לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
למי מיועד הפורום?

פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.

הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.

שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה הבהרה לגבי מודעות היכרויות בפורום
16/04/15 22:18
170צפיות
בזמן האחרון חלק גדול מהפעילות בפורום היא של גולשים שמעלים מודעות היכרויות. אחד הדברים הכי חשובים בעולם הוא לזווג זיווגים, אז אין לי התנגדות עקרונית. אני יודע טוב מאוד כמה חשוב לאנשים למצוא בני זוג, וכמה קשה לפעמים הבדידות. אשמח אם הפורום יעזור למישהו לצאת ממנה. עם זאת אני מבקש להקפיד על שני דברים. להשקיע מעט בניסוח המודעה, ולכתוב בטוב טעם, או בעברית - לא להדגיש במודעה דברים מיניים.
כלומר אפשר להביע עניין בהיכרות שקשורה למין, אבל לעשות זאת
16/04/15 22:21
136צפיות
בצורה מכובדת.
הבחור החביב הזה נתן דוגמה טובה:
יש לך קשרים ווירטואלים? את\ה הבנאדם בשבילי
22/05/15 11:56
5צפיות
שלום לכולם, שמי דוריה ואני סטודנטית לתקשורת במכללה למנהל 
כחלק מתרגיל לימודי אני מחפשת אנשים שיש להם קשרים וירטואלים (יכולים להיות רומנטיים, חבריים, קשרי עבודה, תמיכה, סיפורי משפחה וכו) שמעולם לא נפגשו או נפגשו לפני שנים וחזרו לקשר (משפחה למשל)
אם זה רלוונטי אליכם אני יותר מאשמח לשמוע, מאוד חשוב לציין שזה רק לצורך התרגיל במכללה ולא מתפרסם באף מקום!
פייסבוק- doriya bardarian
אימייל- doriya1991@gmail.com
טלפון- 0506970662

|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
17/05/15 16:12
10צפיות
|בית|מתעניינים בביצוע פרויקט תמ"א 38? נתקלים בשכנים סרבנים?
בואו להתייעץ על זה בפורום תמ"א 38:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|אתם או בני משפחתכם סובלים מפסוריאזיס? אל תעברו את זה לבד.
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום פסוריאזיס

|כלנית|יש לך שאלות לגבי אמצעי מניעה או הפסקת הריון?
היכנסי עכשיו לפורום הפסקת הריון ותקבלי מענה לכל השאלות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות בתחום חוות הדעת הרפואיות עבור תביעות נזיקין כנגד, ביטוח לאומי וחברות הביטוח?
היכנסו עכשיו לפורום חוות דעת רפואיות ותקבלו מענה:

|@|עברתם ניתוח בקע או שאתם עומדים לעבור?
בואו לדבר על זה בפורום ניתוחי בקע:

|כסף|חושבים שמגיע לכם החזר מס?
בואו לברר על כך בפורום מיסים והחזרי מס:

|סביון|בואו לקבל עצת מומחה על הנושא הכואב מכל.
היכנסו עכשיו לפורום כירורגיה אונקולוגית ותקבלו מענה לשאלותיכם:
פרישתי מניהול הפורום
13/05/15 09:55
79צפיות
לאור מיעוט הפעילות בפורום וחוסר הצלחתי לשקמו, החלטתי לפרוש מניהול.
גם אם הקהל של הפורום הלך לקבוצה בפייסבוק ולאתרי הו"ד, כמוך וחברותא, אני מאמין שיש מקום גם לפורום ומקווה שהוא לא ייסגר ושמנהל אחר יצליח יותר בלהפיח בו רוח חיים.
º
איך נקראות הקבוצות בפייסבוק?
13/05/15 20:27
32צפיות
º
דתיים למרות הכול
13/05/15 22:27
39צפיות
הייה שלום ותודה על הכל
14/05/15 07:27
54צפיות
אני זוכר את התחושה שלוותה אותי לפני הפרישה.  קשה מאד לעבור את.זה.... צר לי שאתה חש ככה, אולי זה הקדמה של הפייסבוק, אולי כי אנחנו קהילה קטנה מאד שמתקשה להתפרש על פני כמה  סוגי מדייה.   

לפורום הזה ולקודמו שמורה אצלי בלב פינה חמה ואני מאד מעריך את כך שבחרת לקחת את המושכות ולנהל אותו. כל הכבוד , ותודה על שנה של מאמצים והשתדלות!!!
תודה גנימדס
14/05/15 08:27
32צפיות
כמו שאמר פעם מישהו אי אפשר להיות שליח ציבור ללא ציבור..
מצער!
15/05/15 08:02
33צפיות
תודה לך אויר חדש על מאמציך הברוכים. עשית עבודה מצויינת, אבל אי אפשר להוציא מים מאבן... בלי ניסים.
חבל מאד שהפורום לא ממריא, משום שצעיר שאינו יודע לאן לפנות יחפש בגוגל "הומואים דתיים" ולא קבוצות סודיות כלשהן.
כל טוב לך איש חביב, איכפתי ורגיש!

תודה רבה!
17/05/15 14:04
11צפיות
מקווה שאיכשהו הפורום ישרוד ושתפוז בכלל תשרוד בעידן הפייסבוק. מאוד אוהב את הפלטפורמה הזו.
פוסט יפה על הומואים דתיים
11/05/15 23:31
52צפיות
ישן, אבל כתוב בצורה מצחיקה ורבת כישרון.
מחפש כלה. רעיונות?
10/05/15 04:15
65צפיות
בוודאי יצא לכם לשמוע עלי, ואם לא עלי ספציפית, אז על הקונספט.
הומו דתי, מחפש לסבית דתיה.
אם יש לכם רעיונות איפה אפשר לפרסם את הבקשה,
או איך ניתן לקדם אותה, אודה לכן מאוד.

ערן.
לא אוכל להגיד שיש לי רעיונות
11/05/15 22:53
43צפיות
אני רק יכול להפנותך להודעה מאוד ישנה של בחור שהסביר למה נואש מהרעיון
זו ההודעה הישנה
11/05/15 23:12
44צפיות
אני תוהה מה קורה עם הבחור היום

מאת: יצחק 25
09/09/07 03:53
שלום וברוך הנמצא...
דבריך נגעו לי במקום עמוק מאוד, שכן תמיד פחדתי שיבוא יום שאחוש כמוך, אך ב"ה אני היום נמצא במקום אחר לגמרי.
אני צעיר ממך בשנה. לפני שנה, כשהשתחררתי מהצבא, והגדרתי את השנה הקרובה (זו שעתה מסתיימת) כשנה שבה אכריע על כיוון ברור לחיי. כשהייתי בצבא- היה לי קל לדחות הצעות לדייטים, וכאלו היו בלי סוף, בתואנה כי התפקיד והאחריות לא מאפשרים לי להיכנס לקשר. גם לא היה לי רע אז, שכן עצם העיסוק היום יומי- האחריות, הגיזרה, החיילים, האדרנלין המבצעי- ממלאים אותך: את זמנך ואת נפשך.
לא אלאה אותך בכל התהליך הארוך שעברתי במשך השנה שעברה, אך אקדים ואומר שמצאתי כיוון ברור.
הנחות היסוד שלי היו אלו:
1.לעולם לא אעזוב תורה ומצוות. אמונתי חזקה ואיתנה. כל סיפור חיי הינו שטיח אדום אותו פורש הקב"ה לרגליי. לא חסר לי בחיי כלום- חברים רבים, משפחה אוהבת, כלכלה ב"ה, קריירה- הכל דבש!! חוץ מדבר אחד ומהותי- אני הומו. סיעתא דישמיא העצומה לה זכיתי (במיוחד במהלך שירותי הצבאי) לא מותירים בי קצה קצהו של ספק אמוני.

2. ברצוני העמוק ביותר להיות איש משפחה ולהקים בית לתפארת בישראל. לא אוותר על כך. אין מצב שאשלים עם חיי בדידות  וערירות וכך אזדקן.
שאלתי את עצמי שאלה פשוטה- איפה אני בעוד 10 שנים, 20 שנה. בשנה זו הייתי חייב להגיע לתשובה.

בתחילה חשבתי לתומי כי דרך המלך לדתי גאה וירא שמים היא להינשא לדתייה גאה ויראת שמים כמוני. ככה היא תדע עליי ואני עליה, נתמודד יחדיו ובא לציון גואל. כמה נאיבי הייתי...
מסתבר שאין חיה כזו. פשוט לא יכולה להיות קיימת זוגיות כזו. משיטוטים וצ'יטוטים בפורום אחיותינו בנענע עולה כך- הדתייה הגאה ויראת השמים פונה לאחת מהאופציות הבאות:
1.משפחה חד הורית (הפריות וכדו')
2.זוגיות נשית- בתואנה כי נשים המסוללות- לא אסור מדאורייתא ועל כן יש להתיר את השרץ
3. נישואין רגילים, ללא ידיעת הבעל. מסתבר לי מדיבור עם הבנות כי דווקא לאישה כזו קשה הרבה יותר לקיים יחסי אישות עם גבר, מאשר להומו המנסה לזייף... כשאשה לא נהנית- יש לקיום היחסים מימד של אונס, ועל כן נשים שבוחרות באופציה זו הינן אומללות ביותר.

הן לעולם לא יתחתנו עם הומו. אין להן כל אינטרס לעשות כן.

דעתי האישית, וברור לי שרבים החולקים עליי בפורום ( וודאי dk  ושות'), אליה הגעתי לאחר שנה מייסרת ורבת גישושים לכל מיני כיוונים, ובהכוונת ת"ח רציני אליו פניתי (דווקא ממש לא מהמגזר...ת"ח ברסלבר שמבין את העניין לעומקו - וממש לא סטייל  'עצת הרפש')- היא שאתחתן כרגיל- עם סטרייטית, ובלבד שאוכל לשמחה (במלוא מובן המילה). זהו כרגע הספק היחיד שיש לי- האם אוכל לתפקד כנדרש במיטה.
אני חייב לציין כי הייתי חסיד של הגישה שסולדת מכך מכל וכול. חשבתי שלא יכול להיות יותר לא מוסרי מזה- לחסוך ממנה פרט כה מהותי על זהותי וחיי. אך אספר לך מה קרה כאשר סיפרתי למישהי:
לפני כ-3 שנים אמרה לי בחורה מדהימה מבית הכנסת שהיא אוהבת אותי. אני, שחשתי גם אליה משהו ריגשי מאוד, אמרתי לה שאיני נמשך לנשים, אלא לגברים. שאני מסוגל לאהוב אישה אך לא נמשך אליה מינית (בחיי שזה נכון. מעולם לא התאהבתי באף גבר. אצלי הכל מיני. מצידי שיהיה הבנאדם הכי חרא/שקרן/גנב/רמאי/אגואיסט וכו' העיקר שייראה פגז!)
הבחורה פשוט החלה לבכות ולא הצלחתי לנחם אותה. לפני שנה ניגשתי אליה, ומסתבר שכל הזמן שעבר- היא עדיין אהבה אותי. היא שאלה אותי אם יש מצב שמשהו השתנה...כמה תמימה. תאמין או לא- היא נתנה לזה צ'אנס למרות שאני הומו!
לאחר חודש היא הבינה שאין מצב. בחורה לא יכולה להשלים עם גבר שלא נמשך אליה, או גרוע מכך- שנמשך לגברים. ודרך אגב היא עדיין אוהבת אותי, אבל אין מצב מבחינתה שנתחתן. קיצור- אין דבר כזה לספר.
מסקנה- אם אתה מסוגל להינשא, להקים משפחה ולהיות מאושר - הרי שאינך פטור מפרו ורבו.
מבחינתי נשארת פתוחה שאלת היצר. אני נמשך לגברים, ואין אפוטרופוס...
עד היום לא היה לי שום נסיון מיני עם גבר (זה מדהים גם אותי איך הצלחתי להישאר בתול 25 שנה) אבל היו אין ספור פעמים שבהם אם רק היו הנסיבות מאפשרות- הייתי הולך על זה.
אני מצוי בקשר רציני כבר כמה חודשים עם בחורה מקסימה שאוהבת אותי ואני אותה. בעיה אחת- היא לא בדיוק מזיזה לי ת'ז, אבל האושר חזר לחיי והכיוון הוא לבנות בית נאמן בישראל. ובכוונתי להיות בעל נאמן ב-200%!!
נכון, אני מאוד מתוסכל מינית. אפילו לא זכיתי לטעום מהפרי האסור, וכבר גזרתי על עצמי חיי נישואין נטולי מין כרצוני. אבל החיים הם כל כך הרבה יותר מפורקן מיני זמני.
מה גם שזו דעת תורה ועל בן תורה ללכת עפ"י תורה. לא יעזור כלום- הנאמר בויקרא אינו משתמע לשתי פנים.
בכל אופן- רק חזק ואמץ    אין ייאוש בעולם כלל!!! נגזרו עלינו חיי התמודדות לא פשוטים. איך שורדים? תורה ומצוות. קשה? נכון. יש ברירה? רק אם אתה רואה כאופציה  לחיות חיי ערירות של הומוסקסואל מזדקן ובודד.

º
האם יש אתר היכרויות גיי דתיים ?
11/05/15 18:48
67צפיות
לא
11/05/15 22:52
47צפיות
אבל יש קבוצת פייסבוק של חיים שגב
º
אין לי בעיה גם עם פרסום מודעות פה
11/05/15 23:16
16צפיות
|רמקול|המשפיענים של |תפוז| אנשים
10/05/15 12:39
14צפיות
יש לכם דעה? בואו להשפיע!

קבוצת המשפיענים של תפוז אנשים, מחפשת אתכם.
הצטרפו אלינו ותהנו מחוויית צרכנות שונה ומעניינת עם מגוון הטבות וצ'ופרים.. וזאת, הרבה לפני כולם!

לחצו על הלינק הבא וצרפו עצמכם לקבוצה.
אנחנו כבר נדאג לאשר אתכם ;)
https://www.facebook.com/groups/613058758781259/

המלצה לבכנ"ס ביום שישי עם נוסח/מבנה מיוחדים?
06/05/15 20:46
40צפיות
מחפש תפילה מיוחדת ביום שישי (נוסח יווני? לדינו? משהו מיוחד אחר?)  או בית כנסת עם מבנה מיוחד...
מצטער עם זה קצת רדוד. אבל באמת בא לי חוויה קצת שונה ולא שום פעם בית הכנסת נוסח האחיד בני-עקיבא...

תודה :)
במרכז ת"א הכוונה
07/05/15 13:06
22צפיות
אני מתנייד באופניים .אז מחפש משהו במרחק סביר מאיזור דיזנגוף סנטר (ת"א)

תודה
איני מכיר
11/05/15 22:54
13צפיות
אולי יש מנייני קרליבך איפשהו?
יש קרליבך ב'יקר' בבזל... אבל חוץ ממנו אני לא מכיר
13/05/15 02:03
13צפיות
קרליבך זה אחלה.. אבל חיפשתי משהו קצת יותר אותנטי (בפנטזיה בא לי מנגינות לא ידועות חדשות.. לדינו, איטלקי.. )
סיוע במילוי שאלון לצורך מחקר
06/05/15 14:54
38צפיות
שלום רב,
אנו סטודנטיות לתואר שני בעבודה סוציאלית.
נשמח באם תוכל/י להקדיש מספר דקות ולענות על שאלון קצר המצורף בלינק הבא:
http://www.tfasim.org.il/tofes/7e9x3
לציין כי השאלון אנונימי לחלוטין ולא ניתן לדעת מהיכן נשלח!
תודה רבה על שיתוף הפעולה,
מירב ושקד
º
מילאתי! והפעם באמת היה קצר...בהצלחה!
06/05/15 15:39
15צפיות
º
תודה רבה !!!
06/05/15 15:41
3צפיות
º
gamani
06/05/15 16:27
9צפיות
º
06/05/15 22:40
3צפיות
בא לשכונה בחור חדש
03/05/15 17:57
142צפיות
אני רוצה להתייעץ בעניין בעיה שצצה אצלי... אני חושש שאני מאוהב 
לפני כ-3 חודשים עבר לגור בדירה ממול שכן חדש (זו דירה מפוצלת אז הוא התחיל לשכור שם).
הבן אדם הצליח לסובב לי את הראש ומצאתי את עצמי לא אחת מתעכב ליד תיבות הדואר או המעלית רק בשביל ליצור אינטראקציה איתו.
בבית הכנסת עטו עליו כל הגברים המבוגרים והציעו לו את הבנות שלהם (ממש יש עליו תחרות), אבל הוא הסביר לכולם שכרגע הוא לא מחפש כי הוא צריך כרגע תקופה להיות לבד כדי להתחבר לקב"ה (כך לפחות ממה שהצלחתי לשמוע בחצי אוזן)...
אני לא יודע איך להתמודד עם זה עכשיו, הרי אני יודע שהוא סטרייט, אז איך אני עכשיו מצליח לנטרל את הרגשות שלי? ועוד במיוחד שהוא גר ממש ממול... כל פעם שאני שומע בסלון את הדלת של השכנים נטרקת הלב שלי מתחיל לדפוק חזק מחשש שמא הוא ידפוק אצלי...
ברוך הבא שלומי
03/05/15 18:41
90צפיות
נשמע סיפור מוכר - הסטרייט שמתאהבים בו. לפי מה שאמרת אולי לא כל כך בטוח שהוא סטרייט.. נסה ליצור קשרים. תמיד טוב לשמור קשר טוב עם השכן. אבל יותר נכון בשבילך לחפש באפיקי ההיכרות הרגילים לגייס באינטרנט ובקבוצות מפגש למיניהן. אולי תמצא בחור נחמד שישכיח ממך שכנים לא מושגים.
º
מה שאוויר חדש כתב
03/05/15 21:33
60צפיות
º
*לגייז
03/05/15 22:22
50צפיות
º
תודה אוויר חדש
05/05/15 10:48
21צפיות
אתה לא מאוהב, אתה מוקסם. יש הבדל
05/05/15 01:14
58צפיות
זה קורה בד"כ  לצעירים מאד, אבל גם לפעמים גם למבוגרים.
כשתהיה בטוח שאכן הוא סטרייט,אז תדע שחבל על הזמן (במובן המקורי של בטוי זה...  ) ורצוי שתקדיש מאמצים לחיזור אחרי מישהו אחר, שאתה בטוח שהוא גיי.
אני מניח שאתה צודק
05/05/15 10:47
35צפיות
אבל עדיין קשה לי להתנתק מהמחשבה עליו... גם בגלל שאני בארון אז קשה לי ללכת עכשיו ולהתחיל לצאת/לחזר אחרי אחרים (ועוד בכלל כשאני דתי שגר בבית דתי)... יכול להיות שזה כמו שיר שמתלהבים ממנו בהתחלה ובסוף הוא הופך להיות לעוס ואי אפשר לשמוע אותו יותר, רק שבשירים שלב המיאוס מגיע יחסית מהר...

דרך אגב, אני לא כזה צעיר.. עוד מעט אני בן 24!

כדאי לבדוק מה אפשר לעשות כדי לצאת מהבית
05/05/15 18:01
28צפיות
ולהתחיל לחיות לפי דרכך. ואז גם לא תיתקל הרבה בשכן..
מה, הומואים דתיים צעירים לא מחזרים? יש אינטרט יש גריינדר יש
06/05/15 00:15
54צפיות
גראולר יש אטרף יש מייBF .
º
ברוך הבא!!!
06/05/15 15:33
16צפיות
שלומי, זה סיפור מהפורום השכן על מי שכן סיפר לשכן על אהבתו..
11/05/15 23:27
12צפיות

מעניין. ההתנהגות של השכן יפה.
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
05/05/15 11:48
4צפיות
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

כתבה מישראל היום על מחולצי נפאל
01/05/15 12:45
35צפיות
הסיפור מחמם את הלב. הזוג עם התינוקת והילדה לא האמין שלמדינה יהיה אכפת מגייז שרצו להיות הורים אבל היה אכפת לה.
פונדקאות הומואים - בעיה לגייר את הילדים
30/04/15 09:06
50צפיות
בעקבות רעידת האדמה בנפאל עלה לכותרות נושא הפונדקאות. כתבה בnrg על הקושי שמתעורר בגיור ילדי פונדקאות. הרבנות לא כל כך שמחה לעזור.
nrg.co.il/online/11/ART2/691/386.html
º
האם יהדותו של היילוד נקבעת ע"י הביצית או הפונדקאית?
01/05/15 00:53
24צפיות
יש מחלוקת בין הרבנים
01/05/15 12:42
36צפיות
מה שאומר לדעתי שאם ידאגו לתורמת יהודיה או לפונדקאית יהודיה, אז הרבנות תהיה חייבת לגייר כדי לא להשאיר בן אדם במצב מוזר של חצי יהודי. יהודי לפי חלק מהרבנים.
סרטון על אמיר אוחנה, נציג הקהילה בליכוד
28/04/15 22:52
74צפיות
אמנם קצת ישן, אבל מעניין
איש סוחף וכריזמטי. מוסיף כבוד לקהילתנו, למרות שאינני מסכים
01/05/15 00:54
40צפיות
עם כמה מעמדות הליכוד
º
אכן. חבל שלא נכנס בסוף. היה קרוב.
01/05/15 12:40
14צפיות