לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
למי מיועד הפורום?

פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.

הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.

שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

המשך...
הודעה חדשה

|*| נפתח פורום קולות צפים |*|
22/12/14 16:57
1צפיות
|רמקול| בחירות 2015 מתקרבים בצעדי ענק, ואם אתם מתלבטים למי להצביע אז פורום קולות צפים הוא המקום בשבילכם!
אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, ולשתף אותנו בלבטים שלכם לגבי הבחירות הקרובות.

לכו תדעו, אולי תגבשו דעה כבר עכשיו :-)
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|שמאל|בנוסף, אנחנו מזמינים אתכם לפורומים הבאים:

פורום בחירות 2015
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום מפלגת הליכוד

פורום מפלגת העבודה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

ואם עוד לא הכרתם..
|*|בלוג בחירות 2015 הרשמי של תפוז|*|
בבלוג כותבים פוליטיקאים מהמעלה הראשונה, פעילים פוליטיים והוגי דעות.

מוזמנים להתעדכן בכל מה שחם!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/userblog.aspx?fold...
מה עושים בערב שבת לבד בבית ? (ת"א)
21/12/14 13:32
35צפיות
היי לכולם, לפני כ-10 שנים "יצאתי בשאלה".  הייתי און ואוף לגבי הדת. גם כיום (בן 34) אני און ואוף.
בזמן האחרון אני יותר מתחבר לדת ואני בבעיה בשבתות.
לא חשוב לי לשמור שבת כהלכתה, אבל כן חסר לי מאוד  יידיש-קייט בשבת ובעיקר בשישי בערב להרגיש את השבת ולא עוד סתם יום חול.
ההורים שלי גרים בצפון ואני בת"א. אנחנו נפגשים אחת לשבועיים (בחירה שלי).. כל פעם שאני נשאר בת"א אני מתבאס: או שאני יוצא עם חבר/ה חילוני ואז זה סתם עוד יום חול. או שאני במחשב בבית... 
אגב, אני גם הולך לפעמים לביכ"ס

לאלו התל-אביבים הרווקים- מה אתם עושים בשבת?  מישהו במצב דומה לשלי, ויכול לתת לי רעיונות איך להעביר את השבת?
הייתי שמח ללכת ללמוד משהו בשישי בערב, שיעור תורה / משהו רוחני .  אם מישהו מכיר משהו מעין זה בת"א אני אשמח

תודה :)

מכיר תהרגשה
21/12/14 20:24
11צפיות
אני אמנם לא מתל אביב,אבל לאחרונה גם התחלתי קצת לחזור...אצלנו יש מלא שיעורי תורה בערב וזה ממש נחמד אני גם גר בשכונה דתית אז יש את התחושה של שבת :)
מה שאני יודע שיש בתל אביב את המניין הכאה שיש להם בית כנסת שעושים תפילות ולימוד תודה ושיעורים וזה ממש נחמד
למה לסבך את החיים?
21/12/14 03:39
22צפיות
היי,שמי דוד אני בן 22 ממרכז הארץ
זאת פעם ראשונה שאני נמצא פה,שמחתי מאוד לגלות שקיימים לא מעט דרכים ומקומות שבהם הומואים דתיים יכולים לדבר ואפילו להיפגש
אז כמו שאתם בטח מבינים אני הומו ואני מסורתי,אני בא ממשפחה מאוד דתית ואני בחרתע קצת להתרחק מהדת ,זאת בחירה חופשית לחלוטין ללא שום קשר לנטייה המינית
לאחרונה יוצא לי להכיר הרבה הומואים דתיים(ד"א אני חבר באחד האירגונים)וגיליתי תופעה מזעזעת של פחד עצמי !!אשכרה הומואים דתיים שמפחדים מעצמם ומהסביבה שלהם...ואני אומר למה??מה עשיתם רע?אתם אשמים שככה נולדתם??לא אתם לא!!!תחיו את החיים שלהם באהבה תקבלו את עצמכם!!אך שאתם תחיו עם עצמכם ככה הסביבה תחייה איתכם...העולם שלנו הוא מראה ,ברגע שתראו לו סבל הוא יראה לכם סבל....תראו לו שמחה הוא יראה לכם שמחה....מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי....אם לא ,תגידו :)
תושפעו בהצבעתכם מנטייתכם?
16/12/14 20:54
50צפיות
הבחירות לכנסת באופק וכולנו נצביע למפלגה כזו או אחרת כי חשוב לנו שלום, ביטחון, צדק חברתי ומיסוי נמוך. אבל איזה מקום תופס אצלכם הרצון להצביע למפלגה שתקדם את זכויות הקהילה? האם זה מתנגש ברצון לראות את המדינה שומרת על זהותה היהודית?
אישית אני נותן משקל נמוך לנושא הקהילתי בהצבעתי. מה אתכם?
בהחלט
16/12/14 21:29
39צפיות
אני לא יכול לשתוק מול האכזריות של אורי אריאל ולהצביע למפלגה שלו.  אני לא יכול להתעלם ממנו מהקו שהוא וחברי סיעתו מייצגים. 
אל דאגה.
הכנסת הבאה תהיה ימנית. הלכוד ירכיב את הממשלה ביחד עם נציגי הבית היהודי וישראל ביתינו.

אבל מי ידאג לי?
מי ישמור עלי?
מי יגן על זכויותיי?
אני מתכון להצביע למרצ.   מפלגה שמכבדת אותי, ושאני יכול לסמוך עליה ושהסטרייטים יצביעו למפלגות עם אנשים אכזרים כמו אורי אריאל ואלי ישי.
קצת הגזמת
17/12/14 21:03
30צפיות
זה לא שהבחירות הן אורי אריאל ואלי ישי מול מרצ. יש הרבה גוונים באמצע. העבודה, יאיר לפיד ואפילו הליכוד היו די נאמנים לקהילה. הליכוד אמנם מדרדר. שניים שהיו בו מאוד גיי פרינדלי - גדעון סער ולימור לבנת כבר לא שם.
השאלה על מי אני סומך
18/12/14 16:58
21צפיות
ואני יכול לסמוך על חברי וחברות הכנסת של מרצ שילחמו בשבילי ב100%
ולא על אף מפלגה אחרת.
בושאי שלא לפיד ו14 הגמדים המסתורים שמסביבו

זו התחושה שלי
º
בדיוק ככה
18/12/14 10:57
10צפיות
השאלה היא האם הצבעה למרצ תגזול קולות
18/12/14 14:55
24צפיות
מבוז'י וציפי שהם כנראה הסיכוי היחיד להפיל את ממשלת ביבי ואולי לראות שינוי במדינה. 
זה לאותו גוש
18/12/14 17:02
20צפיות
מרצ ילכו עם העבודה , ולעולם לא עם הליכוד.  אתה רק עוזר לעבודה אתם...

מה שכן, ששלי יחמוביץ עמדה בראש העבודה באמת היתה לי התלבטות, אבל אם הם נוהגים להעיף כל מנהיג כל שנתיים, אז  זה גורם לי להסתכל על המפלגה אחרת.  אם בוז'י יכשל יעיפו אותו גם באותה מהירות.  לשלי היה חזון ובוזי' לא מדבר אלי.  

אם אתה בוחר בעבודה - זכותך..... בבחירות האלה אין לי התלבטות כבעבר.
מרצ יכולה לעשות לבוז׳י צרות
19/12/14 08:03
21צפיות
אם ילך על קואליציה עם ליברמן והחרדים. מי שהעיקר בשבילו זה ״רק לא ביבי״ ובכל מחיר, גם של ליברמן כראש ממשלה ברוטציה ומיליארדים לחרדים, כדאי לו יותר להצביע לעבודה.
אירגון "גאוה בליכוד" מוכיח שהנטיה אינה מהווה שיקול. אבל...
18/12/14 16:00
33צפיות
גם ליכוד וגם מרכז וגם שמאל, כולם כבר  קבלו אותנו כפי שאחנו. הנטיה אינה משנה. היוצאים מן הכלל הזה,  ימינה מהליכוד,  שם יש לנו עדיין שונאים רבים. בש"ס בבית היהודי וכדומה.
לכן ההצבעה צריכה להיות משיקולים בטחוניים וכלכליים בלבד.
אני לא אצביע, משום שאני גר בחו"ל רוב הזמן. 

וכל הכבוד להם.
18/12/14 17:05
22צפיות
אני מקווה  שיהיה גם אגף הומולסבי בכל המפלגות.

אבל על חברי הכנסת עצמם- אני אל סומך כלל וכלל.

ביבי יהיה ראש הממשלה. העם הולך ימינה .  השאלה מה יקרה מבחינה חבחרית וכלכלית. ומי שדואג לסוציאליזם, לפנסיה, לזכויות חד הוריות,  זה בעקר חברי השמאל- ומרצ יותר מכולם.
מסכים איתך בגדול
19/12/14 08:01
20צפיות
אבל יש נושא קהילתי אחד חשוב שעדיין זקוק לדחיפה בכנסת וזה חוק הפונדקאות. גם חשוב לקהילה מי יהיה שופט בג״ץ, משם מגיעה ההגנה על זכויותיה.
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/14 15:13
3צפיות
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:

האם חברותא מקיימת פגישות חברתיות בתא כמו בשני
10/12/14 03:40
60צפיות
האמת אני לא שמעתי בכלל על הפגישות של חברותא, בעבר שהייתי דתי מאוד נהנתי מפגישות הללו... אשמח להצטרף מחדש:)
פגישות יש רק בכמוך האירגון היחיד ליהודים אורתודוקסים
10/12/14 09:42
51צפיות
אין יותר פגישות מחברותא האירגון הזה הולך ונעלם. אין מקום בק"ק לאירגון רפורמי וחילוני !
יש רק אירגון אחד לבעלי נטיות הפוכות אורתווקסים ההולכים בדרך התורה והמיצוות!
שומר השם כל אוהביו ואת כל הרשעים ישמיד ושם כמוך יתעלה ויתהלל בפי כל  בוא תיראה כמה נהנו בשבת האחרונה בכמוך ובוא והיצטרף לאירגון הנחמד האמיתי והיחידי שמארגן פגישות נפלאות ומסודרות ושבתות אהובות וטיולים מרתקים והכול באהבת חינם ובדרך השם

תרשם לאתר חברותא
10/12/14 19:52
43צפיות
ותקבל ניוזלטר מדי פעם למייל, על מפגשים וטיולים. בדרך זה יוצא סביב חגים ומועדים. 

מחפש קשר דסקרטי במודיעין
10/12/14 15:42
83צפיות
בן 26 חילוני, מחפש קשר דסקרטי עם בחור דתי ממודיעין

10/12/14 10:49
63צפיות
ich bin berliner
º
ובעברית המסר הוא ש?
13/12/14 22:52
15צפיות
עמיחי לאו נפרד מאביו שנפטר
08/12/14 09:39
87צפיות
בעיניי טקסט מאוד מרגש, על חיים בצילה של השואה, על המשכיות יהודית ועל קבלתו את בנו ונטייתו.
כתוב יפה
08/12/14 17:31
30צפיות
בכלל, יפה לראות משפחת רבנים מתמודדת עם בן בעל נטייה מינית שונה
בכוונה קישרת לגרסא באנגלית?
08/12/14 20:27
27צפיות
כי יש גם בעברית (למרות שאני דווקא יותר אהבתי את ההתנסחות באנגלית...)

מאד נוגע ללב. 
מעניין שבעברית הוא כותב "בחירתי המינית"
08/12/14 21:16
30צפיות
כשבאנגלית רשם "זהותי המינית". 

הומוסקסואליות איננה בחירה. 
º
גם אני שמתי לב
08/12/14 21:30
6צפיות
עזרה לחבר
08/12/14 11:44
63צפיות
היי חברים:)
חבר חמוד עמוק בארון מחפש חדר לשבת בירושלים,האוכל הוא מביא רק מיטה ומקלחת ,מי שיכול לסייע  בשמחה נא לכתוב לפרטי

תודה לכם
|*| נפתח פורום תופעות ואסונות טבע |*|
07/12/14 18:21
3צפיות
|ברק|הרוחות מאיימות להעיף לכם את הגג? גשמי הזלעפות מזכירים לכם טייפון? חולמים לצלם טורנדו מקרוב? הייתם בניו אורלינס בזמן הוריקן קתרינה?  
הפורום יעסוק בכל אסונות הטבע המוכרים ברחבי העולם, כגון: רעידות אדמה, צונאמי, התפרצויות געשיות, סופות חול, סופות טרופיות וטורנדו, גשמי זעם, שטפונות, שריפות ענק, מפולות (שלגים, בוץ), בצורות ועוד.

זה המקום לדבר על התופעות שגורמות לנו לחשוב שהטבע כועס, מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
שאלה (טיפה מפדחת)
03/12/14 13:50
165צפיות
פנה אלי בחור לצורך הכרות,
ותוך כדי ההתכתבות ציין כמה פעמים שבגלל שהוא דתי ושומר, אז "חדירות זה רק עם אביזרים" (מילים שלו), כאשר במקום אחר הוא אף אמר "סטרפ-און" להבהרה(*)...
אני כזה דבר עוד לא שמעתי.
יש משהו בדבריו?
אביזרים מקטינים את "החטא" של משכב זכר? 
או שסתם יש לו העדפות מאד מסוימות והוא ממציא תירוצים כי לא נעים לו?

*- מה שלא ממש הגיוני, אבל ניחא, אולי הוא לא מכיר שמות ספציפיים לדברים...

לא חושב שהחטא מדבר על אביזרים
03/12/14 18:25
95צפיות
תוכל לקרוא פה על סטרפ און
זה יכול לפתור את בעיית המשכב זכר בהנחה שמדובר גבר שנהנה מחדירה אליו. לגבר שמעוניין לחדור אין בכך מענה. 
זה לא רק "מקטין", זה מנטרל את הבעיה לחלוטין לע"ד. 
דרך אגב, האביזר משמש גם לסביות וגם זוגות הטרוסקסואלים שבהם הגבר פתוח מינית ומעוניין בגירוי הערמונית כחלק מהאקט המיני. 

במקום ללכת סחור סחור, הכי כדאי להפגש ולשאול ישירות. 

הו, אני יודע מה זה סטרפ-און
03/12/14 18:43
90צפיות
יש לי חשד שהבחור שפנה אלי לא סגור על מה זה אומר והתבלבל עם דילדו.

באתי לשאול פה כי רציתי להבין *לפני* שאני מתקדם איתו האם זה קטע מוכר אצל שומרי מסורת או שהוא טיפה מוזר בראש.

אני מכיר את הגישה של "זה בסדר מבחינת הדת שני בחורים ביחד כל עוד אין מין"
אבל
מין זה מין גם אם זה "באמצעות" אביזרי עזר, לא?
הרי מי ש"מפעיל" את האביזר הוא גם גבר, אז איך זה לא "משכב זכר"?

אני לא שמעתי שזה רווח
03/12/14 19:11
76צפיות
עד כמה שידוע לי האיסור מדבר על החדרת איבר מין ולא שום דבר אחר.
אחרת כל אדם שהיא עובר בדיקת ערמונית אצל רופא היה נחשב חוטא. 

וכמו שהמלצתי- להפגש, לדבר ולראות איך ממשיכים הלאה. 

º
תודה
03/12/14 19:53
28צפיות
רחמנא לצלן
04/12/14 09:55
85צפיות
עדיף להיתרחק מכול מגע מיני עם גברים עם או בלי אביזרים
אבל לנשים מותר מגע
05/12/14 00:41
73צפיות
מיני עם גברים, לא כן?
רק עם בעלה
10/12/14 09:46
40צפיות
תשמיש המיטה מותר רק בין גבר ולאישתו
אתה מנסה להיתחכם אך תורתינו הקדושה מוכנה גם לשאלות הדביליות והמטופשות שלך
תורה עם דרך ארץ
10/12/14 11:39
33צפיות
דרך ארץ אין לך בכלל. והתורה שלך גם לא משהו...
בכל אופן יש דרגות בחטא
05/12/14 11:05
66צפיות
כמו הטענה ההלכתית הידועה שעדיף להוציא זרע לבטלה מאשר לחטוא עם אישה נדה.
הבחור
07/12/14 09:54
59צפיות
שלך פשוט שומר מכל משמר על איסור משכב זכר ואקט החדירה עם האיבר!האביזר זה רק תחליף  ,אין מנוס מלהשמר פשוט,אז מוציאים תחליף  לסקס עם חדירה!

אני משתמש באצבעות ובדילידו  אז ככה שמבין את חברך

תהיינו:)
º
תודה על ההתייחסות
08/12/14 20:13
17צפיות
איזה כיף היה בשבת כמוך! מעין עולם הבא!
04/12/14 09:53
77צפיות
הצדיקים שזכו להגיע לשבת כמוך נהנו מאוד
הנה חלק מדיבריהם:

הלב שלי רצה כל כך לספר לה על הסעודות מעין עולם הבא, על האוכל שנראה מבויש וכעוס עד מאוד מהעובדה שאיש לא יחס לו חשיבות מיותרת, על השירה הכול כך מופלאה של זמירות שבת, על זה שבפעם הראשונה מזה שנים אני אשכרה יושב ושר זמירות שבת מעומק הגרון והלב. עם כל הנשמה. עם פירוש המילות והכוונות. עם קסם באוויר. עם כל השאבסדיקייט שכל כך אהבתי. על דברי התורה הכול כך נכונים וחודרים. אבל שוב לא רציתי לעורר חשד אז הפה שלי פשוט אמר "סתם כמו שבת את יודעת. היה לנו אוכל מהמטבח שם מישהו הכין בתשלום כמובן, והניח את הכול בתבניות. שמנו על הפלטה וחיממנו. היה טעים מאוד. לא כמו שלך אבל טעים".
יוני

ציפיתי להצלחת השבת אבל לא ציפיתי להצלחה כזאת. הכול נעשה בשיא השלמות (בהתחשב בתנאים הנדרשים לאירוח הקבוצה) ולא נותר לי אלא להודות מקרב לב לכל העושים במלאכת הקודש – איש איש לפי כבודו ומעלתו (כולם אהובים וכולם קדושים) על השבת הנפלאה שזכיתי לה.
נוח

בשונה מההגדרה הפשוטה של השבת "שבת חווייתית כייפית" (שבלי ספק היא נכונה) אני רוצה להוסיף את הפן המרפא של קיבוץ הלבבות הזה. אם להרחיק לכת הרי שאני רוצה להשוות את השבתות הללו לאותן "מסעות" וסדנאות של עצת נפש (לא, לא בגלל שהתכנים שווים, ולא כי ארגון כמוך מעודד את עיקור הנטייה המינית, שינוי או המרה.  לטעמי להפך – אפילו נתבקשנו לשמור על קוד מוסרי בשבת הפומבית הזו)
יוסי

היה כיף נהדר ומושלם!
בואו ליקרוא עוד

ה' הוא המלך ושבת היא המלכה!!!

איזה כיף היה לכולם

נחמד לשמוע שאנשים כל כך נהנו
05/12/14 11:02
45צפיות
פעם ההומו הדתי היה כל כך בודד. נפלא שהשתנו הזמנים.
נפלא שיש אירגון כמוך
10/12/14 09:44
19צפיות
כמה כיף שהשם בחסדו הגדול הביא לנו את עמית הצדיק ואת חיים ואת שאר חברי כמוך הצדיקים  שמארגנים שבתות נפלאות ופעילויות מהנות
|*|נפתח פורום תמ"א 38|*|
02/12/14 18:13
5צפיות
|פירמידה|חיזוק של מבנים ישנים כנגד רעידות אדמה אמנם משפר את עמידותם, אך לא בהכרח עד כדי הנדרש בתקן - לפעמים אף לא קרוב לכך.
בשביל זה פתחנו לכם את פורום תמ"א 38 - תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה!

מה מקבלים הדיירים במסגרת הליך תמ"א 38? איך מתמודדים עם דייר סרבן ? איך בודקים חברה יזמית שבאה להציע לכם את שירותיה? כמה חניות צריך להוסיף במסגרת התמ"א  ?
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום, לשאול כל שאלה ולקבל ליווי צמוד במשך כל התהליך
מה הקשר בין חד מיניות לפדופיליה ?
28/11/14 11:18
86צפיות
האם ישנו קשר בין הומו לפדופיל ?
º
לא. אין קשר.
30/11/14 09:18
23צפיות
אם אתה מתכוון לכך שהומואים הם פדופילים
30/11/14 22:31
59צפיות
אז לא.. הומואים הם לא פדופילים. הם נמשכים לגברים שעברו את הבגרות המינית.
לא מדויק
01/12/14 11:38
47צפיות
יש פדופילים בקרב ההומואים בדיקו כפי שיש פדופילים בקרב הסטרייטים
אני חושב שיש קשר...
04/12/14 02:34
35צפיות
הומואים כמו סטרייטים... שנחשבים כפדופילים שנמשכים גם לגברים מעל 18 וגם נמשכים לצערנו לנערים/ילדים מתחת ל18... לגברים סטרייטים שמטרידים או אונסים קטינים הם גם סטרייטים וגם פדופילים אבל יש כאן ולכאן... אני אומר ש :"לא כל הומו הוא פדופיל כמו שלא כל סטרייט הוא פדופיל!!"
לילה טוב
זה לא קשר. כפי שאין קשר בין הומוסקסואליות ובין סוכרת
04/12/14 08:53
24צפיות
העובדה שיש הומואים שסובלים מסוכרת, אינה אומרת שיש קשר בין שתי התופעות.
פדופיליה והומוסקסואליות הן שתי תופעות ללא קשר ביניהן.

שניהם קשורים לעריות
10/12/14 09:47
16צפיות
וחטאי העריות באים מיצר הרע  שאנו מחוייבים להילחם בו
ישנם חטאים שאינם באים מיצר הרע?
10/12/14 11:41
17צפיות
מובן שאין. לפי הגיון זה הומואים קשורים גם לגניבה, שקר ואכילת שקצים.... 
הגיון עקום.
אין יהודי חוטא אלא אם רוח שטות נחתה עליו
10/12/14 17:18
12צפיות
מה שכתבת נכון מאוד אבל אם אני הייתי אומר את דבר התורה החשוב  זה היה נחשב "הומופוביה"
º
הומופוביה היא, בין השאר, טענה שהומוסקסואליות קשורה בפשע
12/12/14 05:59
3צפיות
פורום עסקים

פורום עסקים החדש

המקום החדש שלך להתחבר לעסקים כנסו ושתפו בכל נושא >>>

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום