום מה (ללא סיבה) אני דווקא נמשך יותר לעולם החרדי, אני רואה שהם החברה הכי ערכית. לו הייתי נולד נקבה כנראה שהייתי אישה חרדית-לייט, כי זה סגנון החיים ההכי מתאים לי. דא עקא, נולדתי זכר. אך איני רואה את עצמי בזוגיות הומואית. הזוגיות המושלמת (וזה מה שתקוע לי במוח> אני האישה והוא הגבר - חרדים לייט). לצערי זה לא יקרה, וזהו, אני כבר בגיל ענקי. ועלי להחליט... ואני פשוט לא יודע מה לעשות.
2 הנושאים שהכי מעסקים אותי בחיי כבר במשך 20 שנה.. זה רוחניות (והחברה הדתית) ועיניין הטרנס והמשיכה המינית.
אני מת לדבר עם מישהו גיי פרנדלי שמכיר את העולמות. אין לי חשק לדבר עם גייז שחלקם, ממטרתם זה להראות לי את האור, שזה בסדר להיות הומו.  יכול להיות שזה הדבר שהכי מתאים ונכון לי להיות הומו. אבל לא רוצה לקבוע באופן מיידי שזה הדבר ההכי מתאים (כאמור, לעת עתה איני רואה עמי בזגויות הומואית, ואני נמשך 30% לנשים). וזהו אני צריך להחליט ואני משתגע... 
אשמח לדבר עם מישהו באופן אישי... (במידה וכן, אשאיר בהודעה נוספת אימייל)
 
אחלה יום :)  ותודה עלה קריאה . סכה' אני אדם ממש סבבה ונחמד
 
אתה יכול להשאיר לי הודעה בתיבת המסרים
21/10/14 03:30
18צפיות
או להמשיך פה בפורום. כי יש פה גולשים נוספים שיוכלו לתרום לדיון אספקטים שאיני מכיר ויודע.
שאלות שעולות מקריאת הודעתך: למה בעצם העולם החרדי נראה לך החברה הכי ערכית? הדתיים הלאומיים גם משלמים מסים ומשרתים בצבא, שני דברים שלא כל כך אוהבים לעשות בקרב החרדים. גם אני לא בטוח שהחרדים או הדתיים באמת חיים ברובם אורח חיים שמחובר לרוחניות. רבים מקיימים מצוות באופן טכני ומתוך שגרה. שאלה נוספת: האם אתה יכול להגדיר מה מונע ממך לראות זוגיות הומואית כאפשרית עבורך?
ממה שאני מבין בעצם אתה עומד בין כמה ברירות - לחיות כהומו חילוני, לחיות כסטרייט חילוני, לעבור ניתוח ולחיות כאישה חילונית או לחיות כגבר חרדי סטרייט. זו חתיכת דילמת חיים..
בקר טוב!!
21/10/14 09:23
21צפיות
היי
ברוך הבא לפורום!
קצת מפתיע אותי שאת(אתה?  לדבר בלשון נקבה או זכר?)  מוצא את החברה החרדית כערכית.יש ערכים בכל חברה, ובכל חברה יש בני אדם ערכיים יותר או פחות: בצבא, בשמאל הקיצוני,  בהתנחלויות, בקבוצים, בצפון תל אביב. כך שתמיד תמצא אנשים לא ערכיים בכלל.... אך ככלל, כחברה, החברה החרדית מאוד נוקשה.   היא מקדשת את הצניעות ואת החלוקה למגדרים. החוקים החברתיים מאוד מאוד חזקים שם. חוקים שלפעמים איני מבין מדוע מקדשים אותם יתר על מידה.
 
לא כולם זוכים למה שאתה מתאר כזוגיות המושלמת. יש דברים שצריכים לותר עליהם.   צריך להתפשר ולהגיע למצב שהכי מתאים לך(כפי שתיארת נכון) ולאו דוקא לחברה ולמקום שלא מתאימים לך....
 
רבות מהטרנסיות והטרנסים הם ביסקסואלים. יש כאלה שחיים עם כך, לפעמים גם להיות ביסקסואל/ית זו החלטה.....
 
מה שאתה מתאר כרוחניות יהודית מענין אותי ביותר, אשמח אם תפרטי על כך!!
 
ברוך הבא לפורום!
 
 
ולפעמים דוקא נחמד לשמוע שאתה בסדר (לפי מי שמראה לך את האור ) ולא כל מיני קללות ונצות (ששומעים הרבה לצערי בחברה הדתית) ,
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:55
5צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
צעירים שנמשכים למוגרים
14/10/14 21:55
77צפיות
מישהו יכול לשלוח קישור לאתר שמדבר על משיכה מינית של צעירים למבוגרים   תודה רבה
ישנם אתרי הכרויות לצעירים שנמשכים למבוגרים
14/10/14 23:03
56צפיות
לא ידוע לי על אתר מיוחד שעוסק בנושא. אבל ישנם אתרי הכרויות, שבהם ניתן למצוא גם ישראלים.
SILVER DADDIES
 
וגם  DADDY HUNT
 
באתרים הבאים לא שמים דגש על גיל:
 
 
תודה רבה
14/10/14 23:35
61צפיות
אבל אני לא מחפש בינתיים להכיר אלא לקרוא על התופעה שפקדה אותי . הסיפור שלי הוא כזה  אני בחור ממשפחה חרדית אבל אני לא מאמין באלוהים ,  המשיכה המינית שלי היא לגבר חרדי מבוגר והפנטזיות שלי הם להתחבק אתו ולקבל ממנו צומי אני לא רוצה  לראות אותו ערום ואני לא רוצה להיות ערום לידו אני רק רוצה שהוא ילטף אותי ויחבק אותי כשאני עם בגדים , אני נמשך לאנשים עם זקן ופאות  ונראה לי שזה בגלל שזה דומה לאנשים שהיו חשובים בעיני כשהייתי ילד כגון אבא שלי והמורים והרבנים בישיבה קטנה.אני לא נמשך לבנות כשאני סתם רואה אותם אבל  אף פעם לא הייתה לי ידידה או חברה שניהלנו שיחות או איזה שהוא קשר.אם יש  למישהו איזה שהוא ניסיון במשהו דומה או קישור לאתר שמדבר על משיכה למבוגרים אני ממש אשמח תודה וחג שמח.
אתה לא לבד
15/10/14 08:21
49צפיות
אני מכיר לפחות שני צעירים שנמשכים או נמשכו אל דמות הגבר החרדי עם זקן, פאות, לבוש חולצה לבנה, מכנסיים שחורים, קפוטה, כיפה שחורה ומגבעת.
השניים שאני מכיר, גם הם רוצים חיבה יותר מאשר סקס, אבל הגיעו גם לסקס.
השאלה היא, מה אתה רוצה ללמוד מאחרים על נושא זה? 
לא מצאתי אתר ישראלי. הנה תרגום פיסקת הסיום בבלוג באנגלית של צעיר כזה, שנמשך למורה שלו:
"כפי שזה היה כשהודתי בפני עצמי שאני הומו, לא הייתה התגלות שבה הבנתי שאני באמת יכול לקיים מערכת יחסים שונות גיל. בסופו של דבר התחלתי היכרויות  והקמת קשרים עם גברים הומוסקסואלים מבוגרים. כשיחסים אלה גברו הצלחתי למזג בין שני היבטים אלה של הדמות שלי:  להיות הומו ולהימשך לגברים מבוגרים יותר, ולהפוך אותם לזהות  אחת שלי.  אמנם יש לי עדיין דרך ארוכה בחינוך הסובבים אותי, אבל אני בהחלט מרגיש עכשיו בנוח עם עצמי."
הנה הבלוג המלא באנגלית:
º
מרתק. תודה על הקישור.
21/10/14 03:38
3צפיות
המשך
15/10/14 13:28
74צפיות
תודה רבה באמת התכוונתי לבלוג באנגלית ואני אקרא אותו,   אני רוצה ללמוד מאחרים אם אני בכלל הומו או לא  מכיון שאותי מגעיל לראות את אותו מבוגר ערום אבל מצד שני אני נמשך אליו כשהוא עם בגדים ובנוסף אני לא נמשך לבנות כשאני רואה אותם אבל אף פעם לא באמת הייתי קרוב לאשה.
בשמחה!
15/10/14 15:39
36צפיות
דרך אגב, בקש ממישהו שילמד אותך איך לשרשר כאן הודעות, שתהיה קבוצת הודעות אחת לכל הנושא.
חג שמח!
בותיקן מכירים בגייז
13/10/14 22:36
43צפיות
 
מתי ברבנות הראשית?
 
º
הבנתי שבסוף הקרדינלים סירבו לקבל ההצעה
21/10/14 03:51
5צפיות
º
ביקשו לעדן את הנוסח או משהו כזה
21/10/14 08:46
6צפיות
º
אוונגליון!! הואדמנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21/10/14 09:28
10צפיות
º
21/10/14 19:40
1צפיות
º
אם לא אתם אז מי כן..
23/10/14 05:38
5צפיות
היי ;)
12/10/14 14:36
94צפיות
אהלן כולם, אני חדש פה, בן 22.אני הומו דתי לאומי ומחפש דרך לחיות, ניסיתי לצאת עם בחורות וכו.. ולא הלך לי טוב, נימס לי להשתגע על זה שאני לא נימשך לבנות לכן חיפשתי דרך לפגוש הומואים דתיים.אני מחפש להכיר מישהו נורמלי קרוב לגיל שלי למטרת קשר אבל כמובן בלי חדירות..נימס לי להיות לבד ואני לא אוהב כל הקטע של סטוצים..אני גם אשמח להכיר אנשים למטרת ידידות :)מועדים שימחה !! ;)
היוש
13/10/14 09:20
58צפיות
ישנם 3 ארגונים להומואים דתיים 
 
-חברותא 
-הו"ד
-כמוך 
לכל ארגון יש את האג'נדה שלו. תראה מה מעניין אותך (לכולם יש דף פייסבוק פעיל לע"ד). 
כמו כן, ישנו ליין המסיבות גברא שלדעתי עורך מסיבה בימים הקרובים. 
הבחור שאחראי על הליין גם מתחזק קבוצת פייסבוק סודית להומואים דתיים בשם "דתיים למרות הכל". 
פנה אליו (למנהל של ליין הגברא) והוא יוכל לצרף אותך. 
 
בהצלחה
היי
13/10/14 15:00
41צפיות
הסיפור שאתה מספר מוכר לכולנו ופורט על מיתרים מוכרים לכולנו..
הבשורה הטובה: אפשר לחיות חיים טובים, משמעותיים ומספקים גם כהומו דתי. רבים ניסו והצליחו
נשמח לשמוע ממך עוד על התלבטויותיך ומצבך. בשביל צעירים במצב שלך הפורום קיים.
היי
13/10/14 15:00
10צפיות
הסיפור שאתה מספר מוכר לכולנו ופורט על מיתרים מוכרים לכולנו..
הבשורה הטובה: אפשר לחיות חיים טובים, משמעותיים ומספקים גם כהומו דתי. רבים ניסו והצליחו
נשמח לשמוע ממך עוד על התלבטויותיך ומצבך. בשביל צעירים במצב שלך הפורום קיים.
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/14 12:27
9צפיות
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
ציפר בעד בחירה חופשית בטיפולי המרה
10/10/14 13:48
88צפיות
 
כשחושבים על זה קצת, יש משהו בדבריו? 
למה שאדם בוגר לא יוכל לקבל החלטה על חייו, מתוך ידיעה שאולי יעזור קצת אולי בכלל לא ואולי אפילו יזיק? 
 
צודק, כל עוד מדובר באמת בבחירה חופשית
12/10/14 11:50
34צפיות
בחברה הדתית, כשיש מכבש לחצים שמופעל עליך, הן מצד רבנים בעלי שם והן מצד משפחה, מצד נורמות במערכת החינוך התופסות נטיה מינית כ-"יצר הרע" ומצד קבוצות המתיימרות לייצג הומואים אורטודוקסים  - אני לא בטוח שהבחירה החופשית קיימת.

בשולי הדברים אני אעיר שהתנהלות כל הצדדים בעניין נשמעת יותר כמו תגובה בפלובית מאשר דיון רציני ומעמיק בנושא.
אז קיומו של האדם הדתי נטול בחירה חופשית?
13/10/14 09:17
23צפיות
זה לא סותר את אחד מבסיסי האמונה (או משהו כזה).? 
 
על כולנו יש לחצים, הבחירה החופשית היא לבחור במה שאתה רוצה למרות הלחצים. 
אני לא מתעסק בתאולוגיה של בחירה חופשית
13/10/14 11:45
20צפיות
האם לבחור שהרב שלו כפה עליו לקיים איתו יחסי מין היתה בחירה חופשית?
האם לאישה שהבוס שלה איים עליה בפיטורין במידה ולא תשכב איתו היתה בחירה חופשית?
אנחנו מכירים מצבים שבהם ניצול יחסי המרות שולל את הבחירה מהאדם, וברור שאי אפשר להאשים את האדם בפגיעה בעצמו.
נראה לי שלטענה הזו יש להביא בחשבון שני משתנים - האחד של אופי וכמות הלחץ המופעלת עליו, והשני היא מידת הפגיעה באדם.
 
השאלה היא, כמובן, האם מכבש הלחצים המופעל על הומו לעבור טיפולי המרה הוא מכבש לחצים שלא ניתן להתנגד אליו והאם הפגיעה מטיפולי ההמרה היא חמורה מספיק כדי שנרצה למנוע אותה ממנו.
 
נראה לי שכל מקרה לגופו
13/10/14 15:07
15צפיות
אם מישהו הולך לפסיכולוג רק מאחר שהוריו מכריחים אותו, נראה לי שפסיכולוג בעל אתיקה צריך לסרב לקבלו.
וכשחושבים על כך עוד....
13/10/14 10:59
32צפיות
בחירה חופשית היא גם לאדם לבחור אם לעשן סמים או לא. אם ללכת לזונות או לא  אם לגנוב או לא. בחירה חופשית היא תמיד מותרת, גם למעשים שלילים.
אבל חובה עלינו להתריע מה שלילי ומה לא.  חובה עלינו לפרט מה המשמעות של טפולי המרה- ומה התוצאות  האמיתיות
כישלון הטפולים.
על הכישלון לא מדברים, למרות שהוא קורה ב99 אחוז מהמקרים.
תמוה בעיני, כי ברפואת הגוף מידעים אותך על אפשרויות הכרוכות בכל טיפול- וברפואת הנפש משום מה (שהיא דבר מסובך לא פחות) פתאם י 100 אחוזי הצלחה.
 
הכישלון כולל גם תחושת כישלון אישי והחמצה. ה"מטופל" מאשים את עצמו ובכך שלא ניסה מספיק (כי הרי לכאורה כולם מצליחים)  התחושה היא של אובדן הדרך, ברוב המקרים חזרה בשאלה, ובמקרים אחרים- התאבדות.
המקרים של הומואים ש"חזרו למוטב" הם נדירים מאד, אך גם שזה קורה ,לא מדובר ברפואה שלמה וחיי אושר. 
 
 
 
בעידן האינטרנט זה קל
13/10/14 11:53
36צפיות
מספיק לכתוב "טיפולי המרה" בגוגל ולראות שמרבית התוצאות הראשונות מדברות בשלילה על הנושא. 
האם יש בחור צעיר שבימינו לא יסתכל ויקרא? בוודאי שמדברים על הכישלון בכל אתר שלא קשור לרב אבינר. 
אני יכול להעיד על עצמי שבגיל 24 דיברתי עם עצת נפש ומאד לא השתכנעתי.. הם שידרו חוסר מקצועיות 
והבטחות מפה עד להודעה חדשה. שנה אח"כ במקרה נתקלתי באיזו פסיכולוגית שהפנתה אותי 
לד"ר אבשלום אליצור שנתן לי רשימה של מטפלים. שוב, התקשרתי לרבים והרוב המוחלט נשמע לי 
חסר מקצועיות עם הבטחות מוגזמות. רק פסיכולוג אחד ניהל איתי שיחת טלפון רצינית ומעמיקה והסביר על התהליך 
ועל החסרונות ועל כך שאחוזי ההצלחה אינם גבוהים. בסוף לא הלכתי אליו מהסיבה הפשוטה שלא היה לי כסף לתהליך כה ממושך. 
ד"א, גם רונית אלוני המפורסמת מופיעה ברשימה שד"ר אבשלום שלח לי. היא מטפלת בסרוגייט ושם עלות טיפול יקרה להחריד. 
האם לא הייתה לי בחירה חופשית? אני מאמין שהייתה. 
בסוף הלכתי לפסיכולוג רגיל מטעם קופת החולים ואח"כ המשכתי ללכת לפסיכולוגית בשירות בריאות הנפש הציבורית ודיברתי 
על הפחדים והקשיים ובסוף היכרתי את מי שלימים יהפוך האקס המיתולוגי שלי והבנתי הרבה מאד דברים על עצמי 
ועל מי שאני ומה אני רוצה להיות ומה מיסב לי אושר. 
אני עדיין צופה קשיים ביום שאגלה להורים (וזה משהו שאני חושב שראוי לחכות איתו לעצמאות כלכלית כי אולי הורים דתיים
נוטים יותר לנתק קשרים עם הילד שיצא מהארון) ועדיין, לא רואה את עצמי חוזר לאחור.
 
תודה על הסיפור מחייך
13/10/14 15:04
16צפיות
יעזור לאחרים במצב של ספק לשמוע מה עבר עליך. אני מאמין שטיפול המרה יכול גם להועיל לפעמים. אפילו אם ההמרה לא עובדת ולא באמת יכולה לעבוד, האדם חש שמיצה את חובת ההשתדלות שלו ומכאן ואילך נותר לו לחיות כפי שברא אותו הטבע.
תודה על הסיפור מחייך
13/10/14 15:04
8צפיות
יעזור לאחרים במצב של ספק לשמוע מה עבר עליך. אני מאמין שטיפול המרה יכול גם להועיל לפעמים. אפילו אם ההמרה לא עובדת ולא באמת יכולה לעבוד, האדם חש שמיצה את חובת ההשתדלות שלו ומכאן ואילך נותר לו לחיות כפי שברא אותו הטבע.
ברך על שניצלת משיני הארי !
13/10/14 17:12
21צפיות
אשריך, ניצלת!
מה יעשה מי שלא ניצל?
התוצאות העגומות מדברים על מקרים מחרידים רבים, נזקים נפשים והתאבדויות. 
 
אשריך שהיתה לך את היכולת והאסרטיביות המספקת לא להתפתות להבטחות שוא ולמשעי מרמה.
אשריך שהגעת לטפול נפשי שעוזר לנפש ומקנה חשיבות למה שקורה בקרבך ולא משהו שמאלץ אותך להיות מי שאתה לא.
 
מה לגבי מי שאינו אסרטיבי מספיק?
מה לגבי מי שלא יעשה את הבדיקה שלך אלא ישר יקפוץ על הטפול שלא יתאים לו?
 
אם כולם היו נוהגים לפעול בדרך חשיבה זו, הרמאים והשרלטנים בעולם לא היו מצליחים כל כך.
 
אחת הבעיות שלנו כבני אדם
16/10/14 20:17
16צפיות
שאנו מכתיבים לאנשים אחרים.
אנו קובעים מה מותר ומה אסור, מה הוא טוב ומה הוא רע.
אנו בני האדם לא מפנימים כשאנו מביעים דעה אנו צריכים רק לייעץ ולא להחליט מה לעשות.
כל אדם חייב לעשות את החלטותיו אף אם זה לא מוצא חן בעיננו
מחקר בפסיכולוגיה על הבדלים בין דתיים לחילוניים
12/10/14 19:48
35צפיות
שלום,
כחלק מעבודה סמינריונית בתואר בפסיכולוגיה, אני מבצעת מחקר הבוחן הבדלים בין דתיים לחילוניים בניהול רגשות.
אשמח אם תוכלו להשתתף במחקר ולהקדיש 2 דקות על מנת להשיב על השאלון בקישר המצורף:
http://goo.gl/forms/KTFgtb5R2E
תודה על עזרתכם!
º
פה אין בדיוק קבוצת דתיים מייצגת..
13/10/14 15:08
8צפיות
פרוש שמיח - שופר משיח
12/10/14 02:47
30צפיות
לרבנו נחמן מברסלב היה סוד....
הסוד הזה הוא ההפך מלהיות דוס. זה החיות של להיות חופשי. מי שלא חופשי הוא עדיין חי בחיפוש. שימו לב שאותיות: חופשי - חיפוש.
בספר ליקוטי מוהרן של רבנו מברסלב הוא מסביר היטב באותיות הקטנות שסודו היה בהתליך הפצה ולא הופץ כי נשאר כסוד בגלל שהרבה רשעים קמו עלייהם. כל הנשמות האטומות אלה שפוסלות. אלה הקרואים לשמיים כ"מתים".
אלה ששכחו....
חושך - שוכח. אלה החיים בחושך.
אז הינה הסוד של רבנו.... ההפך מדוס. דוס - סוד.
הסוד נחשף אצל ארגון "שופר משיח"
בואו להתרשם. 
(שימו לב ארגון שופר משיח הוא ארגון נטרלי. לא דתי ולא לשום צד)
שופר משיח:
----------------
https://www.youtube.com/watch?v=BCzFrcnD1xo
www.godareus.com

-----
אתר המוכיח את הגאולה: www.sod1820.co.il
הנהלת כמוך עשו מעשה מרושע ביותר
08/10/14 13:20
113צפיות
פתחתי את המייל שלי בוואלה. והופתעתי לגלות  שב"ואלה יהדות" יש כתבה על הומואים דתיים. "בזכות טפולי ההמרה התחתנתי עם אשה".
הכתבה , כמה מפתיעה, היא מטעם ארגון הרשע "כמוך-הומואים דתיים אורתודוקסים".
אבל נתחיל בהתחלה.
 
 
הבחור שאומר שהוא נשא אשה והיום הוא חי בעולם נפלא עם סוסים גזעיים במקום פונים ורודים וקשתות בענן  בצבעי מכבי תל אביב.
אני בוחר לצטט פסקה אחת מהטראש שם:
 
אחרי כמה שנים של לימוד היהדות, נוכחתי לדעת ששום דבר לא השתנה בנוגע למשיכה שלי לגברים ולגבי חוסר המשיכה שלי לבנות. חיפשתי מטפל שיוכל לעזור לי. פגשתי מטפל שהייתי אצלו במשך 3 שנים. לא עסקנו רבות במיניות, אלא התמקדנו לרוב על בניית הערך העצמי החלש שלי. לא ידעתי אז לנסח את זה, אבל בחוויה שלי, המשיכה שלי לגברים נבעה ישירות מההרגשה שלי ש"אין לי את זה". זאת הרגשה - שמצאתי אחר כך אצל הרבה מאד גברים עם משיכה תוך מגדרית (מת"ם) - שיש דבר שקוראים לו "גבריות" וחסר לי אותה. שאני סוג שלי גבר אחר, "לפלף", עדין, חלש במובן מסוים. ושאני נמשך לגברים ש"יש להם את זה" כי הם משלימים אותי.
זה פשוט - כל גבר זקוק לגבריות, ואם הוא מאמין שאין לו את זה, הוא יחפש את זה אצל אחרים כי זה צורך חיוני שלו. וככל שהוא מבין, מאמין ומרגיש עמוק בפנים שהוא גבר בן גברים, עם שויון זכויות לכל הגברים, המשיכה שלו לגברים הולכת ופוחתת והוא נהיה פנוי להתייחס לבנות. זה, בכל אופן, מה שקרה אצלי.
 
 
אף הומו לא כתב שטות כזו.
משיכה לגברים היא כי הם סקסים. לא כי "אין לי את זה".
הסבר גרוע מס1 -"האשמת מקור הגבריות שלי." מי שממציאים תירוצים כאלה טפשיים מראים על אפס הבנה במיניות ומבלבלים בין נטיה מינית לבין מגדר.   נסיונות ההסברים העקומים הם כמו ההסבר גרוע מס' 2 האהוב מאד על בורים: לא מצליח להומואים עם בנות כי מפחדים מהן ולא יודעים איך לגשת אליהן.
שני ההסברים אגב, מטופלים בסדנאות עצת נפש. שם מעצימים את הגבריות ומתמודדים עם הפחד מבנות המין השני. אתםן מוזמנים לעיין בפרוספקט שלהם אם תעמדו בבחילה הקשה.
אך הפנינה האמיתית  היא המונח "גברים עם משיכה תוך מגדרית"  הפעם, אני אתן לכםן לנחש לבד מי  מתקשה כל כך להגיד הומוסקסואל ואומר רק "משיכה תוך מגדרית".   רמז: הוא לא הומו והוא יודע לכתוב ממש יפה,  תקישו בגוגל ותגיעו לתוצאה המזעזעת לבד.
 
 
הנזק מהכתבה הזו הוא אדיר.
הגעתי אליה רק כי פתחתי את המייל ב"וואלה".  הקומבינות האדירות של יו"ר ארגון  כמוך מגיעות גם לתיבת המייל שלי. הסיפור המפוברק (והכתוב היטב, עלי לציין, ממש מזכיר את עלילת הספר "לרעות בגנים") מגיע לכותרות. אצל יו"ר כמוך זה השג. אך מה יעשה נער בן 16  שמבולבל בטירוף? מה תעשה  אם שרוצה להשתלט על חיי בנה  ולכפות עליו את רצונה?   מדהים שליו"ר כמוך לא אכפת מכל זה. כל עוד  שם ארגונו המרושע ישא  בפי כל.
(דרך אגב- ארגון הנשים הלסביות בת קול זכה להינצל מהזוועה הזו, אולי זה אומר משהו על יחודן של נשים והעוצמה הנפשית . אין מקבילה ל"כמוך" אצלן.)
 
 
אסור לנו לשתוק על דבר שכזה!
 
את הכוח לכמוך אנחנו נותנים. גם על השתיקה על מעשי הרשע של הארגון, וגם על ההליכה לפעילויות שלהם כאילו הכל בסדר.
ולמה אנחנו שותקים באמת?
מפחד?
ממה יש לפחד מ"עמית"? מה כבר יקרה?
 
כל עוד  נשתוק- לא יקרה שום שינוי.
כל עוד נלך לפעולות, לשבתות, לטיולים שהוא מארגן- נהווה הסכמה שקטה לפעילות הוירטואלית האכזרית שתחזור אלינו בחזרה כמו בומרנג.
 
(המקור- בבלוג)
לא יודע אם לצחוק או לבכות
08/10/14 13:54
63צפיות
 
"עמית" במקום הראשון ברשימת ההומואים המשפיעים. 
כאילו, שמו תמונה שלו מהריאיון לינון מגל, אבל המקום הראשון שמור לאלמונים.. 
זה מוזר שאדם מוכר כמוהו בוחר להסתתר כל כך בבד בבד עם פעילות ציבורית עניפה. 
הוא לא פוחד שזה יתפוצץ לו בפנים?
לבכות
08/10/14 14:19
38צפיות
ומהכתבה שהבאת נצטט את הרמז  הברור רק ליודעי דבר:
 
באותה נשימה נזכיר: על הומואים ולסביות בארון - במיוחד ברמות השפעה גבוהות - חלה חובה כפולה ומכופלת להיות עירניים יותר למסגור סטריאוטיפי או מבזה של להט"ב בכלי התקשורת שלהם, ובו בעת רגישים יותר מכל אחד אחר להטרדות או אפליה על רקע מיני ומגדרי במסדרונות החברה שבה הם עובדים. לא חייבים להוות דוגמא, אבל חייבים לקחת אחריות.
 
(חתומה על המאמר: איילה חסון)
אולי נשנה את שם הפורום למת״מניקים דתיים?
09/10/14 19:07
42צפיות
מצטלצל יפה. אבדוק עם הנהלת תפוז...
 
 
 
לגופו של עניין
09/10/14 19:15
46צפיות
גם אני האמנתי פעם שבאמצעות חשיבה חיובית על גבריותי הטסטוסטרונית אתחיל לסובב ראש אל בנות יפות ולא אל בנים נאים.. כמה זמן חיים איכותי בזבזתי על משוגות כאלו. עצוב לחשוב. מקווה שגם המרואיין ייגמל מהשטויות. בגלגול הזה שיקבל את מה שהוא. בגלגול הבא כבר יתמודד עם דברים אחרים - אולי יהיה בולע אש בבנגלדש.
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה