לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
למי מיועד הפורום?

פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.

הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.

שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

המשך...
הודעה חדשה

האדמו״ר החרדי על הומואים דתיים
04/03/15 19:06
8צפיות
לא נושא ששומעים הרבה אדמו״רים מתייחסים אליו

מעניין שבוואלה מציגים את הדברים בצורה שלילית יותר
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
04/03/15 11:17
1צפיות
|מטוס|היעדים הבאים שלכם:
|קדימה|טיולים ביפן ? ארץ השמש עולה בפורום חדש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|קדימה|תאילנד ? הייתם? עומדים להיות? חולמים להיות? בואו לדבר על זה:

|קדימה|טיולים בסין ? לבד, עם קבוצה, היסטוריה או תרבות. מתעניינים? מקומכם כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|טיולים בסקנדינביה ? לא משנה איזו מדינה תבחרו:

|קדימה|טיולים באיטליה ? לא רק בשביל האוכל והאופנה:

|@|פורומים טיפוליים חדשים:
|קדימה|תטא הילינג ? שיטת התקשור המסתורית עכשיו בפורום חדש:

|קדימה|פורום טיפול בפסוריאזיס ? אם אתם חולים או אם בני משפחתכם, בואו לדבר עם מטפל:
אשמח לעזרה
27/02/15 15:53
46צפיות
אני דו בארון עמוק מאוד ,35 רווק מחפש אירוח לשבת בירושלים ,מיטה ומקלחת מספיקים ,את האוכל אני מביא,לצערנו ירושלים עיר מאוד יקרה גם באירוח לשבת ליחיד !
אני דתי כיפה סרוגה תודה לכם חברים
הרב מלמד פרסם מאמר חדש בנושא הקהילה
27/02/15 13:03
37צפיות
rotter.net/forum/scoops1/186846.shtml#0
הנימה הכללית אמנם הומופובית וכוללת השערות משונות - כאילו המהפכה הפמיניסטית הביאה לריבוי הומואים. כדאי לרב לצפות בסרט משחק החיקוי ולהבין שתמיד היו כאלו גם כשנרדפו קשות. בכל אופן השורה התחתונה חיובית וקוראת ליחס נאות לבני הקהילה.
כנס ירושלים האחרון- סיקור שלי
26/02/15 09:35
45צפיות
לא הייתי בכנס , אך ראיתי את השעה ועשרים שהקלטו והושמו בקשור ביו-טיוב.
בניגוד ליו"ר כמוך שמסוגל להתעלם מהדיון עצמו ולראות רק התפרעויות -לא מצאתי התפרעות יוצאת דופן.
מה כן ראיתי?  ראיתי את זאביק ובת עמי מדברים ברהיטות וראיתי את הרבנים הדתיים מדברים מתוך בורות. כשהם מרגישים לחוצים הם שוכחים את הצד הפסיכולוגי ומציגים את הצד הרבני "הקדוש ברוך הוא מחליט!!!" זועק הרב אהרלה וסופק ידיו לשמים כאילו היה הפארודיה על רבי עקיבא ב"יהודים באים"   והרב אקרמן מספר על אחוזי הצלחה בלתי הגיונים ונושא דרשה "הקב"ה נמצא בכל מקום גם בחדר הטפולים!!"  ללא שם הגיון. ואם הוא נותן דרשה במקום טפול פסיכולוגי,יש ערבוב של תפקידים,  אחד הדברים שהופכים מטפל ללא- אוביקטיבי ואת הטפול ללא יעיל. שהפרופסור מעירה שאולי הם מטפלים מעולים  אך בהיסטוריה הפסיכולוגית אחוזי הכשלון מעידים על ההפך הגמור, הרב מיתמם "אני לא איש מחקר". (ואני תוהה: אז אם אתה לא יודע את החומר איך אתה יכול לטפל?)
הוא נותן תשובה עלובה במיוחד. כשזאביק מדבר על הטפולים שעשו לו רק רע  הרב אקרמן עונה "לא באת אלי".  (איזו יהירות!!)

אתם בטח תוהים היכן יו"ר כמוך הלא מהולל, ובכן מראים סרטון עם פנים מטושטשים, בו יו"ר כמוך מתבכיין " הטפולים לא עבדו אצלי, הם יכולים לעבוד אצל אחרים ואף אחד לא מכיל את הפלוראליזם . הקהילה הלהט"בית לא מקבלת את הרצון להשתנות".   מי שמכיר את האדם ובעיקר את החשיבה שלו מזהה מיד. וכשזיהיתי מיד הבנתי שלא יתכן שעמית יוותר על האפשרויות לחשוף את דעתו למרות היותו עמוק בתוך ארון.  הוא מיתמם בצביעות האופינית שלו   ועושה בדיוק את אותו דבר שמפריע לו כל כך  כשהוא מוחק כל רושם אחר מלבד מה שמתאים לאוטו-הומפוביה והלקאה העצמית החולנית שלו.
ואסכם בצטוט דברי המנחה (הנאה) :"היה פה יחסית שקט"   1:15:04
לי  אין קומבינות בתקשורת, רק ל"עמית" יש , לכן הפרט החשוב הזה לא יגיע לאותם קוראים שלו "וואלה יהדות".

אני תוהה היכן הרב רון יוסף שהיה אמור לנאום בכנס. היכן נציג "חברותא".  הרי יש להם מידע על טפולי המרה יותר מכל אחד אחד אחר.    וזה לא שהם מתחבאים מהתקשרת. ובכל זאת...הם לא נואמים. מישהו שם להם מקלות בגלגלים, סרב להזמין אותם כי הם מתחרים בו, מאיימים עליו. מישהו  שאסור לי לפרסם את שמו , היכן הוא מתחבר לכנס הוא או השערה שאולי הוא אפילו  עובד  ב"בשבע" כי אז אני הלא בסדר ,אך הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו. אחרי הכל- הוא בארון.
אבל על סתימת הפיות הזו- לא מדברים.  רק הרב אהרלה יכול לזעוק כנגדה.
אמנם זועקים נגד הרב הראל אך הוא מרעים בקולו ואומר "מה זה, איך סותמים לי את הפה" כאשר ברור שרק לו מותר לסתם את הפה לאנשים ולהגיד משהו כמו  " אני נתקל בהומפוביה בעיקר בציבור החילוני"    1:08:52 ומשם מתחילה חגיגת זעקות אמיתית של הרב הראל והרב אקרמן, על כל דבר שאמרו לפני חצי שעה הם נזעקים "לא אמרתי ,לא אמרתי" וסותרים את עצמם למרות שהכל מוקלט.
אתם מוזמנים לצפות:

www.youtube.com/watch?v=jn4xmMWZQpU

ארבעה סיקורים לכנס ירושלים האחרון
אחלה סיקור
27/02/15 06:20
19צפיות
כרגיל נישאר מעט חלוקים לגבי ״כמוך״. איני רואה את הסיקור שלהם באותם צבעים קודרים שבהם אתה רואה אותו.
הרב ארל׳ה משעשע עם היצמדותו למונח מת״מניק. מצאתי את מתנגדי ההמרה משכנעים הרבה יותר מתומכיה, אבל אולי זו לא חוכמה - באתי עם דעה מוקדמת. הדבר הכי משכנע זה אדם שמבטא כאבו האישי וטוב שזאביק דיבר כמטופל המרה שניזוק. כמו שכתבת אקרמן מייצג יהירות נבובה בעיניי.
|*|נפתח פורום כבדי שמיעה וחרשים|*|
26/02/15 13:29
2צפיות
|שמאל|אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום כבדי שמיעה וחרשים.
אז איך מתמודדים עם ליקויי שמיעה? מהם הזכויות והשירותים שרלוונטיים לאוכלוסיית החרשים? ומהם מכשירי השמיעה שהכי מתאימים?

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות נושאים לדיון, לשאול ולשתף!
נטוורק עסקי לעצמאים ובעלי/ותעסקים גאים! יום שני הקרוב!
24/02/15 22:14
3צפיות
נטוורק עסקי לעצמאיות ובעלות עסקים מהקהילה הגאה!
רשת עסקית לבעלי ובעלות עסקים מהקהילה הגאה!
המפגש הקרוב יערך ביום שני, 02/03/15, במכז הגאה בגן-מאיר, תל-אביב.

לאירוע בפייסבוק
לפרטים נוספים, הסברים והרשמה, כאן  
מוזמנות ומוזמנים להצטרף ולשתף!
מה זה ולמה זה טוב?
טוורקינג היא שיטת  שיווק שמעודדת ומאפשרת לשיווק “מפה-לאוזן”,לעבוד עבורך!
ברשת חברים בעלות ובעלי עסקים שונים, למטרת קשרים , הפניות והזדמנויות .
הרשת מאפשרת להגיע ללקוחות פוטנציאליים נוספים.
השיטה העיקרית היא הפניית לקוחות או קשרים פוטנציאליים עבורך, מתוך מעגלי ההכרויות של כל אחת ואחד.
חברות ברשת מאפשרת היכרות  ויצירת אמון, ע”מ שנוכל להפנות אליך מתוך ביטחון במקצועיות ובהוגנות שלך (“לתת את המילה שלנו”).
כדי שכולנו נוכל להרוויח, עיקרון מוביל להצלחת הרשת הוא ככל שניתן יותר- נקבל יותר!
 לאירוע בפייסבוק
לפרטים נוספים, הסברים והרשמה, כאן  (מומלץ להרשם לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים וטיפים למייל)
מוזמנות ומוזמנים להצטרף ולשתף!

|*|נפתח פורום טיפול באמנויות|*|
22/02/15 14:04
4צפיות
|צבע|רוצים לגשת לחיים בצורה קצת אחרת?
פורום טיפול באמנויות ? פורום חדש שקם על מנת לתת לכם את האפשרות לשאול הכל על לימודי טיפול באמצעות אמנויות.

לגעת בנפש של האדם הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר איתם האנושות מתמודדת.
לחקור ולבדוק הפעם, לא באמצעים הקונבנציונליים אלא באמצעות כלים קצת שונים, לא שגרתיים.
בואו להתייעץ ולשמוע עוד על הלימודים בתחום -  מה התואר כולל? מה דרישות הקבלה? למי זה מתאים?

מחכים לכם עכשיו בפורום:http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

"אנחנו הומופובים גאים"
19/02/15 21:26
115צפיות
www.kipa.co.il/now/17/61286.html
מאמר נוראי. כאילו יצא ממכונת זמן מתקופה אחרת. פשוט כואב לקרוא וגם מאוד מכעיס.
נראה אם יפרסמו את תגובתי
20/02/15 11:53
72צפיות
"זה כל הספור, אין כאן אפליה  ושנאת האחר"
באמת?
כי שאתה משוה הומוסקסואל לבחורה בולמית או לבן אדם נכה ומכריז שהאיש חולה- אתה באמת ובתמים לא רואה את שנאת האחר שלך??
בן אדם בלי רגל לא יכול לתפקד. בחורה המרעיבה את עצמה יכולה למות.  בעיניך זה אותו דבר??
בשביל מה?כדי להכריז על  הומוסקסואלים ולסביות כ"חולים שיש לרפא"?  
 מבחיל לראות איך הכותב מעוות הכל.  זכותו של כל אדם לאהוב.  הסבל האמיתי הוא בנישואין חסרי אהבה וחסרי משיכה מינית, בהתחמקות   מחיי  אישות  וברגשות אשם נצחיים.   
ההתחמקות הזו מלדון על מה שמבדיל באמת הומסוקסואלים ולסיות מסטרייטים- ברור מאליו.

יתרה מזו, אן מצהירים בבית הפתוח שלא באו לעורר פרובוקציות איך אתה שולל בכזו קלות ואומר "כן , כן מכירים אותכם" ומיד  בסוף הפסקה שלך אתה בוכה על סתימת פיות???
אם יש לך זכות לקרא לאחרים חולים, להכריח אות ם לעשות משהו שלא מתאים להם ורק יסבלו ממנו- יש להם את הזכות למחות.
אל תסתם להם את הפה ותבכה על סתימת פיות.
צבוע.

ודרך אגב, גם אשה היא אדם שחפץ להנשא.
אבל תרגיש חופשי להתעלם.  זה מפריע לתפיסת עולמך להתיחס לנשים כאל סוג של בני אדם.
ההתייחסות לנשים במאמר שלו באמת מטורפת
21/02/15 22:38
38צפיות
אליצור שוכח שצריך שניים לטנגו ועל כל הומו שאמור לחיות באופן שרוצה לכפות עליו צריך אישה שתרצה להינשא לו. אם היא תבין מה זה הומו ותרצה להינשא בכל אופן היא מעוררת תימהון. ואם לא תבין או שפשוט בעלה יוליך אותה שולל, אז זה ניצול אכזרי וציני. אבוי אם זה מה שערכיו התורניים מוליכים אליו. אולי הוא בונה על שידוכי הומואים ולסביות אבל מיזם הרב ארל'ה לא צלח ממה ששמעתי.
אין התיחסות לנשים
23/02/15 21:15
15צפיות
בעולם שלו אין ניסיון להבין מה עובר על הומוסקסואל או על לסבית.
לא מענין אותו מנושאין פיקטיבים או מה שקורה בתוך הנפש פנימה.

אין התיחסות כל כך לפתרון. לא אכפת לו מה יקרה כל עוד הוא יכול להשמיץ ולהשוות הומוסקסואליות לבולמיה או נכות.
הכי קל זה להשמיץ.
לנסות להבין או ללכת צעד בנעלי האחר- זה כבר יותר קשה.
והנה עוד הומופוב שגאה בנכותו
23/02/15 03:47
36צפיות
הבן של חיים סמוטריץ' מבייש את את אביו
מצעד הדתיים הסובלניים
20/02/15 11:56
64צפיות
לקראת ראש חודש אדר  כתבתי רשומה קצת יותר אופטימית,  זה התחיל מסטטוס מרגש של אלעזר שטרן והתגלגל לרשומה על עשרת הדתיים הסובלניים במגזר הדתי- כן ירבו..
אתם מוזמנים להציץ.
(רוצים לנחש מי במקום הראשון?)

אהבתי מאוד את הרשימה
21/02/15 22:34
24צפיות
הופתעתי ממך לטובה לגבי בנט שהיית מוכן לפרגן לו. ולגבי המקום הראשון שלך, אני חולה עליו לחלוטין. אצל שי פירון המפנה נראה לי מוגזם עד אופורטוניזם. מצד שני אצל פייגלין נראה שבא ממקום ערכי ועמוק.
תודה
23/02/15 21:12
11צפיות
נפתלי בנט אינו האויב לדעתי. אורי אריאל ובצלאל סמוטריץ'- ממש כן.
נפתלי בנט מסמל תופעה- הדתיים ה"מתונים" שלא מפחדים מילדות בנות 12 רוקדות  הם אלו שיכולים לקבוע וגם לשנות.  אצלו יש פתיחות כלשהי, ניסיון של הידברות.
אצלו וגם אצל שי פירון אתה רואה שהם באמת מנסים להבין, להיות קשובים ,אבל המגבלות ההלכתיות מקשות עליהם מאד ויש איזה התחלה של תהליך.

ומה אתה רואה אצל אורי אריאל ובצלאל סמוטריץ'? די כלום. במקרה הטוב-קשיחות רובוטית.
סמוטריץ אכזבה מבחינתי
24/02/15 19:45
18צפיות
תמיד הופיע אצל "לונדון וקירשנבאום" וביטא עמדותיו באופן מכובד ולא מתלהם. לא חשבתי שהוא מהיצורים שיעשו משהו כמו מצעד הבהמות.
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר|?|
17/02/15 13:33
5צפיות
|גיטרה| דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|אקשן| תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו? היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|מיקרופון| הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!

|מוצץ| פורום הורים לפעוטות שמח לארח את טובה קראוזה, דיאטנית קלינית לתזונה בהריון ואחרי לידה, מחברת הספר "המדריך השלם לתזונה בהריון" ומקימת אתר "תזונה טובה".
האירוח התחיל ביום ראשון ויסתיים מחר בשעה 10:00! מהרו להיכנס לפורום ולעלות את שאלותיכם על גבי השרשור:
|תפוז| מזמינים אתכם לסרט
16/02/15 12:29
9צפיות
|אקשן|תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו|?| היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|גיטרה|דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!

|מיקרופון|הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
גנימדס יקירי
16/02/15 00:03
63צפיות
איך ניתן ליצור קשר בינינו לברור מס דברים? אתה בתל אביב.? אולי מכיר מישהו שמכיר אותי? בוא נחשוב,,,,אני הייתי בכנס כמוך ולכן התפרצותי,,,שם שתקתי  והייתי די בהלם,,,
שלום ששון
16/02/15 09:07
45צפיות
הייתי פעיל בקהילה פעם, בשנים האחרונות אני ממש לא מכיר אנשים, כך שסביר להניח שלא מכיר אותך ובוודאי שאינני מזהה.
אתה מוזמן לכתוב לי למייל guz8@walla.co.il

ושוב , כמו שאמרתי אני מעריך מאד את מה שאתה מכנה התפרצות!
אני מעריך יותר את אלה שצועקים שהמלך הוא עירום  מאשר אלה שיודעים על איזה צד של הלחם מרוחה החמאה.
כנס כמוך,,,כמוהם
13/02/15 00:47
123צפיות
שבוע שעבר הייתי בכנס של חברי כמוך והזדעזתי,רואינו שלושה גברים הומואים נשואים,אשר הגדירו נטיה מינית כ"סטיה"..."התמכרות"...ספרו על נפתלות חיי  נישואיהם,,,כשכל הפיאסקו העצוב מוצג לפני עשרות רבות של צעירים אשר אזרו אומץ ומעונינים להתמודד ולחיות עם נטייתם המינית,,,המנחה המנצח על הערב שאל שאלות של רב בישיבה תיכונית,,,מלווים בחיוכי סיפוק מול אמירת "אין זוגיות בין גברים"..."מס הנפילות"..."שנה אני נקי"...פשוט התביישתי במרואינים האומללים ,בכנוס המנציח חיים ללא אמת,,,עגמת הנפש הגדןלה ביותר היתה אל מול הדור הצעיר ,אשר  אמור להרוס בזכות ערבים כאלו עוד עשרות משפחות ששקר אופף את קיומם,,,
מפתיע, במפגשים שלהם ראיתי הרבה קבלה של הומואים.
13/02/15 01:30
70צפיות
מה שאתה מתאר נשמע כמו מפגש "עצת נפש" עם כל הסממנים של גמילה מאלכוהול. מבחיל.
איך אפשר לומר "אין זוגיות בין גברים" נוכח מה שקורה מסביב? המציאות כנראה לא משנה להם. התשובה היא "אל תתנו לעובדות לבלבל אתכם"

לא מפתיע. ראיתי באתר שלהם הומפוביה ואכזריות
13/02/15 09:16
58צפיות
שלום פורטי.
שוב אני מתפלא עליך.
מדובר בארגון עם משנה הומפובית מפורשת. אתה מזומן לגלוש באתר של "כמוך" (כי לי ממש לא בא לשים קשור לדבר הזה) ולראות בעצמך. אני לא חושב שיש דרך יותר נכונה מלתאר את האתר כהומפובי.

אין שום רמז לעידוד זוגיות בין גברים. המקסימום שתמצא שם זו התחבטות בסגנון "טפולי המרה כן או" , "נשואין לאשה -לספר או לא". 
במקרה שיש  דיעות הומפוביות (פליטת פה של הרב פירון, המאמר המרושע שהיה ב"שבת בשבתו" ,הסרט של הבית היהודי ועוד) ארגון"כמוך" תומך באפן אוטומטי בצד ההומופובי.   יהיה זה הרב נבון המעודד את פליטת הפה של הרב פירון וקורא כנגד "הטרור הלהטבי" (כן! כן טרור!!!)  או אורית סטרוק המעודדת את הרב אריאל שפיטר לסבית בשל נטייתה.

שלא לדבר על הספור המצוץ מהאצבע שפורסם בעד טפולי המרה - מיומנו של מתמניק(ומי משתמש במלה זו?) שחזר למוטב ומאז הכל נפלא.

השאלות לרבנים מטופלים בנופת צופים חנפנית אך רובם ככולם מקבלים תשובות הומפוביות מחרידות, חפש את המדור "שאל את הרב: איזה תיקון יש להומוסקסואליות"  למען הסר ספק- הרב שרלו נצב שם כעלה תאנה, רועד מפחד להיות יותר מידי בעד הקהילה הגאה.  אינו כמו הרב ש"עמית" הכתיר  כ"רב של ההומואים הדתיים".

צריך עוד?
תיקון של הבן איש חי להומוסקוסאליות שמפורסם בערבי יום כפור כדי לענות נפש מעונה ממילא.
העלאה באוב של תשובה הומפובית של הרבי מלובביץ שלא היתה ידועה.
פרסומים של עצת נפש והכנסים שלהם ו.....כותב בלוג שכתב ששה (!!) פוסטים על מסע אל הגבריות, סדנה שהשתתף בה.  וקריאה נרגשת לשרת הבריאות לא להענע וללחץ ולא, חלילה לפסול טפולי המרה, עצומה שחתומה בידי ארוניסטים  חברי כמוך.

אני בטוח שיש עוד פנינים מחרידים ששכחתי.
ומשום מה כולם נוהים אחרי "עמית"  משתתפים בקבוצה הסודית שלו בפיסבוק, מגיעים לשבתות שלו, ומתחנפים אליו כשהוא מרשה לכתוב באתר.

ואתה, פורטי. אדם ישר וטוב שכמוך.
מה לך ולמקום שכזה???

אני נותן קשורים לפוסטים שלי על הרוע של כמוך:

קצת על כוחו של "עמית" בתקשורת

עדוד טפולי המרה

חזרה למוטיב של הרס עצמי
אז מה עושים?
13/02/15 15:05
40צפיות
מחכים לרב אורתודוקסי שיתיר הומוסקסואליות?
כל ציטוטי הרבנים שהעלת, כולם דיעות אמיתיות של האורתודוקסיה על הנושא שלנו. גם בלי משגל אנאלי, האורתודוקסיה זועפת וזועמת עלינו, גם על ליטוף ונשיקה וחיבוק הומוסקסואלי. אני לא מדבר על אנשים-רבנים-מנהיגים, אלא על טקטסטים כתובים שאין שום אפשרות לסטות מהם.
ראה גם פה
אז מה עושים? 
ממשיכים להשלות את עצמנו שהיהדות האורתודוקסית תסכים אי פעם עם אורח חיים הומוסקסואלי? מזכיר לי את הפוליטיקאי שאמר פעם שצריך להחליף את העם...

מה לא עושים....
13/02/15 16:08
38צפיות
הרבנים מתקשים לייצר מציאות אחרת.  היחיד שהעז ,הרב שרלו, חזר בו כדי לא להיראות בלתי כשיר...

מה עושים? עושים. מגיעים למצעדים. מעודדים את המנין הגאה. מעודדים עשייה.

מה לא עושים? חבלה בפרוייקטים גאים רק הורסת. כולל שאלות מיתתמות לרבנים שעיניינם " תראו מה הם בחברותא עושים!!"     מה עוד לא עושים? לא מהנהנים בהסכמה על אמירות הומפוביות אכזריות. לא מעודדים את השדים .

והכי חשוב:
לא מתחנפים.  אתה הומו. אתה דתי. ואם תשנא את עצמך לא תהפוך לדתי טוב יותר.  אם תתחנך לרבנים בם לא יעריכו אותך.

השנוי לא יבוא מהם.
השנוי מגיע מהמציאות....

אם זה היה תלוי ברבנים נשים לא היו לומדות בבתי ספר. נשים לא היו מצביעות ובודאי שלא נבחרות.    רק שהבנות עצמן התעקשו ושינו את המציאןת הרבנים הבינו שיש גזרות שהצבור לא יעמוד בהם.

חנפנות ובטול העצמי כמו שעושה יו"ר כמוך ומלחכי הפנכה שסובבים אןתו- זו לא הדרך!!!

מפגש "כמוך", חוויות
13/02/15 11:59
57צפיות
המפגש היה של כמוך...בין ה"קרבנות הגבריות" היה עו"ס צעיר, אשר הצהיר כי אינו מאמין בזוגיות גברית,,,,על אף שהועף מביתו וכעת נושא על גבו ולחיו את מחיר ההסתרה ,,,אייני מבין פורטי 40 היכן מצאת פתיחות וקבלה בכמוך,,,הייתי שם פעם אחת ןבזכןתם חזרתי לחוויות 104 ורובל, איזיקוביץ, פרייואלד,,,מכולת פישר וגזוז אצל זיצר,,,מותר לעלות חיוך.לא?
13/02/15 14:51
24צפיות
כתוב לי בבקשה ל 
מחכה בדריכות

כנראה הייתי במפגשים "נייטראלים" יותר
13/02/15 15:18
46צפיות
במפגש אחד הפגישו אותנו עם שני במאי קולנוע צעירים הומואים דתיים, והראו סירטונים שלהם והיה דיון חיובי על הומוסקסואליות
במפגש אחר דובר על האינטרנט, ובין השאר על אתרים של הומואים.
במפגש שלישי היה טיול רגלי מזכרון לבנימינה, עם הדרכה הסטורית-ארכיאולוגית.
המשתתפים היו סקרנים מאד ושאלו אותי הרבה על הזוגיות שלי ועל הקשר שלי עם הדת. במשך המפגשים הקבוצתיים, הם באו אחד-אחד לשאול אותי ולספר לי על עצמם.
מעולם לא נכחתי במפגשי כמוך
13/02/15 07:34
56צפיות
אבל למיטב ידיעתי המוביל שלהם חיפש זוגיות גאה כל השנים ואף מצא אותה לבסוף. אני לא חושב שהוא צבוע ולכן קשה לי להאמין שזה המסר שהוא מקדם. אולי סתם כחלק מפלורליזם נתן בימה למישהו שלא חושב כמוהו.
פלוראליזם?
13/02/15 09:25
45צפיות
אם היה פלוראליזם בכמוך הם היו מקדמים גם שיח על זוגיות, התרה של יחסי מין שלא כוללים מין אנאלי, דבור בעד אמוץ ילדים, פונקדאות ומשפחה חדשה (דברים שלא רק שלא נמצאים באתר שלהם אלא שנשללים בצורה ברורה !!!)   פלוראליזם הוא גם -עדוד של חברותא והו"ד באתה מידה שהם מעודדים את עצת נפש.

יש שם דעה מוצקה , עם נחוח ברור מאד של הלקאה עצמית.
אני מניח שאתה תוהה למה.
לכל אחד יש את הקול הזה, אצל עמית הקול הזה חזק מאד ומכתיב את כל הארגון שלו (שזה גם היה כשהיה ב"חברותא")    הקול הזה שפעיל מאד בגיל העשרה ,הוא הרסני יותר ויותר אם הוא לא מקבל טפול יאות.
ישנו ספר הקרוי "המדריך למלחמה בשדונים"...
זהו שדון....ועמית מצמיח אותו, נותן לו לגדול, משקה את השנאה העצמית שלו ומעודד אחרים הדומים לו.
 משם הארגון אתה למד על מה שחשוב למקימיו.
ארגון חברותא חפש חקבוצה חברתית.
ארגון הוד-רוצה לייצג הומואים
ל"עבודה" היה חשוב ערך העבודה
ה"ליכוד" 'קראו לעצמם כך עקב הליכוד, איחוד שלהם ב1977 ומתוך רמז לערך ליכוד העם, קריצה לחלק העממי שחש מוזנח .

עמית באמת חפש אנשים כמוהו. 
יש התעסקות אדירה בתוך העצמי. ולא נראה שזו התעסקות שמניבה משהו טוב אלא מוציאה את הרפש ומחזקת את ה"שדון" העצמי שמכה אותו מבפנים ללא רחם. תוך כדי לגיטימציה חולנית "מגיע לי , מגיע לי לסבול. זו ההלכה. אני אורתודוקס, ואורתודקס טוב חיב להיות הומופוב".
אני נוטה לכיוון הדעה של פורטי
15/02/15 22:32
36צפיות
יש חשיבות לארגוני הומואים בכל הקשת הדתית, ומטבע הדברים בצד הימני ביותר של הקשת תהיה גם הומופוביה מסוימת. אני גולש עכשיו לאתר כמוך ומביא מגוון ציטוטים, שמציירים תמונה שרחוקה מאוד מהתמונה השחורה משחור שאותה אתה מתאר. נראה שבאתר מתוארת תמונה אמינה ואוהדת דווקא של חיי ההומו, ולא שטויות שקריות ומסיונריות.

הרב רונן לוביץ:
אכן אני סבור שאיסור "לא תקרבו" לא חל על הומואים.

קטע מסיפורו של אודי - בלוגר בכמוך:

"נו?" היא שאלה, "לפי הפרצוף שלך אני מבינה שמשהו טוב קרה לך. נכון?"

הנהנתי באושר רב. "פגשתי אותו. את הגבר של חיי. I AM IN LOVE!!!!!!!!" והתחלתי לרקוד במעגלים מסביבה.

"איזה יופי! אני כל כך שמחה בשבילך. עכשיו ספר לי הכול! אל תחסיר שום פרט!"

אם זה נשמע הזוי ומוזר שבעל ואישה ישבו אחר חצות ליד השולחן במטבח והבעל מספר לאשתו איך פגש את אהבת חייו ואיך הם קבעו דייט, אז זה בהחלט כך – הזוי ומוזר לחלוטין!

אבל שום דבר אצלנו לא היה נורמלי, אז למה שנתחיל עכשיו?

הבלוג של רואי:

אנשי העיר נמשכים אל המרמור והשנאה, אל הדרת השונה.

כך בשלושת הבתים הראשונים.

הבית הרביעי דן בחברה הרומסת את השונה ושאינה מביטה אל היופי שבשונות, על עומק האישיות על הכישרונות, על ההתמודדות ועל הקושי להיות שונה. החברה רוצה בבית זה להעלים את השונה ומקשה את לבה ואינה מתבוננת ביופי הצבעים השונים.

שיר זה מעבר, להתייחסותו להומוסקסואלים כשונים בחברה, יכול בהרחבה להיקרא גם ביחס לכל שונות אחרת בחברה.

יש דוגמות רבות ליחס החברה לשונה, אך יש דוגמה אחת שאביא כאן והיא היחס של בתי הספר הדתיים לעולים מאתיופיה. לפני כמה שנים פורסם שבתי ספר בפ"ת לא קיבלו עולים מאתיופיה למוסדותיהם רק בגלל היותם ממוצא אתיופי.

אני מודה שזה הותיר עליי רושם שלילי רב, ואני מאמין כי עלינו הציבור הדתי, שלא פעם מרגיש שונה בחברה הישראלית, להכות על חטא בנושאים האלו של הדרת השונה והזר

הבלוג של שיראל:

הוא נמשך לגברים, כל הזמן, כל החיים זה תמיד היה.

ומרגישה שהקיר מתפרק ונופל אבל מבינה שזו רק אני שנשמטתי ונוזלת לרצפה. והוא ממשיך לדבר להסביר, ואני לא מצליחה לשמוע, לראות, להבין. אני רק מזכירה לעצמי שהחלטתי לא להחליט, להיות במקום רפוי, נושם, צריכה לזכור לנשום, להכניס אוויר ולהוציא לנשום ולשאוף הכול קשה כמעט בלתי אפשרי.

ואני מנסה להבין מזה אומר ואיך חיים ככה.

והוא מסביר שהוא בעצם לא חי, הוא מתנהל עם החיים אבל בלי חיות. והוא לא בטוח בזוגיות עם גברים אבל הוא גם לא בטוח בזוגיות עם נשים. איתי.

דרך רשעים צלחה?
16/02/15 09:36
36צפיות
יש חשיבות להרבה ארגונים?
מתי היתה הפעילות החברתית האחרונה של חברותא?
מתי היתה הפעילות החברתית האחרונה של הו"ד?

כמוך זה הארגון שמושל בכפה וביד רמה. כארגון דיקטטורי  בו יש רק מושל אחד ודברו אמת וקיים לעד. המשנה שלו היא שמוליכה את הארגון והוא יודע הכל.

אבל אם  אתה נותן רייטינג לכמוך כנראה שגם אני צריך להגרר לזה. ממש חבל.

אשור להומוסקסואל להתאבד -  http://www.kamoha.org.il/?p=15953
צטוט מרבנים מובילי דעת קהל  ,שמרוב פלוראליזם עושים רע לאנשים:
 http://www.kamoha.org.il/?p=318  "כל ההומואים מתאבדים- הרב זמיר
http://www.kamoha.org.il/?p=12869  "צריך להתפלל לרפואתם"הרב אפרתי
http://www.kamoha.org.il/?p=483  "אל תצאו מהארון"  הרב קטן
http://www.kamoha.org.il/?p=17519  "אזור להיות חזן או לעלות לתורה" הרב הראל
http://www.kamoha.org.il/?p=18180 "אגנדה הומו לסבית- התאבדות קולקטיבית" מוטי קרפל
http://www.kamoha.org.il/?p=17571 "הם בחרו בזה" אורי אריאל המרושע

ואלה מגוון הדיעות. ממש לא פלוראליזם!!
הבה  נציג עוד קישורים של נושאים אחרים, לא רק דעות של רבנים ורשעים בני זמנינו.
http://www.kamoha.org.il/?p=17571  מה עושים ערב יום כפור? מפרסמים דבר תורה מלא אהבה ? מחילה וסליחה לכל בני האדם? עדוד למי שנפשו מצולקת וכואבת? לא................ תקון מזעזע של הבן איש חי שמורבה על התגלגלות בשלג. ככה מענים נפש מעונה עוד יותר. ובערב יום כפור!!!!!
היכן הפלוראליזם פה????

http://www.kamoha.org.il/?p=22938  משרד הבריאות מפרסם שטפולי המרה הם לא דבר תקין. זה המכונה עמית יוזם מכתב של ארוניסטים כדי להגן על טפולי ההמרה . 
נשמע לך תקין????

פלוראליזם:
שאלה מיתממת לרב אפרתי על המנין הגאה (שברור מי כתב אותה ומהי מטרתה)

פסילה ברורה ביותר של משפחה אחרת (גם אתה הבאת צטוט מבלוגים, כמדומני)    http://www.kamoha.org.il/?p=17168 

בלוגר אחר, דוקא נחמד ,נשלח לעצת נפש אל "מסע אל הגבריות"  וכתב ששה פוסטים שממליצים על התהליך הנפשי.   לא ראיתי שום דיעה פלוראליסטית שבאה לאזן אחד מכל ששת הפוסטים.  http://www.kamoha.org.il/?p=24011

עדוד קריאות  הומפוביות בקריאות "מגיע לי"
http://www.kamoha.org.il/?p=24347   עדוד הבית היהודי

ומה קרה בנושא ההתבטאות של הרב פירון? שום  פלוראליזם לא נראה.  הדעות היו רק לכיוון אחד. ברור ביותר:

http://www.kamoha.org.il/?p=24762  הרב פירון חוזר בו, בכמוך מזועזעים.
http://www.kamoha.org.il/?p=20517  הגנה על הרב פירון וקריאה לשלשול ממשפחות חד מיניות זכויות
http://www.kamoha.org.il/?p=20517  פייגלין קורא לקהלה הגאה טרוריסטית
http://www.kamoha.org.il/?p=20478  הרב נבון תומך בהומפוביה

מה שבאמת חשוב ל"כמוך- נראות! רואים אותי!!!!!!!!!!!! אז מה אם זה תמיד תוך גרימת נזק למישהו.  http://www.kamoha.org.il/?p=20189 

ו...יש עוד, והרבה . אבל קשה לי.  אני מחשיב עצמי כאדם עם טיפה יציבות, אבל לעבור על כל הכתבות ההומפוביות עושה  לי רע, מעיר את השדים הרדומים בתוכי שמפנים אלי אצבע מאשימה ואומרים "תועבה!!" ואני לא אוהב את זה.

אני בטוח שהמסר הובן.
האמת, זה נשמע נורא
16/02/15 16:17
25צפיות
אני חושב שדרך היחידה להילחם בדיעות קדומות וחשוכות היא לא ע"י חרם אלא ע"י נוכחות והתעמתות. 
מי יארגן את חברותא והו"ד?  הייתי גם במפגשים שלהם, ואני מעריץ של הרב רון.
הבנתי את הקייס שלך..
17/02/15 18:54
19צפיות
נסכם שכמוך בעייתי. אני חושב שיכול היה להיות גרוע ממנו.
פלורליזם: זה נראה טוב יותר ומייצג את כל זרמי היהדות
15/02/15 01:33
28צפיות
אולי עדיף מצב שבו ישנן כמה קבוצות של הומואים דתיים, בדרגות שונות של: דתיות, הכרה עצמית, יציאה מהארון והקפדה על איסורים.
כך מכסים את כל האפשרויות של המגזר הדתי, וממסד הדתי לגווניו  אינו יכול  לבוא בטענות כאילו ההומואים הדתיים הם פסיאודו-דתיים, או שייכים לתת-מגזר אחד בלבד בתוך המגזר הדתי. 
אני שמח על כך שקיימים גם הו"ד גם חברותא וגם כמוך.
אני נותן לך קרדיט יותר מכך...
15/02/15 21:18
22צפיות
זה המכונה עמית, יו"ר כמוך, ניסה להרוס את המניין הגאה ,כשזה לא עלה בידו פרש מחברותא מחמת זעם ומאז פועל להרס חברותא מאחר והוא סובר כי "הם רפורמים".
מותר לדבר על זה?
לא. כי ב"כמוך" הכל מתחת לפני השטח.
על פני השטח צריך להריע, מתחת לשטח אפשר לעשות הכל. ואז אין על מה להתלונן....
חברותא זה ארגון ששאף לעזור לאחרים, והיום אני מקוה שיש בכוחו להתרומם ולעשות.ובאמת יקום כמו הפניקס. אם יש איזשהו צדק בעולם.

בכוחו של "כמוך "לעשות המון. במיוחד עם הקומבינות של "עמית" בתקשורת.
מה קורה בפועל?
כתבות  מונפצות על "איך עזרו לי טפולי המרה" "למה אצביע לבית היהודי כי אין דבר כזה הומפוביה" "למה הרב פירון צודק ואסור לו להתנצל" "אני נגד המצעד" "אני נגד הפסילה של עצת נפש" , "אני נגד המנין הגאה"
ומפגש "פוראליסטי" שמראה גבר שאשתו יודעת, גבר שאשתו לא יודעת וגבר שאשתו עושה לו חיים קשים.  אלה סוגי הזוגיות שעמית מציג!!!! ואתה פורטי, איך זה שאתה ממלא את פיך מים?

מה קרה פורטי?
איך הם הצליחו להשתיק מישהו דעתן כמוך?
אתה באמת חושב שמדובר פה בשאלות של פלוראליזם?  אותו אתר שהכתיר את "הרב של ההומואים" אותו רב שסובר שלשלוח את כולם לעצת נפש זה בסדר גמור, שאסור משכב זכר זה יהרג ובל יעבור, וזה בסדר גמור לההירג כדי לא להגיע לאסור זה(!!) ,   אותו ארגון שפועל להרס חברותא , מתעלם מהו"ד אך פועל ביחד עם עצת נפש- זה בעיניך פלוראליזם?

תמוה בעיני .
תמוה מאד.

לך פורטי, אני נותן הרבה יותר קרדיט מזה.

לא שתקתי ולא אשתוק במפגשים שלהם
16/02/15 00:53
20צפיות
תיארתי כאן שלושה מפגשים שלהם בהם נכחתי, ולא מצאתי פגם בתוכנם. 
אם יעלו נושאים כאלה שאתה מתאר, כמובן אציג שאלות מאתגרות.
לא עמית הוא מושא העניין עבורי,   אלא אנשים שפוקדים את המפגשים.
הרב של ההומואים?  לדידי הרב של הומואים הוא הרב רון יוסף. הוא רב אמיתי עם סמיכה לרבנות, איש אמיץ, נדיב וצנוע,הבקיא בדינים ובמצוות לפניי ולפנים.
משתתף בצערך
13/02/15 09:30
156צפיות
שלום ששון.
רבים הולכים לפעילויות של כמוך, סך הכל, היכן יפגשו הומוסקסואלים דתיים כמותם?
אני מבין שזה המצב כיום ועצוב מאד שהגענו לכך שזה כר ההכרויות הנפוץ- שאין ברירה אלא לחסות בצל ארגון הרשע ההומפובי הזה  שמשום מה דרכו צולחת וכוכבו מאיר.

מעולם לא שמעתי מישהו בכמוך שיוצא בריש גליי נגד התנהגות המנהיג שלכם, הדבר העיד בעיני על חולשה גדולה, כאלו אתם כנועים לו ומחויבים לנאמנות למנהיג.

כל הכבוד לך שאתה מעז, שאתה אומר על משהו שמפריע לך בהתנהלות  הארגון,כדאי שיהיה מודע שהביקורת מגיעה גם מקהל היעד שלו.

כולי תקוה שהארגון שלכם ישנה את פניו.
"גנימדס".
אינני"שייך" לשום ארגון
13/02/15 12:17
59צפיות
אינני שייך לארגון כמוך,אני התגרשתי לא מזמן,,,כרגע מטרתי לבנות זוגיות אמת עם גבר ללא הנפת דגלים אך עם אהבת גבר,כך גם נקלעתי לארוע דוחה זה,,, בתמימותי לא ידעתי כי יש ארגון דתי המונהג ע"י הומו אשר מנסה לטייח ,למרוח ,לקשט נטיה מינית כהתמכרות סטיה וכולי...  גם כאן אני חותר ,מקווה  אולי אכיר בוגר רציני מסורתי,,,אשר מעוניין בזוגיות עם ערכים ,,,,אני ממוקד מטרה,פאתטי? אולי ....אופטימי ודאי.
אני מבין שהיית בזוגיות עם אישה.
15/02/15 22:17
36צפיות
מעניין לשמוע יותר על כך ועל ניסיונותיך, כמובן רק אם ברצונך לשתף.
º
ברוך הבא ובהצלחה
17/02/15 17:41
12צפיות
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק|?|
15/02/15 11:48
4צפיות
|תו| וואן ריפבליק, להקת הרוק פופ המצליחה, פותחת את מסע ההופעות האירופאי שלה בישראל ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות לזכות בכרטיסים להופעה הבלתי נשכחת.
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת השיר Counting Stars, ואולי תזכו בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה