לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
למי מיועד הפורום?

פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.

הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.

שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

המשך...
הודעה חדשה

בואו להלביש את הגבר שלכם :-)
30/10/14 16:22
9צפיות
הי,
עברי לידר יצא עם קולקציית גברים חדשה בקסטרו, ויש לכם הזדמנות לזכות בשובר לקניית בגדים ברשת.

אני מזמין אותך לשתף אותנו בלוק של הגבר שלך.
האם הגבר שלך אופנתי? מה הכי חשוב לו כשהוא בוחר בגדים? הוא קונה בגדים לבד או שאתה עוזר לו לבחור?

ספר לנו מה סגנון הלבוש של הגבר שלך ותוכל להלביש אותו בקולקציית הגברים של קסטרו :-)

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
יש טעם לדבר עם הורים שאפילו לא יודעים מה זה המילה גיי?
27/10/14 19:11
57צפיות
אמא שלי יודעת רשמית שאני הומו כבר 12 שנים. אבא יודע שלא רשמית לפחות כבר 7 שנים.
אנחנו לא משפחה של משוחחים ולכן גם לא משוחחים על זה. אמא שלי (בת 70) חיה בעולם משל עצמה בבית וקצת בית כנסת.
אבא שלי (בן 70) חי יותר קצת בעולם.. אבל עדיין הוא תקוע בפתירת תשבצים ולא מכיר כולם מלבד המילה הומו...

בקיצור יום אחד זרקתי לאמא שלי משפט עם המילה גיי. והיא שאלה (על באמת): מה זה?
והיא גם לא ידעה מה זה המילה סטרייט....
זה הדהים אותי הבורות הזו.. מסתבר שאפשר לחיות בעולם מבלי לדעת כלום בנושא. יש בכלל טעם לשפר את עמדותיהם ?!
הוריך מבוגרים
27/10/14 19:23
31צפיות
ולא כולם מעורים בחדשות וכו'. כמה מבני ה-70 ידעו מה זה גייז? ובמיוחד אם הם דתיים.
הם יודעים עליך ובוחרים להתמודד בשתיקה שלהם. 

אתה רוצה לדבר, השאלה היא על מה? 
רוצה להציג בנזוג או מתכנן להביא ילד לעולם? 
מה הכוונה "לשפר עמדות"?
תודה, אני חושש שזה מונע ממני להתקדם הלאה מבחינה זוגית
27/10/14 19:53
34צפיות
אני חושש שהבורות שלהם גורמת לי בתת מודע, שלא למצוא זוגיות ולא להביא ילד (אני בן 34)
לשפר עמדות = הכוונה לגרום להם לקבל את היותי הומו וחי כהומו (כמו שאמרת זוגיות ואולי ילד)
חוסר המודעות שלהם מדהים אותי, אני חייב להודות שזה קצת מרגיע אותי שיש עוד אנשים באיזור הגיל הזה שאין להם מושג מה זו המילה גיי ומה זו המילה סטרייט

תודה לך ואשמח כמובן לעוד תגובות
אני חושב שאתה מפיל את זה עליהם
28/10/14 02:09
28צפיות
אין ספק שזה יהיה אחרת, אבל לדעתי, אתה לא יכול לשים את החיים בHOLD
ולצפות להכרה שלהם. 

אתה גר עם ההורים? 

מה לדעתך יקרה אם תתחיל לצאת עם גברים ובתקווה גם תמצא את הבחור המיוחד. 
אולי אז יהיה לך יותר קל לספר להורים שיש לך בנזוג? 

מצטרף לדברי אוונגליון
29/10/14 17:41
12צפיות
שיחה עמוקה עם ההורים יכולה להיות חשובה, אבל בכל מקרה אינה מהווה תחליף לכך שתגדיר מטרותיך בעצמך ותפעל למענן. בין אם זה בחיפוש בן זוג או בחיפוש דרכים להורות או בקניית דירה.
לגבי דירה, זה נכון שאם תקנה בסיוע הוריך, ראוי שתחתום על הסכם ממון במידה שתרצה לגור שם עם בן זוג או שפשוט תותיר הדירה על שמם.
תראה למשל
28/10/14 02:19
17צפיות

ההורים של אחד מהם נמנעו מלהגיע לטקס. 
לצערי, לא תמיד נוכל להשיג את התמיכה של ההורים, אבל אי אפשר לתת לזה למנוע מאיתנו להגשים את עצמינו במישור הרומנטי. 

קבלה היא קודם כל עצמית
28/10/14 11:07
15צפיות
אני קצת מתקשה איך העובדה שהם לא הכירו את המינוח שלך "גיי" ו"סטרייט" משליך על מידת קבלתם אותך או על הפתיחות שלהם לנושא.

הם אולי לא בקיאים בנושא, אבל הם כן מכירים את התופעה שיש מי שלא מתחתן עם אישה, ושיש אנשים שנמשכים לגברים. זה היה קיים מקדמת דנא, זאת לא המצאה חדשה של דורנו.

אני חושב שהפתרון גלום בכך שאתה תתקדם בחייך מבלי לחשוש איך הם יגיבו. חיה את חייך! העובדה שהם לא מעורים בז'רגון לא צריכה לעצור אותך
יש טעם להכל
27/10/14 21:08
20צפיות
אתה מעונין לדבר איתם?
אז יש טעם לזה.
השאלה מה תהיה התוצאה....
אם אתה גר אצל הוריך ותלוי בהם כלכלית ואתה חשוב שבגלל זה יעיפו אותך מהבית -אולי לא כדאי.
אם אתה חשוב שזה יגרום להם להתקף לב ושאר מרעין בישין- אולי לא כדאי.

אבל...יש אנשים שמסוגלים לפתוח את הראש והלב. למרות גילם.
סבתו של בן זוגי קבלה אותו-ואותי בזרועות פתוחות, בגיל 86.  היא לא ידעה הרבה על הומוסקסואליות אך שמחה שהנכד שלה לא לבד. והעדיפה שיהיה עם גבר מאשר שיהיה בודד.
אחת המחמאות כהי גדולות שקבלתי אי פעם היתה ממנה כשאמרה לי שמבחינתה אני כמו עוד נכד.

זה לא הגיל, זה האופי.
וגם....זה התקשורת.
אם אתם לא משוחחים בדרך כלל (וכמה שאני מכיר את זה!) כאן טמונה הבעיה.  אולי כדאי קודם לשפר את התקשורת.  אם אתה חי בבית עם הוריך זה יהיה יותר קל. תברר מה אמך מבשלת, לך איתה לביתה כנסת...תתענין בה.....

ודרך אגב, בשנות העשרים היו חיי גייז שוקקים בגרמניה. בשנות ה40 הומוסקסואלים ולסביות היו במחנות ריכוז, בשנות ה-60 אלפרד קינסי ערך מחקר מפתיע על קהילת הגייז בעולם.....ואפילו בשנות השמונים, ערש ילדותינו , החלו להופיע גייז בתוכניות טלוזיה (שושלת, בועות, הסמפסונים)   לך תדע, אולי משהו חלחל אל הוריך. גם אם הם לא מכירים את המונח "גיי"..
º
משמח לקרוא על הסבתא :)
28/10/14 02:11
7צפיות
תודה לכולם - הנה כמה הסברים להשלמת הסיפור
28/10/14 11:43
44צפיות

אני גר 10 שנים מחוץ לבית. בעיקרון אני חילוני (מסורתי).הורי יודעים את זה, אבל לא רואים את זה בעיניים ולכן גם קל להתעלם.
אני מבקר אצלם קבוע בשבת ואז אני שומר שבת (לפחות כלפי חוץ) וחובש כיפה וכו'...
אני נראה דתי ילד טוב (ואני באמת ילד טוב ) ומבחינתם אני סטרייט מבולבל שמתישהוא יתיישב בדעתו.
אמנם אני גר מחוץ לבית אבל אנחנו לא נפרדים לגמרי. אין עצמאות מוחלטת ואני עדיין נחשב בעיניהם  ואולי גם בעיני עצמי, כחבר במשפחה המצומצמת.
למשל האחים של שהתחתנו, ברגע שהם הופכים לאבא, אוטומטית הם הופכים נפרדים מההורים.  כביכול, יש להם משפחה חדשה ומשפחתם המקורית נהפכת למשפחה מספר 2.
אז אני רווק, אני לוקח מהם אוכל ומבקר אותם כדתי כל שבת. - זה שלושתינו בסירה אחת.
וכאן נכנסת עוד נקודה מהותית: אני רוצה לקחת משכנתא לקנות דירה ואבא שלי הציע לתת לי חלק  מהכסף. אני חושש שזה ימנע ממני עוד יותר לממש את חי כהומו (זוגיות+ילדים) ולכן אני מתלבט בכלל האם שווה לי לקחת?
אני מרגיש שמבחינתם הדיל הוא : "רצוי מאוד מאוד שתתחתן, אבל אם לא, אז עדיף שתיהיה הומו בארון, וסטרייט רווק, כלפי חוץ. העיקר שלא תממש את חייך כהומו, וחלילה שלא תוליד ילד שזה יביא לנו מבוכה"
אני מנסה להבין את עצמי מדוע כתבתי את ההודעה הזו, ההסבר הוא שניסיתי כמה פעמים לפתוח את הראש בנושא אך נתקל באיטום, ושיא האטימות בעיני שאמא שלי לא הכירה את המילה סטרייט וגיי , או אז החלטתי שחבל  על זמני... 
אז יש פה אטימות שלא ניתן כנראה לשנות, יש פה דיל שלא מתאים לי, יש פה אהבה וחוזר רצון להיפרדות, ויש פה כסף שאני רוצה אך חושש לקחת.
תקנה דירה!
28/10/14 21:31
20צפיות
מציעים לך לקנות דירה?
תקנה!
בגילינו ,לצערי חולמים לקנות דירה וזסה לא מתאפשר.
המחירים עולים ועולים...
לפני עשור אפשר היה לקנות דירה במליון ועוד היה נשאר לך עודף. היום  מליון וחצי עוד נחשב למחיר ממוצע.....

תקנה! ומיד!!!!   זה לא אומר כלום על זוגיות עתידית, וכלום על ממוש עצמך כהומו או כאב!!!!!!

מבחינתם עדיף הרבה דברים,  ויכול להיות שדעתם משנה במשהו?  הם רוצים לדעת?

אתה יכול לחלוק אתם את חייך,  אתה יכול גם לא. אבל קח את הכסף, תשקיע בעתיד שלך

"ילד טוב" פה קבור הכלב...
29/10/14 12:38
25צפיות
הרושם שאני מקבל הוא, שאתה רואה עצמך קודם כל כ"ילד טוב" ורק אחר כך כגבר עצמאי.
סדר העדיפות הנכון עבור גבר בגילך הוא: 1. קודם כל לעשות מה שטוב עבורך (ועבור בן זוגך - בעתיד).  2. לרצות את היקרים לך - הורים ,אחים חברים.
-
תוך כדי טיפול בצרכים, ברצונות ובמאוויים שלך, כולל בעלות על דירה, והקמת משפחה חד-מינית, טפל גם ביחסים טובים עם אבא ואמא, שלדעתי גם הם חשובים.
אין צורך להשתמש דווקא במילה  "גיי", תגיד "אוהב" את גדי, תום, יהושע או מי שזה יהיה.

עזרה חשובה
29/10/14 12:01
25צפיות
שלום לכולם, קוראים לי זוהר ואני עורכת מחקר במסגרת לימודי פסיכולוגיה בנוגע לנושא אובדנות בקרב קהילת הלהט"ב. לצערנו, קהילת הלהט"ב ידועה כאוכלוסייה שנמצאת בסיכון גבוה לאובדנות ומטרת המחקר היא לנסות ולהבין טוב יותר מה הם גורמי הסיכון שמובילים לכך. אני מאמינה מאוד במחקר ובחשיבות של ההתייחסות לנושא על מנת להבינו טוב יותר ולסייע במניעה שלו בעתיד. לשם ביצוע המחקר אני זקוקה לשיתוף הפעולה שלכם, מדובר בשאלון שלוקח 5 דקות למלא. זה הכול.
המון תודה מראש.
https://docs.google.com/forms/d/1mkZX7qgzYUzb73I8W...

מח שליט על הלב, לב שליט על הכבד.
26/10/14 13:12
31צפיות
מי יכול להסביר את הפתגם הזה?
º
אין לי מושג.. קשור לנושא הפורום?
27/10/14 07:08
3צפיות
תשובה פה
28/10/14 02:16
19צפיות

המוח הוא השכל, הלב המידות והכבד הוא המעשה. 

|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:10
5צפיות
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

אני הומו חילוני ויש לי משהו לומר לכם
23/10/14 20:26
91צפיות
לפני שאתחיל לדבר, אני רק רוצה להגיד שאני לא משתייך לכל ארגון כל שהוא, אני בסך הכל גיי בן 15 וחצי והחלטתי לחפור לכם בעקבות כתבות שאני קורא בזמן האחרון.
אז ככה: בתכל'ס אני רוצה לבקש מכולכם- בבקשה אל תלכו לטיפולי המרה! פשוט קשה לי לשמוע על הסיוטים שהומואים דתיים עוברים רק בגלל היותם הומואים... בזמן האחרון קראתי מספר כתבות על טיפולי המרה וממש הזדעזתי. זה יכול לגרום לניגוד דעות/אינטרסים בתוך המטופל, השפלה מצד הרב/מטפל, ולפעמים דיכאון כבד.
אנחנו קהילה חזקה, אתם חזקים!!! תדעו לכם שלהיות הומו זה מולד, אלוקים ברא אתכם ככה ואי אפשר לשנות אתכם. אפשר לקיים חיים דתיים וגם לנהל קשר עם גבר. בעבר הנאצים רצחו הומואים, ועד שנות השישים רופאים טיפלו בהם בהלם. היום כבר לא עושים זאת כי תפיסת העולם השתנתה, וזה אומר שגם הרבנים והחכמים יכולים להשתנות!!!
בקיצור, רובכם בני יותר מ-18 וזה אומר שהוריכם לא יכולים להכריח אתכם להשתנות. אני חילוני מלא ועדיין אני אוהב אתכם כי קודם כל אתם בני אדם, ואז אתם הומואים ודתיים!!!
אני חס וחלילה לא בה לכעוס או לבקר אתכם. פשוט מכל מה שאני שומע על טיפולי המרה- פשוט בא לי לבכות. קשה לי לדעת שיש בני אדם שעוברים סבל כזה. אל תתנו לרבנים לעשות לכם את זה.
דברי אמת.
24/10/14 08:27
38צפיות
תודה לך על ההודעה היפה הזו.
אל דאגה! המצב לא כ"כ גרוע :)
26/10/14 13:08
27צפיות
אהלן!

קודם כל ברוך הבא בצל פורומינו, אנחנו מברכים כל קול ואדם חדשים שמגיעים ורואים בהם גורם שמעשיר אותנו בהסתכלות שלו.
אל דאגה! המצב בחברה הדתית לא כ"כ גרוע למרות מה שניבט מכתבות העיתונים והטלוויזיה (בעיקר בזכות יח"צ טובים של גורמים מסוימים בעלי תקציב). בשנים האחרונות חל פכחון הן של החברה והן של ההומואים הדתיים עצמם, ומקומה של "עצת נפש" (ה-ארגון שמקדם טיפולי המרה לרוב על ידי שרלטנים) ירד וצומצם והם נזהרים הרבה יותר. 
עדיין יש הרבה עבודה וארגון הו"ד (שאני נמנה על שורותיו) פועל רבות בתחום. הן מול הממסד הרפואי (ששחרר אחרי עבודה מאומצת של הו"ד הצהרות המזהירות מפני טיפול המרה, כולל של הסתדרות הפסיכולוגים בישראל, התאחדות העובדים הסוציאלים ולאחרונה אף מועצת הפסיכלוגים של משרד הבריאות) והן מול הממסד החינוכי. כמו כן יש דיאלוג מתמשך מול מנהיגי הציבור ורבניו בתחום, כך שלא אלמן ישראל.
יש כאן הרבה אנשים טובים ששלמים עם עצמם ועם אמונתם ורחוקים מאוד מטיפולי המרה. אז תתעודד :)
|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/14 10:40
2צפיות
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

האם מדובר במשכב זכר?
21/10/14 17:59
138צפיות
שלום!
האם בדיקה רקטאלית אצל רופא, שבו מוחדרת אצבע לפי הטבעת של הנבדק, הוא אקט שמתאפיין עם איסור "משכב זכר" כמו לפי רש"י: "כמכחול בשפופרת"?
º
לא, גם אם בעל האצבע הוא בן הזוג.
21/10/14 19:39
38צפיות
התשובה שלילית למזלם של הפרוקטולוגים שומרי המצוות..
23/10/14 05:37
45צפיות
ושל בעלי הטחורים והפיסורות.
ביאה כוללת העראה של איברי המין
23/10/14 14:05
64צפיות
לכן מין אוראלי לדוגמה לא נחשב כ"ביאה" מבחינה הלכתית.

וכנ"ל לגבי אצבעות. 
נדמה לי שגם בזה יש מחלוקות מאוד פרטניות וספציפיות
24/10/14 08:29
42צפיות
איזה שלב בסקס של חדירה נקרא ממש "העראה", ואם יש קונדום, האם זה עדיין נקרא ככה וכו' וכו'.
אין לזה קשר לדבריי
26/10/14 12:53
30צפיות
כיוון שביאה והעראה כוללים איבר מין זכרי ואיבר מין נקבי (עם קונדום או לא- זאת סוגיה אחת), אך הם לא חלים על אצבעות, לשון ושאר עזרים. 

לשון בפי הטבעת?! עד לאן הייגענו???
26/10/14 19:12
37צפיות
לסדום ועמורה דמיינו
אם מדובר בגבר ואשתו בזמן שטהורה לו
27/10/14 07:09
28צפיות
לא חושב שיש בזה איסור הלכתי כלשהו.
בושה כמו עבודה זרה לדגון
27/10/14 13:40
31צפיות
ליקוק מקום הוצאת הצואה

סוף העולם מתקרב בצעדי ענק

º
מאמוש קורים לזה רימינג תתבגר
27/10/14 16:37
14צפיות
º
ולמה ליקוק מקום הוצאת השתן נשמע לך יותר סטרילי?
27/10/14 16:52
13צפיות
הפות מקום טהור ונקיי כיי כך עשהו הקב"ה
27/10/14 17:03
26צפיות
ואיילו פיי הטבעת מקום רווי חיידקיים  צואייים ורייחות מתועביים 
מקום שמבייא מחלות ותחלואיים למיי שמתקרב אליו. 
º
תקרא קצת ספרי ביולוגיה...זה כבר נהיה מביך
28/10/14 11:04
13צפיות
קראתיי. חיידקי צואה מסוכניים קיימיים בפיי הטבעת
30/10/14 15:29
6צפיות
בדגדגן הקדוש לא עוברת צואה ועל כן בריא ללקלקו
º
לא חובה ללקק. אפשר סתם להכניס
30/10/14 18:09
5צפיות
מה הקשר בין השנים?
27/10/14 21:29
27צפיות
על עבודת האלילים לדגון בפלשת ידוע מעט מאד.
שמו הוא כנראה קשור לתבואה (=דגן). 

מכאן ועד רימינג או מעשה מיני כלשהו...
אני תוהה מה הקשר, אשמח להרחיב את ידיעותי בנושא.
נראה שהתבלבל עם הפולחן של בעל פעור
28/10/14 10:54
24צפיות
וגם הוא כלל פעירת הישבן והוצאת הצאוה בפני פסל האליל, ולא מעשה מיני או ליקוק במקום מסוים.

לא מתבלבל. בדגון לקו בטחוריים (עופליים)
30/10/14 11:12
12צפיות
והרי נאמר שבניי יישראל הייו מלקקים פצעייהם ככלב השב על קייאו. 
ז"א  מלקקיים הטחוריים. 

מ.ש.ל
אם תחזור למציאות ותחשוב גם בצורה עצמאית יהיה לך טוב
30/10/14 12:06
10צפיות
בלי לצטט כל הזמן מחשבות של אחרים.
בחסידות גור אליה אתה משתייך
27/10/14 12:07
37צפיות
מקיימים יחסים כנראה דרך סדין וחור.

בשאר עם ישראל נוהגים אחרת מזה דורי דורות. משנה תורה (כ"א, י): 
"אשתו של אדם, מותרת היא לו; לפיכך כל מה שאדם רוצה לעשות באשתו, עושה - בועל בכל עת שירצה, ומנשק בכל אבר שירצה, ובא עליה בין כדרכה, בין שלא כדרכה, בין דרך אברים"

וגמרא ממנה צוטט משפט זה אף הרחיבו: "משל לבשר הבא מבית הטבח, רצה לאוכלו במלח – אוכלו, צלי – אוכלו, מבושל – אוכלו, שלוק – אוכלו; וכן דג הבא מבית הצייד"
אני משתייך לזרם החרד"לי הטהור
27/10/14 16:58
32צפיות
שמתעלה פי כמה וכמה על המיסרוחניקים שבזים לכל דבר שבקדושה. 
º
הדברים עומדים בשם עצמם. אין אפילו צורך להגיב
28/10/14 10:58
10צפיות
º
מה אומרות על זה הפמיניסטיות הדתיות?
29/10/14 12:25
7צפיות
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:21
28צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
נשמע פורום מאוד חשוב!
24/10/14 08:28
13צפיות
ומי כמונו יודע איך זה להרגיש קצת (או הרבה) אחרת.
º
?if oral its mean homosexual
23/10/14 21:30
43צפיות
מה??
24/10/14 08:25
36צפיות
אם הכוונה היא לשאול האם ביצוע מין אוראלי בגבר נחשב אקט הומוסקסואלי? התשובה היא כן.
º
Yes
24/10/14 08:31
13צפיות
דיון מאוד מעניין בפורום השכן - האם הומואים רוצים רק סקס
23/10/14 05:42
47צפיות
הנושא אמנם קצת שחוק, אבל כדאי לקרוא ולשמוע את מגוון הדעות. לדעתי הדיון שם מעניין ומעורר מחשבה.
אני חושב שהביטוי המיני בחברה ההומוסקסואלית גבוה יותר
26/10/14 12:59
21צפיות
היעדר קוד מוסרי להתנהגות המינית וגבולות מסיר את הרסן ליצרים מיניים שלדעתי קיימים בדיוק באותה מידה אצל הטרוסקסואליים. ההבדל הוא שלסטרייטים יש וסתים מוסריים ודתיים שהומואים ממאנים להכיר בהם. לא סתם שומעים אצל הומואים (והומואים דתיים) יותר על "זוגיות פתוחה" ועוד תופעות שכאלו. 

מעבר לכך, הארוניות וההדחקה מביעה גברים רבים לתת ביטוי מיני בעיקר להומוסקסואליות שלהם. לכם תרבות הסטוצים והאטרף נפוצה הרבה יורת אצל הומואים, ולא פחות (לצערי) אצל הומואים דתיים וחרדים, וכן המואים דתיים נשואים. ההיגיון היה חושב שזה יראה אחרת.

בעיניי הטענה שהעובדה שנעדר האלמנט הנשי "הממתן" היא טענה שבעיקרה שוביניסטית המניחה ביסודה כאילו לגבר רוב היצר המיני. 

זהות אישית
19/10/14 20:41
90צפיות
היי!
שמי מעיין ונראה לי שאני טרנסגנדרית (ביולוגית אני גבר)....אבל בגלל שמעולם לא "חקרתי" את עצמי לעומק אני עדיין מבולבל\ת ולא סגורה עד הסוף...מה גרם לכם להיות ככ בטוחים ברצונות שלכם?
אני פחות מכיר את נושא הטרנסיות
21/10/14 03:34
28צפיות
לגבי קבלת עצמי כגיי - כשניסיתי לחזר אחרי נשים, הרגשתי שהנפש שלי מתנגדת לכך בחוזקה, כמו גוף שדוחה איבר חיצוני שמנסים להשתיל בתוכו. לעומת זאת כשהתחיל משהו עם בחור שמצא חן בעיניי, חשתי תשוקה עזה להיות עוד ועד במחיצתו. זהו. אחרי תחושות כאלו כבר לא נותר הרבה ספק.
כבר מגיל הרבה יותר צעיר שמתי לב שאני מסתכל על הגברים היפים ולא על הנשים היפות, אבל את זה עוד אפשר היה להדחיק. כשהגעתי לשלב שבו רוצים למצוא זוגיות, לא יכולתי להדחיק.

שקלת לפנות לאיש/אשת מקצוע?
21/10/14 08:37
16צפיות
אולי פסיכולוג/ית יכול לעזור להגיע לאיזו השלמה עם עצמך. 
אצל טרנסים זה קצת שונה
21/10/14 09:27
30צפיות
קלטתי שאני הומוסקסואל עם תחילת ההתבגרות המינית. קצת ניסיתי להיאבק בעצמי, אבל בשלב מסוים הבנתי שזה מה שיש, ואני צריך להתמודד עם מה שיצא.

אני חושב שההבדל בין נטיה מינית לשייכות מגדרית הוא מאד גדול.
טרנסיות שהכרתי אמרו לי שזה משהו שקשה להסביר- אבל זה כמו, נגיד , שאני לובש משהו שאני ממש שונא, או שגדל לי זקן (בסםירת העומר וכיו"ב) ואני מרגיש בתקופות האלה שזה ממש לא אני וממש לא מתאים לי - רק שההרגשה הטרנסית היא חזקה יותר וחוסר ההתאמה מלווה את האדם בכל אשר יילך, ומשמעותי הרבה יותר מבגד.

(ו..............רגע, הואדמתי?)
קצת על עצמי
24/10/14 00:06
14צפיות
אז זהו...שמאז שאני קטנה תמיד רציתי להיות ילדה....הבעייה שלי עם זה שגדלתי שאני ממש שכלית, אז קשה לי לחשוב רק רגשית מה אני רוצה. ידעתי להלחם בשאיפות שלי ולדכא את הרגש. יש לזה יתרונות אגב אבל היום אני נמצאת במקום רע. אני יודעת שאין לי עתיד באופק. כי לוותר על האמונה שלי אני כבר יודעת שזה לא נכון, ומצד שני מה שאני רוצה לא יתקבל בעיני אלוקים (היישות שאני כרגע ממש לא יודעת איך לעכל). עם החברה אני יודעת איך להתמודד (לעזוב לחו"ל בממקרה הרע) אבל לא משנה מה אני אחליט הענין של ההלכה והאמונה תמיד יחכו לי בפינה.........אני כבר אפטית ואדישה וזה רע
ברוכה הבאה!
26/10/14 13:09
9צפיות
למעשה יש כאן בפורום טרנסג'נדרית דתייה...אז יתכן והיא תוכל יותר להאיר את עינייך ותחושותייך.

כהומו אני יכול להזדהות עם הדחייה החברתית שאת חשה, אך קשה לי להבין את התחושות של להיות "אישה כלואה בגוף של גבר". מלבד כמובן שזה נשמע דבר קשה מאוד.

שולח חיבוק ! 
תתחזקי
29/10/14 13:41
5צפיות
בעזרת השם הכל יסתדר לטובה מעיין יקרה,הדרך לא קלה גם לסביבה משפחה ואנו נחזק ונתחזק לשמש מה בשורות טובות תמיד
בגיל 6
21/10/14 09:41
40צפיות
בגיל 6 ראיתי נער בן 14, שכמותו לא ראיתי לפני כן: צבע העיניים והשיער והעור היו חדשים בעיני, לא ראיתי משהו כזה לפני כן. באותו רגע הרגשתי רצון עז להיות בקרבתו. והחשוב מכל----- ידעתי שאסור לי לגלות לאף אחד את הרגשות האלה ואת והדחף החזק הזה. אחרי כן הנער נעלם ולא ראיתיו יותר.
בגיל 6-14 במשך השנים "התאהבתי" בחברים לכיתה שלי, וגם בשני מורים
בגיל 14-18 נמשכתי לכמה מהר"מים בישיבה וגם "שיחקתי" קצת עם שניים מהתלמידים שנראו גבריים יותר - כבר צמח להם הזקן ושיער הגוף.
בגיל 20 היה לי נסיון ראשון עם גבר
בגיל 24 קראתי על הנושא והתיידדתי עם הומואים והיה לי חבר במשך שנתיים. רק אז נעשיתי בטוח ברצונות שלי
בגיל  26 פגשתי את בן זוגי איתו אני חי עד היום.
אהבתי את התיעוד הכרונולוגי
23/10/14 05:36
19צפיות
אני מניח שלכולנו יש סיפור פחות או יותר דומה.
אני זוכר שהרב סטיבן גרינברג סיפר שכשהיה ילד אירחו במשפחתו בני משפחה חברים, והוא לא היה מסוגל להפסיק לשים לב כמה יפה בנם הנער.
אני מת לדבר עם חרד"ש / דתל"ש גיי פרנדלי?
20/10/14 12:00
86צפיות
אנסה לעשות זאת בקצרה עד כמה שאפשר על אף שהכל מורכב הרבה הרבה יותר.
בן-בת 34 מת"א. רווק "הומו". נמשך לבנים (70%) ולנשים (30%) - סוג של משיכה אחרת. ושתי סוגי המשיכות חשובים לי.
התחנכתי כדתי לאומי ואני אדם מאוד מאמין ומשתדל להיות רוחני. איני מאמין ביהדות בהכרח אלא ברוחניות שגם מבוססת על היהדות. (הכי קל לי כיהודי להתחבר ליהדות). רשמית חיצונית, אני חי כחילוני.
משום מה (ללא סיבה) אני דווקא נמשך יותר לעולם החרדי, אני רואה שהם החברה הכי ערכית. לו הייתי נולד נקבה כנראה שהייתי אישה חרדית-לייט, כי זה סגנון החיים ההכי מתאים לי. דא עקא, נולדתי זכר. אך איני רואה את עצמי בזוגיות הומואית. הזוגיות המושלמת (וזה מה שתקוע לי במוח> אני האישה והוא הגבר - חרדים לייט). לצערי זה לא יקרה, וזהו, אני כבר בגיל ענקי. ועלי להחליט... ואני פשוט לא יודע מה לעשות.
2 הנושאים שהכי מעסקים אותי בחיי כבר במשך 20 שנה.. זה רוחניות (והחברה הדתית) ועיניין הטרנס והמשיכה המינית.
אני מת לדבר עם מישהו גיי פרנדלי שמכיר את העולמות. אין לי חשק לדבר עם גייז שחלקם, ממטרתם זה להראות לי את האור, שזה בסדר להיות הומו.  יכול להיות שזה הדבר שהכי מתאים ונכון לי להיות הומו. אבל לא רוצה לקבוע באופן מיידי שזה הדבר ההכי מתאים (כאמור, לעת עתה איני רואה עמי בזגויות הומואית, ואני נמשך 30% לנשים). וזהו אני צריך להחליט ואני משתגע... 
אשמח לדבר עם מישהו באופן אישי... (במידה וכן, אשאיר בהודעה נוספת אימייל)

אחלה יום :)  ותודה עלה קריאה . סכה' אני אדם ממש סבבה ונחמד

אתה יכול להשאיר לי הודעה בתיבת המסרים
21/10/14 03:30
34צפיות
או להמשיך פה בפורום. כי יש פה גולשים נוספים שיוכלו לתרום לדיון אספקטים שאיני מכיר ויודע.
שאלות שעולות מקריאת הודעתך: למה בעצם העולם החרדי נראה לך החברה הכי ערכית? הדתיים הלאומיים גם משלמים מסים ומשרתים בצבא, שני דברים שלא כל כך אוהבים לעשות בקרב החרדים. גם אני לא בטוח שהחרדים או הדתיים באמת חיים ברובם אורח חיים שמחובר לרוחניות. רבים מקיימים מצוות באופן טכני ומתוך שגרה. שאלה נוספת: האם אתה יכול להגדיר מה מונע ממך לראות זוגיות הומואית כאפשרית עבורך?
ממה שאני מבין בעצם אתה עומד בין כמה ברירות - לחיות כהומו חילוני, לחיות כסטרייט חילוני, לעבור ניתוח ולחיות כאישה חילונית או לחיות כגבר חרדי סטרייט. זו חתיכת דילמת חיים..
בקר טוב!!
21/10/14 09:23
32צפיות
היי
ברוך הבא לפורום!
קצת מפתיע אותי שאת(אתה?  לדבר בלשון נקבה או זכר?)  מוצא את החברה החרדית כערכית.יש ערכים בכל חברה, ובכל חברה יש בני אדם ערכיים יותר או פחות: בצבא, בשמאל הקיצוני,  בהתנחלויות, בקבוצים, בצפון תל אביב. כך שתמיד תמצא אנשים לא ערכיים בכלל.... אך ככלל, כחברה, החברה החרדית מאוד נוקשה.   היא מקדשת את הצניעות ואת החלוקה למגדרים. החוקים החברתיים מאוד מאוד חזקים שם. חוקים שלפעמים איני מבין מדוע מקדשים אותם יתר על מידה.

לא כולם זוכים למה שאתה מתאר כזוגיות המושלמת. יש דברים שצריכים לותר עליהם.   צריך להתפשר ולהגיע למצב שהכי מתאים לך(כפי שתיארת נכון) ולאו דוקא לחברה ולמקום שלא מתאימים לך....

רבות מהטרנסיות והטרנסים הם ביסקסואלים. יש כאלה שחיים עם כך, לפעמים גם להיות ביסקסואל/ית זו החלטה.....

מה שאתה מתאר כרוחניות יהודית מענין אותי ביותר, אשמח אם תפרטי על כך!!

ברוך הבא לפורום!

ולפעמים דוקא נחמד לשמוע שאתה בסדר (לפי מי שמראה לך את האור ) ולא כל מיני קללות ונצות (ששומעים הרבה לצערי בחברה הדתית) ,
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:55
6צפיות
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
צעירים שנמשכים למוגרים
14/10/14 21:55
109צפיות
מישהו יכול לשלוח קישור לאתר שמדבר על משיכה מינית של צעירים למבוגרים   תודה רבה
ישנם אתרי הכרויות לצעירים שנמשכים למבוגרים
14/10/14 23:03
77צפיות
לא ידוע לי על אתר מיוחד שעוסק בנושא. אבל ישנם אתרי הכרויות, שבהם ניתן למצוא גם ישראלים.
SILVER DADDIES

וגם  DADDY HUNT

באתרים הבאים לא שמים דגש על גיל:

תודה רבה
14/10/14 23:35
73צפיות
אבל אני לא מחפש בינתיים להכיר אלא לקרוא על התופעה שפקדה אותי . הסיפור שלי הוא כזה  אני בחור ממשפחה חרדית אבל אני לא מאמין באלוהים ,  המשיכה המינית שלי היא לגבר חרדי מבוגר והפנטזיות שלי הם להתחבק אתו ולקבל ממנו צומי אני לא רוצה  לראות אותו ערום ואני לא רוצה להיות ערום לידו אני רק רוצה שהוא ילטף אותי ויחבק אותי כשאני עם בגדים , אני נמשך לאנשים עם זקן ופאות  ונראה לי שזה בגלל שזה דומה לאנשים שהיו חשובים בעיני כשהייתי ילד כגון אבא שלי והמורים והרבנים בישיבה קטנה.אני לא נמשך לבנות כשאני סתם רואה אותם אבל  אף פעם לא הייתה לי ידידה או חברה שניהלנו שיחות או איזה שהוא קשר.אם יש  למישהו איזה שהוא ניסיון במשהו דומה או קישור לאתר שמדבר על משיכה למבוגרים אני ממש אשמח תודה וחג שמח.
אתה לא לבד
15/10/14 08:21
67צפיות
אני מכיר לפחות שני צעירים שנמשכים או נמשכו אל דמות הגבר החרדי עם זקן, פאות, לבוש חולצה לבנה, מכנסיים שחורים, קפוטה, כיפה שחורה ומגבעת.
השניים שאני מכיר, גם הם רוצים חיבה יותר מאשר סקס, אבל הגיעו גם לסקס.
השאלה היא, מה אתה רוצה ללמוד מאחרים על נושא זה? 
לא מצאתי אתר ישראלי. הנה תרגום פיסקת הסיום בבלוג באנגלית של צעיר כזה, שנמשך למורה שלו:
"כפי שזה היה כשהודתי בפני עצמי שאני הומו, לא הייתה התגלות שבה הבנתי שאני באמת יכול לקיים מערכת יחסים שונות גיל. בסופו של דבר התחלתי היכרויות  והקמת קשרים עם גברים הומוסקסואלים מבוגרים. כשיחסים אלה גברו הצלחתי למזג בין שני היבטים אלה של הדמות שלי:  להיות הומו ולהימשך לגברים מבוגרים יותר, ולהפוך אותם לזהות  אחת שלי.  אמנם יש לי עדיין דרך ארוכה בחינוך הסובבים אותי, אבל אני בהחלט מרגיש עכשיו בנוח עם עצמי."
הנה הבלוג המלא באנגלית:
º
מרתק. תודה על הקישור.
21/10/14 03:38
7צפיות
המשך
15/10/14 13:28
86צפיות
תודה רבה באמת התכוונתי לבלוג באנגלית ואני אקרא אותו,   אני רוצה ללמוד מאחרים אם אני בכלל הומו או לא  מכיון שאותי מגעיל לראות את אותו מבוגר ערום אבל מצד שני אני נמשך אליו כשהוא עם בגדים ובנוסף אני לא נמשך לבנות כשאני רואה אותם אבל אף פעם לא באמת הייתי קרוב לאשה.
בשמחה!
15/10/14 15:39
48צפיות
דרך אגב, בקש ממישהו שילמד אותך איך לשרשר כאן הודעות, שתהיה קבוצת הודעות אחת לכל הנושא.
חג שמח!
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה