לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
למי מיועד הפורום?

פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.

הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.

שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

המשך...
הודעה חדשה

סרוג ונשוי מחפש שכזה...
26/03/15 23:50
20צפיות
את מי אני מחפש?
מישהו כמוני - הומו/בי סרוג ונשוי בן 25-35 הקרוע גם הוא בין הבחירה "האסטרטגית" לחיות עם האשה (והילדים) שהוא אוהב, ובין ההתמודדות היומיומית עם המשיכה (גם) לצד השני...

ומה אני בעצם מחפש?
לדבר באופן חופשי ולא שיפוטי, לשתף ולהיות שותף, להיות בקשר (דיסקרטי ווירטואלי, לפחות בשלב ראשון), למצוא חבר(ים).

ולמה אני בכלל מחפש?
כי הגעתי למסקנה שהדרך הטובה ביותר לצלוח את החיים המורכבים האלה בשלום (עם תקווה קלה ליותר מזה) היא לא לעשות את זה לבד.

אם יש כאן מישהו שזה מדבר אליו והגיע גם הוא לאותה מסקנה - הודעה בפרטי זה נהדר :)
לא פשוטה הסיטואציה..
27/03/15 07:41
5צפיות
קשה ללכת בין הטיפות ומקווה שתצא מזה בשלום.
למה הרבה אנשים (סטרייטים) שונאים דתיים?
25/03/15 21:55
28צפיות
נתקלתי בהרה מאוד אנשים שיש להם מאוד אנטי-דתיים, הרבה פעמים הם יהיו גיי-פרנדלי, לאו דווקא מסיבות טהורות אלא רק מתוך שנאה לדתיים.
אז אוקיי, אני קוויר דתל"ש ויש לי טינה לדתיים כי הם לא מקבלים קווירים וגייז ויש לי כמובן רגשות עמוקים של אהבה וחיבור (תכ'לס זה אני, לו לא הייתי קוויר סביר שהייתי דתי-לייט)

אני גר במרכז ת"א, ואני לא מבין למה יש פה הרבה סטרייטים שלא סובלים דתיים לאומיים, והרבה מהם בכלל אנטי יהדות? מה המוטיבציה של סטרייטים   לשנאה זו?
שואל ברצינות.. ודווקא על דתיים לאומיים ולא על חרדים...

שכיחות הדת בחיי היום-יום
25/03/15 22:39
24צפיות
סגירת חנויות בשבת, העדר תחבורה ציבורית בשבת, סגירת רחובות בשבת, חנויות מזון בינאריות - (או כשר או טרף- לא יכול להיות גם וגם), צבא בעל גוון דתי, השפעה על שעון קיץ, שליטה בנישואין ובקבורה --- כל זה נקרא בפי החילונים "כפיה דתית". הם מרגישים שהם רוצים שתינתן להם הבחירה. חילונים רבים מרגישים שהדתיים הלאומיים, עם כל הופעתם הנחמדה והציונית, מהווים מכשול בדרך אל החופש.
עניין נוסף  קשור ברצון חילוניים בשמאל להפסיק התנחלויות ולנסות להגיע להסכם כלשהו עם הערבים, תמורת שטחים. וזה רעיון שנדחה על הסף ע"י דתיים לאומיים. זאת יריבות פוליטית רעיונית על עתיד המדינה ובטחונה.

ועדיין זה מוזר לי
25/03/15 22:59
21צפיות
בעיקרון אתה צודק, אבל עדיין זה מוזר לי מאיפה הלהיטות הזו לשנוא דתיים?

לדעתי, סיבה נוספת מלבד אלו שציינת,  היא שהשנאה מגיעה מרצון חזק (כנראה לא מודע) להיות מחובר ליהדות ולתרבות,  ובו זמנית לחיות חיים מודרניים.
כיום אופציה שכזו לא קיימת בישראל... (בחו"ל זה אכן קורה בקרב היהודים). כאילו יש 2 אופציות או שאתה יהודי ואז זה אומר שעליך לקבל את חוקי הכפייה שציינת או שאם אתה לא מקבל חוקים אלו, אז אתה לא יהודי..
ומפה בא הכעס...

ובלי שום קשר, תמיד תהיתי, האם באמת אנשים מאמינים שיהיו להם חיים טובים יותר אם נחזור לקווי 67?
(אני הראשון שבעד, אם אכן הייתי מאמין שזה יביא לחיים טובים יותר וביטחון)

וברמה האישית- יש לי ידידה סטרייטית שמאלנית מאוד, אתאיסטית ,אנטי דתית,  וכביכול גיי-פרנדלי.. המון פעמים שמעתי ממנה מילים כנגד הדת. ולאחרונה היא אמרה לי משפט שממש כאב לי לשמוע, בהקשר לזה שדיברנו על אלימות וטרור בדתות.
היא כמובן היתה נגד היהדות (שזה בסדר) אבל אז היא אמרה משפט: " לי יש חיבה גדולה לתרבות האיסלמית ולעולם המוסלמי" . זה הדהים אותי,  וקצת עצוב לי שהיא בעצם יותר אוהבת את האסלם מאשר את היהדות.
חיבה גדולה?!
26/03/15 06:46
14צפיות
למוסלמים יש את תהילת העבר: הם שלטו באסטרונומיה, גיאוגרפיה, (אל)כימיה ורפואה של המאה השביעית-עשירית. אבל בימינו רובם נחשלים, ודווקא תרבות המערב היא זאת שמובילה בנושאים הנ"ל. רואים זאת גם לפי מספר פרסי הנובל במדע, רפואה, וכד'.
מתהילת העבר אי אפשר "להתפרנס",  ויש להוכיח הצטיינות עכשיוית. לכן אני לא מבין את הידידה שלך, מה יש לה להתלהב מהאיסלם של ימינו.
לא יודע אם זה מה שרוצים בשמאל: קוי 67. בכל אופן, רבים בשמאל  מאמינים שצה"ל יכול להשאר כמו שהוא ביו"ש, אולי עם תיקוני גבול, אבל בלי התנחלויות.
לעומת זאת לי יש ידיד הומו חילוני לגמרי, שמאמין בכל ליבו שיש להמשיך להתנחל מעבר לקוי 67. אז כנראה אין קשר בין הומואיות ושמאלניות ביטחונית.

בנוגע לרשות איבה כלפי דתיים, אילו היו משנים את החוקים, כך שהאזרח יוכל לבחור בין חילוניות ובין דתיות (כפי שנהוג בארצות רבות), יש לי הרגשה שהחילוניים היו אוהבים יותר את הדתיים, כולל את הלאומיים.
תוצאה חילול השם
26/03/15 11:18
11צפיות
לכל מעשה יש תוצאה.
השוביניזם הנוראי, ההומפוביה. השתמטות מגיוס. אפליית הנשים ברבנות,  האובססיה לארץ ישראל השלמה.
מעשי אלימות בשם הדת (רצח רבין, הטבח במערת המכפלה, המחתרות היהודיות ,מצעד הבהמות) רק מריעים יותר.
כל פעם שח"כ /רב /איש צבור מתבטא בצורה פוגענית ואומר שזה בשם התורה - היהדות נראית אפלה ושלילית עוד יותר. החל מהרב עובדיה יוסף ועד הרב קניייבסקי.

כל מה שתיארתי ועוד גורמים לחלונים להסתכל מבחוץ ולא לאהוב את מה שהם רואים.
וזה חלול השם האמיתי.
אתה צודק אבל
26/03/15 16:10
12צפיות
אתה צודק אבל במקביל לאלו שציינת יש את החבדניקים שהם (בדרכ') ממש נחמדים, ויש גם המוני דתיים שמוערכים בציבור הכללי. ככה שזה אמור היה להתאזן.  
אך עדיין נראה שיש סלידה לדתיים ולדת...
לא יודע למה. אבל זה באמת עצוב לדעתי..
ועצוב לי שגם אני התרחקתי  מהדת (בגלל שאני קוויר והדתיים לא מקבלים את זה) אבל לי לפחות יש סיבה
אתאיסטים
26/03/15 17:49
7צפיות
ישנם אנשים שאינם מאמינים שיש דבר שהוא על-טבעי, ולכן לא יעזור כמה נחמדים החב"דניקים, האתאיסטים לא רוצים להיות מוטרדים ע"י אנשים מאמינים.
במקומות שבהם אני מסתובב
27/03/15 07:39
2צפיות
מתעבים בעיקר חרדים ודי מחבבים דתיים לאומיים. שמעתי חברים חילוניים ששקלו להצביע לבנט למשל.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
26/03/15 11:38
1צפיות
|*|האם אתם בעלי עסק קטן או בינוני וצריכים הכוונה בכל הנוגע להתנהלות הפיננסית מול הבנק? האם אתם מכירים את קרנות הסיוע שעומדות לרשות העסק שלכם?
פורום מימון עסקים בהנהלה חדשה ואתם מוזמנים להיכנס לפורום ולהתייעץ:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות לגבי החזרי מיסים? אתם מעוניינים לקבל יותר מידע בנוגע למס רכישה?
היכנסו עכשיו לפורום דיני מיסים וקבלו את כל התשובות לשאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|את סובלת מצניחת רחם? יש לך שאלות לגבי חיזוק שרירי רצפת האגן?
היכנסי עכשיו לפורום רצפת האגן והעלי את שאלותיך בנושא:
רבנים בכירים נגד מימון הבית הפתוח - "בית ספר לסדום ועמורה"
24/03/15 21:26
17צפיות
יש עוד הומופוביה גסה ובוטה. קשה להאמין שלא הסתיימה כבר לפני שנים רבות. רבנים בכירים פנו לחברי מועצת עיריית ירושלים וקראו להם לא לממן את הבית הפתוח, תחת הכותרת "מניעת העברת תקציבי עירוני לבית הספר לסדום ועמורה".

הבה ונתפלל יחד:
25/03/15 01:38
14צפיות
אנא ה', הצילני מיד מאמיניך
הצעה להשתתף במחקר
22/03/15 15:06
26צפיות

אנחנו מזמינים אתכם להשתתף במחקר שעוסק בעמדות כלפי הורות ובריאות נפשית, שאנו עושים במסגרת התואר הראשון שלנו בעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. מילוי השאלון לוקח כ 20 דקות, והוא מיועד לאנשים מגיל 18 ומעלה (סטרייטים, הומואים, ביסקסואלים, לסביות). לכניסה לשאלון המחקר אנא הקישו על הקישור הבא:
https://telaviv.qualtrics.com/SE/?SID=SV_cuMIkjBgd...
נשמח אם תפיצו את השאלון גם בין חבריכם (לעשות share)
תודה! 

º
השאלון נתן לי הזדמנות לחשבון נפש, ומחשבה.
23/03/15 05:45
4צפיות
זה שאלון חשוב ומעניין. ממליץ להשתתף.
24/03/15 21:21
8צפיות
מעורר מחשבות רבות על הורות.
|*|נפתח פורום גישור|*|
22/03/15 14:30
4צפיות
|שמאל|יש לכם סכסוך משפחתי על ירושה? קלקלתם את היחסים עם השכנים?
כנראה שהליך גישור הוא הפתרון בשבילכם!

היכנסו עכשיו לפורום גישור והעלו את שאלותיכם בנושא:
דעתכם על אמיר אוחנה מהליכוד
18/03/15 21:56
64צפיות
לי קשה לראות אותו שם, נותן יד לממשלת ימין מובהקת
לא כל הימנים הומופובים. עובדה שאין התנגדות בליכוד ל
19/03/15 07:42
40צפיות
ל"גאים בליכוד". ליכודניקים סטרייטים רבים, אולי רובם, אינם מתנגדים למתן זכויות להומואים.
הימנים הדתיים, ככלל, כן הומופובים. אין להם "שום טענות נגד"נו, כך הם אומרים, אבל ממשיכים להתנגד נמרצות לשוויון זכויות עבורינו.
עושה עבודת קודש
19/03/15 12:10
36צפיות
אני חושב שנוכחותו שם איננה רק עלה תאנה, אלא ביטוי לרוח הליכוד כמפלגת חילונית ליברלית. ליבנת, רגב, נתניהו ואחרים- כולם ביטאו את תמיכתם בקהילה.
אני תקווה שהם ימשיכו לקדם את הנושאים הקשורים אלינו ביתר שאת בבמשלה שתקום בע"ה.

הנה דוגמה לדברים שפורסמו רק אתמול על ידי "גאווה בליכוד":
חצי יממה לפני הבחירות, קצת סדר:
ממשלת הליכוד האחרונה היתה הפרו-להט"בית ביותר, אי פעם, בישראל, בימיה הקצרים.
הרבה ממה שהתחיל לא הסתיים, בשל העובדה שהממשלה נפלה.
לראשונה זה כ-20 שנה, עבר חוק פרו-להט"בי בקריאה שלישית (תיקון לחוק זכויות התלמיד - חוק חשוב המגן על אוכלוסייה שאין מי שיגן עליה, תלמידי בית ספר המופלים על רקע נטייה מינית). החוק עבר בזכות **תמיכה עם משמעת קואליציונית**, שהושגה בזכות תמיכה מוחלטת של שרי הליכוד חברי וועדת השרים לענייני חקיקה (יחד עם יש עתיד והתנועה).
באותו אופן עברו עוד 6 הצעות חוק פרו-להט"ביות משמעותיות בוועדת השרים לענייני חקיקה **וקודמו על ידי הקואליציה**, כולל בזכות עררים של שרי הליכוד, ולרבות לאחר ערר של אורי אריאל על חוק הפונדקאות.
נתניהו העלה את חוק הפונדקאות לדיון במליאת הממשלה, אשר נדרשה לראשונה זה שנים לדיון בנושא להט"בי בהרכב מלא (סדר יום הממשלה הוא בסמכותו הבלעדית של ראה"מ), למרות שכל השמאל טען ש"ביבי יקבור אותו" - החוק עבר בתמיכת כלל שרי הליכוד כולל נתניהו, לאחר מכן החוק עבר קריאה ראשונה ולכן **ימשיך להיות מקודם בממשלת הליכוד הבאה**, עם *התיקונים הנדרשים* שיוכנסו בנוסח שהוצע ע"י יעל גרמן, מכוח דין רציפות.
רוב יוזמות החקיקה לא הספיקו לעבור מכיוון שהממשלה נפלה בטרם עת. למרות זאת - כל יוזמות החקיקה שעברו בוועדת השרים ובקריאה ראשונה, כולל למשל התיקון לחוק הפרשנות, תמשכנה להיות מקודמות על ידי ממשלת הליכוד הבאה.
בנוסף, במהלך נדיר שהובילה גאווה בליכוד, תוקנה חוקת הליכוד כך שהיא קובעת כיום כי הליכוד תפעל למניעת אפליה על רקע נטייה מינית.
מהלך חשוב וצודק מאין כמוהו שבוצע על ידי גדעון סער | Gideon Saar כשר הפנים, היה תיקון נוהל חוק השבות, כך שחוק השבות יחול גם על בני זוג מאותו המין של זכאים לעלייה.
בזכות התמיכה העקבית והמאורגנת בוועדת השרים ובמליאה, הליכוד בראשות נתניהו תוכל להמשיך לקדם את כל זה בממשלה הבאה, **בלי להגיש שוב** את הצעות החוק.
רק תנו להם את הכוח.
ועוד דבר - כל האמור לא כולל את זה ששרים וח"כים מהליכוד, לרבות ראש הממשלה, הביעו תמיכה חוזרת ונשנית בקהילת הלהט"ב ובזכויותיה, כולל הגעת שרים וח"כים למצעד הגאווה, כולל כנגד אמירות להט"בופוביות קשות (למשל מצד ראש עיריית בית שמש), ללא כחל ושרק.
מחר - רק מחל!
רק הליכוד!
ומאמר נוסף מהיום
19/03/15 12:33
24צפיות
º
לא באתי בטענות לליכוד - אלא לשותפות הטבעיות שלה
20/03/15 11:34
7צפיות
כל הכבוד לו. הלוואי ששניים יפרשו והוא ייכנס
20/03/15 11:11
28צפיות
במהלך כהונת הכנסת העשרים.
איש איש בבועתו יחייה
20/03/15 11:51
25צפיות
אנחנו נחייה בבועת השמאל הליברלי התומך הטבעי בלהטבים
ואתם תחיו בבועה של ימין ליברלי יחד עם דיירים מאיימים כמו ליברמן ושס
ואם אתם חושבים שהם ילחצו לכם ידיים ויחייכו באמת אליכם, אז אתם לא שונים מאיתנו
רוצים להתערב איזו בועה תתפוצץ קודם ?
º
שרון גל לא הומופוב..
20/03/15 13:49
20צפיות
למי שזוכר את הפרשייה שנקשרה בשמו
20/03/15 14:30
27צפיות
כנראה שהקהילה התבגרה
21/03/15 23:12
33צפיות
השמאל די הצטמצם מאז 2001 רוב העם הולך ימינה,.
לדעתי זה קצת מוזר להניח מראש שכל הגייז חייבים להיות שמאלנים.

מאחר שיש הומוסקסואלים בכל מקום, הם יכולים למצא את מקומם הפוליטי בכל שיוך מפלגתי, אם  רק תנתן להם ההזדמנות.
בעבר רק למרצ היה את האומץ לקבל הומואים , היום לשמחתנו שאר המפלגות מבינות את הצורך לדבר אל כמה שיותר קהלי יעד, כולל גייז. כולל עולים. כולל דתיים.

את אותה התבגרות קשה להגיד שהצבור הדתי עבר, אם זה נראה הגיוני שגיי יכול להיות ימני, דוקא על הומו שמאלני  ירימו גבה ויגידו שזה לא מקומו ויביעו התנגדות בוטה הרבה יותר, וחבל.

º
אתה מתכוון לכך שדתי שמאלני לא נשמע הגיוני
22/03/15 17:35
16צפיות
º
טוב שתיקנת
23/03/15 21:05
5צפיות
מתוך 118 גברים שהסתכלו על ההודעה שלי אין אחד
19/03/15 19:59
71צפיות
טוב אז עד שאני לא ימצא את האחד אני לא יפסיק לרשום כאן בקיצור אני מחפש גבר ועדיף מ25! וגבר לא נשי אני מחפש ומעדיף שיהיה בהיר (אשכנזי) חוץ מזה באמת כבר באלי להכיר אז יאלהה אל תהיו אלה שמסתכלים ומעבירים הלאה יאלה תפסיקו לפחד ושלחו הודעה אפשר ורצוי בפרטי שיהיה לכולם סופ״ש נעים!
לגיטימי לחפש פה אבל יש עוד זירות
20/03/15 11:13
40צפיות
ניסית אטרף? קבוצות מפגש? לאב מי?
לא יודע ולא הכי נראה לי
20/03/15 14:01
32צפיות
וגם מגעיל אותי לראות הודעות של אחד לשני נגיד אחד רושם אני נוסע לתל אביב ומי שרוצה ... בקיצור זבלללל ובכלל לא מתאים לי האנשים חסרי תרבות!    לך תדע אולי אפשר למצוא כאן  משהו נורמלי משהו שונה מהשונים :) שיהיה לך שבת שלום גבר
º
היי
17/03/15 15:59
47צפיות
אהלן ברוך הבא!
19/03/15 12:30
21צפיות
ספר לנו על עצמך..
שבוע טוב חברים ... למי ישנה הכוונה להומו דתי מבוגר
14/03/15 18:29
117צפיות
גם דברי חיזוק ועידוד אשמח לקבל. אבל בעיקר הכוונה איך לנהל את אורח חיי ובכל זאת להיות בשמחה בשקט ורגוע למרות הכמיהה שלי לאהבה אשר לא נראלי שתגיע למימוש... טוב כבר הוקל לי קטת 
מבין את הקשיים שלך
15/03/15 01:06
51צפיות
אני מכיר הומואים דתיים מבוגרים אחדים. 
למה אתה מתכוון כשאתה אומר "אהבה"? היית רוצה רק מוצא גופני לצורכך במגע גבר? או שמא היית רוצה ממש לאהוב רגשית ולהיות נאהב על ידי גבר? ליצור קשר ארוך טווח, עם איכפתיות וריצוי בן זוג?
שלום פורטי האופטימי
16/03/15 15:21
37צפיות
אני לא מחפש רק מגע אלא קשר שיכלול בתוכו חברות אהבה  . קשר גופני ורוחני כאחד... אני אוהב לקרוא אותך כאן פורטי. מעריך ומוקיר את אישיותך,  עכ"ז אני לא שואב ממך אופטמיות בנטייתי ומצבי. תודה לך איש טוב
מבחינת הגיל, אין לך בעיה
17/03/15 04:59
34צפיות
הומואים רבים בגילך מוצאים אהבה חדשה. , ישנם גברים רבים בגילך שיימשכו אליך , וישנם גם צעירים שנמשכים לבני גילך. כך שאת "מבוגר"  אתה יכול להוציא מהמשוואה.
מה שנותר כבעיה, הוא הקשר שלך לאשתך/גרושתך, שאינו מתיישב עם אהבתך לגבר, אם תהיה כזאת. היא לא תסכים (בדרך כלל. אבל ראיתי גם יוצאות מן הכלל). הקשר עם הילדים יכול להיות טוב, גם כשאתה מקיים קשר עם גבר.
בעיה אחרת היא הקשר עם הקהילה הדתית שלך בבית הכנסת או בשכונה, עם קרובי המשפחה הרחבה. את אלה אפשר לחנך לאט לאט שאתה שונה. יהיו כאלה שיירצו לנדות אותך, אבל תמיד יהיו גם כאלה שלא יוותרו על קירבה אליך.
שמחה ושקט מוחלטים - לא יהיו. תצטרך לעסוק כל הזמן ב"תחזוקת" הקשרים שלך עם העולם הסובב אותך.
º
כרגיל תגובותיך קולעות
20/03/15 11:14
9צפיות
º
אתה נשוי לאישה? רווק?
15/03/15 14:20
25צפיות
איזה חמוד וישיר אתה
16/03/15 15:26
47צפיות
אז אני במצב אישי מעורבב ומורכב.  כך גם אורחות ליי צעורבבים ומורכבים. התחושה שלי שאתה איש טוב וצדיק ...
תחזיק מעמד וגם -
15/03/15 18:51
37צפיות
כמה זה "מבוגר"?

כי במרכז הגאה בת"א (שממוקם בדיסקרטיות סבירה בתוך גן מאיר),
יש קבוצה חברתית של גברים 60+ בשם "קשת הזהב".
נפגשים לדבר וגם הרצאות וכל מיני.
מומלץ להתקשר למזכירות המרכז ולשאול באיזה יום \שעה נפגשים : 03-5252869
גבי רב תודות לתגובתך
16/03/15 15:32
28צפיות
האיכפתיות וההצעה שלך ממחזקים גם מעודדים ...
מתקרב לגיל 55...
55 בעולם ההומואי זה מבוגר...
שוב תודה לך
עבודה באזרחות
16/03/15 10:48
42צפיות
שלום , אני וחברי לקבוצה עושים עבודה באזרחות
במסגרת העבודה ישנה בעיה שאנו צריכים לחקור אותה ולנסות לשנותה
למען כתיבת העבודה אנו עושים סקר של אימוץ לזוגות חד מיניים
אשמח אם תענו על הסקר, באופן אמיתי ולא שקרי
על מנת שנוכל להשיג את התוצאות הנכונות והטובות ביותר
הסקר הוא אנונימי לגמרי..
תודה מראש.

למה כולם כאן יבשים?
11/03/15 22:26
128צפיות
אין משהו שבאלו קשר רציני? ;)
אל תתייאש..
12/03/15 08:59
60צפיות
הכרתי בחיר לבי בתפוז
אני לא מתייאש בקלות!
13/03/15 00:16
48צפיות
אבל עדיין זה דיי מפחיד אותי מה שרואים בחוץ את כל העולם של הגיי וזה לא הכי בשבילי העולם שלהם! אני מחפש בנאדם שפוי שגם לא מתחבר לעולם הזה! אגב תגיד לי אתם דתיים?
העולם של הגיי גדול בהרבה ממה שאתה רואה
13/03/15 05:55
41צפיות
העולם של הגיי מורכב ממני וממך מהאבא של 8 ילדים שמתגנב לפעמים לפגישה עם אלכס כלשהו. מה שרואים במועדונים ובמצעדים זה חלק נוסף בעולם של הגיי.
אני לא מתייאש בקלות!
13/03/15 00:16
29צפיות
אבל עדיין זה דיי מפחיד אותי מה שרואים בחוץ את כל העולם של הגיי וזה לא הכי בשבילי העולם שלהם! אני מחפש בנאדם שפוי שגם לא מתחבר לעולם הזה! אגב תגיד לי אתם דתיים?
º
את האמת אני מחפש קשר רציני
13/03/15 11:40
43צפיות
שלום אלמוג
15/03/15 07:44
33צפיות
אשמח להכיר אותך!
היי
15/03/15 16:43
30צפיות
אהלן, קראתי את הודעה שפירסמת בפורום.
אני בן 22 מחפש להכיר מישהו דתי לקשר רציני.
אשמח לעבור לאווטסאפ אני לא מתחבר הרבה באתר.

שבוע טוב
סקר בחירות בקרב הומואים דתיים
10/03/15 18:41
86צפיות
כשברקע הביקורת על עמדות חלק מחברי "הבית היהודי" על אמירות הומופוביות והתנגדותם למתן זכויות בחוק לזוגות ומשפחות חד-מיניים, נערך סקר רחב, מקיף וראשון מסוגו בקרב הומואים דתיים, חרד"ליים וחרדים. מהסקר עולים נתונים מפתיעים: 40% מההומואים הדתיים יצביעו למפלגות הדתיות- רק חצי מאחוז המצביעים למפלגות הדתיות בבחירות הקודמות. הרב רון יוסף, ראש ארגון הו"ד שהזמין את הסקר: "נתוני הסקר חושפים כי ההומואים הדתיים אינם 'קהל שבוי' בידי המגזרים מהם הם באו, וכי על המפלגות לגלות אוזן כרויה לצרכיהם וזכויותיהם".
בסקר השתתפו בסך הכל כ-760 הומואים דתיים, מתוכם כ-316 מהמיינסטרים הדתי לאומי, 188 המגדירים עצמם חרד"לים ו-256 המגדירים עצמם חרדים.

אני חייב להודות שמשהו מוזר לי פה - מאיפה הביאו מאות הומואים חרדים וחרד"לים לסקר. אפילו באטרף קשה למצוא כאלו.
ייתכן מאד שמאות הומואים פנו אל הו"ד במשך שנות קיום הארגון
10/03/15 21:46
56צפיות
ולכן הצליחו לסקר מאות חרד"לים וחרדים וכמובן, גם סתם דתיים... ואולי גם דלת"שים .

יש מצב..
11/03/15 08:08
40צפיות
אבל זה לא באמת סקר. אין פה מדגם מייצג. מן הסתם רוב ההומואים בחברה החרדית נשואים פלוס שמונה ומצביעים ליהדות התורה או לש"ס או ליחד. תמיד התפלאתי איך החרדים מצליחים להסתיר את ההומואים שלהם כל כך טוב. הפדופילים שלהם (להבדיל אלף הבדלות) כבר יותר בולטים.
ההסתרה: ייתכן שזה "תודות" למבנה הפטריארכלי של המשפחה החרדית
11/03/15 15:39
40צפיות
הגבר במשפחה החרדית הוא פסגת המשפחה, וכולה דואגת לשרת אותו: מזון, עזרה בקיום מצוות (למשל, מכינה לו ארוחת בוקר שיספיק לחזור מתפילת שחרית, לאכול, ואז ללכת לעסקיו),  הסעה לפגישה עם הרבי , דאגה לנקיון וכביסה עבורו, וכו'. "והוא ימשל בך" במלוא מובן המילה.

לא מערערים על החלטותיו ומעשיו, גם אם הוא מאחר לחזור הביתה (משום שהיתה לו פגישה סודית עם איזה אלכס ...)
זה מצד אחד
12/03/15 09:00
27צפיות
מצד שני לנשים יש כוח מסוים כי הן המפרנסות בהרבה מקרים.
ומצד שני
12/03/15 14:22
26צפיות
כך היא מספקת עוד שירות ל"מלך" המשפחה.
º
לא נשמע לי אמיתי "76 הומואים דתיים" נשמע יותר סביר...
15/03/15 18:55
12צפיות
º
הכנס לאתר הו"ד וקרא על הנושא. שאל את הרב יוסף רון
16/03/15 00:34
9צפיות
מחפש קשר עם גבר אשכנזי
07/03/15 00:10
145צפיות
אני מחפש קשר עם ״גבר״ רציני לא משנה עם הוא דתי או חרדי או אפילו חילוני אגב אני מחפש משהו שלא הכיר את העולם של הגיי! אגב אני גבר שבכלל לא רואים עלי שאני הומו וכל  החברים שלי לא... וכמובן אף אחד לא יודע אל זה זה שאני...  כי אני לא נראה או נשמע וזה גם מה שאני מחפש בקיצור עם עוד משהו מחפש משהו דומה למה שאני מחפש אז הוא מוזמן לשלוח לי הודעה אגב אני תמני שלא ממש נראה כמו תמני ואגב אני לא ערס וגם לא מחפש :) ובסוף אני שמנמן ולא היא לי חבר או משהו אחר  אז בקיצור אמרתי את הכל ולא הסתרתי כלום עם משהו מעונין אז בכיף  (אני מעדיף לדבר בפרטי)  :)
º
רצוי שתדע: הרוב הגדול של ההומואים--- "לא רואים עליהם"
08/03/15 08:11
58צפיות
מטפל מעצת נפש חשוד בעבירות מין בהומואים דתיים
05/03/15 18:52
99צפיות
המשטרה פתחה בחקירה נגד ראובן ישראל מטפל בכיר מטעם עמותת 'עצת נפש' המנסה להפוך הומואים ל"סטרייטים" בחשד לעבירות מין בצעירים דתיים שביקשו את עזרתו. ב"עצת נפש" סירבו להגיב

עם כל סלידתנו מעצת נפש
05/03/15 19:34
75צפיות
צריך לזכור שהבן אדם חף מפשע עד שיוכח אחרת. היו פרשיות רבות של חשד למעשים מגונים שהסתיימו בלא כלום או בצורה מאוד דו משמעית.
º
כותרות עתונים אינן מחכות לפסק דין, מאז ומתמיד כך
06/03/15 15:04
22צפיות
Flix
פורום עסקים

פורום עסקים החדש

המקום החדש שלך להתחבר לעסקים כנסו ושתפו בכל נושא >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום