לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

לא מנוהל - רוצה לנהל את הפורום? לחץ כאן.
אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום מוזיקה חסידית!

בפורום זה תוכלו לשאול ולדבר על נושא המוזיקה החסידית, על הזמרים, על תוים חסידיים ובקיצור על כל דבר שקשור במוזיקה החסידית.

נא לשמור על הכללים הבאים:

א. נא לשמור על שפה נקיה ודיבור הולם.
ב. אין לעשות אאוטינג לגולשים.
ג. נא לא להכניס דברים שאינם שייכים למוזיקה-החסידית. (יש לכך את פורום דתיים / חרדיים).

גלישה נעימה, עם המון שמחה חסידית.
Kיציק לוי ומתנדב.

אנשים, אני מתחננת לעזרה !!!!!!אנא !
27/08/06 20:35
3צפיות
איך מורידים מוזיקה חסידית למחשב?!!???!!! איך ??!!!!?!? אני ממש צריכה !!!!!!!!

בבקשה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני כבר יוצאת מהכלים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קמים מהמחשב
28/08/06 08:44
2צפיות
הולכים לכיוון הדלת
יורדים למטה
הולכים הולכים הולכים עד שמוצאים חנות מוזיקה
מוציאים כסף מהארנק
וקונים
º
: )))
28/08/06 09:09
יקירתי, אם לא הבנת...
28/08/06 13:51
1צפיות
אנחנו ישראלים. אנחנו אוהבים דברים בחינם....
אני יכול להביא לך
29/08/06 02:24
1צפיות
יש את כל המוזיקה החסידית בפרט ואת כל המוזיקה היהודית בכלל אז אשמח לעזור בכייף
º
איך? ולמה... ?
29/08/06 13:06
שמעתי ת'שיר של אלעד גפרי-פצצצצה!!!
26/08/06 21:19
1צפיות
הורדתי ת'שיר עטוף ברחמים החדש של אלעד גפרי ואני ממליצה לככככולכם להוריד שיר ממש מדדהים!!
יש לו גם ת'שיר השקט "תבורך מפי עליון"....שיר קדוש ביותר שנכתב לרב גדול...(זה מה שאמרו ברדיו..)
תהינו.............!!
איך הורדת אותו??
27/08/06 14:11
אני גם רוצה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
קישור לשני השירים של אלעד גפרי!!!
27/08/06 17:56
3צפיות
http://www.file2host.com/696623018 -------תבורך מפי עליון

http://www.file2host.com/958517381 -----עטוף ברחמים

האזנה עריבההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!! תעבירי למי שיבקש ממך.....................................

תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27/08/06 20:24
אחרי שאני ישמע את השירים, אני יודיע לך איך זה...
המון תודות!
וואיי תודה, שירים מדהימים!!
28/08/06 09:16
יש מצב לעוד קישורים כאלה לשירים שלו???
חח..עוד לא יצא הדיסק..רק שני שירים-
28/08/06 19:13
כוללללללללם כבר מחכים בקוצר רוח שיצא הדיסק..............בטח הוא ימכר באלפייייייייייייייייייייייייייייים.......................!!!!!!!
מחכים....
שבוע טוב לכולם!!
26/08/06 21:06
1צפיות
יש למישהו אולי את אחד השירים הבאים :

היום הרת עולם/ אבינו מלכינו/ סלח נא???

או כל שיר אחר שמתאים לתקופה...

אשמח מאוד לקבל תגובות ממי שיש לו...
יש גם יש : )
27/08/06 21:33
1צפיות
ב"ה

היום הרת עולם  - בביצועים הבאים:

א. דוד ורדיגר.
ב. ר' חיים בנט.
ג. מהדיסק "שנות הזהב של החזנות".
ד. חסידות פיסטבורג.
ה. מרדכי בן דוד. (MBD)

אבינו מלכנו - בביצועים הבאים:

א. זבולון קוורטין
ב. רפי ביטון  (ילד  פלא).
ג. יערות הדבש.
ד. לעבעדיג אין שטעטל.
ה. דסקל יעקב (ויזניץ')
ו. ינון צדוק עם תזמורת לייבדיק.
ז. יהודה דים.
ח. אברהם רוזנברג.
ט. לייבל וולדמן.
י. מנדי וורדיגר.

סלח נא - בביצועים הבאים:

א. האחים פיאמנטה.
ב. מרדכי בן דוד.
ג. רגש.

מספיק לך? או שאת רוצה עוד? : )

איך אני מורידה מוזיקה חסידית??
25/08/06 11:36
1צפיות
אני רוצה להוריד שירים של מנדי ג'רופי ועוד.. איך בידיוק אני עושה את זה ?
אני ישמח לקבל תשובה מהר..............................................
תודה,
ושבת שלום!
º
איזה שיר את מחפשת?
27/08/06 21:25
º
את כל השירים של מנדי ג'רופי
27/08/06 22:37
הכל? תאבון בריא יש לך...
27/08/06 23:00
ב"ה

למנדי יש מספר דיסקים:

א. ארץ אשר תמיד.
ב. מרקדין.
ג. וידעת היום.

מנדי השתתף גם בדיסקים הבאים:

א. שרים קרליבך בהופעה חיה.
ב. התוועדות חסידית.
ג. הנשמה לך (6).

את מרקדין, ארץ אשר תמיד, וידעת היום, ושרים קרליבך בהופעה חיה - יש אצלי בארכיון...

º
בא לך לשלוח לי? אני ישמח מאוד...
28/08/06 13:52
º
לאן בדיוק?
28/08/06 14:12
לאימייל שלי. אתה יכול ?
28/08/06 16:04
d@chabad.info

אני ישמח מאוד עם תשלח..
חדשות המוסיקה החסידית - חודש אלול
24/08/06 22:54
2צפיות
מקבץ חדשות:
? ח"י אלול תשס"ו. זה התאריך בו ישיק גדול הזמר החסידי  אברהם פריד את אלבומו החדש שיקרא "בין כך ובין כך", לאחר המתנה ארוכה של אלפי חובבי המוזיקה החסידית. באלבום יהיו 13 שירים אותם הלחינו גדולי המלחינים החסידיים ובינהם: יובל סטופל, אברומי ג'י, אליעזר קאליש, משה לאופר, יוסי גרין, פנקי וובר והרב הלל פלאי. האלבום עובד מוזיקלית ע"י גדולי המעבדים כמו משה לאופר, יובל סטופל, אלי לשינסקי, אברומי ג'י ורובי בנט והוא הוקלט באולפני זמירות של ר' חיים בנט בבני ברק וארטסוניק בניו יורק. המיקס נעשה ע"י אלי לשינסקי הידוע בארה"ב ובעולם ע"י איכות עבודתו. כמו-כן לאלבום יצורף קליפ לשיר באנגלית "אבא אל תבכה". הפצת האלבום בארה"ב הופקדה בידי שמח מיוזיק. בארץ עדיין לא ידוע.
? "שבת אין ויזניץ"- אלבום חדש של ניגוני שבת קודש עתיקים לבית ויזניץ, אלבום נוסף בסדרת ההפקות של מכון "נעימות המלוכה" ויזניץ. באלבום ניגוני שבת קודש המושמעים זה דורות מתוך דבקות וערגת נפשות, שמחה והתרוממות דקדושה בשולחנם הטהור של רבותינו הקדושים לדורותיהם וכן באסיפות חסידים ואנשי מעשה. באלבום י"א ניגונים כאשר לאלבום מצורפת חוברת עם הסבר מפורט על מקור, שורש והנהגות הקשורות לניגון. בין הניגונים: ישמחו במלכותך, אז ביום השביעי נחת, הייליגער שבת, מארש לכה דודי ועוד. עיבודים: מאיר אדלר. הפצה: גל-פז.
? אלבום חדש של ניגוני חסידי בעלזא בשם "השיבנו" הגיע לחנויות בביצוע הסולנים הרב ירמי' דמן והרב יוסף צבי ברייער עם ניגונים של מלחיני חסידות בעלזא (ברייער, קאליש, דמן וכו'). מי שנבחר לעבד את האלבום הוא דוד קאליש. מי שדחף את הנושא היה האדמו"ר מבעלזא, שסובר שכדי למנוע מהדור הצעיר כיום לרעות בשדות זרים, על החסידות להוציא תקליטים חסידיים, אותנטיים ומעוררים, ועם זאת – מקצועיים ואיכותיים, שיספקו את אוזנם, ויביאו אותם למקומות יותר טובים. בנוסף הביע האדמו"ר מבעלזא את רצונו, שהפקת התקליט יהיה ע"י חסידי בעלזא.  באלבום החדש שרים 12 אברכים, כולם חברי מקהלת חסידי בעלזא בלבד. לשם כך שלף האדמו"ר אברך צעיר, מהדור החדש של המלחינים בבעלזא, אברך בשם ר' שלמה יעקב פריד, והורה לו לקחת על עצמו את המלאכה, ולהפיק עד תקופת הימים-הנוראים תקליט ברוח הימים הנשגבים האלו, עם הוראה מפורשת לשלב גם שירים עתיקים. כמו השיר המדהים של ברייער "מרן דבשמיא", שכבר נמצא באחת הקלטות הבעלזאיות הישנות. כפי הנראה, האלבום הנוכחי יהיה הראשון מתוך סדרה שלימה של אלבומים חדשים, שיביאו לאוזני חובבי הנגינה החסידית את הניגונים הבעלזאיים החדשים, לצד ביצוע ועיבוד חדש ומרענן של השירים העתיקים והמצויינים של בעלזא.
? אחרי שני הסינגלים "רק עליך" ו"בגן השושנים" –ברק כהן מגיע לחניות עם "בגן השושנים" – האלבום. האלבום (השישי במספר) מתאפיין בסגנון ים-תיכוני עכשווי מקורי, כששמונה לחנים וטקסטים הינם פרי עטו של ברק, למעט "בגן השושנים" שכתב והלחין שמואל יונה. ברק אשר החל את דרכו המוסיקלית כילד פלא והתפרסם בעיקר הודות לקווארים שעשה לשירים ים-תיכוניים- החל בקו מוסיקלי מקורי ויחודי. באלבום משתתפים טובי הנגנים במוסיקה הים-תיכונית ישראלית ובהם נגני הפילהרמונית. על העיבודים אלי מלמד ותומר מצרי. הפצה: גרינטק.
? "לכל זמן ועת" – אלבום חדש לירחמיאל ויוסי. ירחמיאל זיגלר ויוסי רוטברד נפגשו בפעם הראשונה בתור חברים במקהלת הילדים "צליל וזמר", לאחר מכן נפרדו דרכיהם עד שנפגשו שוב בתור חברותא בישיבת "אור שמח" בירושלים. השורשים המוסיקלים שלהם באים מר' שלמה קרליבך, משה יס ומאידך גם מהצמד סיימון וגורפינקל. באלבום אחד-עשרה שירים, בינהם: תפארת (כולל גירסת הופעת חיה), יברכך, עושה שלום, מה נשתנה ועוד. את השירים באלבום הלחין ירחמיאל זיגלר (למעט "לכל זמן ועת" בו הצטרף אליו יוסי ו"גם כי אלך" – אותו הלחין פאול שמעון) ועיבד יוסי רוטברד. הפצה בארה"ב: שמח מיוזיק.
? "כלייזמר – עם קול הנשמה" – אלבום חדש לנגן הקלרינט הנודע חנן בר סלע בהפקת יחזקאל קריץ. חנן בר סלע, בוגר המדרשה הממלכתית למוסיקה בתל אביב בהתמחות בניצוח תזמורות, ונגן קלרינט וסקסופון מזה שנים, בעל סגנון ייחודי בתחום מוסיקת הנשמה היהודית. השתתף כסולן ראשי בקונצרטים למוסיקה יהודית ברחבי העולם, וכן מנהל אומנותי של פסטיבל הכלייזמרים בצפת מזה עשר שנים. באלבום "כלייזמר" עשרה רצועות, בינהם: "כלייזמר בוכה צוחק" שהלחינו חנן בר סלע ושמואל סייביץ, "כלייזמר רוחני", "פריילעך" ועוד. הפצה: מלכות הפקות.  

המשך בתגובה להודעה הזאת.
המשך
24/08/06 22:55
1צפיות
? "לגעת בגאולה" – אלבום חדש נוסף לחנן בר סלע והפעם של ניגוני חב"ד שהופק גם הוא ע"י יחזקאל קריץ ומלכות הפקות. באלבום אחד-עשרה ניגונים ממיטב הניגונים של חב"ד כאשר לכל שיר מובא הסבר ומקור לניגון ע"פ הספר "מפתח הניגונים" של חב"ד, בינהם: ניגון המיוחס לבעש"ט, דער פלפול, ניגון ארבע בבות של בעל התניא, ניגון לר' שלום חאריטאנאוו, האפ קוזאק ועוד. הפצה: מלכות הפקות.
? "שירי נפש יהודה" – אלבום חדש משיריו ולחניו של הרב יהודה הנקין ובביצוע הזמר ירון בר.  הרב יהודה הנקין, מחבר שו"ת בני בנים, הרב האזורי של עמק בית שאן לשעבר ומחבר ספרים בהלכה, השקפה ופרשנות. עם כתיבת תשובותיו ופסקיו, במשך השנים נוצרו לצידם גם שיריו הבלתי נשכחים, לחניו וניגוניו המתפרסמים באלבום לראשונה. באלבום תרי עשר שירים, כשחלקם עם מילים בלתי שגרתיות בעליל. בין השירים: למה ה' תעמוד מרחוק, לך כנוס את כל היהודים, שמעו זאת כל העמים, כבקרת רועה עדרו ועוד. אלבום רגוע ומקסים. הפקה מוסיקלית: דניאל בנסמיאן. הפצה: נועם הפקות.
? "לך בורא עולם" – אלבום חדש לזמר יניב בן משיח. באלבום אחד-עשרה שירים בלחנים יוונים בעיקר וגם של ארלט ספדיה ("אלוקים הכל יכול") ועדי לאון ("עכשיו לשמוח"). את מילות השירים כתבו איציק אשל – "טוב שיש מחר" ו"אל עולם", דורית בן דב- "בעולם הזה" ו"מלאכים יזילו דמעות" ועוד. כמו-כן באלבום משתתפים קבוצת כנרים בת 11 חברים באיסטנבול, תורכיה. עיבודים והפקה מוסיקלית: אילן לב ואלי מלמד. הפצה: גרינטק.
? "בחצי הלילה 4" – אלבום קיץ רביעי לסדרה המצליחה "בחצי הלילה" מבית שימיקס הפקות ושלמה ברונר. באלבום הנוכחי, כמיטב המסורת, מיטב הלהיטים בעיבודים מקפיצים במיוחד. באלבום ארבעה מחרוזות: א-פריילעך, פליי-ליסט, ים תיכוני ומסביב לעולם ושיר מיוחד- "אנחנו לא צריכים" – גירסא מיוחדת לשיר של שלמה ארצי, והפעם בביצוע אריה ברונר ועמירן דביר. הפצה: נועם הפקות.  
? "איפה ניגנתי בקיץ האחרון" – סינגל כפול חדש לאהרון רזאל מתוך אלבום שיופיע אי"ה בסוף הקיץ. "אז איפה ניגנת בקיץ האחרון?"- שואלים אותי המון – "ראינו אותך עם גיטרה שם על חופי ים התיכון.." כבר חורף, וזה עדיין עושה לי מחנק בגרון... שנה לארועי גוש קטיף. בעד או נגד זה כבר פאסה, קולות אחרים מתחילים להשמע, ספרי זכרונות, צילומים וסיפורים אישים. אהרון רזאל, אשר ליווה את הימים האחרונים בגוש קטיף בקיץ תשס"ה משתף אותנו בשני שיריו החדשים, התחושות וטלטלות שחווה באותם הימים. שירים ממבט אישי, אשר אירוניה וכאב מתערבבים בהם ואמונה ותקווה עולות מבין שורותיהם. הפקה מוסיקלית: אהרון רזאל ונאור כרמי. הפקה: פרסומי ניסא.
? "לשמוע אל הרינה" -  אלבום כפול וחדש שיוצא כעת של נוסח התפילות של ראש השנה בביצוע של ר' שלמה קרליבך זצ"ל. באלבום הראשון תפילת מעריב של ראש השנה וחלק ראשון של תפילת שחרית ובאלבום השני החלק השני של תפילת שחרית ושני חלקים של תפילת מוסף של ראש השנה. ביצועים מצויינים ומרגשים. הפצה: גל-פז.
? "לאהוב את אבא"- אלבום בכורה ליוסף בן מרגי. יוסף בן מרגי, אב לארבעה תושב ראשון לציון מוציא בימים אלו את אלבום הבכורה שלו. באלבום מגוון סגנונות מוסיקאליים- מזרחי, ישראלי, סלסלה, ספרדי ועוד בעיבודים מיוחדים של אשר ויצמן ומיכה הרשיליקביץ. את מילות השירים כתב יוסף בן מרגי עצמו, למעט "פלא ופלא" שכתב עוזי חיטמן ז"ל. כמו-כן יוסף הלחין את השירים "לעבוד אותך לעולמים" ו"בר מזכה אבא" – המוגדר כ'להיט של האלבום'.
? "עד הנה – אהיים, אהיים" – אלבום חדש לחזן אהרון מאיר לב בלווי הפסנתר של הנדל רוזן ותזמורת בניצוחו של יובל הנקין.  באלבום שנים-עשר קטעים, בינהם: "רם נישא" של יוסל'ה רוזנבלט, "אהיים, אהיים" של יואל מאירוביץ, "שופר של משיח" של גולדפאדן, "דער חזן און דער גבאי" – שיר מליצי עממי, "אמת כי אתה הוא" ועוד. הפצה: נועם הפקות.
? "באשר תלכי" – אלבום חדש לנשים ונערות בלבד מלחניה של רותי רוזובסקי ובביצוע אסתר ויעל כלפא.  באלבום עשרה שירים שכתבה רותי רוזבסקי ואף הלחינה אותם (למעט "שמע ה'" ו"רחל" – עממי). בין השירים: באשר תלכי, אז תצעק אל אבא, נשמת כל חי, תן בי רצון ועוד. עיבודים והפקה: רולי אזרחי ורותי רוזובסקי. הפצה: נועם הפקות.  
? דוד הולשטיין מגיש את "חבורת מצוות 18 – מסיביר לניו יורק" עם הרב עודד דוד. אוצר יהודי מיועד להציל יהודים נרדפים בסיביר הקפואה. ספינת הדואר, המכילה רמזים למקום המצאות האוצר, טבעה למרבה הצער ולא הגיעה ליעדה. נכדם של אותם יהודים מוצא שבעזרת מגילה הנמצאת במוזיאון היהודי בניו יורק ניתן לאתר את האוצר היהודי האבוד. חברי החבורה מוזעקים לארצות הברית לסייע בפתרון התעלומה ותוך כדי כך נקלעים כדרכם להרפתקאות ובעיות שעליהן רק הם מסוגלים להתגבר.  סיפור מרתק עם מסרים חינוכיים רבים וכולל 2 שירים חדשים "שרים וזוכרים" ו"24 ספרים". הפצה: נועם הפקות.
? "נוסח התפילה"- סדרה חדשה של תפילות הימים הנוראים בהנחיית אלי יפה. בסדרה הראשונה הכוללת ארבעה דיסקים נמצא את תפילת שחרית לראש השנה וליום הכיפורים, בסדרה השניה הכוללת שלושה דיסקים נמצא את תפילת כל נדרי, תפילת ערבית לימים הנוראים ומוסף לראש השנה ובסדרה השלישית הכוללת ארבעה דיסקים נמצא את תפילת מוסף ונעילה ליום הכיפורים. הפצה: נועם הפקות.
? אלי פרידמן עובד בימים אלו על אלבום חדש.  השמועות אומרות כי שם האלבום הוא "אלי פרידמן - על הסטנדר".  השירים שכבר הוקלטו וכנראה יכנסו לאלבום הם: "ויכולו השמים", "בכה תבכה" ו"בן פורת יוסף" וכנראה יופיעו גם כמה שירים במילים שפרידמן עצמו כתב כמו השיר "יושב בבית מדרש" מהאלבום הקודם.
? הזמר אבי בן ישראל יוצא בקרוב באלבום חדש בשם "פעמיים כי טוב" בו מארח את מיטב כוכבי המוסיקה החסידית והמזרחית.  האמנים המשתתפים באלבום הם : גד אלבז, חיים ישראל, ישי לפידות,  אביעד גיל, אבי בוזגלו, דודי הרץ, מנדי ג'רופי,  יענקי זינגבוים, ישראל פרנס ועוד רבים וטובים ...
? לקראת חג חנוכה הבעל"ט ר' משה גולדמן יוצא באלבום נוסף בסדרת "חגים וזמנים" – שלישי במספר – בשם "אלה מועדי" עם נגונים חדשים.
? "כי אתה עמדי" – אלבום חדש היוצא בקרוב משירי הרב שמואל ברזיל (להקת רגש) המבוצעים בידי הזמר דוד גבאי (לגבי). אלבום עשרה שירים, בינהם: גם כי אלך, צמאה, ומי כעמך, תרחם, שפכי ועוד.
? "וקראת לשבת עונג" – אלבום חדש של אוסף שירי שבת מזרחיים עם אבי סנדיק והזמרים אורחים אבישי סופר ואיתי סנדיק. באלבום ארבעה עשרה שירי שבת קלאסיים המושרים בבתי הכנסת ובשולחן השבת בעיבודים חדשים של זיו שפיר שגם הפיק את האלבום מוסיקלית.
? דני ממן יוצא בקרוב באלבום חדש "כוחה של נגינה" בהפקת הינדיק הפקות.

º
אברהם (אברומי) רוזנבוים הוא חבדניק?
24/08/06 21:50
1צפיות
פורומים חדשים בתפוז אנשים
24/08/06 12:21

כבר מזמן אנחנו יודעים מי הבוסי(ית)! מתמכרים בפורום של אליסה מילאנו
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.a...

גם למעריציה של דריה יש בית- חיים בסרט בפורום ורד פלדמן

פורום ללהקה הכי מגניבה שפועלת כיום בארץ -דפנה והעוגיות
תוכנית על שירי סקולען עם יוסי גיל
23/08/06 18:20
15צפיות
התכנית שלו כל ערב בין 6 ל7 וביום שישי בשעון קיץ מ4.30 עד חצי שעה בערך לפני שבת (היום התוכנית היא על שירי סקולען לכבוד היארצייט של האדמור הקודם)
דיסק חדש של אברהם פריד יוצא בקרוב
23/08/06 18:04
הדיסק יוצא בחי אלול (מתוך חדשות בחדרי חרדים)
אמרו שהוא יוצא ב-י"ח אלול
24/08/06 11:50
ואמרו גם  איך קוראים לו אבל אנלא זוכרת.
º
מוזר שהוא לא שיחרר עדיין שום סינגל
24/08/06 18:05
אולי
24/08/06 23:42
מחשבות היה הסינגל
הדיסק יקרא: "בין כך ובין כך"
27/08/06 21:24
ב"ה

קטע מהשיר להאזנה!
קטע מהדיסק להאזנה!
שמעתם את הזמר אלעד גפרי המקסים.????
22/08/06 14:46
יש לו שני שירים מדהימים "תבורך מפי עליון" ועטוף ברחמים"....ממש מדהים...!!!!!
º
אתה יודע...? הוא לא כזה....
27/08/06 20:32
1צפיות
ממש מדהים!!!!! היינו בהופעה שלו->
28/08/06 00:12
והיה סססססססססססססססססססססוף!!
איזה שירים מנגנים ב7 ברכות?
21/08/06 19:56
אשמח אם תעזרו לי. בעיקר שקטים...
יש הרבה שירים שקטים
21/08/06 21:40
של רבי שלמה קרליבך
איך חוזרים לשגרה
20/08/06 09:57
גולשי תפוז מוזמנים למפגש המנוהל על ידי ת.ל.מ. פסיכולוגים.
המפגש לגולשי תפוז, ללא תשלום.
יש להירשם מראש בכתובת
vpn-amal33@bezeqint.net

המלחמה השפיעה על חיי כולנו, הרצף שבשגרה שובש.
הילדים לרוב נפגעים יותר, אך גם גמישים יותר בהחלמתם.

אנו מזמינים אתכם, ההורים, למפגש שיתקיים ביום ג´ 22.8.06 בין השעות .17.30-19.30

במפגש נדון בדרכים בהן נוכל להעצים את דרכי ההתמודדות של ילדינו לקראת חזרתם לתפקוד תקין, נציג ידע רלבנטי ונהיה פתוחים לשאלות מן הקהל.

המנחות:
דליה וולגיל , פסיכולוגית קלינית ורבקה יצחק עו"ס M.A  ופסיכותרפיסטית, בעלות נסיון רב בעבודה עם הורים וילדים.

ההשתתפות ללא תשלום בהרשמה מראש במייל: vpn-amal33@bezeqint.net                                  
לפרטים ת.ל.מ אורנים (ק.טבעון) טל.  04-9835373, 04-9831135

WWW.TELEM.ORG.IL
ראיתי עכשיו
20/08/06 00:27
את הדי.וי.די של ``ישיבה בויז``. יש שם יותר מידי מלהקת ``מנוחה`` ופחות מידי ``ישיבה בויז``. חוצמזה זה דיסק ממש חמוד, וגם מאחורי הקלעים חמוד.
º
שבוע טוב לכולם!
19/08/06 20:56
º
ומבורך
19/08/06 22:07
מפוחית במוזיקה חסידית?
18/08/06 08:40
קיים? האם יש שילוב של מפוחית במוזיקה חסידית בצורה כלשהי?
בחזרה לפורום
האזור שלי בפורום